PDA

Tüm Versiyonu Göster : Unutma Beni (Arşiv 7)

Sayfalar : 1 2 [3] 4 5

gülbeşeker
08-09-11, 02:07
Kenana bayıldım ,hakikaten komik olmaya başladı,bir insan ancak bu kadar iyi rol yapabilir,intihara kalkışmalar sarhoş olmalar evden kovmalar,her geçen bölüm daha çok şaşırıyorum,ne diyeyim umarım sonu kötü olmaz,malum Emineyi yanında tutabilir ama kalbine sahip olabilir mi hele bu saatten sonra asla,keşke Şerif Kenanın gerçek yüzünü tez zamanda ortaya çıkarsa ama nerde, ancak sahte intihardan kurtarır:img-hyste

orhan_boca
08-09-11, 16:31
kenan iyice sıyırdı koluna beyzbol sopasıyla vurmalar,motoru duvara sürmeler falan,gerçi motor duvara toslarken son anda kendini atmış yere ama,ha bi de kendine igne yaptı,sanırım bayılması içindi.sonunda gerçek yüzünü gördük,en geç 10 bölüm sonra ortaya çıkar oyunları..

turkumm
08-09-11, 16:43
ay inanmıyorunmm emine kenanın yanında kalmak istedi sarıldı bu bu kadar geç olmamalıydı emine kenan ve elifle ilgili anılarını hatırladı eskiye gitti :happy0064
emine kenana karşı bişiler hissetmeye başlıcak ama kenanın yaptıklarını ögrenince ki emine bunları haketti tekrar oduna dönücek:icon_sorr

gerçi emine şerifi affetmiş bi insan kenanıda affeder:img-hyste
kenanın yaptıklarını zevkle izliyorum kralsın kenan:img-in_lo

ilkay ile elvanın sahnelerine bayıldım:img-in_lo ilkay doğru olanı yaptı
ama elvanın da aliye aşık olmasından korkuyorum :img-hyste
ama elvan öyle bi tipe benzemiyo
çiğdem ilkayın elvanı evine götürdüğünü öğrenince napıcak acaba:img-hyste

devreden
08-09-11, 16:50
emine serife ait güzel sahnelerin özlemiyle bütün sahneleri deviriyorum ama nerrrdeee
yok yok yok olacak mı emin degilim
plan intikam entrika derken emine yine kaldıgı noktada kaldı adım atamıyor
kenanın emine paranoyasını izlemek bu haliyle olmuyor beni sarmıyor
kalbe gecmeyen söz kadere gecer mi?
eminenin kalbi serifte bu hep böyleydi hepte bu sekilde kalacak
hos kenanı sevmem ama cüneyt mete gercekten iyi oyuncu
senaryo geregide isini biliyor planı isliyor uzama olayı da malum
700 küsür bölümün ardından...

kaçınkurası
08-09-11, 18:11
Şöyle bir durup bakıyorum sırf oyuncu yakışıklı diye obsesif bir biçimde oynadığı karaktere tutulmak ne derece mantıklı?

Ama sizlere de hak veriyorum.

Suç senaristlerin..

Ama şöyle bir düşünce kenan hiç bir zaman iyi bir adam olmadı ki..

İyi bir adam ne yapardı biliyormusunuz?

O pavyonda önüne atılan, yatağına sokulan kadına anlaşma önermez , tehdit edip ,''sen bana böyle yap ben de sana böyle yapayım'' demez..
Demekki doğasında menfaatçilik var...
Hep vardı hala var. Kendisi acı çekmemek, Emine'yi kaptırmamak için kendi kızından vazgeçecek kadar bencil çünkü..
Şimdi kimse çıkıpta bu adam ne hale geldi demesin. Görünen köy baştan belliydi çünkü..
Ayrıca yagmurkusagı arkadaşımızın dediği gibi Emine hiç yalan söylemedi.Şerif'i ne kadar sevdiği ve önemsediğini hep söyledi kenan'a. yatağına girmedi.
Aşk bu olmayınca olmuyor. zorla mı sevseydi? minnet borcunu ödemek için yatağına mı girseydi?

Bu cümleleri kuruyorum diye kimse Şerif'çi olduğumu düşünmesin !

Al birini vur ötekine bir durum var çünkü ortada.
Karısını aldatmış, birsürü olaya girmiş bir adam. Hatası çok.
Şerif'te kenan'da birdir gözümde..
İkiside 5 para etmez adamlar.
Emine'ye layık değiller..

::Lové's::
11-09-11, 15:45
Bölümü netten izledim.
En başından beri Kenan'ın masum olduğuna inanmıyordum...Onun geçmişini henüz izlemedik,izlesek kim bilir neler çıkardı diyordum.Ve yavaş yavaş izliyoruz...zaten Menekşe gibi bir kadınla aynı onun gibi olan bir adam evlenebilirdi. Anladığım kadarıyla ikisi zamanında bir çok kişiye oyun oynayarak dolandırdı.Bunlardan biride Azra büyük ihtimalle....Şerife o kadar laf söylendi aldattı diye...Kenanın'da tüm kirli çamaşırları ortaya çıkıyor teker teker....sizce hangisi daha kötü ? En azından Şerif dolandırıcı,oyun tezgahlayan,oğlunu bir kadın için kullanan,kendisini acındıran,kendisini sevmeyen birini zorla evinde tutan,-güya- sevdiği kadına yapmadığı kötülük kalmayan,annesi öldüren adamla iş birliği yapan vs vs bir adam değil...! Şerif zamanında yaptığı hatanın bedelini ödedi.Mehtapla birlikteyken bile yinede Emine'den hiçbir zaman vazgeçmedi.Onu Zafer'in elinden her seferinde kurtardı...Zafer'in yi bir adam olmadığını,ona güvenmediğini defalarca söyledi ama kimse ona inanmamıştı.Şerif elinden gelenini yapmıştı...Emine'den boşanmak istemediğinide her seferinde belli ediyordu ama bunu birtürlü söyleyemiyordu hatırlarsanız.Bedelini Emine'siz ödedi...Şimdi tam kavuştular derken yine ayrılacaklar.Yahu bunlar birbirlerini sevmekten hiçbir zaman vazgeçmediler...birbirlerini hiçbir zaman UNUTMADILAR ! Kenan bunu çok iyi biliyor ama hala entrikalarla tutmaya çalışıyor yanında.Bu nasıl bir adam böyle ! :icon_whis

Rüzgar
11-09-11, 22:43
Fox reklam çekiminden

http://i54.tinypic.com/4jpzyr_th.jpg (http://tinypic.com/view.php?pic=4jpzyr&s=7) http://i52.tinypic.com/24lrgw2_th.jpg (http://tinypic.com/view.php?pic=24lrgw2&s=7) http://i55.tinypic.com/9a4907_th.jpg (http://tinypic.com/view.php?pic=9a4907&s=7)

gülbeşeker
12-09-11, 01:08
İyi geceler...Bugün de özetçi gibi hissettim kendimi:img-hyste
Unutma Beni kısa özet:Çiğdem yeni bir taktik uygulayrak Elvanla yakınlaşmaya çalışır.Emine, Kenana döndüğünü söylemek için Şerifle buluşmaya karar verir.

Emine söyle de kurtul:img-hysteBenim için hava hoş bu sayede emine-Şerif sahneleri izliyoruz:img-in_lo

Defneci
12-09-11, 18:13
http://i1112.photobucket.com/albums/k481/Defneci/fox6.gif

-Merhaba

Çok Tatlılar

12-09-11, 20:05
Defneci,gif için teşekkürler cnm...: )

Emine acı çekmekten mutlu oluyor galiba...ve sanırım acıdan besleniyor.:img-hyste Bu ne böyle ya boşu boşuna kendisini idam ediyor...
Gerçekleri öğrendiğinde pişman olucaksın Emine...:img-beee: boşu boşuna kıydın sevdiğin adama...

Kenan-Menekşe olayını dinleyemedim tam o sırada telefonla konuşuyordum.O yüzden konuya hakim değilim ama Azra'yı gördüğünde Kenan'ın tırsmış yüz ifadesini aklımdan çıkaramadım birtürlü...:img-hyste Şimdi bu Azra tam olarak kim bilmiyorum.Ama Kenan ve Menekşe bu kadından çekiniyorlar...sanırım birlikte daha önce iş yapmışlar ama daha sonra K-E bu kadına ihanet etmiş olabilir diye düşünüyorum.Yakında öğreniriz...

gülbeşeker
12-09-11, 20:22
Unutma Beni kısa özet:Şerif,Eminenin kapısına kadar gidip Kenandan vazgeçmesi için ona yalvarır.Menekşenin eline Kenanla ilgili çok önemli bir koz geçmiştir.

Şerif-Emine sahneleri çok güzeldi:img-in_loBu Azra kim ki bu kadar korkuyorlar,geldi gördük,Menekşe veya Kenandan daha tehlikeli gözükmüyor,ama pek bir tırsıyorlar:img-hyste:img-hyste

gülbeşeker
14-09-11, 12:19
705.Bölüm Özeti:
Hikmet ve Şeker Emine ile konuşup onu eve dönmeye ikna etmeye çalışırlar, Emine’nin cevabı ne olacaktır?
Menekşe nihayet Kenan ile buluşur ve onu tehdit eder, Elif’in ölmediğini bildiğini söyler. Kenan Menekşe’nin istediği parayı verecek midir? Azra kimin öldürülüşüne tanık olacaktır?
Çiğdem sonunda abisine her şeyi anlatır, bebeğinin Ali’den olduğunu söyler. Şerif bu durumda ne yapacaktır?
Adalet hastaneden taburcu olur. Adalet kimin evinde dinlenecektir? Doktoru Rauf’a durumuyla alakalı ne diyecektir? Rauf’un kaç ayı kalmıştır?

meliss_91
14-09-11, 15:22
4-5 bölüm izlemedim neler olmuş neler azrayla kenan arasında da ayşegülle çetin gibi bi ilişki varmış heralde ayşegülle çetin 55.bölümde kaçabildiler ama kenanla azra hemen kaçmış keşke azrayla evlenseymiş azra gerçekten sevmiş kenanı
menekşe kızının sesini duyuyo sadece kenana karşı elinde koz olduğu için seviniyo çok duygusuz bi anne :img-tomat

azrayı da elvanı da beğendim elvan aynı ilkay ablası gibi çok iyi niyetli çok saf şerifle karşılaşmaları da çok güzel olmuş :img-wink::img-wink:

özette raufun kaç ayı kalmıştır denmiş kenanın güya 2 ay ömrü vardı nazlı bu dizide 12 ay hamile kaldı o yüzden raufta bu sezonu dizide tamamlar bu şekilde de adaletle araları düzelir iyi de olur

çiğdemin tedavisi evde olacak gibi değil çiğdem tedavi olmazsa biz tedavi olmak zorunda kalıcaz bu dizide herşeye katlanabiliyorum da bi çiğdeme katlanamıyorum sofa

stellaa
14-09-11, 16:48
bu kadarına da pes artk!bundan snra izlenmez bu dizi.şerifçiler şerifi iyi aklayabiliyolar bu saçma sapan yazılan, başı unutulan senaryo sayesinde bravo senaristler, ama kenancılar herseyin farkında. :img-wink: bundan snra serifçilere iyi seyirler..

gülbeşeker
14-09-11, 16:56
Menekşe de gitti,Rauf da gidici...Neler oluyor bu diziye?Vay Kenan hiçkimse bu kadarını beklemiyordu ,Zaferin yokluğunu Kenanla dolduruyorlar...Dizinin yapımcısı bir röportajda eylül ayında yeni bir günlük diziye başlayacağını söylemişti,acaba bu giden oyuncular Rauf,Mehtap Zafer o dizide mi oynayacaklar?

Emine'yi,kendisine katil olacak kadar takıntı haline getiren Kenan'ın evinde neler bekliyor? Unutma Beni'de heyecan bitmiyor!

devreden
14-09-11, 20:20
serife de kenana da yazılan sahnelerden hic memnun degilim
anlayamıyorum hos bu dizinin mantıgını anlamıyorum gerisi bos
kenan ne yapmaya calısıyor niye kendisi öldürdü menekseyi
sonra kendisini sevmeyen acıkca kimi sevdigini belli eden bir kadın icin
niye bu kadar risk alıyor bunu neden yapıyor
emine gercegi ögrendiginde boynuna atlamayacak

reading
14-09-11, 22:51
kenanı hırsız yaptığınız yetmedi şimdi de katil yaptınız pes amacınız kenanı gözden düşürmekse daha çok beklersiniz... kenanı ne yaparsınız yapın gözden düşüremezsiniz! sonuna kadar kenan :img-in_lodizi genel olarak batmaya başladı ne yazık ki...

ipekada
15-09-11, 00:40
kenan hazır menekşeyi öldürmüşken şu çiğdem'ede bir el atsan...allah rızası için...:img-hyste
valla favorim olursun.yani bu işi kim yaparsa favorim olur...:img-hyste
onun cinnet sahnelerinde bende cinnet geçiriyorum.o altındaki gri don çıkmaadı gitti kaç haftalardır...pis şey...:img-beee:

ama elvan tatlı ya,kızda bir masumiyet var ...:img-blush
şerifin o kapı arkasında emineye yalvardı ağladı ya;o sahneyi beğenmedim ya.çok yapmacık geldi abartı geldi...ayrıca olcay beye kısa saç daha çok yakışıyor...

bu arada kenandan neler çıktı öyle...artık bu karmaşayı çözmeye çalışmıycam.ayrıca çokta saçma...yok başkasına aşıkmkış .menekşeye aşık olmuş.saçma sapan şeyler...
ayrıca rauf ölmeyeydi iyiydi...:icon_sorr

kardelen2086
15-09-11, 02:16
son 10 bölümdür diziyi yorumlardan takip ediyorum...dizi o kadar çok saçamaladı ki izleme hevesim kalmadı...

kenan karakterini bu kadar keskin bir dönüşle bu kadar mantıksız bir şekilde kötü bir karakter haline getirebildiklerine hala inanamıyorum...:icon_sorr:icon_sorr aklım almıyor...adam en sonunda katil bile oldu(ki ben daha geçmişini bile hazmedememişken)

kenan ın karakterindeki bu kötü değişimi izlemektense şerif ve emine yi bir arada görmeye bile razıydım...:icon_sorr yeter ki dizinin bu esaslı karakterini harcamasalardı..ama olan oldu..bu saatten sonra diziyi nasıl toparlayacaklar bilmiyorum:img-beee::img-beee:

bu saatten sonra kenan emine ye zorla sahip olmaya çalışırsa ona da şaşırmam:icon_sorr:img-beee::img-beee: bu dizide her şey mümkün artık...:img-tomat:img-tomat

123dolunay
15-09-11, 02:52
Kenan'ın sevilmesini sağlayıp Şerif'i suçlu duruma düşüren senaristler bu sezonda tam tersini yapalım demişler.
O kadar saçmaladılar ki artık.
Kenan karakterini daha ne kadar batırabileceklerini merak ediyorum doğrusu.
Zaten Çiğdemin suratını gördükçe kanal değiştiriyorum .
Çiğdem ve Şerif çıkın gidin diziden hatta Emine'yide alın yanınıza ağlar şerif'in arkasından şimdi.

reading
15-09-11, 10:09
ya bu kenanı severken bir anda kenana düşman olmalarını anlayamıyorum kenana bir anda düşman kesilenlere seslenmek istiyorum iyi ki kenan emine kendisini sevsin diye oyun çevirdi geçmişte hırsızlık yaptı iyi ki şimdi gitti menekşeyi öldürdü kendinizi bir kez olsun kenanın yerine koyup hiç düşündünüz mü? zaten hayat ona acımasız davranmış menekşe gibi bir kadınla evlenmiş gerçek aşkı eminede bulmuş menekşe de durmadan kenanı tehdit edip duruyor kenan sonuna kadar haklı menekşeyi vurmada kim ne derse desin...

kaçınkurası
15-09-11, 12:24
706.Bölüm Özeti:

İlkay abisine Ali ve Çiğdem’in durumunu anlatacakken Çiğdem yine İlkay’a saldırır. Şerif bu durum karşısında ne yapacaktır? Sezai Elvan’ın Ankara’da bir okul kazandığını öğrenir. Kayıt zamanı Ankara’ya gitmeyi planlamaktadır. Asu hastaneye Rauf’u görmeye gelir. Asu Rauf’un durumunun çok kötü olduğunu anlayacak mıdır? Azra Kenan’a Menekşenin cinayetini gördüğünü söyleyecek midir? Azra çıkar eve gelir. Kenan Azra’yı Emine’ye kim diye tanıştıracaktır? Emine Kenan’ın bir yalanını yakalar. Kenan bu durumdan nasıl kurtulacaktır? Bütün bunlar olurken İlkay’ın sancısı tutar.

ozlem12
15-09-11, 16:42
Şerifin yerinde olsaydım çiğdemin suratına çakıverirdim 2-3 kere. :img-beee:
Ne sinir şey ya şu çiğdem :img-beee:
İlkayın bebeği doğunca kaçırcak bence bir şey yapcaktır kesin .

Dizi_mania
15-09-11, 16:47
arkadaşlar şu focus filme aramızda para toplasakta gönderip çiğdemi birsine öldürtsek yemin ediyorum fdizi setini basacam çıksın artık la şu diziden yine kulağımı tırmaladı.

ozlem12
15-09-11, 19:16
Kenan bu kadar acımasız mı?
bir çırpıda nasıl öldürdü çocuğunun annesini.
Sırf emine gitmesin diye oyun oynadı tamam.
fakat bu kadar çok mu seviyomus katil olacak kadar?...
Basta kenanı seviyodum.
fakat senaristler soğutmayı başardı.
tebrik ederim bu senaristleri. :865323

reading
15-09-11, 19:31
Kenan bu kadar acımasız mı?
bir çırpıda nasıl öldürdü çocuğunun annesini.
Sırf emine gitmesin diye oyun oynadı tamam.
fakat bu kadar çok mu seviyomus katil olacak kadar?...
Basta kenanı seviyodum.
fakat senaristler soğutmayı başardı.
tebrik ederim bu senaristleri. :865323

1- kenan acımasız değil...

2- menekşe'yi keyfinden öldürmedi çocuğunun annesi olabilir kenan'ın haklı olduğunu düşünüyorum (bunun kenanseverlikle alakası yok)

3-ne yaptıysa emine'yi sevdiği için yaptı...

4- sen kabul etmeyebilirsin senin düşüncelerine saygım sonsuz... ama kenan'ı ne yaparlarsa yapsınlar kabulümüzdür sonuna kadar kenan kenan kenan kenan

5- ellerinden geleni ardına koymasınlar kenanı gözümüzden düşüremezler...

gülbeşeker
15-09-11, 21:31
Unutma Beni'de yarın; İlkay doğuma alınır.Kendisinin ve Bebeğin durumu risklidir.herkes Çiğdem'i aramaktadır.Ancak Çiğdem ise hastanede hemşire kılığına girmiştir...
Bir Çiğdemin hemşire olması eksikti:img-hyste

zeyde
15-09-11, 21:40
ıyy baydı iyicene...zaten kenan beyciğim için izlediğim diziydi onuda kıytırık mıymıntı emine uğruna harcadıkları için elimden geldiği kadar seyretmemeye çalışıyorum..çünküm güzel annem hala ısrarla seyrettiği için ara ara gözüm kayıyor mecburen...inşallah en kısa zamanda anacığımda sıkılırda seyretmez bizde kökten bu dizicikten kurtuluruz...

NE OLDUĞUNU BİLMEDİĞİM BİR UMUDUM VAR HALA

reading
15-09-11, 22:42
Unutma Beni'de yarın; İlkay doğuma alınır.Kendisinin ve Bebeğin durumu risklidir.herkes Çiğdem'i aramaktadır.Ancak Çiğdem ise hastanede hemşire kılığına girmiştir...
Bir Çiğdemin hemşire olması eksikti:img-hyste

tam özeti görmeden bir şey diyemeyeceğim eğer bütün özet bunlarla doluysa demek ki izlemeye değecek bir şey yok demektir yazık şimdi bana diyeceksiniz ki İlkay dizinin başrolü. ilkay karakteri zamanında çiğdem konusunda yaptığı hataların, saflıklarının şimdi cezasını çekiyor maalsef iyilikten maraz doğar sözünü de aynen doğruluyor ben asıl kenan-azra-emine üçlüsünü merak ediyorum yeni gelenler içinde en güzeli bence azra.

16-09-11, 01:45
İnanamıyorum ya...Kenan Menekşeyi öldürmüş ! Yuh ya...bir insan bu kadarmı pislik olabilir ? :icon_whis gitti güzelm Menekşe...valla çok üzülmüştüm izlediğimde.Hem ne olursa olsun,nasıl biri olursa olsun o Elif'in annesiydi...
Azra'daki cesaretede hayranım...Hiç korkmuyor Kenan'dan herşeyi görmesine rağmen...:icon_whis

Şerif&Emine sahneleri zor görürüz artık bundan sonra...:icon_sorr

reading
16-09-11, 10:42
707. bölüm özeti

İlkay doğuma alınır. Kendisinin ve bebeğin durumu risklidir. İlkay bu doğumu atlatabilecek midir? Çiğdem hastanede hemşire kılığına girer. Çiğdem’in İlkay’la ve bebekle alakalı aklından neler geçmektedir? Herkes Çiğdemi aramaktadır. İlkay’a zarar vermeden onu yakalayabilecekler midir? Emine ve Azra sohbet ederler. Emine Kenan ve Şerif’le ilgili Azra’ya neler anlatacaktır? Emine Azra’nın Kenan’la gerçek geçmişini öğrenecek midir? Azra Kenan’ı baştan çıkarmaya çalışır. Kenan bu oyunlara kanacak mıdır? Azra Kenan’ı ne yapıp çok şaşırtacaktır? Rauf çok hastadır. Bunu Asuman’a belli etmemek için nasıl bir oyun tezgâhlayacaktır?

özet süper yaşasın kenan-azra-emine üçlüsüde var yoksa ilkayın mıymıntılıklarını,çiğdemin kötülüklerini, çakma rambomuzun ailesiyle ilgilenmesini (!) çekemezdim...

*sena*
16-09-11, 12:47
Benim için diziyi dizi yapan Kenan :img-in_lo
Menekşe'yi öldürsede bende ki yeri değişmez...

Senaristler baktı Kenan karakteri çok tuttu azcık kirletelim dediler... :img-beee:

Bana fark etmez... Dizide masum kalmadı zaten... Kenan benim için hala aynı Kenan :img-in_lo

ozlem12
16-09-11, 13:09
1- kenan acımasız değil...

2- menekşe'yi keyfinden öldürmedi çocuğunun annesi olabilir kenan'ın haklı olduğunu düşünüyorum (bunun kenanseverlikle alakası yok)

3-ne yaptıysa emine'yi sevdiği için yaptı...

4- sen kabul etmeyebilirsin senin düşüncelerine saygım sonsuz... ama kenan'ı ne yaparlarsa yapsınlar kabulümüzdür sonuna kadar kenan kenan kenan kenan

5- ellerinden geleni ardına koymasınlar kenanı gözümüzden düşüremezler...

Kenan gözünü kırpmadan bir insanı katlettiği için öldürdüğü için acımasızdır.
bu değişmez bir şeydir benim gözümde. ben ne şerifçiyim ne kenancıyım. bunu objektif olmaya calısarak yazmaya calısıyorum.

4-Evet kabul etmiyorum.

reading
16-09-11, 17:09
bu bölümü karakterler üzerinden değerlendiricem.:img-beee:

ilkay: hayatımda senin kadar saf senin kadar zavallı bir karakter görmedim:icon_sorr sen kardeşim kardeşim kardeşim diye çırpınırken o senin ölmeni bekliyor.:icon_sorr ayrıca tebrik ederim ne sağlam bir gebeliğin varmış tıp tarihine geçicek cinsten.o kadar darbeye o kadar üzüntüye rağmen sapasağlam kaldı... :img-hyste

çiğdem: sen hayatımda gördüğüm en zavallı, en rezalet bir karaktersin. sen ruh hastasısın seni acilen tımarhaneye kapatmaları lazım hem de acilen sen başka türlü iyileşmezsin..

emine: seninde ilkay'dan kalır yanın yokmuş pes...:img-hyste azra gibi bir kadına nasıl güvendin of of :img-hyste

azra: derdin paraydı tamam işte kenan buldu paranı neden defolup gitmiyorsun ya? kenanın sana geleceğini eskisi gibi seninle olacağını sanıyorsan yanılırsın...:img-hyste

kenan: valla helal olsun azra o kadar seni baştan çıkarmaya çalıştı karşılık vermedi ya sen ne biçim adamsın ya? adam gibi adam yalnız ne yap ne et şu azra'dan kurtul. dizide zaaflarına yenilmeyen (çakma rambo ve kıvırcık ali gibi) adam gibi adam kalan tek karaktersin... pirimsin (muzo'nun kulakları çınlasın)

ve günün adamı : kenan günün kadını da: azra

velasıl bu bölümde kenan-azra-emine üçlüsü dışında izlemeye değer bir şey yoktu...

asli_şevvalist
16-09-11, 18:00
Kenan Kenan Kenan!
Elinin altında nimet var görmezden geliyorsun! şerif' ten ders almalısın. ;) O ne güzel değerlendirmişti..
Azra sakın gitme bir yere! Yerleş o eve.. Kenan' ı kendine aşık et ve şu Emine belasından kurtar diyeceğim ama bu sefer Kenan seni de ortadan kaldırır. Ne de olsa katil değil mi? :img-hyste Kenan' ın Menekşe' yi öldürmesi benim açımdan hiçbir şeyi değiştirmedi nedense.. Kenan aynı Kenan benim için.. :img-in_lo Hem Menekşe' den kurtulduk fena mı? Elif' e acıyanlar var ama Menekşe onun için iyi bir anne olamamış ki neyine üzülüyorlar anlamıyorum.. Kadın parayı kızına tercih etmiş, pek masum bir karakterde değildi zaten.. Yani öldürmeseydi daha iyiydi ama en azından şerif' le Kenan' ın farkını bir kez daha gördük. O demedi mi Emine' ye ''senin için ölürüm de öldürürüm de'' diye.. Kendisinde bunu yapacak yürek yok sadece çenesi çalışıyor ama Kenan gerekirse ortadan kaldırıyor.. Azra görmeseydi tam temiz iş olacaktı ;) Azra' yı sevdim aslında... T-shirtini koklaması falan çok hoşuma gitti. Sonunda Kenan' a aşık bir hatun geldi diye acayip sevindim hem de baya güzel bir hatun :D Ama ben zamanında Emine' yi de sevmiştim.. Hatta Menekşe' yi de.. (cazibesine kapıldım :img-hyste) O yüzden eminim sende karıştıracaksın bir şeyler.. Ama ucuz numaralar yapma, Kenan yemez yani.. Adamın aklı oralarda değil şekerim ;) Onu karamanların evinde arayacaksın.. Aşkın için savaşmalısın.. Hatta şerif' le iş birliği yap! Odun oduna, sende aşkına kavuş sonunda.. Mesut Yar ve biz de şansımıza küselim Emine&Kenan olmadı Azra&Kenan olur yani çok mu zor Mesutcuum :img-hyste Kenan kimle olursa sorun değil yeter ki seven biri olsun.

*sena*
16-09-11, 18:20
Kenan Kenan Kenan!
Elinin altında nimet var görmezden geliyorsun! şerif' ten ders almalısın. ;) O ne güzel değerlendirmişti..
Azra sakın gitme bir yere! Yerleş o eve.. Kenan' ı kendine aşık et ve şu Emine belasından kurtar diyeceğim ama bu sefer Kenan seni de ortadan kaldırır. Ne de olsa katil değil mi? :img-hyste Kenan' ın Menekşe' yi öldürmesi benim açımdan hiçbir şeyi değiştirmedi nedense.. Kenan aynı Kenan benim için.. :img-in_lo Hem Menekşe' den kurtulduk fena mı? Elif' e acıyanlar var ama Menekşe onun için iyi bir anne olamamış ki neyine üzülüyorlar anlamıyorum.. Kadın parayı kızına tercih etmiş, pek masum bir karakterde değildi zaten.. Yani öldürmeseydi daha iyiydi ama en azından şerif' le Kenan' ın farkını bir kez daha gördük. O demedi mi Emine' ye ''senin için ölürüm de öldürürüm de'' diye.. Kendisinde bunu yapacak yürek yok sadece çenesi çalışıyor ama Kenan gerekirse ortadan kaldırıyor.. Azra görmeseydi tam temiz iş olacaktı ;) Azra' yı sevdim aslında... T-shirtini koklaması falan çok hoşuma gitti. Sonunda Kenan' a aşık bir hatun geldi diye acayip sevindim hem de baya güzel bir hatun :D Ama ben zamanında Emine' yi de sevmiştim.. Hatta Menekşe' yi de.. (cazibesine kapıldım :img-hyste) O yüzden eminim sende karıştıracaksın bir şeyler.. Ama ucuz numaralar yapma, Kenan yemez yani.. Adam aklı oralarda değil şekerim ;) Onu karamanların evinde arayacaksın.. Aşkın için savaşmalısın.. Hatta şerif' le iş birliği yap! Odun oduna, sende aşkına kavuş sonunda.. Mesut Yar ve biz de şansımıza küselim Emine&Kenan olmadı Azra&Kenan olur yani çok mu zor Mesutcuum :img-hyste Kenan kimle olursa sorun değil yeter ki seven biri olsun.

Cım cım Aslıcım :love01:

Şerif kırmızı geceliğe dayanamıyor :img-hyste Azra gibi bir hatun olsaydı valla Şerif devreleri yakardı :img-hyste

Kenan ADAM :img-in_lo Yemez o böyle numaraları :img-blush Umru olmadı Azra :img-hyste

Azra Kenan'ı çok seviyor ama Azra'nın Kenanla olmasını istemem :img-wink: Kenan'ın başı Azra ile dertte :icon_sorr Bakalım neler olacak daha :icon_whis

Kenan her zaman Kenan sonuna kadar KENAN :img-in_lo

lalaith
16-09-11, 18:41
Kenan.....
Katil de olsa, geçmişte dolandırıcı da olsa sevgim değişmedi ona karşı.
Hala Emine'nin Şerif'le değil onla olmasını istiyorum ama sadece Kenan istediği için. Eğer Kenan gün gelir de Azra'yı ya da başkasını isterse onunla olmasını isterim.

Şu dizide Kenan'dan başka heyecan yok zaten, Kenan'ı sık gördüğümüz için mutluyum, Emine de hafif kafa karışıklığı, duygu değişimi olsa sanki daha bir heyecanlı olacak her şey. Acaba desek artık Emine'nin duyguları için, kardeş kardeş takılmasalar artık....

Azra Kenan'a bela olacak gibi, umarım üzmez Kenan'ı. Ama o da seviyor, o da mücadele edecek hele ki Emine'nin Kenan'a aşık olmadığını anladıktan sonra nasıl gitsin ki....
Heyecanlı olmaya başladı dizi, Emine'nin Şerif diye sayıklayıp Kenan'ın Küçük Emrah halleri, ardından oyun oynaması çok sıkıcıydı, saçmaydı ama Azra'nın gelişi ve Emine'nin Kenan'la hayatını geçirmeye karar vermesi diziyi çok heyecanlı kıldı.

Emine mümkünse Şerif'in yanında olmasın artık çünkü çekilmiyor, diziden soğuyorum ikisi arasındaki negatif enerji tarif edilemez. İsterse sevmesin Kenan'ı Emine ama Şerif-Emine sahneleri gerçekten dayanılmaz oluyor....

kemal-başak
16-09-11, 18:42
Bazı arkadaşlar yüzünden yeminde tutamıyoruz yaaa:img-hyste Menekşe geliyor diye sayfada karnaval havası estirdiler sonuç ne tek kurşun:img-hyste yapmayın etmeyin lütfen çok rica ediyorum Azra'nın başını da yakmayın kadın aşık Kenan'a sebebi olacaksınız :img-hyste

Bir de şu var Menekşe'ye methiye düzdüler şimdi Azra'da sıra:whistle2 ne geliyorsa başımıza bundan geliyor arkadaşlar :img-hyste kadın sapık:img-hyste öbürü paragözdü:img-hyste tamam aşık diye saygı duyuyorum ama Kenan Emine'yle düzen kurmak istiyor gelipte adamın düzenini niye bozuyor başlarım ben böyle aşkaaa:img-hyste

Burdan Mesutcum'a sevgiler gönderiyorum :love01:yazılı basını dikkate almıyor bunlar kuzum sonrada dikkate alıyoruz diye demeç veriyorlar bu nasıl bir çelişkidir bilemedik vallahi :img-hyste ha oyalama diyorsan biz oraları geçtik canım:icon_whis

reading
16-09-11, 22:30
Burdan Mesutcum'a sevgiler gönderiyorum :love01:yazılı basını dikkate almıyor bunlar kuzum sonrada dikkate alıyoruz diye demeç veriyorlar bu nasıl bir çelişkidir bilemedik vallahi :img-hyste ha oyalama diyorsan biz oraları geçtik canım:icon_whis

zaten yazılı basını dikkate alsalardı şimdiye kadar kenan & emine olmuş şimdiye kadar bebekleri doğmuş olurdu ama onlar ne yaptı izleyiciyle dalga geçti yazık...:icon_sorr

hiç farketmez sonuna kadar kenan:img-in_lo kenan:img-in_lo kenan :img-in_lokenan :img-in_lokenan :img-in_lokenan :img-in_lo

GZZ.
17-09-11, 17:06
zaten yazılı basını dikkate alsalardı şimdiye kadar kenan & emine olmuş şimdiye kadar bebekleri doğmuş olurdu ama onlar ne yaptı izleyiciyle dalga geçti yazık...:icon_sorr

hiç farketmez sonuna kadar kenan:img-in_lo kenan:img-in_lo kenan :img-in_lokenan :img-in_lokenan :img-in_lokenan :img-in_lo

Bizleri kaybedecekler haberleri yok .
Valla kenan kitlesi bir o kadar fazla ama azınlık olarak görülüyor hep .
Yok öyle birsey ama valla bizim gibi düsünen o dizide kenanı üstün tutacak türk halkı var :img-hyste

reading
17-09-11, 18:32
Bizleri kaybedecekler haberleri yok .
Valla kenan kitlesi bir o kadar fazla ama azınlık olarak görülüyor hep .
Yok öyle birsey ama valla bizim gibi düsünen o dizide kenanı üstün tutacak türk halkı var :img-hyste

ellerinde kullanmaları gereken o kadar güzel bir uyum var ki o uyum da hiç bir dizide olmamıştır:img-in_lo bu zamana kadar. o muhteşem uyum başka dizilerde olsaydı senaristler o uyumu şimdiye kadar değerlendirmiş olurlardı :img-beee:ama bizimkilere bakıyoruz maalesef uyumu değil değerlendirmek daha o muhteşem hiç bir dizide olmayan uyumu gözardı edip bozmaya çalışıyorlar bir de yetmezmiş gibi kenan'ı başta iyi bir adammış gibi gösterilen ama şimdi de kötü adammış gibi gösterip izleyicinin gözünden düşürmeye çalışıyorlar bu kadar olmaz... :865323

son sözüm bu ve bir daha bu uyum hakkında konuşmayacağım benim için önemli olan sadece kenan karakteri olacak... zaten bu saçma dizinize katlanma sebebim kenan bunu deminden de söyledim...hatta size bir tavsiyem bile var isterseniz kenanı dizinin yeni raufu yapın hatta rauftanda beter bir adam yapın hiç farketmez gene severiz biz onu... çünkü biz kenan'ın gözünde gördüğümüz aşkı dizideki hiç bir erkek karakterde görmedik!:icon_sorr
o kadar gazete haberine karşı, bu uyumu değerlendirmeyip gözardı edip bozmaya çalıştığınız için size yazıklar olsun diyorum...

reading
19-09-11, 10:39
708. bölüm özeti
İlkay’ın doğumu gerçekleşir, Çiğdem bebeği boğmayı düşünmektedir, ama son anda başka bir plan gelir aklına. Çiğdem ne yapacaktır? Doktorlar ve hemşireler Çiğdem’in gerçekte hemşire olmadığını anlayacaklar mıdır? Azra Kenan’a duygularından bahseder, onu çok sevmektedir. Kenan’ın Azra’ya cevabı ne olacaktır? Azra gitmemeyi, Kenan’larla yaşamayı düşünmektedir. Kenan buna ne diyecektir? Şerif ve Emine hastanede karşılaşırlar. Şerif son bir çabayla Emine’yi ikna etmeye çalışır. Emine ne diyecektir? Kenan, Şerif ve Emine’yi hangi durumda görecektir? Yeni doğum yapan Feraye’nin İlkay’larla ilgisi nedir?

anlaşıldı bugünde kenan ve azradan başka izlenilecek bir şey yok bu bölümde...

lalaith
19-09-11, 11:47
708. bölüm özeti
İlkay’ın doğumu gerçekleşir, Çiğdem bebeği boğmayı düşünmektedir, ama son anda başka bir plan gelir aklına. Çiğdem ne yapacaktır? Doktorlar ve hemşireler Çiğdem’in gerçekte hemşire olmadığını anlayacaklar mıdır? Azra Kenan’a duygularından bahseder, onu çok sevmektedir. Kenan’ın Azra’ya cevabı ne olacaktır? Azra gitmemeyi, Kenan’larla yaşamayı düşünmektedir. Kenan buna ne diyecektir? Şerif ve Emine hastanede karşılaşırlar. Şerif son bir çabayla Emine’yi ikna etmeye çalışır. Emine ne diyecektir? Kenan, Şerif ve Emine’yi hangi durumda görecektir? Yeni doğum yapan Feraye’nin İlkay’larla ilgisi nedir?

Azra Kenan'a aşk itirafında bulunuyor ve Kenan, Emine'yle Şerif'i görüyor. Bunun sonu Kenan'ın üzüntüden ve inattan kendini Azra'nın kollarına bırakması olur. Emine görecekse bunu ya da işin sonu Kenan-Azra ilişkisine gidecekse olsun bu yakınlaşma. Ama Azra Kenan'ı çok seviyor, ortada kalmasını da istemem, Emine Azra'yla Kenan'ı görünce Azra'nın Kenan için işi biterse yazık olur kıza. Belki o da kötü şeyler yapar, oyunlar oynar da gitsin çıksın Kenan'ın hayatından deriz. Kenan, Azra'ya yaklaşırsa hiç kızmam ama. Şerif'le Emine'yi gördükten sonra istediğini yapabilir. Yapsın zaten adam aylardır bekliyor Emine'yi bir umutla ama Emine'nin onu sevdiği seveceği yok :(

Tabi bunlar bir tahmin, Kenan yine Emine'yi sabırla beklemeye devam da edebilir gördüğü Şerif-Emine tablosundan sonra, Emine'ye hesap da sorabilir ama bu da hiçbir işe yaramaz Emine'nin duygularının değişmesi konusunda. Emine'nin Kenan'a farklı gözle bakmasının tek yolu Azra'yla Kenan'ı birlikte görmek ama o zaman da Azra'ya yazık olacak...Dizi heyecanlı ama o çok istediğimiz aşk olmadı, yazık oldu....

kemal-başak
19-09-11, 18:25
Bize böyle bölümlerle geliniz:img-in_lo

Kenan Kenan Kenan:img-in_lo ilk ve gerçek aşkım Emine dedi ya kredileri şu anda tavan yaptı:img-in_lo Emine'de böyle devam ederse ancak bonuslarıyla idare eder :img-hyste yok yok güzeldi güzel ....hele o Şerif'in alım al morum mor renkten renge girmesi müthiş bir şeydi:img-hyste

Ha bu arada Şerif ne ara Emine ile hayal kurmuş ve bir aile olmuşlar :icon_whis şu adamı sempatik gösterme çabalarını biz yemiyoruz da boşuna uğraşmayın:img-beee:

Bir de aklımıza bir şey daha takıldı Ali ile Emine ne ara karşılaştı da hoşbeş ettiler de hastane de bu duruma geldiler :icon_whis Allah Allah:whistle2

Velhasıl kelam yarın Kenan Menekşe'den boşanıp Emine'ye evlenme teklif edecekmiş :img-in_lo yine bizim açımızdan güzel bir bölüm olmasını temenni ediyoruz:img-wink:

Qslem
19-09-11, 18:29
Süper süper süper bir bölümdüüüüü :D Çok mutluyum.Kenan & Emine elele çok güzel gözüküyorlar ..... Hiç bir dizide bu kadar yakışan bu kadar uyumlu bu kadar kusurzsuz bir çift yok....İnşallah evleneceklerde zaten :) Bir de en sevimlisinden bebişleri olursa ohhh misss :)

reading
19-09-11, 18:35
şimdi bu bölümü değerlendirmek istiyorum.:img-beee:
hayatımda izlediğim en güzel bölümlerdendi diyebilirim. geri kalanında vasattı... karakter açısından değerlendiricem... öncelikle günün adamı: KENAN :img-blush

emine: sen hayatımda gördüğüm en yüzsüz, en gurursuz kadın.:img-hyste hala şerif şerif diye zırlamasına inanamıyorum! :img-tomattamam aşık olabilir aşkta bir yere kadar insan da biraz gurur olur bu arada azra'nın eline de koz veriyor yeter artık ya kendi ayaklarının üstünde durmayı öğrenmeli.:whistle2

kenan: ne kadar kötü bir adammış gibi gösterneye çalışsanızda sonuna kadar kenan kenan kenan kenan... :img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo dizide ben çok erkek gördüm hiç biri (kıvırcık ali'de dahil) kenan gibi aşkla bakmadı bu nasıl bakıştır ya? kenan'ın emine'ye baktığı gibi kıvırcık ali ilkay'a bakmadı be!:img-in_lo bugün kenan karakterine olan hayranlığım iki kat arttı azra'nın baştan çıkarmalarına karşılık vermedi dizide şam şebeği gibi eski karısına da yenilmedi şimdi de eski sevgiliye yenilmiyor. adam gibi adam kalan tek karakter: kenan gerisi hikaye...:img-beee:

azra: geçmişte kenan ile sevgili olabilir. ama anlaması lazım çünkü kenan onu sevmiyor...

şerif çakma rambo pardon şam şebeğe (muzo'ya sevgiler): bunca yaptıklarından sonra hala eminenin karşısına çıkabiliyorsun ya pes... eski karına koşarken emine demiyordun şimdi ne oldu muzonun dediği şam şebeğisin!

çiğdem: bebekleri değiştirdin ne geçti eline? senin gibi kardeş olmaz olsun!

velasıl bu bölümde beni cezbeden kenan-emine-azra üçlüsüydü. geri kalanında ben heyecanlanıcak, izleyecek bir şey göremedim...

-Gabriella-
19-09-11, 23:10
çiğdem: bebekleri değiştirdin ne geçti eline? senin gibi kardeş olmaz olsun!

Anladığım kadarıyla Çiğdem'in değiştirdiği diğer bebek ölecek.Çünkü hemşire "yaşaması mucize" gibi bir şey demişti.O bebek ölünce İlkay ve Ali kendi bebekleri zannedip çok acı çekecekler.İlkay delirme noktasına bile gelebilir.İlkay ve Ali'nin bebeği de diğer ailede büyüyecek.Çiğdem de intikamını böyle almış olacak.

Sezon sonuna doğru o bebeğin İlkay ve Ali'nin bebeği olmadığı ortaya çıkar.İlkay ve Ali kendi bebeklerini bulmaya çalışır.Tüm sezon da bu şekilde saçmasapan geçer.Offff!:865323

reading
20-09-11, 11:16
709.Bölüm Özeti:
Emine ve Şerif hastanede karşılaşırlar. Emine Şerif’e soğuk davranır. Şerif’in tavrı ne olacaktır?Çiğdem bebekleri değiştirmiştir. İlkay ve Ali bebeklerinin kendi bebekleri olmadığını anlayacaklar mıdır?Rauf Asu’ya oyununu sürdürür. Asu Rauf’un çok hasta olduğunu anlayacak mıdır?Azra neden Şerif ile yakınlaşmaya çalışmaktadır? Amacı nedir?Kenan sonunda Menekşe’den boşanmıştır. Emine’ye tek taş yüzük alarak evlenme teklif eder, Emine’nin cevabı ne olacaktır?Çiğdem eve döner. Elvan ve Güler Çiğdem’in bir işler çevirdiğini anlayabilecekler midir?

yani kenan-azra-emine dışında bu bölümde boş... aslında dizinin eski tadı tuzu kalmadı geçen sezon ne güzeldi hatırlarsanız ama bu sezon güzelim diziyi mahvettiler zaten diziyi kenan için izleyen biri olarak bunları umursamıyorum...

gülbeşeker
20-09-11, 12:10
Özet için sağol canım...
İyi ki diziye Azra girdi açıkçası bu cepheyi sevdim her ne kadar Emine-Şerif ayrı olsa da...Azra Şerifle yakınlaşır Emine Şerifi kıskanır,hayalimdeki sahneler bu ,bakalım gerçek olacak mı?Azra hoş kadın oyunculuğu da hoş,Elvan ve ailesi gibi değil diziye yakıştı...

20-09-11, 17:28
Özet için sağol canım...
İyi ki diziye Azra girdi açıkçası bu cepheyi sevdim her ne kadar Emine-Şerif ayrı olsa da...Azra Şerifle yakınlaşır Emine Şerifi kıskanır,hayalimdeki sahneler bu ,bakalım gerçek olacak mı?Azra hoş kadın oyunculuğu da hoş,Elvan ve ailesi gibi değil diziye yakıştı...

Azra'yı bende sevdim.Kenan ile çok yakıştılar zaten ikiside kötü.Tam tencere-kapak misali...:)

Şerif ve Emine'nin durumuna çok üzülüyorum.Emine'de biraz akıl olsa önce kendisini düşünürdü...daha önce dediğim gibi bence Emine acı çekmekten zevk alan tiplerden...:icon_whis

asli_şevvalist
20-09-11, 18:25
Nikahına beni çağır sevgilim.
İstersen şahidin olurum seniinnnnnn..
:img-cray::img-cray::img-cray::img-cray::img-cray::img-cray::img-cray::img-cray::img-cray:

Kenan sana inanmıyorum, inanmak istemiyorum!! :icon_evil
Ööööööööööf yani! O ruhsuzla hayat geçer mi ya?! Nasıl yaparsın bunu??!!!
Göz göre göre hayatını karartıyorsun! Sen ekvatorda yaşıyorsun o kutuplarda! :icon_evil
Menekşe' yken en azından azıcık sempatikti şimdi iyice buzdolabı modunda takılıyor.
Azıcık gülümse allah aşkına yaa, biraz mutlu olmaya çalış! En azından dene!!!!
Hep yapmacık hep yapmacık nereye kadar?! Uyuz şey! :img-beee:
Yazık ettin kendine Kenan' ım. :img-cray:Aynı odada kalırsan şükret otur yerine fazla hayal kurma :img-hyste
Zaten öyle bir şey olsa bir daha istemezsin eminim. :img-hyste

gülbeşeker
20-09-11, 20:26
Yarının kısa özeti:Şerif,nikahı basar ve Eminey kendisine dönmesi için ikna etmeye çalışır.Çiğdem bir yolunu bulup evden kaçar ve hastaneye gider.

Emine evlen canım,bu kafayla gidersen daha çok ağlarsın,evlen de Kenanın yanında kalmanın nelere mal olduğunu ve olacağını gör...Sonradan pişman olucağını nerden bilebilirsin ki...

gülbeşeker
20-09-11, 20:59
neden pişman olsun emine? onun en zor gününde kim vardı? kenan kim teselli etti kenan

şimdi soruyorum en kötü gününde mehtapa kim koştu o da şam şebeğe (muzo'ya selamlar)

Hayatım Kenan katil,maalesef böyle bir gerçek var.Hırsızmış dolandırıcıymış onları geçtim ve artık geçen sezondaki gibi Emine Kenanı bırakmak istese ona git demez,ki gün gelecek Emine gerçekleri öğrenecek ve Kenandan ayrılmak isteyecek,kızını düşmanıyla hem de annesini öldüren bir adamla işbirliği yapıp öldü gösteren bir insanla aynı evde kaldığını öğrenince Emine pişman olmasın da kim pişman olsun??Şerifi karıştırmayalım bence,onunla alakası yok,sadece Kenan açısından yorumladım ve ayrıca her kötü günümüzde yanımızda ve aynı zamanda bize aşık olan biriyle sırf minnetkarlık vefa borcu için evlenilir mi?Neyse Azraya güveniyorum,Şerife yaklaşacak Emine de kıskançlıktan çatlayacak umarım...
Üstelik Eminenin de hayatı tehlikede,Kenan bir rüya görmüştü Emine her şeyi öğrenmiş gitmek istiyordu,Kenan da gitmesin diye boğazını sıktı boğmaya başladı,Kenanın ruh sağlığı iyi değil ve istemese de sonradan pişman da olsa Emineye zarar verebilir,teca..e kalkışmaz umarım...

Çiğdemle ilgili şunu söyleyeyim,bir de düşünün o hasta bebek de iyileşirmiş:img-hystekeşke öyle olsa o zaman Çiğdem ne yapardı??

devreden
20-09-11, 23:30
serife biri giyinmeyi ögretse keske adam dökülüyor
ne yapmaya calısıyorlar anlayan beri gelsin
emine serif yılan hikayesi zaten
kenanla serifi asla kıyaslamayamam ama giyim konusunda
kenan daha süper her bölümde

gülbeşeker
21-09-11, 14:13
Geçen sezonun sonlarına doğru Kenanın bir hastalığı vardı,yanlış hatırlamıyorsam ölümcüldü,o hastalık yalandı veya gerçekti orasını bilmiyorum da günleri sayılı değil miydi?Bu sezon hiç bu hastalıktan bahsedilmiyor yani Kenanın yanında Emine var diye amansız hastalığını yendi mi?Yendiyse de en azından doktora gidilir doktor tarafından mucize oldu sen gittikçe iyileşiyorsun gibi şeyler söylenmesi gerekmiyor mu?Sanki Kenan hiç hasta değilmiş gibi davranılıyor,bu sezon bu konu tamamen kapandı,eğer kapanmasaydı Emine Şerife Kenan çok hasta ne olacağı belli değil ona moral vermek için onun yanında kalmalıyım gibi bir şeyler söylerdi...

gülbeşeker
21-09-11, 17:15
Emine iyice saçmaladı,Şerife çok ağır sözler söyledi,Kenanın gerçek yüzünü gördüğünde o da pişman olacak,ama bu işler parayla değil sırayla maalesef...Önce Şerif hata yaptı sonra çok pişman oldu şimdi sıra Eminede...Ama yine de Şerife acıdım,Azra Şerif sevgili numarası yapsalar Emine kıskançlıktan çatlasa süper olurdu...

gülbeşeker
21-09-11, 17:30
eminenin haklı olduğunu ikimizde biliyoruz...
Haksız diyemem ama tamamen haklı da diyemem ,çünkü Şerif de Emine için az uğraşmadı bu Zafer olayında.Şerif hata yaptı ama bu hatasının bedelini Eminenin öldüğünü sanmasıyla ödediğini düşünüyorum,bir de Emine gerçekten değen bir insan için bu sözleri Şerife söylese neyse diyeceğim ama yanında duran adam maalesef değmiyor,bunu o da anlayacak.Bir de Kenan Eminenin yanında oldu destek oldu falan iyi hoş ama bunun karşılığında Emine de kızına annelik yaptı,Kenan karşılık beklemeden iyilik yaptı diyemeyiz.

gül_mavi
21-09-11, 18:14
Dizi'yi uzatmak açısından iyice saçmaladılar
Çiğdem benim kardeşim olacak onu bir avuç suda boğarım..
İlkay hala Çiğdem diyor böyle kardeş olmaz olsun..
akıl hastanesine yolcu etsinler yeter artık.. Çiğdem yüzünden izlemez oldum..
Kenan'ı da iyice kötü ettiler.. merak ediyorum KENAN ölümcül hastaydı.. bu damı yalandı.. Emine'yi yanında tutmak için..
Rauf'u umarım öldürmezler kötü rolde ama en az muzo kadar seviyorum

özlemimbende
21-09-11, 23:45
Dizi gittikce saçma bir hal almaya başladı yeni yeni alternatif konular çıktıkca heycanı kaçtı diye düşünüyorum Emine Şeker hala İlkaylar birlikte yaşadığı dönemlerde çok keyifliydi dizi ama Emine Menekşenin yerine geçtiğnden beri saçma oldu olaylar uzun zaman sonra çıkıyor ortaya Eminenin annesinin nasıl öldüğü ortaya çıkana kadar Emne Şerif öğrenene kadar ne kadar bekledik farklı konulra gidilmeli eğlenceli hale getirilmeli hep üüzüntü hep üzüntü olmuyor günlük dizi olduğu için arada saçma konu normalde sürekli olmamalı

kaçınkurası
22-09-11, 00:22
emine kenan evlendi süper bir bölümdü aşk kokuyordu resmen yaaaa aşk aşk aşk aşk aşk tek kelimeyle süperdi.....:happy0064:happy0064:happy0064

Aşk mı kokuyodu :img-hyste:img-hyste:img-hyste
Bizim tv'nin alıcıları koku ayarları bozulmuş bana gelmedi kokuu yarın servis çağırmam lazımmm :img-hyste:img-hyste:img-hyste
Yaaa lütfen kızma sevgili, barış_derya.. Latife ediyorum...

Ama cidden Emine zorlaaaa ölecek bir adama ,kızını kaybetmiş bir adama duyduğu vicdan azabı ile , merhametle evet dedi..
Aşk olsa kenan gelip kolyeyi verdiğinde, odanın kapısının çalındığını duyduğu an öyle korkudan yutkunur mu?
Şerif'in kenan'ı dövmesine engel oldu.. Çünkü hem kendisinden nefret etsin istedi hemde kenan hasta olduğu için acıdı ona..
Yanlış anlamayın o an Emine'nin şerif'e söylediği herşeye katılıyorum.
Kızın hayatını mahvetti. Herşeyden önce aldattı onu..
Ben şerif'ten de kenan'dan da nefret eden biriyim..
Emine ikisine de yakışmıyor. Mutlu olmayı çok hakediyor..
Ama bu evlilik onu iyice çıkmaza sürükledi..
Kenan karakterinin bir an önce yalanlarının ve gerçek yüzünün Azra sayesinde ortaya çıkmasını istiyorum.
Eğer hastalığı da YALAN DEĞİLSE ölsün istiyorum..
Şerif'te başkasıyla evlensin mümkünse..
Emine'de gerçekten hakettği gibi saf temz, yalansız bir adam bulsun kendisine mümkünse..

Ve son birşey alakasız olucak ama;
ÇİĞDEM'İ DE O ÜSTÜNE YAPIŞAN GRİ EŞORFMANDAN BOZMA ŞORTUNU DA ARTIK GÖRMEK İSTEMİYORUM..

ipekada
22-09-11, 00:47
son birkaç gündür izleyemedim ama dünmüydü ne bir sahneye denk geldim.güler çiğdem'e tokat attı:happy0064:happy0064:happy0064:happy0064:happy 0064
bundan sonra dizideki tek favorim güler:img-hyste
elin kolun dert görmesin.:img-hyste
eğer daha iddialı bir girişimde bulunacak olan varsa hemen favorim olur.:img-hyste
bekliyorum ,gözüm o zat-ı muhteremin üzerinde...
şuan için güler:img-hyste

kaçınkurası
22-09-11, 11:17
711.Bölüm Özeti:

Kenan ve Emine’nin evliliklerinin ilk sabahıdır. Kenan Emine’ye kendini acındırmak için yine nasıl bir yalan uyduracaktır?
Rauf bugün yurt dışına çıkacaktır. Asu hasta olduğunu hala bilmez. Rauf gitmeden kimi görmek isteyecektir?
Sezai Ankara’ya gelir ve Elvan’ın kayıt yaptıracağı okulun önünde bekler. Sezai okula gelen Elvan’ı görecek midir?
Azra Emine’nin nikâhı yüzünden akşamdan kalma olan Şerif’e yakınlık gösterir. Dertleşirler, Azra ona neler anlatacaktır?
Ali Rauf’un yalan söylediğinden şüphelenir ve onla konuşur. Ali Rauf’un hasta olduğunu öğrenecek midir?

meryemersun
22-09-11, 14:34
diziye ara ara bakıyorum
senaristler kenanı bize kötü göstermeye çalışsada bir çok insanın diziyi izleme sebebi umarım düzgün bir şekilde emine&kenan olur :img-in_lo

meliss_91
22-09-11, 16:49
bu kadarı da fazla ya bu ne çileymiş çok üzülüyorum ilkayın bu haline :icon_sorr:icon_sorr kendi kızı yaşıyo ama o bunun farkında değil çiğdemin bu oyunu çok fena oldu gerçi ilkayında mutlu günleri yakın iyiler hep kazanır demişler didemin sayfasında ama

çiğdem yeğenini görmeye gelmiş hastaneye :img-hyste:img-hyste yemesin bizi aliyi görmeye geldim dese daha mantıklı olurdu

kenan emineyi desteklememe rağmen böyle olmasını hiç istemedim böyle evlenmemeleri lazımdı bu kadar yalanın üstüne kurulmamalıydı

senaristler karakterlerin geçmişlerini özellikle açıklamıyorlar 200 bölümü hesaplamak zor senaryo çıkmaza girdiğinde birinin sevgilisi-eşi gelir yok geçmişi çok kirlidir şimdi başımıza bir de feraye çıktı ayrıca emine ne zaman kimlik çıkardı kendine de evlenebiliyor ben mi kaçırdım :calis:calis

7bitirdi
22-09-11, 19:23
Ya bu nasıl dizi, nasıl senaryo? Hangi mantıkla yazılıyor? Senaristlerin amacı ne? Emine bir bölüm önce şerife annemi senin yüzünden kaybettim deyip nasıl bir bölüm sonra ona kavuşma hayalleri kuruyor? Bu nasıl bir saçmalık ya? Emine bir gün şerife haddini bildiriyor bir gün yine peşinden koşuyor. Bir gün kenanın yüzüne gülüyor bir gün sapıkmış gibi yorganı kafasına kadar çekiyor. Bu dizide tüm karakterler dengesiz ama en dengesizi emine. Dizideki tek adam akıllı karakter kenandı onuda mahvettiler. Kenan bana diziyi sevdirmişti ama şimdi onunda sonu belli olduğu için diziden soğudum. Sırf emine şerif kavuşsun diye karakteri rezil duruma getirecekler. Geçen sezonki kenanla şimdiki kenan arasında çok fark var. Keşke hiç değiştirmeselerdi onun o tatlı hallerini. Ama yapamadılar işte. Zaten ilkay&alide de yapamadılar. Aşıklar kavuşunca yazacak birşey bulamıyorlar çift sıkıcı oluyor heyecan kalmıyor diye uzatıyorlar ve kenanı harcayacaklar bu yüzden. Zekalarını kullanıp yeni hikaye yazsalarmış ama onlar en kolay yolu seçmişler. Aşık adam sevdiği kadına kavuşamayınca sonunda psikopata bağlar olayı. Ama emine öyle bir hale geldiki bence kenan ne yapsa az ona. Tek kelime ile nefret ediyorum emineden ve şeriften. Aslında ikisi birbirine çok yakışıyor. ''İki kişiliksiz'' Ben kenana üzülüyorum sadece doğru kadını bulamamış bir türlü. Nerde bela, nerde gurursuz onu seçmiş. Hep eminenin aklının başına gelmesini kenana aşık olmasını bekledim ama artık istemiyorum kenan çok daha iyilerine layık ne yaparsa yapsın. Çünkü kenanı bu hale getiren emine. Ama kenanın emineye zarar vermesini istemiyorum. İllaki emine şerifle olacaksa kenan çıksın aradan azraya aşık olsun yada başka bir şehire falan gitsin ama sapık, psikopat falan olmasın. Lütfen daha fazla bozmasınlar kenanı o aşk dolu bakan karakteri......

özlemimbende
22-09-11, 20:14
dizinin yeni raufu geliyor o da kenan. :happy0064

ama farketmez ne olursa olsun ister hırsız, ister pisikopat ister katil kenan bizim için hiç değişmeyecek aynı kenan olarak kalıcak biz onu eski rauftan beter biri yapsanız da sevmeye devam edicez...:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo

amacınız kenan'ı gözden düşürmekse daha çok beklersiniz:img-hyste siz 55'binlik beş para etmez cüneyt mete'ye ve cüneyt mete'nin hayranlarına hakaret edecek kadar alçalabilen üyelere sahip, taraf tutan,işine gelen karakteri destekleyen işine gelmeyen karakteri yerden yere vuran admini olan unutma beni sayfasına değil buraya bakın! :icon_sorr

[sıze="6"]kenan'sız unutma beni'ye hayır!!!![/sıze]:img-in_lo

[sıze="6"]kim ne derse desin unutma beni'yi :/ unutulmaz kılan adam kenan! [/sıze]:img-in_lo

sonuna kadar

kenan:img-in_lo kenan :img-in_lokenan:img-in_lo kenan :img-in_lokenan :img-in_lokenan:img-in_lo kenan :img-in_lo

arkadaşım senin düşüncendir saygı duyuyorum ama katılmıyorum açıkcası kenan ne kadar oldu diziye katılalı dizi çook uzun zamandır devam ediyor yani kenansızda gayet güzel devam ediyordu bulunan konular artık hoşuma gitmiyor açıkcası saçmalamaya devam ediyor dizi uzun zamandır..

devreden
23-09-11, 00:09
bugün diziyi izlerken suna karar verdim ki unutma beni ne olursa olsun en izlenir dizisi kanalın diger günlüklerini sevmiyorum acıkcası
birde görmeyi özledigim sahneleri görebilirsem ne mutlu bana
serif icin bu yasananlar cok fazla karakteri cok ajite sunuyorlar bize

23-09-11, 00:42
Dizi gittikce saçma bir hal almaya başladı yeni yeni alternatif konular çıktıkca heycanı kaçtı diye düşünüyorum Emine Şeker hala İlkaylar birlikte yaşadığı dönemlerde çok keyifliydi dizi ama Emine Menekşenin yerine geçtiğnden beri saçma oldu olaylar uzun zaman sonra çıkıyor ortaya Eminenin annesinin nasıl öldüğü ortaya çıkana kadar Emne Şerif öğrenene kadar ne kadar bekledik farklı konulra gidilmeli eğlenceli hale getirilmeli hep üüzüntü hep üzüntü olmuyor günlük dizi olduğu için arada saçma konu normalde sürekli olmamalı

Aynen katılıyorum canım...:img-wink:
Şimdi bir sezonda Emine'nin,Kenan'ın gerçek yüzünü görmesini bekleriz eminimki...:icon_whis

Emine Şerif'siz nefes alamıyor...o sahne çok güzeldi...hala kendisini boş yere acı çektiriyor.Kenana diyecek söz bulamıyorum...ona ne söylesem az olur.Hala kendisini sevmeyen kadını acındırarak yanında tutuyor.Ruh hastası bu adam ! Her seferinde Elifi katarak işini garantiye almaya çalışıyor...

gülbeşeker
23-09-11, 00:47
Yakında bu Kenan Emineye senden çocuk yapmak istiyorum tek kızımı da kaybettim,gerçek karı-koca olalım der mi acaba ?Ben her şeyi beklerim ,şimdi Rauf da diziden çıktı,Aliyle de sarıldılar demek ki bu dizide olmaz olmaz diye bir şey yok...Ama Emine Azrayla Şerifi görünce nasıl da bozuldu,içimin yağları eridi.

23-09-11, 01:06
Yakında bu Kenan Emineye senden çocuk yapmak istiyorum tek kızımı da kaybettim,gerçek karı-koca olalım der mi acaba ?Ben her şeyi beklerim ,şimdi Rauf da diziden çıktı,Aliyle de sarıldılar demek ki bu dizide olmaz olmaz diye bir şey yok...Ama Emine Azrayla Şerifi görünce nasıl da bozuldu,içimin yağları eridi.

Valla ya...:img-hyste
Azra'nın son sözü çok hoşuma gitti."Merak etme,yakında kavuşacaksınız..." dedi kendi kendine...:img-in_lo bu konuda Azraya güveniyorum.Umarım bizim aşıkları biran önce kavuşturur...sıkıntı geldi artık kaç bölüm kavuşmalarını bekliyoruz hep...mutlu sahneler izlemek istiyorum ben ! ruhum daraldı hep bir entrika,üzüntü....:865323

gülbeşeker
23-09-11, 01:10
Valla ya...:img-hyste
Azra'nın son sözü çok hoşuma gitti."Merak etme,yakında kavuşacaksınız..." dedi kendi kendine...:img-in_lo bu konuda Azraya güveniyorum.Umarım bizim aşıkları biran önce kavuşturur...sıkıntı geldi artık kaç bölüm kavuşmalarını bekliyoruz hep...mutlu sahneler izlemek istiyorum ben ! ruhum daraldı hep bir entrika,üzüntü....:865323
Canım ,güzel söyledin de senaristlerin işi belli olmaz.Azrayı da Şerife aşık ederlerse Emine-Şerif kavuşma ihtimali eksilere iner:img-hysteİnşallah Azranın Kenan aşkı daim olur ki Şerif-Emine sahneleri görelim...Azrayı da sevdim güzel kadın hem de iyi oyuncu Kenanla yakışıyorlar da,gözümüz sende Azra,umudumuz sensin:img-hyste

asli_şevvalist
23-09-11, 17:30
Ay bu karaman bozuntuları beni öldürecek yaa :img-hyste
Neymiş Emine&Kenan' ın evliliği çok acele olmuş, zamanı değilmiş hani İlkay hastanede falan yaa :img-hyste Ama şerif&mehtap' ın evliliği hiç acele değildi dimi Hik?! Emine ölmüşken falan ortam tam müsaitti yani ;) Aaa pardon Özgür istemişti yaa unuttum :img-hyste Her aklıma geldiğinde gülüyorum yaa.. :img-hyste Saçmalık!

Öpüşme sahnesi bence çok gereksizdi. Emine hanım çekilmek için ikinci öpücüğü bekledi. Cins yaa! Ayrıca Kenan' ın öpmek için numaralar yapması da ayrı bir olay sanki daha önce hiç öpmemiş gibi.. Kıstırıp öpebilirdi yani :) Hem Emine' nin de dediği gibi '' bir şey söylemek zorunda değil '' ;) Kenan öper, Emine rahatsız oluyorsa eğer dile getirir sorun çözülür. Emine böyle yaptığı sürece Kenan' ın ondan beklentisi artacak, istediği olmayınca da psikopata bağlayacak. Bazı şeyler senin yüzünden olacak Emine hanım, hak ediyorsun zaten ama hadi neyse !!

Azra şerif' le uğraşacağına Kenan' la uğraşın biraz. Kenan' ın Emine' ye yaptıklarından örnek alsın... Tahrik etmeye çalışmak yerine başka şeyler denese diyorum ;) Emine odaya girince suratının aldığı ifade süperdi ama :img-hyste Bana odunu hatırlattı. Aslında çok uyumlular şerocanla.. :img-in_lo:img-hyste

remoş
23-09-11, 17:34
ben kürşat karakterini
çok sevdim
daha doğrusu elvanı cici annesini babasını
çok sevdim ilkayın sinir krizlerini
çiğdemin iticiliklerini
izlemekten iyidir
diye düşünüyorum
bu arada elvan ve kürşat
karakterinin bir sosyal paylaşım sitesinde
resimlerini gördüm
galiba arkadaşlıkları set dışındada devam ediyor
ve çokta yakışıyorlar :happy0064
kürşat ve elvanlı sahneleri
izlemek istiyorum

kaçınkurası
23-09-11, 18:00
Çiğdem'den de, kenan'dan da midem bulandı.. Bu derecesini görmedim ömrümde yahu. Bu senaristler ne yapmaya çalışıyor anlamadım...

Kendi kızından vazgeçip, onu yıllarca görmemeye, katlanan bir adam halaaaa duygu sömürüsüyle ortalarda geziyor..
Bir de az kalsın Emine'ye tcvz edecek sandım.. O derece düşürdüler bu karakteri anlamak mümkün değil.. Zavallı Emine...

Çiğdem 'den artık tiksinir oldum..

Zavallı Ali yere düşüp yığıldığı an çok üzüldüm haline...
İlkay içinde aynı şekilde..
Şimdi tek umudum dengesiz çiğdem o kadını takip edip evini öğrenir nasılsa.. Yıllar mı geçer, aylar mı geçer? kafasına saksı mı düşer? Ölüm döşeğin de mi olur? Kaç sezon ömür tüketiriz ? Bilmiyorum ama sonuçta ortaya çıkar. Yeter ki kadının izini kaybetmesin...

reading
23-09-11, 18:41
[QUOTE=kaçınkurası;15954743]Çiğdem'den de, kenan'dan da midem bulandı.. Bu derecesini görmedim ömrümde yahu. Bu senaristler ne yapmaya çalışıyor anlamadım...

Kendi kızından vazgeçip, onu yıllarca görmemeye, katlanan bir adam halaaaa duygu sömürüsüyle ortalarda geziyor..
Bir de az kalsın Emine'ye tcvz edecek sandım.. O derece düşürdüler bu karakteri anlamak mümkün değil.. Zavallı Emine...

..

benim de şeriften ve her geçen gün mantar gibi türeyen karaman ailesinden midem bulandı bir de emoş'un ailesi olacaklar (!) :img-hysteemineye asıl aile kenan olur...:img-in_lo bende anlamaya çalışıyorum bu senaristleri kenan'dan ne istiyorlar amaçları gözden düşürmek hatta isterlerse eski rauftan da saha beter yapabilirler... ama daha çok beklerler sonuna kadar kenan da kenan!:img-in_lo kenan hala gözde... :img-in_lo

şimdi bayramlık ağızımı açtırmayın:img-beee: emine'de annesinin intikamını bir kenara attı hatırlatırım...:img-beee: anne diye zırlamaları şerif zırlamasına dönüştü... :img-hysteannesinin intikamı bahanesiyle az duygu sömürüsüyle dolaşmadı ortalarda sen gel emineyi bana sor... emineyi de anlamak mümkün değil:icon_sorr
mehtapı geçti mübarek ah ah zavallı kenan :img-in_lo:icon_sorr

kaçınkurası
23-09-11, 20:24
[QUOTE=kaçınkurası;15954743]Çiğdem'den de, kenan'dan da midem bulandı.. Bu derecesini görmedim ömrümde yahu. Bu senaristler ne yapmaya çalışıyor anlamadım...

..

benim de şeriften ve her geçen gün mantar gibi türeyen karaman ailesinden midem bulandı bir de emoş'un ailesi olacaklar (!) :img-hysteemineye asıl aile kenan olur...:img-in_lo bende anlamaya çalışıyorum bu senaristleri kenan'dan ne istiyorlar amaçları gözden düşürmek hatta isterlerse eski rauftan da saha beter yapabilirler... ama daha çok beklerler sonuna kadar kenan da kenan!:img-in_lo kenan hala gözde... :img-in_lo

şimdi bayramlık ağızımı açtırmayın:img-beee: emine'de annesinin intikamını bir kenara attı hatırlatırım...:img-beee: anne diye zırlamaları şerif zırlamasına dönüştü... :img-hysteannesinin intikamı bahanesiyle az duygu sömürüsüyle dolaşmadı ortalarda sen gel emineyi bana sor... emineyi de anlamak mümkün değil:icon_sorr
mehtapı geçti mübarek ah ah zavallı kenan :img-in_lo:icon_sorr

Sanırım beni yanlış anladınız. Ben şerif'ten de en az kenan kadar nefret ediyorum. Ama Emine konusunda katılmıyorum size. Emine hiçbirrrr zaman duygu sömürüsü yapmadı.
Pavyonda tuzağa düşürülmüş canının derdindeyken bile menfaatçi kenan onu ancak kendi eşi gibi davranması karşılığında o bataktan kurtardı.
Daha ilk anda bunu yapan adam şimdi kendi öz kızından vazgeçti. O derece garip bir kişilik.
Ve yakında görün bakın hastalığı da tamamen uydurmaca duygu sömürüsü için uydurulmuş bir yalan.
Çıkacak kokusu Azra'ya güveniyorum o çıkaracak foyasını meydana.
Ama size de kızamıyorum. Çünkü bu karakter özünde böyle değildi. senaristler kendi ruh hallerine göre senaryo yazıyor. saçmalık burada işte...

remoş
24-09-11, 00:44
ben kürşat karakterini
çok sevdim
daha doğrusu elvanı cici annesini babasını
çok sevdim ilkayın sinir krizlerini
çiğdemin iticiliklerini
izlemekten iyidir
diye düşünüyorum
bu arada elvan ve kürşat
karakterinin bir sosyal paylaşım sitesinde
resimlerini gördüm
galiba arkadaşlıkları set dışındada devam ediyor
ve çokta yakışıyorlar
kürşat ve elvanlı sahneleri
izlemek istiyorum

devreden
25-09-11, 13:57
serif emine yüzünden ne hale geldi yazık cok yazık
zaten en sansız karakterler arasında serif
hos dizide sanslı bir karakter yok simdilik
önce zafer vardı mehtap vardı simdi onlar da yok
yazık cok yazık

gülbeşeker
25-09-11, 17:07
Yarınki kısa bölüm özeti:Azra,Emine ve Şerifi hastanede yanyana getirmeye çalışır.İlkay ve Alinin kendi bebekleri sandığı çocuğun sağlık durumu gittikçe kötüye gitmektedir.

Azra sana güveniyorum,Emine-Şerifin yanyana geldiği sahneleri görmek istiyorum:img-in_lo

25-09-11, 17:14
Yarınki kısa bölüm özeti:Azra,Emine ve Şerifi hastanede yanyana getirmeye çalışır.İlkay ve Alinin kendi bebekleri sandığı çocuğun sağlık durumu gittikçe kötüye gitmektedir.

Azra sana güveniyorum,Emine-Şerifin yanyana geldiği sahneleri görmek istiyorum:img-in_lo

Valla bizimkile kavuşursa bu Azra sayesinde olucak sanırım...:)

Bu arada Kenan'a olanları kabul etmeyip senaristi suçlamanızı anlamıyorum. :S Şunu hatırlatırım,Şerifte ne yaptıysa zamanında -hata olarak- senaristler istediği için yaptı.Tüm karekterler böyle...sanki Şerifi ve diğerlerini senaristler yazmıyorda sadece Kenanı yazıyorlarmış gibi konuşuyorsunuz...Ozaman Şerife ne hakla hala kızıyorsunuz,nefret ediyorsunuz ? :img-wink:

damla naz
25-09-11, 17:36
Diziyi hergün izleyemiyorum malesef ama son bir kaç bölümü izledim de bu senaristler ne kadar saçmalamışlar böyle ya.. Dizinin bence en iyi adamını yapmışlar başımıza psikopat... Kenan'ın karekteriyle niye bu kadar oynadılar ki.. Ben bu adam diziye girdiğinden beri bu diziyi daha fazla izlemeye başladım. Kenan dizide en sevdiğim karakterdir İlkay'dan sonra... Ama ne yapmışlar benim Kenan'ıma böyle... Elif ne zaman öldü? Eğer yanılmıyorsam bu Kenan'ın yalanı... Ayrıca izlediğim bir bölümde Kenan'ın Menekşe'yi öldürdüğünü gördüm. Bu kadarına da pesss artık! Senaristler gerçekten saçmalamışlar. Emine'ye o kadar çektiren, onu yarıl yolda bırakan, aldatan Şerif Efendiyi sütten çıkmış ak kaşık gibi gösterme derdindeler... Emine de iyice nefretlik bir karakter oldu. Sevmiyorum artık onu. EmineKenan olsun, çok istemiştim ama senaristler Kenan'ı bu kadar çamura batırdıktan sonra mümkünü yok, böyle bir şey yapmazlar. Mahvettiler Kenan karakterini... O Şerif'i de Emine'yi de sevmiyorum. Hee bir de Çiğdem'den nefret ediyorum. İğrenç insan...

Şimdi diziden Rauf çıktı. Niye çıkarıldı bilmiyorum. Onun dışında Zafer ve Mehtap da ortalarda yok. Diziyi çoktandır pek izleyemiyorum. O yüzden de ikisinin diziden nasıl çıktıklarını bilmiyorum. Biri söyleyebilir mi acaba? Ama şunu söyleyim ki bence bu dizide Zafer ve Mehtap varken daha iyiydi. Zafer kötü olmasına rağmen sempatik gelirdi bana. Yeni gelen oyuncuları pek sevemedim. Aslında şu Elvan'la ona asılan çocuk birbirlerine yakışırlardı ama o çocuğu da psikopat yapmışlar...

reading
25-09-11, 19:24
Valla bizimkile kavuşursa bu Azra sayesinde olucak sanırım...:)

Bu arada Kenan'a olanları kabul etmeyip senaristi suçlamanızı anlamıyorum. :S Şunu hatırlatırım,Şerifte ne yaptıysa zamanında -hata olarak- senaristler istediği için yaptı.Tüm karekterler böyle...sanki Şerifi ve diğerlerini senaristler yazmıyorda sadece Kenanı yazıyorlarmış gibi konuşuyorsunuz...Ozaman Şerife ne hakla hala kızıyorsunuz,nefret ediyorsunuz ? :img-wink:

bu şerifte ne şerifmiş arkadaş valla helal olsun adamı bir kanatsız melek yapmadığınız kaldı (!) şerif mübarek sanki mecnun (!) yüz karası emine'de mübarek sanki leyla (!) kenan'da onları ayıran kişi (!) :img-hyste leyla & mecnun'u kirlettiyorlar be! hadi onu geçtim aşkın içine
ettiler be!

biz senaristlere neden kızıyoruz biliyor musun? başta iyi gösterdikleri karakteri sırf tuttu diye çok sevildi diye gözden düşürmek için kötü bir adam yapmaya çalışmalarına kızıyoruz bilmem anlatabildim mi? senaristler yazdıklarını unutuyorlar ama izleyici unutmuyor unutmuyor ki yemiyor kötü kenan'ı.

hatta benim onlara tavsiyem bile var. şerif'ten yeni bir kıvırcık ali kadınların yüz karası, gurursuz emine'den de yeni bir ilkay (emine ilkay'ın tırnağı olamaz.) kenan'dan da eski rauftan daha beter bir kötü yapsınlar...

reading
25-09-11, 19:36
Diziyi hergün izleyemiyorum malesef ama son bir kaç bölümü izledim de bu senaristler ne kadar saçmalamışlar böyle ya.. Dizinin bence en iyi adamını yapmışlar başımıza psikopat... Kenan'ın karekteriyle niye bu kadar oynadılar ki.. Ben bu adam diziye girdiğinden beri bu diziyi daha fazla izlemeye başladım. Kenan dizide en sevdiğim karakterdir İlkay'dan sonra... Ama ne yapmışlar benim Kenan'ıma böyle... Elif ne zaman öldü? Eğer yanılmıyorsam bu Kenan'ın yalanı... Ayrıca izlediğim bir bölümde Kenan'ın Menekşe'yi öldürdüğünü gördüm. Bu kadarına da pesss artık! Senaristler gerçekten saçmalamışlar. Emine'ye o kadar çektiren, onu yarıl yolda bırakan, aldatan Şerif Efendiyi sütten çıkmış ak kaşık gibi gösterme derdindeler... Emine de iyice nefretlik bir karakter oldu. Sevmiyorum artık onu. EmineKenan olsun, çok istemiştim ama senaristler Kenan'ı bu kadar çamura batırdıktan sonra mümkünü yok, böyle bir şey yapmazlar. Mahvettiler Kenan karakterini... O Şerif'i de Emine'yi de sevmiyorum. Hee bir de Çiğdem'den nefret ediyorum. İğrenç insan...

Şimdi diziden Rauf çıktı. Niye çıkarıldı bilmiyorum. Onun dışında Zafer ve Mehtap da ortalarda yok. Diziyi çoktandır pek izleyemiyorum. O yüzden de ikisinin diziden nasıl çıktıklarını bilmiyorum. Biri söyleyebilir mi acaba? Ama şunu söyleyim ki bence bu dizide Zafer ve Mehtap varken daha iyiydi. Zafer kötü olmasına rağmen sempatik gelirdi bana. Yeni gelen oyuncuları pek sevemedim. Aslında şu Elvan'la ona asılan çocuk birbirlerine yakışırlardı ama o çocuğu da psikopat yapmışlar...

1- kenan gibi eşi benzeri bulunmayan, bu kadar izleyici tarafından tutulan bir karakteri başka türlü nasıl gözden düşüreceklerini şaşırdılar. kenan'ı dünyanın en kötü insanı yapsalar da fark etmez nasılsa raufta gitti isterlerse kenan'ı eski rauf yapabilirler...:img-hyste sonuna kadar kenan kenan kenan

2- diziden gitmesi gereken o kadar çok boş karakter var ki... çiğdem ve anası, elvan, eskişehir tayfası baydı artık bıktım ya dizide kirlilik yaratıyorlar... rauf kenan'dan sonra adam gibi adam kalan, aşkına sahip çıkan tek karakterdi... mehtapa, muzoya yazık oldu...

reading
26-09-11, 10:55
713.Bölüm Özeti:

Çiğdem İlkay’larla alakalı Elvan’a bir şeyler söyler. Elvan Çiğdem’in bebekleri değiştirdiğini anlayacak mıdır? Güler Çiğdem’i yine neden odaya kapatacaktır?

Emine Azra’dan neden onlarla yaşamasını isteyecektir?

Azra hastanede Emine ve Şerif’i yan yana getirmeye çalışır, amacı nedir?

Kadir neden hastanede olay çıkaracaktır?

Feraye İlkay’ların bebeğiyle abisinin evinde saklanmaktadır. Kadir onu bulacak mıdır?

Kenan bir dedektif gibi Emine’yi izler, Şerif ile baş başayken yine görecek midir?

İlkay’ların kendilerinin zannettikleri bebek giderek daha da kötü olmaktadır. Bebek ölecek midir yoksa?

kaçınkurası
27-09-11, 14:45
714.Bölüm Özeti:

Çiğdem bebeklerle ilgili bir rüya görmektedir. Elvan sayıklarken duyar. Elvan Çiğdem’in bebekleri değiştirdiğini anlayacak mıdır?

Kenan’a sessiz telefonlar gelir, Kenan’ı kim aramaktadır?

Emine ve Şerif Özgür’ün okulunda karşılaşırlar. Şerif Emine’ye nasıl davranacaktır?

Kadir sonunda Feraye’yi ve bebeği bulur. İkisi de bebeğin kendi bebekleri olmadığını anlayacaklar mıdır?

Çiğdem bebek yüzünden yasta olan İlkay’ı arayıp, ne diyecektir?

Kenan Menekşe’yi öldürdüğü yere gider, onu kim takip edecektir?

Ali kimi öldürmeye kalkacaktır?

asli_şevvalist
27-09-11, 17:21
Yarın Kenan Azra' yla birlikte oluyormuş! Çoğ sevindim :img-hyste
Düdük Emine yine Kenan' ı azarlayacakmış.. Kenan' da o sinirle tabi :img-hyste
Emine artık sorunu kendinde arasın. Kenan' a bile bunu yaptırabildi..
Hem burda Emine' yi ilgilendiren bir durumda yok çünkü Emine' nin sadakatsizliği
sayesinde bu ilişki hiçbir zaman gerçek bir ilişki olamadı. Evlilikleri de gerçek değil zaten.
Kenan' ın yaptığı ''aldatmak'' olarak adlandırılamaz bile..
O zaman Emine de Kenan' ı sayısız kez aldatmış olur. Aldatmak sadece fiziksel değil sonuçta ;)
Bu aşk karşılıklı değil, Kenan ne kadar severse sevsin Emine' nin onun aşkına saygısı yok,
sürekli başka bir adamı düşünüyor, ikili oynuyor.. Yani Kenancım geç bile kaldın tatlım ;)
Kurtul artık şu Emine' den.. Ne uyuz kadın yaa !!! :img-beee:

kemal-başak
27-09-11, 17:43
Yarın Kenan Azra' yla birlikte oluyormuş! Çoğ sevindim :img-hyste
Düdük Emine yine Kenan' ı azarlayacakmış.. Kenan' da o sinirle tabi :img-hyste
Emine artık sorunu kendinde arasın. Kenan' a bile bunu yaptırabildi..
Hem burda Emine' yi ilgilendiren bir durumda yok çünkü Emine' nin sadakatsizliği
sayesinde bu ilişki hiçbir zaman gerçek bir ilişki olamadı. Evlilikleri de gerçek değil zaten.
Kenan' ın yaptığı ''aldatmak'' olarak adlandırılamaz bile..
O zaman Emine de Kenan' ı sayısız kez aldatmış olur. Aldatmak sadece fiziksel değil sonuçta ;)
Bu aşk karşılıklı değil, Kenan ne kadar severse sevsin Emine' nin onun aşkına saygısı yok,
sürekli başka bir adamı düşünüyor, ikili oynuyor.. Yani Kenancım geç bile kaldın tatlım ;)
Kurtul artık şu Emine' den.. Ne uyuz kadın yaa !!! :img-beee:

Bugün bornozla çıktı dedim acaba var mı bir kerameti sofa bak sen ön hazırlık yapıyorlarmış :img-hyste Biz bu pozisyonu Emine'den bekliyorduk bak sen şu işe kısmet Azra'ya imiş :img-hyste Emine kocana sahip çıkıp parklarda gezmeseydin keşke yaaa ayılıp bayılmasaydın elin adamıyla sen bu kafayla daha çookkkkk:icon_whis zaten umrunda da olmaz canım ne var alışmış kudurmuştan beterdir takılırsınız kardeş kardeş:img-hyste zaten dizinin de dünyanın da çivisi çıkmış :865323

asli_şevvalist
27-09-11, 18:03
Bugün bornozla çıktı dedim acaba var mı bir kerameti sofa bak sen ön hazırlık yapıyorlarmış :img-hyste Biz bu pozisyonu Emine'den bekliyorduk bak sen şu işe kısmet Azra'ya imiş :img-hyste Emine kocana sahip çıkıp parklarda gezmeseydin keşke yaaa ayılıp bayılmasaydın elin adamıyla sen bu kafayla daha çookkkkk:icon_whis zaten umrunda da olmaz canım ne var alışmış kudurmuştan beterdir takılırsınız kardeş kardeş:img-hyste zaten dizinin de dünyanın da çivisi çıkmış :865323

Bornoz mu? Allah' ım neler kaçırıyorum yaa :img-hyste Hemen izlemem lazım :img-eat:
Yarın pür dikkat izlemeliyim bölümü.. Kenan' ı sahalarda görecek olmak heyecanlandırdı beni :img-hyste
Pozisyonları kaçırmamak gerek :img-hyste Azra sana güvenebileceğimi biliyordum kızım. Bu işi senden hızlı kimse yapamazdı. :img-hyste
Emine' den pozisyon beklemeyi bıraktım ben.. Kadın yedek kulübesinde takılmaktan hoşlanıyor ;)

kemal-başak
27-09-11, 18:09
Bornoz mu? Allah' ım neler kaçırıyorum yaa :img-hyste Hemen izlemem lazım :img-eat:
Yarın pür dikkat izlemeliyim bölümü.. Kenan' ı sahalarda görecek olmak heyecanlandırdı beni :img-hyste
Pozisyonları kaçırmamak gerek :img-hyste Azra sana güvenebileceğimi biliyordum kızım. Bu işi senden hızlı kimse yapamazdı. :img-hyste
Emine' den pozisyon beklemeyi bıraktım ben.. Kadın yedek kulübesinde takılmaktan hoşlanıyor ;)

:img-hyste:img-hyste:img-hyste izle izle :img-hyste:img-hyste ben o dört beş saniyede kendimi alamadım başa sarıp sarıp izliyorum :img-hyste yok böyle bir şey yaa:img-in_lo Menekşe hamleyi yaptı voleyi Azra vuruyor Emine şansını kullanamadın salaklığına doyma:icon_whis Emine ve pozisyon mu o parklarda dolaşsın çocuk gibi o temiz aşkıyla (!) :icon_whis Kral'ı alan almış götürüyor vallahi:img-hyste

asli_şevvalist
27-09-11, 18:22
:img-hyste:img-hyste:img-hyste izle izle :img-hyste:img-hyste ben o dört beş saniyede kendimi alamadım başa sarıp sarıp izliyorum :img-hyste yok böyle bir şey yaa:img-in_lo Menekşe hamleyi yaptı voleyi Azra vuruyor Emine şansını kullanamadın salaklığına doyma:icon_whis Emine ve pozisyon mu o parklarda dolaşsın çocuk gibi o temiz aşkıyla (!) :icon_whis Kral'ı alan almış götürüyor vallahi:img-hyste

Kenan' ı bu bölüme kadar götüren olmadı ya ben ona şaşıyorum :img-hyste
Yalnız olay Emine evdeyken olacakmış galiba :img-hyste Nasıl olacak o iş yaa?? :img-hyste
Eğer özetçinin abartması olursa çok fena yıkılırım :img-hyste Malum adam özeti içip içip yazıyor :img-hyste
Özete bakıyorum ''Kenan Emine' yi şerif' le komuşması için sıkıştırır'' diyor bölümü izliyorum
Kenan ''emin değilsen konuşma diyor'' :img-hyste Çok tuhaf bir ekip, hepsi Kenan düşmanı. :mad72:

kemal-başak
27-09-11, 18:30
Kenan' ı bu bölüme kadar götüren olmadı ya ben ona şaşıyorum :img-hyste
Yalnız olay Emine evdeyken olacakmış galiba :img-hyste Nasıl olacak o iş yaa?? :img-hyste
Eğer özetçinin abartması olursa çok fena yıkılırım :img-hyste Malum adam özeti içip içip yazıyor :img-hyste
Özete bakıyorum ''Kenan Emine' yi şerif' le komuşması için sıkıştırır'' diyor bölümü izliyorum
Kenan ''emin değilsen konuşma diyor'' :img-hyste Çok tuhaf bir ekip, hepsi Kenan düşmanı. :mad72:

Dimi dimi 300 küsür bölümdür adam dizide gel gör buraya kadarmış SABRI :img-hyste Emine evdeyken mi :img-hyste hadi canım uçuş kaç fit sorması ayıp:img-hyste onlar hangi kafayla yazıyorlarsa aynısından ben de istiyorum diziyi izlerken iyi gelir kesin:icon_whis Özetçi mi ??? hepsi bir alem jenerikçisinden tut yapımcısına senaristine varana kadar :icon_whis Karakteri sevilip tutulduğu diye göğsünü kabara kabara dolaşmaları söylemeleri gerekirken yarattıkları bir karakteri bu kadar ezen yerden yere vuran başka bir yapım yoktur :icon_whis Cüneyt'in o muhteşem oyunculuğu için katlanıyorum bu diziye bilen bilir zaten yoksa çoktan dizi çöplüğündeki yerini almıştı hem de en dipte:whistle2

asli_şevvalist
27-09-11, 18:48
Dimi dimi 300 küsür bölümdür adam dizide gel gör buraya kadarmış SABRI :img-hyste Emine evdeyken mi :img-hyste hadi canım uçuş kaç fit sorması ayıp:img-hyste onlar hangi kafayla yazıyorlarsa aynısından ben de istiyorum diziyi izlerken iyi gelir kesin Özetçi mi ??? hepsi bir alem jenerikçisinden tut yapımcısına senaristine varana kadar Karakteri sevilip tutulduğu diye göğsünü kabara kabara dolaşmaları söylemeleri gerekirken yarattıkları bir karakteri bu kadar ezen yerden yere vuran başka bir yapım yoktur :icon_whis Cüneyt'in o muhteşem oyunculuğu için katlanıyorum bu diziye bilen bilir zaten yoksa çoktan dizi çöplüğündeki yerini almıştı hem de en dipte:whistle2

Ben özetçiyi anlamıyorum valla kendisi böyle demiş;
''Emine Kenan'ı azarlar. Kenan ise bu duruma sinirlenip Emine evdeyken Azra ile birlikte olur.'' diyor :img-hyste Anlayan beri gelsin :img-hyste
Emine evdeyken Kenan' lar biz hava almaya çıkıyoruz diye gidip işte ehem öhöm de olabilir hani :img-hyste
Ya da Emine tv izlerken ehem öhöm olur yani bilemecim yaa neyse :img-hyste Kenan işini bilir :img-hyste
Senaristler içip yazıyorsa bizde içip izleriz ya ne olacak ;) Ayık kafayla çıkmaz bu hikayeler yaa..
Allah' ımmmm!! Bir de yeni dizi yazıyorlarmış ''Affet Beni'' :img-hyste
Merak etme bebeğim bu senaristler yazıyorsa kesin affeder seni :img-hyste
Show tv heaaa bide :D Tehlikeli sularda yüzüyorlar :img-hyste Önce elinizdeki hikayeyi adam gibi yazın yenisine sonra geçin ;)
Kendi yarattıkları karakteri kıskandılar heralde şekerim :img-hyste Yoksa sevilen bir karakteri bu kadar kötülemek yaptıkları işe aykırı..
Gerçi bana pek işlemedi ben hala Kenan' ı çok seviyorum :img-in_lo Hatta ters tepti yaa :img-hyste Emine' den daha bir nefret ediyorum :img-beee:

kemal-başak
27-09-11, 19:02
Ben özetçiyi anlamıyorum valla kendisi böyle demiş;
''Emine Kenan'ı azarlar. Kenan ise bu duruma sinirlenip Emine evdeyken Azra ile birlikte olur.'' diyor :img-hyste Anlayan beri gelsin :img-hyste
Emine evdeyken Kenan' lar biz hava almaya çıkıyoruz diye gidip işte ehem öhöm de olabilir hani :img-hyste
Ya da Emine tv izlerken ehem öhöm olur yani bilemecim yaa neyse :img-hyste Kenan işini bilir :img-hyste
Senaristler içip yazıyorsa bizde içip izleriz ya ne olacak ;) Ayık kafayla çıkmaz bu hikayeler yaa..
Allah' ımmmm!! Bir de yeni dizi yazıyorlarmış ''Affet Beni'' :img-hyste
Merak etme bebeğim bu senaristler yazıyorsa kesin affeder seni :img-hyste
Show tv heaaa bide :D Tehlikeli sularda yüzüyorlar :img-hyste Önce elinizdeki hikayeyi adam gibi yazın yenisine sonra geçin ;)
Kendi yarattıkları karakteri kıskandılar heralde şekerim :img-hyste Yoksa sevilen bir karakteri bu kadar kötülemek yaptıkları işte aykırı..
Gerçi bana pek işlemedi ben hala Kenan' ı çok seviyorum :img-in_lo Hatta ters tepti yaa :img-hyste Emine' den daha bir nefret ediyorum :img-beee:

Aklı başında bu diziyi izleyenleri bile canından bezdirdiler ya ne diyeyim hayır karakter değişimleri inandırıcı değil ki inanalım gerçek yüzü bilmem ne safsatalarına da inanacak değilim Kenan gibi kusursuz bir karakteri önce dolandırıcı sonra katil şimdi de başka kadın olaylarına sürüklediler bak sen şu işe:icon_whis ben Kenan'dan vazgeçmem ki niye geçeyim Emine o oduna dönsün ne yapayım:whistle2 yalnız kabul edemediğim nokta Kenan'ı bu duruma sokmaya çalışmaları öbür tarafı temize çekme çabaları:img-hyste ben yemiyorum söyleyeyim bundan sonra da yemem:icon_whis sonu da belli zaten dizinin:img-beee: !! Emine olsun çok çok istedim o da gına getirdi istemiyorum.. Kenan'a suç bulacakta değilim senaristlerin saçmasapanlığı Emine'nin mıymınlığı Karamanların bizim bilmediğimiz çok güçlü aile bağları vay anasını siz neymişsiniz be !!!

ha bir de Aslı'nın dediği gibi bu senaristlerin yeni dizisi varmış aynı yapım şirketi bakarsın konuk oyuncu falan olur Cüneyt'e sesleniyorum aman uzak dur abiiiiii!!!!

asli_şevvalist
27-09-11, 19:14
Aklı başında bu diziyi izleyenleri bile canından bezdirdiler ya ne diyeyim hayır karakter değişimleri inandırıcı değil ki inanalım gerçek yüzü bilmem ne safsatalarına da inanacak değilim Kenan gibi kusursuz bir karakteri önce dolandırıcı sonra katil şimdi de başka kadın olaylarına sürüklediler bak sen şu işe:icon_whis ben Kenan'dan vazgeçmem ki niye geçeyim Emine o oduna dönsün ne yapayım:whistle2 yalnız kabul edemediğim nokta Kenan'ı bu duruma sokmaya çalışmaları öbür tarafı temize çekme çabaları:img-hyste ben yemiyorum söyleyeyim bundan sonra da yemem:icon_whis sonu da belli zaten dizinin:img-beee: !! Emine olsun çok çok istedim o da gına getirdi istemiyorum.. Kenan'a suç bulacakta değilim senaristlerin saçmasapanlığı Emine'nin mıymınlığı Karamanların bizim bilmediğimiz çok güçlü aile bağları vay anasını siz neymişsiniz be !!!

ha bir de Aslı'nın dediği gibi bu senaristlerin yeni dizisi varmış aynı yapım şirketi bakarsın konuk oyuncu falan olur Cüneyt'e sesleniyorum aman uzak dur abiiiiii!!!!

Son cümleyi görünce koptummmmm :img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste
Yok yok cıkss Allah korusun yaa.. Ben zaten şu diziden çıkmasını bekliyorum dört gözle.
Onun için katlanıyorum çıksa derin bir ohh çekicem.. Zaten eminim keşfedenler olmuştur ;) Çok daha iyilerine layık :img-in_lo
Bir sezon melek bir sezon şeytan olmayacağı, dengeli, aklı başında yapımlarda yer alır umarım.
Gerçek yüzü ayrı bir olay yaa ona da ayrı gülüyorum :img-hyste
Her halta aha Kenan' ın gerçek yüzü diyorlar te allaam kaç yüzü varmış ki :img-hyste
Eee biz naapalım şerifin yüzünü taaa en başından beri biliyoruz :img-hyste
Ama Kenan istese de karamanlar gibi olamaz ;)

27-09-11, 20:30
Elvan bebeklerle ilgili Çiğdemin birşeyler bildiğini anladı...buna çok sevindim.Umarım biran önce gerçekleri ortaya çıkartır...herşey sakız gibi uzuyor,bari bu mevzu uzamasın....

Kenan'ı kim arıyor bilmiyorum ama geçmişinden biri olabilir.Malum,geçmişi çok kirli Kenan efendinin...:img-wink:

Şerif'in Emine'ye soğuk davranmasına sevindim.Haketti çünkü...hem adama hakaret ediyor,hemde hiçbir şey olmamış gibi karşısına çıkabiliyor.Tamam hala deli gibi seviyorlar birbirlerini ama Emine'nin yaptığı şey doğru değil.Nereye kadar sürücek bu oyun ? madem bir karar verdi,ozaman arkasında dursun...yapamıyorsada bıraksın ! bu kadar saf olmasın...kendisine boşu boşuna eziyet ediyor.:icon_whis

Son olarak,Kürşatı ve diğerlerini görmediğimiz çok mutluyum.Mümkünse hiç görünmesinler...

reading
28-09-11, 11:13
715. bölümün özeti Kenan ve Emine, Azra durumu anlamasın diye birlikte uyumaktadır. Aralarında bir şey yaşanacak mıdır?
Eray denen adam Menekşe’yi neden aramaktadır?
Emine Kenan’ı neden azarlayacaktır?
Kenan Emine’ye sinirlenip Emine evdeyken Azra ile birlikte olur. Emine onları görecek midir?
Kadir gene Feraye’nin kapısına dayanır, Feraye Kadir ile barışacak mıdır?
Asu’ya gelen hangi telefon Asu’yu çok sevindirecektir?
Elvan, Hikmet ve Güler’in karşısında Çiğdem’i savunur. Elvan neden Çiğdem’le yakınlaşmıştır?

asli_şevvalist
28-09-11, 18:29
Dattinin kısa olanı makbuldür :img-hyste
Ohh bee :) İçimin yağları eridi resmen.. :img-icecr
Ama Kenan sen hemen pişman oldun yaa.. Tadını çıkar bence ;)
Yalnız bayaa acımaya başladım artık :icon_sorr
Adam, biri peşini bıraksın diye diğerine yaklaşıyor, diğeri bana dokunma diyor.. :img-beee:
Nedir bu Emine' den çektiği :icon_sorr Dostmuş.. DOST! Evli değilken dost falan demiyordu şimdi
gelmiş kocasına dostluğuna ihtiyacım var diyor. Yakında abi falan der bu.
''Bu kadar mı dayanılmazım ben ya'' dedi.. Kıyamam.. :img-cray: Bence de dayanılmazsın Kenan http://b1109.hizliresim.com/11/9/28/9555.gif (http://goo.gl/mc9cY):img-in_lo:img-icecr
Emine bu kadar itici olmayı nasıl başarıyor çok merak ediyorum. Şerif yanında elma şekeri gibi kalıyor artık..
Şaka ya o kadar da değil http://b1109.hizliresim.com/11/9/28/9597.gif (http://goo.gl/mc9cY) Kimse o seviyeye gelemez..
Resmen insanın aldatası geliyor ama.. İnsana kendini çekilmez hissettiriyor.
Kenan' da kendini kötü hissediyor normal olarak.. O anlık kendini iyi hissettirenle oldu ama pişman oldu hemen.
Tabi o Azra' nın bela olacağını bildiğinden de kaynaklanıyor :)
Çekilmez olan tek kişi Emine! Kenan yine iyi dayandı bence.. Ama Emine' nin bu durumu öğrenmesini istiyorum.
Onun için fark etmez zaten nasıl olsa DOSTlar ;) Dostu neler yapıyor öğrenmek ister heralde ;)
Bir Eray' ımız eksikti.. Menekşe Kenan' ı bırakıp ona mı gitmiş? :img-hyste Allah akıl versin bu Emine görünümlü eziklere.. :mad72:
Emine' den beklediğim ''UMUT ÇINAROĞLU'' nu artık Azra' dan bekliyorum :img-wink:
Küçük küçük Kenancıklar istiyorum ben yuuaaa http://b1109.hizliresim.com/11/9/28/9597.gif (http://goo.gl/mc9cY)

kemal-başak
28-09-11, 18:40
Dostun kazığı !!!!!!! Nasıl hoşuna gitti mi Emine :icon_whis Ben bu hediyeyi kabul edemem Kenan'ın bunca zaman aldığı hediyeleri hatta yüz görümlüğünü niye aldın o zaman :img-hyste DENGESİZ.... :whistle2

Biz geçen sene niye dostluklarını izlemedik umut verdi adama bir sürü sahne çektiler bugün mü dost olduğunu anlamış:img-beee: bu senaristler var ya resmen zopalıkkk:img-tomat

tüm kadın karakterler itici nasıl bu hale geldi bu dizi bir de Eray geldi şaka gibi :img-beee:

Herşey tutarsız her şey arapsaçı bir tane düzgün olay yok !!!

devreden
29-09-11, 10:45
kenan emine azra zorlama sahneleri izlemek güzel degil
hos eminenin yaptıgı da hic dogru degil
madem serifi seviyorsun askına da adama da sahip cık
yok hem serifi itsin hem cignesin hem herseye ragmen sevsin
oldu gözlerim doldu
hem kenanla evlen hem uzak dur sonra da kenan azrayı eline gecirince
onu yataga atsın ilk fırsatta bu nasıl evlilik
hem aldatmaya hem aldatılmaya karsıyım ne olursa olsun ama
bazen olmayınca olmuyor
kenanın da eminenin de sucu büyük
ikisine de aynı ölcüde kızdım sahnede
biri sebep veriyor digeri özen göstermiyor ortaya yumak cıkıyor ac acabilirsen
cöz cözebilirsen

Rüzgar
29-09-11, 13:43
716. Bölüm Özeti:
Azra Kenan’a yine yaklaşır ve birlikte olmak ister. Kenan’ın bu seferki tavrı ne olacaktır?Azra Şerif’e aşık olduğu kişiyi anlatır. Şerif bu kişinin Kenan olduğunu anlayacak mıdır?Azra’yı kim neden hüngür güngür ağlatacaktır?Elvan Çiğdem’in neler karıştırdığını öğrenmek için onu takibe başlar. Çiğdem hastaneye gider ve
Feraye’lerin adresini öğrenmek ister. Elvan ablasının bebekleri değiştirdiğini anlayacak mıdır?Emine’lere gelen beklenmeyen misafir kimdir?Emine Kenan’ın hangi yalanını yakalayacaktır?Feraye bu sefer Kadir’i affedecek midir?

orhan_boca
30-09-11, 05:14
öncelikle yeni başlığımız hayırlı olsun,sayfayı ben açmak isterim ama ilk mesaj olmasına rağmen gidene kadar 10.mesaj olur herhalde :img-hyste

menekşe'nin sevgilisi eray herşeyi ortaya çıkaracak gibi duruyor,menekşe'yi bulmadan kenan'ın peşini bırakmayacak gibi,kenan çok zorda kalırsa onu da temizlemek zorunda kalabilir :img-wink:

emine gerçekleri ögrendiginde kenan emine'nin başına bela olacak,zaten emine kenan'da saplantı olmuş durumda,emine'yi zor günler bekliyor :icon_sorr

şu çiğdem'i hastaneye mi kapatıyolar ne yapıyolarsa yapsınlar artık,ilkay'da saflıgına doymasın,kızım eline geçsen bi kaşık suda bogar seni,öldürmeyi zarar vermeyi de bir çok kez denedi,hatta erken dogum yapmanı saglayan da çiğdem'di.hala onu düşünüyor,bu ilkay'a ne yapılsa müstahak :img-beee:

çiğdem'in bebek oyununu da elvan ortaya çıkaracak gibi görünüyor,tabi çiğdem birşeylerden şüphelenmezse,hastanede hemşire kılıgına girdigini ögrendi..

dizi şuan çok heyecanlı bana göre,herşey su yüzüne çıkınca neler olacak çok merak ediyorum..

devreden
30-09-11, 10:45
yeni baslık hayırlı olsun kısa ömürlü olsun
sacmalıklardan uzak gercekci hikaye ve konularla
mümkünse birde emine serif ciftinin sahneleriyle dolsun
kısa zamanda bir vuslat olsun onlar adına serif ve emine severler adına
ki eminenin serife olan askını bliyoruz bitmedi bitmeyecek
ne olursa olsun

Rüzgar
30-09-11, 11:52
717. Bölüm Özeti:
Elvan hastanede gördüklerinden ötürü Çiğdem’den iyice şüphelenmeye başlamıştır fakat tam olarak ne yaptığını anlayamamaktadır. Elvan hastaneye gider. Orada ne öğrenecektir? Elvan evde Çiğdem’in eşyaları arasında ne bulacaktır? Kenan Azra’yı başından savmak için aşağılayıcı ve ağır bir dille konuşur. Azra buna dayanamaz ve intihar eder. Kurtulacak mıdır? Menekşe’nin peşinden Ankara’ya gelen Eray, Kenan’ı nasıl tehdit edecektir? İlkay Emine ile ilgili ne öğrenip çok şaşıracaktır? Bütün bunlar olurken İlkay Çidem’in tımarhaneye kapatılması ihtimalinden ötürü suçluluk duymaktadır.

lalaith
30-09-11, 11:54
Unutma Beni'deki olayların gidişini ve çözümlerini hiç doğru bulmuyorum. Muzaffer o kadar kötülük yaptı, sonu ne oldu; parayı bulup krallar gibi hayat sürmek, Mehtap hep sustuğu için, hiçbir şeye engel olmadığı için Muzaffer'in suç ortağıydı ama başında Muzaffer belası vardı hangi kadın ister Mehtap gibi yaşamayı, onu da hep erkekler sürükledi kötü hayata, hatalara, hep temiz hayat yaşamak istedi ama bu hep imkansızlaştırıldı, Muzaffer rahat yaşayacakken onun sonu Özgür'den ayrı kalmak ve tüm suçları Şerif gibi Mehtap'ı da sırf pavyonda çalıştı diye yargılayan, öldürmeye kalkan adam için üstlenmek mi olmalıydı? Hapse girse de aynı sonu Muzaffer de paylaşmalıydı....

Sonra Şerif ve Emine olayına gelelim. Şerif yıllarca ezdi, etrafındaki kadınları hep seçemedi, o mu olsun bu mu karar veremedi, Emine'yi aldattı en sonunda defalarca hem de, eve getirdi Mehtap'ı. Ama Emine o kadar gurursuzdu ki onları bastıktan sonra Şerif'le olmak istedi otelde, Şerif onu reddetti. Şimdi bu sezon Emine yine suçluymuş gibi özür diliyor. Şerif ters davranıyor.

Kenan iyi adamdı, senaristler razı olmadı, aldatan adam affedilmeli düşüncesinin gerektirdiği istekleri gerçek olsun diye. Kenan takıntılı halde geldi ama aşkından başına gelmeyen kalmıyor. Ama burda başka konuya değinmek istiyorum: Azra konusu. Azra da o kadar reddedildikten sonra gurursuz gurursuz yanaştı Kenan'a. Kenan onu da ezdi, Azra zayıf düştü, özette gördüğüm kadarıyla intihara kalkışacak. Kadınlar bu kadar ezik mi??

Ali konusunda da aynı şeyleri görüyoruz. Nazlı kötü olsa da aşıktı, Ali intikam için Nazlı'yı kullandı. Onla evliyken Çağla'yla oldu. Çİğdem'le de oldu. Harem kurdu resmen ama İlkay Rauf'la evliyken yine eziliyordu. Ali asla onun çektiği kadar acı çekmedi. Şimdi de harem kuran Ali hala İlkay'a sadıkmış gibi gösteriliyor.

Ama bu dizide kadınlar hep ezik ve tek eşli oldu. Emine en büyük örnek. Geçen sezon Kenan'la olmalıydı Emine Şerif'i bırakıp. Adam gibi adamla olmalıydı, onu ezip geçen şerifi unutmalıydı ama unutmadı. Kenan olmasın diye dizinin akışını değiştirdiler. Emine'nin gurursuz hallerini asla onaylamayacağım.

Rauf bile affedildi dizide. Son nokta da burası. Yaşlı adam genç kadın ilişkisi doğru gibi lanse edildi.

Dizideki olaylara bakınca, özellikle sonuçlanışlarına, sanki erkekler genç, güzel kadınlarla olabilir, erkektir yapar öyle hatalar, kadınlar hep sadıktır, erkekler kadınları ezer gibi bir düşünce biçimi görüyoruz. En kötüsü de dizinin görüntü akışıyla, müzikleriyle, senaryosuyla bunun doğru gibi gösterilmesini izliyoruz. Ben bu senaristleri gerçekten kınıyorum. Hiç normal değil, hiç.... Özellikle de Emine- Şerif ve Mehtap-Muzaffer...

remoş
30-09-11, 12:16
KÜRŞAT NERDE
ben krşata ne oldu
merak ediyorum
elvana deliler gibi aşık olan
kocası haftalardır yok
kürşat karakterini canlandıran oyuncu
çok başarılıydı
eskişehir tayfasını çok komk buluyordum
özellikle perihan ve kürşatı
çiğdemi ve kenan azra ilişkisini
izlemekten daha iyidir

kemal-başak
30-09-11, 12:31
Yine mi intihar:img-beee: kabak tadı verdi artık bu durum durmadan aynı sahneler her defasında dejavu bu nedir yani :img-beee: Bir Sinan vardı benden öte :whistle2 eytttt be adamı ne arayan ne soran Menekşe öldü çıktı hemen bir sevgili :whistle2 bu Sinan'ın hiç mi akrabası yok acaba :icon_whis İş Kenan'a gelince bu ne hız yahu :icon_whis geçen sene neredeydiniz böyle gözlerim yaşarıyor yani:icon_whis Kenan'ın sonu vahim görünüyor iyice köşeye sıkıştı panikle hatalar yapmaya da başladı Gürcan Gündoğdu derdin ne bizle bir açıklasanda bizde bilsek iki sezondur nedir bu zulümmm:img-tomat

öbür tarafta da Elvan çözemeden Kürşat gelirse hiç şaşırmam :icon_whis

sevgili lalaith'in yorumunu görmek çok güzel çok özlemişim analizlerini:img-wink:

bu arada yeni sayfada Kenanla ilgili güzel şeyler görmek dileğiyle bu senaristlerle imkansız :img-beee: ama ne edek umut fakirin ekmeğidir demişler:img-hyste

devreden
30-09-11, 13:35
cigdem meselesi sakız gibi uzatılmaya devam ediyor
unutma benideki olaylar ve sırası ve de hep alısılmıs aynı tarz
ilkayın sucluluk duygusu ihanet intihar girenler cıkanlar vs vs
umarım elvan en kısa zamanda cigdemin neler karıstırdıgını anlar
cigdemi sacmalatmasınlar uzun süre toplansın toparlansın

reading
30-09-11, 17:01
bu bölümü fena bulmadım açıkçası. ben gözüme çarpan karakterlere göre değerlendiricem bu bölümü.

kenan'ı kötü adam yapma operasyonlarınız devam ediyor devam edin hiç farketmez biz onu iyi bir adam olarak tanıdık o bizim gözümüzde gene aynı kenan :img-in_love ne yaparsanız yapın gözümüzden düşüremezsiniz bir kadın düşmanı (!) yapmadığınız kalmıştı onu da yaptınız azra'yı ne biçim kovdu öyle... yakında seri katil yaparsanız hiç şaşırmam... buyrun yapın sonuna kadar kenan kenan kenan kenan kenan :img-in_lo

bu bölümün adamı: kenan

bu bölümün kadını: elvan

ilkay: hayatımda senin kadar saf zavallı mıymıy bir karakter görmedim o senin evladını değiştirdi ölmemiş bir bebeğin acısını yaşıyorsun hala kardeşim kardeşim bu ne ya yeter ya hem emineden sana ne senin çok kıymetli abiciğin mehtap yengenin kollarındayken o beğenmediğin kenan denilen adam vardı komşu kızının yanında hatırlatırım...

çiğdem: bu sefer baltayı taşa vurdun başın belada kızım...

elvan: o kadar sevinme bakalım kürşatı da unutma

Kenan: seni katil ve hırsız yaptıktan sonra şimdi de kadın düşmanı yaptılar seni seri katil yaparlarsa hiç şaşırmam ama yakışır sonunda menekşe konusunda masum olduğunu emineye söyledin eray'a ne biçim vurdun öyle of helal olsun aslan kral'ım benim!

azra: kenan'ımın başının belası! git defol şerif'le ol yakıştınız da birbirinize...

CÜNEYT METE'SİZ UNUTMA BENİ'YE HAYIR!!!
UNUTMA BENİ'Yİ İZLENEBİLİR VE UNUTULMAZ HALE GETİREN ADAM KENAN!!!

asli_şevvalist
30-09-11, 18:20
Bu ne ya gelen geçen Kenan' a bela oluyor! Sende vur Eray!
Menekşe' ciğine olan sana da olacak haberin yok!
Aslında Eray parayla susturulabilir.. Menekşe' nin derdi Kenan' dı, onun mutlu
olmasını istemiyordu. Ama Eray' ın ki paradır.. Menekşe' yi gerçekten sevdiğini sanmıyorum.
Ama Kenan seri katil olacak bu gidişle.. Dexter' im benim. :img-in_lo

Kenan' dan Azra' ya;

+ Ya hiç mi gururun yok? Başkasını seviyorum diyen bir erkek için şu düştüğün hallere bak!

Şu cümleye gülsem mi ağlasam mı?! Bunu Kenan' ın söylemesi komik ama yani :D
Emine için sen ne hallere düştün be Kenan.. Değer miydi?! Tabiki hayıııırr! :img-beee:
Aslında böylesi Azra için daha iyi.. En azından Kenan, Emine gibi umut verip verip sonra bir şey olmamış gibi yapmıyor..
Adam biliyor nasıl bir duygu olduğunu o yüzden direk kesip atıyor.
Ama dozu biraz kaçtı.. Kırocan yine kahraman oldu başımıza. :img-beee:

kemal-başakcımm; Konu Kenan' a gelince Menekşe' nin sevgiliside çıkar, anasıda, babasıda, ebeside..
Şu dizide hiç bir cinayet çıkmadı meydana kesin Kenan' da çıkar.. ''Kenan'' dediğin an işler değişiyor nedense.. :icon_whis
Ama olan hep bize oluyor.. Bir bölümü rahat rahat izlediğimi hatırlamıyorum.
İzleyiciye bu kadar işkence yapılır mı beyaa :icon_sorr

lalaith (http://www.dizifilm.com/forum/member.php?u=227368); yine cillop gibi bir yorum yapmışsın, sonuna kadar katılıyorum.
Ben Gürcan' ın çocukluğuna inmek istiyorum aslında. Kadın düşmanı sanırım kendisi..
Hikayeden, işleniş biçiminden bana yansıyan bu en azından. ''Erkek yapar, kadın affeder'' sonucu çıkıyor her konudan.. :mad72:

Yazmazsam olmaz; :img-hyste
Bu yeni dizi affet beni midir, beni affet midir, affetmezsen etme midir nedir fragmanını gördüm, görmez olayım! :img-swoon
O ses! Allah' ım o ses! Şevval' in sesi.. Küçük çaplı bir şoktan sonra şevvalistliğime son verdim. :img-hyste
Komplo mu lağğn bu bana :img-cray:Focus bırak peşimi, sevmiyorum olum seni. :img-beee:

kemal-başak
30-09-11, 18:37
[FONT=Tahoma]kemal-başakcımm; Konu Kenan' a gelince Menekşe' nin sevgiliside çıkar, anasıda, babasıda, ebeside..
Şu dizide hiç bir cinayet çıkmadı meydana kesin Kenan' da çıkar.. ''Kenan'' dediğin an işler değişiyor nedense.. :icon_whis
Ama olan hep bize oluyor.. Bir bölümü rahat rahat izlediğimi hatırlamıyorum.
İzleyiciye bu kadar işkence yapılır mı beyaa :icon_sorr

lalaith (http://www.dizifilm.com/forum/member.php?u=227368); yine cillop gibi bir yorum yapmışsın, sonuna kadar katılıyorum.
Ben Gürcan' ın çocukluğuna inmek istiyorum aslında. Kadın düşmanı sanırım kendisi..
Hikayeden, işleniş biçiminden bana yansıyan bu en azından. ''Erkek yapar, kadın affeder'' sonucu çıkıyor her konudan.. :mad72:

Yazmazsam olmaz; :img-hyste
Bu yeni dizi affet beni midir, beni affet midir, affetmezsen etme midir nedir fragmanını gördüm, görmez olayım! :img-swoon
O ses! Allah' ım o ses! Şevval' in sesi.. Küçük çaplı bir şoktan sonra şevvalistliğime son verdim.
Komplo mu lağğn bu bana :img-cray:Focus bırak peşimi, sevmiyorum olum seni. :

Gürcan yap bir kıyak be:img-hyste Kenan'ın babası ölmüş bari Amerika'dan anasını getir :img-hyste oğlucuğuna destek olsun:icon_sorr bir insana da bu kadar yüklenilmez ki yazık ya:icon_sorr Allah'tan Melih var Melih:happy0064 az çıkıyor öz çıkıyor ama gel gör ki yetmiyor:icon_sorr Ali'nin Tunası varsa bizim de Melih'imiz var:img-hyste

Azra'ya üzüldüm ama şimdilik:icon_whis sonra o da sarmasın intikam intikam diye:icon_whis Eray'ımız var Azramız var hey maşallah:whistle2 sıradaki gelsin:img-hyste hepiciğini göğüsleriz evelalllah:img-hyste

Şevval'i duydum aklıma direkt sen geldin canım:icon_sorr kapıdan kovsak bacadan sevmediğin ot dibinde hesabı Focus'tan kurtaramıyoruz yakamızı:img-hyste

asli_şevvalist
30-09-11, 18:55
Gürcan yap bir kıyak be:img-hyste Kenan'ın babası ölmüş bari Amerika'dan anasını getir :img-hyste oğlucuğuna destek olsun:icon_sorr bir insana da bu kadar yüklenilmez ki yazık ya Allah'tan Melih var Melih:happy0064 az çıkıyor öz çıkıyor ama gel gör ki yetmiyor Ali'nin Tunası varsa bizim de Melih'imiz var:img-hyste

Azra'ya üzüldüm ama şimdilik:icon_whis sonra o da sarmasın intikam intikam diye:icon_whis Eray'ımız var Azramız var hey maşallah sıradaki gelsin hepiciğini göğüsleriz evelalllah:img-hyste

Şevval'i duydum aklıma direkt sen geldin canım:icon_sorr kapıdan kovsak bacadan sevmediğin ot dibinde hesabı Focus'tan kurtaramıyoruz yakamızı:img-hyste

Kenan' a destek olacak birileri lazım bencede valla adam yalnız savaşıyor tüm belalarla.
Şefkat gösterecek kimsesi yok valla çoğğ üzülüyorum :icon_sorr Annesi nasıl bir tip olur acaba??
Çıksa gelse keşke.. Bağrına bassa evladını. Ama nerde o günler.. Kenan kedi gibi olur valla annesinin yanında :img-hyste
Dizlerine yatsa anlatsa tüm derdini, aşkını, hatalarını..
Annaaaam! Yazarken ağlicak duruma geldim izlerken fena olurum bee :img-cray:
Adı ne acaba? Taktım ben şimdi bu duruma :img-hyste
Kenan' ın sonunu iyi görmüyorum ben :icon_sorr Yeni gelenlerden biri de iyi bir şey için gelseydi bee :icon_sorr
Yediler adamın ömrünü. :icon_sorr Biri bitmeden biri başlıyor.. Kurtulamaz bu belalardan, mucize lazım.
Bende Gürcan yap bir kıyak dicem ama onun kıyağından korkarım o yüzden demiyorum :img-hyste

Focus hep zayıf noktamı buluyor yaa! Uyuz oluyorum. :icon_twis
Nerden gittin de Şevval' i buldun Allah aşkına yaa :img-beee:

kemal-başak
30-09-11, 19:05
Kenan' a destek olacak birileri lazım bencede valla adam yalnız savaşıyor tüm belalarla.
Şefkat gösterecek kimsesi yok valla çoğğ üzülüyorum :icon_sorr Annesi nasıl bir tip olur acaba??
Çıksa gelse keşke.. Bağrına bassa evladını. Ama nerde o günler.. Kenan kedi gibi olur valla annesinin yanında :img-hyste
Dizlerine yatsa anlatsa tüm derdini, aşkını, hatalarını..
Annaaaam! Yazarken ağlicak duruma geldim izlerken fena olurum bee :img-cray:
Adı ne acaba? Taktım ben şimdi bu duruma :img-hyste
Kenan' ın sonunu iyi görmüyorum ben :icon_sorr Yeni gelenlerden biri de iyi bir şey için gelseydi bee :icon_sorr
Yediler adamın ömrünü. :icon_sorr Biri bitmeden biri başlıyor.. Kurtulamaz bu belalardan, mucize lazım.
Bende Gürcan yap bir kıyak dicem ama onun kıyağından korkarım o yüzden demiyorum :img-hyste

Focus hep zayıf noktamı buluyor yaa! Uyuz oluyorum. :icon_twis
Nerden gittin de Şevval' i buldun Allah aşkına yaa :img-beee:

Vallahi gelen hayrına gelmiyor belaya geliyor ne meraklılarmış adamı harcamaya:icon_sorr ulu malutu:img-hyste ana kucağı iyidir ya içini döker derdini tasasını dinler süper olurdu ya:img-wink: dostu Emine(!) de var ama :icon_whis anam o da iki saniye destek oluyor sonra yok duşa gitcem yok yemek yapacam bilmem ne :img-beee: Azra'yı da istemiyor:icon_whis ne yapsak ne etsekte şu adamın yükünü hafiflesek diye sinir hastası olduk çıktık:img-hyste

Ah ah Gürcan ah:865323 Şerif'i sıvazlamaya devam ediyor nasıl bir sadakattir yarabbim nuh dedi peygamber demedi, vazgeçmedi adamdan:icon_whis insanüstü bir şey yaptı çıkardı:icon_whis

asli_şevvalist
30-09-11, 19:18
Vallahi gelen hayrına gelmiyor belaya geliyor ne meraklılarmış adamı harcamaya:icon_sorr ulu malutu:img-hyste ana kucağı iyidir ya içini döker derdini tasasını dinler süper olurdu ya:img-wink: dostu Emine(!) de var ama :icon_whis anam o da iki saniye destek oluyor sonra yok duşa gitcem yok yemek yapacam bilmem ne :img-beee: Azra'yı da istemiyor:icon_whis ne yapsak ne etsekte şu adamın yükünü hafiflesek diye sinir hastası olduk çıktık:img-hyste

Ah ah Gürcan ah:865323 Şerif'i sıvazlamaya devam ediyor nasıl bir sadakattir yarabbim nuh dedi peygamber demedi, vazgeçmedi adamdan:icon_whis insanüstü bir şey yaptı çıkardı:icon_whis

Kenan' ı harcamaya meraklılarmış ama bu kadarı fazla anam babam yaa.. :icon_sorr
DOST tesellisi o kadar işte canım ne yaparsın.. ''Kanka üzülme ya geçer'' dicek yakında :img-hyste
Ama artık o buz dolabından hiçbir şey beklemiyorum. ''Bana neden yalan söyledin'' demesi bile mucize.
Bana ne deyip geçmesi lazımdı. :icon_whis Hayır bir de zekasız ki sorma gitsin :img-hyste
Adam yolda seni çevirip öpmüş, Menekşe aşkım falan demiş bu şizo hala Kenan' ın açıklama yapmasını bekliyor anlamak için :img-hyste

Ben aslında Azra' yı seviyorum. İyi kız ;) Hem zeki hem güzel, seviyor da.. Bence artık Kenan onu seveni seçmeli.
Böylece tüm belalardan kurtulur ama o zaman olay biter olmaz yani :D
Biz her türlü çekicez bu dertleri.. :icon_sorr Bari sonu güzel olsa :icon_sorr

Ya şimdi annesi falan gelse kesin o da belalı bir şey olur bizim şansımıza.
Hiç olmadı gider Hikmet' e aşık olur dağlara taşlara yani :img-hyste Yok yok gelmesin vazgeçtim.

reading
30-09-11, 19:58
http://www.dizifilm.com/forum/picture.php?albumid=27916&pictureid=462985&thumb=1 ('http://www.dizifilm.com/forum/picture.php?albumid=27916&pictureid=462985')

ilkay'ın mıymıyı saflıkları, çiğdem'in iğrençlikleri yetti artık!!!! çakma rambo pardon şam şebeğeni (muzo'ya sevgiler) kahraman (!) yapma çalışmaları bitti sıra elvan'a geldi:img-hyste

sen olmasan bu dizi çekilmezdi her zaman ki gibi süperdin CÜNEYT METE oyunculuğun ile göz dolduruyorsun bu diziyi sırtlayan tek oyuncu sensin süpersin süper :img-in_lo

reading
30-09-11, 20:25
vay be kim derdi ki bir zamanlar haftalık diziyle yarışan dizi düşecek diye... :img-hyste

eee sen saçmalarsan, karakterleri batırmaya çalışırsan, elindeki hiç bir dizide olmayan muhteşem uyumu değerlendirmeyip göz ardı edip bozmaya çalışırsan bir de yetmezmiş gibi tutmuş bir karakteri batırmaya çalışırsan daha çok düşersin 2. ciliği de rüyanda görürsün çoğu izleyici geçen sezonu mumla arar hale geldi saçmalıklar yüzünden... kimse memnun değil dizideki gidişattan... buyrun :img-hyste

13 UNUTMA BENI FOX 15:40:08 0:44:46 2,78% 20,43%
(hedef kitle total)

46 UNUTMA BENI FOX 15:40:08 0:44:46 1,07% 8,98%
(hedef kitle A/b grubu)

asumgok
30-09-11, 21:37
vay be kim derdi ki bir zamanlar haftalık diziyle yarışan dizi düşecek diye... :img-hyste

eee sen saçmalarsan, karakterleri batırmaya çalışırsan, elindeki hiç bir dizide olmayan muhteşem uyumu değerlendirmeyip göz ardı edip bozmaya çalışırsan bir de yetmezmiş gibi tutmuş bir karakteri batırmaya çalışırsan daha çok düşersin 2. ciliği de rüyanda görürsün çoğu izleyici geçen sezonu mumla arar hale geldi saçmalıklar yüzünden... kimse memnun değil dizideki gidişattan... buyrun :img-hyste

13 UNUTMA BENI FOX 15:40:08 0:44:46 2,78% 20,43%
(hedef kitle total)

46 UNUTMA BENI FOX 15:40:08 0:44:46 1,07% 8,98%
(hedef kitle A/b grubu)

Ben yazmayayim dedim,sonucta seveni ,izleyeni var ama bu dizi bu kadar sacmalamayla daha da dipleri hak ediyor.Bu kadar rating bile cok ona.Cok yuksek ratingler aldiginda aslinda onu da cok hak etmiyordu ama en azindan daha bir izlenilirdi.Cuneyt Mete'nin diziye girmesiyle bir de ustune bir albeni kazandi dizi.Ama hangi aklievvel senaristin aklina geldiyse Kenan'i bu hallere getirmek.
Diziyi artik kanal degistirirken bile gormeye tahammul edemiyorum.

ozlem12
03-10-11, 09:49
Bana kalırsa dizinin izlenmesini sağlıyan cüneyt mete falan değildir. Cüneyt mete bu dizide olmayınca da dizinin reytingi iyiydi olduğundada . değişim yok. şimdi olaylar saçmaladığı için reytingler düşüyo.
Keşke bu kadar saçmalamasalardı dizide emineyi satmasaydı zafer emine hiç anlaşma ypmasaydı kenanla.
ne şerifle olsaydı emine nede kenanla. :img-wink:

ozlem12
03-10-11, 10:18
bu yorum unutma beni keske bu kadar uzun olmasaydı ya cıkıyor yani bu olayların aldıgı bölüm sayısı ne 100 ne 200 cok daha fazla...
sacmalıklar serisi kaldıgı yerden ama foxun diger dizilerine nazaran daha az olmak kaydıyla devam ediyor

gibi gibi.
mesela kenan emine olayı kısa sürsün. şerif emine kısa sürsün. yeni olaylar baslasın çünki bir süre sonra acayip sıkmaya baslıyo. herşey tadında yasanmalı

Rüzgar
03-10-11, 10:51
718. Bölüm Özeti:
Elvan Çiğdem’in cebinde hastanede değiştirdiği bileklikleri bulur. Çiğdem’in bebekleri değiştirdiğinden şüphelenir ve içki içirip ağzını arar. Çiğdem bebekleri değiştirdiğini söyleyecek midir? Azra hastanede baygınken, Şerif yanındayken ne sayıklayacaktır? Eray Kenan’dan bildikleri karşısında ne isteyecektir? Kenan Emine’yi neden bürodan apar topar gönderecektir? Emine Şerif’ten ne duyup çok bozulacaktır? Emine ne için Kenan’ın ağzını arayacaktır? Şerif Eray ve Kenan konuşurken ne duyup, şoke olacaktır?

orhan_boca
04-10-11, 07:40
elvan helal olsun sana,ilkay'lara geldi herşeyi çiğdem'in tezgahladıgını anlattı,şimdi yandın çiğdem bence ankara'yı terket :img-hyste en çok merak ettigim ise ilkay hala çiğdem'in tarafını tutacak mı,tutar tutar bu saftan herşeyi beklerim ben :img-hyste

*sena*
06-10-11, 13:54
''Noldu bu diziye?!'' demiyorum artık :img-hyste
Ne olduğu ortada :img-hyste
Ortaya karışık saçmalıklar beni oldu :img-hyste
Artık mantık hatalarını saymak zevk veriyor bana
İzlenecek tarafıda kalmadı zaten :img-beee: Reytinglerde ortada :icon_whis
Dizi resmen yeni sezonda evrim geçiriyor :img-hyste

2.Sezonda başladığım ( Neşe Baykent ile :img-in_lo) 3.Sezonda tiryakisi olduğum ( Cüneyt Mete ile :img-in_lo) 4.Sezonda bıraktığım (Baya saçmaladı ya:img-hyste) dizi olarak kalacaksın malesef :img-beee:

Cüneyt Mete ve Neşe Baykent gibi değerli sanatçıları keşfetme fırsatı buldum dizi sayesinde... Daima izleyicisi olacağım ikisinin :love01:

Kenan'ım :img-in_lo
Sen gerçek misin ya :img-in_lo Off off yenilesi varlık seni :img-eat:
Onun her hali bana ayrı keyif veriyor :img-blush Cüneyt Mete etkisi :img-in_lo Unutamayacağım özel karakterler arasındasın :img-in_lo

Kenan'ımı özledikçe internetten izlerim artık :img-in_lo Benden bu kadar bye

gülbeşeker
06-10-11, 16:50
Yarınki kısa bölüm özeti:Emine Şerifi gizlice eve alır.Kadir,Feraye uyrken bebeği kaçırır.DNA testi için bebeği İlkaylara verip vermemekte kararsızdır.

Emine çok safsın ne diyeyim,Kenan her an seni gözetliyor ,haberin yok ,bir de Şerifi gizlice eve alıyorsun eminim çok gizlidir:img-hyste

devreden
06-10-11, 17:39
kenana üzülmeye basladım fena köselere sıkıstı neler yapacak diye meraklardayım
acaba bu sefer sona mı geliniyor kenan cephesinde azra eray ve tabii ki ŞERİF
bu üclünün hangisiyle ugrasacak serifin neleri bildiginden bir haber kenan hala

neyse serif icin hersey cok yavas ilerlesede
eminenin bin pisman hallerini merakla beklemekteyim
serif emine icin herseye hazır oldugunda eminenin gereksiz tavırlarıyla karsılasmıstı
olmayacak biri icin sevmedigi biri icin üstelik emine tarafından terkedildiginde
serife sırtını döndügündeki halleri tavırları icin emineye cok kızgınım
suanki bölümlerde de eminenin kalbi dili hersey birbirinden farklı konussada
emine gün gelip serifi anladıgında bin pisman olacak
ve o bölümler unutma beni icin dönüm noktası olacak kendi adıma
o yolda yavas yavas ilerleniyor buna gıcık oluyorum
umarım serif icin bundan sonrası cok daha iyi olur

meliss_91
06-10-11, 17:44
artık bende diziyi pek takip etmiyorum şu anda dizideki tek çiftim feraye&kadir :img-hyste:img-hyste ah kadir alkolü bi bıraksa feraye affedicek zaten :img-hyste:img-hyste

emineymiş kenanmış şerifmiş bıraktım artık olcay kavuzlu nasıl oynamış cüneyt mete nasıl oynamış tek derdim bu artık sevdiğim oyuncuları izlemek için açıyorum sadece

şu anda beni merak ettiren tek olay ilkayın bebeğinin bulunması onu da baya uzatıcaklar gibi bebek bulunsun bende internetten bakarım artık zaten okulla beraber izlemek iyice zorlaştı

azrayı çok sevdim :img-in_lo kenana çok aşık ama kenan onu görmüyo

asli_şevvalist
06-10-11, 18:00
Eeyyy Einstein' in ruhuuuuuu ! Çık şero' nun içinden . :img-hyste
Zeka fışkırması, patlaması, pörtlemesi yaşıyor adam ! Paçalarından akıyor resmen maşallah maşallah !
Hapiste Oxford vardı da biz mi görmedik ? :img-hyste Vay arkadaş . .
Gerçi daha öncede bir takım girişimlerde bulunmuştu kendisi . Hep aynı hatayı yapıyor .
Birden yüklenmemesi lazım, paslanmıştır şimdi o :img-hyste Te allaam yaa ! :img-hyste
Ama bu sefer çözmesini istiyorum . Çünkü hikaye uzadıkça daha saçmalıyorlar !
Olaylar ortaya çıksın, Emine defolup gitsin sonra Kenan sağ biz selamet.. Ohh beaa .
Bakalım başarabilecek mi ? Çok şüpheliyim . :img-hyste
Kenan . . :img-in_lo
Atarını yerler senin :) Böyle ol işte yaa ! Haddini bildir şu Emine' ye . http://c1110.hizliresim.com/11/10/6/9682.gif (http://goo.gl/mc9cY)

kemal-başak
06-10-11, 18:19
Eeyyy Einstein' in ruhuuuuuu ! Çık şero' nun içinden . :img-hyste
Zeka fışkırması, patlaması, pörtlemesi yaşıyor adam ! Paçalarından akıyor resmen maşallah maşallah !
Hapiste Oxford vardı da biz mi görmedik ? :img-hyste Vay arkadaş . .
Gerçi daha öncede bir takım girişimlerde bulunmuştu kendisi . Hep aynı hatayı yapıyor .
Birden yüklenmemesi lazım, paslanmıştır şimdi o :img-hyste Te allaam yaa ! :img-hyste
Ama bu sefer çözmesini istiyorum . Çünkü hikaye uzadıkça daha saçmalıyorlar !
Olaylar ortaya çıksın, Emine defolup gitsin sonra Kenan sağ biz selamet.. Ohh beaa .
Bakalım başarabilecek mi ? Çok şüpheliyim . :img-hyste
Kenan . . :img-in_lo
Atarını yerler senin :) Böyle ol işte yaa ! Haddini bildir şu Emine' ye . http://c1110.hizliresim.com/11/10/6/9682.gif (http://goo.gl/mc9cY)

:img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste

İktisat terimlerini ne ara öğrendin Aloooooooooo:img-hyste vergi kaçırıyormuş Kenan Polisssssss:img-hyste

Emine Şerif'i eve atıyormuş yatağına da almazsan hatrım kalır:icon_whis sonra Kenan gelsin topunuzu temizlesin bizde kurtulalım bu işkenceden eyyyyyyyy kurban olduğum:img-in_lo

Şerif'i başımıza gagdet yapan ey sefil ruhlular......zavallısınız :img-tomat

edit: Senaaaaaa çok özledik yahu.....:(

asli_şevvalist
06-10-11, 18:40
İktisat terimlerini ne ara öğrendin Aloooooooooo:img-hyste vergi kaçırıyormuş Kenan Polisssssss:img-hyste

Emine Şerif'i eve atıyormuş yatağına da almazsan hatrım kalır:icon_whis sonra Kenan gelsin topunuzu temizlesin bizde kurtulalım bu işkenceden eyyyyyyyy kurban olduğum:img-in_lo

Şerif'i başımıza gagdet yapan ey sefil ruhlular......zavallısınız :img-tomat

edit: Senaaaaaa çok özledik yahu.....:(

:img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste

Ya bu Kenan neymiş bebeem yaa biz ne kadar yanlış tanımışız kendisini . :img-hyste
Şimdi daha çok aşık oldum ben ne olacak o ? :img-hyste
Hayır sanki adam paraları cebe atıyor . Muzo' su, Menekşe' si, Azra' sı, Eray' ı bitmedi ki !
Gelen giden para istiyor bu ne yaa ? Ne yapsın yani adam ? Hortumla Kenan . :img-hyste
Hatta direk temizlesin bence, kaldırsın ortadan . Yorulmasına değmez . ;)

Ay Kenan basarmış bunları . :img-hyste Bir kurşun sie bir kurşun bie . :img-hyste
Bir kurşunda şero' ya litfennn ! :img-beee: Ohh kökten çözüm . Miss :)

kemal-başak
06-10-11, 18:51
:img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste

Ya bu Kenan neymiş bebeem yaa biz ne kadar yanlış tanımışız kendisini .
Şimdi daha çok aşık oldum ben ne olacak o ? :img-hyste
Hayır sanki adam paraları cebe atıyor . Muzo' su, Menekşe' si, Azra' sı, Eray' ı bitmedi ki !
Gelen giden para istiyor bu ne yaa ? Ne yapsın yani adam ? Hortumla Kenan .
Hatta direk temizlesin bence, kaldırsın ortadan . Yorulmasına değmez . ;)

Ay Kenan basarmış bunları . :img-hyste Bir kurşun sie bir kurşun bie . :img-hyste
Bir kurşunda şero' ya litfennn ! :img-beee: Ohh kökten çözüm . Miss :)
Harbi Kenan neymiş yahu Azra diyor ya sen böyle değildin falan bu kadar da laflarla adam rencide edilmezki ayıp vallahi:img-hyste Şerif'i kanatsız melek yapma yolunda ciddi adımlar atılırken:icon_whis Kenan 'ım sen neymişsin koçum:img-hyste
Daha bir çekici oldu doğru:img-in_logebertirim diyince bile adamdan asalet fışkırıyor yahu :img-in_lo:img-hyste

sen ismi lazım olmayanları saymışsın katılıyorum evde var silahı da hazır direkt uğraşmasın temizlesin abi nedir yani bu çin işkencesi:img-tomat

Kenanın paraları kadar da başınıza taş düşsün arkadaş:img-tomat sata sata mal kalmadı yazıktır yani ayıp :img-hyste

asli_şevvalist
06-10-11, 19:05
Harbi Kenan neymiş yahu Azra diyor ya sen böyle değildin falan bu kadar da laflarla adam rencide edilmezki ayıp vallahi:img-hyste Şerif'i kanatsız melek yapma yolunda ciddi adımlar atılırken:icon_whis Kenan 'ım sen neymişsin koçum:img-hyste
Daha bir çekici oldu doğru:img-in_logebertirim diyince bile adamdan asalet fışkırıyor yahu :img-in_lo:img-hyste

sen ismi lazım olmayanları saymışsın katılıyorum evde var silahı da hazır direkt uğraşmasın temizlesin abi nedir yani bu çin işkencesi:img-tomat

Kenanın paraları kadar da başınıza taş düşsün arkadaş:img-tomat sata sata mal kalmadı yazıktır yani ayıp :img-hyste

Her bakımdan kullan adamı sonra '' sen böyle değildin '' !
Adamdan normal hareketler beklemeyin arkadaşım ! Hayatında normal insan mı var ki kendisi normal olsun ? !
Zaten Emine' yle aynı evde yaşıyor . O ruh sağlığı ne kadar düzgün olabilir ki ?
Bir süre sonra adam da uçtu tabi . Sürekli o meymenetsiz surata baka baka bu hale geldi .

Yalnız şero' yu geçtim de İlkay' dan da nefret ettim bu bölüm !
Kenan' a ihtiyacı yokmuş ! Allah' ın saftiriğiii !
Bu karamanların hepsi böyle yaa ! Kendilerine müslümanlar .
Daha olayı bilmeden cephe aldı . Niye? Abisiyle olmuyor diye !
Hay sizin gibi ailenin ! Hint kumaşları sizi !
:img-beee:

kemal-başak
06-10-11, 19:13
Her bakımdan kullan adamı sonra '' sen böyle değildin '' !
Adamdan normal hareketler beklemeyin arkadaşım ! Hayında normal insan mı var ki kendisi normal olsun ? !
Zaten Emine' yle aynı evde yaşıyor . O ruh sağlığı ne kadar düzgün olabilir ki ?
Bir süre sonra adam da uçtu tabi . Sürekli o meymenetsiz surata baka baka bu hale geldi .

Yalnız şero' yu geçtim de İlkay' dan da nefret ettim bu bölüm !
Kenan' a ihtiyacı yokmuş ! Allah' ın saftiriğiii !
Bu karamanların hepsi böyle yaa ! Kendilerine müslümanlar .
Daha olayı bilmeden cephe aldı . Niye? Abisiyle olmuyor diye !
Hay sizin gibi ailenin ! Hint kumaşları sizi !
:img-beee:

İlkay mı kendisi de önceden acırdım sırf Kenan'ı karalamak için o bile laf etmeye başladı:img-beee: belasını bulsun daha bir sürünsün inşallah :img-beee: bugün o lafları duydum ya iğrendim kendisinden beter olsun :img-beee:Şerif Mehtap'ın koynundayken Emine hanım Kenan'ın omzunda ağlıyordu :icon_whis ne çabuk unutuldu:icon_whis

Karamanların köküne zaten :img-tomat hepsinden ayrı ayrı nefret ediyorum:img-tomat

Emine zaten binbir beter olsun adama bir güleryüz yok sap sap dalıyor öyle anca safsalak:img-beee:

Bu 4.sezondan vallahi ilallah ettim:img-tomat Neşe çıktı kurtuldu darısı Cüneyt'in başına inşallah!!!!!

orhan_boca
07-10-11, 16:50
İlkay ehh bee insan telefon açarken karşı tarafın sesini duyar ilk önce
sonra konuş ne konuşacaksan çiğdem öğrenecek ya herşeyi her türlü
saçmalık olacak illa ki :img-hyste

gülbeşeker
08-10-11, 16:13
P.tesi günkü kısa bölüm özeti: Ali ve İlkay DNA testi sonucunu öğrenmek için hastaneye giderler.Çiğdem Elvanla beraberken fırsatını bulup yanından kaçar.Kenan ve Emineyi gittikleri restaurantta bir sürpriz bekler.

devreden
11-10-11, 10:18
dna testi icin bir seneyi gözden cıkarmıstım ki bingo olay cözüme kavustu
en azından yasadıgından haberdarlar
ama cigdem bos durmadı tabii ki
simdi feraye kızı alıp gidecek birde böyle ugrastıracaklar
ilkay ve aliyi cigdem yine yaptı yapacagını
azra serif kenan emine olayları biraz ivme kazansa cok iyi olacak
serifin hayal ettiklerini umarım en kısa zaman icinde izlettirirler bize

ipekada
11-10-11, 16:41
Ben bu elvanı çok seviyorum ya iyiki geldi diziye.hem iyi hem güzel hemde akıllı...o olmasa ne alinin ne ilkayın bir şeyden haberi olmayacaktı.
açıkçası emine-kenan-şerif olayları beni fazlaca sıkıyor.izlemek istemiyorum.
ama ilkay-ali cephesi baya heyecanlı...:img-blush

devreden
11-10-11, 22:34
serif azra ikilisine bayıldım yahu bu ne uyumdur böyle tadından yenmez bir durum olustu
bu son bölüm ittifak ve sonrasındaki gelismeler icin cok heyecanlı bitti
azra sen süpersin serif desen artık kurt oldu
bütün olanlardan haberdar emineyi sevdiginden emin istekli
yürü be serif kim tutar artık seni ortagını da buldun daha ne olsun?

zarpandit34
12-10-11, 02:30
Nazlı Çiğdem'e yardım etmişti..şimdi de Çiğdem Feraye'ye yardım ediyor..:img-hyste Moda bu herhalde..:) Ali&İlkay söz konusu olunca kötülükte bayrak yarışı var:img-hyste herkes birbirine devrediyor sırası gelince:)

Feraye'nin kocası da ne süklüm püklüm bi adam yahu..:) insanın sadece tipine bakınca bile ağlayası geliyor:)

Azra bayağı bi hareketlendirdi diğer cepheyi..aslında çok güzel bi kadın ama biraz bakımsız..:img-blush Ah bide şu sinir ağız mimiklerini yapmasa..:img-tomat

orhan_boca
12-10-11, 16:27
şu çiğdem'in artık diziden çıkması lazım,biran önce,bebekleri degistirdigini
itiraf etti,ortalık karıştı,inşallah ali şunu öldürür de kurtuluruz,böyle uyuz bir karakter görmedim..

gülbeşeker
13-10-11, 21:28
Yarınki kısa özet:Elif,İsviçreden babasına mektup yollar ama mektup Eminenin eline geçer.Ferya bebekle birlikte kaldıkları pansiyondan ayrılır.

Emine o mektubu kesin okumayacak...

devreden
15-10-11, 00:18
persembe unutma beni; kenan azra emine serif sahneleri dizinin en güzel sahneleriydi bu 4 lüyü bozmasınlar, emineyi serifi kıskanan halleriyle izlemek cok keyifli...
ama serifin azraya son bakısını sevmedim hani bilmesem emineyi ne kadar cok sevdigini kötüye yorucam

cuma unutma beni; eray konusu uzamadan sacmalamadan bitsin serif kenanın neler cevirdigini artık ispat etsin cigdem cıksın ilkay bebegine kavussun rauf dönsün

gülbeşeker
15-10-11, 00:21
persembe unutma beni; kenan azra emine serif sahneleri dizinin en güzel sahneleriydi bu 4 lüyü bozmasınlar, emineyi serifi kıskanan halleriyle izlemek cok keyifli...
ama serifin azraya son bakısını sevmedim hani bilmesem emineyi ne kadar cok sevdigini kötüye yorucam

cuma unutma beni; eray konusu uzamadan sacmalamadan bitsin serif kenanın neler cevirdigini artık ispat etsin cigdem cıksın ilkay bebegine kavussun rauf dönsün
Diğer konular ne olur bilmiyorum,ama salı günü İlkay bebeğine kavuşacak doktora götüreceklermiş sağlık kontrolü için...Bu olayın bu kadar çabuk çözülmesi hayra alamet değil ama neyse...

gülbeşeker
15-10-11, 20:05
Unutma Beni'de Pazartesi;İlkaylar polisle birlikte Feraye'den bebeği almaya çalışırlar ancak Feraye kendini bebekle odaya kapatır.Emine Elif'ten gelen zarfı alır ve zarfın üzerindeki adresi görür...

Unutma Beni"de Salı:Çiğdem bir yolunu bulup yine evden kaçar.Ali ve İlkay bebeği doktora götürür.Doktorun söylediklerine İlkay çok üzülür.

devreden
15-10-11, 23:53
emine biran önce zarfı bulup serifle birlessin
sevenler bos yere üzülmesin
serif daha beklemesin

yeterrrr artık
kenan bile üzülmesin
aralarında birsey yok
iki yabancıdan bile daha yabancılar birbirlerine evde/her yerde
azranın dedigi gibi bunlar da hep böyle -replik süperdi-
umuyorum birkac sevindirici gelisme izleriz serif lehine

gülbeşeker
17-10-11, 21:05
Selam herkese...Şu diziye güleyim de boşa gitmesin,Azra sanırım Şeriften hoşlanıyor,artık 10 sezon Emine-Şerif kavuşamaz,yakında Azra-Kenan birlik olup ikisini ayırmaya kalkışırsa hiç şaşırmam...

reading
18-10-11, 12:48
emine karakteri benim gözümde zavallıdan da zavallı bir karakter... türk kadınını bu kadar güçsüz bu kadar aciz bu kadar da gurursuz gösterdikleri için de senaristleri kınıyorum...

devreden
18-10-11, 14:40
serif ve azrayı birlikte degil ortak olarak düsünmüstüm hep ama entrikacı senaristlerimizi unutmusum
serif ve eminenin tekrar evlendigini görmek kac bölüme mal olacak acaba?
bu sorunun cevabını cok merak ediyorum
sonraki soru olası kenan azra birlikteligi olacak mı olacaksa ne zaman?

orhan_boca
18-10-11, 18:42
görmemişin çocuğu olmuş tutmuş şeyini koparmış neyse oraya girmesem iyi olacak :img-hyste
en güzelini kadir yaptı bugün ama feraye'de 2.çiğdem vakası olacak gibi,oldu da diyebiliriz..

gayethoş
18-10-11, 19:02
şu dziyi izlerken emineye sinir olmamak elde değil hayır nasıl bir düşünce sistemiyle çalışıor anlayan varsa bana anlatsın nolur :img-hyste

şerifi aşağılayan evinden defalarca kovan ve kendine yeni bir hayat kur kendi hayatına bak diyen emine değilmiydide şerifle azrayı görünce kenan la birlikte olma isteği duyuyorrr hem kendine hem kenana hemde sevdiğği adama haksızlık yapıor çok pişman olcak eminee ama son pişmanlık fayda etmezzzz :img-wink:

devreden
18-10-11, 23:51
emineyi kimse anlayamaz cünkü baska bir gezegende yasıyor sevgili senaristlerimizle, yaptıkları ve düsündükleriyle cıkmazları zorluyor
anlamsızlastırıyor herseyi
bugünkü bölüm mesela sonrasında yaptıkları mesela öncesinde nikah günü serife serif icin söyledikleri mesela resmen sacmalık sacmalık ötesi hatta
kenanın emine tarafından kötü bir sekilde kandırılmak haricinde ilk defa birseyde sucu yok bugunkü bölümde

unutma beni de hicbir karakter serif kadar degerli ve önemli degil kendi adıma o üzülmesin daha fazla

bu bölümde serifin ne kadar farklı bir karakter oldugunu yine gördüm
azraya en güzel cevabı verdi
sonrasında da farklı seyler istemiyorum ikili arasında umarım emine serif kavusması icin bir asır beklemeyiz
emine bir anlık öfke ile ne kadar ileri gidecek bunu az cok biliyorum yarına kenanla emine arasında cinsellik ön plana cıkacak
ee ratinglerdeki dalgalanmada var daha ne olsun?

zarpandit34
19-10-11, 02:02
Bence Kenan'ın karşısına Azra gibi bi karakter lazımdı,hareketli esprili farklı..Cüneyt Mete çok iyi bi oyuncu ama senaristlerin Kenan karakterine dair bi planları olmadığı o kadar belli ki.Zahmet edipte iki tane replik bile yazmıyorlar adama.Zafer'e yazarken bile daha çok özeniyorlardı.Bu şekilde..o suskun,Emine suskun..karşılıklı olmuyorlar bence.İkisinin de daha hareketli karakterlerle eşlenmesi lazım.Bu ilişki tabut gibi.

Öteki cephede ise bence hiçbirşey bitmedi hatta herşey daha yeni başladı..birşey dikkatimi çekti.Eğer farkettiyseniz Feraye hiç Ali&İlkay ile yüzyüze gelmedi.Bunun tek bi açıklaması olabilir; daha sonradan hayatlarına bi şekilde dahil olacak.Zaten Çiğdemin evini falan da biliyor,bi ona sorsa yerlerini..Çiğdem anında yardım eder:img-hyste

Ali&İlkay bilmeden o kadını bebeğin süt annesi yaparlarsa şaşırmam:img-hyste Hepsi neyse de,Çiğdem Ali'ye karşı birşey hissetmediğine göre Ali'ye takıntılı yeni bi manyak hatun arayışlarına gireceklerdir senaristler yakında:img-hyste O kadın Feraye olmasa bari.

gayethoş
19-10-11, 16:55
eminedense azrayla şerifi isterim izlerken eskiden şerif emine istiodum inşallah emine ömür boyu o bana hiç zarar vermezki dedği kenanla olur okadar hakaretten sonraa şerif bakmasınz aten mümkünsee emineye kenanlada aile olmak istimuş ahahhah neden acaba herkesi oyalıo istioki şerif hep onun peşinden koşsun kenan onun için bitsin ölsün ama sonra kov söv git hayatını yaşa pehh

ipekada
19-10-11, 17:01
ilkay çiğdem hastaneye yattı dediklerinde ''iyi olmuş.benden ve çocuğumdan uzak dursun.'' dediğinde herkes neden ilkay'a sanki çok kötü birşey söylemiş gibi baktı anlamadım.kocasını elinden almaya çalışan,bebğini annesinden ayıran,ablasına her türlü suçlamayı yapan böyle bir kardeşe ne diyecekti?''ay .çok üzüldüm,ziyaretine gidelim.'' mi diyecekti?ben olsam daha kötüsünü bile derim.hatta demem yaparım...:)
öyle kardeş olmaz olsun.nefret edilesi varlık.:img-beee:

bu arada ali ve rauf kanki oldular resmen:img-hystene saçma bir olay hayret...

devreden
19-10-11, 20:03
ilkaydan bu tepkileri beklemezdim ya ali ve raufu can ciger gördükten sonra herseyi bekliyorum artık serif ve kenanı kanka istiyorum hatta lütfen bunun da bir yolunu bulun sevgili senaristler itinayla rica olunur beklerim ben bir 700 küsür bölüm sakıncası yok aglasam mı gülsem mi bilemedim raufu gidici bekliyordum yanındaki gitti

cigdem helal olsun gözünü karartıp buldu ya ferayeyi isteyince neler yapabiliyor bir insan
sonrasında da bir planı vardır bekliyorum neler olacak

gülbeşeker
19-10-11, 20:54
bugün bölümü
izleyen arkadaşlar varsa
içinizde
emine ve kenan
beraber oldumu
Hayır beraber olmadılar,bölümün başını izleyince bir an korktum ama sonra anladım ki yanyana bile uyumamışlar,umarım Emine hep böyle masum kalır sadece Şerifin olur...

gülbeşeker
20-10-11, 22:26
Gazete haberi için sağol Senacım.Fakat Mesut Yar sanırım diziyi izlemeden bir yazı yazmış,çünkü geçen sezon Kenanla Eimenin büyük aşk yaşadığından söz etmiş,böyle bir şey olmadığını kimse inkar edemez,evet Kenan aşıktı ama bu aşk hiçbir zaman karşılık görmedi,hem Kenan Şerifle Eminenin arasına girdi,Şerif Kenanla Eminenin arasına değil:img-hysteAçıkçası biraz komik buldum bu yazıyı çünkü içinde gerçekleri yansıtmayan ifadeler mevcut...
Emine,Kenanla gerçek karı-koca olmasın da gerisini boş verdim...Feraye de süt anne olacak gözümüz aydın:img-hyste

devreden
20-10-11, 23:24
feraye cigdem derken aralarına ilkayı da kattım ya cekilir gibi degil su sıra yaptıkları
daha agzını acan bile olmadı herkes sus pus
ali bile birsey demiyor böyle bir olay yok

gayethoş
21-10-11, 00:47
kenanla emine büyük bir aşk mı yaşadı o kızımları ben mi kaçırdım şerif mi girdi aralarınaa :img-hyste

azraya şerif olsun diorum artık yakışıyorlar ben emineyi izlerken fenalık basio bana o ne mıy mıylıktır ya hep aynı replikler bakışlar olcaksan ol kenanla kararını adam gibi ozaman :icon_whis karakter hep mi bmleydi benim izlediğim zamanamı böle denk geldi anlamdım :icon_whis

edaaydemir
21-10-11, 02:08
arkadaşlar yorum yazaıyorum ama sizleri de okumuyo değilim.raufa geçmişde yaptıkları için kızan esip savuran mangalda kül bırakmayan arkadaşlar söz konusu kenan olunca nekadarda anlayışlılar maşallah.
şaka bir yana bu sezonun badboyu kenan millete hayırlı uğurlu olsun.

benim raufum melekler kadar saf ve masum artık bu beni nekadar sıksada sağlık probleleri yaşıyor ben en çok asuya acıdım kızcağaz raufun tadına doyamadan kocadan ayrıldı hadi geri geldi ama adam hasta asuyu çokda mutlu edecek gibi değil hayyyyyyt be erkek kaynanayıda dize getirdi elpençe divan damad rauf paşanın huzurunda hoşgeldin raufum.......

devreden
22-10-11, 17:22
emine ve serifi bu halde de gördük ya pes pes diyecek sey bırakmıyorlar yazık
hangi akla hizmet serifi evde yakalarlar
olacak sey degil
kenanın elifin yasadıgının ögrenildikten sonra
kızının yerini degistirmemesi de ayrı bir konu olur
bir arkadasın yazdıgı gibi kenana önem bile vermiyorlar özen göstermiyorlar yazık
hatta zafere gösterdikleri özeni bile göstermiyorlar
isim sıralaması da bunun göstergesi

asli_şevvalist
22-10-11, 17:35
emine ve serifi bu halde de gördük ya pes pes diyecek sey bırakmıyorlar yazık
hangi akla hizmet serifi evde yakalarlar
olacak sey degil
kenanın elifin yasadıgının ögrenildikten sonra
kızının yerini degistirmemesi de ayrı bir konu olur
bir arkadasın yazdıgı gibi kenana önem bile vermiyorlar özen göstermiyorlar yazık
hatta zafere gösterdikleri özeni bile göstermiyorlar
isim sıralaması da bunun göstergesi

Benim de tek derdim bu artık.
Hakikaten Eminesinde, şerifinde, Kenan' ında değilim artık.
Emine gitsin şerifine o da kurtulsun bizde..Yeni hikaye yazamıyorlar diye adamı harcıyorlar arada!
Cüneyt' in diziden ayrılmasını istemezdim ama artık onuda istiyorum.
Hem ona hem bize işkence.. Adam iki kelime etmek için yorulmasın.
Biz onu tiyatrodan takip etmeye devam ederiz..
Jenerik meselesi tam komedi zaten. Jenerikte hala bir türlü göremediğimiz
bir adam mevcut ama kendisi Cüney' ten önce yer alıyor.
Elvan' da aynı şekilde.. Hadi o karaman ailesinden TORPİLLİ.. Diğerleri?
Dertleri nedir bu adamla anlayamadım gitti..

gülbeşeker
22-10-11, 20:00
serif sanki sutten cikma ak kasik :img-hyste
Laf döndü dolaştı Şerife geldi:img-hyste Ben Emineden bahsediyorum dizinin geneline baktığımızda en masum Emine ve Eminenin bir aşkı oldu , onunla evlendi ve beraber oldu bu da böyle devam etmeli çünkü Kenana aşık değil ve aşık olmadan da onunla beraber olması Eminenin masumluğunu yitirmesine ve aşkının kirlenmesine sebep olur.

devreden
22-10-11, 20:05
Adam iki kelime etmek için yorulmasın.

hala bir türlü göremediğimiz
bir adam mevcut ama kendisi Cüney' ten önce yer alıyor.
Dertleri nedir bu adamla anlayamadım gitti.

bold yaptıgım kısımları cok güzel yazmıssın zaten ekleyecek birsey yok..

bende anlayamıyorum tamam kenan karakterini serif yüzünden sevmiyorum ama daha düzgün seylerde bekliyorum acıkcası..
oyalamaca seyler degil..

Qslem
23-10-11, 23:42
Cüneyt Mete'nin isminin sonda yazılması gerçekten çok büyük bir kabalık...O diğer iki oyuncu gerek Cüneyt Bey'den sonra gelmeleri nedeniyle gerekse Cüneyt beyin meslekte onlardan çok daha üstün ve tecrübeli olması sebebiyle Cüneyt Mete'den sonra jenerikte çıkmalılar..Ama ne yazıkki ne yapımcılar ne senaristler nede başka biri bu konuya hiç bir önem vermiyor..Bu çok ama çok büyük bir ayıp!!!!

gülbeşeker
24-10-11, 12:33
Unutma Beni 733. Bölüm Özeti 24 Ekim 2011 Pazartesi

Azra Elif'i İsviçre'de bulur ve Türkiye'ye getirmek için ikna etmeye çalışır. Elif Azra'ya ilk anda güvenmez. Elif'i bu yolculuk için kim ikna edecektir? Şerif Türkiye'ye gelen Elif'in ağzından Kenan'la ilgili laf alabilecek midir? Doktor İlkay'a ne söyler? İlkay bebeğini emzirebilecek midir? Feraye gizlice İlkay'ları ve bebeği izlemeye başlar. Feraye'nin amacı nedir? Feraye parkta karşılaştığı Şeker'e nasıl bir teklifte bulunacaktır? Ali kime bayıldığında yardım edecektir? Güler'e çok önemli bir haber gelir, Güler apar topar çıkar. Güler nereye gitmiştir? Emine Kenan'la yakınlaşmıştır. Emine yoksa Kenan'dan gerçekten mi etkilenmektedir?

Kesin,Emine Kenanla beraber olur hamile bile kalırsa hiç şaşırmam sonra karşısında Elifi görünce başını hangi duvara vuracağını bilmez ama benim için bu aşk zaten Emine,Kenanla beraber olursa biter,son pişmanlık fayda etmez.

zarpandit34
24-10-11, 13:17
Unutma Beni 733. Bölüm Özeti 24 Ekim 2011 Pazartesi

Azra Elif'i İsviçre'de bulur ve Türkiye'ye getirmek için ikna etmeye çalışır. Elif Azra'ya ilk anda güvenmez. Elif'i bu yolculuk için kim ikna edecektir? Şerif Türkiye'ye gelen Elif'in ağzından Kenan'la ilgili laf alabilecek midir? Doktor İlkay'a ne söyler? İlkay bebeğini emzirebilecek midir? Feraye gizlice İlkay'ları ve bebeği izlemeye başlar. Feraye'nin amacı nedir? Feraye parkta karşılaştığı Şeker'e nasıl bir teklifte bulunacaktır? Ali kime bayıldığında yardım edecektir? Güler'e çok önemli bir haber gelir, Güler apar topar çıkar. Güler nereye gitmiştir? Emine Kenan'la yakınlaşmıştır. Emine yoksa Kenan'dan gerçekten mi etkilenmektedir?

Kesin,Emine Kenanla beraber olur hamile bile kalırsa hiç şaşırmam sonra karşısında Elifi görünce başını hangi duvara vuracağını bilmez ama benim için bu aşk zaten Emine,Kenanla beraber olursa biter,son pişmanlık fayda etmez.

Ben Emine'nin Şerif dışında hiçkimseyle ne fiziksel ne de duygusal anlamda bi yakınlık kurabileceğini düşünmedim bugüne kadar.Ha gerçek hayata göre düşünürsek saçma, çünkü hala gencecik bi kadın sonuçta ve bi evlilik yapıyor.Ama diziye göre,yani Emine'nin dizideki karakterine göre böyle birşey yapamayacağını düşünüyorum.Senaristler hep bu şekilde yazdılar Emine'yi çünkü.Herşeyi geçtim Emine'nin bu anlamda bi sorunu vardı ve hatırlarsan Şerifle bile beraber olamıyordu ki fiziki olarak..:icon_whis

Tabii senaristler bu işi uzatmak için bir hamilelik senaryosuna bel bağladılarsa bi karakterin normalde yapmayacağı şeyleri de yaptırabiliyorlar.Maksat hikaye yürüsün.

Şerif onların beraber olduklarını düşünüyor zaten,Emine de Azra&Şerif'in beraber olduklarını düşünüyor.Bence Elif'in varlığı ortaya çıksa bile,bu sebepler yeter Emine ile Şerif'i ayırmaya..bide hamilelik senaryosuna lüzum yok gibi.O yüzden,sırf bu nedenle yapacaklarsa gereksiz bişi yapmış olurlar bence.

zarpandit34
24-10-11, 14:45
Özette bayılan ve Ali'nin yardım edeceği kişi kesin Feraye'dir:) Bu İlkay'a mutluluk haram cidden..bu gidişle hem bebeğe hem eşine göz koyacak Feraye bence.

Feraye'nin Şeker'e teklifi de süt anneliktir %100:) zaten doktorun da İlkaya önereceği şey budur muhtemelen:)

Şu anda İlkay çocuğunu korkusundan kimseye emanet edemiyor ama Feraye gelince görürsünüz, nasıl da hemen güvenip, gönül rahatlığıyla emanet edecek:img-hyste

gülbeşeker
24-10-11, 14:50
Özette bayılan ve Ali'nin yardım edeceği kişi kesin Feraye'dir:) Bu İlkay'a mutluluk haram cidden..bu gidişle hem bebeğe hem eşine göz koyacak Feraye bence.

Feraye'nin Şeker'e teklifi de süt anneliktir %100:) zaten doktorun da İlkaya önereceği şey budur muhtemelen:)

Şu anda İlkay çocuğunu korkusundan kimseye emanet edemiyor ama Feraye gelince görürsünüz, nasıl da hemen güvenip, gönül rahatlığıyla emanet edecek:img-hyste
Zarpamm bu söylediklerin çıkmasın dişimi kıracağım :img-hysteLakin Emine beni hayalkırıklığına uğratacak gibi inşallah yanılan ben olurum,Ke,nan gibi biriyle olamaz olmamalı,ama bu senaristler zoraki de olsa Raufun yatağına İlkayı soktular,şimdiki duruma bak,Ali-Rauf kanka oldu nerdeyse ben artık her şeyi beklerim...
Edit:Elif tam zamanında geldi ,Eminenin hali neydi öyle içki içip kahkaha atmalar:img-hyste

devreden
24-10-11, 17:44
elif nihayet cıktı ailesinin karsısına serifi artık kimse tutamaz ya nasıl perisan ettiler karakteri resmen yerlerdeydi mehtap mevzusunda simdiki haliyle kıyas bile edilemez birde emineyle serifin en azından sorunları olmasa ne kadar güzel olacak hersey ama önce emine kendini affettirsin bir

gayethoş
24-10-11, 18:17
arkadaşlar tam izleyemedim ama özette emine gerçekten kenandan etkilenecekmidir diyordu dans falan ediyolardı bi etkileşimmi oldu yaniii onumu kasttettiler anlamadım ?? ayrıca elif geldi ama kenan kesin onada bi yalan uydurup emineyi ikna eder çünkü eminenin kenana sonsuz güveni var çünkü şerif aldattı ittip kalktı emineyi ona güvenilmez ama kenan öocuğunun annesini gözünü kırpmadan vurdu bunda bişi yok sevdiği için yaptı zaten onun öncesindede neler yaptı sırf emineyi sevdiği için o kötü bi adam olamz dimi çünkü süper bi oyuncu ahhah abzı yorumlar okuyorum sırf oyuncuya hayranlıkları var diye karakteri yere göğe sığdıramiylar :img-beee:

kemal-başak
24-10-11, 18:51
Dizinin ve senaristlerin son kazığı afiyet olsun :img-eat:

Alıntıdır....

Mesaj dolu bir günmüş.. mesaj 1: boşuna heveslenmeyin emine kenanın yanında kalsada hep şerif malını düşünecek zorla istekle olmayacak mesaj 2: kenanın sözleri işaret ben bile korktum .. rauf olacağının intikam için..şerif ile emineyi ayırmak için bu dizide kalacağının simgesi idi.. elif evden kaçsa bile emineye kenan haber verdiğinde eminenin inanacağını sanmıyorum ..o gözler neydi resmen adama bunları söylerken kötü baktırmışlar mesaj 3: datti olmadı avucunuzu yalarsınız oldu.. EN BÜYÜK MESAJ : senaristlerden bize kızlar .. ..çok beklediniz ama... beklersiniz hatta beklemeyin ama bakın biz size acıdık da son kez böyle güzel sahneler izlettik size bir daha ....izlersiniz çünkü !!,bugüne kadarki raitingler için teşekkürler !!! mesajları doğru anlamışmıyım ??

Biz mesajı çoktan almıştık da bu da eşantiyonu oldu:icon_whis yayında ve yapımda emeği geçen herkese en derin düşüncelerimi(!) gönderiyorum :img-tomat:img-tomat söylenecek güzel her şeyi boğazımıza tıktılar bu da büyük bir başarı :img-tomat Yazık oldu!!!!

asli_şevvalist
24-10-11, 19:14
Mesaj dolu bir günmüş.. mesaj 1: boşuna heveslenmeyin emine kenanın yanında kalsada hep şerif malını düşünecek zorla istekle olmayacak mesaj 2: kenanın sözleri işaret ben bile korktum .. rauf olacağının intikam için..şerif ile emineyi ayırmak için bu dizide kalacağının simgesi idi.. elif evden kaçsa bile emineye kenan haber verdiğinde eminenin inanacağını sanmıyorum ..o gözler neydi resmen adama bunları söylerken kötü baktırmışlar mesaj 3: datti olmadı avucunuzu yalarsınız oldu.. EN BÜYÜK MESAJ : senaristlerden bize kızlar .. ..çok beklediniz ama... beklersiniz hatta beklemeyin ama bakın biz size acıdık da son kez böyle güzel sahneler izlettik size bir daha ....izlersiniz çünkü !!,bugüne kadarki raitingler için teşekkürler !!! mesajları doğru anlamışmıyım ??

İyi demiş, son kısım özellikle tam bizim durumumuzu anlatıyor :good:

Kenan' la Emine' nin son sahnelerini izledik gibi geldi bana da..
Bir daha hayatta olmaz, zaten Kenan' ın '' Seni benden almaya kalkanı,
kollarımdan çekip almaya kalkanı affetmem, asla affetmem! '' demesi
her şeyi açıklıyor sanırsam. İşkence gibiydi zaten, suratsız Emine' den bir atak beklemek.
Artık kesin olmayacağını biliyoruz en azından. Datti zaten imkansızdı :img-hyste
Emine' yi şerife saklıyorlar. şerifi Emine' ye saklamışlardı ya :img-hyste

Ama her şeye rağmen bu sahneyi izlemek güzeldi;
Kenan: Endişelenme artık, korkma da. Bak sana daha önce söyledim, hiç birşeye mecbur değilsin.. Ama seni ikna edeceğim, ben seni nasıl seviyorsam sende beni öyle seveceksin sonunda.. Belki dahada çok.. Belki bir gün.. Dönüp bugünlerimizi hatırlayacağız. Bizden küçüklere anlatacağız bu olup biteni.. Diyeceksin ki.. Bende çok sevdim onu.. Hiç ummazdım ama çok sevdim, diyeceksin.. Belkii... (Çok tatlıydı ama :img-in_lo)
Emine: Sen.. Sen nasıl biliyorsun ne düşündüğümü, NASIL OKUYORSUN İÇİMİ? (Çok manidar bir laf, anlayana ;))
Kenan: Ben seni çok seviyorum. :img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo
Aslı pert ! :img-hyste

Günün bombası Emine' nin kahkaha atmasıydı.. Emine ve kahkaha ???!!
Vay arkadaş.. Şoka girdim girdim çıktım.. Ama iyiymiş ya, yakışıyormuş :img-hyste

Kenan' a yazık oldu bence.. Bu uyuma da yazık oldu.

kemal-başak
24-10-11, 19:23
İyi demiş, son kızım özellikle tam bizim durumumuzu anlatıyor :good:

Kenan' la Emine' nin son sahnelerini izledik gibi geldi bana da..
Bir daha hayatta olmaz, zaten Kenan' ın '' Seni benden almaya kalkanı,
kollarımdan çekip almaya kalkanı affetmem, asla affetmem! '' demesi
her şeyi açıklıyor sanırsam. İşkence gibiydi zaten, suratsız Emine' den bir atak beklemek.
Artık kesin olmayacağını biliyoruz en azından. Datti zaten imkansızdı :img-hyste
Emine' yi şerife saklıyorlar. şerifi Emine' ye saklamışlardı ya :img-hyste

Ama her şeye rağmen bu sahneyi izlemek güzeldi;
Kenan: Endişelenme artık, korkma da. Bak sana daha önce söyledim, hiç birşeye mecbur değilsin.. Ama seni ikna edeceğim, ben seni nasıl seviyorsam sende beni öyle seveceksin sonunda.. Belki dahada çok.. Belki bir gün.. Dönüp bugünlerimizi hatırlayacağız. Bizden küçüklere anlatacağız bu olup biteni.. Diyeceksin ki.. Bende çok sevdim onu.. Hiç ummazdım ama çok sevdim, diyeceksin.. Belkii... (Çok tatlıydı ama :img-in_lo)
Emine: Sen.. Sen nasıl biliyorsun ne düşündüğümü, NASIL OKUYORSUN İÇİMİ? (Çok manidar bir laf, anlayana ;))
Kenan: Ben seni çok seviyorum. :img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo
Aslı pert ! :img-hyste

Günün bombası Emine' nin kahkaha atmasıydı.. Emine ve kahkaha ???!!
Vay arkadaş.. Şoka girdim girdim çıktım.. Ama iyiymiş ya, yakışıyormuş :img-hyste

Kenan' a yazık oldu bence.. Bu uyuma da yazık oldu.

Son bir atak datti olur diye kendimi paraladım ama:img-hyste nanaayyyy:img-hyste Emine suratsızlığıyla o sıcacık sahneyi bayılttı zaten :img-tomat

Kenan bugün ilk defa bu kadar çok cümle kurdu hemde farklı cümleler:icon_whis malum adamın ağzından Allah Kahretsin lafından başka laf çıkmıyordu:icon_whis bir buna şaşırdım bir de Eminenin o suratsızlığından sonra kahkahasına tövbe bismillah :img-hyste

Mutfakta yemek yaparken ne kadar da hoş ve tatlıydı:img-in_lo Kenan'a yazık oldu geçen seneki müthiş günlere yazık oldu kısacası beklentilerimize emeklerimize her şeye yazık oldu!!!!!

asli_şevvalist
24-10-11, 19:32
Son bir atak datti olur diye kendimi paraladım ama:img-hyste nanaayyyy:img-hyste Emine suratsızlığıyla o sıcacık sahneyi bayılttı zaten :img-tomat

Kenan bugün ilk defa bu kadar çok cümle kurdu hemde farklı cümleler:icon_whis malum adamın ağzından Allah Kahretsin lafından başka laf çıkmıyordu:icon_whis bir buna şaşırdım bir de Eminenin o suratsızlığından sonra kahkahasına tövbe bismillah :img-hyste

Mutfakta yemek yaparken ne kadar da hoş ve tatlıydı:img-in_lo Kenan'a yazık oldu geçen seneki müthiş günlere yazık oldu kısacası beklentilerimize emeklerimize her şeye yazık oldu!!!!!

Bende bir an datti olur sanmıştım ama sonra hemen kendime geldim :img-hyste
Emine safmış yaa (:img-hyste) saflığını kaybetmesin diye olmuyor o iş :img-hyste
O sahne Emine' ye rağmen sıcak bir sahneydi bence.. Kenan romantik bir şeyler
söylediği an karşısında ki isterse odun olsun o sahne sıcak olur. :img-in_lo Odun derken
şerifi demedim gerçek odundan bahsediyorum :img-hyste Arada karışıyorlar :img-hyste

Harbiden Kenan amma konuştu bu bölüm yaa.. Ee tabi E&K' nin son romantik sahnelerinin şerefine ;)
Bundan sonra ''bittiniz siz, mahvedicem hepinizi, geber şerif'' gibi şeyler duyarız diye düşünüyorum.

Kenan'a yazık oldu geçen seneki müthiş günlere yazık oldu kısacası beklentilerimize emeklerimize her şeye yazık oldu!!!!!

Aynen .. :icon_sorr

kemal-başak
24-10-11, 19:39
Bende bir an datti olur sanmıştım ama sonra hemen kendime geldim :img-hyste
Emine safmış yaa (:img-hyste) saflığını kaybetmesin diye olmuyor o iş :img-hyste
O sahne Emine' ye rağmen sıcak bir sahneydi bence.. Kenan romantik bir şeyler
söylediği an karşısında ki isterse odun olsun o sahne sıcak olur. :img-in_lo Odun derken
şerifi demedim gerçek odundan bahsediyorum :img-hyste Arada karışıyorlar :img-hyste

Harbiden Kenan amma konuştu bu bölüm yaa.. Ee tabi E&K' nin son romantik sahnelerinin şerefine ;)
Bundan sonra ''bittiniz siz, mahvedicem hepinizi, geber şerif'' gibi şeyler duyarız diye düşünüyorum.

Kenan'a yazık oldu geçen seneki müthiş günlere yazık oldu kısacası beklentilerimize emeklerimize her şeye yazık oldu!!!!!

Aynen .. :icon_sorr

Masummuş safmış he he bizde yedik :img-beee: kadının kanı çekildi resmen o sahnelerde:img-hyste

aynen o lafları duymamız yakındır:img-eat: E&K güzel günlerin bu son gününe şimdi içilir işte:865323

Qslem
24-10-11, 19:49
Benim en çok kızdığım nokta şu..Bu senarist bozuntuları bizi sürekli bir aptal yerine koyma çabası içerisi içindeler ya buna dayanamıyorum..Sürekli Kenancılarla dalga geçmek için uğraşıyorlar...Mesela bugün Emineyle Kenanda romantik müzik çaldılar...Ne bileyim Kenanı güzel güzel konuşturdular..Sonrasınada vazgeçilmez süpermenlerini kapıdan içeri soktular...Hevesimizi kursağımızda bırakmak için uğraşıp duruyorlar...Nitekim o ilk hastane bölümüde öyle..Hiç aklımdan çıkmıyor o sahne...Yani ayıp değilmidir bu ya...Sizin bu uyduruk diziniz çok mu umrumuzda zanneiyorsunuz...Zaten dizi diziye beznzese...Maşallah her tarafta Karamanlar var...Onların dışında ufak tefek bir iki başka kaarkter..Arkadaş böyle saçma senaryomu olur !!! Sağa bakıyorsun Karaman sola bakıyorsun Karaman...Karamanlar Cehennemi gibi ortalık !!!!!! İki tane kocaman gazete haberi çıktı be !!!! Daha ne istemiştiniz..Bizim sayenizde bu dizi ünlendi bu kadar !!! Ama yok arkadaş ciddi söylüyorum reytingleriniz dibe batsın emi !!!! Ayrıcada son bir şey daha söyleyeğim..Kenana bir türlü aşık edemediğiniz o Emine varya zaten o Kenana hiç layık biri değil !!! O ancak Şerif gibi birine layık !!! Bizim umrumuzda olan yanlızca Kralın mutluluğuydu !!! Yoksa o sümsük Eminenizde Çakma Rambonuzda umrumuzda değil !!!!Biz Kenanı çoooooooooooooooooooooookkkkkk SEVİYORUZ :img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo

zarpandit34
25-10-11, 02:31
Zarpamm bu söylediklerin çıkmasın dişimi kıracağım :img-hysteLakin Emine beni hayalkırıklığına uğratacak gibi inşallah yanılan ben olurum,Ke,nan gibi biriyle olamaz olmamalı,ama bu senaristler zoraki de olsa Raufun yatağına İlkayı soktular,şimdiki duruma bak,Ali-Rauf kanka oldu nerdeyse ben artık her şeyi beklerim...
Edit:Elif tam zamanında geldi ,Eminenin hali neydi öyle içki içip kahkaha atmalar:img-hyste

:img-hyste:img-hyste sorma orası tam bi komediydi:)

Niye böyle birşey yapma gereği duydular anlamadım..yani Elif niye tam o anda geldi ki..ben merak ediyordum Emine'nin Kenan'la nereye kadar gidebileceğini:icon_whis keşke bi cevap verebilselerdi senaristler buna.

gülbeşeker
25-10-11, 16:04
Bu nasıl bir dizidir yahu,Kenan yine Emineyi kandırmış:img-hysteHiç güleceğim yoktu,şimdi de suçlu Şerif çıktı,Emineye inanamıyorum bir insan bu kadar mı saf ,resmen su katılmamış:img-hysteartık Emineyi görmek istemiyorum sinirimi bozuyor:img-tomat:img-tomat
Sütanne olayını da amma abarttılar hazır mamalar yok mu yahu?Sanki sütü olmayan herkes sütanne buluyor...

25-10-11, 16:33
Uzun zamandır yorum yapmıyordum...

Şerif ve Emine ayrı olsalarda birbirlerini deli gibi seviyorlardı ne güzel.Gerçi hala öyle ama araya yanlış anlaşılmalar girdiği için uzaklar birbirlerine...Özellikle Emine...tek umudumuz Elif'in yaşadığını öğrenerek,Kenan'ın pisliklerini anlamasıydı.Ama Kenan bunada çare bulmuş.

Oda yetmezmiş gibi birde gereksiz karekterler olan Elvan'ın ailesini yine izliycez sanırım.Ne güzel hiç görünmüyorlardı...o kadına tahammülüm yok.Mümkünse onun yüzünü göstermesinler...(Üvey annesi)

İlkay'da çok gııcklaşmaya başladı.Çok abartıyor olayları...ha düzeldi,düzelicek derken yine aynı saçmalığa dönüyorlar.Umarım fazla uzatmazlar...

Azra'nın Kenana olan aşkına ne oldu ? bu karekterinde dönüceğini tahmin etmiştim aslnda...Şerife yazılıyor şimdide.Onun yüzünden Emine herşeyi yanlış anladı...üstelik Azra bunu bilerek yaptı.Kesin oda Kenan gibi başa bela olucak...

Görüldüğü üzere Şerif&Emine'nin kavuşmasını anca rüyamızda yada finalde görürüz heralde...uzaktıkça uzatıyorlar...yine başa döndük ve artık dizi kabak tadı vermeye başladı.:icon_whis

gayethoş
25-10-11, 17:46
Bu nasıl bir dizidir yahu,Kenan yine Emineyi kandırmış:img-hysteHiç güleceğim yoktu,şimdi de suçlu Şerif çıktı,Emineye inanamıyorum bir insan bu kadar mı saf ,resmen su katılmamış:img-hysteartık Emineyi görmek istemiyorum sinirimi bozuyor:img-tomat:img-tomat
Sütanne olayını da amma abarttılar hazır mamalar yok mu yahu?Sanki sütü olmayan herkes sütanne buluyor...

izleyemedim diye üzülmüştüm ama hiç izlemiyim yorumdan anladığım kadarıyla kandırmış kenan gene emine kadar saf karakter görmedim dizi tarihindeee emine şerefçiydim ama nolur emine kenan olsun onlar birbirine yakışıyor evet ikiside saf ve temiz ya:img-hyste şerife azrayı yakıştırıyorum bence olabilirler emine kesinlikle şerifle olmamalı :img-wink:

devreden
26-10-11, 11:35
Uzun zamandır yorum yapmıyordum...

Şerif ve Emine ayrı olsalarda birbirlerini deli gibi seviyorlardı ne güzel.Gerçi hala öyle ama araya yanlış anlaşılmalar girdiği için uzaklar birbirlerine...Özellikle Emine...tek umudumuz Elif'in yaşadığını öğrenerek,Kenan'ın pisliklerini anlamasıydı.Ama Kenan bunada çare bulmuş.

Oda yetmezmiş gibi birde gereksiz karekterler olan Elvan'ın ailesini yine izliycez sanırım.Ne güzel hiç görünmüyorlardı...o kadına tahammülüm yok.Mümkünse onun yüzünü göstermesinler...(Üvey annesi)

İlkay'da çok gııcklaşmaya başladı.Çok abartıyor olayları...ha düzeldi,düzelicek derken yine aynı saçmalığa dönüyorlar.Umarım fazla uzatmazlar...

Azra'nın Kenana olan aşkına ne oldu ? bu karekterinde dönüceğini tahmin etmiştim aslnda...Şerife yazılıyor şimdide.Onun yüzünden Emine herşeyi yanlış anladı...üstelik Azra bunu bilerek yaptı.Kesin oda Kenan gibi başa bela olucak...

Görüldüğü üzere Şerif&Emine'nin kavuşmasını anca rüyamızda yada finalde görürüz heralde...uzaktıkça uzatıyorlar...yine başa döndük ve artık dizi kabak tadı vermeye başladı.:icon_whis

canım yorumun bu baslıgın en güzel yorumu bence ne kadar güzel anlatmıssın yazmak isteyipte toparlayamadıgım herseye aynen deginmissin

yazdıklarının tamamına eksiksiz katılıyorum azra ve kenan yakındır ortak paydaya gelecek evet azranın kenana duydugu bir ask vardı ama mazi oldu görüldügü üzere ne zaman oldu bu ben kacırdım daldan dala atlanınca

KABAK TADI VERDİ diziler icin kullanmayı cok sevdigim bir cümledir o kadar cok diziden agzım yandı ki simdi de unutma beni bu halkada

serif emine birlesmesini rüyada bile göremeyecegiz anlasılan o dereceye getirdiler neden nicin hicbir fikrim yok

ilkay son yasananlarla beraber iyice sacmaladı bu nedir anlam veremiyorum psikolojik sorunları olan insanlar gibi davranıyor durum ciddi yani:img-hyste:img-hyste
cigdemle aynı yere konulması gerekiyor

Essi
26-10-11, 14:19
serif hic bir zaman eminenini emine onu sevdiyi kadar sevmedi bunu anlayin hatirlasaniza emineyle serif bir otelde bulusmustular o zamanlar emine evliliyini kurtarmaya calisiyordu amma serif onunla olmak bile istemedi akli hep mehtapdaydi ve en sonunda emine serifi mehtapla yatakta yakaldi simdi bana soyleyin emine o kadar gurursuzmu onu aldatan birine donsun?

reading
26-10-11, 16:54
bugünkü bölümden sonra kenan ♥ emine sonsuza kadar inandırıcılığını yitirdi artık kenan ♥ emine yapsanız da inanmam benim için bitti emine türk kadınlarının yüz karası! bir kadın affedersiniz kocasıyla yaşadıklarını başkasına söyler mi bu ne biçim mantıktır bu ne terbiyesizliktir ya? senaristleri kınıyorum galiba bundan sonra kenanın rauflaşmasını izleyeceğiz... bilmem bana katılır mısnız?

essi bırak ya kenan emine mi kaldı Allah aşkına olsa da ben istemem artık defolsun gitsin kenanın hayatından kadınların yüz karası!

devreden
26-10-11, 20:40
serif emine adına ne zaman ziyadesiyle karamsarlıga kapılsam ardına hemen baska sahneler geliyor sansıma bugünkü bölümü de bu yüzden hem begendim hem eksik buldum
serif emine sahnelerini tekrar tekrar izliyorum, iste birbirlerini cok seven iki insanın icine düstügü ve cıkamadıgı tek nokta bu, her ne olursa olsun vazgecmeme-vazgecememe
emine solugu serifin kapısında aldı yine yeniden serif ne olursa olsun ne yaparsa yapsın emine deliler gibi seviyor serifi; serifte emineyi ve vazgecmeyecekler bu sevgiden buna sarılıyorum bende...

kenan konusuna gelince emineye zarar verecek hicbir sey yapmaz yalan söylemenin haricinde ama o da kendince seviyor emineyi ve kaybetmek istemiyor gerci yalan söyleyerek en büyük kötülügü yapıyor emineye ama fiziksel bir zarar verecegini düsünmüyorum acıkcası bugün serifin 'emine icin daha cok endiseleniyorum' cümlesini ciddiye almadım mesela bu yüzden
ayrıca kenan gibi bir adamın kendisini sevmeyen bir kadına -bu kadar- tahammülünüde dogru bulmuyorum kızından vazgecek kadar deger vermesini, karsılıklı sevgiden söz ediliyor olsaydı belki yine olur diyebilecegim bir durumdu ama o da yok, anlamsız geliyor bana...

sonra bugünkü bölümde elifin eminenin gercek kimligini ögrenmesi ve
ilkayın eksikligiyle son yaptıgını da görmeseydim iyiydi bölümün daha kabul edilebilir olması bugünün dikkat cekici diger önemli meseleleriydi kanımca...

devreden
26-10-11, 23:11
merak etme be gülüm zaten bizde meraklı değiliz artık emine & kenan'a... :img-tomat benim umurumda olan sadece kenan :img-blush gerisinin canı cehenneme

su senaryo ve eminenin bu haliyle beklememek en iyisi zaten hep belirtiyorum yine yazayım emine ne olursa olsun ne yaparsa yapsın seriften vazgecmeyecek
kenan icin en iyisini dilemek eminesiz kalmasını istemektir

orhan_boca
27-10-11, 02:02
emine'yi anlamak zor gerçekten,bi yanda şerif'e bizi rahat bırak biz mutluyuz diyor,bi yandan da kenan'la birlikte olmadım diyor,gerçekten kenan'ı seviyorsan niye birlikte olmadın,gerçeği emine'de biliyor ama kenan'a minnet duydugu icin yanında kalıyor ben anlamadım kenan'la emine karı-koca oldular mı olmadılar mı,balayına gittiklerinde oldular sanırım..

devreden
27-10-11, 11:01
emine kenanla birlikte olmadı serife de söyledi bunu artık serif biraz olsun rahatlar
eminenin kenanın yanından ayrıldıgı günleri de görürsek daha ne isterim
bu son bölümden sonra olacaklar merak konusu kendi adıma

gayethoş
27-10-11, 11:07
emine'yi anlamak zor gerçekten,bi yanda şerif'e bizi rahat bırak biz mutluyuz diyor,bi yandan da kenan'la birlikte olmadım diyor,gerçekten kenan'ı seviyorsan niye birlikte olmadın,gerçeği emine'de biliyor ama kenan'a minnet duydugu icin yanında kalıyor ben anlamadım kenan'la emine karı-koca oldular mı olmadılar mı,balayına gittiklerinde oldular sanırım..

birlikte olmadılar daha emine azrayla şerifin birlikte olduklarını sandı kenana gerçek bi aile olalım dedi falan ama olmadı daha kenan zorlamıcam seni dedi:icon_whis

devreden
28-10-11, 13:13
son yasanan gelismeler serif adına cok sevindirici vay be istenince hız kazanılıyormus
kenan her gecen bölüm köseye daha cok sıkısıyor simdi dogru hamlelerle
emine serifi yan yana getirmek ama senaristler kesin bunu uzatmak icin geriye dogru yol almaya baslarlar malum az sey görmedik dizide sacmalık adına

Qslem
28-10-11, 13:29
Bugünün özetini okudumda Emine_Şerif_Kenan üçlüsünden başka konu yok ..Senaristler bu cephenin büyük prim yaptığının farkında...Herkeste bir heyecan Emine Kenanla kalacakmı yoksa yine Karamanlara gerimi dönecek diye bekliyorlar...Gerçi yapılan yorumlara bakıyorumda hem Kenan severler hemde Şerif severler ciddi manada Emineden soğumaya başlamışlar :whistle2 Böyle giderse iki tarafta kendi sevdiği karakterle kalsın diye uğraş vermektense tam aksi yönünde bizden uzak Allah'a yakın pozisyonuna girecekler :img-hyste Şahsen ben çok büyük bir KENAN ÇINAROĞLU hayranıyım :img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo Ve şu anda Emineden tiksinir vaziyetteyim...Kenan beyciğime layık değil o mıymıy :icon_whis Nereye gidiyorsa gitsin artık :img-beee: Kenan'da Emine gidince evin kilitini falan değiştirsin..Neme lazım geri falan dönmeye kalkar :img-beee: Allah yazdısa bozsun !!!

Essi
28-10-11, 14:48
son yasanan gelismeler serif adına cok sevindirici vay be istenince hız kazanılıyormus
kenan her gecen bölüm köseye daha cok sıkısıyor simdi dogru hamlelerle
emine serifi yan yana getirmek ama senaristler kesin bunu uzatmak icin geriye dogru yol almaya baslarlar malum az sey görmedik dizide sacmalık adına

asil sacmalik eminenin serife donmesi olacak bir kadin onu aldatan birine nasil doner? emine karakteri gibi karaktersiz bir karakter gormemisdim :img-wink: gozunun onunde mehtapla uyuyordu serif efendi :img-hyste

devreden
28-10-11, 17:35
asil sacmalik eminenin serife donmesi olacak bir kadin onu aldatan birine nasil doner? emine karakteri gibi karaktersiz bir karakter gormemisdim :img-wink: gozunun onunde mehtapla uyuyordu serif efendi :img-hyste

uyuyordu iyi söyledin bunları unutmustum hatırlattıgın iyi oldu
ellerine saglık

senaristler kenanın emine icin ne kadar ileri gidebilecegini iyi gösterdiler
bu bölüm neydi kenanın o halleri öyle psikopata bagladı eminenin askıyla
gerci daha yaratıcı birseyler beklerdim kapıyı kitledi ellerini bagladı
cok yaratıcı seyler kutlamak lazım senaristlerimizi
simdi sıra eminenin kacırılmasında ee bulunması da zaman alır
bekle dur vuslatı umarım suyu cıkarılmaz
eee cogu kisinin aksine istiyorum iste
görüs farklılıgı herkes ''bir'' degil

gülbeşeker
28-10-11, 18:09
Merak etme Eminenin Şerife dönmesi uzun zaman alır,Kenanla çok güzel aşk sahneleri yaşayacak eli kolu ağzı bağlı :img-hystebelki yakında gözü de morarır ama Kenan her şeyi aşk için yapıyor,Şerif en büyük suçlu Kenanın bu yaptıkları Şerifin yaptıkları yanında ne ki,her şey aşk için:img-hyste

reading
28-10-11, 20:04
yaaaaaaaa işte raufu beğenmeyip eleştirenler söz konusu kenan olunca pek anlayışlılar.

gerçi asu ile rauf evliliklerinin tadına sadece 1 gün vardılar ya neyse.asunun depresyonundan sonra raufumun hastalığı yüZünden bir doya doya muratlarına eremediler....

merak etme yakında raufu aramayacaksın kenan'ıda eski rauftan farksız yaptılar tek fark var aralarında rauf yaptıklarında haksızdı kenan çok ama çok haklı :img-in_lo:img-in_lo hadi ilkay hiç bir zaman raufa ümit vermedi ya emine kaç defa ümit verdi kenana kenan ona az iyilik yapmadı az yanında olmadı tabi işi bitti ya ne yapsın artık kenanı utanmadan sıkılmadan eski karısıyla bastığı adama dönsün bir zamanlar senden başka kimsem yok benim ailem sensin kenan diyordun şimdi aşağılık mı oldu? yazık çok yazık:img-hyste

bu arada senarist bozuntularını kutluyorum neden mi önceden kadın delisi şimdi de kanatsız melek (!) yaptıkları şerif'ten kıvırcık ali, önceden melek şimdi şeytan (!) yaptıkları kenandan da rauf yaptıkları için yazık çok yazık benden size tavsiye devam edin hatta kenanı daha iğrençleştirin yakışır size :img-hyste yazacak bir şey bulamıyorsan bitir kardeşim...

cüneyt mete'siz unutma beni'ye hayır!!!!

Qslem
29-10-11, 14:36
Cuma günkü bölüm süperdi bayıldım...Emine'ye eskiden acırdım ben ama artık nefret ediyorum..Beter olsun abi :img-hyste

Kenan'ı intikamını alana kadar kullandı kullandı sonrada hiç bir şey yapmamış gibi arkasını dönüp gitmeye kalktı...Kenanın bu yaptıklarını çoktan hak etti :whistle2

Yanlız senaristler sürekli tekrara düşüyor ya ona acayip uyuz oluyorum..Şimdi bu olanlar aynı Ali & İlkay & Rauf cephesi olayları gibi ilerleyecek..Ama tek farkla Ali ve İlkay çifti arasında hakiki bir aşk ve bağlılık duygusu vardı ama aynısını Şerif ve Emine için söyleyemeyeceğim...Bu ikisinin yaptıkları yaşadıkları aşk değil :img-beee: O nedenle hiç inandırıcı durmuyor hatta komik gözüküyor :img-hyste

Ben artık zaten Kenan & Emine aşkı olsun istemiyordum..Tek istediğim Kenan intikamını çok güzel bir şekilde alsın bunlardan :img-wink: Yapmadığı kötülük kalmasın..Hatta ve hatta elinden geliyorsa tüm Karamanlardan bizi kurtarsın hepsini Menekşenin yanına göndersin :happy0064:happy0064

suzaku
29-10-11, 18:39
bir karakter nasıl 180 derece döndürülür bkz. kenan senaristlere selam gönderiyorum. tamam anladık emine kenan olmayacak ama onuru olan emine şerif le de olamaz kardeşim ne aşkmış yav pabucumun aşkı diyorum soruyorum kimse decevap vermiyor ya da cevap verildi de ben kaçırmışsam kusura bakmayı yav bu şerif madem emine nin aşkından yanıp kül oluyordu niye mehtap la aldatıp bir de üstüne gitti evlendi bildiğim kadarıyla emine tuzağa düşmemişti o nikah kıyılırken:icon_whis hayır mehtap içkisine ilaç kattı diyeceğim bu kadar uzun tesirli ilaçta pek görülmüyor. geçen bölüm kenan emine yi odaya kilitledikten sonra aralarında geçen diyalog eksik yazılmış
emine: neden yapıyorsun bunu kenan?
kenan: bilmiyorum. diyor sonraki saçmalıkların yerini bunların tamamen senaristciklerimizin ölü hayal gücü sayesinde yapıyorum ne yaparsın ekmek parası bana doğru düzgün doyurucu replikler bile yazamıyorlar aynı kelimelerin etrafında dönüp duruyorum aynen diğer ekip arkadaşlarım gibi demesi gerekirdi.
tamam cüneyt mete yi seviyoru karakterini de seviyordum ama bu kadar abuklukta artık oyuncuya hakarettir ötesi yok:img-tomat

asli_şevvalist
29-10-11, 19:03
emine: neden yapıyorsun bunu kenan?
kenan: bilmiyorum. diyor sonraki saçmalıkların yerini bunların tamamen senaristciklerimizin ölü hayal gücü sayesinde yapıyorum ne yaparsın ekmek parası bana doğru düzgün doyurucu replikler bile yazamıyorlar aynı kelimelerin etrafında dönüp duruyorum aynen diğer ekip arkadaşlarım gibi demesi gerekirdi.
tamam cüneyt mete yi seviyoru karakterini de seviyordum ama bu kadar abuklukta artık oyuncuya hakarettir ötesi yok:img-tomat

Çok güzel yazmışsın arkadaşım..
Emine&Kenan olmayacağı sezonun başından belliydi ama Kenan severlere saygıları olsaydı azıcık. Karakteri bu kadar seven varken, bu kadar batırmak niye? Zaten Emine' yle olmuyor, bari bu kadar kötülemeselerdi. Başka yol mu yoktu? Bu dizide hep böyle oluyor. İlla birinin kötü olması lazım, başka hikaye yazılamıyor herhalde. Bence de oyuncuya hakaretten başka bir şey değil bu.. (!)

edaaydemir
30-10-11, 11:39
merak etme yakında raufu aramayacaksın kenan'ıda eski rauftan farksız yaptılar tek fark var aralarında rauf yaptıklarında haksızdı kenan çok ama çok haklı :img-in_lo:img-in_lo hadi ilkay hiç bir zaman raufa ümit vermedi ya emine kaç defa ümit verdi kenana kenan ona az iyilik yapmadı az yanında olmadı tabi işi bitti ya ne yapsın artık kenanı utanmadan sıkılmadan eski karısıyla bastığı adama dönsün bir zamanlar senden başka kimsem yok benim ailem sensin kenan diyordun şimdi aşağılık mı oldu? yazık çok yazık:img-hyste

bu arada senarist bozuntularını kutluyorum neden mi önceden kadın delisi şimdi de kanatsız melek (!) yaptıkları şerif'ten kıvırcık ali, önceden melek şimdi şeytan (!) yaptıkları kenandan da rauf yaptıkları için yazık çok yazık benden size tavsiye devam edin hatta kenanı daha iğrençleştirin yakışır size :img-hyste yazacak bir şey bulamıyorsan bitir kardeşim...

cüneyt mete'siz unutma beni'ye hayır!!!!

eski rauf eski rauf adı üstünde eski ben eskisini bilmem ama adamı delirten ilkay olmuş neyseki benim raufcuğum eski hallerinden ders almış bir şekilde elde etmiş olduğu iyi değerlendirdi.hatalarından ders aldı.ama kenan için aynı şeyi söylemek mümkün değil sahi kenan hasta idi bayılıyordu durma bir odamı numaraymış.

chuckbass
30-10-11, 18:04
unutma beninin bir haftalık kısa özeti

en önce ilkayın bu haftadaki bütün sacmalıkları
toplasan kitap olur hic mi rotasyon olmaz

emine sacmalamanın tek ve degismez adresi ''dengesiz''
serifi severken ne hallere getirdi olayları
simdi sana artık güvenemem ELVEDA
kenan izin verirse gidersin güzelim gecmis ola

serif, kücük serifi seviyorum ''uzman dedektif'' dogru adres
itinayla olaylar ortaya cıkarılır ama sonrası muallak

kenan karakteri anlamaya baslıyordum ki ortaya ''psikopat'' cıktı
hayır nerden buldular nerden icat oldu tabii öncesi var ezeliiii
meneksesi erayı zaferi var elifi var var da var var var VAR
senaryo perspektifi dar

özgür boyundan büyük islere kalkısır elif desen keza
seker ayrı cigdem ayrı kürsat elvan ayrı elvanımın yakısıklısı ayrı
kürsatın yanındaki avanak cok ayrı hayır nerden buluyorlar
güler desen aynı

devreden
31-10-11, 00:21
unutma beninin bir haftalık kısa özeti

en önce ilkayın bu haftadaki bütün sacmalıkları
toplasan kitap olur hic mi rotasyon olmaz

emine sacmalamanın tek ve degismez adresi ''dengesiz''
serifi severken ne hallere getirdi olayları
simdi sana artık güvenemem ELVEDA
kenan izin verirse gidersin güzelim gecmis ola

serif, kücük serifi seviyorum ''uzman dedektif'' dogru adres
itinayla olaylar ortaya cıkarılır ama sonrası muallak

kenan karakteri anlamaya baslıyordum ki ortaya ''psikopat'' cıktı
hayır nerden buldular nerden icat oldu tabii öncesi var ezeliiii
meneksesi erayı zaferi var elifi var var da var var var VAR
senaryo perspektifi dar

özgür boyundan büyük islere kalkısır elif desen keza
seker ayrı cigdem ayrı kürsat elvan ayrı elvanımın yakısıklısı ayrı
kürsatın yanındaki avanak cok ayrı hayır nerden buluyorlar
güler desen aynı

:img-hyste:img-hyste ilahi ezgi
yazdıklarını okuyunca ister istemez :img-hyste:img-hyste
düsünüp bir sonuca gidemiyorum yani niye biz yapınca böyle sacma isler yapıyoruz neden? istenilse cok daha kaliteli isler yapabiliriz günlük dizide olsa bile ama yok illa ki yanlıs yapacagız eksik yapacagız basit yapacagız
illaki dengesizlestirecegiz batıracagız

canım cok derinlerdeyim daha yazarsam sonu bulamayacagım
begendim yorumu ama süpersin....

zarpandit34
31-10-11, 09:31
eski rauf eski rauf adı üstünde eski ben eskisini bilmem ama adamı delirten ilkay olmuş neyseki benim raufcuğum eski hallerinden ders almış bir şekilde elde etmiş olduğu iyi değerlendirdi.hatalarından ders aldı.ama kenan için aynı şeyi söylemek mümkün değil sahi kenan hasta idi bayılıyordu durma bir odamı numaraymış.

Bende Mithat Erdemli'ye hayranım..Asu&Rauf ilişkisi de başta çok ilginç gelmişti.Ama senaristler maalesef devamını getiremediler.

Şu anda Asu ile eşlenmesinin Rauf'u karakter olarak bitirdiğini düşünüyorum maalesef..:icon_whis Eskiden tüm hikaye onun ellerindeydi.Ben kötü karakterleri her zaman daha renkli bulduğum için olmuyor Rauf'un bu ev erkeği halleri,bana gelmiyor:)

Bide parktan süt anne bulmak da neyin nesi..parktan tutup getirdiler ya..cehaletin böylesi:img-tomatKadın bebeğini yeni kaybetmiş (yani onlar öyle biliyorlar en azından) psikolojisi ne durumdadır,böyle birinin eline bebek verilir mi hiç mi düşünmüyorlar.

NOT: Devreden :) İmzan ve avi'n müthiş:) Düşün,hollyoaks da günlük dizi,UB de:img-hyste

Qslem
01-11-11, 12:55
‎739. Bölüm Özeti ..

İlkay uyanır uyanmaz Meltem'i (Feraye) neden azarlayacaktır . Kenan polisle kapıya dayanmıştır . Elif'i eve götürmeyi basarabilmiş midir ? Kenan Emine'yi nerde saklamaktadır ? Kenan Azra'ya kendini nasıl acındıracaktır ? Şerif Emine'yi Kenan'ın sakladığını öğrenecek midir ? Elvan heyecanla Murat'ın evindeki işine başlar . Elvan'ın ilk iş günü nasıl geçecektir ? Çiğdem iki günlüğüne hastaneden çıkmak ister . Güler doktorundan izin alabilecek midir ? Çiğdem Feraye'ye niye direktifler verir Bu sefer ondan ne yapmasını isteyecektir ? Emine kapatıldığı yerde Kenan'ın yanında kimi görüp şoke olacaktır ?

Özetmi yazıyor yoksa sorular sorupta bizden alacağı cevaplara göremi dizi çekiliyor anlamdım :img-hyste :img-hyste

01-11-11, 16:48
Woow...neler olmuş böyle ? Emine herşeyi öğrenmiş.Kenan yine şerefsizliğini ortaya koymuş...: )

Ve en önemlisi Efsane geri dönmüş...:img-hyste Valla ne yalan söyleyim Zaferi özlemişim.Hemde çok ! neden bilmiyorum ama diziye ayrı bir heyecan katıyor.İyikide dönmüş...

Ah Emine ah...yine başa döndü kızcağız...:icon_whis Eğer Emine birkez olsun Şerifin söylediklerini dikkate alsaydı bu durumlara düşmezdi...

Şerif,Zaferin en başından beri pislik olduğunu kanıtlamaya çalışıyordu.Emine inanmamıştı sonucu pavyon oldu...
Şerif,Kenan'ın bir pislik olduğunu kanıtlamaya çalışıyordu.Emine yine inanmadı şimdide Kenan ve Zaferin eline düştü..
Bir kere olsun Şerifin söylediklerini dikkate alsaydı bunlar olmazdı.

Bakalım neler olucak çok merak ediyorum.Ben Emine'nin yerinde olsaydım Hikmetleri arardım.Tam normal konuşuyormuş gibi yaptığımda "Kurtarın beni" diye hızlıca bağırırdım.En azından birşeylerin ters gittiğini hissettirirdim....
Neyse...

Şerif ve Emine ne zaman kavuşucak bilmiyorum ama yetti artık biran önce kavuşsunlar yahu ! birazda mutluluk görelim...

gülbeşeker
01-11-11, 17:22
Haha efsane geri döndü:img-hysteMuzoyu özlemişim,çok komik bir adam ya...Emineye ne diyor:Öcü görmüş böcü gibi ne bakıyorsun,koptum orda:img-hyste...Hem kötü hem komik,ama süper oyuncu ,diziye renk katıyor,açıkçası diziyi fırsat buldukça izliyordum baymıştı,şu Feraye Çiğdem olayları çok sıkıcı,Emine desen saftiriklerin kraliçesiydi sonunda acı gerçekleri gördü ama geç oldu,geç olsun da güç olmasın bir şekilde kurtulacak ve sevdiklerine kavuşacaktır...

devreden
01-11-11, 19:53
serif eminesine ne zaman kavusacak bilmiyorum yeterrrr artıkkkk
fazla bekletmesinler söyle böyle derken ne kadar zaman gecti üzerinden
ayrılıklarının

ah emine ah biraz uyanık olsan kosulsuz sartsız güvenmesen herkese ne iyi olacak ama bazı karakterlerin anlama yetenegi kıt emine de önde gideni
gercegi duydugunda hemen serifin yanına gitse olay kopacak ama entrikacı senaristler hemen devreye giriyor

veeee zafer iyiki geri döndü efsane valla gercekten

Qslem
02-11-11, 00:54
Zaferi çoooooookkk özlemişim.....

O kadar kötü olmasına rağmen çooook sevimli yaw :img-hyste Ne bakıyorsun öcü görmüş böcü gibi :img-hyste Koptummm buna :img-hyste

Kenan Azra'yı süper kandırdı :img-wink: Hele Azranın peşinden "Tamamdır hala bana aşık Gerizekalı " dedi ve üzerine birde o meşhur tebesümünden attı ya bayıldım o sahneye :img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo Ne olursa olsun seviyorum bu adamı ya :img-in_lo Bana çok sempatik geliyor :img-blush

Çiğdeme gelince Deliler hastanesindeyken hem tır ayarlıyor..Üzerine birde sahte pasaport bulacağını söylüyor..Nerden öğrendi böyle işleri..Nerden tanıyor bu insanları anlamadım..Hayır madem bu kadar tanıdıkları vardı niçin yeefciden aldığı parayı ödeyemeyince tanımadığı bir adamla beraber oldu ? O abilerinden yardım alamazmıydı :calis falan filan...:happy0064

Şerife gelince bu adam hiç akıllanmayacak galiba..Emine pavyona kaçırıldığında da gelen kaset kaydına inanmıştı şimdide gelen mesaja inanıyor :img-hyste Yani ben koyu bir Kenan Çınaroğlu hayranı olsamda Şerifin artık biraz uyanık olmasını istiyorum..Olaylara hep en sonunda müdahale ediyor :calis Mesela Zafer adamın geldiği ilk gün şüphelendi emin olması iki sezon sürü :img-hyste Karısı koynundan kalkıp pavyona gitti kaç gece herkes öğrendi en son yine Şerif öğrendi :whistle2 Yada ne bileyim Menekşenin Emine olduğundan şüphelendi emin olması bir sezon sürü vs. vs. vs. :calis Şerife azıcık hareket gerek :whistle2

İlkaya gelince ya o ne sinir ne şiddet..Görmemişin çocuğu olmuş tutmuş burnunu sıkmış :img-hyste Abartmasın o kadar sofa Valla bu gidişle Aliyide uzaklaştıracak kendinden..Alide o boşlukta Ferayeye biraz yanaşırsa Allah korusun Aliye aşık kadınlar kervanına Ferayede katılır :img-hyste

gülbeşeker
02-11-11, 20:12
ne diyorsun sen ya ağızından çıkanı kulağın duysun! o çok sevdiğiniz yüz karası emineniz pek masum canım

sonuna kadar kenan....

CÜNEYT METESİZ UNUTMA BENİYE HAYIR!!!!!!!!!!!!!!!
Canım,bir gün de şu Kenanın hatasını kabul et,Hikmeti dövdürmüş,yaşlı adamdan ne istiyor,yazık değil mi?İyice piskopata bağladı,maalesef bu bir gerçek.

02-11-11, 20:28
reading,Paso "Cüneyt Mete'siz Unutma Beni'ye hayır !" demene gerek yok...zaten hala dizide merak etme.Bu psikopatlığı sürerken kolay kolayda çıkarmazlar karekteri...:img-wink:

Hikmeti nasıl dövdüler öyle ya valla içim acıdı...
Emine-Şerif sahneside çok kötüydü...yine döndük başa...
İnşallah Şerif birşeylerin ters gittini anlar.

reading
02-11-11, 21:18
valla helal olsun mahvettiniz güzelim karakteri. yazıklar olsun size... katil yaptınız, psikopat yaptınız şimdi de seri katil yapında tam olsun gözden düşürmek değil mi sizin niyetiniz bir de tecavüz ettirin olsun bitssin!!!!!!

cüneyt mete'siz unutma beni'ye hayır!!!!!

orhan_boca
03-11-11, 01:06
hasta ruhlu psikopat kenan'ın nesini savunuyorsun anlamadım reading,tamam karakteri canlandıran cüneyt mete'yi sevebilirsin ona lafım yok da yani ortada eminenin yaptıgı bişeyde yok bende dy'de yiğit'i severdim ama hiç bir zaman yaptıklarını savunmadım,her kötünün sonu geldigi gibi kenan'ın da sonu zafer'le birlikte gelecek geç olsa da..

devreden
03-11-11, 17:33
serif umarım bir yanlıs anlama yüzünden emineden vazgecmez
dahası hata ya da hatalar yapmaz EMİNE&SERİF her daim
bugünkü bölümde serif emineden yalan duymak yerine
ölümü tercih ederdi diye düsündüm
(gerci kenanın kötülüklerinin sonu yok)
ama gıcık emine kenanla birlikte oldugu yalanıyla adamı yıktı resmen
olcay saclarını kestirmis her hali cok yakısıklı ama bu bölüm daha bir baskaydı
eee her ne olursa olsun karizma baki kendisinde

orhan_boca
05-11-11, 01:43
çiğdem psikopatı sonunda saf ilkay'ı da delirtti :img-hyste
evlat böyle birşey,melek gibi insanı bile çığrından çıkarabiliyor
yalnız bu çiğdem harbi hasta,feraye'ye o kadar yardım etti cocugu kacırması icin,sonrada feraye'den kurtulma planları yaptı :img-hyste cocugu kacırdı inşallah kötü birşey yapmaz,azra muzo'ya aşık mı olacak ne bakışları bi hoştu muzo'ya karşı..

devreden
05-11-11, 10:40
azranın zaferle birsey yasayacagını düsünmüyorum ama gercekleri ögrenmesi icin iyi bir tanısma oldu umarım coook uzamadan serif emine kavusur birbirlerine
birde senaristler az degil iki dakikada nasıl yine azra kenana döndü pes
neyse isime geldi ama seriften baska adam mı yoktu da önce serif sonra yine u dönüsü kenan oldu haliyle burası sacma oldu

reading
07-11-11, 22:03
neymiş neymiş keşke karşılaşmasaymış keşke ölseymiş karşılaşmasanız muzonun sermayesiydin:img-tomat keşke muzaffer gebertseydi seni de hem çakma rambo odun kurtulurdu hem aslan kral kenan :img-in_lo tamam kenan da hatalı ben hatasız demiyorum ki ah kenan keşke şunu kurtarmasaydın da ne hali varsa görseydi!!!

sonuna kadar kenan :img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo
cüneyt mete'siz unutma beni'ye hayır!!!

reading
08-11-11, 13:22
şerifi kanatsız melek yapmaya çalışıyorsunuz ama yemezler.. Diziyi izlemesem şerifi şebeği kanatsız melek sanıcam! Aileymiş ne ailesinden bahsediyorsun sen be sen geberince iki gün sonra mehtapı evine gelin diye alıp oğlunun yatağına yatıran aile mi aile? Sizde aile kavramı bu mu? öyle aile olmaz olsun! Hepsi leş kargası buna ilkayda dahil o bile düştü gözümden! Kenandan nefret etmeye özellikle hiç iğrenmeye hakkı yok kendisinin ve annesinin intikamı alınırken bir şey yoktu, tek kabahati muzoyla iş birliği yapması mı affedersiniz ama emine hanım parklarda şerifçiğiyle oynaşırken, kenanla arasındaki nikahı yok sayıp şerife utanmadan mahrem sırlarını dökerken kenan senden hiç nefret etmedi iğrenmedi ama daha yanında oldu ah ah kenan keşke bıraksaydın da muzonun sermayesi olmuş, bir ...... Olsaydı! aile kavramınıza çok güldüm saygıdeğer senarist (!) grubu :img-hyste

karaman sülalesi yoksa mantar sülalesi mi demeliyim malum her sene mantar gibi çoğalıyorsunuz bu dizi seneye devam ederse belki bu sefer şerifin bir yerden oğlu ya da kızı çıkar! karaman mantar sülalesinin kenandan nefret etmeye hiç ama hiç hakkınız yok! size yardım ederken iyiydi değil mi? muzoyla iş birliği yaptığını öğrenseniz çemkirirsiniz sizin nesiniz peki sütten çıkmış ak mı kaşıksınız ki kenana çemkireceksiniz utanmadan! kendiniz de bir zamanlar muzoyu eve alırken iyiydi değil mi? şaziyenin asıl katili sizlersiniz! kenanında dediği gibi az beslemediniz! mehtapı sokmasaydınız mantar sülalenize şaziye hayatta olurdu katil mantar karaman sülalesi!

kadın senaristlere seslenmek istiyorum sizin olsanız kim olursa olsun evlilik günlerinizi kalkıp ele güne anlatır mısınız? beni kadınlığımdan utandırdınız yazıklar olsun!

Deerinn
08-11-11, 13:39
Unutma Beni'deki olayların gidişini ve çözümlerini hiç doğru bulmuyorum. Muzaffer o kadar kötülük yaptı, sonu ne oldu; parayı bulup krallar gibi hayat sürmek, Mehtap hep sustuğu için, hiçbir şeye engel olmadığı için Muzaffer'in suç ortağıydı ama başında Muzaffer belası vardı hangi kadın ister Mehtap gibi yaşamayı, onu da hep erkekler sürükledi kötü hayata, hatalara, hep temiz hayat yaşamak istedi ama bu hep imkansızlaştırıldı, Muzaffer rahat yaşayacakken onun sonu Özgür'den ayrı kalmak ve tüm suçları Şerif gibi Mehtap'ı da sırf pavyonda çalıştı diye yargılayan, öldürmeye kalkan adam için üstlenmek mi olmalıydı? Hapse girse de aynı sonu Muzaffer de paylaşmalıydı....

Sonra Şerif ve Emine olayına gelelim. Şerif yıllarca ezdi, etrafındaki kadınları hep seçemedi, o mu olsun bu mu karar veremedi, Emine'yi aldattı en sonunda defalarca hem de, eve getirdi Mehtap'ı. Ama Emine o kadar gurursuzdu ki onları bastıktan sonra Şerif'le olmak istedi otelde, Şerif onu reddetti. Şimdi bu sezon Emine yine suçluymuş gibi özür diliyor. Şerif ters davranıyor.

Kenan iyi adamdı, senaristler razı olmadı, aldatan adam affedilmeli düşüncesinin gerektirdiği istekleri gerçek olsun diye. Kenan takıntılı halde geldi ama aşkından başına gelmeyen kalmıyor. Ama burda başka konuya değinmek istiyorum: Azra konusu. Azra da o kadar reddedildikten sonra gurursuz gurursuz yanaştı Kenan'a. Kenan onu da ezdi, Azra zayıf düştü, özette gördüğüm kadarıyla intihara kalkışacak. Kadınlar bu kadar ezik mi??

Ali konusunda da aynı şeyleri görüyoruz. Nazlı kötü olsa da aşıktı, Ali intikam için Nazlı'yı kullandı. Onla evliyken Çağla'yla oldu. Çİğdem'le de oldu. Harem kurdu resmen ama İlkay Rauf'la evliyken yine eziliyordu. Ali asla onun çektiği kadar acı çekmedi. Şimdi de harem kuran Ali hala İlkay'a sadıkmış gibi gösteriliyor.

Ama bu dizide kadınlar hep ezik ve tek eşli oldu. Emine en büyük örnek. Geçen sezon Kenan'la olmalıydı Emine Şerif'i bırakıp. Adam gibi adamla olmalıydı, onu ezip geçen şerifi unutmalıydı ama unutmadı. Kenan olmasın diye dizinin akışını değiştirdiler. Emine'nin gurursuz hallerini asla onaylamayacağım.

Rauf bile affedildi dizide. Son nokta da burası. Yaşlı adam genç kadın ilişkisi doğru gibi lanse edildi.

Dizideki olaylara bakınca, özellikle sonuçlanışlarına, sanki erkekler genç, güzel kadınlarla olabilir, erkektir yapar öyle hatalar, kadınlar hep sadıktır, erkekler kadınları ezer gibi bir düşünce biçimi görüyoruz. En kötüsü de dizinin görüntü akışıyla, müzikleriyle, senaryosuyla bunun doğru gibi gösterilmesini izliyoruz. Ben bu senaristleri gerçekten kınıyorum. Hiç normal değil, hiç.... Özellikle de Emine- Şerif ve Mehtap-Muzaffer...

harika bir yazı ... kenan emine arasındaki uyum neden göz ardı edildi hala anlayamıyorum ama bu dizideki en mağdur kişi kenan .. emine düşünmeden umut verdi ve kenanı kulllanıp attı ..sonuna kadar en kötüsünü hakediyor bence ..birde demedimi keşke senle hiç karşılaşmasaydım diye.. emine hanım 100 lerce kişinin yatağından geçcektin..daha büyümedin anlamıyorsun heralde.. sonuç olarak Senaristler çok kasıyosunuz çok ne yapsanız gözümüzden düşüremezsiniz SONUNA KADAR KENAN emine şerif yapıcam diye senaryoyu basitleştirdiniz nerde 3.sezonun kalitesi nerde bu sezonun yazık ettiniz emeklerinize... ben kenanın gözlerindeki aşkı alide bile görmedim..ama kenanı ne hale getirdiniz mağdur kenandır..

gülbeşeker
08-11-11, 15:01
747.bölüm kısa özet:Emine geceyi Şerifle beraber otelde geçirir.Bunu öğrenen Kenan sabah otele doğru yola çıkar.Emine Şerife öyle bir şey söyler ki Şerif yıkılır.

Biri bana EMinenin ne yapmaya çalıştığını söyleyebilir mi?

Betulkahraman
08-11-11, 16:31
iyice cılkını çıkarttılar :img-beee: 3.sezon kalite fışkırıyodu diziden emine şerif takıntıları yüzünden mahveddilerr...... kenan çınaroğlu :img-in_lo adam gibi adam .. sonuna kadar kenan

reading
08-11-11, 20:06
747.bölüm kısa özet:Emine geceyi Şerifle beraber otelde geçirir.Bunu öğrenen Kenan sabah otele doğru yola çıkar.Emine Şerife öyle bir şey söyler ki Şerif yıkılır.

Biri bana EMinenin ne yapmaya çalıştığını söyleyebilir mi?

bende anlasam gülüm bende anlasam şimdi emineye bir şey yazıcam banlanıcam diye korkuyorum en iyisi kalsın şimdi ban olaylarıyla uğraşıcak halim kalmadı! ya emine sen ne iğrenç bir kadınsın ya neymiş neymiş yüzünü görmeye dayanamıyormuş neymiş neymiş iğreniyormuş sen kenanı ezip geçip şam şebeğinle oynaşırken kenan senden hiç iğrenmedi yalancı şahitlik yaptın gene sana dayandı bu adam daha ne yapsın senin için daha ne yapsın sen insan olamazsın sen insan bozması zavallı türünün tek örneği yaratıksın! ah keşke kenan bıraksaydı da seni muzonun elinde ....... olsaydın! bir de utanmadan öldürücem seni diyorsun adama o olmasa sen çoktan ölmüştün be kenan gibi adamı ağlattın ya yok ben senden nefret ediyorum hayatımda hiç bu kadar çiğdemden bile nazlıdan bile nefret etmedim! onlar kanatsız melek senin yanında hiç değilse beni kadınlığımdan utandırmadılar beni hala şerif şerif diyorsun ya sen aşağılık, gurursuz zavallı bir kadınsın ve bu başına gelenleri sonuna kadar hakediyorsun kenan sana az bile yapıyor! neymiş kenan sapıkmış sapık kelimesi senin gibi evlilik hayatını ele güne anlatanlar için geçerli ahlaksız!!! terbiyesiz!!! bir de kenana erkek değilsin diyorsun kenan adam gibi adam olduğundan dokunmadı sana kendi isteğin olmadan da dokunmayacak sen öyle bir adama ölmeyi hakediyorsun diyorsun asıl ölmeyi hakeden biri varsa sensin emine rezil!

cüneyt mete'siz unutma beni'ye hayır!!!

Sweet Julia
08-11-11, 20:14
Eminenin Kenan için söyledikleri az bile.Kadını zorla,tehditle evinde tutan onu sevmemesine rağmen inatla sevmesi için ısrar eden,çocuğunu bile Emine için gözden çıkaran bir adama ne yapılsa ne dense az.
Şu durumda hatta dizi boyunca herhangi bir durumda Emine karakteri yargılanacak en son kişi.Neler yaşadı,neler gördü...Çoğu zaman bu kötü koşullara rağmen mantıklı davrandı .Şimdi birkaç dengesiz hareketini görünce bu karaktere tu kaka demek ne kadar doğru bilmiyorum.Dizideki en doğru karakter Emine bence.

Çiğdeme çok çok sinir oluyorum ama bugün son sahnede üzüldüm onun için.Ama geçicidir, yarın yine nefret ederim:)

reading
08-11-11, 20:22
Eminenin Kenan için söyledikleri az bile.Kadını zorla,tehditle evinde tutan onu sevmemesine rağmen inatla sevmesi için ısrar eden,çocuğunu bile Emine için gözden çıkaran bir adama ne yapılsa ne dense az.
Şu durumda hatta dizi boyunca herhangi bir durumda Emine karakteri yargılanacak en son kişi.Neler yaşadı,neler gördü...Çoğu zaman bu kötü koşullara rağmen mantıklı davrandı .Şimdi birkaç dengesiz hareketini görünce bu karaktere tu kaka demek ne kadar doğru bilmiyorum.Dizideki en doğru karakter Emine bence.

Çiğdeme çok çok sinir oluyorum ama bugün son sahnede üzüldüm onun için.Ama geçicidir, yarın yine nefret ederim:)

dizideki en doğru karakter öyle mi hahahahahaha ya siz çok komiksiniz hahahahahaha :img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste emine doğru karakterse çiğdem & nazlı muzo kanatsız melek be! emine mi mantıklı ya sweet sen ne komiksin ya hahahahahaha emine ne biliyor musun? evlilik hayatını ele güne söyleyecek kadar sapık ve ahlaksız kenanı öldürecek kadar nankör ve zavallı aşağılık bir karakter!!!

gülbeşeker
08-11-11, 20:47

Ben şuna takıldım,büyük ihtimal Emine sarhoşken ya da yarı sarhoşken Şerife güzel şeyler söyleyecek ve otelde gece geçirecekler Şerif tam umutlanmışken yine Şerifi yıkacak şeyler söyleyecekmiş,tamam Eminenin psikolojisi bozuk olabilir Kenanla aynı evde kalmak kolay değil,ama Şerife bir öyle bir böyle davranması beni sinir ediyor,karşısında çocuk yok..Aslında Emine de ne yapacağını şaşırmış,etrafında normal insan kamadı ki...
Bu arada Azra da şıpsevdi çıktı,Zaferle sahneleri bana komik geliyor ama:img-hyste

orhan_boca
09-11-11, 13:33
muzo-azra ikilisi işi pişirdi :img-hyste
aslında muzo'yu severim ama kenan pisliginin köpekligini yapmasa daha iyi olacak,nasıl dizi zaten ona da anlam veremedim,kızını kacırıp fidye alan adamla işbirliği yapıyor,nasıl güveniyorsa anlamadım :img-hyste zamanında emine ile beraber muzo'nun kuyusunu kazmaya calısmadılar mı :img-hyste hala da izliyoruz ama..

gülbeşeker
09-11-11, 13:56
muzo-azra ikilisi işi pişirdi :img-hyste
aslında muzo'yu severim ama kenan pisliginin köpekligini yapmasa daha iyi olacak,nasıl dizi zaten ona da anlam veremedim,kızını kacırıp fidye alan adamla işbirliği yapıyor,nasıl güveniyorsa anlamadım :img-hyste zamanında emine ile beraber muzo'nun kuyusunu kazmaya calısmadılar mı :img-hyste hala da izliyoruz ama..
Zafer dizinin tadı tuzu,kötü ama çok komik bence:img-hysteHerkes birbiriyle daha doğrusu düşmanıyla bile işbirliği yapıyorsa sırada Emine-Zafer var,ikisi bir olup Kenanın kuyusunu kazarlar mı yok artık derseniz ,Zafer-Şerif birlik olup Kenana karşı olurlarmış:img-hyste bu nasıl?Bu diziden her şey beklenir...

orhan_boca
09-11-11, 14:05
Zafer dizinin tadı tuzu,kötü ama çok komik bence:img-hysteHerkes birbiriyle daha doğrusu düşmanıyla bile işbirliği yapıyorsa sırada Emine-Zafer var,ikisi bir olup Kenanın kuyusunu kazarlar mı yok artık derseniz ,Zafer-Şerif birlik olup Kenana karşı olurlarmış:img-hyste bu nasıl?Bu diziden her şey beklenir...

onu diyorum ya zaten :img-wink:
muzo elif'in karsılıgında kenan'dan yüklü bi para aldı bi baktık isbirligi yapmaya baslamıslar dedigin gibi şerif'le muzo'da isbirligi yaparsa sasırmam :img-hyste

azra sakıp diye tanıdıgı zafer'i şerif'le tanıştırmak ister yazmıs kısa özette,azra zafer'e şerif'in ismini söylemezse o zaman işler acayip karışacak,adamla daha tanısalı 1-2 gün oldu 3.gün baktık yataktalar bu da isin ayrı boyutu :img-hyste

GZZ.
09-11-11, 20:19
Diziden nefret ettim tek tek her karakterinden .
Yok aliymiş , kenanmış , şerifmiş hepsinden tiksindim .
Bu kadar olmaz dizi artık kabak tadı verıyor açıp izlemiyorum bile resmen o sacma dizi için o kadar vaktimi harcayacak durumda değilim .
Bütün karakterler zıvanadan cıkmış hiç biri iyi değil hepsi kafayı yemiş.
Valla bu dizinin senaristleri bu dizi dahada iğrençliğe sarmadan bitirsin .
Burayada son yazışımdır böyle tiksinç bir projeye dökeceğim yorumlara acırım ben .
Eyvallah

reading
10-11-11, 10:31
ya senaristler siz nasıl insansınız sizde ahlak diye bir şey kalmadı mı? evli bir kadını nasıl eski kocasının yatağına koyacak kadar iğrençleşebildiniz alçalabildiniz? içinizde evli olanlarınız da vardır hiç mi utanmadınız? her yükselişin bir düşüşü vardır yerin dibine batın inşallah

gülbeşeker
10-11-11, 13:16
Unutma Beni'de Bugün 746. Bölüm Özeti:
Kenan içip içip kendisine hakaret eden Emine’ye nasıl bir ders verecektir? Kenan Zafer’den ne yapmasını isteyecektir yine? Zafer- Azra aşkı nasıl ilerlemektedir? Zafer gerçekten aşık mı olmuştur? Emine evden kaçıp kimin yanına gidecektir? Emine sarhoş haliyle geceyi nerde geçirip, kimle sevişecektir? Ali neden apar topar hastaneye gidecektir? Feraye yine bebeği kaçırır. Ali ve İlkay onu yakalarlar. Feraye nasıl bir açıklama yapacaktır? Özellikle İlkay buna inanacak mıdır? Asu ısrarla bebek istemektedir, Rauf’un cevabı ne olacaktır?

gayethoş
10-11-11, 14:46
Unutma Beni'de Bugün 746. Bölüm Özeti:
Kenan içip içip kendisine hakaret eden Emine’ye nasıl bir ders verecektir? Kenan Zafer’den ne yapmasını isteyecektir yine? Zafer- Azra aşkı nasıl ilerlemektedir? Zafer gerçekten aşık mı olmuştur? Emine evden kaçıp kimin yanına gidecektir? Emine sarhoş haliyle geceyi nerde geçirip, kimle sevişecektir? Ali neden apar topar hastaneye gidecektir? Feraye yine bebeği kaçırır. Ali ve İlkay onu yakalarlar. Feraye nasıl bir açıklama yapacaktır? Özellikle İlkay buna inanacak mıdır? Asu ısrarla bebek istemektedir, Rauf’un cevabı ne olacaktır?

allahım bu nasıl bir özettir
heleki koyulttuğum kısım tam bir komedi:img-hyste emine eksin hamile kalır ama bebeği kenandan sanarlar ama yüzde yüz hamile kalcak :img-wink: gerisi boş zaten bebek kaçırıla kaçırıla büyücek sanırım :img-hyste

ya ben bide elvanla çocuğun adını unuttum onlarında ilişkisini izlemek istiyorum bence iyi bi ikili oldular ve ordanda heycanlı bir hikaye çıkabilir çünkü elvan evli bitek ben mi öle düşünüom acep :img-in_lo

gülbeşeker
11-11-11, 12:58
Unutma Beni'de Bugün 747. Bölüm Özeti:

Emine geceyi Şerif’le bir otelde geçirmiştir. Emine Şerif’le birlikte olduğu için neden pişmanlık duyacaktır? Kenan Emine’nin kaldığı oteli öğrenmiştir. Kenan Emine ve Şerif’i yakalayacak mıdır? Zafer Emine ve Şerif konuşurken ne duyacaktır? Ali Feraye’ye hangi konuda yardım edecektir? Emine Şerif’e öyle bir şey söyler ki Şerif yıkılır. Emine ne demiştir? Elvan’lar taşınırken Murat gelir. Murat ne söyleyip, Elvan’ı üzecektir? Kenan kafeye gidip, Şerif’le ne konuşacaktır? Ali İlkay’a neden bağıracaktır?

Demedi demeyin Feraye Aliye aşık oldu oluyorrr:img-hyste

11-11-11, 13:22
Emine kesin hamile kalıcak.Boşuna seviştirmezlerdi yoksa...:)
Ah Emine ah...yine kıracak sevdiği adamı bilerek...aslında bir yandan kızamıyorum onları korumak için böyle yapıyor ama herşeyi anlatsa,sonra Zafer ve Kenana oyun oynasalar tam o sırada polisler gelse ne iyi olurdu...tüm bunlarada gerek kalmazdı..

gülbeşeker
11-11-11, 18:41
Pazartesi günü kısa özet:Ankaradan ayrılmaya karar veren Şerif bunu Hikmet ve Şekere söyler.Bu arada Kenan ve Zaferin Şerif için haince planlarıı vardır.

Emine o kadar laf söylesin saçmasapan konuşsun yine de Kenan ve Zafer boş durmuyor,Eminenin fedakarlığı ne işe yarıyor?

reading
11-11-11, 19:27
bugün kenanlı :img-in_lo kısımlar dışında bölüm boştu desem nasıl olur? :img-hyste:img-hystekenan çok tatlıydı gene ya bu adama bitiyorum diziyi onsuz düşünemiyorum sonradan girdi ama diziye kalite kattı hoş dizinin değeri kalmadı gözümde türk kadınını bu kadar aşağalayan bir dizi ne görülmüştür ne duyulmuştur yazanlarda mide olmayınca malum bu saçma sapan, ahlak bozukluğu yaşayan diziye sırf cüneyt mete için katlanıyorum o da olmasa dizi beş para etmez yeni giren oyuncular desen ayrı bir vasat bu diziyi sürükleyen üç karakter var kenan,muzo,çiğdem. benim zoruma giden kadın senaristlerin olması yazanların içinde yoksa emine kiminle yatarsa yatsın umurumda değil. ayrıca artık kenan emine istemiyorum kenanın mutlu mesut olmasını istiyorum... senaristlere tavsiyelerim var masumiyet abidesi olarak gösterdiğiniz emineyi yatırmışken bir de kıvırcık ali ile de yatırında kadromuz tamam olsun malum kıvırcık ali yakında çocuğunun süt annesiyle işi pişiricek kenanı da seri katil yapın hatta aklınıza ne gelirse biz kenan demekten vazgeçmeyeceğiz...

devreden
16-11-11, 12:13
sonunda baslıga da diziye de kavustum
emine sonunda serifle birlikte oldu ama sonrası hüsran
yine cark edip döndü gitti serif bitti
bende haliyle serif ne zaman mutlu olacak merak ediyorum
gitmeye karar verdi eminenin tutarsızlıkları yüzünden
kenan baslı basına sacmaladı orta yerde özgüre silah dogrultmalar falan
tam aksiyona bagladılar maksat astı bölümler nerden nereyeeeee

edaaydemir
17-11-11, 13:27
diziye nekadın girdiyse hepsi ya aliye ya şerife aşık oıluyor.ne oldu bu kadınlara hepsimi zevksiz?

erkekim raufum,ned starkım,housem benim bastonuyla arzı endam ediyor daredevilim benim.
maşallah alininde ne mezhebi genişmiş ha karısını gram raufdan kıskanmıyor onuda bırak raufla kanka olmuş evinden çıkmıyor.
ben hala bu diziyle ilgileniyorsam nedeni erkekliğin,karizmanın,seksiliğin mesnevisini yazmış raufdur.

gülbeşeker
17-11-11, 13:41
Unutma Beni 751. Bölüm Özeti:
Kenan Emine için güzel bir yemek hazırlamıştır. Kenan’dan nefret eden Emine ne yapıp Kenan’ı bozguna uğratacaktır? Şerif, Zafer’in arabasında olduğundan habersiz Rize’ye gitmektedir. Zafer Şerif’i planladığı gibi öldürecek midir? Kenan Emine’yle alakalı ne okuyup, çok öfkelenecektir? İlkay evde muskalardan birini bulmuştur. İlkay muskayı koyan kişinin Feraye (Meltem) olduğunu anlayacak mıdır? Feraye Ali’ye aşık mı olmaktadır? Rauf Asu’nun oyunculuk hayatı için ne yapacaktır? Asu ne için çok sevinecektir?

17-11-11, 14:40
Kenan'ın o pis yüzüyle her gün karşı karşıya gelmesi ne kadar zor Emine için...
Emine'ye her ne kadar kızsamda, kendince haklı sebepleri var...sevdiklerini korumak için mecbur kalıyor. Emine'nin bu yaşadıkları zaten aynen İlkay'ın yaşadıkları...Aslında İlkay, Emine'yi görmeye gitse,onun bu hallerini görse, belki neler olduğunu anlayabilir...Ama onun şuan kızından başka birşey düşündüğü yok.:icon_whis

Şerif'e gelirsek...umarım Zafer onu vurmaz.
Dünkü bölümde Şerif radio'yu açtığında "Unutma Beni" şarkısı çaldı.:img-in_lo
O sahne çok çok güzeldi...
Ahh ah...Biran önce kavuşsalar keşke...: (

devreden
17-11-11, 23:38
bu senaristlerin de serif karakteriyle alamadıkları neyse anlayamadım bir türlü
zafer kac defa gerizekalı dedi 3 dakika icinde haddi hesabı yok
hayır niye bu ısrar anlayamadım kulak tırmaladı resmen

sonra murat elvan sahnesi yoktu bugün onlara alıstım ama elvanın asırı saf halleri hem komik hem üzücü murat desen coktan anlamıs olmalıydı elvanın ilgisini biri eksik biri fazla

ipekada
18-11-11, 00:03
beni bu dizide artık sadece elvan ve murat çekiyor.dizideki bu kirlilik içinde onların hikayesi çok saf ve masum geliyor...
diğerlerinden çok sıkıldım.kenanın pis oyunlarından,eminenin kulak tırmalayan bağırışlarından,ilkayın bebeğinin kaçırılma olaylarından vallahi sıkıldım...
çiğdemi söylemiyorum bile...:img-beee:

zarpandit34
18-11-11, 10:17
Senaristler Adalet ile Rauf arasında birşeyler mi yaratmaya çalışıyor yoksa ben kafayı mı yiyorum:img-hyste:img-hyste

Yani bu dizide öyle şeyler oldu ki..(iki kardeş aynı evin içinde aynı adamı sevdiler,Azra abicim abicim diye dolanıp durduğu üvey abisiyle beraber oldu falan,süt annenin Ali'ye ilgi duyacağından şüphelenmiştim,o da oldu:icon_whis) insanın ister istemez aklına geliyor.

Birde o evde Asu'ya çocuk gibi davranıyorlar cidden..bazen Adalet annesi,Rauf'ta babasıymış gibi iki taraftan sakince ikna ediyorlar vs.Böyle yansıtılmasının altından birşey çıkacak mı yoksa sadece yaş farkının ortaya çıkarttığı sorunları mı göstermeye çalışıyorlar merak ediyorum doğrusu:icon_whis

Essi
19-11-11, 14:25
Kenan'ın o pis yüzüyle her gün karşı karşıya gelmesi ne kadar zor Emine için...
Emine'ye her ne kadar kızsamda, kendince haklı sebepleri var...sevdiklerini korumak için mecbur kalıyor. Emine'nin bu yaşadıkları zaten aynen İlkay'ın yaşadıkları...Aslında İlkay, Emine'yi görmeye gitse,onun bu hallerini görse, belki neler olduğunu anlayabilir...Ama onun şuan kızından başka birşey düşündüğü yok.:icon_whis

Şerif'e gelirsek...umarım Zafer onu vurmaz.
Dünkü bölümde Şerif radio'yu açtığında "Unutma Beni" şarkısı çaldı.:img-in_lo
O sahne çok çok güzeldi...
Ahh ah...Biran önce kavuşsalar keşke...: (

ne pis yuzu yaa Allah askina gecen sezon emine hanim o pis yuzle nefes aliyordu ;) o olmadan yapamiyordu ;) simdi ne oldu acaba? ne cabuk unuttu gecen sezonu? ;)

gülbeşeker
19-11-11, 14:58
Şerifi uçurumun kenarında Ceylan adlı biri yaralı halde bulacak ve onu iyileştirmeye çalışacakmış,bir de başımıza Ceylan çıktı:img-hysteŞerif kesişn hafızasını da kaybeder,Ceylan Şerife aşık olur v.s...

reading
19-11-11, 20:44
ne pis yuzu yaa Allah askina gecen sezon emine hanim o pis yuzle nefes aliyordu ;) o olmadan yapamiyordu ;) simdi ne oldu acaba? ne cabuk unuttu gecen sezonu? ;)

eee o günler unutuldu annesinin intikamımı alınıcak kenan bir şeyler yap çıldırıcam mehtap çöplüğüne geri mi dönecek kenan bunu en iyi sen yaparsın bütün bu istekler yapılırken bir taneydi kenan şimdi ne oldu tabi alacağını aldı tamam kenanda hatalı ben masum demiyorum bu dizideki hiç bir karakter masum değil! peki eminenin yaptıkları ne? bana emine masum diyen olursa var ya yakarım hem de çok pis! emineyi şerifle bnemasum diyenlere sesleniyorum evliyken eski kocasıyla beraber olmasını kadınlığınız erkekliğiniz onayladı peki ya vicdanınız? senaristlere tek sözüm kaldı kenanı yapmışken birde şerifle emineyi öldürttün size bir ömür dua ederim!

ortanca1
21-11-11, 23:58
Bir zamanlar sevilen dizi Bizim Evin Hallerinin Misketi şimdi Unutma Beni'de Ceylan rolü ile karşınızda evet bugün Şerifi yaralı bulan Ceylan Şerife yardım etmek için harekete geçer :

22-11-11, 12:33
Aaaaaa demek Misket gelmiş=)=)Dün izleyememiştim.Çok sevindim Berfu Öngören'in diziye katılmasına.

Umarım Şerif ile yakınlaştırmazlar. :) İyice çıkmaza girer dizi...

Azra'ya da üzüldüm ya. Zafer (Sakıp) :img-hyste iyi geliyordu ona...Kızcağız bir doğru insanı bulamadı gitti. : )

Sweet Julia
22-11-11, 12:41
Kesin yakınlaşacaklardır:)Olmazsa olmaz bişey o=)=)
Ama artık olaylar beklediğimden hızlı ilerliyor sanki.Geçmiş sezonlar da fıtık oluyorduk bir olay çözülecek diye.Sevgili olurlar sonra olaylar 2 bilemedin 3 haftaya çözülür:)

Kenana iyice sinir olmaya başladım.Cuma günkü bölümdeydi sanırım.Özgür uyurken Emineyle yüksek sesle konuşup onu kızına bakması için uyarıyordu.Kızını da alıp gitsin istiyorum artık.Hiç tahammülüm kalmadı.Anasını öldürmeseydin de o baksaydı biricik(!) kızına.

gülbeşeker
22-11-11, 12:51
Unutma Beni'de Bugün 754. Bölüm Özeti:
Feraye (Meltem) gitmemiştir, evde İlkay’ın yemeklerine ilaç katmayı sürdürür. İlkay Feraye’ye ne için teşekkür edecektir? Şerif’i biri bulur, evine götürür. Kimdir bu kişi? Murat Elvan’ı neyle suçlayacaktır? Elvan neden çok üzülecektir? Emine ve Kenan, Zafer’i Azra’nın yanında görünce nasıl bir tepki verecektir? Azra Zafer’in Kenan’ı öncesinden tanıdığını anlayacak mıdır? Ali Feraye’den (Meltem) ne öğrenip, çok sinirlenecektir? Murat’ın evini hangi kadın basıp, başına bela olacaktır? Emine Kenan’a ne söyleyip, onu öfkelendirecektir?

22-11-11, 16:58
Ay bir Ceylanımız eksikti oda geldi tam oldu yani...:img-hyste
Her bayan Şerife yöneliyor yahu. Gerçi yönelmiycek biride değil.:img-in_lo

Ama olmaz ki böyle...böyle giderse Şerif&Emine kavuşmasını finalde görürüz biz heralde...:icon_whis

reading
23-11-11, 13:59
hayatımda unutma beni kadar senaryo bakımından basitleşen ve rezilleşen bir dizi ne gördüm ne duydum yazık aklınız varsa bu diziyi kısa süre sonra final ettirin biz herşeye razıyız yeter ki dizi bitsin! dizi resmen sitcom dizisinden bile daha komik ve daha yapmacık halde geldi. :img-hyste büyüyle üfürükle süt kesmekle, o kişiyi aşık etmekle ayrıca evli bir kadını eski kocasıyla otelde yatırarak ve herşeyi parayla satın aldırtarak topluma kötü örnek teşkil ediyorsunuz unutmayın bu diziyi her kesimden insanlar izliyor mantıklı ve ahlaklı olun azıcık ya da en iyisi siz bu diziyi bitirin hazır yeni diziye de başladınız ona daha çok yoğunlaşın...

geçen sezon: ah ah bu sezonu özleyeceğim kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi... özetlerine varıncaya kadar izlerdim.. hele kenan yok mu süperdi emine de bu kadar yüz karası değildi.. gelelim mantık hatalarına; hayatımda ilkay'ın gebeliği kadar sağlam bir gebelik görmedim o kadar saldırıya, o kadar psikolojik gerilime değil bebek anne bile dayanamaz. ama ne hikmetse bizimkinin gebeliği sağlam kaldı. kadın doğum uzmanlkarı boşuna mı diyor stresten üzüntüden uzak durun diye. 2- çakma rambo şerifin hapiste bıçaklanması. adama şaziyeyi öldüren zehirden verdiler şaziyeyi bi kaç dakikada öldüren zehir şerife hiç bir etki etmedi sanki bıçaklanmak değil de sinek ısırmış gibi ayağa kalktı. 3- savcıyla iş birliği böyle bir iş birliği hiç bir yerde olmamıştır düpedüz geçen sezon; kadın doğum uzmanlarına, savcılara hakaret had seviyede. kadınlara yapılan hakaretleri saymıyorum bile.

bu sezon: dizinin en iğrenç en saçma en mantıksız sezonu demek daha doğru olur. değişim sadece kenanla değil bütün karakterle oldu. mesela ilkayı tanıyamıyorum artık.. artık kenan & emine de istemiyorum neden çünkü inandırıcılık diye bir şey kalmadı onu geçin siz dizinin bir inandırıcılığı kalmadı. şimdi değil özetlerine yenisine bile anca katlanıyorum. katlanma sebebim kenan. biz gelelim mantık hatalarına: 1- eminenin sanki uçurumdan değil de kaldırımdan atılmış gibi iki günde ayağa kalkması normalde o kadar düşmesine rağmen sağlam kemiği kalmaması lazım. 2- muzonun göğsünden değil de sanki omsundan vurulması gibi koşması. 3- ferayenin büyüyle üfürükle ilkayın sütünü kesmesi ve kıvırcık aliyi kendine aşık etmeye çalışması. 4- şerifin yanan arabadan fırlayıp uçurumdan yuvarlanması. ceylanın iç kanamayı çamurla ve bitki çayıyla durdurmaya çalışması. 5- raufun asu kendisinden çocuk istemesin diye oyun satın alması. bu sezon: alternatif tıpa ve yönetmenlere hakaret had seviyede.

gülbeşeker
23-11-11, 16:43
serife cok üzülüyorum ya neden böyle olmak zorunda
birde eski misketi yeni karakteriyle burda görmek hic hosuma gitmedi
Üstelik de Misketten farklı değil,yine köylü rolünde...Bu oyuncuya ne zaman farklı roller verilecek,merak ediyorum,açıkçası ben sıkılıyorum Ceylan-Şerif sahnelerinden...

gülbeşeker
24-11-11, 12:04
Bir yanlışlık olmuştur,önemli değil.
Unutma Beni'de Bugün 756. Bölüm Özeti:
Emine Kenan’la birlikte olması karşılığında, ondan ne isteyecektir? Zarife Şerif’in evden gitmesini istemektedir. Köylünün duyup, dedikodu yapacağından korkar. Ceylan Şerif’in gitmesine engel olabilecek midir? Ceylan ve Zarife neden zor durumda kalacaklardır? Kenan ve Zafer arasında neden ipler gerilecektir? Kenan Şerif’in ölmediğini öğrenecek midir yoksa? İlkay bebeği hastaneye götürür. Meltem (Feraye) orada İlkay’a nasıl bir oyun oynayacaktır? Feraye İlkay’a evde de oyunlar yapmaktadır. Nedir bu oyunlar? Rauf Asu’yu neden azarlayacaktır?

gülbeşeker
24-11-11, 16:56
Diziler günlük de olsa haftalık da olsa bir yerden sonra konuları uzatmak için saçmalıyorlar,düzgün başlayıp düzgün biten dizi görmedim varsa da yok denecek kadar azdır.
Ama yapım şirketleri yerine daha iyilerini getirmeyeceklerinden emin değillerse ve reytingleri de çok çok düşük değilse dizinin suyunu çıkana kadar devam ettiriyorlar.Ben izlemiyorum Unutma Beniyi,haftada bir veya iki bölüm izlersem izlerim,şu an saçmalığın da saçması durumlar var,ama bitsin demem,zaten izlenmezse mutlaka bitecek.
Deniz Yıldızında da ilgimi çeken birkaç kişi ve olay olduğu için izlemeye devam ,saçmalıkların dozunu kaçırmamaları dileğiyle...