PDA

Tüm Versiyonu Göster : Asmalı Konak (Arşiv 1)

Sayfalar : [1] 2 3 4 5

ecearici
25-01-05, 19:48
http://www.diziler.com/diziler/imajlar/dizi/10714.jpg

sizce nasıl bir diziydi?

GizemK
26-01-05, 16:01
tabiki muhteşem bir diziydi efsaneydi benceee

_butterfly_
26-01-05, 20:51
tabiki muhteşem bir diziydi efsaneydi benceee

KESİNLİKLEEE KATILIORUMMMMMMMMM....

acelya_09
17-02-05, 19:29
fotolar harika asmali konak super bir diziydi helede o yagmur atlinda dans etmeleri harika dan da ustundu

lyon69
21-02-05, 14:02
Dün akşam gördüm Zerda'nın VCD'leri satışa çıkmış. Acaba Asmalı Konak için de böyle birşey olabilir mi ?
Olsa ne iyi olurdu....

kybele26
26-02-05, 02:57
Asmalı Konak bence tam bir efsaneydi. Ne ağlamıştım ama bittiğinde. Resmen hayatımın çok önemli bir devri kapanmıştı benim için. Salı sabahları olan Asmalı Konak sohbetleri... Ahh ahh... Ben de tekrarlardan 3 defa izledim yine versinler yine izlerim.
Ayrıca bir yerden duydum son bölümlerinde inanılmaz bi reyting yakalamış (bu oranı biliyordum ama unuttum) ki bu oranlara o zamanlarda hiç çıkılmamış. Yani gerisini siz düşünün.
Asmalı Konak benim hayatımın dizisi ve onun gibisinin geleceğini düşünmüyorum. Kadro , konu ( o zaman ağa dizisinde yanlış hatırlamıyorsam ilkti) , görüntüler , müzikler.... Herşey çok iyiydi. Keşke başka bir zamanda tekrar olsa...

yaren-y
25-03-05, 00:35
Asmalı Konak benim için tutkunu dizisiyidi. Bittiği zaman sonu nasıl bağlanır diye çok kafa yormuştum ve filmini izlediğimde hayal kırıklığına uğramıştım.

manyaq
27-03-05, 16:08
Those Were The Days
Mary Hopkin

Once upon a time there was a tavern
Where we used to raise a glass or two
Remember how we laughed away the hours
Think of all the great things we would do

Those were the days my friend
We thought they'd never end
We'd sing and dance forever and a day
We'd live the life we choose
We'd fight and never lose
For we were young and sure to have our way.
La la la la...

Then the busy years went rushing by us
We lost our starry notions on the way
If by chance I'd see you in the tavern
We'd smile at one another and we'd say

Those were the days, oh yes, those were the days
La la la la...

Just tonight I stood before the tavern
Nothing seemed the way it used to be
In the glass I saw a strange reflection
Was that lonely woman really me

La la la la...

Through the door there came familiar laughter
I saw your face and heard you call my name
Oh my friend we're older but no wiser
For in our hearts the dreams are still the same

La la la la...

lyon69
28-03-05, 10:33
Muhteşem bir diziydi. Keşke, keşke ANS Production VCD'lerini çıkarsa, aradan zaman geçmiş olmasına rağmen çok iyi satış yaparlar.

lasin
01-04-05, 01:29
fotolar harika asmali konak super bir diziydi helede o yagmur atlinda dans etmeleri harika dan da ustundu
aynen katılıyorum yağmurda tango yapmaları süperdi

busee
04-04-05, 21:49
böyle süper bir dizi daha görmedim... Her şeyiyle mükemmeldi gerek oyuncuları gerek senaryosu.. hiç bıkkınlık yaratmadı bende.. herşey akıcı ve etkileyiciydi.. Tekrarlarını ne kadar verdilerse hepsini izledim.. yüz tane tekrar verseler de izlerim.. bayılmıştım AsMaLı KoNaK'a yaaaa :wink:

lasin
04-04-05, 22:34
böyle süper bir dizi daha görmedim... Her şeyiyle mükemmeldi gerek oyuncuları gerek senaryosu.. hiç bıkkınlık yaratmadı bende.. herşey akıcı ve etkileyiciydi.. Tekrarlarını ne kadar verdilerse hepsini izledim.. yüz tane tekrar verseler de izlerim.. bayılmıştım AsMaLı KoNaK'a yaaaa :wink:
ayene katılıyorum bu dizinin her şeyi gzeldi

yengecs
05-04-05, 00:29
keske diziyi tadinda biraksalardi.. sahiden onceleri cok guzeldi ve son bolumlerinda artik baymisti.. (genelde bu butun diziler icin gecerli)

lyon69
05-04-05, 10:51
İlk önceleri Özcan Deniz var diye seyretmemiştim ancak sonrasında gözümü kırpmadan izlediğim dizidir.
Kapadokya görüntüleri muhteşemdi.
Aynı hatayı Aşka Sürgün dizisi için yapmadım ve ilk bölümden beri seyrediyorum.
Keşke Asmalı Konak'ın VCD'lerini bulabilsem.

didarbeyza
05-06-05, 21:23
unutamadığım dizilerden biriydi çokseviyordum amaaaaaaaa sinema filmi hiç hoşuma gitmedi diğer bölümler süperdi

ayshe
05-06-05, 23:45
tek kelimeyle mükemmel bi dizydi sinema filmi biraz alakasız olsada diziden uzaktı ama yinede mükemmel bi dizydi ahh ahh seymen ağa

tugbaeylul
22-06-05, 23:25
ben bi asmalı hastasıyım ve daha çok resim istiyorum bende de çok var eger gönderebılıyorsam göndermek ısterım

hawin77
23-06-05, 23:09
hayatımda gordugum en harıka dıızılerden bırı bayılıodum o dızıye.bahar harıka oynuodu bence!!!tabıı seymende cok da yakısıolardı!!!!

ozcanweozcan
13-07-05, 16:11
bu formatta botyle basarili v guzel bir dizi daha yapilmadi ve yapilamaz
ozcan derniz ve asmali konak super oturdu

iremm
14-07-05, 08:40
ya kesinlikle o bir efsaneydi hayatimda onlar kadar yakisan baska bir cift gormedim ve okadar guzel bir dizi harikaydi yaaaa

asmali
15-07-05, 00:48
evet ya seymen ile bahar dan daha güzel bi cift olamaz ama ÖZCAn ile nurgül de cooook harika bi cifti

dizi benim izledigim en güzeliydi bi daha baska bi dizi icin bu duygular la izliycegmi sanmam

emoss
16-07-05, 14:46
Dizi bir efsahneydi seymen ve bahar da cok yakisyordular..Insallah bir daha beraber bir dizide felan oynarlar...Ama tabiki dizinin senaryosuda cok iyi olacak ayni asmali konak gibi :p

aisha
25-07-05, 13:39
Bu dizi başlamadan önce reklamları veriliyordu.Özcan Denizin ismini duyduğumda çok önyargılı davranıp kesinlikle izlemem demiştim.Dizinin ilk bölümü başlarken annem salondan odama seslenmişti gel bak başladı gel izle demişti...Gidip bakmış ve Özcan Denizi görmüştüm kaçmıştım odama hayııııır diye... Annem de çok değerli sanatçılar var bence izle demişti ben de tamam ara ara bakarım demiştim...Odamdan salondan gelen sesleri dinliyordum ara arada çıkıp bakıyordum...Bir kaç kareden sonra tv başından ayrılamadım... Zaten Seymen ilk bölümde Bahara o patencinin çiçeği vermesinden sonra evlenme teklif etti ve ederken de dizi müziği çalıyordu ya...(şu an da bile tüylerim diken diken oldu) beni inanılmaz etkiledi...öyle bir sahne hiçbir dizide görmedim ben...öyle bir oyunculuk görmedim..ve 2. bölümden itibaren bir tane bile kaçırdığım bölüm olmadı... Özcan Deniz için de nekadar önyargılı davranmışım... u tür dizilerde tiyatro ve oyunculuk kökenli insanların oynamasını savunurdum hep ve sırf Özcan yüzünden diziyi izlemeyecektim...Ama rolüne okadar hakkını vererek oynadı ki...okadar doğal oynadı ki ilk zamanki önyargımdan pişman oldum...Dizinin tüm oyuncuları karakterleri gözleriyle ruhlarıyla yansıttılar,karakterlerin her duygusunu ta içimizde bize de hissettirdiler..İşte Asmalı Konağın benim için asıl değeri de bu... Sanki gerçekten öyle bir konak vardı...Gerçekten Seymen Bahar Sümbül Sultan vardı... Ben dizi bittikten sonra Kapadokyaya gittim turla ve Asmalı Konağın boş halini gördüm ve ancak ozaman etkisinden kurtulmaya başladım...Onun sadece bir dizi olduğuna kendime inandırmaya başladım...Filmi de izledim...Asmalı Konak ilk bölümünden finale kadar efsanedir...Ve en kısa zamanda vcd si çıkarılmalıdır.

nezaket
25-07-05, 13:54
Asmali Konak Benim Unutamadiğim Bir Dizi Gerçekten Etkileyici Bir Konus Vardi Her Zaman Ayni şeyler Olan Diziler Bayiyo Beni Artik Izlemeden Ne Olucağini Tahmin Ediyorum Bazi Dizilerde Bence Biraz Farkli Ve Sürükleyici Diziler Olmasi Daha Iyi

sibelll
27-07-05, 13:44
söz kelime bulamıyorum ifade edbilecek... mükemmeldi... yönetmenlerin...set ekibinin...oyuncuların...kadronun mükemmel olduğu bir efsane...neden bununda DVD yada VCDsi çıkmıyor!!!! lütfen ilgilenin...ilk alıcılarından ben olurum ;) ;) ;) ileriye taşımak...gelecekte...geçmişte ferhat ile şirin leyla ile mecnun vardı...bir zamanlar...2000li yılların aşkıda bahar ile seymen... deyip izlemek...arşivde bulundurmak...ilgilenin lütfen...yetkililer...

sibelll
27-07-05, 13:45
bu dizi için... finaller vardı ama ben ders yerine diziyi izliyordum... hiçbirşey engel olamazdı(elektrik kesiminden hariç) :cool: :cool: :cool:

meslina78
29-07-05, 16:49
hayatımda seyrettiğim en güzel dizi ve seyretmekten hiç bıkmayacağım bir diziydi
arkadaşlar lütfen asmalıkonak dizisine ait bu site dışında resimleriniz varsa bana gönderebilirmisiniz?

nsyb
06-08-05, 15:33
ya arkadaşlar dün asmalı konak hayat vardı ve ben kardeşimin manasız inadı yüzünden izleyemedim benim deli gibi nurgül yeşilçay hayranı olduğumu bile bile inat yaptı gitti son ses müzik açtı o yetmezmiş gibi eve misafir gelince sesimi çıkartamayağımı bildiği için misafire bimmem ne kanalında şu var açalım onu seyredelim biz nasıl olsa bunu izlemiyoruz dedi ve kanal değiştirtti.Bende misafire ayıp olmasın die birşey diyemedim ve yine misafire ayıp olmasın die diğer tv açamadım uf ya

iremm
10-08-05, 06:02
ya yok bide olaylar tam bitmemisti mesela

salihin ve zeynebin evliligi
sumbul hanimin bu evliligi kabul etmesi
diclenin durumu
memo ve hariye ne olacak
sumbul ve ali bey

bunlarin olaylari tam sonuclanmamisti tam sonuclanip sonra bahar hasta olsaydi oyle devam etseydi daha super olurdu

kesinliklede sikmazdi cunku konu bitmemisti ki

WİTH ROSE
11-08-05, 18:07
Efsane Olan Bir Diziydi Tekrarlarina çok Baktim Ama Daha Doymadim Tekrar Yayinlasalar Süper Olur özcan Denize Ve Nurgül Yeşilçaya Bayiliyorum

emoss
03-09-05, 16:50
Yaa asmali konak dizisi superdi super otesi harikayi ama filmi cok berbati yaaa hic beyenmedim 1 baktimigimda guzel guzel gibiydi ama ikinci kez izledim cok kotuu yaaa bu kadar iyi bir dizide nasil boyle kotu yapmislar

sbuffy
03-09-05, 18:11
eğer filmi diziden bağımsız olarak düşünürsek güzel bir filmdi.ama dizinin sinemadaki finali olarak düşünülürse senaristtin ve yönetmenin değişmesinden dolayı çok kopukluk vardı.mesela Yamanın seymen ve baharın hayatına girişi diziden daha farklı anlatıldı.

iremm
06-09-05, 08:37
kesinlikle eger cagan irmak cekseydi harika olurduu

nehirrrr
06-09-05, 08:56
bende filmi hicmi hic begenmedim.yani eger asmali konak dizisinin finali olmasaydida ayri bir film olarak cekilseydi tamam derdim ama asmali konagin finali olarak hic olmamis.konular alakasiz.seymen delirmis.bahar komada.eeeee nerde asmali konak?????????ama dizi olarak gercekten mukemmeldi

bavarde
12-09-05, 07:05
bende filmi hiç beğenmedim,sonunda güya acıklı bi hava yaratmaya calısmıslar baharla seymenin kavusma sahnesinde ama sanki türk filmlerini ti'ye alan komedi filmlerine benzemişti,bir de en sacmaladıkları yerlerden birisi Bahar'ın telekız oldugu sahneydi ben Gülbahar mı ne diyodu,orda gülmüştüm baya,duygusal film diye izlemeye gittim,aksine baya güldüm valla

iremm
13-09-05, 02:15
ya dizi harikaydi ama filmde benim icin guzeldi sonucta icinde ozcan ve nurgul bar onlar olsun yeter benim icin

dizi_tirya
01-10-05, 14:28
bence harika bi yapımdı.nurgül ve özcan çok yakışıyolardı.bi eşi yok.meral okay süper yazmış.ellerine sağlık.inşallah bir daha verirler.yazın veriler diye bekliyorum.100 kere verseler yine izlerim.herşeyi mükemmeldi.amam filmi hakkaten alakasızdı.sonlara doğru tadı kaçtı.asmalı konağı görmeye gittim. geçen yaz ve çok güzeldi.eşsizdi.o ortamda olmak süper.inşallah yine yayınlarlar.

tuceny
01-10-05, 23:07
böyle bi dizi böyle bi aşk bi daha gelmezzz

dizi_tirya
03-10-05, 18:40
çok yakışıyolardı.yılan hikayesinden sonra tekrar tekrar izlesem bıkmayacağım bi diziydi.süperdi.müziği,mekanı,oyuncuları tam bi efsane.ama şimdi maalesef yayınlanamıyor.şimdi zayıflamak istiyorum adlı bi yarışma başladı.belki bu programda hayaller geröek oluyo programı gibi gündüz gösterilir.o yüzden yayınlanamaz bu ara.belki daha sonra akıllarına gelirde yayınlarlar.lütfen asmalı konağı unutmayın....................

daylights
08-10-05, 05:07
Asmalı Konağın bitiş sebebini Meral Okay CnnTürk'ün Ordaydım programında anlattı: kanal kapışması! Biliyosunuz Asmalı Konağın yapımcı şirketi Ans idi yani bi Doğan Grubu şirketi. Yine bildiğiniz gibi Asmalı Konak Doğan Grubu'na rakip bir kanalda yayınlanıyordu. Duruma şöyle bi bakılırsa Doğan grubu rakibine kendi elleriyle 'rakipsiz' bir dizi sunuyordu. Asmalı Konağın reklam gelirini duymayan kalmadı heralde. Ve Asmalı Konak 2.sezonun ardından bitti. Meral Okay bu durumu bu kadar açık anlatmasa da şöyle söyledi: Ben ekibin bi kısmını İstanbul'a taşımışım (hatırlarsınız Dicle filan son bölümlerde İstanbul'a taşınmaktan sözediyodu) daha elimde en az 20 bölümlük hikaye vardı. Yani Asmalı Konak 1sezon daha devam edebilirdi ama... Meral Okay'ın bu açıklamaları ilgimi çekmişti Asmalı Konak fanlarıyla paylaşmak istedim :eek:

dizi_tirya
08-10-05, 14:37
ya çok üzüldüm.keşke böyle olmasaydı.acaba nasıl olacaktı.ztn belliydi.böyle bi dizi böyle bi şekilde bitemezdi.yazık oldu.

nsyb
08-10-05, 21:58
1 sezon daha devam edebiirmiş ya inanamıyorum keşke devam etseydi ya keşke

tuceny
10-10-05, 08:50
bence de irem katılıyorum sana uzatmadılar uzatsalardı belki düşcekti zirvede bitirdilerr ayrıca iremcik nurgulyeşilcay.com a uğra ya özlettin yokluğun belli oluyoo

millet Asmalı Konak 10 Ekim 2005'ten İtibaren Yunanistanın ALPHA TV Kanalında Yayına Girecek Kanalın Frekansını Bulabilirseniz Filimi tekrar İzleyebilirsiniz. saat 6.00 da

valla bravo yunan kanalına
bizimkilerde hala çocuklar duymasını versin pesss!

Dilan86
10-10-05, 12:51
bencede dizi güzel biryerde bitti aslinda sinema filmide güzeldi ama cok uzun süreler icinde yapilmisti. bahar bir yil hastanede yatiyor falan. seymenle ancak biryil mi iki yil sonra mi ne bulusuyorlar.

scream2
11-10-05, 15:07
harika bir diziydi ama sinemada oynanan bölümü çok kötüydü

dizi_tirya
17-10-05, 18:57
asmalı konak bir numara.yunanaistan değil tüm ülkelrde bile verilse birinci olur.harika bi yapım.oyuncular da tam yerine oturmuş nurgül ve özcan birbirlerine çok yakışıyolar ztn nurgül de niye o cemle evlendi ki?

AsLi_15
24-10-05, 23:11
ASMALI KONAK of be oda sorulur mu yaaaaa?

super bi diziydi yaaaa

ama erken bitirmekle en iyisini yaptilar dizi tadinda kaldi!!

bahar la seymen cok guzel bir birlerine yakisiyolardi yaaa hele asklari ayyyy dunyanin en buyuk aski yaaaa 10 gunde evlenmeye karar verdiler ama super bi ask allah herkeze boyle bi sevgili ve boyle bi ask nasip eylesin ( AMIN!! )

1907
28-10-05, 03:27
Tekrarlarında bile rating rekorları kıran harika bir diziydi Asmalı Konak. Tutkuyla bağlandığım ilk diziydi ikincisi de Aliye oldu. Açıkçası ben ilk kez bir dizinin tekrarını seyrederken sıkılmadım. 2 kez seyrettim bir daha olsa yine seyrederim. Yalnız benim için filmi tam bir hayal kırıklığı olmuştu anlamak için tam 3 kez seyrettim ama nafile. Çok saçmaydı gerçekten. Böyle bir dizinin öyle bir filmi olması beni çok üzmüştü. Oyunculara gelince Nurgül Yeşilçay ve Özcan Deniz'e bayılıyordum çok iyi ikili olmuşlardı ve ikisini çok yakıştırıyordum. Şuan Nurgül yine harika ama Özcan Deniz'i Asmalı'daki kadar başarılı bulmuyorum. Herneyse Asmalı Konak denince hafızamda kalan karelerin olması çok hoş doğrusu. Benim seyrettiğim ilk cıvıtmayan diziydi;) çok özlüyorum...

A.Konak
03-11-05, 04:05
gelmedi asmalı konak'ın üzerine bir dizi daha.. habire bıkmadan vcd lerini izliyorum tv de.. kaç kez tekrar izlememe rağmen bıkmadım bıkamadım.. bir dizi bu kadarmı etkileyici olur yaa

trueblue
06-11-05, 02:21
Asmalı Konak başından sonuna kadar (Asmalı Konak-Hayat filmini saymazsak) hiç saçmalamadan senaryosu krize girmeden çizgisini koruyan efsane ikinci dizi.
İlki İkinci Bahardı.Meral Okay'ın yazdığı her iki dizide muhteşemdi.

tuceny
06-11-05, 12:56
bencedee iki dizidee türkiye de bi ilkkii geröçekleştirdiler kendi alanlarınla ve burda meral oky ın ve oyuncuların çokk büyükk katkısı var

NeVsEHiRLi_GüZeL
22-11-05, 22:12
ay hayat bebek cok tatliydii

NeVsEHiRLi_GüZeL

Bitanem70
25-11-05, 21:55
Gercekten 1 numarali diziydi her bölümünde bi heycan yeni bir olay oluyordu bence tadinda bitirdiler fazla uzatip tadini kacirmadilar hem gerci biraz daha uzasa bi dizinin tadi asla kacmazdi heralde sinema filmide süperdi sinemada bakmistim hala etkisindeyim süper yapmislar gercekten..!!

gülyüzlüm
26-11-05, 23:55
asmalı konak gibi bir film gelmedi şimdiye kadar.............benim gibi "bir aşk hikayeleri düşmanı" bile seyrettıyse onu ........oaşk tutku başka nerde var ya of yine tekrarı verilsin lütfen..........

aktaş
27-11-05, 14:57
mükemmel bi diziydi hastasıydım resmen bittiğine çok üzüldüm ama ben filmini pek beğenmedim bu arada herkese meraba benburaya yeni üye oldum da ;)

NeVsEHiRLi_GüZeL
27-11-05, 17:42
Sizin aranizda kendimi cok sansli hissediyorum cunku ben her hafta bakabiliyorum Asmali konaga ... Simdi 6 inci bölumu baktik .. ( cumartesi).Ve sahaneydii ...

NeVsEHiRLi_GüZeL

idilsuseer
28-11-05, 03:06
arkadaşlar merhaba, ben asmalı konakta salih'in zeynep'e evlendikten sonra, istanbuldaki evde sürpriz yapmak için hazırlıkları olan sahnede çalan şarkıyı arıyorum.. lütfen yardım eder misiniz???

mavi deniz
28-11-05, 11:56
nerde tugcem vermezler atvyi mail yagmuruna tutuyoruz ama tık yokki :( :( :( :(

arzu_
28-11-05, 12:00
[QUOTE=NeVsEHiRLi_GüZeL]Sizin aranizda kendimi cok sansli hissediyorum cunku ben her hafta bakabiliyorum Asmali konaga ... Simdi 6 inci bölumu baktik .. ( cumartesi).Ve sahaneydii ...

nasıl izleyebiliyorsun acaba ??

sumisali
28-11-05, 12:52
nerde tugcem vermezler atvyi mail yagmuruna tutuyoruz ama tık yokki :( :( :( :(
yok ya vermiyorlar alışmışlar bir çocuklar duymasına telkrar verip duruyor onun yerine asmalıyı verse ne süper olur

teardrop
28-11-05, 16:10
hayatımda izledigim ve belkide daha iyisinin hiç bi zaman izleyemeyeceğim mükemmel bir diziydi. hatta ve hatta canım sıkılınca vcd den cıkarıp izlediğim ve izlemeye doyamayacağım super biz dizi...

A.Konak
28-11-05, 16:56
walla bende öyle habire vcd den izleyip ilk seyrettiğim günlerdeki heyecanı yaşıyorum.. elimde 14-15 bölüm eksik onlarıda bi tamamlasam başka hiçbişi istemem..

tuceny
28-11-05, 19:08
yok ya vermiyorlar alışmışlar bir çocuklar duymasına telkrar verip duruyor onun yerine asmalıyı verse ne süper olur

aynen haaa valla bıktımm çocukar duymasını her hafta acaba verirler mi diyom basalmaya ama yokkk ya verseler bile onun sattinde vermesinler ben izleyemem okulda oluyorumm

NeVsEHiRLi_GüZeL
28-11-05, 21:07
[QUOTE=NeVsEHiRLi_GüZeL]Sizin aranizda kendimi cok sansli hissediyorum cunku ben her hafta bakabiliyorum Asmali konaga ... Simdi 6 inci bölumu baktik .. ( cumartesi).Ve sahaneydii ...

nasıl izleyebiliyorsun acaba ??

Bizim hollandada bi kanal gösteriyor .. Ayni turkiyenin trt 'si gibi ..

NeVsEHiRLi_GüZeL

HAVIN_52
29-11-05, 19:22
yakinda bende buraya bir sürü replikler koyucam sakin merak etmeyin!!!
ben hastayim bu dizi ye ya böyle ask baska hic bir yerde görmedim ASMALI KONAK!!!!!!!! :eek:

gülyüzlüm
29-11-05, 23:17
irem gerçekten çok kötü oldum ya....uzun zamandır asmalının bu kadar yakınında olmamştım.........helal olsun sana......

Dilan86
29-11-05, 23:53
hayatimda izlemis oldugum en harika dizilerden birtanesi atmosfer özellikle cok iyiyidi oiyuncu kadrosuna zaten denilecek birsey yok sinema filmi de güzeldi ama dizi daha bir süperdi son sahnede o kadar cok aglamistim ki göz pinarlarin kurumasi diye buna diyorlar herhalde

tuceny
30-11-05, 00:29
Aynen Ya Filmin Sonu çokk Iii Bittiii

A.Konak
30-11-05, 03:42
walla bende şimdi 7.bölümü izledim müthişti. hani zeynebin salih için intihar etmesi, haydar'ın arabanın frenleri ile oynaması ve sonunda o malum kaza ile bu bölüm bitti. 8.bölümü yarın izleyeceğim.

ya arkadaşlar inanılır gibi değil belki bu 8 veya 9.izlemem ama hala ilk günkü gibi kalbim atıyor her seferinde. nasıl bişi anlamak mümkün değil.

en kısa zamanda asmalı konak resimlerini sizlerle paylaşacağım.. izleyemeyen arkadaşlar için resimlerle durumu telafi etmeye çalışacağım. yeterki kimse asmalı konaktan uzak kalmasın..

ASMALI KONAK BİR EFSANEDİR. DİĞERLERİ İSE SADECE DİZİ..

A.Konak
30-11-05, 15:53
ben tv kartıyla bi çok bölümünü atv den çekmiştim. ordan izliyorum.. bide ilk 16 bölüm orjinal vcd sinden..

TTUUBBAA
10-12-05, 01:23
tekrar bölümleri keşke yeniden verilse

gurbetci
10-12-05, 21:33
bugün 8.bolümü izledim.bu bolümün sonunda seymenin hamzaogluna cikisi cok hostu.\
ali hamzaoglu seymen hastanedeyken :merak etme seymen artik bizim korumamiz altindasin vs.. tarzi birseyle rsoyledi.seymen de gülerek;seni benden kim koruyacak hamzaoglu dedi :) güzel diziydi.kendimi burada yasadigim icin sansli hissettigim nadir anlardan biriydi asmali konakin yayinlanmasi. :)

NeVsEHiRLi_GüZeL
11-12-05, 17:26
Evet bende cumartesi gunu 8. bölumu izledim ve superdi yaaa...

Keske turkiyede de yayinlansada herkes yeniden mest olsa :P

NeVsEHiRLi_GüZeL

zırdeli
12-12-05, 02:39
ilk yayınlandığı zaman hemen hemen hiç izlemedim gibi bişey sonlara doğru başladım izlemeye.tabii ilk tekrarında izledim en baştan. cidden güzeldi.

EL DESDİCADO
13-12-05, 02:29
türk televizyon tarihinin en çok rating alan dizisi.final bölümü 30.0 rating alarak rekor kırdı.bu maç yayınlarını saymazsak,tv tarihinin en çok rating alan 2. proğramı oluyor(düşünün gs-arsenal uefa finali 30.5 rating almıştı)

tuceny
13-12-05, 09:23
türk televizyon tarihinin en çok rating alan dizisi.final bölümü 30.0 rating alarak rekor kırdı.bu maç yayınlarını saymazsak,tv tarihinin en çok rating alan 2. proğramı oluyor(düşünün gs-arsenal uefa finali 30.5 rating almıştı)

evet tkr olsa biliyorum ki reytingler düşük olmıcak lütfen yayınların ya

NeVsEHiRLi_GüZeL
14-12-05, 21:08
evet oylede ..
Atv baya bi tekrarini göstermisti .. Bu dedigim baya oldu ama iki uc sefer göstermislerdir !

NeVsEHiRLi_GüZeL

arzu_
16-12-05, 19:10
desdi bu dizi apayrı bi olaydı yaa..resimlere baktıkça mest oluyorum valla....türk televizyon tarihinin en çok raiting alan dizisi olmasının yanı sıra bence aşkıda en iyi anlatan dizisiydi diyorum ben..onların aşkı bambaşkaydı..

FaVoRe
21-12-05, 17:37
Bu dizi bence harikaydı...Bir efsaneydi kesinlikle...Hala o asmalı günlerini hatırlıyorum çarşambaları...Ne de güzeldi...Keşke yine eski bölümlerini verseler ya........! :)

tuceny
21-12-05, 17:48
ahh nerde ya keske verseler vermiyolar amam ne ypatıksa mailler attık bir sürü yokk vermiyolar

HAVIN_52
29-12-05, 01:06
resimler icin tskler ,devamini bekliyoruz tabiki videolarinda!!1
farkindamisiniz ya nurgül yesilcaya hem uzun sac hemde kisa sac yakisiyor yaaa,süper bir kadin yaaaaa!!!!!accayip güzel:cool:

tuceny
29-12-05, 09:47
resimler icin tskler ,devamini bekliyoruz tabiki videolarinda!!1
farkindamisiniz ya nurgül yesilcaya hem uzun sac hemde kisa sac yakisiyor yaaa,süper bir kadin yaaaaa!!!!!accayip güzel:cool:

evet o kadar masum bi güzelliği varki onun üstüne güzellik tanımıyorum benn

FaVoRe
31-12-05, 14:29
:icon_angel_not: Oooo resimler süper arkadaşlar..Eline sağlık tuğçecim..Asmalıcım...Nurgül harika yine...Sanırım resimlerde Bahar hamile...:cheer: :icon_redface: :cheer:

tuceny
31-12-05, 14:33
evettt hamileydii
ama seynemin durumunu anlayınca byaıldı ve çocuğu düştüüü...
o bölümler harikaydı yaaa

purna
31-12-05, 17:55
mesela kızkardesı evlendıgınde seymen duydu bunların ustune yurumeye kalkıstı sanırım dıger oglan yurudu hepsı halay çektıydı o sahne cok guzeldı

tuceny
01-01-06, 14:18
mesela kızkardesı evlendıgınde seymen duydu bunların ustune yurumeye kalkıstı sanırım dıger oglan yurudu hepsı halay çektıydı o sahne cok guzeldı

evet de onların üstüne yürümeye çaılsan seymen deüildi seyhandııı
seymen çok olgun karşıladıı

A.Konak
01-01-06, 17:23

yaa o bölüm de, o sahne de mükemmeldi. bu arada seymen ve yaman seyhan'ı sakinleştirmeye çalışoyordu. hobaa diyerek zorla dans ettiriyorlardı. :cheer: süperdi yaaa..

NeVsEHiRLi_GüZeL
01-01-06, 17:28
yaa o bölüm de, o sahne de mükemmeldi. bu arada seymen ve yaman seyhan'ı sakinleştirmeye çalışoyordu. hobaa diyerek zorla dans ettiriyorlardı. :cheer: süperdi yaaa..

Evet ya o bölum harikaydi .
Bide taa disariya cikmalarida cok ho$tu

smilerface
03-01-06, 12:15
harikkaa çokk guzell resimler
bu diziyiii çokk özluyorummmm
kieske bitmesey:icon_cry: dii

aycanca
03-01-06, 16:01
katılıyorum ikisinede hastayım seymen ve bahar ikilisini de çok özlüyorum keşke hiç bitmeseydi veya biraz daha uzun sürseydi.

A.Konak
03-01-06, 22:09
anasayfadaki haberi okudunuz mu arkadaşlar? kurtlar vadisi asmalı konak'ı geçememiş. rekor hala asmalı konak'ta. kolay kolay geçileceğini de hiç sanmıyorum.

tüm asmalı konak sevenlere selam olsun..

tek efsane dizi asmalı konak..

NeVsEHiRLi_GüZeL
03-01-06, 22:34
Evet okudum .. Ve yanilmiyorsam bi arkadas bunu daha öncede belirtmisti Ve simdi kaniti da var !! OOHH icim cok rahat .. Bosuna Nevsehirli degiliz yani :p

tuceny
04-01-06, 13:09
anasayfadaki haberi okudunuz mu arkadaşlar? kurtlar vadisi asmalı konak'ı geçememiş. rekor hala asmalı konak'ta. kolay kolay geçileceğini de hiç sanmıyorum.

tüm asmalı konak sevenlere selam olsun..

tek efsane dizi asmalı konak..

evet ya süper bi haber hala zirvede olması harikaaa 3 sene geçmesine rağmen hemdee

ayrıca bölümler harikaaaaa açokk sağolll sweps

HAVIN_52
15-01-06, 15:23
saten bekirin filan oldugu sahneler hep komik oluyor!!!!
ama tabiki de seymen len baharin arasinda gecen dialoglar da süper!!!!! devami gelicek arkadaslar,sizden de videolari ve resimler bekliyorummmmmmm :img-meeti

sumisali
15-01-06, 16:24
saten bekirin filan oldugu sahneler hep komik oluyor!!!!
ama tabiki de seymen len baharin arasinda gecen dialoglar da süper!!!!! devami gelicek arkadaslar,sizden de videolari ve resimler bekliyorummmmmmm :img-meeti
evet çok güzel sahnelerdi onların olduüu sahneler ama bu diziyi neden inatla yayınlamamaya kararlılar

secret
15-01-06, 23:47
Çok güzel bir diziydi ama filmini pek beğenmedim ben...
Sonunda biraz uzattılar ama olsun yine de severek izledik valla

cadilation
18-01-06, 16:38
bu dizinin tekrarını gösterirlermi çok merak ediorum bi bilgisi olan varmıı :img-huh:

GeLiNcIk88
18-01-06, 19:40
ya harika bir diziiydi keske bir daha yayinlasalar :img-thumb :img-thumb

tuceny
18-01-06, 22:47
ya harika bir diziiydi keske bir daha yayinlasalar :img-thumb :img-thumb

kekseee deee bu gidşle yayınlamıcaklar gibi görünüyoo

sermin90
22-01-06, 16:34
benimde en sevdigim dizi en basta asmali konak sonra ask oyunu

sanemfan
27-01-06, 00:05
Arkadaslar asmali konak tam kac bölüm oynadi? CEVAP YAZARSANIZ SEVINIRIM.

merlystreep
27-01-06, 00:09
54 bölümdü

aktaş
31-01-06, 23:45
arkadaşlar son bölümlere yakın girmişti kendisi diziye baharın eltisiydi seyhanın karısı lale yani onun gerçek adı ve soyadını bilen varmı yanılmıyosam adı aysun du ama soyadı hakkında bi fikrim yok bilenler yazarsa çok sevinirim :img-thumb

TTUUBBAA
01-02-06, 18:46
Aysun Metiner...

CcerenN
06-02-06, 00:20
Bence süper bir Diziydi ama Sinemalarda olan Filmi Hüzünlüydü bence :img-swoon

kir*cicegi
13-02-06, 23:00
Bir Kelimeyle Muhtesemmmm Ben Asmali Konagi Cok Seviyorum Bitmesini Istemiyordum

Kir*cicegi

muge_t
14-02-06, 03:36
ağa dizilerinin başlatıcısı ve en iyisiydi.. gerçekten güzel bir diziydi ama filmi için aynı şeyi söyleyebilmek çok zor.. keşke aynı özeni filme de gösterselermiş..

mavi deniz
14-02-06, 16:01
ama malesefki bitti :icon_mad:

tuceny
14-02-06, 21:21
evet maalesef bu kadar zamn geçmesine rağmen hala unutamıyorum ben bu diziyi

sELİN_15
14-02-06, 22:03
Unutulmaz bi diziydi yaaa ASMALI KONAK...
54 bölüm hiç sıkılmadann her bölümünü ayrı heycanla izlediğim bi diziydi...
fragmanları için sabahlara kadar uyumazdım... hastasıydım yanii...
54 bölüm dewam etti... şimdi öyle diziler warkii biraz uzadımı bakıyosun sıkmaya başlıyo.... ASMALI KONAK 54 bölüm boyunca reytingi alıp götüren ... efsane olmuş bi diziydi... hiç sıkmadı.. baymadı... her bölümünü büyük bi tutkuyla izleidmmm... 'anlatılmazz izlenirrr...' düyorm... yani türk dizileri içindeki en iii we efsanewi diziydi bence... seymen bahar aşkı zatenn büyülü bişiydi... bi de bu dizinin en sewdiğim yanı ewlendikten sonra da yaşananları aşklarını izleyebilmek olmuştur... bazı dizilerde -ki çoğu böyle aslında- ewlendikten sonra dizi sonlanır... ama ASMALI farkı diyorm... senaryo - yapım -yönetim herşeyiyle bi taneydi bnece... we 54 bölüm tadıyla izlenen we tadıyla sonlanan bi diziydi... açıkcası sinema filmini de beğenmiştim ben... beklediğim gibiydi... ASMALI diyorm EFSANE diyorm başka bişi demiyorm... :icon_ange

Kumral_Kiz
15-02-06, 17:53
asmali konak eskinden benim en sevdigim diziyi.
cok süper birseydi ya!!

kir*cicegi
16-02-06, 23:04
neden bazi filimler gibi daha cok surmedi ya
nerdeyse butun turkiye seviyordu ben cokk uzulmustum 1. den bitene kadar izlemistim

tuceny
17-02-06, 10:32
çok erken bittiii bi sezon dahah devam etmeliydiiiii

devreden
17-02-06, 11:03
Bende Asmali Konak'i Izlemistim.gercekten Super Bir Filmdi.her Bolumu Harikaydi.

TestereNecmininKızı
17-02-06, 15:33
Kanal 1 neden Asmalı Konak'ı yayınlamıyor ki... Süper Baba'dan önce ya da sonra falan... Herhalde üzerinden bir 10 yıl geçmesini bekliyorlar. :icon_whis

kir*cicegi
17-02-06, 15:57
Kanal 1 neden Asmalı Konak'ı yayınlamıyor ki... Süper Baba'dan önce ya da sonra falan... Herhalde üzerinden bir 10 yıl geçmesini bekliyorlar. :icon_whis

sana katiliyorum cok kisi istiyor asmali konagin yenisten yayinlanmasini
benim tanidigim herkes asmali konagi seviyordu amcam bile :icon_roll

HAVIN_52
19-02-06, 14:13
baksaniza arkadaslar kurtlar vadisi her aksam tekrar ini veriyorlar ve her zamanda nerdeyse briicini oluyor reytinglerden!!!
bence asmali konagida son kez bile olsa vermeliler yani , aksam olmasada gin öglende filan!!!

cocuklar duymasin gibi diziyi vericeklerine asmali konagi versinelr bikinlik geldi yaaa!!!

ve video yu koyan arkadaslar lüttfen video nun 13.Bölümünü bekliyoruz!!!

sELİN_15
19-02-06, 14:19
baksaniza arkadaslar kurtlar vadisi her aksam tekrar ini veriyorlar ve her zamanda nerdeyse briicini oluyor reytinglerden!!!
bence asmali konagida son kez bile olsa vermeliler yani , aksam olmasada gin öglende filan!!!

cocuklar duymasin gibi diziyi vericeklerine asmali konagi versinelr bikinlik geldi yaaa!!!

ve video yu koyan arkadaslar lüttfen video nun 13.Bölümünü bekliyoruz!!!

Ewet haklısın HAVIN_52...
Güzelim dizinin tekrarını wermiyolar ama maşallah çocuklar duymasını milyon kez yayınlıyolar... Aslında tekrarı yayınlansa böyle mesela pazar akşamları filan... pek bişi olmuyo zaten tw'de... ya da akşamları 17-18.00 gibi yayınlasalar hafta içi... süpper olur we yine acayip reyting alır...

A.Konak
20-02-06, 22:18
kanal 1 atv nin olduğuna göre efsane dizileri bir kez daha izleme fırsatı yakalayacağız. süper baba ile başladık. bence sıcak saatler ile devam eder ve sonra asmalı konak başlar. vereceklerine eminim ama zamanını sıkı takip etmemiz lazım.

birde bu kanal1 in internette yayın akışı varmı?

Sagopa06
21-02-06, 11:23
asmalı konağın tekrarı verilmesi konusunda imza falanmı toplasak ne :)
ya süper olurdı evet kanal 1 süper babayı veriyo ben asmalı konağı hiç ikinci kez izlemedim ya bide mümkünse izliyebileceğimiz saatlerde versinler akşam yani nasıul olcaksa bilmem. :P

tuceny
21-02-06, 18:49
kanal 1 atv nin olduğuna göre efsane dizileri bir kez daha izleme fırsatı yakalayacağız. süper baba ile başladık. bence sıcak saatler ile devam eder ve sonra asmalı konak başlar. vereceklerine eminim ama zamanını sıkı takip etmemiz lazım.

birde bu kanal1 in internette yayın akışı varmı?

yok bildiğim kadarıyla

ya mail atalım ne olur versinlerrrr ısrar edlim azzz

kir*cicegi
21-02-06, 22:25
yok bildiğim kadarıyla

ya mail atalım ne olur versinlerrrr ısrar edlim azzz

bencede yok cunku kac gundur ariyorum ama varsa bulabilirsem size pm ile haber veririm
cya :icon_ange

teardrop
22-02-06, 02:58
bencede maıl atalım yada arıyalım yayınlasınlar hem onlarında ısıne gelır reytıng alır hemde baya fazla ne guzel olur yaaa:)

devreden
22-02-06, 10:11
arkadaslar gercekten asmali konagin tekrari super olurdu.isterim ki birkez degil diziyi yayindan hic kaldirmasinlar.ne izlenir varya zaten en sevilen ve en cok izlenen dizi oydu bir zamanlar dizinin bitmesiyle butun izleyicileri uzmuslerdi simdide yayinlayarak hatalarini tamir etseler ne guzel olurdu.
zaten diziyi zamansiz bitirdiler en az yirmi bolumluk senaryoya sahiplermis bitirirken bir yanlis ta bu.kanal ve ans in anlasamamalari en cok biz severleri uzmustu ama neyse tekrarina da raziyiz.
gecen okudugum bir arkadasin yazdiklarina katiliyorum.cocuklar duymasin adli dizinin bilmem kacinci tekrar yayini ama ondan daha guzel ve daha basarili bir film olan asmali konagin yayinlanmamasi biraz dusundurucu.

duygus
22-02-06, 12:18
ne güzel olur yine yayınlasalar melesa çocuklar duymasının yerine artık ondan bıktım hep tekrar birazda asmalı konak tekrarını verseler

sELİN_15
24-02-06, 13:04
asmalı konağın tekrarı verilmesi konusunda imza falanmı toplasak ne :)
ya süper olurdı evet kanal 1 süper babayı veriyo ben asmalı konağı hiç ikinci kez izlemedim ya bide mümkünse izliyebileceğimiz saatlerde versinler akşam yani nasıul olcaksa bilmem. :P

doğru diyosun walla... saçma sapan diziler yayından kalkmaz,her allahın günü,her saat tekrarlarını görürüz... ama böyle güzelim dizileri de yayınlamazlar... imza toplayalım... ya da atw'yi basalım... yazın yayınlarlar kesin... yazın kim ewde oluyo ki... herkes tatile filan gidiyo... tw izlemek nerdee... oysa şimdi yayınlasalar acayip reyting alır yine asmalı...
bu arada tubi ,tuceny , nazlıkız resimler çok güzel ellerinize sağlık...

melis_krmcm
24-02-06, 22:56
süper diziydi tekrarlarını bile kaçırmadan izlemeye çalışıyodum özellikle nurgül yeşilçay süperdi ya inşallah yine tekrarları olur valla olursa süper olur gerçekten

Ekin_
26-02-06, 16:11
bencede cok güzeldi bu Dizi ben bu Diziyi cok zevkli izledim asmali konak birdaha baslarsa yine bakarim gercekten cooook güzeldi . :blush:

deliasik
26-02-06, 18:55
bence süper bi diziydi

baska bi diziyi izlerken bu kadar zevk almiorum...

hergün izliorum ama sadece 12 bölüme kadar... :( öbür bölümleri bulamiorum

muru
27-02-06, 22:49
bu kadar şahane bir dizi olamaz harikaydılar ağzımı ayırıp izliyordum sanırım sizde ölemişsiniz özcanım harika şahaser di yaaaaaaaaaaaaaaa keşke şimdi yine koysalar da izlesem :img-icecr

deliasik
27-02-06, 23:45
evet ya keske yeniden baslatsalar
her diziyi en az 3 kere tekrar yayinliorlar asmali konaga gelince sadece bi kere tekrarladilar ... halbuki asmalim öbür dizilere göre mükemmel bi diziydi....
insallah kisa zamanda tekrar yayinlarlarda hepimiz doya doya izleriz

A.Konak
28-02-06, 02:02
evet ya keske yeniden baslatsalar
her diziyi en az 3 kere tekrar yayinliorlar asmali konaga gelince sadece bi kere tekrarladilar ... halbuki asmalim öbür dizilere göre mükemmel bi diziydi....
insallah kisa zamanda tekrar yayinlarlarda hepimiz doya doya izleriz

hayır en az 4 kere tekrar verdiler. ve ben her seferinde izledim. tahminime göre atv de ikinci bahar bitince asmalıyı yeniden verecekler..

Billush
28-02-06, 02:42
Çok güzel bir diziydi.Hİç bir bölümünü kaçırmamıştım.Aslında ilk tesadüfen izlemiştim sonra izlemeye devam ettim.İyi ki de devam etmişim!

tuceny
28-02-06, 09:26
hayır en az 4 kere tekrar verdiler. ve ben her seferinde izledim. tahminime göre atv de ikinci bahar bitince asmalıyı yeniden verecekler..

insallah dedigin gibi olurrrrrrrrrrrrrr
ayrica deliasik resim cok güzel eline saglik

duygus
01-03-06, 14:23
Bende sonunda çok aglamıştım ya bu dizinin keşke hiç bitmeseydi

TTUUBBAA
02-03-06, 00:44
http://img118.imageshack.us/img118/6750/619asmali036lg.jpg (http://imageshack.us)http://img118.imageshack.us/img118/9652/619asmali021lm.jpg (http://imageshack.us)

TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK İZLENEN TV DİZİSİ ASMALI KONAK OLDU

54 bölüm boyunca ekranlarda kalan Asmalı Konak, rekor izlenme oranıyla son 8 yılın en çok izlenen dizisi ünvanını aldı.

tuceny
02-03-06, 08:51
e yakısır asmalıya bosuna efsane olmadı

nehirrrr
03-03-06, 09:25
Çok güzel bir diziydi.Hİç bir bölümünü kaçırmamıştım.Aslında ilk tesadüfen izlemiştim sonra izlemeye devam ettim.İyi ki de devam etmişim!
bende oyle. ilk bolumune tesadufen bakmistim. hatta tam basinida kacirmistim. tam bir anadolu belgeseliydi gercekten. cok basarili senaryosu ve ekibi vardi. bahar-seymen aski yillar gecmesine ragmen hep aklimizda kalacak. bosuna son 8 yilin en cok izlenen dizisi olmadi oyle degil mi? sinema filmini pek begenmesemde dizi olarak harikuladeydi diyebilirim. bilmiyorum boyle bir yapim tekrar karsimiza cikarmi.

tuceny
03-03-06, 17:32
valla 3 seneden beri çıkmadıııııııııı

TTUUBBAA
03-03-06, 23:14
Ben asmalı konak kadar hiç bir diziyi bu kadar takip edip sevmemiştim...
KISACASI EFSANE DİZİ ASMALI KONAK

sumisali
04-03-06, 13:51
Ben asmalı konak kadar hiç bir diziyi bu kadar takip edip sevmemiştim...
KISACASI EFSANE DİZİ ASMALI KONAK
ne efsaneydi ya süper di....ama tekrarlarını yayınlamamakta ısrarlılar...

tuceny
04-03-06, 16:54
elinde sonunda yayınlıcaklarda sadece zamanını uzatıyolar

A.Konak
06-03-06, 16:38
arkadaşlar size çok güzel bir haberim var sıkı durun..

tahmin ettiğimiz gibi kanal1 ilerleyen günlerde asmalı konak'ı verecek. atv de çalışan bir arkadaşım var ona söyleyip duruyordum. ilerleyen günlerde verileceğini söyledi..

A.Konak
06-03-06, 21:46
kanal1 ne yaws:S

atv nin kanalı.. şuanda atv nin eski dizilerini falan yayınlıyor. süper baba, ilişkiler, zerda gibi. kabloluda var ama uydu da varmı bilmiyorum.

A.Konak
07-03-06, 16:38
tarih net belli değil arkadaşlar. zerda dan sonra başlayabilir. kanalın adı kanal1. sabah gazetesinde yayın akışı var galiba. bir kere sabah aldığıumda görmüştüm.

Beyaz_Gelincik
09-03-06, 20:57
buyrun Kanal 1'in frekansi
12008 H 4400
bende denemedim daha ama bu olmasi gerekir

devreden
12-03-06, 14:38
tekrari degilde dvd si cikacak mi diye bekliyorum.haberi olan varsa buraya yazabililir mi.ya bir tekrarini izlemek icin neler yapmazdim.efsane diziydi gercekten.

A.Konak
12-03-06, 16:39
ya arkadaşlar 16 bölümü vcd olarak çıkardılar. diğerleri çıkmayacakmı?

kinslayer
13-03-06, 08:00
Saat sabahın beşi...
millet uyurken ben durup deli gibi o muhteşem evlenme teklifi sahnesini izledim..
ekleyene çok teşekkürler...

gözyaşlarımı tutamadım alakasızca... :icon_cry: :icon_cry:

merry..,,!!
13-03-06, 10:23
asmali konak holandada cumartesi gunleri cikiyor ..:) ozetleri her hafta hala ilk baktigim gibi heyecanli...

yagmur94
17-03-06, 23:57
ufffff ya çooook güüzel bir diziydi neden bittiki yaaaaa

ikizlerbur
18-03-06, 03:31
asmalı konak süper bi diziydi herşey çok dozundaydı söyleyecek anlatacak kelime bulamıyorum

Keremcem0815
19-03-06, 15:51
Asmali konak da final bölümde bir sarki calmisdi.iste o sarkinin sözleri

Bir umut beslersin büyütürsün icinde
sonra yagmur yagar yitirirsin herseyi
kahrolursun hep aglarsin haykiririsn ama duyuramazsin
Baharim gelmezse gönlüme acmasin cicekleri daglarimin
günesi yemyesil gözlerinde görmezsem dogmazsin sabahlarim

TTUUBBAA
20-03-06, 17:31
FLAŞ!... UÇANKUŞ’UN, “TV EKRANLARINDA EFSANE OLMUŞ DİZİLERDEN EN İYİSİ HANGİSİ?” KONULU YENİ ANKETİNE BÜYÜK İLGİ VAR... “ASMALI KONAK” VE “KURTLAR VADİSİ” ARASINDA BÜYÜK BİR ÇEKİŞME YAŞANIYOR...

Uçankuş’un “TV ekranlarında efsane olmuş dizilerden en iyisi hangisi?”konulu yeni anketine oy yağıyor...

Sabaha karşı başlayan yeni anketimize oy atanların sayısı 2000'i geçti...

Özellikle “Kurtlar Vadisi” ve “Asmalı Konak” arasında büyük bir çekişme yaşanıyor...
http://www.ucankus.com/

A.Konak
20-03-06, 17:33
arkadaşlar uçan kuşta efsane dizi hangisi diye bir anket var. asmalı konakla kurtlar vadisi arasında büyük çekişme var. asmalı konaka destek olalım..

09Eylülüm09
22-03-06, 21:15
asmali konak..ne diziydi bee.
ilk baslarda bakmamistim.ama sonra pazartesi günlerinin gülü oldu.
dizi cok iyi yerinde bitti. cok güzel olmasindan bir nedenide cok güzel bi ask hikayesi olmasiydi. tapatcasina seviyorlardi.yine koysalar.

esmer_kizz_cisem
26-03-06, 00:00
bu dizimi nasil di tek cevabio var o da ==>> mukeemel di tek kelimeylen muhtesem di taaa dehsetttt bi diziydi

tuceny
26-03-06, 13:08
katılmıyorum nurgül her rolün üstesinden gelebilecek katagoritede bi oyuncu ve bunuda geyetiii basardı

tuceny
29-03-06, 09:41
hakls1n o her yerde oyunculuunu kan1tlad1 herlesin kendi fikrri sonucta sayg1 duymak laz1m

Ay90
02-04-06, 04:59
bence şimdiye kdr en muhteşem dizilerden biri bunu aslında herkes diyordur. gercekten tüm türkiye seğrediyordu k.v bile son bölümde asmalı konak ı gecemedi. muhteşem bir diziydi hic böyle iki oyuncuyu sanki gercekten evli gibi göremedim o kdr tutukulu bir aşk dı ki. herşey vardı bu dizide aşk, entrika, komedi, herşey. AMA Keşke sinema filimi cekmeselerdi cünkü sinema filmi bozdu dizi yi bence hicbir oyuncu inandırıcı gelmedi bana maalesef. halbuki son bölümde cok ağlamıştım ve heycanla sinema filmi bekliyordum, üzücüydü bence kötü dedğildi ama o güzelim dizinin tadını veremedi bence

merry..,,!!
08-04-06, 16:13
merhaba arkadaslar asmali konagi hollandada tekrarlarini veriyorlar hollandada oturan arkadaslar saat 13.40 da asmali konak basliyor reklama girmeden 14.40 da bitiyor ...:) hadi iyi seyirler...

HAVIN_52
14-04-06, 12:04
ya arkadas lar hani asmali konak bir kanalda yayinlanacakdi atv nin eski dizilerini yayinlayn bir kanalda o kanal bende var ama bazen hicbirsey göstermiyor bazen de ayni atv nin gösterdiklerini gösteriyor!!!!

simdi asmali konak orda yayinlanacakmi yayinlanmayacakmi?? kim dedi orda yayinlanacagini hem??

YELDAA
14-04-06, 19:58
ark lar bu asmalı konak ta çalan bi müzik vardı son bölümlerine dooruu ist dayken bahar sergi hazırlığı yapıodu acaba orda çalan sarkının adını bilen varmıı

pinkzone
15-04-06, 14:46
Arkadaşlar sohbet amaçlı bu başlığı kullanmyanız. Pm atarak sohbet edebilrsiniz.

Bir daha uyarmayacağım.. Ve bütün Sohbet amaçlı mesajları silicem..

Test Mod.
Pinkzone

Saygılar..

sevgi86
15-04-06, 21:27
ben diziye seymenin arabası infilak ettikten sonra başladım
dicleyi çok severdim

hiç unutmam bir keresinde sırf bakarak şimdi adını unuttum o seymenin peşindeki sevimsiz kadını merdivenlerden düşürmüştü

diclenin baharla uzlaşması bana saçma gelmişti(sonuçta seymeni ondan çalan kadın yani)ama yine de güzeldi

severim ipek tüzcüoğlunu oyunculuğunu çok beğeniyorum
büyü de de iyiydi(bir de türkler korku filmi yapamaz derler)

asmalı konağın filmine gelirsek onu pek beğenmedim

konağın atmosferi olmayınca ne bahar kalıyor ne seymen

Flora
16-04-06, 00:07
Bir Dilim Aşk gibi kısa süre yayınlanmış bir diziye forum bile açılmışken Asmalı Konak gibi Türk Televizyon Tarihi'nin en çok izlenen ve en güzel dizilerinden biri olan diziye nasıl oluyor da forum açılmıyor hayretler içerisindeyim.

deliasik
17-04-06, 19:43
ya arkadaslar hani asmali konak yeniden baslicakti noldu o is?? :icon_roll

sumisali
17-04-06, 21:40
ya arkadaslar hani asmali konak yeniden baslicakti noldu o is?? :icon_roll
öyle birşey bir ara konuşuluyordu ama şimd öyle birşey duymadım acaba olucak mı gerçekten....

tuceny
17-04-06, 23:15
arwenn harika calismalr
in eline saglikk cnmm

dizinin tkrr baslamsi konusu herldee melkler adsi bitince vericekler amam kesin bişsey yokkk beklicezzz

вαнαя
17-04-06, 23:55
arwenn harika calismalr
in eline saglikk cnmm

dizinin tkrr baslamsi konusu herldee melkler adsi bitince vericekler amam kesin bişsey yokkk beklicezzz

Saol cnmm tşk ederim :)
Ay inşallah melekler adasından sonra oynar yaa :icon_roll

tuceny
18-04-06, 09:37
insallah cok özldüm cünki hben dandik dandik dizkler varken asmalii yi oynatmiyolar

A.Konak
18-04-06, 14:27
evet yaa.. şu çocuklar duymasını non-stop veriyorlar. artık kusacam.

onun yerine gelmiş geçmiş en güzel dizi olan ASMALI KONAK'ı versinler..

şu unutulmasın ASMALI KONAK BİR EFSANEDİR, DİĞERLERİ İSE SADECE BİR DİZİ..

Flora
18-04-06, 19:11
şu unutulmasın ASMALI KONAK BİR EFSANEDİR, DİĞERLERİ İSE SADECE BİR DİZİ..
Ya tamam Asmalı Konak Türk Televizyon Tarihi'nin en iyi dizilerindendi ama bence böyle söylemek yanlış olur.Diğer dizileri küçümsemek gibi oluyor.

pinkzone
19-04-06, 16:34
Arkadaşlar lütfen tek cümlelik mesajlar ve sohbet içerikli mesajlar yazmayınız..
Bir sayfa önce uyarmıştım.. Yine uyarıyorum..

Eğer konuşmak istiyorsanız pm yoluyla sohbet edebilrsiniz..

Test Mod.
Pinkzone

purna
22-04-06, 13:47
biz asmalı konaga gıtmıstık geziye dinin cekıldıgı yere orda seymenın yuzugu vardı oyuncuların resımlerı hemde gercek resimleri ben özcan denız ve nurgul yesılcayın kini almıstım daha alıcaktım ama kuzenler ızın vermedı.hatta ondan öncesı otobus mola vermıişti orda dururken poster asmışlar özcan deniz konserı var dıye veda konserı o asılı duran posterı aldım katladıgım gıbı cantaya kımseye gostermedım eve gelınce odama astım. işte asmalı konaktan cıkıp. sehire gittik orda bıraz dolastık fotografcılarda da butun asmalı konak resımlerı vardı hepsi gercektı ama

gurbetci
29-04-06, 18:01
biraz evvel 28.bolümünü izledim.sonunu bildigim halde her hafta kacirmadan izliyorum.gercekten cok güzel bir diziydi.cagan irmakin yonetmenliginde bir baska havasi vardi.

gurbetci
30-04-06, 01:09
hollandadayim ben.hollanda devlet televizyonunda her cumartesi asmali konagi izleyebiliyoruz :cheer:

sermin90
30-04-06, 22:22
ya hani vardi ya son bölümlerine dogru seymen ve bahar geziyorlardi istanbulu sonra bir adam(cagan irmakdi galiba) bir sarki söylüyordu o sarkiyi ariyorum bilen varmi? ne olur yardimci olun.

tuceny
01-05-06, 12:18
hollandadayim ben.hollanda devlet televizyonunda her cumartesi asmali konagi izleyebiliyoruz :cheer:

okk sagoll peki nasi reytinglerii ii miii

gurbetci
01-05-06, 21:03
bilmiyorum vallahi bakmadim
ayirca cgo icin igrenc tanimlamasini kullanan arkadasa da renkler ve zevkler tartisilmaz ancak baskalarinin tercihlerine biraz daha saygili olalim diyorum.

sermin90
01-05-06, 22:46
ya hani vardi ya son bölümlerine dogru seymen ve bahar geziyorlardi istanbulu sonra bir adam(cagan irmakdi galiba) bir sarki söylüyordu o sarkiyi ariyorum bilen varmi? ne olur yardimci olun.

gurbetci
01-05-06, 23:04

sevgili sermin90 o sarkinin adi those were the days .cagan irmak sadece bir hosluk olsun diye soylemistir o sarkiyi.eger netten aratabilirsen bircok güzel versiyonunu bulabilirsin.mary hopkin versiyonu tavsiye;)

devreden
06-05-06, 14:32
arkadaslar resimler bir harika olmus ellerininize saglik her bir resmi gorunce yeniden o gunlere gidiyorum ne gunlerdi ya her pazartesinden sonra daima gelecek pazartesiyi duslerdim ve haftaya ne olacak diye dusunurdum.

sumisali
06-05-06, 16:07
arkadaslar resimler bir harika olmus ellerininize saglik her bir resmi gorunce yeniden o gunlere gidiyorum ne gunlerdi ya her pazartesinden sonra daima gelecek pazartesiyi duslerdim ve haftaya ne olacak diye dusunurdum.
evet bende öyle oldu ya ne güzel gülerdi ....o günler ....

Sanemcik
09-05-06, 07:12
Arkadaslar Asmali Konak dizisinin kac bölümü vardi?Yaaa keske gene tekrar etseler bu diziyi, cünkü ben ilk bölümlerine hic bakamadim.Melekler Adasini tekrar ediyorlar, neden Asmali Konak'i degil?

sumisali
09-05-06, 12:38
Arkadaslar Asmali Konak dizisinin kac bölümü vardi?Yaaa keske gene tekrar etseler bu diziyi, cünkü ben ilk bölümlerine hic bakamadim.Melekler Adasini tekrar ediyorlar, neden Asmali Konak'i degil?
öyle dandik dizileri tekrar verirler ama asmalı konak gibi efsane diziyi vermezler arkadaşım gıcıklık olsun diyem vermiyorlar heralde...
54 bölümdü.....ne güzel diz yaaaaaaaaaaaa

Sanemcik
09-05-06, 16:57
öyle dandik dizileri tekrar verirler ama asmalı konak gibi efsane diziyi vermezler arkadaşım gıcıklık olsun diyem vermiyorlar heralde...
54 bölümdü.....ne güzel diz yaaaaaaaaaaaa

Keske gösterseler ya.Bare Almanya'da VCD'si olsa, hemen alirdim, ama burda yok malesef.Türkiye'de cikmis diye duydum.Dogru mu?

tuceny
10-05-06, 00:51
16 bölüme kadar cıktııııı gerisi yok yani ikinci sezonu cıkmadiii

devreden
11-05-06, 10:27
Tuceny Resimler Icin Cok Tesekkurler Ellerine Saglik Cok Begendim Ve O Anlara Gittim.o Bolumu Hatirliyorum.bahar Seymene Kizmisti.seymen Kizlarin Bir Yere Gitmesine Izin Vermedigi Icin.

devreden
22-05-06, 14:27
su resimlere bakmayim da asmali konagi hatirlamayayim diyorum ama yapamiyorum.her zaman hatirimda anilari.ne gunlerdi ya.
tuceny resim konusunda sana guveniyoruz lutfen daha fazla

**Tugce**
25-05-06, 04:05
Çok güzeldi muhteşemdi halada olsa seyrederim...Efsaneydi

tuceny
25-05-06, 09:34
Çok güzeldi muhteşemdi halada olsa seyrederim...Efsaneydi

evet efsaneydiiiii cok sitiyorum tkrilarinn verilmesini cok özledimmmm

burchincik
25-05-06, 09:38
evet çok güzel bi aşk dizisi idi bölümlerini tekrar tekrar izleyebilirm bu arada resimlerde gözümden kaçmadı çok güzel sahneler onlar..........

fb_polat
27-05-06, 13:44
Dizide Zeynep karekteri çok seviyordum.Asmalı Konak'ın filmi bence kötüydü

Ekin Teksoy
27-05-06, 20:21
asmali konak bence cooook güzel bir diziydi.
Hic bitmemesini istedigim dizilerden biriydi o bitince ben ne yaparim diyordum ama 28.06.2005 sali günü ask oyununu basladigi gündü ve ben asmali konaki unutmustum simdi hala o var kalbimde bundan cook eminim onu hic unutamicam ask oyunu bir numara ama beni icin en efsane dizi olarak hep ask oyunu ve asmali konak olacak keske asmali konakin eski bölümleri yayinlansa

VKR
28-05-06, 17:18
arkadaslar ben Hollandada kaliyorum ve burda Hollanda kanalinda asmali konak dizisini veriyorlar:img-grin2 . Bizim asmali konagin yayinlandiginda digitalimiz olmadigindan izleyememistim ama simdi izleyebiliyorum:happy0064 . Suanda
30. bolume yaklastik.

tuceny
29-05-06, 09:25
ne güzel yaa ne sanslisiniz hayat hanim dogmus demekki hollanada da

devreden
29-05-06, 14:23
Dizide Zeynep karekteri çok seviyordum.Asmalı Konak'ın filmi bence kötüydü.DEMIS FB POLAT.
BENCE EN GUZEL DIZI ASMALI KONAKTI HICBIR FILM ONUN YAKALADIGI BASARIYI YAKALAYABILDI MI BUGUNE KADAR?TABIKI HAYIR.CUNKU O BIR EFSANEYDI.VE EFSANELER BASKA DIZILERLE KARSILASTIRILMAMALI DIYE DUSUNUYORUM.

sanemfan
31-05-06, 09:10
arkadaslar asmali konak 2002nin kacinci ayinda basladiydi cevap yazan olursa sevinirim

tuceny
31-05-06, 09:28
subattii galibaaa

burchincik
01-06-06, 09:27
asmalı konak benim bu tür diziler izlememi sağlayan dizi aşk dizilerini çok romantik ve esrarengiz bir diziydi tekrarları olsa da izlesek..........

merlystreep
02-06-06, 00:08
ellerine sağlık tuğçe.bu bölüm çok güzeldi hata bu bölümden sonraları ayrı bi güzeldi

m.er.ve
06-06-06, 20:50
Süper Bir Diziydi Izlediğim En Iyi Dizilerden Biriydi Nurgül Yeşilçay çok Iyiydi çok Doğaldi O Karaktere çok Yakişmişti

_duygucuk_
08-06-06, 18:54
resimler süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ne güzel bir diziydi değillll mi keşke birkaç sezon daha oynasa idiiiiiiiiii

A.Konak
09-06-06, 19:46
kanal1 de zerda bitti. belki asmalı konak'ı verebilirler. yani inşallah

Schmidt
19-06-06, 03:24
belki daha once birileri yazmistir, haberiniz vardir ya da izlemissinizdir. sanirim iki sene onceydi Meral Okay trt2 de bir programa katildigin da anlatmisti;

yapimci sirket ile olan anlasmazliklar yuzunden dizi bitmis aslinda ve cekilmesi planlanan 3 bolum daha varmis sirada. bir de Meral Hanim soyle demisti

ben kucuk kucuk funyeler yerlestirdim hikayeye, eger onlari patlatirsam dizi bi 54 bolum daha cekilir.

kesin bunu biliyosunuzdur ama olsun yazayim gene de;

bahar rolu hulya avsar a teklif edilmis ama hulya avsar zehraya mi hamileymis ya da zehra yenimi dogmus o donem, iste o nedenle kabul etmemis rolu ve daha sonra cok uzulmus.

bir de ilk asmali konagin cekildigi ev cok fazla para istedigi icin, senaryoyu degistirerek yangin olayini ortaya cikarmislar.

cok zaman once izlemistim sadece aklimda bunlar kalmis.

aaa unutmadan, asmali konak asil konusuydu programin ama Meral Hanim rahmetli esi Yaman Okay'dan ve yeditepe istanbuldaki rolunden bahsetmisti. :)

ben kendisini cok seviyorum. taniyan bileniniz ona benden selam etsin.

chimeneyes
03-07-06, 00:54
Böyle Bir Aşk Hiçbir Zaman Olmadi Olamayacakata... Onlar Teek.... Seymen Ve Bahar En Tutkulu En Büyük En Güzel Aşk.... Aşki öğrettiler Bence.. Aşkin Her Evresini Dakika Dakika Saniye Saniye.... çağan Irmak In Gözü Meral Hanimin Hikayesi Olmasa Seymen Ve Bahar Olamazdi.... Valalhi Hayatimda Ki En önmli Dizidir... 100000000000000000 Kere Izlesem Yine Yine Yine Bikmam....

MerYem_Ce
03-07-06, 01:26
cumartesi gunu hollanda kanalinda oynadi ayyyy superdi yaa yine eski gunler geldi aklima hop oturup hop kalktigim gunler...:(
benim en cok baharla diclenin arasi guzel oldugu zaman ki bolumler hosuma gidiyor ve baharin hamileligi:) oburleride guzel bolumler ama bunlar bi ayri yani:D

valaha tucenycigim tam olarak hatirlamiyorum ama bi komiser var hani zelihayi kurtardigi icin evde misafir ediyliyo sorna seyhanin olay dugunu oluyo geriy donuyolar balayindan....haa sonundada bahar toplanti odasina giriyo niye ben hic toplantilara katilmiyorum felan diyor sonra ayse melek diyince ona diyo ya ki sen yonetim kurulundamiydin diye sonra ayse melek kalkiyo seymen ayseyi geri cagriyo felan....

tuceny
03-07-06, 21:37
cumartesi gunu hollanda kanalinda oynadi ayyyy superdi yaa yine eski gunler geldi aklima hop oturup hop kalktigim gunler...:(
benim en cok baharla diclenin arasi guzel oldugu zaman ki bolumler hosuma gidiyor ve baharin hamileligi:) oburleride guzel bolumler ama bunlar bi ayri yani:D

valaha tucenycigim tam olarak hatirlamiyorum ama bi komiser var hani zelihayi kurtardigi icin evde misafir ediyliyo sorna seyhanin olay dugunu oluyo geriy donuyolar balayindan....haa sonundada bahar toplanti odasina giriyo niye ben hic toplantilara katilmiyorum felan diyor sonra ayse melek diyince ona diyo ya ki sen yonetim kurulundamiydin diye sonra ayse melek kalkiyo seymen ayseyi geri cagriyo felan....

aa süper o bölümlerr özlellklee ayseyle catismlarii haklisin meryemce en güzel bölümleriii oo ikinci sezonn orda oyuncular dahahda kareketere otıurmusss dahah ii yanii o toplanti sahnesi cok güzeldi bebgi direk seymen vermsi falan
meryemce sen her hafta buraya özett gec canim ya olur mu

mavisehir
04-07-06, 17:04
asmali konak gibi bi dizi gelmez bundan sonra zaten ona benzer bisey yapsalar bile izlenmez bence... cok sevmisti herkes cok begenmisti...bende tabiki ama bi benzeri gelirse izlemem...asmali konakta hersey güzeldide sonunu sinema filmi olarak yapmalarini ben pek sevmemistim.... normal tvde bitseydi daha güzel olurdu... hayirli günler

ihlamurlarfanatigi
04-07-06, 17:51
keske atvdede tekrarlarini verseler, cok güzel bir diziydi yaaa hic unutamayacgim bi dizi..ailecek hatta sürailecek izlerdik bi bu diziyi...pazartesi günlerini iple cekerdik, pazartesi olsada asmali konaka baksak diye...umarim tekrarini verirlerde bizde yine bakariz...!!

Not: tugce özel msj kutun dolmus heralde, msj gönderemiyorum...!!

tugce&
04-07-06, 17:55
keske atvdede tekrarlarini verseler, cok güzel bir diziydi yaaa hic unutamayacgim bi dizi..ailecek hatta sürailecek izlerdik bi bu diziyi...pazartesi günlerini iple cekerdik, pazartesi olsada asmali konaka baksak diye...umarim tekrarini verirlerde bizde yine bakariz...!!

ben gösterimdeyken izlemesdim hatta hangi gün olduğunu bile bilmezdim ben o diziye tekrarlarında vuruldum diyebilirm ve bin defa izlesem bıkmam çünkü bu kadar güzel türkiyeye maal olmuş bir dizi hak ettiği değeri gördü ve unutulamaycak reyting rekorları yapmıştı bence bu bir ilk:img-grin2

ihlamurlarfanatigi
04-07-06, 17:58
evt cok güzel raytinglerde almisti ve o raytingleride haketmisti, oyuncu kadrosu felan cok güzeldi...final bölümünde atv haber sokaklari geziyordu ve heryer bombosdu ve spiker aynen söyle demisti: "Evet sayin seyirciler bugün a milli futbol takimimizin maci yok, bugün asmali konakin final bölümü var"...final bölümünde herkes evinde asmali konaka bakip agliyordu...süper bi final olmustu...!!

MerYem_Ce
04-07-06, 20:51
aa süper o bölümlerr özlellklee ayseyle catismlarii haklisin meryemce en güzel bölümleriii oo ikinci sezonn orda oyuncular dahahda kareketere otıurmusss dahah ii yanii o toplanti sahnesi cok güzeldi bebgi direk seymen vermsi falan
meryemce sen her hafta buraya özett gec canim ya olur mu
evet yaa her hafta baktigimda var ya ilk sefer bakiyormusum gibi egleniyorum ayse melege sinirleniyorum seymen ve baharin askina ask oluyorum hop oturup hop kalkiyorum resmen yaa
canim tabikide isterim ama benim daha 2 cumartesim kaldi sonra tr ye izine geliyorum 6 haftaligina:( o iki haftayi seve seve ozet gecerim ama obur 6 hafta icin cok uzgunum:(

tuceny
05-07-06, 10:39
cok güzel olmusss eline saglikk meryemcee
iki hafta özetlerini de bekliyoruzzzz
ben baktım uyduda yok tugcecim o cok aradim o kanli burda cıkmıyo maalesef

tuceny
06-07-06, 22:31
yaşasın ya bende duyunca bir çığlık attım annem şaşırdı acaba hafta içi hergün mü yoksa sadece pazartesilerimi yayında

hafta içi hergün arkadaslrrr
kenna süpersinn bu bölümm süper geldi haberin üstüneeeeee
frenaslar icinde cok tşkkkkkk
arkadaslrr keyfini cıkartalaimm efsane geri dönüyorrr

gölgedeki izler
07-07-06, 19:06
bende kanal1 deki reklamını gördüm.
asmalı konak süper bir diziydi...tekrar yayınlanacağına çok sevindim:happy0064...aslında tekrarını vermekte geç bile kaldılar...

devreden
09-07-06, 13:35
ya olmazki bu kadar tekrardan sonra niye bu diziyi atv yayinlamaz anlamam.hem kendisi hem de bizim icin ne iyi olur ben inaniyorum yine en cok izlenen yapimlardan biri olur bu dizi ya.ama atv de tik yok.
ayrica 54 bolumu cok guzeldi bu dizinin ama ben asmali konak hayati sevmemistim.buraya resim koyan arkadaslarin ellerine saglik ne guzel resimler oyle zaten efsane diziydi asmali konak.resimlerine bakinca heyecanlaniyorum ah birde su yapim gosterime girseydi atv de daha ne isterdim ki.
ayrica ben bu videolari indiremiyorum biri bana yardimci olabilir mi ya artik gormek istiyorum bahar ve seymeni.ne ikiliydi onlar ya gerci asmali ailesinin ustune baska kadro tanimam ama bahar seymen bambaskaydi.

sumisali
09-07-06, 22:13
oley ya asmalıyı verecekler nasıl sevindim fragmanı falan görünce.......gündüzleride tekrra versinler zerdayı öyle yapıyorlardı bunu yaparlarmı acaba...

GÜL GÜZELİ
11-07-06, 01:10
arkadaşlar az önce asmalı konagı izledim çok özlemişim seymeni baharı sümbül sultanı daha ilk bölüm inş diger bölümlerinide izlicem çünkü şimdiden sonra başlıcak dizi yarın en sevdigim bölüm dügün var kaçırmazsam izlicem yani hafta içi hergündü dimi yani yarınndı inş öyledir izlerim bende:):):)

superisicik
11-07-06, 01:17
Çok özlemişim diziyi ya ağlıodum resmen hepside harikalar babamla bugün bu dizi ve maç yüzünden kavga ettik ama olsun değerdi muhteşemdi yine ya acaba gün içinde tekrarı felan oluomu zerdanın mesela sabaha karşı oluodu eğer asmalınında oluosa iki defa tekrarlarını izlerim wala

merlystreep
11-07-06, 01:31
bende özlemişim ya çok iyi geldi.nurgül ilk bölümde bile o kadar doğal oynuyo ki ilk defa bu kadar dikktli izledim ve bayıldım ya.hakikaten efsane ya.ben özellikle ikinci sezonu iple çekiyorum.
hafta içi hergün dizi "gül güzeli

tuceny
11-07-06, 10:37
cok güzeldiii efnsae dedim tkr tkr icimden bu kadar büyük aşk ilk bölümdne kendini berelli edermii
acayiptii eski günleree döndüm tkrrr
en etiledingim dizi olarak
hakkaten etkilenmicek gibide degilll
bütün oyunculari ayakta alkıslıyorum nurgülü özcani hepsi hariklardiiii hepsi uyum icinde baharin seymene baskisi yok böyle bi aşkk cok mutluyumm tkr izledigfim icin hic bitmicek bu efsaneee ve hixc sıkılmadan izlicem her seferindee

burchincik
11-07-06, 12:19
ay bende çok özlemişim ilk bölüm çok ii geldi bana........diğer bölümleri de aynı zevkle izliyelim........

esoşş
11-07-06, 12:21
ya o evlenme teklif ettii sahne var ya seymenin bin kere verseler yine izlerim yaaa çok güzeldi

esoşş
11-07-06, 12:34
evet mükemmeldii basklari patancinin gelmesii o anda müzügiin yüklemesi dugunun sarabii icmesiiii :)
konuşmaları da çok güzeldi dio ya bahar ben evimi özledim ama evim neresi bilmiorum seymen de seni evine götürmeye geldim dio koptum yani orda:img-grin2

GÜL GÜZELİ
11-07-06, 12:40
bende özlemişim ya çok iyi geldi.nurgül ilk bölümde bile o kadar doğal oynuyo ki ilk defa bu kadar dikktli izledim ve bayıldım ya.hakikaten efsane ya.ben özellikle ikinci sezonu iple çekiyorum.
hafta içi hergün dizi "gül güzeli

haber verdigin için sagol arkadaşım bizimkiler müsade ettigi sürece izlerim artıkbugun dügün var konakta benım en sevdigim bölüm çok komikler yaa baharada gelinlik çok yakışıyo valla neysee bunun yorumunu izleyince yaparız tkr sagol arkadaşım:):):)

gurbetci
11-07-06, 12:50
asmaliyi yeniden izlemek güzel.ben zaten her cumartesi izliyordum ama bu daha iyi oldu benim icin :)
baharin aptal aski gibi seymene bakmasina bayildim.sümbülün hamzalar hakkinda soylediklerini duyduktan sonra yasadigi degisime inanamadim:img-lady: ozcan denizin kaslari yeni alinmisti sanirim o sira:img-hyste biraz komikti.duygu karakterinin de degismekten basi donmüstür herhalde dizide.dün aksam bir de salihin zeynebe alik alik bakmasina bayildim.cok ictenler daha ilk bolüm olmasina ragmen.yeniden izlemek iyi oldu.

tuceny
11-07-06, 12:52
konuşmaları da çok güzeldi dio ya bahar ben evimi özledim ama evim neresi bilmiorum seymen de seni evine götürmeye geldim dio koptum yani orda:img-grin2

bende süperdii baharin gözleri dolmasi seymein ona bkip cok güzel olmussun diyisiii

2.bölüm bu kasam süper bi bölümm dügün sahnesii fulll :)

merlystreep
11-07-06, 13:22
bende süperdii baharin gözleri dolmasi seymein ona bkip cok güzel olmussun diyisiii

2.bölüm bu kasam süper bi bölümm dügün sahnesii fulll :)
evet yua o evlilik teklif ettiği sahne çok güzeldi.bide baharın seymene aval aval baktığı sahne ya bi kadın bu kadar mı güzel bakar ya mest oldum ya

Yesim1969
11-07-06, 14:31
Bencede asmalı konağın tekrar başlaması gerçekten süper oldu.Gerçekten çok özlemiştim tekrar izleyince ilk izlemeye başaldığım günlere tekrar döndüm.Seymenin bahara evlenme teklif ederken baharın bakışları gerçekten süper di o sahneyi tekrardan görmek gerçekten çok güzeldi

merlystreep
11-07-06, 15:11
arkadaşlar hiç reklam almadan 1 saatlik bi programın kanal1 de yayınlanan hemde ....bu kadar izlenmesi büyük başarı ...ben ilk 5 e girmiş kabul ediyorum.

TELE - BAROMETRE

10 TEMMUZ 2006 PAZARTESİ
NO PROGRAM ADı KANAL RATING (%) SHARE (%)
1 SEVDA CICEGI [NET] SHOW 5,80 21,80
2 IKI AILE [NET] STAR 4,40 19,60
3 ACEMI CADI (TKR) [NET] KAND 4,00 15,50
4 PAPARAZZI [NET] STAR 3,60 13,00
5 BUYUK TEKLIF [NET] KAND 3,00 11,70
6 29-30 [NET] SHOW 2,90 12,00
7 CENNET MAHALLESI (TKR)-OPT [NET] SHOW 2,80 23,40
8 CENNET MAHALLESI (TKR) [NET] SHOW 2,60 21,50
9 SHOW TV ANA HABER BULTENI [NET] SHOW 2,60 17,30
10 PAPARAZZI (PLUS) STAR 2,60 11,30
11 BIR ISTANBUL MASALI (TKR) [NET] ATV 2,60 10,80
12 BESINCI BOYUT (TKR) [NET] STV 2,60 9,20
13 PEMBE GOZLUK (EGLENCE) [NET] TGRT 2,50 10,60
14 STAR ANA HABER BULTENI [NET] STAR 2,30 16,70
15 ATV ANA HABER BULTENI [NET] ATV 2,30 15,30
16 PEMBE GOZLUK (OZEL) TGRT 2,30 10,90
17 KIZLAR YURDU (TKR) [NET] SHOW 2,20 18,90
18 BUYUK YALAN (TKR) [NET] ATV 2,20 18,70
19 PEMBE GOZLUK (PRIME) [NET] TGRT 2,20 8,20
20 KATIL (Y.S) [NET] TRT1 2,10 7,60
21 MELEKLER ADASI (TKR) [NET] ATV 2,00 17,70
22 BIR DILIM ASK (TKR) [NET] KAND 2,00 16,20
23 AV 1 (Y.S) [NET] KAN7 2,00 10,10
24 PAPARAZZI (EKSTRA) [NET] STAR 2,00 7,60
25 PAPARAZZI (LIFE) STAR 1,90 11,60
26 AVRUPA YAKASI (TKR)-OPT [NET] ATV 1,80 14,50
27 BESINCI BOYUT (OZEL) [NET] STV 1,80 8,70
28 PAPARAZZI (OZEL) [NET] STAR 1,80 6,00
29 HAZIRAN GECESI (TKR) [NET] KAND 1,70 14,60
30 HAYALET SESLER (Y.S) [NET] KAND 1,70 14,50
31 KALP GOZU (TKR) [NET] KAN7 1,70 6,90
32 KAMPUSISTAN (TKR) [NET] KAND 1,60 12,70
33 BIR DEMET TIYATRO (TKR) [NET] ATV 1,60 12,40
34 KANAL D ANA HABER BULTENI [NET] KAND 1,60 10,70
35 ATV SPOR HABERLERI ATV 1,60 8,20
36 ASMALI KONAK (TKR) K1 1,60 5,80

tuceny
11-07-06, 15:30
ben daha ii beklerdimmm
ama olsun dedigin gibi rekmasiz iii gene
ve kanalii da yani
2.bölümde dahah ii oılur insallahh

merlystreep
11-07-06, 15:33
ben daha ii beklerdimmm
ama olsun dedigin gibi rekmasiz iii gene
ve kanalii da yani
2.bölümde dahah ii oılur insallahh
kıızm delimisin reklam almadığı için süresi azaldı dizinin yani aslında 10.olanla aynı sayıda kişi izledi ama share de ortalama alınıyo onun süresi daha uzun olduğu için onu geçti..ve kanal1 de olduğunu düşünürsek çok çok iyi.diğer bölümlerde daha da iyi olucak.

Dazzle
11-07-06, 19:54
işte efsane dizimiz geri döndü hemde uyduda falan deil bu beni çok mutlu etti süper bi durum yani tekrar onlari görmek çok güzel bi duyguydu bu arada çeken arkadaslar varmi en azindan belirli yerlerini ona bile razi olurum benim dizi arşivimde başı çeken dizidir onun gibisi gelmedi henüz maalesef:love05: :img-kiss:

Dazzle
11-07-06, 19:57
arkadaslar bilmiyomusunuz kanal1 atvnin kanalı yani atvye bagli orda yayinlanmasi çok normal gerçi atvde yayinlanmasini beklerdim ama reklamsiz olmasi bile yeter dizinin büyüsü açısından sinemada gibi hissettiriyo insana kendini:D

barbiee
11-07-06, 20:52
hayatımda izlediğim ve her hafta heyecanla beklediğim nadir dizilerden biriydi asmalı konak bahar ve seymen karakteri aşkı bize o kadar güzel yansıttılar ki herkesin bir bahar seymen aşkı yaşamak istemesini hissettirdi bence keşke normal atvde tekrarını yine versede bu efsane diziyi tekrar izleyebilsem:img-sorry

timuçin hayranı
11-07-06, 21:01
dün kanalları dolaşıyordum aaa bide baktım ki asmalı konak bir zamanlar üstüne tanımadığım dizi ama hırsız polisi izlemeye başlıyınca unutmuştum şimdi görünce anılarım depreşti bahar la seymenin aşkı ne güzeldi ben en çok müziklerini seviyorum onun her duyduğumda bir garip olurum
yeniden başlamasına çok sevindim... birde diziyi çakebilcek bir arkadaş varmı klösürümde bulunmasını çok istiyorum
sevgiler

*{LOLLY}*
11-07-06, 22:02
dizinin bölümlerini tekrar vermeleri çok iyi oldu yaa. akşam kanalları zaplıyordum. bir baktım asmalı konak. ilaç gibi geldi valla..ne zamandır bekliyordum zaten.

çok güzel bir çalışma olmuş tuceny.. ellerine sağlık..

zalimyar
12-07-06, 00:22
dün akşam kanal 1 de asmalı konak vardı. birden karşıma çıkınca acayip oldum ya. ne güzel bi dizi idi. müzikleri de çok güzeldi.

51arzu
12-07-06, 04:28
ya gercekten cok guzel bir diziymis ya ben daha once hic seyrettmemistim o zamanlar bende turk kannallari yoktu
ya muhtesem bir diziya iki bolumune baktim cok hoc cok guzel ya
iyiki kanal 1 tekrar ediyorn bu diziyi

tuceny
12-07-06, 12:22
süperdii gelinlk ne de cok yaksımıs canima ya cok güzllerdi gelinkik damatlık bu kadar mi yaksır vallaaaa harikaydiiiii
bu bölümm sırf dügünnn :)

son bölüm hele alcak diclee nasi baktı baharaaaa yazik cnm ya basi agriyoduuu ilk defa basima gridi dedi bilmiyoki dahha basina neler gelcek baharimin

emre_11
12-07-06, 15:36
ya bende dün gördüm kanalları gezerken özlemişim bu diziyi çok güzeldi ilk günlerdeki gibi izledim iyi oldu tekrar yayınlanması bu diziyi hiç kaçırmazdım ve en sevdiğim dizilerden biriydi

KIRÇİÇEĞİ
13-07-06, 14:01
Kanalları gezerken gördüm...özlemişim Bahar ve Seymen'i:)
peki her akşam mı var yoksa haftada bir mi gösteriyorlar Asmalı Konak'ı...
cevaplarsanız sevinirim...tekrar izlemek çok keyifli oluyor...

merlystreep
13-07-06, 14:10
Kanalları gezerken gördüm...özlemişim Bahar ve Seymen'i:)
peki her akşam mı var yoksa haftada bir mi gösteriyorlar Asmalı Konak'ı...
cevaplarsanız sevinirim...tekrar izlemek çok keyifli oluyor...
hafta içi hergün ve sabah 6.30 da tekrarı vr aynı bölümün.
ya kimsenin diziden haberi yok bence asmalıilk 5 girredi normalde tekrarı bile olsa..ayrıca hiç reklamsız yayınlanıyo

ayım
13-07-06, 15:13
arkadaşlar ileriki bölümlerde bir tane lafı çok sevmiştim
seyhan sevgilisiyle ilk tanıştıkları zamanlarda kavga ediyorlardı seyhan o kıza bağırıyordu kızda ardından senin kullanma kılavuzun biryerlerde varmı bana versene bana çok lazım oluyor falan demişti yanlıuş hatırlıyorda olabilirim

KIRÇİÇEĞİ
13-07-06, 15:21
sumisali evet canım ben de çok sevindim:)

ayım, sen söyleyince benim de aklıma geldi o söz...evet sanırım Seyhan öyle bişeyler demişti...çok güzeldi ya:)

tuceny
13-07-06, 18:41
bölümü reklamsız bir solukta veriyolar ya bayıldım bu işe...
çok güzel oluyo böyle bir solukta bitiyo...

ve 0 reklam abde 29.cu reytinglerde
29 ASMALI KONAK (TKR) K1 1,70 6,40

trueblue
13-07-06, 21:16
Asmalı Konak baştan sona saçmalamadan biten nadir dizilerden biriydi. Ama onunda bir çok konusu açıkta kaldı. Bir sonuca ulaşmadılar. İyi bir diziyi tekrar olmasına rağmen izliyorum. Yaz için yapılan dizilerden çok azı kaliteli keşke kışın oynayan dizilerin bölümleri yayınlansa.

Sadece Asmalı Konak-Hayat isimli film felaket olmuştu onu hiç sevemedim.

gurbetci
13-07-06, 21:27
Asmalı Konak baştan sona saçmalamadan biten nadir dizilerden biriydi. Ama onunda bir çok konusu açıkta kaldı. Bir sonuca ulaşmadılar. İyi bir diziyi tekrar olmasına rağmen izliyorum. Yaz için yapılan dizilerden çok azı kaliteli keşke kışın oynayan dizilerin bölümleri yayınlansa.

Sadece Asmalı Konak-Hayat isimli film felaket olmuştu onu hiç sevemedim.

yonetmenin bir film üzerindeki etkisini de abdullah oguz cümle aleme gostermis oldu.cagan irmakin o masalsi anlatimindan sonra o gri film (gri film diyorum cünkü izledikce renklerden icim sIkIliyor) tam bir fiyaskoydu.dizinin ahtrina izledim.