PDA

Tüm Versiyonu Göster : Mahallenin Muhtarları

onur29
06-01-06, 20:57
bence çok uzun süren bir diziydi ama güzeldi ya özelliklede o zamanlar ordaki şirini çok sevmiştim dizi tam 10 yıl sürmüştü ama daha sonra bitti keşke yine çekilse

cgunday
09-01-06, 16:38
bence dizinin en büyük katkısı Erkan Can ı tanıtmak oldu herkese... fadime iğrençti ama şirin tatlıydı :) bir de ben kandemir konduk dizilerini sevemiyorum bir türlü

iboiboibo
12-01-06, 21:32
evet bence de dizinin en büyük katkısı erkan canı türkiyeye tanıtmak oldu. erkan can o şimdi mahkum adlı filmde de ben her rolü yaprım dercesine bir mafya adamını gayet güzel oynadı. şirin tatlıydı doğru ama fadimeyi de nedense hiç kimse sevmedi. aydan burhan oynuyordu.

iremgs
01-05-06, 00:49
bende beğnerek izliyordum şirin karakterini canlandıran esra akkaya yı çok beğeniyordum taki o kudret sabancının sanem çelikle yakalanıp sanem çeliği suçlamasayla.sanki kendi çok iimiş gibi sanem çeliği kötülüyor zaten araları kötüymüş ayrılma raddesine gelmişsin ne diye başkalarını suçluyorsun yok işte benim öyle arkadaşım olmaz gibilerinden havalar tavırlar kudret sabancıyı bende çok yakıştıramıyorum ama bence ikiside birbirine yakışıyor.ikisine de mutluluklar:)

sumisali
01-05-06, 15:54
evet güzel diziydfi ama eski bölümlerini çok seviyordum ben en çokta ebru ve leventin aşkları hoşuma gidiyordu ama sonunda ayrılıyorlardı...

Schmidt
22-06-06, 04:55
meraklisina duyurulur
atv gece tekrarlarini yayinliyor.
fadime dugunden onceki geceki yanginda oluyordu, o bolumler gecti, sirinli bolumler basladi diye biliyorum ben

pinkzone
22-06-06, 13:21
Sabahlaeiynde yayınlıyor.. avrupa atvde

onur29
22-06-06, 13:58
hayır ebruyla levent ayrılmıyodu
hatta evlenip çocukları bile olmuştu ben ençok goncagülü seviyodum

theron
22-06-06, 18:51
Mahallenin muhtarları denilince aklıma:
"uyy ben sizi çok seviyorum da yoksa siz beni sevmiyor musunuz?" diyen Fadime geliyor.Diğer arkadaşların aksine ben bu karakteri çok severdim.
Goncagül yan karakterlerin içinde en tatlısıydı.En güzeli Açelya Akkoyun'un oynadığı roldü.Temel çok şekerdi.Şoför Ali acıların adamı Behiye'nin biricik kocasıydı...Mahallenin asıl muhtarı karizma adamdı.Hele minik serçe...Bakmaya doyamazdım.Kemikkıran Kadriye hanım ayrı bir alemdi.Mehpare neşe kaynağıydı...Bekçinin karısını oynayan hanım zaten dedikodu kazanıydı...Bir semtte olan, olması gereken tüm özellikler vardı anlayacağınız...
Kaç bölüm sürdü bilmiyorum en son Şirin ile Temel evleniyorlardı.Zaten ondan sonra da izlemedim.Sahi nasıl bitirdiler...?

Kurt_Memati
23-06-06, 06:50
Mahallenin Muhtarları uzun soluklu bir diziydi. Acısıyla tatlısıyla 10 yıl ekranlardan eksilmedi. Mutlaka herkesin izlemişliği vardır. Çünkü Mahallenin Muhtarları başladığında bu kadar çok dizi yoktu. Oyuncular eğitimliydi. Bize yeni yüzleride tanıttı. Erkan Can'ı, Hande Kazonova'yı ve Esra Akkayayı ben bu dizi ile tanıdım. Mahallenin Muhtarları uzun soluklu olması sebebi ile Türk televizyon tarihinde önemli bir yere sahiptir.

Bu arada tekara izlemek isteyenler vardır. Sabah'a karşı saat 4:00 da Baba Evi Dizisi'nden sonra yayınlanmakta.

*arife*
23-06-06, 17:47
çok beyeniyodum çok güzeldi son bölümler daha güzeldi
en çok şirini seviyodum

onur29
23-06-06, 20:37
dizinin sonlarına doğru temel ile şirinin çocukları olmuyordu bir gün şirin balıktan zehirlenmişti ve şans eseri hamile kaldığını öğrenmişti ve bi kaç bölüm böyle gitti son bölümdede çocukların ikiz olduğunu öğrenmişlerdi ve dizi orda bitmişti bence çok güzel bir son yapılmalıydı

anil16
14-07-06, 05:28
cok guzeldi.bu dizi benim evein orda cekiliyodu hep gider bakardim.Ve disarda dolasirken falan hep temeli falan gorurdum tanistim hepsiyle.Cok guzel bi diziydi ve komik.

onur29
01-08-06, 15:57
ben tekrarlarını izliyorum muhteşm bi yapım artık böyle dizilere hasret kaldık valla sıcaklığı samimiyeti en güzel şekilde anlatan diziydi ouncular zaten mükemmel aydan burhan hariç bilmiyorum onu pek beğenmiyorum ama yinede izliyorum çok güzel keyifli bi diziydi gerçekten

chaylack
01-08-06, 20:15
çok doğallar ya izlerken kaptırıp gidiyorsunuz ben en çok müzevir müzeyyene gülüyorum herşeyin içinde ki gerçekte onlardan çok var:)kadın erkek farketmiyor ayaklı gazete resmen çok sıcak bir mahalle dizisi böyle kaliteli diziler yayınlanması çok iyi:)

cyprus_hsn
02-08-06, 04:31
bir televizyon klasiğiydi bence Mahallenin Muhtarları.. ailece oturup izlenebilecek güzel samimi sıcak bir diziydi.. şu an Kanal 1 de tekrarları veriliyor..

onur29
02-08-06, 13:55
ewet ya birden 101. bölüm yayınlandı fakat şu var dizi 35 dakika sürüyo demekki eskiden diziler daha kısaymış

chaylack
02-08-06, 20:18
evet eski diziler acayip kısa gerçi şimdikiler reklamlarda eklenince aşağı yukarı 1,5 saate kadar çıkıyor eskiler 35- 40 dk civarında ama akılda kalıcı olmuş valla

onur29
03-08-06, 17:55
yok hayır çıkmadı karşılaşmadılar

bu arada aliyle behiyeolayı hala kapanmadı biraz uzadıgibi

chaylack
03-08-06, 22:05
ali ve behiyenin olayı çözmeye çalışırken başka bir olay çıktı seher hanımın yeğeni kocasını terk edip geldi kadın onu ilgisizlikle suçluyordu ama sonunda enteresan bi olay oldu temel fadime ile birlikte okşanla konuştukları videonun üzerine gidip maçı çekmiş o maçta seher hanımın yyeğeninin kocasını gördüler farkında olmadan onlarında arasını yaptılar işler tatlıya bağlandı herşeyin böyle büyütülmeden çözülmesi güzel:)

onur29
03-08-06, 22:51
haklısın bende beğendim bide fadimenin soğuk buz klafına çok güldüm

onur29
05-08-06, 17:15
dünkü bölüm çok komikti ya bi adamçıktı temelin kahvesini satın almak isytedi ama temel kahvenin çok iyi iş yaptığını şimdilik satmakistemediğini söyledi adamda kahveye gelip herkesi birbirine kattı yok işte manav sana şöyle dedi yok kasam fırıncıya böyle dedi ama hepsi yalan TABİ HERKES BİRBİRİNE DÜŞTÜ kadınlarda aynı şekilde mahallede huzurkalmadı kahvede hiç iş yapmamaya başladı muhtarda bu duruma el koymak için tümmahalleyi kahvede topladıve tartışıp konuyu bğladılar tam o sırada kahveye o adam geldi tabi herkes tanıdı mahalleyi birbirine katan adam olduğunu yani güzeldi ben beğendim bu bölümüde

adanali esmer
07-08-06, 14:28
yaaa evet bende hergünseyrediyorum bugün mesela temel aliye sirine asik oldugnu söyledi ama belliydi zaten hehe dogum günü kutlandi falan cok güzel yaeskiden sevmezdim ama artik seviyorum goncagülde orda ya bayiliyorum kadina ya

ay_kes
08-08-06, 18:08
atv avrupadaki bölümler daha güzel.ama atv avrupa uydu olmayınca olmuyor.keşke internetten falan izlenebilse.
Ben tam şirin gelmesinden itibaren ki bölümleri çok seviyorum.Çünkü asıl hikaye orada başlıyor.İnşallah kanal 1 oralara kadar yayınlar

tvrehberi
09-08-06, 15:33
Ben arada bakıyorum sırf maltepenin ne kadar değiştiğini görmek için.şimdi ne kadar farklı.ben maltepede oturduğum için biliyorum yani.eskiden çok severdim ama şimdi hiç izleyesim gelmio walla.aradaki müzikler çok kötüymüş yaa...

emrekose
17-08-06, 11:19
arkadaşlar dizi hakkında yorunlarınız çok hoşuma gitti haklısınız çok güzel bir dizi dile kolay tam 10 yıl sürmüş dizi her bir karakteri kendine özzgü kişiliği vardı unutulmaz birdiziydi hala izleniyor aynı kadroyla tekrar yayınlansın bi 10 sene daha izlenir bence temel ile şirinin aşkları dillere destan bir bölümünde temel amcasının kızı ile beşik kertmesi diye evlendirilmeye çalışılıyor ve o arada temel ile şirin aşklarını birbirlerini nekadar sevdiklerini anlatıyorlar ve ayrılmak zorunda olduklarını biliyorlar ve temel kalp kırızi geçiriyor ve temelin arkasından koşarak gidiyor temel beni bırakamassın diyor bitiyor çok acıklı bir durum hem güldürüyor hemde ağlatıyor keşke yapıpcılar bizleri duysada tekrar yayınlansa ahh ahh eski günler ahhh

emrekose
17-08-06, 20:23
bunun gibi güzel diziler artık kalmadı bitince içimiz burkuldu şirini unutma hiç birzaman mümkün değildirr onu bize hiç kimse unutturamaz bunu herkez bilsin
onu herkez çok sevdi ve sevmeyede devam edeceğiz ama ben esra akkayayı daha başka seviyorum

onur29
17-08-06, 20:56
bende çok seviyorum ama açıkcası dizi işlk başladığında şirine aşık olmuştum resmen çok şekerdi diziyi goncagül ve onun için bakıyodum ama tüm karakterler harikaydı hikaye senaryoı gitgide güzelleşmişti çok kailiteliydi ahhh ahhhhhh gerçekten hatırlayınca içim burkuluyo bitmreseydi keşke

emrekose
17-08-06, 21:16
evet haklısın onur29 kardeş senin gibi millette aşık olmuş bende aşık oldum gerçekleri söylemek gerekirse bazı sahnelerinde acılı oluyor adamın ağlayası geliyor millet kendini tutamıyor keşke bitmeseydi ama atv avrupada eski bölümleri çıkıyor kanal1 dede fadimeli bölümleri ama en güzel bölümleri şirinli bölümler çok sade saf güzelliğini sergileyen bir insan şirin keşke bizi duysada buralara bir kaç yazı yazsa ona aşk itiraflarımızı anlasa :icon_cry:

emrekose
17-08-06, 21:33
evet haklısın insan izleyince eskileri anınca içi burkuluyor keşke çocuk olsam diyor o günler daha güzeldi diyor gerçekten çok güzeldi eski günler ahh şirin ahh gelsende sana nasıl aşık olduğumu anlasan ahh ahh

emrekose
17-08-06, 21:40
evet haklısın insan izleyince eskileri anınca içi burkuluyor keşke çocuk olsam diyor o günler daha güzeldi diyor gerçekten çok güzeldi eski günler ahh şirin ahh gelsende sana nasıl aşık olduğumu anlasan ahh ahh:icon_cry:

sumisali
18-08-06, 11:50
evet ya ne güzel bir diziydi ....dünlü bölümüde çok güzeldi..levete ne oldu ya bilenişz varmı ed öyle durgun hastaymış ama nesi var çıkmadı ortaya......:)

gülbence
18-08-06, 12:13
çocuklğumda seyredicem diye inat ettiğim tek diziydi. bizden biri gibilerdi...
tekrarları bile güzel

emrekose
18-08-06, 14:12
bunun gibi birkaç dizi daha var ama bu dizinin yeri herkezde bir başka hele temel ile şirinin aşkları bir ayrılırlar bir barışırlar onların sevgisi bile yeter dizinin izlenmesi için öyle aşkları kim istemezki gerçek hayattada olsa keşke

onur29
18-08-06, 14:15
haklısın keşke bu dizi uzun sürsydi tamam 10 yıl çok uzun bi süre ama bi lasik olabilirdi 20 yıl falan o mahalleyi gösterseler bence kimseler sıkılmaz

emrekose
18-08-06, 14:23
evet süre bilirve izlenirdi ama belki böylesi daha iyi eskileri izledikçe hey gidi günler diyoruz ama dediğin gibi keşke devam etse ama aynı kadro olacak ne eksik ne fazla başka yüzler girerse filmin neşesi kaçar biz onlarla gülüyoruz onlarla ağlıyoruz mahallenin bir delisi var ama bazılarından çok akıllı ve çok anlamlı laflar ediyor adamı düşündürüyor

onur29
18-08-06, 14:33
ewet aynı kadro olmalı başka yüzlerde girebilir sakıncası yok çünkü o gerçek hayatları anlatıyodu hewrkesin hayatına 10 15 senede yeni insanlar girer ama yinede eskilerde çok güzel

emrekose
18-08-06, 19:01
evet girsin ama eski kadroyu hiç oynamasınlar buradan o insanlara sesleniyorum gelin bizi biraz neşelendirin sevindirin eski kadroyu toplayın mahallenin muhtarlarını canlandıralım set ekibini davet ediyoruz buraya bize açıklama yapmalarını bekliyoruz

onur29
22-08-06, 20:05
gerçekten çok güzel olurdu ama öyle mahalle ancak dizilerde olur artık insanlarda komşuluk ilişkileri bile yok çok yazık

sumisali
23-08-06, 00:11
ya ben geçen sormuştum ama cevap vermemişti kimse..leveti hastalığı ne onu merak ediyorum........biri cevaplarsa çok sevinicem.......

emrekose
23-08-06, 23:14
bu dizi gibi birbirlerini seven mahalle hiç görmedim çok güzel birdiziydi ağlamamak elde değil ama napalım kader

emrekose
23-08-06, 23:25
evet haklısın çok harikaydı milletin gönlüne tahtını kurmuştu şirinnn onuda çok seviyorummmmm:icon_cry:

aliaslan
24-08-06, 18:40
ya arkadaslar mahaleini muhtarları artık atv de 5 de wardı artık haftasonu 5 de ya konussun biride oglen saatlerine alsın lar tesekkürler mahalleini muhtarları türkiyenin en iyi komedi dizisi suana kadar bile
:fighting2

aliaslan
24-08-06, 19:48
merhaba oynuyor da o eski fadimeli bölümler galiba 1995 in oo ben 2000 lı sirinli mahalleyi istiyom olen saat 5 de de ragzıyım izliyorum ama artık hafta sonu 5 aldıılar bukadarıda ayıp ama saat 5 de hafta içi olsa bile ragzıyım ben ama artık haftasonu yaaa :img-sorry :img-sorry :img-sorry :img-help: :img-help: :img-help: :img-help:

adanali esmer
24-08-06, 21:38
ya arkiler 10 sene oynadi mi ya dizi süper ama haa her sabah atvde izliyorum doymuyorumda helede goncagül sunari gördügümde bayiliyorum ya .. bu gün ögretmen oldu ve ögrencilerni görmeye gitti seyrettiniz mi...

adanali esmer
24-08-06, 21:44
yaa evet arkiler fadimenin ölümünü hatirliyormusunuz ya cok üzülmüstüm dgünn arife gecesimiydi neydi fadimenin gelinligini ütülüeme meraki gelmisti ve ütülerken yangin cikmist nne bahsiz kizmis ya cok üzülmüstüm aglamistim bile yani...
ama ertesi bölümde sirin ve yigenleri tasinmisti mahalleye ve temelle iyi kavga yapiyorlardi o böümlerde temel cok üzgündü ya bende ekran basinda hep üzülüyordum ....:icon_cry:

cerenn85
24-08-06, 22:41
çok güzel bir diziydi..
artık böyle sıcak diziler pek kalmadı:img-sorry
buarada fadimenin öldüğü bölümde bende çok fena olmuştum..
kaç sene geçti ama hala az biraz hatırlıyorum..

aliaslan
25-08-06, 01:06
ya iide bari sabah 5 de de hafta sonu artık ya cok kotuuu bairi saat 5 olsun hafta içi hergun olsun lutfn sayın atv o dizi sevgi dolu bir dizi o dizi insanları belkide iyliğe cagıran birdizi lutfn yaaa:img-polic :img-elvis

onur29
25-08-06, 14:38
ya bende zaten bi goncagül fanatiği olarak onun sahnelerini hiç kaçırmamaya çalışıyorum çoktatlı ya çok ta güzel oynuyo

aliaslan
26-08-06, 01:13
arakdaslar gecmiş olsun mahallenin muhtarları artık atv de hafta sonuda yok kaldırıldı 5 de olacaktı ama artık şirinli mahalleini muhtarları yok avt de 5 de olmasına bile ragzıydık ama artık ne 5 olsa bile yok ya yazık gunah ya ayıpp:fighting2

emrekose
27-08-06, 14:18
kanal1 de fadimeli bölümleri var atv avrupada 3ten sonramı yada 3 te başlaması lazım ama gece başlıyor

chaylack
27-08-06, 20:18
10 sene sürmüş dizi yanlış bilimiyorsam acayip uzun bizimkiler dizisinden sonra galiba ne güzel eski dizilerin bölüm süreleri kısaymış ama baya bi uzun sürmüşler hergün severek izliyorum ama atv deki bölümlerde fadime düğünden önce ölüyordu ama nasıl ölüyordu bilen varmı?

aliaslan
27-08-06, 21:50
ya arkdaslar dun awrupa atv de bekledim5 e kadar cıkmadı ya acaba hafta içi olabilrimi ya 5 e kadar baktım ama yok awrupada bu atv de alem yaaa:icon_cry:

aliaslan
28-08-06, 12:00
arkdaslar öğrendim şirinli mahallenin muhtarları sabah saat 09.15 de
atv avrupa gusel bölümler

onur29
29-08-06, 22:17
ewet fadime düğün arifesi evinede ütüden çıkan yangından dolayı ölmüştü çok acıklı bi bölümdü. Şu an kanal 1 de fadimeli bölümler var ben keyifle izliyorum ya bişi sorucam bu dizide emlakçı alev rolündeki Fulya kumcuyu başka bi dizide gören oldu mu ben hatırlamıyorum halbuki bence dizideki en iyi oyunculardan biri

genç_fb
31-08-06, 12:10
Benimde küçüklüğümün dizisiydi.Fadimenin öldüğü sahne hala hafızamda.Kanl 1'de yayınlanıyor tabiki bende zevkle izliyorum.İnanılmaz etkileyici bir sahneydi.Bence en güzel bölümler Fadimenin olduğu bölümler

onur29
01-09-06, 14:08
bende sirinli bölümleri daha çok seviyom ama fadimeli bölümlerde majhalle sanki daha sıcak daha samimi

onur29
04-09-06, 18:23
Bu günkü bölümçok güzeldi sosyal içerikli besaj veriyodu sokak çocukları hakkında Bide bu böölümde goncagül sunarı görebilmişsinizdir umarım bi ara gösterdi çünkü

_ardakural_
09-09-06, 00:21
o zamanlar çok keyifle izlediğim bir diziydi.hatta şu sıralar tekrarları var.onları izliyorum.bence çok komikti.ben 8 yaşlarındayken istenbula gittiğimizde mahallenin muhtarlarının çekimlerine de gitmiştik.bir sahneyi çekiyolardı.handan hanımla muhtar o sahnede oldukları için onları görebilmiştim.

aliaslan
19-09-06, 15:41
:img-help: ya tekrar cekilse gercekten harika mükemmel olur ya dusunsenize
gusel olur
ya bari eski bölümlerinide yayınlıyorlardı simdi oda yok bar, yayınlasalar onada ragzıyım cok cok cok gusel bir diziydi bence türkiyedeki en gusel sekilde
sevecanlıgı anlatan diziydi

onur29
19-09-06, 15:51
bencede çok sıcak bi diziydi ama attık yapılsa izlenmez halkımız böyle dizileri hiç sevmiyo onları en çok ağlayan zırlayan anneler beyninde tümerle gezen insanlar silahlar etkiliyo onları izliyolar

crazy_sinem
19-09-06, 22:22
ben bu diziyi çok seviyorumda arkadaşlar bi soru sorcam şimdi temel fadime ile çıkıo falan hatta sözlendiler ama dizinin sonunda temel şirin die bi kızla evlenio pekii şirin ile ne zaman tanışıolar?fadime noluyo?onları anlamadım.....

onur29
20-09-06, 21:57
gelinliğini ütülüyodu sonra bakıp eline alıyo aynanın karşısına geçip üstüne tutuyo o sırada ütüyü kablosunun üstünde bırakıyo ve yangın çıkıyo yanarak ölüyo tüm mahalleli koşuyo falan temel muhtar bağırıyo çok etkileyici bi bölümdü sanırım evde goncagülde vardı onu uğurladıktan sonra yangın çıkıyodu

aliaslan
24-09-06, 01:00
sinem izle ama sana tavsiyem sirinli bölümlerini yakalarsan bence onada bir bak en iyi bölümler kim ne derse desin sirinli bçölümler werselerde izlesek diil mii sevgilis sinemm ama sen fadimecisn daa

nejatdidem
24-09-06, 13:23
yaa o dizi bn 6-7yaşlarındayken vardıı 9-10yıllık dzi yaa...mükemmeldi ama fadime kına gecesinde yangında ölüodu...şimdide haftaiçi hergün kanal1de veriolar...izlemeyenler daha önce izlesin derimm izlenesi bi dizi çünküü:)

onur29
24-09-06, 15:32
bence fadimeli de şirinlide güzeldi mahallenin muhtarları ama bende şirini daha çok severdim ama fadimeli bölümler daha sıcak dahabi samimi sanki

chaylack
27-09-06, 12:29
bitmiş heralde yayın akışında çizgi film le hugo gözküyor süper baba gibi bununda diğer bölümlerini kaybettiler sanırım

onur29
27-09-06, 16:56
ya evet bu hafta oynatmadılar hiç gitti güzelim dizi yayın akışında da yok ** asmalı konağı iki posta yayınlarlar Sinir oldum ya

onur29
27-09-06, 20:28
ya kanal 1 neden böle bişi yapıyo ki reyting kaygısı olmamalı bence dah önce düper babayıda yarım kesmişledi yuz oluyorum ama

canımcık28
28-09-06, 18:01
cok merak ettiğim bir şey var.neden böyle daha gerçekçi daha samimi diziler kesiliyor birer birer?.mahalenin muhtarları cok gercekci samimi bir diziydi diyaloglardan mekandan tutunda giyilen kıyafetlere varana kadar.su an tv deki dizilere bakıyorumda hep aynı konular,hep aynı insanlar,zaman zaman aynı olabilecek hiçde samimi olmayan diyaloglar,aynı kıyafetler,aynı tarz evler,aynı tarz arabalar.cok steril tek tip yaratılmaya calısılıyor buda cok sıkıcı yuzeysel bir hale getiriyor dizilerin tamamını.mahallenin muhtarları gerek bu yukarıda sayılanlar ı yansıtmadıgı için bende cok etki bırakan cok sevdigim bir dizi oldu hemde benim butun cocuklugum maltepede gecti;ondandır belkide.boyle dizilerin özellikle mahallenin muhtarları dizisinin devamının bir yolu olmalı ben kesinlikle cekilmeli diyorum.Hem cok guzel bir dizi hemde simdi piyasadaki birbirinin aynı dizilere inat!!!!!!!!

onur29
28-09-06, 19:56
son derece haklısıın son dönemde hep zengin hayatların anlatıldığı köşkler konaklar flan var böyle sıcak samimi dizilere hasret kaldık keşke çekilebilse ama artık çok zor bi olasılık

onur29
17-11-06, 23:33
arkadaşlar dizinin fadimeli bölümleri hafta içi hergün 7 gibi kanal 1 de yayınlanıyo üstelik yazın kaldığı yerden

genç_fb
16-01-07, 21:35
Bilgi için çok teşekkürler.Ya ben yazın seyrediyordum sonra yayınlamadılar.Ya neden saat 7'de koydularki sabahın köründe.Herhalde kimse izlemesin diye :icon_sorr

yakupoglu61
17-01-07, 02:27
mahallenin muhtarları türkiyede uzun soluklu 2-3 diziden biriydi (BİZİMKİLER de dahil) ve efsanelerden biriydi...
son bölümleri hariç tüm bölümler çok güzeldi hiç kaçırmadan izlerdik...

onur29
18-01-07, 18:34
Bence son bölümleri de çok güzeldi. Şirini çok severdim ben ama ne ayzıkki bitti. Yinede bencde bi klasik. Ya neden kanal 1 diziyi yazın yayınladığı saatte yayınlamıyo ki

gülbence
18-01-07, 19:35
çocukluğumun dizisi nasıl unuturum hakikaten izlenmeye değer sıcacık bir aile dizisiydi keşke yine olsa

onur29
06-05-07, 15:52
Bence son bölümü de çomk güzeldi. Şirin ve Temel ikiz çocukları olucağını öğrenmişredi. Bu dizi gerçekten benim için çok önemlidir. Onunla büyüdüm diyebilirim. Çok sıcak, samimi bi diziydi. Artık bu tarz diziler çakilmiyo. Gerçi çekilsede tutacağından şüpheliyim.

seheripek46
07-05-07, 13:42
evet haklısın benim küçüklügümde çıkardı bu dizi sanki bende bu diziyle büyüdüm

şirinin yeğenlerine bayılırdım

(BuRcUu)
13-05-07, 01:04
D max'da tekrarLarı veriLiyor..
abii KanaL d De yayınLanan böLümLerin..
dizi iLk nerede başLıyorsa ordaki böLümLer daha iyi oLuyor bnce..

akteş
16-09-07, 03:38
BeNdE katılıyorum benim de çocukluğumun dizisiydi...mahallenin muhtarlarıyla büyüdüm...çok sıcak ve samimi bir diziydi...ama gerçekten çok uzun sürdü...sonu da güzeldi...keşke yine izleyebilsek...

onur29
16-09-07, 03:42
Evet aslında bu dizi bir klasikti. Yıllarca devam edebilirdi. Ama star tv diziyi harcadı. Son bölümde Şirin ve Temel ikiz çocukları olacağını öğrenmişlerdi keşke görebilseydik ikizleri. :D

gülll
16-09-07, 04:02
bende yazayım...mahallenin muhtarları...ya bilmiyorum ama ben çok severdim bu diziyi..annem başka dizi açınca kızardım...hatta ağladığımı bile bilirim..çocukluk belkide...:img-blush
ama çok güzel bir yapımdı....defalaraca izledim...halada izlerim...ama olduğunu bilmiyordum...bende bakarım artık.....:happy0064:happy0064

kural
02-11-07, 20:52
İzlerken çok beğenmiştim ama o Fadimenin ölmesine çok üzülmüştüm daha sonra yerini şirin doldurmuştu galiba güzel dizydi ama yine olsa tekrar izlemem heralde

onur29
05-11-07, 17:25
Ben yine olsa izlerim. Zaten bu ntarz mahalle dizilerini çok seviyorum. Günümüzde böyle sıcak, samimi diziler kalmadı artık. Mahallenin Muhtarları bu konuda çok başarılıydı.

meander
01-03-08, 16:43
atv deki bölümleri tartışmasız süperdi bu dizinin
fadimenin yangında öldüğü bölümü cok net hatırlıyorum :)
yıllarca sürdü tadını bozmadan 300 küsür bölüm faln sürdü fadimeden sonra şirin girmişti o da baya tutmuştu aam sonra diziyi resmen batırdılar
kanal d ye falan gecti konu sacmaladı yanlıs hatırlamıyorsam şirin delirmişti
sonra stara gecti zaten çoğu oyuncusu da ayrılmıstı diziden
zaten bir dizi kanal değiştirince eski tadı veremiyor ne olursa olsun

batuhan_gumus
01-03-08, 17:38
rekor yapmışti yaaww
400 küsür bölüm vardı
tabii ailecek bizde izlemiştik

cyprus_hsn
02-03-08, 05:56
Çok sıcak, tam bir aile dizisiydi. Epey de sürmüştü hatırladığım kadarıyla. Temel, Fadime, Muhtar, Müzeyyen hanım, Şirin. Harikaydı hepsi.

Nerde şimdi böyle diziler? 90'lı yıllarda olmak vardı :icon_sorr

başlıkta emeği geçen herkese çok teşekkürler ayrıca.

meander
02-03-08, 05:58
90 lı yıllardaki gercekten hersey daha samimiydi şimdi hersey eskidi...
hem dizilerde olsun hem sarkılarda olsun doksanlı yıllardaki gibilerini tanımam
ayrıca resimleri ekleyen arkadasada tesekkürler gene eskilere götürdü beni

onur29
03-03-08, 20:38
Evet o yılalrdaki diziler çok başkaysı. Dostluğu, o samimiyeti şimdi çok nasir görebiliyoruz dizilerde. mahallenin Muhtarları da işte öyle bir diziydi. Çok ta güzeldi tam 10 sene dile kolay. Resimler için teşekkürler pur. Goncagül'ü de görmüş oldum.

Sweet Julia
24-05-08, 16:41
http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/th_Image0524-1344TV981.jpg (http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/Image0524-1344TV981.jpg)http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/th_Image0524-1342TV987.jpg (http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/Image0524-1342TV987.jpg)http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/th_Image0524-1342TV984.jpg (http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/Image0524-1342TV984.jpg)http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/th_Image0524-1342TV981.jpg (http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/Image0524-1342TV981.jpg)

http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/th_Image0524-1346TV986.jpg (http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/Image0524-1346TV986.jpg)http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/th_Image0524-1346TV98.jpg (http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/Image0524-1346TV98.jpg)http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/th_Image0524-1344TV985.jpg (http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/Image0524-1344TV985.jpg)

Sweet Julia
24-05-08, 16:52
http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/th_mm4.jpg (http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/mm4.jpg)http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/th_mm3.jpg (http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/mm3.jpg)http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/th_mm2.jpg (http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/mm2.jpg)http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/th_mm1.jpg (http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/mm1.jpg)

http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/th_mm7.jpg (http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/mm7.jpg)http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/th_mm6.jpg (http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/mm6.jpg)http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/th_mm5.jpg (http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/mm5.jpg)

http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/th_mm.jpg (http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/mm.jpg)http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/th_mm8.jpg (http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/mm8.jpg)

Sweet Julia
24-05-08, 17:00
http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/th_mm32.jpg (http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/mm32.jpg)http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/th_mm31.jpg (http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/mm31.jpg)http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/th_mm30.jpg (http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/mm30.jpg)http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/th_mm10.jpg (http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/mm10.jpg)

http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/th_mm9.jpg (http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/mm9.jpg)http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/th_mm8-1.jpg (http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/mm8-1.jpg)http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/th_mm7-1.jpg (http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/mm7-1.jpg)http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/th_mm33.jpg (http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/mm33.jpg)

onur29
25-05-08, 17:34
Sweet Julia resimler için çok teşekkürler. Demek D max ta tekraralrı yayınlanıyo dizinin. Keşke izleyebilsem. Kanal D de çok uzun yayınlanmamıştı sanırım. 1 sezon yayınalnmıştı. Atv bu diziyi neden diğer kanallara kaptırdı hala anlayamıyorum. Tekrar teşekkürler.

dolceqabbana
26-05-08, 01:11
Harika bir diziydi. Eğer DMax şifreli yayına geçmeseydi tekrarlarını veriyorlardı.

Sweet Julia
31-05-08, 22:42
rica ederim=)=)=)

http://pic1.resimupload.com/r5/thumb_483271540.jpg (www.resimupload.com/ds483271540_1_(3).html) http://pic1.resimupload.com/r4/thumb_595936657.jpg (www.resimupload.com/ds595936657_1_(4).html) http://pic1.resimupload.com/r8/thumb_771876087.jpg (www.resimupload.com/ds771876087_1_(6).html) http://pic1.resimupload.com/r10/thumb_226676034.jpg (www.resimupload.com/ds226676034_1_(7).html)
http://pic1.resimupload.com/r4/thumb_167855284.jpg (www.resimupload.com/ds167855284_1_(9).html) http://pic1.resimupload.com/r4/thumb_728873377.jpg (www.resimupload.com/ds728873377_1_(11).html) http://pic1.resimupload.com/r9/thumb_921114739.jpg (www.resimupload.com/ds921114739_1_(12).html) http://pic1.resimupload.com/r3/thumb_275974281.jpg (www.resimupload.com/ds275974281_1_(14).html)
http://pic1.resimupload.com/r7/thumb_321994759.jpg (www.resimupload.com/ds321994759_1_(15).html) http://pic1.resimupload.com/r3/thumb_956941757.jpg (www.resimupload.com/ds956941757_1_(16).html) http://pic1.resimupload.com/r4/thumb_774384779.jpg (www.resimupload.com/ds774384779_1_(17).html)

Sweet Julia
31-05-08, 22:48
http://pic1.resimupload.com/r3/thumb_524624880.jpg (www.resimupload.com/ds524624880_1_(21).html) http://pic1.resimupload.com/r2/thumb_587074466.jpg (www.resimupload.com/ds587074466_1_(22).html) http://pic1.resimupload.com/r6/thumb_703875613.jpg (www.resimupload.com/ds703875613_1_(24).html) http://pic1.resimupload.com/r9/thumb_624122704.jpg (www.resimupload.com/ds624122704_1_(25).html)
http://pic1.resimupload.com/r2/thumb_570467064.jpg (www.resimupload.com/ds570467064_1_(26).html) http://pic1.resimupload.com/r6/thumb_236299569.jpg (www.resimupload.com/ds236299569_1_(27).html) http://pic1.resimupload.com/r3/thumb_748138689.jpg (www.resimupload.com/ds748138689_1_(28).html) http://pic1.resimupload.com/r2/thumb_835357900.jpg (www.resimupload.com/ds835357900_1_(29).html)
http://pic1.resimupload.com/r6/thumb_127004603.jpg (www.resimupload.com/ds127004603_1_(31).html) http://pic1.resimupload.com/r7/thumb_997355415.jpg (www.resimupload.com/ds997355415_1_(32).html) http://pic1.resimupload.com/r4/thumb_487790577.jpg (www.resimupload.com/ds487790577_1_(34).html) http://pic1.resimupload.com/r6/thumb_473080014.jpg (www.resimupload.com/ds473080014_1_(37).html)

Sweet Julia
31-05-08, 22:54
http://pic1.resimupload.com/r5/thumb_751005601.jpg (www.resimupload.com/ds751005601_1_(39).html) http://pic1.resimupload.com/r8/thumb_356372383.jpg (www.resimupload.com/ds356372383_1_(42).html) http://pic1.resimupload.com/r4/thumb_708408432.jpg (www.resimupload.com/ds708408432_1_(43).html) http://pic1.resimupload.com/r7/thumb_721656890.jpg (www.resimupload.com/ds721656890_1_(44).html)
http://pic1.resimupload.com/r6/thumb_952837664.jpg (www.resimupload.com/ds952837664_1_(47).html) http://pic1.resimupload.com/r3/thumb_939627552.jpg (www.resimupload.com/ds939627552_1_(48).html) http://pic1.resimupload.com/r7/thumb_656712365.jpg (www.resimupload.com/ds656712365_1_(49).html) http://pic1.resimupload.com/r4/thumb_641975048.jpg (www.resimupload.com/ds641975048_1_(50).html)
http://pic1.resimupload.com/r9/thumb_874379648.jpg (www.resimupload.com/ds874379648_1_(52).html) http://pic1.resimupload.com/r8/thumb_623104258.jpg (www.resimupload.com/ds623104258_1_(53).html) http://pic1.resimupload.com/r1/thumb_101065875.jpg (www.resimupload.com/ds101065875_1_(54).html) http://pic1.resimupload.com/r7/thumb_331326121.jpg (www.resimupload.com/ds331326121_1_(55).html)

Sweet Julia
31-05-08, 22:57
http://pic1.resimupload.com/r6/thumb_970557200.jpg (www.resimupload.com/ds970557200_1_(58).html) http://pic1.resimupload.com/r5/thumb_498684019.jpg (www.resimupload.com/ds498684019_1_(59).html) http://pic1.resimupload.com/r5/thumb_449385524.jpg (www.resimupload.com/ds449385524_1_(60).html) http://pic1.resimupload.com/r6/thumb_491602516.jpg (www.resimupload.com/ds491602516_1_(61).html)
http://pic1.resimupload.com/r3/thumb_141653542.jpg (www.resimupload.com/ds141653542_1_(62).html) http://pic1.resimupload.com/r8/thumb_304668152.jpg (www.resimupload.com/ds304668152_1_(64).html) http://pic1.resimupload.com/r3/thumb_710974612.jpg (www.resimupload.com/ds710974612_1_(66).html) http://pic1.resimupload.com/r4/thumb_372613513.jpg (www.resimupload.com/ds372613513_1_(68).html)
http://pic1.resimupload.com/r9/thumb_599187297.jpg (www.resimupload.com/ds599187297_1_(69).html) http://pic1.resimupload.com/r2/thumb_941117679.jpg (www.resimupload.com/ds941117679_1_(70).html) http://pic1.resimupload.com/r7/thumb_523869347.jpg (www.resimupload.com/ds523869347_1_(75).html) http://pic1.resimupload.com/r5/thumb_721258855.jpg (www.resimupload.com/ds721258855_1_(76).html)

Sweet Julia
31-05-08, 23:01
http://pic1.resimupload.com/r2/thumb_261458051.jpg (www.resimupload.com/ds261458051_1_(77).html) http://pic1.resimupload.com/r7/thumb_380015490.jpg (www.resimupload.com/ds380015490_1_(78).html) http://pic1.resimupload.com/r8/thumb_296243246.jpg (www.resimupload.com/ds296243246_1_(79).html) http://pic1.resimupload.com/r7/thumb_785616513.jpg (www.resimupload.com/ds785616513_1_(80).html)
http://pic1.resimupload.com/r9/thumb_967806759.jpg (www.resimupload.com/ds967806759_1_(81).html) http://pic1.resimupload.com/r6/thumb_657869959.jpg (www.resimupload.com/ds657869959_1_(82).html) http://pic1.resimupload.com/r8/thumb_310288615.jpg (www.resimupload.com/ds310288615_1_(83).html) http://pic1.resimupload.com/r2/thumb_661919468.jpg (www.resimupload.com/ds661919468_1_(84).html)
http://pic1.resimupload.com/r7/thumb_495364662.jpg (www.resimupload.com/ds495364662_1_(85).html) http://pic1.resimupload.com/r9/thumb_226156332.jpg (www.resimupload.com/ds226156332_1_(86).html) http://pic1.resimupload.com/r1/thumb_443227615.jpg (www.resimupload.com/ds443227615_1_(87).html) http://pic1.resimupload.com/r5/thumb_189490910.jpg (www.resimupload.com/ds189490910_1_(88).html)

Sweet Julia
31-05-08, 23:05
http://pic1.resimupload.com/r9/thumb_939023688.jpg (www.resimupload.com/ds939023688_1_(91).html) http://pic1.resimupload.com/r4/thumb_803222472.jpg (www.resimupload.com/ds803222472_1_(93).html) http://pic1.resimupload.com/r4/thumb_874477130.jpg (www.resimupload.com/ds874477130_1_(94).html) http://pic1.resimupload.com/r2/thumb_630944730.jpg (www.resimupload.com/ds630944730_1_(96).html)
http://pic1.resimupload.com/r2/thumb_168568177.jpg (www.resimupload.com/ds168568177_1_(97).html) http://pic1.resimupload.com/r6/thumb_950593341.jpg (www.resimupload.com/ds950593341_1_(98).html) http://pic1.resimupload.com/r5/thumb_507492475.jpg (www.resimupload.com/ds507492475_1_(99).html) http://pic1.resimupload.com/r7/thumb_394369134.jpg (www.resimupload.com/ds394369134_1_(100).html)
http://pic1.resimupload.com/r7/thumb_122230363.jpg (www.resimupload.com/ds122230363_1_(101).html) http://pic1.resimupload.com/r10/thumb_396227191.jpg (www.resimupload.com/ds396227191_1_(102).html) http://pic1.resimupload.com/r9/thumb_147474309.jpg (www.resimupload.com/ds147474309_1_(103).html)

Sweet Julia
31-05-08, 23:07
http://pic1.resimupload.com/r2/thumb_687988188.jpg (www.resimupload.com/ds687988188_1_(106).html) http://pic1.resimupload.com/r3/thumb_952580811.jpg (www.resimupload.com/ds952580811_1_(107).html) http://pic1.resimupload.com/r10/thumb_272661601.jpg (www.resimupload.com/ds272661601_1_(108).html)

Sweet Julia
02-06-08, 14:55
http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/2-33.png

http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/4-29.png

http://i291.photobucket.com/albums/ll320/fobikdudu/3-31.png

irito
12-06-08, 03:27
Ailecek bu dizinin müptelasıydık ... :) Vakti geldi mi alırdık çayları geçerdik tv nin karşısına .. :)

Kadir_Reis
12-06-08, 23:59
Müthiş Bir Diziydi,Beğenerek İzlerdik Ta ki Kanal Değiştirince Bir Dizi Başka Kanal'a Geçince Tutulmuyor Öylede Oldu Kanal Değiştirken Sonra Dizi Tutulmadı Maalesef,Tekrarını Veren Kanal Var mı?Bir Bilen Buraya Yazabilir mi??

Sımarık Cadı
24-06-08, 00:10
O kadar sıcak bi diziydiki..ailece izlerdik..

Temelle Şirine Bayılırdım İkiside Cokk Şekerdi:)
Ama kanal deiştirmesi Kötü Olmuştu...Keşke Yine tekrarları olsa..

onur29
24-06-08, 00:37
Sweet Julia resimelr için çok teşekkürler. İmzalarda harika olmuş. Temel Şirin çok tatlıydı gerçekten. Keşke devame tseydi. Uzun yılar sürmesine rağmen hala çok fazla izlenen dizielrdendi. Keşke Temel ve Şrin'in çocuklarını da görseydik.

Bu arada Goncagül'ün resimlerini yakalayabilirsen ekler misin?

zeliş1989
24-06-08, 01:51
bence gelmiş geçmiş en güzel dizi klasiklerinden biri
keşke devam etseydi

Sweet Julia
30-06-08, 02:45
onur29; teşekkür ederim yorumun için=)Sanırım diziyi artık göstermiyorlar yada ben rastlayamadım=(Ama rastlarsam tabi ki çekerim=)

maria clara
08-07-08, 18:53
çocukken bilinçli olarak ilk izlediğim diziydi

Ayse (92)
26-07-08, 02:44
Çok severdim ben bu diziyi .. Yaşım küçüktü ama yine de böyle diziler kolay kolay unutulmuyor hala aklımda. Şiriniyle,Temeliyle,Fadimesiyle,Muhtar Amcasıyla kısacası bütün karakterleriyle harika bir diziydi .. En önemlisi de çok sıcak,bizden bir diziydi ..İstanbul'a gittiğim birgün çekimlerine denk gelmiştim hatta unutulmaz bir anıdır benim için (: Şimdi sevdiğim diziler var ama Mahallenin Mushtarları v.s dizilerin tadı bambaşkaydı ..

edayd
06-10-08, 03:28
Çok severdim ben bu diziyi .. Yaşım küçüktü ama yine de böyle diziler kolay kolay unutulmuyor hala aklımda. Şiriniyle,Temeliyle,Fadimesiyle,Muhtar Amcasıyla kısacası bütün karakterleriyle harika bir diziydi .. En önemlisi de çok sıcak,bizden bir diziydi ..İstanbul'a gittiğim birgün çekimlerine denk gelmiştim hatta unutulmaz bir anıdır benim için (: Şimdi sevdiğim diziler var ama Mahallenin Mushtarları v.s dizilerin tadı bambaşkaydı ..

Aynen ya böle dizilerin baska bi tadi vardi .. bide yasimiz kücüktü ya ondanda kaynaklaniyo .. unutulmuyo =)

sedos_674
13-10-08, 22:33
ilk basları cok güzeldi
bazı oyuncular cıkınca bozmustu

onur29
31-10-08, 20:02
Bence başroldeki oyuncu çıktıktan sonra kan kaybetmeden devam eden. Ender dizilerdendi. Aydan Burhan'ın canlandırdığı Fadime karakterinin çıkmasının ardından Esra Akkaya'nın canlandırdığı Şirin karakterine de çok çabuk alışmıştım. Bir ara ATV sabah 06:0 gibi Fadimeli bölümleri yayınlıyordu. Keşke tekrar izleyebilsek.

bltszlk
14-02-09, 03:34
Kanal 6,atv ,kanal d, star tv yayımlanmıştır.ben özellikle atv deki fadimeli bölümleri tek geçerim ama şirin li bölümlerine hiç bakmam fadimeli bölümler çok güzeldi.bazı kişiler derken kimler ayrıldı ki

Bir ara kanal 1 de vardı ama fadimeli bölümlerine bakmıştım .tekrarları çok güzel şirin li bölümlerine hiç bakmam, her zaman gibi bu dizide tv kanallarını turlayıp başrol oyuncusu değişmiştir

LamiAslı
01-03-09, 18:38
Ayy bu dizi unutulur mu ya süper bir diziydi.
Çocukluğumun dizisi ne zaman okuldan gelsem hemen otururdum TV'nin başına.

medoş
01-03-09, 22:44
Bende bu diziyi severek izliyordum..
Konusu çok güzeldi..
Ama Fadime çıkan yangında ölünce ben eskisi gibi izlememeye başladım...
Şirinde iyi bir oyuncuydu ama Fadime gibi değildi...
Fadime ve Temel aşkı benim daha çok hoşuma gidiyordu...

Freddy
22-03-10, 01:22
geçende arkadaşlarla eski dizilerin muhabbeti açıldı Bir arkadaşımız konuştuğumuz çoğu diziyi hatırlamayınca sen o dönemi atlamışsın ya da başka bir dünyada yaşamışsın fln dedik Sonra sohbete katkısı olması için kendi hatırladığı diziden bahsetti "bir de mahallenin muhtarları vardı Hatta fadime'yi yaktılar" diyince çok güldük Halbuki bizden bir yaş büyük Hala sık sık gırgırı dönüyor Ne vardı? Ne vardı? diyince bir arkadaşım mahallenin muhtarları vardı; biri, evet hem de fadime'yi yaktılar, ben de hatta 150. bölümdü diyorum :)))

2002 yılının ocak ayında star, gen. parti yüzünden 15 gün kapatıldıktan sonra kırmızı logosuyla ekranlara geri döndüğünde yayına eski dizilerinden sadece üvey baba ve aynalı tahir devam; show programlarından da pazar yıldızı ile tatlı ve huysuz show ediyordu. Açılmasıyla birlikte dizilerine aşk ve gurur, beşik kertmesi gibi yeni diziler ile show tv'den transfer ettiği dadı da başladı Ayrıca reha muhtar'ı da show tv'den alınca reha muhtar'la itiraf ateş hattı programları da star'da başladı Son olarak kara melek ve mahallenin muhtarları da uzun bir aradan sonra yeniden yayınlanmaya başlamıştı ama kara melek 1 bölüm sürmüştü

MAHALLENİN MUHTARLARI
Ekranlarda fırtına gibi esen ve yayınlandığı akşam milyonları eve bağlayan dizisi yeni maceralarla STAR ekranlarında sürüyor.

Bir mahallede geçen olaylar, acısı, tatlısı, kahkaha ve mutluluk gözyaşlarıyla yaşanan sımsıcak insan ilişkileri.. Muhtarı, Temel'i, Şirin'iyle her biri ailemizin tanıdık yüzleri ... Kandemir Konduk'un yazdığı, Nursan Esenboğa'nın yönettiği dizi, usta oyunculardan oluşan ekibiyle ekranların en şenlikli dizisi olarak milyonları eğlendirmeye devam ediyor.

Bir ekran klasiği olan "MAHALLENİN MUHTARLARI" renkli karakterleri, kimi zaman güldüren, kimi zaman hüzünlendiren öyküleri ve unutulmaz bölümleriyle ekranlarınıza geliyor.

Yazan : Kandemir Konduk
Yönetmen : Nursan Esenboğa
Görüntü yönetmeni : Vecihi Ener
OYUNCULAR : Cihat Tamer,Erkan Can,Yalçın Gülhan, Sevil Üstekin, Leman Çıdamlı,Filiz Taçbaş, Esra Akkaya, Işık Aras, İhsan Bilsev,Nedret Özbek,Nezih Tuncay, Goncagül Sunar Burçin Terzioğlu, Onur Dikmen.

Mahallenin Muhtarları 18.06.2002

purna
22-03-10, 11:31
http://www4.pic-upload.de/22.03.10/l284jxmxl8o8.jpg (http://www4.pic-upload.de/22.03.10/l284jxmxl8o8.jpg)

http://www4.pic-upload.de/22.03.10/t8lnhxt5ef4.jpg (http://www4.pic-upload.de/22.03.10/t8lnhxt5ef4.jpg)

http://www4.pic-upload.de/22.03.10/qyggsrhdxk.jpg (http://www4.pic-upload.de/22.03.10/qyggsrhdxk.jpg)

http://www4.pic-upload.de/22.03.10/6mrbgej49dsl.jpg (http://www4.pic-upload.de/22.03.10/6mrbgej49dsl.jpg)

http://www4.pic-upload.de/22.03.10/9bntiwwvdbwy.jpg (http://www4.pic-upload.de/22.03.10/9bntiwwvdbwy.jpg)

http://www4.pic-upload.de/22.03.10/etlqiw9afxyl.jpg (http://www4.pic-upload.de/22.03.10/etlqiw9afxyl.jpg)

http://www4.pic-upload.de/22.03.10/qr9d7zexr4kv.jpg (http://www4.pic-upload.de/22.03.10/qr9d7zexr4kv.jpg)

purna
22-03-10, 11:33
http://www4.pic-upload.de/22.03.10/j5dn2uf6hkt.jpg (http://www4.pic-upload.de/22.03.10/j5dn2uf6hkt.jpg)

http://www4.pic-upload.de/22.03.10/9fakharrwubr.jpg (http://www4.pic-upload.de/22.03.10/9fakharrwubr.jpg)

http://www4.pic-upload.de/22.03.10/yj2xuia9drko.jpg (http://www4.pic-upload.de/22.03.10/yj2xuia9drko.jpg)
http://www4.pic-upload.de/22.03.10/h1b2a3m4qzy9.jpg (http://www4.pic-upload.de/22.03.10/h1b2a3m4qzy9.jpg)

http://www4.pic-upload.de/22.03.10/ktdbdv1owh2.jpg (http://www4.pic-upload.de/22.03.10/ktdbdv1owh2.jpg)

purna
22-03-10, 11:37
http://i.ytimg.com/vi/kDORmltUmVg/0.jpg

http://ak2.static.dailymotion.com/static/video/018/104/10401810:jpeg_preview_large.jpg

http://img4.mynet.com/ha4/u/unutulmayan-dizi8.jpg

purna
19-05-10, 10:05
rkadaşlar Mahallenin Muhtarları dizisi Malatya ER TV'de hafta içi hergün sabah saat 11 de yayınlanmaya başladı. İlk bölüm bugündü. Kanalın uydu yayını yok o yüzden frekans sormayınız. Malatya dışındakiler yalnızca

http://www.malatyaertv.com/ertv/ertvcanli.htm

adresinden izleyebilirler...

Yine ATV de yayınlanan "Sıcak Saatler" dizisini takip ederken karşılaştım.

Efsane Aynali
23-11-10, 17:49
aldigim habere göre Mahallenin Muhtarlari hafta ici hergün saat 13:30´da Meltem TV ekranlarinda tekrar yayinlaniyormus... Sevenlerine duyurulur...

onur29
24-12-10, 12:49
Dün şans eseri rastladım meltem tv deki bölüme. Çok eski bölümler. Bir sürü tanımadığım insan var dizide. Daha Temel kahveci bile değil. Zaten dizinin başrolüde değil, Erkan Can'ın adı 5. 6. sırada yazdı jenerikte. Şansıma Goncagül Sunar'ı da bol bol gördüm dünkü bölümde.

gülbence
25-12-10, 18:23
Resimleri görünce içim cız etti. Mahallenin Muhtarları en az Perihan Abla kadar yer eden sıcacık bir diziydi yeniden olsa sil baştan izlerim.. şimdilerde böyle sıcak diziler görmek zor:icon_sorr

asligokcekaya
03-01-11, 02:44
Mesajlariniz icin tesekkurler valla ben de 26 yasindayim, nasil da degisik ve guzel zamanlardi diye dusunuyorum. Simdilerde Mahallenin Muhtarlari tadinda bir dizi bulmak imkansiz.

kursunirenkler
17-02-11, 19:51
arkadaşlar dün şans eseri kanal 35de diziyi gördüm ama tam olarak saat kaçta yayınlanıyor bilmiyorum evde misafir vardı tamda izliyemedim bi 5 10 dk göz attım herkes çok gençti Can küçüktü acaba kaçıncı bölümü yayınlamışlardı ben 1. bölümü çok merak ediyorum ama izleme gibi bir şansım yok :(
saatini bilen varsa yazabilir mi ?

ortanca1
17-02-11, 20:48
meltem tv de yayınlanıyor dizi sanırım bu ara ögle saatlerınde denk gelmiştim

kursunirenkler
17-02-11, 21:24
hmm ben kanal 35de görmüştüm meltem tvyede bi bakıyım belki denk gelirim :)

yalcin18
18-02-11, 00:04
arkadaşlar dün şans eseri kanal 35de diziyi gördüm ama tam olarak saat kaçta yayınlanıyor bilmiyorum evde misafir vardı tamda izliyemedim bi 5 10 dk göz attım herkes çok gençti Can küçüktü acaba kaçıncı bölümü yayınlamışlardı ben 1. bölümü çok merak ediyorum ama izleme gibi bir şansım yok :(
saatini bilen varsa yazabilir mi ?

mahallenin muhtarlarinin 1.Bölümü atvnin sitesinde var oradan izleyebilirsin

kursunirenkler
18-02-11, 14:57
dün gece saat 1de diziyi yakaladım kanal 35de 45. bölümü verdiler :)
bu günde yakaladım 13.15de yayınlanıyor tekrarları kanal 35 de :)

0k3v1n0
12-03-11, 12:38
En son Olay TV'de izlemiştim sanırım, (Meltem TV'de olabilir.) Fadimeli bölümlerdi.Selma Özkanlı, Filiz Taçbaş, Goncagül Sunar gibi oyuncular da vardı. :)

ortanca1
15-06-11, 15:34
fadime kaçincı bölumde ölmüştü izliyen yada hatırlayan varmı meltem tv 173 .bölümü verdı bugun

ortanca1
15-06-11, 15:41
http://imgkelebek.hurriyet.com.tr/LiveImages%5CG%C3%BCzelim%5C161%5CEFSANE%20D%C4%B0 Z%C4%B0LER%C4%B0N%20YILDIZLARINA%20NE%20OLDU%20201 0%5C58.jpg

ortanca1
15-06-11, 15:44
http://vthumb.ak.fbcdn.net/hvthumb-ak-snc4/51034_144944385563344_144943372230112_63664_1411_b .jpg

ortanca1
15-07-11, 15:38
meltem tv yi izledim bugün sirin ve yegenleri gelmiş fadime ölmüşş

yalcin18
20-07-11, 15:53
Aydan Burhan Mahallenin Muhtarlarindan Kacinci Bölümde Ayrildi Bilen Varmi Acaba?

ortanca1
20-07-11, 16:12
163.bölümde öldü dizide

MustafaGokdag
22-07-11, 02:18
Purna Hanım emeğinize sağlık. Sizlerin sayesinde eskilere döndüm tekrar açıkçası söylemek gerekirse çok duygulandım.Teşekkür ederim değerli dizifilm yönetici ve emektarlarına...

aycn
29-10-11, 17:40
163.bölümde öldü dizide

193 o 163 deil net hatırlıyorum hatta yazmıştı ilkokul 1 i bitiriyodum fadime öldüğündeki sezon fnalinde ama işin garip yanı sonraki bölmlerde fadimenin adı hic gecmedi hep temelin yangında ölen nişanlısı olrak gecti o öldükten snra kmsenin ağzından fadime adı çıkmadı ne bleym şirinle beraberken enazından adı geceblrdi öen nişanlısı die ne kadar sevmişti de olmadı die hic adı anılmadı muhtarın kızı temelin ölen nişanlısı olrak kaldı sonra ki bene cok sacmaydı çnkü fadime dizide 193 küsür bölüm oynadı dizide şirinden önce bu kdar cabuk unutulmamlıydı die düşünüyorum senaryo hatası bence

onur29
29-10-11, 21:54
Ben senaryo hatası olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta dizi devam edecekti, ve şu an tekrarlarını izliyorum yerel bir kanalda, Fadime öyle çabukta unutulmamış. 220li bölümlerdeler mesela ve Müzeyyen geçen gün Zeynep ile Fadime'yi andı. Elbette her dakika adı geçmez. Sonuçta yeni bir hikaye başladı. Ben o yüzden yadırgamıyorum. Ayrıca Şirin'li bölümlerin daha güzel olduğunu söyleyebilirim kendi adıma.

onur29
01-11-11, 23:38
Bugün geçmiş gazete haberlerini okurken dizinin 1995 yılındaki bir bölümünün özetine rastladım. Levent'in diziye dahil olduğu bölüm sanırım. Özette, Temel'in amcasının oğlu Mehpare'ye aşık olur. Mehpare Haydar'ın denizci yeğeni Levent'e gönlünü kaptırır, fakat Levent'in de Ebru'ya aşık olmasıyla işler karışır. tarzı bir şey yazıyordu. Mehpare'nin Levent'e aşık olduğunu bilmiyordum.

aycn
03-04-12, 04:02
hadi ya bunu ben de bilmiyodum ama son sezon jeneriğinde leventin adı geciyor ebrununki gecmiyor ebru ve levente ne oldu boşandılar mı kürtaj yaptırınca boşanma noktasına geldiler ama barıştılar die biliyorum

aycn
03-04-12, 04:03
hadi ya bunu ben de bilmiyodum ama son sezon jeneriğinde leventin adı geciyor ebrununki gecmiyor ebru ve levente ne oldu boşandılar mı kürtaj yaptırınca boşanma noktasına geldiler ama barıştılar die biliyorum

onur29
03-04-12, 19:16
Son sezon Ebru diziden ayrılmıştı. Kürtaj olayından sonra eskisi gibi olmadılar, ve boşandılar. Ebru da diziden ayrılmıştı. Levent vardı.

aycn
03-04-12, 22:56
Son sezon Ebru diziden ayrılmıştı. Kürtaj olayından sonra eskisi gibi olmadılar, ve boşandılar. Ebru da diziden ayrılmıştı. Levent vardı.

ama kürtaj olayından sonra hatırladıgım kadarıyla evlilik yıldönümleriydi bi ebru eve hediyeyle gelmişti levent hatırlamamaış gibi yapmıştı ama sonra sürpriz hazırlamıştı ebruya net hatırlıyorum bu kürtaj olayından sonraydı

ortanca1
20-04-12, 00:22
http://www10.pic-upload.de/19.04.12/zzvh7rlyfxfk.jpg

http://www10.pic-upload.de/19.04.12/xbs7z76dabpc.jpg

ortanca1
20-04-12, 10:51
Mahallenin muhtarları 1.sezon bölümleriyle hafta içi her gün 13.15 ve 20.05'te tv em'de...

ortanca1
20-04-12, 13:52
tv em dekı bolum

http://www7.pic-upload.de/20.04.12/gbe1toq57332.jpg

http://www7.pic-upload.de/20.04.12/vfutgtupm7p.jpg

http://www10.pic-upload.de/20.04.12/oit4slvqgd8a.jpg

http://www7.pic-upload.de/20.04.12/omd284ch79sh.jpg

http://www10.pic-upload.de/20.04.12/wi16im2893j6.jpg

http://www7.pic-upload.de/20.04.12/tyviu5h9iht.jpg

http://www7.pic-upload.de/20.04.12/ogqjb31w3573.jpg

ortanca1
20-04-12, 14:03
emlakçı ıhsanın karısı ve bahadırlada ılışkısı varmış sanırım bu bolumlerde

ortanca1
20-04-12, 14:08
http://www10.pic-upload.de/20.04.12/wmlvvumaox9.jpg

http://www7.pic-upload.de/20.04.12/rnhstwuidlhc.jpg

http://www7.pic-upload.de/20.04.12/e8h8p4stk1px.jpg

http://www10.pic-upload.de/20.04.12/xpg52ermlf37.jpg

ortanca1
20-04-12, 14:10
http://www10.pic-upload.de/20.04.12/vjxbjqbh35ol.jpg

http://www10.pic-upload.de/20.04.12/ru8u6e3lbpmy.jpg

http://www7.pic-upload.de/20.04.12/ldyhf55xjucg.jpg

http://www7.pic-upload.de/20.04.12/l38vzkyye9jc.jpg

http://www10.pic-upload.de/20.04.12/6vu2tab9lzp4.jpg

http://www7.pic-upload.de/20.04.12/lmot4sljgx53.jpg

http://www7.pic-upload.de/20.04.12/1hl9enfs3szi.jpg

ortanca1
20-04-12, 14:24
tv em dekı bolum 21.bolum ılk bolumler netten ızlıyebılırsını tv em kanalının

ortanca1
23-04-12, 13:26
http://www10.pic-upload.de/23.04.12/gglyxflvqfze.jpg

http://www7.pic-upload.de/23.04.12/hgntwdpthpc4.jpg

http://www7.pic-upload.de/23.04.12/axseqpyr3.jpg

http://www10.pic-upload.de/23.04.12/npt4gwwpwedv.jpg

http://www10.pic-upload.de/23.04.12/qk9qpc8siie.jpg

http://www10.pic-upload.de/23.04.12/udjpog6qe6mg.jpg

http://www7.pic-upload.de/23.04.12/tcflg4oj2rdt.jpg

ortanca1
23-04-12, 13:28
http://www10.pic-upload.de/23.04.12/wrrh8bujgr.jpg

http://www7.pic-upload.de/23.04.12/31xljhcswifw.jpg

http://www7.pic-upload.de/23.04.12/fyeehzu7tezq.jpg

http://www7.pic-upload.de/23.04.12/x5r5hjdm16c1.jpg

http://www7.pic-upload.de/23.04.12/4ve9fqxycnq.jpg

http://www10.pic-upload.de/23.04.12/e5tldc91dp.jpg

http://www10.pic-upload.de/23.04.12/kwz4ajv94o4.jpg

ortanca1
23-04-12, 13:30
http://www10.pic-upload.de/23.04.12/u44aq8zxgro.jpg

http://www10.pic-upload.de/23.04.12/6rbcsjysaefx.jpg

http://www7.pic-upload.de/23.04.12/393tdxon9g24.jpg

http://www7.pic-upload.de/23.04.12/ltroiy2fnhd.jpg

http://www10.pic-upload.de/23.04.12/nxc3wroonbpo.jpg

http://www10.pic-upload.de/23.04.12/xbxf8fe6dbgf.jpg

http://www10.pic-upload.de/23.04.12/svtaq4kacxbk.jpg

http://www10.pic-upload.de/23.04.12/vrhmp6m6fvrn.jpg

http://www7.pic-upload.de/23.04.12/z8vn17w9pi.jpg

http://www7.pic-upload.de/23.04.12/l1x1laj9cr.jpg

ortanca1
23-04-12, 13:32
http://www10.pic-upload.de/23.04.12/4ijl34w8vu.jpg

http://www10.pic-upload.de/23.04.12/x3dgbiko3km.jpg

http://www7.pic-upload.de/23.04.12/9qrg8gvkfxxr.jpg

http://www7.pic-upload.de/23.04.12/1poeg8eew3rd.jpg

http://www10.pic-upload.de/23.04.12/q59ls2aglo8v.jpg

http://www7.pic-upload.de/23.04.12/ou8q9a7yime.jpg

http://www7.pic-upload.de/23.04.12/sogmj58rcpdv.jpg

http://www7.pic-upload.de/23.04.12/7gduf2135963.jpg

http://www7.pic-upload.de/23.04.12/5tthoskjrvvh.jpg

http://www10.pic-upload.de/23.04.12/hjfmy6wwxz2k.jpg

http://www7.pic-upload.de/23.04.12/44f7fudnccco.jpg

http://www7.pic-upload.de/23.04.12/t96dtg31y5l9.jpg

http://www10.pic-upload.de/23.04.12/w5l7c63mdvk8.jpg

http://www10.pic-upload.de/23.04.12/aooqed4hvw44.jpg

http://www7.pic-upload.de/23.04.12/mw3jknbjqasl.jpg

http://www7.pic-upload.de/23.04.12/zdsyu3ow3998.jpg

http://www10.pic-upload.de/23.04.12/qyhxx4qb8h9.jpg

http://www7.pic-upload.de/23.04.12/prpc4aom5556.jpg

purna
27-04-12, 13:51
http://www7.pic-upload.de/27.04.12/p86qnjhtr3bv.jpg

http://www7.pic-upload.de/27.04.12/erjn45n618tq.jpg

http://www10.pic-upload.de/27.04.12/jt925lrnpvgh.jpg

http://www10.pic-upload.de/27.04.12/qjs65ivo393.jpg

purna
27-04-12, 13:57
http://www7.pic-upload.de/27.04.12/agceb7cg37hu.jpg

http://www7.pic-upload.de/27.04.12/eef23bcrunnx.jpg

http://www7.pic-upload.de/27.04.12/rkio79albmt3.jpg

http://www10.pic-upload.de/27.04.12/lliardll893.jpg

http://www10.pic-upload.de/27.04.12/ofz3qkpqri3r.jpg

purna
27-04-12, 14:00
http://www10.pic-upload.de/27.04.12/f6owepie2uy.jpg

http://www7.pic-upload.de/27.04.12/l13lxozpg2fg.jpg

http://www7.pic-upload.de/27.04.12/7fcabokmd3h.jpg

http://www7.pic-upload.de/27.04.12/ixt21cfnpmx4.jpg

http://www7.pic-upload.de/27.04.12/ebtwga9opad8.jpg

http://www7.pic-upload.de/27.04.12/1pzbq84z3qt7.jpg

http://www10.pic-upload.de/27.04.12/qe4vtoqgted.jpg

purna
27-04-12, 14:03
http://www7.pic-upload.de/27.04.12/87nxbvud89kq.jpg

http://www7.pic-upload.de/27.04.12/4ryqnv85gclh.jpg

http://www10.pic-upload.de/27.04.12/9lxih7vbjiz.jpg

http://www10.pic-upload.de/27.04.12/rpjh6beik4.jpg

http://www7.pic-upload.de/27.04.12/qmuvvylwqv7.jpg

http://www10.pic-upload.de/27.04.12/ucuh49p94lwo.jpg

http://www7.pic-upload.de/27.04.12/3nuyl53q4x1g.jpg

http://www7.pic-upload.de/27.04.12/v3rylg3zobc.jpg

purna
27-04-12, 14:06
http://www10.pic-upload.de/27.04.12/dz41ba1lel3j.jpg

http://www10.pic-upload.de/27.04.12/vgrfdsy7r2k.jpg

purna
27-04-12, 14:22
http://www10.pic-upload.de/27.04.12/d5zmp99a6wwh.jpg

http://www10.pic-upload.de/27.04.12/qep9o94itl65.jpg

http://www7.pic-upload.de/27.04.12/1k6rbsjzsduq.jpg

http://www7.pic-upload.de/27.04.12/a5fbgn16dpnh.jpg

http://www7.pic-upload.de/27.04.12/air46t94urdy.jpg

http://www10.pic-upload.de/27.04.12/scy26ebc9ras.jpg

http://www7.pic-upload.de/27.04.12/eudrk94qb8nl.jpg

http://www10.pic-upload.de/27.04.12/92inzldquh3.jpg

http://www10.pic-upload.de/27.04.12/akwey4firby.jpg

http://www10.pic-upload.de/27.04.12/s5ezipmemw89.jpg

http://www7.pic-upload.de/27.04.12/39zi2i8sv5g.jpg

http://www7.pic-upload.de/27.04.12/tsw9fo8nf8c1.jpg

http://www10.pic-upload.de/27.04.12/5udpwye2zvp.jpg

arzu_serhat
03-11-14, 18:55
Bu aralar Planet Pembe'de veriliyor tekrarları, sık sık rastlıyorum.
Bir kaç hafta oluyor,Fadime vefat etti.
Gerçekten öyle güzel bir diziki...
Ben çok küçüğüm tabi o zamanlar,tam hatırlamıyorum bölümleri. Şirinli bölümler var şu an,Şirin'in olduğu zamanları daha çok hatırlıyorum.