PDA

Tüm Versiyonu Göster : Pis Yedili (Arşiv 2)

Sayfalar : 1 [2] 3 4 5

negisssss
13-12-11, 12:54
slm arkadaşlar:)

Size rüyamı anlatmaya geldim:D ne alaka diceksinizzz biliyorum ama konu TRAFO olunca epey bi alakası oluyo haha:))

Rüyamda trafo dilkopata sarılmıştı dilkopatta onaa şaka gibi dimi ahaha:D ama çok samimi içten bi sarılmaydı :) yanlız ben ne kadar istemiyosam artık rüyamda bile memnun olmadım hahah:D ben gülcanı sevsin trafo istiyorumm dilkopat ne alaka yaaa :((
Merak etme canım dilkopat ile olmaz rahat ol sen:img-hyste:img-hyste çok ama çok büyük bir ihtimal gülcan olacak gibi,böyle olursa paşa öğrendiği zaman araları bozulabilir gibi bir süre,böyle şeyler hep yazılır çünkü:img-wink: ,ben de elçin olsun istiyordum ama fos çıktı olsun ne yapalım önemli olsan trafomun mutlu olması:img-in_lo bir de cimbayın:img-in_lo ahahha bunu sölemesem çatlarım falan:img-hyste:img-hyste

negisssss
13-12-11, 12:57
Gani Bey'in tweetini simdi gordum. Bence Trafomuzun umutsuz aski kesinlikle Gulcandir. Garda Orada birseyler ben goruyorum :D

Trafo delikanli cocuktur o yuzden Gulcan ona imkansiz gibi geliyor Pasa'nin kardesi oldugu icin. Bence bir ara bunu izleyecegiz belki Gulcanda asik olacak, pasa ogrenecek Trafo ile bozusacak ondan sonra isler tatliya baglanacak. AMA izlemesi de guzel olacak.

Ben Elcin- Furki diyorum, sevdim bunlari ya.

Cimbom-zeki sahnelerini heyecanla bekliyorum.

Keske bir pasaCimbom sahnesi izlesek ya. Cimbom ziyarete gitse me guzel olur.

Bu arada ben biraz daha Ferit-Cimbom-Pasa istiyorum. Kinamayin beni.
Of bende çok istiyorum ya ferit-cimbom-paşa sahnesi ama bu bölüm zor gibi malum bizimkiler tüm bölüm içeride olacak gibi ama bir sonraki bölümde görelim artık rica ediyorum:icon_sorr paşa ve trafonun arası bozuşmadan şu ikili bir ferit dalıverse diyorum artık yani:img-hyste:img-hyste,cimbom kurtaracak inşallah bizimkileri pardon pardon zeki:img-hyste:img-hyste

GÜL GÜZELİ
13-12-11, 13:17
Merak etme canım dilkopat ile olmaz rahat ol sen:img-hyste:img-hyste çok ama çok büyük bir ihtimal gülcan olacak gibi,böyle olursa paşa öğrendiği zaman araları bozulabilir gibi bir süre,böyle şeyler hep yazılır çünkü:img-wink: ,ben de elçin olsun istiyordum ama fos çıktı olsun ne yapalım önemli olsan trafomun mutlu olması:img-in_lo bir de cimbayın:img-in_lo ahahha bunu sölemesem çatlarım falan:img-hyste:img-hyste

Dimi bencede:love01:

Gerçi umutsuz aşktan ne kadar mutluluk çıkar orası muamma ama dilkopatla olursa mutsuzlugun yanında bide katil olabilir trafom:img-beee::icon_sorr Dilkopatın konuşma tarzı giyimi bulundugu çevre trafoya ters adam umutsuz aşk filan dinlemez önüne gelene dalar orda:img-hyste:img-hyste:img-hyste Bencede gülcanla olsun başda umutsuz olsada sonradan trafom içinde mutluluk görünmeye başlar mutlu olur gülcanlaa ama dilkopatla yada dilkopatın çevresinden biriyle çok zor:icon_whis:img-beee::img-wink::img-wink:

negisssss
13-12-11, 13:21
Dimi bencede:love01:

Gerçi umutsuz aşktan ne kadar mutluluk çıkar orası muamma ama dilkopatla olursa mutsuzlugun yanında bide katil olabilir trafom:img-beee::icon_sorr Dilkopatın konuşma tarzı giyimi bulundugu çevre trafoya ters adam umutsuz aşk filan dinlemez önüne gelene dalar orda:img-hyste:img-hyste:img-hyste Bencede gülcanla olsun başda umutsuz olsada sonradan trafom içinde mutluluk görünmeye başlar mutlu olur gülcanlaa ama dilkopatla yada dilkopatın çevresinden biriyle çok zor:icon_whis:img-beee::img-wink::img-wink:
Ya zaten dilkopatın aşkitosu var o bırakmaz o çocuğu:img-hyste ,ki karakter olarak birbirleriyle alakaları yok bu yüzden olma ihtimali sıfırında altında.:img-wink:

Açıkcası gülcan güzel bir kız ilk başta kıl olmuştum sürekli ağzında elçin elçin neyse sonradan toparlamıştı kendileri,bakalım belki de hiç tahmin etmediğimiz birisi çıkar falan.:img-blush

Bir de bu mahkeme olayını falan bayağı bir uzatmazlar umarım şahsen istemiyorum pis yedili bunun intikamını bir an önce almalı!:img-wink:

ayşegüL_çet <3
13-12-11, 15:14
Merhaba arkadaşlar. Diziyi çok beğeniyorum. Replikler, sahneler hepsi çok kaliteli. Oyuncuların hepsinide çok seviyorum. Çift olarak başlarda ElçinGüneyi çok yakıştırıyordum ama Cimbomla olan atkı sahnesinden sonra bende dedliler gibi CimBay hayranlığı başladı. O sahneden beri ikisini öyle çok seviyorum ki. Furkanda en çok sevdiğim karakterlerden biri. Elçinle sahiden çok yakışıyorlar. Hele o ''Seni seviyorum'' demesi. Umarım şaka falan yapmıyordur. Ama Elçine karşı boş değil o belli. Neyse merakla izleyeceğim bu bölümü. İyi Yorumlar. Sık sık başlıktan olucam bundan sonra. :love01:

ayşegüL_çet <3
13-12-11, 15:24
şaka oldugunu hiç sanmıyorum karşılık olarak onunla sevgili olmak istedigini söyleyecek bence ayrıca gözler yalan söylemez
İnşallah. Ama nasıl bakıyordu öyle ya. Mümkünat veremiyorum yalan olmasına. Of kafam iyice karıştı. Dediğin gibi gözler yalan söylemez. ''Dil söylesede''
:img-in_lo

aybanur
13-12-11, 15:58
Merhaba diziyi çok beğeniyorum replikler,sahneler oyuncular çok başarılı.Özelliklede üç oyuncuyla ilgileniyorum Kadir Doğulu,Halil Babür ve Eda Ece..Bayrampaşalı Cimbom çiftini destekliyorum bana daha sıcak geliyorlar.Elçin'e bir türlü ısınamadım.Dilkopat karakterinide çok seviyorum :)

negisssss
13-12-11, 16:08
Merhaba arkadaşlar. Diziyi çok beğeniyorum. Replikler, sahneler hepsi çok kaliteli. Oyuncuların hepsinide çok seviyorum. Çift olarak başlarda ElçinGüneyi çok yakıştırıyordum ama Cimbomla olan atkı sahnesinden sonra bende dedliler gibi CimBay hayranlığı başladı. O sahneden beri ikisini öyle çok seviyorum ki. Furkanda en çok sevdiğim karakterlerden biri. Elçinle sahiden çok yakışıyorlar. Hele o ''Seni seviyorum'' demesi. Umarım şaka falan yapmıyordur. Ama Elçine karşı boş değil o belli. Neyse merakla izleyeceğim bu bölümü. İyi Yorumlar. Sık sık başlıktan olucam bundan sonra. :love01:

Aramıza hoş geldin canım ne mutlu bize başlığımız daha da kalabalıklaşıyor her geçen gün.:love01:
Ah ah cimbaya hayran kalmamak elde mi yirim onları ben!:img-in_lo
Bu bölümden sonra karar vereceğim elçin ve furkan olayına şu anda nötrüm yani ama bakalım.:icon_whis

ecemsuyum
13-12-11, 17:42
Herkese Merhaba
diziyi takip etmiyordum aslında ama ewde izleniliyo başlığıda ilk defa yorum yazıyorum
bende bi sahnede takıldım diziye oda Cimbom Güney atkı sahnesi :img-in_lo
bayıldımm:img-in_lo harikaydılar:img-in_lo
Şimdi sadece ikisi için bakıyorum gerçekten çok yakışıyolar:img-in_lo
Umarım Güney Elçinle olmaz
Çünkü Cimbomla uyumları başka:img-in_lo

gizem_kutsi
13-12-11, 18:04
Merhaba :img-wink:
Çoğunuzun aksine ben ELÇİN & GÜNEY çiftinin olmasını istiyorum.. :img-in_lo
Umarım Furkan & Elçin gibi bir hataya düşmezler,hiç yakışmıyorlar. :img-beee:
Cimbom & Güney sahneleri bana çok sıkıcı geliyo,onların uyumlu olduğunu düşünmüyorum.:icon_whis

Orço'ya bayılıyorum;replikleri hareketleri çok komik ve tatlı.. :img-in_lo
Ama dizideki bir sahneyi eleştirmek istiyorum;
Dizinin geçen haftaki bölümünün bir sahnesinde Doktorlar dizisinden bahsedildi, çok gereksiz bir sahneydi..( Doktorlar hayranı olarak rahatsızlık duydum bu sahneden..)
Dizi Pis Yedili ama Feriha,Doktorlar,Yahşi Cazibe gibi bir çok dizinin isminin geçmesi de ayrı bir saçmalık..:icon_whis

dilara-1905
13-12-11, 18:25
Bence dizilere ithaf yapılası çok doğal, çünkü Pis Yedili sıradan bi gençlik dizisi değil, aynı zamanda da komedi dizisi. Komedilerde de bu çok doğal :) Dizileri eleştirmiyorlar ki sadece espri yapıyorlar... Gerçi Doktorlar nerde geçti hatırlayamadım şimdi. Ama Feriha'yı hatırlıyorum ki en güldüğüm repliklerden biriydi :img-hyste Aynı şekilde dizinin başındaki How I Met Your Mother esprisi de öyle. :img-hyste
Yahşi Cazibe ise tamamen yapımcı reklamıydı:) Ama güzeldi bence Hakan Yılmaz renk kattı(: Özellikle Dilkopat'ın ''Varoş Cazibeden ayrıl Simgeyle evlen.Simgoş'u öpüyorum.'' repliklerine koptum ben :img-hyste

gizem_kutsi
13-12-11, 18:30
Bence dizilere ithaf yapılası çok doğal, çünkü Pis Yedili sıradan bi gençlik dizisi değil, aynı zamanda da komedi dizisi. Komedilerde de bu çok doğal :) Dizileri eleştirmiyorlar ki sadece espri yapıyorlar... Gerçi Doktorlar nerde geçti hatırlayamadım şimdi. Ama Feriha'yı hatırlıyorum ki en güldüğüm repliklerden biriydi :img-hyste Aynı şekilde dizinin başındaki How I Met Your Mother esprisi de öyle. :img-hyste
Yahşi Cazibe ise tamamen yapımcı reklamıydı:) Ama güzeldi bence Hakan Yılmaz renk kattı(: Özellikle Dilkopat'ın ''Varoş Cazibeden ayrıl Simgeyle evlen.Simgoş'u öpüyorum.'' repliklerine koptum ben :img-hyste

Esma Sultan Bayrampaşalıya; Sizinle oturup Doktorlar muhabbeti yapamam o dizi 2 sezon önce bitti dedi.. (çok gereksizdi bu sahne)
Hakan Yılmaz'a bir şey dediğim yok bence de renk kattı ama ne biliyim diğer dizilerin reklamının yapılmasından rahatsız oldum ben..:icon_whis

negisssss
13-12-11, 18:31
Bence de bir sakınca yok dizilerden bahsetmekte sonuçta dizi ile dalga geçmiyorlar,değiniyorlar sadece,bir de doktorlar dizisiyle dalga geçilmedi bence orada kanalın bir ara gündüz gece her dakika doktorları göstermesiydi bahsedilen yoksa dizilerle dalga geçmek gibi bir durum olmadı.:img-wink:

negisssss
13-12-11, 18:38
Sizin için bir sakıncası yoktur belki ama Doktorlar hayranı olarak ben rahatsız oldum..
Hem izleniyor ki gece-gündüz verildi..
Neyse pis yedili başlığında doktorları ya da başka bir diziyi konuşmayalım bence sizi rahatsız etmiş olabilir çok doğal beni de dizide zaman zaman rahatsız eden şeyler olmuştu bu çok doğal ama espri olarak görüyorum ben bu dizilere yer verme olayını benim için bir sakıncası yok.

dilara-1905
13-12-11, 19:58
Özeti izliyorum şimdi.

Orço: dur abicim top sektiriyorum
Trafo: Sektirtme lan topuna :img-hyste:img-hyste

Trafo yaa :) Dizinin bu eğlenceli hallerini çok seviyorum ama artık karakterlerinin derinine insek keşke ya... Gani Müjdeye tweet atıcam bunu o da bana ''Sabır'' dicek kesin ondan demiyorum bir şey... :P :img-hyste

negisssss
13-12-11, 20:07
Özeti izliyorum şimdi.

Orço: dur abicim top sektiriyorum
Trafo: Sektirtme lan topuna :img-hyste:img-hyste

Trafo yaa :) Dizinin bu eğlenceli hallerini çok seviyorum ama artık karakterlerinin derinine insek keşke ya... Gani Müjdeye tweet atıcam bunu o da bana ''Sabır'' dicek kesin ondan demiyorum bir şey... :P :img-hyste
:img-hyste:img-hyste sorma dilara alıştı tabi sabır demeye kullanır durur artık:img-hyste:img-hyste
Bu bölümde başlayacağız bence inmeye yani umarım içerideyken bunlar ne konuşacaklar ki oradan umutluyum bayağı bu sefer, bir de bu bölüm mahkeme sahnesi ile bitmez umarım fragmandaki sahne ile yani.:icon_whis

aliyeaynalar
13-12-11, 20:27
Bence diğer dizilerdende söz edilmesi,
diziyi sıradışı yapıyor :img-wink:

çünkü genelde dizilerde
diğer diziler konuşulmaz
bu sebeple sıradışı oluyor ne güzel :img-in_lo

vede benim bi şikayetim var, bilmem ne dersiniz
Zekinin, Çakma inek şaban olmasını sevmiyorum :img-beee:
ilk bölümler öyle değildi sanki
Normal bi karakter olamazmı yaa :calis

Normal bi karakter olsun,
Karabibere aşık olsun,
Onu tavlamaya felan çalışsın
Cimbomla ne alaka yani,
Cimboma ilk bölüm kur yaptı ve ilk bölümü geçeli ooooo oldu :)

Dizinin bi tane komiği var,
o'da Orçun.
O yeterde Artar bile :img-wink:
------------
vede yeşimcim,
o gördüğün rüya boşa değil bence

Dilkopat - Trafo bilmem olabilir aslında

başta yakışmazlar diyordum,
ama biraz düşününce fenada olmazlar bence yani :)

Dilkopat en azından Ablası gibi durmuyor Trafonun :)))

dilara-1905
13-12-11, 20:29
:img-hyste:img-hyste sorma dilara alıştı tabi sabır demeye kullanır durur artık:img-hyste:img-hyste
Bu bölümde başlayacağız bence inmeye yani umarım içerideyken bunlar ne konuşacaklar ki oradan umutluyum bayağı bu sefer, bir de bu bölüm mahkeme sahnesi ile bitmez umarım fragmandaki sahne ile yani.:icon_whis

Kesinlikle alışkanlık oldu sabır demek Gani Müjde'de :img-hyste
Umarım dediğin gibi olur canım. Mesela nezarethaneye paşanın annesi geliyor, belki Trafonun da dedesi gelir. sonra Orço'nun da annesi gelir.
Belki değil hatta gelmeleri lazım yani. Gelmeseler de sıkıntı var demektir.O sorunları konuşurlar belki içerde? Sonra bir de Trafodan türkü dinleyeceğiz... ohhh:) güzel olacak bu bölüm güzel :)
Elçin&Furkan'ı da merak etmiyorum desem yalan olur. :icon_whis:icon_whis

negisssss
13-12-11, 20:32
KEsinlikle alışkanlık oldu sabır demek Gani Müjde'de :img-hyste
Umarım dediğin gibi olur canım. Mesela nezarethaneye paşanın annesi geliyor, belki Trafonun da dededi gelir. sonra Orço'nun da annesi gelir?
Belki değil hatta gelemleri lazım yani. Gelmeseler de sıkıntı var demektir.O sorunları konuşurlar belki içerde? Sonra bir de Trafodan türkü dinleyeceğiz... ohhh:) güzel olacak bu bölüm güzel :)
Elçin&Furkan'ı da merak etmiyorum desem yalan olur. :icon_whis:icon_whis
Aynen ya gelmeleri lazım ki bak sen deyince dank etti bende de :img-hyste bende de bu alışkanlık olmuş sanırsam türkü bombiş olacak heyecan bastı!:img-hyste
Aslında cimbay için sabırsızlanırım ben de bu bölüm cık olmaz malum içeride bizimkiler :icon_whis ama furkan ve elçin sahnesine de bakacağız bakalım fikrimde bir değişiklik olacak mı:img-blush:img-blush

dilara-1905
13-12-11, 20:46
Nergis'cim yinede nezarethanede CimBay görücez heralde az da olsa :) Cimbom bakıyordu Paşa'ya :img-blush

Arkadaşlar bir şey sorucam bu pis 7linin tanıtımında bizimkileri anlatacan ses Serhan Arslan(Kopil)'in mi? İlk bölümden beri benzetiyorum yazıcam yazıcam unutuyorum ya :img-hyste benden başka benzeten ya da bilen var mı?

kalemera
13-12-11, 20:48
Arkadaşlar bir şey sorucam bu pis 7linin tanıtımında bizimkileri anlatacan ses Serhan Arslan(Kopil)'in mi? İlk bölümden beri benzetiyorum yazıcam yazıcam unutuyorum ya :img-hyste benden başka benzeten ya da bilen var mı?

evet onun sesi :img-wink:

bu bölüm zeki&cimbom sahnesi olucak çok mutluyum
oyun bile olsa
zeki ilk bölümdeki gibi olsa kesin onları desteklerdim
bana hb deki kopilTörpü ikilisini hatırlatıyorlar :img-wink:

NehireL
13-12-11, 21:29
Pis Yedili çok güzel gerçekten her hafta bayılarak izliyorum :img-in_lo
Favori karakterim kim bende bilmiyorum , hepsine bayılıyorum :img-hyste
Ama Orço ayrı bir hava katıyor diziye onun yeri çok daha ayrı :img-hyste
Şu çiftler konusunda biraz karasızım açıkçası o yüzden farketmez
bayrampasalı kimi daha çok seviyorsa onu karısı yapsın :img-hyste
Orço'nun repliklerine bayılıyorum , konusmasına falan tam
gülmelik biri onun dısında her oyuncu diziye muhtesemlik veriyor
Çok basarılı bir kadro bayılıyorum sizlere :img-hyste

10101987
13-12-11, 21:32
merhaba arkadaslar bende diziyi cok severek izliyorum ama ben cogunuzun aksine Elcin&Güneyciyim onlarin uyumunu seviyorum Cimbomu sevmiyorum ne bilim güneye olan askindan süphem yok ama durmadan kücük beyi kullanmasi hele o cep telefonu mevzusunda gidip sucluyken bide ferit yanlis anlamis diye ona trip atmasi beni cok gicik etti ama elcin tam tersi bence cok dürüst furkanlara hic benzemiyor ayrica furkanlada hic uymuyor ben sonuna kadar elcin&güneyciyim ve umarim elcin&güney olur

jixues
13-12-11, 22:21
Cimbom seviliyor ? Benim aklım almıyor. Ne biçim hareketler onlar. izlediğime pişman olucam valla ya. :S

Diziyi doğru düzgün izlemeyen ben Elçin'in gayet düzgün bir kız olduğunu biliyorum.o da biliyor. Ne o eliyle ittirir gibi yapmalar, onu başka bir taraf ilan etmeler...
Ben başka dizi mi izledim bilemedim. Ne biçim davranışlar bunlar bilemedim. :whistle2
En son izlediğim sahnede yani hadi güney falan dediği sahnede dedikleri neydi.

Offf Güney ne olur Elçin'le partner olsun. Offfoffff.:865323 of ki ne of.
Ama Kadir . :img-in_lo

not : damla'yı oynayan kız çok tatlı. bi elçin bi o.

edit : evet aynı anda konuştuğum arkadaşım kızın ferit isimli kişiye yaptığı numarayı anlattı. PES!!!

dnmzm
13-12-11, 23:00
son bölümüde nefesimizi tuttarak izledik.her ne kadar olayların mahkemeye gelene kadar arada geçen olaylar silsilesini pek de mantıklı bulamazsam da

negisssss
13-12-11, 23:18
Bölümü beğendim arkadaş doğruya doğru şimdi beğendim!:img-wink:

Bölüme son sahneler damgasını vurdu bence pis yedili intikamını çok harika ve orijinal bir biçimde almış oldu heeeeeyt be!:happy0064

Zeki ve cimbom ah ne güzeldi sahneler öyle yahu, zekicim gördün tabiî ki kızı elin ayağın birbirine girdi doğal olarak!:img-hyste

Elçincim kusura bakma ama safsın sende yani Furkan da sana o CD yi verecek göz var mıydı ve de sen buna inandın mı pes yani, Furkan aslında elçini gerçekten sevmiş gibi geldi bana, elçine söylediği sözlerden belliydi bu ama bu saatten sonra çok ama çok zor.:icon_whis

Trafomun türkü söylediği sahne harikaydı, ATATÜRK ün en sevdiği şarkıymış dedi trafom bayılıyorum bu adama ya sesine de ayrı bayıldım zaten.:img-blush

O sahne de cimbom ve paşaya ölürüm :img-in_lo de paşa elçine ettiği teşekkürü neden cimboma da etmedi tuhafıma gitmedi değil hani.:img-beee:

Görünen o ki paşa nın gelgitleri tam gaz sürecek hayır Ferit i niye izleyemiyoruz onu anlayamıyorum ne zaman bir şeye yarayacak bu çocuk!:calis

Trafonun umutsuz aşkını da göremedik hani, de Gülcan değil bence ya ne alaka bu bölümde en azından bir ışığını görürdük ama cık değil bence.

Ayrıca özette belirtildiği gibi murat hoca nın ve filiz hocanın sahnesi olmadı okul dışında özette öyle bir cümle geçmişti diye hatırlıyorum.

Yalnız bölümlerde böyle hiçbir şey ilerlemeden devam ederse yandık azıcık hızlansak diyorum.:icon_whis

Neşe nin teyzoşlarını sevdim!

Bölüm repliklerimle bitireyim o zaman:

Orço: ben bu işin peşini bırakmam ha hepinize Tanzimat davası açacağım, en doğuya Sinop a sürdüreceğim.

Orço: nöbetçi mahkeme neden kapalı, adı üstünde nöbetçi değil mi?

Zeki: pardon, biraz korktuk dimi!

Can: Bak geri zekâlı, Furkan ve ben tanınınca sen de otomatikman tanınmış olacaksın anladın mı salak!:img-hyste

Can: oğlum son patlama tarihi geçmiş şampanya mı aldın patlatsana şunu!

Can: Oğlum ben size demedim mi bunlar okul masraflarını karşılamak için araba camı siliyorlardır diye.:img-hyste

Zeki: lan o şakayı biz bulduk git kendine daha özgün şakalar bul.:img-eat:

Zeki: jeneratör trafosu geldi

Zeki: yazıklar olsun size bayram paçalı ne olur kurtar bizi.

Trafo: paşa sen şu ikisini yak ben şunu yakayım.:img-hyste

Trafo: merak etme kardeşim biz onun patentini babandan aldık.:img-hyste

Can:50 metre yukarı da aç bil aç kaldık sabaha kadar.

Ceren°Burak
13-12-11, 23:26
Uzun uzun Yorum yapmayi cok isterdim ama suan mümkün degil :icon_sorr

Yine bol eglenceli güzel bir Bölüm izledik ama bana yine cok kisa ve bos geldi ...

"Badem Gözlü Kiz" :img-in_lo
Süper, süper, süper. Cuk oturmus Melegime :img-blush

KaNoLa
14-12-11, 00:37
Yorumuma Furkan'la başlayacağım.çok tatlı bişey ya.saçlar falan kıvırcık,ama acaip bir enerji var o çocukta.Elçini de kesinlikle gerçekten seviyor ve kıskanıyor.Furkan elçinin ona gerçekten paşalı kadar deger vermesini istiyor,ben böyle hissettim.ve boş bir karakter değil furkan..siyah tarafları olduğu kadar, gri tarafları da var.belki kötü ama sanırım böyle olmasında ki en büyük etken aile yapısı ve ona paradan başka çok daha başka şeyler de olduğunu ögretemeyen,ona kendisi yaşın da bir üvey anne getiren babası!elçin sanırım cd yi alıp kaçmış,o sahneyi göremedim.(zaplayarak seyrettiğim için)

Cimbomu sevmiyorum,yaptığı hareketlerden hiç hoşlanmıyorum,Elçine umarsızca saldırmasından hiç haz almıyorum.Elçini sevmek zorun da değil,ama bu derece uğraşması cimbomu gözümden gittikçe düşürüyor ve anlam veremiyorumimboma..Elçin kimseyi incitecek birşey yapmadı,cimbomu anlayabiliyorum,ama empati kuramıyorum,ve yaptığı şeyler,(omuz atmalar)falan hiç hoş şeyler değil..

elçinin en çok olgun tarafını seviyorum.olaylar karşısın da ki o sakinliğini seviyorum.elçin illa ki paşayla olsun diye bir çaba da gütmüyorum artık..kimle mutlu olacaksa gerçek anlam da onunla olsun.bu furkan ya da trafo da olabilir..

trafo demişken ben onun dilkopatla sanki bir an da,birden bire bişeyler yaşayacağı hissine kapıldım..ilk bölümler de ki o repliğin de boşuna yazılmadıysa ileri de karşımıza çıkma ihtimalini gözardı etmemek lazım:)gülcanla olmasını istemem şahsen..trafoya yakışmıyor..

orçonun sahneleri güzel,komik fakat bazen fazla abartlı...zekiye gelince neden onu böyle bir karaktere koydular en başta kestiremiyorum.ciddi bir yüzü var zeki'nin..ondan böyle bir yüz yaratmak olmamış bence

iyi yorumlar..

ömer&ceren
14-12-11, 01:27
Kaamilleeeer:)

bu bölümü çok beğendim ben ya, çok komik bir bölümdü:) özellikle Pis Yedilinin intikamı süperdi:) replikler gerçekten harikaydı, Orço'nun tikilerle muhabbeti yıktı geçti:) Zeki ise bir fenomen olma yolunda hızla ilerliyor. "Bayrampaçalı", " Jeneratör Trafosu" süperdi:img-hyste

Elçin-Furkan sahnesi beni gerçekten çok etkiledi. Furkan'ı dizi başladığından beri ilk defa bu kadar ciddi gördüm, ilk defa kırılgan tarafına tanık olduk Furkan'ın. Elçin'le olsalar fena olmaz be, aldım ben o elektiriği. gerçi ben Merçinciyim, ama Furkan'ın aşkı da etkiledi beni, of bilemedim şimdi:)

Zeki-Cimbom sahnelerine bayıldım yahu, pek şekerdi Zekicim:) ayrıca Cimbom her bölüm daha da güzel görünüyor gözüme, bi dur be kızım, acıtıyor güzelliğin farkında mısın:)

Trafo'nun şarkı söylemesi mükemmeldi, hakkaten dağıttı. ve tabi CimBay bakışmaları:img-in_lo "o bizim kavuşmalarımız ah yarim, mahşere kaldı":icon_sorr

işte böyle kanki jumpingler, bir bölüm yorumunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. iyi geceler Türkiye, her nerede yaşanılıyor ve yaşatılıyorsa:)

"bundan sonra onlara Pis Yedili değil, haPis Yedili diyelim" :img-hyste

aybanur
14-12-11, 02:25
Bencede Zeki'nin çok güzel bi yüzü var yani kısaca yakışıklı bir çocuk mesala Orço'ya tam oturmuş o karakter ama Zeki keşke akıllı bir karakter olsaymış gerçi ben Zeki'yi böylede seviyorum :img-wink:

LeylaMecnun
14-12-11, 10:10
Bölüm güzeldi.sonu özellikle iyi aldılar intikamlarını :)
Bölümde bana en basit kaçan cd olayı oldu yani o cd oradan çok
basit bir şekilde aldılar sanki:icon_whis
Hemen geleyim Furkan&Elçin' e :img-blush
Furkan hala çok seviyor söylediği sözlerden de anlaşılıyor

F:Buraya gelmen beni çok mutlu etti biliyorsun bana iyi geliyorsun
E:O günler çok eskide kaldı Furkan.
F:Eski bende yeniyse napıcaz.ben senin kadar hor kullanmamışsam.İyi bakıyorsam sevgime.hala yeni kalmışsa :img-in_lo:img-in_lo

Furkan Elçine özür dilerim kendim olmadığım için kötü biri olmak için kendimi zorladığım için derken Elçinin gözlerinin içi güldü bir anda.
Hoşuna gitti.orada anladım ki Furkan paşalı gibi olsa Elçin ona geri döner..:img-in_lo Orada bir sarılma falan olsaydı iyi olurdu :img-in_lo :)
Ama napıyım elçin seni seviyorum derken gözlerini niye döndürüyorsun elçin :fighting2 Paşalının peşini bırak orada furkan var.hem paşa&cimbom olmalı:img-in_lo Paşalı cimbom demişken "O bizim kavuşmalarımız" derken bir paşalı sonra cimbom sonra ikinizin beraber bakışmaları yenilir:img-eat: Paşalı neden Cimboma teşekkür etmedi:icon_whis Orço her zamanki gibi güldürdü ama beni eskiden daha çok güldrüyordu çünkü hareketlerini bu kadar abartmıyordu.
Espirilerle zaten gülüyoruz.Orço hareketlerini biraz fazla abartmadan
yapsa daha iyi olur bence.:img-wink:yoksa dizide en sevdiğim
karakterdir kendisi :) Küçükbey nerede onu göremedim bu bölüm.:icon_whis

He bu arada "Badem gözlü kız" Furkanın elçine böyle demesini sevdim :img-in_lo :)

lee.yul_goon
14-12-11, 12:04
Her bölüm zevkle izlediğim dizi sonunda istediğim yere geldi.Merinos'u çok beğeniyordum hep böyle sadece kötülükle uğraşması saçmaydı sonuçta o da insan.Bu bölüm duygularını görebildik çok mutluyum:happy0064.Zaten o gözlerinin içinin gülmesi bakışları çok iyi:img-in_lo.

Bu bölüm aslında Elçin'deki tuhaflıkları da gördüm.Bayrampaşalıyı ilk gördüğü andan itibaren yıldırım aşkına tutulan herşeyi bırakıp Cimbom ile iki tarafa ışık yakan bir adam için iğrenç bir yarışa giren Elçin neden Furkan'a şans vermeyip bir haftada kestirip atmış.Furkan'ın bu şansı haketmediğini düşünebilir peki Güney'in böyle bir yarışa değeceğini nerden çıkarmış:img-hyste:img-hyste:img-hyste.

Cimbom zaten o kadar tuhafki anlatamıyorum.Hal hareketleri ne öyle, hani tutmasalar gördüğü yerde saç baş dalacak Elçin'e.Neden kızım paylaşamadığın ne oyuncağını mı aldı.Ya oyuncağını alsa bile çocuklara çözüm bulunuyor bir sen oyna bir o deniyor.Sizde paylaşın oyuncağınızı.Yok paylaşamadığın duyguları olan bir oyuncaksa git o zaman ona sor ne derdin var senin ne istiyorsun diye.
Bu bölüm gördükki Güney baya gidip gelecek.Bence döndüğünde artık açık kapı bulamasın:img-beee:.Ne kadar Cimbom Güney birbirlerine yakışsada böyle aşk gerçekçi gelmiyor.Bir Ferit'e bakın kaç bölümde kızı kaç kez görüyor o gördüğünde de gözlerinin içi gülüyor sanki hayat duruyormuş gibi.Sahi bu Ferit nöbetçi öğrenci mi:img-hyste:img-hyste? Neden arada görünüyor yoksa gelmeyenlerin yerine mi giriyor kendisi?

Furkan'ın Badem gözlü kız demesi de çok hoştu.İlk defa Elçin'e farklı bir gözle bakmamı sağladı.Onu hep Güney'in başkasını sevdiğini bildiği halde yine de peşinden koşan kız olarak düşünecektim.Bu nedenle antipatik geliyordu Furkan sağolsun gözüme daha hoş gözüktü:icon_whis.

Umarım ailelere biraz daha yatırım yaparlar çünkü her bölüm çekişme ve sonucu olarak dizi biraz hayali olmaya başladı.Daha ayaklarının basması için aileler ayrıntılı işlenmeli.Hem ikoncanların yaşayışları hem de varoşları görelim ve neden birbirlerini bu kadar kabul edemediklerini görelim:img-wink:.

negisssss
14-12-11, 12:23
Selamlar sevgili pis yedili ailesi!!!:love01:
Reytinglerimiz ne güzel gelmiş öyle,yerimizi sabitledik artık ne kadar güzel!!!:happy0064

Açıkcası sevgili senaristimize mizahsen konusunda güvenim sonsuz,mizah anlayışları güzel bölümlerde de çok hoş duruyor bu bir gerçek ama bana aşk için aynı şeyleri göremeyecekmişiz gibi geliyor,çok daha derinden işlenmesi gerekiyorken biz hep belli bir yerden izliyoruz ne yazıkki,kopukluklar oluyor sürekli ve güven vermiyor bu bana.

Bu bölüm furkan açısından güzelce gördük mesela bu olayı,neler hissettiğini vs ama çok yavaş ve son derece tekdüze işleniyor gibi.

Mesela feriti biz görmek istiyoruz değil mi paşa çatlasın vs diye ama bunu görmek yerine cimbom yönü işleniyor hep ,aynı şeyi paşa da yaşasa artık mesela,ama bir bölüm feriti görüyoruz ki son derece az ve sahneleri cimbom ve paşayı kapsamıyor diğer bölüm sıfır hiç göremiyoruz nedenini merak ediyorum açıkcası güzel durmuyor çünkü.:img-beee:

Bir de elçin konusunda bir iki şey söylemek istiyorum,elçin iyi bir kız evet aksini söyleyemeyiz zaten merak ediyorum furkana neden o şansı vermemiş elçin aksine furkan benim bile hiç tahmin edemeyeceğimden çok sevmiş elçini,peki ne yapmış da elçin kaçmayı tercih etmiş,burada bir çelişki var aksine paşa ya ki daha onu ne kadar çok tanıyabilir ki bu derece yakın davranabiliyor.:icon_whis

Cimbomu seviyorum ben evet ben sevince bir karakteri asla değişmez bu ne yaparsa yapsın falan ama artık boş versin ya biraz geri çeksin kendisini bu kadarına paşa değmez bence,bırak ne yaparsa yapsın bu sefer de senin yaşadıklarını o yaşasın,zaten gani beyinde sabırdan kastı belli bir süre elbay ve ferit&cimbom ikilisini izleyeceğiz demek istediğini söylüyor bana bakalım nasıl gelişecek olaylar merak ediyorum ama aşk konusunda pek güvenim yok ne yazıkki güzel işlenmesi açısından en son atkı sahnesini gördük ondan sonra son bölümdeki türkü sahnesindeki bakışlar oldu o kadar yani sahnelerin daha güzel yazılması gerektiğini düşünüyorum.:icon_whis

SineMerve
14-12-11, 13:13
Selam Turşular.bye
Off offf çok güldüm dünki bölümde.:img-hyste
Zeki sen nasıl bişeysin ya dudişlerini yerim oyş.:img-hyste:img-hyste
Orço haklı.Alice baya güzelmiş yeni farkettim.:whistle2
Ama şu Trafoyu biraz daha ön plana alsanız.
Herneyse ,Furkiiiiiiiiiiiişşşş :img-eat:
Çok tatlısın sen.:img-in_lo
:img-hyste Gözleeerrr,saçlaarrrr felan muah :*
Elçin-Furkan sahnesini beni çok etkiledi.Süperdi hele ' napim elçin seni seviyorum' demiyomu aaahh . :img-in_lo

Bu bölümde beğendiğim replikleri paylaşıcam.:img-eat:

Zeki:Lan o şakayı biz bulduk git kendine daha özgün şakalar bul!! :img-hyste

---
Elçin : Of şimdi sen söylemezsin zeki.:icon_sorr
Zeki : Tabi söylemem kızım.
Elçin : Furkan bana demişti hani şeyy yaa şeey..
Zeki : Hahhh durr ben anlatim nolur dur ben anlatiyim.:img-hyste
--

Trafo : Orço bi sus! Zaten ne geldiyse başımıza senin yüzünden geldi!
Orço: Allah allah arabayla gezerken öyle demiyordunuz ha? Orço ne kadar güzel araba,Orço versene bi tur atayım,ha? Dedinizmi? Demedinizmi lan ? dediniz mi demediniz mi ? Demediniz.:img-hyste:img-hyste

meryemersun
14-12-11, 13:56
dün akşamki bölümden sonra elçin&furkan diyorum - trafo diyorum başkada bişey demiyorum

bu resme takmış durumdayım:img-hyste sezer ve melis yanyana:img-hyste
http://a1112.hizliresim.com/s/g/1392p.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

qamzem&uqurum
14-12-11, 14:00
Bayrampaşalı-Trafo-Orço'yu Elçin'in kurtarmamasına çok sevindimi belirtiyim.
Oh ya Cimbom ve diğerleri kurtardığı için çok Mutlu oldum.
Neyse ; ilk olrak şu Trafo'nun şarkısına gelmek isteriim.
Off o CimBay bakışması:img-in_lo çok hoşuma gitti.
Ya Bayrampaşalı her ne kadar Elçinle muhattap olsada Gönlü,Aklı,Kalbi herşeyi Cimbomda :img-in_lo Bunu bilmemizz lazım.
Ben bölümü beğendim açıkçası.
ZekiFurkanCanburger açıkçası onları seviyorum. Her ne kadar kötülükleri olsada,komikler.
Cimbom: Bu kız her bölüm daha bi çekicileşiyor,daha çok güzelleşiyor. :img-in_lo Ve yavaş yavaş CimBay yaklaşmaları başladı bence.

Mahkemenin kapısında; Elçinin Güney'i çevirip konuşmasını izlemedim,çünkü elçin sahnelerinde Kanal değiştiriyorum. SAdece sonunu gördüm. Cimbom'un geldiği anı ve gidişlerini.

Valla herkes açık açık söylüyor Ben Cimomu sevmedim,yok ben alışamadım,itici diye..Evet size öyle gelebilir aynı şekilde banada Elçin geliyor. Sinirimi bozuyor. Nede olsa Renkler ve Zevkler tartışılmaz !

Genel olarak çok beğendiim. Tam istediğim bi bölümdü. Hem CimBay hem Pis yedili sahneleri olarak.

negisssss
14-12-11, 14:02
dün akşamki bölümden sonra elçin&furkan diyorum - trafo diyorum başkada bişey demiyorum

bu resme takmış durumdayım:img-hyste sezer ve melis yanyana:img-hyste

Mirayımmmmm:love01: furkan bana da çok tatlı ve samimi geldi elçine karşı olan duygularında ama bilemiyorum ki bu konunun devamı olacak mı olmayacak mı ama ikili elektriği güzeldi,şimdi trafonun şu umutsuzu belli olsun kararımı vereceğim bende ama ben hala merçin diyorum bu da bir gerçek yani.:icon_whis
Harbi kız yan yanalar sürekli halil yok muydu acaba onun resmi yoktu hiç yalnız kızların hepsi çoook güzel olmuşlar bayıldımmmm!:img-in_lo

meryemersun
14-12-11, 14:04
Mirayımmmmm:love01: furkan bana da çok tatlı ve samimi geldi elçine karşı olan duygularında ama bilemiyorum ki bu konunun devamı olacak mı olmayacak mı ama ikili elektriği güzeldi,şimdi trafonun şu umutsuzu belli olsun kararımı vereceğim bende ama ben hala merçin diyorum bu da bir gerçek yani.:icon_whis
Harbi kız yan yanalar sürekli halil yok muydu acaba onun resmi yoktu hiç yalnız kızların hepsi çoook güzel olmuşlar bayıldımmmm!:img-in_lo
nergisimm :love01:
kesinlikle devamı gelicek buna eminim furkan elçine aşık ve bunu çok belli etti :img-in_lo onun için savaşıcak :img-in_lo ben bundan eminimm:love01:
olsunlar canım:img-in_lo evet hiç bir resimde göremedim onu keşke oda olsaymış:icon_sorr kızlarımızın hepsi güzel canım:img-wink:

negisssss
14-12-11, 14:09
nergisimm :love01:
kesinlikle devamı gelicek buna eminim furkan elçine aşık ve bunu çok belli etti :img-in_lo onun için savaşıcak :img-in_lo ben bundan eminimm:love01:
olsunlar canım:img-in_lo evet hiç bir resimde göremedim onu keşke oda olsaymış:icon_sorr kızlarımızın hepsi güzel canım:img-wink:
Bakalım elçini kimle yakıştırdıysam olmayacak gibi geliyor bana sinirim tavan yapıyor o zaman,furkanda herşey belli evet ama önemli olan elçin gibi aslında furkanın sözleri onu etkiledi mi yoksa etkilemedi mi sahiden anlayamadım dün ben ama furkanın içinde iyi birisi var bu belli onunda zor bir aile hayatı var gibi babası sorunlu bayağı galiba isterim aslında elçin de üzülmesin cimbomda dizide üzülecekse paşa üzülsün dizide bir tek yeter:img-hyste:img-hyste

meryemersun
14-12-11, 14:13
Bakalım elçini kimle yakıştırdıysam olmayacak gibi geliyor bana sinirim tavan yapıyor o zaman,furkanda herşey belli evet ama önemli olan elçin gibi aslında furkanın sözleri onu etkiledi mi yoksa etkilemedi mi sahiden anlayamadım dün ben ama furkanın içinde iyi birisi var bu belli onunda zor bir aile hayatı var gibi babası sorunlu bayağı galiba isterim aslında elçin de üzülmesin cimbomda dizide üzülecekse paşa üzülsün dizide bir tek yeter:img-hyste:img-hyste
şu kesin furkan elçinsizken kötü bir insan ve aralarında bi bag var her ne olursa olsun :img-in_lo
furkan özellikle beni son sahnelerinde öyle bir etkilediki :img-in_lo eninde sonunda olucak bence
badem gözlü kız :img-in_lo

negisssss
14-12-11, 14:16
şu kesin furkan elçinsizken kötü bir insan ve aralarında bi bag var her ne olursa olsun :img-in_lo
furkan özellikle beni son sahnelerinde öyle bir etkilediki :img-in_lo eninde sonunda olucak bence
badem gözlü kız :img-in_lo

Badem gözlü kız evet bak burası süperdi severim böle lafları furkiiiii!:img-in_lo :img-hyste
Biliyorsun aşk üçgeni istemiyoruz ya ben bir de zengin ve fakir aşkı istemiyorum o zaman bir fakirlerin aşkı işlensin bir de zenginlerin işlensin alın size apayrı iki aşk ama nerede olmayacak duaya amin diyoruz şu anda resmen, ama zaman bu tabiki gani bey in söylemeyi en çok sevdiği laf zaman diğer de sabır:img-hyste:img-hyste biz de şu anda ikiside mevcut ama ne kadar sürer bilemiyorum.:icon_whis

negisssss
14-12-11, 14:24
elçin furkana gömlekte almış:img-in_lo
gani beye sordum kesin sabır diyicek:img-hyste
:img-hyste:img-hyste hadi bakalım bize bir sabır sözü var cimbay için sıra furçine gelecek mi merak ediyorum cevabını sölersin banada:img-hyste:img-hyste
Yalnız bu bölüm zekiye çok güldüm ben ya cimbom telefonu geri getirdi ya buna sahne kopardı beni ah safım benim bu çocuk ya o halde bile havasından geçilmiyor zeki nin:img-hyste:img-hyste

LeylaMecnun
14-12-11, 14:30
meryemersun canım resimi çok beğendim.Furkan Elçin yanyana:img-in_lo
Ne konuşuyorlar acaba :img-in_lo :icon_whis

Dün akşam ki sahnelerinde sarılır Furkan Elçine diye çok bekledim.:img-in_lo
Artık ilerki bölümlerde olması dileğiyle:img-hyste

SineMerve
14-12-11, 15:05
Dilkopat : O varoşlardan kurtulalım yemin ederim Kurbaa kescem.:happy0064

Zeki : Ne kesceen ne kesceen??? :img-hyste

NehireL
14-12-11, 15:11
Yine süper bir bölümdü bayıldım diyebilirim :img-in_lo
"Kamiller" lafına bayıldım :img-hyste
Orço'yla Zeki bu bölümü götürdüler valla :img-hyste
Zeki&Günçiçek sahnesi süperdi , çok komikti :img-hyste
Furkan'ın Elçine "Badem Gözlü Kız" lakabına bayıldım
Sanki yavas yavas çiftler olusmaya baslıyor gibi :icon_whis
Yine süper bir Pis Yedili bölümüydü fanı olarak; B-a-y-ı-l-d-ı-m :img-in_lo

aylince
14-12-11, 17:17
süper bolumdu.cok eglendim cok guldum:img-hyste trafo turku soylerken cimbom paşalı bakışı cok hoştu ah ahh:love01:

ömer&ceren
14-12-11, 17:31
Ebrucum al şekerim:love01: senin türkü sözlerinin üstüne bu bakışlar cuk oturur bence de yirim bunları beeen!:img-in_lo (bu arada bu ilk gift çalışmam berbatlığına değil içindekilere bakın artık):img-blush

kuzuummm süpersin ellerin dert görmesin:)

aah ah yorum yapmaya bile gerek yok şu bakışlara, çok klişe ama gözler anlatıyor her şeyi hakikaten:) üstelik tam da türkünün, "o bizim kavuşmalarımız yarim mahşere kaldı" kısmında Paşa'nın bakışları gösteriyorlar, çok manidar:)

negisssss
14-12-11, 17:36
kuzuummm süpersin ellerin dert görmesin:)

aah ah yorum yapmaya bile gerek yok şu bakışlara, çok klişe ama gözler anlatıyor her şeyi hakikaten:) üstelik tam da türkünün, "o bizim kavuşmalarımız yarim mahşere kaldı" kısmında Paşa'nın bakışları gösteriyorlar, çok manidar:)
sorma ebruşum sorma vallahi ah ah hangi birisini kitleneceğimi şaşırdım :img-hyste trafoya mı sesine mi yoksa bizimkilerin bakışlarına mı her haliyle harika bir sahneydi bayıldımmmm!:img-in_lo:img-in_lo

ömer&ceren
14-12-11, 17:43
sorma ebruşum sorma vallahi ah ah hangi birisini kitleneceğimi şaşırdım :img-hyste trafoya mı sesine mi yoksa bizimkilerin bakışlarına mı her haliyle harika bir sahneydi bayıldımmmm!:img-in_lo:img-in_lo

ya Trafo zaten ayrı bir olay, mükemmel söyledi gerçekten, resmen dağıldım:) ama bakışlar da ayrı güzeldi, CimBay'ı biraz da bu yüzden seviyorum, çok derin işleniyor hikayeleri gerçekten. insanın içi burkuluyor böyle sahnelerde, her ne kadar kızsam da, özellikle Paşa'ya üzülüyorum, hala aşık olduğu halde sevdiğinin iyiliği için ayrılmak zorunda kalmış, bunu da kimseye söyleyemiyor bile.

negisssss
14-12-11, 17:45
ya Trafo zaten ayrı bir olay, mükemmel söyledi gerçekten, resmen dağıldım:) ama bakışlar da ayrı güzeldi, CimBay'ı biraz da bu yüzden seviyorum, çok derin işleniyor hikayeleri gerçekten. insanın içi burkuluyor böyle sahnelerde, her ne kadar kızsam da, özellikle Paşa'ya üzülüyorum, hala aşık olduğu halde sevdiğinin iyiliği için ayrılmak zorunda kalmış, bunu da kimseye söyleyemiyor bile.
Söylesin o da efenim hallahım yarabbim:img-beee: :img-hyste zaten çok merak ediyorum nasıl ve ne zaman öğrenecek yazık günçiçeğinde birşeyden haberi yok kızcağızın ikisi içinde çok zor bir durum gerçektende.:icon_sorr

Bu arada dünkü bölümde bu süper üçlü var ya can-furkan-zeki arabadaki sahneler neydi öle ya hani pc arabayı kitledi ya furki hemen geri zeki ne kurcalıyorsun düğmeleri diyor yazık dünya yansa zekiden bilecekler:img-hyste:img-hyste

ömer&ceren
14-12-11, 17:49
Söylesin o da efenim hallahım yarabbim:img-beee: :img-hyste zaten çok merak ediyorum nasıl ve ne zaman öğrenecek yazık günçiçeğinde birşeyden haberi yok kızcağızın ikisi içinde çok zor bir durum gerçektende.:icon_sorr

Bu arada dünkü bölümde bu süper üçlü var ya can-furkan-zeki arabadaki sahneler neydi öle ya hani pc arabayı kitledi ya furki hemen geri zeki ne kurcalıyorsun düğmeleri diyor yazık dünya yansa zekiden bilecekler:img-hyste:img-hyste

canım, yaptığı şeyin doğru olduğunu düşünüyor, Paşa'nın gözünden bakarsak olaya. ilk bölümde Trafo'yla konuşmalarında bunu gayet açık görmüştük. Günçiçek nasıl öğrenecek ben de merak ediyorum, zaten onun öğrenmesi ilişkilerinde dönüm noktası olacak bence.

ya zaten ben bayılıyorum onların muhabbetine, yükseklik korkusu olayı da çok komikti:) tikicanlar dizinin olmazsa olmazı, hele de Zeki:) gerçi dünkü bölümden sonra Merinosumuz Furkimize de sempatim bayağı arttı:)

negisssss
14-12-11, 17:54
canım, yaptığı şeyin doğru olduğunu düşünüyor, Paşa'nın gözünden bakarsak olaya. ilk bölümde Trafo'yla konuşmalarında bunu gayet açık görmüştük. Günçiçek nasıl öğrenecek ben de merak ediyorum, zaten onun öğrenmesi ilişkilerinde dönüm noktası olacak bence.

ya zaten ben bayılıyorum onların muhabbetine, yükseklik korkusu olayı da çok komikti:) tikicanlar dizinin olmazsa olmazı, hele de Zeki:) gerçi dünkü bölümden sonra Merinosumuz Furkimize de sempatim bayağı arttı:)
Aynen o anne var ya o anne ıyhhh iki kaşık su da boğasım geliyor kadını resmen:img-tomat ,aynen bence de dönüm noktası olacak ama o bölümler gelene kadar,ama baksana biz daha ne yapalım koca bölümde tek bir cimbay sahnesi yetiyor bize,bu sana bir yerden tanıdık geliyordur malum:img-wink:

Bence de olmazsa olmazı dizinin tikiler açıkcası daha çok gülüyorum onlara ben diğerlerine göre ama bu bölüm arabanın içinde yanma korkuları,can ın aç kalma korkusu,zekinin geçen yükseklik korkusu falan kopmalıktı ve de orçonun kaaaamilleeeeeeer diye gelmesi süperdi!:img-hyste:img-hyste

ömer&ceren
14-12-11, 18:03
Aynen o anne var ya o anne ıyhhh iki kaşık su da boğasım geliyor kadını resmen:img-tomat ,aynen bence de dönüm noktası olacak ama o bölümler gelene kadar,ama baksana biz daha ne yapalım koca bölümde tek bir cimbay sahnesi yetiyor bize,bu sana bir yerden tanıdık geliyordur malum:img-wink:

Bence de olmazsa olmazı dizinin tikiler açıkcası daha çok gülüyorum onlara ben diğerlerine göre ama bu bölüm arabanın içinde yanma korkuları,can ın aç kalma korkusu,zekinin geçen yükseklik korkusu falan kopmalıktı ve de orçonun kaaaamilleeeeeeer diye gelmesi süperdi!:img-hyste:img-hyste

maalesef bayağı tanıdık geliyor Nergiscim ve de tırsmıyor değilim bu durumdan, zira aynı işkenceyi bünyem kaldırır mı emin değilim:)

ya zaten Orço'yla olan muhabbet baştan aşağı komediydi, yıkıldım resmen:) "şaka yapıyorsun değil mi?" "şaka yapacak olsam sizinle arabasına iddiaya girer, bilerek kaybeder sonra da size arabamın anahtarını verip çalındı diye polise ihbar ederdim" :img-hyste koptum burada:)

negisssss
14-12-11, 18:08
maalesef bayağı tanıdık geliyor Nergiscim ve de tırsmıyor değilim bu durumdan, zira aynı işkenceyi bünyem kaldırır mı emin değilim:)

ya zaten Orço'yla olan muhabbet baştan aşağı komediydi, yıkıldım resmen:) "şaka yapıyorsun değil mi?" "şaka yapacak olsam sizinle arabasına iddiaya girer, bilerek kaybeder sonra da size arabamın anahtarını verip çalındı diye polise ihbar ederdim" :img-hyste koptum burada:)
Yok ya pis yedili uzun soluklu bir dizi gibi o kadar bekletmezler bizi eminim ben geçiş dönemi izleyeceğiz falan ama uzun sürmez eninde sonunda güleceğiz:img-in_lo bir de ikoncanlar ile pis yedilinin rekabeti bayağı sürecek gibi ki öyle de olmalı ayrı dünyaları izleyelim birazcık,geziye falan gitsinler ne bu böyle hep okul hep okul aaa:img-hyste:img-hyste

ömer&ceren
14-12-11, 18:15
Yok ya pis yedili uzun soluklu bir dizi gibi o kadar bekletmezler bizi eminim ben geçiş dönemi izleyeceğiz falan ama uzun sürmez eninde sonunda güleceğiz:img-in_lo bir de ikoncanlar ile pis yedilinin rekabeti bayağı sürecek gibi ki öyle de olmalı ayrı dünyaları izleyelim birazcık,geziye falan gitsinler ne bu böyle hep okul hep okul aaa:img-hyste:img-hyste

inşallah Nergiscim, bakacağız:)

ay zaten onların rekabeti hiç bitmesin bence, lütfen çok rica edicem, iki grup uzun bir düşmanlık sürecinden sonra arkadaş olur klişesine girmesinler. gezi olayı bence biraz daha yaza doğru belki olabilir, tatil gibi olmasa da piknik falan birşeyler olur.

negisssss
14-12-11, 18:21
inşallah Nergiscim, bakacağız:)

ay zaten onların rekabeti hiç bitmesin bence, lütfen çok rica edicem, iki grup uzun bir düşmanlık sürecinden sonra arkadaş olur klişesine girmesinler. gezi olayı bence biraz daha yaza doğru belki olabilir, tatil gibi olmasa da piknik falan birşeyler olur.
Bu arada trafo ve gülcan olayı yaş ben sölim de dilkopat da olamaz bence ee filiz hoca hiç olmaz kim kaldı elçin umutsuz aşkta takıldım kaldım ben şahsen yani ne zaman anlicaz ya çok merak ediyorum!:img-blush:img-blush

ömer&ceren
14-12-11, 18:46
Bu arada trafo ve gülcan olayı yaş ben sölim de dilkopat da olamaz bence ee filiz hoca hiç olmaz kim kaldı elçin umutsuz aşkta takıldım kaldım ben şahsen yani ne zaman anlicaz ya çok merak ediyorum!:img-blush:img-blush
valla eğer Gülcan olsaydı şimdiye bir iki işaret görürdük bence. olmaz olmaz diyoruz da sonunda Cimbom çıkarsa şaşırmayacağım bu gidişle:)

VictoriaSecret
14-12-11, 19:05
Aslında Furkan-Elçin Çifti ister oldum :)
Kısacası Furçin. :)
Süper ya aslında bakınca Furkanda çok tatlı O gözler O saçlar falan :)

KaNoLa
14-12-11, 20:08
Gani müjdenin mizah anlayışı gerçekten güzel,hakkını veriyor.Yarattığı karakterler(cimbom hariç)birbirinden güzel.Furkana çok sempati duymaya başladım.boş bir karakter kesinlikle değil.ve krakter ne kadar dolu ve güzelse izlemekte bir o kadar keyifli oluyor.

gizem_kutsi
14-12-11, 21:00
Cimbom'dan Nefret Ediyorum..:img-beee::icon_whis
Bu bölüm Elçinin çok üstüne gitti,kızın hiç suçu da yoktu..
Zeki ve Orço Favori Karakterlerim,onlar olmasa dizi sıkıcı geçer bence :img-in_lo
Elçin & Güney sahnesi sadece bi taneydi ama bin sahneye bedeldi :img-in_lo tabi Cimbom gelene kadar..:img-tomat

Son sahne komediydi;
Zeki: Bayrampaçalı bizi kurtar :img-hyste

Furkan & Elçin olmayacak bence,olmasın da..

Crushcrush
14-12-11, 21:10
Yaa niye benim istediğim çiftler hiç olmaz :( (Karabiber&Canburger gibi :( )
Ayrıca Bayrampaşalı maalesef Elçin'den hoşlanmaya başladı benim düşünceme göre Cimbom'u eskisi kadar takmıyor gibi geldi bana :(
Ama yine de Cimbay :img-in_lo
Ayrıca Trafo'nun ümitsiz aşkı Gülcan gibi geliyor bana :D

negisssss
14-12-11, 23:02
arkadaşlar
trafoya bulduğum kız hakkında kimse yorum yapmamış sofa

kız yakışmazmı trafoya yaa sofa
Tatlım üzgünüm ki bence cık olmaz zaten ön planda bir kız değil o kız o olamaz bence kim olacak bende çok merak ediyorum.:icon_whis

Yaa niye benim istediğim çiftler hiç olmaz :( (Karabiber&Canburger gibi :( )
Ayrıca Bayrampaşalı maalesef Elçin'den hoşlanmaya başladı benim düşünceme göre Cimbom'u eskisi kadar takmıyor gibi geldi bana :(
Ama yine de Cimbay :img-in_lo
Ayrıca Trafo'nun ümitsiz aşkı Gülcan gibi geliyor bana :D
Ya bana da trafonun aşkı hiç gülcanmış gibi gelmiyor ya son bölümde mesela birşey görürdük diyorum ama yok o da değil sanırım çatlayacağım meraktan.:icon_whis
Ama tatlım zaten belliydi olacağı paşa gayet de takıyor cimbomu ama ondan uzak durması gerektiğini düşünüyor her zamanki gibi zaten elçinle olacak bunu hepimiz biliyoruz ama önemli olan sonrası sen içini ferah tut diyorum.:icon_whis
O türkü sahnesi çok şey ifade ediyordu zaten:img-blush :img-in_lo

zorASK
14-12-11, 23:49
Cimbom'dan Nefret Ediyorum..:img-beee::icon_whis
Bu bölüm Elçinin çok üstüne gitti,kızın hiç suçu da yoktu..
Zeki ve Orço Favori Karakterlerim,onlar olmasa dizi sıkıcı geçer bence :img-in_lo
Elçin & Güney sahnesi sadece bi taneydi ama bin sahneye bedeldi :img-in_lo tabi Cimbom gelene kadar..:img-tomat

Son sahne komediydi;
Zeki: Bayrampaçalı bizi kurtar :img-hyste

Furkan & Elçin olmayacak bence,olmasın da..

Bi cimbaycı olarak düşüncene saygı duyuyorum arkadaşım ama biraz düşünürsek cımbom un daransları bana gayet mantıklı gelıyor sevdiği kişiyle arasına birinin girmesini istemıyerek mümkün oldugunca elçine aşkını ispatlıyor nitekim atkı sahnesınde okuldaki, güç gösterisi yaptı biz birbirimzi seviyoruz gibilerinden :D elçin de herkese melek cimboma gelince kaplan mübarek :D oda aynı sekilde güney sahplenmek ıstıyor :) ama şu da bir gerçek güney elçinden hoşlanmaya başladı ve asık olacak gibime geliyor :) aayyyhhh güney güneey yediler biziiiii :img-hyste

zorASK
14-12-11, 23:53
Yaaa kankicampingler :D bana hiç gülcan gibi gelmyor su trafonun umutsuz askı düşünsenıze gulcan olsa cok klasık klişe olmaz mı hep gördüğmüz gibi en yakn arkdsınn kardeşine asık ezberledık artk bunları.Ben cimbom diyorum ama suda aklıma gelıyor ılk bolumlerde trafo guneyı sıkıstırıyordu cımbom konusunda htta gecen bolum onun sayesınde ogrendık guneycıgımın duygularını ne yardan gecerm ne serden ddı bıze :D sız ne dersınız baskası gelmyo aklıma ?

Krazy_Cypriot
15-12-11, 03:14
Bolumu daha henuz izledim.

Bayildim bolume, cok guzeldi. Komikti, kimi yerde huzunluydu ve en onemlisi karakterlerde biraz gelisme vardi.

Zeki/Orco bolumu en komik ve guzel yanlariydi kesinlikle. Cok guldum bu bolum.

O Trafo'nun turkuyu soylemesi, o Cimbay'in bakismasi bitirdi beni resmen ya :img-in_lo:img-in_lo hayir onlar cift olmayacakta kim olacak?

Dilkopatin sacina bayildim, cok yakismis :D

Salcanin teyzelerini gorduk, ve huyunu kimden aldigini ogrendik sevdim acikcasi. Guzel oldu bu.

En onemlisi Furkan yonunden cok derine inildi buna sevindim.
Furkan'i Elcin'i hala unutamadigini, ona deger verdigini (belkide gereginden fazla deger verdigini) gorduk.
Ondan ayri unultuluyor galiba ama Furkan aslinda aile icinde cok da mutlu olmadagini gorduk. Uvey annesi cok gencmis, Furkan'in bu konudan rahatsiz oldugunu ogrendik, bence ileride bu konu cok derin islenecek.

Ayrica Furcin'i cok sabirsizlikla beklemedim belki yeni ciftim olurlar diye ama :img-beee: olmadi. Furkan'in duygulari iyi hosta, ben anladim ki Elcin'i sevmiyorum ya, kiminle olursa olsun bu kiz ben begenemeyecegim.

Zeki/Cimbom sahneleri cok kisaydi ama cok guzeldi ya.

Ben evde kizlarin Pasa'ya Cimbom Zeki'yi tavladi da aldi o goruntuleri falan demesini ve Pasanin orada "Kucuk bey bitti basimiza birde Zeki mi cikti" gibi birseyler demesini bekliyordum :img-in_lo

Kucuk bey demisken, kucuk bey nerede??? Ozletmesin kendini lutfen, bizim ona ihtiyacimiz var.

Son olarakta aklima gelmisken, 3'luyu kurtaranin Elcin olmadigina cok sevindim. Hic istemiyordum Elcin'in kurtarmasini zaten, cok klise olurdu. :img-beee:

Fragman ne zaman cikar aceba simdiden merak ettim.

Busesra
15-12-11, 11:43
En çok hoşuma Furkan gidiyo :D
Bide dilkopat. O konuşması falan. Bölümde de iddiaya girdikleri sahne falan çok komikti. Daha da Furkan'ın özeline girmelerini isterim, Elçinle olmasınlar bide olmaz.

Diziqolk67
15-12-11, 13:32
Hoşbulduuk:love01:
İlk başta ferit&Paşalı kıskançlık sahneleri düşünüyordum.Ama şu fragmanı
gördüm ya :) Furkan diyorumm :img-in_lo

Paşalı artık Ferit'i mi kıskansın yoksa Furkan'ı bilemedim. Paşalının işi zor :whistle2

Aynen öle burcucum ama suç bizde değil ki biliyorsun biz mi diyoruz bin tane çift yapın,aşk üçgeni yapın ki bizimki aşk beşgeni oldu resmen:img-beee: ,başka da konu olamıyor haklısın,bu akşam bölüm var bakalım bölümden sonra değişecek mi konuşacaklarımız:icon_whis

Malesef konu yine aynı Nergis'cim :img-beee: Ay ama bu haftaki bölümde Cimbom&Paşalının şarkı dinlerken ki bakışları akıllara zarar :img-in_lo Çalışman harika olmuş hayatım hakkını yiyorsun.. :love01:

arkadaşlar
trafoya bulduğum kız hakkında kimse yorum yapmamış sofa

kız yakışmazmı trafoya yaa sofa

Ben yakıştıramadımm. Zaten bariz Gülcan'a aşık olacağı belli ne yazık ki :icon_sorr

Bu haftaki bölüm 3'lünün hapishanede olması sebebiyle biraz durgundu. Ben yarısıında uyuyakalmışım. Dün izledim artıkk.:icon_whis Cimbom yine zeki ve güzelliğini kullandı. Zeki safım yine bişey anlamadı Allah'tan. Furkan'a azcık üzüldüm bu hafta ya :icon_sorr Elçin'e badem kız diyede lakap bulmuş yerim onu. Elçin'de kendini akıllı sandı peh!! :img-beee:

Diziqolk67
15-12-11, 15:16
off offf off ben bu trafonun İMKANSIZ aşkını çok merak ediyoruum..
İnş güzel bi kızdırr :img-hyste

Merak etmeye gerek yok kesinlikle Gülcan. :img-wink: Fakat çabucak o imkansız bölümleri görelim nedeni ise bu başlıktaki merak. :img-eat: Ayrıca bu bölümlerin keyfine çıkarsaz sonra düşünsez bu durumu keşke..

Hahah Meryem şok içerisindeyim :img-hyste

negisssss
15-12-11, 16:05
Miraycım bir önceki başlıktaki o halil fotosu nedir öyle kızzz bende garip duygular içerisindeyim senin gibi!!!:img-hyste:img-hyste
Yeni başlığımız hayırlı olsun bol yorumlu olsun!!!:img-blush:img-blush

negisssss
15-12-11, 16:26
Yeni başlığımıza denk geldi daha güzel oldu buyurun efenim cevaplamanızı temenni ediyorum.:img-wink::img-wink:

Bölüm Bölüm Pis Yedili (8.Bölüm)

1)Bölümü nasıl buldunuz?

2)Bölümün en güzel sahnesi?

3)Bölümün en kötü sahnesi?

4)Favori repliğiniz:

5)Bölüme hangi karakter damgasını vurdu?

CkLota
15-12-11, 16:38
1)Bölümü nasıl buldunuz?
Yani iyidi.İlk bölümleri gi olmasada .:icon_whis
Trafonun türkü söylerken Cimbay'ın bakışları . :img-in_lo
Orçonun şu adamdan neyse adı işte ondan korktuğu sahne .:img-tomat
4)Favori repliğiniz:
Bir sürü var ama aklıma bir tanesi geliyo ;
Zeki- Lan o bizim şakamız git kendine daha özgün şakalar bul .! :img-hyste
Bu bölüme bence Zeki damgasını vurdu .:icon_whis

trncmr resimler için sağol canım (:

meryemersun
15-12-11, 16:44
anket için teşekkür ederim canım:)
1)Bölümü nasıl buldunuz?
pis yedilinin en güzel bölümüydü benim için
furkan&elçin sahneleri özellikle seni seviyorum dedi sahne:img-in_lo
yoktu.
4)Favori repliğiniz:
Furkan: "hoş geldin badem gözlü kız :img-in_lo

kesinlikle furkan:img-in_lo

393
15-12-11, 16:54
Merhaba arkadaşlar.. Bende FurÇinciyim.
Ya süperler!
Ayrıca ankete cevap vereyim..
1) Harika bir bölümdü. Geçen bölümden daha hoştu.
2) Kesinlikle Furkan'ın evindeki sahne.
3) Orço'nun hapisteki sahneleri. Sanki biraz abartılıydı yine.
4) Furkan: "Kötü biriymiş gibi davranmak zorunda bırakıyorsun beni."
5) Dilkopat&Elçin&Furkan

vanillya
15-12-11, 16:55
1) Bölümü nasil buldunuz?
ben begendim , güzeldi . ilk defa orcoyu cok abartili bulmadim bu bölüm .
yani bazen kaldiramiyordum :icon_whis . Cimbay sahnesi bana az geldi .

Daha cok görmek istiyorum :img-eat: Furkan-Elcin ikilisine pek isinamadim .
herhalde elcini sevmedigimdendir . Bir türlü isinamadim elcin karakterine .:img-tomat
Cimbayin arasina girdigi icintir herhalde Neyse Zekiye bayiliyorum ya .
Ve Trafo-Pasali-orcoyu iyiki ELCIN kurtarmadi . :img-haha:

2)Bölümüm en güzel sahnesi?
Trafo'nun türküsü :img-in_lo Cimbay bakismasi :img-in_lo

3)Bölümün en kötü sahnesi ?
yok.

4)Favori repliginiz:
-unuttum :img-hyste

5)Bölüme hangi karakter damgasini vurdu ?
- Zeki , Orco , Ve kahramanimiz CIMBOM :img-hyste

Crushcrush
15-12-11, 18:27
Heyy yeni başlık hayırlı olsunn :)
3.başlığımız sanırım :)
Nice güzel yorumlara :)
Ya Gani Müjde keşke biraz daha tüyo verse ben şu Trafo'nun umutsuz aşkına kafayı taktım.Tanıtımda Karabiber'le duruyolardı ya Karabiber mi acaba ? :(

negisssss
15-12-11, 18:31
Çatlamayayım:img-hyste:img-hyste

1)Bölümü nasıl buldunuz?
Bu bölüm harika ötesiydi bayıldım orço bile rahatsız etmedi beni o derece çok güzeldi, ama daha çok cimbay diyorum daha çok trafo diyorum!:img-wink:

Tabiî ki türkü sahnesi, hem trafom harikaydı hem de cimbay.:img-in_lo
Zeki ve cimbom sahnesi süperdi
Dizinin son sahneleri pis yedili nin intikam aldığı sahne harikaydı!

Yoktu.

4)Favori repliğiniz:

Zeki: lan o şakayı biz bulduk git kendine daha özgün şakalar bul.:img-hyste

Zeki: jeneratör trafosu geldi

Zeki: yazıklar olsun size bayram paçalı ne olur kurtar bizi.

Trafo: paşa sen şu ikisini yak ben şunu yakayım.:img-hyste

Trafo: merak etme kardeşim biz onun patentini babandan aldık.:img-hyste

Bu hiç değişemiyor nedense ama tabiî ki yine zeki yine zeki bayılıyorum bu adamın her haline ben yahu!:img-eat:
Ha tabiî ki cimbomda diyebiliriz bizimkileri o kurtardı resmen:img-wink:
Bir de trafom tabiî ki onsuz olur mu hiç!:img-in_lo

ömer&ceren
15-12-11, 18:37
Yeni başlığımıza denk geldi daha güzel oldu buyurun efenim cevaplamanızı temenni ediyorum.:img-wink::img-wink:

1)Bölümü nasıl buldunuz?

4)Favori repliğiniz:

1) en komik bölümlerden biriydi, bayıldım:)

2) Pis Yedili'nin intikam sahnesi:img-hyste

3) yoktu

4) "Bayrampaçalı, kurtar bizi" :img-hyste

5) Merinosum Furkim

Crushcrush
15-12-11, 18:39
1)Bölümü nasıl buldunuz?
Her zamanki gibi süper :)
Orço,Trafo,Paşalı'nın mahkeme sahnesi :)
Yok.
4)Favori repliğiniz:
Zekii : Onu biz bulduk git kendine daha özgün şakalar bul :img-hyste
Furkan diyorum ben :)

dilara-1905
15-12-11, 23:49
Bu bölüm benim beklentilerimi karşılamadı ne yalan söyliyim. :img-tomat
Daha iyisini bekliyordum. Artık bi çift yapın da sonra değişsin bari, herkes birbirine mavi boncuk dağıtıyor ama başka bir şey yok yani biri de açılsın, ya da kabul etsin artık izleyelim, 2 aşk sahnesi görelim dizide, yani nasıl oluyor, uyum nasıl :)

Sonra ellerinde Trafo,Orço,Furkan,Cimbom,Sevil gibi derinine inebilecekleri nice karakter varken sürekli intikam oyunu izlemek de artık sıktı açıkcası. Tamam izlerken eğleniyorum ama bunu başka türlü de sağlayabilirler. Bu bölüm intikam olaylarından sıkıldım açıkcası...

Zaten tüm bölüm nezarethaneyle,mahkemeyle geçti, dizi 40 dk olsa tamam da, 90 dk'lik dizi olunca iyice boşa geçmiş gibi duruyor. Koca doksan dakikada ne oldu deseniz, bi Trafo çok güzel türkü söyledi derim, Furkan'ın unutamadığı aşkı merak uyandırıcı derim, bir de Zeki'nin yükseklik korkusunu yeriim derim o kadar :)

Çok mu olumsuz oldum bilmiyorum ama sabretmek istemiyorum artık. Biraz hareket lütfen Gani Müjde! :865323

angelaw7
15-12-11, 23:54
Zeki-Cimbom sahnesini beğendim,aslında hoş olurlardı (Zeki cool olsaydı),neyse Bayrampaşalı duymasın.
Gerçekten Zeki hoş çocuk yaaa.O hali bile yakışıyor,aslında Pisyediliyi çoğu zaman o kurtarıyor,istese de kötü olamıyor.

angelaw7
15-12-11, 23:57
Bu arada hatırlatma:Nöbetçi mahkeme kapalı olmaz,adı üstünde,Orçonun söylediği gibi.
Sorgu olduğu zaman nöbetçi hakim evinden kalkıp gider işini yapmaya,buna mecburdur,yeter ki savcı şüpheliyi tutuklama talebiyle mahkemeye sevk etsin.

Krazy_Cypriot
16-12-11, 00:54
Gordum gordum Fragmani gordum!! :happy0064:happy0064

Yine guzel bir bolum bizi bekliyor!!

Kucuk bey geri gelmis! Cimbomla ilgilenmeye baslamis, Pasa bunu gorurde sinirlenirmis! :happy0064:happy0064 :img-in_lo

Elcin ve Pasa konusurken, Trafo ve Cimbom havali bir sekilde aralarindan gecer, ardinda Pasa Elcine sinirli konusur ve gider :happy0064

ikoncanlar, pasa'nin evini takipe alir.

ay cok heyecanlandim fragmani izlerken, Cimbay sahneside var :D :happy0064

EDIT:

Heyecanim gecti simdi normal aklimda olan birsey yazayim.
Simdi belki alakasi yok diyeceksiniz ama Trafo turkuyu soylerken "Ela gozler" yerini fazla icten soyledi gibi geliyor bana. Bence imkansiz askiyla ilgili en buyuk tuyomuz bu. Simdi kim var bildigimiz ela gozlu onu secmek lazim.

Ayrica ben Kucukbey - Karabiber diyorum, az once show tv'de yemekten goruntuleri izlerken bir kac kamera arkasi goruntusude vardi ve Kucuk bey ile Karabiber yakin gibi gorunuyorlar, guzel bir elektrikleri var gibi.

Dipnot: fragmani bir daha gosterdi.
Ferit ve Guncicek masada oturur, Pasa yanlarina gelir. Kucukbey Cimbom'a birsey verir, Pasa'da sinirli bir sekilde Cimbom'un elinden alir ve birsey der. Ne veriliyor merak ediyorum.

Ayrica imkansiz ask sankide git gide Cimbom olabilir gibi geliyor :(
Sanki bana ileriki bolumlerde Cimbom Pasa yuzunden uzulecegi icin bizde Trafonun ona olan askini gorecegiz gibi geliyor. Belkide aralari bu yuzden acilabilir. Trafo Pasaya sinir olur ama birsey diyemez, ister istemezde uzaklasabilirler.

negisssss
16-12-11, 09:06
Ayyy bir dakika ya bana birşeyler oluyor yani!!!(cimbaaaay):love05::love05:
Şimdi bu bölüm bomba bir bölüm olacak bu kesin!:img-blush:img-blush

Trafonun gülcan ile olmayacağı kesin ki furkan-can-zeki den birisi büyük ihtimal furkan olacak bu gülcanla olacak gibi geldi bana bunlar mahalleye kadar gelmişler çünkü.:img-wink:

Trafo nun umutsuz aşkı elçin olacak ben yine söyleyeyim de bana öyle geliyor yani!:img-blush:img-blush

Ferit bu bölüm bir halta yarayacak sonunda,o sahne de cimbom ne kadar güzel ya açık saç çok ama çok daha çok yakışıyor!:img-in_lo:img-in_lo

Paşa da hemen sinirleniyor hayır ona ne oluyor ki hani sadece arkadaşlardı bunlar hıh!:img-hyste:img-hyste:img-hyste

Diziqolk67
16-12-11, 09:23

1)Bölümü nasıl buldunuz?

Bu hafta çok sıkıcıydı bana göre :icon_whis

Elçin'in 3'lüyü kurtarmak için çabaları ve Furkan'ı oyuna getirdiği sahne..

4)Favori repliğiniz:

Lan o şakayı biz bulduk. Git kendine başka bir şaka bul :img-hyste

5)Bölüme hangi karakter damgasını vurdu?[/QUOTE]

Cimbom :img-in_lo

O fragman nedir öyle ki beni benden aldı :happy0064 Sonunda diyorum başkada birşey demiyorum. Bu hafta çok heyecanlı olucak. İkoncanlar takipteler hahaha :img-hyste Ferit süpersin sen ya :img-in_lo Cimbom'da harikaydı fragmanda. Paşa sen bu gidişle kafanı duvarlara vursan müstehak sana ohh!! :img-beee:

Diziqolk67
16-12-11, 10:32
Ayyy bir dakika ya bana birşeyler oluyor yani!!!(cimbaaaay):love05::love05:
Şimdi bu bölüm bomba bir bölüm olacak bu kesin!:img-blush:img-blush

Trafonun gülcan ile olmayacağı kesin ki furkan-can-zeki den birisi büyük ihtimal furkan olacak bu gülcanla olacak gibi geldi bana bunlar mahalleye kadar gelmişler çünkü.:img-wink:

Trafo nun umutsuz aşkı elçin olacak ben yine söyleyeyim de bana öyle geliyor yani!:img-blush:img-blush

Ferit bu bölüm bir halta yarayacak sonunda,o sahne de cimbom ne kadar güzel ya açık saç çok ama çok daha çok yakışıyor!:img-in_lo:img-in_lo

Paşa da hemen sinirleniyor hayır ona ne oluyor ki hani sadece arkadaşlardı bunlar hıh!:img-hyste:img-hyste:img-hyste

Ne yani Trafocular yine mi başka bir kıza yelken açacaklar? :img-hyste Nedir bu şimdi ben anlamadım. Trafo'nun aşık olmasıda çok zor geliyor bana.
Feritin açıkçası kullanılmasını istemem ben ya :icon_sorr çocukcağız seviyor sonuçta. Ama Paşa var ya kudursun deluu! :img-hyste :happy0064

negisssss
16-12-11, 10:36
Ne yani Trafocular yine mi başka bir kıza yelken açacaklar? :img-hyste Nedir bu şimdi ben anlamadım. Trafo'nun aşık olmasıda çok zor geliyor bana.

Feritin açıkçası kullanılmasını istemem ben ya :icon_sorr çocukcağız seviyor sonuçta. Ama Paşa var ya kudursun deluu! :img-hyste :happy0064

Ya benim fikrim tabiki bu ama gülcan değil bence cimbom hiç olamaz, karabiber ya da salça olacağını da düşünmüyorum yeni birisi gelicek desek o da olmaz belli ki tanıdığımız birisi ee kim kaldı elçin kaldı fragman da elçine niye öyle bakıyor trafo böle gergin onu anlayamadım oradan biraz işkillendim gibi.:img-blush
Ya ben açıkcası ferit ve karabiber olsun istiyorum ferite de pek ısınamadım malum iyi birisi şüphe yok ki ama o kadar yani.

Diziqolk67
16-12-11, 10:47
Ya benim fikrim tabiki bu ama gülcan değil bence cimbom hiç olamaz, karabiber ya da salça olacağını da düşünmüyorum yeni birisi gelicek desek o da olmaz belli ki tanıdığımız birisi ee kim kaldı elçin kaldı fragman da elçine niye öyle bakıyor trafo böle gergin onu anlayamadım oradan biraz işkillendim gibi.:img-blush
Ya ben açıkcası ferit ve karabiber olsun istiyorum ferite de pek ısınamadım malum iyi birisi şüphe yok ki ama o kadar yani.

Pek güzel rol yapamadığı için donuk oynuyor Ferit'i de etkiliyor bu durum. Ayrıca çok uzun ya. Ona göre bir kız bulmak zor dizide :icon_whis
Sürekli Gani Müjde'ye Trafo&Elçin yazdık etkisini verdi sanırım :img-wink: Hayırlısı olsun. Gülcan'la zaten yakıştıramamştım :img-eat:

negisssss
16-12-11, 10:53
Pek güzel rol yapamadığı için donuk oynuyor Ferit'i de etkiliyor bu durum. Ayrıca çok uzun ya. Ona göre bir kız bulmak zor dizide :icon_whis

Sürekli Gani Müjde'ye Trafo&Elçin yazdık etkisini verdi sanırım :img-wink: Hayırlısı olsun. Gülcan'la zaten yakıştıramamştım :img-eat:

Ne bileyim bir tek bana mı öle geldi o sahne bilmiyorum ama aklıma başka bir ihtimal de gelmiyor aslında olsa olsa şimdi olabilir merçin yoksa başka türlüsü mümkün değil gibi çok isterim ya ne güzel iki tane çiftimiz olur işte ben çok umut ediyorum olmasını ama iş gani de bitiyor tabiki ama aşk üçgeni izlemekten çok daha güzel ve izlenilesi olur dizi:img-wink:

Diziqolk67
16-12-11, 10:58
Ne bileyim bir tek bana mı öle geldi o sahne bilmiyorum ama aklıma başka bir ihtimal de gelmiyor aslında olsa olsa şimdi olabilir merçin yoksa başka türlüsü mümkün değil gibi çok isterim ya ne güzel iki tane çiftimiz olur işte ben çok umut ediyorum olmasını ama iş gani de bitiyor tabiki ama aşk üçgeni izlemekten çok daha güzel ve izlenilesi olur dizi:img-wink:

Haklısın zaten dizinin reytingini etkileyeceğinide sanmam. Dizinin belli bir izleyicisi var ve çiftleri pek taktıkları söylenemez. Zeki olsa yeter :img-hyste
Mert eğer Elçin'e aşık olsa Paşalı'ya sürekli akıl vermez ki. Belki bu bölüm bişeyler olabilir mi bilmiyorum ama süper olurdu :img-in_lo Trafo'nun yalnız olması beni üzüyor açıkçası. Elçin pek Paşalı'dan vazgeçeceği benzemiyor bu arada :icon_whis

negisssss
16-12-11, 11:34
Haklısın zaten dizinin reytingini etkileyeceğinide sanmam. Dizinin belli bir izleyicisi var ve çiftleri pek taktıkları söylenemez. Zeki olsa yeter :img-hyste

Mert eğer Elçin'e aşık olsa Paşalı'ya sürekli akıl vermez ki. Belki bu bölüm bişeyler olabilir mi bilmiyorum ama süper olurdu :img-in_lo Trafo'nun yalnız olması beni üzüyor açıkçası. Elçin pek Paşalı'dan vazgeçeceği benzemiyor bu arada :icon_whis

Aynen sonuçta izleyici sırf aşk olarak bakmıyor.
ZEki:img-eat::img-eat:
Yalnız mert paşaya genelde cimbom konusunda akıl veriyordu akıl vermek bile değil di hatta sadece paylaşıyorlardı birbirleriyle o kadar bence hala oluru var.
Trafo nun cimbomun yanında olması fragmanda garip ya ay ben takıldım şimdi o sahnedeki trafonun harekete ha!!!:img-hyste:img-hyste
Yok ya paşa kim ki yani vazgeçilmez bir adam değil bence:img-hyste bende inanmadım söyledğime tamam da:img-hyste:img-hyste elçin in aklı başına gelirse herşey olur bence burcucum dur sen daha ferit yeni geldi böyle sahneleri çok bol izleyeceğiz diye umuyorum:img-wink:

Diziqolk67
16-12-11, 11:50
Aynen sonuçta izleyici sırf aşk olarak bakmıyor.
ZEki:img-eat::img-eat:
Yalnız mert paşaya genelde cimbom konusunda akıl veriyordu akıl vermek bile değil di hatta sadece paylaşıyorlardı birbirleriyle o kadar bence hala oluru var.
Trafo nun cimbomun yanında olması fragmanda garip ya ay ben takıldım şimdi o sahnedeki trafonun harekete ha!!!:img-hyste:img-hyste
Yok ya paşa kim ki yani vazgeçilmez bir adam değil bence:img-hyste bende inanmadım söyledğime tamam da:img-hyste:img-hyste elçin in aklı başına gelirse herşey olur bence burcucum dur sen daha ferit yeni geldi böyle sahneleri çok bol izleyeceğiz diye umuyorum:img-wink:

Valla Paşa'da Elçin'le kıskandırırsa tadından yenmez dizinin. Paşa içten içe kudurur sonra ELÇİN'LE kıskandırmak için beraber olur tadından yenmez o zaman, çok eğlenceli olur kanımca :img-wink: Off bak ben hala Elçin'in bir yerlerde olmasını istiyorum :img-hyste

negisssss
16-12-11, 11:54
Valla Paşa'da Elçin'le kıskandırırsa tadından yenmez dizinin. Paşa içten içe kudurur sonra ELÇİN'LE kıskandırmak için beraber olur tadından yenmez o zaman, çok eğlenceli olur kanımca :img-wink: Off bak ben hala Elçin'in bir yerlerde olmasını istiyorum :img-hyste
Ya ben bunun olmasını istemem açıkcası elçinin üzülmesini de istemem heleki cimbomun asla böle olursa kızların ikiside çok üzülür ama ben sadece paşanın üzülmesini istiyorum ve artık dayanamayıp neden ayrılmak zorunda kaldığını açıklasın istiyorum(hayır yani hiç olmadı trafoyla falan paylaşsın şu olayı),cimbomun annesini mors etmesini istiyorum, merçin olmasını istiyorum ama bunlar şıp diye de olmayacaktır tabiki bayağı bekleyeceğiz gibi olsun.:img-wink:
Bu arada zeki nin fragmandaki tip nedir öyle ya ölünür bu adama!:img-hyste:img-hyste

Diziqolk67
16-12-11, 12:00
Ya ben bunun olmasını istemem açıkcası elçinin üzülmesini de istemem heleki cimbomun asla böle olursa kızların ikiside çok üzülür ama ben sadece paşanın üzülmesini istiyorum ve artık dayanamayıp neden ayrılmak zorunda kaldığını açıklasın istiyorum(hayır yani hiç olmadı trafoyla falan paylaşsın şu olayı),cimbomun annesini mors etmesini istiyorum, merçin olmasını istiyorum ama bunlar şıp diye de olmayacaktır tabiki bayağı bekleyeceğiz gibi olsun.:img-wink:
Bu arada zeki nin fragmandaki tip nedir öyle ya ölünür bu adama!:img-hyste:img-hyste

Fakat dizide olacaklar benim söylediğim yönden olur gibime geliyor. Senin ki kısaca final :img-hyste Cimbom'un annesi Mukaddes'i geçti uyuuz kadın!! :img-beee: Paşalı'da aslında Cimbom'u düşünüyor Nergis'cim. Annesi sırf istediği diye ayrıldı ama istemeyerekten. Yani Paşa'da üzülmeyi pek haketmiyor.

VictoriaSecret
16-12-11, 12:01
Evet Elçin eğer Paşalının böyle yaptığını öğrenirse hayatta konuşmaz..
Ama Paşalınında böyle bişey yapıyacığını hiç sanmam.

negisssss
16-12-11, 12:05
Fakat dizide olacaklar benim söylediğim yönden olur gibime geliyor. Senin ki kısaca final :img-hyste Cimbom'un annesi Mukaddes'i geçti uyuuz kadın!! :img-beee: Paşalı'da aslında Cimbom'u düşünüyor Nergis'cim. Annesi sırf istediği diye ayrıldı ama istemeyerekten. Yani Paşa'da üzülmeyi pek haketmiyor.
Ne güzel işte tüm bölümleri final tadında izleriz:img-hyste:img-hyste
Ya zaten sabır demedi mi bu adam hemen bunlar bir araya tabiki gelmeyecektir ama kızlar üzülmesin GANİ! O kadar diyorum bak sana ha!:calis :img-hyste
Vallahi paşa iki bölüm üste normal davransın dengesiz olmasın başka birşey istemiyorum ha(çok istediğim şeyler var gerçi duy da inanma ama):img-hyste
Bak bu bölüm böle olur bu sonrakinde yine farklı bir paşa yeter!:img-beee:

Diziqolk67
16-12-11, 12:11
Ne güzel işte tüm bölümleri final tadında izleriz:img-hyste:img-hyste
Ya zaten sabır demedi mi bu adam hemen bunlar bir araya tabiki gelmeyecektir ama kızlar üzülmesin GANİ! O kadar diyorum bak sana ha!:calis :img-hyste
Vallahi paşa iki bölüm üste normal davransın dengesiz olmasın başka birşey istemiyorum ha(çok istediğim şeyler var gerçi duy da inanma ama):img-hyste
Bak bu bölüm böle olur bu sonrakinde yine farklı bir paşa yeter!:img-beee:

Kızlar mutlaka üzülecek bütün dizilerde bu böyle ne yazık ki. Bak Caze hala Simge&Kemal'i ayıramadı :img-hyste Paşalı'ya geçen hafta yumuşadım ve yeni farkediyorum :img-tomat Ben seviyorum bu adamı ya 'sıkıntı yok' :) Bence Elçin'i de hiç sevmicek. Gerçek değişmez. Bu arada geçen mesajda atlamışım: Zeki mükemmel ya adam king :img-wink: Keşke biraz akıllı bişey oolsaydı bu kadar yakışıklı bi adama bu karakter olmamış.

*Mervos*
16-12-11, 12:15
Off Off bu Cimbom&Trafo sahnesi fragmandaki çokoş :img-in_lo
Yaa bunlara daha çok yer versinler şantellerimi attırmasınlar benim!
Olom paşayı istemiyorum ben enişte olarak :img-beee: Trafoyu istiyorum!
Gani abi duy beni kurban olam :img-hyste

Geçen servisin bizi almadan gitmesi üzerine otobüste ayakta eve döndük
sonracığma koltukta oturan iki sevgili vardı yani arkadaşta olabilirler canım :img-hyste

Bi baktım orço filan diyorlar hemen kulak verdim tabi salça misali :img-hyste
oğlan sordu işte en çok kimleri seviyorsun diye.
Kızda cimbom trafo orço bide zeki dedi :img-hyste
oğlanda ben cimbomu sevmiyorum adından dolayı dedi :img-hyste o sıra çocuğa geçirmemek için tabi ben kendimi zor tutuyorum :img-hyste
Oğlan ben paşayla elçini yakıştırıyorum ikiside çarşılı filan dedi sonra kızda nolmuş yani bende gsliyim ama trafoyu seviyorum falan dedi sonra efenim otobüs boşaldı bende koltuk bulup abandım arkalarına :img-hyste
kız diyoki cimbomla trafo yakışır haa ikiside sürekli laf sokuyor çok tatlılar filan dedi :img-hyste oğlanda alsın başına çalsın cimbomu dedi koptum ya :img-hyste

ben hemen evet evet çok yakışırlar dedim :img-hyste kızda bak oda benden sen ancak öyle tikilere takıl falan dedi acaip tatlı bir çiftti kızla oğlan :img-hyste

Diziqolk67
16-12-11, 12:20
Off Off bu Cimbom&Trafo sahnesi fragmandaki çokoş :img-in_lo
Yaa bunlara daha çok yer versinler şantellerimi attırmasınlar benim!
Olom paşayı istemiyorum ben enişte olarak :img-beee: Trafoyu istiyorum!
Gani abi duy beni kurban olam :img-hyste

Geçen servisin bizi almadan gitmesi üzerine otobüste ayakta eve döndük
sonracığma koltukta oturan iki sevgili vardı yani arkadaşta olabilirler canım :img-hyste

Bi baktım orço filan diyorlar hemen kulak verdim tabi salça misali :img-hyste
oğlan sordu işte en çok kimleri seviyorsun diye.
Kızda cimbom trafo orço bide zeki dedi :img-hyste
oğlanda ben cimbomu sevmiyorum adından dolayı dedi :img-hyste o sıra çocuğa geçirmemek için tabi ben kendimi zor tutuyorum :img-hyste
Oğlan ben paşayla elçini yakıştırıyorum ikiside çarşılı filan dedi sonra kızda nolmuş yani bende gsliyim ama trafoyu seviyorum falan dedi sonra efenim otobüs boşaldı bende koltuk bulup abandım arkalarına :img-hyste
kız diyoki cimbomla trafo yakışır haa ikiside sürekli laf sokuyor çok tatlılar filan dedi :img-hyste oğlanda alsın başına çalsın cimbomu dedi koptum ya :img-hyste

ben hemen evet evet çok yakışırlar dedim :img-hyste kızda bak oda benden sen ancak öyle tikilere takıl falan dedi acaip tatlı bir çiftti kızla oğlan :img-hyste

Merve'm sen coşmuşsun tatlım ne Trafo'su Cimbom'u ya :img-hyste Bu gidişle Gossip Girl'i geçecek bu dizi. Tabi ki bizler sayesinde :img-hyste Kadir varken cıkk Trafo :img-tomat Ferit&Cimbom isterim ama asla TC' :icon_whis

negisssss
16-12-11, 12:20
Kızlar mutlaka üzülecek bütün dizilerde bu böyle ne yazık ki. Bak Caze hala Simge&Kemal'i ayıramadı :img-hyste Paşalı'ya geçen hafta yumuşadım ve yeni farkediyorum :img-tomat Ben seviyorum bu adamı ya 'sıkıntı yok' :) Bence Elçin'i de hiç sevmicek. Gerçek değişmez. Bu arada geçen mesajda atlamışım: Zeki mükemmel ya adam king :img-wink: Keşke biraz akıllı bişey oolsaydı bu kadar yakışıklı bi adama bu karakter olmamış.
Ne yazıkki bu böyle seninde dediğin gibi ama olmaması için birşeyler yapabilirler bence.:img-wink:
Ya çaktırma bende seviyorum tabiki de ama yani kabul edelim adam dengesiz anacım bir yola doğru git ne bu böyle anladık tamam cimbomdan vazgeçemezsin sen anladık o zaman ona göre davran hasta etme bizi!:img-blush

Zeki çok hoş çocuk evet ben seviyorum onun bu hallerini ya gerçi salaklığınını dozunu her bölüm arttırıyorlar ama neyse.:img-hyste:img-hyste

*Mervos*
16-12-11, 12:22
Merve'm sen coşmuşsun tatlım ne Trafo'su Cimbom'u ya :img-hyste Bu gidişle Gossip Girl'i geçecek bu dizi. Tabi ki bizler sayesinde :img-hyste Kadir varken cıkk Trafo :img-tomat Ferit&Cimbom isterim ama asla TC' :icon_whis

Yokyoook! :D olmaz Burcuvam yaaa :img-hyste
Ben çok yakıştırıyorum ilk bölümdeki

T-Kız cimbom senmiydin allah canını almasın. repliğinden beri yakıştırıyorum trafo&cimbom'u :img-in_lo
Valla bak paşadan daha hayırlı :img-beee:
Atarlı kıskanç :img-in_lo sahiplenen :img-in_lo

LeylaMecnun
16-12-11, 12:23
fragmanı yeni izledim güzel bir bölüm bizi bekliyor :)
trafo cimbom kesinlikle olmamalı trafonun imkansız aşkı
cimbom olmamalı.öyle çok saçma olur ya.sevmiyorum ben öyle en yakın arkadaşının sevgilisine veya eski sevgilisine aşık olması durumlarını
falan.inşallah böyle bişey olmaz..Elçine bişey demem çünkü paşalı onunla konuşuyor falan ama cimbomu unutmak için ona aşık falan değil o yüzden trafonun imkansız aşkı elçin olabilir..amaaaa olmasın elçin&furkan olmalı:img-in_lo Furkan&Elçin sahnelerini hiç göremedim ya:icon_sorr
Paşalı da cimbomu kıskanıyor küçükbeyden:happy0064 ben en çok bu sahneler
olsun istiyorum çünkü bu aralar cimbom elçinden yeterince kıskandı.
Birazda paşalı :img-wink: Orço napıyordu öyle kızlar tuvaletini mi dinliyordu :img-hyste Off furkan da Gülcana sarmasa bari intikam için :(

negisssss
16-12-11, 12:25

T-Kız cimbom senmiydin allah canını almasın. repliğinden beri yakıştırıyorum trafo&cimbom'u :img-in_lo

Mervecim vallahi nasıl heyecanla anlatmışsan banada geçti o heyecanın bilesin :img-hyste:img-hyste ama trafo cimboma o gözle bakmaz sanmıyorum bak tims yapımın olsaydı dizi olabilirdi ama gani yazmaz şekerim.:img-wink:

Ki paşa dan daha atarlanan mı var kız feritin ağzını burnunu kıracak ki çok isiyorum ben hala bunu çocuğunda günahı yok ama ben napim canım aaa öle işte!:img-hyste:img-hyste

negisssss
16-12-11, 12:30
fragmanı yeni izledim güzel bir bölüm bizi bekliyor :)
trafo cimbom kesinlikle olmamalı trafonun imkansız aşkı
cimbom olmamalı.öyle çok saçma olur ya.sevmiyorum ben öyle en yakın arkadaşının sevgilisine veya eski sevgilisine aşık olması durumlarını
falan.inşallah böyle bişey olmaz..Elçine bişey demem çünkü paşalı onunla konuşuyor falan ama cimbomu unutmak için ona aşık falan değil o yüzden trafonun imkansız aşkı elçin olabilir..amaaaa olmasın elçin&furkan olmalı:img-in_lo Furkan&Elçin sahnelerini hiç göremedim ya:icon_sorr
Paşalı da cimbomu kıskanıyor küçükbeyden:happy0064 ben en çok bu sahneler
olsun istiyorum çünkü bu aralar cimbom elçinden yeterince kıskandı.
Birazda paşalı :img-wink: Orço napıyordu öyle kızlar tuvaletini mi dinliyordu :img-hyste Off furkan da Gülcana sarmasa bari intikam için :(
Yaaa aynen hayatım aynen bende en çok bu yönden sevinçliyim ya zaten cimbom çatladı çatlayacağı kadar sıra paşa beyde artık heheeeey!:img-hyste :happy0064 Nasıl oluyormuş görsün hatta gergin olsun bunlar patlamaya hazır bomba durumları falan sonrada meşhur mekanlarında patlasınlar nasıl ah gani daha ne yapayım senin için yazıyoruz burada aha bak.:img-hyste:img-hyste
Ama tabiki hemen olmasın orası ayrı.:img-wink:

Bence de cimboma o gözle asla bakmaz kesin elçin diyorum size ya!:img-blush

Furkan ile gülcan olabilir bence ilk başta intikam içinde olsa sonradan gerçeğe dönüşebilir ama paşa tabiki asla iziin vermez!:img-wink:

Diziqolk67
16-12-11, 12:33
Ne yazıkki bu böyle seninde dediğin gibi ama olmaması için birşeyler yapabilirler bence.:img-wink:
Ya çaktırma bende seviyorum tabiki de ama yani kabul edelim adam dengesiz anacım bir yola doğru git ne bu böyle anladık tamam cimbomdan vazgeçemezsin sen anladık o zaman ona göre davran hasta etme bizi!:img-blush

Zeki çok hoş çocuk evet ben seviyorum onun bu hallerini ya gerçi salaklığınını dozunu her bölüm arttırıyorlar ama neyse.:img-hyste:img-hyste

Paşalı'nın yolu belli :img-in_lo Sadece düşünmeden davranıyor ve Elçin'in üzülmemesini istiyor ama bak kendince :icon_whis

Zeki'ye de birini bulmak lazım :img-hyste

Hahah tatlım Trafo'ya diyecek yok ama o Cimbom'umuzun abisi yavrum ya :img-blush

LeylaMecnun
16-12-11, 12:40
Yaaa aynen hayatım aynen bende en çok bu yönden sevinçliyim ya zaten cimbom çatladı çatlayacağı kadar sıra paşa beyde artık heheeeey!:img-hyste :happy0064 Nasıl oluyormuş görsün hatta gergin olsun bunlar patlamaya hazır bomba durumları falan sonrada meşhur mekanlarında patlasınlar nasıl ah gani daha ne yapayım senin için yazıyoruz burada aha bak.:img-hyste:img-hyste
Ama tabiki hemen olmasın orası ayrı.:img-wink:

Bence de cimboma o gözle asla bakmaz kesin elçin diyorum size ya!:img-blush

Furkan ile gülcan olabilir bence ilk başta intikam içinde olsa sonradan gerçeğe dönüşebilir ama paşa tabiki asla iziin vermez!:img-wink:
Gani bak oku bunları :img-hyste Küçükbeye yazık olucak ama olsun paşa kıskancından çatlasın da gerisi problem değil :img-hyste

Trafonun imkansız aşkı elçin bencede.başta gülcan diye düşündüm ama
paşa derki kardeşim trafodan daha iyisini mi bulucak düşüncesi olur
ve kızmaz bir zaman sonra trafoya o yüzden gülcan değil elçin:img-wink:
Furkan gülcan mı kesinlikle hayır Furkan Elçini çok seviyor bunu diğer
bölümde gördük.Öyle bişey olmaz ya..hayır hayır ya bak içime kurt
düşürdün şimdi:icon_sorr Furkan&Elçin olmalı kesinlikle:img-in_lo

negisssss
16-12-11, 12:44
Gani bak oku bunları :img-hyste Küçükbeye yazık olucak ama olsun paşa kıskancından çatlasın da gerisi problem değil :img-hyste

Trafonun imkansız aşkı elçin bencede.başta gülcan diye düşündüm ama
paşa derki kardeşim trafodan daha iyisini mi bulucak düşüncesi olur
ve kızmaz bir zaman sonra trafoya o yüzden gülcan değil elçin:img-wink:
Furkan gülcan mı kesinlikle hayır Furkan Elçini çok seviyor bunu diğer
bölümde gördük.Öyle bişey olmaz ya..hayır hayır ya bak içime kurt
düşürdün şimdi:icon_sorr Furkan&Elçin olmalı kesinlikle
Aynen öle küçükbeye de sonradan başkasını bulsunlar canım hıh:img-hyste
İmkansız aşkı elçin olacak ama sonradan bu aşk gerçeğe dönüşecek bence:img-wink:
Ya evet furkan elçini çok sevmiş bunu bende gördüm ama onları tekrar bir araya getirmezler bence hem elçin ve trafo olursa furkan ve trafo arası daha da gergin olur sonuçta bu iki grubun arasındaki gerginliklerin sürmesini istiyoruz şu an için.

Bilmem o mahalleye gidiyorlar ve paşanın yanında gülcan var onu görüyorlar bence çıkıcak oradan birşey gibi.:icon_whis

tatlicadi77
16-12-11, 12:52

nergis adam dengesiz falan ama seviyor işte ne yapalım ama kabul etmiyor yalnız fragman kafamı karıştırdı trafo cimbomun yanında tamam ilk görüntü de fakat cimbay sahnesinde de arkada trafo ve elçin izliyor işte bu sahne kafamı karıştırıyor imkansız aşk cimbom olmamalı olmamalı işler çok karışır öyle olursa birde cimbomun elindeki paramı çok belli olmuyor ama eğer öyleyse oradaki diyoloğu merak ettim sesli fragman çıksa da biraz konuşmalar belli olsa yoksa salıya kadar ben çatlayacağım sanırım salça lık bana de bulaştı

LeylaMecnun
16-12-11, 12:52
Aynen öle küçükbeye de sonradan başkasını bulsunlar canım hıh:img-hyste
İmkansız aşkı elçin olacak ama sonradan bu aşk gerçeğe dönüşecek bence:img-wink:
Ya evet furkan elçini çok sevmiş bunu bende gördüm ama onları tekrar bir araya getirmezler bence hem elçin ve trafo olursa furkan ve trafo arası daha da gergin olur sonuçta bu iki grubun arasındaki gerginliklerin sürmesini istiyoruz şu an için.

Bilmem o mahalleye gidiyorlar ve paşanın yanında gülcan var onu görüyorlar bence çıkıcak oradan birşey gibi.:icon_whis
Küçükbeye Karabiber olabilir ama biri çok asi diğeri çok sakin
nasıl olur orası meçhul :img-hyste
Getirsin işte Gani ben bunu istiyorum.bu zamana kadar hiç düşünmedim
Furkan&Elçin ama gördüm ki Furkan Elçini çok sevmiş ve hala seviyor.:img-in_lo
O mahalleye boşuna gitmediler evet beklicez artık:icon_whis

*Mervos*
16-12-11, 12:54
Mervecim vallahi nasıl heyecanla anlatmışsan banada geçti o heyecanın bilesin :img-hyste:img-hyste ama trafo cimboma o gözle bakmaz sanmıyorum bak tims yapımın olsaydı dizi olabilirdi ama gani yazmaz şekerim.:img-wink:

Ki paşa dan daha atarlanan mı var kız feritin ağzını burnunu kıracak ki çok isiyorum ben hala bunu çocuğunda günahı yok ama ben napim canım aaa öle işte!:img-hyste:img-hyste

Bak canım bende paşa&cimbom'cuyum yani en azından elçin&paşa çiftinden daha çok seviyorum :img-in_lo ama görünen o ki ilerleyen bölümlerde paşa&elçin olucak benim bünyematik bunu kaldırmaz... ayrıca trafonun imkansız aşkı elçin olursa ben bu diziyi silerim! harbi harbi silerim! çünkü trafo&gülcan trafo&karabiber ve trafo&cimbom bana ters gelmez ama elçini bünyem kaldırmaz...

trafo&cimbom isterim neden isterim çünkü en sevdiğim iki karakter :img-in_lo
3.bölümde cimbom trafonun koluna girmişti restoranta girmeden önce orası çokoştu bide :img-in_lo yani seviyorum ben onları...
ama paşa adam olucaksa tabiki paşa&cimbom :img-in_lo

gönül isterki ''furkanelçin-paşacimbom-trafogülcan'' olsun ama bunlar olmayacağa benziyor... :icon_whis

aman işte trafonun imkansız aşkı cimbom olsun nolur yani olsa nolur :img-hyste

ama içimdeki kötü sesler diyorki trafo ikoncanlardan birine aşık olucak...
neyse efenim şomağzımı kapatayım intihar sebebi olmasın :img-hyste

negisssss
16-12-11, 12:56
nergis adam dengesiz falan ama seviyor işte ne yapalım ama kabul etmiyor yalnız fragman kafamı karıştırdı trafo cimbomun yanında tamam ilk görüntü de fakat cimbay sahnesinde de arkada trafo ve elçin izliyor işte bu sahne kafamı karıştırıyor imkansız aşk cimbom olmamalı olmamalı işler çok karışır öyle olursa birde cimbomun elindeki paramı çok belli olmuyor ama eğer öyleyse oradaki diyoloğu merak ettim sesli fragman çıksa da biraz konuşmalar belli olsa yoksa salıya kadar ben çatlayacağım sanırım salça lık bana de bulaştı
Tatlımmm aynen seviyor tabiki canım aksini asla söyleyemem çarpılırım vallahi:img-hyste:img-hyste
Yok ya bende trafonun elçine bakışa taktım sanki ay neler oluyor anacım ya ama cimbom olamaz ilk bölümü hatırlayın barışsınlar diye trafo neler söylüyordu cimbom olmaz.:img-wink:
Net değil ama para değil cimbomun elindeki bilet gibi bişi diyeceğim ama para değil bence.

negisssss
16-12-11, 13:01
Bak canım bende paşa&cimbom'cuyum yani en azından elçin&paşa çiftinden daha çok seviyorum :img-in_lo ama görünen o ki ilerleyen bölümlerde paşa&elçin olucak benim bünyematik bunu kaldırmaz... ayrıca trafonun imkansız aşkı elçin olursa ben bu diziyi silerim! harbi harbi silerim! çünkü trafo&gülcan trafo&karabiber ve trafo&cimbom bana ters gelmez ama elçini bünyem kaldırmaz...

trafo&cimbom isterim neden isterim çünkü en sevdiğim iki karakter :img-in_lo
3.bölümde cimbom trafonun koluna girmişti restoranta girmeden önce orası çokoştu bide :img-in_lo yani seviyorum ben onları...
ama paşa adam olucaksa tabiki paşa&cimbom :img-in_lo

gönül isterki ''furkanelçin-paşacimbom-trafogülcan'' olsun ama bunlar olmayacağa benziyor... :icon_whis

aman işte trafonun imkansız aşkı cimbom olsun nolur yani olsa nolur :img-hyste

ama içimdeki kötü sesler diyorki trafo ikoncanlardan birine aşık olucak...

neyse efenim şomağzımı kapatayım intihar sebebi olmasın :img-hyste

Biliyorum seninde paşa&cimbomcu olduğunu bende ondan kaldım ya anacım bak sen hiç takılma gani bey açık açık bize cimbayın yeniden olacağını söyledi ama bekleyeceğiz bunu da söyledi zaten biz bunu biliyorduk tahmin edebiliyorduk ama trafo cimbom olması imkansız evet karakter olarak çok tatlılar bence de bende sahnelerinden çok zevk alıyorum ama arkadaş olarak kalmalarını istiyorum öbür türlü olmasın.:icon_whis

Bir de elçin ve paşa ya bende tahamül edemem ki olmasını hiç istemiyorum ama geçiş dönemi için yazabilirler böyle birşeyi gibi geliyor bana.
Ama elçin furkanla da olur mu bilemem ama furkan o kadar laf etti geçen bölüm elçinde tık yoktu duygu yoktu bence olamaz onlarda anlayacağın kafalar karışık:icon_whis

*Mervos*
16-12-11, 13:10
Biliyorum seninde paşa&cimbomcu olduğunu bende ondan kaldım ya anacım bak sen hiç takılma gani bey açık açık bize cimbayın yeniden olacağını söyledi ama bekleyeceğiz bunu da söyledi zaten biz bunu biliyorduk tahmin edebiliyorduk ama trafo cimbom olması imkansız evet karakter olarak çok tatlılar bence de bende sahnelerinden çok zevk alıyorum ama arkadaş olarak kalmalarını istiyorum öbür türlü olmasın.:icon_whis

Bir de elçin ve paşa ya bende tahamül edemem ki olmasını hiç istemiyorum ama geçiş dönemi için yazabilirler böyle birşeyi gibi geliyor bana.
Ama elçin furkanla da olur mu bilemem ama furkan o kadar laf etti geçen bölüm elçinde tık yoktu duygu yoktu bence olamaz onlarda anlayacağın kafalar karışık:icon_whis

elçin trafo olursa keserim bileklerimi!!!
gani abi söylediyse doğrudur cimbay iyidir hoştur :img-in_lo
Ama eğer bayramoğlu :img-hyste böyle dengesiz davranmaya devam ederse antici olucam yeminle! :img-beee:

elçin furkanlamı olur küçükbeyle mi olur tınımda değil valla :img-hyste
beni trafoyla cimbom ilgilendirir :img-hyste bak gaza getirdin beni haa gidip trafo&cimbom çalışması yapıcam yeminle :img-hyste

negisssss
16-12-11, 13:13
elçin trafo olursa keserim bileklerimi!!!
gani abi söylediyse doğrudur cimbay iyidir hoştur :img-in_lo
Ama eğer bayramoğlu :img-hyste böyle dengesiz davranmaya devam ederse antici olucam yeminle! :img-beee:

elçin furkanlamı olur küçükbeyle mi olur tınımda değil valla :img-hyste

beni trafoyla cimbom ilgilendirir :img-hyste bak gaza getirdin beni haa gidip trafo&cimbom çalışması yapıcam yeminle :img-hyste

Dur kız gitmeeee trafo ve cimbom değilde paşa&cimbom yapsan çok makbule geçer hani:img-blush :img-hyste
Ne oldu ya sen elçine bu derece sinir olmazdın gibi geliyor bana ne oldu kız söyle bana:img-hyste
O zaman senin için şöyle yapalım cimbay olsun ek olarak trafoya da yeni birisi gelsin daha ne diyeyim ben sana anacım yani ama sen yine de hazırlıklı ol herşeye bileklerini kesmeye demiyorum ama başka bir formül bul:img-hyste:img-hyste

meryemersun
16-12-11, 13:24
merve ?:img-beee:
..........
biri bana fragmanı açıklaya bilir mi:img-hystedaha izleyemedim mert elçine mi bakıyor ?

*Mervos*
16-12-11, 13:25
..........
biri bana fragmanı açıklaya bilir mi:img-hystedaha izleyemedim mert elçine mi bakıyor ?

Ay benim ciğerparem gelmiş hoşgelmiş :img-in_lo
Ne o surat ifadesi ne nee!! :img-beee:
özlediydim kız seni :img-in_lo
Şey yaa aslında elçinle trafo olabiler yani niden olmasın janım dimi ama :img-hyste
Fragman? show tv'nin sitesinde var kaçta bi izle anlatıcak takatim yok :D

Nergisss

O sahnede bakışlar odun paşayaydı ama trafoma daha çok yakıştı :img-hyste

negisssss
16-12-11, 13:27
..........
Dur ben sölim sana evet aynen öyle ama bakışı bende çözemedim mirayım bizzat izleyip yorumlaman lazım merak ediyorum fikrini hayır bileyim de kendi kendime gelin güvey olmayayım yani:img-hyste

*Mervos*
16-12-11, 13:32
hoşbuldum seni böyle görücegime :img-hyste:img-beee:
bende özledimm canım benim :love01:
olsun olsun :icon_sorrzaafım büyük:img-hyste
açılmıyor fragman ya

böyle görüceğine ne yahu :img-hyste valla ben bişey
yapmadım hep bunlar beni gaza getirdi valla bak konuşun konuşun :img-hyste

ayrıcaa fragmanda mert elçine filan bakmıyor elçin bişey söylemiş olsa gerek cimbomda trafoda elçine bakıp gidiyorlar :img-beee: fıtık etmeyin beni :img-beee:

edit:fragman açılıyor yaaa :icon_sorr

meryemersun
16-12-11, 13:36
böyle görüceğine ne yahu :img-hyste valla ben bişey
yapmadım hep bunlar beni gaza getirdi valla bak konuşun konuşun :img-hyste

ayrıcaa fragmanda mert elçine filan bakmıyor elçin bişey söylemiş olsa gerek cimbomda trafoda elçine bakıp gidiyorlar :img-beee: fıtık etmeyin beni :img-beee:

edit:fragman açılıyor yaaa :icon_sorr

gelme kimsenin gazına:img-hyste
bende umutlanmıştım ya öyle bi bakıyo ama hani bende bakıyorum normal erkek arkadaşlarıma öyle :img-hyste:img-hyste çokta abartmamak lazım bende bişey var sandım:img-hyste

negisssss
16-12-11, 13:41
Aşk olsun size ya :icon_sorr neyse bölümde görürüz zaten hıh:img-beee: :img-hyste ya bakış dediysem bayağı aki bakıyor gibi geldi onu dedim ben:img-wink:

Ya bu paşa denen adam ne diyor öle fragmanda dudak okuyabilen var mı bir elçine diğeri de cimboma.:icon_whis

*Mervos*
16-12-11, 13:42
gelme kimsenin gazına:img-hyste
bende umutlanmıştım ya öyle bi bakıyo ama hani bende bakıyorum normal erkek arkadaşlarıma öyle :img-hyste:img-hyste çokta abartmamak lazım bende bişey var sandım:img-hyste

yok canım yaa gaza gelme bi yanada gerçekten isterim...
çünkü dizinin elçinpaşacimbomküçükbey arasındaki gelgitleri bayıyor beni!
eskisi gibi zevk almıyorum...
bu arada trafo ve cimbom'un arasında illede aşk olsun demiyorum!
çok iyi kankada olabilirler.. çokta isterim (:

negisssss
16-12-11, 13:48
canikomm hemencecik çektim :img-hyste

olay budur sadece bu
..
nergis aşk olsun canım ama trafo elçin arasında olsun bi zahmet:img-hyste
Dimi bence de öle olsun:img-hyste:img-hyste
mervecim bak katılıyorum kesinlikle kanka olarak takılsınlar hatta paşa yanlış yaptığında trafo bayağı kafa göz girsin paşaya:img-wink:
ay bendeki bu milleti birbirine daldırma merakı da hiç bitmiyor arkadaş en sonunda ben gidip ganiye dalacağım o olacak:img-hyste:img-hyste

ByKubush
16-12-11, 14:16
Öhö öhö öhö :img-hyste
Geçen bölümde de uğrayamadım başlığa bir başlık kapanmış diğer başlık açılmış ben yokken :img-hyste
Bölüm yorumumdan önce küçük bir sitemle başlamak istiyorum Furkan&Elçin olmaz olmamalı Trafo&Elçin'e razıyım ama Furkanla gerçekten hiç yakışmıyorlar :img-tomat
Furkan'ın ben hala ısrarla Neşe ile olmasını istiyorum en azından uyumlu bir çift olurlar or ve Elçin Furkan'ın yanında biraz büyük kaçıyor :img-tomat
Bu arada Cimbom'a hafif hafif ısınmaya başladım sanırım Eda oyunculuğunu geliştirmeye başladı :img-hyste
Salça'ya gelince her hafta daha da hoşuma gidiyor seviyorum ben bu kızı ya ah bide Furkan ile olsalar ne kadar hoş olur :img-hyste
Zeki Zeki ve Zeki bayılıyorum ben bu çocuğa ya saf,salak ama en azından Orço gibi abartılı değil kahkahalarla güldrüyor beni :img-in_lo
Trafo ve umutsuz aşkına gelince bana o umutsuz aşk ya Elçin ya da Damla olacakmış gibi geliyor Dilkopat ve Trafoyu yanyana düşünemediğim için Trafo Elçin olsun istiyorum :happy0064
Çiftlerim yavaş yavaş değişmeye başladı .:img-hyste
Trafo&Elçin Furkan&Neşe Paşa&Cimbom

sadece Furkan&Neşeden vazgçemem gibi geliyor yine de :img-hyste:img-in_lo

negisssss
16-12-11, 14:29
Özet

Furkan ve ekibi, Esma Sultan’ın da yardımıyla Pis Yedili’nin gururunu inciteceklerini düşündükleri
yeni bir plan yaparlar. Plana göre okulda Pis Yedili yararına bir yardım kampanyası düzenlenecek ve
böylece Pis Yedili herkesin içinde küçük duruma düşecektir.

Cimbom aksi için uğraşsa da Bayrampaşalı ve Elçin arasındaki buzlar erimeye başlamıştır, ta ki Furkan
araya girinceye kadar.

Orço arkadaşlarıyla iddialaşıp okulun havuzunda boğuluyor numarası yaparak Dilkopat’ı öpmek
üzerine bir plan kurar. Ne var ki planında ufak bir aksaklık olur.

Furkan, Canburger ve Zeki, düşmanlarını daha iyi tanımak için seyyar satıcı kılığında Pis Yedili’nin
mahallesine gider. Bozacı Canburger, seyyar sebzeci Furkan ve zenci saatçi Zeki’yi oldukça yabancı
oldukları bu mahallede çeşitli sürprizler beklemektedir.

meryemersun
16-12-11, 14:33
Özet

Furkan ve ekibi, Esma Sultan’ın da yardımıyla Pis Yedili’nin gururunu inciteceklerini düşündükleri
yeni bir plan yaparlar. Plana göre okulda Pis Yedili yararına bir yardım kampanyası düzenlenecek ve

Cimbom aksi için uğraşsa da Bayrampaşalı ve Elçin arasındaki buzlar erimeye başlamıştır, ta ki Furkan
araya girinceye kadar.

Orço arkadaşlarıyla iddialaşıp okulun havuzunda boğuluyor numarası yaparak Dilkopat’ı öpmek

Furkan, Canburger ve Zeki, düşmanlarını daha iyi tanımak için seyyar satıcı kılığında Pis Yedili’nin
mahallesine gider. Bozacı Canburger, seyyar sebzeci Furkan ve zenci saatçi Zeki’yi oldukça yabancı
oley oley ve yine oley:img-hyste
furkan araya giriyormuş allah aşkına elçin için mücadele etsin biraz :img-in_lo
özet için teşekkür ederim canım

LeylaMecnun
16-12-11, 14:34
Özet

araya girinceye kadar.

Furkan Elçin sahnesini var yine yaşasın:happy0064
Acaba Gülcana Can burger aşık olmasın:icon_whis
özet için teşekür ederim canım:love01:

negisssss
16-12-11, 14:36
Hadi bakın yüzünüz güldü arkiler sanırım elçinin yine dünyadan haberi yok yapılan yardım kampanyası pis yedili için ki o da kolilerin başında falan esma sultanda çok kötü ha!:img-beee:

Bu bölümü merak ediyorum umarım cimbay sahnesi için boşuna heyecan yapmamışımdır.:img-blush:img-blush

http://a1112.hizliresim.com/s/j/14l4l.gif (http://bit.ly/c25MCx)

qamzem&uqurum
16-12-11, 15:41
Fragmanıı izlediiiiiim :happy0064
Off vee öldüüm.
Bayrampaşalı Cimbomu küçükbeyden K I S K A N I Y O R ! :img-in_lo
O fragmanda ki Zeki'nin tipi ne öyle ya :img-hyste:img-hyste
Neyse ; İnşallah ElçinFurkan olurda CimbomBayrampaşalı olsun :img-wink:

Crushcrush
16-12-11, 16:03
Furkan Elçin sahnesini var yine yaşasın:happy0064
Acaba Gülcana Can burger aşık olmasın:icon_whis
özet için teşekür ederim canım:love01:

Ya umarım Canburger Gülcan falan olmaz ben onları Karabiber'le çok yakıştırıyorum :((
Ayrıca Trafo'nun umutsuz aşkı Cimbom olursa dizi Kavak Yelleri Gossip Girl hepsini sollar:img-hyste

Ecrin78
16-12-11, 16:07
bana göre trafonun umutsuz aşkı cimbom olabilir ve böylece feritlede karabiber olur elçinle furkan Cimbom ve paşa olucak bana göre böyle olabilir sadece bir düşünce .d
Fragmanı gördüm kesinlikle bayrampaşalı cimbomu kıskanıyor.Cimbomun feritten aldığı şey ne öle parami acaba yardım destekli merak ettim şimdi . Orço çok abartılıyo ya Zekinin hali ne öle tam bir komedi İyi Yorumlar

negisssss
16-12-11, 16:21
Ya umarım Canburger Gülcan falan olmaz ben onları Karabiber'le çok yakıştırıyorum :((
Ayrıca Trafo'nun umutsuz aşkı Cimbom olursa dizi Kavak Yelleri Gossip Girl hepsini sollar:img-hyste
Yok yok cimbom olmaz eminim ben bundan olursa yuh derim ki dizinin bütün tadı kaçar o zaman yani belki yanılırım bende ama hiç istemiyorum olmasını ben trafo ve cimbom kardeşliğini seviyorum hatta bu nedenle böle daha çok sahnelerinin olmasıni istiyorum ama baştan savma sahneler değil tabiki bugüne kadar hep öle oldu da.:img-beee:

ömer&ceren
16-12-11, 16:25
oh dear God!

nihayet Küçükbey yeniden ortaya çıkmış, haliyle Paşamızın kıskançlık damarları kabarmış:) ya Paşacım, yemeyenin malını yerler, elini çabuk tutacaksın yoksa kız elden gidiyor:)

Furkan da Elçin için atağa geçiyormuş, oh oh, aferin koçum ya, vur kır parçala, o maçı kazan:)

fragmanın sonunda ikoncanların kılığı çok komikti, bakalım neler olacak:)

negisssss
16-12-11, 16:28
oh dear God!

nihayet Küçükbey yeniden ortaya çıkmış, haliyle Paşamızın kıskançlık damarları kabarmış:) ya Paşacım, yemeyenin malını yerler, elini çabuk tutacaksın yoksa kız elden gidiyor:)

Furkan da Elçin için atağa geçiyormuş, oh oh, aferin koçum ya, vur kır parçala, o maçı kazan:)

fragmanın sonunda ikoncanların kılığı çok komikti, bakalım neler olacak:)
Tatlım cimbomun paşaya verdiği şey ne ya daha doğrusu ferit cimboma uzatıyor o da paşa ya ne acaba merak ediyorum belki sen anlamışsındır.:img-hyste
Sorma daha iyi günleri bu paşanın hıh:img-beee:

Ya sorma furkan tarafı var bir de olayın merak ediyorum nasıl atağa geçecek acaba ki nasıl kazanacak merak ediyorum:img-blush

LeylaMecnun
16-12-11, 16:36
Özeti okuyunca öyle bir aklımdan geçti :) aman sakın umutsuz aşkı
Cimbom falan olmasın hiç sevmem ben öyle ya inşallah değildir:icon_whis

ömer&ceren
16-12-11, 16:38
Tatlım cimbomun paşaya verdiği şey ne ya daha doğrusu ferit cimboma uzatıyor o da paşa ya ne acaba merak ediyorum belki sen anlamışsındır.:img-hyste
Sorma daha iyi günleri bu paşanın hıh:img-beee:

Ya sorma furkan tarafı var bir de olayın merak ediyorum nasıl atağa geçecek acaba ki nasıl kazanacak merak ediyorum:img-blush

sanki para gibi geldi bana Nergis, tam emin değilim ama. o Paşanın dengesizliklerinden gına geldi zaten, Ferit ve Günçiçek iyice yakınlaşsın da görsün gününü:img-beee:

ay bende Furkan tarafını özellikle merak ediyorum, çünkü o daha yeni başlıyor:)

negisssss
16-12-11, 16:42
sanki para gibi geldi bana Nergis, tam emin değilim ama. o Paşanın dengesizliklerinden gına geldi zaten, Ferit ve Günçiçek iyice yakınlaşsın da görsün gününü:img-beee:

ay bende Furkan tarafını özellikle merak ediyorum, çünkü o daha yeni başlıyor:)
Bende onu çözmeye çalışıyorum para ne alaka onu merak etmekteyim bakalım önemli olan paşanın çatırdaması:img-hyste:img-hyste
Ferit de az değil o zaman ne diye para veriyor laa bu kıza zaten kılım bu çocuğa neyse bu bölüm bir işe yarayacağı için susuyorum:img-hyste:img-hyste

Hadi bakalım furkii ne düşünüyorsan artık madem merçin çok zor ki umarım olur furçin diyelim bakalım:icon_whis

Bu arada doğru mu bilmiyorum ama eda ece nin ana sınıfına giden bir kardeşi varmış ay ne tatlıı:img-in_lo aslında dizide de olsa süper olurdu cimbomun isterdim ben yani:img-wink:

ömer&ceren
16-12-11, 16:46
Bende onu çözmeye çalışıyorum para ne alaka onu merak etmekteyim bakalım önemli olan paşanın çatırdaması:img-hyste:img-hyste
Ferit de az değil o zaman ne diye para veriyor laa bu kıza zaten kılım bu çocuğa neyse bu bölüm bir işe yarayacağı için susuyorum:img-hyste:img-hyste

Hadi bakalım furkii ne düşünüyorsan artık madem merçin çok zor ki umarım olmaz furçin diyelim bakalım:icon_whis

Bu arada doğru mu bilmiyorum ama eda ece nin ana sınıfına giden bir kardeşi varmış ay ne tatlıı:img-in_lo aslında dizide de olsa süper olurdu cimbomun isterdim ben yani:img-wink:

aa Ferit çok işe yarıyor, öyle deme, Paşamız kuduruyor kıskançlıktan:) sen bu kızı zengin koca bulsun diye bırakmadın mı, şimdi ne bu tripler demezler mi adama Paşacım:)

valla benim de gönlümün bir tarafında Merçin var ama, Furçin'i de sevdim ya, daha doğrusu Furkan'ın aşkını sevdim:)

valla güzel olurdu Cimbom'un bir kardeşi olsaydı, en azından şu gudubet anasının dikkati dağılırdı biraz:)

meryemersun
16-12-11, 16:50
bu bölümü merakla bekliyorum furkan aşkı için mücadele edicek :img-in_lo elçini hak edende o bence ne çok sevmiş nasıl içinde tutmuş sevgisini kıyamam benim gözümde gerçek aşk bu :img-in_lo güney elçine aşık filan degil :img-beee: iki kızında duygularıyla oynuyor .. yılbaşı için özel bir bölüm çekicekler sonuçta şöyle güzel güzel kavuşma sahneleri izleriz umarım :img-in_lo

negisssss
16-12-11, 16:50
aa Ferit çok işe yarıyor, öyle deme, Paşamız kuduruyor kıskançlıktan:) sen bu kızı zengin koca bulsun diye bırakmadın mı, şimdi ne bu tripler demezler mi adama Paşacım:)

valla benim de gönlümün bir tarafında Merçin var ama, Furçin'i de sevdim ya, daha doğrusu Furkan'ın aşkını sevdim:)

valla güzel olurdu Cimbom'un bir kardeşi olsaydı, en azından şu gudubet anasının dikkati dağılırdı biraz:)
Dimi dimi hem kendi sölüyor hemde yaptığı şeye bak hallahım yarabbim neyse paşa böle devam et sen:img-hyste:img-hyste
Aynen bende öle furkanın aşkını sevdim trafo ve elçininde uyumunu sevdim bakalım artık:img-blush:img-blush

Ya zaten güya vardı kardeşi dizide cimbomun ben öle okumuştum ama nedense gördüğümüz falan yok küçük bir kız kardeş güzel olurdu yani farklı olurdu en azından ama yok sanırım şimdiye kadar olmadığına göre:icon_sorr

negisssss
16-12-11, 16:52
bu bölümü merakla bekliyorum furkan aşkı için mücadele edicek :img-in_lo elçini hak edende o bence ne çok sevmiş nasıl içinde tutmuş sevgisini kıyamam benim gözümde gerçek aşk bu :img-in_lo güney elçine aşık filan degil :img-beee: iki kızında duygularıyla oynuyor .. yılbaşı için özel bir bölüm çekicekler sonuçta şöyle güzel güzel kavuşma sahneleri izleriz umarım :img-in_lo
aaa öle bişi mi var şekerim yılbaşı için özel bölüm mü olacak ay ne şahane olur ya bir de istediklerimiz olsa harika olur!
GANİİİ DUY ANAMMM:img-hyste:img-hyste:calis:calis

aliyeaynalar
16-12-11, 17:11
Ne elçin - trafo yakışıyor
nede Elçin - Furkan yakışıyor

Yakışmıyor yakışmıyor :img-beee:

Kız ikisininde ablası gibi duruyor.. :img-wink:

Olgun, Ağır bir görüntüsü var kızın :img-wink:

Küçükbey gibi Ağır takılan
Küçükbeyin yüzü gibi bir delikanlı lazım :img-wink:

Aslında direkt küçük bey olsa :img-wink:

Ama nerde bende o şans...

gisubengisu
16-12-11, 19:39
Orço karakteri süper ya :)
Çok doğal ve şirin diziye renk katıyo . İzlerken Orço sahnelerini bekliyorum :)
Dizi çok başarılı ilerliyo bence . Her karakter ayrı bi güzel. :) I love you Orço <3 :D

dilara-1905
16-12-11, 19:49
Aferin Furkan,vazgeçme Elçin'den.Furkan aşk konusunda bin basar Paşa'ya.Çok daha güvenilir.Elçin'e bakışları çook güzel...''Badem gözlü kız.'':img-in_lo Biran önce başlasın bu aşk...:img-in_lo

Zeki'yle de izlemek isterdim güzel bir aşk, ama oldukça saflaştırdılar bu karakteri imkansızlaştı. :865323
Yinede Dilkopatla güzel olabilirler. :img-eat:

zorASK
16-12-11, 20:30
Furkan elçin diyen arkadaşlar :
Elçin dizide ıyı bır karakter dürüst dobra ıyı kalplı ama furkan kötü ve bunların tam tersi diğilmi hangi dizide böyle ıkı karakterın askına sahıt oldukkı :D bence bos hayaller kurmayalım dızı boyunca furkan elcın ın pesnden kosacak ancak elcn paşanın paçasnı bırakmayacaktır :D Cimbomcugumun halnı yıne umutsuz göruyorum maalesef yavas yavas guney elcn e ask oluyo ozette de dems zaten buzlar erıyo falan dye ama ben cımbomdak ınadı anlamıyorum yanı kac kere elcın ıcın tersledı pasa onu arada sarkılarda falan bakısmalar ve bıkac flashbackten baska ask sahnesı ızleyemyoruz tabı ganı beyın dedıgı gıbı hıkayeler cıftlerı belırleyecek SABIR SABIR.............

Masalnur
17-12-11, 01:11
iyi yorumlar:)

pis yediliyi severek takip etmeye çalışıyorum,kaçırdığım bölümler oldu ama konulardan uzak kalamadım.geçen bölüm Furkan'ın sözleri çok etkilerdi beni
''ya ben sevgimi tutmuşsam,hor kullanmamışsam,hep yeni kalmışsa''umarım replikleri doğru yazabilmişimdir.Çok etkileyici sözler.
elçini seviyorum ben.belki çok net bir karakter,belki çok fazla dolu bir karakter değil ama elçini kendi gibi olduğu,kendisi gibi davrandığı için seviyorum.Paşalının kime aşık olduğu aslın da ilgi alanım dışın da.cimbomla mutlu mesut yaşayabilirler.ama elçini üzmeden..

Ecrin78
17-12-11, 10:31
Şu fragmandaki Cimbom Ferit Paşa sahnesinde paşanın dediklerini okuyabildim ya
Paşa: Günçiçek benim bu paraya ihtiyacım yok gibi bir şey söylüyor ay çok merak etttim şimdi ay nolacak şimdi bence trafoyla Cimbom yakışır ama Gani yazmaz İlk başta Paşayla Elçin yapacaklar hiç ama hiç istemiyorum. Trafonun umutsuz aşkı elçin olmasın eğer olucaksa cimbom olsun daha çok yakışıyorlar ama paşacimbom ayrı onların uyumu başka bence Zeki Gülcana vurulucak Canburgerle Karabiber de Salçaya kim olucak onuda merak ediyorum. Karakter tanıtımlarında Cimbomun iki tane abisi var yazıyodu.Ama şimdiki karakter tanıtımında Anne ve babası yokluk içinde bir de küçük kardeşi var hiç görmedik küçük kardeşi meraklardayım şuan Feritin karakter tanıtımında ise Atacağı her adım ailesi tarafından izleniyor demiş ama görmedik ailesini Karabiberin ise üvey babası olayı bunlara yer verilsin özellikle ferit cimbom olayına İyi Yorumlar.

Krazy_Cypriot
17-12-11, 12:34
Ozeti daha yen i okudum. Ozet icin tesekkurler.

Ozet acikcasi icimi hic acmadi :( yine pasa Elcin izleyecegiz demek garanti oldu.
Aceba diyorum Ferit Cimbom'a bu yardim kampanyasi icin para mi veriyor? AMA cimbom Kabul etmez ki.

Trafo'ya gelince cimbay ve Elcinle plan sahnesini cok metal editoru
Trafo cok karismaz bunlarin isine.

Ayrica Ben Trafonun imkansiz askinin Elcin yada ikoncanlardan biri oldugunu dusunmuyorum.
Gani bey tweetinde sanki Trafo imkansiz ask yasiyor gibi yazmisti, yasayacak degil. Yani bu kimse Trafo su anda ona asik.
Bence Elcin degil cunku Gani Mercin ile ilgili tweetlere needed eyes Simdilik bir umut isigi birakmadi. Eger Elcin olsa Bence Boyle gestirici yazmadi, sonucta her diziside imkansiz Denen ask gerceklesiyor.

negisssss
17-12-11, 12:49
Ozeti daha yen i okudum. Ozet icin tesekkurler.

Ozet acikcasi icimi hic acmadi :( yine pasa Elcin izleyecegiz demek garanti oldu.
Aceba diyorum Ferit Cimbom'a bu yardim kampanyasi icin para mi veriyor? AMA cimbom Kabul etmez ki.

Trafo'ya gelince cimbay ve Elcinle plan sahnesini cok metal editoru
Trafo cok karismaz bunlarin isine.

Ayrica Ben Trafonun imkansiz askinin Elcin yada ikoncanlardan biri oldugunu dusunmuyorum.
Gani bey tweetinde sanki Trafo imkansiz ask yasiyor gibi yazmisti, yasayacak degil. Yani bu kimse Trafo su anda ona asik.
Bence Elcin degil cunku Gani Mercin ile ilgili tweetlere needed eyes Simdilik bir umut isigi birakmadi. Eger Elcin olsa Bence Boyle gestirici yazmadi, sonucta her diziside imkansiz Denen ask gerceklesiyor.
Bilmiyorum tatlım ama sürekli bizim hevesimiz kursağımızda kalıyor ve bu durum çok can sıkıcı açıkcası,gani bey insanların dizinin her halini sevdiğini düşünüyor sanırım ama beni ilişki konuları çok sıkıyor çünkü sürekli farklı farklı sahneler izliyoruz bir öyle bir böyle çok sinir bir durum.
Ayrıca ben ganinin bizi oyalamak için sabır falan yazdığını düşünüyorum her bölüm paşayı bir elçinle bir cimbomla izlemek istemiyorum ben kusura bakmasında kullanmasın kimseyi kimle olacaksa olsun yeter!
Belki daha 10 bölüme yeni geliyoruz diye bakıyorlardır ama daha şimdiden fenalık geldi bana.
Hem paşa nın elçini sevdiğini düşünmüyorum sadece ilgi duyuyor cimbomdan uzak durmaya çalışıyor vs,bu yüzden elbay bana asla gerçekçi gelmeyecek bir de sayfaları güya takip ediyorlarmış diye duymuştum ama hiç sanmıyorum.
Bir de trafo olayını artık konuşmayacağım kesin saçma sapan birşey çıkacak trafonun aşk konusu da kötü işlenecek.:icon_whis

Ecrin78
17-12-11, 13:19
Arkadaşlar gani müjdenin twitterdında gördüm diziye özel minik klipler yapacaklarmış. Bu klipte paşa cimbom ve elçin furkan vardır vede bu kliplerdende trafonun umutsuz aşkını öğrenmişl oluruz.İnşalllah trafonun umutsuz aşkı cimbomdur. Çok yakışyorlar böylede paşa cimbom mazilerini görmüş oluruz inşallah çok merak ediyorum Hadi hayırlısı .d

negisssss
17-12-11, 16:39
Ellerinize sağlık arkadaşlar tüm çalışmalar harika.:love01:
Yeni fragmanı da çıksa artık sesli olan da daha anlaşılır olur o zaman hadi bakalım:img-wink:

pelin_manyaqı
17-12-11, 19:07
Herkese Merhabalar bugün milliyet tv ekinde dilkopat ve orço'nun röpartajı var haber vermek istedim.Orço yani Burak Alkaş Kemal Sunal'a benzetilmekten gayet memnunmuş bir de sette gülüyorlarmış ve 5 dakika mola vermek zorunda kalıyorlarmış.

aliyeaynalar
17-12-11, 19:31
Herkese Merhabalar bugün milliyet tv ekinde dilkopat ve orço'nun röpartajı var haber vermek istedim.Orço yani Burak Alkaş Kemal Sunal'a benzetilmekten gayet memnunmuş bir de sette gülüyorlarmış ve 5 dakika mola vermek zorunda kalıyorlarmış.

kemal sunalamı benzetiliyormuş :icon_whis
ne alaka yahu, kim benzetmiş :img-hyste

kemal sunala benzeyen bi karakter varsa,
oda zekidir :img-hyste

vede komik karakter olmasıda hiç hoşuma gitmiyor sofa

pelin_manyaqı
17-12-11, 19:33
kemal sunalamı benzetiliyormuş :icon_whis
ne alaka yahu, kim benzetmiş :img-hyste

kemal sunala benzeyen bi karakter varsa,
oda zekidir :img-hyste

vede komik karakter olmasıda hiç hoşuma gitmiyor sofa

kim benzetmiş bilmiyorum ama öyle yazıyordu o da demiş ki kemal sunala benzetilmem çok hoş zaten onların filmleriyle büyüdük falan demiş.Bence zeki de komik onu da severim ama orço da başka ya.:img-in_lo

negisssss
17-12-11, 21:31
bu seferki fragman da pek gizemliydi arkadaş:)

bir an önce şu sesli fragman çıksa da anlasak ne oluyor, ne bitiyor? özellikle CimBay sahnesini çok merak ettim:)
AY sorma ebrucum aynen çıksa bir an önce birisi çıktı demişti ama dalga mı geçti ciddi miydi bilmiyorum.:icon_whis
Bende çok merak ediyorum hayal kırıklığı olmaz umarım o kadar umutlandık:img-blush
Ayrıca fragmanda elbay el ele diyorlardı ben şaka olmasını diliyorum şu anda şoklardayım o derece:img-beee::img-beee:

vanillya
17-12-11, 21:37
AY sorma ebrucum aynen çıksa bir an önce birisi çıktı demişti ama dalga mı geçti ciddi miydi bilmiyorum.:icon_whis
Bende çok merak ediyorum hayal kırıklığı olmaz umarım o kadar umutlandık:img-blush
ya cidden mormalde sesli fragman hangi gün cikiyor :icon_sorr
o kagiti gercekten bende cok merak ettim :D
umarim bol cimbaytrafo sahneleri izleriz :img-eat: onlara doyum olmaz :D
ya gercekten koskoca forumda trafo-cimbom muzurluklarina ölen birtek ben ve MerveUmit miyiz? :img-hyste biraz destek verin ya :img-hyste

negisssss
17-12-11, 21:59
Ben gördüm fragmanı arkadaşlar hemen sölim saçmalıkları sesli fragmandı bu.

Önemli bir iki şey var zaten en sinirini son söyleyeyim.

Furkan paşa ve gülcanı görüyorlar ya mahallede orada bayrampaşalının en hassas noktasını buldum intikamım hem acı bir o kadar da zevkli olacak diyor gülcanı kastederek.

Trafo sevilin babasına dalıyor belki sevil olabilir umutsuz aşk.

Ve de en kıl sahne okulda elçin ve paşa el ele sırtıyorlar cimbomda onları göüyor.
Ben sölim cimbayı furçini merçini vs unutun gitsin diyorum!

*Mervos*
17-12-11, 23:52
ya cidden mormalde sesli fragman hangi gün cikiyor :icon_sorr
o kagiti gercekten bende cok merak ettim :D
umarim bol cimbaytrafo sahneleri izleriz :img-eat: onlara doyum olmaz :D
ya gercekten koskoca forumda trafo-cimbom muzurluklarina ölen birtek ben ve MerveUmit miyiz? :img-hyste biraz destek verin ya :img-hyste

Ruh ikizimii buldum kamiller siz daha uyuyun :img-hyste
Neymiş merçinmiş karabibermiş olucaksa cimbom olsun hacı :img-hyste
fragman beni komaya soktu uzunca çıkamam :img-beee:

paşa kıl oldum sanaa!! :img-beee:

GÜL GÜZELİ
18-12-11, 00:17
Trafo sevilin babasına dalıyor belki sevil olabilir umutsuz aşk.

Trafo 2.kezdir koruyo sevili:icon_whis gerçi trafo sevdiklerinden kim olsa korur zor durumunda ama ikinci kez sevili korurken görmemiz bencede bi işaret olabilir AMA bu neden umutsuzca olsunki sevilin sevdigi biri yok bunun neden oluru olmasın illa bizimkilerle karşı taraf aşkımı yaratmak zorundalar:icon_whis:img-beee: ben trafomun mutsuz olmasını istemiyorum hiç bişide yüzü gülmemiş bari aşkta gülsün:icon_sorr:icon_sorr

zorASK
18-12-11, 00:38
Yaaaaa inanamıyorum gani bey e yaa bu kadar cimbay sevenleri görmezden gelmiş olamaaazzzzzzzzz ! gece gece sinirlerim tavan yaptı yine ya ! Cimbom kadar taş düşsün senn kafana paşaa! Htta canburger kadar düşsün belki birazda senın canın yanar cimbomdan baska !!!!!

zorASK
18-12-11, 01:22
simdi izledım fragman arkdaslar 2.yi yaaaa artk paşa kararsz falan demıyorum ben bal gibi elçinle el ele böle cimbomumda saf saf bakıyo canm benm ya inş. cımbom un da yüzü küçükbeyden güler ne dıyelım yıne klasık hıkayeyı ızlıcez ıste elcn ın annes babası paşayla görüşmesini istemycek zengin kız fakr ama gururlu erkk falan flan falan filan hayırlı olsun !!!!!!

aliyeaynalar
18-12-11, 16:25
Ya arkadaşlar,
benim bulduğum yeni çifte gülüceksiniz belki ama :img-hyste

Elçin Orçuna ne dersiniz :img-hyste

Yaa Orçun saf ama,
Akıllaşabilir, Olgunlaşabilir,
Elçin en azından ablası gibi durmuyor :img-in_lo

Elçin, Orçun :img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo

negisssss
18-12-11, 17:25
Ya arkadaşlar,
benim bulduğum yeni çifte gülüceksiniz belki ama :img-hyste

Elçin Orçuna ne dersiniz :img-hyste

Yaa Orçun saf ama,
Akıllaşabilir, Olgunlaşabilir,
Elçin en azından ablası gibi durmuyor :img-in_lo

Elçin, Orçun :img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo
Yok artık daha neler:img-hyste:img-hyste:img-hyste
Yalnız onu bunu bilmem de biz dua edelim trafonun umutsuz aşkı karabiberin annesi songül teyze çıkmasın:img-hyste:img-hyste baksanıza kocasına falan dalıyor çocuk tamam sustumsofa of ne yapayım ya merak ediyorum bende:img-blush :img-hyste
Bu arada eda,kadir ve burak ın twitt muhabbetlerine ölünür ya ne kadar şekerler bunlar böle:img-in_lo:img-in_lo
Paşacım sen şimdi gönlünce yaşa bakalım ben senin sonraki halini çok merak ediyorum:img-tomat ,bu arada ganiye bişiler yazdım bakalım beni takıp cevap verirse yazarım buraya da.:img-wink:

Bir de bayağı sessiz başlık canlar ya fragman etkisi midir nedir anlamadım.:icon_sorr

aliyeaynalar
18-12-11, 17:34
Yok artık daha neler:img-hyste:img-hyste:img-hyste
Yalnız onu bunu bilmem de biz dua edelim trafonun umutsuz aşkı karabiberin annesi songül teyze çıkmasın:img-hyste:img-hyste baksanıza kocasına falan dalıyor çocuk tamam sustumsofa of ne yapayım ya merak ediyorum bende:img-blush :img-hyste
Bu arada eda,kadir ve burak ın twitt muhabbetlerine ölünür ya ne kadar şekerler bunlar böle:img-in_lo:img-in_lo
Paşacım sen şimdi gönlünce yaşa bakalım ben senin sonraki halini çok merak ediyorum:img-tomat ,bu arada ganiye bişiler yazdım bakalım beni takıp cevap verirse yazarım buraya da.:img-wink:

Bir de bayağı sessiz başlık canlar ya fragman etkisi midir nedir anlamadım.:icon_sorr

Olçunu oynayan çocuk karizma zaten :img-blush
Saf karakter olmazsa,
Normal bi karakter olsa, Elçinle neden olmasın :img-in_lo

İsimleri bile Uyumlu

Or - Çun
El - Çin

Ecrin78
18-12-11, 19:55
Pes yani başka bir şey demiyorum Elçin ve Orçun'a nergiscim ne yazdın ya gani bey cevap verirmi bence verebilir.
Ayyy çok tatlılar twıtterdaki konuşmaları şevketi çözemedim ama çözerim ben onu ya
Neyse FeritCimbom çok arkaplana atılıyor ya da bana öyle geliyor ne zaman yakınlaşacaklar ya merak içindeyim ne olacak acaba...
Desenize elbay sahnesi varken kanal değiştiriyorum ya

Krazy_Cypriot
18-12-11, 21:39
Fragmani izledim, ilkinde o kadar heyecanlandim, bunda butun heyecanim gitti..

Yalniz ilk izledigim fragmandaki Cimbay/Elbay/Trafo sahneleri ile bu fragmanda izledigimiz sahneler hic uyusmuyor, acikcasi neler oluyor merak ediyorum..

Guney ile Elcinde olsun artik olacaklarsada bizde onumuze bakalim ama degil mi?
Onlar baslasin, bir yandan da Ferit/Guncicek kiskandirsin valla.

zorASK
19-12-11, 00:07
Fragmani izledim, ilkinde o kadar heyecanlandim, bunda butun heyecanim gitti..

Yalniz ilk izledigim fragmandaki Cimbay/Elbay/Trafo sahneleri ile bu fragmanda izledigimiz sahneler hic uyusmuyor, acikcasi neler oluyor merak ediyorum..

Guney ile Elcinde olsun artik olacaklarsada bizde onumuze bakalim ama degil mi?
Onlar baslasin, bir yandan da Ferit/Guncicek kiskandirsin valla.

valla tatlm bende beklıyordum bıan once elcn paşa baslasnda artık bır rahat edelım dıye neydı o öle bı elcıne pas vermeler b guncıcegı kesmeler falan amaaaaan cokta tın paşa yaniii günçiçek elnı sallasa ellısıı tas gbı hatun masallah :D bu bolumu cok merak edıyorum ben acıkcası

Diziqolk67
19-12-11, 11:18
Özet

araya girinceye kadar.

Özeti yeni görüyorum. Paşayla araları iyi ne demek oluyor yahu??!!
:img-beee: Paşa yine sinirlerimizi hoplatacak belli ki. Cimbom'la Ferit meselesinden hiç bahsedilmemiş off!! :icon_sorr

Orço karakteri süper ya :)
Çok doğal ve şirin diziye renk katıyo . İzlerken Orço sahnelerini bekliyorum :)
Dizi çok başarılı ilerliyo bence . Her karakter ayrı bi güzel. :) I love you Orço <3 :D

Orço mu doğal? Bence dizinin en abartılı karakteri Orço. Absürt edilmesinin sırası geldi geçiyor..:whistle2

Furkan elçin diyen arkadaşlar :
Elçin dizide ıyı bır karakter dürüst dobra ıyı kalplı ama furkan kötü ve bunların tam tersi diğilmi hangi dizide böyle ıkı karakterın askına sahıt oldukkı :D bence bos hayaller kurmayalım dızı boyunca furkan elcın ın pesnden kosacak ancak elcn paşanın paçasnı bırakmayacaktır :D Cimbomcugumun halnı yıne umutsuz göruyorum maalesef yavas yavas guney elcn e ask oluyo ozette de dems zaten buzlar erıyo falan dye ama ben cımbomdak ınadı anlamıyorum yanı kac kere elcın ıcın tersledı pasa onu arada sarkılarda falan bakısmalar ve bıkac flashbackten baska ask sahnesı ızleyemyoruz tabı ganı beyın dedıgı gıbı hıkayeler cıftlerı belırleyecek SABIR SABIR.............

Amaçta zaten bu değil midir? Kötü bir karakteri düzelticek kişi iyi olan kişidir ki bence çok yakışıyorlar.. Güney bıraksın şu salaklığı artık!!

tatlicadi77
19-12-11, 12:06
ilk fragmandan sonra 2.fragmanı büyük bir sabırsızlıkla beklemiştim ama elçin paşa sahnesini görünce bütün hevesim kaçtı... bu ne şimdi ya geçen bölüm türküdeki bakışmalardan sonra cimbay aşkı bu bölüm ortaya çıkar diye ümit etmiştim ama nerde elçin paşalı aşki başlamış bir de elele tutuşuyorlar ya hepten çileden çıktım karar ver karar ver demiştim ama elçin kararı beni bozdu hiç yakıştıramıyorum ikisini ama madem böyle bir yol seçtiler o zaman cimbom da başını dik tutsun hayatına paşa yokmuş gibi devam etsin bayrampaşalının elçin yüzünden cimbomu terslediği sahneler görmek istemiyorum ben cimbom hayatına devam etsinde biraz da paşanın kaybetme korkusu olsun hatta bu gördüklerimden sonra karşı çıktığım trafo cimbom bile olabilir nasıl bir şoktaysam bu cümleleri bile kurabiliyorum.....

negisssss
19-12-11, 12:35
ilk fragmandan sonra 2.fragmanı büyük bir sabırsızlıkla beklemiştim ama elçin paşa sahnesini görünce bütün hevesim kaçtı... bu ne şimdi ya geçen bölüm türküdeki bakışmalardan sonra cimbay aşkı bu bölüm ortaya çıkar diye ümit etmiştim ama nerde elçin paşalı aşki başlamış bir de elele tutuşuyorlar ya hepten çileden çıktım karar ver karar ver demiştim ama elçin kararı beni bozdu hiç yakıştıramıyorum ikisini ama madem böyle bir yol seçtiler o zaman cimbom da başını dik tutsun hayatına paşa yokmuş gibi devam etsin bayrampaşalının elçin yüzünden cimbomu terslediği sahneler görmek istemiyorum ben cimbom hayatına devam etsinde biraz da paşanın kaybetme korkusu olsun hatta bu gördüklerimden sonra karşı çıktığım trafo cimbom bile olabilir nasıl bir şoktaysam bu cümleleri bile kurabiliyorum.....
Sorma sorma aynı hayal kırıklığı ve şok bende de mevcut yalnız biz salak değiliz yani o türkü sahnesinden sonra hele ki ne kadar inandırıcı değil mi elbay inananlara lafım yok ama beni asla inandırmazlar!
Ve de paşa bey cimboma bir teşekkürü bile çok görmüştü ya zaten oradan belliydi yani ben istemiyorum cidden paşa sürünmeden hele çekmeden asla cimbomun yanına yaklaşmasın,günçiçek ne yapsa arkasındayım artık o derece ve de bende geçebilirim trafo cephesine umutsuz aşk o ise şayet ama ferit ile yakınlaşması da yeter bana yeter ki paşaya çok çektirsin yarın ki bölümü ne güzel iple çekiyordum ama hevesim kursağımda çok güzel kaldı.:img-beee::img-beee:

Dizikoliqq
19-12-11, 13:23
Ikinci fragmani izleyince bu ne böyle ya dedim Ohh vallah Güney efendi Elçin hanimla elele bu ne ki yaa ilk fragmanda hiçte öyle Elçin Güneylik birsey olmayacak derken hoop ikinci fragmanda elele takiliyorlar neyse artik bence artik Günçiçege bu Güneyden hayir yok gerçi Günçiçek olayin pesini birakmicak gibi duruyor ama neyse.Evet gelelim Trafoya bence Trafonun umutsuz aski Karabiber degildir sonuçta bunun neresi imkansiz bence Elçinle Günçiçek de degildir sonuçta Güçiçek Güneyi kiskandirmak için Feritle takilirken Trafo hiç tepki göstermedi Elçinlede Günçiçeklede tepkisiz kaldi bence Dilkopat olabilir gerçi bence pek yakismiyolar ama...Su Trafonun umutsuz askini bir ögreneyimde rahatliyayim artik.Sonunda Karabiberin babasi ortaya çikti buna sevindim artik her karakterin kendi hikayesinede yogunlasmaya basladi bence bu çok güzel ama Pc yle de ilgili birseyler ögrensek tam süper olur!Salçanin teyzelerini falan gördük oda güzeldi.Orçunla da ilgili birseyler

Dizikoliqq
19-12-11, 13:27
Ikinci fragmani izleyince bu ne böyle ya dedim Ohh vallah Güney efendi Elçin hanimla elele bu ne ki yaa ilk fragmanda hiçte öyle Elçin Güneylik birsey olmayacak derken hoop ikinci fragmanda elele takiliyorlar neyse artik bence artik Günçiçege bu Güneyden hayir yok gerçi Günçiçek olayin pesini birakmicak gibi duruyor ama neyse.

Evet gelelim Trafoya bence Trafonun umutsuz aski Karabiber degildir sonuçta bunun neresi imkansiz bence Elçinle Günçiçek de degildir sonuçta Güçiçek Güneyi kiskandirmak için Feritle takilirken Trafo hiç tepki göstermedi Elçinlede Günçiçeklede tepkisiz kaldi bence Dilkopat olabilir gerçi bence pek yakismiyolar ama...Su Trafonun umutsuz askini bir ögreneyimde rahatliyayim artik.

Sonunda Karabiberin babasi ortaya çikti buna sevindim artik her karakterin kendi hikayesinede yogunlasmaya baslandi bence bu çok güzel ama Pc yle de ilgili birseyler ögrensek tam süper olur!Salçanin teyzelerini falan gördük oda güzeldi.Orçunla da ilgili birseyler ögrensek fena olmaz hani.

angelaw7
19-12-11, 15:46
Bir kere Paşanın Cimbomu terk etme nedeni çok saçma,çocuksu.Diyelim ki sevdiği halde Cimbomun iyiliği için onu terk etti neden Elçine eski ilişikisinin çocukça bir anı olduğunu söyledi,neden hemen Elçine yazdı,Cimbomu gerçekten sevmiş olsaydı onu hemen unutamaz,olmamış gibi davranamaz ve başkasına bu kadar kolay yazamazdı.Açıkça anlaşılıyor ki Paşalı Cimbomu sevmemiş,kendisinin de söylediği gibi ona karşı bir zamanlar birşeyler hissetmişse bile bunlar çocukluğun verdiği bir çılgınlıkmış.
Ben şunu merak ediyorum:Paşalının yaşam düzeyinde olan Cimbomun ailesi Paşalıyı kabul etmez de Paşalının hayat standardından kat kat yüksek standarda saip olan Elçinin aliesi Paşalıyı kabul eder mi?Bir de Paşalının babası hapiste yatan bir mahkumken.
O zaman sevgili Paşamız,Elçinden de mi bir rica üzerine hemen ayrılacak?İşte bunu çok merak ediyorum.Yoksa akıllıbaşlı Paşalı bunları zaten tahmin ediyor da Elçinin lise aşkı hatırası olarak kalmayı bile kendisine bahşedilmiş büyük bir armağan olarak mı görüyor?

angelaw7
19-12-11, 16:11
Ayrıca;Paşalı Elçini dışarı çıkarırken onu dürümcüye mi yoksa Elçinin alışık olduğu mekanlara mı götürecek?Ödemeleri kim yapacak?Elçin ödemek isterse Paşalı buna izin verecek mi?Paşılı buna izin verirse izleyicinin gözünde ne olarak görülecek?

angelaw7
19-12-11, 16:14
Kısacası Elçin-Paşalı yapılmak isteniyor,çünkü fakir erkek-zengin kız klasiği gösterilmek isteniyor,nostaljik olacak böylece.Ama işte zorlama oluyor zorlama,yukarıda yönelttiğim sorular karşımıza çıkacak ve o ilişki çekilmez bir hal alacak,Elçin-Paşalı aşkı mutsuz sonla bitecek.

negisssss
19-12-11, 16:17
Angelaw 7 arkadaşım hepsine katılıyorum,bende çok merak ediyorum paşa kendisini neler beklediğini bilmeyecek kadar kör mü yoksa elçinden başkasını gözü görmeyecek kadar kör mü bence ikisi de değil,paşa nın davranışlarına anlam vermem mümkün değil ne yazıkki.

Sözleri ve davranışlarında kopukluklar var alakası yok birbiriyle bu yüzden ne yaparsa yapsın umrumda bile değil benim ama sevgi nedir bilmediği kesin çünkü ne bir insan bu kadar çabuk başkasını sevebilir ne de bu kadar kolay vazgeçebilir çok yazık oldu bence.:icon_sorr

.humyRa.
19-12-11, 17:50
Şu Bayrampaşalının kararsız tavırları elçinpaşalı - cimcompaşalı kim olursa olsun her iki tarafın da sınırlarını zorlamaya başladı artık.Bi karar verilsin çünkü gerçekten izlerken tat alamıyorum.

dilara-1905
19-12-11, 19:32
Şimdi, 2. fragmanı izledikten sonra Trafo'nun ''umutsuz aşkı'' konusunda iki teori oluştu kafamda...:icon_whis
1) Trafo, Karabiber'in üvey babasına(sanırım üveydi.) dalacak bu bölüm.Bu karabiberle yakınlaşmasını sağlar mı? Ne bileyim Karabiberle dertleşirlen falan filan. Sonuçta yedili cimbom&paşa hariç kardeş modunda. Özellikle de Karabiber en delikanlı kız. O yüzden Trafo yediremeyebilir bunu kardeşe yan gözle bakmak gibi... bu yüzden umutsuzlaşabilir...:icon_whis
2) Furkan Paşanın zayıf noktasını bulduk diyor, Paşa ve Gülcan yürürken. Sanırım Furkan Gülcan'a asılacak. Bu Trafonun kıskanmasına, Gülcan'a olan hislerini fark etmesine neden olabilir mi? :icon_whis Bu kez de pşanın kardeşi olduğu için, bir de Gülcan kendinisine Abi dediği(Gülcan ufalsın da cebime girsin zaten.:img-hyste) için umutsuzlaşabilir bu durum da Trafo'nun gözünde..:icon_whis
Teorileri geçer de fragmana gelirsek ikoncan üçlüsüne çok güldüm yine yaa
Furkan: gururumuzu kırmak istiyorlar
Canburger: kırılacak asıl gurur onlarda var
Zeki: Fakirler hep gururlu olur derler :img-hyste

Masalnur
19-12-11, 20:37
Ben elçin paşacı olmama rağmen paşanın cimbomu sevdiğini,ama onu terketme nedeninin bir o kadar saçma ve çocuksu olduğunu düşünüyorum.Günümüz de kaç kişi bu şekil de gerçekten sevdiği bir insanı kaybetmek ister ki,dolayısıyla bu fazla nostaljik kalıyor artık günümüze.Bu yüzden angelaw arkadaşımın bir çok dediğine katılıyorum.

meryemersun
19-12-11, 21:30
arkadaşalr özet geldi mi ben bulamadım da eğer bulduysanız bana da atabilirmisnz?
buyur canım :)

araya girinceye kadar.

zorASK
19-12-11, 23:57
ya fragmanı zledkce snırlerım tepeme ckıyo paşaa oglum napıyosun sen yaaa offf bıde kızın gözünün önünde ya nerde senın sevgin aşkın he hani kütüphanedekı yerını koruyodu aşkın nooolduuuuu !!! of b sakinleşiyimde geliyim :D

negisssss
20-12-11, 16:02
Bu bölüm için hiç heyecanım yok ne yazıkki.
Bence de mirayım G2 olacak kesin ama elçin konusunda kafalar sürekli karışıyor sanırım senin son fikrin hala furki de galiba ama o gülcana yazacak gibi geliyor banada.:icon_whis

negisssss
20-12-11, 16:10
bencede şuan furkan diyorum ama ben elçin&mertten bile vazgeçtim yani furkan&elçin zor olmaz:img-hyste
feritle olur mu olursa nasıl olur:icon_whis
Of mirayım bilmiyorum ki vallahi kafam allak bullak o konuda şimdi gülcan olayı çıkmasaydı furkan la olabilirlerdi ama çok zor gibi mert diyorum ben hala şu umutsuz aşk meselesinde takılı kaldım yani ferit iyi hoş ama o bize şu an için lazım biliyorsun ve de ne bileyim elçin ile yakıştıramıyorum hele ki mert veya furki varken.

Of ne karışık işler ha!

Bir de vizeler var başımda fragmanda elbayı da görünce iyice afakanlar bastı bana!:icon_sorr:icon_sorr

meryemersun
20-12-11, 16:15
Of mirayım bilmiyorum ki vallahi kafam allak bullak o konuda şimdi gülcan olayı çıkmasaydı furkan la olabilirlerdi ama çok zor gibi mert diyorum ben hala şu umutsuz aşk meselesinde takılı kaldım yani ferit iyi hoş ama o bize şu an için lazım biliyorsun ve de ne bileyim elçin ile yakıştıramıyorum hele ki mert veya furki varken.

Of ne karışık işler ha!

Bir de vizeler var başımda fragmanda elbayı da görünce iyice afakanlar bastı bana!:icon_sorr:icon_sorr
yook ben artık istemem sonuçta bu bölüm elbay sevgili oluyor merte yakışmaz :img-in_lo bu bölümden sonra istemem
gülcanı sevmiyorum keşke başkası olsaydı
ferit çok sadık bir insan ama karakterin derinine inmelerini istiyorum ben çocuk bi hafta varsa diger hafta yok:img-hyste

negisssss
20-12-11, 16:18
yook ben artık istemem sonuçta bu bölüm elbay sevgili oluyor merte yakışmaz :img-in_lo bu bölümden sonra istemem
gülcanı sevmiyorum keşke başkası olsaydı
ferit çok sadık bir insan ama karakterin derinine inmelerini istiyorum ben çocuk bi hafta varsa diger hafta yok:img-hyste
Bence kesin konuşmayalım ben gani dedi diye olmayacak diyorum mertin ama aksi takdirde olabilirdi elçine duyguları olabilirdi ama olmaz bence de ama benim kafamı karıştıran umutsuz demeleri neye göre umutsuz işte onu çok merak ediyorum.:icon_whis

Kesinlikle katılıyorum ferit olayı da paşa olayı gibi dengesiz şekilde ilerliyor.:img-hyste

Gülcan da aynen dengesiz abisine çekmiş geçen bölüm günçiçek abla diyordu bu hafta elçin der bakın görün.:img-tomat

meryemersun
20-12-11, 16:24
Bence kesin konuşmayalım ben gani dedi diye olmayacak diyorum mertin ama aksi takdirde olabilirdi elçine duyguları olabilirdi ama olmaz bence de ama benim kafamı karıştıran umutsuz demeleri neye göre umutsuz işte onu çok merak ediyorum.:icon_whis

Kesinlikle katılıyorum ferit olayı da paşa olayı gibi dengesiz şekilde ilerliyor.:img-hyste

Gülcan da aynen dengesiz abisine çekmiş geçen bölüm günçiçek abla diyordu bu hafta elçin der bakın görün.:img-tomat
umutsuz :icon_whis güney bence trafonun umutsuz aşkı :img-hyste:img-hyste:img-hyste

kişilik olarak bence ferit güneyden daha iyi
abisine çekmiş genlerden genlerden:img-hyste

Ceren°Burak
20-12-11, 22:06
ELCIN & GÜNEY :img-in_lo

Allahim o ne güzel Sahneydi öyle ya :img-in_lo Sanarsin 40 Yillik Sevgili, Yakalarindan tutmalar, Elele yürürken sarilmalar :img-in_lo

Önce Öpüsmeye tesebbüs, sonrada deminki Sahne..
Bu Sahnelerden sonra, ElcinGüney olmassa artik YUH !

turkumm
20-12-11, 22:55
Elçin&Güney:img-in_lo

çok tatlıydı bu bölüm el ele tutuşmalar birbirlerine bakışları çok güzeldi:img-in_lo
orçoya bayıldım
dilkopat ve orço yeni çiftim:img-hyste
zeki de harikaydı bu bölüm

yagmur94
20-12-11, 22:58
Elcinle Guney super uyum ya :img-in_lo
Bu bolumu cok sevdim bakalım bir daha bolum bu çiftle ilgili neler gelişcek.
Guncicek olay cıkarır buyuk ihtimalle. Ama Guneyin Guncicegi Feritten kıskanması hiç hosuma gitmedi karar versin artık kimi sevdiğine boyle olmuyor.

tly34
20-12-11, 23:10
güney elçin gerçekten çok hoş olmuş o elele tutuşmaları bakışmaları güzeldi çok beğendim mesela bir trafo elçinci olmama rağmen ama paşa hala kararasız galiba karar verse artık :img-beee:neyse elçin paşalı güzldi sahneleri:img-wink:

negisssss
20-12-11, 23:21
Evet, öncelikle sözüme bölümden ne umdum ne buldum diyerek başlamalıyım sanırım.
Bu bölümde anladım ki paşa dizinin en hiçbir şey olmayan kişisi. Arada biz mi bir şeyler kaçırdık acaba diyorum geçen bölümde gördük en son çok uzak değildi yani türkü sahnesine günçiçeği geçiyorum onun ne tarafta olduğu her zaman belliydi de paşayı nasıl gördük biz geçen bölüm hayır aptal sanmıyorlar bizi Gani beyden bunu beklemiyorum ama ben onların yazdıklarından haberleri olmadıklarını düşünüyorum açıkçası, paşacım ben bu saatten sonra seni almayayım zaten canım sen elçinle bak hayatına ama cimbomun hayatına karışmayacaksın hani bu bölüm Ferit yüzünden sinirlendin ya onları yapmayacaksın çünkü hakkın yok buna!:img-beee:

Ayrıca cimbom burada o gruptan kimsenin suratına bakmasa yeridir bence kızı resmen uyuttular paşa uygun zaman zaman diyor ama okulda elçinin dibine girmesini biliyor pes yani!:img-beee:

Trafo yine aynıydı zaten bir onun hayatına giremedik ne bekliyorsak hala girmek için bilemiyorum ama umutsuz aşk diziden kimse değil bence.

Orço sahneleri bu bölüm yine baygınlık noktasına getirdi beni hâlbuki geçen bölüm ne güzel tadındaydı.

Dilkopat ve zeki bu bölüm beni yine siz güldürdünüz dizi sizsiz çekilmezdi sanırım.:img-eat:

Bu bölüm beni saran bir şey olmadı dizide ne yazık daha 9. bölüm bitti.

Elçin ve paşa hikâyesi jet hızıyla başladı ve de sahneler aynı derece de özensizdi her açıdan bu bir bakıma iyiye işaret evet ama Ferit ve cimbom sahneleri tek tük sahneler olmayacak artık umarım en çok bunu istiyorum dizide bundan böyle!:calis

Furkanı sona bıraktım bu bölüm Furkan ı göklere çıkarsam yeridir çok güzel yaptı elçin olayını söylemekle bravo ona ama bu bölümde anladım ki ne elçin furkanın ne de paşa cimbomun sevgisini hak etmiş, bir bakıma da iyi oldu bu ikili.

Son olarak dizilerde başıma gelen en acı olaylar hep tekrar etmek zorunda sanırım ne zaman bir çifti desteklesem mutlaka olur ama geç olur beklerim sonunda muradıma ererim ama hep çiftlerimde bir tarafa kıl olurum kız ya da erkeğe burada cimbay yeniden olduğunda paşaya her zaman kıl olacağım ne kadar sinir bozucu bir durum.

Hayırlı uğrulu olsun dizimizde bir tane de değil en az iki tane hatta Furkan ve Gülcanı da ekle üç tane zengin ve fakir klişelerimiz mevcut olmuş bulunmakta ne mutlu bize!:img-hyste:img-hyste

Favori sahnem zeki nin cimbom maketine sarıldığı sahneydi kıyamam eve götürseydi bari.:img-in_lo :img-hyste:img-hyste

realistt
20-12-11, 23:24
Elçin & Güney neydi öyle yahu :img-in_lo:img-in_lo
Of feci elektrik aldım bu çiftten. Bakışmalar, el ele tutuşmalar, sarılmalar :img-in_lo Güney'in kıskançlıkları müthişti :happy0064 İşte çift budur. Bence Güney CimBom'u kıskanması yalnızca eski sevgilisini sahiplenme. Eminim salça ya da karabiber de tikilerden birilerine meylederse onlara da bozulur. Kendilerinden olan birini sahiplenmek ve eski sevgilisini başkasıyla görmeyi hazmedememek o kadar. Erkeklerin çoğunda vardır bu. Boşandıkları karılarının bile başka bir erkekle olmasına tahammül edemezler. Olay budur bence.

ömer&ceren
20-12-11, 23:33
efendiiim, bir Güney-Lord of the Dengesiz Show daha izledik. ya Güney bi ölsene sen ya!

daha geçen bölüm türkü sahnesinde baygın baygın Cimbom'a bakan Paşa, bir anda Elçin Elçin demeye başladı yine! e madem öyle Cimbom'u rahat bıraksa ya, ona da yok! derdin ne senin be adam bi anlasak!

sinir oldum zaten iyice, bırakacağım diziyi böyle giderse. hiç hevesim kalmadı ElBay sahnesini görünce.

negisssss
20-12-11, 23:37
efendiiim, bir Güney-Lord of the Dengesiz Show daha izledik. ya Güney bi ölsene sen ya!

daha geçen bölüm türkü sahnesinde baygın baygın Cimbom'a bakan Paşa, bir anda Elçin Elçin demeye başladı yine! e madem öyle Cimbom'u rahat bıraksa ya, ona da yok! derdin ne senin be adam bi anlasak!

sinir oldum zaten iyice, bırakacağım diziyi böyle giderse. hiç hevesim kalmadı ElBay sahnesini görünce.
Ya harfi harfiyen katılıyorum da bir de sahne geçişleri neydi öyle hele ki son sahnede şaka gibiydi resmen bence bu hızlı gelişme şaka gibiydi ya neyse bu arada ferite bildiğiniz ısındım ben paşadan daha adam en azından yani cimbay yatıyor bir tarafımda ama ferit gözüme girdi de sahne yazılmıyor ki kıl oluyoum!:img-tomat:img-tomat

zorASK
21-12-11, 00:11
arkadaslar selamlar
Yorumuma soyle baslyorum ben artk guneyn cnde cmboma karsı bısey kaldıgını sanmyorumkı hersey ortada sarlmalar elcnle elele tutusmalar falan ne blym elcn sevyorum ama olmuyor ya ben hssedemyorum onlarn asını sevgısını ya

Cmbom un bu saatten snra artık paşa paşa dye gezmesnı ıstemıyorum ya ne o öle valla feriti sevdim bu bölüm cmboma deger verdıgı cok belli ama bızım kafasız kız paşa paşa dye tutturur bılıyorum bn :( nyse bakalm bdakı bolumde ask böcüklerini nasıl ızlıcez ?

Krazy_Cypriot
21-12-11, 02:34
Ay resmen ciglik atmak istiyorum ya.. Bolumu izlemeyi simdi bitirdim ve hemen yaziyorum..

PASA sen nesin abi ya, sen ne yapmaya calisiyorsun ben anlamaiyorum ki?!

Git Elcin le olacaksan ol, beni ilgilendirmez AMA AMA Cimbom'a da karisma kardesim! Sevgilin yanindayken sen hangi hakla eski sevgilinin yanina gidip kiskanclik triplerine girersin?! Soruyorum hangi hakla..

Yani bunca zaman, sabrettim, normaldir dedim ama bu bolum beni cileden cikardi, ve bu bolum hic sevmedim Pasayi. O Cimbom hakkindaki konusmalari, ogrensin artik da yoluna baksin demeleri! O zaman niye triplere giriyorsun Cimbom Feritle konusunca.

Ferit'i de buradan opuyorum, iyiki demis onu "Cimbom la ikimiz adina olsun" catir catir catladi orada Pasa..

Bu ne dengesizliktir ya!

Cimbayci oldugum icin degil ama Elcin'i sevmiyorum, isinamadim bir turlu o kiza. Ve kusura bakmayin ama henuz topu topu 2 hafta once tanisan birileri olarak o sahneler fazla samimiydi, sanki da yillardir sevgililer gibi nedir o samimiyet..

Ben ciftlerimde, agir agir gideni, zamanla birleseni severim, keske yazilirken ELbay daha agir yazilsaydi belki daha samimi olurdu.

Ayrica, eski sevgili sahipleniliyorsa, kiskaniliyorsa, ona karsi hala birseyler hissediliyor demek ki.

offf, lutfen daha fazla Ferit-Cimbom, Pasanin kiskanmasi icin degil, gercekten seviyorum bunlarin sahnesini.

Neyse, Pasanin hic bir sahnesini begenmedim bu bolum, soguttu kendinden resmen. Bolumde yeterince Cimbom yoktu. Onun disinda her sahneyi begendim, Ikoncanlarin, Zekinin Orconun her sahnesinde guldum.

Salcanin Cimboma soylememesine cok kizdim, boyle ogrenmesi daha kirici, daha uzucu oldu bence. Salca soyleseydi kendini hazirlardi kizcagiz.
O son sahne Cimbomla beraber bende agladim resmen. Hele o Pasaya mesaj atmak istedigi sahne? icim acidi resmen ya, gozlerim doldu.

CcC58lokumCcC
21-12-11, 07:32
bu olmadi gercekten olmadi daha gecen bölüm güncicege asik asik bakan güney simdi gitti elcinin sevgilisi oldu yaa benim anlayisim kit yok yani gecen bölüm ben kesinlikle sadece güncicege asik olan bir cocuk gördüm ?!?!
nerde laa o naptiniz ona !!

neyse yaa yalniz ben ferit ve cimbom yakistirmiyorum hatta ben zeki ile cimbomu seviyorum :)
daha cok sahneleri olsun istiyorum hatta güncicek yer degissin artik furki canburgr felanla takilsin olmami :))

Masalnur
21-12-11, 09:12
Bir karakter dengesiz olmamalı,gerçekten ne istediğini bilmeli.Çünkü paşa bir yandan elçinle el ele, göz göze,bir yandan Cimbom'u kıskanmalar.Bir karakter de hoşlandığım şeylerden biri budur.Ya elçin,ya cimbom.
Elçin ve paşalının sahneleri güzeldi,beni çekti şahsen..Ama hala Furkanı'ın elçine çok fazla aşık olduğunu,ve onları ayırmak için çok şey yapacağını düşünüyorum.Başarılı olur ya da olmaz bunu zaman gösterecek.

lee.yul_goon
21-12-11, 11:11
Bizim senaristlerin farkettiğime göre ya görüntü kirliliği yazma alışkanlı var ya da bir erkeğe birden fazla kadın arasında mekik dokutma alışkanlığı.Tabi bunun ikisini de yapan muhteşem senaristlerimiz de yok değil.

Öncelikle gözümüze sokulan birşeye değinmek istiyorum.Bu pis yedili varoşsa eğer ben varoşun önde gideniyim:).

Sadece girdikleri basit bir bahis için ki bahis de iğrenç bir konu üzerine 200 tl harcayan fakir insanlarımız varsa demekki bizim ekonomik seviyemiz hiç fena değil:img-wink:.Güya Karabiberin annesinin durumu içlerinde en iyi olanlardan ve kadın asgari ücretle çalıştığını söylüyor bu durumda 200 lira ile bir aile aşağı yukarı 10 gün idare etmek zorunda.Öyleyse böyle bir ailede öğrenciye verilebilecek harçlık tüm ayı hesaba katsan bile 200 lira olmaz.Diyelim oldu.Öyleyse bu PC'nin cebindeki diğer paralar nedir.Üstelik bu kadar parayı basit bir bahis uğruna harcamanın mantığı:img-tomat:img-tomat:img-tomat.Yok ben bu hesabın içinden çıkamadım:icon_whis.

Gelelim bahisin konusuna bunlar lise kaçtalar (artık lise 1 de insanlar sınav stresi yaşamaya başlıyor.Hadi diğerleri zengin çocuğu üni kaygısı çekmiyorlar.Bizim pis yedili de kafadan zengin mi ki bu şekilde rahat.) bu yaşta insanlar daha cesur olabilir ama bir o kadar da sadık olurlar.Duygularını daha çok belli ederler.Birgün onu öpeyim ona aşığım öbür gün diğerini öpeyim ondan hoşlanıyorum değil.Ayrıca bu öğrenciler delikanlı olarak diziye başladı.Söz ettikleri öğrenci için bu konunun hiçbir önemi olmasa dahi kendileri böyle bir konu üzerine konuşmayı bile boş saymalı:img-tomat:img-tomat.

Delikanlılık demişken Trafo bu dizinin ağır abisi en delikanlı adamıydı değil mi?Peki niye öyleyse gerek bu bahis konusunda gerek Paşanın faul hareketleri konusunda hiçbir tepki göstermedi.Bu dizide bazı tanımların oturmadığı çok açık varoşsa varoş delikanlı ise delikanlı olacak.Çekecek Paşayı kenara oğlum Elçine vize verdin öyleyse Cimbom'u sınır dışı et diyecek.

Zaten bu bölüm birçok şey gördük bu dizinin en delikanlı karakteri Ferit keşke daha çok görünse onu tek başına da görebilsek misal aile ortamında.Cimbom'un gerçek bir pis yedili olmadığını da gördük.Paşanın Elçinle çıktığını öğrenen arkadaşların harddisc yanacak yorumlarıyla eğlendiğini yalnız diğerlerinin akıl ettiği şeyi Paşalının hiç umursamadığını da gördük.

Bir insan ilişkisini bitirdiğinde dahi hala arkadaşlığı sürüyorsa üstelik o kişi arkadaşı hala aşık ve kendisi de bunu biliyorsa bu durumda daha çıkma teklif etmeden gidip Cimbom'a haber vermesi gerekti.Bak bizi gördüğünde kırılacağını biliyorum ama seninle bitti ben yeni bir kızla başlayacağım başkalarından öğrenip de üzüleceğine benden duy istedim demeliydi:icon_whis.

Niyeyse gitgide İkoncanları daha çok seviyorum:).Onların hareketlerinin sebebini az çok tahmin edebiliyorum açlık çekiyorlar.Yalnız bu Gülcan işi olmadı.Ben uzun bir süre Furkan'ın Elçin'i sevmesini istiyorum.Elçinle olsun diye değil , sadece Furkan'ın Elçin için bakışları konuşmaları çok samimi geldiği için.Paşa'nın Cimbom için kurduğu cümleler bu kadar inandırıcı gelmedi.Sana ötenazi yapardım dediğinde bile tüm organlarımı sana bağışlardım diyebilmesi :img-in_lo.Keşke Paşa'da en azından Furkan'ın yarısı adar olabilseydi.Ya da Ferit gibi olabilseydi.

Ben Cimbom'u Ferit ile izlemek istediğime karar verdim.Büyük ihtimal dizinin sonuda Paşa&Cimbom yaparlar tabi ne kadar inandırıcı gelirse.Kantinin orta yerinde yeni gözdesinin yüzünü saçını okşayarak Cimbom'a en ufak bir saygısının kalmadığını belli eden birinden ne kadar aşk sahnesi izleriz merak ediyorum.Ferit Cimbom arkadaşlığını görmek istiyorum en azından.Kıskandırmak için değil gerçekten arkadaş olsunlar.

starnunu
21-12-11, 12:05
Dün Akşam İzlediğim Bölüm Güzeldi Beğendim Elçin&Güney Sahneleri Hoşuma Gitti Tek Hoşuma Gitmeyen Güney'in Cimboma Olan Davranışları Eğer Cimbomu Seviyorsa Onunla Olmalı Diye Düşünüyorum Elçinle Çıkıp Aklın'ın Cimbomda Kalmasını İstemiyorum Bu Yönden Biraz Rahatsız Verici Bir Durum

Orço Artık Fazla Gösterilmezse Daha Güzel Olur Onun Yerine Biraz Aileleri Tanımak Lazım Diye Düşünüyorum Daha Trafo'nun Ailesi Hakkında Bir Bilgimiz Yok Dedesi İle Yaşıyor Ama Daha Dedesi'ni Görmedik Dizide Önümüzdeki Bölümlerde Bu Konuların İşlenmesi Daha Güzel Olur

negisssss
21-12-11, 12:59
Bizim senaristlerin farkettiğime göre ya görüntü kirliliği yazma alışkanlı var ya da bir erkeğe birden fazla kadın arasında mekik dokutma alışkanlığı.Tabi bunun ikisini de yapan muhteşem senaristlerimiz de yok değil.

Öncelikle gözümüze sokulan birşeye değinmek istiyorum.Bu pis yedili varoşsa eğer ben varoşun önde gideniyim:).

Sadece girdikleri basit bir bahis için ki bahis de iğrenç bir konu üzerine 200 tl harcayan fakir insanlarımız varsa demekki bizim ekonomik seviyemiz hiç fena değil:img-wink:.Güya Karabiberin annesinin durumu içlerinde en iyi olanlardan ve kadın asgari ücretle çalıştığını söylüyor bu durumda 200 lira ile bir aile aşağı yukarı 10 gün idare etmek zorunda.Öyleyse böyle bir ailede öğrenciye verilebilecek harçlık tüm ayı hesaba katsan bile 200 lira olmaz.Diyelim oldu.Öyleyse bu PC'nin cebindeki diğer paralar nedir.Üstelik bu kadar parayı basit bir bahis uğruna harcamanın mantığı:img-tomat:img-tomat:img-tomat.Yok ben bu hesabın içinden çıkamadım:icon_whis.

Gelelim bahisin konusuna bunlar lise kaçtalar (artık lise 1 de insanlar sınav stresi yaşamaya başlıyor.Hadi diğerleri zengin çocuğu üni kaygısı çekmiyorlar.Bizim pis yedili de kafadan zengin mi ki bu şekilde rahat.) bu yaşta insanlar daha cesur olabilir ama bir o kadar da sadık olurlar.Duygularını daha çok belli ederler.Birgün onu öpeyim ona aşığım öbür gün diğerini öpeyim ondan hoşlanıyorum değil.Ayrıca bu öğrenciler delikanlı olarak diziye başladı.Söz ettikleri öğrenci için bu konunun hiçbir önemi olmasa dahi kendileri böyle bir konu üzerine konuşmayı bile boş saymalı:img-tomat:img-tomat.

Delikanlılık demişken Trafo bu dizinin ağır abisi en delikanlı adamıydı değil mi?Peki niye öyleyse gerek bu bahis konusunda gerek Paşanın faul hareketleri konusunda hiçbir tepki göstermedi.Bu dizide bazı tanımların oturmadığı çok açık varoşsa varoş delikanlı ise delikanlı olacak.Çekecek Paşayı kenara oğlum Elçine vize verdin öyleyse Cimbom'u sınır dışı et diyecek.

Zaten bu bölüm birçok şey gördük bu dizinin en delikanlı karakteri Ferit keşke daha çok görünse onu tek başına da görebilsek misal aile ortamında.Cimbom'un gerçek bir pis yedili olmadığını da gördük.Paşanın Elçinle çıktığını öğrenen arkadaşların harddisc yanacak yorumlarıyla eğlendiğini yalnız diğerlerinin akıl ettiği şeyi Paşalının hiç umursamadığını da gördük.

Bir insan ilişkisini bitirdiğinde dahi hala arkadaşlığı sürüyorsa üstelik o kişi arkadaşı hala aşık ve kendisi de bunu biliyorsa bu durumda daha çıkma teklif etmeden gidip Cimbom'a haber vermesi gerekti.Bak bizi gördüğünde kırılacağını biliyorum ama seninle bitti ben yeni bir kızla başlayacağım başkalarından öğrenip de üzüleceğine benden duy istedim demeliydi:icon_whis.

Niyeyse gitgide İkoncanları daha çok seviyorum:).Onların hareketlerinin sebebini az çok tahmin edebiliyorum açlık çekiyorlar.Yalnız bu Gülcan işi olmadı.Ben uzun bir süre Furkan'ın Elçin'i sevmesini istiyorum.Elçinle olsun diye değil , sadece Furkan'ın Elçin için bakışları konuşmaları çok samimi geldiği için.Paşa'nın Cimbom için kurduğu cümleler bu kadar inandırıcı gelmedi.Sana ötenazi yapardım dediğinde bile tüm organlarımı sana bağışlardım diyebilmesi :img-in_lo.Keşke Paşa'da en azından Furkan'ın yarısı adar olabilseydi.Ya da Ferit gibi olabilseydi.

Ben Cimbom'u Ferit ile izlemek istediğime karar verdim.Büyük ihtimal dizinin sonuda Paşa&Cimbom yaparlar tabi ne kadar inandırıcı gelirse.Kantinin orta yerinde yeni gözdesinin yüzünü saçını okşayarak Cimbom'a en ufak bir saygısının kalmadığını belli eden birinden ne kadar aşk sahnesi izleriz merak ediyorum.Ferit Cimbom arkadaşlığını görmek istiyorum en azından.Kıskandırmak için değil gerçekten arkadaş olsunlar.
Noktasından virgülüne kadar katılıyorum.:img-wink:
Paşa nın bu saygısızlığının özürü falan yok olamaz da bilerek mi yapıyor dedirtti resmen ama bir insan eski sevgilisinin hala onu sevdiğini bile bile okulun orta yerinde bu denli vurdumduymaz davranabiliyorsa ben ona adam diyemem üzgünüm ki.
Aynı şekilde bende ferit ve cimbom sahnelerinin çoğalmasını istiyorum sevgili olarak değil ama arkadaş olarak izlemek istiyorum onları gerçi bu saat ten sonra feritin zor cimbomu arkadaş olarak görebilmesi abayı yaktı kıza resmen ama cimbom tarafını merak ediyorum sevemeyecek olsa da feriti onun yanında olsun.:img-blushBaşka türlü birşey olmamalı zaten!

zorASK
21-12-11, 13:04
Birde suna değinmek istiyorum arkadaslar cogunuz paşa nın cımbomu kskandıgını dusunmussunuz o sahnede hayır ben defalarca ızledım o sahnede paşa onlar kolılerı tasıdılar htta elcın yoruldu falan dye knusurken cmbomun gülüşmesini duyuyor ve buna canı skılıyor yanı onlar ÇALISIRKEN cımbomun ferıtle gulusup knsmasına bence artık gani bey acıkca bellı ettı cımbay olamayacagını bundan snra benım yahmınımce ferıtlede guncıcek beraber olucak bu belkı paşaya ınat olur belkıde gercekten hoslanır guncıcek ferıtten bunu bılemıyorm paşayla da arkdas kalcaklar yanı...

yaa benım dıkattımı bısey cektı sızede oyle geldımı cımbom hıc pisyedılıden bırı gıbı durmuyo hepsnın bırlıkte oldugu cogu sahnede yok ornegın son sahnede yıne herkesten sonra gelıp o cok ask dolu sahneye tanık oldu ( ıııykkkk) siz ne dusunuyorsunuz ?

Son olarak da cmbom un son sahnede ne yapacagı ıle ılgılı yorumları alıp bıtırmek ıstıyorum :D ???????????

He unutmadan bence gunccek bu bırlıtelıkten haberı olup ona soylemeyen herkese ne yapsa hakl yanı salcaya falan kızması cok dogal olacaktır.VEeeeeee tabıkı senaryonun gelısımı fakır oglan zengn kız zengın kızın aılesı kabul etmıcek uzak dur fln dycek oof cok klasık :/

qamzem&uqurum
21-12-11, 13:35
Şu günden sonra diziyi izlemiorum. Taaki CimbomBayrampaşalı olana kadar. O ne ya. Vıcık vıcık sarılmalar. Saçlara dokunmalar falan !
Cimbom'a o kadar büyük bi haksızlık yapmışş ki Senaritlerimiz. Onları alkışlıyorum !
Hani CimbomBayrampaşalı olucaktı. Hani Gani Müjde'ye sormuşlardı oda Sabır demişti. Böyle mi geçiricekler zamanı ?
Nasıl ayrılcak bunlar. O elçin bırakmaz Paşalıyı !
Paşalı abi öl sen ya,yaşama ! O güzelliği kaçırdın ya. Helal olsun sana. Hayır madem elçinciğini seviyosun ne demeye Cimbomu kıskanıyosun ! Bırakta kızda rahatına baksın. Senin yaptığını yapıp oda sevgili bulsun kendine,böyle bişeyi istemem ama elçin ve bayrampaşalı olursa Cimbom niye Küçükbey'le sevgili olmasın !
Bana kalırsa Elçin Pis7'linin içine girdi,pis yedilide sanki Cimbomu yeni tanımış ve uyuz oluyomuş havası yarattı. Yani dağdan gelip bağdakini kovdu.
Olması gerekenden çok saçma bi bölümdü. O kadar sinirliyim ki diğer olaylara bişey yazamıycam.
Ama şunu diyim ki ;
Haftaya bölüm kaldığı yerden devam ederse.. Günçiçek orda Elçine yada Güneye bi tokat geçirmiştir.. Bence geçirmelide...

zorASK
21-12-11, 13:43
Şu günden sonra diziyi izlemiorum. Taaki CimbomBayrampaşalı olana kadar. O ne ya. Vıcık vıcık sarılmalar. Saçlara dokunmalar falan !
Cimbom'a o kadar büyük bi haksızlık yapmışş ki Senaritlerimiz. Onları alkışlıyorum !
Hani CimbomBayrampaşalı olucaktı. Hani Gani Müjde'ye sormuşlardı oda Sabır demişti. Böyle mi geçiricekler zamanı ?
Nasıl ayrılcak bunlar. O elçin bırakmaz Paşalıyı !
Paşalı abi öl sen ya,yaşama ! O güzelliği kaçırdın ya. Helal olsun sana. Hayır madem elçinciğini seviyosun ne demeye Cimbomu kıskanıyosun ! Bırakta kızda rahatına baksın. Senin yaptığını yapıp oda sevgili bulsun kendine,böyle bişeyi istemem ama elçin ve bayrampaşalı olursa Cimbom niye Küçükbey'le sevgili olmasın !
Bana kalırsa Elçin Pis7'linin içine girdi,pis yedilide sanki Cimbomu yeni tanımış ve uyuz oluyomuş havası yarattı. Yani dağdan gelip bağdakini kovdu.
Olması gerekenden çok saçma bi bölümdü. O kadar sinirliyim ki diğer olaylara bişey yazamıycam.
Ama şunu diyim ki ;
Haftaya bölüm kaldığı yerden devam ederse.. Güney orda Elçine yada Güneye bi tokat geçirmiştir.. Bence geçirmelide...

Aynen katlyorum canm her soledgnde haklsın resmen dıslıcaklar cımbomu pis yediliden ben anladım dızının gıdısatını yanı cımbom uzak durcak haklı olarak elcınle guneyı cıvık cıvık ızlememek ıcın elcınde cımbom un yerıne konacak bu bellı oldu

ugurcu-gamzeci
21-12-11, 14:13
Dünkü bölüm neydi öyle ? Ne izledik biz ya ?
Nasıl bi oyun lan bu (emir styla:img-hyste )
Yaa Cimbom&Paşa uyumun adına bir tarih eklemişken
Nasıl oluyorda elçinle oluyor paşa öyle kızgınım ki sana haşlayıp yiyebilirim o derece:img-beee::img-beee:

Elçin bana hep antipatik gelmişti dizinin başındada hiç liseli havası yok
böyle durgun olgun her şeyi bilen kız havalarını hiç sevmem

kız dediğin cıvıl cıvıl espirili her yönüyle değişik duygularını daha dorukta
yaşamalı elçinde bunu hiç göremedim paşanın zevki zevk yani ne bulduğunu
Anlasamda şu paşanın diyimki tamam aaa bunu buldu çocuk:icon_whis

- Hem nedir olay cimbomun annesi istemedi seni elçinin annesi senin
Üstünemi atlıycak sevgili paşa onlar seni daha da çok istemiyicek
Yine aynı fedakarlığı yapıp bırakabilecekmisin madem o kadar düşüncelisin

Bunuda düşünebiliyordursun cimbomban vazgeçecek kadar çok seven bir
Adam gidip başkasıyla bu bölüm yaptıkları beni çileden çıkarttı
halada kızı gidip kıskanıyor bide herkesin içinde açık net yapıyor

bize senin yardımın lazım diyip küçük beyin yanında bi güzel paparalıyor
Havasıda 1500 yani :img-beee::img-beee: Havan kime bayrampaşalı ?? :img-beee:

Sen elçinle her şeyi yaparsın ama cimbom yapamaz olayın nedir abi?
Seviyomusun sevmiyormusun bi ona gidiyorsun bi ona :calis

SIKINTI VAR BAYRAMPAŞALI bunuda bil :img-beee:

aylince
21-12-11, 14:58
"en guzel aşk zor olandır":love01: cimbom paşalı aşkı ortalıgı yıkacak.biraz sabır bize:) dun de anlaşıldı ki elcin paşalı sadece goruntu.paşalı elcine aşık degil bu acık ve net.keşke kızı uzmese bu anlamda ama uzecek.uzulen elcin olacak yazık.

iki dizi izliyorum ya ikisinde de goruntude başka bir ikili var.oldukca zorlama ve sanki onları beraber yapacakmış gibi bir izlenim. ama derinde aşk belli aslında.kimlerin olacagı kimlerin aşk olarak anlatılacagı belli.gercek aşkı anlatmak bu kadar zor mu? ille araya başka erkek ve ya kadın almak zorunda mısınız?

tabiiki de senaristlerin ne yapacagını bilemem ama cimbom paşalıya aşk diyen arkadaşlar elcin paşalı sevgili durumuna bence uzulmeyin derim. aşk goruntu de olan degil derin de olandır. ve paşalı cimbom hikayesi cok derin ve icte.bir gun gelecek o aşka bakacagız.sadece sabır:img-wink: senaristlerin sakladıklarını dusunuyorum bu aşkı:love01: yok etmediler sadece bekletiyorlar bize sabır yani bu konuda;)

dizi komik eglenceli ama daha komik daha eglenceli olabilir.biraz daha guzel şeyler olmalı.biraz daha guzel şeyler yazılmalı bence.ama yine de keyifli dun de guzel bolumdu;)

tatlicadi77
21-12-11, 16:21
Sorma sorma aynı hayal kırıklığı ve şok bende de mevcut yalnız biz salak değiliz yani o türkü sahnesinden sonra hele ki ne kadar inandırıcı değil mi elbay inananlara lafım yok ama beni asla inandırmazlar!
Ve de paşa bey cimboma bir teşekkürü bile çok görmüştü ya zaten oradan belliydi yani ben istemiyorum cidden paşa sürünmeden hele çekmeden asla cimbomun yanına yaklaşmasın,günçiçek ne yapsa arkasındayım artık o derece ve de bende geçebilirim trafo cephesine umutsuz aşk o ise şayet ama ferit ile yakınlaşması da yeter bana yeter ki paşaya çok çektirsin yarın ki bölümü ne güzel iple çekiyordum ama hevesim kursağımda çok güzel kaldı.:img-beee::img-beee:

nergis heves değil hiçbirşey kalmadı bende akşam izleyemedim misafir olduğu için bugün netten izledim ağzım bir karış açık kapatamıyorum bu ne yaa daha geçen bölüm günçiçeğe aşık aşık bakan adam gitmiş birbirimizin el freni olacak değiliz diyen bir adam gelmiş sen değil el freni bu saatten sonra stepne bile olamazsın birde ferit ile oturan cimboma tavır yaptı yaa walla uçacaktım biz bu yüzden mi sevdik bu ikiliyi inandık ne olursa olsun elçinle aralarında uyumun u su yok ama benki bu sahneleri izledim istemiyorum cimbay falan ferit le olsun cimbom en iyisi el freni diyen adamdan hayır gelmez zaten ben ne talihsiz bir izleyiciyim ky de mineyi seviyordum burada cimbomu ama iki karakterde kendilerini hak etmeyen adamlara aşık oldular kahrı bize düştü:icon_sorr

aylince
21-12-11, 16:23
paşalı hala cimboma aşık bence boşuna endişeleniyorsunuz;) cimbomda feritle cıksın da şoyle eglenelim artık.nasıl kıskanacak gorecegiz:img-hyste

negisssss
21-12-11, 16:29
nergis heves değil hiçbirşey kalmadı bende akşam izleyemedim misafir olduğu için bugün netten izledim ağzım bir karış açık kapatamıyorum bu ne yaa daha geçen bölüm günçiçeğe aşık aşık bakan adam gitmiş birbirimizin el freni olacak değiliz diyen bir adam gelmiş sen değil el freni bu saatten sonra stepne bile olamazsın birde ferit ile oturan cimboma tavır yaptı yaa walla uçacaktım biz bu yüzden mi sevdik bu ikiliyi inandık ne olursa olsun elçinle aralarında uyumun u su yok ama benki bu sahneleri izledim istemiyorum cimbay falan ferit le olsun cimbom en iyisi el freni diyen adamdan hayır gelmez zaten ben ne talihsiz bir izleyiciyim ky de mineyi seviyordum burada cimbomu ama iki karakterde kendilerini hak etmeyen adamlara aşık oldular kahrı bize düştü:icon_sorr
:img-hyste:img-hyste takoza bittim yalnız:img-hyste:img-hysteumarım yeni bölümden bir sahnedir.

Tatlım niye şaşırıyoruz ki biz paşa her bölüm farklı tarafta değil miydi tek farkı cimboma bakışları böyle öfke duyar gibi değildi ve de sözleri bu derece iç acıtıcı değildi ama daha da iyi oldu böyle biliyor musun elbay asla inandırıcı olmayacak demiştim bu kadarını ben bile düşünmemiştim öyle de oldu.

Ama beni en çok üzen ne oldu biliyor musun elçinin bu kadar çabuk bizimkilerin içine girmesi oldu en acı ve saçma olanı buydu bence.

Betülüm ben fragmanı görüp gaza falan gelmem artık bölüm de göreceğim herşeyi hayal kırıklığı oluyor yoksa ama bende bol cimbom ve ferit istiyorum eminim ki iki sahneden öteye bile geçmez yine.

Ayrıca burada da mine ve deniz benzeri bir hikaye olacak cimbay belli oldu cimbomu çok sevicem mine gibi ama paşa asla deniz gibi allahım aynı şeyleri çekiciğiz yine:img-hyste:img-hyste

tatlicadi77
21-12-11, 16:29
paşalı hala cimboma aşık bence boşuna endişeleniyorsunuz;) cimbomda feritle cıksın da şoyle eglenelim artık.nasıl kıskanacak gorecegiz:img-hyste

bende bu bölüme kadar imzamı katardım ama bu bölüm beni çileden çıkardı hayır o son sahne cimbomun üzüntüsüne bittim ben tamam gerçek aşk zor olandır demişsin ama aşk varken araya giren kişilere çanak tutan esas oğlanlara tilt oluyorum bak esas kız bekliyor dönecek diye ... ferit sahnelerini bende sabırsızlıkla bekliyorum paşa da görsün gününü sürünsün bakalım :img-beee:

aylince
21-12-11, 16:34
bende bu bölüme kadar imzamı katardım ama bu bölüm beni çileden çıkardı hayır o son sahne cimbomun üzüntüsüne bittim ben tamam gerçek aşk zor olandır demişsin ama aşk varken araya giren kişilere çanak tutan esas oğlanlara tilt oluyorum bak esas kız bekliyor dönecek diye ... ferit sahnelerini bende sabırsızlıkla bekliyorum paşa da görsün gününü sürünsün bakalım :img-beee:
esas oglan esas kızın annesine soz verdi.esas kızı sevdigi icin onunla olmuyor.ben de isterim beklesin tabi kimseyle olmasın ama heyecan icin oyalamak icin işte. ne olacak merakı:img-wink: cimbom paşalı aşkı olacak ben inanıyorum buna:img-in_lo buyuk ihtimal tartışma anında itiraf gelir bence.guzel bir sahne olacak bu.tutku var aralarında:love01:

tatlicadi77
21-12-11, 16:34
:img-hyste:img-hyste takoza bittim yalnız:img-hyste:img-hysteumarım yeni bölümden bir sahnedir.

Tatlım niye şaşırıyoruz ki biz paşa her bölüm farklı tarafta değil miydi tek farkı cimboma bakışları böyle öfke duyar gibi değildi ve de sözleri bu derece iç acıtıcı değildi ama daha da iyi oldu böyle biliyor musun elbay asla inandırıcı olmayacak demiştim bu kadarını ben bile düşünmemiştim öyle de oldu.

Ama beni en çok üzen ne oldu biliyor musun elçinin bu kadar çabuk bizimkilerin içine girmesi oldu en acı ve saçma olanı buydu bence.

Betülüm ben fragmanı görüp gaza falan gelmem artık bölüm de göreceğim herşeyi hayal kırıklığı oluyor yoksa ama bende bol cimbom ve ferit istiyorum eminim ki iki sahneden öteye bile geçmez yine.

evet pis yedilinin tavrı ayrı bir tez konusu salça saklıyor karabiber saklıyor hiçbiride demiyorki paşa sen bunu cimboma nasıl yaparsın birde suça ortak oluyorlar hani nerede pis yedili ruhu öyle birbirine sarılıp havaya zıplayıp tezahürat yaparak olmuyor arkadaşlık hadi erkekler elçini kabul etsin ama kızların mesafeli olması gerek bakalım yeni bölümde ne olacak bence cimbom hepsine tavır yapıp sadece ferit ile takılsın

negisssss
21-12-11, 16:38
evet pis yedilinin tavrı ayrı bir tez konusu salça saklıyor karabiber saklıyor hiçbiride demiyorki paşa sen bunu cimboma nasıl yaparsın birde suça ortak oluyorlar hani nerede pis yedili ruhu öyle birbirine sarılıp havaya zıplayıp tezahürat yaparak olmuyor arkadaşlık hadi erkekler elçini kabul etsin ama kızların mesafeli olması gerek bakalım yeni bölümde ne olacak bence cimbom hepsine tavır yapıp sadece ferit ile takılsın
:img-hyste:img-hysteay ağzımdan aldın lafı pis yedili ruhu falan yok anacım ikoncan ruhu bile var pis yedili ruhu falan yok.
Kesinlikle cimbomun yerinde olsam bende aynen tavır yapardım bu kadar da olmaz ki yani şaka gibiler bir de sürekli orço ile dalga geçmeleri de ayrı bir sinir olduğum nokta paşa kendisiyle dalga geçsin bence.

negisssss
21-12-11, 16:40
esas oglan esas kızın annesine soz verdi.esas kızı sevdigi icin onunla olmuyor.ben de isterim beklesin tabi kimseyle olmasın ama heyecan icin oyalamak icin işte. ne olacak merakı:img-wink: cimbom paşalı aşkı olacak ben inanıyorum buna:img-in_lo buyuk ihtimal tartışma anında itiraf gelir bence.guzel bir sahne olacak bu.tutku var aralarında:love01:
Bak betülüm böle şeyler söyleyip beni bu şekilde gaza falan getirme ya biliyorsun ki tutku deyince bana bşiler oluyor ya anacım yapma!:icon_sorr :img-hyste:img-hyste
Aslında bakarsan mantıklı ha ama gani de mantık ne arar kız gördük daha geçen bölüm ama olabilir de ha of ne güzel olur hemde :img-blush:img-blush ama okkalı bir tokat lütfen minenin denize attığının kat be kat fazlası:img-hyste:img-hyste

tatlicadi77
21-12-11, 16:41

umarım bu itiraf ve aşk çok uzamadan biz kahrolmadan elçin paşa sahnelerine gelir elçine de üzülüyorum ama arada bir tutku,çekim,elektrik hiçbirşey göremiyorum sadece sahnede çalan bir müzik o da duygu geçişi sağlamaya yetmiyor ama dediğin gibi bekleyeceğiz sabırla başka birşey gelmiyor elimizden:img-cray:

aylince
21-12-11, 16:44

Ayrıca burada da mine ve deniz benzeri bir hikaye olacak cimbay belli oldu cimbomu çok sevicem mine gibi ama paşa asla deniz gibi allahım aynı şeyleri çekiciğiz yine:img-hyste:img-hyste

ya amac cok belli hop diye yaptılar elcin paşalıyı.hic derin bir sahne degil anlamı yok.endişelenmeyin atkı sahnemizi hatırlayın.kavuşma daha da ozel olacak tabi.merakla bekliyorum ya:love01:

deniz gibi degil paşalı endişelenme:) paşalı elcinle cunku şu an cimboma kavuşamayacagını dusunuyor annesine bu sozu verdi ve hoşlandıgı kızla da beraber oluyor olay bu.ama icte cimbom var.ben de isterim sadece cimbomu beklesin tabi ben de kızıyorum ama işte takılmıyorum artık.boşver kıskansınlar birbirlerini cimbom paşalı.feritle cıkacak cıkmalı bence.gerci feriti kullansın da istemem.cok iyi cocuk.ama gecen bolum de gorduk paşalı nasıl kıskandı cimbomu.ortalık yıkılır demedi deme:img-hyste

negisssss
21-12-11, 16:47
ya amac cok belli hop diye yaptılar elcin paşalıyı.hic derin bir sahne degil anlamı yok.endişelenmeyin atkı sahnemizi hatırlayın.kavuşma daha da ozel olacak tabi.merakla bekliyorum ya:love01:

deniz gibi degil paşalı endişelenme:) paşalı elcinle cunku şu an cimboma kavuşamayacagını dusunuyor annesine bu sozu verdi ve hoşlandıgı kızla da beraber oluyor olay bu.ama icte cimbom var.ben de isterim sadece cimbomu beklesin tabi ben de kızıyorum ama işte takılmıyorum artık.boşver kıskansınlar birbirlerini cimbom paşalı.feritle cıkacak cıkmalı bence.gerci feriti kullansın da istemem.cok iyi cocuk.ama gecen bolum de gorduk paşalı nasıl kıskandı cimbomu.ortalık yıkılır demedi deme:img-hyste
Ani de olmadı ötesi bişi oldu bu ne hız dedim resmen:img-hyste:img-hyste

Yok ya ferit üzülmesin istemiyorum ben ama öyle olacak gibi ne yazıkki ama cimbomla olmalılar ya bir süre için tahamül edebilirim buna ama artık reyting ölçümü de yokmuş nasıl olsa sürer diye yıllarca cimbay bekleyecek halimiz yok!:img-beee: :img-hyste:img-hyste

negisssss
21-12-11, 16:48
Bölüm Bölüm Pis Yedili (9.Bölüm)

1)Bölümü nasıl buldunuz?

4)Favori repliğiniz:

vanillya
21-12-11, 16:59
Pis yedili 9.Bölüm

1.Bölümü nasil buldunuz ?
vasatti . daha cok cimbay sahnesi olabilirdi , bölümü orconun itici gelen sahneleri yerine daha güzel birsey koyabilirlerdi . saka yapmaninda bir cizgisi var onu orco coktan asti .

2)Bölümün en güzel sahnesi ?
Zekinin adama saati satmasi vs

3)Bölümün en kötü sahnesi ?
Elcinin pis yediliyle takilmasi . dizinin adi pis yedili ,
pis 8'li degil hele o birisi elcin olacaksa :img-tomat
aslinda elcinin oldugu her sahne .

4)Favori repliginiz ?
Furkan : sizde duydunz mu`?
zeki : duyduk , mahallede insan kaciriliyormus (kacar) :img-hyste

5)Bölüme damgasini vuran karakter ?
yine zeki :img-hyste

tbdmrl
21-12-11, 17:31
Öncelikle merhaba arkadaşlar..
Takip ediyorum forumu ama okuldan dolayı gelip burdan yorum yapamıyorum ama dünkü bölümden sonra yeminimi bozdum len...bölümden öte paşa yüzünden bozdum...bugüne kadar hiçbir dizi karakterini ciddiye alıp küfür etmemişimdir ama dengesiz ne istediğini bilmeyen paşa yok mu beni çileden çıkarttı dün etmediğim küfür kalmadı izlerken bir elbay cı olarak dünkü bölümden hiç tat alamadım tamm o sarılma falan hoştuda geri kalan fosss...
Paşa bey cimboma sulanır elçini kıskanır elçine sulanr cimbomu kıskanı yada ikisinide kıskanır...anam 17 yıldır izlediğim dizilerde bu kadar dengesiz birini görmedim ky de deniz böyleydi ama çocuk 2-3 ayda bi dengesizleşiyodu bizim paşa hergün dengesiz anacım....şimdi geliyom bundan sonra olmasını ÜMİT ETTİKLERİME...
Cimbomla ferit gerçekten çok şekerler ya ufak tefek sahneleri olmasına rağman ben çok etkileniom o çiftten...cimbom bıraksa şu dengesizi üzülmese onun için feritle yakınlaşsa çok iyi olur.....elbaya gelince tamm devam etsinler ama furkan elçinn peşini bırakmasın çünkü onların bambaşka bi elektriği var inşallah gani beyciğim furkanı gülcana aşık etme niyetinde değildir valla basarım orayı.....dediğim gibi furkan elçinn peşinden koşmaya devam etsin elçin yavaş yavaş furkana yumuşamaya başlasın furkan elçinin aşkı sAyesinde kendini düzeltmeye başlasın....çünkü iki zıt karakter bana daha etkileyici geliyo ve sonunda da elçin furkana dönsün cimbom feritle olsun paşada sap gibi kalsın ben şöyle 40 gün 40 gece göbek atıyım...sürün paşa sürün....

Gel gelelim trafoma bu forumda gördüğüm kadarıyla sevmeyen yok tafocuğumuzu....candır o ya paşayla nasıl arkadaş olmuş anlamış değilim her sözü beni benden alıyo...birde canımcımın umutsuz aşkı olcakmış bu umutsuz aşk konusunda en ufak bi fikrim yok ben bile olabilirim beklerim gani beyciğimden....gülcan diyesim var ama aşık olduğunu belirtirdi gibi geliye 9 bölüm boyunca...belki furkan güülcana asılınca belli eder ona göre yorum yaparım :)

Gel gelelim salça ve karabibere , karabiber harbi kız severim ama yüzü bana çok itici geliyo nedenini bende bilmiom :( bana karabiber can arasında bişey olacak gibime geliyo ama nese :P salça ilk bölümlerde pek haz alamadığım ama elçin paşa konuşurken aradan çıkıp ' napıyonuz olum ne konuşuyonuz lan ' ı beni benden aldı...bu kız bu rol için yaratılmış mimiklerini yüzünü çok iyi kullanıyo <3 ona henüz birini bulmuş değilim ilerleyen amanlarda belki :D
orço ve pc, pc zaten ferit gibi misafirliğe gelmiş gibi çocuğu biraz ön plana alsınlar artık ya...bana dilkoya aşık olcak gibi geldi hadi hayırlısı orço öpcem diyince beni bulaştrma falan demeler olabilir mi acep? :D dilko demişken tamm biraz simge çakması ama oda dizinn tadı tuzu olan karakterlerinden <3 gel gelelim orço ya tamm çok gülüyorum ama bi yerden sonra beni benden alıyo izlerken of orço uzatma artık yeter diyorum :P sevilince karakter sahnelerini yoğunlaştırdılar ama dozunda olsa iyidir ilk bölümdekiler gibi :D

şimdi kinglerimize gelelim zeki ve can <3 kemal sunaldan sonra saflığıyla beni bu kadar eğlendiren tek kişi zekiiiii....çocuğun her yaptığı her sölediği olay ya ilk bölümlerde o kadar etkilenmesemde o oğuzhan amcanın o sundan sonra kendimi her seferinde koltuktan düşerken buluyorum :D ayrıca zekiyide orço gibi cıvıklaştırmasınlar :/ gelelim canburgerimize cog sevimlu bu ya kiloda çok yakışıyo...oyunculuğa diyecek bişi yok zaten adamın hası :D

ve ve ve ve sona bıraktığım baş king imiz mavişim , kıvırcığım , merinosum , Furkimmm <3 bence dizideki en dolu karakter....sezerin enerjisi muhteşem bi kere onu söyleyim oyunculktada gayet başarılı....Furkan karakterinde şeytan tüyü var sankikendini nasıl sevdiriyo...hele o ağız hareketlerini yiring yiring <3 ben olacaksa elçinle olmalarını isterim aralarında muhteşem bi elektrik var onları aynı karade izlerken içim bi hoş oluyo....onların elektriğini ben daha ilk bölümden almıştım zaten <3 ama o furkann evindeki konuşma apayrı bişeydi neydi o ya buram buram aşk kokuyodu.. <3 o konuşmadan sonrada gani bey umarım fukanı gülcana aşık etmez vala küserim billa küserim :( bu bölüm ayrıca furkana yumruk atan bayrampaşalı nın neden furkandan bi yumruk yemediğini merak ediyorum furkan öylece gitti ykışmıyo bi patlatsaydı paşaya da içimn yağları eriseydi ama olmadı artık başka sefere :( Nese ben çok konuştum bundan sonra buralardayım size iyi yorumlar ballar börekler <3 (ne bu samimiyet :P )

NOT:Şu an en çok merak ettiğim şey furkanla elçin nasıl sevgili oldular ve neden ayrıldılar bizim bu konuda aydınlatılmaya hakkımız yok mu inşallh boş bişi çıkmaz bu ilişkiden...o elektrikten sonra boş bişi çıkacağını da pek sanmıyorum ama <3

Ecrin78
21-12-11, 18:45
1)Bölümü nasıl buldunuz?
Pass
Ferit Cimbom sahnesi
Bütün ElBay sahneleri ve salçanın cimbomun telefonu alması
4)Favori repliğiniz:
Cimbom:Bunlar ne zaman barıştılar ya
Ferit:Kimle kim barışmış
Cimbom:Fatih Terim ile Arda Turan
Ne diyeyim ya apaçık belli olmuyor mu ama 10.bölümde cimbom damgasını vuracak inşallah nolur ya şu paşaya bir tane geçirir pis7liye ne gerekirse söyle ya elçininde saçını başını yol :)

Ceren°Burak
21-12-11, 18:46
Takoz Modasina Cimbom'da uymus :img-hyste :img-hyste
Allahtan bunu, Feriha kadar abartmadilar.

Bukadar tepki vermenize anlayamiyorum.
Görende, Pasa'nin Güncicegi aldattigini sanicak. Bildigim kadariyla uzun zamandir ayrilar. :img-wink:

GüneyElcin arasinda cok güzel bir Uyum var :img-in_lo
Ama böyle oldu bittiye getirmeleri cok anlamsiz ! O Öpüscekleri Sahneden sonra yavas yavas isleyebilirlerdi. Pasanin Elcini korumasiyla biranca Asik oluvermisler gibi gösterildi !
Eger Pasali yine U dönüsü yapacaksa, bizi hic alistirmasinlar bu Cifte !

Romantik EG Sahneleri istedik ama Gani Bey vur deyince öldürdü !

negisssss
21-12-11, 19:10
Gani beyin reytingler konusunda söyledikleri espri yalnız hamdi alkan ile matrak geçiyorlar orada.:img-hyste

Bu arada dizide van olayı olunca sahiden gidecekler diye düşündüm ben ekip olarak malum pek bir istiyorum okul olarak gezi falan ama olmayacak sanırım ilerdi olacaktır diye düşünüyorum.:img-wink:

ily
21-12-11, 19:33
ben öyle dizinin fanatiği veya düzenli bir takipçisi değilim ama dün ki bölümden sonra bir kaç yorum yapmak istedim
ilk olarak bence furkan ve güney'in kardeşi arasında önce oyunla başlayan sonra da ciddiye binicek bir ilişki olacak bence çünkü malum böyle hikayelerde olur kız yüz vermez başta oğlan peşinde koşar bu nedenle aşık olur ... bence bu hikaye iyi olabilir klasik olsa da en azından furkanın ileride iyi biri olması açısından diyorum . trafo'nun imkansız aşk olayı kaçıncı bölümde vardı bilmiyorum sanırım o bölümü izlemediğim için bilmiyorum ama eğer birine aşıksa o cimbom olacak gibi geliyor tavırlarından falan öyle olursa elçin-trafo-gülçin-paşa 4lüsü mine-deniz-aslı-efe gibi olur bence , madem başlattılar elçin-paşa ikilisini artık bir süre böyle gitsin çünkü onların her bölüm başında tartışması o arada paşanın cimboma yaklaşması sonra bölüm ortasında elçinle barışıp cimbomu takmaması bıktırabilir artık seyirciyi.Küçük beye de üzülüyorum çok iyi çocuk bence cimbom oynatmasın o çocuğu yazık ona da arada kaynıyor.

ily
21-12-11, 19:50
ben bu dizinin düzenli takipçisi değilim ama dün ki bölüm üzerine bir kaç yorum yapmak istedim ilk olarak bence furkan güney'in kardeşine önce intikam için yaklaşıcak ama sonra cidden aşık olacak tipik türk filmi/dizisi konusu . ikincisi trafo bence cimboma karşı bir şeyler hissediyor bazı tavırlarından bunu çıkarttım en azından ben. eğer öyle olursa elçin-paşa-trafo-cimbom 4 lüsü mine-deniz-aslı-efe gibi olabilir bence. ayrıca madem elçin-paşa bu kadar yakınlaştı bundan sonra böyle devam etsin yani devamlı araları bozuluyor paşa cimboma yaklaşıyor o sırada sonra hooop bölüm sonu elçinle gene sıkar bence bu olay artık izleyiciyi. bir de küçükbeye de üzülüyorum umarım cimbom onu kullanmaz paşaya sinirinden iyi çocuk çünkü.

tbdmrl
21-12-11, 19:56
1)Bölümü nasıl buldunuz?

%50 iyi %50 kötü :img-beee:

her ne kadar paşa yakıl olsamda elçini çekip sarılması :icon_whis ve zeki can ve furkan 3 lüsünn her sahnesi :img-in_lo

Furkanın yediği yumruk :img-tomat

4)Favori repliğiniz:

Can: Bunlar şimdi fakirler ucuz olsun...kilosu 50 lira :img-hyste (gibi bişi , anladınız siz :img-wink: )

İkoncanlar...ikoncanlar...ikoncanlar :happy0064

jixues
21-12-11, 20:53
Dünkü bölümden sonra çok sevindim. Pek umudum olmadan TV'yi açtım ve Kadir'i gördüm orda zaten bittim:img-in_loneyse. Elçin&Güney yapmalarına sevindim.
Kendi arkadaşım olmasını istemeyeceğim karakterde bir kızı Güney'in yanında görmek istemem çünkü. Herkese saygı duyuyorum ama bu benim fikrim, yazılan bazı şeyler hoşuma gitmiyor. Böyle Elçin'e laf sokması, eliyle ittirmesi, Ferit'i resmen kullanması.... hem yaşanmış bitmiş.

Masalnur
22-12-11, 01:13
Paşa,elçin,cimbom falan.
şimdi hepsi bir yana da,cimbomun elçine olan tavırları ne kadar eğreti,elçine çok büyük haksızlık ediyor.sevmiyor oluşu,bu şekil hareketler yapma hakkını doğurmuyor.
kimse kimsenin elinden kimseyi almadı..

tatlicadi77
22-12-11, 14:27
Bölüm Bölüm Pis Yedili (9.Bölüm)

1)Bölümü nasıl buldunuz?

4)Favori repliğiniz:

1)Bölümü nasıl buldunuz?

Vasat zeki ve orço sahneleri dışında

Paşanın feritin yanındaki günçiçeği kıskanması

Son Sahne cimbomun bakışları

4)Favori repliğiniz:

Kamileeeleeeer :happy0064

zeki ve orço

anket için teşekkürler nergis...

Diziqolk67
22-12-11, 14:34
1)Bölümü nasıl buldunuz?
Olaylar çabuk gelişiyor, Paşalı'nın yaptığı dengesizlikten ötürü davranışlar isinirimi bozuyor buda güzel bulmadığımın kanıtı..

Günçiçek&Ferit sahnesi(Paşa gelmeden önce)

Son sahne.. Paşa'yla Elçin'in sinir bozucu cilveleşmesi :img-beee:

4)Favori repliğiniz:
Yokk :whistle2

Cimbomm!! :img-in_lo

Anket için teşekkürleer :love01:

Masalnur
22-12-11, 15:26
1)Bölümü nasıl buldunuz?
Orçoyu fazla zorlama buluyorum,elçin ve güney sahneleri hoştu.

paşa ve elçin sahnesi.

cimbomun gereksiz tavırları.

4)Favori repliğiniz:
elçin:elin acıdı mı?

-

Anket için teşekkürleer :love01:
[/QUOTE]

.humyRa.
22-12-11, 16:47
Sonunda yorum yapma fırsatını buldum. :img-in_lo

Bayağıdır diziye bakmıyordum,saçmalıklar biraz almış başını gitmişti,ama bu bölüm ElçinGüney olunca tadından yenmedi :img-in_lo
Ya sizin birbirinize bakışınız bile bu kadar farklıyken biz nasıl sevmeyelim sizi :img-in_lo
Güney'in Elçin'i Furkandan kıskanması çok güzeldi.Ama her zamanki gibi dayanamadı yine barıştılar ve bu sefer kendi ağzıyla çıktıklarını itiraf etti Güney.:img-eat:
Ve Orço Elçin'e her tiki deyişinde Orço'ya kızması da ayrı bi güzellik tabii :icon_whis

-
Günçiçek'in ne yapmaya çalıştığını da anlayamıyorum.Sürekli kendini büyük görmeler,durduk yere sataşmalar falan o kadar saçma ki. Kendini birşey zannedenleri de hiç sevmediğimi onunla kanıtladım.:img-wink:

negisssss
22-12-11, 17:13
1)Bölümü nasıl buldunuz?
Daha önce de söylemiştim beğenmedim bölümü zeki ve damla sahneleri hariç vasattı.

Cimbom'un Güney'e Kuzey dediği yer.
Zeki nin cimbom maketine sarılışı:img-eat:
Paşanın cimboma anlamsız çıkışı(ferit sahnesindeki)

Elbay sahneleri tabiki hızlı şekilde başladı ve uyum sıfır benim fikrim.

4)Favori repliğiniz:
Sabri ye atıfta bulundukları laf güzeldi bir de cimbomun ikimiz adınaymış demesi.

Bu bölüme gani müjde damgasını vurdu bence!
Tomatlar ona bu yüzden!:img-tomat:img-tomat

Bence bu bölüm yılbaşı için gece falan düzenlenecek eda ve güneşin resmi süper!!!:img-in_lo

zorASK
23-12-11, 00:38
Resimler baa-yl-dmmmmm :D tesekurler :)
Bizi bir ylbas cekımı beklıyor anladk ama bakalım neler olcak cok merak edyorum bu bolumu ya ıns guneyle o buzdolabı kız cılvelesınce bızım cmbom Atar falan yapmaz kıskanmaz ınssssss aksıne ferıtle cıkıp catlatır ıns hepsın (AMIN) :D

negisssss
23-12-11, 01:17
Fragmanı gördüm tv de.

Arkada değmesin ellerimiz çalıyor.

Bol bol elçin ve paşa sahnesi var aynı zamanda paşa cimbomun evinin önünde cimbomu kolundan tutuyor falan ferit görüyor arabadan onları cimbom paşayı bırakıyor gidiyor orada oh:img-hyste odasında düşünceliydi cimbom bir sahnede.:icon_sorr

Ferit ve cimbom sahnesi var yine okulda ferit sanırım cimbomu baloya davet ediyor gibi geldi bana umarım yanılmam.:img-wink:

En sonunda da songül var ya karabiberin annesi ona sarılıyor pis yedili okula dönmüş songül yine sanırım,müdür yardımcısı sayesinde.
Son olarak bir de furkan elçinin elini sıkıyordu orada çok tatlıydı ama aklına yine bşiler var kesin.:img-blush

Bence bu yılbaşı balosu olayı var ya oraya ferit cimbom ile elçinde paşa ile gelecek.

Bu bölümden sonra hatta bu bölümle birlikte herkes kendi yoluna gidecek gibi bir süre böyle olacak belli ki ama paşa adam olmadan cimbay falan istemiyorum!:img-beee::img-beee:

Diziqolk67
23-12-11, 08:48
Fragmanı gördüm tv de.

Bol bol elçin ve paşa sahnesi var aynı zamanda paşa cimbomun evinin önünde cimbomu kolundan tutuyor falan ferit görüyor arabadan onları cimbom paşayı bırakıyor gidiyor orada oh:img-hyste odasında düşünceliydi cimbom bir sahnede.:icon_sorr

Ferit ve cimbom sahnesi var yine okulda ferit sanırım cimbomu baloya davet ediyor gibi geldi bana umarım yanılmam.:img-wink:

En sonunda da songül var ya karabiberin annesi ona sarılıyor pis yedili okula dönmüş songül yine sanırım,müdür yardımcısı sayesinde.
Son olarak bir de furkan elçinin elini sıkıyordu orada çok tatlıydı ama aklına yine bşiler var kesin.:img-blush

Bence bu yılbaşı balosu olayı var ya oraya ferit cimbom ile elçinde paşa ile gelecek.

Bu bölümden sonra hatta bu bölümle birlikte herkes kendi yoluna gidecek gibi bir süre böyle olacak belli ki ama paşa adam olmadan cimbay falan istemiyorum!:img-beee::img-beee:

Değmesin Ellerimiz kesinlikle Cimbom&Paşalı için çalıyor. Elçin yine sulu sulu yapışmış Güney'e :img-beee: Bende çok soğudum Paşalı'dan şu saatten sonra biraz zor girer gözüme.. Ferit'le ne kadar yakıştıramasamda Cimbom artık gününü gün etsin onunla istiyorum. Güney onu kıskanıcak diye yalnız yaşaması saçma!! Güney bey hem kıskansın hemde Elçin'e boncuk dağıtsın. Çok saçma.. İnşallah yılbaşı balosunda Cimbom'un aklı başına gelir artık ne diyim? :img-tomat Balo süper olacağa benziyor. En güzel kız hiç kuşkusuz bizim kız olucak :img-in_lo :happy0064

negisssss
23-12-11, 08:59
Değmesin Ellerimiz kesinlikle Cimbom&Paşalı için çalıyor. Elçin yine sulu sulu yapışmış Güney'e :img-beee: Bende çok soğudum Paşalı'dan şu saatten sonra biraz zor girer gözüme.. Ferit'le ne kadar yakıştıramasamda Cimbom artık gününü gün etsin onunla istiyorum. Güney onu kıskanıcak diye yalnız yaşaması saçma!! Güney bey hem kıskansın hemde Elçin'e boncuk dağıtsın. Çok saçma.. İnşallah yılbaşı balosunda Cimbom'un aklı başına gelir artık ne diyim? :img-tomat Balo süper olacağa benziyor. En güzel kız hiç kuşkusuz bizim kız olucak :img-in_lo :happy0064

Burcucum herhalde yani şarkı tam onlara hitap ediyor zaten öle başlıyor ya fragman unutulur yeminler derken elçini gösteriyor değmesin ellerimiz buluşmasın bu gözlerde de cimbomu:img-hyste:img-hystefragmanları bile iki kıza hitap ediyor nedir bu paşadan çektiğimiz!:img-tomat:img-tomat

Zaten öle olacak birlikte gidecekler cimbom ve ferit ee paşa da malum elçinle ama orada bizimkileri zor durumda bırakacak bir olay olacak gibi geldi bana furkan ve elçinin el sıkışmasındaki furkanın bakışlar kötü çünkü balo da birşeyler olacak gibi.

Ama en çok cimbom un paşaya o sahnede ne söyleyeceğini merak ediyorum bir de lütfen bol ferit ve cimbom sahneleri ki bu bölüm bolca var sanırım oh olsun paşa kimin umrunda şu durumda!:img-wink:

Diziqolk67
23-12-11, 09:19
Burcucum herhalde yani şarkı tam onlara hitap ediyor zaten öle başlıyor ya fragman unutulur yeminler derken elçini gösteriyor değmesin ellerimiz buluşmasın bu gözlerde de cimbomu:img-hyste:img-hystefragmanları bile iki kıza hitap ediyor nedir bu paşadan çektiğimiz!:img-tomat:img-tomat

Zaten öle olacak birlikte gidecekler cimbom ve ferit ee paşa da malum elçinle ama orada bizimkileri zor durumda bırakacak bir olay olacak gibi geldi bana furkan ve elçinin el sıkışmasındaki furkanın bakışlar kötü çünkü balo da birşeyler olacak gibi.

Ama en çok cimbom un paşaya o sahnede ne söyleyeceğini merak ediyorum bir de lütfen bol ferit ve cimbom sahneleri ki bu bölüm bolca var sanırım oh olsun paşa kimin umrunda şu durumda!:img-wink:

Elçin hanım Furkan'la anlaşmalar yapadursun Paşa'da sonunda farketsin bakalım :img-hyste Paşa bayağı bir mort olacak geliyor bana :icon_whis
Ferit biraz daha önplanda olmalı. Yoksa Cimbom hep acı çekecek. Dışarıdan güçlü görünüp içinde hep bir kırılganlık var bitanemin :icon_sorr

Diziqolk67
23-12-11, 09:35
Bu arada show tv nin yılbaşı için hazırladığı iki ayrı klip var hayata gülümse adı altında birisinde cimbom ve paşa nın atkı sahnesini gösteriyor of kötü oldum ha:icon_sorr:icon_sorr

Elçinle Paşa yanyana bile değil farkındaysan :) Bu dizinin asıl karakterleri Cimbom&Paşalı(.) :whistle2 Eğer Elçin'le ikisi olsa bu kadar çabuk yılışık sahneleri olmaz :img-hyste

tatlicadi77
23-12-11, 10:55
Fragmanı gördüm tv de.

heryeri taradım ama bulamadım fragmanı ay ben tahammül edemiyorum elçin ve bayrampaşalı sahnelerine o sahnelerde gözümü kapatıp cimbom ferit sahnelerine bakacağım tabi sadece ben bakmayacağım güneyde onları takip ediyor olacaktır çatla ve patla emi paşa :img-beee:bence cimbom pis yediliden biraz uzak dursun ve tikiler ile takılsın geçen bölüm aptal yerine koydular kızı hala hazmedemedim yani birde şu fragmanı görebilseydim çatlayacağımmmm

tatlicadi77
23-12-11, 11:15
Fragman http://www.facebook.com/profile.php?id=100002561324291#!/pisyedili.tv
merak ediyorum yorumunu:love01:

sağol nergiscim 5 defa izledikten sonra yorumumu yapayım cimbom ağır birşeyler söylüyor ki paşa nın yüzü dağılmış şimdi o sahnedeki bakış ile elçinin yanındaki bakışlar birmi kesinlikle değil güneye kızgın olmama rağmen hala inatla söylüyorum ki duygu geçişi sadece cimbayda var birde cimbom oda da yalnızken biz beceremedik sevmeyi de terketmeyi de kısmı çalıyor şarkının kimse iddia edemezki bu çiftin birbirini terketttiğini şu an yollar ayrı bile olsa birgün birleşecek birleşmeli artı olarak furkan ve elçin neden el sıkışıyorlar daha geçen bölüm ötenazi yapardım dediğin biri ile ne ortak noktan varki el skışıyorsun elçin hanım anlamak mümkün değil salı akşamına kadar ve son olarak songül gteyze okula dönmüş hasanpaşanın sayesinde bu ikilide birlikte olacak gibi geliyor bana o sahnede pis yedilinin tamamı birlikte cimbom onları affetmiş ama ben etmiyorum biline ....

fragman için tekrar teşekkürler canım naçizane fragman yorumumda budur:img-wink:

negisssss
23-12-11, 11:19
sağol nergiscim 5 defa izledikten sonra yorumumu yapayım cimbom ağır birşeyler söylüyor ki paşa nın yüzü dağılmış şimdi o sahnedeki bakış ile elçinin yanındaki bakışlar birmi kesinlikle değil güneye kızgın olmama rağmen hala inatla söylüyorum ki duygu geçişi sadece cimbayda var birde cimbom oda da yalnızken biz beceremedik sevmeyi de terketmeyi de kısmı çalıyor şarkının kimse iddia edemezki bu çiftin birbirini terketttiğini şu an yollar ayrı bile olsa birgün birleşecek birleşmeli artı olarak furkan ve elçin neden el sıkışıyorlar daha geçen bölüm ötenazi yapardım dediğin biri ile ne ortak noktan varki el skışıyorsun elçin hanım anlamak mümkün değil salı akşamına kadar ve son olarak songül gteyze okula dönmüş hasanpaşanın sayesinde bu ikilide birlikte olacak gibi geliyor bana o sahnede pis yedilinin tamamı birlikte cimbom onları affetmiş ama ben etmiyorum biline ....

fragman için tekrar teşekkürler canım naçizane fragman yorumumda budur:img-wink:
Güzel fragman olmuş değil mi bende beğendim bu fragmanı kesinlikle katılıyorum her dediğine hele ki şarkı cuk yani o derece:img-wink:
Bilmiyorum ama furkan yine bir plan derdinde gibi geliyor bana.
Sanırım cimbom okula gelmiyor paşa evine geliyor ya orada önlüğü var ama cimbomda yok vaaay:img-hyste
Çok ağır konuşur inş!:img-hyste

tatlicadi77
23-12-11, 11:29
Güzel fragman olmuş değil mi bende beğendim bu fragmanı kesinlikle katılıyorum her dediğine hele ki şarkı cuk yani o derece:img-wink:
Bilmiyorum ama furkan yine bir plan derdinde gibi geliyor bana.
Sanırım cimbom okula gelmiyor paşa evine geliyor ya orada önlüğü var ama cimbomda yok vaaay:img-hyste
Çok ağır konuşur inş!:img-hyste

evet ferit kapıda bekliyor ve onunla bir yere gidiyor cimbom ama feritinde yüz ifadesinden o da cimbayın arasında birşeyler olduğunu anlıyor gibi bir ifade var ve evet nergis denizden beter olsun güney bey sürüne sürüne gelsin ben o sahneleri izlemek için sabırsızlanıyorum:happy0064

negisssss
23-12-11, 11:38
evet ferit kapıda bekliyor ve onunla bir yere gidiyor cimbom ama feritinde yüz ifadesinden o da cimbayın arasında birşeyler olduğunu anlıyor gibi bir ifade var ve evet nergis denizden beter olsun güney bey sürüne sürüne gelsin ben o sahneleri izlemek için sabırsızlanıyorum:happy0064
Yalnız şarkının bir kelimesi bile uymaz mı anacım kelimesi kelimesine resmen anlatıyor yani şaka gibi süper ya cimbay şarkımız var artık kesinleşti bu:img-in_lo:img-in_lo
kesinlikle çünkü ferit aptal değil bence herşeyin farkında olacak çok ince düşünüyorum belki cimboma sorar o da açık şekilde anlatır herşeyi ama sanmıyorum böle bişi olacağını ama hiç farketmez ferit ve cimbom yan yana olmalı paşa da bir süre için babayı almalı:img-hyste:img-hyste

CcC58lokumCcC
23-12-11, 12:11
kim ne derse desin bu sarki resmen cimbay icin koyulmus fragmana...
zaten basindan beri belli elcinle güney olmayacak sadece gecici olan birsey..
cünkü yansitamiyorlar güncicek ve güneyin arasindaki askin tutkusunu, derinligini gercekligini hic birseyi yanistamiyorlar...

cok zorlama gibi geliyor bana elcin güney sahneleri..

oysaki cimbomla pasaliyin uyumu bambaska ekrana gelince insan gözünü ayiramiyor

böyle bir uyum furkan ve elcindede söz konusu umarim senaristler sacmalamazlar...

cimbomda ferite bir sans vereckmis gibi ve üstelik güneyin burnunu iyice bir sürtecek sanki :)

negisssss
23-12-11, 12:28
evet bence de canım şarkı tam cimbaylık veee bayıldım babayı almalı cümlene ayy fragmanda elçini öptüğü ve sarıldığı sahneye gıccık oldum bu sahnelerin güneye yol su elektrik olarak dönmesini diliyorum:img-beee:
:img-hyste:img-hystebirden çıkı verdi:img-hyste:img-hyste
Ya ben hiç etkilenmedim doğal olarak o sahneden yani paşa aşkla öpüyormuş gibi mi allah aşkına ya da bende bir sorun var bilemeyeceğim ama bizim için güzel bölümler gelecek onu biliyorum ve de heyecanlıyım yalnız hemen gaza da gelmeyelim ikinci bir fragmanda çıksın da çünkü geçen hafta şoke olmuştuk ama tek isteğim cimbomun paşa ya çok ağır konuşması ve takmıyormuş gibi yapması onu :img-blush

negisssss
23-12-11, 12:30
cünkü yansitamiyorlar güncicek ve güneyin arasindaki askin tutkusunu, derinligini gercekligini hic birseyi yanistamiyorlar...

böyle bir uyum furkan ve elcindede söz konusu umarim senaristler sacmalamazlar...

cimbomda ferite bir sans vereckmis gibi ve üstelik güneyin burnunu iyice bir sürtecek sanki :)
Nokta desem yeterli sanırım tam benim düşüncelerim yani birşey eklememe gerek yok:img-wink:
ferit orada ne diyor acaba merak ettim neyse bu bölüm figüran muamelesi görmeyecek ferit nihayet birşeylere yaramaya başlasın artık:img-hyste

tatlicadi77
23-12-11, 12:33
:img-hyste:img-hystebirden çıkı verdi:img-hyste:img-hyste
Ya ben hiç etkilenmedim doğal olarak o sahneden yani paşa aşkla öpüyormuş gibi mi allah aşkına ya da bende bir sorun var bilemeyeceğim ama bizim için güzel bölümler gelecek onu biliyorum ve de heyecanlıyım yalnız hemen gaza da gelmeyelim ikinci bir fragmanda çıksın da çünkü geçen hafta şoke olmuştuk ama tek isteğim cimbomun paşa ya çok ağır konuşması ve takmıyormuş gibi yapması onu :img-blush

evet öptüğü sahne bana da çok aşık ifadesi geçmedi ama yan yana görünce bile fena oluyorum ahh evet geçen bölümün 2.fragmanını hatırlatma bana nasıl şok olmuştum anlatamam gerçi paşanın yüz ifadesinden mort olduğu belli o sahnede yanıldığımızı sanmıyorum ama tabii sesli fragmanı izlemek lazım gel salı gel diyelim

negisssss
23-12-11, 12:39
evet öptüğü sahne bana da çok aşık ifadesi geçmedi ama yan yana görünce bile fena oluyorum ahh evet geçen bölümün 2.fragmanını hatırlatma bana nasıl şok olmuştum anlatamam gerçi paşanın yüz ifadesinden mort olduğu belli o sahnede yanıldığımızı sanmıyorum ama tabii sesli fragmanı izlemek lazım gel salı gel diyelim
Mort un dik alası aslında daha uygun bir kelime varda şimdi forum ortamı gerek yok:img-hyste:img-hyste
Aynen ya heyecanlıyım özet çıksa aslında güzel olur:img-wink:
Ne dicem ay ne güldüm bölümün başında orço cimbomun saçını okşuyor gibi yapıyor ya hani evlenilecek kişi olarak görüyor derken güneyin bakış nasıl oluyor ama sonra gülüyorlar gerçi de ufaktan sezdim:img-hyste :img-in_lo

Diziqolk67
23-12-11, 13:47

Geçici olacağı belli birşeyde sinir bozucu yinede. Dizilerin tümünde aşkları zorlaştırıp basitleştiriyorlar. İlla ayrı olmaları için araya bir tane kara kedi koymaları şart konulmuş. :img-beee:

İsteyerek oynadıklarına bende inanmıyorum. Gülerken bile zorlanmaları o derece komik :img-hyste Güney&Günçiçek'i bu kadar zorlamamaları lazım ki zorlayacakları belli. Yakında da Cimbom Ferit'le falan olur. İşler sarpa sarar.. Arapsaçı misali :img-tomat

ömer&ceren
23-12-11, 13:51
"Değmesin Ellerimiz"...oldukça manidar:) şarkının CimBay için konduğu bariz, tabi baştaki sahne de çok hoşuma gitti. Cimbom neler söylediyse Paşa arrmut gibi kalakalmış:)

Furkan-Elçin sahnesi de çok tatlı olmuş ya...bu çiftin de çok farklı bir enerjisi var, hoşuma gidiyor onları yan yana görmek. bakalım, sesli fragman çıkınca daha ayrıntılı belli olur her şey.

angelaw7
23-12-11, 14:07
Elçin'le Güney yakışmıyorlar,Günçiçek taraftarı olduğum düşünülmesin,kimseyi tutmadan baktığımda yakışmama durumu görüyorum,malesef kimya yok.Günçiçek'le Güney arasında bu kimya var,ama Günçiçek'in biraz daha doğal oynamasını isterim,seslendirmeyi değiştirebilirler mesela.