PDA

Tüm Versiyonu Göster : Kara Para Aşk (Arşiv 2)

Sayfalar : 1 [2] 3 4 5

nikotrisa
15-02-14, 13:55
Herkese merhaba

ilk tanıtım güzel olmuş ,ben beğendim ,duygu yüklü fragman olmuş

ikinciside bence hemen çıkmalı şunun şurasında marta ne kaldı?

baranelif
15-02-14, 14:41
Neyse Bugün Moral Bozmak Yokkara para aşk Fragmanı 18 de Gelebilir Bekliyoruz...
bügün çıkma ihtimali yüksek 18 çıkmasın bügünün saraylısı dizinin reklam rası çıksın dört gözle bekliyorum

*sma*
15-02-14, 16:23
Tanıtım bugün çıkacak mı diye sorulmuş tanıtımları hazırlayan kişiye cevabı

güzel haber vermek isterdim ama şu aşamada malesef... Bi iki gün daha bekleyeceğiz ama beklediğnize değecek.

magicalrose
15-02-14, 16:29
Özett bir şey dikkatimi çekti; sanırım tahminimce
ilk bölümde biz Tuba ve Engin'i yanyana göremeyeceğiz....
Sibel'in ve Ahmet'in ölümü ile bölüm bitecektir bence..
Ömer&Elif sahneleri için 2. bölüme kadar bekleyebiliriz diye tahmin ediyorum

Tanıtım bugün çıkacak mı diye sorulmuş tanıtımları hazırlayan kişiye cevabı

güzel haber vermek isterdim ama şu aşamada malesef... Bi iki gün daha bekleyeceğiz ama beklediğinize değecek.

En azından 1-2 gün umutlanmayız bu da bir şeydir..:865323
belirsizce beklemek çok can sıkıcı oluyor çünkü...:865323
Gerçi ilk fragman o kadar güzel ki ben hala izlemeye doyamadım
ama 2.tanıtıma asla hayır demem... :img-eat: hatta bende tam da sırası :img-wink:

Hilal18
15-02-14, 16:40
Özett bir şey dikkatimi çekti; sanırım tahminimce
ilk bölümde biz Tuba ve Engin'i yanyana göremeyeceğiz....
Sibel'in ve Ahmet'in ölümü ile bölüm bitecektir bence..
Ömer&Elif sahneleri için 2. bölüme kadar bekleyebiliriz diye tahmin ediyorum

Bende öyle düşünüyorum, ki belli zaten.
Ilk bölümde ikiside mutlu mesut hayatlarını yaşayacak, bölüm sonundada kaza gerçekleşecek.
Ay ama bunlar 2.bölümün sonunda görüşüyor olmasın:whistle2
3. bölümde anca izleyebiliriz öyle olursa. Okadar uzatmazlar umarım.

2. tanıtım bugün çıkmıyormuş demek :icon_sorr
Neyse pazartesi çıkar heralde.
Amma heycan yaptırdılar be:img-hyste
Kaç zamandır üstünde çalışıyorlar, yinede bitememiş:img-hyste
Kat kat sabırsızlandım artık yaa.

chica20
15-02-14, 16:56
Ben de ilk bölümde bu ikiliyi görecegimizi düsünmüyorum. Belki son sahnede karsilastiklari kisa bir an olur okadar. Ama pek ihtimal vermiyorum buna. Ikinci bolümde mutlaka görürüz ama bu ikiliyi. Ömer bu isin hemen pesine düsecegine göre, Elif'le karsilasmasi cok uzun sürmez. Zaten Sibel'le birlikte ölen adamin Elif'in babasi oldugunu ögrenecetir hemen. Sonrada o ailenin icine sizmaya calisacak. Tüm bunlarda ikinci bölümde olur. Ömer'in zaten öyle uzun uzun yas tutacagini sanmiyorum. O acisiyla katilleri bulmaya calisirken basa cikmaya calisacak. Bu yüzden de hemen ise koyulur. Ikinci bölümde Elif ve Ömer'i birlikte görürüz yani bence...

Zaten öyle ücüncü bölüme kadar falan sürmesin bu. Ozaman abartmis olurlar. Izleyiciyi de durduk yere sinirlendirirler.

cerensb
15-02-14, 17:01
Ben de ilk bölümde bu ikiliyi görecegimizi düsünmüyorum. Belki son sahnede karsilastiklari kisa bir an olur okadar. Ama pek ihtimal vermiyorum buna. Ikinci bolümde mutlaka görürüz ama bu ikiliyi. Ömer bu isin hemen pesine düsecegine göre, Elif'le karsilasmasi cok uzun sürmez. Zaten Sibel'le birlikte ölen adamin Elif'in babasi oldugunu ögrenecetir hemen. Sonrada o ailenin icine sizmaya calisacak. Tüm bunlarda ikinci bölümde olur. Ömer'in zaten öyle uzun uzun yas tutacagini sanmiyorum. O acisiyla katilleri bulmaya calisirken basa cikmaya calisacak. Bu yüzden de hemen ise koyulur. Ikinci bölümde Elif ve Ömer'i birlikte görürüz yani bence...

Zaten öyle ücüncü bölüme kadar falan sürmesin bu. Ozaman abartmis olurlar. Izleyiciyi de durduk yere sinirlendirirler.

İlk bölümün sonunda karşılaşmaları bence en mantıklısı. Daha fazla uzarsa sıkıcı olur. Hikaye sürükleyici ve etkileyici olmalı, özellikle ilk bölümler çok önemli....

Acaba ilk kez olay yerinde mi karşılaşacaklar yoksa hastanede mi? bende bunu merak ediyorum.....

Hilal18
15-02-14, 17:16
Hepinize katılıyorum arkadaşlar.
Buluşma anı çok uzatılmamalı, aksi taktirde izleyici sıkılıp diziyi baştan bırakabilir.
Ama çok uzatacaklarını sanmıyorum şahsen. 1.bölüm sonu, en geç 2.bölümün başı görüşürler.
Acaba nerde ve nasıl karşılaşacaklar. Çok merak ediyorum bunu :img-eat:
Karakol olabilir, olay yerinde olabilir, ama belkide hiç aklımıza gelmiyecek bir yerde olabilir.
Belkide kazadan önce biryerde karşılaşacaklar :D Yok yok bu ihtimal çok düşük.
Ay senaryo ürete ürete kafam patladı, haydi artıkın dayancak güç kalmadı :img-hyste
2.tanıtımda daha iyi anlayabiliriz belki bir kaç şeyleri.

chica20
15-02-14, 17:16
İlk bölümün sonunda karşılaşmaları bence en mantıklısı. Daha fazla uzarsa sıkıcı olur. Hikaye sürükleyici ve etkileyici olmalı, özellikle ilk bölümler çok önemli....

Acaba ilk kez olay yerinde mi karşılaşacaklar yoksa hastanede mi? bende bunu merak ediyorum.....
Evet, haklisin. En gec ikinci bölümün baslarinda karsilasmalari gerekiyor. Ücüncü bölüm cok gec. Ilk iki bölüm, özellikle de ilk bölüm cok önemli. Izleyiyi baglayamazsan isin zor. Bu yüzden ilk bölümün son sahnesinde cok kisa bir an olsa dahi bu ikiliyi görmek isterim. Sadece bir bakisma bile olsa yeter. Ama eger bölüm Ömer'in kaza yerine gitmesiyle biterse ve Elif o an orda olmazsa bölüm öyle biter bence. Büyük ihtimalle de öyle olacak zira Elif Ömer'in Sibel ile olan durumunu bilmeyecek. Eger ikisi de ayni anda olay yerinde olursa, Elif Ömer ile Sibel'in durumunu hemen ögrenir. Ama Elif Ömer'den sonra olay yerine varirsa Ömer ozamana kadar kendini toparlamis olur ve duygularini gizleyebilir. Böylecede Ömer'in durumu ortaya cikmamis olur. Bu yüzden ikinci bölümün baslarina dogru bekliyorum ilk karsilasmayi. Ama tabiki ilk bölümün sonlarina dogru olsa daha güzel olur.

lal08
15-02-14, 17:19
Sevgili lal08.
Yorumunuza saygı duyuyorum tubanin oyunculuğunu kötü bulabilirsiniz ama yorumunuzda beni rahatsız eden bir durum oldu.
Tubayi sevenlerinde sadece güzel olduğu ve durusundan dolayı sevildiğini söylemeniz.
Bence birakalimda buna Tubayi sevenler karar versin.

Evet tuba çok güzel bayan ama ben güzel diye sevmiyorum Tubayi.
Ekrandaki samimi ve duyguları bana geçirdiği için seviyorum.
Yani oyunculugunu basarili buldugum icin keyifle izliyorum.
Yoksa herguzel oyuncuyu takip ederdim.

Tabi halklisiniz ama Tuba gzl bi kadin olmasa halihazirda begenenlerin cok daha azi begenirdi, tabi bence. Yani guzelligi, ozel hayatinda seviyeli durusunun bence katkisi buyuk ununde. Oyunculugunda da kalibreyi arttirsa zaten dort dortluk olur...

parpali17
15-02-14, 17:39
bence ömer ve elifin karşılaşması planlı olacak özette ömerin başarısını izleyen biri vardır romada diyor babasının ölümünden sonra eve güvenlik sorumlusu almak isteyen elif izlediği program dolasyla ömerin güvenlik amiri olmasını ister ama babasıyla birlikte öldürülen kızın sevgilisi olduğunu bilmeden

cemotara
15-02-14, 18:07
Tabi halklisiniz ama Tuba gzl bi kadin olmasa halihazirda begenenlerin cok daha azi begenirdi, tabi bence. Yani guzelligi, ozel hayatinda seviyeli durusunun bence katkisi buyuk ununde. Oyunculugunda da kalibreyi arttirsa zaten dort dortluk olur...

Evet bunun etkisi vardır.
Ama bu bir bütün.sadece güzel olsaydı emin olun bu piyasada yok olup giderdi.
Dediğim gibi Tubayi destekleyenler onun samimi ve doğal oyunculuğunu seviyorlar.
Ayrıca dediğiniz durum diğer oyuncular içinde geçerli.

lal08
15-02-14, 18:50
Evet bunun etkisi vardır.
Ama bu bir bütün.sadece güzel olsaydı emin olun bu piyasada yok olup giderdi.
Dediğim gibi Tubayi destekleyenler onun samimi ve doğal oyunculuğunu seviyorlar.
Ayrıca dediğiniz durum diğer oyuncular içinde geçerli.

renkler ve zevkler tartisilmaz ya bu da onun gibi bi sey sanirim. ben tuba'yi cok guzel bulsam da oyunculugunu yetersiz buluyorum. tam teknik aciklayamiyodum daha once once, kendim ekonomistim yani konuyla alakasizim, mimar sinan universitesi konservatuari tiyatro bolumunde akademik hayatina devam eden bi arkadasimla irdeledik gecenlerde. agirlikli problemi tuba'nin ozellikle ses ve mimik aslinda. arkadasimin daha 'teknik' bakisiyla aktariyim, bana kisa bi mesaj atmisti:

'ses gürlüğünün ve parlaklığının arttırılması için çeşitli egzersizler yapması ve ayrıca cümleleri söyleyiş, tonlama, vurgulama, entonasyon ve kontrollü diyafram kullanımına ağırlık vermesi gerek'
seklinde yorumlamisti konuyu. ben belki hislerimi yetersiz aciklamisimdir, daha teknik gozle de durum bu. aslinda birkac ay duzenli ders alip, verilen egzersizleri yapsa cok kolay duzelir bir konuymus. belki bu dersleri almistir ve aliyodur ve engin'le inanilmaz bi uyumu olur kim bilir... dizide birkac bolum izlemeden daha kapsamli yorumlamak guc ama bugune kadar izledigim performansinin bende biraktigi hissiyat bu yonde.

iyi aksamlar...

Tubitim
15-02-14, 21:20
Heyecan dorukta :) 2.tanıtımı çok ama çok merak ediyorum.Tuba&Enginden hariç diger oyuncular da olcakmış.Bence pazartesi günü karadayı'nın reklamında yayınlanacak.

zeyde
15-02-14, 21:53
neyseki bizim ömer oğlanın bir annesi varmış senarist bacılardan rica ediyorum ömer oğlan biraz annesine düşkün olsun tabi anneside kara kuzusuna...bizim evdekiler bugünün saraylısını izliyor tabi mecburen bende onlara takılıyorum savaş ve annesi rezzan hanım aman allahım böyle bir anne oğul inanamıyorum buz gibiler bir anne evlatlarına bu kadar soğuk bu kadar mesafeli nasıl olur nasıl davranır aklım almıyor...inşallah bizim ömer oğlan annesiyla çok sıcak ve samimi olur ne bileyim işten eve gelince annesine takılsın şakalar yapsın anneside ömer oğluşunu çok sevsin mesela ara sıra gel annem seni bir seviyim deyip yanına oturtup öpüp koklasın kara kuzusunu ömer annesinin dizlerine yatsın anneciği oğluşunun saçlarını okşasın ana oğul dertleşsinler çünkü 30 yaşındada olsa 2 metre boyuda olsa bir anne için evladı gözünde hep küçük çocuktur...biraz abartmış olabilirim ama inşallah sıcak ve samimi bir dizi olurda gençlere orta yaşlılara yaşlılara her kesime hitap eder...reytingi çok çok bol olsun rabbim yolunu açık etsin....

NE OLDUĞUNU BİLMEDİĞİM BİR UMUDUM VAR HALA...

hekimoglu64
15-02-14, 22:43
Fragman heyecani devam ederken birde ne yazikki samimi olmayan yorumlara insan gerilmiyor derse yalan olur.Elbette herkesin yorumuna saygi duyulur,herkesin zevki,renkleri farkli olur kimse kimseyi begenmek zorunda degil.Ama tam su dönemde hele helede Tuba Engin le partner olmus iken kimse kusura bakmasin bana bu elestiriler samimi gelmiyor.Ne yazikki ortami germekten baska bir ise yaramiyor ama cok sükür ki her iki oyuncunun sevenleride bu konuda sabirli oldugumuz icin salim yaklasiyoruz.Her seyi gectim Tuba nin ses tonunuun ayari konusuluyor burada.1.bu konu zaten burada paylasilmaz bunu elestirmek istiyorsaniz zaten Tuba nin basliginda olursunuz.:img-wink:Birde sanki Türkiye de bütün oyunculari nin ses ton ayarlari yerindede bir Tuba nin ki mi degil.:icon_whis:)Neyse.Bu konulara yillardan beri alisik ve sabirli oldugumuz icin sabr etmeye devam.:love01:Son olarak gelsin 2.tanitim:happy0064

okyanuuss
16-02-14, 16:54
Herkese merhaba :img-wink:

Diziyi dört gözle bekliyorum ama başlığı çok fazla takip edemiyorum. Keşke direkt ana sayfaya alınsa. Dizinin yayın günü belli oldu mu haberim yok, umarım yakın zamanda başlar.

Bazen bir diziye başlama sebebiniz senaryo olur, bazen yapılan reklamdan dolayı gelişen merak, bazen oyun kadrosunun sağlamlığı, bazen de benim gibi bir oyuncuya duyulan özel sevgi :img-wink:

Tuba'nın yeni bir dizide oynayacağını duyduğum zaman hemen bi sevindim :) Seviyorum bu kızı ya da bu zamana kadar oynadığı rolleri hep sevdim :love01: Asi bu zamana kadar gelmiş geçmiş en sevdiğim kadın karakterdir, bir de ona Çalıkuşu eklendi :img-in_lo
Kolay kolay Asi gibi bir karakter artık oyunculara nasip olmaz, Tuba'ya da nasip olmaz, o yüzden Asi'nin yeri bende hep başkadır. Asi-Demir aşkı ise bambaşkadır :img-in_lo
Yine Gönülçelen'de Asret'i çok sevmiştim :) Murat Ocamla beraber süper bir ikili olmuşlardı :love01:
Ihlamurlar Altında'ki Filiz karakteri ise başrol kadın karakteri gölgede bırakmıştı. Türk dizilerinde başka bir dizi var mı hatırlamıyorum; izleyenlerin baskısıyla başrol erkek karakterin başrol kadın karakterle olması engellenip 2. kadın karakterle olmasının sağlandığı :)Bunda Tuba'nın ve Filiz karakterinin etkisi çok büyüktü :img-wink:
Çemberimde Gül Oya'da ise Zarife çoğumuzun kalbinde çok özel bir yer etti :img-in_lo Küçük bir rolle Tuba hafızalara kazındı..

Şimdi ise yeni bir dizide Tuba-Engin ikilisini izleyeceğiz. Engin, özel bir sempatim olan bir oyuncu değil. Ama ikisinin iyi bir iş çıkaracaklarını düşünüyorum. Uyumları da süper olursa bizim için ballı kaymak olur :)

Herkese iyi yorumlar dilerim.. Sevgiler..

fiirdevs
16-02-14, 19:43
Hakan Savran'ın dediğine göre fragmanımız yüksek ihtimalle Karadayı dizisi reklam arasında çıkacak. Belki yine önce nette yayınlanır takipte olmak lazım.

kamakam
16-02-14, 19:55
Hakan Savran'ın dediğine göre fragmanımız yüksek ihtimalle Karadayı dizisi reklam arasında çıkacak. Belki yine önce nette yayınlanır takipte olmak lazım.

Harika .. ama bencede ilk olarak nette yayinlanacak

dizi baslayana kadar minimum 2 tanitimda cikacakmis

magicalrose
16-02-14, 20:01
filimin etkisinden çıkmamışken 2.fragmanda geliyor
tam bir vurgun olacak benim için
ama şikayetçi miyim.. -hayır:img-in_lo:img-in_lo
yarın büyük ihtimalle 2.tanıtım fragmanımız çıkacakmış..
Karadayı'nın reklam arasında olma ihitmali yüksekmiş
ama bir kaç saat önceden tetikçe olucam ben :img-wink::img-wink:
geçen fragman erken çıkınca baya bir sarsılmıştım büyük heyecan yaşamıştım:img-wink::img-in_lo:img-in_lo.
2.fragman tam zamanında geliyor :)

President Dnz
16-02-14, 21:36
Fragman heyecani devam ederken birde ne yazikki samimi olmayan yorumlara insan gerilmiyor derse yalan olur.Elbette herkesin yorumuna saygi duyulur,herkesin zevki,renkleri farkli olur kimse kimseyi begenmek zorunda degil.Ama tam su dönemde hele helede Tuba Engin le partner olmus iken kimse kusura bakmasin bana bu elestiriler samimi gelmiyor.Ne yazikki ortami germekten baska bir ise yaramiyor ama cok sükür ki her iki oyuncunun sevenleride bu konuda sabirli oldugumuz icin salim yaklasiyoruz.Her seyi gectim Tuba nin ses tonunuun ayari konusuluyor burada.1.bu konu zaten burada paylasilmaz bunu elestirmek istiyorsaniz zaten Tuba nin basliginda olursunuz.:img-wink:Birde sanki Türkiye de bütün oyunculari nin ses ton ayarlari yerindede bir Tuba nin ki mi degil.:icon_whis:)Neyse.Bu konulara yillardan beri alisik ve sabirli oldugumuz icin sabr etmeye devam.:love01:Son olarak gelsin 2.tanitim:happy0064

katılmamak elde değil...kelimesi kelimesine yazdıklarınıza katılıyorum..
bağzı arkadaşlar ortamı germeği kendilerine bi marifet edinmiş malesef :img-beee::whistle2

neyse ben şahsen bi Engin hayranı olaraktan partnerinin Tuba olmasına evde halay çekenlerdenim eheheheh hatta bütün Engin fanları Tuba`yı bağrına basmıştır kaarşşim :img-hyste:img-in_lo

KPA başlasın da tv dünyası dizi görsün çift görsün...Elif & Ömer = ELMER :img-eat::img-blush:img-in_lo:love01:

Tubitim
16-02-14, 22:27
2. fragmanımız yarın sonunda çıkıyor :) İnşallah bekledigimize deger bir tanıtım olur.Bence de tv'den önce nette yayınlanır..Büyük heyecanla,yarını iple çekiyorummm :img-in_lo :img-in_lo

apple-core
16-02-14, 22:44
Tanıtım fragmanı mı; o ne :blink:Yeniyor mu? :img-hyste:img-hyste

Açıkçası bir an çıkmayacak sandım. Belki de bölüm fragmanıdır :) Gördüğünüz üzere hala inanamıyorum :img-hyste Tanıtımını yapmayı akıl etmişler demek ki; ne güzel. Bu arada herkes fragman çıkınca "Ay yeter ezberledik ya" demeye de başlamıştı. Geç oldu kısacası. Neyse...

Huysuz modu devre dışı bırakıp kendimi yarınki fragman coşmasına hazırlasam fena olmayacak :happy0064:happy0064

Neyse ki bi küçük Eylül meselesi filminin galası sayesinde Engin ve Tuba'yı yan yana, hem de sarılırlarken kendi gözlerimle görebildim :) Bu iki muhteşemi birlikte gören ilk insanlardan biri olmanın haklı gururunu yaşıyorum :img-hyste

Senaristlerin röportajları olsun, karakter tanımları olsun yılın dizisi gelecek diye haykırıyor adeta. Hele kadro; muazzam! Güler Ökten ve Saygın Soysal'a çok sevindim. İkisi de izlemekten son derece keyif aldığım oyuncular.

Kısacası saatlerimizi yarınki fragmana ayarladık bile çoktan...

lal08
16-02-14, 23:05
Tuba Engin le partner olmus iken kimse kusura bakmasin bana bu elestiriler samimi gelmiyor.Ne yazikki ortami germekten baska bir ise yaramiyor ama cok sükür ki her iki oyuncunun sevenleride bu konuda sabirli oldugumuz icin salim yaklasiyoruz.Her seyi gectim Tuba nin ses tonunuun ayari konusuluyor burada.1.bu konu zaten burada paylasilmaz bunu elestirmek istiyorsaniz zaten Tuba nin basliginda olursunuz.:img-wink:Birde sanki Türkiye de bütün oyunculari nin ses ton ayarlari yerindede bir Tuba nin ki mi degil.:icon_whis:)

Merhaba oncelikle... Ben gayet samimi fikrimi yazmistim, ortami germek gibi bi durusum hicbi zaman olmadi. Arsivden ozellikle FSN doneminde ve guncel de Calikusu dizisine yazdigim yorumlari okursaniz, tarzimi ve yaklasimimi size ozetler...

Tuba bu dizinin oyuncusu olduguna gore sesi, tonlamasi ve diksiyonu bu baslikta rahatlikla taritisilmali ve tartisilabilir de zaten. Ben hicbi oyuncu basligini takip etmiyorum, yorumlarimi sadece ilgili dizinin basliginda yaziyorum.

Ve haklisiniz, konservatuar kokenli olmayan cogu oyuncuda ses ciddi problem zaten bircok esnada elestiriliyolar hakli olarak. Mankenlikten, modellikten yada bi yarismadan gelen oyuncularda eksikler ister/istemez cok oluyo.... Ancak bu eksikleri tamamlamalari da kendilerinin yegane gorevi, hele ki bu isten cok ciddi paralar kazaniyolarken.

Iyi aksamlar...

*sma*
16-02-14, 23:22
Sonunda Ay Yapım Kara Para Aşk'ı hatırladı ve yarın nihayet 2.tanıtımımız geliyormuş.Tanıtımı hazırlayan kişi beklediğinize değecek demiş inş.diyorum ve merakla yarın çıkacak tanıtımı bekliyorum Tuba ve Engin dışındaki oyuncularında yer aldığı bir tanıtım olmuş.
Öte yandan proma resimleri ve dizinin afişi de gelse artık diyorum:icon_whis

Ceren53
17-02-14, 02:41
Buraya yazip yazmama arasinda coook düsündüm. Baslik her karsit görüsdeki yorumlarla bukadar gerilirken insan iki kelam yazmaya korkuyor acikcasi sofa Hani fragmandan yola cikip gördüklerimi hakkim olan bir dille kaleme alsam yazsam baslikda hayranlar beni taslarlarmi diye düsündüm durdum.
Sonunda yazmaya karar verdim ancak cesaretimi topladim sanirim :D
Neyse Lütfen yorumumu ordan burdan kirpip kesin sunun hayrani bunun hayrani vs diye sekillendirmeden okuyun.

Tüm samimiyetimle artili eksili bir yorum yapicam en azindan gördügümü yazacagim.

Eksiler....

1. Fragman cok basit kalmis. Ilk fragman ilk vurusdur daha saglam daha vayy dedirtecek bir fragman beklemisdim ama malesef siradan bir fragman izledim. Neyse gecikmelide olsa yorumlardan okudugum sonunda yarin ikinci fragman cikiyormus. Izliyip görelim...

2. Senaryo... Senaryoyu söyle bir okudumda farkli birsey göremedim. Tabiki diziyi izlemeden nasil sekillenecegini nasil kaleme alip diziye izleyice nasil yansiyacagini bilemeyiz ama su okdugum kadariyla pek bir farki yok dedirtdi bana. Ama dedigim gibi senaryo kismi coook önemli ve asla izlemeden anlasilmaz onun icin bölümleri beklemek sart.

3. Tuba Büyüküstün... Ihlamurlar altinda ve aside ayila bayila izledigim tubayla aram biraz limoni. Malesef seneler oldu ve ben bu hatunun oyunculugunda hicbir ilerleme göremiyorum. Hep ayni donuk bakis hep ayni mimik ayni ifade ayni ses tonu. Evet ses tonu diyorum oyunculuk ses tonuyla oynamayi gerektirir. Oyuncu izleyiciyi karakter aci cekerken aglamakli olurken sesindeki catallanmadan baslar etkilemeye ayni sekilde coskun bir mutluluk yansitmak istediginde sesindeki o coskuyla seyirciinin kalbini havalandirir. Ama tuba bunu yapamiyor cok düz ayak oynuyor ruhunu koymuyor karaktere yada koyamiyor her ne ise malesef ortada böyle bir sorun var. Fragmandada aynen bu oldu engin ufacik fragmanda sesiyle yüz ifadesi mimikleriyle neredeyse icime islerken tubada buz kesiyorum. Lütfen hemen hayranlari atlamasin elestiriyi kabul etmek erdemlikdir ve görüs ayriliklari her daim olacakdir onun icin her gelen üyenin yorumuna ortami germek istiyor demeyin.
Benim sahsen amacim bu degil ama begenmedigim birseyi begendim diye yazamam yazmam.

Artilar....

1..... Basrollerin uyumu kesinlikle harika bir uyum. Ben sahsen cok uyumlu buldum bu cifti.

2..... Engin Akyürek coook severim kendisini oynamaz adeta yasar Ruhunu katar karaktere nefesini verir sesini verir adeta yasatir. Fragman kisacik cok basit ama kamera engine her dönüsünde kalbim agladi sanki. Nasil muhtesem bir oyuncudur. Bir bulut olsamdan bu yana hayranlikla izler takip ederim kendisini. Ve onun icin her diziye bir sans veririm. Engin gibi bir oyuncu bunu kesinlikle hak ediyor.

3. Dizinin yayinlanacak günü harika bir secim MY artik bitti. Eger senaryosu güzel olursa ilk bölüm ve sonrasindaki ilk 6 bölüm tempo düsmeden güzel bir cikis yaparsa gün birincisi bile olabilir.

Ve tüm diziler icin gecerli bir durum olan su reyting konusu. Malesef artik hicbir oyuncunun garantisi yok. Hani yok su oyuncu harikadir hayran kitlesi cok büyükdür vs bunlar gecdi artik ne oyuncularin dizi cöpe gitdi hemde ne muhtesem senaryolarla. Artik yayinda olan dizilerden ve cöpe giden dizilerdende anlasildigi üzere dizilerin o sasali dönemleri bitti malesef.
Yine umarim ve isterimki her dizi devam etsin sonucda ortada bir emek oluyor. Kac kisi ekmek yiyor o kapidan ama bu sistem malesef cok acimasiz.

Neyse Benim gözümde kara para ask böyle simdilik. Ikinci fragmani merakla bekliyorum. Ve umuyorumki tuba karaktere odaklanir ve artik ruhuyla oynar. Engin gibi bir oyuncunun karsinda ögrenebilecegi cok sey var. Harikada bir firsat tuba icin. Hayirlisi olsun yeni dogacak dizilere basarilar dilerim..

Kadis1974
17-02-14, 04:49
Engin sanki biraz zayiflamis galiba bence fsn de niraz daha kiloluydu ve cok cok daha yakisikliydi...suanda cirkin demiuorum ama biraz daha kilolu olsa cok daha yakisikli olcak...kerata....

lal08
17-02-14, 12:02
Buraya yazip yazmama arasinda coook düsündüm. Baslik her karsit görüsdeki yorumlarla bukadar gerilirken insan iki kelam yazmaya korkuyor acikcasi sofa Hani fragmandan yola cikip gördüklerimi hakkim olan bir dille kaleme alsam yazsam baslikda hayranlar beni taslarlarmi diye düsündüm durdum.
Sonunda yazmaya karar verdim ancak cesaretimi topladim sanirim :D
Neyse Lütfen yorumumu ordan burdan kirpip kesin sunun hayrani bunun hayrani vs diye sekillendirmeden okuyun.

Ve tüm diziler icin gecerli bir durum olan su reyting konusu. Malesef artik hicbir oyuncunun garantisi yok. Hani yok su oyuncu harikadir hayran kitlesi cok büyükdür vs bunlar gecdi artik ne oyuncularin dizi cöpe gitdi hemde ne muhtesem senaryolarla. Artik yayinda olan dizilerden ve cöpe giden dizilerdende anlasildigi üzere dizilerin o sasali dönemleri bitti malesef.
Yine umarim ve isterimki her dizi devam etsin sonucda ortada bir emek oluyor. Kac kisi ekmek yiyor o kapidan ama bu sistem malesef cok acimasiz.

Neyse Benim gözümde kara para ask böyle simdilik. Ikinci fragmani merakla bekliyorum. Ve umuyorumki tuba karaktere odaklanir ve artik ruhuyla oynar. Engin gibi bir oyuncunun karsinda ögrenebilecegi cok sey var. Harikada bir firsat tuba icin. Hayirlisi olsun yeni dogacak dizilere basarilar dilerim..

merhaba, yorumunuzu keyifle okudum. koyulastirdigim yerlerdeki tespitlerinize de aynen katiliyorum. tum karsit gorusleri, 'ortami germek' adina yorum olarak nitelemekle ne keyifli bi baslik olur ne de derin bi 'fikir alisverisi' olabilir.

ben de 2.fragmani merakla bekliyorum. basta fragmandan ayri genel/gecer cekincelerimi yazdim cunku 1 dakikayi bulmayan fragmanlarla oyle yada boyle yorum yapmak cok guc. Bu 1.fragman icinde boyleydi 2.fragman icinde boyle olucak. En dogrusu tercihen 2-3 bolum izledikten sonra dizinin hem oyunculari hem de senaryosu hakkinda yorum yapmak olacaktir.

mart ayi hareketli ve onemli projeler geliyo. KPA gun ve saati guzel, MY'dan bosalan yere oturtulmasi stratejik olarak cok dogru olmus, boylelikle Kurt Seyit ve Sura'yla gereksiz bir rating savisina girmemis olacak. bahsettiginiz uzere ratingler artik hem 'tarafli' hem de 'acimasizca' isliyo ve bircok diziyi hakli haksiz son verdirebiliyo. bu baglamda, umuyorum KPA'nin onu acik olur...

son olarak dizinin baslmasina bu kadar az zaman kala, acikcasi reklam calismalarinin (hem sosyal medyada hem televizyonda) daha yogun olmasini tercih ederdim. daha goz onunde olabilirdi diye dusunuyorum. gene de ilk birkac bolumdeki gidisat en belirleyici faktor olucaktir.

baranelif
17-02-14, 14:02
ben den duyuru ben hotlink yaptıgım için ceza aldım amenna şikayetçi degilim
hatta hakkettim herkes kurallara uymalı dizifilim biricik sayfamıza
tek ricam sorumlu olan arkadaşlara herkese eşit koşullarda davranırsanız sevinirim benim mesaj sayım 1500 bazı arkadaşların benim 2 3 katı ama onlara ceza yok gördüğüm kadarıyla yanlışsam uyarın
yine teşekürler bu sayfada olmak cok güzel tek sitemsiniz öyle olacak :img-wink:
dizimizn 2 nci fıragmanı bu akşam çıkaçakmış hadi işallah
Çarşamba Yılın En Güzel günü oldu.Bölüm sayıları Tamamlandığı Taktirde. kara para aşk 5 Mart Çarşamba 20:00 de Atv de...
Fragmanda bomba bir kısım var Bu kısımın kod adı aşk kara para aşk
bu akşam herkes atv de olsun

magicalrose
17-02-14, 16:40
evet arkadaşlar kimselere söz vermeyin akşama Karadayıdayız
2.fragmanımız geliyor:img-wink:
senaristimiz eylem hanım az önce bir twit attı:img-wink::img-wink: :
Bugün Karadayı günü... Bölüm içinde Kara Para Aşk bekleyenlere de bir sürpriz olabilir;-)))

Hilal18
17-02-14, 16:53
Sonunda sonundaa:happy0064
Artık bugünde çıkmasaydı bundan sonra çıkarmayın diyecektim. 5 Mart'a ne kaldı şurda?
Baya övdüler, yazdılar, çizdiler 2.fragman için, hepimizin heycanı kat kat arttı.
Bakalım nasıl olacak, hangi karakterleri göreceğiz. Heycan tavanda yani:happy0064
En çok Ömer ve Elif'i merak ediyorum tabi.
Yazacak birşey bulamıyorum ya herşeyi çok merak ediyorum, haydi geçsin şu saatler yaaa:img-hyste:happy0064

lotus03
17-02-14, 17:00
Oh be nihayet:happy0064 Bugün Karadayı izlenir:img-wink:
İlk defa tv'de olacak o zaman bu sefer, nete düşmesini de beklemekte fayda var mı bi kaç saat önceden bilemedim:whistle2
Beklentim tavan, hadi bakalım Kara Para Aşk:img-in_lo

baranelif
17-02-14, 17:14
Çok yakında atv'de ilk bölümüyle ekrana gelecek olan Ay Yapım imzalı Kara Para Aşk dizisinin ilk tanıtımı geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı.

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'in başrollerini paylaştığı dizinin senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat kaleme alıyor.

Dizinin senaristlerinden Eylem Canpolat, bu akşamki Karadayı bölümünde Kara Para Aşk sürprizi yaşanabileceğini söyledi. Dizinin hayranları bu durumu şimdiden merak etmeyi başladılar.
tanıtımı çok merak ediyorum haydi hayırlısı işllah herkesin beklentisini
sağlar aksiyonlu bol fıragman olur

Tubitim
17-02-14, 17:14
Niyahet çıkıyor bugün fragmanımız :happy0064
Bugün de çıkmasaydı artık ateş püskürürdüm ay yapım'a :img-beee:Karadayı arasında verilcek ama 1-2 saat sonra irternete düşer bence yine :) atv sitesinde tetikte olalım :happy0064 Çok heyecanlıyım bakalım nasıl bir fragman bizleri bekliyor.sofa

baranelif
17-02-14, 17:23
heyacanım arttı tansiyonum 2 kat oldu nasıl dayanacağız
akşama kadar işallah beklediğimize deyer
atv reyting yüksek dizileri arasında secmesi çok mantıklı
atv bol bol verir işllah ilk fıragman 75 bin izlenmiş 3 fıragman izlenme oranı sadece haydi hayırlısı:img-wink::love01:

Hilal18
17-02-14, 17:34
Karadayı zamanında çıkıcak diyorlar ama belki yine 1-2 saat önce net'e düşebilir.
ATV sayfasını takip edelim :img-hyste
Çok heycan yaptım ya, niye olduki böyle şimdi :D
Son saatler nasıl geçecek arkadaşlar :img-hyste:happy0064

hekimoglu64
17-02-14, 18:03
Hangi insan bakin oyuncu demiyorum "insan"kusursuz ki?Her kesin illa bir hatalari,eksileri vardir.Ona bakarsak bagirarak oyunculuk yapmakda oyuncu olmuyor.Kimse zaten burada Tuba yi elestirmeyin demiyor oyle bir fan grubu degil Tuba severler sadece anlatmak istedigimiz herkes dogruda bir Tuba nin mi eksigi cok.Bunu anlatmaya calisiyoruz yani yorumlarinizda sanki Tuba haric Turkiye nin tum oyunculari kusursuzmus gibi algisi olusuyor.Farkindayim Turkcemin yetersizliginden de ne anlatmak istedigimi anlatamadigimi.Neyse fragman heyecani gelsin artik.:happy0064
Bu arada Cerencim hosgeldin.

Paradise Bird
17-02-14, 18:34
2-ci tanıtımı merak ediyorum .Her halde yayın tarihide açıklanacak

mart'a az kaldı bence ilk haftalarda yayınlanır

magicalrose
17-02-14, 20:17
elifcim resim için teşekkürler :img-wink:
iki kare fotoda olsa erkenden bir şeyler görmek iyi oldu..
elif fotoda üzgün görünüyor.. ömer ise daha durgun..
acaba ahmet-sibel kazasından önceki sahneler mi bunlar .
birde vandan görüntüler olacak galiba.. sanırım bölüm fragmanı tadında bir fragman geliyor ki bence böylesi daha iyi olur.. dizinin ve karakterlerin dokusunu iyice görmüş oluruz :)

cerensb
17-02-14, 20:38
Fragman için sabırsızlanıyorum. İnşallah ilkine göre daha uzun bir fragman gelir. Bu sefer aksiyon görüntüleride olsun fragmanda. Bu diziyi mutlaka izlemeliyim dedirtsin... bekliyoruz bakalım...

hekimoglu64
17-02-14, 21:27
Acikcasi fragmandan umitli degilim cunku bizler yine Elif ve omeri yan yana goremeyecegiz.:icon_sorr Acikcasi ikisinin ayni sahnede oldugu bir fragman istiyorum ve sanirim bunun icin 3. fragmani beklicez yada tanitim resimlerini.

baranelif
17-02-14, 21:30
oleyyyy kara para aşk az nönce kardayı özeti yayınlanırken
yeni tanıtımı verdi karalar bağlamış
reklam arasında verebilir izleyin karadayı kaçırmayın
kara para aşk
geliyoruz bizi bekleyin :happy0064

baranelif
17-02-14, 21:55
çıktı çıktı oleyyyyyy allahım beklediğimize deydi çıktı aksiyon aşk tuba heyacandan ellerim titriyor :happy0064:happy0064:happy0064:happy0064
muhteşem ötesi fıragman ay yapım atv muhteşem tubişim harika engin harika
ball olmuş fıragman allahım nete ne zaman düşeçek tüvana var herkes var
:happy0064:happy0064:happy0064:happy0064

vadikızı
17-02-14, 21:56
Selam herkese
demek 2.tanıtım bugün çıkıyo çok sevindim karadayı izlediğim
için bol bol izlerim artık bakalım nasıl bir tanıtım olacak

nur nurgül
17-02-14, 21:58
az önce tanıtımı izledim çok öok güzeldi
son sahne de ömer elif süperdi çok yakışmışler
ama o elifin bakışı çok fene be

lotus03
17-02-14, 21:59
Ve tanıtım geldi, rüzgar gibi geçti.
Benim sindirebilmem için 345667 kere daha izlemem lazım:img-in_lo
Müzik falan var mıydı, ben heyecanla ekrana bakakalmaktan bişey anlamamışım:img-hyste

magicalrose
17-02-14, 22:00
fragman çıktı dostlar:happy0064:happy0064
çok güzel çok beğendim fragmanı..
görüntü kalitesi sahneler çok iyi duruyorrrr...
fragman sonunda Elif ve Ömer karşılaşıyorrr..
bakışlara öl ordaki :img-wink::img-wink:

ceren_burak
17-02-14, 22:02
Engin senin göz kırpışını seviyim :)
Engin resmen oyunculuk şöleni izletiyor..
Engin-Tuba olmuş çok güzel olmuş Fragmanda öyle gözüküyor bölümler kim bilir nasıldır..

baranelif
17-02-14, 22:04
arkadaşlar fıragmanı izlemek istiyen dizimzizn y dakai resmi say6afasında izleyebilir muhteşem oleyyyyy
allahım ne güzel bir fıragman
Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 82 (36 üye ve 46 misafir)

okyanuuss
17-02-14, 22:05
İzleyen arkadaşlar, fragmanı biraz daha ayrıntılı anlatsanız biz izlemeyenler için :img-wink: Belli ki çok heyecanlanmışsınız ama merak ettim ayrıntılarını :)

chica20
17-02-14, 22:07
Abooooo:happy0064:happy0064
Fragmana gelin dostlar:happy0064

Engin ve Tuba ne olmus öyle:img-in_lo
O son sahneye öldüm:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo
Acayip olmuslar birlikte:happy0064

Engin'in karizmasi, Tuba'nin güzelligi:img-blush
Nutkum tutuldu..

Basligi 90 kisi görüntülüyor:happy0064

cerensb
17-02-14, 22:08
Engin sen nasıl birşeysin yaaa, o nasıl bir tatlılık öyle, silahta eline çok yakışmış, sanki gerçekten polis, yine oynamamış yaşamış. net.

Tuba'yla uyumlarıda göz dolduruyor. Ben fragmanı çok beğendim. Şimdilik ayrıntılı yorum yapacak durumda değilim. Zira kalbim halen küt küt atıyor...

apple-core
17-02-14, 22:09
Fragmanı art arda izlemekten kendimi alabildiğim şu birkaç saniyede kısacık bir yorum yapabileceğim :)

Şu ana kadar ekranlarda gördüğüm birbirine en yakışan çift :img-eat: Kısacık bir bakışma sahnesinden bile belli oluyordu. Yılın çifti geliyor derken abartmıyormuşuz :happy0064

Fragman yorumu sonraya kalsın zira şu an yorum yapabilecek halde değilim :img-in_lo

cankucan
17-02-14, 22:12
Efsane olurlar mı bilmem ama çok ses getirecek bir çift oldukları kesin:happy0064

İlk fragmanın sakinliğinden sonra bu fragmanın bol hareketli, bol karakterli hali hoşuma gitti.

Tüm fragmanda en çok dikkatimi çeken iki kare vardı; Ömer'in göz kırpışı ve Elif'in babasına minnet dolu bakışı:img-in_lo

leylanermin
17-02-14, 22:15
Dostlar nutkum tutuldu ellerim tutmuyor yazamıyorum.:img-hyste
o son sahne:img-in_lo:img-in_lo:img-in_loo bakışmalar.:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo

yok ben gidip bir toparlanayım en iyisi yaa.birşey yazamıyorum.
Engin Tuba müthişsiniz müthiş.

bursin
17-02-14, 22:15
fragmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan:happy0064:happ y0064:happy0064
olaay olaaay olaaaaay...bayildiiim
omer-elif cifti efasane olucak belli oldu

enginin goz kirpmasiii ve ben orda dondum kaldim:img-eat::img-eat::img-in_lo:img-in_lo

engine-tuba bakismasiiiii:img-in_lo

Tubitim
17-02-14, 22:16
Ne diyeceğimi bilmiyorum ben :happy0064:happy0064:happy0064:happy0064
Heyecandan eller titriyor düzgün bile yazamıyorum o derece heyecan var :) Silkeleyin dostlar beni :img-hysteWoooowww diyorum başka bişey demiyorum..Tubayla Enginin karşı karşıya gelip bakıştıkları andır benim bittiğim an sofasofa sözcük bile kuramıyorum o derece :) yarın toparlarım kendimi :)

Tek diyebileceğim şey ''Tuba&Engin bu zamana kadar nerdeydiniz siiiz?'' :img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo

Hilal18
17-02-14, 22:17
O neydi yaa? O neydii?
Allahım kendime gelemiyorum. Büyük birşey bekliyordum ama bukadarını beklemiyordum.
Ve beni en çok şok eden, en çok şaşırtan şey EnginTuba'yı beraber bi sahnede görmek oldu. Hiiiiç bekliyordum. Ama boşuna yılın çifti dememişiz ya, bir bakışları bile böyle etki bıraktıtlysa, bölümlerde nasıldır düşünemiyorum.
Dayancak güç kalmadı, hala fragman etkisindeyim, ellerim titriyor
EnginTuba:img-in_lo

*sma*
17-02-14, 22:19
2.tanıtım çok çok güzel olmuş müzikler ve dizinin sloganı ki benim çok hoşuma gitmişti kullanılması güzel olmuş :img-wink:
Son sahneye :img-in_lo yorum zor yapılır bu çift kalbe zarar demek istiyorum sadece Mart çabuk gel dizimiz başlasın artık:happy0064

elifengin
17-02-14, 22:19
Ömer bize göz kırptı :cheer::cheer::cheer:
Fragmana bayıldım.Ben bi 123456783 kere daha izlemeye gidiyorum.Son sahne Engin-Tuba uyumuna biraz daha bayılıp gelirim.

asiyemm
17-02-14, 22:20
dostlarrrrrr reklam haberini alır almaz geldim :)
hatun yakmışşşş geçmiş yahuuuuyesinlerrr hatunumu yesinler ahh be tubammm
yalnız engini çekişi ölürümm ASİ hallriniii :)
o sahneden bolca gif beklemekteyimm :)

keremcem d
17-02-14, 22:20
Coookk güzell..
Fragmani on kere izledikten sonra anca yorum yapiyorum..
Ne diyim ki... Engin sahane, tuba sahane,kurgu sahane hersey sahane..
Fragmanin son kismi :img-in_lo sevindim bu demek oluyor ki
Elif ömerin polis oldugunu biliyor..
Basligi 100 kisi görüntülüyor...

Ben bir 1729086 kere daha bakmaya gidiyorum fragmani..
Bu arada iyiki tuba ikna edilmis ..
Baska hangi cift bu etkiyi yaratirdi ki :img-wink:

chica20
17-02-14, 22:22
Basligi yüz kisiden fazla görüntülüyor:happy0064
Tuba&Engin uyumu carpti hepimizi anlasilan:img-eat::img-in_lo
Vallahi benim kalbim küt küt atiyor su an, ellerim titriyor heyecandan...

Acayip bir sey olmus bunlar yahu:happy0064
Aradaki elektrik okadar yüksek ki, o kisacik sahneden bile belli oluyor bu:img-in_lo
Bakislar konusmus...
Kimya dedikleri sey budur iste:img-blush

Tahmin ettigimdende uyumlu olmuslar. Süper, süper, süper:happy0064

CICEKCI KIZ
17-02-14, 22:22
Vay vay vay vay.:img-fear2:img-fear2:img-fear2
O nasil bir fragman oha oha oha yani.:img-blush
Naisl guzelllik bu Tuba nasil bir oyunculuk nasil birseysin sen artik astin kendini.
Bu sac o kadar cok ytakismis ki,kiyafetler falan cok guzel
Hele o ses tonu falan 10 numara.
Engin de harika.Omer&Elif de 10 numara olmsular abi.:img-in_lo:img-blush

leylanermin
17-02-14, 22:26
bütün Dizifilmin kalbi burdamı atıyor ne?:img-hyste
110 kişi nerdeyse başlıkta..:happy0064

ee tabi bir dizinin başrolü Engin Tuba olursa aksini düşünemeyiz bile.
Tubişim saçlarına bayıldım bu arada..:img-in_lo

birde fragmanda beğenmediğim şey renkler..:icon_sorrolmamış yaa.kalitesiz..

cerensb
17-02-14, 22:26
fragman süper, yalnız görüntü kalitesi dikkatimi çektide, hiç iyi değil, çok soluk ve renksiz geldi bana. inşallah dizide öyle olmaz....

haruneda1
17-02-14, 22:28
Basligi yüz kisiden fazla görüntülüyor:happy0064
Tuba&Engin uyumu carpti hepimizi anlasilan:img-eat::img-in_lo
Vallahi benim kalbim küt küt atiyor su an, ellerim titriyor heyecandan...

Acayip bir sey olmus bunlar yahu:happy0064
Aradaki elektrik okadar yüksek ki, o kisacik sahneden bile belli oluyor bu:img-in_lo
Bakislar konusmus...
Kimya dedikleri sey budur iste:img-blush

Tahmin ettigimdende uyumlu olmuslar. Süper, süper, süper:happy0064
aynen katiliyorum :img-wink:
bu ikili acayip olucak belliydi zaten :love01:
fragman süper ve engin cok tatli tubada cok güzel masllah :happy0064
bu cift bi arada muhtesem ötesi ay ay bi fragman ne yapti bana gercekten acayip heycan yaptim :happy0064
dizi baslasin artik bekliyemiycem :img-in_lo

asiyemm
17-02-14, 22:32
bütün Dizifilmin kalbi burdamı atıyor ne?:img-hyste
110 kişi nerdeyse başlıkta..:happy0064

ee tabi bir dizinin başrolü Engin Tuba olursa aksini düşünemeyiz bile.
Tubişim saçlarına bayıldım bu arada..:img-in_lo

birde fragmanda beğenmediğim şey renkler..:icon_sorrolmamış yaa.kalitesiz..

aynen öyle kuzummm masallahh:happy0064:happy0064

ama uyumaaa bak yahuuuu çekmiş hatun pat diye :)
o sahne başka bir tuba sahnesini anımsattı yıne :)
ama bu kız asi olsun böylee tuttuğunu koparsın tam istediğim gibi:img-in_lo
enginin gülüşüne bayıldım :) sibeli kızdırışınaa
ama sibele bayılmadımm:img-hyste :)
az kaldı ölücek zaten hadi güle güle canım ömer elifindirr:img-in_lo

medsul
17-02-14, 22:32
fragmanı yeni izledim de anacığım hangi birisine bakacağımı şaşırdım...
bunların ikisini de al karşına saatlerce bak........:img-in_lo

tuba nasıl derler hani çok fresh bir görüntüsü var....:img-blush

su gibi...dupduru gencecik :img-in_lo

giyimi o saçları çok güzel.........:img-in_lo umarım adam gibi insan gibi kıyafetler seçerler..:whistle2
misal yeri gelmişken söyleyeyim o kendisinden desenli bol paca pantolon ne yaaaaa:img-tomat aman diyim....

engin karizması o siyah saçları siyah gözleri ve kirli sakalları ile aayaklı karizma...esmeeeer seven birisi olarak ohhh gözlerim bayram edecek..:img-in_lo

nihayet tuba'nın yanında şöyle cidden tam manası ile beğendiğim bir adamı koydular.......

tekrar diziye gelirsek...:) şu uyuz (evet daha ilk dakkasından uyuz oldum) nişanlısı allahtan ilk bölümde ölüyor..birde onu cekemezdim doğrusu...:img-tomat

haruneda1
17-02-14, 22:34
sadece emre kizilirmak neden yoktu fragmanda onu anlamadim :icon_sorr
onuda görseydim daha mutlu olurdum :img-in_lo
neyse gelecek fragmanda artik :happy0064
ben gidip bi kac kez daha izliyeyim fragmani:img-wink:
bu ikisine doyamadim keske bütün fragman boyunca onlar olsaydi :img-in_lo
birde engin acayip yakisikli yaa o sac modeli cok yakismis :happy0064

chica20
17-02-14, 22:40
aynen katiliyorum :img-wink:
bu ikili acayip olucak belliydi zaten :love01:
fragman süper ve engin cok tatli tubada cok güzel masllah :happy0064
bu cift bi arada muhtesem ötesi ay ay bi fragman ne yapti bana gercekten acayip heycan yaptim :happy0064
dizi baslasin artik bekliyemiycem :img-in_lo
Yakisacaklarini tahmin ediyorduk hepimiz zaten, ama sahsen bu kadarini ben bile beklemiyordum:happy0064

Kimya, uyum, elektrik... ne dersen de... öyle bir cekim gücü var ki aralarinda. Tarif edemiyorum:img-in_lo

Tuba'nin Engin'i kendine dogru cekisi. Engin'in ilk an bi affalamasi, sonra Tuba'nin bakislarina dalip gitmesi. Tuba'nin o gözünden fiskiran o öfke ve Engin'in bakislarinda hapsolusu:img-in_lo:img-in_lo

Oooofff, offf, offf:img-blush
Fena olacak bunlar:img-in_lo

125 kisi görüntülüyor basligi:happy0064

*sma*
17-02-14, 22:40
Ben Tuba'yı beğendim oyunculuk olarakta güzelliğine zaten söylenecek bir söz yok.Engin çok karizmatik Ay Yapım bu ikiliyi bir araya getirerek müthiş bir işe imza attı :)
122 kişi başlığı görüntülüyor :D

denizbjk
17-02-14, 22:42
Süper :img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo
Bu dizi kopar gider şimdiden belli oldu :happy0064 Aşkyürek senin o göz kırpmaların yinirr be yav :img-in_lo:img-eat: Tuba'da bu fragmanda rolüne daha iyi oturmuş gerçekten.

Son sahne enfess :img-wink:

chica20
17-02-14, 22:48
Cok mutluyum su an. Coookk... Fragmani merakla beklesem de Tuba ve Engin'li bir sahne beklemiyordum. O son sahneyi görünce ciglik attim resmen:img-hyste:img-in_lo

Bu arada Engin'in tarzina öldüm. Ömer cok cekici bi polis olmus:img-in_lo

Tuba'ya da ayri bir güzellik gelmis. Bu kadin git gide güzellesiyor bu ya?:img-in_lo

Ikisi de parliyordu fragmanda. Elif ve Ömer cok güzel olmus:img-blush

Tubitim
17-02-14, 22:53
Mutluluktan havalara uçuyoreee :img-hyste
Bende tuba engin li sahne beklemiyordum görünce çiğlık attım bende :)
Ya aşırı muhteşem bir gragman olmuş ya , biz boşuna
demiyorduk yılın çifti geliyor diyeee:img-in_lo
Tubişim güzelliğiyle ve oyunculuğuyla yinee yıkmış
ortalığı :love04:Saçları,giysileri falan hepsi güzeldi offf offffff.
Asi zamanına dönmüş cidden hatuuun o bakışlar :img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo
Engin , yeni imajı 10 numa 5 yıldız yahu :love01:
Çok ama çok yakışıklı olmuş.Çok çekici bir polis olmuş.

Kısacası ikiside parlıyordu,yılın en bomba çifti geliyooooor :img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo

kupcirik
17-02-14, 22:59
yakışacaklarını biliyodum biliyodum da böylesini de beklemiyodum... ben ne hayaller kurup kafamda ne fragmanlar oluşturupda engin ve tubayı yan yana karşı karşıya oturtmuştum... ama böylesi hayal alemimde bile vuku bulmamıştı....

başka bişey olmuşlar görsel güzelliklerinden kaynaklı gözlerimin bayram etmesinden bahsetmiyorum ben.... aralarında çok ilginç bi kimya oluşmuş bence çünkü daha hiçbi olayı tam olarak bilmeden o sahnenin başı sonu nası olacak bilmeden son sahnedeki elifin ömeri kendine doğru çekişi ve ardından gelen bakışmaları varya niyeyse kalbime bişey oldu böyle bi hopladı gibi (mecazi değil real:img-in_lo)

o kadar beğendim ki, saatlerdir kısacık fragmanı tekrar tekrar izliyorum sanki herseferinde yeni bişeyler keşfediyo gibiyim, her bakıştan her cümleden bi anlam çıkartabildim şimdiden... dizi başlayınca allah bana yardım etsin kafayı bu ikili ile bozacağım anlaşıldı:img-hyste

o son sahnedeki bakışdan anladım ki benimki (kendileri ömer oluyo) sibelin ihaneti ile acımasız sert bi erkek olacakk :img-eat: olalaaaaaaa
çünkü elifin onu durduruşuyla ilk başta hafif şakın ardından da alaycı bi bakış atıyo gibi geldi bana .. sanki bu ikilinin ilişkisinde ilk elifin ömere duygularını izleyecekmişiz gibi geldi bana... ömer ihanetden sonra duvarları olan bi adam olabilir.. elifin o masumluğu yüzünün güzelliğinin kalbi ile bütün olmasını keşfettikçe ömer de elife öyle açılacak gibi hissetttim ve böyle olursa çok sevineceğimmmmm:img-in_lo:img-in_lo

bu arada, ilk fragmanın da bende yeri ayrıdır , engin orda devleşmiş bi değişik bişey olmuştu, ama bu fragmanda ihanete uğramadan önceki ömeri izlemek, o hallerini aşık suratını görmek de paha biçilemez:img-in_lo:img-in_lo

ilk fragmanda tubayı da çok beğenmeme rağmen tonlamalarında eksiklikler olduğunu görüp eminmki ilk sahnesi olduğundan böyledir diyip asıl fragmana bomba gibi döner demiştim ki yanıltmadı beni beybilom:img-eat: o ne güzellik, o ne masumluk, o ne güzel tonlamadır.. bayıldım bayıldımmm. bu fragmanda gördümki tuba ses tonunu mükemmel kullanmış ve cidden görüntüsü gibi duru bi tonlama, vurgulama ile konuşuyo:img-in_lo kötü eleştirilere tokat gibi oldu bu fragman bence....

ben bi engin akyürek severi olarak o kadar mutluyum ki tuba ile partner olmalarına... çok korkuyodum sevmediğim beğenmeyeceğim biri ile ekranlara dönecek diye... ama yine yanıltmadı yine kendisi gibi kaliteli insanlarla dönüş yaptı tişikkilerrr tişikkirlerrrrr:img-eat:

edit: ek olarak; allahınız aşkına üç kulhuvalla, bi elham okuyun çok korkuyorum nazarlara kem gözlere gelicez diye:img-in_lo

elifengin
17-02-14, 23:03
Magical, adaşımım yerinde kim olsa öyle yutkunur yane :img-hyste :img-hyste
Allahım uyum uyum diyorduk da böyle yan yana gelince de bi şok etkisi yarattı doğrusu.Beklentilerin de üstünde bir şey olmuş.Bu çift ortalığı yakar,yıkar.Benden demesi.
Fragman da daha aksiyonluydu.Daha iyi olmuş böyle.Komserim,Ömer'im, haşin erkeğim. :img-hyste Kapılar falan kırılıyor aman aman.
Neyse canım fragman çekti yine.Ben izlemeye gidiyorum. :img-wink:

cerensb
17-02-14, 23:05
Elifle Ömerin ilk karşılaşma anlarını çok düşünmüştüm ama böylesi hiiç aklıma gelmedi doğrusu... Ben hüzünlü bir karşılaşma hayal etmiştim. Muhtemelen ikisinden biri yada her ikiside ağlarken falan...

Ama Elif'in Ömer'i kolundan tutup çekişine bakarmısınız, hele o bakışmaları... resmen ters köşe yaptılar beni... izledikçe fena oluyorum. Bu çift gerçekten olay yaratacak...

haruneda1
17-02-14, 23:07
Cok mutluyum su an. Coookk... Fragmani merakla beklesem de Tuba ve Engin'li bir sahne beklemiyordum. O son sahneyi görünce ciglik attim resmen:img-hyste:img-in_lo

Bu arada Engin'in tarzina öldüm. Ömer cok cekici bi polis olmus:img-in_lo

Tuba'ya da ayri bir güzellik gelmis. Bu kadin git gide güzellesiyor bu ya?:img-in_lo

Ikisi de parliyordu fragmanda. Elif ve Ömer cok güzel olmus:img-blush
gercektende öyle cnm tuba git gide güzelesiyor :img-wink:
kadin zaten güzeldi daha da güzelesmis sac modeli felan cok yakismis :happy0064
hele engin beni benden aldi:img-in_lo ya cok yakisikli olmus bu sac modeliyle :happy0064
FGSNeyde cok uzundu saci gerci ordada cok tatliydi ama burda tam olmus :happy0064
imza ve avatar yapan arkadaslara is cikti :icon_whis
arkadaslar bi zahmet o son tuba engin sahnesinden bol bol avatar ve imza bekliyorum simdiden emeginize saglik:happy0064

chica20
17-02-14, 23:10
Fragmani daha detayli yorumlamak istiyorum, ama aklim hep o son sahneye gidiyor:img-hyste Engin&Tuba ne yaptiniz siz bana? Efsunlandim resmen:img-hyste:img-blush

Baska seylere konsantre olamiyorum. Elmer aklimin her kösesini doldurdu:img-eat:
Simdiden bayildim bu ikiliye, diziyi izleyince nasil olur kim bilir...
Günler cabuk gecin, ciftimi izlemek istiyorum:img-hyste

magicalrose
17-02-14, 23:19
Magical, adaşımım yerinde kim olsa öyle yutkunur yane :img-hyste :img-hyste
Allahım uyum uyum diyorduk da böyle yan yana gelince de bi şok etkisi yarattı doğrusu.Beklentilerin de üstünde bir şey olmuş.Bu çift ortalığı yakar,yıkar.Benden demesi.
Fragman da daha aksiyonluydu.Daha iyi olmuş böyle.Komserim,Ömer'im, haşin erkeğim. :img-hyste Kapılar falan kırılıyor aman aman.
Neyse canım fragman çekti yine.Ben izlemeye gidiyorum. :img-wink:

bilmez miyim o yutkunmaları:img-hyste:img-hyste
komserim,Ömer'im, haşin erkeğim. :img-hyste:img-hyste

o değilde ben Elif ve Ömer karşılaşmasını hiç beklemiyordum..:img-eat:
fragmanın sonu bana baya gir sürpriz oldu..
ama iyiki de sonunda Ömer ve Elif sahnesi koymuşlar:img-wink:
bizim de engin ve tuba ikilisini bir araya getirmek için verdiğimiz çabaların
boşuna olmadığını görmüş olduk...:img-wink::img-wink:
frgaman bol bol yorum çıkar ama son sahneye takılıp kaldım iii mi:img-wink:

chica20
17-02-14, 23:19
gercektende öyle cnm tuba git gide güzelesiyor :img-wink:
kadin zaten güzeldi daha da güzelesmis sac modeli felan cok yakismis :happy0064
hele engin beni benden aldi:img-in_lo ya cok yakisikli olmus bu sac modeliyle :happy0064
FGSNeyde cok uzundu saci gerci ordada cok tatliydi ama burda tam olmus :happy0064
imza ve avatar yapan arkadaslara is cikti :icon_whis
arkadaslar bi zahmet o son tuba engin sahnesinden bol bol avatar ve imza bekliyorum simdiden emeginize saglik:happy0064
Kiskaniyorum ama Tuba´yi:img-eat: Utanir yahu insan.. Bu kadar güzel olunur mu? Cidden merak ediyorum Tuba kadinsa, biz neyiz?:img-hyste
Hele o saclar konusuyor. Kim ne derse desin, ama Tuba kadin oyuncularin arasinda en güzeli bence:img-in_lo

Engin´e bu tarz ayri bir hava katmis. Daha sert bir görünümü var. Kerim olarak daha yumusak bir görüntüye sahipti. Komiser Ömer´e cok yakismis bu tarz. O sert, havali ve sportif havayi tam yakalamis yeni görüntüsü. Cok begendim yani kisacasi. Yakisikli komiserim benim:img-in_lo

Ben de istekte bulunayim. Fragman resimlerini cekip, buraya ekleyen bir arkadas olursa cok sevinirim:love01:

Bir an önce calismalara baslamak istiyorum:img-eat:

President Dnz
17-02-14, 23:49
.........bana bi dokanmayın...bana bi elleşmeyin..:img-swoonbye:cheer::dance:

o nasıl dehşet-ül vahşet bi fragmandır yarabbim..resmen kelebekler gibi uçuyorum bir iki üç bir iki üç kelebekler gibi:happy0064:img-ok:

ilk bi toparlanamadım bi titreme geldi bi baş dönmesi falan derken bayılmışım :img-hyste ama o fragmana bayılmayan zati yaşamasın kaarşşim :img-in_lo
beni derbeder eden kısımlar..TAbisi eldivenli silahlı kapıyı kıran bi adet seksüel Ömer Demir :img-eat::img-in_lo hemen ardından takım elibesede göz kırpan Ömer Demir :img-eat: veeee OTOPARK is COMİNG Ömer`i savuran Elif Denizer :img-eat::love01::dance::love09: o bakışmalar o dehşetlik o tutku beni bi alın burdan :img-hyste:img-eat:

o ekran var ya hard çifte hazır olsun fena geliyorlar zira euheehehehhe:happy0064sofa

benden bu kadan gideyim bi daha izleyeyim VOL:3485736593286592

DipNot: o fragmandaki kırmızı buggs bunny tarzındaki yazıları sil sevgili fragmancıbaşı....o olmamış bak tek olmayan o...neyse :img-beee:

Nrmn
18-02-14, 00:05
2.tanıtım sonunda çıkmış.:happy0064

ay o kadar güzel bir tanıtımki söyleyecek söz bulamıyorum.hatta bana kalırsa 1.tanıtımdan çok daha güzel.
tubişimin güzelliği karşısında nutkum tutuldu.
bu arada engin baya baya yağuşuklu çocukmuş haa.:img-in_lo
uyum birer harika.birbirlerine olan bakışlarını yerim yerim bitiririm.
onların yerine benim karnımda kelebekler uçuşuyor.eğer bunu yaşadıysam demek ki işlem tamamdır.uyumun dibi olacaklar.
off beklemek çok zor.

ömer&ceren
18-02-14, 00:09
vuhuuu, fragmana gel!

öncelikle şunu söylemeliyim, Tuba'nın yeni imajına bayıldım, o dalgalı saçlar falan çok yakışmış, çok güzel olmuş. ve Engin'e de polislik çok yakışmış, onun kapıyı kırıp içeri dalışını yesinler.

veee uyum! o iki saniyelik karşılaşma sahnesinde, resmen kıvılcımlar uçuştu. çok güzel olacaksınız siz, çok. bekliyoruz heyecanla, sabırsızlıkla.:happy0064

elmasemel
18-02-14, 00:13
Bu nasil bir fragman Ay yapim hic mi acimazsin ekran basindaki bizlere......

Bayildim ELMER bizi ekrana kitleyecek cift olarak belli oldu...Sanirim ELMER`in en cok Omer kismina kizacagim ben 2.tanitimdan belli oldu:-)

İki guven sorunu yasayan ciftin askini izlemek super olacak super....

Bayildim ya ben bu ikiliye....

President Dnz
18-02-14, 00:30
evde sürekli göz kırpıyorum biri beni durdursun mu ki acaba?!:img-eat::img-blush:img-in_lo

otopark bende bi tramva yarattı ya hayırlısı :img-eat:sofa:img-hyste

fragmandaki elmaslar o elmaslarsa bişey diciim....o elmas çok göççük Tayyar abi valla gel bırak :img-hyste:calis:img-hyste

nebahat çehre ve zengin topuzunu görmekten pek mutlucuk oldum vee benim bayıldığım o yalı....zengünlük başa bela a dostlar :calis:kahve

son olarak yazımı otoparkla bitirmeyi kendime bi borç bilirim...
otopark senden umutluyum hemşo..iki saniyelik görüntü de bile hissettim o mikemmelliği :img-hyste:love05::cheer: anladın sen :img-hyste

medsul
18-02-14, 00:35
fragmandan anlaşıldığı üzere elif (bu arada yeni doğan yeğenimin adıda elif bir garip oluyorum söylerken..:):)) kızımızda oldukça atarlı olacak....:img-in_lo

öyle kolundan yapışıp dik dik bakmalar felan...bunlar iyi kavga eder haaa..:) iyi söz dalaşına girerler....:)

elif ömerin polis olduğunu öğrenmiyecektir heralde..bu ilk karşılaşmayı görünce aklıma direk bu senaryo geldi benim..:)
otapark da bizim ömer sinirle elif'e çarpıp özür dilemeden basıp gittiyse bizim atarlı elif'e hopppp ne oluyor bi özür dile felan demiş olabilir...:img-hyste

Tubitim
18-02-14, 00:40
Bizde de kalp var dimiii:img-hyste fragmanı en az 50 kere izlemişimdir sanırsam ve dahada izlemeye devam ediyorumm :) Tuba&Engin'in bize geçirdikdikleri enerji o kadar fazla ki izlerken ne yapcaz bilemiyorum:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo Yorumlancak o kadar şey varki ama ben son sahneye takılıp kaldım dostlar:icon_whis ayrıca müzigi de çok iyi buldum,ayrı bir hava katmış :)

vadikızı
18-02-14, 01:01
Selam herkese
tanıtımı izledim ba-yıl-dım valla heyecanım kat kat arttı bir an
önce izlemek istiyorum ya

magicalrose
18-02-14, 01:10
Fragmanın renkleri düzeltilip ,küçük bir Erkan Can sahnesi eklenip tekrar yüklenmiş.

ErkAn Can sahnesinde Tayyarın sarıldığı,
arkadan saçları görünen kişi büyük ihtimalle Deniz..
Demek ki Erkan Can yani Tayyar Ahmet ailesine yakın biri
demek ki Ahmet ve Tayyar birlikte çakılmış ve
herkesten bu işleri gizlemiş durumdalar..
Yaşanacak Sibel&Ahmet kazası ile bir çok şey ortaya çıkacak vede ortalık karışacak gibi..
Fragman tvde bu akşam 4-5 defa verildi ve benim dikkatimi çeken Van çekimlerindeki kalite..
ElMer sahnesi kadar bu coğrafyadaki çekimleri de çok merak ediyorum :img-wink:

hayhuy
18-02-14, 01:13
Fragman ben kaliteliyim ben bu senenin dizisi olucam diye öyle ekranda süzülüyor :img-hyste

Engin canımsın sana ne desem az hani sen bi ekranda görünüyorsun ya sanki

ekran aydınlanıyor bi sıcaklık ekrana kilitliyor insanı:icon_whis

Tuba yavrum atarlı hallerini yirim senin hee o Elif pardon :img-eat:

Fragman yorumuma tez geçeyim o vakit :img-wink:

1.Ömer babası yüzünden mi polis olmuş? Öyle bir durum var galiba ahh Ömer'im sen ne acılı çocuk çıktın ilk önce baban sonra o nişanlın bırak sen o mesleği bırak:icon_sorr

2.Hayat ıskaladığımız mucizelerle doludur deyip Tek'e selam çakarım lafı Sibel'e söylerim :img-hyste Ömer cicim boşver sen Sibel'i ıskalamadığın mucizen Elif olsun...Hem öyle deme gerçek aşk vardır da Sibel'de yoktur:img-hyste

3.Elif'in sarıldığı Tayyar ise dost bilinen düşman mı olacak?Valla o zaman işler fena karışır safım Elif sonra bu adamı tüm numaralardan olaylardan haberdar ederse herşey elinde patlar:img-beee:

4.Fragman bombası son sahne tutku mu bu soruyorum o halde fışkıran uyum yapmışlar :whistle2 tam istediğim gibi iki karakter seyrine doyulmayacak,vuracak,kıracak,parçalayacak ohhh heç sevmem mıy mıy çiftleri :img-hyste

President Dnz
18-02-14, 01:24
1.Ömer babası yüzünden mi polis olmuş? Öyle bir durum var galiba ahh Ömer'im sen ne acılı çocuk çıktın ilk önce baban sonra o nişanlın bırak sen o mesleği bırak:icon_sorr

2.Hayat ıskaladığımız mucizelerle doludur deyip Tek'e selam çakarım lafı Sibel'e söylerim :img-hyste Ömer cicim boşver sen Sibel'i ıskalamadığın mucizen Elif olsun...Hem öyle deme gerçek aşk vardır da Sibel'de yoktur:img-hyste

3.Elif'in sarıldığı Tayyar ise dost bilinen düşman mı olacak?Valla o zaman işler fena karışır safım Elif sonra bu adamı tüm numaralardan olaylardan haberdar ederse herşey elinde patlar:img-beee:

4.Fragman bombası son sahne tutku mu bu soruyorum o halde fışkıran uyum yapmışlar :whistle2 tam istediğim gibi iki karakter seyrine doyulmayacak,vuracak,kıracak,parçalayacak ohhh heç sevmem mıy mıy çiftleri :img-hyste

bize böyle sahnelerle gelsinler tabisi bebeğim vurmalı kırmalı parçamalı :img-hyste mıy mıy çiftler azalarak yok olsun litfen :img-beee: :865323

sibel ve o kahkülleri gitsinler kendilerine bi dünya kursunlar dicem de öteki tarafta kurar artık Ömerimi üzen yaşamasın hııhh:img-beee: bide film sonlarına takmış hanım kızımız sen adamın hayatını filme çevirdin be en acıklısından :calis:calis
sinirliyim...taam sakinim bırakın sakinim :865323:hıh

sibeaaaalll iki elim yakanda kızaaamm :img-gun::img-dirol:img-yes::icon_shad

hayhuy
18-02-14, 01:30
[/B]

bize böyle sahnelerle gelsinler tabisi bebeğim vurmalı kırmalı parçamalı :img-hyste mıy mıy çiftler azalarak yok olsun litfen :img-beee: :865323

sibel ve o kahkülleri gitsinler kendilerine bi dünya kursunlar dicem de öteki tarafta kurar artık Ömerimi üzen yaşamasın hııhh:img-beee: bide film sonlarına takmış hanım kızımız sen adamın hayatını filme çevirdin be en acıklısından :calis:calis
sinirliyim...taam sakinim bırakın sakinim :865323:hıh

sibeaaaalll iki elim yakanda kızaaamm :img-gun::img-dirol:img-yes::icon_shad

Sibel öteki tarafta film çeker artık yalan aşk gerçek kabus diye :img-hyste

Bizim kabusumuz olacak da bizde onun oluruz pehh:img-tomat

Yalnız hanım kızımızı takdir ettim otopark güzel mekan :icon_whis Kimse yok ortam sessiz sesler yankılanıyor bakışlar ateş saçıyor :img-blush:love05:

Şimdi o sahnede Ömer'in hakkını yiyemem o da bayaa alıcı gözle bakmış bi iğneleyici gülümsemiş gibi ateşle oynuyorsunuz yavrularım :img-hyste

magicalrose
18-02-14, 01:41

Yalnız hanım kızımızı takdir ettim otopark güzel mekan :icon_whis Kimse yok ortam sessiz sesler yankılanıyor bakışlar ateş saçıyor :img-blush:love05:

Şimdi o sahnede Ömer'in hakkını yiyemem o da bayaa alıcı gözle bakmış bi iğneleyici gülümsemiş gibi ateşle oynuyorsunuz yavrularım :img-hyste

şimdi bende otopark olayına geliyordumm..:img-hyste
son sahnede sizce de Engin bakışlarını ayrı bir konuşturmamış mı..:img-eat:
Her şey aynı anda o gözlerden geçiyor.. sankim bir şaşkınlık ama
aynı anda arsız bir hınzırlık var gibiydi :img-in_lo:img-in_lo
yalnız tikkat et ömer komser elifin güzelliği de fena çarpar ...:img-wink:

ve haşin güzel Elif :img-wink:
Pek bir yakışmış o tavırlar Tuba'ya heee:img-wink:
elifciğim koskoca kosmer Ömeri tutup kolundan çekersen işte öyle kal gelir ikinize de ... :img-wink: dikkat et o bakışlar öldürücüdür..

edit: bu arada otoparktan önce ömer ve elif karşılaşmış galiba..
tam emin değilim ama fragmanın 52.snden sonra bir bakışmaları var gibi ..

hayhuy
18-02-14, 01:52
şimdi bende otopark olayına geliyordumm..:img-hyste
son sahnede sizce de Engin bakışlarını ayrı bir konuşturmamış mı..:img-eat:
Her şey aynı anda o gözlerden geçiyor.. sankim bir şaşkınlık ama
aynı anda arsız bir hınzırlık var gibiydi :img-in_lo:img-in_lo
yalnız tikkat et ömer komser elifin güzelliği de fena çarpar ...:img-wink:

ve haşin güzel Elif :img-wink:
Pek bir yakışmış o tavırlar Tuba'ya heee:img-wink:
elifciğim koskoca kosmer Ömeri tutup kolundan çekersen işte öyle kal gelir ikinize de ... :img-wink: dikkat et o bakışlar öldürücüdür..

Sanki evet nişanlı olabilirim ama yakışıklı olduğumu biliyorum güzel bayan kollarımdan tutup kendinize çekmeniz beni çok etkiledi gibi :img-hyste

Bi de kahretsin ya çok yakışıklıyım taşım sizde beni taciz etmekte haksız sayılmazsınız bakışı :img-hyste :img-hyste

Kızımızda baya güçlü tuttu savurdu ve bir hamlede kendine çekti işte sahalarda görmek istediğimiz ne istediğini bilen genç güzel alımlı hanım örneği:happy0064

Sonra ikisini ele alınca daha yeni başladık ateş bizi çağırıyor yutkunarak başlayalım gibi :icon_whis

aASYAa
18-02-14, 02:26
yeni fragmana bayıldım:happy0064

Tubam da Engin de harikaydı

uyum zaten yıkılıyor :happy0064

Biran önce başlasa da izlesek :happy0064

lpchester
18-02-14, 02:31
İkinci fragman dizinin ana konusuyla ilgili anektodlarla dolu olmuş..
İzleyici açısından hem anlaşılır,hem de merak edilir cinsten..

-Engin'in polis oluşu,nişanlısı..
-Tuba'nın babasının kızı oluşu ve görünen sağlam duruşu..
-Elmaslar..
-Ortadaki cinayetin iki taraf etkisi..:img-blush

Kara Para kısmı tamam gibi..
Aşk kısmı son sahnedeki haşin bakışlardaki gibi olacak herhalde..:img-eat:

Fragmanda özellikle Engin'in abisi ya da amiri rolündeki oyuncunun sözleri dikkatimi çekti..Sanırım Sibel için..;
-Aç gözünü oğlum aç gözünü..Nasıl bir belaya battıysa çözemiyoruz..
Bizde çözemeyeceğiz sanırım..Kördüğümler bizi bekler..:img-hyste

serraaa
18-02-14, 02:45
Tek'in etkisinden kurtulup Ömer'e odaklanmak zorlasa da,
Ömer göz kırparak aklımızı çelmeye kararlı:))
Son sahne müthiş. Ömer'in bakışlarından saliseler içinde geçen anlamlar ve Elif'le kilitlenen bakışları geleceğe dair vurucu sahneler vaat ediyor.

Bunun dışında fragman kapsamlı olmuş. Bir çok karakteri görmüş olduk.
Nebahat çehre gittikçe güzelleşiyor mu bana mı öyle geliyor?

lal08
18-02-14, 04:39
Merhaba 2.fragmani en sonunda izledim. Oncelikle 1.ye gore genel izleyici icin aksiyonu bol ve cok daha ilgi ceker bi fragman olmus. Umarim devamli doner kanalda cunku cok az hafta kaldi.

Engin kilo vermis, bence iyi de olmus. FSN'de bi ara ciddi kilo almisti, boylu da biri oldugundan, kilo aldiginda bayagi iri bi adama donusuyo. O zamanda yazmistim cok yakismadigini, su an bayagi bi 'fit'lesmis. Tuba sacini hafif dalgali ve kabarik kullanarak hem daha genc hem daha dinamik bi gorunum elde etmis. Bunu da begendim. Diger yan karakterlerden de kesitler gorduk 2.fragmanda. Bu baglamda, ben amacina uygun buldum bu fragmani.

Gunumuzde unlu isimler bi yapimda olsun/olmasin, acimasiz rating dunyasinda hicbi dizinin yeri garanti diil. Bu sebeple saglam senaryo ve ana kadin/erkek arasinda iyi 'ekran kimyasi' sart. Ikisininde KPA'da olmasi ve bu diziyi 2 sezon keyifle izleyebilmek en buyuk arzum, tabi bu konulari iki tane 1 dakika bile surmeyen fragmanla yorumlamak mumkun olmaz. Dizi birkac bolum ilerledikten sonra daha saglikli bi seyler yazilir/cizilir.

CALIO
18-02-14, 11:46
Fragmana bayıldım Tuba,Engin öyle böyle değil şahane ötesi olmuşlar.birde birşey sorucaktım dizide Elif İncide'mi yer alıyor sanki hiii diye şaşıran kadını ona benzettim.birde fragmandan anladığım kadarıyla ömer,sibele öyle sırılsıklam aşık biri değil.

rhett-butler8/1
18-02-14, 12:11
o fragman neydi öyle..neydi neydi neydi:img-eat:
son sahne neydi öyle..neydi neydi neydi :)

bölüm sonu olacak gibi son sahne..ve dialogları da şöyle.

ömer: benimle evlenip elmasım olurmusun.
elif:evet.
:)

bence konu edilen elmas.elif olacaktır :)

Paradise Bird
18-02-14, 12:22
Fragmanı beklediğimize değdi.
Engin Tuba güzel bir ikili olacak hatta oldular bile:)

yolu açık olsun dizinin

Hilal18
18-02-14, 12:50
Ya şimdi ATV'de iki kere reklam arasına denk geldim, Kara Para Aşk'ın fragmanını kesin koyarlar dedim, koydularda ammaa ilk fragmanı koydular.
Tamam ilk fragmanda çok güzel, ama bol aksiyonlu, aşklı, heycanlı ikinci fragman varken ve daha yeni çıkmışken niye birinciyi veriyorlar :img-beee:
ATV yapma lütfen, ilk fragmanı herkes yeterince izledi, ikinci fragman zaten gecikmeli geldi, şimdi ikinciyi bol bol verki herkes yenisini izlesin, bizim tattığımız heycanı tatsın :happy0064

chica20
18-02-14, 12:55
Ya şimdi ATV'de iki kere reklam arasına denk geldim, Kara Para Aşk'ın fragmanını kesin koyarlar dedim, koydularda ammaa ilk fragmanı koydular.
Tamam ilk fragmanda çok güzel, ama bol aksiyonlu, aşklı, heycanlı ikinci fragman varken ve daha yeni çıkmışken niye birinciyi veriyorlar :img-beee:
ATV yapma lütfen, ilk fragmanı herkes yeterince izledi, ikinci fragman zaten gecikmeli geldi, şimdi ikinciyi bol bol verki herkes yenisini izlesin, bizim tattığımız heycanı tatsın :happy0064
Aynen, katiliyorum. Ilk fragmani daha cok gösteriyolar. Mis gibi ikinci tanitimi kullanin iste. Ilk fragmani yeterince görmüstür zaten herkes. Ilk tanitim da güzel olmasina ragmen, ikincisinin eline su dökemez bence. Bir kere ikinci fragmandaki o son TubaEngin sahnesi bile yeter. Yakiyor, yikiyor, dagitiyor:img-in_lo Sirf o son sahne icin bile ikinci fragmani göstermeliler sürekli:865323

selcuk0857
18-02-14, 13:47
2. fragman süper ötesi olmuş. Ömer'in operasyon görüntüler bizim aileyi diziye çekmeye yetti zaten. Sibel'e öyle deli divane olmaması da beni mutlu etti. belli ki alışkanlıktan mütevellit kendiliğinden gelişen bir durum. yoksa hangi nişanlı sinema çıkışı kıza totosunu dönüp gider?:img-hyste

Tuba çok güzel performans sergilemiş gördüğüm kadarıyla. o şok hali, muhtemelen sorgudaki o hali ve en son emniyetin otoparkı sanıyorum orası Ömer'i tutup kendisine çevirmesi ve gözlerindeki öfkeye karşılık Ömer'in kendinden emin tavrı:img-in_lo ortalık alev alev yanacak dedirtti bana.

JADE2010
18-02-14, 13:48
Bir turlu kendime gelip sevinemiyorum(Sehzadenin olumu sanki bu gun olmus hala cikamiyorum biri beni o zamandan cikarip bu zamana geri getirsin:icon_sorr), iyoksa fragman icin halay cekerdim ,harika otesi herseyi bosverdim Tuba ve Enginin muhtesem uyumuna odaklandim, Tubanin Engini cekip ikisinin bakismasi on Numara bes yildiz olmus...

...
Senaryo nasil ilerler bilemeyiz ama dilerim abartidan uzak olur..

o kadar gerildiki artik biraz nefes alip efsanevi bir ask izlemek istiyorum.

Sanirim su ana kadar Engine en yakisan Partner Tuba olmus, bildiniz iki esmer bomba , iki manali bakis ve gozler:happy0064.

artik yas aldikca ben dizilerdeki matematigin onemini daha anliyorum, ona gore bana kalirsa dizilerde iki uc cok guclu oyuncular tarafindan oynayan yan karakterler ve uyumlu basrol dizilerin olmazsa olmazi..

sudemnaz
18-02-14, 14:55
Beklemesek hemen bugun yayinlansa ilk bolum! :img-in_lo
Ömer & Elif ikilisi çok can yakacak belli, kucucuk bir sahnde nasil kocaman kocamanlar
oyle masallah...

Emegi gecenlere cok tesekkurler.

Ceren53
18-02-14, 15:23
2. Tanitimin fragmanini az önce izledim.
Fragman güzel olmus. Tuba cok zarif cok hosdu herzamanki gibi. Ilk fragmanin aksina 2. fragmanda tuba gözüme hic batmadi umarim dizidede böyle kendini karaktere adar ve ruhuyla oynar...:img-wink:
Engine Bayildimmmmm:img-in_lo:img-in_lo Engin sen ne muhtesem bir seysin yaa sevilesi varlik muhtesem yetenek. Göz kirpisina ölem ben :D:img-hyste
Fragmani cok sevdim Engin&Tuba uyumuda inkar edilmeyecek kadar iyi.
Hayirlisi olsun Bölümü merakla bekliyorum.

Ali Abi hosbulduk tskler :img-wink:

hekimoglu64
18-02-14, 15:37
Fragman güzel olmus. Tuba cok zarif cok hosdu herzamanki gibi. Ilk fragmanin aksina 2. fragmanda tuba gözüme hic batmadi umarim dizidede böyle kendini karaktere adar ve ruhuyla oynar...:img-wink:
Engine Bayildimmmmm:img-in_lo:img-in_lo Engin sen ne muhtesem bir seysin yaa sevilesi varlik muhtesem yetenek. Göz kirpisina ölem ben :D:img-hyste

Cerencim baslikta sık sık gormek dilegiyle seni.Engin Akyurek e artik soyleyecek bir sey bulamiyorum,yürüyen karizma derler ya bende bunu soyle degistirip yürüyen oyuncu diyorum.:img-hysteTamam tamam kabul ediyorum bom boş bir cumle oldu.Kisacasi oyuncunun hasi.Bu sene Engin Altin Kelebegi,antalya tv odullerini bence hak ediyor.Eee filmide var sinemada da odulu hak ediyor.Tuba ya gelince barbie bebegim benim 30 unda ama lolitamiz bizim.Hele helede kpa da daha bir minyon o agir Tuba havasi yok normalde Tuba agir duruslu olgun bir goruntuye sahiptir ama kpa da resmen citirella olmus.:img-in_lo İyi ki Tuba ve Engin birbirinin partneri olmus gercekten abartmiyorum rüya cift.Yuksel Aytuğ bir kac yil once soyle demisdi EFSANE ÇİFT olurlar diye katilmamak elde degil.Umariz tum bu guzel isteklerimizin karsiligi olur ve dizi guzel sonuclar alir bizde bu citfi doya doya izleyelim.Eee gelsin 3.tanitim.:img-hyste cok mu erkenciyim ne.:)Fragmani dun yine izlerken hazirliksiz yakalandim evde kalabalikti bir sey anlayamiyordum benimde tepkim ne olsun >>>susun bir laaannn!:img-hyste fragmanin son sahnesini hic soylemiyorum ciglik atmisim ev ahalisi Ali kafayimi yedin oglum valla delisin ha.:img-hyste:img-hyste tepkileri aldim.hahaha.:img-hyste Dün evdeki halim hic normal degildi.:)

Ceren53
18-02-14, 16:01
Cerencim baslikta sık sık gormek dilegiyle seni.Engin Akyurek e artik soyleyecek bir sey bulamiyorum,yürüyen karizma derler ya bende bunu soyle degistirip yürüyen oyuncu diyorum.:img-hysteTamam tamam kabul ediyorum bom boş bir cumle oldu.Kisacasi oyuncunun hasi.Bu sene Engin Altin Kelebegi,antalya tv odullerini bence hak ediyor.Eee filmide var sinemada da odulu hak ediyor.Tuba ya gelince barbie bebegim benim 30 unda ama lolitamiz bizim.Hele helede kpa da daha bir minyon o agir Tuba havasi yok normalde Tuba agir duruslu olgun bir goruntuye sahiptir ama kpa da resmen citirella olmus.:img-in_lo İyi ki Tuba ve Engin birbirinin partneri olmus gercekten abartmiyorum rüya cift.Yuksel Aytuğ bir kac yil once soyle demisdi EFSANE ÇİFT olurlar diye katilmamak elde degil.Umariz tum bu guzel isteklerimizin karsiligi olur ve dizi guzel sonuclar alir bizde bu citfi doya doya izleyelim.Eee gelsin 3.tanitim.:img-hyste cok mu erkenciyim ne.:)Fragmani dun yine izlerken hazirliksiz yakalandim evde kalabalikti bir sey anlayamiyordum benimde tepkim ne olsun >>>susun bir laaannn!:img-hyste fragmanin son sahnesini hic soylemiyorum ciglik atmisim ev ahalisi Ali kafayimi yedin oglum valla delisin ha.:img-hyste:img-hyste tepkileri aldim.hahaha.:img-hyste Dün evdeki halim hic normal degildi.:)

Insallah ali abi güzel bir proje olurda zevkle izleriz bol bolda yorumlasiriz. Bakalim hayirlisi artik...
ahahaha tahmin etmesi zor degil o anki halini. Insan hayrani oldugu bir oyuncuyu böyle mükemmel bir partnerle yanyana görünce ciglikda atar herseyide yapar :D
Güzel uyum gercekten umarim heba olmaz.
Engin muhtesem bir oyuncu saatlerce ona olan gizli hayranligimi yazabilirim. 3. tanitim da haftaya cikar heralde marta surda ne kaldiki..

hekimoglu64
18-02-14, 16:05
Leylacim aynen katiliyorum sana hastanelik eder bu cift insani.Türkiye'nin Brad ve Angelinasi iki insan birbirine bu kadar mi yakisir.Neredeydiniz siz yillardir.Sizi yillardir goremeyen yapimcilara :img-tomat:img-hyste.Neyse allem ettik kallem ettik sonunda azmin zaferini gerceklestirip bu cifti bir araya getirtik.Bu konuda hic mutevazi olmayacagim cunku bu bir gercek,bu her iki fan grubunun basarisidir.Bravo bizlere.:happy0064

cakocakmak11
18-02-14, 17:05
Bu başlıkta mı görmüştüm hatırlamıyorum ama aklımda kalmış ve merak ettim Engin'in oynadığı karakterin nişanlısı onu aldatıyor mu ?

hekimoglu64
18-02-14, 17:09
Insallah ali abi güzel bir proje olurda zevkle izleriz bol bolda yorumlasiriz. Bakalim hayirlisi artik...
ahahaha tahmin etmesi zor degil o anki halini. Insan hayrani oldugu bir oyuncuyu böyle mükemmel bir partnerle yanyana görünce ciglikda atar herseyide yapar :D
Güzel uyum gercekten umarim heba olmaz.
Engin muhtesem bir oyuncu saatlerce ona olan gizli hayranligimi yazabilirim. 3. tanitim da haftaya cikar heralde marta surda ne kaldiki..
Ben guveniyorum bu projeye Cerencim birde aynen oyle muhtesem otesi uyum bu yilin hatta yuzyilin uyumu bir cift.Guzel olacak ya.:)Bu arada Tuba ve Engin in bundan sonraki partnerlerini dusunemiyorum.Birdaha boyle uyumlu bir partner bulmak zor olacak.Engin den sonra aryik partner begenmez oluruz ayni sey Engin iconde gecerli Tuba dan sonra:)Zor valla.Her iki grup napacaz ya?:):)Haha simdiden gelecegi dusunur oldum.En iyisi her projede bundan boyle hep birlikte rol alsinlar bu uyimdan sonra uyum tutmasi cok guc artik.

Hilal18
18-02-14, 17:11
Bu başlıkta mı görmüştüm hatırlamıyorum ama aklımda kalmış ve merak ettim Engin'in oynadığı karakterin nişanlısı onu aldatıyor mu ?
Tam olarak aldatma varmı yokmu bilmiyoruz.
Tek bildiğimiz bir adamla, Elif'in babasıyla yani, bir arabada kaza geçirip ölüyor.
Neden birlikte arabadaydılar, nereye gidiyorlardı şimdilik bilinmiyor, bunu dizi ilerledikce anlayacağız.
Ama zaten sağlam bir kız değil :img-hyste

chica20
18-02-14, 17:11
Daha belli degil, ama süpheleniyoruz bundan zira Elif'in babasi (Tuba'nin canlandirdigi karakter) ile Ömer'im nisanlisi ayni arabada ölü bulunuyor. Bu da akillara su soruyu getiriyor. Acaba ikilinin arasinda bir iliski var miydi. Tabiki baska bi sebebten dolayi da bi araya gelmis olabilirler.

cemotara
18-02-14, 17:13
Fragmanı defalarca izlememe rağmen yorum yazamamıştım...

Çok heyecanlı ve etkileyici fragman yapmışlar...:img-wink:Kesinlikle dikkat çekici...:happy0064

Sahneler çok hızlı aktığından karmaşık gibi gözüküyor fragman ama çok güzel bir fragman olmuş...

Tayyar kötü bir karakter ve galiba eliflerin aile dostu...:icon_whis
Çünkü fragmanın bir kısmında elifin tayyara sıkıca sarıldığı bir sahne var...
Yani tayyar ile birlikte elifin babası ortaklar galiba ve kirli işler yapıyorlar ama ahmet öldürülünce tayyar elmaslar için elife ve ailesine düşman olacak gibi...
Yada en başından beri dost gibi görünüp düşmandı...:icon_whis

Dizinin konusu çok gizemli...
Ömer karakteride harika gözüküyor...Bu arada ömerin abisini şimdiden sevdim gibi...Oyuncu gerçekten harika gözüküyordu fragmanda...

Son sahnede harikaydı...Kısacık sahnede bile nekadar uyumlu oldukları ortaya çıktı...:img-in_lo
Ortalığı fena yakacak bu çift...

Tuba fragmanda çok iyidi özellikle dağıldığı bir sahne var ve o sahneyi merakla bekliyorum...

Dizi gerçekten çok kaliteli ve çok büyük bir süpriz olmazsa bu dizi tutar...:img-wink:

Artık zaman çabucak geçsin ve dizimizi izleyelim...:happy0064

vadikızı
18-02-14, 19:03

Selam cerencim hoşgeldin başlığa
tubaya kelimeler yetmiyor o kadar güzel ki bakmaya doyamıyor
insan valla merakla heyecanla bekliyorum bakalım neler olacak

President Dnz
18-02-14, 19:35

bak OTOPARK didin beni yine derbeder ettin kaarşşim :img-hyste:img-in_lo:img-eat:sofa otopark sahnesi resmen hard bi sahne olmuşş şunu üjj saniyelik görüntüden bile görüyosak artık gerisini sen düşün oyyyy dağlaaaaaaar :img-kiss:bye:cheer::

sibeaaaaallllll o kahküllerini de al git kızaam beni delü etme :fighting2:img-dirol:img-yes:

son sahneyi tv de yine yeni yeniden görmem ve tepkim------>>> O neydii GIIIIIZZZZZZZZZZ :img-hyste:img-help::img-punk::dance:

avona
18-02-14, 19:45
sonunda 2. tanıtımda çıkmış çok güzel:happy0064

enginin o göz kırpışı aman aman:img-eat:

tubişim harika zaten dicek söz bulamadım:love01:

bu sezona damgayı "elmer" tuba & engin çifti vurucak kesin uyum süper :happy0064

volkan_ebru
18-02-14, 21:42
Dizinin ikinci tanıtımınıda izledik ve fikrim hala değişmedi..İddiali bir yapım ama ben tanıtımların ikisinde de o iddiayı göremedim..Kötü olmamış kesinlikle ama ne bileyim dizi devam ediyorda bölüm fragmanıymış edasında olmuş..
Ay Yapım heralde Kurt Seyid ve Şura'ya çalışmış..Gerçi ben onun fragmanlarınıda beğenmedim ama en azından çok daha fazla özenildiği belli...

Neyse umarım benim aksime tanıtımlar dikkat çekmiştir ve dizi başarılı olur..

hekimoglu64
18-02-14, 21:56
Fragmanlar bence guzel ama denildigi gibi bir seyler eksik evet.Ama tüm bunlara ragmen ay yapim in yuzunu guldurecek projesi yine kpa olacak.Bence diger projelerine bu kadar guvenmesinler hic bir seyin garantisi yok.Seyirci sag gosterip sol vuracak ay yapima.:)Kpa da yuzyilin cifti var boyle bir cift birdaha imkani yok gelmez.Diger projelerindeki ciftleri cok iddali bulmuyorum ben kendimce.

President Dnz
18-02-14, 22:05
Fragmanlar bence guzel ama denildigi gibi bir seyler eksik evet.Ama tüm bunlara ragmen ay yapim in yuzunu guldurecek projesi yine kpa olacak.Bence diger projelerine bu kadar guvenmesinler hic bir seyin garantisi yok.Seyirci sag gosterip sol vuracak ay yapima.:)Kpa da yuzyilin cifti var boyle bir cift birdaha imkani yok gelmez.Diger projelerindeki ciftleri cok iddali bulmuyorum ben kendimce.

kesinlikleeeeee....aynı şey iki yıl önce de olduğu için bende yorumuna katılıyorum canım arkadaşım...hiç bir şeyin garanitis yok heleki dizi piyasasında

``güvendiğin dağlara kar yağar`` isimli nadide parçam burdan gönül dostlarıma gitsin:img-hyste:img-beee:bye:img-dirol:img-yes:

chica20
18-02-14, 22:13
Ben tanitimlari gayet begendim. Özellikle de ikinci fragmani. O sözü kullanmalari cok carpici olmus "Ilk yalanina kadar herkese güvenebilirsin".

Cekimler de iyi görünüyor. Oyuncular zaten 10 numara. Hikayenin iyi oldugunu özetten anlamistik. Tanitimdan da belli iyi bir hikaye oldugu.

Beni tek rahatsiz eden sey müzik oldu. Toygar Isikli hep benzer müzikler besteliyor. Ha kötü mü müzikler? Degil, ama muhtesem yep yeni bir sey de degil.. Daha etkileyici müzik olabilirdi.

Ben gayet begendim yani tanitimi. Kaliteli bir isin geldigi belli...

Insallah reytinglerimiz de iyi olur:love01:

CALIO
18-02-14, 22:17

Fragmanlarda bir şey eksik değil ama zaman kısıtlı olduğu için sanırım dizinin direk ilk bölümün fragmanını izledik muhtemelen ondan diziye birden dalış oldu.

ilk tanıtımıda çok beğenmiştim,ikinci tanıtımıda çok beğendim.

vadikızı
18-02-14, 23:43

Selam abicim
benim düşünceme göre eksik bir taraf göremedim dört dörtlük bir tanıtım
olmuş bence tabii ama dediğin gibi yüzyılın çifti olacak ama ay yapımın yapımları çok izlenen yapımlar başarılı buluyorum ben garantisi yok ama izlenen
yapımlara imza atıyorlar

nursak
19-02-14, 00:07
Fragmanlarda bir şey eksik değil ama zaman kısıtlı olduğu için sanırım dizinin direk ilk bölümün fragmanını izledik muhtemelen ondan diziye birden dalış oldu.

ilk tanıtımıda çok beğenmiştim,ikinci tanıtımıda çok beğendim.

bence sadece fragmanda değil bu dizide çok eksik var. ay yapım nedense enginli yada tubalı projelere hep üvey evlat gibi davranıyor. bu FSN dede böyleydi 20 dakikadada. nedense onlara gelince partner bulmada gecikilir, fragmanda gecikilir, her şey sır olur seyirciye işkence çektirilir, seyirciye saygısızlıklarının sınırı sonsuz olur. seyirci tersini bir gösterecek tam gösterecek. ilk fragmanı beğendik deniliyor. ne var allahınız aşkına mezarın başında iki oyuncu konuşuyor. bunu yapmak içinmi bu kadar beklendi. üstelik kabak tuba kızımızın başına patladı. hangi oyuncu olursa olsun daha yeni girdiği bir dizide gel mezarın başına konuş denilirse anca bu kadar konuşur. dün akşam bu fragmanı herkes beğendi ama ben öyle ahım şahım bir şey göremedim. haftalık bir fragman ayarında bir şeydi. ben bu kadar bekledik muhteşem bir şey çıkacak sandım. bir aydan daha az kalmış çıka çıka bumu çıkmış yani. ay yapım ay yapım diğer dizine 4 5 fragman yapacağına birazda bu dizene özensen nasıl olur. üstelik fragmanda çok kaliteli değildi. nerdeyse soluk renkten yüzleri seçemiyecektik. iki baş rol oyuncuları sadece türkiyede değil yurt dışındada çok seviliyor. diğer oyuncularda çok iyi oyuncular. senaristler son yılların en iyilerinden ama ay yapımın bu özensizliği çıldırtıcı. üstelik dizi sektörü zor bir dönemden geçiyor. neyin kafasını yaşıyorsunuz ay yapım.

lotus03
19-02-14, 00:25
bence sadece fragmanda değil bu dizide çok eksik var. ay yapım nedense enginli yada tubalı projelere hep üvey evlat gibi davranıyor. bu FSN dede böyleydi 20 dakikadada. nedense onlara gelince partner bulmada gecikilir, fragmanda gecikilir, her şey sır olur seyirciye işkence çektirilir, seyirciye saygısızlıklarının sınırı sonsuz olur. seyirci tersini bir gösterecek tam gösterecek. ilk fragmanı beğendik deniliyor. ne var allahınız aşkına mezarın başında iki oyuncu konuşuyor. bunu yapmak içinmi bu kadar beklendi. üstelik kabak tuba kızımızın başına patladı. hangi oyuncu olursa olsun daha yeni girdiği bir dizide gel mezarın başına konuş denilirse anca bu kadar konuşur. dün akşam bu fragmana herkes beğendi ama ben öyle ahım şahım bir şey göremedim. haftalık bir fragman ayarında bir şeydi. ben bu kadar bekledik muhteşem bir şey çıkacak sandım. bir aydan daha az kalmış çıka çıka bumu çıkmış yani. ay yapım ay yapım diğer dizine 4 5 fragman yapacağına birazda bu dizene özensen nasıl olur. üstelik fragmanda çok kaliteli değildi. nerdeyse soluk renkten yüzleri seçemiyecektik. iki baş rol oyuncuları sadece türkiyede değil yurt dışındada çok seviliyor. diğer oyuncularda çok iyi oyuncular. senaristler son yılların en iyilerinden ama ay yapımın bu özensizliği çıldırtıcı. üstelik dizi sektörü zor bir dönemden geçiyor. neyin kafasını yaşıyorsunuz ay yapım.

Fragmana genel olarak olumlu bakmama rağmen söylediklerinize kesinlikle katılıyorum. Biz konuyu bilenleri için çok daha kolay oluyor tabi bağ kurmak diziyle. Ama çoğu izleyicinin ilk tanışması diziyle ve o yüzden fazla etkileyici olduğunu söyleyemem fragmanın. Renkler o kadar soluktu ki cidden yüzlerini seçemeyecektik. Müzikler konusunda hala beklediğimi bulamadım, jeneriğe saklıyorum umudumu:img-wink:
Işıl, ışıl parlayan oyuncular da olmasa bu kadar beğenmezdim muhtemelen.
Engin ve Tuba uyumunu çok çok çok beğendim:img-in_lo Tuba role iyice ısınıyor gibi gayet beğendim bu fragmanda. Ayrıca su gibiydi, çok güzel görünüyordu:icon_whis Engin de harikaydı yine yeni yeniden:img-eat:
Engin'in ağabeyini oynayan oyuncuyu çok beğendim, Sibel'den de şimdiden nefret ettim :img-hyste

kamakam
19-02-14, 00:25

Diger proje Kurt Seyiti kast ediyorsunuz herhalde.Ben soyle soyleyim Kurt Seyit cok guzel dizi olacak ama KPA bence daha cok reyting alacak cunku senaryo bir yana uyumlu cift bizim millet seviyor.Gerci Farahla Kivancda hos ikili olacaklari belli.Ay yapim bu sene 4 dizi yayinlayacak ve hepside basarili .Medcezirde Cagatay Serenay cok sevildi,Karadayi desem zaten reytingleriyle,odulleriyle ortada gecen yilda bu yilda Ay yapimin ve ATVni yuzunu gulduren dizi .KPA ile Kurt Seyitte eminim cok sevilecek aksini dusunemiyorum bile

ikinci fragmani ben cok begendim ,bilmem kac kez izledim :)

beyazmavi
19-02-14, 01:00
ikinci fragman cikmiss :img-eat: fragmandaki renkleri pek begenmedim sonuk donuk olmus ve kirmizi yazi cok basit olmus. Tubanin guzeligi yeter tabi:img-wink: ama ozelikle onda kullanilan isiklar cok tuhaf olmus. Ay yapimdan boyle fragman cikarmiydi yahu neyse pozitif dusunup aceleye geldini dusunmek istiyorum. Yoksa tey ya tey yani:icon_whis.
fragmanda gecen sahneleri begendim ozelikle son sahneyi o nasil bir koldan tutus o nasil bir bakis:img-in_lo umarim birinci bolumun final sahnesi bu degildir kullanilan mekanlarda guzel gibi. Omerin nisanlisi sibel dizide cok flashbackleri olucakmi acaba? yoksa bir bolumlukmu var dizide? Elif&baba konusmasindan anladima gore ailenin geri kalani laylaylom tipleri herseyi herkesi elife emanet etine gore. Umarim 3 tanitim cikarsa tabi:whistle2 daha guzel olur.

Hilal18
19-02-14, 01:07
Evet katılıyorum, Ay Yapım KPA'ya daha fazla özen gösterse çok daha güzel olacak.
Ama bu halde bile KPA şuan büyük başarı yakaladı bile bence.
Izleyici EnginTuba'yı beğendi, bunu açılan fan grublarından, yapılan videolardan falan anlayabiliyoruz.
Tanıtımlar süper, oyuncular süper, müziğide beğendim ben oda güzel.
Iyi güzel başladık yani :)

Paradise Bird
19-02-14, 01:23
Diger proje Kurt Seyiti kast ediyorsunuz herhalde.Ben soyle soyleyim Kurt Seyit cok guzel dizi olacak ama KPA bence daha cok reyting alacak cunku senaryo bir yana uyumlu cift bizim millet seviyor.Gerci Farahla Kivancda hos ikili olacaklari belli.Ay yapim bu sene 4 dizi yayinlayacak ve hepside basarili .Medcezirde Cagatay Serenay cok sevildi,Karadayi desem zaten reytingleriyle,odulleriyle ortada gecen yilda bu yilda Ay yapimin ve ATVni yuzunu gulduren dizi .KPA ile Kurt Seyitte eminim cok sevilecek aksini dusunemiyorum bile

ikinci fragmani ben cok begendim ,bilmem kac kez izledim :)

2 dizide ses getirecek zaten herkes merakla bekliyor .Kurt Seyit & Şura afişlerini gördüm yakında KPA afişleride çıkar

vadikızı
19-02-14, 01:28
alıntı bir yorum....
tuba büyüküstün 20dakika melek halaskar rolüyle efsaneydi şimdi kara para aşk rol alacak ama ben gizemli senaryo göremiyorum 20dakika gizemliydi hatta tuba hanım özel proje demişti 20dakikaya ,neyse hayırlısı olsun tuba hanım birinci ve ikinci tanıtımda süperdi yolu açık olsun.

joshuajeanne
19-02-14, 13:29
Diziyi merakla bekliyorum.

Yayın günü belli oldu mu? Kanalın bütün günleri dolu... Çarşamba olabilirdi ama hem Muhteşem Yüzyıl var hem de Doksanlar Çarşamba'ya alınmış yine sanırım. Salı Kaçak dizisinin reytingleri hayli düştü ama Ay Yapım'ın Kurt Seyit ve Şura'sı Salı yayınlanacak o da imkansız.

Ben ATV'nin Kurtlar Vadisi - Perşembe ısrarını anlayamıyorum. KVP Pazar günü gece 1:00e koysan aynı reytingi alacak bir dizi. Bence değerli gördüğü bir projeyi Perşembeye koyup Kurtlar Vadisinin gününü değiştirme vakti geldi.

Daha önce mutlaka konuşulmuştur ama,
Pazartesi - Karadayı (Ay Yapım)
Salı- Kurt Seyit Şura (Ay Yapım)
Çarşamba - Star'da Muhteşem Yüzyıl, ATV'de doksanlar var.
Perşembe - KVP (bıkmadılar)
Cuma - Star'da Medcezir (Ay Yapım)
..
Cumartesi veya Pazar olmasına imkan vermiyorum.

Dizi Çarşamba yayınlanacak gibi ama değerli bir projeyi Muhteşem Yüzyıl karşısına çıkarmak ne kadar mantıklı bilemiyorum. A.Ş.K. , Merhamet hepsi izlenebilir dizilerdi ama hiç biri savaşamadı muhteşemle.

Keşke bu diziyi Eylül'de Çarşamba gününe koysalardı.... Zaten diziler Ocak'ta falan tamam da, Mart'ta Nisan'da neden başlatılır hiç anlayamıyorum.

Nebahat Çehre konusuna değineceğim bir de. Nebahat Hanım çok değerli sanatçılarımızdan, bu dizideki rolü nasıl bir şey olacak tam olarak bilen var mı? Firdevs Yöreoğlu ve Valide Sultan gibi hayli vasıflı, efsane, diziyi tek başına şekillendirebilecek harika karakterlerden sonra, A.Ş.K. da başrol olmasına rağmen olmasaydı da dizide eksikliği hissedilmeyecek Neslihan Vural karakterini oynamıştı. Böyle olacağını baştan o da tahmin etmediğini söylemişti gerçi dizi bittikten sonra ama bu dizide de böyle bir karakter olmasından korkuyorum.

cemotara
19-02-14, 13:51
Diziyi merakla bekliyorum.

Yayın günü belli oldu mu? Kanalın bütün günleri dolu... Çarşamba olabilirdi ama hem Muhteşem Yüzyıl var hem de Doksanlar Çarşamba'ya alınmış yine sanırım. Salı Kaçak dizisinin reytingleri hayli düştü ama Ay Yapım'ın Kurt Seyit ve Şura'sı Salı yayınlanacak o da imkansız.

Ben ATV'nin Kurtlar Vadisi - Perşembe ısrarını anlayamıyorum. KVP Pazar günü gece 1:00e koysan aynı reytingi alacak bir dizi. Bence değerli gördüğü bir projeyi Perşembeye koyup Kurtlar Vadisinin gününü değiştirme vakti geldi.

Daha önce mutlaka konuşulmuştur ama,
Pazartesi - Karadayı (Ay Yapım)
Salı- Kurt Seyit Şura (Ay Yapım)
Çarşamba - Star'da Muhteşem Yüzyıl, ATV'de doksanlar var.
Perşembe - KVP (bıkmadılar)
Cuma - Star'da Medcezir (Ay Yapım)
..
Cumartesi veya Pazar olmasına imkan vermiyorum.

Dizi Çarşamba yayınlanacak gibi ama değerli bir projeyi Muhteşem Yüzyıl karşısına çıkarmak ne kadar mantıklı bilemiyorum. A.Ş.K. , Merhamet hepsi izlenebilir dizilerdi ama hiç biri savaşamadı muhteşemle.

Keşke bu diziyi Eylül'de Çarşamba gününe koysalardı.... Zaten diziler Ocak'ta falan tamam da, Mart'ta Nisan'da neden başlatılır hiç anlayamıyorum.

Nebahat Çehre konusuna değineceğim bir de. Nebahat Hanım çok değerli sanatçılarımızdan, bu dizideki rolü nasıl bir şey olacak tam olarak bilen var mı? Firdevs Yöreoğlu ve Valide Sultan gibi hayli vasıflı, efsane, diziyi tek başına şekillendirebilecek harika karakterlerden sonra, A.Ş.K. da başrol olmasına rağmen olmasaydı da dizide eksikliği hissedilmeyecek Neslihan Vural karakterini oynamıştı. Böyle olacağını baştan o da tahmin etmediğini söylemişti gerçi dizi bittikten sonra ama bu dizide de böyle bir karakter olmasından korkuyorum.
Kurtlar vadisinin günü hiçbir zaman değişmeyecektir...O yüzden perşembe günü yayınlanması imkansız...

Büyük bir ihtimalle çarşamba günü yayınlanacak dizi ama dizinin konusu çok sağlamsa izlenecektir...
Muhteşem yüzyıl güçlü bir rakip ama bu sezon zaten bitiyor önemli olan dizinin kitlesini oluşturması ki fragmanlardan ve kadrodan anlaşılacağı gibi kitlesini oluşturacaktır...

Bence muhteşemden ziyade zeytin tepesini düşünmemiz gerekir...Reytinglerini daha da artıracak gibi duruyor ama yinede kara para aşk izlenecektir ve inş. yanılmam...

Tam olarak karakterleri derinlemesine bilmiyoruz ama nebahat hanım tubanın annesini canlandırıyor ve çok zengin birisi ve yalıda yaşıyor...
Buradan bakınca firdevs yöreoğlu karakterine yakın gibi ama dediğim gibi karakterleri tanımıyoruz...:icon_whis
Nasıl bir kişiliği var merak ediyorum ama firdevs gibi kötü bir karakter olduğunu düşünmüyorum...

Dizinin yolu açık olsun ve çok izlensin...
Fragman çok dikkat çekici ve senaryoda çok hareketli olacak gibi...Aşkıda çok güzel yazacaklarını düşünüyorum...
Bakınız:Feride-mahir ikilisi...:img-wink:

joshuajeanne
19-02-14, 13:57
Aslında haklısınız, Muhteşem Yüzyıl bitecek zaten Ay Yapım'ın yaptığı ve izleyici kitlesi hazır olan bir dizi reytingler de Muhteşem'in çok da altında kalmaz. Yaz aylarında bu sezonun tekrarları yayınlanır gelecek sezona Çarşamba günleri zirvede yeri hazır olur.

Zerrin Denizer karakterinin kötü olacağını ben de düşümüyorum ama sadece zengin anne olarak kalmamalı.

cemotara
19-02-14, 14:06
Aslında haklısınız, Muhteşem Yüzyıl bitecek zaten Ay Yapım'ın yaptığı ve izleyici kitlesi hazır olan bir dizi reytingler de Muhteşem'in çok da altında kalmaz. Yaz aylarında bu sezonun tekrarları yayınlanır gelecek sezona Çarşamba günleri zirvede yeri hazır olur.

Zerrin Denizer karakterinin kötü olacağını ben de düşümüyorum ama sadece zengin anne olarak kalmamalı.
Muhakkak ki sadece zengin birisi olarak kalmaz...

Eylem-sema ikilisinin baştan sona izlediğim projeleri olmadı ama dizi matematiğini çok iyi biliyorlar gibi...
Gümüş,sıla ve karadayı gibi çok izlenen dizileri yazmışlar...Bu dizilerden azçok bilgim var ve yan karakterleride çok iyi yazıyorlar diye biliyorum...
Eminim ki bu dizide de her karakteri derinlemesine işleyeceklerdir...

Dizinin tanıtımıda ay yapım ve kanal yapıyor bence...
Her reklam arasında ikinci fragmanı veriyorlar...:img-wink:

Artık mart ay'ı gelsede izlesek diziyi...:happy0064

Hilal18
19-02-14, 14:34
Sanırım ikinci tanıtım sadece türk ATV'de yayınlanıyor.
ATV Avrupa tık yok.
Ikisindede defalarca reklam arasına denk geldim, türk ATV ikinci tanıtımı yayınlarken ATV Avrupa hep birinci tanıtımı yayınladı. Acaba diyorum Avrupaya'mı ulaşmadı ikinci tanıtım:img-hyste
Şaka bir yana diziler sadece Türkiyede izlenmiyor, bir çok türk gurbetci'de izliyor.
E onlarında Avrupa kanalları oluyor. Peki niye ATV Avrupa şu ikinci tanıtımı yayınlamıyor ya?
Eminimki birçok Avrupa'da yaşayan gurbetciler daha ikinci tanıtımı izlememiştir, hatta ilkinden sıkılmış bile olabililer.
Ay Yapım ve ATV bunu ciddiye alıp daha iyi reklam yapmalı.

magicalrose
19-02-14, 14:36
fragmanı 2452324345kere izledikte sonra bir yorum yapayım dedim :img-wink:

elif ve babasının sahnesi çok dikkat çekici...ahmetin kızına çalıştın çabaladan baba parası yemedin şımarmadan, tarzında yaptığı konuşma elif'in kişiliği hakkında ipucu niteliğinde.. demek ki Elif çalışmayı seven baba parasıyla hava atmayan şımarıklıktan da uzak bir karakter çiziyor... büyük ihtimalle hayatı boyunca yasadışı hiç bir şey yapmamıştır.. bir trafik cezası bile yoktur.. bu kadar düzenli yaşan bir kızın bir anda kapısına mafyanın dayanması elifin olaylar karşındaki tutumunu, değişimi merak ettim açıkcası. Babasının en yakın arkadaşı ve elifin aile dostu Tayyar da Elif ve ailesine kötülük yapacak.. ihanetin kısacası dost kazığının ne demek olduğunu öğrenecek Elif
Ömer ise Sibele söylediği sözlerle hafızam da kaldı.. Ömer mesleğinde çok başarılı ve hırslı iken hayata dair duygusal olarak çok büyük şeyler derdinde değil bana göre.. iki göz oda ve sevdiği bir kadın yetiyor ona.. ama aşka da inanmıyor.. güvenmek yetiyor gibi... açıkcası o sözlerden sibele çokta deli divane aşık olmadığını hissettim ömerin.. aşkı , aşkla ilgili büyük heyecanları sanırım elif'le birlikte yaşayacak...
elif ve ömer en yakınlarındakilerin ihanetleriyle sarsılacaklar..

birde fragmanda ömerin babasının bi cinayete kurban gittiğini duyuyoruz ki dizinin ilerleyen bölümlerinde karşımıza çıkacak diye düşünüyorum...

lal08
19-02-14, 15:59
Bu arada arabamla eve giderken Istanbul'da cok bilboard'da Kurt Seyit ve Sura ilani gorurken, KPA ilani daha hic gozume carpmadi. Iki dizide ayni zamanda basliycakken ve ozellikle en azindan bu sezon suresince KPA, MY ile karsi karsiya kalicakken, en az Kurt Seyit ve Sura kadar reklam calismasi yapilmasi gerek. Nedense bu dizinin reklam calismasi cok sessiz kaldi. Tuba'nin gec dahil olmasinin kadroya mutlaka etkisi vardir ama umarim ara cabuk kapanir.

Gunumuzde dizi sektoru oldukca acimasiz... Sadece unlu isimlerin olmasi her zaman yetmiyo... Bu sebeple reklam calismasi hem gorsel hem de sosyal medyada cok onemli. Ay Yapim zaten bunun bilincindedir ama gene de yazma ihtiyaci hissettim.

leylanermin
19-02-14, 16:36
Ay yapımın şuan aynı anda yayına hazırladığı 2 dizisi var,Kara Para Aşk ve SeyitSura
evet katılıyorum Kpa"ın tanıtımı SeyitSura"ya nazaran sönük gibi.Gerçi ben Seyit ve Suranın da öyle ahım şahım tanıtımı yapıldığını görmüyorum ama KPA"a nazaran iyi.
Ama gel gör ki sosyal medyada bu 2 diziden en çok konuşulanı Kara Para Aşk.:img-wink:sürekli gündemde.herhalde Ay yapımda bizlere mi güvendi ne..:img-hyste

hekimoglu64
19-02-14, 16:37
Kurt seyitinde yolu acik olsun ama ay yapim icin sunu soyluyorum guvendigin daglara kar yagacak.Kpa belki diger dizi kadar onem verilmiyor ama izleyici kpa yi daha cok metak ediyor buda kabak gibi ortada kimse inkar edemez.her iki fragmani 30 milyon izlenmis diger dizinin 4 fragmani 20 milyon izlenmis.aslinda fark ortada.Birde artik arkadaslara katiliyorum donem dizileri kabak tadi verdi artik.Ustelik kurt seyitte hikaye rusyada geciyor acikcasi amcalarin,teyzelerin dikkatini cekecegini dusunmuyorum.Ustelik bizde hikaye bitti birde rusya ya mi el atti diyenler oluyor benim cevremde var oyleler.:)Ama kpa da ask i memnudaki gibi luks bir ortam uyumlu bir cift birde merak uyandiran senaryosu.Ustelik sali gunu kucuk aga ratingleri ucurmus 13 ve 12 almis.gittikce artiyor yani bu yuzdende diyorum diger dizinin durumu kpa ya gore kritik.My bittikden sonra zirve bizim ben buna inaniyorum.Zeytin tepesi bizi etkileyecegini dusunmuyorum.Bu arada dizinin renkleri konusulmus net degil gibi vb...arkadaslar o sorunun bizim diziyle alakasi oldugunu dusunmuyorum.Bence o sorun atv ile alakali cunku tum dizileri karanlik.Hattagecen kurtlari izlerken dedik niye karanlik bu dizi bu kadar diye.Ayni sey karadayi ve kacak da gecerli.Genel yani.

keremcem d
19-02-14, 17:22
Bence artik tv sektöründe hangi dizinin tutacagini yada tutmayacagini kimse önceden diyemez.. Öyle bir duruma geldik.. Mesela kücük aganin fragmanini ilk görünce yayindan kaldirilir demistim ama gördügümüz gibi cok sevilen bir dizi haline geldi.. Bizim dizide tek korkum ise bu elmaslari bulma olayi vs cok karmasik olabilecegidir.. Bircok dizi gösterdi ki insanlar bu tarz dizileri ne kadar kaliteli olursa olsun izlemiyorlar.. O yüzden acikcasi endiselerim var..
Burda konu kurt seyit degil dizinin kendisi olmali..
Bu elmaslarin bulunmasinin nasil islenecegini cok merak ediyorum..
Hayirlisi olsun..

elifengin
19-02-14, 17:32
Konusu açıldığından yazıyorum Ay Yapım'ın bizim diziye daha az önem verdiğini düşünmüyorum.Sokaktaki billboardları Star koyduruyor.Gözünüzün önüne getirin Billboardlarda,otobüslerde hep Star dizilerinin afişleri var.Medcezir,Aramızda Kalsın,Kurt Seyit.. Diğer kanallar niye yapmıyor bilmem.
Ayrıca 4 tane birbirinin aynısı fragman çıkacağına 2 tane birbirinden farklı ve merak uyandırıcı fragmanın çıkması daha iyi.
Hem dizileri senaryo götürüyor.Dizi öncesi yapılan reklamların hiçbir önemi yok.Kayıp ve Küçük Ağa bu dediğime çok güzel örnek.Sema-Eylem hanımlardan yana da hiç süphem yok.Karadayı'yı O Ses'in önüne geçirdiler.Kara Para Aşk da Muhteşem Yüzyıl'ın önüne geçebilir.İmkansiz değil.Zaten herkesler ölüyor artık My'de :) Olmadi 13 bölümcük 2. sırada yer alırız.Yeni sezonda zirveden inmeyiz.
Şimdiden üvey evladız,Ay Yapım bizi sevmiyor,dizimiz izlenmeyecek diye üzülmek yerine fragmanların ve uyumlu çiftimizin tadını çıkaralım. :img-wink:

magicalrose
19-02-14, 17:53
Bence artik tv sektöründe hangi dizinin tutacagini yada tutmayacagini kimse önceden diyemez.. Öyle bir duruma geldik.. Mesela kücük aganin fragmanini ilk görünce yayindan kaldirilir demistim ama gördügümüz gibi cok sevilen bir dizi haline geldi.. Bizim dizide tek korkum ise bu elmaslari bulma olayi vs cok karmasik olabilecegidir.. Bircok dizi gösterdi ki insanlar bu tarz dizileri ne kadar kaliteli olursa olsun izlemiyorlar.. O yüzden acikcasi endiselerim var..
Burda konu kurt seyit degil dizinin kendisi olmali..
Bu elmaslarin bulunmasinin nasil islenecegini cok merak ediyorum..
Hayirlisi olsun..

ben bu elmas meselesinin korktuğun gibi karmaşık bulmacalarla doldurularak işleneceği sanmıyorum... her dizide izleyicinin uzun süre merakını cezbeden gizemler, düğümler olmalı.. ama önemli ola bunun nasıl işlendiğidir.. bu noktada Sema&eylem ikilisini ben başarılı buluyorum.. inşallah bu dizide de güzel iş çıkaracaklar:img-wink:

Konusu açıldığından yazıyorum Ay Yapım'ın bizim diziye daha az önem verdiğini düşünmüyorum.Sokaktaki billboardları Star koyduruyor.Gözünüzün önüne getirin Billboardlarda,otobüslerde hep Star dizilerinin afişleri var.Medcezir,Aramızda Kalsın,Kurt Seyit.. Diğer kanallar niye yapmıyor bilmem.
Ayrıca 4 tane birbirinin aynısı fragman çıkacağına 2 tane birbirinden farklı ve merak uyandırıcı fragmanın çıkması daha iyi.
Hem dizileri senaryo götürüyor.Dizi öncesi yapılan reklamların hiçbir önemi yok.Kayıp ve Küçük Ağa bu dediğime çok güzel örnek.Sema-Eylem hanımlardan yana da hiç süphem yok.Karadayı'yı O Ses'in önüne geçirdiler.Kara Para Aşk da Muhteşem Yüzyıl'ın önüne geçebilir.İmkansiz değil.Zaten herkesler ölüyor artık My'de :) Olmadi 13 bölümcük 2. sırada yer alırız.Yeni sezonda zirveden inmeyiz.
Şimdiden üvey evladız,Ay Yapım bizi sevmiyor,dizimiz izlenmeyecek diye üzülmek yerine fragmanların ve uyumlu çiftimizin tadını çıkaralım. :img-wink:

ben de senin gibi düşünüyorum elifcim..
ne olursa olsun iyi senaryoya sahip değilseniz yada izleyciyi gerçekten yakalayabilecek bir projeniz yoksa isterseniz 10 tane tanıtım versinler bir işe yaramaz...
şu an küçük ağayı düşünelim, tvde on gün kadar fragmanı döndü o kadar.. başka yerde ne bi tanıtım gördüm ne bi reklam ama geldiği durum ortada...
Elbette dizimizin reklamı yapılacak ve yapılmalı ama işin özü, başarının sırrı reklamdan geçmiyor bence... kaldı ki atv'de yeterince reklamımızı yapıyor bence

cemotara
19-02-14, 17:55
Ay yapım iki dizisinede çok güveniyor ve ozeniyor bence...aradaki tek fark kanal bence.
Starı alınca doğuş gurubu kanal çok güçlendi ve iddialı dizilere inanılmaz reklam yapıyor...
Ama atv de iyi reklam yapıyor.

Hilal18
19-02-14, 18:13
Bencede Ay Yapım iki dizisine aynı önemi veriyor, KPA'da sadece herşey daha hızlı gelişiyor şuan, biraz gecikmeli ama oda işte bayan oyuncunun geç kesinleşmesinden bence.
Ama bu bir eksik değil. Hatta KPA şuan büyük bir başarı yakalı bile ve bu sadece Türkiyede değil, Arap ülkelerinde bile çok konuşulan merakla beklenilen dizi oldu. Hatta bir Arap kanalı diziyi satın almış şimdiden :D
Zaten EnginTuba'yı büyük bir izleyici kitlesi istiyordu, senaryoda çok güzel.
Ay Yapım güzel ilerletiyor, bundan sonra iş ATV'de, ki oda işini iyi yapıyor bence.
Ama itirazım ATV Avrupa'ya, çünkü o hala birinci tanıtımı gösteriyor, ikinciyi görstermiyor hiç:img-beee:

*sma*
19-02-14, 18:31
Ay Yapım'ın dizimize gereken özeni göstermediği fikrine katılmıyorum bende diziye özensiz davranılsaydı.Bayan başrol konusunda titiz davranılmaz ilk kabul eden isim yada yeni bir yüzle çekimler başlanırdı.Kadro bu kadar kalabalık olmaz,aksiyon sahneleri için özel bir ekip ABD'den getirilmez günlüğü 10 bin tl olan ev kiralanmazdı.Tanıtımların geç çıkmasının sebebi Tuba'nın ekibe geç dahil olmasından dolayıydı.Atv afişlerle tanıtım yapmıyor ama dizileri tutuyor.Zaten bazende abartı tanıtım ve fazla göze sokma ters tepebiliyor :img-wink:

hekimoglu64
19-02-14, 19:10
Kadro muhtesemde neden ayni kareden Tuba ve Engin yok.Neyse artik bir sey demiyorum sinir tavana cikiyor yoksa.

kamakam
19-02-14, 19:13
Bende bazi arkadaslara katiliyorum .Bas rol oyuncusu belli olmadigindan biraz gecikti tanitimlar .Ay yapim her iki dizisine onem veriyor,ozen gosteriyor sadece Kurt Seyit Kerem beyin dedigi gibi biraz farkli proje belki herkese hitap etmeye bilir bu yuzden tanitimlari daha cok gosteriliyor.Gerci KPAninda da hep atvde denk geliyorum fragmanlarina

Gecen sene ay yapimin 2 dizisi vardir (Kuzey Guneyi saymiyorum) Karadayi ve 20 dakika.20 dakikaya daha cok ozen gosterdiler ister tanitimlarla olsun ister afislerle
20 dakikada herkese hitap etmeyen diziydi

Reytinglerde 1 ci olmak ve ya 2 olmak onemli degil, onemli olan oranlardi.Bence KPA Muhtesemi gececek cunku MY reytingleri 9 indi .Yeni sezonda nasil olur onu bilmiyorum cunku Stardada ,Kanal d dde(buyuk ihtimalle)yeni diziler olacak. Rekabet kizisacak

keremcem d
19-02-14, 19:17
Emre kizilirmak ve Saygin soysalida görmüs olduk..
Tuvanaya giydigi yesil elbiseden ötürü tsk ederim siyahlara bogulduk :img-hyste
Tubali enginli tanitim resimleri gelir kesin..
Yada öyle olsun istiyorum.. Gelir kesin tanitim resimleri.. :icon_whis

Bu arada evet insallah elmas konusu dediginiz gibi cok karmasik islenmez..

*sma*
19-02-14, 19:21
Elmas konusunun çok karmaşık işleneceğine ihtimal vermiyorum zaten senaristlerimiz karmaşık yazan senaristler değiller :)
Proma resimleri gelmeye başlamış orjinal boyutları ve Tuba&Engin'li resimlerde gelir inş. en yakın zamanda :)

rhett-butler8/1
19-02-14, 19:35
Kurt Seyit Şura dizisinin o kadar tanıtımına rağmen dizi bende merak duygusu bile oluşturmadı..Yada o kadar tanıtımı yapılıyor ki..itti beni..Bide mavi göz yeryüzünde sadece Kıvanç daymışcasına göze göze zom durumları..da itmiş olabilir.neyse ne işte :)Kara Para Aşk ın tanıtımı Kurta göre azami düzeyde olsa bile ki bencede öyle..daha ilginç ve daha merak uyandırıcı..sözkonusu Engin yada Tuba olduğundan dolayı değil bu hissim.Gayet objektif düşünüyorum kendime ait bu çıkarımımda..
İki dizininde izleneceği bi gerçek ama Kara Para daha çok sahiplenilecekmiş gibi.
Tanıtımlarda haksızlık yapılıyorsa eğer..dimyata gitmek eldeki bulgurdan olmak var..
arz ederim.

Hilal18
19-02-14, 19:48
Tanıtım resimler bukadar değildir bence, vardır daha.
Engin & Tuba'da vardır diye düşünüyorum, inşallah.
Bayıldığımdan söylemiyorum, ama Sibel bile yok:img-hyste
Onun için daha bunun geriside vardır diyorum.

cerensb
19-02-14, 20:09

Katılıyorum Elifcim...

Tanıtım tanıtım deyip duruyoruz ama insanların sürekli gözünün önünde aynı dizinin reklamının olması çok mu önemli acaba? Bizler için bu geçerli değil ama normal bir izleyiciyi düşünüyorum. fragmanı bir kere izler 2 kere izler, hadi en fazla 3 kere... eee sonra... yani demem o ki 1 yada 2 izleyişte zaten dizi ile ilgili az çok bir fikre sahip olur. Fragman zaten tv de sürekli dönüyor. Birde Billboardlar da tekrar tekrar görmenin ne anlamı var. Reklam olmasın demiyorum tabii ama olmasada birşey kaybetmeyiz bence.

Diziyi izlemeye başlayan bir izleyici kanalı değiştirmeden izlemeye devam ediyorsa sorun yok zaten. Buda reklamla falan değil ancak sağlam ve sürükleyici bir senaryo ile olur.

Aslında dizi başlamadan ne söylesek boş, dua edip bir yandanda keyfini çıkaralım bence.

JADE2010
19-02-14, 20:12
bende basta diziye uvey evlat muamelesi yapildigini dusunurdum ama fikrim degisti Ay yapim belliki bu diziyede unem veriyor .Bi kere bu dizinin kadrosu daha guclu, Tubayi ikna etmek icin sartlarini Kabul ettiler(demeki olmadik isimlern gundeme geldigi zaman Ay Yapim Tuba hanimi ikna etmeye calisiyordu, belki ), yurt disinda ekip getirdiler, gorkemli bir yali kiraladilar vs,

fragmanlara gelince bence Kanalin isi yanlismiyim...

ikinci fragmanda Tubanin yere yigildi sahnedeki guzeligine hayran kaldim..bakismadan uyum fiskiriyor..

dizinin basarili olacagini inaniyorum, zaten Sehzadeden sonar Muhtesemin keyfi kaciyor artik onun gunleri sayili ...

chica20
19-02-14, 20:22
Ben de diziye önem gösterdiklerini düsünüyorum. Öyle olmasa en basta Tuba icin bu kadar ugrasmazlardi. "Aman, koyariz karsisina bir oyuncu"der gecerlerdi. Ama bu konuda israrci davranmalari diziye özendiklerini gösteriyo.

Reklam elbette önemli. Insanlarin bu diziden haberdar olmalari acisindan. Lakin asil önemli sey, iyi bir dizi cekmek. Cok reklam yapipta dizi begenilmezse izlenmez. Ama az reklam olmasina ragmen dizi sevilirse her türlü tutar. Bu durumda senaryo cok önemli. Sürükleyici bir senaryo sart... Özellikle bu kadar dizi varken.

Insallah dizimiz basarili olur. Kurt Seyit ve Sura icin de aynisini diliyorum. Iki dizide hakettigi reytingi alir insallah:love01:

President Dnz
19-02-14, 20:41
Kurt Seyit Şura dizisinin o kadar tanıtımına rağmen dizi bende merak duygusu bile oluşturmadı..Yada o kadar tanıtımı yapılıyor ki..itti beni..Bide mavi göz yeryüzünde sadece Kıvanç daymışcasına göze göze zom durumları..da itmiş olabilir.neyse ne işte :)Kara Para Aşk ın tanıtımı Kurta göre azami düzeyde olsa bile ki bencede öyle..daha ilginç ve daha merak uyandırıcı..sözkonusu Engin yada Tuba olduğundan dolayı değil bu hissim.Gayet objektif düşünüyorum kendime ait bu çıkarımımda..
İki dizininde izleneceği bi gerçek ama Kara Para daha çok sahiplenilecekmiş gibi.
Tanıtımlarda haksızlık yapılıyorsa eğer..dimyata gitmek eldeki bulgurdan olmak var..
arz ederim.

yorumunuza güller döküyorum :img-wink::img-in_lo
o kadar KSŞ reklamı yayınlıyorlar ki star`ı açmıyoruz evde...``Gön intikam göönüdür`` diye haykıran dizinin reklamları mahvetti beni :img-hyste:img-hyste

KPA tutacak reklam olaylarına takılmayalım diziyi ayşe fatma teyzeler beğenirse en güzel pr`ı onlar yapar zati :img-hyste:img-blush

serasu
19-02-14, 22:11
Başlıkta Ay Yapım'ın diğer dizisinin reklamınıN daha çok yapıldığı konuşuluyor lakin Kurt Seyit ve Şura'nın bu kadar reklamının yapılmasının Ay yapım ile alakası yok ki arkadaşlar. İki dizi de kanallara satıldı artık promosyon işini kanallar yürütüyor yani. Yani sokakta adım başı karşımıza çıkan KSVŞ bilboardları ve internette her yerden çıkan fragmanlar Star tv'nin reklam kampanyası. Yani Kara Para Aşk'ın promosyonuna yeteri kadar ihtimam göstermeyen Atv sizin anlıyacağınız.

Zira Engin Akyürek'in başrolünde olduğu Bi Küçük Eylül Meselesi'nin promosyonunu Yapımcısı olan Ay Yapım bangır bangır her yerde yapıyor.

simg
20-02-14, 10:13
Bisey sormak istiyorum konuyu az cok anladk omer bir yalan soyleyerek tanisacak elifle bu belli ama ney cok merak ettm guvenlik gorevlisimi ajan mi yoksa dedektifmi yoksa bahcivan mi yani bu konuda bi netlik yok sizin öngoruleriniz nelerdir

ladydefne
20-02-14, 11:42
Günaydinlar ,

Engini ve oynadigi karekterleri cok severim.
Tubayi da severim fakaaat Tuba dan süphelerim var benim.
Her dizisinde bana diger oynadgi rolleri yada Tuba büyüküstünü hatirlatiyor.
Hic bir zaman oynadigi karektere tam büründügünü göremedim. Umarim bu sefer yaniltir beni.

Az önce ilk defa fragman ve tanitima baktim ve bisey farkettim. Tuba'yi her yerde ayni görmem acaba fazla yutkunuyor olmasindan kaynaklanabilir olabilir mi diye düsünmeden edemedim.
Hayatimda hic bi sanatcida yada herhangi birinde bu kadar cok yutkunan birini görmedim ben .
Eger bu durumdan dolayi ise bana ayni gibi gözükmesi,
haksizlik etmek istemem sonucda fiziksel bi özellik, yapabilecegi bir sey yok kadincagizin.
Gercegi söylemek gerekirse bu özellik icin sectigim yutkunma kelimesi dogrumu emin olamadim simdi .
Asil kast ettigim tam anlamiyla su.

Devamlı olarak tükürük ve hava yutma;bu nitelikle belirgin alışkanlık hali; siyaloaerofaji

Fragmanda iki saniyelik Engin Tuba karsilasmasinda bile var bu durum maalesef.

nikotrisa
20-02-14, 12:37
Bisey sormak istiyorum konuyu az cok anladdk omer bir yalan soyleyerek tanisacak elifle bu belli ama ney cok merak ettm guvenlik gorevlisimi ajan mi yoksa dedektifmi yoksa bahcivan mi yani bu konuda bi netlik yok sizin öngoruleriniz nelerdir
Yinemi yalan?Sema Eylem ikilisinin ilk kez Karadayı dizisini izledim ve oradada yalan söyleyerek tanıştılar şimdi anlaşılan buradada aynı durum olacak:icon_whis
Kurt Seyut ve Şuranın tanıtımlarına daha çok özen göstermesini ben dizinin dönem dizisi olmasıyla bağlıyorum dönem dizilerinin tutması biraz zor

Hilal18
20-02-14, 12:47
Yinemi yalan?Sema Eylem ikilisinin ilk kez Karadayı dizisini izledim ve oradada yalan söyleyerek tanıştılar şimdi anlaşılan buradada aynı durum olacak:icon_whis
Kurt Seyut ve Şuranın tanıtımlarına daha çok özen göstermesini ben dizinin dönem dizisi olmasıyla bağlıyorum dönem dizilerinin tutması biraz zor

Hayır yalan değilki. Yalan söyleyerek tanışmayacaklar.
Ömer'in nişanlısıyla Elif'in babası aynı arabada kaza yapıp ölecekler ve öyle Ömer'le Elif tanışacaklar. :)

nikotrisa
20-02-14, 12:53
Ömer'in nişanlısıyla Elif'in babası aynı arabada kaza yapıp ölecekler ve öyle Ömer'le Elif tanışacaklar. :)

Öylemi? Bu daha iyi

Zaten Ömer ödüllü polis onun nette filan resimleri ve haberleri olacak ve başka biri olarak tanışması bence saçma olurdu

keremcem d
20-02-14, 12:59

Bi ara öyle bir söylenti cikmisti.. Ama saten fragmandanda bunun gercek olmadigini anlamistim..
Sevindim bencede gercek kimlikleriyle tanismalari daha
Ilgi cekici olucaktir..

Bu arada nimoc avini kaptim :img-in_lo ellerine saglik ..

magicalrose
20-02-14, 13:02
Bisey sormak istiyorum konuyu az cok anladk omer bir yalan soyleyerek tanisacak elifle bu belli ama ney cok merak ettm guvenlik gorevlisimi ajan mi yoksa dedektifmi yoksa bahcivan mi yani bu konuda bi netlik yok sizin öngoruleriniz nelerdir

böyle bir tüyo gelmişti ömerin güvenlik görevlisi olarak Elifin ailesine yakın duracağını ama fragman bakarsak bu biraz zor gibi geldi bana... souçta ömer ve elif olayın ilk anlarında tanışıyorlar... Ömerin kimliğini gizleyerek böyle bir şey yapması zor ...sonuçta Elif ömeri gördü ve büyük ihtimalle kim olduğunu da biliyor.. o tüyo ne kadar sağlamdı bilemiyorum...

lal08
20-02-14, 13:16
Bencede Ay Yapım iki dizisine aynı önemi veriyor, KPA'da sadece herşey daha hızlı gelişiyor şuan, biraz gecikmeli ama oda işte bayan oyuncunun geç kesinleşmesinden bence.
Ama bu bir eksik değil. Hatta KPA şuan büyük bir başarı yakalı bile ve bu sadece Türkiyede değil, Arap ülkelerinde bile çok konuşulan merakla beklenilen dizi oldu. Hatta bir Arap kanalı diziyi satın almış şimdiden :D
Zaten EnginTuba'yı büyük bir izleyici kitlesi istiyordu, senaryoda çok güzel.
Ay Yapım güzel ilerletiyor, bundan sonra iş ATV'de, ki oda işini iyi yapıyor bence.
Ama itirazım ATV Avrupa'ya, çünkü o hala birinci tanıtımı gösteriyor, ikinciyi görstermiyor hiç:img-beee:

Ay Yapım'i suclamak olmaz haklisiniz. Zaten cok mantikli bi is yapiyolar stratejik olarak... Iki ayni anda basliycak diziyi ayri kanala sattilar ve farkli gunlerde gosterilecek diziler bunlar... Yani birbirine asla rakip diiller.

Kurt Seyit ve Sura: Rusya'dan Turkiye'ye uzanan hikayesi, carlik rusyasi ve sonrasini isleyen donem dizisi olmasi sebebiyle, tabi ki Kivanc faktoruyle de, ozellikle Rusya ve benzeri tum Slav ulkelere cok rahat satilir. Kivanc'in etkisi Arap dunyasinda da cok, orasi da ikincil pazari olur.

KPA: Hem Engin'in hem Tuba'nin buyuk bi Arap fan bazi var. Bayagi stratejik bi cift aslinda bu baglamda. Cok modern ve guncel bi hikaye, zengin hayatlar, orta-sinif hayatlar, zengin kadin/orta-sinif adam aski ve bunlari iyi isliycek saglam senarist ekip var arkada... Arap ulkelerine hemen satilir diyodum, satilmis bile...

Star kanali su an Kurt Seyit ve Sura reklamlarina yuklendi, ATV biraz daha yavas gidiyo KPA reklamlarinda, fark burdan kaynaklaniyo. Ama gunun sonunda bu isten en ciddi kazanan Ay Yapim olacak. Orasi en net kisim.

Engin'in yeri bende ayri, o yuzden KPA'nin basarili olmasini cok istiyorum. Reklam vs. aslinda hepsi bi yere kadar. Sonucta iki seye baglanacak basari: (1) Engin/Tuba'nin saglam performansi ve ekran kimyasi, (2) basarili senaryo...

Bu konularla da ilgili yorumu birkac bolum izlemeden yapmamiz mumkun olmaz tabi...

keremcem d
20-02-14, 14:09
Reytingleri konusmak icin cok erken...
Neyin nasil olacagini hic bilemeyiz bu yüzden cok konusmamayi tercih ederim..
Görünürde kesin tutar dedigim diziler yayindan kaldirildi..
Bu nedenle hikayenin saglam ve dizinin herkesi kendisine
Baglamasini dilemekten baska yapicak birsey yok..
Insallah cok sevilir dizi..

Bu arada suskunlarda sosyal medyada cok seviliyordu..
Ama sosyal medya bir reyting ölcer degil malesef..

Hilal18
20-02-14, 14:55

Aynen katılıyorum.
Büyük konuşmayalım en iyisi, ne olur ne olmaz.
Inşallah dizimiz tutar ve uzun ömürlü olur demekten başka çaremiz yok.

lala habib
20-02-14, 15:02
yazık olacak çünkü sosyal medya sallanmış yetmemiş orta dogu ve yunanistan fıragmanlar yayınlanmış orası da sallanmış ilk bölüm birinci olmasakta 2 bölüm biriniciyiz adım gibi eminim sosyal medya araştırma yaptım
dizimizn ismini yazdım bu rakam çıktı
Yaklaşık 32.400.000 sonuç bulundu fıragman çıkmadan önce
20 00 000 bu rakamdı artık gerisini siz düşünün
2 fıragman yayınlandıgında atv telefonları kilitlenmiş buda benden size olsun
günü çarşmba olmuş marttın 2 haftası olacakmış
martta 9 şidettinde deprem olaçak
:happy0064:img-wink:

Umarim dediginiz gibi olur . MY zaten bitiyor ama .MY da her hafta hem sosyal medyada konusuluyor birde MY-nin satilmadigi ulke varmi?

dizi iyi baslayacak buna eminim ama onemli olan basari sona kadar devam etsin

Ben Karadayi hastasiyim sirf Berguzar Kenan uyumu icin 5 sezon bile izlerim ama senaryoda bazen cok basit hatalara rast geliyoruz ve bu beni cok sinir ediyor .Bizi gectim Yunanistan ve bir cok ulkede yayinlaniyor dizi o hatalari onlari gorunce acaba diziden sogumazlarmi diye dusunuyorum.Dedigim o ki KPA nin oyuncu kadrosu guzel + yapimda oyle senaristler hakkinda bunu diyemem cunku cok mantik hatalari yapiyorlar .Yer gok aski ne hale getirdiler?

Dizilerin sevilmesi icin onemli olan 2 sey lazim- bir guzel uyumlu cift ve saglam senaryo.Senaryo bir cok turk dizilerinde genelde ikinci sezonda durgunlasiyor ve o zaman uyumlu ciftde kurtaramiyor diziyi

Ama senaristlerin bir hususiyetlerini begeniyorum izleyicilerin tepkilerine kulak veriyorlar ve aniden senaryonu degistiriyorlar

magicalrose
20-02-14, 15:03
sosyal medya, diziler için asla bir kriter değil bence..
çok konuşulan her hafta hatta her gün TT olan bir sürü dizi yayından kalktı ve raiting alamadı.. bu nedenle fazla iddialı konuşmaya gerek yok...
tabi şu an i Kara para aşk için her şey gayet olumlu gidiyor.:img-wink:... Çarşamba günü Muhteşem ile rakip olmamız çok yüksek bir ihtimal.. Muhteşemi geçeriz geçmeyiz bilemiyorum ama çarşamba günü iyi bir izleyici kitlesine sahip olacağımıza inanıyorum...

-bu arada KaraParaAşk'ın Ortadoğu 'dan sonra Yunanistan'a da satıldığını belirtelim.. bu yönde haberler çıkmış..

vankedisi
20-02-14, 15:04
Merhaba herkese,
Uzun zamandır dizi yorumu yapmamıştım,özlemişim.Bu aralar benim kafamı dağıtacak dizi arayışına girmiştim.Tuba Büyüküstün'ü sevmiyorum ama Engin Akyürek için izlenir bu dizi.Konusunu da inceledim güzele benziyor.Bakalım bir başlasın da yorumlara katılırız.

leylanermin
20-02-14, 15:20

Aynen katılıyorum.
Büyük konuşmayalım en iyisi, ne olur ne olmaz.
Inşallah dizimiz tutar ve uzun ömürlü olur demekten başka çaremiz yok.

katılmaktayım arkadaşlar.bencede büyük büyük konuşmayalım şimdiden.
şuan neyin tutup tutmayacağını kestirmek çok zor.
bir çok örnekler var şuan önümüzde.

bunun diziye güvenip güvenmemekle hiç alakası yok.Tubacılar Enginciler olarak dizinin arkasındayız ve dileğimiz dizinin tutup uzun ömürlü olması inşALLAH.

Hilal18
20-02-14, 16:26
Neyse sonuç olarak kimse kesin birşey diyemez şuan.
Biz dizimizim arkasındayız ve tutup, sevilmesi için ümid edicez :)

Bu arada başlaması için tam net tarih belirlendimi? Bira ara 5 Mart deniliyordu ama kesin değildi.
Hala 5 Mart'mı deniliyor?

kamakam
20-02-14, 16:59
Bu arada başlaması için tam net tarih belirlendimi? Bira ara 5 Mart deniliyordu ama kesin değildi.
Hala 5 Mart'mı deniliyor?

Once 5 mart simdi 12 mart deniliyor

3 fragman ciksa o zaman net tairh belli olur

chica20
20-02-14, 17:50
Bence de büyük konusmayalim. Bu dizi kesin tutacak demeyelim.
Ne müthis diziler vardi ekranlardan kalkan.

Bunun icin en son örnek olarak Kayip dizisini verebilirim mesela... Oyuncular süperdi, senaryo da öyle. Ama dizi yinede yayindan kaldirildi. Artik hicbir seyin garantisi yok. Oyuncular ne kadar sevilirse sevilsin. Bu yüzden büyük konusmak dogru degil...

Elbette dizinin basarili olmasini hepimiz isteriz. Insallah da olur zaten. Ama simdiden bu konuda hakkinda kesin konusmak olmaz. Insallah dizimiz icin hersey güzel olur:love01:

segeligin
20-02-14, 18:16
Bu basligin beraber hareket etmelerine bayiliyorum.
Bircok konuda hemfikirler/hemfikiriz :. Bende buyuk konusmayalim derim ki reyting konusuna en buyuk engel MY dizisidir Ve ZT de az iyi dizi degil hep kaliteli hem totale hitap eden hemde oyuncularin basarili ve uyum icinde olusu bizim dizi icin tahlikedir.

Ikinci fragman heyecan verici ama goruntu kalitasini hic begenmedim bu daha cok kanal ikgili bir sorun aslinda. Kanalin renkleri cok siyah bunaltiyor insani.
Ama Ilk fragmanda daha cok heyecanlanmistim. Engin tubaya yazilan replikler guzeldi birbirleri ile konusuyorlar sanmistim.
Engin oyunculugu o kisa sahnede bile inanilmaz iyiydi.
Tubanin Elveda babacim daki ses tonu her izleyisimde icimi.cizzz ediyor .

Amavelaki 2. Fragmanin son sahnesi hic birseye degisilmezzzz. Fanlarin iyilikleri dileklerinemi vurdu ne . Ne yapip edip TubaEngin biraraya getirildi

zeyde
20-02-14, 19:10
inşallah kara paranın reytingleri çok çok iyi olur...oyuncu uyumu çok önemli ama bence hikayesi yani senaryosu çok daha önemli inşallah senaryosu çok iyi sıcak samimi olurda gönül rahatlığıyla gençler yaşlılar herkes özelliklede hanım teyzeler hanım ablalar çok severek seyreder... dizimiz hanım teyzelerin hanım ablaların gönlünü aldımı sırtı yere gelmez işte o zaman reytingleri çok iyi olur...kendimden biliyorum bir diziyi sever beğenirsem ne yapar eder evdekilerede seyrettiririm fatmagülün tekrarlarını üç defa seyrettim homurdana homurdana evdekilerde seyretti şimdide saraydaki mücevher diye bir kore dizisine kafayı taktım üçüncü defadır seyrediyorum mecburen ev ahaliside benimle birlikte seyrediyor...kara para için dua ediyorum inşallah herkesin ama en çokta hanım teyzelerin hanım ablaların beğenisini kazanırda reytingleri çok iyi olur...

not...bu dizinin gönlüme göre olup tutmasını çok istiyorum çünkü şuan sürekli takip ettiğim bir dizim yok hiç bir dizinin hikayesini beğenemiyorum haber kanallarını seyrede seyrede insan depresyona giriyor en azından haftada bir gün kafam dağılır....

NE OLDUĞUNU BİLMEDİĞİM BİR UMUDUM VAR HALA...

Hilal18
20-02-14, 20:22
Karismak gibi olucak ama
yine diyecegim demek.istedigimi lutfen yanlis anlamayin
bence sevdiginiz seyleri yada kisileri fazla koruyorsunuz. Bu korumaaci haliniz i samimi buluyorum. Ama bazi karsit goruslere acik olmakta fayda var.
Tuba cok sevilen begenen bir kadin tabi elestiriler olacaktir iyi veya art niyetli bu dogal bisey kanimca.

Yayin tarihi biraz ertelense aslinda my bittikten sonra yayinlan guzel olmazmii

MY bittikten sonramı? Uy arkadaşım naptın ya :D
Bence pek iyi olmaz. Iki tane tanıtım çıktı bile, ozaman kadar kaçtane çıkacak :D
Seyirci merakla beklerken, bir an önce çıkmasını beklerken 1-2 ay uzatmaz seyirciyi diziden soğutur. Çünkü o tanıtımları insan bir süre sonra göremiyor artık :)
Hem sadece bir dizi için yayın zamanını uzatmak, dizinin kendine güveni olmadığını gösterir bence.
Ama KPA öyle değil, kendine güveniyor ve iddialı. Ay Yapım iddialı yani, güveniyor KPA'ya :)
Hem sadece Türkiye değil, Yunanistan ve Arap ülkeleride bekliyor bu diziyi:img-hyste

chica20
20-02-14, 20:44
Dizi tutacak olursa, öyle de böyle de tutar zaten. Bence de My´nin bitmesine gerek yok bunun icin. Zaten My haziranda tamamen bitiyor. Ve eminim bircok izleyici icin MY sehzade Mustafa´nin ölümünden sonra bitti. Ben kendi adima konusacak olursam eger, MY´ye bir kac bölüm daha bakacagim (Cihangir ölesiye kadar). Zaten o da herhalde gelecek bölümde olacak. Ondan sonra MY benim icin bitiyor her türlü. Yani KPA carsamba günü yayinlamasaydi bile, MY´yi bu iki ölümden sonra kesinlikle devam izlemeyecektim. Bu yüzden KPA´nin carsamba gününde yayinlanacak olmasina seviniyorum zira My´den sonra carsamba günleri izleyebilecegim bir is hazir:img-eat:
Tabiki MY reytinglerde cok iyi. Bu inkar edilemez. 4 senedir birincilikten düsmedi. Rakibimiz son derece güclü yani, ama eger dizi begenirse (ki insallah begenilir) her türlü izlenir zaten. My ile tam 4 ay savasacagiz. Dizi bu zaman icerisinde kendine ait bir kitle edinmeyi basarabilirse, gelecek sezonda birinciligi bile oynayabilir. Tabiki bu konularda hic belli olmuyor. Belki dizimiz hic begenilmeyecek (allah korusun:865323) ve yayindan kaldirilacak. Belkide o kadar basarili olacak ki, My´yi bile yerinden edecek. Kim bilir...
Ben genel olarak carsamba gününden memnunum. Bence dizi izlemek icin güzel bir gün. Tam haftanin ortasina denk geliyor:865323
Insallah dizimiz icin hersey cok cok güzel olur...

*sma*
20-02-14, 20:58
Günümüzde dizilerin kaderini belirleyen kriter senaryo eğer hikayeniz sağlam senaryonuz akıcı ve merak uyandırıcı ise o dizi tutar.Sema Ergenekon bir röportajında da bunu belirtmiş artık star oyuncular bir dizinin tutması için yeterli değil önemli olan hikaye ve senaryo o yüzden biz senaristlere iş düşüyor demiş :img-wink: o yüzden benim tek isteğim senaryonun sağlam olması karmaşık ilişkilerden olaylardan uzak olması lazım halkımız düşündürücü karmaşık şeyleri sevmiyor artık Muhteşem Yüzyıl yayınlandığı günden beri zirveden inmeyen çok başarılı bir dizi ve evet dizimiz için çok güçlü bir rakip ama bu gözle bakarsak her günün bir lideri var önemli olan kanalı ve yapımcıyı mutlu edecek oranları yakalamak :img-wink:

kamakam
20-02-14, 21:07
Muhteşem Yüzyıl yayınlandığı günden beri zirveden inmeyen çok başarılı bir dizi ve evet dizimiz için çok güçlü bir rakip ama bu gözle bakarsak her günün bir lideri var önemli olan kanalı ve yapımcıyı mutlu edecek oranları yakalamak :img-wink:

Aynen onemli olan birincilik degil oranlardi ve bence dizi simdiden bu kadar ses getirdiyse birinciligide ele gecirecek:img-wink: ben bu sezondan umutluyum ikinci sezonyeni rakipler olacak bu yuzden senaryo saglam ve guclu olmaliki seyirci baska dizilere bakmasin:)

Ay yapim 4 dizi sunuyor ve buyuk ihtimalle yeni dizileride basarili olacak bence yeni sezon ucun artik dizi hazirlamaz:)

Ceren 81
20-02-14, 22:16
Başlıkta ne kadar gereksiz konuları konuşuyorsunuz arkadaşlar
yapımcı bile sizin kadar düşünmüyordur.
yok dizi myy ile yarışabilcekmi yok şu yok bu uzun süredir
beklediğim sevdiğim oyuncu ekranlara dönüyor
istediğim partnerlerden biriyle ona rağmen valla başlığa böyle gereksiz
şeyler yüzünden gelmek istemiyorum diyceksinizki okuma o zaman
ee iyide ben 1,5 yıldır Engini izlememişim bir yerde görmemişim
bir başlığına gelip iki fan grubuda memnunken yapılan
yorumları okumak,yapılan çalışmaları görmek isterim
engin'in filminin iyi iş yaptığı belli sevenleri bir değil filmi bir kaç kere izliyor,
Engini daha fazla görebilmek için o kadar özlendi adam
Tuba deseniz zaten yeni yetme biri değil kitlesi belli.
sizin şu yaptığınıza.
"Doğmamış çocuğa don biçmek denir"
durun bir dizi ekrana gelsin ondan sonra muhasebesini yaparsınız
ayrıca başka dizilerle karşılaştırarak diğer dizileri izleyenlere,
bekleyenlere ayıp ediyorsunuz.

Çalıkuşu
21-02-14, 12:47
.

Selam forum...:img-wink:

şimdilik Kara Para Aşk yolcularının bekleme salonundayım... :img-eat:

Diziyle ilgili haberler fotoğraflar, ön özetler tanıtımlar gelmeye başladı :happy0064... Şu safyalara gelip heycanla merakla ve sevdiğimiz dostlarla dizi hakkında yazmamıza az kaldı... umuyorum güzel yorumlar ve keyifli vakitler geçiririz...

Başlığı şimdilik sadece okuyorum, bencede çok gereksiz muhabbetlere girilmiş... üstelik bilenler bilir, biz bunun sıkıntısını hakketmediğimiz kadar çok çektik, iki kelam yazamadık, olmadı göçtük başka forumlara gittik... bu sefer lütfen böyle olmasın... (heleki biz Engin severler Tubayı bu kadar çok istemiş ve sevmişken:love01:)

Başlıkta ne kadar gereksiz konuları konuşuyorsunuz arkadaşlar.... uzun süredir beklediğim sevdiğim oyuncu ekranlara dönüyor istediğim partnerlerden biriyle ona rağmen valla başlığa böyle gereksiz şeyler yüzünden gelmek istemiyorum... ben 1,5 yıldır Engini izlememişim ...
engin'in filminin iyi iş yaptığı belli sevenleri bir değil filmi bir kaç kere izliyor,
Engini daha fazla görebilmek için o kadar özlendi adam Tuba deseniz zaten yeni yetme biri değil kitlesi belli.
"Doğmamış çocuğa don biçmek denir"
durun bir dizi ekrana gelsin ondan sonra muhasebesini yaparsınız ayrıca başka dizilerle karşılaştırarak diğer dizileri izleyenlere, bekleyenlere ayıp ediyorsunuz.

:good:

Gerçekten diğer dizilerle olan kıyas benide çok rahatsız ediyor, onu geçermiyiz, bu tutar, bu yayından kalkar gibi kötümser yorumlar ve faraziyeler diğer dizileri severek izleyenlere bencede saygısızlık oluyor, KPA iyiyiseki umuyoruz öyle olacak, ekranda kendine hakkedeceği yeri bulur... ayrıca rekabet iyidir...

........................

Komiser Ömeri gördüğümden beri işte bu diyip duruyorum... :happy0064şaka değil tam 1,5 yıldır hasretle Engin Akyüreği bekliyorum (üstüne gül koklayanlar var zamanı gelince hepsini afişe edeceğim:img-hyste kamran ha, ben çalıkuşu olduğum halde dönüp bakmıyım siz aldatıp durun :img-yes: )

İmaj çalışması süper olmuş, dizinin tanıtım özetinede ayrıca bayıldım... Polis rolünde harikalar yaratacağını düşünüyorum.. tek kelimeyle en kralından OYUNCUDUR kendisi... :img-in_lo

Hikaye karışık ve çok karakterli görünüyor bi tek bundan korktum, fsnden gelme bir çeşit kabusumuz var bizim, o dizide başrol hariç bulantı veren diğer karakterleri izlemekten inanın helak olduk, aynı korku kadroyu görünce yine bende hasıl oldu, tabi burda maharet senariste düşüyor, diğer karakterleri sevdirirse ve izleyiciye gerektiği dozda verirse neden olmasın... Mesela Tayyar rolünü oynacayacak Erkan Can varki oyunculuğuna sayfalar dolusu methiyeler yazılabilir... ikisini karşılıklı ekranda izleyecek olma düşüncesi bile beni mest etmeye şimdiden yetiyor... :img-eat:

Gelelim Elif kızımıza... isimden kazandı zaten...:img-in_lo

Elif dedim be dedim
Kız ben sana ne dedim
Kuş kanadı kalem olsa
Yazılmaz benim derdim... (Özer Özel yorumuyla dinlensin)

Yalnız şu fotoğrafa bakınca direk pastayı ve üzerindeki sayıyı gördüm...:icon_whis

Güzel kızım 31 mi yazıyor orda?... :blink:

vaaah kuzuuum evde kalmışın sen... o güzellik boy pos endam ne işe yaramış? kariyer yapıyım derken yaşın gelip geçmiş... neyse bak kader ağlarını örüyor ve komiserin Ömerin sana adım adım geliyor...

Ekranda İki yaralı kuş hikayesi daha... biri babasını kaybetmiş diğeri gelecek hayallerini kurduğu öğretmen sevgilisini...

Hikayenin bu kısmı bile izlemek için merak uyandırıyor... Fragman ve son sahneside zaten müthiş :img-swoon ekran kimyası şimdiden tutmuş görünüyor...

ve iş tabiki SENARİSTlerde bitiyor... oyunculardan yana şüphem yok, burdan yazıyımda kişiler anlaması gerekeni anasınlar, yayından kalkan dizilerin oyuncuları çokmu kötüydü? hayır tabiki... ama senaryoları kötüydü,

sıkıcı, boğucu, hep aynı, temcit pilavı gibi, seyirci olarak milyon kere Ayten izlemekten gerçekten bıktık...

yapılması gereken çok basit, emek ve mesai harcamak ve yapılan işe izleyici gözüyle objektik bakmak...

Bildiğim şeyleri izlemek için oturmuyorum ekran başına... kısıtlı ve benim için kıymetli bir zaman ayırıyorum

bundada gülmek, eğlenmek, merak etmek, şaşırmak, ilginç bulmak, heycanlanmak vs. gibi şeyler istiyorum... elalem paralel evrende geçen diziler yazıyor, bizimkiler hala zengin kız/fakir oğlan/entrika üçgeninden çıkamadılar...

reyting sistemi değişti, ben şahsen şikayetci değilim... çokta iyi oldu..:whistle2 papucun pahalı olduğunu onlarda anlasın... yok öyle üç köfteye beş ekmek...

Dizinin Yayın günüde netleşse keşke, bu belirsizlik çok kötü... Mart ayının kaçı... hala belirsiz...

neyse daha çok yazarız yaklaşık iki yılın suskunluğu kolayca geçmez...

Keyifli yorumlarda görüşmek üzere... bye

.

hayhuy
21-02-14, 15:51
Dizinin diğer ay yapım dizisiyle karşılaştırılmaması fikrine bende katılıyorum...İki dizininde emeği ortada ve kaliteli işler...Farah'ı çok severim eee Kıvanç'ın da kalitesi ortada.

Maalesef burda yapılan yorumları yanlış anlayıp bizim tarafımızdan yazıldığını düşünenler oluyor.Böyle huzursuz yorumlara burada veya başka alanlarda meydan vermemek adına bende kendi dizimize yönelenim diyorum.

Dizi konusu,oyuncuları ve çekimiyle kesinlikle kalitesini ortaya koyuyor.Korktuğum konulardan bi tanesi çekimlerdi ama çok sıcak ve ekrana çeken bi çekim olduğunu fragmanlarda gördük.En önemlisi karakterlerle aramızda dağ gibi görünen mesafeler ve otlar böcekler yok:img-hyste

Başrollerin kimyası ve çekim gücü ekrana yapıştıracak cinsten:img-wink:

Bu durumda açıkçası hiç birşeyi dert etmemeye çalışıyorum ki aslında bir tane var Engin'in kıyafetleri ve saçları :img-hyste

Nölür nölür o fragmanda ki deri montu ve kazakları boğazlıkları görmek istemiyorum.Haa bak tanıtım resimlerinde ki deri montu giydirin biz ekran karşısında eriyelim ayrı.Bi de Enginimin o saçlarını allah aşkına yana taratmayın litfennnn:img-hyste Önden kaldırın saçı çok şahane oluyor :img-eat:

lotus03
21-02-14, 16:44
Dizinin diğer ay yapım dizisiyle karşılaştırılmaması fikrine bende katılıyorum...İki dizininde emeği ortada ve kaliteli işler...Farah'ı çok severim eee Kıvanç'ın da kalitesi ortada.

Maalesef burda yapılan yorumları yanlış anlayıp bizim tarafımızdan yazıldığını düşünenler oluyor.Böyle huzursuz yorumlara burada veya başka alanlarda meydan vermemek adına bende kendi dizimize yönelenim diyorum.

Dizi konusu,oyuncuları ve çekimiyle kesinlikle kalitesini ortaya koyuyor.Korktuğum konulardan bi tanesi çekimlerdi ama çok sıcak ve ekrana çeken bi çekim olduğunu fragmanlarda gördük.En önemlisi karakterlerle aramızda dağ gibi görünen mesafeler ve otlar böcekler yok:img-hyste

Başrollerin kimyası ve çekim gücü ekrana yapıştıracak cinsten:img-wink:

Bu durumda açıkçası hiç birşeyi dert etmemeye çalışıyorum ki aslında bir tane var Engin'in kıyafetleri ve saçları :img-hyste

Nölür nölür o fragmanda ki deri montu ve kazakları boğazlıkları görmek istemiyorum.Haa bak tanıtım resimlerinde ki deri montu giydirin biz ekran karşısında eriyelim ayrı.Bi de Enginimin o saçlarını allah aşkına yana taratmayın litfennnn:img-hyste Önden kaldırın saçı çok şahane oluyor :img-eat:

Aynen Kurt Seyit ve Şura rakibimiz değil ve çok emek verilen özel bir bir yapım en az KPA kadar başarılı olmasını istiyorum onun da ben ha olur mu olmaz mı o tartışılır tabi ama bunu tartışmanın yeri de burası değil sanıyorum:img-wink:
Muhteşem Yüzyıl çok güçlü bir dizi ve benim de takip ettiğim bir iş ama burda önemli olan dizimizin kendi kitlesini oluşturması ve hatırı sayılır reyting rakamlarına ulaşması.. 1.liğin kimde kalacağını bilemeyiz asıl ölçü çarşamba gecelerinde söz sahibi bi konuma gelmesi ki bu konuda ümdim hayli yüksek:)

Engin'in giydiği boğazlı yaka mı her ne deniyorsa işte onu ben de istemiyorum, yazacaktım yazacaktım da unutmuştum siz hatırlattınız:) Lütfen o boğazlı kazaklar Van soğuğu için giyilmiş olsun ve Van'da kalsın, Ömer'in imajı haline gelmesin lütfen lütfen lütfen:calis Saçlar konusunda da hemfikirim ilk tanıtımdaki hali tercihimdir:img-in_lo

hayhuy
21-02-14, 17:47
Aynen Kurt Seyit ve Şura rakibimiz değil ve çok emek verilen özel bir bir yapım en az KPA kadar başarılı olmasını istiyorum onun da ben ha olur mu olmaz mı o tartışılır tabi ama bunu tartışmanın yeri de burası değil sanıyorum:img-wink:
Muhteşem Yüzyıl çok güçlü bir dizi ve benim de takip ettiğim bir iş ama burda önemli olan dizimizin kendi kitlesini oluşturması ve hatırı sayılır reyting rakamlarına ulaşması.. 1.liğin kimde kalacağını bilemeyiz asıl ölçü çarşamba gecelerinde söz sahibi bi konuma gelmesi ki bu konuda ümdim hayli yüksek:)

Engin'in giydiği boğazlı yaka mı her ne deniyorsa işte onu ben de istemiyorum, yazacaktım yazacaktım da unutmuştum siz hatırlattınız:) Lütfen o boğazlı kazaklar Van soğuğu için giyilmiş olsun ve Van'da kalsın, Ömer'in imajı haline gelmesin lütfen lütfen lütfen:calis Saçlar konusunda da hemfikirim ilk tanıtımdaki hali tercihimdir:img-in_lo

Ahh sanırım sadece Van'la sınırlı değil hep vardı fragmanlarda :icon_sorr Engin fazla üşüyen bir insan olunca böyle olmuş olabilir ama yok istemiyoruz biz olmamış Engin'im kusura bakma dizinin stilistlerine rica etmemiz gerek artık:img-hyste

Son gelen fotolar çok can yakıcı, efenim fazla gizemli , sert geldi gözüme allahım sen bu çiftin elektriğini arttır:img-hyste Bunlar yangın çıkarır aaa dostlar:img-hyste:img-hyste

Son diyeceğim bende mi gariplik var bilmiyorum ama Engin'in gözlerine bakınca insan bir hipnotize olmuyor mu böyle insanı içine içine çekmiyor mu :icon_whis:img-in_lo

elifengin
21-02-14, 17:57
Ahh sanırım sadece Van'la sınırlı değil hep vardı fragmanlarda :icon_sorr Engin fazla üşüyen bir insan olunca böyle olmuş olabilir ama yok istemiyoruz biz olmamış Engin'im kusura bakma dizinin stilistlerine rica etmemiz gerek artık:img-hyste

Son gelen fotolar çok can yakıcı, efenim fazla gizemli , sert geldi gözüme allahım sen bu çiftin elektriğini arttır:img-hyste Bunlar yangın çıkarır aaa dostlar:img-hyste:img-hyste

Son diyeceğim bende mi gariplik var bilmiyorum ama Engin'in gözlerine bakınca insan bir hipnotize olmuyor mu böyle insanı içine içine çekmiyor mu :icon_whis:img-in_lo
Bence o yakalar Ömer'in tarzının bir parçası.Çünkü ilk fragmandan beri var.İstanbul'daki sahnelerde de var ve evet ben de beğenmedim.Hemen sökülüp alına!
Canım benim sende bir gariplik yok ben de adamın gözlerinde kayboldum fotoyu ilk gördüğümden beri.Her şeyiyle komser Ömer olmuş.Bu kadar hızlı geçişler nasır nasıl yapıyor karakterlere anlayamayacağım sanırım.Ben daha Tek'in etkisinden çıkmamışken bir darbe daha.
Hemen bir isteğimi daha yüksek sesle dile getireyim.

ENGİN VE TUBA YAN YANA PROMO FOTOLARI İSTERİZ!!!

magicalrose
21-02-14, 18:32
Bence o yakalar Ömer'in tarzının bir parçası.Çünkü ilk fragmandan beri var.İstanbul'daki sahnelerde de var ve evet ben de beğenmedim.Hemen sökülüp alına!
Canım benim sende bir gariplik yok ben de adamın gözlerinde kayboldum fotoyu ilk gördüğümden beri.Her şeyiyle komser Ömer olmuş.Bu kadar hızlı geçişler nasır nasıl yapıyor karakterlere anlayamayacağım sanırım.Ben daha Tek'in etkisinden çıkmamışken bir darbe daha.
Hemen bir isteğimi daha yüksek sesle dile getireyim.

ENGİN VE TUBA YAN YANA PROMO FOTOLARI İSTERİZ!!!

İstanbul'a kış gelmedi doğru dürüst 2-3 haftaya kalmaz boyunluk felan da takılmaz diye düşünüyorum :img-wink:
Engin için söyleyecek çok fazla bir şey yok zaten adam yakışıklı karizma sırf gözlerinin güzelliği yeter...:img-in_lo
Ömer&Elif 'in birlikte fotolarını da bekliyoruz en acilinden :img-wink:

*sma*
21-02-14, 20:37
bölümler ilerledikçe Ömerin bıyık sakalında azalma olurmu ki..ben olmamasından yanayım..bu hali çok güzel :img-eat:

İnş. olmaz bu hali on numara beş yıldız :D
Engin'in en güzel ve en karizmatik imajı bence bu dizideki imajı oldu hiç dokunulmasın:icon_whis

vankedisi
21-02-14, 22:12
Engin'in tarzını beğenmedim.Fatmagül'ün suçu nede beğenmiştim.İnşallah dediğiniz gibi ileriki bölümlerden sonra değişir.O kadar ülkeye satıldı.Türk erkeğini böyle göstermeyelim:)

baranelif
21-02-14, 22:52
ömer ile elifin aşkını bir an önce izlemek istiyorum
muhteşem yüzyıl 13 bölüm sonra bitiyor
çarşamba günleri bizimdir dört gözle bekliyorum
ömer ile elifn aşkı yakında atv de bizi bekleyin
martta görüşürüz :img-hyste:img-wink::happy0064

Hilal18
21-02-14, 23:07
Oha resimlere gel :img-eat:
Yok arkadaş yok böyle uyum. Bu ne :img-in_lo
Gördüğümüz resimlerdi ama büyük boyutta izlemek insanı dahada bitiriyor ya:img-in_lo
Heleki Engin, tam hipnozluk yaaa:img-eat:

Engin'in bu dizidike imajı bence şimdiye kadar kendisine en çok yakışan imajı.
Kerem olarakta süperdi tabi, ama Ömer Demir başka ya:img-in_lo
Aslında accık Mustafa'yada benziyor, onun kısa saçlısı ve daha fazla sakalı var.
Mustafa daha çok bıyıklıydı :D

Ah ah artık günü belli olsada, gün sayabilsek :calis

aman aman
22-02-14, 00:24
Herkese merhabalar efendim bir selam da ben çakayım artık vakti geldi de geçiyor bile :img-wink:

diziyi sabırsızlıkla bekliyorum engin hasreti damarımda kan oldu akıyor artık :icon_whis bi başlasada izlesek

başlıkta bir sürü tanıdığım ve tanımadığım arkadaşlar var umarım hep beraber güzel vakit geçiririz çünkü ben çok özledim buralara gelmeyi dostlarla iki lafın belini kırmayı :img-hyste

Senaristlerimizi tanırım eskiden ağzında yanardağ patlamış YGA mağdurlarından biriyim :icon_sorr sağolsunlar çok ağlattılar bizi inşallah KPA da güldürürler

Fragmanları çok beğendim iyi bir çıkış yaptılar bence

Tanıdık tanımadık tüm forumdaşlara selam olsun :img-wink:

Çalıkuşunaedit:ben kimseynen aldatmadım iki senedir hasretle kuzumu bekledim :img-hyste

President Dnz
22-02-14, 00:46
dizi başlamadan ikinci başlığı da kapatırız gibi gibi....bu ilgi ve meraka bayılıyorum yahuuuuuu :img-eat::img-in_lo:img-blush

Engin`in promo fotoğrafında gözleri çok fena dikkatimi çekti (dikkatimi dağıttı desem daha doğru) :img-blush
Gözleri bal rengi gibi mi açık kahverengi mi tam çözemedim ama fotoğrafta oynama var gibi yamulmuyorsam (eğer oynama yoksa beni o bal gözlerin içine gömün) :img-eat::img-hyste

beni bi alın burdan yine kendimi kaybettiğim günlerden sadece bitanesi no panik yoldaşlar :cheer::dance::img-nyam:

keremcem d
22-02-14, 11:11
Promo resimlerine bayildim...
Tubaninda Engininde bakislari degismis...
Harika olmuslar.. Bakalim yan yana resimleri gelicek mi..
Tarihde artik tam belli olsun.. Cok heyecanliyim..
Bu sezon fragmanindan özetine kadar tek takip edecegim
dizi geliyor..

Hilal18
22-02-14, 16:00
Ah be zaman geçtikce insanın heycanı artıyor, heleki son resimlerden sonra :happy0064
Ama birtanecik bile olsa EnginTuba yanyana göreydik :calis
Çalışmalar muhteşem bu arada arkadaşlar, hepinizin ellerine sağlık :)
Haftayamı çıkar 3. Fragman acaba?
Yada 3. Fragman çıkacakmı diyemi sorsam:img-hyste

vadikızı
22-02-14, 16:11
Selam herkese
yeni resimler gelmiş tanıtımları sürekli izliyorum ve
heyecanım artıyor bir an önce izlemek istiyorum

Hilal18
22-02-14, 21:07
Ne güzel çalışmalar öyle, hepinizin ellerine sağlık arkadaşlar :)
Dizimiz başlamadan bu başlığıda kapatırız dimi:happy0064
Tarih belli olsada gün saysak artık :calis

baranelif
22-02-14, 21:27
flaş flaş tarih belli oldu
Kara Para Aşk 5 mart Çarşamba 20.00'da atv'de
afiş çıktı sosyal medyada şimdi duyuruldu herkese duyurun

atv resmi sitesinde duyurdu
KARA PARA AŞK 1. Bölüm 05 Mart 2014, Çarşamba 20:00 Kara Para Aşk

:happy0064:happy0064:happy0064:happy0064:happy0064 :happy0064

elifengin
22-02-14, 21:31
Dizinin yayın tarihi 5 mart çarşamba saat 20.00. Resmi Kara Para Aşk hesabi paylaştı.Hadi bakalım geri sayım başlasın,dizimizin ömrü uzun olsun...

bursin
22-02-14, 21:34
dizinin yayin saati 5 mart carsamba hayirli ugurlu olsun...reytingi bol olsun...emeklerinin karsiligini alsinlar

ben bir engin akyurek sever olarak tam 1.5 yildir bu ani bekliyorum...suan cok heyecanli ve mutluyum...sonunda tv.de izleye bilicez o muhtesem adam ve oyuncuyu:happy0064:happy0064

keremcem d
22-02-14, 21:36
Evet carsamba kesinlesmis...
Hayirli olsun... Son iki hafta kaldi tuba&engini izlemek icin...
Cok az bir zaman kaldi... Bu kadar bekledigimize
degicek saglam bir proje olmasi dilegiyle...

Hilal18
22-02-14, 21:37
Allahııım sonundaaaaaa :happy0064
Ohh iyiki 5 Mart olmuş, bir hafta daha ertelenir diye korkuyordum.
Çok sevinçliyim yaaa şafak 11:happy0064
Az kaldı EnginTuba'ya kavuşucaz yakında:img-in_lo

kamakam
22-02-14, 22:00
Gunu kesinlesmi:) sunun surasinda 1 hafta kaldi 3 tanitim hemen gelsin)

Ay yapim haftan sonlarini saymiyorum persembe haric tum gunleri isgal etti:img-hyste
Karadayi,Kurt Seyit-Sura,Kara Para Ask ,Medcezir:)

Bravo Kerem Catay!

*sma*
22-02-14, 22:18
Tarih belli olmuş 5 Mart çarşamba :img-wink: hayırlısı olsun umarım dizimiz güzel reytinglerle yayın hayatına başlar ve kısa zamanda kitlesini oluşturur.Yeni haftada yeni bir fragman daha gelir inş.:icon_whis

cemotara
22-02-14, 22:51
Sonun da tarih açıklanmış...:happy0064
Valla 12 marta kalacağı için endişeleniyordum...:icon_whis
Bu çarşamba değil öbür çarşamba başlıyor...Gerçekten çok az kaldı ve bende de sabır kalmadı artık...:img-wink:

Büyük ihtimalle tarih belirterek fragmanı yayınlarlar ve yeni fragmanda bu haftaiçi olabilir...:img-wink:

Sağlam bir proje olsun ve reytingi ve bahtı açık olsun...:happy0064
Eminim ki kendine çok iyi bir kitle edinecektir ve zamanlada istediğimiz reytingleri alacaktır...:img-wink:

hekimoglu64
22-02-14, 23:19
Hadi bakalim sonunda beklenen cifte kavusmaya az kaldi.Bu hafta 3.fragman verilir ve bu 1.bölümün fragmani olur artik.Heyecanla bekliyorumz.Tahminim 3.fragman daha dogrusu 1.bölümün fragmani karadayi nin arasinda verilir yine.

President Dnz
22-02-14, 23:24
5 mart çarşamba dimi?? kesin mi? Kesinkes 5 mart mı??? resmen bi titreme geldi bi sol gözüm seyirdi vayyyyyy beeeee dizimiz geliyor bomba gibi bomba :img-in_lo:img-eat::happy0064

Hayırlı uğurlu olur inşşşallah :good::dance: artık bizimde bi dizimiz var artık fragman tüyo bölüm resimleri diye diye interneti mahvediciiim yehuuuu :img-eat::img-clapp taam sakinim sakinim evet evet sofa

leylanermin
22-02-14, 23:40
Tarih açıklanmış.tekrardan hayırlı uğurlu olsun.
Tubişe Engine kavuşmaya çok az kaldı.
özellikle Enginci kardeşlerimin adına bir başka mutluyum açıkça söylemek gerekirse.
biz Tubişi geçen sene izlememize rağmen bu kadar merakla heyecanla bekliyorsak,engincileri düşünemiyorum bile.:love01:

krnca_
22-02-14, 23:45
Yayın tarihi de belli olduğuna göre artık heyecandan bayılabilirim.:happy0064
Bir Küçük Eylül Meselesi'ni izlememe rağmen Engin'e doyamadım resmen. 1.5 yılın acısı kolay çıkmıyor ne de olsa.:img-wink:
Günler zaten yavaş geçiyordu artık daha da yavaşlar. :icon_sorr Ama sonunda Engin ile Tuba'yı aynı dizide görmek var.

Valla birbiri ile bu kadar iyi anlaşan fanlar var ya, ne diyeyim hakikaten çok mutluyum. :love01:

kerimedt
23-02-14, 00:05
Dizinin yayın tarihi ve saati kesinleşti. Fakat yanlış gün olduğunu düşünenler var. Ben ise artık çarşamba gününün 3 yıldır devam eden bir dizi tarafından işgal edilmesinden rahatsızım. Elbette o dizi çok başarılı, fakat KPA listede en üst sırada yerini alacaktır.

cerensb
23-02-14, 00:06
Uzak bir hayalim her geçen gün biraz daha yaklaşıyor gibiydi ama yinede tam inanamıyordum... Şimdi zamanıda belli olmuş. 5 Mart'ta kavuşacakmışız. :happy0064Engin'i her hafta tv de izlemeyi o kadar özledim ki anlatamam. Sabırsızlığımın, heyecanımın, özlemimin tarifi yok.

Efenim adettendir bir kez daha yazalım hayırlı uğurlu olsun diye. (Dizi başlayana kadar epey yazıcaz anlaşılan)

Tarih belli olduğuna göre saymaya başlayabiliriz; Son 11 gün:happy0064

cemotara
23-02-14, 00:24
Afiş harikaymış...
Engin ile tuba muhteşem gözüküyorlar...:img-blush

Yalnız dizi başlamadan tuba ile enginin birlikte promo resimlerini görmek çok isterim...
Birde ayrıntılı olarak karakter tanıtımları gelmeli artık...:img-wink:

vadikızı
23-02-14, 00:27
Selam herkese
kesin tarih belli oldumu süper hayırlı olsun hepimize:happy0064
çok sevindim ilk defa bir diziyi bu kadar merakla ve heyecanla
bekliyorum valla:img-wink:

Hilal18
23-02-14, 00:37
Oyy afişe geel:img-in_lo
EnginTuba fenaa:img-in_lo
Ne güzel afiş'tir öyle, heycan kat kat arttı şimdi :happy0064
Eveet gün sayalım artık, son 11 gün :happy0064

beyazmavi
23-02-14, 02:25
afis cok guzel olmus:img-in_lo dizinin varsamba olmasinada cok sevindim muhtesem yuzyil var diye hic dogru duzgun bir dizi koymuyorlar o gune. Bence iyi olmus carsamba olmasi 5 mart :img-icecr:img-eat: ben daha gec bekliyorudum. erken olmasina sevindim.

hekimoglu64
23-02-14, 04:01
Afis fena degil daha guzel olabilirdi.Neyse,afisde dikkatimi ceken kisim resimlerde Engin 1.sirada Tuba 2.sirada.İsimlerdede tam tersi.:)Kisacasi jenerigi merak ettim simdi bu afisden dolayi.:)Bir Tuba fani olmama ragmen Engin in isminin ilk önce yazilmasini isterim nede olsa uzun zamandan beri bu projeye hazirlaniyor hakkidir.

kınalı
23-02-14, 08:53
Kurt Seyit ve Şura dizisiyle aynı gün olacak Keşke ikisi farklı gün olsaydı.. Şimdi başlayacaklar yok o daha iyi dizi .. bu daha iyi dizi..

Kimse verilen emekler çok fazla her ikisininde yolu açık olsun demiyor..
İnsanlar ne kadar acımasız.. Kıyaslamayı bırakıp sadece diziye odaklanmak yerine sürekli bir yarıştırma halinde insanlar..
İnşalah iki yapımda başarılı olurlar. Ülkemizin böyle oyunculara ve yapımlara ihtiyacı var..
İki dizideki oyuncularıda çok seviyorum ben..
Yapımcı için de çok zor bir durum.. İkiside kendi yapımı ama aynı gün .
Kanalların rekabet için aynı firmanın dizilerini yarıştırması da ayrı tabi

Ayrıca çok da mutluyum Afiş de çok güzel olmuş.. Çok resim afiş istiyorum.. Fatmagüldeki gibi bir afişle dizi bitmesin.. Afişleri dizi bittikten sonra seyirciye göstermesinler..

Ömer ve ELif çok tatlılar

Attis
23-02-14, 10:26
Kurt Seyit ve Şura dizisiyle aynı gün olacak Keşke ikisi farklı gün olsaydı.. Şimdi başlayacaklar yok o daha iyi dizi .. bu daha iyi dizi..

İnsanlar ne kadar acımasız.. Kıyaslamayı bırakıp sadece diziye odaklanmak yerine sürekli bir yarıştırma halinde insanlar..
İnşalah iki yapımda başarılı olurlar. Ülkemizin böyle oyunculara ve yapımlara ihtiyacı var..

Ayrıca çok da mutluyum Afiş de çok güzel olmuş.. Çok resim afiş istiyorum.. Fatmagüldeki gibi bir afişle dizi bitmesin.. Afişleri dizi bittikten sonra seyirciye göstermesinler..

Kurt Seyit ve Şura dizisiyle aynı gün değil.Kurt Seyit Salı günü Kara para Aşk çarşamba günü. İki diziyi de sabırsızlıkla bekliyorum. İkisininde yolu açık olsun.

Hilal18
23-02-14, 11:22

Yok yanlışınız var, Kurt Seyit ve Şura 4 Mart Salı günü, Kara Para Aşk 5 Mart Çarşamba günü başlayacak. Ikisi aynı gün değil.
Iki diziyide rahatlıkla izleyebiliriz :)

kınalı
23-02-14, 12:09
Yok yanlışınız var, Kurt Seyit ve Şura 4 Mart Salı günü, Kara Para Aşk 5 Mart Çarşamba günü başlayacak. Ikisi aynı gün değil.
Iki diziyide rahatlıkla izleyebiliriz :)
Öylemi ben yanlış okudum o zaman çok güzelmiş ya

Teşekkürler bilgi için:img-wink: körükörüne dizi takipbim yok insanların kıyaslamasından rahatsız olduğum için yazmıştım aynı olmasalarda böyle yarıştırılmaları çok yanlış

cemotara
23-02-14, 13:26
Resim için teşekkürler....
Tuba muhteşem gözüküyor...
Erkan can ile de çok sahnesi olacak gibi...

baranelif
23-02-14, 13:30
5 mart gelene kadar kalp kirizi gecirmeyiz işallah saç tarzı giyim tarzı harika
tadından yenmez izlediğimiz zamn nasıl dayanacagız bilmiyorum
dizi iyi atv de kalmış sow tv içler açısı hailen ağlanır:icon_sorr
atv hepsinden bin kat iyi

Hilal18
23-02-14, 13:42
Öylemi ben yanlış okudum o zaman çok güzelmiş ya

Teşekkürler bilgi için:img-wink: körükörüne dizi takipbim yok insanların kıyaslamasından rahatsız olduğum için yazmıştım aynı olmasalarda böyle yarıştırılmaları çok yanlış

Rica ederim, ne demek :img-wink:
Haklısınız tabi, yapımlar aynı olsa bile diziler bir yarışma halinde olabiliyor.

Bu arada ilk resimlerimiz gelmiş:happy0064 Hoşgelmiiş
Tuba süper gözüküyor:img-in_lo
Erkan Can ile baya sahneleri olacak galiba.
5 Mart hemen gelsede kavuşsak artık :calis

kınalı
23-02-14, 14:00

O boğazlıklar yeni moda kazağın üstüne takıyorsun aksesuar olarak kullnılıyor.. Ben bir kaç bölüm Van ile ilgili geçer sanmıştım ama sadece bir bölüm orda çekmişler. Çok soğuk olduğu için mecburen iyi giyinmeleri lazım..

Ama Engin Akyürek in varlığı karşısında kıyafetlerin etkisiz kaldığını söyleyebilirim.. O kıyafet ler çok şanslılar aslında o boğazlık kimin boynunda olduğunun farkında mı acaba :img-in_lo

Stil danışmanına topluca mektup yazalım beğendiğimiz kıyafetleri toplayalım koli yapalım sete yollayalın Engin Akyürek e giydirsinler nasıl fikir :icon_whis

hekimoglu64
23-02-14, 14:09
Tuba ve Erkan Can dan resimler gelmis cok guzel kareler.Ama artik Lütfen Tuba ve Engin den gelsin.Agac olduk ya bir tane bile ayni kareden yok.Fragmanin o son sahnesini saymazsak oda olmasa halimiz yaman.:img-beee: Tuba nin bu yeni hali bayiliyorum senin kivriklarina nede guzel yakismis.Vogue tubasi nin mayolu cekimlerdeki dalgali haline cok benziyor.Bu sac Tuba ya cok yakismis Engin ve Tuba cok sanslilar ikiside birbirleriyle oynayacaklari icin.Tabi bizlerde azimle bu cifti bulusturduk ya.:happy0064

hayhuy
23-02-14, 14:59
O boğazlıklar yeni moda kazağın üstüne takıyorsun aksesuar olarak kullnılıyor.. Ben bir kaç bölüm Van ile ilgili geçer sanmıştım ama sadece bir bölüm orda çekmişler. Çok soğuk olduğu için mecburen iyi giyinmeleri lazım..

Ama Engin Akyürek in varlığı karşısında kıyafetlerin etkisiz kaldığını söyleyebilirim.. O kıyafet ler çok şanslılar aslında o boğazlık kimin boynunda olduğunun farkında mı acaba :img-in_lo

Stil danışmanına topluca mektup yazalım beğendiğimiz kıyafetleri toplayalım koli yapalım sete yollayalın Engin Akyürek e giydirsinler nasıl fikir :icon_whis

Sanırım onlar Ömer'in tarzı dün kostüm sorumlusundan açıklamalar geldi pek iç açıcı değil :img-hyste Haa onlar bi değişimi simgeliyorsa kabulumdür laf etmem yeter ki değişsin :img-hyste:img-hyste

Bu arada Tuba'nın fotolara bayıldımmmmm :icon_whis Hatun maşallah güzeldi ama şimdi ayrı bi güzel olmuş sanki çok beğendim çok :img-eat:

Allah kocasına çocuklarına bağışlasın :love01:

Son olarak afişteki arabalara takıldım :img-hyste Boş bi cadde yan yana geçen iki araba biri gidiyor biri geliyor.Bu arabalar trafik kazasını mı temsil ediyor yoksa Ömer için Sibel giderken Elif mi geliyor anlatımı mıdır bilemedim :img-wink:

He ikinci şık tercihim tabi ki Sibel sana güle güle yavrum Elif bizim yengemiz olacakkkkkk:love01:

magicalrose
23-02-14, 15:02
dizinin yayın trihi belli oldu demek ki
5 Mart Çarşamba...:img-wink::img-wink:
hayırlı uğurlu olsun ..:img-wink:
şunun şurasında ne kaldı 5 martta ..
haftaya çarşamba günü diziyi oturup izlicez..:img-in_lo

Engini aylardır hatta 2 yıla yakın süredir bekliyoruz... :img-eat::img-eat:

Gerçekten inanamıyorum ve çok mutluyum...

onun o muhteşem oyunculuğunu doya doya
izlemek çok heyecan verici olacak her zamanki gibi :img-wink:

hekimoglu64
23-02-14, 15:19
Haftaya bugün dizimize son üç gün kalmis olacak.Neyse 10 günde gecer koskoca aylar,yillar gecti 10 günde gecer insAllah.Jenerik müziğini merakla bekliyorum bakalim Toygar Işıklı neler cikarmış.

cerensb
23-02-14, 16:47
Haftaya bugün dizimize son üç gün kalmis olacak.Neyse 10 günde gecer koskoca aylar,yillar gecti 10 günde gecer insAllah.Jenerik müziğini merakla bekliyorum bakalim Toygar Işıklı neler cikarmış.

İşte buda önemli bir konu; jeneriği bende çok merak ediyorum. Hani bazı jenerikler vardır, unutulmaz... İnşallah bizim jenerikte unutulmazlar arasına girer.

Bide sözlü müzik istiyorum ben. Toygar Işıklı bu konudada çok başarılı, şöyle güzel bir parça yapsada bol bol dinlesek....

Kınalım boyunluk mevsuzu dün gündeme geldi. Ömerin o boyunluğu takmasının bi sebebi varmış. Düşündüm, bulamadım sebep ne olabilir acaba?

hekimoglu64
23-02-14, 16:59
İşte buda önemli bir konu; jeneriği bende çok merak ediyorum. Hani bazı jenerikler vardır, unutulmaz... İnşallah bizim jenerikte unutulmazlar arasına girer.

Bide sözlü müzik istiyorum ben. Toygar Işıklı bu konudada çok başarılı, şöyle güzel bir parça yapsada bol bol dinlesek....

Kınalım boyunluk mevsuzu dün gündeme geldi. Ömerin o boyunluğu takmasının bi sebebi varmış. Düşündüm, bulamadım sebep ne olabilir acaba?

Aynen oyle jenerik cok önemli.Klasik ti calismasi olmaz umarim.Ah ah keske baska müzisyenler le calissa ay yapim anlatamiyoruz ki.Ti takildi kaldi ay yapim hani acaba bir anlasma mi var yoksa neden hep ti olsun ki?Neyse.Boyunluga gelince acaba onlari sibel mi orup hediye etti ki cikarmiyor?:)

cerensb
23-02-14, 17:25
Aynen oyle jenerik cok önemli.Klasik ti calismasi olmaz umarim.Ah ah keske baska müzisyenler le calissa ay yapim anlatamiyoruz ki.Ti takildi kaldi ay yapim hani acaba bir anlasma mi var yoksa neden hep ti olsun ki?Neyse.Boyunluga gelince acaba onlari sibel mi orup hediye etti ki cikarmiyor?:)

Boyunluğu Sibel mi örmüş bilemem ama Ömer'in başına çorap ördüğü kesin. hem sadece çoraplada kalmamış:icon_whis anladınız siz onu:icon_whis

Boyunundan boyunluğu, aklındanda Sibel'i hemen çıkarsın bence. :img-tomat

Bende Ömer'in boynunda yara izi falanmı var diye düşünmüştüm ama boyunluk takmadığı sahnelerde var.

joshuajeanne
23-02-14, 18:01
Muhtesem yuzyilin reytingleri 16lari bulmusken sezonun zirvesindeyken bu diziye yazik olmasindan korkuyorum.

Yapimcilari ve kanallari anlayamiyorum neredeyse sezonun sonuna gelinmis en az 30 tane dizi yayina girecek ama hic bir kanalda bos gun yok... sadece dizi kirliligi oluyor boyle kaliteli isler de bosa gidiyor.

Dizi elbette surunmeyecektir ama bu sezon 7 reytingi gecmesi cok zor.

medsul
23-02-14, 18:20
Dizimizin yayın günü ve saati belli olmuş...Öncelikle herkes için hayırlı olsun...:)

Ben hangi gün olursa olsun izlerim benim için hiç bir sıkıntı yok lakin yinede gününden ziyade tamda muhteşem yüzyıl bitmesine bu kadar kısa bir zaman kalmışken hele hele (((kabul etmek gerekir hani ben bile bu diziyi bilmem kaç bölümdür yayınlanıyor belki taş çatlasa 10 bölüm felan izlemişimdir ama şimdi bu son bölümlerini izliyorum...İzlerim de..belki tv den değil ama izlerim....:)))) finaline bu kadar yakınken son bölümleri her zamankinden daha fazla merak edilecekken bu dizinin yayına girecek olması hakkında ne düşüneceğimi bilemedim...:whistle2

zor bir yayın günü...büyük olasılıkla da bizi etkileyecektir..
ama dizinin harcanacağını yada kötü bir oran almasına sebep olacağını sanmıyorum...dediğim gibi dizinin bitmesine az kaldı..belkide istedikleri bitecek olan dizinin yerine geçmektir.. (mezacen tabi..:))

joshuajeanne
23-02-14, 20:10
Muhteşem yüzyıl çarşamba günü zirvede olmak için yaprak dökümünün final yapmasını beklemişti. Bitecek olan bir dizinin tahtını kapmak için bitmesi beklenir.. öyle olsa merhamet şimdi almış yürümüştü.

kamakam
23-02-14, 20:14
Muhteşem yüzyıl çarşamba günü zirvede olmak için yaprak dökümünün final yapmasını beklemişti. Bitecek olan bir dizinin tahtını kapmak için bitmesi beklenir.. öyle olsa merhamet şimdi almış yürümüştü.

Oyle tabii Kuzey Guney Muhteseme rakip olamamisti tabii o donem MY daha cok izleniliyordu .Kara para ask belki ikinci olacak ama eminim 10 reytingi asacak asmalida.Cift guzel ,her iki oyuncu sevilen oyuncular kesin izlenecek baska turlu olamazda:)

cemotara
23-02-14, 20:24
Bence bu saatten sonra ne desek boş...:icon_whis
Yayın günü geldikten sonra ve reytingler açıklandıktan sonra herşey azçok belli olur...

Muhteşem yüzyıl iki bölüm öncesine kadar bu sezon 10 reyting barajını geçemiyordu yani 8 reyting ancak alıyordu ama şehzade mustafanın ölüme gidişini herkes izledi ve idam edildikten sonraki yası milyonlar izledi ve dizi ab de 16 reytingi buldu...

Bakalım bu rüzgarın etkisiyle bu oranlar devam edecek mi yoksa bu reytingler şehzade mustafaya özel olup tekrardan eski reytingine dönecek mi...:icon_whis

Benim düşüncem kara para aşk için ilk bölümde ilk üçe gireceğini ama birincinin yine muhteşem yüzyılın olacağını düşünüyorum...
Oran olarak tahmin etmek zor ama temennim 7 reytingin üzerinde başlaması ve senaryo sağlamsa ve sevilirse zaten oranlar artacaktır...:img-wink:

Tabi terside olabilir ve ilk başta istenilen bir oran alamayabilir...:icon_whis
İyi düşünelim iyi olsun ve reytingi bol olsun...:happy0064

*sma*
23-02-14, 20:37
Muhteşem Yüzyıl'da ölümler başladı artık o yüzden oranları yükseldi 13 bölüm sonra final yapacakmış.Kara Para Aşk'ın iyi oranlarla ilk 3'de yer alacağını düşünüyorum. :)

hekimoglu64
23-02-14, 22:22
Zaten en basindan beri söylüyoruz my final yapana dek kpa 2.olur diye.Sonra zirve bizim ben buna yürekten inaniyorum.Ayrica bazi yorumlara tamam saygi duyarizda ama yok dizi heba olacak felan filan yorumlari bana gülüc geliyor bu yuzden katilmiyorum.Bence bu yilin degil yuzyilin dizisi.Belki cok iddiali konusuyormus gibi yaziyormus gibi gelebilir sizlere ama bunlar benim dusuncelerim.Carsamba nin yeni sampiyonu kpa olacagina inaniyorum my den sonra.My bitene kadar bizde kitlemizi belirlemis olacagiz.Ayrica 10 ratingin altinda rating alacagini dusunmuyorum.Tabi zamanla ratingler dahada artacagini dusunuyorum.My final yapana kadar biz ilk 3 yada ilk 5 deyiz.5 in altinda olacagimiza inanmiyorum.

chica20
23-02-14, 22:38
Bir ankete ne dersiniz? Ben ufak bir tane hazirladim :)

1) Afisi nasil buldun?
2) Ikinci tanitim nasildi sence?
3) Elif ve Ömer´i tanitim resimlerinde begendin mi?
4) Ikinci tanitimda en vurucu sahne/ler hangisi/hangileriydi?
5) Tanitimlari izledikten sonra, en cok neyi merak ediyorsun hikayede?

1) Afis "eh iste" olmus bence. Öyle cok özel bir sey degil. Ama kötü de degil...
Engin ve Tuba iyi görünüyor yalniz.

2) Ilk tanitimdan daha cok begendim ikinci tanitimi. Bence gayet vurucu ve güzel bir tanitim hazirlamislar. Bütün oyuncularimizi kisa kisa görmemiz de güzeldi. Tabiki ikinci tanitimin son sahnesi herseye bedeldi. Hic tahmin etmiyordum Engin&Tuba´yi birlikte görecegimizi tanitimlarda. Bu acidan da büyük bir süpriz oldu. Hemde ne süpriz. O kisacik sahnede bile inanilmaz bir uyum vardi aralarinda. Sirf bu son sahne icin bile tam not aldi benden ikinci tanitim:img-in_lo

3) Evet, cok begendim. Tam bir Elif ve Ömer olmuslar:img-wink:
Engin cok yakisikli, Tuba ise cok güzel görünüyor resimde...

4) Tabiki son sahne:img-blush Onun haricinde Engin´in göz kirpma sahnesi:img-eat: Tuba´yi da elinde telefon ile yere düsmemek icin kendisini tutmaya calistigi sahnede begendim cok:img-wink:

5) Tabiki Elif&Ömer ikilisini:img-eat: Tam tahim ettigim gibi, ilk baslarda birbiriyle zitlasan bir cift görecegiz. Elif´in Ömer´i kolundan tutup kendine dogru cekmesi 10 numara 5 yildiz bir hareketdi mesela:img-eat: Tam istedigim gibi bir cift olacaklar. Merakla bekliyoruz...

Hilal18
23-02-14, 23:20
Reyting'i falan şimdi konuşmaya ne gerek varki:icon_whis
Şurda 1,5 hafta sonra izleyip görücez. Zaten bizim amacımız MY'yi geçip ezmek değilki, o dizi çok tuttu birkere, şimdiye kadar onu geçende olmadı. KPA geçermi geçmezmi bilinmez.
Izleyip görücez herşeyi. Çok büyükte konuşmayalım derim ben, hiç birşeye güven olmaz.
Inşallah dizimiz tutar, sevilir ve iyi izlenme oranları elde eder diyip geçelim.

Anket gelmiş, e bizde cevaplayalım o halde:happy0064
chica20 arkadaşa teşekkürler :)

1) Afisi nasil buldun?
Afiş fena değil, güzel. Accık daha iyi olabilirdi belki, ama buda çok güzel. Heleki EnginTuba:img-in_lo
Ilkine göre daha güzeldi. Herşey vardı bunda. Aksiyon, heycan, dram, aşk. Ne ararsan var. :D
3) Elif ve Ömer'i tanitim resimlerinde begendin mi?
Beğenmez olurmuyum, bayıldııım. Bakışları, duruşları insan hipnoz olmadan geçemiyor :img-hyste Ama yinede birtane ElifÖmer birlikte olmalıydı:img-beee: Umarım gelir daha.
Tabiki son sahne:img-in_lo O sahneyi merakla bekliyoruum. Elif'in Ömer'i çekmesi nasıl birşeydir arkadaaş.
Göz kırpa tam erimelik zaten:img-in_lo
Öncellikle ElifÖmer'i tabi. Nasıl gelişicek hikayeleri, nasıl aşık olacaklar birbirilerine merak ediyorum.
Birde Ahmet Deniz'erle Sibel'in arasındaki durumu merak ediyorum. Ne olabilir acaba.

Evet bukadar:happy0064

hekimoglu64
23-02-14, 23:42
[FONT="Georgia"]Ben ufak bir tane hazirladim :)

1) Afisi nasil buldun?

1.Afiş idare eder fena degil ben daha farkli hayal ettigim icin biraz kendimce hayal kirikligi yasadim.Ama kötü mü tabiki degil.

2.2.tanitim güzeldi.:)

3.Cok begendim ah birde ikisini yanyana gorebilseydik.
4.Tabiki son sahne:img-in_lo
5.Ben ömer ve Elif in hikayesini merak ediyorum onlarin tanisma anlarini acilarini asklarini tabi hikayedeki aksiyonuda.
Ve cok merak ediyorum acaba Elif ve Ömer in tango sahnesi olur mu:) kel alaka oldu belki ama ne bileyim merak ediyorum nede olsa ask in dansi deniliyor tango icin.

leylanermin
24-02-14, 15:24
1) Afisi nasil buldun?
ya ben onun resmi afiş olduğunu öğrenmeden önce fan çalışması falan zanetmiştim ama yanılmışım.o kadar başarılı bulmadım.fanların (özellikle arap fanların) afişleri daha göze gelimli başarılı bence.:icon_whis

güzel,aksiyonlu aşklı falan.ama 3.tanıtım çıkacaksa ki çıkmalı,onun sırf EnginTuba üzerine olmasını isterim.

çooooook.o çakmak çakmak gözleri duruşları beğenilmez mii

son son son sahne:happy0064

Engini merak ediyorum Tubayı merak ediyorum.:img-hyste
şaka bir yana da hikayeyi tam oturtamadım ben kafamda ya..bu aralar kafam mı dağınık ne bilmiyorum ama en iyisi ben bir 1-2 bölüm izleyip öyle konuşayım.

segeligin
24-02-14, 16:04
Anket icin coook tesekkurler....

1.Afisi ben cok begendim ama yeni fotolar bekledigimiz icin acaba olmamismi gorununu olusuyor. Bazen.

2.ikinci tanitim bana gore sönüktü. Belkide Ilk tanini cok begendiginden onun altinda kaldi bana gore.

3. Offf begenmek ne kelime MUHTESEMLER.....

4. Aklima son sahne geliyor. Ama fragmani ilk izledigimde sahneyi okadar begenmemistim.Birde tuba engin sanirim sorusturmadalar ikiside uzgun ard arda goruntuleri geliyor orayi cok begenmistim.

5. Tabiki ilk karsilasmayi ve ilk konusmalarini elif ile.omerin.

magicalrose
24-02-14, 16:28
Bir ankete ne dersiniz? Ben ufak bir tane hazirladim :)

1) Afisi nasil buldun?

1- eh işte diyorum..
2- Bence iki tanıtımda çok başarılıydı...2.tanıtımın hikayeye dair
ipuçları vermesi güzeldi.. heyecanım daha da arttı:)
3-Evet resimleri çok beğendim. Keşke ikisinin bir arada resimleri de olsa:img-wink:
4- Benim açımdan fragmanın son sahnesi epey sürpriz oldu.. Ömer ve Elif'i aynı karede görmek için biraz daha bekleriz sanıyordum :D
yani fragmanın son sahnesi hem güzel hemde sürprizliydi benim için..
Replik olarak ise -teyyyy yaa teyyy :img-in_lo:img-hyste
5- hikaye ile ilgili her şeyi merak ediyorum... Özellikle ömer&elif aşkının gelişimini izlemek için sabırsızlanıyorum :img-wink:

anket için teşekkürler

vadikızı
24-02-14, 16:47
selam herkese ankete bende cevap vereyim
1) Afisi nasil buldun?

1)afişi çok beğendim
2)ikinci tanıtım süperdi merak uyandırdı bende
3)çok beğendim uyumlu bir çift oldular
4)ikinci tanıtımda vurucu olan bence ilk yalanına kadar olan kısım
5)en çok merak ettiğim elif ömer aşkı

ab-ı çeşm
24-02-14, 21:28
Merhaba;
Fragman, tanıtımlar çekiyor insanı. Umarım izlerken yorumlarken aynı zevkleri yakalarız. İki yıl önce bir daha oyuncularının fan kitlesi geniş olan bir diziye bakmam demiştim ama sözümden döneceğim sanırım. İki tarafın fan kitlesi çarpışınca arada olan diziye oluyor bazen umarım bu dizide olmaz.

Hilal18
24-02-14, 22:17
Merhaba;
Fragman, tanıtımlar çekiyor insanı. Umarım izlerken yorumlarken aynı zevkleri yakalarız. İki yıl önce bir daha oyuncularının fan kitlesi geniş olan bir diziye bakmam demiştim ama sözümden döneceğim sanırım. İki tarafın fan kitlesi çarpışınca arada olan diziye oluyor bazen umarım bu dizide olmaz.

Bu dizide büyük sorun olmaz o, iki oyuncunun fan kitlesi bu buluşmayı uzun süredir bekliyor:happy0064
Inşallah çok güzel vakit geçireceğiz hepberaber :)

Bu başlığıda dizi başlıyana kadar bitiririz dimii arkadaşlar :calis :)

cerensb
24-02-14, 22:42
1) Afisi nasil buldun?

Ben çok beğendim

Çok güzeldi

Beğendim ama daha fazla foto beklerdim

Tabiki son sahne

Kazayı ve sonrasını çok merak ediyorum birde Elifle Ömer'in ilk karşılaşma anını