PDA

Tüm Versiyonu Göster : İşler Güçler (Star Tv)

Sayfalar : 1 [2]

gemigemi
18-04-13, 01:10
bal reklamı baya iyiydi.bu güne kadar çok yapıldı ama ahmet kural'dan daha güzel oldu sanki.4 kavanoz 4tl :D işler güçler sona yaklaştı güzel iş çıkardılar hayırlı uğurlu olsun.

-mine*-
19-04-13, 15:48
Son birkaç bolumdur toparlanmis dizimiz...o kadar geç yayinlanmasina ragmen televizyonun karsisinda buluyorum kendimi, sonuna kadar izliyorum...arsivimi hazirladim...
ne diyeyim kult bir yapimdir gozumde...bu ekipten baska efsaneler bekliyorum, orasi kesin...

birde vedo'ya çok uzuldum ya...

NATY&FACU
20-04-13, 18:31
zehradan adam olmaz,daha iyi oldu vedat için.
vedatın bihter taklidi tadire değerdi yalnız.birebir aynısını yaptı adam. :img-hyste:img-hyste

Bende tam bunu yazmak için geliyordum. Bihter taklidi gerçekten çok iyiydi. :img-hyste Aslıyla kapışcak cinsten bir taklitti. Vedat ve Zehra olayını nereye bağlayacaklar merak ediyorum. Birde anlamadığım bir kısım var. Sadi Vedo'yu döverken, Zehra sevgilisini aramaya gidiyordu. Bir sahne sonra da Vedo ve Zehra içki içiyorlardı. Arada ne olduda Zehra yine Vedo'nun yanında kaldı. Birde çocuğa arkadaşımsın diyor.:img-hyste

Ahmet'in bal reklamı gerçekten güzeldi. #allahbelanıversinahmetkural olayına bile sevindi ya adam.:img-hyste

Bir diğer merak ettiğim konuda İbrahim ve Erol olayının nereye bağlanacağı. Ben o kısımları çok seviyorum. İşler Güçler finale 5 kala yine güldürmeyi başardı. Umarım bundan sonrada sıkıcı bölümler olmadan aynı bu tatda ilerler.

HtCeee
28-04-13, 00:45
4.Antalya Televizyon Ödüllerinde biraz önce ödül aldılar..
(ödül töreni devam ediyor)

en iyi komedi dizisi yönetmeni ve en iyi komedi erkek oyuncusunda Ahmet ve Murat. sadiyi de yanlarına alıp çıktılar. ki sadide bu ödülün içinde olması gerekiyordu bence.. özellikle murat'ın ; Heyecanlıyız mutlu olduk..Bu akşam 70'lik ayran içeceğiz.Ben ayranı sek içerim o yüzden yoğurt yiyeceğim dedi bütün salon yıkıldı :img-hyste:img-hyste Tebrikler benden de..

gerçekten bi kaç bölüm hariçç çok güzel bi dizi izledik ve izliyoruz tüm ekibin sayelerinde :)

ve yeni sezon komedi dizisi ödülünü alıyorlar şuan :)

NATY&FACU
28-04-13, 01:09
4.Antalya Televizyon Ödüllerinde biraz önce ödül aldılar..
(ödül töreni devam ediyor)

en iyi komedi dizisi yönetmeni ve en iyi komedi erkek oyuncusunda Ahmet ve Murat. sadiyi de yanlarına alıp çıktılar. ki sadide bu ödülün içinde olması gerekiyordu bence.. özellikle murat'ın ; Heyecanlıyız mutlu olduk..Bu akşam 70'lik ayran içeceğiz.Ben ayranı sek içerim o yüzden yoğurt yiyeceğim dedi bütün salon yıkıldı :img-hyste:img-hyste Tebrikler benden de..

gerçekten bi kaç bölüm hariçç çok güzel bi dizi izledik ve izliyoruz tüm ekibin sayelerinde :)

ve yeni sezon komedi dizisi ödülünü alıyorlar şuan :)

Bu dizi gerçekten bu ödülleri hakediyor. Sadi'nin aday olmamasına üzüldüm açıkcası. O da diğerleri kadar başarılı bir performans sergiliyor.

Üçlünün bir röportajı var. Dizi neden uzamayacak denildiğinde "Biz eğlence için yapıyoruz. Kanal için değil. Yorulduk ve bitiriyoruz" demişler. Hikaye bitti bencede bitmesi iyi oldu. Dizi toplamda 41 bölüm sürecekmiş. 40 bölüm normal olacakmış. Benim gibi İbrahim ve Erol sevenlere müjdem olsun 41. bölüm İbrahim ve Erol'dan oluşacakmış. Yani çekilen filmi göstereceklermiş. Hikayeyi nereye bağlayacaklar merak ettim doğrusu.

Dizi bu hafta yine yok sanırım. Bu maçlar bir bitsede bizde diziye kavuşsak.

5elin
03-05-13, 20:43
ne balmış beee... :img-hyste:img-hyste
izlerken yüzüm kızarıyo bel altı sahnelerde,anlaşılan bu bölüm kıpkırmızıyım... :img-blush :img-hyste
ya salih abiiii... yok artık yaa...
sadinin doyamadığı bi türkiye güzeli lafı vardı en azından,yalan oldu sayende...
selçuk aydemir salih abi karakteri üzerinde rekor deniyo anlaşılan,azra akın yada jennifer aniston gelir mi ki dizi bitmeden... :img-eat:

NATY&FACU
08-05-13, 13:01
“İşler Güçler” Final Bölümü Çekti
Star TV'de yayınlanan “İşler Güçler”in sürprizlerle dolu son bölümünün çekimleri tamamlandı.

“İşler Güçler”in final tarihi belli oldu. Dizi son bölümünü çekerek sete son noktayı koydu.
Ekranlarda alternatif bir yapım olarak başlayan ve farklı komedi anlayışıyla kısa sürede büyük ilgi gören İşler Güçler, 41. bölümde ekrana veda edecek. 7 Mayıs Salı akşamı 37. bölümüyle ekrana gelen sevilen dizi, 4 bölüm daha yayınlandıktan sonra bitecek.
“İşler Güçler”in son bölüm çekimleri de tamamlandı. Oyuncular sürprizlerle dolu final bölümünü çektikten sonra set ekibi ve oyuncular vedalaştı. “İşler Güçler”in final bölümüne ünlü şarkıcılar Fettah Can ve Gökhan Türkmen ile daha önce dizide rol alan Büşra Pekin de rol alacak.
Dizinin son setinden anlar ise yönetmen Selçuk Aydemir ve oyuncuların gözünden fotoğraflara yansıdı.

Dizifilm Anasayfa

ezgi_naz
09-05-13, 02:27
Dün bölümü izlerken hüzünlendim :/
Bir kaç hafta sonra dizi tamamen bitecek ve çok özleyeceğim:865323

Dün bölümde nasıl oldu da Salih Abi "Tüüüürrkkiiiyee Güzelliii" ile birlikte oldu anlamadım.Nasıl tesadüf etti, çünkü en son Sadi ile bırakmıştık kendisini.Annesi babası görecek diye korkmuyor muydu bu kız, Salih'i nasıl aldı içeri:img-beee:
Sadi mutlu olamıycak mı hiç, kıyamam 2+1 in 1 i olmak zorunda mı :img-beee:

Neyse bölümler ne kadar komik olursa olsun dizi biteceği için bir hüzün kapladı içimi o yüzden hiç bir şey hatırlamıyorum.

Son olarak Ahmet-Feride cephesinde Final bölümü set fotoğraflarına baktım ve yatakta Feride'nin evlilik yüzüğü olduğunu fark ettim:img-in_lo
Feride biletini almıştı ama anlaşılan biletler yandı :icon_whis:icon_whis

gemigemi
09-05-13, 18:53
Son bölüm güzeldi de biraz abartılıydı.Tv de Ahmet Kural ve bal reklamları hakkında yapılan haberler güzeldi.:)Yabancı Komedi filmlerinde dönen geyikler döndü genelde.Bitmesi iyi olacak herhalde zaten.Bu ekibin Çalgı Çengi tarzında yapacakları komediyi daha çok seviyorum belki Sadi de katılır o ekibe arkada bişeyler çalar..:)

LANTERNE
22-05-13, 09:14
Ucuncu 13'u Tekin karakteri icin izliyordum en baslarda, fakat uzun sureden bu yana sadece basladigim isi bitirmem gerek ruh hali ile izleyip, bir de uykusuz kaliyorum ki eskiden degerdi dedigim dizinin yerinde yerler esiyor. Artik gulmuyorum, zorla sirittigim sahneler oluyor.....

Bu dizi icin tek pismanligim Busra'nin karakteri baslardaki sevimliligini yitirmemeliydi ve ilk 13'den itibaren dizide yer almaliydi. Cunku ilk 13'de nicin bu projedeler dedigim karakter(ler) vardi.

Herkese emegi icin tesekkur ederim, cok iyi basladilar ve bizi cok guldurduler. Sagolsunlar.

gemigemi
29-05-13, 17:55
işler güçler bitti.güzel başladı fakat bence yarısından sonra ip koptu.aynı şeyler üzerinde çok durdular.bi yerden sonra ahmet kuralın mimikleri de kurtarmıyor komik bişey olmayınca.tek sezon sürmesi güzel oldu.dizi süreleri daha kısa olsa daha kaliteli işler çıkabilir.böyle uzayınca lastik gibi oluyor.ekibe başarılar dileriz yeni işlerinde.

Black Violin
30-05-13, 22:57
Herkese merhabalar :)) Öncelikle finale doğru güzel bölümler izlemeliyiz diyordum ve öyle de oldu :) Çok mutluyum çünkü süper bir final bölümü izledim..

Benim başından beri demek istediğim her şey bu bölümde vardı..Duygusal sahneler ya da aşk,komedi hepsi vardı..Böyle bir dizi bir daha olmayacak o kesin..Sonlara doğru hatta en sonunda 'son' yazdığı anda ağlayacaktım resmen zor tuttum :D İşte ben her zaman bu tarz bölümler istiyordum..

Bir de ecevit hale gibi eski karakterleri de görünce hüzünlendim (yine) :D Açıkçası bu bölüm duygu yüklüydü..Kötü de değildi bence çünkü işler güçler sadece komedi dizisi olmadığını da gösterdi..

Kesinlikle unutamayacağım bir dizi olacak..Emeği geçen o kadar değerli kişiler var ki bence bu kişiler unutulmaz olacaklar :img-wink:

Açıkçası ben 41.bölümü pek anlayamadım :/ Çektikleri filmi mi gösterecekler ? Bir bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen :img-wink:

Bu arada eklemeden geçmeyelim Feride-Ahmet olayına sevindim :)))

-mine*-
31-05-13, 17:43
Finali izledim izlemez olaydim...neyse abartmayayim ama çok uzuldum ya...yani hep beraber vizyona giren filmlerini izledikleri yerde bitseydi...bence dizinin ruhuna daha uygun olurdu...yine kaybettiler yine deneyecekler gibisinden...çalgi çengi 2 senaryosu ortada kaldi halbuki hikayenin basida buydu...
tamam daha oncede gorduk, ahmet çop toplayacak, murat onur'a soforluk yapacak, sadi de memurluga geri donecek...ama boyle gormeseydik ya hemde 3 yil içinde herseyden vazgeçiyorlar...

Ahmet- Feride olayina bile sevinmedim ne o , avustralya'da ayni isi yapiyor, yine ahmet'le...çocugu turkiye'den kopardi, mantigi var mi bunun simdi...madem ahmet var niye turkiye'den gidiliyor....

ben simdi eski bolumlerini izlerken ayni keyifle izlemeyecegim çunku aci sonu biliyorum artik...zaten selçuk abi'nin basindan beri yakindigi dunyayi gorduk, biraz anladik...rustem abi buna ornekti...bunlarin star olup yirtacagini hiçbirimiz dusunmedik ama bu da fazla oldu...tabi gerçekçiydi o ayri...mutlu son klisesinden kaçinmak istenildide bu da olmadi yani...daha yoruma açik bir son olmaliydi...bunu turk dizilerinde gormek imkansiz...bunu birtek japonlar basariyor galiba...:icon_whis

neyse evet geriye ibrahim ile erol'un filmini izlemek kaldi...ayni ekibi baska projelerde bekliyorum :img-wink: