PDA

Tüm Versiyonu Göster : Pis Yedili (Arşiv 3)

Sayfalar : 1 2 [3] 4 5

meryemersun
10-03-12, 17:53
o ne be fragmanda tokat tokat atana..
furkanin sucu ne ?
gelen vuruyor giden vuruyor ??

bu seferde zekiyin tikilerden kopmasini izleyecegiz galiba:)
furkan sonuna kadar haklı boynuzlamak hariç tabi
zekide biraz kendi yapıyor kendini bu kadar ezdirirse olucagı bu
trafo&gülcana bittim :img-in_lo

satriani
11-03-12, 16:48
Boynuzlamak kelimesi biraz fazla ama bir başkasına aşıkken biriyle beraber olmak, beraber olunan kişiye aldatmaktır.

Furkan Elçin ile Güney'i ayırdı. Şimdi sıra Günçiçek ile Ferit'i ayırmada. Adım adım Günçiçek-Güney birlikteliğine gidiliyor demek. Ama daha farklı bir yol bulunabilirdi. Biraz kopya olmamış mı?

negisssss
12-03-12, 22:11
Başlıkta in cin top oynuyor eee olacağı buydu işte!:img-hyste:img-hyste

Cimbay için bekliyorum diziyi hala ama sahiden eski tadı alamıyorum hiç!

Çok çabul kaçtı hevesim gani sağ olsun illaki aşk üçgeni yazmak zorundaydı değil mi,illaki orço kabak tadı vermek zorundaydı değil mi,illaki vur deyince öldürmek zorundalar yani.:img-beee::img-beee:

Bu gidişle netten işime gelen sahneler bakacağım sanki.:icon_whis:icon_whis

BolugurOzcivit
12-03-12, 23:44
Cimbay için bekliyorum diziyi hala ama sahiden eski tadı alamıyorum hiç!

aynen nergisciim bende sadece Cimbay icin bekliyoruum ama hic ilerleme yook ...

benii en cook sikan sahneler Salcaniin teyzelerii ve münşende (ismi böylemiydi kii ??) bidee dogru düzgün almanca konusmasini beceremiyor hicc birsey anlasilmiyor ;)

neyse bakaliim yarin ki bölüm nasil olacakk :D umariim güzeel olur :)

StoneBaby
12-03-12, 23:54
Merhaba Arkadaslar,
ilk olarak sunu söylemeliyim ki Dizi hic tat vermiyor tek izleme sebebim Güncicek.
Bu kiz bir baska. Yerinde kim olsaydi Elcine yalan söylerdi ama Güncicek kendisine yakisani yapip aradan cekildi. Güneyle uyumlari cok güzel lakin ben Güneyin karekterini sevmedim. Sip sevdi desem degil ama Elcine asik olmasi cok hizli ve anlamsizdi taki gercekten Güncicegi sevdigini iyice fark ettirene kadar.

Gelelim Merin askina. Yavas yavas ortaya cikmaya basladi. Cok seker bir cift olacaklar ama bana basindan sorsalardi bu cifti istemezdim heralde. Cok klise ve tanidik degilmi ?
En yakin arkadas kardesina asik olur. Sonra her zaman ki sen benim en yakin arkadasimdin.Bacima bu gözle nasil bakarsin muhabbeti.

Beni bu dizide Orco cok rahatsiz ediyor cünkü ona bicilen yazilan rol komedi degil sacmalik. Ben gülmüyorum onun yaptigi espirilere yada hareketlere daha cok sinirleniyorum.
Komedi yapacam diye fazla abartmislar.

aliyeaynalar
13-03-12, 15:16
Merhaba Arkadaslar,
ilk olarak sunu söylemeliyim ki Dizi hic tat vermiyor tek izleme sebebim Güncicek.
Bu kiz bir baska. Yerinde kim olsaydi Elcine yalan söylerdi ama Güncicek kendisine yakisani yapip aradan cekildi. Güneyle uyumlari cok güzel lakin ben Güneyin karekterini sevmedim. Sip sevdi desem degil ama Elcine asik olmasi cok hizli ve anlamsizdi taki gercekten Güncicegi sevdigini iyice fark ettirene kadar.

Gelelim Merin askina. Yavas yavas ortaya cikmaya basladi. Cok seker bir cift olacaklar ama bana basindan sorsalardi bu cifti istemezdim heralde. Cok klise ve tanidik degilmi ?
En yakin arkadas kardesina asik olur. Sonra her zaman ki sen benim en yakin arkadasimdin.Bacima bu gözle nasil bakarsin muhabbeti.

Beni bu dizide Orco cok rahatsiz ediyor cünkü ona bicilen yazilan rol komedi degil sacmalik. Ben gülmüyorum onun yaptigi espirilere yada hareketlere daha cok sinirleniyorum.
Komedi yapacam diye fazla abartmislar.

Merin aşkımı

Gülcan değilmiydi

Mer - Mertin mesideee:img-hyste

Geriye kalan - İn neyin nesi :img-hyste

vede klişe olsun nolacakki
sonuçta birbirlerine yakışıyorlarmı evet -

abi abla
yada abla erkek kardeş uyumuda yok daha nee :img-beee:

Diziyinin tadını kaçıran şeyler,
komedinin ön planda olmasıdır

esas renk veren klişe şeyler yok

Hani

Furkan, Gülcana takmışdı kancayı
ne çabuk vazgeçti :img-beee:

Alın size Klişe olmayan bişi :icon_sorr

Furkanı komedi sahnelerinde görüyoruz rezalet :icon_sorr

işin kötüsü,
paşanın haberide yoktu.

Kaç bölümdür Gülcan takıntısı yok bitti

Yoksa gülcanı kancaya taksa
Mertle gülcan dahada yakınlaşsa

Paşanın kulağına kardeşine taktığı gitse

Gül gibi Mis gibi izlenebilir Klişe işte..

Dizinin klişe olmayan bölümleride var,
Furkanın gülcandan vazgeçmesi gibi
Ama ne faydasını görüyoruuuz :img-beee:

Ecrin78
13-03-12, 17:59
Bugün Günlerden Pis Yedili günü ama eski hevesim benimde hiç kalmadı ne diyeyim.

Gani'den en kısa sürede toparlaması umuduyla bugün bir göz atıcam.:whistle2

Cer0m&BurQim
13-03-12, 18:21
aynen bugün Dizimiz var ama,
banada tat vermiyor şu aralar:icon_whis
biktik artik cünkü hic bir gelişme yook..(Cimbay)
eger bizim istedigimiz seylerin olacagini kesin bilsek beklemeyede deger aslinda
Cimbay icinn .... artik yavaş yavaş olsa diyorum ..:icon_whis
Bir arkadasinda yazdigi gibi Bu aralar sadece Güncicek icin izliyorum Diziyi,
yani Eda Ece icinn...♥:img-in_lo
:img-eat:

negisssss
13-03-12, 22:57
Sahiden merak ediyorum bu bölümü hangi kafayla yazmışlar.:icon_whis

Son zamanlarda izlediğim en kötü bölümlerdendi! Ya mizah diyorsunuz anlıyorum ama onunda bir sınırı vardır bu nedir böyle allah aşkına yeter ya!
Bütün bölüm Orçun izledik resmen 10 sahnenin 9 unda Orçun vardı sahiden baydı Gani neden tadını kaçırmak konusunda bu derece ısrarlısın!:img-beee:

Hele ki Elçinin bayılma olayı yani o kadar saçmaydı ki herkes hastaneye koşar Paşa beyin günah çıkarması falan, bayağı adam Elçini kullandım dedi resmen yani Cimbomu unutmak için pes artık!:img-beee:

Cimbom zaten hiç yoktu şunu anlamıyorum Ferit ve Cimbom çıkıyorlar mı şahsen ben iki askerlik arkadaşı izliyor gibi izliyorum da ne bir sahne var ne el ele olma var aralarında bir replik var bir şey yok yani ne bekliyoruz hala!:img-beee:

Paşa ve trafo sahnesi hele trafonun tepkiye bak senin yerin ayrı ee Cimbomda senin arkadaşın değil mi Trafo, Cimbomun annesinin olayına verdiği tepki komik geldi bana!

Gülcan ile olan sahneyi de anlamadım neden Paşaya görülmek istemedi ki Paşa görse ne olacaktı yani saklandı falan ne saçma!

Esma sultanı seviyorum evet ama Orço o kadar baydı ki o da güme gitti yani.:img-beee:

Bölümde sadece Furkan-Zeki-Can sahneleri harikaydı bir tek bu üçlü götürüyor diziyi benim için, tokat sahnesi güzeldi.:img-hyste:img-hyste

Cimbom ve Paşa sahnesi bekliyorum bende avucumu yalarım artık kaç sene yalarız hatta bilemiyorum çünkü daha Ferit ve Cimbomu bile izleyemedik Paşaya falan sıra hayatta gelmez!:img-beee::img-beee:

Yazık tek kelime ile sıfırlarla dolu bir bölümdü!:img-tomat:img-tomat

zorASK
13-03-12, 23:25
Orço Orço Orçooooo yeterrr artıkkkkkkkk :img-tomat:img-tomat( diyerek bölüm yorumuma başlıyorum !!! )
Bin tane malzeme çıkar bisürü karakter var elimizde yaa bazılarının hayatlarına bile değinmedik ailelerini görmedık tutturmusuz bir orçodur gidiyor ama hep 2. lik 3. lük olmaz öyle biz bile sıkı takıpcıyken sıkılıyoruz ..
Tabiki bu bi komedi dizisi ama karakterlerin çoğu komık zaten orçoya bu kadar yoğunlaşmaya ne gerek var ? İlk defa zap yaparak izledim pis yediliyi üzülerek söylüyorum maalesef ..İtalyan taklidi yapmasına esma sultanla konusmalarında tebessüm bıle etmedım :icon_whis Abartılı orco sahnelerı konusunda cok doluyum konustukca konusasım geliyo sımdılık bu kadar ıns bi dengeye oturtturulur bu konu bizde sıkılmadan ızlerız..

Güneyin trafoyla hastanede dertlestıgı o sahneyı cok sevdım ben ılk defa bu kadar samimi bi güney izledim '' Okula baslarken yenı bi ilişki hiç aklımda yoktu, Elçinle beraber olursam günçiçeği unuturum zannettım '' demesı cok can yakıcıydı :img-in_lo Bi o kadar da bencil di söyle bı bakarsak elçin sadece cımbom u unutmak ıcın varmıs :icon_whis Zaten hastane odasında elcın ın babasından gördüğü muameleyle elçin defteri bi süreliğine olsada paşa için kapanmıstır diye düşünüyorum, Hem oda trafoya '' ıkısıde benım gölgem olmadan daha mutlu olacaklar '' dedi.
Ben ufak tefek ipuçları yakaladım sonrakı bölümlere dair sizinde dikkatınızı cektımı bılmıyorum ama mesela furkan o süper tokatları yedıkten sonra feritin içine kurt düşürdüm o bıle yeter bana gıbı bırsey dedı ferit bu konu hakkında guncıcegı sorgularsa guncıcek kesınlıkle tavız vermeyecektır belkıde bu tartısma onu paşayla yakınlastırır ne dersnız ? :img-in_lo
ikinci dikkat ettiğim nokta da Guney-guncıcegın neden ayrıldıgını artık trafo öğrendiiii boşuna da öğrenmedııı tabıkı bunu günçiçekde öğrencek ve o zaman neler olcak kestıremıyorumm :happy0064
Ferit-guncıcek yakınlasması neden işlenmıyor bız neden ferit-cımbom u hep yan yana otururken görüyoruz !! (belkıde sonrdan cımbay olacagı ıcın sımdı bu sahnelerın gereksız oldugnu cımbay ın sonradan samımı elmeyecegını dusunuyor olabılır )
Zekiiiii adamımsııın ! :img-hyste Zekıye cok guldum bu bolum yaa esma sultan da öylee bence orcodan daha komıklerrrrrrr :happy0064

Cimboommmm hayatııımm o ne güzell tokattı öyle 2 tane sağ sol hahahahybiiiiiiiiiii :img-hyste:img-hyste Furkan senı severım sekerım ama yanlıs yaptın al sana yayla güzeliiiiiii al sana boynuzzzzzzz :img-hyste bu 1 :şaaaaakkk buda 2:şaaakkkk :img-hyste

Ama dediğim gibi furkan ın bu davranısı feritle-guncıcegn arasını acıcak.
Elçiiin in bayılması aşırı gereksiz bi sahneydiii vurgulanmak ıstenen tamamen paşa bak bu ellcın ın ailesiii bu hareketler sana ters yanii elbay biraz zor demekti bana göre :img-wink: ki elçin in orda paşanın elini tutması paşanın elini çekmesiii falan öyle fazlada ilgili degildii bana öyle geldiii..
Dilkopatın sisters ı da deısmıs hiç beyenmedım yaa cok sıradan bı tip secmısler.

Bölüm ortanın altıydııı eda ece de olmasa kat-la-nıl-maz !
Of beee ne yazdımmm neyse ıyı yorumlar :img-wink:

Krazy_Cypriot
14-03-12, 00:18
Hmm bolumu ben begendim aslinda, siz hic begenmiyorsunuz ben hep begeniyorum garip olacak ama :D

Benim ozetim kisa olacak ama benim ilgimi ceken seylere deginmek istiyorum.

1. Simdi Guncicek Feritle beraber bunu anladik her ne kadar beraber sahnelerini izlemesekde, neden Guncicek'in okulda Feritle beraberken hic Pis Yedili ile sahnesi olmuyor?! Elbay beraberken bol bol sahneler vardi Cimbom'un onunde.

Bu arada son 2 bolumdur, Eda Ece'nin sahneleri cok azaldi ya. Noluyor?

2. Elcin'in bayilma sahnesi cok gereksiz ve sacmaydi. Neden oyle bir sahne cekildi anlam veremiyorum.

3. Pasa ile Trafo'nun konustugu sahne superdi, hele Guney'in "Onu unuturum sandim" demesi, yani bize resmen Guncicek'i unutmak istedigi icin Elcin ile beraber oldugunu soyledi :D

4. Alice-Orco aski ne zaman gelisecek ya ben bunu cok merak ediyorum.

Cer0m&BurQim
14-03-12, 10:00
Bende Yorumumu yappmaya geldimm :img-hyste

Bölümü gercekten hic begenmedim.:img-tomat

Bikere Orco bu bölüm asiri baydi.,bu bölüm Orco coktu hic anlamiyorum
neden abartiyorlar tadinda biraksalar ,tüm bölüm boyunca orcoyu izledik.,
Güncicek? neerelerde iki bölümdür cok az gösteriyorlar sinir oluyorum.,
bide Güncicek ve Ferit sahneleri cok az ,ya güzel dolu sahneler olsa keske Cimbomla Feritin, ama nerdeeeee Orcodan vakit kalmiyorki :icon_whis
Elcine gelince o Sahne cok sacmaydi bende hic anlamadim neden bu sahneyi cektiklerini..,ne gereksiz bi sahneydi.. :icon_whis
Trafoya gelince o saklanma sahneside cok sacmaydi ..
ne gerek varki ? sanki hic bir zaman Pasayi beklemiyordu Pasagilin evinde Pasa yokken..
anlamiyorum ..:icon_whis
(Gülcan &Trafo tatlilardi o ayrii.. )

Bu Bölümü Zeki kurtardi diyebilirim ..:img-hyste
tek Zekinin yani 3 lünün sahneleri güzeldi ,:img-wink:
hele o tokat sahnesi ..:img-hyste

+Güncicegin tokat atmasida süperdi :happy0064

Yani Bölüm cok bostuu cooooooooooooooooook ..:whistle2

qamzem&uqurum
14-03-12, 13:17
Erkeğin eski sevgilisi ayrıldılar diye bunalıma girer,okulda veya eski sevgilisinin olduğu bi ortamda düşer bayılır. Ah ne tesadüftürki o oğlan orda olur ve koşa koşa yetişir. Aklında başka biri varken yada sevgilisi varken.. Kucaklar,hastaneye giderler..

Klasik dizi sahnelerinden biriydi elçinin bayılması.
ama tek fark vardı. O sahnelerin sonunda barışırlardı,ama sakın elçin Bayrampaşalı barışmasın.

Neyse Orço Orço Orço ve her saniye Orço !!
Yarısından çoğunluğu Orço !
Sıkıyor ya anlamıyomu bunlar hala !?
Azaltın şu sahneleri. Az bi değişik sahne izliyorruz hobaa o sahne bitiyor gene Orço..
Reklama giriyor,reklam bitiyor Orço sahnesi !
BAYDI.

Cimbom..
Şöyle paşayı umursamıyomuş gibi davranman CimBay'cı olmama ramen sinirimi bozuyor. Sadece bunu diyorum. :icon_whis Tamam iyi başkasıyla çıkıyosun,unutmaya çalışıyosun.. Anladık ama geçmişiniz varya siziin. Paşa elçinle ççıkarken seni kıskanıyodu sen umursamıyosun bile :img-fie: Buda benim sinirimi zıplatıyor yani.
Mahalle sahnesinde ne güzel yanyanaydınız. Okula gelincemi ayrılıyosunuz siz ben anlamıyorum yaa :icon_sorr

Paşa ve Mert..
Barıştınız mı sonuda. Şükür yanii :happy0064
Ne o öyle uzak uzak. Paşaya zaten vuran vurmuş bi darbede Mertten olmamalıydıı. Yani bu küslüğü uzun sürdürmemeleri iyi olmuş.

Hastane sahnesinde ikisinin konuştuğu konu güzeldi. Paşa sonunda söyledi Çiçek teyzeyi birine.. Ve Trafo daha bi yakın olur CimBay'a. Daha bi destek olur.. Belki barıştırır falan :img-hyste
Zaten elçin devri kapandı inşallah. Paşa kendi ağzıyla söyledi Günçiçeği unutmaya çalışmışımımdır, onu unuturum sandım falan diye.. Biliyoduk anacıım biliyoduk. elçini sevdiğinden değilde Günçiçeği unutmak için çıktığını biliyoduk. Haa unutamadığınıda biliyoruzz. :img-hyste
Ayrıca sen elçin için hayırlısı olanı yap,yolundan çekil.. Ama Cimboma yapma çıkma yolundan başkalarına gidiyorsa,gittiyse engel koy.. Sonra barışın hadi :img-hyste:img-in_lo

Furkanın o tokatlarını haketmediğini düşünüyodum.. Ama hak etmiş.
2 kere paaatt :img-hyste

Ya bölüm kötüydü. Cimbom azdı.. Orço fazlaydı.. Gereksizdi yanii.
Böyleliklee sevgili Ganiciğim sıkıntı oluyor hanii. :icon_whis

Tek beğendiğim yer ;

Paşa:
Hem ben Günçiçeği annesiyle ilişkisini zedelemeyecek kadar çok sevdim. :img-in_lo

Paşa : Elçin çıktı karşıma.Güzel kızdı.Akıllıydı.Diğerlerinden Farklıydı.Onunla oldum çünkü böylelikle Günçiçeği unutabilirim sandım :img-in_lo
ama unutamadıııınn,unutamazsııın Paşaaccıım :img-hyste...
Sanmakla olmuyor o iş. Ya unutucaksın ya adam gibi sevdiğinin peşinden koşucaksın. Cimbom'un sana elçin için dediğini sen Cimbom ve kendin için düşün.
''Eğer birbirinizi gerçekten çok seviyorsanız tüm dünya başınıza yıkılsa bile vazgeçmeyin.''

zorASK
15-03-12, 11:28
Artık başlıkta nedir bu sessizlik demiycem maluum bölümler felaket sıkıcı ilerliyo :img-tomat
Pekiiiii bu bölümden beklentilerimizi yazsak belki birisi buraya kulak verir ne dersiniz ? :img-blush

Ben başlıyim o zaman ;

Artık cimbom un gerçekten paşayla ayrılık nedenlerini öğrenmesi gerek trafo ağzından kaçırır yada ne bıliyim cimbomla paşayı birleştirmek için bir adım atar (hiç sanmıyorum trafo paşanın iyililiğini düşünüyorum sen daha önemlısın gibi laflar edıyo ama mutluluu için bi adım atmıyo :img-beee: )Hani sevenleri en yakın arkadasları kavusturur klişe işlenen dizilerde (!) artık dizimiz klişe ilerlediği için söylüyorum bunları :img-beee:

İkoncanların ailele yaşantılarını görmek istıyorum mesela zekının aıle ıcındeki şapşallıkları cok sevımlı olur :img-hyste

Son olarak;

Orçonun sahneleri yarı yarıya inse bile bayar yaa :img-tomat
herkes kadar gözüksün oda lütfeeeen !

(inş. başlığı kapatmak nasip olur :icon_sorr)

Edit;Tahmın ettıgım gıbı Gani müjde sayfayı takıp edıyor arkadaslar bır kısı yc i takıp edıyormusnuz dizifilmde dıye sormus elbette edıyorum demıs kendısı,yanı baslattıgım beklentılerınız yazılarımızda daha özenlı olalım bence :love01:

negisssss
15-03-12, 12:19
Zeynepcim lafı ağzımdan almışsın resmen evet Ganinin takip ettiğini anlamış olduk ki ben o zaman bize inat yaptığını düşüneceğim çünkü kaç bölümdür bas bas bağırıyoruz ve hala dizi aynı kafada devam ediyor bende bunu anlamıyorum kafasında dizi en az iki sezon sürecek düşüncesi var sanırım da bu demek değil ki biz her bölüm full orço izleyeceğiz,bu demek değil ki zenginlerin hayatlarına girmeyeceğiz, bu demek değil ki mahalledeki o kadınların saçmalıklarını izlemek zorundayız, bu demek değil ki cimbay için daha çok bekleyelim sahiden çok canım sıkılıyor diziyi izlerken beni çeken birşey kalmadı resmen neden hala bekliyoruz bir yerden yürüyelim bari hepsi olsun diyende yok bir anda ama hiç mi birşey olmaz ya!:img-beee::img-beee:

qamzem&uqurum
15-03-12, 12:45
Selam mileett size ufak Tüyolarla geldiim :happy0064

- Bu bölüm Kolpa konuk olacakmış.
- Elçin Cimbomdan özür dileyecekmiş (Kesin bişey bu) :img-hyste

Bidee bi resim var. Benim sete gittiğim gün arkadaşım çekmiiş. CimBay'cıları sevindirir yanii.. :img-in_lo
Arkadaşımın resmi atmasını bekliyoruum ve annında koyacağım buraya..

İyi Forumlaaaarr.

zorASK
15-03-12, 12:51

Bidee bi resim var. Benim sete gittiğim gün arkadaşım çekmiiş. CimBay'cıları sevindirir yanii.. :img-in_lo

İyi Forumlaaaarr.

* Vaayyy süpermişş kolpayı çok severim zaten pis yediliyle daha cok sevdıımm :img-in_lo
* E tabiii yaniii beklıyoduk bunu aman şimdi kaynaşmasınlar bide Elçin&Cimbom :img-hyste

- Tüyolar için teşekkürler canım benım resım beklenıyor :love01:

Nergiscim harfi harfine katılıyorum yorumuna bakalım pis yedılı ne zaman eski formuna kavuşacak :icon_sorrTekrar söylüyorum yerinde saymak başarı değil başarısızlıktır.
2. ve 3. veya ab de 6. olmak güzel ama 1. olmak varken neden bununla yetınıyorlar malzeme bol daha ne !

negisssss
15-03-12, 14:37

İyi Forumlaaaarr.

Zeynom :love01::love01: bekliyorum resim ama rica ediyorum cimbay sahnesi resmi falan olsun ya eda kadir olarak değil:img-hyste:img-hyste

Ayrıca burnuma elçin ve de günçiçek kankitoluğu kokusu geliyor aman diyorum gani aman ya herşeyinde bir snırı var kaldı ki ileride cimbay olacak mümkün değil böyle birşey!:img-wink::img-wink:

Cer0m&BurQim
15-03-12, 16:20

İyi Forumlaaaarr.

Tüyolar icin tskler cnmm..
Güzelmis Elcin cimbomdan özür dilicekmis .. :icon_whis
Yakinda kankada olur bunlarr ..:img-hyste
ama olmasa daha iyi aslinda....

+Resmi cok merak ettim insallah Cimbay Resmidiiir :img-in_lo

Ayrica Kolpayi bende cok severim ,sevindim bunaaa :happy0064

Ceren°Burak
15-03-12, 17:11
Gani Sayfayi takip ediyomus :icon_whis ... Hic belli olmuyor gercekten :img-wink:

Elcin Cimbomdan özür mü diliyor !?!? Gani umarim bunu okursun !
Ne özürü allah askina ya ?? Kac Bölümdür Cimbom'un Elcin'e etmedigi Hakaret
kalmadi Cocuk gibi omuz atmalar onu övkenmeler ... Simdi Elcin, Sevgilisi ile eski kiz arkadasini sarmas dolas görüp "yanlis anladi" diye Özür mü dileyecek ? Bu ne sacmak, ne rezillik .. özür dilemesi gereken biri varsa oda Cimbomdur, malum birkac Bölümdür pek bi agir basli gösteriyorlar onu :img-wink:

Elcin'in Bayilma Sahnesinin basi nekadar güzeldiyse :img-in_lo
sonrasi bir okadar berbatti .. Niye cekildi ki bu Sahne ? TrafoPasa barissin diye mi ? Elcinin ile Pasanin arasi Babasi yüzünden daha cok bozulsun diye mi ? Hala anlamis degilim :865323
ElcinGüney'i baristirma Sahnesi olabilirdi bu ama ne umdum ne buldum hesabi cok sacmaydi .. Trafo bayilsaydi ozaman ya da ne bilim Karabiber filan bayilsaydi, Elcin ne alaka ??

Kolpa'nin bir Konser Sahnesi olacak yeni Bölüm ..
Canlarim benim Dizi setinde yatacak yer bulamadilar bir türlü :img-hyste :img-in_lo
Sirf onlar icin bu Bölüme katlanmaya calisicam ama yoksa bitti bu Dizi ..

satriani
15-03-12, 17:55
Elçin’in bayılma sahnesinin boş bir sahne olduğunu söyleyen forumdaşlar çok yanılıyorlar. Halbuki Cimbaycılar için çok önemliydi o sahne. Zira o sahne ile;
Paşa ile Mert barıştılar. Paşa Mert’e itiraflarda bulundu. Elçinle Cimbom’u unutmak için çıkmış. Daha doğrusu çıkmış olabilirmiş. Annesi nedeniyle Cimbom’dan ayrıldığını da söyledi.
Hastane odasında Elçin’in anne-babasının davranışları sonucunda artık Elçin-Güney arkadaşlığı tamamen bitti.

Paşanın Cimbom’u unutmak için Elçin ile çıkması kadar aşalık bir durum olamaz. Tam bir aldatmaca. Bir de 17. yüzyıldaki şövalyelere benzetilmez mi?

satriani
15-03-12, 19:10
Gani Müjde twitter’dan;
“Sürekli olarak Pis Yedilide şu şununla olsun diyen arkadaşlar. Kimin kiminle olacağına öyküler karar verir. Baskı yapmayın lütfen.”

Gerçekten de forumda sürekli Cimbom, sürekli Cimbay demek artık sıkıntı veriyor. Cimbom ve Cimbay sevenler, lütfen karşınıza oyuncuların fotoğraflarını koyun. Diziyi de seyretmeyi bırakın. Kendinizi bu kadar sıkıntıya sokmayın lütfen. Cimbay beraber olursa bu aşkı siz mi yaşayacaksınız? Sonuçta bu bir dizi ve kurgulanmış, çok da mantık içermeyen olaylar zincirinden oluşuyor.

Bu arada kendi fikrimi de söylememe müsaade edin. Cimbay uyumu diyorsunuz ya. Galiba fiziken yakıştırıyorsunuz onları ama uyum fizikle değil, oyunculukla, karşılıklı sahnelerin duygusunun verilmesiyle sağlanır. Eda Ece’nin oyunculuğu zayıf olduğundan ben bu uyumu göremiyorum. Kadir Doğulu da karşısında nasıl oynayacağını saşırıyor bence.

Gani Müjde daha önce de;
- Size inanamıyorum. Bu ne demek yahu. Ne demek çok aşıklar? Siz nasıl Elçin Güneycileri kullanırsınız?
- Yahu hikayeyi kurarken ikisi mahalle aşkıydı. Daha unutamadılar diyorum. Ama ilerki bölümlerde neler olur bilemem.
diye tweet atmıştı. Gördünüz mü bilmiyorum.

satriani
15-03-12, 20:33
Elçin Ferit'le ilgili ne konuştu da özür dileyecek? Paşa ile Cimbom'u sarılırken gördüğü mü söyledi Ferit'e? Anlayamadım. Sakın Ferit Elçin'den özür diliyor olmasın? Dubör erkek arkadaş olmasını Cimbom'a anlattığı için. Paşa ile Elçin'in aralarının bozulmasına bu neden olmuştu malum.

tly34
15-03-12, 23:28
Gani Sayfayi takip ediyomus :icon_whis ... Hic belli olmuyor gercekten :img-wink:

Elcin Cimbomdan özür mü diliyor !?!? Gani umarim bunu okursun !
Ne özürü allah askina ya ?? Kac Bölümdür Cimbom'un Elcin'e etmedigi Hakaret
kalmadi Cocuk gibi omuz atmalar onu övkenmeler ... Simdi Elcin, Sevgilisi ile eski kiz arkadasini sarmas dolas görüp "yanlis anladi" diye Özür mü dileyecek ? Bu ne sacmak, ne rezillik .. özür dilemesi gereken biri varsa oda Cimbomdur, malum birkac Bölümdür pek bi agir basli gösteriyorlar onu :img-wink:

Elcin'in Bayilma Sahnesinin basi nekadar güzeldiyse :img-in_lo
sonrasi bir okadar berbatti .. Niye cekildi ki bu Sahne ? TrafoPasa barissin diye mi ? Elcinin ile Pasanin arasi Babasi yüzünden daha cok bozulsun diye mi ? Hala anlamis degilim :865323
ElcinGüney'i baristirma Sahnesi olabilirdi bu ama ne umdum ne buldum hesabi cok sacmaydi .. Trafo bayilsaydi ozaman ya da ne bilim Karabiber filan bayilsaydi, Elcin ne alaka ??

Kolpa'nin bir Konser Sahnesi olacak yeni Bölüm ..
Canlarim benim Dizi setinde yatacak yer bulamadilar bir türlü :img-hyste :img-in_lo

Sirf onlar icin bu Bölüme katlanmaya calisicam ama yoksa bitti bu Dizi ..

yazını alıntıladım çok güzel yazmışsın hay klavyene o yazan parmalarına sağlık bilgisayarına virüs girmesin :img-wink:

ya bende anlayamadın şu özür meselesini neden özür dilyormuş elçin cimbomdan arkadaş yazmış seven herkes hakaret eder diye neden elçine hakaret ediyor asıl bence cimbomun paşaya hakaret etmesi lazımdı elçin hem hakaret yiyecek hemde gidip özür dileyecek çakır style ne güzel istanbul be yap et sonra ya kız aşık savaşıyor hakaretleri edebilir hakkıdır hem elçinde kim oluyor değilmi

elçinin bayılma sahnesini ben çok sevdim içindeki acıyı güzel yansıtmıştı melis canı acıyordu ve acısını çok güzel yansıttı burda oyuncuyu tebrik etmek lazım :img-wink:

birde şu orçonun sahneleri gerçekten baydı artık gına geldi böğğğ geldi yeter (hani gani bey takip ediyormuşya iyi anlatmak lazım)dizide başka kimse yokmu hep orço orço :img-beee:

cimbomu sevmem ama ne cimbomun nede elçinin sahneleri hiç yok dizi boyunca toplasan 2 hatun 5 dakika ancak gösteriliyor dizinin adı pis yedili değil orçonun maceraları olacakmış bak ozaman daha anlamlı olurdu

gül gibi trafoyu kaptırdık gülcana iyimi ben başından beri zaten trafo elçini çok istiyordum elçini güneyle yaptıklarına hiç sevinmemiştim birde şimdi kıza acı çektiriyorlar böyle giderse izlemeyeceğim zaten

aliyeaynalar
16-03-12, 00:33
Gani takipmi ediyormmmuşş sofa
Madem takip ediyoo, Ona bi güzeldei

Gani Efendi Gani Efendi :img-beee::img-beee::img-beee::img-beee:
Biz komedi sahneleri istemiyoz diyoruz,
Ama sen inadına inadına gözümüze sokuyooon :img-beee:

vede maalesef,

sadece ben

Elçin - Ferit

ve yine ben MAALESEF,

Furkan Gülcana taksın,
Takıntı haline gelsin

Trafo - Gülcan öyle dahada bağlansın istiyorum

Maalesefff beeen :calis:calis:calis:calis:calis:calis:img-tomat

zorASK
16-03-12, 01:33
Bu bölüme kolpa konuk oluyorsa hımmm bi düşündüm de :img-blush nasıl sahneler olur acaba konser gibi bişeyse kesin cimbom-paşa bakışması böyle pişman yüz ifadeleri acıyla bakan özler falan :icon_sorr offffff oooff dıyorum süper olurr süperrrrrrrrrr :happy0064:happy0064
Bide ben artık Cimbay ın ne zaman olacagına takmıyorum cunkı cımbay kesın olacak o bır gercek er yada geç keyıfli keyifli izliycez bakalım ne ararsan var bu çiftte yaaa başta aşk tabikiiiiii, öfke, pişmanlık, tutku,uyummm paşa artık nerdeyse her bölüm günçiçeği ne kadar sevdıgını söylüyor '' ben onu annesıyle arasını bozmayacak kadar cok sevdım dedıı:icon_sorr
tamam guneyı sevmıyoruz kızıyoruz ama ne büyük aşk yahuuu elçin in elini tutarken cimbomdaydı kalbiii :img-wink:
onu bunu bilmeem ben bal gibi uyum bal gibi Aşk :img-in_lo
şimdilik mutlu olmaya çalısan bir Günçiçek ve onsuz mutlu olamıycanı anlayan bir paşa var ekranlarımızda bizede bu macerayı izlemek düşer :img-wink:

daha ne diyelim merakla beklenıyorsunuuuuzzzzz GünGün :img-in_lo

negisssss
16-03-12, 10:53
Pardon da ben anlayamıyorum bu lafları neden ne konuştuğumuz bu kadar sorun oluyor bazıları için.Burası özgür bir platform kime ne hakkında yorum yaptığımızın hesabını vermeyeceğiz sanırım kimse de bize vermeyecek.
Sayfaya dizi ile ilgili yorum yapıyoruz acaba bu neden bazı kişileri bu kadar rahatsız ediyor merak ediyorum.
Bir çifti desteklersin onunla ilgili görüşlerini istediğin gibi belirtirsin ki cimbay konuştuğumuz gibi diğer arkadaşların da elbay konuştuğu gibi biz burada dizinin her yönünü eleştiriyoruz bilemiyorum nerede bir tuhaflık olduğunu ama kimseye bir şeyin hesabını verecek değiliz istersek 7/24 cimbay konuşuruz ya da isteyen elbay konuşur kimse de bunu sorun haline getirmesin lütfen!

zorASK
16-03-12, 12:40
Pardon da ben anlayamıyorum bu lafları neden ne konuştuğumuz bu kadar sorun oluyor bazıları için.Burası özgür bir platform kime ne hakkında yorum yaptığımızın hesabını vermeyeceğiz sanırım kimse de bize vermeyecek.
Sayfaya dizi ile ilgili yorum yapıyoruz acaba bu neden bazı kişileri bu kadar rahatsız ediyor merak ediyorum.
Bir çifti desteklersin onunla ilgili görüşlerini istediğin gibi belirtirsin ki cimbay konuştuğumuz gibi diğer arkadaşların da elbay konuştuğu gibi biz burada dizinin her yönünü eleştiriyoruz bilemiyorum nerede bir tuhaflık olduğunu ama kimseye bir şeyin hesabını verecek değiliz istersek 7/24 cimbay konuşuruz ya da isteyen elbay konuşur kimse de bunu sorun haline getirmesin lütfen!

Bu konu hakkında konusmak hıc ıstemıyordum nergıscım ama yorumunu okuyunca alkıslamak geldı ıcımden aynen öyle. Yukarıdakı msjımda da elımden geldıgımce Cımbay guney guncıcek deyıp durdum :img-wink: Böyle şeylerin sorun hale gelmemesi lazım ki açıkça konusup tartısalım saygı çerçevesınde :img-wink: Amaç; Keyıflı zaman geçirmek .

Ceren°Burak
16-03-12, 17:05
yazını alıntıladım çok güzel yazmışsın hay klavyene o yazan parmalarına sağlık bilgisayarına virüs girmesin :img-wink:

ya bende anlayamadın şu özür meselesini neden özür dilyormuş elçin cimbomdan arkadaş yazmış seven herkes hakaret eder diye neden elçine hakaret ediyor asıl bence cimbomun paşaya hakaret etmesi lazımdı elçin hem hakaret yiyecek hemde gidip özür dileyecek çakır style ne güzel istanbul be yap et sonra ya kız aşık savaşıyor hakaretleri edebilir hakkıdır hem elçinde kim oluyor değilmi

elçinin bayılma sahnesini ben çok sevdim içindeki acıyı güzel yansıtmıştı melis canı acıyordu ve acısını çok güzel yansıttı burda oyuncuyu tebrik etmek lazım :img-wink:

birde şu orçonun sahneleri gerçekten baydı artık gına geldi böğğğ geldi yeter (hani gani bey takip ediyormuşya iyi anlatmak lazım)dizide başka kimse yokmu hep orço orço :img-beee:

Hay agzin bal yesin, amiiin :img-hyste :love01:

Ya ben Gani'nin Cimbom Askini anlamiyorum birtürlü, deli ediyor beni .. Karakterlerini cok ayiriyor !
Hayat Bilgisi gibi bisey yapmaya calismis ama cik .. bu sefer tutmadi Gani :icon_whis

Ay evett ! Niye Özür diliyormus Elcin ? Ben biliyordum bunun böyle olacagini, Elcin ve Ferit harcanacak bu Dizide ve kimsenin umrunda degil.
Elcin yedigi onca hakaretin tehditin karsisinda bile agir basli sakin davrandi ..
Cimbom Aski icin hic savasmadi . Savasmak, eski Erkek Arkadasinin yeni Sevgilisine hakaretler edip, onunla ugrasmakla olmaz .
Ha oluyorsa bende eski Sevgilimin yeni Sevgilisine gidip agzima geleni sayip, yerin dibine gireyim, sonucta savasmis olurum :whistle2

Melis'in Oyunculugu tartisilmaz, hep böyle Duygu dolu Sahneler yazilsa eminim kendini daha iyi gösterecek . O bayilmadan önce yasadigi duygu sıkısmasını cok iyi hissettim ben .. sonra kendin birakinca bayildi iste :img-in_lo
Ama keske ardindan ElcinGüney barisma Sahnesi gelseydi .
TrafoPasa barismasi icin baska bir Sahne yazabilirlerdi, Elcin ne alaka diye düsünüyor Insan .

Orco'ya deginmek bile istemiyorum ya ben böyle sacma sapan hayal ürünü bir Insan görmedim . Böyle birisi gercekte olsa, böyle agzinin ortasina vurasi gelir Insanin :img-hyste
Ben izlerken bayilasim geliyor, bizimkiler kahkaha atiyor . Gerci "Orco eski orjinalligini kaybetti" dedi Babam gecenlerde . Ilk baslarda nasil sevimli ve komik geldiyse artik her Hafta farkli Maceralar ve ayni hareketler bayiyor .

tly34
16-03-12, 17:28
Hay agzin bal yesin, amiiin :img-hyste :love01:

Ya ben Gani'nin Cimbom Askini anlamiyorum birtürlü, deli ediyor beni .. Karakterlerini cok ayiriyor !
Hayat Bilgisi gibi bisey yapmaya calismis ama cik .. bu sefer tutmadi Gani :icon_whis

Ay evett ! Niye Özür diliyormus Elcin ? Ben biliyordum bunun böyle olacagini, Elcin ve Ferit harcanacak bu Dizide ve kimsenin umrunda degil.
Elcin yedigi onca hakaretin tehditin karsisinda bile agir basli sakin davrandi ..
Cimbom Aski icin hic savasmadi . Savasmak, eski Erkek Arkadasinin yeni Sevgilisine hakaretler edip, onunla ugrasmakla olmaz .
Ha oluyorsa bende eski Sevgilimin yeni Sevgilisine gidip agzima geleni sayip, yerin dibine gireyim, sonucta savasmis olurum :whistle2

Melis'in Oyunculugu tartisilmaz, hep böyle Duygu dolu Sahneler yazilsa eminim kendini daha iyi gösterecek . O bayilmadan önce yasadigi duygu sıkısmasını cok iyi hissettim ben .. sonra kendin birakinca bayildi iste :img-in_lo
Ama keske ardindan ElcinGüney barisma Sahnesi gelseydi .
TrafoPasa barismasi icin baska bir Sahne yazabilirlerdi, Elcin ne alaka diye düsünüyor Insan .

Orco'ya deginmek bile istemiyorum ya ben böyle sacma sapan hayal ürünü bir Insan görmedim . Böyle birisi gercekte olsa, böyle agzinin ortasina vurasi gelir Insanin :img-hyste
Ben izlerken bayilasim geliyor, bizimkiler kahkaha atiyor . Gerci "Orco eski orjinalligini kaybetti" dedi Babam gecenlerde . Ilk baslarda nasil sevimli ve komik geldiyse artik her Hafta farkli Maceralar ve ayni hareketler bayiyor .

ya bende böyle karakter ayıranlara sinir oluyorum gani bey haberin olsun:img-beee:dizide bazı karakterlere bariz şekilde ayrım yapılıyor bu çok belli hani gözümüzede sokuluyor anlayın diye salak değiliz ilk başta anladık zaten:img-beee:

elçinle cimbom meselesine gelince ben cimbomdan elçine değilde paşaya yüklenmesini isterdim cimbom elçine karıştı ama bizim kız özür diliyor tamam cimbom sevebilir paşayı aşıktır ama bunun için hemcinsin olana daha anlayışla karışmamalıydı bu eski bölümlere baktımda paşa elçine hani cimbomu unutmak için çıkmışya bir nevi inanki izle hiç öle gözükmüyor :img-hystepaşa istemem yan cebime koy durumları yaşamış :img-hyste:img-hyste

yok canım gidip eski erkek arkadaşın yeni sevgilisine bir şey deme tavsiye etmem :865323

ben elçini cimbom için feritide güney için harcayacaklar bunuda bile bile izlemek çok kötü hay ben bu senryoyu yazanın demek geliyor içimden zaten başından elçini güneye hiç yaklaştırmayacaklardı :865323

bayılma sahnesi gerçekten çok güzeldi bazen açıp melisin o halini seyrediyorum çok güzel yansıtmış acısını ve sonra gücünün tükenip bayılması off diyorum:img-in_lo

trafoyla paşa barışmasını yazmayacaklardı başka bir sahne yazılabilirdi çok alakasız olmuş elçin bayılıyor hastahaneye götürüyorlar orayı izleyecekken paşa ve trafo barışması olmamış cıkkss beğenmedim:img-beee:

orço gerçekten çok sıktı kanal değiştirecem o derece yani ben hiç gülemiyorum orçonun sahnelerinde hani güldürmek için yapıyorlarsa çok zorlama orço artık baydı hiç espri kalmadı

ya ben tekrar yazayımda gani bey trafo elçin yapsan ölürmüydün ya harcayacan gül gibi kızı trafoda gitti (gülcanı sevmediğimden değil dizi ilk başladığından beri trafo elçin istedim ben ):865323yanlız elçini harcarsaki harcayacak o zaman dizi benim için final :icon_whis

negisssss
16-03-12, 18:09
Ay şu paşa da her yerde en ön konumda olmuyor mu deli oluyorum haaa!:img-beee: :img-hyste
Şaka maka ne ayak elçin ve cimbom kankalığı mı başlayacak şimdi ay hiç sevmem dizilerde şöyle şeyleri yani düşman olmasınlar tabi de en azından bir mesafe olsun aralarında.:icon_whis

Ayrıca özete bakarsa yine pis yedili zaferi kazanan açıkcası çok sinir olmaya başladım ben bu durumlara git gide ikoncanlara karşı sempatim artıyor böyle olunca.:img-blush:img-blush

zorASK
16-03-12, 18:16
Bence bu çekımlerden sonra küçük kutlama gıbı bırseyy Eda ve melis tamamda Elçin ve Cimbom hayatta bu kadar yakınlaşmazlar :img-hyste Yakınlasmalarını da istemem açıkçası

* Pc gözlüğün nerde yavrum.:img-hyste
* Trafo nun stili değil o Halil Babür tarzı bir giyim olmuş:happy0064
*Elçin paşa için yastayken eller havaya yapmaz (!) :icon_whis

Nergisime katılıyorum hep pis yedili kazanmasın ya birazda fukiş, Zeki, Canburgerın zafer kahkahalarını duyalım hımm nasıldı ?:icon_whis

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH :img-hyste:img-hyste:img-hyste

*Meryemersun resımler ıcın tesekkurler canım :love01:

ömer&ceren
16-03-12, 22:52
fragmanda bakışlar konuşuyor yine, hahhahhaybiii:) Elçin Paşa'ya, Paşa Cimbom'a, Cimbom önce Paşa'ya sonra Ferit'e gibi bir durum var:) sanırım Elçin Paşa'nın Cimbom'a baktığını görüyor, yüzünde hüzünlü bir ifade var çünkü. eh, artık Paşa'dan ümidi keser herhalde iyice.

aliyeaynalar
16-03-12, 23:38
ya ben tekrar yazayımda gani bey trafo elçin yapsan ölürmüydün ya harcayacan gül gibi kızı trafoda gitti (gülcanı sevmediğimden değil dizi ilk başladığından beri trafo elçin istedim ben ):865323yanlız elçini harcarsaki harcayacak o zaman dizi benim için final :icon_whis

İykide yapmamış :img-beee:
uyum yok yakışma yok.

Elçin olgun tavırları ile
Trafonun ablası gibi duruyor.

vede iyki gülcanla yapmış ve çok yakışıyorlar :img-wink:

ve Harcanmaysa mesele

Feritde harcanıcak Elçin gibi.

Elçin - Ferit yaparlar
iki olgun ve mantıklı düşünen insan + çok yakışıyorlar.

ve birbirlerine çokda yakışıyorlar
vede birbirlerinin yaralarını sarıyorlar.

Gani Müjdenin yaptığı tek güzel şu an dizide
Oda, Trafo - Gülcan aşkı yapmaktır kesinlikle :img-wink:

vede şu saatden sonrada,
en yakın arkadaşının, Kardeşim dediği insanın sevgilisiyle
o arkadaşından ayrılsa bile
sevgili olmaz, yakışmaz trafoya :img-wink:

zorASK
17-03-12, 01:49
vuuuuhhuuuuuuuuu :happy0064
Bittim o bakışmalara yaaa oğlum çok sevıyosunuz birbiriniziii işte kalkın sarılın ağlayın falan çok kötü oldum ya :icon_sorr:icon_sorr:icon_sorr
Cimbom nasılda dönüyo arkasını bakıyo öyle hele paşa :img-in_lo

Paşa ve cımbom un kalplerinde baskası yanlarında başkası var :img-in_lo
Ama sırf su bakısmayı kacırmıyım dıye gözümü kırpmadan ızlıycem söz söz :img-hyste
Elçin artık bazı şeylerin farkında sanırım bakalım o yolunu nasıl çizecek :icon_whis

Ecrin78
17-03-12, 07:57
Fragman :happy0064

O ne biçim bir fragmandır ya ben bu bölümü gerçekten

Uzun bir aradan sonra sabırsızlıkla bekliyorum. Elçin'e üzüldüm.Ferit'te yanacak.

Ama bu ikilide muhteşem :img-in_lo

Cer0m&BurQim
17-03-12, 09:32
Heyyyt be Fragmana bak..:happy0064
O bakislar ne güzel öyle yaa..kiyamam size ..:icon_sorr
Pasanin bakisina bittim :icon_sorr ..
Ferite yazik olacak ,sadece Ferite üzülüyorum zaten,:icon_whis

amaa Aşk , onlardaa bee ..♥ Gün&Gün.♥:img-in_lo

qamzem&uqurum
17-03-12, 11:13
Off o nasıl bi Fragmaan..
O nasıl bir bakışma.
Ya Paşa Öküzün Trene baktığı gibi bakıyosun kıza :img-hyste
Ama içim gitti resmeenn. :img-in_lo
Off bakışmada Cimbom elini çekiyor, iyide yapmışş. :img-hyste
Vala özet bişeye benzemiyodu Fragman on numara.. Ee bu bölümü izlemeye gerek yok.
Ben izlemeye doydum valla :img-in_lo
- Ayy neyse kaçmaaz bölüm kaçmaaz :img-hyste:img-in_lo
O bakışmanın altında bişey var,her zaman vardı, olucak..
Paşa için Elçin tamamen bitti.
Aslında elçine ayrılalı daha yakın , Cimbomla 1 seneden fazla olmuşş.
Ama hala Cimbom Cimbom Cimbom diyee bağrıyoo adam.
Paşam sen üzülme ' demek gelmiyor içimden.
Üzül sen.. Cimbomu yerine geç bakalım..
Ama bide şyle düşün.
Sen elçinden ayrıldın Cimbomda ayrılıcak..
ve tekrar CimBay olacak :img-in_lo

- Yaahu Gani Bey amcacığım sen ne kadar iyi bi insansın ya :img-hyste
Duyuyomusun sesimizi ne ?
Ama yani artık Cimbom mutlu olsun. Birazda biz mutlu olalım. :icon_whis

İnşallah o sahne bu kadarla kalmaz.. Kalmamalı.
Onun mutlaka bi giriş yada çıkışı olmalı.. Ne biliyim bi konuşma falan..
Ama bu kadar kısa sürmesin.

Ayy garibim paşa yaa tek kalmış orda,bakıp bakıp içleniyoor İsyaaaaeen'ımsı bi bakıştı o :img-hyste
Şarkının tam o bakışmadaki yeri zaten bi başkaydı,uymuş tam uymuş..

Şimdi bana öyle şeyler söyleki durup dururken.
Tam hayattan vazgeçerken beni aşka inandır.
- Sözler Paşa'nın ağzından Cimboma söyleniyor sanki.

Ahh elçinde o bakışmaya bakıyorr :img-hyste

meryemersun
17-03-12, 12:16
Fragman harika furkan&elçin sahnesi var güneyde gitti kalan sahalar bizimdir:img-hystene zamandır bekliyorum ben bu ayrılıgı ve furkanın harekete geçmesini furkan elçini öyle güzel seviyorki :img-in_lo

tly34
17-03-12, 12:26
İykide yapmamış :img-beee:
uyum yok yakışma yok.

Elçin olgun tavırları ile
Trafonun ablası gibi duruyor.

vede iyki gülcanla yapmış ve çok yakışıyorlar :img-wink:

ve Harcanmaysa mesele

Feritde harcanıcak Elçin gibi.

Elçin - Ferit yaparlar
iki olgun ve mantıklı düşünen insan + çok yakışıyorlar.

ve birbirlerine çokda yakışıyorlar
vede birbirlerinin yaralarını sarıyorlar.

Gani Müjdenin yaptığı tek güzel şu an dizide
Oda, Trafo - Gülcan aşkı yapmaktır kesinlikle :img-wink:

vede şu saatden sonrada,
en yakın arkadaşının, Kardeşim dediği insanın sevgilisiyle
o arkadaşından ayrılsa bile
sevgili olmaz, yakışmaz trafoya :img-wink:

ben elçinle feritten elektrik alamıyorum birde elçin feritle kanka olmaz yani istemiyorum elçin tek takılsın mümkünse zaten bu satten sonra trafo olmaz trafonun kişiliğine bakarsak çok ters bir olay hem gülcana aşık ben en başından istemiştim olmadı :icon_sorr
ya nasıl elçin ablası gibi duruyor yanyana çok tatlılar bence :img-in_lo

Fragman harika furkan&elçin sahnesi var güneyde gitti kalan sahalar bizimdir:img-hystene zamandır bekliyorum ben bu ayrılıgı ve furkanın harekete geçmesini furkan elçini öyle güzel seviyorki :img-in_lo

canım ben furkanıda elçinin yanında yöresinde görmek istemiyorum furkanda olmaz yukardada yazdığım gibi tek takılsın elçin furkanla olmaz çünkü elçin bayağı bir nefret ediyor gibi olmasında şimdi diyeceksin tamam ama elçin kimle olacak onuda gani düşünsün yeni birisi gelsin elçine feritede boyu boyuna uygun hatun gelsin tamamdır :img-wink:

meryemersun
17-03-12, 12:36
canım ben furkanıda elçinin yanında yöresinde görmek istemiyorum furkanda olmaz yukardada yazdığım gibi tek takılsın elçin furkanla olmaz çünkü elçin bayağı bir nefret ediyor gibi olmasında şimdi diyeceksin tamam ama elçin kimle olacak onuda gani düşünsün yeni birisi gelsin elçine feritede boyu boyuna uygun hatun gelsin tamamdır :img-wink:

ben sahnelerinden çok büyük zevk alıyorum canım .. güney&elçinci olmadıgım için zaten bu ilişkinin bitmesine çok sevindim elçin içinde çok iyi oldu daha fazla baglanıp daha çok üzülücegine erkenden bitti oh .. dizide gerçek aşklar izlemek istiyorum ben :img-in_lo

negisssss
17-03-12, 14:52
Ben çok isterim elçin ve furkan olmasını,yani elçin yalnız kalmayacağına göre trafo istiyorduk gülcan ile yaptılar kendi adıma ferit ile de yakıştırmıyorum ama olsa da hayır demem ama ben en çok furçin diyordum zamanında onun olmasını istersim.:img-blush:img-blush

Sahiden çok güzel yaa cimbay bakışması çok merak ediyorum hadi bakalım...:img-in_lo:img-in_lo

Ama fragmandaki furçin sahneside bir o kadar güzel bence Furkan Elçinin yanında bir farklı oluyor bakalım göriciğiz.:img-wink::img-wink:

satriani
18-03-12, 21:53
Furkan Cimbom’un Paşa’ya aşık olduğunu, hem de sırılsıklam aşık olduğunu nereden biliyor? Cimbom Paşa’yı sevip Ferit ile çıkıyorsa bu Ferit’in aldatılması değil midir? O zaman Cimbom Furkan’a neden tokat atıyor? Görünüşü mü kurtarmak istiyor?

Güney Elçin ile Cimbom’u unutmak için çıktığını söyledikten sonra “İkisi de benim için çok değerli” diyor. Oysa sadece birini unutmak için çıktığınız, yani kullandığınız insan değerli olamaz. Ayrıca bu ne kadar incitici, aşalıyıcı bir durum. Trafo da “Daha iki gün önce Elçin’e sayıp döküyordun. Ne oldu da değerli oldu?” gibi bir soruyu sormuyor. Ancak önceki bölümleri düşününce ben de “Hiç belli değildi.” demek de istiyorum. Ayrıca birine çok aşık bir insan bir başkasa bakamaz bile. Bu nedenle Cimbom-Paşa aşkı da inandırıcı değil pek. Hele yaşlarını da düşünürsek. Bir şeyler yarım kalmış ve saplantı yaratmış sanki.

qamzem&uqurum
19-03-12, 16:41
Edanin bir twiti dikkatimi çektim sanırım derbide önce yenik durumda olan gs olunca böyle bir şey yazmış:

benim depresyon sahnemin sebebi kendinden gelisti bu derbiden sonra kisaltmak ne kelime kazitir bu kiz

Ne depresyonu merak ettim doğrusu böyle sahneler mi bekliyor ki bizi!:icon_whis:icon_whis

Benim anladığı yada şu 2 saniye içersiinde yarattğım senaryoda :img-hyste
- O Konserdeki bakışmadan sonra Cimbomun kafası karışıyor,odasına kapanıyor deprosyonda falan. Önüne gelene hırçınlaşıyor,sinirleniyor..
böyle bi sahne hep istemişimdir. Tıpki Paşanın elçinle çıktığını öğrendikten sonraki gibi bişey bekliyor bizi..
Yani gene Cimbom üzülmeye başlamışş. Ama bu üzülme mutlu biter :img-in_lo

negisssss
19-03-12, 17:14
Benim anladığı yada şu 2 saniye içersiinde yarattğım senaryoda :img-hyste
- O Konserdeki bakışmadan sonra Cimbomun kafası karışıyor,odasına kapanıyor deprosyonda falan. Önüne gelene hırçınlaşıyor,sinirleniyor..
böyle bi sahne hep istemişimdir. Tıpki Paşanın elçinle çıktığını öğrendikten sonraki gibi bişey bekliyor bizi..
Yani gene Cimbom üzülmeye başlamışş. Ama bu üzülme mutlu biter :img-in_lo

Zeynepcim sahiden bilemiyorum ama o konserde feritin surat ifadesi dikkatimden kaçmadı değil.:icon_whis:icon_whis

Bir de ben daha çok acaba annesinin haltlarını falan mı öğrenecek cimbom diyorum ne bileyim daha depresyonluk bir durum gelmedi benim aklıma.:icon_whis:icon_whis

Paşa ile direk ilgili desem özette bir şekilde yer alırdı herhalde yani bilemiyorum.:img-blush:img-blush

qamzem&uqurum
19-03-12, 17:38
Zeynepcim sahiden bilemiyorum ama o konserde feritin surat ifadesi dikkatimden kaçmadı değil.:icon_whis:icon_whis

Bir de ben daha çok acaba annesinin haltlarını falan mı öğrenecek cimbom diyorum ne bileyim daha depresyonluk bir durum gelmedi benim aklıma.:icon_whis:icon_whis

Paşa ile direk ilgili desem özette bir şekilde yer alırdı herhalde yani bilemiyorum.:img-blush:img-blush

Şimdi ama Annesini nerden öğrenecek ?
Paşa&Trafo konuşurken mi duyacak desem saçma olur..
Trafo ağzından kaçırmaz..
Paşa zaten mübarek 1 yıldır saklıyor o sırrı.
Nasıl öğrenecekte deprosyana giricek ?

- Ben dediğimi daha yakın buluyorum aslında.
Çünkü o bakışmada bişey var öncesi yada sonrası ama bişey oldu ve devamı gelecek.
Depresyon bence ona bağlı olur..

Neyse yarın görücez artık :img-wink:

negisssss
19-03-12, 17:42
İyi de Zeynoli zaten bir şekilde açığa çıkacak ki annesinin olayı yani oluru var bence ki keşke olsa.Bu bölüm için demiyorum da belki paşa patlayacak bir anda ya da trafo söyleyecek böle böle diye keşke söylese ya da pisyediliden birisi öğrenecek o söyleyecek uzar gider ama o olayı trafo boşuna öğrenmedi bence!:img-wink::img-wink:

qamzem&uqurum
19-03-12, 17:48
İyi de Zeynoli zaten bir şekilde açığa çıkacak ki annesinin olayı yani oluru var bence ki keşke olsa.Bu bölüm için demiyorum da belki paşa patlayacak bir anda ya da trafo söyleyecek böle böle diye keşke söylese ya da pisyediliden birisi öğrenecek o söyleyecek uzar gider ama o olayı trafo boşuna öğrenmedi bence!:img-wink::img-wink:

Dediğin gibi boş yere öğrenmedi onu Trafo.
Ya o diyecek senin annen ayırdı sizi diye yada Paşa 'yeter artık,öğren gerçeğği,senin bu uzunla gezmen sinirimi bozuyor' falan diycek ve bu olayı anlatıcak. Ama mutlaka öğrenicek Cimbom.. Zaten sonra CimBay olur.
Ama ne biliyim yani tamam şu 2-3 bölüm boyunca o Anne mevzusu gündemde olmaz gibi. Yada olur.
Ama sıf o konu için 1 bölüm ayırırlar. Uzun uzun çözerler :img-hyste

negisssss
19-03-12, 17:54
Dediğin gibi boş yere öğrenmedi onu Trafo.
Ya o diyecek senin annen ayırdı sizi diye yada Paşa 'yeter artık,öğren gerçeğği,senin bu uzunla gezmen sinirimi bozuyor' falan diycek ve bu olayı anlatıcak. Ama mutlaka öğrenicek Cimbom.. Zaten sonra CimBay olur.
Ama ne biliyim yani tamam şu 2-3 bölüm boyunca o Anne mevzusu gündemde olmaz gibi. Yada olur.
Ama sıf o konu için 1 bölüm ayırırlar. Uzun uzun çözerler :img-hyste

Ya ben paşa nın patlamasını istiyorum aslında öle daha güzel olur hatta bir dakika ya önce ferit cephesinde birşeyler olacak bence yani nasıl desem ferit, furkanın o lafları boşuna duymadı bence:img-blush:img-blush

Çok karışık aslında kestiremiyorum şu anda neler olacağını cimbay kesinde hangi yoldan gideceğiz onu merak ediyorum:img-hyste:img-hyste

qamzem&uqurum
19-03-12, 17:57
Ya ben paşa nın patlamasını istiyorum aslında öle daha güzel olur hatta bir dakika ya önce ferit cephesinde birşeyler olacak bence yani nasıl desem ferit, furkanın o lafları boşuna duymadı bence:img-blush:img-blush

Çok karışık aslında kestiremiyorum şu anda neler olacağını cimbay kesinde hangi yoldan gideceğiz onu merak ediyorum:img-hyste:img-hyste

Of Nergis iyice kafam karıştı :img-hyste
Haklısıın o Furkan boşuna demedi onları. Tamam Boynuzlamak kısmı gereksizdi.. Ama boynuz başka anlamda kulanılmalıydı..
Ya zaten 1-2 bölüme kalmaz ayrılırlarr. Meydan Paşa'ya kalıır.

Her şeyin cevabı yarında..
Benim çok merak ettiğim sahne şu bakışmanın önü arkası varmı ? Varsa ne şekilde. Paşanın mort oluşlarınımı yoksa Havada aşk kokusunumu izliycez orayı merak ediyorum :img-hyste

negisssss
19-03-12, 18:01
Of Nergis iyice kafam karıştı :img-hyste
Haklısıın o Furkan boşuna demedi onları. Tamam Boynuzlamak kısmı gereksizdi.. Ama boynuz başka anlamda kulanılmalıydı..
Ya zaten 1-2 bölüme kalmaz ayrılırlarr. Meydan Paşa'ya kalıır.

Her şeyin cevabı yarında..
Benim çok merak ettiğim sahne şu bakışmanın önü arkası varmı ? Varsa ne şekilde. Paşanın mort oluşlarınımı yoksa Havada aşk kokusunumu izliycez orayı merak ediyorum :img-hyste
Dimi benimde karıştı vallahi:img-hyste:img-hyste

Ya bilemiyorum ki paşa cimboma bakıyor,cimbom paşaya bakıyor,sonra dönüp ferite bakıyor,ferit cimboma bakıyor,en sonunda elçin sanırım paşa ve cimboma bakıyor!

İşte dizimizin kısaca özeti bu:img-hyste:img-hyste:img-hyste

qamzem&uqurum
19-03-12, 18:49
Dimi benimde karıştı vallahi:img-hyste:img-hyste

Ya bilemiyorum ki paşa cimboma bakıyor,cimbom paşaya bakıyor,sonra dönüp ferite bakıyor,ferit cimboma bakıyor,en sonunda elçin sanırım paşa ve cimboma bakıyor!

İşte dizimizin kısaca özeti bu:img-hyste:img-hyste:img-hyste

Ve ayrıca Paşa'ya bakarken Feritten elini çekiyor..
Elçinde onların bakıştığını görüyor.
Tam hayalimdekii sahne :img-in_lo
Hadi inşallah devamı yada öncesi vardır.
böyle minicik bi bakışma yapmasınlar.
Hoş zaten küçücük bir bakış anlatır aşkı :img-in_lo
Ama ne bbiliyim o sahne az olmamalı..

Cer0m&BurQim
19-03-12, 20:14
ayyy Yarin dizimiz var.,:happy0064
cok merak ediyorum o bakisma sahnesini :img-eat:
insallah daha cok CimBay :img-in_lo sahnesi vardiiir.. :img-wink:

hadi bakalimmm ..:icon_whis

+Ayrica Fragmanda yine Furki ve Elcin var,
acaba yine Elcin & Furkimi olacaaaak ? :icon_whis

NATY&FACU
20-03-12, 13:58
Pis Yedili Sahnede
Rock müziğin sevilen gruplarından Kolpa’nın grup üyelerinin konuk olacağı “Pis Yedili” izleyicilerine yine eğlenceli dakikalar vaat ediyor.

Show TV'de yayınlanan "Pis Yedili" nin bu akşam yayınlanacak bölümünde; Elçin, biraz da Bayrampaşalı’yı aklından çıkarabilmek için okulda etkinlik düzenlemeye karar verir ve rock müzik grubu Kolpa konseri için bilet satışlarına başlar. Özel Okullar Vakfı, Girişim Koleji’ni teftişe gelecektir. Esma Sultan, okulun kalitesini düşürürler endişesiyle o gün için "Pis Yedili" yi okuldan uzaklaştırmak için onları müzeye yollar. Songül’ün telefonuyla neden müzeye yollandıklarını anlayan "Pis Yedili" ise müze yolundan okula dönünce ortalık karışır...

Anasayfa

qamzem&uqurum
20-03-12, 17:10
Az bi süre kaldı Başlamasına :happy0064
Sonunda geldii güün.
Fragman-Özet çıkınca daaha bi geçmiyor şu günler.

Ay neyse uzatmıyorum..
Bölümü daha izlemeden Orço izleyip bıkacağımızı biliyor herkes. O konuya deyinmeden tek merak etttiğim nokta CimBay'ın bakışması :img-in_lo:happy0064
- Yani o bakışmayı izleyebilmek için Orçoya katlanmaak zorundayım :icon_whis
Hayır yani az azaltsalar orço sahnelerini.
Diziyi daha bi sevicem.
Her bölüm kılıktan kılığa girmese mesela,mesela ona ayırdığınızın bi kısmını diğer oyunculara ayırsanız.
Gani Bey ?
Duyuyomusun beni. Orço Sıktı..

Sana diziden çıkarttın demiyoruz ama en azından azaltın..

İyi forumlaar.

negisssss
20-03-12, 23:07
Bu bölümdeki amaç sanırım kolpa grubunu tanıtmaktı ama ne gerek vardı ya bu kadar uzun tutmaya zaten şarkılarını biliyoruz konser havası verelim derken bari beklediğimiz sahneleri de bir şeye benzetseydiniz.:img-beee::img-beee:

Ayrıca neyin mesajını vermeye çalışmışlar sahiden anlam veremedim, hırsızlık olayı tamam da şüphelenecek Elçinden başka tiki bulamamışlar mı sahiden beni rahatsız etti Elçini o duruma sokmaları fazla zorlama olmuş orada Elçine yazılan replikler falan hoşuma gitmedi benim!:img-beee::img-beee:

Bölümde paşa istediğim kıvama yavaş yavaş geliyor dedim şöyle ki;

Paşa: ee tabi sadece boy farkı olsa neyse.

Paşa: evet orço saçmalama içimizden sadece birimizin zengin sevgilisi var.

Paşa: gerek yok gerekirse ben veririm sevenleri ayırmamak lazım.

Gibi laf sokmaları ile zamanında Günçiçeğin yaptıklarını yapmaya başladı diye ama o bakışma sahnesi bu derece berbat mı olacaktı keşke sadece fragmandan ibaret kalsaydı dedim resmen hele ki Ferit ve Günçiçek o kadar zorlama yazılıyor ki tamam cimbay olacakta bari öncesini sağlam yazın yahu!:icon_sorr:icon_sorr

Furçin sahnesi de bir o kadar fos çıktı, Elçin ve Paşa olmayacaksa artık şu can-zeki-furkan üçlüsünü saçma sapan planlar yaparken değil de normal hayatlarını izlesek!:icon_whis:icon_whis

Bölümün yıldızı Esma Sultandı bence harikaydı beni güldürdü.:img-hyste:img-hyste

Orçoya girmeyeyim çıkamam çünkü.:img-tomat:img-tomat

Bilemiyorum ama benim beklentilerimin çeyreği bile gerçekleşmemeye devam ediyor her bölüm!:icon_sorr:icon_sorr

(Bölümde bir sahne vardı dikkat eden oldu mu bilmiyorum o da pis yedilinin sınıfa girdiği sahnede G&G bakışmasıydı ne beklerken ne buldum ne kadar acıdır !):icon_whis :icon_sorr

aSeNa *
20-03-12, 23:44
Gani Bey gerçekten işini biliyor. Hem de çok iyi.
Fragmandaki bakışmadan umutlanıp o kısımda açmıştım.
Ama fragmandaki bakışma bile daha uzundu burada bir kafasını çevirip geçtii yani..Kolpa'yı çok sevdiğimden yine izledim o kısımları ama onu bile gereksiz sohbetlerle bölüp durdular..Bakışma falan zaten yalan oldu.
Resmen enayi yerine konuluyoruz gibi artık fragmanlarda bal çalıyor ağzımıza sonra çıkartıyorlar keza CimBay dışında da diğer olaylar da çok gereksiz, sıkıcı ve aynı şeyler etrafında dönmeye başladı..
Başlarda çok sevdiğim Orço'dan dahi soğudum..
İyi ki bu bölümü izlememişim zaten normalde de baştan sona bakmazdım ama bu bölüm hiç bakmamak en iyi kararım olmuş..Düzelene kadar böyle..
ÖBGZK gibi bir dramın karşısında duran tek komedi hatta düzgün tek dizi olduğundan belki de reytingleri bu kadar yüksek ki bence çok bile..
Ama şayet seneye devam ederse ve daha güçlü bir yapım konulursa işleri çok zor bu senaryo ile bence..Herkese iyi yorumlar (:

Krazy_Cypriot
21-03-12, 14:15
Diziyi dun hem sevdim hem sevmedim. Espriler yine guzeldi, Orco, Esma, Sultan, Tikicanlar, Pis Yedili hepside guzeldi ama sanirim o CimBay bakismasindan cook sey umdugum icin diziyi tam istedigim gibi bulmadim. Boyle sevdim ama sanki normalden biraz dusuk gibiydi. :img-eat:

Kucuk kucuk de sayilsa, bolca CimBay vardi sanki, Guney'in Guncicek'e laf atmasi, onu Elcin'e karsi korumasi vs bunlar cok guzeldi. :img-blush

Minibuste, Cimbom "Kader bizi hep bir arada tutmuyor mu? Ayni kader bizi muzeyede goturuyor olabilir" diyor, orada o cumleyi Guneye bakarak soyluyor, Guneyde oyle sicacik gulumsuyor ki, sanki kaderin onlari hep bir arada tutmasi hosuna gidiyor gibi. :img-in_lo

Ferit masaya gelip yanlarina oturduktan sonra, bilmem farkettiniz mi ama, Guney ondan sonra neredeyse hic Cimbom ve Feritin tarafina bakmiyor, bu beni mutlu ediyor cunku, her ne kadar saka da yapsa, iyiymis gibi gorunsede, aslinda hala Guney'in onlari yanyana gormeye dayanamadigini gosteriyor, zaten bir iki saniye sonra da bufede onlari izlerken goruyoruz. :img-in_lo

Kisa olmasina ragmen, slow bir sarki esliginde, Guney'in Guncicek'e olan bakislari, beni bitirdi. Biraz daha boyle uzaktan izleyen kiskanan Guney istiyorum, Kadir Dogulu, aci ceken asigi cok iyi canlandiriyor bence. :img-in_lo

Sinifta birbirlerine bakarak gulumsemeleri cok guzeldi, bence dogaldi da, superdi o sahne.

Salca bolumun basinda cok guldurdu beni ya, bu kizin dedikodu hastaligi benim cok hosuma gidiyor, ayrica Salca-PC arkadasligi cok guzel, biraz daha gormek isterim. :love01:

Dilkopat-Orco sahneleride cok hosuma gidiyor ileride bir DilkopatOrcoAlice ucgeni izleriz diye dusunuyorum. sofa

Bu arada iki bolumdur farkediyorum, Ferit ne zaman Guncicek'in yanina gitse Orco hep "bu ne ya, bunun ne isi var burada" bu beni hem sinir ediyor hem mutlu ediyor. Mutlu oluyorum cunku CimBayda onlarda o kadar yer etmis ki, Orco bile Cimbom'u baskasiyla paylasamiyor, cok guluyorum :icon_whis ama sinir oluyorum cunku Elcin varken Orco cok cabuk sahiplenmisti yeni yengesini. :img-beee:

Esma Sultan, Furkisler hepsi mukemmeldi, hele Zeki'nin toka sahnesine cok guldum ya. :img-hyste

Son olarak Kolpa Sarkilari CimBay'a ne guzel uyuyor ya :img-in_lo:img-in_lo

Unutmadan bir an once Pis Yedili'nin ozellikle Cimbom'un Trafo-Gueney kavgasinin sebebbini ogrenmesini istiyorum..

qamzem&uqurum
21-03-12, 15:40
Ohh sen gel önce Günçiçeğe Hırsız de.
Sonra Ahh canıım pardon ya,özür dilerim de.
Yok yaa. O işler o kadar kolay olsaydı aranız çok iyi olurdu.
Cimbomun fena halde seviyorum yaa. Bu kızın replikleri bi başka. Güzel laf koyduruyolar :img-hyste
Elçin izin verirsen parasını verdiğim konseri izlemek istiyorum.:icon_whis
Ohh iyide dedii.
Ya paşaya ne demelii Elçinini arkasından bakakaldı. Ama sevdiğinden değil yanii. :icon_whis

Ayy çok sert bi şekilde girdim. :img-hyste
Neyse ; Bölüm güzeldii. CimBay kısımları yani..
O böyle her dakkada laf sokmalar, imaalı imalıı konuşmalar,kıskanmalar falaan.
1-2 bölüm sonra Cimbom feritten ayrılır zaten. Boş değildi bu kadar şey.
Ah kızlaar az kaldıı CimBay'aa azz kaldıı. :img-in_lo:img-hyste:happy0064
- Elçin cimbomu suçlayınca paşanın tavrıını yeeeriim ya :img-in_lo

Ağır ol elçin !
dedi gibi.. Sonrası işte ne Günçiçek ne bu gruptan başkası yapar vs..
Ferit zaten hiç bişey demedi. Paşa ne derse ona haklısın,paşa haklı falan dedi.. :icon_whis
Cimbom kızım o nasıl bi atarlı kalkıştır.
Bana mı baktın sen ?! ... Ne diyosun kızım senn !.. Paronayak ya ! .. falan coştu bizim kız ya :img-hyste

Of her pis yedii sahnesinde ayrı bi CimBay vardı.. Minibüste .. Okua girdiklerindee.. Kantinde.. Konserdee. :img-in_lo
Ohh bee şöyle dolu dolu izledim.
Ve orçoyu falan unuttum yanii. Yada önemsemedim bilmiyorum.

- Şu bakışmaya geirsek ;
Fragmanda daha uzun ve daha izlenirdii.
Dizide bişeye benzemiyodu o bakışlar.
Boş değildi , asla olamaz zaten :img-in_lo:img-hyste
Ah be paşa bi elçine bi Cimboma bakmasan. Sadece Cimboma odaklansan.. Cimbomcum sen ferite dönmesen(!).. Paşacım çekip alsan şu kızı başka kollardan..
Tamam iyi hoş canın yanıyor ama uzatmasınlar.
Böyle çekişmeler hoşuma gitmiyor.. Ya olacak ya olacak o çift :img-in_lo.
Abi sabrım kalmadı ya..

Sevdiğim replikler :

Orço kantinde Cimbom'a topuklu ayakkabı ile ilgili espri yapar,Paşa güler ve Cimbom güldüğü görüp üzülür.
Cimbom : Neyse, Orço'nu şakalarına gülen birini bulduk. ( Paşa ciddileşir.)
__

Kantindelerdir. Orço bişey der gene. Paşa Cimbom'a ters ters bakar.
Paşa : İçimizde sadece birimizin tiky sevgilisi var... Oda geldii. :img-hyste
__

Kantindeler. Ferit gelir oturur Cimbomun yanına. Konuşurar falan. Orço müzeyle ilgili bişey der. Parada anlaşırsak sana veririm bileti falan dedi. Paşa orço'ya vurarak.
Paşa : Gerek yok.. Gerekirse ben veririm. Sevenleri ayırmamak lazım. :icon_whis:img-hyste Kıskanışını yerleerr senin :img-hyste
__

Minibüsteler. Konu esma sultanın bizimkileri seçmesi. Cimbom Paşa'ya imaalı imalı bakarak.
Cimbom : Kader bizi hep bir arada tutmuyor mu ? ve Güneyin sırıtışı :img-hyste:img-in_lo

Bu kadar valla. Resimleer için sağol Pembeciim.
Çalışmlarıımlaa dönüceeeem.

Cer0m&BurQim
21-03-12, 22:48
Dün resmen sinirden yorum yapmadim..:img-tomat
bölümü tek o bakisma sahnesi yüzünden izlicektim fragmanda gördügümüz.,
ama bölümde varmiydi o sahne ? hicbirsey anlamadim,:img-tomat
gercekten cok kisa ve bekledigim gibi bir sahne olmadi.,:img-tomat
cok sinirlendim dün :img-hyste..

Güncicek ve Zeki diyorum baska birsey demiyorum bu bölüm icin !:img-wink:

zorASK
22-03-12, 02:04
Herkese selammmmmm :love01:

Bölüm yorumumu yapyım hemen ya anca vakıt oldu içimde kaldı vlla :img-hyste

Ben bölümü begendım efeniiimmmm :img-blush

Ama neyı begendım neyı bı sorun :icon_whis Tabiikii tadımlık cımbay sahnelerını evet adını ben koyduum :img-hyste sımdı bu tadımlık cımbay sahnelerını yukarda arkadaslar bahsetmıs uzun uzun yazmıyım kısaca kantınde paşanın kıskanclıkları sınıfta bızım ıkı aşığın baskışıp tatlı tatlı gulusmesiii paşanın cımbomu savunup elcıne atarlanması ve tabıkııı benım favorıım cımbom un servıste kader bızı hep bır arada tutuyor demesı ben bunlara öldüm bittim :img-in_lo

arkadaslar aslında cok buyutulecek sahneler degıll oyunculuklardan mıı artıkk bilemicem mesela bakışma sahneside güzeldi ama keske fragman olarak kalsaydı be ganıcım :img-hyste çok kısa geldı bana .

ben bu yazdıgım tadımlık cımbay sahnelerını cok cok cok cok begendım bakısmanın bıle onune gectı benım ıcın ufak ufak sınyallerı alıyoruz hadı bakalım devamını belıyoruz ganıcım özellıkle ben artık su cımbom un gercekten paşayla ayrlık sebebının annesı oldugnu ogrenmesını ıstıyorum ya heralde paşayla trafo süs olsun dıye konusmadı bu knuyu yada ferıtın ıcıne bosuna kurt düşürmedi furkan guncıcek-ferıt tartısması da beklıyorum yakın zamanda

Elçine olan 250 gram sempatimide bu bölümle yitirdim valla sevmedim mi sevmiyorm ıste bende huyum kurusun :img-hyste

orcoya hıc degınmıcem vlla bunalımlarımın son noktasındayım onu ızlerken neyse ıkoncanlar ve esma sultan tam formundaydı bayıldm onlara :img-hyste
Kolpa dan söz etmeye gerek yok sanırım herzamankı gıbı cok sevımlı ve basarılıydılar benden bu kadar

öpücüklerrr !!!! ( Eda ece stayla :img-hyste:img-hyste)

negisssss
23-03-12, 18:00
Başlık sessiz çünkü yorumlanacak birşey yok.:icon_whis:icon_whis
Vallahi artık sinirleniyorum bu kadar yavaş gitmek zorunda mı onu merak ediyorum.
Hala izlediğimiz şeyler aynı cimbay bekliyorum diye izliyorum hani sezon finalinde mi ne sürpriz mi ne olacaktı gani sanki öyle birşey söylemişti diye kalmış aklımda bakalım o da olmazsa vallahi yeni sezonda netten bakarım ben.:icon_whis:icon_whis

qamzem&uqurum
23-03-12, 18:22
Başlık sessiz çünkü yorumlanacak birşey yok.:icon_whis:icon_whis
Vallahi artık sinirleniyorum bu kadar yavaş gitmek zorunda mı onu merak ediyorum.
Hala izlediğimiz şeyler aynı cimbay bekliyorum diye izliyorum hani sezon finalinde mi ne sürpriz mi ne olacaktı gani sanki öyle birşey söylemişti diye kalmış aklımda bakalım o da olmazsa vallahi yeni sezonda netten bakarım ben.:icon_whis:icon_whis

CimBay yeni sezonda olucak. Yanlış hatırlamıyosam 39.bölüm sezon finaliydi.
Sonra CimBay olcak .
Bu sezon sadece kıskançlık,itiraf olucak,ama birleşme olmiycak CimBay için.
Böyle hatırlıyorum.
Zaten Gani Müjde bi biz CimBay'cıların yüzünü güldürmedi :icon_whis
Kendiside CimBay istiyor :img-hyste Ama yapmıyor ?
Amacınız ne ya. Hayır dizi sıktı.
Bende sadece CimBay'ı bekliyorum.
Öyle sitelerde 1 milyonu geçmekle izleniyor sanmayın.. Herkes bişeyleri bekliyor.
Bizimde bi sabrımız var ama..

Atarlandım Nergis :img-hyste

Cer0m&BurQim
24-03-12, 09:50
Fragman gelmis...:icon_whis
Fragmana bak be ..:img-tomat
Yine Orco dolu bir bölüm ,baydin artik Orco..:img-beee:
Elcine ne demeli ,dedigi lafa bak :img-tomat
Sinir olma diyorum bu kiza ama münkün degil,:img-tomat
ilk basta kim kimi kimden aldi acaba ? ..:icon_whis
bide laflara bak ., ay siniiiir bu kiz ..:img-hyste
gercekten artik Bölümler degil sadece, Fragmanlarda Orco dolu ..
:img-tomat:img-tomat

qamzem&uqurum
24-03-12, 17:46
Pardon pardon yanlışmı izledim ben o Fragmanın son sahnesini !?

- Kim kimin elinden sevdiğini almış acaba ! :icon_whis
Cimbom'un eski bölümlerde Paşa'yı sevdiğini biliyodu elçin..
Elçinin yaptığı ne o zaman ? O zaman çalmadın mı kızım sen Cimmbom'un elinden bu kızı.
Hiç düşünmedin mi bunlar birbirlerine neden laf çarpıyor diye ?!

Heh şimdi feritte mi sıra ?
Sen kaşındın. Feritin yanında Günçiçeğe laf attın. Feritte trip atar sana tabi. Ohh canıma deysin.
Sen kaşındın.
Bide diyor Hayatımda en değer verdiğim insanları elimden alma konusunda rekor tutuyosan 2-0 öndesin Canım !.
Haa haa hayybii :img-hyste diye gülerim ben buna.

- Cimbom'umum o surat ifadesine bakıırsa fena bir laf geliyor elçine. :img-hyste
Yürüü bee Cimbom kim tutar senii. Arkaaandayıız.
Elçine zaten fene halde uyuzduum şu geçen bölüm Cimbom'u suçlayınca iyice uyuz oldum.. Hah şimdi daha bi uyuz oldum.
Sanki elçin karakteri benim uyuz olmam için yaratılmış.. :icon_whis

- Sonunda Paşa'nın babasıyla ilgili bi konu açıldı. Görürüz inşallah.. :icon_whis

CagatayyyU
24-03-12, 19:22
CimBay İstiyoruuzzzz!
Sesimizi duy Gani Müjde. Tamam dizinin sonunda illaha CimBay olucak ama dizi böyle hiç çekilmiyor. Orçunun saçmalıklarıı çok sıkıyor insanı. Şahsen ben diziyi şuan sadece Cimbom'un laf sokmalarını ve Paşa'nın kıskançlıklarını kaçırmamak için izliyorum. Hele fragmannn. Fragmanın sonunda Cimbom'un sırıtışı çok güzeldii, sonunda bir laf sokma olayı gelicekk. Elçin "hayatımdaki erkekleri alma konusunda üstüne yok" gibi bişey söylüyordu sanırım. Salak mı bu kız? Kim kimin hayatından ne aldı? Paşa'yı Cimbom'un elinden alan o. Ferit desekk, sadece arkadaşlardı. Eğer o hırsızlık olayından sonra Elçin'le araları bozulmuşsa buda onun suçu. Gelip bişey bilmeden Cimbom'u suçlayan o. Diyorum işte aptal. Neyse, Salı gününü bekliyoruz napalım.. Ama bu gidişle CimBay olana kadar izlemicem. Çünkü ben çok sıkıldım.

Bu arada ben Beste :) Yeniyim... :img-wink:

negisssss
24-03-12, 19:30
O fragman şaka falan olmalı sanırım Elçin hanımın derdi ne merak ediyorum cimbom birşey yapmadı kendi saçmalıkları yüzünden paşayı kaybetti ayrıca güney de açık açık dile getirdi elçin ile ilgili durumları ne oldu sırada ferit olayına mı geldi o cümlede ki manayı anlayamadım ben ama elçine bir haller olduğu kesin!:img-beee::img-beee:

Başka da birşey yok zaten fragmanda hep aynı saçmalıklar!:img-beee::img-beee:

satriani
24-03-12, 21:07
Forumda sürekli mesajları yayımlanan arkadaşlarımız Elçin'e vurma fırsatını hiç kaçırmıyorlar. Fragmandan alınan tek bir cümle ile yine yaylım ateşlere tutulmuş Elçin. Konuşmanın sonu ne, başı ne hiç bilinmeden. Elçin potansiyel suçlu ya.

Biz farklı bir dizi mi seyrediyoruz?

Paşa'yı Cimbom'un elinden Elçin mi aldı? Paşa ve Cimbom ayrı değiller miydi zaten? Elçin Paşa’nın Cimbom’un geçmişte kaldığı açıklaması üzerine (Bunu defalarca söyledi.) Paşa ile çıkmaya başladı mı? Elçin Paşa'nın arkasında dolaştı da Paşa Elçin'in arkasında dolaşmadı mı? Doğum gününde dileği neydi?

Ayrıca biraz empati lütfen. Birini seviyorsunuz. O'nu seven biri daha var. Sevdiğinizin sözlerine mi inanırsınız, yoksa O'nu seven diğer kişinin size söylediklerini dinleyip mi hareket edersiniz?

Bence Elçin'e lüzümsuz kızılıyor. Kızma adresi Paşa.

zorASK
25-03-12, 00:30
Fragman tam bi fıyasko başka söylenecek birşey yok sanırım baslık neden bu kadar sessız dıyemicem herkes cevabını bılıyor artık Bu bir komedi dizisi anladık gani bey anladık ! ama bu orço ısrarı ne ıste bunu anlamadıık ! salça da komık bı karakter esma sultan da zekıde ve daha bı cok karakter oco tiplemesı tuttu ama sıkıldık bıktık bunaldıııkkk anladınız mııı ? artık pis yedılıden tek umudum cımbay ve orçonun azaldıgı sahnelerı ızlemek..

Fragmanı yorumlıycak bısey yok ılgılendıgım sahne cımbom ve elcın ın sahnesı oldu oda cok anlamsız geldıı saçmaydı.
Önce elcın i iyilik melegı, iyilerin dostu kötülerin düşmanı dıye tanıttılar :img-hyste
Şimdii kıskanc paranoyak bı tıp oldu cıktı.
Hayır cımbomla sorununu anlamıs degılım dogal olarak hoslanmıyo cımbomdan malum sevdiği çocuk cımboma asık neyse oralara gırmıycem ama düşmanca tavırları çok saçma hatta bu sahnelerde bıle ruhsuz desem :img-hystesevdıklerını elınden almışşş..Ferit i cımboma laf sokmakla sataşmakla hatta en sonunda hırsızlıkla suclamakla kendı kendısını ferıtten soguttu elçincim :img-hyste
Yannız bir yerde yanlıslık var :icon_whis Paşa hiç elçin in olmadı ki onun kalbii hep cimbomdaydı :img-wink: Yanlışmıyım ?

Cimbom un yüz ifadesine bakınca anladım ki çoook kapak bi cevap geliyo sanırım hadı bakalım ızleyıp görelım..:img-wink:

NATY&FACU
25-03-12, 14:20
22. Bölüm
Okulda kitap haftası sebebiyle yapılacak etkinlikte, kitap standları açılacak ve isteyen satış da yapabilecektir. Orço bunu duyunca hemen satmak için kitap almak ister. İkoncanlar ise, her zamanki gibi onları rezil edecek bir plan yapar.

Okuldaki bu kitap etkinliği için Bayrampaşalı ve Trafo, imza günü için yazar Çiğdem Anad'ı okula gelmeye ikna ederler.

Hasan Paşa'nın Songül için hazırladığı hediye, yanlışlıkla Esma Sultan'ın eline geçince ortalık karışır.

Evlerine gelecek olan aile dostları için anne ve babasından Ferit'i de getirme baskısıyla karşılaşan Elçin, Küçükbey'e yine ricada bulunur fakat bu defa Cimbom sevgilisinin gitmesine izin vermeyince Elçin ve Küçükbey'in arası açılır.

negisssss
25-03-12, 16:25
Elçin yalanına devam ediyor demek ki niye ki hoşuna mu gitti nedir,ayrıldık biz diyemiyor mu yalandan sevgili hikayesi de uzamadan bitebilir böylelikle kaldı ki Günçiçeğin böyle birşeye tepki göstermesinden doğal ne var Elçin olsa paşayı yollar mıydı Cimbomun yanına böyle birşey için tabiki hayır!Merak ediyorum cimbomun cevabı ne olacak acaba.:img-wink::img-wink:

Şu dizide zaten orço fazlalığı böyle sürdükçe ohooo zeynep yazmıştı yeni gördüm 39. bölüme kadar sezon finali sürmez daha erken girerler ki o zamana kadar çook merak ediyorum değişen ne olacak,ne kadar yol almış olacağız!:img-beee::img-beee:

zorASK
25-03-12, 16:39
naty&facu özet için teşekkürler.

Evet tahmın ettıgım gıbı degılmıs elcin-feritin arasının acılması daha mantıklı bi sebebi varmış cımbom un hangimiz buna izin veririz ki ? Cimbom u sevdiğim için degıl empati yaptıgım için bunu tahmın edeblıyorum.
Nergısınde dedıgı gıbı guneyle ayrılar artık ayrıldık bıttı dıyebılır aılesıne devam etme nedenı ne ?
Valla artık tadımlık cımbay sahnelerını bekler oldum o derece umutsuzum dizinin gidişatından o bakısmalar gülüşmeler bile benı tatmın edecek durumda beklentım minimum.

Orçoyla dolu bir bölüm bizi bekliyor umarım yanılırım umarımm...

qamzem&uqurum
25-03-12, 16:57
Özet için sağolun :img-wink:
Ah elçin'in fragmandaki saçmalığı bumuymuş.
İzin verirde vermezde.. Sevgilisi sonuçta.
Cimbom'umum biliceği bi iş.
Ayrıca elçin yaa ;
Şöyle çocuk çocuk laflar sokmaya çalıştırmasınlar sana..
Çünkü saçmalıyolar.
Cimbom Feritin sevgiisi mi ? - Sevgilisi.
Karışmaya hakkı var mı ? - Evet var.

Yani izin vermiyorum dediği an bitmiştir.
Git istediğine trip at yada laf sokmaya çalış.
Tınlamaz Cimbom. :icon_whis

Merak etme zaten 2-3 bölüm sonra biter CimFer.
O zaman Hayatında en değer verdiğin 2 kişiden Ferit olanı alabilirsin. Ama diğerini alamazsın. :img-hyste

aliyeaynalar
25-03-12, 18:28
Merak etme zaten 2-3 bölüm sonra biter CimFer.
O zaman Hayatında en değer verdiğin 2 kişiden Ferit olanı alabilirsin. Ama diğerini alamazsın. :img-hyste

üff yaa,
ikisinin sevgili olmasını bende çok istiyorum :img-hyste:img-hyste:img-hyste

vede cimbaycıda olsam,

ne biliym,

elçin - ferit istediğim için
elçinin tavrına kızamıyorum :icon_whissofa

qamzem&uqurum
25-03-12, 19:00
üff yaa,
ikisinin sevgili olmasını bende çok istiyorum :img-hyste:img-hyste:img-hyste

vede cimbaycıda olsam,

ne biliym,

elçin - ferit istediğim için
elçinin tavrına kızamıyorum :icon_whissofa

Ya ne biliyomusun Canım.
Elçin Paşadan uzak dursun gitsin kiminle çıkıyosa çıksın :img-hyste
Ama CimBay'dan uzak dursun.
Feritle mi oluyor ? Furkanla mı benim için fark etmez. Ama artık Paşanın peşini bıraksın..

Ya bide 1.bölümmden beri CimBay'ı biliyoruz ama hiç onların aşkını göremedik. :icon_whis
Nasıl ayrıldıklarını bilmiyoruz. Biraz geçmişle ilgili sahneler çekseler keşke :icon_whis

Diziqolk67
26-03-12, 14:41
İçimden bir ses Elçin&Ferit'in arasında bir şeyler olacağı. Açıkçası olsa fena olmaz :happy0064

Günçiçek adına bir tek bu kadar mı cümle kurulmuş. özetler çok yetersiz püff :865323

Elçin'in bunu istemeye hakkı yok. Eğer kendi sevgilisi olsa ve Günçiçek böyle birşey istese onun da kabul edeceğini sanmam. Biraz empati Elçin'ciğim :img-wink:

Her bölüm önemli isimlerin konuk olması çok hoş bu arada :happy0064

aliyeaynalar
26-03-12, 22:21
İçimden bir ses Elçin&Ferit'in arasında bir şeyler olacağı. Açıkçası olsa fena olmaz :happy0064

Günçiçek adına bir tek bu kadar mı cümle kurulmuş. özetler çok yetersiz püff :865323

Elçin'in bunu istemeye hakkı yok. Eğer kendi sevgilisi olsa ve Günçiçek böyle birşey istese onun da kabul edeceğini sanmam. Biraz empati Elçin'ciğim :img-wink:

Her bölüm önemli isimlerin konuk olması çok hoş bu arada :happy0064

ayyy o içindeki sesi severim bennnn :img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo
Ne güzel şeyler diliyor öyleee :img-in_lo

dizi başladığından beri Elçin - Ferit çok istiyordum.

Umarım Elçin - Ferit sahnelerin olması boşa değildir.. :img-in_lo

Guly28
27-03-12, 18:05
Merhaba : )

Bu aksamki bolumu iple cekiyorum ve umarim hayal kirikligna uramayiz .
Bol bol Cimbay olsun istiyorum :)
Cimbomun tepkisine bakilirsa guzel bir laf geliyor arkadan :happy0064

qamzem&uqurum
28-03-12, 12:48
İğrenç bir bölümdü Gani Müjde.
İğrenç yani.
Ne bi heyecan, ne güze bi sahne vardı..
Hah size göre güze sahneler Orço'dan ibaretse siz haklısınız. Ama ben bunaldım.

Yahu hiç mi düşünmüyosunuz siz. Bu izleyici neyi izlerde diziye daha bi tutulur diye ?.
Biz orçoyu izleyince diziden soğuyoruz.
Komikliğinde bi sınırı var. Orçoyu tatında bıraksanız olmazmıydı..
Nereye bakarsam Orço..
Salatalık satan Orço .. Zorro Orço .. Kitapçı Orço.. Dilkopata saran Orço..
Bu ne ya ! :icon_whis

Pes diyorum yani..
Hiç etkilendiğim bi sahne yok.
Hiç CimBay'la ilgili bişey yok. Anca laftaa.. Oda sadece Paşadan Cimboma bir söz.
Biz bunu istemiyoruz ya. Dolu dolu istiyoruz biz.

__

Elçin her geçen bölümsana daha bi kıl oluyorum ben.
Paşa dedi sana. Biz diye bişey yok diye.
Sen hala Ben seni seviyorum,sende beni seviyosan,öyle umuyorum falan.
Kızım o adam ilk aşkına döndü.. Git sende Başka birini bul. Unut onu..
O seni unuttu bilee. Paşa doğru yolda Cimbom'u kazanmaya çalışıcak. Yani Paşa için elçin bitti..
Yani dimi Gani Müjde beyciyiim. Bitti dimi elçinle Paşa ilşkisi tamamen. :icon_whis
Sakın elçinle Paşa'yı bireştirmeyi düşünmeyin.
Dizi gerçekten iyice düşür.
Paşa'yı Cimbom'a döndürmüşken bunu yapma Gani Bey.
Hayır bizim gözümüzde Paşa kötü oluyor. Ve dizi saçmalamış oluyor.

Madem şuanlık CimBay yok.. Eee Cimbom Ferite yer verin ozaman bi süre. Dizinin 5 dakikası varlar gerisinde yoklar. Haksızlık..

Şu koca bölümde bir tek beğendiğim sahne yok. Onun yerine 2-3 replik var.

Paşa : Hem Günçiçek hanımı rahatsız etmeyelim. Yeni sevgilisi için Süsleniyodur. :icon_whis
__
Paşa : Bizim bu yalana inanmamız hayatta Zorro. :img-hyste
__
Cimbom : Keşke sende baş aşağı öpüşseydinde beynine kan gitseydi. :img-hyste
__
Orçonun sahnesini beğenmesemde ;
__
Orço : O zman bi öpücük verin.
Saça&Karabiber : Zorro :img-hyste

qamzem&uqurum
28-03-12, 13:02
Ah o resim nee..
elçin mi atıyor kendinii.
Eğer öyleyse atamaz anacım. Paşa bi yerden öğrenir,koşar yetişir son anda sadece araba düşer. Ve sarılıp- barışırlar. :icon_sorr
Off şu klasik sahneyi yapmazlar inşallah. :icon_whis Böyle olur ama kesin....

Bu arada bugün Şile taraflarında çekim varmışş.

Guly28 senin paylaştığın resim heralde Şile taraflarında bi yerde.
Resim için sağol.. :img-wink:

Guly28
28-03-12, 13:34
Ben bu resimi gorunce , bu ne bir sacmalik dedim , yani Gani abiden her dizide olen birsey yapmaz diye dusuyordum , bolumler kotu olmasina ragmen

qamzem&uqurum ben bu fotoyu gorunce ilk aklima itihar geldi ama .
Bencede pasa yine kurtarir benim korktugum elcin yine yakinlasmasi ama bence olmaz cunku yaza dogru CIMBAY olucak :happy0064

qamzem&uqurum
28-03-12, 13:42
Ben bu resimi gorunce , bu ne bir sacmalik dedim , yani Gani abiden her dizide olen birsey yapmaz diye dusuyordum , bolumler kotu olmasina ragmen

qamzem&uqurum ben bu fotoyu gorunce ilk aklima itihar geldi ama .
Bencede pasa yine kurtarir benim korktugum elcin yine yakinlasmasi ama bence olmaz cunku yaza dogru CIMBAY olucak :happy0064

Benimde korkum o iişte. Eçin paşa için bunu yaparsa Paşada bi yumuşama olursa diyorum..
Bi anda tekrar ona dönerse fallan.
Ama sonra Gani abinin dediğini falan düşünüyorum.. Elçinle barışırlarsa genede ayrılcaklar.. Dediğni gibi yaza doğru CimBay olcak.. Ve Azda kaldı.. Yani barışıp ayrılırlar.. Ve paşa bunu yapmaz yani bi kez daha üzülecek elçin gene dener falaan der.
O yüzden umarım o saçmalığı yapmaz Gani Bey..

Cer0m&BurQim
28-03-12, 17:43
Resim icin tskler cnm,:img-wink:
eger gercekten tekrardan Elcin&Pasa yapmak icin cekiliyorsa bu sahne ,
gercekten birdaha bakmam diziye.,:img-tomat
simdi bile bakarken sıkılıyorum cünkü tek Orco'yu izledigimiz icin,:img-tomat
artik gercekten baydi Orco,ya anlamiyorum neden abartiyorlarki Orcoyu.,
ne gerek var'? tadinda biraksalar., baydii beni Orco diziden soguttu.. :img-tomat

Elcine gelince anlamiyorum ben Elcini.,:img-tomat
sinir oluyorum bu Kiza ,artik dahada sinir olmaya basladim,:img-tomat
biraksin artik Pasanin pesini.,:icon_whis
+eger o resimdeki sahne Pasa&Elcini baristirirsa eminimki birdaha izlemicem :icon_whis
Bravo sana Gani abii,sogduk resmen diziden.. :img-hyste

negisssss
28-03-12, 18:37
Herkese merhaba...
Ben dün bölümü izlemedim,aslında izleyecektim ama dedim bir deneyeyim ne kaybederim diye,sonra bugün netten baktım ama hızlı hızlı sona kadar geçmekten başka birşey yapmadım emin olun.:img-beee::img-beee:

Dizide beni çeken hiçbirşey kalmadı artık üzgünüm ama bu şekilde devam edecek gibi duruyor ve netten bile izleyesim gelmeyecek artık.

Şu son eklenen resim, amaç ne merak ediyorum inat mı yapıyorlar acaba diye hayır yani biz kaza derken cimbom ve cimbay adına bir kazadan bahsediyorduk Elçinin bu bunalım tavırlarının sonucu olarak falan değil yeter benden bu kadar artık.:img-beee::img-beee:

Ne zaman alırım istediğimi o zaman başlarım izlemeye hem belki o zaman orço denen karakteri tek bir sahneye yazmayı başarırlar bir bölümde ya da daha kolayı olsun bir sahne azaltsınlar bari bayağı etkili olur!:calis :img-beee:

Guly28
28-03-12, 20:24
Resimler icin cok tesekkurler sava yasemin :)
Baslik eski haline daha gelemicek gibi gorunuyor
Umarim bu Elcinin sahnesi cok gormeyiz cunku dizi genclik dizisinden cikacak gibi duruyor

Cer0m&BurQim
28-03-12, 23:04
savas yasemin resimler icin tskler cnm ,eline saglik..,
Guly28 aynen ,ayrica o Elcin sahnesini merak ediyorum,
hadi bakalim diziden tamamen kopara bilcekmi o sahne beni :img-hyste
eger Pasa&Elcin olursa yani yineeee:icon_whis

zorASK
29-03-12, 13:34
Şimdi izledim diziyi maalesef üzerine fazla konusacagım bi bölüm olmamış :whistle2
yine yine ve maalesef yıne orço yla dolu bır bolum daha ileri ala ala dizinin yarısında cogunu geçirdim valla cımbay adına ufak tefek gelişmeleri sevsemde bu bölüm gercekten cımbom-ferit uyumsuzlugunu gercekten hıssettım :icon_sorr eskiden arkadasca konustuklarında daha samimi geliyorlardı bana ama dedgım gıbı eda&kadir bambaska :img-in_lo
Elçin in anlamsız ısrarına hala aklım ermıyor paşa reddettikçe konuyu açan ve üzülen yıne elçin oluyor açıkcası bu konuda paşayı suclu bulmuyorum bıttıdedıgınde gercekten bıtırdı ve elcnle muhatap olmadı daha snra.
Elçin bunu anlayısla karsılayıp cekılecegı yere hala bı umut paşa bey ın pesınde.. :icon_whis

neyse dediğim gibi fazla konuscagm brsey yok ıkoncanlar cok sevımlı ozellıkle zekının replıklerıne bayılıyorum :img-hyste
yeni bölümde feritin elcınle barısma cabalarına sahıt olacagmızı düşünüyorum ve artık lütfeeeen cımbom su ayrılık sebeplerını ogrensın !! unuttuk sanmayın ganı bey !

Not; Edanın tiwitlerinden anladıgım kadarıyla o sahnede tum ekıp oradaymıs toplu cekm varmıs yanii elcın ın ıntıhar sahnesı olmayabılır hem komedı dızısınde boyle arabesk konuların ıslenmesı cok sacma degılmı ?? sonucta 17-18 yasında bır kız yaşama sebebi paşa mı olmuş ?! :icon_whis

Resimler için cok tesekkurler arkadaslar emeklerınıze sağlıkk :img-wink:

Guly28
29-03-12, 19:33
Cer0m&BurQimbiz zaten diziden soguduk , bide bunu cikarirsalar basimiza daha hic izlemeyiz :865323
Gani abi bundan sonra nasil Cimbay yapicak acaba , bunu bir Cimbayci olarak soyluyorum Gani abi sacma bir birlestirme yapar kesin :whistle2

negisssss
30-03-12, 09:38
Dizinin geldiği hale bak şoklardayım resmen,komedi dizi mi güldürmeyin allah aşkına bu bölümü asla tv den izlemeyeğim asla zaten cimbomu göremeyeceğiz sanırım Elçin kafayı sıyırdı bildiğiniz cimbay ya da elbay sevenler ya da sadece Elçini sevenleri başta olmak üzere salak yerine koymak bu.(Özet buyrun):img-beee:

Esma Sultan’a mezun olduğu Şahane Koleji’nden mezunlar toplantısı için bir davetiye gelir. Evli ve çocuklu olmadığı için gitmeye çekinen Esma Sultan’a arkadaşı Nebiye, bir günlüğüne sahte koca ve çocuk ayarlaması için akıl verir. Hasan Paşa kocası, Zeki ise çocuğu olacaktır fakat ikisi de bundan habersiz olunca, Esma Sultan’ın toplantıda başına gelmeyen kalmaz.

Furkan’ın arabasını çarpmasına sebep olan Orço’ya, İkoncanlar çok kızgındır ve üzerine yürürler. Trafo ve Paşa kurtarır Orço’yu fakat Furkan’ın siniri geçmez ve Orço’ya bir oyun hazırlar.

Elçin ise, hala ayrılığı kabullenememiş takıntılı bir haldedir ve Bayrampaşalı ile tekrar konuşmak ister. Aradaki sınıf farkı yüzünden olamayacağını söyleyen Paşa’ya, paranın önemli olmadığını kanıtlamak için Elçin çılgınca bir şey yapar.

Guly28
30-03-12, 10:19
Inanmiyorum ya bu ne ozet boyle , bizim Pasada bu inanir kesin der ki bu kiz benim icin kendini feda etmeye kalkisti , demek beni seviyor der .
Insanlari gercekten salak yerine koyuyorlar
Pasa bir kere bir dogru karar verse .
Birsey daha var eger yaza dogru Cimbay olucaksa , o zaman Elbay olmamali
Pis yedilidede bir adet var fragman cikmadan once ozet cikiyor

qamzem&uqurum
30-03-12, 12:41
Bu ne ya.
Bu eçin anamıyor mu Hayırdan.
Paşa bir kerede demedi bitti diye. Halaa anlaamıyor.
Boğuyosun paşayı elçin !! :icon_evil
Ay bi bırak şu çocuğun peşinii. O Cimboma geri döndü yaa.
Kesin CimBay olduktan sonra eçine bişeyler yaptıtıtlar ve bu gençlik dizisini mahfederler ! .

- Neyse ben bişey diycektim.
Bugüün Sete gittiiiimm :happy0064:img-wink:
Ama Eda Kadir yoktu. Sadece Trafo'nun çekimi vardı.
Yanında bi kız vardı. Gücan mı dedik arkadaşarımlaa. Ama Gülcan değil. Yada Gülcan'ı oynayan kız değişti bilmiyorum. :icon_whis
Biz resim çekemediik ama Hai'in resmini çektik. :happy0064
Bugün yarın burada üyeliği bulunan bi arkadaşım ve okul arkadaşım gelip yükleyecek resimleri :happy0064
CagatayyyU - Bestecim resimleri bekiyoruum,bekiyoruz :img-wink:

Krazy_Cypriot
30-03-12, 13:09
Ozeti ben begendim Esma Sultanin sahnelerini merakla bekliyorum. Elcine gelince beni zerre ilgilendirmiyor naparsa yapsin, insallah Pasa geri donmez. Elcin'i ilk basta cok guclu akli yerinde biri olarak gosterdiler ama simdi goruyoruz ki aslinda en zayif karakter dizideki.

Neyse yinede izleyip yorumlayacagim.

Belki bu hafta azicik da olsa CimBay olur diye dusunuyorum son zamanlarda Gani Bey'i cozdum galiba, bir hafta CimBay var bir hafta yok. Gecen hafta olmadigina gore bu hafta birsey olmali.

angelaw7
30-03-12, 14:04
Son bölümde kitap sevgisinin işlenmesi iyi bir şeydi,gençlere örnek olnmaya çalışılmış.Esma Sultan abartılı bir tipleme Orço gibi,Orço bile daha çekilebilir.

qamzem&uqurum
30-03-12, 19:02
T....'dan..

EdaKadir ve Gani Müjde'nin diyaloğu. :img-hyste:img-in_lo
Kadir : Hocam sakin gelmeyin sete. Herkes hasta. Mikrop yuvasi oldu burasi ((: ya da gelecekseniz 112 yi arayip bi ambulance cagirin
Gani Müjde : sizi karantinaya alalım.Çekimlere orada devam ederiz:)))
Eda : hasta olunca okula gidilmezdi bizim zamanimizda :))
Kadir : heee. Ozaman ben de hastayim (((:
Eda : isimiz bitti saat ikide siz ruyadayken :))

Yok yok bunlar her yerde tatlılar :img-hyste
Hastaa olmuşşlaar yazıık :icon_sorr:img-hyste
Anlaşılıyo ki bayaa bi yoğunlar. Ne çekiyolardı acaba o sattee. :img-wink:
Böyle hani Sadece Edayla Kadir yazıncada CimBay'ın mı sahnesini çekiyolar şeyisini düşündüüm ben :img-hyste bunlarda bu yüzden böyle demiş olabilirler :img-hyste

zorASK
30-03-12, 19:17
Özete gelin özete :img-hyste

yaa hıcmı sevinmiycez abicim biz yaa elçin de iyiiice leylaya bağlamış kendınıı psiko oldu cıktı kız ha :img-hyste

valla cimbay a az kaldı dıye sabredıyorum ama cımbay olcak dıye de sacma sapan bölumlerı ızleyecek degılız dımı ?

Paşa barışır heralde elçinle :icon_whis

Amaaaaaann biz senın kalbını bılıyoruz paşacım rahat ol sıkıntı yok ahaha :img-hyste

Elçin sende neymıssın yahu 1 konustun reddedıldın 2 konustun reddedıldın 3 konustuun fenaa reddedıldın e daha çocuk çıksın istemiyorum seni guncıcege asıgım dıye suratına suratına bagırsın ıstıyosun sanırım :img-hyste

Aaaa bakın hem böle yapsaydı hıc masrafa gerek yoktu ganicim oyle arabaları ucurumdan atmaya falan :img-hyste

negisssss
30-03-12, 19:19
Eda ve Kadir sevgim bile yeterli olmuyor artık diziyi izlememe.:icon_whis:icon_whis

Çünkü ben cimbomu beş dakika göreceğim diye orço saçmalıklarına eklenen elçin saçmalıklarına eklenen her türlü saçmalığa daha fazla dayanmak istemiyorum.:img-beee::img-beee:

Hele ki paşa karakteri bildiğiniz yerlerde yahu adamı doğru düzgün cimbomu düşünürken falan görelim bari bu ne be!:img-beee::img-beee:

Ferit ve cimbom görelim demiştim kursağımda bıraktılar keşke kanki olarak kalsalarmış o istediğim havayı yaratamadılar onlarda.:img-beee::img-beee:

Guly28
30-03-12, 19:28
Dizinin fragmani cikmadan ozet cikiyor yeter artik bu ne sistem oyle , hem ben fragmani hic merak etmiyorum , ne gosterirler elcin ucurum kenarinda arabasiyla :img-beee::img-beee:
Ben bir fc de birsey okudum ve bana mantikli geldi
, bir kizin tahmini

Araba Uçurumdan Düşerken İçinde Kimse olmayacak . Elçin Paşa'yı İkna Edip Oraya Götürecek . Arabayı Uçurumdan Aşağı Atacak

negisssss
30-03-12, 19:34
Dizinin fragmani cikmadan ozet cikiyor yeter artik bu ne sistem oyle , hem ben fragmani hic merak etmiyorum , ne gosterirler elcin ucurum kenarinda arabasiyla :img-beee::img-beee:

, bir kizin tahmini

Araba Uçurumdan Düşerken İçinde Kimse olmayacak . Elçin Paşa'yı İkna Edip Oraya Götürecek . Arabayı Uçurumdan Aşağı Atacak

Bu mudur yani eğer böyle olursa elçinin parlak zekasına hayran olduğumu belirtmek isterim vallahi ne kadar da harika bir düşünce:img-beee::img-hyste
:img-hyste:img-hyste biraz bari.Paşa da yelkenleri suya indirsin artık tam olsun Elçin saçmalıkta son demlerini mi yaşıyor yoksa daha devam edecek mi bu saçma hikaye!:img-beee::img-beee:

zorASK
30-03-12, 19:39

, bir kizin tahmini

Çook mantıklı bencede ama eger boyle olursa o kızı tutup alnından öperiim valla Hürrem sultan da yok bu zekaa :img-hyste Ayh orda barışsınlar inşallah da elçin için kabus dolu günler geride kalsın :img-hyste biraz daha uzatırlarsa elçin kafayı sıyırcak zaten paşa aşkından :img-hyste

negisssss
30-03-12, 19:42
Çook mantıklı bencede ama eger boyle olursa o kızı tutup alnından öperiim valla Hürrem sultan da yok bu zekaa :img-hyste Ayh orda barışsınlar inşallah da elçin için kabus dolu günler geride kalsın :img-hyste biraz daha uzatırlarsa elçin kafayı sıyırcak zaten paşa aşkından :img-hyste
:img-hyste:img-hyste ben artık dizide mantık aramıyorum:img-hyste:img-hyste
Elçinde de aramıyorum mümkün değil şu haliyle.
Anlayamadığı şek para sorunu değil asıl mesele şimdi barışsalar ne olacak sanki gelecekte ne olacağı belli değil yazık baştan yazmayacaklardı.:whistle2

zorASK
30-03-12, 19:55
:img-hyste:img-hyste ben artık dizide mantık aramıyorum:img-hyste:img-hyste
Elçinde de aramıyorum mümkün değil şu haliyle.
Anlayamadığı şek para sorunu değil asıl mesele şimdi barışsalar ne olacak sanki gelecekte ne olacağı belli değil yazık baştan yazmayacaklardı.:whistle2

Bu paşanın repliği olmalıydı nergiscim :img-hyste '' Para sorunu değil asıl mesele ! '' devamını herkes bılıyor :img-wink:
İşte konu olsun bölüm dolsun hayatım valla ferit-cimbom un bu kadar uyumsuz oldugunu anlasaydım bastan hıc ısrar etmezdık ferit-cimbom dıye :icon_whis

Guly28
30-03-12, 19:58
Her hafta Afk ye mantik hatasi diyorlar , o zaman Pis Yediliye gelirlerse mantik hatasindan cikmazlar
Hem arabasini atsa ne olur ki , o arabanin parasi onun bir gunluk haslik parasidir :img-hyste
Herkes biliyor ki dizisin sonu veya buyuk bir bolumu Cimbay olucak , zaten belli basrol siralamasi felan filan , hem dizi Pasa ve Cimbom etrafinda donuyor :img-in_lo

negisssss
30-03-12, 20:01
Bu paşanın repliği olmalıydı nergiscim :img-hyste '' Para sorunu değil asıl mesele ! '' devamını herkes bılıyor :img-wink:
İşte konu olsun bölüm dolsun hayatım valla ferit-cimbom un bu kadar uyumsuz oldugunu anlasaydım bastan hıc ısrar etmezdık ferit-cimbom dıye :icon_whis
Sorma çook büyük bir hayal kırıklığı oldu benim içinde.:icon_whis:icon_whis
Hiç olmasaydı keşke.
Cimbayda olunca böyle işlenecekse hiç olmasın daha iyi vallahi zeynocum ben almayayım kalsın :img-beee::img-beee:

zorASK
30-03-12, 20:31
Sorma çook büyük bir hayal kırıklığı oldu benim içinde.:icon_whis:icon_whis
Hiç olmasaydı keşke.
Cimbayda olunca böyle işlenecekse hiç olmasın daha iyi vallahi zeynocum ben almayayım kalsın :img-beee::img-beee:

Cimbay boyle olamaz nergıscım flashback ı hatırla please :happy0064 uyum kusursuz bızımkılerde :img-blush:img-in_lo
birde aklıma ganı mujdenın sözü geldi hanı demişti ya ' birbirlerine çok aşıklar ama hep engeller cıkıyor dıye :icon_sorr
Şimdi elçin-paşa barıstı dıyelım..Ferit ve cımbom un arası bozulurmus bu sefer guncıcek paşaya dönmek ısterken bı bakmıs bunlar barısmsss :img-hyste tamam tamam sustum :img-hyste

Guly28
31-03-12, 10:59
Fragman cikmis arkadaslar , tv de gordum
Cimbay la ilgili hic birsey yok
Elcin & Pasa arabada konusuyorlar sonra Pasa arbadan cikiyor ve Elcin arabayla ucuruma giderken orda bitiyor.
Trafo kendini kendine cantinde "¨Pasa ben Gulcani seviyorum " diyor
Salca Karabibere bir kagidin ustune Trafo seni seviyor yaziyor .
Bu bolum daha cok Esma sultan olucak galiba
Ve Hasan Pasaini heli cok komiktii

negisssss
31-03-12, 12:22
Fragmanı gördüm yine saçma sapan bir bölüm.:img-beee::img-beee:
Elçin bildiğiniz kafayı yedi ve bu benim ilgimi falan de çekmiyor zoraki yeniden başlayacak bir ilişkiyi izlemeye falan niyetim yok.Zaten belli ki cimbom da yok yine bu bölüm bende bölümü izlemem olur biter!:img-beee::img-beee:

qamzem&uqurum
31-03-12, 12:46
Bu ne ya.
Bu ne saçma bir sahnedir.
Bu nasıl bi fragman.
16-17 yaşındaki bi kızın yaşama sebebi bir erkek omuş. Saçmalığa bak.
Nolcak şimdi elçin nasıl vazgeçeçek acaba. Yada nası kurtulcak. Ahh doğru paşanın peşinden 'elçin duur.' dediğini duyunca durdurur arabayı kesin. Yada atlar son anda.. Ne saçma bişey yaa.

Tamam anladık CimBay sonra olucak. Ama olana kadar işkence ettirmeyin bize gani bey ! Saçma saçma işler yapmayın. Dizinin gidişatıı nolcak şimdi acaba. Çok merak ediyorum o sahnede nolucak..
Paşa dayanamaz sarılır elçin zaten dünden razı. Barışırrar. Hayyda gene başa dönüyoruz. Böye hep bir nokta üstündemi haraket ediceksiniz siz ?
Şu güzelim diziyi klasik gençik dizilerine çeviripte bitirmeye ne gerek var.. Daha mı güzel oluyo sanıyosunuz..

- Neyse bana bak sürekli dönen ve ne yapmaya çalıştığını anlayamadığım Paşa !
Sen git Cimbomu kurtar bi. Vaktin kalırsa elçine bakarsın. Önce diyosun 'Burnumun dibinde ben seven,benimde onu her zaman sevdiğim bi kız varken' diye sonrra elçinin peşinden koşuyosun.
İyi bari arabada ters davrandın.. Buda bişey.

! Bölümü zerre kadar merak etmiyorum. Belki izlememde. Reytingler düşşsüünde görsünler.

Bu arada Trafo ben gülcana aşşığım dediği yerde Paşaya nasıl söyleyebiirim onun çalışmasını yapıyor.

zorASK
31-03-12, 13:45
Eminim bölümde fragman kadar foss cıkacaktır he ınsallah yanılırım tabıkı sonucta severek begenerek ızlemeye basladıgımız dızının bu halini görmek çok kötü :icon_sorr

İyice arka sıradakıler e bağladık yaaa komedii alt yapılı dizimizde ntıhar sahnelerı !
Zoraki olan bi ilişkiden elçin in beklentısını anlamıyorum.:icon_whis Mutluluk ? Aşk!? Sevgi ! hadi canıııııııııımmmmmmmmmmmm :img-hyste

Hayır cocuga defalarca yalvardın konustun hep hep heeeep reddedıldın kendımı öldürmeye calısıyım paşa kesın bana döner mantıgıyla baslıycak bu ilişki bize bir süre daha elçin in acınacak halini paşa nın çaresizliğini izletecek..

Paşa suçlumu ? ! burası tartısılır ama bana soracak olursanız suclu görmuyorum bu çocuk günçiçeği sevdıgını kabul ettımı Etti. Elçinle cıkarak yanlıs yaptıgını aptallık ettıgını kabul Ettimi Etti. Eee benım paşadan bekledıgımde buydu zaten sımdı elcınle beraber olsalar bıle bunu zorla ve elcın e acıdıgından olacagına emınım..

Sanırım bu seferde esma sultan dan bunalacagız neyse orco kadar bunaltmaz heralde..

İzlermıyım ? izlemezmıyım ?
izlesemde çok heycanlı ve ısteklı olmayacagım kesın !

qamzem&uqurum
02-04-12, 12:40
Tüyoylaa geldiim :img-hyste

- Bu bölüm elçin ve Paşa barışması yoktur.
- Ve Elçin son anda arabadan atıcak kendini (tam anlayamadım ama böyle olacakmış) Yani elçin kurtuluyo :icon_whis
- Vee o araba sahnesinde fragmanda paşa dediklerinden daha başka şeyler söyliycekmiişş. Dahaada serrt şeyler. :img-wink:
- Bide CimFer ile ilgili bi sahne yokmuş. Yani cimbom'u az görebiliriiz. :icon_sorr

Yarını iple çekiyoruum. Elçin umrumda değil ama paşa'nın konuşmasını merak ediyorumm. :img-hyste

AySuN*
02-04-12, 18:06
Bu fragman ne böyle ya hatta fragman ciktiginda annemle
birlikte tv izliyroduk annemde bu kiz simdi bu cocuk icin mi
intihar ediyor dedi bende evet dedim annemde hey allahim
hic mi akil yok bu genclerde gercekte te böyleleri var mi acaba
dedi tabi dizi bu dersin gecersin ama yuh bu kadar da abartilmaz ki!
Ayrica bu Elcin Pasa sanki yillardir birlikteymisler de sonra ayilrmislar
gibi davraniyor Elcin bunlar 2 3 hafta falan birlikte oldular
hadi diyelim 1 ay olsun bu ne yahu bu kadar mi baglanmis Elcin
Güneye cok komik geliyor bana Elcin in abartili ask acisi
bayilmalar bir yandan araba ile ucurumdan atlamalr
vay be aska bak :img-hyste

Saten izlemiyordum netten sara sara bakiyorum bundan sonra
onu da yapmicam yazik cok yazik..
Gani bey bu sahne ile reyting alicagini saniyor sanirim..
ne diyim keske Kadir ve Eceyi baska bir projede izleyebilsek..

gercek14
02-04-12, 18:30
Bayrampaşalı okula gelmeden öncede Elçin bulunduğu durumdan ortamdan memnun olmayan yalnızları oynayan biriydi...Bayrampaşalı ona ilaç gibi geldi....her istediğini maddi olarak ele geçirmiş ve elindeki maddiyatla Bayrampaşalıyı kendine bağlamış birisi Elçin (arabanın anahtarlarını verip arabayı ona kullandırması gibi )...şimdide oyuncağı elinden alınmış yaramaz zengin çocuğu ; Bayrampaşalının buna müsade etmeyeceğini bildiğinden son kozlarından birini oynuyor...bakalım Bayrampaşalı bu oyuna gelecekmi...

zorASK
03-04-12, 23:15
Yine cımbay açısından hayal kırıklıgna ugradıgım bı bölümdü cımbay ı bırakın eda ece nın replıklerı ne kadar azdı öyle ben onu ızlemek ıcın pıs yedılıye bakıyorum ama maalesef artık onuda göremez oldum..

Senaryoyu ganı mujde tek basına mı yazıyo yoksa baska bırılerıyle mı yazıyo hıc bılmıyorum ama benım bıldıgım ganı mujde böyle özensız esprıler türetemez yanı bu esprılerı 10 yasında cocuklar yazar ve ancak onlar guler.

Konular çok saçma ılerlıyor farkındamısınız ?

Murat hoca ve fılız hoca nın sahnelerı bır bolum var 3 bolum yok ..
Ferit arabasını sattı durumu ıyı degıldı ? hıc değinilmedi buna ?
Furkan ın aılesını merak ettık daha hıckımsenın ozel hayatını ızleyemedık..

Replıklere hıc gelmıyorum bıle aşırı özensiz yazılmışş baştan savma cümleler..

Evet farkındayım cok acımasız oldum ama ılk defa boyleyım daha gecen bolume kadar bırseylerden umutluydum bu bolum o umududa kaybettım..

bolume gelırsem eger;

ikoncanlar cok ıyıydıı ancak onlar bıle kurtaramadı bu bolumu.
Esma sultan yıne cok komıktı..Orçoyu konusmak bıle ıstemıyorum o kadar sıkıldım yanı ..

Elçin e artık hıcbırsey dıyemıyorum yaa siz hayatınızda 5 kere reddedıldınızmı !! ee cok pardon da yuh artık işin suyunu cıkardı Elçin!
2 gün cıktıgı cocuga kara sevdaya tutulmuş hanım kız.Ben elçin in furkana söyledıgı o sözleri kendısıne iade edıyorum (yılışık, yüssüz demişti furkana) zira kendısı suan paşanın yakasına paçasına sarılmışş durumda furkandan hıcbı farkı yok..

bidahakı haftayı hıc merak etmyorum ıneternetten eda nın oldugu sahneleri izler geçerim :icon_whis

Krazy_Cypriot
03-04-12, 23:37
Ben bolumu begendim Esma Sultan kirdi gecirdi ortaligi, Zeki de oyle. Orcoda iyiydi bu bolum. Ikoncanlarda superdi. Hepsine bayildim.

En begendigimde Trafo-Salca ve karabiber sahneleri idi. Ilerleyen bolumlerde bunun devamini cok merak ediyorum.

Ben artik Trafo-Karabiber diyorum. Yeni Gulcani hic begenmedim oyunculugu oturmamis galiba bana asik hissini yansitamadi. Belki ileride daha iyi olur degisir fikrim AMA su anda Trafo-Gulcan olmasada da olur yani. Gulcan neden cikti aceba?

Kadire hastayim arabada ElcinE Guncicek-Ferit ile ilgili SIKINTI YOK derken bile o aci ifadesini gorebiliyorsun. Bayildim icin kipirdadi resmen.

Eda Ece bu bolum cok guzeldi Saci makyaji superdi Bence.

Elcine diyecek birseyim yok arabayi denize atip bak arabayi attim diyecek Bence Pasa burada daha cok sinirlenebilir. Bak sen bir arabayi dusunmeden atabilecek durumdasin falan der. Yineliyorum Elcin dizinin en zayif karakteri. Onun sahneleri bana hic haz vermiyor.

Pasa'nin sorun sadece maddiyat degil sorun Guncicek demesini isterdim. Guncicek ve duygularim. Elcin'in artik Pasa'nin onu istemedigini gormesi lazim.

citkirildim
04-04-12, 07:52
Bu kadar bekledik bekledik trafo ve gülcan icin ama yeni gülcan hic olmamis gani müjde ! Hem diger oyuncularin arasinda Resmen siritiyor..:icon_whis diger
Gulcanimiz gelsin geriye lüften ya ne güzel ve iyi oyuncuydu kendisi:img-wink:

zorASK
04-04-12, 11:50
Açıkçası yeni gülcan eskisinden kat kat güzel arkadaslar hem yaşınıda gösteriyo tam. eski gülcan ın surat ifadesi cok olgundu bu kızı çok begendım gözlerı falan cok güzel ama oyunculuk konsunda size katılyorum oyunculuk 0 .

VictoriaSecret
04-04-12, 12:02
Ben aynı fikirde değilim . Eski Gülcan'ı sevmesem de Yesim Tomar'ın diziden çıkması iyi olmadı. Açıkçası yeni gelen Gülcan'ın karakterini yansıtmadığını ve iyi rol yapamadığını ortaya koyuyorum hemen hemen benimle aynı fikirde olan bir kaç arkadaşımız vardır .

Cer0m&BurQim
04-04-12, 13:31
Bence Yeni Gülcan daha güzel bana sempatik geldi.,:img-eat:
ben sevdim:img-eat: ama Oyunculukta daha iyi olmasi lazim o kesin..:icon_whis

Artik cimbayi birak Edamiz nekadar az gösteriliyor,Cimbom Ferit desen sanki hic yok :img-tomat
Gani Müjdeyi tebrik ediyorum,cogu kisiyi soguttu diziden!!!
ARtik bugün yaptigim gibi sadece netden izliyorum bir kac kismini...:icon_whis

citkirildim
04-04-12, 13:46
Yesim Tomay diziden derslerinin yogunlasmasi nedeniyle ayrilmis :img-wink: Neyse anlaya biliyorum kendisini oyüzden artk baska projelere insallah :img-blush kendisini izlemek cok keyifli gereckten bunu bütün kalbimle söylüyorum...ve bunu ilk kez bi oyuncu icin söylüyorum. :img-wink:
Ama bu yeni gülcani allah askina degistirin ..yani bu oyunculukla cekilmez o trafo gülcan pasa sahneleri ya.. Bu kadarmi zor iyi birinin bulmak ?

qamzem&uqurum
04-04-12, 14:23
Ee bişey sorucam Eda Ece diziden çıktı mı ?
Yani ben hiç görmedimde dizide.. :icon_whis !

- Şuraya baak. Bizde her seferinde heyecanla izliycez diyelim. Heyecanla izlencek neyi kalmışş dizinin ya..
Ganii sen bu diziyi ilerletmeyi değil bitirmeyi düşünüyosun heralde. !
Baktıın sevilen bi çift var ve o çiftin belirli bi hayran kitlesi uzatabildiğim kadar uzatırım diyosun galiba.
Sabıır,sabııır,sabııır diyosun Ganii ama kalmadı bizde. SAğol hepsini harcadık şu geçmiş bölümlerde.
Amacınız ne sizin yaa ?

- Of elçin anlaa artık anlaa ! Çocuk sana açık açık Bitti dedii. Hala seni seviyorum, iyi giden bi ilişkinin bitmesini falan diyosun. Nesi iyi gidiyodu yaa ?
Gözünün önünde Paşa Cimbomu kıskanmasdı mı senin ? Bakışmadılarmı yıl başında ? Laf sokmuyolarmı süreklii ?
Sen hala iyi giden ilişki diyosun. Senin tarafından öyle ama paşa tarafından değil.
Çocuk sana demesede Trafoyo dedi yaa Günçiçeği seviyorum diye.
Neyin kafasındasın ? :icon_whis
elçin arabada 'neden bitti o zaman' diye sorunca ve paşanın saydığı nedenler arasında vermesini istediğim tek cevap ;
Günçiçeği seviyorum..
demesi olurdu.. Çünkü seviyor :img-hyste doğru yanii yalan değil :img-hyste

Off sinirlerim baya bi gerildi dün akşam. :icon_whis
SIKTI DİZİ.

- Elimde gelecek bölümle ilgili tüyolar var..
Ama buraya yazamıycam. Yazarsam konuyu anllarsınızz
Ama yani CimBay'cılar ufakta olsa sevinebiliir. Uzun zaman sonra Cimbom Paşa yan yana geliceekte. :icon_whis. :img-wink:

negisssss
04-04-12, 19:12
Bölümü dün yarım yamalak izledim.
Sadece şunu belirteyim ilk bölümlerde repliklerine hayran olduğum dizi şu anda ne hallerde yazık sahiden zaten reytinglerde çok düşmüş cimbay görürsek öpüp başımıza koyalım aksi takdirde dizi bitecek cimbay falan göremeden!:img-beee::img-hyste

Ayrıca ciddi ciddi Gani beyin senaryo ekibini değiştirmesi gerektiğini düşünüyorum bu ne ya böyle dalga geçer gibi!:img-beee::img-beee:

Rüzgar
05-04-12, 11:50
Merhaba arkadaşlar,

Dizimizin multimedya başlığı açılmıştır,Bundan sonra bölüm özetlerini ,izlenme oranlarını,imza ve avatar çalışmalarınızı,özel çalışmalarınızı,replik ve senaryolarınızı multimedya sayfasındaki ilgili başlıklara ekleyiniz,

Multimedya sayfasına ulaşmak için :
http://www.dizifilm.com/forum/forumdisplay.php?f=715

Ayrıca başlıktaki sohbet içerikli mesajlar temizlenmiştir,
Lütfen kurallara uygun mesaj yazalım,

Saygılar,
Rüzgar
DiziFilm Moderatör

aliyeaynalar
05-04-12, 16:18
Aaa gülcan değişmişmi arkadaşlar :))
bi benmi fark edemedim yani :)
eskisi sandım ne biliym
benziyorlarda hani :)

NATY&FACU
06-04-12, 14:04
En İyi Gençlik Dizisi

Gani Müjde ve Gülse Birsel olmasaydı,diğer diziler sebebiyle kesin depresyona girerdik.Baştan sona öfke,tedirginlik,heyecan,merak,sinir hisleriyle izlediğimiz diziler karşısında psikolojimizin sağlıklı kalması nasıl beklenebilir ki?Allahtan bu iki güzel insan var da,herşeyi unutup bir iki saatliğine gülebiliyoruz.

Kaynak ve Devamı:
http://www.medyacadisi.net/index.php/en-iyi-genclik-dizisi/

tsli_çoruh
08-04-12, 19:37
baslik bile acaip
fragmani gördüm sinirlendim ne elçinmis yaa....
millet günçicek diye deliriyo siz bi tutturmussunuz elçin
Diziyi en son 10.bölüm önce izledim dogru dürüst bi bakayim dedim belki güzel seyler olmustur hiç bi gelisme yok beter olmus ...

negisssss
09-04-12, 11:53
baslik bile acaip
fragmani gördüm sinirlendim ne elçinmis yaa....
millet günçicek diye deliriyo siz bi tutturmussunuz elçin
Diziyi en son 10.bölüm önce izledim dogru dürüst bi bakayim dedim belki güzel seyler olmustur hiç bi gelisme yok beter olmus ...

:icon_whis:icon_whis Dilimizde tüy bitti haftalardır aynı şeyleri bekliyoruz,yazıyoruz ama değişen hiçbirşey yok.Görüyorum ki bu hafta da yok elle tutulur birşey yok! Cimbayı da geçiyorum artık,özetin özete benzer bir yanı yok,Eda Ece kaç bölümdür beş dakika toplasan yoktur,Orço dolu bir fragman ve tabiki yine onunla dolu bir bölüm,Cimbayı geçiyorum bir tane yan yana oldukları sahne bile yok ek olarak Elçin'in saçma sapan benim gençlik dizisine hiç yakıştırmadığım bir intihar olayı ki zaten Elçine birşey olmayacağı belli,Trafo bildiğin figüran,Gülcan değişmiş kabus ötesi bir oyunculuk!Zenginlerin hayatlarına dair Elçin dışında kimsenin bir haltı belli değil,pis yedili ruhu diyorlar bir halt yok ortada,dizide HİÇBİRŞEY yok,beni bile bu hale getirdiler izleyen ne olsun Cimbay olana kadar,ha olur mu bilemeyeceğim tabiki reytingler ortada zaten ne kadar düşüş olduğu da belli çoğaltın Orçoyu siz eminim artar!:img-beee::img-beee::img-beee:

satriani
09-04-12, 18:13
Bildiğim kadarıyla dizinin reytingleri gayet güzel gidiyor. Diziyi Orço için seyredenler çok. Trafo için seyredenler çok. Elçin'i sevenler ve Elçin-Güney için seyredenler çok. Furkan veya Zeki için bile seyredenler var. Cimbay'a bu kadar takmayın lütfen. Beğenmiyorsanız da seyretmezsiniz olur biter. Ben seyretmeye başlayıp da sonradan beğenmediğim dizileri seyretmeyi bırakıyorum.

satriani
09-04-12, 20:16
Nergisssss arkadaşımız son yorumuna "Elçin'in saçma sapan, benim gençlik dizisine hiç yakıştırmadığım bir intihar olayı" diye başlamış.

Gençlik dizisine yakışmayacak olan daha önemli bir şey var. Saplantılı büyük aşklar. Lise öğrencileri basit, küçük kalp çaprıntıları yerine saplantı haline gelmiş aşklar yaşıyorlar. Bütün dizilerde olan bitmeyen büyük aşklar bu dizide de var. Tabii ki ilk gördüğümüz Brezilya ve Arjantin dizileri olunca normal. Oysa gerçek hayatta bunlar yok.

gulbeyaz
09-04-12, 22:12
Merhaba arkadaslar, size bir sorum olacakti.....Pis yedili yaz doneminde de devam edicekmi yoksa sezon finali yapip tatile mi ayrilacaklar? Bu konu hakkinda bilgisi olan varmi?

zorASK
10-04-12, 20:10
Merhaba arkadaslar, size bir sorum olacakti.....Pis yedili yaz doneminde de devam edicekmi yoksa sezon finali yapip tatile mi ayrilacaklar? Bu konu hakkinda bilgisi olan varmi?

Sezon fınalı olacak hatta 39. bölüm diye biliyorum ben..

Nergisss tamamen katlıyoruum soyledıklerıne bu gece zap yaparak ızlycem zaten sadece eda ecenın oldugu sahnelerı ızlıycem he bıde cımbay varsa onlarıı inş bu hafta daha da duser reytıng :img-wink:

Essi
11-04-12, 14:15
Gani Mujdenin elcin karakterine yaptigi hiic hos digil kizi darma dagin etti once umit verip sonra tum hayallerini yikti :(

qamzem&uqurum
11-04-12, 19:16
Oooouuv o nasıl güzel konuşmaydı be Paşam
- Yahuu arada sana sinir ettiriyolar ama 2 dakkada gene aşık oluyoruz sana :img-hyste

Cimboom.. Cimbooom.. Cimbooom.
Ya tamam feritle çıkıyosuun ama Paşa'yı sevdiğini belli ediyoor aradaa. Ve bunu isteyerek yapıyoo :img-in_lo
Böyle konuşurken Paşa'yla bakışmalar. :img-in_lo
Allah'ım o nasıl bi bakışmadır.

Esma cadısıı . Sen bir cadısın ama afferimide alldın benden.
Senin sayende CimBay bi diyaloğa girdi yani... :icon_whis
hah tabi Güney inanmadıı,ama sonra özürde diledi :img-blush

Konuşcak bişey yokk , reytinglerdede 2. olmuşuz :img-wink:
Yani neymiş elçin Bayrampaşalı olunca reytingler düşük, CimBay yakınlaşınca reytingler tavaan. :happy0064

- Paşa : Bana ispatladığın tek şey paraya zerre kadar önem vermediğin. Bana göstermek için seçtiğin yöntem bile aramızda ki uçurumun altını çiziyor be! Ya yeter !. Yeter artık !. Ben senin sonuçlarını düşünmeden uğrunda her tür şımarıklığı yapabileceğin oyuncağın değilim !. Bunu aklına sok !. Ve bir daha sakın böyle saçmalıklar yapma !.

- Cimbom : Yok ya lavobaya gittim işte. (CimBay bakışması :img-in_lo)

- Zeki : Bayrampaşalıyla sarı kız böyle birbirlerine laf atış verişi yapıyolar :img-hyste

Orço gene fazlaydı Gani.

Eee şey bide kesin mi bilmiyorum ama Edayla Kadir gerçekte sevgiliymiş.
- Kaynak kuvvetli gibi bişey. :img-in_lo:img-in_lo:happy0064:happy0064

Krazy_Cypriot
11-04-12, 21:41
Ben bolumu cok begendim, cok hostu. Cimbayin bakismasi, Orco-Dilkopat sahneleri, tikilerin sahneleri. Guneyin Elcin ve babasi ile konusmasi.. Hepsi cok guzeldi.. Hasan Pasayi cok meraj ediyorum..

satriani
12-04-12, 00:02
Reytinglerde geçen haftaya göre pek farklılık yok. Geçen hafta Total 3, AB 11 iken, bu hafta Total 2, AB 10 olmuş. Bu küçük yükselme araba sahnesinden olmasın?

negisssss
12-04-12, 13:56
Merhabalar,bölümü izlememiştim bugün netten baktım hızlı hızlı.

Anladım ki diziyi zeki-furkan-can ve esma sultan dörtlüsü izlenilir hale getiriyorlar başka da birşey yok sahiden yok ama!:img-beee:

En sinir olduğum olaysa cimbom o lafları yedikten sonra hala aynı masada niye oturdu ben o kadar lafı,tavırları yesem anında kalkmıştım o masadan!:img-beee:

Başka aklıma gelen ne var diyorum Elçin artık kendisine gelir umarım,her konu gibi o da fazlası ile baydı!:img-beee:

Can harikasın sen ya "sevgili zeki!":img-in_lo :img-hyste:img-hyste

yudumyudum
12-04-12, 14:00
Ben herkesin tersine Elçin & Bayrampaşaı istiyorum :)
Dizi gittikçe kötüleşiyor çok izlediğimim söylenemez denk geldikçe bakıyorum ama artık onu bile yapmıyorum :)

stylist
13-04-12, 12:57
Zeki : Elçin gibi muhteşem harikulade bi kızı elinden kaçıranada keriz derler.

Zeki ilk defa doğru birşey söyledii! <33

Ecrin78
13-04-12, 20:18
Yeter artık dizi iyice saçmalamaya başladı.Eski Pis Yedili nerde artık Paşa ve

Cimbom İçin bile katlanamıyorum.Elçin akıllı bir kızdı artık onada bu

saçmalıkları yaptırdınız ya bir şey diyemiyorum.Yazık:865323

satriani
13-04-12, 22:18
Ecrin 78 arkadaşıma katılıyorum. Akıllı ve düşünceli olan bir insan bunları yapmaz. Aşk için olsa bile. Lise öğrencilerinin yaşayacağı aşk mıdır bu? Ben Paşa ile Cimbom'un bitmeyen aşkını bile çok saçma bulurken buyrurun ikinci saçmalığa. Tamam bu arkadaşlığı bitirecektiniz. Ama daha incelikli yolları yok muydu? Cimbom ile Ferit ayrılığı bakalım nasıl kurgulanacak?

Gerçekten de dizi artık çekilmiyor. Son bölümde çok sıkıldım ve kendimi aptal yerine konulmuş hissettim. Hep zenginler kötü, fakirler iyi. Fakir iyiler hep kazanır. Peki soruyorum, Elçin kötü müydü?

zorASK
14-04-12, 13:24
Pis Yedili 25. Bölüm Özeti

Filiz Öğretmen'e sürpriz bir evlilik teklifi yapmak isteyen İngilizce Öğretmeni Murat, bunun için sıra dışı bir yol izler.
Ferit, Cimbom'u kuzeninin doğum günü partisine davet eder. Partinin bitişinde ise, Cimbom'u kötü bir sürpriz bekler.
Yaz yaklaşırken detoksla kafayı bozan Esma Sultan, bütün okula işkence çektirir. Bu durumdan kurtulmak için Pis Yedili'nin aklına harika bir fikir gelir.
Bal işinde iyi para olduğunu duyup okulda açtığı standda bal satan Orço, Furkan ve arkadaşlarının kendisine kurduğu tuzaktan kurtulamaz.

Sadece koyulttuğum cümle için bu haftalık pis yediliyi tv de izliycem arkadaslar buyrun özetimiz...:icon_whis

negisssss
14-04-12, 14:01
Zeynolimm sağ ol özet için.:love01::love01:
Ben de sırf özetteki cimbom kısmı hoşuma gitti diye bakacağım bu bölüme.:icon_whis

Bu arada malum sitede gördüm ben fragmanı bol orço ve esma sultan vardı.

Ferit cimboma seni akşam bir yere götüreceğim kuzenimin doğum günü partisine diyor cimbom içeriye girerken falan gösteriyordu o kadardı.

Fragman tatmin etmedi beni ama sırf Eda-Kadir sahnesi olur diye bakacağım bu bölüme bir umut.:icon_whis:icon_whis

tsli_çoruh
14-04-12, 14:25
biktim su orçodan yeter yaa
hiç komik degil ...
resmen 2-3 yaslarindaki çocuklarin hafizasi var orçoda onunlada oyaliyorlar bizi...
insallah günçicekle pasanin güzel sahnesi vardir

zorASK
15-04-12, 13:53
vaaaooovv cimbom ne kadar güzel olmuş ya o partide fragmanda gördüm ağzım acık kaldı tamam hatun güzeldi bilyoruzda fena taş olmus yahu :D
Bence cımboma kötü bi süpriz falan demişler ya özette cımbom feriti kızlarla yakın falan görücek heralde kızlar asılcak falan ne bılıyım oyle geldı inş tez zamanda ayrılırlar artık cımbay olur yaa sabır kalmadı..

negisssss
16-04-12, 13:48
vaaaooovv cimbom ne kadar güzel olmuş ya o partide fragmanda gördüm ağzım acık kaldı tamam hatun güzeldi bilyoruzda fena taş olmus yahu :D
Bence cımboma kötü bi süpriz falan demişler ya özette cımbom feriti kızlarla yakın falan görücek heralde kızlar asılcak falan ne bılıyım oyle geldı inş tez zamanda ayrılırlar artık cımbay olur yaa sabır kalmadı..
Ben fragmandan pek bir halt anlamadım ama resimlerini gördüm sahiden taş olmuş Eda:img-wink::img-wink:

Yalnız ne gibi birşey olacak hiç bir tahmin yürütemiyorum,ne olacaksa bir an önce olsun bitsin vallahi fenalık geldi bana artık:img-beee: :img-hyste

Bir şey yani sadece tek birşey bile istediğim gibi gitsin dişimi kıracağım!:img-hyste:img-hyste

meryemersun
16-04-12, 15:08
bir kız furkan elçine aşık mı yazmış
gani müjde:tabii ki aşık..ama bakalım noolucak?
elçinde mi aşık olucak acaba :img-in_lo

negisssss
16-04-12, 15:12
bir kız furkan elçine aşık mı yazmış
gani müjde:tabii ki aşık..ama bakalım noolucak?
elçinde mi aşık olucak acaba :img-in_lo
Bilmem Mirayım Gani beynini uzun süredir kapsama alanı dışına çıkarmıştı da çünkü kendisine gelmeye niyeti var mıdır acaba!:img-beee::img-beee:
Hayır neden daha önce değil de şimdi yani sinir ediyor adam insanı!:img-beee:

Yine insanları oyalama modunda olmasında aman diyeyim!:img-tomat

meryemersun
16-04-12, 15:19
Bilmem Mirayım Gani beynini uzun süredir kapsama alanı dışına çıkarmıştı da çünkü kendisine gelmeye niyeti var mıdır acaba!:img-beee::img-beee:
Hayır neden daha önce değil de şimdi yani sinir ediyor adam insanı!:img-beee:

Yine insanları oyalama modunda olmasında aman diyeyim!:img-tomat

zannetmiyorum hayatım dört beş bölüm sonra zaten cimbay olucak eeh elçinde tek kalıcak degil ya bizim maviş devreye giricek o zaman:img-hyste

Cer0m&BurQim
17-04-12, 12:19
Malum sitelerde
okadar güzel fotolar görüyorumki bu aralar Eda'm olsun, :img-eat:
Yada Eda & Kadir olsun .. :img-wink::img-eat:
cok güzel resimleri var.,:img-in_lo
ayrica bir Cimbay sahnesindende resim var,eger bu bölümse tabiki onu bilmiyorum.. :icon_whis

EdaKadir :img-in_lo. Muhtesemler :img-in_lo.Uyumlarii.,bakismalari..
Bambaska onlar.♥

negisssss
17-04-12, 13:14
İnanmiyorum Gani'nin kafaya saksılar düşmüş sanırım.:img-hyste:img-hyste
Nihayet aklına cimbay gelebilmiş ne diyeyim hadi bu sefer şaşırt bizi.:img-beee:

Cimbomun başına gelecek kötü şey ne bilmiyoruz bu sahne de o olaydan sonra mı önce mi onu da bilmiyoruz ama EDA ÇOK TATLI YA ONU BİLİYORUM!:img-in_lo:img-in_lo

Hadi bakalım bugün değişiklik yapıp,orçoya bile katlanıp izleyeceğim diziyi umarım istediğimi alırım.:icon_whis:icon_whis

negisssss
17-04-12, 18:16
Zeynep!İnan şaşırmıyorum artık,bildiğin dalga geçiyorlar bizimle utanmadan!:img-beee::img-beee:

Nasıl olacak elbay acaba bundan sonra merak ediyorum hala kafaları aynı demek ki aynen devam etsinler o zaman çok da umrumda yani!:img-beee::img-beee:

zorASK
17-04-12, 19:26
ayy eda ma yorum yapiyim diye gelmiştim resımler super bu arada cok saolun da bu haber ne yaa yok artıık yanii iyiice çorba oldu ilişkiiler..olduuu efendım baska ? şimdi elbay olcak sonra tekrarmı cımbay olcak ben bu senaryoya akıl sır erdıremıyorum varın siz yorumlayın pes artıkkk peeessssssss!!!!!!!!

negisssss
17-04-12, 19:40
Bu arada bari zahmet edip jeneriği değiştirsinler malum Gülcan değişti ama jenerikte hala eski Gülcan pes vallahi gülmeyeyim de neye güleyim ben artık!:img-hyste:img-hyste:img-hyste

Zaten Gani'nin şu son yazdığı ile iyice moralim bozuldu bölümden önce,ne hevesliydim halbuki.:img-beee::img-beee:

Krazy_Cypriot
17-04-12, 23:22
Arkadaslar barisacak diyince Ben yine beraber olacaklarini sanmiyorum Bence barisacaklar AMA arkadAs olarak. Yani artik yok gibi davranmaktansa hani selamlasirlar anlaminda.

Bolumun basi cok guzeldi ortalarda biraz SIKIcI oldu sonunu da sadece Cimbom kurtardi. Keske cimbom mahalleye gidince pasayla karsilassa :)

Resimlerdeki bolumde Buyuk ihtimalle haftaya.

qamzem&uqurum
18-04-12, 12:32
şu elçin Bayrampaşalı barışacak haberini aldıktan sonra diziyi izledim ama sıkıla sıkıla.

Ama hala diyorum 'Elçinsiz bi bölüm her haliyle güzeldir.'
Neyse ; Bölümü Cimbom kurtardı bu bellli zaten.
Paşa gene kendi halinde. Cimbomun yanına gitmesin,öyle boş boş gezinsin. Anca başka işlerle uğraşsın.
Cimbomun o heyecanlı halleri.. Kıyefeti.. Olgunlaşması bi anda.. çok şekerdi :img-in_lo
Feritin partiye çağırmadan önceki halleri çok tatlıydı.. Tatlıydı ama keşke o sahneyi CimBay'a yazsalardı.. :icon_whis Daha bi iyi ve anlamlı olurdu da neyse.. Gene sinirlendim ben. :icon_whis

- Feritle Cimbom ayrılmadı,barışıcak. :icon_whis
- Yeni bölümde Paşa'nın kuzeni gelicekmiş heralde.
Ya ben bi ara CimBay'ı paşa'nın kuzeni barıştıracak gii bişey duymuştum çok önceden. Hani 30.cu bölümde yaklaşırken doğrumu dedim ? :icon_sorr:img-in_lo
İnşallah doğrudur. :happy0064

Şu elçin Bayrampaşalı barışması bencede ya aşk anlamında değil. Arkadaş anlamında. Paşa kaç kere dile getirdi olmaz diye. Bağırdı kıza. Yani bunarı söylettikten sonra barıştırmak.. Televizyon tarihinde bi ilk gibi benim gözümde..

Cimboma diycek bi laf yok. Kız taş gibiydi Maşallah :img-in_lo:img-hyste
Şu Cimbom'a yalan söyleyen kızı ben sevdiim. Yani onların ayrılmasına neden oldu :happy0064

Repliklere gelince ;
- Cimbom : Erkek arkadaşım diye koluma taktığım ciğeri beş para etmez herif beni gidip arkadaşlarına varoşluğumla,ailemin gelir durumuyla,gece konduda oturduğumla tanıtmış!
- Cimbom : Aman canım halay çekiyoruz deriz :img-hyste
- Cimbom : Sıkıntı yok :img-in_lo:img-hyste da dermiş Paşa'sı gibi :img-hyste Amandaa amaan. :img-hyste

zorASK
18-04-12, 14:30
Evett bir pis yedılının daha sonuna geldıkkk :icon_whis
-

Şimdi öncelikle ben bölümü sevdim yani ortalarda bi bölümdü benım ıcın .
Bölümü kurtaran kesınlıkle cımbom du..

Ne yakısmıs o kıyafetler oyle bayıldım gözümü kırpmadan ızledım :img-in_lo

pis yedılı fazla yoktu sankı banamı oyle geldı daha dogrusu bu hafta cımbom un uzerıne yazılmıs bı bölümdüü..
-

Müge miydi o kızı parçalamak ıstedım bı an neyse sonra feritle cımbomun arası bozulunca keyiflendim :img-hyste

Ama barıscaklarını tahmın edıyorum hatta belkı elcınle paşada barısır hıkaye başa döner buda cok sıkıcı olurr hazır ayrılmısken bence cımbay yapmanın tam sırası.:img-eat:
-

Yazık cımbomum nasıl ağladı nasıl üzüldü yaaa :icon_sorr feritede cok üzüldüm ben tamam yakısmıyolar ferit-cımbom da bi elektrık yok kabul edelım ama ferıt cımbomu cok sevıyo cımbay olunca cok yaralanıcak :icon_sorr
-
Orço fazla degıldı ama daha az olabılırdı..
Esma sultan yıktı gectı valla :img-hyste
İkoncanlar daha fazla olsuun hain planlarını ızleyelım :img-hyste
Murat-filiz cok sevımlıydıler bayıldım o sahneyeeee :img-in_lo
he unutmadan hasan paşayla songulude bı everseler ıyı olcak böyle liseli asıklar gıbı elele falan cok komık
:img-hyste

-

Demekkı o resımler haftaya yayınlancak bolumden paşa-cımbom sahnesı var ıyı oldu bu yan yana bıle zor gelır oldular :img-beee:
paşanın kuzenı gelcekmıs kesın mı ? Barıştırma ıcın ben saba tumerı beklıyodum malum programda kendı dedı sizi ben barıstırıyım dıye cımbaya :img-hyste

Eda & Kadir size ölürüm :img-in_lo
-

Ferit bu olayı bı açıklığa kavusturucaktır kesin o. He o zaman cımbom un tavrı cok onemlı paşa gibi yapıp zaten başlamamalıydık bız ayrı dunyaların ınsanlarıyız dıyebılır veya dediğim gibi barışırlar :img-beee:

Son olarak unutmadan tw.. dan ganı bey dizi için sorular soranlara hepimiz ölcez diye bı cevapta bulunmus kendisinin yaşına ve zekasına uygun esprıler yapmasını tavsıye edıyorum burdan..
uzun zamandır pis yedılıye yazdıgım en uzun yorumlardan oldu :img-hyste ayh kapansın artık başlıgımız :img-hyste neyse hadi öpücükleeerrrr ( Eda Ece stayla):img-hyste

tsli_çoruh
18-04-12, 14:43
Sükürler olsun ayrildilarrrrr :D:D
Cimbomda pasada serbest artik=D:img-in_lo:img-in_lo
çok bekledim cimbom mahalaye gidip pasayla karsilacak diye ama olmadi
Idare eder bi bölümdü

negisssss
18-04-12, 16:46
IYk Ganicik bize laf mı sokmuş!:img-beee::img-beee:
Adam gibi dizi yazmayı öğrensin o zaman bizde zahmet edip ona HB sini hatırlatmaya çalışmayalım sürekli!:img-beee::img-beee:

Dizide güzel giden ne var acaba soruyorum kendisine kocaman bir HİÇ!
BİR DE hala Elçin ile barışacaklar falan diyor dalga geçer gibi!

Dünkü bölümde yine bomboştu,Esma Sultan devleşti resmen tüm bölüm onu seyredebilirim ha bir de son sahneler güzeldi işte Cimbomun olduğu o kadar.:icon_whis

Ferit-Cimbom ikilisi de aynen Elçin-Paşa gibi yapmacık geliyor BANA!

Aynı kafada devam etmek istiyorlarsa buyursunlar vallahi karışan yok,olsa da bildiklerini okuyorlar.:img-beee::img-beee:

Reytingler nasıl geldi görmedim haberim yok ama akılları başlarına gelecekse eğer umarım kötü gelmiştir.:icon_whis:icon_whis

qamzem&uqurum
20-04-12, 17:44
Özet çıkmış..
Ama hiç bişey yok yani.. :icon_whis

Okulda düzenlenen meslek tanıtım seminerlerine Pis Yedili adına katılan Sihirbaz Necmi, Esma Sultan'ı şoka uğratır.

Bayrampaşalı'yı unutabilmesi için arkadaşları Elçin'i biriyle tanıştırır.

Ferit ise, Cimbom'a ne olduğunu anlamak için uğraşıp durmaktadır fakat Cimbom her seferinde onu tersler. Baharın gelmesiyle dersleri okul bahçesinde işleyebilmek için bir yöntem bulan Orço, tüm sınıfın başına iş açar.

negisssss
22-04-12, 14:00
Ne fragman hoşuma gitti ne de özet her zamanki gibi bomboş bir bölüm olacak.
İzlemeyeceğim bu bölümü de ne yazıkki.!:img-beee::img-beee:

Dün ödül töreninden eli boş döndü pis yedili ekibi ama hiç üzülmedim oyuncuları gördüm o yetti bana:img-wink: çünkü dizinin ödül almasını istemiyordum,böyle bir senaryo ile de alsalardı çok üzülürdüm açıkçası çok iyi oldu belki Gani bey ödül alanları tebrik etmek yerine ödül törenine ya da ödül alan diziye gereksiz yerde laf sokma çabasından sıyrılıp kendi işine bakmaya,doğru düzgün yapmaya karar verir.:img-beee:

Ödül alan diziyi izlemiyorum ama geçen sene ve bu sene de ödül aldılar bu da hafife alınmasın bence tebrik etmek yerine böyle laflar kullanmak Gani beyi komik duruma düşürdü!

Önce aynaya bakmalıydı kendi hatalarını görmeli ve de yakışanı yaparak tebrik etmeliydi.:img-beee::img-beee:

arzu_serhat
23-04-12, 22:34
Ödül alan diziyi izlemiyorum ama geçen sene ve bu sene de ödül aldılar bu da hafife alınmasın bence tebrik etmek yerine böyle laflar kullanmak Gani beyi komik duruma düşürdü!

Önce aynaya bakmalıydı kendi hatalarını görmeli ve de yakışanı yaparak tebrik etmeliydi.:img-beee::img-beee:

Başlığa bi bakayım öylesine dedim de,böyle şeylerin yazıldığını görmek ne kadar da sevindirici.
Hele de o Gani Müjde'nin dediğinden sonra.
Afedersiniz ama Pis Yedili'yle Elde Var Hayat kıyaslanacak gibi değil.
Pis Yedili nerdeee, Elde Var Hayat nerde.
Pis Yedili izleyipte benimle aynı görüşte olan birsürü kişi bulabilirim eminim.
Bir televizyon yapımcısından öyle bir şey duymak ne kadar da saçma...
Keşke olaylara daha subjektif bakılsa.

Neyse iyi yorumlar :img-wink:

zorASK
24-04-12, 15:43
Başlığa bi bakayım öylesine dedim de,böyle şeylerin yazıldığını görmek ne kadar da sevindirici.
Hele de o Gani Müjde'nin dediğinden sonra.
Afedersiniz ama Pis Yedili'yle Elde Var Hayat kıyaslanacak gibi değil.
Pis Yedili nerdeee, Elde Var Hayat nerde.
Pis Yedili izleyipte benimle aynı görüşte olan birsürü kişi bulabilirim eminim.
Bir televizyon yapımcısından öyle bir şey duymak ne kadar da saçma...
Keşke olaylara daha subjektif bakılsa.

Neyse iyi yorumlar :img-wink:

Hiç kusura bakmayın lütfen sızde alınmayın ama pis yedılıde hafıfe alınacak bır dızı degıl ıkısının de ayrı bır güzelliği vardır zaten 2 side farklı kulvarlarda onlar ganı bey ın belkı hayal kırıklıgıyla agzından cıkmıs sözler olabılır bende onaylamıyorum yanlıs buldum düşüncelerini ancak bu baslıkta da pis yedılı severler bulunuyo bunu dıkate almanızı isterdim. Elde var hayat dızısının adını bende ılk defa duydum mesela oyle bır dızı varmıydı bılmıyordum bıle ancak bunu gelip elde var hayat baslıgında belirtmedim cunkı diziyi takıp edenlere saygısızlıktır bu sızın dızınız neden odul aldı adını bıle bılmıyorum demek ..

neyse konumuz bu degıl di size kısmen katılıp katılmadıgmı belırtmek ıstedım..

Krazy_Cypriot
24-04-12, 22:57
Allahim o CimBay sahnesi neydi oyle ya.. Aman Allahim.. ASK!!

Yigenim cigliklarina ragmen biraz duyabildim ama duyduklarim bana yeterdi. Konusma esnasinda artik konu Ferit-Elcin degil Pasa-Cimbom olmustu, ya o bakislar! off

cakocakmak11
25-04-12, 00:29
Bölümler Sonra Birkaç Sahnesine Baktımda Bu Trafo İle Karabiber'in Olayı Nedir Birisi Açıklayabilir mi ?

qamzem&uqurum
25-04-12, 13:12
Paşa : Gerçeklerle yüzleşmek her zaman zordur.
Cimbom : Sen.. Küçük Beyle konuştuklarımızı mı.. ?
Paşa : Evet, yani şurdan geçerken istemeden kulak misafiri oldum.
Cimbom : Ne diyosun peki geçer mi ?
Paşa : Geçer,yani geçiçek.. Önce biraz kendine yükleniceksin ben bu aradaki sınıf farkını düşünemedim diye.Ama biraz zaman geçer yakın dostlarınlabirlikte.. Onlarında desteğiyle yani.. Güzel bi okul anısı olarak kalır. Kabul eder yola devam edersin.
Cimbom : Peki onu akımdan çıkarabimem için ne kadar zamana ihtiyacım var ? :img-in_lo
Paşa : Asıl mesele aklından çıkarmak değil Günçiçek. Zor olan kalbinden çıkarmak. Yani oda tabi gerçekten seviyosan.. Günçiçek eğer birini gerçekten sevdiysen ama gerçekten,yürekten,tüm kalbinle.. Naparsan yap silemezsin adını.Gün gelir yeniden kavuşursun,kavuşamazsın önemli değil.. Tüm hayatın boyunca yanında olur.. Nereye gidersen git,istersen dünyanın öbür ucuna git,ikidebir akına gelir. Aklının bi köşesinde kalır. Kalbinin bi köşesinde hep kaçak bi yolcu gibi hep senle gelir. :img-in_lo

CimFer sahnesinden sonra baktım bi CimBay sahnesi var. aldım elime kağıt kalemi yazdım repliği :img-hyste
Bu ne :img-eat:
Bu nasıl bi sahnediir yarabbi.
O nasıl sözlerdiir be Paşaam. Vur dedik öldürdün bizi. :img-in_lo Off çok duygulandım dün izlerken..
Allah'ım off diğğer sahnelerinden çok daha başkaydı bu sahne..

Konuşmadaki bakışlar. :img-in_lo
Ah be başam kız gözünün içine bakıyor,ağladı ağlıycak.. Anamadın mı bunu ?
Sana dedi 'onu akımdan çıkarabilmem için ne kadar süreye ihtiyacım var' diye.. Tamam sevdiğii belli ettiin o sözlerle,o bakışmalarla.. Ama diyeydin ya keşke 'Seni çıkaramıyorum kalbimden' diye..:img-in_lo

Off o bakışlar neydi öyle.. Güney az daha konuşsaydı Günçiçek boynuna sarılcaktı,Güneyde karşıık vercek gibiydiler. :img-in_lo
Böyle resmen o ikisi sustu Gözleri konuştu :img-in_lo

- Off salça ya ! O an sana neler dedim varya ! Delirttin beni ya ! Romantizmin içine ettin resmen. Tam böyle olcakken.. Off Gani yaaa. İlla 30.bölüm ve sonrası dimi ?? ! :icon_sorr

Şeey bana o CimBay sahnesinin resmini çekebilirmisiniiz ? Ben o sahneden çalışma yapmadan duramaam :img-hyste:img-in_lo

negisssss
25-04-12, 15:22
Teşekkür ederiz Zeynepçim replikleri yazdığın için.:img-wink::love01:
Bölümün hatta son 7 haftanın falan en harika sahnesiydi.:img-in_lo
Cimbayı yan yana görmeyi de geçmiştim ben artık ama o sahne,o laflar,müzik,gözler of şahaneydi tek kelimeyle!:img-in_lo:img-in_lo

Yalnız neden okulda abi yeter artık şu ikilinin tek sahnesi de şöyle doğru düzgün bir yerde olsun!:img-beee::img-beee:

Zeki-Can-Furkana ölünür!:img-eat::img-eat::img-eat:

ömer&ceren
25-04-12, 16:53
haftalar süren suskunluğumu nihayet bu haftaki epik CimBay sahnesi ile bozuyorum dostlar:)

o nasıl bir sahneydi ya? Paşa, sana kızıyorum kızıyorum, sonra öyle bir şey yapıyorsun ki böyle eriyorum bitiyorum yani. nasıl güzel cümlelerdi onlar, bu cümlelere eşlik eden bakışlar, nasıl güzel bakışlardı...ah be Gani, şu çifti ayrı tutmak cinayet, resmen cinayet.

bu arada Salçacım, sana da kızgınım ve laflar hazırladım. bu kadar mükemmel bir zamanlamayı nasıl tutturdun be kızım. orada Salça gelmese sanki Paşa olayın devamını getirecekmiş gibiydi, ben öyle hissettim yani. bayağı sinirlendi zira Salça gelince:) ama olsun ya, valla yeniden izleme şevkim geldi diziyi.

negisssss
25-04-12, 17:54
Birazcık akılları başlarına geliyor sanırım,o kadar geç kaldılar ki sahiden çok sıkıldım şu son bölümdeki tek sahne olmasa yani ne halde olurdum acaba.
Bir kere rica edeceğim uzatalım uzatalım diyerekten yine içine etmeyin başlayın artık yeniden cimbaya ya!Şu son bölümdeki sahne boşa yazılmış olmasın!:icon_whis:icon_whis

Karabiber-trafo olayına ne demeli,gülcanı sahiden sevmedim hele ki oyuncu değişince kısa süreli bir şok yaşamadım hala o şokun içindeyim de şimdi karabiber ne alaka yani orada da mı aşk üçgeni.
Ya sahiden izlerken midem kaldırmıyor artık benim dizilerdeki bu üçgeni,beşgeni falan,başından yapacaktınız o işi!:img-beee::img-beee:

Furkan-Elçin olmayacak mı ya da Furkanın da artık bir işlevi olsun aşıkken nasıl bir adam oluyor vs.:icon_whis:icon_whis

negisssss
28-04-12, 13:45
OOOOOOOOOOOOOOOOOO fragmanın sonunun o bombalığı nedir öleeeee!:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo
Paşam neler oldu sana kafana neler yedin sen yevrrrumm ölürüm ben size amaaaaa!:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo
Neden okulda o sahne bilemiyorum ama çok da tınnnn ölürüm yaa!:img-hyste:img-hyste:img-hyste

gercek14
28-04-12, 14:32
dedikoducudan tüyo::.(doğru çıkar)

pis7li 27.bölüm romantik ve bir o kadar da komik bölümmüş...27.bölümde paşa ile cimbom romantik sahneleri olacakmış...son olarak 27.bölüm de trafo, karabibere karşı açılıyormuş...

qamzem&uqurum
28-04-12, 15:29
bi dakikaa. Ay bi dakika
yazamıyorum resmen. Tutuldum.

Paşaa yavruum sen adam olmaya mı başladıın ? Kıza bakma bahasesiyle yaklaaş yaklaaaşş.. :img-hyste
Off ama öpüşemezler :img-hyste okul orası.. Disipline giderler Allah korusun :img-hyste

Ayy vallaa geçen bölümden sonra ayrı bi tutuldum diziye. 30.bölümede yakaşıyoruz,yavaş yavaş bizim istediğimiz sahneler geliyor,çok yan yana duruyolar. Ahh hadi 4 hafta kadı :img-in_lo

O konuşmanın başını,sonunuu feritsiz ve elçinsin ve salçasız yada bi başkası umdurmda değil ! Kimse bozmasın lütfen. Çok merak ediyorum.
Paşa : Bidaha bak gözlerime.. ve biz sadece arkadaşız de bakalım.
Cimbom : Tamam.
(Konuşmanın başında Paşa bişeyler demiş ki kızın gözlerin dolu, yada paşa'nın Gözlerine bakarken doldu... Eee napsın gözlerde geçmişleri var ):img-in_lo :img-in_lo

ömer&ceren
28-04-12, 16:44
Paşa? neler oluyor sana, yine neler oluyor gülüm demek istiyorum müsadenizle:) o nasıl güzel bakmaktır be Paşacım:) oğlum noluyo doğru söyleyin kim ölüyo, bunlar bize böyle bir iyililk yaparlar mıydı:) merakla bekliyorum bu bölümü, Orço dolu fragmana rağmen.

Cer0m&BurQim
28-04-12, 17:37
Ayy inanmiyorum gercekten,:img-hyste
daha Fragmani yeni izliyebiliyorum..:img-eat:
Fragmanin sonuna bayildim ya.,:img-in_lo
Pasaya bakin siz ,adam oluyor yavas yavas,
ah ama Pasanin baskilari insani öldürür:img-wink:
Evet insallah bu sahneyi kimse bozmaz gecen bölümdeki gibi salca gelmez
veya baska kimse.,
aah az kaldii azz, yavaş yavaş ilerliyoruz Gercek Aşka dogru..

Fragmanin Soonuuuuuuu .,söylenecek baska birsey yok aslinda :img-eat:

CimBay.:img-in_lo:img-eat:

+bide bunuda yazmadan gecemicem,Eda ece cok güzel :img-in_lo
Gözlerii bi ayri :img-in_lo:img-in_lo

zorASK
28-04-12, 19:43
hahayyy bu fragman elçin-güneycilere gelsin anacııımmm :D

İlk günden beri bu cocuk cımbomu unutamaz diyomuyum demıyomuyum :D

Aferim paşacım aferimm böyle devaam :D

Günçiçek senıde cımbom dedık bagrımıza bastıkk bebekim orda sakın '' biz arkadasız demeee sakınnnnnnnnnnnnnnnnn'' :D (Diyemez bence )

ay başlığımıza hareket geldi yaa sizce ne der orda cımbom ?

satriani
28-04-12, 23:43
Niye sadece Elçin-Güneycilere gelsin? Cimfercilere de gelsin. Ancak dizinin kanaldaki son tanıtımına bakınca (Önde Elbay, arkada Cimfer) erken seviniliyor gibi geliyor.

zorASK
29-04-12, 13:22
Hiç bişey.. :img-hyste
Heh diyelim ki 'Arkadaşız' dedi.. Gözlerinin içine bakarak diyemiycek,kaçırıcak gözlerini.. :img-in_lo

Tamam Gözlerinin içine baka baka dedi 'sadece arkadaşız' diye.. Paşa buna inanmaz ki . Kızın gözleri dolu,öpüştü öpüşcekler..(Ahh o sahne okulda olmasaydı paşa yapışırdı dudağğa ama :img-hyste:icon_whis) Neyse ... Yani Cimbom ne derse desin Paşa o yaptığı hataya bi daha düşmez. Düşürmesinler !. Artık şurda 4 böllüm kalmış.. Dolu dolu CimBay izeyeliim. Sevgili oluncada bütün bi bölüm onların olsun. Gereksiiz kimse olmasın.

Ama şimdi Allah için bu bakışmalar boş yere mi ? :img-in_lo
Cimbom orda hayatta Arkadaşız diyemezz. :img-in_lo

Ne derse desın cımbom ama orda bı salca falan cıkarsa bıyerden sinirden ölürüm ben ya kac bölüm azcık bı yakınlasma beklıyoruz mahvetmesınler :img-tomat
Bencede bişey diyemıycek öyle uzun bakısıcaklar (arka fonda adele-someone like you çalsın yaaa :img-hyste)
cımbom gitcek aklı karıscak :img-in_lo

Edit; Adele konusunda ciddiyim süper olur :img-hyste:img-hyste

ömer&ceren
29-04-12, 13:26
zaten Cimbom orada "arkadaşız" derse sahnenin bütün sihri kaybolur. aa ne arkadaşı canım, kim sokuyor böyle saçma sapan şeyleri kafanıza, yok arkadaş falan, kızdırmayın beni, bakın CimBay dedik bağrımıza bastık sizi!

bence de orada ya Cimbom hiçbirşey demeden gidecek, ya da biri gelecek konuşma yarım kalacak.

Cer0m&BurQim
29-04-12, 13:32
bence de orada ya Cimbom hiçbirşey demeden gidecek, ya da biri gelecek konuşma yarım kalacak.

Bence kesin evet konusma yarim kalacak,biri gelecek,
ama gelmesse kimse merak ediyorum cimbom ne dicek ., :icon_whis

negisssss
29-04-12, 16:05
O konuşma yarım kalacak bu kesin kesin kesin ne yazıkki.
Ya brisi gelecek ya birşey olacak ama cimbom cevap veremeden kesilecek sahne(gerçi kızımız gözleriyle veriyor cevabı ama neyse):img-wink::img-wink:
Olsun nasıl olsa bekliyoruz biliyorlar bunu ama harika sahne yaaaaaa!:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo

tsli_çoruh
29-04-12, 20:13
Kesin birisi salça olcak o sahneye :D
ama çok güzel yaaa sonundaa:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo

qamzem&uqurum
01-05-12, 11:41
Fragman TV'de her verilişinde yerimde duramıyorum.
Böyle son sahneye gelince acayip bi duygu oluyo içimde yaa.
Bölümü izlerken şekilden şekile gircem herade.. :img-hyste
İlk defa bi fragmanda bu kadar heyecanlandım.
Kalbim durcak sanki izllerken.

Off o sahneyi birisi bömesiin ya ütfen,haya kırıklığına uğratmayın bizi abi.
Valla tam moduna girmişken o sahnenin yapmayıp .. Ne saçayı ne elçini ne feriti ne başkasını.. Kimseyi karıştırmayıın o sahneye..

Haa illla biri gecekse uzaktan görsüün gitsin,gelip konuşmasınn öyle. :icon_sorr
Lüütfeeeen Ganiii .. Bi kerecik dinle bizi lütfen.

Bölümü iple çekiyorum :img-hyste

stylist
01-05-12, 15:19
Dizi'ye saatler kaldıı.. Bu bölüm cimbaycıları çok mutlu edecek sanırım. :img-hi:
Umarım bu bölümde furçin vardır :love01:

bkmkolik
01-05-12, 22:39
Merhabalar :img-wink:
Diziyi uzun zamandır izlemiyordum bu bölümü izledim.
Espriler eskiden daha kötüydü sanki :img-wink: Toparlanmış gibi geldi bana.Ama anladım ki benim favorim Zeki :img-in_lo:img-in_lo
Çok tatlı bir şey ya şimdi de netten Ajdar taklidini izledim süper :img-hyste:img-hyste
Trafo'da ayrı bir şey tabi :img-in_lo Gülcan'la çıkmaya başlamışlar hayırlı olsun :happy0064 Yalnız Gülcan'ın değişmesi pek hoşuma gitmedi :icon_whis Öbürü daha iyiydi ya :img-wink:
Neyse artık idare edicez.Yani lafın kısası dizi izlenebilir geldi bana :img-wink:

ömer&ceren
01-05-12, 22:41
off ne sahneydi bee. kesin orada bitecek. ama çok tatlıydılar ya. söyleyemedi işte Günçiçek, söyleyemedi! Güney de az değil yani, kız her "sen" dediğinde bir adım daha yaklaştı:) hele o bakışlar...ayyy çok heyecanlandım gelecek hafta için! çok güzeldi yaa:)

**yaseminci**
01-05-12, 22:51
Ne sahneydi ama ya :img-in_lo
Bu bile yetti bana. Güncicek her "Sen" dediginde Güney'in ona bir adim daha yaklasmasi, bakislari. Bu ikili rollerini oynamiyorlar, yasiyorlar adeta, bunu birkez daha farkettim. Cok etkilendim. Öpüsmemelerine ragmen, o yakinlik, tüylerimi diken diken yapti. Kim bekleyecek haftaya kadar?

Karabiber'e cok üzüldüm. Keske böyle olmasaydi. Kiz nasil da agladi. Bir an kendimi onun yerine koydum, cok kötü bir durum. Bakalim bundan sonra ne olacak, kalbinden söküp atamayacak Trafo'yu :icon_whis

NATY&FACU
01-05-12, 23:31
Diziyi izliyorum ama yorum yapmıyorum. Bu akşam bir değişiklik yapayım dedim.

Bölüm sonu çok güzeldi. Haftaya kadar nasıl bekleriz şimdi. Salçanın dedikodu merakı Sevil'i mahvetti. Kızın aklında olmayan birşeyi aklına soktu.

Yeni Gülcan'ı beğenmedim. Gözüm eski Gülcan'ı arar durur.

Birde genel izleyici yorumu yapayım. Biz bu diziyi ailecek istiyoruz. Burada okuyorum işte Orçoo ve Esma sultan sahnelerini fazla bulanlar var. Çevremde bu diziyi izleyen çoğu insan sırf onların sahneleri için izliyorlar diziyi. Yani öyle aşk meşk değil dertleri, bizi güldürsünde derdindeler.

stylist
02-05-12, 14:10
http://www.imagetr.org/2012/03/untitled1.png

Sınıftaki kavga sahnesi süperdi ya , kahkalara boğuldum zeki sayesinde.
Münazarada iyiydi.
Elçinim vardı + puan :img-in_lo
Doğruyu söyliyim son sahnede heyecanlandım yani icon bile yaptım o derece. :character

negisssss
02-05-12, 14:24
Bölümü ancak netten seyredebildim güzel bir bölüm olmuştu beğendim.
Zeki,Esma Sultan sahnelerine biterim.:img-wink::img-wink:

Merak ediyorum sevgili senaristlerimizin akıllarında neler vardı da acaba Gülcan ve Mert yönünde ilerlerken araya neden Sevili sokup kızı bu hale getirdiler ben çok üzüldüm başından yazsalardı ne gerek vardı böyle birşeye!:icon_sorr

Son sahneye zaten kelimeler yetmez ifade etmeme, o derece harika bir sahneydi,araya kimsenin girmemesine ek olarak cimbomun tepkisine de çok sevindim.Hoşuma gitti haklı olarak söyledi "sen ne yapmaya çalışıyorsun ben bunu anlamıyorum Güney",aynen öyle paşacım ama aferim doğru yoldasın.:img-wink::img-wink:

Merak ediyorum daha ne kadar bekleyeceğiz bu harika uyumu birlikte izlemek için.:img-blush:icon_whis:icon_whis

qamzem&uqurum
02-05-12, 15:09
Cimbom : Güney.. Sen bizi mi ?
Paşa : Ya burdan gelip geçiyodum,duydum.
Cimbom : Ya sen sürekli bizimi dinliyosun ? :img-hyste
Paşa : Ya ne alakası var. Ben burdan yürüyüp geçiyodum. İstemeden kulak misafiri oldum size. Hem söz konusu sen olunca öyle kolayca gelip geçilmiyo Günçiçek. :img-in_lo
Cimbom : Peki ne diyosun ? Ya madem kulak misafiri oldun .... yorumunu dinleyelim.
Paşa : ... derki Ferit bi bakıma haklı.
Cimbom : Haklı mı ?
Paşa : Evet.. Yani biz eski sevgiliyiz. (Eminmisin ?) Bende çocuğun yerinde olsam büyük ihtimalle aynı şeyi söylerdim. Yani yarından itibaren istersen ayrı ayrı gidip gelebiliriz okula.
Cimbom : Saçmalama Güney. Biz sadece arkadaşız. Ben bunu Ferit'e yüz kere bin kere söyledim.
Paşa : Dil öyle söylerde gözler inkar edemez. :img-in_lo
Cimbom : (Gözlerini kaçırarak) Benim dilimde gözlerimde aynı şeyi söylüyo Güney.
Paşa : Peki o zaman. Bidaha bak gözlerime.. Ve biz sadece arkadaşız de bakalım.
Cimbom : Tamam.. Sen... Paşa yaklaşır. Sen... Paşa iyice yaklaşır..

Yaklaşırlar yakaşırlar. Her harekette Paşa Cimbom'a yaklaşır. Dudak dudağalar.. :img-in_lo Öptü öpcek :img-hyste Cimbom geri çekilir. :icon_sorr

Cimbom : Sen napmaya çaışıyosun. Ben onu anlamıyorum Güney.
Paşa : Ben kendimi anlamıyorum ki, sen beni anlayasın..

Off bildiğiniz ağladıım sahneden.. Çok duyguandıımm.
Ya çok uzun baktınız azcık kısa bakışsaydınızda öpüşseydiniz :img-hyste
Neyse normalde öpüşürlerdi,ama Eda öpüşmeyi sevmiyomuş.. Bu yüzden öpüştürmediler.. :icon_sorr

Aman Allah'ım.. Heyecan bastı beni o sahnedee. İçimde bi kıpırtı. Tamam dedim ömrüm bu kadarmış. :img-hyste

Ama şimdi birbirlerini sevmeselerdi Yaklaşmazlardı yanii.. :icon_whis
Biz onların birbirlerini sevdiklerini biliyoduk.. Ama onnlar bilmiyodu.. Artık Cimbom'un kafası karıştıı ve daha çok yanyana durcaklar, daha çok bakışcaklar.. Daha çok laf sokmaları :img-hyste Amaaniiiin şurda 3 bölüm kaldı zaten birleşmelerine :img-in_lo
Bayraam bizim içiin bayraaam :img-hyste

Her yerde yanyanalardı yaa. Münazarada kazandıklarında baktım Cimbom Paşaya sarılıyo'ken kestiler sahneyi :img-beee: Ama sonra bidaha baktımm. Paşa'nın eli Cimbomun omzunda,Cimbomun eli Paşanın omzunda :img-in_lo:img-in_lo
Onaa bile dikkat ettim yanii :img-hyste

Valla diycek bişeyim yok beniim. Bölüm harikaydıı,harikaydıı,harikaydii :img-in_lo

- Unutmadaan ; Can'ın şu 'şekerim' diyişleri çok tatlııı :img-hyste:img-in_lo

O sahnenin resmini çeken birisii olsuun lütfeeeeeenn.

ömer&ceren
02-05-12, 21:13
Yeni Türkü-Böyle Gitmez

Böyle gitmez…
Öfkeyle yanıyorsun,
Böyle gitmez…
Bırakalım bu son olsun.
Koyu gölgeler içinde korkutuyor gözlerin
Biliyorum ki bakan sen değilsin…
Uzak kalmışız ulaşmıyor sesin
Ne fark eder artık…
Yolun ortasında inecek gibi
Bavulun hazır sesin ciddi…
Çok badireden geçtik ama
Belki de artık vakti…
Böyle gitmez…
Sen bizi sevmiyorsun.
Böyle bitmez…
İçinde bu öfkeyle,
Böyle bitmez…
Eksiğiz ikimiz de.
Seni ben sulara çizdim
Göklere, aynalara,
Kalbimdeki kendini anla…
Ve bu çocukça çizgilerden al tamamla resmimizi…
İlk durakta inen yolcular gibi
Yabancıyız senle yanyana…
Belki geç kaldık herşeye
Ama son birkez dinle beni…
Böyle bitmez…
Ben bize aşık oldum.

ne güzel olmuş, ne güzel uymuş çiftimize...

aliyeaynalar
02-05-12, 23:56

Merak ediyorum sevgili senaristlerimizin akıllarında neler vardı da acaba Gülcan ve Mert yönünde ilerlerken araya neden Sevili sokup kızı bu hale getirdiler ben çok üzüldüm başından yazsalardı ne gerek vardı böyle birşeye!:icon_sorr

Son sahneye zaten kelimeler yetmez ifade etmeme, o derece harika bir sahneydi,araya kimsenin girmemesine ek olarak cimbomun tepkisine de çok sevindim.Hoşuma gitti haklı olarak söyledi "sen ne yapmaya çalışıyorsun ben bunu anlamıyorum Güney",aynen öyle paşacım ama aferim doğru yoldasın.:img-wink::img-wink:

Merak ediyorum daha ne kadar bekleyeceğiz bu harika uyumu birlikte izlemek için.:img-blush:icon_whis:icon_whis

Nedeni ortada,
dizilerde klişedir, 3.kişi kadın yada erkek olmasının :img-wink:
Karabiber dışında'da bu role uygun kız yoktu,

onuda 3.kişi yaptılar :icon_sorr

Keşke 3.kişi olmasaydıda
Karabiber ile Trafo olsaydı, onlar daha çok yakışıyorlar :icon_sorr

tatlicadi_77
03-05-12, 10:26

benim sabrım bittiği için sadece nettn takip ediyordum ama bu son bölüm fragmanını görünce bölümü izledim ve nergiscim senin gibi zeki ve esma sultana bayıldım ama en çok son sahneye bayıldım ohh be diyorum başka da birşey demiyorum o ne sahneydi uyum harika artık daha fazla bekletmesin gani beyde cimbayı bir izlesek kadar gaza geldim ki haftalar sonra yorum bile yaptım fragmanı çokkkk merak ediyorum bakalım cimbomun tepkisi ne olacak?

stylist
04-05-12, 20:52
‎28.Bölüm Özeti

Saçları yüzünden Esma Sultan’dan fırça yiyen Cimbom, saçlarını kestirip okulu bırakma kararı alır.

İkoncanlar, matematik sınavı sırasında hazırladıkları tuzak sayesinde Orço’yu sınıftan attırırlar. Durumu anlayan Pis Yedili sınav bitmeden Orço’nun intikamını alır.
...
Parmağındaki söz yüzüğünü kaybeden Murat, Filiz’e durumu çaktırmamak için çok uğraşır ama sonunda fena yakalanır.

Üniversiteli kızlarla kaynaşma hayaliyle “Bir otomobile kaç kişi sığacak” yarışmasına katılan Orço, beklemediği bir durumla karşılaşır.

Cimbom’a yaptıkları için Esma Sultan’dan hesap sormaya karar veren Pis Yedili, çıkardıkları söylentiyle Esma Sultan’ı çıldırtma noktasına getirirler.

qamzem&uqurum
05-05-12, 10:09
Özet için sağol canım :img-wink:

- Evet Eda tw....'da saçlarını kestirceğini söylemişti.. Böyle oması iyi oldu. Yani dizide bunu başka amaçlar için kullanabilirlerdi ; İşte depresyona girdi faan :img-hyste
Neyse Esma Sultan'nın çekiceği var galiba.
Fragmanda çıksıın bi. Cimbom'u birazda doğal saçıyla izleyelim. :img-in_lo

Ahh geçen bölüm gerçekleşemeyen şu öpüşme sahnesini bu bölümde istiyorum ama işte Eda istemiyo. :icon_sorr
CimBay sahnesi bu bölüm %100 vardır ona ne şüphe. Ama elde tutulur bi sahneleri olursa sevinirik. :img-hyste

Fragmabn çıkmış heralde.. İzleyenler varmış. CimBay sahneside varmış :img-in_lo iyice merakandım şimdi.. Bi izleyemediik. :icon_sorr

Cer0m&BurQim
05-05-12, 10:22
Eveeeet ., Eda sacini kestirmis,ben cok merak ettim simdi edamizin yeni sac halini :img-eat:
ama eminim güzel olmustur ,güzele ne yakismaz ? :img-eat::img-in_lo

Evet Fragmani izleyenler varmis ,Cimbay sahneside varmis ,ne güzel :img-in_lo:img-eat:
ama bende artik Fragmani izlemek istiyorum,merak ediyorum :img-hyste
biranönce ciksa artik :icon_whis

qamzem&uqurum
05-05-12, 10:28
Fragmanı izlemediim ama izleyenler şunları demiş.

Paşayla Cimbom konuşuyormuş,Paşa diyomuş ki Cimboma ben senin için sende vazgeçtiim okulu bırakamazsin falan diyomuş.
Paşa bide fragmanın ortalarında Cimboma çok güzel olmuşsun diyormuş. :img-in_lo

İyice merak etttiim ama ben. :img-hyste

Cer0m&BurQim
05-05-12, 10:57
Fragmanı izlemediim ama izleyenler şunları demiş.

Paşayla Cimbom konuşuyormuş,Paşa diyomuş ki Cimboma ben senin için sende vazgeçtiim okulu bırakamazsin falan diyomuş.
Paşa bide fragmanın ortalarında Cimboma çok güzel olmuşsun diyormuş. :img-in_lo

İyice merak etttiim ama ben. :img-hyste

ayyyy:img-in_lo:img-eat:
ne güzel seyler yazmissin kuzum sen :img-eat:
tskler ,bence cok merak ettim simdi
ama sansa bak tamda ise gitmem lazim anca aksam dokuzda izliyebilirim :icon_sorr:icon_sorr
ama yadiklerin bana simdilik yeteeeeeeeeeeeer :img-in_lo:img-eat:

qamzem&uqurum
05-05-12, 11:24
ayyyy:img-in_lo:img-eat:
ne güzel seyler yazmissin kuzum sen :img-eat:
tskler ,bence cok merak ettim simdi
ama sansa bak tamda ise gitmem lazim anca aksam dokuzda izliyebilirim :icon_sorr:icon_sorr
ama yadiklerin bana simdilik yeteeeeeeeeeeeer :img-in_lo:img-eat:

- Paşa'yı adam etmeye başladılar sonunda diyelim ona. :img-hyste
Sonunda dizi bizim için olmaya başladı. Böyle boş boş bölümer vardı..
Artık güzel bölümler başladı :img-hyste
30.bölümden sonra dahada güzelleşicek.

- Ahh merak etme bende haa izleyemedim. :icon_sorr

ömer&ceren
05-05-12, 15:37
bak şimdi, burada fragmanla ilgili anlatılanları duydum, çok merak ettim.

ama gerçekten Paşa öyle şeyler söyleyecekse bu bölüm de izlenmeye değer demektir. neyse az kaldı, çok çok daha güzel bölümler göreceğiz çilekeş arkadaşlarım:)

Paşacım bir süre saçmaladı ama sonunda doğru yolu buldu:)

Defneci
05-05-12, 15:42
işte edanın yeni hali facede çıkmıştı resim
ama tam böyle değil fragman linki isteyen verim çıkmışş

http://i1112.photobucket.com/albums/k481/Defneci/530073_270425773053435_156216404474373_528287_9387 89735_n.jpg

fragman süper paşa replik

Paşa:BEni kendine aşık eden Günçiçekten bir nebze bile kaldıysa
Cimbom:Yİnede hayat benim hayatım
Paşa:Hayat benim hayatım diyip sıyrılamazsın ben senin geleceğin için senden vazgeçmişim BEE ! VE sen şimdi kendi geleceğini harcıyacaksın ve ben oturup izlecem öyle mi?
bitiş süperrr

Eren_Ebru
05-05-12, 15:57
Sadece bu ikisi için izlerim ben diziyi.
http://e1205.hizliresim.com/x/5/5c0n1.gif (http://bit.ly/c25MCx)
http://e1205.hizliresim.com/x/5/5c0xp.gif (http://bit.ly/c25MCx)
fragmanı bende izledim başında Günçiçek'in saçlarının sadece ön kısmında değişiklik var
ama sonunda baya kısaltmış gözüküyor. Paşa'nın söylediği sözlere falan bayıldıım.
:img-in_lo:img-in_lo

negisssss
05-05-12, 16:18
Fragman bombaaaaaa!:img-wink::img-wink:

Yalnız hiç hoşuma gitmedi benim bu saç kesim işi yaaa ne güzel saçları vardı kızın!:icon_sorr:icon_sorr

Paşa'nın lafları ise offf king mertebesine mi çıkıyor bu adam ne yapıyor böyle!:img-blush:img-blush

Çok güzel bölüm olacak gibi.
Bakalım göreceğiz.:img-wink::img-wink:

qamzem&uqurum
05-05-12, 18:49
Paşa : Beni kendine aşık eden Günçiçekten bi nebze bile kaldıysa..
Cimbom : Yinede hayat benim hayatım.
Paşa : Hayat benim hayatın diyip sıyrılamazsın. Ben senin geleceğin için senden vazgeçmişim be ! Şimdi sen kendi geleceğini harciycaksın ve ben böyle oturup izliycem öyle mi ? :img-in_lo ve çekip öper ' dermişiim :img-hyste fena olmaz hani be paşaa.

- Ben senin geleceğin için senden vazgeçmişim be.
Hiih paşaa naptın sen. Artık Cimbom öğrenmeiydii annesinin yaptığını ! Zaten bu şekide barışırlar ve inşallah öğrenirr annesini. :icon_whis:img-in_lo
Off fraggmanı ilk izlediğimde duygulandım be.
Amaaniiinn çohoş bi fragmaan bu.
Ahh başındada 'günçiçek,çok güzel olmuşsun. :img-in_lo
Ve Salça Trafoonun o anki Paşa'ya bakışları :img-hyste Onlarda anladı hala sevdiğni.

- Saçlarr... Eski saçlar daha güzelldi evet. O saçlara alışmışız,ilk başta öyle bi garipsedim ki.. Ama düşündüm yani sonuçta kökü onda uzar elbet :img-hyste
Ama genede çok tatlı olmuş,tipine yakışmış mı ? Evet yakışmış. Sadece alışmamız gerekiyo.. Zaten en fazla 2-3 bölüme alışırız. Ben hiç umursamadım saçını... Paşa sevdimi sever yani bu şekildede sever,hem herif güzel olmuşşsunda dedi :img-hyste

Neyse meraklandım şimdi o sahnedee..
Ahhh bee Ganii şu CimBay sahnesinde geçen bölüm gerçekleşemeyen öpüşme sahnesiini paşa op sinirlee yapsaa.. Kendine çekse bi andada öpüşseler :img-in_lo Bu şekilde isterdiim. Paşa zorlasa Cimbom hayır demese.. Ama işte.. :img-beee:

negisssss
05-05-12, 19:06
G&G bu durumda yazılıyorken acaba Ferit yine kayıplarda mı olacak.
Nereden çıktı demeyin merakımdan sırf hani sevgilisi sonuçta ya ondan diyorum.:icon_whis
İkili arasında birşeyler olsun demiştik ama bunu Paşa bey Günçiçeğin kıymetini bilsin diye demiştik,ben bu kadar zorlama olacaklarını tahmin etmemiştim.
Çok bekledik ama sonunda doğru yöne doğru gidiyorlar ne kadar güzel.
Merak ediyorum o sahne yine bölümün son sahnesi mi olacak olmasın ya ne olur.:img-blush
Ben GüNçiçeğin annesine neler diyeceğini,ne yapacağını çok merak ediyorum.
Sezon finaline çift olarak girecekler diliyorum ki.:img-blush:img-blush

Ceren°Burak
05-05-12, 19:47
Fragmani hic begenmedim :icon_whis

Yalniz merak ettigim br Konu var,
Eda saclarini kestirmedi sadece postişlerini cikardi dimi ?
cünki bastan beri alti ayri Sari ustu ayri Sariydi ben postiş oldugunu dusunuyorum

qamzem&uqurum
05-05-12, 19:56
Fragmani hic begenmedim :icon_whis

Yalniz merak ettigim br Konu var,
Eda saclarini kestirmedi sadece postişlerini cikardi dimi ?
cünki bastan beri alti ayri Sari ustu ayri Sariydi ben postiş oldugunu dusunuyorum

Evet postişini çıkardı sadece,kestirmedi.. Doğal saçı bu. Yani belkide doğalı daha uzundur gene kestirmiştir ama postişini çıkardı sadece :img-wink:

negisssss
06-05-12, 11:11
Evet postişini çıkardı sadece,kestirmedi.. Doğal saçı bu. Yani belkide doğalı daha uzundur gene kestirmiştir ama postişini çıkardı sadece :img-wink:
Benim bildiğim edanın saçı uzundu zaten bayağı ek olarak postij vardı ama sahiden kestirmiş yoksa saçı bu kadar kısa değildi eda'nın:img-wink:

Cer0m&BurQim
06-05-12, 11:45
Bence Edaya yakismis gercekten cok sevdim,:img-eat:
zaten kizimiz güzel,bence güzel olmus ,:img-wink:
ben begendim ..:img-in_lo
ama dedim zaten güzele ne yakismaz ? ..
Uzun sacida güzeldi ama böylede süper olmus :img-in_lo

Bölümü mrakla bekliyorum,
Pasanin dediklerinden sonra Güncicek ne dicek merak ediyorum,
artik ögrenecekmi acaba ? ..:icon_whis
Gercekten yavas yavas Cimbay 'a dogru gidiyoruz..,:img-eat:
..
Bölümde bide karabiberi merak ediyorum,bakalim kizimiz depresiyondami ..?!:icon_sorr

teş
06-05-12, 22:08
arkadaşlar fragman çok güzelde benim merak ettiğim bir kaç şey var günçiçek bu bölüm içinde iki kere mi saçlarını kestiriyor. ilk paşanın çok güzel olmuşsun dediği sahnede kahkülleri var (daha önce yok gibiydi ) daha sonra annesine ben artık okula gitmicem derkende kahkullüydü ama finalde kısaydı. ve başta ki sahnede günçiçek okula gidiyordu acaba ne olucak ki okula gitmeme saçlarını kesme gibi buhranlara girecek :img-in_lo feritle ve güney le ilgili mi acaba !!! zaten başka alternatif düşünemiyorum ama şu son iki bölümdür fragmanlar beni iyice heyecanlandırıyor ve sabırsızlıkla bekliyorum. sonunda ( geç de olsa ) dizi ritmine giriyor galiba :img-wink:

zorASK
07-05-12, 11:43
arkadaşlar fragman çok güzelde benim merak ettiğim bir kaç şey var günçiçek bu bölüm içinde iki kere mi saçlarını kestiriyor. ilk paşanın çok güzel olmuşsun dediği sahnede kahkülleri var (daha önce yok gibiydi ) daha sonra annesine ben artık okula gitmicem derkende kahkullüydü ama finalde kısaydı. ve başta ki sahnede günçiçek okula gidiyordu acaba ne olucak ki okula gitmeme saçlarını kesme gibi buhranlara girecek :img-in_lo feritle ve güney le ilgili mi acaba !!! zaten başka alternatif düşünemiyorum ama şu son iki bölümdür fragmanlar beni iyice heyecanlandırıyor ve sabırsızlıkla bekliyorum. sonunda ( geç de olsa ) dizi ritmine giriyor galiba :img-wink:

Eveet aynen sımdı bende bunu soracaktım ılk paşa guzel olmussun dedıgınde sacları uzun yanı postıslerı var ama kahkullerıde var yanı yenı bı sac modelı yaptı dıyemı guzel olmussun dıyo herhalde oyle..
ayrca kısa saçına bayıldıgmı oyleyebılırım eda eceye cok yakısmıs sadece bıraz yaşını büyütmüş gibi aama ynede cok güzel aynı şekılde melis babadag a da maşa yapınca yaşını gösterıyo bunlar 16 17 yasları oynuyolar bu konuda daha özenılsın bence..

-----

Paşaaaaaaa o nasıl bakıstır ogluummm of ya kavussun sunlar artık guncıcek de nasıl afalladı oyle tamamdır bu iş arkadas son anda ganıden bı kazık olmassa bır ıkı bölüme cımbay ızlıycez :happy0064

teş
07-05-12, 17:12
özet çıkmışş :happy0064

28. Bölüm
Saçları yüzünden Esma Sultan'dan fırça yiyen Cimbom, saçlarını kestirip okulu bırakma kararı alır.

İkoncanlar, matematik sınavı sırasında hazırladıkları tuzak sayesinde Orço'yu sınıftan attırırlar. Durumu anlayan Pis Yedili sınav bitmeden Orço'nun intikamını alır.

Parmağındaki söz yüzüğünü kaybeden Murat, Filiz'e durumu çaktırmamak için çok uğraşır ama sonunda fena yakalanır.

Üniversiteli kızlarla kaynaşma hayaliyle "Bir otomobile kaç kişi sığacak" yarışmasına katılan Orço, beklemediği bir durumla karşılaşır.

Cimbom'a yaptıkları için Esma Sultan'dan hesap sormaya karar veren Pis Yedili, çıkardıkları söylentiyle Esma Sultan'ı çıldırtma noktasına getirirler.

tsli_çoruh
07-05-12, 18:20
owwwwwwwwwwwwwww tmm bu bölüm izliyoruz demekkiiiii fragman süper:happy0064:happy0064:happy0064:happy0064
Günçicek çok güzel olmus:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo
yakismis:img-in_lo
Pasayla günçicek :img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo

zorASK
08-05-12, 22:41
offf son sahne süper yanlız yaaaaaa bayldım bakıslaraaa ben bittiiimmmmm

negisssss
08-05-12, 22:46
Saçlar bombaydı bayıldımmmmmmmm!Hele ki son sahnede!:img-in_lo:img-in_lo
Of paşa ya tam söyleseydin ya işte,gerçi cimbom sezdi ama bakalım.:img-wink::img-wink:
Güney çok güzel konuştu bravooooo!:img-in_lo:img-in_lo

Zeki ve Cana çok güldüm yine harikalardı.:img-eat::img-eat:

Sadece bölümdeki Elçinin o son sahnedeki gülüşlerine anlam veremedim sahiden merak ettiğim için soruyorum niye öyle sırıttı ki.:icon_whis :img-hyste

Bunlar ne zaman tam anlamı ile kavuşacak of yaaa:icon_sorr:icon_sorr

ömer&ceren
08-05-12, 22:58
tamamdır arkadaşlar, bundan sonrası yokuş aşağı:) yani Paşa ağzından kaçırdı bir kere, artık Cimbom bunun peşini bırakmaz. bence işin doğrusunu Trafo'dan öğrenecek, Paşa boşuna anlatmadı onca zaman sonra gerçekleri Trafo'ya. son sahnedeki bakışına da ölünür Paşa'nın:)

Esma Sultan döktürdü yine bu bölüm ya, hayranım şu kadına:) ayrıca Karabiber ve Trafo mevzusunda pek bir şey olmadı bu bölüm, ileride bir patlama olmaz umarım, öylece kapanıp gitsin bu konu.

ayrıca Elçin ve Günçiçek arkadaş falan oldu da bizim mi haberimiz yok? Ferit'le birlikte Cimbom'u ikna etmeye Elçin'in de gelmesi, ya da Cimbom okula dönünce sevinmesi falan ne alaka anlamadım.

stylist
09-05-12, 13:57
ayrıca Elçin ve Günçiçek arkadaş falan oldu da bizim mi haberimiz yok? Ferit'le birlikte Cimbom'u ikna etmeye Elçin'in de gelmesi, ya da Cimbom okula dönünce sevinmesi falan ne alaka anlamadım.

Sadece bölümdeki Elçinin o son sahnedeki gülüşlerine anlam veremedim sahiden merak ettiğim için soruyorum niye öyle sırıttı ki.:icon_whis :img-hyste

Elçin sadece iyi biri olduğu için Cimbomun yanına gitti..Zaten Elçin'in Cimbomla bir sorunu olmadığı için onun geleceğini maf etmemesi için oraya gitti.

Son sahnedede gördüğümüz üzere Elçinin ne kadar iyi bir insan olduğu ortada.. O sahnede Cimbom okula döndüğü için gülümsedi... Duyarlı insanın hali başka oluyo :img-in_lo

Gitmeseydi daha iyiydi tabi ... Yardıma gidiyo ama gene terslenerek geri dönüyo..

qamzem&uqurum
09-05-12, 16:35
Günçiçek : Yapma güney ya.. Sabahtan beri herkese açıklamaktan sıkıldım.
Güney : Açıkçası belki bana başka bişey söylersin umuduyla geldim.. Yani benim tanidiğim Günçiçek o esma çatlağına kızıp okulu bırakmazdı.
Günçiçek : Bırakmasan nolcakti ki.. İlerde çok iyi bi üniversiteye falan mı giriceğimi düşünüyosun.
Güney : Ya Günçiçek sen ne zamandır kendine bu kadar acınır oldun.. Nerde o eski dişiyle tırnağıyla istediği herşeyi elde eden Günçiçek he ?
Günçiçek : Bilmem.. Belki hayatta en çok değer verdiğim şeyi kaybedince bakış açım değişmiştir.
Güney: Bak.. Sorun esma yada başka bişey. Hayatının en büyük hatasını yapıyosun.
Günçiçek : Yinede hayat benim hayatım.
Güney : (Çiçek cadolozuyla konuştuklarını hatırlar) Ne demek hayat benim hayatım ya. Hayat benim hayatım diyip sıyrılamazsın. Ben senin geleceğin için senden vazgeçmişim be ! Şimdi sen kendi geleceğini harcıycaksın ve ben böye oturup izliycem öyle mi ? (Paşa çiçeğe bakar,Cimbomda bakar)
Günçiçek : Güney.. Sen ne demek istedin. Senin geleceğin için senden vazgeçtim ne demek ? .
Güney : Bişey değil Günçiçek..
Günçiçek : Güney lütfen açıkla... Ne demek istedin.
Güney : Bişey demek istemedim Günçiçek.. Sakın şunu unutma tamam mı ? Eğer bugün esmadan kaçarsan yarın karşına çıkacak bütün esmalardan kaçıcaksın. Eğer içinde o eski cesur,kendine güvenen,hırslı.. Beni kendine aşık eden Günçiçekten bi nebze bile kaldıysa... Bu saçma düşünceden vazgeçersin ve ait olduğun yere,arkadaşlarının yanına geri dönersin.. Hadi eyvallah. :img-in_lo

Bu çocuk bu kıza aşıık abii kızda çocuğa.. Anladık bunu yanii dee bi yapsalar artık şu CimBay'ı..
Böyle hayal etmemiştiim beeen :img-hyste
Offf yaa orda öpüşcekler diye hayal etmiştiim :icon_sorr
İnsan o geçen bölümü hatırlarda yazar dimiii Ganii :img-hyste Of ya :img-hyste
Neyse ;
Cimbom.. Amaaniiinn o saçlar bomba bombaa. :img-in_lo Hele o son sahnede dalgalı dalgalı yapmış ya :img-in_lo Öldüüm resmen.
Bence oldukça taş ollmuşş. Ahh be kızım Paşa'yı biraz daha zorlayaydın anlaltcaktı..
Ahh çiçek niye çıktın o kapıdan !!! Ne güzel söyliycketi..

- Elçin.. :icon_whis
Ne alakaysa Cimbom. Sen daha geçen bölüm Cimbom'a dediğin laflardan sonra onun karşısına nasıl çıkabiliyosun ya ? :icon_whis
Elçin'i arabadan indiğini görünce kısa süreli bi şaşkınlık yaşadım..
Kii Paşamız yüz vermeyince kendime geldiim :img-hyste
'selam,meraba.. Meraba' bitti . Tamam iyi kızı canlandırıyosun.. Ama gözüme batmırmasalar elçini iyi olcak.. :icon_whis

- Salçaa...
Off kızım ya niye ferit'e haber veriyosun sen ? ! Niye giriyosun arayyaa.
Böyle yaparsan paşadan yersin cevabı : Bana sormadan mı ? .. Bunu elçinin geldiğini gördüğü için demedi bence.. Feriti orda görünce dedii.. :img-hyste eçinle alakasıı yokk .. Bitti elçin meselesi Paşa içiin..

Son sahne..

Hiiihh off .. Cimbom'un içeri girişi olayy.. Oturuşu olaayy.. Saçı başı bakışlarıı olayy.. :img-in_lo

- Bi ara Paşa'nın oturduğu yere bakınca ben sandım ki Paşa'nın yanına gidip teşekkür edicek.. :img-in_lo:icon_sorr Ama işte bizim Ganiciğimiiz.
Oyyy neyse oraya oturdu.. Paşanın o bakışı :img-in_lo
Önceki CimBay sahnesini geçtiim... Bölümü sadece o bakışma kurtardıı bence.. İçiim gittii gittii. Durdu kalbiimm.
Ahh çocukta haklı.. Sevdiğini mutlu görünce tabi ister istemez suratında bi tebessüm oldu :img-in_lo

__
Can : Sınıfın salağı demedik.. Pis Yedilinin salağı dediik :img-hyste
_
Zeki : Başkasının kopyasına ihtiyacımız yok,kendi kopyamızı kendimiz çekeriizz.. Acizmiyiz biiz :img-hyste
_
Can : Abuk subuk şeyler oluyo.. Karı çıldırdı :img-hyste

ömer&ceren
09-05-12, 17:33
az önce Bazen şarkısını dinliyordum da, aklıma hemen CimBay geldi, uydu sanki onlara:)

elimizden ipler nasıl kayıyor bazen,
zamandan başka çare nasıl kalmıyor bazen,
hepimizin hayatı nasıl duruyor bazen,
tecrübenin kati şartı, bu muymuş zaten?
yarın öbür gün aşkın adı değişir, yazık olur,
her çarpıntıya koşarsan kalbin yorulur,nasıl kızıyorum kendime bazen,
bazenler çoğalıyor bazen...
başımızdan neler geldi geçti hatırlar mısın,
seni aradım kimlerde aşka inanır mısın,
ama göremedim ellerde, inanır mısın,şimdi daha iyiyim desem, alınır mısın?
yarın öbür gün aşkın adı değişir, yazık olur,
her çarpıntıya koşarsan, kalbin yorulur,
nasıl kızıyorum kendime bazen
bazenler çoğalıyor bazen...

zorASK
09-05-12, 22:37
Hemen bölüm yorumuma
başlıyorum hiiiiç uzatmadan ;

Yahuuu o son sahnedekı bakısma
neydı oyle yaaaa paşa ben ölürüm senın
o yavru kedı gibi bakıslarına yaaaaaaaa :icon_sorr:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo

Bu bölüm cımbomu ne kadar sevdıgını
daha cok gördüm ben :img-in_lo
Ferit aynı elçin gibi cok ıyı kalpli bi
karakter ama gerçekten cok gereksizler
yaa böyle güzel bi aşkın tam ortasına elçin ve
feriti dikmeye ne gerek vardı sorarım sana eyy gani
beycim. Neyse neyse keyfımı kımse kacıramaz :img-hyste
Herkes gibi bende bu büyük kavuşmayı heycanla beklıyorum
ya bi an önce izlemek istiyorum artık :img-in_lo

Cimbom un saçlar süperdi çok beğendim
ben özellikle dalgalı haline bayıldım ayrı bi
sevimlilik katmış ona yaa yerlerrrrrrrrrr :img-eat:

orçoda ufflayıp puflasam da zeki her seferınde kırıp geçiriyo valla ya özellıkle zeki ve can ın dıalogları süper süperrrr :img-hyste

haftaya ferit ve cımbom u ayrılmış görmek istiyorum paşa
sürünmesin artık dayanamıyorum ben ona ya :icon_sorr

zorASK
09-05-12, 23:16
Fragmanı izledim çok şaşırdım ben artık paşa
için elcın defterı kapanmıstır dıye dusundum :img-wink:

O son sahneyı sızde bıyerden hatırladınız mı ?
Dizinin inandırıcı yönü zaten seyirciyi tatmın

etmıyor bıde bir öyle bir böyle karakterlı bır guney ızlyoruz her hafta :img-tomat

Öncekı yorumumda guney ıcın yazdıgım tum ıyı
dıleklerımı gerı alıyorum sürün vallahı sürün
yaa cımbom un gözünün içine bakıyo
her bölüm aşk cümleleri kuruyo
kıza birde gelın su fragmana
bakın melis babadag dan 0
elektırık 0 duygu alıyorum kadırle
bırlesınce tam nötr oluyolar neyse bu
konudakı dusuncelerımı herkes bılır baslıkta :icon_whis

Edit; nolur orda öpüşün bak ant verdim :img-hyste:img-hyste:img-hyste

negisssss
10-05-12, 07:43
Zeynep halimize bakar mısın yalnız bir bölüm neler izliyoruz sonra Gani bey özel bir şekilde erken fragmanı gözümüze sokuyor bende heyecan yaptım dedim aha erken çıktı istediğimiz bölüm geliyor mu ne diye son sahneyi görünce eveeeeet oldum!:img-hyste:img-hyste:img-hyste

Açıkçası beklemiyordum diyemeyeceğim Elçinin son bölümdeki o halleri falan yani bir yanlışı olmadı kızın ama bir dengesizlik vardı hallerinde Elçine birşey demiyorum ama işin Güney kısmı işte o yakınlaşmayı yaşadın ya Güneycim öpsen öpmesen de farketmez bana artık.:img-beee::img-beee:

Bir de dizinin acınacak hali,en sondaki "yoksullukları en büyük zenginlikleriydi bir de aşkları" sanırım kafaları falan yerinde değil çünkü aynı yerde bir hafta cimbay bir hafta elbay gösteriyorlar buna da ne denir ki artık hangi büyük aşk ya hangi aşk salak mı sanıyorsunuz insanları yaa!
Benim artık söyleyecek lafım yok!:img-beee::img-beee::img-beee:

zorASK
10-05-12, 13:49
Zeynep halimize bakar mısın yalnız bir bölüm neler izliyoruz sonra Gani bey özel bir şekilde erken fragmanı gözümüze sokuyor bende heyecan yaptım dedim aha erken çıktı istediğimiz bölüm geliyor mu ne diye son sahneyi görünce eveeeeet oldum!:img-hyste:img-hyste:img-hyste

Açıkçası beklemiyordum diyemeyeceğim Elçinin son bölümdeki o halleri falan yani bir yanlışı olmadı kızın ama bir dengesizlik vardı hallerinde Elçine birşey demiyorum ama işin Güney kısmı işte o yakınlaşmayı yaşadın ya Güneycim öpsen öpmesen de farketmez bana artık.:img-beee::img-beee:

Bir de dizinin acınacak hali,en sondaki "yoksullukları en büyük zenginlikleriydi bir de aşkları" sanırım kafaları falan yerinde değil çünkü aynı yerde bir hafta cimbay bir hafta elbay gösteriyorlar buna da ne denir ki artık hangi büyük aşk ya hangi aşk salak mı sanıyorsunuz insanları yaa!
Benim artık söyleyecek lafım yok!:img-beee::img-beee::img-beee:

Fragman yanıltmacası olabılır dıycem ama bunun
ne acıklaması ne yanıltmacası olabılırkı nergıscım
hem elbaycıları hem cımbaycılarımı elde tutmak
ıstıyorlar anlamadım acıkcası kafa da yoramıcam
bu duruma malum paşamız dengesızlıklerıyle
kafa falan bırakmadı :img-tomat:img-tomat:img-tomat

'' Yoksullukları en buyuk zengınıklerıydı bırde askları '' :img-hyste:img-hyste

Aşkları kısmında kesinlikle paşadan
bahsedıyolar Kuzey ve kadınları ndan
sonra Paşa ve aşkları ahh bu senaristler ah :calis

Elçin in kızdığım tek yönü paşaya nefes
aldırmaması her fırsatta konuşmaya
çalısması yetmedıgı gıbı bakıslarla
bile markaj altında bırakıyo ama
tabıkı paşaya aşık oldugu için :icon_whis

Belkide orda paşa günçiçeğe olan
duygularından bahsedicek elçin e son
anda çekilicek :icon_whis
-Sanki elçin farkında degıl de -
birde açıklamaya gerek varmış gıbı-

neyse neyse ızleyıp görcez :img-beee:

qamzem&uqurum
10-05-12, 14:48
Fragmanın son sahnesini bi yerden hatırlıyorum ben ya..

Haa duur buullduum ; şu 2 bölüm önceki CimBay sahnesini için yazılan öpüşme sahnesi dimi o.. :icon_whis

Şu Güney'e adam gibi şeyler yazsanız olmaz mı ?
ADam gibi sevse birini.. Kalbinin tamamını verse bi kızaa..
O kız Cimbom olsa... :img-in_lo
daa Neeerrrdee ? dimi Ganii...

Gerçekten şaşırdım..
Bunların diziden anladıkları bumu ?
Sürekli seyircinin %90'ını üzmek mi dizi yapmak..
CimBay birleşmesine 1 bölüm kala yaptığınız şu saçmalığa bak gani..
Sinirden elim ayağıma dolaştı yemin ederm.
Ağladı ağlıycam yani...
Siz böyle her dakka paşa'yı anii bi U dönüşü yaptırırak Paşa karakterinden ve diziden soğutuyosunuz...
Amacınızın bu olduğunu düşünmeye başladım artık.. :icon_whis
Yazcak bişey yok abi... Diyemiyom yani..
Fragmanın sabah çıktığını duyunca aha dediim CimBay'la ilgili bii sahne olcak,kesin barışcaklar bu bölüm Hanii bide 30.bölüme yaklaşmışken..
Eve geldiim izledim.. ve son sahne.. Hayal kırıklığı..
Pees diyorum size.. Pes..
Siz daha 2 bölüm önce CimBay'ı öpüştürmüyomuydunuz.. Nolduda şimdi elçine dönüyo bu Herif..
Umutllarımızı yıkmayın ya !
Yapıyosanız bişeyi adam gibi yapın !!!!!!

Kocaman bi afferin size..
Çok güzel bişey yapıyosunuz...
Birini üzüp,birini umutlandırıyosunuz..

yazık.

Cer0m&BurQim
10-05-12, 15:10
Bu fragman ne böyle ya ?..:img-tomat
Igreniyorum artik Güneyden adama bak ,
Cimbom olmadi bari Elcin olsun diyor herhalde,:img-tomat
bune simdi ? anlamadim,anlamakta istemyiorum.,
Fragman erken cikmis diye seviniyordum ama keske cikmasaydida böyle sacmalik izlemeseydim ..:img-beee:

BIKTIM ARTIK :img-tomat
sabirda biyere kadar Gani abicim , abartmaya ne gerek var ..

angelaw7
10-05-12, 15:26
Paşa-Cimbom aşkı azıcık anlatılınca bile bizleri mutlu etmeye yetiyordu,şimdi yine Elçin-Güney sahnelerine sabırla talim mi edeceğiz?Bu ikilinin yerine Esma Sultanı,Canı,Furkanı ve Zekiyi izlemeyi tercih ederim.

Cer0m&BurQim
10-05-12, 15:28
Paşa-Cimbom aşkı azıcık anlatılınca bile bizleri mutlu etmeye yetiyordu,şimdi yine Elçin-Güney sahnelerine sabırla talim mi edeceğiz?Bu ikilinin yerine Esma Sultanı,Canı,Furkanı ve Zekiyi izlemeyi tercih ederim.

ayneenn ..
ne kadar dogru yazmissin :img-wink:
Elcin &Güney sahneleri beni baydigi icin izlememistim ztn diziyi,
yani birakmistim bi ara...
simdi yine o ikilinin sahnelerini cekemem ,hem Pasanin bu 2 bölümdür Cimboma söyledikleri ve bakislarindan sonra,..,
ne kadar anlamsiz bir ikili bu Elcin& Güney ikilisi :img-tomat:img-tomat:img-tomat:img-tomat

Defneci
10-05-12, 18:15
Arkadaşlar merhaba
Ben de sizinle aynı şeyleri düşünüyorum Gani ye twit atmak lazım bence dimi?
Ama benim tahminimce cimbay sezon finalinde birarada olacak şimdi ısınma turlari . Bu arada cimbom paşa nın söylediği lafı öğrenecek aaa evet final böyle olur diyorum. Daha kıskanmalar laf atmalar olur

SİZCE ?

zorASK
10-05-12, 22:39
Arkadaşlar merhaba
Ben de sizinle aynı şeyleri düşünüyorum Gani ye twit atmak lazım bence dimi?
Ama benim tahminimce cimbay sezon finalinde birarada olacak şimdi ısınma turlari . Bu arada cimbom paşa nın söylediği lafı öğrenecek aaa evet final böyle olur diyorum. Daha kıskanmalar laf atmalar olur

SİZCE ?

Canım ganı bey artık dızıyle ılgılı tıvıtlerı
cevaplamıyo maalesef zaten cevaplasa da
dedıgı bısey yok cımbaycılara; sabredin bekleyın bılmem ne.
Elbaycılara da; bızde bılmıyoruz hıkayenın akısına
göre falan fıstık diyo bla bla blaa.. :whistle2
________

Banada sezon fınalınde cımbay olacak
gıbı gelıyo ama bu geçiş bolumlerıyle
elbay ızlemek ne kadar dogru ?

Sizce ?

zorASK
10-05-12, 22:44
Ne esması canı zekisi furkanı ya..
Onların sahnesini izlememek için orço'yu izlerim 2 saat :img-hyste
Çünkü ne bi uyum var ne birbirlerine bakınca elektriklenme.
Herşeyde bi eksiklik var onlarda..
İzlerken bıkıyo insan.. Dayanamıyo..
Çünkü onarın aşkları.. Ah pardon olmayan aşklarında bi hareket yok..
Dediğim gibi orçoyu o saçmaıklarına rağmen izeriim elbay'ı izlememek için.. :icon_whis En azından daha hareketli..

ahahh elbay hakkındakı duygularıma
tercuman olmussun beybii :love01:
____

Uyumu bıraktım artık elçin duvara bakıyor
gibi bakıyor ya paşa desen ayrı bi telden
bizde bu işkenceye katlanalım duralım dimi :img-beee:
Bizi okuyorsan sevgılı ganı mujde sözüm sana ! ;

Melis-Kadir uyum 0
Duygu 0
romatıklık 0
çekim 0

Bence !

Cer0m&BurQim
10-05-12, 23:27
Melis-Kadir uyum 0
Duygu 0
romatıklık 0
çekim 0

Bence !

aahh eveeeet aynen :img-wink:
bencedeeeee.:img-beee:
diyecek birsey kalmamis :img-wink::img-wink:

stylist
11-05-12, 14:05
Melis ve Kadir Kıbrıstaykeen :img-in_lo
http://www.imagetr.org/thumbs/53669322336338444617516013798410204938342934155666 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=53669322336338444617516013798410204938342934155 666.jpg)

zorASK
11-05-12, 16:23
Buyrunuz ; Uyum :img-in_lo

Eda Ece kusursuz görünüyor, Kadir doğulu hep karizma Seviyorum bu çifti ya :img-in_lo

Ekranların en romantik ikilisi :img-in_lo
-
Antalya Tv Ödüllerinden :img-wink:
-

http://b1205.hizliresim.com/x/c/5p9gs.jpg

MeLiindaa
11-05-12, 17:45
Vurdunuz kirdiniz yiktiniz yani :D
Bence orda pasa kendini geri cekicektir dikat ederseniz eLcin pasaya yakLasiyo
Yani umuyorumki oyLe oLur aksi taktirde cokk sacma oLur seyirciLeri aptaL Pasayida sapik kisiLiksiz biri haLine getirmis oLurLar..

stylist
12-05-12, 02:46
Üstteki fotoğrafta sanki Cimbomun saçları uzunmuş gibi...

Kıbrıstan bitane daha; :img-eat:
http://www.imagetr.org/thumbs/56032422354639442787416013798410204938370820350411 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=56032422354639442787416013798410204938370820350 411.jpg)

qamzem&uqurum
13-05-12, 12:05
2. fragmanda çıkmış..
Hah heşke çıkmasaymış.
İşe yarar hiç bişey yyook. :icon_whis
Ganiii. Napmaya çalışıyosun sen ? ben bunu anlamıyorum..

- 2.faragmanda elçin'e bi kez daha uyuuzz olduum !!:icon_whis
Elçin : kalbinde şu boylarda biri için yer varmı hala ?
Iııııı hem orda elçinii hemde o an salak salak sırıtan paşayı yyolmaak istediiimmm reasmeen. bilgisayarıı parçaladııımm.
Sinirim bozuldu ya..

Saçma saçma yazıyosunuz abi ya..
Böye mi keyif alcaz biz bu diziden ? He ?

zorASK
13-05-12, 18:50
Paşanın kalbi günçiçekle öyle çok dolu ki elçincim pigme bile olsan giremiceksin o kalbe ahahahah ..

Zorla güzellik olmaz !

paşanın gölgesi oldu kız resmen !

Elçin azalarak kaybolsun ya ne bılıyım amerikaya falan gıtsın bunalıma gırsın ahaha

zorASK
14-05-12, 00:52
3. tanıtım mı gelmiş yoksa ben 2.yi 3. mu sandım cunkı sahneler aynı replıkler degısıktı..

Elçin hakkındakı fıkırlerımı degıstırecegmı hıc sanmıyoruummmmmm ..Ve bu tanıtım da elcınle paşa gerçekten öpüşme pozısyonunda yani çekicek gibi değiller yıne de bılemıyorum cok düşük bı ıhtımal ama belkı paşa geri cekip 516971. kez elçini reddedebilir :D:D:D:D:D:D

stylist
14-05-12, 16:51
Melis Babadağ & Kadir Doğulu Kıbrıs'tan Fotoğraflar
(upload bana ait)

http://www.imagetr.org/thumbs/14933042514611084348720113532657790114521561071024 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=14933042514611084348720113532657790114521561071 024.jpg) http://www.imagetr.org/thumbs/15621742514592084350620113532657790114521541278105 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=15621742514592084350620113532657790114521541278 105.jpg) http://www.imagetr.org/thumbs/17899542514521751024320113532657790114521426497170 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=17899542514521751024320113532657790114521426497 170.jpg) http://www.imagetr.org/thumbs/18123142514705751005920113532657790114521699213560 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=18123142514705751005920113532657790114521699213 560.jpg)
http://www.imagetr.org/thumbs/29263142514935084316320113532657790114522101756442 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=29263142514935084316320113532657790114522101756 442.jpg) http://www.imagetr.org/thumbs/30330142514769417666220113532657790114521821878007 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=30330142514769417666220113532657790114521821878 007.jpg) http://www.imagetr.org/thumbs/30345042514575751018920113532657790114521511285154 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=30345042514575751018920113532657790114521511285 154.jpg) http://www.imagetr.org/thumbs/30553842514558084354020113532657790114521484179326 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=30553842514558084354020113532657790114521484179 326.jpg)
http://www.imagetr.org/thumbs/30556842514668751009620113532657790114521641919641 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=30556842514668751009620113532657790114521641919 641.jpg) http://www.imagetr.org/thumbs/38024924055812937814310000271873647632332621212965 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=38024924055812937814310000271873647632332621212 965.jpg) http://www.imagetr.org/thumbs/39818842514712417671920113532657790114521705387897 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=39818842514712417671920113532657790114521705387 897.jpg) http://www.imagetr.org/thumbs/40168742514728417670320113532657790114521731333031 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=40168742514728417670320113532657790114521731333 031.jpg)
http://www.imagetr.org/thumbs/48574242514664084343420113532657790114521636567607 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=48574242514664084343420113532657790114521636567 607.jpg)
http://www.imagetr.org/thumbs/52137642514957750980720113532657790114522151825232 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=52137642514957750980720113532657790114522151825 232.jpg)http://www.imagetr.org/thumbs/52238142514692084340620113532657790114521676385846 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=52238142514692084340620113532657790114521676385 846.jpg)http://www.imagetr.org/thumbs/52391842514906084319220113532657790114522056430519 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=52391842514906084319220113532657790114522056430 519.jpg)http://www.imagetr.org/thumbs/52436542514566751019820113532657790114521491980040 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=52436542514566751019820113532657790114521491980 040.jpg)
http://www.imagetr.org/thumbs/52497842514818084328020113532657790114521906541537 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=52497842514818084328020113532657790114521906541 537.jpg) http://www.imagetr.org/thumbs/52515642514901417653020113532657790114522042070696 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=52515642514901417653020113532657790114522042070 696.jpg) http://www.imagetr.org/thumbs/52578842514828750993620113532657790114521926965848 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=52578842514828750993620113532657790114521926965 848.jpg)

stylist
14-05-12, 16:55
http://www.imagetr.org/thumbs/52579542514677751008720113532657790114521651019530 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=52579542514677751008720113532657790114521651019 530.jpg)http://www.imagetr.org/thumbs/52984042514868417656320113532657790114521981609904 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=52984042514868417656320113532657790114521981609 904.jpg)http://www.imagetr.org/thumbs/53123642514874750989020113532657790114521997663892 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=53123642514874750989020113532657790114521997663 892.jpg)http://www.imagetr.org/thumbs/53316842514744417668720113532657790114521774785696 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=53316842514744417668720113532657790114521774785 696.jpg)
http://www.imagetr.org/thumbs/53316942514950750981420113532657790114522136795739 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=53316942514950750981420113532657790114522136795 739.jpg)http://www.imagetr.org/thumbs/53439442514748751001620113532657790114521792113905 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=53439442514748751001620113532657790114521792113 905.jpg)http://www.imagetr.org/thumbs/53572442514939750982520113532657790114522111410258 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=53572442514939750982520113532657790114522111410 258.jpg)http://www.imagetr.org/thumbs/53654642514812084328620113532657790114521895403125 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=53654642514812084328620113532657790114521895403 125.jpg)
http://www.imagetr.org/thumbs/53753642514774750999020113532657790114521839869286 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=53753642514774750999020113532657790114521839869 286.jpg)http://www.imagetr.org/thumbs/53884642514945084315320113532657790114522121274277 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=53884642514945084315320113532657790114522121274 277.jpg)http://www.imagetr.org/thumbs/54303542514740417669120113532657790114521761629021 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=54303542514740417669120113532657790114521761629 021.jpg)http://www.imagetr.org/thumbs/54308242514860084323820113532657790114521971344779 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=54308242514860084323820113532657790114521971344 779.jpg)
http://www.imagetr.org/thumbs/54722242514924750984020113532657790114522092836119 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=54722242514924750984020113532657790114522092836 119.jpg)http://www.imagetr.org/thumbs/54783242514850417658120113532657790114521951497845 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=54783242514850417658120113532657790114521951497 845.jpg)http://www.imagetr.org/thumbs/54921942514855084324320113532657790114521961784291 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=54921942514855084324320113532657790114521961784 291.jpg)http://www.imagetr.org/thumbs/54936142514890084320820113532657790114522021790323 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=54936142514890084320820113532657790114522021790 323.jpg)
http://www.imagetr.org/thumbs/55063442514967750979720113532657790114522175279848 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=55063442514967750979720113532657790114522175279 848.jpg)http://www.imagetr.org/thumbs/555175425146834176748514833904n.jpg (http://www.imagetr.org/?v=555175425146834176748514833904n.jpg)http://www.imagetr.org/thumbs/55068242514569084352920113532657790114521501106809 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=55068242514569084352920113532657790114521501106 809.jpg)http://www.imagetr.org/thumbs/55540842514540417689120113532657790114521451776124 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=55540842514540417689120113532657790114521451776 124.jpg)

stylist
14-05-12, 16:57
http://www.imagetr.org/thumbs/55628342514526751023820113532657790114521433091282 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=55628342514526751023820113532657790114521433091 282.jpg)http://www.imagetr.org/thumbs/55874242514911417652020113532657790114522066585996 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=55874242514911417652020113532657790114522066585 996.jpg)http://www.imagetr.org/thumbs/56247642514618417681320113532657790114521571965723 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=56247642514618417681320113532657790114521571965 723.jpg)http://www.imagetr.org/thumbs/56254942514823750994120113532657790114521913138304 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=56254942514823750994120113532657790114521913138 304.jpg)
http://www.imagetr.org/thumbs/57728442514735751002920113532657790114521751535971 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=57728442514735751002920113532657790114521751535 971.jpg)http://www.imagetr.org/thumbs/57737142514551751021320113532657790114521478598934 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=57737142514551751021320113532657790114521478598 934.jpg)http://www.imagetr.org/thumbs/57816942514922084317620113532657790114522081719419 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=57816942514922084317620113532657790114522081719 419.jpg)http://www.imagetr.org/thumbs/58185842514587084351120113532657790114521531841711 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=58185842514587084351120113532657790114521531841 711.jpg)
http://www.imagetr.org/thumbs/58214542514530751023420113532657790114521442280256 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=58214542514530751023420113532657790114521442280 256.jpg)http://www.imagetr.org/thumbs/58243442514722751004220113532657790114521721106183 .jpg (http://www.imagetr.org/?v=58243442514722751004220113532657790114521721106 183.jpg)
50 tane resim yüklendi :love01:

zorASK
14-05-12, 20:06
Ayh fragman her yayınlandıgında ıskence yemın ederım artık elcın ın mıy mıy benle barıs guney pleasee yalvarmalarından cok sıkıldım paşa barış şu kızla yaaa

zorASK
15-05-12, 23:54
Ayh fragman her yayınlandıgında ıskence yemın ederım artık elcın ın mıy mıy benle barıs guney pleasee yalvarmalarından cok sıkıldım paşa barış şu kızla yaaa

Ahahah ne öngörülü bir insanmışım yahuuu günler oncesınden demişim bakın :img-hyste

Paşacım beni dinledıgın ıcın tenkyu yani
daha ne kadar katlanabılırdım bilmiyorum
elcın ın '' benımle barıs guney lutfen benımle barışş ühühühü please guney please '' diye yalvarmasına :img-hyste

Valla ben duyguyu en dipte yaşayan bu çift için bişey demiycem ama
Cimbay a gelirsek siizi bilmem belki atarlancaksınız guneyle elcın barıstılar dıye
ama ben bu bölum bol bol cımbay ızledım karsılıklı olmasa da hep diyorum ya
Gözler konuştu adeta :img-in_lo

O kıskanma sahnelerınde paşayla Ferit in aynı anda Allah Allaaaaahh dıye guncıcege kızmaları cok sekerdııı yaa Ferit onun sevgılısı paşa bey sana ne oluyooo :img-beee:
Şaka bi yana guney guncıcegı gercekten cok sevıyo yaaa :img-in_lo
Hele trafo sarkı söylerken kı bakıslara öldümmmmm :img-in_lo
Aferin cımbom hıc te dönüp bakmadı bakmasında zaten ama Paşa bey e ne oluyorsa yanında sevgılısı varken gözlerinde güncıcek her sanıye :img-in_lo
Feritin cımboma sarılmasıyla o kızgın bakısııııı falan süperdi Kadir dogulu gercekten duyguyu cok ıyı yansıtıyo ..

Elçin karakterını sevmıyorum bu baslıkta bılen bılır ama gercekten zor tutuyorum kendımı kötu bı soz etmıyım dıye ..
Yaa çocugu her fırsatta kıstırıp benımle barıs dıye ağlamak nedir Allah aşkına masus mu yapıyo Ganı mujde ıyıce nefret edelım elcın den dıye ..

O resim dersi sahnesınde'' cımbom un denızı matematık dersıne cagıralım hocam '' replıgınden sonra paşa cımboma kızgın kızgın baktı ya kıskandı hanı..Elçin orda bal gıbıde anladı neyın ne oldugunuu halaa paşaya sırnaşıp duruyo bide guncıcekle rekabetten bahsedıyo ohoo 1. belli 2. kim dıyorum sana elçincim gercı bunun sende farkındasın da ısıne gelmıyo neyseeeeeeeeeee :img-hyste:img-hyste

Karabıberın bunalımının tek sebebı salca zaten bunu karabıberde soledı ..
Gülcan ı da sevemedım ya cok mu kotuyum :img-hyste Trafoyla uyum 0 resmen..
Bide kızı gydırmısler formayı olmusmu sana orta bir öğrencısı :img-hyste:img-hyste

__________________________________________________ _____

Damla süperdiiiiiiiiiiiiiii.
Furkan-Zeki-Can zaten favorım ozellıkle can ın zekıye olan kızgınlıklarında kopuyorum :img-hyste:img-hyste Sevgılı zekiiiiii :img-hyste
__________________________________________________ ________________

Aysegul aldınc ın de güzel sesını duyduk sonunda dızıde ..
Emek büyük emınım ancak dizinin kalitesinde bir düşüş söz konusu kalıtesı derken
replıklerınden bahsedıyorum cok basıt bır dıl kullanılıyo bır ıkı bolumdur anlamadım gıttı düzelsin düzelsin dıye beklerken bende fılm koptu ben artık cımbay olana kadar ızlemyorum dızıyı arkadaslar sızı bılmıyorum ama gider pepeyi izlerimm daha iyi be bune beeee :img-hyste:img-hyste:img-hyste

esra-19
16-05-12, 00:37
Pis yedili komedi dizisi olmasına rağmen arada gerçek hayattan da alıntılar var anlayana..bi kez daha anladım bazı şeleri..

Hiçkimseye baskı ısrarcı olunmaz..ısrar edersen seni salak yerine alabilirler..bakınız..Güney-elçin..burda elçin sonuna kadar haklıyor salak yerine konmayı..Büyük konuşmim ama :img-hyste...Birisi sana hayır diosa iş bitmiştir nokta..ne üstüne gidiyosun..

Paşanın günçiçek e bakışları falan güzel hoş..:img-in_lo..Feritle ikisinin birlikte allaalla demeside güzeldi :img-hyste..Ama paşanın tamam dediği kızı bikezdaha düşünsün bence..yazık gerçkten acıdım:icon_whis

ömer&ceren
16-05-12, 07:43
süper çiftimiz Güney-Elçin barıştı...aman ne harika, şen olsun evimiz! tabi Elçin, haftalarca yalvarmaların, ağlamaların, arabaları hacamat etmelerin sonunda Güney'in lütfedip bir tamam demesini sorun etmiyorsa, bizim için hiiç bir sorun yok yani. tabi Güney'in Cimbom'dan gözlerini alamaması, her firsatta kıskandığını belli etmemesi gibi minicik(!) ayrıntılar da belli ki bir şey anlatmıyor kızımıza. neyse, çok kafaya takmadım ben bu barışmayı, zira fazla uzun ömürlü olmayacağı belli. en azından Elçin artık tamamıyla Güney'in kendisini sevmediğini anlar bu sefer.

bunun dışında, yeniden Trafo'nun sesini duymak güzeldi, ve tabi, Tikiler bombaydılar:) haftaya bir bölümde daha buluşmak üzere canlar, iyi bakın kendinize:)

Cer0m&BurQim
16-05-12, 10:35
ilk basta Elcine birsey diyemiyorum artik,:icon_whis
yapisa yapisa cocuga kendini affetirdi ya bravo . :happy0064
Güneyde seni seviyordu sanki :img-hyste:img-hyste
Bu Bölümden sonra Elbaycilar hala Elbay derse hic anlmam,herkez gördü dünkü bölümde ve daha önceki bölümlerdede Güneyin kimi sevidigi ap acik ortada.,
Yaninda Elcin oturuyor Gözleri Cimbomda ' , Elcinle barisiyor ama Cimbomu Kisaniyor ., Cimbomda Cimbom iste bukadar, Güney Cimbomdan baska kimseyi sevemez :img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo:img-eat:
Baristilar belki ama ,Elbaycilarda kör degildir ,herseyin farkindalar o yüzden barisalarda birsey degistirmez ,Güneyin kalbi herzaman Güncicekte oldugu icin :img-in_lo:img-in_lo

Bu bölümde Güneyin bakislarina ve cimbomu kiskanmasina bittim :img-wink::img-wink:
Elbay icin baska birsey demiyorum :img-hyste
Zekiii :img-eat::img-eat: Cok seviyorum Zekiyi ya :img-hyste:img-hyste

Ve ve ve Trafooo :img-eat:
Sesini yeerim ya, cok güzel söylüyooor.,
Ayrica Gülcanla Trafoda cok tatlilardi :img-in_lo

Bölüm iyidi Elbay haric :img-beee:

negisssss
16-05-12, 12:48
Ganiciğim teşekkür ederim diziden beni o kadar soğuttun ki sahiden artık netten hızlı hızlı geçsem yetiyor.:img-beee::img-beee:

Trafo ile karabiber olsaydı keşke hele ki şu yeni Gülcan ile uyum o kadar eksilerde ki sahnelerine bakasım dahi yok trafoya rağmen!:img-beee::img-beee:

Elçin'in amacı ne anlamıyorum yalandan sevgili oyunu oynamak istiyor sanırım ama daha iyi oldu belki de bu sefer kafasına tam dank eder kızımızın!

Cimbom ve Paşa bakışmaları güzeldi ama daha bir 30 bölüm falan bekleriz diziyi tamamiyle izleyenlere sabırlar diliyorum,çünkü artık tahamül edemiyorum ben hele ki orçoya aslaa!:img-beee::img-beee:

Gani bey inadına devam etsin bakalım ben cimbay olana kadar izlemiyorum!:img-beee::img-beee:

tsli_çoruh
16-05-12, 13:22
elçinle pasa nasil baristi hiç görmedim yani izlemedim
bi son sahneler denk geldim ordada güney'in günçicege bakislari bitirdi beniiii:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo

stylist
16-05-12, 14:12
Elbay sahnesi ve Resim dersi dışında diğer sahneler pek güzel değildi.
Senaryo çok saçmalaşmaya başladı.
Eğer elbay yapıcaksalar adam gibi yapsınlar. Güney Cimbom'a öyle bakacaksa niye elbay yapıyosunuz!?
Amaçları Elçini üzmek falan sanırım.Gerçekten çok saçma bir bölümdü.
Güney Cimbomu böyle kıskanıp böyle bakacaksa cimbay yapın.
Elçini üzmeyin.

Güney: Bir şartım var..
Elçin: Şart?
Güney: Evet. Eğer olurda birdaha arabayı uçurum kenarına falan sürmen gerekirse arabayı ben sürerim.:img-in_lo

gercek14
16-05-12, 14:22
paşa ile elçin barıştı barışmasınada benim anlamadığım Paşa bu barışmanın sonunda elçine aşıkmış gibi yada öpüşme meraklısı gibi hemen kızın dudaklarına yapışmaya kalkıştı...ben bu adamın cimbom aşkındanda şüphe duymaya başlayacam artık...

qamzem&uqurum
16-05-12, 16:21
Saçma.. Saçma.. Saçma..

Amaç ne anlamış değilim..
Bu adam.. Ah pardon Adam mı dedim.. Tüh dilimi eşşek arısı soksun..
Bu paşa daha 2 bölüm önce Cimbom'u öpmüyomuydu.. 2 yan 2 bölüm..
Bu kadarmı basit bi dizidir Pis Yedili..
Bu kadarmı yazcak bişey bulamadınız..
Böyle mi topluyosunuz seyirci.. BUmu bu dizinin hakettiği yer ?

- Bu kadar küçülmeseydiniz bari..
Şurda kötü bi yorum yazmamak için zor tutuyorum kendimi.. Oda saygımdan. :icon_whis

Hadi Paşa'mızı geçtim.. Elçine ne demeli..
Yahu be kadın sen onları görmedin mii ?
Görmedin mi bakışmaları.. Laf sokkmalarını.. Yanyana durmalarını..
Kolpa'nın geldiğ ibölüm paşa'nın bakkışlarını görmedin mi ?
Okulda bakıştıklarını görmedin mi ?
Sen varken birbirlerine laf sokmadımı bunlar.
Geçmişi bıraktım daha dünkü bölümde senin yanında Paşa Cimbom'u süzmedimi ? . Resim dersinde bakışmadılar mı ?
Bu kadar mı Körsün ? Bu kadarmı basit yazıyolar elçin karakterini..
Yazık demekten bıktım yemin ediyorum ki.

- Bi adam yanında sevgilisi varken eski sevgilisine bakar mı ?
Bunun halk arasında bi adı var ama burası müsait yer değil...
Ya seviyosun ya sevmiyosun Cimbom'u bi karar versen çok iyi olcak..
Daha 2 bölüm önce bangır bangır bağırdın aşık olduğunu..
Sen sustun gözlerin konuştu..
İltifatlar yağdırdın..
Şimdi ise.. 2 bölüm önce aşık olduğunu söylediğin kızı bırakıp elçine gidiyosun.
Bu kadar mı döneksin ?

Ah bide şöyle öpüşmek ile büyümüş gibi her dakka bi kızı öpme çabaların yokmu . Deliirttin beni delirttiin. !!
Hemen bareışır barışmaz..
Buydu işte..
Elçin Bayrampaşalı aşkının küçüklüğü buydu..

Diyemiyorum gene bişey.. Desemde burda söyleyemem..
Dün akşam yeterince konuştum zaten.. Paşanın arkasından..

*- Şu Paşa'nın sürekli Cimbom'a bakmaları. :img-in_lo Evet çok hoşuma gitii. Ama ayrı gayrı bakmasa.. Sevgiliyken kıskansa daha iyi olmaz mı be gani ? :icon_sorr

zorASK
16-05-12, 18:22
elçinle pasa nasil baristi hiç görmedim yani izlemedim
bi son sahneler denk geldim ordada güney'in günçicege bakislari bitirdi beniiii:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo

Elçin yine ve yine ve yineee güneyi kütüphanede sıkıştırdı :img-hyste:img-hyste
şiir falan okudu orda romantık bır ortam yaratmaya calsımıslar ama maalesef melıs babadagda duygu 0 oldugu cın bön bön ızledık bızde :img-hyste
Sonra elcın cımbomu rakıp gördüğünden bahsettı paşa da onun kalbınde şu boylarda bırı var dıye gösterdı feriti kasdetti. elcınde fragmandakı gıbı senın kalbınde su boylarda bırı varmı dedı guney yıne bısey soylemedı elcın bıseyler daha soyledı lutfen barısalım lutfen ben herseye hazırım gıbılerınden guneyde tamam o zaman dedı bu kadar arkadasım oh bı nefeste yazdım vlla :img-hyste

negisssss
16-05-12, 18:24
Senaryo ekibinde ciddi sorunlar olduğunu düşünmeye başladım ben.
Sanırım herkes farklı farklı yerleri yazıyor bu da dizide bir dengesizlik yaratıyor gibi.
Komedi yapalım derken iyice batırıyorlar özellikle de orço kısmı!:img-beee:

Zeki-Can-Furkan çok keyifli evet ama sadece o kadar ya bunlar hiç aşık olmazlar mı aile hayatları yok mudur,bu mudur yani!:icon_sorr

Trafo hele herkesin ne kadar çok sevdiği bir karakter ama yazılan sahneler hikayesi içler acısı resmen!:img-beee:

Cimbay-Elbay konusunda sahiden girmek istemiyorum başlı başına saçmalık,başından beri insanları kandırıp duruyorlardı hala da öyle,sanırım reytinglere güveniyorlar,çok güvenmesinler diyorum.:img-beee::img-beee: