PDA

Tüm Versiyonu Göster : Öyle Bir Geçer Zaman Ki Replikler (Arşiv 1)

Sayfalar : 1 [2] 3 4 5

özge_bella
02-03-11, 16:53
Sedat: dur dur dur ne gördün?
Mete: göreceğimi gördüm işte
Sedat: hadi be oğlum ne bu surat, sen erkek değil misin anla işte, bu öylesine bir vaziyet, mühim bir şey değil tamam mı?
Mete: sence tamam mı?
Sedat: gördüklerini İnci'ye anlatırsan senin çarkına okurum.

özge_bella
02-03-11, 16:55
İnci: Meteee merhaba
Mete: merhaba
İnci: gelsene. ne oldu? bir şey mi söyleyecektin?
Mete: ben, ben
İnci: evet
Mete: yok, yok birşey

özge_bella
02-03-11, 16:58
İnci: Mete, ne oldu Mete? seni anlıyorum üzüldün, kırıldın ama bu şekilde olmaz kendine yazık etme, topla kendini. bak şimdi müzik yarışması var bu daha da mühim yarışmada dereceye girenlere plak yapma şansı deniyorlarmış ya beş kuruş bile harcamadan plak yapabilmek ne büyük şans inanabiliyor musun? topla kendini
Mete: acı çekiyorum hocam
İnci: anlıyorum ama şu Dünya'da acı çeken bir tek sen mi varsın? sil şu göz yaşlarını
Mete: ben kendim için ağlamıyorum. ben kendi acımı taşıyabiliyorum. bana şarkının sözlerini unutturanda benim acım değil
İnci: neymiş öyleyse?
Mete: ben sizin için üzülüyorum.
İnci: benim için üzülmene sebep ne? dürüst ol
Mete: dürüst mü olayım?
İnci: evet, açık konuş
Mete: açık konuşayım öyle mi? peki, evlenmek üzere olduğunuz adamı dün gece başka bir kadınla beraber gördüm. sarılıp, öpüşüyorlardı.
İnci: (Mete'ye tokat atar) yalan söylüyorsun, sen yalan söylüyorsun, yalan söylüyorsun
Mete: size söylemek istememiştim, üzüleceğinizi biliyordum. o yüzden içime attım, acısını ben çektim. şimdi dürüst olma sırası sizde hocam bana neden tokat attınız? ben iftiracı değilim hocam
İnci: sen hislerine yenildin Mete, ben Sedat'la evleniyorum diye öfkelendin ve sen...

özge_bella
02-03-11, 17:00
Sedat: ben sana ne demiştim?
Mete: ne demiştin?
Sedat: gördüklerini İnci'ye anlatırsan senin çarkına okurum dememişmiydim
Mete: demiş miydin?
Sedat: demiştim (Mete'ye tokat atmaya başlar)
Mete: (gülerek) bu mu yani?
Sedat: gebertirim uln seni
Mete: hadi görelim. sen İnci hocaya dua et o sana değer vermese dişlerini çoktan eline vermiştimde senin, arada onun hatrı var. senin hakkında çok yanılıyor, sen onu çok üzeceksin. O'na değer vermiyorsun ama O sana değer veriyor çare yok, sen en iyisi İnci hocaya dua et
Sedat: görüşcez.

Despire_ER
02-03-11, 20:29
Cengiz:Biz derken?
Ahmet:Bizden bahsediyorum.
Cengiz:Sen kendini bizden mi sayıyorsun:img-tomat:img-tomat

Despire_ER
02-03-11, 20:32
23.Bölüm/BerrinAhmet:img-in_lo
A:Ahmet
B:Berrin
**

B:Ne olucak şimdi
A:Korkma
B:Ama korkuyorum:bilmim,ya sana bişi olursana ya başına kötü birşey gelirse.:img-in_lo
A:Bugune kadar başıma gelen en kötü şey sensiz kamaktı,daha kötüsü olamaz.Dayanamadığım tek şey senzisilik:love05:
:img-in_lo:img-in_lo

Despire_ER
02-03-11, 20:35
23.Bölüm BerrinAhmet
**
/Berrin ağlayarak Ahmetin yanına gelir/
B:Hepsi Aminayı benim ihpar ettiğim düşünüyor hepiniz öyle düşünüyosunuz.:img-cray:
A:Berrin,Ben öyle düşünmüyorum senin öyle birşey yapmadığına eminim
(Daha sözü bitmeden Berrin yapıştırır tokadı :D)
B:Yalancı,yalan söylüyorsuun yalan söylüyorsun yalan yalan söylüyorsun..:img-cray:
A:Berrin ben sana güveniyorum ve hep güvenicem ama ne olur birazda sen bana güven,bana güven .
Ardından sarılırlar..

Despire_ER
02-03-11, 20:41
23.Bölüm/BerrinAhmet
B:Ne olucak bizim bu halimiz,Ahmet
A:Hepsi biticek
B:bitmicek,bitmiyor senin hayatını hep mecburiyetler idare ediyor.Bende hep uzaktan bakıp kahroluyorum.Şimdide arkadaşların beni suçluyor Eminin Aminadan benden nefret ediyor.:img-cray:
A:Amina hem akılıdır hemde hepimizden daha tecrübeli.Onun senin hakkında kötü düşündüğünü samıyorum:img-yes:
B:Ama oda seni seviyor./Ahmet şaşkın şaşkın bakar/.Bakma öyle anmaladımmı sandın:img-hyste
A:Sen ondan nefret ediyor musun?
B:Nefret etmiyorum ama kıskanıyorum.
A:Süşünsene onun seni kısmanya hakkı bile yok.:img-yes:
B:Neden?
A:Çünkü ben seni seviyoum ve onu buda biliyor.
A:Aminadan boşanmak için dava açıcam:happy0064
B:boşanmanız içim müsade ettiler mi?
A:Artık kimsenin müsade etmesini beklemeyelim.
Sen benim gibi,yüreğim gibi bir parçamsın senden ayrılamam.Sen nasıl beni herşeyimle kabul ettiysen başkalarıda beni herşeyimle kabul etmeli.
Sen benim herşeyisin Berrin.Sadece Aminanın serbest kalmasını bekliyorum o içerdeyken ona dava açmam yakışı kalmaz.Önce ona söylemem lazım.
A:Sahi Aminayı polislerin götürdüğü gün niye gitmiştin oraya?
B:Seni ondan daha çok sevdiğimi anlamasını istedim..:img-in_lo
:love05::love05:

Cesulimu
03-03-11, 01:10
Aylin Ve Soner'e gelsin bu şarkı :img-in_lo

Gönül Yazar - Sensiz Saadet Neymiş
sensiz saadet neymiş
tatmadım bilemem ki
alnımın yazısıydın
ne yapsam silemem ki
sensiz saadet neymiş

tatmadım bilemem ki
alnımın yazısıydın
ne yapsam silemem ki
seni uzaktan sevmek
aşkların en güzeli
alıştım hasretine
gel desen gelemem ki
seni uzaktan sevmek
aşkların en güzeli
alıştım hasretine
gel desen gelemem ki
sensiz saadet neymiş
tatmadım bilemem ki
alnımın yazısıydın
ne yapsam silemem ki
seni uzaktan sevmek
aşkların en güzeli
alıştım hasretine
gel desen gelemem ki
seni uzaktan sevmek
aşkların en güzeli
alıştım hasretine
gel desen, gel desen gelemem ki

marilyn
03-03-11, 15:05
aylin ve soneri anlatan şarkı

sezen aksu ozdemir erdogan
KÜÇÜK BİR AŞK MASALI
Ne olur bak bana biraz
Çocukmuyum değilmiyim
Sen küçücük güzel bebek
Öyle olsa sevmeyi bilirmisin

Olmaz küçücüksün
Yüreğim genç umut dolu
Özlem bu olurya
Buluruz belki mutluluğu

Deliler gibi seviyorum bak
Sana söz ömür boyu sürecek
Ne hayal ne düş nede yalan yok
Bizim bizim gelecek

Ne olur biraz unutup kalsa
Ne olur rüyaya dalsa
Ne olur gerçek olsa masallar
Ya da biz masal olsak

Cesulimu
07-03-11, 01:23
Aylin Ve Soner'e gelsin bu şarkı :img-cray:
Cem Karaca - Unut Beni
Unut beni unut arama
Sakla bu mendili sakla
Sakla bu mendili bu mendili sakla
Sende kalsın anarsan bir gün eğer
Akarsa gözlerindeki yaşı silersin
Unut beni unut arama
Sakla bu mendili sakla
Sende kalsın kimin verdiğini soran olursa
Gözleri yaşlı dudakları titrek
Bir hayalden arda kalan hatıra dersin
Unut beni unut arama
Sakla bu mendili sakla
Sende kalsın çünkü sen benim
Sonbaharımda baharsın

Busted*
08-03-11, 23:51
24.Bölüm
Mete/İnci

İnci: Artık ben yokum,senin hayatından tamamen çıkıyorum.
Mete:(Gülümser) Çıkamazsınız..isteseniz de çıkamazsınız..Beni çalıştırmazsınız,dersime girmezsiniz,koridorda karşıma çıkmazsınız,bu okuldan gidersiniz,bu şehri terkedersiniz,bu ülkeden gidersiniz ama (başını gösterir) buradan çıkamazsınız hocam.. (kalbini gösterir) burayı terkedemezsiniz..Sizin yapabileceğiniz tek şey,beni hayatınızdan çıkartmak olur..Bir tek bunu yapabilirsiniz..Ama siz hep,benim hayatımda varsınız..Hep olacaksınız..

:not_i::not_i:

özge_bella
09-03-11, 06:00
Kemal: Aylin kaçmış, herifin birine kaçmış, adamın evine gitmiş.
Neriman: aaaa kocaya kaçtı yani kime?:blink:
Mesude: Soner'e mi?
Kemal: Soner'in evine gitmiş.
Mesude: Soner'le evlenmiş ha
Kemal: Soner'le evlenmemiş. Soner'in erkek kardeşiyle evlenmiş
Mesude: hee Murat'la, Aylin Murat'la mı evlendi yani
Neriman: sen nerden tanıyorsun kız?
Mesude: Murat bizim okuldaydı ayol ama Murat hastaydı iyileşmiş mi yani?
Kemal: ne bileyim ben evlendiğine göre iyileşmiş herhalde
Mesude: haha ha Aylin'e bak ya Soner'le evlenmemiş gitmiş Murat'la evlenmiş ay dangalak hahaa:img-haha:
Kemal: bu Mesude niye güldü şimdi Neriman?:bilmim
Neriman: ben de bir kez böyle güldüydüm Kemal
Kemal: ne zaman?
Neriman: senlen evlenmeden önceydi. :img-hyste

özge_bella
09-03-11, 06:02
Carolin: aferin Aylin, ben tebrik ediyo Aylin'i, en akıllıda Aylin senin çocuklar içinde zaten.
Ali: Carolin susta uyuyalım artık :img-beee:

özge_bella
09-03-11, 06:04
Osman: (dış ses) hiç bir zaman tam anlamıyla sonra olmaz, tam anlamıyla oturulup konuşulmaz. sanki bize sonsuz bir hayat bağışlanmış gibi yaşayıp zamanı hoyratça harcar tüketiriz. ve öyle bir geçer zaman ki günün birinde oturmaya, konuşmaya karar verseniz bile birde bakarsınız ki ne konuşacak kimse kalmamış yada konuşulacak şeyin anlamı kalmamış. geçip giden bir ömrün arkasından el sallarız.

özge_bella
09-03-11, 06:08
Ali: Mete sen nasıl bir çocuksun ya nasıl bir evlatsın?
Mete: senin evladınım işte
Ali: müzik öğretmenine musallat olmuşsun, okuldan ceza almışsın atılmışsın, affedilmişsin geri dönmüşsün, hala akıllanmamışsın. müzik öğretmeninin nişanlısını yolda kıstırmışsın, sıkıştırmışsın tehtit etmişsin. eşkiyalamı başladın oğlum sen? hayta mısın?
Mete: bu adamı niye buraya getirdiniz müdür bey benim sorumluluğumu üstlenen bana sıcak bir yuva veren geleceğimi düşünen kişi bu adam değil ki annem bu adam benim velim değil bu adamla ne siz ne de ben muhatap olmak zorunda değiliz...:good: buraya gelmen iyi olmuş aslında baba, Aylin hakkında da konuşursunuz müdür beyle, durumu anlatıp açıklama yaparsın. böylece müdür bey de ailemizde ki tek meselenin ben olmadığımı anlar. hatta belki de meselenin ne olduğunu da daha iyi anlar.
Ali: Metee

özge_bella
09-03-11, 06:11
Ali: İnci hanım siz misiniz?
İnci: evet benim
Ali: merhaba ben Ali Akarsu, Mete'nin babasıyım
İnci: memnun oldum.
Ali: ben aynı şeyi söyleyemicem hoca hanım. bazı şeyleri henüz öğrendim yani Mete'le aranızda geçen şeyleri
İnci: Mete'le aramızda geçenler bazı şeyler gibi çirkin bir imala ifade edilebilecek türden şeyler değil Ali bey sözünüzü bilin lütfen
Ali: neyse ne hoca hanım madem ki bir şeyler yaşandı siz hiç birşey hissetmediniz mi? Mete daha çocuk yaşta aklı beş karış havada ufacık bir bakış, bir dokunuş, bir gülüş ne bileyim yanlış anlar anlayamadınız mı?
İnci: Ali bey şu anlattıklarınızı yeni öğrenmişsiniz gelip bana akıl veriyorsunuz. sizin aklınız bugüne kadar nerdeydi? Mete ailevi meseleler yüzünden hırçın ve etrafını kırıp döken bir çocuk haline gelmişti. ben onu kazanmaya çalıştım ve kazandım da çok değişti ama ne yazık ki etrafındaki insanları değiştirebilme şansım yok tabii
Ali: beni mi kastediyorsunuz hanımefendi?
İnci: Mete'nin ve Mete gibilerin böyle olmasına neden olan sonrada onları hastalıklı mahluklar gibi davranan herkesi kastediyorum.
Ali: hoca hanım sizin diliniz fazla uzunmuş. haddinizi bilin yoksa ben bildiririm
Mete: babaaa sakın ona dokunayım deme, elimi süreyim deme baba!
Ali: sen karışma Mete!
Mete: elimi süreyim deme baba, git burdan baba!
İnci: Mete biz babanla sadece konuşuyorduk.
Mete: siz onunla konuşmasını bilmezsiniz hocam onunla konuşmayı ben bilirim.
Ali: Metee
Mete: elimi süreyim deme git burdan baba!

özge_bella
09-03-11, 06:12
İnci: musait değilim sonra gelin :icon_cry:
Mete: sizi merak ediyorum hocam
İnci: gel, sen hakikatten Sedat'ın yolunu kestin mi Mete? onu tehtid ettin mi?
Mete: bunu neden ona sormuyorsunuz? böyle anlatan o
İnci: ben sana soruyorum
Mete: siz o adamı seviyor musunuz? ben bu soruyu size daha öncede sormuştum parkta hatırladınız mı? yine böyle susmuştunuz. siz o adamı seviyor musunuz hocam?
İnci: o adam dediğin benim nişanlım. ve evet ben o adamı seviyorum. şimdi sen benim soruma cevap ver sen gerçekten Sedat'ın yolunu kestin mi? onu tehdit ettin mi? (Mete cevap vermez) yazıklar olsun.

özge_bella
09-03-11, 06:15
Mete: bana kızgın mısınız?
İnci: değilim. kendime kızgınım.
Mete: kendinize kızmayın sizin hiç bir suçunuz yok bütün bu olanlar benim eşekliğim.
İnci: yok yok ben de az eşeklik etmedim.
Mete: bizi bırakmayın hocam biz siz olmadan birşey yapamayız. yarışmada bir şansımız olmaz.
İnci: olur, çalışırsanız olur.
Mete: ben siz olmadan yapamam.
İnci: artık tek başına olma zamanı geldi Mete, ne yapacaksan kendi başına yapacaksın. artık ben yokum. senin hayatından tamamen çıkıyorum.
Mete: çıkamazsınız. istesenizde çıkamazsınız. beni çalıştırmazsınız, dersime girmezsiniz, koridorda karşıma çıkmazsınız, bu okuldan gidersiniz, bu şehirden gidersiniz, bu ülkeden gidersiniz ama (kafasını göstererek) buradan çıkamazsınız hocam, (kalbini göstererek) burayı terk edemezsiniz. sizin yapabileceğiniz tek şey beni hayatınızdan çıkarmak olur. bir tek bunu yapabilirsiniz. ama siz hep benim hayatımda varsınız, hep olacaksınız.

pluie
10-03-11, 11:10
Ali: Ne işin var senin burda? Mesele çıkarmaya mı geldin?
Cemile: Senin çıkardığın meselenin hesabını sormaya geldim!
Ali: Ne meselesi çıkarmışın ben?
Cemile: Bu tekneyi satın almak için benim oturduğum evi ipotek ettirmişsin.Bana sormadan,benden izin almadan.Sen nasıl yaparsın bunu?
Ali: O evin yarı hissesi benim.Kendi hissemi ipotek ettirdim tamam mı?
Cemile: Yarı hissesi de benim. O evde senin çocukların oturuyor.
Ali: Ya o parayla kendimee iş kurdum görmüyor musun? İyi para kazanıcam hemen de borcumu kapatıcam.
Cemile: Ya kazanamazssan ne olacak?
Ali: Kazanamazsam banka benim hisseme el koyar.Ne var bunda?
Cemile: Sen beni salak mı sandın.Banka benim üzerime çullanıcak.Evi satışa çıkarıcak.Başıma ne türlü dertler açtığının farkındamısın? Ama senin umrunda bile olmaz çünkü sen sadece kendini düşünürsün.Bencilsin,hayvan
Ali: (tokat atar) Doğru konuş lan.
Kemal: Ali,Ali
Ali: Ya bırak abi ya,hayvanmış. Bu dediklerinin hiçbir tanesi olmayacak. Kazanıcam. Görüceksin. O kendini balıkçı olarak tanıtan adamın şirketi varsa, o Hikmet Karcının şirketi varsa benimde teknem var. Tamam mı? Ne oldu? Bak gözüme bak. Şaşırdın mı? Öğrendim kimmiş o balıkçı. Siz o balıkçıyla beraber beni *** yerine koyduğunuzu mu sanıyorsunuz? Hee,Hee. Koyamazsınız, yanılıyorsunuz. Hepinize göstericem ben kimim.Ali Kaptan kimmiş göreceksiniz. Göreceksiniz.
Cemile: Keşke ölseydin.Hiç değilse o zaman öldü derdim.
Ali: Defol!

---

Ali: Dolandırdın lan beni.
Ekber: Dolandırılmasaydın angut.

Despire_ER
10-03-11, 21:59
24.Bölüm/Üniverste
C:Cengiz
R:Resul
R:Kardeşler! Kıbrısta Milli Vivakardeş uğruna mevcudiyet mücadelesi veren Tük kardeşlerimize destek vermek gayesiyle mitinge katılın,sizde Kıbrıs davasına destek verin.:calis
- Resul ve arkadaşları bildirimleri dağıtırken,Cengiz gelir)
C:Arkadaşlar! Kıbrıs Türkleri Emperyalizm oyununu bozmak için mücadele edip direniyorlar bu onurlu mücadeleye destek verin.Dayanışma mitingine katılın.
(Cengiz ve Arkadaşları bildirimleri dağıtırken.Sıra Ahmete gelir Resul ve Cengiz aynı anda bildimleri uzatırlar ve sonra çekerler.Hakanda sinsi sinsi güler):img-tomat
B:Ahmet,sen gitme mitinge korkuyorum içimde kötü bir his var.Baksana iki tarafta seni istemiyor,bildiri bile vermdiler sana.Yalnızsın
A:Olmaz.Başta bizimkiler bu mitinge katılmaya karşıydılar ben katılmayı savunmuştum şimdi gitmesen olmaz :865323

Despire_ER
11-03-11, 02:49
Aşkı Aşk Vurmuş
Nerden bir sevda geçse,yanlış dünya kavrulmuş
Nerden bir sevda geçse,kül durmuş gül savrulmuş
Kimi kalbine uymuş,kimi karşı durmuş
bizi bugün aşk vurmuş
Yolsuz akan suymuş ne dinlemiş ne duymuş
Aşkı yine aşk vurmuş

Kalbimde bir sır gibi,sussam ağlatır gibi
Kalbimde bir sır gibi,söylersem zehir gibi
Yolsuz akan suymuş ne dinlemiş ne duymuş
Bizi bugün aşk vurmuş
kimi kalbine uymuş kimi karşı duymuş
Aşkı yine aşk vurmuş

Kiwi*
15-03-11, 22:42
- 25. B ö l ü m -

Babaanne: Deli baş yine gidiyor. :img-hyste
Cemile: Nereye gidiyorsun?!
Mete: Babama!
Cemile: Güzel, ne yapacaksın? Dövecek misin? Evini mi yakacaksın?

**
Aylin: Anne.. Ben babamın yaptıklarını duydum, eve haciz gelmiş. Eğer istersen...
Cemile: Eğer istersem ne? Bize yardım mı edeceksin? Para mı vereceksin? Kaybettiğin anne şevkatini satın mı alacaksın?!

Kiwi*
15-03-11, 23:34
25. Bölüm - baba replik. :865323

Ali: Benim.. çok borcum var Aylin. Senden, tabi geriye ödemek şartıyla borç para istemek için geldim.
Aylin: Evet, senin çok borcun var baba. Karından esirgediğin kocalık borcun var. Çocuklarından esirgediğin babalık borcun var. Ben kapına geldiğimde benden esirgediğin bir yuva borcun var. Sen önce karından, çocuklarından esirgediğin borçlarını öde. Sonra gelip benden borç para iste!

eve
16-03-11, 03:00
Cemile: nereye? nereye? nereye dedim?!
Mete: babama!
Cemile: güzel. n'apıcaksın? herhalde onu döveceksin. yada evini yakacaksın. sonra? sonra? bende amma soru sordum di mi? sonraymış. Cemile var burda. Cemilenin işi ne? seni karakollardan toplamak, okuldan atıldığın zaman affedilesin diye milletin peşinden koşturmak, ağzını burnunu kırıp eve geldiğinde hastane hastane doktor doktor dolaşmak... sana engel olmayacağım. çünki artık çok yoruldum. git ne halin varsa gör. ama gitmeden önce senden birşey istiyorum. gir içeri al o gitarını vur duvara kır, paramparça et ondan sonra git. çünkü sen onu her çaldığında beni umutlandırıyorsun, içimde çiçekler açıyor. beni bu kadar umutlandırdıktan sonra böyle davranarak o çiçekleri kırmaya senin hakkın yok. anladın mı?
Mete: anlamaya çalışacağım anne. anlar mıyım bilmem ama hiç kimse senin kadar güzel anlatamadı bu güne kadar. emin ol kimse anlatamadı.

Osman: anlayamıyordum... annem konuştuğu zaman dünyanın en güzel müziğini duyardım. annem baktığı zaman dünyanın bütün renkleri beni sarardı. ağlasa yüreğime bardaktan boşalırcasına yağmur yağardı. gülüşü içime baharı getirirdi. anlayamıyordum nasıl oluyordu bu? annem en güç en umutsuz anlarda hayatı yeniden ve taptaze bir umutla başlatmayı nasıl başarıyordu? her yanıp bir yok oluşundan sonra kendi küllerinden yeniden doğan zümrüt anka kuşu gibiydi annem. hem kendi yeniden doğuyor hem de çocuklarını yeniden doğuruyordu.

özge_bella
16-03-11, 04:45
Ahmet: anneee, anneee
Ahmet: anne iyileşeceksin anne merak etme iyileşeceksin
Meral: Berrin
Berrin: Meral abla
Ahmet: herşey yoluna girecek merak etme anne
Meral: oğlum, oğlum sana emanet
Berrin: ne olur böyle konuşmayın
Ahmet: anne ne olur yorma kendini, anne böyle konuşma
Berrin: yormayın kendinizi
Meral: seni çok seviyorum oğlum, oğlum
Ahmet: anne, anneee annee
Berrin: Meral abla
Ahmet: anneee
Berrin: Meral ablaaa
Ahmet: anneeeheeee, anneeee

özge_bella
16-03-11, 04:46
Berrin: başın sağ olsun Ahmet
Ahmet: sağol, annende gelmiş
Cemile: başın sağ olsun oğlum
Ahmet: sağolun
Cemile: Allah sana sabır versin
Ahmet: sağolun.

özge_bella
16-03-11, 04:48
Ali: senden borç para istemeye geldim Aylin eğer bunu yaparsan bana büyük iyilik etmiş olursun
Aylin: demek borcun var baba
Ali: evet hem de çok
Aylin: evet baba senin çok borcun var. karından esirgediğin bir kocalık borcun var, çocuklarından esirgediğin bir babalık borcun var, ben kapına geldiğim sığındığım zaman benden esirgediğin bir yuva borcun var. senin çok borcun var baba şimdi gelmiş benden borç istiyorsun, para istiyorsun sen önce karına, çocuklarına, bana olan borçlarını öde sonra gel benden borç iste.

özge_bella
16-03-11, 04:50
Berrin: Aylin Ayliin (sarılırlar)
Aylin: ablam benim
Osman: Aylin ablam gelmiş, Aylin ablam gelmiş
Aylin: (Osman'a sarılır) bitanem benim, tombalak tospağam seni çok özledim ben, bitanem
Osman: bende seni
Mete: naber kız? özlettin kendini ha
Aylin: ben de sizi çok özledim
Berrin: nasılsın iyi misin? çok güzel gözüküyorsun.
Aylin: iyim teşekkürler, siz nasılsınız?
Mete: Aylin gelsene içeri niye kapıda duruyorsun?
Berrin: Aylin içeri girmeyecek misiniz?
Aylin: bilmem ki annem ne der
Cemile: kimmiş çocuklar gelen ne oluyo? Berrin Osman'ı al içeri gidin Mete sende oğlum içeri
Aylin: anne ben
Cemile: Aylin sen bizi bırakıp gittin kızım beni dinlemedin sözümü sana dinletebilmek için çırpındım ama dinlemedin, annenin sözünü dinlemedin şimdi niye geldin? ne istiyorsun?
Aylin: babamın yaptıklarını biliyorum eve haciz gelmiş, ev satılacakmış. eğer, eğer istersen
Cemile: eğer istersem bize yardım mı edeceksin? para mı vereceksin? kaybettiğin anne şefkatini satın mı alacaksın?

özge_bella
16-03-11, 04:52
Soner: üzülme, zamanla herşey yoluna girecek
Aylin: hayır, hiç birşey girdiği gireceği yok. paldur küldür yaşıyoruz işte, hep böyle gidecek
Soner: hep böyle gitmeyecek (mendiliyle Aylin'nin göz yaşlarını siler) inan bana hep böyle gitmeyecek (Aylin Soner'e sarılır) hadi eve gidelim.

özge_bella
16-03-11, 04:53
Selim: ne oldu?
Mete: yapamıcam
Gökmen: İnci hoca yok diye mi?
İskender: peki yarışma ne olacak?
Mete: umurumda değil artık.

özge_bella
16-03-11, 04:55
Necati: pişşt, ne o n'bıyorsun burada? senin provada olman lazım değil miydi? ama niye bu haldesin diye sormayacağım. sebebini biliyorum çünkü duydum. İnci hocan seni terk etmiş, artık koruyucu meleğin olmayacakmış. tek başına dımdızlak kalmışsın işte şimdi görüceğiz senin hakiki yüzünü koca bebek. şu haline bak, şu haline bak emziğini arayan bebekler gibisin nerdeyse ağlayacaksın. (Mete Necati'ye yumruk atmak için elini kaldırır tam o sırada İnci'yi görür vazgeçer İnci'nin yanına gider)
Mete:bu el yumruk atmaktan başka işlerde yapabilir. hem de çok iyi yapabilir. bunu herkese göstereceğim siz yanımda olmasanız bile, şu dünyada tek başıma kalsam bile, siz beni görmezden gelseniz bile

özge_bella
16-03-11, 04:57
Cemile: nereye, nereyee nereye, nereye dedim?
Mete: babamaa!
Cemile: güzel ne yapacaksın? herhalde onu döveceksin yada evini yakacaksın sonra, sonraa ben de amma soru sordum di mi? sonraymış Cemile var burada, Cemile'nin işi ne seni karakollardan toplamak, okuldan atıldığın zaman affedilesin diye milletin peşinden koşturmak ağzını burnunu kırıp eve geldiğinde hastane hastane, doktor doktor dolaşmak. sana engel olmucam çünkü artık çok yoruldum git ne halin varsa gör ama gitmeden önce senden birşey istiyorum gir içeri, al o gitarını vur duvara, kır param parça et ondan sonra git çünkü sen onu her çaldığında beni umutlandırıyorsun içimde çicekler açıyor beni bu kadar umutlandırdıktan sonra böyle davranarak o çicekleri kırmaya senin hakkın yok. anladın mı?
Mete: anlamaya çalışıcağım anne, anlarmıyım bilmem ama hiç kimse senin kadar güzel anlatamadı bugüne kadar (annesine sarılır) emin ol kimse anlatamadı.

özge_bella
16-03-11, 04:59
Osman(dış ses): anlayamıyordum, annem konuştuğu zaman dünyanın en güzel müziğini duyardım, annem baktığı zaman dünyanın bütün renkleri beni sarardı, ağlasa yüreğime bardaktan boşanırcasına yağmur yağardı, gülüşü içime baharı getirirdi, anlayamıyordum nasıl oluyordu bu annem en güç en umutsuz anlarda hayatı yeniden ve taptaze bir umutla başlatmayı nasıl başarıyordu her yanıp yok oluşundan sonra kendi küllerinden yeniden doğan zümrütüanka kuşu gibiydi annem hem kendi yeniden doğuyor, hem de çocuklarını yeniden doğuruyordu.

özge_bella
16-03-11, 05:00
okul müdürü: Meteee
Mete: efendim hocam
okul müdürü: yarışmaya dört gün kaldı ona göre iyi çalışın tamam mı? bak okulumuzun şerefi mevzu bahis
Mete: merak etmeyin hocam şeref dediniz mi bizde akan sular durur biz kimseyi yarı yolda bırakmayız. (Mete gider)
Sedat: kerataya bak ya sanki adam olmuş
İnci: olmasına lüzum yok, O zaten adam
Sedat: daha yaşı ne başı ne?
İnci: yaşla başla alakası yok Sedat, kimileri doğuştan adam olurlar, kimileride ölene kadar adam olmazlar. Mete doğuştan adam olanlardan hepsi bu.

eve
17-03-11, 01:00
Soner: ne o beni mi inceliyorsun? :img-blush:img-hyste
Aylin: hayır.
Soner: niye bakıyorsun o zaman?
Aylin: hiiç. öylesine...
Soner: inandım :img-in_lo
Aylin: teşekkür ederim.
Soner: birşey değil.
Aylin : anneme gitmek istediğimi nerden anladın?
Soner: içime doğdu.

selek90
17-03-11, 19:51
ben bu şiiri çok seviyorum..bazı dizeleri AYLİN SONER aşkına öyle uyuyor ki...

ATİLLA İLHAN dan

BELKİ GELMEM GELEMEM

Sen istinyede bekle ben burdayım
İçimde köpek gibi havlayan yalnızlığım
Çünkü ben buradayım karanlıktayım
Belki gelmem gelemem beş dakika bekle git
Çünkü elimi kestim beni kan tutuyor
Şarabım bütün ekşi suyum soğuk
Yanımda olmadın mı seni daha bir çok seviyorum

Yüzünü ıslatmadan ağlayabilir misin
Yarı geceden sonra telefon ettin mi hiç
Karanlık adamlar hüvviyetini sordu mu
Ben senin olmadığını arıyorum
Bana ait ne varsa hepsi seni korkutuyor sana ait ne varsa
Hiçbiri benim değil
Belki ölmek hakkımı kullanıyorum
Belki gelmem gelemem 5 dakika bekle git
Belki gelmem gelemem 5 dakika bekle git

selek90
17-03-11, 20:06
bir ATİLLA İLHAN şiiri daha...

AYLİN SONER için

SAKLI SEVDA:img-blush(şiirn şehnaz olan yerlerini aylin diye okuyalım lütfen....:icon_whis)

cam yeşili bir kız çok kirpikli
saçları nasıl karanlık bir kızıl
örtülü bir güzellik benzeri olamaz
dudaklarındaki kan etkiliyor asıl
duyarlığı alıngan gönlü ikircikli
ne yazsam ona tutsak
/ adı şehnaz

belki kadın belki çocuk iyice kuşkulu
hangi tutku buğulamış camlarını
bazen ne çok var bazen ne kadar az
kan kırmızı yaşayıp yaz akşamlarını
okşaması boğulmak öpmesi uğultulu
sabah olsam ona tutsak
/ adı şehnaz

saklı sevda sevdaların en saklanmışı
birbirimizde fena boğuluyoruz
hiç kimse birbirimizin yerini tutamaz
benimle yaşayamadığı ona uygunsuz
hiçbir şeye değişmem onunla yaşanmışı
uygunsam ona tutsak
/ adı şehnaz

saklı bir sevdadır bulduk sığındık
bu büyülü bir aşk çünkü yasak
gizli bir mutluluk ki ne söylesem az
bin yılda yaşasak hiç de yaşamasak
varımız yoğumuz aşkımız artık
hayatım ona tutsak
/ adı şehnaz

selek90
17-03-11, 20:33
zeki müren in ben gamlı hazan sense bahar şarkısı...sonerden ayline....

ben gamlı hazan, sense bahar, dinle de vazgeç
sen kendine kendin gibi bir taze bahar seç
olmaz meleğim böyle bir aşk, bende vakit geç
sen kendine kendin gibi bir taze bahar seç

sbuffy
19-03-11, 12:59
26.Bölüm fragmanından (kendi yazımım);

Cemile : Kadın için ne yaptığının ya da ne yapmadığının hesabını vermeden yaşamak mümkün değil.

.....

Mete : Mühim bir iş olmalı.Yoksa gelirdiniz.

....
Balıkçı : Hayatında başka bir kadın var.

......

Mete : Ne oluyor?Evi cici annemize vermeye mi geldin?

.....
Balıkçı : Artık evli bir kadın değilsin.

.......
Nikah memuru : Sayın İnci Günay,sayın Sedat.. eşiniz olarak kabul ediyor musunuz?

.......

Balıkçı : Senin hayatına başka bir erkeğin girmesine izin vermek istemiyorum.

..........

Aylin : Mesude seni bekledi.
Soner : Öyle mi?
Aylin : Seni görmeden gitmek istemedi.

......

Cemile : Benim hayatımda başka bir erkek yok
Balıkçı : Ama olabilir.
.....
Balıkçı : Ben olabilirim:img-in_lo

Cesulimu
23-03-11, 01:09
Mete için http://www.myemoticons.com/images/emotions/sad/blowing-nose.gif (http://www.myemoticons.com/emoticons/emotions/sad/blowing-nose-07111/)
Cem Karaca Bu Son Olsun
Bugün sen çok gençsin yavrum
Hayat ümit neşe dolu
Mutlu günler vaad ediyor
Sana yıllar ömür boyu
Ne yalnızlık ne de yalan üzmesin seni
Doğarken ağladı insan bu son olsun bu son
Doğarken ağladı insan bu son olsun bu son

eve
23-03-11, 01:29
Büyük Osman: annemin bakışı buğulu, sesi hüzünlü, gülüşü buruktu, huzursuzdu. bunun sebebini anlayabilmem için büyüyene kadar beklemem gerekti. birbirine eşit olanlar birbirlerine iyilik yapmazlar. eşitler zorda kaldıkları zaman birbirleriyle dayanışmaya girerler. birine iyilik yapmak ondan üstün olduğunu göstermek demektir. bunun için iyilik kabul etmek zorunda kalan herkesin yüreğinde bir ezilme olur. herkesin eşit olduğu bir dünyada yaşasaydık, kimsenin kimseye iyilik yapmasına gerek kalmazdı. çünkü kimse diğerinden üstün yada aşağı olmazdı. o zaman annemin bakışı güneşli, sesi cıvıltılı, gülüşü çıngıraklı olurdu...

özge_bella
23-03-11, 04:45
Mete: n'oluyoo evi cici annemize vermeye mi geldin?
Ali: Mete, geç otur yerine
Mete: oturmuyorum
Ali: geç otur lan yerine geç lan

özge_bella
23-03-11, 04:47
Cemile: teşekkür ederim kızım.
Berrin: bitanesin (Aylin'e sarılır)
Mete: koçum benim be (Mete'de Aylin'e sarılır)
Aylin: kızlara koçum benim denmez salak şey
Mete: hadi be

özge_bella
23-03-11, 04:48
Mete: evin daha bir sürü eksiği var, ama artık burası senin anne, ya bizim evimiz. ne tuhaf di mi?
Cemile: bana da çok tuhaf geliyor. sanki rüyadaymışımda uyanacakmışım gibi
Mete: en azından kapıya polis dayanır mı? babam bizi evden atar mı derdi yok.
Berrin: ben de sanki yeni taşınmışım gibiyim.
Osman: Aylin ablam bize iyilik yaptı di mi anne?
Cemile: evet oğlum. Aylin ablan bize iyilik yaptı.

özge_bella
23-03-11, 04:50
Osman (dış ses): annemin bakışı buğulu, sesi hüzünlü, gülüşü buruktu, huzursuzdu. Bunun sebebini anlayabilmem için büyüyene kadar beklemem gerekti. Birbirine eşit olanlar birbirlerine iyilik yapmazlar. Eşitler zorda kaldıkları zaman birbirleriyle dayanışmaya girerler. birine iyilik yapmak ondan üstün olduğunu göstermek demektir. Bunun için iyilik kabul etmek zorunda kalan herkesin yüreğinde bir ezilme olur. Herkesin eşit olduğu bir dünyada yaşasaydık, kimsenin kimseye iyilik yapmasına gerek kalmazdı. Çünkü kimse diğerinden üstün yada aşağı olmazdı. O zaman annemin bakışı güneşli, sesi cıvıltılı, gülüşü çıngıraklı olurdu.

özge_bella
23-03-11, 04:51
Cemile: Aylin biraz zayıflamış mı neydi?
Mete: ne zayıflaması be anne, domuz gibiydi. tam tersine kilo almış bence
Berrin: yok anneciğim gayet iyidi sana öyle gelmiştir.
Mete: herkese afiyet olsun. elinize sağlık
Cemile: sana da oğlum
Berrin: afiyet olsun
Mete: ben yatmaya gidiyorum.
Cemile: erkenden tavuk gibi
Mete: yarın yarışma var anne, iyice dinlenmem lazım.
Cemile: iyi oğlum hadi git, yat dinlen iyi geceler.
Mete: hepinize iyi geceler. sanada iyi geceler (Osman'ı öper)

özge_bella
23-03-11, 04:53
Berrin: heycanlı mısın Mete?
Mete: hem de nasıl
Osman: heycanlanma Mete abi sen çok güzel gitar çalıyorsun.
Mete: sağol tombalak tospağa
Mete: ben artık kalkayım. sen gitmiyor musun Berrin?
Berrin: hayır
Mete: nasıl ya okula gitmiyor musun?
Berrin: ne okulu oğlum seni izlemeye geliceğiz.
Mete: yarışmaya mı geleceksiniz?
Cemile: geleceğiz tabii
Osman: ben de geliceğim. babaanne sen de gel
Hasefe: kambersiz düğün olur mu? geliceğim elbet
Mete: ayy bak şimdi daha çok heycanlandım ya.
Cemile: heycanlanma oğlum. güzel güzel çal emi hadi bakayım.
Mete: tamam, tamam ben gideyim o zaman
Cemile: hadi
Mete: yarışma nerde biliyorsun di mi abla?
Berrin: biliyorum, biliyorum
Mete: tamam
Berrin: tamam biz oraya geliriz.
Mete: tamam hadi bana musade
Berrin: hoşçakal

özge_bella
23-03-11, 04:55
Müdür: oğlunuzla ne kadar gurur duysanız azdır.
Cemile: ben onunla her zaman gurur duydum.

özge_bella
23-03-11, 04:57
Cemile: (Mete'ye sarılır) tebrik ederim çok başarılıydın. bitanemm
Mete: sağol annemm
Hasefe: ulan delibaş ne güzel çalıp söyledin sen öyle, çok gürültülü ya şöyle saz falan çalıp, türkü falan söyleyi versen he, Çanakkale lapseki türküleri şöyle he
Mete: ayıp ettin babaanne seni kırar mıyım ben hiç çanakkale içinde aynalı çarşı
Hasefe: ulan delibaş eğlenme benle, o Çanakkale türküsü değil, Kastamonu türküsüdür bi kere öğreni verde öyle geliver ne sanıyon sen beni
Mete: ben seni yerim fıstık
Hasefe: delibaşım (sarılırlar)
Berrin: tebrik ederim canım kardeşim. (sarılırlar)

özge_bella
23-03-11, 04:59
Osman: bir saattir bekliyorum. ben de seni tebrik edicem
Mete: tamam ya geldim işte (sarılırlar)
Osman: tebrik ederim seni abi. en güzel sen gitar çalıyorsun.
Mete: teşekkür ederim. Sen beğendin ya gerisi hikaye benim için.

Osman: Mete abim birinci oldu Aylin abla
Aylin: öyle mi Mete? gel buraya (Mete'ye sarılır) gurur duyuyorum senle canım kardeşim benim.

özge_bella
23-03-11, 05:01
Öğrenci: Mete biz nikahya gidiyoruz. Sen gelmiyor musun?
Mete: ne nikahı?
Öğrenci: İnci hoca'nın düğünü, bugün evleniyor ya

Aylin: Mete bugün senin sevinçli günün başka hiç birşey için kendini üzme tamam mı?

özge_bella
23-03-11, 05:03
İNCİ: merhaba girebilir miyim?
METE: tabii ne demek
İNCİ: çalışmalar nasıl gidiyor?
METE: iyi
İNCİ: yarışmaya hazırsınız yani?
METE: olmak için çalışıyoruz.
İNCİ: güzel, ben de sana ve arkadaşlarına yarışmada başarılar dilemek için gelmiştim.
METE: sağolun hocam. Siz yarın gelmeyecek misiniz? orada olmayacak mısınız?
İNCİ: hayır orada olmayacağım.
METE: bir mahsuru yoksa sorabilir miyim neden?
İNCİ: bir işim var
METE: mühim bir iş olmalı yoksa gelirdiniz. bana kızgın olsanız bile gelirdiniz.
İNCİ: ben sana kızgın değilim. ama evet mühim bir işim var
METE: peki (Mete'de İnci'de göz yaşlarını tutamazlar):img-cray:

özge_bella
23-03-11, 05:05
İNCİ: Mete, kazanmışsınız yarışmayı
METE: evet hocam, yarışmayı kazandık (İnci Mete'ye sarılır)
İNCİ: başaracağını biliyordum. tebrik ederim (Mete'yi öper)
METE: bende sizi tebrik ederim hocam
İNCİ: teşekkür ederim.

eve
23-03-11, 05:12
Soner-Aylin sahnesi :img-in_lo

Soner: bu saatte buraya niye geldin?
Aylin: evet ama, benim senle konuşmam lazımdı.
Soner: konuş o zaman.
Aylin: açık arttırmaya gideceğimi nerden öğrendin?
Soner: sen açık arttırmaya nasıl müracaat ettin? cevap ver
Aylin: Süleyman'dan rica ettim. evrakları hazırladı ben imzaladım. sonra gidip yatırdı
Soner: ve... Süleyman'dan bunu kimseye söylememesini istedin.
Aylin: ama anlıyorum ki söylemiş. halbuki güvenilir biri gibi görünmüştü gözüme.
Soner: öyledir emin ol. aksi olsaydı bu olanlardan beni haberdar etmezdi. o zamanda sen o evi satın alıp anneni ve kardeşlerini sokağa atılmaktan kurtaramazdın. değeri en az 100 bin lira olan bu kolyeyi 30 bin liraya kaptırmış olurdun. Süleyman kime neyi ne zaman söyleyeceğini yada söylemeyeceğini çok iyi bilir. herşeyi en başından beri biliyorum.
Aylin: kızdın mı bana?
Soner: hayır alakası yok kızmadım. yalnız merak ettim niye böyle davrandın?
Aylin: ev satılacaktı. annemler yine evsiz kalacaktı. benim birşeyler yapmam gerekiyordu, paraya ihtiyacım vardı.
Soner: paran yok mu?
Aylin: yok. benim param, malım yok. Murat'ın durumunu biliyorsun işte.
Soner: Aylin, sen bu evin hanımısın. senin paraya yada başka birşeye ihtiyacın olursa söylemen yeter, karşılanır. bu durumu Murat'a yada bana söyleyebilirdin.
Aylin: yapamadım. çünkü bu parayı annemler ve kardeşlerim için kullanacaktım.
Soner: annen belki şuan hala bize ve olanlara karşı öfke duyuyor olabilir. ama buna rağmen artık onlarla akrabayız. öfkeler ve kızgınlıklar gelir geçer. ayrıca annene karşı çok derin bir saygı beslediğimi bil. eğer bana söylemiş olsaydın sana yardım etmekte bir an bile tereddüt etmezdim.
Aylin: teşekkür ederim. iyi geceler.
Soner: Aylin... kolyeni al.

eve
24-03-11, 00:59
Soner: nerden geliyorsun bu saatte? Aylin!
Aylin: sana ne!
Soner: cevap ver!
Aylin: ben ancak kocama hesap veririm. sana değil. sen benim neyim oluyorsun ki?!
Soner: terbiyesizlik etme!
Aylin: aa doğru. sen terbiyeli kızlardan hoşlanırsın. mesela Mesude gibi.

sbuffy
24-03-11, 15:04
26.Bölüm

Cemile-Balıkçı

Cemile : Bak ben dul bir kadınım.Yıllardır yaşadığım mahalleye,çalıtığım yere gelirsen,bliyorsun işte dedikodu olur.Benim dört tane çocuğum var.Korkuyorum.
Balıkçı : Ben kötü birşey yapmadım.Sen de yapmadın.Ayrıca artık evli bir kadın değilsin.Bak,Ali kendine yeni bir hayat kurdu.Hayatında başka bir kadın var.Kimseye hesap vermedi.
Cemile : O erkek.Erkeklere kimse hesap sormaz.Karısı bile.Ben Aliye hesap sorabildim mi? Ama bir kadına,hele dul bir kadına herkes hesap sorar.Bugün buraya gelirken,mahallede arkamdan bir kadın seslendi nereye gidiyorsun diye.Kendinde bu hakkı gördü.Bir kadın için ne yaptığının ya da ne yapmadığının hesabını vermeden yaşamak mümkün değil.Hem Ali ne olacak?Sana yaptıklarını unuttun mu? O rahat vermez.Seni de beni de rahatsız etmekten vazgeçmez.
Balıkçı : Onun derdi benimle değil.Onun derdi seninle.Hem kendi hayatını dileği gibi sürdürmek,hem de seni kontrol hakkında tutmak istiyor.Senin hayatına başka bir erkeğin girmesine izin vermek istemiyor.
Cemile : Benim hayatımda başka bir erkek yok.
Balıkçı : Ama olabilir.Ne yapacaksın? Hayatının sonuna kadar Ali'nin eski karısı olarak mı yaşayacaksın?Sana değer veren,sendeki güzelliği gören biri karşına çıktığında yüreğinin sesini mi dinleyeceksin,Ali'nin emirlerini mi? Seni sevenden kaçacak mısın?

Cemile : Ben,ben yapamam.Bütün bu olanlardan sonra bunu kaldıracak gücüm yok benim.
Balıkçı : Korkuyor musun?
Cemile : Bilmiyorum.Ben Ali'yi tanıdığımda çocuk denecek yaştaydım.Gözümü açtım,onu gördüm.Hayatımda hep o olacakmış gibi yaşadım.Birgün hayatımdan çıkıp gidebileceğini hiç düşünmedim.
Balıkçı : Ama çıktı işte.Şimdi onun hayatında başka bir kadın var.Senin hayatında da bir erkek olabilir.Ben olabilirim.
Cemile : Şu an benim hayatımda çocuklarımdan başka kimse olmaz.

Balıkçı,Cemile,Ali

Balıkçı : Cemile biraz konuşalım seninle.

Cemile : Niye geldin buraya?Ben sana ne dedim? Ben şimdi bu sokaktan nasıl geçicem? Hiç mi beni düşünmüyorsun?
Balıkçı : Başka bir yerde çalışmak istediğini söylmişsin.Neden? Söyle Cemile.Neden? O mu rahatsız ediyor seni? Ali,hala seni rahatsız ediyor mu? Söyle Cemile.Neden?
Cemile : Sebebini sorma.Ne olur.Sadece dediğimi yap.
Balıkçı : Evine en yakın atölye burası.Fabriklar taa İzmit'te.Hem neden kaçacaksın ki?...Ali yüzünden dimi?
Cemile : Ali buraya gelmeden ne olursun git, bak yoksa kavga çıkacak.Ne olursun git.
Ali : Balıkçı! Pardon ya yanlış söyledim dimi.Özür dilerim.Patron demem lazımdı.Büyük patron.Arkadaşlar patronunuzla tanıştınız mı? Hikmet Karcı.Ne oldu,niye tanıştırmadın kendini? Çok ayıp etmişsin ya.
Cemile : Ali ne olur.
Ali : Sus.Bana bak balıkçı bozuntusu,Cemile'nin peşini bırak.Defol git burdan.Al voltanı hadi.
Balıkçı : Ali kaptan,seni uyarmıştım.Cemile'yi rahat bırakacaksın demiştim.
Ali : Ben senin işçin değilim,Hikmet Karcı.Defol git mahallemden.
Balıkçı : Ali Kaptan,Cemile'yi rahat bırakacaksın,seni bir daha uyarmam.
Ali : Yapma ya.
Cemile : Ali
Ali : Sus ulan.Ne yaparsın?
Balıkçı : Alii
Ali : Ne Ali'si ulan.
Cemile : Durun
Ali : Ulan ben sana içimi döktüm.Sana dostum dedim,arkadaşım dedim.Yüreğimi açtım ulan sana,sen ne yaptın?Hak mı ulan bu,yapılır mı bu.Bide patronluğun çıktı başımıza.Hikmet Karcı'ymış,atölyeleri varmış,holdingleri varmış,şirketleri varmış beyefendinin.Ne oldu? Sen de buun zenginliğine mi tav oldun? Yaaa, öyle bakarsın işte.Yok dimi söyleyecek lafın?
Cemile : Yok.Sana söyleyecek tek lafım yok.Sana alçak demek istiyorum ama alçak lafı bile senin için hafif kalır.Çukursuz.
Ali : Kes ulan.Ahlaksızlar.Kes ulan sesini.Bırak lan elimi.
Cemile : Durun
Ali : Konuşma lan sen.
Cemile : Ya yeter.
Balıkçı : Ali kaptan
Ali : Efendim
Balıkçı : Ben Cemile'yi seviyorum.Benimle evlenirmisin Cemile?
Ai : Cemile

doğa-hilary
25-03-11, 18:45
Caroline:Çemile senin eski karı,
ben yeni karı:img-hyste:img-hyste

Bu sahne de güle güle bittim..

eliffpolattt
25-03-11, 21:09
Mete : Koçum benim bee :img-in_lo
Aylin : Kızlara Koçum benim denmez salak şey .
Mete : Hadi bee ...

- Bitto -
25-03-11, 21:46
Aylin:Durun!
Berrin:Aylin ...
Aylin:Ben de katılcam.
A.Arttırmacı:Önceden müracaat etmeniz lazımdı hanımefendi.
Aylin:Ettim.Müracaat ettim önceden.
A.Arttırmacı:Hanımefendi isminizi lütfedermisiniz?
Aylin:Hı?
A.Arttırmacı:İsminiz nedir?
Aylin:Aylin.Aylin Akarsu amaan Aylin Talaşoğlu ( :img-hyste )
A.Arttırmacı:Aylin Talaşoğlu..Evet isminiz listede var.3 numaralı alıcısınız.Daha önceden kart aldığınız değil mi?
Aylin:Evet verdiler.İşte 3.
A.Arttırmacı:Tamam,teşekkürler.Buyrun oturun Aylin hanım.
A.Arttırmacı:Açık arttırmaya 10 binden başlıyorum.arttıran?
x:11 bin
A.Arttırmacı:11 bin.Beyfendi 11 bin verdi arttıran var mı?
y:12 bin
A.Arttırmacı:12 bin oldu başka?
Carolin:15 bin
A.Arttırmacı:15 bin evet.4 numaralı alıcımız da 15 bin dedi.Var mı arttıran.
Aylin:15 bin 500
A.Arttırmacı:Bin liranın altında arttırma yapamıyoruz hatırlatırım.
Aylin:O zaman 16 bin.
A.Arttırmacı:Evet 16 bin.3 numaralı alıcımızda 16 bin dedi.Var mı arttıran?
x:17 bin
A.Arttırmacı:Evet beyfendi 17 bin verdi var mı arttıran?
y:18 bin
A.Arttırmacı:2 numaralı alıcı 18 bin dedi var mı arttıran başka?
z:19 bin
A.Arttırmacı:Evet en son 19 bin geldi.
Aylin:20 bin.
A.Arttırmacı:3 numaralı alıcımızdan 20 bin.
Carolin:25(yiğmi beş :D )
A.Arttırmacı:Evet Carolin Akarsu 25 bin dedi ..
Aylin:26 bin.
A.Arttırmacı:Evet 3 numaralı alıcıdan 26 bin geldi.Aylin hanım 26 bin dedi.Yok mu arttıran?
x:27 bin
(bundan sonra açık arttırmacının repliklerini yazmıyorum :) uzun konuşuyor baya.)
y:28 bin
Carolin:29
Aylin:30 bin
Carolin:32
y:33 bin
Mete:Hadii..
Carolin:35 bin ( :img-beee:)
A.Arttırmacı:Satıyorum,satıyorum,saaatttt....
(Ayline uzanan bir el ve Sonerr :happy0064:happy0064)
Aylin:40 bin :happy0064
Carolin:(umutsuzca :happy0064) 42
(Sonerin muhteşem hareketi)
Aylin:45 bin
Berrin: 45 bin :))
Carolin:(son hamlesini yapar) 46...
Aylin:50 bin (50 bin deyişini öyle seviyorum ki :img-blush)
A.Arttırmacı:Satıyorum satıyorum satıyorum saattt...
Mete : Sat :img-hyste
Açı.Art.:Sattım =)

Ah ne güzel sahneydi..

Cesulimu
27-03-11, 18:52
Karaçalı gibi girdin aramıza
Karaçalı gibi girdin aramıza

Al kızını koy çuvala
Al kızını koy çuvala
Salla salla vur duvara
Salla salla vur duvara

Al kızını koy çuvala
Al kızını koy çuvala
Salla salla vur duvara
Salla salla vur duvara

Kara diken gibi girdin aramıza,
Kara diken gibi girdin aramıza,

Al kızını koy çuvala,
Al kızını koy çuvala,
Salla salla vur duvara
Salla salla vur duvara

Al kızını koy çuvala,
Al kızını koy çuvala,
Salla salla vur duvara
Salla salla vur duvara

özge_bella
27-03-11, 20:59
Mete'den İnci'ye...
Sen kalbimin mehtabısın, güneşisin
Sen ruhumun vazgeçilmez bir eşisin
Bir şarkısın sen ömür boyu sürecek
Dudaklarımdan yıllarca düşmeyecek

Ruhum senin, kalbim senin, ömrüm senin
Yıllar geçse ölmeyecek bende sevgin

Uzaklara kaçıversek seninle biz
Birgün elbet göze gelir bu sevgimiz

tashbebeq
28-03-11, 18:53
önceki bölümlerden
Mete:Bu dünyada adalet yok.Herkes kör, herkes sağır.Kimse kimseyi dinlemiyor, duymuyor...
Benim isyanım buna işte.Sonra herkes bana serseri diyor.Serseri olan dünya, ben değilim.

Cesulimu
28-03-11, 18:57
AYLİN SONER için

Sevmek için yaratılmış:img-blush
Gülmek için yaratılmış
Gözlerde yaşlar niye
Sevmek için yaratılmış
Kalpler hep bomboş niye

Sevmesini bilmiyorsan
Bakma sakın gözlerime
Mutlu olmak istiyorsan
İnan inan sözlerime

Yok yok yalan deme
Sevgi denen o gerçeğe
Sevmek acı gerçek acı
Benzer birbirine

Cesulimu
28-03-11, 23:28
AYLİN SONER için

Ayrılık günü:img-blush

kalbimde bir yaranin izi kaldi sevgilim
askimizda ellerin gozu kaldi sevgilim (Murat ve Mesude)
gonlumun baharinda solmayan bir cicektin
yalanci su dunyada sen herseyden gercektin

ayrilik, ayrilik gunu bugun

bugun ayrilik gunu, dokulsun gozyasimiz
fani dunyaya dondu gercek olan askimiz
sevilmeden sevilmez kuru agac egilmez
kalp allah yapisidir, kalbe asla egilmez

özge_bella
29-03-11, 13:10
Mete'den İnci'ye, İnci'den Mete'ye...

Karanlığın içinde yandı gözbebeklerim
İlk önce gözlerini gördüm
Ilık rüzgarlar misali
Tenin değdi tenime
Belki bin defa yanıp yanıp söndü

Bir yanda sen
Bir yanda tövbeler
Bir yanım karşı koyar
Bir yanım ister

Serserim benim
Deli dolu sevgilim
Kor gibi sıcak
Yada sular gibi serin
Gelme uzak dur
Korkuyorum çok
Çılgınlık bu
Halim yok

Kiwi*
29-03-11, 23:59
Mete'den Ali Kaptana gitsin bu şarkıda o zaman..

Daha küçücük bir çocuktum.
Varlık içinde yokluk yaşadım, yoruldum.
Herşeyde mi suçluyum? Ben yolumda mutluyum.
Baba senin oğlun serseriyse bu senin eserin
Hiç ilgilenmediysen, ama neden?
Ama bu beden sokakta büyümeye mecbur muydu?

Allahım sabır ver üstesinden gelmem için.
Bana bir yol göster.
Allahım huzur ver, kafam dolu beynim durmak ister.
Kimse bilemez ne çektiğimi.
O hissedemez hayallerimi anlayamaz..

Lütfen bir dinle baba, beni çok üzdün ama.
Herşeye rağmen hala senin oğlunum ben!
Beni olduğum gibi kabullen.

Küsmek için barışılır mı?
Aynı evde ayrı odalarda yaşamaya çalışılır mı?
Bu sorunlara alışılır mı?
Zamanla herşey biter ama kadere karışılır mı?
Gidecek yerim yok sorunlarımsa çok.
Güçlü olmalıyım başka çarem de yok off.
Zaten bıkmışım ahh.

Despire_ER
30-03-11, 00:06
AliCemile:img-hyste

yazdım düşleri suyun yüzüne
gözlerim denize bakar sen diplerde
seni duyar kulağım seni arar sıcağım
sözüm geçmez ayağım durmaz hep sana giderim

zaten olmadı bunlar
zaten yaşanmadılar
sen gitmedin ben bitmedim
ölmedi aşklar

yandım yanıldım yana yana yar sana
savurdum küllerimi canım yellerden yana
sırrım sırdaşım yoldaşım haberin var mı ola
yurdumdan kış gitmez oldu sebep yar mı ola

Despire_ER
30-03-11, 00:08
BerrinAhmet:img-in_lo

Erdal Güney - Bir Kara Sevda
Bir kara sevda geldi başıma
Hiç bakmaz oldu gözüm yaşına
Kurşun işler mi mezar taşıma
Bir garip geldi geçiyor ömrüm

Bir şahin olmuş ucuyor gönlüm
Deryalar çöller aşıyor gönlüm
Tez haber salın nazlı yarime

Kor ateşlerde yanıyor içim
Bin derdim var biçim biçim
Yaralı bülbülüm yok ki sucum

pelinimsi
30-03-11, 13:57
berrin&ahmet:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo

ezginin günlüğü-1980

sigaramın dumanına sarsam saklasam seni
Gitme gitme gittiğin yollardan dönülmez geri
Gitme gitme el olursun sevdiğim incitir beni

yokluğun ah yol yol olsa uzasa unutmam seni

Akşam vakti sardı yine hüzünler
Kalbim yangın yeri, gel kurtar beni senden
Akşam vakti dolaştım sokaklarda
Yırtık bir afiş, seni gördüm duvarda

Sigaramın dumanına sarsam saklasam seni
yokluğun ah yol yol olsa uzasa unutmam seni

pelinimsi
30-03-11, 16:52
berrin&ahmet:img-in_lo

DALGAKIRAN - HATIRLA SEVGİLİ

Aşk herkesi kırar biraz
Eksilmesin acısı şükret
Varsın ağlasın dalda kiraz
Herkes kendine sürgün biraz

Çocuk gülüşün dünden bir yara
Aşk bize sıla
Günler gelir ve büyürüz elbet
Aşk bize gurbet
Ayışığı dalgakıran
Yarada tuz aşktan kalan
Ayışığı tende bıçak
Giden sürgün kalan kaçak
Aşk bize sıla
Aşk bize gurbet

Kapansın yarası şu gecenin
Ayrılıklar örtsün üstümü
Kimim kimsemdi ah gözlerin
Gidecek yeri yok kimsenin

Çocuk gülüşün dünden bir yara
Aşk bize sıla
Günler gelir ve büyürüz elbet
Aşk bize gurbet
Ayışığı dalgakıran
Yarada tuz aşktan kalan
Ayışığı tende bıçak
Giden sürgün kalan kaçak
Aşk bize sıla
Aşk bize gurbet

sbuffy
31-03-11, 08:35
27.bölüm fragmanı (kendi yazım)

Cemile :benimle neden evlenmek istiyorsun?

Balıkçı : Seni seviyorum.

Cemile : (Ali,arabaya sopayla vururken) Aliiii

Cemile : Bunlar bize göre değil.

Balıkçı : İnsanı insan yapan Cemile aşktır... Sence yanlış mı söylediklerim?

Ali (sarhoş cemilelerin evinin önüde) : Cemileeee!

Balıkçı : Bu akşam çocuklrınla tanışmak isterim.

Ali : Sen çocuklarına syledin mi?

Balıkçı : Seninle evlenmek isteyen adam olarak

Cemile : Sen ne diyorsun?

Ali : Çocuklara söyledin mi?

Mete : Babam ne diyor anne? nee söyleyecekmişin bize?

Ali : O balıkçı bozuntusuyla evleneceğini söyledin mi Cemile?

özge_bella
02-04-11, 04:48
Mete: birine hediye vermek için, yani hediye nasıl verilir? yani nasıl bir hediye vermek lazım?
İnci: hediye vereceğin bu kişi çok mu önemli biri?
Mete: evet
İnci: erkek mi?
Mete: yok değil
İnci: anlaşılan çok özel biri
Mete: özel
İnci: seranat ne demek biliyor musun Mete?
Mete: bilmiyorum
İnci: eskiden kibar beyefendiler beğendikleri hanımefendilere serenat yaparlarmış şarkı söylerlermiş, şarkı hediye ederlermiş yani
Mete: bende şarkı mı söyleyim yani?
İnci: neden olmasın hem mandolin çalarsın, hem de şarkı söylersin bu çok özel hanımefendiye, hem bence çok hoşuna gider, böyle bir hediye her kızın hoşuna gider.
Mete: ama ben bir tane şarkı biliyorum o da santa lucia okul şarkısı mandolin çalmayıda beceremiyorum daha
İnci: ben sana öğretirim ister misin?
Mete: isterim.

özge_bella
02-04-11, 04:53
İnci: gelsene Mete
Mete: Merhaba
İnci: nasılsın?
Mete: iyim. galiba okula dönmemi isteyeceksiniz benden
İnci: bir sandalye al otur
Mete: liseler arası müzik yarışması (İnci'nin verdiği derginin kapağını okur)
İnci: okulda bir müzik grubu kur ve liseler arası müzik yarışmasına katıl
Mete: imkansız
İnci: neden?
Mete: ben sadece birazcık mandolin çalabiliyorum hocam, sonra kimleri bulucam nasıl çalışacağız, yok olmaz öyle şey
İnci: okulda birlikte çalışabileceğin arkadaşların vardı ben hatırlıyorum onlarla konuş bir grup kurun
Mete: olur mu dersiniz? yapabilir miyiz?
İnci: elbette yapabilirsiniz. ancak bunu yapabilmek için okula geri dönmen lazım çünkü sadece lise öğrencileri katılabiliyor bu yarışmaya
Mete: biliyordum. tamam okula geri dönücem, müzik grubu kurucağım, yarışmaya katılacağım elimden geleni yapıcam ama siz de kurduğum müzik grubunu çalıştıracaksınız.
İnci: olanları unuttun mu?
Mete: unutmadım. ama hatırladığım kadarıyla biz yanlış birşey yapmamıştık. siz öyle söylemiştiniz
İnci: evet ben söylemiştim ama
Mete: yoksa bana söylediklerinizde bir yanlışlık mı vardı?
İnci: hayır, yok
Mete: o halde
İnci: peki, tamam

özge_bella
02-04-11, 05:02
İnci: bu kadar kısa zamanda kendini nasıl böyle geliştirdin bravo, bu şarkıyı mavi ışıklar söylüyor dimi?
Mete: evet, adıda iyi düşün taşın
İnci: çalışalım, bu şarkıyı geliştirelim. liseler arası müzik yarışmasında söyleyeceğiniz şarkı bu şarkı olsun. ne dersin?
Mete: oluuur.
İnci: hem de çok güzel olur.

elina.
02-04-11, 13:17
Carolin: Aferin Aylin, ben tebrik ediyo Aylin'i, en akıllıda Aylin senin çocuklar içinde zaten.
Ali: Carolin susta uyuyalım artık. :img-hyste

Despire_ER
02-04-11, 16:32
Semiramis Pekkan - Bana Yalan Söylediler

Bir aleme indim yalnız,
Yerde toprak, gökte yıldız.
Bir yan susuz bir yan deniz.
İki el, bir baş verdiler,
Bir çift göz ağlar da güler.
Dört bir yanda benim gibiler.
Doğru söz içinmiş diller,
İşte kalbin sev dediler.

Bana yalan söylediler,
Bana yalan söylediler;
Kaderden bahsetmediler.

Varsın böyle geçsin ömrüm,
Neşeyle dolsun bari her günüm.
Hani benim sevdiklerim?
Hani gönül verdiklerim?
Hasret gider, ben giderim.

pelin_tekin
03-04-11, 00:02
berro&aamet:img-in_lo:img-in_lo

RÜYAMSIN

Hayat sana sözüm yok, derdimden derbederim.
Hercai gecelerde, rüyamsın göremediğim.

Bozduk aşkın bağını, hüzünler oldu şarap,
Ne çabuk geldin geçtin, sen kapımdan ey hayat.

Uğruna harcadım kurşuni gençliği,
Sönmeyecek ki ah kalbimin yangın yeri.

Çözülmüyor ki bu aşk denen kördüğüm
Sevsek olmuyor sevmemek ölüm….

Cesulimu
03-04-11, 00:08
Aylin&Sony:img-in_lo:img-in_lo

Zor Yıllar
Dudağımda yarım kalan
Söylenmemiş son sözümdür
Baki olsa da ayrılık
Aşk her daim ölümsüzdür

Hatırla sevgili o eski günleri çocuklar gibi
Efkâr mektubudur aşkın sözsüz okunur
Yalan dünya dört mevsimde bir bahar olur
Varsın eller gönül yarası kapanır sansın
Kabuğun altında sevgili sen kanayansın

Ömrümüzün son demidir
Dönülmeyen o vedalar
Kuşatıldık zor yıllarda
Yarım kaldı hep o sevdalar

Hatırla sevgili o eski günleri çocuklar gibi
Efkâr mektubudur aşkın sözsüz okunur
Yalan dünya dört mevsimde bir bahar olur
Varsın eller gönül yarası kapanır sansın
Kabuğun altında sevgili sen kanayansın

Cesulimu
03-04-11, 00:13
Aylin&Sony:img-in_lo:img-in_lo

Bir Günah Gibi

Bir sayfa kopuyor zamandan
Ayrılırken sen yanımdan
Bu aşkın daha en başından
Korkuyordum ben sonundan
Bir günah gibi gizledim seni
Kimse görmedi seninle beni
Ağlarken içim güldü gözlerim
Bir günah gibi gizledim

Bir günah gibi gizledim
Ne bu gün ne de yarından
Beklediğim ne kaldı

Beni o gün senden kıskanan
Resimler sarardı

Bir günah gibi gizledim seni
Kimse görmedi seninle beni

Bir günah gibi gizledim

Bir günah gibi gizledim

BeReniBo_1905
03-04-11, 00:45
Son bir aydır dilimde dolaşan sürekli sölediğim kendimce mırıldandığım bir şarkı o kadar Çoo..k seviyorum..:img-in_lo
Benden Soner&Aylin Çiftime gelsin..:love01:

Fettah Can - Hazine

Görmeyi denedim
Gönül gözüyle
Yaşamadım bilmiyordum
Aşkmış hazine

Sorun etmedim
Bakınca maziye
Bir baktım bin ders aldım
Kısmetmiş bugüne, kısmetmiş bugüne

Oysa sana ne kadar ihtiyacım varmış
Yüzüme konan gülücükler uçup gitmiyor
Yanında zaman ne kadar da kısaymış
Yoksun ya günler geçip gitmiyor

pelin_tekin
04-04-11, 18:25
berro&aamet:img-in_lo:img-in_lo

ALDATILDIK - RENGİN

Bize neler neler öğrettiler sevdalar üstüne
Aldatıldık aldatıldık sevda böyle değil
Ne masallar ninniler söylediler dünya üstüne
Aldatıldık aldatıldık dünya böyle değil

Ufalana ufalana kaç kuşak
Eridik bu yollarda
Kimimiz yerle yelsan
Kimimiz zorla ayakta

Kolu kanadı kırık kuşlar gibiyiz
Ayrı diyarlarda
Bize saadet nasip şimdi
Uçuk rüyalarda

özge_bella
05-04-11, 18:03
İNCİ'den METE'ye

İçimde tuhaf bir sıkıntı
Nasıl da sancıyor şakaklarım
Sırtımda koskoca bir dünya
Zindanlar dolusu yalnızlığım

Nedir bu zulüm, bu gölgeler kim?
Kim bu yanımdaki sahte sevdalı
Neden hep düşlerde kalasın
Neden gerçek olan hep bir başkası

Oysa sen, sen olmalıydın beklediğim yolcu
Senin için giyinip kuşanmalıydım
Yüreğimin yarısı bir tek senin hakkındı
Şimdi yanımda sen olmalıydın

özge_bella
05-04-11, 18:05
METE&İNCİ

Bende zincirlere sığmayan o deli sevdalardan
Kızgın çöllerde rastlanmayan büyülü rüyalardan
Kolay kolay taşınmayan dolu dizgin duygulardan
Yalanlardan dolanlardan daha güçlü bir yürek var

Haydi gel benimle ol
Oturup yıldızlardan bakalım dünyadaki neslimize
Ordaki sevgililer özenip birer birer
Gün olur erişirler ikimize

Uzanıp yüreğimin ateşiyle yeniden
Yıldızları tek tek yakacağım
Sarılıp güneşlere sevgimizle göklerden
Mavi mavi taçlar takacağım ne olursun

Haydi gel benimle ol
Oturup yıldızlardan bakalım dünyadaki neslimize
Ordaki sevgililer özenip birer birer
Gün olur erişirler ikimize

özge_bella
05-04-11, 18:49
METE'den İNCİ'ye

Bir gönül nedir ki senin uğruna?
Canımdan can iste,ömrümden ömür
Yeter ki sev beni,anla hep böyle

Dünyayı versem de senin için az,
Hiçbir şey aşkına bedel olamaz,
Sen böyle sevdikçe etmem itiraz,

Sen verdin gönlüme mutluluğumu,
Sana borçluyum ben bu huzurumu,
Aşkınla anladım var olduğumu,

özge_bella
06-04-11, 16:34
Ali: Cemileee, Cemileee dışarı çık gel bak buralara kadar geldim gece vakti, Cemile in aşağı
Mete: babam, annemi özlemiş:img-hyste
Cemile: sersem sersem konuşma
Ali: dışarı çık
Cemile: sarhoş bu.

özge_bella
06-04-11, 16:35
Cemile: senin karın Carolin, balıkçı Carolin'e mi baktı?:img-hyste
Ali: hele bir baksın gözlerini oyarım. sana da bakamaz musade etmem olmaz.
Cemile: sen hala anlamıyorsun dimi senin benim üzerimde bir hakkın yok.

özge_bella
06-04-11, 16:38
Cemile: sızdı kaldı babanız, valla burda bırakırsak donar ölür.
Berrin: köpekler, çakallar yer şimdi bunu
Mete: bırakalım yesinler, ama yerler mi bilmem, babam yani:img-hyste
Cemile: oğlum bırakılır mı burada
Mete: anne bırak ya belayı başımızamı saracan yine
Cemile: sen git bunun karısına haber ver gelsin alsın toplasın kocasını
Mete: kim ben, ben gitmem, ben ne gidecem ya niye gidiyorum ben?
Cemile: oğlum inat etme işte hadi git yoksa burda kalırsa başımıza dert olur
Mete: dert benim öbür adımdır annecim
Cemile: yılışma be yürü
Mete: tamam tamam gidip haber vereyim cici anneme:img-hyste hee eğer sende bize cici baba getirceksen önceden haber ver anne, babam gibi sürpriz yapma.
Cemile: şimdi bu ciddimiydi şaka mı yaptı?
Berrin: ben anlamadım.

özge_bella
06-04-11, 16:40
Carolin: Metee, git burdan yoksa ben polis çağracak
Mete: korkma sana birşey yapacak değilim, sana haber vermeye geldim.
Carolin: ne haber verecek sen?
Mete: kocan bizim evin önünde zıbardı gel al
Carolin: ne demek zıbardı?
Mete: yani kocan bizim eve geldi, orda sızdı, yolun ortasına uzandı, yattı tamam mı?
Carolin: Ali niye yatsın sokakta olmaz öyle yalan söylüyon
Mete: ne yalan söylücem bee, bak içki içmiş içki tamam mı bayılmış gel al
Carolin: yalancı sen
Mete: iyi valla sen bilirsin gelip almazsan orda kurtlar, çakallar yer kocanı, kocasız kalırsın bak benden söylemesi:img-hyste hadi eyvallah
Carolin: nereye? nasıl gidecek sizin ev şimdi gece
Mete: Allah'ım ya, bekliyorum hadi benle gel.

özge_bella
06-04-11, 16:42
Kerim: Mete bir yardım etsene
Cemile: hadi oğlum
Mete: senin kocanı taşıyoruz burda öyle aval aval bakacak mısın? gel buraya:img-hyste
Carolin: ama ben yapamam böyle
Mete: ayy neden? saçına toz mu bulaşır? üstüne çamur mu gelir? gel buraya:img-hyste

Cemile: ne dikiliyorsunuz siz burda ben size eve girin demedim mi?
Mete: eve girin demedin eve gidin dedin:img-hyste
Cemile: çabuk eve

özge_bella
06-04-11, 16:45
Osman(dış ses): annem, aşktan söz ediyordu şaşırmıştım annem yemek yapardı, bulaşık yıkar, çamaşır yıkar, alışveriş yapardı, yerleri silerdi, çocuklarına bakardı. annemin hayatında aşk yoktu işte bu yüzden bazen gizli gizli ağlardı. göz yaşlarını kuytularda akıtır ve mutsuzluğuyla barışırdı. aşk kaybedilmiş değerli bir mücevherdi belki biri bulurda getirir diye bekliyordu. tanıdığım bütün anneler gibi bekliyordu ve umuyordu.

özge_bella
06-04-11, 16:47
Cemile: canım oğlum benim, güzel oğlum ben senin üzüleceğin hiç bir şey yapmam oğlum üzülme, dertlenme dünya bir yana siz bir yana oğlum sen sakın üzülme olur mu? sakın sıkma sen canını. siz benim için dünyadaki en değerli şeysiniz siz bir yana dünya bir yana sizi sevmek yeter sizinde beni sevdiğinizi bildikten sonra, canım
Mete: sen bana bakma anne ya ben, babaannem haklı ben delibaşın tekiyim. ablam doğru söylüyor, seninde bir hayatın var, en azından babam kadar değerli bir hayatın var. o hayatı kendin için yaşamak senin hakkın annemm başkaları ne der diye istemediğin bir hayatı sürmek zorunda değilsin.
Cemile: tuhaf
Mete: ne o tuhaf olan
Cemile: o da benzer şeyler söylemişti
Mete: kim?
Cemile: balıkçı
Berrin: balıkçı ne demişti anne söylesene
Cemile: başkaları ne der diye yaşamak istediğin hayattan vaz mı geçeceksin demişti. bir de insanı insan yapan aşktır dedi.
Mete: iyi o zaman şu balıkçı bir gelsinde tanışalım.

jixues
06-04-11, 17:02
Aylin : Cehennemin dibine git Mesude ! :865323

özge_bella
06-04-11, 20:21
METE'den İNCİ'ye

Sevdim seni bir kere başkasını sevemem.
Deli diyorlar bana desinler değişemem.
Desinler değişemem desinler değişemem.

Hayatta en zor olan bir insanı tanımak.
Kabul etmek huylarını değişmeden bir olmak.

Sevgi anlaşmak değildir nedensizce sevilir.
Bazen küçük bir an için ömür bile verilir.

Sevdim seni bir kere başkasını sevemem.
Deli diyorlar bana desinler değişemem.
desinler değişemem desinler değişemem.

Daha yolun başındasın değişirsin diyorlar.
Oysa sana çıkıyor bildiğim bütün yollar.

Sevgi anlaşmak değildir nedensizce sevilir.
Bazen küçük bir an için ömür bile verilir.

özge_bella
06-04-11, 20:27
METE ve İNCİ

Ömür boyu sevsin beni yeter
Ömür boyu bu aşk bitmez sürer
Ömür boyu kalbim onla titrer
Bu öyle bir aşk ki ömre değer

Bu aşkla çizildi kader yolu
Demek ki aşk buymuş gerçek duygu
Herşeyim sevdiğim benim oldu
Çarpıyor yüreğim onla dolu

Fırtınalar kasırgalar, ayrılıklar barışmalar
Aşkımızın karşısında gelip geçer

Üzüntüler suskunluklar, dargınlıklar pişmanlıklar
Aşkımıza yabancı duygular

Gizlisi saklısı yok ki bu sevdamızın
Ayrısı gayrısı yok ki şu dünyamızın
Her anıyla yaşanan bu aşk çok güzel

zeyneps
07-04-11, 17:13
Yasak Aşk
SonerAylin
:img-blush
öyle bir aşk yaşadık ki
ne başladı ne de bitti
aramızda herşey gizli
ne duyuldu ne söylendi

bir çıkar yol bulamadık
söylenene aldırmadık
zincirleri kıramadık
yasak aşktan kaçamadık

ne yasaktır ne de gizli
gönlümüzün zenginliği
eğer varsa biraz sevgi
yollarımız birleşmeli

yasak aşkın bu çilesi
çözüldükçe sardı bizi
ilk gününden düğümledi
gizli kalan sevgimizi

aşkta öyle bir sır var ki
ne güzeli ne çirkini
ne fakiri ne zengini
onla bulduk kendimizi

angel**
07-04-11, 17:34
Ali::Cemile bak gecenin yarilari kadar buraya geldim gel asagiya
Cemile :ne yapayim alkislayayim mi?
Ali:Ya alay etme Cemile bak bunlari görüyormusun para kazandim iste bak kazandim para bak
Cemile:Nerden bundun onlari cikletten mi cikti:img-hyste:img-hyste

eve
08-04-11, 00:36
Aylin: sevgilini götürecek başka bir yer bulamadın mı? buraya getirmen şart mıydı?
Soner: ben onu getirmedim. o beni getirdi.
Aylin: aa ne enteresan... benim bildiğim Soner'i kimse istemediği bir yere götüremez.
Soner: belki senin bilmediğin başka bir Soner daha vardır.
Aylin: sen bu lafları sevgiline sakla.
Soner: sevgilim mi? o kim? Mesude mi?
Aylin: kimle gezip tozuyorsan o!
Soner: Mesude benim sevgilim falan değil.
Aylin: yalancı!
Soner: yalan değil.
Aylin: ne işi var yanında gece gezmeleri, gece kulüpleri, yemek yemeler...
Soner: eve geldi. gitmek bilmedi. yemek yiyelim sonra giderim dedi.
Aylin: aa pek hoş sen de buna inandın tabi değil mi?
Soner: inanmadım. ama en azından yemek yedikten sonra eve gider diye düşündüm.

Süleyman: sanırım bir yanlış anlama oldu. lüzumsuz yere kimsenin canı yanmasın. ben sizden özür diliyorum. lütfen kabul buyurun. zararı ziyanı düşünmeyin. o bize ait. ama dilediğimiz özrü kabul etmezseniz üzülerek belirtiyorum ki ikinci bir şansınız daha olmayacak.
gösterdiğiniz anlayış için çok teşekkür ediyorum. buyurun lütfen masanıza geçin.
beyefendilerin masasına bir şişe viski getirin.
özrümüzün bir nişanesi olarak kabul edin.

efe^^aslı
08-04-11, 19:07
mete&inciye :img-in_lo
Birşey var aramızda
Senin bakışlarından belli
Benim yanan yüzümden
Dalıveriyoruz arada bir
İkimizde aynı şeyi düşünüyoruz belki
Gülüşerek başlıyoruz söze
Birşey var aramızda
Onu buldukça kaybediyoruz isteyerek
Fakat ne kadar saklasak nafile
Birşey var aramızda
Senin gözlerin ışıldıyor
Benimse dilimin ucunda

sbuffy
09-04-11, 17:50
27.Bölüm (kendi yazımım)

Cemile&Hikmet Karcı (çay bahçesi)

Hikmet Karcı : Sana evlenme teklif etmeyi düşünüyordum.Uzun zamandır düşünüyordum.Aklımdaydı ama öyle olmasını istemezdim.Düşündüğüm şey değildi.
Cemile : Çok şaşırdım.
Hikmet Karcı :Bende şaşırdım.Ali öyle davranınca...herşey birden bire oldu.Sözcükler ağzımdan dökülüverdi.Zamansızdı.Yersizdi.Oldu işte.
Cemile : Benle neden evlenmek istiyorsun?
Hikmet Karcı : Seni seviyorum.
Cemile : Beni seviyor musun?
Hikmet Karcı : Evet
Cemile : Bunlar gençlere göre.Sevmek,aşık olmak.Bizim yaşlarımızda olmaz ki.
Hikmet Karcı : Kim demiş?
Cemile : Öyle işte.Yani öyledir.
Hikmet Karcı : Sevgisiz bir hayat öyle yaşayana eziyettir.İnsanı insan yapan Cemile,aşktır:img-in_loSence yanlış mı söylediklerim?
Cemile : Bilmem.Benim yaşadığım hayata bakınca pek yanlış gibi durmuyor.
Hikmet Karcı : Benim yaşadığım hayata bakınca da öyle.Dahası nereye baksam,kiminle konuşsam o hakikati görüyorum.Etrafımızda ne kadar çok mutsuz insan var,dikkat ettin mi?
Cemile : Ben kendi mutsuzluğumdan kafamı kaldırıp başkalarınınkine bakamıyorum ki.
Hikmet Karcı : Herkes öyle.O yüzden sevemiyorlar.O yüzden aşık olamıyorlar.O yüzden bizim yaşımızda böyle mi olur falan diyorlar.Ben de diyorum ki, aşk ancak demlenmiş yüreklerde yeşerir.Şimdi tam zamanı:img-blush Ne dersin,sen de beni sevebilecek misin?
Cemile : Oğluna ne oldu?
Hikmet Karcı : Öldü
Cemile : O kadın köşkteki, karın mı?
Hikmet Karcı : Karımdı.Oğlumuz Hasan ölünce ayrıldık.
Cemile : Sonra
Hikmet Karcı : Sonrası yok.Ben Balıkçı oldum....Benimle evlenecek misin?

Hafize hanım -Cemile
Cemile : Anne
Hafize : Cemile ne var?
Cemile : Ben sana birşey diyicem de nasıl diyicem bilmiyorum.
Hafize : Meraklandırma beni gayri,diyiver.
Cemile : Biri var.Bir adam.
Hafize : Adam
Cemile : Balıkçı.
Hafize : Balıkçı.Ne yapıyor sana?
Cemile : Benle evlenmek istiyor.
Hafize : Evlenmek istiyo
Cemile : Ama ben daha birşey demedim.Yani bilmiyorum.Kafam karışık.
Hafize : Cemile.Yalnızlık Allah'a mahsus.Sen mesut ol yeter.Sen de benim bir kızımsın.Eğer o adamla evlenmek istiyorsan sen bilirsin.Ali'den korkma.Ben de sana destek oluverririm.Güzel kızım benim.
Cemile : Anne
Hafize : Cemile kızım benim
Cemile : Sağol,sağol

Berrin-Cemile
Cemile : Tut şunun ucunu.Ayy ev dağınık.Ne kadar toplasan boş,olmuyor.
Berrin : Heyecanlı mısın anne?
Cemile : Yok canım
Berrin : Hadi hadi
Cemile : Sen etrafı toplada pasaklı görünmeyelim.
Berrin : Ay anne.Sanki adam evi almaya geliyor:img-hyste
Cemile : Kapa çeneni

sbuffy
09-04-11, 18:26
27.Bölüm son sahne (kendi yazımım)

Cemile : Ali ne işin var senin burda? Bak sana son defa söylüyorum.Bırak artık benim peşimi.Ya biz ayrıldık.Benden uzak dur.Aramızda hiçbir bağ yok.Hakikati kabullen.
Ali : Tamam.Peki sen hakikatleri kabullenmeye hazır mısın?
Cemile : Ne demek istiyorsun sen?
Ali : Bu adamın bir sahtekar,yalancı olduğunu demek istiyorum.
Cemile : Osman oğlum hadi sen odana.Yine ne dediğini bilmiyorsun.
Ali : Ben ne dediğimi çok iyi biliyorum Cemile çok.Bu adamın geçmişiyle ilgili bütün hakikati biliyorum.O adam seni kandırıyo.Geçmişiyle ilgili herşeyi senden saklıyo Cemile.
Hikmet Karcı : Geçmişimle ilgili bilmen gerektiğine inandığım hiçbir şeyi senden saklamadım.
Ali : Hapiste yattığını söyledi mi Balıkçı?
Cemile : Sen hapiste mi yattın?
Hikmet Karcı : Evet
Ali : Hapiste yattın ve Cemile'den sakladın öyle mi? Evleneceği kadın.Sorsana Cemile neden yatmış hapiste.Merak etmiyo musun?
Cemile : Neden?
Hikmet Karcı : Birini öldürdüm.
Ali : Bak bak bak bak.Balıkçı,Balıkçı yine numara yapıyosun.Kenardan kenardan sıyrılıp kaçmaya çalışıyosun.Gerçeği söyle.Söyle.Metresimi öldürdüm o yüzden hapse girdim desene.Metresini öldürdü bu adam, o yüzden hapis yattı.Kaç yıl yattın Balıkçı?
Hikmet Karcı : Yedi yıl
Ali : Yedi yıl.Metresini öldürdüğün için,katil olduğun için yattın dimi? Yaaa Cemile Hanım gördün mü bak,bu adam evli olduğu halde bir metresi varmış,başka bir kadınla münasebeti varmış.Birlikte yaşıyolamış.Bir köşkte.Nerde biliyor musun?Karcı köşkünde.Peki karısı ne yapıyomuş,karısı nerdeymiş?Ayağının altında dolanmayacağı bir yere atmış kadını.Ser sefil bir halde yaşıyormuş ha Balıkçı.Hadi söyle bakalım. Balıkçı bilge adam ya da Hikmet Karcı büyük patron hepsi bu kadar mı?
Şu hale bak ne kadar da masum oldu,içim acıdı valla ya.Ama niye yalan söylüyüm ben asıl Hasan'ın başına gelenleri öğrenince çok üzüldüm.Hasan Karcı.Hasan Karcı bu adamın oğlu.Bunun metresinin attığı bir iftira yüzünden çocuk kahroldu.Gitti kendini öldürdü,intihar etti.Bu adam,çocuğunu koruyamadı,neden?Çünkü metresinin aşkından gözü kör olmuştu.Yalan mı?Yalan değil tabi.Bunların hepsi hakikat.
Cemile : Doğru mu bunlar?
Hikmet Karcı : Hasan canına kıyınca,Zuhal beni terk etmek istedi.Ben de onu öldürdüm.
Ali : Bütün bunlar olurken ne oldu peki?Selma hanım aklını kaybetti.Selma hanım Balıkçının karısı,Hasanın annesi.Kadıncağızı köşke hapsetti,başına nöbetçiler dikti,kaçmasın diye.Köşke hapsetti.
Hikmet Karcı : Yo yo yo. Hapsetmedim.Çocuk gibi olmuştu.Kendisine zarar vermesin diye köşke aldım.Onu rahat ettirmek için,ona iyi bakabilmek için.
Ali : Böyle de hissiyatlı bir adam işte.

Cemile : Bunları bana söylemedin
Hikmet Karcı : Ben artık bunları kendime bile söyleyemiyorum ki Cemile.Hikmet Karcı bütün bunlardan kaçıp kurtulabilmek için Balıkçı oldu.Çok pişman oldum.Köpek gibi pişman oldum.Kaçarsam kurtulurum sanmıştım.Ama kimse hakikatten daha hızlı koşamıyor.Olması işte.Kaçamadım.
Mezrlıkta konuştuğumuz zaman sana ben kötü bir insanım demiştim.Doğruydu.Gördün işte.Ama ben sana hiç yalan söylemedim.Yine de senden özür diliyorum.Bu vaziyette yapabileceğim başka birşey yok.Beni affet.
Ali : Söyleyeceğini söyledin Balıkçı.Hadi çık git artık
Hikmet Karcı : Lütfen.Beni affet

Cemile : Nereye Balıkçı? Hikmet Karcı nereye?
Hikmet Karcı : Balıkçı'yı ve Hikmet Karcı'yı tesadüfen bile göremeyeceğin kadar uzak bir yere götürüyorum.Hayatından çıkıyorum.
Cemile : Lüzum yok.Teklifini kabul ediyorum.
Ali : Cemile.Sen ne dediğinin farkındamısın Cemile?Sen bu adamın ne mal olduğunu anlamadın mı Cemile?Ne diyosun?
Cemile : Duydun mu beni? Evlenme teklifini kabul ediyorum.
Ali : Cemile

Despire_ER
09-04-11, 21:40

İncesaz-Çok Aşığın Var Diyorlar

Çok aşıgın var dıyorlar yalan de yeter bana
bır sevda sozu fısılda hazırım ınanmaya
gönül hırsızı dıyorlar ınkar et yeter bana
gozlerındekı cevaba korkuyorum bakmaya
geceler uzun ve yanlız yoksun sabaha kadar
dusumde bıle gunahkarsın bunu kım hayra yorar
ardımdan delı dıyorlar belkıde yalan degıl
yanımda bıle uzaksın nasıl dayansın gonul...

Çok ahlar aldı diyorlar inkar et yeter bana
gözlerindeki cevaba korkuyorum bakmaya
geceler uzun ve yalnız yoksun sabaha kadar...
düşümde bile günahkarsın bunu kim hayra yorar
ardımdan deli diyorlar beklide yalan değil
yanımda bile uzaksın nasıl dayansın bu gönül
yanımda bile uzaksın nasıl dayansın bu gönül

Despire_ER
09-04-11, 21:59
Ali Kaptana gelsin:img-hyste

Erkin Koray-Şaşkın

Aşk şarabı içmesi hoştur şaşkın
Şarap peşinden koşmak boştur şaşkın
Bir o yaan bir bu yana yatma şaşkın
Tenhalarda menhalarda bitmiş aşkın

Şakın sana ne dedim sen ne yaptın
Dün gece gördüm seni ters yola saptın
Bir o yana bir bu yana yatma şaşkın

Sana başka sözüm yok bu alem içinde
Bir alemsin şaşkın sen alem içinde
Bir o yana bir bu yana yatma şaşkın

Despire_ER
10-04-11, 20:56
MesudeSoner'e gelsin:img-hyste
Erkin Koray - Estarabim
Çok memleketler gezdim
Neler gördüm görmedim
Şu kocaman dünyada
Senin gibi görmedim

Öyle bir yar istemem
İstesemde istemem
Güller bitti dilimde
Nasıl diyeyim bilmem

Estarabim estarabim
Sağdan soldan estarabim

Ateş olmayan yerde
Duman tütmezmiş derler
Zaman zaman halini
Bir görseler şu halimi

Öyle bir yar istemem
İstesemde istemem
Güller bitti dilimde
Nasıl diyeyim bilmem

Estarabim estarabim
Sağdan soldan estarabim

Despire_ER
10-04-11, 20:58
AliCemile
Erkin Koray-Silinmeyen Hatıralar

Silinmiyor gözlerimden o hatiralar
Uzadi bitmiyor bu ayriliklar
Öldür beni yasamayi istemiyorum
Senden ayri bu cileyi cekemiyorum

Öldür beni yasamayi istemiyorum
Senden ayri bu cileyi cekemiyorum

Simdi benim tek tesselim
Bir yudum sarap
Bunca yildir bekliyorum
Yetmezmi ah yar

SHRPY*DYR
12-04-11, 21:02
Cemile : Nereye balıkçı? Hikmet Karcı nereye?

özge_bella
13-04-11, 02:41
Ali: Cemile, Cemile sen aklını mı kaçırdın ne diyorsun biraz önce ne haltlar ettiğini sana anlatmadı mı kulaklarınla duymadın mı ya sağır mısın?
Cemile: sağır değilim, aklımı da kaçırmadım
Ali: ya sen nasıl bu adama evet diyorsun hangi kadın bu adamı kabul eder
Cemile: senin gibi bir kocadan boşanmış ama hala yakasını kurtaramamış her kadın evet der
Ali: ya sen benden bu kadar mı nefret ettin be Cemile?
Cemile: ben senden nefret etmiyorum artık, senden tek bir şey istiyorum hayatımdan çık git beni rahat bırak, bak sen evlendin kendine yeni bir hayat kurdun, ben de aynı şeyi istiyor olamam mı benim hakkım yok mu?
Ali: o aynı şey değil
Cemile: aynı şey Ali, aynı şey bunu kafana sok
Ali: Cemile ben varken
Cemile: sen yoksun Ali, sen yoksun sen sadece benim çocuklarımın babası olarak varsın, kocam olarak yoksun. üstelik sen istedin benden boşanmayı
Ali: evet doğru, evet ama
Cemile: aması yok. hem sen benden boşanacaksın, başka bir kadınla evleneceksin, kendine yeni bir hayat kuracaksın ben de senin eski karın sıfatıyla bir köşede oturup senin emirlerine boyun eyicem öyle mi yok öyle şey
Ali: ya bu adam benim yaptıklarımın elli bin beterini yapmış be Cemile
Cemile: evet olabilir ama pişman olmuş, acı çekmiş, bedelini ödemiş mühim olan yaptığın hatayı telafi etmeye çabalamaktır.
Ali: telafi etmek öyle mi ölenleri geri getire biliyor mu acaba?
Cemile: ölenleri kimse geri getiremez Ali ama yaşayanlar için yapılacak birşeyler her zaman vardır. sen hiç pişman olmadın, hiç yaptıklarını hata olarak görmedin, arkana dönüp bıraktıkların için hiç iyi birşeyler yapmaya çabalamadın, en fenası eline bir sürü fırsat geçmesine rağmen hiç birşey için telafi etmedin, görmedin, anlamadın hala da anlamıyorsun. ben balıkçının hatalarının acısını hala yüreğinde hissetiğini düşünüyorum, ona güveniyorum bu yüzden evlenmeyi kabul ediyorum.
Ali: sana göstericem Cemile sana gününü göstericem Cemile göreceksin
Cemile: çık git evimden
Ali: ayaklarıma kapanacaksın
Cemile: çık dışarı çık, çık evimden
Ali: pişman edicem seni göreceksin

özge_bella
13-04-11, 04:24
Murat: misafirlerimiz için bir hoş geldiniz konuşması yapmıcak mısın abi?
Soner: bu vazife sana düşer Murat misafirlerimiz seni ve Aylin'i tebriğe geldiler
Murat: olmaz sen büyüğümüzsün sen konuş
Soner: hoş geldiniz:img-hyste

özge_bella
13-04-11, 04:26
Mete: ee şimdi ne olacak?
Cemile: ne n'olacak?
Mete: yani sen evlenince balıkçı buraya bizim eve mi gelecek sen onun yanına mı gideceksin?
Berrin: Mete'le ben burada kalırım ama Osman ne olacak?
Osman: ben seni bırakmam anne gidemezsin
Cemile: ben seni bırakırmıyım hiç bitanem. balıkçı bana ben senin çocuklarından sonra gelmeye razıyım dedi öylede olacak eğer aksi olsaydı teklifini asla düşünmezdim hemen red ederdim her şey sizin istediğiniz gibi sizin için en iyi şartlarda olacak.
Mete: babam evleneceğini duyunca nasılda deliye döndü dimi anne yoksa seni seviyor mu hakketten
Cemile: sevmesi, Allah aşkına sende, o benim üzerimde ki hakimiyeti yedirdi diye kuduruyor. öyle hissettiklerinide aşk, sevgi sanıyor beni tekrar zapdro altına almaya çalışıyor naptığını kendi bile farkında değildir.
Berrin: anne peki için rahat mı? iyi misin?
Cemile: bilmem iyim galiba içimde bir sıkıntı var sebebini bilmiyorum her şey hayal gibi rüyamda görsem inanmazdım olanlara bakın, hayat işte

özge_bella
13-04-11, 04:28
Osman (dış ses): hayat işte... hayatın anlaşılmazlığını insanın kavrayış sınırlarına aştığı zaman yaşanan teslimiyet duygusunu anlatan bu söz. aslında hayatın ne olduğunun en güzel tanımı değil mi deriin bir hiç çekiş ve kısa bir duraklama hayat işte

özge_bella
13-04-11, 04:30
Mete: anne, anneee
(Cemile ne var diye bakar)
Mete: dalıp gitmişsin yine
Cemile: dalmışım işte
Berrin: ne düşünüyorsun anne
Cemile: ben de bilmiyorum ne düşündüğümü dalmışım öyle Osmancıkta uyumuş.

özge_bella
13-04-11, 04:32
Cemile: Berriiin, Meteee
Berrin: ne oldu anne?
Cemile: işiniz var mı dersiniz filan?
Berrin: yok
Mete: benimde yok
Cemile: bir gelip oturun konuşacaklarım var
Mete: bir araba geliyor herhalde, bize herhalde aaa Aylin bu
Osman: aa Aylin ablam mı gelmiş:happy0064
Cemile: Aylin ablan gelmiş ya
(Cemile, Berrin, Mete, Osman hep birlikte Aylin'e hoşgeldin derler)
Cemile: neyin var kızım
Aylin: amcamlar bu gün bize geldi yemeğe Neriman, Mesude hepsi Neriman yenge dediki sen evleniyormuşsun anne
Cemile: gel, kapıyı kapat oğlum, geçin ben de bu konuyla ilgili konuşcaktım zaten, gel kızım
çocuklarım balıkçı meselesini biliyorsunuz bana evlenme teklifi etmişti ve ben de kabul edecek gibi olmuştum ama öyle şeyler gördüm, öyle şeyler yaşadım ki bunun mümkün olmayacağını anladım o yüzden vazgeçtim. anladım ki bir kere kırılan bir daha eskisi gibi olmuyor. size söyleyeceklerim bunlardı.
Aylin: bu evlilik olayından bir tek benim haberim yoktu yani
Cemile: kızım sen evlenirken kimsenin haberi yoktu üstelik ben evlenmedim. Aylin seni Berrin'den, Mete'den yada Osman'dan daha az seviyor değilim bunu biliyorsun dimi?
(hepsi birbirlerine sarılırlar)
Osman: bir fikrim vaaarr bu akşam hepimiz aynı yatakta yatarmıyız eski günlerdeki gibi

özge_bella
13-04-11, 04:34
Osman (dış ses): serçe kuşları yine bir aradaydı mutluluğu yakaladığımız anlar giderek daha da azalmakta olduğu için ben hemen gözlerimi yumdum serçe kuşlarının cıvıltısını ve mutluluğun sıcaklığını bir fotoğraf karesi gibi dondurup yereğimin en gizli köşesinde sakladım.

özge_bella
13-04-11, 04:36
Mete: nerdesin be oğlum
Gökmen: öğretmenler odasındaydım abi
Mete: prova var iki saatir seni bekliyoruz burada
Gökmen: abi tarihçiye ödevimi gösterdim sözlüden manda gözü aldım zaten çakacam bu gidişle birde sen çıkma başıma
Mete: geç hadi o zaman
Gökmen: İnci hoca hamileymiş
Mete: sen nerden biliyorsun?
Gökmen: ben öğretmenler odasındayken midesi bulandı tarihçi söyledi hamileymiş

özge_bella
13-04-11, 04:37
İnci: merhaba arkadaşlar, oturun. Mete birşey duydum
Mete: ne duydunuz hocam?
İnci: plak çıkarıyormuşsunuz arkasında da senin besten olacakmış
Mete: evet
İnci: çok sevindim, çok iyi tebrik ederim.
Mete: çok teşekkür ederim.
İnci: pekala derse başlayalım o zaman, bu gün halk müziğinden söz ediceğiz halk müziği genellikle dörtlükler şeklinde ve hece vezniyle yazılmış olan şiirlere eşlik eden bir yapı gösterir. sözler kafiyelidir ve kafiyeler bir kaç türlü olabilir bir misal vererek açıklayalım mesela karacaoğlan'dan bir dörtlük yazalım tahtaya, Mete sen yazmak ister misin?
Mete: beni mazur görün hocam
İnci: tamam, ben yazayım o zaman (İnci tahtaya şiiri yazarken bayılır, Mete hemen yanına koşar)
Mete: hocam, hocam, hocam iyi misiniz? hocaam, İnci (Mete,İnci'yi kucağına alıp, sınıftan çıkartır)

özge_bella
13-04-11, 04:41
Sedat: ne oldu İnci'ye nesi var?
tarih öğretmeni: doktor birşey demedi ama yolcu geliyor galiba
Sedat: yolcu mu?
tarih öğretmeni: baba olacaksın herhalde demek istedim
Sedat: baba mı?
tarih öğretmeni: ne o sevinmedin mi?
Sedat: (şaşkın bir şekilde) sevindim de
müdür: yani hoca hanım sen de hemen kendi kendine teşhisi koydun ya
Sedat: karım nasıl?
tarih öğretmeni: kızımız hamile mi doktor bey?
doktor: hayır nerden çıkardınız bunu?
Sedat: nesi var o zaman?
doktor: şuan da birşey söylemek için erken İnci hanım bir kaç gün hastanemizde kalıcak bir takım tetikler yapacağız kendisine
müdür: mühim bir şey yok di mi?
doktor: şu anda bu konuda başka bir şey söylemek mümkün değil. musadenizle

sbuffy
13-04-11, 10:36
Hikmet Karcı

Aşk Kitabı
Ne olur söyleyin sevenler bana
Ayrilmak kanunmu ask kitabinda
El ele tutusup gülmeden daha
Terk etmek kanunmu ask kitabinda

Ümitlerim kirildi bitti
Hayallerim yikildi gitti
Bu dert beni benden etti
Sevdim, sevdim bak ne hale geldim

Her seven sonunda düsüyor derde
Bu ask kitabinin yazani nerde
Bir asik inandi çok sevdi diye
Terk etmek kanunmu ask kitabinda

Ümitlerim kirildi bitti
Hayallerim yikildi gitti
Bu dert beni benden etti
Sevdim, sevdim bak ne hale geldim

sbuffy
14-04-11, 00:27
28.bölüm (kendi yazımım)

Ali : Gel Cemile.Hoşgeldin
Cemile : Balıkçı nerde?
Ali : Bunları daha sonra konuşuruz.Masaya geçelim.Hadi.Hadi Cemile.Gel canım.Hadi canım gel.Hadi otur.Hadi Cemile.
Cemile : Ali,Balıkçı nerde?
Ali : Cemile otur
Cemile : Ya sen delirdin mi? Bunlar ne böyle? Sofralar,müzikler
Ali : Oturr! Böyle daha iyi.Aferin bak böyle daha iyi.
Cemile : Ali ne yapmaya çalışıyorsun sen?

Ali : Bak burası benim iş yerim Cemile.Türkiye'nin en güzel gazinosu.Asya ile Avrupa'nın birleştiği yerde,boğazın tam ortasında,eşsiz manzara eşliğinde yemek yemek isteyenler için.Yemeklerimiz enfestir.Hoşuna gideceğinden eminim.
Cemile : Ali,balıkçı nerde?
Ali : Bilmem.Keyfi yerindedir.Senin gibi bir kadınla evleneceği için yüreği pır pır atıyordur.Mutluluktan uçuyordur.Öyle değil mi?...Tatmak ister misin?
Cemile :İstemem...Bu deli saçmalıklarına ne zaman son vereceksin? Aklını mı kaçırdın sen?
Ali : Hadi şerefe içelim.
Cemile : Zıkkım iç
Ali : Şerefe içicez! Hadi şerefe.İç,iç canım hadi,afiyet olsun.
Cemile : Bak Ali,eğer Balıkçı'nın nerde olduğunu söylemezsen polise gidicem.
Ali : Burda değil.Nerde olduğunu da bilmiyorum.
Cemile : Ama bana notta yazmışsın,Balıkçı'nın hayatı benim elimde..
Ali : Yalandı.Pmbe bir yalan Cemile.Buaraya gelmen için öyle yazdım ben.Yalan.Şişşşt
Cemile : Bırak be kolumu.Bıraksana kolumu
Ali : Kırarım kolunu otur.Otur.Çalın hadi.Çalın lan...Cemile çok düşündüm,hala da düşünüyorum.Geçmişte sana çok hatam oldu.Biliyorum.Sana düşüncesiz davrandım.Çok düşüncesz davrandım.Senin işin çok zordu biliyorum.Kocan yanında değildi.Evde çocuklarınla tek başına,hem analık yaptın hem babalık yaptın.Hepsini biliyorum.Ama benim hayatımda kolay değildi Cemile.Ömrüm kamaralarda,denizlerde geçti.Velhasıl ikimizde birbirimizin hayatını zora soktuk
Cemile : Ben senin hayatını hiç zora sokmadım Ali.Ben senin hayatını hep kolaylaştırdım.Beni karıştırma
Ali : Cemile bir erkeğin hissettikleri,ihtiyaçları farklıdır.
Cemile : Aman aman.Doğru siz erkekler üüstün varlıklarsınız.Biz anlayamayız sizin ihtiyaçlarınızı.Caroline anlıyor mu? Seni,ihtiyaçlarını? Yarın başka bir kadına ihtiyaç duyarsan anlayışla karşılayacak mı seni?
Ali : O Avrupalı.
Cemile : O Avrupalı.Avrupalı olunca başka tabi.
Ali : Balıkçı'nın seni gerçekten sevdiğine inanıyor musun Cemile?
Cemile : Bir insanın seni sevip sevmediğini tam olarak bilemezsin.Ancak umut edebilirsin.Hiçbir şey olduğu gibi görünmüyor,göründüğü gibi de olmuyor.
Ali : Vay vay vay ne güzel de konuştun.Öyle okkalı konuşmayı Balıkçı mı öğretti sana.Kendi iyi becerir bu işleri.
Cemile : Öyle
Ali : Ama netice değişmez.
Cemile : Hangi neticeyi?
Ali : Sen Balıkçı'yla kırıştırdın Cemile.Kırıştırdın canım.Benden ne farkın kaldı?
Cemile : Sen o kadınla birlikteyken benimle evliydin.Ben artık evli değilim.
Ali : Sen bana aitsin Cemile.
Cemile : Hadi be.Malın mıyım ben senin,eşya mıyım?Lafını bilde konuş.
Ali : Bana aitsin
Cemile : Bütün maraneti başımıza sen sardın.Yaptıkların yetmiyormuş gibi bide bana çamur atıyorsun.
Ali : Cemile otur yerine
Cemile : Ya bıraksana beni be
Ali : Otur yerine otur sus.Hayt otur:img-hyste Otur.Çal.Çal ulan söyle.
"Sana nerden gönül verdim"
"Ah keşke vermez olaydım"
Ali : Geç yerine.Geç.Geç
"Sana bu can feda dedim"
"keşke demez olaydım"
Ali : Otur.Otur Cemile.Bak Cemile ben sana git diyene kadar burdasın.Tamam mı?
"Dünyada sevdiğim bir tek sen vardın"
"Evvelce ben değil,hep sen yalvardın"
"Şimdi neden bana el gibisin"
Ali : Bana bak Cemile.Bana bak Cemile.Ben bu dünyada nefes aldığım sürece hep senin yanında olucam.Nefesimi hep ensende hissedeceksin.Sen beni yok sayamazsın.Sayamayacaksın,buna izin vermiycem.Eğer bu hakikati unutursan ,ben sana hatırlatıcam.Tamam mı?Anladın mı?

Caroline : Sen eski karınla aldatı yo beni Aliğ
Cemile : Salak şey:img-hyste

Ali : Tekneyi satmış.Tekne Caroline'in üstüneydi,onundu.Bana sormadan satmış.
Cemile : Bana mı şikayet ediyorsun:img-hyste

Ali : Ulan ben insan değil miyim ulan.Benim hayallerim yok mu ulan? Benim hayatım yok mu?Ömrüm geçiyor anasını satıyım.Ben de hayal kuruyorum.Ne istedim,bir huzur istedim.Allahından bul ulan Cemile.Ulan sen de Caroline.Allah belanızı versin.Kadın değilmisiniz,aynı millettenseniz:img-hyste:img-hyste

Caro : Ne yapacak biz şimdi?
Cemile : Bizim ne yapcağımızın ne önemi var.Önemli olan onun ne yapacağı.Zıvanadan çıktı bir kere

Ali : Kadın değilmisiniz ulan aynı millettenseniz.Allah belanızı versin.Ulan Balıkçı:img-hyste Ellerimle geberticem ulan seni.Adi herif,kalleş,köpek,sinsi,yılan

özge_bella
14-04-11, 19:42
Osman (dış ses): işler yolunda gitmediği zaman gözlerimi kapatır, uykuyu çağrırdım uyku gelene kadar da hayal kurardım. kötülerin hiç kazanamadığı, kötülük yapanların cezalarını buldukları hayallerdi bunlar. hayatta yenemediklerimi hayallerimde yenerdim. kötülüklere alışmaktansa iyi bir dünyanın hayalini kurmak daha gerçekçiydi, gerçek olan her şey önce bir hayal değil miydi?

zeyneps
17-04-11, 01:57
Şarkının bazı kısımları resmen AylinSoner için yazılmış bugün arşivimden dinlerken farkettim :img-in_lo
Çünkü şarkıda kendisinden daha küçük bir afete kapılan bir adamdan bahsediyor;)
Sonunun böyle olmaması dileğiyle
:img-blush:img-blush

Bir sevgilim var ki 17 yaşında,
Her akşam bekliyorum köşe başında,
El ele dolaşırken orada burada,
Aşkımız hep masallarda.

Gözlerim gözlerinde daldım da gittim,
Bilmem nasıl söylesem bu kıza bittim,
Cinden periden hep medet umdum,
Kokladım onu yudum yudum.

Herkes ayıp sana dedi,
Akranın mı ki senin onyedi,
Kalbin onunla hiç dolmaz,
cocukla aşk olmaz, aşk olmaz.

Döndüm bir gün yine o köşe başına,
Sevgilim basmıştı ondokuz yaşına,
Bir gençle geldi, dedi merhaba,
Evleniyorum elveda...

Ahhh... elvedaa...

Ağladım ahh ben ağladım,
O giderken bense el salladım,
Aşkım kaldı işte şimdi yarım,
Yalnız kaldım, yalnız kaldım.

Şimdi köşe başında bir ben bir gölgem,
Pencerede yok bakmıyor neden bilmem,
Canı isterse bende bir daha demem,
Kırıldım vallahi demem.

Söz veriyorum, yıkıldım artık hiç gelmem,
Mahvoldum zaten gelemem,
Hayır hiç gelmem.

zeyneps
17-04-11, 02:39
Onlara var da Meteİnci'ye yok mu bu sefer de bir kadınla ondan yaşca küçük bir erkeğin aşk hikayesi

Ne olur bak bana biraz
Çocukmuyum değil miyim
Sen küçücük güzel bebek
Öyle olsa sevmeyi bilir misin

Olmaz küçücüksün
Yüreğin genç umut dolu
Özlem bu olur ya
Buluruz belki mutluluğu

Deliler gibi seviyorum bak (geçer bunlar)
Sana söz ömür boyu sürecek (hayal bunlar)
Ne hayal ne düş ne de yalan yok
Bizim bizim gelecek

Ne olur biraz unutup kalsak
Ne olur rüyaya dalsak
Ne olur gerçek olsa masallar
Ya da biz masal olsak:img-in_lo

*özgecan*
17-04-11, 14:44
Canımın taa içi Cemilecim'den Hödük The First Ali'ye gitsin bu şarkı da.:img-hyste:img-hyste Cuk oturuyor sözler... Ayla Dikmen söylüyoooor, "Olacak Olacak"... :img-hyste

Giderken düşündün mü
Ne kadar sevinçliydi
Başka sevgili bulmuştu
Sanki çılgın gibiydi
Sanki çılgın gibiydi.

Olacak olacak daha neler olacak
Kapıma gelecek yalvaracak
Kapıma gelecek ağlayacak

Kalbimin damgasını
Vurmuşum ben aşkıma
Bana nasılsa dönecek
Gitse de başkasına
Gitse de başkasına.

Başlamış fırtınalar
Kaç kere darılmışlar
Olmaz olamaz demiştim
Aşkı oyun sandılar
Aşkı oyun sandılar.

Kapıma gelecek yalvaracak
Kapıma gelecek ağlayacak.

İNŞALLAH ! (Bu kısmı bendendi:img-hyste)

*özgecan*
17-04-11, 15:17
Cemilecim'den baş belası Ali'ye gitsin bu şarkı da yine.:img-hyste
Yine Ayla Dikmen söylüyoooor, "NEREYE"... :img-beee:

Yine nerden geliyorsun yaramaz seni :img-hyste
İnan hiç kimse elimden alamaz seni
Başka sevgili mi buldun
Beni sen nasıl unuttun
Sana ben canımı verdim
Sen başkasının oldun

Nereye nereye böyle bensiz nereye
Sevmedin sevmedin aldattın beni niye
Ne güzel günler yaşadık senle ikimiz
Beraber güldük ağlaştık birdi kalbimiz

Başka sevgili mi buldun
Beni sen nasıl unuttun
Sana ben canımı verdim
Sen başkasının oldun

Nereye nereye böyle bensiz nereye
Sevmedin sevmedin aldattın beni niye

Despire_ER
17-04-11, 16:06
MesudeSoner:img-hyste

Erkin Koray - Estarabim
Çok memleketler gezdim
Neler gördüm görmedim
Şu kocaman dünyada
Senin gibi görmedim.

Böyle bir yar istemem
İstesem de istemem
Güller bitti dilimde
Nasıl diyeyim bilmem.

Estarabim,estarabim
Sağdan soldan estarabim.
Ateş olmayan yerde
Duman tütmezmiş derler

Zaman zaman halini
Bir görseler gülerler.
Böyle bir yar istemem
İstesem de istemem

Güller bitti dilimde
Nasıl diyeyim bilmem
Estarabim,estarabim
Sağdan soldan estarabim.

Böyle bir yar istemem
İstesem de istemem
Güller bitti dilimde
Estarabim,estarabim
Sağdan soldan estarabim.

Estarabim,estarabim
Sağdan soldan estarabim.

Despire_ER
18-04-11, 22:53
Meteİnci..
Ebru Gündeş-Ölümsüz aşklar varda..
Bu gül bahçesinde kaç günlük ömrün var
Solmadan yaşarsan şöyle bir an kadar
Koca hayat dediğin birkaç hatıra
Bir gülle bahar gelmez, baksana etrafına
Koca hayat dediğin birkaç hatıra
Bir gülle bahar gelmez, baksana etrafına
Nice sultanlar orda, kara toprak altında
Sana mı kalacak dünya ?
Hayata sövende çok, ölüme gülen de çok
Ahh bunu tatmayan yok...

Ölümsüz aşklar var da,
Ölmeyen aşık var mı ?
Güvenme gençliğine,
Ölen hep ihtiyar mı ?

Despire_ER
18-04-11, 22:55
Berrin ve Ahmet.Özelliklede Berrin..
Murat boz-Üfle püfle
Kalmadi tahammülüm gücüm gözgöre göre tükeniyorum
Mecnun misali pervanenim ama günbegün soluyorum
Hastayim sana ben tescilli vurgununum
Küt küt atiyor kalbim gönül tutuklunum

Püf de üfle yaniyorum
Mum gibi alev alev eriyorum
Hanidir bu gönül divane
Senin için tütüyorum

Kasina gözüne boyuna posuna yavrum
Tütütütü masalah
Bir hayli özenip bözenip yaratmis seni Allah
Endamin havan yakiyor yeri
Tütütü masalah
Sabrin sonu selamet benimsin insallah

Al varimi yorum feda olsun sana bu can
El üstünde tutarim basima tac ederim seni
Hastanim ama gel gör ki sensiz halim duman
Ask bu gözü kör gel kurtar beni bu azaptan

Ben o bildigin havarilerden degilim güzelim
Ask için ölenlerdenim sevdim mi tam severim
Fazla naz asik usandirir ya hafifa alma beni
Elini çabuk tut acilen bence kaçirma beni

Despire_ER
18-04-11, 22:58
BerrinCemileAylinİnci

Deniz Çetin - Unatır İnsan
Utanır İnsan Böyle Güzel Olunur mu?
Onlar Nasıl Dudaklar,
Onlar Nasıl Gözler Vaay Vaay Vaay
Aşk Beni Bekler Vaay Vaaayy...!
Onlar Nasıl Dudaklar,

Güneşin Alnında Rüzgar Saçlarında,
Dalgaların Kaarşısında.
Geçiyordu Yaz Bir Başıma,
Kısacık Eteğinle, Yanık Teninle,
Bebek Yüzünle Geçip Gitmemelisin Öyle...

Onlar Nasıl Dudaklar,

Kırmızısı, Yeşili,
Sarısı, Mavisi.
Doğanın Tüm Güzelliği
Kıskanıyordu Sanki Seni,
Huzur Dolu Bu Yerde
Bekliyordum Seni Ben
Takıldım Bak Peşine,
Geçip Gitmemelisin Öyle...

Onlar Nasıl Dudaklar,
Aşk Beni Bekler,
Aşk Beni Bekler,
Aşk Beni Beklerr...

Onlar Nasıl Dudaklar,

Despire_ER
20-04-11, 01:50
-Caroline : Sen eski karınla aldatı yo beni Aliğggg
Cemile : Salak şey:img-beee:

Despire_ER
20-04-11, 01:52
MeteAhmet Sahnesi/29.bölüm..
M:Mete

M:Ne yapıyorsun be!Manyak mısın!
A:Ahmet ben tanımadın mı?
M:Ee ne istiyorsun gece gece :img-hyste
A:Berrinle konuşacaktım:icon_whis
M:Yan pencere..

Despire_ER
20-04-11, 02:22
29.Bölüm/BerrinAhmet'in Muhteşem Sanesi..
B:Seni çok merak ettim Ahmet,çok korktum.ya sana birşey olsaydı
A:Berrin ben katilim:icon_sorr
B:Ne dedin,naptın sen
A:Sonra katili azmettirenide buldum .
B:Yoksa onuda mı vurdun
A:Öldümü bilmiyorum,ona ateş ettim.
B:Kimmiş peki?
A:Ekrem TATLIOĞLU,Hakanın Babası:icon_sorr
B:Hakanın Babası ,Hakanın Babası,Hakan öğenince
A:Biliyor katil ölmeden önce kendisini azmettirenin o olduğunu söyledi Hakanda yanımdaydı.:icon_sorr
A:Ekrem TATLIOĞLU'nun adamları benim peşimde saklanıp biraz zaman kazanmaya çalışacağım,Polislerde çoktan peşime düşmüştür.
B:Seni kurtaracak kimse yokmu?Cengiz var diğer arkadaşların.:icon_sorr
A:Ben bu işte tek başımayım.Örgütle bağlantım koptu zaten bu konuda kimsenin bilgisi yok.
A:Gitmeden seni görmek istedim bir daha ne zaman görürüm bilemiyorum.
Böyle birşey yaptığım için asla pisman değilim ama sana çok acı çektirdiğim için çok üzügünüm:icon_sorr
B:Gitme gitme gitme:icon_sorr
Seni çok seviyorum
Ahmettt

Despire_ER
20-04-11, 02:25
29.Bölüm./BerrinCemileMete Sahnesi..
C:Cemile.
(Berrin Arkasını döner Kapının önünde CemileMete vardır.Herşeyi izlemişlerdir)
M:Yanlış anlama Abla,seni merak ettik
C:Berrin yavrum iyi misin?
B:İyi değilim...:icon_sorr

eve
20-04-11, 02:35
Soner: sen kimsin çocuk? sen kimsin de beni tehdit ediyorsun? sen hangi cüretle bana şantaj yapıyorsun? hangi cüretle? eğer o anlaşma konusunda ağzını açıp bir laf edecek olursan, bunu Murat'a söyleyecek olursan, Aylin'e herhangi bir şekilde saygısızlık ettiğini görürsem senin boynunu kırarım. o kokoş anneni o sünepe babanı da cehennemin dibine yollarım anladın mı?! anladın mı?! anladın mı dedim sana?!
ağlama! ağlama! sevin. şimdiye kadar o boynunu kırmış olabilirdim. zırlaman bittikten sonra elini yüzünü yıka, makyajını tazele, kendini toparla. araba otelin önünde bekliyor. seni evine kadar bırakacak. acele etmene lüzum yok. şoför bekler. zamanın var.

Soner: Mesude korkma sana bir kötülük yapacak değilim. sadece bir soru soracaktım.
Mesude: ne?
Soner: benimle evlenir misin? :img-tomat

2 Soner arasındaki yedi farkı bulun. . :865323

eve
20-04-11, 02:57
Aylin: sarhoş olmuşsun sen. git biraz dinlen. uyu. iyi gelir
Soner: uyuyamıyorum o zaman da kötü geliyor.
Aylin: kötü bir şey mi yaşadın?
Soner: bu kadar yakınken ve bu kadar uzakken benim iyi birşey yaşamam mümkün değil.

özge_bella
20-04-11, 04:02
İnci: merhaba doktor bey, girebilir miyim?
doktor: buyurun, oturun lütfen
İnci: beni görmek istemişsiniz?
doktor: evet istedim
İnci: biran önce çıkmak istiyorum kendimi çok iyi hissediyorum.
doktor: iyi, çok iyi
İnci: yani çıkabilir miyim?
doktor: evet gidebilirsiniz ama bundan sonra yine görüşmemiz lazım gelecek.
İnci: neden?
doktor: bakın İnci hanım yaptığımız tahliller ve tetkikler neticesinde sizi bir süre kontrol altında tutmak vücut fonksiyonlarınızı takibe alma kararına vardık.
İnci: böyle bir karar almanıza sebep nedir?
doktor: İnci hanım gençsiniz güçlü bir bünyeniz var ilaç ve tıp müdahalelerle biz size yardımcı olucağız ancak sizinde göstereceğiniz dirayet ve istek çok mühim
İnci: siz bana ne anlatmaya çalışıyorsunuz?
doktor: tıpben görünen o ki hastalığınız ciddi
İnci: ciddi demek ki
doktor: elbet tıbbi imkanlar günden güne artıyor, çoğalıyor zaman mühim çok geç kalmış sayılmayız ama hastalıkta biraz ilerlemiş
İnci: peki benim kurtulma şansım var mı?
doktor: biz elimizden geleni yapacağız
İnci: anladım tamam, teşekkür ederim.:img-cray::img-cray::img-cray:

özge_bella
20-04-11, 04:04
METE: iyi akşamlar hocam, hocam iyi misiniz?
İNCİ: pek iyi değilim ama Sedat'ı bekliyorum nerdeyse gelir. sağol
METE: peki hocam
(İnci fenalaşır, Mete koşarak yanına gelir)
METE: hocam iyimisiniz? korkmayın burdayım ben, hastaneye götüreceğim sizi
İNCİ: hayır, hayır eve gitmek istiyorum. bir taksi bul beni eve götür lütfen
METE: Tahiiir, Tahir koş kooş taksi bul bir tane taksi bul çabuk
Tahir: tamam
METE: sizin neyiniz var?
(Mete'le İnci eve gelirler)
İNCİ: teşekkür ederim Mete

özge_bella
20-04-11, 04:05
Sedat: ne oluyo be uyanın hey
Mete: bağırma
Sedat: sus lan sana mı sorucam ne işin var senin burada?
Mete: İnci hoca fenalaştı eve getirdim yalnızdı bırakamadım. midesi bulanıyor bir de ateşi var
İnci: seni bakledim gelmedin
Sedat: işim çıktı kusura bakma. hadi sen de al voltanı hadi
METE: iyi akşamlar, geçmiş olsun hocam
İNCİ: teşekkür ederim.
METE: bir şey değil

özge_bella
20-04-11, 04:07
Sedat: senin neyin var? hakkatten hasta mısın? yoksa bütün bunlar şu çocuk evimize girebilsin diye numara mı?
İnci: ne diyorsun sen?
Sedat: ne dediğimi duydun
İnci: Mete haklıymış
Sedat: ne?
İnci: Mete haklıymış beni senin hakkında uyarmıştı. O'nu dinlememekte aptallık ettim ben
Sedat: bu nasıl konuşma

özge_bella
20-04-11, 04:09
METE: merhaba hocam
İNCİ: merhaba Mete
METE: nasılsınız iyi misiniz?
İNCİ: iyim sağol, beni o gün hastaneye sen götürmüşsün teşekkür ederim.
METE: sözümü olur hocam ne demek
İNCİ: eee başka neler yapıyorsun?
METE: biz plak çıkaracağız ya ikinci şarkı için çalışıyoruz. prova yapıyoruz şimdide yani şey olur mu diyecektim yani belki bizi dinlemek istersiniz ister misiniz?
İNCİ: isterim hem de çok isterim.
METE: (Mete şarkısını söyler) ağlaya, ağlaya kalmadı gözlerimde yaş, ağlaya ağlaya kalmadı gözleriimde yaş, sevenler ayrılmaz diyordun ne oldu sevenler ayrılmaz diyordun ne oldu bırakıpta gittin beni bir başıma bırakıpta gittin beni bir başıma ağlayan şu yorgun gözlerim seni özler. seviyoruum diyerek bırakıpta gidenler geride kalanları hiç mi hiç düşünmezler.
bu okuldan gidersiniz, bu şehirden gidersiniz, bu ülkeden gidersiniz ama burdan çıkamazsınız hocam
İNCİ: ne güzel bir şarkı bu, ben daha önce hiç duymadım yeni mi? kim söylüyor?
Tahir: bu şarkıyı Mete besteledi hocam
İNCİ: tebrik ederim.
METE: teşekkür ederim. beğendiniz mi?
İNCİ: beğenmek ne kelime harikaydı. bu şarkıyı akordiyon mu eklesek ne dersiniz? ben, ben

selek90
20-04-11, 20:11
DOĞAN CANKU -GECELERİM

SONER AYLİN için:img-blush

güneşin alevden saçları
aşınca karşıki tepeden
gölgeler sarar yamaçları
ürkerim gelecek geceden

teselli etmiyor gönlümü
ne yıldız ne de ay bu gece
beklerim hasretle günümü
yalvarıp göklere her gece

bütün dertler beni bekler
yatağımın başucunda
esir kalır hep dilekler
kaderimin avucunda:icon_sorr

selek90
20-04-11, 20:21
SONER AYLİN için:img-blush

Bach Sonatı

ne ben sorayim seni
ne sen beni sor
soyunmus seslerimiz tenden
boslukta bir ask oruyor

ses olmus duygular
yaklasir dalga dalga zamansiz
kavussa da seslerimiz birbirine
biz kavusamayiz

ne kollarimiz var saracak
ne opecek dudaklar
ne gorulecek yuzumuz var
ne gorecek goz

bir ask oruyoruz boslukta
cizgiden soyut
zerreden oz

Bülent Ecevit

ezicay
21-04-11, 16:06
Cemile'den Ali'ye gelsin..

Mademki benli hayat sana kafes kadar dar
Uzaklaş ellerimden uçabildiğin kadar
Hadi git benden sana dilediğince izin
Öyle bir uzaklaş ki karda kalmasın izin
Git iş işten geçmeden git
çok geç olmadan vakit
Günahıma girmeden
Katilim olmadan git
Günahıma girmeden
Katilim olmadan git
Sanırlar ki sen beni biricik yar saymıştın
Oysa ki hep yedekte hep elde var saymıştın
Hadi git ne bir adres ne bir hatıra bırak
Zannetme ki pişmanlık mutluluk kadar ırak
çok geç olmadan vakit
Günahıma girmeden
Katilim olmadan git
Günahıma girmeden
Katilim olmadan git
Ne vedaya gerek var ne de mektuba hacet
Git de Allah aşkına bir selama muhtac et
Güllere de aşk olsun gene sen kokacaksan
Fallara da aşk olsun gene sen çıkacaksan
çok geç olmadan vakit
Günahıma girmeden
Katilim olmadan git
Günahıma girmeden
Katilim olmadan git
Kopsun nerden inceyse artık bu bağ bu düğüm
Her gece daha berbat daha vahim gördüğüm
Korkulu düşlerimi yorumdan kaçıyorum
Sırf sana üzülüyor sırf sana acıyorum
çok geç olmadan vakit
Günahıma girmeden
Katilim olmadan git
Günahıma girmeden
Katilim olmadan git

Okyonuss
21-04-11, 17:17
Berrin-Ahmet:img-in_lo
(Metenin Şarksı; Ağlaya Ağlaya)

Ağlaya ağlaya
kalmadı gözlerimde yaş...

Ağlaya ağlaya
kalmadı gözlerimde yaş...

Sevenler ayrılmaz diyordun
ne oldu?

Sevenler ayrılmaz diyordun
ne oldu?

Bırakıpta gittin beni
bir başıma....

Ağlayan şu yorgun gözlerim seni özler
Seviyorum diyerek bırakıpta gidenler
Geride kalanları hiç hiç mi düşünmezler

zeyneps
21-04-11, 17:38
Meteİnci
:img-in_lo
Ne böyle senle ne de sensiz yazık yaşanmıyor çaresiz
Ne bir arada ne de ayrı olmak imkansiz hiç sebepsiz
Ne hayallerle ümitlerle mutlu olmaktı dileğimiz
Suçlu ne sensin ne de benim şimdi sensizim sen de bensiz

Bir an gelip de küllenince
Yüreklerimiz dinlenince
Başka sevgilerde tesselli bulunca
İşte biz o gün düşüneceğiz

Etrafımızı sarıverecek bir boşluk ki asla bitmeyecek
Herşey bir anda anlamsız gelecek işte biz o gun tükeneceğiz

eliffpolattt
21-04-11, 20:37
AylinSoner :img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo
Bana yalan söylediler

Bir aleme indim yalnız
Yerde toprak, gökte yıldız
Bir yan susuz bir yan deniz

İki el, bir baş verdiler
Bir çift göz ağlar da güler
Dört bir yanda benim gibiler

Doğru söz içinmiş diller
İşte kalbin sev dediler

Bana yalan söylediler
Bana yalan söylediler
Kaderden bahsetmediler

Varsın böyle geçsin ömrüm
Neşeyle dolsun bari her günüm

Hani benim sevdiklerim
Hani gönül verdiklerim
Hasret gider ben giderim

sbuffy
21-04-11, 22:08
30.bölüm fragmanı
Osman (dış ses) :
Bu yaşananların suçlusu sanki bendim.Göğüs kafesimin orta yerine kurşun gibi ağır bir suçluluk,eziklik duygusu otururdu.Ben ağlasam o benim derdime çare bulurdu.Ama o ağladığı zaman benim elimden birşey gelmiyordu.Çaresiz kalıyordum.Hayatın her sillesine karşı tek başına duran,kimseciklerin bilmediği bir savaşın kahramanı olan bu kadını çok seviyordum.Onu otuz kadar seviyordum.Çünkü bildiğim en büyük rakam 30'du.Bugün daha fazlasını biliyorum.Ama anneni ne kadar çok seviyorsun diiye sorsanız, yine otuz derim.

zeyneps
22-04-11, 01:43
Ajda Pekkan-Boş Sokak
AylinSoner :img-blush

Hiç niyetim yoktu,
Ben maziye dönüp seni anıp düşünmeye,
Eski bir şarkının o an birden,
Geldiğini duydum penceremden,
Koştum birden koştum,
Baktım hemen,
Seni aradım hep penceremden,
Gözlerimde yaşlar birden coştu,
Fakat ne yazık ki sokak boştu.
Lalalala lalallala lalalalallla
Fakat ne yazık ki sokak boştu…
Gözlerim dolaştı,
Bir bir bu yollarda,
Aradım seni her köşe başında,
Kalbim ağlarken,
Ahh ne yazık ki,
Belki de sen, sen başka kollarda…
Kapandı pencerem şarkım sustu,
Artık o kalbimde çalıyordu,
O eski hislerim tekrar coştu…
Fakat ne yazık ki sokak boştu.

Ajda Pekkan-İlk Aşkım
İnciMete:img-in_lo

İlk aşkım unutmam seni hiç
İlk aşkım bende kalan tek sevinç
Yıllarca düşündüm ağladım ilk aşkım

Eylül'dü tanıştık seninle
Her Eylül titrerim sevinçle
Yürürdük yapraklar üstünde neşeyle elele

Söyleyin kim ilk aşkı unutmuş zamanla
Dinlemez ilk aşk zaman dönersen baharda
Herkeste vardır ilk aşk yaradır
Sen şimdi kimlesin kimbilir sen nerdesin

ilk aşkım duydun mu sesimi
İlk aşkım hatırla sevgimi
Dönsen de geç kaldık artık

İlk aşkım titrerim ben hala
İlk aşkım başımda bir bela
İlk aşkım son sözüm elveda

İlk aşkım duydun mu sesimi
Hatırla sesimi dönsen de geç kaldın
İlk aşkım son sözüm elveda, ELVEDA

Despire_ER
22-04-11, 02:15

Bir Firtina tuttu bizi, deryaya kardi.
O bizim Kavusmalarimiz a yarim, Mahsere kaldi.
O bizim Kavusmalarimiz a yarim, Mahsere kaldi.

Mapushanede yata yata,yanlarim cürüdü.
Pencerden baka baka a yarim, ela gözler süzüldü.
Pencerden baka baka a yarim, ela gözler süzüldü.

Yeni Cezve yeni Cezve, kaynar kaynamaz oldu.
O benim nazli yarimin dilleri, söyler söylemez oldu.
O benim nazli yarimin dilleri, söyler söylemez oldu.
:icon_sorr

Despire_ER
22-04-11, 02:19
BerrinAhmet
Sen kocaman çöllerde bir kalabalık gibisin,
Kocaman denizlerde ender bir balık gibisin.
Bir ısıtır,bir üşütür,bir ağlatır,bir güldürür;
Sen hem bir hastalık hem de sağlık gibisin.
ÖzdemirAsaf

Despire_ER
22-04-11, 02:21
Bir gece,
Gecede bir uyku.
Uykunun içinde bene.
Uyuyorum,
Uykudayım,
Yanımda sen.

Uykunun içinde bir rüya,
Rüyamda bir gece,
Gecede ben.
Bir yere gidiyorum,
Delice.
aklımda sen.

Ben seni seviyorum,
Gizlice..
El-pençe duruyorum,
Yüzüne bakıyorum,
Söylemeden,
Tek hece.

Seni yitiriyorum
Çok karanlık bir andan.
Birden uyanıyorum,
Bakıyorum aydınlık;
Uyuyorsun yanımda..
Güzelce.

Despire_ER
22-04-11, 02:22
BerrinAhmet
Yerin seni çektiği kadar ağırsın
Kanatların çırpındığı kadar hafif..
Kalbinin attığı kadar canlısın
Gözlerinin uzağı gördüğü kadar genç...
Sevdiklerin kadar iyisin
Nefret ettiklerin kadar kötü..
Ne renk olursa olsun kaşın gözün
Karşındakinin gördüğüdür rengin..
Yaşadıklarını kar sayma:
Yaşadığın kadar yakınsın sonuna;

Ne kadar yaşarsan yaşa,
Sevdiğin kadardır ömrün..
Gülebildiğin kadar mutlusun
Üzülme bil ki ağladığın kadar güleceksin
Sakın bitti sanma her şeyi,

Sevdiğin kadar sevileceksin.
Güneşin doğuşundadır doğanın sana verdiği değer
Ve karşındakine değer verdiğin kadar insansın
Bir gün yalan söyleyeceksen eğer
Bırak karşındaki sana güvendiği kadar inansın.
Ay ışığındadır sevgiliye duyulan hasret
Ve sevgiline hasret kaldığın kadar ona yakınsın
Unutma yagmurun yağdığı kadar ıslaksın
Güneşin seni ısıttığı kadar sıcak.
Kendini yalnız hissetiğin kadar yalnızsın
Ve güçlü hissettiğin kadar güçlü.
Kendini güzel hissettiğin kadar güzelsin..

İşte budur hayat!
İşte budur yaşamak bunu hatırladığın kadar yaşarsın
Bunu unuttuğunda aldığın her nefes kadar üşürsün
Ve karşındakini unuttuğun kadar çabuk unutulursun
Çiçek sulandığı kadar güzeldir
Kuşlar ötebildiği kadar sevimli
Bebek ağladığı kadar bebektir
Ve herşeyi öğrendiğin kadar bilirsin bunu da öğren,
Sevdiğin kadar sevilirsin...
CanYücel

ezicay
22-04-11, 16:52
Soner-Aylin ;)

Şarkılarda şiirlerde
Sevgi dolu nağmelerde
Alnımdaki çizgilerde
Hep sen varsın sen yaşarsın

Gündüzlerde gecelerde
Dudaktaki hecelerde
Taçlı taçsız ecelerde

İçimdeki bin heveste
Sen aldığım her nefeste
Kalbimdeki kor kafeste
Hp sen varsın sen yaşarsın

Gndüzlerde gecelerde
Ddaktaki hecelerde
Tçlı taçsız ecelerde
Hp sen varsın sen yaşarsın

zeyneps
23-04-11, 15:04
Üç Hürel/Ne Olurdu Sanki

Mete'nin şarkısı Üç Hürel'in melodilerini de andırıyor
İnci-Mete :img-in_lo
Güzel bir kokuydun tatlı bir rüzgar
Küçücük bir çiçek taptaze bahar
Güzel bir kokuydun tatlı bir rüzgar
Küçücük bir çiçek taptaze bahar

Yani benim herşeyim
Yani benim herşeyim
Aşkım kadınımdın
Ne olurdu sanki öyle kalsaydın

Zaten bu hasretlik belimi bükmüş
Günlerim karanlık dertler çoğalmış
Zaten bu hasretlik belimi bükmüş
Günlerim karanlık dertler çoğalmış

Bir yandan kaderim
Bir yandan kaderim
Çok kötü vurmuş
Ne olurdu bir de sen vurmasaydın

Bir seni severdim sende bilirsin
Ben yalnız ağlarken senle gülerdim
Bir seni severdim sende bilirsin
Ben yalnız ağlarken senle gülerdim

Yaşadım saymazdım
Yaşadım saymazdım
Sensiz günleri
Ne olurdu sanki yanımda olsaydın
Ne olurdu sanki yanımda olsaydın

pelin_tekin
23-04-11, 15:16
:img-cray::img-cray::img-cray:

berrin&ahmet

AŞKLARIN EN GÜZELİ

Unut dediğin kolay değil sorma
Sanırım aldandım yıllar sonra
Yalan ölürüm inanmam buna

Kaç yıl gerek bana dönmen için
Kavruldu kalmadı yandı içim
İnan bana canım sen de özleyeceksin

Hoşçakal aşkların güzeli
Kavuşur elim sana günün birinde
Sarılıverir beline dokunur tenim
Sana yeniden
Hangi gün taşınır dönerim
Bilinmez boş kalacak yüreğim
Söz verdim sana ölene kadar ayrılmam

pelin_tekin
23-04-11, 23:39
:img-cray::img-cray:

berrin&ahmet

BEN ÖLÜRSEM

Batan bir güneş gibi ayrıldık
Ne ağladık ne sözümüz bu dedik
Mutluluk dilemeden ayrıldık
Ne bir el ne bir mendil salladık

Sen bende ben ölürsem ölürsün
Sen ölürsen ben zaten ölürüm

Biten bir şafak gibi ayrıldık
Ne elveda ne sadece sarıldık
Hiçbir söz söylemeden ayrıldık
Ne bir yaş ne de biraz ağladık

Kayan bir yıldız gibi ayrıldık
Ne konuştuk ne sonumuz bu dedik
Hoşça kal diyemeden ayrıldık
Ne bir sır ne bir umut sakladık

Despire_ER
24-04-11, 10:37
Özdemir Asaf-Ağlamak
Ağlamak
Bazı acılarda yetmez
Bazı ölümlere

Örtüsüdür bazı acıların
Örter, örtülmez
Savunur bir süre

Ağlayanlar sevinmeli
Sevin ağlayabiliyorsan
Acılar ardarda dinmeli

Durur bir nöbetçi gibi
Durur bir bekçi gibi
Zamana gülmeli-gülmeli

Sevin ağlayabiliyorsan
Unutmanın kardeşidir ağlamak
Uyur uyanır yatağında duyguların
Düşüncenin kucağında hep çocuktur
Ağlamak.

nehirrrr
24-04-11, 14:39
Bugun epeyce TSM dinleyince, bir yerden sonra doz asimina ugradim ve dinledigim her sarki bana Aylin-Soner'i hatirlatmaya basladi. Madem oyle birkac paylasimda benden olsun:calis

SONER & AYLIN ASKI ICIN:

SARKILAR SENI SOYLER (HUYSUZ VE TATLI KADIN)

Makam: Nihâvend
Beste: Muzaffer İlkar
Güfte: Fakih Özlen

Şarkılar seni söyler, dillerde nâme adın
Aşk gibi, sevdâ gibi, huysuz ve tatlı kadın
En güzel günlerini demek bensiz yaşadın?
Aşk gibi, sevdâ gibi, huysuz ve tatlı kadın ...

BİR İHTİMAL DAHA VAR

Nihâvend
Bestekâr : Osman Nihat Akın
Güftekâr : Osman Nihat Akın

Bir ihtimal daha var,
0 da ölmek mi dersin
Söyle canım ne dersin?
Vuslatın başka alem,
Sen bir ömre bedelsin

Sükut etme nazlı yâr
Beni mecnun edersin
Vuslatın başka alem,
Sen bir ömre bedelsin!

UNUTULMUS NE VARSA SEVGIDEN GERI KALAN

Makam: Muhayyer Kurdi
Beste: Avni Anil
Güfte: Turhan Oguzbas

Unutulmus ne varsa sevgiden geri kalan,
Bir kadeh sarap gibi, icilmis sarkilarda!
Butun isiklar sonmus, terkedilmis hatiran,
Bir senin aydinligin, karanlik sokaklarda!

SOYLEYEMEM DERDIMI KIMSEYE

Makam: Hicaz
Beste: Şükrü Tunar
Güfte: -----

Söyleyemem derdimi kimseye, dermân olmasın diye
İnleyen şu kalbimin sesini ah yâr duymasın diye
Sakladım gözyaşımı vefâsız o yâr görmesin diye
İnleyen şu kalbimin sesini ah yâr duymasın diye

OMRUM SENI SEVMEKLE NIHAYET BULACAKTIR

Makam: Huzzam
Beste: Yesari Asim Arsoy
Gufte: Fitnat Duyar Saglik

Omrum seni sevmekle nihayet bulacaktir
Yanliz senin askin ile ruhum solacaktir.
Son darbe-i kalbim yine ismin olacaktir
Yanliz senin askin ile ruhum solacaktir!

................

Ozellikle ilk ve son paylastigim sarkilarin bu ask icin mutlaka birgun dizide de calinmasini cok isterim! Buradan da arzederim:)

zeyneps
24-04-11, 14:56
İnciMete:img-in_lo
Banu-Unutulur
Unutulmaz deme bana unutulur unutulur
Kapanır en derin yara acısı da unutulur

Bir rüyadır gelir geçer
Her aşk bir gün hayal olur
Unutulmaz denen günler
Unutulur unutulur

Bu hayat böyledir dostum
Yaşanan gün mazi olur
En değerli hatıralar
Bir gün gelir unutulur

En acı dermandır yıllar
Sen dursan da dünya döner
Kalbini dağlayan yangın
Yavaş yavaş küle döner
Ne kadar sevmiştim seni
Ölürdüm öl dediğin yerde
Gözlerimden pınar gibi
Akıp giden yaşlar nerde
En değerli hatıralar
Bir gün gelir unutulur

Banu-Ölsem de Bir Kalsam da Bir

Nasıl değiştin birden
Sanki sen değildin
Başın üstüne
Yeminler eden
Nasıl da değiştin bilmem
Sanki sen değildin
Aşk uğruna ölmekten bahseden

Mektupların da olmasa
Kendimden şüphe duyardım
Şiirlerin olmasa
Aklımı oynatırdım
İnanamazdım gözlerime
Ne yazık ne yazık ki
Gerçek bu
Ölsem de bir
Kalsam da bir
Benim için yok hiç farkı
Yıllar önce unutulmuş
Dillerden düşmüş bir şarkı

Gitsen de bir
Dönsen de bir
Benim için yok hiç farkı
Sanki çoktan unutulmuş
Dillerden düşmüş bir şarkı

Bir hıçkırık boğazımda
Kalbimi parçalayan
Bir isyan büyür
Boğum boğum

Sanki ani bir fırtına
Önünde kuru bir yaprak
Gibi savrulup durduğum

Biliyorum kader değil
Kendi ellerimle
Kazdım bu mezarı
Ben kendime
Ölüp gitmek hüner değil
Gel de anlat bunu
Sızım sızım sızlayan
Kalbime...
Ne yazık, dönüş yok artık
Geriye

Zülfü Livaneli-Gözlerin

Düşlerin parlayıp söndüğü yerde
Buluşmak seninle bir akşam üstü

Umarsız şarkılar dudağımda bir yarım ezgi
Sığınmak, gözlerine sığınmak bir akşam üstü
Gözlerin bir çığlık, bir yaralı haykırış
Gözlerin bu gece çok uzaktan geçen bir gemi

Bir orman bir gece kar altındayken
Çocuksu, uçarı koşmak seninle
Elini avcunda bulup yitirmek, yitirmek
Sığınmak, ellerine sığınmak bir gece vakti
Ellerin bir martı, telaşlı ve ürkek
Ellerin fırtınada çırpınan bir beyaz yelken

Bir kenti böylece bırakıp gitmek
İçinde bin kaygı, binbir soruyla
Bitmemiş bir şarkı dudağında bir yarım ezgi
Sığınmak, şarkılara sığınmak bir ömür boyu
Gözlerin bir çığlık, bir yaralı haykırış
Gözlerin bu gece çok uzaktan geçen bir gemi

Ellerin bir martı, telaşlı ve ürkek
Ellerin fırtınada çırpınan bir beyaz yelken

zeyneps
26-04-11, 13:15
Meteİnci
:icon_sorr

İlhan İrem-Konuşamıyorum

Sazlıklardan havalanan bir ördek gibi sesin
Ürkek, şaşkın, kararsız duyuyorum

Ve sen bir gökkuşağı kadar güzelsin
Rengarenk ve az sonra gidecek görüyorum
Ve ben yağmurlar altında bir yolcu
Islak, yorgun, tutkulu yürüyorum
Sensiz ben yolumu bulamam
Haykırmak istiyorum,

Konuşamıyorum...Konuşamıyorum...Konuşamıyorum
Konuşursam göz yaşlarım beni boğacak
Biliyorum, duyuyorum, görüyorum
Konuşamıyorum...

Bu ayrılık akşamında sen sustuğuma bakma
Konuşmaya gücüm yok beni anla
Söyleyemediklerimi bak gözlerimden anla
Her zaman yanımda kal hiç bırakma
Sensiz ben yolumu bulamam
Haykırmak istiyorum,
Konuşursam göz yaşlarım beni boğacak
Biliyorum, duyuyorum, görüyorum
Konuşamıyorum...

Unutama Beni
Boğazında düğümlenen hıçkırık olayım
Unutma beni, unutama beni
Gözünden damlayamayan göz yaşın olayım

Gölgen gibi adım adım
Her solukta benim adım
Ben nasıl ki unutmadım
Sen de unutma beni, unutama beni

Bitmek bilmez kapkaranlık geceler boyunca
Ayrılığın acısını kalbinde duyunca

Sevişirken, öpüşürken
Yapayalnız dolaşırken
Unutmaya çalışırken
Unutama beni, unutama beni

elvan_21
27-04-11, 11:19
Mete&inci

Aşk almak değil vermektir,
Kendinden çok sevmektir,
Ecelin gelse bile,
Önce onu düşünmektir,

Günlerini sayıyorsan,
Bu dünyadan göçüyorsan,
Benden sonrası tufan,
Diyemezsin seviyorsan,

Bu ne keder bu ne hüzün,
Mutluyduk biz iki gözüm,
Bir yanlış yaptıysan eğer,
Bana yeter iki sözün,

Gözyaşlarım dudaklarımda,
Ecel geldi artık kapımda,
Seni sensiz seveceğim,
Kalsam kara toprak altında,

Bir gün beni anlayacak,
Belki çok ağlayacak,
Ondan gizlediğim için,
Belki de çok kızacak,

Bilseydi ne yapardı ki?
Ölüme çare yok ki,
Gerçeği öğrenseydi,
Aylarca üzülecekti,

Neden benden kaçıyorsun?
Sanki bir şey saklıyorsun,
Açık konuş söyle bana,
Ayrılmak mı istiyorsun?

Gözyaşlarım dudaklarımda
Ecel geldi artık kapımda
Seni sensiz seveceğim
Kalsam kara toprak altında

kalpsiz_cadi
27-04-11, 11:41
Berrin&Ahmet
Dilek Tasi-Gulden Karabocek
Gözümde canlanır koskoca mazi
Sevdiğim nerede ben neredeyim
Suçumuz neydiki ayrıldık böyle
Kaybolmuş benliğim, ben ne haldeyim

Efkarım birikti sığmaz içime
Bin sitem etsemde azdır kadere
Gülmeyi unutan yaşlı gözlere
Mutluluktan bir haber ver dilektaşı

Bir hayal tufanı eser başımda
Hangi yana baksam durur karşımda
Artık tüm umutlar yabancı bana
Onu aramaktan ben ne haldeyim

Aylin&Soner
Gülden Karaböcek Ben Olmalıydım

o sevgi en başta benim hakkımdı
biricik sevdigin ben almalıydım.
gonlune baskası girmemeliydi
tanrıdan dileğim ben olmalıydım

o sevgi en başta benim hakkımdı
biricik sevdigin ben almalıydım.
gonlune baskası girmemeliydi
tanrıdan dileğim ben olmalıydım

ellerin ellerinde bulusmalıydı
gozlerim gozlerinde konusmalıydı
kalbim kalbimde ağlaşmalıydı
boynuna sarılan ben olmalıydım

ben olmalıydıım ben olmalıydıım
sevilen özlenen ben olmalıydım
seni bir başkası sevmemeliydi
kalbininsahibi ben olmalıydım

sevilen özlenen ben olmalıydım
seni bir başkası sarmamalıydı
kalbininsahibi ben olmalıydım

ellerin ellerinde bulusmalıydı
gozlerim gozlerinde konusmalıydı
kalbim tek kalbimde ağlaşmalıydı

pelincagatay
27-04-11, 16:24
aylin & soner :img-blush

seni uzaktan sevmek , aşkların en güzeli :img-in_lo cem karaca

efe^^aslı
27-04-11, 17:12
mete inci
:img-cray:
Ne böyle senle ne de sensiz yazık yaşanmıyor çaresiz
Ne bir arada ne de ayrı olmak imkansiz hiç sebepsiz
Ne hayallerle ümitlerle mutlu olmaktı dileğimiz
Suçlu ne sensin ne de benim şimdi sensizim sen de bensiz
Bir an gelip de küllenince
Yüreklerimiz dinlenince
Başka sevgilerde tesselli bulunca
İşte biz o gün düşüneceğiz
Etrafımızı sarıverecek bir boşluk ki asla bitmeyecek
Herşey bir anda anlamsız gelecek işte biz o gun tükeneceğiz

zeyneps
27-04-11, 18:24
Mete meşhur olacaksa bu şarkı ona çok uygun
:img-heh::img-heh:
Fesupanallah - Erkin Koray

Arkası gelmez dertlerimin bıktım illallah
Biri biterken öbürü de başlar vermesin allah
Böyle gelmiş böyle gidecek korkarım allah
Yok mu çaresi dostlar fesupanallah

Alemin keyfi yerinde yine maşallah
Bize de bir gün kader güler güler inşallah
Böyle gelmiş böyle gidecek korkarım allah
Yok mu çaresi dostlar fesupanallah

zeyneps
27-04-11, 20:49
Aylin nikahta Soner'e hediye etsin:img-beee::img-beee:
:calis:calis
Nil Burak - Sus
Sus, sus dedim
Bir tek söz söyleme

Git, git dedim
Ne yüzle geldin bana?
Dün daha dün onunla evlendin
Hayır hayır dokunma bana

Dur dur dedim
Yaklaşma yanıma
Yok, hakkın yok elimi tutmaya
Sen, artık sen hiçbir şeyim değilsin
Hayır hayır dokunma bana

Yıllarca uyuttun beni
Ufacık bir bebek gibi
Her şeyimi, her şeyimi elimden aldın
Bari bırak bana kalsın rüyalarım

Git, git artık
Bu muydu istediğin?
Dön, dön ona
Onun yanı senin yerin
Ben mi?
Sana ne?
Hiçbir şey bilmiyorum
Hayır, hayır istemiyorum

Yıllarca uyuttun beni
Ufacık bir bebek gibi
Her şeyimi, her şeyimi elimden aldın
Bari bırak bana kalsın rüyalarım

Git, git artık
Bu muydu istediğin?
Dön, dön ona
Onun yanı senin yerin
Ben mi?
Sana ne?
Hiçbir şey bilmiyorum
Dur...
Bir dakika...

Seni hala seviyorum

özge_bella
28-04-11, 01:30
Mete: ne oluyo be?
Osman: annem ağlıyo
Mete: annem mi ağlıyo? (Mete Cemile'nin yanına gider) anne, anneciğim, anne anneciğim. kim yaptı sana bunu?
Berrin: babam, babam yaptı di mi sana bunu?
Cemile: çıkın dışarı
Mete: anne
Berrin: anne böyle olmaz hastaneye gitmemiz lazım, doktora gitmemiz lazım anne
Cemile: çıkın, çıkııınn! çıkınn!
Berrin: Mete hadi ablacım biz çıkalım
Mete: abla
Berrin: Mete çık dışarı hadi
Mete: sen niye hemen babam yaptı dimi anne dedin?
Berrin: yolda babamla karşılaştım
Mete: hangi yolda? bu yolda bizim evin yolunda mı?
Berrin: evet ben eve doğru yürürken o da evin tarafından geliyordu
Mete: o yaptı, mutlaka o yaptı dövdü yine annemi işte yaptı yine yapacağını
Osman: ben babamı gördüm
Mete: babamı nerde gördün Osmancım
Osman: merdivenlerde, ben bahçede oynuyordum babam evden çıktı bana baktı birşey demedi ama gitti
Berrin: dönüşte de benimle karşılaştı işte suratı teneke gibiydi.
Mete acele ediyorsun daha ne olduğunu bile bilmiyoruz
Mete: biliyoruz abla biliyoruz
Berrin: Mete acele ediyorsun yanlış birşey yapacaksın

özge_bella
28-04-11, 01:40
Neriman: ha hoşgeldin ya sizin ailede gelenek mi yavaş vursana kıracaksın kapıyı
Kemal: ne oluyo?
Mete: babam burda mı?
Neriman: ne bileyim ben
Mete: sen salak mısın Neriman yenge? evinde kim var, kim yok bilmiyor musun sen?:img-hyste
Neriman: aaa üstüme iyilik sağlık ne biçim konuşuyorsun sen kırarım o delibaşını ha
Mete: babam burda mı?
Neriman: yok
Mete: (Mete içeri girer) burda mısın Ali kaptan, ses ver Ali kaptaan, burda mısın? Ali kaptan ses ver, ses ver Ali kaptaan, ses ver ses ha şöyle Ali kaptan gel seninle konuşacaklarımız var biraz hadi

özge_bella
28-04-11, 01:52
Hasefe: Mete bak bak kuzu
Mete: kuzu yok babaanne kuzu yok sen karışma. annem sana ne yaptı baba? annemi niye dövdün sen? (Mete, Ali'ye yumruk atar) kimsin sen anneme vuruyorsun? sen kimsin? hangi elinle vurdun? bırak
Ali: abi çekil, çekilin
Hasefe: yapmayın
Neriman: gel Hasefe hanım
Ali: ne olursa olsun kimse karışmasın, kimse karışmayacak, tamam çekilin Ali (kollarını açarak) gel, gel vur, gel hadi gel (Mete Ali'ye yumruk atmaya başlar)
Mete: niye vurmuyorsun bana?
Kemal: tamam, tamam yeter
Mete: bitti zaten akıllı şimdi mi geliyorsun?

özge_bella
28-04-11, 01:57
Hasefe: öfken dindi mi? ha öfken dindi mi diyom?
Mete: ya babaanne (Hasefe Mete'ye tokat atar)
Hasefe: ne dövüştün bubanla
Mete: o da annemi dövmüş, biz yokken eve gelmiş annemi dövmüş ya (Hasefe yine Mete'ye tokat atar) babaannecim niye vuruyorsun ya?
Hasefe: sende benim oğlumu dövdün madem işleri dayakla halledivericez bende sana vururu veririm he ne olacak şimdi sende bana vuru ver o zaman he hadi döv beni bana vur bakam
Mete: olur mu öyle şey babaanne estafurullah
Hasefe: sus delibaş sus. hadi düş önüme anana gidiyoruz hadi

özge_bella
28-04-11, 02:17
Sedat: alo
Mete: şey
Sedat: alo
Mete: ben Mete
Sedat: Mete mi? cürete bak birde eve telefon ediyorsun yani pes
Mete: özür dilerim rahatsız etmek istemezdim sizi ama ben İnci hocayı merak ettim
Sedat: sen ne yüzsüz adamsın be git işine
İnci: Sedat ver şu telefonu bana
Sedat: ama
İnci: ver bana dedim. alo
METE: hocam kusura bakmayın sizi çok merak ettim iyi misiniz?
İNCİ: iyim ben
(sessizlik)

ezicay
28-04-11, 16:37
Ali-Cemile

Söyle nerden öğrendin
Yalan yanlış sevmeyi
Nasıl oldu becerdin
Bu kadar toy kalmayı
Sen miydin yılmayan
Sen miydin doymayan
Sen miydin kahraman
Sen aşkı kimbilir ne sandın
Vazgeç desem dilim varmaz
Suç sende desem canım yanmaz
Ah etme ahın tutmaz
Dilin dursa gözün durmaz
Söz verme sözün yetmez
Gözden düşen geriye dönmez
Başıboş hayaller kurma
Aşk nerde ölür haberin olmaz

Ali-Cemile ( tam uydu ama )
Neden anlamaz insan yanındayken kıymetini
Neden söylemez insan sevdiğine sevdiğini

Yarın çok geç olunca pişman olmak boşuna
Gururun neye yarar ki yalnız kalmaktan başka

Yarın çok geç olunca isyan etmek boşuna
Gururun neye yararki vakit kaybından başka

Neden yar neden
Bilinmez acı çekmeden
Neden can neden
Görülmez günü gelmeden

Neden cimridir insan anlatırken minnetini
Neden sabırsız insan gösterirken öfkesini

Hiddetin neye yarar ki yalnız kalmaktan başka

Yarın çok geç olunca isyan etmek boşuna
Hiddetin neye yararki vakit kaybından başka

Neden yar neden
Bilinmez acı çekmeden
Neden can neden
Görülmez günü gelmeden

Neden sevinir insan zafer kazandığında
Kazanmak neye yarar ki kaybeden olduğunda

Savaşlar neye yarar ki yalnız kalmaktan başka

Neden yar neden
Bilinmez acı çekmeden
Neden can neden
Görülmez günü gelmeden

neden yar neden
neden can neden

( iki adet Candan Erçetin'den şarkı )

eve
28-04-11, 20:25
Soner: Aylin!
Aylin: bırak!
Soner: nereye gittiğinin farkında bile değilsin.
Aylin: ya sen?! sen farkında mısın?!
Soner: Murat seni bekliyor. eve gidelim.
Aylin: bırak beni!
Soner: bırakmıycam!

Soner: çok özür dilerim. çok özür dilerim. n'olur n'olur affet beni. n'olur affet
Aylin: asıl sen beni affet.
Soner: sonradan pişman olacağımız bir şey yapmadan eve gidelim.
Aylin: gidelim

pelincagatay
28-04-11, 22:09
Ali : sen benimsin cemile
Cemile : ne diyorsun sen ben ! malın mıyım ben senin ?

:img-hyste

özge_bella
29-04-11, 01:40
METE & İNCİ

Kaybedecek zamanımız yok sevgilim
Bizi bundan sonra mutluluk ifade ediyor
bırak bizi kendi halimize
Aşka borçlu kalmayalım
Ayrılığın esiri olmak yerine
Her saat her dakika göz göze yanyana kalalım
Benim senden başka kimim var ki
Yalancı rüyalara kanmayalım
Ecel kapıyı çalmak zorunda kaldığında
Bana son sözün ne diye merak ediyorum
Hayatın gerçekleriyle karşılaştığında
Cennetin kapılarında bekliyorum
Sen beni gülümseten bir meleksin
Hayat bağlı kalmama tek sebepsin
Kaybedecek zamanımız yok sevgilim!

özge_bella
29-04-11, 01:54
METE'den İNCİ'ye

Sensiz olmaz ki sensiz
Sana çok ihtiyacım var canım
Her solukta
Nolur anla nolursun
Sensiz olamam ki sensiz
Sensiz sevinçlerim solar sonra
Naparım ben
Nolur anla nolursun
Sen bilirsin ben halimi anlatamam
Beni bilirsin ben hiç seni aldatamam
Gözbebeğim sen benim herşeyimsin
Sen benim sevgilimsin
İnan inan
Sevemem kendimi
Zaman zaman
Senin kadar
Sensiz olmaz ki sensiz
Ben senin gölgen
Bedenim sen beraberken
Nolur anla nolursun
Sen bilirsin ben halimi anlatamam
Beni bilirsin hiç seni aldatamam
Gözbebeğim sen benim herşeyimsin
Sen benim sevgilimsin
İnan inan
Sensiz sevinçlerim solar sonra
Naparım ben
Nolur anla nolursun
Sana bir şey olsa ölürüm ben acılarla
Nolur anla nolursun
Ölüm bile ayıramaz bizi
Ölüm bile...

özge_bella
29-04-11, 02:08
METE & İNCİ

Dert bende derman sende
Aşk bende ferman sende
Öldüren güldüren
Her gün ağlatan kalp sende
Mevsimler gelip geçse de
Aşk beni benden etse de
Dünyada hayat bitse de
Yine ölümsüz aşk bende
İstemem ayrılık boynumu büksün
İstemem aşkıma leke sürülsün
Ben rüyamda bile yalnız seni sevdim
İstemem baharda yaprak dökülsün
Aşkın alevse hasretin bir kor
Senin yokluğunu kalbime sor
Dünyaya seninle gelmiş gibiyim
Sensiz yaşamayı düşünmek çok zor
Sev demem, sevme demem
Sen de benim gibi sev diyemem
Ömrümün neşesini seninle buldum kaybedemem
Nerelerdeydin sevgilim
Seni kader mi sakladı
Yıllardır beklenen huzur
Şimdi beni kucakladı

elvan_21
30-04-11, 01:06
Mete: sizi gördüm
İnci: sen beni düşünme
Mete: ama hocam ben..
İnci: mete!! senin başka sorumlulukların var. sen kendine çok ümit verdin. hiç bir koşulda ve hiç bir zaman ümitlerini heba etme. kimseninde heba etmesine izin verme. sen çalış. hep çalış. ben sana güveniyorum...

senin gitarının her melodisinde, söylediğin her şarkıda ben olacağım. sen şarkı söyledikçe ben yaşayacağım...yaşayacağım..

Mete: ağlar. inciye sarılır. koşarak gider..

İnci: Allah a ısmarladık!!!

nehirrrr
30-04-11, 06:11
Arkadaslar bu sarki cok ama cok guzel uyuyor Mete-Inci askina ve fragmanda ve ozette bahsi gecen veda sahnesine!

VEDA BUSESI

Burasi Inci'den Mete'ye karsi yazilmis gibi!

"hani o bırakıp giderken seni
bu öksüz tavrını takmayacaktın?
alnına koyarken veda buseni
yüzüme bu türlü bakmayacaktın?

Ve bu kisim da sanki Mete Inci'ye soyluyor gibi

gelse de en acı sözler dilime
uçacak sanırdım birkaç kelime...
bir alev halinde düştün elime
hani ey gözyaşım akmayacaktın? "

...................

Muhtesem uydu ama yahu cidden keske o sahnede calsalar bu sarkiyi!

nehirrrr
30-04-11, 06:46
Simdi yazacagim sarkilarin hepsi dizimizin dokusuna uygun 67-68-69 yillarinda populer olmus Ajda Pekkan sarkilaridir:whistle2 Dizimizde de calinmasi dilegiyle!

METE-INCI icin:

İlk Aşkım

Söz : Fecri Ebcioğlu Müzik : Hervé Vilard
Yayınlayan © 1967 Regal

ilk aşkım unutmam seni hiç
ilk aşkım bende kalan tek sevinç
Yıllarca düşündüm ağladım ilk aşkım
Eylüldü tanıştık seninle

Her Eylül titrerim sevinçle
Yürürdük yapraklar üstünde neşeyle elele

ilk aşkım duydun mu sesimi
İlk aşkım hatırlar sevgimi

Dönsen de geç kaldık artık
İlk aşkım son sözüm elveda

İlk aşkım duydun mu sesimi
Hatırla sesimi dönsen de geç kaldın

İlk aşkım son sözüm elveda, ELVEDA

...................................

INCI-METE VE SONER-AYLIN icin: (Aylin'den Soner'e ozellikle intihardan sonra:()

Son Arzu

Bu arzu, bu şarkı senden bana kalan
Bir anlık son hatıra
Yalnız mıyım bir şey kalmayacak mı
Aşkım da mı, bilmiyorum nasıl unuttun

Beni birden unuttun
Bilmiyorum, bilmiyorum
Neden bu çılgın arzu

İşte sana son şarkı
Anlatır mı bu son aşkı
Benden sana son arzu
Bu arzu, bu şarkı senden bana kalan
Bir anlık son hatıra
Yalnız mıyım bir şey kalmayacak mı
Aşkım da mı, bilmiyorum nasıl unuttun

Beni birden unuttun
Bilmiyorum, bilmiyorum
Neden bu çılgın arzu

İşte sana son şarkı
Anlatır mı bu son aşkı
Benden sana son arzu

.......................................

SONER-AYLIN icin:

Uc Kalp

Karar ver artık kimi daha çok sevdiğin
iKararsız olma sen üzme herkesi
Kalbinde kim var o mu yoksa ben miyim
Bilmek isterim yolumu çizeyim

Sen de üzgünsün bu hayattan hem de nasıl
Bir kalpte iki kalp nasıl yaşanır
İki kişi seven iki defa ölürmüş
Bir kalp yalnız bir kalbi düşünürmüş

Ah sen üzgün ah ben üzgün
O da üzgün yapma herkes de üzgün
Gözler beni arar kalbin onu düşünür
Tercih yap sonra üç kalp birden ölür

Görülmemiştir böyle aşk inan dünyada
Ne biçim sevgi üç kalp bir arada
Sen de üzgünsün bu hayattan hem de nasıl
Bir kalpte iki kalp nasıl yaşanır
İki kişi seven iki defa ölürmüş

Bir kalp yalnız bir kalbi düşünürmüş
Ah sen üzgün ah ben üzgün
O da üzgün yapma herkes de üzgün

Despire_ER
30-04-11, 08:27
BerrinAhmet ve Meteİnci
Erkin Koray-Yalnizlar Rihtimi
Bir ben miyim perisan
Gecenin karanliginda
Yosun tuttu gözlerim
Yalnizlar rihtiminda

Bütün gece agladim
Dalgalar kucaginda
Geceler ben ve deniz
Yalnizlar rihtiminda

Bir beni mi unuttular
Uçup gitti martilar
Geceler ben ve deniz
Yalnizlar rihtiminda

Şarkı çok güzel dinlemenizi tavsiye ederim:img-wink:

pelin_tekin
30-04-11, 08:59
berrin&ahmet
bi çaresi bulunur - sertab erener

Sesimde söyleyemediğim sözler var
Gizleyemediğim gözyaşlarım
Silipte unutamadığım sabahlar
Kokladığım eşyaları

Bir çaresi bulunur elbet yarın
Yeniden yaşamanın
Bir çaresi bulunur elbet canım
Bi uyuyup uyanalım
Ah bi yolu vardır elbet yarın
Yeniden yaşamanın
Bi çaresi bulunur çıkmazların
Bi uyuyup uyanalım

İçimde saklayamadığım anlarım var
Hiç bitmeyen yanlızlığımın
Silipte unutamadığım geceler
Dönüşü yok hep kalp ağrısı

Bir çaresi bulunur elbet yarın
Yeniden yaşamanın
Bir çaresi bulunur elbet canım
Bi uyuyup uyanalım
Ah bi yolu vardır elbet yarın
Yeniden yaşamanın
Bi çaresi bulunur çıkmazların
Bi uyuyup uyanalım

ezicay
30-04-11, 10:08
Berrin&Ahmet
Sen bu satırları okurken ben cok uzaklarda olacağım...
Böyle başlardı bütün bildiğimiz mektuplar,
Biliyormusun? Bu ikimizin hikayesi,
Şu anda nerdesin, ne yapmaktasın;
Bildiğim yerlerdemisin yoksa hiç görmediğim bir evin penceresinde mi,
Sevdiklerin özlemi sardımı nicedir kalbini,
Pişman mısın başlamadıkların için, iç cekiyorsundur şimdi
Düşünüpte yazmadığın yazıpta yollamadığın mektupları saklıyormusun hala,
Kafanda hep aynı cümle biliyorum ne olacak halim,
Ah, biriktirdiğimiz bütün hevesler nasılda hızla tükendiler.
En çok kimi özledin, en çok neyi bekledin?
Şimdi düşlediklerimin neresindesin...
Dedim ya.
Bu ikimizin hikayesi...
Islandımız bütün yağmurları, dudak kanatan kalpli sızı aşklarımızı,
Bizi buluşturan kaldırımları,
İşte bütün bunları bütün bunları yazıyorum.
Ben unutmadım diye
Hatırlıyormusun sonunu değiştirmediğimiz filmleri
Hayatın gerceğidir sandığımız kabullenilmiş yenikliği
Bir ağızdan söylediğimiz en kahraman cenkliği,
Büyürken vazgectiklerimizi yada vazgeçittirdikleri seyleri,
Ne Olacak Halim...
Çabuk mu büyüdük dersin
Biliyorum..
NE Olacak Halim...
Sen bu satırları okurken, ben nerde olacağım kim bilir.
Neleri bırakmış olacağım birde,
Ne aşkları
Ne başlangıçları
Ne ayrılıkları tıpkı senin gibi.
Biliyormusun...
Tek sorum var kendimle şimdi

Ahhh
Ne Olacak Şimdi Halim....

İclal Aydın

ezicay
30-04-11, 10:11
Cemile ne yapacağım ben şimdi anne..
Balıkçı açığa çıkmayan şeyler var.

pelincagatay
30-04-11, 13:58
Mete & İnci :img-blush

Ağlaya Ağlaya :img-in_lo

Ağlaya ağlaya kalmadı gözlerimde yaş
Ağlaya ağlaya kalmadı gözlerimde yaş
Sevenler ayrılmaz diyordun ne oldu?
Bırakıpta gittin beni bir başıma
Ağlayan şu yorgun gözlerim seni özler
Seviyorum diyerek bırakıpta gidenler
Geride kalanları hiç hiç mi düşünmezler

özge_bella
30-04-11, 20:12
METE&İNCİ, Berrin&Ahmet, Aylin&Soner

Her gecenin sonu gelmiyor
Bre dilber aman eyvah
Her sevenin yüzü gülmüyor
Bre dilber aman eyvah
Dağların sırrını sormayın bize
Bir bahar görmeden kıymayın bize
Ayrılık derdini vermeyin bize ah...
Yurdumun halini sormayın bize
Bir yuva kurmadan kıymayın bize
Duymadan türkümü vurmayın bize ah.
Her gecenin sonu gelmiyor
Bre dilber aman eyvah
Her sevenin yüzü gülmüyor
Bre dilber aman eyvah

ezicay
01-05-11, 16:34
Soner-Aylin'e gelsin..

İclal Aydın:Seni seviyordum

sana uzak kentlerden birinde
zamanın bir yerinde
seni ve senli günleri anımsattı akşam güneşi
onca zamanın üstünde eskimeyen bir düşüncesin şimdi
insan hergün anımsar mı aynı gözleri..

seni seviyordum ve senin haberin yoktu..
saçlarını izliyordum uzaktan
kulağının arkasına düşüşü ve burnun!
herkesten başkaydı işte..
güldüğün zaman yukarıya bakardın..
yukarı kalkan başın ve gülen gözlerin vardı.
ne güzeldiler!
sen bilmiyordun.. ben seni seviyordum...
kalbime sığmıyordu aklımdan geçenler.
duvarlara, vitrin camlarına, kaldırımlara çarpıyordu.
geri dönüyordu çoğalarak.
senin sesini duyduğum masalarda erteliyordum herşeyi..
herşeyi erteleyişim oluyordun.
kalp ağrısı oluyordun.
birlikte soluduğumuz sokak isimleri oluyordun.
mevsimler değişiyor ve büyüyorduk.
dönemeçler geçiyor, köprüler göze alıyor
ve bazen, tekin olmayan suların üzerinden atlıyorduk..
cesurduk!
ufuk çizgisi maviydi, günbatımı hep turuncu
ve kırmızıydı bütün karanfiller!

ben seni seviyordum.. sen bilmiyordun..
sevinçlerim oluyordun ara sıra..
sen hiç bilmiyordun.

sonra herhangi biri oldun.
bütün sevinçlerim bittikten sonra.
yağmurlar yağdı serin haziran akşamları.
derken birgün uzaktan gördüm seni.
saçların bana inat başın herşeye meydan okuyarak
işte yine aynı!
kalbimi acıttın.. her zamanki gibi..
değiştik sanıyordum. ve sen yine bilmiyordun..

şimdi bunları anlatsa sana birileri,
kimbilir..
yada boşver
bilme en iyisi...

nehirrrr
01-05-11, 16:40
SONER VE AYLIN ASKIni daha guzel anlatan bir siir daha olamazdi heralde:img-in_lo

MAVİ GÖZLÜ DEV, MİNNACIK KADIN VE HANIMELLERİ

O mavi gözlü bir devdi.
Minnacık bir kadın sevdi.
Kadının hayali minnacık bir evdi,
bahçesinde ebruliii
hanımeli
açan bir ev.

Bir dev gibi seviyordu dev.
Ve elleri öyle büyük işler için
hazırlanmıştı ki devin,
yapamazdı yapısını,
çalamazdı kapısını
bahçesinde ebruliiii
hanımeli
açan evin..

O mavi gözlü bir devdi.
Minnacık bir kadın sevdi.
Miniminnacıktı kadın.
Rahata acıktı kadın,
yoruldu devin büyük yolunda.

Ve elveda deyip mavi gözlü deve,
girdi zengin bir cücenin kolunda
bahçesinde ebruliiii
hanımeli
açan eve..

Şimdi anlıyor ki mavi gözlü dev,
dev gibi sevgilere mezar bile olamaz:
bahçesinde ebruliiiii
hanımeli
açan ev…
Nazım Hikmet Ran

ezicay
01-05-11, 22:26
Ali-Cemile

gittin sen bana gitmek için gelmiştin
geride yavaş yavaş eriyen
bir kurşun bıraktın
bıraktığın şekilden
çok daha başkasına bürünen
ve bir daha asla
eskisi gbi olamayacak bir kurşun
gerçekten
birdaha hiçbirşey eskisi gibi olmadı

bir gün beni nasıl paslı bir makasla
nasıl derinden
budayıp gittiğini farkettim
yeni bir filiz veremeyecek kadar derindi
kesip attıkların
sensizlikle oluşmuş hastalığıma
senin bile çare olamayacağını
benim için
artık çok gecikildiğini anladım …

"unutulmuş muydum
alışıyor muydun
yavaş yavaş yokluğuma
beklenmiyor muydum
kalbini mi yordum
bunca iş güç arasında"

İclal Aydın Unutulmuş muydum?

özge_bella
02-05-11, 03:49
Mete'den İnci'ye

Ah, gözlerin
Gözlerin beni benden alan
Sislerin ardından, buğulu bakan
Ah, sözlerin
Sözlerin beni benden çalan
Bir nehir misali, kalbime akan
Asla, asla vazgeçemem, senden asla
Olamam ben sensiz
Yapamam sevgisiz
Asla, asla vazgeçemem, senden asla
Olamam ben sensiz
Yapamam kimsesiz
Ah, saçların
Saçların alev alev yakan
Rüzgarla savrulup bin ışık saçan

*özgecan*
02-05-11, 16:58
Dizimizin artık tarih olan, eski mutlu aşıklarına; Ali ve Cemile'ye :img-in_lo
Cemile'ye çok yakışıyor bence sözler...

AŞKIMIZ ESKİ BİR ROMAN Kalbimde arama eski yerini
Sen gözümden akan sele karıştın
İstesem de artık sevemem seni
Hasret rüzgarına yele karıştın

Seninle aşkımız eski bir roman
Yandı sayfaları külüdür kalan
Sevgilim herşeyim sendin bir zaman
Ne yazık sonunda ele karıştın

Kırılan kalbim var dinmez bir kinim
Ömrümce sürecek aşka yeminim
Kavuşmak imkansız artık sevgilim
Dönüşü olmayan yola karıştın

ezicay
02-05-11, 17:21
Cemile'den Ali'ye :)

Kulağımın içi kaşınıyor.... Felaket..... Önce azar azar başlıyor kaşıntı, geceleri... Sonra artıyor.

Kaşımak da bir zor ki kulağın içini... Bir türlü geçmiyor. 'Ne yapsam acaba?' diyorum.

Günler geçtikçe daha da artıyor...... Doktora gitmeye karar veriyorum..... Arkadaşlarıma soruyorum...

'Tanıdığınız iyi bir kulak burun boğazcı var mı?' diye. 'N'oldu ki?' diye soruyor arkadaşlarım.
'Kaşınıyor kulağım' diyorum. 'Uyuyamıyorum geceleri, kulak kaşınmasından!'
Bir doktorun adını söylüyor bir tanesi.... 'Çok iyi doktordur' diyor.

'Kimsenin çözemediğini çözer, iyileştiremediğini iyileştirir.'
Gidiyorum doktora.

Gözlüklü, şirin bir amca... Elinde bir büyüteç, kulağıma bakıyor.... Şaşırıyorum önce. 'İçinde kaşıntı var' diyorum.
'Öyle büyüteçle ne anlayacaksınız ki?'..........

'Yok' diyor, 'Ben çoktan anladım ne olduğunu da, şimdi daha iyi görmek için bakıyorum.'.........
'Nedir?' diyorum doktora.

Kaynak: Bydigi Forum http://www.bydigi.net/ask-ve-sevgi/238990-iclal-aydin-yalan-sevgi.html#post1800870
'Eski söz ler kaçmış kulağınıza' diyor....
'Nasıl yani?' diyorum...... 'Kimin sözleri?'.....
'Bakacağız' diyor.

Sonra bir alet çantasından kocaman, ucu ince, cımbıza benzer bir alet çıkarıyor...

'Yan durun. Kıpırdamayın' diyor bana.... Biraz irkiliyorum.

'Eski sözler' diyorum, 'Ha?'................. Cımbızın ucu kulağıma giriyor,

canımı acıtmıyor nedense....
'Bir erkek sesi bu' diyor.... Sanki bir uğultu duyuyorum.

Cımbızı çıkarıyor kulağımdan.
'Yalan kaçmış kulağınıza!' diyor.... doktor.

Yalana bakıyorum.

Küçücük bir şey gibi gözüküyor.

'Vay be!................ Günlerdir kulağımı kaşındıran bu muymuş?
Hangi yalan peki?' diyorum.

'Durun, bekleyin' diyor doktor. 'Dikkatli olmamız lazım. Tekrar kulağınıza kaçabilir.
Önce şu deney tüpünün içine koyalım. Sonra serbest bırakırız.'

Yalanı tüpün içine koyuyor.... Kapağını da kapıyor tüpün.... Serbest kalıyor yalan.

'Seni seviyorum' diye cılız bir ses geliyor tüpün içinden......

'Yalanmış ha?' diyorum.

Kulağım bile anlamış, kalbim hálá anlamıyor...

Okyonuss
02-05-11, 17:37
Ali Cemile;
Ayten Alpman-Tek Başına

Uzun zamandır hasret kaldım yüzüne
Muhtacım inan senin bir tek sözüne
Yalvarsam ağlasam kapansam dizine
Döner miyiz yine eski günlere

Yine eskisi gibi beraber olsak
Ne olur sanki geçenleri unutsak
Hayat bitse dünya dursa
Ölüm bile olsa biz ayrılmasak

Söyle buldun mu aradığın aşkı söyle
Yoksa yalnız mısın sen yine
Benim gibi boynu bükük
Gözü yaşlı tek başına

Söyle buldun mu aradığın aşkı söyle
Yoksa yalnız mısın sen yine
Benim gibi boynu bükük
Gözü yaşlı tek başına

ezicay
02-05-11, 17:46
Fragman Replikleri

soner: babanla illgili bazı şeyler vra...

polis: bi kaza mıydı yoksa önceden planlanmış bir şey mi ?

hasefe: neler oluyor ?

caro: belki öyle belki böyle, kim bilecek.

soner: mesudeye evlenme teklif ettim!

cemile: napıcam ben anne.

aylin sen mesudeyi sevmiyorsun!

herangi biri: ahmet in yerini biliyorum.

aylin: sevmediğin biriyle evlenme
soner: sen evlendin ama .

mete: babam niye böyle bişey yazsın anneme

balıkçı: açığa kavuşmayan şeyler var..

murat: nişan ne zaman
soner: yarın

zeyneps
03-05-11, 00:36
İnci Mete'ye ne ifade ediyor ancak bu kadar güzel bir şarkıyla anlatılabilir
Elimden geldiğince çevirdim...
Elvis Costello -She
She
May be the face I can't forget
(Belki o ömrümde unutamayacağım bir yüz)
The trace of pleasure or regret
(Memnuniyet veya pişmanlığın izi)
May be my treasure or the price I have to pay
(Belki ödül veya ödemem gereken bedel)
She
(O)
May be the song that summer sings
(Belki "yaz"ın söylediği bir şarkı)
May be the chill that autumn brings
(Belki sonbaharın getirdiği serinlik)
May be a hundred different things
(Belki yüzlerce değişik şey)
Within the measure of a day
(Bir gün içinde)

She
("O")
May be the beauty or the beast
(Belki güzellik veya canavar)
May be the famine or the feast
(Belki kıtlık veya ziyafet)
May turn each day into a heaven or a hell
(Her bir günü cennet veya cehenneme cevirebilir)
She may be the mirror of my dreams
(Belki o rüyalarımın aynası)
The smile reflected in a stream
(Akıntıda gülen bir yansıma)
She may not be what she may seem
Inside her shell
(Kabuğunun içinde göründüğü gibi olmayabilir)

She
("O")
Who always seems so happy in a crowd
(Kalabalıkta her daim mutlu görünen )
Whose eyes can be so private and so proud
(Bakışları çok özel ve gurur dolu olan)
No one's allowed to see them when they cry
(Ağladıklarını görmemize izin vermezler)
She
("O")
May be the love that cannot hope to last
(Belki sonsuza kadar süreceği umut edilemeyen "aşk"tır)
May come to me from shadows of the past
(Bana geçmişimin gölgesinden gelebilir)
That I'll remember till the day I die
(Ölene dek hatırlayacağım)

She
("O")
May be the reason I survive
(Belki hayatta kalmamın sebebi)
The why and wherefore I'm alive
(Yaşamamın nedenive açıklaması)
The one I'll care for through the rough in ready years
(Karşılaşmak üzere olduğumuz zor yıllar boyunca üzerine titreyeceğim kişi)
Me
(Ben)
I'll take her laughter and her tears
(Ben onun gülüşünü ve gözyaşlarını alacağım)
And make them all my souvenirs
(Ve hepsini hatıralarım yapacağım)
For where she goes I've got to be
(Nereye giderse orda olmam gerek)
The meaning of my life is
She
(Benim hayatımın anlamı; "O")
She, oh she

eve
04-05-11, 01:51
Murat: döndüğüne göre nişan ne zaman?
Soner: Mesude ile telefonda konuştuk. her şeyi ayarlamışlar. yarın.
Murat: nerde yapacaklar nişanı?
Soner: Beyazıttaki otelin salonunda. pahalı bir yerdir orası. o kadar uzun boylu birşeye gerek yok dedim ama dinletemedim. Neriman hanım tutturdu illa salon olacak diye. gösterişli olacak diye.
Aylin: onlara da o yakışır harcayacaklarını fazlasıyla düğünde çıkartırlar merak etmeyin. kaz gelecek yerden tavuk esirgemez onlar.

eve
04-05-11, 02:06
Osman (dış ses): babaannem benim hayatımda yer alan ilk tarihçi hem de ilk edebiyatçıdır. o bunu hiç bilmedi. çocukken bunun böyle olduğunu ben de bilmiyordum. sonradan anladım. Çanakkale savaşını, Lapsekiyi, Atatürk'ü bana ilk babaannem anlattı. Şehitleri anarken gözleri dolardı. böylece minnet duygusunu içime ilk nakşeden de babaannem oldu. sonradan öğrendim ki yalnızca iki gün evli kaldığı ilk kocası İstanbullu Selahattin bey Cong bayırında bir Anzak kurşunuyla şehit olmuş.

özge_bella
04-05-11, 02:34
İNCİ: Mete sen çıkmıyor musun? kaldır başını bakayım, yüzüme bak
METE: Hocam, yurt dışından döneceksiniz mutlaka döneceksiniz. bu sınıfta yine bize ders vereceksiniz. dönecem deyin hocam
İNCİ: çok istiyorum. ben de yurt dışından dönüp burda tekrar ders vermeyi çok istiyorum inan bana ama bu benim elimde olmayabilir. dönmek için elimden geleni yapıcam.
METE: hayır elinizden geleni yapmayacaksınız mutlaka döneceksiniz, döneceksiniz ve şu piyonanın başına geçip yeniden şarkı söyleyeceksiniz, yeniden çalacaksınız, bizide yeni şarkılar öğreteceksiniz. söz verin bana
İNCİ: ama elimde olmayan birşey için söz veremem
METE: hayır vereceksiniz, elinizde olmayan bir söz yok, banane ben anlamam vereceksiniz. söz verin bana, bana söz vereceksiniz, söz verin bana... iyi mağdem siz söz veremiyorsanız o zaman ben size söz veriyorum yurt dışından döneceksiniz bu sınıfta yeniden bize ders vereceksiniz, bize yeniden bir sürü şarkı öğreteceksiniz. ben sana söz veriyorum bunun için ne lazımsa yapıcam. :img-cray:

özge_bella
04-05-11, 02:36
İNCİ: Mete
METE: tedaviniz hastanede mi olacak evde mi?
İNCİ: Sen bunu nerden öğrendin?
METE: hastaneden, sizi gördüm
İNCİ: anlıyorum, şimdilik gündüzleri hastanede, geceleri evde olucam bir sürede böyle devam edecek
METE: size kim bakacak?
İNCİ: Sedat var Mete
METE: ama o, o çalışıyo gündüzleri kim yanınızda kalacak?
İNCİ: sen beni düşünme
METE: ama hocam ben
İNCİ: Mete senin başka sorumlulukların var, sen okulunu düşün, müziğinle ilgilen. bak sen kendine çok emek verdin hiç bir koşulda, hiç bir zaman bu emeklerini heba etme kimseninde heba etmesine izin verme. sen çalış, çok çalış, hep çalış çok büyük bir müzisyen, çok yetenekli bir şarkıcı ol, çok başarılı bir sanatçı ol. ben sana güveniyorum... senin gitarının her melodisinde, söylediğin her şarkıda ben olucam. sen şarkı söyledikçe ben yaşayacağım, yaşayacağım. benim senden tek isteğim gitarını ve şarkılarını hiç bırakma. Allahasmarladık (METE İNCİ'YE SARILIR, SARILIRLAR) :img-cray:

eve
04-05-11, 02:56
Soner: evet. seni dinliyorum.
Aylin: sen bu Mesude'yi seviyor musun Soner?
Soner: bunu konuşmak istemiyorum. artık bir önemi yok. mühim olan şu, senin ve benim için artık ayrı ayrı hayatlar söz konusu. bu hakikati kabullenmeli ve buna göre yaşamalıyız.
Aylin: sen Mesude'yi sevmiyorsun. benden sana bir tavsiye sevmediğin biriyle evlenme.
Soner: sen evlendin ama.
Aylin: işte bu yüzden sen benden yaşça büyük olsan da bu konuda sana tavsiye vermeye hakkım var.
Soner: Aylin...sen Murat'ı seviyorsun. onun için evlendin. ben de Mesude'yi seviyorum. onun için evlenicem. başka türlü düşünmek hayatı zora sokar. benim de tavsiyem şu. hayatı zorlaştırma. zaten yeterince zor.

ezicay
04-05-11, 13:26
Ali-Cemile

sevdim bir genç kadını
ansam onun adını
herşey beni ona bağlar
kalbim durmadan ağlar

gitti o dönmeyecek
aşkım hiç bitmeyecek
uzun yıllar geçse bile
yaşarım hayaliyle

kemanımla ona bir ses verebilseydim eğer
bu sesimle ona ersem bana dünyaya değer
ne yazıkki deniz engin şu ufuklar övgün
bilememle doğuyor her yenigün
yarın olsun yarın olsun diye renkler soluyor
neye baksam ne işitsem bana bin dert oluyor
şu karanlık günün elbet gelecektir sonu
KALBİM ÖZLÜYOR ONU

..............

kemanımla ona bir ses verebilseydim eğer
bu sesimle ona ersem bana dünyaya değer
ne yazıkki deniz engin şu ufuklar övgün
bilememle doğuyor her yenigün
yarın olsun yarın olsun diye renkler soluyor
neye baksam ne işitsem bana bin dert oluyor
şu karanlık günün elbet gelecektir sonu
KALBİM ÖZLÜYOR ONU

- Bitto -
04-05-11, 15:48
Hasefe Hanım da illa hapisteki birine durumu bi şekilde söylüyor :img-hyste

Hasefe:Deyyus!Seni görmeye taa buralara kadar geliyom,sen ben görüşmicem diyon.Üç kere haber gönderdim sana ben.Gardiyanlar,jandarmalar hep tanıdı beni!Utanmıyon mu len sen?!
Ali:ALLAH aşkına anne...
Hasefe: Sus!Kendini de kapatıverdin,tıktırıverdin buraya.Arkanı döndün aleme,oooh.Sen gözünü kapayıverince yediğin haltlar yok mu oluvercek?
Ali:Hangi haltlar anne,hangi yediğim haltlar?
Hasefe:Bana bak.Tepemin tasını attırma.Seni hapse düşmüşten beter ederim valla!ALLAH canımı alsın!Sen biliyon yediğin haltı.Ama ben de biliyom.Sen de onu bil!
Ali:Biliyormusun?
Hasefe:Ne sandın?Gel yaklaş hele.Cemile hamile.
Ali:Ne dedin anne?
Hasefe:Cemile hamile.
Ali:Cemile hamile mi?
Hasefe:Evet.
Ali:Emin mi?
Hasefe:Evet.De bakalım,napıcak Cemile?Ha,dul kadın bir başına napicek?Bu iş bi duyuluverirse sonu nereye varır düşünüyon mu?hı? Yediğin haltı ..
Ali:Peki aldırcak mı,aldırmayı düşünüyor mu çocuğu?
Hasefe:Aldırmayıp da napsın ha?Elaleme rezil kepaze mi oluversin?Hı?Adı mı çıksın dul kadının?!
Ali:Anne...Anne Cemile'ye söyle.O çocuğu aldırmasın.Sakın aldırmasın anne,doğursun o çocuğu.Anne,anne,anne bu çocuk benim de çocuğum.O çocuğu istiyorum,Cemile sakın aldırmasın o çocuğu.Nolur,tamam mı?Anne bu çocuğu istiyorum,anne bu çocuk doğacak tamam mı!!Tamam mı anne?Cemile o çocuğu doğuracak anne,aldırmayacak!(ve bi sürü kez o çocuk doğacak diyor kaç kere dediğini bile sayamadım :img-hyste)

zeyneps
04-05-11, 16:17
İnciMete
Selcuk Ural-Güle Güle Sana

:img-in_lo:icon_sorr
Yağmur hiç dinmiyor, her damla keder sanki
Sensiz gün bitmiyor, bu kader benim değil sanki

Güle güle sana, yolun açık olsun
Güle güle sana, seni Tanrım korusun:img-bye2:
Akşam gün olmuyor, her an bir asır sanki
Bütün dünyam bitmiş, o ben, ben değil sanki
Bir ümit ve bir resim hepsi
Bir damla gözyaşı ardından kalan senin

Bütün güzel şeyler, hepsi senin olsun
Güle güle sana, seni Tanrım korusun

ezicay
04-05-11, 16:59
Cemile: Hamileyim ben anne

ezicay
04-05-11, 17:40
Cemile-Ali

Söz vermiştin bana
Yanıbaşımda yaşlanmaya
Söz vermiştik bu dünyaya
Ne olursak olsaydık

Kaç yıl geçti bak hala
Son bakışın miras bana
Saklı duruyor ne fayda
Bıraksaydın solsaydık

Hangi bahane avutur bilmem
Hangi günahın bedeli bu
Kandırmıyor ne gündüzüm ne gecem
Böyle intikam olmaz

Çok mu fazla bu sitem
Ağır değil mi bu ceza
Söyle kim çok gördü seni bana
Böyle yalnız kalınmaz

Paylaşılmıyor hüzün
Paylaşamam yolu yok bunun
Anlatamam sözü yok bunun
Çekilecek başa geldikçe dertler

Bir zaman bir yerde
Buluşuruz yolu yok bunun
Kavuşuruz yolu yok bunun
Görülecek günü geldikçe

özge_bella
04-05-11, 23:35
METE & İNCİ

Şarkılarda şiirlerde
Sevgi dolu nağmelerde
alnımdaki çizgilerde
Gündüzlerde gecelerde
Dudaktaki hecelerde
Taçlı taçsız ecelerde
İçimdeki bin heveste
Sen aldığım her nefeste
Kalbimdeki kor kafeste
Gündüzlerde gecelerde
Dudaktaki hecelerde
Taçlı taçsız ecelerde

özge_bella
04-05-11, 23:37
İNCİ'den METE'ye

Gözünde yaşlarla bana öyle bakma
Elinde sonunda sana sana döneceğim
Gözünde yaşlarla beni uğurlama
Eninde sonunda sana sana döneceğim
Senle ben yemin etmiştik
Hiç bir şey bizi ayıramaz
Senle ben bak söz vermiştik
Aşka inanan unutamaz
Gözünde yaşlarla bana el sallama
Bir gün elbet sana sana kavuşacağım
Ne olur ağlama sevgilim unutma
bütün hayatım boyunca seni sevmiştim
Ne olur beni anla bana öyle bakma
Eninde sonunda sana sana döneceğim
Gözünde yaşlarla beni uğurlama
İnan bana yalnız seni seni severim

eliffpolattt
05-05-11, 23:34
AylinSoner -Dans- :img-in_lo

Aylin : Tebrik ederim ! İkinizide .. ama bilhassa seni Mesude..Birbirine bu kadar yakışan çift az bulunur ..Şimdi senden müstakbel damadımızla dans etmek için izin istiycem .
Soner : Müsade eder misin Mesude..
Aylin : Ben kız tarafıyım bu akşam ona göre ..Sana biraz nasihat vermek , birazda ikaz etmek niyetindeyim! Kızımıza iyi bakacaksın tamam mı ? Onu mutlu edeceksin , sakın onu üzme ; kalbini kırma , ona kötü söz söyleme ,o sevilmeye layık
biridir...Mutlulukar dilerim Soner :icon_sorr:icon_sorr

ezicay
06-05-11, 13:47
Aylin-Soner

Görünce aşık oldum
O güzel gözlerine
Başkasını istemem
Benim gözüm sende
Yalvarırım ne olur
Başka birini sevme
Ben sensiz yaşayamam
Benim gözüm sende
Ömür boyu beklerim
Belki seversin diye
Başkasını istemem
Benim gözüm sende

selek90
07-05-11, 11:03
AYLİN SONER için :img-blush

CEM KARACA -ADSIZ

Oturmusum yataga
Ben beni düsünürüm
Kapi baht kapisi
Bahtimin kapisi kapali
Karanligin rengini bilemem
Aydinlik ne demek
Mutlu olmak sevmekse
Sevmek aydinlik demek

Disarda kar yagarsa
Hissederim görmem
Ayak sesin uzaktan
Koklarim duymam :img-in_lo
Bir köseye savrulmus
Burus burus ceketin
Sensiz ellerim üsür
Içerimde kar yagar

Despire_ER
07-05-11, 11:16
BerrinAhmet
Rüzgar
Kimler duyar kalbimin sesini
Kimler duyar haykıran öfkemi
Kimler bilir dinmeyen hasreti
Kal yüreğim yine bu diyarda
Efkar seslerinde sabahın seherinde
Bir dua gibi yükselir sevdamın sözleri
Bir yemin gibi savrulur sevdamın alevi
Kimler duyar kalbimin sesini
Kimler duyar haykıran öfkemi
Kimler bilir dinmeyen hasreti

Despire_ER
07-05-11, 11:17
Mete senin başka sorumlulukların var, sen okulunu düşün, müziğinle ilgilen. bak sen kendine çok emek verdin hiç bir koşulda, hiç bir zaman bu emeklerini heba etme kimseninde heba etmesine izin verme. sen çalış, çok çalış, hep çalış çok büyük bir müzisyen, çok yetenekli bir şarkıcı ol, çok başarılı bir sanatçı ol. ben sana güveniyorum... senin gitarının her melodisinde, söylediğin her şarkıda ben olucam. sen şarkı söyledikçe ben yaşayacağım, yaşayacağım. benim senden tek isteğim gitarını ve şarkılarını hiç bırakma. Allahasmarladık

nehirrrr
08-05-11, 10:20
SONER'DEN AYLIN'E...

Söyleyemedim

Düşlerde sevdim seni söyleyemedim
Sessiz öptüm nefesini söyleyemedim

Sana ben şiirler sözler büyüttüm
Sana ben baharlar yazlar büyüttüm
Sana ben hummalı gizler büyüttüm
Söyleyemedim

Şarkılar yazdım sana okuyamadım
Hep yanımdaydın oysa dokunamadım

Sana ben hayaller düşler büyüttüm
Sana ben gözümde yaşlar büyüttüm
Sana ben hummalı aşklar büyüttüm
Söyleyemedim

Söz : Cevdet Bağca
Müzik : Cevdet Bağca

AYLIN'DEN SONER'E...

SEVEN NE YAPMAZ
Söz : Sadık Şendil
Beste : Teoman Alpay

Bana kollarını uzatsan biraz
Sana kul olurum, seven ne yapmaz

Gel öldür, bu ömür böyle tükensin
Sana bin can feda, seven ne yapmaz

Bu gönül uğruna neye katlanmaz
Öl desen ölürüm, seven ne yapmaz

Gel öldür, bu ömür böyle tükensin
Sana bin can feda, seven ne yapmaz

ezicay
08-05-11, 13:25
Cemile-Ali

Ayrılık belki ölümden beter /
Çektiğim bu acı bana yeter /
Allahım bu dert ne zaman biter /
Taş olsa bile gelirdi dile /
Yetmez mi artık çektiğim çile…
İsyan edecek olur gönül /
Bırakmaz kahpe felek /
Çiğnemek isterim sevgimi /
Gözlerim görmez olur…
Yaşasa gönlümde bir dilek /
Düşman olur bana her melek /
Dert sanki kum ben de bir çölüm /
En büyük saadet bana ölüm…

ezzel.53
08-05-11, 16:57
CEMİLE ALİ

Kolay deiil bir anda beni silmek
Kolay deiil bu aiktan vazgeçebilmek
Azbuz deiil yaiananlar biliyorsun
Unutmak mümkün mü saniyorsun

Farzet ki sen benim kadar sevebilseydin
Bu kadar çabuk çekip gidemezdin
Benim kadar seni seven biri olursa
Sözüm söz seni o gün affederim

Diyelim ki resimlerimi yaktin
Diyelim ki aik mesajlarimi sildin
Adimi da kara kapliya yazdin
Ama anilari nasil unutacaksin

ezzel.53
08-05-11, 17:01
CEMİLE ALİ

Her yanımda susmuş kalmış, bu masum bakışların
Eski bir hikayeyi anlatır hüzün dolu gülüşlerin

Şimdi sen otur kal; Şöyle bir köşede
Gözlerin konuşsun hiç bir şey söyleme

Birazdan kopacak sessiz bir fırtına
Boğulup gitmeden beni bir dinle

Bir gün olsun seni akıllı sevdim mi
Bir gün olsun senden beni istedim mi

Gözlerime bir bak içinde ne varsa
Al git onu benden kalbine sığarsa

Mevsim artık bir sonbahar
Birazdan bir yağmur başlar
Sel olup götürsünler sevdanı;
gözlerimden akan yaşlar

nehirrrr
08-05-11, 18:23
SONER'DEN AYLIN'E : kulup sahnesinde calmisti. sozlerinin bu aska bu denli uygun oldugunu henuz farkettim! muhtesem sozler gercekten!

EVERYBODY LOVES SOMEBODY SOMETIME

Everybody loves somebody sometime
Everybody falls in love somehow
Something in your kiss just told me
That sometime is now

Everybody finds somebody someplace
There's no telling where love may appear
Something in my heart keeps saying
My someplace is here

If I had it in my power
I'd arrange for every girl to have your charms
Then every minute, every hour
Everybody would find what I found in your arms

And though my dreams were overdue
Your love made it all worth waiting
For someone like you

If I had it in my power
Then every minute, every hour
Everybody would find what I found in your arms

And though my dreams were overdue
Your love made it all worth waiting
For someone like you

Black Star
08-05-11, 21:11
BerrinAhmet. :img-in_lo

Talk to me softly
There is something in your eyes
Don't hang your head in sorrow
And please don't cry
I know how you feel inside I've
I've been there before
Somethin is changin' inside you
And don't you know

Don't you cry tonight
I still love you baby
Don't you cry tonight
Don't you cry tonight
There's a heaven above you baby
And don't you cry tonight

Give me a whisper
And give me a sign
Give me a kiss before you
tell me goodbye
Don't you take it so hard now
And please don't take it so bad
I'll still be thinkin' of you
And the times we had...baby

Don't you cry tonight
Don't you cry tonight

And please remember that I never lied
And please remember
how I felt inside now honey
You gotta make it your own way
But you'll be alright now sugar
You'll feel better tomorrow
Come the morning light now baby

And don't you cry
Don't you ever cry
Don't you cry tonight
Baby maybe someday
Don't you cry
Don't you ever cry
Don't you cry
Tonight

tokmakkafa
08-05-11, 21:50
gozleri aska gulen

gozleri aska gulen
taze sogut dalisin
gel bana her gece sen
gonlume dolmalisin
tatli gulus pek yarasir
gozlerin omre bedel
ah ne guzel ne guzel
seni sevmek
ah ne guzel ne guzel
sensiz elem bana yar
dog benim omrume dog da gunes gibi
askimi tazele gel
tatli gulus pek yarasir
gozlerin omre bedel
ah ne guzel ne guzel
seni sevmek
ah ne guzel ne guzel
bekleme sonbahari
bir aci ruzgar eser
gel bana her gece sen
saclarin bagrima ser
tatli gulus pek yarasir
gozlerin omre bedel
ah ne guzel ne guzel
seni sevmek
ah ne guzel ne guzel

tokmakkafa
08-05-11, 21:53
ali:cemile ben geldim aşkım
mete:anne babam seni özlemiş...............
ali:cemile söyledin mi çocuklara?
mete:anne babam ne diyo neyi söylüycekmişsin sen bize
ali:o balıkçı bozuntusuyla evleniceğini söyledin mi?cemile!

özge_bella
09-05-11, 01:51
İNCİ: Mete
METE: merhaba hocam
İNCİ: merhaba, ben de seni arıyordum sabahtan beri neredeysin?
METE: annemi görmeye gittik, annemin yanına
İNCİ: görüştünüz mü?
METE: görüştük
İNCİ: nasılmış?
METE: iyi işte babamdan boşanıyor
İNCİ: Metecim üzülme tamam mı her şey çok iyi olacak... sen hala müzik kursuna gelmemekte kararlı mısın? ya çok yazık
METE: siz beni niye aramıştınız?
İNCİ: ay Allah az kalsın unutuyordum müzik odasında birşeyini unutmuşsun da
METE: neymiş?
İNCİ: bilmem girde bak
METE: nerde hocam?
İNCİ: işte orada masanın üstünde duruyor
METE: mandolin mi?
İNCİ: mandolin
METE: eee?
İNCİ: sesini merak etmiyor musun?
METE: ediyorumda
İNCİ: git bak o zaman
METE: çok güzel
İNCİ: o senin
METE: ama
İNCİ: artık kursa gelebilirsin.

özge_bella
09-05-11, 02:38
İNCİ'den METE'ye

Yar acılıyım dokunursan kanarım
Geldik mi yol sonuna sanma ki hazırım
Başlarken bitmeliydi yanlıştı bilirim
Bu aşk suç olsa da sanma ki razıyım
Gidişine değil ağlamam
Mesafeler tanıdık bana
İsyanım sadece göklere ah
Neden yasaksın bana
Gözü karalım teni beyazım
Yaban ellerde gülleri derme
Belki ölürüm belki kalırım
Yerime kimseleri sevme

Despire_ER
09-05-11, 04:48
31.Bölüm/BerrinAhmet
H:Hakan.
B:Ahmet (Boynuna atlar,Hakan arkasını döner)
B:Seni çok özledim.
A:Bende seni.
B:Allahım öyle kokrtum ki sana birşey olucak diye.Hep seni düşündüm.
H:Seni düşünene başkalarıda var Ahmet.Hatırlarsan.
A:Evet doğru
B:Ahmet ne oluyor ne işi var onun burda,nasıl güvenebiliryorsun.
A:O bana yardım etti.
H:Uzun uzun hikaye anlatıcak vaktimiz yok Berrin.Babamın adamları Ahmet peşinde yakalanırsa işi biter.Saklanacak biryer lazım.
A:Aslında ben istemedim buraya gelmeyiç
H:Ben ısırar ettim.Tuttum buraya getirdim.
B:Ama bizim ev olmazki Annem ne der.
H:Güvenebileceğimiz başka kimse yok Berrin.
Berrin Ahmete sarılır o sırada kömürlüğü görür.
B:Bekleyin beni hemen geliyorum

Despire_ER
09-05-11, 04:51
31.Bölüm/BerrinAhmet
B:Nasıl burda kalablir misin?
A:Sen yanımda olduktan sonra daha ne isteyebilirimki.(Sarılırlar)
B:Ben sana yatak yapmak için birşeyler getiririm.İdare edersin şimdilik.
A:İdare ederim.
B:Birde idare lambasıyla kefete getireceğim.(Sarılırlar)

nehirrrr
09-05-11, 08:15
Soner'in dagilmis ve kendinden gecmis bir sekilde kulup garsonuna 'icki getir bana!' diye bagirmadan once gerceklesen yine bir klasik adrenalini yuksek sahne oncesinde calan bu essiz sarkiyi dun buraya eklemistim. Lakin, sozleri oyle guzel ki kendimce Turkce'ye cevirme ihtiyaci hissettim! (SA sahnelerinde arka planda kucucuk bir detayinda bile ozenli davranan senaristimize tesekkur ediyorum:happy0064- bir sarki bu iki karaktere ancak bu kadar uyardi!)

Ilk olarak Dean Martin soylemis sanirim 1950li yillarin sonunda olmasi lazim. Daha sonra Frank Sinatra 60li yillarda yeniden soylemis. Bizim dizimizde calan sanirim Frank Sinatra'ya ait olandi. tam da hatirlamiyorum ama ikisini ayri ayri dinleyince Frank Sinatra gibi geldi:icon_whis

Efendim, Frank Sinatra'yi Nancy Sinatra'nin babasi olarak ta taniyor olabilirsiniz (ben gibi:)). Nancy Sinatra; Kill Bill ya da Hatirla Sevgili izlemis olanlar Nancy Sinatra'yi o muhtesem yorumuyla bang bangi soylerken hatirlayacaktir:whistle2 Bang Bang demisken, sarkinin muhtesemligini bilenler bilir ve illaki bizim dizimizde de calinsin ister eminim:img-wink: hem tarih olarak ta uyuyor... birgun bang bangi de dinlemek isteriz, arzolunur:calis

Turkce-Ingilizce tercuman degilim elbette. Vardiysa hatam ceviride lutfen duzeltin arkadaslar:)

(herkes zamanin birinde birine asik olur)
Everybody falls in love somehow
(herkes bir sekilde aska duser)
Something in your kiss just told me
(opusundeki birsey simdi bana diyor ki;)
My sometime is now
(benim ‘o zamanim’ simdi)

Everybody finds somebody someplace
(herkes bir yerlerde birini bulur)
There's no telling where love may appear
(askin nereden cikacagini kimse bilmez)
Something in my heart keeps saying
(Yuregimin icinde birseyler soylenip duruyor;)
My someplace is here
(Benim o ‘bir yerim’ burasi)

If I had it in my power
(Gucum yetebilseydi eger)
(Her genc kizin senin sihrine/buyune/cazibene sahip olmasini saglardim)
Then every minute every hour
(ki; her dakika, her saat)
Every boy would find what I found in your arms
(her adam, benim senin kollarinda buldugumu bulabilsin!)

(herkes zamanin birinde birine asik olur)
And although my dream was overdue
(ve benim ruyamin zamani gecmis olsa da)
Your love made it well worth waiting
(askin tum bu beklemeye degerdi)
For someone like you
(senin gibi biri icin degerdi...)

tokmakkafa
09-05-11, 16:47
DUYDUMKİ UNUTMUŞSUN
Duydum ki unutmuşsun Gözlerimin rengini
Yazık olmuş o gözlerden Sana akan yaşlara
* *
Bir zamanlar sevginle Ateşlenen başımı
Dizlerinin yerine Dayasaydım taşlara
* *
Hani bendim yedi renk Hani tende can idim
Hani gündüz hayalin Geceler Rüyan idim
* *
Demek ki senin için Aşk değil yalan idim
Acırım heder olan O en güzel yıllara

esraZM
09-05-11, 16:48
Bu Şarkı Aylin&Soner'e Gelsin :)
Erkin Koray – Gönül Salıncağı

Yanağım yanağında, dudağım dudağında
Salla beni sevgilim gönül salıncağında
Başım dönsün,herşey dönsün salla beni
Dünyam dönsün gönül salıncağında
Aşkında varsa payım söyle neler yapayım
Sallasana doyayım gönül salıncağında
Gözlerimi kapayım derdimi unutayım
Salla beni uçayım gönül salıncağında
Aa.. Gönül salıncağında

tokmakkafa
09-05-11, 16:53
bakkal:söyle bakalım osman babanı mı bekliyosun yoksa getiriceği oyuncakları mı? osman:babamı aaaa bide getiriceği oyuncaklar ...

esraZM
10-05-11, 13:22
öylesine tüm ekibe :)
Bana Mı Sordun

Bana mı sordun aşkımızı harcarken
Bana mı sordun aldatırken
Bana mı sordun sanki çekip giderken
Bana mı sordun ayrılırken

Sen sararmış bir resim
Sen defterden sildiğim
Eski bir resim

Şimdi pişmansın diye
Bir anda affetmeye
Mecbur değilim

Gözyaşları dökmek için geç kaldın
Gittiğin gün aşkın öldü içimde
Ömrüm boyunca bekler miyim sandın
Artık senin yerin yok yüreğimde

tokmakkafa
10-05-11, 15:25
osman:babam geldi babam geldi cemile:dur oğlum yavaş yavaş osman:anne açamıyorum(kapıyı açamıyor) cemile:dur oğlum ben açıyım sana (kapı açılır ve içre berrin girer) osman:sen mi geldin

tokmakkafa
10-05-11, 15:31
CEMİLE'DEN ALİ'YE GELSİN Son verdim kalbimin işine
Aklım ermedi gidişine
Son verdim kalbimin işine
Olmaz olsun onun aşkı sevgisi de

Her gün yeni bir aþk arıyor
Kendini bilmem ki ne sanıyor
Kararlıydım onu bırakmaya
Tak dedi artık canıma

Yıllardır gülmedi yüzüm
Bir an sonunda baktım ki, hep zararla ziyan
Son verdimin kalbimin işine
Olmaz olsun onun aşkı sevgisi de

Her gün bir başka yalan söyler
Ne mutlu eder ne af diler
Kararlıyım onu bırakmaya
Tak dedi artık canıma

özge_bella
11-05-11, 01:40
Sedat: İnci, İnci iyi misin?
İnci: ben düştüm
Sedat: tamam, tamam yorma kendini
İnci: sen içki mi içtin? çekil (İnci, Sedat'ı iter)
Sedat: yanlış anlama İnci iş görüşmesindeydik ondan sonra
İnci: Sedat SUS

özge_bella
11-05-11, 01:42
hemşire: kimsiniz? ne işiniz var burada? giremezsiniz buraya çıkın dışarı
Mete: O iyi mi? iyileşecek mi?
hemşire: lütfen çıkın dışarı lütfen
Mete: tamam, tamam çıkacağım ama gene geliceğim onu söyleyim. İnci hoca buraya geldiği sürece ben de geliceğim. bana alışsanız iyi olur çünkü gene geliceğim.
hemşire: lütfen çıkın dışarı, lütfen hadi

Despire_ER
11-05-11, 23:11
32.Bölüm/AliAhmetCemile
Ali:Ali:img-hyste
C:Cemile
-Cemile ile Ali kavga eder.Ahmet bağırışları duyar ve dışarı fırlar
A:O kadına dokunursan kafanı patlatırımUzak dur o kadından:icon_whis
Ali:Bunun ne işi var burda
Ali:Senin ne işin var lan burda ne karışıyorsun(Ali önce Ahmete yumruk atmaya çalışır ama ıskalar ardından Ahmet Aliye girişir,Ali yerde)
C:Ebede gidicem ben,ebe kuratıcak beni,ebeye gidicem ben ebe kurtaracak beni, ebe kurtacak beni,ebeye gidicem ben
Ali:Ebeye mi?,olmaz Çemile :img-beee:(Berrin o sırada koşarak gelir)
B:Anne!Anne.Ahmet noldu burda:icon_sorr
A:Berrin yukarı çık!Annenle ilgilen,eve gir:calis
Ali:Cemile,Cemile yalvarıyorum aldırtma
A:Eğer şimdi çekip gitmezsem adam akıllı döverim seni:happy0064
Ali:o çocuğa elletme :img-beee:
A:Adam akıllı döverim seni.(aliyi itekler):img-hyste:happy0064

Despire_ER
11-05-11, 23:22
32.Bölüm

B:Anne iyimisin,Annecim iyimisin:img-in_lo
C:Ahmetin bizim odunlukta ne işi var kızım.:img-hyste
B:Saklanıyor
C:Bizim az mı derdimiz var yavrum.
B:Onu öldürmek istiyorlar peşindeler ne olur kalsın,sadece 2 gün sonra gidicek.
C:Ya bizim başımızda derde girerse kızım sonuçta yabancı biri.
B:Benim için değil:img-in_loAnne sadece 2 gün sadece 2 gün lütfen:icon_whis

Despire_ER
11-05-11, 23:35
32.Bölüm.
B:Ahmet eve gel.:img-hyste
A:Eve mi?
B:Annem seninle konuşmak istiyor.
B:tabanca yanımda mı?
A:Cık,odunlukda sakladım.
-İçeri girer Ahmetç
C:Hoşgeldin
A:Hoşbulduk
C:Gerçi yeni gelmiş sayılmazsın Berrin'in anlttığına göre epeydi r misfirimizmisşsin.
A:Ben çok özür dilerim gerçekten sizi rahatsız etmek istemezdim kötü bir niyetim yoktu.Ama
C:Olan olmuş
A:Bakın ben tekrar özür diyorum ben hemen gidiyorum,derhal.Zaten sizin derdiniz başınızdan aşkın yeterince yük oldum size .Zaten aptalca bir fikirdi büyük bir hata ettim.Biliyorum,çok pişanım özür dilerim:img-hysteAhmet arkasını dönüp tam gidicekken
C:Ahmet!
Burda kalıcaksın ama madem misafirimizsin evimde kalmak yakışır odunlukta değil .Berrin 2 güne kadar işlerini kolaylaştıracağını söyledi sonta gidicemişsin.o zaman evimizde 2 gün misafire yakışır şekilde kalabirlisin.Tamam mı?
A:Teşekkür ederim
C:Az önce yaptıklarını unutacak değilim asıl ben teşekkür ederim.:happy0064
biz demin Aliyle kavga ederken,saçma sapan şeyle söyledik
A:Ben sadece sizin çığlık seslerini duydum,başka birşey duymadım, bilmiyorum:icon_whis

Despire_ER
11-05-11, 23:41
32.Bölüm
O:Osman
Kapı çalar.Mete yaylana yaylana eve gelmiştir.
M:Merhaba millet(Ahmeti görür şaşırır)
Misafir varmış:img-hyste
B:Ahmet'i tanıyorsun:icon_whis
M:Tanıyorum(Uzun uzun bakıştıktan sonra)
M:Hoşgedlin Ahmet abi..:img-hyste:img-hyste
A:Hoşbulduk:img-blush(O sırada Berrin Meteyi öper.Metede kaç göz işareti yapar:img-hyste)
O:Sana polis arabamı göstereyim mi?
A:Yok sen bana polis arabası gösterme başka bir araba göster:img-hyste(Gülüşürler):img-hyste:img-hyste

zeyneps
12-05-11, 00:50
AylinSoner
Semiramis Pekkan-O Karanlık Gecelerde
O karanlık gecelerde
Senin için ağladım ben durmadan
Yalvarırım duy da sesimi gel artık
Senin için çarpan kalbim durmadan
O yabancı sevgilerde
Sen teselli bulamazsın ne yapsan
Dünya yepyeni bir dünya olacak
Tekrar bana döner benim olursan
Çaresizim bomboş bu kalbim
Yalnızlık ne zormuş, onu ben bilirim
Çaresizim bomboş bu kalbim
Yalnızlık ne zormuş onu ben bilirim
Çok yalnızım

selek90
12-05-11, 14:41
32.bölüm -elma sahnesi

mesude:aaa..soner...bu ne güzel bir sürpriz böyle:img-beee:
soner:öyle işte....sürpriz yapıyım dedim.
mesude:içeri gelsene...babamla annem komşuya gitti.bir kaç saat gelmezler.. hadi gel
soner:olmaz!
mesude:niye?
soner:annenle baban evde değilken gelemem...yakışık almaz.(namuslu erkekim benim:img-hyste)
mesude:ayy deli!!... gel hadi...
soner:olmaz! üzerine birşey al da sen dışarı gel

mesude:haaa.bana romantik bir akşam mı yaşatıcaksın?..peki bekle.(he mesude he..sana unutamayacağın romantik bir akşam yaşatacak:img-hyste)
soner:mesude, canım elma istedi elma var mı sizde?:icon_whis
mesude:elma?:blink:
soner:hıhı
mesude:olucaktı ben bir bakıyım
soner:çok iyi olur... bir bak..varsa bir tane getir bana:icon_whis

(mesude elmayı getirir)

mesude:al bakalım elmanı romantik adam...soneerrr, içeri gelmek istemediğinden emin misin?
soner:eminim!(emin mesude emin!..daha o kadar aklını kaçırmadı çok şükür:img-hyste)

(soner elmayı mesudenin kafasına koyar)

mesude:a a bu ne ya şimdi?:icon_roll
soner:dokunma.. öyle kalsın
mesude:aa aa soner bu nasıl bir oyun böyle ya?:blink:(romantik bir oyun mesude:img-hyste)

(soner silahını çeker elmaya doğrultur..)

soner:elma benim başımda olmadığı sürece çok keyif alarak oynadığım bir oyundur...şimdiye kadar da keyifsiz oynadığım hiç olmadı.(içindeki psikoya hastayım soner:img-blush)
mesude:ne yapıyorsun sen soner?!!!:img-fear2
soner:aylinin ilaç aldığını ve intihara teşebbüs ettiğini biliyor muydun mesude?.hı?.bunu bildiğini ayline söyledin mi?:icon_evil
mesude::img-fie:biliyordum... söyledim ama

(ve soner elmayı vurur..:img-swoonelma moleküllerine ayrırır..mesude nin surat :img-fear2)

soner:bir daha seni ilgilendirmeyen şeyleri öğrenme! es kaza öğrenirsen bunu başkalarına söyleme! evlendiğinde sorun yaşamak istemiyorsan müstakbel kocanı:mad72: da iyi tanı..iyi geceler!(he soner iyi geceler:img-hyste)

(mesude yi mort bir halde bırakıp gider.:img-black)

:img-hyste

eve
12-05-11, 17:06
Soner: sen neden burada tek başına oturuyorsun Aylin? neden yatmadın?
Aylin: uykum yok. sen neden geç kaldın? ne diyorum ben Allah aşkına bana ne. kusuruma bakma biraz asabım bozuk.
Soner: mühim değil. Mesude'nin alışverişi uzadı.
Aylin: öyledir. uzar.
Soner: sen bana birşey mi söyleyecektin?
Aylin: birşeyi anlamak istiyorum. hani ben midemi üşüttüm ya...
Soner: evet.
Aylin: sen işin aslını herkesten sakladın. ve bunun için sana teşekkür ederim. fakat ne düşünerek Mesude'ye anlattığını gerçekten anlamak istiyorum.
Soner: Mesude işin aslını biliyormuymuş?
Aylin: bu gün bana hakaretler yağdırarak anlattığına göre herşeyi biliyor. ve bunları seni elde etmek için yaptığımı düşünüyor. seni kıskanıyormuşum.
Soner: bunları Mesude sana aynen böyle mi söyledi?
Aylin: bu konuşmayı sana anlatırsam...
Soner: hı
Aylin: olanları Murat'a, anneme herkese söylemekle tehdit etti beni. ama umrumda değil söylesin. kim kime ne söylemek istiyorsa söylesin.

ezicay
12-05-11, 18:16
Cemile'den Ali'ye ( Eskiden söylenmiş olsun ama :) )

''eski günlerdeki gibi, usul sesle bir şeyler anlat bana
bana bir şeyler söyle,
herşey eskisi gibi olsun
ben hiç gitmemiş olayım
sen evlenmemiş ol."

pluie
13-05-11, 15:38
(Mete ve İnci sarılırlar.)
Mete: Siz öğrencilerinize her zaman güçlü olmayı öğrettiniz. Hayata umutla bakmayı, öyle güçlüklerden yılmamayı sizden öğrendik biz. Şimdi güçlü olma ve mücadele etme sırası sizde hocam.
İnci: Sen benim kahraman prensimsin.
Mete: Ben mi prensim?
İnci: Kahraman olmak için kaleleri fethetmeye lüzum yok. Mühim olan gönülleri fethetmek. Sen bunu başardın.
Mete: Sizin gönlünüzü mü fethettim şimdi?
İnci: Şimdi değil. Çok zaman önce.
Mete: Hiç farkında değilim.
İnci: Farkına varma diye saklıyordum, korkuyordum da ondan.
Mete: Şimdi?
İnci: Şimdi benim hiçbir şeyden korkum yok.

özge_bella
14-05-11, 13:42
27. bölümde İnci gitar çalan çocuğu Mete sandığı sahne için ve Mete'nin piyonanın başında İnci'yi düşündüğü sahne için.

METE & İNCİ

Bu şehir yok mu
Baştan sona sen gibi
Vapurları trenleri
Sana varıyor hep sanki
Gitsem bu şehirden olmuyor
Kalsam buralarda durulmuyor
Sensiz bu şehir inan sevdiğim
Bir gün bile çekilmiyor
Yanar gönül sana susar biçare gönül
Yanar gönül sana susar biçare gönül
Arar oldum ben yine seni
Arar olduğum sevdiğim
Gönlümün duraklarında
Bekler oldum ben seni
Arar oldum ben yine seni
Arar oldum sevdiğim
Gönlümün duraklarında
Bekler oldum seni

DmL~Karahan
14-05-11, 14:46
Aylin: Cehenneme git Mesude!

DmL~Karahan
14-05-11, 14:53
Mete ve Aylin ayrılırlar, Mete arkadaşlarının yanına gider, Aylin o sırada Süleyman'ın geldiğini görür. Son bir kez Mete'ye bakar.

Mete: Aylin niye orada bekliyorsun?
Aylin: Seni çok seviyorum, tamam mı? Bunu sakın unutma.
Koridordaki herkes gülmeye başlar, Mete de.
Mete: Deli kız.
Aylin'in ağlamaklı olduğunu görür ve yanına gider.
Mete: Aylin, bir şey mi oldu?
Aylin: Niye?
Mete: Ne bileyim, böyle seni seviyorum falan diye bağırıyorsun?
Aylin: Olamaz mı?
Mete: Ya olabilir de... Daha önce hiç olmamıştı.
Aylin ağlamamak için kendini zor tutar, Mete'nin yanağına götürür elini..
Aylin: Arkadaşlarının yanına git hadi. Git hadi.
Mete şaşırır, gider ama arkasına dönüp baktığında birbirlerine gülümserler.. O gidince Aylin ağlamaklı bakar.

DmL~Karahan
14-05-11, 14:55
Mete annesinin birini bıçakladığını öğrenmiştir, koşmaya başlar, Aylin de peşinden. Mete en sonunda düşer ve Aylin onu yakalar. İkisi de yerdedir...

Aylin: Mete! Nereye gidiyorsun?
Mete: Anneme.
Aylin: Tek başına mı? :img-in_lo

Mete, Aylin'e bakar ve doğrulup sarılır ona..

DmL~Karahan
14-05-11, 14:58
Mete: Aylin... Şişşt! Hadi eve gelmiyor musun?
Aylin: Yine kavga ettin dimi?
Mete: Necati madolinin telini kopardı, bende dövdüm yani. :img-hyste Eve gelmiyor musun?
Aylin: Yok, benim işim var sen git.
Mete: Ne işiymiş Aylin?
Aylin: Arkadaşımla ders çalışıcam.
Mete: Kim?
Aylin: İşine baksana sen, üf!
Mete: Öyle olsun ama bir numara çevirdiğini anlamadığımı sanma. Mandolin teli alıcam bana biraz para ver.
Aylin gülümser.
Mete: Hadi.
Aylin: 1 yeter mi?
Mete gider. Berrin ve Mete karşılaşır.

Mete: Abla!
Berrin: Yine mi kavga ettin?
Mete: Necati madolinin telini kopardı, bende dövdüm. :img-hyste
Berrin: İyi halt ettin. Aylin nerede?
Mete: Ekti beni, bir arkadaşına gideceğini söyledi ders çalışacakmış. Yersen! :img-hyste

Eve gelirler.

Cemile: Hoşgeldiniz.
Mete: Hoşbulduk.

Cemile Mete'yi durdurur. Suratını çevirir.

Cemile: Yine kavga ettin dimi?
Mete: Necati madolinin telini kopardı, bende onu dövdüm.
Cemile: Aylin nerede?
Mete: Ayy Allah'ım Aylin neredeee?
Berrin: Arkadaşına gitmiş, ders çalışacakmış.

Mete arkasını döner, babannesiyle karşılaşır.

''Evet babaanne kavga ettim, necati mandolinimin telini kopardı bende onu dövdüm. Aylin de yok, bir arkadaşına ders çalışmaya gidecekmiş. Yersenn!'' :img-hyste

DmL~Karahan
14-05-11, 15:00
Cemile: Sen nerdeydin bugün?
Mete: Okulda..
Cemile: Yalan söyleme. Okula gittim, okulda yoktun!
Mete: Madem okulda olmadığımı biliyordun neden nerdeydin diye soruyorsun? Niye bana söyletip durumumu ağırlaştırıyorsun, niye bana tuzak kuruyorsun anne? Ayıp değil mi bu?
Cemile: Sus, müdürle konuştum. Okuldan attılar seni Mete, okuldan attılar.
Mete: Telaşa gerek yok adalet yerini buldu.
Cemile: Ne biçim laflar bunlar?
Mete: Hiç. Boş laflar anne bunlar ya, boş laflar..

DmL~Karahan
14-05-11, 15:03
Aylin: Sen bana bir teklifte bulunacağını söylemiştin unuttun mu? Beni daha fazla merakta bırakma.
Soner: eveet, Murat hasta ölümcül bir hastalığı var, sinirleri günden güne eriyor, zayıflıyor, fazla ömrü kalmadı doktorlar en fazla bir sene daha yaşar diyorlar. Murat sana aşık, deliler gibi, senden başka birşey göremiyor, düşünemiyor. evet şimdi sana teklifim şu Murat'la evlenmeni istiyorum karşılığında çok beğendiğin çiftlik evi, arazisi senin olacak ayrıca bir milyon lira nakit, evlenmeyi kabul ettiğin an, tapular senin üzerine yapılacak, parada senin adına bir banka hesabına yatırılacak, Murat yaşadığı sürece eve, araziye ve paraya dokunamazsın. Murat öldüğünde istediğini yapmakta özgürsün.
Aylin: Senle tanıştığım gün, parti, dans...
Soner: O partiyi seninle tanışmak için verdim.
Aylin: Gelmeseydim?
Soner: Bir parti daha verirdim.
Aylin: Yine gelmeseydim?
Soner: Sana ulaşmak için mutlaka bir yolunu bulurdum. Aylin, Aylin!
Aylin: Dokunma bana, dokunma banaa, bırak, bırak beni! Dokunma bana, kimse dokunmasın, bana, kimse!

DmL~Karahan
14-05-11, 15:04
Cemile: Sana birsey yapmadı dimi o adam?
Aylin: Yapmadı desem yalan olur. İçimde birşeyleri kırdı. Ben de kırdım bir kaç tabak, kadeh, şişe. Gücüm o kadarına yetti. :icon_sorr

DmL~Karahan
14-05-11, 15:06
Cemile: Sen beni meraktan öldürecek misin neredeydin?
Mete: Osman'ı babamdan almaya gittim.
Cemile: Osman'ı mı almaya gittin?
Mete: Osman'nın odasına girdim. Evi öyle bir yapmışlar ki yepyeni, Osman'nın odası kral dairesi gibi, babamı gördüm. Osman'ın yanında yatıyordu, ona sarılmıştı. Babam bizi pek sevmedi anne, ama Osman'ı gerçekten seviyor galiba... :icon_sorr
Cemile: Baban seni gördü mü?
Mete: Korkma anne görmedi.

DmL~Karahan
14-05-11, 15:22
Carolin: Aferin Aylin, ben tebrik ediyor Aylin'i, en akıllı da Aylin senin çocukla içinde zaten.
Ali: Carolin sus da uyuyalım artık.

:img-hyste:img-hyste