PDA

Tüm Versiyonu Göster : Survivor Aslanlar/Kanaryalar - Yorumlar (Arsiv2)

Sayfalar : 1 2 3 [4] 5

mliSrkan
08-04-07, 01:38
Hey duydunuz mu?Hani bu yarismanin takimlarla alakasi yoktu :img-hyste
Acun Ilicali israrla soyluyordu...

Aslanlar odulu kazaninca Cim Bom Bom diye tezarruhatlar yaptilar..Orayi kesmemisler

Kanaryalarda herkes kavga ediyor..Aslanlar balik bile tutarken beceriklilerdi..

Bu arada final yarismasini baska bir survivorda izlemistim oradaki taktik biri comelirken digerinin onun ustunden gecmesi olmali..ayaktayken zor...

Takımlarla alakası yok demedi Acun...Acun'un dediği burada yarışan yarışmacılar bir klübe bağlı değiller sadece o takımı tutanlar herkesin olduğu gibi tuttukları takım var dedi...keşke onu akıl edebilselerdi final oyununda... Biz yine kaybedicez bence..çünkü böyle oyunlarda hep şanssız bir şekilde ucundan kaybediyoruz...Kanaryalar yine ikizleri yarıştırmıyorlar...Bence ödül oyununda o kızlar müge ve ayşıldan iyi olabilirlerdi..Özellikle Yaprak bence ayşıl kadar güçlü bir kız ama takımda ayşıl kadar popüler olmadığı için farkedilmiyor gücü..

LaRoses
08-04-07, 01:40
Ben Odul oyununu izliyemedim yaa, Ama okuduklarima gore ASLANLARIM almis.. oo super yaaa, Odulde kesin superdii :happy0064
Sey Taner-Cevo nicin kavga etmis, anliyamadim..?

+inshAllah dokunulmazlik bizim olur, ozaman esit olur 7-7!
Haydi aslanlarim guvenim sizlere sonsuz inshAllah yenersiniz, yenemessenizde canlariniz sagolsun,, HEP DESTEK TAM DESTEK! :happy0064

NerweN
08-04-07, 01:46
ayy çok sevinçliyim =)
ödül bizim oldu :happy0064
çok güzel ziyafet çektiler
ve bişe daha var
bayrağımızı PANAMADA da dalgalandırmak kadar süper bişe yok :happy0064 :good:
umarım dokunulmazlığıda alırız
haydi aslanlar bastırın..!!!! :happy0064

esmanur87
08-04-07, 01:51
dokunulmazlik oyununu aslanlar aldi inanamiyorum.. cook sevindim..:D ben sahsen bu oyunu kanaryalar kazanir diye bekliyordum.. ama biz kazandik.. :)sayilarimizda esitlenmis oldu bu durumda :D

mili_gkhnözen1905
08-04-07, 01:53
YENDİKKKKK !!!!! İŞTE BU HAFTA GERÇEKTEN BİZİM HAFTAMIZZZ !!! :happy0064 :happy0064 :happy0064

kanarya adadaymış
aslanlara dalaşmış
kanatlarını açsan
3-5 santim etmessin
sen nasılll kanatlısın
sineklerle yarisamazsıııın !!!!!!!!!! :happy0064 :happy0064

canimmm 3 haftadirrr bizim haftamizzz zatennn:happy0064
bu haftada gelenek degismedi avladik kanaryayi:img-hyste

nedim_bahar
08-04-07, 01:55
aslanlarım benim be nasıl mücadele ettiler ama alınlarının akıyla aldılar her iki oyunu da özellikle de ikinci çok heyecanlıydı böyle devam edersek final aslanlar arasında olur

SÜPPERSİNİZ ASLANLARIM:happy0064 :happy0064 :happy0064

mili_gkhnözen1905
08-04-07, 01:57
bende bu hafta gider oyun diyordummm ama yanildim iyikide yanildim yani..
bide biri kim bilmiyorum tiky yapmadim dediyse yapmamistir demissiniz
ne yani cevo yalanmi söyliyor hakem stop dediginde
tiky halen denemeye calisiyordu..

neyseee bu hafta da biz aldik ASLAN gücü iste bu be:happy0064

Butterbeer
08-04-07, 01:58
Oooooo Aslanlar Oooooo Aslanlar:happy0064

İşte bu!! İşte Aslanlar!!
Aldık her iki oyunuda, mutluluktan ölebilirim, bugün harika bir gün, bugün Aslanların günü! Her aslan ayrı harikaydı işte Aslanların gücü İşte Galibiyet

Panamanın tek gerçek galibi
Aslanlardır yalnız tek sahibi
Aslanım sen hep böyle
Kanat yol bilsin herkes
Herkes bilsin
ASLANLAR YENİLMEZ

:happy0064 :happy0064 :happy0064 :happy0064

stormy
08-04-07, 01:59
Hayir ya takim ismi yada takimla ilgili birsey soylemek yasak ama Aslanlar "Cim Bom Bom" diye bagiriyorlardi..GS'den baska cim bom bom mu var?

Aslanlar takim olmuslar balik bile tutarken beraber tutup egleniyorlar..Kanaryalar sen tuttun ben tuttum sen tutamadin benim hayat tecrubem 10 sene senden fazla of ne gereksiz muhabbetler yaptilar..
Orada yapacaklari sey birbirlerinin uzerinden comelip gecmek olacakti...Cenk zaten herkesle kavga ediyor...Kizlarda hep geri durdular..

Cevdette Tanere kufur etmemeliydi.Tartissalar bile biippp sesleri gelmesi kotuydu

Fazla hirs insana zarar veriyor bir kez daha gorduk..

sena57-utku
08-04-07, 02:00
ya off bu hftada kaybettik.inşş. ikizlerden biri gider.tikye laf yok çocuk orda bişi yapmadı cevdet sağ olsun ağzına geleni söledi.hiç yakıştıramadım cevdete.biz kanaryalar olarak ağzımızı bozmadık.kanaryammm.:happy0064 :happy0064

NerweN
08-04-07, 02:03
Hayir ya takim ismi yada takimla ilgili birsey soylemek yasak ama Aslanlar "Cim Bom Bom" diye bagiriyorlardi..GS'den baska cim bom bom mu var?

Aslanlar takim olmuslar balik bile tutarken beraber tutup egleniyorlar..Kanaryalar sen tuttun ben tuttum sen tutamadin benim hayat tecrubem 10 sene senden fazla of ne gereksiz muhabbetler yaptilar..
Orada yapacaklari sey birbirlerinin uzerinden comelip gecmek olacakti...Cenk zaten herkesle kavga ediyor...Kizlarda hep geri durdular..

Fazla hirs insana zarar veriyor bir kez daha gorduk..

eet yaa hayatımda bu kadar beceriksiz bi takım görmedim puhahahaha:img-hyste
zıpkın onlarda gözlük onlarda daha hala nasıl balık yakalayamıyolar anlamış değilim :img-hyste :img-hyste
bizde onlar olmamasına rağmen kaç tane balık yakaladık :D :D

EN BÜYÜK ASLANLAR..!!!!!

aLiye_
08-04-07, 02:03
insAllah canim insAllah :img-hyste
Ama kanaryalara yinede tebrik edelim :icon_whis

Hemssoom, özledim kiz senii :img-in_lo , valla bence bu hafta Aslanlar daha da iyidi dogrusu :img-hyste
Denge oyunda Mesut superdi ya,Aslanlar akillilik ettiler,kizlari felan kaldirip koydular,
valla ben bu hafta kaybederiz gibime geliyordu ama 2 oyunuda kazandik bundan daha guzel ne olabilirki?:img-hyste :happy0064

mliSrkan
08-04-07, 02:06
Mesut son oyunda çok konsantre olmuş durumdaydı yüzünden belliydi bu.. Dans gibi yapıcaz diyip durdular tüm oyun,taktik olarak onu belirlediler,çok da iyilerdi..Leventten korktum başka onun endişesi biraz da özleme falan dokunmaktandı sanırım :D:D çok heyecan yapıyor birde..ama yine de iyiydi.. Cevo iyi oyunda da süperdi gerçekten...Bence ödül oyununun en iyileri Çiğdem ve Mesuttu...

MerYem_Ce
08-04-07, 02:09
super bir oyundu yaa gercekten cok guzeldi aslanlarim once mangali goturdu sonra balikda tuttular:d ve simdide ada konseyini kazandik vallaha bravo aslanlarim benim yaa!!! cok mutluyum zaten aslanlar grubu gercekten oturmus hepside super yarisdi yaa!! tebrikler tekrardan...:happy0064
ama kanaryalilari da tebrik ediyorum cok iyi oynadilar tebrikler

aLiye_
08-04-07, 02:11
hayret kanaryalar bu sefer ikizlere yüklenmiyorlar şaşırdım..ben yine laf edecekler diye bekliyordum..:img-hyste

Evet ya ödul oyununda Muge arkada kalinca dedim, bunlar artik kaybedince Mugeye yuklenirler diye dusunmustum ama nedense bu sefer olmadi,
Kanaryalarda Ilerleme var :img-hyste :img-hyste :icon_whis

sühan
08-04-07, 02:12
Bu kanaryalara noluyor ya? Tam aslanların zaferine sevincem. Ciyak ciyak bagırıyorlar. Aysıl her zamanki gibi ortalıgı karıstırdı. kendı cekıldı. mıllet bırbırını yıyor. Elenmekten kurtuldu hatun yıne. Dıkkat edın. her yenılgıden sonra ortaya bır sey atıp kenara cekılıyor. Cok uyanık valla.

mliSrkan
08-04-07, 02:15
Evet özellikle Yaprak çok güçlü bir kız ama oynatmıyorlar inatla...

Bu arada yine aynı düello oyununu koymuşlar..biraz yaratıcılık olsa artık yaa yeter :D

mili_gkhnözen1905
08-04-07, 02:16
haftaya da değişmez bu gelenek haftaya yine avlarız kanaryayı...:img-hyste :img-hyste

insallah insallah bence onuda almaya cok yakiniz
cünki biri acuna sorularda neden gezi gibi birsey yok dedi oda 2 bölüm sonra gibi birsey dedi..bu haftayi atlattik zaten kaldi 1 hafta..
bizde 3.puzzle almaya cok yakiniz eger haftaya alirsak
gezi bizim oluyor en büyük ödül yani bizim olabilir

mliSrkan
08-04-07, 02:17
Bu kanaryalara noluyor ya? Tam aslanların zaferine sevincem. Ciyak ciyak bagırıyorlar. Aysıl her zamanki gibi ortalıgı karıstırdı. kendı cekıldı. mıllet bırbırını yıyor. Elenmekten kurtuldu hatun yıne. Dıkkat edın. her yenılgıden sonra ortaya bır sey atıp kenara cekılıyor. Cok uyanık valla.

aaa vay be aynı taraftayız bu sefer demek :D:D

Kanaryalar klasik yine kaybedince birbirilerine girdiler..Ayşıl çok zeki kız yaa helal olsun çok sinsi..ilk baştan demiştim o kız 2 takımı da mahveder diye.. ama allahtan şu son haftalarda zararı kendi takımına oluyor...bu hafta erkeklerle sorun yaşamasına şaşırdım hep kızlara yüklenirdi..

mili_gkhnözen1905
08-04-07, 02:24
valla nedimcim bilmiyorum tam emin dedigilim ama bulunca yaziyi koyarim
2 bölüm sonra gibi birsey demisti bakalim belkide bizim gezidir
cünki acun bur yazisinda bir takim kazandi demisti hatta yerli kanala bile cikmisler kimse artik ama inaniyorum biz alicaz:)

10-7 den 7-7 süper dimi:happy0064

nedim_bahar
08-04-07, 02:29
valla nedimcim bilmiyorum tam emin dedigilim ama bulunca yaziyi koyarim
2 bölüm sonra gibi birsey demisti bakalim belkide bizim gezidir
cünki acun bur yazisinda bir takim kazandi demisti hatta yerli kanala bile cikmisler kimse artik ama inaniyorum biz alicaz:)

10-7 den 7-7 süper dimi:happy0064

neyse biz bize beklemek kalıyor artık hadi hayırlısı

hemde nasıl 10-7 den uynu 7-7 ye getirmek zordur ee biz zoru başardık artık yolumuz açık yavaş yavaş finale

mili_gkhnözen1905
08-04-07, 02:34
acun resmen çok oldu
ödül oyununda tam hatırlamıyorum yarışma heyecanından ama cevdet yada mesut bir ara geçemedi kumu kazınca ACUN hemen atladı evet saplandı kuma saplandı diye sevinçten ölüyordu :img-hyste :img-hyste ama sonra yine cimbom kazandı helal olsun:good: :good: :good:

dokunulmazlık oyunu galatsaratın yükselişini engellemek içindi denge oyunu ama yine cimbom kazandı. Acun zaten bir ara sesini çıkartamadı şok oldu dondu kaldı....... Ve konseyde şu an kanaryalarla o kadar ilgileniyorki hayret insan bu kadar belli etmez acun ya çok ayıp oluyor sana...Bir adamların yerine yarışmadığın kaldı. :img-polic :img-polic

Arkadaşlar sayılar hala eşitlenmedi hala fenerliler bir kişi fazla ona göre :img-hyste :img-hyste

öylemi dedi acun ben o anki heycandan ne yapcami bilemedim gezindim resmen odada demekki tek gören ben degilmisim bazi seyleri hersey ortada;)
yagmur gidiyor büyük bir ihtimalle keske bir erkek gitse ama nerdeee:)

her hafta nerdeyse denge oyunlarina ragmen yine aldi aslanlarim
artik biktim her hafta denge görmekten yani..

aLiye_
08-04-07, 02:35
Kanaryalar hazirlikli gelmisler, Orcun(yada Orkun bian sasirdim), Kaybedersek birbirimizi suclamiycagiz felan, bu dediginden belli, Insan Oyuna giderken böyle birsey derse ozaman oo kimseye guvenmez,haliyle takim ruhu 0,:icon_whis
Herneyse, Orkun aldi dokunulmazligi bakalim kimi yollayacaklar, kesin ya Yagmur yada Yaprak :img-yes:

mliSrkan
08-04-07, 02:38
Yaa bu kanaryalarda hiç zeka yok...Yaprak görüldüğü gibi çok çok güçlü ve becerikli bir kız...ama hala oynatmıyorlar onu..hadi geçen hafta kendi istemedi ama istememesinde takımın rolü büyük..kızın kendine güvenmesini engellediler baştan beri...yoksa kız gerçekten çok güçlü...Bence de Yağmur gider bu hafta...

mili_gkhnözen1905
08-04-07, 02:39
bence yagmur gider kizlara hic birsey yaptirmiyorlar sonrada ise yaramiyor
diye yollicaklar büyük bir ihtamalle...
dedigim gibi ilk oyunda müge yerinde ikizler olabilirdi zaten müge yüzünden
kaybedildi ama ikizler olsa hemen yüklenmislerdi..

sühan
08-04-07, 02:41
Ben kacirdim Aysil ne dediki?, ay merak ettim anlatin bi yaww :icon_sorr :icon_whis

önce benim oynamam gerekıyordu kazanırdık anlamında bır seyler dedı. Orkun da ilk oynadıgı ıcın alındı bana mı dıyorsun, tamam benım yuzumden kaybettık dıye tepkı verdı. olay buyudu. muge, cömert girdi konuya. Kucuk bır sey soyluyor sözde ama kaybeden takımda ufacık bır söz fıtılı atesler. O da bunu bılıyor, azıcık fıtılı atesleyecek bır sey dıyor, sonra ortalık karısıyor. kendı kenara cekılıyor.

mliSrkan
08-04-07, 02:51
Yaa bu Taner hep konuşsun yaa yine koptum ben...her gördüğümde gülüyorum ben bu çocuğu :D:D:D ayrıca bu çocuk da tikkyse artık...:img-hyste

Bizim konseyde bizimkiler böyle teker teker içlerini 5 dakikalık konuşamarla döktüklerini ben hatırlamıyorum...karalisteymiş...Bide Ayşıl-Özlem olayı yaratmaya çalışıyorlar ama Özlem son haftalarda hep Ayşıldan daha iyi.. Bugün oyunların kaybedilmesinde ayşılın katkısı büyüktü,Özleminde kazanılmasında katkısı büyüktü...Kanaryalardan sadece Yaprak ve Cömerti seviyorum..Cömertte bu akşam gözümden düştü gerçi ama yinede düzgün bir insan...Yaprak da öyle...ama kızın hakkını yiyorlar...

MerYem_Ce
08-04-07, 03:11
inanmiyorum kanaryalilardan yagmur gidiyo ben muge yada aysil ortayi karistirdi diye onu yazarlar sanmisdim ama yazmadilar hepside yagmur....
amaan neyse kim giderse gitsin:D 7-7 olduk ya ona bakalim!!
superdiniz aslanlarim benim yedikleriniz helal olsun size!!!

sarışınım
08-04-07, 03:14
ii geceler herkesee

ya bu hafta iki oyunuda kaybettik. ama hiç bişi bitmiş değil daha.yağmur gitti üzüldüm.sonuçta bizden eksilen olmadı 7-7 beraberlik geldi sadece.

Ayrıca cevdet kendine yakışanı yapıp olay çıkarttı gene .Taner cvp vermedi çünkü o konseydede dediği gibi oyunlarla yenecek.Amaç bu zaten. neyse ya genede oyunlar süperdii.

Ölümüne KANARYA !!!! ;)

stormy
08-04-07, 03:25
Gecen Pazar NBC'de Apprenticein yeni bolumunu izliyordum orada Donald Trump dediki..."Kaybedilme anlarini seviyorum neden mi?O zaman kimin ne oldugu daha iyi beliriyor dedi"...Yani anlayacaginiz kimin nasil kisiligi oldugu ortaya cikiyor..Bu iki takim icinde gecerli,,,

Ortak noktalari: Her iki takimda kaybedince kizlarin canini yakiyorlar...

Aslanlar Cimbombom dedi bir takim bunu koz olarak kullanirsa bu programda riske girer...

Yaa Tuğçecim ben bunlara artık cidden yuh diyorum sadece !! Nasııl Taner cevap vermedi yaa siz kör müsünüz yoksa görmemezlikten mi geliyorsunuz ?? biip seslerinin anlamını bilmiyorsunuz sanırım...nasıl küfrettiyse artık kesmişler oraları..Acun sakinleştirmeye çalıştı bacaksızı...Dogru düzgün izleyin biraz yaa !!

Ben olayi soyle gordum..

Taner hakem oyunu durdurduktan sonra Cevdete gore tahtalara dokunmus..Cevdette tepeden Tanere oraya beni getirtme lan beeeeeeeeeepppp li birsey soyledi...Tanerde ellerini kaldirdi ne diyorsun sen falan diyordu o sirada Acun araya girdi..Benim gordugum kadariyla Taner karsilik verdi ama kufur etmedi..Kufuru eden Cevdetti

pıtırcık_mı_ki
08-04-07, 03:30
:good: evet küfür eden cevdetti ama şu fragmanda izlediğimiz sus bacaksız kısmını duymadım ben. oraya sansür koymuş olabilirler, yoksa öle ağır sözler söylüyeceğine inanmıyorum cevonun..

stormy
08-04-07, 03:31
Saka maka bu gidisle Halit aradan siyrilip yari finale kadar cikacak galiba :img-hyste..adam hem yarismiyor hem oylanmiyor ne guzel :)

Ne gereksiz kavgalar ediyorlar ya sanki sonunda dunyayi kurtaracaklar...Birbirlerine hitap sekilleri suclamalari..hatta yaptiklari sloganlar bile cok gereksiz gerginlik yaratiyor..Biri digerini listeye aliyor biri gidiyor hayat tecrubesi veriyor yok digeri gidiyor sen benim kazandiigim odulu yedin muhabbeti yapiyor..yazik ya..

Kavgayi kimin niye cikardiginin ne onemi var orada kavga bile etseler kufur etmemeleri lazim birbirlerine ayip..Ama Gecen Survivordan ogrenmislerdir nede olsa beeeep doluydu bazi yarismacilarin konusmalarida :img-hyste

NOT: Bir besiktasli sadece kendi TAKIMINI tutar, baska takimlari tutmaz..tutuyorsa vah vahhhhhhhhhh

§uni§a
08-04-07, 03:37
Yaa benim anlamadigim konu orkun, taner, cömert, cenk.... niye ilk önce mesutu sevmiolar sonra cevdeti sanki mesut onlara bisey yapti... yaa egerki haftaya yine aslanlar kazansin resmen tükürdüklerini yalicaklar cok büyük konustular...

yaa ben bir GSli olarak diyorum ki Cevdette küfür etti bir yerde ama Tanerde etti... Ama bence Cevdet hakliydi Hakem Stop dedikten sonra Taner gercekten Tahtayla oynuyodu...

stormy
08-04-07, 03:45
Rating olsun diye etmislerdir :img-hyste

Hakem oyunu niye durdurdu ya..Anlayamadik orasini...Sonucta altustu iki tavuk icin horozluk yaptilar :img-hyste..

Haftaya nolacaginin fragmanini verseler olmaz sanki..Bu yarismalari nereden seciyorlar ya of bu ne hic zeka bulmaca falan yok mu?

Aysili neden elestiriyorsunuz ki o en iyi yarisanlardan birisi..o yarismasa digerleri hic yarismiyor zaten..

eyschann
08-04-07, 03:55
herkeze iyi geceler diyorum arkadaslar öncelikle aslanlarimi kutluyorum ve hemen bölümle ilgili kisa bir yorum yapmak istiyorum.....
Tabi objektiv bir sekilde kimseyi kirmadan....

Öncelikle hafta ici fragmani seyredince tamam dedim bu acun inadina yapiyor bunu 3 hafta üst üste denge oyunu yani kendimi bastan hazirladim kaybetmeye cünkü hepimizinde bildigi gibi kanaryaliliar denge oyunlarinda bizden daha fazla galibiyete sahipdi......
Ilk ödül oyununda i yaris tam kodroydu bence tamam dedim biz bu yarisi aliriz cünkü hersey iyi gidiyordu gerci sonuna dogru biraz korktum ki osirada birden ortalik karisti ve ne oldugunu anlamaya calisirken cevdet ve taner birbirlerine hakaretlerde bulundular bir seyreden olarak ikisinide öncelikle kiniyorum hakli haksiz konusuna hic girip yorum yapmayi bile düsünmeden geciyorum, ikinci yarisda bastan belliyde zaten kaybedecegimiz ama metehana mesutla tartisirken acayip bayildim cocukta o sirada zaten bir siskoluk sendromu var yetmiyomus gibi mesutta birazda zorla diyerek cocugu iyice bunalti allahtan ikiside birbirini iyi taniyor ve birbirlerini kirmadilar, ama buarda kanaryalilar 2 oyunda gayet basarilardi tebrik ediyorum , ama 3 oyun düzgün kadroyla süüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüperdi tahmin ettigimiz gibi aldik ama birseyde dikatimi asiri derecede cekti oda aysil yerine neden mügenin oynamasi yani aysil mügeden daha iyiydi ama kendini nicin atese atmak istemedi bunu anlayamadim neyse....
sonucta mangal partisini kazandik ve inaninki bende sanki onlarla birlikte burda yedim afiyet olsun aslanlarima......

gelelim dokunulmazlik oyununa dedigim gibi kesin kaybederiz mantigiyla seyrettim basdan kabullendim.....
oyun basladiginda 1 turda levent özlemle basladiginda biraz yakin temasdan dolayi cekindi sanirim ama sonralara dogru acildi ve birinci turu kazandik ikinci turu kanaryalilar aldi kendilerini tebrik ediyorum ...
gelelim 3 tura yani son tur büyük bir keyif ve endiseyle izledim ama mesuda resmen bittim ya cocuk sira ona geldiginde resmen herkezi tek tek kaldirip gecti süre tuttum 2 dakika icinde düsmeden tamamladi ve KAZANDIK dokunulmazlik oyunun bize kazandiran bence MESUT dur gerci biz bir takimiz.....

Ya bide biseye acayip güldüm kanaryalilar eskiden zaten balik tutamiyorlardi simdi hic tutamazlar adamlarin adayi bile köpek baliklari basti bundan sonrasi icin basarilar diliyorum birde artik zaten gördügümüz gruplasma artik iyice kendini göstermeye basladi....
Buarda bireysel dokunulmazlikta yapragin almasi cok istedim ama olmadi orkun aldi tebrik ediyorum kendisini, nekadarda sevmesem...

gelelim konseye ya ben bu kanaryalarin kara listesine koptum ya resmen bukadarmi kin beslenir kara listeler falan yapmayin ya hayir ortami kirletmeye ne haklari var nefret etmeler kin duymalar........
mügede buarda sevgili aysilcini iyice bir yagladi buzamana kadarki aysil özlem karsilasmalarinda aysil özleme karsi sadece 2 kere basarili oldu bunuda bilen bilir burda özlemle aysili ayni kefeye koyarak özleme haksizlik yapmak istemiyorum ve beklenen oldu ve yagmur gitti ben sahzen cok üzüldüm cünkü kanaryalilarin icinde en sempatik iki kisi ikizlerdi onlardan birinin gitmesine kendi adima üzüldüm onun adina sevindim....
Umarim bundan sonrada takim ruhunu kaybetmeden bize güzel ve seviyeli program seyretirirler

stormy
08-04-07, 03:56
Acunu tebrik etmek lazim adam gidayi eksik etmiyor..Gecen yarismada neydi oyle ayda yilda bir yemek yiyorlardi yarisanlar..:)..Bu yarismada cesit bol yani :)Birazda zeka oyunu olsa...

Ben bu yarismada hic kimseyi tutmuyorum sadece gorduklerimi yaziyorum..

BJK de GS nin kardes takimi diyenlere yaziyorum :YOK oyle birsey..kendi fikriniz o sizin..

lipres12
08-04-07, 04:10
Bu konuda kesinlikle katiliyorum benim abim koyu bjklidir öyle böyle degil ama asla GS ile kardes takim olduklarini asla kabul etmiyor ki gercekten bjk takimin her macini izleyen herseyini takip eden biri bence zaten GS tutmaz... Ben Bjk nin Gs kardes olmasini zaten onlara yakistiramiyorum...

stormy
Bakin size diyorum iki takimdanda kim kaybederse kaybetsin..Elenmek istenen hep bir kiz olacak..Diger takimdada Cigdemi gondermeye kalkarlar...Oteki takimdan Yapragi

Birde Orkun Yagmur yazacagina Yaprak yazdi cok guldum..cunku soylerken Yagmur diye mesajda soyluyordu :img-hyste..Kiz kazara gidiyordu yani

vega58
selam arkadaşlar..survivoru izliyorum devamlı ama ilk defa buraya yazıyorum..
öncelikle ne feneliyim ne de cimbomluyum..bu yarışma da tvde seyrettiğim tek yarışma..koyu bir beşiktaş taraftarıyım..
yarışmayı başından beri tarafsız olarak izlemeye çalıştım..ama olmuyor..ortada gerçekler var ve insan ister istemez bir tarafa kayıyor..
fenere nerde antipatik tip var toplamışlar...bunu özellikle mi yaptılar çok merak etmekteyim..özellikle erkekleri bir felaket..güç yarışma falan açısından değil tamamen karakter üzerine konuşuyorum..ağır kaçacak ama çok iğrençler..sanki ortada yaptıkları bir şey varmış gibi kızlara yüklenmeleri yok mu beni öldürüyor..fenerde sadece ikizler çok şeker ve sıcaklar..bu akşam kim elendi bilmiyorum..heralde ikizlerden biridir..ayşıl yine fena değil de antipatiklik konusunda müge hepsini solluyor..
cimboma gelince yarışmayı en baştan beri izlediğimi söylemiştim..onlar da üç hafta üstüste yenildi ama ben bunlar gibi döğüştüklerini hiç hatırlamıyorum..en azından birbirlerine saygılılar..bir tek içlerinde özlem de biraz değişik bir şey var..adını tam koyamadım..antipatik değil ama ne bileyim biraz içten pazarlıklı gibi..çiğdem çok iyi ve çok başarılı..
bu arada cevdetle taner neden kapıştılar anlamadım..
taner konuşuken neden altyazı vermiyorlar..ne dediğinden hiç bir şey anlamadım..

stormy
08-04-07, 04:15
Aslanlar daha iyi yaristi bu hafta burasini kabul etmek lazim ama o ikinci yarista...Metehani koymalari akillica degildi..Metehanin iri yari oldugunu goruyorlar, orada Halit yarismaliydi..O daha kolay gecerdi tahtanin altinda ama sonucta birsey degismedi..

eyschann
08-04-07, 04:17
selam arkadaşlar..survivoru izliyorum devamlı ama ilk defa buraya yazıyorum..
öncelikle ne feneliyim ne de cimbomluyum..bu yarışma da tvde seyrettiğim tek yarışma..koyu bir beşiktaş taraftarıyım..
yarışmayı başından beri tarafsız olarak izlemeye çalıştım..ama olmuyor..ortada gerçekler var ve insan ister istemez bir tarafa kayıyor..
fenere nerde antipatik tip var toplamışlar...bunu özellikle mi yaptılar çok merak etmekteyim..özellikle erkekleri bir felaket..güç yarışma falan açısından değil tamamen karakter üzerine konuşuyorum..ağır kaçacak ama çok iğrençler..sanki ortada yaptıkları bir şey varmış gibi kızlara yüklenmeleri yok mu beni öldürüyor..fenerde sadece ikizler çok şeker ve sıcaklar..bu akşam kim elendi bilmiyorum..heralde ikizlerden biridir..ayşıl yine fena değil de antipatiklik konusunda müge hepsini solluyor..
cimboma gelince yarışmayı en baştan beri izlediğimi söylemiştim..onlar da üç hafta üstüste yenildi ama ben bunlar gibi döğüştüklerini hiç hatırlamıyorum..en azından birbirlerine saygılılar..bir tek içlerinde özlem de biraz değişik bir şey var..adını tam koyamadım..antipatik değil ama ne bileyim biraz içten pazarlıklı gibi..çiğdem çok iyi ve çok başarılı..
bu arada cevdetle taner neden kapıştılar anlamadım..
taner konuşuken neden altyazı vermiyorlar..ne dediğinden hiç bir şey anlamadım..

istede ben bunu kasdediyorum kardes takim diyerek cünkü ne bir yarisda ne bir macda bir bjklide asla feneri tutmaz cünkü nasil bize bjk liler sempatik geliyorsa fenere bakilarak bizde onlara ayni sekilde sempatik geliyoruz ben bunu kasdetmisdim aslinda buda benim dilimde kardeslikdir......Buarada yorumuna katiliyorum

stormy
08-04-07, 04:18
Iyiki bu takimlar birlesmeyecek..Birbirlerini girtlaklarlardi sirayla hepsi diskalifiye olurdu..sonra yarismayi otomatik olarak Halit kazanirdi yani :img-hyste

sühan
08-04-07, 04:20
Yaa benim anlamadigim konu orkun, taner, cömert, cenk.... niye ilk önce mesutu sevmiolar sonra cevdeti sanki mesut onlara bisey yapti... yaa egerki haftaya yine aslanlar kazansin resmen tükürdüklerini yalicaklar cok büyük konustular...

Mesut olayın beyni.. Cevdeti sakinleştiren, metehanı sakinleştiren, olayları organize eden, takımda dengeyi koruyan kişi. Herkesle bir şekilde iletişim içinde.. Mesut dengeyi sağlamasa bizimkilerde girecek birbirine.. Bakın kavgalara, mesut ya yapmayın, sakın olun dediiginde (özlem harıc) hepsı onu dınlıyor. Mesut elense takım dağılır, herkes bireyselleşir diye düşünüyor kanaryalar. Mesut cinlik yapıp denizi göndertti. Bakma sessiz falan ama en akıllıları mesut. valla finali aslan alsın da kim alırsa alsın. Ben özlem olsun isterim. Erkek gibi kız valla..

vega58
08-04-07, 04:21
istede ben bunu kasdediyorum kardes takim diyerek cünkü ne bir yarisda ne bir macda bir bjklide asla feneri tutmaz cünkü nasil bize bjk liler sempatik geliyorsa fenere bakilarak bizde onlara ayni sekilde sempatik geliyoruz ben bunu kasdetmisdim aslinda buda benim dilimde kardeslikdir......Buarada yorumuna katiliyorum

yani hayır bence kardeşlik falan değil..en azından benim açımdan..yani fenerbahçenin yarışmacıları özellikle erkekleri biraz daha karakterli olsalardı beki onları desteklerdim..ben sadece orda sergiledikleri kişiliklerine göre yazıyorum yorumumu..kazanmak ya da kaybetmek bir takımın tekelinde değil..fenerbahçe gs olayı değil bana bunları yazdıran..

eyschann
08-04-07, 04:24
Sen o zaman kendi takimini daha bulamamissin..Oyle olsaydi GS lileri tutuyorum demezdin...BJK bu programda olmadigi icin o yuzden tarafsiz bakabilmen gerekiyordu...demekki sen 2 takim birden tutuyorsun ama gercek bu...

sen hala beni anlamamak da direniyorsun sanirim ben takimimi gayet iyi biliyorum 24 yasindayim ve kendimi bildim bileli Gs liyim ve buzamana kadar bütün maclarini gerek canli gerek tvde izmeye calisdim benim demek istedigim tr liginde hicbir takima ve buna özellikle bjk de dahil FB liler hic bir sekilde sempatik degil aksine antipatik geliyorlar bu bügüne kadar hep böyle olmus ama bir GS liye bjkli nasil sempatik geliyorsa bir BJKliye bir Gsli ayni sekilde FB ye bakilarak sempatik geliyordur dedim ve bende bunu kardeslik olarak anlatmaya calisdim hala anlamamak icin cabaliyorsan benim yapabilecek birseyim yok.....

mliSrkan
08-04-07, 04:26
Mesut olayın beyni.. Cevdeti sakinleştiren, metehanı sakinleştiren, olayları organize eden, takımda dengeyi koruyan kişi. Herkesle bir şekilde iletişim içinde.. Mesut dengeyi sağlamasa bizimkilerde girecek birbirine.. Bakın kavgalara, mesut ya yapmayın, sakın olun dediiginde (özlem harıc) hepsı onu dınlıyor. Mesut elense takım dağılır, herkes bireyselleşir diye düşünüyor kanaryalar. Mesut cinlik yapıp denizi göndertti. Bakma sessiz falan ama en akıllıları mesut. valla finali aslan alsın da kim alırsa alsın. Ben özlem olsun isterim. Erkek gibi kız valla..

bu forumdaki yorumlarını beğendim :good: Valla millet fb kazanacak diyor ama bende aslanlardan herhangi birinin kazanmasını istiyorum...Özlem müthiş bir kız çok güçlü,hırslı ve kendinden emin...Kazanmasını çok isterim..Çiğdem de öyle bence...Eğer dokunulmazlık kaybedersek umarım kızlardan birini elemek gibi bir hata yapmazlar..

sühan
08-04-07, 04:33
sühancım burda da karşılaştık dikkat edersen..profiline baktım erkekmişsin..inanamıyorum ben seni hep kız olarak düşünmüştüm..
cimbomlusun sanırsam..
mesut gerçekten sağlam..özlem de iyi de biraz fitne fücur bir şeye benziyor..ortalığı bir anda karıştıracak bir tip..
metehanı seviyorum bir de ben sizden..sakin birine benziyor..

bir de şu cevdet taner olayını biriniz anlatın lütfen..cevdet küfür mü etti..orda tam göstermediler..meraktan çatlıyıcam ama..ben sizi desteklediğimi söylüyorum siz oralı bile olmuyorsunuz..aşkolsun yani..

Evet ya.. herkes öyle sanıyor. Galiba sarkı yarısmalarını, dizileri seyrediyorum diye.. Bir de çok konuşuyorum.. :img-hyste ondan kız sanmışsındır.. :img-hyste Tamam şaka kızma.. :img-wink:

Evet Özlem çok uyanık.. Ama zaafları var.. uzun boylu düşünmüyor anlık kararlar veriyor. Cevdet te öyle.. Mesut daha plancı, kolay tahrik olmuyor. ama kolay tahrik ediyor. Güç kadar zeka da önemli.. Mesutta bu var..

Wolfman
08-04-07, 04:33
Gerçekten Aslanlar olarak süper bir akşam izledim Önce ödül oyunun kazanılması ve ardındaki ziyafet :P Sonrasında ki kanaryaların tartışmaları :) Ardından bana göre yarışmadaki en zevkli dokunulmazlık oyununun kazanılması süperdi gerçekten Dokunulmazlık oyunu açıkcası kimin kazanacağının son ana kadar bilinmemesinin heyecanı yüksekte tutan nedenlerden biriydi
Tanerle Cevdet'in tartışmasında kimin ilk küfür ettiğini bilmiyorum ama Taner'in stop dendiği halde hala deneme yapması biraz saçmaydı Cevdet'in de küfürle karşılık vermemesi gerekiyordu
Son olarak kanaryanın konseyindeki Acun'un kızıştırmalarına bir anlam veremedim Böyle iddialı sözler duyarak ya da söyleterek yarışmaya heyecan mı yoksa reyting mi pompalıyor pek anlayamadım
Ha bu arada Kanaryalılar Aslanların sevinmesini aşırı olduğunu vs gibi cümleler sarfettiler Halbuki bunu ilk başlatan Kanaryalılardı Çünkü ayağı dalgaya alıyorlardı Şimdi aynı şeyi kendileri yaşadılar :happy0064

stormy
08-04-07, 04:39
Takimlar kaybederse Kanaryalardan herhalde hedefteki isimler Yaprak yada Muge olur. Aslanlardada Halit yada Cigdem olur bu gidisle..
Kanaryalarda Comert, Aysil, Orkun...Aslanlardada Ozlem, Mesut, Cevdet sona kalabilirler..

vega58
08-04-07, 04:39
Evet ya.. herkes öyle sanıyor. Galiba sarkı yarısmalarını, dizileri seyrediyorum diye.. Bir de çok konuşuyorum.. :img-hyste ondan kız sanmışsındır.. :img-hyste Tamam şaka kızma.. :img-wink:

Evet Özlem çok uyanık.. Ama zaafları var.. uzun boylu düşünmüyor anlık kararlar veriyor. Cevdet te öyle.. Mesut daha plancı, kolay tahrik olmuyor. ama kolay tahrik ediyor. Güç kadar zeka da önemli.. Mesutta bu var..

yok ya ondan değil..ne biliyim öyle düşünmüşüm bir an için..bir de hatırla sevgiliyi genelde bayanlar takip ediyor ondan olmuş olabilir..erkek olmana sevindim çünkü diğer erkekler gibi değil de daha seviyeli ve doğru şeyler yazıyorsun..bir erkekten böyle yorumlar okumak erkeklere olan gıcıklığımı azaltır belki..
gerçekten doğru tespitler..özlem takımın uyanığı..mesut demek öyle ha..tahrik ediyor hiç dikkat etmemiştim..
ama başarılı yarışmanın birincisi olabilir bence tabi denge oyunu olmazsa..
fenerlilerden de belki orkun..güçlü değil ama hırslı..ama bazen çok fena saçmalıyor..

Wolfman
08-04-07, 04:40
Bu arada unutmadan bu dokunulmazlık oyunu Türkiye Yunanistan'da da oynanamış mıydı? Ben hatırlayamadım da :img-help:

Butterbeer
08-04-07, 04:41
Ben yorumuna saygi duyuyorum ilk önce bunu söylüyeyim... Ama Özlemin denge oyununda acunun abarttigi kadar basarili olduguna hala katilmiyorum.. Nedenimi... Galiba ikinci turdu: Özlem o kadar cok düstükü yani bi ara kendi bile cok sinirlendi... Bence denge oyununda kesinlikle Cigdem ve Mesut cok iyiydi (her ne kadar mesutu sevmesemde azmine saygi duyuyorum)... Bence bugünki yarismalarda Cigdemin biraz daha ön plana cikarilmasi gerekirdi ama herkes bi tek Özlem diyor... Cigdem bence hem karakter yönünden hemde basari yönünden benim gözümde Özlemden daha üstün... Aysila gelince benim gözümde kizlarda bir numara...

Ben takımımdaki her yarışmacıyı ayrı seviyorum, bu gece sevincimden daha tek tek yorum bile yapmadım.Sonuç olarak takımımızdaki bütün yarışmacılar çok iyi performanslar gösteriyor.Bir doktor beyler oynamıyorlar onlarda yarın birgün yarışmaya katılmaya teşrif edecekler.

Bu arada Ayşılla ilgili bir düşüncemi daha söylemek istiyorum, bence ayşıl kesinlikle takımını düşünmüyor, tamamen bireysel oynuyor.Çok değil 1-2 hafta sonra bunu herkes görecektir.

mliSrkan
08-04-07, 04:42
Bugünkü 2 oyunda da Çiğdem çok başarılıydı gerçekten..Özellikle ilk oyunda 2 kere oynadı ve çok iyiydi.. 2. oyunda hepsi çok iyilerdi ama en çok Mesut katkıda bulundu çünkü taktikleri hep o vermeye çalıştı...Özlem'in çok düşmesinin nedeni de Levoydu biraz...Çok tedirgindi yarışma boyunca..Ama yine de tüm takım çok iyi yarıştı ve kazanmayı bildik...Sonda herkesin yanyana olması da bunu gösterdi zaten..Hep takım ruhu ile yarışıyorlar...

Butterbeer
08-04-07, 04:45
Çiğdem en az Özlem kadar başarılı bir aslan, dilerimki bu takım hiç bozulmaz ve kanaryaları bir bir eleriz.Neyse aslanlar bende çıkıyorum çok uykum geldi hepinize iyi geceler:img-wink::img-wink:

sühan
08-04-07, 04:49
yok ya ondan değil..ne biliyim öyle düşünmüşüm bir an için..bir de hatırla sevgiliyi genelde bayanlar takip ediyor ondan olmuş olabilir..erkek olmana sevindim çünkü diğer erkekler gibi değil de daha seviyeli ve doğru şeyler yazıyorsun..bir erkekten böyle yorumlar okumak erkeklere olan gıcıklığımı azaltır belki..
gerçekten doğru tespitler..özlem takımın uyanığı..mesut demek öyle ha..tahrik ediyor hiç dikkat etmemiştim..
ama başarılı yarışmanın birincisi olabilir bence tabi denge oyunu olmazsa..
fenerlilerden de belki orkun..güçlü değil ama hırslı..ama bazen çok fena saçmalıyor..

Ben hayata dair her şeyi seviyorum be vegacım. İnsan cinsiyetiyle değil hayata bakışıyla sınıflara ayrılır. Şekle girmeye gerek yok. Sonuçta sanal ortamdayız. Fikirlerimizi paylaşıyorsunuz.

Mesutun duruşu aslında çok iyi. Bugün yagmurun dediği gibi her yarısmacının kendıne ozgu özellikleri var. Bak dikkatli seyret. Acun oyunu anlatırken Mesutun yüzüne bak.. Kaşlarını çatıyor, hemen plan yapan bir ifade beliriyor yüzünde. Kimi nerede olmalı, kim yarısmalı.. zaten genelde ne yapılacagını da o anlatıyor. Herkes bır sey soyluyor ama en mantıklısı onunkı oluyor. kanaryalarda böyle ekip başı yok. Kimse mesut ekip bası demıyor ama kanaryalar onu ekip başı görüyor belli.

Ama zekası onu nereye kadar goturur bılemem. genel olarak çok göze batmasa da istikrarlı bir şekilde başarısını devam ettiren tek kişi levent.. Herkesin dışında kaldığı oyun var. ama levent hep yarısıyor. ama az ama cok basarılı.

En istikrarlı : Levent
En zeki : Mesut
En güçlü : Metehan
En hırslı : Cevdet
En sakin : Çiğdem
En kapalı kutu : Özlem
En bana dokunmayan bin yaşasın : Halit :img-hyste :img-hyste :img-hyste

vega58
08-04-07, 04:52
metehanı biliyorum...sıkı bir metalci o..konserlerde falan görmüştüm..
tanımam ama sakin birine benziyor..hatta bir radyoda program bile yapıyor..
özlem de voleybolcu ha..vücudundan belli aslında..
ayşıl da çok sportmen duruyor..o da kesin spocudur..acayip hırslı bir kız..fear factor de hırs yapıp nasıl kazandığını görmüşsünüzdür heralde..ama çok antipatik müge kadar olmasa da..

RIZA_BABA
08-04-07, 11:21
Bu hafta yenemedik ama olsun.Sanırım aslanlar açtı bu arada ödül oyununda methanı yarştırmaları yanlış oldu bende cüseli biri olduğu için tahtaların altından geçmesi zor oldu.İkizlere çok üzüldüm ben yaw şimdi yaprak napçak bilmem çok üzülür yani kardeşi gitti kolay değil

elfkartal
08-04-07, 13:35
ölümüne koyu bir beşiktaşlı olan ve fenerbahçe takımından nefret eden yine ben nedense survivor'da kanarya takımını tutuyorum ya. fenerliler ayrı bir cool oluyorlar gibi geliyor bana.. gsliler biraz nasıl desem şimdi yanlış anlaşıılmasın pek çekici değiller sönükler biraz.. survivor da kimin hangi takımı tuttuğunu söylemeyip tek tek sorsalar %100 hepsinin hangi takımı tuttuğunu tahmin edebilirdim..

bu survivor'ı bir kanarya kazanacak bu kesin de gerçek hayatta gs fb çekişmesi yerine fb bjk çekişmesi var şuan.. aslında fb bjk takımları yarışşaydı survivorda daha güzel olurdu bence.. neyse survivor'ı bir kanarya süper ligide bir kartal kazanacak inşallah temennim budur...

summer___17
08-04-07, 13:47
dünkü yarışamlarda aslanlar süper ötesiydi. :happy0064 hepsi birbirinden başarılıydı dokunulmazlık oyununda süperdiler en sonunda 5/5 yaptılarr :happy0064 kimin kazanacağı belli olmaz çünkü kulağıma bazı şeyler gelmişti onun için fazla bişe diyemicem :good: özlem le çiğdem süperdi :good: aslanların kızlarıda erkekleride süper :happy0064 mesut la cevdet çok iyi hatta süperdi :good: yeni oyunları bekliyoruz :img-wink:

!karbeyaZ!
08-04-07, 14:13
Müge ya da Yağmur gitmeliydi ama Yağmur doğru seçimdi..

Aslanları oyunlardan ötürü tebrik ediyorum ama çirkin sataşmaları da kınıyorum..Bunu en centilmen ve saygılı olduğunu düşündüğüm Mesut bile yaptıysa..

Konseyde aklımızın başına geldiğini gördüm..Ve Cömerti tebrik ediyorum yine objektifti, kimsenin olmadğı kadar..

Artık aç olduklarına hiçç inanmıyorum..
Ödül oyununda (sesinden tanıdığım kadarıyla) her iki takıma da birer biftek verdiklerinde Metehan Acuna "Kameralar önünde mi yiyecez abi?" dedi..!!

Butterbeer
08-04-07, 16:22
Valla nasıl sevineceklerini size soracak değiller herhalde, ister masanın üstünde dans ederler isterlerse yunuslarla dans ederler:):):) O aslanların bileceği iş.

Bende dün bir kara liste yaptım, şu Müge ne yalancıymış, dün birkez daha anladım.

Cevdet dün kalitesini ortaya koydu, keşke taşımasaydım lafıyla.Orada önemli olan insanlıktır fair playdir.Ama yapıp yapıpta sonra başına kakmak yapılan şeyle çok mantıksız, eh buda onun kalitesi işte...

Ayrıca Aliye sana katılıyorum Taner o arada kimbilir neler dedi, çocuğun dediklrininhiçbiri anlaşılmıyoki ben yalnızca tek heceli kelimelerini anlayabiliyorum.:)

lindsay
08-04-07, 17:26
dün kaybettik ama olsun ilk başta tartıştılar ama bu bence iyi oldu herkes birbirini anladı ve tekrar birlik oldular konseyde görüldüğü gibi

öncelikle taner cevdet kavgası konusunda bişeyler söylemek istiyorum ben taner in orda süre durduğunda tahta denediğini görmedim ayrıca orda bi hakem var eğer taner denemiş olsaydı oyundan diskalifiye edilirdi diyelim cevdet böyle bişey gördü bunu söylemenin bi biçimi olur gidipte küfür edilmez doğru düzgün hakeme gider deniyo der küfür ederek olmaz okuduğum bi kaç yorumda bi bacaksız için biplenmez ki yazıyodu taner sadece bacaksız demedi ki bi sürü şey dedi birden fazla kez biplendi ayrıca yaptığı çok ayıptı

okuduğum bi kaç yorumda kara listeye nedense hep başarılı yarışmacıları almışlar yazıyodu ama alakası yok orda dedikleri laflara göre yapmışlar böyle bi iste ayrıca 7 kişiden adada tatil yapan halit hariç hepsinin oyunlarda katkısı var katkısı olmayanlar hemen gitmişlerdi yapılan kara listede de doğal olarak başarı göstermiş yarışmacılar olucaktı ayrıca herkes ne dedi metehan en sempatik isimdi bize karşı geçen hafta da müge demişti hatta bu hafta metehan ın yarışma sırasında dediği ve yarışmadan sonra dedikleri yüzünden onuda listeye aldılar madem başarılı yarışmacılar alınıyodu geçen hafta metehan listede yoktu ama başarılı bi yarışmacı yani kısacası başarılıları listeye aldılar gibi bişey yok

Çılgınn
08-04-07, 17:57
arkadaşlar mrb.

grçktn harika bi yarışma içnde herşey war

ama dn izleyemedm acaba kmin kazndığını we kimmin elendiğini söler misini?

aLiye_
08-04-07, 18:00
arkadaşlar mrb.

grçktn harika bi yarışma içnde herşey war

ama dn izleyemedm acaba kmin kazndığını we kimmin elendiğini söler misini?

2 oyunuda ASLANLAR!,, Kanaryalardan Yagmur elendi!bye

mercan_dede
08-04-07, 18:30
selam arkadaşlar....
dün akşam süperdik yaaa kişi sayımızı eşitledik sonunda ödül oyununda aldık bizimkiler bayram etti yaaa.....dünkü favorilerim özlem çiğdem cevdet ve mesut....cevdet çok kıvraktı ödül oyununda herkes kazarken bir baktım cevdet geçmiş ya orası çok güzeldi.....inşallah diğer haftalarda böle gider....

Wolfman
08-04-07, 18:52
hele mügenin özlem-ayşıl olayında ayşıl önde demesine bittim moralleri bozuk ya kendilerini güldürmek için böyle şeyler söylüyolar işte çok görmemek lazım...........

Harbiden Müge öyle bir konuştu ki :) Ayşıl sanki Özlem'i hep ezmiş gibi Ayşıl'ın bittiği an Güç oyununda Özlem'in yerine Çiğdem'i tercih ettiği andı :) Korktuğu ve çekindiği çok belli:happy0064 :) Ha bu arada o oyunda da Çiğdem'e yenilmişti:img-hyste

sude-elvin
10-04-07, 04:38
bi türlü girip yorum yazamadim. iki oyunuda almamiza cok sevindim. ödül oyununda cevo ve cigdem süperdi dokunulmazlikta ise mesut cok iyiydi bana göre. aslanlarin sckisa gecicez sözüne gülenlerde görmüs oldu. kanarya yenilsede daha cok görsek diyenlerde üc haftadir rahat rahat izlioyrdur.

LaRoses
10-04-07, 15:30
Ogh bee hele sukur acildi forum..
Baslamadan once iki takimida tebrik edioruum:img-yes:
Valla benim halen sevincligim gecmedi, Bu hafta gercekten cok cok cok mutluydum, belki hic bu kadar mutlu olmamistim, Aslanlarimdan gurur duyuyorum ve inshAllah bole devam ederizz :happy0064

Neyse ben gelecek haftanin reklamini gordum yine cko heyecan verici yaaa, Odul oyunundan pek bisi anlamadim, ama odul superr; Sarma, kofte falan varr.. Dokunulmazlikta ise serbest vuruslar kulanicaklar iki takimda, yine cok heyecanli.. Valla inshAllah biz yeneriiz! :happy0064

*Bu arada Kanaryalar bence cok buyuk bir hata yaptilar Yagmuru elemeklen, Neyse yinede Gule Gule yagmurcuum :img-hyste ..

HEP DESTEK, TAM DESTEK. ASLANLAAAAAARRRR :happy0064

immortalf1
10-04-07, 15:34
yarışmanın başlarından beri fenerde bir rahatlık bir kendine güven bir hava zaten seziliyordu özellkle acun bunu çok ön plana çıkartıyordu. Futbol dünyasında cimbom karşısında aldığı bazı sonuçlar fenerlileri havaya sokmuş her yerde fener cimbomu ezer mantığı ile geldikleri çok belliydi. Ancak cimbom bazı dokunulmazlık oyunlarını sadece çok ufak farklarla kaybetti yoksa şu an durum çok farklı olurdu. Ancak kazandığı zaman cimbom minik farklarla değil büyük farklarla kazandı bu hafta son oyunda cimbomda herkes forma giymişti geçen hafta denge üzerinde bayrak taşımada yine bir adam farkla kazanmışlardı. Görünen şuki cimbom takım olmayı tam olarak öğrenmiş ve çok güzel bir uyum içindeler. Bundan sonra kaybederlerseki umarım etmezler takıma pek birşey katmayan doktor gidecektir. Ve bu cimbomun gücünden ve takım olmasından birşey kaybettirmez.
Fenere gelince kendilerine olan aşırı güvenleri şımarlık tavırları, takım içinde kazanınca biz kazandık kaybedince yağmur yaprak yüzünden kaybettik gibi tavırları yüzünden düşüşteler(umarım böyle devam eder) ben şuna eminimki yaprak ve yağmur ayşıldan tanerden çok daha iyi ve çok daha güçlülerdi ama fener bunu kullanmasını bilmedi. Birbirlerini ittirerek kovayı düşürdükleri oyunda ayşıl özlemden korkusuna çiğdemi seçti onu da yenemedi AYŞIL kısaca umulanın yarısı bile çıkmadı:img-hyste onun yerine yaprak yada yağmur olsa bence çiğdemi yenerdi. Mügeninde güçlü görüntüsü altında çokda güçlü olduğunu sanmıyorum. Yaprak ve yağmur gerçekten fenerin en iyi kızlarıydı Yazık ediyorlar.

Bundan sonra ki oyunlarda aslanların daha rahat ve iyi olacağını düşünüyorum tabi acun aradan çıkıp tam fenere göre aslana ters bir oyun getirmezse. Acun survıvorda kilit isim bence :img-pilot bu hafta cimbomun yükselişini engellemek için koyduğu su üzerindeki büyük denge gerektiren oyun ters tepti ve acun un her halinden bu belliydi. :img-hyste :img-hyste Umarım bundan sonra her iki takıma uygun oyunlar izleriz........

YArışma kazanılır kazanan sevinir kaybeden üzülür bu hep böyledir. AMa ben fener kazandığı zaman cimbom sadece fenerin kazandığı an onları uyuz etmek için karşı gösteri yapıyor bunu gördüm. ACUN hiçbir zaman konseyde fenerin sevinmesine karşı neler söyleyeceksiniz kininiz nefretinzi varmı böyle şeyler aslana hiç sormadı Cimbom kazanıyor ama fenerliler uyuz oluyorlar bu duruma ve acun devreye giriyor konseyde evet arkadaşlar kininizi nefretinizi kara listenizi söyleyin dökün içinizi rahatlayın diyor. Taktik veriyor şöyle yapın böyle yapın bunu yapmalıydınız sen hatalısın sen iyisin felan fenerin bir elemanı gibi davranıyor bu çok bariz ortada artık. :good: SADECE YAKIŞMADI BU SURVIVOR acuna umarım düzelir bundan sonra...... BOL ŞANS ÖZLEM ÇİĞDEM MESUT CEVDET METEHAN.........................:happy0064 :happy0064

Bende kesinLikLe katıLıorumm fakat $unu söLemek istiorum Fenrbahçe takımı her zamnn bis bu üLkenin en ii takımıız gibi bi idaada buLunuoo ama her zamn bu idaa kanıtsız we deLiLsiz kaLıo oysa bis bu keLimeLeri söLErken hep kanıt LarLa we deLiLLlerLe konuşuorus zatenn aramısdaki büükLük farkıda burdan kaynakLanıoo bis LafLa diiL icraatLarLa bu üLkenin bir numarası oLduk

aLiye_
10-04-07, 18:14
Fragmani bende simdi gördum, gene heycanli olacak her haftaki gibi, penalty altma felan var, sonra Ödul ise Turk yemekleri, yaprak sarma felan:img-yes:
Diger oyunu pek anlamadim, herneyse 7-7 Insallah bu hafta gene bizim haftamiz Oluuuuuuuur!:icon_whis

LaRoses
10-04-07, 18:55
Fragmani bende simdi gördum, gene heycanli olacak her haftaki gibi, penalty altma felan var, sonra Ödul ise Turk yemekleri, yaprak sarma felan:img-yes:
Diger oyunu pek anlamadim, herneyse 7-7 Insallah bu hafta gene bizim haftamiz Oluuuuuuuur!:icon_whis

Hemsoom naber kiz ozlemissim valla seni :happy0064
Ay bu hafta gine cok heyecanli yaaa, simdiden sabirsizlandimm, insAllah buhafta oyunlari biz aliriizz.. su an Aslanlar 8 oyun- kanaryalar ise 6 oyun kazandi galibaaaa..
Haydi Aslanlar gosterin gucunuzuu, insAllah yeneriz, Yenemessekte Canlari sagolsun, :happy0064

!karbeyaZ!
10-04-07, 19:05
Survivor adeta yeniden başlıyor..
sevdim bunu !!

Bu haftaki oyunlar çok güzel..Dengeden sıkıldık diyenlere cevap gibi..
Ödül en sevdiğim yemekler ; musakka, köfte, sarma:img-hyste
Penaltı bu sefer çok farklı..Ama dokunulmazlık, ödül oyunundan daha kolay olmuş..Neyse heyecanla bekliyoruz artık..

HBG52
10-04-07, 19:28
Geçen hafta müthişti. Aslanlar'ın yenmesi çok zevkli oluyor. İnşallah bu hafta da iki oyunu birden alırız.

S_A_N_E_M
10-04-07, 20:03
arkladaşlar fragmanda ne oluyo?ben izleyemedim.
penaltı mı var?acaba dier oyun nsl?
bu haftaki ödül güzelmiş.köfte,sarma falan...
bakalım bu hafta kazanan kim olucak??inşallah biz ,yani aslanlar olur.

LaRoses
10-04-07, 20:30
arkladaşlar fragmanda ne oluyo?ben izleyemedim.
penaltı mı var?acaba dier oyun nsl?
bu haftaki ödül güzelmiş.köfte,sarma falan...
bakalım bu hafta kazanan kim olucak??inşallah biz ,yani aslanlar olur.

insAllah aslanim insAllah..
Bana penalti degilde serbest vuruslar gibi geldi :D..
Herneyse insAllah bu hafta maglubiyetsiz cikarizz

eyschann
10-04-07, 20:34
fragmani gördüm ve sonunda acun seslerimizi duydu sanirim ve daha yaratici oyunlar bulmus ödül oyununu dokunulmazlik oyununa karsi daha zor buldum ama dokunulmazlik oyunu tam penalti degil cünkü kaleci yoktu sanirim ve sanki serbest vurus atiyorlar gibiydi neyse izleyip görelim umarim aslanlarimiz yine ve birkezdaha kazanirlar .......

aLiye_
10-04-07, 20:44
Hemsoom naber kiz ozlemissim valla seni :happy0064
Ay bu hafta gine cok heyecanli yaaa, simdiden sabirsizlandimm, insAllah buhafta oyunlari biz aliriizz.. su an Aslanlar 8 oyun- kanaryalar ise 6 oyun kazandi galibaaaa..
Haydi Aslanlar gosterin gucunuzuu, insAllah yeneriz, Yenemessekte Canlari sagolsun, :happy0064

Hemsom yeyim seni, valla bende özlemiisim,(acunun sitesine ne zaman girmek istesem Error diyor, o saatlerde hep dolu oluyor galiba)

Insallah gene Biz aliriiz valla bende heycanliyim görecez artik :img-yes: , buarada evet penalty oyunlari bu sefer degisik galede kimse yok, bir insan sekilindeki Tahta:img-hyste var, sonra iste yarismacilar teker teker serbest vurus atiyorlar, iste ayni mactaki gibi 3 kiside siralanmislar öyle topu tutmalari gerek , fragmanda galiba Metehan attiyordu 2-2 oluyordu ama neyse :img-yes:

KeReMcEmİm
10-04-07, 20:51
herkese slm arkadaşlar

az önce acunun sitesinden fragmanı izledim bizi gene çok heycanlı bir hafta beklio ödülü geçtim umarım bu haftada dokunulmazlığı alırız sebest vuruşları gördüm zaten gözterdiği kadar 2-2 berebareydi bana o kadar kolay gelmedi ne de olsa baraj var ama kaleci yok bi de o avantajı var daha önce yenmiştik futbolda umarım bundada yeneriz...

mili_gkhnözen1905
10-04-07, 21:07
cok sükürr denge yokkk neydi yaw o öyle her hafta nerdeysee denge denge.neyse ilk oyunu anlamadim ama 2.oyun frikik kalede kimse yok ama adam seklinde tahta var bakalim ne olcak cok heycanli olcagi kesinnn
aslanlarima güvenim sonsuz olmadimi canlari sagolsun hepsini cok seviyorum:happy0064

Butterbeer
10-04-07, 21:10
Fragmanı az önce izledim, bu seferki penaltı oyunu diğerine benzemiyor, daha detaylı ve daha zor.Daha önce yendiğimiz gibi bundada yeneriz umarım

LaRoses
10-04-07, 21:15
Hemsom yeyim seni, valla bende özlemiisim,(acunun sitesine ne zaman girmek istesem Error diyor, o saatlerde hep dolu oluyor galiba)

Insallah gene Biz aliriiz valla bende heycanliyim görecez artik :img-yes: , buarada evet penalty oyunlari bu sefer degisik galede kimse yok, bir insan sekilindeki Tahta:img-hyste var, sonra iste yarismacilar teker teker serbest vurus atiyorlar, iste ayni mactaki gibi 3 kiside siralanmislar öyle topu tutmalari gerek , fragmanda galiba Metehan attiyordu 2-2 oluyordu ama neyse :img-yes:

Ay bende seni yeyim mwuahahaha :D.. Ya valla bu aralar hep Error yazio bnde neden oldugunu bilemedim, ama su an oluyor site..

Ay varya simdiden heyecan basti valla, o penalty oyunlarinda kalbim yerinden firlicakti valla, evin icinde deli gibi kosuyordum, ama degdi :D, insAllah bu haftada heyecanima degerr, Haydi Aslanlarim Gosterin gucunuzuu :happy0064

Merwecim eer serbest wuruşsa biss çoookkşansLııs çünqü Lewent abii çok ii bi futboLcu bu bi awantajj benje gerçi onLardada tikky war ama Lewent abininn uzun bi geçmişi war futboL konusunda umarım bis kasanırıss ama benjee yine bis kasancass çünqü kanaryaLar çöküştee inşaLLah dewam eder yükseLişimis gerçi sonunda bi kanarya bi asLan kaLjak bu beLLi bişidee neise:happy0064 :img-hyste

Ya evet ama herneyse ben Levent abiye inaniorum ve guvenioruum, Gerci hepsini seviyorumda, Levent abi su son 2/3 haftadir gozume ii girdi, o denge oyunlarinda falan guzel performans gosterdi Buyuk bi payi varr oyunlarda, insAllah bu haftada ole olurr :D..
Mwuahaha Kanaryalari bole gormek beni cok mutlu edior valla, aman herneyse buyuk konusmuyalim Simgecim, insAllah bu haftada bizim haftamiz olurr:happy0064

stormy
10-04-07, 21:33
Odul oyunundada Turk yemekleri koymuslar galiba fragmandan oyle gorunuyor..zor gibi..

Penalti degil Freekick yarismasi dikkatli bakin...Karsi takim baraj olusturmus..Barajin ustunden Freekick atiyorlar..

pıtırcık_mı_ki
10-04-07, 21:38
fragmanda ödül oyunu daha zor duruyo ama bakalım noljak:good: inş. 2sinide aslanlarmız kazanır. ama ödül oyununda kanaryaların daa bi çok sesi çıkıyodu onlar kazansada farketmez bizim içn bu hafta önemli olan dokunulmazlık oyunu. ben penaltılarda çiğdeme daha çok güweniyorum.. geçen tam doksandan atmıştı..:happy0064 kazanırsak kanaryalar depresyona girer artık....:img-hyste

stormy
10-04-07, 22:14
Penalti atmiyorlar Freekick atiyorlar..rakip takimdan 3 kisi baraj kurmus..Onlarin ustunden topu kaleye sokmaya calisiyorlar

Bu arada kisa mesaj yazmayin baslik yine kapanmasin

aLiye_
10-04-07, 22:46
Ay bende seni yeyim mwuahahaha :D.. Ya valla bu aralar hep Error yazio bnde neden oldugunu bilemedim, ama su an oluyor site..

Ay varya simdiden heyecan basti valla, o penalty oyunlarinda kalbim yerinden firlicakti valla, evin icinde deli gibi kosuyordum, ama degdi :D, insAllah bu haftada heyecanima degerr, Haydi Aslanlarim Gosterin gucunuzuu :happy0064

hehe Hemsom kaptirmissin sen kendi, :img-hyste :img-hyste , Gecen hafta daha fazla merak ediyordumda simdi, 3 hafta Arka arkaya kazaninca :img-hyste,.. Ama tabiki Aslanlarimiza Guveniyoruzz!:img-yes:

mili_gkhnözen1905
10-04-07, 23:17
3 hafta iyi aldik valla bu haftada aslanlarimdan galibiyet bekliyorumm:img-wink:

ilk oyunu anlamadim yaw insallah almisizdir ödül süper yani...
2.oyunda frikik penalti degilki...kim kazanir belli olmaz...
levo futbol oynamis belki avantaj olabilir bilmiyorum bide bakariz kaybetmisiz yani favori belli olmuyor futbol oyunlarinda...
insallah aliriz güveniyorum:happy0064

eger kazanirsak süper olur tabi kanaryalardan yaprak gider gibi:img-yes:
ama eger biz kaybedersek halit kesin gözüyle bakiyorum ama bide dokunulmazlik alirmis halit ne gülerim ama:img-hyste

aLiye_
10-04-07, 23:31
3 hafta iyi aldik valla bu haftada aslanlarimdan galibiyet bekliyorumm:img-wink:

ilk oyunu anlamadim yaw insallah almisizdir ödül süper yani...
2.oyunda frikik penalti degilki...kim kazanir belli olmaz...
levo futbol oynamis belki avantaj olabilir bilmiyorum bide bakariz kaybetmisiz yani favori belli olmuyor futbol oyunlarinda...
insallah aliriz güveniyorum:happy0064

ama eger biz kaybedersek halit kesin gözüyle bakiyorum ama bide dokunulmazlik alirmis halit ne gülerim ama:img-hyste

:img-hyste :img-hyste Ay Tugcecim yapmaya dusunmesi bile kötu :img-hyste :img-hyste Halit dokunulmazligi alirsa, Cigdemi felan yollarlar:img-hyste :icon_sorr

mili_gkhnözen1905
10-04-07, 23:58
:img-hyste :img-hyste Ay Tugcecim yapmaya dusunmesi bile kötu :img-hyste :img-hyste Halit dokunulmazligi alirsa, Cigdemi felan yollarlar:img-hyste :icon_sorr
:img-hyste ay canim ne bilim esti birden iste düsünmesi ne komik ama ya gercek olursa ayy olmasinn sakin haa:img-hyste
valla canim bizim takim denizi yolladiysa cigdemide yollar gözüyle bakiyorum
ama bilmiyorum yinede cigdem gitmez gibi..
ay sanki oyun kaybedilmis gibi konustuk he
aslanlarima basarilar:happy0064

SÜRMELI
11-04-07, 00:55
fragmani izledim bende siz yazmassaniz haberim olmayacakti valla saolun arkadaslar :img-hyste .. oyunlarda herkez acayip bagiriyor ama özellikle aslanlari oyun sirasinda bagiriken gördüm biri yanlis birsey yapiyormus gibi, bilmiyorum bana öyle geldi.. kanaryalarda KANARYA diye bagiriken daha bir sesli bagirdilar bu acaba yaptiklari hirstanmi yenildiklerindenmi yine yoksa kazandiklarindanmi anlamak zor :img-hyste .. bu hafta insallah 2 oyunda bizim takima güveniyorum, ve eger (umarim birdaha olmaz) konseye kalirsak takimin mügeyi yollamasi gerektigine inaniyorum, aslinda oda güçlü ama kilodan kaybediyor yaprak kesinlikle durmali.. aslanlar haliti yollarmiki diyede düsünmüyor degilim dediginiz gibi hiç belli olmaz çigdemi felan yollarlar.. bu arada bence frikik oyunu odul oyunu, diger oyun daha karisik ve dokunulmazlik oyunu gibi.. gerçi ben hep tam tersi düsünüyorum ama :img-hyste .. $u dokunulmazlik sandigim oyunu ben rüyamda görmüstüm yaa :img-hyste vallahi aklimdan survivor çikmiyor 18imi doldursamda bende bas vursam

mc_merve
11-04-07, 01:46
fragmani simdi sitesinden izledim bu hafta bence cok iyi yarismalar var aman denge olmasinda bayilcaktim dengeden :)

aslanlar kanayalar adeta yeniden basliyo bu lafi sevdim ayrica odul emegide baya iyi)

hadi cimbom goster gucunu gine:happy0064 :happy0064 :happy0064

mili_gkhnözen1905
11-04-07, 02:00
yok yani zannetmiyorum kaç haftadır katkısı olmayan halit herhalde arkadaşlarını düşünür ve kendisi gitmek ister oylamada beni eleyin felan der herhalde öyle demesi lazım en azından ama umarım bu duruma gelmez ve yine bir kanarya konseyi izleriz diğer ikizi yollarlar onlarda her iki takımdada gidecek birer eleman var :good:

valla orasini artik bu hafta görcez insallah aliriz ama alamasakta elencek var gözüyle bakmiyorum kanaryalarda yani kim gider tahmin etmek kolay ne olursa ikizler önce cikiyor..ama Aslanlarda halit diyoruz bakalim ne olcak...
denizin elendigi haftada halit diyorduk ne oldu denizim elendi yani...
halitin öyle birsey yapcanida sanmiyorum yani beni eleyin diye dese denizin elendigi hafta derdi...
umarim kazaniriz..kazanmasakta canlari sagolsun aslanlarimin...

Aman saqın öLe bişi oLmasınn aLLah korusun yaaa haLit iLk günden berii bi katkı sağLamadıı bence denizden önje onun gitmesi gereqioduu:good:

valla canim insallah olmaz ama ne bilim biran öyle dedim icime öyle dogdu :)
insallah almaz cünki kaybedersek halit gitsin isterim cogu oyunlarda yok simdi kalkipta umarim cigdemi levoyu filan elemezler...zaten denizi neden elediler hic bilmiyorum yani neden neden neden yani..

m.zülal
11-04-07, 14:35
bu hafta inş aslanlar kazanır özllikle dokunulmazlığı kazanırlarsa tam süper olacak:happy0064 hem moralleri yükselir :img-wink: :happy0064 :happy0064

öyle olur umarım... ama ben bu yarışmanın çokda adaletli olduğunu düşünmüyorm. bu hafta kanaryalar kazanırsa şaşırmam yani...

bencede pek adaletli olmuyor ama aslanlar yinede zoru başarıyor denge oyunlarından öğ geldi ama kanaryalar üç haftadır dengede başarısız bakalı m bu hafta ne olacak:img-yes:

onlar... neyse bişey dicektim kalsın... iii olan kazansın vedeee hak eden.umarım öyle olur...

nil89
11-04-07, 15:22
sormasi ayip neyi adaletli bulmuyorsunuz?
kac haftadir aslanlar kazaniyor kanaryalilar böyle söz edene kadar siz ediyorsunuz kanaryalar iki tane denge oyunu kazandiysa aslanlar üc tane kazandi
gercekten sizin bu sikayetlerinizden sikildim yok acun haksizlik yapiymus yok taraf tutuyormus yok oyunlar adeletli degil
bide kazanmassaniz ne diyceksiniz cok merak ediyorum
oyunlara gelince survivor takipciseniz acunun sayfasina da girerdiniz ve orda acun malesef en az bes kere oyunlari iki ay önceden ekibinin sectini yaziyor
insallah bu hafta kanaryalar kendilerine gelir ve iki oyunu da alir cünkü hak ediyolar bunu

Butterbeer
11-04-07, 17:29
Eğer dokunulmazlığo kaybedersek (ki umarım bu morallerle alırız) bizden Halitin gitmesi gerekir, hiçbir oyunda oynamıyor, ve Surivor ruhu taşıdığınıda düşünmüyorum.Kanarya kaybederse ki inşallah öyle olacak büyük ihtimalle herhalde diğer ikizide yollarlar.Yada bir sürpriz olur Orkununda dediği gibi...

Bütün aslanlara güveniyorum!

S_A_N_E_M
11-04-07, 21:15
ya Acın napsın düşünüyordur ki''bu aslanlar o siyah kutuların üstündce dura dura dengeleri gelişmiştir bari bu hafta denge oyunu yapiyimda kazansınlar''diye düşünüyor ama aslanlar hala öğrenememiş dengede durmayı Acun napsın yani artık:D
kaç haftadır denge oyununu biz kazanıyoruz nsl oluo da dengede durmayı bilmiyolar
madem dengede durmayı bilmiyolar yarışları nie kazanıolar(yani biz aslanlar)
:img-hyste
bana kendini avutuyomuşsun gibi geldi.acun aslanlara acımış da denge oyunu koymuş ama onu bile beceremiolarmış mış mış mış

!karbeyaZ!
11-04-07, 22:44
Arkadaş sonuna gülme smili koymuş.. Demek ki espri yapıyor..Bunca zaman nette neyin nasıl yazıldığını anlıyoruz herhalde..Ayrıca daha önce yapılan o esprileri de herkes çok iyi bilir...

SÜRMELI
12-04-07, 03:17
Arkada$Larr sizLerin görü$Leriniside aLmak istiorumm... Sizcede tüm oyunLarın ba$a ba$ gitmesii bi statejimi yhoqsaa gerçekten fasLa rekabettenmi kaynakLanıooo??

ben valla baslardan bir hafta siz bir hafta biz kazaninca ne buu bilerekmi yapiliyor dedim ama sonradan böyle olmadigini düsünmeye basladim yani olmasi imkansiz yarismalarda yarismacilarin performanslarini görüyoruz elinden geleni yapiyor herkez bilerek yenilemezler ayrica ordaki yarismacilar arasinda baya fanatik olanlar var bilerek onlarda yenilmez ondan tesdüf diyelimm yada senin dedigin gibi fazla rekabetten

posh
12-04-07, 03:55
geçenlerde özlem ve denizi gördüm direk denizi tanıdım zaten:)leventi bekliyorlarmış:)final hazirandaymış biliyorsunuzdur heralde..resim çekicektim fırsat olmadı:icon_sorr neyse bidahakine inş.:)
buarada fblilere geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum:)

sude-elvin
12-04-07, 04:47
bu baslikta sadece yarismayla ilgili konusulsa gercekten cok iyi olucak. yoksa benimde bi galatasarayli olarak bazi yazilanlara cevap vermem gerekicek ve buda hic hos olmicak. böyle tartismalar oldukca yarismanin adinin neden galatasaray ve fenerbahce olmadigini daha iyi anliyorum.

minky
12-04-07, 17:34
yaaw uzun zamandır sıtaya gırmıordum bu baslıga da ılk defa baktım bu survıvor dıger survıvorlardan farklı bence cunku buradakı ınsanlar dıgerlerınden cok daha ınanclı ve kesınlıkle takım ruhu cok daha fazla oturmus durumda dıger survıvorlar kısıseldı hem ızleyen halkın bakısı farklıydı hem de yarısanların ama burada durum cok farklı kesınlıkle ıradenın yanı sıra takım ruhu gerektıren durumlar daha cok ortada bunu da zaten her hafta her ıkı takımda da sonuna kadar goruoruz

_Aysegül_
12-04-07, 20:12
Bu haftada umarim 2 oyunuda biz aliriz.Ben aslanlarima güveniyorum sonuna kadar.Her ne olursa olsun herzaman ASLANLAR:happy0064

Bu arada FB-GS tartismalarinada bir son verin artik arkadaslar.Eminim bir cok kez yazdim buraya,tekrarliyorum burasi gs-fb basligi diil!Lütfen Baska seylerle ilgili yorumlarinizi kendinize saklayin;)!

FBuse
13-04-07, 20:23
bu haftaki sonucu TAHMIN ettmek istiyorum..
Ödülü.. Aslanlar
Dokunulmazligi.. Kanaryalar
alcak gibi geliyor bana.. veya iki oyunuda Kanaryalar, hmm bi oyun kesin bizim ama hagisi emin degilim, dedigim gibi bu bir TAHMIN..

SÜRMELI
13-04-07, 20:31
bu haftaki sonucu TAHMIN ettmek istiyorum..
Ödülü.. Aslanlar
Dokunulmazligi.. Kanaryalar
alcak gibi geliyor bana.. veya iki oyunuda Kanaryalar, hmm bi oyun kesin bizim ama hagisi emin degilim, dedigim gibi bu bir TAHMIN..

bence iki oyunda bizim :img-hyste .. anladinnnnn senn

tabi benimkide sadece tahmin, fragmana bakarak bir tahminde bulundum ve içime öyle doguyor.. ama dedigin gibi cnm sadece bir oyunda alabilirzz ama 1 oyun kesin bizim

S_A_N_E_M
13-04-07, 20:40
Bu haftada umarim 2 oyunuda biz aliriz.Ben aslanlarima güveniyorum sonuna kadar.Her ne olursa olsun herzaman ASLANLAR:happy0064

Bu arada FB-GS tartismalarinada bir son verin artik arkadaslar.Eminim bir cok kez yazdim buraya,tekrarliyorum burasi gs-fb basligi diil!Lütfen Baska seylerle ilgili yorumlarinizi kendinize saklayin;)!
inşallah canım ikisini de biz alırız.ben de güveniyorum aslanlara:good: hepsi süperr

LaRoses
13-04-07, 20:48
Bu hafta insAllah iki oyunda bizim, Dokunulmazligida bi alalimda o bana yeterr.. Bence Odul Kanaryalarin, Dokunulmazlikta bizimdir insAllah..
Allahim lutfen bizim yuzumuzu guldur.. AMIN :)

YENSENIZ YENILSENIZ TARAFTAR HEP SIZINLE ASLANLARR :happy0064

S_A_N_E_M
13-04-07, 20:56
Bu hafta insAllah iki oyunda bizim, Dokunulmazligida bi alalimda o bana yeterr.. Bence Odul Kanaryalarin, Dokunulmazlikta bizimdir insAllah..
Allahim lutfen bizim yuzumuzu guldur.. AMIN :)

YENSENIZ YENILSENIZ TARAFTAR HEP SIZINLE ASLANLARR :happy0064

ödül kanaryaların olsa da olur ama biz yeter ki dokunulmazlığı alalım.aslanlar bi kaç haftadır ödülü kazandı zaten.bu hafta kanaryaların olsa da olur.tabii kazansak da fena olmaz :img-wink:

mili_gkhnözen1905
13-04-07, 21:05
valla benim tahminim ödül bizim dokunulmazlik kanaryalarin gibi..
ama insallah tam tersi olurda biz aliriz..
alamasakta canlari sagolsun ölümüne aslanlar:img-wink:

S_A_N_E_M
13-04-07, 21:13
valla benim tahminim ödül bizim dokunulmazlik kanaryalarin gibi..
ama insallah tam tersi olurda biz aliriz..
alamasakta canlari sagolsun ölümüne aslanlar:img-wink:
inşallah tersi olur da biz alırız dokunulmazlığı.
.zaten geçen hafta kanaryalar çok hırslandı o yüsden dokunulmazlığı alma ihtimalleri yüksek.
ama dediğin gibi yenilseler de canları saolsun.
ASLANLAR:happy0064

sena57-utku
13-04-07, 21:17
inş. dokunulmazlığı kanaryalar alır.ödülüde aslanlar.yada her ikisinide biz alalım.bu haftada kaybedersek kanaryalılar hırslarından ....:img-blush neyse iyisini düşünelim biz.kanaryammmm.:happy0064

eyschann
13-04-07, 21:19
bende umut ediyorum ki aslanlar iki oyunuda alsin ama ben fragmana bakinca birsey dikkatimi cekti oda dokunulmazlik oyununun ilk defa bir ödül oyununa bakilarak bukadar kolay olmasi yani bence ödül oyunu bihayli zorlu birseye benziyor..........
neyse simdiden aslanlarimiza bol sanslar dokunulmazligi kaybedersek bu bizim icin hic iyi olmaz cünkü bizimkiler umulmadik birini göndereceklerdir kesin.....

!karbeyaZ!
13-04-07, 21:43
Bence ödül Aslanların, dokunulmazlık bizim..
Ama yine de iki oyunu almışız diye temennide bulunuyorum :D

pıtırcık_mı_ki
13-04-07, 22:03
geçen haftaki tahminlerde de 2 oyunu da aslanlar kaybetcek gibi gelmişti çoğumuzun içine. ama inş. bu sefer herkes kazanabiliriz diyor. inş. geçen hafta tersi çıktığı gibi bu hafta da tersi çıkmaz.
aslanlarımıza güwenimiz sonsuz. inş. kaznırlar.
:happy0064

sarışınım
13-04-07, 22:27
Walla fragmanı hala tam olarak izlemiş diilm ama inşallah iki oyunuda alırız.ama dokunulmazlık daha ii olur tabi.artık yarın gelsede izlesek biran önce.
yensende yenilsende seninleyiz fenerbahçem;)

BÜ$RA
13-04-07, 22:37
bu hafta iki oyunda bizim gibi geliyo..inşallah öyle olur..ben kanaryalarıma güveniyorum..
..HeP DeStEk TaM DeStEk..!!

mercan_dede
14-04-07, 01:37
bu haftaki oyunların ikisini almamıza gerek yok ya ödül oyunun kanarylar alsada olur biz dokunulmazlığı alalım yeter .....

süslü
14-04-07, 12:01
Bu akşamki.
Ödül oyunu.Basket Macı:img-yes:
Dokunulmazlık oyunuda. Penaltı atmaaaa:img-yes:

İşallah ASLANLARRRR ikisinideee alıcakkkkk :happy0064

immortalf1
14-04-07, 14:10
bu haftaki oyunların ikisini almamıza gerek yok ya ödül oyunun kanarylar alsada olur biz dokunulmazlığı alalım yeter .....

Saten büük ihtimal bu hafta bi oynu biri bi oynu biri kasanırr

ozlem_1905
14-04-07, 14:45
:img-wink: arkadaşlar bence frikik oyununda şansımız yüksek.ama kanaryalarda bizim olabilir.geçen hafta ben iki oyununda kaybederiz diyodum,yanıldım.bu hafta bu hafta içimde dokunulmazlığı alırız gibi bir duygu yok.ama kaybetcez diye bir his de yok.ne olacağını hiç bilemiyorum.ama inşallah biz kazanırız

sena57-utku
14-04-07, 15:36
dokunulmazlığı alamazsakkk kanaryamm için çokk kötü olur.akşamı sabırsızlıkla bekliyorum.umarım dokunulmazlığı kazanırızz.:happy0064

LaRoses
14-04-07, 15:52
Bu akşamki.

odul oyunu basket degil, cok acaip bisi ama basket degil :)
insAllah aslanlarim bugun ikisinide alir, Dokunulmazlik alirsakda yeter.. insAllah aliriiizz.. AMIN :D

istem_metsi
14-04-07, 16:41
inş.KANARYALAR alır AMİNN.:happy0064

evet inşallah KANARYAM alır özellikle dokunulmazlık yarışmasını artık yeter ya kaç haftadır yeniliyor sinir olmaya başladım artık...kanaryam ellerindeki adamlara güveniyorlardı eee şimdi hepsini gönderdiler alsınlar artık şu yarışmaları

FBuse
14-04-07, 19:03
bu hafta iki oyunda bizim gibi geliyo..inşallah öyle olur..ben kanaryalarıma güveniyorum..
..HeP DeStEk TaM DeStEk..!!
evet cnm banada öyle geliyor.. ödül´de tam emin degilim ama dokunulmazlik bizim olucak sanirsam.. icime böyle dogdu.. hehe bakalim aksama görücez ztn..

_yeniFnd_
14-04-07, 19:18
Bu akşamki.

bende senin gibi düşünüyommm
inş bu günkü dokunulmazlık ve ödül oyunuda bizimdir ve kanarya bizi ezemiceni görür
AMİN!!:img-wink:

aLiye_
14-04-07, 19:32
Bencede kaybederiz bu hafta,, ödul oyunu bizim icin önemli olmasada onlar iicin cok önemli onun icin tabiki isterimki her iki oyunuda alsinlar, ama kaybedersekte, üzulmem herhalde,, zaten izliyemiyecegim,,,onun icin hic birseyde diyemiyorum, herneyse, Aslanlara güveniyoruum, INSALLAH alirlar

S_A_N_E_M
14-04-07, 19:41
odul oyunu basket degil, cok acaip bisi ama basket degil :)
insAllah aslanlarim bugun ikisinide alir, Dokunulmazlik alirsakda yeter.. insAllah aliriiizz.. AMIN :D
inşallah ikisini de alırız .dediğin gibi dokunulmazlığı alsak da yeter.ödül oyununu geçen hafta kazanmıştık bu hafta çok ihtiyacımız yok.tabi kazansak da fena olmaz:img-wink: benimki de istemem yan cebime koy gibi bişey oldu.:blush:
inşallah dokunulmazlığı aslanlar alır
ASLANLAR:happy0064

SÜRMELI
14-04-07, 19:49
ya ben bugün izleyemiycem, videoya basip gitcem artikkk gece izlerim.. kalbimm kanaryalarlaaaa :happy0064 saldir kanaryaaa

bizimkiler konseye kalirsalar(allah korusunn) müge"gitmeli bence zaten ya müge yada yapragi yollarlar.. aslanlar kalirsa bugüne kadar haliti göndermediler simdi neden göndersinler çigdemde olabilir diye düsünüyorum.. ya aklim survivorda kalcak :sad53:

S_A_N_E_M
14-04-07, 20:28
ya ben bugün izleyemiycem, videoya basip gitcem artikkk gece izlerim.. kalbimm kanaryalarlaaaa :happy0064 saldir kanaryaaa

bizimkiler konseye kalirsalar(allah korusunn) müge"gitmeli bence zaten ya müge yada yapragi yollarlar.. aslanlar kalirsa bugüne kadar haliti göndermediler simdi neden göndersinler çigdemde olabilir diye düsünüyorum.. ya aklim survivorda kalcak :sad53:
bence dokunulmazlığı aslanlar kaybederse çiğdemi göndermezler.çünkü kız katıldığı çoğu yarışı kazandı.bence (dier aslanlar gibi)çok başarılı.dokunulmazlığı kaybederlerse haliti gönderirler gibi gelio...ama inşallah böle bişeye gerek olmaz dokunulmazlığı aslanlar kazanır
ASLANLAR

sühan
14-04-07, 21:33
bence dokunulmazlığı aslanlar kaybederse çiğdemi göndermezler.çünkü kız katıldığı çoğu yarışı kazandı.bence (dier aslanlar gibi)çok başarılı.dokunulmazlığı kaybederlerse haliti gönderirler gibi gelio...ama inşallah böle bişeye gerek olmaz dokunulmazlığı aslanlar kazanır
ASLANLAR

Haklısın.. Çiğdemin ufak tefekliği birçok yerde işe yaradı.

HBG52
14-04-07, 21:36
Aslanlar kaybederse Halit'i göndermeleri iyi olur. Kanaryalar kaybederse Yaprak gider gibi. Kim giderse gitsin onlardan önemli değil zaten. :)

böcükk
14-04-07, 21:38
umarım bu hafta KANARYALAR kazanır hiç bu kadar istememiştim kazanmalarını muhtelemen akşam seyredemiyicem heycandan değiştirip durucam:(

mercan_dede
14-04-07, 22:05
selam arkadaşlar....
nakıyorumki aslanlar kaybederiz diyor ama umudumuzu yitirmeyelim inşallah kaybetmeyiz kazanırız eğer yine dokunulmazlığı alırsak kanaryalar konseyde ne gibi bahaneler gösterecek çok merek ediyorum çünkü onlar bahane gösteririken ben :img-hyste :img-hyste löüyorum herşeye bahaneleri var nasıl olsa....

epack
14-04-07, 22:14
inşallah bu hafta 2 oyunuda kanaryalarım kazanır da kimse gitmek zorunda kalmaz
il oyuniçin gazatede basketbol oyunu yazıyor ama çok ilginç ve heyecanlı olacağa benziyor
dokunulmazlığı sevmedim inşallah kazanırız ama
kaybedersek müge gitmez inşallah seviyorum onu fear factor da çok sevmiştim zaten
en son bi oyun da yaprak yerine o katılmıştı yükseklik korkusu olmasına rağmen oysa ki fear factor da o korkusunu yenmiş sanıyordum
o düzenekten kat be kat yukrda dönen bi silindir üstünde bayrakları toplamıştı
kanaryalar bi bahane sunmuyor
doğru söylüyorlar evet survivorda sürekli yükselen bi grafik çizemezler iyi oldukları kötü oldukları dönem olucak geçen sefer de bizim takım yunanlıları elemişti baya sonra biz elenmeye başlamıştık sonuçta türkiye kazandı
neyse bu akşam ki oyunun 2sinden de umutluyum konseye biz gitmiyecez gidersek de sağlık olsun
bizim için sonuç önemli kanaryanın kazanması....
tanerin yeni marşlarını duymak için sabrısızlanıyorum :D

Butterbeer
14-04-07, 23:46
Hani derler ya Survivorlarda rekabet olsun diye sürekli aynı takım kazanmaz v.s Bu ne akdar doğru bir düşünce bilemem ama bu hafta sanki dokunulmazlık kanaryaya gidecek gibi.Bunu güç bakımından moral bakımından söylemiyorum, ama şu ana kadar izlediğim bütün türk yapımı survivorlarda durum bu oldu.

Yarışmaya çok az bir zaman kaldı kalbim aslanlarla, umarım bu haftada dokunulmazlığı biz alırız.

FBuse
14-04-07, 23:48
Konseye Kanaryalar kalirsa (zannetmiyorum ama neyse..) ozaman Müge veya Yaprak gitmeli, Aslanlar kalirsa ozaman Haliti yollarlar herhalde ama Metehanda ellenebilir belki (aslinda Levent haric hepsi ellenebilir)

BÜ$RA
14-04-07, 23:48
il oyuniçin gazatede basketbol oyunu yazıyor ama çok ilginç ve heyecanlı olacağa benziyor

evet bende tam bunu yazıcaktım..sabah gazetesinde bu hafta ilginç bi basketbol oyunu oynanıcak yazıyo..ödül oyunu basketbol o zaman..ben fragmanda hiçbişey anlamamıştım demek basketbolmuş..:icon_whis
bende mügeyi seviyorum..ama takıma pek bişey kattığını düşünmüyorum..elensede pek üzülmem yani..
inşallah kazanırız..bugün zaten çok mutluyum inş. kanaryalarımda beni mutlu ederler..biran önce başlasa artıkkk..

!karbeyaZ!
14-04-07, 23:49
Evet çok az kaldı başlamasına...
Dokunulmazlığı inşallah alacaz bu hafta..Moralimiz 3 haftadır çok bozuktu, artık bu gidişe bir dur diyeceğimiz bir hafta olacak :D

FBuse
14-04-07, 23:53
Evet çok az kaldı başlamasına...
Dokunulmazlığı inşallah alacaz bu hafta..Moralimiz 3 haftadır çok bozuktu, artık bu gidişe bir dur diyeceğimiz bir hafta olacak :D
eger kaybedersek bence cokta kötü olmaz.. azaldikca hirslanirlar buda Final icin süper olur.. ama lindsay renkdasimin dedigi gibi bende cok mutluyum bugün insallah daha mutlu ederler bizi bugün

!karbeyaZ!
15-04-07, 00:00
eger kaybedersek bence cokta kötü olmaz.. azaldikca hirslanirlar buda Final icin süper olur.. ama lindsay renkdasimin dedigi gibi bende cok mutluyum bugün insallah daha mutlu ederler bizi bugün
belki kötü olmaz çünkü gitmesi gereken isimler var ama yine de Aslanlar bu hafta dokunulmazlığı kaybederlerse Halit dokunulmazlık almazsa kızları gönderecekler çünkü geçen hafta Acun Aslanlara amacınız ney demişti, erkeklerden birisi de 4 kişi kalmak demişti..Neyse izleyip görecez

sühan
15-04-07, 00:06
Gozlerıme ınanamıyorum. Halıt oyunda.. cıdden oynayacak.. gercek mı bu ya??

Niye levent-cevdet mesutu dinlemedı ya? gıttı pısı pısıpısıne oyun :icon_sorr

mliSrkan
15-04-07, 00:33
Niye levent-cevdet mesutu dinlemedı ya? gıttı pısı pısıpısıne oyun :icon_sorr

Alıcaz bu oyunu bence...Halit'in oynaması Metehan'ın oynamasından daha mantıklı...zaten koşmuyor ki :)

Mesut süper yaa çok zeki...Bu arada Ayşıl'ın o hallerini izlemek çok hoştu.. Özlem sanki karşısındaki Ayşıl olunca daha çok hırslanıyor...2 tur üst üste oynuyor helal olsun,çok dayanıklı kız...

mili_gkhnözen1905
15-04-07, 00:42
bencede alicaz bu oyunu taner atamadi ve kendini birakti resmen yavas yavas hareket ediyor.bu oyun bizimmmm insallah konseyde bizim olsunnn

kirmizi sari rengi
costurur hep bizleri
sampiyonluk en büyük hedefi
aslanim yine kükre
selam durdur herkese
panamayi inlet aslan diye

:happy0064

sude_burcu
15-04-07, 00:47
helal be ASLANLAR :happy0064 doya doya yesınler helal be helal:) vala bı an kaybetcez dıye cok korktum ama aldık yıne:happy0064 sırada dokunulmazlık var ınsallah alırız:good:

nedim_bahar
15-04-07, 00:52
helala aslanlar be süpperdiler valla ilk oyunda çok kötüydü ama sonradan açıldık özlem süpperdi ya neyse darısı ikinci oyunun başına

ÖZLEM SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:happy0064

bu arada bişey söylicektim geçen hafta kim elendi kanaryalar ben yaprak die biliyodum ama yaprak değil kim elendi????

mliSrkan
15-04-07, 01:04
bu arada bişey söylicektim geçen hafta kim elendi kanaryalar ben yaprak die biliyodum ama yaprak değil kim elendi????

Bende bi saattir kim elendi diye düşünüyordum...Yağmur elenmiş..Ben Yağmur oyunda sanıyordum baya düşündüm kim elenmişti diye ama Yaprak söyledi sonunda :img-hyste

ÖZLEMMM HELAL OLSUNN SANAA !! MESUT'A VE CEVOYA DA !

Dokunulmazlığa kolay bir oyun bulmuşlar..eh tabi tüm GÜÇ oyunlarını biz kazanıyoruz,güce dayalı olmayan bir oyun yapmak istemişler...Hiç sevmiyorum ben böyle oyunları...

zeki Acun valla yaa başka birşey diyemiyorum,anlayan anlar zaten...

eyschann
15-04-07, 01:20
sanirim dokunulmazligi kaybediyoruz ya inananmiyorum simdiye kadar seyrettigim kadariyla kanaryalilar aliyor sanki umarim yanilirim....

mili_gkhnözen1905
15-04-07, 01:21
ben dedim gider bu oyun ya bizimkilerde dogru düzgün atamadilar hele mesut..bence bizden halit yada levo gidici deyim bastan...
ama olsun ölümüne aslanlar sevinmek icin sevmedik!!!

sude_burcu
15-04-07, 01:24
sanırım dokunulmazlık gıdıo elden ama olsun bu oyunu kazanmasak da olur:)tam sans oyunu yıne acun cok akıllısın cooook:) neyse kaybedersek halıt gıder umarım:img-wink:

Butterbeer
15-04-07, 01:25
Kaybettik gibi hatta kaybettik, hem şanssızlık hem iyi atamama dokunulmazlığı kaybettirdi bu hafta, tahmin etmiştim ama, bu büyünün bozulacağını.Şimdi endişelendiğim tek konu konsey.Umarım Haliti yollarlar, çünkü çok az işe yarıyor.

sühan
15-04-07, 01:25
Mahsustan bu oyunu verdıler ya.. boyle dokunulmazlık oyunu mu olur? Asıl guc oyun odul oyunuydu.. kanaryalara kolaylık olsun dıye yaptıkları ıse bak.. onlara kolay gelen oyunları secıyorlar.. olmaz boyle sey..

mliSrkan
15-04-07, 01:27
Böyle kritik bi haftada böyle oyun koymak ne mantıktır cidden anlamıyorum ! Gerçi gayet iyi anlıyorum ama açık açık yazmıcam bunu... bu oyunu ödüle koysalardı bari,bide sembol vereceklermiş...oh oh süper valla...

Evet Tuğçecim...SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK !

Beni oyunun sonucu ilgilendirmiyor 4 haftadır yaptıklarımız ve takım ruhumuzla ASLANLAR zaten farklarını gösterdiler...GS aşkının farkını,bütünlüğünü çok çok iyi kanıtladılar...Ada yaşamlarından,iletişimlerinden bu gayet belli...ASLANLAR ÇOOK FARKLI VE "GERÇEK" BİR TAKIM !

mili_gkhnözen1905
15-04-07, 01:28
ya bizimkiler hicmi top oynamadilar yaa..hele mesut ve cevo...yinede kizamiyorum canlari sagolsun...ya bari halit gitsin yaa oda dokunulmazlik alirsa
tam olur yani..o yüzden levo yada doktor gidici:sad53:

ama herseye ragmen SEVINMEK ICIN SEVMEDIK!!!

NerweN
15-04-07, 01:29
Kaybettik gibi hatta kaybettik, hem şanssızlık hem iyi atamama dokunulmazlığı kaybettirdi bu hafta, tahmin etmiştim ama, bu büyünün bozulacağını.Şimdi endişelendiğim tek konu konsey.Umarım Haliti yollarlar, çünkü çok az işe yarıyor.

sanki haliti yollamayacaklar gibi geliyo bana :img-sorry

nedim_bahar
15-04-07, 01:31
ya bizimkiler hicmi top oynamadilar yaa..hele mesut ve cevo...yinede kizamiyorum canlari sagolsun...ya bari halit gitsin yaa oda dokunulmazlik alirsa
tam olur yani..o yüzden levo yada doktor gidici:sad53:

ama herseye ragmen SEVINMEK ICIN SEVMEDIK!!!
hakkaten ya kaybettiler ama kızamıyorum çünkü 3 hafta üst üste gösterdikleri performanslardan sonra bi hafta kaybetmişler bişey olmaz canları sağolsun bi sonraki haftaya gene toparlanırız artık

mili_gkhnözen1905
15-04-07, 01:33
Basen muciseLere inanmak gereqirr beLkide son dakika goLü her$heyi deiştirir

haklisin ve insallah diyorum ama artik sanmiyorum
9-5 oldu

mohikan
15-04-07, 01:34
Herşeyi anlarım da , taraflı bu adam diyenleri anlamıyorum.
Türkiye nin gözü önünde yapılan bir işde , bu işin başındaki adamın taraf tuttuğunu söylemek-düşünmek ne büyük ayıptır.

Suçlarken mantık sınırları içinde kalmak gerekli bence...

Survivor ı seviyorum ve keyif alıyorum.Önemli olan da bu.

sude_burcu
15-04-07, 01:35
kesınlıkle sanssızlık bu yaa ay allahım ne desem bılmıorum yaa neyse canınız sagolsun ASLANLAR...ama bu oyunda sembol verılır mı ya amma sacmalık dıycek lafım yok ve dokunulmazlık kanaryanın :icon_sorr

mili_gkhnözen1905
15-04-07, 01:37
ya ne dicemi bilmiyorum oyuna bak yani!!!
tamamen sans oyunuydu ve sansliydi kanaryalar bugün!!!
canlari sagolsun aslanlarim seviyorum sizleri

nedim_bahar
15-04-07, 01:38
tebrik ederim kanaryaları şansla da olsa kazandılar ama biz baya şansızdık 3-4 tane topumuz direkten döndü bugün direklerde kanaryalıydı neyse sağlık olsun bu haftayı unutmaya bakalım

mliSrkan
15-04-07, 01:40
ya ne dicemi bilmiyorum oyuna bak yani!!!
tamamen sans oyunuydu ve sansliydi kanaryalar bugün!!!
canlari sagolsun aslanlarim seviyorum sizleri

Kesinlikle şans oyunuydu yaa bu kadar mı olur !!!

TEBRİKLER FEBE ve TEBRİKLER .... ! boşluğu siz doldurun..anladınız siz onu !

ancak şans oyununu kazanabilirsiniz zaten !

sude_burcu
15-04-07, 01:40
cevo nun da dedıgı gıbı sadece SANS...ve bu sans oyunu dokunulmazlık oyunu ya gel de gulme yaa:img-hyste neyse bu arada aslanların tezahuratlarından rahatsız olan bunlarmıydı once kendılerıne baksınlar :) neyse sevınsınler tabı onca yenılgıden sonra dogaldır

mili_gkhnözen1905
15-04-07, 01:41
sevinclerini bakin yaa ee ne da olsa 3 haftadir eziliyorlar!!!!normaldir dimi:)
her hafta kazanmak olmaz ama dimi:)
yine diyorum SEVINMEK ICIN SEVMEDIK!!!

Kesinlikle şans oyunuydu yaa bu kadar mı olur !!!

TEBRİKLER FEBE ve TEBRİKLER .... ! boşluğu siz doldurun..anladınız siz onu !

ancak şans oyununu kazanabilirsiniz zaten !

ya canim artik ne yapcaklarini sasirdilar nerde güc oyunlari 1 tane koydular onuda aldik zaten baska yok ya sans oyunlari yada denge!!!
tebrikler yinede!!!
off umarim bizimkilerr kizlardan birini yollamazlar sanmiyorum gerci ama
tahminim halen levo yada doktor!!!

Butterbeer
15-04-07, 01:44
cevo nun da dedıgı gıbı sadece SANS...ve bu sans oyunu dokunulmazlık oyunu ya gel de gulme yaa:img-hyste neyse bu arada aslanların tezahuratlarından rahatsız olan bunlarmıydı once kendılerıne baksınlar :) neyse sevınsınler tabı onca yenılgıden sonra dogaldır

Tanerin tezahuratları bumuydu ya:img-hyste dinlerken gülmekten bi hal oldum, o çocuğun yapamayacağı bir meslek varsa o da söz yazarlığıdır, bu kadar anlamsız tezahuratlar olamaz:) Eh pek birşey beklememek lazım ondan, o da doğru tabi..

burdaki aslanlar hiç üzülmeyin sıkmayın canınızı, oyun tamamen şans oyunuydu, acun spor olsun derken işin dozunu kaçırmış.Bu hafta baskette futbolda bana tat vermedi.

Bu arada Kanaryalılar yine şannıssınız, eğer bu haftada kaybetseydiniz Ayşıl veya Müge gidicekti.Gerçi en başından beri söylüyorum Ayşılın Survivordaki ömrü kısa diye.

FBuse
15-04-07, 01:45
ha bukadar kaldilarrrrrrrrrrrrrrr 6666666666666666666666
kulaklari cinlasin.. :img-hyste :img-hyste :img-hyste

dokunulmazligi kazanacagimizi biliyordum.. nede olsa futbol oynadik!
süperdi kanaryalarim ya özelikle cenk.. antu seninle gurur duyuyor..

alevvv alevv ahhh heryer yaniyor
bizim kanimiz sari lacivet akiyor
ayyy ayyyy yer gök inliyor
kaldir kaldi ellerini kanarya geliyorrrr

ne diyeyim ya hicbizaman geri düsmedik ya buda en önemlisidi!!
Kralmis aslan hani nerede??? (--->konseyde galba :img-hyste )
TEK KRAL BIZIZ BIZ AFFETMEYIZ!!

Butterbeer
15-04-07, 01:46
İnşallah taktik hatası yapıp kızlardan birini yollamazlar, ikiside çok güçlü.Ve umarım Halit tırs yapıp dokunulmazlığı almaz, alırsa sinir olurum hep bi iş yapma hemde güçlüleri yolla!

Kesin yine hindistan cevizi tutma gibi bişidir düello oyunu.Gına getirdi Acun artık!

ozlem_1905
canları sağolsun aslanların.3 hafta üst üste kazanmışız bu seferde kanaryalar kazansın.hem haftaya kazanırız biz.ödül oyununda kanaryalar ilk turda havalandılar ama sonra söndüler.kızlar-erkekler diye gruplaşma yapmışlar.neyse allahtan iki oyunuda onlara vermedik.iki takımı da tebrik ediyorum:img-yes:

nedim_bahar
ya canim artik ne yapcaklarini sasirdilar nerde güc oyunlari 1 tane koydular onuda aldik zaten baska yok ya sans oyunlari yada denge!!!
tebrikler yinede!!!
off umarim bizimkilerr kizlardan birini yollamazlar sanmiyorum gerci ama
tahminim halen levo yada doktor!!!

valla benim içimde bi korku var kızları göndereceklerine dair gmöndermesinler kardeşim kızlarımız çok iyi ya zaten iki kişi kalmış onlarda gitse olmaz haliti gindersinler

LaRoses
15-04-07, 01:49
Ilk once iki takimida TEBRIK ediorum :)
ilk oyunda OZLEM harikaydi, Cevo da oyledi, inanirmisiniz HALIT bile guzeldi Yani, Neysee Odul cok superdi Bakmaktan zevk aldim.. HELAL aslanlarima :D

Dokunulmazlikta Kanaryalari Tebrik edioruum, herzaman ASLANLAR yenecek diye bisi yok, Bu oyunda 'sans' vardi, Evet cevonun dedigi gibi tek kelimeylen 'Sans', Herneyse Cenki tebrik ediorum guzel atiorduu..
Fazla yorum yapmicam, evet kaybettik dokunulmazligi, ve su an 7-6 kisiyiz..
Ama oyunlara bakilirsa 9-7 ondeyizz :)

insAllah bizden Halit gider, Zaten en basta o gitmeliydi.. Aman aslanlar cigdemi veya leventi elemeklen buyuk hata yapmazlar insAllah, Denizde yaptiklari gibii..
Kanaryalarda sanki Kiz-erkek gruplasma var gibi ya, Neyseee :img-hyste

YENSEK YENILSEK KALBIMIZ HEP SIZINLE ASLANLARIM :D

Valla bu haftada bole olsun, herzaman biz yenecez diye bisi yok.. Biz yenmeyide biliriz yenilmeyidee :)
Koysunlan 'Zeka & Guc oyunu' Baska bisi demiorum, Neyse cikti Survivor hadi Bana eyvallah :)

mili_gkhnözen1905
15-04-07, 01:53
evet 6 kalicaz ama olsun haftaya aliriz insallah demekten baska birsey kalmiyor!!!
ahh gariplerim nasilda özlemisler oyun kazanmayi hemen havaya girdiler!!!
valla kizlardan korkum yok ama levo gidebilir ya mesut cevo metehan özlem kalici kesin yani halitte dokunulmazlik alirsa biteriz o zaman güle güle levo ya!!!

FBuse
15-04-07, 01:54
tabi tabi SANSla kazandik.. :img-hyste :img-hyste
Sansimiz bol olsun bundan sonra.. umarim cok cok sansli oluruz bundan sonra..

666666666666666666 Ha bukadar kaldilar 6666666666666
Kulaklari cinlasin :img-hyste :img-hyste :img-hyste (taner besteler yine süper abi ya)

buarada aslanlardan levent haric herkes gidebilir..

mili_gkhnözen1905
15-04-07, 01:56
sans isiydi tabikide!!!
biz 6 kaldiysak sizde 7 anlayana:img-hyste

bence direk levo gidicek:sad53: ama umarim gitmez ya

Boran&Sila
15-04-07, 01:57
oleyyy futbolu yendik....:happy0064 cenke helal olsun nezaman sira ona glese gol atti....ikinci yarismada aslanlar yendi ama ücüncüsünde kanaryalar costuuu:happy0064 son gülen iyi güler....ya ben suan bakamiyorum azönce baktimda aslanlar biseyin üstünde oturuyodu...simdi aslanlardan biri elencekmi???:icon_whis

FBuse
15-04-07, 01:59
Kisisel Dokunulmazlik Oyunu cok gicik hic sevmiyorum bu oyunu..
Buarada Ödül oyununa yorum yapmadim.. ödül gzldi ama iyiki almadik alsaydik dokunulmazlik bizim olmazdi belki.. yok yok olurdu nede olsa biz sansliyiz.. allah bizi seviyor :img-yes:

++++Aslanlardan Metehan gidebilir diyom ben (son tahminim, bakaluim tutcakmi)

mili_gkhnözen1905
15-04-07, 01:59

dedigimi tutuyorum ve gülüyorum yani:img-hyste halit aldi
almasa biliyor gidiceni o yüzden nasil dayandi

Butterbeer
15-04-07, 02:00
Halit ne biçim bi insan ben anlamadım valla, hem takıma hiçbir katkısı olmasın hemde düelloda hırs yap ve dokunulmazlığı al! Sinir oldum, onun yüzünden takımda denge bozulacak!

nedim_bahar
15-04-07, 02:00
dokunulmazlık yine halitin sen hiçbişey yapma ve yinede elenme olacak işmi ya şimdi kimin eleneceğini tahmin etmek istemiyorum

FBuse
15-04-07, 02:01
oleyyy futbolu yendik....:happy0064 cenke helal olsun nezaman sira ona glese gol atti....ikinci yarismada aslanlar yendi ama ücüncüsünde kanaryalar costuuu:happy0064 son gülen iyi güler....ya ben suan bakamiyorum azönce baktimda aslanlar biseyin üstünde oturuyodu...simdi aslanlardan biri elencekmi???:icon_whis
aaa edacim hosgeldin cnm.. aramizda seni görmek süper!

+++evet biri elenecek 6 Kisi kalcaklar :img-hyste , buarada evet Cenk süperdi

mliSrkan
15-04-07, 02:01
Biliyordum Halit'in kazanacağını...çok belliydi yani...Bravo diyorum ona takım için hiçbirşey yaptığı yok ama iş kendine gelince nasıl hırs yapıyor...!

mili_gkhnözen1905
15-04-07, 02:03
Biliyordum Halit'in kazanacağını...çok belliydi yani...Bravo diyorum ona takım için hiçbirşey yaptığı yok ama iş kendine gelince nasıl hırs yapıyor...!

ya ne demistim ben böyle oyunlarda hirs yapiyor resmen gidiceni biliyor..
simdi diyorum kiz gitmicek levo gidicek bence!!!

mliSrkan
15-04-07, 02:07
Ya Özlem ya Cevo-Mesut ikilisinden biri gidecek gibi gözüküyor..yine yanlış karar verecekler bence..yada Çiğdem olabilir...

Boran&Sila
15-04-07, 02:11
aaa edacim hosgeldin cnm.. aramizda seni görmek süper!

+++evet biri elenecek 6 Kisi kalcaklar :img-hyste , buarada evet Cenk süperdi

hosbulduk cnm.......ben bu foruma ilkkez ugruyorum...ama survivori takip etmeye calisiyorum...bugünde ikinci ve ücüncü yarismaya yetismisim...kanaryalarin kaybetmelerine cok üzülmüstüm ama sonra futbolda süperlerdi....:happy0064 cenke helal olsun dedim valla:D:Dsimdi aslanlardan biri elenecek dimi???ben sanmistim berabere kaldilar diye bi yarisma daha yapicaklar...uzun zamandir bakmiyodumdaa:icon_sorr

Boran&Sila
15-04-07, 02:13
Ya Özlem ya Cevo-Mesut ikilisinden biri gidecek gibi gözüküyor..yine yanlış karar verecekler bence..yada Çiğdem olabilir...

yani kanaryalari tutmama ragmen,özleme helal olsun...kiz cok iyi savasti...ücünücü oyundaydi sanirim....futboldan önceki...orda cok iyidi...yani kim cikarsa ciksin beni ilgilendirmiyo...ama özlem iyidi yani...o cikmaz herhalde.....KANARYALARR SÜPERDIIII:happy0064

Butterbeer
15-04-07, 02:14
Halite uyuz oldum, zaten uyuzdum iyice uyuz oldum! Bakın görün kesin Çiğdemi eleyecekler, ufak bir ihtimalde meteyi! Halit Çiğdemi resmen sattı! Gitti Levoyla durum değerlendirmesi adı altında konuştu ve isimleri az çok belirlediler.Sedeni eleyecekleri hafta bu adamı elemeliydiler.Umarım Özlemde birgün onu eler! Umarım!

mili_gkhnözen1905
15-04-07, 02:15

ay canim yok ya hic sanmiyorum ama bellide olmaz denizi yolladilar
belki cevo mesut özlemide yollarlar ama bu bizim sonumuz olur
3üde basarili bu oyunda olamadilar ama olsun canlari sagolsun..

eyschann
15-04-07, 02:19
inanamiyorum ya hafta ortasi bir arkadas "halitte düelloyu kazaniyormus dermisim demisti" simdi ben kendisine soruyorum herzaman bukadar som agizlimi diye bu nedir ya adam nekadar sinir biriymis öyle hirs yapti aldi dokunulmazligi niye madem oyunlarda göstermemis kendini umarim özlem gitmez ya inanamiyorum gidecek adami tek kelimeyle gönderemiyoruz....

sühan
15-04-07, 02:20
BU halıtın yaptıgı iş mi yaaaaaaaaaaaaaaa...

Allam ne olacagını sanıyor? Fınale kalacagını mı? Bu nasıl cımbom askı ya.. bugun ne kotu gun ya. hem yenıldık. hem dokunulmazlıgı halıt aldı.. bu adamda cımbo askı yok resmen.. potansıyelin yok.. bırak ıse yarayacaklardan bırı kalsın.. allam yaaaaaaaaaaa.. cıgdemı mı gonderırler. bu gece acaıp canım sıkkın. ne kotu bır gece..

sea__star
15-04-07, 02:20
Haftalardır biz bir takımız diye ortada dolaşanları gördük. Özlem gruplaşma olduğunu açık açık söylemese de ima etti. Mesut ve çevresi:) Halite dedikleri de gerçek kişiliğini ortaya koydu. Mesutu elerlerse grup olurlarmış bundan sonra , bu yazdıklarım mı konuşuldu özlem ile halit arasında yoksa ben mi yanlış duydum. Kanaryamızda olan tartışmalar o anda oluyo ve kapanıyor. Ama aslanlar göründükleri gibi davranmadıkları için bu gece takımın çatırdamaya başladığını görücez.
Hatta kendileri söylediler bu kemik kodro bozulacak ve bu hiç iyi olmayacak. Evet hiç iyi olmayacak ve yenilmeye devam edeceksiniz yine:)

Halit'in söylediklerine de gülmemek elde değil. Neymiş efendim şimdiye kadar yarışanlardan daha iyi yarışırmış ama diğerleri yarışıcaz dedikleri için kendini çekiyormuş. Belki de haklıdır duelloda gösterdiği performans gerçekten iyiydi. Yani takım ruhu için ruhsuz davranan adam kendi çıkarı için tüm ruhunu ortaya koydu. Ne ruhlu bir cümle oldu bu böyle:):)

nedim_bahar
15-04-07, 02:21

melis ağzını hayrı aç yavv bunlardan biri giderse biz naparız zaten bizi ayakta tutan onlardır bunlardan biri gitse biz hepten kaybederiz yavvv

mili_gkhnözen1905
15-04-07, 02:22
inanamiyorum ya hafta ortasi bir arkadas "halitte düelloyu kazaniyormus dermisim demisti" simdi ben kendisine soruyorum herzaman bukadar som agizlimi diye bu nedir ya adam nekadar sinir biriymis öyle hirs yapti aldi dokunulmazligi niye madem oyunlarda göstermemis kendini umarim özlem gitmez ya inanamiyorum gidecek adami tek kelimeyle gönderemiyoruz....

ben demistim arkadasimda benim dememlemi oldu bu hay allahim ya ben demeseydim alcaklarmiydi sanki oyunu:img-hyste

acun ne dedi takimda gruplasma yok diye yanlis duymadiysam halen ne gruplasmasindan bahsediyorsunuz ya

NerweN
15-04-07, 02:25
inanamıyorum yaww İ-NA-NA-MI-YO-RUM..!!!
halit dokunulmazlık aldı :D
şaka gibi yaww :D
resmen takımı 2ye böldü olcak iş değil
her şeyi alt üst etti
PES YANİİ!!!
bu adamı denizin gittiği hafta yollicaklardı ....

sühan
15-04-07, 02:44
Gitti Levet.. ya en calıskan, en ıyı adamlardan bırıydı. helal olsun. bak ne guzel veda edıyor. halıt var ya.. sen turkıyeye gelınce cımbomların yuzune nasıl bakacan.. ya barı cıgdemı eleseydınız..

evet levent abı.. cok ıyı temsıl ettın.. Sen bır tanesın.. cok ıyı ınsanmıssın be.. onurunla gururunla gıdıyorsun. aglattın benı de..

EN BUYUK LEVENT ABIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :happy0064 :happy0064 :happy0064 :happy0064

hADI ARKADASLAR SEVGIYLE GONDERELIM ONU. KAHRETSIN YA.. BU GECE NE FENA BIR GECE..

mliSrkan
15-04-07, 02:44
Ben Levent için çok üzüldüm,keşke elenmeseydi..Bence takıma çok katkıları oldu ve gerçek bir aslandı...Halit dokunulmazlığı almasaydı elenmezdi kesinlikle...Bu arada diğer 3 oyu kim kime verdi yazar mısınız ? Ben ntv izliyordum o sırada bakamadım konseye...Neyse bu akşam hem Özgüm ödül aldı hem de aslanlar ödül oyununu aldılar...Biz ne olursa olsun daha güçlüyüz onlardan...herkes de bunun gayet farkında ! böyle oyunları kazanabilirler ancak !

Butterbeer
15-04-07, 02:46
halit takımı bölmeye çalışıyor ve birinin buna dur demesi gerek.Halit dokunulmazlığın kaybedilişinden sonra hiç durmadan çiğdem&özlem, mesut&cevonun oldukları yere gidip geldi.Ve herkesin kafasındaki isimleri öğendi.Levoyla konuştu sanki onu elemeyi hiç düşünmüyormuş gibi.Levoda saf saf senin kazandığın iyi oldu, bende gidebilirdim yoksa tarzında konuşmalar yaptı.Bu kadar haftadır Halit sürekli sessiz, sakin biri olarak gözüme görünmüştü.Oyunlarda hiçbirşey yapamadı, Survivorda işinin olmadığını düşündüm hep.Umarım konseye bir sonraki gidişimizde Halit elenir.Bugün beni çok hayalkırıklığına uğrattı.Takımın dengesini bozmaya çalıştı hatta bunu bir ölçüde başardı diyebilirim.Levonun elenmesine çok üzüldüm, takıma şu ana kadar birçok katkısı oldu ve gerçek bir aslan ruhuna sahipti.

stormy
15-04-07, 02:47
Adam hic beklemiyordu gitmeyi..Aglayacak gibi oldu ama yinede efendiligini bozmadi..Galiba istenmeden yollandi cunku halen takimlar yarisiyor kisiler degil...

eyschann
15-04-07, 02:47
iste benim takimim iste benim aslanlarim buda bizim aramizda asla bir gruplasma olmayacagini ne olursa olsun bizim bir takim oldugumuzu vede en önemlisi ranklerimize asik oldugugumuzu gösterdiler helal olsun hepsi bir isimde birlestiler...................levet............... .....sen bir aslansin ve öyle kalacaksin bize kattiklarin icin cok saol..........buda birgün bizimde gruplasacagimizi düsünen kanaryalara KAPAK olsun

sarışınım
15-04-07, 02:48
ii akşamlar herkesee

Bu hafta muhteşem bir hafta oldu.harikaydı.dokunulmazlığı aldık ve aslanları yolladık konseye.Haliltte dokunulmazlık aldı.muhteşem oldu yaa:D:D

Kanaryalar gene muhteşemdi.firikikleri 10-5 aldık.Hepsini tebrik ediyorumm.ÖLÜMÜNE KANARYA...

Güle güle Levet Güle Güle güle sana gülegüle bye

Sanmaki yalnız geldik Panamaya
30 milyon arkamızda
Yemiin ettik kazanmaya
ASLANLARI AVLAMAYA :happy0064 :happy0064

nedim_bahar
15-04-07, 02:49
off ya levent gitti bu gidişle halit finale doğru yol alır üzüldüm levent için keşke gitmeydi halit gitseydi ama dokunulmazlığı var napacaksın başka çareyi yok oyunlarda çok katkısı oldu leventin allah yyolunu açık etsin levent

eyschann
15-04-07, 02:50
ben demistim arkadasimda benim dememlemi oldu bu hay allahim ya ben demeseydim alcaklarmiydi sanki oyunu:img-hyste

acun ne dedi takimda gruplasma yok diye yanlis duymadiysam halen ne gruplasmasindan bahsediyorsunuz ya

yanlis anlama lütfen arkadasim bende onu zaten saka anlamida söyledim yani hep böylemisin diye umarim gelecek hafta icinde böyle bir süpriz degiminde bulunmazsin yok yani sonucu bizim icin kötü olmamasi acisinda....

mili_gkhnözen1905
15-04-07, 02:51
levent abi elendi haketmiyordu her hafta elinden geleni yapiyordu cokta iyi yapiyordu..ama artik buraya kadarmi ben cok seviyordum onu ya..
ayrica helal olsun ASLANLARA acunun listedesiniz dedi ama kötü bir laf etmediler aslanlar iste ya
gurur duyuyorum böyle bir takimi tuttugum icin ve herseyden cok seviyorum!!!

stormy
15-04-07, 02:51
Kanaryalar takiminda Aysilin soylediklerini komik buldum..Kendisi ile Muge gitmeyi hakketmiyormus.Yagmur hakkediyormus..Ya lutfen bugun en kotu yarisan sendin Aysil..sonrada Taner

Wolfman
15-04-07, 02:53
Off Offf Offf Takımın elenmesinden çok Levent'in gitmesine üzüldüm diyebilirim Ayrıca çok kızgınım bu kızgınlığım çelişkilerle dolu Halit'e ve o olduğu sürece Kanarya farkı açacaktır Herkes rahat olsun
Halit dokunulmazlık sonrası öylesine çelişkili açıklamalar da bulundu ki Yuhh diyesim geldi Önce Özlem'e önceki oyunlar da kendisinin de yarışmak istediğini ama fırsat verilmediği gibi absürd cümleler kurdu Daha sonra Levent'e sanırım bazı oyunları kendi istemediği yapamayacağını bildiği için katılmadığını söyledi Tamamen takımı bölmeye yönelik Tv de izlerken çıldırdım doğrusu Adam daha önceki oyunlarda yarıştığı zaman hep kaybettirdi Tartışmasız hep Kanarya bireysel anlamda Halit'le yarışırken öne geçti Ama ne kadar enteresandır Takım için dokunulmazlığında bilerek ve isteyerek ( bundan sonra takıma yararı olacağını hayatta düşünmüyorum Daha önceki perfonmansları göstergedir zaten) kastı ve kazandı Kanarya'nın bundan sonra yolu inanılmaz açık Bizde Halit gibiler olduğu sürece daha çok oyun ve iç bozuşma yaşarız Bizimkiler bireysel düşünmek için çok erken davrandılar ve cezalarını da sonradan çoook feci şekilde görecekler

Butterbeer
off ya levent gitti bu gidişle halit finale doğru yol alır üzüldüm levent için keşke gitmeydi halit gitseydi ama dokunulmazlığı var napacaksın başka çareyi yok oyunlarda çok katkısı oldu leventin allah yyolunu açık etsin levent

Halitte yakında elenir merak etme, aklı sıra Survivorda düelloları kazanıp finale kadar gidebileceğini sanıyor.Levo gitmeyi haketmedi.

Dediğim gibi Sedenin gittiği hafta buraya Halitin gitmesi gerektiğini yazmıştım, en azından 1-2 hafta içinde bir bilgi yarışması olur kesin ve çok işe yarardı, Haliti ne diye tuttular anlamıyorum.Zaten aslanlar Acunun sitesinde yazmaya bi başlasın sorucam onlara bu konu hakkında sorumu.Bana göre bizim takımda 5aslan var ve hepsi 7 kanaryadan kat kat daha iyiler.Bunu haftalardır izliyoruz ve izlemeye devam edicez.Sanmasınlarki aslanlar bölündü güçsüzler...

mili_gkhnözen1905
yanlis anlama lütfen arkadasim bende onu zaten saka anlamida söyledim yani hep böylemisin diye umarim gelecek hafta icinde böyle bir süpriz degiminde bulunmazsin yok yani sonucu bizim icin kötü olmamasi acisinda....

ama o an öyle anladim zaten moralim bozuk o anda o mesaji görünce haliyle sasirdim benimki sadece bir tahmindi...o zaman tahminimi yazmiyim...

Butterbeer
15-04-07, 02:55
Kanaryalar takiminda Aysilin soylediklerini komik buldum..Kendisi ile Muge gitmeyi hakketmiyormus.Yagmur hakkediyormus..Ya lutfen bugun en kotu yarisan sendin Aysil..sonrada Taner

Ayşıl hiçbir zaman güçlü bir yarışmacı olmadı, takımları kötüydü ve o kötünün iyisiydi içlerinde.Bu hafta hiçbirşey yapamadı ve ödül oyununda bir bakıma Ayşılın yaptığı hatalar yüzünden arayı açtık.Ayşıl kanarya takımı için tehlikeli bir oyuncu ve en başından beri bireysel oynuyor.

stormy
Halitin kotu yarismaci oldugunu nereden biliyorsunuz ki?...Kimin ne oldugu belli olmaz..Kaciniz Deryanin kazanacagini dusunuyordunuz?Ama Derya kazanmisti gecen survivori..Herkes Teymuralpin yada MEtinin erkenden elenecegini bile tahmin etmemisti..

mliSrkan
Evet Ayşıl'ın konuşmaları saçmaydı...Ben Mügenin o takıma bi katkısı olduğunu görmüyorum...Ayşıl ise kötü gitmeye başlayınca takımın erkeklerinin gözünden düştü ve şimdi korkmaya başladı elenmekten...Bu arada ilginç bi şekilde yine düello oyunu aynıydı...yaa o kadar oyun olmuş şimdiye kadar survivorlarda hiç mi yeni oyun koyulmaz yani...

Bu arada helal olsun LEVO sana !!! 1 numarasınn !! Gördüğüm en güzel vedaydı...Müthiş bir adamsın sen herşey dilediğin gibi olur umarım...!

Tamam da zaten Deryada güçlü olduğundan kazanmadı...Gerçi haklısın Derya gibi yaparsa o da kazanabilir...Ama ben zaten deryanın finalde bile gücüyle kazandığını düşünmüyorum...Haklısınız hiçbirşey belli olmaz...En güçlü olan kazanmıyor hiçbir zaman..

eyschann
15-04-07, 02:57
ama o an öyle anladim zaten moralim bozuk o anda o mesaji görünce haliyle sasirdim benimki sadece bir tahmindi...o zaman tahminimi yazmiyim...

aksine tahminlerini bizlerle paylas lütfen umarim birdaha bu tür seyler hisstemezsin de yazmak zornda kalmazsinda bizde böyle üzülmeyiz cidden saka denilen oldu ve adam ciddi ciddi kaldi ve biri onu ordan almazsa takimi disetkenler bozamadi ama o tek basina bozacak anlasilan, ama suc bizimkilerde denizi yolladiklari hafta yollasalardi simdi bizi panamada kimse tutamiyor olacakti......

sude-elvin
15-04-07, 02:58
nefret ediyorum halitten ya takima bi katkisi varmis gibi hele adada yaptigi konusmalar umarim en kisa zamanda o elenir bireysel dokunulmazliktaki gösterdigi cabayi oyunlardada gösterseydi buzamana kadar. leventin gitmesine cok üzüldüm bana göre takima cok katkisi vardi.
ödül oyunu ve ödül cok güzeldi.

FBuse
Halit isine gelince nasilda yarisiyor.. adam nasil hirs yapiyor aliyor..
simdiye kadar takima böyle yarar gösterseydi bilmiyorum yani..
Leventin gitmesini HICC ama HICC beklemiyordum ama ne diyim Güle Güle..

Kanaryalarima diyecek sözüm yok onlar birer SAMPIYON :happy0064

mili_gkhnözen1905

hadi ya öylemi dedi ben o an kanal degistiriyorum yada sesi kisiyorum
dogal olarak:)
aysilmi iyiydi yaa bugün kac kere düstü halen haketmiyorummu diyor gitmeyi belki yapragi oynatsalar aysili sollardi o bence cok güclü bir kiz!!!

bide arkadaslar tamam kizginiz hepimiz halite ama oda bir aslan yakismiyor böyle laflar ne yapalim böyle olcakmis!!!
Sevinmek Icin Sevmedik!!!

Butterbeer
Halitin kotu yarismaci oldugunu nereden biliyorsunuz ki?...Kimin ne oldugu belli olmaz..Kaciniz Deryanin kazanacagini dusunuyordunuz?Ama Derya kazanmisti gecen survivori..Herkes Teymuralpin yada MEtinin erkenden elenecegini bile tahmin etmemisti..

Halit hakkında bildiğim birşey varsa o da Survivor yarışmasında yerinin olmadığıdır, çünkü şu ana kadar hiçbir dalda becerisini görmedik veya göremedik.Gerçek ve dürüst bir aslan olduğunu kanıtlayana kadarda benim gözümde böyledir.Derya konusuna gelince, o zamanki Survivorla şimdiki bir değil.Türk takımı neredeyse yarışmanın yarısından itibaren kopuk bir haldeydi ve her hafta takım içinde bir dolap dönüyordu.Oysa aslanlar tam bir takım ve bu akşam yaptığı çelişkili açıklamalar ve saçma sapan haksız hırsı yüzünden Halitin ömrü kısa olacak.Diğer yarışmacıların gözünden kaçmadı bu durum, bir dahaki konseyde o gidecek... Kendide söyledi bir daha bu şekilde kasmam düelloda diye.

sarışınım
15-04-07, 02:59
Bence ayşıl kanaryadaki kızlardan en güçlü ve en hırslılarından biri.Su ana kadarda birçok yarışmayı başarıyla kazandılar.Bu hafta biraz kötüydü ama gerçektende gitmeyi hak etmiyor.Ayrıca Ayşıl finalde kalmayı hakedıyor.yani konuşması bence gayet normaldi.çünkü güçlü ve hırs kız.
Ayrıca bu haftaki konseyde acun konuştu aslanlarla.herşeyi sordu.umarım hala daha acunun haksızlık yaptığı düşünülmez.Çünkü bu gece oldukça övdü aslanları

Wolfman
15-04-07, 02:59

Halit kötü bir yarışmacı Çünkü ,bundan önce katıldığı hiçbir oyunda varlık gösteremedi Buna şimdi şöyle bir cevap verebilirsin Zaten adam doğru dürüst yarışma da oynamadı diyebilirsin Ama Aslanlar'da istediği zatam aktif olabilirdi İlla birinin yönlendirmesi gerekmiyor Bundan önce bilerek ve isteyerek pasif kaldığını düşünüyorum Böyle bir adamında survivoru hayatta kazanacağını sanmam Derya'yla Halit'i karşılaştırman çok saçma Derya yeri geldiğinde kaç oyun kazandı Derya'nın kazanılacağının düşünülmeme sebebi takım içindeki huzursuzluk verici davranışlarıydı Yoksa perfonmansı kötü diye kazanamayacak gibi birşey konuşulmadı ...

Butterbeer
15-04-07, 03:00
Ayşıl tam bir komedi aslında, ama benim canımı fena halde sıkıyor, çok itici bir tip, halen bu yarışmada sonuna kadar kalacak biri vaesa o da benim imajını yansıtıyor diğerlerine.Ödül oyununda süperdi, daha tahtaların üstünden bile geçemiyordu:)

stormy
15-04-07, 03:01
Ya niye nefret ediyorsunuz oda yarisiyor baskasi icin kendinmi feda etseydi..Sonucta bu yarismayi 1 kisi kazanip odulun sahibi olacak o zaman kimse takim rengi falan dusunmez..Oraya yarismaya gitmis geriye cekilmeye degil..Kimin neler yapacagi belli olmaz..Kanaryalarda bugun : Aysil, Cenk ve Taner kotuydu..Ama sonucta Aslanlar takim olmuslar..Kanaryalar 1 yenilgide hemen kavgaya baslarlar tekrar..

NerweN
15-04-07, 03:01
Evet Ayşıl'ın konuşmaları saçmaydı...Ben Mügenin o takıma bi katkısı olduğunu görmüyorum...Ayşıl ise kötü gitmeye başlayınca takımın erkeklerinin gözünden düştü ve şimdi korkmaya başladı elenmekten...Bu arada ilginç bi şekilde yine düello oyunu aynıydı...yaa o kadar oyun olmuş şimdiye kadar survivorlarda hiç mi yeni oyun koyulmaz yani...

Bu arada helal olsun LEVO sana !!! 1 numarasınn !! Gördüğüm en güzel vedaydı...Müthiş bir adamsın sen herşey dilediğin gibi olur umarım...!

aynen katılıyorum :good:
benimde gördüğüm en güzel vedaydı
buda aslanlarda gruplaşma falan var dienlere KAPAK OLSUN!!!
acun bile kendisi söledi kenetlenmiş bir takım die :img-hyste

mili_gkhnözen1905
15-04-07, 03:02
aksine tahminlerini bizlerle paylas lütfen umarim birdaha bu tür seyler hisstemezsin de yazmak zornda kalmazsinda bizde böyle üzülmeyiz cidden saka denilen oldu ve adam ciddi ciddi kaldi ve biri onu ordan almazsa takimi disetkenler bozamadi ama o tek basina bozacak anlasilan, ama suc bizimkilerde denizi yolladiklari hafta yollasalardi simdi bizi panamada kimse tutamiyor olacakti......

valla herkes bu hafta zaten yenilcez dedi demekk herkesin icine dogdu
ve dogruda cikti!!! bende saka amacli dedim zaten bide halit alirmis dokunulmazligi ne gülerim ama diye yani tamamen saka ve kücük olmasini beklemedigim birseydi yani..
ya biz ne demistik denizin gidisinden sonra bitti bu takim diye dimi ama ne oldu
3 hafta aldik oyunlari..yani kötü düsünmeyelim!!!

stormy
15-04-07, 03:03
Halit kötü bir yarışmacı Çünkü ,bundan önce katıldığı hiçbir oyunda varlık gösteremedi Buna şimdi şöyle bir cevap verebilirsin Zaten adam doğru dürüst yarışma da oynamadı diyebilirsin Ama Aslanlar'da istediği zatam aktif olabilirdi İlla birinin yönlendirmesi gerekmiyor Bundan önce bilerek ve isteyerek pasif kaldığını düşünüyorum Böyle bir adamında survivoru hayatta kazanacağını sanmam Derya'yla Halit'i karşılaştırman çok saçma Derya yeri geldiğinde kaç oyun kazandı Derya'nın kazanılacağının düşünülmeme sebebi takım içindeki huzursuzluk verici davranışlarıydı Yoksa perfonmansı kötü diye kazanamayacak gibi birşey konuşulmadı ...

Benim yazmak istedigimi kendine gore yorumlamissin saygi duyarim sacma falan degil.. ama ben Halit ile Deryayi kiyaslamiyorum..cok farklilar onuda biliyorum Derya hirsli birisiydi Halit oyle degil..Benim demek istedigim her hafta elencek gozuyle bakilan birinin finali kazanmasiydi yani Derya gibi..Ayni sey buradada olabilir demek istedim..Kimseyi savundugum yok..

eyschann
15-04-07, 03:04

cidden iyi bir tespitte bulunmussun derya hep gönderilmek istendi ama hepde yolunda gitmeyen sebeplerden dolayi ertelendi ve sonunda kendini finalde buldu....halitin kötü yarismaci degilde digerlerine bakilarak zayif yarismaci oldugunu düsünüyordum vede mademki bireysel dokunulmazlik icin hirs yapip herkezi gecti neden bunu oyunlarda sergilemiyor......ben nekadar bir aslan taraftariysam nekadar bir aslanin finale kalmasini istiyorsam bir okadarda bu kisinin haketmesini isterim........

mili_gkhnözen1905
15-04-07, 03:05
aynen katılıyorum :good:
benimde gördüğüm en güzel vedaydı
buda aslanlarda gruplaşma falan var dienlere KAPAK OLSUN!!!
acun bile kendisi söledi kenetlenmiş bir takım die :img-hyste

valla öyle gruplasma diyenlere fenerli acundan kapak yani:img-hyste
adam diyor en iyi sizsiniz oyunlarda ama 1 kisi gerisiniz
takimsiniz gruplasma yok diye!!!
ayrica acun kanaryalara sordugu soruyu bizlere sormuyor sizinde varmi bir karalisteniz diye ama helal olsun ya aslanlara acunun listedisiniz laflarina bile
kötü bir laf etmediler..ne denilebilirki yani!!!

Butterbeer
Kim ne derse desin aslanlar kenetlenmiş bir takım ve hep öyle kalacak, kanaryadan farkımızda bu zaten.İyi yda kötüne olursa olsun toparlanmayı biliriz, 7 rakamı nasıl uğurlu geldiyse 6'da öyle uğurlu gelecek.

epack
ilk ödül oyunu gerçekten ilginç bir baske oyunu idi
keşke son turda orkun olsaydı acunun dediği gibi başabaş olurduk olsun canları sağolsun
ikinci oyuna bişey demiyorum penaltılarda şans oyunu idi aslanlar aldı
bunda da biz şanslıydık biz aldık...yersen
belkide aslanlar top oynamayı bilmiyorlardır neyse
hala acunun oyunları bir hafta öncesinden koyduğunu sananlara gülüyorum adam kaç kişi ile karar veriyordur
hele bu hafta dokunulmazlığa daha önce benzer yarışmayı aslanlar kazanmış hiç koyar mı böyle yarışma?akıl var mantık var ama...neyse
müge takıma hiçbirşey katmıyor diyenlere de gülüyorum o metehanın çok başarılı olduğu güç oyununda özlem 2 3 cm daha oynatsa alacağı yarışmayı süre biraz daha olsa müge alacaktı
müge çok güçlü ama kendinibi kaç yarışmada gösterdi yapmayacağım dediği yarışmalara girdi yapamadı belki ama zaten biliyordu
yaprak gerçekten güçlü keşke daha öncede oyunlarda oynasa idi
ayşıl son haftalarda bir düşüşte
taner ödül oyununda sinir etti beni çok seviyorum onu ama son oyunda sonlarında oyunu bıraktı özlem 2 basketi atamayınca bi kendine geldi
orkun en az sevdiğim kişi ama canını dişine takıyor o yüzden en son gitmesini istediğim yarışmacılardan
cömert süperdi tazı gibi koşuyor çok çevik en güçlülerden ve de finale kaldı gibi bir his var içimde hatta survivor ın en güçlü potnasiyel galibi
cenk bu haftanın ödül oyunun yıldızıydı muhteşemdi tek kelime
acun da süperrrrr çok seviyorum onu
bu arada haftaya cumartesi 22:00 de acunun sunduğu yaşasın okulumuz var sanırım survivor yok
bi yandan üzüldüm(keşke başka bi güne alasalar cuma günü yayınlansa ya da 8 de başlasa 10 a kadar survivor izlesek) bi yandan böyle bir program yapılması sevindirdi

mliSrkan
Biz 3 hafta üst üste gayet zor dokunulmazlık oyunlarını almayı başardık ! Böyle saçma sapan bir oyunu kaybetmemiz hiiçç önemli değil...Biz zoru başardık o yeter zaten...Bugün oynanan ödül oyunu bizim gücümüzü birkez daha kanıtladı...Özellikle oyunun sonundaki taner-cömertin halleri ve oyun sırasındaki ayşılın sefillikleri görülmeye değerdi...Biz onlardan daha güçlüyüz her zaman için...böyle saçma şans oyunları sonrası sevinmekte ancak febelilere düşer zaten...ancak böyle oyunları kazanabilirler...!

FBuse
15-04-07, 03:06
Aysilin performansi hep iyi olcak diye bisey yok.. bize simdiye kadar getirdigi basarilara bakarsak cok ama coook iyi bi yarismaci, bunu herkes biliyo! Ödül Oyununda evet kötüdü ama Dokunulmazlikta barajda cok basariliydi.. Bahane fln aramaya gerek yok! TAKIM oyunu´du bikisi kazanmadi tüm KANARYALAR kazandi..

Wolfman
15-04-07, 03:06
Benim yazmak istedigimi kendine gore yorumlamissin saygi duyarim sacma falan degil.. ama ben Halit ile Deryayi kiyaslamiyorum..cok farklilar onuda biliyorum Derya hirsli birisiydi Halit oyle degil..Benim demek istedigim her hafta elencek gozuyle bakilan birinin finali kazanmasiydi yani Derya gibi..Ayni sey buradada olabilir demek istedim..Kimseyi savundugum yok..

Senin ne demek istediğini anladım Fakat Bahsettiğimiz iki insan özelliklerini saydım İkisinin de özelliklerini de sen de çok iyi kavramışsın Ama Derya'nın evet konseylerde bir şekilde elenmemesinin Halit'e de bir şekilde aynı olacağını düşünmüyorum Çünkü takım içi dokunulmazlık yarışında Aslanlar bugüne kadar kendi içinde pek kasan olmadı Eğer takım kötüye gitmeye başladığında ki öyle olacak bence bu oyunlarda kasma olacaktır gereklidir de O zaman Halit'e bye bye diyebilirim

vega58
15-04-07, 03:07
selam herkese..
oh be leventi elediler..gerçi elemelerini istemezdim ama bir ara mesutu falan eleyeceklerini düşünmüştüm..özlemin haliti dolduruşa getirmesinden sonra..geçen hafta da söylemiştim özlem iyi hoş da çok fesat..takıma zarar verebilir onun bu tavrı..
halite gelince çok bencil olduğu ortada..bir dediği bir dediğini tutmuyor..gerçekten galatasaraylı mı acaba şüphe ettim..
kanaryalara gelince bu hafta pek aktif değillerdi yani birbirlerine çamur atma konusunda..onun için onlar hakkında bir yorumum yok..
bak şimdi üzüldüm leventin gitmesine..ağladı adam..çok da yararlıydı takıma..
en işe yaramayan dokunulmazlığı aldı ne işse..

FBuse
15-04-07, 03:10
Acun konseyde iyi dedi ama Survivor SADECE güce dayanikli bi yarisma degil böyle olsaydi asla bi bayan kazanamazdi, Survivorda Zeka-Güc-Denge-Dayaniklilik-Sans-Takim Ruhu-Yetenek hersey ama hersey lazim.. bi oyunda bunalrdan biri eksik olursa ozaman iste Oyunlar elden gidiyor.. Kaybedince Sansdi Cart Curt cok komik.. Asil böyle insanlara gülerim ben.. Basariyi nasil kabul ediyorsan Basarisizlikta kabul edilmelidir!!

stormy
15-04-07, 03:10
Merak etmeyin finale dogru yaklasildiginda herkes bireysellesir kimse takim falan dusunmez para odulunu dusunmeye baslar..Su an birbirlerine ihtiyaclari var sona dogru daha cok oyunlar doner..Hep oyle oluyor..Bir kerede kimse kulis yapamadan oylama yapsalar bakardik ne oluyor diye o zaman kimse bir isim dusunemezdi...yani aksami beklemeden aninda oylama yapsalar

mili_gkhnözen1905
15-04-07, 03:11
Biz 3 hafta üst üste gayet zor dokunulmazlık oyunlarını almayı başardık ! Böyle saçma sapan bir oyunu kaybetmemiz hiiçç önemli değil...Biz zoru başardık o yeter zaten...Bugün oynanan ödül oyunu bizim gücümüzü birkez daha kanıtladı...Özellikle oyunun sonundaki taner-cömertin halleri ve oyun sırasındaki ayşılın sefillikleri görülmeye değerdi...Biz onlardan daha güçlüyüz her zaman için...böyle saçma şans oyunları sonrası sevinmekte ancak febelilere düşer zaten...ancak böyle oyunları kazanabilirler...!

aynen canim bizim kazandiklarimiz kolay oyunlar olmuyor..bu oyun bence tamamen sans oyunuydu yani gördük..ayrica bahane filan aramiyoruz ihtiyacimiz yok neyse onu söylüyoruz hepde söylicez!!!
aysilin o düsüs halleri tanerin oyundan kopusu cenki arayi kapayalim sesleri cok zevkliydi:)
bu haftada böyle oldu ne yapalim yani aglayalim mi herzaman destekcisiyiz!!!!

Giden bir OYUN olsun ASLANIM!!!
herzaman seninleyiz!!!

eyschann
15-04-07, 03:14
ilk ödül oyunu gerçekten ilginç bir baske oyunu idi
keşke son turda orkun olsaydı acunun dediği gibi başabaş olurduk olsun canları sağolsun
ikinci oyuna bişey demiyorum penaltılarda şans oyunu idi aslanlar aldı
bunda da biz şanslıydık biz aldık...yersen
belkide aslanlar top oynamayı bilmiyorlardır neyse
hala acunun oyunları bir hafta öncesinden koyduğunu sananlara gülüyorum adam kaç kişi ile karar veriyordur
hele bu hafta dokunulmazlığa daha önce benzer yarışmayı aslanlar kazanmış hiç koyar mı böyle yarışma?akıl var mantık var ama...neyse
müge takıma hiçbirşey katmıyor diyenlere de gülüyorum o metehanın çok başarılı olduğu güç oyununda özlem 2 3 cm daha oynatsa alacağı yarışmayı süre biraz daha olsa müge alacaktı
müge çok güçlü ama kendinibi kaç yarışmada gösterdi yapmayacağım dediği yarışmalara girdi yapamadı belki ama zaten biliyordu
yaprak gerçekten güçlü keşke daha öncede oyunlarda oynasa idi
ayşıl son haftalarda bir düşüşte
taner ödül oyununda sinir etti beni çok seviyorum onu ama son oyunda sonlarında oyunu bıraktı özlem 2 basketi atamayınca bi kendine geldi
orkun en az sevdiğim kişi ama canını dişine takıyor o yüzden en son gitmesini istediğim yarışmacılardan
cömert süperdi tazı gibi koşuyor çok çevik en güçlülerden ve de finale kaldı gibi bir his var içimde hatta survivor ın en güçlü potnasiyel galibi
cenk bu haftanın ödül oyunun yıldızıydı muhteşemdi tek kelime
acun da süperrrrr çok seviyorum onu
bu arada haftaya cumartesi 22:00 de acunun sunduğu yaşasın okulumuz var sanırım survivor yok
bi yandan üzüldüm(keşke başka bi güne alasalar cuma günü yayınlansa ya da 8 de başlasa 10 a kadar survivor izlesek) bi yandan böyle bir program yapılması sevindirdi

bir aslan taraftari olarak yorumunu ve takimin icin yaptigin öz elestiriyi cok begendim dogru tespitlerde bulunmussun iznin olursa katmak istedigim bir kac kelime var dis gözlem olarak......aysilin bence takim icinde cok fazla abartildigi ki bence yaprak herkonuda aysildan daha iyi sadece sanirim aysila gösterilen hosgörünün yüzde onunun bile yapraga gösterilmemesi....onun disinda sana bir konudada cok fazla katiliyorum oda tanerde beni cidden ödül oyununda 3turda cok fazla sasirtti birinci turdaki tanerle aralarinda inanilmaz fark vardi....

FBuse
15-04-07, 03:15
Merak etmeyin finale dogru yaklasildiginda herkes bireysellesir kimse takim falan dusunmez para odulunu dusunmeye baslar..Su an birbirlerine ihtiyaclari var sona dogru daha cok oyunlar doner..Hep oyle oluyor..Bir kerede kimse kulis yapamadan oylama yapsalar bakardik ne oluyor diye o zaman kimse bir isim dusunemezdi...yani aksami beklemeden aninda oylama yapsalar
evet Finale dogru HERKES bireysel düsünücek bu cok normal, tüm survivorlardada böyle oldu..

Kanaryalarda cok belli Finale kalacaklar ama Aslanlarda öyle degil, mesela denizin ellenmesini kim bekliyordu veya halitin dokunulmazligi almasini?

sarışınım
15-04-07, 03:15
walla size denecek pek bişi yok.hala daha şans oyunuydu.kolaydı zordu.yani yenilgiyi kabullanmek bu kadar zor mu .kaybettiniz işte.ayrıca ayşıl ve tanere laf atıosunuz.Firikiklerde cevdet kaç tane kaçırdı.her kaçırdığında güldüm walla.iyiler de hata yapabilir.Taner ve ayşıl hata yapmış olabilirler ama sonuç olarak takım kaybetti.bunlar çok sacma seyler

vega58
15-04-07, 03:16
acuna da değinmeden geçemeyeceğim..adam nasıl oluyor da kanarya konseydeyken yok listende kim var yok onlar tezahürat ederken ne hissediyorsun gibi gereksiz ve ortamı geren sorular soruyor da aslanlar konseye gelince 180 derece dönüyor anlamadım..aslanın yarışmacılarına kime gıcık oluyosun kime sempati besliyorsun tarzında sorular sormadı ve bu da benim dikkatimden kaçmadı..neden böyle yapıyor acaba zaten antipatik olan kanaryadaki yarışmacıları daha antipatik göstermek için mi..yoksa onları gaza getirmek için mi..

mliSrkan
15-04-07, 03:17
aynen canim bizim kazandiklarimiz kolay oyunlar olmuyor..bu oyun bence tamamen sans oyunuydu yani gördük..ayrica bahane filan aramiyoruz ihtiyacimiz yok neyse onu söylüyoruz hepde söylicez!!!
aysilin o düsüs halleri tanerin oyundan kopusu cenki arayi kapayalim sesleri cok zevkliydi:)
bu haftada böyle oldu ne yapalim yani aglayalim mi herzaman destekcisiyiz!!!!

Giden bir OYUN olsun ASLANIM!!!
herzaman seninleyiz!!!

Kesinliklee cnmm tam bi şans oyunuydu,görür görmez dedim kaybedicez diye...penaltılarda neyse kaleci-oyuncu olayı vardı ama bunda öyle değildi..Neyse en azından Çiğdem,Özlem,Mesut ve Cevo hala takımdalar... Her hafta bizim takımın bölündüğünü göstermeye çalışıyor bazıları ama hiç öyle birşey yok,her olayda ah gördünüz mü hani aslanlar takım olmuştu diye mutlu olanlar var ama sonunda yine biz gerçek bir takım olduğumuzu gösteriyoruz... Her zaman birlikteyiz...tabiki konsey öncesi olacak öyle şeyler ama ada yaşamında hep birlikteyiz ve takım için en iyisini düşünüyoruz...Bu da bizim farkımız...her seferinde ah bölündüler diye sevinmekten vazgeçin çünkü yok öyle birşey ! Ne olursa olsun febe takımının düştüğü duruma düşmeyiz..İlk haftadan beri takım ruhumuzu gösterdik ama kanaryalar hep birbirlerinden kopuklar,hiçbir zaman bizim gibi olamadılar..bunu da kabullenin :img-wink:

stormy
15-04-07, 03:18
walla size denecek pek bişi yok.hala daha şans oyunuydu.kolaydı zordu.yani yenilgiyi kabullanmek bu kadar zor mu .kaybettiniz işte.ayrıca ayşıl ve tanere laf atıosunuz.Firikiklerde cevdet kaç tane kaçırdı.her kaçırdığında güldüm walla.iyiler de hata yapabilir.Taner ve ayşıl hata yapmış olabilirler ama sonuç olarak takım kaybetti.bunlar çok sacma seyler

Ya herkes gordugunu soyluyor neden kiziyorsun ki?..Taner dikkat ettin mi odul oyununda..Gidip tahtaya dogru durust basmadi bile...Aysil da zaman kaybetti..Anliyoruz sicak, hava kuru falan ama diger takimda yarisiyordu..Yagmur yapsaydi ayni hatayi kizi simdi lime lime dogramislardi...Yagmur finale ciksa ne guzel olur...

sarışınım
acun bu hafta konseyde kanaryaların listesinde bi numarasın mesut sen ne düşünüosun die sordu.sormadı diiil.herkeslede konuştu.daha ne yapması gerekio ki anlamadım ben

mili_gkhnözen1905
ya biz kabullenmiyoruz gibi bir havami var burda
tamam kaybettik hakkinizdi sansta olunca kazandiniz daha ne tebrikde ettik
halen en büyük kanaryalarmi dememizi bekliyorsunuz anlamadimki ya!!!
bizde biliyoruz cevonun kacirdigini kac kerede yazdim elestirdim hicmi futbol oynamislar diye ama sanirim mesut daha önce oynamiyorum demisti
penalti oyunundada daha önce hic atmadim demisti yani futbolu fazla oynamiyor yanlis bilmiyorsam..
sansizdik bu hafta!!!
ve haklisiniz iyilerde kaybederbilir

FBuse
15-04-07, 03:19
bir aslan taraftari olarak yorumunu ve takimin icin yaptigin öz elestiriyi cok begendim dogru tespitlerde bulunmussun iznin olursa katmak istedigim bir kac kelime var dis gözlem olarak......aysilin bence takim icinde cok fazla abartildigi ki bence yaprak herkonuda aysildan daha iyi sadece sanirim aysila gösterilen hosgörünün yüzde onunun bile yapraga gösterilmemesi....onun disinda sana bir konudada cok fazla katiliyorum oda tanerde beni cidden ödül oyununda 3turda cok fazla sasirtti birinci turdaki tanerle aralarinda inanilmaz fark vardi....
evet bende icimden 1 turdaki tanerle 3cü turdaki taner ayni tanermi dedim..
ya cani sagolsun, her oyunu kazanacak diye bisey yok, taner ufak tefek kücük ama DEV ADAM!

vega58
15-04-07, 03:20
ya evet ben ödül oyunu sonunda yine yaprakı suçlarlar diye bekledim ama yapmadılar ve beni şaşırttılar..bravo onlara..kızların finale kalmasını ben de çok isterim..yaprak ve çiğdem kalsa çok iyi olur..

eyschann
15-04-07, 03:20

beni asil üzüp kahredende bu zaten sen gel en zor oyunlari al gerideyken öne gec 3 hafta üst üste kazan vede sonunda sacma sapan bir sans oyununa yenil ve takimin icinde en iyilerden birisi elensin beni asil üzen iste bu hayir cok zor bi oyun olsada yenilsen üzerine yorum yaparsin taktik hatasi dersin ivir dersin zivir dersin ama butürlü hic yorumda yapamiyorsun sans deyip geciyorsun

sarışınım
15-04-07, 03:21
Ya herkes gordugunu soyluyor neden kiziyorsun ki?..Taner dikkat ettin mi odul oyununda..Gidip tahtaya dogru durust basmadi bile...Aysil da zaman kaybetti..Anliyoruz sicak, hava kuru falan ama diger takimda yarisiyordu..Yagmur yapsaydi ayni hatayi kizi simdi lime lime dogramislardi...Yagmur finale ciksa ne guzel olur...

ya ben kızmıorum yanlış anlaşılmasın .bende gördüm bu hafta taner de ayşılda kötüydü ama SADECE bu hafta yani tanerde ayşılda kanaryarda favori isimler ben sadece bunu anlatmak istedim.

eyschann
15-04-07, 03:22
evet bende icimden 1 turdaki tanerle 3cü turdaki taner ayni tanermi dedim..
ya cani sagolsun, her oyunu kazanacak diye bisey yok, taner ufak tefek kücük ama DEV ADAM!

katiliyorum cocugun icinde resmen gizli bir dev var ve bence kanaryalarinda büyük sansi diyebiliriz kazanilan oyunlarin 100/80 onun sayesinde....

vega58
acun bu hafta konseyde kanaryaların listesinde bi numarasın mesut sen ne düşünüosun die sordu.sormadı diiil.herkeslede konuştu.daha ne yapması gerekio ki anlamadım ben

senin listende kim var gibi bir soru sormadı ama..sormadı dimi..
yani sadece kanarya konseydeyken olanları aktardı..yarışmacıların ne düşündüğünü sormadı..

FBuse
evet gül yorumunun altina imzami atiyorum..
amannn bosver cünkü Biz Dokunulmazligi aldik, Sözler bize DOKUNMAZ!

mliSrkan
15-04-07, 03:23
Ayşılda zaten bir dengesizlik vardı oyunlarda kaç kere düştü sayamadım :img-hyste Özlem 2 oyun üst üste oynadı öyle olmadı...Helal olsun kıza yaa o nasıl bir kondsyondur...

Biz de zaten Cevonun şanssızlığını diyoruz...aynı mantığa geliyor...girecek olan topların hepsi kaçtı inanılmaz bir şekilde...Acun bile Cevoya en şanssız sendin dediğine göre yani...Kesinlikle şans yüzünden kaybedilen bir oyundu... Şansa dayalı bir oyundu ve kaybettik bu kadar basit...tartışmaya bile gerek yok bence...Futbol maçı olsa tamam dicemde bu oyunda şansın katkısı olmadığını kimse idda edemez...

mili_gkhnözen1905
15-04-07, 03:24
Kesinliklee cnmm tam bi şans oyunuydu,görür görmez dedim kaybedicez diye...penaltılarda neyse kaleci-oyuncu olayı vardı ama bunda öyle değildi..Neyse en azından Çiğdem,Özlem,Mesut ve Cevo hala takımdalar... Her hafta bizim takımın bölündüğünü göstermeye çalışıyor bazıları ama hiç öyle birşey yok,her olayda ah gördünüz mü hani aslanlar takım olmuştu diye mutlu olanlar var ama sonunda yine biz gerçek bir takım olduğumuzu gösteriyoruz... Her zaman birlikteyiz...tabiki konsey öncesi olacak öyle şeyler ama ada yaşamında hep birlikteyiz ve takım için en iyisini düşünüyoruz...Bu da bizim farkımız...her seferinde ah bölündüler diye sevinmekten vazgeçin çünkü yok öyle birşey ! Ne olursa olsun febe takımının düştüğü duruma düşmeyiz..İlk haftadan beri takım ruhumuzu gösterdik ama kanaryalar hep birbirlerinden kopuklar,hiçbir zaman bizim gibi olamadılar..bunu da kabullenin :img-wink:

imzami atiyorum canim fazlada yorum yazmaya gerek yok yani..
halen bölündüler diyorlar ya sasiyorum acun bile farketmiski bölünme gruplasma yok diyor ve oyunlarin en iyisiz sizsiniz ama 1 kisi geridesiniz diyor e adamda kabul ediyor yani en iyi biziz!!!

acun sizinde varmi karalisteniz diye birsey sormadi..yada ne düsünüyorsunuz kanaryalar hakkinda diyede birsey sormadi...
ama halen diyorum listebasisinin mesut dedi oda kötü bir laf ettimi
yada onlara kin duyuyorum nefret ediyorum gibi bir laf???

valla yaprak iyi dayaniyor orkunda dedi zaten yapraya yagmura davrandiklari gibi müge ve aysila davranmiyorlar üstlerini gitmiyorlar yani!!!

mliSrkan
15-04-07, 03:25
beni asil üzüp kahredende bu zaten sen gel en zor oyunlari al gerideyken öne gec 3 hafta üst üste kazan vede sonunda sacma sapan bir sans oyununa yenil ve takimin icinde en iyilerden birisi elensin beni asil üzen iste bu hayir cok zor bi oyun olsada yenilsen üzerine yorum yaparsin taktik hatasi dersin ivir dersin zivir dersin ama butürlü hic yorumda yapamiyorsun sans deyip geciyorsun

Kesinlikle katlıyorummmm !!!! :good: işte bu yani...bu kadar kritik bir haftada böyle saçma sapan bir oyun yapılır mı ? koysalardı en zor güç oyununu hem daha mantıklı olurdu hem de daha eğlenceli ve yaratıcı birşey izlemiş olurduk...!

FBuse
15-04-07, 03:26
katiliyorum cocugun icinde resmen gizli bir dev var ve bence kanaryalarinda büyük sansi diyebiliriz kazanilan oyunlarin 100/80 onun sayesinde....
evet taner hemen hemen her oyunda takima katkida bulunuyor..
bu hafta sadece 3cü turda kötüdü, bunu biliyorum buyüzden sorun yok..
kalan haftalarda taner yine icindeki DEV Adami gösterecek herkese..
Benden söylemesi.. Tanere cok güveniyorum, Finale kalacagina Inaniyorum (tahmin!)

stormy
15-04-07, 03:26
Artik baska tur yarismalar gorsek? Ya akil calistiran birsey goremedik daha..Final bana cok basit geldi kusura bakmasinlarda ...Simdiye kadar hersey 2 olan kazaniyordu..Final niye tek asamaydi?Sizcede sacma degil mi?

Wolfman
15-04-07, 03:27
Dokunulmazlık oyununda ise konu futbol olunca gerçekten Kanarya'nın adamları çok yatkın Ben oyunu ilk gördüğüm anda da zaten kaybederiz hissi geçti Penaltı oyununu da şansa kazanmıştık Ama bu daha zordu frikikti Açıkcası Kanarya'lılar çok rahat atıyorlardı Bakalım daha nasıl oyunlar göreceğiz
Bu arada Ayşıl'da ciddi anlamda perfonmas düşüklüğü var Başlarda kız mükkemeldi Hatta Özlem'e rakip felan gösteriliyordu Ama güç oyununda Çiğdem'e kaybettiği andan itibaren düşüşü başladı Artık kendi dengi bir rakip bulsa iyi olur Bizim kızlar gerçekten mükkemel Hele Özlem Halit'e bedel Çünkü iki kere üstü üste yarıştı ve mükemmel oynadı son dokunulmazlık oyununda Helal olsun:happy0064

sude-elvin
15-04-07, 03:28
firikik atmaya sans oyunu demek yanlis evet tabi daha önce futbolla ilgisi olmayan biri icin sans. kanaryalar cok akilli davrandi asirttilar genelde mesut tamam daha önce futbol oynamiyorum dedi ama direk baraja cekti topu asirtmak akillarina gelmedi heralde.