PDA

Tüm Versiyonu Göster : Pis Yedili (Show Tv)

Sayfalar : 1 2 3 [4]

mertloveaysun
04-06-13, 04:01
Bu malum olaylardan değil foruma, internete bile çok giremiyorum arkadaşlar. Hatta eminim bir çoğumuz öyledir. Bu yüzden başlıktaki sessizliğe ilk defa ağzımı açamıyorum :icon_sorr

Bu hafta yeni bölüm olur mu olmaz mı hiçbir fikrim yok ama yanlış hatırlamıyorsam Yalan Dünya yeni bölüm yayınladı bugün. Evde değildim bu yüzden net bir fikrim yok ama yayınladı diye biliyorum, fragmanını görmüştüm. O da eğlenceli bir dizi ve o yayınlandığına göre bizim dizimiz de, tabii teknik bir aksaklık olmazsa, bu hafta yayınlanır diye düşünüyorum. Kendimin izleyebileceğini hiç sanmıyorum ama yine de elimden geldiğince aktif olmaya çalışırım kendi adıma.
İyi forumlar...

cero-burki
04-06-13, 15:54
Yeni bölüm reklamını ben de iki üç kez gördüm ama bizim dizide son dakika skandalları çok olur. Açıkçağsı ben de yeni bölümü ızlemeyi düşünmüyorum sadece güney öğrenecek mi onu merak ediyorum.
Dizinin bu hafta olan olaylar yüzünden yayınlanmaması çok saçma olur çünkü bundam bin kat ûzücü durumlarda bile yayınlandı
Gerçi artık zerre kadar takmıyorum bu diziyi de yapımçılarını da her tûrlü boş işe vakit bulurlar ama bir yeni fragman yayınlayamazlar

wonderland
04-06-13, 22:26
Zaten izleyemeyeceksiniz canlar,Show Tv'nin sitesinde Çarşamba 20:00 -Pis Yedili Tekrar yazısı var.Dedim ben size bu Show 1 ay bize yeni bölüm fragmanını verir ama yeni bölüm olmaz diye.Gerçi bu hafta olmaması iyi,ülkemizde bu kadar üzücü olay yaşanırken izlememiz doğru olmazdı.Şimdi bu seferde bunu bahane ederek twet atacaklar :img-wink:

0zqE
04-06-13, 23:31
Selam kızlar.. :love01:
Başlığın bu kadar sessiz olmasını bu hafta olaylar sebebiyle gayet yerinde karşılıyorum. Fakat olaysız bir haftada geçirmiş olsaydık, yinede konuşacak birşey yoktu zaten. Yeni bölüm, yeni bir tüyo, replik, yeni bir fragman olsun hiçbir yeni gelişme yokken ne konuşulabilir ki zaten ?

hahah .. hakikaten Show yayın akışına `tekrar` diye belirtmiş. Demek ki bu hafta son dakika golü gelmeyecek, ama olmaz ki. Ben öylesini ararım, ona alıştık biz, bu türlüsünü bünyemiz almaz. :img-hyste

Zaten izlemeyecektim ben bu hafta, ama şu izleyenlere çok büyük bir saygısızlık yapıyorlar. Yayınlanmamasını olaylara değil, hala kanalla oluşan sorunlara bağlıyorum. Çünkü Show Tv ve tüm kanallar her türlü eğlenceli yapımları yayınlıyorlar. Bunun altına saklanmasınlar sakın. Yemezler yani.

cero-burki
04-06-13, 23:44
Yeni bölüm yokmus aman ne şaşırdık.Bahaneleri de hazır zaten. Ne yapımcıdan ne kanaldan hiç bisey beklemiyorum artık. Oyunculara başta uzuluyordum ama bu duruma sessiz kaldiklarina göre hallerinden pek de şikayetçi değiller. Ne diyeyim kendi düşen ağlamazmış diziyi bu hale onlar getirdi.
Eminim şimdi bunun arkasına saklanacaklar olaylar olaylar. Binlerce kişi ölürken her şey çok normaldi hiç bir dizi gününü atlamiyordu ama . Neyse herkesin kendi vicdani burası bunların yeri değil tabi.Ama istediklerinde mesajlari ardı ardına sıralayan yapimcilardan oyunculardan da bir aciklama alabilsek keşke

pelinibrahim35
05-06-13, 02:02
Bu hafta olmamasi iyi olmus bence. Bölüm olsa bile cogu kisi izlemiycekti nasilsa.

Umarim bu hafta icinde artik bu kötü olaylar biter ve haftaya rahat rahat yeni bölümümüzü izleyip, yorumlasiriz. Özledim bunu cünkü.

Iyi forumlar..

mertloveaysun
05-06-13, 06:56
Bu hafta yeni bölümün yayınlanmayacak olması üzmedi beni hiç, şaşırtmadı da. Hatta aksine iyi oldu da diyebilirim. Belki onlar için bahane olacak, arkalarına sığınmış olacaklar ama sonuç olarak ülkede yaşanan sorunlar ve özellikle ölümler varken ekranda gülünecek bir şeylerin olması kötü olurdu. Bu hafta yayınlanmaması gayet yerinde bir düşünce. Hatta ben sizin aksinize bu hafta yayınlanmayacak olmasının "gerçek" sebebinin bu olaylar olduğunu düşünüyorum. Elbette sorunlar da olabilir ama esas sorun şu an içinde bulunduğumuz durum olmalı ki birkaç gün öncesinden yayın akışında belirtilmiş "tekrar" diye.. Malum başka sözde teknik sorunlar falan olsa hep son dakikada haber veriyorlardı, son dakika golü yiyorduk genelde :whistle2

Ohoo, başlığı siyasete dökmeyelim millet. İşin içinden çıkamayız. Herkesin fikri kendine. Özlem 'im biz neyin doğru olduğunu, neyin ne olduğunu çok iyi biliyoruz kuzum. Yazdığın her cümleye harfi harfine katılıyorum. Gani Müjde 'de en doğrusunu yaptı, dizisini yayınlatmıyor. Bu ülkenin böyle insanlara ihtiyacı var, der susarım.

Kuzum ya bizim yeni yönetmen, pek bir asosyal :img-hyste Tweet bile atmıyor, nerde kaldı dizi hakkında spoiler versin. Zaten çekiminide beğenmedik. Kamera sürekli sallanıyor, sende farketmişsindir. Hele de tv 'de izleyince o eziyeti düşünebiliyor musun? hahah :img-hyste

Kartal hoca hala bizimle ilgileniyor ama arada sırada. O adam birtaneydi ya, gerçek bir CimBay 'cıydı. Kaybettik. Yanarım yanarımda buna yanarım bebeğim :img-hyste
Kuzum sakinliğimi koruyarak sadece senin yazına cevap vermek istedim. Anladın sen :img-hyste Biz zaten her anlamda doğruya gitmeye devam edelim bebeğim, sonumuz hayırlısı ben inanıyorum! :img-wink:

Yahu Kartal-Ebru ikilisi kalsaydı gerisine sağlam bi fos çekseydik yeterdi bize beee :img-beee: Sağlam CimBay'cıydı vallahi kuzum kötü oldu. Gerçi onun da çekimlerinde sevmediğim şeyler vardı tabi ama, gelen gideni aratır mantığını yaşattılar resmen he :img-beee:

Özgem napsak biz mi çeksek şu diziyi artık? Düşünebiliyomusun kadraja habire kimleri alacağımızı ve kimleri almayacağımızı? Evet şu an aynı isimleri geçiriyoruz aklımızdan eminiiiim hahah :img-hyste

aliyeaynalar
05-06-13, 16:38
Arkadaşlar ben hoş karşılayamam bu durumu,
1 değil 2 değil
kaçıncı hafta olmaması bu, Normal bir durum mu bu ?
Show duyarlı olsaydı, pazar günü aşk emek isterin yeni bölümünüde vermezdi :img-wink:

vede diğer diziler veriliyorken bizim kinin verilmemesi.
Benim izlediğim dizi ya (!)

Eğer diziye zırt pırt ara vermeseydi
yeni bölüm fragmanını gösterip, Eski bölümü vermeseydi

Takdir ederdim showu..

Ama bu durumda asla...

Bahane arıyorlar vermemek için,
savaşda bahane oldu.. :img-wink:sofa

ingenting
05-06-13, 17:00
Ulkemiz boyle bir durumdayken dizilerin yayinlanmasi tabiki de hos degil.
Ama Show'un bu yaptigina ben bahane derim :img-wink:
Evlilik,komedi programlari,diger tum diziler yayinlanmisken ustelik.
Cunku zaten bugun Show tv calisanlari aylardir maaslarini alamadiklari icin eylem yapiyorlar.
''Show TV’de her an yayının durabileceği söyleniyor.''
Yani demek istedigim su ki gercekten ulkemiz bu duramda oldugu icin diziler yayinlanmiyorsa helal olsun o kanalla.
Ama bunu bahane ediyorlarsa da yaziklar olsun derim:img-wink:

pelinibrahim35
05-06-13, 17:12
arkadaslar herkesin düsüncesine saygi duyuyoruz ama lütfen burda siyasi görüslerinizi bildirmeyin.

Burasi bir dizi basligi ve burda sadece dizi hakkinda konusmak uygun düser. Bu hafta olmamasi iyi oldu benim icin. Kimsenin suan dizi düsünücek hali yok. Evet ben cok özledim Cimbayi ama yapicak birsey yok. 2 hafta bekledik bir hafta daha bekleyebiliriz sonucta.

Tek umudum artik bu olaylarin bitmesi ve herseyin eskisi gibi olmasi.

Özlem ve Özgem umarim haftaya yardirabiliriz yine geceleri, özledim:love01:

NATY&FACU
05-06-13, 17:20
Başlıkta sadece dizi ile ilgili yorumlar yapın. Konu dışı tüm mesajlar silinmiştir.

mertloveaysun
05-06-13, 17:26
arkadaslar herkesin düsüncesine saygi duyuyoruz ama lütfen burda siyasi görüslerinizi bildirmeyin.

Burasi bir dizi basligi ve burda sadece dizi hakkinda konusmak uygun düser. Bu hafta olmamasi iyi oldu benim icin. Kimsenin suan dizi düsünücek hali yok. Evet ben cok özledim Cimbayi ama yapicak birsey yok. 2 hafta bekledik bir hafta daha bekleyebiliriz sonucta.

Tek umudum artik bu olaylarin bitmesi ve herseyin eskisi gibi olmasi.

Özlem ve Özgem umarim haftaya yardirabiliriz yine geceleri, özledim:love01:

Ah kuzum ya bende özledim hem de nasıl :love01: İnşallah dediğin gibi olaylar son bulur da yüzümüz güler, bir an önce doyasıya yorumlaşırız sabahlara kadar :)
Zaten kaldı 2 bölümümüz.. Yaz boyu buraya girdikçe napıcaz çok merak ediyorum valla :icon_sorr Buranın tadı, muhabbeti bi başka. Diziden sonra heyecanlı heyecanlı yorum atmak falan.. :icon_sorr

elitay88
05-06-13, 17:40
Arkadaşlar kanal çalışanları paralarını 5 aydır alamıyormuş ama kanal el değiştirdi yeni bir sahibi var artık ve bu nedenle düzenin de oturması açısından yenibölüm yayınlanamıyormuş bir de Gani Müjde'nin talebi bu yönde herahalde. Çünkü bu hafta hiçbir dizisinde yeni bölüm yok.:whistle2

Kanalın problemleri yüzünden 3 haftadır izleyemedik zaten. Şimdi bir de gündemdeki sebeplerden ötürü ara kararı var bir haftalık. Özetle 4 hafta sonucu yeni bölüm gelecek deniliyor. Böylece Pis 7 li de diğer tüm dizilerle eş zamanlı sezon finali yapmış olacak. Aslında başlıkta bu tahmini hepimiz yapıyorduk az çok. 19 haziran sezon finali olur tahminimce.

Özeti tartıştık fragmanı da aslında tartışacak bir şey de kalmadı pek.:whistle2

İyi yorumlar.

0zqE
05-06-13, 19:00
Vay vay vay. Başlıktan 1 saat kayboluyorum yine neler neler olmuş. Lütfen bundan sonra forum kurallarından bihaber olan kimseler kalkıpta dizi başlıklarına yorum atmasın. DİZİ BAŞLIĞINDA DİZİ KONUŞULUR.

Sonra bazı kesimler yüzünden kurunun yanında yaşta yanıyor ve bu başlığın aldığı kaçıncı uyarı bu? Yeter artık yani. Herşeyi konuşmanın bir yeri vardır.

Damlam valla, bende özledim o sabahlara kadar CimBay konuştuğumuz geceleri :love01: Kuzum inşallah sezon finali bizi tatmin edecek bir yerde biterde burda hepimiz keyifli keyifli yorumlar atabiliriz.. O günlerimiz gelsin artık değil mi ? :love01:

Kuzum sakinliğimi koruyarak sadece senin yazına cevap vermek istedim. Anladın sen :img-hyste Biz zaten her anlamda doğruya gitmeye devam edelim bebeğim, sonumuz hayırlısı ben inanıyorum! :img-wink:

Yahu Kartal-Ebru ikilisi kalsaydı gerisine sağlam bi fos çekseydik yeterdi bize beee :img-beee: Sağlam CimBay'cıydı vallahi kuzum kötü oldu. Gerçi onun da çekimlerinde sevmediğim şeyler vardı tabi ama, gelen gideni aratır mantığını yaşattılar resmen he :img-beee:

Özgem napsak biz mi çeksek şu diziyi artık? Düşünebiliyomusun kadraja habire kimleri alacağımızı ve kimleri almayacağımızı? Evet şu an aynı isimleri geçiriyoruz aklımızdan eminiiiim hahah :img-hyste

Kuzum müsaadenle Kartal ve Ebru 'ya ilaveten Selim 'i de eklemek isterim. Kendiside sıkı bir CimBay 'cıdır hatırlatırım sana :love01: Hatta bizim efsane koşma sahnemizin ah ah fikrini verende biliyorsun ki yine kendisi. Bu 3 'ü bize yeter, ama birini aldılar. Kartal 'ımız gitti, uçtu kuşumuz :img-hyste:img-hyste

Aa kuzum vallahi biz çeksek kadrajı düşünemiyorum. 120 dk full CimBay. :img-hyste Araya CaNeşe katarız 5-10 dk. oldu bitti. :img-hyste

aliyeaynalar
06-07-13, 17:05
Cimbaycı değilim ama
Kadirin ayrılmasına üzüldüm :(
Kadir yerine Karabiber ayrılsaydı keşke :icon_sorr

Bu arada urazada üzüldüm oda gitti
canese tarih oldu diycem ama
can Aşkının karşısında güçlü durmadığı için hep furkana boyun eğdiği gün tarih olmuştu..

bu arada Mert - sevil sahnelerinden sıkıldığım için zapladım izlemedim
ama bir arkadaşın yazdığına göre sevil merte olmaz gibi şeyler demiş nasıl mutlu oldum anlatamam :img-hyste

Bari bu kadar olaydan sonra
birde kartrafrafraf olmasın çekemem :img-hyste

mrvglmz
06-07-13, 17:10
şu hale bak forum bakıma girdi açıldı ne çok şey değişti. kadir gitti uraz gitti saçma sapan bişi oldu nasıl olucak kadirsiz cimbaysız çok saçma değilmi pis 7li bu dizinin adı şimdi ne oldu :((( umarım kadir doğulu geri gelir ben cimbomu başka biriyle düşünemiyorum :(

stylist
06-07-13, 17:17
Dizi pekte gidişlerden etkilenmemiş gibi görünüyor reytinglere baktığımda. Açıkcası benim için bir sorunu yok ama büyük bir kısım sorun yaşayacak sanırım.
Bence son bölüm gayet iyiydi, Orço&Cimbom sahnesi, Elçin ve Ceyhun'un araba sahnesi.. Ama Furkanların Elceyi ayırma işlemi sıktı artık yani, daha yeni birşeyler bulsalar..

elitay88
06-07-13, 17:33
Herkese Merhabalar;

Öncelikle dizi sezon finali yapma kararını değiştirdi. Zaten 2 ay kadar ara verildi iyi oldu dedik. Sonrasında önce Uraz'ın sonra da Kadir'in diziden ayrıldığını öğrendik.

Ayrılma sebepleri ile ilgili çok şey duydum ve önce inanamadım. Sonra da resmi açıklama geldi. Kadir aniden anlaşması olduğu halde gitmiş ve denilene göre başka projede oynayacakmış.:whistle2

Herkesin kendi kararıdır. Kimseyi zorla dizide tutamazlar buna katılıyorum ama 70 bölümdür anlatılan bir Cimbay gerçeği var. Pis7li var. Paşa eğer baş karakter olmasaydı hikaye bu kadar etkilenmezdi. Şimdi ne oldu sadece Cimbay aşkı mı bitirildi bu ayrılıkla pis7li bitti pis6 lı oldular resmen. Onları Pis7li yapan hiç bitmeyecek aşkları bir de dostlukları değil miydi?:img-beee: Karakterin gitmesi diziyi çok etkiler öncelikle ana hikayeyi zedeleyecek bana kalırsa. Paşa sadece Cimbomun sevgilisi değildi ki gurubun lideri, esas oğlanı, önemli karakteriydi. Hepsi çocukluk arkadaşıydı,yıllardır beraberlerdi şimdi 1 kişi ki en sağlam yazılan karakterlerden biri gitti. Ne anlamı kaldı pis7linin? En azından karakterin çıkmaması gerektiğini düşünüyorum ben.

Yeni karakter de gelse yadırganacak, yeni Paşa da. Hangisi daha az yadırganır dersem aynı karakteri başka bir oyuncuyla izlemek derim. Sonuçta aşk devam edecek olur o şekilde. 70 bölüm yazılan hikayeye de haksızlık edilmemiş olur. İnandırcılık açısından da olması gereken bu bence. Ha bakıldı olmadı kimse yeni Paşayı beğenmedi o zaman yeni karakter getirirsin ya da ikisini birlikte bir seyircinin nabzını yoklarsın hangisi tuttuysa devam eder.

Bu diziye Cimbom-Paşa aşkı için başlamıştım o nedenle izleme keyfim kaçtı şimdi. Biri gitti diğeri kaldı keşke ikisi gideydi en azından mutlu bir son olurdu. Böyle olmadı yazılan senaryo da yazılan karaktere uygun olmadı. Bundan sonrası eskisi gibi olmayacak kesinlikle işleri çok ama çok zor yazın devam eder ancak kışın ilk 5 e bile giremeyebilir toparlayamazlarsa senaryoyu.

Gelecek bölümler ile ilgili Tüyolar:

Cimbom Paşadan yavaş yavaş vazgeçecek. 4-5 bölüm sonra da yeni karakter gelecek. Hem Günçiçeğe hem Neşeye. 2 yeni erkek karakter. Birisi esas oğlan olacak ve Günçiçekle aşk yaşayacakmış. Şimdilerde yeni oyuncu arıyorlarmış.

Elçin-Ceyhun cephesinde ise Zeynep diye yeni bir karakter gelecekmiş. Ceyhun inşaat mühendisliği için staj yapacakmış. Zeynep de patronun zengin kızı olacakmış. Aralarında atışmalar olacakmış. Elçin çok kıskanacakmış. Bu kız onların arasını açacakmış.

Sevil*Mert cephesinde güzel gelişmeler olacakmış.

ingenting
06-07-13, 17:44
Herkese merhabalar

Kadir'in ayrildigina bir ben sasirmadim sanirim.
Daha oncede dedim gider diye ama bazi arkadaslar kabullenmeyip tartisma cikartmislardi...
Her neyse iyide oldu hep derdim adam istemeyerek oynuyordu
ama daha sozlesmesi bitmeden baska projelerle anlasmadi ayrilacagini sadece telefon ile bildirmesi kendi kalitesini dusurdu...
Umarim yeni karekter cok daha iyi olur.
Artik dizinin tadi hic mi hic kalmadi.Tek kurtarici yeni karakter olur.

Herkese iyi forumlar.:img-wink:

Muratci
06-07-13, 18:01
merhaba arkadaslar.. inaninki buraya gelipde siz hakliydiniz ben yanlis tespit yapmisim özür dilerim demeyi o kadar cok isterdimki. ama olmadi! pasa gidecek diye haber cikmisti burda sonra resmi aciklama gelmisti ve ben bile inanmistim oyuncunun gitmeyecegine ama dedigim yine cikti. dizifilm.com bir haber yayinliyorsa inaninki bir dogruluk payi vardir. yani ates olmayan yerden duman tütmez derler ya aynen öyle bir durum suanki durum... pasanin gitmesi cok kötü oldu. ben can gitti dyie sinir olurken pasada gidince iyice sinirlendim. heleki öyle bir gittiki, resmen diziden ne cikarildi, ne öldürüldü nede baska bisey.. sadece pasa cekip gitmis gibi gösteriyorlar.. güncicek baskasiyla biraz zor ask yasar.. yasaas bile inandirici olmaz. hem baskasini getireceklerine fatihi tutsunlar daha iyi.. oyuncuyu begendim acikcasi

wonderland
06-07-13, 18:09
Dizinin bu hali ne olacak nereye gidecek bilmiyorum.O kadar saçma sapan şeyler yaşanıyor ki dizide idrak edemiyorum artık.Önce Uraz'ın ayrılması ardından Kadir'in ayrılması dizinin gidişatını öyle bir bozdu ki bu saatten sonra mümkünatı yok toparlayamazlar.Hikayeler yarım yamalak kaldı.Özellikle ayrılma bahaneleri çok saçma.Bu dizi en başından beri zaten böyleydi o zaman sormazlar mı adama en başında niye yer aldın dizide diye?70 bölüm sonra mı akıllarına geldi çocuk dizisi olduğu? Hem ekibe hem seyirciye yapılan büyük bir saygısızlık bu. :whistle2

Yeni gelen Etkin karakteri fazla zorlama buldum ben.Akılları sıra Can'a benzeyen tombalak birisini bulmuşlar. Uraz'ın yerini doldurma çabaları :img-hyste

Yeni karakter demişken hem Paşa hem de Can'ın yerine gelecek erkek karakterleri zerre merak etmiyorum.Neşe ve Günçiçek nasıl bir anda unutacak başkalarıyla beraber olacaklar merak konusu. :whistle2 Bu iki kızımızda zamanında beylerinden o kadar acı çekti hepsi boşa mıydı yani ?

HaViN4745
06-07-13, 19:47
Herkese merhaba..
Kadir' in gidişi çok kötü oldu gerçekten benim icin dizi cimbay' la başlamıştı bittiği anda dizifil benim için bitti vallah..
Kadirle uraz' ın gidişi ise çok saçma baştan girmeseydiniz o zaman diziye..yaptıkları çok ayıp gerçekten herkesi yüzüstü bırakıp gittiler..neyse yeni projelerinde başarılar diliyorum

Dizinin reytingleri şu anda çok iyi bu da diğer dizilerin sezonda olmasındandır..bir de cimbay bittiği halde hala izleyen cimbaycı arkadaslar var bir de buna eda fanlarida dahil olunca pek bir etkilenme olmuyor ..

Yeni karakterlere gelince de kim olacak bilmiyorum ama kim gelirse gelsin cimbayın yerini tutmayacaktır...
Diziyi netten eda için takip edecem o kadar başka da izlenilecek bir tarafı kalmadı zaten ..iyice sacmalamadan bitirirlerde sevdiğimiz oyuncuları başka bir projede görelim:whistle2

Iyi forumlar ..

SeyranMesut
07-07-13, 00:02
Uraz gitti pis yedili bitti benim için kadirin gideceğini zaten tahmin ediyordum ama urazın gidişi tam bi şok oldu.Biz caneşeciler daha şanslıyız aslında uzun sure ayrılık izledik çünkü bi yandan alışıktık yani farkı şimdi tamamen bitti.
İkisinin gidişine gelince çocukça buldukları düşüncesi bana saçma geliyo zaten başından beri böyleydi.Mutlaka bu işten çok daha büyük bi proje geldi ellerine.Açıkçası yarı yolda bırakılmak hoş değil ama böyle bir durumda ben de giderdim.
Diğer oyuncuların yolu açık olsun diyorum dizinin reytingleri de iyi gidiyo sevilen birilerini bulurlarsa devam edecek gibi.Hazal için izlemek isterdim ama uraz yokken çok boş.Hele neşeyi başka biriyle canı unutmuş halde izleyemem zaten.
İyi forumlar.

negisssss
07-07-13, 00:22
Merhabalar.
Diziyi bırakalı çok oldu hatta hatırlamıyorum bile.Açıkçası dizi bence final falan yapsa daha iyi olur diye düşünüyorum.Uraz ve de Kadirin yokluğunun hissedilmemesi mümkün değil çünkü.
Ben zaten diziye cimbay için bakıyordum sonra onu da sağ olsunlar mahvettiler saçma sapan olaylar yazdılar şimdi Kadir'in çıkışı(ki doğru ise yazılanlar son derece yanlış bir şekilde bırakmış diziyi kendisi)Uraz'ın yokluğu derken Pis Yedili ye dair birşey kalmadı bence...

Bundan sonra nasıl yazarlar bilemeyeceğim ister istemez yeni birileri girecek hoş olmayan şeyler.:img-beee:
Bu dizinin bu hale geleceğine hayatta inanmazdım sanırım şaka gibi oldu.:whistle2

chuckbass
07-07-13, 00:31
furelin bitmesiyle bitmis olan bir diziydi benim icin
urazın gitmesiyle de tam bir yıkım oldu
pis 3 lüde dagılmıs oldu ne yazık

mavi bir çınar
07-07-13, 01:30
Urazin yada hazalin dizinden ayrılmasını çok istiyodum çünkü can neşe aşkını doğru düzgün izlettirmediler bize uraz çıkınca aslında sevinmem gerekiyodu ama üzüldüm keşke böyle olmasaydi doğru düzgün izleyebilseydik belkide böylesi daha iyi oldu en azından caneşe ayrılığına alışmıştık. Kadirin gitmesine hiç şaşırmadım biliyodüm gideceğini ama yeni sezonda gider en azından doğru düzgün bi ayrılık olur diye bekliyodum ama ikisinin de gidişi çok ani oldu onlar için artık hayırlısı olsun ben hazal için yine izlerim diziyi ama tabi eski tadı kalmadı umarım yeni sezona kalmadan bitirirler iyice tadı kaçmadan

ezgiiiiii
07-07-13, 01:31
Bu bölümü aslinda cok sevdim.
Nihayet istedigim sahneleri izleyebiliyorum. Mertin Sevile karsi bos olmadigini aslinda görebiliyorduk ama simdi agzindan duymus oldum. :img-blush
Güzel Sevil & Mert sahneleri bizi bekliyor ve bu yüzden coook mutluyum. Azmi bekledik.

Kadirin ayrilmasina üzüldüm, ama gideni durduramazsin ne yapacaklardi ki. Hayirlisi buymus bakalim.

Defneci
07-07-13, 02:26
Ya varya kadire çok kızgınım

o dizi herkesinde bilidği gibi CimBay bölümlerinde reytingler tavan yapmış o çift sayesinde ayakta kalabilme şansına sahipti
resmen yıkıldım ya başka karakter gelcekmişte pehh
CimBay derim ben arkadaş
Dizini iyi olan tek yanı ElCey ve SEvil ve mert yani

mrvglmz
11-07-13, 05:02
kimse bişey yazmıyor... gerçi heveste kalmadı kadir doğulunun çıkmasından öte paşa karakterinin diziden çıkması pis7li dizisini yabancılaştırdı... sanki başka bir dizi izliyormuş gibi süreklii yeni yüzler görmek hikayenin sapması beni etkiledi olumsuz yönde... en çok kadie doğuluya kızgınım çünkü haksızlık yaptığını düşünüyorum hem 2 yıldır çalıştı onaca insana güvenip başrol verdiği gani müjdeye ve biz izliyenlere... tabiki sonsuza kadar o prjenin içinde olmak zorunda değil ama ne biliyim ayrılmanında bir adabı var sözleşmen bitmemiş ve çok kilit bir karaktersin hikayeyi yoluna koymadan kaçar gibi gitmek niye çok kızgınım bu yüzden... keşke geri dönse paşa karakteri olmadan pis7lide aşkta dostlukta yarım kalır... eskiden günün sabırsızlıkla beklediğim diziyi 3 haftadır yarım yamalak izliyorum çünkü soğudum maalesef:((( bir kaç hafta sonra tamamen bırakıcam... hiç aklıma gelmezdi pis7li dizisini izlemiyeceğim... üzgünüm hemde çok keşke hepsi bir kabus olsa :(((

ayrıca 2 yıldır anlattığınız paşa onun cimboma olan aşkını unutmuş gibi... neydi o mektup... hani paşa günçiçeğin ismini önce alnına sonra kalbine yazmıştı... hani ne hata yaparsa yapsın onu sevmekten hiç vazgeçmicekti... o mektupta yazdığınız sözler adamın karakterine aykırı... paşa ailesini dostlarını sevdiği kızı öyle bırakıp gidicek bir karakter değil benim izleyici olarak buna inanmamı beklemeyin... madem kadir d. gelmiyor sizde paşa karaterini devam ettirseydiniz gerçi ona alışmakta zor ama anlattığınız cimbay aşkı bunu hakkediyor

Daydream*
25-07-13, 18:00
Forum o kadar durgun ki..
Aslında yazmak da hiç gelmiyor içimden ama Kadir Doğulu'nun yaptığını hazmedemiyorum. Kendince haklı sebepleri varmış basına açıklayamayacağı. Ama bundan bize ne?! :icon_sorr
Biz dizide Bayrampaşalı karakterini biliyoruz,Cimbom'a olan aşkını izliyoruz.Bu dizinin Cimbomla beraber mihenk taşıydı ama o sözleşmesi devam ederken herkesi yüzüstü bırakıp gitti. Arkasından senaryoda saçma sapan değişiklikler,yeni oyuncular falan derken dizi iyice saptı. Mesela Cimbom evde intihar edecek hale gelmişken "pis5"linin piknik yapıyor olması. Tamam,Eda'nın film çekimleri olduğu için bir süredir sahnelerini azalttılar bu yüzden yapılmış olabilir ama farklı yazabilirlerdi eminim,bu konuda sıkıntı çekeceklerini sanmıyorum.:img-beee::calis

ecrinesma
06-08-13, 22:32
Güneyin diziden çıkması hiç iyi olmadı Dizi eski tadını kaybetti.
Günçiçek galiba yeni birini sevecek,sanırım Elçinde diziden çıkacak çünkü Ceyhun diğer kız ile pek atışıyorlar aralarında bişey olacak gibi ,Elçinde çıkarsa hiç izlemem diziyi :(

aysennyavuz
15-08-13, 16:10
selam arkadaşlar güneyin yani kadir doğulunun diziden ayrılmasına üzüldüm ve çok kızdım cimbaysız pis yedili hiç olmamış bakalım günçiçek yeni gelen rüzgarla aralarında bişey olcak mı umarım olmaz neyse arkadaşlar hepinize iyi günler

Daydream*
04-09-13, 14:11
Kadir Doğulu diziden çıktığı yani dizide bunun sinyalinin verildiği ilk zamanlarda yazmıştım,cimbaysız nasıl olacak diye. Ama şu an gayet açık bir şekilde görülüyor ki önceden resmen dizi Güney karakterinin üzerine kurulmuş. Onun yönlendirmesiyle dönüyormuş her şey. Gidişiyle beraber tüm oyuncuların rolü arttı. Özellikle trafo daha göz önünde ki bu benim daha da çok hoşuma gidiyor. Mert - Songül arasındaki saçma gerginlikten sıkıldım artık,fazla uzatıldı.Konu bulamadıkça saçmalıyorlar önceden her birinin derdine koşan Songül nasıl oldu da şimdi onlardan birini incittiğinde sevinir hale geldi?:calis Dizel&Esma aşkı da keza öyle,sürekli aynı muhabbet haftalardır evlilik hazırlıkları sıktı artık.
Yeni gelen oyunculara değinirsem özellikle Melih Selçuk'u çok severim oyunculuğunu ayrı kişiliğini ayrı. Diziye bi oyuncu geleceğini öğrendiğimde onun olmasını çok istiyordum. -zaten seçenekler arasında vardı- Yalnız dizide oynarken bir eksikliği var daha tam yerleşememiş,benimseyememiş,sanki sürekli gergin diken üstünde duruyormuş gibi. Ya yazılan sahnelerin azlığı ya da onunla ilgili bir problem çözemedim ama ben öyle hissediyorum. Ama bu bölümün fragmanında öyle değil,Cimbom'a sarılışı mimikleri falan daha samimi geldi. Cimbom'u Güney'den başka biriyle yazarlarsa yakıştıramam sanıyordum ama sanırım bu ya Melih Selçuk çekiciliği ya Eda Ece/Melih Selçuk başarısı ya da Gani Müjde'nin ustalığından kaynaklanıyor ki ben onları çok yakıştırdım. Şimdiye kadar aralarında geçen diyaloglar güzeldi.Bu bölümün fragmanından da görülüyor ki yavaş yavaş sevgili olma yolunda ilerliyorlar. Zaten diziden kendi isteğiyle ayrılan birinin gölgesinin sürekli dönmesinden hoşlanan biri değilim. Cimbom çok acı çekti artık unutma vakti Salça'nın da dediği gibi yaraları sarma vakti. Makedonya'dan gelen öğrenciyi pek çözemedim diziye neden geldi galiba onu da zamanla öğreneceğiz.Forumun artık durgun olmaması dileklerimle...

Gizem Leyla
25-09-13, 22:11
Ben Rüzgar'ı beğeniyorum. Kadir Doğulu da çok sevdiğim oyuncuydu ama aşırı CimBay fanlığım yoktu. Dizide çok iyi oyuncular var. Başka dizilerde boy göstermeliler. Pis Yedili'nin miadı doldu artık. Ama hala izleniyor ki yayından kalkmadı. Ama ciddi anlamda kalitesizleşti bu yapım. Bu akşam MY olduğu için fragmanlarından takip edebiliyorum ben, resmen arka Sıradakiler'e bağlamış! Fatih Cimbom'u kaçırmış en son. İğrenç bir karakter yarattılar şu çocuktan. Yani suratına vurasım var o derece. Furkanın da hiçbir özelliği kalmadı artık karakter olarak. Ayrıca Can'ın yokluğu hissediliyor ve yerine getirilen o çocuk hiç de uymamış. Yani bir dizide karakterler ayrıldıktan sonra o diziyi fazla uzatmamalılar. Çünkü başlangıçta gerçekten klişelerden uzak bir şekilde işleniyordu aşk PY'de. Tamam hala Hayat Bilgisi'nden kalma (hatta Hababam Sınıfı'ndan alıntı) hocalara lakap takmalı, aşk çokgenlerinin olduğu, hocaların manyak tipler olduğu ve birbirlerine aşık oldukları bi yer sanıyorlar liseyi, belli ki acı bir lise özlemi var senaristlerin içinde ama aşk cidden iyi işlenmişti PY'de. Klişelerden uzaktan kastım, tam bir zengin kız-okula yeni gelen fakir oğlan aşkı Elbay'la başlayıp sağ gösterip sol vurmuştular. Cimbay'ın bir geçmişi vardı. Falan filan yani geçmişte kalmış konular hepiniz biliyosunuz. Bence en geç aralıkta bitirsinler bu diziyi ve lütfen Alice şu Orço'ya yüz versin artık. :)

NATY&FACU
20-10-13, 17:27
''Pis Yedili''ye RTÜK Onayı
RTÜK, eleştirilere konu olan “Pis Yedili”ye 'Gülmece' diyerek onay verdi ve cezaya gerek görmedi.

RTÜK üyeleri, “Pis Yedili”de yer alan '' toynaklı, sapık, salak, üfürük'' gibi ifadelerin, ''gülmece unsuru'' biçiminde kullanıldığını belirterek, cezaya gerek görmedi.
RTÜK toplantısında, Show TV'de yer alan diziye gelen şikayetler değerlendirildi. İzleme ve Değerlendire Dairesi raporunda '' Dizideki diyaloglarda, varoş, toynaklı, sapık, salak, üfürük gibi düzeysiz ifadeler vardır. Yanlış dilin, günlük dile de yansıyacağı düşünüldüğünde, yayınlarda düzgün dil kullanımı önemlidir'' denildi ve ceza verilmesi istendi.
Dizinin senaristi Gani Müjde de diziye gelen bazı tepkiler için ''oturup izleyenler, Pis Yedili'nin dostluk, arkadaşlık, dayanışma gibi kavramları işlediğini görür, daha çok utanırlar. Biraz dizimizi izleyin de hayatınız renklensin'' cevabını vermişti.

Dizifilm Anasayfa

NATY&FACU
20-11-13, 16:46
“Pis Yedili” Hangi Gün Yayınlanacak?
Show TV yayın akışında değişikliğe giderek yeni dizisi “Sevdaluk”u çarşamba gününe aldı. Bu değişiklikten sonra “Pis Yedili” dizisinin ne zaman yayınlanacağı ise merak konusu oldu.

3 sezondur yayınlanan Tükenmez Kalem Film'in yapımcılığını üstlendiği Gani Müjde imzalı “Pis Yedili”nin yerine yayın hayatına yeni başlayacak olan “Sevdaluk” dizisini getiren Show TV, “Pis Yedili”nin hangi gün yayınlanacağına dair henüz bir açıklamada bulunmadı.

Dizifilm Anasayfa

aliyeaynalar
20-11-13, 20:03
Korktuğum başıma geldi..
Dizi cumartesi olacakmış.. sofa

Yani Bugünün Saraylısı ile aynı gün.. sofa

Şimdi işin yoksa
yine eskisi gibi 2 dizi içinden birini tercih yap :img-beee:

Sen tam,
çarşamba olmayacak rahatça diğer dizin 90ları izleyeceksin diye sevin,
Sonrada izlediğin diğer dizi ile aynı güne alınsın, Gülermisin ağlarmısın şu duruma :img-hyste:icon_sorr

ziyadesi ile verem ettiller beni bu sezon !

Şimdi ne olacak efendim
Bs'yi indirip izliycem.
Eskiden 90ları indirir izlerken şimdi sıra bs'de Sinirsel gülme yeminle :img-hyste:img-tomat

Ama şunu söyleyim,
cumartesi kimse izlemez :icon_sorr
bs gibi kalite gibi dizi diğer grupta zar zor ilk 10'a giriyorken..

Reytingleri bu kadar güzel dizinin yani py'nin
reytingleri düşeceği bi güne vermek sofa

Bari diziyi eski gününe alsalardı yani salıya oda yok... :calis

Gani müjdenin diğer dizisi bsk bitti yetmedi
şimdi sıra py'demi ?

NATY&FACU
02-12-13, 13:56
“Pis Yedili” Eski Gününe Geri Döndü
Show TV’nin Cumartesi gününe alınan dizisi “Pis Yedili” eski gününe geri döndü.

Show TV’de yayınlanan “Pis Yedili” dizisi gün değiştirerek Cumartesi akşamına alınmıştı. Ancak dizinin Cumartesi akşamı ekrana gelen bölümünde reytinglerde yaşanan düşüş de dikkat çekmişti.
Dizi eski yayın gününe dönerek Çarşamba akşamına alındı. Bu değişikliği yapımcı ve senarist Gani Müjde twitter sayfasından açıkladı.

Gani Müjde: "Pis Yedili eski gününe geri döndü. Her zaman olduğu gibi çarşamba akşamı saat 20.00'de birlikteyiz."
Dizifilm Anasayfa

0zqE
02-12-13, 17:44
Merhabalar.

Yıllar yıllar önceydi diye bir giriş yapsam çok mu nostaljik olur? :img-hyste Eski başlığıma bir göz atayım dedim, en son yorum attığım tarihe baktım 6 ay olmuş. Benim için çoktan bitmiş olan ama görünürde devam eden dizinin başlığına tekrar girmemin tek nedeni dizi Cumartesi gününe alındığı zaman ki reyting oranı. Resmen yerlerde!
Total de % 2,45 ile 21. sırada
AB de %1,02 ile 55. sırada

Şu kanalda gram akıl yok yemin ederim. Sen alıyorsun diziyi, Kadir 'in dizisinin karşısına koyuyorsun birde olacak iş değil ya :img-hyste Cumartesi akşamı; Yetenek Sizsiniz, Şefkat Tepe, Arka Sokaklar, Fatih Harbiye, 3 Adam 'dan falan daha çok reyting alabileceğini düşünen kanal seni tebrik ediyorum. :img-hyste Bu dizinin böylesi bir düşüşünü gördüm ya ölsemde gam yemem, bize zamanında çektirdiklerinizin acısı böyle çıkar, %1 nedir ya, çizgi film yayınlasan daha çok reyting alırdı :img-hyste:img-hyste

Tüm CimBay 'cı dostlarıma selam olsun. :love01:
Hala izleyenler de varsa iyi seyirler diyeyim bari. Allah sabır versin dostlar :img-hyste

Görüşmek üzere..

ömer&ceren
02-12-13, 18:26
Merhabalar.

Yıllar yıllar önceydi diye bir giriş yapsam çok mu nostaljik olur? :img-hyste Eski başlığıma bir göz atayım dedim, en son yorum attığım tarihe baktım 6 ay olmuş. Benim için çoktan bitmiş olan ama görünürde devam eden dizinin başlığına tekrar girmemin tek nedeni dizi Cumartesi gününe alındığı zaman ki reyting oranı. Resmen yerlerde!
Total de % 2,45 ile 21. sırada
AB de %1,02 ile 55. sırada

Şu kanalda gram akıl yok yemin ederim. Sen alıyorsun diziyi, Kadir 'in dizisinin karşısına koyuyorsun birde olacak iş değil ya :img-hyste Cumartesi akşamı; Yetenek Sizsiniz, Şefkat Tepe, Arka Sokaklar, Fatih Harbiye, 3 Adam 'dan falan daha çok reyting alabileceğini düşünen kanal seni tebrik ediyorum. :img-hyste Bu dizinin böylesi bir düşüşünü gördüm ya ölsemde gam yemem, bize zamanında çektirdiklerinizin acısı böyle çıkar, %1 nedir ya, çizgi film yayınlasan daha çok reyting alırdı :img-hyste:img-hyste

Tüm CimBay 'cı dostlarıma selam olsun. :love01:
Hala izleyenler de varsa iyi seyirler diyeyim bari. Allah sabır versin dostlar :img-hyste

Görüşmek üzere..

şu başlıkta senin yorumuna cevap yazıyor olmak bile tuhaf geliyor be Özgem. bir zamanlar en çok vakit geçirdiğimiz yerdi burası. sen, ben, Özlem, Nergis, Damla, Begüm ve daha adını unuttuğum pek çok arkadaş. eğlendik, güldük, sevindik, üzüldük, çokça sinirlendik, ama çok da güzel zamanlar geçirdik. hepimizi birbirimize bağlayan ortak nokta CimBay'dı tabi.

hepimiz hayran olmuştuk bu aşkın yoğunluğuna, derinliğine...yaşları gençti, ama duyguları olgundu çiftimizin. araya giren zaman, başka başka insanlar, aileler, değiştirememişti duygularını. İngilizlerin "star-crossed lovers" dedikleri türden, bir bakıma kaderin bağladığı aşıklardı onlar... hiçbir şey giremez aralarına diyorduk, hiçbir şey ayıramaz onları... tabi senaristlerimizin gücünü hesap etmemiştik o zamanlar.

en çok Özgemle konuştuğumuz bir konu da Paşa'ydı tabi... bu adamın aşkı bambaşkaydı. öpüşü, koklayışı, sarılması, hatta bakışı bile başkaydı. başka bir boyutta seviyordu Günçiçeğini, başka bir boyutta yaşıyordu aşkını. ve bu dizinin gittiği noktada en çok zoruma giden şey, Paşa'nın akıbeti oldu. oyuncunun ayrılması konusunda çok da yorum yapmak istemiyorum, burası yeri değil, ama oyuncunun gidişinin intikamını karakteri rezil ederek almak, o kadar çocukça ve o kadar basit bir davranış ki...Güney gibi bir aşık, Güney gibi bir karakter öyle bir sonu haketmiyordu. vefasız olmayı, nankör olmayı, terkeden olmayı haketmiyordu Güney. o böyle bir adam değildi çünkü, biliyoruz. anlamadan dinlemeden yargılamazdı Günçiçek'i, ölse bırakıp gitmezdi, hele de öyle duygusuz ve soğuk bir mektup asla yazmazdı. bizim tanıdığımız Paşa bu değildi. anlıyorum, Paşa karakterine bir son yazılması gerekiyordu, ama bu son hiç yakışmadı. keşke ölseydi... kaza geçirseydi ve ölseydi, o zaman güzel duygularla anmaya devam ederdik Paşamızı, aklımızda hep o efsane repliklerin sahibi, efsane aşık olarak kalırdı ve senaristlere bunca lanet okumazdık.

Paşa'dan sonra, CimBay'dan sonra zaten PY bir daha asla eskisi gibi olamaz benim için. başlığın durumuna bakılırsa pek çok arkadaşım da benim gibi düşünüyor zaten. dizi bitmiş, devam etmiş, birinci olmuş, sonuncu olmuş bunlar da umrumda değil. ama umarım başlığı takip ediyorsunuzdur sayın Gani Müjde ve umarım bu yorumu görürsünüz.

0zqE
02-12-13, 19:08
şu başlıkta senin yorumuna cevap yazıyor olmak bile tuhaf geliyor be Özgem. bir zamanlar en çok vakit geçirdiğimiz yerdi burası. sen, ben, Özlem, Nergis, Damla, Begüm ve daha adını unuttuğum pek çok arkadaş. eğlendik, güldük, sevindik, üzüldük, çokça sinirlendik, ama çok da güzel zamanlar geçirdik. hepimizi birbirimize bağlayan ortak nokta CimBay'dı tabi.

hepimiz hayran olmuştuk bu aşkın yoğunluğuna, derinliğine...yaşları gençti, ama duyguları olgundu çiftimizin. araya giren zaman, başka başka insanlar, aileler, değiştirememişti duygularını. İngilizlerin "star-crossed lovers" dedikleri türden, bir bakıma kaderin bağladığı aşıklardı onlar... hiçbir şey giremez aralarına diyorduk, hiçbir şey ayıramaz onları... tabi senaristlerimizin gücünü hesap etmemiştik o zamanlar.

en çok Özgemle konuştuğumuz bir konu da Paşa'ydı tabi... bu adamın aşkı bambaşkaydı. öpüşü, koklayışı, sarılması, hatta bakışı bile başkaydı. başka bir boyutta seviyordu Günçiçeğini, başka bir boyutta yaşıyordu aşkını. ve bu dizinin gittiği noktada en çok zoruma giden şey, Paşa'nın akıbeti oldu. oyuncunun ayrılması konusunda çok da yorum yapmak istemiyorum, burası yeri değil, ama oyuncunun gidişinin intikamını karakteri rezil ederek almak, o kadar çocukça ve o kadar basit bir davranış ki...Güney gibi bir aşık, Güney gibi bir karakter öyle bir sonu haketmiyordu. vefasız olmayı, nankör olmayı, terkeden olmayı haketmiyordu Güney. o böyle bir adam değildi çünkü, biliyoruz. anlamadan dinlemeden yargılamazdı Günçiçek'i, ölse bırakıp gitmezdi, hele de öyle duygusuz ve soğuk bir mektup asla yazmazdı. bizim tanıdığımız Paşa bu değildi. anlıyorum, Paşa karakterine bir son yazılması gerekiyordu, ama bu son hiç yakışmadı. keşke ölseydi... kaza geçirseydi ve ölseydi, o zaman güzel duygularla anmaya devam ederdik Paşamızı, aklımızda hep o efsane repliklerin sahibi, efsane aşık olarak kalırdı ve senaristlere bunca lanet okumazdık.

Paşa'dan sonra, CimBay'dan sonra zaten PY bir daha asla eskisi gibi olamaz benim için. başlığın durumuna bakılırsa pek çok arkadaşım da benim gibi düşünüyor zaten. dizi bitmiş, devam etmiş, birinci olmuş, sonuncu olmuş bunlar da umrumda değil. ama umarım başlığı takip ediyorsunuzdur sayın Gani Müjde ve umarım bu yorumu görürsünüz.

Ah Ebrumm, ben biraz ti 'ye alayım dedim ama sen duygusal giriş yapmışsın. Ne zaman CimBay daha doğrusu Paşa denilse içimde bir yerler cız ediyor sanki. Bizim hakettiğimiz son bu değildi, senaristlerin yazdığı sondan bahsediyorum elbette. Yoksa dediğin gibi Kadir 'in diziden ayrılıp ayrılmaması çokta mühim değil. En azından bizi bu dizinin stresinden kurtardı, adam bir yerde iyilik etti bize :img-hyste

Dizilerden başrol karakterlerin ayrılmasının örneklerini bir çoğunda görüyoruz zaten, bu olay ne bir ilk, ne de bir son olacak. Önemli olan, senaristin bundan sonra ki hikayeyi nasıl işlediğidir. Kendisine para kazandıran seyircisine duyduğu ya da duymadığı saygıdır ki, Gani Müjde duymayan taraf olduğunu bir kez daha ispatladı. Ama adamın huyu bu, Yahşi Cazibe 'nin son bölümünün çekimlerine katılmayan bir oyuncuydu Aslıhan Gürbüz. Ve Gani Müjde oyuncudan intikam almak istercesine, Cazibe karakterini kötü planlar yapan, aslında Kemal 'e gerçekten aşık olmamış, onunla dalga geçip memleketine kaçmış gitmiş biri gibi sonlandırdı. Son bölüme kadar yazdığı karakteri tek kalemde yerle bir eden bir senaristten bahsediyoruz burda. O dizide uyguladığını, burda da uyguladı. Şimdiye kadar var ettiği, hayatta Günçiçek 'in mutluluğundan başka birşey düşünmeyen bir Paşa karakterini yerle bir etti.

Aslında biz bunları, olaylar daha sıcakkende yazabilirdik, ama benim sinirim gerçekten anca yatıştı!

Günçiçek, Güney 'in arkasından 2 kere ağladı ve birkaç bölüm sonra hop diye kendini başka bir aşkın(!) göbeğinde buldu. Zaten ElCey vardı, oldukça hareketli bölümler yaşıyorlar sanırım, KarTraf 'ı da sevgili yapmışsın. Keşke CimBay 'a dokunmasaydın be, o bizlerde olduğu yerde kalsaydı. Zaten Eda 'nın ergen fanları ne olursa olsun izleyecekler bunu biliyorsun. Şart mı hemen kendisine partner getirmek ? Hoş gelen partnerle bari uyumları olsa, gam yemeyeceğim. Alakasız 2 insan.

Benim tek kızgınlığım Cimbom 'a da değil aslında, tüm Pis 7'li ye. Herkesten önce Mert 'e. Bu adam Paşa 'nın en iyi dostuydu, can kardeşiydi. Öyle değil mi ? Hemen ekibi 7 'leme çabası da nedir? Böyle sahip cıkıyormuşsunuz değil mi dostluğunuza? Bunu da öğrenmiş olduk. Sayın Gani Müjde siz, Kadir 'in ayrılması sonucu bizi ondan soğutmak isterken, aslında tüm Pis 7 'liden soğuttunuz da farkında değilsiniz.

EDİT:
Sevgili aliyeaynalar,
Sanırım Özlem 'di yanlış hatırlamıyorsam. Özlem 'cim... Ben genel olarak, ertesi gün bir önceki günün zaten reytinglerini takip eden bir seyirciyim. Dolayısıyla Pis Yedili 'nin de reytinglerinin Çarşamba gün ki durumundan haberdarım. Reyting düşmeden devam ettiğini de biliyorum. O halde sana soruyorum; bu kadar çok seviliyorsa ve seyircisi varsa neden gün değiştirdiği ilk bölüm reytingleri tepetaklak düşüyor? Çarşamba günü MY seyretmeyen insanların seyredecekleri başka dizi olmaması sebebi ile olabilir mi acaba? Kemik seyirci kitleleri dizilerini hangi saate ve hangi güne alınırsa alınsın seyretmekten vazgeçmezler diye düşündüğümden yazdım ben o yorumu.

Şu başlığın huyudur gerilimler, karşılıklı atışmalar. Ne ben ne de Ebrum, bunlara girmek istemiyoruz. Biz sadece CimBay 'ı katleden senariste içimizde tuttuklarımızı paylaşmak istedik. Lütfen, rica ediyorum yazılmış olan her yoruma muhalefet olmayınız.

ömer&ceren
02-12-13, 19:22
Benim tek kızgınlığım Cimbom 'a da değil aslında, tüm Pis 7'li ye. Herkesten önce Mert 'e. Bu adam Paşa 'nın en iyi dostuydu, can kardeşiydi. Öyle değil mi ? Hemen ekibi 7 'leme çabası da nedir? Böyle sahip cıkıyormuşsunuz değil mi dostluğunuza? Bunu da öğrenmiş olduk. Sayın Gani Müjde siz, Kadir 'in ayrılması sonucu bizi ondan soğutmak isterken, aslında tüm Pis 7 'liden soğuttunuz da farkında değilsiniz.

Özgem, söylediklerinin her kelimesine sonuna kadar katılıyorum, ama özellikle bu kısmı alıntılamak istedim, zira konuşmayacağım bu konuda dedim ama dayanamıyorum. Kadir diziden ayrılınca Gani Müjde klasik yöntemini uyguladı, ve oyuncunun gidişinin acısını karakterden çıkardı. böyle yaparak bizi oyuncudan soğuttu mu? hayır, aksine diziden ve kendisinden soğuttu. çünkü başkaları ne düşünüyor bilmem, ama bana göre Kadir gibi disiplinli ve olgun bir oyuncu, diziden bu şekilde ayrılmayı seçtiyse, mutlaka kendine göre haklı bir sebebi vardır. ama Güney'in gidişinin ardından Pis 7linin gamsızlığı var ya, işte o tamamen senaristin basiretsizliğidir.

aliyeaynalar
02-12-13, 19:55
Sevgili özge'cim bende aynı şekilde sana sormak isterim
cumartesi izlenmeyen dizi çarşamba neden izleniyor diye :img-wink:

haa çarşamba çok izlenmesinin sebebi
tv'de bişi yok diye adlandırmak bana saçma geliyor

Bir sürü kanal program dizi var artık :img-wink:
onlardan biride tercih edilebilir pekala :img-wink:

sana şu kadarını diyim
cumartesi acun günü
iddialı dizilerin olduğu gün

reytingleri güzel olan başka diziyi o güne koysan yine izlenmez :img-wink:

yani bir dizi için olmayacak gün :img-wink:

gerçi o günde izlediğim dizi var
ilk 10'a zor giriyor :(

şimdi py o gün olmadığı için artık :)

o gün rahatça izleyebilcem :img-in_lo

ama bu sefer 90'larla aynı saatde :img-hyste
benim kaderim bu diziyi indirip izlemek ya :img-hyste

0zqE
02-12-13, 20:19
Ya nasıl Cumartesi 'ye hangi dizi alınırsa alınsın reytingi düşer?
Mesela Muhteşem Yüzyıl, mesela Karadayı, mesela KVP, mesela Karagül, mesela Medcezir vs..
Yani bunların reytingi düşer mi sizce? İstersen gecenin 2 'sinde yayınla, belli bir kitle oluşmuş, bitti gitti. Hangi gün ve saate koyduğun farketmiyor bu diziler açısından da Pis Yedili için mi farkediyor? :img-hyste
E tamam işte bu demektir ki, Pis Yedili 'nin sanıldığı gibi kitlesi yok :)

Ayrıca Çarşamba akşamı için ben Pis Yedili 'ye rakip olabilecek bir yapım göremiyorum. AŞK mı olacak? Hiç sanmam, reytingleri berbat onunda...

Cumartesi madem Acun 'un günü. O zaman Acun 'dan, Şefkat Tepe 'den, Arka Sokaklar 'dan hemen sonra kendisine reyting ölçümünde yer bulsaydı. 55 ne ya, öyle rakam mı olur be tatlım yok daha neler :img-hyste:img-hyste

Ben daha fazla uzatmak istemiyorum bu konuyu. İçimde kalanları yazmak istedim. Benim derdim zaten Gani 'yle, reytinglerle falan değil. İster 1. olsun ister 1000. Benim için hiç farketmiyor, bu başlıkta daha fazla takılmak bile kasıyor beni, o derece kopmuşum :img-hyste

Hadi keyifli yorumlar, kalın sağlıcakla.

NATY&FACU
03-12-13, 00:11
Show Tv: "Yeni bölüme daha 5 gün var derken, #PisYedili bu haftaya özel Çarşamba akşamı 20.00'da yeni bölümüyle ekranlarda."

Sevdaluk 11 Aralık Çarşamba 20.00'de başlıyor. Pis Yedili sadece bu haftalık çarşamba yayınlanacakmış.

Önceki yorumlara istinaden: BAŞLIKTA TARTIŞMA ORTAMI OLUŞTURMAYIN!

NATY&FACU
10-12-13, 14:23
“Pis Yedili”ye Yeni Oyuncu
Show Tv'nin sevilen dizisi “Pis Yedili”ye yeni bir oyuncu katıldı.

Başrollerinde Ayşegül Aldinç, Asuman Dabak, Eda Ece ve Ümit İbrahim Kantarcılar'ın olduğu, Gani Müjde imzalı Show Tv'nin sevilen gençlik dizisi “Pis Yedili”nin kadrosuna yeni bir oyuncu katıldı.

Diziye, FOX'ta Pazartesi akşamları yayınlanan ve yakın zamanda final yapacak olan “Babam Sınıfta Kaldı” dizisindeki Kayserili Tahsin karakterini canlandıran Emrah Özdilek katıldı.

Dizifilm Anasayfa

NATY&FACU
15-12-13, 01:50
“Pis Yedili” Yeniden Gün Değiştirdi!
Show TV'nin sevilen gençlik dizisi “Pis Yedili” yeniden gün değiştirdi.

Show TV'de Çarşamba akşamları yayınlanan “Pis Yedili”, daha sonra Cumartesi'ye alınmış ancak gün değiştirmesinden dolayı reytinglerde düşüş yaşadığı için Çarşamba'ya geri dönmesine karar verilmişti. Ancak Çarşamba akşamı yeni dizisi “Sevdaluk”u ekrana süren Show TV yönetimi, “Pis Yedili”nin yeniden gününü değiştirdi. “Pis Yedili” artık Perşembe akşamları 20.00'de ekrana gelecek. “Pis Yedili” yeni bölümüyle 19 Aralık Perşembe akşamı Show TV'de olacak.

Dizifilm Anasayfa

0zqE
21-12-13, 04:36
Perşembe gününe alındıktan sonra ki reyting;

Total 'de: 20.sıra % 3,21 rating.
AB 'de: 30. sıra % 1,63 rating.

Demek ki neymiş efendim gerçekten de Çarşamba günü dizi yoksunluğundan dolayı izleniyormuş.
Birşeyi biliyoruz da söylüyoruz kardeşim. :img-hyste

İnşallah daha beter olursun Gani. :img-hyste

Saygılar selamlar.

Gülden Selim
21-12-13, 16:07
Pasa gittikten sonra dizinin bi anlami kaldimi Allah askina söyleyin bi bunu bana.
Kadir dizinin temeliydi, ne karabibe-trafo sardi beni nede rüzgar-cimbom. Tam bi fiyasko! Dizi pasa gitmeden önce bitmeliydi, cicegin inatlarii, cok abartili coook!
CimBay yapip bitirmeleriydiler diziyi cok uzadi zaten sacmalamayada basladi. Ilk 10 bölüm cekilir geriye kalanlar cöppp. Hep ayni konular hic degisiklik yok!
Ilk bölümden beri furkanla ugrasiliyor, furkan py.le ugrasiyor. Yahu hic mi konu yok? Bu furkanin icinde hic mi iyi bisey yok? Biii barisamadilarda 90 bölümdür.

Sacmaligin dibine vurmuslar. Bitmeli artik! Eda Eceyi baska projelerde görmek istiyorum.

NATY&FACU
04-01-14, 15:50
Dizi yine gün değişikliği yapmış. Bundan sonra Pazartesi saat 20.00'de yayınlanacakmış. Pazartesi günü perşembe gününden daha zor bir gün tutunması çok zor.

Gülden Selim
04-01-14, 19:15
Pazartesimi ?
Desenize istedigim oluyor.
Dizi intihar ediyor pazartesiye alinarak.
Karadayi-Kayip-O Ses Türkiye-Beni Böyle Sev gibi kuvvetli yapimlarin karsisinda nasil iyi bi sonuc bekleniyor hala anlamiyorum. Bitirin gitsin iste. Daha bu cabalamak niye?

aliyeaynalar
07-01-14, 00:18
Dilaver karakteri olmamış.. :icon_sorr
Keşke babam sınıfta kaldı bitmeseydide o dizide rol almaya devam etseydi.
yani o dizideki Karakteri daha içten ve doğaldı.. + İmajda..

Bu arada Dizinin bitmesini dört gözle bekleyenler yanıldınızz :img-hyste
An itibari ile sosyal paylaşım sitesinde gördüğüm kadarıyla
reytingler yükselmiş :happy0064
Yani beklemeye devam edeceksiniz :img-beee::img-hyste

-----

Karabiber - Trafo'nun aşkı'da
Dilaver'den sonra
diziyi batıran 2.unsur sofa
Ama senaristler bile senaryo yazmaya layık görmüyorlar pek :img-hyste
daha çok arkadaş gibi takılıyorlar :img-hyste
yani sevgili olmasalarmışda olurmuş :img-hyste

Gülcan - Trafonun bile çekiciliği konusu vardı

Hoş yeni kızla trafo yakışmasada :img-hyste

Bunda hiç bişi yok yani :img-tomat
---------

Gelelim Fatih'e
kıyamam ben ona yaa :icon_sorr
Hafızasınıda kaybetmiş :icon_sorr

Bari senaristler
Sıf CimRüz olsun diye Daha fazla harcamasınlar bu çocuğu ya :icon_sorr
ama yok zannetmiyorum :(

Araya birilerini sokmadan
CimRüz yapamazlar ya :img-beee:
Bari o kişi, Rüzgarın kardeşi olsun.
Bi fatihin yakasından düşün ya :865323

pelinibrahim35
14-01-14, 18:55
Kadir gittiginden beri 1bölüm acip izlemedim diziyi.

Dünkü bölümün reytingleri yerlerde. Umarim biranönce biterde, kendini dahada rezil etmez Gani M.

benim ise tek bildigim Cimbayi özledim.

Gülden Selim
14-01-14, 19:04
Kadir gittiginden beri 1bölüm acip izlemedim diziyi.

Dünkü bölümün reytingleri yerlerde. Umarim biranönce biterde, kendini dahada rezil etmez Gani M.

benim ise tek bildigim Cimbayi özledim.

Evet ayni durumdayiz.
Gercektende dizi yerlerde. Neden hala devam ettiginide anlayamadim?
Bu diziyi artik ne Orco kurtarir ne Rüzgar mi ismi ne ise iste.

Anlayin artik. Diziyi Bayrampasali götürüyordu, yaninda olan Orco'ya
Pasa varken gülünüyordu. Pasa'siz cimbom nasil hic'se Digerleride aynen öyle hic.

Bide yetmiyomus gibi Karabiber Trafo yapmislar buna gülmekten kendimi alikoyamiyorum. O nasil bi cift ya allah askina?
Bi diziyide batirmadan bitirin abicim ya. Tadinda bitirin!

Sanki bilmiyorlarmiydi pasa ciktiktan sonra dizinin ratinglerinin batacagini? Bari izleyiciyi mutlu edip final yapip CimBay yapsalardi.
Gercekten izledigim günlere saatlere aciyorum yazik!

aliyeaynalar
14-01-14, 19:22
Evet ayni durumdayiz.
Gercektende dizi yerlerde. Neden hala devam ettiginide anlayamadim?
Bu diziyi artik ne Orco kurtarir ne Rüzgar mi ismi ne ise iste.

Anlayin artik. Diziyi Bayrampasali götürüyordu, yaninda olan Orco'ya
Pasa varken gülünüyordu. Pasa'siz cimbom nasil hic'se Digerleride aynen öyle hic.

Bide yetmiyomus gibi Karabiber Trafo yapmislar buna gülmekten kendimi alikoyamiyorum. O nasil bi cift ya allah askina?
Bi diziyide batirmadan bitirin abicim ya. Tadinda bitirin!

Sanki bilmiyorlarmiydi pasa ciktiktan sonra dizinin ratinglerinin batacagini? Bari izleyiciyi mutlu edip final yapip CimBay yapsalardi.
Gercekten izledigim günlere saatlere aciyorum yazik!

Bir tek karabiber-trafo konusunda katılıyorum.

ama bitmesini ısrarla istemenin mantığını anlamıyorum :img-wink:
sadece paşa için izleniyor mantığınıda anlamıyorum

öyleyse eğer, çarşamba neden güzel reytingler alıyordu paşa ayrılmasına rağmen.

Hadi deniyor ya,
çarşamba izlenecek bişi olmadığı için izleniyor diye
peki çarşamba yayınlanan dizi, pis7linin aldığı reytingi almıyor ?

ama bu gidişle 100 bölümü görmeden bitecek
çünkü konular toparlanmaya başladı

Fatih hafızasını kaybetti
Ailesi kandırdı Şehir dışına götürüyorlar

Elcey desen barıştılar..

Rüzgarda aşkını itiraf eder Cimrüz olur.

ama yeni oyuncu transfer oluyor haberide aklımı bulandırdı :icon_whis

Ben gani müjde'nin yerinde olsam
Show'dan elimi eteğimi çeker
başka kanal arardım...

Gülden Selim
14-01-14, 19:33
Bir tek karabiber-trafo konusunda katılıyorum.

ama bitmesini ısrarla istemenin mantığını anlamıyorum :img-wink:
sadece paşa için izleniyor mantığınıda anlamıyorum

öyleyse eğer, çarşamba neden güzel reytingler alıyordu paşa ayrılmasına rağmen.

Hadi deniyor ya,
çarşamba izlenecek bişi olmadığı için izleniyor diye
peki çarşamba yayınlanan dizi, pis7linin aldığı reytingi almıyor ?

ama bu gidişle 100 bölümü görmeden bitecek
çünkü konular toparlanmaya başladı

Fatih hafızasını kaybetti
Ailesi kandırdı Şehir dışına götürüyorlar

Elcey desen barıştılar..

Rüzgarda aşkını itiraf eder Cimrüz olur.

ama yeni oyuncu transfer oluyor haberide aklımı bulandırdı :icon_whis

Ben gani müjde'nin yerinde olsam
Show'dan elimi eteğimi çeker
başka kanal arardım...

Dizi carsamba iyi rating aliyodu evet, ama simdiki ratinge göre iyi aliyodu.
Pasa varkenki ratingler cok daha baskaydi onuda hatirlatmadan gecmeyeyim..
KarTraf zaten bi fiyaskooo!
Bence baska kanal yerine bitirir diziyi uzamaz sanmiyorum:)
Ama 100.bölüm görülür cünkü cekilmis sanirim pastasini görmüstüm diye hatirliyorum:)

dizi teyzee
14-01-14, 20:31
Bence bu dizi daha fazla uzatılmadan bitirilmesi gerekiyor. "Tadında" tabiri bu dizi için artık kullanılamaz çünkü senaryonun en son ne zaman izlediğimi hatırlamıyorum ama çığrından çıktığı zamanlar Kadir Doğulu kadrodayken başlamıştı. O çıktıktan sonra daha da kötü bir hal aldı. Pis Yedili'den birisinin ayrılmasından sonra dizinin devam etmesi zaten mantık olarak saçmaydı. Özellikle diziye Rüzgar diye birinin girip onun Pis Yedili'nin 7.'si olabilmesi akıllara daha da zarar. :img-tomat

NATY&FACU
14-01-14, 23:59
Pis Yedili'ye taze kan geldi. Genç ve güzel oyuncu Büşra Ayaydın, diziye Yeliz karakteri ile katıldı. Yeliz, Bursa’da amcasıyla yaşayan, okuldan alınıp zorla evlendirilmek istenen bu yüzden de İstanbul’a kaçan kimsesiz genç bir kız. Başta izleyici Yeliz’i kimsesiz ve çaresiz gördüğü için üzülecek. Daha sonra Yeliz,kaybettiği okul hayatını ve hiç yaşayamadığı aile ortamını Günçiçekte görüp kıskanacak ve kıskançlığına yenik düşecek. Yeliz’in ilerki bölümlerde izleyicide nasıl etkiler bırakacağı ise senaristin kalemine bağlı.
Alıntı.

ZeReNa
15-01-14, 16:19
Pis Yedili'ye taze kan geldi. Genç ve güzel oyuncu Büşra Ayaydın, diziye Yeliz karakteri ile katıldı. Yeliz, Bursa’da amcasıyla yaşayan, okuldan alınıp zorla evlendirilmek istenen bu yüzden de İstanbul’a kaçan kimsesiz genç bir kız. Başta izleyici Yeliz’i kimsesiz ve çaresiz gördüğü için üzülecek. Daha sonra Yeliz,kaybettiği okul hayatını ve hiç yaşayamadığı aile ortamını Günçiçekte görüp kıskanacak ve kıskançlığına yenik düşecek. Yeliz’in ilerki bölümlerde izleyicide nasıl etkiler bırakacağı ise senaristin kalemine bağlı.
Alıntı.

Cok komık.. :D Busra Ayaydın,genc ve gelecek vadeden bı oyuncu ama bu ne boyle sureklı transfer dızıye sureklı.. Kadır'den bosalan yerı bı turlu dolduramadılar.Yapmaları gereken guzel bı fınal yapmaktı ama onlar yenı oyuncular buldukca buldular sacmaladıkca sacmaladılar..Ganı Mujdenın bıten bı dızısı daha vardı bunu nıye bıtırmıyor ? Inat edıyor bence ama CımBay'sız olmaaaaaaaazzzzzzzzzz... Ayrıca Busra Ayaydın'ın canlandıracagı karakterde col klıse olmus bence . Arka Sıradakıler'ın gıttıgı yola dogru gıdıyor yazık cok gencte oyuncular vardı kendılerını daha ıyı dızılerde kanıtlamalıydılar ama bunlar 5 sene sonrada hala lısede olucaklar heralde zıra dızı baslayalı bı 4 yıl oldu heralde ama Ganı mujde vazgecmıyor vazgemıyooooorrrrrrr

misSoyder
20-01-14, 18:06
Dizii Tam gençlik dizisi yani beni anlatan birçokda sahnesi var özellikle beni anlatan karakter eda ecem <3 cimbom :D aynı benim gibi sürekli herşeyi futbola baglıyor cimbom karakterinde kendimi gördüm :D :D :D :D Acaba ben mi okulda GALATASARAY'dan çok bahsediyorum diye düşünürken eda ece'ninde böyle olması çok mutlu etti ve sınıfta okulda lakabım CİMBOM oldugu için gururluyum :D :D :D :D :D :D BU DİZİDE İYİKİ VARSIN EDA ECE <3

NATY&FACU
24-01-14, 14:01
“Pis Yedili”nin Yayın Günü Yeniden Değişti!
Pazartesi günleri Show TV'de yayınlanan “Pis Yedili”nin yayın günü yine değişiyor.

Çarşamba akşamları yayınlanmaya başlayan “Pis Yedili”, sonra Cumartesi'ye alınmış, tekrar Çarşamba, Perşembe ve son olarak Pazartesi gününe çekilmişti. Son olarak “Pis Yedili”nin yayın günü yine değişti ancak hangi gün yayınlanacağına henüz karar verilmedi.
“Pis Yedili”nin yayınlandığı gün ve saate, yeni dizi “Her Sevda Bir Veda”yı alan Show TV “Pis Yedili”nin yeni yayın gününü henüz belirlemedi.

Dizifilm Anasayfa

esmerve
02-02-14, 17:12
Elçin Ceyhun uyumuna bayılıyorum ve bu çifti seviyorum:img-in_lo aşklarını da seviyorum diziyi tv den takip edemesem de (ki normaldir yayın günü çekirge misali yakalamak zor) internetten izliyorum. Tahmiinim bu sezon final yapar bunu tahmin etmek için çok zeki olmaya gerek yok :img-pirat eleştiriler hat safhada başrol ayrıldığı için ama bence başrol gitmesine rağmen bu dizi bolluğunda bu kadar tutunması bile bir başarıdır.

aliyeaynalar
02-02-14, 18:54
Allahım Bu nasıl bitip tükenmek bilmeyen bir çile :icon_sorr
Hayır anlamıyorum ki, Gani Müjde neden bu diziyi show'dan çekmiyor.

Başka dizi uğruna,
Alıyor cumartesi'ye koyuyor reytingler kötü sofa
sonra perşembe'ye koyuyor yine kötü sofa
sonra pazartesi'ye koyuyor yine kötü sofa

sonracığıma ara verip
gene reytinglerin kötü olduğu gün perşembeye koyuyor sofa

işin enteresan yanı
çarşamba günkü o dizide
pis yedilinin çarşamba günü aldığı güzel reytingleri almıyor sofa

Ee bu inat niye ?
o diziyi başka güne al
pis7li'yi yeniden çarşamba'ya al !
bu iş bu kadar zor mu ?

Yaa bu dizi
show batmak üzereyken Gemiden kaçmayan Faresi oldu (böyle tabir geldi sinirden gülüyorum bak :img-hystesofa)

Çarşamba olsada
90'ları indirip izlemeye alıştım
yine indirir izlerdim..

ama yok
Dizi bi o gün
bir bugün
bir başka gün
Yeter daa ! sofa

Fragmanı gördümde
yine şahane ama kaç yazar :icon_sorr

Şimdi birde komedi dükkanı'da başladı
Kv ile Reytingleri paylaşıyor şimdi

Ne bekliyorlar, pis7li güzel reytingmi alacak pehh :img-beee:

Dizi bence 100.bölümünü göremez !

Yani Gani Müjde Başka kanala alıcak dizisini
Yada Show'un çilesini çekecek
Show'da dizinin Fişini çekecek basit net !.

Relax 35
07-02-14, 12:58
Show TV tebrik etmek lazım.

Sevdaluk için bu diziyi yerinden ettiler. Sevdaluk da güzel açılış yaptı ama şimdi çok kötü reyting alıyor.

Pis Yedili de boyuna gün değiştiriyor dün yayınlanan bölüm de iyice kötü almış.

Total
38 PIS YEDILI SHOW TV 21:58:27 24:03:10 1,95 4,70
AB
39 PIS YEDILI SHOW TV 21:58:27 24:03:10 1,59 3,88

Haftaya da Çarşambaya alırlar. :D

NATY&FACU
07-02-14, 14:35
Gani Müjde: Pis Yedili bu gece yeni bölümü ile 22:00 de Show tv de:)) Bu sezon büyük final yapıyoruz zaten; seyrettiniz seyrettiniz.))Bu sezon final yapacak olmamızın kanalın yerimizle oynamasıyla bir alakası yok.Oyuncularımız yoruldular ve hikayelerimiz tükendi.

(Dün yapılmış bir açıklama)

Gizem Leyla
07-02-14, 19:22
Gani Müjde'den beklenen bir açıklama. İsabet olmuş. Ben sezon sonunu da göremez sanıyordum. Dün tekrarlarını veriyorlardı sanırım. Paşa'lı bölümler bir başkaymış. Aslında Melih'le de olacaktı ama gününü değiştirdiler falan, Gani'nin Fox'taki dizileri gibi kıvamını bozdular Pis Yedili'nin. Dizideki çok yetenekli oyuncuların hala başka projelerde yer almasını istiyorum. Mümkünse Gani Müjdevari komedilerde değil de daha büyük projelerde, adlarına yakışır bir şekilde. ;)

NATY&FACU
08-02-14, 16:02
Burak Alkaş “Ankara’nın Dikmen’i”nde
Gani Müjde’nin yeni dizisi “Ankara’nın Dikmen’i”nin kadrosuna yakında final yapacak olan “Pis Yedili”nin oyuncularından Burak Alkaş da dahil oldu.

Mart ayında final yaparak izleyenlerine veda etmeye hazırlanan “Pis Yedili” dizisinde "Orço" karakteri ile özdeşleşen Burak Alkaş rol alacak.

Dizifilm Anasayfa

pelinibrahim35
09-02-14, 06:43
arkadaslar elinde 35.bölüm ve/veya 43.bölüm 720p video olan veya bir site adi bilen bu
iki bölümü HD bulabilicegim ulasirsa sevinirim.

NATY&FACU
28-02-14, 22:44
“Pis Yedili”ye Büyük Şok
Sürekli gün ve saat değiştiren Tükenmez Kalem Film imzalı “Pis Yedili” dizisine büyük şok.

Gani Müjde'nin yapımcılığını ve senaryosunu üstlendiği ve birbirinden başarılı ve sevilen genç oyuncuların yer aldığı Pis Yedili dizisi bugüne kadar Show TV'nin web sitesinde yer alıyordu. Ancak Show TV'nin web sitesinde diziye ait hiç bir şey bulunmuyor.
Dizinin hayranları dizinin yayından kaldırıldığını düşünüyorlar. Kanaldan ve dizinin yapımcısı Gani Müjde'den konuyla ilgili bir açıklama gelmedi...

Dizifilm Anasayfa

NATY&FACU
01-03-14, 23:56
Dizinin yapımcısı Gani Müjde yeni bölümlerin Haziran ayında yayınlanacağını söylemiş. Hangi kanalda yayınlanacağını söylememiş. Bugün çıkan haberlerde dizinin FOX TV'de yayınlanacağı söylenmiş. Bence yaza kadar beklemek yerine bir finalle bitirilmeliydi. Miladını çoktan doldurdu dizi.

NATY&FACU
02-03-14, 16:13
Mesut Yar'dan Alıntı.
Pis Yedili”nin (Show TV) akıbeti biraz tuhaf oldu. Malum yazmıştık; kanal sıklıkla gününü değiştirdiği dizisinin yeni bölümlerini yaz aylarında yayınlamaya karar vermişti. “İyi de yaz aylarında yayınlanacak kaç bölüm çekildi?” derseniz; orası tuhaf zaten... Dizinin yayınlanmamış altı bölümü yaz sezonuna ertelendi. Ve dizi final yapma kararı aldı.

NATY&FACU
04-03-14, 16:29
Gani Müjde’den “Pis Yedili” Açıklaması
Yayından kaldırıldığı söylenen “Pis Yedili” dizinin yapımcısı Gani Müjde'den açıklama geldi.

Show TV'nin uzun zamandır devam eden gençlik dizisi “Pis Yedili”nin yeni bölümleri bir süredir yayınlanmıyordu. Show TV'nin internet sitesinden de çıkartılan dizinin yayından kaldırıldığı iddiaları gündeme gelmişti. “Pis Yedili”nin senaristi ve yapımcısı Gani Müjde Twitter sayfasından bir açıklama yaparak dizinin yeni bölümlerinin Haziran ayında yayınlanacağını ve yaz sezonundan sonra dizinin final yapacağını açıkladı.

Dizifilm Anasayfa

NATY&FACU
10-03-14, 00:26
Dizinin çekimleri bitmiş. Yaz aylarında yayınlanacakmış Dizi yaz sonuna kadar yayınlanacak ve sonrada final yapacakmış. Show Tvnin şu an uyguladığı politikayla bu zor görünüyor. Acaba kaç bölüm stokladılar?

NATY&FACU
19-03-14, 22:08
Dizi ile ilgili hiç haber yok. Kanal reklam politikası yüzünden diğer dizileri yayınlamıyor. Umarım 90 küsür bölümdür yayınlanan dizi anlamlı bir finalle son bulur.

NATY&FACU
30-05-14, 00:40
Dizinin yeni bölümleri yaz itibari ile yayınlanmaya başlayacakmış. Ani bir değişiklik olmazsa ilk bölüm 10 Haziran Salı saat 20.00'de.

ZeReNa
30-05-14, 21:27
bu kadar uzatılmaya calısılan baska bı dızı daha hatırlamıyorum :)
doktorlar 2 oldu cıktı resmen
yada sıhırlı annemmı demelıyım :)))

aliyeaynalar
30-05-14, 21:40
Vallaha ilaç gibi geldi yeniden başlıyacak olması banaa :happy0064
Dizilerim azalmışdıda :img-wink:
Beğenmeyen sitem etme yerine uzadı deme yerine izlemez,
Bu dizinin hayranlarıda var sonuçta benim gibi:img-wink:
/ ne diziler var 12 sene sürüyo ona laf yok, pis yedili batıyo enteresan :icon_whis

en eski gün salı'da oyy şahaneede :img-wink:

Reytingleri güzelde olursa,
yeni sezon yeni bölümler neden olmasın :img-eat:

Gülden Selim
30-05-14, 21:41
Aldigim bilgiye göre Melih Selcuk sanirim yokmus.
Melis Babadag desen zaten o ayri bi diziye basladi. Oda olmayacak heralde.
Eee bizim Ümitimiz Eda'miz tek basinami olcak? CeyCim olursa dizi izlenir tekrar'da neyse. Hayirlisi olsun, bu arada pasa ciktigindan beri izlemedigim dogrudur.

NATY&FACU
31-05-14, 01:01
Aldigim bilgiye göre Melih Selcuk sanirim yokmus.
Melis Babadag desen zaten o ayri bi diziye basladi. Oda olmayacak heralde.
Eee bizim Ümitimiz Eda'miz tek basinami olcak? CeyCim olursa dizi izlenir tekrar'da neyse. Hayirlisi olsun, bu arada pasa ciktigindan beri izlemedigim dogrudur.

Dizinin bölümleri çekildi ve bitti. Yani oyuncunun şimdi başka bir dizide olması dizide yer almayacağı anlamına gelmez. Ellerinde kaç bölüm stok var bilmiyorum ama dizi yaz sonu final yapacak.

NATY&FACU
10-06-14, 21:23
"Pis Yedili" Hasreti Bu Akşam Bitiyor
Show TV'nin ekranlara bir süre ara veren dizisi "Pis Yedili" bu akşam başlıyor.

Başrollerini Ayşegül Aldinç, Asuman Dabak, Eda Ece, Ümit İbrahim Kantarcılar, Halil Babür, Bükre Atala ve Hazal Şenel'in paylaştığı ve en son 98. bölümü ile ekranlarda olan "Pis Yedili" verilen aradan sonra tekrar yayınlanma kararı aldı.

Sevilen dizi bu akşam yayınlanacak olan 99. bölümüyle saat 20.00'de Show TV'de izleyicisiyle buluşacak.
Dizifilm Anasayfa

aliyeaynalar
10-06-14, 23:39
Allahım ne kadar zorlama
ve insana zap yaptıran çift, karabiber - trafo :865323

konu yok senaryo yok hiçbişi yok...

Beğenmediğimiz gülcan'da bile en azından konu vardı,
bunda oda yok :img-beee:

Ben senaristlerin yerinde olsam Mert'i
diziye yeni gelen şu kız yeliz'e aşık ederdim..
Bi şekilde senaryolarını yazar, aşık ederdim..

Mert'e yeliz gibi kızlar yakışır..

Allahaşkına, yeliz eski gülcan'a benzediği için
eski gülcan'ı sevmiyormuyduk biz ?

hoş bu saatden sonra yazsalar ne olacak ki
2-3 bölüm sonra dizi bitiyor :img-hyste

ZeReNa
11-06-14, 16:58
Allahım ne kadar zorlama
ve insana zap yaptıran çift, karabiber - trafo :865323

konu yok senaryo yok hiçbişi yok...

Beğenmediğimiz gülcan'da bile en azından konu vardı,
bunda oda yok :img-beee:

Ben senaristlerin yerinde olsam Mert'i
diziye yeni gelen şu kız yeliz'e aşık ederdim..
Bi şekilde senaryolarını yazar, aşık ederdim..

Mert'e yeliz gibi kızlar yakışır..

Allahaşkına, yeliz eski gülcan'a benzediği için
eski gülcan'ı sevmiyormuyduk biz ?

hoş bu saatden sonra yazsalar ne olacak ki
2-3 bölüm sonra dizi bitiyor :img-hyste

canım sen pis yedilinin baslamasını cok desteklemiyormuydun ya benmi yanlıs hatırlıyorum :D genelde yanlıs hatırlamam ama
katılıyorum bende karatrafı hic sevmezdim ama takmazdımda cok zorlama bi cift olmustu "aaa ne kadar körmüsüm gözlerimin önündeki güzelligi yıllardır görememisim" modunda asıklardan oldum olası nefret etmisimdir.
zaten bi dizide platonik ask anlatılmasın kardesim gercekciligi olmuyor
gültraf bi taneydi trafo ve pasanın arkadaslıklarının test edilmesi,gülcanın o tatlılıgı,mertin onun yanında asabiyetinden kurtulusu falan,bide bunların üstüne karabiberin kıskanclıkkları eklenince benim icin cekilmez oluyodu
yani bence dizilerdeki platonik asıklar yazıldıgında "onun mutlulugu bana yeter" olayı yeterli otesi cok itici oluyor. asık olunan kıza kıskanc kıskanc bakıslar ve onun kuyusunu kazmalar cok itici yani.
bencede mertin yanına baskasını tercih ederim hatta dilkopatı bile tercih ederim.her zaman zengin kız-fakir oglan aslı (bunun diziside var dimi :img-hyste) bana zengin oglan-fakir kızdan daha inandırıcı gelmistir. biz kızlar olarak daha naif yapılarız maddi durumu göz etmeksizin herkese asık olabiliriz ama erkekler öyle degilki.bırak askı hoslanma bile olmuyor o kızın maddi durumu iyi degilse/güzel degilse vs.
neyse felsefe yapmiycam.
bu konunun anlatıldıgı nadir ciftleri seviyorum femiri severdim mesela oda onların uyumu yüzünden.hazal ve cagatay cok güzeldi.
nitekim simdi cagatay ve serenayı da seviyorum. her neyse. konuyu dagıtmayayım yine :img-hyste
hakkaten dilkopat olsaydı daha ilginc olmazmıydı.boyuyla dalga geciyodu dilkopat onun sonra kaslı kollarıyla kendisini nasıl kurtardıgını hatırlayarak askı depresiyodu allahım ne komikti o bölümler:img-hystedilkopat yetenekli kızdı
simdi onada sisman,paralı,canburgere benzeyen bi tip ayarladılar allahım sana geliyorum :img-beee:
son olarak katılıyorum "ne olacak" diye 1-2 bölüm bakacagım ama ondan sonra tutmaz zaten tv tarihinde ilk defa böyle bisey geliyo bi dizinin basına
durumları sihirli annem yada cocuklar duymasına dönüyor

0je
12-06-14, 00:59
Senaristi yazdı...105.bölüm final...çekimler bitmiş çoktan stokları yayına veriyorlar.7 bölüm yayınlanacak yani kaldı 6 bölüm.

caglakubat
18-06-14, 00:37
Pis Yedili bu bölüm okula geldiği zamanları hatırladı valla ne yalan söyleyeyim özlemişim :img-eat: Birde ElBay sahneleri güzeldi bence artık Pis Yedili sarmıyor.Bir an önce final gelsin bakalım CimBay olacak mı :img-in_lo Ben pek sanmıyorum çünkü Kadir pis yediliye tazminat ödeyecek,tazminat ödeyeceğin adamın dizisinde niye yer alasın ki :icon_sorr

Esma bir video hazırladık dedi video yerine 101. bölüm fragmanı çıktı ve dizi bitti.Bir daha ki bölüm PY geri dönüyor okula valla iyice zıvanadan çıktı dizi :whistle2 Fragmanda PY ikoncanları kurtarıyoor :img-eat::img-eat:

0k3v1n0
20-06-14, 01:36
Kadir Doğulu diziden ayrıldıktan sonra hiç tadı kalmamıştı şimdi aynı hızla ilerliyor. Bu stok bölümleri yayınlamadan final yapsalar daha iyiymiş. Herkes bu diziyi saçma bulsa da bana göre ilk sezon güzel geçiyordu ve eğlenceliydi. Şimdi tamamen vakit doldurmak için boş sahnelerle geçen bir dizi. İlk sezonun tekrarlarını versinler daha çok rating alırlar. :img-wink:

caglakubat
21-06-14, 23:58
Bu hafta 55'ten 69'a kadar tüm bölümleri izledim. Arada izlemediklerim oldu ayriyetten 45. bölümü de izledim :icon_shad Nasıl özlemişim ya Paşanın Cimbomu istemeye geliyorlar diye atarlarını , Cimbomun Paşayı kıskanmasını :img-in_lo Nereden çıktı bu Rüzgar nereden çıktı bu Fatih ayrıca Yelize de kıl oldum :img-beee: Fakat eski günleri çok özledim Kadiri özledim :icon_sorr Keşke zamanında kanal değiştirseydik. :icon_sorr Olmasaydı böyle sonumuz :icon_sorr:icon_sorr:icon_sorr En son bu diziyi izlerken ne kadar da zevk alıyordum böyle olacağını kim tahmin edebilirdi ki :img-cray::img-cray::img-cray::img-cray: Final bölümünde Cimbay istiyordum ama gelmeyecek gibi.Sanırsam Gani Müjde ile aralarında sorun var zaten Kadir Ganiye tazminat ödeyecek. Tazminat ödeyeceği adamın dizisinde bir bölüm bile olsa oynayıp rating kazandırmak istemez bence :icon_sorr Zaten 100. bölümde PY'nin ilk bölümlerini gösterdiler bıraz Paşayı hep kırpmışlardı :img-cray:

NATY&FACU
24-06-14, 14:36
"Pis Yedili"de Değişiklik
Başrollerini Halil Babür, Hazal Şenel, Bükre Atala, Burak Alkaş ve Eda Ece gibi isimlerin paylaştığı Show TV'nin dizisi "Pis Yedili"nin yayın saatinde değişikliğe gidildi.

Geçtiğimiz günlerde yeniden yayın hayatına giren ve kalan bölümlerini yayınladıktan sonra finale gidecek olan dizi "Pis Yedili" üçüncü haftasında saat değişikliğine gitti. 20.00'de başlayan dizi artık 21.45'te ekrana gelecek.

"Pis Yedili", yeni bölümüyle bu akşam saat 21:45'te Show TV'de!
Dizifilm Anasayfa

ZeReNa
24-06-14, 16:43
Evet, helede Gani Müjdeden bahsediyorsak.. Kadiri affedipte Kadir-Bayrampaşalı ayrımını yapabilmesi, kendisinden Aslıhan-Cazibe ayrımını yapabilmesini beklemek gibi bişey olacak... Senaristler maalesef oyuncuların dizi karakteriyle aynı kişi olmadıklarını ayırt edemiyorlar... Ha bu bazen iyi oluyor, bir karaktere öyle sinir oluyorsun ki diziden çıksın diye dört gözle bekliyorsun ve o diziden çıktıktan sonrada arkasından kötü laflar edilince ohhh diyorsun ama bunlar istisna... Normalde senaristlerin profesyonel olması gerekir. Öyle yada böyle Kadir bu diziye çok emek verdi, madem uzlaşamadınız bari Bayrampaşalı'yı öldürseydiniz...Başka dizilerde daha az derinlikli karakterler öldürülerek çıkarılırken CimBay gibi bir aşkı bozarken en azından Paşa'yı öldürürseniz, Cimbom belki başkasına aşık olmayı düşünmeyecekti ve biz onun Paşa'dan sonra yaşadıklarını daha inanarak izleyebilecektik... Rüzgarlı bölümlere biraz baktım, çok klişe vede sıkıcıydı benden bu kadar...

0k3v1n0
24-06-14, 17:43
Evet, helede Gani Müjdeden bahsediyorsak.. Kadiri affedipte Kadir-Bayrampaşalı ayrımını yapabilmesi, kendisinden Aslıhan-Cazibe ayrımını yapabilmesini beklemek gibi bişey olacak... Senaristler maalesef oyuncuların dizi karakteriyle aynı kişi olmadıklarını ayırt edemiyorlar... Ha bu bazen iyi oluyor, bir karaktere öyle sinir oluyorsun ki diziden çıksın diye dört gözle bekliyorsun ve o diziden çıktıktan sonrada arkasından kötü laflar edilince ohhh diyorsun ama bunlar istisna... Normalde senaristlerin profesyonel olması gerekir. Öyle yada böyle Kadir bu diziye çok emek verdi, madem uzlaşamadınız bari Bayrampaşalı'yı öldürseydiniz...Başka dizilerde daha az derinlikli karakterler öldürülerek çıkarılırken CimBay gibi bir aşkı bozarken en azından Paşa'yı öldürürseniz, Cimbom belki başkasına aşık olmayı düşünmeyecekti ve biz onun Paşa'dan sonra yaşadıklarını daha inanarak izleyebilecektik... Rüzgarlı bölümlere biraz baktım, çok klişe vede sıkıcıydı benden bu kadar...

Yahşi Cazibe'de gerçekleştiği gibi de olabilirdi son. Kadir Doğulu öldürülürdü, bir şeyler olurdu yine de diziden çıkardı daha sonra Cimbom'u başkasıyla sevgili yaparlardı, şükür böyle bir son gelmemiş akıllarına. :img-hyste

caglakubat
24-06-14, 19:06
Pis Yedilinin yine saati değişmiş. Oyuncak mı bu yeter ya:img-beee::img-swoon:hıh:img-fie::not_i::icon_evil

caglakubat
26-06-14, 22:32
Sonunda Cimbom Rüzgar'a "Bizim aramızda arkadaşlıktan öte bir şey olamaz" diyor:happy0064 Sıkılmıştım bu CimRüz muhabbetinden. Umarım devamında ben hala Güneyi seviyorum der :img-in_lo ani bey final bölümünde CimBay klibi olacak demişti.Finale az kaldığına göre umarım artık Güneyden sık sık bahsedilir.

caglakubat
30-06-14, 12:38
Hey gidi hey bir zamanların Pis Yedili başlığı.Şimdi kimse uğramaz olmuş.Ben kendi kendime yazıyorum.Aranızda hala izleyen ve Cimbaycı olan varsa Kadir Doğulu bir Cimbaycının Pis Yedili Cimbaylı Final Yapsın mesajını favlamış.Demek ki öyle bir şeyler olacak yani inşallah :happy0064

NATY&FACU
01-07-14, 16:47
Dizinin yayın günü yine değişmiş. Salı günleri Show TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan "Pis Yedili" artık pazar akşamları 21.00′de ekranlara gelecek.