PDA

Tüm Versiyonu Göster : Güzel Ve Dahi

Sayfalar : [1] 2

-şEkEr-
17-06-07, 00:12
Çok güzel, etkileyici, modayı takip eden, alışverişi seven bir kadın mısınız,

Erkekler ya siz?

Konusunda uzman, üstün zekaya sahip birimisiniz?,

Vakit geçirmeden başvurun...

Güzel ve Dahi! Bu bir arkadaş bulma programı değil, sosyal bir deneydir.

100.000 Ytl lik büyük ödül bu yaz sizi bekliyor...

Güzel ve Dahi çok yakında show’tv de
http://img440.imageshack.us/img440/7830/antsk81mr1.gif (http://imageshack.us)

-şEkEr-
18-06-07, 01:36
evet bende çok merak ediyorum
daha konseptini bile bilemiyoruz
umarım eğlenceli olur
şarkı söylemek laızmda final günü
behzat:güzel ve zeki diye bir program başlayacak ben zeki zeynep sende güzel
ayy o günden beri bu yarışmayı sabırsızlıkla bekliyorum

chissil
18-06-07, 17:07
evet bende çok merak ediyorum
daha konseptini bile bilemiyoruz
umarım eğlenceli olur
şarkı söylemek laızmda final günü
behzat:güzel ve zeki diye bir program başlayacak ben zeki zeynep sende güzel
ayy o günden beri bu yarışmayı sabırsızlıkla bekliyorum

bu yarışmanın orjinal adı Beauty and the Geek..oldukça güzel bi program..izlediğim ve bildiğim kadarıyla programın başında çiftler eşleşiyor kendi tercihleri ile..daha sonrasında bütün yarışma boyunca takım olarak yarışıyorlar..her hafta belli yarışmalar yapılıp elemeler yapılıyor..
yarışmacılar çok güzel bayanlardan erkekler ise antisosyal,aşırı zeki kişilerden seçiliyor..kadınlar erkeklere modayı,sosyal olmayı öğretirken erkekler de kadınlara bugüne kadar öğrendikleri bilgileri öğretiyor..ve yarışmalar & elemeler de bu öğrendikleri şeyler dahilinde yapılıyor ..

size ekşi sözlükten bu yarışmayla ilgili yazılmış yazıları ekledim..eğer türkiyede güzel yapılırsa harbi güzel ve değişik bi program..

# abazan amerikali muhendislerin muhtemel cikis kapisi
(exa, 03.06.2005 01:28)
#7627401 !?
# 7 geek ile 7 adet güzel ama boş bayanın yarıştığı ve inanılmaz zeki ve yaratıcı bir fikirden türetilmiş yarışma. ülkemizde de yayınlasınlar görelim.
(ozdek, 05.06.2005 14:49)
#7641509 !?
# aslinda yarismada geek diye tanitilan bazi elemanlar gayet normal. aralarinda filmlerde ufak roller almis olani bile var* yine de guzel bir konsept. beyinsiz hatunlara model roket yaptiriyorlar, erkeklere de modayla ilgili sorular soruyorlar masaj yapmayi ogretiyorlar filan.
(kannibal, 17.06.2005 18:31 ~ 18:32)
#7713485 !?
# dün ilk kez denk gelip de artık reality show kıvam şeylerde insanların neler yapacaklarını şaşırmış olduklarına kanıt gösterebileceğim, a.b.d.deki özellikle ortaokul ve liselerdeki popülerler ve inekler arasındaki tezatlığı ileri götüren, onları biri bizi düdüklüyor kıvam bir ortama alıp, sonra "aptal güzel" kadınlara zeka soruları, aralarında nispeten aklı başında olanları olduğu gibi bir kısmı tam kalıplaşmış "geek" örneğine uyabilecek erkeklere de moda soruları sorup, kadınlara elbise seçtiriyorlar filan. sonra da uc tane tip onlara not verip seciyor yine.
(geyiketto, 17.06.2005 18:43)
#7713548 !?
# ve punk'd gibi yine ashton kutcher sunuyor bu guzide produksiyonu... derken duzeltme geliyor jordi labandadan. ki tesekkur ediyoruz kendisine buradan.

programin yapani ashton beyler oluyor; sunucu farkli.

aha bu da detayli bilgi:

http://www.thewb.com/...icshow/0,11116,228773,00.html
(marlboro insani, 17.06.2005 18:46 ~ 18:55)
#7713560 !?
# dun aksamki bolumunde birbiriyle kapismalari istenen iki ciftin kizlarindan birine sorulan soru soyleydi:
- what's the name of the capital city of iraq?
cevap ise hemen gelmedi, once;
-um...could you please spell it?
-ay-ar-ey-qu
-hmmmm...afghanistan?
(dungi, 21.01.2006 01:47 ~ 01:51)
#8976708 !?
# okuldan arkadaslarimdan birinin* yarismanin maalesef ilk sezonunun ikinci haftasinda elendigi yarisma. yarismanin tamamini cekmeden kendisini geri yollamadiklari icin uzun zaman kazanip kazanmadigini merak etmistik, ama ne yazik ki ikinci hafta uyduruktan bir hatunun yaptigi hatalar yuzunden elendigini izlemek zorunda kaldik arkadaslarla. izlemis olanlar icin kendisi civciv sarisi saclari olan kisa boylu film yoneten ve hatta oynayan arkadas...
(green eyed monster, 21.01.2006 01:57)
#8976782 !?
# fox life'da yayımlanan, zekice bir fikirden türetilmiş yarışma.

yarışmada, güzel ama iq'su yerlerde sürünen 7 bayan ve çirkin ama fazlasıyla zeki ve asosyal 7 bay yer alıyor. her iki grup da bir odaya giriyor. grup elemanlarından biri kendisni tanıtmak için, diğer odaya gidiyor ve karşı cinslerine kendisini tanıtıyor. kendini tanıtma faslı bittikten sonra, kişi odayı terk ediyor ve odadakilerden kendisini tanıtan şahsı beğenen, kararını "o"ndan yana kullanıyor. bu bağlamda, bir ikili oluşmuş oluyor. herkes birbirini böyle böyle seçiyor ve yarışmanın ilk günü tamamlanmış oluyor.

daha sonradan, herkes partneriyle beraber bir odada yaşamaya başlıyor ve birkaç görev üstleniyorlar. buna göre; erkekler, masaj yapmak, moda, müzik ve popüler kültür ile ilgilenmek ve dans etmek gibi sosyal faliyetlerde kendilerini kanıtlamak zorundalar. bayanlar ise, genel kültür sorularını, partnerleri yardımıyla cevaplamak zorundalar.

her gruptan biri hemcinsleriyle yarıştırılmak üzre, aynı testten geçiyor ve kazanan bir grubu eleme odasına göndermeye hak kazanıyor.

yarışma genel itibariyle oldukça eğlenceli ve düşündürücü. erkeklerden hayatında bir kızın elini bir kere bile tutmamış olanlar mevcut. bayanlarda ise "tattoo"nin nasıl yazıldığını ya da "zırh"ın ne anlama geldiğini bilmeyenler bile var. eğlendirmesi, düşündürmesi ve işbirliği gibi bir kavramı gözler önüne sermesi bakımından, bence, iyi bir yapım.
(nuage, 15.11.2006 20:10 ~ 16.11.2006 20:24)
#10270522 !?
# son günlerde en eğlenerek izlediğim, "çoklar birarada bulunamaz. dünyevi adalete aykırı" teorimi destekleyen yarışma.
(bkz: çok zeka ve yoğun güzellik aynı bünyede yaşayamaz) kuralı.

(bana sharon stone örneği vererek çemkirmeyiniz, 10 milyarda 1 genellemeyi bozmaz. ve hatta 10 milyarda 100 bile genellemeyi bozmaz.)

(bir de zeki ve güzel insan demiyorum, dikkatli okuyunuz; çok zeki ve feci güzel diyorum.)
(podemis, 09.01.2007 17:11 ~ 14.01.2007 22:58)
#10455043 !?
# yarışmanın finalinde kızlar dışarı gönderilmiş, erkeklere partnerlerini ne kadar iyi tanıdıklarını ölçecek sorular sorulmaktadır. sonrasında kızlar içeri girecek, ve aynı sorulara aynı cevapları verip vermeyeceklerine göre puan verilecektir.

bu esnada, aşağıdaki hayvan diyaloğa şahit oluyoruz:

sunucu: what is the biggest secret that only you and your partner know?
çocuk: the size of the penis of wes

(wes, bir başka yarışmacıdır)
(whitesaint, 19.02.2007 14:26 ~ 14:29)

Butterbeer
19-06-07, 01:57
Umarım sunucular değişirde genç yetenekler sunar programı.Sıkıldım artık her kanalda ya Behzat ya Zeynep yada Osmantanı görmekten.Değişik birşeye benziyor, bakalım nasıl olacak.

tugchemre
27-06-07, 20:36
ilk gördüğümde yok artık daha neler dedim ne yarışması yapacaklarını şaşırdılar baya saçma bişey olacak gibi hadi hayırlısı...

hayatımın sınav
02-07-07, 19:16
sabırsızlıkla bekliyorum peki bilenlere bir sorum olucak böyle zekiler güzel kızlara kendi bildiklerinden ögreticekler ya kızlar bilgisiz mi olucak yani aptal sarisin tiplemesi gibi mi?:P

katılıyorum biraz sacma ne yani kızlar salak mı yada güzellik delisi kızlar zekasızmı bence erkekler de en kızlar kadar süslüler ve güzelliklerini dikkat ederler .bu yarışmada sanki kızlar aptal erkekler zeki die bi sonuç çıkıyomuş gibi geldi bana .yada kızların tek eğlencesi güzellik v.b şeyler mi?

houzouri
07-07-07, 16:30
Bence çok saçma bir yarışma olacak...
7 zeki erkek ve 7 boş ama güzel kız!
Burda bile bir aşağılama var..

Yine de ön yargılı davranmak istemem ama saçma sapan olacağı kesin..
Umarım benim beynimde canlandırdığım gibi olmaz..

tanrıverdi
07-07-07, 20:23
ya ben hani seyrederim yani çemkirmiycem ama ne biliim hadi erkekler gurular akıllılıklarıyla çıkarlar da kızlar yani resmen ben aptalım alışverişten başka bişi anlamam die mi grcekelr oraya..onu anlamaıdm artık görcem bugn...sondaki o eş bulma yarşması diildir yazısıda güsel olmuşş:)en azından gelin bulma yarışmalarından farkı olcak

patasana dilek
07-07-07, 23:34
bende kızlara acıdım aptal sarışın tariflerine tıpa tıp uyuyorlar genel kültür sıfır sadece dans etmeyi süslenip püslenmeyi bilen kızlar dışı güzel ama kafalarında hiçbirşey yok :sad53:

girl01
07-07-07, 23:49
sunucu behzat uygunun oldunu sasirdimi söylenemez. saten hemen hemen bütün sovlari o sunuyor.
ben pek begenmedim,yane kizlar hepsi süslenmekten baska birsey yapamiyorlar gibi geliyor bana. bence sacma bir program.

cez-A-yben
07-07-07, 23:53
ya ne biçim bi yarşma burda bnm anladığım erkekler akıllı kızlar süslü gibisinden nedn kızlar akıllı erkekler ykışıklı olmuyo... düşünelim tabi olmaz çünkü btn kızlar gzldir çirkin olmazz

patasana dilek
08-07-07, 00:04
komedi programında 1 numara olmaya aday bir program
kızlar dahiler çıkınca beğenmedikleri tiplere gülmüşlerdi şimdi tüm türkiye onlara gülüyor(bende dahil):icon_whis

OZKORKMAZ
08-07-07, 00:12
rtük e şikayet telefonu acmamı saglayacak kadar düşük bir program aptal şeylere gülmek isteyenler için birebirdir sanırım ama yayından kalklamsı için elimden geleni yaparım behzat uygur gibi canlı yayından anlamayan bir insanın sunucu oolmasıda ayrıca bi handikap avrupa kıtasının kuzey yarımkürede oldugunu bilmiormus zira kendisi zaten babadan torpilli buralardadır sadece yanındaki oyuncuya acıdım yakışmıor orası ayrıca kızların güzel die adlandırlıması göz dok6toruna gitmeme sebep bi felaket o çocuklarda ne okuolarsa okusunlar bu ülkede egitim adına bişi yok kızlar cahil olabilir ama böyle bi programa giren çocuklar da aptal ne kadar bilgili olsalardaaa

gewweze
08-07-07, 00:12
ya kızlar ne yaa

vben kızlar hem güzel hem zeki olcak sanmıştım

behzat uygurun sunucu olması sürpriz diil ama
melike güner şaşırttı beni:D
sıcak gülümsemesiyle onu görmek herşeye rağman güzel

bence erkek yarışmacılar yani dahile süpper:)

özellikle o ikinci gelene adı yunus muydu yaa kahverengi bişyeler giymişti
hani kızın elinbi başına koydu yanlışlkla o çok tatlı:)

160IQ lu olandan da harbi zeka fışkırıyo

kızlar gıcık hiç beğenmedim bayanları açıkcası sinir bozucular

suee
08-07-07, 00:15
bende izledim biraz kızlar vahim erkeklerin durumu daha da vahim.başta erkekleri beğenmiyorlardı hepsinin tipine güldüler ama kendileri komik durumdalar şuan.bir insan tabiki herşeyi bilemez ama temel bilgileri de bilmesi gerekir ki çoğu eğitimli olduğunu söylüyor ama okulda verilen temel bilgileri alamamışlar ya da en küçük ihtimalle heyecandan bunları dile getiremiyorlar

-özgü_namal-
08-07-07, 00:17
çok sacma bir yarışma ya.kızların zekalarının bu kadar düşük olacagını tahmin etmiyordum..o kadar kolay ve herkesin tanıdığı ünlüleri bilememeleri fln komediydi resmen..hele bi tanesi semra özalı ve eşini bile tanıyamadı ya:img-hyste :img-hyste :img-hyste :img-hyste
en son çıkan kız özlemdi galiba tuttum onu özgüyü beyendiğini söyledi..gerisi boş zaten:img-hyste :img-hyste :img-hyste :img-hyste

tuniş
08-07-07, 00:45
aman allahım nasıl bir gençlik yetişiyor yaaa:img-swoon .anca bu kadar boş olabilirler.boş ve boş.estetik ve makyajla bile kapatamamışlar çirkinliklerini birde erkekleri beğenmiyolardı.hele o estetikli sarışın dünyayı ben yarattım diyo:img-pilot .gayet seviyesiz bir yarışma.güleriz ağlanacak halimize vah vah:icon_sorr .acaba kendilerini daha nekadar rezil edebilirler.

!karbeyaZ!
08-07-07, 00:48
yazıklar olsun.. bu ne saçma sapan bir program yaa.. burdaki kadınlar gerçekten aptal ama sanki tüm kadınlar erkeklerden daha aptalmış gibi göstermeleri çok sinir bozucu.. şimdi de erkekleri saçma sapan bi konudan teste tabi tutacaklar.. yazık yazıkk.. hemen tvyi kapatın yoksa bunlar daha da reyting alırsa tv çekilmez bir hal alacak..

leya07
08-07-07, 00:53
valla ben sadece melike gpner icin izliyorum melike orda hem güzel sunuyor hemde melike o kizlardan 10000 kat daha güzel yoksa ben öyle sacma saban programlari izlemem
ordaki kizlar melikenin tirnagi bile olamaz.... bence öyle

Yurt-Lady
08-07-07, 01:23
ne kadar sacma bi program
hele o kizlar yokmu..hic birsey bilmiyorlar..
birisi Elvis Presley´i bile tanimiyor..:mad72:
boyle sacma sapan program yapiyorlar ya yazikk yazikk

!karbeyaZ!
08-07-07, 01:28
ben sadece rezillik diyorum.. elbette insanlar herşeyi bilmek zorunda değiller ama kendilerini rezil ederek bu şekilde program yapamazlar.. bir de masanın üstünde dans ediyorlar.. ordaki çocuk bile utandı bakmadı kadınlar utanmadı orda dans etmeye.. lütfenn kaliteli programların yapılmasını istiyorsak bunların yayınlanmasına göz yummayalım..

Yurt-Lady
08-07-07, 01:36
evet ya o neydi bayanlar cikmis masada dans ediyorlardi..:S
insan utanir valla..
hele o sonu oglan ona bakiyordu dans ederken :icon_whis
rezilllll

yozebrar
08-07-07, 01:40
ben 1 seneye yakın bu sitedeki yorumları okuyorum ilk defa bişeyler yazma isteği doğdu içime bugün bende sadece 1 dk bakabildim okadar dayanabildim deyim hakikaten rezillik yazık oradaki insanlara yaaa Türkiye gençliği bukadar ucuz olmamalı lütfen rtuk e herkes tepkisini yazsın ben ekranımda bu rezilliği zaping yaparken dahi görmek istemiyorummm!!!!!!!!!!!

sade__naz
08-07-07, 01:47
lise mezunu olup yaşadığı ülkenin cumhurbaşkanlarını tanımayan gençliğe o diplomayı veren öğretmenler izlerken ne hissettiler acaba

ya da aileler kızlarını izlerken cahilliklerinden çok mu gurur duydular ?

gewweze
08-07-07, 01:49
Ben de hiç beğenmedim yarışmayı,büyük ihtimal bir daha izlemeyeceğim.

Ama benim daha nefret ettiğim bir şey varsa o da yasakçı zihniyettir.

Arkadaşım,uzaktan kumanda diye bir şey var,sevmezsen izlemessin.Kimse kendini Türk toplumundan daha akıllı yere koyup onun adına karar veremez.

Bu noktayı içimize sindiremediK hala YAZIK

evet budur
bende beğenmedim ama
yani bu prg. olmalı
bide şöyle düşünün
o kızlar yalnız değil
belki bu prg. sayesinde onlar ve başkaları bişeyler öğrenir fena mı

yani zaping yapmak zor olmamalı

Kalipso
08-07-07, 01:54
lise mezunu olup yaşadığı ülkenin cumhurbaşkanlarını tanımayan gençliğe o diplomayı veren öğretmenler izlerken ne hissettiler acaba

ya da aileler kızlarını izlerken cahilliklerinden çok mu gurur duydular ?

İşte programın özeti bu gerçekten Ne yazık ki Türk gençliği bu durumda Tiki Selinler'in sayısı her geçen gün artıyor

!karbeyaZ!
08-07-07, 01:56
Zaten istemeyen izlemez zihniyetiyle bu kadar acınası bir toplum olduk..
Orda kızlar sorulara aptalca cevaplar verirken insanlar bundan nasıl bir eğlence programı yapar anlamış değilim..

lindsay
08-07-07, 02:01
ben daha iyi bişey bekliyodum açıkcası izlerken resmen saçımı başımı yoldum ya o kadar basit soruları çalışmış olmalarına rağmen bilememeleri cumhurbaşkanımızı bile zor söylediler kopyalarla pes yani zaten 15 dakika dayanabildim çevirdim başka yere ben daha güzel bişey bekliyodum açıkcası

Kalipso
08-07-07, 02:03
öfff tikkylikle ne alaqası war o sordukları soruların resimlerin çoqunu bende bilmyrdm yani.kötü birşymi.şahsen bundn utanmiorum ben.bişiyi bilemiolar die tikkymi oluyolar yane.bende bilmyrdm öğrenmş oldum bi choq sei

Ojenin rujun makyaj malzemesinin fiyatını sorsan bilir bu tipler Ama ülkede ne oluyor Ne bitiyor Kim hangi gazetede yazıyor Ülkeyi kim yönetiyor diye sorsan aval aval bakar bu tipler Bunun da karşılıği Tiki Selin'dir Allah razı olsun Gülse Birsel'den güzel toplumun gerçeklerini yansıtan bir karakter ortaya çıkarmış

OZKORKMAZ
08-07-07, 02:12
Ojenin rujun makyaj malzemesinin fiyatını sorsan bilir bu tipler Ama ülkede ne oluyor Ne bitiyor Kim hangi gazetede yazıyor Ülkeyi kim yönetiyor diye sorsan aval aval bakar bu tipler Bunun da karşılıği Tiki Selin'dir Allah razı olsun Gülse Birsel'den güzel toplumun gerçeklerini yansıtan bir karakter ortaya çıkarmış

gercekten gülse abla derde derman avrupa yakasıyla ben rujumu makyajımıda takip ederim çok janjanlıyımmdır ama kültür baska bişey ilgi alanından çok başka birşey kültür altyapı demek olmyanlar olsada buna sahip olanlarıda görmek çok gzl neyse

sade__naz
08-07-07, 02:16
aslında orda sorulan soruları yeni milletvekili adaylarına sorsalar onlar bilebilirler mi diye düşünüyorum ?

artık genel kültürsüzsükle cehaletle övünen ve bunu matah sayan bi toplum haline geliyoruz...

Kalipso
08-07-07, 02:24
aslında orda sorulan soruları yeni milletvekili adaylarına sorsalar onlar bilebilirler mi diye düşünüyorum ?

artık genel kültürsüzsükle cehaletle övünen ve bunu matah sayan bi toplum haline geliyoruz...

Parlemantonun yolu bilgi kültür seviyesiyle değil ense kalınlığıyla ölçüldüğü bir ülkede tabi ki bilmeyeceklerdir.. Ama tabi hepsini kapsamıyor bu söylediklerim

sade__naz
08-07-07, 02:27
sordukları sorularda çok kolay sorular değildi yani...hele ilgisi olmayan birinin bilmemesi normal.

nasıl kolay diildi?

özellikle en az lise mezunu oldukları düşünülürse?

bi de erkek yarışmacıları beğenmiyolardı kızlar
erkek yarışmacılar programa katıldıkları için çoktan pişman olmuş olmalılar :img-wink:

OZKORKMAZ
bence bu kadar basit soruları ki soular tv izlyen biri için bile kolay bişi bilmesin ya 10.000 de kaç sıfır var ırak ın başkenti gösterdikleri fotolar hele yarabbim nasıl bi dünyada yaşıoruum

Kalipso
sordukları sorularda çok kolay sorular değildi yani...hele ilgisi olmayan birinin bilmemesi normal.

Bak senle anlaşalım O soruların %90 a yakını genel kültür sorularıydı Bunun anlamı yani olgunluğa erişmiş birinin bilmesi gereken bilgilerin genel toplamı
Bu ülkenin cumhurbaşkanını , başbakanını en önemli sanatçılarını kem küm kopyalarla bilirse benim gençliğim bunu ilgi alanına bağlamak daha bir komik olur Sen de kendini o kızlar gibi görüyorsan sana tavsiyem gündemi az da olsa takip etmendir Bir arkadaş tavsiyesi İnan herşey bu kadar toz pembe değil

sade__naz
08-07-07, 02:29
bu insanlar 2 hafta sonra oy vericekler
düşündükçe kötü oluyorum :(

OZKORKMAZ
08-07-07, 02:29
en zor soruyu unuttum karenin kaç kenarı var bence o kıza karenin iç aöıları toplamını sorsaydıı daha çok apışıp kalırdıı

Kalipso
08-07-07, 02:32
en zor soruyu unuttum karenin kaç kenarı var bence o kıza karenin iç aöıları toplamını sorsaydıı daha çok apışıp kalırdıı

Bence o kadar zor sormalarına gerek yok:) O zekadaki birine göre şu soru daha iyi giderdi Bir kare çizer misin:)

(ayb!ke)
08-07-07, 03:30
Şu zamana kadar gördüğüm en saçma program.Yazık insanlar o hallernden utnp ezilip büzüleceğine hiçbirşey olmamş gibi gülüyorlar!!!Cumhurbaşkanını,başbakanı sordkları zamn daha 18 yaşndayım nerden bileyim amaaa diyerk kendilerinede güldürüyorlar!!!
Hakkaten bu insanlar birde iki hafta sonra oy kullnacak yazık!!!

RODYA
08-07-07, 05:13
Arkadaşlar ayna ne ise onu gösterir.Aynaya kızılmaz,küfredilmez.

Proğrama neden kızıldığını anlamış değilim.O kızlar gerçek,gerçeğin ta kendisi.Sorunun ne olduğunu,neye kızıldığını hala anlayabiliış değilim.Siz ne bekliyordunuz,istediğiniz nedir?

Gerçeklere kızıp,kulağı tıkayıp,kafayı deve kuşu gibi kuma gömmek bir şey kazandırmaz.Bu proğram sayesinde ortalama türk gencini görüyoruz.Gerçek bu

elifile
08-07-07, 10:09
Gerçekten berbat ötesi bir program...
Yani bu programa katlanmamın tek nedeni MELİKE GÜNER.
Melike sunuyor olmasaydı reklamını bile izlemezdim.
Sırf Melike'nin güzel yüzü, güzel sesi ve güzel gülüşü hatrına katlanıyorum....

deniz_zehra
08-07-07, 10:23
Dün izlerken hakikaten çok üzüldüm.İnsanlar nasıl kendini bu şekilde küçük düşürebilir hayret ettim.Heleki masaya çıkıp oynamaları çok saçmaydı,onların yerine ben utanç duydum.Ve nasıl bir amaç için yapılıyor bu program merak ediyorum.

chaylack
08-07-07, 11:39
aman arkadaşlar akşam makinayı beklerken şöyle bir bakıyım dedim ve kordaki bazı güzel diye adlandırılan kişiler beni şok ettiler yaa inanamadım en iyisi bu program için bişeyler yapılmalı yoksa tüm dünyaya rezil olucaz arkadaşlar kız erkek farketmez insanın kendini kültür anlamında biraz geliştirmesi lazım kitap ,gazete okumak lazım sadece güzel yada yakışıklı olmak yetmiyor

cez-A-yben
08-07-07, 12:44
ya melike abla gibi birinn öyle saçma bi programda ne işi var bnm anmler izliodu bende izledim bikaç dk. ya koskoca pavrottiye dünyanın en zengiz adamı bilgez dediya resmen salaklık diycek başka laf bulamıyorum

daisyy
08-07-07, 12:46
Dün izlerken hakikaten çok üzüldüm.İnsanlar nasıl kendini bu şekilde küçük düşürebilir hayret ettim.Heleki masaya çıkıp oynamaları çok saçmaydı,onların yerine ben utanç duydum.Ve nasıl bir amaç için yapılıyor bu program merak ediyorum.

evet sana katılıyorum.o masaya çıkıp oynamaları çok rezil bir şeydi.ordaki kızlar tam salak muamelesi görüyorlar.bildiklerinde aferin falan ne oluyor yani.kızlar bu kadar şey yapılmaz ki.bende reklam aralarında baktım valla çok saçmaydı:img-pilot :dito

little_angel
08-07-07, 12:49
bu programı sadece bir melike güner fanı olduğum için izledim ve onun için izleyeceğim..
çok saçma bir program..
hele de kızların masaya çıkıp dans etmeleri falan..
utanç verici!!!
sorulan sorular da hep siyasetti.. ama bazılarıda kesinlikle bilinecek cinstende.. cumhurbaşkanı diyemeyen oldu yani..
dediğim gibi sadece biricik melikem için izliyorum..

delfin23
08-07-07, 12:49
Dün akşam izedim ve gülmekten resmen yere yapıştım nasıl bu kadar cahil olabilirler hadi gazete kitep dergi okumuyorsunuz televizyondamı hiç izlemiyorsunuz.Bu kızlara Atatürk'ün resmini göstersen onu bile tanımazlar ama Tarkanla ilgili bir soru sor afedersiniz ama adamın iç çamaşırının rengini bile bilirler.Hem cahiller hemde erkekleri begenmiyorlar erkeklerde zekaya bakıcaklarına yakışıklıklarına bakıyorlar sanki onlarla evlenicekler.Allah erkeklere yardım etsin onları çok zor günler bekliyor zira bu kızlara birşey ögretmek zor olucak

cemotara
08-07-07, 13:12
Dün rastgele izledim programı ve acayip derecede saçma bir program.Kızlar gerçekten acınacak haldelerdi yani sorulan soruları ve resimleri bilememeleri tam bir felaket bir okadar da çok komikti.Tam anlamıyla seviyesiz bir program bir daha izleyeceğimi zannetmiyorum.
Kızların hepsi türkiyede olanlardan bir haber daha cumhurbaşkanımızı vede başbakanımızı bilemiyorlar gerçekten yazık
Hele o dans sahneleri çok iğrençti zaten bilerek mini etek giymişler birde erkeklerin yanında masanınüstünde dans ettiler
Ama şukadarını söyleyeyim izlerken gülmekten yerlere yattım gerçektende halleri çok komikti vede rezil oldular.

elifile
08-07-07, 14:05
Bu saçma sapan programı izlememin tek nedeni...
MELİKE....
Melike senin o kahkahaların, gülüşlerin, güzel yüzün olmasa bu program hayatta çekilmez.
İnsaının sinir kat sayısını arttırır.
Ama sen varsın.....
Çok tatlısın yaaa....
Bakar mısınız ne kadar sevimli.....

http://img149.imageshack.us/img149/8647/behzat20uygur202620meligk4.jpg (http://imageshack.us)

cez-A-yben
08-07-07, 14:31
işte ya türk nsanı böyle programları 1. yapmakta üstlerine yokk bzm sitedeki btn kadınlar izlemiştir kesin annemde dahl ne kadar aklsızlar ya kızları aşağılıyolarr ama hala izliyorlar

elifile
08-07-07, 14:35
işte ya türk nsanı böyle programları 1. yapmakta üstlerine yokk bzm sitedeki btn kadınlar izlemiştir kesin annemde dahl ne kadar aklsızlar ya kızları aşağılıyolarr ama hala izliyorlar

Eeee türk insanının önüne ne sunsan izler zaten...
Ben bu programı izlemeyi aklımın ucundan bile geçirmezdim ama şimdi kaçırmamayı düşünüyorum.
Ordaki hiç bir yarışmacıyla ilgilenmiyorum.
Ne kızlara ne de erkeklere baktım.
Ben pür dikkat MELİKE'yi izledim.
O olmasa hayatta çekemem...
Canım yaa sunuculukta hiç deneyimi yoktu.
Nasılda heycanlıydı...
Ama iyi iş çıkardı...:D

Çanakkale83
08-07-07, 14:39
Bayanlar neden aşşağılanıyor? Oradaki bütün bayanlar malesef ki cahil de ondan. Ben çok üzüldüm dün izleyince. Yazık gençlik böyle olmamalı. Süs ,püs moda desen yerinde eminim ne moda diye sorsan hepsi bilir ama en tanınmış siyasetçilerin ismini söylemekten acizler. Belki izlerim bilmiyorum ama çok üzüldüm açıkçası:img-yes:

prensesss
08-07-07, 14:43
Arkadaşlar ayna ne ise onu gösterir.Aynaya kızılmaz,küfredilmez.

Proğrama neden kızıldığını anlamış değilim.O kızlar gerçek,gerçeğin ta kendisi.Sorunun ne olduğunu,neye kızıldığını hala anlayabiliış değilim.Siz ne bekliyordunuz,istediğiniz nedir?

Gerçeklere kızıp,kulağı tıkayıp,kafayı deve kuşu gibi kuma gömmek bir şey kazandırmaz.Bu proğram sayesinde ortalama türk gencini görüyoruz.Gerçek bu

Yazdıklarının tamamına katılıyorum.
Başlığı açtığım an çok şaşırdım.Küfürler havada uçuşuyordu.
O kızlar yüzünden kadınların aşağılandığını yazan bile var.Çok çok şaşırdım.Ve bunu yazan arkadaş "bunlar yüzünden bütün kızlar salak olarak bilinecek" gibi bir söylemde bulunmuş.Buna öyle güldüm ki...Bu kadar saçma bir düşünce olabilir mi?
Üstelik bu yarışmanın formatı bu, yani kızların hoş ama boş olmaları gerekiyor.Ve böyle kızlar maalesef ki var.Bu gerçeğe nasıl yüz çevirebilirsiniz?Nasıl kızlar aşağılanıyor vs. diye söylenebilirsiniz?
O kızları biz mi ittik yarışmaya?Onlar pekala olacakları biliyorlardı ve hallerinden de gayet memnunlar.Cumhurbaşkanını,başbakanı bilememekten utanmıyorlar.Belki onlar gibiler bu yarışmayı izlediğinde ne kadar rezil bi vaziyette olduklarını anlarlar en azından ülkemizin cumhurbaşkanı kim merak edip öğrenirler.

Biz yarışmayı annemle izledik ve gülmekten yerlere yattık.Onların o halleri bizi acayip güldürdü.Yani programın amacı da bu.Ne bekliyorsunuz ki programdan ben bunu anlamıyorum."ayyy çoook saçmaaa" Zeka ya da bilgi yarışması değil bu sadece bir eğlence programı.
Üstelik amerikan versiyonu bunun çok daha ötesinde.
Bence tutarsızca bir şeyler yazmadan önce bir düşünün.
Ayrıca o kızları eleştiren bir sürü arkadaşımız daha doğru düzgün Türkçe yazamıyor.Lütfen iki tuşa fazla basın ama düzgün Türkçe kullanın.

Herkese iyi günler....

elfkartal
08-07-07, 14:45
afedersiniz ama kızlar birbirinden aptaldı.. ne diyeceğimi bilemedim. cilinton bush elvis pörsli, adolf hitli falan tam bir rezillikti.. ama tutar böyle programlar ben hem söylendim hemde izledim yani.. çocuklar sadece fizikleriylemi yarışacaklar orasını anlamadım onlarında bilgilerini görmek isterim.. ilk çıkan çocuğu beğendim görünüş açısından ama bilemiyorum.. bakalım haftaya nasıl bir şey çıkacak karşımıza

zeynepppppp
08-07-07, 14:54
arkadaşlar ben bu programı çok beğenmesemde beğendim belki konusu saçma falan olabilir ama çok komik hele kızlarda salak olunca daha bi komik oluyo ben içlerinde birinci grubu tutuyorum şimdilik! ben ilk 2. gruptaki kızı beğenmiştim ama sonra bana salak gibi geldi hele o öykü ne o öyle ya aynı selin gibi konuşuyo görünüşüde çok büyük gözüküyo liseyi bitirdiğine inanamadım o esrayıda hiç sevmedim bide bence masanın üzerinde dans etmeleri çok saçmaydı bide yani mini etekle dans ediyolar ya ne biçimdi öyle ama erkeklere helal olsun bakmadılar esraya gıcık oluyorum ama parteniri yakışıklı olmasada çok şirin komik bir tipi war birinci gruptaki kızda çok çok güzel olmasa bile iyi konuşuyo cümleleri iyi sempatik şirin bi kız bence bide çok iyi atıyo:img-pilot erkeklerin hiçbiri yakışıklı değil ama kötülerin içinde en iyisi birinci gruptaki erkek benim düşüncelerim bu dün kızlara sorular sorulurken gülmekten karnım ağrıdı walla
Düşüncelerime yorum bekliyorum

bence bu program dier yabancı ülkelerden alıntıdır bizim programlarımız hep daha önce çok benzeri yabancı ülkede yayınlanmış oluyor:img-yes:

Ben daha isimlerini tam bilmiyorum şu kıvırcık sarı saçlı kızın ismi öykümü rüyamı bilmiom walla ben sanki öykü die duymuştum

chissil
08-07-07, 15:08
afedersiniz ama kızlar birbirinden aptaldı.. ne diyeceğimi bilemedim. cilinton bush elvis pörsli, adolf hitli falan tam bir rezillikti.. ama tutar böyle programlar ben hem söylendim hemde izledim yani.. çocuklar sadece fizikleriylemi yarışacaklar orasını anlamadım onlarında bilgilerini görmek isterim.. ilk çıkan çocuğu beğendim görünüş açısından ama bilemiyorum.. bakalım haftaya nasıl bir şey çıkacak karşımıza

ben bu programın orjinalini izlediğim için sana şunu söyleyebilirim ki bu sadece başlangıç..bu programdaki amaç güzel kızların erkeklere kendilerine bakmalarını öğretip sosyalleştirmek erkeklerin amacı ise kültür fakiri kızlarımızı biraz daha bilgili hale getirmek..
daha ileriki bölümlerde kızlar ve erkekler partnerleri ile yarışmalara katılacaklar..bu yarışmalar sonucunda en az başarılı olan 2 çift yaptıkları göreve dair ellerinde bulunan notların konularından test edilecek ve başarısız olan elenecek(eğer orjinale uyulursa)

mesela benim izlediğim yarışmada son kalan 2 çifte 10 tane (5 tanesi bayan 5 tanesi erkek yarışmacıya olmak üzere) soru sorulmuştu bu sorular çiftin kişisel olarak birbirlerini ne kadar tanıdıkları ile ilgiliydi..nerede doğdukları,nerede oturdukları,hangi okuldan mezun oldukları gibi..bu final yarışmasıydı..ve birinciyi bu şekilde seçtiler..
ama ondan önceki hafta mesela doğada kamp kurma,tırmanma,ateş yakma ile ilgili yarıştılar..ve başarısız olan 2 çift bu konu ile ilgili bilgi testine girdi..ateş en kolay nasıl yakılır falan gibi..ve 10 sorudan en fazla doğru yanıtlayan bi sonraki haftaya devam etti gibi..
umarım aydınlatabildim ama bence orjinali süper eğlenceli ve güzeldi..
bana göre kızlarımıza hafif aptal ayağı yapmaları tembih edildi ilgi çekmesi için yoksa bu kadar aptal olduklarını sanmıyorum fitler,semra özal ünlü galiba kocasıda ünlü,bill bush clinton ve elvis persly diyemezlerdi..

prensesss
08-07-07, 15:14
bence bu program dier yabancı ülkelerden alıntıdır bizim programlarımız hep daha önce çok benzeri yabancı ülkede yayınlanmış oluyor:img-yes:

Evet Amerikadan alıntı bir program.
Asıl adı "beauty and the geek"
Programa sert eleştirilerde bulunuyorsunuz ama orjinali de böyle.
chissil arkadaşımız anlatmış zaten.:)

RODYA
08-07-07, 15:29
Yazdıklarının tamamına katılıyorum.
Başlığı açtığım an çok şaşırdım.Küfürler havada uçuşuyordu.
O kızlar yüzünden kadınların aşağılandığını yazan bile var.Çok çok şaşırdım.Ve bunu yazan arkadaş "bunlar yüzünden bütün kızlar salak olarak bilinecek" gibi bir söylemde bulunmuş.Buna öyle güldüm ki...Bu kadar saçma bir düşünce olabilir mi?
Üstelik bu yarışmanın formatı bu, yani kızların hoş ama boş olmaları gerekiyor.Ve böyle kızlar maalesef ki var.Bu gerçeğe nasıl yüz çevirebilirsiniz?Nasıl kızlar aşağılanıyor vs. diye söylenebilirsiniz?
O kızları biz mi ittik yarışmaya?Onlar pekala olacakları biliyorlardı ve hallerinden de gayet memnunlar.Cumhurbaşkanını,başbakanı bilememekten utanmıyorlar.Belki onlar gibiler bu yarışmayı izlediğinde ne kadar rezil bi vaziyette olduklarını anlarlar en azından ülkemizin cumhurbaşkanı kim merak edip öğrenirler.

Biz yarışmayı annemle izledik ve gülmekten yerlere yattık.Onların o halleri bizi acayip güldürdü.Yani programın amacı da bu.Ne bekliyorsunuz ki programdan ben bunu anlamıyorum."ayyy çoook saçmaaa" Zeka ya da bilgi yarışması değil bu sadece bir eğlence programı.
Üstelik amerikan versiyonu bunun çok daha ötesinde.
Bence tutarsızca bir şeyler yazmadan önce bir düşünün.
Ayrıca o kızları eleştiren bir sürü arkadaşımız daha doğru düzgün Türkçe yazamıyor.Lütfen iki tuşa fazla basın ama düzgün Türkçe kullanın.

Herkese iyi günler....

Çok güzel ,hamasetten uzak ve soğukkanlı bir analiz....

Tebrikler arkadaşım:good:

Arkadaşlar ,artık bu tür eğlence proğramlarını fazla ciddiye almayıp sadece eğlenmeyi öğrensek ;ve bu yarışmalar üzerinden derin sosyal çıkarımlar yapmayı bıraksak çok iyi olur.

Dünyanın her ülkesinde bu yarışmalar var ,insanlar izliyor ,vakit geçiriyor o kadar.Bir tek bizim ülkemizde bu tür tartışmalar oluyor

zeynepppppp
08-07-07, 15:40
Çok güzel ,hamasetten uzak ve soğukkanlı bir analiz....

Tebrikler arkadaşım:good:

Arkadaşlar ,artık bu tür eğlence proğramlarını fazla ciddiye almayıp sadece eğlenmeyi öğrensek ;ve bu yarışmalar üzerinden derin sosyal çıkarımlar yapmayı bıraksak çok iyi olur.

Dünyanın her ülkesinde bu yarışmalar var ,insanlar izliyor ,vakit geçiriyor o kadar.Bir tek bizim ülkemizde bu tür tartışmalar oluyor

bencede aslında haklısınız yani dün o yarışmayı izlerken öldüm gülmekten eğlenmek için muhteşem bir program bakalım kim daha iyi geliştirecek kendini:img-wink:

mustafas
08-07-07, 15:57
ya bu kadar mı olur kızlar gerizeka ben onlardan çok çok küçüğüm bütün soruları bildim....... birde...... kızları masada oynatıyorlar neden masada hiç düşündük mü yer mi yoktu resmen rezillik olsun diye orada oturttukları erkekler baksınlar mini eteklerine diye birde.... sunucu kadın demez mi en son yarışmacıya dansını izlediğin için tebrik ederim .... dansınımı izledi? hayır onları oraya ne için çıkarttıkları belli yüksek masada mini etekle oynamak yarışmanın kuralı vede aşağıda bir erkek oturarrak seyredecek........ bunlar saçmalamaya başladılar.....

basından bu konuda bir sürü eleştiri geldi programa..... özelliklede..... bilgisizliklerine.......

zeynepppppp
08-07-07, 16:40
http://img104.imageshack.us/img104/3424/25232le1.jpg (http://imageshack.us)
Merve Kaban

Doğumu
11/07/1985 - İstanbul

Diğer
2003 Miss Hawaian Tropic Turkey 3. Güzeli

Filmleri - Oyuncu (11 Film)
Yemin Hostes 2007
Memleket Hikayeleri - Arda Boyları Hatice 2006
Aycan 2006
Pardon Yani 2006
Bir Kadın Tuzağı 2006
Korkusuzlar Arap kızı 2006
Arka Sokaklar Gül 2006
Avrupa Yakası Hemşire Selay 2004
Cennet Mahallesi Zilli Gülay 2004
Bizim Otel 2001
Böyle mi Olacaktı 1997

zeynepppppp
08-07-07, 16:46
http://img104.imageshack.us/img104/3140/esra2wx05b15dqn2.jpg (http://imageshack.us)
http://img104.imageshack.us/img104/4307/esra3fi85b15dxf8.jpg (http://imageshack.us)
http://img157.imageshack.us/img157/6086/esra4xe45b15dqn2.jpg[/URL
[URL=http://imageshack.us]http://img157.imageshack.us/img157/4639/esra5mh55b15dno8.jpg (http://imageshack.us)

zeynepppppp
08-07-07, 16:55
http://img104.imageshack.us/img104/3131/zlem1xr75b15dil8.jpg (http://imageshack.us)
http://img157.imageshack.us/img157/2876/zlem4vf55b15dcp7.jpg (http://imageshack.us)

ebrush_05
08-07-07, 17:03
kusura bakmayin ama kizlar gercektendeee s....klar :img-polic
ama o ozlem denen kiz galiba en son cikandi, biraz akilli uslu biriydi .. nasilda
hevesle masanin ustunde dans etmeyi seviyorlar o kisacik ya da olmayan elbiseleriyle yuh yani .. baslarini izlemedim belki akilli olanlar vardir pek sanmasamda:img-cool2

zeynepppppp
08-07-07, 17:06
http://img464.imageshack.us/img464/2626/e7af0lar20kazfdm20pekuzci5.jpg (http://imageshack.us)

rain 1907
08-07-07, 17:07
dün baştan sona izledim programı.gülmek için ideal bir program.ama kızların hali içler acısı.kültürsüzlük had safhada.bazen düşündüm acaba gerçekten bu kadarlar mı yoksa reyting uğruna bu kızlara bunlar mı söyletiliyor ? karar vermek zor oldu ama sonunda anladım ki gerçekten de vasat durumdalar.

Atatürk ün Cumhuriyeti emanet ettiği gençlik Cumhurbaşkanını tanımıyor !!
Bülent Eceviti tanımıyor !

kız tiyatrocuyum diyor,en çok neyi canlandırmak isterdin sorusuna ise (heralde aklında tek tiyatro eseri o kalmış) " HAMLET "i diyor.(acaba hamlet in kim olduğunu biliyor mu ?)

ağlanacak hallerine güldüm aslında izlerken.

en komiği de maradonaya "bursasporlu macit" denmesiydi :img-hyste :img-hyste

kızların hepsi dışlarını çok güzel süslemişler,boy desen boy pos desen pos,estetik desen estetik(hele o sarışın her yeri yapma mübarek) ama deve de de boy var !!!

içinizden hemen birilerini tutanlar vardır eminim ama bu söylediklerimde acı gerçekler üzgünüm

zeynepppppp
08-07-07, 17:10
Arkadaşlar biliyorum çok fazla kötü eleştiri war ama biz onlardan bişey öğrenmek için bakmıyoruzki amaç eğlenmek gülmek adı üstünde eğlence programı

zeynepppppp
08-07-07, 17:13
http://img104.imageshack.us/img104/1866/rfcya20fdsfdrgan202620oke2.jpg (http://imageshack.us)

rain 1907
08-07-07, 17:16
Arkadaşlar biliyorum çok fazla kötü eleştiri war ama biz onlardan bişey öğrenmek için bakmıyoruzki amaç eğlenmek gülmek adı üstünde eğlence programı

tabiki de eğlence programı bunun biz de farkındayız.farkında olmadığımız tek şey acınacak gençliğin haline gülüyoruz.Cumhurbaşkanını tanımayan bir vatandaş olabilir mi ya ? ya da adolf hitleri tanımayan biri ?

hadi bunları da geçtim kızların oraya geliş amacı belli.bu bir eş seçme yarışması olmayacak dendi ama kızlar maşallah koca seçer gibi yok onun kaşı yok ötekinin boyu.ben o çocuklara acırım.kızlarla çocuklar arasında büyük bir kültür farkı var.erkekler belki bişeyler öğretebilir ama kızlar onlara ne öğretecek çok merak ediyorum.heralde biri kahkaha atmayı öğretir,öteki de estetik yaptırmayı.

çeşm-inaz
08-07-07, 17:21
yazık çok yazık...program boyunca acınacak hallerine büyük bir pişkinlikle güldüler.bu nasıl bir gençliktir?bunların daha kendilerine faydaları yok ki vatana,millete faydaları olsun.cumhurbaşkanından,başbakandan,ülke meselelerinden bihaberler.size yemin ediyorum ki akşam çok ama çok UTANTIM.ama iş dans etmeye gelince kızlarımız profosyonel dansçı gibilerdi maşallah(!)bir de erkekleri beğenmiyorlar.ya siz çok komiksiz.rüya hanım ozan bey'i beğenmedi;ama adam okumuş,kendini geliştirmiş ya sen ona bak rüya hanım.sen daha hamlet kimdir bilmiyorsun.ırak'ın başkentine lübnan diyen kızımızda bir alemdi doğrusu.kız bilemediği sorulara takılacağına dans ettiğim müzik pek dans edilecek tarzda bir müzik değildi diyor.ayrıca esra ve rüya çok şımarıklar.en azından bende öyle bir intiba bıraktılar.kızlardan hiçbiri favorim değil.beylerden alican çok sempatik ve güleryüzlüydü.alican favorim.allah,beylere kolaylık versin.bilmiyorum ama hala çok şaşkınım.masanın üzerinde dans etmeleride rezilliğin son boyutuydu.

zeynepppppp
08-07-07, 17:22
http://img104.imageshack.us/img104/4441/ozgeozcelik0205jd2.jpg (http://imageshack.us)

http://img104.imageshack.us/img104/13/merve20kaban20bbhyp9.jpg (http://imageshack.us)

http://img104.imageshack.us/img104/5179/rfcya20fdsfdrgan20hvvvgha2.jpg (http://imageshack.us)

http://img104.imageshack.us/img104/5797/zlem2hm5wy5.jpg (http://imageshack.us)
http://img104.imageshack.us/img104/6014/zlem3if0fw9.jpg (http://imageshack.us)

hewal
08-07-07, 17:31
Kanallar arasında dolanırken gördüm ve iğrendim..Bir daha izlermiyim HAYIR...Beğenen izlesin eyvallah ama bir bayan olarak kızların masa üstünde oynatılması ne kadar aşağılayacğı bir durum...Kızların erkeklere öğretecekleri şeyler ne çok merak ettim..Görgü kuralalrınımı öğretecekler nerede nasıl davranılacağınımı nasıl oturup kalkacaklarınımı neyi hangi bilgileriyle öğretcekler....Güzellik göreceledir onada eyvallah ama gözlerinde lens yüzlerinde bir ton makyajla yaşlarını öğrendiğimde şoka girdim..Hele birtanesi daha 18 yaşında yeni liseden mezun olmuş dumura uğradım...Hemde kolej mezunuymuş ve kolejin adını bile verdi çocuğum olsa o koleje yollamam herhalde...Dahi ne demek arkadaşlar iyi bir üniversitede öğrenci olmak dahi sıfatını beraberindemi getiriyor...ŞAŞKINIJM ...İzleyicilerine iyi eğlencveler diliyorum bu ağlanacak halimize gülebiliyorlarsa...

EnDlEeS_89
08-07-07, 17:41
herkese slm...dün bende rasgele isledim bu programı gerçekdende acınası durumdalar behzat uygur bayağı bi dalga geçmiş olsa gerek bu kıslarla bilmiorum ya bu kadar kolay sorulara bu kadar vasat cevaplar yazık diorum malesef güzellik herşey demek değilmiş bunu öğrenmiş olduk hele dahileri seçerlerken ki durum daha da vasattı onun tipi onun duruşu bilmem ne onlarda o zeka olsaydı zaten adam beyenmiolar bide komediydi resmen aağlancak halimise gülelim bakalım nereye kadar böyle gidicek.............:icon_sorr

çeşm-inaz
08-07-07, 18:04
ben şeyi merak ediyorum.acaba yarışma bittikten sonra erkekler kızlar hakkında ne düşündüler ?çünkü kızların durumu çok vahimdi.yani kendi aralarında kızların bu tuhaf durumları hakkında konuşmuşlar mıdır?düşünüyorum da çok onur kırıcı bir durum ya.eminim kızlar bizim kadar dertlenmiyorlardır.

FBuse
08-07-07, 18:09
aaaa ben bunu unuttum bende bakicaktim ya offf..
tekrar vermezler ama belki netten bulurum =))

çeşm-inaz
08-07-07, 18:16
onur kırma lafını ben kullandığım için Gsealment'in mesajını üzerime alınıyorum.ben cinsiyet kastetmedim.bu durumda ister bayan olsun,ister erkek olsun son derece ONUR KIRICI.bu arada asla cinsiyet ayrımı yapmıyor her iki durumda da sonucun facia olduğunu ifade etmek istiyorum.

zeynepppppp
08-07-07, 18:51
Ya bu kızların böle olması sizlere neki?? nie herşeye karışıyorsunuz bilmememek ayıp değil öğrenmemek ayıp onlar niçin orda?? bunları öğrenebilmek için... hem bikaç soru ile onlara gerizekalı demek bence çok saçma hem ben de ahmet nejdet sezeri bi kere bile görmedim benim suçummu bence değil daha çok söylemek istediğim şey war ama boşwerin
Ama ben de şurda sizle aynı fikirdeyim onların masanın üzerinde dans etmeleri bencede aşağılayıcı bir durumdu

özzz
08-07-07, 18:52
Ya bu kızların böle olması sizlere neki?? nie herşeye karışıyorsunuz bilmememek ayıp değil öğrenmemek ayıp onlar niçin orda?? bunları öğrenebilmek için... hem bikaç soru ile onlara gerizekalı demek bence çok saçma hem ben de ahmet nejdet sezeri bi kere bile görmedim benim suçummu bence değil daha çok söylemek istediğim şey war ama boşwerin
Ama ben de şurda sizle aynı fikirdeyim onların masanın üzerinde dans etmeleri bencede aşağılayıcı bir durumdu

süpersin ;) zaten herşeyi bilseler orda olmazlardı...ona bakarsanız ordaki erkeklerde kadınlara nasıl dawranıcaklarını bilmiyorlar.onlarda onu öğrenecekler.

aaLLyy-
08-07-07, 18:55
Dün ara ara izledim, koptum diyebilirim, kizlarin hepsi simarikti, Ayrica sorulara duzgun cvp bile veremediler, Adolf Hitleri tanimamalari, acayipti:img-hyste :img-hyste :img-hyste , Ablamla oturup ona gülduk, Hitle, Hitlor, Hitla diye, Hitler diyemedi kiz, Tarihleri kötuymus o kesin, Erkeklere gelince fazla yakisiklide yoktu, Bi Alicani sevdim, dogru duzgun efendi biri, birde Ilk erkek, Saclarini begendim:img-hyste , ++ Orcundu galiba, tam bilmiyorum, o zaten tam heycanliydi, adam oturmasini bile beceremedi:icon_whis , Komikti diye izledim, ara ara izlerim:P ,
Ayrica Evde sahaneydi bayildim:img-pilot

çeşm-inaz
08-07-07, 18:56
bu yarışmanın seyri nasıl gelişecek acaba?erkekler kızlara ne öğretirler ki?kızlarda artık işe zarafet derslerinden başlarlar.şöyle oturulur,böyle kalkılır.zaten ikinci yarışmacı kızımız partneri yunus'a oturduklarında ayak ayak üstüne nasıl atılır? onu gösteriyordu.yunus bir de kızın elinini öpüp başına koyacaktı ya.

KoSiAr
08-07-07, 19:09
Dün ara ara izledim, koptum diyebilirim, kizlarin hepsi simarikti, Ayrica sorulara duzgun cvp bile veremediler, Adolf Hitleri tanimamalari, acayipti:img-hyste , Ablamla oturup ona gülduk, Hitle, Hitlor, Hitla diye, Hitler diyemedi kiz, Tarihleri kötuymus o kesin, Erkeklere gelince fazla yakisiklide yoktu, Bi Alicani sevdim, dogru duzgun efendi biri, birde Ilk erkek, Saclarini begendim:img-hyste , ++ Orcundu galiba, tam bilmiyorum, o zaten tam heycanliydi, adam oturmasini bile beceremedi , Komikti diye izledim, ara ara izlerim:P ,
Ayrica Evde sahaneydi bayildim

evt jaah annem bile resimi gorur gormezz aa Adolf Hitler degilmi bu dedi:img-hyste:img-hyste bencede alican en iyisiydi yaa bir kac tane daha vardi iyi olan ama sey hani biraz baki saclar filan yapilsa gozlukler cikarsalar filan daha hos olurlardi ama dahi olmak zorundalar :img-hyste:img-hyste kizlar bencede simariktilar ama ozlem guzeldi guzellik konusundaa masa ustunda dansta bence rezaletti yaa evet ev konusundada katiliyorumm superdiii:happy0064

Sirf komik diyee izledim yani :img-hyste:img-hyste
Kimse kizmasin kusura bakmayin ama hepsi cook rezildii yaa :img-hyste:img-hyste

Çanakkale83
08-07-07, 19:29
Arkadaşlar hatırlayanınız var mı? Bu kızların bir çoğu sabah programlarında mankenlik yapıyorlardı.:icon_whis Hatırlıyorum bir kaçını:img-yes: Şimdi aklıma geldi bu cevaplar da kurmaca olabilir mi acaba? O kadar çok aldatmaca gördük ki bunu düşündüm şimdi de. Böyle çok insan var bunu biliyorum o ayrı da hani acaba dedim.:icon_whis

berk94
08-07-07, 19:47
Arkadaşlar hatırlayanınız var mı? Bu kızların bir çoğu sabah programlarında mankenlik yapıyorlardı.:icon_whis Hatırlıyorum bir kaçını:img-yes: Şimdi aklıma geldi bu cevaplar da kurmaca olabilir mi acaba? O kadar çok aldatmaca gördük ki bunu düşündüm şimdi de. Böyle çok insan var bunu biliyorum o ayrı da hani acaba dedim.:icon_whis

Kesinlikle bu işte bişeyler var.Bu kadar aptal kızı nasıl bir araya getirdiler bilmiyorum.Arasan bulamazsın böylelerini.Hiç bişey bilmiyosun bari atma iyice kendini rezil etme.Cumhurbaşkanımızın bile kim olduğunu bilmiyolar ya yuh diyorum artık.
Erkeklerin de tanıtımlarında okudukları bölümlere göre bi dahilik göremedim.İtünün en düşük puanlı mühendisliğinde okuyan bi adam nasıl dahi olabilir ki.

zeynepppppp
08-07-07, 20:18
Kesinlikle bu işte bişeyler var.Bu kadar aptal kızı nasıl bir araya getirdiler bilmiyorum.Arasan bulamazsın böylelerini.Hiç bişey bilmiyosun bari atma iyice kendini rezil etme.Cumhurbaşkanımızın bile kim olduğunu bilmiyolar ya yuh diyorum artık.
Erkeklerin de tanıtımlarında okudukları bölümlere göre bi dahilik göremedim.İtünün en düşük puanlı mühendisliğinde okuyan bi adam nasıl dahi olabilir ki.

ben senin gibi düşünmüyorum sınavlar insanların gerçek başarısını göstermez bilmem kaç soruluk sınavda kaç saatlik zamanda insanın dahi veya dahi olmadığı anlaşılamaz!! dahi olup olmadığını yarışmada anlıcağını sanıyorum

merve_ak
08-07-07, 20:31
Ben de dün gece öyle kanallarda dolanırken takıldım programa.
Valla erkekleri pek hatırlamıyorum ama kızlar bu kadar salak mı acaba ya??
Yani nası olabilir ki? Hadi oldu diyelim bunların böyle olduklarını nası anlamışlar ki? Yok yok bence de kesin bi kurmaca vardır bu kadar olamaz ki...
Valla kız olmaktan utandım bi ara onları izlerken. Sonra karar verdimki onlar gerçek olmaz.:img-cool2

çeşm-inaz
08-07-07, 20:36
diyelim ki kurmaca.ama bu kadarıda fazla olur yani.bilemiyorum.aşağıya tükürsek sakal,yukarı tükürsek bıyık misali...ben çıkamadım içinden.

yaren-ekin
08-07-07, 20:39
Böyle programlar mahvediyor türkiyeyi!!!

Gerçekten çok kınadım kızdım bağırmak istedim niyetim izleyenlerine laf atmak değil ama kurmaca yapıp yapıp insanlara böyle salak şeyler izletiyorlar hiç anlamış değilim banane o kızların salaklığından kız daha cumhurbaşkanını bilmiyor bırakın allah aşkına biraz düşünelim sadece reyting uğruna bizi salak yerine koyuyorlar.

Kendine gelmeli bir an önce türk halkı kumanda bizde değil televizyonun elinde

merve_ak
08-07-07, 20:42
Orası da öyle kurmacaysa bile fazla bu ya.
İnsan para alıyo diye kendini bu kadar küçük düşürebilir mi?
Hadi diyelim gerçekten bir şey bildikleri yok e iyi de bu insanlar hiç mi gazete okumaz. HAdi hiç okumuyolar hiç tv de mi izlemezler ya. Belgeseli falan geçtim arada haber izlesen bilirsin yani onların kim oldunu, ne yaptıklarını falan. Eğer bu insanlar gerçekse cidden halimize üzüldüm yani. Bir de 22 Temmuzda oy verecek bu insanlar. Kız diyoki ben siyasetle ilgilenmiyorum, gayet doğal değil mi? E ilgilenmede sen 18 yaşına geldiysen ve oy vereceksen bazı şeyleri bilmen; bilmiyosan da araştırman lazım. Benim de fazla aram yoktu siyasetle ama baktım iş ciddiye biniyo bu yıl oy vericem anladımki ilgilenmem lazımmış. Yani ben ilgilenmiyorum demek bilmemesine uydurulacak bi kılıf değil.

keremcem&ekin
08-07-07, 20:47
Akşam gördüm ve izledim ama Türkiye böle bir programa bile düştüysek artık diyicek laf yok.Hem Güzel hemde dahi kadınlar yokmu.Bölede bu kadınları koyup seviye düşürüyorlar.Manken değilde üniversite mezunlarını koyun ama zaten öle kadınlarında burda işi yok onların işi var gücü var.Ama erkekler dahiyse kadınlarada öle kadınlar koysunlar.Tek yaptıkları oynamaktı.Adamlar iyi adamlar oldukları için çoğuda bakmadı zaten.

zeynepppppp
08-07-07, 20:54
DENEYİMLER:
İstanbul büyük şehir bld. Çocuk oyunları tiyatrosu
Aycan (tv filmi)- karakter (aycan) başrol oyuncusu
İntikam kurşunu (tv filmi ) karakter (elif)
Korkusuzlar(tv filmi)kanal 7 karakter (cariye)
Pardon yani- komedi(sefilgül)

Klip oyunculukları:
Petek dinçöz : çalkala
Arda olaman
Çağlar : (guci)

Tv programı :
Tgrt izzet yıldızhan shov(skeçler)
Mustafa topaloğlu uzay shov (sefilgül shov skeçler)
Serdaç ortaçla hep beraber star tv (dans )
Beyaz show (dans)

Reklam:
Bp reklamı
Şampuan reklamı

Özel yetenekler :
Sefilgül shov isminde sosyetik bi çingene kızını oynuyor skeçlerini kendi yazıyor
2003 miss hawaiian tropic turkey güzeli
şiir yazıyor
3 sene flash tvde vj lik yaptı
dans of karadeniz grubunda

pinkzone
08-07-07, 20:59
Arkadaşlar bu kadar kızmayın..

Belli bu kızlar belirli bir zeka tespit sınavından geçmişler.. Aralarında en dünyadan bir haber ve bir o kadar içi boş olanlarını seçmişler.. Erkeklerse tam tersi.. Çok zekilerdi.. Ben aslında çok kızdım ama programın amacı belli..

Bir şey bilmeyen kızlara bir şeyler öğretecek zeki erkekler..

Zeki Erkekler de kas yapacak ve boş durmayacak.

Açıkcası bu kızları gördükçe sinirlendim. Masa üstü dansı içni hepsine süper mini giydirmişlerdi. Tamamen görsellik vardı.

Bu program resmen kadınları aşşağılayor. Erkekleri yüceltiyor.. Herşey bu kadar basit değil ama.. Bu kızlara moda ve hit mekanları sor soyadı gibi bilir.. Ama Cumhurbaşkanını tanımayacak kadarda zekasızlar.

yaren-ekin
08-07-07, 21:04

Belli bu kızlar belirli bir zeka tespit sınavından geçmişler.. Aralarında en dünyadan bir haber ve bir o kadar içi boş olanlarını seçmişler.. Erkeklerse tam tersi.. Çok zekilerdi.. Ben aslında çok kızdım ama programın amacı belli..

Açıkcası bu kızları gördükçe sinirlendim. Masa üstü dansı içni hepsine süper mini giydirmişlerdi. Tamamen görsellik vardı.

Bu program resmen kadınları aşşağılayor. Erkekleri yüceltiyor.. Herşey bu kadar basit değil ama.. Bu kızlara moda ve hit mekanları sor soyadı gibi bilir.. Ama Cumhurbaşkanını tanımayacak kadarda zekasızlar.
Öncelikle meraba

İyide olay bu olsa yine iyi bence tamamen anlaşmalılar çünkü bu kızların çoğu daha öncede sabah programlarında vardı sizce bu kadar aptallık olurmu??

Hayır onu bırakın mini eteğiyle masanın üstünde dans etmesini gerektiren neydi???

Bence bu medya böyle oldukça bu ülke daha çok geriler ve kadınlar daha çok dayak yer tamamen kadını gerizekalı yerine koyan bir program dün dayımın oğluyla izlerken al işte kadının aptal olduğunu herkes biliyor dedi sinirimden deliriyorum nerdeyse ama haklı programa bakarsak...

pinkzone
08-07-07, 21:08
Öncelikle meraba

İyide olay bu olsa yine iyi bence tamamen anlaşmalılar çünkü bu kızların çoğu daha öncede sabah programlarında vardı sizce bu kadar aptallık olurmu??

Hayır onu bırakın mini eteğiyle masanın üstünde dans etmesini gerektiren neydi???

Bence bu medya böyle oldukça bu ülke daha çok geriler ve kadınlar daha çok dayak yer tamamen kadını gerizekalı yerine koyan bir program dün dayımın oğluyla izlerken al işte kadının aptal olduğunu herkes biliyor dedi sinirimden deliriyorum nerdeyse ama haklı programa bakarsak...

Bu kızların tamamen çıkar amaçlı hareket ettiğine inanıyorum. Ama ülkemizde de bu kızlar gibi bir çok şeyden haberdar olmayan kızlar var..

Bu kızların ilgi alanları belli..

Erkekler, Süs, Moda , Tiki Mekanlar..

Ve çoğunun konuşma tarzı Kadıköy Moda ve Beyoğlu, Akmerkez ağzı dediğimiz tiki ağzı.. Kelimeleri cümleleleri yuvarlayarak konuşuyorlar.. Çok sevimli olduklarını düşünselerde tam tersi bir çok insan için bir o kadar itici.. Bana Kal geliyor cümlesi misal..

keremcem&ekin
08-07-07, 21:11
Bu kızların tamamen çıkar amaçlı hareket ettiğine inanıyorum. Ama ülkemizde de bu kızlar gibi bir çok şeyden haberdar olmayan kızlar var..

Ve çoğunun konuşma tarzı Kadıköy Moda ve Beyoğlu, Akmerkez ağzı dediğimiz tiki ağzı.. Kelimeleri cümleleleri yuvarlayarak konuşuyorlar.. Çok sevimli olduklarını düşünselerde tam tersi bir çok insan için bir o kadar itici.. Bana Kal geliyor cümlesi misal..

Sizinde dediğiniz gibi konuşurken hı.. hıımm.. tarzı düşünüyorlar .Bu beni sinir etti .Sanki çok bir şey biliyorlar yada bildiklerini sanıyorlar.Ama gerçektende kendiklerini orda çok güzel ,şeker, sevimli olduklarını düşündükleri için tekrar tekrar abarta abarta yapıyorlar.

yaren-ekin
08-07-07, 21:11

Haklısın

Ülkemizde hiç bir kızın cumhurbaşkanından habersiz olduğuna inanmıyorum siz inanıyormusunuz?Çok saçma değil mi bu?

İlgi alanları belli dedik ama bir kızın öz geçmişine bakayım dedim şiir yazıyor türkiye güzeli şurda şöyle işlere imza atmış bu kız aptal mı sizce?

Değil değil ve değil yaptıkları tek ama tek şey ülkeyi batırmak inanın ki fark etmeselerde ülke batıyor kadınlarıda yerin dibine koyuyorlar sonrada töre çıkıyor sonrada kadın döven adamlar çıkıyor yazık ya çok yazık böyle bir program göreceğim aklıma gelmezdi bu kadar da düşmedik diyordum ama düşmüşüz.

pinkzone
08-07-07, 21:13
Sizinde dediğiniz gibi konuşurken hı.. hıımm.. tarzı düşünüyorlar .Bu beni sinir etti .Sanki çok bir şey biliyorlar yada bildiklerini sanıyorlar.Ama gerçektende kendiklerini görda çok güzel ,şeker, sevimli olduklarını düşündükleri için tekrar tekrar abarta abarta yapıyorlar.

Evet çoğu böyle konuşmakta.. Oysa ilk okulda bir o kadar Türkçe Dersimiz nasıl konuşulacağını öğretsede.. Moda tabiri ile tiki ağzı onalra sempatik geliyor.. Ama belli bir kafa düşüncesinde olan insanlar için itici ve bir o kadar sevimsiz gelmekte..

Bu gibi tipler bana hep çocukluk yani 5 yaşını yeniden keşfetmişler gibi gelir.. :)

zeynepppppp
08-07-07, 21:16
http://img526.imageshack.us/img526/5792/ozgeozcelik0086mm9.jpg (http://imageshack.us)
http://img407.imageshack.us/img407/8403/ozgeozcelik0125ex5.jpg (http://imageshack.us)
http://img113.imageshack.us/img113/1583/ozgeozcelik0194nh0.jpg (http://imageshack.us)
http://img113.imageshack.us/img113/5066/ozgeozcelik0212zw4.jpg (http://imageshack.us)

merve_ak
08-07-07, 21:18
Sizinde dediğiniz gibi konuşurken hı.. hıımm.. tarzı düşünüyorlar .Bu beni sinir etti .Sanki çok bir şey biliyorlar yada bildiklerini sanıyorlar.Ama gerçektende kendiklerini orda çok güzel ,şeker, sevimli olduklarını düşündükleri için tekrar tekrar abarta abarta yapıyorlar.

Ya evet bir de bu var. Bir şeyi biliyosan biliyosundur; bilmiyosan da bilmiyosundur yani. Uzatmaya ne gerek var ki. Ordan burdan bir şeyler duymaya çalışıyolar, duyuyolar da. Duyduklarını da yanlış anlayıp bunu uzatıyolar deli oldum. Hayır bilmiyosan bilmiyorum dersin susarsın. Yoook uzatıyo da uzatıyo iyice milleti kendine güldürüyo. Acaba millet onun şirinliğine falan mı gülüyo diye düşünüyo ki. Bu da ihtimal dahilinde tabi. Anlamıyo olabilir, hoş görmek lazım.:)

zeynepppppp
08-07-07, 21:22
Bence çok fazla abartıyorsunuz:img-yes: ben bu programı tekrar söylüyorum sadece gülüp eğlenmek için izliyorum:img-yes: sizde ne çok şey çıkardınız programdan nerdeyse Amerika'nın Irak'a saldırmasını bile bu programa bağlayacaksınız:D

pinkzone
08-07-07, 21:23
En çokta elvis Presley olayına güldüm.. :)

Sunucu Presly demesine rağmen kız ısrarla pörsliy demekte idi.. Sözde tiki ağzını bozmayacak.. Kelimeleri şişererek ve abarttarak konuştuklarından artık isteselerde becerememiyorlar.. Lolipoplu çocuklar gibi.. Alıcam da alıcam ağzılarına benziyor bu konuşmalar..Hepsinde de aynı saç tip ve aynı konuşma tarzı.. Sarışınları bile bile aptal yapmak diye buna denir..

pinkzone
08-07-07, 21:31
bence kurgulanmış bir yarışma,danışıklı döğüş...

Danışıklı döğüş olduğu kesin.. :) Herşey kurgu..

Yani şu gerçek inkar edilemez.. Dünyanın en zeki insanı bile kadın.. Bunların ki fasafiso kalıyor.

Yalnız bayan sunucu zor dayanıyordu.. Kahkaha atıyordu bol bol.. Gözlerine dikkatli bakınca sinirliydi.. :) Birde dudaklarını kemiriyordu.. :) O bile dayanamamış.

merve_ak
08-07-07, 21:31
Bence çok fazla abartıyorsunuz:img-yes: ben bu programı tekrar söylüyorum sadece gülüp eğlenmek için izliyorum:img-yes: sizde ne çok şey çıkardınız programdan nerdeyse Amerika'nın Irak'a saldırmasını bile bu programa bağlayacaksınız:D

Yoo aslında ben de izlerken çok güldüm:) Ama gene de kızların bu kadar her şeyden bihaber gösterilmesine içim el vermiyo. Ben bu programın reklamını izlerken konuşan adam bu sosyal bi deney diyodu. Dün tvde görünce bu dediğinden yola çıkarak merak ettim, izledim ve bundan sonra da izlerim heralde. Gerçekten nası bi deney olacak merak etmekteyim.:)

PiTSToP
08-07-07, 21:39
dayanılacak gibi değildi .özellikle sunucu kadına bende dikkat ettim şimdi laf sölücek ortalık birbirine gircek dedim içimden.kadınları aşalıyor bence bu program .böle insanlar yaşıyormu diyorsun ya ülkeden bir haber yaşasa nolur yaşamasa nolur.gerçi heryarışmada çoğunluk izmirde olurdu ama ben bukez utandım ya....izmirin adınıda kirletiyorlar böle bide.kurgu olduğuna inanıyorum.gerçi böle insanlar çok var ülkemizde ama malesef:img-cool2 :img-cold: :dito

Çanakkale83
08-07-07, 21:41
Ben de çok eğlendim :):) (bir çok yerine kızsam da) ama nasıl delirmeyelim bu kadar mı boş olur insan. Kurmaca olabilir sabah programlarından alışkınız bu tür şeylere ama böyleleri de çok var toplamak için de uğraşmamışlardır. Daha önce de gelin-kaynana yarışmalarında vardı böyle tipler. Belli bir kesim var süsten,gezmek eğlenmekten başka hiç bir şey bilmeyen onlar arasından seçmişlerdir.:img-yes: Minicik etekleri giymek marifet değil çıkıp oynayacaklarını bilmiyorlar mıydı sanki.:img-cool2 :img-cool2 Bu kızlar için ünlü olsunlar Tv'de gözüksünler de gerisinin bir önemi yok:img-yes:

nadas
08-07-07, 23:01
Dua ediyorum inşallah kurgudur diye,Uzaylılar bile daha iyi bilirdi valla,Lise mezunuymuş bir ablamız,okuduğu okulda müdür olsam istifa,öğretmen olsam intihar ederim

büşü
08-07-07, 23:08
yahu bn böle iğrenç sey görmedim bana kızabilirsiniz ama bu bi gerçekki beynimizi uyuşturuyorlar türk halkı da SAF SAF izlio olmaz böle şey yha eceviti anlatamadılar yha hale bak 2 tane aptal sarışın çıkmış millete eğlence güya(sarışınlar yanlıs anlamayın) churchill demişki bi milleti ele geçirecekseniz önce kadınlardan başlayın başarılıda olunmuş yani terör sadece dağlarda olmaz her alanda olur yazık yha binlerce şehidimiz türk halkının bu hali için mi kendini feda etti dünyadan bi haber tek bildiği sallana sallana dans eden kişileri izlemekte ayrı hata biraz olsun baktım die kendime kızıyor,yapımcıları KINIYORUM!

_CALIKUSU_
09-07-07, 00:23
Dogrusunu söylemek gerekirse ben dün aksam güle güle öldüm (gerci bunlarin haline gülünürmü aglanirmi onuda bilemem ama). O kizlar beni güldürdü allahta onlari güldürsün ne diyeyim :img-hyste :img-hyste
Verdikleri cevaplara inanmak güctü; ben bile yurt disinda yasayan biri olarak hemen hemen bütün sorulari cevaplaya bilmeme ragmen kizlerin hicbiri dogru dürüst (özelliklede kendinden eminin, dogru olsa bile (!)) cevap veremediler.
Babam Türkiye´nin yeni gencligi böyle ise, vay halimize deyip durdu :img-yes:
Ama cok zevkle izledim bu programa, bakalim ilerleyen haftalardada bu kadar zevkli olacakmi? O bonus kafa sarisin kiz beni gülmekten yerlere yatirdi :img-wink: Acaba lise yerine nereye gidiyor?????? :img-hyste :img-hyste Insan hicmi dogru cvp veremez. Benim favorim ilk ve ücüncü ciftler :img-yes:

sweet923
09-07-07, 01:43
Dogrusunu söylemek gerekirse ben dün aksam güle güle öldüm (gerci bunlarin haline gülünürmü aglanirmi onuda bilemem ama). O kizlar beni güldürdü allahta onlari güldürsün ne diyeyim :img-hyste :img-hyste
Verdikleri cevaplara inanmak güctü; ben bile yurt disinda yasayan biri olarak hemen hemen bütün sorulari cevaplaya bilmeme ragmen kizlerin hicbiri dogru dürüst (özelliklede kendinden eminin, dogru olsa bile (!)) cevap veremediler.
Babam Türkiye´nin yeni gencligi böyle ise, vay halimize deyip durdu :img-yes:
Ama cok zevkle izledim bu programa, bakalim ilerleyen haftalardada bu kadar zevkli olacakmi? O bonus kafa sarisin kiz beni gülmekten yerlere yatirdi :img-wink: Acaba lise yerine nereye gidiyor?????? :img-hyste :img-hyste Insan hicmi dogru cvp veremez. Benim favorim ilk ve ücüncü ciftler :img-yes:

herkese merhaba..yarışmayı bende izledim ..melike güneri görünce takıldım kaldım ekranın başında..o kadar çok güldüm ki yarışma boyunca bir ara ağzıma sinek kaçacak sandım:) özellikle 18 yaşında olan ve liseyi yeni bitiren kıza gülmekten öldüm ben de..kızların çoğu soruya cevap verememesi beni de üzdü...güleriz ağlanacak halimize deriz ya ben güldüm ama içim kan ağladı..gerçekten de gençliğin çoğu böyle mi diye düşündüm..

notum
09-07-07, 09:13
ya ben hayatımda bu kadar saçma bir program izlediğimi hatırlamıyorum ya sen koskoca üniversiteye giden bir kızsın bir siyasetçiyi tanımak bu kadarmı zor yani helede gündemde olan bi konuyken tamam hyecandan olabilir ama yani o kadar da olmaz bir olur iki olur ama bu kızlarda yani amerikadanmı geliyorki bir şeyi bilmiyorlar behzat uygurun o muhteşem sorusuna bittim zaten o liseyi bitirmiş 18 yaşında bi kız vardı ya ay kıza karenen kaç köşesi var diye sordu ama kıza bravo dedim yani o soruyu bile bildi ama bilemiyecek diye korktum çok komik bir program aslında izle izle gül yani bu arada melike güner çok zor dayandı kızlara sinirli sinirli gülüp duruyordu behzat uygurda soruları biylen kızlara dalga geçercesine konuşuyordu ...

GULBEYAZ76
09-07-07, 09:30
Bu proğramı Melike Güner sunucu olduğu için izledim.O kıza bayılıyorum müthiş bir elektiriği var.Kahkaha atsa yeter izlemem için.Proğram içinse açıkcası yoruma deyicek birşey yok.Masa üstündeki danslar çok sinir bozucuydu.Kaldıki ne işe yaradığını anlamış değilim.Puana bile etkisi yoktu resmen vücut şovdu bana görede gereksizdi.Masa üstündeki kızlar oldukça rahattı buna karşılık erkekler ne kadar utandı seyretmediler bile biri hariç.Seyredende şaşı olacaktı.
Adı Esraydı sanırım biri vardı kırmızılı kilolu dahi onu seçmesin diye yaptığı hareketler ay kendimi çirkinleştiriyim adımı görüp seçmesin diye yapmacık hareketleri resmen çok iticiydi.Sanki herkes ona bayıldı ben seçilmem seçerim dedi sonrada sona kalmamak için gidip seçti ama en son dahiyi görünce kız kıpkırmızı oldu.
Bir çift seçmem gerekse Alican (uzay mühendisi) ve partnerini seçerim.Kız Irağın başkentine Lübnan yada Ürdün dedi ama yinede en doğal kızda o sanırım.

prenzez
09-07-07, 12:28
Güzel ve Cahil

Ne Ecevit'i tanıyorlar, Ne Bush'u! Üniversite mezunu gençleri izleyenler saçını başını yoldu.

Önceki akşam Show TV’de başlayan yarışmayı izleyenler saçını başını yoldu. Ne Cumhurbaşkanı’nı, ne Bush’u ne de Kenan Evren’i tanıyorlar!

Birbirinden güzel, liseli, üniversiteli, kolejli kızlar, ilkokul düzeyindeki basit sorulara verdikleri cevaplarla ekran başındakileri şoke etti.

Önceki akşam Show TV ekranlarında ‘Güzel ve Dahi’ adlı bir yarışma programı başladı. Sunuculuğunu Behzat Uygur ve Melike Güner’in yaptığı programda 8 erkek ve 8 kız yarışıyor. Erkeklerin birçoğu mühendislik bölümünde öğrenci. Hepsi de dahi derecesinde bir zekaya sahip. Kızlar ise son derece güzel ancak bilgi düzeyleri akıl alır gibi değil. İşte güzellerin şaşkına çeviren gafları:

Semra Özal için “Ünlü bir sanatçı olması lazım” dedi

Öykü Eyşimez (18 yaşında. Mankenlik yapıyor. Lise mezunu)

Ecevit’in adını hatırlayamadı. Yakın zamanda öldüğünü söylerken partisini DYP olarak hatırladı. Pele için renginden dolayı “Afrikalı futbolcu elinde siyah beyaz top var, Beşiktaş’ta mı oynuyor” diye sordu. Semra Özal için de “Ünlü bir sanatçı olması lazım” dedi.

“Maradona Bursaspor’da oynuyor, Uluç puro içiyor”

Merve Kaban (22 yaşında. Oyuncu. Lise)

Abdullah Gül’ü tanıdı “Fakat hala görevde mi onu bilmiyorum” dedi. Maradona’yı tanıyamayan Merve, “Kendisi Bursaspor’lu mu? İsmi Macit mi? diye sordu. Hıncal Uluç içinse “Puro içer, Ece Gürsel ile birlikte olmuştu” dedi.

Clinton fotoğrafına baktı tanıdı: “Clinton Bush!”

Özge Özçelikel (18 yaşında. Manken fotomodel. İzmirli. Lise mezunu)

Clinton’un resmi gösterilen Özge, “Bush mu?” dedi. Daha sonra Clinton olduğunu anlayan genç kız tam ismine “Clinton Bush” dedi. Özge, Fazıl Say’ı ise ancak “Hande Ataizi’nin sevgilisiydi” ipucunu aldıktan sonra tanıdı.

“Irak’ın başkenti Lübnan. Pardon Lübnan değil Musul”

Zümra Ufuk Behram (21 yaşında. Aydın Üniversitesi İnternet gazeteciliği öğrencisi)

“Irak’ın başkenti Lübnan” dedi. Kendisine ikinci bir şans verilen Zümra bu defa da Musul cevabını verince “Aslında bizim anne tarafı Arap ama benim heyecandan aklıma gelmedi” dedi. Daha sonra Ahmet Necdet Sezer resmi gösterilen Zümra, ilk ismini hatırlayamadı “Şu anda Ankara’da Bahçelievler’de oturuyor, devlet adamı. Abdullah Gül olamadı, hala görevine devam ediyor. Anavatan partisindeydi” dedi.

Evren için: “Kazım mıydı neydi, astsubay mıydı?”

Rüya Isırgan (20 yaşında. Oyuncu ve dansçı.
Pera Güzel Sanatlar mezunu)

Tayyip Erdoğan’ı tanıyan Rüya hangi semtte doğduğu sorusuna “Kadıköy veya Kartal’da olabilir” dedi. Rüya Kenan Evren fotoğrafını görünce “Kemal mi, Kazım mı, Kendi miydi” diye sordu. Evren’in geçmişteki mesleğine ise “Bunların hepsine çalışmıştım, astsubay mıydı?” diye sordu.

Ve diğerleri:

Esra Ersoy (24 yaşında. Bilkent Üniversitesi Turizm mez.)

Tansu Çiller’i bildi. Elvis Presley’i tanıyamadı. Adolf Hitler için ise “Adolf Hitle, Adof Hitli, Adof Hider” dedi. Elvis Presley için de “Eurovision’da birinci mi oldu” diye sordu.

Özlem Elmas (19 yaşında. Lise mezunu. Fotomodel)

Pavarotti’ye Bill Gates dedi. Fatih Terim ve Yılmaz Güney’i tanıdı.

SANAL DÜNYADA YARIŞMAYLA İLGİLİ YORUMLAR

GÜZEL ve Dahi yarışması internet sitelerinde de geniş yankı buldu. Ekşisözlük’te yer alan yorumlardan bazıları şöyle:

Kadının ancak fiziğiyle, erkeğin de ancak zekasıyla çekici olabileceğini öğreten program. Bilmiyorduk, iyi oldu...

En iyi komedilere taş çıkaracak şekilde insanı yaran yarışma programı kisvesi altındaki bacak şovu.

Şu anda televizyon ekranında saçaklı turuncu kısacık bir elbise giymiş uzun bacaklı bi kızın bi masanın üzerinde macarena eşliğinde dansettiği, güya dahi olan bi oğlancağızın da masanın hemen dibinde oturup gözlerini kararlı bi biçimde indirip yere baktığı yarışmamsı. Ağzımdaki kolayı püskürttüm şerefsizim.. Yiğit Özgür karikatürü olabilirdi o sahne, daha deli daha absürd bişi görmedim televizyonda daha önce.

Yarışan kızların güzellikleri tartışılır ama genel kültürden yoksunlukları tartışılmaz.

Direk danışıklı dövüştür, izlemeyiniz efem.

Bunlar içip mi çıkmış içmeden mi sarhoş olmuşlar dedirten yarışma. Özellikle Özge adlı yarışmacı özenle seçilmiş olmalı bu yarışma için. Kendisine kızılcık sopası vermek istiyorum ödül olarak.

Elvis Presley Eurovision’a katılmış, bir de birinci olmuş. Vay beee diye izliyorum, geceme neşe katıyor bu yarışma...

Dahi diye isimlendirilen erkeklerin partnerleri olan “güzel” kadınların dans ederken bacaklarına popolarına bakmamak için şekilden şekilde girdikleri yarışma.

Rezaletin son perdesi. Adolf Hitler’in başbakan olduğu fantastik bir dünya. Dünya gider Live Earth’e biz gideriz güzel ve dahi’ye!!!

Bazı oyunbozanlar yüzünden bir dahaki programlarda güzel mini etekli kızlar göremeyebileceğimiz program.

VATAN

*Sultan*
09-07-07, 12:49

Aslinda bende fazla kizmadim :img-yes:

Life-Earth izliyordum, reklam arasinda bir kanal degistireyim dedim, gözlerime inanamadim :img-pilot
Bir ara Tutti-Frutti yarismasi vardi, yaklasik 15 sene önce olmasi lazim, bayanlar puan toplamak icin masa üstünde dans ediyorlardi....
aklima hemen o geldi;
yazdigina tamamiyla katiliyorum, hit mekanlari, markalari isimlerinden daha iyi bilirler, ama cumhurbaskanini ve Basbakani bilmezler.

Savas Ay, bir ara mankenler ve sarkicilarla röpörtaj yapmisti, ve gazetesinde yer vermisti.
Okuduklarima inanamamistim :sad53:
Hatta neden yayinladi diye, bazilari ile mahkemelik bile olmustu :img-polic

eglenceli bir programmi ? valla bilemicem....
katilan kizlarin, birisinin annesi olsaydim, gülermiydim yoksa aglarmiydim acaba ?

ozde-01
09-07-07, 12:51
Lise mezunu veya üniversite öğrencisi olan bir insanın, yaşadığı ülkenin cumhurbaşkanını ve başbakanını tanımadığına inanmak istemiyorum.Böyle birşey olamaz, olmamalı....
Kurgu bile olsa bir insanın hiç uğruna ekran karşısındaki milyonlarca seyirci önünde kendini küçük düşürmesini rezil etmesini anlayamıyorum.
sonuçta onlarda yarışma süresince gündemde kalırlar yarışma bitince unutulurlar.
Ama kendilerine yapıştırılan cahil, bilgisiz etiketi yanlarına kalır.
Yazık çok yazık.

hewal
09-07-07, 12:58
Lise mezunu veya üniversite öğrencisi olan bir insanın, yaşadığı ülkenin cumhurbaşkanını ve başbakanını tanımadığına inanmak istemiyorum.Böyle birşey olamaz, olmamalı....
Kurgu bile olsa bir insanın hiç uğruna ekran karşısındaki milyonlarca seyirci önünde kendini küçük düşürmesini rezil etmesini anlayamıyorum.
sonuçta onlarda yarışma süresince gündemde kalırlar yarışma bitince unutulurlar.
Ama kendilerine yapıştırılan cahil, bilgisiz etiketi yanlarına kalır.
Yazık çok yazık.

Kesinlikle katılıyorum kurgu bile olsa yaşananlardan ileride geriye dönüp baktıklarında pişman olmayacaklarmı..Yoksa günü yaşamak dahamı cazip geliyor...ERKEKLERE sosyalleşmeyi öğreteceklermiş..Sosyalleşmek beachlerde kulüplerde gezmeklemi oluyor...Erkeklerden birisi Zeka kulübüne üyeymiş biri okulun öğrenci işlerinde aktif görevdeymiş bunlar sosyal aktivite değilmi :icon_whis :icon_whis

pinkzone
09-07-07, 13:00
Aslinda bende fazla kizmadim :img-yes:

Life-Earth izliyordum, reklam arasinda bir kanal degistireyim dedim, gözlerime inanamadim :img-pilot
Bir ara Tutti-Frutti yarismasi vardi, yaklasik 15 sene önce olmasi lazim, bayanlar puan toplamak icin masa üstünde dans ediyorlardi....
aklima hemen o geldi;
yazdigina tamamiyla katiliyorum, hit mekanlari, markalari isimlerinden daha iyi bilirler, ama cumhurbaskanini ve Basbakani bilmezler.

Savas Ay, bir ara mankenler ve sarkicilarla röpörtaj yapmisti, ve gazetesinde yer vermisti.
Okuduklarima inanamamistim :sad53:
Hatta neden yayinladi diye, bazilari ile mahkemelik bile olmustu :img-polic

eglenceli bir programmi ? valla bilemicem....
katilan kizlarin, birisinin annesi olsaydim, gülermiydim yoksa aglarmiydim acaba ?

Eğlenceden çok Ekran karşısında ki insanları sinirlendiren zıvanadan çıkaran program tanımı daha iyi oturdu..

Hepsinin misyonu var.. Hepsi de belirli bir ücret karşılığında veşöhret için bunu yaptığı belli. Yoksa hangi yeni mezun yada Üniversite öğrencisi Türkiyede yaşananları bilmez ki.. En azından bilmesede konuya ucundan azıcık vakıf olur. Bunlar tam tersi.. Biliyorlarda aldıkları parar için kendilerini rezil ediyorlarmış gibi geldi. Hoş bunun gibi insanlar yok denemez ama.. Hepside bu yarışamda mı seçilmiş..

Açıkcası Ankaralı olan bir bayan nasıl olurda Cumhurbaşkanını yada Başkanı tanımaz. :) Ben mi yanlış hatırlıyorum.. Yoksa Onlar geçecek diye hergün yollarda olaganüstü hal ilan edilmiyor mu.. Hiçbir Ankaralı kentinde yaşayan bu olayları görmemiş olamaz herhalde.. :)

pinkzone
09-07-07, 13:05
Kesinlikle katılıyorum kurgu bile olsa yaşananlardan ileride geriye dönüp baktıklarında pişman olmayacaklarmı..Yoksa günü yaşamak dahamı cazip geliyor...ERKEKLERE sosyalleşmeyi öğreteceklermiş..Sosyalleşmek beachlerde kulüplerde gezmeklemi oluyor...Erkeklerden birisi Zeka kulübüne üyeymiş biri okulun öğrenci işlerinde aktif görevdeymiş bunlar sosyal aktivite değilmi :icon_whis :icon_whis

Zaman beach devri olmuş.. Ne kitap kulubü ne satranç kulubü.. Bunlar aktivite değil.. Sıkıcılık kabul edilir olmuş..

Kızların erkeklere nasıl sosyal aktivite öğreteceğini merak ediyorum.. Açıkcası bir insan beachlere takılmadan da aktif olur.

Spor yapar, kitap kulubüne üye olur, tiyatro kulubüne üye olur.. Asıl aktivite budur. Öyle boş boş bir haber beachlere gidip hava atmak sosyal aktiviteye girmiş de haberimiz yok. Bu aktivite değil sadece eğlence olur. Oysa eğlenirken öğrenmek lazım. Bari işe yarasınlarda.. Kız tavlama sanatlarını öğretseler.. :) Aralarında çok toy bir erkek gördüm.. Çok çelimsiz.. O çocuk kas yapana kadar erir.. :)

*Sultan*
09-07-07, 13:26
Aralarında çok toy bir erkek gördüm.. Çok çelimsiz.. O çocuk kas yapana kadar erir.. :)

bence, kizlar birsey ögrenene kadar, erkekler kas yapar yada kecileri kacirir :P
ben 5-10 dakika izledikten sonra, nefessiz kaldigima göre, yazik "dahi" gencler herhalde 2-3 gün beraber yasadiktan sonra kalp krizi gecirirler.

Aklima simdi baska birsey geldi, acaba beraber yasarken ve birsey ögreteyim derken, erkeklerde bildiklerini unuturmu?
:img-hyste :img-hyste :img-hyste

dirty pirate
09-07-07, 13:46
ben kadın cinsinin bu kadar aşağılandığı başka bir program görmedim(gelin kaynana şeylerini hiç izlemedim belki onlar daha fenaydı bilmiyorum)
hele o masaların üstüne çıkıp güya dansetmeleri yokmu içimden hep şöyle dedim "bu kızların aileleri yokmu acaba" inanın izlerken ben utandım

he bu kadar olumsuzluğun içinde hiçmi iyi birşey yoktu derseniz öncelikle behzat uygurun profesyonelliği vardı çoğu şeyi idare etti biraz olsun tahammül etmemizi sağladı
ikinci ve benim asıl bu rezilliğe katlanma sebebim Melike Günerinde sunucu olmasıydı
onun o güzel yüzü kahkahaları sadeliği farklılığı olmasa asla çekilecek dert değil

GULBEYAZ76
09-07-07, 13:51
ikinci ve benim asıl bu rezilliğe katlanma sebebim Melike Günerinde sunucu olmasıydı
onun o güzel yüzü kahkahaları sadeliği farklılığı olmasa asla çekilecek dert değil

Sana %100 katılıyorum arkadaşım Melike sunuyor olmasaydı kesinlikle izlemezdim bu proğramı.Onun için izlemeye devam edeceğim dizisi tatile girdiği için göremiyeceğimi düşümüyordum benim için büyük sürpriz oldu onu ekranda görmek.İlk canlı yayını olmasına rağmen gayet iyiydi.

celine18
09-07-07, 13:54
'güzel ve dahi' bu programı izlememin tek nedeni melike güner
izlerken öylesine güldüm ki...kızların hayatta sadece güzellikleriyle ve bakımlarıyla uğraştıkları belli...
çok fazla yorum yapmıycam,çünkü yorumu haketmiyorlar,Allah dahilere ve behzata ve melikeme sabır versin...
o kızlarla uğraşmak baya zor olsa gerek...aslında eğlenceli bir program,insan izlerken gülüyor ama içleracısı halimize gülüyoruz aslında...
kızların eğitim düzeyi çok düşük değil...hele ki Türkiye'nin ortalama eğitim düzeyi ilkokul 3' ken...ama kasıtlı olarak öyle seçildikleri belli...
aralarında oyuncu olmak isteyenler var,neden olmasın,eğitimini aldıktan,yetenekleri olduktan sonra ama ben hiçbirinde o meziyeti göremedim...yarışma bitince hepsine oyuncululuk teklifleri gelir...ve onlarda şişme şöhretlerden olurlar...aralarında kendini oyuncu sananlarda var...ama bu oyuncu sananlar henüz hamleti bilmiyor...o programı izledikten sonra bir kez daha melikemle gurur duydum...ilk defa sunuculuk deneyimi olmasına rağmen kendini sunucu sanan pek çok kişiden kat be kat iyiydi..gerçekten oyuncu olmanın ve mesleğini hakkıyla yapmanın getirdiği avantajlar...
behzat ta melikeye çok yardımcı oldu:D ama biraz daha konuştursaydı...
ilk hafta heyecanı diyelim:D
ben bu 10 hafta boyunca behzata ve o programı gülüşüyle aydınlatan canım melikeme sabırlar diliyorum:D
en büyük sabır dileklerim de dahilere:icon_whis

GULBEYAZ76
09-07-07, 14:05
Bu kızlar adamlara nerden dahi oldum dahi olacağıma keşke başka birşey olsaymışım dedirtecek cinsden.

Kızlar barbi edasındalar ama hiçbiri doğal değil.Gözler lensim diye bağırıyor,yüzde 2 kilo makyaj,etekler mini resmen ben sadece bacaktan ibaretim bende başka birşey aramak sizin ayıbınız der gibiydiler.(genel kültür sorularına verdikleri cevaplarda ben bunu hissettim.)

delfin23
09-07-07, 14:21
Tanrı boy vermiş, kapıp koyvermiş”
[email protected]

Yeni yarışma mı yoksa BBG Evi mi olduğunu çözemediğimiz ‘Güzel ve Dâhi’ başladı. 8 güzel bayan ile 8 akıllı delikanlı eşleştiler. Erkeklerin de eli ayağı düzgün. Ayrıca ‘Yapay Zeka’dan Uzay’a kadar mühendis kartvizitliler mevcut. Güzeller ise Star’ın son yarışmasındakilere tur atacak cinsten. Ancak ayküleri olmasa bile ‘Kültür vaziyetleri tın tın’. Resimlerden insan tanımalarda müthiş tespitler yaptılar. İzlemeyenler için yazalım “Irak’ın başkenti Lübnan”. Mehmet Ağar, Mehmed Arif oldu ve partisinin adı Demokrat Halk’a dönüştürüldü. Bir başkası Bülent Ecevit’i iki taksitte bildi. DYP Genel Başkanı yaptı. Bilgi fakiri fıstıkların en iyi yaptığı iş ortadaki masanın tepesine çıkıp, mini etekleriyle kıvırmalarıydı. Yapımcı firmadan ricamız, o masanın geniş bir tepsiyle değiştirilmesi. Eğer o tahta yığınında ısrarcı olacaklarsa, ara sıra silmelerinde yarar var.

Doğrusu biz eğlendik ama hepimizden fazla Behzat Uygur mutluydu. Kızlarla top gibi oynayıp, dalga geçti...

starbuck
09-07-07, 15:29
Vallahi bu programdaki kızları görünce ağzım açık kaldı hayır öyle güzelde değiller açıkçası Programın adına tekrar bakma gereği duydum giymişler mini etekleri suratlar boya küpü melikemin yanında o halde bile sönük kalıyorlardı.Bu arada bilmeyenler için Melikem programın kadın sunucusu zaten bu yarışmayı onun için izledim...
Behzat uygurda bayağı eğlandi Melikeyle program boyunca bayağı güldüler bakalım 10 hafta boyunca neler olucak.

_meLike_
09-07-07, 16:54
Benim anlamadığım bu kadar seviyesizce bir programda Behzat Uygur ve Melike Güner in sunuculuk yapması.Kenan Evren in adını dahi bilmeyen bir yarışmacının veremediği cevaplara sırıtması kendine gülmesini çok iğrenç birşey...

Medea
09-07-07, 17:18
siz önce o izlediğiniz saçma sapan dizileri şikayet edin.

Gözünü seveyim,en saçma dizi bile bu kızların konuşmaları kadar beyini tahrip edemez..şaka gibi.Hem de kötü bir şaka.

özzz
09-07-07, 17:55
http://img374.imageshack.us/img374/8094/esra4xe4jk2.jpg (http://imageshack.us)

esrada favorim

pinkzone
09-07-07, 17:55
bence, kizlar birsey ögrenene kadar, erkekler kas yapar yada kecileri kacirir :P
ben 5-10 dakika izledikten sonra, nefessiz kaldigima göre, yazik "dahi" gencler herhalde 2-3 gün beraber yasadiktan sonra kalp krizi gecirirler.

Aklima simdi baska birsey geldi, acaba beraber yasarken ve birsey ögreteyim derken, erkeklerde bildiklerini unuturmu?
:img-hyste :img-hyste :img-hyste

Unutururlar valla.. İnsan bu kızların yanında kaldıkça hem keçileri hemde bildiklerini unuturlar.. :)

Ben açıkcası 2 günü zor dayanırdım.. Onlara allah sabır versin.. Gözlüklü çocuk çok sinirlendi valla.. :) Çelimsiz olan..

Diğerlerini arasında en kas açısından gelişmiş olanın şansı yüksek.. Pazı gelşitecekler ya.. 35 cm miş.. Diğerlerine resmen 4-5 fark arttı. 30 geçen olmadı onlardan..

_Jade_
09-07-07, 18:11
Kızlar gerçekten facia...Birisi tiyatro okuyorum der, sonra Hamleti oynamak isterim der...Diğeri internet gazeteciliği okur Irak ın başkentine Lübnan der...Diğeri Cumhurbaşkanının adını zar zor söyler...İnanlır gibi değil, izlerken acaba kurgumu diye düşünmedim desem yalan olur...
Masa üstünde dans etme olayı da utanç vericiydi..
Sırf şöhret olabilmek için bunca rezilliğe nasıl katlanıyolar anlam veremiyorum..
Kızların ağlanacak haline izlerken güldük...
Erkeklere de allah kolaylık versin....
Sarışın bilkent mezunu olanla Esra galiba adı, partneri gözlüklü tam bi dahi tipi olan harika bi ikili oldular, çok güleriz gibi geliyo bu ikiliye...

Burada Melikenin kahkahalarına bayıldım, çok tatlıydı...:img-wink:

GeNiŞzAmAnLaR
09-07-07, 18:23
arkadaşlar çok saçma bi prog. en toyları çğlar bnm en ykştırdığım çift çğlar ve merve haa brdee 3. çift vardı onlar d açok sempatikkk

---gamze---
09-07-07, 18:44
komik bir prgram ama hemcinslerim adına ben utandım bilkent mezunu bi kız vardı benim bildiğim bilkente ingilizce okunuyo ama kız hiç bir yabancı adı telaffuz bile edemedi ben dğruyu söylediklerine şüpheliyim

başak_mu
09-07-07, 19:36
rezalet !!!
yarışmayı izlemedim.ama dün arkadaşımın anlattıklarından sonra agzım açık kaldı..bu yarışmadaki "güzel" bayanlar kesinlikle dünya vatandaşı diil..yorumlara da şöle bir göz gezdirdim.sorulara verilen cevapları okudukça daha da şaşırdım..güler misin,ağlar mısın durumu oluştu ben de...izlemek evet belki komik ama durum içler acısı...bir de bilemeyince masaya çıkıp göbek atıolarmış sanırım minicik etekleriyle yok daha neler dedim ama öleymiş..

bence kadınlar bu aşağılayıcı durum için harekete geçmeli...bir kere yarışmanın adı bile bir ayrımcılığı,önyargıyıu barındırıyor içinde....
bu yarışma içindeyse en çok kınadıgım şey yapımcı firma ve kanal!!!para ugruna yapılamayacak şey olmadıgını gördüm bir kez daha....

acaba kurgu mu tüm bunlar diye de düşünmüo diilim..bir insan karşılıgında ne elde ederse etsin bu kadar küçük duruma düşmeye razı olabilir mi ya???

aerdo
09-07-07, 21:16
Programı izledim ve tamamen şoke oldum.Naısl bir programdır ve ne amaçla yayınlanıyor anlamış değilim.Ben çok saçma buldum.Kadınların bu derece kültürsüz erkeklerinse de bir o kadar tipsiz falan bulunup seçilmiş olması cabası.

Tüm bayanları cidden zeka testine sokmuşlar bence ve barajın altında kimler kaldıysa onlar seçilmiş sanırım.Çok acı açıkçası,ben eğer bayan olsaydım kesinlikle bu yarışmaya tahammül edemez ve kadınların bu kadar vahim olduklarını gösteren bçyle bir yarışmaya da kesinlikle karşı çıkardım.

zeynomm
09-07-07, 22:19
ya banu alkandan sonra bıde bu yarışma.. benım bunyem kaldırmayacak:)
yıllarca banu alkan acaba aptal sarışın taklıtımı yapıyo yoksa gerçekten öylemi diye düşündük şimdide bunlar..
düşünüyorum da yok yok bır insan bu kadar da salak olamaz yanı hem kendını rezıl edip hemde bu rezilliğne bu kadar gülemez ya..
ahh ahh canım melikem harap oldu resmen ..
en azından bol bol güldü de rahatladı
yoksa insanın sabır sınırını baya zorlayıcı bır tuaflıktaydı o kızlar ..
hamleti oynayamak isteyen kıza ben bile uçmak istedim:)
elimdekıleri fırlattım tv ye aha şimdi melike bu kızı parçalayacak dedim ama valla gayet sakın davrandı..
içinde ne fırtınalar kopmuştur düşenebiliyorum..
kendıme gerçekten inanamıyorum ama ben 10 hafta boyunca bu tuaflığı izleyeceğim..
melike güner hatırına ..
o proğramı sunan melikem olmasa benı öldürsen izlemezdım ya neyse..
melikemin o muhteeşm büyüsü..
herşeye bır güzellik katan sihri umarım bu tuaf proğramıda güzelleştirmeye yeter !!!

PiTSToP
09-07-07, 22:24
içimden dedim melike biraz sonra dalıcak yarışmacılara :icon_whis gülüyoruz ağlanacak halimize ben kurgu olduğuna inanmıyorum aslında böle genç çok ülkemizde malesef :sad53:

dirty pirate
09-07-07, 22:26
ya banu alkandan sonra bıde bu yarışma bneım bunyem kaldırmayacak:)
yıllarca banu alkan acaba aptal sarışın taklıtımı yapıyo yoksa gerçekten öylemi diye düşündük şimdide bunlar..
düşünüyorumda yok yok bır insna bu kadarda olam ynı hem kendını rezıl edip hemde bu rezilliğne bu kadar gülemez ya..
ahh ahh canım melikem harap oldu resmen ya..
en azındna bol bol güldüde rahatladı yoksa insanın sabır sınırını baya zorlayıcı bır tuaflıktır ..
hamleti oynayamak isteyen kıza ben bile uçmak istedim:)
elimdekıleri fırlattım tv ye aha şimdi melike bu kızı parçalayacak dedim ama valal gayet sakın davrandı..içinde ne fırtınalr kopmuştur bilemiycem..
kendıme gerçekten inanamıyorum ama ben 10 hafta boyunca bu tuaflığı izleyeceğim..
melike güner hatırına ..
o proğramı sunan melikem olmasa benı öldürsen izlemezdım ya neyse..
melikemin o muhteeşm büyüsü.. herşeye bır güzellik katan sihri umarım bu tuaf proğramıda güzelleştirmeye yeter umarım!!!

zeynep sana %100 katılıyorum aslında melikeyi böyle içeriği olan programda gördüğüm için üzülüyorum ama melike sevgim galip geliyor galiba bende izlemeye devam edeceğim
dahiler için üzülüyorum ama yapacak bişey yok kendileri kaşındılar biz yine iyiyiz yani arada ekran var tahammülü daha kolay ya o garibanlar ne yapsın :P

arrzzu
09-07-07, 22:45
kadınları aşağıladığını düşünüyorum bu programın veya "güzel olan cahil, bilgili olan ruhsuzdur." gibi bir şey savunduğunu...haberlerde kısacık bölümlerini izlerken bile resmen saçımı başımı yoldum!:img-cool2

_BeRFiN_
09-07-07, 22:57
erkeklerin işi zor gibi belki heyecandandır ama kızların durumu pek parlak değil kızlardan özge ve özlemi çok sevdim erkeklerden tek favorim yok ama kayserili hemşerim kazanır umarım

lubi wita
09-07-07, 23:27
arkadaslardan biri yazmıs bı kadın ıcın ıncıtıcı bı durum diye..yoo,ben böyle hemcinslerim olmasını sorun etmem .hatta yarısmayı begendım ama gocunması gereken kadınlar degıl.ordakı bayanların bı cocugu (bırı dısında hepsi sanırım) üniversite bitirmiş verdikleri cevap sana bu diplomayı o üniversite nasıl verdi dedirtmiyor tabi ki çünkü özel üniversite mezunu onlar .işte bu zengin üst kesimin bi dezavantajı.başka bi açıdan bakarsak adolf hitler hakkında bilgi veremedi bi kız.babam da bana sordu biliyormusun diye eger okuma alıskanlıgı kazanmıs biri olmasaydım ben de bilemezdim,biz hiçbir derste adolf hitler i işlemedik ki.oysa diğer ülkelerde komşu ülkelerin tarihleri anlatılıyor.Vallahi trajikomik ama kızları eleştiremiyorum onlar da bu tek ayağı eksik sistemin bir parçası ,e hep gezmekle de olmuyor tabi.

dirty pirate
09-07-07, 23:44
arkadaslardan biri yazmıs bı kadın ıcın ıncıtıcı bı durum diye..yoo,ben böyle hemcinslerim olmasını sorun etmem .hatta yarısmayı begendım ama gocunması gereken kadınlar degıl.ordakı bayanların bı cocugu (bırı dısında hepsi sanırım) üniversite bitirmiş verdikleri cevap sana bu diplomayı o üniversite nasıl verdi dedirtmiyor tabi ki çünkü özel üniversite mezunu onlar .işte bu zengin üst kesimin bi dezavantajı.başka bi açıdan bakarsak adolf hitler hakkında bilgi veremedi bi kız.babam da bana sordu biliyormusun diye eger okuma alıskanlıgı kazanmıs biri olmasaydım ben de bilemezdim,biz hiçbir derste adolf hitler i işlemedik ki.oysa diğer ülkelerde komşu ülkelerin tarihleri anlatılıyor.Vallahi trajikomik ama kızları eleştiremiyorum onlar da bu tek ayağı eksik sistemin bir parçası ,e hep gezmekle de olmuyor tabi.

aslında bu şekilde düşününce sana hak vermemek mümkün değil tabiiki eğitim sistemimiz delik deşik tabiiki özel üniversite devlet üniversitesi adaletsizliğini biliyoruz hala öss diye bir sistem var daha ne diyebilirizki
ama insanin birazda kendini geliştirmesi gerekmezmi ben üniversite okumadım ama okuyarak araştırarak bu açığımı kapamaya çalıştım hatta bazen gezerek bile insan kendine birşeyler katabiliyor
yani demek istediğim bu eksikliklerini birazda kendi çabalarıyla gidermeleri gerekir bu sistemden çokta bişey beklemeyelim

mehmetaslan_ben
09-07-07, 23:46
vallaa bu prog. 2 kez izliom hiç sıkılmadım melikemin gülüşü bni rahatlatıo hiç skılmıyorum cnm bnm sen hep öle gül:)

_pegasus_
10-07-07, 00:16
ben bu yarışmaya yorum bile yapmazdım ama neyse kadınları resmen aşağılamışlar kadın daha cumhurbaşkanını bile bilmiyor bu kadar ilgisiz demeye getirmişler yarışmanın hiçbir bölümünde mantık,eğlence bulamadım ben oğlanlar da belli hepsinin iyi bir bölümü var şimdi de Türkiye'nin geleceği olanları mı köreltmeye geldi anlayamadım iyi onları da şöhret delisi yapsınlar ne diyim ama bence acilen yayından kalkmalı :img-yes:

hekimoglu64
10-07-07, 00:22
bu yarismayi merak ettigim icin izlemistim ama inanin izlerken ben utandim biran önce yayindan kalkmali bence daha kültürllü programlar yapilmali saygilar.....

Freddie
10-07-07, 01:01
Güzel ve dahi mi he he güzel ve cahil basbaya Yazık yaa programdaki genç kızlarımızının ne kadar aciz olduğunu görüyoruz

zehirli sarmaşık
10-07-07, 01:08
kızları çok aşağılamışlar yaa...ne bileyim kızlar hiç bişey bilemedi,konuşamadı.bir insan bu kadar da cahil olmaz yani...ama seyrederken en çok hoşuma giden yer:erkekleri beğenmediler ama iş kendi genel kültürlerine gelince bişey yapamadılar.
bide masanın üstünde dans etmelerini de beğenmedim.saçmaydı yani.masa üstünde kız oynatmak yani...
ama bu kadar garip şeyin üstüne benim favori çiftim 1.grup.(tıp öğrencisi erkek ve bütün soruları bilen kız)daha adlarını bilmiyorum.

nghn_87
10-07-07, 03:14
Ben bu yarısmanın reklamlarını görünce kesınlıkle izlemem dedim
Büyük konusmamak lazımmıs
Ama ne bileyim ben Melike Güner gibi zeki,şirin ve hayranı oldugum tek kişinin o programı sunacağını

Kızları masanın uzerınde dans ettırmek asagılayıcı gıbı geldı oncelerı bana
Ama kızlar hallerınden memnun oooo kım tutar benı dıye baslamıslar oynamaya ,o zaman babane dedım sen sadece MElike'yi izle zaten onun için izlemiyor musun
neden bu programı sunuyor demıycem dua edıyordum tvde 4-5 sn den fazla gorunse baska programlarda dıye

Neyse erkekler zekı cocuklarmıs
Kızların begenmemesını yadırgadım önceleri ama sonra malum sorulardan sonra anladım
Aslında avutmaya calısıyorum kendımı o zekı cocuklar kızlara bısey ogretebılırmı dıye ama ne bıleyım umut varmıdır, cok az
Kızların o soruları bilememesi egıtımle alakalı degıl bence
yanı okulda turgut özal'ı anlatmıyolar ama bız onu sanatcı olarak bılmıyoruz yanı ben eskı cumhurbaskanlarımızdan dıye bılıyodum sagolsun ögrendım kızlardan:D
tabiki soruların hepsini bilsin demedik ama bilmiyorum diyip ,cevap vermeselerdi

Yanı cocuklara inceltici krem,selülit azaltıcı bilmem ne sorsalar onlarda bilemez halbuki onlarda cook önemli seyler yanı bende bılmıyorum bunları:icon_sorr

İnsallah birdahaki bölümde kızlar dogru düzgün giyinirler
Yani Melike'yi örnek alsınlar demeye dilim varmıyor
Yok yok düzgün giyinsinler diyeyim sadece
Programda sevdiğim tek sey Melike Güner'in kahkaları
Gözümü gönlümü acanda gülümsemesini görmek oldu

lykiadreamer
10-07-07, 04:13
cumartesi akşamı ilk programıyla bugünün gazetelerine "güzel ve cahil"şeklinde manşet olmuş bir yarışma..ama bu onları aşağılar mı yoksa şöhret mi yapar bilmiyorum...ama bildiğim tek birşey var,bu ülkenin böyle şöhretlere ihtiyacı yok,böyle programlara da..eğer seçimlere 3 hafta kala bu ülkenin bir genci olarak,başbakanımız hakkında birden fazla cümle kurulamıyorusa bu program da,varsın bu yarışma olmasın,ne kaybederiz?? show tvde parasını başka yerden kazansın..zaten kanallar bugünlerde sömürülecek o kadar çok şey buluyolar ki,boş kaLAcaklarını hiç sanmıyorum...( evet show tv lafım sana!!!) :D

zeynomm
10-07-07, 06:21
seçmece bunlarrr!!!!
ya her sefınde bu tongaya düşüyoruz ya!!
arkadaşalr bız değilmiydık gelinli kaynanalı proğramları eleştiren sonra oturup caner tülin dıye kendını paralayanlar..
bbg de neymiş ayy ahlak kalmamış diyip her hafta reyıng 1. si yapan..
ahanda yıne aynı şey bu kadar eliştirilen proğram 2 gupta da reytınglerde 1 cancağazlarım.
ki bu öyle bir haftalık bır durumda değil sürer bu birncilik..
ki bunda en büyük pat melikemin orda olması!!
vallaha aslına bakarsanız artık umrumda bıle değil..
önce çok sinirlenmiştim..
sonra dedim alan memnun satan memnun..
kızlar o masanın üstünde büyük bir zevkle oynayıp kadınlık gururu mururu falan takmazken sanamı kaldı onun gururunu düşünmek..
onlar orda sadece kendı grurlarını ayaklar altına aldılar.
tüm kadınları bir kaç salağın yaptığı şeyden sorumlu tutamayız..
ve açıkcası da ben burda danışıklı dövüş olayı olduğunuda düşünüyorum.
bu kızlara olabıldığınız kadar salak olun salaklıkta sınır tanımayın ilk proğram sonra sizi eğitimli yapacaz birde para vercez demişlerdir kesın..
aman ya hiçç umrumda değil dediğim gibi SEÇMECEEEE BUNLARRRRR

benım proğramı izlememin yegane sebebı şuanda tamda avatarımda duran güzellik!!
melike güner..
onun bir gülümsemesi uğruna çektım bu eziyeti..
değer mi?
elbette değer ..
bu gülümsemeye dünyalar bedell
o iğrençliği güzelleştiren tek şey benım bahartomurcuğumun varlığıydı..
ordakı diğer tuaf şeylerı gördükçe melike için şükrettim..
ama merak etmeyın o proğramda benım meleğim varken o kimselerle olmayan sihrinden bulaştırır bır güzellik katar ..
umarım melikemın sihir yeterlı olur bu acayipliği güzelleştirmede..
zaten melikemın sihri yetmezse hiç bişey işe yaramaz..

hekimoglu64
10-07-07, 09:14
bu tür yarismalardan ben kendi adima konusayim biktimm zaten bu yarismada yurtdisindan ben suna üzülüyorum neden güzeltürkiyemin kendine ait biryarisma programi yok bütün yarismalar yurtdisindan bu yarismadaki kizlara gelince inanin cogu o kadarda güzel bir bayan degiller hatta hepsi boya küpüne girmis gibiydiler erkek yarismacilara gelince sanirim onlarda orda olduklarina kesin pisman olmuslardir kizlarin masaya cikip oynamalari rezalletti bazilari üniversite mezunuymus birde, ama hic birseybildikleri yok ya ben o programi izlerken sinirden güldüm kendimi tutamadim buyük bir ayip gercekten evet hem elestiriyoruz bu tür programlari hemde zirveye tasiyoruz gelecek hafta kesinlikle izlemem ilk hafta merak ettigim icin izlemistim ve bakiyorumda güzel türkiyemin gencligi buysa vaayyyy halimizeee basbakanimizi cumhurbaskanimizi pelleyyii pavorottiyi adolf hitleri bilmeyen kisi daha neyi bilebilirki ki bunlar bilinmesi gereken seylerdir zaten cok kolay sorulardi son sözümmm yaziiiiiiiiiiiiikkkkkk

saygilar.....

ozde-01
10-07-07, 10:31
Cahil kızlar

Güzel ve Dahi adlı yeni yarışmamızda yer alan kızların Kenan Evren’i, Semra Özal’ı bile tanımamalarına Vatan gazetesi çok şaşırmış.

Dün Güzel ve Cahil manşetiyle çıktı Vatan ve liseli, üniversiteli, kolejli kızların nasıl olup da bu kadar cahil olabileceğini sorguladı.

Bana kalırsa abartılacak ve manşet yapılacak bir durum yok ortada.

Güzel ve Dahi’nin yapım aşamasında tesadüfen bir toplantısında bulundum.

Programın yapımcısı Fatih Aksoy, "Öyle kızlar buldum ki, görünce çok şaşıracaksın" dedi.

Dikkat edin, buradaki kilit kelime "bulmak"tır.

Yani bu güzel ama cahil kızlar özel olarak aranıp bulunmuş, yüzlercesi arasından titizlikle seçilmiştir.

Çünkü şov tamamen bunun üzerine kuruludur.

İzleyene "Yuh be, bunu da mı bilmiyorlar" dedirtmektir amacı.

Bunu ne kadar fazla dedirtirse, dahi oğlanları da seksi kızlar karşısında ne kadar zor durumda bırakırsa o kadar amacına ulaşır program.

Bizde yayınlanan ilk bölümden daha fazla, programın orijinal bölümlerini seyretmişimdir.

Beauty and the Geek adıyla çeşitli ülkelerde yayınlanan programda öyle kızlar var ki, bizimkiler yanlarında dahi kalır.

Bush’u bile tanımayan Amerikalı kızlar mı istersiniz.

Neredeyse adını bile bilmeyen İtalyan güzelleri mi...

Programın formatı dünyada neyse, bizde de öyle.

Orada yer alan seçilmiş 7-8 kızın Kenan Evren’i bile tanımamasından haraketle sosyolojik analizler yapmak doğru değildir.

Programda ortaya çıkan fotoğraf bize hiçbir şey anlatmaz.

Ben size 10 tane muhteşem seksi ve akıllı kız bulsam, "Türkiye’de gençler harika" diyecek misiniz?

Evet ülkede eğitim problemi olduğu, gençlerin okumadığı, genel-kültür yoksunu olduğu bir gerçektir ama bunun barometresi Güzel ve Dahi programı değildir.

Cengiz Semercioğlu/Hürriyet-Kelebek

ozde-01
10-07-07, 10:34
Kritiğiz, tikiyiz, bitiğiz...
BURAK Kut'un son şarkısında Sezen Aksu birtakım gençlerin son halini ne de güzel özetlemiş: "Komple kritiğiz, komple tikiyiz, komple bitiğiz..." Show TV'nin yeni yarışması Güzel ve Dahi'yi izlerken kulağımda hep bu şarkı yankılandı. Yarışma sözde sosyal bir misyon üstlenmiş. Güzellik ile zekanın birbirlerinden nasıl etkilendiğini bir "sosyal laboratuvar" kurarak gözler önüne sereceklermiş. Güzel kızların, asosyal dahileri, üstün zekâlıların da salak güzelleri nasıl "yola getirdiğini" ispatlamaya çalışacaklarmış. Her ne kadar yarışma, gençlerimizin sosyal ve ahlaki yönden uğradığı erozyonu gözler önüne seriyormuş gibi görünse de topluma "umutsuzluk" aşıladığı bir gerçek. Zira bu "genelleme" aklı başında gençlerimizi rencide ediyor, yaşlıları ise umutsuzluğa sevk ediyor. Belli ki yarışmacılar "uç noktalardan" seçilmiş. Güzel ve salaklar ile zeki ve sosyopatlardan başka toplumda yaşayan kimse yokmuş gibi gösteriliyor. Peşinen söyleyeyim: Ne her güzel salaktır ne de her dahi asosyaldir. Gelelim yarışmanın rahatsız edici bölümlerine: Kızların Kenan Evren'i tanımamalarını, Fazıl Say'ın ismini ancak magazin aşkıyla ilgili "ipucu" verildikten sonra hatırlayabilmelerini, Adolf Hitler'e "Abols Hitle" demelerini "format icabı kurgular" olarak hoş görmek belki mümkün olabilir. Ama yanlış yanıt veren boş kafalı güzellerin masa üstünde "frikik beklentili olarak" dans ettirilmelerine ne buyrulur? Belli ki bu kızlar "cehaletlerinden" süzecekleri reytingle önce magazin malzemesi olup, sonra şöhret basamaklarını tırmanarak bir diziye ya da program sunuculuğuna kapağı atabilmek için bu "aşağılanmaya" razı olmuşlar. Ama ya diğer kadınlar? Bence cinslerine yapılan bu açık saldırı ve aşağılamaya daha fazla sessiz kalmamalılar.

Yüksel Aytuğ/SabahGazetesi-Günaydın Eki

boncuk-girl
10-07-07, 13:07
bu programın fragmanını izlediğimde tutulmaz dedim...
hatta izlemeyecektim
ama sunucunun melike olduğunu duyunca izledim
aslında hiç güzel bir program değil ama melike için izlerim ben...

cintianta
10-07-07, 13:26
Biri bana hayır desin lütfen şaka falan desin..Bu yarışmadıki kızlar bu kadar cahil olamaz dimi..kamera şakasıdır dimi..

elifile
10-07-07, 13:30
Valalhi bu programı Melike sunmasa dayanamam.
ZAten çoğu yerde dayanamadım.
Elim kumandaya çok gitti ama tam değiştirecekken MELİKE'nin o harika kahkahasını duydum.
Melike gülerek iyi dalga geçti kızlarla.
Bizim adımıza da güldü bol bol....
İyi oldu...

_pegasus_
10-07-07, 13:49
yani okuduğum kararıyla herkes karşı reytinglerde 1.olmusşa o da ilk izlendiği için bence bundan sonra asla açmam o programı melike'yi ben de severim ama onuniçin bile katlanamam bu yarışmaya duyarlı olursak izlemezsek bu yarışma kalkarr sadece biraz duyarlı olmak gerekiyor:good: :img-yes:

DON'T CRY
10-07-07, 17:07
saçma ve aptalca bir programdı....ne amaçlanmış anlamadım insanımızınn aptallığını göstermeğimi amaçlamışlar .......yani izlerken yuh dedim ya.....:img-yes: bye

lullaby
10-07-07, 17:21
saçma ve aptalca bir programdı....ne amaçlanmış anlamadım insanımızınn aptallığını göstermeğimi amaçlamışlar .......yani izlerken yuh dedim ya.....:img-yes: bye
Katılıyorum cnm sana çokçok saçma bir programdı bidaha izlemem hiç:good:

ekinezzya
10-07-07, 17:35
Bana cevaplar biraz kurmaca gibi geldi yani öyle umut ettim zaten tamamını izlemeye dayanamadım. Sadece kadınları değil genel olarak insanları aşağıladığını düşünüyorum ayrıca bize hiçbir şey katmıyor bence bir an önce yayından kaldırılmalı. Güzel olan akıllı olamaz akıllı olan sosyal olamaz gibi bir anlayış getiriyor. Kızların masa üstünde dans etmesineyse diyecek hiçbir şey bulamıyorum. Bir daha kesinlikle izlemem.

E_B_R_U_"Lİ
10-07-07, 18:28
hayatımda izlediğim en saçma programlardan biri.insanları resmen yüzelerine baka baka aşşalıyolar aptal yerine koyuyolar.ordaki kızlar da ayrı bi şey.dans etmeleri falan saçmalık.yayında kaldırılması gereken bi program.bir daha izlemeyeceğim.

elifile
10-07-07, 18:44
Arkadaşlar.
Bende sizler gibi bu programı hiç sevmedim.
Sinir katsayımı arttırdı kendisi.
(MELİKE sunucu diye katlandım)
Ama şunu unutmayalım ki.
Bu tür programlar alıntı oluyor.
Formatı olduğu gibi alıyorlar.
Sonuç bu oluyor.
Yani eminim sadece bizim ülkemizde değil yayınlandığı diğer ülkelerde de çok tepki almıştır ama tepki aldığı kadar da reyting alıyor.
Bu tür programları şikayet etmekte haklısınız ama zaten bu tür programalrı yayına koyarken her türlü şeyleri göz önünde bulundurup yayına koyuyorlar, hem yapımcılar hemde kanallar.
Sizlerin elinde kumanda denilen bir alet var.
Eğer beğenmiyorsanız değiştirebilirsiniz.
Ben yayın sırasında bir çok defa kumandayım elime alıp değiştirdim.
(Her ne kadar MELİKE için geri dönsemde)
Unutmayalım ki....
Bu kötü programları biz sevmeyenler gibi sevenlerde var....

zeynomm
10-07-07, 19:14
belkı biraz da bardağın dolu tarafından bakmak lazımdır..
bu yarışma bizlere " ayağınızı denk alın işte böyle tuaf bir nesıl var" demek istemişte olabılır:)
hayatımda hiç bu kadar saçma bır yapım izlememiştim..
ama izlemeye devam ediıcem..
fatih aksoy gerçekten iyi düşünmüş..
çünkü orda melike güner olmasaydı o reytıngler bıraz zor olurdu!!!
adam düşünmüş .. bu hatunlar çekılır dert değil..
bunların yanına öyle bir kişiyi koymalıyım kı insanlar onun hatırına bu tuaflığa katlansın!!
valla çok iyi seçim..
bahartomurcuğumdan başkası bıze bu saçmalığı izlettiremezdi!!
gerçi ben de melikemin orda olmasından hiçte hoşnut olmasam da vardır benım bahartomurcuğumun bir bildiği!!
ama helal olsun çok sağlam sinirleri varmış..
hamlet olmak isteyen kızdan sonra ben elimdeki çekirdeklerı tv ye fırlatım bir süre kendımı kaybetmişim sanırım ufak çaplı bir sinir kriri geçirdim..
yanı kopma noktam hamlet oldu..
dedim ki ahan da şimdi melikem bu kıza uçacak..
ama gayet dadlu dilliydi..
ne yalan söyliyim..
benım şuanda kı düşüncem kızlara salaklığın doruğunda olmaları tembihlendi..
hani sonra egitimli kültürlü olacaklar ya o bakımdan..
vallahı istersenız kızın istersenın kızmayın..
ben bu proğramı melikem içinde olduğu sürece izlemeye devam edicem..
belkı yerı gelecek ya sabır çekeceğim ..
belki sinir ilacı alacağım ama yinede izleyecem..
çünkü melikemın bir gülüşü yeter..
hem korkmayın melikemin o herşeyi güzelleştiren sihrinden bulaşırmıştır ..
yakında biraz daha yola gelir ..
bıraz daha normal bır proğram olur!!!!

kaptan jack
10-07-07, 19:56
güzel ve dahi mi..............:img-hyste yani buna anca gülünür güzel ve başka birşey diyecem olmayacak....umarım en kısa sürede ekranlara veda eder..

zeynomm
10-07-07, 20:08
ya bişey diycem..
proğramın adı hakkında..
güzel ve dahi..
şimdi güzel olan kadınlar dahi olan erkekler..
fakat kadınların güzelliklerınde daha önce olan bır özellikleri var..
bne bu yüzden proğramın adını..
salak ve dahi olarak değiştirilmesini öneriyorum:) :)
ay biliyorum bu ne perhız bu ne lahana turşusu diyceksınız..
eleştiriyorum eleştiriyorum yınede izliycem diyorum..
izliycem ama çünkü bahartomurcuğumdan melikemden vazgecemem..
onun uğruna dayanırım katlanırım..
bir gülüşüne dünya bedel..
o gülüş uğruna izliycem..
en azındna birazcık düzelse ne biliyım kızlar daah az salak olsa..
masanın üstünde oynama falan kalksa..
biraz daha idare eder ..
umarım melikemın güzelliği sihri işe yarayacak..
güzelleştirecek bu proğramı...

sevgi86
10-07-07, 20:11
melike sunuculuk işinin üstesinden gelmiş
heyecanlıyım diyordu
ama bence uygurdan daha iyiydi
belki de ondan bıktığımdandır
program duygunun dediği gibi komik
gülünç yani
zaten buraya da duygu ne yazmış bakayım diye geldim gidiyorum
ama kızlar bence rol yapıyor verecekleri cevaplar belli
cehaleti anlarım ama burada güzel kızlarımızın dünyadan haberleri olmadığını görmemizi istedikleri için biraz sonuçlara müdahele ettiklerini düşünüyorum
ama oğlanlar çok komikler onları da soyup soğana çevirdiler
eğer gerçekten üniversitelerin başarılı öğrencileriyle bu çocuklar seneye okulun soytarısı olacakları kesin
ya da en salak kızla çıkarlar o olacak
kızlar güzelmiş tamam oğlanların zekasını göremedim daha da izlemem sanırım
sıkıntıdan çatlarsam belki
bana kızmayın

arrzzu
10-07-07, 20:46
biz hiçbir derste adolf hitler i işlemedik ki.oysa diğer ülkelerde komşu ülkelerin tarihleri anlatılıyor.

8.sınıf inkilap tarihi dersinin ikinci dönem son ünitesi ikinci dünya savaşı.en azından ben okurken öyleydi ve biz işledik.yani adolf hitler de işleniyor cnm=)

hekimoglu64
11-07-07, 02:39
arkadaslar kardesler yorumlarinizi okudum cogunuz melike icin izledik katlandik demssiniz melikeyi izlemek istiyorsaniz doktorlar dizisini izleyebilirsiniz sunu demek istiyorum melikeyi izleyelim derken yarismayi 1.yapmisiz ama bu 1.lik sadece ilk haftaydi arkasi gelmez ilk hafta cogu izleyici benim gibi meraktan izlemistir ikinci hafta 1.olacagina inanmiyorum gercekten rezalletti izlerken inanin ben utandim yaaa gelecek hafta kesinlikle izlemem veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee her zaman dedigim gibi yine diyorum faydalii faydali faydali progrmlarrrrrrrrrrrrrrrrrr olsun su meseleye gelincede kizlari özellikle öyle secmisler diyenlere de sunu söylemek istiyorum eger öyle birsey olduysada bir insan yarismanin ödülü icin kendini rezil edermi ben cok üzüldüm cooooooooooooookk yazik

saygilar...................

-şEkEr-
11-07-07, 03:03
ayyy bitmesin bu yarışma süper
canın sıkkın aç gül oh ne güzel
ben bu kadar komedi görmedim yani süper gülmeye birebir

eylemm
11-07-07, 04:49
Yarışmaya sadece bir kaç dakika bakabildim,daha fazla katlanamadım ve o bir kaç dakikada olayın baştan aşağıya ''kurmaca'' olduğunu anladım.Kesinlikle orada ki kızların hepsi oynuyorlar.Sizler o kadar basit soruları gerçekten bilemediklerine inandınız mı?Hepsine salağı oynayın denilmiş ve onlarda bunu uyguluyorlar.Eminim hepsi 3. sınıf mankenciklerdir ve ünlü olmak için kabul etmişlerdir.Ben asla hiç kimsenin o kızlar kadar cahil olabileceğine inanmıyorum.Herşey Kurmaca bana inanın.

hekimoglu64
11-07-07, 05:57
Yarışmaya sadece bir kaç dakika bakabildim,daha fazla katlanamadım ve o bir kaç dakikada olayın baştan aşağıya ''kurmaca'' olduğunu anladım.Kesinlikle orada ki kızların hepsi oynuyorlar.Sizler o kadar basit soruları gerçekten bilemediklerine inandınız mı?Hepsine salağı oynayın denilmiş ve onlarda bunu uyguluyorlar.Eminim hepsi 3. sınıf mankenciklerdir ve ünlü olmak için kabul etmişlerdir.Ben asla hiç kimsenin o kızlar kadar cahil olabileceğine inanmıyorum.Herşey Kurmaca bana inanın.

valla kardes oynuyorlarsada yinede rezil oluyorlar eger amaclari söhret olmaksa tek diyecegim sey hayal onlardan hic birsey olmaz programin adi cirkin ve dahii olsaymis o kizlardan birsey olmaz su ana kadar hangi yarismadan sonra söhreti yakalims olani gördünüz demek istedigim gecici söhret olurlar sonra unutulurlar

saygilar........

*Sultan*
11-07-07, 11:49
Biz bu sütunlarda Show TV'nin yeni "kurgu" yarışması Güzel ve Dahi'yi yerden yere vurduk ama gelin görün ki, program hem tüm izleyicide hem AB grubunda ilk 100 programın birincisi olmuş. Demek ki, "deşifre edilen aptallık" ekranda prim yapıyor. Millet, güzel kızların saçma yanıtlarına bayılıyor. Programı izleyince aklıma hemen Savaş Ay'ın unutulmaz "Anlat Savaş Abi"ne röportajları geldi. Hani Savaş Ay, genç mankenleri, şarkıcıları, sunucuları karşısına alıp, sahip olduğumuz IQ için Yaradan'a şükretmemizi sağlıyordu ya, hah işte o röportajlar bir televizyon programı olabilir mi diye düşündüm. Meğer bizim Savaş Kaptan'ın da böyle bir projesi hazırda duruyormuş. Üstelik canlı yayında Kaptan'ın karşısına oturacak olanlar öyle adı sanı duyulmamış mahalle kızları değil, anlı-şanlı magazin dilberleri olacak. Eh, işte o zaman seyreyleyin cümbüşü...

kaynak/sabah-Yüksel Aytug

cok güzel bir yazi, bende daha önce bir msj belirtmistim, Savas Ay´in röpörtajlarini okurken nasil hayrete düstügümü.
Hakikatten böyle bir program olursa, seyredin cümbüsü derim :P :P

diklo
11-07-07, 14:52
Sayesinde Allah'a bol bol hamd ve şükürde bulunduğum program....

Cumartesi gecesi hastanede yatarken elimde kumanda zapping sırasında rastladığım,şen kahkahalar duyup da "Allah Allah bu ses fazlasıyla tanıdık." diyerek izlemeye başladıım ve MELİKE GÜNER'i görüp de şaşkınlıkdan küçük dilimi yutmamı sağlamış bir Medyapım klasiği...

Yani Fatih Aksoy bu işi iyi biliyor...Ne rayting getirir,ne götürür,tamamen kalitesiz bir yapım nasıl az da olsa tahammül edilebilir kılınır...hepsini çok çok iyi biliyor...Melike'mi sunucu yaparak isabet buyurmuş...

Açıkcası Melike'yi böyle bir programda görünce şaşırmadım desem yalan olur..Onu ve yapımı bir araya getirince biraz yadırgadım açıkcası ama programdaki tek iyi şey de Melike'nin varlığı,bu da bir gerçek...

Melike hatırına izledim,güldüm,eğlendim,stres attım..Ağrım olmasa daha fazla gülerdim ama birşey değil hemşirelere rezil oldum...

Bu nasıl bir rezalettir,nasıl bir anlayıştır,nasıl bir cehalettir,nasıl bir felakettir...Bu kadar nevi şahsına münhasır insanı nasıl bulmuşlar,nerden bulmuşlar,nasıl denk getirmişler...Bir lise mezununun,lise mezununu bırak bir insanın paçasından nasıl bu kadar cehalet akar,aklım sırrım ermedi...Tam tamına 11 sene...11 tane koca koca sınıfı nasıl geçmişler de nasıl mezun olmuşlar...Tamam eğitimin giderek kalitesizleştiği konusuna katılıyorum ama Türkiye'nin hiçbir okulunda da Hitler'i bilmeyecek kadar kalitesiz bir eğitim yok...Bu kızların eline lise diploması verenler,bu programı izledikten sonra hiç mi utanmadılar acaba...

Ya dahilere ne demeli...Uzay müjendisi,elektrik müjendisi,tıp öğrencisi varmış aralarında...Kaliteli diyebileceğimiz,bazı konularda en azundan ortalamaya göre aşmış insanların böyle bir gösteride yer almalarına ne demeli..Hangi özgüven sahibi,zeki bir insan böyle bir panayırda yer alır...

Kızlar kadar,erkeklerin durumu da gayet vahim bence...

Melikecim keşke kabul etmeseydin be teklifi...

celine18
11-07-07, 15:20
arkadaslar kardesler yorumlarinizi okudum cogunuz melike icin izledik katlandik demssiniz melikeyi izlemek istiyorsaniz doktorlar dizisini izleyebilirsiniz sunu demek istiyorum melikeyi izleyelim derken yarismayi 1.yapmisiz ama bu 1.lik sadece ilk haftaydi arkasi gelmez ilk hafta cogu izleyici benim gibi meraktan izlemistir ikinci hafta 1.olacagina inanmiyorum gercekten rezalletti izlerken inanin ben utandim yaaa gelecek hafta kesinlikle izlemem veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee her zaman dedigim gibi yine diyorum faydalii faydali faydali progrmlarrrrrrrrrrrrrrrrrr olsun su meseleye gelincede kizlari özellikle öyle secmisler diyenlere de sunu söylemek istiyorum eger öyle birsey olduysada bir insan yarismanin ödülü icin kendini rezil edermi ben cok üzüldüm cooooooooooooookk yazik

saygilar...................

herkesin görüşü farklıdır,ama bu program ratinglerinin çoğunu melike için alıyor...tabi mini etekli kızlarında oldukça etkisi var bence...
melike o yarışmada olduğu sürece bu yarışma tüm melike fanları tarafından izlenecek...
kızların verdiği saçma cevaplar insanları güldürüyor,ve bu yüzden izleniyor...
ratinglerinin nasıl gideceğini bilemem ama ben fazla değişime uğrucağını sanmam
çünkü ne kadar çok programda çıkarsa...ne kadar çok programda kızların saçma cevapları gösterilirse o kadar çok dikkat çekiyo ve insanlar merak edip izlemeye başlıyo...
bende kızların özellikle seçildiğine inanıyorum...yarışma sonunda en çok kime bişeyler öğretilebilinirse o kazanıcak,o kişilerin bunu rezillik olarak alğıladığını düşünmüyorum eğer öyle algılasaladı,bu programa katılmazlardı
şöhret olma isteği bazen herşeyden üstün geliyormuş demekki...
bir kez daha behzat'a melikeme sabırlar diliyorum...:)
en büyük sabır dilekleri de dahilere...

Nhelenia
11-07-07, 16:52
Bence kızlar çok salak salaklıklarına o kadar güldüm ki erkekleride hakikaten özenerek seçmişler Uzay Mühendisi olan hariç tabiii...

angel666
11-07-07, 16:55
yaa kızlar çok cahildi hele o öykü allhım böle bşi olmaz kızın dünyadan haberi yok yarışmaya sırf merakımdan ve kızların saçmalıkları çok komk olduğu için izlicem bnce herkes bu sebplerden izlemştr biz ailecek kızların cvp larına öldk gülmekten
keşke melike güner sunmasaydı sunuculk olmadı bnce bide o yerli yersz kahkahaları öldrdü benii

=BEYZA=
11-07-07, 17:03
fatih aksoy kızları özellikle aramış seçmiş bunu herkes biliyor zaten gazetede okudum hatta demişki öyle kızlar buldumki çok şaşıracaksınız. zira şaşırdıkta...
bana kalırsa bu hafta ilk 3te olur bu yarışma çünkü insanlar böyle aptal cahil insanları izlerken tatmin oluyorlar buda bir gerçek ne yazıkki...

SETURK
11-07-07, 17:58
:img-cool2 İzlerken sinir krizi geçirdiğim program.Allah orda onları izlemek zorunda olan seyircilere ve onlara soru sorma cesaretini gösteren sunuculara sabır versin.Bu insanlar gerçekten varlar mı?Gerçi programın ardından sokaktaki gurur duyduğumuz kızlarımızla da röportaj yapıldıgında aynı cevapları aldıgımız ortada.
Kendimden ve hemcinslerimden utanıyorum.
Tabi eğer bunlar gerçekse.
Ben ordakilerin rol yaptıklarını düşünüyorum.Aman tanrım eger gerekse ben bu acıyla yaşayamam heralde:icon_sorr
Yok yok kesin rol yapıyolar bu kadar olunmaz heralde......:img-pilot

hekimoglu64
11-07-07, 21:21
bugün haberlerde rast geldi izledim yaw bu kizlarin hic mi gururu yok insan bir kendine der canli yayinda tüm türkiyeye rezil oldum diye üzüleceklerine utanacaklarina hooooooooopp yine dans edip oynuyorlar ben cok sansliyimki benim esim bilgisayar mühendisi

saygilar.......

esra_esr
11-07-07, 23:45
arkadaşlar gerçektnde kızların hepsi demiyorum 1-2 tane akıllı var ama esraymış,rüyaymış,öyküymüş falan filan yani hele o esra vallahi acıdım o kıza ya resmn erkkler dahi kızlar aptal durumuna düşürüyorlar bu kadar olur ilk bşta erkekleri filan beğenmiyorlar ıyy filan yaptılar snra kndileri o duruma düştüler pes diorum bşkada bişey demiyorum...günlük hayatta napacaksın o kadar okumuşun saçların beyazlamış flan filan ama cvbıda süper oldu o çocuğn nese yazdıkça daha çok sinirleniyorum....

hekimoglu64
12-07-07, 04:44
fox tvnin gece haberlerine bakiyordum ve asiri sekilde sokk oldum niye derseniz muhabir eline mikrofonunu alip halkimizin icine cikmis ve soruyor

türkiyenin baskenti neresi =cevap bilmiyorum,üstelik bunu bilmeyen kisi üniversiteli bir halk
2.soru ise irakin baskenti =cevap bilmiyorum bir insan kendi ülkesnin baskentini bilmezmi ya üstelik türkiyede yasiyorsun arkadaslar ben cok üzüldüm gercekten ben yurtdisinda yasiyorum ama türkiyede yasayanlardan daha bilgiliyim neyse yorumu sizlere birakiyorum

saygilar.....

* hande *
12-07-07, 05:36
yarışma hakkında da bi yorum yapıyım bence çok saçma bi yarışma ya.böle gereksiz programlar yerine daha yararlı programlar yapabilirler.kızları resmen özenle seçmişler yaa.hele bazıları adını sorsan onu bile bilmicek derecede cahildi.sırf merakımdan izlemiştim ama bi daha izliceğimi sanmıorm...

pinkzone
12-07-07, 10:52
Dün Show haberlerinde denk geldim.. Kızlar kabahatkerini saklamak için erkeklere taş atıyorlardı..

Erkeğin biri sordu.. Peki Kurtuluş Savaşında bazı önemli cephelerin komutanlarını biliyormusun..
--- Cık.. Yok

Peki sen ne biliyorsun.. Adolf Hitleri nasıl duymazsın..
-- Duymadım işte. Ne yapıyordu adam

Alman diktatörü idi.. Yahudileri bir kampta toplayıp kazanalra atmış ve onlardan sabun yapmış. Sonra işler iyi gitmemiş kendine intihar etmiş..
--- Hıım tamam.. Kimleri yakmıştı... Ha yuhaudleri.. Peki neydi bu adam
Alman diktatörü...

Valla kızlar resimde gördüklerini tanıyamanıza çok şaşırdım..
-- Ne var şaşılacak.. Bilmiyoruz işte.. Hem sen biliyorsun da ne oluyor.. İşine yarayacak mı.. Zannetmiyorum.. Hem okuya okuya saçların beyazlamış.. Çok okumakda kafayı bozuyormuş.. İnsan deliriiyormuş bir noktadan sonra..

Benim kafam gayet iyi.. Ve yerinde.. Okumak bilgi edinmek en azından insanın kendine saygısını arttırır.. Ve 70 miliyonun önünde rezil olmamanı sağlar..

pinkzone
12-07-07, 11:14
http://img.takvim.com.tr/2007/07/12/im/DB9246D851B8D8439C14FA6Fb.jpg

İlginç savunma

Özel bir televizyon kanalında ekrana gelen 'Güzel ve Dahi' yarışmasındaki kızlar, cahillikleriyle tepki çekti. Kızlara tek sahip çıkan ise yarışmanın sunucusu Behzat Uygur oldu.

"Şaşırdığım anlar oldu ama böyle kızlar her ülkede var" diyen sunucu, şaşırttı. Kızlar; Adolf Hitler, Maradona ve Semra Özal gibi isimleri tanımamıştı.

Takvim gazetesi

sinem8
12-07-07, 18:34
hakkaten ya ben izlemedim ama izlemiş kadar oldum.günlerdir anlatıyolar.aslında bu da lazım bazı şeylerin farkına varmak için.zira bizim "modern" insanımız çağdaşlığı sabahlara kadar barlarda dolaşmak,gezmek tozmak,yarışmada da görüldüğü gibi masalara çıkıp iç çamaşırları görünerek göbek atmak vs. olarak görüyolar.sadece gezin tamam mı sakın kimseye bi hayrınız dokunmasın.:fighting2 yazık hakkaten ya duyduğuma göre içlerinde üniversite mezunları varmış ne kadar boş insanlar halbuki.

ama ben en çok Clinton Bush'a güldüm yaa:img-hyste ne diyelim;gülüyoruz ağlanacak halimize.

Sennæ
12-07-07, 19:12
arada denk geldim çok saçma bir yarışma gerçekten :D
kızların IQsu gerçekten yok denecek kadar az... daha doğrusu bilgisi az...
Allah akıl fikir versin böyle programları yapana da kızlara da ne diim :D

mervve
12-07-07, 21:30
çok saçma bi yarışma gerçekten.gençlerimizin böle olması acı bişey aslında...bu kadarmı cahil olunur ya hakkaten geleceğimiz hiçte parlak deil...bi haber programındada kıza soru soruyolar yaşar büyükanıt kim diye soruyolar kız ne dese beğenirsinizzz ben ona oyumu vermicem dedi.(büyükanıtında zaten çok ihtayacı vardı sanki):icon_whis :icon_whis :icon_whis :icon_whis :icon_whis

nghn_87
13-07-07, 04:30
yaa kızlar çok cahildi hele o öykü allhım böle bşi olmaz kızın dünyadan haberi yok yarışmaya sırf merakımdan ve kızların saçmalıkları çok komk olduğu için izlicem bnce herkes bu sebplerden izlemştr biz ailecek kızların cvp larına öldk gülmekten
keşke melike güner sunmasaydı sunuculk olmadı bnce bide o yerli yersz kahkahaları öldrdü benii

Ben o yerlı yersız kahkahaları duymak için ayrılamadım tv karsısından
Hanı zamanı bellı olsa sadece o sanıyelerde ızlemek ıstıyorum
Programı izlemem diyordum ama Melike için katlanıyorum
O varlıgıyla herseyı guzellestırıyo benım ıcın ve benım gıbı hayranları için

Kızların cevaplarına gülmemek elde degıl
Hatta bende düşündüm Türkiye'nin baskentini sorsalar bilirlermi diye
İstanbul derler büyük ihtimal:D
Yarısma sayesınde kızlar bırseyler ogrenıcek ınsallah
Yoksa bız ızlerken dahı olucaz
Her ne kadar kızlarla kendımı karsılastırınca dahı oldugumu sansamda :img-hyste :img-hyste cocuklar var Allah'tan:Dbeni büyük bir yanlısı dusunmekten alıkoyuyorlar:D

Ben kızların giyim tarzını hiç begenmedım
Bana güzel gelmeselerde
Güzellik bu kadar acılmak degıl herhalde
Tabı onlar secmıyordurlar kıyafetlerı
Cunku hepsının etek boyu aynı(eteklerıne takmıs durumdayım)
o eteklerle oynamaları ozellıkle coook kotuydu
gercı kızlar memnundu hallerınden
Su kıyafetlerı duzelse ,cocuklardanda bırseyler ogrenmeye baslasalar o kadarda kotu olmayacak program
Allah askına su kıyafetlerı degıstırın hem kotu hem cok fazla acık
Üşütücek zavallılar:img-hyste

zeynomm
13-07-07, 05:41
kesinlikle nagihancım..
kesinilkle benimde o saçma sapan şeye dayanmamın tek sebebi o kahkahalar ve melikemin o doğal o masum yüzüdür....
yanı bana o tuaf şeyi melikemden başkası kesinlikle izlettiremezdi..
sayesınde pek güzel reytinğ yaptılar..

kızların etek boyunu demişsin..:)
ilahi seni.. hatunlara açabildikleri kadar açmış maşaallah..
ee aç demişler onlara..
çocuklar bunlar oynarken bakmıyor..
çünkü kızların eteklerının altı gözüküyordu..
etek zaten popolarının dibinde..
bide masanın üstünede bunlar sallandıkça..
yaw adamalr utan dı bunlarda tık yok ya..
kendilerindne midem bulandı ..
salaklıklarını geçtim yanı görüntü oalrakta iğrençtiler..
zaten onları izlemedim çoğu zaaman melikeme odaklı izledim..
yapması bıraz zor ama başak turlu dayanılacak gibi değiller..

o iğrençliği güzelleştiren tek şey melike günerdi!!
çünkü onun içinde bulunduğunu herşeyi güzelleştirmeye yarayan bir sihri vardır..
bu yapımıda güzelleştiren tek şey benım bahartomurcuğum...
melikem...

hekimoglu64
13-07-07, 06:08
cok haklisin kizlar görüntü olarkta kötüydüler yaw bunlar boya küpüne girmisler cikmislar bide makyajsiz görelim, yüzlerine bakilmaz makyajli bile güzel degillerdi yaw güzel melike hanim bu brpgramda sunucu olmayi nasil kabul etmis anlamadim neyse.....

saygilar......

Butterbeer
13-07-07, 06:09
Vasat, seviye yerlerde, insanlar gerçekten çok cahiller.Şov yapayım para kazanayım diye kanallar ne yapacaklarını şaşırdılar iyice.Amaçsız bir program.

PiTSToP
13-07-07, 10:37
Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Nimet Çubukçu güzel ve dahinin yayından kaldırılması için rtük e başvurmus.büyük ihtimallede kaldırılcak çünkü çok tepki almış.

ehlocan
13-07-07, 12:36
Güzel ve Dahi

Türkiye televizyonlarında "eğlence" olarak gösterilen birçok şeyin aslında trajik ve hatta içler acısı olmasını sanırım artık kimse pek yadırgamıyor. Yayvan ağızlı jüri üyelerinin insanları aşağılayıp maymuna çevirdiği programlar; yoksul aileye ödül vermek için aile babasına çember çevirtip burnuyla top zıplattırılan programlar; enseye şaplak ilişki kültürünün komik bulunduğu, insanların donlarının indirildiği yarışma programları; her esprinin bel altına yöneldiği ve bunun zekâ zannedildiği müptezel bir müstehcenlikle sakat mizah programları... Böyle dehşet verici bir zavallılık içinde debelenip duran bir ekran var ortada. Bu zaten malum.

Gün geçmiyor ki...
Fakat (haber bülteni klişesiyle söyleyecek olursak) gün geçmiyor ki sayın seyirciler yeni bir rezalete imza atılmasın! Gün geçmiyor ki dibi dipsiz televizyona bakarken utançtan içinizin sıkışacağı yeni programlar başlamasın!
Zaten ekranlardaki birçok programın herhangi bir eğitim ve terbiyeden geçmemiş, tosun Anadolu genci bakış açısıyla hazırlanması yetmiyormuş gibi kadınları aşağılayan yeni bir program arzı endam eyledi:
"Güzel ve Dahi".

Ucuz insan projesi
İyi eğitimli genç erkekler ve itinayla seçilmiş tın tın genç kadınlarla yapılan programda erkeklerin ne akıllı, kadınların ise ne aptal olduğu üzerinden "espri" üretiliyor. Erkekler kadınlara akıl öğretiyor, kadınlar da erkeklere kadınlara nasıl davranılması gerektiğini; iddia bu.
Programın ilk bölümünde, neden bilmiyorum, genç kadınların hepsine süper mini etekler giydirilip masaların üzerinde dans ettirildi. Eşleştikleri "dâhiler" de bir sandalyede oturup izliyorlardı. Velhasıl, bu memlekette herkese parası neyse verilip kendisini rezil etmesi sağlanabilir tezini doğrulayan yeni bir girişim. İnsanları ucuzlatan, kadınları ise iyiden iyiye berbat eden bir proje.

Niye yayımlanıyor?
Böyle programların yayından kaldırılmaması, yayımlanmasının bir türlü engellenememesinin bir sürü sebebi var. Ama bence en önemli sebebi, kadınların kurban ediliyor olması. Erkeklere ve erkekliğe halel gelmediği sürece yayınlarla ilgili karar vericiler o kadar da rahatsız olmuyor böyle programlardan.
Hatırlayacaksınız, bir süre önce erkeklerle ilgili bir program yapılması düşünülüyordu. Reklamları verildi, duyuru haberleri yapıldı. Tıpkı "Güzel ve Dahi" gibi o da ABD kaynaklı bir programdı. Programda erkekler kadın gibi giyinecek ve kadınların hayatını yaşamayı deneyeceklerdi. Program daha yayına giremeden "Türk halkının hassasiyetlerini hırpalayacağı" gerekçesiyle toz oldu. Program projesi, o kadar para harcanmasına rağmen birden buharlaşıverdi. Çünkü söz konusu olan Türk erkekleri, mazallah Türk erkekliğiydi. Tehlike büyüktü, yılanın başı küçükken ezildi.
Ama sıra kadınlara gelince...

Okuyan kızlara karşı suç
Masaların üzerine çıkartılıp oynatılan kız çocuğu görüntüsü berbattır. Hele son dönemde yapıldığı gibi küçücük kızların kadın gibi giydirilip oynatılması daha da berbat. Ama bunu genç kadınlara, hele televizyonda yapıyorsanız bu suçtur.
Türkiye'nin imzaladığı uluslararası sözleşmelere de aykırıdır, iç hukuka da. Televizyonların imzaladığı yayıncılık sözleşmelerini de çiğner bu görüntüler. Eğer birileri bu programları yapacak kadar düşkünse, birileri bu programlara katılacak muhtaç ve safsa bile buna izin verenler en büyük suçu işlemektedirler.
Bu suç sadece hukuka karşı değil, Anadolu'da okuyup meslek sahibi olmaya çalışan bir sürü kız çocuğuna ve genç kadına işlenmiştir. O genç kadınları o masaların üzerinde oynatmak bu ülkenin bütün kadınlarına yapılmış tiksinti verici bir haksızlıktır.

http://www.milliyet.com.tr/2007/07/13/yazar/temelkuran.html

alyssa_
13-07-07, 13:02
kadınları bu kadar aşalayan program olmaz.kadınları sadece aşalıyor yada akılsız olduklarını göstermeye çalışıyorlar.rtük ün bu programı kaldırması gerekiyor.ben bir kız olarak çoq kötü hissediyorum kendimi:img-wink:

yaya39
13-07-07, 13:03
Devlet Bakanı Nimet Çubukçu Show TV'de yayınlanan "Güzel ve Dahi" adlı programın "isminden, duyurularına ve formatının detaylarına kadar cinsiyet ayrımcılığının en kaba halinin tezahürü olarak ekranlarda yer aldığını" bildirdi.
Çubukçu, RTÜK'e başvurarak, Show TV'de yayınlanan "Güzel ve Dahi" adlı programın yayından kaldırılmasını istedi. Çubukçu RTÜK Başkanlığı'na gönderdiği yazıda, "Söz konusu yarışma programı, kadınların medyadaki olumsuz ve küçük düşürücü imajlarının temsilinin bir örneği konumundadır" dedi.

EVRİMİST
13-07-07, 13:12
kadınları bu kadar aşalayan program olmaz.kadınları sadece aşalıyor yada akılsız olduklarını göstermeye çalışıyorlar.rtük ün bu programı kaldırması gerekiyor.ben bir kız olarak çoq kötü hissediyorum kendimi:img-wink:

aynen katılıyorum.zaten tvde olan her dizi programda kadınlar hep suçlu erkeklerin hepsi melek(!)gazetelerdede öyle...
ünlü bayanlarda sürekli kötü duruma düşürülüyor...
duygu asenanın söylediği gibi kadının adı yok...

ECE...:)
13-07-07, 13:35
Son derece çirkin bir şey ama şu da var ki zaten bu programa çıkmayı kabul eden kadınlar aptal diye nitelendirilmeyi hakediyor ne yazıkki..

tv_hastasi
13-07-07, 14:11
Cahil kızlar

Güzel ve Dahi adlı yeni yarışmamızda yer alan kızların Kenan Evren'i, Semra Özal'ı bile tanımamalarına Vatan gazetesi çok şaşırmış.

Dün Güzel ve Cahil manşetiyle çıktı Vatan ve liseli, üniversiteli, kolejli kızların nasıl olup da bu kadar cahil olabileceğini sorguladı.

Güzel ve Dahi'nin yapım aşamasında tesadüfen bir toplantısında bulundum.

Programın yapımcısı Fatih Aksoy, "Öyle kızlar buldum ki, görünce çok şaşıracaksın" dedi.

Yani bu güzel ama cahil kızlar özel olarak aranıp bulunmuş, yüzlercesi arasından titizlikle seçilmiştir.

Bunu ne kadar fazla dedirtirse, dahi oğlanları da seksi kızlar karşısında ne kadar zor durumda bırakırsa o kadar amacına ulaşır program.

Bizde yayınlanan ilk bölümden daha fazla, programın orijinal bölümlerini seyretmişimdir.

Beauty and the Geek adıyla çeşitli ülkelerde yayınlanan programda öyle kızlar var ki, bizimkiler yanlarında dahi kalır.

Bush'u bile tanımayan Amerikalı kızlar mı istersiniz.

Orada yer alan seçilmiş 7-8 kızın Kenan Evren'i bile tanımamasından haraketle sosyolojik analizler yapmak doğru değildir.

Ben size 10 tane muhteşem seksi ve akıllı kız bulsam, "Türkiye'de gençler harika" diyecek misiniz?

Evet ülkede eğitim problemi olduğu, gençlerin okumadığı, genel-kültür yoksunu olduğu bir gerçektir ama bunun barometresi Güzel ve Dahi programı değildir.
cengiz semercioğlu hürriyet kelebek

bence verilcek en iyi cevap rezilliğe laf etmek için bile olsa izlememek...

diklo
13-07-07, 14:58
Cahil kızlar

Güzel ve Dahi adlı yeni yarışmamızda yer alan kızların Kenan Evren'i, Semra Özal'ı bile tanımamalarına Vatan gazetesi çok şaşırmış.

Güzel ve Dahi'nin yapım aşamasında tesadüfen bir toplantısında bulundum.

Bush'u bile tanımayan Amerikalı kızlar mı istersiniz.

Orada yer alan seçilmiş 7-8 kızın Kenan Evren'i bile tanımamasından haraketle sosyolojik analizler yapmak doğru değildir.

Ben size 10 tane muhteşem seksi ve akıllı kız bulsam, "Türkiye'de gençler harika" diyecek misiniz?

cengiz semercioğlu hürriyet kelebek

bence verilcek en iyi cevap rezilliğe laf etmek için bile olsa izlememek...

Bu programla ilgili okuduğum en mantıklı köşe yazısı...
Abartılacak birşey değil..Tamam ilk izlediğimiz de hepimizin büyük tepkileri oldu,bu tepkilerin çoğu da orijinal formatı bilmememizden kaynaklanıyordu...
Ben de üniversitede okuyorum,farklı bölümlerden kız-erkek pek çok arkadaşım var,lisede okuyan,liseyi bitirmiş kuzenlerim var...Hepsi birbirinden farklı olmakla beraber içlerinde bu tarz değer yargıları olan kimse yok..Böyle insanlar yok mu,tabiki var ama çoğunlukta değiller kesinlikle...Böyle kurmaca bir program için de "yok kadınlar aşağılandı","yok gençlik ne halde" diye ortalığı velveleye vermeye gerek yok..Şahsen ben bir bayan olarak aşağılandığımı hissetmiyorum...Aşağılanan birileri varsa o da oradaki bayanlardır...

Emin olun ki bayanları bu programdan başka aşağılayan o kadar çok şey var ki,onlar için önlem olmak sanırım daha yerinde olacaktır...

lubi wita
13-07-07, 15:04
8.sınıf inkilap tarihi dersinin ikinci dönem son ünitesi ikinci dünya savaşı.en azından ben okurken öyleydi ve biz işledik.yani adolf hitler de işleniyor cnm=)

bizde 2. dönemin son ünitesi işlenmedi.ben ve tanıdıgım okullardaki tüm arkadaşlarım lgs için dershanelerın hazırladıgı programlara daha rahat katılabılmek ıcın rapor aldık.niçin rapor aldıgımızın okul müdürü de öğretmenler de farkındaydı.sence neden okullarımız varken dershaneye gidiyorduk?ayrıca okulda öğretilmeyen ve lgs de bizden istenen hızlı test çözme tekniğiydi .bizim okulun 1. 2. ve 3. leri zeka seviyelerinin benden yüksek olmasına rağmen hiçbir yere giremedi .bir yanlışım varsa eğer bunu da konuşalım arzucum

hewal
13-07-07, 15:54
bizde 2. dönemin son ünitesi işlenmedi.ben ve tanıdıgım okullardaki tüm arkadaşlarım lgs için dershanelerın hazırladıgı programlara daha rahat katılabılmek ıcın rapor aldık.niçin rapor aldıgımızın okul müdürü de öğretmenler de farkındaydı.sence neden okullarımız varken dershaneye gidiyorduk?ayrıca okulda öğretilmeyen ve lgs de bizden istenen hızlı test çözme tekniğiydi .bizim okulun 1. 2. ve 3. leri zeka seviyelerinin benden yüksek olmasına rağmen hiçbir yere giremedi .bir yanlışım varsa eğer bunu da konuşalım arzucum

Bu Türkiye'deki eğitimin ne düzeyde olduğunun en güzel kanıtı zaten..Dersaneye gitmeden hiçbirşey olmuyor...Dersaneye git , ezberle , sınava gir , soruları cevapla , kazanman gereken okulu kazan ve bitti...Yanlış anlama sözğm sana değil ama malesef acı ama gerçek bu...Bir proğramda bir öğrenci demişti "tostla beslenip testle öğreniyoruz sonrada hiçbirşey hatırlamıyoruz diye"...

xlonelyx
13-07-07, 17:16
hayatımdabu kadar saçma ve kötü bir yarışma görmedim.........

berbat ötesi.....

bayanların özellikle seçildiğini biliyoruz ama bi haber programının gecen gün nişantaşında yaptığı röportajda T.C nin başbakanın bilmeyen cumhurbaşkanını bilmeyen o kadar çok kişi var kii....

inanamadım böyle insanların olduğunu bilmek gerçekten üzdü beni......

ikiaile_fan
13-07-07, 19:01
Ben programı izlemek istiyodum ama aynı saatte hayal ve gerçek,acemi cadı oluyo hangi birini izleyeceğimi şaşırıyorum bu programa hayatta bakamam hafta sonu tekrarını verseler izleyebilirim.:img-yes:

cropsy
13-07-07, 22:09
Programı izlemedim,böyle bir programın yayınlandığından haberim bile yoktu ta ki gazetedeki haberleri okuyana,arkadaşlarımın dediklerini duyana kadar..Elbette ki yarışmadaki kızların öyle olması ''genellenemez'' hiçbir şekilde,zaten Fatih Aksoy da özellikle bulmuş böylelerini ama insan programda kızların dediklerini okuyunca,başkalarından duyunca hakikaten sinirleniyor,üzülüyor.Kim bilir programı izlesem ne hale gelirim?Gerçekten çok acı bir durum çevresinden,ülkesinden,dünyadan böyle bi haber insanların olması..Yazık yani çok yazık..

nghn_87
14-07-07, 04:41
İstemeyen izlemez evet ,ben istemediğim halde izliyorum
Sunucuları muthıs Melikem:D

Neyse ben sorulan soruların kızların egıtımıyle alakalı oldugunu dusunmuyorum
okulda 12 eylül darbesini anlatmıyorlar bildigim kadarıyla
(yanı tarıh degıl henuz) ama biz biliyoruz
Cok okuyan biri degilimdir ama insan merak eder gecmişini
Yani enazından tv izliyoruz
fılmler dızıler yapıldı onunla ılgılı
Ama guzel denılen kızlar sıkılastırıcı kremlerın etıketını okumaktan kafalarını kaldırıp dunyaya bır bakamamıslar sanırım
Üzerine sarkılar yapılan ,klıplerde gosterılen Irak'ın baskentı(lübnanmıydı:img-hyste neyse bagdatı) bılmıyorlar gercı Turkıye'nın baskentını bılırlermıydı :D
Aslında sasırmamak lazım format bu yanı kızlar bılemeyecekkı ılerıde bıseyler ogrendıgı bellı olsun(ogrenırlerse tabıkı yazık cocuklara:D)
Bilmemek degil öğrenmemek ayıp onlarda ögrenecekler:img-hyste :img-hyste

Programın tepki almasının asıl nedenı
O kıyafetlerle yapılan ıgrenc danslardı
Yine diyorum kızlar hallerınden memnunlardı hatta o etekle o dans sasırdım dogrusu ama
Millet olarak bize ters geliyor
İzlememek tabiki elimizde ama onlarında programı duzeltmek ellerınde
Su kıyafetler degısır umarım
Degıssın valla ben karenın 4 kosesı oldugunu bıldıgım halde zevkle ızlerım programı:img-hyste

dirty pirate
14-07-07, 04:51
ilk izlediğimde bende çok tepki göstermiştim programa ama şimdi düşünüyorumda çokta önemli değil.Zaten sağduyulu biri orda yarışan sekiz kişiyle genelleme yapılmayacağını bilir diye düşündüm.Hatta şimdide ilk program için özellikle böyle davrandıklarını düşünüyorum.Böylece olurda mucize eseri biraz birşeyler öğrenebilirlerse bakın ilk program nasıldık şimdi ne kadar ilerledik diyebilecekler.Neyse aslında bu kadar uzun uzun tartışmaya lüzum yok .
Allah behzatla melikeme sabırlar versin bye

özge-melike
14-07-07, 11:56
Güzel ve Dahi'ye uyarı

Ekran başındakilere “Vah bu gençlerin haline” dedirten yarışmaya ünlüler de tepkili...

‘Dahi ve Güzel’ gençlere kötü örnek

LİSE mezunu ya da üniversiteli genç kızların yarışmacı olarak katıldığı “Dahi ve Güzel” yarışmasına tepkiler artıyor. Irak’ın başkentini Lübnan yapan, Semra Özal’a şarkıcı diyen, Clinton’ın fotoğrafını görünce Bush yanıtını veren kızların “Vah ülkeye” dedirten durumu, RTÜK’ü de harekete geçirdi. Devlet Bakanı Nimet Çubukçu’nun Dahi ve Güzel’in yayından kaldırılması için yazı gönderdiği RTÜK programa uyarı cezası verdi.

İŞTE O YARIŞMADAN BİR BÖLÜM

SAÇ BAŞ YOLDURTUYOR BUNLAR

PROGRAM İÇİN KİM NE DEDİ?

Şebnem Özinal

Böyle programlar yayınlanmamalı

Bu bir format programı ama format diye de bu kadar saçmalık olmamalı. Reyting uğruna bu tarz şeyler yapılmamalı. Sonuçta gençler için kötü bir örnek. Bu tarz programlar kaldırılmalı.

Deniz Uğur

Sosyo-kültürel bir sorun var

Bu program sosyo kültürel bir sorunun varlığını gösteriyor. Yeni başlayacak bir programda babasız bir çocuk gerçek babasının kim olduğunu adaylar arasından seçecekmiş. Bu daha vahim.

Yeşim Salkım

Kültürsüzlüğü gösteriyor

Bu program Türkiye’nin genel kültür yapısını gösteriyor. Genç kızların böyle bir genel kültüre sahip olmaları karşısında anne ve babalar bir kez daha düşünmeli.

Aysel Gürel

Cahilliği kullanıyorlar

Böyle programlara birilerinin dur demesi lazım. Aslına bakarsanız bu çocukların cahilliklerini kullanıp reyting yapmaya çalışıyorlar, sırtlarından para kazanıyorlar.

Kaynak:Vatan Gazetesi

ozlem_1905
14-07-07, 16:50
ya o kızlardan biri varya kız nazım ghikmeti bilmiomuş yani bu kadar mı olur insanın yüzüne tüküresi gelio.artık acemi cadı c.tesi günleri olduuu için izliemicemmm zaten ölesine izliodum.melike güner bana çok büyük sürpriz oldu.yani türkiyede bu yaşta hala böyle insanlar olduğu sürece ne olcak bilmiyorum ya onların biklmedikleri şeyleri ben biliyorum yyyaaa kız ırakın başkentine lübnan dediii yaaa

FBuse
14-07-07, 17:06
http://img467.imageshack.us/img467/1188/dsc3255co7.jpg (http://imageshack.us)

http://img467.imageshack.us/img467/2981/dsc3324td4.jpg (http://imageshack.us)

ilk bölümü kacirdim ama 2cisini izlicem bugün.. =)))

SETURK
14-07-07, 20:23
Kusura bakmayın da bizim gençlerimize bunlar mı kötü örnek olacaklarmış.Aramızdan istisnalar çıkmış belki ama genel olarak o kadar da aptal değiliz.Bırakın izleyelim eğlenelim.Niye yayından kalksın ki?Gülüyoruz işte fena mı?:img-wink: Bu insanlar gibi olanlar da belki ders alıp bir iki ansiklopedi okurlar:img-wink:
Ben hala bilerek yaptıklarını düşünüyorum:img-wink: Çünkü hepsi de yanlış cevap vermez heralde.Bu kadar komik olamazlar.
Yayından kalkmasına lüzum yok bence.Ben dalga geçerek izliyorum.:img-yes:

FBuse
14-07-07, 22:26
cok komikler ya =)) özelikle Esraya koptum
durmadan "dimi erdal.." sorusu süperdi hahaha
ama suanlik favorim Özge.. Dahilerden ise Orcun ve Erdali begendim =))

alyssa_
14-07-07, 23:59
hepsi süper ya.dahilerin dansları çok komik.esra ve öykü onlara birşey diyemiyorum.onlar artık kendilerini aşmışlar:P benim favorim ya merve yada rüya ikisinden biri:)

veri
15-07-07, 01:02
bence dans konusunda yunus ve özge haksizlik yapildigini düsünüyorum :( ve onlar benim favori adaylarimdi

veri
15-07-07, 01:17
aynen katiliyorum..
1 programmi izlememistim cok üzülmüstüm kacirdim diye, 2ciye baktim benim icin ilk ve son oldu, ztn en gzli ve en akilisi Özgedi neyazikki oda elendi..

bencede en iyi ciftler yunus ve özgeydi ben daha cok üzgünüm

sevgi86
15-07-07, 01:20
umarım bu başarı sadece meraktandır
reyting rekorları kırmış makinada okan söyledi

sweet923
15-07-07, 01:24
bence dans konusunda yunus ve özge haksizlik yapildigini düsünüyorum :( ve onlar benim favori adaylarimdi

benim de favori adaylarimdi iyileri gitti kötüleri kaldi:icon_sorr

aynen bende bi daha bakmiycagim Reyting kirmasinlar:img-yes:

evet özge ve yunus çok güzel çifttiler..bir de özgenin bence bir ayrı tatlılığı var..açık ve canlı renkler ona çok güzel yakışıyor..ben bu programda hayatım boyunca gülmediğim kadar gülüyorum..kahkahalardan karnıma kramplar giriyor.:happy0064.. zenananı hiç bu kadar gülerken görmemiştim..doktorlar dizisinde gülüşüne hasrettik zaten...en fazla tebessüm ederdi çünkü..ama bence her insana gülmek yakışıyor..:good:

girl01
15-07-07, 14:52
12 Temmuz 2007 - Ab
1 Guzel Ve Dahi [net] Show 3,90 18,80

12 Temmuz 2007 - Tüm Kişiler
2 Guzel Ve Dahi [net] Show 2,90 13,20

DeFnE_92
15-07-07, 14:53
çok saçma bi program gerçekten.izlemiyorumda zaten bazen reklam aralarında görüyorum.güzel ve dahi yerine aptal ve dahi yapsalarmış adını daha çok uyarmış.gerçekten rolmü yapıyolar yoksa yapmıyolrmı anlamıyorum.ama yapmasalarda o kadar aptalca cvplar veremezler yani.şu masaya çıkıp dans etme olayınıda hala anlamış değilim

punk--rock
15-07-07, 15:01
valla bende anlıyamıyorum ya bu kadar saçma bi program hayatımda görmedim göremiyicemde heralde.bide şu 1. ve 2. olmalarını anlamıyou kimler izliyo acaba bu programı gülmek isteyenler heralde ben başka bi programa bakıyodumda bunu verdiler arada dedim buraya heralde tv seyretmeyebn seyrettiklerindede hiç kulak asmayan veya sadace magazin türü şeyler izleyenler geliyo.hadi onu bıraktım hiçmi tanımıyolar yani.behsat uygurda kalitesini düşürmek için gelmiş heralde progrma.2 kelimeyi 1 araya getiremiyo.acaba kızlarla konuşa konuşa onada mı bulaştı yoksa diye düşünüyorum.

celeborn
15-07-07, 15:25
dün makinanın medya arkasında gördm..gülsemmi ağlasammı bilemedm:img-in_lo

valla böyle bir zeka seviyesi gerçek olabilir mi ya hayretler içindeyim..

ozlem_1905
15-07-07, 15:32
gülüyoruz ama bu insanların 1.olmaları insana dokunuyor yaaa bu aptallıklarınn

hafta içi olanlar evdeki yaşantılarıı diodu ya ilk bölümde behzat hafta içi hergün takip edeceks
iniz die

alyssa_
15-07-07, 15:39
bence yunuslar gitmeyi haketmiyordu.bide sonunda iki dahiye sorular soruldu.erdal 3'ünüde bildi.çünkü erdala çok kolay sorular sordular.yunusa daha zor sordular...ve onları bilemedi.burada bir hilelik var bence:img-yes:

taybong
15-07-07, 15:45
İzlemedim ama duyduklarımdan ve reklamlarından anladığım kadarıyla bence bu programın formatı;"Gülüyoruz ağlanacak halimize"...

özgenuroğlu
15-07-07, 15:57

:img-hyste :img-hyste Makinanın medya arkası tamamen buna ayrılmıştı diyebilirim...Okanın o zekice yorumlarına bir kez daha hayran kaldım tabii ki hakkı devrminde...
Okan boşuna demedi burda bende saçma sapan cevaplar versem, popomu sallasam bende o kadar yüksek reytin alırım:icon_whis

~*£sra*~
15-07-07, 16:20

haklisin, bende dün makinanin medya arkasinda gördüm bu programi, yani gercekten kizlar aptal mi öyleymis gibi mi yapiyorlar, ben anlayamadim,yani insan sadece gülüyor, okanin dün dedikleri bence cok dogruydu, beni yine cok güldürdü okan, gercekten"gülüyoruz, aglanacak halimize.." birde bu kadar sacma bir program birinci oluyor, hayret...

yaya39
15-07-07, 16:26
bu kadar saçma bir yarışmanın birinci olması Türk insanının nelere değer verdiğinin bir göstergesi. Ne yapalım güleriz ağlanacak halimize. Bi de Okan Bayülgen'in de dediği gibi her şey düzmece olabilir.

starbuck
15-07-07, 18:21
o çok güzel melike sunsun behsat sunmucaksa izlerim.
bende onların gerçek türk kadınını temsil ettiğine inanmıyorum.
ve sen galiba öyküyü seviyorsun:img-wink:
evet melikem sunucakmış reklamı gördüğümde nasıl sevindim anlatamam o öykü denilen kız başta itici gelmişti ama sora banada samimi geldi hatta melikem çok şık olmuşsun dediğinde o da sende öyle dedi melikeyle ilgili diyaloglar kaçmıyor :img-blush

alyssa_
15-07-07, 19:10
Evet onlara çok basit sordular.Esrayı çok itici buluyorum ben şahsen.

İçlerinden en masumu ve en zekisi Özge'ydi.O da elendi.İlk hafta da soruların hepsini bildi Özge.

Özgenin ağlamasına kıyamam.Saçma bir program ama eğlenceli.İnsan sadece gülmek için izler.

Özge ve Yunusun fotoğrafları varsa çalışma yapar mısınız?

evet ya özgenin elenmesine çok üzüldüm.onlar haketmiyordu.mesela dans yarışmasında kazanan o kadar iyi oynamamıştı.
merve & çağlar giderse dahada üzülürdüm.
inşallah önümüzdeki hafta hakedenler kazanır:)

#ezo#
15-07-07, 19:29
dün bu programın bir kısmını makina'da medya arkası'nda gösterdiler, hem cinsim bu kadar mı salak yoksa cidden programın formatı bu mu? biz de bayılarak seyrediyoruz bu abuk formattaki programları,anlamıyorum yani:icon_conf :icon_mad:

yılmaz_filiz
15-07-07, 21:03
Merve:

http://img112.imageshack.us/img112/4646/merve01qo6.jpg (http://imageshack.us)

Özge:

http://img47.imageshack.us/img47/5571/ozge01sn5.jpg (http://imageshack.us)

yılmaz_filiz
15-07-07, 21:06
Bu Esranın dudakları pek bi çirkin =)İçlerinde en komik durumda olan bayan:

http://img47.imageshack.us/img47/1552/esra4xe4qx8.jpg (http://imageshack.us)

http://img112.imageshack.us/img112/6741/esra1dj2ar4.jpg (http://imageshack.us)

http://img120.imageshack.us/img120/6449/esra2wx0jw9.jpg (http://imageshack.us)

yılmaz_filiz
15-07-07, 21:08
ÖzgE:

Güzel ve Dahi Show TV
güzel ve dahi, güzel ve dahi izle, güzel ve dahi müziği, güzel ve dahi fragmanı, güzel ve dahi haber, güzel ve dahi izle, seyret, video, güzel ve dahi bölüm özeti, bölümleri, show tv

özge özçelikel etiketine sahip yazılar gösteriliyor. Tüm yazıları göster özge özçelikel etiketine sahip yazılar gösteriliyor. Tüm yazıları göster
15 Temmuz 2007 Pazar
Yunus - Özge

ÖZGE ÖZÇELİKEL
18 yaşında, İzmirli
Manken - fotomodel
Lise mezunu

YUNUS ÖZÇELİK
22 yaşında
Yeditepe Üni. Elektrik - Elektronik mühendisliği öğrencisi(burslu)
ÖSS'de ilk 1000'de yer aldı

Gönderen Ergün zaman: 05:48 0 yorum

Etiketler: yunus, yunus resimleri, yunus özge, yunus özçelik, özge, özge resimleri, özge özçelikel

08 Temmuz 2007 Pazar
Özge Özçelikel

Boy: 1.81
Kilo:54
Beden:38
Ölçüler: 85 - 61- 91
Saç: Kahverengi
Ten: Kumral
Göz: Ela
Ayak: 40

Sizi biraz tanıyabilir miyiz?
1989 İzmir doğumluyum. Ailem de İzmirli. İzmir Anadolu Lisesi 2. sınıf öğrencisiyim.

Mankenliğe ne zaman ve nasıl başladınız?
Mankenliğe ailem ve arkadaşlarımın ısrarıyla, bundan 6 ay önce Neşe Erberk Ajans’ta başladım ve hala bu ajansa bağlı olarak çalışıyorum. Ajansta 1,5 ay yürüyüş dersi aldım. 2005 Miss Model Of Turkey Yarışması’na katıldım ve 4. oldum. Ayrıca aynı yarışmada Onur Air Güzeli seçildim.

Şu ana kadar ne gibi organizasyonlara katıldınız?
Neşe Erberk Ajans’a kayıt yaptırdıktan sonra yaşımın küçük ve mesleki tecrübemin az olması nedeniyle açıkçası çok fazla iş teklifi almayacağımı düşünmüyordum. Ancak düşündüğümün tersi bir durumla karşılaştım. Kayıt yaptırdıktan bir hafta sonra iş teklifi aldım. Şu ana kadar pek çok açılış ve defileye katıldım, tanıtım hostesliği yaptım. Örneğin, Kaya Prestige Otel’in Hoşgeldin Karşılaması, Ege TV’de suda doğum tanıtımı, Denizli’de bornoz tanıtımına katıldım. Defileye çıkmayı çok seviyorum ancak iç çamaşırı defilelerine katılmıyorum.

Mankenliğe başladığınızdan beri hayatınızda ne gibi değişiklikler oldu?
Mankenlik daha önceleri de hep yapmayı düşündüğüm bir işti. Mesleğe başladığımdan bu yana yoğun bir tempoya girdim ve hayatıma renk geldi. Daha sosyal bir insan oldum. Farklı insanlarla ve meslektaşlarımla tanışma imkanım oldu.

Mesleğiniz aile ya da arkadaş ilişkilerinizi nasıl etkiledi?
Ailem de dahil olmak üzeri çevremdeki hemen hemen herkes mankenlik yapmam konusunda ısrar ediyordu. Şu anda da “tam işini bulmuşsun” diyorlar. Ben de böyle hissediyorum. Yaşım çok küçük olabilir ama ben kendimi yaşıtlarımdan daha olgun görüyorum. Belki de bu nedenle arkadaşlarımın çoğu benden yaş olarak büyükler.

Mesleğe yeni adım atmış olsanız da tanınan biri olmanın olumlu ya da olumsuz yönleri sizce neler?
Bence tanınan biri olmak çok iyi bir şey. Ancak insanların sizi nasıl tanıdığı da çok önemli. Bu anlamda doğru işler ve doğru organizasyonlarda yer almak gerektiğine inanıyorum.

Geleceğe dair projeleriniz neler?
Lise öğrenimimi tamamlayana kadar mankenliğe İzmir’de devam edeceğim. Daha sonra ise İstanbul’a gitmeyi planlıyorum. Orada hem mankenliğe devam edip hem de tekstil mühendisliği üzerine öğrenim görmek istiyorum. Ancak şu anda düşündüğümde benim için mankenlik daha ağır basıyor. Best Model Of Turkey’e katılmak istiyorum.

Günümüzde pek çok manken, tiyatro ya da sinema oyunculuğu yapıyor, kaset çıkarıyor ya da çeşitli tv projelerinde yer alıyor. Sizin böyle bir düşünceniz var mı?
Bu yönde bir teklif gelirse değerlendirmeyi düşünürüm. Özellikle sinema ve dizi projelerinde yer almak isterim. Oyunculuk yapmak için eğitimin çok büyük bir önemi olduğun düşünüyorum. Ancak bence yetenek oyunculuğun olmazsa olmazı. Ben de bu tarz teklifler alırsam mutlaka eğitim almayı düşünüyorum.

Örnek aldığınız mankenler ve birlikte çalışmak istediğiniz modacılar kimler?
Mesleki anlamda Güzide Duran, Cansu Dere ve Yüksel Ak’ı çok beğeniyorum. Ünlü modacılarımız Cengiz Abazoğlu, Zeynep Acar ve Perihan Akı’yla birlikte çalışmayı çok isterim.

Türkiye’de mankenlik mesleğine karşı olumsuz bir bakış var. Sizce bunun nedeni nedir?
Bence mankenlik de bir sanat ancak Türkiye’de böyle değerlendirilmiyor. Üstelik mankenlik göründüğü kadar kolay bir meslek de değil. Türkiye’de toplumun mankenliğe karşı önyargılı davrandığını düşünüyorum. Ancak bunun en büyük nedeni de yine bazı meslektaşlarımızın, özellikle de popüler mankenlerin sürekli özel hayatlarıyla gündeme gelmeleri. Bence bunun yerine yaptıkları işler ve birikimleriyle adlarından söz ettirmeliler.

Sizce Türkiye’de mankenler yeterince para kazanabiliyor mu?
Meslekten elde edilen maddi imkanlar popülerliğe ya da iş temposuna göre değişiyor. Aranılan bir isimseniz ve haftada birkaç kez defileye çıkıyorsanız yeterli parayı kazanabilirsiniz. Ancak yine de ben Türkiye’de mankenlerin şu anda yeterli para kazandığını düşünmüyorum.

Mesleğiniz gereği sürekli bakımlı olmanız gerekiyor. Bundan sıkıldığınız zamanlar oluyor mu?
Bence bakımlı olmak çok güzel bir şey. Saçtan tırnağa kadar her türlü bakımın büyük bir önemi var. Çünkü insanların karşısına çıkıyoruz ve paspal görünmememiz gerekiyor.

Formunuzu nasıl koruyorsunuz?
Formumu korumak için özel bir çaba göstermiyorum. Çünkü ne kadar fazla yemek yesem de kilo almıyorum. Hiçbir zaman diyet yapmadım.

Boş vakitleriniz nasıl değerlendiriyorsunuz?
Spor yapıyorum. Özellikle basketbol oynamayı çok seviyorum. Daha önce İzmir Spor’da basketbol oynuyordum. Bunun yanı sıra gezmeyi, yeni yerler görmeyi çok seviyorum.

clqin
16-07-07, 00:16
Bnde bu programı fazla beğenmediğim halde Okan Bayülgenin dediklerine çok kızdım böle davranması hoş deil bnce.Beğenmiyor olabilir ama bu kadarda sert eleştirmeye hakkı yok.

özzz
16-07-07, 00:48
okan bayülgen hep yapıyor zaten bunu.hiç şaşırmadım nedense :) dün geceden öykünün fotoları warsa ekleyebilirmsnz :)

hekimoglu64
16-07-07, 01:03
öncelikle sunu söyleyeyim bu program gercekten yayindan kaldirilmali ben sahsen dün izlemedim izlemeyecegimde ve okanin programinida izlemedim zaten öyle her zaaman izleyen biriside degilim ve dünde programda neler oldu hic bir fikrim yok veeeeeeeeeeee okana firsat cikti artik her hafta programinda bu yarismayi yayinlar ve iyi dalgasini gecer birileride okanla dalga gecse okan önce kendine bir baksin kendisini saygiya davet ediyorum seyirciye daha saygili olmali

saygilar.........

sevgi86
16-07-07, 01:31
bence de yayından kaldırılmalı
kadınları gerizekalı gibi gösteren bir programı bir bayanın izlemesi düşündürücü
kusuruma bakmayın benim görüşüm bu

erkekler yine neyse görsellik için izleyebilir
televole ile aynı mantıkla ama bir kadın nasıl zevk alabilir anlamıyorum
gülünç bir program

nghn_87
16-07-07, 04:29
Bizim gecen hafta soruları bilemiyor dediğimiz kızlar
Bu hafta öğretmen edasıyla ancak bu kadar öğretebildim diyorlar cocuklar için:D
Esra cok ukala geldi bana insallah gider diyordumki gitmedi maalesef
Gecen hafta verdıgı sacma cevalara karsı partneri onu asagıladımı hayır
Ama sankı partnerı hakkında pek guzel konusmuyo ya da hala anlayamıyor bazı seylerı
Ah MElikem canım o kahkaların yokmu
sunucuların en güleç yüzlüsü,en şirini haftaiçi hergun seni izleyecegım için okadar mutlu oluyorumki

Su kıyafetler yine aynı yaa
Karıs hesabı yapsak o kızların gıydıgı kıyafetlerı
ılkokul 2. sınıfa gıden bır kızımız normal kıyafet olarak gıyebılır:img-hyste
Valla ben formata falan karsı degılım
Cevapları duyunca pardon duyamayınca sasırmıstım gecen hafta ama
banane kızları falan asagılamıyor bu program
Yanı nadır kısıler, neslı tukenıyor arkadasların ve toplanıp getırılmıs
Ya da tamamen numara o cevaplar

İnsan cocugunun bu programı izlemesini istemez
Belkide ister
Gör yavrum oku böyle olma der
Yalnız eğitim degıl bahsettıgım genel kültür
Üniversite okuyanlar varya aralarında
Bunları göstererek Oku bu kızlar gibi olma derler belkide
Egıtıcı bır programmıs aslında:img-hyste

yoshyy
16-07-07, 10:52
MERVE VE ÇAĞLAR SİZİ ÇOKKK SEVİYORUM:img-in_lo :happy0064

Ayy çok güzel bir çift:)
http://img510.imageshack.us/img510/1802/45fa0.jpg (http://imageshack.us)
http://img523.imageshack.us/img523/6190/44gj7.jpg (http://imageshack.us)
http://img510.imageshack.us/img510/8303/43he2.jpg (http://imageshack.us)
http://img523.imageshack.us/img523/829/42gm4.jpg (http://imageshack.us)
http://img510.imageshack.us/img510/1195/41ce8.jpg (http://imageshack.us)
http://img510.imageshack.us/img510/1050/40yz8.jpg (http://imageshack.us)
http://img510.imageshack.us/img510/6062/19og7.jpg (http://imageshack.us)

tugce_cemre
16-07-07, 10:55
http://img510.imageshack.us/img510/4739/18bw2.jpg (http://imageshack.us)
http://img510.imageshack.us/img510/690/15tw8.jpg (http://imageshack.us)
http://img213.imageshack.us/img213/2268/77509040io4.jpg (http://imageshack.us)
http://img523.imageshack.us/img523/1831/68005933md4.jpg (http://imageshack.us)

MERVE-ÇAĞLAR BU ARADA BEN YOSHYY ADRESİNİN SAHİBİYİM ŞİFREYİ UNUTTUM ARTIK BU İSİMLE DEVAM ETÇEM:)

MERVE&ÇAĞLAR

alyssa_
16-07-07, 12:39
tugce_cemre öncelikle merve ve çağlar resimlerin süper.en yakışan çift ve en uyumlu çift merve ve çağlar..

sena57-utku
16-07-07, 13:04
Bu işin böyle olacağı belliydi

Güzel ve Dahi, ikinci haftasından rengini iyice belli etti. Bu bir yetenek yarışması falan değil, daha önce de altını çizdiğimiz gibi, aslında Biri Bizi Gözetliyor evinin geri gelmesiydi. Show TV, bugünden itibaren hafta içi her gün öğle saatlerinde, Güzel ve Dahi’nin yarışmacılarının bulunduğu evden canlı yayın yapacak. Kameralar, birbirinden alımlı kızlarla genç erkeklerin birlikte yaşadığı o eve, aralarındaki çekişmelere, dedikodulara ve elbette aşklara odaklanacak.

Sözün özü, bir zamanların reyting rekortmeni olan BBG formatı geri dönmüş olacak. Hatırlarsınız, hafta içinde Kadından ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Nimet Çubukçu “kadınları küçük düşürdüğü” için RTÜK’e programın yayından kaldırılması için başvurmuştu. RTÜK de Güzel ve Dahi’ye uyarıda bulunmuştu. Durum böyle olunca, yarışma da ikinci haftasında bambaşka bir formata kavuştu. Güzel ve Dahi’ye gedikli jüri üyelerinden Uğurkan Erez ve Sema Çelebi’nin de aralarında olduğu bir jüri heyeti eklemişler.

Amaçlarına ulaştılar...

Milletin tepkisini çeken soru cevap kısmının yerine de, kızların maket roket yaptığı, dahilerin de dans edip göbek attığı bir eleme bölümü eklemişler. Program esnasında, evden çekilen görüntüleri de yayınladılar. Seyirciyi, hafta içi yayınlayacakları o BBG kuşağına hazırladılar. Ve her durumda amaçlarına ulaştılar. Çünkü geceyi reytinglerde en üst sıralarda tamamladılar. Elbette bu yarışmanın kaldırılmasını isteyenlerden değilim. Sansürün her türlüsüne karşı olduğumu bir kez daha yineleyeyim. Beni asıl endişelendiren ekranda olanlar değildi. Hafta sonu sokaklar bomboştu. Bırakın şimdi Güzel ve Dahi’nin zararlarını. Haftaya oy kullanmaya geleceksiniz değil mi?

GÜNÜN SÖZÜ

Bir kız, iki geri zekalı cevap veriyor. Sonra çıkıyor, poposunu gösteriyor. Bundan daha çok seyredilecek bir şey olabilir mi? Bundan daha çok seyredilecek şey ben olabilir miyim? (Okan Bayülgen, Makina’da söyledi.)

BUNU DA DUYDUK

Jüri üyelerimizden Sema Çelebi’den, eğer verebilirse, puanını alayım. Ben, Sema Hanım’ı hiç bu kadar gülerken görmedim. Ben, böyle bir yarışma da görmedim... (Behzat Uygur, Güzel ve Dahi’de söyledi.)

kaynak:Vatan gazetesi/Mehmet Güler

shy_rascal
16-07-07, 13:13
yarışanın hastası oldu wala:img-wink: özge en güsel kızdı bence yazık oldu elendiği bide bişey duydum lise2 örenicsiymiş galiba ama 89lu:icon_whis forumuda tam olarak takip edemedim ama olsun:img-blush gözde favorim erkeklerdende çaalar :img-pilot ama ne yasıkki eş diiller gözde cool takılıo sessiz sakin çaalar onu açardı eş olsalardı ama nesse:img-blush bu arada bn yeni katıldım okyanus bn arkadaşlar:img-in_lo

alyssa_
16-07-07, 13:14
8 muhteşem güzel alışverişi ve gezmeyi seven güzellikleri ile hayatlarını kazanan kadınlar ile 8 dahi ama genç kızlara yaklaşmakta sorunları olan iki gubun sosyalliğinin teste tabi tutuldugu ve sonunda 100 bin YTL verildigi bir yarışmadır. Yarışma süresince güzeller ve dahiler aynı evde yaşamaya başlayacaklardır.

Her bölümde bir çiftin elenmesi için yarışma olacaktır. Meydan okumalar içinde erkeklerden bir komedi kulübünde stand-up yapıp daha sonra çıplak bir model karşılarına konarak modelin resmini çizmeleri istenecektir ve böylece artistik kabiliyetleri test edilecektir. Kadınlar ise televizyona bir gündem programına katıldıktan sonra bir müzede tur rehberligi yapmak için tarih kitapları inceleyeceklerdir.

Her yarışmada dahilerin amacı güzele beynini kullanmayı ögretmek, güzelin amacı da dahinin sosyalleşmesini saglamak olacaktır.

Sekiz haftalık serinin sonunda, her yarışmacı degişmiş olarak karşımıza çıkar ve bir çift 100 bin YTL yarışmadan ayrılır.

Yarışma sonunda herkes ne kadar çok şey ögrendiğini nasıl pozitif dersler aldığını, karşıdan neler ögrendigini ve onlara degişimlerinde nasıl yardımcı olduklarını görürüz.
kaynak:showtvnet

Enes Aktaş
16-07-07, 13:44
ya bu kızlar türkiyenin başlı başlıcasına msalaklarımı sölermisiniz pavorotti ye bill gates denirmi?? yok bunlar okumuş kızlar şahsen bunları tanımıycaksalar şimdi bana biri tanımıyabilir derse oda gerizekalıdır bukadar iddialı konuşurum
5 10 tane salak kız çıkarmışlar kıçlarınızı oynatın felan filan salakça gülmeler ya türkiyeyi ne duruma düşürüldü görüyormsuunuz amerika yaptı diye türkiyede yapmak zorundamı bunu şahsen ben izliyorum merak ediyorum ne salaklıklar yapcaklar diye sunucularda ayrı bir aptal.
örneğin behsat mıdır bilmiyorum tam adını kızları şaşırtmak içni herşeyi yapıyor.
yanındaki kadında bişe yapıyormu belli değil hep gülüyor cadı gibi.
Jüri de gözlük lü bi adam o iyi birine benziyor böle güler yüzlü adamlar olduktan sonra nese izlencek ya ne olursa olsun para olsun
ayrıca hanımlar kızlar

high_school_m
16-07-07, 14:05
ben izlemeye tahammül bile edemiyorum ya insan içinden saydırıyor yani. bu kadarmı salak olabilirler die.ya amerika böyle bir format çıkartarak ztn kızlarının salak olduğunu tasdiklemiş! biz nie böyle bi formatı alarak kendimizi salak yerine koyuyoruz onu anlamıyorum ya!bence tamamiyle yanlış berbat hatta ve hatta aptalca bi program! benim düşüncelerim böyle!ve eminim bi çok kişide benimle hem fikir!

pEsSiMiSt_9
16-07-07, 14:31
Türkiye'nin en aptal reality showu ya!!!böyle bir şeye nasıl izin veriyorlar anlamıyorum!!elemelere gelen en aptal kız tiplerini seçmişler(bir de bunlar okumuş(!)kızlar),ama erkeklere gelince en zekileri seçilmiş...bu kadar da olmaz dedittirdiler ya!biz bu yaşımızda görüyoruz onlar kocaman insanlar yetişkinler nasıl görmüyorlar ya?!?!kadınlar kendilerini nasıl ezdittiriyorlar hala anlamıyorum ünlü olcaz diye bu kadar da küçük düşülmez!!artık biri bu programa 'dur' diyebilir mii!?!?!

#ezo#
16-07-07, 18:10
kızların bu kadar salak gösterildiği bir program daha tanımıyorum, hemcinsim oturup ballandıra ballandıra bi de savunuyorsa bunu hele..tamam,oturup belgesel falan seyredin de demiyorum ama ne biliyim insanın başka işi gücü yok mudur?:icon_whis :img-cool2

Butterbeer
16-07-07, 19:58
Behzat uygur programı şikeyet edenlere ilginç şeyler söyledi canlı yayında.Programın saçma olduğunu kabul etmek niye bu kadar zor anlamıyorum.En azından böyle bir tepki vermemesi gerekirdi.Sonuçta o programın kimseye iyi bir getirisi yok.Birde sanki insanların her biri beğendiklerinden izliyormuş gibi programı övdü.Tv makinasında Okan süper konuştu program hakkında, biraz ağırdı söyledikleri ama doğruydu.Ayrıca bezhat Uygur program sunamıyor, anlaşmasımı vardır kanalla bilemem ama hiç keyif almıyorum onun sunumundan.lafları birbirine dolandırıyor.

DeFnE_92
17-07-07, 10:05
valla hiç izlemedim sadace okan bayülgen verdiğinde görmüştüm behsat uygur konuşmayı unutmuş galiba.melike güneri hiç konuşurken görmedim izlemediğim için.

briTugba
17-07-07, 13:39
hayatımda bu kadar saçma bi program görmedim...bence bu yarışmanın adı değişmeli....amacından sapmış çünkü...melike de kendine yazık etti allah yardmcısı olsun:img-yes:

FBuse
17-07-07, 14:52
esra rüyanin partenerine "sisko, pis, sapik" dedi canli yayinda bugün..
cok ama cok sacma bi programm harbi, iyiki özge ilk hafta elenip kurtuldu =))

sea__star
17-07-07, 19:09
behzat uygur yine de iyi sunuyor yarışmayı, bazı yerlerde öle bi dalga geçiyor ki yarışmacılarla yüzlerine baka baka, iyi sunuyor bence. Dalga geçmesinin neresi iyi derseniz, formatı bile bile böyle bir yarışmaya başvuranlara daha farklı davranmasını beklemem, davranılırsa da zaten yarışma izlenmez.
Ama melike yi neden oraya sunucu diye seçtiler anlamıyorum.
*Kelimelerinin arasında ikide bie eee demesi,
*ne söyleyeceğini unuttuğu zaman alakasız yerlerde bir sunucuya yakışmayacak derecede bir kahkaha atması,
*bugün bir sunucuya bıraktım sunucuya bir canlı yayına yakışmayacak s.... kelimesini defalarca üstüne basa basa tekrarlaması,
*yarışmacılarla nasıl konuşacağını bilmemesi bi yana yarışmacıları nasıl *yönlendireceğini bilememesi,
*bir soru sorup "bi dakika ilk önce şunu yapalım sonra cevap alırız" demesi
*daldan dala atlar vaziyette acemiliğini belli etmesi
*bir yarışmacıya sorduğu soruyu aynı şekilde aynı yarışmacıya gene sorması
*ben pek anlamam ama bir sunucu ben "şimdi şöyle yapıcam" deyip dediğini yapması pek hoş bir görüntü olmuyor ekranda. Yarışmacıları anladım ama izleyiciyi de s.... yerine koyması kötü bir izlenim bırakıyor. mesela bir soru soruyor elenenlere cevabını tam almadan hemen eve bağlanalım bi selam verelim deyip ya da şunu soralım deyip bağlandıktan sonra soralım dediğini sorması çok acemi işi. sadece bağlanıyoruz demesi yeterli zaten selamı sen sonradan da vereceksin "selam veriyorum, selammm" demesi kelime fazlalığı. tamam canlı yayında ne konuşacağını bilemediği için zaman geçsin diye yapıyodur belki ama hoş bir görüntü değil.
dünkü canlı yayında o kadar belli etti ki heyecanını ve acemiliğini birinci dakikada yayın başladı bir buçukuncu dikakada vtr girelim demeye başladı yayın akışında yokken. devam etmek zorunda kaldı. yarım saat zor izleyebildim o acemiliği.
yarışmacılar ne kadar GÜZEL ve DAHİ olurlarsa olsunlar onları iyi bir sunucunun yoğurması gerekir yayın sırasında. Melike için şöyle demelerinden korkarım: güzel ve dahinin GÜZEL sunucusu.
dünkü sunuculuk acemiliğine karşı bugün belki behzat uyguru alırlar dedim canlı yayına ama yine melike ve yine ne yaptığını bilemez hareketler.

biraz gülmek, azcık eğlenmek amacıyla hafta içleri de bakarım demiştim ama tahammül etmek zor böyle bir sunuma.
artık hafta sonları behzat uygurun sunumu ile idare edeceğiz:):)

.zeynomm.
18-07-07, 06:20
behzat uygur yine de iyi sunuyor yarışmayı, bazı yerlerde öle bi dalga geçiyor ki yarışmacılarla yüzlerine baka baka, iyi sunuyor bence. Dalga geçmesinin neresi iyi derseniz, formatı bile bile böyle bir yarışmaya başvuranlara daha farklı davranmasını beklemem, davranılırsa da zaten yarışma izlenmez.
Ama melike yi neden oraya sunucu diye seçtiler anlamıyorum.
*Kelimelerinin arasında ikide bie eee demesi,
*ne söyleyeceğini unuttuğu zaman alakasız yerlerde bir sunucuya yakışmayacak derecede bir kahkaha atması,
*bugün bir sunucuya bıraktım sunucuya bir canlı yayına yakışmayacak s.... kelimesini defalarca üstüne basa basa tekrarlaması,
*yarışmacılarla nasıl konuşacağını bilmemesi bi yana yarışmacıları nasıl *yönlendireceğini bilememesi,
*bir soru sorup "bi dakika ilk önce şunu yapalım sonra cevap alırız" demesi
*daldan dala atlar vaziyette acemiliğini belli etmesi
*bir yarışmacıya sorduğu soruyu aynı şekilde aynı yarışmacıya gene sorması
*ben pek anlamam ama bir sunucu ben "şimdi şöyle yapıcam" deyip dediğini yapması pek hoş bir görüntü olmuyor ekranda. Yarışmacıları anladım ama izleyiciyi de s.... yerine koyması kötü bir izlenim bırakıyor. mesela bir soru soruyor elenenlere cevabını tam almadan hemen eve bağlanalım bi selam verelim deyip ya da şunu soralım deyip bağlandıktan sonra soralım dediğini sorması çok acemi işi. sadece bağlanıyoruz demesi yeterli zaten selamı sen sonradan da vereceksin "selam veriyorum, selammm" demesi kelime fazlalığı. tamam canlı yayında ne konuşacağını bilemediği için zaman geçsin diye yapıyodur belki ama hoş bir görüntü değil.
dünkü canlı yayında o kadar belli etti ki heyecanını ve acemiliğini birinci dakikada yayın başladı bir buçukuncu dikakada vtr girelim demeye başladı yayın akışında yokken. devam etmek zorunda kaldı. yarım saat zor izleyebildim o acemiliği.
yarışmacılar ne kadar GÜZEL ve DAHİ olurlarsa olsunlar onları iyi bir sunucunun yoğurması gerekir yayın sırasında. Melike için şöyle demelerinden korkarım: güzel ve dahinin GÜZEL sunucusu.
dünkü sunuculuk acemiliğine karşı bugün belki behzat uyguru alırlar dedim canlı yayına ama yine melike ve yine ne yaptığını bilemez hareketler.

biraz gülmek, azcık eğlenmek amacıyla hafta içleri de bakarım demiştim ama tahammül etmek zor böyle bir sunuma.
artık hafta sonları behzat uygurun sunumu ile idare edeceğiz:):)

ne kadar güzel tespitler bunlar!!!
melikeyi bıraz daha yerden yere vursaydın aaa olmamış böyle..
öncelıkle sana söylemek istediğim bir kaç şey var arkadaşım..
elbette melikenın ecemiliği hissedilecek çünkü hayatında ilk kez yaptığı bir iş ve yinede gayet güzel toparlıyor...
ayrıca sen ne sanıyorsun o kendı kendınemı soruyor ediyor..
ona sureklı şunu sor şunu de diye direktif geliyor kulaklıktan..
yarışmacıları sıkıştırsın diye..
malum biliyoruz bu tur yarışmalrı..
olay çıkartmak lazım kı reytıng alsın ..
ya stüdyodakı konuklar bile aynı ..
mesele bugun konuşan 3 kadınıda en az 5 proğramda görmüşümdür..
yanı herşey bir senaryoya göre oynanıyor..
bildiğin gibi melikede çok başarılı bir oyunucu ve şuanda sunucu rolunu oynuyor..
bu kadar çabuk ahkam kesmek ne kolay..
koca bır sayfa yazmışsın ne kadar dert oldu içine melike..
ben ve melikeyi seven diğer arkadaşalrım inanki melikenın orada olmasından hiç hoşnut değiliz..
ve o saçmalığa tammul etmemizin tek nedenı melike güner..
behsatla melikeyı aynı kefeye koyamazsın heralde..
adamın işi bu ben kendımı bıldım bileli proğram sunuyor..
melike için daha ilk..
bu kadar peşin hükümlü olma bence..
melike çok çalışkandır..
çok azımlıdır..
bi işi bir rolu aldığı zaman onu en başarılı şekilde yapabılmek için saatlerce günlerce çalışır..
ona biraz fırsat tanıyın..
görüceksınız kı sizi utandıracak..
o asla işin kolayına kaçmaz.
asla boş vermez..
umarım bu söyledıklerın için çok utanırsın..
ayrıca merak etme o proğram bittiğinde melike o yarışmanın EN GÜZEL DAHİSİ olarak kalıcak!!!
güzelliği konusundada zekası konusundada kimsenin bir şüphesi yok!!!!