PDA

Tüm Versiyonu Göster : İntikam (Arşiv 2)

Sayfalar : [1] 2 3 4 5

NATY&FACU
07-12-12, 15:26
Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'e ulaştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz.

Bir önceki başlığa http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=126763 ulaşabilirsiniz.

Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Lütfen sohbet ortamı oluşturmayınız.

NATY&FACU
Bölüm Sorumlusu

Nurcan_
09-12-12, 00:48
Uffffff resimlere bakın Beren hem Mertin yanına hemde Nejatin yanına feci sekilde yakıştı.Şimdi biz ne yapicagiz ben bir karar veremedim bakalım sahneler nasıl olacak yoksa secim yapmak cok zor...

Tanıtımlar gercekten cok iyi daha önce yazdığım gibi tanitimlardaki heyecan hemen izliciye geçiyor. Bence Perşembe günlerine yine damga vuracak bir dizide yer alıyor Beren. Dizi secimini gercekten iyi yapıyor. Bıde dizideki konu kesinlikle ilgi görecektir.
1.bölümü merakla bekliyorum keske başlasa en kısa zamanda şimdiden okadar güzel yorum ve çalısmalar varki dizi başladığı zaman nasıl olacak bilemiyorum.

Keske dizimizin multimedya bölümü hemen acıksa çünkü cok güzel çalısmalar yorumlarla karışıyor.

BSena
09-12-12, 00:54
Şu yeni resimlerin gelmesiyle Mert'e de ısınmaya basladım.
Nejat kadar olmasa da Beren'le uyumlu olacaklar diye düşünüyorum.
Tanıtımların 5i de etkileyiciydi, yani sahsım adına söylüyorum
ben gercekten etkilendim. Özellikle herkesin bahsettiği
şu siyah peruktan bahsetmeden edemeyeceğim.
Neden bilmiyorum gördüğümde verdiğim ilk tepki,
aa Natalia Portman'ın Leon filmindeki hali değil mi bu, oldu.
Resim, haber vs için tüm arkadaslara tesekkürler bu arada.

nisa 60
09-12-12, 01:31
merhaba arkadaşlar:img-wink:
fragmanları görüp hemen buraya geldim diziyi merakla bekliyorum.
açıkçası beren ve nejatı oyuncu olarak sevdiğim için benim çiftim onlar olacak belli yabancı versiyonunu izlemedim konu hakkındada karakterler hakkındada pek bilgim yok ama fragmanlardan ve resimlerden beren ve nejat uyumunu çok iyi buldum ve ikisinin aynı projede olacağını duyduğumdan beri zaten favori çiftim olacaklarını düşünüyorum
umarım bir an önce başlar dizi:img-wink:

juwel
09-12-12, 03:18
dizinin perşembe yayınlanacağı kesin mi acaba? bana kanal d iki kez aynı hatayı yapmaz gibi geliyor açıkçası. son derece büyük bir özgüvenle kuzey güney'i muhteşem yüzyıl'ın karşısına koydu ve ancak ikinclikle yetinebildi. kvp muhteşemle aynı ayarda hatta daha fazla izleniyor dye biliyorum aynı riski ikinci kez almayı göze alamazlar gibi geliyor. hazır öbgzk'nin reytingleri düşmeye başlamışken belki onun gününü değiştirip intikam'ı salıya koyarlar.

yasemin busem
09-12-12, 03:26
dizinin perşembe yayınlanacağı kesin mi acaba? bana kanal d iki kez aynı hatayı yapmaz gibi geliyor açıkçası. son derece büyük bir özgüvenle kuzey güney'i muhteşem yüzyıl'ın karşısına koydu ve ancak ikinclikle yetinebildi. kvp muhteşemle aynı ayarda hatta daha fazla izleniyor dye biliyorum aynı riski ikinci kez almayı göze alamazlar gibi geliyor. hazır öbgzk'nin reytingleri düşmeye başlamışken belki onun gününü değiştirip intikam'ı salıya koyarlar.
Pazartesi de olabilir gibime geliyor bana.Çünkü Yalan Dünya`da yer değişikliğinden ötürü kan kaybeden dizilerden.Belki onlada yer değiştirebilir.İnşallah perşembe olmaz Kurtlar Vadi Pusu`yu ve İntikam`ı aynı anda götüremem.

dvrm
09-12-12, 11:31
Merhaba,

Dizinin yabancı versiyonunu çok beğenerek izliyordum. Gerçekten çok güzel bir dizi ve Türkiye'de çekiliyor olmasına da çok sevindim. Hele de böyle güzel, böyle dişi bir karakter için Beren'in seçilmiş olması, onu yeni sezonda güçlü bir kadın olarak izleyecek olmamız beni çok sevindirdi.

Beren Saat, Nejat İşler, Mert Fırat ve Engin Hipiler rollerine cuk oturmuş. Revenge'de Jack'ten daha çok Daniel önplandaydı. En azından ilk sezon ciddi anlamada Daniel seyrettik, ki bundan hiçbir şikayetimiz olmadı:):) Fragmanları seyredince bizim İntikam'mımızda tam tersi olacak gibi.

Nejat İşleri tekrar dizilerde görmek hele de Gülbeyaz'dan sonra onu tekrar kaptan olarak gelmek gerçekten çok güzel olacak.

Mert Fırat'ı çok beğenirim, onun da ağırlıklı olduğu bir fragman isterim.

Herkese bol yorumlar...

ummutsuz
09-12-12, 12:37
Merhaba,

Dizinin yabancı versiyonunu çok beğenerek izliyordum. Gerçekten çok güzel bir dizi ve Türkiye'de çekiliyor olmasına da çok sevindim. Hele de böyle güzel, böyle dişi bir karakter için Beren'in seçilmiş olması, onu yeni sezonda güçlü bir kadın olarak izleyecek olmamız beni çok sevindirdi.

Beren Saat, Nejat İşler, Mert Fırat ve Engin Hipiler rollerine cuk oturmuş. Revenge'de Jack'ten daha çok Daniel önplandaydı. En azından ilk sezon ciddi anlamada Daniel seyrettik, ki bundan hiçbir şikayetimiz olmadı:):) Fragmanları seyredince bizim İntikam'mımızda tam tersi olacak gibi.

Nejat İşleri tekrar dizilerde görmek hele de Gülbeyaz'dan sonra onu tekrar kaptan olarak gelmek gerçekten çok güzel olacak.

Mert Fırat'ı çok beğenirim, onun da ağırlıklı olduğu bir fragman isterim.

Herkese bol yorumlar...

Merhabalar sizi alintiladim cünki ben bu diziyi merakla ve sabirsizlikla bekleyenlerdendim.Dim dedim cünki orjinalini cok begendigim icin Türkce versiyonu beni cok heyecanlandirmisti.Ilk olarak bereni rolüne cok uygun buldum ve nejatla firatinda bayaca bi hayrani oldugum icin bu dizi benim in lerim arasina girecek bir efsane olacak sanmistim.Fakat kadro aciklanip fragmanlar gelmeye basladikca ne yalan söyleyim biraz aradigimi bulamadim.Victorya rolune conrat rolundeki türk oyunculari hicmi hic rolüne yakistiramadim cok sönük geldi viktoryanin o asil güclü durusunu ismini bilmiyorum ama türkce versiyonunkinde bulamdim.Nejat hayranligima ragmen jack icin biraz yasli kacmis gibi geldi fragmandaki görüntüsü kisacasi simdilik beren disinda diger rolleri pek oturtamadim ve dizinin tanitimlarindaki geri dönüslerde emilinin cocuklugu ve hatiralarindaki sahneleri cok basit cekilmis orjinaline bakanlarin beklentisi biraz yüksek oldugu icin sanirim benimde hayal kirikliklarim olucak :icon_sorr ama yinede merakimdan bakicam ve umarim umdugumu bulur ve hayal kirikligi yasamam ve orjinaliyle ayni zevki alarak izlerim.IYI SEYIRLER

cagatayciyase
09-12-12, 12:39
5 tanitima bayildim berenin köpekle olan sahnesi harikaydi
berenin hayvan severi olduguna bikere daha sahit olduk
o sahne cok güzeldi

vadikızı
09-12-12, 18:03
Selam herkese
intikamın yeni tanıtımını izledim bende bayıldım valla
orjinali izledim kızkardeşimle beraber beğendiğim bir
diziyidi beren harika görünüyordu tanıtımda bayıldım
valla karaktere uymuş merakla bekliyorum diziyi

dilara_84
09-12-12, 19:47
dizinin orijinal versiyonunu izledigim için bir izleyici olarak şunu söylemek istiyorum beren saat emily rolü için çok uygun nolan rolü için de engin hepiler gayet yerinde bir karar olmuş tip olarakda biraz da olsun andırıyor gerçi benim için nolan çok başka ama onun dışındakiler için maalesef aynı şeyi söyleyemeyecem oyuncular iyi olabilir ama orinaliyle hemen hemen örtüşmesi lazım yoksa revengeyi izleyenler için tam bir hayal kırıklıgı olur fragmanlara bakıyorum neredeyse kopyası gibi yani dizide fazla degişiklik yapmayacaklar gibi görünüyor mesela jack ve daniel bence kesinlikle olmamış hele de Victoria ve conrad nejat işier jack rolü için çok büyük daniel için biraz daha yumuşak yüz hatlarına sahip bir oyuncu bulanabilirdi daha yakışıklı ama dizinin yapımcısına da hak vermiyor degilim sezon ortasındayız çoğu oyuncu dizi yaptıgı için şuan için imkanları dahilindeki oyuncuları degerlendirmek zorunda kalmış olabilirler nerede revengede ki Victoria nerede bu dizide ki

melimalımelisa
09-12-12, 19:53
Dizi için bundan sonra da tanıtım çıkacak mı merak ediyorum. İlk iki tanesi çok kısa ve diğer üçünün kalite olarak bayağı gerisinde olsa da hali hazırda 5 tanıtım var elimizde. Bizler gibi forum kullanmayanlar ya da internette pek aktif olmayanlar için bir sorun olmaz ama 1 ay boyunca başka hiçbir görüntü gelmezse şu an doruk noktasında olan heyecanımız azalmaya başlayabilir. O heyecanı hep üst düzeyde tutmak için belli aralıklarla yeni görüntüler de gelmeli.

Nejat İşler söz konusu olduğu için sonuna kadar bu konudaki mantık hatasını kabul etsem de Derin ve Rüzgar'ın çocukluk görüntüleri komik olmuş. En fazla 3-4 yaş fark var gibi duruyorlar. Beren ve Nejat arasında ise 12 yaş fark var ve görüntüleri de bunu açığa vuruyor. Bir aktörde asla bebek suratlı olmak gibi bir özellik aramam zira Nejat'ınki gibi çizgili bir yüz çok daha karizmatik durur bence. Ama bu karizma Efsun ve Rüzgar'ın bariz yaş farkını kapatmıyor. Benim gibi Nejat sever olmayanları izlerken başlarda rahatsız edebilir bu mantık hatası. Şu anda dizinin tek eksisinin bu olduğunu düşünüyorum. Böyle bir eksiye bayıla bayıla evet derim ben o başka bir konu. Kendi adıma Nejat İşler uğruna her türlü mantık hatasını kabul edebilirim. İsterlerse Rüzgar'ı Efsun'dan 5 yaş küçük yazsınlar. Nejat Nejat'tır.
Onun çok sönük, hiçbir numarası olmayan bir rolü kabul edeceğini sanmıyorum. Revenge'de Jack bayağı pasif anladığım kadarıyla. Bu noktada Berkun Oya eminim farklı bir şeyler yazmıştır. Yoksa Nejat İşler gibi her rolü ayrı bir efsane olmuş oyuncuyu ikna edemezlerdi. Muhakkak Rüzgar'ın çekici yönleri olacaktır.

Revenge'de Daniel çocuksu bir yapıya sahipmiş. Tanıtımda Mert Fırat sağ olsun öyle bir bakış atıyor ki 1 saniyede karakterinin daha farklı olacağını hissettirmiş. Kerem'in de Daniel'dan daha farklı olacağını düşünüyorum.

Not: Dizinin sanıyorum 3. tanıtımını TV2'de gördüm. Kardeş bir kanal zaten. Yayın tarihi yaklaştıkça bayağı dönecek sanıyorum. Çünkü D Yapım kendi kanalında kendi dizilerinin boyuna reklamını yapabiliyor doğal olarak.

Not 2: Beren'in üzerindeki kırmızı elbise Dilek Hanif'in sonbahar-kış 2013 koleksiyonundan. Dizide hem Özgür Masur hem de Dilek Hanif tasarımları kullanılacak sanırım. Kıyafetler de bayağı konuşulacaktır.

dilara_84
09-12-12, 20:05
Dizi için bundan sonra da tanıtım çıkacak mı merak ediyorum. İlk iki tanesi çok kısa ve diğer üçünün kalite olarak bayağı gerisinde olsa da hali hazırda 5 tanıtım var elimizde. Bizler gibi forum kullanmayanlar ya da internette pek aktif olmayanlar için bir sorun olmaz ama 1 ay boyunca başka hiçbir görüntü gelmezse şu an doruk noktasında olan heyecanımız azalmaya başlayabilir. O heyecanı hep üst düzeyde tutmak için belli aralıklarla yeni görüntüler de gelmeli.

Nejat İşler söz konusu olduğu için sonuna kadar bu konudaki mantık hatasını kabul etsem de Derin ve Rüzgar'ın çocukluk görüntüleri komik olmuş. En fazla 3-4 yaş fark var gibi duruyorlar. Beren ve Nejat arasında ise 12 yaş fark var ve görüntüleri de bunu açığa vuruyor. Bir aktörde asla bebek suratlı olmak gibi bir özellik aramam zira Nejat'ınki gibi çizgili bir yüz çok daha karizmatik durur bence. Ama bu karizma Efsun ve Rüzgar'ın bariz yaş farkını kapatmıyor. Benim gibi Nejat sever olmayanları izlerken başlarda rahatsız edebilir bu mantık hatası. Şu anda dizinin tek eksisinin bu olduğunu düşünüyorum. Böyle bir eksiye bayıla bayıla evet derim ben o başka bir konu. Kendi adıma Nejat İşler uğruna her türlü mantık hatasını kabul edebilirim. İsterlerse Rüzgar'ı Efsun'dan 5 yaş küçük yazsınlar. Nejat Nejat'tır.
Onun çok sönük, hiçbir numarası olmayan bir rolü kabul edeceğini sanmıyorum. Revenge'de Jack bayağı pasif anladığım kadarıyla. Bu noktada Berkun Oya eminim farklı bir şeyler yazmıştır. Yoksa Nejat İşler gibi her rolü ayrı bir efsane olmuş oyuncuyu ikna edemezlerdi. Muhakkak Rüzgar'ın çekici yönleri olacaktır.

Revenge'de Daniel çocuksu bir yapıya sahipmiş. Tanıtımda Mert Fırat sağ olsun öyle bir bakış atıyor ki 1 saniyede karakterinin daha farklı olacağını hissettirmiş. Kerem'in de Daniel'dan daha farklı olacağını düşünüyorum.

benim bildigim bire bir uyarlama dizilerde hemen hemen aynı gidiyorlar pek degişiklik yapamıyorlar umutsuz ev kadınlarında oldugu gibi o yüzden najat işler jack rolünü kabul ederken karakteri mutlaka okumuştur açıkcası ben nejat konusunda biraz şaşkınlıga uğradım benim bildigim nejat işler böyle pasif rolleri pek kabul etmez zaten dizide çok ön planda bir rolü yok şuan için revengenin 2. sezonundayız şuanki gidiş öyle dizide daha çok intikam üzerine kurulu izleyiciler çok büyük tutkulu aşk felan beklemesin diziyle ilgili çok fazlada bir şey söylemeyelim izleyicinin merakı kaçabilir

ffatma12
09-12-12, 20:54
Daniel öyle çocuksu birkarakter değil ya.
sadece zengin ve geçmişte yaptığı hataları yüzünden ve hala arada hata yaptığı için sorunlu çocuk olarak görünebilir ama inanaın biz aarkadaşlarla falan konuşurken ilk Mert Fırat ismi çıktığında ya ufff hiç olmamış Mert ne alaka demiştik bu son resimler ve fragman çıktıktan sonra ve hani o bakış heee tamam olmuş moduna döndük.

dizide herşey benzemiş buda benzicektir.:img-wink:

funda57
09-12-12, 21:23
Tanitimlardaki müzigi beyendim...ama hala bilmiyorum müzikleri kimin yapacagini...hala belli degilmi yoksa bir bilginiz varmi ?

ve Dizi galiba Aralik Sonunda veya Ocak ayinin basinda
Ekranda yer alir :happy0064

missryan
09-12-12, 21:53
Diziyle ilgili bir ara çekimler tamamlanabilirse Ocak'a kalmadan Aralık ayında yayına koyulabilir diye bir bilgi gelmişti. Acaba diyorum 5 tane tanıtım fragmanı vermelerinin sebebi bu olabilir mi?:icon_whis

Kesin bir bilgi değildi tabi ama başka tanıtım yayınlamadan bu 5 taneyi sürekli televizyonda döndürüp, Aralık ayının son haftası diziyi başlatmayı düşünüyor olabilirler belki. Gerçi sanırım 10 gün ya da 2 hafta önceden falan günü ve saatiyle beraber ilk bölümden görüntülerin yer aldığı bir fragman verilir genelde. Bir an önce başlasın istediğim için tüm bu düşünceler tamamen kendi hayal dünyamın yarattığı bir mantıkta olabilir tabi.:img-hyste

Bu arada Daniel'ın çocuksu yapıya sahip olduğu düşüncesine nerden varılmış bilmiyorum ama Daniel hiçte çocuksu yapılı biri değil bence. Alkol problemleri olduğundan dolayı geçmişinde bazı sıkıntılar yaşamış ve bu yüzden annesiyle babası üzerine titreyip aynı hatayı tekrarlamaması için uğraşıyorlar. Hatta Victoria'nin Emily'den şüphelenip onu araştırmasının ilk sebeplerinden biri de Daniel'ın hayatına giren bir kız yüzünden yeniden aynı problemleri yaşamasını istememesi. Bunun dışında gayet iyi kalpli, olgun ve aklıbaşında bir adam.:img-wink:

Jack ise biraz daha yumuşak, saf, temiz ve içinde salt iyilik olan bir adam. Dizide gerçekten neden pasif bırakıldı hiçbir fikrim yok, içi boş bir karakter haline dönüştürüldü. Özellikle gerçek Emily hayatına girdikten sonra. Ama sırf Nejat İşler oynuyor diye de orjinalindeki çizgiyi değiştirip tamamen ön plana çekmezler diye düşünüyorum. Mutlaka öncelikle dizi süresi sıkıntısından dolayı sahneleri artacak ve eklemeler yapılacaktır ama genel hikayenin gidişatı itibariyle fazla parlatılması mantıksız olur.:icon_whis

nil89
09-12-12, 23:07
Diziyle ilgili bir ara çekimler tamamlanabilirse Ocak'a kalmadan Aralık ayında yayına koyulabilir diye bir bilgi gelmişti. Acaba diyorum 5 tane tanıtım fragmanı vermelerinin sebebi bu olabilir mi?:icon_whis

Kesin bir bilgi değildi tabi ama başka tanıtım yayınlamadan bu 5 taneyi sürekli televizyonda döndürüp, Aralık ayının son haftası diziyi başlatmayı düşünüyor olabilirler belki. Gerçi sanırım 10 gün ya da 2 hafta önceden falan günü ve saatiyle beraber ilk bölümden görüntülerin yer aldığı bir fragman verilir genelde. Bir an önce başlasın istediğim için tüm bu düşünceler tamamen kendi hayal dünyamın yarattığı bir mantıkta olabilir tabi.:img-hyste

Bu arada Daniel'ın çocuksu yapıya sahip olduğu düşüncesine nerden varılmış bilmiyorum ama Daniel hiçte çocuksu yapılı biri değil bence. Alkol problemleri olduğundan dolayı geçmişinde bazı sıkıntılar yaşamış ve bu yüzden annesiyle babası üzerine titreyip aynı hatayı tekrarlamaması için uğraşıyorlar. Hatta Victoria'nin Emily'den şüphelenip onu araştırmasının ilk sebeplerinden biri de Daniel'ın hayatına giren bir kız yüzünden yeniden aynı problemleri yaşamasını istememesi. Bunun dışında gayet iyi kalpli, olgun ve aklıbaşında bir adam.:img-wink:

Jack ise biraz daha yumuşak, saf, temiz ve içinde salt iyilik olan bir adam. Dizide gerçekten neden pasif bırakıldı hiçbir fikrim yok, içi boş bir karakter haline dönüştürüldü. Özellikle gerçek Emily hayatına girdikten sonra. Ama sırf Nejat İşler oynuyor diye de orjinalindeki çizgiyi değiştirip tamamen ön plana çekmezler diye düşünüyorum. Mutlaka öncelikle dizi süresi sıkıntısından dolayı sahneleri artacak ve eklemeler yapılacaktır ama genel hikayenin gidişatı itibariyle fazla parlatılması mantıksız olur.:icon_whis
danielin karakteri zaman gectikce degisiyor
emilyle ayrilsalarda onun duygulari degismiyor o ayri
daniel baslarda cocuksu degilde ailesine bagli hatta onlarin etkisi altindaydi
ama zamanla tam bir grayson oluyor
jackin evet cok sahnesi yok
1 sezonun sonu öne cikiyor
sonra 2 sezon yine pasiflesiyor ama
son iki bölümdür yine öne cikti
onun hikayesi acisindanda gelismeler oldu ve oluyor
en önemlisi emilyin jacke bos olmadigini ögrendik
daniel ve emilynin arasindaki ask degildi zaten
hicbir zamanda olamaz ama büyük konusmamak gerek
senaristler ne yapar bilemeyiz

lezzetdiyarı:)
09-12-12, 23:49
çok heyecanlandığım bir proje hemen başlasın istiyorum ayrıca dayanamayıp dizinin orjinaline başladım harika herşey tıpatıp aynı bence güzel bir şey özellikle mertin engin hepilerinin ve o zengin kadını oynayacak olan oyuncuları çok iyi seçmişler fiziksel olarak birbirleriyle örtüşüyorlar hele mert ama nejat jack ebenzememiş ama önemnli değil nejatta bitek böyle oluyorum gerçek hayatta hiç beni yansıtmayan bir yaşam biçimi olmasına rağmen bu önemli değil oynadığı tüm rollerin mübtelası oluyorum ama jackte maşallah çok yakışıklı tatlıymış bee :img-eat:
berene diyecek bişey yok one number:happy0064:happy0064

lal484
10-12-12, 01:28
teşekkürler selincim zatenönceden de söylenmişti bu tarih .demek doğruymuş.yeni yıla bomba gibi bir dizi ile giriyoruz anlaşılan .dizinin tutucağına şüphe yok .şimdiden tüm ekibe başarılar))

carmen angel
10-12-12, 10:26
Merhaba arkadaşlar..Nejat İşler'in kardeşi (Revenge'deki Declan)rolünü kim oynayacak ? Bilgisi olan var mı?

haklısın.nejat işlerin kardeşi rolünü ve beren saatin babası rolünü kimlerin oynayacağı da artık açıklanmalı..:calis
beren saatin babası haksızlığı , iftiraya uğruyor hapse giriyor ama sahneleri yine de azımsnmayacak kadar çoktu birinci sezon.hemen hemen her bölüm vardı.
baba rolünün ve takeda karakterini canlandıracak olan oyuncunun kimler olacağını çok merak ediyorum.belki takeda nın kim olduğu hemen belli olmaz ama en azından david clarke belli olsaydı iyi olurdu :img-wink:

missryan
10-12-12, 10:33
Merhaba arkadaşlar..Nejat İşler'in kardeşi (Revenge'deki Declan)rolünü kim oynayacak ? Bilgisi olan var mı?

Declan rolü için daha önce Can Sipahi ismi geçmişti sanırım. Kesinleşti mi bilmiyorum ama kayıtlı olduğu cast ajansındaki bilgilerde İntikam dizisinde devamlı oyuncu olarak görünüyor.:img-wink: Muhtemelen doğru bir bilgidir. Eğitimli bir oyuncu sanırım, ama bugüne kadar daha çok reklam filmlerinde ve daha önce tutmayan birkaç dizide rol almış. Bu kişi oluyor kendisi;
http://e1212.hizliresim.com/14/b/gs2g8.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Bu arada David Clarke rolündeki oyuncu da fragmanda çok az görünüyor. Ama tanıdık biri gibi gelmedi bana.:icon_whis

vandettaaa
10-12-12, 12:44
ne kadar cok tanıtım yayınlanmış
acıkcası ben daha gizemli fragmanlar bekliyodum
daha zaman var cünkü yayınlanmasına son 3 tanıtım birbirlerine cok benziyo
ama yinede cok güzel olmuşş.
nejat ne kadar yaşlı durmuş fragmandaa öylee
kadronun güzelligi fragmanda daha da cok belli oluyo
sabırsızlıkla bekliyorumm..

_BehLüL_
10-12-12, 14:07
1. Bölüm Özeti
İntikam yakında Kanal D'de
"İNTİKAM YOLCULUĞUNA ÇIKACAKSAN, KENDİN İÇİN DE BİR MEZAR KAZ."
Konfüçyüs (MÖ 504)

Hayatta sahip oldukları en değerli şey birbirleri olan, bir baba ve bir kız. Mutlu, huzurlu küçük bir aile. Her şey bu ailenin babası Adil’in, iftiraya uğramasıyla başlar. Adil’in yöneticiliğini yaptığı bankanın sahibi, kendi bankasını dolandırmış ve suçu Adil’in üzerine yıkmıştır. Adil’e atılan bu iftirada, aşık olduğu kadın da büyük rol oynar. Adil, suçsuzluğunu kanıtlayamaz ve hapse mahkum olur. Kızı Derin’se babasından kopartılarak yetimhaneye gönderilir. Baba ve kız, bir daha birbirlerini göremeyeceklerdir.

Derin yalnız geçirdiği yıllar içinde, babasının bir suçlu olduğuna inandırılır. Cezaevindeki Adil’in ise, hayattan tek bir isteği kalmıştır. Kızı Derin’in, kendisinin masum olduğunu öğrenmesi. Adil, Derin’e, tüm gerçekleri anlatmak için, günlükler yazar. Derin, babasının günlüklerine, ancak on sekiz yaşına girdiği gün ulaşacaktır. Ancak, babası Adil’i kurtarmak için çok geçtir artık. Adil cezaevinde, masum ve yalnız bir adam olarak ölmüştür.

Yıllar sonra babasının masum olduğunu öğrenen Derin’in önünde, iki yol vardır. Ya her şeyi affedip yeni bir hayata başlamak, ya da babasının intikamını almak. Derin, intikamı seçer. Bunun için bütün geçmişini ve hayatını siler. Kimsenin bilmediği yeni bir kimlikle, babasını ve çocukluğunu ellerinden alan insanların arasına geri döner. Derin’in bundan sonra adı Yağmur Özden’dir.

Derin, artık Yağmur Özden olarak, düşmanlarının karşısında. Hiçbiri, Yağmur’un, intikam almak için aralarına sızdığını bilmiyor. Hiçbiri, bu genç ve güzel kadının ne kadar tehlikeli olduğunun farkında değil. Yağmur’sa tüm düşmanlarını çok iyi tanıyor ve hepsinden teker teker hesap soracak. İntikam tek bir adımla başlar ve mezara kadar gider. Yağmur, bu yolculuğa hazır

Kanal D

berraksu-
10-12-12, 14:12
dizideki karakterlerin isimlerini genel olarak beğendim arzu gamze kılınç ve zafer algöz'ün isimlerini merak ediyorum.

bu iki oyuncumuz geri planda kalmış gibime geliyor özellikle victoria yı oynayacak olan arzu hanımın tanıtımlarda biraz daha ön planda olması gerekiyor.

jartiyerli olan ikinci fragman tv de gösterildi mi? ben hiç denk gelmedim

missryan
10-12-12, 14:31
Özet için çok teşekkürler sevgili _BehLüL_:love01:

Özetimiz de geldiğine ve Kanal D'nin sitesinde dizimiz için yeni sayfa açıldığına göre gelen 3 Ocak bilgisi büyük ihtimalle kesin gibi duruyor.:img-wink:

Özette ilk dikkatimi çeken isimler oldu. Meğer Derin gerçek adı, Yağmur sahte adı olacakmış. Efsun'u çok sevmiştim ben halbuki.:icon_whis Neyse böyle olsun bakalım.

David Clarke'ın adı Adil olmuş. Adil'e iftira atılması olayını banka yöneticisi ve bankada çalışan adama çevirmişler bizim versiyonda ama Arsoy şirketler grubuda bankanın sahibi mi oluyor bu durumda yani?:icon_whis Neyse özet fena olmamış. Dizinin hikayesinin genel özeti ancak bu kadar çıkarılabilirdi zaten. Detayları dizide görsün seyirci artık demişler heralde. :) Acaba ilk bölüm fragmanı dışında, yine tanıtım türü bir fragman daha çıkar mı?:icon_whis

Özet ve tanıtımlar ve fotoğraflar Kanal D'ye eklendiğine göre, yakın zamanda dizinin künyesi de eklenir umarım. Zira hala bilmediğimiz oyuncular var. Artık öğrensek onları da diyorum.:img-blush

vandettaaa
10-12-12, 14:35
özette gelmişş
giderek heyecanda yükseliyor
ismi efsun olmadıgı icin o kadar mutluyumkii
yagmur da derin de güzel isimler..
ocagın başında yayınlanacagını düşünüyorumm
dizi savaşından geri kalmamalı intikam..
güzel olucak bu o kadar belli ki berene bu farklı rol cok yakışacak..
inşallah hepimizin destegi ilee dahada ilerler

funda57
10-12-12, 14:42
Galiba Ezgi Eyüboglu Mert Firat in Kardesi rolunü oynayacakmis
ama sasirdim cok dogrusu...Mert Firat Esmer kara kasli kara gözlü
Gördünmü bu Türk dür düsüncesini yaratan biri ama Ezgi tam tersi :icon_whis

bu Rol icin daha uygun ve iyi birini alabilirlerdi.Efsun ismini cok sevmistim Derin de cok güzel
ama Yagmur a isinamadim yakistiramiyorum Beren e onda böyle güneslik
bir enerji ve hava var o yüzden sanirim :icon_sorr

Mert in ismi Kerem mi Emre mi onuda
bilmiyoruz daha.

vadikızı
10-12-12, 15:00
özet gelmiş beğendim yağmur ismini bende beğenmedim
yağmur ismini severim ama berene yakışmamış diye düşünüyorum
efsun olsaymış keşke oda çok yakışıyordu berene neyse
konuyu beğendim orjinalini bildiğim için çok güzel bir dizi
olacak heyecanla bekliyorum:img-wink:

voluntary
10-12-12, 15:07
Özet cok güzel gelmiş. Yağmur ismini ben beğendim.
Rüzgar&Yağmur. :img-in_lo
Dizinin orjinalini izlemedim ama simdi Yağmur-Efsun-Derin kime aşık olacak?

Pamir
10-12-12, 15:47
Efsun ismi fazla yapmacik gelmisti olmadigi iyi olmus:)
Ama ben gercek adinin Yagmur sonra degistirdigi adinin Derin olmasini yeglerdim daha anlamli olurdu.

Derin'in babasini hala merak ediyorum. Declan'i canlandiracak kisinin resmine baktim onayladim:D

Ama hala Victoria'dan yana kuskularim var. Orjinali o kadar mukemmel ki sadece Demet Akbag beni susturabilirdi. Bu ismi ilk paylasan arkadasa helal olsun ayni zamanda da yaziklar olsun cunku simdi ondan baskasini yakistiramiyorum :D

Daniel karakterini canlandiran Mert Firat'a isinmistim ancak tanitimda ve resimlerde cok sert bakmis. Oyle ki annesi Victoria ile yarisir sanki entrika konusunda. Halbu ki Daniel her seyden uzak saf biri ve bakislari da normal kendi halinde bir zengin adami yansitmaliydi sadece. Yasi tutsa acaba bizimkiler onu da mu bu oyunun icine soktular, o da mi ailesiyle bir olup Adil'e tuzak kuranlar arasinda diycem ama yasi tutmuyor. Severim Mert Firat'i ama o bakislara anlam veremedim.

Simdi dusundum de Nejat Isler Daniel Mert Firat Jack olsaymis daha iyi uyarmis aslinda.

Gercek Yagmur kim olacak acaba?

Ve son olarak Engin Hepileri bingo diyorum baska bir sey demiyorum.

:img-wink::img-wink:

nisanur123
10-12-12, 15:57
Özet cok güzel gelmiş. Yağmur ismini ben beğendim.
Rüzgar&Yağmur. :img-in_lo
Dizinin orjinalini izlemedim ama simdi Yağmur-Efsun-Derin kime aşık olacak?

yasak olduğu için spoiler içinde yazyorum...

orjinalinde emily(gerçek adıyla amanda)ilk başta jack'e karşı bişeyler hissediyodu ama sonra daniel'e aşık oldu ama ondan sonra başkası varmış onu bende bilmiyorum daha oraları izlemedim :)

Lal_derin
10-12-12, 16:04
aa adı derin mi olacakmış? şimdi ilgi alanıma girdi:)

şaka bir yana gerçek ismi yağmur sonrada alacağı isim derin olmalıymış. yağmur bu intikam oyunu için fazla naif kalmış bilemedim neden böyle yapmışlar. efsun bile daha iyiydi.

funda57
10-12-12, 16:05

şaka bir yana gerçek ismi yağmur sonrada alacağı isim derin olmalıymış. yağmur bu intikam oyunu için fazla naif kalmış bilemedim neden böyle yapmışlar. efsun bile daha iyiydi.

Gercek ismi Derin intikam icin aldigi isim Yagmur olcakmis...

katiliyorum iste bende hem Beren e yakistirmadigim
icin hemde senin gibi bir Intikam icin Yagmur isminin cok normal kaldigini
hissediyorum.

nisanur123
10-12-12, 16:07
ben efsun ismini çok sevmiştim bence daha çok yakışmıştı berene o da olmadı derin olsun bari yağmur olmamış :( özet ve fragmnlar gayet güzel orjinaliyle aynı olmuş ben orjinalini de izledim ama yinede ilgimi çekti o yüzden bunuda izlicem :)(beren her iki oyuncuylada olmuş ama çiftim yağmur rüzgar çünkü çocukluk aşkı hep ilgimi çekmiştir)

Massan
10-12-12, 16:14
Yol verin,Beren geliyor:happy0064 Hatunu ne kadar özlemiştim:love01: bomba gibi geliyor:img-wink:yine silip supurecek reytingleri rakipleri'de
başlasın artık!:)

nutaBella
10-12-12, 16:17
Ezgi Eyüboglu Met Fıratın kız kardeşi orjinalindeki Charlotte olucak...:img-wink:

Tesekkürler. Peki bu karekter ne derecede önemli bu dizi icin ? Yani öyle yan rolmü ? Ezgi cok güzel bir kiz fakat oyuncu olarak bekleneni verebilecekmi cok kararsizim umarim yanilirim.

nisanur123
10-12-12, 16:34
Tesekkürler. Peki bu karekter ne derecede önemli bu dizi icin ? Yani öyle yan rolmü ? Ezgi cok güzel bir kiz fakat oyuncu olarak bekleneni verebilecekmi cok kararsizim umarim yanilirim.

çok ön plandada değil geri plandada değil yani annesiyle olan sorunları ve erkek arkadaşları sorun halinde annesi için genel olarak böyle konularda olucak :)

yalınım
10-12-12, 16:35
Declan rolü için daha önce Can Sipahi ismi geçmişti sanırım. Kesinleşti mi bilmiyorum ama kayıtlı olduğu cast ajansındaki bilgilerde İntikam dizisinde devamlı oyuncu olarak görünüyor.:img-wink: Muhtemelen doğru bir bilgidir. Eğitimli bir oyuncu sanırım, ama bugüne kadar daha çok reklam filmlerinde ve daha önce tutmayan birkaç dizide rol almış. Bu kişi oluyor kendisi;
http://e1212.hizliresim.com/14/b/gs2g8.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Bu arada David Clarke rolündeki oyuncu da fragmanda çok az görünüyor. Ama tanıdık biri gibi gelmedi bana.:icon_whis

Anladım teşekkür ederim.Ezgi Eyüboğlu ismini duyunca Declan'ın kim olacağını merak etmiştim :) Umarım her şey çok güzel olur. Engin Hepileri ve Mert Fırat'ı merakla bekliyorum :) :happy0064

LANTERNE
10-12-12, 16:36

Yagmur adini gercek adiyken begenmemistim fakat intikam adi olunca sanki daha yakisti cunku yagmur usul usul yagdigi zaman insana tazelik verir, dogayi besler fakat ayni yagmur sagnak halde yaginca sel olur, hayat felce ugrar, olum olur. Intikam icin yola cikmis bir kadin sozde usul usul yagacak insanlarin hayatina onlara renk ve koku verecek, hayat olucak ama zamani geldimi de sel olup can alacak. Bu nedenle intikam adinin Yagmur olmasi cok daha iyi oldu.

Derin adi da babasina olan sevginin, bagliliginin, onun yoklugunun acisinin ve atilan iftiranin derinligini anlatiyor diye dusunuyorum.

Kisacasi iki ismide cok sevdim ve aslinda Victoria karakterinin adi Efsun olmaliydi. Sevgili TRUEBLUE'nun anlattiklarina gore hatun tam bir efsun!!:img-wink:

funda57
10-12-12, 16:38
Gamze Kilic di sanirim Oyuncunun adi ?
Victoria da bildigim kadariyla hirsli güclü tutkulu bir kadin...?
Fragmanda izledigim Kadariyla Gamze hanim yakismis simdilik
pek bir yorum yapamiyacagim ama umarim bu rolün altindan kalkar.

ffatma12
10-12-12, 18:31
niye ismi Efsun değilde Yağmur olmuş ya hiç yakıştıramadım kadın tam bir
Efsun olucaktı Yağmur çok hafif kalmış intikam için.komşunun tatlı kızı gibi.
o kadar efsun la düşünmüştük ismini.
şimdi bir tuhaf oldum alışamadım.
Derin bile intikam için güzel bir isim olabilirdi ama Yağmur:img-beee::img-beee::img-beee:

Can Sipahi ise Declan sevindim arkadaşım ona benzetip durmuş istemişti onun
olmasını bense fragmanda pek benzetememiştim.
iyi bir seçim olmuş.

3 ocak a daha çok var ama neyse.

matemanya
10-12-12, 18:36
Yağmur ismi için tepki geliyor sanırım :D

birşey soracağım spoiler içinde cevap verilmesini isterim :D

Gerçek Emily çetrefilli bir karakter mi yoksa masum mu :D en azından etraf tarafından nasıl biliniyor.:img-wink:
Eğer saf bir kızsa Yağmur bana saçma gelmez .D

melimalımelisa
10-12-12, 18:51
İlk bölüm özeti bile gelmiş! Sanki dizi haftaya başlayacakmış gibi hissediyorum. Gününü de Didem Uzel paylaşmış; 3 Ocak Perşembe. Başından beri, hatta dizinin ismi ilk duyulduğunda perşembe olacak denilmişti ama Kanal D halen çözemediğim bir politika sonucu kısa süre önce geçici olarak Kayıp Şehir'i aldı İntikam'ın başlayacağı güne ve saate.:icon_whis Şimdi o dizinin günü de değişecek, işler karışacak.

Özette bilmediğimiz az şey vardı. Adil'le tanıştık. İsmi bile doğru, dürüst bir adam olduğunu belli etsin diye seçilmiş. Masumiyetini ve uğradığı haksızlığı iyi yansıtabilecek bir oyuncudur umarım. Tanıtımlardaki bıyıklı adamı tanıyamadım ben, kim acaba.

Bu arada Daniel rolü için çocuksuymuş yorumunu ben yaptım. Diziyi izleyenler hem bu sitede hem de başka yerlerde bu tür tüyolar vermişlerdi, öyle değil miymiş? Hikayede belirleyici bir karakter değil diye biliyorum orijinalde. Annesine daha çok bağlı ve sanırım bir de şiirle uğraşıyor. Daha duygusal olduğu söylenmişti. Ben tanıtımlarda Mert Fırat'ta duygusallıktan ziyade daha çok bir playboy havası gördüm. Zaten o kaşını kaldırdığı bakışı sanırım tanıtmı gören herkesin radarına takılmış.

Nejat İşler'in sıradan bir rolü olmadığına neredeyse adım kadar eminim. İntikam hikayesinde çok aktif olmasa da muhakkak çekici, onu farklı kılan birçok yönü var Rüzgar'ın. Nejat İşler kariyerini boyunca hep dikkat çekici rollerde oynadı. Bu geleneği bana göre birkaç senedir sürdüğü ustalık döneminde bozmaz. Hem kendisinin iddialı başka dizilerden de teklif aldığı biliniyor. İntikam'ı sadece projenin büyüsüne kapılarak değil rolü severek de kabul etmiştir.

Efsun'a bu kadar alışmışken ayrılmak zor oldu. Lanterne'nin yazısını görünce aklıma yattı, belki de Efsun Arzu Gamze Kılınç'ın karakterinin adıdır. Ona da çok uygun. Hatta daha uygun. Derin Yağmur'un yanında çok daha sönük bir isim. Yağmur kulağa çok da hoş gelmiyor bence ama anlam ve çağrıştırdıkları açısından iyi bir tercih olmuş olabilir. Bir Trabzonlu olarak yağmuru çok severim zaten (ya da sevmek zorundayım diyelim. derler ki Trabzon'a haftada 2 kez yağmur yağar; biri 3 gün, diğeri 4 gün sürer!).

Not: Bugün tanıtımlar birkaç kez hem Kanal D de hem de TV2'de gördüm.

missryan
10-12-12, 18:52
Yağmur ismi için tepki geliyor sanırım :D

birşey soracağım spoiler içinde cevap verilmesini isterim :D

Gerçek Emily çetrefilli bir karakter mi yoksa masum mu :D en azından etraf tarafından nasıl biliniyor.:img-wink:
Eğer saf bir kızsa Yağmur bana saçma gelmez .D

Gerçek Emily masum bir kız değil. Zaten bizim Amanda'yla ıslahevinde tanışmalarından da belli. :) Gerçek Emily dengesiz, aklına eseni yapan, düşünmeden hareket eden biri. Ama Amanda'ya olan sonsuz sevgisi, minneti, bağlılığı ve duygusal yapısıyla da kendini sevdiriyor.:img-wink:

Yağmur ismine ben çok tepkili değilim açıkçası. Evet Efsun benimde hoşuma gitmişti. Derin-Efsun daha güzel ve anlamlı olacaktı benim açımdan ama Yağmur da olur yani. Anlamlarına ve ne ifade ettiklerine gereğinden fazla takılmaya gerek görmüyorum kendi adıma.

ffatma12
10-12-12, 20:06
Daniel hikayede belirleyici bence ilk bölümden beri yani 1.sezon boyunca ilk bölümün sahnesini merak edip duruyor izleyici o daniel mıydı ona mı bişey oldu şöyle mi böyle mi?
annesine bağlı mı dersek eğer yani bağlı ama öyle sevgisinden değil annesi diye.
charlotte ın babasına bağlı olduğu gibi annesine bağlı değil.zaten daniel ın annesiylede babasıylada sorunları var.
melimalımelisa tam üstünebastın zaten Daniel playboyda aynı zamanda:img-hyste
ciddiyim sırf bu playboy luğu yüüznden başına gelmeyende kalmamış şuan daha dingin eskisi gibi değil ama geçmişinde o da var.

Jack e gelicek olursak valla Nejat işler bu rolü neden kabul etti bilmiyorum zira o daha ekstrem hikayede daha etkisi olan önde karakterleri oynardı hep.ama Jack açıkcası içi boş bir karakter benim için.her dizide olan erkekten öteye gidemiyor
sevmsen sevmemek için sebep yok sevsen sevmek için sebep yok derler ya hee öyle biri işte.
ama tabi bunlar benim şahsi yorumum kendisini sevenlerde var elbette.
sadece ne biliyim aktif değil.
Nejat işler nedenkabul etti anlamadım ama bi bildiği vardır.

gerçek Emily soruılmuş.
şöyle ki;
valla tam kafa kız derler ya he öyle diyelim ki bir hapishaneye girdin ordaki en belalı kim derlerse hep gösterilen bir tip vardır ya he o kişi bizim gerçek Emily:img-hyste
vuruyor kırıyor aklına eseni yapar.
kızarsında seversinde çatlak biraz.
arkadaşın ddediği gibi Emily e bağlılığı sevgisi minneti onu
dizide öyle aa iyi hoş kız yaa dedirttiriyor.
ama onada yağmur ismi olmamış bence.
Yağmu rküçük kız için olmalıydı dizide hiç olmazsa
Derin ise intikamdaki aldığı isim olmalıydı.

LANTERNE
10-12-12, 20:24
Neredeyse 9 yasinda olan kizim ilk defa Intikam'in fragmanini izledi ve cigligi basti: " AAAANNEEEEE!!! LODOS BU!!!!" Gercekten Nejat'in karakterinin kopegi FSN?'de Kerim'in Fatmagul'e aldigi dogum gunu armagani olan Lodos mu? :865323

Oyleyse PES diyecegim de!:icon_whis

last kiss
10-12-12, 20:40
Oyuncu kadrosunun maşallahı var sırf engin hepileri için bile izlenir bu dizi :happy0064
Adaptasyon senaryo olduğunu burdan öğrendim
Kız ismini bilemiyorum yağmur felan çeşitli yorumlar var biraz bihteri anımsattı bana kılığı, saçları, ses tonu, ama bihterden daha şık olduğu kesin bihter çok rüküştü :icon_whis
Umarım çok daha farklı bir karakterdir
Dizinin iyi ellerden çıktığı daha tanıtım filmlerinden belli :happy0064
Beren Saat'in biraz soğuk bir oyunculuğu var rollerden midir nedir biraz yüzü gülse iyi olacak :icon_whis
Gerçi intikam peşinde koşarken de ne kadar yüzü gülebilir
Merak ediyorum bu diziyi :happy0064

ayda.d
10-12-12, 20:50
ASHLEY karakterini kim oynuyor..bilen varmi???? birde AMANDA, Melissa ve Karrie Thurgood rolerininde kim olucana bilen varmi? bilen lutfen cvp verebilirmi? :) (charlotte ezgi eyuboglu oynadina sevindim)

BIRDE BU AMANDA KARAKTERI ILK BOLUMLEDE YER ALICAKMI?

Groll
10-12-12, 21:34
Tüm karakterlerin olduğu bir tanıtım resmi gelse çok iyi olacak.
Neyse yakında gelir.
Bu arada grubumuz silinmiş galiba.

merdivenler
10-12-12, 22:03
Dizinin ilk bölümünün özeti gelmiş...gelen ilk tüyolarda Beren'in canlandıracağı karakterin çocukluğu ve sonrası için isimlerinin Yağmur ve Efsun olduğu söylenmişti...gelen fragmanda ise çocukluk adının Derin olduğunu duyduğumuzda hepimiz ilk Yağmur ismini elemiştik ama Yağmur meğerse çocukluk adı değil sonradan intikam amacıyla bürüneceği karakterin adı imiş:D

Bir müddettir kulağımıza Efsun ismi yerleştiği için ve efsunun gizemli falan da anlamına gelmesi nedeniyle belki intikam alacak bir karakterle daha bir özdeşleşeceği düşünüldüğünden Yağmur ismini yadırgayan bir çoğunluk olmuş ama ben açıkçası bu tezatlıktan hoşlandım:)

Tabi dizinin orjinalini izlemediğim için öyle mi olacak bimiyorum ama çoğunlukla yüzünde masum bir ifadeyle gezmesine karşın içten içe intikam planları kuran bir kadın karakter izlemek isterim ben şahsen...ki böyle bir karaktere kurduğu planların açığa çıkmaması ve dikkat çekmemesi adına Yağmur ismini ben daha bir yakıştırdım:img-yes:...Yani düşünsenize diyelim ki bu planında zaman zaman istemeden de olsa açık verse ya da şüphe çekse Beren'in canlandıracağı karakter siz ismi Efsun olan birinden mi daha çok şüphe duyarsınız yoksa Yağmur olan birinden mi:)

Kız zaten masum görünüyor birde adı Yağmur..böyle bir durumda ben yanlış düşünüyorumdur canım bu kız gayet kendi halinde deyip geçmezmisiniz...ben kendi adıma öyle düşünürdüm vallahi:img-hyste

Bu arada benim için heyecanı kaçmasın istediğimden diziyle ilgili tüyo öğrenmeden burayı takip etmek istiyorum ama dizinin uyarlama olacak olması nedeniyle bu forum ortamında bundan uzak durmak biraz zor olacak galiba:icon_sorr Şu spoiler uygulamasına biraz daha dikkat edilirse kendi adıma çok mutlu olacağımı belirtmek isterim:img-blush

Son birşey...Revenge dizisinde baya bir karakter bolluğumu var yoksa dizi hakkında bilgim olmadığı için duyduğum her yeni isim nedeniyle bana mı öyle geliyor bilemedim:bilmim

Edit: Selinciğim sağolsun düzeltmiş...Ben arada kaçırmışım ama karakterin adının Efsun olacağı meğerse milliyet gazetesinde belirtilmiş, Yağmur ismi ise tüyolar aracılığıyla gelmiş:)...ah ah bizim basın işte:img-hyste...neyse kısaca bahsettiğim gibi bir karakter göreceksem ben Yağmur adını beğendim kendi adıma :D

gamzelikk
10-12-12, 22:11
Yagmur adini gercek adiyken begenmemistim fakat intikam adi olunca sanki daha yakisti cunku yagmur usul usul yagdigi zaman insana tazelik verir, dogayi besler fakat ayni yagmur sagnak halde yaginca sel olur, hayat felce ugrar, olum olur. Intikam icin yola cikmis bir kadin sozde usul usul yagacak insanlarin hayatina onlara renk ve koku verecek, hayat olucak ama zamani geldimi de sel olup can alacak. Bu nedenle intikam adinin Yagmur olmasi cok daha iyi oldu.

Derin adi da babasina olan sevginin, bagliliginin, onun yoklugunun acisinin ve atilan iftiranin derinligini anlatiyor diye dusunuyorum.

Kisacasi iki ismide cok sevdim ve aslinda Victoria karakterinin adi Efsun olmaliydi. Sevgili TRUEBLUE'nun anlattiklarina gore hatun tam bir efsun!!:img-wink:

Dizimizin 1.bölüm özeti gelmiş kanalın sayfasında başlığıda açılmış birbirinden güzel fragmanlarda cepte yayın tarihi olarak 3 Ocak banada kesin gibi geliyor ki en başından beri Perşembe günü yayınlanmasını istedim malum perşembeler Beren Saat günüdür :) ancak hepsi iyi hoşta bu isim işi hiç iyi olmadı Efsun isimine hem alışmıştım hem Berene hemde karaktere çok yakıştırmıştım Emily Thorne gibi bir karaktere Yağmur ismi hiç olmamış iddalı değil bir kere çok havada kalmış ve fazla sıradan keşke ilk günlerden gelen duyumlardaki gibi gerçek adı yağmur İntikam yolcumuzun adı Efsun olarak kalsaydı daha Derin'e alışamadan ikinci şok oldu bana:icon_sorr

Yağmur ismi anlamına bakıldığında evet bir parçada olsa Emily karakterine uygun kalıyor sonuçta İntikamda usul usul araya sızıp sağnakla düşmanı yıkıcak herkesten 5 adım öndeki zehir gibi zekaya sahip olan kişi Derin.. kızıniçinde var olan bişey yani,üstelik atladığınız önemli bir nokta var Emily Thorne bizdeki Ezel gibi sıfırdan kimlik edinmiyorki başakasıyla kimliklerini değiştiriyorlar bu durumda isimler karakterleri yansıtması açısından düşünülüp konulduysa kesinlikle yanlış seçim çünkü kimliğini aldığı Amanda bizdeki gerçek Yağmur hiçte öyle sel-boran olabilecek bir zekada kız değil ondan ancak olsa olsa ahmak ıslatan olur :img-hyste

Efsun ismi hayatlarına girdiği insanları kısa zamanda kendine çekip etkisi altına alabilen bir kadın için çok doğru bi seçimdi bence,dizide gerçek Emily'inde kendine has bir albenisi vardı sonuçta..Yağmur/Efsun karakterler için en uygun isimlerdi keşke böyle kalsaydı..

Derin isimi anlam açısından hikayede bahsi geçicek 3 kadın içinde uygun bir isim aslında anlamı düşünüldüğünde Amanda gerçek Emily ve Victoria bu 3 kadında gerçek kimliklerinin içlerinin derinliklerinde saklayan yaralı kadınlar hatta Victoria için çok daha uygun bence Emily ve Amandaya göre o içirndeki gerçek Victoria'yı daha çok saklayan bi kadın bence Berenin karakterinin gerçek kimliği değil de Arzu hanımın karakterinin adı olmalıydı Derin..:img-wink:

bakalım Nejatla Mertin isimleri bildiğimiz gibi Rüzgar ve Kerem mi !!!

carmen angel
10-12-12, 22:39
ilk defa kanalın sitesindeki fragmanların tamamını arka arkaya izledim.2 tanesi hemen hemen birbirinin aynısı zaten.
ilk bölümde neler göreceğimizi az çok öğrendik böylece..en çok engin hepilerinin ''evine hoşgeldin derin'' demesi hoşluma gitti.
berenin köpeğinin ismi de çakılmış paşa değil :icon_sorr paşa ismini daha çok sevmiştim nedense aynı efsun ismi gibi...derin de güzel ama alışmışım heralde neyse derine de alışırım neticede 3 ocak'a daha var:img-wink:
dizimizin yakışıklı jönlerinin isimlerinde değişme var mı acaba?
rüzgar çok iyi umarım değişmez.özette ondan pek bahsedilmemiş.mert fırattan da bahsedilmemiş.izleyene kadar belli olur herhalde..umarım:calis

EternalFlame
10-12-12, 23:22
ilk önce söylemek gerekirse Amanda'yı oynıcak karakteri çok beğenmedim Ezgi Eyüboğlu oynıcak madem dizide en azından ashley veya amanda'dan birini oynasaydı Danie'ın kardeşi rolü için büyük ve biraz daha yan bir karakter çokta önde deil ama Amandayı çok göreceğiz bu yüzden amanda için seçilen isim kesinlikle yanlış Ashley için olanı bilmiyorum ama umarım amanda gibi hayal kırıklığı yaratmaz ...

elizabeth_darcy
11-12-12, 01:05
dizinin aşk üçgen yada dörtgenleri için kim kime aşık gibi vede ezgi eyüboğlunun oynucağı charlotte ile ilgili biraz spoiler
1. sezonda emily jack e karşı bişeyler hissediyor gibiydi sonra daniel a da bişeyler hissetmeye başladı ama sonra daniel ında bi kaç hareketini gördükten sonra hissi kayboldu ve jack ile yakınlştı bu yakınlşmayı ashley gördü ve daniel a söyledi sonuçta çiftimiz ayrıldı ki ashley çok fettan daniel la beraber di taki geçen hafta yayınlanan 2-09 kadr ki o ne naneler karıştırdı neyse esaas kızımız emily şu anda ne jackle nede daniel le aiden la birlikteki çokk iyililer allah bozmsın emily nin yanına en çok yakışan karakter nerden çıktı bu adam derseniz emily nin ıslah evinden çıktıktan sonra eğitim aldığı yerden biri
ve chorlette karakeri emilynn kız kardeşi babalar aynı o kızın da başından baya şey geçti ilk sezon sonu intihar faln etti ezgi bu role cuk olmuş

ffatma12
11-12-12, 02:23
Başak daşman ı ben nedense Emily karakteri diye çok sevindim sebebini söylüyüm geçen sene diziyi izlediğimde söylemiştim zaten Beren i hep Emily olarak düşündüğümü.işte başka başlıktada bir arkadaş vardı.Başak Daşman ı çok severdi.Suskunlar başlığındaydı biz diziye kız düşündüğümüzde hep Başak olur bu role derdi.öyle aklımda kalmış oyunculuk potansiyeli açısındanda ggerçekten çok benziyor fiziksel olarak görüntü oalrakta benzetmiştim izlediğimde.ama Başak daşman ın bu rolde olduğunu bkaç saat önce izledim ve sevindim.hayır yani bilmiyorum bunlar oyuncu seçerken Revenge in bölüm yorumlarına mı bakmışlar zira bu oyuncuları biz izleyiciler zaten istemiştik:img-hyste
tabi hepsi hayaldi:img-hyste

uzun lafın kısası.
BAşak daşman ı mükemmel buldum bu role.
hele o zamanlar arkadaşım birkaç video izlettirmişti Parmaklıklar Ardında'dan oyunculuğu zaten güzelkadının kendiside Amanda ya fizikseloalrak benziyor.
şaka maka bu dizinin castı baya uyumlu gitmiş.
bu konuda tebrik ediyorum kendilerini.
benzerlikler falan.
emek harcadıkları buram buram belli.

missryan
11-12-12, 11:26
Başak daşman ı ben nedense Emily karakteri diye çok sevindim sebebini söylüyüm geçen sene diziyi izlediğimde söylemiştim zaten Beren i hep Emily olarak düşündüğümü.işte başka başlıktada bir arkadaş vardı.Başak Daşman ı çok severdi.Suskunlar başlığındaydı biz diziye kız düşündüğümüzde hep Başak olur bu role derdi.öyle aklımda kalmış oyunculuk potansiyeli açısındanda ggerçekten çok benziyor fiziksel olarak görüntü oalrakta benzetmiştim izlediğimde.ama Başak daşman ın bu rolde olduğunu bkaç saat önce izledim ve sevindim.hayır yani bilmiyorum bunlar oyuncu seçerken Revenge in bölüm yorumlarına mı bakmışlar zira bu oyuncuları biz izleyiciler zaten istemiştik:img-hyste
tabi hepsi hayaldi:img-hyste

uzun lafın kısası.
BAşak daşman ı mükemmel buldum bu role.
hele o zamanlar arkadaşım birkaç video izlettirmişti Parmaklıklar Ardında'dan oyunculuğu zaten güzelkadının kendiside Amanda ya fizikseloalrak benziyor.
şaka maka bu dizinin castı baya uyumlu gitmiş.
bu konuda tebrik ediyorum kendilerini.
benzerlikler falan.
emek harcadıkları buram buram belli.

Yazdıklarınıza tamamen katılıyorum. Burda önerilen birçok isimden çok daha iyi olmuş bence Başak Daşman. Bir kere fiziksel olarak Emily ile çok benzer olduğunu düşünüyorum bende. Ayrıca gerek minyonluğu, gerek fiziksel özellikleri olsun Beren'le çokta ayrı durmuyorlar. Bir de oyunculuğunu tam olarak bilmesem de sanırım bende Parmaklıklar Ardında'da bir iki kez denk gelmiştim, iyi bir iş çıkarttığını hatırlıyorum. Emily karakteri için çok uygun olmuş bence de.

Genel cast içinse Arzu hanım tanıtımlarda beklenenin üstünde olmasına rağmen, onda halen aradığım Victoria'yı göremedim. Bu yüzden o konuda tereddütteyim sadece. Ama izleyince yorum yapmanın daha mantıklı olduğunu düşündüğüm için fazla da muhalefet etmek istemiyorum. Bir de Ezgi Eyüpoğlu , Declan karakterini oynayacak oyuncudan daha yaşlı durucak gibi geldi bana. Onun dışındakilerden, gördüklerimizin çoğunun karakterlerine çok uygun olduğu düşüncesindeyim bende.:img-wink:

ayda.d
11-12-12, 12:26
cvp icin coksagol :) Selin_20 ama bence basak dasman uymamis...tugce akis twitterda baktim fotolarina, baya guzl bir kiz umarim oyunculug da guzl olur ve ashley karakteri onun olur :D

nisa 60
11-12-12, 15:30
merakıma yenilip dizinin orjinaline baktım bir kaç bölümünü gerçekten güzel dizi her bölümü heyecanla izledim:icon_whis
benim favori karakterim jack oldu bir çok kişi onun geri planda olduğunu yazmıştı ama çok sevdim bilmiyorum ve bu karakteride nejat işlerin oynayacak olmasına çok sevindim benim için zaten bu rolü bir nejata birde mehmet günsür oynardı
nejatın bu jack karakterinin üzerinede kendinden çok şeyler katacağını ve intikamda daha ağırlıklı olacağını düşünüyorum şimdiden rüzgar-derin çiftini destekleyeceğim diye düşünüyorum bakalım.
bence tüm karakterler çok iyi seçilmiş bu dizi için :img-wink:

hattori ha
11-12-12, 15:50
Bu nasıl bir şeydir ya. Tüm sevdiğim yeme de yanında yat oyuncular bir araya gelmiş. Başak Daşman, Engin Hepileri, Beren Saat, Nejat İşler, Mert Fırat daaaa ne olsuuuun ? İntikam olayını da severim zaten. Mutlaka izlemem lazım bu diziyi süpppeeer.

BSuheda
11-12-12, 20:15
Yayın tarihimiz bir belli olsa ne kadar güzel olacak.Ocak dendi ama tarihi yok.Bekle bekle yoruldum ama az kaldı.Beren'i çok özlediim,fragmanlar gayet güzeldi ama bu merakımı artırdı iyice.

melimalımelisa
11-12-12, 22:18
Dizide Başak Daşman'ın oynayacağı kesinleşti mi bilmiyorum ama olmasını çok isterim. Parmaklıklar Ardında'daki gibi asi, hırçın, problemli bir rolse hele tadından yenmez. Gerçi oradaki rolünde yanlış hatırlamıyorsam kardeşine yardım etmek gibi bir amacı da vardı. Oynadığı karakterin bu iç çatışmalarını son derece başarıyla yansıtıyordu. Ben hem farklı bir güzelliği olduğunu hem de bilhassa bahsettiğim gibi rollerde başarılı bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Diziye çok yakışır.

Bana mı denk geliyor bilmiyorum ama Kanal D'yi ne zaman açsam illaki İntikam çıkıyor.:icon_whis

lal484
16-12-12, 00:19
Sonunda forum açılmış.Yeni gelen fotolarla birlikte dizimiz için heyecanımızda katlandı iyice .oyuncu kadromuz hem genç hem de çok deneyimli isimlerden oluşuyor .Eminim şahane performanslar izleyeceğiz.Dizimiz ana hatları ile aynı gidecekmiş .Sadece dizide çok hissedilmeyen emily-jack aşkını dizide daha fazla hissedecekmişiz.ve gerçek de emily birçok konuda kızarken dizimizde haklı bulacakmışız.bu bilgiler bisenaya aittir.ona teşekkürler.bu ben ve benim gibi nejat-beren görmek isteyenleri mutlu edecek bir gelişme .artık bir an önce yeni bir fragman dönmeli .doğruysa eğer dizimizin başlamasına tam 3 hafta var.(3 ocak ise)
Behlül fotolar için teşekkürler...

nil89
16-12-12, 00:23
Sonunda forum açılmış.Yeni gelen fotolarla birlikte dizimiz için heyecanımızda katlandı iyice .oyuncu kadromuz hem genç hem de çok deneyimli isimlerden oluşuyor .Eminim şahane performanslar izleyeceğiz.Dizimiz ana hatları ile aynı gidecekmiş .Sadece dizide çok hissedilmeyen emily-jack aşkını dizide daha fazla hissedecekmişiz.ve gerçek de emily birçok konuda kızarken dizimizde haklı bulacakmışız.bu bilgiler bisenaya aittir.ona teşekkürler.bu ben ve benim gibi nejat-beren görmek isteyenleri mutlu edecek bir gelişme .artık bir an önce yeni bir fragman dönmeli .doğruysa eğer dizimizin başlamasına tam 3 hafta var.(3 ocak ise)

cok sevindim
jack ve emilyyi doya doya izleyemedik
tabi emilyin asik oldugunu biliyoruz kendi agiziyla söyledi
intikamda daha fazla islenmesi iyi oldu cünkü orginalinde eksikti bence
bir nokta daha orginalinden iyi olucagina isaret eden

carmen angel
16-12-12, 00:35

güzel haberler için teşekkürler,bisena'ya da teşekkürler :img-wink:
forumun açılmasına çok sevindim:happy0064:happy0064.inş. bir daha bu kadar uzun süre forumsuz kalmayız:icon_sorr
bizim versiyonda beren&nejat'ın daha fazla olacağı haberi harika:happy0064
umarım aşkları ya da yakınlıkları da daha fazla olur:img-in_lo
90 dk.dizinin 50 dk.sında onları izlesek hiç şikayet etmem valla :img-wink:

Groll
16-12-12, 02:23
Karakter resimleri gelmiş ne güzel.
Bence herkes rolüne cuk oturmuş.
3 Ocak Perşembe'ye az kaldı.

carmen angel
18-12-12, 13:21
fragmanlarda çalan şarkı ne kadar güzel öyle.daha önce dikkat mi etmemişim nedir bilemedim.ama bayıldım:img-in_lo.diziye çok yakışmış.
kimin müziği acaba?
daha doğrusu dizi müziklerini kim yapıyor ?

missryan
18-12-12, 13:36
Resimler için teşekkürler.:img-wink: Demek 1.bölüm resimleri de Kanal D'nin sitesine eklenmiş. Artık bir an önce yayın tarihi de belli olsa şu dizinin ya.:calis

Bu arada forumun probleminden dolayı daha önce yazamamıştım. Sanırım Dilşad Çelebi Ashley karakteri olarak yer alıcak dizide. Kendisini daha önce hiç izlemedim, oyunculuğu hakkında bir fikrim yok ama benim hayal ettiğim Ashley'ye hiç oturmadı kafamda. Orjinalini izleyenler bilir, Ashley Davenport özellikle aksanı, melez ten yapısı ve dikkat çekici dış görünüyle baskın bir karakter. İtici bir yanı olmakla beraber, aynı zamanda çokta çekici bir fiziksel görünüşe sahip olduğunu düşünüyorum. Dilşad Çelebi'yi bu anlamda çok sıradan buldum. Bölüm resimlerini de gördükten sonra bu düşüncem pekişti. Dediğim gibi oyunculuğunu bilmiyorum, belki de çok güzel yorumlayacak karakteri ve ben söylediklerimi yutmak zorunda kalıcam ama ilk izlenim olarak kendisini bu rol için beğendiğimi söyleyemicem açıkçası.:icon_whis

Keza Derin'in babasını oynayacak karakterde öyle. Daha sevimli, daha masum yüz hatları olan, açık tenli, renkli gözlü bir oyuncu beklemiştim. Özellikle ilk sezon flashback sahnelerde fazlasıyla yer alacak kendisi. Oyuncuyu zaten hiç tanımıyorum, fiziksel özellikleri de hem kızı Beren Saat olacak biri için uyumsuz hem de orjinaliyle alakası yok. Onu da pek sevmedim.:whistle2

Bunun dışında Derin-Rüzgar aşkının bizde daha çok ön planda olacağı bilgisi gelmiş. Bu haber beni sevindirdi. Orjinalinde ciddi anlamda içi boş, pasif bir karakter ve gereksiz geri plana atılmış durumda. Nejat İşler gibi bir oyuncunun zamanla bu kadar silikleştirilmesi kendisi de dahil herkesi mutsuz ederdi sanırım.:img-wink: Ana çerçeveyi elbette bozmayacaklardır ama dizi süresi de nasıl olsa uzayacağı için fazladan Nejat-Beren sahnesi görmek iyi olucak.:img-blush

Edit: Dün tv2'de Aşk-ı Memnu'nun tekrarını izlerken dizinin 3.fragmanı çıktı. Kanal D'de her açık olduğunda en az bir kez denk geliyorum her fragmana. Kanalın diziye verdiği önem ve iddiası, yayın tarihi yaklaştıkça daha çok belli oluyor sanırım.:img-wink:

nisanur123
18-12-12, 14:13
bölüm resimleri tek kelimeyle mükemmel beren ezgi can nejat engin mert ve adını bilmiyorum ama victoriayaı oynayan kadın hepsi cuk oturmuş can çok yakışıklı :img-in_lo geri planda kalıcak ama olsun beren nejat bilmiyorum hala bu çifti istiyorum orjinalinde de jacki severdim ben :)

hazarus
18-12-12, 14:14
ilk bölüm resimleri gelmiş teşekkürler.ben bütün oyuncuları beğendim resimlerde hepsi rolüne oturmuş,yakışmış.derinin babası esmer yakışıklı bir adam demekki derinin annesi renkli gözlü beyaz tenli bir kadınmış derin ona benzemiş.
berenin mert fıratla yanyana otururkenki resimdeki oturuşuna bayıldım bir insan ancak bu kadar zarif oturur.kıyafetler yıkılacak yine hepsi berene çok yakışmış bu senenin modasına derin karakteri yön verecek bence.
nejatla derinin aşkının daha ön planda olmasını bende çok tuttum.nede olsa film veya dizide berenle nejatı yanyana görmek için az totemler yapmadık:img-wink:

nisanur123
18-12-12, 15:30
kerem ismini sevmiştim ama buda olmuş bence dizinni tarihi 3 ocak olucak galiba öyle bişeyler söyleniyo ama bir an önce başlasın diziyi çok merak ediyorum :img-in_lo

Naz_Elmas
18-12-12, 18:10
Dizi hakkında bilgi sahibi olabilmek için Revenge'ın ilk 4 bölümünü izledim.Yani herşey bu kadar mı tıpatıp aynısı olur.Bu da ne kadar özenli iş yaptıklarını gösteriyor.Takdir etmek lazım.Büyük bir merakla bekliyorum.

trueblue
18-12-12, 18:33
David Clarke rolü için seçilen oyuncuyu hiç beğenmedim. Revenge'de bu rol ve oyuncuya çok önem verilmişti. Burak Davutoğlu Beren'in babası için seçilen oyuncu bana kalırsa olmamış.

http://foto.kanald.com.tr/FotoGaleriler/Galeriler/2012/12/17/Galeri171220121568/123.jpg
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mdgv0axuoR1qa5d8ho1_500.jpg

lal484
18-12-12, 18:51
dizifilmin gidip gelmesi cidden sinir bozucu.tam dizi arefesinde her gün yeni haber ,foto çıkıyor .insan yorumlamak ya da haberdar olmak istiyo.neyse dilerim bi daha gitmez.ilk bölüm resimleri yayınlanmış.valla orijinalini bilmiyorum ama oyuncuların hepsi şahane gözüküyor .seçilen mekanlar ,kıyafetler çok hoş.bayan oyuncuların kıyafetleri de çok iyi .orijinal senaryo zaten sağlam .geriye en çok merak ettiğim nokta mesude eraslan .dramatik sahnelerde gayet başarılı .bakalım bu dizide nasıl performans gösterecek?müzikler kimin hala öğrenemedik .çok beğendim.dizi ile çok uyumlu.bu arada berenin babasını oynayacak kişiiyi fiziki açıdan uygun bulmadım.daha açık tenli berene benzer birini bulabilirledi .cidden artık yeni tanıtım dönsün ve dizinin günü resmen açıklansın.

dori
18-12-12, 20:39
bu dizi için inanılmaz heyecanlıyım. hatta o kadar ki bunun ne kadar anlamsız ve mantıksız olduğununun gayet anlamsız olduğunu bilmeme rağmen mesaj yazmak istedim, o kadar yani. belki revenge'i yeni izleyip çok sevdiğimden, belki iflah olmaz bir intikam hikayesi ve pek tabii entrika aşığı olmamdan, belki de sadece mert fırat'tan! Kendisine bayılırımmmmm. Revenge'deki Daniel Grayson daha bi 'best model' veyahut da bir biscolata erkeği kıvamında bir abimiz olmasına rağmen Mert Fırat'ın da onu asla ve kat'a aratmayacağını düşünüyorum, özellikle de fragmanları ve resimleri gördükten sonra. lise bir öğrencesi kızlar gibi keşke bu düşüncelerimi beren saat de paylaşsa, revenge'deki gibi iki başrol oyuncusu aşk yaşasaaaaaaaaaa şeklinde hayallerim bile var. Victoria Grayson ise tam olmuş, Türkiye'de bu role onun kadar yakışacak başka bir oyuncu gelmiyor aklıma. Hem fiziki benzerlik hem de yüzündeki o buzdan ifade açısından birebir aynı. Zafer Algöz'ü de Conrad'a çok benzettim ben. Hatta o kadar ki Ezgi Eyüboğlu'nu bile Charlotte'a benzettim, ki kendisini hep çok yeteneksiz ve yapmacık ama ger zaman için çok da şanslı bulmuşumdur.

hadi bakalım artık başlasın da biraz gözümüz gönlümüz açılsın, iddialı kıyafetler güzel mekanlar ve tabii ki biraz entrika görelim!

son olarak, beren saat'in tanıtım resimlerinde giydiği kırmızı elbise Dilek Hanif mi Özgür Masur mu? bilen varsa ve yazarsa çok makbule geçer.

ha bi de, Engin Hepileri de cuk oturmuş. kadro çok iyi :)

emily'e kızan mı varmış???? kendisinin aklına şaşarım. türk versiyonunu bilemem de orjinalinde emily'e kızıp da hak vermeyen varsa gerçekten şaşırdım.
mert fırat'ı harcamasınlar, benim asabımı bozmasınlar. tamam nejat-beren güzel olacak da mert-beren de gayet süper olur, dengeyi kurmayı bilsinler.

ps: berencim, çok güzel kadınsın ve çok da zayıfsın, genelde ne giysen yakışıyor da o sarı pantolon ı-ıh, olmamış bacım. sana da yakışmayan bir şeyler olduğunu görmek güzel tabii, hoşuma gitmedi değil. ama hakikaten ne o pantolon ne de üstüne giydiklerin olmamış bacım.

lal484
18-12-12, 20:44
dori aynı heyecanlar hepimizde mevcut .merak etme .promo resimlerde ki kırmızı ve tüllü siyah dilek hanif'e ,partide giydiği kırmızı özgür masur'a ait diye biliyorum .yanılmış olabilirim.

parlakzz
18-12-12, 22:32
Bizde de cikacak diye oturdum "revenge"in ilk uc bolumunu izledim.

Kendini izletiyor ama beni cok sarmadi. Aslinda baska bir seyle karsilastirilmasi dogru degil belki, ama ben kendimi "Ezel"le karsilastirirken buldum kendimi. Belki bizim citalar biraz fazla yukselmis, ben "Ezel"in ilk bolumlerindekini epikligini, esrari aradim. Turk versiyonu nasil olur bilmiyorum tabi, boynuz kulagi gecebilir.

ebruberen
19-12-12, 01:09
dizinin perşembe olması kadar vahim bir durum olamaz benim için.eşim kurtlar vadisini izliyor.yıllardır berenin dizilerini izlemek için kavga ediyoruz.yine perşembe olursa hayatta bırakmaz.geçmiş yıllarda ben izliyordum bu yıl o başladı bırakmaz :( of yaaa

melimalımelisa
19-12-12, 01:19
Dizifilm uzun süredir hata vermiyor, sonunda altyapı geliştirilmiş derken bana çok güzel bir cevap oldu şu son kesinti...

Onlarca yeni fotoğraf gelmiş. Hepsini ayrı ayrı beğenmekle birlikte çok doğru bir şey mi anlayamadım. Neredeyse bütün sahnelerden resimler var. Bence bu kadar fazla olması çok doğru olmamış. 10 tane özel resim gelebilirdi ama bu kadar fazla çok mantıklı gelmedi bana. Ama hiç değilse fotoğraflardan sahnelerin içeriği anlaşılmıyor tamamen bu önemli.

Yine son paylaşılan tanıtım resimlerinde başka oyuncular da vardı ki çok iyi oldu bu. Ama hala Celil Nalçakan'ı göremedik. Ya da benim 1,5'luk gözler 5 falan mı oldu? Çekimlerde olduğuna dair günler önce paylaşım yapmıştı. Onun karakterini de öğrenmek istiyorum. Merakla bekliyorum onu da.

Jack yani Rüzgar karakterini orijinaldekinden daha önde olacağını zaten tahmin etmiştim ve yazılarımda da mevcut. Çünkü Nejat İşler gibi bir oyuncu hiçbir basit bir rolü kabul etmez. Muhakkak Rüzgar'ın rüzgarına kapılacağımız yanları olacaktır ... ki Bisena da bunu doğrulamış.

Afişleri çok çok yaratıcı bulmamakla birlikte beğendim. Replikleri öne çıkarmak istemişler, güzel bir tanıtım yolu. En çok Şahika'nın ''Daha açık konuşmaya cesaretin var mı? Eğer yoksa sus!'' repliğini sevdim ben. Çok doğru söylemiş Şahika. İlk repliğiyle tavladı beni. Yoksa Şahika'yı mı destekleyeceğim?:img-huh:

melimalımelisa
19-12-12, 02:05
Engin Hepileri'nin canlandıracağı Hakan karakteri fotoğraflardan bana Revenge'deki gibi eşcinsel olabileceğini hissettirdi. Acaba muhtemel tepkilerden çekinip bu durumu değiştirdiler mi yoksa gerçekten Hakan olduğu gibi mi yazılacak?

Düşüncem ise belli. Olduğu gibi yansıtılmalı.

missryan
19-12-12, 11:16
Engin Hepileri'nin canlandıracağı Hakan karakteri fotoğraflardan bana Revenge'deki gibi eşcinsel olabileceğini hissettirdi. Acaba muhtemel tepkilerden çekinip bu durumu değiştirdiler mi yoksa gerçekten Hakan olduğu gibi mi yazılacak?

Düşüncem ise belli. Olduğu gibi yansıtılmalı.

Hakan karakteri eşcinsel yazılmayacak büyük ihtimalle.

Diziye 3.bölümde girecek olan, Daniel (Mert Fırat)'ın üniversiteden en yakın arkadaşı Tyler Barrol isimli bir karakter var,tam bir baş belası. 15.bölüme kadar dizide yer alacak. Psikolojik sorunları olan bir karakter. Bu karakter aynı Nolan Ross (Hakan) karakteri gibi eşcinsel, daha doğrusu biseksüel desek daha doğru ikisi içinde. Hatta Tyler karakteri ile Nolan arasında birliktelik durumu oluyor bir bölümde. Bisena'dan gelen bilgiler arasında Tyler karakterinin kadın olacağı bilgisi de var. Ondan gelen tüyoların da kesin olduğunu bildiğimiz için, muhtemelen bu tarz sahnelerden dolayı cesaret edemeyecekler ve Tyler'ın kadın karaktere çevrilmesi gibi, Hakan da eşcinsel olarak yazılmayacak.:img-wink: Şu İstanbul Drama Sanat Akademisi'nden diziye katılan bayan oyunculardan biri Tyler'ın bizim dizideki versiyonu olabilir belki.:icon_whis

selin_20
19-12-12, 14:47
İntikam’ın yapım kadrosu:
Yapım: In D House
Yapımcı: Ayşe Durmaz
Yönetmen: Mesude Erarslan
Senaryo: Berkun Oya
Uygulayıcı Yapımcı: Diloy Gülün
Görüntü Yönetmeni: Ahmet Kasapoğlu
Sanat Yönetmeni: Zafer Kanyılmaz
Müzik: Atakan Ilgazdağ

gül87
19-12-12, 14:54
Diziyi merak ve heyecanla bekliyorum :img-wink: bugün kelebekte geniş bir tanıtımı vardı oyuncular ve rolleri ile ilgili berenin adı yağmur son anda değiştirdiler
herhalde:img-blush çok iyi bir iş olacağından şüphem yok oyuncular şahane:img-wink:bereni her zaman nejatle görmek istesemde mert fıratın varlığı biraz kafa karıştırıyor gibi onunlada hoş olmuşlar yağmurun işi zor valla ben bile izlerken çok zorlanacağım neyse iyi olan kazansın diyorum:img-wink: perşemde olması benim açımdan iyi zaten yıllardır bizim evde perşembeleri berenin dizileri izleniyordu alışkanlık yine bozulmiyacak :img-blush yolu açık olsun...

matemanya
19-12-12, 15:03
KanalD'nin sitesine karakter bilgileri de eklenmiş :D

Yağmur Özden
Çekici, zengin ve tehlikeli bir kadın. Hayatını, babasını ve çocukluğunu elinden alanlardan intikam almaya adamıştır. Gerçek ismi olan Derin Çelik'i, düşmanlarından gizlenmek için Yağmur Özden olarak değiştirmiştir. Duygularını ve iç dünyasını düşmanlarından ustalıkla gizler. İntikam hedefi, Yağmur'u, hayatının aşkı Rüzgar'dan vazgeçmeye zorlar. Yağmur, hedefine ulaşmak için, en büyük düşmanlarının, yani Arsoy ailesinin oğlu Emre'yi kendine aşık edecektir. Yağmur'un ne zaman kötü, ne zaman vicdanlı olacağı önceden kestirilemez. İntikamına ulaşmak için sert bir kabuk giyinmiştir. Fakat, vicdanının sesine, her zaman kulak tıkayamaz. İç hesaplaşmaları, zaman zaman gardının düşmesine ve tökezlemesine neden olur. Ama Yağmur, hedefinden asla vazgeçmez. Çünkü onu hayatta tutan tek şey, babasının intikamını almak için, kendine verdiği sözdür.

Rüzgar Denizci
Yağmur'un çocukluk aşkıdır. Romantik ve duygusal bir adamdır. Çevresindeki insanlara ve özellikle ailesine karşı, oldukça merhametli ve fedakârdır. Rüzgar, özgür ve yalnız olmayı seçmiştir. Çoğunlukla zengin ailelerin yaşadığı bir semtte, kimseye bulaşmadan, kendi dünyasında yaşar. Babası Tarık'ın senelerdir işlettiği, Yolcu ismindeki küçük kafede çalışmaktadır. Çocukluk aşkı Derin, Rüzgar'ın şimdiye kadarki tek gerçek arkadaşı olmuştur. Rüzgar hayatını, Derin'in geri gelmesini bekleyerek geçirmiştir. Etraftaki insanlardan uzak duran Rüzgar'ın, en çok zaman geçirdiği yer teknesidir. Fırsat bulduğu her an teknesine kaçar ve uzaklara gitmenin hayalini kurar. Rüzgar, semte yeni taşınan Yağmur'a garip bir yakınlık duyar ve Yağmur'a aşık olur. Ancak Rüzgar, Yağmur'un, çocukluk aşkı Derin'in ta kendisi olduğundan tamamen habersizdir.

Emre Arsoy
Yakışıklı, zengin, genç bir adam. Şahika ve Haldun Arsoy çiftinin ilk çocuklarıdır. Üniversite eğitimini Harvard'da tamamlamış ve Türkiye'ye yeni dönmüştür. Akıllı, çalışkan ve kültürlüdür. Ailesi kendisine oldukça korunaklı ve rahat bir hayat sunmuştur. Buna rağmen Emre, şımarık ve bencil bir insan değildir. Oldukça duygusal ve başka insanlara karşı merhametli bir yapısı vardır. Çevresine ve sevdiklerine, her zaman anlayışlı ve kibar yaklaşır. Emre'nin en büyük zaafı alkoldür. Annesi Şahika, Emre'nin üzerine, çocukluğundan bu yana fazlaca düşmüştür. Emre Şahika'nın hayattaki en büyük servetidir. Annesinin bu ilgisi, Emre'nin olgunlaşmasını engeller. Emre, annesi yüzünden yaşının getirdiği sorumluluğu alamaz, kendi başına karar vermekte zorlanır. Emre'nin toyluğu en çok Yağmur'un işine yarayacaktır. Yağmur, intikam almak istediği Arsoy ailesine, Emre sayesinde girecektir.

Hakan Eren
Genç, zeki ve oldukça sıradaşı bir işadamı. Hakan'ın değerli bir iletişim şirketi ve borsada yüksek miktarda hissesi vardır. Genç yaşta kendi işini kurmuş ve büyük bir servet kazanmıştır. Ancak, Hakan'ın hal ve tavırları, yaşadığı zengin dünyaya ait olmadığını hissettirmektedir. Özgür ve renkli bir kişiliğe sahiptir. Hakan'ın servetinin getirdiği ekonomik güçle, herhangi bir statü kazanmak ya da prestij elde etmek gibi bir derdi yoktur. Tam aksine, içine girdiği gösterişli ve lüks hayat ona komik ve basit gelir. Hakan, semte yeni taşınan Yağmur'un geçmişini, sırrını ve amacını bilen tek kişidir. Bu sır ikiliyi işbirliğine iter. Yağmur'un intikam planına katılan Hakan, kıvrak zekasını, bağlantılarını ve parasını Yağmur için kullanmaktan çekinmez.

Haldun Arsoy
Şahika Arsoy'un kocası Haldun, zengin ve hırslı bir iş adamıdır. Köklü bir ailenin oğlu olarak doğmuş ve ömür boyu varlıklı bir hayat sürmüştür. Sahip olduğu güç ve servet onu, acımasız, bencil ve istediğini almak için, elini kirletmekten çekinmeyen bir adama dönüştürmüştür. Haldun için her şeyden önce, kendisi ve ailesi gelir. Kendisini korumak için, yaptığı büyük sahtekarlığın cezasını, masum bir adama ve küçük kızına ödetmiştir. Şahika, Haldun'un hayatının aşkıdır. Şahika'ya, büyük bir tutkuyla bağlı olmasına rağmen, geçmişte yaşadıkları, Haldun ve Şahika'nın evliliklerini farklı bir yola itmiştir. Haldun, Şahika'dan göremediği sevgiyi, başka kadınlarda arar. İyi bir eş ve iyi bir baba olamasa da, serveti ve gücü sayesinde ailesinin kendisinden uzaklaşmasını engellemiştir.

Şahika Arsoy
Arsoy ailesinin en güçlü ismi ve Yağmur'un en büyük düşmanı. Güzel, alımlı, asil bir kadın. İlerleyen yaşına rağmen, hala çekiciliğini korumaktadır. Keskin bir zekası ve güçlü sezgileri vardır. Kibirlidir. Çevresindeki insanlar, onu adeta bir kraliçe olarak görür. Şahika, sosyetenin örnek aldığı, imrendiği, ama bir o kadar da korktuğu isimdir. İnsanları çok iyi tanır, onları yönetmekte ve kullanmakta zorlanmaz. Planlı ve organize düşünmek konusunda ustadır. Şahika çocuklarını ve ailesini korumak için acımasızlaşabilir. Onlar için parasını ve bağlantılarını kullanmaktan, kirli işlere bulaşmaktan çekinmez. Oğlu Emre, en büyük zaafıdır. Geçmişte Adil'e yaptıkları yüzünden, derin bir vicdan azabı duymaktadır. Yağmur’un babası Adil, Şahika'nın da parçası olduğu bir iftira yüzünden, haksız yere cezaevine düşmüş ve cezaevinde ölmüştür. Şahika, Yağmur'un intikam ateşini körükleyen, en büyük hedefidir.

Cemre Arsoy
Şahika ve Haldun'un ikinci çocukları. Güzel ve çekici bir genç kız. Hali ve tavırlarından zengin bir ailenin kızı olduğu kolaylıkla anlaşılır. Ailesi tarafından büyük bir ilgiyle ve şımartılarak yetiştirilmiştir. Cemre'nin zaman zaman takındığı havai ve umursamaz tavırlar, bunun göstergesidir. Cemre, Barış ile aynı üniversitede okumaktadır. Kendisi gibi zengin ve elit ailelerin çocuklarıyla arkadaşlık kurar. Ancak Cemre, arkadaşlarının aksine, farklı sınıftan insanlara merak duyar ve onlarla arkadaşlık etmek ister. Evin dışında mutlu, sorunsuz, kendine güvenli görünen bu genç kızın, eve girdiği anda annesiyle çatışması alevlenmektedir. Şahika kızı Cemre'yi, kendisine benzetmek amacındadır. Cemre'nin de kendisi gibi ağırbaşlı ve asil bir kadın olması için çaba gösterir. Cemre ise, annesini bir rol model olarak görmez. Hayatı, annesinin doğrularına göre değil, kendi seçtiği gibi yaşamak istemektedir.

Aslı Sağlam
Şahika Arsoy'un asistanıdır. Yirmili yaşlarının sonunda, güzel, alımlı, genç bir kadın olan Aslı, orta sınıf bir ailenin kızı olarak yetişmiştir. Kısıtlı imkanlarına rağmen iyi bir eğitim almıştır. Kendi ayakları üzerinde durmak zorunda kalması,onu hırslı ve azimli bir kadına dönüştürür. Oldukça çalışkan ve disiplinli olan Aslı'nın, insanlarla iletişim kurma becerisi de yüksektir. Bu sayede içine girdiği zengin dünyaya kolay uyum sağlar. Aslı patronu Şahika Arsoy'a karşı her zaman kibar ve nazik davranır. Yükselmek için, Şahika'nın güvenini kazanması gerektiğinin bilincindedir. Bu yüzden kendisine verilen her görevde büyük bir titizlikle çalışır. Aslı'nın amacı, hizmet ettiği bu zengin çevreye dahil olmaktır. Aslı hayal ettiği hayatı elde etmek için, yalnızca eğitimini ve çalışkanlığını değil, gerektiği zaman güzelliğini ve çekiciliğini de kullanacaktır.

Barış Denizci
Barış, Rüzgar'ın kardeşi, ailesinin en küçük üyesidir. Çoğunlukla sempatik ve neşeli bir hali vardır. Ağabeyi Rüzgar'ın aksine, sosyal ve eğlenceli bir insandır. Özel bir vakıf üniversitesinde, burslu okumaktadır. Annesi, Barış daha çok küçükken ölmüştür. Babasıyla ise, yaşının getirdiği sorunlar yüzünden, sağlıklı bir ilişki kuramamaktadır. Harçlığını kazanmak için, babasının sahip olduğu Yolcu isimli kafede çalışır. Arkadaşları da kendisi gibi orta sınıf ailelerin çocuklarıdır. Barış kompleksiz ve rahat bir genç adamdır. Ancak elde etmek istediği bir şey olduğunda, oldukça inatçı ve azimli birine dönüşür. Barış, Arsoy ailesinin kızları Cemre'yle tanıştıktan kısa süre sonra, Cemre'ye aşık olur.

Leyla Saygın
40'lı yaşların başında, güzel, tehlikeli ve güvenilmez bir kadın. Leyla Şahika'nın en yakın arkadaşıdır. Arsoy ailesinin, Adil Çelik'e kurduğu komploya yardım etmiştir. Bu yüzden, Yağmur'un en büyük düşmanlarından biridir. Leyla ve Şahika'nın, geçmişe dayanan, oldukça köklü bir dostlukları vardır. Leyla, Şahika'ya karşı fedakar ve dostane bir görüntü sunsa da, onu kendine ciddi bir rakip olarak görür. Şahika gibi olmak için çabalar. Fakat zekası ve hayat tecrübesi, Şahika'yı alt edebilecek düzeyde değildir. Leyla kendine güveni düşük, duygusal açıdan güçsüz bir kadındır. En önemli silahının, dişiliği ve güzelliği olduğunun farkındadır. Bu avantajını, cömertçe sunmaktan çekinmez.

Selmi
19-12-12, 17:48
Yeni senaryo üretemeyince, çakma senaryolarla yeni dizi yapılmaya başlandı, çakma olan şeyler çok tuttuğu için memleketimizde. Üretken olmak lazım, yabancılardan araklayıp araklayıp dizi yapılıyor, bizde izliyoruz malesef, bu bütün çakma diziler için geçerli.

nisanur123
19-12-12, 18:17
kartakterlerin tanıtımını çok beğendim ayrıca hakanın eşcinsel olma gibi bi durumundan hiç bahsedilmemiş buna sevindim çünkü nolanı severdim fakat bizim türklere böyle şeyler ters mağlum o yüzden çok garipserdim :)

nelke
19-12-12, 18:25
Berenle Mert tatli ikili olacaklar.Cok yakistirdim

persembe izleyecek zaten birsey yoktu bu dizi persembeleri yine guzellestirecek

nutaBella
19-12-12, 18:51
Benim ilgimi Cemre cok cekti. Severim böyle karekterleri umarim Ezgi iyi is cikartir.
Kendisini severim fakat ses tonlamasi epey bir egitim isteyen bir oyuncu umarim altindan kalkar.

Kleberson
19-12-12, 19:18
bu dizi tutar yani bunu bir isim yüzünden diyorum
baskasi olmus olsaydi tutacagini sanmazdim
gerci bahsettigim kisiyi ben hic sevmem
zaten herkes biliyor kimden bahsettigimi
fakat söyle birsey var bu dizinin ismi
cok siradan olmus
yani konu intikam diyerekten ismininde intikam olmasi sacma
baska isim bulabilirlerdi
eminimki oyuncu kadrosunda suan icin popüler olan bir insan olmasa
bu dizi ilgi cekmezdi
ismi cok siradan ve basit
isminin degismesi gerekirdi diye düsünüyorum

izliyecek olanlara iyi seyirler

nutaBella
19-12-12, 19:40
bu dizi tutar yani bunu bir isim yüzünden diyorum
baskasi olmus olsaydi tutacagini sanmazdim
gerci bahsettigim kisiyi ben hic sevmem
zaten herkes biliyor kimden bahsettigimi
fakat söyle birsey var bu dizinin ismi
cok siradan olmus
yani konu intikam diyerekten ismininde intikam olmasi sacma
baska isim bulabilirlerdi
eminimki oyuncu kadrosunda suan icin popüler olan bir insan olmasa
bu dizi ilgi cekmezdi
ismi cok siradan ve basit
isminin degismesi gerekirdi diye düsünüyorum

izliyecek olanlara iyi seyirler

Evet oyuncu cok önemli ama bu dizide bir önem tasiyan faktör daha var oda Revenge dizisinin uyarlamasi olmasi yani o diziyi sevenlerin bir cogu türk versiyonunu izleyecektir. Ama haklisin kadro olarak cok güclü olduklari icin kesin tutar. :)

jixues
19-12-12, 19:55
Ezgi Eyüboğlu bu dizide mi ? Ayy çok sevindim çok seviyorum onu. Nejat İşler'e de bayılıyorum

nutaBella
19-12-12, 20:09
Ezgi Eyüboğlu bu dizide mi ? Ayy çok sevindim çok seviyorum onu. Nejat İşler'e de bayılıyorum

Cemre Aksoy olarak

Cemre Arsoy
Şahika ve Haldun'un ikinci çocukları. Güzel ve çekici bir genç kız. Hali ve tavırlarından zengin bir ailenin kızı olduğu kolaylıkla anlaşılır. Ailesi tarafından büyük bir ilgiyle ve şımartılarak yetiştirilmiştir. Cemre'nin zaman zaman takındığı havai ve umursamaz tavırlar, bunun göstergesidir. Cemre, Barış ile aynı üniversitede okumaktadır. Kendisi gibi zengin ve elit ailelerin çocuklarıyla arkadaşlık kurar. Ancak Cemre, arkadaşlarının aksine, farklı sınıftan insanlara merak duyar ve onlarla arkadaşlık etmek ister. Evin dışında mutlu, sorunsuz, kendine güvenli görünen bu genç kızın, eve girdiği anda annesiyle çatışması alevlenmektedir. Şahika kızı Cemre'yi, kendisine benzetmek amacındadır. Cemre'nin de kendisi gibi ağırbaşlı ve asil bir kadın olması için çaba gösterir. Cemre ise, annesini bir rol model olarak görmez. Hayatı, annesinin doğrularına göre değil, kendi seçtiği gibi yaşamak istemektedir.

Tamda sevdigim karekter tipi.

funda57
19-12-12, 20:14
Mert in ismi kesinlesmis Emre ! :img-in_lo

karakter bilgileri icinde cok tesekkürler...

Rüzgar Yagmur un hayatinin aski duyor ama daha cok
Cocuk aski galiba...ve zorlanacak demekki intikam alirken bu ask cok
güzel olacak belli :img-in_lo

ama Emre yi kullanacagini ögrendik :icon_sorr

gamzelikk
19-12-12, 20:38
Karakter tanıtımları,gelen fotoğraflar ve paylaşılan bilgiler için herkese teşekkürler :) fotoğraflara bayıldım Beren Nejat'lada Mert'lede çok yakışmış çok uyumlu Revenge Grayson DNA'sından dolayı baştan yenik olsada Emily ile daha uyumlu bulduğum için Daniel-Emily çifti favorim ama İntikamda favori çift edinemicem bu gidişle :img-hyste Yeni fotoğraflar ve bilgiler paylaşılırken hazır yayın tarihide yaklaşıyo yeni bi fragman hiç fena olmazdı aslında şöyle Berenden merakla beklenen aksiyon sahnesinden küçük bi şölenli ve bu kez Emre/Yağmur ikilisi odaklı...:img-wink: Sonunda beni ilk fragmanda etkileyen müziklerin kime ait olduğunuda öğrenebildik Atakan Ilgazdağ tanıdık bir isim değil en azından benimiçin daha önce yaptığı işler neler bilmiyorum ama İntikam için gok güzel tema müzikleri çıkartacağı belli..

fara7
19-12-12, 22:43
beren saat çok naif kalacak bu rol için bence. daha karizmatik hatlara sahip daha sert duracak bir kadın oyuncu olmalıydı.Oyunculuğu 10 numara ona laf yok fakat, kim korkar masum&bebek yüzlü efsundan? merve boluğur bu rol için cuk olurdu kayıp şehirede yazık olmuş,ezgiyi severım izleyeceğim yinede ..

melimalımelisa
19-12-12, 22:51
Yeni senaryo üretemeyince, çakma senaryolarla yeni dizi yapılmaya başlandı, çakma olan şeyler çok tuttuğu için memleketimizde. Üretken olmak lazım, yabancılardan araklayıp araklayıp dizi yapılıyor, bizde izliyoruz malesef, bu bütün çakma diziler için geçerli.

Yanlışınız var. Dizi için yayınlana afişlerin altında dahi ''İntikam Disney'e ait Revenge dizisinden uyarlamadır, hakları satın alınmıştır.'' ibaresi var. Çakma değil, dizinin hakları satın alındı.

Berkun Oya; diziyi yazıyorum diyemem ama işin içindeyim açıklamasını yapmış. Yıllar önce kurduğu bir ekip yürütecekmiş senaryo işlerini ama işin başında o olacak sanırım.

missryan;

Bilgiler için teşekkürler.
Bisena'nın o tüyosunu duymamıştım. Ben eşcinsel karakterlere asla karşı değilim ama böyle bir yol izleyeceklerse de bir şey demem. Bir taraftan da yersiz tartışmalar dizinin önüne geçmeyecek buna seviniyoru

Bugünden ititbaren tanıtımlara bayağı hız verecekler anlaşılan. Bugüne dek en çok tanıtımı yapılan dizi sanırım Bir Zamanlar Osmanlı-Kıyam'dı. Bizim Trabzon'da hemen her yerde kocaman afişi vardı dizinin. İstanbul'da durum nasıldı çok merak ediyorum. Bu kadar abartılmamak şartıyla güzel bir tanıtım politikası izlenmeli. Sezon ortası başlayan işlerin tanıtımı çok daha kritik oluyor.

Bayiye gazetemi almaya gittiğimde ulusal gazetelerin pek çoğunun ilk sayfasında İntikam'ın olduğunu gördüm. Henüz internete düşmemiş tanıtım fotoğrafları da vardı. Gazetemi gören arkadaşlarım 'aa bu dizi, nasıl bir şey acaba'' tepkisi verdiler. Dev bir anket yaptım ve tam 5 kişiye sordum!!! Dizi beğenilecek, emin olabilirsiniz.

Karakter bilgileri de gelmiş. Revenge'den bildiğimiz gibi. İzleyen arkadaşların yazdıklarıyla paralel. Rüzgar rolü daha etkin olacak bu belirgin bir fark olmuş. Zaten Yağmur&Rüzgar isimleri boşuna seçilmemiştir. Çok uyumlu mu ne?:icon_whis
Emre rolü çok yakından tanıdığım bir tip. Baskın kadınların pek çoğunun erkek çocukları (hele tek erkek çocuksa) Emre gibi oluyorlar. Kendi karakterleri, kişilikleri oluşuyor elbette ama büyük bir kısmında annesine aşırı düşkünlük, biraz da özgüven eksikliği bulunuyor. Emre bu yönüyle son derece gerçekçi bir karakter olmuş.

gamzelikk
19-12-12, 23:09
beren saat çok naif kalacak bu rol için bence. daha karizmatik hatlara sahip daha sert duracak bir kadın oyuncu olmalıydı.Oyunculuğu 10 numara ona laf yok fakat, kim korkar masum&bebek yüzlü efsundan? merve boluğur bu rol için cuk olurdu kayıp şehirede yazık olmuş,ezgiyi severım izleyeceğim yinede ..

Öncelikle karakterin adı Efsun değil Yağmur artık bende Efsun olmasını çok istemiştim ama Yağmurda karar kılınmış ve aslında tam tersi bu karaktere tamda Beren gibi biri lazım sert hatlara sahip biri zaten olayların ters gittiği bütün dengelerin değiştiği durumlarda genelde psikolojik olarak ilk şüphe çeken olur ama hikayedeki kurgu gereği Yağmur masum,tatlı,sevecen kimsenin kötülük beklemediği biri olmalı şüphe çekmeyen güzel komşu.. Revenge'de Emily Thorne karakterini oynayan Emily VanCamp'te görüntü olarak intikam meleği gibi durmuyo zaten tatlı ve masum bir yüze sahip oda ki hikaye gereği karakterin en büyük silahlarından biride bu zaten kendini iyi saklayabilmek için masumluğunu ve çekiciliğini planda çok iyi kullanıyor :img-wink:

mervee__89
19-12-12, 23:47
Geçen gün sinemada reklamı yapıldı çok hoşuma gitti.Diziye önem veriliyor.Umarım dışarda afişlerde kısa zamanda asılır.sabırsızlıkla bekliyorum diziyi.Rüzgar-Yağmur ve Yağmur-Emre den çok Yağmur-Hakan işbirliğini merak eder oldum =).
Süper ikili olacaklar bence.

Dizide Beren var herkes tutar gözüyle bakıyor ama beni biraz korku kapladı çünkü kanal d nin dizileri bu sene düşüşte :( Umarım korktuğum olmaz.Berene güveniyorum tabi diğer oyunculara da

yaqmuur
20-12-12, 02:01
bu diziyi merakla bekliyorum ..
Beren Saat ve Nejat İşler çok beğendigim iki oyuncu.
Umarım dizi beklentileri karşılar.

CcC58lokumCcC
20-12-12, 15:28
Türkiyede gercekten iyi oyuncu cok nadir. Kadroya baktim hepsi bu diziye toplanmis.
Bereni benim övemem gerek yok. Oynadigi karekterlerin hepsi efsane olmus ve kisa sürede oynadigi Yagmur karekteride olacaktir.

Benim merak ettigim revengede escinsel biri vardi ve Intikami orjinalinimi izletirecek yoksa cinsel tercihiyle oynanacakmi. Her ne kadar kültürümüzde iyi görülmesede ben orjinali izlemek istiyorum madem uyarlanma o zaman düzgün yapilsin.

maryLA
20-12-12, 15:40
bu diziyi berkun oyanın yazacağı söylendiğinde şaşırmıştım..burkun oya gibi biri neden revengenin birebir aynısı olan bir diziyle uğraşır diye düşünmüştüm.. zaten tanıtımlara bakarsak revenge ile hemen hemen her şey aynı olacak gibi görünüyor... sanırım türkiye için 45dklık doldur boşlat sahneler olacak ek olarak ... berkun oyayı daha orjinal hikayelerde görmek isterim son gibi...:img-in_lo o ekibin başında dursun ama bence orjinal hikayeler yazmaya devam etsin..
intikam dizisi elbette izlenecektir çünkü popüler bir oyuncu kadrosu var ama bana göre çok başaralı olamayabilir yani her şey biraz belirsiz .. kesin tutar diyemiyorum çünkü tanıtımlardan anladığım pek öyle fırtınalar estirecek bir yapım gibi gelmedi bana..... beren ve nejat yada beren ve mert'te de öyle kitleleri sürükleyecek bir uyumda göremedim. Berenin oyunculuğuda tanıtımlara bakarsak öyle beni çok heyecanlandırmadı ama tvde bu sezon neyin ne olduğu hangi yağımın tutup hangisinin tumayacağı pek belli olmuyor. dizinin tek avantajı ve öne çıkanı engin hepileri oldu benim için. izlersem onun için bakıcam diziye bir de müzikler çok başarılı ayrıca yönetmeni de tanıtımalrdaki çekimlerden dolayı iyi buldum.

RealistLady
20-12-12, 16:45
Ben artık anlamakta güçlük çekiyorum.neden bizim yazarlarımız kendi kültürümüze özgü çarpıcı hikayeler yaratamıyor.bu kopyala yapıştır zihniyeti ile ne kadar daha ilerleyebiliriz.bu kadar basit mi.senaryoyu satın alalım nerede ünlü isim var kadroya dolduralım.oldu bitti,bu kadar basit çünkü bizim ülkemizdeki yaratım süreci.Diziyi izlemeyi düşünmüyorum ama bu kararımdaki en büyük etken dizinin bir uyarlama olmasıyla bu denli gurur duyması.promosyon çalışmalarındaki en büyük ergümanlardan biri bu.ben bunu bir övünç nişanesinden ziyade bir utanç tablosu olarak degerlendiriyorum.

funda57
20-12-12, 17:03
Selincim resimler icin cok tesekkürler
resimlerden anlasildigina göre Yagmur u cogunlukla böyle mesela özel
davetlerde bu sekil zerafet icinde kiyafetlerde görecegiz kirmizi icinde ayri bir yakiyor beren :img-in_lo

Beren in bu dizide kiyafetleri muhtesem olacak gibi :img-in_lo

melimalımelisa
20-12-12, 17:30
Demek sinemalarda da dizinin reklamı yapılıyor. D Yapım film işleriyle de uğraştığı için olması gereken bu aslında. Sevindirici bir şey.
Didem Uzel 3 Ocak yazmış ama hala TV'deki tanıtımlarda tarih yok. 2 hafta kaldı, vermeleri gerek.

Berkun Oya ben ekibin içindeyim dese de künyede senarist olarak sadece onun adı yazıyor. Bahsettiği ekip yok. Berkun Oya'nın ekibinin Revenge'i Türkçe'ye çevireceğini, kendisisin ise bu çeviriyi Türkiye'ye uyarlayacağını, bize uygun hale getireceğini düşünüyorum. Hikaye paralel gidecek nasıl olsa. Yeni bir hikaye yaratılmayacak.

Yine künyede yer alan Çağdaş Agun'u (Igor rolü) araştırdığımda çok ilginç şeyler çıktı karşıma. Uzakdoğu dövüş sanatlarında uzman bir bey geliyor arama sitesine adını yazınca. Biraz da ünlü biri çünkü daha önce Monica Belluci ve Tuba Büyüküstün için korumalık yapmış. TV programlarına da çıkmış. Gördüğüm kadarıyla bayağı heybetli birisi!
Bizim Çağdaş Agun başka biri değilse eğer bu Igor rolü orijinaldeki adı sanırım Takeda olan dövüş hocası olacak. Rus ya da diğer Slav ülkelerinden bir rol olacak muhtemelen.

carmen angel
20-12-12, 17:53
Demek sinemalarda da dizinin reklamı yapılıyor. D Yapım film işleriyle de uğraştığı için olması gereken bu aslında. Sevindirici bir şey.
Didem Uzel 3 Ocak yazmış ama hala TV'deki tanıtımlarda tarih yok. 2 hafta kaldı, vermeleri gerek.

Berkun Oya ben ekibin içindeyim dese de künyede senarist olarak sadece onun adı yazıyor. Bahsettiği ekip yok. Berkun Oya'nın ekibinin Revenge'i Türkçe'ye çevireceğini, kendisisin ise bu çeviriyi Türkiye'ye uyarlayacağını, bize uygun hale getireceğini düşünüyorum. Hikaye paralel gidecek nasıl olsa. Yeni bir hikaye yaratılmayacak.

Yine künyede yer alan Çağdaş Agun'u (Igor rolü) araştırdığımda çok ilginç şeyler çıktı karşıma. Uzakdoğu dövüş sanatlarında uzman bir bey geliyor arama sitesine adını yazınca. Biraz da ünlü biri çünkü daha önce Monica Belluci ve Tuba Büyüküstün için korumalık yapmış. TV programlarına da çıkmış. Gördüğüm kadarıyla bayağı heybetli birisi!
Bizim Çağdaş Agun başka biri değilse eğer bu Igor rolü orijinaldeki adı sanırım Takeda olan dövüş hocası olacak. Rus ya da diğer Slav ülkelerinden bir rol olacak muhtemelen.

Çağdaş Agun

evet artık yayın tarihi verilmeli.:calis

''yakında'' çok yaklaştı eğer 3 ocak ise.:img-wink: şunun şurasında 2 hafta kaldı.umarım tarihi ileri atmazlar.

artık hemen hemen her yerde reklamı varken ve yeterince merak uyandırmışken erteleme olmasın nooollluuurrrr :calis
takeda rolünü çok merak ediyordum ve dün gazetede ''igor'' diye görünce
bu kişinin takeda olduğunu tahmin ettim ben de..araştırmış resmini bulmuşsunuz çok teşekkürler :img-wink: çok merak ediyordum takedayı çünkü

nisanur123
20-12-12, 17:55
bi arkadaş dizide en çok hakan yağmur işbirliğini merak ettiğini söylemiş bende bunu çok merak ediyorum en çok bunun için izlicem ayrıca bence reytingte sorunumuz olmicak bunu berenden kaynaklandığı için ösylemiyorum hikayeye ve diğer oyunculara haksızlık olur bu film herşeyiyle yürüyecektir :)

melimalımelisa
20-12-12, 18:04
evet artık yayın tarihi verilmeli.:calis

''yakında'' çok yaklaştı eğer 3 ocak ise.:img-wink: şunun şurasında 2 hafta kaldı.umarım tarihi ileri atmazlar.

artık hemen hemen her yerde reklamı varken ve yeterince merak uyandırmışken erteleme olmasın nooollluuurrrr :calis
takeda rolünü çok merak ediyordum ve dün gazetede ''igor'' diye görünce
bu kişinin takeda olduğunu tahmin ettim ben de..araştırmış resmini bulmuşsunuz çok teşekkürler :img-wink: çok merak ediyordum takedayı çünkü

Rica ederim ama dediğim gibi emin değilim. Çağdaş Agun diye bir tek resimdeki dövüş eğitmeni geliyor. E adı Igor olunca da Takeda'dır diye düşündüm. Resmi bir bilgi değil, tamamen benim iddiam.

Bu arada dizinin müziklerine imza atan Atakan Ilgazdağ hesabından dizinin güzel bir proje olduğunu, müzikleriyle de konuşulmasına çalışacağını söylemiş.

missryan
20-12-12, 18:47
Karakter isimleri geldiğinde, Çağdaş Agun ve isminin İgor olduğunu duyunca bende kafamda direk Takeda ile bağdaştırmıştım onu. Araştırmadım ama yorumlardan anlaşılan o ki aklın yolu bir :)

Sevgili melisa getirdiğin bilgiler için teşekkürler.:love01: Bu durumda eğer o Çağdaş Agun bizim düşündüğümüz kişiyse, zaten tahminlerimizle de koruma olması, uzakdoğu dövüş sanatlarında uzman olması gibi bilgiler örtüşüyor. Böylece çok merak edilen ve beklenen Takeda karakteri de açığa kavuşmuş oldu.:img-wink:

Dizinin yayın tarihi cidden artık belli olsa ya artık.:calis Eğer düşünüldüğü gibi ve Didem Uzel'den duyulduğu gibiyse kalmış iki hafta oluyor bugün itibariyle.Sanırım bundan sonraki fragman, direk ilk bölüm görüntülerinin olduğu sesli fragman olur ve yayın tarihiyle birlikte verilir. Bu da birkaç gün yada en geç gelecek haftanın sonuna doğru yayınlanır diye düşünüyorum.:icon_whis

nisa 60
20-12-12, 19:59
merhaba arkadaşlar eklenen fotolar harika teşekkürler:happy0064
dizinin bir an önce başlamasını istiyorum tarih hala belli değil:icon_whis
karakter tanıtımlarındada en çok rüzgarı beğendim yani nejatı zaten dizin orjinalindede en sevdiğim karakter jack oldu:img-in_lotabi nolan ve emily de:img-wink:
bu arada dizinin orjinalinin ilk sezonunu izledim sayılır ve jack karakterine bayıldım ben onun ilk sezon için hiçte geri planda bir karakter olduğunu düşünmedim aksine çok sevdim onun amandaya (emily)olan bağlılığına bayıldım çocukluk aşkıda olsa umarım hikayenin sonunda kavuşurlar :img-in_lo.bende daniel karakterini pek sevemedim.
nejatın jack karakteri süper oynayacağını düşünüyorum ve türk versiyonundada daha ön planda olcağı için çok mutluyum birde şu çakma amandayı hiç sevemedim eminin türk versiyonundada sinir olacağım uzak dur jackten(rüzgardan demek istiyorum:img-hyste:img-beee:

aleida
21-12-12, 00:46
arkadaslar bende sabirsizlikla bekliyorum diziyi.
emily thorne gercek adi amanda clarckdi.
burda yagmurun gercek adi ne oluyor biliyor muyuz? ben pek takip edemedim. eklenen resimleri nerden görüyoruz? tskler simdiden. bide emily yani amanda jacke mi asik oluyordu yoksa daniele mi? ben 8-9 bölüm izlemistim sadece

nisanur123
21-12-12, 20:55
bi arkadaş emily karateri için berenin yüzü çok masum demiş fakat zaten orjinalindeki emilynin yüzüde çok masumdu ve herkese kendini masum ifadesiyle tanıttı orjinalinde emily thorney genellikle bakışlarını konuştururdu ki berenin bakışlarını en güzel şekilde kullanıcağına eminim :)

Alminerva
21-12-12, 21:13
Orjinalini ben de izledim.Beren Saat'in bu rol için biraz ağır kaldığını düşünüyorum.Nasıl oynayacağını merak ediyorum doğrusu.Beren'in oyunculuğunu berbat buluyorum, bunu belirtmem lazım.

Dizinin konusu sürükleyici,izlerken sıkılmıyorsunuz.Ama senaryonun nasıl uyarlandığı ve oyuncuların performansı önemli olacak Türkiye versiyonunda.

Nurcan_
21-12-12, 21:25
Yayin tarihi halen aciklanmadi ama bence persembedir cünkü Berenin günü bunuda herkes biliyor Kanal D baska bir gün secmez. Berenin dizileriyle hep persembe günlerine ambargo ve simdi Kanaldan bir persembe hamlesi bekliyorum.Bence Persembe avantajlida bir gün suan KVP hep önde ve diger kanallar KVP´den endise ettigi icin güvendikleri dizilerine persembeye koymuyor ama Berenin dizileri icin bu gecerli degil. Simdi kanallar hem KVP hemde Intikamdan cekindigi icin reyting savasi KVP ve Intikam arasinda gecer.

nisanur123 size katiliyorum ben orjinal diziyi izlemedim ama oradaki emily karakterinin resimlerini ve bir kac sahnesini izledim netten. Emily gayet masum duruyor zaten en mantiklisida bu cünkü fazla süphe cekmez. Berenin bakislari cok güclü bazen bir bakisiyla ne hissettigi cok acik bir sekilde belli oluyordu zaten tanitimlarda´da belli oluyor hem bakis hemde ses tonu cok etkilici.:img-wink:

kuzeypelin
21-12-12, 22:18
bu dizi tutmayacak.bilmiyorum ama türk halkı sevmiyor baş kahramanı kadın olan intikam dizilerini.(bkz: şüphe)
kadın baş rolde oynayacaksa tecavüze uğrayacak sevdiği terkedecek hamile kalacak hamileyken elli tane zengin yakışıklı erkek peşinden koşacak sevdiği adam başkasıyla evlenecek aynı anda iki düzine kadını hamile bırakacak. öyle yani
revengeyide izlemiştim aynsı gibi görüktü şuan uyarlama evet ama beren ıcın katlanacağızz!:img-in_lo

shut up
22-12-12, 02:03
beren sayfası hareketli burası daha bir hareketli bakıyorum da. neler neler yazıldı neler tartışıldı neler konuşuldu aranızda bilmiyorum artık ama tek bildiğim bir şey var beren yine 12den vuracak galiba :love01:
berene intikam yakışacak gibi görünüyor.
herkese iyi yorumlar.

BOREANAZ
22-12-12, 02:17
Açıkcası gününü merak ettiğim dizilerden.. İZlemeyi istiyorum diziyi.. Büyük ihtimalde perşembe olacak gibi.. Çünkü Beren i genel de kanal D Perşembe akşamlarına koyuyor.. :img-wink:

Artık reyting sistemide düzenlendiği için Vadi gerçek reytinglerinde bu sene..ve haftalık dizilerde bile açık ara birinci.. Bu birinciliğin değişeceğini düşünmüyorum ama Bu dizide izlenir bu bir gerçek.. Gerçi Perşembe dizi yok başka.. işte Ailecekte evde Kurtlar vadisi izlendiği için , İntikam da Perşembe olmasın istiyorum.. bakalım... :)

Bu arada REsim ve çalışmalar çok güzel.. Herkesin Ellerine Sağlık... :img-wink:

sezinfb
22-12-12, 02:44
revenge dizisini beğenerek izliyorum. ancak revengeta amandanın babasına atılan suç daha büyük. terör örgütünün parasını aklama ve yolcu ucağının düşmesine sebebiyet verme.banka dolandırıcılıgı bana basit geldi. terör olayı yüzünden amandanın babası vtan haini ilan edildi ve kızıda çok çekti.intikam için isim dğişikliği yapması aynı amandada emily olmustu. bu karakter için beren saatten başkası olmazdı zaten. diğer karakterlerde süper. nejat işleri izlemek süper olcak.sadece şahikadan emin değilim. revengeda viktoryanın karakterini oynuycak. kendisi çok güzel, sert ve kurnaz bi bayan. oynayan oyuncunun ismi aklıma gelmedi ama bana sert olabilcek gibi gelmiyo. belki oyunculuyla bunu gösterir bize. ilk bölümü izlemek sart yorum için.

LANTERNE
22-12-12, 03:26
Beren'e, Nejat'a, Mert'e hayranimdir, onlarin birlikte bir projede olmalari harika ama fiziksel uyum soz konusuysa, SADECE fragmanlardan ve fotolardan yola cikarak derim ki Beren ile en cok Engin yakisiyor!!!!! Sanirim karakterleri arasinda bir iliski yasanmadi su ana kadar...... :img-wink:

2013'un en guzel dizisi olacagi kesin!

selin_20
22-12-12, 03:50
http://s1.**************/ljrotf4bv/101.jpg (http://**************/image/ljrotf4bv/) http://s1.**************/tqjokzuej/102.jpg (http://**************/image/tqjokzuej/) http://s1.**************/cejbzk0x7/103.jpg (http://**************/image/cejbzk0x7/) http://s1.**************/md9cj5gob/104.jpg (http://**************/image/md9cj5gob/)

http://s1.**************/pldtw72y3/105.jpg (http://**************/image/pldtw72y3/) http://s1.**************/tkb1f0rl7/106.jpg (http://**************/image/tkb1f0rl7/) http://s1.**************/r498169ij/107.jpg (http://**************/image/r498169ij/) http://s1.**************/tbdgp3esr/108.jpg (http://**************/image/tbdgp3esr/)

http://s1.**************/pt1gspdwr/109.jpg (http://**************/image/pt1gspdwr/) http://s1.**************/tqoqi40q3/110.jpg (http://**************/image/tqoqi40q3/) http://s1.**************/lml7r43or/111.jpg (http://**************/image/lml7r43or/)

selin_20
22-12-12, 03:52
http://s7.**************/542mcgq7r/112.jpg (http://**************/image/542mcgq7r/) http://s7.**************/m75e7z6wn/113.jpg (http://**************/image/m75e7z6wn/) http://s7.**************/u2fxmsgjb/114.jpg (http://**************/image/u2fxmsgjb/) http://s7.**************/8jzbzrctz/115.jpg (http://**************/image/8jzbzrctz/)

http://s7.**************/8l99t6enr/116.jpg (http://**************/image/8l99t6enr/) http://s7.**************/q13fuvdmf/117.jpg (http://**************/image/q13fuvdmf/) http://s7.**************/hk3xjy8xj/118.jpg (http://**************/image/hk3xjy8xj/) http://s7.**************/6919vl22f/119.jpg (http://**************/image/6919vl22f/)

http://s7.**************/470shc43b/120.jpg (http://**************/image/470shc43b/) http://s7.**************/lll0pm187/121.jpg (http://**************/image/lll0pm187/) http://s7.**************/kkpde89mf/122.jpg (http://**************/image/kkpde89mf/)

melimalımelisa
22-12-12, 10:10
Dizinin Hakan'ı Engin Hepileri Hürrüyet'e röportaj vermiş. Son kısımlara kadar hep diziden bahsetmiş. Paylaşmak yasak olduğu için ben sadece izlenimlerimi aktarayım.

Şimdiden Beren'le 1-2 dövüş sahnesi çekmişler ve söylediğine göre Beren çok başarılı olmuş! Zaten tanışmaları kavga şeklindeymiş.

Diziye çok inanmış ve yönetmenin, oyuncu kadrosunun, kanalın gücünün bunda çok etkili olduğunu söylemiş.

Hakan karakteri Adil Çelik'ten geçmişte çok destek görmüş ve bu sayede bir yerlere gelmiş. Bu yüzden Yağmur'la aralarında manevi bir bağ varmış. Yağmur her ne kadar intikam yolculuğunda yalnız olmak istese de Hakan mesafeli bir şekilde onu koruyormuş.

Yönetmen Mesude Eraslan ile bol bol konuşmuşlar karakter hakkında ve beni en çok etkileyen şu cümle oldu; Eraslan Engin'e ''Hakan'ın kadınsal korkuları var.'' demiş.

En çok da Beren'le sahnesi varmış dizide. Nejat ve Mert'ten çok Engin'le göreceğiz sanırım dizide. Ben hiç şikayetçi değilim.:icon_whis

nisanur123
22-12-12, 14:40
nolan emily ikilisine bayılırdım bunlarıda çok sevcem anlaşılan :)
http://s5.**************/3y4qnwqhv/548783_525461080805787_296326875_n.jpg (http://**************/image/3y4qnwqhv/)

selin_20
22-12-12, 17:03
İntikam settinden ...

http://s14.**************/o87f8w7cd/yrtyhr.jpg (http://**************/image/o87f8w7cd/)

carmen angel
22-12-12, 18:22
revenge dizisinde favori karakterin nolan'dır.burada da şimdiden engin hepilerinin canlandıracağı hakan olacak sanırım.:img-wink:oyuncuyu severim hem karakteri de güzel başarılı olacağını düşünüyorum.

bereni en çok hakan karakteriyle görmekten şikayeçi olacağımı sanmam.tersine mutlu bile olurum:happy0064:happy0064.başrol bol bol gözükeceğinden hakanı da bol bol izlicem demektir.ne harikaaa :happy0064

Nilly~
22-12-12, 20:43
Enginle de çok yakışır Beren.
Ben izlemeden karar veremicem galiba çiftime . :)
:img-in_lo
http://i1062.photobucket.com/albums/t481/nilly9/Untitled-10-28_zpsaffdb3c6.png http://i1062.photobucket.com/albums/t481/nilly9/Untitled-11-24_zpsc8f591dc.png http://i1062.photobucket.com/albums/t481/nilly9/Untitled-12-23_zps8bc01059.png
http://i1062.photobucket.com/albums/t481/nilly9/Untitled-13-20_zps2672914b.png http://i1062.photobucket.com/albums/t481/nilly9/Untitled-14-17_zpse0c0002a.png http://i1062.photobucket.com/albums/t481/nilly9/Untitled-15-16_zpsa22e9e6e.png
http://i1062.photobucket.com/albums/t481/nilly9/Untitled-16-16_zps56c9a737.png http://i1062.photobucket.com/albums/t481/nilly9/Untitled-17-14_zps4a6a4fa0.png http://i1062.photobucket.com/albums/t481/nilly9/Untitled-18-13_zps2af1f83a.png
Çocuk oyunculara da hayran kalıcaz gibime geliyor.Baksanıza şunlara :)
Ayrıca Barış&Cemre ikilisinide merak ediyorum.
Ezgi'ninde Can'ında geçmiş tüm projelerini izlemişliğim var
ikisinide beğenirim.Çokta yakışırlar.

nisanur123
22-12-12, 21:11
Nilly~ aynen öyle ezginin ve canın bütün demiyim ama çoğu projelerini izledim ve özellikle canı çok severim ikilinini sahnelerinin merakla bekliyorum engin beren ikilisinide tabi :)

lovely_ebru
22-12-12, 22:05
Dizinin Hakan'ı Engin Hepileri Hürrüyet'e röportaj vermiş. Son kısımlara kadar hep diziden bahsetmiş. Paylaşmak yasak olduğu için ben sadece izlenimlerimi aktarayım.

Şimdiden Beren'le 1-2 dövüş sahnesi çekmişler ve söylediğine göre Beren çok başarılı olmuş! Zaten tanışmaları kavga şeklindeymiş.

Diziye çok inanmış ve yönetmenin, oyuncu kadrosunun, kanalın gücünün bunda çok etkili olduğunu söylemiş.

Hakan karakteri Adil Çelik'ten geçmişte çok destek görmüş ve bu sayede bir yerlere gelmiş. Bu yüzden Yağmur'la aralarında manevi bir bağ varmış. Yağmur her ne kadar intikam yolculuğunda yalnız olmak istese de Hakan mesafeli bir şekilde onu koruyormuş.

Yönetmen Mesude Eraslan ile bol bol konuşmuşlar karakter hakkında ve beni en çok etkileyen şu cümle oldu; Eraslan Engin'e ''Hakan'ın kadınsal korkuları var.'' demiş.

En çok da Beren'le sahnesi varmış dizide. Nejat ve Mert'ten çok Engin'le göreceğiz sanırım dizide. Ben hiç şikayetçi değilim.:icon_whis

Revenge'de Emily-Nolan ikilisini Emily- Daniel ve Emily- Jack'ten daha çok sevmiş biri olarak şimdiden ikilimi belirlemiş durumdayım :)

Nolan'ın Emily'e karşı olan davranışları bizim dizimizde de birebir yansıtılacaksa bu dizi benim için yemede yanında yat vari bir durum oluşturacak.

Bu yüzden bol bol Yağmur-Hakan ikilisinin sahnelerini görmek istiyorum :))

Yayın tarihi en kısa zamanda belli olsada bende ne zaman başlayacak işkencesinden kurtulsam.

hazarus
22-12-12, 22:26
bende sabırsızlıkla bekliyorum diziyi hele aksiyon sahnelerin.orjinalini izlemediğim ve ne olacağını bilmediğim için heyecanlıyım.engin hepilerinin tiyatrocu yönünü bildiğim için beren hakkında söylediği sözlere çok önem veriyorum ve sözlerinden çok gurur duydum.enginle,mertle,nejatla oynarken berenin oyunculuğu dahada iyiye gidecek bu yüzden çok memnunum.

A.Konak
23-12-12, 11:32
Beren Saat Emily karakterine çok yakışmış. Hatta Beren'in oyunculuk anlamında Emily'den çok daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Nejat İşleri Jack rolünde önce yadırgasam da fragmanlardan sonra onun da Jack olarak başarılı olacağını düşünüyorum. Aliye'deki Deniz gibi naif bir karakter olacak.

Engin Hepileri de Nolan olarak müthiş olmuş. Ama Mert Fırat'ı her ne kadar çok beğensem de yakıştıramadım Daniel karakterine. Biraz yaşlı kaçıyor. Daha genç biri olabilirdi. Daniel'in gülüşü işe Mert Fırat'ın gülüşünün benzemesi Mert Fırat'a rolü getirdi. Umarım dizi başlayınca fazla sırıtmaz.

Bu arada Amanda'yı kim canlandıracak?

rowaida2
23-12-12, 14:00
Bu arada Amanda'yı kim canlandıracak?

Başak Daşman “Derin Çelik” = Amanda

Beren Saat :img-in_lo Emily karakterine çok yakışmış

Beren Saat cok seviyorum :img-in_lo

missryan
23-12-12, 14:11
Herkese iyi Pazar'lar...:love01:

Milliyet gazetesinin Pazar ekinde Mert Fırat'ın röportajı var bugün. İlgilenenlere duyurulur.:img-wink:

Engin Hepileri'nin de röportajında olduğu gibi daha çok diziyle alakalı konuşmuş. Oynadığı karakterden çok memnun olduğunu ve enteresan bir şekilde ilk seçilen ve anlaşılan oyuncunun kendisi olduğunu söylemiş. Ve gerçekten de oynadığı karakteri çok özümsemiş ve sahiplenmiş olduğunu farkettim söylediklerini okurken.

Emre Arsoy'un yaşam tarzını, kişiliğini ve geçireceği dönüşümü çok güzel yorumlamış. Ve aynen Engin'in de söylediği gibi Beren'in çok disiplinli olduğunu, gıkını çıkarmadan en iyisini yapmak için çabaladığını ve onunla çalışmaktan çok mutlu olduğunu vurgulamış. Güzel bir ikili seyredeceğiz ve bence orjinalinin aksine burda insanlar gerçekten de arada kalıcaklar partnerler konusunda.:)

Bunun dışında bir de senarist ve yönetmenle alakalı memnuniyetinden bahsetmiş. Hem senaryo hem de çekimlerde çok hassas davranan bir senarist ve yönetmene sahibiz demiş.

Artık bu hafta içinde yeni bir fragmanın çıkması şart oldu gerçekten. Zaman azaldıkça heyecan artıyor.:img-blush Yayın tarihinin de netleştiği, ilk bölümden ve sesli görüntülerden oluşan bir fragman bekliyoruz.:calis

funda57
23-12-12, 15:04
iyi Pazarlar herkese
yapilan tüm calismalar cok cok güzel hepinizin Emegine saglik :img-wink:

Arkadaslar Derin Karakterini ve Beren Saat ve diziyi seven herkes
lütfen Grubuma katilsin beraber cok eglenecegimizden eminim :img-wink:

İntikam|DERİN ♥
http://forum.dizifilm.com/forum/group.php?groupid=11928

Dizimizin yayin tarihi belli oldumu bu arada
birseyler kacirdim sanirim ?

bseda
23-12-12, 17:01
Dizinin fragmanlarını her izlediğimde heyecanım katlanıyor.
Sabırsızlanmaya başladım artık.Eğer yayın tarihi Didem Uzel'in dediği gibi 3 Ocaksa yeni bir tanıtımın çıkması yakındır :img-wink:

Ayrıca Hakan'la Derin'in sahnelerinin çok olmasına sevindiğimi söylemeden geçemiycem :happy0064

peaces
23-12-12, 19:44
İzlenesi bir diziye benziyor.İlk bölüm çok önemli,beni çekerse izlemeye devam ederim.Ezel kadar karmaşık ve olağan dışı olmazsa daha çok izlenir diyorum.
Ayrıca Beren Saat bu role çok çok çok yakışacak.Fatmagül'ün Suçu Ne dizisi Beren Saate göre değildi,o daha çok cabbar,güçlü,akıllı ve sinsi kadın rolüne yakışıyor.
Mert Fırat ve Nejat İşler'i de çok severim.Hadi bakalım,herkese başarılar......

melimalımelisa
23-12-12, 21:48
Herkese iyi Pazar'lar...:love01:

Milliyet gazetesinin Pazar ekinde Mert Fırat'ın röportajı var bugün. İlgilenenlere duyurulur.:img-wink:

Engin Hepileri'nin de röportajında olduğu gibi daha çok diziyle alakalı konuşmuş. Oynadığı karakterden çok memnun olduğunu ve enteresan bir şekilde ilk seçilen ve anlaşılan oyuncunun kendisi olduğunu söylemiş. Ve gerçekten de oynadığı karakteri çok özümsemiş ve sahiplenmiş olduğunu farkettim söylediklerini okurken.

Emre Arsoy'un yaşam tarzını, kişiliğini ve geçireceği dönüşümü çok güzel yorumlamış. Ve aynen Engin'in de söylediği gibi Beren'in çok disiplinli olduğunu, gıkını çıkarmadan en iyisini yapmak için çabaladığını ve onunla çalışmaktan çok mutlu olduğunu vurgulamış. Güzel bir ikili seyredeceğiz ve bence orjinalinin aksine burda insanlar gerçekten de arada kalıcaklar partnerler konusunda.:)

Bunun dışında bir de senarist ve yönetmenle alakalı memnuniyetinden bahsetmiş. Hem senaryo hem de çekimlerde çok hassas davranan bir senarist ve yönetmene sahibiz demiş.

Artık bu hafta içinde yeni bir fragmanın çıkması şart oldu gerçekten. Zaman azaldıkça heyecan artıyor.:img-blush Yayın tarihinin de netleştiği, ilk bölümden ve sesli görüntülerden oluşan bir fragman bekliyoruz.:calis

Seslinin yanında ben vurdulu kırdılı bir fragman da bekliyorum. Engin Hepileri 1-2 dövüş sahnesi çektiklerini söylemişti. En geç 3. bölüme kadar göreceğiz yani aksiyonu ama ben şöyle fragmanda da azıcık olsa diyorum. Beren uçan tekme atsın.:img-beee:

Röportaj gerçekten güzeldi. Paylaştığın için teşekkürler.:img-wink: Dün Engin Hepileri bugün Mert Fırat diziyle ve rolleriyle ilgili son derece doyurucu bilgiler verdiler. Oyuncuların röportajlara başlamaları bana kalırsa tanıtım adına yapılacak en doğru hamle. Güzel bir strateji bu. Başta Nejat ve Beren olmak üzere diğer oyunculardan da hiç değilse ilk bölümler devam ederken röportajlar bekliyorum.
Mert Fırat'ın söylediğine göre onun karakteri de Revenge'deki Daniel'den biraz daha farklı yazılacakmış. Düz bir karakter olmayacak ki en önemlisi bu. Hikayenin başında da sonunda da aynı olan karakterlerden nefret ederim çünkü gerçek hayatta kesinlikle karşılıkları yoktur. Yaşanan her şey insanı az da olsa değiştirir. Dizide kıyametler koparken aynı çizgide ilerleyen karakterler boğaz beni. Mert Fırat'ın Emre'nin dönüşümünü izleyeceğimizi söylemesi bu anlamda beni çok tatmin etti.

Mert Fırat senarist Berkun Oya'nın karakterleri Türkiye'ye uyarlarken çok hassas davrandığını da söylemiş. En güzeli de 13-14 bölümlük senaryo daha dizi başlamadan teklif aşamasında oyunculara sunulmuş!!! Diziye ne kadar özenildiğinin ve titiz çalışıldığının en net kanıtı bu bence. Normalde en fazla 5 bölüm sunulurken İntikam'da daha işin başında neredeyse sezonun yarısı belliymiş. Senaristin kafasında yetiştirme kaygısı olmayacak, aceleye gelip yaralanmayacak senaryo. Daha ne isterim ben.

Bir diğer güzel satır başı Mert Fırat'ın da yönetmen Mesude Eraslan'ın özeninden bahsetmesi. Onun performansını özellikle merak ediyordum ve iki oyuncu da yönetmen hakkında çok iyi şeyler söylediler.

Not: Kanal D diziyle ilgili paylaşımlarına Ocak'ta yazıyor. Acaba 3 Ocak'a kesin olarak karar verdiler mi tereddütteyim. Kayıp Şehir perşembeleri Vadi'nin gerisinde ama fena reyting almıyor. Ancak misal Yalan Dünya pazartesiler çok kötü durumda. Perşembeyi zaten idare ediyoruz pazartesileri 1. olalım mantığıyla İntikam'ı o güne koyabilirler mi? Yani 3 Ocak'ı oyuncular da bildirmiş olabilir ama 2 haftadan az bir zaman kala neden açıklanmasın ki gün? Acaba hala kesin kararlarını veremediler mi? Yoksa ben mantıklı bir açıklama göremedim 11 gün kala hala 3 Ocak'ın açıklanmamasına.:icon_whis

dori
23-12-12, 21:57
Seslinin yanında ben vurdulu kırdılı bir fragman da bekliyorum. Engin Hepileri 1-2 dövüş sahnesi çektiklerini söylemişti. En geç 3. bölüme kadar göreceğiz yani aksiyonu ama ben şöyle fragmanda da azıcık olsa diyorum. Beren uçan tekme atsın.:img-beee:

Röportaj gerçekten güzeldi. Paylaştığın için teşekkürler.:img-wink: Dün Engin Hepileri bugün Mert Fırat diziyle ve rolleriyle ilgili son derece doyurucu bilgiler verdiler. Oyuncuların röportajlara başlamaları bana kalırsa tanıtım adına yapılacak en doğru hamle. Güzel bir strateji bu. Başta Nejat ve Beren olmak üzere diğer oyunculardan da hiç değilse ilk bölümler devam ederken röportajlar bekliyorum.
Mert Fırat'ın söylediğine göre onun karakteri de Revenge'deki Daniel'den biraz daha farklı yazılacakmış. Düz bir karakter olmayacak ki en önemlisi bu. Hikayenin başında da sonunda da aynı olan karakterlerden nefret ederim çünkü gerçek hayatta kesinlikle karşılıkları yoktur. Yaşanan her şey insanı az da olsa değiştirir. Dizide kıyametler koparken aynı çizgide ilerleyen karakterler boğaz beni. Mert Fırat'ın Emre'nin dönüşümünü izleyeceğimizi söylemesi bu anlamda beni çok tatmin etti.

Mert Fırat senarist Berkun Oya'nın karakterleri Türkiye'ye uyarlarken çok hassas davrandığını da söylemiş. En güzeli de 13-14 bölümlük senaryo daha dizi başlamadan teklif aşamasında oyunculara sunulmuş!!! Diziye ne kadar özenildiğinin ve titiz çalışıldığının en net kanıtı bu bence. Normalde en fazla 5 bölüm sunulurken İntikam'da daha işin başında neredeyse sezonun yarısı belliymiş. Senaristin kafasında yetiştirme kaygısı olmayacak, aceleye gelip yaralanmayacak senaryo. Daha ne isterim ben.

Bir diğer güzel satır başı Mert Fırat'ın da yönetmen Mesude Eraslan'ın özeninden bahsetmesi. Onun performansını özellikle merak ediyordum ve iki oyuncu da yönetmen hakkında çok iyi şeyler söylediler. 3 Ocak gelsin artık...

Açıkçası ben Mert Fırat'ın o cümleleriyle ne kast ettiğini pek anlayamadım. Çünkü Daniel Grayson kesinlikle değişim göstermeyen, düz bir karakter değil. 2. sezonu takip edenler bunu daha iyi anlamıştır. Mert Fırat'ın Emre'yi tanımlarken kullandığı "annesine olan aşkı" bana Emre'nin tam bir Türk erkeği olacağını düşündürdü :img-hyste Daniel'la farkları bu olabilir. Daniel gerektiğinde annesinin hatalarını görüp yüzüne vurabilen ve gerektiğinde sevdiği kadını annesine tercih eden bir karakterdi ilk sezonda. Ama Mert Fırat'ın anlattıklarına bakılırsa Emre biraz daha farklı olacak. Ana kuzusu olmayan Türk erkeği az rastlanır bir durum zaten, herhalde karakterin annesine düşkünlüğünü anlatmaya çalıştı :)

melimalımelisa
23-12-12, 22:02
Açıkçası ben Mert Fırat'ın o cümleleriyle ne kast ettiğini pek anlayamadım. Çünkü Daniel Grayson kesinlikle değişim göstermeyen, düz bir karakter değil. 2. sezonu takip edenler bunu daha iyi anlamıştır. Mert Fırat'ın Emre'yi tanımlarken kullandığı "annesine olan aşkı" bana Emre'nin tam bir Türk erkeği olacağını düşündürdü :img-hyste Daniel'la farkları bu olabilir. Daniel gerektiğinde annesinin hatalarını görüp yüzüne vurabilen ve gerektiğinde sevdiği kadını annesine tercih eden bir karakterdi ilk sezonda. Ama Mert Fırat'ın anlattıklarına bakılırsa Emre biraz daha farklı olacak. Ana kuzusu olmayan Türk erkeği az rastlanır bir durum zaten, herhalde karakterin annesine düşkünlüğünü anlatmaya çalıştı :)

Düz bir karakter değil kısmını ben ekledim, Mert Fırat'ın sözleri değil benim yorumum. Orijinaldeki Daniel gibi Emre de sıradan, düz bir karakter olmayacak. Mert Fırat karakterin zaman içerisinde değişim göstereceğini, onun dönüşüm sürecini izleyeceğimizi söylemiş. Bunun yanı sıra karakterin Daniel'la birebir aynı olmadığını aktarmış.

parlakzz
23-12-12, 23:03
Nihayet "Revenge"in ilk sezonunu bitirdim. Her ne kadar karakterleri yeterince derin bulmasam da (herkesin bir sirrinin olmasi onlari derin yapmiyor ve cok feci bir yapmaciklik var) insani surukleyen "bakalim simdi ne olacak, isin icinden nasil cikacak" dedirten bir yani da var. Orjinalinde karakterler arasinda bir suru catisma ustunkoru geciliyor, aslinda ne madenler var orada kullanilacak.

Bir kere Nejat Isler bence Jack karakterini oyle bir oynar ki, orjinal senarist agzini acip bakakalir. Kendisi hem asi, hem ailesine duskun, hem asik Jack'i oyle bir hayata gecirir ki sasirip kalirlar. Yas olarak biraz buyuk olabilir o karakter icin, ama inandiriciliginin az olacagini dusunmuyorum.

Beren Saat de Amanda/Emma icin orjinal cast'ten daha iyi olur diyorum. Tabi ben revenge'i izlerken intikam'in cikacagini bildigimden surekli "Beren olaydi, surda o bakaydi, ufff, ekran titrerdi" gibi bir haldeydim.

Hele Daniel'i oynayan arkadas bence yakisikli hos falan ama, olmamis diyorum. Mert Firat o Daniel'i cok daha guzel yerlere tasir.

Uzun lafin kisasi, bence bizim uc basrol cok daha iyi olmus.

Simdi baska bir fark, revengein ilk sezonunun 45 dakikalik 22 bolumden olusmasi. Ama bizim diziler malumunuz 90 dakika (yoksa 120miydi, ben hesabi biryerlerde kacirdim artik). Bolumleri birebir takip etseler bile (hani her bolum ayni konuyu bitirse), iki kat fazla zamanlari var. O iki kat fazla zamanda neler olur mesela? Bir kere daha fazla bos bos denize bakilir, intikam yeminleri edilir, kisiler arasi catismalar daha bir goze batar, pis bir bakisla gecistirilen kavgalar bagris cagris ve tokatlara doner. Ekstradan bir kotu adam daha gelebilri (malum, butun olay kotu adamlarda zaten) Butun bunlar olurken, bu dizinin asil olayi olan hizli tempo etkilenir mi, asil soru o? O da senaristin maharetine kalmis diyorum.

Massan
23-12-12, 23:05
çok güzel bir dizi geliyor:happy0064 Dört dörtlük kadro ! Umarım yanılmarım..

Beren her zaman kaliteli projelerde yer aldı..başlasın artık ..

carmen angel
24-12-12, 16:33
foto için teşekkürler :img-wink:

yakın arkadaşlıkları kavgayla başlayacak gibi...
olsun olsun.bu ikisini ekranda bol bol izleyim de ister kavga etsinler ister sohbet etsinler :img-blush
önümüzde 10 gün daha var hemen hemen.keşke bu hafta başlasayı yaa..izlemek için sabırsızlanıyorum resmen:img-wink:

nutaBella
24-12-12, 16:34
Suan Dila Country club´da cekim varmis.

O son eklenen kareye bayildim sanirim en devidigim ikili bunlar olucak.

nisanur123
24-12-12, 18:09
selin_20 o nedr öyle resme bittim yerim bu ikiliyi orjinalide böyleydi emily nolan diyalogları tam istediğmi gibi olucak bayıldım bittim tek kelime söylenir 3 ocak gel fragman gel gelin artık gelin :)

Sweetpea
24-12-12, 18:16
Yeni Fragman Çıkmış Arkadaşlar..
En Etkileyicilerinden biri oldu gerçekten.. Yabancı Versiyonunu izlemedim dizinin ama sanırım Yağmur-Emre nişanını ilk bölümlerde izleyeceğiz..
Şahika'nın davranışlarınıda kestiremedim.. Yağmur ile araları iyimi olucak yoksa kötümü çözemedim fragmanda..

nisanur123
24-12-12, 18:23
Yeni Fragman Çıkmış Arkadaşlar..
En Etkileyicilerinden biri oldu gerçekten.. Yabancı Versiyonunu izlemedim dizinin ama sanırım Yağmur-Emre nişanını ilk bölümlerde izleyeceğiz..
Şahika'nın davranışlarınıda kestiremedim.. Yağmur ile araları iyimi olucak yoksa kötümü çözemedim fragmanda..
canım spoiler içinde söyliyim yasak çünkü
araları iyi değil fakat şahika yani orjinalinde victoria gösteriş meraklısı olduğundan iyi gibi gösrtermeye çalışıyo ayrıca nişan sahnesi ilk bölümde olmicak dizi başta sezon finalinde olucak bi sahneyle başlıyo bu nişanda o sezon finalinin sahnesi sonra 8 ay önce diyip hikayeyi baştan başlatıyo :)
fragmana bayıldım gerçekten orjinalinin aynısı olmuş ama bu iyi bişey çok özendiklerini gösterir hakan yağmur sizi yerim victoria grayson karakterini canlandıran oyuncuya bittim çok iyi bi iş çıkarıcak gibi duruyo :)

funda57
24-12-12, 18:40
Anlasilan Yagmur(Derin) & Hakan ikilisi müthis birsey olacak
Resimi cok beyendim bu ikiliyi sevecegim gibi Engin in oyunculuguna bayiliyorum zaten :img-wink:

merakla bekliyorum bu ikisini bir arada izlemek
icin umarim bol bol birlikte sahneleri olur.

lovely_ebru
24-12-12, 18:42
Sonunda yeni bir fragmanımız daha çıktı :happy0064
Ben daha çok ilk bölümü anlatacak fragman beklerken nişan sahnesinden görüntü gelmesine şaşırdım fakat bu durumdan hiçte şikayetçi değilim.
Gördüğüm kadarıyla dizimiz birebir orijinali ile aynı ilerleyecek
Yalnız Şahika'nın Yağmur'a doğru giderken ki yürüyüşü çok yapmacık geldi.
Tek ben mi düşünüyorum acaba böyle.

Dizinin yayın tarihinin hala belli olmaması çok canımı sıkıyor.
Tarih belli olmadan bana rahat yok.

Ayrıca Engin Hepileri'ye bayıldım.

Bölümle ilgili gelen resimlerde muhteşem.

Groll
24-12-12, 18:55
Fragmanı izledim.Bence çok güzel ve heyecanlıydı.
Arzu Hanım, Şahika'yı güzel oynuyor ben beğendim.
Bir de Yağmur'un kulağına 'Oğlum Nerde?' diye fısıldayışı çok güzeldi.

selin_20
24-12-12, 19:03
http://s8.**************/dg4e0oh0x/image.jpg (http://**************/image/dg4e0oh0x/) http://s8.**************/9mfj59p2p/i_1.jpg (http://**************/image/9mfj59p2p/) http://s8.**************/rrshjbokx/i_2.jpg (http://**************/image/rrshjbokx/) http://s8.**************/p097spq29/i_3.jpg (http://**************/image/p097spq29/)

http://s8.**************/5nibmg0fl/i_4.jpg (http://**************/image/5nibmg0fl/) http://s8.**************/u5f0o2sdt/i_5.jpg (http://**************/image/u5f0o2sdt/) http://s8.**************/gfkhfa59t/i_6.jpg (http://**************/image/gfkhfa59t/) http://s8.**************/jris8kx0x/i_7.jpg (http://**************/image/jris8kx0x/)

http://s8.**************/5z4dcy69d/i_8.jpg (http://**************/image/5z4dcy69d/) http://s8.**************/5ca215yr5/i_9.jpg (http://**************/image/5ca215yr5/) http://s8.**************/5etxo02ep/i_10.jpg (http://**************/image/5etxo02ep/) http://s8.**************/6kxxmsqpd/i_11.jpg (http://**************/image/6kxxmsqpd/)

http://s8.**************/819g4xtm9/i_12.jpg (http://**************/image/819g4xtm9/) http://s8.**************/kl4ksohtd/i_13.jpg (http://**************/image/kl4ksohtd/) http://s8.**************/43qrt9w6p/i_14.jpg (http://**************/image/43qrt9w6p/) http://s8.**************/f8fqejtwx/i_15.jpg (http://**************/image/f8fqejtwx/)

http://s8.**************/f9u9lpl4h/i_16.jpg (http://**************/image/f9u9lpl4h/) http://s8.**************/ws8ba8nqp/i_17.jpg (http://**************/image/ws8ba8nqp/) http://s8.**************/4n51u12cx/i_18.jpg (http://**************/image/4n51u12cx/) http://s8.**************/ilx5sr29d/i_19.jpg (http://**************/image/ilx5sr29d/)

carmen angel
24-12-12, 19:23
yeni fragmandan foto.lar için teşekkürler :img-wink:

diziyle ilgili saçma sapan bişeyi merak ettim ;

orijinal dizide victoria'nın bir koltuğu var ( tahtı mübarek ). çok süslü olmasa da ondan başkasının o koltuğa oturduğunu görmedim.

acaba yerli versiyonda da şahikanın bu tip bir eşyası olacak mı =?
eğer olacaksa beren otursun şahikaya gıcıklığına :img-hyste

funda57
24-12-12, 19:27
Fragmani izledim biraz kafami karistirdi ama güzeldi
yinede bir Fragman daha gelse iyi olur :img-wink:

Sahika oglum nerde diyor
ama hangisi Emre mi ? Baris mi ?

yoksa Yagmur Baris i vurdurtacak mi ?....bence bunu yapamaz en sonda
galiba vicdani ele sigmayacak cünkü Masum bir insan oda....galiba ilk Dönemden intikaminin zorluklariyla tanisacak Yagmur.

ve anlamadigim birsey daha var Rüzgar orada ne yapiyor ? :icon_whis

Ayrica galiba Yagmur&Hakan didismelerini bol bol izliyecegiz gibi :img-hyste

nelke
24-12-12, 19:33
Fragman guzel.
Bu sene bekledigim dizilerden.Mert&Beren guzel ikili olacaklar.Hayirli olsun

nisanur123
24-12-12, 19:33
Fragmani izledim biraz kafami karistirdi ama güzeldi
yinede bir Fragman daha gelse iyi olur :img-wink:

Sahika oglum nerde diyor
ama hangisi Emre mi ? Baris mi ?

yoksa Yagmur Baris i vurdurtacak mi ?....bence bunu yapamaz en sonda
galiba vicdani ele sigmayacak cünkü Masum bir insan oda....galiba ilk Dönemden intikaminin zorluklariyla tanisacak Yagmur.

ve anlamadigim birsey daha var Rüzgar orada ne yapiyor ? :icon_whis

Ayrica galiba Yagmur&Hakan didismelerini bol bol izliyecegiz gibi :img-hyste

canım barış rüzgarın kardeşi şahikayla bi ilgisi yok fragman resimleri çok güzel teşekkürler yağmur haakn sizi merakla bekliyorum evet aslında bi fragman daha fena olmaz duyamadk biz :img-hyste

Groll
24-12-12, 19:48
Yeni fragman mı çok sevindim.Keşke yayın tarihini de açıklasalar.
Umarım bu fragmanda Yağmur ve Hakan'ın karşılıklı sahneleri olur.

missryan
24-12-12, 19:50
6.fragmanımız çıkmış.:happy0064

Tahmin ettiğim gibi nişan görüntülerinden gelmiş. Ama bu da beni tatmin etmedi. Ne biliyim mesela hâlen bir Mert-Beren odaklı sahne görmüş değiliz.:icon_whis Tanışmaları çok tatlıydı örneğin. O sahnenin olduğu yada en azından Emre'nin de repliklerinin olduğu bir fragman görmeyi istiyordum ben. Tüm karakterleri az çok gördük ama Emre'yi bir türlü göremedik. Bu da benim merakımı artırıyor. Uzunca bir süre de Yağmur'la ilişkisi olacağını ve sahnelerinin yoğun olduğunu düşünürsek, sanırım fragmanda görünmesi gerekir yani.:865323

Neyse diğer görüntülere gelince, Arzu Gamze Kılınç'ı yine Victoria olarak göremedim. Ne ses tonu ne duruşu ne Yağmur'a meydan okuyuşu hiç orjinalindeki gibi değil. Ama yine de birkaç sahnede daha görmek gerektiğini düşünüyorum, tekrarlıyorum bölümde izlemeden önce fazla yorum yapmak istemiyorum.:icon_whis

Beren-Engin sahneleri muhteşem. Gelen resim ve fragmandaki görüntüler, ikilinin sahneleri açısından çok tatmin etti ve heyecanlandırdı beni. Açıkçası şu an için Nejat yada Mert'ten daha çok bekliyorum Engin'le olan sahnelerini.:img-eat:

Bu arada sitede Ocak'ta yazısı eklenmiş afişlerin üzerine. Bu da beni dizinin 3 Ocak'ta yayına gireceği konusunda tereddüte düşürdü. Sanki daha ileri bir tarihte yayınlanıcak gibi bir his oluştu içimde.:icon_whis Off açıklansa ya artık yeter yaa.:calis

Edit: Birazdan 7.tanıtım geliyormuş:happy0064 Umarım sesimi duymuşlardır.:img-hyste

melimalımelisa
24-12-12, 19:50
1 tanıtım daha.
Bu çok güzel...

Tarihi hala vermemişler
Bu tamamen saçmalık! 3 Ocak'sa eğer gerçekten çok kötü bir hata yapıyorlar. Bu günü sayma 10 gün kaldı!

En sevdiğim tanıtım oldu. Zira ben diğer 5 tanıtımda olduğu gibi (özellikle son 3'ü) birçok sahnenin bir arada yer aldığı görüntülerden çok bunun gibi belli bir sahneye odaklanan tanıtımları seviyorum. Diyalog olması bir yana, çok daha iyi çıkarımlar yapılabiliyor şaşırtıcı bir şekilde.

Emre'yi Rüzgar mı vuruyor?! Sezon sonunda göreceğimiz bu kanlı nişan sahnesine kadar Yağmur'un adım adım Arsoy ailesine sızmasını büyük bir keyifle izleyeceğimden eminim. Şahika'yı şimdiden sevdim. ''Oğlum nerede'' repliğine gelene kadar sosyetik, havalı, kendinden emin bir kadın portresi çizerken tek bir cümle ve Gamze Kılınç'ın başarılı ifadesi ne kadar tehlikeli bir kadın olduğunu hissettiriyor.

Beren sanıyorum bu dizide ''ustalık'' dönemini geçirecek. Soğukkanlı görünürken kafasında binbir oyun dolaşacak ve bunu bize hissettirecek. Beklediğim performans gelirse eğer ki tanıtımlar beni heyecanlandırıyor bu konuda hakikaten başka bir şeyden konuşmamız gerekir. Yine bugün gelen bıçaklı tek bir kare fotoğraf bile beklenti çıtamı 5 10 kat yükseltti.

Engin Hepileri'ye değinmeden edemeyeceğim. Bu dizi sanırım en çok ona yarayacak. Hakan belki de erkek karakterler arasında en çok konuşulanı olacak. Bir adım ötesinde ukalalık olan öyle kendinden emin ve güçlü bir duruşu vardı ki tanıtımda bu düşüncem güçlendi kolayca. Aralarında aşk olamayan kadın ve erkek izlemek bizim dizilerimizde pek sık rastlanan bir durum değil malum. Dost gibi başlasalar bile illa ki bir yakınlaşma oluyor. Bu dizide muhtemelen bu yeni durumun keyfini süreceğim.

Şu an için tek derdim tarihin açıklanması! Onun dışında benim beklentim tavan yapmış durumda.

nisanur123
24-12-12, 19:51
Yeni fragman mı çok sevindim.Keşke yayın tarihini de açıklasalar.
Umarım bu fragmanda Yağmur ve Hakan'ın karşılıklı sahneleri olur.
ay evet inşallah olur bu ikili beni benden aldı çok sevdim berenin sert tavırlarını yerim dizinin tarihi keşke gerilese :img-hyste

nisanur123
24-12-12, 20:05
woooooooow yeni fragman tam bi bomba derin kim? ben şimdi sana ne anlatsam sen onamı inanıcaksın? iyi bilirim o duyguyu,hoş çocuk ama hiç şansın yok(haha sen öyle san),bu kızda bişey var ve ben onu bulucam(bekle bulursun) vs vs. bittim ya yerim hakanı ve yağmuru nejat beren diyodum ama mertde fena değilmiş aslında ben en iyisi dizinnin başlamasın bekliyim :)

missryan
24-12-12, 20:07
Evet sesimi duymuşlar.:img-hyste

Hele şükür diyorum Mert Fırat ve Emre Arsoy yani.:img-eat: Bu fragmanı az öncekinden daha çok beğendim ben. Rüzgar ve Emre sahnelerini daha dengeli dağılmış olarak gördük fragmanda. Beren inanılmaz güzel ve çekici görünüyor ya. Cidden her gelen tanıtımda onun ne kadar doğru bir seçim olduğunu çok daha iyi anlıyorum. Daha önceki rolleri gibi bu rolü de çok konuşulucak çok. :)

Şahika'nın birkaç sahnesini daha görsem diyordum, pencere önündeki ses tonu ve duruşuna bayıldım. İlk kez Victoria Grayson'u hatırlattı bana.

Rüzgar-Derin sahnesindeki bakışmaları ve gülüşleri çok beğendiim.:img-in_lo Nejat ve Beren sahnelerinin farklı bir elektriği var gerçekten.

Hadi bugünde üçleyelim olmuşken.:img-hyste

_BehLüL_
24-12-12, 20:07
Fragman çıkmış.Yağmur Derin Yağmur :img-in_lo:img-eat: Ne kadar güzel olmuş.Artık gelsin Ocak.Özellikle Yağmur'un bu fragmanda ki bakışları yok mu? :img-in_lo Mert Fırat'ın ses tonunu eleştiren çok olmuştu site dışı yorumlarda..Ben çok begendim...

Herkese iyi yorumlar ;)

nisanur123
24-12-12, 20:09
Evet sesimi duymuşlar.:img-hyste

Hele şükür diyorum Mert Fırat ve Emre Arsoy yani.:img-eat: Bu fragmanı az öncekinden daha çok beğendim ben. Rüzgar ve Emre'yi daha dengeli dağılmış olarak gördük fragmanda. Beren inanılmaz güzel ve çekici görünüyor ya. Cidden her gelen tanıtımda onun ne kadar doğru bir seçim olduğunu çok daha iyi anlıyorum. Daha önceki rolleri gibi bu rolü de çok konuşulucak çok. :)

Şahika'nın birkaç sahnesini daha görsem diyordum, pencere önündeki ses tonu ve duruşuna bayıldım. İlk kez Victoria Grayson'u hatırlattı bana.

Rüzgar-Derin sahnesindeki bakışmaları ve gülüşleri çok beğendiim.:img-in_lo Nejat ve Beren sahnelerinin farklı bir elektriği var gerçekten.

Hadi bugünde üçleyelim olmuşken.:img-hyste
çok şey istiyoruz kanal d birazdan dalıcak bize :img-hyste ama 3lemek fena fikir değil aslında zor değil canım hatta 3. tanıtıma bide tarihi koyduk mu oh yemede yanında yat :img-hyste ahaha tamam uçtum kabul ama bekle bekle ölücem ikinci kez bi dizi başlamadan böyle merak ediyorum bu duygu hiç iyi değil :)

funda57
24-12-12, 20:35
canım barış rüzgarın kardeşi şahikayla bi ilgisi yok fragman resimleri çok güzel teşekkürler yağmur haakn sizi merakla bekliyorum evet aslında bi fragman daha fena olmaz duyamadk biz :img-hyste

Anladim canim benim kafa iyice karismis... :img-hyste

Baris Rüzgar in kardesi olduguna göre
Sahika oglum nerde diye Yagmur a Emre yi soruyor yani :img-wink:

magicalrose
24-12-12, 20:54
son çıkan fragmanı ve gelen tanıtım resimlerini gördükten sonra
emin oldum ki bu dizinin en çok konuşulacak karakteri yani oyuncusu Engin Hepileri olacak gibi....
Hem tanıtımalarda karakteri mükemmel bir şekilde sindirmiş izlenimi verdi hemde tvde göründüğü anlarda merak uyandırıyor... Ayrıca bence Mert ve Nejata oranla Berenle yanyana çok daha uyumlu duruyorlar.. bol bol sahneleri olmasını umut ediyorum....:img-wink:
tüm tanıtımlar içinde en beğendiğim bu tanıtım oldu:img-wink:

vandettaaa
24-12-12, 21:43
vay fragmalar yakarr
cok güzel fragmanlar ama rüzgarı pek yok o yüzden pek sevmedim...
artık gününüde versinler yanii
nasıl olucak cok merak ediyorum
berenimm hakettigini alsındaa
cast muhteşem bunu hepimiz biliyoruz daaa
seyircilerin sevmesi gerekiyo en baştaa

hazarus
24-12-12, 22:01
fragmanları yeni gördüm berendeki o bakışlar ne gözleriyle bütün olayı kotarmış.ben merti,nejatı,engini,arzuyu kısaca herkesi çok ama çok beğendim.beren kadar giydiğini yakıştıran çok azdır,kırmızı elbisesine bayıldım ne kadar yakışmış.beren yabancı versiyondaki kızdan çok daha başarılı olacak gibime geliyor.belki berenin farkına varıp oralara götürürler yabancı yapımcılar çok istiyorum bunu inşallah olur.

melimalımelisa
24-12-12, 22:21
Daha ilk fragman ve ''bıçaklı'' fotoğrafların etkisinden çıkamadan Kanal D 7.sini de yayınlamış.

Bunda en çok müziği beğendim. 6'da da yeni bir müzik vardı, o da çok hoş. Atakan Ilgazdağ'da ne cevher varmış...

Karakterler adına burada konuşulan pek çok detay tanıtımlara da yerleştirilmiş. Nejat İşler'in ''ilk aşım'' derkenki ses tonu ''aslında hiç unutamadığım tek gerçek aşkım''ı da içeriyordu. Nejat İşler olmak böyle bir şey demek ki.

Mert Fırat'ın yani Emre'nin o naif havası da ayrı etkiledi beni. Sanki daha kırılgan gibi. Yağmur bakışlarıyla, gülümsemesiyle adeta gücünü hissettiriyor Emre'ye. Bu heyecanın sebebi de biraz o sanırım. Çok farklı bir ilişki olacak onlarınki de.

''Ben yeni bir sayfa açmadan önce ellerimi kirletmeyi seçtim.'' Tüm tanıtımlar içerisinde en sevdiğim replik de bu. İntikamına başlamadan evvel kirlenmeyi, masumlara dokunmayı göze almış Yağmur. Bu onu da kötü biri yapacak belki ama onun umurunda olan tek şey öcünü almak.
Benim görüşlerime taban tabana zıt olan Yağmur tam da bu yüzden fazlasıyla ilgimi çekiyor.

Yazmamışım 6. tanıtımın bir diğer starı da Özgür Masur'un kırmızı elbisesi. En az Beren kadar dikkat çekiyor. Yeni bir Aşk-ı Memnu etkisi yaratacak İntikam muhtemelen. Diziyi sırf ''ne giymişler'' diye bile izleyenler olacağından eminim.

başak_mu
24-12-12, 22:25
Uzun zamandan beri merakla beklediğim tek dizi..Orjinalini izlemedim ancak izleyenlerden oldukça olumlu şeyler duyuyorum..Duymasam dahi fragmanlar ve konu da oldukça ilgimi çekti..Mert, Engin, Nejat da bonusu oldu :) Beren Saat'i çok fazla izlemedim bu zamana kadar, bu dizide tam olarak tanışacağım kendisiyle:img-wink:

Dizinin yolu açık olsun :img-wink:

lal484
24-12-12, 22:28
Evet bugün iki hafta sonra yeni tanıtımlarımıza kavuştuk.tanıtımlar yine muhteşem .gel beni izle diyor dizi .ama çok çelişki de kaldım .beren-mert,beren-nejat,beren-engin ...seç seç beğen .kesinlikle hem görsel hem de oyunculuk olarak bizi bir şölen bekliyor.ne kadar seçemedim desem de favorim değişmez beren-nejat:img-in_lo ama diğerleri ile de hoş yani.bu tanıtımlarda dikkatimi çeken bir özellik müzikleri.kesinlkle çok hoş ve özgün geldi bana.atakan beyi bu diziden sonra daha çok konuşacağız bubelli.şimdiden kendinden söz ettirdi.

bu tanıtımlar beni kesmedi tabi.çünkü benimbeklentim dövüş sahneli tanıtımdı .ki engin-berenden bir kare gelince bu sahne gelecek diye baya umutlanmıştım.sanırım o sahneleri son tanıtıma saklıyolar.merakla bekliyoruz .
bu dizide başroller dışında engin bey çok konuşulcak ve sevilecek bu belli .hem oyunculuğu hem karizması ile .berenle de çok güzel bir elektirik yakalamşlar.
son olarak artık dizimizn günü konulsun .hala konulmaması bana 3ocak olmayacakmı acaba dedirtiyor.hayır 2 haftadan daha çok bekleyemem artık.yeter yani.
resim ekleyen ,çalışma yapan ve yorumları ile katkıda bulunan herkese teşekkürler.

ffatma12
24-12-12, 22:33
az önce çıkan son 2 fragmanı izledim.
beğendim ya yalnız 7.fragmanda Daniel ı hatırladım ciddi ciddi.
biz Mert fıratı hiç benzetmezdik bir anda bennzedi safım Daniel geldi işte aklıma.:icon_sorr

Nolan için zaten Engin bey e diyecek laf bulamıyorum süper süper süper.
sahneler birbirinin tıpatık aynısı hatta sözler bile.
victoria nın nişan konuşması her şey aynı.
ama hep diyorum ya banane:img-hyste
göz zevkim için izlicem.
başarılı olucak bence.

çünkü gerçekten tüm karakterler cuk oturmuş ben ki;
jack i hiç sevmem.
ama nejat işler in gücü adına mı desem ne desem bilmiyorum
bu jack yani bizim Rüzgar gözüme acayip hoş geliyor.
bir karakteri sev kuralını çiğneyip iki erkek karakteride sevicem herhalde:img-hyste

Seninki(:::)
24-12-12, 23:04
Selam...

Son kican 2 fragmani izledim simdi, cok cok cok begendim:img-eat: Tum ekip harika, kaliteli bir yapim oldugu apacik ortada. Yolu acik olsun, ki eminim cok basarili bir proje olacak:img-wink: Beren gostermis farkini, o varsa izlenir herturlu:img-blush

Persembe aksamlari izlenecek birsey yok, ben tabiki Intikami izlicem...

Allaha emanet!

denizimsi
25-12-12, 01:08
Fragmanlar bana çok tat vermedi yine. ''Şüphe''yi hatırlattı niyeyse.

Victoria için Arzu Gamze Kılınç maalesef hiç yakışmamış. Beren Saat ve Engin Hepileri'yi çok iyi.
Ama ben dizinin çok izleneceğini, Perşembe zirveye oynayacağını maalesef düşünmüyorum. :img-wink:

berraksu-
25-12-12, 01:42
orjinalinde favori karakterimdi victoria'ydı
bu dizide sanırım favori karakterim hakan (engin hepileri) olacak rolüne çok yakıştırdım, beren ile birlikte sahneleri keyif verecek gibi görünüyor.

cropsy
25-12-12, 14:21
orjinalinde favori karakterimdi victoria'ydı
bu dizide sanırım favori karakterim hakan (engin hepileri) olacak rolüne çok yakıştırdım

Aynı düşünceler geçti benim de aklımdan fragmanları izleyince..

Revenge dizisini takip ederim başladığından beri, öyle aman aman çok beğenmem de fakat bazı karakterleri izlemesi güzeldir..merak uyandırırlar, izlerken kafa yorarım ''Acaba gerçek duyguları ne?, Niye böyle yapmış,yaparken ne hissetmiş?'' diye..Bunların başında da Victoria ile Conrad Grayson gelir; fakat niyeyse fragmanları göz önüne alarak konuşursam Victoria'nın Türk versiyonu Şahika karakteri fazla merak uyandırmadı bende..Şahika karakterini canlandıran Arzu Hanım'a herhangi bir sözüm yok, bölümleri izlemeden çok bir şey söylemek de doğru olmaz zaten ama Revenge'in Victoria'sını izlemeyi sevdiğim için ister istemez bir etki oluştu bende şu an için..

Bununla birlikte Hakan karakteri oldukça dikkatimi çekti..tabii bunda Engin Hepileri'nin payı oldukça fazla ama Nolan da zaten sevdiğim bir karakterdir, özellikle Emily/Amanda ile aralarındaki o 'özel' bağ ayrıdır, Emliy'nin Nolan'da kredisi sonsuzdur ve gerçek hayatta da kolay kolay bulunamayacak bir durum olduğu için izlemesi keyifli gelmiştir bana hep..İntikam'da da durumun çok farklı olacağını sanmıyorum :img-wink:

Ama ve lakin diziyi sürekli takip edebileceğimi pek sanmıyorum..Orjinalini bildiğim için ve birebirde aynı olacağı için her şey, çok heyecan duymam gibi geliyor..Her ne kadar kadro başarılı isimlerden oluşsa da (ki böyle bir kadro kolay kolay biraraya gelmez) hikayeyi ve nasıl ilerleyeceğini bildiğimden ''dizi'' olarak bir merak uyandırmayacak bende..Bakalım izleyip göreceğiz onu da :okumak

İyi yorumlar..

pink_87
25-12-12, 15:38
intikamın tanıtımları dönmeye başlayınca başladım ben revenge i izlemeye bitti yeni bölümünü bekliyorum merakla ....intikamın fragmanlarının hatta sözlerini aynı olması beni çok şaşırttı açıkcası umarım vermişlerdir telif haklarını...
Orjinalinde emily- nolan favori ciftimdi burda da Engin'in oynaması bu çifti benim gözümde 1-0 onde başlattı..
Nolan karakteri eşcinsel burda olmaz umarım ..zaten Orjinalinde de öyle olmasını hiç istemiyordum emily e onun kadar bağlı onu düşünen duygularını anlayan bir erkek yoktu..
Bari burda olsa aralarında bisey dicem. Ama. Mert ve Nejat varken ısı biraz zor gibi ..bence değiştirsinler hikayeyi Hakan ve yağmur süper olur...
Bazıları Mert'in orjinaline göre basit kaldığını solemisler bence Mert ona tas çıkarır zaten daniel de oyunculuğu iyi bri karakter diildi ..fiziki yondende Mert daniel den daha yakışıklı bence ..
Bakalım izleyip gorcez..
Grayson lar Orjinalinde etkili olsada intikamda pek etkili olcani düşünmüyorum özellikle victoria karakteri ..fragman ban öyle izlenim verde ...
Merakla beklediğim çift
YAGMUR-HAKAN cifti

carmen angel
25-12-12, 16:03
intikamın tanıtımları dönmeye başlayınca başladım ben revenge i izlemeye bitti yeni bölümünü bekliyorum merakla ....intikamın fragmanlarının hatta sözlerini aynı olması beni çok şaşırttı açıkcası umarım vermişlerdir telif haklarını...
Orjinalinde emily- nolan favori ciftimdi burda da Engin'in oynaması bu çifti benim gözümde 1-0 onde başlattı..
Nolan karakteri eşcinsel burda olmaz umarım ..zaten Orjinalinde de öyle olmasını hiç istemiyordum emily e onun kadar bağlı onu düşünen duygularını anlayan bir erkek yoktu..
Bari burda olsa aralarında bisey dicem. Ama. Mert ve Nejat varken ısı biraz zor gibi ..bence değiştirsinler hikayeyi Hakan ve yağmur süper olur...
Bazıları Mert'in orjinaline göre basit kaldığını solemisler bence Mert ona tas çıkarır zaten daniel de oyunculuğu iyi bri karakter diildi ..fiziki yondende Mert daniel den daha yakışıklı bence ..
Bakalım izleyip gorcez..
Grayson lar Orjinalinde etkili olsada intikamda pek etkili olcani düşünmüyorum özellikle victoria karakteri ..fragman ban öyle izlenim verde ...
Merakla beklediğim çift
YAGMUR-HAKAN cifti

orjinalinde zaten victoria kadın başrol. ismi de resmi de emilyden önce geliyor.ama yerli versiyonda beren saat başrol.

fragmanlardan anladığım kadarıyla gamze hanımın oynayacağı şahika rolü intikamda daha geri planda gibi.senarist güzel yazdıktan sonra açıkçası pek farketmez.

ben de dediğiz gibi yağmur-hakan çiftini bol bol görmek istiyorum.belki dizilerimizin 90 dk. olması bu açıdan iyi bile olabilir :img-wink:.ama farklı olarak ben çok iyi arkadaş olmalarını isterim.çift olarak rüzgarla olsun :img-in_lo

pink_87
25-12-12, 16:08
orjinalinde zaten victoria kadın başrol. ismi de resmi de emilyden önce geliyor.ama yerli versiyonda beren saat başrol.

fragmanlardan anladığım kadarıyla gamze hanımın oynayacağı şahika rolü intikamda daha geri planda gibi.senarist güzel yazdıktan sonra açıkçası pek farketmez.

ben de dediğiz gibi yağmur-hakan çiftini bol bol görmek istiyorum.belki dizilerimizin 90 dk. olması bu açıdan iyi bile olabilir :img-wink:.ama farklı olarak ben çok iyi arkadaş olmalarını isterim.çift olarak rüzgarla olsun :img-in_lo
Rüzgar karakteri on planda olsada bence yağmur hep ikilemde olcak ..gönlüm Hakan'dan yana olduğu icin ben öyle olmasını istiyorum yada..
Dediğim gibi yagmru anlayan tanıyan tek karakter Hakan olcak gibi ..ee bir kıza daha. ne gerekirki...
şahikaya gelince berenin başrol olması onu geri plana atacak ..benim icin bir sorun yok ..

aSeNa *
25-12-12, 17:24
Dizide açıkçası içime sinmeyen tek karakter Victoria yani Şahika.
Oyuncuya kesinlikle bir lafım yok, önceki izlediğim işlerinde iyiydi ama bu rol için daha iddialı ve budur dedirtecek biri olmalıydı diye düşünüyorum..
Umarım fragmanlar beni yanıltmıştır ve dizi başladığında şaşırırım.
Önyargılarım silinir ve Beren'le karşılıklı döktürürler :)

carmen angel
25-12-12, 17:26
set resimleri için çok teşekkürler :img-wink:

ilk sezon mert ile daha çok sahneleri olacğından ve emre ile sevgili olduklarından dolayı daha çok onların resimlerini göreceğimiz aşikar.olsun.

çekimler ne kadar ilerlemiş merak ettim açıkçası.bakalım bu sahneleri hangi bölümde göreceğiz.
beren her resimde ayrı şık :img-wink: maşallah her giydiği de yakışıyor. e kadın güzel tabi .saç modellerini de beğendim.hepsi güzel

capeside
25-12-12, 18:14
berenin bütün projelerinde bir parıltı vardı yani tanıtımı ne kadar az yada fazla bile olsa bir ışık vardı
bu hatırla sevgilidede aşkı memnudada fgsn dede böyleydi
ama malesef bu dizide o ışık yok 6 tanıtımada baktım ama yok malesef
umarım ben yanılırım
ama dizi de bir şey eksik
ya çok avrupani bize çevrimi sırıtıyor
ya çok intikam işleri var cezbedici gelmiyor
yada kadro ve tanıtımlar çok iddalı değil
birinden biri ama beren keşke ay yapımda kalsaydı

nisanur123
25-12-12, 19:13
settten gelen resimler ve çalışmalar için çok teşekkürler hakan ve yağmurun dostluğu çok etkileyici olucak bi arkaşn yaptığı imzayı çok beğendim kullanıyorum hatta eline emeğine sağlık :)

funda57
25-12-12, 19:33
Set resimleri getiren ve ekleyen Arkadaslara cok cok tesekkürler :img-wink:

sanirim ilk Bölüm bol bol Beren&Mert izleyecegiz...

bu arada Beren in üzerinde pembe mantolu set resimleri
ilk bölümün setinden mi acaba bilen varmi ?

melimalımelisa
25-12-12, 19:45
Dizinin 3 Ocak'ta yayınlanacağına dair Beren'in fan sitesinde bir bilgi daha paylaşıldı. Ama hala kesin 3 Ocak'tır diyemiyorum. Birkaç haftadır tanıtımlar dönüyor hele son günlerde sık sık görmeye başladım. Yayın tarihinin yaklaştığını habercisi bu. Tek sorun tanıtımların sonuna hala tarih eklenmemesi.

Madem 3 Ocak kesin neden paylaşılmıyor? Sadece Ocak'ta yazıyorlar ve bunu görmek hoşuma gitmiyor artık. TV'de dönen tanıtımlarda o bile yok gerçi.
Kayıp Şehir'in kısa süre önce perşembeye alınmasını (İntikam'ın perşembe olacağını varsayarsak) zaten bir hata olarak görüyordum. Gününün açıklanmamış olması başka bir hata. Oyuncuların röportaj vermesi, basına sunulan fotoğraflar, yapılan haberler gayet iyi bir tanıtım politikasın imajı çiziyor ama günün bu kadar yaklaşmasına rağmen açıklamamaları büyük eksiklik.

Aslında ben Kayıp Şehir'in aldığı reytinge ve hala günün açıklanmamasına bakınca İntikam'ın perşembe yayınlanmayacağını düşünüyorum. Kayıp Şehir'i perşembeye alırken bu kadar izleneceğini düşünmüşler miydi bilmiyorum ama Vadi'den sonra en çok o izleniyor ve güçlü rakibine karşı iyi sonuç alıyor. Vadi zaten en çok izlenen dizi. İyi duruyor karşısında.

Kanal yöneticileri bu durumu görüp İntikam'ı başka bir güne alacaklar sanki. Hala kesin kararlarını vermediklerini düşünüyorum. Kayıp Şehir'in bu başarısını sanırım beklemiyorlardı. Nedense bizim dizi pazartesi olur diye düşünüyorum bir süredir. :icon_whis

TangoFan
25-12-12, 19:51
Arka Sokaklar Cumaları AB'de dökülüyor, bunu dikkate alarak Cuma'ya da koyabilirler İntikam'ı. Perşembe zaten olabilecek en iyi sonucu alıyorlar Kayıp Şehirle bence. Konjonktür gereği :img-wink: Kurtlar Teranesi bu sene bir diziye geçilmez kanımca.

Viennetta
25-12-12, 19:59
Fotograflari gorunce, keşke Berenin partneri Engin Hepileri olsaydi diye duşundum.
Aralarinda uyummu desem, yada başka birşeymi bilmiyorum birşeyler sezdim.
Cok hoş duruyorlar.

Enginin karakteride hepsinden daha ilginc belki oyuzdendir. Nejat beyaz atli prens rolunde gibi. Hayatinin aşki. Mert Firat ise saf aşik gibi..
Engin ise hepsinden daha karizmatik bir rolde.

sinemya
25-12-12, 19:59
Koyu bir revenge fanı olarak diziyi merakla beklememe rağmen neden böyle bir uyarlamaya gidildiğini anlayamadım.Dizi şuan 2. sezonunda olduğuna göre orjinalini 1 sezon geriden takip edicekler.Revenge kaç sezonluk planlandı bilmiyorum ama reytinglere bakılırsa en az 4 sezon sürer gb. Bu durumda Türkiye acısından büyük problem çünkü Beren, Nejat ve Mert gb isimlerin 4 sezon bi dizide yeralacağına inanmıyorum.Mutlaka yeni projelerde olmak isticekler buda dizinin devamlılığı konusunda soru işareti oluşturuyor.Revenge bitmiş bir yapım olsaydı 4 5 sezonluk diziyi 2 sezonda anlatabilirlerdi ama zaten devam eden bir yapım üzerinde nasıl bir değişiklik yapıcaklar merak ediyorum.

Dizideki karakterler 2. sezonda yeni yeni oturmaya başladı hikayenin derinine yeni inmeye başlıyoruz.Beren nin karakteri başarıyla canlandıracağına inanıyorum zaten orjinalini oynayan isimin çok başarılı olduğunu söyleyemeyiz.Aynı şey diğer 2 erkek başrol içinde geçerli fakat Engin Hepilerinin oynayacağı karakter çok önemli dizideki favorim olur kendileri:865323 Tiyatrodan tanıdığım bir isim olduğundan bu rolün altından kalkacağına emimim. Gamze hanımın için bazı olumsuz yorumlar okudum ama ben ismini duyunca çok sevindim.Gerçekten çok başarılı bir isim çok da iyi bir hocadır( arkadaşımdan biliyorum) cast tı kim yaptıysa cidden çok beğendim.Kafamda birçok soru işareti olmasına rağmen sırf merakımdan ilk bölümünü izlicem ama takip ediceğimi sanmıyorum.Daha 2. sezonunda ve ortalığın karışmaya başladığı Revenge varken geçen senenin tekrarı niteliğindeki intikamı izlemek mantıklı gelmiyo.

Revenge izlememiş ve konuyu intikam aracılığıyla takip ediceklerinde beğenerek izliceğine eminim.Bir kadın intikam hikayesi olması acısından türk kadınının seveceğini düşünüyorum:img-hyste Bu arada Berene kırmızı çok yakışmış :love01:

cagatayciyase
25-12-12, 20:09
beren saat reytingci bir oyuncu zaten neden dizisini basit dizilerin karsısna koyuyorlar anlamıyorum doğrusu çarşamba günü olsa dizi muhteşem yüzyıl ile fena kapışırlar bencee..

funda57
25-12-12, 20:13
Benim merak ettigim ve anlamadigim birsey var...

Intikam uyarlama bir dizi olacak orjinali suan duyduguma göre ikinci sezonunda...
kac sezon sürecek belli degil bunu ve hikayenin nasil devam edecegini bilmeden nasil yazilacak Bölümler bunu merak ediyorum....
diyelim ki bir konuyu uzattikca uzatacaklarmi orjinalinde o konuya ne olacak
diye görmek icin yoksa nasil olacak ?

sinemya
25-12-12, 20:17
beren saat reytingci bir oyuncu zaten neden dizisini basit dizilerin karsısna koyuyorlar anlamıyorum doğrusu çarşamba günü olsa dizi muhteşem yüzyıl ile fena kapışırlar bencee..

Kanal d böyle bir hata yapmaz umarım Kuzey Güney in durumu mağlum :img-blush
Beren ve reyting olarak düşünmemek lazım evet Berenin belli bir reytingi var ama türk tarihinde ilk defa Osmanlı dönemi dizi yapılıyor(öncedende yapıldı ama bu kadar kapsamlı değildi) Muhteşem Yüzyılı tahtan indirse indirse Tayyip indirir sofa Şaka bir yana Cuma yada Perşembe en mantıklı gb geliyo bana zaten Çarşamba günü Kuzey Güney belli bir kitleye ulaşmış vaziyette günüyle oynayıp ortalığı toz duman etmenin anlamı yok.Kayıp Şehir olmasa perşembe olsun dicem ama Kayıp Şehir izliyicisi olarak gönlüm elvermiyo :865323 Kanal d mantıklı bir gün bulur diye umut ediyorum

missryan
25-12-12, 20:23
Dizinin yayın tarihi ve günü konuşulmuş. 3 Ocak'ın kesin olmasını artık sabırsızlandığım için istiyorum. Ama benim için ve burdaki birçok kişi için dizinin gününün farkedeceğini zannetmiyorum. Kanal D elindeki somut sonuçlara bakarak, Kayıp Şehir hangi güne gitse reyting alır mantığıyla hareket ederse Perşembe olması muhtemel. Ama dizinin günü eğer ki Perşembe olmayacaksa, bende Cuma günü olması taraftarıyım.

Kanal D'nin tüm günleri dolu zaten ama takip ettiğim kadarıyla en başarısız günü Cuma. Arka Sokaklar Cuma'ya alındıktan sonra düşüşe geçti. Rakamlara bakarsak rakipleri de bir Muhteşem Yüzyıl yada bir KVP kadar çok fazla reyting alabilen yapımlar değiller. En büyük rakibi Huzur Sokağı olur. Gerçi Pazartesi günü Yalan Dünya da eski başarısını göstermiyor o güne alındığından beri ama o gün O Ses Türkiye ve Karadayı reytingleri yeterince bölüyor ve her hafta birinden biri zirveye oynuyor zaten. Dolayısıyla dizi eğer Perşembe olmayacaksa benimde aklımdan geçen Cuma olması gerektiği.

Kanal D'nin son yaptığı değişikliklerle ne amaçladığını çözebilen yok galiba.:) Ama diziye verdiği özenden açıkça görülüyor ki İntikam'a bunların arasında üvey evlat muamelesi yapmayacak ve bence hangi güne koyulursa koyulsun bizim için ve dizi için güzel olucak.:img-wink:

sinemya
25-12-12, 20:23
Benim merak ettigim ve anlamadigim birsey var...

Intikam uyarlama bir dizi olacak orjinali suan duyduguma göre ikinci sezonunda...
kac sezon sürecek belli degil bunu ve hikayenin nasil devam edecegini bilmeden nasil yazilacak Bölümler bunu merak ediyorum....
diyelim ki bir konuyu uzattikca uzatacaklarmi orjinalinde o konuya ne olacak
diye görmek icin yoksa nasil olacak ?

Aynen canım bende benzer bir yorum yazdım.Amerikada diziler 40 dakika ve bi sezonda 18 22 bölüm olarak yazılıyo.Orjinaline sadık kalınıcaksa bol bol bakışmalar
izliceğiz yoksa 90 dakika zor dolar :img-hyste 1 sezon geriden gelmemizde ayrı sorun dizi 6 sezon sürerse napıcaz? Dizinin sonu belli olmadığından kafamıza göre erken finalde yapamayız zor iş valla yapımcı ve dizi ekibinin bir bildiği vardır deyip geçelim :865323

melimalımelisa
25-12-12, 20:32
sinemya ve funda57 ben de malum konuyu daha önce gündeme getirmiştim ve net bir açıklama bulamamıştık.

ABD'de diziler eğer beğenilirlerse 4-6 sezon sürebiliyorlar. Revenge de öyle görünüyor ki 4 sezondan aşağı olmayacak. Bizim Türk versiyonunda tüm haklar satın alınmış ve sanıyorum senaryoya sadık kalınacağına dair garanti verilmiş. Zaten esinlenme değil uyarlama deniliyor. Yaptıkları anlaşma gereği onlarda nasılsa bizde de o şekilde sürmesi gerekir dizinin. Ama şunu söyleyebilirim; Beren Saat hayranıyım ve kendisini takip ediyor, az çok tahminler yapabiliyorum seçimleri hakkında. O 4 sezonluk bir diziyi kabul etmez! 4 sene boyunca tek bir karaktere hapsolmaz. Aralarda film yapsa bile Beren'e göre değil. Kaldı ki 6 sezon bile sürebilir Revenge. Diğer oyuncuların da tıpkı Beren gibi ülke standartlarının üzerindeki bu süreye evet diyeceklerini sanmıyorum. Hem bu dizi Yaprak Dökümü gibi acıklı da değil. Ya da Vadi gibi milli duygularımızı da okşamıyor. 6 sezon ben bile sıkılırım, seyirci hiç dayanmaz.

Mert Fırat daha teklif aşamasında 13-14 bölülük senaryoyu okuduklarını söylemişti. Acaba diyorum Revenge'in haklarını satın alırken biz sizin yazdığınıza bağlı kalacağız ama 2. belki 3. sezonda diziyi bitireceğiz kafamıza göre diye bir madde ekletmiş olabilirler mi? Yoksa hiç akıl karı değil. Bu tarz bir diziyi 6 sene kimse izlemez bizim ülkemizde şu dönemde. 90 dakikadan bahsediyoruz! Ocak'ta başlayacağına göre 3 sene sonra yani aslında 2,5 sezon çektikten sonra atıyorum son 15 bölümü kendileri kurgulayıp bir Türkiye finali yazarlar malum hikayeye. Tek mantıklı açıklamam bu.

Ek: Sevgili missryan; düşününce cuma günü sanki daha uygun gibi geldi bana da. Kanal D sanırım artık hiçbir gün birinci olamıyor. Perşembe İntikam Vadiy'yi devirse bile (ki olası bir şey bu) reyting bölüneceği için istenen rakamlara ulaşamayabilir. Bunlarla uğraşmak yerine biz İntikam'ı cumaya koyalım sonra keyfimize bakalım diyebilirler. Açıkçası sanki bu daha uygun gibi geldi bana. Hani zaten perşembeleri iyi giden bir dizileri varken onu kaldırmak yerine başka bir günü garantiye almayı düşünebilirler. Pazartesi demiştim ama o gün ne olduğu tam belli değil, sanki seyirci de kararını veremedi net olarak. Çok çok fark atmıyor yapımlar birbirlerine. Cuma mı olsa?:icon_whis

trueblue
25-12-12, 21:09
sinemya ve funda57 ben de malum konuyu daha önce gündeme getirmiştim ve net bir açıklama bulamamıştık.

ABD'de diziler eğer beğenilirlerse 4-6 sezon sürebiliyorlar. Revenge de öyle görünüyor ki 4 sezondan aşağı olmayacak. Bizim Türk versiyonunda tüm haklar satın alınmış ve sanıyorum senaryoya sadık kalınacağına dair garanti verilmiş. Zaten esinlenme değil uyarlama deniliyor. Yaptıkları anlaşma gereği onlarda nasılsa bizde de o şekilde sürmesi gerekir dizinin. Ama şunu söyleyebilirim; Beren Saat hayranıyım ve kendisini takip ediyor, az çok tahminler yapabiliyorum seçimleri hakkında. O 4 sezonluk bir diziyi kabul etmez! 4 sene boyunca tek bir karaktere hapsolmaz. Aralarda film yapsa bile Beren'e göre değil. Kaldı ki 6 sezon bile sürebilir Revenge. Diğer oyuncuların da tıpkı Beren gibi ülke standartlarının üzerindeki bu süreye evet diyeceklerini sanmıyorum. Hem bu dizi Yaprak Dökümü gibi acıklı da değil. Ya da Vadi gibi milli duygularımızı da okşamıyor. 6 sezon ben bile sıkılırım, seyirci hiç dayanmaz.

Mert Fırat daha teklif aşamasında 13-14 bölülük senaryoyu okuduklarını söylemişti. Acaba diyorum Revenge'in haklarını satın alırken biz sizin yazdığınıza bağlı kalacağız ama 2. belki 3. sezonda diziyi bitireceğiz kafamıza göre diye bir madde ekletmiş olabilirler mi? Yoksa hiç akıl karı değil. Bu tarz bir diziyi 6 sene kimse izlemez bizim ülkemizde şu dönemde. 90 dakikadan bahsediyoruz! Ocak'ta başlayacağına göre 3 sene sonra yani aslında 2,5 sezon çektikten sonra atıyorum son 15 bölümü kendileri kurgulayıp bir Türkiye finali yazarlar malum hikayeye. Tek mantıklı açıklamam bu.

melimalımelisa, haklısın ama arada bazı farklarda var. :img-blush Amerikada uzun bir sezon 22-23 bölümden oluşuyor. Bizde ise bir sezon en az 35 bölümden oluşuyor. Birince sezon geç başlayıp geç bitirerek ilk sezonu işlerler ise; İkinci ve üçüncü sezonlarda ikince sezonun çoğunu kapatırlarsa dördüncü sezonla Türkiye'de 2,5 sezon götürmüş olurlar. Tabii bu dizinin tutacağını göz önüne alırsak yapılan bir tahmin. ABD izleyicisi bile 4-5 sezonda İntikam alınmazsa sıkılır. :img-wink:

nisanur123
25-12-12, 21:18
arkadaşlar çalışmalar için ayrı bi başlık açılmış bütün çalışmalar oraya taşınmış bu iyi oldu dizi başlamadan bu kadar çok çalışma gelince tabi bu arada bazı arkadaşlar dizinin 45 dk süresi ve sezonu konusunda merakta kalmış tahminimce şöyle olur bizim diziler 90-120 dk falan gösteriliyo bi bölümde revengenin iki bölümü olur e tabi bi sezon 30 bölüm olursada 2 sezonda revengenin 4 sezonu falan biter muhtemelen böyle olucak :)

missryan
25-12-12, 21:21
Ek: Sevgili missryan; düşününce cuma günü sanki daha uygun gibi geldi bana da. Kanal D sanırım artık hiçbir gün birinci olamıyor. Perşembe İntikam Vadiy'yi devirse bile (ki olası bir şey bu) reyting bölüneceği için istenen rakamlara ulaşamayabilir. Bunlarla uğraşmak yerine biz İntikam'ı cumaya koyalım sonra keyfimize bakalım diyebilirler. Açıkçası sanki bu daha uygun gibi geldi bana. Hani zaten perşembeleri iyi giden bir dizileri varken onu kaldırmak yerine başka bir günü garantiye almayı düşünebilirler. Pazartesi demiştim ama o gün ne olduğu tam belli değil, sanki seyirci de kararını veremedi net olarak. Çok çok fark atmıyor yapımlar birbirlerine. Cuma mı olsa?:icon_whis

Evet Kanal D'nin eski başarısının ortada olmadığı aşikar. Her ne kadar her güne bir dizisi olsa ve bu dizilerin hepsi kendi kulvarında başarılı olsalar bile reyting rekorları kırmıyorlar yani. ÖBGZ vardı ama o da çok kan kaybediyor özellikle bu sezon. Dolayısıyla aslında öyle bir diziye ihtiyaçları var, halihazırda nerdeyse en büyük rakiplerinin hepsinin elinde öyle bir kozu var çünkü. İntikam'dan bunu bekliyorlarsa zaten cesaret edip Kurtlar Vadisi karşısına koyarlar. Rakamlarla sabit olarak daha önceden de KVP'yi defalarca kez geçen iki dizisi mevcut Kanal D'nin, ve bu iki dizide de ortak faktör Beren Saat olduğundan yine ona güvenerek herşeyi göze alıp Perşembe'ye koyma ihtimalleri de yüksek.

Ama artık özellikle son iki sezondur gördüğümüz üzere, televizyon ve dizi sektörünün ne süprizler doğuracağı bilinemediğinden ve hiçbir şeyden tam olarak emin olunamadığından dolayı bana da Cuma günü daha rahat ve temiz bir gün gibi geliyor.:icon_whis

Attis
25-12-12, 21:24
Dizinin yayın günü cuma olursa iyi olur. Cuma doğru düzgün birşey yok. Perşembe de olabilir ama bence çarşamba Muhteşem Yüzyıl'ı geçemez.

Massan
25-12-12, 21:39
Merhaba.. Ben aslında perşembe istiyorum..artık 4 yıldır Bereni perşembe izlemeye alıştık..ama hayırlısı nese o olsun..Pazartesi Karadayı var,her hafta en çok izlenen 3 diziden biri..salı mümkün değil..çarşambada öyle..bir tek perşembe ve cuma günleri kaldı..Beroşumun dizisi zaten tutacak..buna şübhem yok..

kdf_61_nalan
25-12-12, 21:55
Dizi benim pek ilgimi cekmedi izlemeyide düsünmüyorum ama söylemek istedigim tek sey basrol keske mert firat olsaymis.yani tabikide oda basrollerden biri ama nejat ile ask yasicak herhalde beren.
Mertin ses tonu falan cok etkiliyor beni.insallah yolu acik olur

NATY&FACU
25-12-12, 22:01
Dizinin multimedia başlığı açılmıştır. Bundan sonra ilgili paylaşımları o başlıklarda yapınız. Bu başlıkta sadece bölüm yorumlarını paylaşınız.

Edit: Set resimlerini paylaşmak yasaktır.

Keyifli Paylaşımlar.

melimalımelisa
25-12-12, 22:35
melimalımelisa, haklısın ama arada bazı farklarda var. :img-blush Amerikada uzun bir sezon 22-23 bölümden oluşuyor. Bizde ise bir sezon en az 35 bölümden oluşuyor. Birince sezon geç başlayıp geç bitirerek ilk sezonu işlerler ise; İkinci ve üçüncü sezonlarda ikince sezonun çoğunu kapatırlarsa dördüncü sezonla Türkiye'de 2,5 sezon götürmüş olurlar. Tabii bu dizinin tutacağını göz önüne alırsak yapılan bir tahmin. ABD izleyicisi bile 4-5 sezonda İntikam alınmazsa sıkılır. :img-wink:

Bölüm sayısı olarak haklısın. Hele dakikaya oranlarsak bizim 2 sezonumuz onların 6-7 sezonuna denk düşebilir bile. Ama ben sene bazında değerlendiriyorum ve yine aynı sonuç çıkıyor. Onlar şu an 2. sezondalar. Yani biz 1 sene geriden geleceğiz. O dizi en az 4 sezon olur. Bu durumda biz de 4 sene çekeceğiz. Ben pek ihtimal vermiyorum bizim bir sezona onların 2 sezonu sığdırabileceğimize. Çünkü bu durumda şöyle bir çelişki oluyor. Biz Ocak'tan itibaren onların 1. sezonunu bitireceğiz. Onlar 3'te iken biz 2. sezonun bitirir 3'ten de bir şeyler katarsak onları yakalarız. Bölüm sayısı fazla olacağı için onları geçmiş oluruz ki bu en kötü ihtimal. Kim kimden uyarlıyor karışır.

Sevgili missryan;
Açıkçası ben olsam cumaya koyarım. Bu dizi cuma yayınlanırsa daha ilk haftadan lider olma olasılığı çok yüksek ve devam eden haftalarda da farkı açacaktır. Rahat bir yayın hayatı olur. Perşembe günleri 1. olsa bile fark atmak gibi bir şey olamaz. Birkaç reyting oynar en fazla. Ne gerek var strese diye düşünürse Kanal D cumaya koyar. Bence de daha iyi olur bu. Bir rekabete sokmaya pek gerek görmüyorum. Kayıp Şehir zaten iyi götürüyor. 4 sene dize getirildi Vadi zaten. Sırf yarışacağım diye açık ara gün birincisi olma fırsatını tepmemeliler.

Teşekkürler Naty&Facu:img-wink:

funda57
25-12-12, 23:11
Multimedya bölümü icin tesekkürler öncelikle :img-wink:

Dizimizin bayaga Fragmani cikti yenilerinde biraz
farkli sahneler var ama yinede dizimiz baslamadan söyle
baska sahnelerle dolu uzun birtane daha cikar umarim bu cok güzel ozaman...

Dizimizin yayin günü Persembe deniliyordu sanirim
kesinlesmedi :icon_whis

Lal_derin
25-12-12, 23:57
ben çok önceden yazmıştım kanal d o hatayı bir kere yaptı, kuzey güneyi muhteşem yüzyılın karşısına koydu daha sonra da geri adım atmamak için diziyi başka güne çekemedi, kuzey güney ikincilikle üçüncülükle idare etmek durumunda kaldı. kaldı kı kvp neredeyse muhteşemden bile fazla izleniyor. başka bir güne koyma durumunda kesin birinci olacakları diziyle neden böyle bir riske girsinler ki?

peaces
26-12-12, 00:46
Ben diziyi hiç izlemedim,izlemeden İntikam versiyonunu izlemeyi düşünüyorum.Sizler ne dersiniz?İzlemek mi gerekir?Yoksa izlemesem daha mı iyi?:img-wink:

carmen angel
26-12-12, 02:02
kanal d bu yıl radikal değişiklikler yaptı.7 yıllık dizisinin gününü değiştirdi.arka sokaklar hala iyi durumda ama bu değişiklikten yalan dünya kötü etkilendi.gün birincisi oluyordu.geçen yıl ben de izlediğim için takip ediyordum çoğunlukla..

o yüzden tutmuş dizilerinin gününü değiştirmez diye düşünüyorum.
salı-öbgzk
çarş-kg
cts-pazar - yarışma..

geriye en mantıklı yine perşembe kalıyor.kayıp şehir,umutsuz evkadınları var o günde ..

3 ocak dendi ama şunun şurasında 8 gün kaldı.netleştirmeleri lazım .

barçın
26-12-12, 07:19
karakter sanırım kötü biri ama o nasıl bir öz güven nasıl bir kendini üstün görmektir

replik çok güzel

''hepinizin de bildiği gibi benim onayımı almak hiçte kolay bir şey değildir''

bayıldım bu karaktere resmen oyuncuda çok yakışmış yani kötü karakter olcaksa böyle olsun en azından :img-in_lo

melimalımelisa
26-12-12, 12:49
Beren'in İlk Kurbanı
Başrollerini Beren Saat, Nejat İşler, Mert Fırat, Engin Hepileri gibi isimlerin paylaştığı Kanal D’nin yeni dizisi ‘İntikam’da, Yağmur Özden’i canlandıran Saat’in ilk kurbanı, Engin Hepileri’nin karakteri oldu.

http://www.dizifilm.com/haberdetay.asp?newsid=215020

Haber dizifilme de düşmüş. Beren dövüş sahneleri için yalnızca dizi ve filmler için kullanılan özel bir eğitimden geçmiş. Hala da devam ediyormuş çalışmaları.

Acaba günün belli olacağı muhtemel bir tanıtıma bu sahne konulur mu?:icon_whis

The Brother
26-12-12, 14:08
Mert Fırat'tan Beren Saat Açıklaması!

İntikam dizisinin 'Emre Aksoy'u oyuncu Mert Fırat, Hürriyet'e diziyle alakalı çok özel açıklamalarda bulundu.

İntikam desem!

- Soğuk yenen bir yemektir, biliyorsun (gülüyor).

“İntikam” çok iddialı bir yapım. Hazırlıkları ne zaman başladı?

- Hazırlıklar bir sene önce başladı. Kanal D’nin drama bölümü gerçekten çok başarılı ve işleri çok iyi değerlendiriyor.

Amerika’da bile insanlar bu işin “Lost” kadar tutacağını tahmin etmezken, sözünü ettiğim ekip projeyi keşfetmişti.

Siz ne zaman dahil oldunuz projeye?

- Mart ayında... Projeden ilk bahsettiklerinde ben adını bile bilmiyordum. Çok heyecanlıydılar anlatırken, herkesin gözleri parlıyordu. Bir hafta kadar sonra bana ne olduğunu söylediler, ondan sonra diziyi izlemeye başladım.

Seyrederken de “Bu işi Türk bir yapımcı ve Türk senarist yazıyor olmalı, bizden hiç uzak bir hikaye değil” diye düşündüm. Çünkü uyarlama hikayeler her zaman bize uzak olmuştur.

Size “evet” dedirten sadece hikayenin bize yakın oluşu değildi herhalde...

- Tabii ki... Bir projenin hazırlığına bir yıl önceden başlamalarıydı hoşuma giden, “evet” dedirten. Bu özen, bu titizlik...

İkincisi de ortada kurulmuş bir hikaye ve ilk iki üç sezonunda ne olacağı belli, tahlili yapılmış bir iş vardı. Çok iyi bir projeydi.

Beren Saat ilk defa çalışıyorsunuz. Setteki uyumunuz nasıl?

- Beren’le çalışmak çok güzel. Pozitif bir enerjisi var ve sürekli işin iyi olması için çabalıyor. Tam bir set insanı.

Bir de insan çok hassas varlık, aşırı ilgi gördüğü anda kendini bir şey zannedebilir. Ama Beren’de hiç öyle bir ego yok. Kimse ona “Sen çok ünlüsün” dememiş galiba! Gerçekten çok hanımefendi.

http://www2.dizifilm.com/haberdetay.asp?newsid=215037

vadikızı
26-12-12, 15:35
slm herkese
ropörtajı bende okudum mert fıratı beğenirim bende berenle
yakıştılar berene daha çok nejat yakıştı diye düşünüyorum
ben merakla bekliyorum diziyi:img-wink:

antichrist
26-12-12, 15:41
orijinal versiyonu biraz izledim de dizi bana baya bir soğuk geldi :img-cold: hikayenin anlatılma biçimi bizim klasik dizi mantığımızdan farklı.
beren bence risk almış.
şüphe dizisine de gerçekten benziyor orada da bu tip bir soğukluk vardı.

illa ki tutar ama patlama yapacğını düşünümüyorum. bu fikirlerim kerem deren'in yeni dizisi için de geçerli:icon_whis

carmen angel
26-12-12, 16:11
ekip proje çalışmalarına bir yıl önceden başlamış diye röportajda okudum.iyi de bu dizi (revenge ) zaten geçen yılın ekim ayından beri yayınlanmıyor mu ? ne çabuk ilk sezonu izleyip karar vermişler.maşallah maşallah.süper ileri görüş..

matemanya
26-12-12, 17:52
Fragmanlar bence çok güzel ve ilgi çekici:img-blush
Zaten güzel olduğu izlenme sayısından da belli bence :D
Hemen , üşenmeden yazıyorum :D

1.fragman : 49.823
2.fragman : 51.313
3.fragman : 190.943
4.fragman : 111.326
5.fragman : 404.648
6.fragman : 77.626
7.fragman : 92.978

6.ve 7. fragman rekor kırabilir gibi duruyor. :img-wink: Daha 2 gün oldu çıkalı hemen 100 bin'e dayanmış .Demek ki ilgi çekti demek ki merak ediliyor ki hemen yükselmiş sayısı tabi bana göre :D. Zaten KanalD'de olduğu için diğer yapımlara göre 1 adım önde baslıyor.Seyirci(ben hariç:img-hyste) sebebi bilinmeyen bir şekilde KanalD'ye öncelik veriyor :D AMAN AMAN NAZAR DEĞMESİN.

Mert Fırat'ı çok merak ediyorum.
Erkek seçmemeye karar verdim 3 erkeği izleyip dizinin keyfine bakıcam:img-eat:

melimalımelisa
26-12-12, 19:40
ekip proje çalışmalarına bir yıl önceden başlamış diye röportajda okudum.iyi de bu dizi (revenge ) zaten geçen yılın ekim ayından beri yayınlanmıyor mu ? ne çabuk ilk sezonu izleyip karar vermişler.maşallah maşallah.süper ileri görüş..

Bu durumu zaten Mert Fırat da açıklıyor. Sanırım görmediniz;

''Amerika’da bile insanlar bu işin “Lost” kadar tutacağını tahmin etmezken, sözünü ettiğim ekip projeyi keşfetmişti.''

ABD'de bile şimdiki gibi büyük ilgi uyandırmadan D Yapım ekibi diziyi keşfetmiş ve Türkiye'ye çok güzel uyum sağlayabileceğini düşünmüşler ki hemen çalışmalara başlamışlar.

Projenin üzerinde 1 yıldır çalışıldığını bilmiyordum ben de ve öğrenmek çok iyi oldu. Zaten yapımdaki isimlere ve yazılan bölüm sayısına bakınca çok önceden çalışmalara başladıkları belliydi. Ben yaz başıdır diye düşünüyordum ama daha eskiymiş.

Kimi yorumcular bu diziyi Beren'in Kanal D'ye yaptırttığını(?) iddia ediyorlardı. Bu açıdan da Mert Fırat'ın sözleri çok isabetli olmuş.

peaces
27-12-12, 00:46
geriye en mantıklı yine perşembe kalıyor.kayıp şehir,umutsuz evkadınları var o günde ..

3 ocak dendi ama şunun şurasında 8 gün kaldı.netleştirmeleri lazım .
Dediğin gibi dizinin yayınlanmasına az bir zaman kaldı hala günü belli değil.Acaba kanal da mı kararsızlık içinde bu konuda?
Ben perşembe değil,cuma olması taraftarıyım.Cuma günü birinci olma olasılığı daha yüksek geliyor bana..

cemre288
27-12-12, 01:32
Herkese merhaba.

Dizinin yayın tarihi belli oldu mu?

Cevap verecek arkadaşa şimdiden teşekkür ediyorum.

Hoşçakalın...

desifre93
27-12-12, 04:13
Beni bu dizide rahatsiz eden birseyler var. Birsey olmamis sanki. Ya ekran isigi ya da cast. Beren ve engin iyide ama mert firat olmamis gibi.nedenini cözemedim ama birsey beni rahatsiz ediyo arkadaslar

carmen angel
27-12-12, 12:54
günaydın herkese :img-wink:

dizinin yayın günü ne olcak diye o kadar düşünmüşüm ki sonunda akşam rüyama girdi :img-hyste:img-hyste

22 ocak :img-hyste

melimalımelisa (http://forum.dizifilm.com/forum/member.php?u=198155) röportajı baştan okudum .haklısınız.:img-blush
demek ki ekip daha ilk bölümlerinde beğenip çalışmalara başladılar.

Attis
27-12-12, 16:37
Erkek oyuncuların hepsi çok sevdiğim kişiler. Galiba Berenle ben en çok Engin Hepileri 'ni yakıştırdım. Yayın günü hala netleşmedi sanırım. Biran önce başlasa artık iyi olur. Bütün intikam dizilerinde hep af vardı. Bu defa affetmek yok diyor ya en ilgi çekici gelen kısmı o bana.

İNTİKAM YOLCULUĞUNA ÇIKACAKSAN, KENDİN İÇİN DE BİR MEZAR KAZ." Konfüçyüs

maryLA
27-12-12, 17:24
orijinal versiyonu biraz izledim de dizi bana baya bir soğuk geldi :img-cold: hikayenin anlatılma biçimi bizim klasik dizi mantığımızdan farklı.
beren bence risk almış.
şüphe dizisine de gerçekten benziyor orada da bu tip bir soğukluk vardı.

illa ki tutar ama patlama yapacğını düşünümüyorum. bu fikirlerim kerem deren'in yeni dizisi için de geçerli:icon_whis

Orjinal Diziyle ilgili Bende Sizin Gibi Düşünüyorum. Bir Kaç Bölümünü izledim ama Abartıldığı Kadar İlgi Çekici bir Senaryo Yok. Üstelik Hikaye Baya Soğuk İnsan İçine Giremiyor. ama türkiyedeki Uyarlaması Nasıl Olacak İzleyip Görmek Gerekiyor. Revenge'in Abde'de İzlenmesi için Sanırım Victoria Karakteri Çok Etkili Olmuş Diye Tahmin Ediyorum.

Fragmanlar bence çok güzel ve ilgi çekici:img-blush
Zaten güzel olduğu izlenme sayısından da belli bence :D
Hemen , üşenmeden yazıyorum :D

1.fragman : 49.823
2.fragman : 51.313
3.fragman : 190.943
4.fragman : 111.326
5.fragman : 404.648
6.fragman : 77.626
7.fragman : 92.978

6.ve 7. fragman rekor kırabilir gibi duruyor. :img-wink: Daha 2 gün oldu çıkalı hemen 100 bin'e dayanmış .Demek ki ilgi çekti demek ki merak ediliyor ki hemen yükselmiş sayısı tabi bana göre :D. Zaten KanalD'de olduğu için diğer yapımlara göre 1 adım önde baslıyor.Seyirci(ben hariç:img-hyste) sebebi bilinmeyen bir şekilde KanalD'ye öncelik veriyor :D AMAN AMAN NAZAR DEĞMESİN.

Mert Fırat'ı çok merak ediyorum.
Erkek seçmemeye karar verdim 3 erkeği izleyip dizinin keyfine bakıcam:img-eat:

Bilgi İçin Teşekkürler Matemanya

Ben İzlenme Sayılarının Yüksek Olduğunu Düşünmüyorum. 5. Fragmanın Oranı Fena Değil ama Takip Ettiğim Kadarıyla Bir Çok Dizinin Bölüm Fragmanları Bile Bu Oranlardan Daha Fazla Sayıya Sahip. Basında tık rekoru Haberleri Çıkmıştı. Galiba Basın Biraz Abartmış durumu. Gerçi ben Sanal İzlenme Sayılarının Diziler için bir Etkisi Olduğunu düşünmüyorum Önemli Olan Tvde gören kişi Sayısının Fazlalılığı. Bu Konuda da İntikamın bir sıkıntı Yaşmadığı da Apaçık Ortada.

bseda
27-12-12, 20:50
Dizinin yayın tarihi bi kesinleşse diyorum?
3 ocak denmişti fakat ne tanıtımlarda,nede kanal d'nin sitesinde yok.:icon_sorr
Bir hafta daha ertelenmesinden korkmuyor değilim,tam tarihi umarım bir kaç gün içinde açıklanır..

Hangi gün olursa olsun hiç farketmez,kesin izleyeceğim ama Perşembe olmazsa Cuma olsun diyenlerdenim bende :img-wink:

funda57
27-12-12, 23:32
Dizinin yayin Günü sanirim hala kesinlesmemis
ben persembe diye biliyordum cogunlukla persembe Beren günü oluuyordu cünkü :icon_whis o yüzden Persembe olmasindan yanayim ....

Yayin tarihi ise Ocak Ayi olacak galiba bununla ilgili
bir bilginiz varmi?

dilara-1905
28-12-12, 00:48
Dizi başta çok ilgimi çekmemişti ancak dizide Mert Fırat'ın oynuyor oluşu her şeyi değiştirdi :):img-in_lo Öğrendiğim an diziye ilgim artmaya başladı. :icon_whis
Yeni fragmanları beğendim. diziyi izlemeyi düşünüyorum oyuncu kadrosu zaten baya sağlam.
Revenge sarmamıştı beni izlemedim o diziyi ama İntikam güzel olacak gibi duruyor.yayın gününü bekliyorum(:

desifre93
28-12-12, 01:02
Merhaba arkadaslar. Bu dizide beni rahatsiz eden bir seyler var. Ekran isigi
mi cast mi tam cözemedim. calan müzikler cok etkileyici.müzigi cok begendim. Ama dedigim gibi gözÜme batan birseyler var. Beren ve enginin beraber oynadigi sahne cok güzeldi. Eger diziyi seyredersem cift olmasalar bile favorim engin ve beren olacak gibi. Uzun süredir dizilerin eski tadi kalmamisti. 20 dakka ve intikam i izlemek istiyorum. Güzel bir is cikar ins.

berraksu-
28-12-12, 13:21
başlada izlesek artık =)

dizinin yayın günü hala belirsiz herkes perşembe olur diyor fakat kayıp şehir bu hafta çok iyi reyting almış AB de 1. totalde çok az bir farkla 2. olmuş

tutmuş bir dizinin bir defa daha yayın gününün ya da saatinin değiştirileceğini sanmıyorum.

Reytingmetre
28-12-12, 14:09
başlada izlesek artık =)

dizinin yayın günü hala belirsiz herkes perşembe olur diyor fakat kayıp şehir bu hafta çok iyi reyting almış AB de 1. totalde çok az bir farkla 2. olmuş

tutmuş bir dizinin bir defa daha yayın gününün ya da saatinin değiştirileceğini sanmıyorum.

Kayıp Şehir perşembe gününde eski gününden daha başarılı ama İntikam çok büyük bir proje, kanal kesinlikle birincilik istiyor, bu nedenle nispeten küçük dizileri feda edecektir. Şu an için İntikam için en uygun gün perşembe. Kanal D Beren Saat'in perşembedeki uğuruna inanıyor gözüküyor.

Dizinin 3 Ocak'ta olmayacağı da kesinleşmiş oldu tarih hala açıklanmadığı için, 10 Ocak bile zor, 17 Ocak olma ihtimali yüksek.

Reytingmetre
28-12-12, 14:16
Flaş... Flaş... Flaş... İntikam 3 Ocak'ta başlıyor, resmi sitede anasayfada günü açıklandı...

Bu kadar geç açıklanır mı yav ?

Sweetpea
28-12-12, 14:16
Dizimizin Tarihi Henüz Belli Olmadı Ama Ben Tahminde Bulunmak İstiyorum..

Büyük Bir İhtimal Dizimizi Perşembe Günü Yayınlayacaklar..Neden mi ?

Evet Kayıp Şehir çok güzel reytingler alan kaliteli bir dizi ama bu hafta KVP olmadığı için bu kadar yüksek bir reyting aldı..Ayrıca Kayıp Şehir kendini ikinci kuşakta kanıtlamış bir dizi.. O Yüzden Kayıp Şehir'in Perşembe 22.30'a kaydıralacağını ve Umutsuz Ev Kadınların ise Salı-Çarşamba-Cuma günlerinden birine ikinci kuşakta yer alacağını düşünüyorum..

Perşembe'den sonra en yüksek ihtimal Pazartesi olabilir..Çünkü Yalan Dünya dizisi pazartesi günleri güzel sonuçlar elde edemiyor.Kanal yönetimi o konuda ne yapar bilemem ama Pazartesi gününü es geçmeyelim..

Salı,Öyle Bir Geçer Zaman Ki var..
Çarşamba,Beklenen reytingleri alamasa bile Muhteşem Yüzyıl'a iyi direnen Kuzey Güney var..
Cuma,Arka Sokaklar var.. Kanal bu dizinin gününü yeni değiştirdi tekrar değişikliğe gider mi bilmem ama İntikam için 1.liğin en garanti günü Cuma
Cumartesi ve Pazar günleri Kanal zaten yarışma yayınlıyor..

O yüzden Perşembe veya Pazartesi arasında git gel yaşıyorum..
Ama Cuma olmasını daha çok isterim..

berenqolik
28-12-12, 14:18
Dizinin yayın tarihi kesinleşti 3 ocak perşembe akşamı saat 20:00'da başlıyor.

Reytingmetre
28-12-12, 14:23
İntikam Vadi'nin en hareketli bölümlerinden birinin karşısında başlıyor, ilk bölüm A/B'de 7 alabilir diye düşünüyorum en fazla. Bence tutunması zorlaştı.

berraksu-
28-12-12, 14:34
evet az önce kanal d de fragmanı yayınlandı

3 Ocak Perşembe 20:00 da başlıyor

Nilly~
28-12-12, 14:38
Dizinin başlamasına 1 haftadan az zaman kalmış.Daha şimdi açıklıyorlar
yayın tarihini. Biraz erken açıklamaaları lazımdı,daha fazla kişiye ulaşılabilirdi.
Geç kaldılar yayın tarihini açıklamaya,ama erken başlaması güzel oldu.
Merakten ölecektik çünkü :img-eat:

Reytingmetre
28-12-12, 14:41
Bence tarihin geç açıklanması çok büyük sorun değil, ilk başta bana da geç göründü ama dizi uzun süredir tanıtılıyor, herkes dizinin adına ve içeriğine aşina, perşembe günü zaplarken diziyi görseler yeter. Baştan ekrana kurulmaları gerekmez, Kayıp Şehir için oturanlar ve zapping sırasında takılanlar ilk bölüm için baya reyting eder. Eğer beğenilirse ikinci bölüm uçar.

missryan
28-12-12, 15:28
Bende yayın günü ve saatini tesadüfen televizyonda gördüm sabah. Ancak foruma girebildim ve görüyorumki haber buraya da ulaşmış hemen.:)

Cuma'nın daha rahat bir birincilik günü olduğunu düşünüyordum, hala da öyle düşünüyorum ama kanalın bir bildiği vardır diye artık olanı biteni kabullenmiş durumdayım. Hatta dizi beklenildiği gibi 3 Ocak'ta başlayacağı için ve daha fazla ertelenmediği içinde çok mutluyum.:img-wink: İnşallah KVP karşısında hırs yapılan birincilik alınamazsa dizinin günüyle falan oynamaya kalkıp abuk subuk işler yapmaz Kanal D.:865323 Tek endişem bu.

Bunun dışında ne diyim, gel artık Perşembe diyorum.:happy0064

_BehLüL_
28-12-12, 15:31

Evet,3 Ocak perşembe günü dizi tarhini kesinleşmiş ;) Artık dizimize çok az kaldı.:love01: 2013 - 2014'e damgasını vuracak bu proje.Marka isimler ve marko proje.

İyi yorumlar Herkese :img-wink:

funda57
28-12-12, 15:47

Cok cok Tesekkürler Bilgi icin :img-wink:

artik kesin oldu demekki buna cok mutlu oldum Dizimize cok az kaldi :happy0064
Beren Bomba gibi geliyor Persembe günü Beren günü ! :happy0064

bu arada Fragman yeni fragman mi yoksa eski fragmanlardan birinemi
yazmislar yayin tarihini ?

Reytingmetre
28-12-12, 15:52
Eski fragmanlara eklendi gün. Yeni fragman yayınlanmadı. Belki pazartesi-salı günü yeni bir fragman gelir.

vadikızı
28-12-12, 16:01

Selam herkese hayırlı cumalar
bilgi için teşekkürler sonunda belli olmuş perşembe olması benim
için iyi olmadı ama yinede izlcem inşallah merakla bekliyoruz

berraksu-
28-12-12, 16:09
bu arada Fragman yeni fragman mi yoksa eski fragmanlardan birinemi
yazmislar yayin tarihini ?

yeni fragmandı sanırım
ben ilk defa gördüm bu fragmanı beren, mert fırat ve şahika rolünü oynayacak oyuncu vardı

edit : pardon 7. fragmanmış ilk defa izlediğim için yeni sandım =)

carmen angel
28-12-12, 16:12

:cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:

ohh sonunda .:happy0064:happy0064..yaşasıınnn :happy0064:happy0064 yuppppiiiiiii:happy0064:happy0064

teşekkürler bilgi verdiğiniz için :img-wink:

funda57
28-12-12, 16:14
Arkadaslar bir sorum var...

Kanal D nin Sitesinde Canli yayin dizi izleyebiliyorsun
Dizinin ilk Bölümünüde öyle izleyebilirmiyiz ki acaba bunu biliyormusunuz?

Mesela Persembe Kurtlar Vadisini izleyenler var benim Annemler izliyorlar mesela
bende Kanal D nin Sitesinden Intikam i izlerdim :icon_whis

Reytingmetre
28-12-12, 16:19

Mesela Persembe Kurtlar Vadisini izleyenler var benim Annemler izliyorlar mesela

Elbette izleyebilirsin. Yalnız ben Kanal D'nin sitesinden izleyemiyorum bir türlü, başka sitelerden bakıyorum. Google'a kanalın adını ve yanına "izle" yazarsan, birçok site görürsün, özellikle HD olanlardan çok net izleniyor.

Groll
28-12-12, 17:07
Tarih açıklanmış.:happy0064Bence bu hafta bayağı reklam yapması lazım kanalın.
Rakip güçlü çünkü KVP'de bu hafta yayınlanmadı.İnsanlar merak ediyorlar.
Dizimizin reyting sorunu olmaz gibime geliyor.

TangoFan
28-12-12, 17:12
Perşembe cesur bir karar olmuş, başarılar diziye. İyi izleneceğine inanıyorum. Fakat bu tür çok pahalı projelerde önemli olan iyiden öte yeterli izlenme oranının yakalanması oluyor. İç Yapım olması bu anlamda projenin lehine, en azından yurtdışı başarısı da dikkate alınacak demektir ki eminim Beren Saat isminin çok popüler olduğu ülkelerde çok ilgi görecektir bu dizi.

Umarım yeterince izlenir ve kaldırılma korkusu olmadan zevkle izleriz diziyi. Kaliteli ve tempolu olacağı şimdiden çok belli.

nisanur123
28-12-12, 17:49

canım izleyebiliyosun artık ordan izlersin. 3 ocak belli olmuş çok sevindim belli olmasına perşembeleri çok sıkılırdım babam tam bi kurtlar vadisi manyağı 10 senedir bıkmadı ama biz anlaşmayı yaptık babam internetten izliyo ben tv den :img-hyste yayın tarihi çok yaklaştı heyecanla bekliyorum :)

melimalımelisa
28-12-12, 20:04
3 Ocak mı?:blink:

Şunu 2 hafta önce duyursalar 1 gram şaşırmazdım ama son 6 gün kala tarihi açıklamak da ne demek?!
Kanalın nasıl bir planı var bilemiyorum ama resmi açıklamanın bu kadar geç gelmesi beni pek memnun etmedi.:icon_whis

Bence de dizinin garanti 1. olacağı gün cumaydı. Çok yüksek reytingler gelirdi. Ama kanal diziyi başından beri konuşulan ve haberleri yapılan ''Beren gününe'', perşembeye koymuş. Bir taraftan en çok izlenen dizi KVP ile rekabet edecek olmasından rahatsızım bir taraftan da hoşnutum. İlk bölümden 1. olması sanki çok kolay değil ama bu sene inanılmaz rakamları yakalayan bir dizinin karşısına üstelik o gün idare edebilen başka bir dizisi olmasına rağmen İntikam'ı koyuyorsa Kanal D acayip güveniyor demektir. Cumaya almalarında hiçbir engel yoktu. Arka Sokaklar izleyicisi zaten pazartesiye alınmış ancak yine de zoru seçtiler. Ne yalan söyleyeyim hoşuma gitti ve heyecanlandırdı beni bu güven.

Birileri sürekli bahaneler üretse de başka sebepler bulup Beren Saat'in emeğini yok saymaya çalışsa da 4 senedir bu oyuncunun olduğu diziler geçti Vadi'yi. Elbette tek başına değil, ekip olarak. Bu ekibin ortak elemanı Beren de diğerleri gibi başarıda pay sahibi. Başrollerde yer aldığı için büyük de bir pay sahibi. Bu sebeple dizinin perşembe ve Beren Saat özdeşleşmesi gereği gün olarak 1-0 önde olduğuna inanıyorum.

6 gün sonra kavuşacağız diziye.:)

maryLA

matemanya nickli arkadaşın paylaştığı izlenme sayıları sadece Kanal D'nin sitesindekilerdi. Bu anlamda tek bir mecrada böyle sayılara ulaşmak çok önemli ve büyük başarı. Malum video sitesi başta olmak üzere diğer kanalları da düşünecek olursak elbette çok daha fazla izlendi.

Not: Nejat İşler Elle Ocak sayısına röportaj vermiş. Mutlaka diziyle ilgili şeyler de söylemiştir. Oyuncuların birbiri ardına röportaj vermeleri harika:)

trueblue
28-12-12, 22:14
Perşembe tam tam saçmalık olmuş. Kayıp Şehir yerini sağlamlaştırmışken pat diye onu yerinden edecekler. Hem onun reytingleri gümbürtüye gidecek hem İntikam Kurtlar Vadisi karşısında reyting kapmaya çalışacak. Olacak iş mi yani?

gamzelikk
28-12-12, 22:23
Sonunda günde belli olmuş çok sevindim Perşembe günü Beren Saat günü gelenek değişmedi:happy0064 Kanal D bekletti o kadar ama en azından ertelenmeden ilk haftadan kavuşucaz dizimize başta ekip olmak üzere hepimize hayırlı olsun..

mags
28-12-12, 22:51
Beren'in ekranlara dönmesine çok sevindim öncelikle,inşallah uzun soluklu güzel bir proje olur.Bazı kesim 2.Bihter karakteri deyip her ne kadar hor görse de laflarını yutup ağızları beş karış izleyeceklerine eminim.Tıpkı Bihter'de yaptıkları gibi.
Konusu çok hoşuma gitti ama ben partnerlerini sevmedim başka birileri olsun isterdim yine de işin içinde Beren varsa soluksuz izlerim.
Perşembe günü olması benim için iyi olmuş bende perşembe günü ne izlesem diye düşünüp bir şey bulamayan kesimden birisiyim çünkü :) artık her perşembe intikam vakti :)

yasemin busem
29-12-12, 00:08
İntikam`ın günü ve saati hiç bana uymadı ya.Yine özet reklam aralarında Atv ve Kanal D arasında mekik dokuyacağım.Pazartesi ya da Cuma olaydı iyiydi.

Groll
29-12-12, 00:24
Bende cuma günü olsa kesin birinciliği alır diye düşünüyorum.
Ancak söylendiği gibi yüksek bütçeli dizilerin aldığı paylar gözleniyor.
İntikam ilk 5 te hep olur.
KVP'ten başka rakibi şimdilik yok.

peaces
29-12-12, 01:49
Ben de cuma olması taraftarıydım.Düşünüyorum perşembe olmasındaki mantık ne olabilir diye?
Bence Beren günüyle alakası yok.Cuma günü olsaydı başarısı "rakibi yok da ondan" denilecekti.Perşembe ise "KVP'ya rağmen" başarılı olmuş olacak.Buda demektir ki kanal diziye çok güveniyor.
Etrafımdaki insanlardan bu diziyi merakla beklediklerini duyuyorum.Bu iyiye işaret.Bakalım...

Nurcan_
29-12-12, 02:01
Günümüz belli olmuş Perşembe iyi olmuş zaten belli birseydi çünkü berenin günü.

Gelecek hafta cogu dizinin yeni bölümü olmaz yani genelde öyle oluyor yeni yılın ilk haftasında. Şayet KVP yeni bölümü yoksa bizim icin cok daha büyük bir avantaj olur.
Ama yinede cok fark etmez reyting savaş KVP ve intikam arasında gecer ve intikam ilerledikçe konu tam anlamıyla işlendikte birincilik garanti

funda57
29-12-12, 03:00
Persembe benim icin zor olsada ( cünkü Kvp Günü ailem icin ) yinede sevindim
ozaman Net den izliyecegim artik Beren icin :img-in_lo

yalniz az kalmis ozaman...
ve Kurtlar Vadisi den düsük olcagini sanmiyorum Reytinglerin
Beren Türk Televizyonun cok sevilen bir yüzü ve bence böyle bir dizide kacmaz :img-wink:

ozaman bize " Gel Dizim Gel " demek düsüyor... ( Iskender Büyük - Kvp Repligi )

_BehLüL_
29-12-12, 04:39
Dizimizin 1.Bölüm özetiyle birlikte ''Genel Özeti'' 'de yayınlanmış.Kısa bir özet yazılmış.Özet'deki kesitlerden de bilgiler edinilmiş.''Özet'' başlığında paylaşacaktım fakat sorun olur diye burada paylaşmayı daha uygun buldum.:img-wink:

Genel Özet

Hayatta sahip oldukları en değerli şey birbirleri olan bir baba - kız. Mutlu, huzurlu küçük bir aile.

Her şey bu ailenin babası Adil’in, iftiraya uğramasıyla başlar. Babasından koparılan ve çocukluğu elinden alınan Derin, yıllar sonra babasının masum olduğunu öğrenir.

Derin’in önünde, iki yol vardır. Ya her şeyi affedip yeni bir hayata başlamak, ya da babasının intikamını almak. Derin, intikamı seçer. Bunun için bütün geçmişini ve hayatını siler. Kimsenin bilmediği yeni bir kimlikle, Yağmur Özden olarak, babasını ve çocukluğunu ellerinden alan insanların arasına geri döner.