PDA

Tüm Versiyonu Göster : Marziye

gozde28
30-09-04, 20:28
arkadaslar
marziye adli diziyi aranizda izleyen varmi
oda cok guzel bir dizi idi
gulben ergen ile kadir inanir oynuyordu
ama bu diziyi ikidefa izlemis olsamda herdefasinda dizinin son bolumunu hep kacirdim
bu dizinin sonunu bilen varmi
lutfen bana yazarmisiniz

kupseker
01-10-04, 18:40
Ben de bu diziyi izlemiştim tam hatırlamıyorum ama galiba Kadir
İnanır ölmüştü.Aşkları ölümsüzleşmişti.

dilan_04
14-12-04, 18:37
Ben bu diziyi ilk çiktiginda izlememistim ama bu son bir kaç aydir Tgrt'de tekrarini verdiler ama simdi bitti..Hafta içi hergündü..Arada sirada rast geldimi seyrediyordum ama öylesine yani..Sanirim simdide yine Kadir Inanir'in bir dizisi basladi : "Derman Bey" adinda(oda tekrar),geçen gün görmüstüm..Marziyeye gelince,bence o kadar güzel bir dizi degildi ama yinede fena sayilmaz..Bazi anlar çok güzeldi ama bazi anlarda bana çok sıkıcı geliyordu...

Nazli_Niko
17-12-04, 16:45
arkadaslar
marziye adli diziyi aranizda izleyen varmi
oda cok guzel bir dizi idi
gulben ergen ile kadir inanir oynuyordu
ama bu diziyi ikidefa izlemis olsamda herdefasinda dizinin son bolumunu hep kacirdim
bu dizinin sonunu bilen varmi
lutfen bana yazarmisiniz

Walla Hatirlamiyorum :oops: Cok Uzun Zaman Gecti :wink:

gulbenci
17-02-05, 04:36
ben en son bolumunu izledim . Kadir inanir oluyor . Birisi tabancayla olduuruyordu ...

candy33
17-02-05, 10:19
bende hiç kaçırmadan izlemiştim.
en sonunda kadir inanır ölüyordu.sonra ak saçlı ak sakallı(!) bir adam ve genç bir çift görünüyor.meğersem bu hikayeyi o adam anlatıyormuş.en sonunda da marziye'nin kadir inanırın mezarına gelip gözlerinden kan döktüğünü söylüyordu.

gulbenci
17-02-05, 15:13
evet candy33 aynen oyle oldu

Ama o dizinin tekrarlari bile iyi rayting aldi !!!

umuttaciri
18-02-05, 11:37
DİZİNİN SONUNDA HAZAR BEY VURULUYOR VE TÜM İZLEDİKLERİMİZİN YAŞLI BİR DEDE TARAFINDAN İKİ SEVGİLİYE ANLATILMIŞ GERÇEK BİR HİKAYE OLDUĞUNU GÖRÜYORUZ.......................

alisan
26-08-05, 15:41
Bu dizi cok iyidi

glbnsvn
15-10-05, 20:40
Marziye Gülben Ergen'i tanımamızı sağlayan gerçekten çok güzel bir diziydi. Tekrarlarını bile izledik oturup sıkılmadan bunalmadan. a$kın, sevdanın ne demek olduğunu anlattılar bize Marziye ve Hazar. Yine olsa yine izleriz herhalde. Sonundaki "Mayıs yağmurları Marziye'nin göz ya$larıdır." söyleyi$i özellikle bu diziden etkilenen insanlar üzerinde durup dü$ünme eylemi yaptırmı$tır sanırım :)

ÇAKIL85
16-10-05, 02:13
güzel bir diziydi.izlemistim bende.sonunu izleymemistim ama malesef.bayagi oluyor dizi biteli ben orta sonda filandim herhalde.gülben ergeni çok severim,çok tatli biri,samimi.iyi de oynuyor.betül sahin vardi bide simdi beyaz gelnicikte gülizari oynuyor.harika ir oyuncu bence,marziyedede naciyeyi oynuyordu.
hos br diziydi,tekrari olursa gündüz kusaginda izlerim yine....

Petek_GE
16-10-05, 22:12
çok bir diziydi Gülben Ergeni tanımamı sağladı diyebilirim.. hiç sıkılmadan tekrar bölümlerini bile sonuna kadar izlediğim bir dizi..

1907
29-10-05, 03:39
Güzel bir diziydi. Gülben Ergen'i orada da çok sevmiştim ayrıca Kadir İnanır ile iyi bir çift olmuşlardı. O zamanın gayet iyi kitlesi olan da bir diziydi...

TubaHaykir
01-11-05, 02:17
Çok güzel bir diziydi gerçek bir anadolu kadının hikayesiydi...güçlü,saf,iyi bir anne ve sevdiği için herşeyi yapacak bir kadın..Gülben Ergen'i daha çok tanımamızı sağladı bendeki yeri apayrıdır...tekrarlarını her defasında bıkmadan heyecanla izledim yine olsa yine büyük bir heyecanla izlerim...:)

purna
16-11-05, 18:25
anasayfada yazılanlara gore tekrar baaslıyormus marzıye

nazmemoli
16-11-05, 18:56
SÜPEEEEEEEEEEEEEEEEEER..inş '''doğrudur'''

purna
17-11-05, 11:44
anasayfa ve gazete dergılerde yazıyor

gurbetci
17-11-05, 12:29
dizinin sonunda kadir inanir olmemis miydi?bu yeniden baslama hikayesi nasil olacak o zaman? :confused:

sumisali
17-11-05, 12:56
evet ya nasıl olcak yeniden başlaması ya o zman diğerleride başlasın acaba yine aynı kanaldamı olur yeniden başlayan dizileride gördük

sbuffy
18-11-05, 12:08
Marziye'nin Dönüşü!

İNANIR'LA GÜLBEN'İN OYNADIĞI 'MARZİYE' DİZİSİ İSTEK ÜZERİNE 6 YIL ARADAN SONRA YENİDEN ÇEKİLİYOR...
Dİzİnİn yapımcısı Osman Yağmurdereli yeni 'Marziye'ye dizisi için ön hazırlıklar yaparken dizinin yine çok büyük ilgi ve reyting toplayacağını belirtterek, 'Dizinin tekrarları bile gösterildiği kanalda çok büyük reytingler toplamıştı. Halk sevdiği diziyi hiç unutmuyor. Tekrar tekrar izlese bile bıkmıyor.' dedi. Gülben Ergen'i şöhrete kavuşturan dizi olarak tanımlanan 'Marziye'de ünlü aktör Kadir İnanır da 'Hazar Bey'i canlandırıyordu.

Tam zamanı
Osman Yağmurdereli ile ünlü sanatçı Gülben Ergen, katıldıkları bir davette uzun süre sohbet ettiler. Yağmurdereli Gülben Ergen'e, ''Kadir İnanır ile birlikte mükemmel bir ikili olmuştunuz. Halk sizi çok beğenmişti. Aradan 6 yıla yakın bir zaman geçti . Şimdi ikinizin birlikte oynayacağı yeni oyuncularla desteklenmiş yeni dizinin tam zamanı'' dedi.
http://www.gecce.com/pages/haber_detay.asp?haber=47581

purna
18-11-05, 15:22
aaa sahı kadır ınanır oldu dıgılmı aklıma yenı geldı nasıl olcak o zaman

Kaanca
15-12-05, 12:08
Gülben Ergen çok başarılıydı bu dizide.Fena reyting kırdığını hatırlıyorum hatta.

Kaanca
15-12-05, 12:09
aaa sahı kadır ınanır oldu dıgılmı aklıma yenı geldı nasıl olcak o zaman
Sevgili Purna zaten Kadir İnanır öldü ve dizi de bitti.

sinemim_g
02-03-06, 00:00
ya ben burayı yeni gördüm arkadaşlar....
marziyee hafta içi her gün tgrt de saat 14:45 te :img-icecr
dün izledimde çok duygukandım...hazar göğsünden yaralanıyor sonra hastaneden çıkıp marziyeyi görmeye gidiyor marziyede ata biniyor...
hazarı görünce iniyor çok tatlıymış orda gülben abla...kafasında kasket vardı üzerinde binici kıyafetii.....hazarın yanına gelip elini göğsüne koyuyor bişeyin varmı diyor hazar elini tutuyor orda bir müzik çalıyor offff.....çok güzel bir hikayeydi ya...
sonunda hazar ölüyor :img-huh: mezar başında yaşlı bir adam evlenmek üzere olan iki çifte bu aşkı anlatıyor...ve son cümlesi şu...
o gün bugündür marziyeyi gören hiç olmadı...en son ufak bir çocuğun onu mezar başında ağlarken gördüğünü,gözlerinden kan akıttığını ve birden kaybolduğunu duymuşrum...'''diyor...
o an müzik çalıyor marziyenin gözlerini ve hazarın gülüşünü gösteriyor...bir ağaç gösteriyor yanılmıyosam ağacın dalında marziyenin yazması sallanıyor ve orda son yazıyor :img-huh:

Keremcem0815
03-03-06, 21:57
ya ben burayı yeni gördüm arkadaşlar....
marziyee hafta içi her gün tgrt de saat 14:45 te :img-icecr
dün izledimde çok duygukandım...hazar göğsünden yaralanıyor sonra hastaneden çıkıp marziyeyi görmeye gidiyor marziyede ata biniyor...
hazarı görünce iniyor çok tatlıymış orda gülben abla...kafasında kasket vardı üzerinde binici kıyafetii.....hazarın yanına gelip elini göğsüne koyuyor bişeyin varmı diyor hazar elini tutuyor orda bir müzik çalıyor offff.....çok güzel bir hikayeydi ya...
sonunda hazar ölüyor :img-huh: mezar başında yaşlı bir adam evlenmek üzere olan iki çifte bu aşkı anlatıyor...ve son cümlesi şu...
o gün bugündür marziyeyi gören hiç olmadı...en son ufak bir çocuğun onu mezar başında ağlarken gördüğünü,gözlerinden kan akıttığını ve birden kaybolduğunu duymuşrum...'''diyor...
o an müzik çalıyor marziyenin gözlerini ve hazarın gülüşünü gösteriyor...bir ağaç gösteriyor yanılmıyosam ağacın dalında marziyenin yazması sallanıyor ve orda son yazıyor :img-huh:

Seni kutlarim canim.tam bir gülben ergen hayranisin!kutlarim.hemde yürekten!

sinemim_g
04-03-06, 01:17
Seni kutlarim canim.tam bir gülben ergen hayranisin!kutlarim.hemde yürekten!
teşekkür ederim ama bu işe ilk ona hayran olarak başlamadım diziye hayran kaldım önce sonra başladı gülben sevgim :icon_ange dizi için mail atmıştım çok sıcak ve samimi cevap gelince ister istemez bir sevgi seli oluverdi ogünbugündürde böyle :img-lady: marziye benim gelmiş geçmiş izlediğim en güzel aşk hikayelerinden biriydi yanarım yanarım hazarın öldüğüne yanarım :icon_evil

dgge
04-03-06, 16:59
...en son ufak bir çocuğun onu mezar başında ağlarken gördüğünü,gözlerinden kan akıttığını ve birden kaybolduğunu duymuşrum...'''
...bir ağaç gösteriyor yanılmıyosam ağacın dalında marziyenin yazması sallanıyor ve orda son yazıyor

valla ben bu diziyi 6. kez izliyorum sanrm bıkmadann usanmadan çünkü gerçekten mükemmel bir dizi :icon_ange dee seni bu kısmda dedklerini pek hatrladığımı söylemicem marziye'nin yazmasıı,çocuk mezarı fln : PPP

sinemim_g
04-03-06, 19:18
...en son ufak bir çocuğun onu mezar başında ağlarken gördüğünü,gözlerinden kan akıttığını ve birden kaybolduğunu duymuşrum...'''
...bir ağaç gösteriyor yanılmıyosam ağacın dalında marziyenin yazması sallanıyor ve orda son yazıyor

valla ben bu diziyi 6. kez izliyorum sanrm bıkmadann usanmadan çünkü gerçekten mükemmel bir dizi :icon_ange dee seni bu kısmda dedklerini pek hatrladığımı söylemicem marziye'nin yazmasıı,çocuk mezarı fln : PPP
ben öyle hatırlıyorum son bölümünü yalnış mı hatırlıyorum :img-huh: vall ben 3 kez izledim öyle hatırlıyorum bilmiyorum ama bir yazma hatırlıyorum ağaçta sallanan bunda eminim :img-huh: çocuk konusuda adam en son bir yerde görüldümü ne öyle bişey diyor ağlarken görüldü filan diyor :img-huh: yani ben öyle hatırlıyorum :img-huh:

iremgs
01-05-06, 00:38
ya arkadaşlar ben gülbeni çok beğenmiyorum bir türlü ısınamadım o kadına anlamadım hele kadir inanırı hiç sevmiyorum...

vanilia
24-06-06, 13:27
ya arkadaşlar ben gülbeni çok beğenmiyorum bir türlü ısınamadım o kadına anlamadım hele kadir inanırı hiç sevmiyorum...

Ben onun en çok sewenlerinden biriydim. onunla ilgili video yu görene kadar. şimdi hiç bir şeyine inanmıyorum!!!

gülbence
24-06-06, 22:03
arkadaşlar inanmıyorum ben bu başlığı nasıl görmedimmmmm!!!!! ya hayatımda izlediğim en güzel diziydi marziye. gülben ergen i o dizide sevmeye başlamıştım. ve şimdi tam bir fanım. süper ötesi bir diziydi...
sonunda hazar ölmüştü nasıl devam edecek bu dizi? haberi duyunca çığlık atım ama hazar öldü ve ben o sonu tam 6 kez izledim:icon_cry:

cyprus_hsn
25-06-06, 01:25
çok başarılı bir yapımdı Marziye.. Özellikle Gülben Ergen muhteşemdi.. yayınlandığı dönemde TGRT'nin yüzünü epeyce güldürmüştü aldığı reytinglerle .. Bu arada Marziye TGRT'nin en çok reyting kazanan yapımıydı..

girl01
25-06-06, 22:56
eskiden hep izliyordum, süper bir dizi,tekrarlarini verseler keske

gülbence
26-06-06, 00:52
off keşke olsa yine izlerim

theron
26-06-06, 14:35
arkadaşlar bana marziye'nin ilk zamanlardaki bölümlerde Hazar ile evlenecekken(eski sevgilisi yüzünden evlenememişlerdi.)giydiği gelinlik resmi lazım...Bana yardımcı olabilir misiniz?

gülbence
26-06-06, 22:30
ben çok aradım onu sadece karpostal olarak var:(

*arife*
28-06-06, 13:40
gülben ergeni çok sevdiğim için izliyodum

MEHMETAKIN
01-07-06, 23:38
Arkadaşlar... Son bölümün fotoları olan var mı?
:img-icecr

kursunigulben
10-07-06, 23:54
bu dizi gülben ergenin BAŞROL ALDIĞI ve ennn iyi olan dizileri arasdında .
ben Gülben'imin en çok son 3 dizisine bayıldım
MARZİYE,DADI,HÜRREM SULTAN...bunlar benim için çoook özel yerdeler.
Gülben Ergen'in her dizisi süper...:))

*arife*
13-07-06, 16:50
ben ablamın zoruyla syrediyodum ama gülben ergeni çok seviyodum
hala çok seviyorum

özzz
13-07-06, 16:56
gülben için izliyordum

gülbence
13-07-06, 21:20
Arkadaşlar... Son bölümün fotoları olan var mı?
:img-icecr
evet ark yardımcı olun lütfen

Kaan 82
14-07-06, 00:48
bu dizide hic oyuncu degisikligi oldumu ne biliyim yani mesela bir rolü iki kisi oynadimi hic

umuttaciri
14-07-06, 01:14
bu dizide hic oyuncu degisikligi oldumu ne biliyim yani mesela bir rolü iki kisi oynadimi hic

Oyuncu değişikliğinden çok yönetmeni değişmiştir bu dizinin 3 yada 4 yönetmen değişti diye hatırlıyorum

Kaan 82
14-07-06, 01:17
Oyuncu değişikliğinden çok yönetmeni değişmiştir bu dizinin 3 yada 4 yönetmen değişti diye hatırlıyorum

ya oyuncu degisikligi ayni rolü oynayan ikinci kisi olmadimi

gülbence
15-07-06, 21:03
yok hiç olmadı

cyprus_hsn
18-07-06, 04:13
yayınlandığı dönemde herkesi ekran başına kilitleyen müthiş bir diziydi.. gülben ergenin sanat yaşamında apayrı bir yeri var marziyenin.. TGRT'yi yayın hayatında ilk kez zirveye taşıyan yapımdı Marziye.. tekrarları bile TGRT'ye iyi reytingler kazandırmıştı..

cyprus_hsn
18-07-06, 04:15
Marziye 1998

Yönetmen
Taner Akvardar
Melih Gülgen
Erdoğan Tokatlı
Avni Kütükoğlu

Senaryo Yazarı
Nuran Devres

Müzik
Ali Otyam

oyuncular

Kadir İnanır
Gülben Ergen
Anta Toros
Nilüfer Aydan
Hilal Aslangiray
Ekrem Bora
Orhan Günşiray
Betül Şahin
Kuzey Vargın
Zeynel Karaca
Didem Taslan
Levent İnanır
Sevtap Parman
Sinan Divrik
Burak Gülgen
Derya Aslan
Tamer Güler
Berk Kalkavan
Murat Soydan
Filiz Kılıç
Ertaç Özden
Zeki Ocak
Erdoğan Sıcak
Yakup Yavru
Sevtap Erdemli

Yapımcı
Osman Yağmurdereli

Kamera Ümit Ardabak
Serdar Servidal
Hakan Gürtop
Engin Saygılı

Prodüksiyon Amiri
Hasan Demircan
Kamera Asistanı
Bahadır Eren

Yönetmen Yardımcısı
Aslı Kızıltuğ

Yapım
Yağmur Ajans

Konu
Hazar Bey hapishaneden çıkar. Babası Zor Bey onu olası tehlikelerden korumak amacı ile adeta cezaevinden kaçırır gibidir. Babası Hazar Bey’i tedbir olarak bir çiftliğe kahya olarak gönderir. Yıllar önce evini terk eden Veli zengin bir ağa olmuştur. Vicdan borcunu ödeyebilmek için kızı Marziye’yi ve anasını yanına alır. Marziye babasının çiftliğinde Hazar Bey’i tanır ve aralarında bir aşk başlar.

gülbence
18-07-06, 19:29
keşke twekrarları olsa tam 7 kez izledim ama olsa yine izlerim marziye ve hazar ın aşkı görülmeye değer

seedorf
12-08-06, 18:16
keşke twekrarları olsa tam 7 kez izledim ama olsa yine izlerim marziye ve hazar ın aşkı görülmeye değer
bende aynı şekilde çok severek izlediğim dizilerden biriydi tekrarı olsa gene izlerim keşke tekrarını verseler çok güzel olurdu

kursunigulben
22-08-06, 12:46
malesef gülben abla ile kadir beyin arası açık:(buda önlenilemez bir şeyden sbp.ablanın konserlerinin olduğu gün kadir bey ablayı bir davete çağırmış.abla glemem ogün stadyum konserim var.nasıl iptal ederim.yarın yada 2 gün sonra geleyim demiş.
kadir beyde kızmış.tmm gelme o zmn demiş.malesef ki bukdr küçük şeyden sbp kadir bey ablaya kızmış:((

bence türkiyenin en iyi ikilisini GÜLBEN ERGEN-KADİR İNANIR oluşturdu.:):)
Güben Ergen o dizi ve kör aşık albümüyle tanındı DADI VE SADECE ALBÜMÜNDEN SONRA GÜLBEN ERGEN BÜYÜK BİR STAR OLDU...

Gülben Ergen-Kadir İnanır ikilisini yine bir dizide görmek çok isterim şahsen:)

kursunigulben
22-08-06, 15:08
Gülben Ergen forumu kitli olduğu için buraya yazıyorum...

Tüm Gülbencilere müjdeee...:):)

27.08.2006 Pazar günü saat 11.00'da STAR TV de yayınlanan "uçuş keyfi"programında GÜLBEN ERGEN röportajı var..Sakın kaçırmayın...:):)

kynk:gulben ergenin resmi sitesi:)

(gönül sayfasındada yaıo ordan okuyamayanlara..)

gülbence
22-08-06, 16:51
malesef gülben abla ile kadir beyin arası açık:(buda önlenilemez bir şeyden sbp.ablanın konserlerinin olduğu gün kadir bey ablayı bir davete çağırmış.abla glemem ogün stadyum konserim var.nasıl iptal ederim.yarın yada 2 gün sonra geleyim demiş.
kadir beyde kızmış.tmm gelme o zmn demiş.malesef ki bukdr küçük şeyden sbp kadir bey ablaya kızmış:((

bence türkiyenin en iyi ikilisini GÜLBEN ERGEN-KADİR İNANIR oluşturdu.:):)
Güben Ergen o dizi ve kör aşık albümüyle tanındı DADI VE SADECE ALBÜMÜNDEN SONRA GÜLBEN ERGEN BÜYÜK BİR STAR OLDU...

Gülben Ergen-Kadir İnanır ikilisini yine bir dizide görmek çok isterim şahsen:)
kesinlikle sana katılıyorum çok iyi ikililerdi keşke araları düzelse de bir dizide ya da flmde onları birlikte izlesek

zeynep nazli
22-08-06, 17:14
http://www.sinematurk.com/images/turk_filmi/7618.jpg

zeynep nazli
22-08-06, 17:15
http://arsiv.hurriyetim.com.tr/hur/turk/99/09/09/yasam/15yas.jpg

zeynep nazli
22-08-06, 17:16
http://www.yagmurajans.com.tr/diziler/marziye2.jpg

zeynep nazli
22-08-06, 17:18
http://arsiv.hurriyetim.com.tr/kelebek/turk/98/11/03/kelhab/01kel.jpg

Kadir’in Marziye’si

Gülben Ergen ünlü aktörün kanatları altında

Ünlü oyuncu Kadir İnanır, yönetmenliğini Erdoğan Tokatlı’nın yaptığı ‘‘Marziye’’ adlı dizide başrolü paylaştığı Gülben Ergen’in özel hayatının yalnızca kendisini ilgilendireceğini belirtti.

İşadamı Erol Evcil’le ilişkisinin üzerinden uzun zaman geçmesine rağmen Alaattin Çakıcı skandalıyla adı yeniden gündeme gelen Gülben Ergen, TGRT’de yayınlanan ‘‘Marziye’’ adlı dizideki rolüyle dikkat çekiyor. Sempatik sanatçı, Erol Evcil ile olan beraberliğinin sevgi adına yaşandığını ve artık geride kaldığını söyleyerek; ‘‘Bir insanı sevmek çok önemli, onun ne yaptığı ve bu işlere nasıl karıştığını bilmiyorum. Bunların acısını çektim, hesabımı kendi adıma verdim. Onunla birlikte yaşadım, ama işyerine hiç gitmedim. Bir insanı seviyorsanız bazı şeylerine katlanırsınız. Ben yaşadım ve bitti. Yaşadıklarımdan hiçbir zaman pişman olmadım’’ dedi.

Yılların tecrübeli sanatçısı Kadir İnanır, bu dizide başrolü paylaştığı Gülben Ergen için ‘‘Türk Sineması bir yıldız kazandı. Yıldız parlıyor’’ şeklinde yorum yapıyor. İnanır, Gülben Ergen’in skandal içinde adının geçmesinin üzücü olduğunu, ama bunun sadece kendisini ilgilendireceğini söylüyor.

<Önemli olan yeteneği

Ergen’i esprili, yetenekli ve çalıştığı ortama sevgi dağıtan bir oyuncu olarak tanımlayan İnanır, özel hayatının sadece kendisini ilgilendireceğini söylüyor; ‘‘Adının yanında soyadıyla anılan şöhretler, bunlar sanatçı olsun işadamı olsun medyanın önemli kaynaklarından biridir. Arz ve talep olarak dünyanın her yerinde takip edilirler. O zaman şöhretli insanlar bu gerçeği bilerek özel hayatlarını her zaman korumak ve kollamak zorundadır. Ayrıca insan özel hayatı olmadan da yaşayamaz. İşte Gülben arkadaşımızın da bir özel hayatı var. Severek yaşadığını söylüyor. Önemli bir bölümü bizim setimize de yansıdı. Biz de onunla beraber üzüntüsünü rol arkadaşları olarak paylaştık. Beni ilgilendiren boyutu sadece başrol oyuncusu bir arkadaşım olduğudur.’’

Sinemanın kazancı

İnanır, kırsal kesimle ilgili filmlerde Ergen’in ilk düşünülecek isimler arasında olduğunu söyleyerek, onun bu tarz rollere çok uygun olduğunu belirtti. Ergen’in çok yetenekli ve Türk Sineması’nın bir kazancı olduğuna inandığını söyleyen İnanır; ‘‘Bu arkadaşımız dehşet verici bir yıldız. Benim için önemli olan da bu. Sinemamızda hak ettiği yere geleceğine eminim’’ dedi.

Yönetmenliğini Erdoğan Tokatlı’nın yaptığı ve çekimleri Şarköy’de devam eden ‘‘Marziye’’ dizisinde İnanır ve Ergen’le birlikte Nilüfer Aydan, Hilal Aslangiray, Ekrem Bora, Orhan Günşiray, Betül Şahin, Kuzey Vargın ve Zeynel Karaca gibi isimler de var.

zeynep nazli
22-08-06, 17:19
Marziye'ye umut
Kadir İnanır ile Gülben Ergen'in başrollerini paylaştığı ‘‘Marziye’’de bu akşam, Tülay Hazar'ın yanına gelir ve Marziye'yi kurtarmak için gereken neyse yapılabileceğini söyler.
01.00 TGRT

zeynep nazli
22-08-06, 17:21
http://www.milliyet.com.tr/2000/04/01/resim/yas05a.jpg

Attığımı vururum

‘Yılan Hikayesi’nin güzel komiseri Betül Şahin, hedefi hiç şaşırmıyor

SERKAN DUYGU

Yılan Hikayesi... Son aylarda ekrana damgasını vuran bir dizi. Birkaç ayda Kanal D’nin amiral gemisi haline gelmeyi başaran bu dizinin oyuncuları da artık birer star.
Öyle ki, ön plandaki Mehmet Ali Alabora, Meltem Cumbul ve Ayten Gökçer’in dışında kalan oyuncular da çok gözde.
Bunlar yılların eskitemediği usta aktör Süleyman Turan, genç neslin gelecek vaadeden ismi Nail Kırmızıgül ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran genç yıldız Betül Şahin. Belki Betül Şahin yerine “Komiser Yardımcısı Başak" demek daha doğru. “Yılan Hikayesiönin gizli kahramanlarından Betül Şahin’in, rolü gereği belinden silah eksik olmuyor. Genç yıldız silahı hiç mi, hiç sevmiyor. Ama “Attığımı vururum" diyerek, nişancılık konusundaki yeteneğini vurgulamaktan da geri kalmıyor.

Memoli’ye dizide tutkunum

Rol aldığı her yapımda olduğu gibi “Yılan Hikayesiönde de oyun gücü ve fiziğiyle dikkat çeken Betül Şahin, aslında ekranların hiç de yabancısı değil.
Genç sanatçı oyunculuğa atv ekranlarında yayınlanan “Başka İstanbul Yok" isimli televizyon filmi ile adım attı. Daha sonra Muazzez Ersoy’un başrolünü oynadığı “Oyun Bitti" ve Kadir İnanır’lı “Marziye" dizileriyle oyunculuğa iyice ısındı.
Betül Şahin adını Türkiye’ye duyuran dizi ise “Yılan Hikayesi". Gözüpek ve atak komiser yardımcısı Başak, Milliyet 2000’in sorularını artık ikinci mekanı olan Sezba Atış Poligonunda yanıtladı. Ancak, Şahin’in yanıtlarında bu mekanın ve kurşun seslerinin verdiği sertlikten eser yoktu...

Oyuncu olmaya ne zaman karar verdiniz?
Oyuncu olmaya ilkokulda karar verdim. İdealim her zaman oyuncu olmaktı. Bu şansı yakalayınca oyunculuğa adım attım.

Dizideki Komiser Yardımcısı Başak’la Betül Şahin’i kıyaslar mısınız? İki karakter arasında ortak noktalar neler?
Ben birine tutulup da asla kendi kendine gelin güvey olmam. Ama dizide karşılık alamamama rağmen Memoli’ye tutkunum. Gerçek hayatta ise böyle birşey söz konusu bile olamaz. Bunun dışında dizide olduğu gibi gerçek hayatta da yaşamayı ve işini seven birisiyim.

Komiser Başak’a olan tepkiler nasıl?
Artık insanlar beni Marziye’deki rolümle değil, Yılan Hikayesi’ndeki bu rolümle tanımaya başladı. Bu bizim komiser ablamız değil mi, diyorlar. Özellikle polislerden çok olumlu tepkiler alıyorum. Polislerin sempatisini kazandım. Zaten Şükrü Balcı Polis Eğitim Merkezi’nden “Yılan Hikayesi" oyuncularına plaket de verildi.

Poligonda yaptığınız atışlar nasıl?
Genelde hep 12’den vururum.

Karavana hiç mi yok?
Çok nadir, genelde hep 12’den vururum.

Hayatınızda da 12’den vurduğunuz bir şey var mı?
İnşallah yakında vuracağım.

Hangi konuda?
Oyunculuk konusunda çok iddialı geliyorum. Basamakları yavaş yavaş tırmanıyorum yakında istediğim yere geleceğim.

Özel hayatınızda hiç 12’den vurduğunuz oldu mu?
Özel hayatımda çok oldu. Röpörtajın başında da söylediğim gibi ben Başak gibi kendi kendime gelin güvey olmam. Genelde hep bana aşık olurlar.

Çok aşık olan oldu mu?
Merhaba diyen aşık oluyor.
Güzellik yeterli değil

Şu anda birisi var mı?
Şu anda komiserin kimi kimsesi yok. Tümüyle kendini işine verdi. Olmasın da zaten.

Neden?
Biri olduğu zaman dadanıyor, bırakmıyor.

Kendinizi beğeniyorsunuz her halde?
Buna ben değil insanlar karar versin.

Peki oyunculuk için güzel olmak yeterli mi?
Tabi ki güzellik yeterli değildir, fiziki güzelliğin bir getirisi olabilir ama oyunculuğun iyi olması çok daha önemli bence. Fizik gelip geçici, otuz beş kırk yaşına geliyorsunuz fiziğinizde bozulmalar meydana geliyor. Eski güzelliğiniz olmuyor. Ama oyunculuğunuz iyiyse seneler geçtikçe daha da güzelleşiyor, fiziğin kötüye giderken oyunun iyiye gidiyor. Onun için oyuna ağırlık vermekte fayda var tabi ki.

Sinemaya geçmeyi düşünüyor musunuz?
Sinema projeleri şimdi çok yapılmıyor. Eğer böyle kalırsa sinema yapamayacağız gibi geliyor. Ama ilerde iyi bir sinema filminde rol almayı çok isterim.

Kendinize vakit ayırdığınız zamanlar ne yapıyorsunuz?
Daha çok sporla ilgileniyorum, ata biniyorum, tenis oynuyorum ve fitnes yapıyorum.

Emniyetten ödül aldı

YILAN Hikayesi’ndeki rolü Betül Şahin’e bir ödül kazandırdı. Genç oyuncu, geçtiğimiz günlerde Şükrü Balcı Polis Okulu’ndan, “Onur Ödülü" aldı. Ödül töreni için okula gittiğinde, polis adaylarının büyük ilgisiyle karşılaştığını anlatan Şahin, “Bu ödülün anlamı büyük. Çünkü, meslek hayatımdaki ilk ödülüm" dedi

İki dizide oynuyor

BETÜL Şahin, aylardır iki diziyle birden ekranlarda. Kanal D’de reyting şampiyonu dizisi “Yılan Hikayesiönde “Komiser Yardımcısı Başak"ı canlandıran Betül Şahin, TGRT’de yayınlanan “Marziyeöde ise Ekrem Bora’nın ikinci eşini oynuyor. Genç yıldız, iki dizide birden oynamanın kendisini çok yormasına rağmen, halinden memnun.

Çantasında sprey taşıyor

BETÜL Şahin, dizi çekimlerinden fırsat buldukça kendini poligona atıyor. Şahin, “Poligonda atış dersleri alıyorum. Çünkü dizideki sahnelerde çok gerekli. Eğitim almadan olmuyor, oynayamazsın çünkü. Fakat gerçek hayatta silahtan korkarım silah kullanmak istemem, elimden bir kaza çıkabilir. Onun yerine çantamda bayıltıcı sprey taşıyorum" diyor.

KİMDİR? Betül Şahin
Doğum Tarihi:
08.05.1975 İstanbul
Eğitimi:
Amasya Lisesi mezunu. Can Gürzap’tan “Diksiyon ve Oyunculuk" konusunda ders aldı.
Rol aldığı televizyon dizileri:
“Başka İstanbul Yok", “Oyun Bitti",
“Marziye", “Yılan Hikayesi"
En beğendiği sinema sanatçısı:
Yerli; Hülya Avşar. Yabancı; Julia Roberts
Hedefi: İyi bir sinema oyuncusu olmak.

Betül Şahin’in ‘en’leri
En sevdiği renk:
Beyaz
En beğendiği özelliği:
İçtenliği
En çok beğendiği yeri:
Gözleri
En son gittiği film:
Şeytanın Günü (End of Days)
En son okuduğu kitap:
Güzellik Geçicidir
Aptallık Baki Kalır
En son aldığı albüm:
Dön Ne Olur -
Ebru Gündeş
En sevdiği yemek:
Balık
En sevdiği koku:
Armani

zeynep nazli
22-08-06, 17:22
nasıl olmuş acaba resimler ve bilgiler :img-grin2

gülbence
22-08-06, 17:35
çok hoş tşkler ama daha fazla resim koyabilir misin varsa? ben bulamıyorum da:icon_cry:

zeynep nazli
22-08-06, 18:06
ömenli değil tabi:img-artis :img-grin2

zeynep nazli
22-08-06, 18:12
http://www.zaman.com.tr/2002/07/13/resim/roportaj1.jpg

zeynep nazli
22-08-06, 18:14
http://arsiv.hurriyetim.com.tr/hur/turk/99/04/29/yasam/12yas.jpg

zeynep nazli
22-08-06, 18:20
arkadaşlar üzgünümü ama bu dizi ile iligili peki fazla resim yok :img-artis :img-sorry

gülbence
22-08-06, 18:54
evet ya hiç resim yokkkk:icon_cry:

zeynep nazli
22-08-06, 19:05
keşke olduğusdin ama yok :img-artis :icon_cry:

kursunigulben
22-08-06, 19:45
http://arsiv.hurriyetim.com.tr/kelebek/turk/98/11/03/kelhab/01kel.jpg

Kadir’in Marziye’si

Gülben Ergen ünlü aktörün kanatları altında

Ünlü oyuncu Kadir İnanır, yönetmenliğini Erdoğan Tokatlı’nın yaptığı ‘‘Marziye’’ adlı dizide başrolü paylaştığı Gülben Ergen’in özel hayatının yalnızca kendisini ilgilendireceğini belirtti.

İşadamı Erol Evcil’le ilişkisinin üzerinden uzun zaman geçmesine rağmen Alaattin Çakıcı skandalıyla adı yeniden gündeme gelen Gülben Ergen, TGRT’de yayınlanan ‘‘Marziye’’ adlı dizideki rolüyle dikkat çekiyor. Sempatik sanatçı, Erol Evcil ile olan beraberliğinin sevgi adına yaşandığını ve artık geride kaldığını söyleyerek; ‘‘Bir insanı sevmek çok önemli, onun ne yaptığı ve bu işlere nasıl karıştığını bilmiyorum. Bunların acısını çektim, hesabımı kendi adıma verdim. Onunla birlikte yaşadım, ama işyerine hiç gitmedim. Bir insanı seviyorsanız bazı şeylerine katlanırsınız. Ben yaşadım ve bitti. Yaşadıklarımdan hiçbir zaman pişman olmadım’’ dedi.

Yılların tecrübeli sanatçısı Kadir İnanır, bu dizide başrolü paylaştığı Gülben Ergen için ‘‘Türk Sineması bir yıldız kazandı. Yıldız parlıyor’’ şeklinde yorum yapıyor. İnanır, Gülben Ergen’in skandal içinde adının geçmesinin üzücü olduğunu, ama bunun sadece kendisini ilgilendireceğini söylüyor.

<Önemli olan yeteneği

Ergen’i esprili, yetenekli ve çalıştığı ortama sevgi dağıtan bir oyuncu olarak tanımlayan İnanır, özel hayatının sadece kendisini ilgilendireceğini söylüyor; ‘‘Adının yanında soyadıyla anılan şöhretler, bunlar sanatçı olsun işadamı olsun medyanın önemli kaynaklarından biridir. Arz ve talep olarak dünyanın her yerinde takip edilirler. O zaman şöhretli insanlar bu gerçeği bilerek özel hayatlarını her zaman korumak ve kollamak zorundadır. Ayrıca insan özel hayatı olmadan da yaşayamaz. İşte Gülben arkadaşımızın da bir özel hayatı var. Severek yaşadığını söylüyor. Önemli bir bölümü bizim setimize de yansıdı. Biz de onunla beraber üzüntüsünü rol arkadaşları olarak paylaştık. Beni ilgilendiren boyutu sadece başrol oyuncusu bir arkadaşım olduğudur.’’

Sinemanın kazancı

İnanır, kırsal kesimle ilgili filmlerde Ergen’in ilk düşünülecek isimler arasında olduğunu söyleyerek, onun bu tarz rollere çok uygun olduğunu belirtti. Ergen’in çok yetenekli ve Türk Sineması’nın bir kazancı olduğuna inandığını söyleyen İnanır; ‘‘Bu arkadaşımız dehşet verici bir yıldız. Benim için önemli olan da bu. Sinemamızda hak ettiği yere geleceğine eminim’’ dedi.

Yönetmenliğini Erdoğan Tokatlı’nın yaptığı ve çekimleri Şarköy’de devam eden ‘‘Marziye’’ dizisinde İnanır ve Ergen’le birlikte Nilüfer Aydan, Hilal Aslangiray, Ekrem Bora, Orhan Günşiray, Betül Şahin, Kuzey Vargın ve Zeynel Karaca gibi isimler de var.

sadece sinemada değil şarkıcılkıtada zirvede.Gülben Ergen her iki işi bir arada yapabilen nadir sanatçılar.
Kadir bey gülben ergenin oyunculuğunu,şehrazat ise gülben ergeninn sesini ve şarkılardaki yorumna hastaymış.EEeee iki büyük ustadan gülben ergene böle övgüler geldiyse ;
Gülben Ergen geleceğin en büyük divası olacaktır..
Bence 8-9 yıl sonra:
GÜLBEN ERGEN,EBRU GÜNDEŞ "DİVA"OLARAK ANILACAK İKİ NADİR SİİMLERDEN BİRİSİ..

cyprus_hsn
22-08-06, 19:49
marziyeden bir resim.. resim için nazlıcana çok teşekkürler :)

http://img204.imageshack.us/img204/4540/bscap090kw6.jpg (http://imageshack.us)

gülbence
22-08-06, 20:14
marziyeden bir resim.. resim için nazlıcana çok teşekkürler :)

http://img204.imageshack.us/img204/4540/bscap090kw6.jpg (http://imageshack.us)
ayyy çok tşk ederim yaaaa

zeynep nazli
22-08-06, 20:16
çok teşekkürler:img-grin2 :img-artis

cyprus_hsn
25-08-06, 02:01
aslında bunları gülben ergen başlığına eklemek istiyorum ama daha açılmadığı için buraya ekliyorum şimdilik.. (video için EBRU'ya çok teşekkürler.. onun videosundan çektim :) )

http://img208.imageshack.us/img208/3526/bscap0443yj0.jpg (http://imageshack.us)

http://img217.imageshack.us/img217/7605/bscap0444tz8.jpg (http://imageshack.us)

cyprus_hsn
25-08-06, 02:35
http://img53.imageshack.us/img53/1562/bscap0441ny4.jpg (http://imageshack.us)

Ms.Alabora
25-08-06, 06:59
Maalesef gülben başlığı kapalı hele bugünde büyük kayıp.

Gülbenim sen hep gül nice yıllara doğum günün kutlu olsun.
Bi dahaki sefere bebeğinle kutlaman dileğimle...

RABİA
25-08-06, 19:44
çok güzel bir diziydi keyif alarak izliyordum

gülbence
26-08-06, 13:30
fotoğraflar i.in çok tşk ederim:img-grin2
gülben ergen başlığı açılsın artıkkkkkk

onur29
01-10-06, 21:03
bu diz aslında güzeldi ama fazla uzun sürdü sanırım burda betül şahinde oynuyodu Naciyeydi adı.

gülbence
04-10-06, 17:35
dizi 65 bölümdü bence kesinlikle devam etmeliydi özellikle de asla öyle bir sonu haketmiyordu

gulce_1984
11-10-06, 13:29
Gülben Ergenin Iyi Bir Oyuncu Oldugunu Kanitladigi Ilk Dizi.. Süperdiii Bence Yayinlandigi Dönemde Raytingleri Cok Iyiydi...

gülbence
11-11-06, 15:52
tekrarları olsa keşkeeee:icon_cry:

GULE_HAVIN
06-12-06, 02:07
cok guzel bir diziydi
tgrtin en guzel dizidi
gulben cok guzeldi hala cok guzel

gülbence
07-12-06, 15:57
tgrt marziyedeki başarısını tekrar yakalayamadı...
ya sonu çok kötüydü keşke öle bitmeseydi:sad53:

cyprus_hsn
07-12-06, 22:02
Resimler altıntıdır. Feyza (sinemim_g) çok teşekkürler =)

http://img515.imageshack.us/img515/9307/dbl4nw0.jpg (http://imageshack.us)

http://img516.imageshack.us/img516/5936/glmjl7pe1.jpg (http://imageshack.us)

cyprus_hsn
07-12-06, 22:04
http://img235.imageshack.us/img235/1613/marziye2of6hi6.jpg (http://imageshack.us)

http://img236.imageshack.us/img236/7527/marziyedsae1hx4.jpg (http://imageshack.us)

cyprus_hsn
07-12-06, 22:06
http://img235.imageshack.us/img235/3356/marziyery4uj9.jpg (http://imageshack.us)

http://img73.imageshack.us/img73/6011/fddddddddddbb9yz8.jpg (http://imageshack.us)

gülbence
08-12-06, 16:35
ne kadar sevindim bilemezsin resimler için çokkkk tşkler

cyprus_hsn
12-02-07, 18:54
Arkadaşlar Marziye dizisi tekrar bölümleriyle haftaiçi hergün 14:15 da TGRT ekranlarında. İzlemek isteyenlere duyrulur :)

gülbence
13-02-07, 15:06
arkadaşlar hasan duyurmuş tekrarlar başladı. resim çekerbilirseniz çok sevinirim. benim böyle bir imkanım yok. resim çekenler yada videoya alanlar buraya koyarsa çok sevinirim

cyprus_hsn
13-02-07, 16:00
evet birazdan dizimiz başlıyor. daha önce hiç izlememiştim. çok iyi oldu tekrarlarının yayınlanması benim açımdan.. diziyi izledikten sonra bölüm yorumlarımızı bu başlığa yapalım. evet imkanı olan arkadaşlar resim çekerse çok memnun olurum. bu arada Gülbence imzandaki yazıyı değiştir dizi 14:15 de :)

gülbence
13-02-07, 16:03
değiştiriyorum hemen. saol:img-hyste hasan inanr mısın ben bu diziyi 8. kez baştan sona izledim. hala bıkamıyorum. zaten gülben ablayı da budizide sevmeye başlamıştım. senin de muptelası olacağına eiminm

cyprus_hsn
13-02-07, 16:06
değiştiriyorum hemen. saol:img-hyste hasan inanr mısın ben bu diziyi 8. kez baştan sona izledim. hala bıkamıyorum. zaten gülben ablayı da budizide sevmeye başlamıştım. senin de muptelası olacağına eiminm

gülben ergen varsa dizinin müptelası olmak kaçınılmaz tabi :) bakalım reytingler nasıl olacak. çünkü daha önce tekrarları bile kanala iyi reyting kazandırıyordu. ben buna GÜLBEN ERGEN farkı diyorum. daha önce hiç bir oyuncunun rol aldığı diziler bu kadar çok tekrarlanmamıştı. :happy0064

cyprus_hsn
13-02-07, 16:07
bu aradaq ilk iki bölümü kaçırdık. inşallah fazla birşey kaybetmedim :(

gülbence
13-02-07, 16:12
bu aradaq ilk iki bölümü kaçırdık. inşallah fazla birşey kaybetmedim :(

yok ilk iki bölümde hazar kahya olarak eve geliyor. bu arada marziye ailesiyle babasının yanında yaşamaya başlıyor. ama annesi köşkte naziyeyle birlikte yaşamayı istemediği için ufak evde oturuyorlar. pek bişey olduğu söylenemez aslında. en iyi bölümler şarköy sahneleri bitince başlayacak. umarım tekrarları kaldırmazlarda sonuna kadar izleyebiliriz.
gülben ergen birtane zaten. onun olduğu her işin mükemmel olacağına ben kalıbımı basarım.:happy0064

sinemim_g
13-02-07, 16:14
ABLAMII NASILL ÖZLEMİŞİMM YAAA:happy0064 ÇOOKK TEŞEKKÜR EDİYORUMM DİZİYİ YAYINLAYANLARAAA:happy0064 MARZİYEE SÜPERR ABLAMM SÜPERRR:happy0064

cyprus_hsn
13-02-07, 19:12
Çok güzel bir bölümdü. İlk kez izledim ve gerçekten çok beğendim. müthiş senaryosu, etkileyici öyküsü ve güçlü oyuncu kadrosuyla kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi.
Marziye, güçlü, geleneklerine bağlı, tam bir anadolu kadını.

bir tek seslendirmeyi pek fazla beğenmedim ama o zamanın şartları şimdi ki gibi değildi tabi. onu da düşünmek lazım. Ayrıca gündüz Marziye akşam Dadı, iki farklı dizi iki farklı gülben ergen

bir de şeyi soracağım. Halil, ilerleyen bölümlerde olacak mı yoksa dizide ki rolü evden kaçmasıyla bitti mi?

bu arada Marziye'nin tekrarının reyting'i.. (dün)

95 MARZIYE (TKR) [NET] TGRT 0,80 5,30

cyprus_hsn
13-02-07, 20:47
resimler alıntıdır. teşekkürler kübra.

http://img235.imageshack.us/img235/564/x1pphu2k6hcg6pnqufh9qhdmq5.jpg (http://imageshack.us)

http://img143.imageshack.us/img143/6553/x1pphu2k6hcg6pnqufh9qhfaa2.jpg (http://imageshack.us)

cyprus_hsn
13-02-07, 20:49
http://img143.imageshack.us/img143/613/x1pphu2k6hcg6pnqufh9qhedm4.jpg (http://imageshack.us)

http://img291.imageshack.us/img291/6149/09jv3ko9.jpg (http://imageshack.us)

http://img153.imageshack.us/img153/4074/08hh0xs4.jpg (http://imageshack.us)

cyprus_hsn
13-02-07, 21:05
http://img490.imageshack.us/img490/206/t9wg3zx0.jpg (http://imageshack.us)

http://img152.imageshack.us/img152/1615/t11ea1du2.jpg (http://imageshack.us)

http://img152.imageshack.us/img152/213/t10lc2uk8.jpg (http://imageshack.us)

burcuuu
14-02-07, 00:39
bUqün birazcık izLedim.. Tekrar veriLmesii iyi oLdu.. O saatLerde izLiyecek başka bişiyiim yksa izLiycem..

cyprus_hsn
14-02-07, 18:43
marziyenin dünkü tekrarının reytingi (total)

80 MARZIYE (TKR) [NET] TGRT 1,00 7,10

gülbence
15-02-07, 16:37
hasan resimler için çok tşkler ya çok sevindim umarım reytingler biraz daha düzelir yoksa tgrf yayından kaldırır:img-in_lo

cyprus_hsn
15-02-07, 18:19
bugün yine çok güzel bir bölümdü. gün geçtikçe dizi daha da heyecan verici bir hal alıyor. istanbul maceraları başladı :) bakalım ilerleyen bölümlerde neler yaşayacak Marziye :)

bu arada Gülbence dizinin kalkacağını düşünmüyorum çünkü TGRT reyting kaygısı taşımayan bir kanal..

mili_gkhnözen1905
15-02-07, 18:34
resimler cok güzell yaa eklediginiz icin tsklerr..
of of bende bakmak istiyorumm yaa ama sanirim tgrt euda yok yaa:icon_sorr
tekrar izlemek isterdimmm....

gülbence
16-02-07, 17:28
resimler cok güzell yaa eklediginiz icin tsklerr..
of of bende bakmak istiyorumm yaa ama sanirim tgrt euda yok yaa:icon_sorr
tekrar izlemek isterdimmm....

evet tgrt euro da oynamıyor malesef aslında mail atarsan orda da izleyebilirsin canım

cyprus_hsn
20-02-07, 01:29
Resimler Alıntıdır.. Ertekkno teşekkürler..

http://www.loadtr.com/resimuploads/df5acbcd7768c9572c2e1717326eadc8.jpg (http://www.loadtr.com)

http://www.loadtr.com/resimuploads/618ff7b087ec3ac687d76cb9437cb9e41.jpg (http://www.loadtr.com)

cyprus_hsn
20-02-07, 01:31
Resimler Alıntıdır..

http://www.loadtr.com/resimuploads/9406db3da7575ad67b299a5e7689b40c.jpg (http://www.loadtr.com)

http://www.loadtr.com/resimuploads/cd437223253dc32abbcdd0020c2dec6b1.jpg (http://www.loadtr.com)

cyprus_hsn
20-02-07, 01:33
Resimler Alıntıdır..

http://www.loadtr.com/resimuploads/ca5faf1f1d93601060f72ac32d0ec6ab.jpg (http://www.loadtr.com)

http://www.loadtr.com/resimuploads/37dda70368f7b76415a61d7ff68f240c1.jpg (http://www.loadtr.com)

cyprus_hsn
20-02-07, 01:34
resimler alıntıdır..

http://www.loadtr.com/resimuploads/f771a9a759cb0038c663c99c46ed9ca7.jpg (http://www.loadtr.com)

http://www.loadtr.com/resimuploads/1ed2083a138b3b135c73ac23cbc76af21.jpg (http://www.loadtr.com)

cyprus_hsn
20-02-07, 01:35
resimler alıntıdır..

http://www.loadtr.com/resimuploads/f6062ca7c1bcb2d7cb1aee26b48f76b4.jpg (http://www.loadtr.com)

http://www.loadtr.com/resimuploads/ea443965482001ecc392164b60a2f5051.jpg (http://www.loadtr.com)

cyprus_hsn
20-02-07, 01:37
bir marziye imzası..

http://www.loadtr.com/resimuploads/bfb8dd7bacdc7ee0b20ce84cdbd254b9.jpg (http://www.loadtr.com)

mili_gkhnözen1905
20-02-07, 01:42
evet tgrt euro da oynamıyor malesef aslında mail atarsan orda da izleyebilirsin canım

malesef oynamiyor evet zaten ne izlemek istersem olmuyorki
istedigim dizi kanal d de oynuyor ama bende euro d var...

ise yararmi bilmem tek kisiyle olcak sey degil ama sansimi deniyim bi...
hasan resimler sahanee hatta süperrr ceken arkadaasin ellerine saglikk
köylü güzelimmmmm yaaa:img-in_lo imzada süper olmus hasancim cok sagol

cyprus_hsn
20-02-07, 02:09
malesef oynamiyor evet zaten ne izlemek istersem olmuyorki
istedigim dizi kanal d de oynuyor ama bende euro d var...

ise yararmi bilmem tek kisiyle olcak sey degil ama sansimi deniyim bi...
hasan resimler sahanee hatta süperrr ceken arkadaasin ellerine saglikk
köylü güzelimmmmm yaaa:img-in_lo imzada süper olmus hasancim cok sagol

saol tuğçe yorumun için. beğenmene sevindim :img-wink: TGRT olduğu halde ben de fırsat bulup izleyemiyorum :img-cool2 son 2 bölümü izlemedim baya bi gelişme oldu. :img-pilot

gülbence
20-02-07, 17:15
hasan resimler çok güzel olmuş çok tşkler

cyprus_hsn
20-02-07, 17:58
hasan resimler çok güzel olmuş çok tşkler

rica ederim de resimler ertekkno arkadaşımıza ait. o çekti :img-yes:

gülbence
20-02-07, 18:35
rica ederim de resimler ertekkno arkadaşımıza ait. o çekti :img-yes:

o zaman ona da çok teşekkürlerimi yolluyorum. hiç abartısız 6 yıldır marziye için resim çekemiyorum diye üzülüyordum ama neyse ki böyle bir sorun yok artık bol bol resmimiz varr:happy0064

cyprus_hsn
22-02-07, 17:43
Marziye yarın sanırım sona eriyor çünkü TGRT, FOX TV olarak yayın hayatına devam edecek. ve bu kanal bir çok yeni yapımla giriyor yayın hayatına..

gülbence
27-02-07, 18:38
Marziye yarın sanırım sona eriyor çünkü TGRT, FOX TV olarak yayın hayatına devam edecek. ve bu kanal bir çok yeni yapımla giriyor yayın hayatına..

evet marziyemiz sona erdi:sad53:

mxrxt
01-06-07, 00:37
Marziye unutulurmu.. bir zamanlarin rating rekortmeni dizisiydi TGRT ´nin o yillrda mütis bir atagi vardi hatta sloganda aynen söyleydi (Gör bak daha neler olacak)gercektan cok güzel bir yapimdi yapimci osman yagmurdereli yagmur ajans, oyuncular:kadir inanir,gülben ergen ,ekram bora ,ve bir cok güclü oyunlar ve muhtesem senaryonun birlesimiyle ..Marziye ..Bir hala görüyoruz bakiyoruz ama sana ne oldu be TGRT neler oldu bakkk....bye

onur29
02-06-07, 13:56
bu dizide betül şahinde oynamıştı. İlk oyunculuk deneyimi olması lzaım. Naciye rolüyle çok başarılıydı.

mxrxt
05-06-07, 11:38
bu dizide betül şahinde oynamıştı. İlk oyunculuk deneyimi olması lzaım. Naciye rolüyle çok başarılıydı.

evet haklisin onur29 bu dizide baslamis olmasi lazimm kuma rolindeydi .marziyenin cici annesi:img-yes: ...daha sonrasinda sanirim yilan hikayesinde polis rolindeydii her iki dizidede cok basariliydi ve suan oynadigi dizidede cok basarili beyaz gelincik.....bye

kursunigulben
06-06-07, 20:45
muhteşem bir diziydi..Çok iyi rol sergiledi..
3 tane (Deniz yıldızı,Av,İşgal Altında)sinema dfilmi var.birde yeni sezonda şöyle 4.sinema filmini yapsa ne güzel olur...

Marziye dadıdan sonra en sevdiğim dizisi:)

Ama dadının yeri başka:)

mxrxt
07-06-07, 00:18
muhteşem bir diziydi..Çok iyi rol sergiledi..
3 tane (Deniz yıldızı,Av,İşgal Altında)sinema dfilmi var.birde yeni sezonda şöyle 4.sinema filmini yapsa ne güzel olur...

Marziye dadıdan sonra en sevdiğim dizisi:)

Ama dadının yeri başka:)

evet dizi cok güzeldi bende cok severek izlemistim öncede yazmistim ama gene yaziyorum bir zamanlarin asmali konagi marziye dizisiydi ....birde askin daglarda gezer vari o da ayyni derece >TGRT ye hic alamadigi retingleri getirmistti marziye gibi...bye

*katre*
10-07-07, 16:58
biz ailecek izlerdik.. çok severdik.. çok güzeldi...bye

aylin_902
06-08-07, 19:43
coook guzel diziydi
zaten ablamin cekildiyi tum diziler super

gülbence
17-08-07, 17:20
Keşke tekrarlarını görebilsek ama zor:sad53:

cyprus_hsn
07-09-07, 04:45
http://img165.imageshack.us/img165/1818/maddmm2.png (http://imageshack.us)

Fox TV TGRT'nin eski dizilerini yayınlamaya başlamış. Erguvan Yılları falan. Marziyenin de yayınlanma olasılığı yüksek. Keşke yayınlansa :icon_whis

_Tuba_
17-09-07, 02:39
hasan resim için teşekkürler
fox çocuklar duymasın dizisini de yayınlamaya başladı mutlaka marziyeyi yayınlarlar bence
Gülben Ergen-Kadir İnanır ikilisinden resimler
http://www.dbimaj.com/Resimler/PREV/2004/20040324/0000000000113137.jpg
http://www.dbimaj.com/Resimler/PREV/2003/20031015/0000000000078224.jpg
http://www.dbimaj.com/Resimler/PREV/2003/20031015/0000000000078432.jpg

mxrxt
17-09-07, 03:01
Fox tv bilmiyorum ama dediginiz gibi Fox tv nin avrupa yayini olan FOX TURK TGRTnin erguvan yillari askin daglarda gezer ve bazi eski dizileri yayinliyor umarim Marziyeyide yayinlarlar tekrar izlemeyi isterim..Zamnainda Müptalasi oldugum bir diziydi...

seyma_BJK
04-10-07, 19:13
bu diziyi esasıyla beraber 6 kez izledim 6*65:) halada izlerim kadir abim için süpeer yaa HAZAR İSMAİLOĞLU harikaa harikaaaa

GEMi*
16-12-07, 06:38
MARZİYEYİ 2 kez seyrettim..bi ara tgrt çok fazla tekrarını veriyordu..güzeldi,gülben ergen kendi sesiyle oynamıyordu dizide..kendi deyişine göre bir tiyatrocu arkadaşı seslendirmeyi yapmış.güzel bir aşk vardı. öyle temiz aşklar yok şimdiki dizilerde..
son bölümü her izleyişimde ağlamışımdır..güzel bir finaldi..ama keşke evlenselerdi..

cyprus_hsn
30-03-08, 04:46
Marziye ekibi

http://img174.imageshack.us/img174/2421/f0041mg3.jpg (http://imageshack.us)

Bu arada dizide kötü rolde oynayan Anta Toros, Gülben Ergen'in Tim konserine gitmiş geçtiğimiz hafta. Demek hala görüşüyorlar :)

mxrxt
09-04-08, 15:10
Bu resim cok güzel cok anlamli bence nerden nereye iste, kadroyu unutmak mümkün degil cok güzel bir diziydi Marziyenin kücük kizini onyanak kiz cocugu sanirim onun disinda bir projede yer almadi ?? simdi yliyorsa bile tanimamisda olabilirim ama?? Ha birde kücük hazar bey acaba nasil bir genc olmustur??

cyprus_hsn
09-04-08, 20:17
Bu resim cok güzel cok anlamli bence nerden nereye iste, kadroyu unutmak mümkün degil cok güzel bir diziydi Marziyenin kücük kizini onyanak kiz cocugu sanirim onun disinda bir projede yer almadi ?? simdi yliyorsa bile tanimamisda olabilirim ama?? Ha birde kücük hazar bey acaba nasil bir genc olmustur??

Ben de merak ediyorum. Hatta Gülben E.'nin konuk olduğu Hey Gidi Günler programında Marziye ekibinden Ekrem Borayla birlikte o da katılır diye bekledim ama yoktu. Küçük hazarı bilmiyorum, çok az izledim bu diziyi. Son TGRT'de tekrarları yayınlanmıştı o zaman.
Keşke fox da bizler için uygun bir zaman diliminde tekrarlarını yayınlansa da izleyebilsek doğru düzgün. :kahve

bu arada bu foto, büyük bir ihtimalle Marziye'nin veda yemeğinden :good:

Freddy
26-04-08, 21:42
Bu diziyi izlemedim ama karakterler kim kimin neyi az çok bilirim Hiç unutmam bir gün Kadir İnanır, gümbür gümbür gülbence'ye katılmıştı marziye zamanı Telefonla bağlanan bir seyirci gülben ergen'i kastederek kadir inanır'a "seni seviyorum onu alma beni al" demişti :) Stüdyo kopmuştu Gülben meşhur kahkalarını altmıştı :)

Marziye ile Kadir İnanır yeniden parlamış Gülben Ergen ise Türkiye'nin tanıdığı bir yıldız olmuştu

seyma_BJK
25-05-08, 21:51
Bu diziyi izlemedim ama karakterler kim kimin neyi az çok bilirim Hiç unutmam bir gün Kadir İnanır, gümbür gümbür gülbence'ye katılmıştı marziye zamanı Telefonla bağlanan bir seyirci gülben ergen'i kastederek kadir inanır'a "seni seviyorum onu alma beni al" demişti :) Stüdyo kopmuştu Gülben meşhur kahkalarını altmıştı :)

Marziye ile Kadir İnanır yeniden parlamış Gülben Ergen ise Türkiye'nin tanıdığı bir yıldız olmuştu

ben o gün okula gitmemiştim kadir abim gülbenceye katılacak diye oturdum ayıla bayıla izledim programı akşama da dizi vardı harika bir programdı:)

Freddy
17-05-09, 00:37

ben bu mesajı 3 ay önce yazdım diye sanıyordum Tarihi görünce dümür oldum :img-fear2 2007 eylül'den beri zaman çok çabuk geçti gibime geliyor nedense :D

evet haklisin onur29 bu dizide baslamis olmasi lazimm kuma rolindeydi .marziyenin cici annesi:img-yes: ...daha sonrasinda sanirim yilan hikayesinde polis rolindeydii her iki dizidede cok basariliydi ve suan oynadigi dizidede cok basarili beyaz gelincik.....bye

ondan önce muazzez ersoy'un dizisi oyun bitti'de oynamıştı Kerem alışık'la birlikte :)

ben o gün okula gitmemiştim kadir abim gülbenceye katılacak diye oturdum ayıla bayıla izledim programı akşama da dizi vardı harika bir programdı:)

ne güzel ya hatırlıyosun demek İkimiz de aynı gün izlemişiz Ben de o zaman öğlenciydim ondan izlemişim :)

Tekrarları keşke verilse Defalarca verildi ama hiç bakmadım Şimdi bakmak istiyorum. TGRT keşke dizileri ve show programlarını FOX'a satmayıp TGRT MAX gibi bir kanal açsaydı Çünkü FOX'un bu dizileri vereceği yok Eski dizi verecek olsa bile en fazla 2 yıl önceki 6-7 bölümlük ilk dizilerini veriyor Artık TGRT'nin dizilerinin turşusunu mu kurar ne yapar

Bir ara 2-3 kanalı arayıp özellikle konuşucam bu eski diziler hakkında Versinler artık :)

Freddy
31-07-09, 15:03
http://img190.imageshack.us/img190/1886/11eyll1999tvmagazin1.th.jpg (http://img190.imageshack.us/i/11eyll1999tvmagazin1.jpg/)

http://img11.imageshack.us/img11/3549/4eyll1999oscartv1.th.jpg (http://img11.imageshack.us/i/4eyll1999oscartv1.jpg/)

http://img265.imageshack.us/img265/601/11eyll1999tvmagazin5.th.jpg (http://img265.imageshack.us/i/11eyll1999tvmagazin5.jpg/)

kendi dergi arşivimden taradım umarım beğenirsiniz :)

Freddy
27-08-09, 15:27
http://i669.photobucket.com/albums/vv56/Freddia/th_27kasm1999tvmagazin-1.jpg (http://s669.photobucket.com/albums/vv56/Freddia/?action=view&current=27kasm1999tvmagazin-1.jpg)

27 kasım 1999

setolar
29-10-10, 02:30
selam arkadaşlar ...marziye dizisini internetten izleyebileceğimiz bir adres var mı?biliyorsanız cevaplarsanız sevinirim..

hasoş
10-11-10, 21:25
selam arkadaşlar ...marziye dizisini internetten izleyebileceğimiz bir adres var mı?biliyorsanız cevaplarsanız sevinirim..
şahsen ben çok aradım ama bulamadım izleyebileceğim bir yer
gerçekten bilen biri varsa çok makbule geçer:)
hayır tgrt de yok ki tekrarları yayınlansın
keşke başka kanala alıp yayınlasalar o zaman çok iyi olur:)
resmen hasret kaldım marziyeme:img-in_lo

hasoş
12-11-10, 21:13
aslında cine 5 yayınlayabilir
malum yılan hikayesi, kınalı kar, yağmur zamanı, sahte prenses.... ve daha birçok diziyi yayınladı
aslında cine 5 e mail atıp istekte bulunabiliriz
ne dersiniz??

gülbence
25-12-10, 18:34
aslında cine 5 yayınlayabilir

malum yılan hikayesi, kınalı kar, yağmur zamanı, sahte prenses.... ve daha birçok diziyi yayınladı
aslında cine 5 e mail atıp istekte bulunabiliriz

ne dersiniz??

bence de mail atıp istekte bulunmalıyız :img-wink:
Elinde Marziye ile ilgili videolar olan var mı?