PDA

Tüm Versiyonu Göster : Kalbim Seni Seçti (Arşiv 1)

Sayfalar : [1] 2 3 4 5

miss alakurt
11-05-11, 11:14
Son olarak Yalancı Romantik isimli dizide başrol oynayan Ebru Cündübeyoğlu ekrana dönme hazırlığında..
Son olarak Yalancı Romantik isimli dizide başrol oynayan Ebru Cündübeyoğlu, "Kalbim Seni Seçti" isimli diziyle ekranlara dönüyor..

Cündübeyoğlu, atv'de ekrana gelecek olan komedi dizisinde başrolü Sermiyan Midyat ile paylaşacak..

Yahşi Cazibe'yi çeken Süreç Film'in yeni projesi Kalbim Seni Seçti, yıllar önce ayrılan bir çiftin yeniden yollarının kesişmesiyle başlayan olayları anlatıyor..

Dizinin çekimlerine Mayıs ayında başlanacağı ve bir yaz dizisi olarak ekrana geleceği öğrenildi..

Kalbim Seni Seçti Dizi Detay Sayfası
http://www.dizifilm.com/dizi/kalbim-...cti-10864.html (http://www.dizifilm.com/dizi/kalbim-seni-secti-10864.html)

Kalbim Seni Seçti Fotograf Galerisi
http://www.dizifilm.com/fotogaleri/g...eni-secti.html (http://www.dizifilm.com/fotogaleri/g930-kalbim-seni-secti.html)

Alıntı

Kleberson
16-05-11, 01:49
güzel bir dizi olur umarim tutulursa iyi olur dizi
atv sans verirmi bilemem tabi
yahsi cazibe gibi tutulursa
iyi olur ozaman

GÜL GÜZELİ
26-05-11, 12:53
Vayy ben bu diziyi izlemezmiyim:) benim tatlı piskopatım GÜRBEY İLERİ de bu dizideymiş:) sanırım bu ikilinin oğullarından biri olucak ama hangisi belli degil ama olsun sonuçda tatlı piskopatım şimdi bal kaymak olmaya hazırlanıyo mutlaka izlerimm:)

-
Atvde yayınlanacak olan Kalbim Seni Seçti” adlı gençlik – drama dizisinin yönetmenliğini Hakan Gürtop üstlenecek.
Süpervizörlüğünü Ziya Öztan’ın yapacağı dizinin senaristi Gül Abus Semerci...
İnci Kırhan Gündoğdu ile Asena Bayhan Bülbüloğlu’nun yapımcılığındaki dizide şu oyuncular rol alacak.
Sermiyan Midyat, Ebru Cündübeyoğlu, İdil Fırat, Gürbey İleri, Ozan Osmanpaşaoğlu, Ezgi Eyüboğlu, Muhammet Uzuner, Hülya Darcan, Burçin Oraloğlu, Burhan Şeşen, Cansu Dağdelen, Hazal Filiz Küçükköse, Batur Belirdi, Funda İlhan, Melis Babadağ.
Dizinin konusu ise şöyle:
Ebru Cündübeyoğlu’nun canlandıracağı zengin kızı “Handan” eğlenmek için gittiği barda hayatının aşkıyla karşılaşır.
Sermiyan Midyat’ın hayat vereceği gitarist “Ömer”, “Handan” gibi varlıklı değildir. “Handan”ın babası bu ilişkiye karşı çıkar, kızını mirasından men etmekle tehdit eder.
Ancak “Handan” serveti elinin tersiyle itip “Ömer”le evlenir.
Çiçeği burnunda çift, Muğla’ya yerleşir. Çok geçmeden “Emre” adlı bir çocukları olur.
Çiftin mutluluğu “Emre”nin bir anda sırra kadem basması ile bozulur.
“Handan”, sinir krizi geçirip kocasını bıçaklar, ardından akıl hastanesine yatırılır. Babası “Handan”ı alıp İstanbul’a götürür.
Aşkla başlayan evlilik, nefret ve küskünlükle son bulur.
Bir müddet sonra “Ömer”, oğlu “Emre”yi bulur, ama evladının elinden alınacağı korkusuyla bunu “Handan”dan gizler. Bu arada hamileliği gibi doğurup “Kaan” adını verdiği ikinci oğlunu da “Handan”, “Ömer”e söylemez.
“Ömer” ve “Handan”ın oğulları büyüyünce bir araya gelmesi ve gerçekleri öğrenmeleri yeni bir aile dramına sebep olur.

miran11
26-05-11, 15:05
dizi ilk paylasıldıgı zaman komedi sanmıstım ama hıkayeye bakınca bayagı bir dramatik birsey var sasırdım kendı adıma :) ama diziyi izlicem ebrum var dramda ızlemeyı ozlemişim valla :)

esmer_-ezel
27-05-11, 17:58
oyuncular süper sermıyan mıdyat ıle ebru cündübeyoğlunu özlemışım uyumlarıda çok ıyı buyuk bır mnerakla beklıyorum zaten genelede bu tarz dızılere hıkayelere bır ılgım var ıkı kardeşın yıllar sonra bırbırını bulmaası sonra babanın aslında bır oğplu daha olduğunu öğrenmesı annnenın kaybolan oğlunun bulunduğunu öğrenmesı bu sahnelerı merakla beklıyorum emeınım kı süper olacak umarım uzun ömürlü ve güzel bır dızı olur :icon_whisamaumarım ıkı kardeş ın aynı kıza olan ılgısı gıbı bır konu olmaz çok sıkıldım artık bu tarz şeylerden:img-beee:

ena
27-05-11, 21:25
Hakan Gürtop nerede, ben orada.
Açık söylemek gerekirse hikâye pek ilgimi çekmiş değil. Üst üste binmiş bir sürü sırrın teker teker çözülüşünü ve bu süreçte sırların açığa çıkmaması için uğraşanların attığı düğümleri izleyeceğiz gibi görünüyor. Ben böyle fazla sırlı şeylerden hoşlanmam. Lakin böyle bir hikâyeye Hakan Abi'nin katacağı yorumu heyecanla bekliyor olacağım. Zira sevmediğimi sandığım birçok şeyi onun bakış açısıyla görünce sevdim.
Biraz da zengin-fakir çatışması mevcut ki bu da pek sevdiğimiz bir konu olmamakla birlikte şahsım adına eminim ki bu çatışmalar bilenerek değil törpülenerek sunulacak.

Kısacası diyorum ki, bizim kalbimiz bir kez Hakan Gürtop'u seçmiş, elbette ki Kalbim Seni Seçti'ye de bol bol harf seçeceğiz demektir. Hem açıkçası özledim uzun ve detaylı yorumlar yazmayı. Hakan Abi'den başkasına uzun yorum yazınca da ona ihanet ediyormuşum gibi geliyor. İyi oldu bu dizi iyi...

esmer_-ezel
27-05-11, 23:52
hadı yaaaa ömerbaşka bırıyle evlendı yanı kötü olmuş neyse olsn onların kalplerı bırbrıını sseçti artık :img-hyste
ıkı kardeşın hallerını merak edıyorum:icon_whisne zaman başlayacak:icon_whis

esmer_-ezel
30-05-11, 11:58
hayır yaaaaofff yıne ıkı kardeş ve yıne tek bır kışı ye olan aşk sıkıldım artrık bu konulardan ne bu yaaaa süreklı kardeşler aynı kışıyı sevıp duruyor :whistle2:icon_sorr
bakalım ne olacak

UnTidY
31-05-11, 18:06
Ohhhh sonunda bir Sermiyan Midyat dizisi seyredebileceğim :))) Son derecede klişe bir konusu var ve normalde fragmanını bile seyretmeyeceğim bir dizi amaaaa gel gör ki Sermiyan Midyat var. artık konuyu falan takip etmeden gerekirse sesini falan kısıp ya da olmadığı sahneleri atlayıp ne yapıp edip seyredeceğim.

Çok klişe olmasına rağmen belki de konu iyi işlenirse kimbilir iyi bir şeyler çıkabilir. Hanımeli Sokağı'ndan daha uzun soluklu bir dizi olur umarım da gözlerim bayram eder.

pamuk_ela
05-06-11, 14:24
Merakla bekliyorum bu diziyi.Kadro çok sağlam duruyor.
Umarım reytinglerde de başarılı olur da biz de keyifle uzun süre izleriz.

devreden
05-06-11, 17:19
forumda pek ilgi yok diziye karsı umarım iyi olur
önce bir baslasın bakalım ratingleri görelim
sonrasında degerlendirmeler olusur

diziler034
05-06-11, 19:22
Bende izlerim ilk bölümü hem sermiyan ebruyuda birbirlerine çok yakıştırdım ikisinide severim zaten : )
konusu bana biraz ilginç geldi hani çocuğunu bulduğunu anneye söylememek falan
ama sevdiğim iki oyuncu için ilk bölümüne bakıcam ; )

DamlamSin
06-06-11, 01:36
bende izlemeyi düsünüyorum :img-wink:
güzel bir diziye benziyor umarim hemen yayindan kaldirmazlar

..MERWE..
06-06-11, 06:08
konusu güzelmis diziyin benim duyduma göre hazal filiz kücükkösede yer aliyormus kadroda dgorumu ??

Canım ben sana sormuştum ama sonra araştırınca, evet doğruymuş.
Dizinin kadrosunda Hazal Filiz Küçükköse de yer alıyor. "ADA" rolünde. Ama rolün tam olarak işlevini bilmiyorum henüz. Hazal'ın face..k 'tki resmi sayfasında yazıyordu. Hazal'ı tanıyan bir kız söylemiş Ada rolünde olduğunu. :img-wink:
Bilgilendirmek istedim. (:

esmer_-ezel
06-06-11, 11:46
dizinin koonusu güzel ama hangı mantık çocuğun bulunduğunu anneye söylememeyı alıyor allah aşkına bıle bıle azap resmen:img-tomat
ama sırf sermıyan mıdyat ve ebru cündübeyoğlu için izleyecem forumdada pek ılgı yok umarım uzun ömürlü olur:img-wink:

devreden
06-06-11, 17:33
kanal ve program cesitliligi düsündürüyor beni
her dizisini mahveden ATV acaba bu dizinin arkasında durur mu?
sanmıyorum

ne kadar kaliteli olursa olsun ne kadar rating alırsa alsın kanal cok enteresan
bircok isinde
hayırlısı görecegiz
acaba diyecegim bir dizi olmasa keske bu dizi

Defneci
08-06-11, 11:04
Canım ben sana sormuştum ama sonra araştırınca, evet doğruymuş.
Dizinin kadrosunda Hazal Filiz Küçükköse de yer alıyor. "ADA" rolünde. Ama rolün tam olarak işlevini bilmiyorum henüz. Hazal'ın face..k 'tki resmi sayfasında yazıyordu. Hazal'ı tanıyan bir kız söylemiş Ada rolünde olduğunu. :img-wink:
Bilgilendirmek istedim. (:
Ooooo demek o cadıda oynuyor hee
şimdi bayaca merak ettim diziyi

Yalnız dizinin müziği süper bayıldım müziği bilen varmı?

Sermiyan ve Ebru iyi ikili olmuşlar anlaşılan Ebru sinirli ama bi okaadr iyi bir insanı canlandırıyr
Bizim arka sıradakilerin Kerem'i var Manyak kerem ):

ArkaSokaklarda
08-06-11, 17:35
Yeni farkettim dizide arka sıradailerden deli kerem'de varmış:img-hyste:img-hyste

Diziyi mutlaka izlicem Sermiyan Midyat ve Ebru Cündübeyoğlu sevdiğim oyunculardan..

Tanıtımı pek fazla beğenmedim ama müziği harika :img-wink::img-wink:

nazguzeli
09-06-11, 03:14
Dizi müziği Mehmet Erdem'e ait .
Polis filmi ,Sınıf dizisi şarkıları da kendisinindir.
Parça gerçekten etkileyici olmuş .İnsanı diziye çekiyor. :whistle2

İlk bölümü Ebru Cündübeyoglu için izleyeceğim .
Başlama tarihi belli mi ? Haziran'da denmiş ama bunun dışında bir bilgim yok ..

esmer_-ezel
11-06-11, 15:58
yenı tanıtım fragmanları dönüyor
herkesın hıkayesı anlatılıyor ıdıl fıratın oynadığı karakterden şımdıden nefret ettım bırde emre onu gerçek annesı zannedıyormuş bu kötü olmuş...
ayrıca yakında denılıp duruyor ne zaman başlayaak bu dızı meraktan çatlayacam:calis

shiny
12-06-11, 11:18
nedense dizinini fragman itibariyle ilişki durumlarını one tree hille benzetim iki kardeş aynı kız bi erkek iki kadın arasında izledikçe öğrenicez artık :)

_Defnee_
12-06-11, 12:10
Oyuncuları çok iyi. İkisi de çok içten ve yetenekli oyuncular .
Konu bana göre değil aslında ama Ebru abla için izleyeceğim , ilk bölümlerini. Bakalım , ne çıkacak ortaya . :img-in_lo

NURSA
12-06-11, 16:32
Dizinin reytingi ile ilgili tahminimi söyleyeceğim. Tabii kehanette falan buluniuyor değilim. Benim tahminim: İlk bölümde Totalde 6. AB'de 8. İkinci bölümde biraz daha düşük. Bakalım tutturabilecek miyim?

suzaku
12-06-11, 16:37
nedense dizinini fragman itibariyle ilişki durumlarını one tree hille benzetim iki kardeş aynı kız bi erkek iki kadın arasında izledikçe öğrenicez artık :)

bu da mı one tree hill uyarlaması tnt de da öyle bir dizi var bilmiyorum yayında mı hala ama umarım karadağlar ve sırat çakışması gibi olmaz

zeyneps
12-06-11, 16:49

Ben de çok benzettim hemen hemen aynı gibi...tek fark burda ikisinin de anne babası aynı kişi sanırım.

Bir de kardeşlerden birisi zengin olan ,bana Vampire Diaries'deki Damon'ı anımsattı Ian Somerhalder'i yani ...

nukhetkolik
12-06-11, 18:18
guzel bir dizi olacak gibi:)
takip edecegim kesinlikle.Hulya Darcan ve Burcin Oraloglu cok sevdigim oyunculardir.Ebru Cundubeyoglu da oyle:img-blush
dilerim omru uzun bir dizi olur

esmer_-ezel
13-06-11, 20:20
ne zaman başlayacak bır bılgı var mı?
umarım uzun ömürlü olur

melisinem
15-06-11, 11:02
Merhabalar KALBİM SENİ SEÇTİ Ailesi

Yapılan yorumları ve dizi hakkında genel bilgilerin paylaşıldığı metinleri okudum ,haberi bizlerle paylaşan arkadaşlarıma tşkrlerimi gönderiyorum:love01:

Atv'de ki trease'ler oldukça güzel,fonda ki müzik eşliğinde yayınlanan trease'leri daha çok beğendim..

Dizinin kadrosunda yeralan oyuncular da oldukça başarılı...Sermiyan Midyat (Ömer) ve Ebru Cündübeyoğlu (Handan) uyumu oldukça güzel ve naif :img-in_lo Bunun yanısıra Büyük Yalan dizisinden itibaren büyük bir hayranlık duyduğum Hülya Darca'nı yeniden izlemek büyük bir keyif benim için..

Dizinin hikayesi ''klişeler''yumağı ile iç içe yoğrulmuş olsa da Ki azçok içinde/derinliğinde bu Dramı taşıyan,anlatan birçok diziler yeralmıştır ama KALBİM SENİ SEÇTİ için aynı klişeler,yavanlıklar diyemeyeceğim kısacası Hikaye,Mekan,Oyuncular ve Atv ekranlarında dönen treaslearı beğendim...

2 ERKEK kardeşlerden KAAN şimdidi den beğenmedim..İstediğini elde etmeyi seven biri,kaybetmeyi kolay kolay kabullenemeyen daha çok zoraki birşeyleri yerine getiren bi karekter gibi.. 2 Ayrı Kardeşin birbirinden habersiz keşisen yollarında daha ilk anda Derin'e duyduğu sevgiyle,aşkla(ki bu asla AŞK değil!!takıntılı,oldukça sorun yaratacak,zarar verebilecek Acı Sevgi )kardeşine Ders vermeye çalışıyor..

KAAN karekterinin olaylara bakış açısı kadar soyadı'da oldukça ambiyane tabiirle CUK oturmuş adeta KAAN MERTOĞLU bakalım soyadı kadar MERT birimi olacak yoksa sevilmediğini bildiği halde Derin'in KARA BULUT'u olmak mı isteyecek ???

Yorumları okurken dikkatimi çeken şey ; Atv'nin bu diziye gereken değerin gösterilmeyeceğini okudum..Açıkçası şimdiden bunları söylemek erken sayılmaz mı ? Bu konuda bana katılmayanlar olacaktır,elbette herzaman YENİ yayına girecek olan DİZİLER için İİLK BÖLÜMLE alacakları RAITING önemli..Dediğim gibi şimdiden share değerlendirmelerinin yapılması çok erken..

Unutmadan ! Atv'nin kendi bünyesinde idame ettirdiği dizilerinde yeterince önem göstermediği ,2.'ci plana attığı projeleri olmadı mı derseniz OLDU !!

ATV - KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN ZİRVE sloğanı eşliğinde DİZİ ATV'de İZLENİR derken bile zaman zaman biz sıkı ATV takipçileri olan izleyicilerini ''Şaşırtan,sinirlendiren''bir ATV ile karşılaştık (Bir tutam tecrübeliyiz bu konuda).

KALBİM SENİ SEÇTİ - Haziran 'da yayına girecek ama şuan için yayın tarihi ve saati hakkında açıklama yapılmadı ,yapılmadığı gibi ekranda ki treaser'larda bile yer verilmemiş olması sinir bozucu..Çünkü HAZİRAN ayındayız zaten ''YAKINDA''ATV'de deniliyor da peki ne zaman ???

Bu hafta ve önümüzde ki hafta itibariyle diziler ''Sezon Finali'' ve ''FİNAL''yapacak..Büyük bir olasılıkla KALBİM SENİ SEÇTİ 'de Haziran'ın 25-30 tarihleri ya da Temmuz'un ilk haftası gibi başlar gibi (sadece tahmin)

Sermiyan Midyat'lı rolü gereği Keman dersleri almış akabinde dizi içinde ''AŞK'a AŞIK''adlı bir şarkı yazmış..Henüz belli değil ama dizinin müziği olabilir" demiş verdiği röportaj da umarım DİZİ MÜZİĞİ olur..

Dizi Müziği demişken Mehmet ERDEME ait olan müzik şuan treaser'lardaki müzik..Neden böyle yazdığım düşünenler olacaksa acaba Sermiyan Midyat'lının yazmış olduğu AŞK'a AŞIK şarkısını mı düşünmüştüm :icon_whis

KALBİM SENİ SEÇTİ ''AŞK'a AŞIK'' - Aşkın,Ayrılığın,Çaresizliğin,Yıkıklığın,Özlemin ve ACABA'ların duygu geçişlerinin olacağı güzel PROJE -YAPIM.

Takip edeceğim dizi ,güzel paylaşımlarımızın olacağı zamana denk görüşmek üzere SAYGILAR

İYİ YORUMLARbye

Laltul
15-06-11, 13:20
dizinin hem şarkısı hem görseli ve hikayesi şimdiden dikkat çekici,
şarkı diyorum,çok hoşuma gitti,belli ki müziklere titiz hazırlanıyorlar.
görsel diyorum,sinemastik geldi.
hikaye diyorum,çok karışık,bu da hareketli ve heyecanlı şeyler izleyeceğimizi gösteriyor.

iyi hazırlandılar ise diziyi yapanlar,bu dizi tutar...
yayınlanacağı günü bekliyorum.

sinem,seninle burada mı karşılaşacaktık,:img-hysteyine bir arada oluruz umarım,yorumlarını keyifle okuyorum.

melisinem
15-06-11, 13:32
dizinin hem şarkısı hem görseli ve hikayesi şimdiden dikkat çekici,
şarkı diyorum,çok hoşuma gitti,belli ki müziklere titiz hazırlanıyorlar.
görsel diyorum,sinemastik geldi.
hikaye diyorum,çok karışık,bu da hareketli ve heyecanlı şeyler izleyeceğimizi gösteriyor.

iyi hazırlandılar ise diziyi yapanlar,bu dizi tutar...
yayınlanacağı günü bekliyorum.

sinem,seninle burada mı karşılaşacaktık,:img-hysteyine bir arada oluruz umarım,yorumlarını keyifle okuyorum.

Lalem ;

Ömür Törpüm,sanırım öyle olacak:img-hysteYoksa pişman mısınız ?diyerek konuyu kapatıyorum hemen :img-wink:

Şarkının sözleri güzel,bu sabah Atv'nin resmi sitesinden bahsettiğin treaser'lerı da izledim..

Kesinlikle sinemastik bir hava var.

KAAN'a sinir oldumm ...Şimdiden ön yargılı olucam belki kimbilir izledikçe KAAN benden tomatları yiyecekk

Laltul
15-06-11, 13:36
Lalem ;

Ömür Törpüm,sanırım öyle olacak:img-hysteYoksa pişman mısınız ?diyerek konuyu kapatıyorum hemen :img-wink:

Şarkının sözleri güzel,bu sabah Atv'nin resmi sitesinden bahsettiğin treaser'lerı da izledim..

Kesinlikle sinemastik bir hava var.

KAAN'a sinir oldumm ...Şimdiden ön yargılı olucam belki kimbilir izledikçe KAAN benden tomatları yiyecekk
sinem,pişman olmam niye olayım ki,senin yorumların çok güzel,inşallah güzel bir dizi olur da ortak bir noktada tekrar buluşuruz.ben ilk bölümü izleyeceğim,içine almazsa devamını getirmem.
ama iki kardeş,birbirinden haberdar olmayan,ve anladığım kadarıyla onu dünyaya getiren kadın da,oğlunun o olduğunu bilmeyecek.offf acayip heyecanlı geldi bana,bakalım izleyeyip göreceğiz...

melisinem
15-06-11, 13:41
sinem,pişman olmam niye olayım ki,senin yorumların çok güzel,inşallah güzel bir dizi olur da ortak bir noktada tekrar buluşuruz.ben ilk bölümü izleyeceğim,içine almazsa devamını getirmem.
ama iki kardeş,birbirinden haberdar olmayan,ve anladığım kadarıyla onu dünyaya getiren kadın da,oğlunun o olduğunu bilmeyecek.offf acayip heyecanlı geldi bana,bakalım izleyeyip göreceğiz...

Lalem

Kız ilk yazdıklarım tamam işin espirisi:img-hyste:love01:

Seninle uzunca konuştuk dizi hakkında ,tanımları bile içine çekiyorken umarım aynı hareketliliği bölümlerinde de sağlanır.

Bak yine konuyu KAAN'a getirdim,sevemedim gitti :img-tomatFragmanlardan izlediğim sahneler neticesinde favori sahnelerim ;Ömer'in ,Eşi-Kızı ile beraber kırmızı arabanın önündeki sahneleri /Sermiyan Midyat'lının bakışına bayıldım:img-in_lo

Handan-Ömer'in karşılaştıkları sahne de favorim arasında 'Bana Aşk'tan bahsetme'''

Z€hRaa
15-06-11, 13:45
Dizinin hikayesi hoş gibi.
Oyuncular da kaliteli.
Genç oyunculardan çok sevdiğim biri de var. Ozan Osmanpaşaoğlu :img-in_lo
Hep bir yerlerde görsem diyordum bu aralar. İyi oldu aslında.
Ama şu Arka Sıradakilerde oynayan çocuğu ( ismini bilmiyorum :D) pek sevmiyorum. Dizide de gıcık bir tip olacak galiba :img-hyste

İlk bölümü izleyeceğim..Beğenirsem devam ederim =)

plus hayatlar
15-06-11, 19:13
ben bu dizinin tutacagını pek sanmıyorum.. konu çok klasik.. fozun gençlik dizileri gibi. ama o diziler günlük yayınlanıyor.. sermiyant midyat ve kadro iyi ama konu çok sıradan

Defneci
16-06-11, 14:08
Hayırlı olsun,az önce reklamını gördüm

Kalbim Seni Seçti 23 Haziran Perşembe Günü Atvde

Hadi bakalım hafataya bugün ekranda

melisinem
16-06-11, 15:16

Beyzam Ablacım:love01:

Haber için tşkrler hayatım ,tahminlerimi yaparken Haziran'ın son haftalarına doğru ya da Temmuz'un ilk haftası yayınlanır demiştim..

25 Haziran derken azıcık tarihi sıyırmış gibiyim:img-hyste

Gelecek Hafta İYİ bir RAITINGLE KALBİM SENİ SEÇTİ izleyicileriyle ATV ekranlarında olacak..

Herkeste daha doğrusu yorum yazan arkadaşlarımızın çoğunda aynı önyargıyı sezdim.. Dediğim gibi şimdiden TUTULMAYACAK-RAITING 'lerde sıralamada şöyle demek ve değerlendirmek için çokk erkenn

esmer_-ezel
17-06-11, 09:34
kaan karakterını oynayan oyuncu ıyı bırı olacak demış demekkı başta takıntı gıbıolacak sonrada kardeşını öğrendığı zamanda gerı çekılmesını bılecek gıbı umarım yanılmam
zıra kaan karakterını oynayan oyuncudan as de çok çektık burdada çekmem ınşallah
handanın mertın kendı çocuğu olduğunu bılmeyecek olması canımı fazlasıyla sıktı tabı mert de annesını başka bırı bılıyor:icon_sorr
bakalım ne olacak ömer efendı hatasını nasıl telafı edecek zıra anladığım kadarıyla herşey ömerın suçu handanın üstüne çok gıtmış handan dayanamayıp bıçaklamış haklı olarakda oğlunu saklamış:whistle2(eee oğlunu annesının kaybettığını duşunen bır baba yenı doğacak çocuğuda alabılır:img-beee:) ömerın ıse hıçbır haklı yanı yok başka bırıyle evlenıp evladını gerçek annesınden saklamış üstelık evladına annesını başka bırı olarak tanıtmış:img-tomat:img-tomat ömerın dedığı gıbı handan keşke öldürseymış :img-beee:
bakalım neler olacak perşembe gunu görecez:img-wink:

nazguzeli
17-06-11, 13:32

Bilgi için teşekkürler .
Ne zaman başlayacak diye bakınıp duruyordum : )
İlk bölümü mutlaka izleyeceğim,müzikleri çok etkiledi beni.
Diziyi de beğenirim diye düşünüyorum, insallah bir yaz dizisi olarak uzun ömürlü olur .

devreden
17-06-11, 15:21
bilgi icin tesekkürler umarım hersey iyi olur dizi adına
nasıl olacak cok merak ediyorum ratingleri

nukhetkolik
17-06-11, 15:32
hadi bakalimmm hayirlisi olsun..umarim reytinglerimiz iyi gelirr :)

SELVERR
17-06-11, 23:55
dizinin hikayesii bana baya güzel geldi merak ediyorum.. fragmanı da izledim dikkatimi çekti.. sermiyan midyatı çok severim ebru hanımıda öyle .. çok ta yakışmışlar...

hikayesi de ilgi çekici iki kardeş birbirinden ayrı büyüyecek ne aneleri ne babaları diğerini bilmeyecek kardeşler aynı kıza aşık olacak birde anne babanın durumu var tabii. baba başkasıyla evlii...

baya güzel geldi bakalım perşembe başlıyormuş merakla bekliyorum umarım iyi olur reytingleri.

=)GöKkuSaGI=(
18-06-11, 00:23
tanitim sık sık dönmeye basladi,
günüde beli olmus, gün secimi bence güzel
cogu fenomen dizi zaten sezon finali yaptilar...
insallah bazi seylere kurban gitmez ve severek izlenirr dizi :)

hikayesini bende begendim buruk acilarla yasanmis hayatlar ilgi cekici :icon_whis
hayatin onlara oynadigi oyunlardan habersiz masum gencler.

oyunculara söz yok zaten hepsi birbirinden süper :img-wink:

hayirlisi diyelim...

gulozar
18-06-11, 01:32
dizinin hikayesii bana baya güzel geldi merak ediyorum.. fragmanı da izledim dikkatimi çekti.. sermiyan midyatı çok severim ebru hanımıda öyle .. çok ta yakışmışlar...

hikayesi de ilgi çekici iki kardeş birbirinden ayrı büyüyecek ne aneleri ne babaları diğerini bilmeyecek kardeşler aynı kıza aşık olacak birde anne babanın durumu var tabii. baba başkasıyla evlii...

baya güzel geldi bakalım perşembe başlıyormuş merakla bekliyorum umarım iyi olur reytingleri. Aslinda dizinin konusu pekte yabanci degil.hatirlarsaniz ,Adile Nasit ve Münir Özkulun böyle bir filmi vardi.anne baba, tursu suyu yüzünden kavga edip ayriliyorlardi ve cocuklarin 3 baba da ,diger 3 de annede kaliyordu .uzun yillar birbirilerini hic görmemeistiler.taki 2 erkek kardesin ayni kiza asik olup kavga etmelerine kadar.iste o kavgada kardes olduklarini anliyorladi ... yani konusu bildik bir konu ama bence dizi izlenilmeye deger.

esmer_-ezel
18-06-11, 16:27
Aslinda dizinin konusu pekte yabanci degil.hatirlarsaniz ,Adile Nasit ve Münir Özkulun böyle bir filmi vardi.anne baba, tursu suyu yüzünden kavga edip ayriliyorlardi ve cocuklarin 3 baba da ,diger 3 de annede kaliyordu .uzun yillar birbirilerini hic görmemeistiler.taki 2 erkek kardesin ayni kiza asik olup kavga etmelerine kadar.iste o kavgada kardes olduklarini anliyorladi ... yani konusu bildik bir konu ama bence dizi izlenilmeye deger.
aaa sahı baya benzıyorr sen söyledınde farkettım ama orda baba evlı değildi neyse bakalım ne olacak

nazguzeli
18-06-11, 18:41
Farklı fragmanlar hazırlamışlar.
Ya da ben yeni gördüm diyelim : )

Gerçekler ve aşk , sadakat ve ihanet , yıllar sonra kesisen yollar .
Başka versiyonları var mı kaçırdığım ?

Gerçekler ve aşk fragmanında 'Kaan Mertoğlu' oldukça havalı gözüküyor , ''okulun sahibiyim'' falan :icon_whis esmer-ezel arkadasımız kaan'in iyi biri olacağını söylemiş , açıkcası çok merak ettim bu burnu havada ,kibirli arkadaşımız nasıl iyi birine dönüşecek ? Ya da Kaan'i oynayan oyuncu ,karakterin ArkaSıradakiler dekine göre daha iyi olduğunu düşünüyordur belki : )

Ozan'ın dizideki adı nedir bilen var mı ? Kendisini Aşk Yakar'dan beri biliyorum ,sevdiğim biridir. Fragmanda gördüğüm kadarı ile de dizinin 'iyi' cocugu :img-blush

zeyneps
18-06-11, 19:00
Eğer dizi One Tree Hill'den uyarlamaysa ki az çok hikaye ona benziyor...hatta ordan almışlar bu çok açık...

Zengin şımarık daha sonradan iyi oluyor hatta dizinin en iyi karakterlerinden oluyor...
İnanması zor ama imkansız değil :) Eğer bu hikayede değiştirmezlerse tabi...

Ben en çok o karakteri merak ediyorum zaten ... Nedense iyilik timsali iyilik meleği gibi ortada dolaşan karakterler pek ilgimi çekmiyor uzun zamandır...

nazguzeli
18-06-11, 19:28
İnanması zor hakikaten , hele de buraların sahibiyim diye naralar atan biriyken birden en iyi olması bi hayli ilginç : )
Gürbey İleri'ye pek ısınamadım belkii Kaan'ı severim.:865323

Bu arada OTH izlemedim bilmiyorum ama yabancı dizilerde aramaya gerek yok aslında biz zaten yıllar önce öyle bir türk filmi çekmişiz . :icon_whis

esmer_-ezel
18-06-11, 21:59
kaan karakterını bende çok merak edıyorum e ılgımı çeken karakter olacak ee başta kıbırlı kendını beğenmış sonrada dızının en ıyılerınden merak edılmeyecek gıbı değil:img-wink:bıran önce gelse şu perşembe handan ıle ömer yıllardan sonra nasıl karşılaşacakler ve nerde ılk tepkılerı ne olacak çok merak edıyom:icon_whis

medsul
21-06-11, 00:33
Dizinin tanıtım fragmanlarını gördüm..ben açıkcası Çok beğendim...dizinin kadrosunda beğendiğim hanı fanı olduğum oyuncu olmamasına ragmen ilk bölümü izlemek için bir sabırsızlanıyorum...:)

Ama elbette ben dizide ebeveyinlerin aşklarını merakla bekliyorum..
özellikle esas adamın "kendisini mutlu olduğunu ikna etmeye çaliştiği "sahneyi çok beğendim..umarım canım diziyi iki kardeşin aynı kıza aşık olmasını işleyerek harcamazlar..ki bu kişilerde daha yavrucuklar yani...

tek dileğim bu..zira daha 17 bile oldurmamiş..bir avuç çoçukların aşklarını izlemek istemiyorum..ki birde işin içine bilemeselerde öz kardeşlik giriyor..aman diyim uzak dursunlar..biz onların aşkları yerine bunca yıl bitmeyen anne ve babalarının aşklarını izliyelim..çok çok çooook daha iyi...:)

melisinem
21-06-11, 02:29
Gerçekler ve aşk fragmanında 'Kaan Mertoğlu' oldukça havalı gözüküyor , ''okulun sahibiyim'' falan :icon_whis esmer-ezel arkadasımız kaan'in iyi biri olacağını söylemiş , açıkcası çok merak ettim bu burnu havada ,kibirli arkadaşımız nasıl iyi birine dönüşecek ? Ya da Kaan'i oynayan oyuncu ,karakterin ArkaSıradakiler dekine göre daha iyi olduğunu düşünüyordur belki : )

Ozan'ın dizideki adı nedir bilen var mı ? Kendisini Aşk Yakar'dan beri biliyorum ,sevdiğim biridir. Fragmanda gördüğüm kadarı ile de dizinin 'iyi' cocugu :img-blush

Nazqüzeli

Ozan'ın dizideki adı EMRE

KAAN MERTOĞLU'nun tuttuğunu koparan,daha çok kendi istediğini elde ede denk etrfında bulunan kişilerin canını sıkan,alaycı bir karekter olacağını düşünüyorum..Tanıtımlarından izlediğim kadarıyla KAAN'ın zamanla İYİ biri olacağını düşünmüyorum..

KAAN ilk bölümlerde bizlerin sinirlerini hoplattıkta sonra ,yavaş yavaş bir kardeşinin daha olduğunu ve bunun EMRE olduğunu öğrendiği andan itibaren kardeşine olan yaklaşımları değişecektir muhakak..

2 Kardeşin birbirlerini kabullenmeleri,sevmelerini zamanlarını alacaktır almasına bununla birlikte çevre faktörünün de 2 ERKEK KARDEŞE yaklaşımları da önemli (yaşayacakları ya da karşılacakları zor durumda istemeyerek dahi olsa birbirlerin arkasında olmak istemeleri)v.s... sahneleri de beraberinde getirir...

Böyle sahnelri izlerken KAAN MERTOĞLU'nun aslında tanımadığımız bir yönünü keşfetmiş olucaz belki de ama ,niahyetinde 7'sinde neysen 70'de de öylesindir..

Ömer-Handan evliliğinin kırılma noktasına gelmesinde ve 2 ERKEK KARDEŞİN birbirinden habersiz hayatlarına kaldığı yerden devam etmelerini sağlayan,onları birbirlerinden uzaklaştıran aslında HANDAN'ın BABASI ile Ömer'in ANNESİ

2'sinin ölüne denk saklayacakları SIR sonunda ortaya çıkacak..Evlatlarının bukadar ACI çekmesine gönlü razı gelen ANNE-BABA neden böyle düşünceye sahipler merak ediyorum...Acaba ''Gençlik''yıllarında Ömer'in ANNESİ ile Handan'ın BABASI arasında YARIM KALMIŞ AŞKK öyküsü olabilir mi

melisinem
21-06-11, 15:01
Her sır gibi, bu hikayedeki sır da beklenmedik bir anda ortaya çıkar. Çocuklarının eğitimi için büyük umutlarla Muğla’dan İstanbul’a göçen Ömer Asaf ve ailesi hiç ummadıkları bir hayatla karşılaşır… Babaanne Ümran, bu yolculuğu herkesten çok ister. Amacı, vicdanını artık rahatlatmak, geçmişe gömülmüş sırları ortaya çıkartmaktır. Birbirinin varlığından habersiz büyümüş, aynı kandan, aynı candan iki kardeşi yıllar sonra bir araya getirmek… Biri babasına, diğeri annesine gösterilmeden büyümüş iki kardeş. Bir üniversitede yolları kesişir. Ve artık onlar aynı kıza aşık iki erkek, birbirine düşman iki gençtir. Kardeşlerin bu çatışması yıllar önce ayrılan ve kendilerine bambaşka hayatlar kuran Handan ve Ömer’i de tekrar bir araya getirir. Ömer için bir tarafta yirmi yıldır yanında olan çocuklarına annelik eden karısı Aylin, diğer tarafta acılarla ve yalanlarla paramparça olsa da küllenmeyen büyük bir aşk … Aylin’in yüreğine ise şimdi bambaşka bir korku yerleşmiştir. Doğurmamış da olsa büyüttüğü, üzerine titrediği oğlunu kaybetme korkusu… Onlar kazananı olmayan bir savaşın içindedir artık…

Kalbim Seni Seçti -1.Bölüm Özeti
Ailesi ile birlikte Muğla’da yaşayan Ömer, kızı Melis’in üniversiteyi kazanmasıyla İstanbul’a yerleşmeye karar verir. Buna en çok ölümcül hastalığı olan Ümran sevinir. Artık ölmeden önce sakladığı sırların açığa çıkma zamanıdır. İstanbul’a gelebilmek için her şeylerini satan aile büyük umutlarla yola çıkar. Ümran oğlu, gelini ve torununu İstanbul’a yolcu eder. Ankara’da okuyan Emir de ailesine katılır. İstanbul, bu aile için tehlikeli bir yerdir. Çünkü Ömer’in ilk eşi, sayılı zenginlerden olan Haldun Bey’in kızı Handan da bu şehirde yaşamaktadır. Ve Handan’ın ailesi, Melis ve Emir’in gideceği okulun sahibidir. Melis, okuldaki hayatını çok sevmiştir. Emir ise Derin ile tanışınca okulu da İstanbul’u da sevmeye başlar. Derin ile karşılaşması yaşayacağı sorunlu günlerin de başlangıcıdır. Derin, Kaan’ın sık sık ayrılıp barıştığı sevgilisidir. Böylece Emir, Handan ve ailesine giderek yaklaşmaktadır. Haldun Bey ise, Ömer ve ailesinin kızına ve torununa bu kadar yaklaşmasından ciddi rahatsızlık duymaktadır. Onların İstanbul’u terk etmesi için elinden geleni yapmak ister. Çünkü Haldun da aynen Ümran gibi büyük sırlara ortaktır…

Kaynak : Atv

esmer_-ezel
21-06-11, 18:43
off bu neeee aile de sırlar herşeyı kaplamış durumda bakalım nasıl açığa çıkacak bu sırlar

nazguzeli
21-06-11, 19:18
melisinem genel hikaye ve özet için tesekkurler , yalnız eklediğin resimler ben de gözukmuyor .linkleri yenilersen sevinirim.:img-wink:

Kardeslik kavramına çok önem verdiğim ve maalesef kardesim olmadığı için bu dizideki birbirinden habersiz büyüyen iki kardeşin öyküsünü ve onların yaşayacağı duyguları cok merak ediyorum. ilk tepkileri ,hatta belki kabullenemeyişleri,duygusallıkları, ve bir kardeşin getirdiği sorumluluk duygularını..

Umarım konuyu hakkını vererek işlerler .

Z€hRaa
22-06-11, 02:09
İlk bölümü daha da merak uyandırdı bend.
Özet için teşekkürler.
Evet Ozan'ın ismi Emir olacakmış süper :img-in_lo
Umarım Emir-Derin olur ya. Kaanı sevemicem şimdiden söyleyim :img-hyste
Fotoğraflar bende de görünmüyor :/
Yine de teşekkürler :)

Ceren°Burak
23-06-11, 21:05
Dizi süper gidiyor, cok sevdim :img-in_lo
Hele Emir-Derin Favorim :img-in_lo Derin cok güzel bir Kiz..
Ozan icin birsey dememe gerek yok herhalde :img-blush

zeyneps
23-06-11, 21:33
Senaryo kötü bence aslında iyi olabilecek bir konuyu çok basit ve kötü işlemişler ilk bölümden bu kadar tesadüf de pes dedirtti koskoca İstanbul'da dedesini bile buldu ilk günden:img-hyste

Ayrıca iyi çocukta da fakir gururlu genç ayakları ama başkasının kızarkadaşıyla flirt etmekte sakınca görmüyor...:img-beee:Sonra da bir tripler bir tavırlar:img-beee:

Kitap okumayı sevmesi büyük laflar söylemesi bile bile Lucas'tan (ç)alıntı :icon_whis

Ayrıca okulun otoparkından araba çektirme gibi absürd durumlar da ne :img-hyste

Çocuğa da babaannesi ve annesi Emrediyor diğerleri Emir sonradan mı değiştirmişler...

DamlamSin
23-06-11, 21:54
dizi cok güzel gercekten acikcasi ben cok begendim :img-in_lo

bende Emir & Derin diyorum :img-eat:

Kaan'i hic sevmedim hele ki okuldaki harektleri sinir etti :img-beee:

tamam sizin okulunuz ama araba cektirmede ne oluyor :img-beee:

Handan Emre diyordu emirin galiba ismi Emre sonrada Emir olarak degistirmisler

iki kardes birbirine düsman :icon_sorr iki kardes ayni kizi seviyorlar :865323

bakalim bu dizinin sonunu nereye gidecek :img-hyste

rain 1907
23-06-11, 21:57
çok karışık hiçbir şey anlamadım :img-hyste
emir i ya da emreyi adı herneyse :) annesinden nasıl saklamışlar ki ? çünkü ilk başlarda emre handan ın kucağındaydı ömerle beraber seviyorlardı falan.daha sonradan ayırmışlar emreyi annesinden ama nasıl ? handan hiç peşine düşmemiş mi ? öldü diyip yanlarına mı almışlar :bilmim ömer bir sahne de neden sahip çıkmadın gibi bir şey söylüyordu kızıyordu handan a sanki ömer de öldüğünü sanıyormuş gibi.ümran ve haldun neden böyle bir işbirliğine girdiler ?
yaş olarak emre daha büyüktür kaandan.anladığım kadarıyla ömerle handan ayrıldığında handan kaan a hamileymiş.hadi o kaanı bu şekilde saklamıştır orası basitte emre nin nasıl saklandığını hala anlayamadım.
anlayan bana da anlatsın :D

Ceren°Burak
23-06-11, 22:00
emir i ya da emreyi adı herneyse :) annesinden nasıl saklamışlar ki ? çünkü ilk başlarda emre handan ın kucağındaydı ömerle beraber seviyorlardı falan.daha sonradan ayırmışlar emreyi annesinden ama nasıl ? handan hiç peşine düşmemiş mi ? öldü diyip yanlarına mı almışlar :bilmim ömer bir sahne de neden sahip çıkmadın gibi bir şey söylüyordu kızıyordu handan a sanki ömer de öldüğünü sanıyormuş gibi.ümran ve haldun neden böyle bir işbirliğine girdiler ?
yaş olarak emre daha büyüktür kaandan.anladığım kadarıyla ömerle handan ayrıldığında handan kaan a hamileymiş.hadi o kaanı bu şekilde saklamıştır orası basitte emre nin nasıl saklandığını hala anlayamadım.

Valla bende anlamadim baya karisik bir Hikaye :img-hyste Ya sonradan Flashbacklerle anlaticaklar. Yada oldu bittiye getirecekler böyle kabul ediverin diye :img-hyste
Handan niye delirdi ki ben orasini anlamadim ?

Kaan aslinda okadarda kötü degil ya ama cok dikbasli ve egosu tavan yapmis bir Arkadas... Kücükken hic Kulagini ceken olmamis :img-beee:

Emir'de fazla Entel :img-hyste

Yanliz Kardes olduklari baya belli ikiside iyi Dövüsüyor :img-hyste

Edit; Bir Sorum olacak, Dizinin Müzigi kime ait ? Ben Duman Grubuna cok benzettim Ses olarak...

nazguzeli
23-06-11, 22:05
Müzik Mehmet Erdem.:img-wink:

Dizi tamamen aklımdan cıkmıs eve yeni geldim , umarım hemen nete duser.
Yorumlardan anladıgım kadarıyla tam anlatılamayan seyler var ,kafanız karısmıs.Öyle üstü gecilen ,kapatılan seyleri de sevmem ama bakalım.

GÜL GÜZELİ
23-06-11, 22:11
slm arkadaşlar...ben dizi başlamadan önce burda hiç yazmamıştım ama diziyi izledim ve çok sevdim o yüzdende yazmak istedim..Kaan ve emir(emre) iki kardeşin aynı aşkla birleşmesi kötü olmuş bunlar eninde sonunda kardeş olucaklar o zaman nolucak ikiside aşık sonuçda hangisi aşkından vazgeçebilicek? ayrıca ben emrenin nasıl emir oldugunu çözdüm sanırım..Emre kaybolmuş yada bilerek yok edilmiş onun üstüne handanla emirin babası birbirine girmiş ve boşanmaları saglanmış sonrada emir geri çıkmış bence herşey bi plandan ibaret ve ben burda daha çok emire üzülüyorum çünkü onun üstüne yapılan bi plan var ortada isim degişikligi iki anne bilmedigi bi kardeş emirin durumu bence daha zor şuan umarım en büyük tepkiyi o verir hemen öyle annem dedim babam diye atlamasın kimsenin üstüne durumu en zor olan oysa en büyük tepkide ondan gelmeli bence.

medsul
23-06-11, 22:12
Diziyi beğeneceğimi ilk fragmandan anlamiştim zaten..:)
özellikle ömer karakterine bayıldım....:img-in_lo:img-in_lo
harika bir oyuncu zaten...sahildeki sahnesindeki oyunculuk perfornmasına bayıldım....

şimdiden bu aşkı merakla bekliyorum....:img-in_lo

ha evet dizide bir çok eksiklikler vardı..en başta kadının konuşmaya başlaması daha ilk günden bu tesadüfler biraz iğreti duruyordu..
hatta ben tam olarak neden ayrıldıklarını neden çoçuklar ile ilgili gerçekleri anlatmadıklarını anlamadım...:)

ama olsun yaw..ben yinede çok sevdim..müziğini oyuncuları (ki ben genç çoçuklarla ilgilenmiyorum..ama yinede zengın çoçuk favorim...:) seviyorum böyle delidolu çoçukları...:)

edit..yanlız benimanlamadım..dizinin özetinde handan'ın babasının fakir olan ömeri istemediği yazılıyordu..ama üniversitede öğrencilere verdiği derslere bakınınca tam aksı davranıyor...:)

GÜL GÜZELİ
23-06-11, 22:15
edit..yanlız benimanlamadım..dizinin özetinde handan'ın babasının fakir olan ömeri istemediği yazılıyordu..ama üniversitede öğrencilere verdiği derslere bakınınca tam aksı davranıyor...:)

Eee adam yaşlandı artıkk tabii yıllardır sakladıgı sırrında agırlıgı olunca üstünde piskolojikmende degişiklik olmuştur:img-wink::img-wink: hem sıkıyosa olmasın kardeşler biraraya geldi sanırım handanla ömerde dayanamıcaklar birbirlerine bu aile öyle yada geçde olsa toparlanıcak sevgili babacık şimdiden alışsa iyi eder dagıttıgı aile yeniden toplanmak üzere bir arada yeniden:img-wink::img-wink:

turkeyfan
23-06-11, 22:21
Valla bende anlamadim baya karisik bir Hikaye :img-hyste Ya sonradan Flashbacklerle anlaticaklar. Yada oldu bittiye getirecekler böyle kabul ediverin diye :img-hyste
Handan niye delirdi ki ben orasini anlamadim ?

Kaan aslinda okadarda kötü degil ya ama cok dikbasli ve egosu tavan yapmis bir Arkadas... Kücükken hic Kulagini ceken olmamis :img-beee:

Emir'de fazla Entel :img-hyste

Yanliz Kardes olduklari baya belli ikiside iyi Dövüsüyor :img-hyste

Edit; Bir Sorum olacak, Dizinin Müzigi kime ait ? Ben Duman Grubuna cok benzettim Ses olarak...

özette anlatmislar aslinda ama ben bidaha anlatayim simdi ömer ve handan evlenmisler cocuklari falan olmus iste sonra birileri emre/emir'i kacirmis ömerde bunun icin demistir niye sahip cikmadin falan diye bunlarda ayrilmislar sonra emir bulunmus ama ömer bunu ondan saklamis cocugumu elimden alir bir daha göstermez diye handanda ayrildiktan sonra hamile oldugunu ögrenmis o da tam ayni sebepten ömere birsey söylememis hikaye bu

Not: diziyi ben begendim ya aslinda yani müzikler oyuncular falan iyidi
benimde favorim derin-emir, derin cok güzel emirde coooookkk yakisikliiiii :icon_whis

esmer_-ezel
23-06-11, 22:22
diziyi izledım kaana bayıldım(keremden en nefret eden bırkaç kışıden bırıyımdır) bence çok ıyı bır karakter tamam egosu yuksek ama yaşayış şeklı baba özlkemındenkaynaklanıyor evet babasına özlemı buyuk annesıne tapıyor resmen kusura bakmayın ama bence kaaan hiçte kötü bırı değil veee üstelık derınıde çok sevıyor onun ıçın KAANDERIN:img-blushdicem
amaa derınden nefret ettım resmen sevgılısı var ama başkalarına umıt ermektende çekınmıyor çok saçma nefret ederım böyle tıplerden:img-tomat
emre yada emır her neyse bu kadarınada peesssss annesı öğrenmesın dıye ısmını değiştirmekten çekınmemeışler ve sanırım yaşı ılede oynmışlar yhuhh:img-tomat:img-tomat:img-tomat
emreyı hiç sevmedım fazla entel vee sözde fakır ama grurlu da bır başkasının sevgılısıne göz dıkmeden de çekınmıyor hiç sevmedım:img-beee:
ıdıl dsn aynı

melisinem
23-06-11, 22:22
Merhabalar

1.Bölümü beğendimm.. Yine de olaylar çabuk gelişti gibi ,asıl hikaye şimdi başlıyor olacak.

KAAN MERTOĞLU için hala aynı düşünceler içerisindeyim dsemde bir yanım sanki KAAN gerçekten İYİ biri olaca diye düşünmemi sağlıyor ,İYİ mi KÖTÜ ü bilemedim:icon_whis

Dizimizdeki GENÇLERİMİZin hayatından BİRŞEYLER çalınmış . KAAN-EMRE(EMİR) kardeşlerle birlikte DERİN'inde hayatlarından çalınan güzellikler var.

Derin'in annesi de kızını bırakıp başka biri ile beraber gitmiş,üstelik küçük bir kızı daha var.. Derin'in babası da ALKOLİK baba ,kızıyla ilgilenen biri değil belli ,O şirkette çalışmasını sağlayan da daha çokk KAAN faktörü diye düşünüyorum..Baksanıza adam BURADA ÇALIŞMAKTAN SIKILDIM diyor ,muhakkak rahatsız olmasını sağlayan nedenleri olmalı..

MODEL -DEĞMESİN ELLERİMİZ şarkısı eşliğinde ki SAHNELER çok güzeldi..KIZ kulesi ,Deniz feneri eşliğinde güzel sahneler beni mest etti:img-in_lo

Geçmişe doğru kısa yolculuklara çıktık ,Ömer ve Handan hala içlerinde ki AŞK KIRINTILARINI unutmamış ,unutmuş gibi görünse de hala KÜLLENEN bir AŞK /ATEŞ..

KAAN'ın GİTAR aşkı BABASI ÖMER'den almış:happy0064Çünkü Ömer oğlu EMRE ile konuşurlarken oğlum sende GİTAR'a merakın yok dedi..

Nilly~
23-06-11, 22:26
Diziyi çok beğendım. Ozan harıka bi oyuncu ama tabi herkes gibi bende birçok şeyi anlamadım.
Emirin yaş olarak kaan'dan iki yaş büyük olması gerekıyor bunlar aynı sınıftalar. Tamam bu pek anlasılması zor değil Emir belki okumakta biraz geç kalmıstır :img-hyste
ikisinin aynı kıza aşık olması çok kötü .s ama ben hep meerak ederdım dziilerde neden sürekli iki kız kardeş bi adama aşık oluyoda iki erkek kardes bi kıza aşık olmuyo diye :D işte bu olmus ggüzel olmus :img-hyste

Ya bende anlamadım Emre nasıl ortadan yok edilmişte, Emir olmus ismi nasıl değiştirilmiş .s belkide daha kımlığı çıkartılmadan emre ismi konulmustur. Bu yüzden isminin Emir olması zor olmamıstır.

Ayrıca hersey bencede bi oyun bi plan, Emre'nin ortadan yok olması yani kaçırılması bence sadece bi plan handan'ın babası ve Ömer'in annesının planı .s
bunu neden yaptıklarına pek anlam veremıyorm ama özettede söylenmıstı zaten Handan'ın babası Ömer'in fakir olmasından dolayı onu istemediği için böyle birşey yapmıstır, ama torununa nasıl kıydı ?
peki Ömer'in annesı niye böyle birşey yaptı bak işte ona anlam veremedım :icon_sorr

medsul
23-06-11, 22:28

Dizide mantık hataları aslında çok..:)
Şimdi babaannesi en başinda ne dedi..."emre senden iki yılını çaldık" heralde çoçuk bulununca ömer muğla'dan kimsecikler gerçekleri öğrenmesin diye ankaraya taşınmiş..nufus cüzdanına bir şekilde küçük yazdırmişlar..
o kısmını bir şekilde anlıyorumda..
benım kafama takılan bu ömer ne zaman yeni karısı ile tanişti..hangı ara evlendide herkes emirin aannesi olarak aylini bildi..

hayır muğladan tanıyıp evlendiği birisi olsa o zaman aylin handanı tanıyor olması gerekmezmi..karakolda gördüğünde tanımadi demekki daha önce hiç karşilaşmadılar..
yok ömer aylin ile ankrada tanişti evlendi desem peki orada yaşadiği yerdeki insanlar emirin gerçek annesinin aylin olmadiğini anlamazlarmı..:icon_whis

hoş bu handan'ın ailesi bu kadar zengın ise babaannesi bile torununun resimlerini biriktirebiliyorsa nasıl oluyorda ömer&aylin handan hakkında hiçbir şey bilmiyorlar..en azından tv'den gazetelerden bilgi edinmeleri gerekmezmi...
Bence En büyük MANTIK hatası bu...:img-tomat

aylin handanı görünce tanımadi ne zaman adını ve soyadını söyledi işte o zaman şoka girdi..keza ömerde arkadaşına soruyor handan nasıl diye..:icon_whis

böylesine absür bir senaryo yazacaklarına ömer uzaktan ne bileyim bir magazın programında yada bir gastede handanın bir resmini göser hatta o resimlerden birisini saklasa çok daha güzel mantıklı ve can alıcı bir senaryo olmazmıydı..

umarım senaristler daha ilk günden bu kadar saçmalamazlar..:)

zeynomm
23-06-11, 22:29
evet yine yeni yeniden bir (ç)alıntı dizyle başbaşayız gazamız mübarek olsun:)
oth izlemiş ve hala izlemnekte olan ayrıcada çok seven biri olarak hüsrana uğramamayı umuyorum..
bayan oyuncuları pek tutmadım ne yalan söyleyeyim hele derin hiç olmamış..
f....k da derini oynayacak 1000000 kişi bulabilirdik halbuki:)
neyse reytingi bol saçmalaması az olur inş dizinin..

Ceren°Burak
23-06-11, 22:30
özette anlatmislar aslinda ama ben bidaha anlatayim simdi ömer ve handan evlenmisler cocuklari falan olmus iste sonra birileri emre/emir'i kacirmis ömerde bunun icin demistir niye sahip cikmadin falan diye bunlarda ayrilmislar sonra emir bulunmus ama ömer bunu ondan saklamis cocugumu elimden alir bir daha göstermez diye handanda ayrildiktan sonra hamile oldugunu ögrenmis o da tam ayni sebepten ömere birsey söylememis hikaye bu

Hmm tesekkür ederim, ben Özeti filan hic okumamistim Basliga ilk defa geliyorum :)
Zamaninda cok hata yapmislar :kahve Sirf Oglumu elimden alir diye nasil saklarsin onun bulundugunu, yasadagini...
Eger Dizi bitmesse, en cok Yüzlesmeyi merak ediyorum.

Derininde Hayati gercekten cok zor. Annesi birakip gitmis, Babasi Alkolik.
Babasinin ona dedigi Sözler cok igrencti :img-beee: sanki o Laflar bana denmis gibi hissettim, cok sinirim bozuldu.

Senaryosu cok güzel, Hakan Gürtop cok sevdigim bir Yönetmen. Diziyi sevmemde en büyük etkende o tabi.
Insallah Dizi bu Sezon devam eder :)

Evet Emir coook tatli :img-in_lo

turkeyfan
23-06-11, 22:32
iste dizinin konusu:

Varlıklı bir aileden gelen Handan, eğlenmek için gittiği barda yakışıklı gitarist ve hayatının aşkı Ömer ile karşılaşır. Kısa bir süre sonra evlenir. Çok geçmeden bir de oğulları Emre olur. Fakat Emre, kaybolur. Handan ve Ömer'in evlilikleri bu nedenle bozulur. Handan baba evine döner. Ardından oğlu Emre bulunur, ancak eski eş Ömer annesinin telkinleri ve evladının elinden alınacağı korkusu ile Emre'nin bulunduğunu Handan'dan gizler. Handan, ikinci çocuğu Kaan'a hamiledir. O da benzer korkular ve babasının baskısı ile Ömer'e hiçbir şey söylemez. Diğer tarafta Ömer ise Handan'ı unutmak için bir başka kadınla evlenir. İki kardeş birbirinden uzak, birbirini tanımadan büyür…

http://www.kalbimsenisecti.net/genel/kalbim-seni-secti-dizisi-konusu

rain 1907
23-06-11, 22:33
slm arkadaşlar...ben dizi başlamadan önce burda hiç yazmamıştım ama diziyi izledim ve çok sevdim o yüzdende yazmak istedim..Kaan ve emir(emre) iki kardeşin aynı aşkla birleşmesi kötü olmuş bunlar eninde sonunda kardeş olucaklar o zaman nolucak ikiside aşık sonuçda hangisi aşkından vazgeçebilicek? ayrıca ben emrenin nasıl emir oldugunu çözdüm sanırım..Emre kaybolmuş yada bilerek yok edilmiş onun üstüne handanla emirin babası birbirine girmiş ve boşanmaları saglanmış sonrada emir geri çıkmış bence herşey bi plandan ibaret ve ben burda daha çok emire üzülüyorum çünkü onun üstüne yapılan bi plan var ortada isim degişikligi iki anne bilmedigi bi kardeş emirin durumu bence daha zor şuan umarım en büyük tepkiyi o verir hemen öyle annem dedim babam diye atlamasın kimsenin üstüne durumu en zor olan oysa en büyük tepkide ondan gelmeli bence.

hadi diyelim öyle oldu peki ömer oğlunu nasıl ve neden sakladı handan dan :icon_whis sadece çocuğun kaybolması olamaz boşanma sebebi.ortada daha büyük şeyler var bana göre.ayrıca evlilik olmuş çocuk doğmuş falan o saate kadar bu mutluluğa engel olmayanlar neden sonradan böyle bir oyuna girişmişler ? cevap bekleyen çok soru var

iki kardeşin aynı kıza aşık olması ise büyük bir klişe olmuş.keşke farklı bir şey olsaydı :icon_whis

melisinem
23-06-11, 22:34

Yeşim'im

Seninle birlikte yeniden sevdiğimiz,beğendiğimiz dizinin başlığında buluşmak çok güzel:love01:

KAAN ve EMRE (EMİR) aynı kıza AŞIK olacaklar olmasına da ben KAAN'ın gerçekten DERİN'e aşık olduğunu düşünmüyorum..Çünkü Derin'in BABASI(adını unuttum)ALKOLLÜ olduğunu anladığı an direkt eve götürdü ,beraber içelim dediğinde tamam dediğim gıcık KAAN :img-beee:ama tahmin ettiğim gibi olmadı sanırım KAAN hakkında düşüncelerimde gel-geitli olmamı sağlayan da bu hareketi oldu YİNE ve YENİDEN KAAN'ı sevmedim..

KAAN ,DERİN'e baktıkça kendi çocukluğunu,yanlızlığını ,ondan çalınan BABA sevgisinin verdiği yaşanmışlıkla,ÖZLEM'le Derin'e sımsıkı sarılmak ,korumak,kollamak isteyen biri gibi ne biliyim AŞIK adam dan çokkk ABİ gibi kollayan biri gibi duruyor..Ki DERİN'i de bu denli yakın tanıması,hisstmesinin de sebebi bu bana göre..

EMRE'nin ismini neden değiştirmişler muhakkak Handan MERTOĞLU düşünülerek yapılmıştır.. İyi de neden bir sahne EMİR deniliyorken diğer sahnede EMRE dedirttiler anladım.:calisBi bakarmışız Emre adım EMRE ama EMRE denilmesi beni çok mutlu ediyor dermiş

medsul'cum

Ömer'in ekonomik açıdan rahat biri olamadığı belli.. Kızı Melis okulu (üniversiteyi)BURSLULUKLA kazanınca EMRE'de DİKEY geçiş yapmışş..Hadi MELİS için sorun yok gibi görünse de EMRE'nin kayıt ücretleri için Ömer'in çalışması gerekir..Bakalım ÖMER nerede çalışacak..

ehlocan
23-06-11, 22:39
Bahsi geçen yabancı diziyi izlemedim demek birebir örtüşüyor :icon_whis:icon_whis hoş artık bizim dizilerde senaryo anlamında özgünlük beklemek hayal bir iki isim dışında. Yabancı dizidyle benzerliğini bir kenara koysak bile konu bildiğimiz klasik konular. Oyuncular, müzik ve çekim oldukça iyiydi yolu açık olsun.

turkeyfan
23-06-11, 22:41
Bahsi geçen yabancı diziyi izlemedim demek birebir örtüşüyor :icon_whis:icon_whis hoş artık bizim dizilerde senaryo anlamında özgünlük beklemek hayal bir iki isim dışında. Yabancı dizidyle benzerliğini bir kenara koysak bile konu bildiğimiz klasik konular. Oyuncular, müzik ve çekim oldukça iyiydi yolu açık olsun.

bence bu dizinin oth ile tek ortak nokta ikisinin bir kiza asik olmasi ama bu yabanci dizinin sadece basinda böyleydi ilk on bölüm falan sonrasinda senaryo tamamen farkliydi onun icin ben pek oth ya benzetemedim

derinnick
23-06-11, 22:44
ne yalan söyleyeyim büyük umutla oturdum tv karşısına yaz dizisi buldum kendime diye ama yüz yıldır ezbere bildiğim malum yabancı dizi çıktı karşıma. üstelik gossip girl'den de lily rufus ilişkisini çakmışlar üstüne. açıkçası o dizilerle karşılaştırmaktan ne tat alabildim ne de tuz. oyunculuklar da sermiyan midyat ki bayılırım, çok soğuk geldi. hayalkırıklığı oldu benim için:icon_sorr keşke özgün en azından bu kadar birebir gitmeden yapsalarmış, bazı dialoglar bile oth'den tanıdıktı. neyse, izleyenlerin tadı kaçmasın herkese iyi seyirler.

nazguzeli
23-06-11, 22:45
Arkadaslar dizi nete dusmus simdi izliyorum , benim gibi kaçıranlar için söyleyeyim dedim.

Bu arada Emre-Emir karısıklıgını daha sonra anlayacagız herhalde.Cunku kadın torununu anlatırken ilk basta ''hayat senden hep caldı , daha kundaktayken adını ,yasını caldı'' diyor. Ne alakaysa. :icon_whis

rain 1907
23-06-11, 22:47
hoş bu handan'ın ailesi bu kadar zengın ise babaannesi bile torununun resimlerini biriktirebiliyorsa nasıl oluyorda ömer&aylin handan hakkında hiçbir şey bilmiyorlar..en azından tv'den gazetelerden bilgi edinmeleri gerekmezmi...
Bence En büyük MANTIK hatası bu...:img-tomat

evet bir de o var.ümran kaan ın resimlerini biriktirmiş demek ki haldun ile ümran her zaman iletişim içindelerdi.yoksa ümran handan ın kaanı doğurduğunu nereden bilebilirdi ki.İşte burada gene bir soru işareti geliyor bir anne torununu oğlundan neden saklar ?:icon_whis ortada yapılmış bir işbirliği var ümran & yavuz arasında

melisinem
23-06-11, 22:47
hadi diyelim öyle oldu peki ömer oğlunu nasıl ve neden sakladı handan dan :icon_whis sadece çocuğun kaybolması olamaz boşanma sebebi.ortada daha büyük şeyler var bana göre.ayrıca evlilik olmuş çocuk doğmuş falan o saate kadar bu mutluluğa engel olmayanlar neden sonradan böyle bir oyuna girişmişler ? cevap bekleyen çok soru var

iki kardeşin aynı kıza aşık olması ise büyük bir klişe olmuş.keşke farklı bir şey olsaydı :icon_whis

Acaba Handa'nın AKIL hastanesinde kalıp TEDAVİ olduğunu biliyor mu ?? Ömer'in annesi ile YAVUZ'un kararlaştığı ortak OYUNLARI (BÜYÜK SIRRI)

Ömer,Handan'a nasıl olur bırakırsın sen diye bağırdıktan sonra Hande elindeki bıçakla Ömeri yaraladı.. Şİmdi Ömer ,çocuğumu kaybettim ben derken kaybolmadığını anladıktan sonra oğlunu EMREYİ Handan'dan korumak için Annesinden ayırmak istemiş olabilir .. (çok karışıkk )

KAAN'ın okulda ki tavırları sinir bozucuydu,okudğu okul kendilerine ait olabilir de bu kadar rahatlıkta olmaz hanii ..Derin'in sınıfına hopp diye atlayarak DERİN nerede diye Ünv.Hocasına soruyor..

DERİN ve ADA arasında da kıyasıya kapışma başlayacak gibi ,, Melis'in de tanıştığı arkadaşlar sayesinde kendi sınırlarını aşacağını düşünüyorum

medsul
23-06-11, 22:48
medsul'cum

Ömer'in ekonomik açıdan rahat biri olamadığı belli.. Kızı Melis okulu (üniversiteyi)BURSLULUKLA kazanınca EMRE'de DİKEY geçiş yapmışş..Hadi MELİS için sorun yok gibi görünse de EMRE'nin kayıt ücretleri için Ömer'in çalışması gerekir..Bakalım ÖMER nerede çalışacak..

Hayır ben onu kast etmiyorum..handan'ın babası ömerle evlenmesine fakir olduğu için karşi çıkıyor..ama üniversitede zengin çoçuklarına bir ton laf etti...."sizlere babanızdan kalacak anlının teri ile çalışanlarda size hizmet edecek tabi derslere önem vermezsiniz " dediye bende diyorumki madem tüm bunları düşünüyorsa o zaman handanın ömer sırf fakir diye evlenmesine itiraz etmezdi...bellki onun için para önemli değil..o zaman ömer'i niye istememiş..:)

Handan'ın gerçekleri söylememesini anlıyorum..zaten kadın emir'in kaybolması yüzünden kendisini suçlamiş ruh sağlığı bozulmuş..bu durumda onun kaan'ı saklaması normal..
heralde emirin öldüğünü felan sanıyordur..aksı halde aradan ne kadar zaman geçerse geçsin kesinlikle aramaya devam ederdi..

ama ömer'in neden sakladiğini anlam veremiyorum....

melisinem
23-06-11, 22:54
Hayır ben onu kast etmiyorum..handan'ın babası ömerle evlenmesine fakir olduğu için karşi çıkıyor..ama üniversitede zengin çoçuklarına bir ton laf etti...."sizlere babanızdan kalacak anlının teri ile çalışanlarda size hizmet edecek tabi derslere önem vermezsiniz " dediye bende diyorumki madem tüm bunları düşünüyorsa o zaman handanın ömer sırf fakir diye evlenmesine itiraz etmezdi...bellki onun için para önemli değil..o zaman ömer'i niye istememiş..:)

Handan'ın gerçekleri söylemesini anlıyorum..zaten kadın emir'in kaybolması yüzünden kendisini suçlamiş ruh sağlığı bozulmuş..bu durumda onun kaan'ı saklaması normal..
heralde emirin öldüğünü felan sanıyordur..aksı halde aradan ne kadar zaman geçerse geçsin kesinlikle aramaya devam ederdi..

ama ömer'in neden sakladiğini anlam veremiyorum....

Medsul'cum

Yavuz MERTOĞLU 'nunda dedikleri saçmadıydı zaten ,seninde dediğin gbi.Acaba YAVUZ ve ÜMRAN gençken birbirlerini seviyorlarmıydı ?? Babası YAVUZ'a güvenmediği için ÜMRAN'ı birbaşka birisiyle evlendirmek istemiş olabilir mi ki ??

Yavuz'da ,Ömer'in ÜMRAN'ın oğlu olduğunu öürendikten sonra KADERİN birleştiği noktada HANDAN'IN da sevdiği,aşık olduğu ADAMIN ÖMER olduğunu öğrendiği andan itibaren ''Geçmişinin BEDELİNİ''ödetmek adına kızının mutluluğunu ENGELLEMEK İstemiş olabilir mi

GÜL GÜZELİ
23-06-11, 22:55

Dizinin konusundan anladıgım kadarıyla ömerle handan boşandıktan sonra buluyo ömer emreyi vede korkuyo elinden alınmasından sonuçda handanın babası güçlü ve zengin ömer nereye kadar direnip okulunu çekip alabilirdki? ben ömere takılmıyorum o bu konuda azda olsa haklı ama handana hak veremem kendisiyle aynı acıları yaşamış bi adama yeniden evlat acısı yaşatıcak kadar bencil davranmış sonuçda emir bulunamasaydı şuan ömer kaybettigi oglunun acısını yaşarken diger oglundanda bi haber olucaktı.Bence canım ne olduysa emirin kaybolmasından sonra oldu emir kaybolunca zaten bu evlilige karşı olan handanın babasıda bu fırsatı degerlendirip kızını geri almış...

Yeşim'im

Seninle birlikte yeniden sevdiğimiz,beğendiğimiz dizinin başlığında buluşmak çok güzel:love01:

KAAN ve EMRE (EMİR) aynı kıza AŞIK olacaklar olmasına da ben KAAN'ın gerçekten DERİN'e aşık olduğunu düşünmüyorum..Çünkü Derin'in BABASI(adını unuttum)ALKOLLÜ olduğunu anladığı an direkt eve götürdü ,beraber içelim dediğinde tamam dediğim gıcık KAAN :img-beee:ama tahmin ettiğim gibi olmadı sanırım KAAN hakkında düşüncelerimde gel-geitli olmamı sağlayan da bu hareketi oldu YİNE ve YENİDEN KAAN'ı sevmedim..

KAAN ,DERİN'e baktıkça kendi çocukluğunu,yanlızlığını ,ondan çalınan BABA sevgisinin verdiği yaşanmışlıkla,ÖZLEM'le Derin'e sımsıkı sarılmak ,korumak,kollamak isteyen biri gibi ne biliyim AŞIK adam dan çokkk ABİ gibi kollayan biri gibi duruyor..Ki DERİN'i de bu denli yakın tanıması,hisstmesinin de sebebi bu bana göre..

EMRE'nin ismini neden değiştirmişler muhakkak Handan MERTOĞLU düşünülerek yapılmıştır.. İyi de neden bir sahne EMİR deniliyorken diğer sahnede EMRE dedirttiler anladım.:calisBi bakarmışız Emre adım EMRE ama EMRE denilmesi beni çok mutlu ediyor dermiş

Slm sinemcimm bencede çok güzel oldu sevdigim bi diziyi konuşmak için tanıdık bi yorumcunun olması harika:img-wink::img-wink::img-wink:

Kaanı ben sevdim yaaa aslında özünde iyi biri çok belli ama baba özlemi oteriter dedi ve az buçuk mesafeli bi anne çocuk iyi bile kalmış yani:icon_whis:icon_whis içinde iyi biri ve kardeşini babasını bulunca o iyi yönüde görücegimize inanıyorum ben:img-wink: Derine aşkına gelince gerçekten dedigin gibide olabilir aşıkda olabilir bilemiyorum ama eninde sonunda bu aşkdan vazgeçen taraf o olucak o kesin çünkü emirle derin birbirlerini sevme yolunda ilerliyolar onun bu aşkta zaten artık şansı yok o yüzden emiri ögrenince kaan aşkından vazgeçicek bence tabi buna daha çok zaman var:icon_whis:icon_whis

rain 1907
23-06-11, 22:57
ömer ve handan birbirlerini çok sevmişler belli.şimdi normal koşulları düşünürsek ömer in handan adestek olması gerekmez mi ? ömer eğer ruh hastası değilse bu kadar mutlularken oğulları kayboluyor ve ömer handan ı suçluyor :icon_whis bu çok saçma.en azından ümran ın böyle bir olay karşısında ayrılacaklarını tahmin ederk emre yi kaçırtması çok saçma.:icon_whis

hadi diyelim ümran yavuz un tehtitlerine falan boyun eğdi peki yavuz neden emreyi geri onlara verdi ? sonuçta torunu değil mi,kızını üzmeyi nasıl göze aldı.
o kadar karışık ki sor sor bitmiyor :img-hyste

zeynomm
23-06-11, 22:58
bence bu dizinin oth ile tek ortak nokta ikisinin bir kiza asik olmasi ama bu yabanci dizinin sadece basinda böyleydi ilk on bölüm falan sonrasinda senaryo tamamen farkliydi onun icin ben pek oth ya benzetemedim

ikisinin aynı kıza aşık olması en muhtemel rastlantı zaten kardeş olmaları birbirlerinden hoşlanmamaları kızın ailesel sorunları anne ve babanın birbirlerine duyduğu öfke ve daha bir sürü şey..
üstelik birebir alınmış replikler bile var..
gerçi oth replikleri pek güzel pek manıdardır..
hele şöyle bir replik vardır ki dillere peleseng olmuş beni kalbimden vurmuştur!!
"6 billion people in the world. 6 billion souls. And sometimes, all you need is one. "
ya işte eyle..

ipekk61
23-06-11, 22:59
Diziyi bende izledim.Beğendim de sayılır fakat izlerken konu aynı olduğu için one tree hill ile kıyasladım sanki :) Kaan karakterini sevdim çünkü baba özlemi çekiyor birşeyler eksik yaşamış hayatı boyunca buna rağmen ileride çook iyi biri olacağını bildiğim için belki .
Bayan karakterlerden oth de ki biricik Brooke burda Ada olmuş ki bence derinden çok daha iyi Ada bana göre Derin de iyi tabi ki yani iyi idi sonuçta ilk bölüm ileriki bölümler daha da güzel olur ama tek dileğim diziyi saçmalatmasınlar malum oth 8.sezon bitirdi ve benim çoook çoook severek izlediğim bir dizidir( 9.sezonu bekliyorum)
Burda Kaan kimi sevecek onu merak ettim Emir'in kız kardeşini mi ??? Ne olursa olsun benim favorim şimdilik Kaan ( her ne kadar arka sokaklarda Kerem karaterıinden nefret ediyor olsam da:D) sonra Emir ve bu ikisinin kardeş olduklarını öğrenmelerini ikisinin sahnelerini izlemeyi çok isterim:D
iyi akşamlar herkese:)

medsul
23-06-11, 23:01
evet bir de o var.ümran kaan ın resimlerini biriktirmiş demek ki haldun ile ümran her zaman iletişim içindelerdi.yoksa ümran handan ın kaanı doğurduğunu nereden bilebilirdi ki.İşte burada gene bir soru işareti geliyor bir anne torununu oğlundan neden saklar ?:icon_whis ortada yapılmış bir işbirliği var ümran & haldun arasında

ümran ile haldunun(bu arada isimler için çok sağol canım..:img-blush ilk bölümden isimleri aklımda tutamıyorumda..:img-blush:)) iletişim içinde olduklarını sanmıyorum..o tarz bir ilişkileri olsa haldun emir'i gördüğünde tanırdı...
ümranın sakladiği şeyler gazete küpürleri..onun handanın oğlu olduğunu biliyordur..keza maşallah kaan'ın gazatelerde boy boy veliaht vahhapoğlu( soyadı böyle birşeydi işte..:img-hyste) diye resimleri haberleri var..
bu gazeteler sadece ümran hanım için bastırılmadiğina göre nasıl oluyorda ömerın haberi olmuyor....:img-hyste

Bu durumda ömer'in kaan'ın handanın oğlu oldugunu bilmiyor olaması bence çok saçma...:img-tomat

Hoş birde kaan'ın nasıl oluyorda babası hakkında hiçbirşey bilmiyor..hadı o bilmiyorda bilmem daha ortak bile olmadıkları o adam nasıl oluyorda babası hakkında tıp tutuyor..
bunlar en azından babam sen doğmadan önce öldü diyemiyor..o kısmı çok iğreti durmuş..:img-beee:

melisinem
23-06-11, 23:05
ömer ve handan birbirlerini çok sevmişler belli.şimdi normal koşulları düşünürsek ömer in handan adestek olması gerekmez mi ? ömer eğer ruh hastası değilse bu kadar mutlularken oğulları kayboluyor ve ömer handan ı suçluyor :icon_whis bu çok saçma.en azından ümran ın böyle bir olay karşısında ayrılacaklarını tahmin ederk emre yi kaçırtması çok saçma.:icon_whis

hadi diyelim ümran yavuz un tehtitlerine falan boyun eğdi peki yavuz neden emreyi geri onlara verdi ? sonuçta torunu değil mi,kızını üzmeyi nasıl göze aldı.
o kadar karışık ki sor sor bitmiyor :img-hyste

Sorular cevapsız sorular :img-hyste:img-hyste

YAvuz Torunu EMRE'Yİ şu açıdan sevmemişte olabilir,senin varlığın kızıma mutluluk getirmedi.. Ömer'e duyduğu AŞK yüzünden beni,ailesini,babasını görmezden geldi demiş olabilir de .. Handan-Ömer ayrıldıklarında da KAAN'a hamile olduğunu anlıyorr..

YAVUZ ,Emre'nin okulda okumasını engellemek isteyebilir mi?

Dizinin konusundan anladıgım kadarıyla ömerle handan boşandıktan sonra buluyo ömer emreyi vede korkuyo elinden alınmasından sonuçda handanın babası güçlü ve zengin ömer nereye kadar direnip okulunu çekip alabilirdki? ben ömere takılmıyorum o bu konuda azda olsa haklı ama handana hak veremem kendisiyle aynı acıları yaşamış bi adama yeniden evlat acısı yaşatıcak kadar bencil davranmış sonuçda emir bulunamasaydı şuan ömer kaybettigi oglunun acısını yaşarken diger oglundanda bi haber olucaktı.Bence canım ne olduysa emirin kaybolmasından sonra oldu emir kaybolunca zaten bu evlilige karşı olan handanın babasıda bu fırsatı degerlendirip kızını geri almış...

Yeşim'cim

Belki de Handan ,Ömer'in başkasıyla EVLENMEK üzere olduğunu/evlendiğini öğrendikten sonra bir çocuklarının da olduğunu söylemek istememiş olabilir..

Ömer beni,bebeğimi bizi hakketmiyor diyebilir..Handan'ın oğlu KAAN'a babası hakkında parça parça birşeyler paylaştığı görünüyor..

gulozar
23-06-11, 23:10
Diziyi bende izledim.Beğendim de sayılır fakat izlerken konu aynı olduğu için one tree hill ile kıyasladım sanki :) Kaan karakterini sevdim çünkü baba özlemi çekiyor birşeyler eksik yaşamış hayatı boyunca buna rağmen ileride çook iyi biri olacağını bildiğim için belki .
Bayan karakterlerden oth de ki biricik Brooke burda Ada olmuş ki bence derinden çok daha iyi Ada bana göre Derin de iyi tabi ki yani iyi idi sonuçta ilk bölüm ileriki bölümler daha da güzel olur ama tek dileğim diziyi saçmalatmasınlar malum oth 8.sezon bitirdi ve benim çoook çoook severek izlediğim bir dizidir( 9.sezonu bekliyorum)
Burda Kaan kimi sevecek onu merak ettim Emir'in kız kardeşini mi ??? Ne olursa olsun benim favorim şimdilik Kaan ( her ne kadar arka sokaklarda Kerem karaterıinden nefret ediyor olsam da:D) sonra Emir ve bu ikisinin kardeş olduklarını öğrenmelerini ikisinin sahnelerini izlemeyi çok isterim:D
iyi akşamlar herkese:) Kaan,Emir'in kizkardesini sevemez´.Cünkü Emir'in kiz kardesi ,Kaan'in da kizkardesi:img-wink: Kaan ve Emir ve o kizin bababsi,Ömer.

Dizi ilk bölümü olmasiyla cok karisikti.ben dizinin basini kacirdigim icin bazi olaylara vakif degilim.handan ve ömer hangi sepeten kavga ettiler ve handan ,ömeri yaraladi?
handan'in bababsinin ve ömer'in annesinin ortak siri ne? yoksa Handan'a Emir'in öldügünü mü söylediler?

melisinem
23-06-11, 23:18
Kaan,Emir'in kizkardesini sevemez´.Cünkü Emir'in kiz kardesi ,Kaan'in da kizkardesi:img-wink: Kaan ve Emir ve o kizin bababsi,Ömer.

Dizi ilk bölümü olmasiyla cok karisikti.ben dizinin basini kacirdigim icin bazi olaylara vakif degilim.handan ve ömer hangi sepeten kavga ettiler ve handan ,ömeri yaraladi?
handan'in bababsinin ve ömer'in annesinin ortak siri ne? yoksa Handan'a Emir'in öldügünü mü söylediler?

Gülommm:love01:

Handan ve Ömer'in KAVGA nedenleri EMRE'ydi.. Nasıl bırakırsın onu diyip bağırdıktan sonra Handan eline aldığı bıçakla Ömer'e batırdı.. Emre'nin ortadan yok olması senin yüzünden ,SUÇLU sensin demek istedi.

ÜMRAN ve YAVUZ'dan geçmişte yaşadıkları birşeyler olmuş ,ortak suçları,sırrları sadece ayrılmak zorunda bıraklan kardeşler değil..

ONUR AKGÜN kimm ? Bu adamı sevmedim ben ,KAAN'la hemfikirim :)Kesin ONUR denen adam HANDAN'la evlemek isteyecektir:img-beee:

Beren1905AT
23-06-11, 23:20
Çok beğendim diziyi aslında Kaan kötü biri değil ama babası fln yok ya hep bi tarafı eksik bi karakter.Emire bayıldım çok tatlı : )

gulozar
23-06-11, 23:20
Arkadaslar sizi bilmeme ama ben bu Ömer'in karisina fena gicik oldum:img-tomat kadin Ömer#in gecmisine,handana fazla takik:img-tomat piskopat kadin:img-hyste

Ceren°Burak
23-06-11, 23:26
Arkadaslar sizi bilmeme ama ben bu Ömer'in karisina fena gicik oldum:img-tomat kadin Ömer#in gecmisine,handana fazla takik:img-tomat piskopat kadin:img-hyste

Dizideki bütün Kadinlarin Sinir Sistemleri bozuk :img-hyste
Ömeri kaybetmekten korkuyor ama böyle giderse sogutucak kendinden.
Yakinda ayrilirlar sofa

Z€hRaa
23-06-11, 23:31
Diziyi Ozan için izlemiştim. Beğendim sayılır.
Emir :img-in_lo Yani bayıldım. Bence Derin ile çok yakıştılar.
Kaan beklediğim gibi kötü değilmiş. Bu iyi oldu yoksa katlanamazdım.
Acıdım çocuğa ya.

Ama dizi çok karışık. Başım döndü valla.
Ben yazın daha çok neşeli şeyler izlemeyi tercih ederim. Romantik komedi falan. Ama Ozan için bakacağım :img-in_lo

medsul
23-06-11, 23:33
Bu arada şimdi bahsedilen diziye baktımda gerçekten dizinin genel konusu çok benziyor..o diziyi daha önce hiç izlemedim ve adınıda ilk defa duyuyorum..:)
neyse ben zaten burda bile gençlerin aşklarından çok ÖMER&HANDAN çiftini merakla bekliyorum..

zaten derın karakterinide oynayan oyuncuyuda beğenmedim..sadece emir&kaanın kardeş ilişkilerini merak ediyorum..:)

hoş aslında ben ebru hanımda ısınamadım ya neyse..:)

edit..birde keşke alıntı yaptıkları dizideki gibi zengin ve evli olan adam fakır olan ve tek başina çoçuğunu büyüten kadın olsaymiş....:):img-blush
benim çok daha hoşuma giderdi...:img-blush
tamam kabul ediyorum..tam anlamı ile klasıkcıyım..zengin erkek fakır kadın moduna girdim yine..aman seviyorum ben bu tarz hikayeleri :img-blush

berrak_tolga
23-06-11, 23:34
Kalbim Seni Seçti'yi bende çok beğendim.
Oyuncularıyla,müzikleriyle hikayesiyle gerçekten harika.
Ayrıca Derin&Emir'ci olduğumu belirteyim..
Diziye aslında tesadüfen rastladım.Perşembe günleri sevdiğim bir dizi olmadığı için seyretmek istedimm.
Tek kelime ile ba-yıl-dım.
Kağan&Emir 'in aynı kıza aşık olması çok kötü oldu.:icon_sorr
Bakalım hangisi Derin'den vazgeçebilecek?
Derin'de şimdiden ikilemde kalmaya başladıı..:icon_whis
Gönlüm Emir'i seçmesinden yana.:img-in_lo
Bekleyip göreceğiz iyi yorumlar (:

LAZKUZİ
23-06-11, 23:37
merhabalar emirve kaaan ana baba birmi başını kaçırdımda :img-wink:

ben emir ve derinciyim emir çok tatlı bi şey ya gülüşü falan birde kaan gibi deil çok iyi yetiştirilmiş biri ve derinle kimyaları tuttu çok beğendim dizide daha dorusu bi tek emiri beğendim ya acayip hoşuma gitti bakışı gülüşü tatlılığı:img-in_lo

*sma*
23-06-11, 23:39
Diziyi izlemeyi düşünmüyordum aslında bugün annemler izlerken biraz bakayım dedim.Bir baktım ki dizinin sonunu getirmişim:)
Beğendim diziyi oyuncuların hepsi rollerine oturmuş......

LAZKUZİ
23-06-11, 23:40
bölümden emir gifleri biri eklerse çok memnun olurum bu çocuğu türkanda görmüştüm ama burda acayip gözüme tatlı geldi gerçekten aynı kandan olan kardeşelr bi kız içinmi kapışacakalr zaten bunların kardeş olduğu ortaya çıkması epeyi bi zaman lır şu ömerin karısı psikopat her şeyi eder bunu engellemek için kaaanı arka sıradakilerdede sevmezdim burdada itici :img-tomatemirrrrrrr diorum başka bi şey demiorum hele arabaki hallerine bittim çokta komik

**yaseminci**
23-06-11, 23:42
Of cekiyorum ya :D Süper bir dizi olmus. Harika senaryo, müthis oyuncular, ekip zaten mükemmel. Ne denir ki? Emir favorim benim, adamim ya :D :love01: Cok seker, kafa tutmasi falan :) Derin'e isinamadim pek :img-beee:

Umarim reytingleri güzel gelirsofa

Beren1905AT
23-06-11, 23:44
Dizi müziğide çok çok güzeldi ee Mehmet Erdem farkı:img-in_lo

Bu Derin bi Kaan'a bi Emir'e gitmez umarım!Çok hoş bi kız bu arada : )
Kaan ile EMir'de birbirinden yakışıklı ama Kaan Adayla olsun Emir'de Derinle : )

Z€hRaa
23-06-11, 23:48
Oy herkes EmirDerinci süper :img-in_lo :img-wink:
Ozan'ı Aşk Yakar'dan beri çok seviyorum.
Bence kesinlikle yeni nesil oyuncular arasında çok iyi yerlere gelebilir.
Oyunculuğu iyi,yakışıklı :img-in_lo
Reytingler iyi gelsin de diziyi daha çok tanıyabilme izleyebilme fırsatı bulabilelim.
Ama başlık güzel =)
Evet çalışmaları bekliyoruz :P
Bölüm resimleri gelsin ben de yaparım bir şeyler =)

_asli_
23-06-11, 23:49
gerçekten uzun zamandır dizi izlemyrdm ama bu diziye bayıldımm (:
üniversite ortamı olan diziler hep kısa sürüyor umarım bu öyle olmaz

kaan a emir e derin e bayıldım herkes rolüne uymuş..
anne ve babalar harikaa (:

umarım çok hüsrana bağlamazlar
bu tatta devam ederse çok gzl olacağını düşünyrm (:

Alwy
23-06-11, 23:53
Diziyi çok beğendim gerçekten çok güzel.Hikayesi,müziği,oyuncular hepsi birbirinden harika.
Gürbey İleri'yi de tuttum bu dizide :img-wink: Ada'yla daha çok yakışıcaklarına inanıyorum.Uzun yorumu daha sonra yapıcam.
Neyse Umarım reytingler iyi gelir.:img-blush

Black Diamond*
23-06-11, 23:55
aLLaahim sonnunnda suPerr biir diizii:img-eat::img-eat: emir cok tattLii yaa:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo boyle ayaayip tattLi biseyy yaa santranc bide oynuyo :happy0064 supper ya santranctan hic anlamam:icon_whis:img-hyste yanii yok boyyle bisseyy :love01:

LAZKUZİ
23-06-11, 23:56
şu kaan derinin arkadaşı ada ilede bi şeyler yaşamış gibi geldi kaan sınıfa geldiğinde bakışı çok manalıydı:img-wink:şarkılar gerçekten çok güzeldeğmesin ellerimiz bu aralar dizide moda yakışmışta ebru cündebeyoğlu tam role oturmamaış ama sonradan onada alıaşcaz şu anda göze iyi gelen bi emiri gördüm tam o rol ona yakışmış kesmişler biçmişler üstüne giydirmişler sankii inş ömrü uzun olur diorum beğendim diziyi :img-wink:başını kaçırdım tam ne oldu bilmiorum ama emir emre oluor galiba ve kaanla ana baba birmi anlayamadımda kardeşlermi şimdi ilginç benzetemedim ikisini bu arada emir fotoya baktığında öz annesine karşı bi şeyler hissettti ömerde galiba çocuklarının anasını sevior diğeri psikopat zaten:img-wink:EMİR :img-in_logerçekten çok sevdim bu çocuğu ya rolü hoşuam gitti hemdee çocuğun elinden her şey gelioz zeki yakışıklı gönlü zengin aşka gerçek değer veriro daha ne olsun derinde hemen hoşlandı çocuktan:img-wink:

kardelen1975
23-06-11, 23:57
cok güzeldi,tüm emegi gecenlere saygilar
icim buruk bi sekilde,ömerin karisindan ayrildigi hikayeyi izledim,yaaa ömercim insanin aski gercek olunca iste, nekadarda baska ailen olsa cocuklarin olsa 100000 yilda gecse aradan dünyaninda en ucuna gitsen yinede unutamazssin:icon_sorr
yalniz dizi yanlis yerde duruyo
kurtlar ve fatosgül baslayinca yeni yayinda dizinin basina bisey gelmez insaallah:img-wink:

NURSA
23-06-11, 23:59
Uzun bir zamandan beri bu kadar kötü bir senaryo görmemiştim. Her üç sahneden biri flaşbek! Böyle şey olur mu? kurgu berbat. Yani insan uğraşsa bu kadar kötü kurgulayamaz bir öyküyü. Aslında öykü iyi bir senarist tarafından yazılsa bayağı hoş bir şey ortaya çıkabilirdi. Ama aceleye mi gelmiş nedir? Yüksek sahneler koyacağız hareketli yapacağız diye garip bir şey çıkarmışlar ortaya. Ama karşısında bi şey yok. Bomboş. Reytingi fena gelmeyebilir. Ne olursa olsun bu dizinin çok kötü olduğu gerçeğini değiştirmez ama.

<<zanessa>>
24-06-11, 00:02
Bu dizide benim geleceğin pek güzel oyuncusu olarak gördüm hazal filiz küçükköse oynuyo
bayılıyorum bu kıza
tek kelimeyle kusursuz bir güzelliği var bence
oyunculuğu da iyi
ilk başta hazalım için izlesem de sonraları dizi baya sardı
konusu falan çok hoş bence
ablamlar fragmanları görünce tutmaz demişlerdi
birinci bölümden sonra hemen fikirleri değişti
bence hoş bir çalışma

Ceren°Burak
24-06-11, 00:06
Dizideki Kizlarimizada ayrica bayildim :img-blush
Hepsi cok güzel. Ada sonradan Emire Asik olucak bence... Ask 4Geni basliycak kesin :)

Emir Gifleri yapmaya basliyorum :img-in_lo

elif15
24-06-11, 00:09
Bu dizi bana One Tree Hill i anımsattı sevgili arkadaşlarım. Anımsatmaktan çok daha fazlası hatta..

Bilmeyenler için One Tree Hill in kısa bir özetini geçiyim..
İki kardeş.. Biri zengin babasının yanında büyümüş züppe.. Diğeri fakir ama gururlu annesiyle büyümüş.. Aynı lisede karşılaşıyorlar ve fakir olan zengin olanın sevgilisine aşık oluyo.. İleride iki kardeş çok iyi anlaşıyorlar çok yakın oluyorlar. Fakir genç kızı kapıyo büyük bi aşk yaşıyolar.. Zengin olanda fakirin en yakın arkadaşıyla birlikte oluyo.. Tabi bi de esas kızımızın en yakın arkadaşı var. O da fakir oğlana göz koyuyo ve esas kızımızla arkadaşlıkları mahvoluyo..

Dizinin ilk bölüm senaryosunu anlattım gibi sanki değilmi herşey birbirine uyuyo bence..
One tree hill dizisini çok severdim bayılırdım hatta.. Ama bu dizi bana pek sıcak gelmedi. Umarım 2.bölümde daha güzel olur.. İzlemeye devam edicem çünkü konu nasıl işlenicek çok merak ediyorum.

öZCaNci_03
24-06-11, 00:10
ben cok begendim diziyi.
biraz karisik geldi en bastan ama seviyorum böyle flashback yapilan dizileri.
hele Emir :img-in_lo aman allahim vuruldum resmen. o nasil bir tatlilikdir öyle :img-in_lo
umarim dizi reyting kurbani fln olmazda uzun süre izleyebiliriz.
bence gittikce dahada iyiye gidecek :)

Bu arada bölüm resimlerini ekleyecek kimse yokmu?? bi umut bakip duruyorum basliga belki biri gelirde ekler diye :icon_sorr
calisma yapmak icin sabirsizlaniyorum..
umarim biri cekip ekler :love01:

medsul
24-06-11, 00:11
Yeni bölüm frgmanı çıkmiş sanırım...ama sonlarına denk geldim..:)
geldiğim kadari ilede beğenmedim...bu güzel senaryoyu oldu bittiye getirmezler umarım..ömer&handan karşilaşması ve diğer merakla beklenen sahneleri aceleye getirerek heba etmezler....:img-beee:
en sevmediğim...:img-beee::img-tomat

bak şimdi tedirgin oldum iyi mi..:icon_sorr

plus hayatlar
24-06-11, 00:23
dizi atv de en son zamanlarda izlediğim en iyi senaryoya sahip.. tabi birtakım eksiklikleri var fazla tesadüfler falan filaan. bu tesadüfler daha yavaş yavaş yedirilebilirdi..

kaan ile emir bayağı yakışıklı.. kaanın klışe bir zengin züppe olmaması iyi.. klışeye kaçan yönleri yok değil ama okadarda olsun..

en saglam karakter emir.. klışe fakir çocuk değil. hem zeki hemde delikanlı.. ayrıca oyunculuguda çok başarılı..

derin daha güzel olabilirdi ama masum bir yüzü var izlendikçe sevilecektir.. onun karakteride çok başarılı.. motorsikletli olması sevecen ve sempatik..

annelerin ve babaların hikayeleri biraz fazla tanıdık.. umarım handan ömer ayrılığının sağlam gerekçeleri vardır.. klışe zengin baba kızını vermez hikayesi değildir.. ama bu durumda aylinin hikayesi bu klışeye bozacak tarza onun hikayesi önem kazanacak..

dizinin en güzel yanı müziği. hafif ilahi tadı var :img-hyste

bu dizi rahat yazın en iyi dizisi olacak. yazı bırakın kışa yelken açacak ama senaryo bozulmazsa tabi.. bu arad derinin babası çok kötü sarhoş oynuyor. dizinin en kötüsü burhan şeşenin ilk deneyimlerinden olsa bile derinin babasından daha iyiydi

T!L߀_$€L!M
24-06-11, 00:36
Dizi kesinlikle ilgimi çekti ve Emir'e bayıldım:img-in_lo
Elimde imkanım olsa şu an gif yapacağım ama ne yazikki imkanım yok.:icon_sorr
Umarım reytingler iyi gelir. Yaz sezonunda izleyebileceğimiz harika bir dizi:img-blush
Ve evet bende biraz OTH izlenimi sezdim:love01:
Her ne kadar Brucascı olsamda Emir ve Derin favorim olacak sanırım.:img-in_lo

ekin-sarp
24-06-11, 00:41
Diziyi izledim, zaten tanitim fragmanlarindan cok ilgimi cekmisti.
Konusu cok güzel ama One Tree Hill'e gercekten benziyor genel konu. :icon_whis
Kadroyu begendim ama Kaan'a isinamadim pek. Onun disinda diger oyuncular cok iyi. :img-wink:
Emir cok tatli, hem görünüs olarak hemde hic ezdirmiyor kendisini, herseye cevap veriyor, cok hosuma gitti.
Güzel bir yaz dizisi, umarim reytingler iyi gelir. :img-blush

aliye-yelda
24-06-11, 01:01
Merhaba arkadaslar,
dizinin tanitimlarinda cok begenmistim kessin izlicem diyorudm ama annem&teyzem izlyiordu ve bana haber vermedil sonuna yetistim dizi bitti birden yeniden basladi. neden anlamadim ama oh dedimmm bastan izledim :)
ve cok güzel diziiii, cok beegndimmmm ;)
Bende Emiri cok sevdim ya bi emre diyorlar bide emir diyorlar...anlamadim?
2.bölümü 4gözle beklyiorum :)

hepinizee iyi yorumlar

cansel mania
24-06-11, 01:02
izledim diziyi ve çok beğendim. kurgu faln gayet iyi, izlerken sıkmadı da. müziği de ayrı güzel.
Handan ve Ömerin neden ayrıldıklarını merak ediyorum. bakalım ne yalanlar söylenmiş.. neler gizlenmiş.. gerekçeleri neler..
Kaanı da Emiri de çok sevdim. birlikte sahneleri çok eğlenceli:)
Derin hakkındaki ilk düşüncem, fazla güzel gelmedi bana, idare eder:)
çift olarak kararsız kaldım, sanırım KaanDerin devam etsin istiyorum.
Kaanı oynayan çocuk adı aklımda değil şimdi, ArkaSıradakilerden biliyorum. çok iyi oynamış. tabi diğerleri de ama özellikle onu vurgulamak istedim.
reytingler fena gelmez gibi geliyor bana, umarım iyi gelir.

gulozar
24-06-11, 01:07
Diziyi tam izleyemedim ama izlediğim kadarıyla fena bir dizi değildi..:img-wink:
Şu an için favori karakterim Emir oldu.
Emir'i annesinden neden almışlar, neden bu çift o kadar birbirlerini severken ayılmışlar ve kızdamı handan'ın kızı anlayamadım.:icon_whis lavinya'cim hosgeldin:happy0064
Emir'i ,annesinden neden alindigini acikcasi bende pek bilmiyorum.dizide kücük kücük flashbacklerle gecmsi gösterdiler ama acikcasi pek anlasilmiyor.
Ömer ve Handan ,anne ve babalarinin kurbani oldular:img-cray: sanirim Handan'a, Emirin öldügünü söylediler:icon_whis
O kiz ,Handan'in kizi degil.Kiz,Ömer'in ve Aylin'in kizi.Emir ve Kaaan, öz kardesler

gulozar
24-06-11, 01:13
Gülizarcığım, Kaan'la Emir kardeş demek. Güzelllll. Bak bunu sevdim. handan güzel kadın ama denildiği gibi Aylin takıntılı. Ömer'i çok seviyor. Seven kadın ne yapmaz ki değil mi? Ona da hak vermiyor değilim hani...
Lavinya#cim,Handan,Aylini tanimiyor ki :img-wink:Handan'a takintili olan,Ömer'in simdiki karisi Aylin:img-beee: Handan,Kaan ve Emir'in annesi:img-wink:

(ESRA)
24-06-11, 01:21
Bugün tesadüfen gördüm diziyi.Açtığımda bir yarım saattir falan başlamıştı sanrım.
''İzleyeyim bari,başka bir şey yok.'' dedim.Beğendiğimi söyleyebilirim.Yaz için izlenebilecek güzel bir yapım.
Biraz karışık bir konusu var aslında.Ama sıkmıyor,içine çekiyor insanı.

Şunu baştan söylemeliyim ki ben de Emir'e bayıldım.:img-in_loYakışıklı falan tamam da Emir karakteri çok hoşuma gitti.Haksızlıklara gelemeyen,pasif olmayan,kitap okuyan,kültürlü,kibar ama nasıl desem ''iyilik meleği'' tarzında ''kusursuzca'' değil.:img-in_lo

Derin de çok güzel bir kız.Derin&Emir güzel bir çift olacaklar.Ama hemen başlamasın.Ben biraz yavaş ilerleyen aşkları severim.Bu yüzden galiba,gençlerin aşkından çok benim dikkatimi Ömer&Handan çekti.Hikayelerini çok merak ediyorum.
Vapur sahnesi fazla tesadüflerle dolu olsa da ''Kader'' deyip geçiyorum.Eee sonuçta ''Aşk tesadüfleri sever'' değil mi?:img-in_lo

Kaan hakkında da yazmasam olmaz.Kaan'a sinir olmadım.Bence çok kötü biri değil.Sadece babasızlığın eksikliğini fazlasıyla yaşamış birisi.

Kaan&Emir'in kardeş olduğu belli de acaba Emir de Handan'ın çocuğu mu?
Başta yaşlı bayan ''İkisi de birbirlerinden birer erkek çocuk saklıyorlardı.'' dedi.Sonra flashbacklerde Handan ''Emre'' mi diyordu ''Emir'im'' mi diyordu anlayamadım.Neyse...İzleyip göreceğiz.Umarım reytingler iyi gelir.

gulozar
24-06-11, 01:22
Gülistancığım, bende öyle yazmak istedim ama sanıyorum cümlem düzgün olmadı:img-wink:.
Aylin, Handan'a takıntılı.
Aylin'e üzüldüm de... Ömer'le Handan'ın bu durumda iki çocukları var. Kaan ve Emir ikiz mi oluyorlar?:icon_whis Emir ve Kaan ikiz degiller.Emir, kaan#dan 2 yas büyk galiba. Ömer, Kaan'i hic bilmiyor .Sanirim Handan bunu Ömer#den saklamis.Bunun sebebi söyle olabilir...
Handan,Emir'in kacirlmasina engel olamadigi icin,Ömer onu suclamisti.Handan'in korkusu... Kaani söylerse Ömer'e , Kaan'i elinden almasi olabilir:icon_whis

Ruhkıran
24-06-11, 01:27
Açıkcası çok klişe buldum senaryoyu. Fakir çocuk, zengin çocuğun sevgilisine aşık olur ve kızı da kendine aşık eder ...

Kaan defalarca "sevgilimden uzak dur" dedi ama Emir tam tersi kızın peşinden ayrılmadı. Bu şekilde olunca aşk oluyor, tam tersi olsaydı "züppe çocuk kıza göz koyuyor" derlerdi. :)

Zengin olunca illa ki kötü mü olunur? Orta halli olunca da illa ki idael erkek portresi mi çizilir? Bunları çok sıkıcı ve sıradan buluyorum. Bu şekilde olmasaydı diziyi daha çok sevebilirdim. Tek çekici unsur Ömer-Handan hikayesi görünüyor. Umarım güzel işlenir

damla naz
24-06-11, 01:31
Kaan'a bayıldım. Bence kötü biri değil. Babasız büyümüş, annesi tarafından da sanki pek ilgi görmemiş bir çocuk. Aslında kırılgan bir çocuk. Ben Kaan'ı çok sevdim. Ne çok iyi ne de çok kötü... Ayrıca çok da tatlı... Klasik züppe, kendini beğenmiş zengin çocukları gibi değil. Farklı bir çocuk. Arka Sıradakiler'de de bu oyuncuyu beğenirdim ama ordaki Kerem karakterini sevmezdim. Katilin nesi sevilir ki zaten... Ama Kaan'ı çok sevdim. Derin&Kaan olsun isterim. Emir'i de sevdim ama. İyi çocuk.

Ömer&Handan aşkını da merak ediyorum. İlk bölümde onlar hakkında pek bir şey anlamadım. Handan niye delirmiş, Ömer'i niye bıçaklamış, Emir'i niye kaçırmışlar anlayamadım. Aslında ilk bölümün tamamını izlemedim. İzlersem anlarım belki...

Ahh Kaann ahh! Bayıldım sana ben... :img-in_lo

Bu arada müzikler de çok güzel. Ömer'in söylediği şarkıyı kim söylüyor, bilen var mı? Çok beğendim.

=)GöKkuSaGI=(
24-06-11, 01:33
diziyi cok begendim gerek oyuncular, hikaye, müzikler harika dogrusu...
güzel bir yazlik dizisi olucak eminim.. umarim dizi üste kalmayi basarir harcanirsa üzülürüm gercekten cok güzel bir dizi olmus herkesin emegine saglik :)

bölüm yorumuna gelirsem

emir-kaan ben bu iki kardese bayildim :img-hyste kapismalari olsun sonra ikiside lafin altinda kalmiyor, birbirlerinin dilinden anliyorlar hosuma gitti bu ikili...

emir- emre, ömerler emiri kullaniyor emre ise eskiden olaylar olmadan önce emirin adi emre herhalde dizinin basinda ümran hanimin söyledi kelimeler bunu gösteriyor adini, yasini, öz anneni, öz kardesini caldim diyordu...

ümran-yavuz bu ikilinin gecmiste ne sorunu vardi umarim yakinda ögreniriz cok merak ettim dogrusu, o kadar yalan yanlis hayatlar, simdi yükleri bosaltma zamani hersey yine alt üst olacak herkes icin...
yavuzun flashbackinde baska caremiz yok birbirlerini öldürmelerini mi bekliyelim diye bisey dedi, bu olay nerelere deyiniyor :icon_whis

handan- ömer ciftine gelirsem handan ömeri bicakliyor flashbacklerde emir sanirim kayboluyor yoksa buda ümran ve yavuzun planin bir parcasi mi :icon_whis
cok tatli ciftmis zamaninda yarim kalmis asklari..:img-in_lo birbirleriyle karsilasinca nolcak acaba aylin sok oldu :icon_sorr

handanin sinir krizi sahneleri cok hüzünlüydü cok üzüldüm hic bir annenin haketmedigi seyleri yasamis kendisi halada yasiyor icinde, gerci asla unutulmicak bisey:icon_sorr ebru hanim hakindan gelmis bu rolun :img-in_lo

kaan ve handan iliskisi :img-in_lo handan gecmisindeki olaylardan sonra butun varliyla kaana sarilmis bir dedigini iki etmemis ondan kaanimiz biraz egosuna düskün biri bakalim illerki bölümlerde emiri daha nasil zor duruma sokacak..

kaanin kötü biri oldugunu simdilik düsünmüyorum sadece egosu yüzünden ve malum herseyin sahibi olarak gördügü icin kendini biraz kendisi tavanda suanlik illerliyen bölümlerde bakalim daha nasil kendisini yücelticek :)

ben genc asiklardan cok gecmiste yalanlarla büyük günahlarla üstü örtülmüs aski sevdim ve merak ettim umarim yakinda aydinlanir bu sir perdesi...

GÜL GÜZELİ
24-06-11, 02:02
ya herşey iyi güzelde ben bi yerde takıldım arkadaşlar? Şimdi ömerler istanbula geldi emir kaanın okuluna girmesiyle farketmeden aslında gerçek ailesinin en azından hayatının diger gerçek yarınında içine girmiş bulundu dede olanları farketti üvey anne farketti bunlar istanbulda yavaş yavaş birbirlerinin hayatına giriyolar emirle kaan tanıştılar buraya kadar herşey normalde benim anlamadıgım kaanla emirin birbirlerine düşman gitmeleri için bi süre herşeyin saklı kalması gerekiyo? peki bu nasıl olucak yani handan oglu emire yakınken uzakmı kalıcak ben senin annenim demicekmi? ya ömer kaanın oglu oldugunu ögrenicek ve yıllardır babasızlıgı yaşadıgınıda ögrenicek buna susucakmı? en önemliside gerçekleri önce hangi kardeş ögrenicek ben onu merak ediyorum ve tercihimi KAANDAN yana kullanıyorum çünkü 1. iki kardeş aynı kıza aşık ve kız emire doğru gidiyo kalbi onun için atmaya başlıyo bu durumda kaanın zaten kızdan vazgeçmesi gerekicek oda anca gerçegi ögrenmesiyle olur 2. emirin hayatı kaana göre daha zor çünkü ailesi onunla parçalanmış ismi degiştirilmiş başka birini anne bilerek büyümüş emirin durumu gerçekten çok zor kaan rahat büyümüş tek sorunu baba özlemi onun emir gibi geçmiş ve gelecek arasında sıkışmamış o yüzden gerçekleri ilk o ögrenmeli bence..

zeyneps
24-06-11, 07:38
Kaan'a bayıldım. Bence kötü biri değil. Babasız büyümüş, annesi tarafından da sanki pek ilgi görmemiş bir çocuk. Aslında kırılgan bir çocuk. Ben Kaan'ı çok sevdim. Ne çok iyi ne de çok kötü... Ayrıca çok da tatlı... Klasik züppe, kendini beğenmiş zengin çocukları gibi değil. Farklı bir çocuk.

Ben de Kaan'ı daha çok sevdim...zaten şu aralar böyle tiradlar atıp kendilerini çok iyi gören alttan alta da yapacaklarını yapan karakterlere sinir oluyorum Emir'de öyle...böylelerine sinsi diyoruz biz:img-beee:

O yüzden Emir'i pek sevemedim şimdilik...

Ayrıca Derin'in hikayesini de çok sıkıcı buldum mümkünse Derin'Emir olsun sıkıcı sıkıcı takılsınlar :865323
Sevmedim Derin'i de...

Kaan'a yeni bir kız bulalım :whistle2

Ama Emir ve Handan'ın anne-oğul olduklarını öğrenmeleri bayağı duygusal olacak gibi görünüyor...

Bir de lütfen daha iyi işlesinler konuyu ,konu aslında güzel bir konu ama işlenişi çok kötü olmuş ilk bölümde...

Özellikle Kaan/Emir ilişkisini çok merak ediyorum onlar birbirlerini öğrenene kadar bir sezon geçerse fenalık gelir...
Kaan-Emir birbirlerine alışınca çok hoş olacaklar tıpkı Nathan-Lucas gibi:img-blush

Üniversite sahnelerinin de acilen toparlanması iyi olur çünkü kötüydü hiç üniversite havası yoktu hatta ben bir an anlayamadım üniversite mi lise mi liseyse niye kıyafetleri yok dedim...
Dizi için bir eksi o üniversite sahneleri...artık lise sahneleri bile daha iyi çekiliyor...

plus hayatlar
24-06-11, 07:56
Açıkcası çok klişe buldum senaryoyu. Fakir çocuk, zengin çocuğun sevgilisine aşık olur ve kızı da kendine aşık eder ...

sanırım diziyi yarım yamalak izlemişsin.. yukarda yazdığın gibi lsa çok klışe olurdu ama kaanla emir kardeşler ve bunun farkında değiller..

Kaan defalarca "sevgilimden uzak dur" dedi ama Emir tam tersi kızın peşinden ayrılmadı. Bu şekilde olunca aşk oluyor, tam tersi olsaydı "züppe çocuk kıza göz koyuyor" derlerdi. :)

Zengin olunca illa ki kötü mü olunur? Orta halli olunca da illa ki idael erkek portresi mi çizilir? Bunları çok sıkıcı ve sıradan buluyorum. Bu şekilde olmasaydı diziyi daha çok sevebilirdim. Tek çekici unsur Ömer-Handan hikayesi görünüyor. Umarım güzel işlenir
diziyi tam izlemediğin açık sanırım kaan tipik klışe bir kötü değil.. derinin babasının işte problem çıkarması ve içkili olması üzerine derinin babasını işten alıp eve getiriyor.. zaten kaanın problemli olması sebebi babası büyümesi olduğu dizide açıkça vurgulanıyor

ikinci bölüm fragmanını izlemek isteyenler için http://www.youtube.com/watch?v=Fet6KjVtIKE

*Mervos*
24-06-11, 10:24
dün diziyi yarım yamalakta olsa izleyebildim genel olarak konusu güzele benziyor ben emiri çok sevdim kaanıda :D ama derine pek ısınamadım :D ne biliyim yaa daha farklı birini seçebilirlerdi...gibime geldi orda oynuyan hazal filiz küçükköse var o da derin olabilirdi ki çok severim kendisini.. dizide bana göre biraz soğuk itici sahnelerde vardı ama bir okadar sıcak sevgi dolu sahnelerde vardı :) bölümü birdaha izleyip tekrar yorum yaparım umarım ilk bölüm reytingleri iyi olur...

GİZO
24-06-11, 10:30
Kalbim seni seçti güzel bir dizi bu yaz keyifle izleyeceğim:img-wink:
Konusunu beğendim ama gerçeklerin hemen ortaya çıkmasını istemem açıkça söylemek gerekirse.Ömer ve eski eşi severek evlenmişler güzel bir evlilikleri varken ve bunu bir de emirin doğuşuyla güzelleştirmişken bu güzelliği bozan babaanne ve dedeye ne demek lazım bilemiyorum.Üstelik birbirinden ayrı büyüyen iki kardeş var ortada biri babası diğeride annesinden uzak büyümüş.

Yeniden evlenen Ömer'in durumu şuan çok karışık eski karısıyla aynı şehirde olması ve yaşananları unutamaması.Şimdi ki eşinin endişe duyması Ömer ile Handan'ın aşklarının yeniden alevlenmesinden korkuyor bu da bence çok doğal.Üstelik bir kızı var ve Emir'i kendi oğlu gibi büyütmüş biri ona gerçekten annelik yapan birinin ailesini kaybetmesinden korkması normal.Kadının yaşadıkları ve yaşayacakları kolay olmayacaktır bence.

Kaan babasız büyüdüğü için böyle biri.Zenginliğin vermiş olduğu havada var ama dediğim gibi babasının yanında olmayışının eksikliğini yaşadığı için.Kız arkadaşı Derin'i gerçekten seviyor ama belli ki Emir ile Derin arasında bir aşk olacak.Bakalım iki kardeş bu durumda ne yapacak?

plus hayatlar
24-06-11, 11:02
reytingler bu hafta pek iyi gelemeycek. çünkü dizinin tanıtımları çok kötüydü. hatta diziyle pek alakalı değildi.. dizi aslında gençlik dizisi ama sanki agır bir drama gibi sunuldu. tanıtımlar öyleydiki yeşilçam filimlerin alay edilen replikleriyle doluydu. ben zamanla sevileceğini sanıyorum..

dizide bir kaç hta var ebru hanım fazla abartılı oynuyor gibi. komediden dranma geçince sanırım ilk başta bocalamış olsa gerek zamanla daha gerçekçi oynaması dileğiyle

bestee_96
24-06-11, 11:50
işte yazın keyifle izleyeceğim dizilerden biriside bu dizi süper bi dizi ya hele emir of çocuk çok yakısıklı dizinin konusuda çok güzel umarım hep böyle gider :D

Ceren°Burak
24-06-11, 12:36
Ilk Bölüm olmasina ragmen Reytingler iyi gelmis.
Ilerleyen Bölümlerde, Dizi daha cok izlenir eminim. Ama Tanitimlari ben biraz eksik buluyorum. Hala bitmis Dizilerin, Fragmanlari filan dönüyor.
ATV Kalbim Seni Secti'yi umarim üvey evlat gibi görmez Yaz Dizisi diye...

.humyRa.
24-06-11, 12:47
Diziye bayıldım.Tabii ki özellikle Emir'e :img-in_lo
Allahım o nasıl bir tatlılıktır ya :img-in_lo Derin'le de acaip yakışıyorlar. :img-in_lo

Yalnız Derin sonradan Kaan'la barıştı iyice sinir oldum.Mis gibi Emir varken Kaan'da kimmiş.Ayrıca bu Kaan'a alışamadım.Biraz şımarık aslında içinde iyilik var ama yaşadıkları onu böyle yapmış olmalı.Herhalde Arka Sıradakiler'deki Kerem karakterinden öyle etkilenmişim ki bütün bölüm boyunca bi psikopatlık yapacak korkusuyla izledim onu :img-hyste Hatta Derin'in babasını banyoya götürüp küvete su doldurmaya başladı ya tamam dedim öldürücek herhalde :img-hyste

Neyse konusu güzel aslında bana biraz oyuncular acemi davranıyor gibi geldi ama zamanla gözüm alışır herhalde.Sonuçta çok sık gördüğümüz isimler değil.

Bir dahaki bölümü bekliyorum heyecanla.Emiiiir :img-in_lo

TuNaYY
24-06-11, 12:50
Ben diziyi az izleyebildim.Ama Muğlada geçmesi beni cezbetmesi için yeterli bi sebep.Kendim de Muğlalıyım çünkü :img-in_lo
Ama tam konuyu oturtamadım.Emirin babası ile Kaanın annesi arasında ve Emirin annesinin Emirle ne zoru varda beni ayırmasınalr gibi konuşuyor pek anlayamadım.Daha doğrusu izleyemedim :icon_whis
Biri açıklayabilirse çok iyi olur benim için.

He birde Emirin ismine takıldım,çünkü her Emir dendiğinde aklıma Ferihadaki Emir geliyo istemsiz oalrak.Keşke daha özgün bi isim olsaymış.
Mesela Tunay koysalardı ya o çocuğun adını :img-hyste O zaman hikaye tam benlik olurdu.:img-hyste

bestee_96
24-06-11, 12:53
reytıngler fena değil ileriki haftalarda daha iyi olur diye düşünüyorum süper bi dizi çünkü :D
herkez fatmagulun sucu ne yın sezon fınalıne kaptırdı kendını :D

.humyRa.
24-06-11, 13:28
Arkadaşlar konuyu kavrayamayanlar olmuş açıklamak istedim.
Ben de aylar önce gazetede okumuştum.Dizinin haberi çıkmıştı.
Olay şöyle:

Ömer bi gitarist.Handan da onu barda görüyor aşık oluyorlar birbirlerine.Sonra evleniyorlar ama Handanın babası buna karşı çıkıyor Ömer fakir diye.Bir süre sonra Emre diye çocukları oluyor.Bu çocuk kayboluyor.Handan da sinir krizi geçirip Ömer'i bıçaklıyor.Handanı akıl hastanesine yatırıyorlar babası onu alıp İstanbula götürüyor.Bir süre sonra Ömer Emre'yi buluyor ama kimseye söylemiyor çocuğu ondan alırlar diye.Sonra Aylinle evleniyor kızları oluyor falan.Bu arada Handan'da Ömer'den ayrılırken hamileymiş.Bunu Ömer'e söylemiyor.Sonra Kaan doğuyor iki çocuk da ayrı ayrı büyüyor.Yalnız yaşları konusunda pek bi fikrim yok :icon_whis

TuNaYY
24-06-11, 13:35
Açıklama yapan humyRa arkadaşa teşekkürler.:img-blush
Taşlar şimdi oturacak yer bulabildi bende :img-hyste
Emirle Kaan kardeş.bende diyodum Emir nası öle sarışın,e anneye çekmiş tabi:img-hyste Gerçi büyüten annesi de esmer değil ama öz annesi daha bi sarı,renkli gözlü felan.Kaanda babaya çekmiş maaşşalah :img-hyste Türk delikanlısı :img-hysteKara yağız :img-hyste
Ömerde hala Handanı seviyo zaten.Karısı var evlenmiş ama aklı hala Handan da.Bara gidip onu sorması felan..

Derin'in yanındaki kızı hiç sevmedim ben.Çok uçuk ve çok havalı.Gossip Girl çekiliyomuş gbi :img-hyste:img-hyste
Allah vere de Emire göz koymaya:img-hyste

nelke
24-06-11, 13:43
Ben maalesef izleyemedim.Hulya Darcani cok severim,onun icin izlemeyi dusunuyordum ama dun baslamasindan haberim yoktu.Neyse,tekrarini izlerim.

.humyRa.
24-06-11, 13:47
Açıklama yapan humyRa arkadaşa teşekkürler.:img-blush
Taşlar şimdi oturacak yer bulabildi bende :img-hyste
Emirle Kaan kardeş.bende diyodum Emir nası öle sarışın,e anneye çekmiş tabi:img-hyste Gerçi büyüten annesi de esmer değil ama öz annesi daha bi sarı,renkli gözlü felan.Kaanda babaya çekmiş maaşşalah :img-hyste Türk delikanlısı :img-hysteKara yağız :img-hyste
Ömerde hala Handanı seviyo zaten.Karısı var evlenmiş ama aklı hala Handan da.Bara gidip onu sorması felan..

Derin'in yanındaki kızı hiç sevmedim ben.Çok uçuk ve çok havalı.Gossip Girl çekiliyomuş gbi :img-hyste:img-hyste
Allah vere de Emire göz koymaya:img-hyste

Rica ederim. :img-wink: Sanırım birde Emre - Emir karıştırılması yapılmış.O da anlaşılmaması için ismi değiştirilmiş olmalı.
Ama Emir Kaan'dan çok daha yakışıklı ve tatlı. :img-in_lo
Ada'ydı sanırım adı.Çoktan göz koydu bile :D " Valla eski arabalara olan merağım arttı,içindekiler böyle yakışıklı olunca" dedi :D Bence Ada Emir'e yakınlık göstericek Derin de kıskanıcak falan :img-in_lo

bestee_96
24-06-11, 14:11
Rica ederim. :img-wink: Sanırım birde Emre - Emir karıştırılması yapılmış.O da anlaşılmaması için ismi değiştirilmiş olmalı.
Ama Emir Kaan'dan çok daha yakışıklı ve tatlı. :img-in_lo
Ada'ydı sanırım adı.Çoktan göz koydu bile :D " Valla eski arabalara olan merağım arttı,içindekiler böyle yakışıklı olunca" dedi :D Bence Ada Emir'e yakınlık göstericek Derin de kıskanıcak falan :img-in_lo

olabilir:img-in_lo

.humyRa.
24-06-11, 14:16
Canım harika olmuşlar ellerine sağlık (:

berrak_tolga
24-06-11, 14:21
nazquzeli resimler için çok teşekkürler.
Ceren°Burak gifler süper olmuş .. Emeğine sağlık.
Birini kullanıyorum.
2. bölüm fragmanı çıkmış. Çok heyecanlı olacağa benziyor. :)

Ceren°Burak
24-06-11, 14:23
nazquzeli Resimler icin tesekkürler :)

Gifleri begenmenize cok sevindim, tabiki kullanabilirsiniz :) :love01:

Fragman cikmis mi ? Hemen bulmam lazim :)

.humyRa.
24-06-11, 14:28
Fragmanı zaten dün dizi aralarında vermişlerdi :D

NURSA
24-06-11, 14:31
Haftalarca önce bu dizinin ilk ve ikinci bölümlerinde AGB sıralamasındaki yerini tahmin etmiş ve buraya yazmıştım. O zaman sadece senaristin kim olduğunu, kastı, bir de hikâyeyi biliyordum. Dün gece ise diziyi izledim ve hemen oturup gene yazdım bu siteye. Senaryonun ne kadar kötü olduğunu, inanılmaz kurgu hatalarıyla dolu olduğunu v.b. İşte reyting sonuçları geldi. Benim haftalar öncesinde-ama daha diziyi izlemeden-yaptığım sonuçlardan bile çok daha kötü. Karşısında dişe dokunur hiç ama hiçbir şeyin olmadığı, sadece tekrarların yayınlandığı bir gece ve saatte bile bu kadar kötü sonuç! Aynen tekrarlıyorum. Bu dizi yükselmez, ilk ona bile giremez. Çünkü karmakarışık, kurgusu berbat, yani insan uğraşsa 'ben ne yapayım da bu dizi seyredilmesin' diye ancak bu kadarını yapar. Paraları boşverin ama emeklere, en çok da ümitlere yazık olmuş.

zeyneps
24-06-11, 14:51
Çünkü karmakarışık, kurgusu berbat, yani insan uğraşsa 'ben ne yapayım da bu dizi seyredilmesin' diye ancak bu kadarını yapar. Paraları boşverin ama emeklere, en çok da ümitlere yazık olmuş.

Cok karışık bir kurguya sahip olduğuna katılıyorum...

Yani gelip de burda konuyu baştan okumayanların tam olarak "hah" diyip anlayamayacağı bir şekilde kurgulanmış...

Dediğim gibi konu güzel aslında ki One Tree Hill'de buna aşırı benzeyen bir kurgudan yola çıkan bir diziydi ve senaryosu kurgusu çok güzeldi ilk başlarda...

Herşey çok inandırıcıydı oysa burda daha ilk bölümden her şey görüldü ,karşılaşıldı herkesle vs. inandırıcılığını yitirdi bir nebze...

Aslında daha ilk bölüm düzelmesi için bir umut var ,duygusal sahneleri daha güzel yazmaları gerek...

Üniversite sahnelerinin düzelmesi gerek ,ayrıca heyecan yaratacağız diye gereksiz sahnelerle dolu olmamalı...

Bir de insanların kişilikleriyle hobileri arasında bağıntı vardır ama Derin'in bu anlamda kişiliğiyle motor hobisi arasında hiç bir bağ yok!!!
Kızın kişiliği oldukça sakin durgun motor tutkusunun bu kadar sessiz ,sakin bir kişilikte olması ilginç...
Sırf heyecan olsun diye mi katmışlar onu da...

bestee_96
24-06-11, 17:17
nazquzeli ellerine sağlık sağol resimler için :)

Beren1905AT
24-06-11, 19:24
Resimler için çalışmalar için çok çok teşekkürler.
Ellerinize sağlık arkadaşlar!

Güldenimm
24-06-11, 19:29
Dizi bende cok begendim, Senaryosu cok güzel ama Yaz Dizisi diye herseyi oldu bittiye getirecekler diye cok korkuyorum. Ki zaten daha 1.Bölümden hersey cok cabuk gelisti :calis
Tabi sonradan degisebilir... Cok güclü bir Hikayesi var, Yaz Dizisinden cok Sezon Dizisi gibi. Umarim devam eder...

Resimler & Calismalar icin tesekkürler ellerinize saglik :love01:
Eminecim Kaptim Gifini :img-wink:

cakocakmak11
24-06-11, 19:49
Dizi'nin Fanı Olacağımı Sanmıyorum Zaten Prensip Olarak Yaz Dizisi Fanı Olmuyorum :D Ama Emir'mi Emre'mi(İkiside Dendi) Karakterini Oynayan Çocuk Çok Tatlı Ve Yetenekli Ses Tonu'da Çok Güzel Çok Beğendim ;) Derin'ide Beğendim Gibi Aslında Ama Tam Kararımı Veremedim Sermiyan Midyat Zaten İyi Oyuncu Yinede Favorim Kesinlikle Emir(Emre) Sevdim Onu

gulozar
24-06-11, 19:59
Fragmanda ,Kaan "onunla mi evlisin hala? uzun hikaye dedigin bu desene"diyor.
Yoksa kaan ve Ömer, Ömer'in arkadasinin barin da tesadüfen tanistilarda bu sohnbet ikisinin arasinda mi geciyor? fragmanda anlasilir bir sey yok:img-beee: yine fragman yaniltmacalariyla dolu bir cok sahne var fragmanda:img-hyste

LAZKUZİ
24-06-11, 20:21
emir ve kaan yine kavga etmişler heralde emirin elinde kan varrrr bu sefer çok feci kavga ettikelri belli inş daha ileriye gidilmez diorum daha çok birbirini kırmazlar ömerde yanlışlıkla handanı vuruor o cepheyide merak ediorum birbirini sevdikleri belli :img-wink:ama şunu düşünüorumki kaan ve emir birbirini buldukalrında çok iyi abi kardeş izleicez kaanın baba özlemi ömerle olan kavuşması emirin annesi ile olan kavuşmasını şimdiden dört gözle bekliorum

aslı&burak
24-06-11, 20:38
Dizi One Tree Hill dizisine benziyor söylentileriyle oturdum izledim dün. Evet bariz benzerliklerin olduğu gibi farklı yönleri de var yapımın.

Öncelikle OTH'yi uyarlayacaksınız madem nerede Peyton Sawyer? Diziye damga vuran iki karakterden birisi olan farklılıkların en güzel renklerini içinde barındıran Peyton nerede? Derin karakteri Peyton'ın şöyle on on beş beden küçüğü. Peyton daha ilk bölümden farklılığını belli etmişti dizide. Şimdi Derin'e bakıyorum ve olgun, hafif ezik ve biraz da sevimli bir kız görüyorum ama Peyton Sawyer'ı hayatta görmüyorum. Haaa azıcık da olsa Peyton'ı anımsatmak istemişler sanırım o yüzden kıza motor sevdası yapmışlar. Ama ne alaka? Bir arkadaşımız yazmış Derin'in sakin karakteriyle motor tutkusunun ne alakası var, neden böyle bir sahne oluştu dizide diye. Haklı ;)

Lucas Scoot olan karakterimizin ise yine bir kaç beden küçüğü olan Emir-Emre'ye gelelim. Aslında oyunculuk olarak güzel bir performans çıkarmış oyuncu ama asla bir Lucas derinliğinde değil Emir karakteri. Böyle kıyas yapmak için geldiğim düşünülmesin diziyi beğendim aslında ama olaylar hemen anlatıldı bize. Merak öğesi barındıran belli başlı olaylar kalmalıydı daha ilerilere.

En sevdiğim karakter ise şimdilik Kaan oldu ne yalan söyleyeyim :) Nathan Scoot karakteri de başlarda böyle zengin ve acımasız züppe bir karakterdi sonra büyüdüğü her yıl kendini aşk ve sevgi ile yeniden yarattı. ( Bu arada bu dizinin Haley James'i nerde?:icon_whis Nathan'ın tek aşkı, Lucas'ın en yakın arkadaşı olan. Diziye böyle bir kız gerek, Kaan'ın aşkı olacak. )

Ada karakteri ise Brooke Davis karakterinin çakması. Oldukça büyük benzerlikler var bu karakterde. Hatta o kadar ki Ada eşittir Brooke olmuş, sevdim. Dizide bazen sürtük bazen de en duyarlı karakterlerden birisidir Brooke, umarım Ada'nın da böyle olgunlaştığı günleri görebiliriz.

Ömer ve Handan arasındaki eski aşkı ( eskimemiş aşkı ) izlemek isterim aslında. Dizide şu an için aşk namına tek ikili onlar gibi görünüyor. Bir de Sermiyan Midyat büyük usta arkadaş:img-blush

Dizinin aşk sıralaması da doğru gidiyor aslında.

Önce Nathan-Peyton olarak başlar dizi. Lucas esas kızı tavlar ve Lucas-Peyton olur. Peyton'ın en yakın arkadaşı Brooke, Lucas'a aşık olur. Lucas'ın en yakın arkadaşı Haley, Nathan ile sevgili olur bla bla.

Kaan-Derin oldu. Emir-Derin olacak bla bla.:whistle2

Bu dizide Haley karakteri de olsun yea. Kaan'ı aşık bir adam olarak izlemek zevkli olacaktır.

esmer_-ezel
24-06-11, 21:20
Ben de Kaan'ı daha çok sevdim...zaten şu aralar böyle tiradlar atıp kendilerini çok iyi gören alttan alta da yapacaklarını yapan karakterlere sinir oluyorum Emir'de öyle...böylelerine sinsi diyoruz biz:img-beee:

O yüzden Emir'i pek sevemedim şimdilik...

Ayrıca Derin'in hikayesini de çok sıkıcı buldum mümkünse Derin'Emir olsun sıkıcı sıkıcı takılsınlar :865323
Sevmedim Derin'i de...

Kaan'a yeni bir kız bulalım :whistle2

Ama Emir ve Handan'ın anne-oğul olduklarını öğrenmeleri bayağı duygusal olacak gibi görünüyor...

Bir de lütfen daha iyi işlesinler konuyu ,konu aslında güzel bir konu ama işlenişi çok kötü olmuş ilk bölümde...

Özellikle Kaan/Emir ilişkisini çok merak ediyorum onlar birbirlerini öğrenene kadar bir sezon geçerse fenalık gelir...
Kaan-Emir birbirlerine alışınca çok hoş olacaklar tıpkı Nathan-Lucas gibi:img-blush

Üniversite sahnelerinin de acilen toparlanması iyi olur çünkü kötüydü hiç üniversite havası yoktu hatta ben bir an anlayamadım üniversite mi lise mi liseyse niye kıyafetleri yok dedim...
Dizi için bir eksi o üniversite sahneleri...artık lise sahneleri bile daha iyi çekiliyor...
bende kaana bayıldım :img-in_lokötü bırı değil baba özlemı çekmış bırazda egosu yuksek ama asla kötü değil dığer zengın zuppelerı gıbı değil en ıysıı kana ıle ada olsun derıne sınır oldum çunku
emıre ısınmadım fazla sınsı geldı sözde fakır ve grurlu ama bır başkasının sevgılısıne takılabılıyor
ben ençok kaanemır kardeşlığnı ve ömer handan ilişkısını merak edıyorum en ılgımı çeken aşkda tabıkı handanömer:img-in_loaylın çok takıntılı hçi sevmedım
kaan ıle emır bırlıkte takılsın lutfen süperler karşı karşı laf etıştırmaları altta kalmamaları falan çok güzel:img-in_lo

damla naz
24-06-11, 21:39
bende kaana bayıldım :img-in_lokötü bırı değil baba özlemı çekmış bırazda egosu yuksek ama asla kötü değil dığer zengın zuppelerı gıbı değil en ıysıı kana ıle ada olsun derıne sınır oldum çunku
emıre ısınmadım fazla sınsı geldı sözde fakır ve grurlu ama bır başkasının sevgılısıne takılabılıyor
ben ençok kaanemır kardeşlığnı ve ömer handan ilişkısını merak edıyorum en ılgımı çeken aşkda tabıkı handanömer:img-in_loaylın çok takıntılı hçi sevmedım
kaan ıle emır bırlıkte takılsın lutfen süperler karşı karşı laf etıştırmaları altta kalmamaları falan çok güzel:img-in_lo

Ben de Kaan'ı çok sevdim. Aslında Emir'i de sevdim ama Kaan bana daha sıcak geldi. Ağlaması, gülmesi, bağırıp çağırması, gıcıklık yapması bile beni etkiledi. Çok tatlı bir çocuk... Ve diğer zengin züppelerinden farklı. Ne gereğinden fazla iyi ne de kötü... Ayrıca babasız büyümüş olması da onu dışarıya karşı sertleştirmiş. Aslında şeker gibi çocuk bence... :img-in_lo Kaan kimle olursa olsun, farketmez. Ama üzülmesin. Ayrıca şu Emir konusunda dediklerine de katılıyorum. Emir iyi çocuk, hoş çocuk ama yanlış yapıyor. Kaan'la Derin'in sevgili olduklarını bile bile Derin'e asılması, peşinden koşması falan yanlış... Kaan ona ne yapsa yeridir yani. Dün bir arkadaş da yazmıştı. Emir'in yaptığını Kaan yapsa daha farklı bakılırdı. Hemen işte zengin çocuk ya başkasının olanı kendi hakkı gibi görüyor, her istediğini yapabileceğini sanıyor, başkasının kız arkadaşına asılıyor şımarık zengin züppesi denilirdi. Ama bunu Emir yapınca yanlış algılanmıyor. Çünkü Emir entel kardeşimiz. Biraz da hava yapıyor. Ayrıca felsefe yapmayı da seviyor gibi. Zaten sınıfta Kaan'ın dedesine söyledikleriyle de çalışkan olduğunu da gösterdi. Yani sırf Emir fakir ve karakteri iyi diye yaptığı iyi karşılanıyor sanki... Ama bence Derin'in Kaan'ın sevgilisi olduğunu bile bile böyle yapması son derece yanlış benim gözümde...

medsul
24-06-11, 21:44
Dizide benimde favorim kaan..:img-in_lo
En azından daha ınandırıcı sahıcı bir karakter..onca parası ımkanı varken baba sevgısı görmemişken bence çokta iyi birisi sayılır...:)

zeyneps'ın emir karakteri hakkında söylediklerinede ayrıca katılıyorum...
böylesine mükemmel dörtdörtlük kişilere uyuz oluyorum..ellerinde bilmem kimin kitapları özlü sözler bunlar artık bayıyor..çünkü inandırıcı gelmiyor..
artık dizilerde kahraman karakterlere ihtıyaç yok bir kere...:img-beee::img-beee::img-beee:

Tabi birde derin var..ben bu kızada oyunculuğunuda karakterinide beğenmedim..al emiri vur derine..bencede harıka bir ikili olurlar..muhteşem çift...:img-hyste

ayrıca resimleri ekleyen nazgüzeli arkadaşimiza çok teşekkür ederim...:happy0064
gif yapan arkadaşlardan rica etsem ömer&handan imza ve gif yapabilirlermi...:img-blush özellikle ömer'in sahilde "oğlum yapmasen çok mutlusun"deyip kendisini inandırmaya çakiştiği lakın acıçektiği sahne..:img-in_lo

edit..ahhh ahh keşke handan'ı başka bir oyuncu oynasaymiş..ebru muhteşem bir oyuncu güzelde ama ne bileyim ömerın yanında fazla mı büyük duruyor ne..:) ama yinede favori çiftim handan&ömer ...:img-in_lo

.humyRa.
24-06-11, 22:04
Bana kalırsa oyuncular daha rollerine oturamamış.Ne bileyim benim gözüm alışmadı belki ama biraz zaman gerekiyor hepsinin kendini göstermesi için.Derin,Kaan,Handan bana yeterli dyguları yansıtamadılar.Çok donuktular bence.Özellikle de Derin.Kaan belki donuk değildi ama ona böyle ağlamak falan yakıştıramadım (bkz: Kerem karakterine alışmışım :D ).

Ceren°Burak
24-06-11, 22:56
Ben Emir'i cook sevdim :img-in_lo
Ozan zaten cok sevdigim bir Oyuncudur, Rol ona cok yakismis.
Entel olabilir ama bir okadarda Cesur ve Zeki :img-in_lo
Annesine daha cok cekmis galiba :) Derin'le de cok yakisiyorlar :img-in_lo

Kerem'e karsi antipatim yok, ama Rolünü en iyi oynayan o.
Arka Siradakilerde de canlandirdigi Karakter pek farkli degildi galiba :icon_whis :icon_whis

.humyRa. ya katiliyorum... Daha Rolleri yerine oturmamis.. Derin'i oynayan Kizin ilk Dizisi galiba daha önce hic görmedim :icon_whis

filiz14
24-06-11, 23:27
Diziyi dün tesadüfen gördüm
Karışık bir senayoydu ama özeti okuyunca
anlam kazandı.

kaanı da emiride sevdim.
sadece şu senaristlerin birbirini tanımayan iki kardeşi
aynı kıza aşık etme klişesinden vazgeçseler daha iyi olacak...

Bir de derin kaan ile sevgili olduğu halde nasıl oluyorda
emirle samimi şekilde arkadaş olabiliyor anlamış değilim,
arkadaşı bile farketti. Eğer emiri seviyorsa hemen kaandan ayrılsın
Tabii bu benim düşüncem bakalım gelecek bölümler bize ne gösterecek.

Resimler ve çalışmalar çok güzel elerinize sağlık...

DamlamSin
25-06-11, 01:18
merhaba arkadaslar :love01:
size bisey diyeyim mi :img-hyste siz resmen ucmussunuz ya :img-eat:
basligi calismalarla resimlerle yorumlarla bu güzel hale getirmissiniz
ellerinize saglik diyorum :img-in_lo hepsi birbirinden güzel :img-eat:
bende kendimi cok fazla özletmiyim bi kac calismayla geliyim
bu seferlik affetin arkadaslar :img-hyste

ZeHrA_K
25-06-11, 17:31
Mrb arkadaslar
Diziyi tanitimlari gördükçe mrk etmiştim , persembe izliyemedim , dün bakabildim anca
Dizi gerçten muhteşem , tek kelimeyle bayildim , konusunu başta anlamasamda , ozetti bulup okudukça , daha cok sevdim
Emir ve kaan süperler ama ben emir'i daha cok sevdim
Dizinin müzikleride süper

esmer_-ezel
25-06-11, 19:05
Dizide benimde favorim kaan..:img-in_lo
En azından daha ınandırıcı sahıcı bir karakter..onca parası ımkanı varken baba sevgısı görmemişken bence çokta iyi birisi sayılır...:)

zeyneps'ın emir karakteri hakkında söylediklerinede ayrıca katılıyorum...
böylesine mükemmel dörtdörtlük kişilere uyuz oluyorum..ellerinde bilmem kimin kitapları özlü sözler bunlar artık bayıyor..çünkü inandırıcı gelmiyor..
artık dizilerde kahraman karakterlere ihtıyaç yok bir kere...:img-beee::img-beee::img-beee:

Tabi birde derin var..ben bu kızada oyunculuğunuda karakterinide beğenmedim..al emiri vur derine..bencede harıka bir ikili olurlar..muhteşem çift...:img-hyste

ayrıca resimleri ekleyen nazgüzeli arkadaşimiza çok teşekkür ederim...:happy0064
gif yapan arkadaşlardan rica etsem ömer&handan imza ve gif yapabilirlermi...:img-blush özellikle ömer'in sahilde "oğlum yapmasen çok mutlusun"deyip kendisini inandırmaya çakiştiği lakın acıçektiği sahne..:img-in_lo

edit..ahhh ahh keşke handan'ı başka bir oyuncu oynasaymiş..ebru muhteşem bir oyuncu güzelde ama ne bileyim ömerın yanında fazla mı büyük duruyor ne..:) ama yinede favori çiftim handan&ömer ...:img-in_lo
kaan gerçekten daha ınandırıcı ama emırderın dıyenlere bırşey soracam eğer derın emırle sevgılı olsaydı veee zengın olan kaaan gelıp onu alsaydı demezmıydınız zengın zuppesı alışmış elde etmeye falan dıye ama konu ters olunca fakır ama grurlu yaa derını en çoko hakeddıyor dıymı bu duruma sadece:img-beee: dıyebılkırım
evet gıf ve ımza yapan arkadaşlara teşekkürler ama lütfen handanömer yapın onlar çokkk tatlı:img-in_lo

power2288
25-06-11, 19:33
dizinin ilk bölümünü yarım yamalak izledim ama yorumumu snra yapıcam merak ettiğim bişeyi sölücem sadece bu dizidede ^^modelden degmesin ellerimiz caldı^^daha önce feriha dinle sevgili karakol dada calmıstı ve belkide bnm bilmediğim diğer dizilerdede calmıs olabilir yani güzel şarkıda lütfen her dizide calmasın yaa bnm bilmediğim bi sart mı var acaba her dizi bu sarkıyı calcak diye :)))

gulozar
25-06-11, 20:13
kaan gerçekten daha ınandırıcı ama emırderın dıyenlere bırşey soracam eğer derın emırle sevgılı olsaydı veee zengın olan kaaan gelıp onu alsaydı demezmıydınız zengın zuppesı alışmış elde etmeye falan dıye ama konu ters olunca fakır ama grurlu yaa derını en çoko hakeddıyor dıymı bu duruma sadece:img-beee: dıyebılkırım
evet gıf ve ımza yapan arkadaşlara teşekkürler ama lütfen handanömer yapın onlar çokkk tatlı:img-in_lo
Ben bu dizide ne Kaan&Derin ne de Emir&Deren diyorum.genclerin aski beni cekmedi:img-beee: Ben encok Handan &Ömer iliskisini merek ediyorum:happy0064 onlarin aski genclerin askindan daha sicak ve samimi:img-in_lo
Kaaan ve Emiri; Derin'siz, yalniz ve birbirini yillar sonra bulup ,beraber yasayamadiklari günlerin acisini cikaracak sahneleri izlemek istiyorum:happy0064

esmer_-ezel
25-06-11, 20:45
Ben bu dizide ne Kaan&Derin ne de Emir&Deren diyorum.genclerin aski beni cekmedi:img-beee: Ben encok Handan &Ömer iliskisini merek ediyorum:happy0064 onlarin aski genclerin askindan daha sicak ve samimi:img-in_lo
Kaaan ve Emiri; Derin'siz, yalniz ve birbirini yillar sonra bulup ,beraber yasayamadiklari günlerin acisini cikaracak sahneleri izlemek istiyorum:happy0064
açıkçası bende gençlerın aşkından çok handanömer :img-blushaşkını sevıyorum onu merak edıyom sadece aklıma takılan bır soruyu sordum bencede derınsız kaanemır:img-in_lo sahnesı ıstıyorum bu ıkı kardeşı merak edıyom bırde kaanın babası bır kız kardeşıne olan davranışlarını merak edıyorum:icon_whis

=)GöKkuSaGI=(
25-06-11, 21:00

katiliyorum, benide gencler pek cekemedi...
ben gecmisteki aski daha cok sevdim handan ve ömerin unutamadigi aski, hala yaralarinin kabuk balamamis olmasi cekti beni onlara
birazda gecmisteki nedenlerden merak ettim ne günahlari vardi bu ikilinin böyle bir yalan söylenmesi gereklimiydi... 2. bölümde birbirlerini görüyorlar sanirim fragmanda öyle gözüküyor ama yanilticida olabilir tabi, ben ilk birbirlerini gördüklerindeki davranislarini merak ediyorum :img-in_lo

yazlik dizisi oldugu icin konular cok cabuk isleniyor sanirim...
bu gidisle yakinda iki kardesten biri ögrenir gercekleri icimden bir ses kaan olsun diyor her ne kadar kendini güclü göstersede icinde yarali bir kalp var... bakalim abisi icin askindan vazgecebilcek mi :)

bu arada bölüm resimleri icin nazquzeli tesekkürler, emegine saglik..
calismalariniz harika olmus arkadaslar ellerinize saglik :img-in_lo

GÜL GÜZELİ
25-06-11, 22:35
yazlik dizisi oldugu icin konular cok cabuk isleniyor sanirim...
bu gidisle yakinda iki kardesten biri ögrenir gercekleri icimden bir ses kaan olsun diyor her ne kadar kendini güclü göstersede icinde yarali bir kalp var... bakalim abisi icin askindan vazgecebilcek mi :)

Bence ilk ögrenen Kaan olucak:img-wink: Çünkü; 1. o olayların en kolay noktasında babasını tanımıyo ama en azından yaşadıgını biliyo arayıp bulmasına izin verseler durmaz arar öyle istiyo babasını ve hayatında yalan olan hiç bişi yok sadece bilmedikleri var ama onlar kaanı emir kadar etkilicek şeyler degil çünkü Emirin adından tutup annesine kadar söylenmiş yalanları var hayatının çogu yalan üzerine kurulu emirin ve bütün bunlar öyle pat diye söylenemez emire heleki annesi bildigi kadının annesi olmadıgını ögrenmesi kolay degil 2. derenmi derinmi adı her neyse o kız emire aşık olma yolunda ilerliyo yani ilerde kaanın o kız konusunda zaten şansı kalmıcak ama emirin kardeşi oldugunu ögrenene kadar yinede çabalıcaktır sonra kardeşi oldugunu ögrenir kardeşiylede savaşamayacagına göre aşkından vazgeçen kaan olucak. Yani bütün bunları göz önünde bulundurursak bulundugu şartlar daha zor oldugu için emir ikinci ögrenen olucak gibi hissediyorum ama yanılıyo oladabilirim tabiki:icon_whis:icon_whis

esmer_-ezel
25-06-11, 22:58
Bence ilk ögrenen Kaan olucak:img-wink: Çünkü; 1. o olayların en kolay noktasında babasını tanımıyo ama en azından yaşadıgını biliyo arayıp bulmasına izin verseler durmaz arar öyle istiyo babasını ve hayatında yalan olan hiç bişi yok sadece bilmedikleri var ama onlar kaanı emir kadar etkilicek şeyler degil çünkü Emirin adından tutup annesine kadar söylenmiş yalanları var hayatının çogu yalan üzerine kurulu emirin ve bütün bunlar öyle pat diye söylenemez emire heleki annesi bildigi kadının annesi olmadıgını ögrenmesi kolay degil 2. derenmi derinmi adı her neyse o kız emire aşık olma yolunda ilerliyo yani ilerde kaanın o kız konusunda zaten şansı kalmıcak ama emirin kardeşi oldugunu ögrenene kadar yinede çabalıcaktır sonra kardeşi oldugunu ögrenir kardeşiylede savaşamayacagına göre aşkından vazgeçen kaan olucak. Yani bütün bunları göz önünde bulundurursak bulundugu şartlar daha zor oldugu için emir ikinci ögrenen olucak gibi hissediyorum ama yanılıyo oladabilirim tabiki:icon_whis:icon_whis
bencede ılk öğrenen kaan olacak ve derınden vazgeçmesınıde bılecekçunku kaan özünde ıyı bır çocuk yureği yaralı :icon_sorrustelık senınde dedığın gıbı kaanın bılmedıklerı var emırın ıse başlı başına yalanlar üzerıne konulmuş bır hyatı annesı farklı bır kardeşı var yaşını değiştirmışler vb...
handanömer karşılaşmasını acayıp merak edıyorum tavırları davranışları nasıl olacak acaba:img-in_lo

GÜL GÜZELİ
25-06-11, 23:04
bencede ılk öğrenen kaan olacak ve derınden vazgeçmesınıde bılecekçunku kaan özünde ıyı bır çocuk yureği yaralı :icon_sorrustelık senınde dedığın gıbı kaanın bılmedıklerı var emırın ıse başlı başına yalanlar üzerıne konulmuş bır hyatı annesı farklı bır kardeşı var yaşını değiştirmışler vb...
handanömer karşılaşmasını acayıp merak edıyorum tavırları davranışları nasıl olacak acaba:img-in_lo

Kesinlikle:img-wink::img-wink:

Emirin ögrenmeside çok uzun sürmez ama şöyle bir iki bölüm kaan bilipte bişi söyleyemez bence:img-wink: hatta emirle yakınlaşmaya çalışsa ona dalaşan oldugunda emirle sırt sırta verse tadından yenmez sahnelerin:img-wink::img-wink: Emirin işi gerçekten zor herşey onun kaybolmasıyla başlamış annesinden koparılmış adı degiştirilmiş başka bi kadını anne bilerek büyümüş bu durum kardeşiyle durumunu etkilemiyo sonuçda babaları bir ama artık anneleri farklı farklı olucak ögrendiginde yani hiç bişi kaan için oldugu kadar basit degil emir için bu yüzden ilk ögrenen kaan olmalı mantık olarak:icon_whis:img-wink::img-wink:

handan ve ömeri bende merak ediyorum hemde çok:icon_whis Asıl merak ettigim ömer hala handanı severken nasıl olduda karısıyla evlendi onu geçtim oğlundan gerçek annesini nasıl saklayabildi böyle bi hakkı yokken bende bunu merak ediyorum:icon_whis

esmer_-ezel
25-06-11, 23:06
fragmanı izledım de handan ı ömer yanlışlıkla mı vuruyor banamı öyle geldı sılahtan çıkan kurşun sekıp handana ısabet edıyor ıyı hoşta handanömer sahnesınde silahın işi neee anlayan anlatabılırmı benım bıldığım kaan bu olaydan sonra ömerı gebertır:img-hyste(babası olduğunu bılmeden)

esmer_-ezel
25-06-11, 23:10
Kesinlikle:img-wink::img-wink:

Emirin ögrenmeside çok uzun sürmez ama şöyle bir iki bölüm kaan bilipte bişi söyleyemez bence:img-wink: hatta emirle yakınlaşmaya çalışsa ona dalaşan oldugunda emirle sırt sırta verse tadından yenmez sahnelerin:img-wink::img-wink: Emirin işi gerçekten zor herşey onun kaybolmasıyla başlamış annesinden koparılmış adı degiştirilmiş başka bi kadını anne bilerek büyümüş bu durum kardeşiyle durumunu etkilemiyo sonuçda babaları bir ama artık anneleri farklı farklı olucak ögrendiginde yani hiç bişi kaan için oldugu kadar basit degil emir için bu yüzden ilk ögrenen kaan olmalı mantık olarak:icon_whis:img-wink::img-wink:

handan ve ömeri bende merak ediyorum hemde çok:icon_whis Asıl merak ettigim ömer hala handanı severken nasıl olduda karısıyla evlendi onu geçtim oğlundan gerçek annesini nasıl saklayabildi böyle bi hakkı yokken bende bunu merak ediyorum:icon_whis
merak edılmeyecek gıbı değil kı:img-hysteömerın derdı nee deegıtmış takıntılı aylınle evlenmış hala handan a k*p*k gibi aşıkken üstelık
kardeşı kastettığım kaan canım yanı kaana karşı nasıl davranacak:icon_whis
ayyy aynen öyle tadından yenmez:img-hyste

GÜL GÜZELİ
25-06-11, 23:16
merak edılmeyecek gıbı değil kı:img-hysteömerın derdı nee deegıtmış takıntılı aylınle evlenmış hala handan a k*p*k gibi aşıkken üstelık
kardeşı kastettığım kaan canım yanı kaana karşı nasıl davranacak:icon_whis
ayyy aynen öyle tadından yenmez:img-hyste

Bence ömer oglunu annesinin büyütmemek adına hemde handanı unutmak adına evlendi o takıntılı kadınla:img-wink: ama şuan için kadına bişide diyemiyorum neden takıntılı oldugunu bilmiyoruz belki ömere handanı unutturana kadar çok şey yaşamıştır oda sonra handanın emiri ögrenme korkusuda yeter zaten kadıncagıza yani takıntılı diye kızamıyorum ben aslında ona hatta üzülüyorum öyle sorunlu bi hayatın içine düşmüşki zavallım iyi bile dayanmış yani...Senin kasdettigin emirin kaana nasıl davranıcagımı:icon_whis:icon_whis Eğer kaan emiri ögrenir hemen söylemez ama yakın olmayada çalışırsa tabiki emirin tuafına gidicektir hatta uzak durucaktır kaandan bişiler planlıyo olabilir diye ama ben kaanla emirin gerçekler tamamen çıkınca iyi bi ikili olacagına inanıyorum kaanın karakteri çok güzel ( bizim arka sıradakilerdeki kereme benzemiyo hahaha:img-hyste:img-hyste) o yüzden emirle çok güzel bi ikili olucaklarına inanıyorum:img-wink:

bitanem_61
25-06-11, 23:31
herkese selamlar, diziden haberim yoktu hoş bu aralar tv ile ilgim yokya, gazetede öylesine özeti okudum ilgimi çekti bir bakayım dedim ve çok güzel bir dizi imiş inşallah şöyle arada bakıcam yani o an işde işim yoksa

yorumlara daha sonra devam ederim böyle pat diyede daldım ama, ilk söyliycem ömerden nefret ediyorum, anasından o pisiko karısından, handanın babasında geri pek bir şey kalmadı ama sevilecek değil bu tipler

ha handandan oğlunu saklamış ama onun sebepleri vardır muhakakk, kadın oğlunu kaybetmiş hastanelerde yatmış diğer milroplar bunu bile bile çocuğu buldukalrı halde anneye söylememişler, vallahi yatacak yerleri yok

hala ömer bey handan da handan diye sayıklıyor şöyle ağzının ortasına iyi bir yumruk indir ağzı kanla dolsun, aşk mış ben almıyayım böyle aşklardan

ya anneye ne demeli hem geliniyle oğlunun kuyusunu kazısın hemde kıza sarılıp teselli versin teneşire gelesiceler, ben bu dizide çok söylenirim tabi adam gibi izleye bilirsem

kusura bakmayın böyle pat diye harbiden daldım ** isteyen okumadan geçsin

ugurcu-gamzeci
25-06-11, 23:34
Diziyi ilk yayınlandığında izledim izlemem diyodum bi bakıyım dedim acayip hoşuma gitti
Anlayana kadar zorluk çektim biraz ama olsun dizi çook güzel artık kaçırmadan
İzliyicem bu kesin Ömer Ve Handan muhteşem bi tutkuyla hala bağlılar o kadar
Yıldan sonra içlerine gömmeye çalışsalarda gömemişler çok belli Tuttum bu çifti
Sermiyan midyadı emret komutanımda izlerdim çoooooooook büyük hayranıyım ordan kendisinin:img-blush
İlk onun için başladım ve gerçekten acayip oturmuş rolüne harika yapıyor o bakışlar
Duruş felan karizma yalnız derin rolündeki kızı bi abartmışlar bi abartmışlar ne yani
Güzelliği de yok kızın 2 kişide bunun peşinde boy desen yok güzellik desen şöyle böyle
Olay ne bunlarda ki anlamış değilim ya:img-hyste:img-hyste
Bide şimdi tv de tekrarı var onuda yine açtım izliyorum o kadar beğendim yani:img-blush
Handan Ömer harika uyum olmuş bayıldım:img-blush
Bende artık burdayım bundan sonra hiç kaçırmadan izliyicem:img-eat:

Nurcan_
25-06-11, 23:40
Dizin tekrarlarina denk geldim ve hosuma gitti. Atvyi her actigimda sanki bu dizi yayinlaniyor:img-hyste
Bence gayet iyi bir yaz dizisi hazirlanmis konusuda ilgimi cekti ve asil merak ettigim emir ve kaanla ilgili gercekleri handan ve ömer ögrendigi zaman ne olacak yani ondan sonraki sürec.
Ayrica dizinin müzikleri hosuma gitti hele bir fon müzigi bar bazi sahnelerde cikiyor bir sarkinin müzigi ama bir türlü cikaramadim.Cok tanidik bir fon müzigi:icon_whis

GÜL GÜZELİ
25-06-11, 23:53
herkese selamlar, diziden haberim yoktu hoş bu aralar tv ile ilgim yokya, gazetede öylesine özeti okudum ilgimi çekti bir bakayım dedim ve çok güzel bir dizi imiş inşallah şöyle arada bakıcam yani o an işde işim yoksa

yorumlara daha sonra devam ederim böyle pat diyede daldım ama, ilk söyliycem ömerden nefret ediyorum, anasından o pisiko karısından, handanın babasında geri pek bir şey kalmadı ama sevilecek değil bu tipler

ha handandan oğlunu saklamış ama onun sebepleri vardır muhakakk, kadın oğlunu kaybetmiş hastanelerde yatmış diğer milroplar bunu bile bile çocuğu buldukalrı halde anneye söylememişler, vallahi yatacak yerleri yok

hala ömer bey handan da handan diye sayıklıyor şöyle ağzının ortasına iyi bir yumruk indir ağzı kanla dolsun, aşk mış ben almıyayım böyle aşklardan

ya anneye ne demeli hem geliniyle oğlunun kuyusunu kazısın hemde kıza sarılıp teselli versin teneşire gelesiceler, ben bu dizide çok söylenirim tabi adam gibi izleye bilirsem

Bence peşin hükümlü düşünmek için erken canım:img-wink:

Çünkü dizinin başını ikinci kez izledim ve iyice anladımki ömerden saklanan tek gerçek oglu degil? öz anneside bişiler söylemiş handandan vazgeçsin diye yalanlar atmış ömere belliki? hatta ben ömerin handanın hastanede yattıgından haberdar oldugunu bile zannetmiyorum bence ömere handan konusunda yalan söylediler..Handanda çok öfkeli ömere bence onada başka şeyler söylediler birbirlerimnden sogusunlar uzak dursunlar diye ikisinide farklı farklı dolduruşa getirdiler bence:icon_whis:icon_whis

canemi
26-06-11, 00:05
Diziyi çok beğendim, çok güzel..
Handan&Ömer aşkı çok büyük bir aşk belli ama
Handan için çok üzüldüm. oğlunun kaybolmasının yükünü ömür boyu taşımış.
handan hayatı boyunca bu acıyla yaşamış. oğlu yaşıyor mu, yaşıyorsa nerde ne şartlarda bilmeden..
belkide hep kendini suçlayarak. ne olursa olsun hiçbir anne bu acıyı haketmez! Ömer daha şanslı hiç birşey
bilmiyor.

Kağan ve Emir çok tatlılar, Kağan kötü gibi duruyor ilk başta ama bence
kesinlikle değil. onlardan süper kardeş olacak..
yanlız anlamadığım Emir yani Emre Kağandan büyük değil miydi?
şimdi aynı sınıfta ders görüyorlar.. Emre kaç yaşındaydı ki kaybolduğunda?
ikiside çok tatlı olsada favorim Emir!

=)GöKkuSaGI=(
26-06-11, 00:08

Çünkü dizinin başını ikinci kez izledim ve iyice anladımki ömerden saklanan tek gerçek oglu degil? öz anneside bişiler söylemiş handandan vazgeçsin diye yalanlar atmış ömere belliki? hatta ben ömerin handanın hastanede yattıgından haberdar oldugunu bile zannetmiyorum bence ömere handan konusunda yalan söylediler..Handanda çok öfkeli ömere bence onada başka şeyler söylediler birbirlerimnden sogusunlar uzak dursunlar diye ikisinide farklı farklı dolduruşa getirdiler bence:icon_whis:icon_whis

büyük yalan söyledikleri kesinde bu yalanlar 1 taneyle bitmiyor gecmisten gelen o kadar cok yalan var ki biri aydinlansa öteki yalan kördügüme dönüyor..
yavuz ömerin annesinin yanina geldiginde flashbackte onlari bahcede gösterdiler orda yavuz birbirlerini öldürmelerini mi bekliyelim diyor.
niye böyle birsey olsun ki anne ve baba cocuklarini neden korumak istesin.
handan hastaneye yatirildinda oglumu getirin istiyorum diye bagiriyordu o zaman sunu anlim ki emir kaybolmadi oda yalandi buda anne ve babanin bir yalani miydi? iyide gecmiste handan ve ömer böyle bir askla nasil mutlu olmayi haketmiyorlarmis ki?

GÜL GÜZELİ
26-06-11, 00:17
büyük yalan söyledikleri kesinde bu yalanlar 1 taneyle bitmiyor gecmisten gelen o kadar cok yalan var ki biri aydinlansa öteki yalan kördügüme dönüyor..
yavuz ömerin annesinin yanina geldiginde flashbackte onlari bahcede gösterdiler orda yavuz birbirlerini öldürmelerini mi bekliyelim diyor.
niye böyle birsey olsun ki anne ve baba cocuklarini neden korumak istesin.
handan hastaneye yatirildinda oglumu getirin istiyorum diye bagiriyordu o zaman sunu anlim ki emir kaybolmadi oda yalandi buda anne ve babanin bir yalani miydi? iyide gecmiste handan ve ömer böyle bir askla nasil mutlu olmayi haketmiyorlarmis ki?

halla herşey çok karışık:icon_whis

Şuan ikinci kez izliyorum hala çözebilmiş degilim:icon_whis ama eğer emirin kaybolmasıda yavuzla alakalıysa yuh derim yani:icon_whis bi baba kızından evladını saklayabilirmi sırf istemedigi bi evliligi yaptı diyeki handanla ömer çok mutlularmış emir bulunana kadar:img-wink: bana kalırsa ömer geçmişte söylenen yalanlar çıkınca ortaya handan aşşagı handan yukarı dolanıcak çünkü hala seviyo:img-wink:

niso
26-06-11, 00:21
dizi çok güzel ama çok kafa karıştırıyorr 2. bölümü sabırsızlıkla bekliyorumm
neden anne ve babaları bu ikiliyi ayırmak istedi en çokta bunu merak ediyorum
yani olmuş bitmiş evlilik olmuşş ne istemişler zavallılardan
birde 2 kardeş nerel yapacak ve gerçeği ne zmana öğrencekler umarım çok uzatmazlar bizde öğreniriz:D

-DiloSsS-
26-06-11, 00:27
Malum Yaz gelince , sevdiğimiz izlediğimiz diziler sezon finali yaparak teker teker tatile girdi. Bende televizyonda tekrarlara falan sardım .
Derken atv de fragmanını birkaç gündür izlediğim Kalbim seni seçti'ye rastladım .
İzlemeye başladım
Vee inanılmaz bir biçimde çok ilgimi çekti meraktan hemen konusunu okuudum ve daha da ilgimi çekti böyle bir senaryoyla hiç karşılaşmamıştım. Hani dizilerde çocukları saklıyorlar ama burda bu iş karşılıklı olmuş :icon_whis
İnanılmaz sevdiğim bir dizi olup çıktı şu anda tekrar izliyorum izlediğim bölümü zaten,
Başrol oyuncuları harika zaten Ebru cündübeyoğlunu omuz omuza da izliyordum ve çok beğeniyordum , komik mizacı ve hareketleri ile çok muzip geliyordu bana
ama şimdi çok daha duygusal bir karakter içinde ve oğlunu kaybettiğinde girdiği ruh halini öyle bir yansıtmış ki ben de bayaa hüzünlendiğimi fark ettim.
Tek bir konudu memnun değilim o da genç oyuncular , çok yeni yüzler bu yüzden de çok yapmacık oynuyorlar , o duyguları veremiyorlar:kahve
Umarım en yakın zamanda onlarda bu duyguyu verebilecek duruma gelirler:img-wink:
Artık bende Bir "KAlbim Seni Seçti" takipçisiyimmm...:img-in_lo

pamuk_ela
26-06-11, 00:37
Kaçtır tekrarına denk geliyorum.Ve ne hikmetse hep de aynı yerine :)
Bu sefer başından yakaladım sanırım :)
Güzel bi dizi olduğuna inanıyorum rastladığım ve izlediğim kadarıyla.
İzlerim ben bu diziyi arkadaş! :icon_whis

niso
26-06-11, 00:43
şuan şarkısını dinliyorum defalarca dinledim harika bir şarkıı insan bıkmıyor usanmıyor alıp götürüyorr:)

Ceren°Burak
26-06-11, 01:11
şuan şarkısını dinliyorum defalarca dinledim harika bir şarkıı insan bıkmıyor usanmıyor alıp götürüyorr:)

Su Siralar neredeyse tüm Diziler zaten Müzikleri ile dikkat cekmeye basladi :)
Mehmet Erdem harika Sarkilar yapiyor, Insanin defalarca dinleyesi geliyor :img-in_lo
Daha öncede beni bagimli etmisti (bkz.: Sinir Dizi Müzigi :img-in_lo )

ezo-kadim
26-06-11, 02:21

bitanem ne yaptin tatlim ya bende diziyi ilk izleyip gercekten begenenlerdenim ,roller tam uymus emir anneye kardesde babaya benzetilmis ,oyunculari acemi bulanlar olmus olsun o kadar yeni tiplere ihtiyac var zaten hep eski oyuncular bazen itici gelebiliyor insana ,ben diziyi begendim bugün tekrarina birdaha baktim hosuma gitti,ömer handani unutamamis,istanbul askini deprestirdi yeniden ama karisida ömeri cok seviyor hem kocasini hemde oglöunu kaybetmek istemiyor ama ben en cok emirin annesinin handan oldugunu ögrenince ne yapacagini kestiremiyorum bile ,akilli cocuk,ötekiside simarik ama yinede oda sevimli e yaz nasil gececek bakin demedi demeyin bu yazlik bi dizi degil kisa sarkacak bastan belli ,hadi hayirlisi

sevgiyle kalin

bitanem_61
26-06-11, 07:35

elbette baştan kesin hükmetmemek lazım ama, eğer çocuk kaybolmuşsa ve bu kadı hastaneye kaldırılmışsa ömerin haberi yoksa onu çok azcık masum yapar

bakınız handan çocuktan sonra delirip ömeri bıçaklamış bana öyle geldi, bu durumda emre iken emir olan çocuk(tanıtyımda okudum) bulunduğu an handana getirilmesi gerekirdi ömer tarafından, hani çok seviyorya handanı

tabi anne ve babalar handan hakkında ömere başka bir şey yumurtlamadıysa ki, yinede ömer ne olup bittiğini gözüyle görüp handandan öyle ümidi kesmeli eğer sadece laflarla anneden evladını ayırdıysa benden çok çeker baştan söyleyeyim

gelelim emirin kaybolmasına ya bu aile çok şanslı hemen çocuklarını bulmuş malum tüürkiyede kayıp çocuk sayısı ne kadar fazla ve hala haberde yok, yada bu iştede anne ve babanın parmağı var, bakınız anne konuşmaları esnasında ben sizi ayırdım, diyor, yani kesin onlar yaptılar o yüzden vicdan azabından ölüyor gocagarı ki beter olsun

gene ömere dönersek handan dan çok onun ne halt etmeye hemen evlendiğini merak ediyorum yalan yok, ben öyle ayaklarımı yerden kesdi aşklara pek inanmam mantıklı olacak aşk, koruyucu olacak, fedakar olacak, öyle bir fırtınada dağılıp da yıllar sonra aşıkım hala masalı bana göre değil, o yüzden ömerin emiri alması ve handana haber vermemesinin altından çok önemli nedne bekliyorum

tekrar söyleyeyim diziyi beğendim, o kadar çok dizi tanıtımı varki işi den dolayı bakamıyorum, hani rahatça izleyememk adına, ama bu diziyi sevdim izliycem, arada kaçırdığım olur, anlamam sorarım umarım kusura bakmassınız:img-wink:

bitanem_61
26-06-11, 07:41
bitanem ne yaptin tatlim ya bende diziyi ilk izleyip gercekten begenenlerdenim ,roller tam uymus emir anneye kardesde babaya benzetilmis ,oyunculari acemi bulanlar olmus olsun o kadar yeni tiplere ihtiyac var zaten hep eski oyuncular bazen itici gelebiliyor insana ,ben diziyi begendim bugün tekrarina birdaha baktim hosuma gitti,ömer handani unutamamis,istanbul askini deprestirdi yeniden ama karisida ömeri cok seviyor hem kocasini hemde oglöunu kaybetmek istemiyor ama ben en cok emirin annesinin handan oldugunu ögrenince ne yapacagini kestiremiyorum bile ,akilli cocuk,ötekiside simarik ama yinede oda sevimli e yaz nasil gececek bakin demedi demeyin bu yazlik bi dizi degil kisa sarkacak bastan belli ,hadi hayirlisi

sevgiyle kalin

diziyi bende çok beğendim hadi yalan yok, oyüzden mutfakla salon arası iş yerinde izliyorum:img-hystepatron deli olduğumu düşünüyor bu kadar dizi izlenirmi:img-hyste

genç oyunculardır arada olur öyle aksaklık, 40 yıllık oyunculuk bekleyemeyiz, hem ilk bölümdür alışırlar dimi:icon_whis

bende emiri sevdim, anne ve babaya benzemiş o yüzden de bu fena diyorum, öyle iyiler handanı öğrenince ona gişder onulailgilenir ama onu bakandan da vaz geçmez işte bubeni korkutuyor, sevemedim o kadını hasta olduğu için değil yahnlış anlaşılmasın, hasta ama emiri sahiplenmeyi biliyor, onun bir anneden alındığınıda aklı kesiyordur herhalde o zaman, o yüzden o kadını sevemedim eminim sevmemde:img-hyste ne güzel huyum var:img-hyste bu kadınında tabi neyi ne kadar bildiği önemli

neyse ilk bölümden bu kadar katı olmayayım, gerçekler ortaya çıksın, ama kesin olan bir şey var yılanın başı anne ve baba, çoıcuğu bile onlar kaçırtmışsa hiç şaşmıycam

ve bencede yazlık bir dizi olmaz bu, ama umarım perşembeden alırlar, yoksa ne yaaprım kışın:img-hyste

Beren1905AT
26-06-11, 12:37
Dizi müziğini acayip beğenenlerdenim.
Mehmet Erdem farkı diyorum.
Kalpsiz adam da bi şarkı söylemişti.
Sınıf adlı dizidede söylemişti hatta bayağı ilgi görmüştü "herkes aynı hayatta" bu dizinin müziğide gayet güzel olmuş.

esmer_-ezel
26-06-11, 12:49
Bence ömer oglunu annesinin büyütmemek adına hemde handanı unutmak adına evlendi o takıntılı kadınla:img-wink: ama şuan için kadına bişide diyemiyorum neden takıntılı oldugunu bilmiyoruz belki ömere handanı unutturana kadar çok şey yaşamıştır oda sonra handanın emiri ögrenme korkusuda yeter zaten kadıncagıza yani takıntılı diye kızamıyorum ben aslında ona hatta üzülüyorum öyle sorunlu bi hayatın içine düşmüşki zavallım iyi bile dayanmış yani...Senin kasdettigin emirin kaana nasıl davranıcagımı:icon_whis:icon_whis Eğer kaan emiri ögrenir hemen söylemez ama yakın olmayada çalışırsa tabiki emirin tuafına gidicektir hatta uzak durucaktır kaandan bişiler planlıyo olabilir diye ama ben kaanla emirin gerçekler tamamen çıkınca iyi bi ikili olacagına inanıyorum kaanın karakteri çok güzel ( bizim arka sıradakilerdeki kereme benzemiyo hahaha:img-hyste:img-hyste) o yüzden emirle çok güzel bi ikili olucaklarına inanıyorum:img-wink:
valla tanıtımları izlediğim anda aylını sevmedım :img-hystebır de takıntılı artık sevmem:img-hyste
evet canım o emır bencede şaşırır bayram değil seyran değil kaan benı nıye öptü deyıp karmaşık bır halde gezınır artık eee tabı kaandan ağbıcığını korur valla korur (keremden de alışıktır kaan dövüşlmeye:img-hyste) ıkısıde sıkı dövüşüyordu da kaann dahabır sıkıydı:img-hyste

zeyneps
26-06-11, 13:10
OTH'yi baz alırsam tam hatırlamıyorum ama orda baştan itibaren kardeş olduklarını biliyorlardı sanırım yalnız birbirlerini kabul etmiyorlardı,ayrıca babaları da Lucas'ı kabul etmiyordu çocuğu olarak...
Ama bence burda ilk öğrenen Kaan olsa bile OTH gibi olabilir yani Kaan Emir'i kabul edemeyebilir en başta hatta bu durumu öğrenmesi ondan daha çok nefret etmesini sağlayabilir ama zamanla alışacaktır...

Kaan'ın durumu daha kolay çünkü o babası olduğunu biliyor ama onu tanımıyor sadece ve önüne başka bir baba figürü konulmamış...bu yüzden babasını öğrendiğinde başka birisi hiç olmadığı için daha kolay kabul edebilecek.

Emir'inse durumu çok çok zor çünkü onun önüne başka bir anne figürü konulmuş onu annesi olarak biliyor...onun gerçek annesi olmadığını öğrenmek daha büyük bir yıkım olacak onun için ,kabul etmesi çook zor olacak.
Başlarda Handan'ı Ömer'i herkesi suçlayacaktır ama özellikle bütün nefretini Handan'a yöneltebilir.
Ama zamanla alışacak ,ikisini de annesi olarak kabul edecek...

hediye
26-06-11, 13:20
herkese merhaba arkadaşlar.diziyi tesadüfen izledm hepinizin de yorumlarınızı okudum süpersiniz olayları çok güzel yorumlamışsınız.aslında fargmanlara baktığmda diziyi izliyeceğimi düşünmemiştim.fragman diziyi hiç yansıtmıyodu kısa ve yetrszdi 2.bölüm fragmanından da aynı şekilde pek bişi anlamadım.bu kadar güzel bi dizi dha ii tanıtılmalı dha çok kişinin farkedilmesi sağlanmalı diye düşünüyorum.2.bölümü merakla bekliyorum.hepinize ii yorumlar ve şimdiden ii seyirler :img-wink:

BI-ri-CI-k
26-06-11, 14:05
Herkeze iyi gunler
Kalbim Seni Secti dizisinin tanitimini cok begendim, soyle bir bakiim dedim, ve tutuldum resmen diziye
Konusuda cok acayip, farkli
2insan biribirinden bir ogul sakliyo
Anneyi anliyorum nasil sakladigni, ama bi Baba anneden nasil saklayabilir bi oglu orasini pek anlayamiyorum?

1.bolumu begenerek izledim.
Geleim 2.bolume..fragmani ziledim, ama birsey anladiysam arap oliim
Omer anne diyemi bagriyordu? Aylin diyemi?
evleri yaniyordu, cok enterasan kim yakti evlerini, o yangin nasil cikti?
Omer Handani mi vurdu?
Gecen bolumdede Handan Omeri bicaklamisti?
Belkide yine geriye donuluyor ve handanin yaptig bir hata yuzunden Omer vuruyor onu..offff acayip karisik bir hikaye..
Umarim cok fazla uzatmadan soylenen yalanlar cikar ortaya
2.bolumu merakla bekliyorum

çhulsuz_peri
26-06-11, 14:41
Öncelikle Merhabalar Arkadaşlar (:
Ben de en başta izlemem bu diziyi diyenlerdenim.Sıkıcı gelir diye düşünmüştüm.Fakat yanılmışım çok beğendim...

Hikâye çok güzel bir kere.. :img-wink:
Oyuncular,kadro tamam...

Emir'i çok sevdim :P
Tüm oyuncular harika ama o bir başka oldu benim için..
Yeni bölümü heyecanla bekliyoruumm..

delikanli_kiz
26-06-11, 15:04
Şimdi normalde fatmagül izleyicisi oldugum için perşembe günü asla bir dizi koymak istemezdim neyse dızım tatıle gırmıstı tanıtımlarında ıse kalbım senı sectı dıye bır dızı dolanıyor merak ettım :icon_sorr

Bugün izlemek nasip oldu öncelıkle hıc bekledıgım gıbı bır dızı degıldı acıkcası begenmedım dıye bılırım ya bıraz farklı olsaydı keske hep aynı klıseler var evet OYUNCU SECIMLERI MUKEMMEL ama konu cok sıradan :calis
Benim favorı karakterım kağan ama kesinlikle dizide en cok yıpranacak olanda kaan neden çünkü zengin zengin ise dizilerde hep zenginler şımarık züppe olur hep fakırller durust olur zengınlerın sevdıgı kız hep fakır cocuktan hoslanır ve zengın cocukta hep onları ayırmak ıcın ugrasır evet evet degısmeyecek kuraldır . Derin kesinlikle emire asık olacak kaan bundada kaybedecek zaten yıllarca babası olmadan annesının kaybetme korkusu oldugundan dedesı ıse onu kendı gıbı yetıstırmek ıstedıgınden hep baba yolu bekleyen bırgun tekrar bırlıkte olacaklarını babasının gelecegını bekleyen cocuk gene kaybedecek :865323 Emir ise aılesı ıle buyumus durustluk abıdesı olacak aılesı ıle buyudugu ıcın efendı aklı basında sevgı anlamında tam buyumus fakır oldugu ıcın gururlu ılerıdede ogrendıgı zaman kardesını derınden uzak durmaya calısan bır cocuk olacak :whistle2 yok yok sevmedım ben bu EMIRI vallahı KAĞAN'dan daha sımarık geldı gozume :img-beee:Derin ise nasıl bır kız anlamadım bır gunde gordugu bır cocuktan hoslandı vallahı resmen sacmalık kaan gıbı bırı sevgıısı varken nasıl baskasına bakar anlamıyorum :img-beee: ya ısımlerı tam olarak bılmıyorum bır yanlısım oldu ıse kusura bakmayın

esmer_-ezel
26-06-11, 15:12
Şimdi normalde fatmagül izleyicisi oldugum için perşembe günü asla bir dizi koymak istemezdim neyse dızım tatıle gırmıstı tanıtımlarında ıse kalbım senı sectı dıye bır dızı dolanıyor merak ettım :icon_sorr

Bugün izlemek nasip oldu öncelıkle hıc bekledıgım gıbı bır dızı degıldı acıkcası begenmedım dıye bılırım ya bıraz farklı olsaydı keske hep aynı klıseler var evet OYUNCU SECIMLERI MUKEMMEL ama konu cok sıradan :calis
Benim favorı karakterım kağan ama kesinlikle dizide en cok yıpranacak olanda kaan neden çünkü zengin zengin ise dizilerde hep zenginler şımarık züppe olur hep fakırller durust olur zengınlerın sevdıgı kız hep fakır cocuktan hoslanır ve zengın cocukta hep onları ayırmak ıcın ugrasır evet evet degısmeyecek kuraldır . Derin kesinlikle emire asık olacak kaan bundada kaybedecek zaten yıllarca babası olmadan annesının kaybetme korkusu oldugundan dedesı ıse onu kendı gıbı yetıstırmek ıstedıgınden hep baba yolu bekleyen bırgun tekrar bırlıkte olacaklarını babasının gelecegını bekleyen cocuk gene kaybedecek :865323 Emir ise aılesı ıle buyumus durustluk abıdesı olacak aılesı ıle buyudugu ıcın efendı aklı basında sevgı anlamında tam buyumus fakır oldugu ıcın gururlu ılerıdede ogrendıgı zaman kardesını derınden uzak durmaya calısan bır cocuk olacak :whistle2 yok yok sevmedım ben bu EMIRI vallahı KAĞAN'dan daha sımarık geldı gozume :img-beee:Derin ise nasıl bır kız anlamadım bır gunde gordugu bır cocuktan hoslandı vallahı resmen sacmalık kaan gıbı bırı sevgıısı varken nasıl baskasına bakar anlamıyorum :img-beee: ya ısımlerı tam olarak bılmıyorum bır yanlısım oldu ıse kusura bakmayın
kesınlıkle sende bızdensın ben de kaancıyımda:img-wink: yorumuna aynen katılıyorum karakterler hakındakı yorumların tam yerınde bencede emır kaan dan daha şımarık mutlu mesut bır aıle düzenı varrr oysa kaanın bırak mutluluğu bır aılesı bıle yok tek tutkusu annesıne olan sevgısı onu kaybetme korkusu bu açıdan ömere acayıp kızıyorummm yaızk kaan onlar yuzunden aılesız yetıştı emır ıse sahte de olsa bır aıle düzenı var derın konusun<a hiç gırmewyelım zıra öyle bır nefret ettımkı o karakterden:img-tomat

delikanli_kiz
26-06-11, 15:28
kesınlıkle sende bızdensın ben de kaancıyımda:img-wink: yorumuna aynen katılıyorum karakterler hakındakı yorumların tam yerınde bencede emır kaan dan daha şımarık mutlu mesut bır aıle düzenı varrr oysa kaanın bırak mutluluğu bır aılesı bıle yok tek tutkusu annesıne olan sevgısı onu kaybetme korkusu bu açıdan ömere acayıp kızıyorummm yaızk kaan onlar yuzunden aılesız yetıştı emır ıse sahte de olsa bır aıle düzenı var derın konusun<a hiç gırmewyelım zıra öyle bır nefret ettımkı o karakterden:img-tomat
Evet tatlım kesınlıkle kaancıyım tabı senarıstler dızıyı emır uzerıne kurmadıkları surece ınternetten olsun tekrarı olsun asla kacırmam cunku zıra kaanı cok begendım aslında bence dızıdekı en mukemmel karakter kaan :img-blush Ömerden bende nefret ettım ne olursa olsun bır cocugu annesınden saklamak gıbı bır luksu yoktu handanı az cok anlayabılırım psıkolojısı bozuk emırı kaybettıkten sonra kaanı kaybettmek ıstemedıgı ıcın soylememıs :img-beee: ama tatlım ben bu senarıstlerın zengın cocuklarıyla alıp veremedıgı nedır onu cozemedım fakır cocuk geldıgı dakıka zengını rezıl etmeyecalıstı santrancta sonra sınıfta ders ıcın geldım falan fılan hepde ukala sımarık bır tavrı var sevmıyorum emırı de derinide nasıl bırsey ya hastanede arkadası yoksa sen o cocuktan hoslanıyor musun dedıgınde bakısından nefret ettım allasen bır gunde nasıl hemen hoslandın :img-beee: neyse zaten bıde evdeyken kaana cemkırıyor ya adam babasını getırmıs dusunu aldırmıs bır guzel yatırıyor derın hanım gelmıs bırde cemkırıyor :calis KAAN zaten hep eksık buyumus dedesı bır taraftan annesı bır taraftan hep ustune gıtmıs bıde handan karakolda kızmıyor mu hıc sevmedım ben oradakı halını ınsan once kendı oglunu bır sorar bak gor sen handan emırı ogrensın pesınden ayrılmaz yıllarca kaybettıgı durustluk abıdesı oglunu bulmus kaanı bosverır neyse uzatmayayım bu arada ımzanı gordum cok begendım MEMOLI-ZEYNO unutulmazdır benım ıcın :D

esmer_-ezel
26-06-11, 15:35
Evet tatlım kesınlıkle kaancıyım tabı senarıstler dızıyı emır uzerıne kurmadıkları surece ınternetten olsun tekrarı olsun asla kacırmam cunku zıra kaanı cok begendım aslında bence dızıdekı en mukemmel karakter kaan :img-blush Ömerden bende nefret ettım ne olursa olsun bır cocugu annesınden saklamak gıbı bır luksu yoktu handanı az cok anlayabılırım psıkolojısı bozuk emırı kaybettıkten sonra kaanı kaybettmek ıstemedıgı ıcın soylememıs :img-beee: ama tatlım ben bu senarıstlerın zengın cocuklarıyla alıp veremedıgı nedır onu cozemedım fakır cocuk geldıgı dakıka zengını rezıl etmeyecalıstı santrancta sonra sınıfta ders ıcın geldım falan fılan hepde ukala sımarık bır tavrı var sevmıyorum emırı de derinide nasıl bırsey ya hastanede arkadası yoksa sen o cocuktan hoslanıyor musun dedıgınde bakısından nefret ettım allasen bır gunde nasıl hemen hoslandın :img-beee: neyse zaten bıde evdeyken kaana cemkırıyor ya adam babasını getırmıs dusunu aldırmıs bır guzel yatırıyor derın hanım gelmıs bırde cemkırıyor :calis KAAN zaten hep eksık buyumus dedesı bır taraftan annesı bır taraftan hep ustune gıtmıs bıde handan karakolda kızmıyor mu hıc sevmedım ben oradakı halını ınsan once kendı oglunu bır sorar bak gor sen handan emırı ogrensın pesınden ayrılmaz yıllarca kaybettıgı durustluk abıdesı oglunu bulmus kaanı bosverır neyse uzatmayayım bu arada ımzanı gordum cok begendım MEMOLI-ZEYNO unutulmazdır benım ıcın :D
kaana bende byıldımmm süper bır karakter ne çok kötü ne de dürüstluk abıdesı:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo
handan kaanı çok sevıyor canım kaan aynı babası çunku onun gıbı gıtar çalıyor annesıne ömer kadar düşkün bu nedenle kaanın yerı hep ayrıdır handanın gözünde:img-in_lo
dürüstluk abıdesını boşver ne halı varsa görsün bulmuş derını bırlıkte olsunlar tencere kapak mısalı:whistle2
handan sadece kaanıda kaybetmekten çokkorktuğu için hep mesafeli ama oğlu başka
memolızeyno onlar unutlmazfsane zaten:img-blush

damla naz
26-06-11, 15:55

Yorumuna aynen katılıyorum. Bende Kaancıyım. Kaan'ı çok sevdim :img-in_lo Aynen senin de dediğin gibi Emir bana daha şımarık geldi. Derin'in Kaan'ın sevgilisi olduğunu bile bile kızın peşinden koşuyor. Sonra santraçta durup dururken oyuna maydanoz oluyor. Zaten santraç sahnesi çok komik geldi bana. Ben eğer yanlış anlamadıysam bu Kaan santraçta Türkiye 1.si olmuş. Ama ne hikmetse Emir'e yeniliyor. Saçmalığa bak. Derin'in de yeni tanıdığı biriyle hemen bu kadar samimi olması falan acayipti. Çocuğun arabasına falan binmeler, hemen hoşlanma falan... Saçma yani... Bence Kaan çok mükemmel biri. Çocuk babasız büyümüş. Anne sevgisi görmemiş doğru dürüst çünkü annesinin sorunları var. Dedesi güya ona baba gibi yaklaşmaya çalışmış ama hiç öyle durmuyor. Emir ne yaşamış ki... Sadece fakirlik. Ki zaten durumları da öyle kötü değil. Emir'in hiç değilse bir ailesi var. Babası, annesi, kız kardeşi var. Babasız büyümemiş Kaan gibi. Sevgisiz de büyümemiş. Yani en önemlisi Emir hiç tek kalmamış. Ama Kaan hep yalnız kalmış. Bu yüzden ben Kaan'ı daha sıcak buluyorum. Emir'i de tam tersine şımarık buluyorum. Ayrıca bu senaristlerdeki zengin çocuk-fakir çocuk olayını da saçma buluyorum. Bütün zenginler şımarık olmak zorunda sanki... Biraz klişelerden uzaklaşsınlar. Ve mümkünse Emir'i yüceltirken Kaan'ımı yerin dibine sokmasınlar. En nefret ettiğim şeydir bu.

Hilal18
26-06-11, 16:14
Ben iki kardesi'de cok sevdim. Ayrim yapamadim valla. :) Ama cift olarak sorarsaniz EmirDerin derim. Daha iyi yakistilar sanki. Yinede dedigim gibi kardesler arasinda ayrim yapamiyorum, ikiside cok tatli. :img-grin2

zeyneps
26-06-11, 16:27
Sevgisiz de büyümemiş. Yani en önemlisi Emir hiç tek kalmamış. Ama Kaan hep yalnız kalmış. Bu yüzden ben Kaan'ı daha sıcak buluyorum. Emir'i de tam tersine şımarık buluyorum

Ben de Emir'in bir başkasının kız arkadaşı olduğunu bile bile kıza asılmasına kızdım...

Hayır hoşlanmış olabilir vs.ancak başkasının kız arkadaşı olduğunda bir dur öyle değil mi??
Ama o bile bile üstüne gidiyor ,Kaan Emir'i uyarmakta çok haklı oldugu halde yine üstüne gidiyor...

Kaan'ın en sevdiğim sahnesi annesi uyurken başını yastığa koyup annesine bakmasıydı...ordaki bakışta ben Kaan'ın çok fazla sevgiye ve şefkate ihtiyacı olduğunu gördüm.

Ayrıca Derin'i sevmesem de Derin'le sarılışı çok hoştu Derin "kusura bakma anlamadan sana kızdım" gibi bir şey dedi o da "boşver alıştım artık zaten" dedi ya...böyle mimikleri çok hoştu yazık:)

e(c)emm
26-06-11, 16:30
Diziyi begenenlerden bırıyım.
Özellıkle Emir'e bayıldım.:img-in_lo
Ozan'ı ılk defa bu dızıde ızlıyorum.Mımıklerını,konusmalarını kısacası oyunculugunu cok begendım.:love01:

Emır'ın kardesıyle olan o dıdısmelerı cok sıcaktı bana kendı abımle olan tartısmalarımızı hatırlattı.Bızım aramızdada bunlara benzer ufak dıdısmeler cok gecer.:img-hyste

Derın bızım ıkı kardesın pesınden kostugu sevgılısı oldugu halde baskalarına umıt vermeden cekınmeyen sozde masum esas kız Emırın ve Kaan'ın kendısınde ne buldugunu merak ettıgım karakter.Abartılacak bısey yok ben mı yanılıyorum dedım baktım cogu kısı bana kaıtılıyor.Mecburıyetten Emır&Derın'cıyım.

Kaan sevılmıs ama ben hıc sevemedım belkı oyuncunun kendısınden kaynaklıdır bır antıpatı olustu bende hıc ısınamadım.:icon_whis

damla naz
26-06-11, 16:36
Ben de Emir'in bir başkasının kız arkadaşı olduğunu bile bile kıza asılmasına kızdım...

Hayır hoşlanmış olabilir vs.ancak başkasının kız arkadaşı olduğunda bir dur öyle değil mi??
Ama o bile bile üstüne gidiyor ,Kaan Emir'i uyarmakta çok haklı oldugu halde yine üstüne gidiyor...

Kaan'ın en sevdiğim sahnesi annesi uyurken başını yastığa koyup annesine bakmasıydı...ordaki bakışta ben Kaan'ın çok fazla sevgiye ve şefkate ihtiyacı olduğunu gördüm.

Ayrıca Derin'i sevmesem de Derin'le sarılışı çok hoştu Derin "kusura bakma anlamadan sana kızdım" gibi bir şey dedi o da "boşver alıştım artık zaten" dedi ya...böyle mimikleri çok hoştu yazık:)

Evet orda gidip annesinin yanına diz çöküp yatması, sonra Handan gitarı falan kırıp küçük çaplı bir sinir krizi geçirdiğinde Kaan'ın gelip "Ben yanındayım" diyip sarılması, sonra Derin'in evinde ağlaması, Derin'le sarılmaları... Hepsinde beğendim Kaan'ı... Ama en çok üzüldüğüm yer de annesine "benim babamın bir fotorafı bile yok mu" diye kızıp bağırdığı sahneydi. Annesine "bir gün biri bana çıkıp şöyle ağzını doldura doldura p.. diyecek o zaman kim olduğumu anlıcam" dedi yaa... Çok üzüldüm orda ona... Sonra bir de o Onur denen adamın "sen hala çocukluk hayallerini kurmaya devam mı ediyorsun? Adını bile bilmediğin baban birgün gelecek sanıyorsun di mi? " diye dalga geçti. Yazık Kaan'a... :( Ne annesinin ona bir faydası var ne de gıcık sevgilisi Derin'in...

esmer_-ezel
26-06-11, 16:42
Yorumuna aynen katılıyorum. Bende Kaancıyım. Kaan'ı çok sevdim :img-in_lo Aynen senin de dediğin gibi Emir bana daha şımarık geldi. Derin'in Kaan'ın sevgilisi olduğunu bile bile kızın peşinden koşuyor. Sonra santraçta durup dururken oyuna maydanoz oluyor. Zaten santraç sahnesi çok komik geldi bana. Ben eğer yanlış anlamadıysam bu Kaan santraçta Türkiye 1.si olmuş. Ama ne hikmetse Emir'e yeniliyor. Saçmalığa bak. Derin'in de yeni tanıdığı biriyle hemen bu kadar samimi olması falan acayipti. Çocuğun arabasına falan binmeler, hemen hoşlanma falan... Saçma yani... Bence Kaan çok mükemmel biri. Çocuk babasız büyümüş. Anne sevgisi görmemiş doğru dürüst çünkü annesinin sorunları var. Dedesi güya ona baba gibi yaklaşmaya çalışmış ama hiç öyle durmuyor. Emir ne yaşamış ki... Sadece fakirlik. Ki zaten durumları da öyle kötü değil. Emir'in hiç değilse bir ailesi var. Babası, annesi, kız kardeşi var. Babasız büyümemiş Kaan gibi. Sevgisiz de büyümemiş. Yani en önemlisi Emir hiç tek kalmamış. Ama Kaan hep yalnız kalmış. Bu yüzden ben Kaan'ı daha sıcak buluyorum. Emir'i de tam tersine şımarık buluyorum. Ayrıca bu senaristlerdeki zengin çocuk-fakir çocuk olayını da saçma buluyorum. Bütün zenginler şımarık olmak zorunda sanki... Biraz klişelerden uzaklaşsınlar. Ve mümkünse Emir'i yüceltirken Kaan'ımı yerin dibine sokmasınlar. En nefret ettiğim şeydir bu.

yenılmedı canım kaan oyuna başlarken bır dakka ıçınde yenemesem sen kazanmış olacaksın dedı yanı emır mat falan yapmadı kaan hatalı bır hamle yaptı buna sebepte derın gıcığı:img-tomatderıne baktı onu duşundu ondan yenıldı yoksa kolaymı öyle yenmesı:img-beee:
bencede kesınlıkle emır daha şımarık hep yanında bırılerı varmış durumlarıda kötu falkan değilmış ama kaan öyledeğil durumu ıyı ama hep yalnız mutsuzkıyamam ona:icon_sorr
eğer kı kaanı yerın dıbıne sokmaya çalışırlarsa benım için bu dızı bıtmıştır emır efendı ıyılık meleği olacalk dıye kaanı harcatmam:img-beee:

esmer_-ezel
26-06-11, 16:46

ooo sarılıştakı halı gerçekten çok şekerdı:img-in_lo alıştı artık yerımö senı:img-eat:
annesı ıle olan o sahnesı gerçekten güzeldı bırde gıtardan sonrakı halı çok dokunaklıydı :icon_sorrhele bırde annesıne sarılıp yanındayım demesı yok mu yaa ben çok sevıypom b u kaanı(keremden acayıp nefret etmıştım kaaana ıse bayıldım sanırım gürbey ılerının muhteşem oyunculuğu etkıledı benı adam her karakterı anlatıyor yansıtıyor:img-wink:)
ama ben en çok annesı ıle konuşmasından etkılendım kıyamam bırtaneme ayy bırde demez mı bırı çıkacak ağzını doldurara dldura p... dıyeceek dıye mımıklerı falan şahaneydı ahh be handan hadı anlat artrık gerçeklerı:icon_sorr

Ceren°Burak
26-06-11, 17:03
Ozan Osmanpasaoglu (Emir) Sosyal Grubu :img-in_lo

http://www.dizifilm.com/forum/group.php?groupid=7890

Cok aksiyon dolu bir Bölüm olucak... Emir ve Kaan yine Kavga ediyor sanirim. Emirin eli Kanli ama, kendisi hic dayak yemise benzemiyor.
Ömer Handani ne sebeble vuruyor orasi dahada karmasik... Özet umarim biran önce cikar....

nelke
26-06-11, 17:29
ATV-ye ragmen izledim bugun bu diziyi.Ilk bolumu begendim.Konusu biraz farkli,genc oyuncular hos.Bakalim,nasil devam edecek

Ruhkıran
26-06-11, 18:21
Aynı düşüncede olduğum birçok kişi görmek beni mutlu etti. ;)

Emir'in Kaan'la sevgili olduğunu bile bile Derin'in peşine düşmesi son derece yanlıştı. Derin de ondan farklı değildi maşallah! İki karakter ilk bölümden sinirlerime dokundu.

Emir'in daha ilk kez gördüğü kızın (Derin), şalını alıp evine getirmesi falan son derece zorlama sahnelerdi. Emir'in mükemmeli çizmesi de zorlama geliyor bana. Adam okula geldiği ilk gün Türkiye santranç şampiyonu olan Kaan'ı yeniyor. :D

Senaristlere sesleniyorum lütfen herşeyi bu kadar yapay yazmayın. Hayattan bir dizi olsun. Masalsı anlatımlar vb. şeyler bayatladı çoktan.

Ceren°Burak
26-06-11, 18:33
Emir-Derin Arkadsliginda okadar abartilicak birsey yokki... Öyle Rahatsiz edici Sahneler de yoktu.
Derin ve Kaanin arasi cok kötü zaten... Ben Sevgili olduklarini bile bilmiyordum :icon_whis
Derin'in Emir ile Vakit gecirmesinde kötü olan ne ? :icon_whis... Emir de zaten kötü birsey yapmiyor, Kiza gayet Arkadasca yaklasti. Ki zaten Kaan-Derin cok yakinda ayrilir... Dogru düzgü bir Iliskileride yok zaten :whistle2

Daha ilk Bölüm ama umarim birkac Bölüm sonra asil Ciftler belli olur :img-eat:
Emir-Derin Sahnelerini merakla bekliyorum :img-in_lo

hediye
26-06-11, 21:10
Emir-Derin Arkadsliginda okadar abartilicak birsey yokki... Öyle Rahatsiz edici Sahneler de yoktu.
Derin ve Kaanin arasi cok kötü zaten... Ben Sevgili olduklarini bile bilmiyordum :icon_whis
Derin'in Emir ile Vakit gecirmesinde kötü olan ne ? :icon_whis... Emir de zaten kötü birsey yapmiyor, Kiza gayet Arkadasca yaklasti. Ki zaten Kaan-Derin cok yakinda ayrilir... Dogru düzgü bir Iliskileride yok zaten :whistle2

Daha ilk Bölüm ama umarim birkac Bölüm sonra asil Ciftler belli olur :img-eat:
Emir-Derin Sahnelerini merakla bekliyorum :img-in_lo
kesinlikle yorumuna katılıyorum. bu arkadaşlıkta abartılacak bişey yoktu. emir derini kendine yakın hissetti ve tabikide okulda birileriyle konuşması lazımdı öle değilmi napsın çocuk bütün sene yalnız mı takılsın.emir derinden hoşlanmış olabilir bence de hoşlandı hatta kaanla olan ilişklerine de pek inanmak istemedi ve sarılırken görüncede üzüldü kıyamam :img-blush tamam kaan babasız büyümüş ama her babsız büyüyen çocuk kaan gbi kendni beğenmiş şımarık oucaksa yandık demektir.her şeye rağmen kaanında çok kötü biri olduğunu düşünmüyorum.içinde bi yerlerde çok ii bi insan var.ve umarım içindeki bu iyilik emirle kardeş olduklarını öğrendikten sonra ortaya çıkacak diye düşünüyorum bu ikilinin güzel sahnelerini merakla bakliyorum.bu arada bna derinle emir arasındaki tek engel kaan olmuycak gibi geliyo adada emire bir garip baktı sanki.nese hepsini izleyip görücez.hepinize ii yorumlar.

^nymph^
26-06-11, 22:02
Emir Ve Kaan öz kardeşler ama birbirlerinden çok farklılar.
Ben Emir çok iyi birisi,Kaan'da şımarık kötü birine benziyor diye kesin yorumlar yapmak istemiyorum.

Sadece şöyle birşey diyebilirim.
Emir çok şanslı bir çocuk.
Kaan ise şanssız bir çocuk.

Niye?
Çünkü Emir öz babası ve onu en az öz annesi kadar seven bir anne tarafından büyütülmüş,sıcak bir aile ortamları var.

Kaan ise babasının bile kim olduğunu bilmiyor,annesine soruyor,cevap alamıyor.
Ve anladığım kadarıyla da annesi ile sorunlu bir ilişkisi var.

İzleyip göreceğiz ama Kaan'ın hikayesi öyle sığ,basit bir hikaye değil,şımarık filan ama aslında iyi birisine benziyor gibi.

Emir'de iyi bir çocuğa benziyor.İki kardeş arasında gelişecek olayları çok merak ediyorum.

Keyifli yorumlar.

LAZKUZİ
26-06-11, 23:55
kaan kötü biri diel evet ama çok küçümsüor etraftakilerini bakalım ilerde bu huyu değişirmi bilmemde emir derine kafyı takmadı sadece arkdş olmayaca çalışıor ama kötü niyeti olduğunu sanmıorum onun karakteri çok düzgün biri etkilenme olabilir ama elinden alacağını sanmıorum ben :img-wink:emir karakterini bilmiorum çok sevdim oyunculuğu çok güzel dizide oyunculuğu oturan tek karakter o diorum ben açıkçası fragmanda kardeşelr kavga etmiş inş dahada ileriye gidilmez 2 kardeşin bi kıza aşık olamsı kötü ama biri kardeş olduklarını öğrenince vazgeçecek diorum buda emir olur gibi gelior nedense :img-wink:en çok emirin annesine kavuştuğu zmaanı ve emirin kaanın kardeş oldukalrı zmanı bekliorum bu durumalrda epeyi bi zamandan sonra olur heralde

nazlikiz
27-06-11, 00:02
emir derinmi yoksa kaan derinmi yerine emirle kaan arasindaki iliskiyi cook merak ediyorum ikili arasindaki kardesligi umarim güzel islerler ben asktan cok kardeslige önem veriyorum cünküü:)

bide tabiiki ikisinin ortak kardesi var (kizin adini unuttum:S) onunda kaanla arasindaki bagin cok iyi islenmesini umuyorumki bu durumu lnce kaan ögrense bi anda iki tane kardesi olmus olucakki emir cok daha baska olucak tabii kaan zaten problemli biri bu durumu kaldiramaz gibi geliyor

emirde (kaybolmadan önceki emre) duygusal biri annesini tanidigindaki tepkisi umarim güzel islenir

vesselam dizi güzel kaan ve emir yani gürbey ve ozan dahada süperler asktan cok kardeslige önem verilir umarim ... ve derin yüzünden düsman olmazlar birbirlerine

DamlamSin
27-06-11, 00:27
buda benden pek güzel olmadi zaten öylesine yapmistim :img-hyste

http://www.yukleresim.com/images/14531607255209031832.jpg (http://www.yukleresim.com/)

bitanem_61
27-06-11, 07:35
emir ve kaan kardeşlerden söz açılmışken balıklama dalayım, dizide sevmediğim tek şey bu kılişe oldu, yani çok mecburmuydular iki kardeşi aynı kıza aşık etmek bu bildik senaryo, yani farklı iki kız olamazmıydı, olurdu pekala, ilerde yenge muhabbetleri(çok sevmesemde şakaları güzel olurdu) ama yok illede aynı şeyi izletecekelr

hanım kızımız hangisini seçeçek ki belli emiri seçer malum öteki ile bir dargın barışık, diğeri daha ona uygun gibi vs vs

ha hangi kardeş daha iyi yada kötü derseniz, bence ikiside şu an için aynı hamurdan, sadece yaşam şartlarından dolayı bizi mütevazi diğeri çılgın ama özünde ikiside iyi, ikiside yardım sever, bakınız sevdiği kızın babasının başında bekleyen kaan, şımarık birinin yapacağı bir şey değil bu, onun şımarıklığı dedesini delirtmek bence

nurgül_7
27-06-11, 09:38
Dizi iyi hoş da sürekli tekrarını görmekten gına geldi. :865323derini hiç sevmedim:img-beee: Emire de arada uyuz olmadım dğeil ama bakıyorum ki herkes Emirci olmuş:865323 Emir&Ada veya Kaan&Ada olması taraftarıyım her şeyden önce Ada'cıyım.:img-in_lo Kız tam benim kafada "ben öyle vıcık vıcık ilişki yaşayamam hiç bana göre değil" dediğinde kendimi gördüm resmen:img-hyste gerçi tükürdüğünü yalayacak gibi druyor ama olsun her daim Adacıyım =D

sesma
27-06-11, 10:13
Ben böyle dörtdörtlük insanları pek sevemiyorum , ama insan yakışıklı olunca .:img-in_lo Evet Emir'den bahsediyorum .
Çocuk tatlı ya ama Derin'le hiç mi hiç yakıştıramıyorum . Daha doğrusu Derin'i hiç sevmedim fakat daha ilk bölüm , yani daha yerine oturmamış bir karakter . İnşallah oturur yoksa antipati oluşacak Derin' karşı .:icon_whis
Bende Ada'cıyım , beğendim kızı böyle kızları hep sevmişimdir zaten . :img-in_lo
Kaan'ı da sevdim Derin'i çok seviyor ama Derin kıymetini bilmiyorum.
Ada&Emir'e gelince belki Emir Ada'yı hiç sevmeyecek ama Ada onu çok sevicek gibime geliyor. :img-in_lo

T!L߀_$€L!M
27-06-11, 10:17
Adada biraz Brooke'u anımsadım ben.:img-in_lo Bu dizi gerçekten OTH'den esinlenilmiş bence.:img-blush
Emir ve Ada. :love01:Sanırım, Brucas'cı olduğum için bu çiftin biraz önceliği olabilir.:img-hyste:img-in_lo

sesma
27-06-11, 10:21
Adada biraz Brooke'u anımsadım ben.:img-in_lo Bu dizi gerçekten OTH'den esinlenilmiş bence.:img-blush
Emir ve Ada. :love01:Sanırım, Brucas'cı olduğum için bu çiftin biraz önceliği olabilir.:img-hyste:img-in_lo

Aman canım ya Brucas'a benzemesin sonu .:icon_sorr
Bende benzettim bak sen deyince .:whistle2
Ada çok havalı bir kız ya . Böyle cool . :img-in_lo

Laltul
27-06-11, 12:34
herkese merhaba,
dizi'yi yeni izledim.bekliyordum acaba nasıl bir dizi diye,hikayesiyle karışık ama anlaşılmaz değil.
iki kardeşin hikayesini bundan sonra ne olacak diye bekliyorum.
bu hikayede söylenen yalanlar çok ağır
özellikle öne çıkan üç karakter var,handan,kaan ve emir
aylin ve kızına şimdiden antipatim oluştu.aylin kendini düşünüyor,handanı görmemiş olmasına rağmen kulaktan duyma şeylerle yargılıyor acaba aynı şey onun da başına gelseydi ne yapardı.çocuğu kaybolsa kendini kaybetmez miydi?
başkasının çocuğunu sahiplenmiş,üzerinde emeğim var deyip emir üzerinde hak görüyor.
handan yoksa niye bu kadar sert olsun,yaşadıkları yüzünden oğlu kaan'la bile arası kötü,istesede ılımlı ve yumuşak olamıyor.
kaan'ı sevdim diyebilirim,aslında kaan doğrucu ve hoşlanmadığı insana tavrıyla sözleriyle belli ediyor,saklamıyor.
emir,kız kardeşi gibi değil.iyi bir çocuğa benziyor.
emir ve kaan kardeş olduklarını öğrenseler çok iyi anlaşırlar.
hele kavga sahnesinde yorgunluktan yan yana oturmuş birbirlerine laf atmaları,eğlenceli ve komiklerdi.

e(c)emm
27-06-11, 12:53
Emir&Ada:img-in_lo ıkılısı aslında guzel olur.
Derın&Emır'den daha ıyı olacagı kesın şu Derını pek gozum tutmadı.
Emır Adaya asık olsa o daha cok kabulum.:img-wink:
Ama ben Emır'ın hıcbır zaman Adaya gercekten asık olacagını falan dusunmuyorum.Maglum onun Derıncıgı var.:img-beee:

Fragmanda Emır'ın elı kanlı falan yıne Kaanla kavga ettıler sanırım ıkı kardes degmıcek bır kız ıcın bırbırlerını gırıyorlar.:whistle2

Keske şu Derın rolu ıcın baska bır oyuncu secselermıs AFK olmasa bu rol ıcın Hazal kaya muhtesem olurdu.

zeyde
27-06-11, 13:24
ben bu diziyi beğendim galiba...bir sonraki bölümüde izlerim büyük bir ihtimal...oğlançelerin iksinide sevdim emirde kaanda kendisine göre özel ve güzel çocuklar...ama kızçelerin hiç birisinide gözüm tutmadı yani hiç birisindende elektirik alamadım...derinide sevemedim iki oğlançeyede yakıştıramadım şimdi bu derin kız içinmi iki güzel kardeş kapışacaklar bu kız için değmez paşalarım siz daha iyilerini bulursunuz biraz etrafınıza bakın mutlaka vardır size uygun güzel kızçeler...hem mümkünse ayrı ayrı kızlara aşık olun cennet ülkemde kız kökü kesilmiş gibi iki kardeşin aynı kıza aşık olmalarından gına geldi...Reca ediyorum lutfen aynı kıza aşık olmayınız...

NE OLDUĞUNU BİLMEDİĞİM BİR UMUDUM VAR HALA....

TuNaYY
27-06-11, 13:51
Ben Emiri pek sevemedim.Yani ailesiyle hali felan güzelde Kaandan daha ukala sanki.Ama yinede forumda Derinin Kaanın sevglisi olduğunu bilmesine rağmen peşinden koşması eleştirilmiş.Ben buna katılmıyorum.Sonuçta o zmanalr ayrılrdı.Derin,Emirin yanında Kaana bağarmıştı,böyle olursa kim asılmaz ki:img-hyste

Bu arada her tvyi açtığımda görmekte midem bulandı:img-hyste
Neyseki yeni bölüm geliyo
yoksa 1. bölüm içime işleyecekti:img-hyste

medsul
27-06-11, 16:37
Atv'nın kendi sitesinde 2.bölüm fragmanın yeni olanı izledim..:)
derin'i sevmiyordum zaten ama şimdi iyice uyuz olmaya başladım....:img-beee:
kız bir kaan'a sarılıyor bir emire sarılıyor..:img-beee:
madem kaan'ı sevmiyorsun o zaman adamdan uzak dur..ne öyle sarılmalar sırıtmalar...:img-beee: uyuz kız..
emir zaten hemen atladı kızın üstüne..hangı ara aşik oldu anlamak mümkün değil..

fragmanda sanırım bir partı var...kaan ile derin dans ediyor..gündüz vakti bir yerde derin emire sarılıyor...sonra sanırım gecede kavga ediyorlar kaan ile emir...

ömer garipim yine karısını mutlu etmeye çalişiyor..geceliyin geziyorlardi..
:icon_sorrheralde hayatta en kötüşey kendisini kandırmaya çalişmasıdır..karısı bir yana mutlu olduguna handanı unuttuğuna kendisini inandırmaya çalişiyor....:icon_sorr
merakla beklediğim sahne ise ömer ile handan sanırım handanın şirketinde kavga ediyorlar..ömer bağırıyordu..sonra silah patlıyor..heralde silah handanındır....:):):)

edit.acaba handan&ömer neden kavga ediyorlar..çünkü bayağı birbirlerine kızgınlar...heralde malum sır ortaya çıkmaz değilmi..hanı şüpelenseler bile ilk zamanlar ınkar ederler...
aslında bende bu sırrın en azından handan ve ömerin en azından bir kaç bölüm daha gizli kalmasını istiyorum..
hemen öğrenmeleri bana kalırsa oldu bittiye gelir..:)

umarımda öyle olur..gerci özet çıksa anlaşilir herşey..:)

LAZKUZİ
27-06-11, 16:55
kusura bakmayında kaan mı derini sevior seven insan aldatır o zaman adam belli derini aldatıor sonra derini seviorum dior gününü gün edip sonra derin ben seni seviorum demek kolay yani kaan sağlam ayakkabı deil evet kötü bri deil ama bi kızla idare edecek birisine benzemior gibi :img-wink:emirin hatası derinle bu kdr yakın olması ama bunuda malasef kaan yapıor onun her an tepkisi çocuğu derine itior derinde kaanın bu durumuna benze azda olsa babası yüzünden bi şey demior çünkü babası o şirkette çalışıor eğer ayrılırsa kovulacak belki eli kolu bağlı o yüzden mecburen sevgililer emirin kaandan farklı olması kendini ona yakın hissedior oalbilir kız babasındanda bi şeyler görmemiş kaandanda yani sevgiye muhtaç biri :img-wink:

Ceren°Burak
27-06-11, 18:07
Fragmandaki Kaan-Derin Sahneleri sinirimi bozdu :fighting2
Derin bir Emire sariliyor, sonra Kaan'la gülüsüyorlar Dans ediyorlar... Kaan Cicek almis galiba o yüzden öyle siritiyodu Derin...

Umarim birkac Bölüme Ciftler beli olurda KaanDerin Sahneleri izlemek zorunda kalmam :fighting2

Ada da Emiri kesiyodu :) :img-hyste

Güzel bir Bölüm olucak kesinlikle, en merak ettigim Sahne Handan&Ömer in Sirketteki Sahnesi. Tartisiyorlar sonra... Handan vuruluyor galiba bayildigina göre... Ates eden Ömer ise, niye vuruyor kadini ? :icon_whis

cansel mania
27-06-11, 18:45
şimdi izledim de yeni fragmanı. Derin hem Emire sarılıyor:kahve hem de Kaanla birlikte. hiç sevmem bir onunla bir bununla modunda olanları. zaten nedense ısanamadım şu kıza. Kaan istiyor diye:img-in_lo beraber görmek istiyorum onları. illa biri gelecek(Emir) ve varolan bir çiftin(KaanDerin) aralarını bozacak blabla böyle olmasın birsefer de devam etsin. Emir başkasını bulsun kocaa okulda ikisi de aynı kızı sevecek ya:whistle2 Ada var mesela..
Ada diyordu, uzun süreli ilişkiler tarzım değil faln hem kızın böylelikle bakış açısı değişmiş olur:)
gayet de yakışırlar hem.

Ömer&Handan cephesinde durum bayağı gelişmş görünüyor.
Ömer vuruyor sanırım Handanı fakat ters köşe de olabilir.

Handanın elini sıkan Aylindi sanırım aralarındaki diyalogu merak ettim.

Kaan Emir kardeşliğini görmek istiyorum ben çiftlerden çok. onların sahneleri çok hoşuma gidiyor.
bolbol görürüz umarım.

ayrıca ben üniversite havası göremiyorum daha çok lise gibi:) giysiler faln.. ne biliyim
bu konuda daha çok özen gösterilmeli.

esmer_-ezel
27-06-11, 19:46
2.fragmanı izlemedım nerden izleyebılırım:icon_whis
neyse sızın yorumlara bakılırsa ben yıne derıne sınır olacam kıza bak yaaaa sevgılısı var ama ıkıgun tanıdığı bırıne mavıu boncuk dağıtmaktanda çekınmıyor kaaana yazık kı böyle bır kızı sevmış :img-tomat
ofıste tartışma varmış sebebı ne acaba bırbırlerını seven:img-blush ıkı kışı nasıl oluyorda karşı karşıya gelıtyorlar garıp handan vurulmuş neden acaba
aylın sınır:img-beee:
emır ıçın artık bırşey demıyom ne olduda elı kanlandı acaba:icon_whis

Ateş
27-06-11, 20:02
Merhaba arkadaşlar bende diziyi fazlasıyla beğenenlerdenim hurra diye dalıcam biraz ama, Handan ve Ömer ci olarak sanırsam Handan'ı Aylin vuruyor. Fragmanı izlediğimde, Aylin'in ofise gelip Handan ile el sıkıştığını gördüm. Şayet Ömer ile Handan'ın tartışmalarına tanıklık edip onları görürse böyle birşey yapma ihtimali çok fazla zira dediğiniz gibi Aylin takıntılı bir kişilik. Ömer büyük bir ihtimal Aylin in elinden silahı almıştır fragman yanıltmasıdır gibi geliyor bana...

esmer_-ezel
27-06-11, 20:13
aaaaa fragmana bakılırsa ömer değilmiş handanı vuran zıra handan vururlur vurulmaz gıdıp handanı tutuyor derın yıne sınır herkese mavı boncuk dağıtıyor en çok handanömer ı merakj edıyom

damla naz
27-06-11, 20:41
Ayy bu Derin'i hiç sevmedim bu gidişle sevemicem de... Kız buldu tabi 2 tane yakışıklı, tatlı, lokum gibi çocuğu ikisine de mavi boncuk dağıtıyor. Bizimkiler de onun peşinden koşuyorlar. Ee tabi kızın havalanması normaldir. Bence Kaan&Ada olsun. Emir de alsın Derin'ciğini mutlu olsun işte sonunda Kaan'ın elinden kız arkadaşını alabildim, Derin benim oldu diye... Hiç sevmem böyle bir ona, bir buna giden kızları... Evet evet Emir-Derin olsun. Kaan'cığım o kızdan kurtulsun, peşini bıraksın. Kaan&Ada olsun. Ama bu dizide görülen o ki Emir mükemmel, kusursuz bir çocuk ya dizide ne kadar kız varsa ona aşık olur şimdi. Kaan da ortada kalır öyle... Ben Kaan&Ada olsun diyorum ama kesin Ada da mükemmel karakter Emir'e aşık olur.

Sabıkalı!
27-06-11, 21:50
Dizinin fragmanları pek çekici gelmedi ama izlediğimde fena değildi..Konusu biraz karışık ama anlaşılmıyacak kadarda değil..Gine kılasik türk dizisi ama farklılıkları var tabi, ben sevdim sürüklüyo yani..
Birde Derin'in yerine yanındaki kız.. Bikaç yerde gördüm oyuncuyu hep kötü karakterlerde şimdiki rolüde güzel ama bozmazlar inşallah.
Eli boş gelmek istemedim Emir:img-in_lo
http://www.yukleresim.com/images/00365071955168879604.jpg (http://www.yukleresim.com/)

LAZKUZİ
27-06-11, 23:48
fragmanı izledim bu derin ne sevimsiz bi şey ya emire sarılıor sonra kaanla dolaşıor ne yaptığı belli deil böle kızlardan hiç hoşlanmam çok gıcık oldum burda emirin suçumu var zavallım oda bi ona mavi boncuk bi kaana şaşırdı yavrucak ama adayı bende tuttum harika bi şey güzeliğde varr ben emir ve adacıyım emir boşver derini sen adaya bak adaya derinlere dalma :img-in_lo:img-in_lo

appi_4
28-06-11, 00:37
böyle forumlarda hiç yazı yazmam sadece okurum ama bu dizi süper ve kesinlikle dizinin ilerleyen bölümlerinde ADA çok önemli bir karakter olucak bana one tree hilldeki brooke davis'i hatırlattı

<<zanessa>>
28-06-11, 00:40
Ya ben en çok adayı sevdim
İlk bölümde çok fazla yoktu gerçi
Ama ilerleyen bölümlerde aşk üçgenine girip üçgeni genişletecek diye düşünüyorum
Ve daha güzel :D

Z€hRaa
28-06-11, 00:52
Derin güzel gerçekten.
Ama karakteri önemli ikili davranması falan.
Ben DerinEmir istiyorum.
Ama Kaan'a da yazık olacak. Çocuk sevgisiz büyümüş tek dayanağı Derin :icon_sorr
Sanırım pek de memnun olmayacağım izlerken.
Ama Emir :img-in_lo

+ Derin Sercan Badur ile beraber 'Eti Hoşbeş' reklamında oynamış kendi keşfim :img-hyste

e(c)emm
28-06-11, 11:18
Derin güzel gerçekten.
Ama karakteri önemli ikili davranması falan.
Ben DerinEmir istiyorum.
Ama Kaan'a da yazık olacak. Çocuk sevgisiz büyümüş tek dayanağı Derin :icon_sorr
Sanırım pek de memnun olmayacağım izlerken.
Ama Emir :img-in_lo

+ Derin Sercan Badur ile beraber 'Eti Hoşbeş' reklamında oynamış kendi keşfim :img-hyste
Evet etı hosbes reklamında oynamıs sanırım dun reklamları ızlerken bende farketmıstım.

Daha oncede yazmıstım Emır:img-in_lo kımınle olursa olsun kabulumdur.
Kaan'ın yandaslarından bırıyle ask yaşamaya baslasa:img-hyste dahı desteklerım.
Ah Ozan ah:img-in_lo:love01:
Ama Ada&Emır:img-in_lo tercıhımdır.
Kaan Derıncıgı ıle mutlu mesut cok sevıyor onu sevenlerı ayırmamak lazım.
O yuzden benım ıcın Kaan&Derın guzeldır.

Z€hRaa
28-06-11, 11:28
Evet etı hosbes reklamında oynamıs sanırım dun reklamları ızlerken bende farketmıstım.

Daha oncede yazmıstım Emır:img-in_lo kımınle olursa olsun kabulumdur.
Kaan'ın yandaslarından bırıyle ask yaşamaya baslasa:img-hyste dahı desteklerım.
Ah Ozan ah:img-in_lo:love01:
Ama Ada&Emır:img-in_lo tercıhımdır.
Kaan Derıncıgı ıle mutlu mesut cok sevıyor onu sevenlerı ayırmamak lazım.
O yuzden benım ıcın Kaan&Derın guzeldır.

Katılıyorum ya.
Öyle klasik bir aşk olacağına AdaEmir olsun demi :img-in_lo
Emir varsa ben de varım zaten :img-hyste
Kaan'a da yazık olmasın. Gerçekten babasızlık,sevgisizlik çok kötü :icon_sorr

Emir de annesini öğrenince ne yapacak acaba.
Kime kızacak çocuk.
Kandırdılar bunca yıl, babası annesinden ayırdı. :icon_sorr

ceren_burak
28-06-11, 13:03
Bende dizi begenenlerdenim.
benim ilgimi genç oyuncular genç çiftlerden daha çok handan-ömer ilgimi çekti.:img-in_lo derini oynayan kişinin oyunculugu çokkötü. zaten hiçte sevmedim.
handan-ömer geçmişleri gelecekleri merakla izlicem bir çiftler.:img-in_lo

e(c)emm
28-06-11, 13:08
Emir de annesini öğrenince ne yapacak acaba.
Kime kızacak çocuk.
Kandırdılar bunca yıl, babası annesinden ayırdı. :icon_sorr
Sorumlu kısılere kızar heralde buyuk ıhtımal babaannesı ve dedesı maglum ıkısı planları yapmıslar ve uygulatmıslar.
Babasına da kızar tabı kım kızmaz gercek annesını bıldıgı halde kendısınde saklamıs.

Ben Kaan&Emır'ın kardes olduklarını ogrendıkten sonra kı ılk cumlelerını ve tavırlarını merak edıyorum.
Ilk cumleler heralde boyle olur.
-Nayır nolamaz bız sımdı gercekten kardes mıyız:img-hyste
Handan/Ömer:Yıllarca sızden bunu sakladık bızı affedın.:img-hyste
Yesılcam tadında bır replık beklerım bu dızıden konu da zaten yesılcam fılmlerınlerını aratmıyor.

LAZKUZİ
28-06-11, 13:59
Bu gece Sermiyan Midyat ve Ebru Cündübeyoğlu Saba Tümerle Bu Gecenin konuğu olacak.İzlemek isteyenlerin dikkatine CNN Türk te 23.30

izlemek istiyenlere duyrulur ilerdeki bölümlerde neler oalcak belki ipuçları alırızz :img-wink:

medsul
28-06-11, 14:28
Ben bu derin'e güngeçtikçe uyuz oluyorum..şimdi 2.bölüm resimlerine baktımda bu kızı anlayan birisi varsa banada anlatsın..resmen kız iki çoçuğada mavi boncuk dagıtıyor...bir emire bir kaana...:img-beee::img-tomat

umarım bu kızın sahneleri çok fazla değildir..zira bu kızı izlemek istemiyorum..hayatta en nefret ettiğim kişilik tarzı..kararsızlar..:img-beee:
artık senaristler bir parmak bal derin&emir'cilere bir parmak bal derin&kaancılara verirler...:img-tomat

ömer yangından aylini kurtarıyor..sonrada kara kara düşünüyorlar...
ama onca resmin arasında bir ömer&handan resmi koymamişlar.

vallaa hepsi yalan ben sadece handan&ömeri merak ediyorum..acaba neden kavga ediyorlar..ne diyorlar..
ooff hiçdeğilse sesli fragman çıksa özet çıksada merakımız azda olsa gitse..:)

LAZKUZİ
28-06-11, 14:48
Ben bu derin'e güngeçtikçe uyuz oluyorum..şimdi 2.bölüm resimlerine baktımda bu kızı anlayan birisi varsa banada anlatsın..resmen kız iki çoçuğada mavi boncuk dagıtıyor...bir emire bir kaana...:img-beee::img-tomat

umarım bu kızın sahneleri çok fazla değildir..zira bu kızı izlemek istemiyorum..hayatta en nefret ettiğim kişilik tarzı..kararsızlar..:img-beee:
artık senaristler bir parmak bal derin&emir'cilere bir parmak bal derin&kaancılara verirler...:img-tomat

vallaa hepsi yalan ben sadece handan&ömeri merak ediyorum..acaba neden kavga ediyorlar..ne diyorlar..

şimdi fotolara baktımda haber verdiğin için saol arkadaşım burda ne emirin nede kaanın suçu var kız iki kardeşi birbirine düşürüor hatda kan döktürüro emirin elinde kardeşinin kanı var kız emire sarılıor o sabahın gecesinde kaanla sarmaş dolaş böle kızlar gerçekten varmı be hemcimimden utandım aylin evi yakıor bu kadının psikolojisi yerinde deil nasıl o evi eski haline getireckelr evsiz kalmışlar ömerin aylinden çekeceği çok şey var belli:img-wink:emir ve adanın bi resmi var ay çok şekerler ya kartpostal gibiler ada emirin partiden gidişini görüro peşinden gidior heralde sonra konuşuorlar harika görünüorlar kaan ve derinde çok mutlulular sarmaş dolaşlar ama bi yandanda derin emire sarılmayıda unutmuor gıcık şey :img-tomatemir ve adacıyım kesinlikle iki kardeşi birbirini düşüren derine bi an önce kendisine gelemsini istiorum yoksa emr ve kaan için her şey çok daha kötü aolcak

Ateş
28-06-11, 15:31

Aynen tatlım dediğin gibi bende Handan ile Ömer i merak ediyorum gençler pek ilgimi çekemedi. Aslında gençlerden çok Handan-Ömer-Aylin üçlüsüne odaklansalar daha iyi olacak... Ve olaylar çok mu hızlı gelişiyor yoksa bana mı öyle geliyor ?

medsul
28-06-11, 15:49
şimdi fotolara baktımda haber verdiğin için saol arkadaşım burda ne emirin nede kaanın suçu var kız iki kardeşi birbirine düşürüor hatda kan döktürüro emirin elinde kardeşinin kanı var kız emire sarılıor o sabahın gecesinde kaanla sarmaş dolaş böle kızlar gerçekten varmı be hemcimimden utandım aylin evi yakıor bu kadının psikolojisi yerinde deil nasıl o evi eski haline getireckelr evsiz kalmışlar ömerin aylinden çekeceği çok şey var belli:img-wink:emir ve adanın bi resmi var ay çok şekerler ya kartpostal gibiler ada emirin partiden gidişini görüro peşinden gidior heralde sonra konuşuorlar harika görünüorlar kaan ve derinde çok mutlulular sarmaş dolaşlar ama bi yandanda derin emire sarılmayıda unutmuor gıcık şey :img-tomatemir ve adacıyım kesinlikle iki kardeşi birbirini düşüren derine bi an önce kendisine gelemsini istiorum yoksa emr ve kaan için her şey çok daha kötü aolcak

Vallaa sorma biz bu derin&aylin ikilisinden çok çekeceğiz..:img-tomat
derin güya asi havalarına giriyor ama işte olmuyunca olmuyor..
kızın her iki çoçuğa sarıldıgındaki yüz ifadesi aynı..aynı sırıtış var yüzünde..hoşnut ifadesi yani..:img-beee:
aslında bende herkes gibi ada&kaan çiftini destekliyorum..:)
gerçi ada şimdilik emirden hoşlanıyor ama ilerde kaaana aşik olursa sevinirim...:)

aylin belki bazı konularda haksız sayılmaz ama oda asla normal değil....
evi senınde dediğin gibi kesinlikle o yakıyor olmali..adam ömerin handana halan aşik olduğu onu gördüğü an herşeyin değişeceğini biliyor olmali..kimbilir geçmişte ömer handanı unutmak için neler yaşadi..aylin nelere tanık oldu..bunlarıda izlemek isterim..:)

Aynen tatlım dediğin gibi bende Handan ile Ömer i merak ediyorum gençler pek ilgimi çekemedi. Aslında gençlerden çok Handan-Ömer-Aylin üçlüsüne odaklansalar daha iyi olacak... Ve olaylar çok mu hızlı gelişiyor yoksa bana mı öyle geliyor ?

Sorma canım,yarama bastın...:icon_sorr
Bende İlk bölümü izlemeden önce bile Handan&ömer çifti için izliyeceğimi söylemiştim...zira çoçuk çoçuğun aşkları ile ilgilenmiyorum..:)

Offf bende zaten neden kavga ettiklerini o yüzden merak ediyorum..acaba hemen çoçuklarla ilgili gerçeği mi öğrendilerde birbirlerine girdiler..
ben en azından beş bölüm gercekleri öğrensinler istemiyorum..ondan önce ilk karşilaşma sonrasındaki duygusal sahneleri izliyelim..

birden bire oldu bittiye getirmesinler.....:icon_sorr
vallaa çok üzülürüm...ben onların arasındaki aşkı izlemek istiyorum...:icon_sorr

Ateş
28-06-11, 16:05
Sorma canım,yarama bastın...:icon_sorr
Bende İlk bölümü izlemeden önce bile Handan&ömer çifti için izliyeceğimi söylemiştim...zira çoçuk çoçuğun aşkları ile ilgilenmiyorum..:)

Offf bende zaten neden kavga ettiklerini o yüzden merak ediyorum..acaba hemen çoçuklarla ilgili gerçeği mi öğrendilerde birbirlerine girdiler..
ben en azından beş bölüm gercekleri öğrensinler istemiyorum..ondan önce ilk karşilaşma sonrasındaki duygusal sahneleri izliyelim..

birden bire oldu bittiye getirmesinler.....:icon_sorr
vallaa çok üzülürüm...ben onların arasındaki aşkı izlemek istiyorum...:icon_sorr
Aynen tatlım bende izlemek istiyorum onların aşkını, Ömer in neden Aylin ile evlendiğini, hangi yalanlar sonucu bu duruma geldiklerini vs. Ama bu bölümde çoçukları öğreniceklerini sanmıyorum. Zira dizinin ana konusu o olduğu için uzatıcaklardır! daha doğrusu bana göre uzatmaları gerekir. Olurda 2. bölümde öğrenirlerse gerçekleri nasıl ilerler dizi hiç bir fikrim yok...

esmer_-ezel
28-06-11, 16:17
benıde ılgılendıren handanömer aşkı tabıkı:img-blushbırde takıntılı aylının yapacakları ama yınede kaanın mutlu olmasını ıstıyorum bu yaşına kadar hep mutsuz yaşadı emır ıse hep mutluydu hiç değilse bır parça mutluluk da kaanı bulsun ıstıyorum:img-in_lo:icon_sorr

cuulusoycu
28-06-11, 16:23
Dizinin tekrarını izledim..
Güzel bir proje beğendim...2.bölüm fragmanıd heyecanlı bir bölüm olcağının habercisi...
Karşılaşma olacak bakalım neler olacak :icon_whis

CveB
28-06-11, 18:37
2.Bölüm Özeti

Ümran ve Yavuz yıllar sonra karşı karşıyadır. Ancak bu karşılaşma, Ümran’ın yıllardır herkesten sakladığı sırrı da açığa çıkarmış ve onu perişan etmiştir.

Bu arada birbirlerini tanımayan Ömer ve Kaan, Şafak’ın barında karşılaşırlar. Müzik tutkuları baba-oğul arasında özel bir bağ oluşmasına neden olur…

Handan ise yıllardır duymadığı aşk sözcüklerini hiç beklemediği birinden duymanın şaşkınlığı içindedir.

Öte yandan Kaan, kalbini kırdığı Derin ile arasını düzeltmek için büyük bir sürpriz hazırlar. Ama kazadan sonra motora binemeyen Derin’e Emir’in de bir sürprizi vardır. Derin, ikisini affetmek için barışmalarını şart koyar. Bu yüzden evinde bir parti düzenleyen Kaan, Emir’i de davet etmek zorunda kalır. Derin için davete giden Emir ve Melis partide hiç hoş olmayan olaylar yaşarlar.

Kaynak: Atv

esmer_-ezel
28-06-11, 18:49
özet ıçın sağol
özet süper tabı kaan ve ömer kısmı baba oğul arasındakı ılışkı ayyy süper merakla beklıyorum:happy0064
handana gelınce kesın şu ortak olmaya çalışan gıcık aşkını ılan edıyordur umarım kaaan hattını bıldırır:img-tomat
derıne artık bırşey demıyorum ne halı varsa görsün barışmalarını şart koymuşmuş nıçın ıkısınede daha kolay mavı boncuk dağıtmak için mi peh:img-beee:
melis ve emır ne yaşayacakkı kesın zengın çocukjlarının karşısında küçük düşer malum senarıstın zengınlere karşı antıpatısı var yaaa:img-beee:umarım kaan katılmaz onlara

devreden
28-06-11, 18:51
cok güzel bir dizi eski yesilcam tadında cok begendim yeni bölümü merakla bekliyorum simdi hersey daha yeni basladı nasıl gelisecek acaba?