PDA

Tüm Versiyonu Göster : Yabancı Damat (Arşiv 2)

Sayfalar : 1 2 3 [4] 5

sarıseren
24-04-07, 16:13
ben sıkı bir yabancı damat sever olarak dizinin bu sezon bitmesini istiyorum.Daha doğrusu öyle olması gerektiğini düşünüyorum.Bunun nedenine gelince dizi tam üç senedir devam ediyo.Ve bu sezon eski tadı kesinlikle vermiyo.Nazire,Feride ,Kahraman bizi güldürüyolar ama bi yere kadar.Bi de bişey ilave etmek istiyorum.Dizi ne kadar uzun sürerse o kdar saçmalayabilir.Şu ana kadar belki çok saçma şeyler görmedik.Ama ilerde bu tür şeylerin olabileceğini de unutmamak gerekir.Ve eminim ki dizinin bu kdar uzun sürmesinden oyuncularda sıkılmıştır.Zaten Özgür Çevik bunu bi programda söylemişti.3 senenin ona çok fazla geldiğini belirtmişti.Bİ örnek vermek istiyorum.Geçen sene Aşk Oyunu dizisini çoğu kişi bilir.Sezon sonunda Keremcemin ayrılmasıyla büyük bi düşüş yaşadılar.Bi dahaki sene Yabancı Damat devam ettiğinde de bu tür şeyler ortaya çıkabilir.Özgür çevik bi albüm çıkartıcak diyelim.Diziden ayrılmak isteyebilir.Açıkçası ben Nikosuz bi yabancı damat izlemek istemem.Bütün söylediklerimin özeti dizisinin sonunun kötü bitebileğinden korkuyorum.Ama eğer erken biterse böyle birşey olmayabilir.Bu söylediklerimen Yabancı Damat düşmanı olduğumu düşünmenizi de istemiyorum.Bu zamana kadar bü bölümünü bile kaçırmamış biriyim.Kaçırsam bile en azından bi şekilde onu izlemişimdir.Yabancı damatın çok iyi bir yapım olduğunu düşünüyorum.Sadece sonundan şüpheliyim...

aylince
24-04-07, 16:27
bence bitmesin..devam edebilir..ama çok zekice senaryolar gerek..bunu yapmalarını umuyorum..

özgür ya da bir başka oyuncu başka işim var diye diziden ayrılırsa bence yanlış yapmış olur.biliyorum bunu yapanlar var ama benim hiç hoşuma gitmeyen bir bakış açısı bu.bir işe birlikte başlanılmış ve ekip olarak birlikte ne gerekiyorsa o yapılır.devamsa devam tamamsa tamam.özgürün ya da bir başka oyuncunun dizi arkadaşlarını yarı yolda bırakacagını dusunmuyorum..umarım yapmazlar..bu yolda birlikte devam ederler ve umarım bitmez..

ayşenin dedigi gibi "sevgilimizden ayrılmak istemiyoruz":)

snm_b
24-04-07, 16:44
3. sene olmasına rağmen inasan izlerken zevk alıyor bazı diziler ilk senelerinde ama yanı dadı vereiyor ve aynı konu etrafında dönüp duruyor ben yabancı damadı izlemekten hala kayif alıyorum emine ve ege çok tatlılardı defilede

sarıseren
24-04-07, 17:27
bence bitmesin..devam edebilir..ama çok zekice senaryolar gerek..bunu yapmalarını umuyorum..

özgür ya da bir başka oyuncu başka işim var diye diziden ayrılırsa bence yanlış yapmış olur.biliyorum bunu yapanlar var ama benim hiç hoşuma gitmeyen bir bakış açısı bu.bir işe birlikte başlanılmış ve ekip olarak birlikte ne gerekiyorsa o yapılır.devamsa devam tamamsa tamam.özgürün ya da bir başka oyuncunun dizi arkadaşlarını yarı yolda bırakacagını dusunmuyorum..umarım yapmazlar..bu yolda birlikte devam ederler ve umarım bitmez..

ayşenin dedigi gibi "sevgilimizden ayrılmak istemiyoruz":)

dediğin gibi diziyi yarıda bırakanların yaptığı hoş değil.Zaten ben bunu sırf özgür için de sölemedim.Bütün oyuncular ilerde daha başka dizilerde oynamak isteyebilir.Benim korkum sadece dizinin nasıl biteceği.Onun haricinde devam etmesi ii olurdu ama ilerde neler olcağını hiçbirimiz bilemeyiz.ayrıca görüşlerime saygı duyduğunuz için teşekkür ederim:)

ébruli
25-04-07, 07:09
ozet gekmemıs kendı sıtesındede yok bakalım ne olucak

suri06
25-04-07, 16:42
özet yok ama fragmanı izledim youtubede var nazlı kesin hasta niko bişeylere bakıyodu nazlı hiç iyiy gözükmüyodu

sarıseren
25-04-07, 17:20
fragmanı bende izledim.Nazlı kesin hasta.HAtta sanırım bayağa kötü bişey.Çünkü Niko bi yere bakarken suratı bi tuhaf görünüyodu.ACaba hastalığı ne ??İnşallah çabuk iyileşir...

özgür_keremcem
25-04-07, 17:29
fragmanı bende gördüm bencede kötü bişey olcak inşallah çabuk iyileşir

aylince
25-04-07, 18:03
dun sumru yavrucuk bir programdaydı.diger oyuncuların onceden soyledigi gibi "belli degil" demedi."bitiriyoruz" dedi.huzun varmış onlarda da.ama dizi bitiyormuş.bitmesini istemiyordum ama herşeyin hayırlısı..çok ozleyecegiz..

bitecek bir diziye neden boyle bir konu buldular anlamıyorum.nazlının durumunu uzatmaları yanlış bence.zaten ayrılacagız.sadece mutlu bir final yapmayı mı dusunuyorlar.hep boyle huzunlu mu geçecek bu bolumler anlamadım..

madem bitiyor..bırakın artık nazlı-niko sahnelerine bakalım..aşka bakalım..digerlerine çok baktık..her konu işlendi..artık aşka bakalım..vedayı aşkla yapalım..

boyle diyoruz da onlar yine bildiklerini yapacaklar biliyoruz..

_duygucuk_
25-04-07, 18:34
ilk başta fragmanı gördüm nazlı çok durgun niko o uyurken saçı filan okşuyor işler ciddi özette de nazlı niko amerika yolcusudur diyor yazık ya bu dizide artık hastalığı konu alacaksa hadi niko hafızayı kaybedip bulduda bu olmadı ama mutlu bitirin bariş ya:(:(
demek bitiyormuş yazık:(:(

hala
25-04-07, 18:59
Ne yani Şimdi Niko ve Nazlı Amerikaya gidiyor Son bölümlerde biz şimdi onları görmiyecekmiyiz.Amerikaya gerçekden gidip çekim yapmıyacaklarına göre:img-wink:

Madem kesin bitiyor hastalık falan niye çıkardılar anlayamadım gitti:img-wink:

tuğba filiz
25-04-07, 19:19
bu hastalık işini hiç çıkarmadan güzel birşeyler yapılıp sonra bitirebilirllerdi ama hastalık ii bence kötü oldu bu sezon o kadar çok hastanede geçtiki

dizinin bitmesine üzüldüm keşke bitmese

dFKto
25-04-07, 21:41
Son zamanlarda hep yaptığım gibi özeti okumadım. fragmanı da görmedim. O şekilde izlemek kesinlikle çok daha zevkli ama bu hafta bir hata yapıp bu başlığı bir ziyaret edeyim dedim ve kısacık bir anda -eğer yanlış görmediysem- Nazlı ve Niko'nun Amerika'ya gidecekleri yorumu gözüme çarptı.Diğer yorumları hiç okumadım.
Özeti hiç bilmediğim için şöyle bir düşünce geçti aklımdan: Nehir ve Özgür diziden ayrılacaklar, diğer aile fertleri gelecek sezon yine diziyle karşımızda olacaklar. Bu Amerika olayı bunun için uydurulmuş bir kılıf. Tamamen bu haftanın konusu hakkında hiç bir bilgim olmadan bu yorumu yaptım, belirteyim.

yabancıdamat
25-04-07, 21:45
Son zamanlarda hep yaptığım gibi özeti okumadım. fragmanı da görmedim. O şekilde izlemek kesinlikle çok daha zevkli ama bu hafta bir hata yapıp bu başlığı bir ziyaret edeyim dedim ve kısacık bir anda -eğer yanlış görmediysem- Nazlı ve Niko'nun Amerika'ya gidecekleri yorumu gözüme çarptı.Diğer yorumları hiç okumadım.
Özeti hiç bilmediğim için şöyle bir düşünce geçti aklımdan: Nehir ve Özgür diziden ayrılacaklar, diğer aile fertleri gelecek sezon yine diziyle karşımızda olacaklar. Bu Amerika olayı bunun için uydurulmuş bir kılıf. Tamamen bu haftanın konusu hakkında hiç bir bilgim olmadan bu yorumu yaptım, belirteyim.

ama o zaman dizinin ne anlamı kaldı inşallah asmalı konak gibi amerikaya gidipte diziye sinema filmi olarak bitirmezler

aysede
25-04-07, 22:24
oof..yine kötü günler kapıda..

inşallah olmaz öyle amerikaya gidip , bir daha nehir-özgür çiftinin görünmemesi falan..içime çook kötü şeyler doğmaya başladı..iş ciddiye bindi bu arada nazlıya kötü bişii olcak off..!

Leyla01
25-04-07, 23:21
ya ben fragmani izlemedim ozetide bulamadim
ya mutlu bir son hakediyor bu dizi ya insallah kotu bir son olmaz
nazlinin hastali çok kotu bir sey olmazin

aysede
25-04-07, 23:29
fragman youtube da var..özet bölüm özetleri kısmında var..

oof dizimiz bitiyor..her güzel şeyin bir sonu vardır..madem bitiyor böyle hüzünlü sonla bitmesin..mutlu sonla bitsin..son bölümlerde nazlı-niko aşkının tadını çıkaralım..sevginin sınırlarını görelim..oof..biz ne kadar haykırsak da bunu duymayacaklar..oof..bildiklerini yapacaklar..hayırlısı olsun..

dizimizi çook seviyoruz..o bizim sevgilimiz..bir insan sevdiğinden ayrıldığında ne kadar acı çeker..bizim dizimizin acısı da öyle..en azından mutlu sonla bitecek olsaydı..yabancı damat'ın sonu..bu sahne mutlu olsa dahi içimize hüzün çökertecek nasılsa..bi de mutsuz son yaşatmayın bize ! lütfen senaryo ekibi..

( boş konuşuyorum nereden duyacaklar beni.. neyse ben en iyisi mail atayım.. )

*deniz*
26-04-07, 00:39
Yapmayın arkadaşlar,bu dizi asla kötü sonla bitmez.YD.bir romantik-komedi hiç kötü son diye bir şey söz konusu olabilirmi?..Özgür ve Nehir'in ayrılmaları ve dizinin onlarsız devam etmesi gibi bir alternatif olduğunu da düşünmüyorum.Bu sezon sonunda kendisine yakışır bir şekilde,harika bir final le paşalar gibi ;) bitecektir...

Buket_TY
26-04-07, 01:33
Yaa ben buraya pek yazmam ama ben bazen YD´ye bakiyorum....
Ama haftaya biticek galiba bu dogrumu...
Cunku 100.bolum diye bitirirler herhalde???

aylince
26-04-07, 15:12
buket,daha var.sezon sonuna kadar var yabancı damat

ayşecim,sumru yavrucuk güzel ya da mutlu bir finalle hangisi hatırlayamadım.ama boyle bir finalle bitirecegiz dedi programda.oyle şeyler dusunme cnmm.yabancı damata yakışmaz zaten güzel final olur diye düşünüyorum..of off bitmesin ama bitiyor..

boncuk-girl
26-04-07, 15:55
ayy fragmanı gördüm
bölüm güzele benziyor

ama dizinin bitmesine üzülüyorum
çok güzeldi
yd resmen bir efsaneydii

aysede
26-04-07, 22:41
buket,daha var.sezon sonuna kadar var yabancı damat

ayşecim,sumru yavrucuk güzel ya da mutlu bir finalle hangisi hatırlayamadım.ama boyle bir finalle bitirecegiz dedi programda.oyle şeyler dusunme cnmm.yabancı damata yakışmaz zaten güzel final olur diye düşünüyorum..of off bitmesin ama bitiyor..
ooh içim biraz olsun rahatladı..ama en azından son bölümlerde nazlı-niko aşkını görmek isterdim..zaten ayrılacağız..son bölümlerin tadını çıkaralım..amerikaya gideceklerine göre çook az sahneleri olacak.. oof çok sıkılıyorum..

ébruli
27-04-07, 00:43
her dızıde olugu gıbı bu dızıdede fınalı ılla dramatıkten baglamayı tercıh ettıler bı nazlının hasta olmadıı kalmıstı
ozetı okudum sonuc berbat kesın fınale kadarda uzar gıder
ama nazıre gene kasıp kavurucak sanırım

**ŞEKERKIZ**
27-04-07, 00:56
Selamlar hrkese,yeni üye olmam nedeniyle mesaj yazaamadım buraya biras geç oldu.
Dizideki tüm karakterler harika bir rol çıkırıyolar.Hepsi sıcaklarr.
Konu ve oyuncularıyla dört dörlük bir dizi,4.sezon devam etcekmi:img-yes:

aylince
27-04-07, 01:10
Selamlar hrkese,yeni üye olmam nedeniyle mesaj yazaamadım buraya biras geç oldu.
Dizideki tüm karakterler harika bir rol çıkırıyolar.Hepsi sıcaklarr.
Konu ve oyuncularıyla dört dörlük bir dizi,4.sezon devam etcekmi:img-yes:

hoşgeldin:) bitiyor diye biliyoruz off

ayşecim haklısın cnmm ama bildiklerini yapacaklar off

**ŞEKERKIZ**
27-04-07, 01:16
hoşbulduk cnm,
bitmesine üzüldüm.Ama final kötü bitmesin bari:img-yes:

eylemm
27-04-07, 16:35
Bu hafta çok heyecanlı bir bölüm olacak..Fragmanda Niko'nun bakışları müthiş...Ben artık son haftalar da bol bol güzel ve romantik sahne görmek istiyorum ama yine üzüntü ve acı olacak...

özgür_keremcem
27-04-07, 20:08
bu hafta üzücü geçecek sanırım.ama dizimizin bitmesine az warken üzntü omasın ya.bol bol nazlı niko sahnesi olsun aşkları biraz daha heyacanlı olsun:).dorgun omasın=)

boncuk-girl
27-04-07, 21:03
slm arkadaşlar
yeni bölüme az kaldı

ben bu dizide gökhan kırdarın söylediği şarkıyı bulamıyorum
biliyosanız lütfen linki öm ile atın
hani varya nasıl olursa geldim.... diye devam ediyo yaa

tuğba filiz
27-04-07, 21:21
final güzel olur diye düşünüyorum dizimiz çok güzel başladı süper sahneler gördük bıkmadan usanmadan izledik gene güzel bir sahneyle veda ederler bitmesinden yana değilim ama öyle uygun görülmüş yapacak birşey yok çok üzgünüz

houzouri
27-04-07, 23:06
Gönül ister hiç bitmesin ama misyonunu çok güzel bir şekilde yerine getirdi bu dizi...
Nasıl etkileyici başladıysa yine öyle bitecektir..
Umarım mutlu sonla biter...
Televizyon izlemekten hazzetmeyen birisi olarak bu diziyi ayırıryorum diğerlerinden...

houzouri
27-04-07, 23:08
Şimdi izlemeye başlayabildim yeni bölümü, başını kaçırdım yani.. Zaten reklamdalar...
Birisi kısaca anlatabilir mi?
Nazlı'da kötü birşey filan çıktı mı?

aylince
27-04-07, 23:09
agladım..

nazlı niko gerçekten tatile gitseler ne guzel olurdu..

aysede
27-04-07, 23:10
final inşallah güzel olur..oof çoook hüzünlü bir bölüm gerçekten ağladım..belki de ağlamamın sebebi onların gözlerine bakınca aşk görmemdir, ayrılacaklarının ayrımındalar sanki..oof bir garip oldum nehir-özgür için..

yerine sevemem çaldı ya..orada çok kötü oldum..nazlı-niko, nehir-özgür farketmez..yerine sevemem..razıyım yapayalnız geçsin yıllarım...çok anlamlıydı ve uydu dizimizin o sahnesine..nikonun içine çook kötü şeyler doğuyor..nazlıda egeye sarıldı ya orada çok kötü oldum..

iyi izlemeler arkadaşlar..

houzouri
27-04-07, 23:14
Arkadaşlar kötü mü çıktı Nazlı'nın testleri? Çok merak ettim.
Dediğim gibi yeni başlayabildim izlemeye...

aysede
27-04-07, 23:45
Oof Nazlı MDS hastalığı houzouri..Lösemi kadar tehlikeliymiş..:(

oof çook kötü oldum..eftalya da nasıl geldi hemen..nazlı çook üzgün..niko çook kötü..oof ya.. :(

houzouri
27-04-07, 23:47
Oof Nazlı MDS hastalığı houzouri..Lösemi kadar tehlikeliymiş..:(

oof çook kötü oldum..eftalya da nasıl geldi hemen..nazlı çook üzgün..niko çook kötü..oof ya.. :(

ya ben de kötü oldum.

Sağol yazdığın için..
Umarım iyi bir şekilde gelişir dizide olaylar..

yabancıdamat
27-04-07, 23:48
ağlamaktan gözlerim şişti yaaaa nazlı ölmesin

tuğba filiz
27-04-07, 23:48
ayyyyyy ağlamaktan heba oldum nasıl bir bölümdü nikonun nazlısı için yaptıkları süperdi sonunda eftelyanın gelmesi falan harikaydı hüzünlü bir bölümdü inşallah nazlımız çabuk iyileşir

özgür_keremcem
27-04-07, 23:52
sonunda eftalyanın gelmesi çok güzeldi bende ağladım nikoyla beraber.nazlının çocuklarıyla onuşup ağlaması çok hüzünlüydü.adayı sewerken kızışko falan demesi çok tatlıydı.çok duygulu bir bölümdür birde yerine sewemem şarkısı çalınca dahada kötü oldum yaa

*deniz*
27-04-07, 23:53
Off çok fena bir bölümdü çook.Niko ve Nazlı'lı bütün sahneleri boğazım düğüm düğüm,gözlerim dolu dolu izledim.Bu kadar kötü bir hastalık olmamalıydı.Çok zor günler bekliyor herkesi...

aylince
27-04-07, 23:55
agladım of off çok zordu.yorum yapamıyorum..boyle düşünmemiştim.uzuldum..

bu konuyla mı final yapacaklar..sadece bir mutlu sahneyle falan mı bitecek.eski sahneleri ozledim..

yerine sevemem..

eftalyanın gelmesi iyi oldu yanlarında ama çok zor off umarım hemen iyileşir nazlı

hala
27-04-07, 23:59
Geçen bölüm kan değerleri düşük deyince doktor kan kanseri olabilir diye yazmıştım eh tahminim doğru çıktı

Hüzünlü bir bölümdü sezon sonuna kadar böyle geçecek herhalde

Diziyi bu sezon bitirmeye karar verirlerse Nazlıyı iyileştirirler Eğer diziyi gelecek sezon uatmaya karar verirlerse yeni sezona bırakırlar

*deniz*
28-04-07, 00:00
Galiba nazlının iyleşmesi biraz uzun sürecek(iyleşeceğine eminim)ve finali Nazlının iyleşmesi ile yapacaklar...

aylince
28-04-07, 00:01
komik sahneler bile komik gelmedi.nazlı o haldeyken neye gulelim..dengeler pek saglanamıyor boyle..çok uzucu birşey yapmışlar..

özgür_keremcem
28-04-07, 00:05
betül ablacım haklısın aslında nazireye falan gülemedim bu bölüm orası dengesiz olmuş bencede.

nazlı inşallah çabuk iyileşir ya

dFKto
28-04-07, 00:06
Ben hüzünlü bölümleri daha çok beğeniyorum. Çok güzeldi. Nazlı ve Niko ağlattı beni de.Gözyaşlarım durmadı onların sahnelerinde. Finalin illaki mutlu sonla bitmesi gerektiğini düşünmüyorum. Üzücü bir son da olabilir. Farketmez. Daha etkileyici oluyor üstelik.

Niko, çocuklar derken sonunda Nazlı'nın da başında kara bulutlar dolaşmaya başladı Halbuki kurşun da dökmüşlerdi ama....

*deniz*
28-04-07, 00:12
Defakto,haklısın üzücü sonlar daha etkileyici oluyor ve unutulmuyor ama bizim dizimiz için istemiyorum doğrusu..Çok eğlenceli ve sevimli bir dizi bu,sanki mutlu son daha yakışır...

hala
28-04-07, 00:15
Bencede Mutlu sonla bitmeli

Hem unutmamalı bu diziyi belkide bu hastalıkla boğuşan hastalar ve onların aileleride izliyordur.İçleri umut dolu iyleşmeyi bekleyen.Onları üzmemeleri gerekir.

Eğer bitecekse bu dizi mutlu sonla bitmeli

dFKto
28-04-07, 00:17
Asmalı konak'tan araklama olmasına rağmen bölümün konusu, çok güzel anlatmışlardı çok etkilendim.
Dizi Hazirana kadar sürecek diye duydum mutlaka iyileşecektir Nazlı. Bana öyle geliyor. Mutlu sonla bitirirler herhalde.

Ben hüzünlü sahnelerde ağladığım kadar komik sahnelerde de güldüm. Yalnız Feride yine çok kabalaştı Eleni Hanıma karşı hoş değildi. Ökkeş'in torunu da çok tatlı bir bebekti.

aylince
28-04-07, 00:17
mutlu sahneler istiyoruz..dizimize yakışmıyor..

gerçekten tatile gitselerdi ah ahh..nazlı-niko ve aşk..ah nerde..

dizi bitiyor huzunlu sahnelerle..nazlı-niko ya bir sorunla ya da birilerinin sorunlarıyla..

sadece final degil ya boyle devam etmesin..yakışmıyor boyle sahneler.ama karar verilmiş boşa konuşuyoruz zaten..

gümüşte de gümüş rahatsız dediler ama bir ihtimaldi olmadı herkes rahatladı.ah nazlıyı yapmadılar oyle ahh

aysede
28-04-07, 00:18
dFKto, bir bakımdan haklısın..üzücü sahneler onları daha çok ön plana çıkarıyor..
ama bu bölüm biraz dengesizdi..nazireye gülücem derken nikoyu görüyorum gözlerim doluyor..bence yerine sevemem şarkısı çook yakışmış..başka bir diziyle bütünleşmiş olması bu kadar sorun olmamalı..sonuçta sahneye uygun bir şarkıydı önemli olan o..

asmalı konak olayı, neden olmasın..birçok dizi birbirine benziyor..şimdi amerikada tedavi falan olan bütün dizileri say say bitmez..her dizinin bazı şeyleri birbirine benzeyebilir..sadece seymen mi baharı götürebilir amerika'ya..?

ben bu bölüm çook duygulandım..o yüzden uzun uzun yorum yapacak kadar neşeli değilim..iyileşecek nazlımız..prenses o..dizide onu öyle görmek içime doknuyor..eftalya nın gelmesi iyi oldu..bence onun kemiği uyacak..herşeyi zaman gösterecek..

*deniz*
28-04-07, 00:23
Feridenin Ege ye Antep şiiri ezberletmeye çalıştığı sahneler çok alemdi :)şiirde ki vurguları falan süper yapıyordu :)

yabancıdamat
28-04-07, 00:25
ya ben şu ferideye sinir oluyorum niye kiziyoki eleninin yunanca öğretmesine sonuçta çocuklar yunan nasıl türkçeyi biliyorlarsa yunancayıda bilmeleri gerekiyo hem diyoki küçücük çocuğa yunanca öğretmeye çalışıyo dio ama bildiğim kadarıyla türkçe dünyanın en zor dillernden biri türkçeyi öğrenen yunancayı neden öğrenemesin

*deniz*
28-04-07, 00:33
ya ben şu ferideye sinir oluyorum niye kiziyoki eleninin yunanca öğretmesine sonuçta çocuklar yunan nasıl türkçeyi biliyorlarsa yunancayıda bilmeleri gerekiyo hem diyoki küçücük çocuğa yunanca öğretmeye çalışıyo dio ama bildiğim kadarıyla türkçe dünyanın en zor dillernden biri türkçeyi öğrenen yunancayı neden öğrenemesin

Bencede,çocuğun babasının dinini milliyetini yok sayıyorlar...Feride ''çocukları zehirleyecekler'' diyor.Çocuklar zaten Türkiye de yaşıyorlar Türk kültürüyle büyüyorlar birazda babalarının dilini ve kültürünü öğrenmeliler...

özgür_keremcem
28-04-07, 00:42
bencede feridenin yaptığı saçmalık.ferideye bu konuda çok kızıyorum.birde dünürler atışmasalr daha iyi olacak bence.onların arsı iyi olduğunda daha güzel oluyor.

keşke gümüş teki gibi yurt dışına tatile gitselerdi nazlı iyileştikten sonra inşallah tatile giderler

yabancıdamat
28-04-07, 00:50
bencede feridenin yaptığı saçmalık.ferideye bu konuda çok kızıyorum.birde dünürler atışmasalr daha iyi olacak bence.onların arsı iyi olduğunda daha güzel oluyor.

keşke gümüş teki gibi yurt dışına tatile gitselerdi nazlı iyileştikten sonra inşallah tatile giderler

inşallahhhhhhhhhhhhhhhh ama nazlı iyileşir iyileşmez dizi biterse ama bencede gümüşteki gibi tatile gitsinler onlar sri lankaya gittiler nazlılarda ailecek başka bi yere giderler orda biter ama bence nazlı ölür dizi biraz daha devam eder ve niko intahar eder yabancı damat öldüğü için dizi biter

EmmRe
28-04-07, 00:54
Bence Harika Bir Bölümdü...
Her duygu vardı...Nazlı'nın hastalığına çok uzuldum o sahneler çok duygusaldı.Ama Nazire ye çok güldüm :).Feridenin şiiri okuması ayrı bir komediydi :)

Nehir Erdoğan'nın oyuncuşuğu yine bu bölümdede harikaydı.Her zaman rolünün payını vermeyi başarabiliyor.Gerçekten tam bir anne gibiydi bu bölümdede...

Bazı arkadaşlardan yakışmadı gibi yorumlar gelmiş ama bence sürekli herşey iyi iyi iyi olamazdı.Bir konu olması gerekiyordu ve oldu...

Ama benim korktuğum şey diziyi bu yıl bitiripte finalide işte Nazlının kurtukması ile yapmaları.Yani bunun final için bir adım olması.Dizimiz Bitmesin!!!

EmmRe
28-04-07, 00:55
inşallahhhhhhhhhhhhhhhh ama nazlı iyileşir iyileşmez dizi biterse ama bencede gümüşteki gibi tatile gitsinler onlar sri lankaya gittiler nazlılarda ailecek başka bi yere giderler orda biter ama bence nazlı ölür dizi biraz daha devam eder ve niko intahar eder yabancı damat öldüğü için dizi biter

Ohh arkadaşım felaket tellalı gibisin beh :img-hyste Şaka bir yana böyle birşeyi izlerken bende düşündüm ama hemen aklımdan silmeye çalıştım.Aman Aman olmasın böyle birşey:img-hyste Bitmesin.Biteseceksede İyi bir finalle bitsin...

dFKto
28-04-07, 01:09
Bencede,çocuğun babasının dinini milliyetini yok sayıyorlar...Feride ''çocukları zehirleyecekler'' diyor.Çocuklar zaten Türkiye de yaşıyorlar Türk kültürüyle büyüyorlar birazda babalarının dilini ve kültürünü öğrenmeliler...
Haklısın Deniz. Çok çirkin konuşuyor dünürleri hakkında ve onların yüzüne karşı da Feride. Ben çok rahatsız oluyorum. Hem çocukların babalarının dilini öğrenmeleri son derece normal.

*deniz*
28-04-07, 01:16
Bu bölümde en etkileyici sahnelerden biri de Eftelya'nın raporları okuduktan sonra ki ağlamasıydı..Son sahnede de Nazlı'ya ''kurtulman için ne gerekiyorsa yapacağım bu iş için gerekirse tüm varlığımı ortaya koymaya hazırım''demesi tüylerimi diken diken yaptı...

EmmRe
28-04-07, 01:19
Evet o sahnede Eftelya benide çok etkiledi.Gerçektende zeki insan.Özellikle son sahnede Nazlıya söyledikleri...Harikaydı...

KIRMIZIGÜL
28-04-07, 01:29
süper bir bölümdü çok ağladım hemd eçok hani ir yandan düşündüm sonuçta gerçek değil dizi ama elimde olan birşey olmuyo o kadar çok kaptırıyorum ki kendimi birde araya duygusal müzikler girdi mi ben ben miyim bilmiyorum o zaman.sonunda bende çok etkilendim.eftelyanın ağlaması çok şaşırttı.aklıma ilk bölümle rgeldi nazlıyla niko evlenmez nazlıdan nefet ederdi şimdi nazlıyı kendi torunundan ayırmıyor çok seviyor buda süper birşey.iki ülke arasındaki sevgi işte budur.inşallah nazlıya kötü birşeyler olmaz.mds hastalığını ilk defa duyuyorum ilk nakli fln diyolar off süper sahnelerdi bittim öldüm yani.nikonun ağlaması nazlının ağlaması egeye seni çok seviyoruz demeleri oaradaki duygusal halleri sarılmaları off herşey süperdi ya.bu dizi bitmemeli istemiyorum bitmesini çok güzel ya.dünya tarihine geçecek bu dizi.amrekida bile duyuldu yani en ünlü gazetelerde çıkıyor bu dizi işte yabancı damatın farkı bu.maşallah

gizemyd
28-04-07, 01:56
süper bir bölümdü çok ağladım hemd eçok hani ir yandan düşündüm sonuçta gerçek değil dizi ama elimde olan birşey olmuyo o kadar çok kaptırıyorum ki kendimi birde araya duygusal müzikler girdi mi ben ben miyim bilmiyorum o zaman.sonunda bende çok etkilendim.eftelyanın ağlaması çok şaşırttı.aklıma ilk bölümle rgeldi nazlıyla niko evlenmez nazlıdan nefet ederdi şimdi nazlıyı kendi torunundan ayırmıyor çok seviyor buda süper birşey.iki ülke arasındaki sevgi işte budur.inşallah nazlıya kötü birşeyler olmaz.mds hastalığını ilk defa duyuyorum ilk nakli fln diyolar off süper sahnelerdi bittim öldüm yani.nikonun ağlaması nazlının ağlaması egeye seni çok seviyoruz demeleri oaradaki duygusal halleri sarılmaları off herşey süperdi ya.bu dizi bitmemeli istemiyorum bitmesini çok güzel ya.dünya tarihine geçecek bu dizi.amrekida bile duyuldu yani en ünlü gazetelerde çıkıyor bu dizi işte yabancı damatın farkı bu.maşallah

çok güzel söylemişsinn...ama süpper bir bölümdü yaa

ébruli
28-04-07, 02:08
yanşi eftelya cin ya gerceten insanı feci zorlayacak kadar zeki
ben ilk girdiğinde sevimsiz bi karakterken bile seviyordum eftelyayı
bi keresınde elenı nazlıya o aslında içten içe sever belli etmez gibi şeyler demiştiya
gerçekten öyle birisi

boncuk-girl
28-04-07, 11:36
ayy arkadaşlar nerdeyse ağlicaktim
bu diziye böyle bir son hiç düşünmüyodumm

bu arada arkadaşlar daha önce söyledim cvb alamadım
bu dizide gökhan kırdar söylediği bir şarkı var hani nasıl olursa geldim aşkaa diye
o şarkıyı nereden indirebilirim
lütfen linki bana gönderin
şimdiden tşk

KOMİK
28-04-07, 13:35
çok üzücü bir bölümdü umarım nazlı kurtulur ve güzel bir final yaparlar herkesi ağlıyorken görmek çok kötü oluyor :(

aysede
28-04-07, 13:57
ayy arkadaşlar nerdeyse ağlicaktim
bu diziye böyle bir son hiç düşünmüyodumm

bu arada arkadaşlar daha önce söyledim cvb alamadım
bu dizide gökhan kırdar söylediği bir şarkı var hani nasıl olursa geldim aşkaa diye
o şarkıyı nereden indirebilirim
lütfen linki bana gönderin
şimdiden tşk
o şarkı piyasada yok..sadece bazı videolarda var..youtube da var.. :)

boncuk-girl
28-04-07, 14:05
o şarkı piyasada yok..sadece bazı videolarda var..youtube da var.. :)

tşk arkadaşım peki youtubeye ne yazarsak çıkıyo bu şarkı

yabancıdamat
28-04-07, 14:09
nikonun balkondan düşme sahnesinde çalıyo yabancı damat yazarsan bulabilirsin

boncuk-girl
28-04-07, 14:14
yabancıdamat tşk ederim

boncuk-girl
28-04-07, 14:23
off ya ben nazlının ölmesini istemiyorum
şu oğluyla konuşurken
gözleri dolduya nazlının
o an nerdeyse ağlicaktım ya

özgür_keremcem
28-04-07, 14:41
walla sen iyi dayabnmışsın boncuk.girl ben ağladım:)
inşallah çabuk iyileşir nazlımız

özgür_keremcem
28-04-07, 15:06
ratingler diğer haftalara gör eiyi gelmiş:)
eskiden ıhlamurlar altınıda geçerdik:(

EmmRe
28-04-07, 15:06
Evet ya çok hüzünlü bir bölümdü...Diğer mesajlarımdada yazdığım gibi özellikle Nazlının Ege ile konuşması gözleri dolması benide çok etkiledi...

İnşallah Nazlı iyileşir...

_duygucuk_
28-04-07, 15:32
üzücü bir bölümdü nazlı nın kanser olması hiç iyi olmadı neşeli aşk yaşanılan bir dizi olsun:(:(
ama reytingler güzel bölümün hastalık hariç diğer yanları güzeldi eftalya nın aklına bravo valla:):)

sarıseren
28-04-07, 17:20
yabancı damatın ilk defa bi bölümünde bu kadar üzüldüm:icon_sorr Nazlının ve Nikonun birbirlerine sıkı sıkı bağlanmarı çok güzeldi.Ve bi de ikisi ağlarken çok üzüldüm:icon_sorr Özellikle de sonunda Eftalyayla sarılmaları çok hoştu.Bu bölümde birkaç yer hariç pek güldüğümü söylemem.Nazire bazı yerlerde çok şekerdi.Kısacası hüzünlü ama güzel bi bölümdü.Ayrıca reytingler de iyiymiş.Buna çok sevindim:happy0064

sarıseren
28-04-07, 17:29
tşk arkadaşım peki youtubeye ne yazarsak çıkıyo bu şarkı

bende istediğin şarkı var.Diziden çekillmiş ama.şarkıyı istersen bana özel mesaj at sana göndereyim:)

*özgürkız*
28-04-07, 17:37
Açıkcası seneryo bulunamamış gibi hastalıklara bağlamaları beni sinir ediyor ama yinede uyduruk kaydırık diziler gibi değil düzgün yaptılar bunu eee bizim dizimizede bu yakışır.
Eleni&Feride
İkiside birbirinden komikdi bu bölüm bizi neşelendiren dizinin romantik komedi olduğunu belli eden onlardı.Feride ne kadar kızsada bence Eleni'de haklıydı çocukların baba tarfı yunanlı olmasına rağman ege Türkiyede büyüdüğü için yunan geleneklerinden dilinden uzak kalıyor buda bir babanne olarak eleniyi rahatsız ediyor tabii br taraftanda Feridede haklı hem kızını yunanlıya veriyor istanbullara gönderiyor hemde kızının Amerkaya gitmesinden haberi bile olmuyor hatta bunun üzerine dünür çocuklara evde yunanca öğretiyor.Kadır doğal olarak kızıyor veee Antap marşları öğretmeye çalışıyor ki çok komikdi en çokda emineye acıdım...
Eftalya
nasılda çaktı hemen mevzuyu işte görmüş geçirmişlik böyle birşey olsa gerek en sonunda nazlıya dedikleri çok hoşdu gerçekden çok samimi ve güzeldi.
Niko
Yine her bölüm olduğu gibi fedakar koca tipi ne diimm kii
Nazlı
Sabah kalkıp burnunun kanadığını farketmesi,ege ile diyalogları,natali ile konuşması acıklıydı...
Nazlı&Niko
Büyük aşıklar birbirlerine yine her bölm olduğu gibi destek oldularr fln fln fln

Nazlının ''Evladını kaybetmek...'' ile başlayan cümlesi haftanın en acıklı cümlesi olsa gerek
Eleninin''Onlar tek gezmiyorlar bütün familya doluşurlar eve...''Cümleside haftanın en komik cümlesiydi...

Başdada belirttiğim gibi şu hastalık mevzusundan memnun olmasamda yabancı damat farkı diyorum geçen sezonda Aşk Oyunu dizisi ur mevzularına dalmıştı ve ben o diziyi anında bırakmıştım ama yabancı damat bende aşırı bağımlılık yaptığı için...Yabancı Damat for ever!!!

*özgürkız*
28-04-07, 17:39
Söylemeyi unutmuşumm
Gökhan Kırdarın Yerine Sevemem'i harikaydı yunancasınada bayıldım.

cemotara
28-04-07, 17:58
Arkadaşlar şimdi bu çok kaliteli ve güzel dizi haftaya bitiyormu yani keşke bitmeseydi alışkanlık yapmıştı bende önce yabancı damat sonra ıhlamurlar altında güzel bir cuma gecesi geçiriyordum amam maalesef bitiyor yani ben 100. bölümde biteceğini biliyorum keşke daha sürseydi

SELİN ASLAN
28-04-07, 18:04
dünkü bölüm neydi böyle ya!izlerken çok üzüldüm.aslında baktığımımda hastalık olayı sıradan bir hal aldı dizilerde.yani senaryo tıkandığı zaman hemen bir hastalık patlayıveriyor.ama dün çok etkiledi beni.bunda iki büyük neden ar birincisi oyunculuklar süperdi,çok duygusal ve gerçekçiydi,ikinciside nehir ve özgürü çok sevmem.sonuçta bu bir dizi ama kendimizi öyle bir kaptırıyoruz ki gerçekmiş gibi hissediyoruz.bir de birşey sorucam finalle ilgili bilgisi olan var mı?

::.CaniQ.::
28-04-07, 18:23
ya ben ne diyeyim yaa off beni aglatan tek dizi haftaya bitiyor inanamiyorum ya...
dün inanirmisiniz gece tekrarini izledim tam izleyememistim oh bide güzel yalnizdim odada bi güzel agladim...ama nasil...resmen hüngür hüngür agladim bi bu dizi beni aglatabiliyor ya...ve haftaya bitiyor inanamiyorum:icon_sorr :sad53:
ama cok kötüydüm dün ya..resmen soktaydim nasil anatabilirim duygularimiz gercekten bilmiyorum..nazlinin caresizligini...aglamasi...son sahne eftalyanin gelmesi..ege ile konusmak istememesi....off off...haftaya full göz yasi demektir ya...iyicene sulu göz olucagimm...ama gercekten nehir ile özgürü kutluyorum ya..ya niko...nikom...o caresizligi nekadar güzel yansitti yaaaa hastaligini arastirirken o bakislar herseyiyle mükemmeldi..ve tabii Nazlinin laptoptaki o siteleri felan gördügü an..BITTIMM ya..."PEKI BANA BUNU NEZAMAN SÖYLEYECEKTIN" derken o ses tonu yüz ifadesi gercekten nehirin gelecegi parlak...unutmadiysaniz(nasil unutulurrrkiiii)Nikonun balkondan düsmesi...Nazlinin Egeyle yanina kosmasi aglamasi iste say say bitmez süperlerr hepsi...

tabii ferideyi unutmamak gerekir,o yokmu ooo emineye gaziantep siirlerini ögretirken hahaha o el harektetler felan bence böyle bi Kadroo birdaha bulunamaz! Nazirenin konusmasi rusenin gülmesi unutulmazz ya...cok ama cook özleyecegim bu dizi....ve tabii dünkü müzik..."Yerine Sevemem" in yunanca versiyonu...süperdi..
BU DIZIDE EMEGI GECEN TÜM KADROYU(OYUNCULARI/SENARISTLER/YÖNETMENLERI)kutluyorum..bize böyle güzel bi Dizi izlettikleri icin:) BU diziyi cok seviyorum ve HERZAMAN sevecegim:) Unutulmaz unutulmaz...

Dilan

*deniz*
28-04-07, 19:33
Dizi haftaya bitmiyor.Sezon sonuna kadar sürecek....

RIZA_BABA
28-04-07, 19:47
Arkadaşlar erler film mayıs ayında bitecek dedi zaten yavaş yavaş bitiyor dizi bence hüzünlü bitecek kötü bitecek yani nazlı dahada ağırlaşacak falan ben eğlenceli bitmesini isterdim yani daha komik akılarda kalan bi bölümler bitmesini isterim ama tahminim kötü bitecek

purna
28-04-07, 19:52
DIZI 100 BOLUMDEMI BITIYOR YANI HAFTAYA OYLEMI ERKEN DEGILMI DAHA

http://cards.funnystories.ru/288100 ;)

TrU
28-04-07, 20:00
bu dizinin ilk sezonu çok güzeldi ama sonradan saçmalamaya başladı konu bitince hep atraksyon yapmaya çalıştı hafıza kaybı, bin bir tane hastalık ve hastane sahnesi, bıçaklanma rehin alınma vs. vs. nazlı ve niko nun bir küsüp bir barışması da ayrı zaten hele şu son nazlının aldatma olayları vb. rezaletti tüm bunlardan sonra nasıl hala birbirlerinin yüzüne bakıyorlar yani hayret bişey.. eftalya ile memik in evlenmeleri falan bence tamamen konu kalmadığı için yapılan saçmalıklardı ailelerin de son zamanlardaki didişmeleri kabak tadi verdi bence artık dizi bitmeli zaten daha ne kadar saçmalayabilir ki?! son zamanlarda niko ve nazlı mutluydu ya al işte illa bi sorun çıkarmak için nazlı öldürücü hastalığa yakalandı tabii ki de iyileşecek ama bu dizi bitsin artık hiç eski tadı kalmadı :sad53:

cnsfb
28-04-07, 20:03
ya ben ne diyeyim yaa off beni aglatan tek dizi haftaya bitiyor inanamiyorum ya...
dün inanirmisiniz gece tekrarini izledim tam izleyememistim oh bide güzel yalnizdim odada bi güzel agladim...ama nasil...resmen hüngür hüngür agladim bi bu dizi beni aglatabiliyor ya...ve haftaya bitiyor inanamiyorum:icon_sorr :sad53:
ama cok kötüydüm dün ya..resmen soktaydim nasil anatabilirim duygularimiz gercekten bilmiyorum..nazlinin caresizligini...aglamasi...son sahne eftalyanin gelmesi..ege ile konusmak istememesi....off off...haftaya full göz yasi demektir ya...iyicene sulu göz olucagimm...ama gercekten nehir ile özgürü kutluyorum ya..ya niko...nikom...o caresizligi nekadar güzel yansitti yaaaa hastaligini arastirirken o bakislar herseyiyle mükemmeldi..ve tabii Nazlinin laptoptaki o siteleri felan gördügü an..BITTIMM ya..."PEKI BANA BUNU NEZAMAN SÖYLEYECEKTIN" derken o ses tonu yüz ifadesi gercekten nehirin gelecegi parlak...unutmadiysaniz(nasil unutulurrrkiiii)Nikonun balkondan düsmesi...Nazlinin Egeyle yanina kosmasi aglamasi iste say say bitmez süperlerr hepsi...

tabii ferideyi unutmamak gerekir,o yokmu ooo emineye gaziantep siirlerini ögretirken hahaha o el harektetler felan bence böyle bi Kadroo birdaha bulunamaz! Nazirenin konusmasi rusenin gülmesi unutulmazz ya...cok ama cook özleyecegim bu dizi....ve tabii dünkü müzik..."Yerine Sevemem" in yunanca versiyonu...süperdi..
BU DIZIDE EMEGI GECEN TÜM KADROYU(OYUNCULARI/SENARISTLER/YÖNETMENLERI)kutluyorum..bize böyle güzel bi Dizi izlettikleri icin:) BU diziyi cok seviyorum ve HERZAMAN sevecegim:) Unutulmaz unutulmaz...

Dilan

:img-yes: :img-yes: :img-yes:

EmmRe
28-04-07, 20:45
Arkadaşlar nerden çıktıya 100. bölümde biteceği.Mayısta bitecek ya :)Yani bitmesinde.

Demin Tv yi bir açtım Yabancı Damatın sonuna denk geldim ve harika bir bölümdü ya harikaydı...Özellikle sonu.

Bir arkadaşımız demiş gerçekten dizlede böyle hastalıklar çıktımı biraz sıkıcı oluyor ama aynı Asmalı Konaktaki gibi Yabancı Damattada bu hastalık olumsuz hale sürüklemedi...

doğaç-ayshee
28-04-07, 20:51
arkadaşlar ben çok kötü bişi yaptm dünkü bölümü izleyemedm yani elimde diildi gitmk zorndaydm ve izleyemedm ama şu an çk pişmanm anladığm kadaryla bölüm çok acıklıymş bn birçok şeyi öğrenemedm bna biri bölümü anlatablr mi yani özellkle nazlının hastalığı ve egeyle konuşması bölümünü nazlının hastalığı ne tam olarak bn bu diziyi çok severek izliyodm izlemeye de devam edeceğm bitene kadar fakat bnce kötü sonla bitirilmesin çok seviyrz biz onlarıı

canannn53
28-04-07, 21:02
offff... haftaya bittiğine inanamıyorum. izlerken en çok güldüğüm ve duygulandığım dizilerdendi.özellikle dünkü bölümde ağlamktan gözlerim şişti.nehir de özgür de bize duygularını çok güzel aktarmışlardı.nikonun çaresiz hali,nazlının kimseye belli etmeden yaşadığı endişe,eftelyanın en sonda gelmesi..her zaman zevkle izlediğim bu dizinin bitmesini hiç istemiyorumm.. çok üzüldüm.bu arada umarım mutlu sonla biter nazlının hastalığının ağırlaşmasını ve bu güzel dizinin kötü sonla bitmesini hiç istemiyorum..:sad53:

EmmRe
28-04-07, 21:35
arkadaşlar ben çok kötü bişi yaptm dünkü bölümü izleyemedm yani elimde diildi gitmk zorndaydm ve izleyemedm ama şu an çk pişmanm anladığm kadaryla bölüm çok acıklıymş bn birçok şeyi öğrenemedm bna biri bölümü anlatablr mi yani özellkle nazlının hastalığı ve egeyle konuşması bölümünü nazlının hastalığı ne tam olarak bn bu diziyi çok severek izliyodm izlemeye de devam edeceğm bitene kadar fakat bnce kötü sonla bitirilmesin çok seviyrz biz onlarıı

Nazlının hastalığı;DMS galiba lösemi gibi bir hastalık.İlik nakli gerekiyor.Hemen New York'a gittiler Niko ile tedavi için.Giderkende Egeyle konuşmalarrı çok güzeli ama şimdi repelikleri hatırlamıyorum maalesef.

doğaç-ayshee
28-04-07, 22:37
Nazlının hastalığı;DMS galiba lösemi gibi bir hastalık.İlik nakli gerekiyor.Hemen New York'a gittiler Niko ile tedavi için.Giderkende Egeyle konuşmalarrı çok güzeli ama şimdi repelikleri hatırlamıyorum maalesef.

cvp için teşekkürler. nazlıya hiçbişey olmazdı hep en sağlamları o olurdu ama en sonunda da olan ona oldu. lösemi çok kötü bişey Allah kimsenin başına vermesin. ya benim nazlı ve nikosuz 1 dakikam bile geçmiyo hele dizinin biteceğini öğrendikten sonra. sürekli müziklerini dinliyorum dizinin. eski bölümlerdeki resmlere bakıyorm. çok güzeldi dizimiz. bnce en gzel dizi. Bırakın Türkiye'yi yurtdışını bile salladı. çok özlicem çooook...

serseri_mayın90
28-04-07, 23:11
arkadaşlar haftaya bitme olayı nerden çıktı ben anlamadım.bir yerde fln mı okudunuz.ben biraz daha sürcek diye biliyordum(mayısın sonuna kadar fln)bitcek olsa final bölümü fln diye çıkardı.sessiz sedasız bitirmezler heralde. keşke hiç bitmese ama en azından bu sezonu tamamlasınlar..

Güneş-07
28-04-07, 23:12
yaaa ben birkaç haftadır izleyemiyom bu hafta süpermiş yaa saat 7.00 son anlarını yakaldım nazlının ege ile konuşmalrı hastalığın teşhisi konulduktan sonra,niconun ağlaması nazlının ağlaması eftelyanın gelip onlara sarılması ege ile konuşmalr süperdi ya keşke izleseydimm off mayıstı bitecek umarım bu sonla bitmez nazlı hastalıktan kurtulur biter benim en çok izlemeyi sevdiğim sıkılmadığım diziler arasında...(5 tane severim sadce)...

§uni§a
29-04-07, 04:23
bu diziyi izliyodum ama hic yorum yapmamistim...
yaa cok üzüldüm haftaya bitecegine bari hazirana kadar devam etseydi insallah kötü sonla bitmez yani nazli ölmez...
kanimca zaman atlamasi olur ve mutlu sonla biter yoksa heresi hayal kirikligina ugratirlar..! harbiden üzüldüm yaa

EmmRe
29-04-07, 05:02
Ya arkadaşlar 00. bölümde bittiği filan yok benim bildiğim kdarı ilede nereden çıktı.Evet galiba Mayısın sonuna kadar sürecekmiş...

boncuk-girl
29-04-07, 12:37
arkadaşlar dizimiz ne zaman bitiyor
100. bölüm final bölümü diye biliyorum ben
bir haftacık kaldı
bir hafta ssonra yd ekranlara veda mı ediyor şimdiii

serseri_mayın90
29-04-07, 13:30
ya hiç kimse kesin ne zaman bitceğini bilmiomuu?.ama bence 100.bölümde bitmicek. mayısın sonuna doğru biter heralde.haftaya bitcek olsa biyerlerden duyardık.:img-yes:

yabancıdamat
29-04-07, 15:11
bitecek olsa finale üç bölüm kala muhteşem finale son üç bölüm felan die yazarlardı çünkü bütün dizilerde yapıyorlar

|*BeLaLım*|
29-04-07, 16:15
ya hiç kimse kesin ne zaman bitceğini bilmiomuu?.ama bence 100.bölümde bitmicek. mayısın sonuna doğru biter heralde.haftaya bitcek olsa biyerlerden duyardık.:img-yes:

Ya evet kim uydurmuş 100. bölümde biteceğini?
Bence hemen bitmez, yani Nazlı'nın hastalığı pat diye geçemez ki ... :img-wink:
Bitersede bu ayın sonunda biter ... Yani gelecek bölümlerde Nazlı & Niko uzun süre New York'da kalırlar. :img-yes:

99. Bölüm süperdi ... Hele sonu. :icon_whis
Bayıldım ...
En çok hoşuma giden Nazlı & Ege'nin telefon görüşmesi. Muhteşemdi ya kendimi zor tuttum. Sonra Eftelya hanımın gelişi ... :sad53:

İnş. Nazlı bir an önce iyileşir. :img-in_lo

KübraYasemin
29-04-07, 19:06
Arkadaslar süper bir dizi ya Yabanci damat acayip seviyorum.
Ama il yorumum buraya atmadim simdiye kadar hic cünki.
Ama bende duydum mayIsda bitecekmis 100.Bölümde degilde mayIsda, final varmis.
Belki 23 bölüm daha oyar ama mayISda bitiyor.
ve ben üzülüyorum.
nehir Özgür of.
Olarsiz olmaz.
Ama nehir erdogan baska dizide oynasa muhakak izlerim.

aylince
29-04-07, 19:38
huzun var hepimizde..yabancı damat bitiyor diye duyguluyuz..boyle huzunlu sahnelerle veda etmesi de daha da duygulandırıyor..eski bolumlerin fotolarına bakıyorum.nazlı-niko zaten birçok zorlukları anlatmışlar.nikoya olan çeşitli olaylar,ege ve adanın kaçırılması gibi zorluklar derken yine bir konuyla huzun..

dizi huzun dizisi degil ki.romantik-komedi dizimiz.ben oyle sahneleri çok yakıştırıyorum nehirle ozgure.birlikte gulmeleri,espri yapmaları,nazlıyla nikonun tatlı atışmaları çok hoşuma gidiyor.bitmesini hiç istemezdim.bitiyorsa da eglenceli,aşk dolu komedi dolu sahnelerle veda etmesini isterdim..

yabancı damat şaşırttı diyebilirim..ben başkaları gibi ratingler arttı,diziye huzun de gerekirdi gibi bakmıyorum olaya..şaşırdım..ama karar vermişler..

guzel bir finalle veda edecegini umuyorum.ama sadece final degil de oncesinde de eglenceli sahneler olsaydı diyorum..ama boş biliyorum..

nehir ve özgür ekranda gordugum en guzel ikiliydi ve hep oyle kalacak.umarım onları başka projelerde yine birarada gorme fırsatımız olur.çok yakışıyorlar

tubakolik
29-04-07, 19:44
hemen bitmesin ya ben seviyorum merakla izliorum niye bitiyorki
100. bölüm son diyolar ama öyleyse haftaya bitiyor

gökçe-s
30-04-07, 16:36
arkadaşlar ben egenin hastasıyım resimlerini nerden bulabilirim söylermisiniz

aysede
30-04-07, 18:39
resimleri genelde bölüm resimlerinde oluyor.. :)

__
oof arkadaşlar cuma yabancı damatı izleyemeyceğim uçak saatlerim denk geliyor..çok uğraştım ** denk getiremedim..anlatırsınız bana artık..cumartesi tekrarını da izleyemeyeceğim fuar yüzünden..:( çook üzgünüm ya.. :(

KIRMIZIGÜL
30-04-07, 19:19
resimleri genelde bölüm resimlerinde oluyor.. :)

__
oof arkadaşlar cuma yabancı damatı izleyemeyceğim uçak saatlerim denk geliyor..çok uğraştım ** denk getiremedim..anlatırsınız bana artık..cumartesi tekrarını da izleyemeyeceğim fuar yüzünden..:( çook üzgünüm ya.. :(
aa ayşecim çok üzüldüm ya keşke izleyebilsen.anlatarız sana merak etme cumarteside tekrarı oluyor zaten birde bölümü youtube a ekliyorlar zaten izlersin sen.iyi yolculuklarbye

aysede
30-04-07, 23:11
teşekkürler burcucum ya cumartesi de o saatte bir yerde bulunmam gerekiyor.

nyse bir yerden izlerim yoksa dayanamam.. :(çok teşekkürler canım artık siz anlatırsınız bana..

bence eftalya nın kemik iliği nazlıya uyacak :)

meryem91
30-04-07, 23:33
son bölüm çok kötüydü en güzel sahne ege ve nazlının konuşmasıydı nazlı kendini zor tuttu aglamamak için ama ben dayanamadım valla:sad53: :sad53:

KIRMIZIGÜL
01-05-07, 12:39
arkadaşlar bence natalienin kemik iliği uyabilir bana öyle geliyor.çünkü nazlılar g,derken newyorka çok ağlamıştı sarıldılar falan nazlıyla natalienin kemik iliği uyabilir diyorum

acemicadi_fan
01-05-07, 15:10
Tebrikler 2 Bölüm sonra Milenyum olucak:happy0064 Nezaman bitcek bu dizi cok merak ediyom

snm_b
01-05-07, 19:32
nazlının hastalanmasına çok üzüldüm hele ege ile telde konuşmasında çok duygulandım inşallah mutlu bir son olur bu dizide böyle neşeli bir dizinin güzel bir sonla bitmesini istiyorum
nikonun hastalığı araştırırkenki çalan müzik çok güzelldi
ege,ada ve emine çok tatlılar
nikonun babaannesinin son sahnede nazlı ve niko ya sarılıp bütün mal varlığımı senin iyileşmen uğurunda harcayabilirim demesi çok güzeldi

cnsfb
01-05-07, 20:20
bolum ozetı superr

bır an once cuma olsunn !!

doğaç-ayshee
01-05-07, 20:40
bence de bir an önce cuma olsun bnce memik dedenin de kemik iliği uyabilir diye düşünüyorum görücez bakalım kurtulck nazlı inş.

_duygucuk_
01-05-07, 21:36
özeti okdudm hüzün var yine yazık ya:(
ama 100. bölüm bakalım neler olacak fragmanda eski görüntüler dönüyor çok acıklı:(

*deniz*
01-05-07, 22:04
100.Bölüm! dizimiz dalya dedi.Ama 100.bölüm de acı ve üzüntü var.Çok merakla beklediğim bir bölüm.fragmanı göremedim izleyenler biraz ayrıntılı anlatabilir mi??

aysede
01-05-07, 22:49
Ben de fragmanı izleyemedim..

Dizimiz ve 100. bölüm.. !

Duyguluyum, gerçekten..Koskoca 3 seneyi devirdik..100.bölümde üzüntü ve acı hakim..:(

Bakalım Mıstık'ın falan da uyabilir kemik iliği..Bana anlatırsınız artık :cry:

özgür_keremcem
01-05-07, 22:54
bnece de eftalyanın iliği nazlıya uyacak gibime geliyor.hüzün var dizimizde bu hafta gene ağlayacağız of offf
ayşecim sen yetrki anlatırız cnm:)

sarıseren
01-05-07, 23:11
bu bölüm gerçekten çok hüzünlüdür.Mendilleri hazır tutalım:icon_sorr İnşallah aileden birinin iliği Nazlıya uyar:img-wink:

özgür_keremcem
01-05-07, 23:40
o zaman nerdeydik:)
http://img96.imageshack.us/img96/8859/yd01blm53wr1.jpghttp://img96.imageshack.us/img96/7888/yd01blm54jk0.jpg

http://img96.imageshack.us/img96/1756/yd01blm57ds6.jpghttp://img96.imageshack.us/img96/8454/yd01blm58fd7.jpg
http://img66.imageshack.us/img66/8853/yd01blm59wn9.jpghttp://img135.imageshack.us/img135/7845/yd01blm60br6.jpg

şimdi nerdeyiz:)
http://img517.imageshack.us/img517/453/unbenanntbg4.jpg (http://imageshack.us)
yasoya ve betül ablama resimler için teşekkür ediyorum:)

dile kolay 3 yıl hüzünlerle, sewinçlerle...
duygulandım birden:)

aysede
02-05-07, 01:29
3 yıl..dile kolay..

fragmanı göremedim ama çook güzele benziyor..eski görüntüler..
bir yanım çook özlüyor 1.sezonu..keşke baştan alabilsek tekrar yabancı damatı..

bakalım bu bölüm dediğiniz gibi mendilleri hazır tutmak gerekecek..

oof 100.bölümü izleyemeyecek olmak çook kötü birşey.. :(

tipex
02-05-07, 16:25
Bu sabah fragmanı izledim. Çok güzel bir fragmandı. :good: Çok duygulandım izlerken. Eski günlerden güzel bir derleme yapılmış. Bayıldım...:good: Ama fragmanın son sahnesinde Feride'nin "niye bunların suratları asık?" sorusuna Nazlı'nın verdiği "ben hastayım" cevabı karşısında çok hüzünledim. :sad53: Tam sona yaklaşırken böyle hastalık olayını keşke araya sokmasalardı...

KOMİK
02-05-07, 17:48
100. bölümm ve üzüntü
aynı anda olacak :(
cuma günü nazlı ya nolacağı anlaşılır uygun bir ilik bulunursa umarım bulunur nazlı kurtulacak
fragmanı görmedim
ama anlatıldığı kadarıyla eskilerden görüntüler warmış
umarım tekrar o eski günleri görebiliriz....

paçiii_melos
02-05-07, 18:20
Merhaba arkadaşlar

Buraya fazla yazamıyorum ama ben de hatta bizde ailecek Yabancı Damatcıyız. Yeni bölümün Fragmanını göremedim, birazdan izlerim ama Nazlı'nın hastalığı beni çok üzüyor. Geçen haftada hem cuma akşamı, hem de Cuma akşamı izleyemediklerimi tekrardan Cumartesi günü bölüm tekrarını izledim. Acaba diyorum hani finale yaklaşıldı final de Nazlı ölücek mi ?? Böyle kötü sonla da bitirmeleri çok acı ve de kötü olur. İnş. böyle bir son hazırlamazlar.

Tahmin ettiğim gibi çok duygusal bie bölüm olucak, bu arada niye yeni başlık açılmıyor. Modlara söylemediniz mi ??????

sarıseren
02-05-07, 18:36
fragmanı bende izledim.Çok üzüldüm ya:icon_sorr Süper bi bölüm olcak gibi.Cuma gününü sabırsızlıkla bekliyorum:)

yabancıdamat
02-05-07, 20:24
bu hafta ya biraz erken başlasınlar yada biraz geç bitirsinler 100 bölüm şerefine eski bölümlerden bir derleme yapsınlar gerçi 100. bölüm için yazı geçerler heralde bide neden hiç magazinde felan çıkmıyolar 100 bölüm kutlaması felan yapmamışlar

nazlii1
02-05-07, 21:46
biraz önce fragmanı izledim gerçekten 100.bölğme yakışır bi fragman olmuş izlediğim bütün bölümler gözümün önüne geldi sonunda da nazlı'nın hastayım anne demesiyle gözümden 1 damla yaş akıverdi..bu kısacık fragmanda bile bu kadar kötü olduysam bakalım izlerken napacağım ben ...

tuğba filiz
02-05-07, 21:57
gerçketen süper bir bölüm olcak final galiba haziranda fragmanı çok beğendim mendilleri hazırlayalım çok ağlıycaz

3 yıldır yayınlanan bir dizi ve ratingler süper bence bitmemeli çok üzülüyorum ama kısmet yapımcılar öyle uygun görmüş inanıyorumki süper bir final bizi bekliyor

нιℓмαηια
02-05-07, 22:03
biraz önce fragmanı izledim gerçekten 100.bölğme yakışır bi fragman olmuş izlediğim bütün bölümler gözümün önüne geldi sonunda da nazlı'nın hastayım anne demesiyle gözümden 1 damla yaş akıverdi..bu kısacık fragmanda bile bu kadar kötü olduysam bakalım izlerken napacağım ben ...

aynen katılıyorum, hastayım anne dedi o söyleyişi falan bak yine kötü oldum ya :sad53: bu bölüm gerçekten çok güzel olucak off mendiller hazırlansıın..

aysede
03-05-07, 01:10
Fragmanı ben de biraz önce izledim.. Gerçekten yakışmış 100. bölüme..

Bütün bölümler geldi aklıma, Niko'nun hafızasını kaybettiği bölüm vs..Çook duygulandım..Yabancı Damat'la acısıyla, tatlısıyla 3 sene devirmişiz..100.bölümün fragmanı da bunun bir örneği..

Nazlı'nın sonunda anne hastayım deyişi çook içime dokundu..Hüzünlü bir bölüm bekliyor herkesi..

NEHİRKIZ
03-05-07, 15:47
arkadaşlar 100. bölümün fragmanını izleyemeyenler youtube eklenmiş oradan izleye bilirsiniz bende oradan izledim
aklıma finalle ilgili kotu şeyler geliyor normalde başrol oyuncusu ölmez ama dizinin sonlarını yaklaşıldığından dolayı....
söylemek istemiyorum
siz anladınız onu

özgür_keremcem
03-05-07, 17:31
fragmanı bende gördüm nazlın anne ben hastayım dediği an gözümde yaşlar beliriverdi:).
off bu bölüm çok hüzünlü olacak vede bir o kadarda güzel...:)

aysede
03-05-07, 19:39
sırf yabancı damatı izleyebilmek için cumartesi sabah gidicem..şükür ayarlayabildim..

nazlının anne ben hastayım demesi çook etkileyiciydi..mendilleri hazır tutalım çook hüzünlü bir bölüm olacak..mıstıkın iliği uyabilir diye de düşünüyorum..

EmmRe
03-05-07, 20:00
Ne zamandır yazacığım unutuyorum...
Fragmanı izlediğim gibi anladım ki bölüm harika olacak.Hüzünlü bir bölüm olacak...Nazlıya çok üzülüyorum.Eskiler özellikle sesler harika seçimler...

Bende Nazlının hastayım anne demesinde çok hüzünlendim.Harika ve hüzün dolu bir bölüm olacak...

ancksunamun
03-05-07, 20:23
Arkadaşlar haftasonu Kadiköy Vatan Hastanesindeydim ve orda Yabancı Damat'ın çekimleri vardı. Nazlı'yla Niko'nun hastane kapısı önünde bir sahneleri var hatta onun çekimini izledim. Yaklaşık 6 saat kaldılar hastanede. 100. bölümde bitiyo diyenler olduğu için yazmak istedim. Dizinin çekimleri devam ediyor.. Hatta görmek isteyenler olursa bu cumartesi de çekim varmış galiba..

meryem91
03-05-07, 20:44
evet bu bölüm cokk hüzünlü olcak eminim cok agllicazz
nazlının anne ben hastayım demesini gercekten cook kötüydü eminim o sahnede aglicazz

KIRMIZIGÜL
03-05-07, 20:51
Arkadaşlar haftasonu Kadiköy Vatan Hastanesindeydim ve orda Yabancı Damat'ın çekimleri vardı. Nazlı'yla Niko'nun hastane kapısı önünde bir sahneleri var hatta onun çekimini izledim. Yaklaşık 6 saat kaldılar hastanede. 100. bölümde bitiyo diyenler olduğu için yazmak istedim. Dizinin çekimleri devam ediyor.. Hatta görmek isteyenler olursa bu cumartesi de çekim varmış galiba..
aa çok teşekkürler ama ben istanbulda değilim ki off ya keşke istda yaşasaydım.istanbulda yaşayanlara fırsat bence bu haftasonu nehirle özgürü görmek isterseniz gidin valla ben olsaydım uçardım o hastannein önüne valla

doğaç-ayshee
03-05-07, 21:39

çok teşekkürler. bitmiyor yani? yaa çok sevindim gerçekten çok teşekkürler ayy çok rahatladım cumartesi işim olmazsa giderm şuanda gerçekten içime bi su serpildi acaip sevindimm

duffy_duff
03-05-07, 22:33
arkadaşlar çokkkkkkkk acil biliosanız lütfenn söleyin dönem ödevmle ilgili bir konu yabancı damat'ın çekimleri nerde oluyor?Acil sumru yavrucuk ile görüşmeme gerekiyorrrr:img-help: :img-help: :img-help: :img-help: :img-help:

ébruli
04-05-07, 00:19
dizi cekımlerı tem sutudyolarında devam edıyor
duffy

bu arad özet gelmı gayet sulugoz bı bolum bızı beklıyor hazır olun

ancksunamun
04-05-07, 15:03
çok teşekkürler. bitmiyor yani? yaa çok sevindim gerçekten çok teşekkürler ayy çok rahatladım cumartesi işim olmazsa giderm şuanda gerçekten içime bi su serpildi acaip sevindimm

Yani en azından 100. bölümde bitmiyor. Sonrası ne olur bilmiyorum tabi. Cumartesi ben yine hastanede olcam büyük ihtimalle. Gelmek isteyen arkadaşlar varsa hastanenin asıl adı Universal Hospital ama Kadiköy eski Vatan Hastanesi olarak biliniyor. (İsim değiştirmiş). Hasanpaşa karakolunun biraz üstünde..

Çekimde sadece özgürle nehiri gördüm ben ama bikaç kişi daha varmış galiba. Özgür göründüğünden çok daha yakışıklı bu arada:img-yes:

sarıseren
04-05-07, 15:15
Yani en azından 100. bölümde bitmiyor. Sonrası ne olur bilmiyorum tabi. Cumartesi ben yine hastanede olcam büyük ihtimalle. Gelmek isteyen arkadaşlar varsa hastanenin asıl adı Universal Hospital ama Kadiköy eski Vatan Hastanesi olarak biliniyor. (İsim değiştirmiş). Hasanpaşa karakolunun biraz üstünde..

Çekimde sadece özgürle nehiri gördüm ben ama bikaç kişi daha varmış galiba. Özgür göründüğünden çok daha yakışıklı bu arada:img-yes:

ya çok şanslısın onları görebilmişsin.Bende görmeyi çok isterdim.Dersaneden vakit bulursam belki giderim.Bilgi için çok saol:happy0064

bu arada hüzünlü bi bölüm bu akşam bizi bekliyo.Kesin çok güzel bi bölüm olcak:)

yabancıdamat
04-05-07, 17:09
hepiniz ne kadar şanslısınız istanbulda oturmak var valla offfff neden antalyada da çekim yapmıyorlarki şöyle tatile gelmiş gibi felan gelselerde bizde görsek

yabancıdamat
04-05-07, 18:58
akşam kanald ana haberi izleyelim belki dizi başlamadan bişyler gösterir çünkü geçen sene yeni bölümler başlarken göstermişlerdi belki yine gösterirler ama sanmıyorum gösterceklerini malum seçim ama ben yinede izlicem bir umut gösterir belki

KübraYasemin
04-05-07, 19:12
Arkadaslar ben fragmani görmedim.
Bana gören biri varsa anlatabilirmi.
Cünki ben görmedim ama neler oluyor merakta ediyorum acIkcasI.
Ben gecen hafta NazlI Ege konusmasInda dayanamadIm.
Cok agladIm üzücüydü cünki.

aysede
04-05-07, 19:37
Kübracım, fragman youtube a eklenmiş..oradan izleyebilirsin..

Cook merak ediyorum, e artık 100.bölüm, neler olacak ?? ..

yabancıdamat
04-05-07, 20:36
bence bu bölümde hastalığı herkes öğrenir diğer bölümde kardeşlerinin iliklerine bakarlar ilikten bana kalırsa mustafacanınki uyar çünkü mustafacanı hiçbişeye katmıyolar bunda katarlar gibi geliyoo

aysede
04-05-07, 23:41
çooook hüzünlü bir bölüm..ellerim titriyor..ağlamaktan gözlerim şişti..daha önce hiçbir dizi ya da filmde bu kadar ağlamadım..eski bölümlerden kesitler görünce, birden duygulandım..nazlının yaşama şansı yüzde kırk dediklerinde çook kötü oldum..feride çook kötü oldu..ay ellerim tiriyor yazacak halim yok.. :(

|*BeLaLım*|
04-05-07, 23:44
çooook hüzünlü bir bölüm..ellerim titriyor..ağlamaktan gözlerim şişti..daha önce hiçbir dizi ya da filmde bu kadar ağlamadım..eski bölümlerden kesitler görünce, birden duygulandım..nazlının yaşama şansı yüzde kırk dediklerinde çook kötü oldum..feride çook kötü oldu..ay ellerim tiriyor yazacak halim yok.. :(

Aynen ya o kadar duygulandım ki ...
Bizim burda (Almanya'da) daha dizi bitmedi reklamlar var; iki dakika sonra biter zaten.
Süper bir bölümdü gözlerim ta diziden beri dolu ... =(
Demek ki 100. Bölümde bitmiyor. :img-wink:

aynen katiliyorum canim...ben hala kendimde degilim...feride ögrendiginde bogazim dügümlendi..anneminde öyle bizi her hafta güldüren dizi bizi ne hale sokuyor...off...cok kötüyüm..su an...ne yazabiliyorum nede konusabiliyorum..bi kadin bi türkü söylüyoodu..oda tam uydu...hayirlisiyla bu bölümü izleyeyim..tabii yüregim dayanirsa...off allahim sen kimseyi bu durumlara düsürme..cok kötüyüm..cok..piskolojim sifirda resmen:sad53:

serseri_mayın90
aileye hastalığını açıkladıkları sahne çok kötüydü. snra nazlı ve nikonun çocuklarla odada oturdukları sahne ... üüff ya hüzünlendik yinee:icon_sorr umarım mustafacan veya nazirenin uyarr.

04-05-07, 23:47
yemin ederimki suan agliyorum..aklima o sahneler geldiginde..su an reklam daha birazdan baslayacak..cok kötüyüm coook:sad53: basladi ben kaciyorum...

04-05-07, 23:53
ve bitti...off off nasil dayancam ben haftaya kadar...:sad53: off allahim...coookk kötüyüümmm...haalaaa agliyorum ya...:sad53:

ébruli
04-05-07, 23:53
bende oda değiştirdim yalnız ızleyıp rahat aglıyayım dıye
cok güzel bi bolumdu
sumru yavrucuk benı bıtırdı
boyle bı dızı kotu bıtmez sadece ılgıyı tetıklemek ıcın yaptılar
ama basardılarda

http://cards.funnystories.ru/288100 ;)

Nazli_Niko 4eve
04-05-07, 23:55
oofff oofff süperdi, cook agladim yaaaa

oyuncakcida nazlinin niko sarilmasi cok tatliydi, sonra bisiklet sürüsünü göremicem diye korkmasi cok duygusaldi

ucaktaki sahnede süperdi, eskileri hatirlamasi fln.

ferideye hastaligini söyledigi sahne de cok duygusaldi

offfff cok agladim, cok hüzünlüydü. ama test sonuclari cok gec cikiyo yaaa:(

özgür_keremcem
04-05-07, 23:56
feridenin ağlamaya başladığı sahne çok kötüydü ya hani ben hastayım anne dedi ya orda gözyaşlarım akmaya başladı.
hüüzünlü bir bölümdü.umarım çabucak ilik nakli bulunur...

tuana19
05-05-07, 00:01
Şu lanet hastalığı hemen hemen her dizide işlemeseler olmuyor . Hiç mi düşünmüyorlar şuan kanserle savaşan hastaları , nasıl vicdanınız var sizin be , nasıl reyting uğruna her şeyi harcıyorsunuz. Bir sürü şeyi tekrar yaşatıyorlar .İlik nakli için donör bulmak bu şekilde gerçekleşemez .

Dilerim vicdanınız sızlar.

gemini7
05-05-07, 00:02
Çok duygusal bir bölümdü ben bile neredeyse kendimi tutamayacaktım özelliklede Feride Kahraman'lara anlatırken. Bana Mustafacan'ın iliği tutacakmış gibi geliyor. Nazlı,Niko,Ada ve Ege'nin sahnesi çok güzeldi Nikonun kitap okuduğu. Umarım Nazlı iyileşir yine eski neşeli bölümlere döneriz.. ;)

mehtap818
Herşeyile muhteşem bi böLümdü .. Nazlının Niko ya sarıLması uçaktaki eskiyi hatırLama sahnesi Ferideye hastalığını açıklama sahnesi ve tabi feridenin aiLesine de söyLedi yer çok duygusaLdı .. Nehir yine Süperdi her zaman ki gibi .. Özgür de öLe Nehirin egeyLe telefondaki görüşmeside süperdi yanii .. MUHTEŞEMDİ .. :sad53:

chimeneyes
oyy oyy oyyy o neydi yaaaa geberdim ağlamaktan hala durmadı gözyaşlarım.... göz kuruluğu için damla kullanıyorum inanın öle bi ağladım ki göz damlasına heralde bi kaç ay gerek kalmaz.... harikaydılar.... harika... hastayım anne dediği sahnede bittiiiim....

serseri_mayın90
05-05-07, 00:04
inş. test sonuçları haftaya belli olur.yoksa meraktan çatlarım.off yaa uysun birinin iliği.:sad53: :icon_sorr

aysede
05-05-07, 00:14
Haftaya cikar herhalde, bence Mıstık'inki falan uyar..

Feride cook iyi oynadi bu bolum..Oyunculugunun zirvesinde..Oof eski bolumlerden kesitler gosterdiler ya, cook duygusal oldu..100.bolum'e yakisir oldu bence, siz ne dusunuyorsunuz?

özgür_keremcem
05-05-07, 00:16
Bende beğendim güzel bir bölümdü. ama böyle hüzünlü bir bölüm yerine daha romantik eğlenceli bir bölümde olabilrdi ne bilyim nazlı ile niok tatile çıksaları srıf onları gösterselerdi:)

tabi şu an böyle bir şey yok ama beğendimmi beğendim ben 100. bölüme yakışır bişey oldu bencede:)

dFKto
05-05-07, 00:30
Son iki bölüm mahvetti beni. Gözlerimde yaş kalmadı. Bu hastalık meselesi pek çok dizide ele alındı ama hiç biri bu kadar etkileyici olmadı galiba. Ya da ben bu diziyi çok seviyorum diye fazla etkilendim.

Nazlı ve Niko'nun çocukların odasındaki sahneleri çok güzeldi. Bir de Nazlı'nın mutfakta hastalığını söylediği sahne. Memik Dedenin öğrendiği sahne. Hepsi her sahnesi çok iyiydi.

Bitecek olmasına ben de üzülüyorum ama ne güzel ki hafızalarda hoş anılar bırakarak bitiyor ve asla untulmayacak klasikleşmiş diziler arasında yer almaya hazırlanıyor.Bitmek zorunda kalmadan yapımcının kararıyla bitirlmesi kadar tatmin edici bir şey olamaz herhalde tüm ekip için. Ben bu durumdan çok memnunum.

İlk dakikalarda Feride'ye kızdım yine Eleni'ye çirkin davranıyor ve zaman zaman kabalaşıyor diye, ama tabi evladının hastalığını öğrenen bir annenin duygusunu o kadar güzel geçirdi ki bize onun için çok üzüldüm. Offf o sahne neydi öyle...

*deniz*
05-05-07, 00:33
Çok etkileyici ve üzücü bir bölümdü.Nazlı'nın Feride'ye ''hastayım anne''dediği sahne bitirdi beni.Sumru Yavrucuk'un performansı müthişti.Onun yüz ifadesi yaşadığı şok benim bile kalbimi sıkıştırdı.Bisiklet aldıkları sahne de çok duygu doluydu Nazlı'nın ''Ege'nin altıncı yaşı çok uzak gibi geldi''demesi..uçakta geçmişi düşünmesi...Aileye söylendiği an hepsi çok etkiledi. çok üzücü sahnelerle dolu çok güzel bir bölümdü..

gizemyd
05-05-07, 00:41
Son iki bölüm mahvetti beni. Gözlerimde yaş kalmadı. Bu hastalık meselesi pek çok dizide ele alındı ama hiç biri bu kadar etkileyici olmadı galiba. Ya da ben bu diziyi çok seviyorum diye fazla etkilendim.

Nazlı ve Niko'nun çocukların odasındaki sahneleri çok güzeldi. Bir de Nazlı'nın mutfakta hastalığını söylediği sahne. Memik Dedenin öğrendiği sahne. Hepsi her sahnesi çok iyiydi.

Bitecek olmasına ben de üzülüyorum ama ne güzel ki hafızalarda hoş anılar bırakarak bitiyor ve asla untulmayacak klasikleşmiş diziler arasında yer almaya hazırlanıyor.Bitmek zorunda kalmadan yapımcının kararıyla bitirlmesi kadar tatmin edici bir şey olamaz herhalde tüm ekip için. Ben bu durumdan çok memnunum.

İlk dakikalarda Feride'ye kızdım yine Eleni'ye çirkin davranıyor ve zaman zaman kabalaşıyor diye, ama tabi evladının hastalığını öğrenen bir annenin duygusunu o kadar güzel geçirdi ki bize onun için çok üzüldüm. Offf o sahne neydi öyle...

:good: aynen ya

RIZA_BABA
05-05-07, 00:57
Gerçekten çok hüzünlü bi bölümdü dizi bitecek diye sanırım yaa neden hüzünlü biterecekler anlamam inşallah hüzünlü bitmez komik bi şekilde biter

stormy
05-05-07, 01:03
Inanilmaz guzel rol yaptilar..Bilmiyorum ama o huzun ve gozyasi sahneleri gercekten cok dokunakliydi..Ozellikle Feride hissettirdi bunu...Ya peki Nazirenin cocuklarindan belki ilik uyuyordur onlarida test etselerdi..

szg_sezgi
05-05-07, 01:18
harika bi bölümdü ya bitmemesi lazım bu dizinin harikaydı oyunculuklarını konuşturdular yine........süper ötesiydi

eylemm
05-05-07, 01:41
Offf bu nasıl bir bölümdü yaaa! acı,hüzün,gözyaşı doluydu her sahne.Ağlaya ağlaya izledim.Hele o sonlardaki niko-nazlı-ege-ada aile tablosu boğazımı düğüm düğüm yaptı.Bu dizi hiç bitmesin ben onlarsız bir televizyon istemiyorum.

canannn53
05-05-07, 02:14
off ne kadar hüzünlü bir bölümdü.özellikle en sonda odada olan aile tablosu çok güzeldi.nazlının nikonun ve diğerlerinin halleri beni çok üzdü.. off gittikçe daha fazla ağlamaya başladm bu dzidee

нιℓмαηια
05-05-07, 03:03
ya fragmanı izlerkende çok kötü olmuştum dizide tekrar duyunca yine kötü oldum tüm bölüm hüzünlüydü ama beni bitiren replik kesinlikle nazlının ''hastayım anne'' demesiydi ya bi ses tonu bu kadar mı etkileyici olur , ki ben normalde annemin yanında falan bu tip şeylerde duygularımı belli edemem ağlayamam ama bu sözlerden sonra gözlerimden yaşların süzüldüğünü yanağıma deydiği zaman hissettim kendimi durduramadım yaşlar aktı gitti çok güzel ama hüzünlü bi bölümdü
ya bi de yaşama şansınız %40 dediği zaman çok kötü oldum ya..%40 off allahım :sad53:

05-05-07, 03:54
yazdiklarinin tümüne katiliyorum aynen canim bende annemin yaninda aglayamam...ama aynisi bendede oldu..bogazimda kocaman bi düyüm vardi sankii ne konusabildim...okadar fecii etkilendim...annemdededi bogazimmm diye:sad53: off hala etkisindeyim bu nedir allahimm "hastayim anne"..."nasil hasta" "kanser gibi"...:sad53:

05-05-07, 03:58

aynen off aklima geldikce ruhum daraliyor... nasildii ya...ben bu dizisiz yapamam!!!!!!!! off.. Feridenin sok olmasi..Memiigin bayilmasi ve calan türkü off:sad53:

güler
05-05-07, 04:01
arkdaslar bu bölüm cok duygusaldı biz salya sümük agladık birde annesi nazlının hasta oldugunu ögrendigi zaman bi türkü koymuslar tam yerine oturmusorası zaten koptumuz yer ora oldu kahraman ların hastalıgı ögrendigi sahnefilan süperdi gercekten harika oynadılar onları tebrik etmek lazım

mozitekuto
05-05-07, 10:17
evet bence de çok hüzünlü ve güzel bir bölümdü. bu dizi bu sene bitecek mi bilen var mı?

tuğba filiz
05-05-07, 10:54
çok hüzünlü bir bölümdü ama oyuncuların hepsi süperdiler herkes oyunculuğunu konuşturdu haftaya yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum

yabancıdamat
05-05-07, 10:57
feridenin kahramanlara söylerken ki halinde çok ağladım ama bence ilik birinden birinin kesinlikle uyar dizinin baş rol oyuncularından birini öldürmezler heralde çünkü yabancı damat romantik komedi bunun neresinde komedi bana kalırsa mustafacanın ki uyacak ya da memikin ki uyar yaşlı olduğu için onun için tehlikeli olacağını söylerler memik torunu için hayatını feda eder nazlı yaşar memik ölür

ozgekync_x_y
05-05-07, 11:01
feridenin kahramanlara söylerken ki halinde çok ağladım ama bence ilik birinden birinin kesinlikle uyar dizinin baş rol oyuncularından birini öldürmezler heralde çünkü yabancı damat romantik komedi bunun neresinde komedi bana kalırsa mustafacanın ki uyacak ya da memikin ki uyar yaşlı olduğu için onun için tehlikeli olacağını söylerler memik torunu için hayatını feda eder nazlı yaşar memik ölür

tahminlerin güzel ama memiği de öldürmesinler yaa... O da çok iyi oynuyor nasıl da hemen gldi istanbula nazlının hastalığını duyunca bu bölümde beni en çok etkileyen şeyy:

sumru yavrucuk'un ağlamasıydı birden benimde gözlerimden yaş gelmeye başladı
HİÇ BİTMESE keşkee =(

tuğba filiz
05-05-07, 11:07

bncede mustafacanınki uyar ama ben kimsenin öleceğini sanmıyorum dizimiz güzel bir bölümle final yapar diye düşünüyorum dizimize yakışanda bu bence

<gumus><mehmet>
05-05-07, 11:28
bu diziyi bende sizler kadar olamasada izliyorum zatn ilk sezon çok çok beğeniyodum halada öle dünkü bölümde ailecek ağladığımız için bunu yazma gereği duydum ablamda buna benzer bir hastalık yaşıyordu ölümlerden döndü we dün nazlı niko we feride anne o kadar gerçekçi oynadıki onları izleken o günlere geri döndük bence yabancı damatta eski değerini taşıyan ender dizilerden biri keşke oda bitmese bu dönem ama biticek galiba üzüldüm:sad53:

yabancıdamat
05-05-07, 11:31
bu diziyi bende sizler kadar olamasada izliyorum zatn ilk sezon çok çok beğeniyodum halada öle dünkü bölümde ailecek ağladığımız için bunu yazma gereği duydum ablamda buna benzer bir hastalık yaşıyordu ölümlerden döndü we dün nazlı niko we feride anne o kadar gerçekçi oynadıki onları izleken o günlere geri döndük bence yabancı damatta eski değerini taşıyan ender dizilerden biri keşke oda bitmese bu dönem ama biticek galiba üzüldüm:sad53:

öncelikle ablan için geçmiş olsun inşallah nazlı da atlatır bu hastalığı

*özgürkız*
05-05-07, 12:46

Çok geçmiş olsun...

Çok güzel bir bölümdü Feridenin Kahramını istanbula çağırdığı sonrada bağırmaya başladığı sahnede gözlerim doldu...Harika oynadılar harika anlattılar herşey çok güzeldi...

paçiii_melos
05-05-07, 13:49
Herkese Merhabalar arkadaşlar

Dün akşam baştan sona kadar seyrettim, ama sonunda da kendimi toplayamadım.

Oyumncularımız o kadar güzel, o kadar gerçekçi oynadılar ki inanamadım. ağla ağla bir hal oldum. Annem de öyle, babam evde yoktu ama o da olsaydı aynen öyle olurdu :(

Çok ama çok güzel bir bölümdü. Bugün gene tekrarını verirler zaten muhakkak seyredicem. Nazlı'nın Anne ben hastayım dediğinde ki Feride'nin halleri, bütün ev halkı çağrıldığında Feride'nin, Kahraman'lara anlatımı, Memik'in öğrendiği sahne, hepsi ama hepsi muhteşemdi. Her sahnesinde ağladım diyebilirim.

Doktor % 40 dedi, ama iyileşir diye düşünüyorum. İnş. sonunu da ölümle bitirmezler. En sonunda gazetecilere çok ama çok sinir oldum. Kene gibi yapıştılar ki zaten onlarda öğrenmiş artık yakalarını bırakmazlar. tüm dünya duydu :( Bu Nazlı'nın psikolojisi için çok daha da kötü olay.....

Neyse arkadaşlar yazınca gene kötü oldum, sonra devam ederim ;)

doğaç-ayshee
05-05-07, 14:31
hayatımda hiç bu kadar ağlamamıştım dün sumru yavrucuk u izlerken dünkü bölümde bir oyuncunun performansının en yüksek seviyeye geldiği anları izlediğimi fark ettim bir insan bu kadar mı güzel oynar... nasıl bir bölümdü bu. nazlı ağladı ben de ağladım feride ağladı bittim. memik dede muhteşem oynadı. kahraman mıstık ve nazire süperlerdi. eftelya o kadar güzel oynadı ki. stavro eleni ve natali de harika oynadılar. niko her zamanki gibi müthişti. ama size şunu söylemek isterim ki dünkü bölümde NEHİR ERDOĞAN, SUMRU YAVRUCUK ve ARİF ERKİN muhteşem ötesiydi inanılmazdı hiç böyle performanslar görmemiştim bu kadar etkileyici. yabancı damat ekibine çok ama çok teşekkür ederim..

özgür_cemre
05-05-07, 14:54
dünkü bölüm muhteşemdi.istinasız bütün oyuncular oyunculuklularının haklerını sonuna kadar verdiler.niko,nazlı,feride süperlerdi.memik dede muhteşemdi..

KIRMIZIGÜL
05-05-07, 15:46
süper bir dizi hastasıyım dünkü bölümde nehir özgür,sumru,arif,erdal,tülin,binnur,ozan daha sayamadığım bir sürü isim hepsi muhteşemdi ama en çok etkilendiğim kişiler başta nehir,sumru,özgür ve memikti.birde eftelya çok etkiledi beni.süper bir dizi hiç bitmeisni istemiyorum.çok severek izliyoruz ailece.tek izlediğim dizi zaten ya bitmese süper olur

<gumus><mehmet>
05-05-07, 15:47
öncelikle ablan için geçmiş olsun inşallah nazlı da atlatır bu hastalığı

teşekkür ederim cnm bende nazlı da atlatıcak bu hastalığı kafaya takmaya gerek yok

sarıseren
05-05-07, 15:48
ya dün yorum yazamamıştım.Dünkü bölüm süperdi.Tüm oyunculara bayıldım.Hepsi çok iyi oynadılar.Özellikle de Nazlının söylediklerinde çok duygulandım.HArika bi 100. bölüm oldu.Ama çok komik bi bölümde olabilirdi.Neyse ama herşeye rağmen süper bi bölüm izledik:happy0064

<gumus><mehmet>
05-05-07, 15:50
ablam için geçmiş olsun yazan herkese teşekkürler bence nazlıda ailesinin desteğiyle bu hastalığı atlatıcak merak etmeyin dünkü bölüm tam bir 100. bölüme yakışan bir bölümdü tüm ekibi tebrik etmek lazım

aysede
05-05-07, 18:07
Canim, ben de ablan icin gecmis olsun demek istiyorum..

Dunku bolumde benim en cok etkilendigim sahne, Anne ben hastayim ! demesiydi Nazli'nin..Gercekten cook dokunakliydi..Sumru Yavrucuk, inanilmaz guzel oynadi..Cook duygusaldi, sarilmalari falan..

EmmRe
05-05-07, 18:22
:happy0064 :happy0064 :happy0064

Harika bir bölümdü...

İlk önce oyuncularımızı sonrada senaristlerimizi tebrik etmemiz gerekiyor.Oyuncularımız Nehir Erdoağan,Sumru Yavrucuk,Özgür Çevik,Binnur Kaya...Hepsi takdir edilecek üstün performanslar segiledi.Bize bu duyguları resmen ilettiler...Harikaydı...

İnsanın içini ürpertecek bir bölümdü.Tüm ailenin toplanması ve acılarını birlikte el ele vererek geçirmek istemeleri çok güzeldi...Yine aile tam bir aile dizisi olduğunu gösterdi...

Ben Nazire'nin iliğinin uyacağını düşünüyorum...Kardeşini o yaşatacak.Göreceğiz...

İkinci bir ihtimal ise Memik.Evet Memik'in haberi aldığında nasıl üzüldüğünü torununa karşı olan ilgisini gördük.O yaşınana rağmen iliğini verebilir.

...:happy0064 :happy0064 Tebrikler :happy0064 :happy0064...

canannn53
05-05-07, 18:50
demin 100.bölümün tekrarını izledim dün de izlememe rağmen göz yaşlarımı tutamadım.100.bölüme yakışır bi bölümdü.oyunculuklar muhteşemdi bütün oyuncular bize o duyguları o kadar gerçekçi yansıttı gibi bir an dizi olduğunu tamamen unuttum ve durmaksızın ağladım.bu dizinin biteceğini biliyoruz ama bitmemesini çok isterdim ailece izlediğim ender dizilrden.bu arada umarım dizinin finali mutlu son olur ki ben öyle tahmin ediyorum.bu dizide emeği geçen herkese gerçekten yürekten teşekkür ediyorum.bize bu kadar güzel bi dizi sundukları için..

Figan
05-05-07, 18:53
Sumru Yavrucuk inanilmaz bi oyunculuk cikardi..
Gercekten tebrik ederim.. Nehir Erdogan da öyle.. Biran gercek sandim dizide yasananlari.. izleyiciye bu kadar hissedilir yasattilar..

Herbirini ayri ayri bende tebrik ederim.. Muhtesem oyunculuk dersi verdiler..

_duygucuk_
05-05-07, 19:12
süper bir bölümdü özetteki gibi gözyaşı v ehüzün vardı:(
ama annesine söyledği sahne süperdi :)
oyunculuklar yine süperdi..
nazlı ya uygun bir ilik bulunur umarım:)

cnsfb
05-05-07, 20:24
Sumru Yavrucuk inanilmaz bi oyunculuk cikardi..
Gercekten tebrik ederim.. Nehir Erdogan da öyle.. Biran gercek sandim dizide yasananlari.. izleyiciye bu kadar hissedilir yasattilar..

Herbirini ayri ayri bende tebrik ederim.. Muhtesem oyunculuk dersi verdiler..:happy0064 :happy0064
kesnlıkle haklısın ıslerken agladım ya superdı brawoo

ama yabancı damtı gulmek ıcın ıslıyoduk nıe bole yptılar kı :icon_sorr

boncuk-girl
05-05-07, 20:34
slm arkadaşlar
ebn cuma akşamı yd yi izleyememiştim
şimdi tekrarına baktım ve bakıyorum

harika bir bölümmüş yaaaa
feridenin nazlının hastalığını öğrenişi çok güzel bir sahneydi
ayyy şimdi bende ağlicamm nerdeyse
gözlerim kızardı bile

purna
05-05-07, 20:41
en guzel bolum nazlının annesıne soyledıgı bolumdu

P.S Has got acquainted with the girl, http://cyberblady.com, how it to you? Only it is fair!

KOMİK
05-05-07, 21:45
çok duygusalb ri bölümde gerçekten oyuncular arika :D:)

tuğba filiz
05-05-07, 22:49

ablan için geçmiş olsun bencede nazlı bu hastalığı atlatacak ama daha fazla bizi üzmesinler

cubur
06-05-07, 05:00
son bolum gerçekten bir harikaydı gülmek için izlediğim dizide nasıl boyle ağladığıma hala inanamıyorum
butun oyuncular harikaydı özellikle nazlının annesine hastalığını söylediği sahne mütişti resmen gözlerim kapatıp ağladım
bu bolum her sahnesiyle çok güzeldi herkezin ellerine sağlık

houzouri
06-05-07, 14:08
İlk bölümünden beri izlediğim ender dizlerden..
TV'den neftet ederim çoğu kez.. Ama bu başka bir dizi...
Bu kadar doğal oyunculuklar olabilir mi?
Kadro şahane, verdiği mesaj şahane...

Neyse uzatmayım; son bölüm feciydi ya!
Ağlamayım desem de tutamdım kendimi.
Acaba ilik tutacak mı?
Gerçekten merakla bekliyorum, zaten dizi bu yıl bitecek yanılmıyorsam:sad53:
Umarım acı bir sonla bitirmezler. Ki sanmıyorum..
Bu diziye mutluluk yakışır...

zalimyar
06-05-07, 15:12
son bölüm çok güzeldi.. gözlerim doldu benimde

bende bu sene biteceğini duydum mutlu biter inş

tuğba filiz
06-05-07, 19:55
gerçekten süper bir dizi son bölümde herkes ağlamaktan heba oldu bence mustfacanın iliği tutacak dizimiz inşallah süper bir bölümle final yapar

mavirüya
06-05-07, 22:45
öncelikle bu mesajı teknolojiden anlamadığı için bana yazmamı söyleyen annem için yazıyorum:)
annem başından beri izlediği ve çok sevdiği dizisinin hastalıkla ve kötü olaylarla dolmasını istemiyor.. özüne sadık kalmasını ve komedi olarak devam etmesini temenni ediyor..
benim düşünceme gelince ben özellikle oyuncular bakımından çok zengin olan bu dizinin hastalık modasına uymasını istemiyorum.. hırsız polis bittiğinden beri sadece bu diziyi seyrediyorum o da sırf sumru yavrucuk ve binnur kaya için.. çünkü ikisini de çok seviyorum çok başarılı oyuncular:good:
o kadar çok ağladım ki cuma günü içim şişti valla:img-cray:

sumru yavrucuğa alkışş:happy0064 :happy0064 :happy0064
süpersin sumru abla:good:

yabancıdamat
07-05-07, 19:09
yarın inşallah özet gelir ben çatlıcam yoksa 3 gün geçti ama sanki bir ay geçmiş gibi geliyo

|*BeLaLım*|
07-05-07, 21:38
yarın inşallah özet gelir ben çatlıcam yoksa 3 gün geçti ama sanki bir ay geçmiş gibi geliyo

Ya inş. Nazlı iyileşir ... Bende cuma ya kadar nasıl beklicem yaw üff ...
Kötü bir final istemiyoruz; ama bence de MustafaCan'ın iliği tutacak gibi, zaten onu da bu aralar pek birşey söyletirmiyorlar. :img-wink:

Hep Niko hastalanırdı bu seferde Nazlı üff =(

ozlem05
08-05-07, 14:46
benim kuzen ağlamaktan perişan oldu bu bölümde gerçekten çok duygusal bi bölümdü Nazlının yerine insan kensini koysa bi an yani çok kötü bi durum bakalım ne olucak bu hafta

gümüş style
08-05-07, 20:21
merhaba arkadaşlar.ilk bölümden beri izliyorum diziyi fakat girip yorum yazmak nasip olmamıştı.taki son bölüme kadar.nasıl bir bölümdü ya ağla ağla bi hal oldum.nazlının annesine hastalığını söylediği sahnelerde çok kötü oldum.bütün kadro,oyuncuların hepsi mükemmeller.özellikle billur kaya ya bayılıyorum:good: annesiyle dialoglarında çok gülüyorum.bide ilker aksumu unutmayayım harikasınız:happy0064

serseri_mayın90
08-05-07, 20:27
özet gelmedimi hala yaa:img-fie:
bu bölümde umarım birinin iliği uyarr. bna mustafacanın uycak gbi gelio ama yeterki birinin uysun:img-wink:

exquisite
08-05-07, 21:01
arkadaşlar dizi bu sezon kesin bitiyo mu????inş.bitmez....cine 5 te erdal özyağcılar kesin bişi sölememişti....ondan merak edip sordumm....

GAZEL_KEREMCEM
08-05-07, 22:41
nazlının ölümüyle falan bitmesin de ne olursa olsun.ama bitmese daha ii tabii

chimeneyes
09-05-07, 13:42
yeni bölüm özeti gelmedimi hala?

boncuk-girl
09-05-07, 15:20
ne zmn bitiyo dizi yaaaa
tabi bitmesini istemem amaa
yinede mrk ediorum

sarıseren
09-05-07, 15:45
özet gelmiş.Yine üzülüceğimiz bi bölüm gibi:icon_sorr Özellikle Egenin annesine yaklaşamıyacağını okuyunca üzüldüm.üfff inşallah iyileşir Nazlı...

szg_sezgi
09-05-07, 16:41
kötü bi bölüm ya bu hastalık bi bitse

Fettan
09-05-07, 17:35
Özete bakılırsa yine salya sümük ağlayacağız..İzleyip yorum yazmadığım bir diziydi ama 3 haftadır Cuma akşamları katıla katıla güldüğüm dizi beni fena ağlatıyor..Hele geçen bölüm Feride'nin hastalığı öğrendiği sahne nasıl gerçekçi nasıl dokunaklıydı...Aynı şekilde Kahraman'ın ve diğerleirnin öğrendiği sahnede..

Bu bölümdede Nazlı ve Ege bzii ağlatacak mendilleri şimdiden hazır edeyim tek başıma izleyeyim bölümü ...

KOMİK
09-05-07, 18:01
nazlı kemoterapiyi neden kabul etmedi acaba
hastalık bir yana sapanca da romantik dakiaklar bizleri bekliyor galiba
nazlı ya uygun ilik mutafa can dan çıkıcak
ege ve nazlı yı çok kötü anlar beklior yazık ege nezle annesine yaklaşamıor :(
umarım nherşey düzelirde dizimiz güzel fbir final yapar :)

_duygucuk_
09-05-07, 18:56
aslında nazlı doktordan kemoterapi lafını duymuştu tedavi çin günlük tutmaya başlıyormuş:):)
annesine yaklaşamıyormuş Ege yazık :(çok da seviyor annesini:)
sapanca dakikaları aşka doyacağız yine anlaşılan niko işleri boşluyor umarım kötü birşey olmaz:)

cnsfb
09-05-07, 19:14
huhuhuhuhu arkadslar yıne aglıcaz galıba yaa :(

özgür_keremcem
09-05-07, 19:50
bencede arkadaşlar gene ağlayacağız galiba:(
nalzının ağrılarını halsizliklerini falan bir deftere yazdığını okuyunca birden kendimi kötü hissettim neden bilmiyorum off offf
birde ege nazlı ya yaklaşamıyacak ya ona da çok üzülüyorum yazık ege ye ya

KIRMIZIGÜL
09-05-07, 20:58
ay evet ya bende çok üzüldüm hiç bitmese keşke dizi çok seviyorum bu diziyi.yine çok duygulu bir bölüm bizi bekliyor

sky_walker
09-05-07, 21:32
hani egeyle adaya bakan bi dadı var ya onun gerçek ismi ne?????

canannn53
09-05-07, 22:44
yeni bölüm özeti gelmiş.anlaşılan yine çok ağlıycazz nazlı ve egenin sahnelerinde özellikle. bu arada nikonun nazlıyı mutu etmek için yaptıkları çok güzel bakalım bu sayede yine sapancadaki eci görcez.ama yine gözlerim şişcek ağlamaktann

Ela_Ebru
09-05-07, 23:10
ben bu diziyi çok seviyorum ilk çıktığında izletmemişlerdi ağladım şimdi izliyoruz aişlecek geçen bölümde evdekiler hepsi benim gibi ağladılar özete görede bu bölümde yine ağlıyıcaz ama çok güzel bi dizi ya keşke hiç bitmese :sad53:

delfin23
09-05-07, 23:48
Güzelim diziyi ne hale getirdiler bu diziyi izlerken bütün sitresim gidiyordu ama sevgili senaristler Nazlıyı hasta yaptılar. Yeteri kadar diger dizilerde hastalanan karakteleri izliyorduk bence Bu dizide bu olmamalıydı

yabancıdamat
10-05-07, 13:12
frafmanda ruşen kan mı tuttu dio feride de hee dio acaba kiminki tuttu bide ferdi pek sevinmiş gibi söylemiyo acaba bişey mi oluyo

sarıseren
10-05-07, 15:45
bende fragmanı izledim.Güzel bi fragmandı.En güzel yerler Sapancaya gittikleri kısımlardı.Nazlı kemototerapiyi televizyondan öğrendiğinde yüzü bayağa kötü oldu:icon_sorr Bir an önce yarın olmasını istiyorum...

ébruli
10-05-07, 16:24
fragmanı nette ızledım malesef
ben ozetı okuyunca agladım ızlerken hayal edemıyorum kendımı

gsozgur
10-05-07, 18:01
Fragmanda Sapanca'daki evin bahçesindeki sahneler çok güzeldi. O sahnelerde Nazlı ile Niko birlikte şarkı söylüyorlar. Hangi şarkıyı söyleyecekler çok merak ediyorum.

yabancıdamat
10-05-07, 19:17
Fragmanda Sapanca'daki evin bahçesindeki sahneler çok güzeldi. O sahnelerde Nazlı ile Niko birlikte şarkı söylüyorlar. Hangi şarkıyı söyleyecekler çok merak ediyorum.

bence üstüme basıp geçmeyi söylüyolar

merve_ko
10-05-07, 19:30

belki fırtınayı söylüyorlardır. çok güzel bir şarkı inşallah onu söylerler:happy0064

merve_ko
10-05-07, 19:47
arkadaşlar yabancı damata oy verdiniz mi? yalnız 19 kişi oy vermiş. çok az:sad53:

özgür_keremcem
10-05-07, 21:08
arkadaşlar yabancı damata oy verdiniz mi? yalnız 19 kişi oy vermiş. çok az:sad53:

nerde oy weriyoruz yaw benmi görmüyorum ytoksa?:)

KIRMIZIGÜL
10-05-07, 23:39
bence güzel bir şarkı sölecekler.ama şarkının sonunda muhteşem bir düet ortaya çıkacak bana göre nehir-özgür düeti

ébruli
11-05-07, 00:14
bence kesın fırtına cunku durumları nada cok uygun
niko anlşattıysa ayrıldıgımızda ben bunu soyluyordum dıye

Hayat_Guzel
11-05-07, 10:05
Ya ben karşıyım dizide bu tür şeylerin olmasına.Önceden demişlerdi ki bizim dizimizde bu tür şeyler kesinlikle olmaz,mafya olmaz,kötü adamlar olmaz.Şimdi dizi iyice ağlayarak izlenecek bir 'komedi' haline geldi.Zaten böyle olayların çoğunu başka dizilerde görüyoruz,gerek Asmalı Konak'ta,gerek Gümüş'te,Ihlamurlar Altında'Da..Bari bunu sadece gülerek izleyelim :img-wink: .

nazlı niko
11-05-07, 11:46
arkadaşlar yabancı damata neden oy gönderioz ve neereye oy gönderioz

gsozgur
11-05-07, 12:10
Bende fırtınayı söylüyorlar diye tahmin ediyorum. İkisinin şarkı söylemesini gerçekten çok güzel düşünmüş senaristler. Bu bölümde herzamankinden daha fazla Nazlı Niko aşkı izleyeceğiz gibi gözüküyor. Zaten hep böyle olmasını istiyorduk umarım kalan bölümlerde böyle olur. Dizi herhaliyle çok güzel inşallah bu yıl bitmez ve gelecek sezon devam eder.

_1903_özi
11-05-07, 17:53
fragmanı gördüm çok etkileyiciydi ya
özellikle kadirin kızının adını nazlı koyması çok güzel nazlıyı çok sevmişti şimdi kızının adına nazlı koyması nazlıya da büyük destek olur

yabancıdamat
11-05-07, 19:02
acaba aysel nazlı ve kadir arasında önce olanları biliyomi ama bilmiyodur heralde bilse çocuğun isiminin nazlı olmasına izin vermez ama gerçekten bu isim işi nazlı için büyük moral olucak akşam bi olsa meraktan çatlıyorum zaman bi türlü geçmiyo

yabancıdamat
11-05-07, 19:20
ya yabancı damat günüde nie kimse yok allah aşkına yorum yazamanız gereken günde yoksunuz

serseri_mayın90
11-05-07, 19:51
kadirin kzına nazlı ismini koyması gerçekten çok hoş olmuş.
herzamanki gibi güzel bi bölüm olcağa benziyo. fırtınayı söylerler umarım.süper olur:img-grin2

doğaç-ayshee
11-05-07, 20:47
acaba aysel öğrencek mi eskiden nazlı ve kadir in arasında bişeyler olduğunu yani ne biliyim bence öğrenirse kesin kıyameti koparır kesin. ya bi de fragmanda ferid ekan tuttu diyo kahraman çok sevinio ama sonra üzülüyo gibi anlamadım. bu arada yabancı damat için nereye ve nasıl oy veriyoruz cevap yazarsanız sevinirim.

serseri_mayın90
11-05-07, 21:58
tahminimiz doğru çıktı.fırtınayı söledilerr..

romelover
11-05-07, 22:03
ne güzel bir şarkı bu böyle...uzun zamandır dizi kaydından dinlediğim bu şarkıyı umarım artık bu kaydıyla dinleyeceğim..

yabancıdamat
11-05-07, 23:53
of ya harikaydı mükemmeldi yazık kahramana kan tuttu diyince nasıl sevindi ama kan tutumamaşıtı sonradanda üzüldü bide nazlının yazdıkları çok güzeldi

KIRMIZIGÜL
11-05-07, 23:56
süper süper süper bir bölüdü bittim gerçekten.kan tuttu deyince yanlış anlamışlar tabi bizde yanlış anladık.halbuki eleninin eli kanamış.nazlının yazdığı şeyler çok güzeldi çok duyguluydu.nazlıyla nionun romantik sahneleride süperdi bence dörtdötlük bir bölümdü her bölüm öyle zaten en güzel dizi yabancı damat

boncuk-girl
11-05-07, 23:57
slm arkadaşlar
ayy nerdeyse ağlicam şimdi yaaa
bu kadar hüzünlü bir bölüm görmemiştim
nazlının egeyle sahneleri çok güzeldi
harika bir bölümdü
nazlı inşallah ölmez

sarıseren
11-05-07, 23:59
harika bi bölümdü.Benim yine gözlerim doldu:icon_sorr Nazlı Egeye yaklaşamıyodu ya orda acayip üzüldüm ya.En çok beğendiğim yerlerde Nikoyla Nazlının şarkı söyledikleri kısımdı.Süper bi bölümdü.Artık her bölümün sonunda anlaşılan Nazlının iyileşmesini beklicez.En kısa sürede iyileşir inşallah:sad53: