PDA

Tüm Versiyonu Göster : Genco (Arşiv 17)

Sayfalar : [1] 2 3 4 5

tarik_naz
21-01-08, 17:00
Bilmem bana mantıksız gelmedi aslında:img-wink: İlke'den her şey beklenir..
Ya da biri kaza maza geçirir, illa bilerek mi bozacak birileri, mesela Ahmet..
Özge'de Ahmet'in başına koşup Genco'ya haber verir. Bunlar hastaneye.. Genco'da Özge'nin halini görünce Ahmet'e onay verir.. Mutlu soooon(ben gene bitirdim diziyi yok bana dizi emanet edilmez!!)

:) Dizilerin klişe sonları vardır. Bölüm harika geçer, gülersin eğlenirsin, bölüm sonunda bir şey olur, o bölüm kesin kötü biter. Her dizide hemen hemen bu böyledir. Muhakkak bölümü kötü sonla bitirmekten ne anlıyolar bilmiyorum. Merak etme mutlu son olmaz hiçbir bölüm sonunda. Ben de kötü bitirdim farkındaysan :):)

Hele bir de o sahneye Genco'nun gerilimli dizi müziğini koydun mu tamam. Tam bir bölüm sonu. Gülen yüzlerle gelen Genco-Pınar ışıkları açınca şakk Annee... :):)

morRkK_09
22-01-08, 13:35
Bölüm hakkında yorum yapiyim... =)

Açıkça söylemek gerekirse Başak'la Tibet'in birlikte olmasından pek memnun kaldım. :D Maksat Tuğçe Taşkıran'ı daha fazla göreyim... Neyse Tuğçe süperdi yine

Ahmet'in annesine sinir oldum. Özge'ye çok haksızlık yapıyor. :img-cool2

Smallville18
22-01-08, 14:12
herkese slm...
foruma fazla yazmasamda son bölüm hakkında birkaç şey demek istiyorum.
kimse genco pınar ve tibet üçlüsünün pınarın babasının yaptıklarının affı ortaya koydukları düşünceyi saçma bulmadımı.
yani senaristler nasıl böyle bir konuşmayı koymuşlar anlamadım.adam zaten ölenler için ev yapmış.tekrardan pınarın babasının affı için böyle bir konuşma dönüyor depremzedelere yardım yapsın.sonra hepsi kabul ediyor doğru yemeğe adam zaten milletvekilliği mesleğinden ötürü hemen başlıyor yalanlara.yalanıda çok saçma ve pınar inanıyor hemen yok ben o paranın işlerin hızlandırırması için verirdiğini sanıyordum.zaten direk al sana rüşvet denmez işler hep böyle yürür:D genconun aklı zaten uçuk pınarın yüzünden herşeyi kabul etmek zorunda sonuçta kimse ailesinin katili diye sevdiği kızdan vazgeçmez ki ailesi yaşasa ya biz ya o kız dese bile yine ailesini terkeder bu böyledir yani.
tek çıkar yol adamın milelt vekilliği düşer karısından boşanır ailesi dağolıur ve hapse girer işte böyle yok ev yapsın yok para yardımı yapsın bu konuşmalar fasa fiso.
3. kişide muhtemelen genconun kız kardeşi olucaktır bide duyduysa ahmetin genco -ahmet konuşmasını hemen hesap sorucaktır.

BSCool
22-01-08, 18:31
hosbulduk..
sanırım sue...ben yazın pek bakmadım..

ozet cıkmıs sanırım hemen bakıyım...
ole yorumumu yapım..

bencede bıran evvel evlensınler..
belkı ozge&ahmet ıcın erken ama..onlarda cok seker..:img-icecr

aylnaslm
22-01-08, 19:23
ayy özet yorumu yaptım mı hatırlamıyorum:D
ama yazasım geldi,,ilke yine ilkeligini yapıyo sanırım:icon_whistibet bitti ilke çıktı başımıza:Dbu süpriz ne anlayamadm,daha önce tahmin yürüten var mı bilmiyorum basit bişey mi yoksa gerçekten büyük bi olay mı merak ettim dogrusu:img-cool2

ayrıca ahmet'in annesi de sinir ediyo beni.tamam sevmeyebilirsin ama bari biraz gerçekçi yapsalarmış kadını,o kadar da abartılı konuşulmaz ki!yani özge sonuna kadar haklı bence,üstelik özge gibi asi bi kızdan daha büyük bi tepki beklerdim ben:)

didemfener
22-01-08, 19:26
bu bölümde sibeli dah açok görmek istiyorum ya
banane cvdetle ikisi çok komik :D:D

tarkanda yanlışın farkına avrdı hele şükür bakalım bunu nasıl düzelticek.
arkaşlar bana sosyal grup açmışlar gelmek isterseniz:Dbekleriz

keremcem d
22-01-08, 19:28
slm millet..
ayneeenn fragman artik ciksada bizde yorumlara devam etsek.. basta oldugu gibi simdi ahmet gene özgeden uzak durmaya calisacak..ama simdi uzak durmaya calisinca kesin özgede annesi istemiyor diye benden ayrildi diye düsünecek:sad53:

didemfener
23-01-08, 00:02
slm millet..
ayneeenn fragman artik ciksada bizde yorumlara devam etsek.. basta oldugu gibi simdi ahmet gene özgeden uzak durmaya calisacak..ama simdi uzak durmaya calisinca kesin özgede annesi istemiyor diye benden ayrildi diye düsünecek:sad53:

ztn öle düşüncek başka şansı yok
olanalrı bilmediği için. bu tutumunda devam etcek bilse neler döndüğünü:)

SETHOSH:)
23-01-08, 00:03
slm millet..

Kesin cnm kesin ya. Şunların da bir yüzü gülemedi.. Yok Cüneyt, yok Mualla, yok Genco.. Valla Pınar'la Genco'nun engellerinden daha çok engel var karşılarında özellikle de son bölümlerde.. Nasıl bitecek bu işin sonu cidden merak ediyorum..
Eft cidden fragman biran önce çıksa da biz daha çook bekleriz..

didemfener
23-01-08, 00:38
bu bölümde ilke yapması lazım herşeyini bütün kozlarını kulanması lazım:)
yoksa gncoyla pınarın aralrı bozulmıcak
bu bölüm ayrırsa ayrırı yoksa ayrımaz.
ya bişey sorcam diznin sonun hatırlamıyorum ahmetle genco konuşuyolardı ne demiştide bitti:)

23-01-08, 00:44
bu bölümde ilke yapması lazım herşeyini bütün kozlarını kulanması lazım:)
yoksa gncoyla pınarın aralrı bozulmıcak
bu bölüm ayrırsa ayrırı yoksa ayrımaz.
ya bişey sorcam diznin sonun hatırlamıyorum ahmetle genco konuşuyolardı ne demiştide bitti:)

Valla sanırım kardeşimden uzak dur demişti. Şimdi sen sorunca hatırlayamadıım! Ama bu tarz bişiler demiş olması lazım..
O İlke ayıramaz bunları ama başka birileri çıkıp ayırabilir..İlke'nin gücü yetmez-bence-

didemfener
23-01-08, 00:50
Valla sanırım kardeşimden uzak dur demişti. Şimdi sen sorunca hatırlayamadıım! Ama bu tarz bişiler demiş olması lazım..
O İlke ayıramaz bunları ama başka birileri çıkıp ayırabilir..İlke'nin gücü yetmez-bence-

en önemli yeri kaçırmışım ya(: sağol cnm ya
didemi sevenlere katıldığın için ayrı bir teşekür ederim:)
ilke bence başak gibi birşeyler yapması lazım yanlış ama yapsın bencede:D:img-icecr

23-01-08, 00:59
en önemli yeri kaçırmışım ya(: sağol cnm ya
didemi sevenlere katıldığın için ayrı bir teşekür ederim:)
ilke bence başak gibi birşeyler yapması lazım yanlış ama yapsın bencede:D:img-icecr

Sen de tam kaynanalar gibisin ha Didem.. Kaynanalar da böyledir.. Eskisi ve oğlanın sevdiği kadınla arasını açana kadar yeni geline canım cicim, sonra yeni gelin asıl gelin olunca ona kıskançlık.. Tüm amaç çocuğun sevdiğini yollamak. Bakalım İlke'yle Genco'nun arası olursa ne diyeceksin(Ha bazı kaynanalar da ayırttırdıkları yeni gelin olunca eski geline ah o olsaydı diye gelen gideni aratır muamelesi yapıyor!!)..

didemfener
23-01-08, 01:03
Sen de tam kaynanalar gibisin ha Didem.. Kaynanalar da böyledir.. Eskisi ve oğlanın sevdiği kadınla arasını açana kadar yeni geline canım cicim, sonra yeni gelin asıl gelin olunca ona kıskançlık.. Tüm amaç çocuğun sevdiğini yollamak. Bakalım İlke'yle Genco'nun arası olursa ne diyeceksin(Ha bazı kaynanalar da ayırttırdıkları yeni gelin olunca eski geline ah o olsaydı diye gelen gideni aratır muamelesi yapıyor!!)..

yok cnaım ben ilkeyi seviyorum
ilke diziye girdiğinden beri onu istiyorum
pınarı dizinin başından beri sevmedim sevemedim ne yapıyım:):)
ama ilke boyu boyuna huyu huyna çok da yakışıyolar

23-01-08, 01:10
yok cnaım ben ilkeyi seviyorum
ilke diziye girdiğinden beri onu istiyorum
pınarı dizinin başından beri sevmedim sevemedim ne yapıyım:):)
ama ilke boyu boyuna huyu huyna çok da yakışıyolar

Hmm peki öyle olsun.. Yalnız Genco da şu Ahmet'le Özge'ye yaptıkları nedeniyle gözümden düşmeye başladı haberin olsun..
Uff zaten yeni bölüm çok da güzel bir bölüm olmayacak,oturduğumuz yerde kendimizi yiyeceğiz. Bakalım İlke hanım neler icat edecek daha. Hoş o Genco'ya müstahak.. Ahmet-Özge düzelmedikçe benim Genco'ya olan bakış açım iyileşmeyecek(bunun içinde şartım aralarını Genco'nun düzeltmesi.. Yani ölme eşeğim ölme..)
Not: Bir senle ben kaldık burda nerde bizimkilerr!!

didemfener
23-01-08, 01:13
yiyin siz ben bu hafta çok mutluyum bakalım neler olcak.)
bizimkilerde yok valla dediğin gibi biz yokken gelirler ama:)

23-01-08, 01:16
yiyin siz ben bu hafta çok mutluyum bakalım neler olcak.)
bizimkilerde yok valla dediğin gibi biz yokken gelirler ama:)

Valla son gülen iyi güler;bölümün sonunu bekle bence derim ben Didem'cim.. Eft cidden biz yokken geliyorlar, özellikle benim böyle bir özelliğim var ben gelince hangi forum olursa olsun boşalıyor!! Yalnız ben hala şu geceyi alt üst eden kişinin İlke olmadığı hakkında içimden gelen sesi savunmak istiyorum.. Bakalım kim çıkacak..

gosde_
23-01-08, 15:21
fragman çıkmadı mı daha ya
bu bölümde ilkenin yapacaklarını çok merak ediyorum
ayrıca 26.bölümde pınar genconun evinden eldiven almıştı o eldiven ilkeninmiydi o eldiven iki bölümdür hiç gösterilmedi değil mi şimdi aklıma geldi:)

didemfener
23-01-08, 17:15
fragman çıkmadı canım daha ..
çıksada izleyemiyiz site kapalı anca nöbet beklicez kanl d de:D
eldivene gelirsek eldivn ilkeni olsa nie alsın pınar ilkeyi sevmiyo zaten gencounun eldiveni:)
biyerlerden çıkar eldiven..

suee
23-01-08, 17:40
fragman çıkmadı mı daha ya
bu bölümde ilkenin yapacaklarını çok merak ediyorum
ayrıca 26.bölümde pınar genconun evinden eldiven almıştı o eldiven ilkeninmiydi o eldiven iki bölümdür hiç gösterilmedi değil mi şimdi aklıma geldi:)

cnm pınar o sahnede kendisinden bir hatıra bırakmak amacıyla bıraktı eldivenin tekini anladığım kadarıyla..bilerek tekini aldı gibi geldi bana:icon_whis:icon_whis

genco_ask
23-01-08, 17:46
arkadaşlar hepinize merhabalar:img-wink:...
yeni anasayfaya qeçiş isyanlı imzamız çıkmış!!!
çok qüzel bir fikir ve çok hoş bir imza olmuş:good:...benide unutmadıqınız için çok teşekkürler:img-wink:...
fraqmana qelince kapanan site yine yokluqunu qösterdi ve fraqmana halen kavuşamadık:icon_sorr...
dediqim qibi olacak ve televizyon başında sabahlayacaqız bu qidişle:img-yes:...
umarım şimdiki fraqmanımız qeçen fraqman qibi müzikli süper bir fraqman olur:img-blush...

genco_ask
23-01-08, 18:26
tamam canım hallettin bu sorunu:) bir daha olmaması dileğiyle
fragmanı istiyorum araştırmama rağmeb bulamadım:):D
ilkecim bu bölümde süper şeyler yapıcak

qüselll sorunun çözüldüqüne ve durumu anlatabildiqime sevindim:img-wink:
fraqman hala yok yok!!!ne zaman qelecek yaa meraktan çatlayacaqım:img-pilot...ilke zaten bu kadar olay ve barışmadan sonra birşeyler yapamdan rahat duramaz...(dişi tibet nolcak:))

sibs
23-01-08, 20:48
Gecen bolum yrumu yapamamistim ama soylemeden gecemicem. Sakin ve Ejderin Selin diye Derini kacirmasina cok guldum. Birde degismis bu diyor Sakin :)
Ozetide simdi okudum. Ilkenin vaz gecmeye niyeti yok belli. Cuneyt Ankaraya gitsin bir daha geri gelmesin bir zahmet. Genconun da yaptigi ismi simdi. Ayirma sevenleri Gencooo. Birak onlar tipis tipis barisirlar. Sondaki surpriz ne olabilir. Ilkede evin anahtari var demi? Pat diye gelir :)

sibs
23-01-08, 21:15
Cansu fragmani haber verdigin icin saol. Hemen izledim super bir bolum olacak. Umarim reytingler biraz yukselir. Vah vah Ahmete yazik :) Hele sukur Genco Sefa muhtara soyledi Ozegnin kardesi oldugunu. Yavas yavas sira Ozgeye gelir. Necati yine Tibetin aklini celmeye calisiyor. Necati bey o kadar akilliysaniz gozlerinizi acin Cuneyti gorun. Ejderin Tarkani Derinle gormesi kotu oldu. Mesele buyur simdi. Tibetin Ilkeye bunu engellemeye kimsenin gucu yetmez artik desede anlasilan Tibet bitti Ilke basladi Genco Pinarin arasini bozmaya. Bakalim Pinar Ilkenin oyununa kancakmi.

gosde_
23-01-08, 21:44
fragman çıkmadı canım daha ..
çıksada izleyemiyiz site kapalı anca nöbet beklicez kanl d de:D
eldivene gelirsek eldivn ilkeni olsa nie alsın pınar ilkeyi sevmiyo zaten gencounun eldiveni:)
biyerlerden çıkar eldiven..
bende genconun diye biliyordum ama bugün 26.bölümü izledim genco brandaya atlarken ilke ellerini yüzüne kapadı ilkenin ellerinde siyah eldiven:img-cool2bide ben hiç genconun öyle eldiven taktığını görmedim ama ben görmemişimdir herhalde onlar genconundur

BSCool
23-01-08, 21:50
Ayy fragmani izledim..
ilkeyi sevmiodum daha da gicik oldum..
en sonunda nasilda giciklik yaptiii ..yaaa

ama cok sekerlerdi genco&pinar..
genco bisi takio ya..pinarda cekio..
super sekerler...

ozge ve ahmete uzuluom yaa..

gosde_
23-01-08, 22:02
ay inanmıyorum fragman çıkmış cansu sağol söylediğin için

genco unutmak zorundasın deyip duruyor tabii ahmet çıldırıyor yazık ahmete
muhtara söylüyor genco kardeş meselesini bir kişi daha öğreniyor
ayrıca genco çok şeker olmuş gözlüklü ve bıyıklı haliyle:)
başak olayı ortaya çıkıyor başak tibeti rahat bırakmıyor anlaşılan derin öğreniyor ayrıca
pınarın annesi gencoyla konuşuyor pınarın evden ayrılma olayını gencodan biliyor bu ayrılışı
tibeti artık sevmeğe başladım valla gidiyor ilkeye "onların aşkını engellemeğe kimsenin gücü yetmez"diyor:happy0064 ilke ise sen öyle san diyorr
gelelim ilkenin yaptığına gencoya gitmiş artık ne sebeptense üstünde sadece genconun gömleği var kapıyı bir açıyor karşısında pınar umarım pınar ilkenin oyununa gelmez ayrıca son söyledikleri gelmeyeceği anlamına geliyor ama bakışıda hiç öyle değil
ne kadar dolu bir fragman olmuş böyle ya:)

fizci
23-01-08, 22:09
ay inanmıyorum fragman çıkmış cansu sağol söylediğin için

genco unutmak zorundasın deyip duruyor tabii ahmet çıldırıyor yazık ahmete
muhtara söylüyor genco kardeş meselesini bir kişi daha öğreniyor
ayrıca genco çok şeker olmuş gözlüklü ve bıyıklı haliyle:)
başak olayı ortaya çıkıyor başak tibeti rahat bırakmıyor anlaşılan derin öğreniyor ayrıca
pınarın annesi gencoyla konuşuyor pınarın evden ayrılma olayını gencodan biliyor bu ayrılışı
tibeti artık sevmeğe başladım valla gidiyor ilkeye "onların aşkını engellemeğe kimsenin gücü yetmez"diyor:happy0064 ilke ise sen öyle san diyorr
gelelim ilkenin yaptığına gencoya gitmiş artık ne sebeptense üstünde sadece genconun gömleği var kapıyı bir açıyor karşısında pınar umarım pınar ilkenin oyununa gelmez ayrıca son söyledikleri gelmeyeceği anlamına geliyor ama bakışıda hiç öyle değil
ne kadar dolu bir fragman olmuş böyle ya:)

az önce izleme firsati buldu bende..gercekten dopdolu bir fragman.
pinar ilkeyi üstünde sadece gömlekle görünce cok bozuluyor gercektende.
ufak bi eklemede benden: ejder galiba derini kurtariyor,böyle depo gibi bir yerde...

suee
23-01-08, 22:32
fragmanı izledim azönce kanaldnin sitesinden...
fragmanda hoşuma giden tek sahne var daha doğrusu yüzümü güldüren o da genconun gözlük ve sakal taktığı sahne..hiç tahmin etmezdim walla hüzünle başlayan bir fragmanda bu kadar güleceğimi...gözlük de gözlük hani...beyaz ın tiplemeleri vardı bir zamanlar hatırlarsınız..tiplemelerinde psikopat vardı bir de onun gözlüğünden takmış :img-hyste pınara şirinlik yapıyordu :img-hyste

evet şimdi acı gerçeklere dönelim..
ahmete acayip üzüldüm paraladı kendini garibim...:( :(düzelecek gibi diil :(
genco da söyledi muhtara özgenin kardeşi olduğunu ilginçç:icon_whis

biri ilkeyi durdursun yoksaaa:img-gun:....tibet genco-pınar aşkını kimse engelleyemez diyor o da sen öyle san dedi ya yok artık:img-cool2...fragmanın son sahnesinde ilkenin üstünde bir gömlek vardı sadece genconun evinde hemde bir de kapıyı açıyor o halde:blink:...pınar tabiki kapıdaki..ama pınar ilkenin oyununa gelmeyecek eminim..hem geçen bölümün kıyafetleri var üstünde pınarın babasıyla hesaplaşırken...bölüm başları ya da ortaları olacak diye düşünüyorum o sahne.
pınar ilkeye sen genconun sadece genconun çocukluk arkadaşısın dedi..kılıçlar çekildi bakalım ne olacak baya heyecanlandım:img-pilot

kıvanckerocu
23-01-08, 22:41
fragmanı izledim azönce kanaldnin sitesinden...
fragmanda hoşuma giden tek sahne var daha doğrusu yüzümü güldüren o da genconun gözlük ve sakal taktığı sahne..hiç tahmin etmezdim walla hüzünle başlayan bir fragmanda bu kadar güleceğimi...gözlük de gözlük hani...beyaz ın tiplemeleri vardı bir zamanlar hatırlarsınız..tiplemelerinde psikopat vardı bir de onun gözlüğünden takmış :img-hyste pınara şirinlik yapıyordu :img-hyste

evet şimdi acı gerçeklere dönelim..
ahmete acayip üzüldüm paraladı kendini garibim...:( :(düzelecek gibi diil :(
genco da söyledi muhtara özgenin kardeşi olduğunu ilginçç:icon_whis

biri ilkeyi durdursun yoksaaa:img-gun:....tibet genco-pınar aşkını kimse engelleyemez diyor o da sen öyle san dedi ya yok artık:img-cool2...fragmanın son sahnesinde ilkenin üstünde bir gömlek vardı sadece genconun evinde hemde bir de kapıyı açıyor o halde:blink:...pınar tabiki kapıdaki..ama pınar ilkenin oyununa gelmeyecek eminim..hem geçen bölümün kıyafetleri var üstünde pınarın babasıyla hesaplaşırken...bölüm başları ya da ortaları olacak diye düşünüyorum o sahne.
pınar ilkeye sen genconun sadece genconun çocukluk arkadaşısın dedi..kılıçlar çekildi bakalım ne olacak baya heyecanlandım:img-pilot

dilekcm ve gözdecm ö.m için teşekkürler..bnde izlemd fragmanı Ahmete aşırı üzüldm ya cnm bnm arabaya vuruyo...özgenin güülüşünü görüp başını çeviriyo cnm cnm
ya şu ilke gıcığı ne diye gömlekle durur ki ama pınar dşmez bu oyunlara:img-yes:mhtarda öğrendi özgeyi vays be!!
tibetin başakla yaptıklarnı derin duydu oh oh ii oldu

gosde_
23-01-08, 22:50
önemli değil başakcım
fragmanın son sahnesi bencede bölümün son sahnesi olmayacak pınarın kıyafeti geçen bölümki kıyafet acaba romantik gece o gecemi olacaktı belki o gecede söyleyecekti pınar gencoya evden ayrılacağını

ayrıca bölüm resimleri çok güzel üçünde de ilke nin surat ifadesi süper bölümlerde de böyle sahneler görmek istiyoruz o resimlerde de pınar başka kıyafet acaba bu bölüm pınar baya elbisemi değiştirecek anlamadım:icon_whis:)

suee
23-01-08, 22:53
önemli değil başakcım
fragmanın son sahnesi bencede bölümün son sahnesi olmayacak pınarın kıyafeti geçen bölümki kıyafet acaba romantik gece o gecemi olacaktı belki o gecede söyleyecekti pınar gencoya evden ayrılacağını

ayrıca bölüm resimleri çok güzel üçünde de ilke nin surat ifadesi süper bölümlerde de böyle sahneler görmek istiyoruz o resimlerde de pınar başka kıyafet acaba bu bölüm pınar baya elbisemi değiştirecek anlamadım:icon_whis:)

evet cnm da ilke napıyordu o akşam orda acaba:icon_whisgömlekli olduğuna göre üstüne bişi döküldü belli ki hatta büyük ihtimal kendisi dökmüştür:img-cool2

evet ya bölüm resimler benimde hoşuma gitti ama ilke gözleriyle dövmüş gencoyla pınarı resmen.:img-cool2elemtere fiş kem gözlere şişşş :) :)

keremcem d
23-01-08, 22:55
Inanmiyorum yaaa...:sad53:
bir bu eksikdi.. simdide ilkenin oyununa gelir pinar..
insallah gelmez.. tibet nihayet vazgecti ,onlari kimse ayiramaz diyormus bu seferde ilke harekete gecti..nedir bizim bu cektigimiz..
ayrica basak olayi ortaya cikmis galba.. derinde ögrenmis.. cok pzülecek kesin.. garibim..
Ahmetde muhatara sonunda demis gencoyla-özgeyi..
bir kisi daha ögrendi..

gosde_
23-01-08, 22:58
evet cnm da ilke napıyordu o akşam orda acaba:icon_whisgömlekli olduğuna göre üstüne bişi döküldü belli ki hatta büyük ihtimal kendisi dökmüştür:img-cool2

evet ya bölüm resimler benimde hoşuma gitti ama ilke gözleriyle dövmüş gencoyla pınarı resmen.:img-cool2elemtere fiş kem gözlere şişşş :) :)
ama üzerine bişey döktüyse niye abartıp üstündeki herşeyi çıkartıp sadece genconun gömleğini giydi bu kız:)

bide ilkenin o hali pınarın tibetin gömleğini giydiği haline benzettim bir an daha doğrusu gömleği benzettim ilkeyi pınara değil:)

bencede bencede kem gözlere şişş:)

gosde_
23-01-08, 23:20
fargman nerde çok merak ediyorum ya
ilkecim neler yaptı bakıyım:D:D
dilek canım bloguna ekledinmi:)
kanal d nin sitesinde var cnm
valla bu bölümde daha bi anti ilkeci olcaz gibi yani ben olcam sen değil:)

keremcem d
23-01-08, 23:23
kanal d nin sitesinde var cnm
valla bu bölümde daha bi anti ilkeci olcaz gibi yani ben olcam sen değil:)

ayneeennn.. ilke yavas yavas harekete gecmeye basladi..
ama bence pinar gencoya inanir..
basta inanmaz belki ama bu kadar olay yasamislar inanir bence..

didemfener
23-01-08, 23:44
süper fragman işte istediğim gibi yaw:D
bu hafta benim günüm olcak desenize ilkecimden bekleneni yaptı:D
tibet yapamadı birşy bari ilke yapsın dimi ama:)

aylnaslm
24-01-08, 00:29
izledim fragmanı..
pınar'ın genco'ya inancagını düşünüyorum ben de:icon_whisama emin deilim
tibet'i tekrar takdir ettim,cnm ya,normale döndü bi anda..
ilke'ye gıcıgım ama tibet'e sen görürsün dedigi sahnedeki makyajı çok güzeldi:img-in_lokızı begendim ilk defa,ztn pınar'dan daha güzel oldugunu da inkar edemicem:icon_whistabi yine de bu onu sevdigimi göstermez:img-cool2

ya özgeyle ahmeti hiç görmedim ama genconun gözlüklü haline bayıldım,ne şekerdi ülee:img-icecr

1g9s0g5s
24-01-08, 00:38
ya fragmanı yeni gördüm oda tamamı değildi.Genconun gözlüklü hali çok şekerdi ama son bölüm gerçekten berbattı inşallah pınar yanlış anlamaz(pek ihtimal vermiyorum ama herşey olabilir)ya bu ilke gitgide sinsiliğine daha sinsilik katıyor.şunu söylemeden geçemicem tibetin sözlerine ba-yıl-dım.

didemfener
24-01-08, 00:38
izledim fragmanı..
pınar'ın genco'ya inancagını düşünüyorum ben de:icon_whisama emin deilim
tibet'i tekrar takdir ettim,cnm ya,normale döndü bi anda..
ilke'ye gıcıgım ama tibet'e sen görürsün dedigi sahnedeki makyajı çok güzeldi:img-in_lokızı begendim ilk defa,ztn pınar'dan daha güzel oldugunu da inkar edemicem:icon_whistabi yine de bu onu sevdigimi göstermez:img-cool2

ya özgeyle ahmeti hiç görmedim ama genconun gözlüklü haline bayıldım,ne şekerdi ülee:img-icecr

ilke pınardan daha güsel ewet gencoyla daha çok yakışyılar
ortaki makyajı değil ehrzamn güzl ilke:)
gözlüklü sahnesine bayıldım bende resimlerini ekledim bile :)

24-01-08, 00:56
Uff bu ne fragman.. Hoş biz demiştik fragman gelince bişi anlamayız bölümü isteriz diye. Al işte Pınar ne diyecek diye bekle şimdi bölümü işin yoksa.. Zaten Ahmet'le Özge umutsuz vaka.. Derin'de Başak olayını öğrendi Tibet-Derin işi de yatar.. Bende heralde Cevdet-Sibel aşkına sarılacam napacam başka kimse kalmadı ortada!! Onlar da ortada olsalar ya..
Bu senaristler niye herkesi aynı anda ayırıyorlar anlamış değilim kesin garezleri var bize.. Uff içim daraldı, hayırlısıyla bir cumartesi olaydı..

aylnaslm
24-01-08, 01:05
ilke pınardan daha güsel ewet gencoyla daha çok yakışyılar
ortaki makyajı değil ehrzamn güzl ilke:)
gözlüklü sahnesine bayıldım bende resimlerini ekledim bile :)

o güzellige ragmen hala anti-ilkeciyim ama pınar yine anormalleşirse ilkeci olmam yakın yani:icon_whis
hele seleni yapmacık buldugumu da dile getirdikten sonra iyice sogudum ama bakalım bu bölüm ne düşüncem:img-icecr

ya bi de derin ejderle ilgili bişey diyodu onu da merak ettim..

didemfener
24-01-08, 01:07
o güzellige ragmen hala anti-ilkeciyim ama pınar yine anormalleşirse ilkeci olmam yakın yani:icon_whis
hele seleni yapmacık buldugumu da dile getirdikten sonra iyice sogudum ama bakalım bu bölüm ne düşüncem:img-icecr

derin bence canım ejder çok iyi aslında bana hiç kötülük bulunmadı dicek bence tabi..
ve derin ejderi sevicek:)

24-01-08, 01:09

Yanlış anlamadısyam Derin'i Ejder kurtarmış(ee zaten Tarkan Ejder'e yaranmak için de kaçırmadı mı biraz direk ona söyleyecek yerini..)Heralde Necati falan da Ejder'e yüklenmişlerdir o kaçırdı falan diye.. Derin'de Ejder'in kaçırmadığından tavırlarından falan bahsetmiştir(yazdım iki saniyede ya başka senaryosu olan??)

aylnaslm
24-01-08, 01:26
didem,SETHOSH:) evet ejderin iyi biri oldugunu anlıcaktır saolun açıkladıgınız için:)..

sinir etti bu başroldekiler beni en iyisi ejder,sibel,cevdet:img-pilot :D

GÜL GÜZELİ
24-01-08, 01:28
Yanlış anlamadısyam Derin'i Ejder kurtarmış(ee zaten Tarkan Ejder'e yaranmak için de kaçırmadı mı biraz direk ona söyleyecek yerini..)Heralde Necati falan da Ejder'e yüklenmişlerdir o kaçırdı falan diye.. Derin'de Ejder'in kaçırmadığından tavırlarından falan bahsetmiştir(yazdım iki saniyede ya başka senaryosu olan??)

bu kahramanlıkdan sonra selin ejder yerine derin ejder olabilirmi?tamam uçtummm biliyorumm ama aklıma geldi yazayım dedim..

24-01-08, 01:34
bu kahramanlıkdan sonra selin ejder yerine derin ejder olabilirmi?tamam uçtummm biliyorumm ama aklıma geldi yazayım dedim..

Yok ya Ejder fena vuruldu Selin'e, Derin'i kardeş gibi görecek kadar fena yanık(hani o olmazsa o diyecek basit bir sevgi değil onunkisi, baksana adam muma döndü, eridi bitti, sevgi dolu bi adam oldu çıktı) Bu yüzden bence olmaz, olursa da mantıklı olmaz..

GÜL GÜZELİ
24-01-08, 02:09
Yok ya Ejder fena vuruldu Selin'e, Derin'i kardeş gibi görecek kadar fena yanık(hani o olmazsa o diyecek basit bir sevgi değil onunkisi, baksana adam muma döndü, eridi bitti, sevgi dolu bi adam oldu çıktı) Bu yüzden bence olmaz, olursa da mantıklı olmaz..

heheeh:)farkındayımmm selini haketmedigi halde çok derinden seviyooo selin ne zaman farketcekk bilmem ama umarım farkettiginde ejder çok yara almış olmazz ama şimdi derinle abi kardeş yada arkadaş olurlarsa derinde yardım edebilir ejdere çünkü derinle selin kardeş birbirlerini herkezden iyi tanırlar sevdikleri şeyleri sevdikleri müzigi yemegi filannn derin ejdere çok yardım edebilirr yani inş eder..

begummm
24-01-08, 02:30
Genco' yu yazın izliyodum. Diğer dizilerden farklı geliyordu o zamanlar bana, ama şimdi çok sıradanlaştı.
İlke' nin yaptıkları mesela... Menekşe ile Halil' de de aynı olay oluyor. İki sevgiliyi ayırmak için araya giren eski bir arkadaş... Ve işin enteresan tarafı ayırma yöntemleri bile aynı erkekle birlikte olmuş süsü vermek...
İşte bu beni Genco dizisinden iyice soğuttu.

can2366
24-01-08, 11:27
ahmet barda ve taksiyi yumruklarken süperdi
ilkemde o sadece gömlekli haliyle sharen stone cameron diaz arası bişey olmuş gören aşık olur
napıyolardı acaba:icon_whisseni gidi çapkın genco seni
pınar hanım sen genconun sadece çocukluk aşkısın diyor
avcunu yala pınarcım

derin guzum da tibetten hesap soruyor filan
tibet ne diyor öyle
aşktaki en büyük engeli aştılar
noldu tibetçiğim sanha:sad53:

didemfener
24-01-08, 15:11
ahmet barda ve taksiyi yumruklarken süperdi
ilkemde o sadece gömlekli haliyle sharen stone cameron diaz arası bişey olmuş gören aşık olur
napıyolardı acaba:icon_whisseni gidi çapkın genco seni
pınar hanım sen genconun sadece çocukluk aşkısın diyor
avcunu yala pınarcım

derin guzum da tibetten hesap soruyor filan
tibet ne diyor öyle
aşktaki en büyük engeli aştılar
noldu tibetçiğim sanha:sad53:

ordaki ifadesi çok güseldi ilkdefa kankasına karşı geliyor sevdiği kız için tuttuum ben bunu:)

ilke zaten ayrı bir güsel çocukluk aşkı sadece pınar içni izin verse ileriye bile gidebilir bu ilşki :)en büyük engel tibet:)

gosde_
24-01-08, 15:44
sessiz yani şarkılı fragmanı gördüm o ilkine göre daha güzel bence
başları diğeriyle aynı gibi ama sonuna inanamadım ahmet özgeyi kaçırıyor galiba:) ahmetle özge bir kamyondalar aynı selvi boylum al yazmalımdaki gibi(zaten birlikte izlemişlerdi:))ikiside gülüyorlardı

kıvanckerocu
24-01-08, 15:45
sessiz yani şarkılı fragmanı gördüm o ilkine göre daha güzel bence
başları diğeriyle aynı gibi ama sonuna inanamadım ahmet özgeyi kaçırıyor galiba:) ahmetle özge bir kamyondalar aynı selvi boylum al yazmalımdaki gibi(zaten birlikte izlemişlerdi:))ikiside gülüyorlardı

ya ya ya inanamıyorum umarım öyle bişey çok süper ya saol gözdecm bilgi çin...
çok sefindim cidden..
kaçır ahmetim özgeiy siz mutlu olun yeter ki:D:happy0064

didemfener
24-01-08, 15:48
başakcım özellikle avatarına yorum yapamdan geçemicem:) süper avin:)
başakcım öyle birşey olsa keşke ama ahmet cesaret edemez bencee yani gencodan çekinir..aralarının bozulmaması için bence yapmamsı lazım
muhtarda öğreniyor özgeyi zati çok karışcak ortalık

ecr
24-01-08, 15:53
Reytinglere baktım da fena düşmüş dizi. Umarım yazarlarımız bu düşüşü göz önüne alır da diziyi kurtarmaya çalışırlar.
Millet artık hep "aynı" hikayeleri, "aynı" aşkları izlemekten bıktı. Bugün Genco'da olanlar, yarın başka başka "aşk(!)" dizilerinde oluyor. Dün aşk dizilerinde olanlar da bugün Genco'da oluyor.

Maalesef tv'nin geldiği son nokta budur. Artık her aşk dizisi kendini tekrar ediyor, edecek. Her aşkın için kıskançlık, 2 kadın veya 2 erkek, acıtasyon, elde etme gibi olaylar olmamalı. İşte Genco ilk 5 bölüm bu yüzden reytingler tavan yaptı. Ama sonra düşüş engellenemedi. Hala da devam ediyor.

Eğer senaristler o 5 bölüm gibi konular yazmazlarsa düşüş devam edecektir. Bkz. Zoraki Koca. Sürekli 1. oluyordu. Ancak sonra reytingler düştü. Niye? Dizi sıradanlaştı diye. Çünkü 2 erkek, 2 kadın vardı. Çünkü kıskançlık vardı. Çünkü adamın eşi, onu başkasıyla gördü. İzahı olamayacak bir durum. Çok klasik, kült sahneler... İşte bu yüzden dizi elde ettiği 1.'liklere bakılmadan kaldırıldı.

Piyasa böyle. Reytingi düşen hiçbir yapımın gözünün yaşına bakılmaz. Ve maalesef ki dizimiz kültleşti ve reytingi düşmeye başladı. Ben diziyi izliyorum ve izleyeceğim. Ancak eğer bu tür kült sahnelerden kaçınılmazsa dizinin kaldırılması yakındır.

Fragmanı izledim demin. Gerçekten neler olup biteceğini kime verseniz anında yazar. Çünkü konular defalarca yazılıp yayınlanmıştır. 2 erkek ve 1 kadın, 2 kadın 1 erkek. Bunların ikisi de dizide. Sürekli kıskançlık, ayrılık, diğer kadının sevdiği erkeği elde etmeğe çalışması işleniyor. E haliyle insanı sıkıyor.

Belki sürekli eleştiriyorum ama yazarlar da bu nedenle diziyi kaybedecekler. Eğer bu haftaki bölümün reytingleri de düşük gelirse artık kaldırılma için gerisayım başlayacak maalesef. Umarım yazarlar sürekli aynı hikayeleri işlemekten vazgeçerler. İzleyici salak değildir. Önüne ne koyduğunu gayet iyi bilir. Ve hoşuna gitmezse emeklerine yazık edebilir. Bu yüzden fark yaratmak lazım.

Bakalım cumartesi gününün reytingleri nasıl gelecek? Umarım yüksek gelir. Yoksa sonumuz Z.Koca dizisine benzeyecek.

gosde_
24-01-08, 15:55
ya ya ya inanamıyorum umarım öyle bişey çok süper ya saol gözdecm bilgi çin...
çok sefindim cidden..
kaçır ahmetim özgeiy siz mutlu olun yeter ki:D:happy0064
bişey değil valla bende ilk gördüğümde çok şaşırdım
bunlar kamyonda ne yapıyorlar derken ahmetin özgeyi kaçırması geldi aklıma hatta kamyonun camında incitanem yazıyordu:)bide ahmetin tahtadan yaptığı gül asılıydı camda

keremcem d
24-01-08, 16:05
fragmani nihayet bende gördüm..ama yenisini göremedim..demek ahmetle özge kamyondalar..ahh ahh insallah kacirir ahmet özgeyiii.. gerci bence yapmaz..kankasina yapamaz..
Frgamanda süüüper..derin hesap fln soruyo..
selinde galiba ejderden yavas yavas hoslanmaya basliyor..
haha ilkede cook gzl olmus gömlekle..kesin üstüne su fln döküldü:icon_whishaha..

gosde_
24-01-08, 16:12
fragmani nihayet bende gördüm..ama yenisini göremedim..demek ahmetle özge kamyondalar..ahh ahh insallah kacirir ahmet özgeyiii.. gerci bence yapmaz..kankasina yapamaz..
Frgamanda süüüper..derin hesap fln soruyo..
selinde galiba ejderden yavas yavas hoslanmaya basliyor..
haha ilkede cook gzl olmus gömlekle..kesin üstüne su fln döküldü:icon_whishaha..
birde sessiz olanında ejder selini galiba evine bırakıyor ayrılırken selin ejdere gülüyor
kalp kalbe karşılı fragman daha aşk dolu bir fragman olmuş ilkenin gömlekli halide yok:)

keremcem d
24-01-08, 16:31
birde sessiz olanında ejder selini galiba evine bırakıyor ayrılırken selin ejdere gülüyor
kalp kalbe karşılı fragman daha aşk dolu bir fragman olmuş ilkenin gömlekli halide yok:)
o fragmani insallah görürüm yaa..
selinde yavas yavas asik oluyo ejdere..süüper..
cok istiyorum sleinin ejdere asik olmasini..
demek o fragmanda ilkenin gömlekli hali yok..
biz sansliyiz sonra yeni bölümü izlerken ilkenin gömlekli halini görecegimizi biliyoruz..hazirlikliyiz:img-yes:

ozgeozdem
24-01-08, 16:43
herkese merhaba..
tam sınavlar bitti artık burdayım diyorum bilg. bozuluyor bendeki şansa bakın..neyse bi sorun daha çıkmazsa artık sizinleyim:)

2. fragmanı çok merak ettim şimdi..özetten ilke'nin böyle bir şey yapacağı belliydi:img-cool2 pınar daha geçen bölüm genco'nun sevgisini öve öve bitiremedi; kesinlikle genco'yu dinlemesi işin aslını öğrenmesi gerekiyor en azından senaryoya göre en mantıklısı bu..:img-yes: yani sadece benim düşüncem değil bu..
eğer aksi olur da pınar terkederse gencoyu dinlemezse çooook saçma olur bence..
ilke de eminim bile bile bişey dökmüştür üstüne..pınar bir de içeri girip yemek masasını görürse yanlış anlayabilir ama dediğim gibi genco'yu dinlemeli!

acaba pınar ilke'ye: sen genconun sadece çocukluk arkadaşısın derken o son sahneden önce mi söyledi sonra mı:img-blush önemli olan bu:img-wink:

genco_ask
24-01-08, 16:50
aşiretim hepinize merhabalar:img-wink:...
nette gencomuzun ekip yemeqi fotoqraflarını buldum,didemciqime sordum eklenmedi dedi,işim çıktıqı için dün ekleyememiştim:icon_whis...ama şimdi tüm fotoqrafları ekledim:good:...bakmak isteyenler qenco bölüm resimlerinden fotoqraflara bakabilirler(bakmanızı tavsiye ederim çok tatlılar:img-in_lo)...ayrıca özqemizin,ilkenin ve pınarımızın resimlerini ayrıca forum başlıklarınada koydum haberiniz olsun:img-wink:...aslında buraya eklenebilse buraya ekliyecektim ama şartlar malum...:img-blush(bloqumada ekledim yani resimlere bakma şansınız çok istediqiniz yerden ulaşabilirsiniz:))
fraqmanımız çıkmış waliba lütfen izleyen biri nasıl izlediqinide bana söyleyebilirmi???
biraz daha beklersem meraktan çatlayacaqım çünkü...:img-icecr

didemfener
24-01-08, 17:12
canım ben izledim süpe fragman bizi bekliyor:D
özellikle ilkem süper şeyler yapıyor.D
bak anlatyım aklımda kalanlrı
genco unutmalısın ahmet dedi benim için filan ahmette
taksiyi yumruklayarak untamam kanka unutamam dedi:)
pınarda evden gidiyor.genconun evini
pınarın anneside gencoyla bir konuşma yapıyor seninle bir alaksı var die:)gencoda şaırıyor
pınar genconune vine gelirkene..ilkeyi genconun gömleğiyle görüyor:Dhehe
orda fragman bitiyo:D

genco_ask
24-01-08, 17:31
canım ben izledim süpe fragman bizi bekliyor:D
özellikle ilkem süper şeyler yapıyor.D
bak anlatyım aklımda kalanlrı
genco unutmalısın ahmet dedi benim için filan ahmette
taksiyi yumruklayarak untamam kanka unutamam dedi:)
pınarda evden gidiyor.genconun evini
pınarın anneside gencoyla bir konuşma yapıyor seninle bir alaksı var die:)gencoda şaırıyor
pınar genconune vine gelirkene..ilkeyi genconun gömleğiyle görüyor:Dhehe
orda fragman bitiyo:D

didemcim çok saol bu qüzel anlatımın için:dance:...
fraqmanı saqolsun ozgeozdem adresi yolladı ve izledim fraqmanı!!!
ahmete çok üzüldüm,qaribimin bi yüzü qülmeyecek:img-fie:...
ah o ile yokmu bi elime qeçirsem onu:icon_evil...ne yaptı etti yine qencoyla pınarın arasına qirdi...:icon_sorr

YoShYÖzGe
24-01-08, 20:54
İlke'yi hiç sevmiyorum!
Genco'ya çok kızdım!
Ahmet'e ''Unutmalısın'' demiş!
Daha gidip kardeşi olduğunu anlatmadı yani Özge öğrenmedi!
Kızdım ama çok severim Genco'yu:D

GenCo_PeLinSu
25-01-08, 00:00
Selam arkadaşlar fragmanı izledim ve sinir oldum yine...
Ya kahretsin ilke artıık genco'yu elde ettmek için napıcağını şaşırdı...
Anla artık sevmiyor genco seni...
Pınar'da iyi dedi ama... :happy0064 tkdir ettim bi kere daha pınarı :P
Ve tabi tibet...Git gide kabullenio durumu...

lazkizz
25-01-08, 00:03
Selam arkadaşlar fragmanı izledim ve sinir oldum yine...
Ya kahretsin ilke artıık genco'yu elde ettmek için napıcağını şaşırdı...
Anla artık sevmiyor genco seni...
Pınar'da iyi dedi ama... :happy0064 tkdir ettim bi kere daha pınarı :P
Ve tabi tibet...Git gide kabullenio durumu...

canim benim malesef, zaten tibet ve ilke birbirlerine yakisiyorlar.
Pinar ve Genco bi mutlu olamadilar, :( off adaya kacsalar
butun dertlerden geri, ne iyi olurdu :P

GenCo_PeLinSu
25-01-08, 00:06
canim benim malesef, zaten tibet ve ilke birbirlerine yakisiyorlar.
Pinar ve Genco bi mutlu olamadilar, :( off adaya kacsalar
butun dertlerden geri, ne iyi olurdu :P

Gerçekten cnm zaten genco ve pınarın rahatlaması için onların tencere kapak misali birbirlerini bulmaları lazım..:happy0064
Ki zaten bence gidişat onu gösteriyor umrmda olur... :P

gosde_
25-01-08, 01:25
Fragmanı şarkılı yapınca daha aşk yüklü oluyor fragman gerçekten hep iyi yanlarını koymuşlar bölümün
ahmet umarım özgeyi kaçırıyordur yoksa niye kamyona binsinler ki:icon_whis
ayrıca ilkenin o sadece gömlekli halini de görmemek güzel:)

Fener Bahçe
25-01-08, 13:09
ahmet özgeyi kaçırıyorsa süper

eee boşuna selvi boylum al yazmalımı izlemediler onlar esinlenmişler demekki

abdu
25-01-08, 14:02
fragmani simdi izledim ama su ilkeye uyuz oldum iyiçe tibet artik genco pinar askini kabulenirken ilke halen genconun pesini birakmiyor ya birak gencoyuda sen tibete takil be kardesim ozgeyle ahmete kotuye gidiyor ejder selin dersen dusman olmuslar resmen hep o cuneyt yuzunden yaw artik sevenleri birlestirin biz pinar ile genco ahmet ile ozge ejder ile selin askini istiyoruz sonra tibetle ilkeyide birlestirin kim kaldi baska haaa ismetle sibel muhtarla tulin ogretmen ve son olarakta tarkanla derini birlestirsinler hazir tarkanda kaçirmisken kizi :happy0064:happy0064

tarik_naz
25-01-08, 14:17
fragmani simdi izledim ama su ilkeye uyuz oldum iyiçe tibet artik genco pinar askini kabulenirken ilke halen genconun pesini birakmiyor ya birak gencoyuda sen tibete takil be kardesim ozgeyle ahmete kotuye gidiyor ejder selin dersen dusman olmuslar resmen hep o cuneyt yuzunden yaw artik sevenleri birlestirin biz pinar ile genco ahmet ile ozge ejder ile selin askini istiyoruz sonra tibetle ilkeyide birlestirin kim kaldi baska haaa ismetle sibel muhtarla tulin ogretmen ve son olarakta tarkanla derini birlestirsinler hazir tarkanda kaçirmisken kizi :happy0064:happy0064

Süper yaa. Herkese biri bulunmuş. Bi de şey vardı. Özge'nin kuzeni ile Ahu'ydu sanırım o. Onlarda son bölümde tartıştı. Bi de onlar birleşirse tamam.

Bu sefer Kalp Kalbe şarkısı Özge-Ahmet ikilisi için koyulmuş. Selvi boylum al yazmalım bakalım gerçek mi rüya mı görecez. Ama Ahmet'in böyle bişey yapacağını sanmıyorum..

silanaz
25-01-08, 14:37
yeni bölüm süper olacak ama fragmanda bişey benim dikkatimi çekti

ya fragmanın sonunda ahmet ile özge kamyondayken kamyon gitmiyor gibi

sanki yan tarafa bakınca boşluğa kamyon sallanıyor ahmet kullanıyormuş gibi göstermişler bence..

Cansu*
25-01-08, 15:19
fragmanda hani alt tarafı açık üstünde bi gömlek görünen ilke mi eğer oysa genconun yanında öle ne işi var pınar görüyo onları bu kız iyice kötü olmaya başladı tam barıştılar derken ilke çıktı yine tibet ne güzel vazgeçti onlar bütün engelleri aştı die o da vazgeçsin allah allah

suee
25-01-08, 16:13
öncelikle tüm okullu arkadaşlara geçmiş olsun diyorum...inş hepinizin notları iyidir :)

fragmanı izledim bir kaç kere ve ilkenin gömlekli sahnesinin genco ve pınarın romantik gecelerini bozan kötü sürpriz olduğuna kesin kanaat getirdim.çünkü genconun sofra hazırlarkenki kıyafetiyle ilkenin kapıyı açma sahnesindeki kıyafeti aynı:img-cool2:img-cool2

pınar umarım yanlış anlamaz:icon_whis

didemfener
25-01-08, 16:22
anlasın dileğim anlasın (:
biraz heycan katılır diziye aynı hzıda devam ediyor dizi(:
bakalım ilkenin cinliklerini izlicez bana gelse ben analtırdım ne yapıcağını:):D

magicalrose
25-01-08, 18:22
Fragmanı tesdüfen gördüm...
o İlkeye resmen sinir oldum.
HNangi kadın üzerinde erkek gömleğiyle kapı açar ya.
Kesin üstüne numaradan bişey döktü Genco'dan gömlek alıp giyidi. İşallah Pınar onun yalanlarına, oyunlarına gelmez...
Bu arada Ejder'le iligi ne biliyor bu ikizler. Orasını anlayan var mı acaba?

didemfener
25-01-08, 18:28
doğru ya bu bölüm olmaz bu bölüm ilkenin bölümü olacak:)
önce ayırma planları yapıp uygulayacak sonra da bakacak olacak gibi değil ben çekileyim bari aralarından diyecek herhalde

yani planları 3bölüm bilemedin 4bölüm yapar..
ama bence çıksın artık bencede..
yeni dizilerde görmek istiyorum
ama yarın büyük gün..bakalım pınarın halini görücez..

didemfener
25-01-08, 18:29
Fragmanı tesdüfen gördüm...
o İlkeye resmen sinir oldum.
HNangi kadın üzerinde erkek gömleğiyle kapı açar ya.
Kesin üstüne numaradan bişey döktü Genco'dan gömlek alıp giyidi. İşallah Pınar onun yalanlarına, oyunlarına gelmez...
Bu arada Ejder'le iligi ne biliyor bu ikizler. Orasını anlayan var mı acaba?

canım ilkede biliyor bunlara inanmıcağını ama pınara inandırmaya çalışcak işte amacı bu ilkenin genco değil pınarla işi onun:)
ben şahsen ilkeyi çok seviyorum(: neden acaba:happy0064:img-icecr

keremcem d
25-01-08, 19:42
slm millet..
bence kesin ilke planlamistir aklinda herseyi..
üstüne birsey fln dökülmüstür fln tam o sirada pinar gelicek yanlis anlasilma fln.. ahha..kurnaz ilke:img-yes:
ama bence pinar güvenir genconun dedigine inanir yani..
insallah ahmet kacirir özgeyiii:happy0064

can2366
25-01-08, 20:02
kalp kalbe karşı bizim dizi müziği oldu heralde
özge ahmet kamyonda pek sempatikler
ahmet taksiyi parçalayınca kamyonla mı taksicilik yapıyor:icon_whis

didemfener
25-01-08, 23:56
arkaşlar size haber getirdim:)
cansın doktorlra girmiyomuş:)oleyyy
genxodan çıkma ihtimalide yok yani
genco dizisi devam ediyo dedi :)

HtCeee
26-01-08, 00:07
bende size bi haber veriyim :)
doktorlara ilke deil ,tülin hoca giriyo..biraz önce fragmanda gösterdi..
sanırım fragmanı ilk izleyenler yanlış anlattıgı için herkez cansın sandı...
ama tülin hoca geliyo.:)

gosde_
26-01-08, 00:32
arkaşlar size haber getirdim:)
cansın doktorlra girmiyomuş:)oleyyy
genxodan çıkma ihtimalide yok yani
genco dizisi devam ediyo dedi :)
iyi bare bu durumda dizinin bitmesi gibi birşey de şu an için halloldu
inanmıyorum ilkenin gitmemesine seviniyorum:)
tülin hocanın gitmesi birşeyi etkilemiyor o zaten pek gözükmüyordu
pınar genco aşkınada destek oluyordu hatta
hep de iyilere mi birşey olur ya bu dünyada:)

didemfener
26-01-08, 00:45
iyi bare bu durumda dizinin bitmesi gibi birşey de şu an için halloldu
inanmıyorum ilkenin gitmemesine seviniyorum:)
tülin hocanın gitmesi birşeyi etkilemiyor o zaten pek gözükmüyordu
pınar genco aşkınada destek oluyordu hatta
hep de iyilere mi birşey olur ya bu dünyada:)

yani canım o bile şaşırdı
yok canım öyle birşey dedi dedim doktorların listesine alnmışınız gülüyo bugün çekimlerdeydm herşeye inanmayın dedi:):D
çok güsel valla gitmiyor:)

GÜL GÜZELİ
26-01-08, 15:29
bende size bi haber veriyim :)
doktorlara ilke deil ,tülin hoca giriyo..biraz önce fragmanda gösterdi..
sanırım fragmanı ilk izleyenler yanlış anlattıgı için herkez cansın sandı...
ama tülin hoca geliyo.:)

canım benden önce davrannmışın haber vermen iyi olmuş ilke sevenler çok mutlu olmuştu çünkü didemfenercimmm pazartesi olmadan emın olamam pazartesini bekliyorum demiştimm iyiki kendimden emın konuşmamışımm arkadaşların yanıtmasına geldim bende foruma ilkenın resmini koyup aslana gelicek diyince arkadaşlar bende fragmanı görmedigimden emın olamadım ama az önce izledimm fragmanı ve karşıma ilke degil Tülin hoca çıktı gerçi oda gencoda her şekildede gencodan doktorlara bi oyuncumuzu transfer etmiş oluyoruzz:)

ozgeozdem
26-01-08, 16:05
genco pınar ayrılığının ya da aşkının devamlılığının önemli noktası Pınar'ın fragmanda İlke'ye: "sen Genco'nun sadece çocukluk arkadaşısın" demesinin İlke'yi o halde genco'nun evinde gördükten sonra mı yoksa önce mi olacağını söylemiştim..diziyi uzatmak gerekirse bence o sahneden önce söyliycek ilke'ye..:sad53:fragmanda da ilke kapıyı açtığında pınar'ın öyle bir yüz ifadesi var ki hiçbir anlam çıkaramıyoruz:img-blush
umarım orda bitmez bölüm :icon_whis

HtCeee
26-01-08, 16:19
canım benden önce davrannmışın haber vermen iyi olmuş ilke sevenler çok mutlu olmuştu çünkü didemfenercimmm pazartesi olmadan emın olamam pazartesini bekliyorum demiştimm iyiki kendimden emın konuşmamışımm arkadaşların yanıtmasına geldim bende foruma ilkenın resmini koyup aslana gelicek diyince arkadaşlar bende fragmanı görmedigimden emın olamadım ama az önce izledimm fragmanı ve karşıma ilke degil Tülin hoca çıktı gerçi oda gencoda her şekildede gencodan doktorlara bi oyuncumuzu transfer etmiş oluyoruzz:)

bende izleyince hemen yazmak istedim yanlış anlaşılmasın iyice diye..evt tülin hoca geliyo ama gencodan doktorlara 2 .oyuncu transferi bu :img-yes:
2 hafta önce de özge'nin babası ..ünlü kalp profesörü olarak girmiş.hatta lakabı;ünlü lakp ilahı idi :good:
neysee akşama az bi zaman kaldı.geçen hafta izleyememiştim.daha sonra netten izledim ama tvden izlemek gibi olmuyo :img-pilot
ahmeti zor dakikalar bekliyo..:img-wink:

crncrncrn
26-01-08, 17:44
selamlar.uzun zaman sonra ilk defa yazıyorum buraya.çünkü gencnun fragmanını daha yeni gördümve çok sinir oldum.dayanamadım.

o ilke kim oluyoda genconun evinde sadece gömlekle dolaşıyo.hiç mi utnması yok ya.kardeşin değil sevgilin değil.yıllar sonra bulduğun arkadaşın.bide o yetmiyomuş gibi kapıya da bakıyo.kapıdaki pınar değilde bi başkası olsaydı mesela mahalleden biri.hemen dedikodu çıkardı.gerçi ilkenin çok hoşuna gider ama neyse.umarım fragmanın sonunda pınarın ilkeye söyledikleri o kapı sahnesinden sonradırda ilke boyunun ölçüsünü alır...

didemfener
26-01-08, 17:45
cansına ilke hakkında sorular sordum ama:)
cansının tek dedği ilke gerçekten aşık ve ne yaptığının arkasında dedi ama bende ne olcağını bilmiyorum dedi(:

crncrncrn
26-01-08, 17:50
cansına ilke hakkında sorular sordum ama:)
cansının tek dedği ilke gerçekten aşık ve ne yaptığının arkasında dedi ama bende ne olcağını bilmiyorum dedi(:

bi laf vardır çok severim bi başkasının mutsuzluğu üstüne mutluluk kurulamaz.ilke pınarın mutsuzluğu üstüne nasıl mutluluk kurcak çok merak ediyorum.o kurduğu daha doğrusu kurmaya çalıştığı mutluluk nasıl içine sinecek????????

didemfener
26-01-08, 17:53
bi laf vardır çok severim bi başkasının mutsuzluğu üstüne mutluluk kurulamaz.ilke pınarın mutsuzluğu üstüne nasıl mutluluk kurcak çok merak ediyorum.o kurduğu daha doğrusu kurmaya çalıştığı mutluluk nasıl içine sinecek????????

ilkenin içine sinmesine gerek yok
o gencoyu kazansın yeter zaten pınar onun umrunda diil (:
benimde öyle(:

crncrncrn
26-01-08, 17:58
ilkenin içine sinmesine gerek yok
o gencoyu kazansın yeter zaten pınar onun umrunda diil (:
benimde öyle(:

zaten ilke gibiler yüzünden en güzel aşklar imkansız oluyor.
ayrıca öyle yaparak gencoyu kazanabileceğini mi düşünüyo
eğer düşünüyosa göründüğü kadar akıllı değilmiş aksine(?)
ilkeyi hiç sevmemiştim şimdi nefret ediyorum.
hem kapıyı o halde açacak kadar terbiyesiz hem de pınarla genconun arasını bozacak kadar içten pazarlıklı.

didemfener
26-01-08, 18:04
zaten ilke gibiler yüzünden en güzel aşklar imkansız oluyor.
ayrıca öyle yaparak gencoyu kazanabileceğini mi düşünüyo
eğer düşünüyosa göründüğü kadar akıllı değilmiş aksine(?)
ilkeyi hiç sevmemiştim şimdi nefret ediyorum.
hem kapıyı o halde açacak kadar terbiyesiz hem de pınarla genconun arasını bozacak kadar içten pazarlıklı.

zaten canım uzun zamndan beri yazmamışsın buraya demekki seni bir fragman sinirlendirdi dur şuraya sinirimi belirtiyim diyemi yazdn.
tabi o senin görüşün saygı duyulması lazım.herkes istediğin diyebilir ama saygı çervesinde.
ama sen pınarı seviyo olabilirsn yazdıklarından bu gözüküyo
bende ilkeyi seviyorum pınarı sevmiyom aramzıdaki fark bu yani
sadece dizi olduğunu hatırlatıyım genco pınardan daha çok tanıyo ilkeyi ne yaptığını bilir.gencoyu kandırmıyo sadece pınarla arası iyi olamıyo okdar buda gencodan kaynaklanıyo bu kapı sahnesine gelince en basit şeyi yaptı bunu her dizide görüyoruz canım.nokta.:img-polic

crncrncrn
26-01-08, 18:14
zaten canım uzun zamndan beri yazmamışsın buraya demekki seni bir fragman sinirlendirdi dur şuraya sinirimi belirtiyim diyemi yazdn.
tabi o senin görüşün saygı duyulması lazım.herkes istediğin diyebilir ama saygı çervesinde.
ama sen pınarı seviyo olabilirsn yazdıklarından bu gözüküyo
bende ilkeyi seviyorum pınarı sevmiyom aramzıdaki fark bu yani
sadece dizi olduğunu hatırlatıyım genco pınardan daha çok tanıyo ilkeyi ne yaptığını bilir.gencoyu kandırmıyo sadece pınarla arası iyi olamıyo okdar buda gencodan kaynaklanıyo bu kapı sahnesine gelince en basit şeyi yaptı bunu her dizide görüyoruz canım.nokta.:img-polic

noktanı yesinler senin.
evet aynen öyle oldu sinirlendiğim için yazma gereği duydum
ben pınarı da çok sevmiyorum bu dizide ahmet ve özge benim favorlerim
neyse ben seni daha fazla sinirlendirmiim
ama ilke çok yanlış yapıyobye

keremcem d
26-01-08, 20:50
Slm millet..
geldikk cumartesi gününeeee..:img-yes:
Bence genco ilkenin o halde olmasina bir aciklama yapar pinarda buna inanir..cünkü saten ilkenin gencoyu sevdigini anladi ve acik acik savas ilan ettiler sanki birbirlerine..
bence pinar bunca olaydan sonra gencoya inanir yada inanmali..

GÜL GÜZELİ
26-01-08, 20:59
canım benim ben haticeden önce yazdım zaten olmadığını
kendisi söledi böle birşey olmanının imaknsız olduğunu:)

hmm ilkeyle aslan çok güzel olurdu ama tülin hocada idare eder hoş oldularr gerçi tülin hoca biraz yaşlı kaçtı aslanın yanında ama olsunn:DAman Tülin hoca duymasınnn:happy0064:happy0064

1g9s0g5s
26-01-08, 22:14
slmlar bn Şeyma benide aranıza alırmısınız???
diziye azıcık kaldı düşündükçe ilkeyi boğmak istiyorum....
Allahım sabırrrrr...eğer Pınar yine yanlış anlarda ayrılırlarsa artık adak adamaya başlıcam bi daha ayrılmasınlar diye:img-hyste:img-hyste

GÜL GÜZELİ
26-01-08, 22:40
slmlar bn Şeyma benide aranıza alırmısınız???
diziye azıcık kaldı düşündükçe ilkeyi boğmak istiyorum....
Allahım sabırrrrr...eğer Pınar yine yanlış anlarda ayrılırlarsa artık adak adamaya başlıcam bi daha ayrılmasınlar diye:img-hyste:img-hyste

hoşgeldinn canımmm benım adım da yeşimm ister nickimle ister ismimle hitap et benım farketmezz:)canımm dedigin sahneyle ilgili şöyle bi tahmınım var pınar görücekk kıskanıcak bozulucakk ama gitmicekkk eve giricekk genco mutfaga yada başka bir yere gittiginde pınarla ilke konuşucaklarr hani pınar diyoya sen genconun sadece çocukluk arkadaşısın ve öyle kalıcaksın diyee iştee o sahneler arka arkaya gelcek bana kalırsaa tabii yanılma ihtimalimde yüksek ama ters köşe olmaya alıştımm ben:D

didemfener
26-01-08, 22:47
bakıyorumda yorum yapılmaya başlanmış:)
ewet çıkmıoy cansın çok sevindim bunu kendisinden öğrennce:)
herkes herşeyi yzar inanmayın dedi(:
bazıları beni sinir etsede cvp vermemeye çalşıyorum..
onlar bu tutumlarında devam ederse cvpda vermice onlara kendi çapında konuşkcklar:):D:D

suee
26-01-08, 23:46
pınarın fragmandaki son sahnesi geçti...kıyafet aynıydı sanırım ilkenin gömlekli sahnesi son sahne olacak.. pınarda bu oyuna gelecek gibi sanki:sad53::sad53:

*burçak*
27-01-08, 00:11
pınarı walla çok beğendim ya bu giysi saç fln süperdi neyse bunu geçeyim
ahmetin durum hiç iyi deil ya iyiyede gitmio ama öle unut demeklede bir insan unutulmaz ki
ahmetin anneside işi iyice abarttı gidio walla :(
sibel gene güldürdü beni hele annası hay benim aklı havada kızım diyince :)
son sahne hiç gelmesin bence tam orda keser bizde heycandn 1 hafta bekleriz
ama pınarın inanmaması lazım öle bişiyeein asla olmıycaını bilmesi lazım

suee
27-01-08, 00:36
euro d den izliyorum ben orda daha ileri sahneler..ilkeye çok fena gıcık oldum...
pınar az önce izlediğim sahnede fragmanda söylediği sözü söyledi...ilke de buna karşılık dışardan öyle mi görünüyor bence her gördüğüne inanma pınarcım dedi...bu lafın üstüne tabiki pınar onu takmayan bakışını baktı ama finalde pek öyle olmayacak gibi...umarım inanmaz yaws...:( :( :(

*burçak*
27-01-08, 01:07
pınarla genconunn oyuncakcıdaki sahnesi süperdi ordaki sözlerine mimiklerine bittm ikisininde
ilkeye gelince beni cidden çok sinir etmeye başladı pınarın umursamaz tavırları çok güseldi
son sahne içinde ne diyceğimi bilmiorum ama bence öle bişi dünüşmez gibime gelio

suee
27-01-08, 01:12
ya çok güzel bir bölümdü genco-pınar açısından ta ki bu kötü sona kadar...
ilke sen nasıl bir insansın ya.insan değil şeytan adeta.:img-cool2
senin şimdi okuldaki bir başaktan bir ilaydadan ne farkın var :img-cool2senin bir hinlik yapacağını baştan beri biliyorduk da bu kadar da değil:img-cool2

gosde_
27-01-08, 01:15
o son sahneyi pınarın annesi gördü demek içimden geliyor ama pınar mı acaba off ne biçim bir son sahnedir bu böyle
ilkede gencoya birşey dedirttirmeden kapı çalındı

suee
27-01-08, 01:15
özge ve ahmet e de çok üzüldüm...
ahmetin gidiş zaten gidiş değil..hepimizin görünce sevindiği kamyon sahnesi de yalan oldu yani :( ahmetin iç çatışması.:icon_sorr

fizci
27-01-08, 01:18
ilke,ahh ilke...
yapti yapacagini :(
ama bence pinar yutmaz bu oyunu.ejder ve selinde güzeldi bu hafta:img-yes:.
ahmetin halleri cok kötü ya...durumu hic iyi görünmüyor valla

gosde_
27-01-08, 01:19
özge ve ahmet e de çok üzüldüm...
ahmetin gidiş zaten gidiş değil..hepimizin görünce sevindiği kamyon sahnesi de yalan oldu yani :( ahmetin iç çatışması.:icon_sorr
ya evet o sahnede bir hayal kırıklığı
bu bölüm çok boş geldi bana bilmiyorum bu sadece benim fikrim(gencoyla pınarın oyuncakçıdaki konuşmalarından bahsetmiyorum:))
ahmetle özgenin kamyondaki hali ve ilkenin kapıyı açtığındaki pınarın hali yalan oldu

suee
27-01-08, 01:24
ya evet o sahnede bir hayal kırıklığı
bu bölüm çok boş geldi bana bilmiyorum bu sadece benim fikrim(gencoyla pınarın oyuncakçıdaki konuşmalarından bahsetmiyorum:))
ahmetle özgenin kamyondaki hali ve ilkenin kapıyı açtığındaki pınarın hali yalan oldu

ters köşe olduk yahu bu bölüm:img-cool2
ahmetle özge barışmayınca tabiki eksik kalıyor bölüm bu konuda hem fikirim.
umarım haftaya düzelir diyecem ama pek de ihtimal vermiyorum:icon_whiseğerki bir de gelen pınarsa bir de gördüklerine inanırsa gelecek bölüm tam bir hayal kırıklığı 10-15 hafta önceki halimize döneriz artık:icon_sorr:icon_sorr

aylnaslm
27-01-08, 01:26
pınarla genconun oyuncakçı sahnesi ve ejderin sahneleri dışında normal bi bölümdü.Ama o sahnelerde çok eglendim:img-icecr

dedigin gibi ilkenin başaktan falan bi farkı yok gözümde:icon_whis
ya ne kadar iyi bi insan olursa olsun bunu yapan birinin yaptıgı bütün güzel şeyler sıfırlanıyo yani..

özge-ahmet açısından çok bayattı bu bölüm.ayrıca derine iyice kanım kaynadı:)

ya ben anlamadım şimdi ilkenin evini su bastı ama bu kızın boynu falan nası ıslandı ya bende mi sorun var ki:)

gosde_
27-01-08, 01:28
ters köşe olduk yahu bu bölüm:img-cool2
ahmetle özge barışmayınca tabiki eksik kalıyor bölüm bu konuda hem fikirim.
umarım haftaya düzelir diyecem ama pek de ihtimal vermiyorum:icon_whiseğerki bir de gelen pınarsa bir de gördüklerine inanırsa gelecek bölüm tam bir hayal kırıklığı 10-15 hafta önceki halimize döneriz artık:icon_sorr:icon_sorr
ya benim o kapıdakine pınarın annesi diyesim geliyor nedense hani o kadar çabuk pınar giyinip kıyafet seçemez falan diyordum ama ne alaka pınarın annesi off saçmalıyorum bu sondan sonra
bu bölümde mualla ve sibelin büyücüdeki halleriyle komiklik katmak istemişler ama sıktı bu konu bence ayrıca gencoyla pınarın her sahnesinde pınarın babasından yaptıklarından bahsetmeside(en güzel anlarında bile)

*burçak*
27-01-08, 01:29
ya ben anlamadım şimdi ilkenin evini su bastı ama bu kızın boynu falan nası ıslandı ya bende mi sorun var ki:)

orasına benimde kafam takıldı sanki ev ağzına kdr su doldu hem o kdr su dolamaz üstünün başının ıslanması fln hadi yağmura yakalansa denize düşse olur evi su basınca nası oluyo :icon_whis

suee
27-01-08, 01:29
pınarla genconun oyuncakçı sahnesi ve ejderin sahneleri dışında normal bi bölümdü.Ama o sahnelerde çok eglendim:img-icecr

dedigin gibi ilkenin başaktan falan bi farkı yok gözümde:icon_whis
ya ne kadar iyi bi insan olursa olsun bunu yapan birinin yaptıgı bütün güzel şeyler sıfırlanıyo yani..

özge-ahmet açısından çok bayattı bu bölüm.ayrıca derine iyice kanım kaynadı:)

katılıyorum sana cnm genco-pınar sahneleri ejder selin sahnesi favorimdi:good:
şefim cevdette de güldüm hakkını yemiyim :) sonra büyü bozma sahnesi de fena değildi:)

evet dimi yani kötü bir hareket tüm kişiliği yerle bir ediyor bir anda.:img-polic

aman cnm ne sende ne de bizde bir sorun var.sorunlu olan ilke:img-cool2üstünü başını ıslamış gelmiş işte..güya boruları tamir etmeye çalışmış havası vermiş kendine:img-cool2

suee
27-01-08, 01:31
ya benim o kapıdakine pınarın annesi diyesim geliyor nedense hani o kadar çabuk pınar giyinip kıyafet seçemez falan diyordum ama ne alaka pınarın annesi off saçmalıyorum bu sondan sonra
bu bölümde mualla ve sibelin büyücüdeki halleriyle komiklik katmak istemişler ama sıktı bu konu bence ayrıca gencoyla pınarın her sahnesinde pınarın babasından yaptıklarından bahsetmeside(en güzel anlarında bile)

hiiiçç saçmalıyorum deme cnm yalnız değilsin bölüm bitiminde aynı şey benimde aklıma gelmedi değil:icon_whis olur mu olur hani:icon_whis

pınarın ezikliğini yansıtmaya çalışıyorlar ama bende sıkıldım sürekli gencoya bu konudan bahsetmesine:icon_whis

aylnaslm
27-01-08, 01:41
yaa eet artık boruyla mı ugrastı naptıysa amacına ulaşcak galiba..
bari inandırıcı olsaydı ama nerde:)..o su anca mutfakta ayak bilegine gelir hatta o kadar bile degil yani:D

benim de aklıma geldi pınarın annesinin olabilcegi.ama öyle bişey olursa daha kötü olur.çünkü pınar nası olsa gencoyu tanıyo mutlaka düzelicek araları,sonuçta ilkenin kötü niyetli oldugunu biliyo,ama annesi öyle görürse gencoya iyice kötü gözle bakar eve kız atmış falan diye:Dbi de çok gösterdiler kadını pınar hazırlanırken,öyle bişey olabilir yani..

bence de artık sıktı ahmetin annesi,sibel tatlı ama o kadını çok abartmışlar ya:img-yes:

suee
27-01-08, 02:06
yaa eet artık boruyla mı ugrastı naptıysa amacına ulaşcak galiba..
bari inandırıcı olsaydı ama nerde:)..o su anca mutfakta ayak bilegine gelir hatta o kadar bile degil yani:D

benim de aklıma geldi pınarın annesinin olabilcegi.ama öyle bişey olursa daha kötü olur.çünkü pınar nası olsa gencoyu tanıyo mutlaka düzelicek araları,sonuçta ilkenin kötü niyetli oldugunu biliyo,ama annesi öyle görürse gencoya iyice kötü gözle bakar eve kız atmış falan diye:Dbi de çok gösterdiler kadını pınar hazırlanırken,öyle bişey olabilir yani..

bence de artık sıktı ahmetin annesi,sibel tatlı ama o kadını çok abartmışlar ya:img-yes:

evet cnm haklısın pınar ilkenin böyle bir oyun yapacağını belki tahmin eder ama figen hanım karalar şimdi gencoyu :( :( ama şu da var ilke kapıyı açtığında ne biliyim pınarın annesini görse böyle mi tepki verir:icon_whiskafam karıştı yafs:icon_whis

ama bu konuda tibet gencoya yardımcı olacak gibi geliyor bana pınar inansa bile bu duruma.bir kere ilkenin kötü emellerinin farkında...pınar genconun suçu yok ilkenin böyle bişi yapacağı belliydi demesini bekliyorum:img-blush

gosde_
27-01-08, 02:19
hiiiçç saçmalıyorum deme cnm yalnız değilsin bölüm bitiminde aynı şey benimde aklıma gelmedi değil:icon_whis olur mu olur hani:icon_whis

pınarın ezikliğini yansıtmaya çalışıyorlar ama bende sıkıldım sürekli gencoya bu konudan bahsetmesine:icon_whis
aslında düşününce pınarın annesi daha mantıklı geliyor yoksa pınar gelse niye göstermesinler ki şimdi işin içine heyecan kattılar
zaten figen pınar elbiselerini çantaya koyarkende kötü kötü baktı
figen olması daha iyi gibi geliyor bana hani gidip pınara söylese pınar gencoya mı inanır annesine mi(hani bu bölümden sonra gencoya) zaten annesini gencoya gıcık diye biliyor karalamak için yapıyor falan diye de düşünebilir
amaaa figen bu son kareyi başka şekilde nasıl kullanabilir ki:icon_whis
(alın size genco pınar aşkına yeni bir engel daha)

aylnaslm
27-01-08, 02:20
evet cnm haklısın pınar ilkenin böyle bir oyun yapacağını belki tahmin eder ama figen hanım karalar şimdi gencoyu :( :( ama şu da var ilke kapıyı açtığında ne biliyim pınarın annesini görse böyle mi tepki verir:icon_whiskafam karıştı yafs:icon_whis

ama bu konuda tibet gencoya yardımcı olacak gibi geliyor bana pınar inansa bile bu duruma.bir kere ilkenin kötü emellerinin farkında...pınar genconun suçu yok ilkenin böyle bişi yapacağı belliydi demesini bekliyorum:img-blush

evet tibet öyle bişey yapabilir ama umarım ilkenin onları ayırma planlarını az da olsa işe yardıgını farkedip kötülük duyguları canlanmaz:icon_whis

ya aslında öyle de annesini görse vericegi tepkiyi kestiremiyorum ki.şimdi özet gelse anlarız dicem ama sonra sır ve soru işareti dolu özet geliyo bu sefer de fragman diyoruz:)annesi görürse iyice kötü biri olarak tanımlıcak kafasında gencoyu o yuzden pınar görsün..

suee
27-01-08, 02:21
aslında düşününce pınarın annesi daha mantıklı geliyor yoksa pınar gelse niye göstermesinler ki şimdi işin içine heyecan kattılar
zaten figen pınar elbiselerini çantaya koyarkende kötü kötü baktı
figen olması daha iyi gibi geliyor bana hani gidip pınara söylese pınar gencoya mı inanır annesine mi(hani bu bölümden sonra gencoya) zaten annesini gencoya gıcık diye biliyor karalamak için yapıyor falan diye de düşünebilir
amaaa figen bu son kareyi başka şekilde nasıl kullanabilir ki:icon_whis
(alın size genco pınar aşkına yeni bir engel daha)

işte figen ne derece ileri gidebilir onu bilmiyorum..şu noktada pınar görse daha mı hayırlı olur acaba:icon_whis:img-pilot gencoya inanma açısından:img-cool2

belki de tibet oğlan geldi :dito

keşke herkes burada olsaydı ya..ben bu hafta pek takılamıycam forumda ders çalışmam lazım doyasıya yorum yapıyım diyordum..birazdan da çıkmam lazım:icon_sorr

suee
27-01-08, 02:26
evet tibet öyle bişey yapabilir ama umarım ilkenin onları ayırma planlarını az da olsa işe yardıgını farkedip kötülük duyguları canlanmaz:icon_whis

ya aslında öyle de annesini görse vericegi tepkiyi kestiremiyorum ki.şimdi özet gelse anlarız dicem ama sonra sır ve soru işareti dolu özet geliyo bu sefer de fragman diyoruz:)annesi görürse iyice kötü biri olarak tanımlıcak kafasında gencoyu o yuzden pınar görsün..

tibetin bu saatten sonra öyle birşeye kalkışacağını sanmam.bir kere başak olayı var bu durumun kirliliği altında hiç bir şey olmamış gibi pınara aşkım diyemez bana kalırsa:icon_whis
tibet genco-pınar aşkını cidden kabullendi...ilkenin oyunlarına gelmiyor..genco pınar hakkında negatif şeyler söylediği zaman hemen yanından ayrılıyor:icon_whistibetin yardımlarını bekliyorum uzun lafın kısası :)

son olarak katılıyorum sana cnm bu final sahnesi konusunda pınar görse daha ii diyorum.hem ilkenin durumundan dolayı gencoya inanma ihtimali daha yüksek hemde genco şuan pınarın ailesinin gözünde pek iyi bir konumda değil bunun daha da kötü olmaması lazım:icon_whis

gosde_
27-01-08, 02:27
işte figen ne derece ileri gidebilir onu bilmiyorum..şu noktada pınar görse daha mı hayırlı olur acaba:icon_whis:img-pilot gencoya inanma açısından:img-cool2

belki de tibet oğlan geldi :dito

keşke herkes burada olsaydı ya..ben bu hafta pek takılamıycam forumda ders çalışmam lazım doyasıya yorum yapıyım diyordum..birazdan da çıkmam lazım:icon_sorr
tibet mi yok canım aslında olur olur:img-pilot off iyice karıştı(daha doğrusu karıştırdılar) ya bu genconun evide yol geçen hanına döndü bu ne ya ne giren belli ne çıkan gireni bilemiyoruz gerçi(daha doğrusu geleni:))

off aslında ben bu bölümüde doyasıya seyredemedim her hafta cumartesi saat 20:00 oldumu bizim evde misafir oluyor artık benim şansızlığımdanmıdır yoksa bana gıcıklıklarındanmıdır anlamadım yeter bende evi terketcem pınar gibi sırf genco için
bu arada benimde çıkmam lazım malum dersler off

gosde_
27-01-08, 02:29
tibetin bu saatten sonra öyle birşeye kalkışacağını sanmam.bir kere başak olayı var bu durumun kirliliği altında hiç bir şey olmamış gibi pınara aşkım diyemez bana kalırsa:icon_whis
tibet genco-pınar aşkını cidden kabullendi...ilkenin oyunlarına gelmiyor..genco pınar hakkında negatif şeyler söylediği zaman hemen yanından ayrılıyor:icon_whistibetin yardımlarını bekliyorum uzun lafın kısası :)

son olarak katılıyorum sana cnm bu final sahnesi konusunda pınar görse daha ii diyorum.hem ilkenin durumundan dolayı gencoya inanma ihtimali daha yüksek hemde genco şuan pınarın ailesinin gözünde pek iyi bir konumda değil bunun daha da kötü olmaması lazım:icon_whis
bu bölümde derin halletti o başak olayını galiba demi ben pek birşey anlamadım gerçi o konuşmalardan ama derin çok şekerdi bu bölüm

aylnaslm
27-01-08, 02:40

evet aslında başak'ı da düşünürsek öyle kötü planlara başlamaz.
ama ben pınar'ın aklını kullanması gerektigini düşünüyorum,yani genco aşkını gayet güzel anlatıyo ondan bi şüphe duymuyo zaten,ilke de saçma sapan bi yarışa girdi bunun da farkında pınar hatta o sadece çocukluk arkadaşın dedi ve karsılıgında da iddialı bi tip duruyo yani,ee o zaman o gördügü manzara ilk başta şok etkisi yaratabilir tabi ama biraz düşününce ilkenin oyunu oldunu anlaması lazım..

ayrıca eger gerçekten gizli bi şeyler yaşıyo olsalardı genco kapıyı ilkeye açtırmazdı.bu da bi ayrıntı.ama pınar bu olayı iyice büyütürse dicek bişeyim yok artık ona!aa tabi bi de gören kişi büyük ihtimalle pınar olmıcak o da ayrı:)

suee
27-01-08, 02:41
tibet mi yok canım aslında olur olur:img-pilot off iyice karıştı(daha doğrusu karıştırdılar) ya bu genconun evide yol geçen hanına döndü bu ne ya ne giren belli ne çıkan gireni bilemiyoruz gerçi(daha doğrusu geleni:))

off aslında ben bu bölümüde doyasıya seyredemedim her hafta cumartesi saat 20:00 oldumu bizim evde misafir oluyor artık benim şansızlığımdanmıdır yoksa bana gıcıklıklarındanmıdır anlamadım yeter bende evi terketcem pınar gibi sırf genco için
bu arada benimde çıkmam lazım malum dersler off

olur olur kardişceğezim :) ters köşe bu :)
dimi ya dertlilerin kapısı gibi oldu genco:) babasından hazetmeyen evden çıkıp gelen pınar,evini su basan(!) ilke ,sevgilisiyle sorunları olan ahmet:img-pilot

sendeki de şans cnm cidden:)
reytingler nası gelcek acaba yarın merak ediyorum yani:icon_whis

sorma cnm bir de benim başımda öss var katmerli dert:icon_whis

bu bölümde derin halletti o başak olayını galiba demi ben pek birşey anlamadım gerçi o konuşmalardan ama derin çok şekerdi bu bölüm

başak makro dersinden geçmek için baş asistanla samimi olmuş derin bu olayla tehdit etti onu..başak sorunu çözüldü de bu konunun ezikliğini tibet hisseder hep..

ben kaçıyorum artık hoşçakalınn millet özet günü ve fragman günü az da olsa uğramaya çalışcam foruma kendinize iyi bakın bye

levoo
27-01-08, 02:43
Sizce Pınar olsa sahneyi Pınar'ın suratında bitirmezler miydi?İlke'nin bakışı da pek Pınar'aymış gibi gelmedi?

suee
27-01-08, 02:44
evet aslında başak'ı da düşünürsek öyle kötü planlara başlamaz.
ama ben pınar'ın aklını kullanması gerektigini düşünüyorum,yani genco aşkını gayet güzel anlatıyo ondan bi şüphe duymuyo zaten,ilke de saçma sapan bi yarışa girdi bunun da farkında pınar hatta o sadece çocukluk arkadaşın dedi ve karsılıgında da iddialı bi tip duruyo yani,ee o zaman o gördügü manzara ilk başta şok etkisi yaratabilir tabi ama biraz düşününce ilkenin oyunu oldunu anlaması lazım..

ayrıca eger gerçekten gizli bi şeyler yaşıyo olsalardı genco kapıyı ilkeye açtırmazdı.bu da bi ayrıntı.ama pınar bu olayı iyice büyütürse dicek bişeyim yok artık ona!aa tabi bi de gören kişi büyük ihtimalle pınar olmıcak o da ayrı:)

kesinlikle pınar ilkenin iddalı sözlerinden sonra oyun olduğunu anlar:good:yine de başta bu durumu acayip derecede abartıp da genconun kalbini fazla kırmasa bari:icon_whisbu seferde genco bana güvenmeliydin diyip pınara tavır yaparsa ilke yine kazançlı çıkar:img-cool2

güzel bir ayrıntı:good:umarım bu ayrıntılar kapıdaki kişi eğer pınarsa hemen aklına gelir de fazla uzamaz..ama eğerki başka biriyse bilemiycem..:icon_whis

hadi ben kaçtım tekrar :)

aylnaslm
27-01-08, 02:46
Sizce Pınar olsa sahneyi Pınar'ın suratında bitirmezler miydi?İlke'nin bakışı da pek Pınar'aymış gibi gelmedi?

ya bence de öyle zaten figeni boşuna göstermediler ya:)
ama belki de bi kafa karışıklıgı yaratmak istemişlerdir diye de düşünüyorum hiç sanmıyorrum ama..

pınar olma ihtimali düşük,figendir heralde ama başka kim olabilir ki:icon_whis

aylnaslm
27-01-08, 02:48
kesinlikle pınar ilkenin iddalı sözlerinden sonra oyun olduğunu anlar:good:yine de başta bu durumu acayip derecede abartıp da genconun kalbini fazla kırmasa bari:icon_whisbu seferde genco bana güvenmeliydin diyip pınara tavır yaparsa ilke yine kazançlı çıkar:img-cool2

güzel bir ayrıntı:good:umarım bu ayrıntılar kapıdaki kişi eğer pınarsa hemen aklına gelir de fazla uzamaz..ama eğerki başka biriyse bilemiycem..:icon_whis

hadi ben kaçtım tekrar :)

evet bu iş baya uzıcak gibi:(
dedigin olabilir ilk başta pınar sonra genco trip yapcak olan da bize olcak:D
özgeyle ahmetin arası iyi olsa onunla avuncam ama o da yok neyse canım ejder de yeter:D:D

bb cnm ben de kaçıyım artıkbyeiyi yorumlar:)

gosde_
27-01-08, 02:50
ya bence de öyle zaten figeni boşuna göstermediler ya:)
ama belki de bi kafa karışıklıgı yaratmak istemişlerdir diye de düşünüyorum hiç sanmıyorrum ama..

pınar olma ihtimali düşük,figendir heralde ama başka kim olabilir ki:icon_whis
figendir kesin ya hem bu bölüm figeni çok gösterdiler gencoyla konuşması, pınara kötü kötü kapı arkasından bakması
pınar daha giyinmeden figen gitmiştir genconun kapısına ama bir durum var figen genconun evini yani kapı numarasına kadar biliyormu ya

aylnaslm
27-01-08, 02:57
figendir kesin ya hem bu bölüm figeni çok gösterdiler gencoyla konuşması, pınara kötü kötü kapı arkasından bakması
pınar daha giyinmeden figen gitmiştir genconun kapısına ama bir durum var figen genconun evini yani kapı numarasına kadar biliyormu ya

evet ama dizi işte bulur numarasını falan:)
zaten pınar'ın evden çıkması:icon_whisama genconun evine gidip de ne dicek ki sanki..
aman be ne finalmiş:D

uykum geldi valla,gidiyorum artıkbye

(BuRcUu)
27-01-08, 03:08
OLayLar bu kadar qüzeL bir haL aLmışken.. Pınar-Genco arasıı çok iyiyken diLeriim iLke bu durumu bozamaz.. GeLen kişi Pınar ise de Genco'yu dinLemeden bişiLer yapmamaLı,karar vermemeLii yoksa araya yine sorunLar qiricek.. Ahmet-Özqe arasının da bozuLması hiç iyi oLmadıı.. Genco'da ne qüzeL işte Kankası kız kardeşine aşık ondan iyisini mi buLucak neden böyLe davranıyor ki...

gzn
27-01-08, 03:15
merhabalar arkadaşlar çok uzun zamandır yazmıyorum foruma.zaten 2 haftadırda diziyi izleyemiyorum.cumartesi saat 20:00 pek olmadı yani haftaiçi olsa iyide cumartesi ucu ucuna yetişiyorum diziye:img-yes: ama bu bölümü tamamen izleyebildim :happy0064:happy0064 ilkeye deli oldum ama bence pınar inanmaz ona sonçta niyetini biliyor.bence bu bölümden sonrada genco pek yanaşmaz ilkeye sonuçta hem evine küt diye girdi hem izinsiz kıyafetlerini aldı hemde o halde kapıyı açtı bir insan amacını bu kadarda belli etmezki ....
nyse bnn dışında bu bölümde hiç piyano çalmadılar yaa :(( süper olyordu solo yapınca nyse bir dahaki bölüme artık :)
özge ve ahmete gelince bence onlar ayrı dünyaların insanları:img-yes:byle deynce brz komik oluyor ama kelimenin tam anlamı bu:img-wink: yani aşk sevgi güzel şeyde ahmet annesinin sözünden çıkamıyor aynı zamandada özgeyle devam etmeye çalışıyor.onların birlikte olabilmesi için ya ahmetin annesi karşına alıp doğru düzgün konuşması lazım yada özgenin herşeyi alttan alması ki bu çok yanlış olur.ve özge karakterininde bunu yapacağını hiç sanmıyorum.nyse sonunu izlecz ve görcz

ozgeozdem
27-01-08, 14:28
ben de yorumumu yapayım..

o gelen figen olabilir cidden..hatta aklıma şu geldi figen gelmiştir..sonra hemen ardından Pınar gelir..hani genco da anneni üzme eve dön diyip duruyodu ya..annesini genco'nun çağırdığını düşünebilir:icon_whis bu yüzdne darılabilir genco'ya..

eğer pınar'sa umarım genco'ya darılmaz fln diyorsunuz ya; bence genco'ya karşı bir tavır alırsa tamamen mantık hatası olur; daha yeni dedi pınar, genco bana çok aşık, babam onun ailesini öldürdüğü halde benden vazgeçmedi vs..vs..ayrıca ilke'yle de açık açık konuştular.artık ilke bile saklamadı pınar'ın yüzüne söyledi genco'dan vazgeçmeyeceğini:img-cool2...bu olanların üstüne pınar genco'ya inanmaz,dinlemez kısaca güvenmezse saçmalamış olurlar:img-yes:

bu bölüme gelince genco-pınar aşkının biraz kırolaştığını düşünüyorum..senaryoyu yazan biraz daha etkileyici sözler yazamaz mı:icon_whis tam türk filmi gibi hatta türk filmini tercih ederim..biraz daha özen yani..

belki de sırf bu yüzden özge-ahmet aşkını daha çok seviyorum..en çok da onlara üzülüyorum..ve fragmanı hazırlayanlardan rica ediyorum: fragmanda hayal unsurlarına yer verilmesin:img-cool2 tam bir hayal kırıklığı..bir değil iki değil nerdeyse her fragmanda bunu yapmak zorundalar mı!

bu bölümde selin de derin de çok sempatik geldi bana..ikisinin sahneleri de süperdi:img-wink: bu arada ikisinin de saçlarını çok seviyorum:) ne kadar o saçlar yüzünden her şey karışsa da:img-icecr

sibel de büyücüye özge'yle ahmet'in saçı yerine kendisiyle cevdet'in saçını götürecek..iyi bir komedi izleriz artık:img-pilot

Cansu*
27-01-08, 15:20
ilkeye bakın ne kadar şey çıktı ya genco ile eskiden nasıl arkadaş olmuşlar anlamıyorum genco gibi iyi biri ilkeyle kesin o zamanlarda böle numara yapıyomuştur

MeRwİsİm
27-01-08, 15:25
Ya nası bi bölümdü böle hala kafam karmakarışık:icon_whis
Off ilkeye sinir oldum ya nası cadılık yaptı terbiyesiz evini su basmışmışş yalancıya bak nasıda planlar yapıyo cadı ay sinirlerim bozuldu valla:icon_evil:icon_evil
Pınarda iyi ağzının payını verdi sen onun sadece çocukluk arkadaşısın felan diye :D
Ay genco Pınar çok tatlıydı ya hiç ayrılmasınlar istiyorum hiç böyle Genconun marifetli marifetli yemek hazırlaması ardından gelen sinir boozucu şahıs hariç..(!!)

aylnaslm
27-01-08, 15:30
eğer pınar'sa umarım genco'ya darılmaz fln diyorsunuz ya; bence genco'ya karşı bir tavır alırsa tamamen mantık hatası olur; daha yeni dedi pınar, genco bana çok aşık, babam onun ailesini öldürdüğü halde benden vazgeçmedi vs..vs..ayrıca ilke'yle de açık açık konuştular.artık ilke bile saklamadı pınar'ın yüzüne söyledi genco'dan vazgeçmeyeceğini:img-cool2...bu olanların üstüne pınar genco'ya inanmaz,dinlemez kısaca güvenmezse saçmalamış olurlar:img-yes:

evet mantık hatası olur ama pınar'ın şimdiye kadar yaptıkları çok mu mantıklıydı:)
eger bu olayı abartırsa gerçekten pınarı affetmem:img-cool2yani ilkeci bile olabilirim,pınar sinir ediyo beni zaten yeni normale dönmüştü yine saçma sapan şeyler yapmasın

cimcime_7297
27-01-08, 15:40
ooo reytingler süper bence...çok sevindim bu şekilde gelmesine....
bu hafta yine güzel bir bölüm izledik...
ama bendeki ilkeyi boğma istediğ nedense hergeçen hafta biraz daha artıyor...engel alamıyorum kendime....

didemfener
27-01-08, 15:44
reyngler güsel gelmiş bu hafta dah aii olma dileğiyle inş.
yorumumu yapıyım genel anlamda güsel bölmüdü sonu daha gsel bana göre
cüneytte öğrendi artık necatinin yaptığı şeylleri daha da heycanlancak bölüm:)

GÜL GÜZELİ
27-01-08, 16:01
reyngler güsel gelmiş bu hafta dah aii olma dileğiyle inş.
yorumumu yapıyım genel anlamda güsel bölmüdü sonu daha gsel bana göre
cüneytte öğrendi artık necatinin yaptığı şeylleri daha da heycanlancak bölüm:)

daha degil canım daha ögrenmedi cüneyt işin ucunun özge ve gencoya dayandıgını bilmiyo acaba bilse napar şimdi para derdinde kendi agzıylada dedi velinimetim diye ama sonra işin içinde kardeş bagının yıkılan bir çok hayatın oldugunu ögrendiginde ne yapcak acaba olmyan vicdanı sızlarmı bilemedim ama böyle giderse sonu bi kurşuna bakıyo olucak onu biliyorumm necati burhana emir verirse yandı cüneyt...

bu arada senın ilke neydi öyle yaa uff inanamadım yani böyle giderse genco çok pis şutlucak çünkünümm onun tibet gibi akıllanması çok zor gerçi tibet konusundada hala kararsızımm başak olayının iç yüzünü görmek için bekliyorum o zaman karar vericem tibetin degişip degişmedigine kendisi hala aşkım güneşim pınarım diye sayıklıyoda herhan pes edip pınar için savaşmaya devam edebilir..

didemfener
27-01-08, 16:07
daha degil canım daha ögrenmedi cüneyt işin ucunun özge ve gencoya dayandıgını bilmiyo acaba bilse napar şimdi para derdinde kendi agzıylada dedi velinimetim diye ama sonra işin içinde kardeş bagının yıkılan bir çok hayatın oldugunu ögrendiginde ne yapcak acaba olmyan vicdanı sızlarmı bilemedim ama böyle giderse sonu bi kurşuna bakıyo olucak onu biliyorumm necati burhana emir verirse yandı cüneyt...

bu arada senın ilke neydi öyle yaa uff inanamadım yani böyle giderse genco çok pis şutlucak çünkünümm onun tibet gibi akıllanması çok zor gerçi tibet konusundada hala kararsızımm başak olayının iç yüzünü görmek için bekliyorum o zaman karar vericem tibetin degişip degişmedigine kendisi hala aşkım güneşim pınarım diye sayıklıyoda herhan pes edip pınar için savaşmaya devam edebilir..

tibet bundan sonra bence pınara bulaşmaz bana göre öle o bir hata yaptı ve hatasını anlıccak gerçi o yapmadı ama o çekicek:)
cüneyt öğrenmesi ii oldu bir yandan necatiden para alcak sadce zararı necatiye olcak ..

GÜL GÜZELİ
27-01-08, 16:13
tibet bundan sonra bence pınara bulaşmaz bana göre öle o bir hata yaptı ve hatasını anlıccak gerçi o yapmadı ama o çekicek:)
cüneyt öğrenmesi ii oldu bir yandan necatiden para alcak sadce zararı necatiye olcak ..

iyide canım tibet şimdi pişman üzgün filan ama ya düşündügü gibi başakla arasında bişey geçmedigini anladıgında ne olcak pişmanlıgı biticek vicdanı rahatlıcakk geriye gene pınara olan aşkı olucakk ben hala korkuyorummm doktor doktor korkuyorumm hehe:)(çok salak bi espiri oldu bu)heheh:)

cüneyt bol bol para alır o kesinde ben özge ve gencoyla ilgili gerçekleri ögrendiginde ne yapıcagını merak ediyorum farkettinmi bilmem ama özgeye bakışları farklı yani seline baktıgı gibi degil o bakımdan üzülebilir filan diye düşündümm ama cüneyt bu üzülmek kim cüneyt kim:img-pilot:img-pilot

didemfener
27-01-08, 16:21
iyide canım tibet şimdi pişman üzgün filan ama ya düşündügü gibi başakla arasında bişey geçmedigini anladıgında ne olcak pişmanlıgı biticek vicdanı rahatlıcakk geriye gene pınara olan aşkı olucakk ben hala korkuyorummm doktor doktor korkuyorumm hehe:)(çok salak bi espiri oldu bu)heheh:)

cüneyt bol bol para alır o kesinde ben özge ve gencoyla ilgili gerçekleri ögrendiginde ne yapıcagını merak ediyorum farkettinmi bilmem ama özgeye bakışları farklı yani seline baktıgı gibi degil o bakımdan üzülebilir filan diye düşündümm ama cüneyt bu üzülmek kim cüneyt kim:img-pilot:img-pilot

ewet cünyt etklnmez yine bildiğini yapıcaktır.ama öğrenirse gidip özgeyede söyleyebilir çünkü böle giderse özge gencodan diil başkalarından öğrencek ve özgede bu duruma çok kızar..

willlover
27-01-08, 16:29
Merhaba herkese,

Dünkü bölümden sonra Genco'nun Ahmet-Özge konusunda hala aynı tavrı taşıdığını görüp daha da çok üzülüyorum. Kendisinin Pınar'la olan aşkında onun da önüne birçok engel çıkarıldı ama o Pınar'dan uzaklaşmayı tercih etmek zorunda bırakılmadı hiçbir zaman. Neden kendisi Özge'ye gerçekleri dürüstçe anlatmak yerine dünyadaki en iyi arkadaşının kalbini kırmak pahasına onları bu şekilde ayırarak hem Özge'yi hem de arkadaşını mutsuz ediyor:img-yes: Aynı durumda Ahmet'in yerine Genco olsaydı ben eminim ki Genco Ahmet gibi davranmaz, arkadaşının isteğini yerine getirmezdi. Genco inanılmaz derecede bencil davranışlarına devam ediyor. Kardeşi ve arkadaşı bu kadar üzgünken Pınar'la mutluluk tabloları çizmesi ise aynı derecede enteresan:icon_whis İlke'nin yaptıklarına ise hiç girmiyorum, resmen Türk filmlerindeki kötü kadın şablonunda dümdüz ilerliyor, o karakterin hiçbir özgünlüğü yok:img-yes: Off ben Ahmet'le Özge'nin barışmasını istiyorum kısaca :)

GÜL GÜZELİ
27-01-08, 16:29
ewet cünyt etklnmez yine bildiğini yapıcaktır.ama öğrenirse gidip özgeyede söyleyebilir çünkü böle giderse özge gencodan diil başkalarından öğrencek ve özgede bu duruma çok kızar..

bende artık özgenın gerçekleri başka türlü ögrenecegini düşünüyorum bu bilen birinin agzından çıkmasıyla olabilir yada kendi kendine şüpelenip bütünn ip uçlarını bir araya getirmesiyle olabilir yada senın dedigin gibi cüneytin boş bogazlıyı sayesinde olabilir bilmiyorum bildigim tek şey genconun agzından duymayacagıı şu saaten sonra gencodan duymazzz baksana genco gerçekleri açıklamaya meilli degill yanından bile geçmiyoo bakalım görücezz ama dedigin gibi başda gencoya çok kızıcak belki yüzüne bile bakmıcakk gencoyu çok zorlu günler bekliyoo aslında farkında degil..

YoShYÖzGe
27-01-08, 16:32
''Kalp kalbe karşı''şarkısının çaldığı yer süperdi!
Ahmet'e çok üzüldüm:sad53:
Böyle olmamalıydı!

didemfener
27-01-08, 16:34
bide ilkyle pıanrın çekişmlerini çoks eviyorum şu mektup konusunda
yoksa veda mektubumu tibetede yazdnmı (: ben bu kızı çok seviyorum ya:):D

GenCo_PeLinSu
27-01-08, 17:06
Pınar 'Sen Genco'nun sadece çocukluk arkadaşısın..' dediğinde çok güzeldi...Makyajı falan çok hoştu...
İlke'nin el çabukluğuna da hayran kaldım valla anlamadım nasl eve girdi ,nasl üstünü değiştirdi, nasıl kapıyı açtı...Hepsini bianda ışık hızıyla halletti valla.. :img-pilot

2shy
27-01-08, 18:01
slm arkadaşlar foruma giriyorum ama yorum yazamadan geri çıkmak
zorunda kalıyordum çok şükür bugün yazabilyorum:happy0064
neyse...yorumama geçeyim ama ben doğru dürüst izleyemedim ama
izlediğim kadarıyla çok güzeldi bu bölüm ilkeye sinir oldum:icon_evil ama pınarda çok iyi söyledi doğrusu yorumlarınızda kapıdaki pınarın annesi olabilir demişsiniz bende katılıyorum pınar o kadar çabuk gelemez diye düşünüyorum ahmete çok üzüldüm ya genco niye böyle bir şey yaptı anlamıyorum doğrusu :(:kendi mutluyken kardeşinin mutlu olmasını neden istemiyor acaba bakalım haftaya neler olacak:P

gdemirdiken
27-01-08, 18:44
Ya arkadaşlar diziyi tam olarak izleyemedim.Cüneyt yine bir şeyler karıştırıyordu.Fotokopicide birşey çoğaltıyordu neydi o ?? Birisi açıklayabilir mi?

Bazı arkadaşlar da son sahnede Pınar'ın annesi geldi demiş.Bence de Kesin Pınar'ın annesi geldi.Pınar'ın bu kadar hızlı hazırlanması imkansız.

Bir de reytingler iyi gelmiş galiba daha görmedim ama.. İnşallah hep böle iyi devam etmesi umuduyla... :)

didemfener
27-01-08, 18:59
ewet pınar diil bence pınarın annesi gelmiş olabilir
çünkü pınar bu kdar hızlı olamaz

ve konuşmaya gelcek gencoyla galiba:)

gosde_
27-01-08, 19:10
Ya arkadaşlar diziyi tam olarak izleyemedim.Cüneyt yine bir şeyler karıştırıyordu.Fotokopicide birşey çoğaltıyordu neydi o ?? Birisi açıklayabilir mi?

Bazı arkadaşlar da son sahnede Pınar'ın annesi geldi demiş.Bence de Kesin Pınar'ın annesi geldi.Pınar'ın bu kadar hızlı hazırlanması imkansız.

Bir de reytingler iyi gelmiş galiba daha görmedim ama.. İnşallah hep böle iyi devam etmesi umuduyla... :)
reytingler iyi gelmiş sevindim valla 3. ve 4. olmuşuz
cüneyt pınarın tibete yazdığı mektubu çoğalttırıyordu
bence de kesin figen geldi kızının evden gitmesine engel olmak için
son sahneyi tekrar izledim biraz önce ilkenin kapıyı açtıktan sonraki yüz ifadesi
hiç pınarı görmüş gibi durmuyor
pınar gelse ilke biraz sırıtırdı ya da gencoya sarılırdı bak nasılda elde ettim gibilerinden:) ama öyle olmayacak işte ilke hanım

keremcem d
27-01-08, 20:38
slm millet..
hemen sunu diyim bende bencede kesinlikle pinar degil..pinar olsaydi hemen gösterirlerdi ki daha heyecanli bitsin diye..ama göstertmediler..yani pinar degil..
Ahmete tüm bölüm boyunca cok acidim..garibim ya unutmak icin kamyon sürmeye basladi:sad53:
Selinide anliyamiyom ya.. bir ejderi kahraman yapar bide bakarim cüneyte seni seviyorum der..
Sibelle mualla hanim gene süüüperdiler ya.. bayiliyoum bu ikiliye..

keremcem d
27-01-08, 20:40
yazmayi unutmusum..ilkede kurnaz tilki:img-yes:hemende nasil acti muslugu.. akillii.. kapiyada nasil sevine sevine gitti acmak icin hehe:img-yes:
reytingelere simdi baktim..süüper ilk 3 e girmisiz:happy0064

GenCo_PeLinSu
27-01-08, 21:27
Gelen bence Pınar'ın annesi değil...
Özge falndır...Ya da Pınar emin değilim ama bence Pınar'ın annesi değildir...

keremcem d
27-01-08, 21:39
Gelen bence Pınar'ın annesi değil...
Özge falndır...Ya da Pınar emin değilim ama bence Pınar'ın annesi değildir...

pinarin anneside olabilir ama..hani demek icin pinar evindne ayrilmasin.. pinar birtek seni dinler fln demek icin gemis olabilir..
ama dedigin gibi özgede olabilir..

1g9s0g5s
27-01-08, 22:48
ya dün sonunu izliyemedimufff misafirlerdeydik noldu arkadaslar
bana birin anlata bilirmi??

cnm sonunda ilke canavarı çıldırdı ve musluğu açıp evini su basmasını sağladı.sonrada gencoya gitti.o gencodayken pınarın evde eşyalarını topladığını gördük anneside gelip gidip pınara bakıyodu sonra ilke genco sahnesi oldu genconun zili çaldı ilkede genconun gömleğiyle kapıyı açtı ve bitti..:img-wink:

bencede pınar değildir,pınar olsaydı gösterirlerdi belki mualla hanım falan gelmiş olabilir diye düşündüm ben ahmet eve gelmeyince gencoya falan sorar diye:img-yes::icon_whis

ozenccc
27-01-08, 23:54
Merhaba !!!
Anti İlke Yapmamızın Nedenini Anladınız Dimi İlkeciler :hıh
Kurnaz Tilki İlke Kendi Evine Su Bastırdı Sonrada Gencoya Gitti Yarıçıplak Kapıyı Açtı ...
Pınara kızardım şimdi destekçisiyim artık kıskanmıo ama benim başıma gelse ilkeyi öle görsem tokadı basar giderdim :D

sondakika
28-01-08, 00:59
dizi artık bitmeli işaretini geçen bölümde verdi..göz ucuyla son 15 dakikasına bakıyordum..oda ne? o nasıl bir final..!! son derece yaratıcılıktan uzak.. banal, bayağı ve artık klişe olmaktanda çıkmış, yüzlerce dizide kullanılmış basit numaranın dizide kullanılması.. hangi aklın eseri, hangi elin kaleminden çıktı..?! görünce mide bulandıran sahneler eskiden yeşilçam filimlerininde gözdesiydi.. birde ilke hahahaha deyu kahkaha atsaymış daha yerinde olurmuş..

en acı yanı şu diziyi 5 kişi kaleme alıyor.. tüh sizin kalıbınıza beee... 21. yüzyılda şu diziyi yazmak.. ulen adamı öldüreceksiniz ya...!!!

kıvanckerocu
28-01-08, 15:50
slmlar aşiretim!!!!!!!
nasılsınız?sizi çok özledim ......pc me virüs bulaştı ama arıtk nihayet burdayım...
öncelikle genco süperdii....hele pınar-genco sahneleri---o kadr romantik-komik ve güzeldiki diyecek laf bulamıyorum:good:keşke ahmetle özgede barışık olsalardıda muhteşem dörtlüyle izleyebilseydik bu sahneleri:img-icecrama o da olacak inşallah...
selinle ejderin aralarının düzelmesine çok sevindim ve cüneyt seline babasıyla ilgili sorular sorunca nasıl sinirlendi selin bnce ejder-selin aşkı yakındır arkadaşlar:img-in_lo
ilke sen kurnaz tilkisin sen hem pıanrı sınıfta bırakmakla tehdit ediyo...hemde evine su bastırıp çıplak gencoya gelio-kapıyı açıyo--umarım o gelen pınar değildir....
ahmet cnm garibim-özgeyle hallerine bak...genco sen aptalsın kardeşin konusunda yine cüneyt gibi bi itle mi çıksın istiyorusun yoksaahmet gibi delikanlıylamı:img-polic
berkay yine yoktu bu bölümde...ama şefim sibel:img-yes:n sahnesi çok komikti...
reytinglere çooooookkk mutlu oldum 3. ve 4.lük bziim hakettiğimiz yerdi işte umarım hep bötle devaem eder...eee bide anasayfaya geçsek:img-pilot

kıvanckerocu
28-01-08, 16:03
haa bu arada dileğim yamzış katılmadan edemiycem..
ilke senin ilaydadan ve başak tan ne farkın kaldı...derini de takdr etmek laızm başakın tehditleeine inanmadı ve başakı etkisiz hale getirdi tibete olan alkındna...bu kadar:img-cool2:good:

suee
28-01-08, 17:13
slm millet çok yoğunum uğrayacak vaktim pek olmuyor ama özeti görünce eklemeden ve yorum yapamadan edemedim...:)

ayh tahminim tuttu mu ne galiba gencoya o akşam gelen tibet:)çünkü ilke yaptığı oyunla tibetin aklını karıştırmaya başladı yazıyor.:img-cool2
pınarda gencoda kalıyormuş demekki sorun fln yok şuan için çok sevindim..:img-in_lo
ahmetle özgenin arası hala kötü ahmet bi adım atmaya çalışıyormuş inş arkası gelir..:icon_sorr
tibet pınara bir itirafta bulunuyormuş acaba ilke konusunda mı:icon_whis..inş değildir ya:icon_whis..belki de başak olayını söylemiştir..:img-cool2
asıl bomba son kısım aslında necati genconun evine gidiyormuş pınarın orda kaldığını öğrenince o sahneyi acayip merak ediyorum neler olacak:img-pilot

didemfener
28-01-08, 17:19
özet içni sağol dilek
sonra başlıyım yorumma
gelen tibetmiş :(keşek pınar olsaydı ama yine kurtuldu
cünyt yine bir işler karıştırcak olan necatiye olcak karıştırsın bencede herşey biliniyo zaten
özgeyle ahmete çok üzüldüm..
ilkemle pınarın araları iyicene bozulcakmış oh oh çok keyifli sahneler izlicez desenize

suee
28-01-08, 17:22
özet içni sağol dilek
sonra başlıyım yorumma
gelen tibetmiş :(keşek pınar olsaydı ama yine kurtuldu
cünyt yine bir işler karıştırcak olan necatiye olcak karıştırsın bencede herşey biliniyo zaten
özgeyle ahmete çok üzüldüm..
ilkemle pınarın araları iyicene bozulcakmış oh oh çok keyifli sahneler izlicez desenize

rica ederim didemcim:img-wink:
gelen pınar olsaydı da bir süre sonra yine araları düzelirdi gencoyla çünkü ilkenin asıl niyetini biliyor pınar:img-pilot

cüneytin sırrını çözerse bu saatten sonra genco çözer gibi geliyor bana:icon_whis

ilke :img-cool2 bakalım bu bölüm başka ne oyunlara girişecek...

bu arada başakcım söylemeyi unuttum :) çok geçmiş olsun cnm:img-wink:aramıza tekrar dönmene sevindim:img-wink:

ben çıkmak zorundayım canlarım..inş fragman günü görüşürüz hoşçakalın kendinize ii bakın bye

kıvanckerocu
28-01-08, 17:24
slm millet çok yoğunum uğrayacak vaktim pek olmuyor ama özeti görünce eklemeden ve yorum yapamadan edemedim...:)

ayh tahminim tuttu mu ne galiba gencoya o akşam gelen tibet:)çünkü ilke yaptığı oyunla tibetin aklını karıştırmaya başladı yazıyor.:img-cool2
pınarda gencoda kalıyormuş demekki sorun fln yok şuan için çok sevindim..:img-in_lo
ahmetle özgenin arası hala kötü ahmet bi adım atmaya çalışıyormuş inş arkası gelir..:icon_sorr
tibet pınara bir itirafta bulunuyormuş acaba ilke konusunda mı:icon_whis..inş değildir ya:icon_whis..belki de başak olayını söylemiştir..:img-cool2
asıl bomba son kısım aslında necati genconun evine gidiyormuş pınarın orda kaldığını öğrenince o sahneyi acayip merak ediyorum neler olacak:img-pilot

dilekcm özet için teşekkürler...
evet eve gelen tibetmiş ve genco hakkında fikirleir değişmeye başlamış...
ahmetle özge çok kötü sanırım daha bikaç bölüm barışmıyckalarr...
necati nin ne yapacğaı hç belli olmaz..kötü bişey yapmasında...fettan ilke pınarla savaşıomuş valla baştan yenildiğini kabul etmesi laazımm...ama yazık sna ilkecmm:img-cool2

kıvanckerocu
28-01-08, 17:26
rica ederim didemcim:img-wink:
gelen pınar olsaydı da bir süre sonra yine araları düzelirdi gencoyla çünkü ilkenin asıl niyetini biliyor pınar:img-pilot

cüneytin sırrını çözerse bu saatten sonra genco çözer gibi geliyor bana:icon_whis

ilke :img-cool2 bakalım bu bölüm başka ne oyunlara girişecek...

bu arada başakcım söylemeyi unuttum :) çok geçmiş olsun cnm:img-wink:aramıza tekrar dönmene sevindim:img-wink:

ben çıkmak zorundayım canlarım..inş fragman günü görüşürüz hoşçakalın kendinize ii bakın bye

saol dilekcm:img-yes:
evt fragmanda biran önce çıksada izlesek...çarşamba çıkar bnce...
reytinglerinde hep iyi gelmesi dileğiyle...

1g9s0g5s
28-01-08, 17:59
sueecim galiba adın Dilek...Canım özet için teşekkürler....Evet gelen Tibetmiş bu ilkeyi gebertmek istiyorum yaa tibetin kafası niye karışıyo Pınarın Gencoyu ne kadar sevdiğini vede Genconun Pınarı ne kadar çok sevdiğini bilmiyomu bu çocuk.karakterleri çok çabuk değiştirebilen bi dizi izliyozz ama keşke iyi yönde değişseler gelelim cüneyt beye Allahım bu kişilik hiç mi değişmicek yine sinsi planlar cüneyt&ilke çifti süper olur kanımcaa iki kötü çok yakışırlar....nese cumartesi gelmez artıkk:happy0064

gosde_
28-01-08, 19:04
Dilekcim özet için sağol
valla dediğin tuttu dilek tibet gelmiş o akşam:)
Ee niye bize o zaman o kadar figeni gösterdiler anlamadım

tibetin niye aklı karışıyorki o kız sana sen öyle san kadınları tanımıyosun demedimi:icon_whis umarım tibet değişmez yoksa huylu huyundan vazgeçmezmi:icon_whis
bence başak olayını itiraf edecek yoksa niye pınar şaşırsın:icon_whis

bu bölümde de ilkenin oyunlarını izleyeceğiz hele ki pınar gencoda kalmaya başladı ya çekemeyecek ilke kızımız:)

İlke ve pınar arasında soğuk savaş başlamış bu savaşta gencoda yerini belli etsede pınarda ilkenin yapacak olduğu oyunlara kanmasa

özetin sonundaki ufak ziyareti çok merak ediyorum artık pınar necatiyi takmıyor nasıl olsa

keremcem d
28-01-08, 19:32
slm millet..
özet cikmis:happy0064
düsündügümüz gibi gelen pinar degilmis..ama tibet.
tibetin ilkeyi o halde görmesi hic iyi olmadi..tamda kabulenmisti pinar-genco askina.. simdi genco pinari aldatiyor sanarak gencoya gene bir kin besliyecek gibime geldi..
Ahmetle özgede ayri:sad53:
necati gencoyu ziyaret ediyormus..bakalim ne dicek gene

aylnaslm
29-01-08, 14:47
ıyy tibeti de kandırdı ilke..:@tam da gerçekleri görmüştü:img-blush
yaa necati ne diyebilir ki amaan saçma sapan konuşup sinir etck yine.
ama tibetin pınara söylicegi şey ilkeyle mi ilgili acaba:icon_whisbüyük ihtimal öyledir,bütün olay o zaten özetteki..

asi melek
29-01-08, 17:50
slm arkadaşlar ben özeti okumadım açıkçası ilk bölümlerde tam bir fanatikken şimdi ancak fırsat buldukça izleyebiliyorum. ama yinede güzel bir gazetede okumuştum genco depremi iyi anlatamıyor yüzeysel diye

kıvanckerocu
29-01-08, 19:12
valla arkadaşlar bn neden anasayfaya geçemedğimiz anladım....az önce asi başlığına girdim 26 üye 24 misafir neredeyse her an bu kadar kişi giriyor.genconun forumunda ise 1 ya da 2 kişi oluyor.yani dizinin güzel gitmesi-reytinglerin ii gelmesi-buradaki sohbetlerin seviyeli olması hiçbiri önemli deilmiş yane:D

aylnaslm
29-01-08, 19:19
eet ya onlar da o kadar konuşmuşlardı geçelim falan diye ve dikkat ettim gerçekten acayip kalabalık oluyo ve yazılanları okumaya yetişemiyodum:img-icecryani anasayfaya bizden önce geçmelerine hiç şaşırmadım:icon_whis

bizde hiç kimse yok ki!cumartesi akşamları bile bikaç kişi oluyo:)

ama artık genco eskisi kadar izlenmiyo zaten.yani ortada bi konu var onu uzattıkça uzatıyolar,öbür türlü dizi biter tabi ama sanki baydı gerçekten de.mesela sırf konu kalmadı diye ilke geldi,bu ilke olayı 2-3 hafta gitse bile yeter diye düşünüyolardır heralde..

ama ben başladıgım diziyi bitirmekte kararlıyım:img-cool2 :)

kıvanckerocu
29-01-08, 19:23
eet ya onlar da o kadar konuşmuşlardı geçelim falan diye ve dikkat ettim gerçekten acayip kalabalık oluyo ve yazılanları okumaya yetişemiyodum:img-icecryani anasayfaya bizden önce geçmelerine hiç şaşırmadım:icon_whis

bizde hiç kimse yok ki!cumartesi akşamları bile bikaç kişi oluyo:)

ama artık genco eskisi kadar izlenmiyo zaten.yani ortada bi konu var onu uzattıkça uzatıyolar,öbür türlü dizi biter tabi ama sanki baydı gerçekten de.mesela sırf konu kalmadı diye ilke geldi,bu ilke olayı 2-3 hafta gitse bile yeter diye düşünüyolardır heralde..

ama ben başladıgım diziyi bitirmekte kararlıyım:img-cool2 :)

bnde tabiki gencoyu çok seviyorum ve sonuna kadar izliycem..ama anasayfa umudum tükendi...dediğin gibi cumartesi günü bile max 8 kişi oluo....
ilke geldi...dizinin diğer karakterleri fazla işlenmiyor---daha öncede konuşmuştuk tülin-muhtar-kerem-sibel işleri fln yumurcak bu konular unutuldu....

Cansu*
29-01-08, 19:40
özet gelmiş ilke yine gıcıklıklar peşinde tibeti de kendine alet etmeye çalışıyo bu arada söylemeden geçemicem özet ve fragman geldiği halde neden az kişi var forumda genconun ansayfaya geçememesinin nedeni bu olabilir belki

aylnaslm
29-01-08, 19:42
ya eet sinir oluyorum ben de onları göstermemelerine.
muhtarı falan izlesek daha mutlu olcam şu durumdan,saçma sapan klasik aşk hikayesine çevirdiler diziyi,yok ilkenin evini su basmış gelmiş genconun gömlegini giymiş,kapıyı da o açıyo yani heyecan yaratmaya çalışıyolar heralde ama çok itici geliyo bu basit senaryolar,ben gencoyu farklı oldugu için izlemeye başlamıştım,işte deprem falan..

ama iyice cıgırıdan cıktı dizi:img-cool2tam tibet akıllandı derken şimdi o da ilke tarafından kötülüge cagrılıyo:icon_whisyani anlamıyorum,bu dizideki tek akıllı ilke mi?!o oyunlar çevircek herkes de ona inanıp kavga etcek ortalık karışcak.Ha bi de özge var o da öyle bu kız salak mı genco istedigi kadar mantıklı şeyler söylesin kim olsa şüphelenir genconun gerçek abisi olabilceginden.ayrıca genconun hala saklama olayını da anlayabilmiş degilim..

yalnız güya seviyorum diziyi,iki dakka da herkesi eleştirdim:)

GENCO_29
29-01-08, 20:06
Dizi ilk başladığında gerçekten muhteşemdi bölümler ilerledikçe heyecan aksiyon artıyor diyecektim bazı gerçekler ortaya çıkıyor diyordum ama ilke geldi dizinin içine etti sanki tamam bir yere kadar normalde yani pınarla genco için savaşması bir anda kötü karaktere bürünmesi pek hoş değil hayır anlayamadığım kendiside biliyor genconun onu sadece çocukluk arkadaşı olarak bildiğini ama yok kendisinin aklı 5 karış havada yok genco bana aşıkmış yok şu yok bu hala göremedi ya da gördüde inat ediyor genco pınar birlikteliğine valla sınırlarını fazla zorluyor bir gün genco patlayacak ona sonunda çek git hayatımdan defol seni bir daha görmek istemiyorum nerden çıktın sen karşıma pınar var artık hayatımda uzaklaş benden hatta bu mahalleden :) ilkeyide yerden yere vurduk ama ne yapalım ya iyice ortamı geriyor ya dizideki diğer kişileri göremiyoruz onun yüzünden diğer konular unutuldu gitti gerçektende bakalım daha neler görecez yalnız bu ilke böyle uzatırsa gerçekten diziyi izleyenlerde bir düşüş yaşanacak dahada sıkıyor yani ilke artık...

didemfener
29-01-08, 20:09
bence tan bir aşığın yaptığını yapıyo ilke ne yaptığını arkasında..
gencoya zarar gelmesin die yapıyo siz diceksiniz zarar bunun neresinde..ama ilkeninde bazı yargıları kendine göre düşünceleri var..
bence birazdaha yan karkterlre rol verseler biraz daha..
güsel olcak...benim eleştirilerim bukdar..

suee
29-01-08, 20:26
slm millet bende 1-2 yorum yapıp kaçıcam tekrar..
öncelikle anasayfa konusuna deyineyim...

şimdi genco ilk başladığı zamanlar neredeyse 3 günde bir başlık kapanırdı asi dizisinin ziyaret edildiği kadar bu başlık da ziyaret edilir yorumları okumaya yetişilmezdi...(asi dizisinden yola çıkıldığı için kıyasladım.) bölüm sayısı kadar başlık yapmıştık ta ki genco-pınarın buhranlı dönemine kadar.yani anlayacağınız asinin şimdiki durumunu genco başlığı da yaşadı.

anasayfa çoktan kazanılmış bir haktır benim gözümde.(eminim genco forumunu en başından beri takip eden arkadaşlar da benim gibi düşünüyordur)

şimdi dizinin akışına gelirsek...

genconun ilk 5 bölümü bambaşkaydı.bunu inkar edemem.ilk defa bir diziye 1.bölümünden tutuldum ben.hatta birçoğumuz böyle hissetti.şimdiyse o günlerin tadını bulduğum bölümleri elbette izleyemiyorum(Z).ama yine de gencoyu bırakmak bir an bile aklımdan geçmedi.hala severek izliyorum bırakmaya hiç ama hiçç niyetim yok.
gencoyu çok seviyorum.

senaristlerden senaryoya daha özen göstermelerini istiyorum elbette.replikler sahnelere göre yavan kalıyor çoğu zaman kurgu çok güzel ama sözler kurguyu yansıtamıyor...
benim görüşüm diğer diziler önde bu konuda gencodan...

kıvanckerocu
29-01-08, 21:44
slm millet bende 1-2 yorum yapıp kaçıcam tekrar..
öncelikle anasayfa konusuna deyineyim...

şimdi genco ilk başladığı zamanlar neredeyse 3 günde bir başlık kapanırdı asi dizisinin ziyaret edildiği kadar bu başlık da ziyaret edilir yorumları okumaya yetişilmezdi...(asi dizisinden yola çıkıldığı için kıyasladım.) bölüm sayısı kadar başlık yapmıştık ta ki genco-pınarın buhranlı dönemine kadar.yani anlayacağınız asinin şimdiki durumunu genco başlığı da yaşadı.

anasayfa çoktan kazanılmış bir haktır benim gözümde.(eminim genco forumunu en başından beri takip eden arkadaşlar da benim gibi düşünüyordur)

şimdi dizinin akışına gelirsek...

genconun ilk 5 bölümü bambaşkaydı.bunu inkar edemem.ilk defa bir diziye 1.bölümünden tutuldum ben.hatta birçoğumuz böyle hissetti.şimdiyse o günlerin tadını bulduğum bölümleri elbette izleyemiyorum(Z).ama yine de gencoyu bırakmak bir an bile aklımdan geçmedi.hala severek izliyorum bırakmaya hiç ama hiçç niyetim yok.
gencoyu çok seviyorum.

senaristlerden senaryoya daha özen göstermelerini istiyorum elbette.replikler sahnelere göre yavan kalıyor çoğu zaman kurgu çok güzel ama sözler kurguyu yansıtamıyor...
benim görüşüm diğer diziler önde bu konuda gencodan...

evt dizinin ilk başında öyledir eminim çünkü dediğin ilk 5 bölüm muhteşemdi...bnde ilk başta farklı bi konu var diye izlemeye başlamıştım...çünkü deprem hayatımızda çok önemli olaydı...ve özgyle genconun hayatlarını depremin ayırması çok güzel bi konuydu...ama şimdi öncedende dedğim gibi konular es geçildi işlenmedi....
senaryonun yavan olmaması gerekir...klasik (ilkenn genconun gömleğini giymesi)gibi olayların olmaması gerekir....diziye renk katan karakterlerin daha falan görünmesi önemli(berkay-kerem-semih....gibi)
anasayfayı hakettiğimize bende inanaıyorum...reytingler-burdaki konuşmalar fln açısından ama geçmememizin sebebi az kişinin burayı ziyaret edip yorum yazmasıdır bana göre...
gencoyu çok seviyorum ve sonuna kadar izlemeye devm edicem....

gosde_
29-01-08, 23:10
Bugün eleştiri günü demek bende yaparım o zaman

Bir kere gencoyu bende çok seviyorum ve bırakmaya da hiç niyetim yok ayrıca izlediğim tek dizi:good:

benimde başlamam çok tesadüf olmuştu ve ayrıca genconun konusuyla benim hayatım birazda olsa uyuşuyor bilmem belki de bu yüzden çok sıcak geldi yazın yayınlanan bölümler

evet son(nerdeyse) 5 bölümdür konu genconun konusunu aştı kıskançlık başladı gerçi depremide yaraları fazla deşmemek için çok işlemiyorlarmış bir röportajda yazıyordu

bencede yan karakterlere(yan aşklara) biraz daha yer verilmeli eğlence katıyor diziye:)

keremcem d
30-01-08, 01:05
Dilekicgim aynen yazdiklarina katiliyorum..
saten bir cok dizidede böyle olmuyor mu..
ilk 5 bölüme kadar inanilmaz cok yorum yapilip 3 günde fln baslik kapatiliyor.. sonra yavas yavas azalmaya aslyior baslik kapatma sayisi..ama bende hala anlamadim bizim diger didzilerden ne eksigimiz var diye..simdi demin bir moda pm yolladim bakalim ne cevap verecek..
Bu arada bende hic aklimdan gecirmedim gencoyu birakmayi..:img-yes:
Fragman cikti mi??

suee
30-01-08, 15:21
Dilekicgim aynen yazdiklarina katiliyorum..
saten bir cok dizidede böyle olmuyor mu..
ilk 5 bölüme kadar inanilmaz cok yorum yapilip 3 günde fln baslik kapatiliyor.. sonra yavas yavas azalmaya aslyior baslik kapatma sayisi..ama bende hala anlamadim bizim diger didzilerden ne eksigimiz var diye..simdi demin bir moda pm yolladim bakalim ne cevap verecek..
Bu arada bende hic aklimdan gecirmedim gencoyu birakmayi..:img-yes:
Fragman cikti mi??

öyle cnm şuan anasayfa da olan birçok dizinin yaşadığı durum bu..birkaç dizi dışında sayfa sayısı o kadar yavaş ilerleyen diziler varki ilk bölümlerde yaşadıkları kalabalığa göre...30.bölüme geldik el insaf diyorum ben artık başka da bişi demiyorum.zaten dediklerimizde pek dikkate alınmıyor.pm yolladın ama cvp geleceğini sanmıyorum...

fragman daha çıkmadı cnm ama bugün içinde çıkar büyük ihtimalle:img-wink:

asi melek
30-01-08, 15:55
valla arkadaşla kaç dizi var ilk bölümlerde rekor kırarken şimdi yayından kaldırılan her ne kadar eleştiri yapsakta dizi bu zamana kadar yayında kaldıysa demekki iyi bir yapım

aylnaslm
30-01-08, 16:05
tabi ki ya,şu an tv'de oynayan pek çok diziden çok çok iyi zaten o yüzden izleniyo..

ama dizi kanal d'de oldugu için güvende gibi geliyo bana.eer genco atv'de olsaydı (ki atv'nin nası bi kanal haline geldigi sinekli bakkal örnegiyle de iyice ortaya cıktı)her an kaldırılabilir korkusuyla izlerdik.zaten raitingler de eskisi kadar olmasa da iyi.benim tek derdim senaryo biraz daha abartısız devam etsin,bu dizinin özgünlüğü yok olmasın yani yoksa ben de seviyorum diziyi.

keremcem d
30-01-08, 19:09
öyle cnm şuan anasayfa da olan birçok dizinin yaşadığı durum bu..birkaç dizi dışında sayfa sayısı o kadar yavaş ilerleyen diziler varki ilk bölümlerde yaşadıkları kalabalığa göre...30.bölüme geldik el insaf diyorum ben artık başka da bişi demiyorum.zaten dediklerimizde pek dikkate alınmıyor.pm yolladın ama cvp geleceğini sanmıyorum...

fragman daha çıkmadı cnm ama bugün içinde çıkar büyük ihtimalle:img-wink:

ayneeen dilekcigim..su ana kadar cevap gelmedi..saten cevap gelincede cogunlukla dikkate alinacaktir yaziyor..
insallah en yakin zamanda istegimiz gerceklesir..
yeni bölüm fragmanini iple cekiyorum kesin yaprak dökümü reklam arasinda verilecek..

ozgeozdem
30-01-08, 19:26
ya menekşe ile halil de c.tesi günü ama salı gününden başlıyolar fragmanını vermeye:img-cool2

genco'ya bir haksızlık daha valla:img-cool2

özette ilke tibet'in aklını karıştırır dedikten sonra tibet'in pınar'a bir itirafta bulunması aklıma ilke'yi malum şekilde:img-cool2 görmesini getiriyor:img-blush
bakalım neyin itirafı bu?

ahmet de son konuşmasında özge de ahmet de kendilerini tutamasalar da ayrılık olmasa:icon_sorr

en azından bir geceyi mutlu mesut geçircekler pınar-genco :img-in_lo

necati'nin ziyaretiyle bitmese bölüm..heyecan yapmasınlar:img-polic

aylnaslm
30-01-08, 19:51
ya aklıma şey geldi tibet başak olayını itiraf edebilir mi ki acaba:icon_whisama o zaman da özette pınar çok şaşırır demezdi yani napsın pınar tibetin başakla ilişkisini:Dzaten tibet de gidip niye söylesin:D

ama ilke olayını itiraf etmesini hiç istemiyorum o yüzden böyle fikirler oluşturmaya çalışıyorum işte:)

lazkizz
30-01-08, 20:06
Bende hala fragman gormedim :S ne bu ya !! Ana sayfayada gecemedik birturlu
uhuu, kimbilir bu bolumde neler olacak :D Yerum ben Gencoyu :D...
Sevdigi yaninda hersey yolunda ins bisey olmaz onlara ya

ozgeozdem
30-01-08, 20:06
hadi başak olayını söyledi pınar şaşırdı diyelim; niye: pınar ben bir gece çok sarhoştum başak'la birlikte oldum" mu diycek..durup dururken niye böyle bişey desin:img-blush

tibet ilke olayını itiraf etti diyelim; pınar'ın tepkisi ne olur acaba:img-blush
yine söylüyorum güvenmemezlik yapmasın yine:img-cool2

aylnaslm
30-01-08, 20:30
ya eet saçmaydı kabul ediyorum:D:img-blush

ama eger ilkeyi gördügünü söylüyosa da pınar şaşırır demezdi heralde biraz kuru bi laf şaşırmak yani vericegi tepkiyi tahmin edemiyorum aslında ama yine de bu olay büyür gibi geliyo:icon_whis

bana kalırsa büyümesi saçma olur.pınar kendinden emin bi şekilde ilkeyle konuşmuştu geçen bölüm şimdi onun ilk oyununa atlayıp abartırsa çelişkili olur,o yüzden büyümesin yani:)yoksa pınar iyice sinir eder herkesi..

Dimplex
30-01-08, 20:34
Bugün eleştiri günü demek bende yaparım o zaman

Bir kere gencoyu bende çok seviyorum ve bırakmaya da hiç niyetim yok ayrıca izlediğim tek dizi:good:

benimde başlamam çok tesadüf olmuştu ve ayrıca genconun konusuyla benim hayatım birazda olsa uyuşuyor bilmem belki de bu yüzden çok sıcak geldi yazın yayınlanan bölümler

evet son(nerdeyse) 5 bölümdür konu genconun konusunu aştı kıskançlık başladı gerçi depremide yaraları fazla deşmemek için çok işlemiyorlarmış bir röportajda yazıyordu

bencede yan karakterlere(yan aşklara) biraz daha yer verilmeli eğlence katıyor diziye:)

Katılıyorum aslında eskiden birazda olsa biraz yer veriyolardı...
Hem eğlence hem de heyecan katıyo bence..

ozgeozdem
30-01-08, 20:45
aylnaslm geçtiğimiz bölümden önce de yazmıştım; eğer Pınar İlke'yi o halde görürse ya da birinden duyarsa asla İlke'nin oyununa gelmemeli:

pınar 2 bölüm önce genco'nun sevgisini öve öve bitiremedi; kesinlikle genco'yu dinlemesi, işin aslını öğrenmesi gerekiyor en azından senaryoya göre en mantıklısı bu..:img-yes:
pınar'ın tavır koyması, herhangi bir sorun çıkarması mantık hatasından başka bişi olmaz..:img-yes: :img-yes:

iyice türk filmi havasına sokmasınlar diziyi :img-cool2

gosde_
30-01-08, 21:17
ya eet saçmaydı kabul ediyorum:D:img-blush

ama eger ilkeyi gördügünü söylüyosa da pınar şaşırır demezdi heralde biraz kuru bi laf şaşırmak yani vericegi tepkiyi tahmin edemiyorum aslında ama yine de bu olay büyür gibi geliyo:icon_whis

bana kalırsa büyümesi saçma olur.pınar kendinden emin bi şekilde ilkeyle konuşmuştu geçen bölüm şimdi onun ilk oyununa atlayıp abartırsa çelişkili olur,o yüzden büyümesin yani:)yoksa pınar iyice sinir eder herkesi..
bana göre de başak olayını itiraf edecek gibi geliyor çünkü ilkeyi söylese neden pınar şaşırsın ki:img-cool2
bence şöyle olacak ki tibet daha derinin başak olayını çözdüğünü bilmiyor başakta her an söylerim gibi şeyler söylediği için tibet korkup pınara kendi itiraf edecek(ama ters köşe olmam çok büyük ihtimal ki ben o akşam tibetin genconun kapısında ne işi olcak diyordum ama gelen tibet çıktı:))

eğer ilkeyi itiraf edecekse de pınar hemen inanmayacaktır yani inanmamalı

ayrıca ben tibetinde o akşamki manzarayla nasıl aklının karıştığını anlamadım bir bölüm önce ilke tibete sen öyle san kadınları daha tanımıyorsun gibilerinden sözler söylemedimi:img-cool2

Cansu*
30-01-08, 22:00
bu haftanın tüm dizilerinin fragmanları verildi ama halan genconun ki verilmedi geçen haftada ben tv den önce sitede izlemiştim bugün vermeleri gerekiyodu allahtan özet var en azından ama fragman çıksa daha iyi olurdu konuşulucak bişey olurdu ortada

kıvanckerocu
30-01-08, 23:49
fragmanı gördüm hemde sesli:happy0064
pınarın genconun evinde kalıo....kalbimin sahibi evimin bişeyisin diyo genco...
necati genconun evine geliyo ne dediyse artık Genco necatiye vuruyo!!!
cüneyt seline evlenme teklifi ediyo...necatiyede yüzüğü gösterip genco belasından kurtarırım sizi diyo...ilke pınara senin gencoyu sevdiğini düşümüyorum diyo....
tibet ilkeye başakla beraber olduunu söylüyo...başak pınarla aynı asansöre biniyo...selam diyo...buarada ahmet özgeyi kucğna alıyo...daha sonra özge keşke alıp gidiyim seni burdna desen diyo...özge pınara sarılıp ağlıo çok içim acıyo...ahmeti çok özlüyorum diyo...bu kadar...

suee
30-01-08, 23:53
ayh fragmanı gördüm ya görünce hemen anlatıyım dedim koştum geldim foruma:)

fragmanda yine bi kapı açma sahnesi var ya hadi hayırlısı kapıyı açan yine ilke kapıdaki ise pınar :) acaba yine o gece mi oluyor bu..çünkü o gece pınarla genco yine başbaşa kalamadı ilkeyle beraber yemek yemek zorunda kalmışlar.rahat bırakmadı bi yakasını bizimkilerin yeter bee...:img-polic

ahmet de özgeyi kaçırıyo mu ne:img-pilot..umarım bir hayal ürününden ibaret değildir.tam selvi boylum alyazmalım havası olmuş kendi kendilerine içlerinden konuşarak kamyonda hiçbişi sölemeden oturuyorlardı :)

cüneyt selin e evlenme teklif etti :img-cool2... artı cüneytle necati bi yemektelerdi.genco konusunda kötü planları varmış gibi geldi bana...:img-polic

ilke hala zehrini akıtıyor.tibeti kışkırtmaya çalışıyor.+ tibetin itirafı başak olayıymış:img-cool2

son sahne ise acayip dehşet bi sahne...necati genconun evine gelecek bunu biliyorduk da yumruk atacağını bilmiyorduk..:happy0064şok oldum ya.pınar dur yapma diye bağırıyor ama fena yumruk yedi necorti :)

bu olayın üstüne pınar yine başlamasın canisin fln diye şuracıkta bayılırım yani

gosde_
31-01-08, 00:24
ayh fragmanı gördüm ya görünce hemen anlatıyım dedim koştum geldim foruma:)

fragmanda yine bi kapı açma sahnesi var ya hadi hayırlısı kapıyı açan yine ilke kapıdaki ise pınar :) acaba yine o gece mi oluyor bu..çünkü o gece pınarla genco yine başbaşa kalamadı ilkeyle beraber yemek yemek zorunda kalmışlar.rahat bırakmadı bi yakasını bizimkilerin yeter bee...:img-polic

ahmet de özgeyi kaçırıyo mu ne:img-pilot..umarım bir hayal ürününden ibaret değildir.tam selvi boylum alyazmalım havası olmuş kendi kendilerine içlerinden konuşarak kamyonda hiçbişi sölemeden oturuyorlardı :)

son sahne ise acayip dehşet bi sahne...necati genconun evine gelecek bunu biliyorduk da yumruk atacağını bilmiyorduk..:happy0064şok oldum ya.pınar dur yapma diye bağırıyor ama fena yumruk yedi necorti :)

bu olayın üstüne pınar yine başlamasın canisin fln diye şuracıkta bayılırım yani
Demek fragman çıktı ben daha göremedim:(

ilkede maşallah kapı açmaktan başka birşey yapmıyor bu sefer giyinik miydi siz ondan haber verin:)
genco pınar ve ilke ne kadar romantik bir yemek olcak:)

ben bir daha ahmet özgeyi kaçırıyor demem bir kere dedik ahmetin hayali çıktı bunlarda iyiki bi selvi boylum al yazmalımı izlediler:)

son sahneyi çok merak ettim genco vuruyor demek necatiye acaba neden:icon_whis

gosde_
31-01-08, 01:04
izledim bende malum siteye konmuş...

genco pınara kalbimin sahibi evimin misafiri deyip yatırdıktan sonra necati ziyarete geliyor yani bunlar bir gece bile rahat edemiceklermi

~supergirl~
31-01-08, 02:55
fragmanı izledim...
kalbimin sahibi evimin misafirisin diyor genco:img-blush
genco,pınar ve ilke o akşam birlikte yemek yiyorlarmış gibi geldi bana, sanki pınar elini genconun elinden çekiyordu:icon_whis
tibetin başak olayını kime itiraf ettiğini pek çıkartamadım açıkçası, sanki ilke gibi ama belki de pınardır. ilke de çok kötü hemen tibeti kışkırtmaya çalışıyor:icon_sad:
ama en çok üzüldüğüm çift özge ile ahmet onlar ayrı kalmasın ben dayanamıyorum:icon_sorr
cüneyte diyecek hiçbir şey bulamıyorum zaten artık...

ozgeozdem
31-01-08, 04:24
sanırım kimse 2. fragmanı görmemiş..yani sessiz olanı..bu arada söylim o fragmanda yine: kalp kalbe karşı çalıyor:img-cool2 dizi müziği yaptılar iyice..abarttıklarını düşünüyorum :img-yes: :img-polic

bu fragmanda sadece pınar-genco'yu gösteriyo:img-in_lo :img-in_lo genco yatıyor pınar tam başını okşıycak sanki elini çekiyor..sonra pınar genco'nun dizlerinde uyuyor, genco pınar'ın saçını okşuyo fln..cücü-selin yemeğinde de selin menüyü bir açıyor; içinde bir gül: benimle evlenir misin? yazıyor:img-cool2

tibet de başak olayını ilke'ye itiraf ediyor..ilke zehrini akıtmaya devam:img-cool2 ama pınar asansördeyken de başak yetişiyo asansöre o mu çıtlatcak acaba pınar'a:icon_whis bence öyle...

ahmet'in özge'yi havalara fln kaldırması rüya gibi..ama özge biraz mızmızlanıyodu sanki kucağında gerçek de olabilir..özge: bana gel gidelim desen, ahmet de: götürsem seni derken içlerinden söylüyolar galiba:icon_sorr

genco'nun yumrukları konuşturduğu sahneden sonra neler değişecek bakalım??

Fener Bahçe
31-01-08, 12:11
ahmet özge eee boşuna selvi boylum al yazmalımı izlemedi

tesirindemi kaldılar ne

can2366
31-01-08, 13:37
merhabayın arkadaşlar
tatildeyim ben azıcık
o yüzden görüşemiyoruz ama fragmanı gördüm bende
kalp kalbe karşı bizim dizi müzüğü oldu artık:happy0064:img-pilot

bu arada geçen bölümle ilgili yorum yapmadım ben ya
onunla ilgili konuşmak isteym
son sahne harikaydı

genco ve pınar ayrılsa keşke
dizinin reytingi artar,
halk aşıkların kavuşmasını finalde istiyor

aylnaslm
31-01-08, 14:35
ohi ohii:D:D izledim sonunda hem de 2sini de:)

ama o kapıdaki tibet miydi yani,ben onu anlamadım:icon_whis
selün ejderimin suratına pastayı yapıştırıyo:@sinir oldum ya!!cidden salak bu kız:)

genco da iyi vurdu necatiye:img-icecrohh..

özge-ahmet olaylarını anlamadım ama daha fazla uzamaz heralde küslükleri,dayanamıyolar gibi,özge'nin aglayışı süperdi,ouyh canum benüm yaa:img-in_lo:img-cool2

didemfener
31-01-08, 15:51
fragmanı izleyemedim ama altaki yavru fragmanı gördüm tibetle ilke konşuyordu..(:
ya merak ettim şimdi inş güsel şyler oluyordur..en azndan benim için..

keremcem d
31-01-08, 18:25
bende izledim fragmani:happy0064
süüüper bir bölüm bizi bekliyor..düzel pinar ,genco sahneleri..
yalniz son sahne neydi ya.. nasil yumruk vurdu genco necatiye.. ellerineeee saglik:img-yes:
ahmetle özgeye cok acidim ya.. cok aci cekiyolar..
umarim o kacirma sahnesi hayal fln degildir..
Bu arada ejderede cok yazik ya.. cüneyt seline evlenme teklifi ediyor.. ejderde yüzüne pasta yiyor:sad53:

aylnaslm
31-01-08, 21:03
ya eet zaten şarkıya gıcıgım bi de fragmanda dinlemek zorunda kalıyorum:img-cool2diziye özel şarkı yapsalar ya:)

o kaçırma sahnesi yine ahmetin hayali olabilir ama gerçek de olabilir yani mecburen izlemeden anlayamıcaz:img-blush

acaba pınar gencoya babasına yumruk attıgı için tepki gösterir mi:icon_whisya genco pınarın öfkesini dizginlemeye çalışırken şimdi adamı dövüyo baya sinir bozucu bi şekilde konuştu demek ki necati:icon_whis

keremcem d
31-01-08, 21:08
ya eet zaten şarkıya gıcıgım bi de fragmanda dinlemek zorunda kalıyorum:img-cool2diziye özel şarkı yapsalar ya:)

o kaçırma sahnesi yine ahmetin hayali olabilir ama gerçek de olabilir yani mecburen izlemeden anlayamıcaz:img-blush

acaba pınar gencoya babasına yumruk attıgı için tepki gösterir mi:icon_whisya genco pınarın öfkesini dizginlemeye çalışırken şimdi adamı dövüyo baya sinir bozucu bi şekilde konuştu demek ki necati:icon_whis

bence ahmetin hayali olucaktir o sahne.
ama insalah gercek olur cok sevinirim:img-yes:
pinar bence tepki göstertmez hatta genco yumruk attiginda icinden benim icinde at demistir :icon_whis:icon_whis saka bir yana tepki göstertmez ama genede öfkene hakim ol fln der yatistirmaya calisir.. ama genco yumruk attacak kadar sinirlendiyse kesin cok kötü seyler demistir anti necati..

aylnaslm
31-01-08, 21:15
bence ahmetin hayali olucaktir o sahne.
ama insalah gercek olur cok sevinirim:img-yes:
pinar bence tepki göstertmez hatta genco yumruk attiginda icinden benim icinde at demistir :icon_whis:icon_whis saka bir yana tepki göstertmez ama genede öfkene hakim ol fln der yatistirmaya calisir.. ama genco yumruk attacak kadar sinirlendiyse kesin cok kötü seyler demistir anti necati..

evet özge&ahmet dizideki en güzel aşk o yüzden barışsınlar biran önce:img-in_lo..
pınar&genco da baya iyiler,uzun sürdü mutlulukları hayret:Dzaten bu 2 çift aynı zamanda birlikte olamadılar bi,biri barışıyo biri küsüyo:)

keremcem d
31-01-08, 21:29
evet özge&ahmet dizideki en güzel aşk o yüzden barışsınlar biran önce:img-in_lo..
pınar&genco da baya iyiler,uzun sürdü mutlulukları hayret:Dzaten bu 2 çift aynı zamanda birlikte olamadılar bi,biri barışıyo biri küsüyo:)

haha..gercektende hic ayni anda mutlu degiller..
ya birisi mutlu birisi küs..ya birisi küs birisi mutlu hehe..
özgeyle ahmetde hemen barissinlar..
ahmet gittsin gencoyla konussun..

gosde_
31-01-08, 22:13
şarkı gencoya dizi müziği olmuş çünkü fragmanda kalp yaz bilmem kaça gönder yazıyor ilk bölümlerde de o kısımda sevince yazıyordu
şarkı güzel ama en güzeli 28. bölümde yani ilk kullandıklarında şiir şarkı ve görüntüler çok güzel uymuştu

+bu arada bu hafta ki bölüm resimleri çok güzel ikiside harika çıkmışlar

genco necatiye vuracak kadar sinirleniyor demek birde necati cani diyor sensin cani:)
genco pınara kalbimin sahibi evimin misafiri dedikten sonra necati ziyarete geliyor yani bunlar bir gece bile rahat edemiceklermi

hell0
31-01-08, 22:42
ya arkadaşlar yazmıım yazmıyım diodum ama sonunda karar verdim yazıyorum..dizide cüneyt bile gnş yer tutuyor ama bn diğerakterleri göremiyorum..insan hep ana karekterleri mi sewecek bn derinle tibeti seviyorum, ne zmn biras daha ön planda olcklar die düşünüom ama bu fragmanda bile hiç yerleri yok...bna katılan yok mu aranızda :(:(:(:(

aylnaslm
31-01-08, 22:57
yok ben tibeti pek sevmiyorum gerçi son bölümlerde düzelmişti ama yine ilkenin aklına uycak galiba:icon_whistabi derini çok seviyorum:img-in_loakıllı kız..

mesela ben de ejder'le selin'i görmek istiyorum ama:)..
ouyy cnm bnm ejder çok aşık yaa yawrum valla çok üzülüyorum:Dselün de biraz ikizine çekseydi ya:)

*burçak*
01-02-08, 00:29
fragmana demin denk geldim
genconun necatiye yumruk attığını görünce şaşırdım ama kesin öle bişeyler demiştirki genco vurmuştur yoksa asla öle bişey yapmazdı ama pınarın tepkisini çok merak ediorum
ilkede beni iyice gıcık edio elimde kalı vericek yaa
özge ahmet bencede artık barışsın :)

G_ezgi_S
01-02-08, 15:14
Ne zamandır giremiyordum.Girdim, ilk fragmanı izledim.Süpeeer...Genco Necati'ye çok güzel vurdu:img-yes: Kim bilir ne dedi de dayanamadı vurdu. Kötü bir şey dediyse Pınar da yanındaydı bu sefer babasına baya kızar.Genco'nun yanında olur bence.

Ahh Cüneyt.Yine kurnazlık peşinde.Selin umarım kabul etmez yaa:icon_sorrKabul ederse Ejder'in halini düşünemiyorum.O kabul etmese bile Necati zorlar.Necati bir bilse Cüneyt'in kendi parasının peşinde olduğunu..Aslında Cüneyt Necati'yi bir güzel dolandırsa, süper olur:D

Özge ile Ahmet'in işi zor gibi.Ah şu Ahmet'in annesi yok mu.Firavun gözlü kız oğluma büyü yaptı diye diye ayırdı:icon_sorr Üfürükçülere gidiyormuş.Çok komik yaa:img-hyste

hayat ve ben
01-02-08, 15:23
ya bi şarkı bi diziye böylemi yakışır sessiz fragman çook güzeldi..:good::good:bayıldımm yaa ama ahmetin gözünden yaş gelince ben bitiyorum offf:icon_sorr

didemfener
01-02-08, 16:10
çok güsel olmuş ikinci fragman aynı şarkıda aynı tarzda.
aynı reytngleri alma dileğiyle..
ejder yüzüne psta yiyior(::D
selinin aklı varsa teklifi kabul etmez..

G_ezgi_S
01-02-08, 16:13
ya bi şarkı bi diziye böylemi yakışır sessiz fragman çook güzeldi..:good::good:bayıldımm yaa ama ahmetin gözünden yaş gelince ben bitiyorum offf:icon_sorr

Gerçekten müzikli fragman çok güzel.Kalp Kalbe Karşı derler...Çok yakışmış.Özellikle de Ahmet ve Özge'ye.Sanki onları tarif ediyor. Pınar ile Genco'ya da süper olmuş. Ama Ejder'e yazık yaa.Selin suratının ortasına nasıl yapıştırdı pastayı:icon_sorr

suee
01-02-08, 16:34
slm herkese..arkadaşlar bu hafta pek katılamadım aranıza ama inş cmts günü forumda olucam.dersler malumunuz izin vermedi:img-cool2

kalp kalbe karşı derler şarkısı artık dizimizin şarkısı olmuş.multi başlığında haberler bölümünde okudum.artık sessiz fragmanlarda bu şarkı çalacakmış :good:

ya aslında beni fragmanın son sahnesi korkutuyor.pınar tamam babasını haksız buluyor da şimdi gencoya babam birşeyler yapmaya çalışıyor senin bu şekilde karşılık vermen yanlıştı demesin sakın:img-polic.tabi küserler demiyorum ama bi gerginlik olur aralarında yinede..inş böyle olmaz çünkü ilkenin bu durumdan faydalanması kaçınılmaz olur:icon_sorr

gosde_
01-02-08, 19:15
slm herkese..arkadaşlar bu hafta pek katılamadım aranıza ama inş cmts günü forumda olucam.dersler malumunuz izin vermedi:img-cool2

kalp kalbe karşı derler şarkısı artık dizimizin şarkısı olmuş.multi başlığında haberler bölümünde okudum.artık sessiz fragmanlarda bu şarkı çalacakmış :good:

ya aslında beni fragmanın son sahnesi korkutuyor.pınar tamam babasını haksız buluyor da şimdi gencoya babam birşeyler yapmaya çalışıyor senin bu şekilde karşılık vermen yanlıştı demesin sakın:img-polic.tabi küserler demiyorum ama bi gerginlik olur aralarında yinede..inş böyle olmaz çünkü ilkenin bu durumdan faydalanması kaçınılmaz olur:icon_sorr

Aynen benide son sahne korkutuyor ama pınar son iki bölümdür gencoyu o kadar doldurdu ki her konuşmalarında babasından bahsetti gencoda necatiyi karşısında görünce kendini tutamadımı acaba
birde necati gencoya cani diyor:img-cool2sensin cani:)

bu bölümde de genco pınar rahat bir akşam geçiremeyecekler

+bu akşam saat 01:00da genconun tekrarı var

aylnaslm
01-02-08, 19:39

ben de aynen katılıyorum:)
zaten söylemişsin her şeyi ama dedigin gibi babasını haksız bulmasına ragmen onun kendini affettirmek için bişeyler yaptıgını görüyo ve genconun ona vurmasını nası karşılar bilemiyorum.ama biraz mantıklı düşününce mutlaka anlaması lazım genconun o kadar sinirlenmesine neden olcak şeyler söyledigini,gerçi biz de ne söyledigini blmiyoruz ama en azından gencoyu çileden çıkarmış yani söyledikleri:img-icecr

suee
01-02-08, 20:11
Aynen benide son sahne korkutuyor ama pınar son iki bölümdür gencoyu o kadar doldurdu ki her konuşmalarında babasından bahsetti gencoda necatiyi karşısında görünce kendini tutamadımı acaba
birde necati gencoya cani diyor:img-cool2sensin cani:)

bu bölümde de genco pınar rahat bir akşam geçiremeyecekler

+bu akşam saat 01:00da genconun tekrarı var

hem öyle hem de babasını affetmeyecek gencoyu her daim haklı görecek bir profil çizdi:icon_whisama pınar bu sağı soğu belli olmaz :D
necati çoktan hakketti aslında yumruğu da işte pınar sonuçta babam deyip karşı çıkmasa bariii:icon_whis

ayhh ne mümkün..bi akşam ilke bi akşam necortii:img-cool2

+ saol cnm haber verdiğin için :)
ben de aynen katılıyorum:)
zaten söylemişsin her şeyi ama dedigin gibi babasını haksız bulmasına ragmen onun kendini affettirmek için bişeyler yaptıgını görüyo ve genconun ona vurmasını nası karşılar bilemiyorum.ama biraz mantıklı düşününce mutlaka anlaması lazım genconun o kadar sinirlenmesine neden olcak şeyler söyledigini,gerçi biz de ne söyledigini blmiyoruz ama en azından gencoyu çileden çıkarmış yani söyledikleri:img-icecr

bencede anlayışla karşılaması lazım da sonuçta babam deyip kızabilir gencoya:icon_whis necatiyle böyle bir olay yaşadıktan sonra nasıl araları güllük gülistanlık olsun bence illaki bir gerginlik yaşanacak ama hafif olsun en azından:icon_whis

bana kalırsa necati saffet konusunu açtı..onu kışkırttın üstüme saldın az daha beni öldürecekti demiş olabilir ardından da cani demiştir belkim:icon_whis

keremcem d
01-02-08, 21:26
yok ben tibeti pek sevmiyorum gerçi son bölümlerde düzelmişti ama yine ilkenin aklına uycak galiba:icon_whistabi derini çok seviyorum:img-in_loakıllı kız..

mesela ben de ejder'le selin'i görmek istiyorum ama:)..
ouyy cnm bnm ejder çok aşık yaa yawrum valla çok üzülüyorum:Dselün de biraz ikizine çekseydi ya:)

haha..ayneen cnm ya.. bende istiyorum ejderle selini..cok tatli olurlardi:img-yes:
Garibim ejder selin bagirip cagirsa bile vazgecmiyor.. simdi bakalim selin cüneytin evlenme teklifini kabul ederse ne yapacak..bence kesin kaciriri bu sefer selini..
Bu arada aynen tibet son bölümlerde anlamisti artik pinar genco askini..gene eski tibet olmustu ama simdi ilkenin aklina gene uyacak galba..

Manga17
02-02-08, 05:43
haha..ayneen cnm ya.. bende istiyorum ejderle selini..cok tatli olurlardi:img-yes:
Garibim ejder selin bagirip cagirsa bile vazgecmiyor.. simdi bakalim selin cüneytin evlenme teklifini kabul ederse ne yapacak..bence kesin kaciriri bu sefer selini..
Bu arada aynen tibet son bölümlerde anlamisti artik pinar genco askini..gene eski tibet olmustu ama simdi ilkenin aklina gene uyacak galba..

Selin bu kafayla giderse, etrafındakileri dinlemezse o teklifi kabul eder; Cüneytle yatağa girer, sonrada ortada kalır. :hıh Cüneyt'in amacını anlayamadım ben ya... Gerçekten evlenmek istiyor olamaz. Peki amacı ne olabilir? Acaba tek amacı Selinle yatağa girebilmek mi? :blink:

Dediğin gibi Tibet kendini bulmuştu ama o paçoz İlke'ye uyup, çeşitli enrtikalara yardım ve yataklık yapacak sanırım. Ayrıca Genco 3 bölümdür topallıyordu, artık bu bölümde topallarsa dalacağım çok pis ha.. :dito

keremcem d
02-02-08, 14:34
Selin bu kafayla giderse, etrafındakileri dinlemezse o teklifi kabul eder; Cüneytle yatağa girer, sonrada ortada kalır. :hıh Cüneyt'in amacını anlayamadım ben ya... Gerçekten evlenmek istiyor olamaz. Peki amacı ne olabilir? Acaba tek amacı Selinle yatağa girebilmek mi? :blink:

Dediğin gibi Tibet kendini bulmuştu ama o paçoz İlke'ye uyup, çeşitli enrtikalara yardım ve yataklık yapacak sanırım. Ayrıca Genco 3 bölümdür topallıyordu, artık bu bölümde topallarsa dalacağım çok pis ha.. :dito

bence cüneyt harbiden selinle evlenmek istiyor..tabii sevdiginden degil..o aileye girebilmek icin..
sonra saten kurnazligini calistirip hem ailenin adiyla yararlanacak ,hem para bir sekilde elde edecek sonrada seline bye bye dicek..
Genco bu bölümbence topallamaz artik:img-yes:
bakalim tibet ilkeye uyacak mi..

yaprak.dökümü
02-02-08, 17:19
ilkenin planı pınarla genconun arasını bozamayacak belki ama genconun necatiye vurması işleri karıştıracak mı acaba??tam araları düzeldi derken inşallah böyle bişey olmaz.genco hiçkimseye kolay kolay vurmaz.sinirlendiği her zaman kendini tutup ,sabrediyodu.ama necati bu defa neler dediyse gencoyu iyice çıldırtacak anlaşılan.fragmanda cani diyodu ama neye dayanarak gencoya cani diyor anlamadım.asıl cani kendisi ama bunun farkında değil galiba.

Fener Bahçe
02-02-08, 23:13
ahmet özge diyologları çok hoştu ve kamyona zorla bindirme

ahmedin özgeye önce ayakların yere bassın demesi özgeninde beni karamürsel sepeti sanma demesi hoş bu ayrılık uzun sürmez hiç yakışmıyor.

*burçak*
02-02-08, 23:44
Ooohh bee.. Nasıl bağırdı ama.. Çok pis mors oldu İlke. Oley be, defolsun gitsin şimdi.:happy0064

aynen katılıorum sana artık çizmeyi aşmaya başladı iyice uyuzlaşıo
tibetin öle görmüş olması içimde bir korku türetti nedense
pınar ne kdr şekerleşti yaa yiyesim gelio kızı ekrandan
tarkanda yani mahallenin ağası sanki yaa :img-polic
özge ve ahmete çok üzülüorum heel kamyonda içlerinden dedikleri çok üzdü beni
pınarla genconun arası süper giido umarım arada parazit insanlar olup bişi yapmaz

tarik_naz
03-02-08, 00:59
Sonu hem çok güzel hem de heyecanlı bitti yaa. Uzun zamandır böyle bir bölüm sonu görmemiştik Genco'da. Necati, gerçeği öğrendi, yumruğu da yedi. yani 2 kere mors oldu :) Ama çok damarına bastı Genco'nun. Pınar da dayanamadı artık ne yapsın kız, gerçeği söyledi. İyi oldu, muhtardan sonra Necati de öğrendi. Necati öğrendiğine göre Figen de öğrenir. Figen öğrenirse, Özge'nin üvey annesi de öğrenir. Valla yavaş yavaş bu gerçek çıkacak gibi.

gosde_
03-02-08, 01:00
sonunda olan oldu ve pınar patladı artık birşeyler için iyimi olur bilmem ama genco pınara tepki yapmaz umarım
o necatiye de iyi oldu ne biçim laflar söyledi özge hakkında

kıvanckerocu
03-02-08, 01:00
vays be gneco yumruu nasılda yapıştırdı necatiye..mors oldu adam...oh be içimin yağları eridi o haketmişti bunu...
seline çok sinir oldum...bulunmaz hint kumaşı-kaporta kumaşı..peh...daha çok ağlıycaksın kızım sen cüneytin yüzünden....ilke cadısıda herşeyde ortaya çııoy pınara gıcılığını iyice blli etmeye başladı...özge olayını 1 kişi daha öğrend yakında özgede öğrenir inş....

*burçak*
03-02-08, 01:01
şuan şoktayım şu son 5 dk nasıl bir sahneydi ya
ama bu necati o yumruktan daha çoğunu hak etti
bilip bilmeden ne konuşuyoki öle bi insan asıl bu kdr yüzsüz olur dioya kendi yüzsüz asıl
pınar artık dayanamadı söledi genco özgenin öz ve öz abisi die orda içimden bişey koptu ya ztn annem o an elllerini çarğıştırdı ödüm koptu o ayrı bi korku oldu pınarın sölemeside şoke etti beni artık gizlilikler ortaya çıkıo sanki

Manga17
03-02-08, 01:03
Ya Pınar mahvetti ortalığı. Bence yapmaması gereken birşey yaptı. Gerçekler Özge'nin kulağına gidebilir. Başak da çok aşağılık ya. İyi ki bir yattın yani Tibetle. Neden herkese söyleyip o*****luk yapıyon ki? :hıh Necati'yede oh olsun. Nasıl koydu ama yumruğu Genco. Ellerine sağlık.

gosde_
03-02-08, 01:04
vays be gneco yumruu nasılda yapıştırdı necatiye..mors oldu adam...oh be içimin yağları eridi o haketmişti bunu...
seline çok sinir oldum...bulunmaz hint kumaşı-kaporta kumaşı..peh...daha çok ağlıycaksın kızım sen cüneytin yüzünden....ilke cadısıda herşeyde ortaya çııoy pınara gıcılığını iyice blli etmeye başladı...özge olayını 1 kişi daha öğrend yakında özgede öğrenir inş....
bu selinin işide yarım kaldı noldu şimdi kabul ettimi teklifi bence şöyle bir kucağına atlasaydı cüneytin sayın hint kumaşımız

geryyy
03-02-08, 01:04
İnanmıyorum son sahneyi kaçırdım :D Elktrikler yüzünden çoğu sahneyide kaçırdım :( Off yhafss . Demek yedi yumruğu Necati :D Ohh beaaaa
Ayh bu İlke deli edeck beni yhaa. Kızı öldürcem elimden gelse :D Bi insan bu kadar mı sinir olur yhafss.

suee
03-02-08, 01:05
ne bölümdü ama daha doğrusu ne finaldiii...şok oldum pınarın babasına gerçeği söylemesine.heyecan istiyorduk alın size heyecan:) şimdi gerçeği necatiden sonra necatinin potansiyel suç ortağı cüneyt öğrenir bence.gencoyu burdan vurmaya çalışacaklar.genconun etrafı sarıldı resmen.bir taraftan ilke bir taraftan necorti ve cüneyt belki gelecek haftada ilkenin dolduruşundan sonra tibet...bence genco-pınar aşkını daha büyük engeller bekliyor.biz bitmiştir oh rahat nefes alıcaz derken daha da çıkmaz olacak bana kalırsa birçok şey.

bölüm başına keskin bir dönüş yapıyım ben...ilkenin saçmalıklarını dinledik genconun bu zamana kadar susması zaten büyük bir hataydı ii ağzının payını verdi ama aynı davranışı piyano odasında da sergilemesini beklerdim neden susuyor anlamıyorum ilke kim ki ya....

*burçak*
03-02-08, 01:06
bu selinin işide yarım kaldı noldu şimdi kabul ettimi teklifi bence şöyle bir kucağına atlasaydı cüneytin sayın hint kumaşımız

ondanda anca o beklenir ya nasılda bu cüneyt sevio rolü yapıo varya erkeklere hiç güvenim kalmadı bu sayede cidden elinde sonunda bununda foyası ortaya çıkıcak ama ne zaman
derinle tibet yakışıo sanki aralarında bişi olsa keşke:icon_whis

kıvanckerocu
03-02-08, 01:07
ne bölümdü ama daha doğrusu ne finaldiii...şok oldum pınarın babasına gerçeği söylemesine.heyecan istiyorduk alın size heyecan:) şimdi gerçeği necatiden sonra necatinin potansiyel suç ortağı cüneyt öğrenir bence.gencoyu burdan vurmaya çalışacaklar.genconun etrafı sarıldı resmen.bir taraftan ilke bir taraftan necorti ve cüneyt belki gelecek haftada ilkenin dolduruşundan sonra tibet...bence genco-pınar aşkını daha büyük engeller bekliyor.biz bitmiştir oh rahat nefes alıcaz derken daha da çıkmaz olacak bana kalırsa birçok şey.

bölüm başına keskin bir dönüş yapıyım ben...ilkenin saçmalıklarını dinledik genconun bu zamana kadar susması zaten büyük bir hataydı ii ağzının payını verdi ama aynı davranışı piyano odasında da sergilemesini beklerdim neden susuyor anlamıyorum ilke kim ki ya....

evt potansiyel suç ortağı cüneyt bey necatiyi nasılda kandırdı..yalanlarını birlikte paylaşırlar artık..evet bncede genco ilkenin ağzının payını verdi...
evt bide piyano odasında pınar çocuk yediği lafların üstüne odayı terketti sinir oldum..

suee
03-02-08, 01:09

ay reezil bu cüneyt ya çok komedi wallahi :img-hyste
kalp kalbe karşıdır şarkısını çok seviyorum aslında ben ama artık sevmiyorum selinle cüneytin şarkısıymışş ıyyyyy:img-polic
ejder keremin önerisinden sonra bence selin e yaklaşım tarzını değiştirmeye çalışacak:icon_whisamannn bence hiç uğraşmasın selin cüneytten kazığı yediği zaman zaten ona tıpışş tıpışş gelir:img-cool2hatta hiç gelmesin bize uyar...

+ bir düşünce :) ilkeyle cüneyt tam birbirine layık aslında:img-pilot

gosde_
03-02-08, 01:10

İlkemi sadece çocukluk arkadaşı:) bu bölümde pınar ne güzel söyledi öyle ikide bir siz çocukluk arkadaşısınız

birde üzülüyor pınar ilkeye ay yerim ben onu:) kız gencodan tokat gibi sözler yedi sonra öfkeyle çıktı dışarı karşısında tarkan:) bu bölümün namus bekçisini tarkan ilan ediyorum iki kızın birden yolunu kesti resmen

azizoz
03-02-08, 01:13
Ben İlkenin diziye girişinin fazla gereksiz olduğunu bir kez daha vurgulamak isterim.Kendini ne zannediyorsa Pınarla Genconun arasına şıp diye damlayıveriyor.Her lafa gerekli gereksiz karışıyor.Çokta kaba bugün baya bi laf kesti.Klasik bir üçüncü kişi anlaşılan.Genconun ve Pınarın onun bu manasız konuşmalarını nasıl bu kadar sakin dinleyebildiğini aklım almıyor.Hadi Pınar birşey söylemiyor peki Genco İlkeye neden bu kadar yumuşak davranıyor.Ben olacaktımki masada onun faturasını keserdim:fighting2

gosde_
03-02-08, 01:14
kalp kalbe karşıdır şarkısını çok seviyorum aslında ben ama artık sevmiyorum selinle cüneytin şarkısıymışş ıyyyyy:img-polic
ejder keremin önerisinden sonra bence selin e yaklaşım tarzını değiştirmeye çalışacak:icon_whisamannn bence hiç uğraşmasın selin cüneytten kazığı yediği zaman zaten ona tıpışş tıpışş gelir:img-cool2hatta hiç gelmesin bize uyar...

aynen ya güzelim şarkı kimlerin çıktı biz o kadar fragmanlarda dinleyip bu şarkı genco pınarın ya da özgeyle ahmetin diyorduk meğer selinle cüneytinmiş:img-pilot

+bu bölümün
en mantıklı açıklamasını yapanı kerem
en iyi çözüm bulanı(siz bastırın nikahı diyerekten) ahmet:happy0064
en teknolojik adamını da cevdet ilan ediyorum:)

kıvanckerocu
03-02-08, 01:15
İlkemi sadece çocukluk arkadaşı:) bu bölümde pınar ne güzel söyledi öyle ikide bir siz çocukluk arkadaşısınız

birde üzülüyor pınar ilkeye ay yerim ben onu:) kız gencodan tokat gibi sözler yedi sonra öfkeyle çıktı dışarı karşısında tarkan:) bu bölümün namus bekçisini tarkan ilan ediyorum iki kızın birden yolunu kesti resmen

ay evet ya tarkanda bu bölüm ne yaptıığının farkında deil..hem pıanrın hem ilkenn önünü kesit...bide bnm aklıma şu takıldı...eskiden ejder-tarkan-sakin beraber gezerken kerem fln ejdere abi derdi..şimdi ejder yalnız(vah garibim)bide kantinde çalışıyoya kerem bak arkadaşım dedi:icon_whis....
pınarda tam saf ilkenin ne olduğunu çok iyi bilioy ama gencoyla arasının bozulduğuna üzülüyo...

suee
03-02-08, 01:17
evt potansiyel suç ortağı cüneyt bey necatiyi nasılda kandırdı..yalanlarını birlikte paylaşırlar artık..evet bncede genco ilkenin ağzının payını verdi...
evt bide piyano odasında pınar çocuk yediği lafların üstüne odayı terketti sinir oldum..

wallahi öyle:icon_whis genconun yumuşak karnı özge birkez daha gördük bu akşam necatinin öğrenmesi pek iyi olmadı ama heyecan kattı diziye en azından:img-wink:

ilke pınarın üstüne gelince genco susuyor ya sinir oluyorum ya çıldırıyorum resmen...ilk sahnede bende aferin i aldı ama piyano odasındaki sahnede eski genco oldu çok kızdımmm:img-polic

ilke de yakında kapar bişiler daha da üstüne gider pınarın ben size diyim:img-cool2

ayh mümkünse hiç bişiyi olmasın arkadaş olarak da bi sn bile görmek istemiyorum ya genconun yanında yeter artık:img-cool2pınarın sürekli çocukluk arkadaşı tanımlamasının üstünde durmasını takdir ettim.ilkeyle olan çekişmesini genconun tepkisini almadan yapması çok akıllıca :) :good:
başkası olsa belki genconun başının etini yerdi bizi ayırmaya çalışıyor bu kız fln diye ondan sonra al başına belayı ... amannn tarkan gözümden düştü benim iice:img-cool2

artı bişi daha var.genco bu yumruk olayından sonra dışarı çıktı biliyorsunuz acaba ilkeye mi gitti:img-cool2

geryyy
03-02-08, 01:17

Walla yha hiç gelmesin daha iyi :D
Ayhh züper olur yhaa :D İlke (L) Cüneyt haha . Tam birbirlerini bulmş olurlar :D İkiside birbirine kötülük sevenleri ayırma dersleri werirler :img-hyste

suee
03-02-08, 01:20
aynen ya güzelim şarkı kimlerin çıktı biz o kadar fragmanlarda dinleyip bu şarkı genco pınarın ya da özgeyle ahmetin diyorduk meğer selinle cüneytinmiş:img-pilot

+bu bölümün
en mantıklı açıklamasını yapanı kerem
en iyi çözüm bulanı(siz bastırın nikahı diyerekten) ahmet:happy0064
en teknolojik adamını da cevdet ilan ediyorum:)

sorma sorma canımcım ya biz genco-pınar ahmet-özge sahnelerinin güzelliklerini düşünürken birden cüneyt-selin gerçeği yüzümüze vuruldu :img-pilot

aa evettt ahmetin genco-pınar konusuna getirdiği çözümlere bayılıyorum.
9.bölümde de böyle bir öneride bulunmuştu genco yine kulak vermedi amaa wallahi de billahi de en ii çözüm bu :)

işte terzi kendi söküğünü dikemez sözüne çarpıcı bir örnek : AHMET
genco-pınar konusunda bilirkişi olan ahmet bey bir türlü özgeyle olan ilişkisinde davranması gerektiği gibi davranamıyor:icon_sorr

kıvanckerocu
03-02-08, 01:20
Ayhh züper olur yhaa :D İlke (L) Cüneyt haha . Tam birbirlerini bulmş olurlar :D İkiside birbirine kötülük sevenleri ayırma dersleri werirler :img-hyste

bnce tibetle ilke daha ii olur tibet belasından kurtuuruz...ayrıca pınar niye tibetten beklemzdim falan diyo anlamıyorum..tibette aldatılmış bir erkek sonuçta...ve ayrıca pınar niye taktı bu çocuğu kafasına..yoksa kaçan kovalanır mı?ay bn artık bu aşkta tibet görmek istemiyorum:img-polic

gosde_
03-02-08, 01:21
ay evet ya tarkanda bu bölüm ne yaptıığının farkında deil..hem pıanrın hem ilkenn önünü kesit...bide bnm aklıma şu takıldı...eskiden ejder-tarkan-sakin beraber gezerken kerem fln ejdere abi derdi..şimdi ejder yalnız(vah garibim)bide kantinde çalışıyoya kerem bak arkadaşım dedi:icon_whis....
pınarda tam saf ilkenin ne olduğunu çok iyi bilioy ama gencoyla arasının bozulduğuna üzülüyo...
demek kerem yakın hissetti kendine ejderi
e tabii selin ejderle arkadaş falan olamayız dedi ya keremde bari yalnız kalmasın ben arkadaş olayım demiştir

pınarın bence orda yaptığı(tabii biraz saflıkta var) tam olarak saflık değilde kurnazlık gibi anladım ben hani ilke bütün gece kalsada aşkımızı görse gibilerinden bir nevi soğuk savaş

birde nasıl ağzına tıkadı kızın lafını sinir oldum kız ne güzel lafa başladı benim de bir köpeğim vardı diye ayy gencoda birşey demedi orda:img-cool2

suee
03-02-08, 01:25
bnce tibetle ilke daha ii olur tibet belasından kurtuuruz...ayrıca pınar niye tibetten beklemzdim falan diyo anlamıyorum..tibette aldatılmış bir erkek sonuçta...ve ayrıca pınar niye taktı bu çocuğu kafasına..yoksa kaçan kovalanır mı?ay bn artık bu aşkta tibet görmek istemiyorum:img-polic

aaa evet başakcım aklıma takılan büyyük sorulardan bir tanesi...
açıkçası bende pınarın tam olarak ne hissettiğini anlayamadım.özelliklede ilkenin tibete bu konuda sölediklerinden sonra.yani evet pınar tibetin daima onu seveceğini düşünüyordu ama aynı zamanda da gencoyla beraber olduğu zaman beni unut tibet benden sana fayda gelmez diyordu e peki şimdi ben tibetten bunu beklemezdim tribine ne gerek var anlayamadım:icon_whis

wallahi öyle cancazımm :)
hayır 2 insan genco-pınar ve ahmet özgeden sonra bu kadar mı birbirine uyar :)

tarik_naz
03-02-08, 01:26
Bu bölüm Füsun'un gözü döndü resmen. "Yap babalığını da getir kızı eve" falan demeye başladı. Şaşırttı beni..
Aslında düşününce Necati, bu gerçekten sonra Genco'yu keklik gibi avlar artık. Valla o adam Özge'yi bile kaçırır. Ki düşüncem o yönde. Suç ortağı da hazır "Cüneyt".
Cüneyt de deprem gerçeğinden para yırtacakken bi de bu olay olursa köşeyi döner artık. Bu da beni sıkmaya başladı. Artık Cüneyt'i görmek istemiyorum dizide. Diziye kötü birisini koyacaklarsa yeni oyuncu bulup öyle koysunlar. Ama her taşın altından da Cüneyt çıkmasın artık.

aylnaslm
03-02-08, 01:29
pınar genconun evine geldigi ilk gece çok hoş olmuştu:)

ama ben son olarak necatiyi izleyemedim.
neler oldu biri anlatabilir mi?:icon_whis