PDA

Tüm Versiyonu Göster : Hayat Bilgisi (Show TV)

Sayfalar : [1] 2 3

Rüzgar
27-05-11, 17:33
Bir önceki başlık 1000 mesaja ulaştığı için arşivlenmek üzere kapatılmıştır. Yorumlarınıza bu başlıkta devam edebilirsiniz.
Bir önceki başlığa ulaşmak için :
http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=76789

Tek cümlelik kısa mesajlar , sohbet içerikli mesajlar , tamamı büyük harfle ,bold(kalın) , altı çizili ve renkli yazı tipi ile yazılmış mesajlar yasaktır.
http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=34469

Saygılar,
Rüzgar
Bölüm Sorumlusu

naz-naz
16-06-11, 17:12
Merhaba eskiden bu dizi benim en favori dizimdi.Gelmiş geçmiş en iyi gençlik dizisi.Hiçbir gençlik dizisi onun gibi konusundan sapmadan devam etmedi.Hayat Bilgisinin teması hep arkadaşlıktı.Aşk ikinci plandaydı.Ama günümüz gençlik dizilerinde tema hep aşktı.İlk bölümlerdeki Kerem-Gamze ilişkisi hiç hoşuma gitmedi.Ama sonrasında toparlanmasını bildiler.Öyle güzel dostluklar geldi ki.Ben bu diziyi defalarca bıkmadan izledim ve izlerim de.Kopil-Sedat-Pikaçu-Arif-Törpü-Gamze-Beton-Kikirik bu dostluk hiçbir dizide işlenmedi.Gamze-Sedat aşkı benim için çok özeldi.Yeniden izleyebilmek çok büyük şans bu yüzden Fox Tv'ye teşekkür etmeliyim.

nehir_ertan
16-06-11, 17:52
bölüm yine çok güzeldi.
sedat-gamze yakınlaşması başlıyor ne güzel.:img-in_lo
zaten sedat'ın gönlü hep gamzedeydi de gamze pek onu takmıyordu.
bir de bizim barbienin aklı hala biraz da olsa kerem de.
neyse unutacak unutacak.:img-hyste
bugün bizimkiler sinemaya gittiler. kerem de baya bozuldu.
keremi anlayamıyorum ben ya. gamzeyi kıskanıyor,sonra ruğyanın kapısına gidiyor.:icon_whis
her neyse onun da dediği gibi aklı karışık galiba.:img-hyste
Süzmeeee sen adamı öldürürsün çocuk.:img-hyste
artııııı bugünkü iddia da süperdi bacakları 180 derece açmaları ve yırtılan pantolonlar :img-hyste

~Sinem~
16-06-11, 17:53
Ya gülmekten kırıldım vallahi.:img-hyste
Bizim kopil'in kekemeye ( adı neydi unuttum :icon_sorr) verdiği ilaç baya bi ters tepki yaptı.:img-hyste
İyiki , Hayat Bilgisini yeniden yayınlıyorlar.

bkmkolik
16-06-11, 18:34
Bu bölüm yine çok eğleceliydi :D
İddia süperdi :img-hyste
Arif bacaklarını en 180 derecesinden açamasada çok komikti :img-hyste
Ayrıca Tarih sözlüsündede süperdi :D :D
Tabii Ortega'yıda unutmamak lazım.
Afet: Mondros Ateşkes Antlaşmasında görevli kişi ?
Sedat: Fatih Terim dicem olmicak :img-hyste:img-hyste
(Diyalog tam olarak böyle değildi ama cevap yeter zaten :D )
Gamze&Sedat'ta başladı gibi :img-in_lo
Ama ben yinede Gamze'ye çok güvenemiyorum.
Gerçekten Fox'a teşekkürlerimi sunuyorum ilk defa Fox'u sevdiğimi belirtiyorum :img-hyste:img-hyste

dilara-1905
16-06-11, 18:37
Hayat Bilgisi, en sevdiğim diziydi yayınlandığında : ) Hala da çok severim gerçek bi gençlik dizisiydi :img-in_lo şimdikiler gibi kimin eli kimin cebini değil, ''arkadaşlığı'' anlatıyordu..
öğrencilerinden,öğretmenine herkes ayrı bi alemdi bu dizide ya:img-hyste
Sonra tabii ''Arkadaş ve Boş Ders'' şarkıları da dediğiniz gibi bütünleşmişti artık diziyle..
Kopil,Ortega,Pikaçu,Barbie,Var Mısın Arif,Törpü,Süzük... hepsi de harika karakterlerdi.
Tekin&Afet'i de çok severim. :img-in_lo
Tekrarlarını da aynı zevkle izliyorum. Foxun adetidir dizileri tekrar da olsa yeni de olsa yarıda kesmek. Umarım öyle bişi olmaz. :kahve
İkinci Hayat Bilgisi vardı bir de yeni öğrenciler,bizimkiler cafe falan açmışlardı. O bölümleri pek izlemedim açıkcası.. bence ilk öğrencilerin yeri başkaydı.. daha güzeldi 10-B sınıfı(: :img-in_lo

IremUmit
16-06-11, 18:48
Bu gün yine harika bir bölüm izledik.Güldük,eğlendik yine.
Barbie ve Ortega yakınlaşması başlasın,iyi hoş ama,Kerem ile Ortega'nın arası da bozulmasın yani.En süren cinsinden sürsün.
Barbie'ye de dikkat edin,Kerem'e yaptığını,Ortega'ya yapmaya kalkarsa yolarım onu :img-beee:
İddia olayı çok güzeldi,Arif'in bacaklarını öyle açması mümkün mü Allah aşkına,çocuk zaten nereden baksan 180 kilodur :img-hyste
Gerçi sonra Afet hoca,Ortega ve Kopil'e gereğini yaptı.Aman Kopil neyse de,Sedat'a pek bir acıdım ya :icon_whis
Canım ne kadar yanmıştır canı kim bilir :img-hyste
Gamze'ye çok sinirliyim,ona güvenim yok.Ama Kerem'e baktığımızda inanın çok daha iyi bir karakter.
Kerem şu zamanlarda bayağı saçmaladı.Karar veremiyor.Evde Rüya'nın kapısından ayrılmaz,okulda Gamze'nin yakasından.Yok öyle dava.
Sedat,sende umarım üzülmeden atlatırsın bu kargaşayı.Yoksa iki saçmalayan insan arasında kalacaksın.En çok sana üzülüyorum.Gerçekten içinde acı barındıran,yalnızlık barındıran,buna rağmen neşeli,şen bir insansın.Dahası gerçekten seviyor ve sevilmeyide hakediyorsun.
Senaristler sana mutluluğu çok görmez umarım.Mutluluk gelsin,Sedat'ı bulsun.Ben daha ne isterim?

true_love
17-06-11, 01:27
Bölüm yine çok güzeldi
Gamze&Sedat yavaş yavaş başlıyor
Ben keremi anlamıyorum bi rüya'ya gidiyo pardon ruğya :D
okulda gamzeye tavır alıyor iyice saçmaladı :)
Süzme çok komikti ya gamze öpünce gerçekleşti
oda beni seviyo oda beni seviyo diye bagrıyo garibim ya :)

naz-naz
17-06-11, 09:09
Ya bir şey soracağım Gamze ve Sedatın okulda bir kavgası var sınıfta yenilerde var hani Sedat fotoğrafları atıyor sonra sedatı oğlanlar zor tutuyor falan o bölüm kaçıncı bölümdü?

nukhetkolik
17-06-11, 11:07
diziyi her gun izleyemesem de burada yapilan yorumlar sayesinde neler oldugunu anliyorum :)

foruma soyle bi baktim da eski diziler arasinda en cok yorum yapilan baslik HB basligi.yani bu kadar zaman sonra bile bu dizi boyle bir ilgi goruyorsa bence tekrardan cekilirse yine ayni basariyi kazanacaktir..:img-blushzaten kac tane boyle cok basarili yapim vaar ki?

IremUmit
17-06-11, 13:18
diziyi her gun izleyemesem de burada yapilan yorumlar sayesinde neler oldugunu anliyorum :)

foruma soyle bi baktim da eski diziler arasinda en cok yorum yapilan baslik HB basligi.yani bu kadar zaman sonra bile bu dizi boyle bir ilgi goruyorsa bence tekrardan cekilirse yine ayni basariyi kazanacaktir..:img-blushzaten kac tane boyle cok basarili yapim vaar ki?

Kusura bakma canım ama,ben aynı şeyi düşünmüyorum.Çoğumuz dizinin ilk hallerini izledik.Kafe açtıklarında falan izleyenler çok azaldı.Belkide yarıya indi.Biz 11-B sınıfını okulda sevdik.Ortega,Kopil,Var mısın Arif,Pikachu Kerem,Barbie Gamze,Beton,Törpü Yeliz,Süzme,Kikirik ve diğerleri..
Şimdi dizi yeniden başlasa,belki eski kadrodan eser dahi olmayacak.Yeni öğrenciler falan...Hiç bir şey eskisi gibi olmaz.Dizi tadında bitti.Tekrar başlarsa şayet ben izlemem.

kübiş_GM
17-06-11, 13:27
Ben evde olduğum için şu sıralar her gün izliyorum eskisi gibi gülüyorum hüzünleniyorum sinirleniyorum falan. İyiki yeniden yayınlamaya başladılar. Dünkü bölüm Kikiriğin ben okumak istiyorum öğretmenim dediği sahne çok duygu yüklüydü:icon_sorr Afet öğretmen her yere yetişiyor ya çok seviyorum onu :img-in_loyani o nasıl bir enerjidir Arif sorduğu sorulara cevap verirken Afet nasıl da seviniyor nasıl da heyecanlanıp gurur duyuyor öğrencisiyle. Perran Kutman'ı ayakta alkışlıyorum. Afet gibi bir öğretmenim olmasını çok isterdim...

Öte yandan Kerem'in okulda Gamze evde Ruya diye sayıklaması beni bıktırdı. Çok ayran gönüllü bu Kerem :)

nukhetkolik
17-06-11, 13:42
Kusura bakma canım ama,ben aynı şeyi düşünmüyorum.Çoğumuz dizinin ilk hallerini izledik.Kafe açtıklarında falan izleyenler çok azaldı.Belkide yarıya indi.Biz 11-B sınıfını okulda sevdik.Ortega,Kopil,Var mısın Arif,Pikachu Kerem,Barbie Gamze,Beton,Törpü Yeliz,Süzme,Kikirik ve diğerleri..

Şimdi dizi yeniden başlasa,belki eski kadrodan eser dahi olmayacak.Yeni öğrenciler falan...Hiç bir şey eskisi gibi olmaz.Dizi tadında bitti.Tekrar başlarsa şayet ben izlemem.

hakliisn tabii ben daha once de yaszmistm bunu zaten..11b okuldan ayrildiktan sonra yeniler ayni tadi veremedi diye.ama yine ayni oyuncularla cekilirse guzel olur bence...inaniyorum buna ben..
cunku biliyorum HB benim gibi bir cok kisinin belkide hala en sevdigi ve unutamadigi dizilerin basinda gelir:img-in_lo ortegasi,kopili,torpusu,barbiesi ve tabii ki efsane kadin Afet ogretmenimizle asla unutulmicak bir yapim

Kubarcimm ben hep dua ediyordum oyle bir ogretmenim olsun diye :D okul bitti uniye gectim hala bir umudum varr..bakalim belki bir gun olur:img-hyste

kübiş_GM
17-06-11, 13:55
hakliisn tabii ben daha once de yaszmistm bunu zaten..11b okuldan ayrildiktan sonra yeniler ayni tadi veremedi diye.ama yine ayni oyuncularla cekilirse guzel olur bence...inaniyorum buna ben..
cunku biliyorum HB benim gibi bir cok kisinin belkide hala en sevdigi ve unutamadigi dizilerin basinda gelir:img-in_lo ortegasi,kopili,torpusu,barbiesi ve tabii ki efsane kadin Afet ogretmenimizle asla unutulmicak bir yapim

Kubarcimm ben hep dua ediyordum oyle bir ogretmenim olsun diye :D okul bitti uniye gectim hala bir umudum varr..bakalim belki bir gun olur:img-hyste

Senin bir umudun var ama benim artık yok:icon_whis valla şu an yaşlandığımı hissettim :img-hyste sanırım bundan sonra yapacağım şey onu kendime örnek almak olur:img-blushama şu 10-b yi hep kıskanmışımdır öyle bir öğretmene sahip olukları için orası ayrı:)

Eski dizilerin yeniden çekilmesi taraftarı değilim ben daha da kötü olur mazallah aklımızda bu güzellikleriyle kalsın:img-wink: eski tadı vermiyor bence...

IremUmit
17-06-11, 14:11

Eski oyuncular kabul etse bile,maalesef ki artık bize eski havayı kazandıracaklarını ben sanmıyorum.
Hepsi bir hayli yaşlandı,normal bir şey tabi bu.Belki aynı kadro,başka bir yapımda toplanırsa olabilir.
Onlar şimdi diziyi yeniden çekse bile,farklı öğrenciler olacak,kadromuz Ortegası olsun,Törpüsü olsun vs. yine beraber vakit geçirecektir,eminim.Ama farklı alanlarda.Yani yine kafe olayı gibi bize sıkıntı veren şeyler izlemek durumu oluşacak.Okulda olmayacaklar.Afet hocanın da tayini çıkmıştı zaten en son.O tekrar dönerse falan da saçmalık patlak verir.Hani belki emekli olur diyeceğim ama,o zamanda dizi Afet hocasız anlamını yitirir.

dilara-1905
17-06-11, 17:57
vovv. Klip muhteşemdi!:img-in_lo
Duygulandım vallahi..gerçekten çok özlemişim bu diziyi..
bambaşkaydı HB :img-in_lo
-Boş Ders şarkımız da çıktı nihayet. Bu şarkıyı da çok severdim..HB= Boş Ders kesinlikle.
Bin basar şimdiki güya gençlik dizilerinee:img-beee:
Ürperi de çıktı:img-hyste
Rüya da katılacak şimdi 11Bye:img-blush
Didemi unutmuşum, görünce hatırladım. bu kızla da az uğraşmicaz şimdi :kahve:icon_whis

~Sinem~
17-06-11, 18:15
Klip çok iyiydi ya , işte örnek alınabirlik bir sınıf ve dostluk.:865323

Bizim ''Ürperi''geldi sonunda.Bayılıyorum bu kadına ya. :img-hyste

Rüya,yani 'Ruya' geldi sonunda.Keramettin hadi yine iyiysin.

Didem geldi,az çekmediler şu kızdan.:whistle2

(ESRA)
17-06-11, 18:17
2. sezonun ilk bölümünün yarısını izledik.Harikaydı.''Boş Ders'' şarkısı Hayat Bilgisi'ne öyle uyuyor ki...

Rüya sonunda 11/B'ye dahil olacak.:img-in_lo:happy0064
Didem geldi.Didem de az değildi yani.Sedat&Gamze'nin arasını bozmuştu,Afet Hoca'nın başını derde sokmuştu...:whistle2

bkmkolik
17-06-11, 18:27
Klibi bende çok beğendim çok başarılıydı :D
Didem gelince işler karışıcak :D
Ama ben karışmasından yanayım Gamze'nin her erkeği kendime aşık ederim tavrı hiç hoş değil :img-wink:

Sinem90
17-06-11, 18:32
:img-in_lo

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/afetekin.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/dfdhj.png

IremUmit
17-06-11, 19:20
Kerem yine çok sinir bozucuydu.Bir karar veremedi hala.Okulda Gamzeee,Gamzeee,kızın yakasından düşmez,evde Rüyaaa,neredesin Rüyaaa.Sonra birde Ortega'yı iki yüzlü şeytan gibi göstermeye çalışıyor.Deli oluyorum ya.Gamze de az değil.Sırf Kerem'in inadına Ortega'ya sulanıyor.Çocuk ona kapıldı,en harbisinden.Kız hala neler peşinde.Kimse üzemez Ortegayı efendim,kimse :img-beee:

Kerem:Ne var Ortega?Kardeşçe tebrik ediyorum kızı işte.
Ortega:Kardeşçe değil,kalleşçe.

Tebrik ediyorum Ortega seni.Çok harika bir cevaptı.Hak ettiğini buldu o Kerem.

Ayrıca klibi çok başarılı buldum.Diziyi neden bu kadar sevdiğimi bir kere daha anladım.Dostluklar o kadar derin ki..Kesit kesitte olsa topluca bu klibi izlemek hoştu,çok hoştu.
Boş ders şarkımıza da kavuştuk son tahlilde :img-hyste
:img-blush
Kendimi kendimden çıkartsam sıfır kalmaz
Bu matematik bizi kandırıyor hocam
Elde var sorular... gözyaşları... boş umutlar
Hesaplar tutmaz
Tutmaz hocam!

gazeteci-18
17-06-11, 21:56
arkadaşlar 1. sezonun finalinde emre altuğ konuk olmuştu diziye o bölüm kaçıncı bölümdü bilen varsa yardımcı olabilir mi acaba

ortanca1
17-06-11, 22:47
bugun yayınlanan bölümde emre altug vardı sezon finali gece tekrarı oluyor 12 gibi

IpCeDe
18-06-11, 20:28
selam arkadaslar, bende Hayat Bilgisi basladigi zaman hic kacirmadan izlerdim, yine yayinladiklarini duyunca cok sevindim. Barbi ve Ortegayi cok yakistiriyorum, simdi görünce onlari aklima geldi Ipek ve Pashan Ceyhun Yilmazin konugu olmuslardi dizi varken. Ben bir türlü izleyememistim programi simdide internete baktim hicbir yerde yok izleyen veya nerden izleyebilecegimi bilen varmi aranizda?

(ESRA)
18-06-11, 20:37
Kerem'i ben de başta anlamıyordum ama şimdi tekrar izleyince anlayabiliyorum.
Gamze'den hoşlanmıştı Kerem.Güzel kız sonuçta...Aralarında bir şeylerin olacağını düşündü.Tam olacakken Gamze'nin onu kandırdığını üstelik hakkında da ''Gerizekalı,cüce.'' diye bahsettiğini duydu.
Rüya onun için daha farklıydı.Güzel,gizemli...Kapalı kutu...Merak ediyordu onu,onun hayatını...
Sonra Gamze'yi Sedat'la gördü.Aklına Gamze'nin kendisine söyledikleri geldi:''Bu fidan bizim olsun,aşkımızın başlangıcı olsun.Ben sana aşık oldum galiba.'' gibi.Sedat'ı da kandırabileceği geldi aklına.Sonra da Sedat'ın Gamze'yi gerçekten sevdiğini görünce arkadaşlıklarına zarar gelemsin istedi.Gamze ile dost olmaya çalıştı.Aynı ortamda bulunmamazlık,yüzüne bakmamazlık yapmak istemedi.Sedat'ı arada bırakmak istemedi.Bence Gamze'ye gerçekten de ''arkadaşça'' yaklaşmaya çalıştı.:img-wink:

nukhetkolik
19-06-11, 12:41
arkadaslar Facebook da Hayat Bilgisi sayfasinda var 11 B'ye ait bir kac resim oradan alabilirsiniz birseyler:img-wink:

aycn
19-06-11, 23:33
Ya bir şey soracağım Gamze ve Sedatın okulda bir kavgası var sınıfta yenilerde var hani Sedat fotoğrafları atıyor sonra sedatı oğlanlar zor tutuyor falan o bölüm kaçıncı bölümdü?

o bölüm taa 3.sezondan cok var o bölümlere daha gamze ve sedat gamzenin sedatla yelizi yanlış anlaması yznden ayrılyolardı sonra bunlar bi cgezye gdiyolardu orda sdat katernayla arkadaşlık edyodu o resmleri gamzeye gönderme yaparak sınıfta gösteryodu tam o esnada berk arıyodu falan gamzede ona bi laf gönderydu sonrada görme deil gibilernden onun üstüne kavga çıkıyodu ya 69 ya da 70.bölüm olması lazım

aycn
19-06-11, 23:42
ben düşünüyorum ki bence senarist başta gamze ve kerem yapmak istedi çok atışıyolardı ve büyük aşklar nefretle başlar düşüncesnden hareketle ama sonra baktı görünüm olarak gamze ve kerem yakışmıyolar sedat ve gamze dah cok yakışıyo keremede rüya yakışıyodu o yzdne sonradan değiştirdi öle yaptı ayrıca sedat ve gamze aşkının başlamasına braz daha var çnkü gamze kereme inat olsun die ortegayla takılıyo yeni sezonun ilk bölmnde başka yaz aşkıyla okula geliyor sonra sınıftaklern dideme ilgisini kıskanıp ortegayı oyun agetryodu ve arkının doumgnüne görütüyodu orada ortega dayak yiyodu ondan bikaç bölm sonra başlıyo defne die biri ortegayla oynuypdu ortega sürekli onunla olup arklarının kalbni kırıyodu gamzede öle onu sevdgini anlıyodu asıl ilşki o bölmden snra başlıyodu

MuraTubam
20-06-11, 11:06
çocukluğumun dizisi çok severek izlerdim hala da aynı hevesle izliyorum sabahları da vermeye başlamışlar şu anda ilk bölümü izliyorum :) hoca camideee :)

aycn
20-06-11, 14:15
ben en cok üçüncü sezonu seviyodum yenilerin geldiği bölüm en cokta atılganı severdm yelizle çok iilerdi biraz daha ön planda tutulabilirlerdi ama senarist gamze-sedatla uğraşmaktan başkalarına pek fırsat vermedi yeliz ve atılganıda ön plana alsalardı onlarında funları oluşabilirdi gamze-sedat önceden de demiştim çok göze sokuldu ve hep sedatın acıları gösterildi gamze onu hakedecek bişey yapmadı ve düğünden sonra birleşmeleri de bence saçmaydı

nukhetkolik
20-06-11, 23:30
baslik ne guzel ilerliyor oyleeee:happy0064 diyorum ben yaa bu dizinin uzerinde dizi tanimam diyee :) tekrar bolumleri bile hala izleniyor,yorum ve hatta calisma yapiliyor..heheheyytt :D
arkadaslar ellerinize saglik,calismalar ve resimler icin de tesekkurler :)

yazik ki ben son gunlerde artik iyice izleyemez oldum:icon_sorrsu sinavlar bitse de devam etsem izlemeye

cakocakmak11
21-06-11, 12:11
Arkadaşlar Geçmiş Sayfalarda Varmı Bilmiyorum Ama Birisi Kopil,Kerem,Ortega,Arif Bu Dörtlünün Birlikte Olduğu Bi İmza Yapabilir mi ?

(ESRA)
21-06-11, 15:24
Zar zor buldum resimleri.
http://i235.photobucket.com/albums/ee45/kizildeniz/yeni/afetekin.png

http://i235.photobucket.com/albums/ee45/kizildeniz/yeni/ryakerem.png

nehir_ertan
21-06-11, 17:21
bugünkü bölümü çok beğendim ben.
özellikle orteganın intikamını almaları çok güzeldi.
bu arada gamzenin züppe arkadaşlarından birisi şu 3. sezon Yeliz'in sevgilisi olan,yenilerden çocuk Atılgan değil miydi ya ?
Bu bölüm Barbi'ye baya bi gıcık oldum doğruyu söylemek gerekirse.:icon_whis
şuan bölüm devam ediyor.
bu diziyi izlemek gerçekten çok keyif verici :img-wink:

dilara-1905
21-06-11, 17:38
süzük: yumruk attılar!
törpü: aa kavgada??! çok ayıp etmişler! :img-hyste
süzük: çok ayıp ettiler :img-hyste

Gamze&Rüya kavgası da çokoştu.:icon_whis
Gıcık oluyorum bu bölümlerde Gamze'ye. Rüya çok haklıydı söylediklerinde.
Nasıl atladı Barbie'nin üstüne.:img-hyste

afet: beyler buralarda tekerlekli sandalye satan bi yer biliyor musunuz? Kardeşim yatalak kalacak da :img-hyste:img-hyste
Orteganın mimiklerine koptum ya:img-in_lo:img-hyste

(ESRA)
21-06-11, 18:13
bu arada gamzenin züppe arkadaşlarından birisi şu 3. sezon Yeliz'in sevgilisi olan,yenilerden çocuk Atılgan değil miydi ya ?
şuan bölüm devam ediyor.

Evet,ben de onu söyleyecektim.Atılgan rolündeki oyuncuydu o kolejlilerden biri.
Neyse...Bu kadarcık hatayı da mazur görelim:D

Çok güzel bir bölümdü yine.Bu bölümde Gamze'ye çok kızdım.Kendini beğenmiş havalar falan...Rüya haklıydı bence.

Nezaretteki hallerine bittim bizimkilerin.
Ortega:Bizi kesin elektrikli sandalyeye bağlayacaklar.Hatta bu kadar kalabalık olduğumuzu görürlerse elektrikli kanepeye oturturlar bizi.:img-hyste:img-hyste
Çok masumlar ya,sanki adam öldürmüşler.:img-hyste

Cumhur hoca da güldürdü beni.Saçları siyaha boyatmış.Bir de diyor ki ''Mutluluktan oldu.Üzüntüden nasıl saçlar bir gecede beyazlıyor benimkiler de sevinçten siyahlaştı.'':img-hyste:img-hyste

kübra_hande
21-06-11, 18:18
Gamze&Rüya kavgası da çokoştu.:icon_whis
Gıcık oluyorum bu bölümlerde Gamze'ye. Rüya çok haklıydı söylediklerinde.
Nasıl atladı Barbie'nin üstüne.:img-hyste

Gamze'ye herkes gıcık oluyor ama bence bu bölüm düzeldiğinin sinyallerinin verildiği bölümdü. Aslında bu bölümde bişey yapmadı yani bence. Gittikleri partide Ortega'yı korudu. Gerçi kalkıp o çocukla dans etmesi gerçekten sinir bozucuydu ama yinede diğer bölümlerde izlediğimiz Gamze'den daha insaflı bi Gamze gördüm ben bölüm.

Bende herkesin aksine Rüya'ya pardon Ruğya'ya gıcık oldum. Kız benim için kavga edin demedi ki. Aksine kavga etmeyin onların tanıdıkları var olan size olur dedi. Nitekim oldu da. Ama onlar dinlemediler Gamze'yi kavga ettiler. Bunda Gamze'nin bi suçu yoktu aslında. Ama Rüya'yla konuşurken bi yerden sonra saçmaladı Gamze. Haklıyken haksız duruma düştü kızdım. Ne demek benim için kavga ediyorlar? Çok ayıptı:img-beee: Gerçi Rüya'nın da Gamze'nin üstüne atlaması ayıptı. Kısacası seviyesiz bi tartışmaydı sevmedim :img-wink:

Hatta ben bölüm Yeliz'e de kızdım. Onda içten içe bi Gamze'yi kıskanma durumu seziyorum. Resmen ispiyonladı kızı. Gerçi onu da anlıyorum olmak istediği bütün özellikler(para,popülerite vb.) Barbie Hanım'da var. Ama yine de yaptığı yanlış. Düzelicek inşallah.

Bu arada birşey sorucam. Kavga ettikleri çocuklar içinde Yeliz'in gelecekteki aşkı, yeni öğrencilerden Atılgan da yok muydu? Yoksa ben mi benzettim?

PS: Dilara, yani sanırım adın bu, senin mesajından alıntı yapıp Gamze'yi savundum ama yanlış anlama herkesin düşüncesine saygım var. Sadece senin mesajından yola çıkarak anlatmak istedim hepsi bu. Umarım kızmamışsındır. Sevgiler.. :img-blush

nehir_ertan
21-06-11, 18:29
evet o Atılgan'dı.
benzetme değil yani bariz oydu.
önemli değil, koskoca bir efsane bu.
o kadarcık hatadan zarar çıkmaz.:img-wink:
ben Barbici olmama rağmen Ruğya'yı haklı buldum.
ama verdiği tepki fazlaydı gamzeye saldırması gereksizdi.:icon_whis

bkmkolik
21-06-11, 18:36
Bölüm yine çok güzeldi :D
Yazdığınız repliklerin hepsi çok komikti :img-hyste
Bu bölümlerde bende Gamze'ye çok gıcık oluyorum :(
Düzeldiği bölümleri sabırsızlıkla bekliyorum :D

dilara-1905
21-06-11, 22:48
PS: Dilara, yani sanırım adın bu, senin mesajından alıntı yapıp Gamze'yi savundum ama yanlış anlama herkesin düşüncesine saygım var. Sadece senin mesajından yola çıkarak anlatmak istedim hepsi bu. Umarım kızmamışsındır. Sevgiler.. :img-blush

Hayır, kızmadım tabii ki :) Herkes fikrini söylemekte özgür senin de dediğin gibi.
Barbieyi zaten ben de severim. Benim sevmediğim karakter yok zaten bu dizide = D
Parti hakkında dediklerinde haklısın ama yinede, başlangıçtaki amacı Didemden popülerliğini geri kazanmaktı, sürekli ortega ve pikaçu avcumun içinde diye konuştu durdu. Bu halleri çok itici. Bu kavgada onun yüzünden çıktı Rüya da Keremi seviyor, haliyle onun için telaşlandı Gamzeye çatması doğaldı bence.. Evet üstüne atlaması falan iyi bişi değil ama lise kavgaları genelde bu tarz olur zaten sonra süzük'ün ''aynen böyleydi'' falan demeleriyle yumuşattılar sahneyi.
Ondan Rüya'ya hak verdim ben de =)
Barbienin düzeldiği bölümleri de bekliyorum.. çünkü ilerki bölümlerdeki ortega&barbie aşkı gerçekti:img-in_lo

Artıı(:D)Tabii Pikaçunun da çok masum olduğu söylenemez:img-hyste bi ara da o baymıştı içimi okulda gamze evde rüya :img-tomat

aycn
22-06-11, 00:27
gamze tam olarak afet hoca gidip gelecek ya didem yüzünden başka şehre hani orada düzelecek ondan sonra orteganın hayatına defne die bir kaıdn girecek öle düzelecek ve barbi-ortega aşkı asıl başlıycak ama yaırnki bölmde bi rüyayı ziyaret edecekler snra mac oalcak kolejlilerle ordada düzeldiğini görcez ama dediğim gibi asıl afet hocadan sonra didemide kıskanmadgını görcez hem

ttugba
22-06-11, 00:48
tekrarlarını bende izliyorum..bütün tiplemeler çok başarılı..bu yaz hiç sıkılmayacağız desenize..bütün karakterler süper son tahlilde :)

Z€hRaa
22-06-11, 02:14
şuan bölüm devam ediyor.

Evet ya Atılgan değil miydi ?
O çocuk fakir değil miydi bir de :img-hyste
Zengin diye yutturmaya çalışıyordu hatta.
Ben seviyordum Yeliz ile ikisini.. Sonunda Yeliz gerçek aşkı bulmuştu sanırım :img-wink:

kübra_hande
22-06-11, 11:50
Hayır, kızmadım tabii ki :) Herkes fikrini söylemekte özgür senin de dediğin gibi.
Barbieyi zaten ben de severim. Benim sevmediğim karakter yok zaten bu dizide = D
Parti hakkında dediklerinde haklısın ama yinede, başlangıçtaki amacı Didemden popülerliğini geri kazanmaktı, sürekli ortega ve pikaçu avcumun içinde diye konuştu durdu. Bu halleri çok itici. Bu kavgada onun yüzünden çıktı Rüya da Keremi seviyor, haliyle onun için telaşlandı Gamzeye çatması doğaldı bence.. Evet üstüne atlaması falan iyi bişi değil ama lise kavgaları genelde bu tarz olur zaten sonra süzük'ün ''aynen böyleydi'' falan demeleriyle yumuşattılar sahneyi.
Ondan Rüya'ya hak verdim ben de =)
Barbienin düzeldiği bölümleri de bekliyorum.. çünkü ilerki bölümlerdeki ortega&barbie aşkı gerçekti:img-in_lo

Artıı(:D)Tabii Pikaçunun da çok masum olduğu söylenemez:img-hyste bi ara da o baymıştı içimi okulda gamze evde rüya :img-tomat

Kızmamana sevindim. Çünkü bu aralar kime ne desem kızıyorlar bi sorunum var sanırım ama anlayamadım :icon_sorr

Barbie konusunda haklısın aslında ama o da ne yapsın alışmış pohpohlanmaya şimdi tuhaf geliyor kıza kenardan bakmak:img-hyste Ortega&Barbie aşkını bende bekliyorum çünkü bu dizideki belki de en tutkulu aşk onlarınkiydi.:img-in_lo
Kerem:img-tomat Başta bayağı bi salaktı aslında:img-hyste Afet Hanım'ın da dediği gibi ''daha dün barbie barbie diye böğürüyodun şimdi ne ağlıyon rüya rüya diye?'' Adamsın Afet Öğretmenim :img-hyste

Ya ben bi de bişey sormak istiyorum. Dünkü bölümde nezarethaneden çıktılar ve aslında 22.bölüm bitti. Ondan sonra 23.bölüme geçtiler sanırım. Ama 1 bölümde niye tamamen farklı bi konuya geçildi, Ortega'nın yüzündeki morluk falan geçti anlamadım. Arada ben mi bişeyi kaçırdım, yoksa normali bu da ben mi anlayamadım? Açıklayan olursa çok sevinicem:icon_whis

aycn
22-06-11, 13:31
Kızmamana sevindim. Çünkü bu aralar kime ne desem kızıyorlar bi sorunum var sanırım ama anlayamadım :icon_sorr

Barbie konusunda haklısın aslında ama o da ne yapsın alışmış pohpohlanmaya şimdi tuhaf geliyor kıza kenardan bakmak:img-hyste Ortega&Barbie aşkını bende bekliyorum çünkü bu dizideki belki de en tutkulu aşk onlarınkiydi.:img-in_lo
Kerem:img-tomat Başta bayağı bi salaktı aslında:img-hyste Afet Hanım'ın da dediği gibi ''daha dün barbie barbie diye böğürüyodun şimdi ne ağlıyon rüya rüya diye?'' Adamsın Afet Öğretmenim :img-hyste

Ya ben bi de bişey sormak istiyorum. Dünkü bölümde nezarethaneden çıktılar ve aslında 22.bölüm bitti. Ondan sonra 23.bölüme geçtiler sanırım. Ama 1 bölümde niye tamamen farklı bi konuya geçildi, Ortega'nın yüzündeki morluk falan geçti anlamadım. Arada ben mi bişeyi kaçırdım, yoksa normali bu da ben mi anlayamadım? Açıklayan olursa çok sevinicem:icon_whis

ortega barbi aşkı bence tutkulu değildi neden diyecek olursan eger çnkü 3.sezon onları ayrı izlemiştik hatırlarsanız ve bu ayrlık gamzenin sedat ve törpüyü yanlış anlaması yüzünden olmuştu ama sonra başka saçma sapan boyutlara geldi gamze gitti berkle nişanlandı sonradan anladı da yelizle aralarında bişey olmadıgını ama sanki sedatla aralarında yaşanan şeyin hiç önemi yokmuş gibi gitti berkle devam etti ve bize hep sedatın acıları gösterildi gamze için pek bi önemi yoktu gibi gösterildi deyinki yalan şimdi sonradan işin nikah masasına kadar gtmesi nikahta kaçmalarınında bence bi anlamı yoktu onca zaman berk berk de sonradan aklın başın agelsn orda da kendin kaçma sedat gelince git ayrıca o zamana kadar sedatın duyguları da umrunda olmasın nasıl bi aşk bu söyler misiniz bana bence en masum aşk rüya-keremdi bittiğinde üzülmüştüm

dilara-1905
22-06-11, 17:24
Bölüm devam ederken bir iki çalışma şeyedeyim dedim =)

http://img146.imageshack.us/img146/7550/unled1copyz.png (http://imageshack.us/photo/my-images/146/unled1copyz.png/)
+

http://img151.imageshack.us/img151/456/unled1lli.png (http://imageshack.us/photo/my-images/151/unled1lli.png/)

dgyec
22-06-11, 23:38
Eklenen çalışmalarınız harika. Ellerinize sağlık. Ben bir şey soracaktım da, saat 1 de falan da hayatbilgisi çıkıyo ama geçen haftalarda oynanmış bölümleri. Saat 4'te falan açamıyorum son birkaç gündür. Yine saat 4'te çıkıyor mu devamları ?

begüş_95
23-06-11, 01:49
Eklenen çalışmalarınız harika. Ellerinize sağlık. Ben bir şey soracaktım da, saat 1 de falan da hayatbilgisi çıkıyo ama geçen haftalarda oynanmış bölümleri. Saat 4'te falan açamıyorum son birkaç gündür. Yine saat 4'te çıkıyor mu devamları ?

yok cnm sabahh 10.30 da yayınlanıorr.

nehir_ertan
23-06-11, 10:46
saat 10.30 da en eski bölümleri çıkıyor. saat 4.00 te de başka bölümleri veriyor. 2. sezon sanırım :img-wink:

HG_GUMUS
23-06-11, 14:55
diziyi yeniden izlemek çok keyifli ve eğlenceli.ilk izlediğim tadı alıyorum hala.bende 4teki bölümlere devam ediyorum.4de gösterilen bölümler 2.sezonda şu an.

dilara-1905
23-06-11, 15:11
Bu sabah izledim, sabah 1. sezonu veriyorlar.
Aziz Nesin'in Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz'ını oynadılar bu bölümde.
Ben bu bölümü izlerken 10 yaşındaydım ilk burda duymuştum ve çok hoşuma gitmişti :)
Bu dizinin kattıkları zaten saymakla bitmeceyecek türden..

Tekrar izlemek inanılmaz keyifliydi.
Keremin mennan taklidi:img-hyste Ortega,Kopil,Arif:img-hyste
İpek Erdem de oyunculuğu konuşturmuş resmen, onu öyle görünce bi an Nevreste karakteri geldi gözümün önüne:)

Amil: Müdürleri eleştiriyorsunuz.
Afet: Buradaki müdürün sizinle ne ilgisi var?
Amil: Burdaki müdür her şeye hayır diyen uyumsuz biri!
Afet: A çok özür diliyorum evet sizinle ilgisi varmış.:img-hyste:img-hyste:img-hyste

Metin: Marsilya'dan bir şey ister misiniz?
Afet: Çorum,Sivas,Kayseri deseniz neyi meşur bilirim isterdim ama Marsilyayı hiç bilmiyorum oraya sürülmedim henüz:img-hyste:img-hyste:img-hyste

Çok özlemişim bee. 4te de izlicem o zaman da 2. sezon var :)

dilara-1905
23-06-11, 15:35
Foto bulmakta zorlandım baya o yüzden pek uyumlu olmadılar, olduğu kadar artık bi imza yaptım =)

http://img32.imageshack.us/img32/2637/1copylr.png (http://imageshack.us/photo/my-images/32/1copylr.png/)

nukhetkolik
23-06-11, 16:27
ya yorumlarinizi okudukcaa iyice canim cekiyor beee:icon_sorr ama az kaldi gelecek hafta'dan sonra bende basliyorum izlemeyeee:happy0064 su an hangi bolum yayinlanmakta arkadaslar?

bir de HB ailesi olarak bizim de bir aile imzamis olsaa fena mi olur yanii? :)

(ESRA)
23-06-11, 17:13
Demin Gamze'nin sözüne sinir oldum.
Didem'e ''Bak kızım bu sınıfa iki güzel fazla.'' diyor.Sanki sadece onlar sınıfın güzelleri.
Yeliz var Rüya var.Onların yanında...:img-beee:

nehir_ertan
23-06-11, 17:31
aynen ben de çok sinir oldum o sözüne.
bir kere güzellik göreceli bir kavram.
sınıfın güzelleri diye bi terim olması saçma.
kimine göre yeliz, kimine göre gamze kimine göre rüya güzeldir.
ki bence rüya didem'e on takar.:icon_whis
artık şu barbi düzelsin ya. sinir bozucu haeketlerine tahammül edemiyorum.
didem de afetin başını derde sokacaktı zaten.
o kadar gıcık bir kız ki sinir oluyorum ona :icon_whis. hatta ortegayla gamzenin arasına da girecek ilerleyen bölümlerde.
bu arada maç da süperdi . Mennan maçın kahramanı oldu.:happy0064
söylemeden edemeyeceğim bizimkiler basket attıkça afet'in sevinmesi:img-in_lo
o mimikler, hareketler.. çok tatlıydı :img-in_lo

Ayse (92)
23-06-11, 18:10
Bu bölüm Afet'in Didem'e tarihten bir olayı anlatarak verdiği ince ayar gerçekten tam derslikti. Perran Kutman nasıl bir oyuncusun sen, nasıl yaşıyorsun sahneyi öyle.. Afet Hoca'nın özellikle bu tür sahnelerinde tüylerim diken diken oluyor..
Ve Didem sen nasıl bir insansın öylee. :img-hyste Önce Afet'in başını yaktı, ilerleyen bölümlerde de burda bahsedildiği gibi Gamzeyle Ortega'nın arasına girecek. :/

dilara-1905
23-06-11, 18:14
Bu bölüm Afet'in Didem'e tarihten bir olayı anlatarak verdiği ince ayar gerçekten tam derslikti. Perran Kutman nasıl bir oyuncusun sen, nasıl yaşıyorsun sahneyi öyle.. Afet Hoca'nın özellikle bu tür sahnelerinde tüylerim diken diken oluyor..
Ve Didem sen nasıl bir insansın öylee. :img-hyste Önce Afet'in başını yaktı, ilerleyen bölümlerde de burda bahsedildiği gibi Gamzeyle Ortega'nın arasına girecek. :/

Hoca camide hoca camide Ayşot:img-hyste
Aynen ya sinir oluyorum Didem'e.Bir de, Keremle Orteganın kavga etmesine sebep olucak :hıh
Onun da düzelmesine daha var..

Barbie'nin dediği ''2 güzel'' lafı benim de sinirime dokundu :icon_whis
Törpü ve Rüya gayet güzeller.
Hayır bir de Yeliz'in yanında söylüyor bunu tam:img-tomat

Ayse (92)
23-06-11, 18:16
Hoca camide hoca camide Ayşot:img-hyste
Aynen ya sinir oluyorum Didem'e.Bir de, Keremle Orteganın kavga etmesine sebep olucak :hıh
Onun da düzelmesine daha var..

Barbie'nin dediği ''2 güzel'' lafı benim de sinirime dokundu :icon_whis
Törpü ve Rüya gayet güzeller.
Hayır bir de Yeliz'in yanında söylüyor bunu tam:img-tomat

Pardon, Afet Öğretmen. :P :img-hyste
Ha bide o vardı di mi? Ayaklı felaket kız ya. :img-hyste

Evet, ben de Gamze'nin tam düzeldiği bölümleri görmek istiyorum artık :icon_whis

Z€hRaa
23-06-11, 20:28
Şu yazın tek keyfi HB :img-in_lo
Yani 2 saat oynuyor hiç sıkılmadan izliyorum. Ne kadar özlenmiş.
2. sezonu daha çok seviyordum ben aslında ama şu Didem'i ve Gamze Didem atışmalarını unutmuşum :icon_whis Oldum olası bu popülerlik sevdasını sevmem.
Ben en çok Yeliz'i severdim kızlardan. Biraz uçuk,zenginlik meraklısıydı :img-hyste ama böyle pek de entrikalı değildi.
Neyse bu kadar da kusur olsun o oyuncuların karakterlerin ve senaryonun içinde :img-in_lo

Bugün düşündüm en çok senaryoyu beğendim.
Afet'in Kerem'e Didem'i dövmediğini anlattığı yeri falan. Çok güzeldi.
Bir şeyler öğreten diziler artık eskide kalmış onu da anladım :icon_whis
Neyse biz unutmuştuk tekrar tekrar hatırladık en azından :img-hyste

Bu Yeliz'in gerçekten sevdiği bir çocuk var mıydı ya ? Hatırlayamıyorum :P

dilara-1905
23-06-11, 20:31
Şu yazın tek keyfi HB :img-in_lo
Yani 2 saat oynuyor hiç sıkılmadan izliyorum. Ne kadar özlenmiş.
2. sezonu daha çok seviyordum ben aslında ama şu Didem'i ve Gamze Didem atışmalarını unutmuşum :icon_whis Oldum olası bu popülerlik sevdasını sevmem.
Ben en çok Yeliz'i severdim kızlardan. Biraz uçuk,zenginlik meraklısıydı :img-hyste ama böyle pek de entrikalı değildi.
Neyse bu kadar da kusur olsun o oyuncuların karakterlerin ve senaryonun içinde :img-in_lo

Bugün düşündüm en çok senaryoyu beğendim.
Afet'in Kerem'e Didem'i dövmediğini anlattığı yeri falan. Çok güzeldi.
Bir şeyler öğreten diziler artık eskide kalmış onu da anladım :icon_whis
Neyse biz unutmuştuk tekrar tekrar hatırladık en azından :img-hyste

Bu Yeliz'in gerçekten sevdiği bir çocuk var mıydı ya ? Hatırlayamıyorum :P

Evet Atılgan vardı, ama o da babası kaçak olduğu için gitmişti Yeliz çok üzülmüştü :icon_sorr

Buarada 2. sezonda Defnenin geldiği bölümler de yaklaşıyor.Orteganın aklı gidicek şimdi başından.
Çok sinirdi o kadın. :hıh
Ama Gamzenin de aklı başına gelecek orası ayrı :img-in_lo

Z€hRaa
23-06-11, 20:35
Evet Atılgan vardı, ama o da babası kaçak olduğu için gitmişti Yeliz çok üzülmüştü :icon_sorr

Buarada 2. sezonda Defnenin geldiği bölümler de yaklaşıyor.Orteganın aklı gidicek şimdi başından.
Çok sinirdi o kadın. :hıh
Ama Gamzenin de aklı başına gelecek orası ayrı :img-in_lo

Hıı şu zengin kolejliler arasındaki Atılgan :img-hyste
Onu da çözemedim ben ya.
Bu çocuk fakir değil miydi ?
Ya da nasıl tanışmışlardı ki :/
Bugün basket maçında da dikkat ettim oydu valla :img-hyste

dilara-1905
23-06-11, 20:38
Hıı şu zengin kolejliler arasındaki Atılgan :img-hyste
Onu da çözemedim ben ya.
Bu çocuk fakir değil miydi ?
Ya da nasıl tanışmışlardı ki :/
Bugün basket maçında da dikkat ettim oydu valla :img-hyste

Evet o Atılgan :)
O da dizinin bi hatası işte..
Ama o kadar kusur kadı kızında da olur:img-hyste
Kolejdeki Atılgan değildi tabi, aynı oyuncuydu sadece,
Atılgan da Yeliz gibi fakirdi ve rıdvan Kanatta okuyordu.
Resim yapıyordu =):img-in_lo
Yelizle de aşıklardı sonra bunların sınıfı iki hırsız rehin almıştı polislerde okulun bahçesindeydi babası atılgan için gelmişti o zaman polisler tanımıştı onu atılganın babası kaçaktı. niye hatırlamıyorum ama siyası bişeydi sanki =S
Sonra Atılgan gitmişti :icon_sorr
Sonra Yeliz biriyle çıktı mı hatırlamıyorum.. son sezonu izlememiştim zaten ben 4. sezon sevgilisi olduysa bilmiyorum..

Z€hRaa
23-06-11, 20:47
Yelizle de aşıklardı sonra bunların sınıfı iki hırsız rehin almıştı polislerde okulun bahçesindeydi babası atılgan için gelmişti o zaman polisler tanımıştı onu atılganın babası kaçaktı. niye hatırlamıyorum ama siyası bişeydi sanki =S
Sonra Yeliz biriyle çıktı mı hatırlamıyorum.. son sezonu izlememiştim zaten ben 4. sezon sevgilisi olduysa bilmiyorum..

Anaa ben de oradan bağlantı kurdular sanıyorum :img-hyste
Neyse olsun tamam.
Hıı şimdi hatırladım. Keşke gitmeseydi ya.
Ben hep Yeliz ile biri çift olsun isterdim zaten.:img-in_lo
Yarım kalmıştı.
Zaten hep başka yerlere saptılar.
Kerem Rüya hiç bitmez diyordum HazalKerem oldu.
Bir GamzeSedat değişmemişti galiba. :icon_whis

Burcy
23-06-11, 21:16

Şu bahsettiğin Atılgan değildi. Sanıyorum ki o daha başka bir çocukdu. Atılgan gitmemişti aslında Barbie ile Ortega'nın düğününde o da vardı. O bahsettiğin Yelizin Atılgandan önceki aşkı olması lazım. Babası da kaçaktı...

dilara-1905
23-06-11, 22:01
Şu bahsettiğin Atılgan değildi. Sanıyorum ki o daha başka bir çocukdu. Atılgan gitmemişti aslında Barbie ile Ortega'nın düğününde o da vardı. O bahsettiğin Yelizin Atılgandan önceki aşkı olması lazım. Babası da kaçaktı...

Evet babası kaçaktı ama adı Atılgandı. Yani ben öyle hatırlıyorum. :bilmim

Bu arada Barçın fotoğraflar için çok teşekkürler.

aycn
23-06-11, 22:03
bu dizideki en güzel çift gamze sedat diyorsunuz da bence deil nedenini önceden yazmıştım 3.sezon çok saçma bir yanlış anlama yznden ayrıldılar sonra o ayrılık başka boyutlara geldi ve hatırlarsanız gamze sedatı hakedecek hcbişey yapmadı hep sedat caba sarfetti ki bence sonradan dahil olan özgeyle aşk yaşaması daha i olurdu o kız onu hakedyodu çnkü o sene gamze-sedat gereksiz uzattılmasaydı onun yerne atılgan yelize aırlık verlseydi çok daha guzel olurdu bi aşk çok uzun göze sokuldu mu bir inandırıclıgı kalmıyo bence ki acı çeken tek kişi olunca hiç kalmıyo o nedenle sonradan nikahta kaçmalarınında bi anlamı yoktu bence gene sedat ayagına gitti gamze nikahtan önceden kaçmadı

aycn
23-06-11, 22:05
Evet babası kaçaktı ama adı Atılgandı. Yani ben öyle hatırlıyorum. :bilmim

Bu arada Barçın fotoğraflar için çok teşekkürler.
hayır o çocuk atılgan deil mehmetti yelizin atılgandan önceki aşkı sonraki seneye kadar onunla ayrıldılar atılgan 3.sezon katıldı diziye

dilara-1905
23-06-11, 22:20
hayır o çocuk atılgan deil mehmetti yelizin atılgandan önceki aşkı sonraki seneye kadar onunla ayrıldılar atılgan 3.sezon katıldı diziye

Aa doğru adı Mehmetti. Benim aklımda atılgan diye kalmış niyeyse. :bilmim

Ve atılganı hiç hatırlamıyorum işin tuhafı :img-hyste

Z€hRaa
23-06-11, 23:22
Aa doğru adı Mehmetti. Benim aklımda atılgan diye kalmış niyeyse. :bilmim

Ve atılganı hiç hatırlamıyorum işin tuhafı :img-hyste

Hadi ya.
Atılganla ayrılmasınlar o zaman :img-hyste
Sevindim ha :P
İşler karıştı yalnız :img-hyste

(ESRA)
24-06-11, 01:02
Yeliz&Mehmet'i çok sevmiştim ben.
Ama çok kısa sürdü.Mehmet'in babası farklı işlerle mi meşguldü neydi.Ama Mehmet kalsaydı çok güzel olurdu.Yeliz Mehmet'i seviyordu.O gidince okul bahçesinde,Afet Öğretmen'in yanında ''Ben şimdi ne yapacağım öğretmenim?'' diye ağlamasını unutamıyorum.:img-in_lo
Ama Atılgan&Yeliz de güzeldi.Bayağı bir küs kalmışlardı.Sonra sanırım bir gezide barışmışlardı.Onlar da çok yakışıyordu.Şu kolejli çocuğu oynayan oyuncu.:img-hyste

Ben Yeliz'i çok beğeniyorum ya.Bence en güzelleri o.:img-in_lo:img-in_lo
+ Resimler için çok teşekkürler.:img-wink:

Ayse (92)
24-06-11, 01:54
Ha bu arada değinmeden geçemiycem, bu bölüm Kopil'in Didem'i dürtmesi de çok güzeldi. :img-hyste

Afet: Biriniz dürtün şunu bakiym.
Kopil: Ben dürtiym öğretmenim! Ben çok güzel dürterim. :img-hyste

Diyaloglar tam olmasa da böyleydi sanırım. :img-hyste

Sonra önce yavaşca "dürtmesi" ve Didem duymayınca hızlıca sarsması da süperdi. :img-hyste

Bu arada fotoğraflar için teşekkürler. : )

dilara-1905
24-06-11, 14:26
Ben de Yelizin Afete sarılıp ağladığı sahneyi unutamıyorum:img-in_lo:icon_sorr
Afet'e Tekin'i hatırlatmıştı onlar..Yeliz'e
''Tıpkı benim Tekin'i beklediğim gibi'' tarzı bir şey demişti:img-in_lo:icon_sorr:icon_sorr

Bu ara reytingler baya iyi geliyor ya dün dörtte yayınlanan bölüm 19. olmuş, sabah yayınlanan da 29. olmuş.
Şuan 20de yeni bölümü yayınlanan dizilerin bazıları bile ilk 20ye girmekte zorlanıyor.
Heleki Foxta bu reytingler baya baya iyi.
İnsanlar demek ki özlemiş böyle kaliteli yapımları:img-in_lo

benden 2 imza : )

http://img193.imageshack.us/img193/1489/unled221.png (http://imageshack.us/photo/my-images/193/unled221.png/)
http://img683.imageshack.us/img683/7355/unled1copyc.png (http://imageshack.us/photo/my-images/683/unled1copyc.png/)

Pozitifize
24-06-11, 15:26
Gamzeye çok kızıyorum ya
neden kereme yakınlaşıyor ki kerim&Rüya çok güzl bir çift.
Keremde hemen kafası karıştı ya...
Çok kızıyorum öyle böyle degil yani..
Ama törpü bence okulda çok güzel bir kız (:
Kopil töpüüü :D çok severim
POWLİNG :d

pelin_manyaqı
24-06-11, 15:52
Öncelikle herkese merhaba uzun bir aradan sonra dizinin tekrarlarının verilmesine çok sevindim küçükken çok izlerdim çok özlemişim diziyi bunun için fox'a teşekkürler sabahki bölümde kopil arif yeliz sedat'ın ayşe özgün adına mennana yazdığı mektup süperdi daha sonra yangın çıkması gamzenin bayılması ve kerem'in de kucağına alması daha sonraki atışmaları bir de aralarında geçen bowling muhabbeti çok hoşuma gitti.:img-hyste

*kralice*
24-06-11, 17:17
bu güzel diziden bi çalışma :img-blush

http://i52.tinypic.com/np48ih.png

nehir_ertan
24-06-11, 18:23
Didem yüzünden Afet öğretmenin gitmesi çok kötü oldu.
özellikle veda sahnesi çok güzeldi.
bizimkilerin Kerem'i yalnız bırakmaması onu neşelendirme çabaları da harikaydı.
gerçek dostluğa dair ne varsa bu dizide var.
Didem pişman oldu. itiraf etti hatasını anladı..
bu onu affettirir ama ben nedense o kıza hiç ısınamamıştım zamanında ve hala aynıyım.:icon_whis
ilerde gamzeyle sedatın arasına gireceğini bildiğimdendir belki de..

kübiş_GM
24-06-11, 18:34
Bol hüzünlü bir bölümdü:icon_sorr Hele Afet'in öğrencileriyle vedalaşması,
Kerem ile konuşmaları:icon_sorrAyrılıkları hiç sevmem...
Şu Didem'e cidden sinir olmuştum vakti zamanında şimdi de aynı duyguyu
hissediyorum. Bir de demezmi ama herkes benden nefret edecek yok bir
de boynuna atlasınlar istersen, ben olsam yüzüne bakmam bir daha böyle
bir insanın hatasız kul olmaz ama affedilmeyecek türden bir hataydı onunkisi.
Neyse Afet'in gittiği okulun kusursuzluğuna diyecek söz yok
böyle okullar böyle öğrenciler kalmış mıdır acaba? Özgü Namal'ın bu dizide
konuk olduğunu hiç hatırlamıyordum ben iyi oldu, zaten bu diziye kimler
girdi çıktı bazıları gerçekten iyi yerlere geldi. Balık kaçırma olayı güzeldi;
imza
balık ekmek severler derneği:img-hyste

Çalışmalar çok güzel herkesin ellerine sağlık.

aycn
24-06-11, 18:49
Didem yüzünden Afet öğretmenin gitmesi çok kötü oldu.
özellikle veda sahnesi çok güzeldi.
bizimkilerin Kerem'i yalnız bırakmaması onu neşelendirme çabaları da harikaydı.
gerçek dostluğa dair ne varsa bu dizide var.
Didem pişman oldu. itiraf etti hatasını anladı..
bu onu affettirir ama ben nedense o kıza hiç ısınamamıştım zamanında ve hala aynıyım.:icon_whis
ilerde gamzeyle sedatın arasına gireceğini bildiğimdendir belki de..

gamze ve sedatın arasına didem girecek ama orda da hataısnı telafi edecek asıl 3.sezondan korkun siz gamze-sedat bi sezon boyunca ayrı kalacaklar orda da törpü girecek ve olay başka başka boyutlara gelecek ben iice sinir olcam

dilara-1905
24-06-11, 18:54
Afet'e veda çok fenaydı..:icon_sorr
Önce Afetin sınıfta yaptğı konuşma sonra 11B'nin gara gelişi..
Şarkılar da tam olmuş yani.
Bu sahneyi daha önce izlememe ve afetin döneceğini bilmeme rağmen gözlerim doldu yinede:icon_sorr
Arkadaşlarının Keremi yalnız bırakmayışı da çok güzeldi.

Rüya: Kerem bizi içeri almicak mısın hayatım?
Kopil: Hayatısııı:img-hyste:img-hyste

Ürperinin partiyi basması da süperdi ya hele orteganın verdiği cevap ve o takındığı tavır:img-hyste
Ürperi: Yavrum siz embesil misiniz oturmaya mı geldiniz buraya?:img-hyste

Balık kaçırma olayına da koptum : D
''Balık ekmek sevenler örgütü'':img-hyste

Kopil: Hocam bu kılçıklar sizin balıklarınkine benzemiyor daha önce çekilmiş röntgenlerle karşılaştırın derim. :img-hyste:img-hyste

Aslı Enver =)

http://img813.imageshack.us/img813/5818/unled3tq.png (http://imageshack.us/photo/my-images/813/unled3tq.png/)

nehir_ertan
24-06-11, 18:55
gamze ve sedatın arasına didem girecek ama orda da hataısnı telafi edecek asıl 3.sezondan korkun siz gamze-sedat bi sezon boyunca ayrı kalacaklar orda da törpü girecek ve olay başka başka boyutlara gelecek ben iice sinir olcam

ben biliyorum zaten 3. sezon neler olacağını..:img-wink:
Yeliz aralarına girmeyecek ki.. sadece bir yanlış anlaşılma olacak..
yeliz atılganı kıskandırmak için sedatla bir oyun oynayacak..
gamze de bunu yanlış anlayacak..
ama bunun sonrasında sedat gamzeyi takmaz havalarına girecek ve gamze bundan sonra berkle nişanlanacak.
hatta yunanlı öğrenciler falan geliyordu sedat gamzeye olayın gerçeğini anlatmak yerine Katerina denen kızla geziyordu..
hatta Gamze de demişti:
'' tamam Yeliz arkadaşın da peki Katerina kim ? elin kızlarıyla gezeceğine benimle barışmayı deneseydin diye '',bunun gibi birşey demişti.
sonra ipler kopuyordu zaten..
gamze nişanlandıktan sonra pişman oluyordu Sedat.
ondan önce önemsemiyor gibi davranıyordu ama Gamze'yi..

pelin_manyaqı
24-06-11, 18:58
Bişi dicem hayat bilgisiyle ilgili bir grup yok sanırsam bir grup açsak fena olmaz mı dizinin bu kadar seveni varken son bölümde afetin vedası çok kötüydü ya amilin şarkı söylemesi daha sonra kerem'in afet'e sarılması kerelerin evinde parti verilmesi diğerlerinin de kerem'in yanında olması süperdi.:img-in_lo

nehir_ertan
24-06-11, 19:03
Bişi dicem hayat bilgisiyle ilgili bir grup yok sanırsam bir grup açsak fena olmaz mı dizinin bu kadar seveni varken son bölümde afetin vedası çok kötüydü ya amilin şarkı söylemesi daha sonra kerem'in afet'e sarılması kerelerin evinde parti verilmesi diğerlerinin de kerem'in yanında olması süperdi.:img-in_lo

güzel fikir bence..
benim grup hakkın doldu..
grup açabilecek arkadaşlar varsa açarsa çok seviniriz..:img-wink:
hatta şöyle aile imzası falan da yapılsa süper olur..
yetenekli arkadaşlardan bekliyoruz..:img-wink:
**
bir de birşey soracağım..
Ortega bir ara zengin bir kadınla kendisinden yaşça büyük bir kadınla yakınlaşıyordu..
para falan kazanıyordu hatta.
okuldakilerle arası falan bozulmuştu..
o kadını Ebru Destan mı oynuyordu ? hatırlayan var mı ?

Ayse (92)
24-06-11, 19:06
güzel fikir bence..
benim grup hakkın doldu..
grup açabilecek arkadaşlar varsa açarsa çok seviniriz..:img-wink:
hatta şöyle aile imzası falan da yapılsa süper olur..
yetenekli arkadaşlardan bekliyoruz..:img-wink:
**
bir de birşey soracağım..
Ortega bir ara zengin bir kadınla kendisinden yaşça büyük bir kadınla yakınlaşıyordu..
para falan kazanıyordu hatta.
okuldakilerle arası falan bozulmuştu..
o kadını Ebru Destan mı oynuyordu ? hatırlayan var mı ?

Evet, Ebru Destan oynuyordu. Ortega'nın ondan ayrılma sahnesi de efsanedir yani. :img-hyste

Bu arada grup fikri çok güzel, açabilen arkadaşlar bi ilgilenirse çok güzel olur. :)

aycn
24-06-11, 19:13
ben biliyorum zaten 3. sezon neler olacağını..:img-wink:
Yeliz aralarına girmeyecek ki.. sadece bir yanlış anlaşılma olacak..
yeliz atılganı kıskandırmak için sedatla bir oyun oynayacak..
gamze de bunu yanlış anlayacak..
ama bunun sonrasında sedat gamzeyi takmaz havalarına girecek ve gamze bundan sonra berkle nişanlanacak.
hatta yunanlı öğrenciler falan geliyordu sedat gamzeye olayın gerçeğini anlatmak yerine Katerina denen kızla geziyordu..
hatta Gamze de demişti:
'' tamam Yeliz arkadaşın da peki Katerina kim ? elin kızlarıyla gezeceğine benimle barışmayı deneseydin diye '',bunun gibi birşey demişti.
sonra ipler kopuyordu zaten..
gamze nişanlandıktan sonra pişman oluyordu Sedat.
ondan önce önemsemiyor gibi davranıyordu ama Gamze'yi..

sende haklısın ama deidm ya sonradan gamze neyin ne oldugunu anlamıştı sedatın onu hep sevdiğini de görüyordu ama inadına berk dedi ve bence sedatı hakedecek hiçbişey yapmadı sedatta ayrıldıklarında şunu demişti sen beni tanıyamadın mı? sonradan berkin kardeşi özge gelcek sedata aşık olcak falan ben o kızla sedat olsaydı dah amutlu olurdum tıpkı kerem ve hazlaın olması gibi yani o kadar uzun ayrılıktan sonra nikahta kaçmalarının da bi anlamı yoktu orda da gamze sedatı beklemden kaçmalıydı nikahtan sedata gtmelydi ama gene sedat ayagına geldi

Sinem90
24-06-11, 19:14
Hayat Bilgisi'nin grubu çok önceden beri var zaten. Buradan katılabilirsiniz. :img-wink:

http://www.dizifilm.com/forum/group.php?groupid=1778

dilara-1905
24-06-11, 19:44
Hayat bilgisi pazartesiden itibaren, 16.00 ve 19.15de yayınlanacakmış Fox reytinglerin farkında sanırım..:icon_whis

Yeniden başlatmayı bile düşünebilirlermiş gibi geliyor bana bu hareketten sonra:icon_whis

çhulsuz_peri
24-06-11, 22:19
Merhaba Arkadaşlar (:
Afet'in Amil Bey'in odasından çıkarken Amil' Bey'e yaptığı o ''baybay'' gibisinden hareketin sahnesi var mı elinizde ?
Çok acil :)

ipekada
25-06-11, 00:32
en sevdiğim sezonu 3.sezondu.
gamze-sedat aşkının sıkı takipçisiydim.o sezon güzel bir aşk hikayesi işlediler.heleki gamze berkle evelnirken olanlar hala gözlerimin önünde:img-in_lo.
bide bir sahne daha vardı.sedat ve diğerleri kafede oturuyorlarken berk ve gamze yanlarına geliyor sedat kalkkıp gidiyor peşindende kopil...orda kopille yaptığı konuşma beni çok etkilemişti.:img-in_lo
''seviyorum be abi!çok seviyorum...:img-in_lounutamıyorum ki:img-in_lo''
paşhan'ın ses tonlaması müthişti...:img-in_lo

nukhetkolik
25-06-11, 00:38
Merhaba Arkadaşlar (:
Afet'in Amil Bey'in odasından çıkarken Amil' Bey'e yaptığı o ''baybay'' gibisinden hareketin sahnesi var mı elinizde ?
Çok acil :)
o sahneden gif yapmayi filan mi dusunuyorsun acabaa?:) ben sahsen cok isterim,cok sevinirimm :)

Bir ara Bahari da alistirmisti ya o harekete:D cok guluyordum o sahnelerinde

(ESRA)
25-06-11, 00:44
Bugünkü bölüm yine harikaydı.Hüzünlüydü.
Didem pişman olup itiraf etti ama Amil bu,tık yok adamda.:whistle2
Kerem'e herkesin destek oluşunu izlemek çok keyifliydi.:img-in_lo:img-in_loBayılıyorum HB dostluğuna.
+++
Dünkü bölüm müydü yoksa çarşambaki miydi hatırlayamadım ama Ürperi kaza geçirdiğinde Rüya ''Ürperi abla,sen gelmeseydin ben o yoldan geçmeyecektim ki.'' dedi.Ürperi ise ''İşte!Tipik bir nankörlük örneği.'' demez mi?:img-hyste:img-hyste
Ay,çok güldüm ya.:img-hyste:img-hyste

çhulsuz_peri
25-06-11, 11:03
o sahneden gif yapmayi filan mi dusunuyorsun acabaa?:) ben sahsen cok isterim,cok sevinirimm :)

Bir ara Bahari da alistirmisti ya o harekete:D cok guluyordum o sahnelerinde

Videoyu bulursam yapmayı düşünüyorum...
Aynen ya kadın zaten idolüm :img-hyste

.humyRa.
25-06-11, 12:31
Hazal kaçıncı bölümde dahil oluyor peki diziye bileniniz var mı :D

nehir_ertan
25-06-11, 12:38
hazal'a daha çok var..
sanırım 80. bölümlerde falan geliyordu..

cakocakmak11
25-06-11, 13:58
Arkadaşlar Hani 4'lü(Kopil,Pikaçu,Ortega,Arif) Birlikte Küçük Bi Ev Tutuyorlardı Sobadan Zehirleniyorlardı Falan O Kaçıncı Bölümdü Acaba ? Birde Afet Öğretmenin Arabasını Kaçırıp İçmeye Gidiyorlardı Meyve Suyu İçip Sarhoş Olduklarını Sanıyorlardı Hani O Kaçıncı Bölümdü ?

{Nicolé
25-06-11, 14:49
Hayat Bilgisinin tekrar başlaması gibi bir durum sözlünüzü olmadıgı için eski bölümleri tekrar göstermeleri cok hoşuma gitti.bilgisayarıma geçince calışma yapıp ekleyeceğim emeklere saglık şimdilik.

cakocakmak11
25-06-11, 17:31
Arkadaşlar Biri Bana Şu 4'Lünün Birlikte Eve Çıktığı Bölümün Kaçıncı Bölüm Olduğunu Söyleyebilir Mi Lütfen Hani Okuldaki Amil'in Koltuğunu Falan Alıyorlar Eve Sonra Sobadan Zehirleniyorlardı Falan Kaçıncı Bölümdü O

nukhetkolik
25-06-11, 17:49
arkadaslar calismalariniz bir harikaaa:img-in_lo hepsi mukemmelll:) ellerinize saglik
Gunleri sayiyorum artik yaaa:D son 5 gun sonra bende izleyebilicem HByi:happy0064

dilara-1905
25-06-11, 18:12
Kopil'in Bahar aşkı. :icon_sorr

http://img862.imageshack.us/img862/7844/unled1pf.png (http://img862.imageshack.us/i/unled1pf.png/) http://img196.imageshack.us/img196/263/unled2uu.png (http://img196.imageshack.us/i/unled2uu.png/)

Busesra
25-06-11, 18:52
Lütfen Gamze girmesin araya Kerem & Rüya mutlu işte :D
Bu arada finalde hatırladığım kadarıyla Kerem'in Afet'in oğlu olduğu ortaya çıkıyodu. Dizi Tarihlerine baktım da 2003-2006 maaşallah yani 5 yıl geçmiş.
bu arada Kopil'e hastayım çok komik :D

dilara-1905
25-06-11, 19:43
barçın fotolar için tekrar çok teşekkürler : )

http://img696.imageshack.us/img696/1536/unled1copyp.png (http://img696.imageshack.us/i/unled1copyp.png/)

esmer_-ezel
25-06-11, 20:56
Lütfen Gamze girmesin araya Kerem & Rüya mutlu işte :D
Bu arada finalde hatırladığım kadarıyla Kerem'in Afet'in oğlu olduğu ortaya çıkıyodu. Dizi Tarihlerine baktım da 2003-2006 maaşallah yani 5 yıl geçmiş.
bu arada Kopil'e hastayım çok komik :D
gamze araya gırmıyor ortegabarbıe oluyor kerem ıle ruya başka sebepten ayrılıyor:img-wink:
ayrıca kerem afetın oğlu değil kardeşı :img-wink:o sahne bır resımın getırdığı yanlış anlamadan ıbaret bu dızının fınalınde afet başka okula tahın oluyor:img-wink:

aycn
25-06-11, 21:09
ben gamze ve sedatın efsane aşk olduguna inanmıyorum o 3.sezonki ayrılıkları olmasaydı inanablrdm ama gamze onu hakedeek hiçbişey yapmadı sedta inat yapar gibi yılbaşında berki getirmesi sedat gamzenn nişanına kadar gitti ama gamze umursamadı gitti nişanlandı sonra o cafe sedatın oldugu yere berki getirmesi bi de sedatı tanıyamamaıs var tabi berke inanması o kadar şeyden sonrada düğünden kaçmalarının bir anlamı yoktu belki gamze nikah masasına oturmadan gtseydi sedata hadi neyse bence en güzel ve temiz aşk rüya ve keremdi bu dizide bittiğine çok üzülmüştüm

dilara-1905
25-06-11, 21:25
Kerem ve Rüya'yı da seviyordum ama Hazal ve Kerem de güzeldi, daha önce de dendiği gibi, bu dizide çift ayıramıyorum ben hepsini izledim keyifle önce Rüya&Kerem sonra Hazal&Kerem : )

:love01:
http://img855.imageshack.us/img855/1535/12copyg.png (http://img855.imageshack.us/i/12copyg.png/)

begüş_95
25-06-11, 21:32
Ben ne yalan söliymm Rüyayı pek sevmiodm bna çok itici gelioduu..
Ama Hazal & Kerem çok tatlıydııı:img-in_lo:img-in_lo Snra Kerem Hazaldan ayrıldı Melisa diye evlerine piyano çalmaya geln afetin öğrencisine aşık oldu:img-in_lo

qizemmm
25-06-11, 22:54
http://i54.tinypic.com/ndx66b.jpg

http://i53.tinypic.com/2iiwm8l.jpg :img-blush

aycn
25-06-11, 22:58
Ben ne yalan söliymm Rüyayı pek sevmiodm bna çok itici gelioduu..
Ama Hazal & Kerem çok tatlıydııı:img-in_lo:img-in_lo Snra Kerem Hazaldan ayrıldı Melisa diye evlerine piyano çalmaya geln afetin öğrencisine aşık oldu:img-in_lo
kerem zaten bi garipti ilk sezon okulda gamze evde rüya diyodu sonra rüyayla oldu gerci rüyada ondan ayrılmak isterken çokta haksız deildi hatırlıyorum yunanlı kızlar yüzündendi kerem ona yalan söleyp kızlarla vakit gecryodu sonra rüynın gönlünü almak içnmi hediye veriyodu rüyaya ama rüyanınkyle o yunanlı kızın hediyesi karışıyodu ondan sonra rüya artık dost kalalım yapamıyoruz demişti ve bitmişti ben üzülmüştüm çnkü bunlarınki gercek aşk gibiydi ama keremin hazalla olması hadi hazlaı gectm daha hazal gittikten sonra onu beklemeden melisaya aşık olması çok saçmaydı yani kerem bence aşk adamı deildi sedat ve gamzede öleydi didem olayından sonra özellklede ama o olayda herşey çift taraflıydı orda sedatta acı cekyodu sedat kadar gamzede cekiyodu ve barışmışlardı ama törpü katerina ve en sonundada berkte ipler koptu hem sacma olan bişey var daha iki üç gün takıldıgın bryle nası oluyoda daha lisedeyken evlenme kararı verip nişanlanyosun bu dizideki tek aşk adamı sedattı harbiden sevdi gamzeyi ve onun için herşeyi yaptı hatta o kza gecrdi die bursaspordaki anlaşmasını bile fes etti eger etmeseydi sedatta zengin olablrdi ama gamze onu hiçbi zaman haketmedi sedtaı gercekten hakeden kişi bence özgeydi ama napalım artık sebartı böle yazılmış bu brazda senarstn hatası

begüş_95
26-06-11, 00:01
kerem zaten bi garipti ilk sezon okulda gamze evde rüya diyodu sonra rüyayla oldu gerci rüyada ondan ayrılmak isterken çokta haksız deildi hatırlıyorum yunanlı kızlar yüzündendi kerem ona yalan söleyp kızlarla vakit gecryodu sonra rüynın gönlünü almak içnmi hediye veriyodu rüyaya ama rüyanınkyle o yunanlı kızın hediyesi karışıyodu ondan sonra rüya artık dost kalalım yapamıyoruz demişti ve bitmişti ben üzülmüştüm çnkü bunlarınki gercek aşk gibiydi ama keremin hazalla olması hadi hazlaı gectm daha hazal gittikten sonra onu beklemeden melisaya aşık olması çok saçmaydı yani kerem bence aşk adamı deildi sedat ve gamzede öleydi didem olayından sonra özellklede ama o olayda herşey çift taraflıydı orda sedatta acı cekyodu sedat kadar gamzede cekiyodu ve barışmışlardı ama törpü katerina ve en sonundada berkte ipler koptu hem sacma olan bişey var daha iki üç gün takıldıgın bryle nası oluyoda daha lisedeyken evlenme kararı verip nişanlanyosun bu dizideki tek aşk adamı sedattı harbiden sevdi gamzeyi ve onun için herşeyi yaptı hatta o kza gecrdi die bursaspordaki anlaşmasını bile fes etti eger etmeseydi sedatta zengin olablrdi ama gamze onu hiçbi zaman haketmedi sedtaı gercekten hakeden kişi bence özgeydi ama napalım artık sebartı böle yazılmış bu brazda senarstn hatası

Evet kKerem e bnde çok gıcık oluodm o konuda bi rüyaa bi barbi,snra rüyayla olduu ama bnce onlarınki gerçek aşk değildii...
Bnce Hazallayken Melisayı bulması gayet doğal çnkü ne aradı ne sordu Kerem ulaşamıoduu.Ama Hazalın önceki gidişinde konuşuolardı araşıolardıı ama sonrdan Hazalda ipler koptu ne ardı ne sorduu Hazal yüzünden çok acı çekti bncee...
Ben en çok Kerem & Hazalı seviordm vallaaa ama saçma bi sebepten bitti

true_love
26-06-11, 01:15
Hazal kaçıncı bölümde dahil oluyor peki diziye bileniniz var mı :D
88.bölümde dahil oluyodu :)

HeRMioNeKaiBa
26-06-11, 13:37
ortega&sedat
http://img848.imageshack.us/img848/1175/haytbilgscopy.png

kalemera
26-06-11, 13:49
Şu an hangi bölümler bilmiyorum ama Mehmet geldiğinde birinin gizli bir aşkı ortaya çıkacak aslında benim görmek istediğim bi ikiliydi

o şakalaşmların arkasında ''öpiyim mi?'' :img-hyste laflarının arasında gizli bir aşk yatıyordu Koplin Törpüye olan aşkı ortaya çıktı Mehmet gelince kopil feci şekilde Mehmeti kıskandı

Yılbaşında dans ederkenki diyologlarını hala hatırlıyorum

Yeliz:Bana kardeş gibi değilde erkek gibi bak nasılım ben
Kopil:Güzelsin işte ...:icon_sorr

ve o yılbaşına baya mutsuz girmişti ...bütün akşam oturdu koltuğa yeliz ve mehmete bakmıştı
--------------
Daha sonra araya rahmeli bahar hoca girdi sonra 3.sezon oldu ki kesinlikle favorim atılgan ve yeliz favori çiftimdi onların kavgalarına hayrandım :img-hyste
Rüya ve Keremde diğer favori çiftimdi :img-wink:

tugcekucukali
26-06-11, 14:09
ewt yelizin ilk sevgilisi mehmetti daha sonra atılgan oldu
yaa arkadaşlar bana mehmetin resimlerini ve gerçek ismini bulabilirmisiniz

.humyRa.
26-06-11, 15:39
Dizi haftasonu da oynuyor mu ben mi görmedim ?

$ule
26-06-11, 15:57
Şu an hangi bölümler bilmiyorum ama Mehmet geldiğinde birinin gizli bir aşkı ortaya çıkacak aslında benim görmek istediğim bi ikiliydi

o şakalaşmların arkasında ''öpiyim mi?'' :img-hyste laflarının arasında gizli bir aşk yatıyordu Koplin Törpüye olan aşkı ortaya çıktı Mehmet gelince kopil feci şekilde Mehmeti kıskandı

Yılbaşında dans ederkenki diyologlarını hala hatırlıyorum

Yeliz:Bana kardeş gibi değilde erkek gibi bak nasılım ben
Kopil:Güzelsin işte ...:icon_sorr

ve o yılbaşına baya mutsuz girmişti ...bütün akşam oturdu koltuğa yeliz ve mehmete bakmıştı
--------------
Daha sonra araya rahmeli bahar hoca girdi sonra 3.sezon oldu ki kesinlikle favorim atılgan ve yeliz favori çiftimdi onların kavgalarına hayrandım :img-hyste
Rüya ve Keremde diğer favori çiftimdi :img-wink:

doğru söylüyorsun şimdi hatırladım kopil nasılda üzülmüştü canım ya .:img-in_lo çok şaşırmıştım kopil üzülünce ben öylesine takılıyor sanıyordum törpüye ama aşıkmış:icon_whis benim bütün dizi boyunca öğrencilerden en favori karakterlerimdir törpü, yeliz, bide kerem. kerem hazaal çifti en sevdiğim aşktı:img-in_lo

Z€hRaa
26-06-11, 16:07
Ben Mehmet'i unutmuşum ya olamaz :img-hyste Kim oynuyordu acaba ?
Ne zaman geliyordu diziye acaba bilen var mı ?

Ben de geçen 3. sezona göz attım,çömezler falan vardı.
Eskisi gibi olmasa da onlar ayrı bir hava katmıştı sınıfa.
Şu Arif'in sevdiği kız falan concon :img-hyste
Güzeldi.

dilara-1905
26-06-11, 16:24
Benden birkaç çalışma .. : )

http://img98.imageshack.us/img98/2502/unled1nep.png (http://imageshack.us/photo/my-images/98/unled1nep.png/) http://img217.imageshack.us/img217/9976/unled2ni.png (http://imageshack.us/photo/my-images/217/unled2ni.png/)

http://img862.imageshack.us/img862/8018/unled3sw.png (http://imageshack.us/photo/my-images/862/unled3sw.png/) http://img848.imageshack.us/img848/9356/unled6m.png (http://imageshack.us/photo/my-images/848/unled6m.png/)

http://img845.imageshack.us/img845/7871/unled4hq.png (http://imageshack.us/photo/my-images/845/unled4hq.png/)

(ESRA)
26-06-11, 21:01
barçın canım,ben de senin gibi Hayat Bilgisi'ni ilk izlediğim zamanlarda Gamze&Kerem'ciydim.Sonra işler değişince ben de Rüya&Kerem'ci oldum.Ama gerçekten de Kerem&Gamze de yakışıyordu.
+Resimler için teşekkürler.

aycn
27-06-11, 09:45
bence gamze-kerem yakışmıyordu zaten öle olsaydı senarist rüya-kerem yerne gamze-kerem yapardı çnkü çok atışıyolardı ve büyük aşklarda nefretle başlar ama sonra baktı sedatla daha çok yakışıyo o yzden sedatla yaptı keremede rüya daha çok yakışıyodu

{Nicolé
27-06-11, 10:28
Dizimiz başladı. Arif :img-in_lo cok komik cocuk ya. Kerem ve Gamze gayet yakışıyor bence. Rüya karakterini pek sevmiyorum. Gamzeyi cok seviyorum diyemem ama severim.

ArifKerem barıştı cok mutluyum. Gamze ile bakismalaar? Cok duygusal. Suzuuk? Kıyamadim. Yazık ya. "Suzmesiz sınıf olur mu?" hayır olmaz ki. Neyse, ben giderim kavgasına koptum. Gitsinler bakaliim nasılsa yüzde sekseni sırf Gamzeye gidiyor...

Sevda Hanımı sevmiyorum. Artii gicik olmalardayim bu aralar. Afet Hoca kecii olabilir ama yine de harika bir kadiin.

Gamze "ben hayatimda çalışmadım ki" deyince boyle bir garip oldum. Gamzenin hayatında kaç manyak var? Bu arada Gamzenin Kerem ile ilgili söyledikleri cok dokundu bana.

Bölüm citlatmalarim devam edecektiir.

{Nicolé
27-06-11, 13:47
Bölüm yine superdi. Gerçi sıkıcı bölüm yok HBde.
Diziyi keske iki yayin kuşağında verseler.
Ornegin saat 10 ve saat 16 gibi... Doyamiyorum da izlemeye.

~Sinem~
27-06-11, 15:06
Hayat Bilgisi bitti biteli ben hala Kerem'in sevgili sayısını çözememişimdir.Sahi,şimdiye kadar kimlerle çıktı bu Pikaçu.:whistle2

Ama yanına en çok yakıştırdığım bir ''Hazal''(umarım doğru hatırlamışımdır)
olmuştur.
''Ruya'' ilede fena değillerdi.:865323

{Nicolé
27-06-11, 15:46
Hayat Bilgisi bitti biteli ben hala Kerem'in sevgili sayısını çözememişimdir.Sahi,şimdiye kadar kimlerle çıktı bu Pikaçu.:whistle2

Ama yanına en çok yakıştırdığım bir ''Hazal''(umarım doğru hatırlamışımdır)
olmuştur.
''Ruya'' ilede fena değillerdi.:865323

Valla şimdi Pikacu için tam bir sayı vermek mümkün degil
Ama birkaç hatırladığım askını soyliyim:
Hazal. Bence cok yakisiyolardi.
Rüya. Pek sevmem kendilerini :img-beee: Keremime de yakismiyodu bence.
Gamze. Ki bu iliski tam olarak var miydi yok muydu bilmiyoruz. Gamze iddia için tavlamisti ilk basta.
Aralarda bayağı oldu aslında. Cogu kişiyle birlikte sürüklendikleri oldu.
Mesela Didem. Didemdi dımı?
Bir de internette Melisa diye bir şahıs ile gördüm ama.
Yani şimdi Pikacu ile alakalı konuşurken olmaz olmaz.

~Sinem~
27-06-11, 15:54
Valla şimdi Pikacu için tam bir sayı vermek mümkün degil
Ama birkaç hatırladığım askını soyliyim:
Hazal. Bence cok yakisiyolardi.
Rüya. Pek sevmezsin kendilerini :img-beee: Keremime de yakismiyodu bence.
Gamze. Ki bu iliski tam olarak var miydi yok muydu bilmiyoruz. Gamze iddia için tavlamisti ilk basta.
Aralarda bayağı oldu aslında. Cogu kişiyle birlikte sürüklendikleri oldu.
Mesela Didem. Didemdi dımı?
Bir de internette Melisa diye bir şahıs ile gördüm ama.
Yani şimdi Pikacu ile alakalı konuşurken olmaz olmaz.

Evet,kesin bir tahmin olarak bakmazsak bunlardır sanırım.Aralarında gerçekten aşık olduğu '' Hazal''dı bana göre.Çokta yakışıyorlardı.

Pikaçu'nun aşk hayatı bayağı karmaşıktı gerçektende.:865323

{Nicolé
27-06-11, 16:29
Evet,kesin bir tahmin olarak bakmazsak bunlardır sanırım.Aralarında gerçekten aşık olduğu '' Hazal''dı bana göre.Çokta yakışıyorlardı.

Pikaçu'nun aşk hayatı bayağı karmaşıktı gerçektende.:865323

Hazalla cok yakisiyorlard evet ama zaten cok başka bir şeydi.
Yaşadıkları iliski cok baskaydi.
Ne Gamze gibi iki günlük,
Ne Rüya gibi bunaltıcı ilişki oldu HK iliskisi.
Bu lar benim fikirlerimdir tabi.
Pikacunun evet ya ne karisik askları oldu öyle...
Mesela benim için o dizide en yakışıklı bir aralar Ortegaydi.
Sonra değişmeye başladı biraz Kereme dondu falan orası cok karisiktir da :icon_whis
Ama Orteganin hatırladığım az sevgilisi olmuştur.
Yani tabi tüm sınıf sürüklendiklerini tenzih ederim.
Pikacu cok yere bakan yürek yakan iste :img-in_lo
Hatırlarsanız bugünkü bölümde de vardı..
Kikirik de Pikacuya abayi yakmıştı.

$ule
27-06-11, 16:49
ben biliyorum onun bütün aşklarını dizi ilk başladığında reyhan diye ağlıyordu nereden geldilerse oradan bir kızdı. sonra kerem rüya yı gördü . ona vuruldu:icon_whis araya bir de gamze girdi bir ara ki keremin gamzeyi sevdiğini sanmıyorum çünkü sadece okulda düşünüyordu gamzeyi. daha sonra yani 3. sezonda hazal geldi:img-in_lo:img-in_lo en güzeliiydi bence oda üni için gidince 4. sezonda afet hocanın yeni öğrencilerinden melisa piyano çalmak için keremlerin evine gelip giderken ayarlamıştı onu.:img-hyste:img-hyste
ama ben melisayıda çok seviyordum.

~Sinem~
27-06-11, 16:53
ben biliyorum onun bütün aşklarını dizi ilk başladığında reyhan diye ağlıyordu nereden geldilerse oradan bir kızdı. sonra kerem rüya yı gördü . ona vuruldu:icon_whis araya bir de gamze girdi bir ara ki keremin gamzeyi sevdiğini sanmıyorum çünkü sadece okulda düşünüyordu gamzeyi. daha sonra yani 3. sezonda hazal geldi:img-in_lo:img-in_lo en güzeliiydi bence oda üni için gidince 4. sezonda afet hocanın yeni öğrencilerinden melisa piyano çalmak için keremlerin evine gelip giderken ayarlamıştı onu.:img-hyste:img-hyste
ama ben melisayıda çok seviyordum.

Evet,sanırım tam olarak bu kadardı.
İçlerinde benim çift olarak gördüğüm sadece Hazal / Kerem olmuştur.
Melisa,hatırladım onuda bende severdim ama o karakteri kim oynuyordu hatılıyamıyorum.:icon_sorr

Sonra değişmeye başladı biraz Kereme dondu falan orası cok karisiktir da :icon_whis

Aynen benim içinde öyle.
Bana göre sınıfın en yakışıklı ve en gözdesi hep Ortega olmuştur.
Son tahlilde :img-hyste
Ama diğerlerinide hiç ayırt etmem sınıftakilerin hepsinin ayrı yeri vardı.
Evet Kikirikte vardı tabi ya.:865323

qizemmm
27-06-11, 16:57
Kerem sadece Hazal'ı sevmişti zaten. Gerçek aşk olarak.
Nerden anlaşıldığını söyliyeyim, Hazal için hayatını feda ediyordu az kalsın. Onun için silahın önüne atladı vuruldu. :img-eat:

Rüya çok uyuz bu arada. Acayip kıskanç bir şeydi. :D

~Sinem~
27-06-11, 17:02
Kerem sadece Hazal'ı sevmişti zaten. Gerçek aşk olarak.
Nerden anlaşıldığını söyliyeyim, Hazal için hayatını feda ediyordu az kalsın. Onun için silahın önüne atladı vuruldu. :img-eat:

Rüya çok uyuz bu arada. Acayip kıskanç bir şeydi. :D

''Ruya''nın kısa,sarı saçlı liseye başlamadan önceki hallerini hiç sevmiyodum.Pek bir içine kapanık,pek ..
aklımada bir tabir gelmiyo ki
sevmiyodum bende işte :img-hyste

En son halini seviyorum ama.

qizemmm
27-06-11, 17:06
''Ruya''nın kısa,sarı saçlı liseye başlamadan önceki hallerini hiç sevmiyodum.Pek bir içine kapanık,pek ..
aklımada bir tabir gelmiyo ki
sevmiyodum bende işte :img-hyste

En son halini seviyorum ama.

Bırak yaa :img-hyste
Güzel kız iyi kız da, Kerem'leyken bayık bi kız. İzliyor musun şuan da panpirik? ( :icon_whis )
Kikirik Yeliz'e lafı koydu şimci. Didoş'umu dışlamayın oğlum. :D

~Sinem~
27-06-11, 17:09
Bırak yaa :img-hyste
Güzel kız iyi kız da, Kerem'leyken bayık bi kız. İzliyor musun şuan da panpirik? ( :icon_whis )
Kikirik Yeliz'e lafı koydu şimci. Didoş'umu dışlamayın oğlum. :D

Onda doğrusun panpirik ( sevmedim ama neyse :icon_whis)
Hem Kerem zaten Ruya'yı sevmiyordu diğerleri gibi ( Hazal dışında)
Rüya karakterini sevmez değildim ama beni kendine çeken bir karakteride yoktu açıkcası.:whistle2

Evet izliyorum.Kikirik'te laf yapıştırmasını biliyor ha.:img-hyste
Didem'i hiç sevmedim.:865323

{Nicolé
27-06-11, 17:13
Aynen benim içinde öyle.
Bana göre sınıfın en yakışıklı ve en gözdesi hep Ortega olmuştur.
Son tahlilde :img-hyste
Ama diğerlerinide hiç ayırt etmem sınıftakilerin hepsinin ayrı yeri vardı.
Evet Kikirikte vardı tabi ya.:865323[/QUOTE]

Ortegayi okul üniforması dısında başka bir kıyafetle görünce bir garip oluyordum son tahlilde :img-hyste
Yine de ben bir aralar Kereme de cok yakışıklı diye bakıyordum.
Hala cok değişmedi de.
Ortega da bir şey olsa icimin titredigidir yani.
Ortega bir tek Gamzeye, Kerem de bir tek Hazala yakışır.
Ben Aslı Enver ve Kerem Kupaci çiftini de yakıştırırım.
Bazen Torpu ve Ortegayi da yakıştırıyorum.
Ama tabi TorpuKopil en yakışan ve en asıl cifttir :img-hyste
Kerem Ruya ile iken benim Rüyayı boğasim geliyor.
Ruya yapiskandi bence.

qizemmm
27-06-11, 17:15
Onda doğrusun panpirik ( sevmedim ama neyse :icon_whis)
Hem Kerem zaten Ruya'yı sevmiyordu diğerleri gibi ( Hazal dışında)
Rüya karakterini sevmez değildim ama beni kendine çeken bir karakteride yoktu açıkcası.:whistle2

Evet izliyorum.Kikirik'te laf yapıştırmasını biliyor ha.:img-hyste
Didem'i hiç sevmedim.:865323

Kerem Ruuya'yı sevmiyordu aynen panpirik ( kullandıkça benimde sinirime dokunmaya basladı sanki bu söz, neysem. :D ) zaten yanına gittiğinde öpmek istiyordu hep, bizim dediğimiz gibi güzelliğine aşık olmuş Keroş onun, sonra da rahatlıkla Hazal'ı sevdi. :img-blush
O kadar da kötü değil Ruya ama dikkat çekici de değil.

Niye sevmiyorsun Didem'i ya sev. :865323 Çok tatlı kız. :D

{Nicolé
27-06-11, 17:19
Su anda izlemekteyim.
Didem fanlari ve su anda gördüğüm kadarıyla onu seven qizemmm kusuruma bakmasın
Ama keske Didemi kimse kurtarmasaydı.
Şimdi ben kilitleniyorum, bölüm sonunda yorumumu yapacagı

~Sinem~
27-06-11, 17:19
Kerem Ruuya'yı sevmiyordu aynen panpirik ( kullandıkça benimde sinirime dokunmaya basladı sanki bu söz, neysem. :D ) zaten yanına gittiğinde öpmek istiyordu hep, bizim dediğimiz gibi güzelliğine aşık olmuş Keroş onun, sonra da rahatlıkla Hazal'ı sevdi. :img-blush
O kadar da kötü değil Ruya ama dikkat çekici de değil.

Niye sevmiyorsun Didem'i ya sev. :865323 Çok tatlı kız. :D

Aynen öyle. ( kullanmıyalım o zaman :whistle2)
Biran önce Hazal'lı bölümler gelsede izlesek.
Benim çiftim her daim HazalKerem olmuştur Kerem açısında.Bir de Melisa vardı ama onun yüzünü hatırlıyamıyorum.Galiba onuda seviyordum.:img-hyste

Evet,bencede.

Afet Hocaya yanlış yaptı o ''en haksızından'' :img-hyste
Neyse,herkes 1 şansı daha hakeder sonuçta.
Bir kötülüğü yoktı kızcağazın.

Bu arada ne zaman gidiyodu bu Didem.:whistle2

qizemmm
27-06-11, 17:37
Aynen öyle. ( kullanmıyalım o zaman :whistle2)
Biran önce Hazal'lı bölümler gelsede izlesek.
Benim çiftim her daim HazalKerem olmuştur Kerem açısında.Bir de Melisa vardı ama onun yüzünü hatırlıyamıyorum.Galiba onuda seviyordum.:img-hyste

Evet,bencede.

Afet Hocaya yanlış yaptı o ''en haksızından'' :img-hyste
Neyse,herkes 1 şansı daha hakeder sonuçta.
Bir kötülüğü yoktı kızcağazın.

Bu arada ne zaman gidiyodu bu Didem.:whistle2

( Tamam kullanmayalım. Başka bişi bul. :D )Melisa diye birini bende hatırladım şimdi ama yüzünü hatırlayamıyorum bende. Nasıl biriydi acaba.
Bi arkadaş yazmış 88. bölümde geliyormuş Hazal, o zamana kadar öhhhööö çok var. :icon_sorr

Herkes hata yapar, önemli olan hatanı kabullenip özür dilemesini ve hatadan geri dönmesini bilmektir. :img-blush :D
Aklıma bir sahne geldi, dün izliyordum da netten. Yeliz ve Gamze'nin arkasından Sedat ve Ali "öpiyimmi" demişlerdi onlarda "öpme" demişti Didem'de arkadan "öpiyimmi" demişti Sedat'a Ali'ye onlarda "öp" diye üstüne çullanmışlardı kızın. :img-hyste
Didem 2. sezon gidiyor.

{Nicolé yok canım ne kusuru, sevmek zorunda değilsin tabi. :whistle2

~Sinem~
27-06-11, 17:45
( Tamam kullanmayalım. Başka bişi bul. :D )Melisa diye birini bende hatırladım şimdi ama yüzünü hatırlayamıyorum bende. Nasıl biriydi acaba.
Bi arkadaş yazmış 88. bölümde geliyormuş Hazal, o zamana kadar öhhhööö çok var. :icon_sorr

Herkes hata yapar, önemli olan hatanı kabullenip özür dilemesini ve hatadan geri dönmesini bilmektir. :img-blush :D
Aklıma bir sahne geldi, dün izliyordum da netten. Yeliz ve Gamze'nin arkasından Sedat ve Ali "öpiyimmi" demişlerdi onlarda "öpme" demişti Didem'de arkadan "öpiyimmi" demişti Sedat'a Ali'ye onlarda "öp" diye üstüne çullanmışlardı kızın. :img-hyste
Didem 2. sezon gidiyor.

{Nicolé yok canım ne kusuru, sevmek zorunda değilsin tabi. :whistle2

(Buluruz sorun değil :whistle2)
Bende öyle,o bölümler gelince bakarız artık.:865323
Bekleriz,sorun değil canım.

Öyledir tabi.Bizim Ortegalar pek severdi Didem'i zaten.:whistle2
İyi bari.:icon_whis

aycn
27-06-11, 18:00

vala orteganın ki aşk mıydı saplantımıydı ben hala çözeblmiş değilim tutturdu bi gamze de gamze sanki başka onu hakedecek kız yokmuş gibi keremin hazalla oldugu gibi o da özgeyle olsaydı çok daha ii olurdu çnkü özge onu gercekten haketmişti gamze önceden de kaç kere deidm onu hakedecek hiçbişey yapmadı

nehir_ertan
27-06-11, 18:07
Ortegayla Gamze gerçekten bir efsaneydi.:img-in_lo
Ortega sadece Gamze'yi sevdi.
Gamze de Ortega'yı.
Gamze Berk'i sevmedi ki hiç..
her neyse..
bugünkü bölümde Ebru Destan girdi diziye. Ortega'yla yakınlaşmalar başlıyor.
ve Gamze-Sedat aşkı bu olaylardan sonra başlıyordu.:img-in_lo
Gamze de anlasın artık Sedat'ı sevdiğini.
hala ısrarla;
''daha düne kadar bana seni seviyorum diyordu '' diyor.
tamam Sedat öyle diyordu da Barbi hanım hiç mi sevmiyo Sedat'ı.
Barbinin egosunu yenmesi lazım.
ki yenecek zaten ilerleyen bölümlerde:img-wink:.
bir de Yeliz'in sürekli Barbi'yi kıskanması ve ona laf atıcı sözler söylemesi saçma. sonuçta en yakın arkadaşın o senin..
Yeliz'in bu para merakı da oldukça sinir bozucu.:whistle2

{Nicolé
27-06-11, 18:08
vala orteganın ki aşk mıydı saplantımıydı ben hala çözeblmiş değilim tutturdu bi gamze de gamze sanki başka onu hakedecek kız yokmuş gibi keremin hazalla oldugu gibi o da özgeyle olsaydı çok daha ii olurdu çnkü özge onu gercekten haketmişti gamze önceden de kaç kere deidm onu hakedecek hiçbişey yapmadı

Tabi o da sizin görüşünuz de ben haketme olayına katılmıyorum.
Cunku Gamze ve Ortega ileriki bölümlerde hatırlayacaksinizdir muhtemelen,
Bayağı ayrılıp barışmalar yasıyorlar.
Sonra doksan yedinci bölümde Gamzenin dugunu var orada kesin bir sekilde karar veriyorlar iliskilerine tam olarak.
Bence cok fazla savaştılar ikisi de bu yüzden ikisi de haketti.
Tabi Ortega asiri savaştı Gamze için o konuda haklısınız ve size katılıyorum.

aycn
27-06-11, 18:16
Tabi o da sizin görüşünuz de ben haketme olayına katılmıyorum.
Cunku Gamze ve Ortega ileriki bölümlerde hatırlayacaksinizdir muhtemelen,
Bayağı ayrılıp barışmalar yasıyorlar.
Sonra doksan yedinci bölümde Gamzenin dugunu var orada kesin bir sekilde karar veriyorlar iliskilerine tam olarak.
Bence cok fazla savaştılar ikisi de bu yüzden ikisi de haketti.
Tabi Ortega asiri savaştı Gamze için o konuda haklısınız ve size katılıyorum.

gamzenin iki gndür dolaştıgı biriyle hemen nişanlanması da çok saçmaydı ki anlamışltı sedtaın onu aldatmadıgını ama inadına berk dedi sedat düğünden önce gamzenn nişanına da gtmişti hatırlarsanız ama gamze orda onu umursamadı ve nişana devam etti ortega o hastayken de mücadele etti gene berk dedi ve o kadar uzadıktan sonra da nikahtaki kaçmalarınında bence bi anlamı yoktu ve onların ilk ayrılıkları didem yüzünden oluyodu ama baırışıyolardı öle çokta uzamıyodu

aycn
27-06-11, 18:19
Ortegayla Gamze gerçekten bir efsaneydi.:img-in_lo
Ortega sadece Gamze'yi sevdi.
Gamze de Ortega'yı.
Gamze Berk'i sevmedi ki hiç..
her neyse..
bugünkü bölümde Ebru Destan girdi diziye. Ortega'yla yakınlaşmalar başlıyor.
ve Gamze-Sedat aşkı bu olaylardan sonra başlıyordu.:img-in_lo
Gamze de anlasın artık Sedat'ı sevdiğini.
hala ısrarla;
''daha düne kadar bana seni seviyorum diyordu '' diyor.
tamam Sedat öyle diyordu da Barbi hanım hiç mi sevmiyo Sedat'ı.
Barbinin egosunu yenmesi lazım.
ki yenecek zaten ilerleyen bölümlerde:img-wink:.
bir de Yeliz'in sürekli Barbi'yi kıskanması ve ona laf atıcı sözler söylemesi saçma. sonuçta en yakın arkadaşın o senin..
Yeliz'in bu para merakı da oldukça sinir bozucu.:whistle2

yeliz hep kıskançtı zaten gamze berki sevmedi deil bi ilgi duydu sonucta onunlada bir beraberlik dönemi gecirdi istese o nikahtan önce berki bırakıp sedata dönerdi ama yapmadı

nehir_ertan
27-06-11, 18:19
herkesin görüşü kendine tabii.
saygımız sonsuz..:img-wink:
ama ben SedatGamze aşkını hep samimi buldum ve çoğu kişi de öyle buldu..
bir efsaneydi onlar..:img-in_lo
3. sezon senaryoya kurban oldular hepsi bu..
ama yine birbirlerini buldular..:img-in_lo

aycn
27-06-11, 18:24
herkesin görüşü kendine tabii.
saygımız sonsuz..:img-wink:
ama ben SedatGamze aşkını hep samimi buldum ve çoğu kişi de öyle buldu..
bir efsaneydi onlar..:img-in_lo
3. sezon senaryoya kurban oldular hepsi bu..
ama yine birbirlerini buldular..:img-in_lo

evet orada doru diyosun bu senaristn sucuydu sedatı aşkından ölen gamzeyide hemen unutup umursamaz gibi gösteren senarstti onun yerne onları daha erken barıştırıp atılgan ve yeliz çiftine yükleneblrlerdi ki bence onalr da çok güzeldi

dilara-1905
27-06-11, 19:14
Ben Rüyayı da severdim aslında ama Hazal&Kerem çiftini daha özel buluyorum.:img-in_loRüya bazen boğuyordu evet.
Kerem de boğuyordu gerçi, özellikle okulda Gamze evde Rüya diye dolaştığı zamanlar:img-hyste
Kerem aslında bildiğin çapkın:)
Kimseye bağlanamaz...
Ama dediğiniz gibi Hazal için canını bile ortaya koymuştu..
Çok fena bir sahneydi o. :icon_sorr:icon_sorr

**

barçın fotoğraflar için çok teşekkürler gerçekten : )

http://img24.imageshack.us/img24/8940/unled2copye.png (http://imageshack.us/photo/my-images/24/unled2copye.png/) http://img855.imageshack.us/img855/6195/unled1copysc.png (http://imageshack.us/photo/my-images/855/unled1copysc.png/)

4ewerbrucas
27-06-11, 19:51
Herkese selamlar başlığa bende geldim Hayat Bilgisi benim içinde efsaeneydi evde olduğum zamanlar izliyorum hala aynı zevkle izliyorum okul dizilerinin en özelidir benim için:img-wink: Afet&Kerem kardeşliği birbirlerine olan bağımlıkları çok hoşuma gidiyordu,sonra arkadaşlıkları çok güzeldi,tabi aşklar da güzeldi Sedat&Gamze dizide esas aşk gibiydi sanki yani çok üstüne düştü senaristler bana göre de güzel bir aşktı ama Sedat"ın aşkı daha gerçekçi gelmişti bana hep Gamzeye ısınamadım bir türlüsofa

Ama tabi benim için en özel çift Hazal&Kerem bir an önce o bölümler gelse de izlesek bambaşkaydı onlar:img-in_lo

aycn
27-06-11, 20:07
Herkese selamlar başlığa bende geldim Hayat Bilgisi benim içinde efsaeneydi evde olduğum zamanlar izliyorum hala aynı zevkle izliyorum okul dizilerinin en özelidir benim için:img-wink: Afet&Kerem kardeşliği birbirlerine olan bağımlıkları çok hoşuma gidiyordu,sonra arkadaşlıkları çok güzeldi,tabi aşklar da güzeldi Sedat&Gamze dizide esas aşk gibiydi sanki yani çok üstüne düştü senaristler bana göre de güzel bir aşktı ama Sedat"ın aşkı daha gerçekçi gelmişti bana hep Gamzeye ısınamadım bir türlüsofa

Ama tabi benim için en özel çift Hazal&Kerem bir an önce o bölümler gelse de izlesek bambaşkaydı onlar:img-in_lo
sende bendensin yaşasın gamzeye ısınamaman normal önkü o sedatı hakdecek hiçbişey yapmadı hazal kerem güzeldi evet ama malesef o da bitti

{Nicolé
27-06-11, 20:11
16.30 kusagindaki bölüm benim için cok güzeldi.
Bir kere Keramettin aşığı olan ben, askları icinden en cok Rüyaya katlanmam.
Neden neden, cunku cok bunalım bir kız bence.
Neyse. İste o bakımdan cok sevmedim Ruya ve Kerem sahnelerini bugün.
Ortega, Defne ile yakınlaşmaya başladı.
Hataları şuydu: Orteg birden dondü gibi oldu.
Giriş ve sonuc bölümünü gösterdiler.
Ortega kararsız capkin biri gibi göründü.
Gamzenin burnu surtuldu biraz.
Vazgeçilmez degil bunu anladı.
Biraz sarsıldı ama olsu, sonra kıymetli olur Ortega.
Bence OrteGamze bir efsaneydi...
Ama zaten cok fazla ayrılıp barışmalar yaşanacak.
Sonra onlar için iyi olan olacak.
Güzel bir bölümdu yani.
Keramettin Gucverir :img-in_lo

dilara-1905
27-06-11, 20:47
Ruhi ve Beton sevgili olmuşlardı dimi?? Ben unutmuşum onları :img-hyste
Ben Ruhi ve Neşe Saylesi(dizideki adını unuttum) hatırlıyorum sevgili olarak.
Ruhi çok komikti ya, başlarda da Rüyaya aşıktı hep Kereme laf atıyordu :img-hyste

**
| h a z a l i m o *:img-blush
http://img861.imageshack.us/img861/1247/unled2uz.png (http://imageshack.us/photo/my-images/861/unled2uz.png/) http://img694.imageshack.us/img694/7719/unled5dn.png (http://imageshack.us/photo/my-images/694/unled5dn.png/)
devam:

http://img814.imageshack.us/img814/8836/82236742.png (http://imageshack.us/photo/my-images/814/82236742.png/) http://img94.imageshack.us/img94/33/unled4i.png (http://imageshack.us/photo/my-images/94/unled4i.png/)

http://img199.imageshack.us/img199/783/unled1fe.png (http://imageshack.us/photo/my-images/199/unled1fe.png/) http://img849.imageshack.us/img849/5931/unled2yt.png (http://imageshack.us/photo/my-images/849/unled2yt.png/)

4ewerbrucas
27-06-11, 20:52
sende bendensin yaşasın gamzeye ısınamaman normal önkü o sedatı hakdecek hiçbişey yapmadı hazal kerem güzeldi evet ama malesef o da bitti

Isınamadım bir türlü çünkü başlarda çok şımarıktı hagta hep şımarıktı evet Sedat konusunda başta hatalar yapsa da sonra aşık oldu ama senarist kurbanı oldular 3.sezonda:icon_whis Zaten ben Gamzeden Keremi"me oyun oynadığı zaman nefret etmiştim:img-beee::img-beee:

Hazal&Kerem"e gelince bence gerçek bir aşktı ben çok yakıştırmıştım onları hatta hala internetten izlerim sahnelerini vurulduğu bölüme ağlarım hala:icon_sorr:icon_sorr

Birde Yeliz&Mehmet vardı ben çok üzülmüştüm o zamanlar Yeliz"e hatta geziye gitmişlerdi galiba Yeliz orda Mehmetle karşılaşmıştı tam net hatırlayamadım ama vardı öyle birşeyler sanki:icon_sorr

(ESRA)
27-06-11, 22:01
Bugünkü bölüm -yine- çok güzeldi.
Didem için tüm sınıfın birlik olması çok güzeldi.Didem'in yaptıklarına rağmen onu dışlamadılar.
Biricik çok doğru konuştu.''Gerçekten böyle mi düşünüyorsunuz arkadaşlar?Herkes hata yapar.Ben neler gördüm.Mesela makyaj malzemesi çalan kızlar gördüm.'':img-wink:

Afet yine asilliğini gösterdi.Affet değil Afet,tek ''f'' ile ama o Didem'i affetti.:img-in_lo

Ortega'nın kafasını karıştıran şu kadın geldi.
Çok sinir bir şey ya.:img-beee:

okankolik
27-06-11, 22:59
Bende geldiim..
Bu dizi manyaak bir dizi yahu..
Yıllar yıllar sonra bile gözlerine kırpmadan izliyorsan,kaçırdığın zaman sanki daha öncesinde izlememiş gibi üzülüyorsan,dostlukları görüp bir kez daha 'Helal olsun' diyebiliyorsan,üzüntüsünüde sevincinide ilk günkü gibi hissedebiliyorsan işte o dizi Efsane olmuştur bana göre..
Hayat Bilgiside Gençlik Dizilerinin efsanelerinin başında gelir..
Ben şahsen bu dizide kimseyi ayıramıyorum..
Hepsinin o kadar farklı bir havası varki..
Lakin Rüyadan pek hazetmezdim..
Evet güzel kızdı fakat ne bileyim ısınammaıştım..
Tekrarlarındada Yıldızı Evcilik Oyununda gördükten sonraki gözle izlediğim için yine pek haz alamıyorum ama güzel kız..
Ve bu dizide Kereemci olduğumdan Keremin yanındayken Rüya'ya da eyvallah derdim..
Ama benim esas çiftim Kerem&Hazal :img-in_lo:img-in_lo
Onun dışında arkadaşlıkların hepsini evrek izlemişimidr..
Vede Afet&Kerem ilişkisini zilmek inanılmaz keyif vermiştir bana..
Bölümler çok iyi gidiyor ya..
Bu tekrarlara la birlikte 4.cü izleyişim..
Arada netten kendimin izlediklerini saymıyorum..
Ama insan halen mi ilk günkü gibi izler..
Helal olsun bu ekibe..
Yalnız tekrarların kesik kesik verilmesi hoşuma gitmiyor..
Gerçi o kadar bölümlük dizi hepsini yayınlamak için böyle birşey olması gerekli ama neyse artık..
Barçıın harikasın yine resimler içinn sağol..
Yorumlar çok keyifli ve çalışmlar çok güzel..

dilara-1905
27-06-11, 23:22
Efsane dizinin efsane öğretmeni :img-in_lo

http://img607.imageshack.us/img607/9546/afetcopy.png (http://imageshack.us/photo/my-images/607/afetcopy.png/)

aycn
28-06-11, 00:21
Isınamadım bir türlü çünkü başlarda çok şımarıktı hagta hep şımarıktı evet Sedat konusunda başta hatalar yapsa da sonra aşık oldu ama senarist kurbanı oldular 3.sezonda:icon_whis Zaten ben Gamzeden Keremi"me oyun oynadığı zaman nefret etmiştim:img-beee::img-beee:

Hazal&Kerem"e gelince bence gerçek bir aşktı ben çok yakıştırmıştım onları hatta hala internetten izlerim sahnelerini vurulduğu bölüme ağlarım hala:icon_sorr:icon_sorr

Birde Yeliz&Mehmet vardı ben çok üzülmüştüm o zamanlar Yeliz"e hatta geziye gitmişlerdi galiba Yeliz orda Mehmetle karşılaşmıştı tam net hatırlayamadım ama vardı öyle birşeyler sanki:icon_sorr

gamze başta cok sımarıktı ama sonradan düzeldi tam anlamıyla da orteganın kafasını karıştıran defne geldignde düzeldi ve gercek ilşkileri o zamn başladı gamzeyi ben en cok didem aralarna grdiği zaman sevmiştm çnkü o zamn sedatı sevdgi bellydi mücadele ediyordu hatta o bölmlerde keremi arayıp ben sedattan ayrılmak istmyorum onu cok sevyorum demişti sonra ortgeanın kazasında falanhep yanındaydı babaısnı bile karşısna aldı sevdiği belliydi yani ama o törpü olayında törpü kaç kere açıkladı ona hatta aynı yere gtrip barıştırmayı da denedi ama gamze bana mısın demedi gerci orda sedatta gamzeyle barışmak için törpünün uğraştıgı kadar uğraşmadı beni tanıyamadıysa bitsin dedi ve onu umursamad yunanlı kızların geldiği bölmlerde katernaya kur yapıp onu kıskandrmaya çalıştı orada gamze haklıydı elin kızlarına kur yapcak yerde benle barışmaya çalışsaydın demişti ama genede daha bikaç gündür tanıdıgı biryle hemen pat die nişanlanmasını gerektrmezdi bu durum dahası sedat onun için şehri terk edip geri geldi neler yaptı ama o herşeyi anlamasına rağmen yürütemedk diyerek berk berk die tutturdu berkte çok güzel ona gösterdi gününü ya neyse hazala gelnce evet keremle aişkı kısa ama güzeldi rüyayla oldugu gibi sürekli kavga halnde deillerdi ama ne yazık ki o da bitti ve kerem melisayla oldu

Z€hRaa
28-06-11, 00:43
Yeliz-Mehmet 2. sezonda mıydı ya ?.
Yeliz-Atılgan 3. sezon onları biliyorum da . :img-in_lo

GamzeSedat'ı ben çok severdim.
Bence aşkları inandırıcıydı.
Her aşkta olur böyle iniş çıkışlar. bu çift biraz daha fazla yaşadı tabi.

Kerem'in çapkınlığı öldürüyor beni :img-hyste
Zaten sınıfta tüm erkekler çapkın her kıza topluca sarkıyorlar :img-hyste
Böyle dostluk işte ayrım yok :img-in_lo:img-in_lo:img-hyste

aycn
28-06-11, 01:23
Yeliz-Mehmet 2. sezonda mıydı ya ?.
Yeliz-Atılgan 3. sezon onları biliyorum da . :img-in_lo

GamzeSedat'ı ben çok severdim.
Bence aşkları inandırıcıydı.
Her aşkta olur böyle iniş çıkışlar. bu çift biraz daha fazla yaşadı tabi.

Kerem'in çapkınlığı öldürüyor beni :img-hyste
Zaten sınıfta tüm erkekler çapkın her kıza topluca sarkıyorlar :img-hyste
Böyle dostluk işte ayrım yok :img-in_lo:img-in_lo:img-hyste

sedat gamzeyi o kadar göze sokacak yerde biraz da yeliz ve atılgan çiftine yönelinseydi çok daha güzel olurdu aynı şeklde hazal-keremde dahil yeliz veatılgan sanki dış kapının dış mandalı gibi olmuştu ki bence onlarda çok yakışıyordu ve onları da böle ayrılıklarla sınayabilirlerdi ama tabi abartmadan

{Nicolé
28-06-11, 10:58
Bölüm güzel gidiyor.
10:15 kuşağından bahsediyorum.
Gamze ve Kerem su anlık bitti.
Keremiim :img-in_lo haklı, yemin ederim haklı.
Benim askım oldu ya, askım beniim. Ama...
Gamzenin yaptığına kırılmakta sonuna kadar haklı.
Bunalima girecek şimdi Keremim onun yüzünden.
Gamze Ortegayla olsun diyeceğim onu da üzecek.
Ay bu bolum sinirlendim.
Güzelliğine güveniyor. Bir de asık oldum demez mı!
Asık olunca peh senin oldugun gibi mı olur?
Bak cocuk şimdi de Rüyaya gitti!
Ay şimdi bağıracağım. Ben burada kendimi yırtıyorum.
Neyse Gamzeden iyidir bir yerde.
Ortega onun aklını basına getirsin.
Ama Ortega Keremime askıma söyledi!
Dedi o kız kötü dedi ama.
Afet :img-in_lo sen nasıl bir harika kadinsin?
Amil Beye de haddini bildirir?
"Sultan Arif Pasa!"
Verdiginiz kopyaya tüküreyim :img-hyste
Kereme bakmalara doyamadim :img-in_lo
Bir ara da Ortegaya takmiştim.
Neyse, Kerem :img-in_lo umarım bunalıma girmez.
Afet birden Metinden soğudu neden?
Herhalde birden sacma sapan karısı ortaya çıktı diye.
"Sen varsın!" :happy0064
Supermiis!
Hazal gelsin bir an evvel bir tek onunla paylaşıyorum Keremimi :img-in_lo
Afet de hemen utanirmiis.
Gamzeden nefret etmek ve etmemek arasindayim.
Kereme neler yaptı ya?
Bir de aşığım yani cocuğa yani ben daha cok kızıyorum.
Umarım burnu sürtünur biraz :img-beee:
Ortegayla olunca belki tekrar severim.
Git kızım Ortega bir duzeltsin seni.
Yeliz seni paralarım.
"Ay salak mısın kızım? Parası bile yok ki!"
Ne var bunda küçümsenecek anlamadım :865323
Neyse severim ben Yelizi konuşup konuşup soğutmayayım kendimi.
Bolum yorumlarım devam edecektir.
İyi yorumlar, keyifli forumlar efendiim :love01:

Z€hRaa
28-06-11, 11:20
sedat gamzeyi o kadar göze sokacak yerde biraz da yeliz ve atılgan çiftine yönelinseydi çok daha güzel olurdu aynı şeklde hazal-keremde dahil yeliz veatılgan sanki dış kapının dış mandalı gibi olmuştu ki bence onlarda çok yakışıyordu ve onları da böle ayrılıklarla sınayabilirlerdi ama tabi abartmadan

Orası doğru tabi.
Diğer aşklara da öenm vermelilerdi.
Ben Yeliz-Atılgan'cıydım :img-in_lo
3. sezona kadar öyle çift falan tutmamıştım hatta hatırlıyorum.

{Nicolé
28-06-11, 11:37
Flood için öncelikle ozur diliyorum.
Ama bolum yorumunu yapmak istedim hazır reklam girdi.
Ya Ortega Keremimi uzaklaştırdı ya Gamzenin yanından.
Öperim Ortegayii.
Neyse, Gamze o Amil Beyin hazırladığı kiyafetlerle kalsin inşallah :img-beee:
Soğudum öyle yapınca Keremime :img-in_lo
Bu konuda hassasim. Konu Keremim olunca daha da hassasim.
Daha cok AfetMetin sahnesi görmek isterdim.
Ama zaten Urperi gelicek yakında.
O is yalan oluyor bir sure sonra.
O kıyafetler Gamzeye ve Amile yakışır giysinler kardes kardes dolaşsınlar.
Kizdm gicik kaptım Gamzeye.
Ben Kereme hayran, o kalbini kırıyor :img-beee:
Müzik hocası?
Sesine hayraniz gercekten Amil Beyefendi.
Arifin merakli soruları :calis
"Keramettin :img-hyste"
Ne varmış :img-beee:
Ben aşığım o isme de ona da Allah Allah :img-in_lo
Kopille Torpunun arası pek iyi Allah isnadın.
Aayy dikiş atölyesine gidip yardım de ederlerimis!
Gamze yakışmadı oraya :img-beee:
Anti oldum tek bir hareketiyle.
Kopiil yardım etmiis :img-wink:
Gamze Kopille mı eslesmiis :img-hyste
Uyum. Nasıl bir uyum. Boyu boyuna.
Mednan kiyafetine cicilerine olurum
Kerem ile beni eslestirin :img-in_lo
Gamzenin babası Orteganin basına neler acıcak ılerde.
İyilik meleği mı oldu Gamze?
İyi günler dilemek falan.
Ama neler söyledi ya Keremime :img-in_lo
Untmayacagim.
Romantik Metiin vay bee :img-wink:
Afet Gucverir, sen nelere kadilsin :whistle2
Beton dövecek Kikiriki şimdi...
Niye Barbie diyolar bu kıza? Yeliz daha guzeel.
Kikirik de sevinseydi yani :img-hyste
Gamzee. Önemli degil falan diyor.
Benim için önemli :img-wink:
İCİ GECMİS TOSBAGA KERAMETTİN :img-in_lo
Birazdan devam edeceğim....

{Nicolé
28-06-11, 12:26
Tekrar geldim.
Şimdi, ben anladım ki Kerem Kupaci degil, Keramettin Gucverir benim askım
Soyliyim dedim.
Neyse Amil Bey cok paragoz, asiri paragoz
Kerem ?! Derdini anlatırsın ya bisey olmaz çiçeğe ne gerek var...
Ruya affeder mı acaba.
Bir kere cabuk değiştirsin su sacını :img-wink:
O ne öyle kırk bes yasında gibi,
Kız hayatında hiç çiçek almamış mı ya?
İNANMIYORUM mantığı nedir ki?
Barıştılar Ruyayla.
Hih peki...
Sonra Hazal gelince ayrılacaklar nasılsa :happy0064
Güvercine bisey yapmasın Ortegalaar
Arifi alet edin zaten siz hep.
İddia sevdası yüzünden kullanıyorlar kıyamam :img-beee:
Arife yapamayacağını söyleyin.
Hirslanip yapsın.
Dört kişilik gazete kurulunda güzel olup olmadıgını soran bayan var ya
Anneannem yasında :img-hyste
Arif ya, yazık Güvercine günah yaaa :img-beee:
Suzuuk :icon_sorr üzülüyorum bu cocuk boyle suzuk suzuk dürüyor ya.
Kopil cok çakal ya...
Ortega ne zaman Gamzeye ilgi duyacak ki acaba?
İnsan arabasına girip vitesi bulamayınca bir garip olur.
Kerem yine kizlarlaydi :img-beee:
Kaldı Gucverir ailesi votestopsuz.
Eve kadar itsinler bakalım :img-beee:
Ayıp. Ayrıca Afet hakkında konuşmayın
Onun niyeti sizi kullanarak eve varmak :img-hyste
Asıl anlamayan sizsiniz haberiniz yok kıyamam :whistle2
Keremim uykulara dalmış :icon_whis
Suzuk düştü düşecek.
Afet de pek memnun halinden.
Geldiler evlerinee.
Yarın mii?!
Kiyamazlaar. Kerem size dedi ama doğal afete numara olmaz dedi :img-in_lo
Dinlemediniz. Her araba iten bunlar kadar sırın olsa :img-in_lo
Tuğçe :img-hyste
Kopil diyor ya ben yutmamistim diye.
Koptuum.
Yeliz :img-in_lo akıllı hatun iste.
Nereye gidiyor Gamze? Daha karpuz kesecektik :img-beee:
Aay on onbes kuşağı güzeldi bugün. Bitiyor gerçi.
Neyse dört gibi görüşmek üzere
KerametinGucverir :img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo
Milyonkalp.

dilara-1905
28-06-11, 12:59
barçın ve qizemmm fotoğraflar için çok teşekkürler : )

Fotolarda gördüm Melike Emiroğlu da mı oynamış HB'de? Cidden oynamayan yokmuş bu dizide yaa. :img-hyste
Orteganın bir süreliğine başka bir okula gittiğini sanki hatırlar gibiyim,ama tam çıkaramıyorum uzun zaman oluyor.. :bilmim

**

http://img11.imageshack.us/img11/5430/unled1copyry.png (http://imageshack.us/photo/my-images/11/unled1copyry.png/)

jixues
28-06-11, 14:56
Fox'un Hayat Bilgisini tekrar yayınlaması çok güzel oldu. İzlediğim bölümler olsa da takip etmeye çalışıyorum. Benim favori çiftim her zaman Gamze&Sedat. :img-in_lo:img-in_lo Çok güzel bir aşktı, Gamze'nin Berk'le evleneceği sırada Sedat'ın düğüne gelişi, beraber gidişleri... O sahneler hala gözlerimin önünde. :img-in_lo:img-in_lo En sevdiğim dostluk ise kesinlikle Sedat & Ali & Kerem & Arif. :img-wink: Hazal&Kerem de güzel bir çiftti, Hazal'lı bölümleri bekliyorum. :img-wink:

esrave ela
28-06-11, 16:30
resimler için çok teşekkürler barçın :img-wink:

http://img691.imageshack.us/img691/686/cassieskins.png (http://img691.imageshack.us/i/cassieskins.png/) http://img833.imageshack.us/img833/8959/claireelifc.png (http://img833.imageshack.us/i/claireelifc.png/) http://img853.imageshack.us/img853/218/odtiordomr.png (http://img853.imageshack.us/i/odtiordomr.png/)
http://img820.imageshack.us/img820/3800/24196894.png (http://img820.imageshack.us/i/24196894.png/) http://img707.imageshack.us/img707/8629/misfitsboncuk1212.png (http://img707.imageshack.us/i/misfitsboncuk1212.png/) http://img651.imageshack.us/img651/7637/notebookelifc03.png (http://img651.imageshack.us/i/notebookelifc03.png/)
http://img841.imageshack.us/img841/756/odkeao.png (http://img841.imageshack.us/i/odkeao.png/) http://img836.imageshack.us/img836/9629/twalkingdeadredbird94.png (http://img836.imageshack.us/i/twalkingdeadredbird94.png/)

http://img560.imageshack.us/img560/1769/ctao.png (http://img560.imageshack.us/i/ctao.png/)
http://img24.imageshack.us/img24/4733/esefsn.png (http://img24.imageshack.us/i/esefsn.png/)

dilara-1905
28-06-11, 18:22
Defne baş belası kadın ya :hıh
Bu olanların tek iyi yanı, Barbie'nin Ortega için çabalayışını görmekti.:img-in_lo
Nihayet asıl Barbie&Ortega başlıyor
sınıfları ayrıldığı zaman orteganın defterine barbie yazıp Gamzeyi düşünmesi çok güzeldi:img-in_lo
Çok seviyorum bu ikisini ve aşklarını:img-in_lo

Rüya da bir alem, nasıl inanabiliyo kardelenin keremin kızı olduğuna da tavır alıp gidiyo :img-hyste keremin yaşında biri gelse ve kereme baba dese ona bile inanır yani senin çocuğun der gider yine:img-hyste
gerçekten tuhaf bi ilişkileri var...:icon_whis

**

http://img717.imageshack.us/img717/4192/unled1copywi.png (http://imageshack.us/photo/my-images/717/unled1copywi.png/)
http://img27.imageshack.us/img27/1903/unled12xf.png (http://imageshack.us/photo/my-images/27/unled12xf.png/)

{Nicolé
28-06-11, 18:48
Bolum cok güzeldi.
Evet yine yine cok güzeldi.
Kereme kızın baba deyişi, Rüyanın buna inanması :icon_whis
Keramettiin :img-in_lo
Ortega su Defneden kurtuldu ya,
Cok mutlu oldum ya.
Özellikle Barbie&Ortega askı ilerleyecek ya.
Barbieye gicikligim gecti su anda.
Cunku Ortega ile birlikteler.
Yarın sabah kizdirmaz umarım beni.
Sınıfları dagittigi için o kadar kizdim ki Amil Efendiye.
Kar amacı guten adam :whistle2
Kerem bugün her iki kuşakta da bitirdi beni ya.
Bakışları konuşması falan :img-in_lo
Ama tekrar ediyorum sadece Keramettin Gucverir için geçerlidir.
Neyse Barbie diye bambaşka bir kıza sesleniyor ya Ortega,
Orada kayış koptu bende.
Sonra Defnenin ardından Kopille barışmaları,
Aglayacaktim az kalsın ya ben.
Suzuk :icon_sorr sana kimse Suzuk demiyor mu?
Kıyamam.
Yeliz "Opiyimmi demeni bile özledim." dedi ya,
Keske Kopil "Opiyimmi?" dediğinde
"OP!" diye karşılık verseydi.
Arif iddia girecek adam bulamayınca ne oldu öyle :img-hyste
Zaten Barbie de kavga edecek kız bulamamistir.
Didem ve Arif en şanslı ikiliydi.
Kesinlikle, ayni sınıfa düştükleri için.
Kopilim bile Beton ile düştü
Ruya bu bolum pek bir iticiydi yine.
Konuşmaları falan, ayar oldum.
Gamze ve Sedat askı artık bir başlasın tamamen ve açıkça.
Bakın Didem ve Arif çiftine.
Hiç utanıyorlar mı?
Her iddiasına girerim utanmyorlar :icon_whis
Fidan Hoca adama kızmış ama bosuna degil.
Yedigi kuş yemı kadar şey dokunmuş adama :img-beee:
Birkaç kamyon kuş yemı kadar :img-hyste
Neyse. Harika bölümdu ya.
Çalısmalar ve resimler için emeginize saglık.

okankolik
28-06-11, 18:53
Muhteşem bir bölümdü yine..
Bölümün hemen hemen tüm repliklerini dahi hatırlıyodum..
Çok iyi gidiyor be bu tekrarlar..
Orteganın tekrardan aralarına dönmeleri,
telefonda 'Sen nasılsın barbi? bende özledim ' diyişi ,
ortega&barbi ikilisinin başlayacak olması çok güzeldi..
Kopil ve Orteganın sarılmasında vallahi tüylerim ürperdi..
Adamlar öyle bir dizi yapmış,öyle oynamışlarki halen aynı etki..
Rüyanın yersiz kaprisleri çekilmiyor..
Allasen nasıl inanır o kızın çocuğu olduğuna..
Keremle küçük kız arasındaki ilişki :img-in_lo
Kız sınıftan çıkarken 'Ne şeker şeysin sen' demesi :img-in_lo
Kereeem bir başka yahu:img-in_lo

dilara-1905
28-06-11, 19:00
En çok güldüğüm yeri yazmayı unutmuşum:)

Kopil&Ortega: Öpiyim mii?
Törpü&Barbie: Öpmee!!
Didem: Öpiyim mii?
Kopil&Ortega: Öp öp öööpp!!:img-hyste:img-hyste

Bu arada, Ortega&Kopil barışmasında ağlicaktım nerdeyse.. arif&pikaçu&ortega&kopil dörtlüsü çok güzel dostlar evet ama ortega&kopil bi ayrı ya:):img-blush

mimikler:img-eat:
http://img812.imageshack.us/img812/2644/unled1copyoe.png (http://imageshack.us/photo/my-images/812/unled1copyoe.png/)
en gerçeğinden:img-in_lo
http://img863.imageshack.us/img863/6006/11copya.png (http://imageshack.us/photo/my-images/863/11copya.png/)
aralarında zaman zaman kıskançlıklar,sürtüşmeler yaşansa da bu ikilinin dostluğu da çok güzeldi : )
http://img580.imageshack.us/img580/9465/unled122copy.png (http://imageshack.us/photo/my-images/580/unled122copy.png/)
**
http://img215.imageshack.us/img215/7779/27104417701050569273916.png (http://imageshack.us/photo/my-images/215/27104417701050569273916.png/)

N.Şaşmazfan
28-06-11, 19:14
resim ve calismalar icin cok tesekkurler...ellerinize saglik....arkadaslar calismalarinizi oyuncu basliklarina da eklemeyi unutmayin(ipek erdem):img-wink:

bkmkolik
28-06-11, 19:17
Hayatta kaç dizinin tekrarlarına rağmen başlığı bu kadar dolu olur bilmiyorum :icon_whis
Değerini bilmek lazım :D
Bu bölüm yine çok güzeldi.Dizinin asıl teması olan dostluk yine çok güzel vurgulandı :img-eat::img-eat:
Gamze&Sedat'ında başlamasına çok sevindim :happy0064
Rüya'da ayrı bir alem.Çok saf ya :img-hyste
Hemende inandı :img-hyste
Ayrıca bölümde Ürperi tam bi Ruhperi olduğunu gösterdi :D :D
Bide Arif'in iddiaya girmek için herkese baskı yapmasına bayıldım :img-hyste
Kopil'ede acıdım.Elemanla aynı sınıfa düşmüş :img-hyste
Bölümler çok güzel ilerliyoda en güzel yerlerinde bitiveriyor :(
Keşke tam 1 bölüm izlesek :D

aycn
28-06-11, 20:05
Defne baş belası kadın ya :hıh
Bu olanların tek iyi yanı, Barbie'nin Ortega için çabalayışını görmekti.:img-in_lo
Nihayet asıl Barbie&Ortega başlıyor
sınıfları ayrıldığı zaman orteganın defterine barbie yazıp Gamzeyi düşünmesi çok güzeldi:img-in_lo
Çok seviyorum bu ikisini ve aşklarını:img-in_lo

Rüya da bir alem, nasıl inanabiliyo kardelenin keremin kızı olduğuna da tavır alıp gidiyo :img-hyste keremin yaşında biri gelse ve kereme baba dese ona bile inanır yani senin çocuğun der gider yine:img-hyste
gerçekten tuhaf bi ilişkileri var...:icon_whis

**

http://img717.imageshack.us/img717/4192/unled1copywi.png (http://imageshack.us/photo/my-images/717/unled1copywi.png/)
http://img27.imageshack.us/img27/1903/unled12xf.png (http://imageshack.us/photo/my-images/27/unled12xf.png/)

evet burda haklısın o nedenle rüya kerem yerine hazal kerem dah mantıklı ve güzel bi ilişkiydi hazalın böle alınganlıkları ve tripleri yoktu rüya hep bi parazit çıkarıyodu :D:img-hyste

dilara-1905
28-06-11, 20:32
Repleriniz ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim.. :love01:

:img-in_lo:img-in_lo

http://img26.imageshack.us/img26/7697/unled1copynq.png (http://imageshack.us/photo/my-images/26/unled1copynq.png/)

Ayse (92)
28-06-11, 22:11
En çok güldüğüm yeri yazmayı unutmuşum:)

Kopil&Ortega: Öpiyim mii?
Törpü&Barbie: Öpmee!!
Didem: Öpiyim mii?
Kopil&Ortega: Öp öp öööpp!!:img-hyste:img-hyste

:img-hyste:img-hyste Orda ben de çok güldüm yaa. :img-hyste

Sınıftakilerin ayrılması kötü oldu. :/ Ama neyse ki bidahaki bölüme çözülecek bu konu :)
Ürperi'nin Afet ile olan sahneleri çok güzeldi :img-hyste Bide Metin geldiğinde güya kızarak kapıya gidip, Metin'i gördüğünde "Metiin" diye sarılması da ayrı komikti. :img-hyste
Ayrıca artık Gamze & Sedat ilişkisinin başladığı bölümlere geldik, çok sevindim bu duruma. :img-in_lo

Bu arada, eklenen fotoğraflar ve çalışmalar için de çok teşekkürler. : ))

barçın
28-06-11, 22:44
http://img216.imageshack.us/img216/5237/merve2bs.jpg

dilara-1905
28-06-11, 22:56

http://img692.imageshack.us/img692/9914/unled41copy.png (http://imageshack.us/photo/my-images/692/unled41copy.png/)
http://img810.imageshack.us/img810/7416/unled1copyoz.png (http://imageshack.us/photo/my-images/810/unled1copyoz.png/)

ipekada
28-06-11, 23:24
bir dizi hala eski bölümleri olmasına rağmen bu kadar takip ediliyorsa ve yüzlerde tatlı bir gülümseme bırakabiliyorsa o senaristi ve yapımcıyı tebrik etmek lazım.
gerçekten çok kaliteli bir iş çıkarmışlar...dizide yapılan esprilere daha öncesini bilmeme rağmen hala kahkahalarla gülebiliyorum.sedat-gamze aşkında hala o günkü heyecanımı hissedebiliyorum.:img-in_lo
ve dostluklar hiçbir dizide bu kadar sağlam dostluklar işelnilmedi ve bu kadar güzel anlatılmadı sanırım.malum bir dizide anlatılıyorken mahvettiler...dolayısıyla bu dizideki dostlukların yerini hiçbir dizide alınamayacak.
ve afet öğretmen...bence efsane bir karakterdir...idol olarak alınabilecek bir karakter...yaptıklarına ve söylediklerine bakıyorumda öyle güzel mesajlar veriyor öyle güzel davranışlar sergiliyor ki...hiçbir hata göremiyorsun...
açıkçası öyle bir öğretmenim olsun isterdim...

afet öğretmen,ürperi,mennannnnn:img-hyste beni en çok güldüren karakterlerdi.ki kimi zaman kopil,sedat,ortega ve arif 'te beni çok güldürmüştür...

aslında dizilerin genelde 1.sezonları en güzel sezon olur ama bu dizinin 3.sezonu çok güzeldi ya...g-s aşkı çok güzel işlendi...:img-in_lo

umarım bu kadar kaliteli diziler görürüz ekranda...hala akıllarda güzel anılar bırakabilen...:img-wink:h.b'yi düşündüğümde aklımda kötü bir anı canlanmıyor hiçbir zaman...

Busesra
28-06-11, 23:34
Gamze, Sedat ve Kerem arasında gidip geliyo.
Kerem, Rüya ve Gamze arasında.
Hazallı sahneleri pek hatırlamıyorum ama Rüya ile yakıştırıyorum Kerem'i.
Özellikle Rüya uzun saçlıyken. Bu bölümde fark ettim de Rüya pas vermiyo aynı sınıftayken.
Bu arada bence Kopil&Törpü aşkı olmalıydı, çok komik ve eğlenceli bi çift olurlardı :)

Neslihan♥Ahmet
28-06-11, 23:50
o kadar özlemişim ki.iyi gidiyor sabah akşam.:img-in_lo
en çok da Keramettin&Doğal Afet Güçverir sahnelerini seviyorum.:img-hyste
ellerinize sağlık arkadaşlar resimler&çalışmalar çok güzel..

Z€hRaa
29-06-11, 02:08
Balık gerçekten süper ya :love01:
Dizinin sıcaklığı her zaman yansıyor ortama.
Eve bile izlerken abim ablam falan sevgi yumağı oluyoruz :img-hyste

Ben bir şey soracaktım.
3. sezon yada çömezlerin okula geldiği bölüm hangisiydi acaba ?

nukhetkolik
29-06-11, 16:08
arkadaslar HB saat kacta yayinlaniyor?sinavlarim bitti artik rahtlikla izlyebilirimmmm:happy0064

N.Şaşmazfan
29-06-11, 16:31
http://img197.imageshack.us/img197/2268/unled6e.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/197/unled6e.jpg/)

qizemmm
29-06-11, 17:01
http://i55.tinypic.com/11rg12c.png

Umarım beğenirsiniz..

Şuan tv'deki bölüm en sevdiğim bölümden biri. Çok tatlı tüm sınıf. Ve özellikle Ortega'yla Barbi :img-in_lo

~Sinem~
29-06-11, 17:50
Bu bölüm çok güzel ya.:img-in_lo
Bu arada biz 1.sezonda mıyız 2.sezonda mıyız hala çözemedim ben galiba.

Sabahları ayrı 4'ten sonra ayrı veriyolar.Biri beni açıklığa kavuştursun.:img-hyste

Öğretmenler günü kutlama sahnesi en sevdiğim bölümlerdendi.
Hala bile bir duygu yaratabiliyosa bende/bizde bu kaliteli bir yapımdır arkadaş,en kalitelisinden.:865323

İşte muhteşem dörtlünün eve çıkma maceraları.
Hepsinin aynı derdi olup sırayla Arif'e idda girme çabaları çok komikti.:img-hyste

Ayrıca kızlara ayrı eve çıkacaklarını söyledikleri sahnede pek güzeldi.
Hele Kopil'in Törpü'yü öpme çabaları.:img-hyste

Son olarak ; hangi sezonu verdiklerini bilmediğim için ve Tekin'i bir bölüm gördükten sonra diğer bölümde görmediğimiz için kafam karışmış durumda.Tekin,nerede nereye kayboldu.:icon_sorr ( bazı bölümler izleyemedimde tekrarları,hatırlıyamadım şimdi.)

bu arada Kopil'in ''tuh''demesine bayılıyorum.:img-hyste

dilara-1905
29-06-11, 18:54
Bu bölüm çok güzel ya.:img-in_lo
Bu arada biz 1.sezonda mıyız 2.sezonda mıyız hala çözemedim ben galiba.

Sabahları ayrı 4'ten sonra ayrı veriyolar.Biri beni açıklığa kavuştursun.:img-hyste

Öğretmenler günü kutlama sahnesi en sevdiğim bölümlerdendi.
Hala bile bir duygu yaratabiliyosa bende/bizde bu kaliteli bir yapımdır arkadaş,en kalitelisinden.:865323

İşte muhteşem dörtlünün eve çıkma maceraları.
Hepsinin aynı derdi olup sırayla Arif'e idda girme çabaları çok komikti.:img-hyste

Ayrıca kızlara ayrı eve çıkacaklarını söyledikleri sahnede pek güzeldi.
Hele Kopil'in Törpü'yü öpme çabaları.:img-hyste

Son olarak ; hangi sezonu verdiklerini bilmediğim için ve Tekin'i bir bölüm gördükten sonra diğer bölümde görmediğimiz için kafam karışmış durumda.Tekin,nerede nereye kayboldu.:icon_sorr ( bazı bölümler izleyemedimde tekrarları,hatırlıyamadım şimdi.)

bu arada Kopil'in ''tuh''demesine bayılıyorum.:img-hyste

Şimdi şöyle oluyor :)

Diziyi önceden sadece dörtte veriyolardı ve ikinci sezona gelmiştik ama sabahları da tekrar vermeye başladılar sabahları henüz birinci sezon var :)

Tekin'in Rıdvan Kanat'a tayini çıkıyordu ama Didem Afete tokat konusunda iftira attığında Amil Afetin üstüne çok gitmişti tekin de amile yumruk atmıştı. Sonra başka bi şehre sürüldü.

Afet ve Tekini çok seviyordum çok üzülmüştüm. :icon_sorr
panzer emin de iyiydi ama Tekin kalsaydı ya da geri dönseydi keşke..:icon_sorr

~Sinem~
29-06-11, 19:23
Şimdi şöyle oluyor :)

Diziyi önceden sadece dörtte veriyolardı ve ikinci sezona gelmiştik ama sabahları da tekrar vermeye başladılar sabahları henüz birinci sezon var :)

Tekin'in Rıdvan Kanat'a tayini çıkıyordu ama Didem Afete tokat konusunda iftira attığında Amil Afetin üstüne çok gitmişti tekin de amile yumruk atmıştı. Sonra başka bi şehre sürüldü.

Afet ve Tekini çok seviyordum çok üzülmüştüm. :icon_sorr
panzer emin de iyiydi ama Tekin kalsaydı ya da geri dönseydi keşke..:icon_sorr

Valla çok saol 1.sezondamıyız 2.demiyiz diye kendimi yiyip bitiriyordum.:img-hyste

Evet,şimdi hatırladım.
Tekin & Afet ikilisini çok seviyordum bende.
Keşke,geri dönseydi.
Çok yakışıyordu kendileri.:img-in_lo

dilara-1905
29-06-11, 19:51
Rica ederim canım :)

http://img42.imageshack.us/img42/7268/unled1copyi.png (http://imageshack.us/photo/my-images/42/unled1copyi.png/)

{Nicolé
29-06-11, 20:25
Bugün her iki bolum de cok güzeldi.
Valla yazmaya usendim.
Ama harika bolumlerdi.
Özellikle yeni eve çıkma telaşları :img-blush
Keramettin :img-in_lo
Sana aşığım ben adamım ya. :img-in_lo:img-in_lo
Bölümlerde de yeni eve çıkacağım diye Rüyayı öpmese iyiydi :img-wink:
Neyseguzel bolumlerdi.
Metinin kafasından Afetle alakalı seyler uydurmasına üzüldüm.
Sizofrenik bir durum.
Yarin detaylı yazarım inşallah :whistle2
İyi yorumlar keyifli forumlar :img-wink:
Bol KeramettinGucverirli günler (en cok bana.) :img-in_lo:icon_whis:img-in_lo

IremUmit
29-06-11, 21:58
Hayır yani,iyi ki tatile gittim.Coşmuşsunuz anacığım :icon_whis Ben buradayken niye bu başlıkta kimse yoktu yani...
Neyse,başlığın er ya da geç toparlanmasına sevindim.

Resimler için teşekkürler.Çalışmalar da çok güzel,ellerinize sağlık.
Bana rep veren herkese de teşekkürler.İstek yapanların çalışmaları ÖM ile gönderilmiştir.
Yeni çalışmalarım yoldadır.Hayırlı akşamlar.

dilara-1905
29-06-11, 22:46
aliye471 senin de imzan çok güzel olmuş eline sağlık =)

İrem, senin de çalışmalarını bekliyoruz yeniden :)

http://img801.imageshack.us/img801/4237/unled12copy.png (http://imageshack.us/photo/my-images/801/unled12copy.png/) http://img685.imageshack.us/img685/1476/unled1llcopy.png (http://imageshack.us/photo/my-images/685/unled1llcopy.png/) http://img10.imageshack.us/img10/7856/unled11k.png (http://imageshack.us/photo/my-images/10/unled11k.png/)

http://img16.imageshack.us/img16/9724/unled1222copy.png (http://imageshack.us/photo/my-images/16/unled1222copy.png/)

dgyec
29-06-11, 23:36
Çalışma ve resim ekleyen tüüm arkadaşlarının ellerine sağlıık. Hazır bir sürü resim falan geldi, ben şey diyorum aslında Paşhan ve İpek'in başlıklarında bir çoşma yapsak ? Siz ne dersiniz? (:

PB Fan
30-06-11, 04:10
valla onu bunu bilmem hayat bilgisi en iyi gençlik dizisi seneler geçmesine rağmen aynı zevkle izliyorum şimdiki gençlik dizileri bi zaman sonra konularından sapma yaşadılar ama söz konusu hayat bilgisiyse bu durum tam tersi ilk bölümünden itibaren aynı çizgide devam ettiler fox tvde çok iyi yaptı eski bölümleri yayınlamakta onlarada ayrıca teşekkür ediyorum

{Nicolé
30-06-11, 10:51
Kerem Rüyayı öptü :icon_sorr
Uf, Hazal gel artık lütfeen.
Afete kıyamam.
Tekin gitmeseydin keske. Bir konuşsaydınız.
Gamzeye acıdım ya.
Kolejdeki tipleri gördüm de :img-hyste
Nerede Ortega, nerede Kopil,
Nerede benim askım Pikacu.
Nerede Ömür Torpusu Yeliiz
Nerede İddiasina girerim Arif.
Haliyle hocaya bile rahat cemkirenler çekilmez.
Metin Beye içki pek yakışmıyor,
Hani icinde guzellesenler vardır ya,
Metin onlardan degil
İcince sapitanlardan.
Su anda kalbim saf kıskançlıkla dolu.
O sebeple durum değerlendirmelerim bile Keramettin kokar.
Koksun ben şikayetçi değilim de sizi bilemem.
Neyse, Gamze haklı,
Ama Yeliz sürekli okulu ve içindekileri kötülüyor.
Gamzenin fikrini değiştirir mı bilmiyorum da,
Ben gicik kaptım yani.
Gerçi severim Torpuyu :whistle2
Gamzenin annesi cok mü kaliteli egitim almış konusturmayin beni :icon_whis
Gamze de arkadaşlık düşünürmüş,
Kıyamam ne zaman boyle büyümüş bu kız?
Amil Bey intihar etsin ya,
Balıkları bile sevmiyor, Mennan saygı duyuyor o ayrı.
Mennanin çektiği fotograflar...
Zaten Mennan da cok hevesli.
Yelizin babası geldi!
Sınıfta mı çaldırmis?
Abi yeni ayakkabı aldın sen?
Gözüme baka baka yalan söylüyor.
Sanki bir ayakkabıya daha cok ihtiyacın vardı degil mı?
Koleje gitsen iyice kompleks yaparsın sen,
Devlet okulunda "sefil" dediğin insanlarin yanında bu karaer kompleks...
Babası fark etmiyor mu ayakkabıları?
Kerem senin kağıt çalma cabalarına olurum been :img-in_lo
Kopiliim yandı gitti Kopilim.
Gitti kağıt iyi mı...
Yeliiz. Aferin ya,
Kıyamam sana hiç kuş kalamamm.
Mennaan.
Kiyamazlaar, kamerada suc her daim.
Sevda Hanım gitsin ya,
Borç olarak alıyor zaten asla diğer turlu olmaz!
Süheyl Behzat ikilisi.
SevdaHaniim. Borç ödedi :865323
Bugünleri de mi görücektik :865323
Yorumlar devam eder elbet

kalemera
30-06-11, 12:08
11-b gamzenin kolejli arkadaşları ile basket maçı yapıcaktı yaptı mı bilmiyorum ama orda birine dikkatli bakın çünkü orda kolejli olanlardan biride Atılgan :img-wink:

~Sinem~
30-06-11, 13:13
Sabah ki bölüm çok güzeldi.
Bizimkilerin sınıftan kaçma maceralarına bayılıyorum.:img-hyste

Tekin,vardı bu bölüm.
Afet & Tekin'e bayılıyorum ben ya.:img-in_lo
Şu Tekin,ne asil adam.:img-hyste

dilara-1905
30-06-11, 14:10
İpek ve Paşhan'ın uyumuna diyecek söz bulamıyorum.. Bence de coşma iyi fikir =)
**
59. bölüm
alıntı değildir...

http://img535.imageshack.us/img535/6556/adsz123456.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/535/adsz123456.png/) http://img600.imageshack.us/img600/3660/adsz1234567.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/600/adsz1234567.png/) http://img38.imageshack.us/img38/7277/adsz12z.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/38/adsz12z.png/)

http://img155.imageshack.us/img155/8320/adsz123e.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/155/adsz123e.png/) http://img855.imageshack.us/img855/3842/adsz1234.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/855/adsz1234.png/) http://img192.imageshack.us/img192/8075/adsz12345.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/192/adsz12345.png/) http://img811.imageshack.us/img811/1917/adszfv.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/811/adszfv.png/)

Sinem90
30-06-11, 14:10
Defalarca verseler yine de bıkmam ilk sezondan. :img-in_lo

'Öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın...' :img-in_lo

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/tekinimza-1.png

dilara-1905
30-06-11, 14:21
Sünem'im imza için teşekkürler :img-in_lo
Afet&Tekin'i ve birbirlerine okudukları şiirleri çok seviyorum.. çok hoş gerçekten..:img-in_lo
**

54. bölüm
alıntı değildir..

http://img220.imageshack.us/img220/570/adsz12345678.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/220/adsz12345678.png/) http://img59.imageshack.us/img59/2388/adsz123456789s.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/59/adsz123456789s.png/) http://img703.imageshack.us/img703/2056/adsz1234567891.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/703/adsz1234567891.png/)

http://img707.imageshack.us/img707/7195/adsz12345678912.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/707/adsz12345678912.png/) http://img194.imageshack.us/img194/5766/adsz123456789123.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/194/adsz123456789123.png/) http://img841.imageshack.us/img841/1857/adsz1234567891234.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/841/adsz1234567891234.png/)

Sinem90
30-06-11, 14:35
Onlara olan sevgim o kadar farklı ki duygularımı dile getiremiyorum Dilot'um. :img-in_lo

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/xgh-2.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/shkd.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/sdhj.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/imdsg.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/imdesv.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/xrhj.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/xgh-1.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/xdhh.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/imfh.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/c1.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/c2.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/urperiafet.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/cuof.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/cdjhj.png

Sinem90
30-06-11, 14:41
http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/xurr.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/xsyu.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/xfrj.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/xcghj.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/sh.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/lkmg.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/fdgk.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/dgh-3.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/dfhj-4.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/dfch.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/cvgk.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/dgh-2.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/dfj-1.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/koldugmeleri.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/khkj.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/dfgk.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/fkl-2.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/ta5.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/ta1-1.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/xgh.png

Sinem90
30-06-11, 14:45
http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/vj.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/sayj.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/rjj.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/psgj.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/pse.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/fd.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/hg.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/ghjk-1.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/gfh.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/fhj-1.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/fghjk.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/dxfgjk.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/djl.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/djkx.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/dhkx.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/dfhuk.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/imwt.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/imsjy.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/imeyf.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/gvhj.png

Sinem90
30-06-11, 14:48
http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/ghk.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/ghj-2.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/fjd.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/dfj.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/dfhj-2.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/dfghj.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/cvjk.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/cfdhj.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/calisma2.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/calisma1.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/imshyu.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/imswt.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/imfs.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/imfg.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/ifd.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/idsgh.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/idcs.png

Sinem90
30-06-11, 14:52
http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/zghj.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/xcch.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/vk.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/vh.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/vhhd.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/rer.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/hk.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/ghj-1.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/fgyu.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/fkj.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/fdk.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/erj.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/djk-1.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/dgh.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/dfy.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/dfjk.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/dfjh.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/dfhj-1.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/dfgh-1.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/cjj.png

Sinem90
30-06-11, 14:56
http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/cghj.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/cfghj.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/cbn.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/d8.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/dugun7.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/dugun6.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/dugun5.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/dugun5.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/dugun4.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/dugun3.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/dugun2.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/dugun1.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/fghj.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/dyu.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/dhy-1.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/dfgh.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/tekinimza2.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/deniz9.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/deniz8.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/deniz7.png

Sinem90
30-06-11, 15:00
http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/deniz6.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/deniz5.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/deniz4.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/deniz3.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/deniz2.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/deniz1.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/im6.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/im5.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/im4.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/im3.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/im2.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/im1.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/av19.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/av18.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/av17.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/av16.png

Sinem90
30-06-11, 15:03
http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/av15.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/av14.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/av13.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/av12.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/av11.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/av10.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/av9.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/av8.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/av7.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/av6.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/av5.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/av4.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/av3.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/av2.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/av1.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/ta3.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/ta2.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/ta1.png

Sinem90
30-06-11, 15:07
http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/Urtntitled-11.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/Unttuitled-2.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/Untitleed-6.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/Untitleded-4.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/Uggntitled-8.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/Untidgtled-3.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/Unghtitled-1.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/Unetitled-5.png http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/Ugtntitled-9.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/veda.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/durak.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/ask2.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/ask.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/tekinafet5.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/tekinafet4.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/tekinafet1.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/tekinafet3.png

http://i888.photobucket.com/albums/ac84/Sinem1990/tekinafet2.png

dilara-1905
30-06-11, 15:14
Biliyorum Sünem'im bilmez miyim:img-in_lo Ayrıca çalışmaların harika:love01:
aliye471 aile imzaları çok güzel olmuş,ellerine sağlık:img-blush

55. bölüm:icon_sorr:icon_sorr

http://img402.imageshack.us/img402/5371/adsz12345678912345.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/402/adsz12345678912345.png/) http://img219.imageshack.us/img219/3858/adsz1234567891234567.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/219/adsz1234567891234567.png/) http://img864.imageshack.us/img864/8030/adsz123456789123456.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/864/adsz123456789123456.png/) http://img26.imageshack.us/img26/5603/adsz12345678912345678.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/26/adsz12345678912345678.png/)

http://img215.imageshack.us/img215/6081/adsz123456789123456789.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/215/adsz123456789123456789.png/) http://img718.imageshack.us/img718/8646/adsz1234567891234567891.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/718/adsz1234567891234567891.png/) http://img834.imageshack.us/img834/3346/sdtdc.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/834/sdtdc.png/) http://img856.imageshack.us/img856/1778/sedat.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/856/sedat.png/)

http://img814.imageshack.us/img814/6620/sedat1.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/814/sedat1.png/) http://img9.imageshack.us/img9/4939/s2afet1.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/9/s2afet1.png/)

55. bölümden devam edicem bye

qizemmm
30-06-11, 15:19
Ay aile imzaları çok güzel olmuş ellerine sağlık. :img-in_lo

Bende Barbi'nin hamileliği döneminde ki kısmı izliyodum Kopil Ortega'nın sıkıştırmalarıı.. :img-hyste Buyrun size replikleri;

Ortega: Bir bebeğimiz olucak en nur topundan, aç bakim ağzını aç, küçücük Sedat geliyo o da çıkıcak aha aha aha yapıcak babası gibi, duyuyon mu bak tekme attı bak tekme attı anneye tekme atılmaz hıııı :img-hyste
Barbi: Yok artık Sedat çocuk üç aylıkk
Ortega: Öyle deme aşkım çocuk eğitimi genç yaşta başlar şimdiden eğitmemiz lazım onu sevgiye boğucam oğluşum
Kopil: Hop hop hop ne boğuyosun yiğenimi burda kapı gibi amcası var :img-hyste
Ortega: İstersen çocuğun önünde tartışmayalım ha :img-beee:
Barbi: Kızım ne diyo bu babayla amca ne? Saçmalıyorlar mı?
Kopil: hehe zamane çocukları işte afacan oluyorlar ya :img-hyste

Bu diziyi işte bu yüzden seviyorum tekrar tekrar izlediğin halde doyamıyorsun ve gülebiliyorsun. Gerçekten en kalitelisinden bir diziydi.. :img-in_lo

dilara-1905
30-06-11, 15:40
55. bölümden devam..

http://img847.imageshack.us/img847/5871/sedat1234.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/847/sedat1234.png/) http://img641.imageshack.us/img641/7979/72401703.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/641/72401703.png/) http://img819.imageshack.us/img819/1953/12860891.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/819/12860891.png/) http://img853.imageshack.us/img853/4939/s2afet1.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/853/s2afet1.png/)

http://img812.imageshack.us/img812/2198/s2afet12.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/812/s2afet12.png/) http://img708.imageshack.us/img708/6452/sedat12345.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/708/sedat12345.png/) http://img231.imageshack.us/img231/480/sedat12.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/231/sedat12.png/) http://img148.imageshack.us/img148/39/afet1.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/148/afet1.png/)

http://img97.imageshack.us/img97/9946/afet12.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/97/afet12.png/) http://img220.imageshack.us/img220/6106/sedatt.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/220/sedatt.png/) http://img193.imageshack.us/img193/1184/sdtt.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/193/sdtt.png/) http://img823.imageshack.us/img823/2426/sedatt12.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/823/sedatt12.png/) http://img853.imageshack.us/img853/1269/sedatt1.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/853/sedatt1.png/) http://img819.imageshack.us/img819/5138/55sedatafet.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/819/55sedatafet.png/)

~Sinem~
30-06-11, 15:51
Aile imzaları çok güzel olmuş.:img-in_lo
Dizinin bitmesine rağmen,tekrarlarının bu denli izlenmesi ve burada toplanmamız çok güzel.Ben bu yüzden seviyordum işte bu diziyi.Kaliteli yapım diye buna derim.:865323

qizemmm
30-06-11, 15:53
Aile imzaları çok güzel olmuş.:img-in_lo
Dizinin bitmesine rağmen,tekrarlarının bu denli izlenmesi ve burada toplanmamız çok güzel.Ben bu yüzden seviyordum işte bu diziyi.Kaliteli yapım diye buna derim.:865323

Katılıyorum panpa.
Sanki bitmemişte yeni bölümleri izliycekmişiz gibi, 100 kerede izlense bıkılmayan dizi oldu gözümde. Herkes için de aynıdır sanırım.

Birazdan tekrarı başlıyacak. Dün eve çıkıcaklarını söylemişlerdi değil mi? Umarım kaldığı yerden devam eder. :whistle2

~Sinem~
30-06-11, 15:56
Katılıyorum panpa.
Sanki bitmemişte yeni bölümleri izliycekmişiz gibi, 100 kerede izlense bıkılmayan dizi oldu gözümde. Herkes için de aynıdır sanırım.

Birazdan tekrarı başlıyacak. Dün eve çıkıcaklarını söylemişlerdi değil mi? Umarım kaldığı yerden devam eder. :whistle2

Aynen panpa,onlar çok farklıydılar bunu hep söyliyebilirim.Halada yerleri farklı olduğuna göre bu diziyi ayıran birşeyler vardır.:865323

Evet,o sahneler en sevdiklerimdendi.Gamze'ler bizimkilerin evine gidiyor yardım etmek için. :img-in_lo

-Bu arada sana HazalKerem sahneleri için ayrı ,diğer resimleri paylaşanlar içinde teşekkürler.Hayat Bilgisi ailesini seviyorum.:whistle2

~Sinem~
30-06-11, 16:24
Ay koptum ya.:img-hyste
Mahşerin dörtlüsü.

Okula yetişmek için çabalarındaki sahne en sevdiğim sahnelerdendir.
Kopil'e diyecek söz bulamıyorum.:img-hyste
Bu dörtlüye bir kelime bulamıyorum.
Süperler yaa.:img-in_lo

kübra_hande
30-06-11, 16:33
Şuan yayınlanan bölüm kaçıncı bölüm acaba?

Busesra
30-06-11, 18:04
İlk yorum benden galiba. :)

Yeliz'in Gamze'yi kıskanmasını çok iyi anlıyorum. O'nun için kuaförde çalışmaya başladı, barışmaları çok güzeldi. Nerdesin Hazal :( Ama Rüya'yı da çok seviyorum. Dizi sonunda ne oluyodu? Pikaçu <3 ?
Ürperi benim adamım :D Bide Bebe Ruhi gelse. Çok gülerim. Beton Ayşeyle sevgililerdi :D Yeliz çok güzel bu arada bence Gamze'den güzel.

Yeliz <3 Kopil :)

dilara-1905
30-06-11, 18:13
Buse, Melisa diye bi kız vardı 4. sezonda piyano çalmak için Afetlere geliyordu. Onunla sevgiliydi Kerem. Ama sonlara doğru bırakmıştım ben izlemeyi o yüzden Melisa ile devam ettiler mi ayrıldılar mı bilemiyorum. :bilmim

Dörtlünün ev maceraları süperdi ya,.evdeki diyaloglara,tembelliklerine,eşya paylaşımlarına koptum tek kelime ile:)

Yeliz'in kıskançlığını anlayabiliyorum aslında ama bi yandan da Gamze onun en yakın arkadaşı elbiseyi yırtması falan kötüydü.. yinede onun bi türlü ulaşamadığı şeylere, gamzenin önemsemeyerek sahip oluşu zoruna gitti tabii.. neyse barışmaları çok güzeldi. Zaman zaman sürtüşmeler yaşasalarda bu ikilinin dostluğunu da ortega&kopil gibi çok seviyorum:img-in_lo

Müjdat Gezen'i görmek de çok güzeldi .

Haluk: sizin derste olmanız gerekmiyor mu?
Sedat: Sizin de evinizde olmanız gerekmez mi?
Haluk: Demek ki bu memlekette hiçkimse olması gerektiği yerde değil. :img-wink:

~Sinem~
30-06-11, 18:25
Buse, Melisa diye bi kız vardı 4. sezonda piyano çalmak için Afetlere geliyordu. Onunla sevgiliydi Kerem. Ama sonlara doğru bırakmıştım ben izlemeyi o yüzden Melisa ile devam ettiler mi ayrıldılar mı bilemiyorum. :bilmim

Dörtlünün ev maceraları süperdi ya,.evdeki diyaloglara,tembelliklerine,eşya paylaşımlarına koptum tek kelime ile:)

Yeliz'in kıskançlığını anlayabiliyorum aslında ama bi yandan da Gamze onun en yakın arkadaşı elbiseyi yırtması falan kötüydü.. yinede onun bi türlü ulaşamadığı şeylere, gamzenin önemsemeyerek sahip oluşu zoruna gitti tabii.. neyse barışmaları çok güzeldi. Zaman zaman sürtüşmeler yaşasalarda bu ikilinin dostluğunu da ortega&kopil gibi çok seviyorum:img-in_lo

Müjdat Gezen'i görmek de çok güzeldi .

Haluk: sizin derste olmanız gerekmiyor mu?
Sedat: Sizin de evinizde olmanız gerekmez mi?
Haluk: Sanırım bu memlekette hiçkimse olması gerektiği yerde değil. :img-wink:

Benimde hatırladığıma göre Melisa'dan sonra kimse gelmedi.
Bende dahasını hatırlamıyorum valla.:icon_sorr

Kesinlikle öyle.Hele okula yetişmek için çabaları.Orda Kopil'e koptum zaten.:img-hyste

Ara sıra aralarında sürtüşmeler olsada,onlar çok iyi dosttular.
Yeliz & Gamze ikilisini hep sevmişimdir eminim ki herkes içinde aynı durum söz konusudur.:img-in_lo

Kesinlikle öyle.
İşte o repliğe bayılmıştım bende.

Bugünkü her iki bölümde çok güzeldi hele.
2.sezonun en sevdiğim bölümünü yayınladılar bugün.:img-in_lo

cakocakmak11
30-06-11, 18:38
Arkadaşlar Kopil,Pikaçu,Sedat,Arif'in Birlikte Ev Tuttukları Bölüm Kaçıncı Bölümdü ;) Amil'in Koltuğunu Falan Çalıyorlardı Sobadan Zehirleniyorlardı Vs. Vs. O Bölümü İzlemek İstiyorum Bilen Biri Söyleyebilir mi Lütfen

dilara-1905
30-06-11, 18:44
O bölümü bu akşam yayınladılar. ama bölüm sayıları yazmadığı için bilemiyorum kaçıncı bölümdü. İnternetteki bölüm özetlerinde 2. sezon 13. bölüm olarak geçiyor.

Sertap yorumun için teşekkür ederim senin de imzan çok güzel :love01:

_Gül_ gifler için çok teşekkürler :love01:

:img-blush

http://img192.imageshack.us/img192/8526/unled2copyt.png (http://imageshack.us/photo/my-images/192/unled2copyt.png/)
http://img717.imageshack.us/img717/3273/unled1copyyk.png (http://imageshack.us/photo/my-images/717/unled1copyyk.png/)

(ESRA)
30-06-11, 18:45
Yine çok hoş bir bölümdü.
Şu repliğe çok güldüm:
Hidayet:Söyleyin bakalım çocuklar,cennete gitmemiz için ne yapmamız gerekir?
Arif:Ölmemiz gerekir hocam.:img-hyste:img-hyste:img-hyste

Rüya&Kerem çok tatlıydı,marketteki halleri çok hoştu.:img-in_lo
Yeliz&Gamze arasında geçen olay da ibretlikti.İkisi de hatalıydı ama bu kez Yeliz daha hatalıydı.Sürekli durumundan şikayet ediyor.Hep kendinden daha iyileri düşünüp üzülüyor.Oysa kendinden daha kötü durumda olanları düşünse hayattan daha da zevk alacak.

Haluk öğretmen de 1 bölümlüğüne bizlere güzel anlar yaşattı.
Verdiği ince mesaj da gözlerden kaçmadı.
''Demek ki bu ülkede kimse olması gereken yerde değil.''

aliye471
30-06-11, 18:47
Esra replik harika (: :love01::love01: :img-in_lo

Bu müziği dinleyipte duygulanmayan var mı arkadaşlar . . Üzerine bi tık :whistle2 (http://facebookvideoindir.gen.tr/hayat-bilgisi-slov-muzigi.html)

GeNie**
30-06-11, 19:12
merhaba arkadaşlar ben de geldim :D
oldum olası bu dizinin hastasıydım tekrarlarını kaç kere izledim ama bıkmıyorum bi türlü ya her izleyişim de yeni bir tat veriyor şimdi kalmadı maalesef böyle kaliteli yapımlar...
gerçekten çok çok çok eğlenceli ve öğretici bir dizi ya o zamanlar küçüktük belki pek basmazdı aklımız ama şimdi izleyince insan daha iyi anlıyor HB nin değerini...
pikaçusu,kopili,ortegası,var mısın arifi,barbie si,törpüsü...ve niceleri...vee tabi ki afet öğretmeni yerlerini kimse tutamaz bu dizinin yerini de hiç bi dizi dolduramaz diye düşünüorum :)

Pamuksekeri02
30-06-11, 19:26
tekrar başlamasına çok sevindim hiç kaçırmıyorum :))
bu bölüm çok güzeldi müjdat gezen falan.Ah eski günler.

kübra_hande
30-06-11, 19:35
Esra replik harika (: :love01::love01: :img-in_lo

Bu müziği dinleyipte duygulanmayan var mı arkadaşlar . . Üzerine bi tık :whistle2 (http://facebookvideoindir.gen.tr/hayat-bilgisi-slov-muzigi.html)

Bu harika bi şarkı. Bunu buraya koymana çok sevindim cidden. Çok teşekkürler. İnsanın tüyleri ürperiyor dinlerken. Acaba şarkının adını biliyor musun?

aliye471
30-06-11, 19:41
Bu bölümü hiç unutamıyorum.Ahhhhh ahhhhhh :img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo

Kerem :Çok geç kardeşim
Sedat: Ben herşeyimi gurur yüzünden kaybettim ama artık yeter.Gamze biliyorum sana yatlar katlar villalar veremem ama paramda yok evimde yok hiçbirşeyim yok.Tek servetim sana olan aşkım.Seni seviyorum.Eğer kalbin hâla bana aitse gel benimle ..
Afet Hoca:Ben senin şahidinim Gamze.Senin isteklerine ve mutluluğuna şahitlik yapmak için burdayım.Tek söyleyeceğim pişman olacağın bir karar verme
Berk: Artık çok geç Gamze
Gamze:Benim için değil ..

Bu harika bi şarkı. Bunu buraya koymana çok sevindim cidden. Çok teşekkürler. İnsanın tüyleri ürperiyor dinlerken. Acaba şarkının adını biliyor musun?

Malesef bilmiyorum canım . . Ama indirmek için soruyorsan müziğin linkini yüklerim isteyen indirir :whistle2 :whistle2

*Cemre*Serkan*
30-06-11, 20:04
Hayat Bilgisi , Efsane Dizim . :img-in_lo
Gelmedi , gelmez böyle bir dizi . Hayat Bilgisi birde avrupa yakası hep efsane olarak kalıcaklar . :img-in_lo
Hem sabah , hem akşamüstü izliyorum . Afet öğretmen , pikaçu,ortega , barbi , var mısın arif, kopil , mennan hepsini çok özlemişim . İzlerken büyük keyif alıyorum . :img-in_lo
Keşke sihirli annem , çocuklar duymasın gibi tekrar başlasaaa :img-in_lo:img-in_lo
Bugünkü bölümde de müjdat gezen vardı . Hiç hatırlamıyorum o bölümü . Bayıldım :img-in_lo
Bu arada başlık çok güzel ilerlemiş , böyle bir ortamın olmasına çok sevindimm :img-in_lo
Herkese iyi yorumlar. :happy0064

dilara-1905
30-06-11, 21:16
Cemre'm, aynen benim için de Hayat Bilgisi ve Avrupa Yakası efsanedir.İkisini de defalarca izlemekten asla bıkmam. :img-in_lo
Ayrıca bu başlık da aynı dizi gibi sıcacık :img-blush
Sertap paylaştığından beri o müziği dinliyorum.. gerçekten çok etkiliyor ya..hele o duygusal sahnelerle birleşince...

:icon_sorr:icon_sorr

http://img534.imageshack.us/img534/1520/91130613.png (http://imageshack.us/photo/my-images/534/91130613.png/) http://img705.imageshack.us/img705/6682/unled12h.png (http://imageshack.us/photo/my-images/705/unled12h.png/)

http://img855.imageshack.us/img855/3436/unled1copygpb.png (http://imageshack.us/photo/my-images/855/unled1copygpb.png/)

aliye471
30-06-11, 21:47
Teşekkür ederim hayatım çok makbule geçti sağolasın :img-in_lo:img-in_lo Emeğine sağlık:happy0064

Keşke sihirli annem , çocuklar duymasın gibi tekrar başlasaaa :img-in_lo:img-in_lo

Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda bilmem ama ben tekrar başlasın istemem..Başlasa biz yine izleriz ama ayna tadı vermez :icon_whis Bence Hayat Bilgisi bir efsane olarak kalmalı :img-in_lo:img-in_lo

Ayrıca bu başlık da aynı dizi gibi sıcacık :img-blush
Sertap paylaştığından beri o müziği dinliyorum.. gerçekten çok etkiliyor ya..hele o duygusal sahnelerle birleşince...

:icon_sorr :icon_sorr

Çalışmalarını yesinler :img-eat: Emeğine sağlık:img-wink: Başlığı ben de çok seviyorum sıcacıkk :love01: Müzik harbiden güzel ya bu sene liseden mezun oldum kendi arkadaşlarımı düşününcede bir başka oluyor:calis:calis

dilara-1905
30-06-11, 21:55
Yeniden başlaması konusuu.. aslında reytingleri iyi gelen dizileri başlatıyorlar böyle bi ihtimal olabilir ama bilemiyorum..
Bir yanım istiyor bir yanım istemiyor :D
4. sezonda yeni öğrencilere pek ısınamamıştım ben... 11B gibi değillerdi hiç :bilmim
ama 4. sezonuydu haklı olarak senarist kendini tekrar etmemek için karakter ve konuda sıkışmış olabilir..
şimdi çok zaman geçti, yine efsane olabilecek bir sınıf çıkar belki..
bir yanda bizim eski öğrenciler, bir yanda afet hoca ve yeni sınıf...
şimdiki gençlik dizilerinin kirliliğinden de kurtuluruz hem adam gibi, örnek alınabilecek bir dizimiz olur.
Açıkcası bıktım Timur Savcı'nın gençlik dizisi adı altındaki kimin eli kimin cebinde dizilerinden.. :icon_whis:)

aliye471
30-06-11, 21:58
Yeniden başlaması konusuu.. aslında reytingleri iyi gelen dizileri başlatıyorlar böyle bi ihtimal olabilir ama bilemiyorum..
Bir yanım istiyor bir yanım istemiyor :D
4. sezonda yeni öğrencilere pek ısınamamıştım ben... 11B gibi değillerdi hiç :bimim
ama 4. sezonuydu haklı olarak senarist kendini tekrar etmemek için karakter ve konuda sıkışmış olabilir..
şimdi çok zaman geçti, yine efsane olabilecek bir sınıf çıkar belki..
bir yanda bizim eski öğrenciler, bir yanda afet hoca ve yeni sınıf...
şimdiki gençlik dizilerinin kirliliğinden de kurtuluruz hem adam gibi, örnek alınabilecek bir dizimiz olur.
Açıkcası bıktım Timur Savcı'nın gençlik dizisi adı altındaki kimin eli kimin cebinde dizilerinden.. :icon_whis:)
Çok haklısın arkadaşciğazım :love01: Yine böyle bir dizi ortaya atılsa kimin eli kimin cebinde olacaktır.Çok sıkıcı artık senaristlerinde kafası hep aynı çalışıyor.Yenilik yok... Yok arkadaş Hayat Bilgisi bir daha geri gelmezz :icon_whis

Sinem90
30-06-11, 22:11
Yeni bölümlerinin çekilmesi söz konusu bile olamaz. Perran Hanım asla kabul etmez bunu. Hele de Deli Saraylı'da aynı yapımcı ve senaristle yaşanılan hayalkırıklığından sonra mümkün değil. Bu olay olmadan önce de tekrar çekilmesini istemiyordu. Zaten son sezon bile gereksizdi. Fazla uzatıldı. Ben o yüzden HB'yi iyi hatırlayamıyorum. Son sezondaki bölümleri yakıştıramıyorum bu diziye. Birkaç bölüm daha uzatıp 3. sezonda bitirmeliydiler.

nehir_ertan
30-06-11, 22:47
bölüm yine çok güzeldi.
bizimkilerin evdeki hallerine diyecek lafım yok.:img-hyste
bayılıyorum bunlara ya..
özellikle Kopilin hayvan belgeseli izlemesi de ayrı bir komikti.:img-hyste
Rüyayla Kerem de çok tatlılardı.
Haluk öğretmenle olan sahneler de çok güzeldi.
Yeliz'in Gamze'yi kıskanma olayı bence affedilir bir durum değil.
sonuçta en yakın arkadaşın..:icon_whis
neyse..
zaten Yeliz'le Gamze ne kadar sürtüşmeler yaşasalar da hep bir aradalardı.:img-wink:
ve efsanem SedatGamze sahnelerinden istiyorum ben..
o sahnelerin olduğu bölümler gelsin artııık :img-in_lo

Paranoid.
01-07-11, 02:41
Her sabah akşam üzeri izliyorum ya güle eğlene. Kerem favorim. Bu gün çok komiklerdi.
Orteganın çorabı kokuyor falan. İyi oldu tekrar başlaması. :D

~Sinem~
01-07-11, 13:27
Amil:Ben bu parayla ayna grubunun 5 yıllık güneş gözlüğü ihtiyacını karşılarım.

Nasıl güldüm burda ya.:img-hyste
Hayat Bilgisi hiçbir zaman unutmayacağım,unutamıyacağım dizilerin ilk sırasında.:img-blush

N.Şaşmazfan
01-07-11, 14:31
ellerinize saglik arkadaslar calismalar muhtesem bak bak doyamadim...aile imzasi icin cok tesekkur ederim...kayd etdim kullanicam

Pozitifize
01-07-11, 17:45
Biriniz Törpü ve kopilden Öpim mi kısmından imza yapabilirmii lütfen ! :s

aycn
01-07-11, 18:13
bence de bu dizi 3. sezonda btmelydi 4.sezonki öğrenciler eskileri gibi olamadılar hiçbi zaman gamze-sedat olayı o n,kah agelmeden daha erken sonlanmalıydı afet le emin de dah aerken yakınlaşmalıydı senarst herşeyi ratign yapıyo die gereğinden fazla uzattı ve konuların suyunu çıkardı acıkcası ben 3.sezon sırf gamze sedat için izledim o diziyi her hafta ne zaman barışçaklar die bekliyodum ama uzadı da uzadı ve konu saçma sapan yerlere geldi aynı şeklde rüya ve kerem de bitmemelydi barışmalıydılar ve 3.sezon güzel bi sonla bu dizi btmelydi

jixues
01-07-11, 18:44
Bugün izlediğimiz bölüm çok güzeldi. Favori sahnem sonlara doğruydu... Çekilişte Gamze'nin Sedat'ın isminin yazılı olduğu kağıdı çekmesi ve Sedat'a kalbimden geçen kişinin ismini çektim demesi... :img-in_lo vee Sedat'ın da Gamze'nin isminin yazılı olduğu kağıdı çekmesi ve Gamze yazısını öpmesi... :img-in_lo

dilara-1905
01-07-11, 18:46
Ortega: Güzeller güzeli :img-in_lo Sana hangi şanslı çıktı bakiyim ??
Barbi: Şanslı mı bilmem.. Ama kalbimden geçen çıktı :img-in_lo

Gamze'ye Sedat, Sedat'a Gamze çıktı ya yerim ben bunları çok güzel sahneydi:img-in_lo
İpek ve Paşhan çok uyumlular :love01:

Busesra
01-07-11, 18:59
Beton:'' Bak dedim eleman dedim, yeni yıla girmeyelim eski yılın nesi var dedim...''
:img-hyste Çok gülmüştüm.

Bu arada Kopil hemen Yeliz'in yanına geldi otururken :img-in_lo

Yeliz'in Kikirik'e yaptığı kötüydü. Ama Kikirik haklı, Yeliz hiçbir şeyi beğenmiyor :img-beee:

Bugün Amil'in babası olarak tanıdığımız saygıdeğer tiyatrocu; 24 Haziran'da vefat etmiştir maalesef. Haber de burda; http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/18101092.asp :icon_sorr

aliye471
01-07-11, 19:25
..aile imzasi icin cok tesekkur ederim...kayd etdim kullanicam

Beğendiğin için teşekkürler :)

Biriniz Törpü ve kopilden Öpim mi kısmından imza yapabilirmii lütfen ! :s

Resim eklersen veya eklenirse yaparız hepimiz :love01:

Yeliz'in Kikirik'e yaptığı kötüydü. Ama Kikirik haklı, Yeliz hiçbir şeyi beğenmiyor :img-beee:

Bugün Amil'in babası olarak tanıdığımız saygıdeğer tiyatrocu; 24 Haziran'da vefat etmiştir maalesef. Haber de burda; http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/18101092.asp :icon_sorr

Yeliz'in yaptığı gerçekten kötüydü ama söyler söylemez kendiside üzüldi bir anlık birşeydi :icon_sorr

Ali Cağaloğlu'nada Allah rahmet eylesin :icon_sorr:icon_sorr

aliye471
01-07-11, 19:32
Yeliz :Zaten kikiriği küstürdüm bide seni dövüp diğer aLtı cüceyi küstürmiyim :img-hyste:img-hyste

Kopil & Yeliz :img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo

DmL~Karahan
01-07-11, 22:25
Merhabalaar. Ben de geldim. Bana yer var mı acaba? :)

Bu hafta sabah tekrarına tesadüfen denk geldim dizinin, çocuk gibi sevindim. Yüzümde bir tebessümle izledim hep. Öyle çok özlemişim ki. Umarım bitene kadar yayınlarlar. Sırf izlemek için saatimi kuruyorum 10.15'e.

Benim için efsane dizilerden biridir kendisi. İstisnasız tüm karakterlerini severim. Pikaçu'yu pek sevmem gerçi ama, neyse, hadi seviyorum diyelim.

Çoğu kişi gibi benim de efsanem Ortega ve Barbie. :img-in_lo Her anlarını heyecanlanarak izlediğim bir çiftti kendisi. Şu aralar biraz Pikaçu'nun gölgesindeler, bu yüzden içimde hep bir kin besledim Pikaçu'ya. :) Gamze'nin dediği gibi arkadaşıyla arasını bozmaya çalışan oydu. Her neyse, bunu geçersek okuldan kaçtıklarında korudaki:
G: Peki sen hiç aşık oldun mu?
S: Evet, yani... Sana.
Kısmını yüzümde en büyük gülümsememle izledim. Hatta Hayat Bilgisi izlediğimi gören abim bile geldi yanıma oturdu, beraber izledik gülerek. Amil ve Mennan sahneleri çok güzeldi. Baya güldürdüler, pişti oynamaları çok güzeldi. :img-hyste

Bir de keşkelerim var bu dizide; Kopil&Törpü. İkisinin er geç beraber olmasını bekliyordum, kesinlikle çok tatlı bir çift olurlardı. Üstelik Kopil gerçekten seviyordu. Öpiiiiim mi? :img-hyste

Ve efsane ikilim de Ortega ve Kopil'dir. Çok severim bu ikisini, "aha aha aha" diye kendilerine has gülüşleri paha biçilemezdir. Hocalar için düşündükleri oyunlar, kafa kafaya vermeleri, ve tabiki sürekli Arif'e bulaşmaları. Arif de efsanelerimden biridir. Çocuk iddia uğruna Tarih'ten geçti yahu. Demek ki çalışınca oluyormuş. :img-hyste

Öğretmenler odası da epey güldürüyor beni, Fidan hocanın feministliği, Kadriye hocanın takıntıları, vazgeçilmez replikler: son tahlilde ve inna sabirin. Ve tabiki Afet hoca. :img-in_lo

Neyse, sık uğrayacağım ben buralara artık. 16.00 seansını izleyemiyorum malesef ama sabah daha önceki bölümlerden gidiyorlar sanırım, inşallah bitene kadar devam eder. :love01:

kalemera
01-07-11, 22:50
Bi sonraki bölüm Mehmet gelicek hediyeler verilirken...
Kopilde sanırım Yelizi çekmişti kurada... :img-wink:
Koplin kıskançlığı başlicak o geldiği andan itibaren :img-hyste
senarist niye geçiştirdiki bu ikiliyi ben anlamadım açıkçası madem olmicaktı kopil niye kıskançlık krizine girdi :icon_whis

ah ah keşke bu ikili :img-blush olsaydı Atılganıda çok seviyorum hatta yelizle ikisi süperdi
Atılgan:Neyse hadi biz işimize bakalım çöp torbası :img-hyste
Yeliz:aaa sen kendine bak çöpçüler kralı :img-hyste

dilara-1905
01-07-11, 23:07
miraqe. onlar ne öyle ya hangi iconu kullanacağımı şaşırdım şerefsizim! :img-hyste
' zeynep ' imzalarına bayıldım efsane barbi&ortega :img-in_lo
Damlacım, ben de hep kopil&yeliz aşkı beklemiştim.:icon_sorr:img-in_lo

http://img7.imageshack.us/img7/6176/unled1copyo.png (http://imageshack.us/photo/my-images/7/unled1copyo.png/) http://img534.imageshack.us/img534/4683/unled2cg.png (http://imageshack.us/photo/my-images/534/unled2cg.png/)
- ne oynuyorsunuz?
erkekler:bawling,powling:img-hyste
http://img4.imageshack.us/img4/7907/unled23copy.png (http://imageshack.us/photo/my-images/4/unled23copy.png/)

aycn
01-07-11, 23:22
youtubedan eski bölümlere baktım da şu yunanistana geziye gttkleri bölüme orda sedat gercekten de hiç tınlamamış gamzeyi katerinaya kur yapmış yani gercekten de kendi kaşınmış gamze hep üzgün üzgün bakıyodu önceki didem olaylarını da göz önünde bulundurrusak aslında haklılık payı çok oluyo burada ama dediğim gibi hemen nişanlanacak kadar da deil keşke keremle rüya hiç ayrılmasaymış ya da hazal daha önce gelseymiş diziye daha güzel olurmuş törpü ve kopil gercekten komik olurdu ama yürümezdi onların arsnda ufak bi ilişki başltıp sonra atılgan törpü olablrdi aslında

4ewerbrucas
01-07-11, 23:43
Herkese iyi akşamlar sayfa ne güzel ilerliyor nazar değmesin hiç bir eski dizinin sayfası böyle aktif değil ama bu dizi başkaydı:img-wink:
Ben sabah seansını izleyemiyorum ama 16:00 seansını izliyorum favorim Ürperi tabi ki:img-hyste

Kerem ile Rüya hakkında yorumum yok ben Rüyayı sevmiyordum benim efsanem Hazal&Kerem ama o bölümlere var daha:img-in_lo:img-in_lo

Busesra
01-07-11, 23:50
Süpersin miraqe. Biraz daha Törpü&Kopil avatarı yapar mısın? :img-blush

kalemera
01-07-11, 23:52
Törpü:Var ya hepinizi çok özledim ben... İnanır mısınız? Kopilini beni öpmeye çalışmasını bile özledim
Kopil:Özledin mi ???Özledin demek, o zaman :love01:mi ???:img-hyste
Törpü:Öpmeni değil öpmemeni özledim :img-hyste:img-hyste

----------------------

eklenen çalışmalar her şey harika ellerinize sağlık ...:img-wink:

aslı_efe
02-07-11, 00:04
Çocukluğumun dizisi,tekrarlarının başladığını görünce o kadar sevindim ki...Kesinlikle şu ana kadar hayat bilgisi gibi dostluğu,aşkı,okul hayatını bu kadar güzel anlatan gençlik dizisi yayınlanmadı sanırım yayınlanmaz da... hayat bilgisi hem konusu hem oyuncularıyla bir bütündü.Hayat bilgisiyle ilgili tek olumsuz düşüncem son sezondu açıkçası izlemedim keşke o kadar uzamasaydı:icon_whis

Gamze-Sedatı bende çok seviyordum ama bir yandan da hep kopille yeliz olsun istiyordum çok tatlılardı(öpiyim mi???:love01:)

Eklenen çalışmalar süper:img-wink:

Miraqe.
02-07-11, 00:10
Bugün Afet'i isteme sahnesi de çok güzeldi ya :D
Metinde sarılıyo Afet'e çok komiklerdi :D
Ülperi zaten ayrı bişey yorumsuz :D
Afet'in saçlar ayrı bi havalıydı zaten =D

qizemmm
02-07-11, 01:01
Benden de avileerr;

http://i56.tinypic.com/2iry8l.jpg http://i55.tinypic.com/5cbznd.jpg

http://i55.tinypic.com/k2dcav.jpg http://i55.tinypic.com/r0dtaa.jpg

Z€hRaa
02-07-11, 01:21
Bu bölüm süperdi ya :img-in_lo
En sevdiğim bölümler şu sıralar oynuyor.
Başlık çok güzel bir de.
Çok zaman oldu biteli eski dizi başlığının bu kadar aktif olduğunu görmemiştim :love01:
Bir de HB sabah yayınlanacağına bence haftasonunları da olsun :img-in_lo
Valla geçmiyor zaman haftasonu.
İyi giderdi.

Ellerinize sağlık her şey harika :love01: