PDA

Tüm Versiyonu Göster : Kaybolan Yıllar (Arşiv 4)

Sayfalar : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11

a.ceren
20-01-07, 21:40
Ben kendime inanamıyorum bi yönetmen değişkliğine bu kadar üzüleceğime hiç inanmazdım,bu yeni yönetmenin daha ilk işi ben o gözle bakıyorum ama ben izlediğim 28.bölümü hiç beğenemedim malasef oysa ki bundan önceki bölümler herşeyiyle mükemmeldi çekim olarak,geri dönüşler,çocuk oyuncuların performansı bunda yönetmenin etkisinin çok olduğunu düşünüyorum ve Zeynep Günay ÇAĞAN IRMAK la çalışmış bi isim ve bence ileride onun kadarda başarılı olucak bi isim ki zaten çok başarılı, Zeynep hanımın da ilk uzun soluklu işiydi KY ama yarı yolda bıraktı bizleri sebep nedir bilemiycem ama çok isterdim masalsı dizimizin onula devam etmesini umuyorum bu yeni yönetmen bizleri şaşırtır ve en az Zeynep Günay kadar başarılı çekimler izletir bizlere.

civrik
20-01-07, 21:41
Arkadaşlar hiç sormayın çok üzgünüm .Eger doğruysa Zeynep Günay pana filmin yeni dizisi ''hayat kavgam''ı çekecekmiş.Zeynep Günay başlığına bir arkadaş yazmış.Umarım gerçek değildir.Şuan kahroldum.

İnanamıyorum yaa, Üzüntümün büyüklüğünü tarif edemem:icon_sorr Zeynep Günay bizi nasıl bırakır başka bir dizi için. Hiçbir sahne onun çektiği sahneler kadar etkilemedi beni hayatımda. Offf:icon_sorr

supersonic
20-01-07, 21:48
Arkadaşlar ben şimdi hem ''sigaramın dumanı'' hem de ''Ansızın'' adlı şarkıları dinledim de içime bir kurt düştü...

İki şarkıda da ''gitme'',''gitmeseydin'' lafları geçiyor.Acaba Aylin kısa süreliğine biryerlere mi gidecek????????????????

''O karanlık adamı unutsun,biraz uzak kalması iyi gelir'' diye Adams ailesi Aylini seyahate falan mı yollayacak yoksa????????

İyice karamsarlaştım şimdi bu şarkıları dinleyince yaaa!!!!! Eğer böyle birşey olursa Esmer kahrından ölür ve tabii ki bizde...............

Silvara
20-01-07, 21:50
bu arada üzüntüden sürekli unutuyorum.son sahnede yüzüğün toprağın içine düşmesi ve toza-toprağa bulanması bana çok manidar geldi gömülme olayından sonra.

ve yine bu arada neslihancım klip çalışman mükemmel olmuş.daha yeni indirip izleyebildim ve bu üzüntülerin üstüne kalbime bir şey oturmasını sağladı.tebrik ediyorum canım.ama ahhh keşke ayrılık üzerine klip yapmacak malzeme vermeselerdi bize.tekrar tebrik ederim canım.

Fener Bahçe
20-01-07, 21:50
yönetmen değişsede dizimiz hala güzel bence

oyuncuların hepsi çok güzel oynuyor

tabiki özellikle yeşim büber saruhan hünel

ve özellikle ezm esmer sahneleri

gene o muhteşem sahneleri görecez yakında

bizleri sinirlendirip kalptan götürmek için ve tabiki dizinin uzaması için ayrılık uzak durma iki kişnin arasına ya bayan girer ya erkek vs

ama yine birlikte olacaklar ve o güzel sahneler olacaktır

artık o güzel sahneleri görmek istiyorum ezo esmer birirbilerine olan tutkulu aşklarını özlemlerini birbirlerine söyledeikleri o güzel sözleri tenini kookunu sözlerini özledeim gibi vs birlikteliklerini birbirlerini öpmelerini o anlamlı bakışları gülüşleri şakalaşmaları

yan karakter ten çok ezo esmer aşkı görmek istiyorum

gelsin artık o sahneler

a.ceren
20-01-07, 21:54
Arkadaşlar ben şimdi hem ''sigaramın dumanı'' hem de ''Ansızın'' adlı şarkıları dinledim de içime bir kurt düştü...

İki şarkıda da ''gitme'',''gitmeseydin'' lafları geçiyor.Acaba Aylin kısa süreliğine biryerlere mi gidecek????????????????

''O karanlık adamı unutsun,biraz uzak kalması iyi gelir'' diye Adams ailesi Aylini seyahate falan mı yollayacak yoksa????????

İyice karamsarlaştım şimdi bu şarkıları dinleyince yaaa!!!!! Eğer böyle birşey olursa Esmer kahrından ölür ve tabii ki bizde...............

Ay Hale abla sen ne diyorsun geçen hafta bunlar ayrılmasın dedin ayrıldılar şimdi de bunu mu diyorsun yani of çok kötü oldum ve bunları düşündükçe dizimin klasik dizilere dönmesinden korkuyorum eğer böyle bi seyahat olursa zaman atlamasına gider senarist ve ben bundan nefret ederim ya ben eski KY yi ve yönetmenimizi istiyorum bu hafta kahrolası bi özet gelmedi ama yönetmen değişkliği yeterince kahretti beni zaten:sad53:

civrik
20-01-07, 21:55

Offf ablacım benim de içim karardı şimdi, bu sözlediğin çok mantıklı, Adam ailesi Aylini de alıp Çin e mi Japonyaya mı nereye gidiyorlarsa artık götürmesinler beraberlerinde sakın. Umarım öyle birşey olmaz, hiç tahammülüm yok böyle bir ayrılığa ya:icon_sorr nolur olmasııın:(:(

Şarkıda bahsedilen gitmek, terketmek, ayrılmak anlamındadır umarım...

supersonic
20-01-07, 22:00
Offf ablacım benim de içim karardı şimdi, bu sözlediğin çok mantıklı, Adam ailesi Aylini de alıp Çin e mi Japonyaya mı nereye gidiyorlarsa artık götürmesinler beraberlerinde sakın. Umarım öyle birşey olmaz, hiç tahammülüm yok böyle bir ayrılığa ya:icon_sorr nolur olmasııın:(:(

Şarkıda bahsedilen gitmek, terketmek, ayrılmak anlamındadır umarım...

Özlemciğim,''Ansızın'' şarkısında -yol bana sevda kime? diye bir satır var.
İşte en çok da bu, beni bunları düşünmeye itti.
Yani bir yol var,yola giden biri var.Bu Aylin de olabilir Esmer de bilemiyorum ama şu anda son derece karamsarım.:icon_sorr :icon_sorr :icon_sorr :sad53:

supersonic
20-01-07, 22:06
Ben şarkının o kısmını hep şöyle düşünmüştüm, ilk dinlediğim andan itibaren.

Sevda Esmer ve Ezele,
Yol Aliye.

Böylesi daha güzel değilmi...

aKeşke öyle olsa...Ama Handeciğim bu şarkı Esmerin ağzından yazılmış!!!!!!!!!

Yani onun yaşadıklarını alakadar ediyor.Burada Alinin hiç ilgisi bile yok bence .

civrik
20-01-07, 22:09
Özlemciğim,''Ansızın'' şarkısında -yol bana sevda kime? diye bir satır var.
İşte en çok da bu, beni bunları düşünmeye itti.
Yani bir yol var,yola giden biri var.Bu Aylin de olabilir Esmer de bilemiyorum ama şu anda son derece karamsarım.:icon_sorr :icon_sorr :icon_sorr :sad53:

Yol muuuu!! Ahhh çok korkuyorum ya, zaten yönetmen gitmiş bir de üstünde kötü olayların olduğu bir bölüm ve gelecek bölümde kötü şeyler olacağını haber veren felaket tellalı şarkılar!!:icon_sorr

Neyin peşindeler acaba??? Tüm bunları yaparak diziyi diğer diziler gibi basite mi indirgemek istiyorlar yoksa amaç bizi kalpten götürmek mi. Yok yok karar verdim. Bu dizi benim sağlığımla oynuyor.(akıl sağlığımı yitirmem de cabası:img-pilot )

civrik
20-01-07, 22:19
Bu sahne bize fazlasıyla bir kaç yıllık Esmer acısı ve hüznü olarak yetti, ben tüm kalbimle bu ayrılığın çok uzamiyacağını temenni ediyorum. Yoksa buna yürek, kalp, göz dayanmaz, hele benim bütün herşey işlevini yitirir.

Bu arada bir klipte benden gelicek arkadaşlar, bu gece hazır olucak umarım beğenirsiniz...

Umarım dediğin gibi olur, ben de işime geldiği için buna inanmayı seçiyorum. Lütfen diğer dizilere benzemesin yaa. Geçen hafta bir dizideki çift , bir bölüm içinde 6-7 kez falan kavga edip barıştılar, ben de şok içinde izleyip dizimizin değerini bir kez daha anlamıştımki bu bölümle şoka uğradım.

Hale abla sen dünkü güzel fikirlerini söylemeye devam et en iyisi. Hani bu ayrılık bize yarayacaktı, birbirlerine dokunmak isteyip dokunamadıkları, içten içe yandıkları o güzel sahneleri tekrar görecektik hanii:( Lütfen haftya bu sahneleri izleyelim en geç bir sonraki bölüme de barışsınlar!! Onların aşkı olmadan bu dizinin hiçbir anlamı yok. KV yle yarışmak için bu tür şeyler yapılıyorsa lütfen yapılmasın. Hangimiz daha çok vahşet içeren sahneler çekeceğiz yarışına mı girdik yahuu.. Aşk isityoruz , masalımızı geri istiyoruz biz..

Mümkünse yönetmenimizi de:(:(:(

Bu arada Hance'dim klibini heyecanla bekliyoruz. Nesli 'ninki harika olmuştu, her ne kadar ayrılık üzerine olsa da izlemeye doyamadım. Allahtan elimin altında da istediğim zaman izleyebiliyorum:) Ellerine sağlık Neslicim.

supersonic
20-01-07, 22:22
Ya Hale Abla sen bu akşam beni göndermeyi kafaya koymuşsun sanırım. Esmerin ağzından yazıldığını biliyorum ama böyle düşünmek beni mutlu ediyordu. :(

Belkide Esmer bize geliyordur bak o zaman hiçbir itirazım olmaz, Ali ve Ezelde size kalsın.

Yanlız şunu söylemeliyimki, bu haftayı gerçekten çok daha başka merak ediyorum, belkide hiç bu kadar heyecanla beklememiştim, bu işin çok uzamamasını diliyorum, başkada bişey diyemiyorum.

Hemen bir ekleme Özlemcim bu dizi hepimizin akıl ve kalp sağlığıyla oynuyor bu gerçeğin ta kendisi, hayat işleyişimizi değiştirdi, bizi sanal aleme bağladı, ve bütün en'lerimiz bu dizi oldu...

Ah Hande ah,ah!!!!!!!!!!!!

Valla kimseyi öldürmeye niyetlenmedim ama kendim gidicem şimdi, bu şarkılar beni mahvetti:sad53: :sad53:

Ben de en çok bu haftayı merak içinde bekliyorum.İnadına saatler ve günler geçmek bilmez bu hafta.Eğer aralarına bir mesafe girmezse(yol bakımından),
çok fazla dayanamazlar gibi geliyor.

Esmer ''seni kaybedemem'' dedi çünki ve bu uğurda her şeyi yapacaktır yalnız ''ağlak,zırlak,zayıf Aylin'' beni düşündürüyor biraz.:img-hyste

Esmer bir tuvalet bulup Aylini oraya atsa.:img-in_lo Durum değişebilir mi acaba ???
Ne dersiniz bu konuda?????

civrik
20-01-07, 22:25
Ya Hale Abla sen bu akşam beni göndermeyi kafaya koymuşsun sanırım. Esmerin ağzından yazıldığını biliyorum ama böyle düşünmek beni mutlu ediyordu. :(

Belkide Esmer bize geliyordur bak o zaman hiçbir itirazım olmaz, Ali ve Ezelde size kalsın.

Yanlız şunu söylemeliyimki, bu haftayı gerçekten çok daha başka merak ediyorum, belkide hiç bu kadar heyecanla beklememiştim, bu işin çok uzamamasını diliyorum, başkada bişey diyemiyorum.

Hemen bir ekleme Özlemcim bu dizi hepimizin akıl ve kalp sağlığıyla oynuyor bu gerçeğin ta kendisi, hayat işleyişimizi değiştirdi, bizi sanal aleme bağladı, ve bütün en'lerimiz bu dizi oldu...

Bu haftayı daha büyük bir merakla beklememizin nedeni çok açık zaten barışmalarının uzun sürüp sürmeyeceği bu bölüm belli olur ama bir önemli nedeni de yönetmenin performasını dah iyi değerlendirebilecek olmamız.

Geçen bölüm birşeylerin eksik olduğunu hissetim ama ancak sonunda anlayabildim yönetmenin değiştiğini , bu bölüm bunun farkında olarak izleyeceğiz, umarım Zeynep Günay gittiği için sahnelerin eski tadı vermeyeceğine kendimi şartlamam.

Her hafta en az bir sahnede yönetmene hayranlığımı farkederdim ama bu bölümde:(:( Hiçbir sahne beni etkilemedi. Esmer in ağlamaları dışında ,etkileyic ibirşey yoktu malesef.

Fener Bahçe
20-01-07, 22:26
bu ayrılık uzun sürmez uzun sürünce işin cılgı çıkıyor

en kısa zamanda bir araya gelirler gene o güzel sahneleri görürüz

dizimizin başka dizilere benzemesini istemiyorum

bu sahnelerle bizi kalpten götürmek için sinirlendirmek için yapıyorlar bide diziyede heyecan katmak istiyorlar tabiki bunu dozunda yapsınlar artık çünkü her izleyişimde kalpten gidecem artık

artık o güzel sahnelri yeniden görmek istiyorum ezo semeri geri istiyorum

supersonic
20-01-07, 22:30
Bu akşam kabul günümüz galiba arkadaşlar.

9 tane misafiri miz var hoşgelmişler......

Neslihanla Bengü neredeler bu akşam??? her akşam biriniz kayboluyorsunuz valla kızıyorum artık.yoklama yapıcam bundan sonra ona göre:img-hyste

civrik
20-01-07, 22:35
Esmer ''seni kaybedemem'' dedi çünki ve bu uğurda her şeyi yapacaktır yalnız ''ağlak,zırlak,zayıf Aylin'' beni düşündürüyor biraz.:img-hyste

Esmer bir tuvalet bulup Aylini oraya atsa.:img-in_lo Durum değişebilir mi acaba ???

Ender de bu aralar senin Aylin için kullandığın sıfatları çok sık kullanır oldu. İlginç değil mi???:img-cool2

Tuvalet fikrine gelincee...Ne diyelim ablacım, süper olurr, en alasından bir barışma olur. Zaten bir yanına yanaştırsa Esmer'i barışmama imkanı yok ama...

civrik
20-01-07, 22:42
Bu akşam kabul günümüz galiba arkadaşlar.

9 tane misafiri miz var hoşgelmişler......

Neslihanla Bengü neredeler bu akşam??? her akşam biriniz kayboluyorsunuz valla kızıyorum artık.yoklama yapıcam bundan sonra ona göre:img-hyste

:img-hyste :img-hyste Baktın moralimiz bozuldu, içimiz karardı bizi güldürmeye çalışıyorsun galiba. Çok da başarılısın , ne güldüm kabul günü ve yoklama olayına.

Bengü ve Nesli' nin yokluğu gözümden kaçmadı, yoklama işi iyi fikir , böylelikle azaltırırz devamsızlıkları:) Nesli galiba kursta yine de Bengü nerelerde???

civrik
20-01-07, 22:48
Nesli şuan derste. Geç gelicek 22:00 civarlarında burda olur. Bengü bir saat önce buralardaydı ama o nereye gitti bilmiyorum.

Bu arada Özlem bende yönetmenin değiştiğini bilmeden izledim, yani görüpte ona göre eleştirmek için izlemiş değilim, ama bişeylerin eksik olduğunu, ters giden bişeyler olduğunu anlamıştım. Reklam ve mezarlık sahnesinde araya parazit yapan şeyler zaten basbas bağırıyordu Zeynep Günay gitti diye.

Bu hafta bunu bilerek izlemek nasıl etki yapıcak kestiremiyorum ve bizi şaşırtmasını tüm kalbimle diliyorum. Yönetmen için bu kadar dilekte bulunacağım hiç aklıma gelmezdi ama dünden beri bütün dileklerimi yönetmenimiz için kullanıyorum...

Vallahi ben de hiç beklemezdim kendimden yönetmen için bu kadar dilekte bulunacağımı, zaten yönetmenin değişeceği 100 yıl düşünsem aklıma gelmezdi.

Ben böylesine güzel hikayesi, böyle büyük oyuncuları olan bir dizi çekiyor olsam, feriştahı gelse bıraktıramaz bana KY yi.

Hatırlarsanız Saruhan bir röportajında kendisini çok yüksek rakamlarda teklifler geldiğini ama onun mutlu olduğu yeri tercih ettiğini söylemişti. Eee bu da SARUHAN FARKI olsa gerek.

Bilip bilmeden yönetmeni suçlamak istemem ama kimse durup dururken dizisinin düzenini bozmaz ve böylesine başarılı bir yönetmeni elinden kaçırmak istemez.

civrik
20-01-07, 22:53
Çok güldüm Özlem ya, neye güldü ben gülünücek bişey söylemedim diceksin ama araya yönetmenimizide istiyoruzu sıkıştırman çok hoşuma gitti. Mümkün olsa bende çok istiyorum ama sanıyorumki mümkün değil, keşke bi yerlerde sesimizi duyup geri dönme kararı alsa.

Klibimi yapıcam inşallahta daha bölümü indirmeyi bitiremedim henüz iki part var indirilmeyi bekleyen, ama benimkide Neslininkinden farklı olmicak, yani anafikir yine aynı kahrolası AYRILIK.

İkinci klibimi bu ayrılığa yapıcağım hiç aklıma gelmezdi, sanırım bana bu aşka klip yapmak kısmet değil, ilkini aşkımızı es geçerek Ali ve Esmere yapmıştım, şimdi de mecburen havaya uygun olsun diye ayrılık olucak. Üçüncüye kısmet diyelim...

:DSeni güldürdüğüme sevindim canım, yönetmen olayı aklımdan çıkmıyor bir türlü, güzel sahneler isterken yönetmeni düşünmemek elde mi..Onu da araya sıkıştırayım dedim naçizane isteğim:)

KAHROLASI ayrılık anatemamız oldu yahuu:( Şu geldiğimiz halde bak.

Ayrıca bu sıfat da çok yakıştı kendisine. Bundan sonra hep böyle diyeceğim. KAHROLASI ayrılık:)

supersonic
20-01-07, 23:07
Ender de bu aralar senin Aylin için kullandığın sıfatları çok sık kullanır oldu. İlginç değil mi???:img-cool2

Tuvalet fikrine gelincee...Ne diyelim ablacım, süper olurr, en alasından bir barışma olur. Zaten bir yanına yanaştırsa Esmer'i barışmama imkanı yok ama...

Bu zamana kadar Aylinin esmeri yanına yaklaştırmama manevraları Esmerin barikat ve uçaksavar saldırıları sonucu bertaraf edilmiştir malumunuzca...

Bknz: Kaderin odasının önü ve WC sahneleri....

Bakalım bu sefer nasıl bir taktik deneyecek çok merak içindeyim.yalnız taktikler çok başarılı adam işini biliyor.Sadece Aylin değil kim olsa teslim olur ona.:img-yes:

civrik
20-01-07, 23:07
Sanırım yapımcıdan bahsediyorsun, yanlış anlamadıysam.

Ama şu varki biz bu işlerden pek anlamasakta, bu tür işler manevi değil maddi değer taşıyorlar. Zeynep Günayı çok seviyor olsamda, bize harika dakikalar yaşattığı için minnettar olsamda ben onun kendi isteğiyle ayrıldığını düşünüyorum. Bakın zaten hemen yeni bir diziye başlamış bile. KY başarısı göz ardı edilecek gibi değildi eh kaçırmadılar tabi, büyük bir teklif yapıldıysa oda kabul etmiştir.

Elbetteki yapımcımızda istememiştir böylesi birşeyi, çünkü beraber harikalar yaratıyorlardı, birisi yazıyor birisi çekiyor, bizede tadından geçilmez sahneleri izlemek düşüyordu. Umarım bundan sonrasıda böyle olur...

Evet aynen öyle canım, Sergin hnm dan bahsediyorum. Zeynep Günay ın bakşa bir teklif yüzünden dizimizi bıraktığını düşünüyorum yani aynı şeyleri düşünüyoruz, bu durumda Sergin hnm ın elinden birşey gelmez. Gerçi bir sözleşme falan yapılmıyor mu dizi sonuna kadar birlikte çalışması için ya:( Saruhan bundan da bahsetmişti sanırım, eskiden herkes birbirine güvenirdi, sözle yapmadan çalışılırdı diye. Tabii o eskidendi...Neyse dediğin gibi umarım yeni yönetmenle de iyi bir ikili olurlar.

SoN_YoLCu
20-01-07, 23:08
Ya inanın bu dizi benim için çok şey ifade ediyordu, bir numaralı dizimdi bile diyebilirim ki geçen seneki dizi piyasasınının ne kadar sağlam olduğunu hepiniz biliyorsunuz.
Ancak zamanla bu dizide birşeyler ters gitmeye başladı ve akabinde bu kaliteli, farklı ve gönüllerimizde yer edinmiş dizi küçük bir kurtlar vadisi olma yolunda ilerlemeye başladı. Halbuki böyle birşeye hiç ihtiyaç yoktu. Neyse belki zamanla hatalarının farkına varırlar ve düzelirler diye düşündüm ama düzelmek şöyle dursun iyice abarttılar ve artık yuh dedirtecek bir şekilde kurtlar vadisi'nin sezon finalini andıran bir bölümle sezonu sonlandırdılar. Kendi kendime bundan daha kötü olamaz heralde diyordum ancak ikinci sezonun başlamasıyla beraber bu düşüncemde yanıldığımı anladım. Dizi artık benzemeyi, andırmayı falan geçip direk kurtlar vadisi'nin başarısız bir taklidi haline gelmişti. İş bu kadarla da bitmiyor. Taklit bir diziye dönüşmesinin yanısıra altından kalkamayacağı ve sadece komik görünmesine yol açıcak sahnelere kalkıştı ve altında ezildi. Sanırım hiçbiriniz yeni sezonun ilk bölümündeki o gülsem mi ağlasam mı diye çelişkiye düştüğüm ''esmer'in uçağa atlama'' sahnesini unutmadınız. Bana söyleseler bilgisayarımda daha iyisini yapar hayrına kendilerine verirdim:D
Bu anlattıklarımdan dolayı diziyi izlemeyi bırakmıştım ancak son bölümlerde yine izlemeye başladım. Ha bu söylediklerim hala devam ediyor değişen birşey yok, peki neden izliyorum?? İnanın zevk aldığımdan değil sadece ve sadece meraktan, nasıl sonlanacağını merak ettiğim için.
Ama asıl üzüldüğüm bu kadar mükemmel(sadece izlenebilirlik, oyunculuk, kalite vbg.. şeyler için değil bana bazı şeyleri anımsattığı için yani tamamen kişisel sebeplerden de gönülden bağlandığım) böyle bir diziyi, kurtlar vadisi kopyası, oradan buradan toplama, özenti ve saçmasapan bir diziye dönüştürmüş olmalarıydı.
Bu arada son bölümde; değişen hiçbirşey olmadığını ve bu şekilde devam etmekte ne kadar kararlı olduklarını nedense bana hiç yabancı gelmeyen yemin sahnesi ile gösterdiler.
Ne diyeyim helal olsun !!

civrik
20-01-07, 23:13
Bu zaman kadar Aylinin esmeri yanına yaklaştırmama manevraları Esmerin barikat ve uçaksavar saldırıları sonucu bertaraf edilmiştir malumunuzca...

Bakalım bu sefer nasıl bir taktik deneyecek çok merak içindeyim.yalnız taktikler çok başarılı adam işini biliyor.Sadece Aylin değil kim olsa teslim olur ona.:img-yes:

Aaaah ahhh o konuya hiç girmeyelim en iyisi. Hiçbir şey yapmasına gerek yok aslında, karşına çıksa teslim olursun zaten Esmer e.:img-blush

Kaderin odasının önü dedin de beni benden alıp götürdün yine Hale Abla, o ne sahneydi öyle. Bayılacağım sandım bir an. En iyisi kendimizi rahatlatalım ve senaristimize güvenelim. Bu güne kadar çok kızdık ama sonra yüzümüz güldü(her ne kadar hala kavuşma sahnesi gelmese de:icon_evil ) Eminim yine bir Esmer atağı ve Ezel in çaresiz teslim olacağı harika bir sahne izleyeceğiz.

Silvara
20-01-07, 23:16
Bu zaman kadar Aylinin esmeri yanına yaklaştırmama manevraları Esmerin barikat ve uçaksavar saldırıları sonucu bertaraf edilmiştir malumunuzca...

yalmız o zaman durum çok başkaydı.burada yersiz bir kıskançlık söz konusu değil.bence de aylin esmer'i görünce yelkenleri suya indirmeye hazır olacaktır ama aynı zamanda bir açıklamada isteyecektir.esmer eğer aylin'le barışmaya çalışacaksa bu açıklamaları yapmaya hazır olmalı.

o mektup sahnesinde mektubu açmadan önce bir bakışı var.korkuyla, ne olduğunu bilircesine.aaahhhhhhhh ah beni bitirdi o bakış.:img-in_lo :sad53:ve barışmaları konusunda da şüpheye düşürdü ne yazıkki :sad53:

NeSLiHaNNeSLi
20-01-07, 23:16
Nedense ben bu kanlı gelinlik olayının arkasından Niran'ın değil başka birinin çıkacağını düşünmeye başladım, senarist bizi yine yanlış hedefe yönlendiriyor gibi geldi. Özellikle o canlı canlı gömülme işinin arkasından Şeref'in çıkacağını düşünmeye başladım, belki de paranoyaklaşıyorumdur ama o olayda amaç kesinlikle Esmer'i öldürmek değildi, zira onun mezarı Aylin'inkinden çook daha sığdı. Burada amaç olsa olsa ikisini ayırmak olabilir ve bunu en çok isteyecek kişi de Şeref! Aynı şekilde kanlı gelinliğin arkasından da o çıkacak bence. Esmer'i Niran'a karşı kışkırtıp "görev"ine "odaklanması" için çabalıyor bence Şeref!!! Topuğundan vurulan Niran'ın hali hiçbirşeyden haberi yokmuş gibiydi ve bence gerçekten hiçbirşeyden haberi yok, o sırları çözüp koz olarak kullanmak derdinde! Öte yandan Esmer gözünü fena korkuttu Selvihanlı'nın torunlarının öldürülmesiyle ilgili görüntülerle tehdit ederek!

Perşembe günü bunu bende dile getirmiştim. Çok emin olmamakla birlikte bende böyle olduğunu düşünüyorum.

Arkadaşlar hiç sormayın çok üzgünüm .Eger doğruysa Zeynep Günay pana filmin yeni dizisi ''hayat kavgam''ı çekecekmiş.Zeynep Günay başlığına bir arkadaş yazmış.Umarım gerçek değildir.Şuan kahroldum.

Çok kötü bir haber bu, bu yüzden ayrıldı demek. O zaman temelli gittiğinin somut bir kanıtıdır bu, çok yazık oldu çok...

ablacım birşey soracağım hatırlıyormusun saruhan hünel doğumgününde görüntü yönetmeni değişecek fln gibilerinden birşey demiştii görüntü yönetmenii farklı normal yönetmen farklı değil mii

Görüntü Yönetmeni olarak 3 isim vardı, bunlardan birisi bu hafta değişmiş.
Görüntü Yönetmeni tam olarak ne yapar bilmem ama Yönetmen kaybı çok kötü oldu.

a.ceren
20-01-07, 23:21
Ya şimdi az önce ben burda yokken yazdıklarınızı okudum da arkadaşlar Özlem ve Hande siz bölüm sonu farketmişsiniz yönetmeni ben en başta gördüm ve o şokla izledim diziyi ya düşündükçe daha da üzülüyorum ve izlediğimiz o güzel sahneler geliyor aklıma inşallah yine öyle eşsiz sahneler izleriz bu arada dün bikaç sahne yazmıştım çok başarılıydı diye ben şeyi nasıl unuturum ya Esmer ve Ali nin çatışma sahnelerindeki başarılı çekimleri hele Esmer in Kader i kurtarmaya gittiğindeki çatışma sahnesi off mükemmeldi Ali ile sırt sırta vermeleri,geriye dönüşler ya inşallah yine böyle harika sahneler izleriz.Ve tabi ki artık biraz da mantık istiyoruz ya.

NeSLiHaNNeSLi
20-01-07, 23:25
ve yine bu arada neslihancım klip çalışman mükemmel olmuş.daha yeni indirip izleyebildim ve bu üzüntülerin üstüne kalbime bir şey oturmasını sağladı.tebrik ediyorum canım.ama ahhh keşke ayrılık üzerine klip yapmacak malzeme vermeselerdi bize.tekrar tebrik ederim canım.

Beğenmene çok sevindim, çok teşekkür ederim...

Aslında klip hiç içime sinmemişti, ama Hande güzel olduğunu söyleyince yollamaya karar verdim. Ve çok güzel tepkiler aldım, moralim yerine geldi.

Hande'ye sahne seçiminde yardımcı olduğu için teşekkür ederim, klibi isteyenler olursa gönderebilirim, yollamayı unuttuklarım olabilir...

supersonic
20-01-07, 23:26
Ben bu son bölümde esmer ve Aylinin pencerede yaptıkları telefon konuşmasından sonra,aylinin telefonu kapatıp içeri giderken perdenin kapanışını n 3 ayrı açıdan gösterilişini çok beğendim mesela.ayrılık olacağının işaretiydi o bize...

demek bu yönetmende de cevher var arkadaşlar,mühim olan bekleyip o cevherin dışa çıkmasına olanak sağlamak derim ben.

nazlii1
20-01-07, 23:27
Çok güzel yazmışsın Nazlıcım, ne diyeyim bu lafları üstüne. Okurken çok duygulandım. Ne güzel de ifade etmişsin duygularını, benimkilere de tercüman olmuşsun. Bölümün sonunda benim de içime bir yumruk oturdu kaldı, Esmer in gözyaşları ve çaresizliği gözümün önünden gitmiyor bir türlü.:icon_sorr

Sağol canım, o an canım o kadar sıkkındıki Perşembe hem berbat bi gün geçirmiştim, üstüne akşamda öyle bi bölüm izleyince...

Neyse oku oku bitmedi o kadar çok şey yazmışsınızki bi günde :)

Sabah bi tv programında o malum dizinin yapımcılarından biri vardı ve perşembe günüymüş dizinin günü...Güne bu haberle başlamak nasıl oldu siz tahmin edin artık..

Şimdi de Zeynep Günay'ı burada okuyunca şok oldum, ben bi bölümlük filandır diye düşünmüştüm..

Hep kötü şeyler olacak değil ya, bugün bi kanalda Selda Alkor konuktu tv ve diziler hakkında konuşuyorlardı, tv eleştirmenleri filan da vardı, dizi izleyip izlemediğini sordular o da ''ilk bölümünden beri Kaybolan Yıllar'ı izliyorum o kadar beğendim ki adeta tutuldum, inşallah o da diğer diziler gibi reyting kaygısına başlayıp farklı şeyler yapmaz ya da diziyi uzatmak adına izleyiciyi sıkan şeyler yapmaz, suyunu çıkarmazlar herşey tadında güzel buradan yapımcılarada söylemek lazım'' gibi şeyler dedi...

Aslında sevindim o kadar azki tv de Kaybolan Yıllar'dan bahseden..Aslında dediklerinde de haklıydı bence şu reyting olayı ve diziyi uzatmak adına yapılan şeyler...

Her dizide görüyoruz, önce farklı bi formatta başlıyor sonra baktılar reytingler kötü hemen reyting alan şeyler neyse ona yöneliyorlar...Son bölümde dizimizde bunu hissetmedim desem yalan olur...Ama kendimi inandırmak istemiyorum...Ben bu diziye ianmak istiyorum...İnanıyorumda en kısa zamanda özlediğimiz sahneler gelecektir...

Bişey daha söylemeden edemiyeceğim geçen gün yine bi dizide çatışma sahnesi vardı başrol oyuncusuda çift silah kullanıyordu hemen aklıma KY ve Saruhan Hünel'in röportajı geldi..Demişti ya bizden sonra herkes siyah giymeye , çift silah kullanmaya başladı diye...Taklitlerimiz çoğalıyor yani...:)

Ben de sizler gibi bu barışma sahnesini merak ediyorum, WC sahnesi ve Çesen2in evindeki sahneden sonra en az onun kadar etkileyici ve güzel bi sahne olmalı....

grimace_88
20-01-07, 23:29
bence de ön yargılı olmamak lazım sonuçta daha yönettiği ilk bölümdü yeni yönetmenimizin ben daha iyi olacağına inanıyorum ilerki bölümlerdee

NeSLiHaNNeSLi
20-01-07, 23:30
Bu arada Hance'dim klibini heyecanla bekliyoruz. Nesli 'ninki harika olmuştu, her ne kadar ayrılık üzerine olsa da izlemeye doyamadım. Allahtan elimin altında da istediğim zaman izleyebiliyorum:) Ellerine sağlık Neslicim.

Teşekkür ederim canım, Hande sana da teşekkür ederim. Beğenmenize o kadar sevindim ki anlatamam.

Ah abla beni akşam akşam öyle güldürdün ki anlatamam, keşke diyelim, belki gerçekleşir.:)

coy_girl
20-01-07, 23:34
slm arkadaşlar
sonunda geldim yoksa çıldıracaktım.sizlere ve forma çok alışmışım ya sinir krizi geçirecektim bi gün daha gelmeseysim....siz yine herşeyi didiklemişsiniz çok başarılısınız valla :) ben biraz geciktim ama size yetişmeye çalışacağım....ilk olarak şunu söyliyim ESMERİMİZİN o mezarı açarken duyguları,gözlerindeki korku ve haykırışları çok güzeldi.bi an gerçek sandım ne kadar iyi oynadı şaştım.böyle gerçekçiligi çok çok az gördüm desem yeridir.ayrıca esmerle ezelin ayrılmasına çok şaşırdım.aslında şaşırmamalıydık kim olsa aylinin yerinde öyle yapardı.aylin esmersiz yapamaz da aylin esmere geri dönmeden ali ve sahte bu işe el atıp onların aralarını iyice açarsa barışmaları zaman alır diye korkuyorum.

civrik
20-01-07, 23:34
Ya inanın bu dizi benim için çok şey ifade ediyordu, bir numaralı dizimdi bile diyebilirim ki geçen seneki dizi piyasasınının ne kadar sağlam olduğunu hepiniz biliyorsunuz.
Ancak zamanla bu dizide birşeyler ters gitmeye başladı ve akabinde bu kaliteli, farklı ve gönüllerimizde yer edinmiş dizi küçük bir kurtlar vadisi olma yolunda ilerlemeye başladı. Halbuki böyle birşeye hiç ihtiyaç yoktu. Neyse belki zamanla hatalarının farkına varırlar ve düzelirler diye düşündüm ama düzelmek şöyle dursun iyice abarttılar ve artık yuh dedirtecek bir şekilde kurtlar vadisi'nin sezon finalini andıran bir bölümle sezonu sonlandırdılar. Kendi kendime bundan daha kötü olamaz heralde diyordum ancak ikinci sezonun başlamasıyla beraber bu düşüncemde yanıldığımı anladım. Dizi artık benzemeyi, andırmayı falan geçip direk kurtlar vadisi'nin başarısız bir taklidi haline gelmişti. İş bu kadarla da bitmiyor. Taklit bir diziye dönüşmesinin yanısıra altından kalkamayacağı ve sadece komik görünmesine yol açıcak sahnelere kalkıştı ve altında ezildi. Sanırım hiçbiriniz yeni sezonun ilk bölümündeki o gülsem mi ağlasam mı diye çelişkiye düştüğüm ''esmer'in uçağa atlama'' sahnesini unutmadınız. Bana söyleseler bilgisayarımda daha iyisini yapar hayrına kendilerine verirdim:D
Bu anlattıklarımdan dolayı diziyi izlemeyi bırakmıştım ancak son bölümlerde yine izlemeye başladım. Ha bu söylediklerim hala devam ediyor değişen birşey yok, peki neden izliyorum?? İnanın zevk aldığımdan değil sadece ve sadece meraktan, nasıl sonlanacağını merak ettiğim için.
Ama asıl üzüldüğüm bu kadar mükemmel(sadece izlenebilirlik, oyunculuk, kalite vbg.. şeyler için değil bana bazı şeyleri anımsattığı için yani tamamen kişisel sebeplerden de gönülden bağlandığım) böyle bir diziyi, kurtlar vadisi kopyası, oradan buradan toplama, özenti ve saçmasapan bir diziye dönüştürmüş olmalarıydı.
Bu arada son bölümde; değişen hiçbirşey olmadığını ve bu şekilde devam etmekte ne kadar kararlı olduklarını nedense bana hiç yabancı gelmeyen yemin sahnesi ile gösterdiler.
Ne diyeyim helal olsun !!

Böyle düşünmene ve diziyi izlemekten vazgeçmene çok üzüldüm arkadaşım:( Sahnelerin benzerliği konusunda söyleyebileceğim hiçbir şey yok gerçkten ama böylesine bir diziyi kurtlar vadisinin kopyası, özellikle de başarısız bir kopyası olarak nitelendirmek çok yanlış.

O duygu yüklü sahneler hala dizide mevcut. (Son bölümü buna dahil etmiyorum) Tek değişen artık birbirlerine kavuşmuş olmaları, belki de sana cazip gelen onların henüz birbirlerine olan aşklarını itiraf edemedikleri için içten içe bu sevdayı yaşamalarıydı ama onların aşkı bu haliyle de çok güzel. Özellikle ikinci sezonun ilk bölümlerinde harika sahneler var, zaten dün bazılarını saymıştım, şimdi tekrarlamayacağım. Bu sahneler için bile bazı olumsuzluklara katlanmaya değer. Kaldıki hiçbir dizi mantık çerçevesi içinde seyir etmiyor.

Benim tek dileğim bu şikayetlerin dikkate alınıp , daha fazla izleyici kaybetmeden bu sorunların çözümlenmesi. Çünkü Ky izleyicisi gerçekten çok kıymetli.

nazlii1
20-01-07, 23:36
Aslında diziyi izlerken benimde aklıma Şeref olabilme ihtimali geldi, Ali'nin yanına gidip imalı imalı Esmer'i bulamıyorum gibi laflar ettiği için bi de aklıma Neslihancım geldi tabi bölüm başlamadan önce Şeref olabilirmi demişti....

Sanki Ali'nin yanındaki konuşması çok imalıydı bi de nedense bende Murat'ı tanıyor izlenimine kapıldım sanki onu görünce rahatlamış gibiydi...

NeSLiHaNNeSLi
20-01-07, 23:43

Yoklamayı bizim hocalar yapıyor abla, sen yorulma hiç.:img-pilot
Dersteydim, ondan yoktum bu gece.:)

Silvara
20-01-07, 23:46
Yoklamayı bizim hocalar yapıyor abla, sen yorulma hiç.:img-pilot
Dersteydim, ondan yoktum bu gece.:)

hepinizin olması iyi güzel de mardigras yok:img-help: :img-fie: neden gelmedi bilgisi olan var mı?

civrik
20-01-07, 23:49
Aslında diziyi izlerken benimde aklıma Şeref olabilme ihtimali geldi, Ali'nin yanına gidip imalı imalı Esmer'i bulamıyorum gibi laflar ettiği için bi de aklıma Neslihancım geldi tabi bölüm başlamadan önce Şeref olabilirmi demişti...

Ben de bütün bunların arkasında Şeref'in olabileceğini düşünüyorum. Tabiki de amacı Ezel le Esmer in arasını açmak.

Dün aklıma geldi ama yazmayı unuttum. Belki o ayrılık mektubu da bir düzmecedir. Çok mu iyimserim yaa. Umarım öyledir. Gerçi Ezel o karanlık adamla görüşmüyorum derken böyle birşey yapacağını çok belli etti ama ne yapayım aksini düşünmek isteyince böyle fikirler geliyor aklıma.

Bu arada MardiGras ciddi ciddi bizi terketti galiba:(:(

nazlii1
20-01-07, 23:53
Ben de bütün bunların arkasında Şeref'in olabileceğini düşünüyorum. Tabiki de amacı Ezel le Esmer in arasını açmak.

Dün aklıma geldi ama yazmayı unuttum. Belki o ayrılık mektubu da bir düzmecedir. Çok mu iyimserim yaa. Umarım öyledir. Gerçi Ezel o karanlık adamla görüşmüyorum derken böyle birşey yapacağını çok belli etti ama ne yapayım aksini düşünmek isteyince böyle fikirler geliyor aklıma.

Bu arada MardiGras ciddi ciddi bizi terketti galiba:(:(

Dediğin gibi canım insan inandırmak istemiyor kendini ama mektupta yüzük de vardı malesef :(

Galiba gerçek hayatta bazen o kadar üzücü şeyler yaşıyoruz ki, buna bağlı olarak izlediğimiz dizilerde filmlerde herkesin mutlu olmasını, aşıkların ayrılmamasını, ölümün, acının, üzüntünün olmamasını istiyoruz bi çeşit kaçış yani...

coy_girl
20-01-07, 23:56

Dün aklıma geldi ama yazmayı unuttum. Belki o ayrılık mektubu da bir düzmecedir. Çok mu iyimserim yaa. Umarım öyledir. Gerçi Ezel o karanlık adamla görüşmüyorum derken böyle birşey yapacağını çok belli etti ama ne yapayım aksini düşünmek isteyince böyle fikirler geliyor aklıma
ahh Özlem keşke ayrılık mektubu düzmece olsa.ne güzel olur.mektubun içinden aylinin yüzüğü çıkmasaydı öyle olma ihtimali yüksekti (şerefin işidir diye).ama malesef bu ayrılık mektubu gerçek.oofff ya sahte ezele gün doğdu şimdi:(

civrik
21-01-07, 00:03
ahh Özlem keşke ayrılık mektubu düzmece olsa.ne güzel olur.mektubun içinden aylinin yüzüğü çıkmasaydı öyle olma ihtimali yüksekti (şerefin işidir diye).ama malesef bu ayrılık mektubu gerçek.oofff ya sahte ezele gün doğdu şimdi:(

Dediğin gibi canım insan inandırmak istemiyor kendini ama mektupta yüzük de vardı malesef :(

Galiba gerçek hayatta bazen o kadar üzücü şeyler yaşıyoruz ki, buna bağlı olarak izlediğimiz dizilerde filmlerde herkesin mutlu olmasını, aşıkların ayrılmamasını, ölümün, acının, üzüntünün olmamasını istiyoruz bi çeşit kaçış yani...

Mektubun gerçek olduğunu ben de biliyorum malesef ve bu fikrimi savunmak için söylemiyorum ama Ezel in bile sahtesini bulduğuna göre yüzüğünkini bulmak hiç de zor olmazdı. Ama bu sadece bir hayal tabiki. O mektup gerçektiii!!:icon_sorr

Çok haklısın Nazlıcım. Bari diziyi izlerken mutlu olalım diyoruz ,onların yaşadığı aşkla mutlu oluyoruz ama dizidekilerin hali bizden beter. İnsan her bölüm ölüm tehlikesi atlatır mı yahu. Ali bile geçmişte polis olmasına rağmen Aylin den daha az ölüm tehlikesi atlattı, hatta Esmer bile. Aylinin histerikliğine hak veriyorum bazen.

NeSLiHaNNeSLi
21-01-07, 00:08
Nesli'cim klibini yeni izledim inan çok güzel olmuş, bu kadar güzel ve anlamlı bir şarkı olabilirdi ancak,

dizi ismiyle nasılda örtüşüyor şarkı KAYBOLAN YILLAR böyle tesadüf olabilir mi :(

off ellerine sağlık canım, bayıldım.

Beğendiğine sevindim canım, çok teşekkür ederim.

Aslında ikinci klibimi de aşk üzerine yapmak isterdim, malum bu hafta ki konumuz ayrılık, ve bende bu haftada klip yapma kararı alınca çok güzel malzeme çıktı.

Ama ne malzeme, çıkmaz olaydı keşke!!!

siyah lale
21-01-07, 00:12
Resmi olarak yeni üyeniz sayılsam da,misafir olarak forumdaki yazılarınızı okurken ,söylediğiniz gibi bir aile olmayı başardığınızı da gördüm.
Fazla televizyon seyretmeyen ve hayatın bir parçası haline mafya, silah konulardan hoşlanmayan biri olarak , yıllar sonra bölümlerini kaçırmadan seyrettiğim tek dizi kaybolan yıllar oldu.Beni çeken ne oldu.Müziğimi,konusu mu,kaybedilen değerler ve duyguların dile getirilişi mi ,yoksa hepsi mi ? Bilmiyorum..
Düşüncelerinizin hepsine katılmasam da,mantık hatalarına,kopukluklara ,28. bölümün ben de yarattığı hayal kırıklığına rağmen
" GÖZLERİN KONUŞTUĞU YERDE ,DİLLER SUSAR " DİYEREK 29.bölümde hepinizin söylediği gibi ,K.Yılları seyretmekten zevk alacağımız hale getirmelerini diliyorum.

NeSLiHaNNeSLi
21-01-07, 00:15
" GÖZLERİN KONUŞTUĞU YERDE ,DİLLER SUSAR " DİYEREK 29.bölümde hepinizin söylediği gibi ,K.Yılları seyretmekten zevk alacağımız hale getirmelerini diliyorum.

Aramıza hoşgeldin arkadaşım.

İstediğimiz şeyi çok güzel bir cümle ile dile getirmişsin. Çok teşekkürler...

coy_girl
21-01-07, 00:16
Yasemin bu bölüm iyice sinirlendirdi beni.Timura kendini nasıl da inandırdı.Timurda hiç bişeyi anlamadan dinlemeden bi tatlı söze inandı hemen.

nazlii1
21-01-07, 00:20
Yasemin bu bölüm iyice sinirlendirdi beni.Timura kendini nasıl da inandırdı.Timurda hiç bişeyi anlamadan dinlemeden bi tatlı söze inandı hemen.

Al benden de o kadar...

O kadar gereksiz sahnelerdi ki, resmen bölümü doldurmak için yapmışlar gibi geldi bana hem de en heyecanlı sahnelerde pat diye çıkıyorlar , sinirden kendimi paraladım resmen, bu kadar gereksiz sahneler mi olur ya..

Diyorum ya bu saftiriklik Aylin'e Timur'dan geçmiş, kan bağı olmasa da üzüm üzüme baka baka kararıyor işte...

Bi de bu bölümde Nedret hiç yoktu, ayrıca kaç bölümdür Asya da yok...

Ne güzel formumuza yeni birileri geliyor..Siyah lale arkadaşım hoşgeldin aramıza :)

coy_girl
21-01-07, 00:24
Al benden de o kadar...

O kadar gereksiz sahnelerdi ki, resmen bölümü doldurmak için yapmışlar gibi geldi bana hem de en heyecanlı sahnelerde pat diye çıkıyorlar , sinirden kendimi paraladım resmen, bu kadar gereksiz sahneler mi olur ya..

Diyorum ya bu saftiriklik Aylin'e Timur'dan geçmiş, kan bağı olmasa da üzüm üzüme baka baka kararıyor işte...

Bi de bu bölümde Nedret hiç yoktu, ayrıca kaç bölümdür Asya da yok...
bencede arkadaşım..timuru ve yasemini vereceklerine küçük esmeri,ezeli ve asyayı koysunlar.ayrıca en heyecanlı sahnelerde bi de reklama da girdiler bu bölümde.

a.ceren
21-01-07, 00:28
Bölüm için söylenicek herşey söylendi bölümü tekrar izlediniz mi arkadaşlar bilmiyorum ama ben sabır çekerek izledim tabi bazı gereksiz yerleri atlıyarak yoksa dayanmak ne mümkün baş karakterlerden çok dizide bu hafta diğer oyuncular mevcuttu ve hele ki Niran allahım onun şu edalı edalı Ender e cilveler yapması ne kadar da itici hele o yürüyüşü umarım sakat kalırsın Niran ciddi ciddi Esmer onu vurunca ben böyle düşündüm öldüremez di tabi ayağına sıktı doğal olarak ve son sahne o Esmer in hali allahım gözümün önünden gitmiyor hele ki Neslihan ın klibi de her an elimin altında olunca feci oluyor insan klip çok güzel olmuş tekrar teşekkürler Neslihan.Ben 29.bölümü çok merak ediyorum öyle böyle değil yani ya bide artık şu KV benzetmelerinden çok sıkıldım demin bi arkadaşta bayağı uzun bi yorum getirmiş lütfen bu kadar farklı olan dizimizin bu tür yorumlara maruz kalmaması için biraz daha özen hele o yemin sahnesi çok komikti ya gitti HAÇLI KURALLARI geldi VATANSEVER ADALET TİMİ ne gerek var böyle şeylere.Bu arada siyah lale aramıza hoşgeldin.

NeSLiHaNNeSLi
21-01-07, 00:30
hele o yemin sahnesi çok komikti ya gitti HAÇLI KURALLARI geldi VATANSEVER ADALET TİMİ ne gerek var böyle şeylere.

Saol canım, çok teşekkür ederim.

Vatansever Adalit Timinin kısaltılmışına dikkat ettiniz mi? :)

VAT:D

coy_girl
21-01-07, 00:33
Resmi olarak yeni üyeniz sayılsam da,misafir olarak forumdaki yazılarınızı okurken ,söylediğiniz gibi bir aile olmayı başardığınızı da gördüm.
Fazla televizyon seyretmeyen ve hayatın bir parçası haline mafya, silah konulardan hoşlanmayan biri olarak , yıllar sonra bölümlerini kaçırmadan seyrettiğim tek dizi kaybolan yıllar oldu.Beni çeken ne oldu.Müziğimi,konusu mu,kaybedilen değerler ve duyguların dile getirilişi mi ,yoksa hepsi mi ? Bilmiyorum..
Düşüncelerinizin hepsine katılmasam da,mantık hatalarına,kopukluklara ,28. bölümün ben de yarattığı hayal kırıklığına rağmen
aramıza hoşgeldin arkadaşım.:))

nazlii1
21-01-07, 00:34
hele o yemin sahnesi çok komikti ya gitti HAÇLI KURALLARI geldi VATANSEVER ADALET TİMİ ne gerek var böyle şeylere.Bu arada siyah lale aramıza hoşgeldin.

O sahne gerçekten çok komikti , yani garip geldi bana nedense bu tarz sahneler oyuncular ne kadar süper de olsa rollerini müthiş de yapsalar bana pek inandırıcı ve güzel gelmiyor, hadi o bi yana ne çabuk buldu da yardım istedi o kadın onu filan hiç anlamadım, gerçekten o kadar gereksiz sahneler vardıki , sahte çıktığından bu yana ilk defa bi bölümün bitmesini istedim, oysaki hepimiz biliyorum ne kadar çabuk geçiyor bölüm 1 saat sanki 1 dakika gibi geliyor derdik ama bu bölüm hiç de öyle değildi

Neyse umudumuz 29. Bölüm...

NeSLiHaNNeSLi
21-01-07, 00:44
Öldüm gülmekten Nesli ya nerden de aklına geldi bu senin şimdi.:img-hyste

Klip için rica ederim canım, sana yardım etme zevkti, bende sana yardımlarından dolayı teşekkür ederim.:)

Rica ederim canım, ne demek, her zaman.:)

Bu daha benim bölümü izlerken o anda aklıma geldi. Esmer söyler söylemez, zaten o sözlere gülmüştüm, birde bu aklıma gelince tamamen koptum, gözlerimden yaş geldi. Mezar sahnesinde ağlamadım ama o sahnede ağladım, gülmekten. :D Aaaa demek ki diziyi izlerken ağlamışım ben.:img-pilot

MardiGras'ın bir yere gittiği yok, böyle olumsuz düşünmeyin lütfen. Yoğun olduğu için gelemedi sadece.

Bölümü beğenecek mi? Sanmam...Birde bundan sonra artık izlemiyorum demesinde işte o zaman:sad53:

Ama şu kadarını söylemeliyim, bizi bırakmadığına eminim...

KY konusunda bırakıp bırakmadığına ise emin değilim.:sad53:

Silvara
21-01-07, 00:50

ben ne izlemek isterdim biliyor musunuz?(en azından esmer ve aylin ayrılmasalardı :( ) yasemin'in esmer'e olta atmaya çalışmasını.o ne ender gibi iğrenç,zevk düşkünü, psikopat bir pislik, ne ali gibi zayıf ne de timur gibi salak.yasemin'in esmer'e olta atmaya çalışmasını ve boyunun ölçüsünü şööööyle iyi bir alıp bozum olmasını izlemek isterdim.esmer duman ederdi onu be. :)

a.ceren
21-01-07, 00:52
Bu arada gerçekten bu Yasemin in Timur a bu kadar yaklaşma nedenini bu hafta çok açık gördük Timur u etkilemeyi başardı zaten ve mal mülk konusun da nasıl da bozuntuya vermemeye çalıştı Yasemin tek amacı bu zaten şuan çalışmıyor da oof ben bunları izlemek istemiyorum ya çok gerek ya hem Aylin deki CD yok oldu değil mi bi kere Yasemin e fırlatmıştı ve uçtu CD yoksa nerde bu CD ve Neslihan ın dediği gibi yeni birliğimiz VAT arkadaşlar uzun uzun yazmaya gerek yok.Allahım umarım bu sahneler komik olmaz ya çünkü geçen bölüm çok güldüm ben bu sahneye.

NeSLiHaNNeSLi
21-01-07, 02:25
Bir buçuk saattir 5 dk yazıyor, bu nasıl iş.:)Acaba bende mi bir sorun var, yoksa herkesin mi öyle oldu.:)

yasemin'in esmer'e olta atmaya çalışmasını ve boyunun ölçüsünü şööööyle iyi bir alıp bozum olmasını izlemek isterdim.esmer duman ederdi onu be. :)

Bunu daha önce dile getirdim mi emin değilim ama bunun olmasını bende çok istiyorum. O kadar zevk alırdım ki bu sahneleri izlemekten, hani dört köşe derler ya, benim köşe sayım çok çok çok fazla olurdu.:D

supersonic
21-01-07, 02:33
Aynı şekilde Nesli, zaten 5 dakika hiç tutmuyorki en az 15 dakika oluyor.

Diğer konuya gelince bugün Bahara olan tavırlarını izledimde, ara sıra yakınlaşma olsada çok güzel kendinden uzaklaştırıyor.

Yasemine gelince öyle bir sahnede ben köşe sayımı sayamam sanırım. Ama ne yalan söyliyeyim çokta isterim olmasını, Esmere bir kez daha hayran olurum o sahnelerde adım gibi eminim bundan...:D

Yaseminin Esmere yaklaşmasını daha önce birkaç defa daha konuşmuştuk hatırlarsanız ama senarist inatla Yasemini kıyıbucak kaçırıyor Esmerden.

Belki daha ileride Endere olduğu gibiYaseminede neler yaptığını görebiliriz.Şahsen ben Yaseminin ne hale geleceğini çooook merak ediyorum.

NeSLiHaNNeSLi
21-01-07, 02:37
Yaseminin Esmere yaklaşmasını daha önce birkaç defa daha konuşmuştuk hatırlarsanız ama senarist inatla Yasemini kıyıbucak kaçırıyor Esmerden.

Belki daha ileride Endere olduğu gibiYaseminede neler yaptığını görebiliriz.Şahsen ben Yaseminin ne hale geleceğini çooook merak ediyorum.

Acaba bunu o zaman net ifade edemedik mi? Hani koyu koyu renkli renkli yazıyoruz ya, bir daha yazalım belki bu sefer tutar.:D

Yasemin'in Esmer'e yılışma ve bozum olma hallerini izlemek istiyoruz sevgili BBG, mümkünse tabi.:)

supersonic
21-01-07, 02:40
Acaba bunu o zaman net ifade edemedik mi? Hani koyu koyu renkli renkli yazıyoruz ya, bir daha yazalım belki bu sefer tutar.:D

Yasemin'in Esmer'e yılışma ve bozum olma hallerini izlemek istiyoruz sevgili BBG, mümkünse tabi.:)

Evet BBG Yaseminin Esmeri elde etmeye çalışmasını ve alacağı korkunç tepkiyi ben şiddetle görmek istiyorum.Ne olur bizi bu zevkten mahrum etmeyin.
Bu kadar olumsuzluğun içinde içimize biraz olsun su serper bari....

NeSLiHaNNeSLi
21-01-07, 02:44
Evet BBG Ne olur bizi bu zevkten mahrum etmeyin.

Ne hale geldik yahu.:)Normal de dizilerde esas oğlana 3.bir şahıs yaklaşınca izleyici deli olur, biz ise tam tersini istiyoruz.:img-pilot

Ama biliyoruz ki Yasemin ağzının payını en güzelinden alacak, tabi senarist yazarsa.:)

supersonic
21-01-07, 02:46
Nesli,hani Baharı ara sıra saçlarından yakalayıp savuruyordu ya ,onun daha şiddetlisini bekliyorum ben yasemine,bir de 26.bölüm sonunda Niranın gırtlağını sıktığı gibi onunkinide sıkabilir.

Yalnız, Yasemin Enderden dolayı bu tip sertliklere idmanlı.Arsız olmuş yani...
Daha farklı bir tavır lazım ona ama ne olabilir???

NeSLiHaNNeSLi
21-01-07, 02:50
İdmanlı ama Ender onun aşkına ( bu güzelim kelimeyi bu iki gurursuz insan için kullanmak istemezdim ama özür dilerim ) karşılık veriyordu. Esmer vermeyince zaten kısa sürede peşini bırakacaktır.

Daha farklı tavır konusuna gelince, onu da senaristin hayal gücüne bırakmak lazım, herşeyi de biz düşünmeyelim.:img-pilot

supersonic
21-01-07, 02:56
İdmanlı ama Ender onun aşkına ( bu güzelim kelimeyi bu iki gurursuz insan için kullanmak istemezdim ama özür dilerim ) karşılık veriyordu. Esmer vermeyince zaten kısa sürede peşini bırakacaktır.

Daha farklı tavır konusuna gelince, onu da senaristin hayal gücüne bırakmak lazım, herşeyi de biz düşünmeyelim.:img-pilot

Haklısın Nesliciğim herşeyi düşünmeyelim ama senaristin kafası bu aralar ayrılık ve ölümden başka şeye çalışmıyor.Böyle atraksiyonlar da gerekli diziye ama
değilmi?

NeSLiHaNNeSLi
21-01-07, 02:59
Doğru valla, bu sıralar bir duraksama dönemi yaşıyor. O güzelim Ezo'yu hatırlama sahnelerine geri dönüş göremiyoruz, bırak geri dönüşü, bırak hatırlamayı, Esmer Ezo'yu aramaktan bile vazgeçti.

En azından böyle birazcık bari avutsun, şiddetle bu sahneleri bekliyorum.:)

supersonic
21-01-07, 03:02
ilk kez bu hafta önümüzdeki bölümle ilgili tahmin yazamıyorum.Abondone oldum resmen.

Eminim Perşembe akşamından beri yazdıklarımıza bakıyorsa eğer,senarist epeyce eğleniyordur bizimle.

Bize "eğleniyosunuz" diyenler utansın...

civrik
21-01-07, 03:16
Aynı şekilde Nesli, zaten 5 dakika hiç tutmuyorki en az 15 dakika oluyor.

Diğer konuya gelince bugün Bahara olan tavırlarını izledimde, ara sıra yakınlaşma olsada çok güzel kendinden uzaklaştırıyor.

Yasemine gelince öyle bir sahnede ben köşe sayımı sayamam sanırım. Ama ne yalan söyliyeyim çokta isterim olmasını, Esmere bir kez daha hayran olurum o sahnelerde adım gibi eminim bundan...:D

Bahara kadar gitmene gerek yok Handecim. Sahte örneği var karşımızda, o ahtapot kollarını her uzatışında Esmer en güzel şekilde savuşturuyor onu başından. Bir anda eziveriyor kızı:img-hyste Hakediyor ama sahte de. Beter olsun:D

Hele Yasemin öyle birşey denemeye kalksın, sonu sahteden de, bahardan da beter olur. İzlemek isterim doğrusu.

supersonic
21-01-07, 03:23
Seldacığım bu olayların altında Avşarın olduğu hakkında hemfikirim ve bunu sanırım dün belirtmiştim.Yalnız Esmer onu masada herkezin içinde küçük düşürdü.Bundan sonra Avşar kötülüğün dozunu arttıracaktır.

Mezara gömme işinin Şerefin tezgahı olmama sebeplerinden biri de mezarı kazan adamların tipleri....Kesinlikle teşkilat elemanı değildiler.:img-cool2

Ah selda,o son sahneyi niye hatırlattın gece gece şimdi....:sad53: .
Ben KY seyretmeye başladığımdan beri çok duygusal sahne izledim ama bu seninde dediğin gibi en şahanesiydi.İlk kez bu kadar çok ağladım o sahnede.

Bu da şunu göstermektedir ki; Yeni yönetmen de iş var....Biraz sabır.

NeSLiHaNNeSLi
21-01-07, 03:23
Selda çok kısa yazmışsın bacım.:)

Bu işi Şeref yaptırmıştır diye ben söylemiştim, sonradan bu fikre katılan bir kaç kişi daha gördüm.

Ancak ben emin değilim, sadece o da olabilir diyorum.

Avşar olma ihtimali de var, çünkü maskeli adamlardan birinde yüzük vardı.
Ama Avşar Aylin'e şu saatten sonra zarar vermez diye düşünüyorum, Kader'e yardım ettiğini biliyor, ona da gerçekleri açıkladı. Bu yönden bakınca olmaz gibi geliyor ama yüzük de aklımı kurcalıyor.

Toprak sahnesine gelince ; Esmer'in üzeri zaten tam örtülmüş değil ki, ben bile siyah paltosunu görebiliyordum. Çekim hatası mı dersiniz, ne derseniz artık.

O kadar saat toprak altında kalınca yaşamaları elbette ki saçmalık. Daha fragmanı izlediğimde evdekilerle bile konuştum bunu, akşamdan sabaha toprak altında kalan insan yaşamaz değil mi diye. En fazla yarım saat dendi bana, ama nefes alacak yeri varsa yaşayabilir.

Ancak Esmer'in yüzü toprak arasından çıktığına göre hava alacak yeri de yok, Aylin'i saymıyorum bile.

NeSLiHaNNeSLi
21-01-07, 03:30
Ben KY seyretmeye başladığımdan beri çok duygusal sahne izledim ama bu seninde dediğin gibi en şahanesiydi.İlk kez bu kadar çok ağladım o sahnede.

Benim en çok ağladığım sahne birbirlerini vurdukları sahne, ardından Ali'nin evinde Ansızın şarkısı eşliğinde söylediği iç parçalayan sözler, en son sırada bu mektup sahnesi var, bu liste uzar gider...

Yönetmene dediğin gibi şans vermek lazım abla, biz hemen idam fermanını imzaladık. Belki çok çok iyi işler çıkaracak, son sahnede Esmer'in Aylin'i hayal etmesi, Aylin'in gözlerinin kocaman görünmesi vs...

Biz bir anda Zeynep Günay'ı kaybedince yadırgadık, hiç kimse onun gibi yapamaz diye düşündük...Yanlış yaptık ama bu üzüntümüzden kaynaklanıyor tabi...

Umarım gelen gideni aratmaz...

Selda dediğin gibi Esmer'in Aylin'i öldü zannedip bağırdığı sırada küçük Ezo'nun astım krizinde ki o sahne birleşseydi tam süper olurdu.

a.ceren
21-01-07, 03:33
Selda vallahi üşenmeyip bölümü bu kadar uzun anlatmışsın ama ben Avşar ın bunu yaptırdığına pek ihtimal vermiyorum burda Neslihan ın dediklerine katılıyorum yani Aylin Kader e çok yardımcı oldu biliyor ve Avşar da aşık artık anlar yahu Esmer in halinden:icon_whis neyse aslında bu yönetmen değişikliği beni çok üzdü belki çok tepki verdim ama şu ana kadar olan bölümler içinde beni en çok mahveden sahne oldu 28.bölüm son sahnesi tabi bunda Saruhan ın oyunculuğunun etkisi çok o nasıl bi ağlama o zarfı açışı oof ya hiç aklımdan çıkmıyor o hali ağlatmayın ya şu adamı.

civrik
21-01-07, 03:34
Destan yazmak diye buna deniyor herhalde Seldacım. Ne ara yazdın bu kadar şeyi. Ama itiraf etmeliyimki bir solukta okudum. Bölümü tekrar izlemiş kadar oldum sayende, zaten henüz indirememiştim de, çok makbule geçti, sağol:)

Ali' nin beyazyakalı diye tabir ettiği şey masabaşı iş yapanlar, ofis ortamında çalışıp kağıt işleriyle meşgul olanlar canım. Ali' nin isyanı çok normal , aktif bir görev verileceğini düşünüyordu kendisine, bunca zaman operasyondan oprasyona koşturan bir polis olarak böyle bir işe alışması çok zor olacak.(Bu biraz yalan oldu genelde masasında oturuyordu gerçi ama:D)
Aman sakın yine bunalıma girmesin bu Ali..Hiç çekemem vallahi.

civrik
21-01-07, 03:41
Ah selda,o son sahneyi niye hatırlattın gece gece şimdi....:sad53: .

Yaa ama..ama...:( Ben hiç ağlamadım o sahnede, gözlerim bile dolmadı. Hatta sonradan yönetmeni görünce kendi kendime Zeynep Günay çekse böyle mi olurdu dedim, aynı şey gömülme sahnesi için de geçerli. Beni etkileyen tek şey tabiiki Esmer in yıkılmış ve ağlayan hali oldu. Hele o gömülme sahnesindeki haykırışı hala gözümün önünden gitmiyor:icon_sorr

Neyse benim duygusuz anıma denk geldi diyerek , kendimi olumlu düşünmeye sevk ediyorum.

Yeni yönetmenimiz de çok güzel sahneler çekerek bizi büyüleyecek..Ona da şans vermemiz lazım, haklısınız.

NeSLiHaNNeSLi
21-01-07, 03:44
Allahım!!! Bir şarkıya aşık olunabilir mi yahu? Ben bu şarkıya aşık oldum, onu dinlemeden duramıyorum, sanki boşluktaymışım gibi hissediyorum dinlemediğimde...

Hele ki müziği...Ve seslendiren Gökhan Tümkaya...Harika söylemiş, harika, harika...Karanlık şarkısını da o söylemişti, sesi çok güzel...

Şarkıyı yazan, besteleyen, ve seslendiren, kısacası bu şarkıyı yaratan, var eden insanlara gönlümün taaa en içinden en büyük sevgilerimi gönderiyorum, hepsine binlerce kere teşekkürler, iyi ki bu şarkıyı bu diziye ve bizlere kazandırdınız...

NeSLiHaNNeSLi
21-01-07, 03:46
...aynı şey gömülme sahnesi için de geçerli. Beni etkileyen tek şey tabiiki Esmer in yıkılmış ve ağlayan hali oldu.

Canım sorun sende değil merak etme.:)O sahnede kimse ağlamamış, etkilenme işini ise Saruhan'ın muhteşem performansına borçuluyuz.

civrik
21-01-07, 03:47
Bu işi Şeref yaptırmıştır diye ben söylemiştim, sonradan bu fikre katılan bir kaç kişi daha gördüm.

Ancak ben emin değilim, sadece o da olabilir diyorum.

Ben de emin olmamakla birlikte sana katılıyorum. Avşar' ın öyle zekice planlar yapıp da bir de bu planlarını başarıyla gerçekleştirmesi...Olur iş değil. Şeref' in dehşet verici planlarından biri olsa gerek. Bir de bunları yaptıranın paşa olması ihtimali geliyor aklıma. Niran Esmer' in başına Paşa' yı saldıysa, o da yaptırıyor olabilir bunları.(Bunu da yazdım ama kendim bile inanmadım sonradan)

Avşar diyince aklıma birşey geldi. Damdan düşer gibi olacak ama aklıma birşey geldi. Avşar ın uçurumdan attığı adamlar, Aylin i kaçıran adamlardı ya hani. O adamları Esmer zaten Aylin'i kurtarırken öldürmemişmiydi..Nasıl dirildi bunlar.

Bu arada Bengü gelmiş, hoşgeldin canımbye

supersonic
21-01-07, 03:57
Ah Selda ne yaptın sen.Yoksa Manas'a (yaşayan en uzun destan)rakip mi olmak istiyorsun?
Arkadaşlar beni merak etmişsiniz hatta yoklama getirmeyi bile düşünmüşsünüz.O kadar luzumsuzca vaktimi geçirdimki .Hem de her hafta olduğu gibi.Oryantalsatar'ı izledim ve tuttuğum kişi haksızlığa ugradı.
Neyse bu da bana ders olsun.
Bence de Avşar'ın parmagı var bu olayada.Şeref'in yapam olasılığı sıfır.Ama karmaskeli adamları görünce acaba mı dedim.Ama sonra çok riskli bir durum buna cesaret edemez dedim.
Evet Avşar olabilir?
Benim anlamadığım Niran'ın yatagına kim nasıl kan bulaştırıyor.Korumalar var,hizmetçiler var?saçmalık.

Yataktaki kan olayı evde çalışan birine para karşılığı yaptırılmış olabilir.

O adamlar Şerefin adamları olamaz,teşkilata almazlar öyle amele kılıklıları.

Ben kaçtım arkadaşlar hepinize iyi geceler bye

civrik
21-01-07, 03:57
Canım sorun sende değil merak etme.:)O sahnede kimse ağlamamış, etkilenme işini ise Saruhan'ın muhteşem performansına borçuluyuz.

Tüm yük Saruhan' ın üstündeydi bu bölüm vallahi. Gerçi Yeşim Büber ' in O karanlık adamla görüşmüyorum baba derkenki acısını her haliyle yansıtması da muhteşemdi ama kurtarıcımız yine Saruhan oldu.

Allahım!!! Bir şarkıya aşık olunabilir mi yahu? Ben bu şarkıya aşık oldum, onu dinlemeden duramıyorum, sanki boşluktaymışım gibi hissediyorum dinlemediğimde...

Al bende de o kadar. Sadece dizi değil diziye dair herşey bağımlılık yapıyor. Bütün şarkılar o kadar güzel, o kadar sahneyle bütünleşiyorki, hayran kalmamak mümkün değil.

NeSLiHaNNeSLi
21-01-07, 04:09
Arkadaşlar size bir müjdem var.:)

Dizimizin müziklerini yapan grubun resmi sitesine şarkıyı eklemişler yani en orjinalinden.:)Bizim elimizdekinin sesi çok iyi değildi biliyorsunuz, ben hemen indirmeye başladım.:)

Ama dikkat çeksin diye şarkının ismini de renkli yazmışlar, tabi çok istek aldı muhtemelen, hatta ilk çalındığı zaman ben mail bile yollamıştım.:)

Hemen indirin...:)

coy_girl
21-01-07, 11:24
ben ne izlemek isterdim biliyor musunuz?(en azından esmer ve aylin ayrılmasalardı :( ) yasemin'in esmer'e olta atmaya çalışmasını.o ne ender gibi iğrenç,zevk düşkünü, psikopat bir pislik, ne ali gibi zayıf ne de timur gibi salak.yasemin'in esmer'e olta atmaya çalışmasını ve boyunun ölçüsünü şööööyle iyi bir alıp bozum olmasını izlemek isterdim.esmer duman ederdi onu be. :)
haha bu süper olur arkadaşım.esmer onu mahveder.gerçi esmere kalacağını pek sanmam ondan önce aylin hesabını keser yaseminin.bu sefer bi tokatla da kurtulamaz yasemin hanım:))

Denizlaboss
21-01-07, 13:33
arkadaslar ben 28.inci bolum baslamadan once bi senaryo yazmistim senaryo bolumune ama kimse gormemis kavusmada vardi ama malesef ayrilikla bitti 28.inci bolum yani isteyenler bi baksin :img-yes:

denizkizi55
21-01-07, 14:11
Neslihan bilgilendirdigin icin tesekkürler..Hemen indirdim ..Bayiliyorum o sarkiya..

Aslanselda; Bolahenk'in sayfasina girince yukarda notalar var oraya tiklayinca sarkilar karsina cikiyor:img-yes:

meltem-cmbl
21-01-07, 14:39
Arkadaşlar size bir müjdem var.:)

Dizimizin müziklerini yapan grubun resmi sitesine şarkıyı eklemişler yani en orjinalinden.:)Bizim elimizdekinin sesi çok iyi değildi biliyorsunuz, ben hemen indirmeye başladım.:)

Ama dikkat çeksin diye şarkının ismini de renkli yazmışlar, tabi çok istek aldı muhtemelen, hatta ilk çalındığı zaman ben mail bile yollamıştım.:)

Hemen indirin...:)

teşekkürler haber verdiğin için neslicim indiridm şimdi, dinliyorumm

NeSLiHaNNeSLi
21-01-07, 14:43
Rica ederim Meltem...:)Selda'ya da öm attım şarkıyı indirebilmesi için...:)

Yanlız orjinal versiyonu çok çok çok daha güzel, müzik daha belirgin, durmadan onu dinliyorum, gerçi hep dinliyordum ama, dün gece indirdiğim andan beri daha da aşık oldum.:)

Biri beni durdursun.:)

meltem-cmbl
21-01-07, 14:45

Yanlız orjinal versiyonu çok çok çok daha güzel, müzik daha belirgin, durmadan onu dinliyorum, gerçi hep dinliyordum ama, dün gece indirdiğim andan beri daha da aşık oldum.:)

evet orjinal daha güsell aynen bende durmadan üstüste dinliyorumm öncedende dinliyordumm ama napalımm cnm şarkı süperr tabi dinlicez:)

E özge E
21-01-07, 14:55

NESLİ abla bak bende aşık oldum,dinlemeden yapamıyorum ..:img-in_lo
banada pm atarmısın...bende orjinal istiyorum..:img-blush

NeSLiHaNNeSLi
21-01-07, 15:04
O zaman tam gaz devam.:)

Hande dediğin şekilde kurtarılan kişilerin nefes alma olanağı olduğu için kurtarılmışlardır canım, onlar direkt toprakla temas etmiyor, tahtalar geliyor üstlerine, onun için kurtulmaları normal. Ancak bizim dizimizde ki gibi gömülen birinin nefes alacak boşluğu yoksa yarım saat içinde:sad53:

civrik
21-01-07, 15:04
CİVRİK : Avşar diyince aklıma birşey geldi. Damdan düşer gibi olacak ama aklıma birşey geldi. Avşar ın uçurumdan attığı adamlar, Aylin i kaçıran adamlardı ya hani. O adamları Esmer zaten Aylin'i kurtarırken öldürmemişmiydi..Nasıl dirildi bunlar.

Bunu nerden çıkardın özlem'cim ben izledim tekrar alllah allah suratları kapalı kimi diyorsun sen???

Eski bölümlerden bahsediyorum canım, iki adam kaçırmaya çalıştı ya Aylin'i hastaneden 12.bölümde. Sonra esmer arabanın önünün kesip onları öldürdü. Sonra adamlar hortladı, bir de üzerine Avşar onlardan birini Aylin' i kaçırmayı beceremediler diye uçurumdan aşağı attı.:img-pilot

NeSLiHaNNeSLi
21-01-07, 15:09
Esmer birer el ateş etmişti arabadayken, ama ölmemişler demek ki.:)Hatta uçurumdan attığının üzerinde ki kan lekeleri belli oluyordu.:)

Hadi onu da geçtim o gün polisler hemşire ölünce soruşturma başlattılar ama Aylin sorguya alınmadı, asıl saçmalık burada.:)

Silvara
21-01-07, 15:11
nesihancım teşekkür edrim indirdim dinlemeye başlıdım bile.gerçi daha önce de dinliyordum (onu da sen yollamıştın sana gittikçe boçlenıyorum :) ) ama bu daha güzel.

bu arada dizi özetinden felan hala haber yok mu?sizce fragman yarın verilmeye başlar mı?

NeSLiHaNNeSLi
21-01-07, 15:13
Rica ederim.:)Sürekli sitesini takip ediyordum zaten, oraya ekleneceğini biliyordum, diğer şarkılarda var çünkü.:)

Özet yarın geç saatlerde gelir, fragman salı günü gelir.:)

nazlii1
21-01-07, 15:17
Aslında bikaç bölümdür dizide Avşar'a iyi insan süsü verilmeye çalışılıyordu, yaptıklarından pişman olmuş birisi gibi..

Ama dediğiniz gibi masadaki o hali şüphe çekici aynı şeklide Şeref'in de halleri şüphe çekici, nedense ben Murat'ı görünce rahatladığını düşündüm, aynı şekilde Ali'ye de Esmer'e ulaşamıyorum diye imalı imalı söylemesi filan..

Amaq gerçekten söz konusu KY olunca her şey olabiliyor, Avşar'ın önce yaptıklarını da düşünürsek o da olabilir ...

civrik
21-01-07, 15:33
[B][FONT="Comic Sans MS"]O zaman tam gaz devam.:)

Haber verdiğin için çok teşekkürler canım, hemen indirdim ve tam gaz dinlemeye devam ediyorum. Çok fena bu şarkı ya. Offf:icon_sorr

NeSLiHaNNeSLi
21-01-07, 15:52
Vade dolmamış demek? Of Hande ne güldüm bu sözüne ya.:)Bizim dizide vadeyi senarist belirliyor biliyorsun, hepimiz onun kaleminin ucundayız.:img-pilot

Cila konusuna bende katılıyorum, Esmer'e yakışmaz böyle birşey.

NeSLiHaNNeSLi
21-01-07, 16:02
Ama Hande sadece karakterler değil ki kalemin ucunda olan. Bizlerde öyleyiz...

Al işte bir ayrılık yaşandı anında ortam karıştı...

Onu da geçtim, bak bir özet geldi az kaldı MardiGras'ı kaybediyorduk. Bir anda izlememe kararı aldı.

O kalemin ucunda sallanıyoruz hepimiz...

civrik
21-01-07, 16:05
Esmer birer el ateş etmişti arabadayken, ama ölmemişler demek ki.:)Hatta uçurumdan attığının üzerinde ki kan lekeleri belli oluyordu.:)

Hadi onu da geçtim o gün polisler hemşire ölünce soruşturma başlattılar ama Aylin sorguya alınmadı, asıl saçmalık burada.:)

burda mantık dışı bişey yok bence, demek ki ölmemiş vurulduğunda :)

Açıklama için çok teşekkür ederim, ben öldüler sanmıştım, ikisini de göğsünden vurmuş olması lazım, malum arabanın içindelerdi, hatta baktım birisi hemen ölmüş gibi kafası direksiyona düşüyor ve korna çalmaya başlıyor, Esmer onu geriye yatırıyor o yüzden. Neysee.. Demekki ölmemişler. Çok dirayetlilermiş:D

Evet senin söylediğin de ayrı bir nokta Nesli. Aylin'i sorgulama gereği duymadılar herhalde, olay onun başından geçmedi ne de olsa:img-pilot

NeSLiHaNNeSLi
21-01-07, 16:16
Ahmet Mete Işıkara'nın dediği gibi deprem gerçeğini kabul etmek lazım...:D

Tam gideceğim sıra patlattın yine Hande.:img-hyste

Çok doğru söyledin valla.:)

civrik
21-01-07, 16:17
nesihancım teşekkür edrim indirdim dinlemeye başlıdım bile.gerçi daha önce de dinliyordum (onu da sen yollamıştın sana gittikçe boçlenıyorum :) ) ama bu daha güzel.

bu arada dizi özetinden felan hala haber yok mu?sizce fragman yarın verilmeye başlar mı?

Bence yarın fragmanı ancak rüyamızda görürüz. Ayrıca fragman yine birşeye benzemeyecek gibi geldi bana. Aylin ve Esmer yeni bölümde görüşse bile bunu fragmana eklemeyip bizi çıldırtacaklar kesin.

civrik
21-01-07, 16:19
Ahmet Mete Işıkara'nın dediği gibi deprem gerçeğini kabul etmek lazım...:D

:img-hyste :img-hyste

Evet bu da KY 'nin gerçekleri. Bununla yaşamayı öğrenelim değil mi, şimdi bunula ilgili bir show yapardı Seldayla Bengü ama yeri değil. Daha doğrusu öyle bir yer yok:(

civrik
21-01-07, 16:21
Gider ayak sana bir kıyak geçeyim dedim. :good:

Akşama kadar bununla idare ediver, döndüğün zaman ağlayabirsin, seninle genelde aynı şeylerden etkileniyoruz, bakalım 22:00'da nasıl tepki vericeksin...:sad53:

Birşey mi kaçırdım ben, o saatte ağlamamıza neden olacak birşey mi var yoksa:icon_sorr

civrik
21-01-07, 16:49
Yok canım bişey kaçırdın sayılmaz.:)

Dün akşam demiştim ya klip yapıcam diye, bugün klibimi tamamladımda izlerken sonunda ağladım, çok kötü oldum, ve merak ediyorum sizlerde de aynı etkiyi yapıcakmı diye.

Nesliylede genelde aynı yerlerde aynı tepkileri veriyoruz ya oda birazdan derse gidicek 22:00'da burda olucak, ve gelir gelmez benim klibi izleyeceği için böyle dedim, umarım hepiniz beğenirsiniz...

Oleeey.:happy0064 Bitti mi klibin. Sen böyle diyince iyice sabırsızlandım şimdi.. Yine ağlayacğız desene.

supersonic
21-01-07, 17:14
Arkadaşlar ben Neslinin klibini açamadım ve izleyemedim.Kendisi klibi o meşhur siteye yükleyemiyormuş,birniz ona yardım etseniz de ben de seyredebilsem sevabına meraktan ölücem ya!!!

nazlii1
21-01-07, 17:42
Hande'cim klibini dört gözle bekliyorum,

Ne yalan söyleyim bende iyi bi fragman beklemiyorum hatta fragmanda Ali-Aylin sahnesi bile olur diye düşünüyorum, bizi çatlatmak merak içinde bırakmak için herşeyi yaparlar....

Hale ablacım yardım etmek isterdim ama o malum siteyi açmıyorum bu bilgisayarda :(

columba35
21-01-07, 17:52
Arkadaşlar ben Neslinin klibini açamadım ve izleyemedim.Kendisi klibi o meşhur siteye yükleyemiyormuş,birniz ona yardım etseniz de ben de seyredebilsem sevabına meraktan ölücem ya!!!

Bende izleyemedim klibi bi sorun var ama benden kaynaklaniyo galiba nasil halledicez bende cook merak ediyorum:bilmim

.Mujka.
21-01-07, 17:57
Konuyla alakasi yok ama kaybolan yillar- ansizin muzigi bende var istiyenler bana ozelden ulasabilirler

MİHRİMAH
21-01-07, 18:22
merhaba arkadaşlar ben Neslinin klibini izledim çok güzel olmuş.Hande seninkinide merakla bekliyorum.

MİHRİMAH
21-01-07, 18:31
SELDANIN YAZISINDAN O KADAR ÇOK BAHSETMİŞSİNİZKİ hemen bulup okuyayım çok merak ettim.

metin_1990
21-01-07, 18:39
bu ansızın sarkısı ben arıyom bulamıyom sarkıyı cok sevıom sarkıda cok super deeme bu arada bı bulabıcem bı yer varsa bırı bana yardım etsın
:img-wink:

MİHRİMAH
21-01-07, 18:40
Ne yaptın sen arkadaşım.

Lana ve Clark aşkıyla Esmer- Ezo aşkının uzaktan yakından alakası yok, o diziyi onların bir türlü bir araya gelememesi ,gelse bile zırt pırt ayrılmaları yüzünden bırakmış bir insan olarak bunu çok net söyleyebilirim. Esmer ve Ezel Esmer'in onu otelde bırakıp gittiği günden beri ilk defa küsüyorlar. Zaten Esmer' in Clark gibi Ezel i korumak için ondan uzak durmalıyım gibi bir tavri da yok . Aksine o yanında yokken Ezel in tehlikede olduğuna inanıyor.

Civrikcim sana tamamen katılıyorum .Ky da bir ayrılıp bir barışma yokki bismillah daha yeni ayrıldılar.Ve dizide esmer yenilmez veya kusursuz gösterilmiyorki ve süpermen gibi güçleri var gibide hiç durmuyor bunu özellikle son bölümde mezar sahnesindeki çaresizliğinde daha çok gördük.

metin_1990
21-01-07, 18:41
:img-wink: :img-wink: Gece geçer, yar geçmez aaahhh
Yol bana sevda kime
Ayrılık zehirli bir hançer, saplanır yüreğime
Belki bugün, belki yarın
Ansızın tutacaktım ellerinden
Belki bugün, belki yarın ansızın ellerinden...
Belki bugün, belki yarın
Ansızın tutacaktım ellerinden
Belki bugün, belki yarın ansızın gitmeseydin...

MİHRİMAH
21-01-07, 18:44
yalmız o zaman durum çok başkaydı.burada yersiz bir kıskançlık söz konusu değil.bence de aylin esmer'i görünce yelkenleri suya indirmeye hazır olacaktır ama aynı zamanda bir açıklamada isteyecektir.esmer eğer aylin'le barışmaya çalışacaksa bu açıklamaları yapmaya hazır olmalı.

o mektup sahnesinde mektubu açmadan önce bir bakışı var.korkuyla, ne olduğunu bilircesine.aaahhhhhhhh ah beni bitirdi o bakış.:img-in_lo :sad53:ve barışmaları konusunda da şüpheye düşürdü ne yazıkki :sad53:

Bence bu sefer okadar kolay olmayacaktır.Bir insanın yüzüğü çıkarması için çok iyi düşünüp karar vermesi gerekir eğer aylinde öyle yaptı ise hemen yelkenleri suya indirmez bence .

Aylin bu kararından çok emin gözüküyor buda babasına söylediği sözlerden veya esmerle telefonda bile konuşmamasından anlıyoruz bunu.

MİHRİMAH
21-01-07, 18:53
Yataktaki kan olayı evde çalışan birine para karşılığı yaptırılmış olabilir.

O adamlar Şerefin adamları olamaz,teşkilata almazlar öyle amele kılıklıları.

Ben kaçtım arkadaşlar hepinize iyi geceler bye

nere gidiyosunnnnnnnnnnnnnn.dur.gitme.

MİHRİMAH
21-01-07, 18:54
ya ben aradım aradım selda nın uzun yazısını bulamadım .nereye gitti bu yazı

DaLLaS
21-01-07, 18:55
bolahenk grubu ansızın sarkısını sitelerine koymuşlar..
ordan indirebilirsiniz.....

Silvara
21-01-07, 18:56
ya ben aradım aradım selda nın uzun yazısını bulamadım .nereye gitti bu yazı

93. sayfada :)

bu arada söyleyecem söyleyecem unutuyorum.bari cvp niteliğinde olmasın şimdi söyeleyeyim.o son sahnede saruhan'ın performansına her an daha da hayran oluyorum (neslicim özellikle senin klipten sonra) ya ordaki ağlayışı yüreğini söküp almışlar gibi ağlıyor.mükemmel bir oyunculuk .

banka
21-01-07, 19:03
Arkadaşlar hande'nin klibide muhteşem olmuş.Sonunda Esmer'in ağlaması ile
birlikte bende ağladım.Zaten bölüm sonu beni mahvetmişti.Bugünde sürekli
diğer bölümlerdeki o güzel aşk sahnelerini izliyorum.Bu diziyi sadece bu güzel aşk için izliyordum.Ama şimdi neler olacak ayrılıkla beraaber köyü günlermi
başlar?İnşallah öyle olmaz.Moralim çok bozuk.

coy_girl
21-01-07, 19:15
bu haftaki bölümde Esmerin söylediği harika sözlerden ikisi ;(gerçi bütün sözleri harika):esmer birlik toplantısına gelinlikle gidip orada bağırırken avşara bi söz söylemişti'sen kapa çeneni'bu sözü duyunca acayip sevindim nasıl söyledi ya süperdi.avşarcık sen daha çocuksun şekerini al otur yerine der gibi:).bi diğeri de sevdiğim kadın söz konusu olunca akan sular durur...resmen bittim. :img-cool2

supersonic
21-01-07, 19:19
Eğer bu bölüm Aylin,çok kararlı,ulaşılmaz kadını oynamaya başlarsa ki hiç de karakteriyle bağdaşmayan bir durum olur; Esmerle barışması ve onun kendisi için vazgeçilmez olduğunu anlaması açısından,esmerin ciddi hayati tehlike geçirmesi gerekebilir.

Ya yeter artık ama ben oynamıyorum.2-3 damla gözyaşı döktü,ağlarkan içini çekti diye burda kahrolurken bir de hayati tehlike geçirip komaya falan girdiğini düşünemiyorum ve hatta düşünmek istemiyorum.Dayanamam ben ona birşey olmasına.

MİHRİMAH
21-01-07, 19:27
Yalnız sevmediğim sahne, hemen o sahneden sonra Aylin’in evine geldiğini göstermeleriydi, o arada neler oldu, esmer onu evine götürüp banyo mu yaptırdı, belli ki temizlenmişlerdi ama o ara gösterilmeliydi, esmer onu nasıl yalnız bırakabildi böyle bir anda. Nasıl onu tek başına bu halde evine gönderebildi, yanında kalmalıydı. Hoşuma gitmedi.

ya bu ne offfffffffffff vallahi oku oku bitiremedim ama dizinin senaryosunu sanki çok güzel özetini çıkarmışsın selda.

evet bende esmer aylini öyle eve getirip bıraktı ya ne olyor ya dedim kızı hemen getirdi eve bıraktı.o olaydan önceki sahnelerin kesinlikle çekilmesi gerekirdi.

seldacım bakalım çok merak ediyorum bu hafta ne olacağını .aylinmi gidecek esmere yoksa esmermi dayanamıyacak.yoksa bunlar öyle ayrı ayrı mı oturacaklar.

güzel bir kavuşma sahnesi bekliyorum hani şu cesenin evinde yukarıda aylin kaderi kontrol ettikten sonraki sahne gibi olabilir.

MİHRİMAH
21-01-07, 19:30
bu haftaki bölümde Esmerin söylediği harika sözlerden ikisi ;(gerçi bütün sözleri harika):esmer birlik toplantısına gelinlikle gidip orada bağırırken avşara bi söz söylemişti'sen kapa çeneni'bu sözü duyunca acayip sevindim nasıl söyledi ya süperdi.avşarcık sen daha çocuksun şekerini al otur yerine der gibi:).bi diğeri de sevdiğim kadın söz konusu olunca akan sular durur...resmen bittim. :img-cool2

yok onlarda güzel ama ben en çok mezarı kazırken ömrüm ,bi tanem diye haykırdı ya gerçekten ömrüm diye hitap etmesi çok orjinaldi.çok etkileyiciydi.

supersonic
21-01-07, 19:31
Çok teşekkür ederim beğenmene sevindim. Zevkle yaptım ve son sahnede ağlayıp duruyorum, sizlerede geçtiyse ne mutlu bana.

Hale Abla daha önce söylenmişti bilmiyorum yine söyleyen senmiydin Aylin Esmere gelince güçlü ve kararlı bir kadın oluverir diye, gerçekten böyle bir sahne izlersek saçmalığın önde gidenine şahit olmuş oluruz...

Evet canım hatırlıyorum ama ben söylemedim.Yalnız çok şüpheliyim bu konuda.
Senaryo bu ya...Olurmu olur.

O zaman düşünebiliyormusunuz siz Esmerin halini!!! Belki de kendini yollara vurup terk-i Diyar eden o olabilir.Mesela Bulgarla ilgili bir görevle Bulgaristana gidebilir,göz görmeyince gönül katlanır diye...:img-help:

Aslında Ayline çok iyi olur onsuz olmak,görememek,kokusunu,tenini hissetmeden yaşayabilmek nasılmış görür.Ama biz göreblirmiyiz??:sad53: :sad53:

coy_girl
21-01-07, 19:38
yok onlarda güzel ama ben en çok mezarı kazırken ömrüm ,bi tanem diye haykırdı ya gerçekten ömrüm diye hitap etmesi çok orjinaldi.çok etkileyiciydi.
onlara zaten söz yok o sözler 1 NUMARA.o sözleri söylerken bi an gerçek oluyormuş hissine kapılıyorum gerçekçi ve güzel sözler:)

MİHRİMAH
21-01-07, 19:39
Eğer bu bölüm Aylin,çok kararlı,ulaşılmaz kadını oynamaya başlarsa ki hiç de karakteriyle bağdaşmayan bir durum olur; Esmerle barışması ve onun kendisi için vazgeçilmez olduğunu anlaması açısından,esmerin ciddi hayati tehlike geçirmesi gerekebilir.

Ya yeter artık ama ben oynamıyorum.2-3 damla gözyaşı döktü,ağlarkan içini çekti diye burda kahrolurken bir de hayati tehlike geçirip komaya falan girdiğini düşünemiyorum ve hatta düşünmek istemiyorum.Dayanamam ben ona birşey olmasına.

Bilmiyorum bundan sonra ne olabilirki.Ama bu mafya dünyasıda öyle değilmi her an hayatın tehlikede.OLABİLİR ÇÜNKÜ ESMERİN ÇOK FAZLA DÜŞMANI VAR.

Sanırım BU arada aylin alide teselli arayabilir handeninde dediği gibi yani aşk anlamında değil.bir dost olarak ondan destek alabilir buda esmeri çıldırtır sanırım o buna dayanamaz.Ozaman da gider tutar aylinin elinden çeker götürür vallahi tutana aşk olsun.

coy_girl
21-01-07, 19:42
Ben bu cümleyi söylerken yumruğunu masaya vuruşunu beğendim.takkkkkkkk:fighting2
o an esmer masaya vururken ve sinirli bakışında korktum.Niran iyi dayanıyor valla ben olsam kalpten giderdim yani.:)

Denizlaboss
21-01-07, 19:51
Senaryo bolumunde 29.bolumden kucuk bir sahne yazdim esmer ve ezonun ayriliktaki halleri isteyenler baksin :img-wink:

figomania
21-01-07, 19:57
çarşamba günü 22.00 da show tv de maçolar var eğer bu hafta ratingler düşük olursa büyük bi ihtimalle yayından kaldırılacakmış.desteğinizi bekliyoruz eğer başka bi diziyi takip etmiyorsanız o saatte maçolar'ı izlerseniz çok mutlu oluruz

pekdeep
21-01-07, 20:06
merhaba arkadaşlar, yorumlarınızı kısmen okuyabildim, hemen kendi yorumlarımı da yapıyım dedim(gerçi biraz geç olmuş oldu ama:))

öncelikle çoooooookk kötü bi bölümdü, sırf neolucaını merak ettiimden, heralde sona doğru düzelir bişi yaparlar diye beklediimden kanal deiştirmedim, yoksa ohoooo! ama noldu sona doğru işler iyice zıvanadan çıktı...

açıkçası bu diziyi içindeki 3lü dostluk ve ezel-esmer aşkı sevdiriyordu bana. yoksa bana ne mafya napmış neetmiş? kim kime düşman olmuş? napıyım? beni ilgilendiren o 3lü arasındaki sıcak, birbirleriyle içiçe olup da farketmemelerindeki gizemdi. ama sırf bu gizemi koruma adına saçma sapan şeyler yapılmaya başlandı. işin mafya, örgüt boyutu arttırıldı ve dizi bir arkadaşımızın da dedii gibi kabak tadı vermeye başladı. oysa hepinizinde dedii gibi buluşsalar da dizi hemen biticek diye bişi yok... ortada cevaplanması gereken o kadar sır çıkardılar ki!

esmerin ezoyu unutmasına anlam veremiorum. onun ezo diye çırpınışları o kadar duyguluyduki oysaki! ama o aylini hayatının merkezi yaptıı an ezoyu unuttu. ne demek "onu bulma umudumu çoktan kaybettim"? ne demek bu ya? tamam esmer sahteyi ezo sanarken onu önemsememesini anlarım ama ezo hala bi sırken onu aramayı bırakmış olması o yüce diye gösterilen sevgiye tutkuya ayıp...

mezarlık sahnesine gıcık oldum. her ne kadar saruhan hünel muhteşem bi performans sergilemiş olsa da o sahne çoooook saçma ve kötüydü bence. buarada o olayı planlayan kişi ya da kişilerin niranla alakası yok bence. zaten kadın onlar kaçırılırken aliyi bulmanın derdine düşmüştü hatırlarsanız. ha 3.nün ali olduunu anlaması esmer ve alinin birbirini bulduunu anlaması demek olucaktırki bu durumda esmerin aliyi öldürmeyeceini de kestirmiş olucak ve alinin yaşadıını anlayacaktır bu niran...

yeni birlik oluşturma sahnesi de kötüydü. hem bi de madem sakin yaşam sürmek istiosun daha ne diye birlik mirlik kuruyosun esmer kardeşim?

esmerin sahteye karşı gösterdii mesafeli tavır çok etkileyiciydi ama benim merak ettiim sahte zaten rosayla ilgili istihbarat alıcaktı bunu ona şeref sölemişti. niye şimdi ilk defa duyuyomuş gibi yaptı ve rosayla konuşmamaya çalışıorum dedi. bana mantıksız geldi o kısım. sırf ezelin bulgarın kızı olduunu o da öğrensin diye yapıldıysa bu sahne, biraz garip olmuş...

yasemin ve timuru ve ezelin ailesini daha fazla görmek istemiorum. timur hata yapıcak, o hayal herkesin gerçek yüzünü fln görücek tmm işte burdan söledim ben görmesek de olur o kısımları:)...

aylinin ayrılış kararı mantıklı ama bn de birçounuzun dedii gibi misilleme yaparcasına aliyle sıkı fıkı olmaya devam etceini ve esmerin ister istemez delleneceini düşünüorum. Allah bu ayline akıl fikir versin yahu...

ali garip ötesi zaten... bi aylin bi sahte... yasemini görse ona da sulanmaya devan edebilir her an... e ama pes...

ve tekrar saruhan hünelin oyunculuuna hayran kaldıımı belirteyim. o nasıl bi ağlamaydı öle. ahhh ahhh...

şimdilik benden bu kadar arkadaşlar... bu dizide o kimsesiz, korunmaya muhtaç, birbirlerine sımsıkı sarılmış 3 kişinin hikayesine odaklanmak güzeldi. böle diri diri gömülmeler, anlamsız uzatmalar diil...

coy_girl
21-01-07, 20:32
açıkçası bu diziyi içindeki 3lü dostluk ve ezel-esmer aşkı sevdiriyordu bana. yoksa bana ne mafya napmış neetmiş? kim kime düşman olmuş? napıyım? beni ilgilendiren o 3lü arasındaki sıcak, birbirleriyle içiçe olup da farketmemelerindeki gizemdi. ama sırf bu gizemi koruma adına saçma sapan şeyler yapılmaya başlandı. işin mafya, örgüt boyutu arttırıldı ve dizi bir arkadaşımızın da dedii gibi kabak tadı vermeye başladı. oysa hepinizinde dedii gibi buluşsalar da dizi hemen biticek diye bişi yok... ortada cevaplanması gereken o kadar sır çıkardılar ki!
ve tekrar saruhan hünelin oyunculuuna hayran kaldıımı belirteyim. o nasıl bi ağlamaydı öle. ahhh ahhh...

şimdilik benden bu kadar arkadaşlar... bu dizide o kimsesiz, korunmaya muhtaç, birbirlerine sımsıkı sarılmış 3 kişinin hikayesine odaklanmak güzeldi. böle diri diri gömülmeler, anlamsız uzatmalar diil...
arkadaşım bazı düşüncelerinde sana katılıyorum ama bazı düşüncelerin beni çok üzdü.bizim dizimiz mafya dizisi değil aşk ve dostluk dizisi.bunu zaten sen de biliyorsun.ama bu dizideki önemli üç karakterin aileleri mafyanın içinde.mafyayı göstermeyecekte ne yapacak.bu aileler çözülürse bu üç kişi de çözülecek ve birbirlerini bulacaklar.birbirlerini bulmak için gidilen yol bu bence.yani amacından hiç bir zaman saptırılmadı dizimiz....ve seninde dediğin gibi saruhan hünelin oyunculuğu her zaman çok güzel:happy0064

(nerdesiniz Nesli,Hande,Özlem,Selda,Bengü su...nerdesiniz ben geldim şimdide siz yoksunuz :))

civrik
21-01-07, 21:25
Evet canım hatırlıyorum ama ben söylemedim.Yalnız çok şüpheliyim bu konuda.
Senaryo bu ya...Olurmu olur.

O zaman düşünebiliyormusunuz siz Esmerin halini!!! Belki de kendini yollara vurup terk-i Diyar eden o olabilir.Mesela Bulgarla ilgili bir görevle Bulgaristana gidebilir,göz görmeyince gönül katlanır diye...:img-help:

Aslında Ayline çok iyi olur onsuz olmak,görememek,kokusunu,tenini hissetmeden yaşayabilmek nasılmış görür.Ama biz göreblirmiyiz??:sad53: :sad53:

Hale Abla yine başlamışsın teorilerine. Ne hikmetse hep de tutuyor ama bu tutmaz umarım. O ne öyle yaa. Esmer Ezelsiz, Ezel de Esmersiz olamaz.

Kimse biryere gitmesin neoluuur:(( Bu bölüm barışıversin. Esmer bir şekilde Ezel le karşı karşıya gelmeyi başarıp aklını çelecek bence;)

[B](nerdesiniz Nesli,Hande,Özlem,Selda,Bengü su...nerdesiniz ben geldim şimdide siz yoksunuz :))

Özlem burdaaabye

nazlii1
21-01-07, 21:37
Ben bide Ali'nin vereceği tepkiyi merak ediyorum...

Kesin bizim saftrik Aylin hemen Ali'yle buluşur..Ali de içten içe sevinecek tabi..

Hatta ben fragmanda bile Ali-Aylin sahnesi olur diye bekliyorum..bizi sinir etmek için eminim ki koyarlar...

coy_girl
21-01-07, 21:52

Kesin bizim saftrik Aylin hemen Ali'yle buluşur..Ali de içten içe sevinecek tabi..

Hatta ben fragmanda bile Ali-Aylin sahnesi olur diye bekliyorum..bizi sinir etmek için eminim ki koyarlar...
koyarlarmı koyarlar arkadaşım.aylinin aliyle yakınlaşır kesin.bizim aylin arkadaş ve dost olarak dertlerini anlatmak için gider ama ali beyimiz sevinir ve aylini geri almaya uğraşır.bu ayrılık en çok sahtenin işine yaradı:(.şimdi esmerin evine gider onunla zaman geçirmeye çalışır ama esmer pek yüz vermez herhalde:)

Silvara
21-01-07, 22:02
hoşgeldin:).nerdesiniz Özlem'cim.hadi gelin.kimsecikler yok burda.gerçi konuşulacak konuda kalmadı ama siz gelin buluruz:)

:) :) :) di mi ama ?daha ali'nin fırsat kollayacak olmasından bahsetmedik mesela.gelin de onu şöyle bir güzel yerden yere vuralım.sonra belki esmer'in ender'le niran ilşikisini öğrenince endere neler yapacağını konuşuruz.:icon_twis :icon_twis :icon_twis siz bir gelin hele :)

coy_girl
21-01-07, 22:02
[B]Özlem burdaaabye

hoşgeldin:) Özlem'cim nerdesiniz kimse yok burda.gerçi konuşulacak konuda kalmadı ama siz gelin buluruz konuşacak konu:good:

coy_girl
21-01-07, 22:08
:) :) :) di mi ama ?daha ali'nin fırsat kollayacak olmasından bahsetmedik mesela.gelin de onu şöyle bir güzel yerden yere vuralım.sonra belki esmer'in ender'le niran ilşikisini öğrenince endere neler yapacağını konuşuruz.:icon_twis :icon_twis :icon_twis siz bir gelin hele :)
esmerin enderle niran ilişkisini öğrenince ne yapacağını merak ediyorum.ayy ne kadar zevksiz biri şu ender.gül gibi aylini bıraktı,gitti nirana.gerçi ender aylini hem dövüyodu hem de onu bırakmıyodu bi acayipti

MİHRİMAH
21-01-07, 22:11

sinir olacağımız bir sahne olurdu bu.hele ben deliririm herhalde .vallahi ekrandan içeri aylinin üstüne uçabilirim tutan biri olmazsa.

.Mujka.
21-01-07, 22:13
koyarlarmı koyarlar arkadaşım.aylinin aliyle yakınlaşır kesin.bizim aylin arkadaş ve dost olarak dertlerini anlatmak için gider ama ali beyimiz sevinir ve aylini geri almaya uğraşır.bu ayrılık en çok sahtenin işine yaradı:(.şimdi esmerin evine gider onunla zaman geçirmeye çalışır ama esmer pek yüz vermez herhalde:)

Kiz dur yavas yavas soyle alistira alistira kalbime indi
Hayir olmaz valla Aliyi bu sefer ozaman ben kitaptan silerim arkadas yaa
daha dun bir bugun iki camide ne dua ediyordu bu...
Ali yapmaz bu sefer yaparsa ben onu kitaptan silerim
hem zaten esmer ne demisti hatirlayalim eyer benim sevdigim kadini paylasmak istiyorsan dusman oluruz demisti boyle birsey tam aklimda degil...
Ben o sahteyi ne yaparim ama elime gecse..........((kisaca hastanelik olur))
Insallah ozet le birlikte fragmen de erken gelir....

.Mujka.
21-01-07, 22:14
sinir olacağımız bir sahne olurdu bu.hele ben deliririm herhalde .vallahi ekrandan içeri aylinin üstüne uçabilirim tutan biri olmazsa.

Biz birlikte ucusa geceriz ozaman ....
uzun bir yolculuk olacak :)

.Mujka.
21-01-07, 22:15
Neyse benim gitmem gerek
gorusmek uzere belki ilerleyen saatlerde gelebilirim

:sad53: :sad53:

MİHRİMAH
21-01-07, 22:15
Handecim çok güzel olmuş klibin .hele arkasına ekladiğin müzik tam uymuş.Yok bu sahneleri tekrar gördükten sonra sanmıyorum ya bunların ikisi ayrı kalamazlar .

MİHRİMAH
21-01-07, 22:17
Biz birlikte ucusa geceriz ozaman ....
uzun bir yolculuk olacak :)

Canım desene aylin gitti o zaman .ama belki aramızdan bizi tutan olur ne dersin.O an sakin biri olursa.

coy_girl
21-01-07, 22:25
Kiz dur yavas yavas soyle alistira alistira kalbime indi
Hayir olmaz valla Aliyi bu sefer ozaman ben kitaptan silerim arkadas yaa
daha dun bir bugun iki camide ne dua ediyordu bu...
Ali yapmaz bu sefer yaparsa ben onu kitaptan silerim
hem zaten esmer ne demisti hatirlayalim eyer benim sevdigim kadini paylasmak istiyorsan dusman oluruz demisti boyle birsey tam aklimda degil...
Ben o sahteyi ne yaparim ama elime gecse..........((kisaca hastanelik olur))
Insallah ozet le birlikte fragmen de erken gelir....
dur sakın kalbine inmesin.:)gerçi söylenenler ve görülenler insanda kalp mi bırakır...aliyi bilemicem ali bazen daldan dala oluyo.esmere ihanete kalkarsa ben de silerim onu defterden.bu sefer fazla olur yani.yarın gelir özet inş. fragman ya yarın akşam ya da salı gelir diye düşünüyorum.hep geç veriyorlar zaten:sad53:

nazlii1
21-01-07, 22:40
Çok teşekkür ederim, beğenmene sevindim, Nesliyede yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Şimdi diğer arkadaşlarımın yaptığı klipleri izlerken düşündümde, bizim izlediğimiz aşk, bize sunulan aşk, bize yaşatılan o müthiş sahneler, mümkün değil hiçbir dizide daha önce bu kadar güzel bu kadar gerçek bu kadar derinden yaşatılmamıştır.

Gerçekten çok başka, o kadar farklı bir duyguki, biz bu dizide var olan aşkı çok sevdik, onlarla beraber ağlayıp, onlarla gülüp, onlarla heyecanlanır olduk, çoğu zaman kendi dertlerimizi unutup onların derdini kendimize dert ettik.

Bu dizi hepimiz için çok büyük önemler taşıyor gerçekten, umarım en kısa zamanda eski haline döner ve bu mafyavari konular artık azalır, son bulsun demiyorum olsun ama artık azalsın ve doya doya bu aşkın güzel sahnelerini izlemeye devam edebilelim. Tıpki eskiden olduğu gibi.

Son söz KY ekibine bize böylesine muhteşem dakikalar, sahneler yaşattığı için teşekkürler, en aşağıdakinden en tepedekine kadar iyiki varsınız diyorum, iyiki bize böylesine güzel, böylesine can alıcı bir aşk sundunuz, umarım en kısa zamanda da tekrar eski haline döner dizimiz.

Bu arada kliplere bir son vermek lazım sanırım arkadaşlar hepimiz çok duygusal olduk bu hafta, müzikler eşliğinde o tadına doyulmaz sahneleri izlemekte bünyemize fazla gelmeye başladı...

Gerçekten bu klipler benim sonum olacak herhalde o kadar çok etkileniyorum ki anlatamam ...

Handecim diğer dediklerine de katılıyorum kendi dertlerimiz unutuyoruz onların dertleri derdimiz, üzüntüleri üzüntümüz oluyor..İnşallah dediğin gibi dizimiz eski halibe döber de tekrar o aşkı iliklerimize kadar hissederiz ayrılık , üzüntü , acı olmadan..

MİHRİMAH
21-01-07, 22:57
Çok teşekkür ederim, beğenmene sevindim, Nesliyede yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Şimdi diğer arkadaşlarımın yaptığı klipleri izlerken düşündümde, bizim izlediğimiz aşk, bize sunulan aşk, bize yaşatılan o müthiş sahneler, mümkün değil hiçbir dizide daha önce bu kadar güzel bu kadar gerçek bu kadar derinden yaşatılmamıştır.

Gerçekten çok başka, o kadar farklı bir duyguki, biz bu dizide var olan aşkı çok sevdik, onlarla beraber ağlayıp, onlarla gülüp, onlarla heyecanlanır olduk, çoğu zaman kendi dertlerimizi unutup onların derdini kendimize dert ettik.

Bu dizi hepimiz için çok büyük önemler taşıyor gerçekten, umarım en kısa zamanda eski haline döner ve bu mafyavari konular artık azalır, son bulsun demiyorum olsun ama artık azalsın ve doya doya bu aşkın güzel sahnelerini izlemeye devam edebilelim. Tıpki eskiden olduğu gibi.

Son söz KY ekibine bize böylesine muhteşem dakikalar, sahneler yaşattığı için teşekkürler, en aşağıdakinden en tepedekine kadar iyiki varsınız diyorum, iyiki bize böylesine güzel, böylesine can alıcı bir aşk sundunuz, umarım en kısa zamanda da tekrar eski haline döner dizimiz.

Bu arada kliplere bir son vermek lazım sanırım arkadaşlar hepimiz çok duygusal olduk bu hafta, müzikler eşliğinde o tadına doyulmaz sahneleri izlemekte bünyemize fazla gelmeye başladı...

handecim evet çok doğru.hele o esmerin aylini gördüğü zamanki halleri bizi nasılda bağladı bu sevdaya.onu takip ediyordu.çok güzeldi ya .Ama ben inanıyorum.yine çok güzel olacak .

Yaşadıkları bu ayrılık normal aslında.Çünkü her sevda mutlaka sorunlar yaşar önemli olan bunları yenebilmektir.önemli olan insanlar karşılaştıkları sorunları çözebilsinler.bunun için çaba harçasınlar.

E özge E
21-01-07, 23:42
Ben ayrılık olmasın demiyorum, bunun olacağını er yada geç biliyorduk, hatta bir kaç haftadır ne zaman bir ayrılık yaşanıcak diye merak ediyordum. Çünkü bu olmazsa olmazlardan dizilerde. Bizim dizimiz farklı olduğu için tabi yakıştıramadık biz aşıklarımıza.

Aslında bizi çok üzmekle beraber uzun zamandır yaşamadığımız bazı duygularıda yaşadık, ayrılıkta farklı bir heyecan, hüzün ve duygusallık oluyor çünkü.

Ama benim eski haline dönsün derken mafyanın eski haline dönmesini aslında kastetmiştim, son haftalarda çok üzerine gidilmeye başlandı, ve bundan bizde dahil olmak üzere, birçok kişi rahatsız, özelliklede benzetme-kopya yakıştırması yapılınca ben iyice deliriyorum. Kaldıramıyorum taklit yorumunu, o yüzden bunlara engel olunmasını diliyorum tüm kalbimle...

abimin internet keyfini zorla bölerek ,acilen foruma girdim ...bir bakıp çıkacaktım ama senin şimdiki ve bundan önceki yorumunu görünce cevap yazmak istedim...
söylediğin her söze katılıyorum ablacım ayrılıktan en fazla hüzün duyanlardan biri olarak bu duyguyu yaşamak aslında iyi geldi bana heran eskiye dönüyorum,gözümde akmaya hazır her zaman bir gözyaşı saklı ama bunların geçeceğini bildiğim için alıştım.

Ve taklit konusu gerçekten artık cılgını çıkardılar,böyle bir yorumu yapanlar ya hiç diziyi izlememişler ,yada halen büyük aşkı anlamamışlar...bizde eleştiriyoruz bazen ,bazenin altını çiziyorum ama bütünüyle kesinlikle böyle bir düşünce kabullenilemez...

Pöfüdük
22-01-07, 00:21
Harika bir bolumdu , ve heyecanliydi ...
4 gozle izledim . ve dediklerinizin hepsine katiliyorum .. ayrilmalari iyi oldu bence .. tekrar barisirlar diye dusunuyroum ama:img-blush

civrik
22-01-07, 00:55
hoşgeldin:) Özlem'cim nerdesiniz kimse yok burda.gerçi konuşulacak konuda kalmadı ama siz gelin buluruz konuşacak konu:good:

Kalmaz olur mu canım, bu dizide bu kadar malzeme, bizde de bu çene olduktan sonra bizde konu tükenmez.;)

Mesela mafyavari sahnelerin azaltılması konusu açılmış. Ben de bundan çok şikayetçi olduğum için değinmek istedim bu konuya. Bu sahneler bir aşk dizisi için fazla gelmeye başladı. Tabiri yerindeyse BEZDİMM bu sahnelerden. Bu sahnelerin gerçekten KV nin bazı sahnelerini andırması da cabası. Hayır benim tek derdim bu benzetmeyi yapanlara karşı bir savunma yapamıyor olmak.

100.000 defa bu bir aşk dizisi, Kv ise mafya dizisi demiş olmamıza rağmen gidişat bizim yüzümüzü kara çıkaracak şekilde olunca insan üzülüyor tabii.

Sonuç olarak aşk sahneleri istiyoruz, çatışma, öldürme, diri diri gömülme..vb. sahneler değil. BBG ye duyurulur.

supersonic
22-01-07, 01:52
Kalmaz olur mu canım, bu dizide bu kadar malzeme, bizde de bu çene olduktan sonra bizde konu tükenmez.;)

Mesela mafyavari sahnelerin azaltılması konusu açılmış. Ben de bundan çok şikayetçi olduğum için değinmek istedim bu konuya. Bu sahneler bir aşk dizisi için fazla gelmeye başladı. Tabiri yerindeyse BEZDİMM bu sahnelerden. Bu sahnelerin gerçekten KV nin bazı sahnelerini andırması da cabası. Hayır benim tek derdim bu benzetmeyi yapanlara karşı bir savunma yapamıyor olmak.

100.000 defa bu bir aşk dizisi, Kv ise mafya dizisi demiş olmamıza rağmen gidişat bizim yüzümüzü kara çıkaracak şekilde olunca insan üzülüyor tabii.

Sonuç olarak aşk sahneleri istiyoruz, çatışma, öldürme, diri diri gömülme..vb. sahneler değil. BBG ye duyurulur.

Evet,iki bölümdür aşk dizisi dedikleri dizimizin % 80'inde aşktan başka herşey var.Ben Nedret,Kader,Aylinin ana babası,Timur seyretmekten gına geldim.
Hadi Ender ve avşar kilit noktalardaki oyuncular olduğu için birşey demiyorum ama Nedret,Timur,Yasemin,Hayal, vs bunlar ne oluyor anlayamıyorum.Fuzuli hayat hikayeleriyle geçiştirilecek bir dizi mi bu yani.Bunlarla ilgili gösterilenler de hep tekrardan ibaret,Yaseminin fettanlıkları,Hayalin okuldaki hapçı arkadaşları,Aylinin ailesinin psikopatlıkları,Nedret ve Timurun geçimsizlikleri...

Ayrıca olaylar ve karakterlerin mafya ile içi içe olmasını anlıyoruz ama son zamanlarda bu kadar abartılıp,başka bir dizinin taklidi hemde kötü bir taklidi diye anılmaktan biz hiç hoşnut değiliz sn senarist, siz memnunmusunuz?????

Bıktık artık,anlatabiliyormuyuz,bıktııııık!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!

TKmanya
22-01-07, 09:27
cok uzun zamandir oylesine takip ettigim hic zevk almadigim diziyi bir kac bolum sonra bu hafta tekrar izledim.. ve bir daha da izlemeye niyetim yok.. buraya bunlari kimseyi sinirlendirmek icin yazmiyorum o yuzden hic parlamayin.. seven sever saygimiz sonsuz..

Ancak bu bolum gercekten cok ama cok komikti.. size sadece bir shaneden bahsedecegim.. inandiriciligin bittigi noktada oyunculugun da zerre kadar onemi kalmadigini anlayacaksiniz.. gece veya sabaha karsi kahramanlarimiz kara topraga gomuluyor.. BIRI ASTIM HASTASI DIKKATINIZI CEKERIM.... ve sabah (1 ya da 10 saat sonra farketme) ikisi de dipdiri iki oksurukle kendine geliyor. cok komik.. yok yani bizi bu kadar salak yerine koymak zorunda mi bu yapimci milleti? her geleni lokma lokma atacak miyiz agzimiza? iki guzel soz iki kalp masaji ile her astimli kara topraktan diri cikacaksa.. korkmayalim biz kardesim.. olum zor.. mucize hatta.. oldu gelin burdan yakin...

valla dayanamadim.. yazmiim dedim dayanamadim.. diyorum ki siz de boyle sacmaliklara kendinizi vererek baglanmayin sonu kotu.. yok yani sagliginiza yazik.. bu traji komik bolumden sonra da izlenmez bu dizi.. orada gomulen aylin esmer degil bu dizinin kendisidir.. ve kazdiklari bu enkazdan da kolay kolay cikamazlar.. gece gomulen iki insani dirilten bu diziden kimseye hayir gelmez..

kolay gelsin
saygilar

coy_girl
22-01-07, 10:00

evet Özlem bizim dizimiz bi aşk dizisi.ona göre davranmaları lazım.tabiki mafyadan bahsedecekler dizide çünkü üç kahramamnın aileleri mafya.ama abarttılar artık.söylemeyeyim dedim ama dayanamadım sölicem;ben niranı artık pek görmek istemiyorum sinir oluyorum o kadına.tamam göstersinler ama bu kadar çok değil.senin de dediğin gibi dizinin mafya dizisi olduğunu söyleyenlere karşı savunacak pek bişey kalmadı...

Fener Bahçe
22-01-07, 10:17
bende sinir olmaya başladım niran ve entriklarına yasemine timura endere kader avşar ilişkisi

ben yine o saf temiz doğal gerçek ezo esmer aşkını istiyorum umarım enkısa zamnada barışırlar ve kavuşurlar artık

bu ayrılığı fazla uzatmazlar umarum yoksa işin cılgı çıktı çıkacak

bakalım ayrılıkta nasıl bir özlem bekliyor onları eh tahmin ederiz herhalde

bu ayrılığa fazla dayanamayacaklar bence çünkü onların aşkı çok farklı ve bizede çok güzel yansıtıyorlar ve bu aşkı tekar yaklarlar ve bizde yine o tadı alırız gelsin yine o gerçek aşk

segin hanıma duyrulur

ama yide güzel bir dizi

Fener Bahçe
22-01-07, 10:30
ne özet geliş nede fragman verildi

2 sinden birini verseler artık

Silvara
22-01-07, 12:01
[COLOR=indigo][B][I]Ama gülün dikeni var malesef.Ben bu olayı diken diye görüyorum çünkü gülden ayrılamam.Tabi bu dikenler elimi kanatır canımı acıtırsa nereye kadar dayanırım bilmiyorumAma dedim ya gülden ayrılmak zordur.
Derlerki güle kırmızı rengini veren Bülbül'ün kanıymış.Bülbül gülden ayrılmaz dikenine feda edermiş kendini ve güle kırmızı rengini verende kendi kanıymış.

bengucum bir kez daha seni alkışlıyorum. :img-clapp:img-clapp:img-clapp benim duygularımı ne de güzel anlattın.ben gülümden vazgeçemem.hem o kadar acımasız da olmamak gerek.sadece son 1-2 bölümdür böyle bu durum.bundan daha 2 bölüm öne 26 bölümde mükemmel bir bölüm izlememişmiydik.mardigras bile methiyeler düzmemişmiydi.

bu yüzden gülümüz hala taze ve çok güzel.umarım onu yıpratacak şeyleri yapmaktan en kısa zamanda vargeçerler.'insanı en çok sevdiğinden gelen incitirmiş.'umarım KY bizi hiçbir zaman bu şekilde üzmez.

gelincik1981
22-01-07, 12:30
tünaydın türkiye.
çok kızgınım çok.hayata,kendisine,vefasızlığa,değerlere,silinen kaybolan her yıla.nedenmi?kendimi frenliyemiyorum.zeynep günay hanım efendiye bize atmış olduğu bu büyük (nedenir artık siz anlarsınız) için teşekkürler.

herşey paramı?hayat kötü düyoruz ya değil.onu kötü yapmak için biz insanlar başroldeyiz.anlamam ,böyle bir vefasızlığa hak veremem.sen güzel bir işe başlamışsın yolu yarılamışsın sonra bir çırpıda yaptığın o güzel işlerin üstüne tükür.bana ne de. olacak şey mi bu.nerde kaldı prensipler, iş ahlakı.
"satılmış adam"adlı bir film vardır.orda herkesin bir değeri olduğunu ,değerinde parayla ölçüldüğünü söyler senaryo.kızmıştım o zaman.bu kadar küçük değil demiştim insanlık.maalesef öyleymiş.evet hayatta hepimizin bir ytl,dolar,euro daha saymadığım para cinsinden değerimiz varmış.
ey insanlık değerin kaç?seni herşeyinle satın alıyorum.duyuyormusun beni.ve biz satılmışlığımızla hayatımıza devam ediyoruz.
tek bir güç için çalışıyoruz.paraya.sonrada güzel işlere imza atıyoruz.öyle değilmi zeynep günay.insan gemisini çok çabuk terkedebiliyormuş.
size yaptığınız bize yaşattığınız ,içimizi cız ettiren,aşkı sevgiyi sunan böylesine güzel bir hikaye sunduğunuz için teşekkürler,sonrada herşey bir hiçmiş gibi yolunuza devam ettiğiniz için de koca bir aferin.hemde yıldızlı olanından.ama siz sınıfta kaldınız.yeşeren o güzelim çimlerin üzerine basıp geçtiğiniz için yolunuz açık olsun.şunuda diyorum ki
ÇOOOK ÇALIŞMAMIZ LAZIM ÇOKKK İNSAN OLMAK İÇİN"

bengücüm dediğin gibi gülü dikeniyle seversen anlamlı olur.bu diziyi seviyoruz,kimseyi izlemek için zorlamıyoruz.artık bu benzetmeden bende bıktım.
BBG lütfen artık siz de bunlara dikkat edin.o kadar anlamsız şekilde senelerce devam eden diziler varki.eleştirmek için sadece ky görmek çok acımasızca.

yeni yönetmenimizde inşallah hayırlı olur.

E özge E
22-01-07, 12:44
Üzülerek sana hak veriyorum.Ama gülün dikeni var malesef.Ben bu olayı diken diye görüyorum çünkü gülden ayrılamam.Tabi bu dikenler elimi kanatır canımı acıtırsa nereye kadar dayanırım bilmiyorum.
Ama dedim ya gülden ayrılmak zordur.
Derlerki güle kırmızı rengini veren Bülbül'ün kanıymış.Bülbül gülden ayrılmaz dikenine feda edermiş kendini ve güle kırmızı rengini verende kendi kanıymış.[/QUOTE]

bengü ablacım diyecek bir şey bulamıyorum...seni tebrik ediyorum içinde bulunduğumuz durum bu kadar güzel bir olayla anlatılamazdı,bu kadar güzel nedene bağlanamazdı...

tekşey söylüyorum...BENDE GÜLÜMDEN NE OLURSA OLSUN AYRILAMAM,,AYRILIRIM DESEM BÜTÜNÜYLE YALAN OLUR...

DESTİNA
22-01-07, 12:53
iyide 27 bölğümde yönetmen ismi olarak zeynep günay yazıyordu para için diziyi bıraktığı kesinmi ben herşeye fransız kaldım şimdi yaneler olmuş böyle bana da anlatsanıza

E özge E
22-01-07, 13:00
gelincik ablacım bizim içimizde olan ama malesef sadece bir parçasını çıkarabildiğimiz şeyleri sen açık yüreklilikle yazmışsın ...çok teşekkür ederim kendi adıma...

aslında zeynep günay bu kadar başarılı olmasaydı bu kadar üzülmezdik,hiç görmediğimiz halde onun çektiği sahnelerle biz onu sevmiştik...

ya aslında çok konuştuk bu konuyu artık herşey bitti bence ,gere dönmesi tabiki imkansız değil ama şurda bir parçacık insanın sesini duyupta geri döneceğini zannetmiyorum..ama şunu bilsinler ki bu bir parçacık insanların sevgileri çok büyük..

biz bu diziyi,aşkı para karşılığında izlemiyoruz...

daha fazlası biz para kazandırıyoruz ama malesef bunu anlayan yok ..

gelincik ablamın dediği gibi artık ytli,dolar,euro önemli bu dünyada...

DESTİNA
22-01-07, 13:07

bende katılıyorum mafya çok karıştı diziye mesela arkadaşlarıma diziyi izlemelerini söylüyorum o kadar methediyorum izlemelerine ikna ediyorum çok büyük bi aşk dostluk var di,yorum akşam izliyorum bende bakıyorum mafya sahnelerinden geçilmiyor arkadaşlarıma karşıda savunacak bi taraf bulamıyorum mahçup oluyorum oysa eski ky öylemiydi o kadar güzeldiki kimse söz söylemezdi söyletmezdik .
sinan aylin ayrılığı iyi oldu bence belki bu şekilde esmer ve ezoyu yeniden hatırlar ve aramaya başlarlar ben onların birbirlerini esmer ve ezo olarak sevmelerini istiyorum esmer yine ezoyu arasın onu bulacağına yine yemin etsin istiyorum o repliği çok seviyordum seni bulmadan ölmiycem ezo
bence bu bunun için iyi bir fırsat

DESTİNA
22-01-07, 13:10
gelincik ablacım bizim içimizde olan ama malesef sadece bir parçasını çıkarabildiğimiz şeyleri sen açık yüreklilikle yazmışsın ...çok teşekkür ederim kendi adıma...

aslında zeynep günay bu kadar başarılı olmasaydı bu kadar üzülmezdik,hiç görmediğimiz halde onun çektiği sahnelerle biz onu sevmiştik...

ya aslında çok konuştuk bu konuyu artık herşey bitti bence ,gere dönmesi tabiki imkansız değil ama şurda bir parçacık insanın sesini duyupta geri döneceğini zannetmiyorum..ama şunu bilsinler ki bu bir parçacık insanların sevgileri çok büyük..

biz bu diziyi,aşkı para karşılığında izlemiyoruz...

daha fazlası biz para kazandırıyoruz ama malesef bunu anlayan yok ..

gelincik ablamın dediği gibi artık ytli,dolar,euro önemli bu dünyada...
çok güzel söylemişsin canım bir parça insdanın sevgisi çok önemlidir sonuçta diziyi bu hale getiren bu kadar can siparane savunan insanlar aynı insanlardı zeynep hanımında bir an önce yanlışını anlayıp geri dönmesini diliyorum onun sahnelere verdiği büyü bambaşkaydı umareım herşey eskisi gibi olur

gelincik1981
22-01-07, 13:25
özgecim teşekkürler düşüncelerin için.ama o kadar kızgın ve kırgınım ki anlatamam.hayatta ki güzel şeyler hergün biraz daha yeniliyor o çirkinliklere.
kim haklı kim haksız olayını tabiki bilmiyoruz ama bence bu işin sonunu getirmeliydi kendisi.

zaten dizimiz başladı başlayalı hep bir panik içinde izledik.yok reyting kaygısı, yol bilmem ne,yok kv geri dönecek acaba bizi etkilyecek mi,şimdi de yönetmenin gitmesi.bu kadar güzellikte ki bir dizi bu kadar olumsuzlukları hakediyor mu.sorarım size.

civrik
22-01-07, 13:50
cok uzun zamandir oylesine takip ettigim hic zevk almadigim diziyi bir kac bolum sonra bu hafta tekrar izledim.. ve bir daha da izlemeye niyetim yok.. buraya bunlari kimseyi sinirlendirmek icin yazmiyorum o yuzden hic parlamayin.. seven sever saygimiz sonsuz..

valla dayanamadim.. yazmiim dedim dayanamadim.. diyorum ki siz de boyle sacmaliklara kendinizi vererek baglanmayin sonu kotu.. yok yani sagliginiza yazik.. bu traji komik bolumden sonra da izlenmez bu dizi.. orada gomulen aylin esmer degil bu dizinin kendisidir.. ve kazdiklari bu enkazdan da kolay kolay cikamazlar.. gece gomulen iki insani dirilten bu diziden kimseye hayir gelmez..

Öncelik seni candan tebrik ediyotum Bengücüğüm. Hepimizin duygularını yine en güzel şeklide ifade etmeyi başarmışsın. Büyük insansın:good:

TKmanya arkadaşım yazını üzüntü içinde okudum, bu bölümün gerçekten savunulacak bir tarafı yok ama biz bu bölümden sonra senin yaptığın gibi bir daha bu diziyi izlemeyeceğim gibi bir karar alamayız. Bizim bu diziye olan sevgimiz ve bağlılığımız aşikar.Senin "hiç zevk almadığım dizi" diye tabir ettiğin dizimizi bu bölümden sonra izlememe kararı alman da gayet normal. Ama senin o hiç zevk almadığın dizinin (bazıları hariç) her sahnesini gerek zevkten dört köşe olarak, gerek gözyaşlarına boğularak izliyoruz.

Zamanında sinir olduğumuz, beğenmediğimiz bölümler oldu ama hepsi dizinin devamlılığı için gerekli şeylerdi aslında. O zamanlar diziyi izlemeyi bırakmış olsaydık şimdi birçok tarif edilemez güzellikteki sahneleri kaçırmış olurduk.

Kaldıki hiçbir dizi tamamen mantık çerçevesinde ilerlemiyor. İlerlese bile bu onu izlenir kılacak bir özellik değil. Eğer böylesine güzel bir hikayesi, birbirinden yetenekli oyuncuları , her sahneye büyülü bir hava veren yönetmeni , hepsinden önce içinde Esmer gibi bakabilen bir karakter olan ve tamamen mantık çerçevesi içinde ilerleyen bir dizi bulursan bize de göster de onu izleyelim.

Sen o diziyi bulana kadar biz saydığım tüm artıları için bazı şeyleri görmezden gelip dizimizi izlemeye devam edelim.

Silvara
22-01-07, 14:12
TKmanya arkadaşım yazını üzüntü içinde okudum, bu bölümün gerçekten savunulacak bir tarafı yok ama biz bu bölümden sonra senin yaptığın gibi bir daha bu diziyi izlemeyeceğim gibi bir karar alamayız. Bizim bu diziye olan sevgimiz ve bağlılığımız aşikar.Senin "hiç zevk almadığım dizi" diye tabir ettiğin dizimizi bu bölümden sonra izlememe kararı alman da gayet normal. Ama senin o hiç zevk almadığın dizinin (bazıları hariç) her sahnesini gerek zevkten dört köşe olarak, gerek gözyaşlarına boğularak izliyoruz.

Zamanında sinir olduğumuz, beğenmediğimiz bölümler oldu ama hepsi dizinin devamlılığı için gerekli şeylerdi aslında. O zamanlar diziyi izlemeyi bırakmış olsaydık şimdi birçok tarif edilemez güzellikteki sahneleri kaçırmış olurduk.

Kaldıki hiçbir dizi tamamen mantık çerçevesinde ilerlemiyor. İlerlese bile bu onu izlenir kılacak bir özellik değil. Eğer böylesine güzel bir hikayesi, birbirinden yetenekli oyuncuları , her sahneye büyülü bir hava veren yönetmeni , hepsinden önce içinde Esmer gibi bakabilen bir karakter olan ve tamamen mantık çerçevesi içinde ilerleyen bir dizi bulursan bize de göster de onu izleyelim.

Sen o diziyi bulana kadar biz saydığım tüm artıları için bazı şeyleri görmezden gelip dizimizi izlemeye devam edelim.

:img-clapp :img-clapp :img-clapp :img-clapp söyleyecek söz yok sadece alkış (bugün herkese alkış tutuyor gibiyim :) ama herkes çok güzel ve doğru şeyler söylüyor o yüzden hakedene :img-clapp )

bu arada bir yandan bilgisayarda çalışmaya bir yandan forumu takip etmeye çalışıyorum.bir yandan da şarkıyı dinliyorum.oooooof of orda "ayrılık zehirli bir hançer/saplanır yüreğime " diyor ya her seferinde benim yüreğime bir şey saplanıyor.saruhan'ın o mektubu aldığı zamanki muhteşem oyunculuğuyla bize yaşattığı esmer'in o acısını daha da iyi anlıyorum.

"yara tazeyken acısı hissedilmezmiş" ilk izlediğimde böyle olmamıştım ama şimdi kalbim ağrıyor.:icon_sorr

civrik
22-01-07, 15:04
:img-clapp :img-clapp :img-clapp :img-clapp söyleyecek söz yok sadece alkış (bugün herkese alkış tutuyor gibiyim :) ama herkes çok güzel ve doğru şeyler söylüyor o yüzden hakedene :img-clapp )

Yorumun için çok teşekkür ederim canım:)

Bu kadar savunmanın üstüne güzel bir bölüm bekliyoruz artık, lütfen yüzümüzü kara çıkartmasınlar. Kendimiz için bir şey istiyorsak ne olayım, sırf eleştirilere maruz kalmayalım diye:icon_whis

Silvara
22-01-07, 15:13
Yorumun için çok teşekkür ederim canım:)

Bu kadar savunmanın üstüne güzel bir bölüm bekliyoruz artık, lütfen yüzümüzü kara çıkartmasınlar. Kendimiz için bir şey istiyorsak ne olayım, sırf eleştirilere maruz kalmayalım diye:icon_whis

:img-hyste :img-hyste :img-hyste al benden de o kadar.yani ben de perşembe akşamları şööyle keyifle oturup mükemmel görüntülerle işlenmiş saruhan ve yeşim'in olağan üstü oyunculuklarıyla tadına doyulmayan harika ötesi sahnelerle mutlu olmak istemiyorum ki.sadece eleştirilere cvp verebileyim diye bunca ısrarım. :) ülkemizde bu kadar saçma sapan program dizi varken insanlar kaliteli şeyler izlesin diye.yoksa kesinlikle bencilce bir şey yok.:icon_whis :icon_whis

Melal
22-01-07, 15:37
Arkadaşlar Zeynep Günay bizim dizinin yönetmeni değil miydi.
Pana Filmin yeni dizisi Hayat Kavgam'ın yönetmeni olacakmış.

nazlii1
22-01-07, 15:42
Arkadaşlar Zeynep Günay bizim dizinin yönetmeni değil miydi.
Pana Filmin yeni dizisi Hayt Kavgam'ın yönetmeni olacakmış.

Evet canım bizim yönetmenimiz değişmiş, perşembeden beri çok konuşuldu zaten...yeni yönetmenimiz Gülçin Gülbahçe...

supersonic
22-01-07, 15:47
Öncelik seni candan tebrik ediyotum Bengücüğüm. Hepimizin duygularını yine en güzel şeklide ifade etmeyi başarmışsın. Büyük insansın:good:

Özlemciğim,Yazdıklarının altına ancak imzamı atabilirim arkadaşım,tebrikler.

Bu diziyi izleme sebeplerimiz bu kadar güzel dile getirilemezdi herhalde.Dizimizin 2 bölümdür bozulan mantığının ve rotasının da bu kadar haykırışımıza karşılık en kısa zamanda düzeleceğini umuyorum.En azından daha özenli davranılacağını düşünüyorum.

Bir eksi için biz dizimizden vazgeçemeyiz çünki artılar eksileri götürüyor ve bu dizinin çok artısı var.

supersonic
22-01-07, 16:33
Gelincik arkadaşım ve Özlemciğim çok güzel şeyler yazmışsınız.
Gelincik diziyi savunma konusunda sana katılıyorum.Artık bu KV benzetmesinden de bıktım.
Aslında anlam veremiyorum Sergin Hanım'a .Neden diye soruyorum ona.
Özgün bir konuyu bulmuşken neden taklite yöneliyor?Oysa biz bu özgün konu için bu diziyi seçtik.Reklamı çok yapılmadan farkı farkettik.Ama neden bu yöneliş ,mafyaya imreniş.Anlamadım anlamadın ve hiç anlamıyacağım?Oysa bu sezonun başında mafyaya çok yer verdiği için değilmidir izlenme oranının düştüğü.Peki aynı hataya insan neden düşer.
Lütfen ''bu bir aşk dizisidir''parolasıyla çıktığınız yola ''bu bir aşk disiziydi''diye nokta koyun.Bu yanlış yoldan dönün.
Biz hataları ,yanlışları tabiki çok olmadığı sürece görmezden gelebiliriz.Ama sınırı zorlamayın.
Lütfen bize aşk masalımızı geri verin.Biz her gece-gündüz bu aşk masalımızı birbirimize defalarca anlatmaktan bıkmıyoruz.Fragmanı pare pare ediyoruz.Özeti harf harf inceliyoruz.İzlediğimiz bölümün her sahnesini ayrıntılarıyla irdeliyoruz.Neden bunları yapıyoruz?
Aşk için aşk.
Bize sunduğunuz o güzel aşk için.Bence yarattığınız(oluşturduğunuz) o güzelim aşka sırt çevirmeyin.Korkmayın biz onu saçmalıklar diz boyu olmadan terk etmeyeceğiz.Lütfen sizde terk etmeyin yarattığınız bu aşkı ve sahip çıkın.
Bize masalımızı geri verin.:sad53:

Bengücüğüm,ne güzel de yazmışsın arkadaşım,hislerimizi dile getirmişsin ama anlamıyor,anlamak istemiyor herhalde.Ya da "siz benden iyimi bileceksiniz ne anlarsınz bu işten" diyor kendi kendine...

Hayatta her zaman kendine has ve özel şeyler kabul görür,özelliği bozulduğu zaman da bir kenara atılmaya mahkumdur.Taklitler gerçeğini yaşatır ve bize taklit deniliyor unutmayalım!!!

Biz,ölerek bayılarak izlediğimiz bu güzelim aşk masalını bir kenara atmak istemiyoruz.Uzun müddet de seyretmeye devam etmek istiyoruz.Bu aşkın içinde kaybolmak,onalarla beraber, o ateşle yanmak,kavrulmak istiyoruz.

Lütfen silkinip kendimize gelelim ve kaldığı yerden aşkımıza devam edelim.

civrik
22-01-07, 16:35
Özlemciğim,Yazdıklarının altına ancak imzamı atabilirim arkadaşım,tebrikler.

Bu diziyi izleme sebeplerimiz bu kadar güzel dile getirilemezdi herhalde.Dizimizin 2 bölümdür bozulan mantığının ve rotasının da bu kadar haykırışımıza karşılık en kısa zamanda düzeleceğini umuyorum.En azından daha özenli davranılacağını düşünüyorum.

Bir eksi için biz dizimizden vazgeçemeyiz çünki artılar eksileri götürüyor ve bu dizinin çok artısı var.

[CENTER]Gelincik arkadaşım ve Özlemciğim çok güzel şeyler yazmışsınız.

Hale ablacım ve Bengücüm yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Hepimiz bu konuda çok dertliyiz ve şikayetimizi açık şekilde dile getirdik. Umarım Biri Bizi Gözetliyordur da bu şikayetlerimiz kaale alınır.

Son olarak...

gelincik1981
22-01-07, 16:45
Gelincik arkadaşım ve Özlemciğim çok güzel şeyler yazmışsınız.
Gelincik diziyi savunma konusunda sana katılıyorum.Artık bu KV benzetmesinden de bıktım.
Aslında anlam veremiyorum Sergin Hanım'a .Neden diye soruyorum ona.
Özgün bir konuyu bulmuşken neden taklite yöneliyor?Oysa biz bu özgün konu için bu diziyi seçtik.Reklamı çok yapılmadan farkı farkettik.Ama neden bu yöneliş ,mafyaya imreniş.Anlamadım anlamadın ve hiç anlamıyacağım?Oysa bu sezonun başında mafyaya çok yer verdiği için değilmidir izlenme oranının düştüğü.Peki aynı hataya insan neden düşer.
Lütfen ''bu bir aşk dizisidir''parolasıyla çıktığınız yola ''bu bir aşk disiziydi''diye nokta koyun.Bu yanlış yoldan dönün.
Biz hataları ,yanlışları tabiki çok olmadığı sürece görmezden gelebiliriz.Ama sınırı zorlamayın.
Lütfen bize aşk masalımızı geri verin.Biz her gece-gündüz bu aşk masalımızı birbirimize defalarca anlatmaktan bıkmıyoruz.Fragmanı pare pare ediyoruz.Özeti harf harf inceliyoruz.İzlediğimiz bölümün her sahnesini ayrıntılarıyla irdeliyoruz.Neden bunları yapıyoruz?
Aşk için aşk.
Bize sunduğunuz o güzel aşk için.Bence yarattığınız(oluşturduğunuz) o güzelim aşka sırt çevirmeyin.Korkmayın biz onu saçmalıklar diz boyu olmadan terk etmeyeceğiz.Lütfen sizde terk etmeyin yarattığınız bu aşkı ve sahip çıkın.

yazdıklarına katılmamak ne mümkün bengü.o kadar doğru şeylere temas etmişsin ki.evet bu büyük bir aşk bundan fazlasına da gerek yok.
artık birkaç kendini bilmeze dizimizi savunmak zorunda bırakılmak istemiyorum.hepimiz hemen hemen birçok dizi izlemişizdir.akşamlarımızı keyiflendirmek için o kutucuğa bakmadan duramamışızdır.keza bende öyle.ama benim için onlar hep diziydi. o kadardı.biterdi ve o an aklımda onlara dair hiç bir şey kalmazdı.
ky yıllar benim için bir istisna oldu.herşeyiyle.konusu,oyunculuk ve müzik.
bende sırf reyting adına bu güzelim aşkın mafyaya dönüştürülmesini istemiyorum.özgünlüğümüzü kaybetmeden de çok güzel bir şekilde ilk 11 bölümü çekmiştik.neden değişmeye çalışılıyor.
ne şekilde olursa olsun ben izlemekten asla vazgeçmem ama herkes böyle düşünmez.
dizimizde en büyük yanlışı esmerin artık ezoya olan hislerin kopmasıyla başladığını düşünüyorum.bizi bu masala bağlayan en önemli unsuru son birkaç bölümdür es geçmeleri bence hataydı.esmerin ezoyu araması acaba şimdi ne şekilde olacak çok merak ediyorum.

supersonic
22-01-07, 16:46
Bu arada unuttuğum birşeyi de dile getirmeden edemeyeceğim:

Bu dizinin özgün senaryosu (yiğidi öldürüp hakkını yemeyelim,çok güzel) yanında,seyredilirliğini sağlayan bir faktörde dizinin baş karakteri ESMER.

Evet,bizler ve bizim dışımızdaki tüm kadınlar Esmere aşık!!!!Hatta Erkeklerin gözünde bile İdol oldu. Tabii bunun olmasında Sevgili Saruhan Hünelin rakipsiz oyunculuğu en büyük etkendir. Yalnız "bunların gözü Esmerden başkasını görmez,önlerine ne koyarsam yerler" diye düşünürseniz çoook yanılırsınız.

Esmer de bir yere kadar, unutmayalım ki "Papaz her gün pilav yemez."

Silvara
22-01-07, 16:56
bütün bunların üstüne startv'ye de bir kaç söz söylemek gerekir diye düşünüyorum.başka kanallların dizisiyle alakalı haberleri anahaber bültenlerinde veren startv kendi dizisi hakkında suspus oturuyor.izlenme oranlarının artması için mafya trzı şeylere gerek yok.özgün seneryasu bunu zaten yapıyor.bir de zahmet edip kendi tanıtımlarını yapsalar başka hiçbir şeye gerek kalmayacak.ama hayır, olur mu hiç öyle şey.armut piş ağzıma düş.kendi kendine rating birincisi olsun.eğer izlenmezse kaldırırız mantığıyla dizi yayınlayan bir kanaldan içinde başka bir şey beklenemez zaten.ne tekrarını görürüz ne de belli programlarda haberlerini.:icon_evil :icon_evil :icon_evil
bakın bu saat oldu hala özetten haber yok.:icon_evil :icon_evil :icon_evil

bu forumdaki 100. mesajım.o da star'a gitsin bari

nazlii1
22-01-07, 17:09
Ama ama ama ama lütfen Yeşim'i unutma.
Ben belki siz bu düşünceme katılmayacaksınız ama.Saruhan'ın Yeşim'le Saruhan olduğunu düşünüyorum.Tıpkı Aylin'in Sinan'la Aylin olduğu gibi.
Çünkü bu dizide Yeşim olmasaydı Saruhan aynı tadı bize veremezdi.Düşünün bir.Bence Yeşim'in büyük katkısı var.
Hani derler ya ''adamı vezir de rezil de eden karısıdır''tıpkı bunun gibi oyuncuyu vezir de rezil de etmek partnerinin elinde.Tabi bu karşılıklı bir durum.Aynı şey Yeşim içinde geçerli.

Evet canım bende senin gibi ikisini bütün olarak düşünüyorum..Her açıdan gerek oyuncular, gerek yapımekibi, ekranda görmediğimiz bir çok kişinin emeği var bu işte..

Ama gerçekten diziye yöneltilen eleştiriler ki haksız olanlar belki dizi ekibinden çok bizi üzüyor, onlar kadar olmasa da biz de izleyerek emek veriyoruzbu diziye, her ayrıntıyı, en küçük detayı bile atlamamaya çalışıyoruz..

Bunun yanında dizimizi böyle görmek sizler gibi gerçekten beni e çok üzüyor..Kaldı ki zaten kanalımız diziye yeterli önemi vermiyor, kanal dururken X programlardan da bunu beklemek hata olur...

Diziye yöneltilen bu eleştiriler gerçekten herkeste özellikle de KY'ı bilmeyenlerde bi önyargı oluşturuyor, Daha bi bölümünü bile izlememiş, kulaktan dolma şeylerle eleştirmeye kalkanlar var...

Oysaki bizim dizimizin ana teması AŞK değilmiydi, burada diziyi olumsuz eleştiren herkese karşı hepimizin tek savunduğu şey BU BİR AŞK DİZİSİ, diğer konular yardımcı ana tema değil diye defalarca savunmadık mı?

Oysaki şimdi geldiğimiz yeri düşününce , tam da bu dedikoduların abuk subuk eleştirilerin çıktığı sırada dizide aşktan başka herşeyi görmemiz beni gerçekten çok üzüyor, gerçekten umarım bizi gözetleyenler bunları da dikkate alıyorlardır..

NeSLiHaNNeSLi
22-01-07, 17:18
Gelincik giden yönetmenimiz Zeynep hanım hakkında söylediklerine katılmıyorum. Ne sebeple gittiğini bilmeden böyle acımasızca eleştirmek doğru değil. Gerçek sebebi bilmiyoruz, teklif geldi diye mi gitti, kovuldu mu yoksa gitmek mecburiyetinde mi kaldı? Gerçek nedeni bilmeden eleştirmek doğru değil.

Üzülerek sana hak veriyorum.Ama gülün dikeni var malesef.Ben bu olayı diken diye görüyorum çünkü gülden ayrılamam.Tabi bu dikenler elimi kanatır canımı acıtırsa nereye kadar dayanırım bilmiyorum.
Ama dedim ya gülden ayrılmak zordur.
Derlerki güle kırmızı rengini veren Bülbül'ün kanıymış.Bülbül gülden ayrılmaz dikenine feda edermiş kendini ve güle kırmızı rengini verende kendi kanıymış.

Bengü çok güzel ifadeler kullanmışsın canım. Ellerine ve gönlüne sağlık, içinde bulunduğumuz durum daha güzel ifade edilemezdi.

Ayrıca sonra ki yazın içinde çok teşekkür ederim, dediğin gibi ; bize masalımızı geri versinler...

Özlem seninde ellerine sağlık canım, sende çok güzel anlatmışsın durumu, sana da teşekkür ederim.

civrik
22-01-07, 17:18
Ben belki siz bu düşünceme katılmayacaksınız ama.Saruhan'ın Yeşim'le Saruhan olduğunu düşünüyorum.Tıpkı Aylin'in Sinan'la Aylin olduğu gibi.

Haklısın canım, ikisi bir bütün olarak oyunculuğun zirvesine çıkıyorlar. Mesela Saruhan' ın karşısında başka biri, özellikle de rol yapamayan biri olsaydı bu sahnele bize aynı etkiyi vermezdi.

Tabiiki Saruhan' a olan hayranlığım bambaşka ama Yeşim Büber 'in performansı da göz ardı edilemez. Hale Abla yanlış anlama sen göz ardı ettin diye söylemiyorum. Sen de benim gibi Saruhan hayranlığın daha ağır bastığı için ne demek istediğini çok iyi anlıyorum:img-in_lo Şöyle de bir gerçek var Yeşim Büber diziden ayrılsa izlemeye devam ederim(Aynı etkiyi verebildiği sürece tabiiki) ama Saruhan ayrılsa aslaaaa...

civrik
22-01-07, 17:23
bütün bunların üstüne startv'ye de bir kaç söz söylemek gerekir diye düşünüyorum.başka kanallların dizisiyle alakalı haberleri anahaber bültenlerinde veren startv kendi dizisi hakkında suspus oturuyor.izlenme oranlarının artması için mafya trzı şeylere gerek yok.özgün seneryasu bunu zaten yapıyor.bir de zahmet edip kendi tanıtımlarını yapsalar başka hiçbir şeye gerek kalmayacak.ama hayır, olur mu hiç öyle şey.armut piş ağzıma düş.kendi kendine rating birincisi olsun.eğer izlenmezse kaldırırız mantığıyla dizi yayınlayan bir kanaldan içinde başka bir şey beklenemez zaten.ne tekrarını görürüz ne de belli programlarda haberlerini.:icon_evil :icon_evil :icon_evil
bakın bu saat oldu hala özetten haber yok.:icon_evil :icon_evil :icon_evil

bu forumdaki 100. mesajım.o da star'a gitsin bari

Aaaah ahhh. Benim en dertli olduğum konulardan biri de bu. İyiki hatırlattın arkadaşım. KY ' ye üvey evlat muamelesi yapılıyor. Gereksiz dizilerin tekrarları dönüp duruyor, bizim dizimizin tekrarlarını bir ara verdiler , onu da yarıda kestiler. Özet yok, Fragman yok. Arada bir Zoom' da kısacık bir haber çıkıyor sağolsunlar... Star her dizisine böyle yapıyor aslında. Diziden haberi olmayanlar sayısı o kadar çok ki. Haftaiçine alındığından beri biraz biraz arttı bu sayı. İlk baştan haftaiçinde olsaydı ve tanıtım yapılsaydı, KV nin reytingleri halt edrdi yanımızda.

supersonic
22-01-07, 17:24
Çünkü bu dizide Yeşim olmasaydı Saruhan aynı tadı bize veremezdi.Düşünün bir.Bence Yeşim'in büyük katkısı var.
Hani derler ya ''adamı vezir de rezil de eden karısıdır''tıpkı bunun gibi oyuncuyu vezir de rezil de etmek partnerinin elinde.Tabi bu karşılıklı bir durum.Aynı şey Yeşim içinde geçerli.

Bengücüğüm , yanlış anlaşılmışım herhalde özür dilerim !!!

Saruhan'ın dizideki en iyi oyuncu olduğunu anlatmak istemedim ki ben...Benim
örneğim Esmerdi....:img-yes:
Tabii ki Yeşim olmadan bu oyunu çıkaramaz dı ama Yeşimin yerinde yine iyi oyuncu olan bir başrol kadın olsaydı,eminim ki Saruhan yine böyle muhteşem oynardı. Sende onun oyunculuğunun şu anda rakipsiz olduğunu kabul etmiyormusun??? Şu anda piyasada kaç tane genç aktör var Esmeri,böyle "Allahına kadar" oynayabilecek :happy0064

Tamam Yeşim hem çok güzel hem de çok yetnekli bir oyuncu ama üzgünüm rakipsiz değil.:icon_sorr Birkaç tane sayarım ama yeri burası değil maalesef.

nazlii1
22-01-07, 17:27
Sende onun oyunculuğunun şu anda rakipsiz olduğunu kabul etmiyormusun??? Şu anda piyasada kaç tane genç aktör var Esmeri,böyle "Allahına kadar" oynayabilecek :happy0064

Ablacım bu deyim kadar hiç bişey daha güzel özetleyemezdi herhalde Saruhan'ın oyunculuğunu ...:img-wink:

supersonic
22-01-07, 17:30
Şöyle de bir gerçek var Yeşim Büber diziden ayrılsa izlemeye devam ederim(Aynı etkiyi verebildiği sürece tabiiki) ama Saruhan ayrılsa aslaaaa...

İşte anlatmak istediğim buydu...Teşekkürler özlemciğim.Ben bir saat yazdım da yazdım,sen iki satırla anlatıvermişsin işin gerçeğini.:img-yes:

civrik
22-01-07, 17:31
Özlem seninde ellerine sağlık canım, sende çok güzel anlatmışsın durumu, sana da teşekkür ederim.

Rica ederim canım. Biz sonuna kadar dizimizin, senaristimizin, yeni yönetmenimizin ve oyuncularımızın arkasındayız, bu bilinsin istedim.

Dizinin düştüğü durumdan çok rahatsızım ve bu sadece bir bölümle başarıldı, diziyi Kv ye benzetenlere malzeme verildi. Biz burada kendimizi paralarken, bu durumu düşürülmek üzdü beni. Eminim daha nice güzel bölümler izleyeceğiz, bu sahneleri unutacağız ama böyle böyle diziyi izlemeyi bırakanlar artıyor. Bizim için önemli değil biz dizimizi izleriz, zevkini çıkarırız ama izleyici kaybediyoruz böyle bölümlerden sonra. Bu haftanın izlenme oranları da herşeyi gösteriyor.

nazlii1
22-01-07, 17:33
Aslında bizim dizimize taklit diyorlar ama şimdi burada adını vermeyim.Geçen gün bi dizide başrollerden birisi Esmer gibi çift silah kullanıyordu..KY'den önce hiç elinde çift silah yoktu bu oyuncunun...Şimdi bu taklit değilmi o zaman aynı şey siyah giyinme konusunda da geçerli KY'den sonra herkes siyah giyinmeye başları çift silah kullanmak gibi...Bunu zaten bir röportajında Saruhan Hünel de söylemişti...

Bence insanlkar birşeyi haksız yere eleştirmeden önceo konu hakkında herşeyi bilip bilmediğine emin olsunlar...Geçen gün biprogramda bikaç tane TV eleştirmeni vardı...İnternette dizilerle ilgili forumları takip ettiklerini söylediler..Tam site ismi vermedilerama özellikle bitane site var bu konuda çok iyi filan dediler..Umarım takip ediyorlarsa burayıbunları da dikkate alıyorlardır...

civrik
22-01-07, 17:38
İşte anlatmak istediğim buydu...Teşekkürler özlemciğim.Ben bir saat yazdım da yazdım,sen iki satırla anlatıvermişsin işin gerçeğini.:img-yes:

Rica ederim ablacım. Gerçi diziyi izlemeyi bırakırım derken bile için acıdı, düşüncesi bile kötü. Her ikisinin de ayrılmasına dayanamam ama Esmer başlı başına bir olay. Yeşimsiz belki ama Saruhansız ASLAA...

nazlii1
22-01-07, 17:41
Rica ederim canım. Biz sonuna kadar dizimizin, senaristimizin, yeni yönetmenimizin ve oyuncularımızın arkasındayız, bu bilinsin istedim.

Dizinin düştüğü durumdan çok rahatsızım ve bu sadece bir bölümle başarıldı, diziyi Kv ye benzetenlere malzeme verildi. Biz burada kendimizi paralarken, bu durumu düşürülmek üzdü beni. Eminim daha nice güzel bölümler izleyeceğiz, bu sahneleri unutacağız ama böyle böyle diziyi izlemeyi bırakanlar artıyor. Bizim için önemli değil biz dizimizi izleriz, zevkini çıkarırız ama izleyici kaybediyoruz böyle bölümlerden sonra. Bu haftanın izlenme oranları da herşeyi gösteriyor.

Özlemcim bende malzeme verildiği konusunda senle aynı fikirdeyim, sana katılıyorum, özellikle bu tip söylemlerin en doruğa çıktığı anda böyle bi bölüm izlemek gerçekten beni de çok üzdü..Ben tam o söylenilenlerin tersine aşk dolu bizim dizimiz aşk dizisidir dedirtecek bölümler bekliyordum ama tam tersi oldu...Umarım izleyici kaybı çok çok fazla olmaz...

civrik
22-01-07, 17:44
Özlemciğim star tv konusunda çok haklısın.Dün ÖD'nin forumuna girdim bir haber'in doğru olup olmadığına bakmak için.ÖZcan D star'la anlaşmış diye millet kızgındı.Başka kanlda yayınlansın istiyorlar:Star'ın imajına bak.Böyle devam etsinler bakalım.:icon_sorr

Herkesin Star ın kötü imajından haberi olduğunu bilmiyordum Bengücüğüm. Şmidi dizimizin bu kanalda nasıl harcanıp gittiğini daha iyi farkettim:( Şu anda Star ın dizileri dışınada farkında olunmayan kaç dizi vardır acaba??? Yayınlanan her diziyi insanlar mutlaka duyuyor, bir kere izlemiş ya da fragmanına rastlamış oluyor. Ama KY nin ismini ilk kez duyanlar var yaa. Düşündükçe çıldıracak gibi oluyorum. Gerçekten Star a PESSS diyorum ve bu diziyi farkedebilmiş olduğum için şükrediyorum. Bu şartlar altında büyük bir marifet çünkü farkedebilmek.

Silvara
22-01-07, 17:47
Rica ederim ablacım. Gerçi diziyi izlemeyi bırakırım derken bile için acıdı, düşüncesi bile kötü. Her ikisinin de ayrılmasına dayanamam ama Esmer başlı başına bir olay. Yeşimsiz belki ama Saruhansız ASLAA...

ya biz bura bir haftadır birbirlerinden ayrıldılar küstüler diye kendimizi paralıyoruz.biri giderse nolur acaba.her halde yer yerinden oynar.:) ben ikisinin de oyunculuğuna hayranım.birlikte gerçekten ama gerçekten mükemmeller.hiç ayrılmasınlar böyle devam.

kırmızılım
22-01-07, 17:47
bu dizi bence büyün oyuncularıyla bir bütün. eğer herhangi biri ayrılırsa dizi çok şeyt kaybeder. o nedenle böyle biri olur öbürü belki dememek lazım gibi geliyo bana

civrik
22-01-07, 17:49
Özlemcim bende malzeme verildiği konusunda senle aynı fikirdeyim, sana katılıyorum, özellikle bu tip söylemlerin en doruğa çıktığı anda böyle bi bölüm izlemek gerçekten beni de çok üzdü..Ben tam o söylenilenlerin tersine aşk dolu bizim dizimiz aşk dizisidir dedirtecek bölümler bekliyordum ama tam tersi oldu...Umarım izleyici kaybı çok çok fazla olmaz...

Umarım Nazlıcığım...Bu benzetmeyi bile bile nedir bu ısrar anlam veremiyorum, söyleye söyleye bir hal olduk. Ne gelir elden artık. Oturup dizimizin aşk dolu, dostluk dolu sahnelerinin geri gelmesini bekleyeceğiz. Kaç bölümdür Niran ın zoomlanmış suratını görmekten bıktım usandım yahu!!!

supersonic
22-01-07, 17:53
Herkesin Star ın kötü imajından haberi olduğunu bilmiyordum Bengücüğüm. Şmidi dizimizin bu kanalda nasıl harcanıp gittiğini daha iyi farkettim:( Şu anda Star ın dizileri dışınada farkında olunmayan kaç dizi vardır acaba??? Yayınlanan her diziyi insanlar mutlaka duyuyor, bir kere izlemiş ya da fragmanına rastlamış oluyor. Ama KY nin ismini ilk kez duyanlar var yaa. Düşündükçe çıldıracak gibi oluyorum. Gerçekten Star a PESSS diyorum ve bu diziyi farkedebilmiş olduğum için şükrediyorum. Bu şartlar altında büyük bir marifet çünkü farkedebilmek.

Çok haklısın Özlemciğim.

Bu dizi başladığında haberim bile yoktu.Halbuki fragmanları epeyce verilmiş.
Bugüne kadar Star da doğru dürüst bir dizi olacağı da aklıma gelmediğinden anlam verememiştim önce ama bir arkadaşım mutlaka izlemem gerektiğini söyleyince ilk bölümün tekrarını yakalayıp seyrettim ve o seyrediş:img-in_lo :img-in_lo

İnsanlar starın dizilerine yaptığı reklam politikasının yanı sıra,bu kanaldan iyi bir iş çıkacağına da kanaat getiremiyorlar.Bunun canlı örneği benim işte...
halbuki Starın elinde Kaybolan Yıllar gibi bir malzeme var reklamını yapıp,imajını düzeltmek için.

Ancak biz bir bölümde anladık , Koskoca kanal 30 bölümdür anlayamadı Kaybolan Yılların farkını,Yazıklar olsun !!!!

E özge E
22-01-07, 17:56

ablacım ben starı ky den önce üzülerek söylüyorumki hiç izlemezdim...aslında ky yi de pek farketmezdim ama bir kere fragmanını görmüştüm müzük çok hoşuma gitmişti,yeşim büberinde oynadığını gördüm,sonra saruhanı hatta ilk tepkim bu aynalı tahirdeki adam(tabire bakın ama napim o zaman tanımıyodum)ne karizma olmuş dedim..yani sonuçta beni izlemeye götüren neden star hiiiç değildi,(görüyomusunuz yine altından saruhan çıktı)hiç öyle duyurmadılar diziyi
zaten ilk bölümünü izlememiştim ,sonra tekrar verdiler küçük ezonun ağlaması beni mahvetmişti,sonra izlemeye başladım...izlemede ne izleme bağlandım resmem...
şuan ky ve haberleri dışında (nedense haberlerini ailecek çok seviyoruz)izlemiyorum..

civrik
22-01-07, 18:03
ablacım ben starı ky den önce üzülerek söylüyorumki hiç izlemezdim...aslında ky yi de pek farketmezdim ama bir kere fragmanını görmüştüm müzük çok hoşuma gitmişti,yeşim büberinde oynadığını gördüm,sonra saruhanı hatta ilk tepkim bu aynalı tahirdeki adam(tabire bakın ama napim o zaman tanımıyodum)ne karizma olmuş dedim..yani sonuçta beni izlemeye götüren neden star hiiiç değildi,(görüyomusunuz yine altından saruhan çıktı)hiç öyle duyurmadılar diziyi
zaten ilk bölümünü izlememiştim ,sonra tekrar verdiler küçük ezonun ağlaması beni mahvetmişti,sonra izlemeye başladım...izlemede ne izleme bağlandım resmem...
şuan ky ve haberleri dışında (nedense haberlerini ailecek çok seviyoruz)izlemiyorum..

Ben de işim düşmese hayatta izlemem Star' ı ve aynen sizler gibi Star ' da böyle güzel biz dizi olabiledeği aklıma bile gelmezdi. KY' nin hatırına izliyoruz işte. Hatta başka kanal izlemez oldum, KY ile ilgili birşeyi kaçırmayayım diye. Anlasınlar artık KY' nin değerini.

Silvara
22-01-07, 18:52
Ben de işim düşmese hayatta izlemem Star' ı ve aynen sizler gibi Star ' da böyle güzel biz dizi olabiledeği aklıma bile gelmezdi. KY' nin hatırına izliyoruz işte. Hatta başka kanal izlemez oldum, KY ile ilgili birşeyi kaçırmayayım diye. Anlasınlar artık KY' nin değerini.

aynen ya.ilk bölümünü bende izlememiştim sonra nasıl olduysa ikinci bölümü seyrettim ve müptelası oldum.star'ı ne izliyordum ne de güzel bir iş çıkacağını düşünüyordum.ama şimdi KY yüzünden kumandayı aılr almaz elim otomatik olarak star tuşuna gidiyor.yatıp kalkıp şüktersinler KY'ye .normalde hiç izlemediğim bir kanalı fragmana rastlarım umuduuyla sürekli takip ediyorum.özellikle de reklamlarını- ki sırf reklam saatlerini takip eden bir izleyici KY olmasaydı zor bulurdu onlar.ben bile inanamıyorum kendi halime.

bu arada özetten hala haber yok. :(

coy_girl
22-01-07, 19:17
ya nerde bu özet.özetin öğlen 12 de gelmesi gerekmiyormuydu?çıldıracağım meraktan.

gelincik1981
22-01-07, 19:19
Gelincik giden yönetmenimiz Zeynep hanım hakkında söylediklerine katılmıyorum. Ne sebeple gittiğini bilmeden böyle acımasızca eleştirmek doğru değil. Gerçek sebebi bilmiyoruz, teklif geldi diye mi gitti, kovuldu mu yoksa gitmek mecburiyetinde mi kaldı? Gerçek nedeni bilmeden eleştirmek doğru değil.

neslihan arkadaşım dediklerinde haklı olabilirsin.sebebini bilmeden ağır ithamlarda bulunmam yanlış olabilirim.ama ne şekilde olursa olsun işini yarım bırakmayacaktı.sonuçta akıl var mantık var.kendisinin ilk yönetmenlik deneyimi.eğer base yapım kendisine güvenmeseydi baştan bu işi vermezdi.ve yine bir sorun varsa şimdiye kadar çoktan bırakmış olması gerekirdi.
base yapımda zeynep hanımın başarısını gözardı etmemiştir kanımca.kendisini yeni bir yönetmen arayışına sokarak niye riske etsinki.

ama pana yapım kv ile geri döndüğü gibi rakip olarak gördüğü ky yönetmeni almakta hiç bir mahzur görmüyor ve ben de eleştirirken hiç de naif olamayacağım arkadaşlar.çünkü gerçekten çok üzüldüm.

-Saruhan Hünel-
22-01-07, 19:48
Şu ana kadar okuduklarımda bazı dizi oyuncularının ayrılacağını anladım ;

Biz bu diziyi Esmeriyle, Ezeliyle, Alisiyle, Niranıyla, Enderiyle, Avşarıyla, Kaderiyle ve diğer bütün ekibiyle seviyoruz...

Esmer (Saruhan Hünel) ; Sizce Esmer karakterini bize bu kadar içten, sindirerek izletecek başka oyuncu var mı? Özcan Denizmiş... :):):) Özcan Deniz kim, Esmer kim... Saruhan'ın olmadığı bir Kaybolan Yıllar düşünsenize... Bu diziyi hangimiz izlerdik? Kim ne derse desin; TÜRKİYE'de SARUHAN HÜNEL İLE KIYASLANACAK OYUNCU YOK!!! O'nsuz bir Kaybolan Yıllar düşünülmez düşünülemez!

Ezel (Yeşim Büber) ; Bence bize Ezel'i tam anlamıyla verdi... Bütün sahnelerde içtenliğiyle oynadı, hangi oyuncu onun gibi ağlayabilir... Her bölümde bunun hakkını fazlasıyla verdi... O olmadan düşünsenize kim verebilir bize o içtenliği...

Ali (Burak Hakkı) ; Ali'siz bir Kaybolan Yıllar'ın pek bir manası olmazdı. Yani Burak Hakkı çok büyük bir işin altına girdi ve bu işten alnının akıyla çıktı. Oyunculuğu beğenilmiyordu ama Kaybolan Yıllar'ın başrolünde... Oyunculuğu tartışılacak kadar olsaydı neden gelsin Kaybolan Yıllar'ın başrolüne otursun. Hele o depresyon sahnelerini nasıl icra etti anlatamam...Garipliği kimsesizliği bize çok fazlasıtla öğretti... Esmerle olan o sahnelerde hepimizi duygulandıran kimdi? Yani Burak Hakkı'sız bir Kaybolan Yıllar olamaz...

Diğer oyuncuları da yazarsam sayfa dolar herhalde... Diğerleri de aynı şekilde bütün oyuncular bizler için Kaybolan Yıllar için çok önemli ancak Yukarıda ki üçlü bambaşka...

NeSLiHaNNeSLi
22-01-07, 19:51
Bende çok özledim hemde nasıl anlatamam, birşeyi çok iyi anladımki MardiGras olmadan bölüm yorumlarının bile tadı çıkmıyor, hiçbirşey yazmasa bile altta kırmızı yazılı ismini görmek bile bize huzur veriyormuş meğerse. Onun bizi tamamen bırakacağını düşünmek dahi istemiyorum. Bir kanadımız kırılmış olur bu durumda, tek kanatla nasıl olur onuda bilemiyorum.

Hande o kadar güzel söyledin ki canım. Onun sitede online olduğunu bile bilmek bize huzur veriyormuş demek ki. Ben de çok fazla merak etmeye başladım. Kulakların çınlıyorsa Şef gel de kurtar elemanlarını sensizlikten.

Zaten uyuyakalmışım yorgunluktan, bir kabus gördüm, Şef bütün başlıkları kapatmış, sadece bölüm yorumları başlığını yeniden açmış ve bizi bırakmıştı.:sad53:

Kimin bir damla gözyaşında boğuldukki daha önce...

Saruhan hakkında ki tüm söylediklerine katılıyorum canım. Ben çok iyi ifade edemeyeceğim için bu konuda susma kararı almıştım ama sen herşeyi çok güzel özetlemişsin. Benim de dediklerinin altına ancak imzamı atmak düşer.

a.ceren
22-01-07, 20:07
Özlem ve Bengu öncelikle yazılarınız çok güzel olmuş arkadaşlar bu forumun hislerine tercüman olmuşsunuz teşekkürler.Ne denirse densin, ben de ne dersem diyim bu diziden asla vazgeçemem bunu bilir bunu söylerim çünkü daha önce hiç yaşamadığım duyguları yaşattı bana KY hiçbişeyi böyle deli gibi izlediğim olmadı ama benim de bazı tereddütlerim var tabi umarım aklımda olan şeyler gerçekleşmez dizimizin aslında o kadar farklı bir konusu vardı ki ama 2.sezon da bizleri şaşırttı umarım bu mafya konuları bizim AŞK MASALIMIZIN önüne geçmez zaten beni en çok üzen şu illegal konusu ve bununla ilgili benzetmeler duymak çevremde beni çok üzüyor malum diziyle ilgili ben izlemediğim içn bilmiyorum ama merakla sorunca ve duyduklarım karşısında ben de şaşırıyorum lütfen dizimiz kendi yolunda gitsin ve o güzelim aşkın önüne hiçbişey geçmesin.
Bu arada bugün dilime bi şarkı dolandı ve bizim biricik Esmer in Aylin e olan aşkına çok uydu ya bilmem siz ne düşüneceksiniz hatta kardeşim de onayladı şarkı genel olarak uymuyor ama bu nakarat kısmı hiç te fena değil şarkının adı zaten GÖZLER AYNI SEN işte nakarat:
SÖZLER HAYLİ ÇIKMAZLAR DA SÖZ VER HAYDİ SEN
DÜN BİRİNİ GÖRDÜM YOLDA GÖZLER AYNI SEN
BİZLER AYNI KALMADIK Kİ HAYAT DEĞİŞİRKEN BEN BİRİNİ SEVDİM AMMA
GÖZLER AYNI SEN
(SEN MİSİN EZO BU GÖZLERİN DE KAYBOLDUĞUM SEN MİSİN?)

civrik
22-01-07, 20:09
Öncelikle Bengü ve Özlem tüm yorumlarınızı okudum arkadaşlar çok güzel güzel şeyler söylemişsiniz, ellerinize yüreklerinize sağlık. Duygularımıza tercüman olmuşsunuz teşekkür ederim.

Rica ederiz canım, ne de olsa hepimiz aynı düşünceleri olmasa da aynı duyguları paylaşıyoruz.

Bende çok özledim hemde nasıl anlatamam, birşeyi çok iyi anladımki MardiGras olmadan bölüm yorumlarının bile tadı çıkmıyor, hiçbirşey yazmasa bile altta kırmızı yazılı ismini görmek bile bize huzur veriyormuş meğerse. Onun bizi tamamen bırakacağını düşünmek dahi istemiyorum. Bir kanadımız kırılmış olur bu durumda, tek kanatla nasıl olur onuda bilemiyorum.

Gerçekten artık ben de korkmaya başladım. Tek tesellim yoğun bir tempoya gireceği konusunda bizi önceden uyarmış olması. Bölümü izlediğine eminim ama yorum yapma imkanı bulamamıştır. Umarımmm:sad53:

Bayan ve Erkek Oyuncu diye ayırdetmiyorum, sadece kimse diyorum. Bu bir gerçek hemde çok güzel bir gerçek. Kimin bir damla gözyaşında boğuldukki daha önce...

Aaaahhh ahhhh ne denirki bu sözüm üstüne...:icon_sorr

NeSLiHaNNeSLi
22-01-07, 20:16
Hande bende Şef'in bir köşeden cıkıp ceee yapıp kaçmasına bile razıyım. Siteye girdiğimde ilk baktığım MardiGras'ın profili oluyor, değişmediğini görünce üzüntüm daha da artıyor.

İmzayı Aslı yapmış saolsun, bende haftanın anlam ve önemine uygun diye kullanmaya başladım.

Ayrıca sizlere bir klip müjdesi daha vermek istiyorum. Bugün eve gelirken bindiğim arabanın radyosunda tamda şu ana uygun bir şarkı vardı ve hemen kafamda şimşekler çaktı. Hemen değil ama, bu bölümü de atlatalım öyle yapacağım. Bunu söylemek istemezdim ama bana malzeme olarak bol miktarda Esmer'in ağlama sahneli halleri lazım. Bunu da sanırım bu bölümde göreceğiz. Bu yüzden klip için bu haftanın geçmesini bekleyeceğim.

civrik
22-01-07, 20:17
Özlem ve Bengu öncelikle yazılarınız çok güzel olmuş arkadaşlar bu forumun hislerine tercüman olmuşsunuz teşekkürler.Ne denirse densin, ben de ne dersem diyim bu diziden asla vazgeçemem bunu bilir bunu söylerim çünkü daha önce hiç yaşamadığım duyguları yaşattı bana KY hiçbişeyi böyle deli gibi izlediğim olmadı ama benim de bazı tereddütlerim var tabi umarım aklımda olan şeyler gerçekleşmez dizimizin aslında o kadar farklı bir konusu vardı ki ama 2.sezon da bizleri şaşırttı umarım bu mafya konuları bizim AŞK MASALIMIZIN önüne geçmez zaten beni en çok üzen şu illegal konusu ve bununla ilgili benzetmeler duymak çevremde beni çok üzüyor malum diziyle ilgili ben izlemediğim içn bilmiyorum ama merakla sorunca ve duyduklarım karşısında ben de şaşırıyorum lütfen dizimiz kendi yolunda gitsin ve o güzelim aşkın önüne hiçbişey geçmesin.
Bu arada bugün dilime bi şarkı dolandı ve bizim biricik Esmer in Aylin e olan aşkına çok uydu ya bilmem siz ne düşüneceksiniz hatta kardeşim de onayladı şarkı genel olarak uymuyor ama bu nakarat kısmı hiç te fena değil şarkının adı zaten GÖZLER AYNI SEN işte nakarat:
SÖZLER HAYLİ ÇIKMAZLAR DA SÖZ VER HAYDİ SEN
DÜN BİRİNİ GÖRDÜM YOLDA GÖZLER AYNI SEN
BİZLER AYNI KALMADIK Kİ HAYAT DEĞİŞİRKEN BEN BİRİNİ SEVDİM AMA
GÖZLER AYNI SEN
(SEN MİSİN EZO BU GÖZLERİN DE KAYBOLDUĞUM SEN MİSİN?)

Rica ederim Cerencim. Şarkı sözleri gerçekten de tam oturmuş , yine Yaşar olduğu da gözümden kaçmadı. Esmer'in Aylin' e bakınca Ezo'yu görmelerini nasıl özledim anlatamam ve şunu farkettimki Esmer'i Ezo' nun hayalinden uzaklaştıran Sahte oldu. Gerçekten de Ez' nun hatırasına büyük saygısızlık etti Şeref-siz:icon_evil

a.ceren
22-01-07, 20:26
Rica ederim Cerencim. Şarkı sözleri gerçekten de tam oturmuş , yine Yaşar olduğu da gözümden kaçmadı. Esmer'in Aylin' e bakınca Ezo'yu görmelerini nasıl özledim anlatamam ve şunu farkettimki Esmer'i Ezo' nun hayalinden uzaklaştıran Sahte oldu. Gerçekten de Ez' nun hatırasına büyük saygısızlık etti Şeref-siz:icon_evil

Canım bu forumdan ne kaçar ki ve ben de çok özledim o sahneleri (ama gerçekten çok uydu bu sözler ya bence) bunca zaman nasıl aklıma gelmedi ama Yaşar albüm filan çıkarmazsa hiç aklıma gelmiycekti Yaşar şarkıları sevdiğim allahtan çıkardı da hatırladım bu KY benim herşeyim oldu annemgil feci kızıyor yüzümü görmemekten şikayetçiler önceden hiç böyle değildim pc başında bu kadar vakit geçeirmezdim bugün gazete de bi yazı okudum internet bağımlılığı ile ilgili tamamiyle bana uyuyordu aslında ben abime çok kızardım şimdi ondan beterim.
Bu arada ben Esmer i Saruhan kadar başarılı oynuycak bi oyuncu düşünemiyorum zaten en başından beri savunduğum şey bu ve Yeşim Büber için de aynı şey geçerli onların ikisi bir bütün ve çok yakışıyorlar birbirlerine.

xKubrax
22-01-07, 20:39
Bu asagidaki metni lutfen bizeyazin@kanald.com.tr adresine gonderin..

Baslik olarak okumasalar bile en azindan basliklardan anliyabilicekleri bisi olsun yani ..
Hirsiz Polis dizisinin gunu Carsambaya alinsin

Merhaba..
Biz Hirsiz Polis severler olarak dizimizin Persembeden alinip Carsamba gunu yayinlanmasini istiyoruz..
Kirik Kanatlar bitiyormus ayrica Karica Yuvasida bitiyormus, yani Kanal Dnin yayin akisi bos olucak Carsamba gunleri..
Hirsiz Polis dizisini Carsamba gunune alinsin reytingleri yukselsin..!

Fener Bahçe
22-01-07, 20:51
bencede saruhan hünel baskın bayan olarakta yeşim büber

2 de çok çok tatlılar hareketleriyle bakışlarıyla sözleriyle beni mesd ediyorlar

Fener Bahçe
22-01-07, 20:52
ne özet geldi nede fragman verildi gecikti bugün

Fener Bahçe
22-01-07, 20:54
yalancı yarimin özeti var bi bizimkinin yok ne sinir ya

Silvara
22-01-07, 21:06
canım çok haklısın.Bencede onlar bir bütünler iki elmanın yarısı gibiler yani.Keşke .... anlamışınızdır siz.Noktalı yerlerde ben de Hande gibi susma hakkımı kullanıyorum.:hıh

bengucum bu bana bir zamanlar okuduğum bir dizeyi hatırlattın.

Kah dilden dökülür kah kalem yazar
En hazin smzler 'keşke' diye başlar

Bende keşke diye başlayan bir cümle kurardım ama .....:img-in_lo :img-in_lo:sad53: neyse en iyisi susmak .:(

Silvara
22-01-07, 21:11
yalancı yarimin özeti var bi bizimkinin yok ne sinir ya

:icon_evil :icon_evil :icon_evil :icon_evil yorum yok.ama ben bu starı elime bir geçirsem :fighting2 :fighting2 :fighting2 :fighting2

(yaw şu dövme smillerinin asık suratlısı yok mu?böyle şakacıktanmış gibi görünüyor.ama gerçekten çoksinirliyim şu an star'a.izlememe kararı alacam ama yarın fragman dönmeye başlar.elim kolum bağlı :icon_evil :icon_evil )

Fener Bahçe
22-01-07, 21:17
aynen bende dövecem :dito bu starı ne gıcıkya gül gibi dizinin ne özeti var nede fragmanı bu nasıl adalet ya

Fener Bahçe
22-01-07, 21:18
bide kara gümrüğün özeti var çarşambaya daha var özet gelmiş ama nerde bizimki:icon_evil

NeSLiHaNNeSLi
22-01-07, 22:01
Acaba bizimkiler öldüde Esmer şimdi hayallermi görüyor dersiniz...:img-cool2

Hiiiii, seni hemen bu mesajını silmeye davet ediyorum bacım. Mazallah BBG görür felan, istemediğimiz şeyleri hemen yapıyorlar zaten.

Daha kavuşma olacak, duymamış olayım eleman.:img-cool2

Silvara
22-01-07, 23:48
sitede yine sorun mu var yoksa ben mi yaşıyorum sadece bu sorunu.giremiyorum bir türlü siteye.

bu arada hala özet gelmemiş.yalancı yarim'in özeti var KY'nin yok.yarın da büyük ihtimalle sürekli YY in fragmanını verirler akşama ya da çarşambaya kadar KY nin fragmanını yayınlamazlar.:(

supersonic
23-01-07, 00:08
canım yine süpersin kesinlikle KATILIYORUM çünkü nasıl bir sahada 22 futbol oyuncusu birbirleriyle paslaşarak başarıya ulaşıyorlarsa, bizler normal hayatta bir ortama girdiğimizde yeni biriyle tanıştığımızda karşımızdakinden ne alıyorsak ve onu veriyorsak, oyuncular içinde geçerli bu. :)

yeşim'siz saruhan
saruhan'sız yeşim

böyle oynayamaz, böyle bir etki yaratamazdı.

Nasıl bu kadar kesin konuşuyorsunuz????
Dizinin ilk bölümünden beri ikisi beraber oynadığı ve başarı ile bu aşkı bize hissettirdikleri için şu anda bir bütün oldular ve şimdi başka türlü olmasını düşünemiyoruz tabiiki.

Başka bir kadın oyuncu ile başlamış olsaydı belki yine aynı şey olacaktı.Yeşimden başka çok iyi kadın oyuncular var.Bunu hiçbir zaman bilemeyiz çünkü denemedik, görmedik...

Umarım Saruhan birdahaki sefere (ya dizi yada sinema filminde) başka bir kadın oyuncu ile oynarda hepimiz görürüz.:img-yes:

Silvara
23-01-07, 01:25
hiç kimse yok, fragman da gelmemiş :( zaten kötü bir güne kötü bir son gibi görünüyor.... :( umarım yarın güzel olur diye umuyorum ama :(

NeSLiHaNNeSLi
23-01-07, 01:25
hala özet gelmemiş.yalancı yarim'in özeti var KY'nin yok.yarın da büyük ihtimalle sürekli YY in fragmanını verirler akşama ya da çarşambaya kadar KY nin fragmanını yayınlamazlar.:(

YY'nin fragmanı bile dönmeye başladı...Ama bizim ne özet ne fragman, anlayan beri gelsin!!!

Normalde bu gece özetin, yarın öğlende fragmanın gelmesi lazımdı, ikide bir bu düzeni değiştirmiyorlar mı, sinir oluyorum!

Silvara
23-01-07, 01:30
YY'nin fragmanı bile dönmeye başladı...Ama bizim ne özet ne fragman, anlayan beri gelsin!!!!

:icon_evil :icon_evil :icon_evil :icon_evil yorum yok.eğer ağzımı açarsam çok kötü şeyler çıkacak. en iyisi susmak :icon_evil:icon_evil:icon_evil

siyah lale
23-01-07, 11:31
sonunda geldi ,iç açıcı değil...:sad53:
Esmer’den ayrılmak Ezel için ölüm gibidir. Ancak sevdiği insanın hayatını kurtarmak için,
çaresiz Sülyeman Çesen’in isteğine uyup Esmer’i terk eder.Esmer,Ezel’den ayrılmanın acısını yüreğinde hissederek”Birlik”in toplantısına gider.Niran’la bir kez daha restleşir. Niran’ın gerçek gücünün hala tam farkında değildir.”Birlik”ten ayrılma konusunda kesin karalı olduğunu söyler.Ancak “Birlik”ten ayrılma’nın tek bir kuralı vardır… Ölüm…
Buradan ayrılan Esmer,Ali ve Murat ile kurduğu yeni birliğin yani”Vat”ın(Vatansever adalet timi)toplantısına katılır.Kendilerine başvuran kadınının kızını bulmak için operasyonu başlatır.Karşılarında çok güçlü bir çete vardır..Karşılaştıkları manzara ise hepsinin kanını dondurur.Ancak Esmer için operasyonun sonuna doğru bir başka sürpriz daha vardır…

siyah lale
23-01-07, 11:33
sonunda geldi ama iç açıcı değil...:sad53:

Esmer’den ayrılmak Ezel için ölüm gibidir. Ancak sevdiği insanın hayatını kurtarmak için,
çaresiz Sülyeman Çesen’in isteğine uyup Esmer’i terk eder.Esmer,Ezel’den ayrılmanın acısını yüreğinde hissederek”Birlik”in toplantısına gider.Niran’la bir kez daha restleşir. Niran’ın gerçek gücünün hala tam farkında değildir.”Birlik”ten ayrılma konusunda kesin karalı olduğunu söyler.Ancak “Birlik”ten ayrılma’nın tek bir kuralı vardır… Ölüm…
Buradan ayrılan Esmer,Ali ve Murat ile kurduğu yeni birliğin yani”Vat”ın(Vatansever adalet timi)toplantısına katılır.Kendilerine başvuran kadınının kızını bulmak için operasyonu başlatır.Karşılarında çok güçlü bir çete vardır..Karşılaştıkları manzara ise hepsinin kanını dondurur.Ancak Esmer için operasyonun sonuna doğru bir başka sürpriz daha vardır…

latifenaz
23-01-07, 11:40
sonunda geldi ama iç açıcı değil...:sad53:

öncelikle özet için teşekkürler..bu durumda aylinin terk etme sebebi ortaya çıktı.bunu yapan kişi süleyman çesen.esmeri kaybetmemek için aylin'i kullanmış..kimbilir aylin'e neler anlattı..burda yazılana göre esmer'in yaşamasını istiyorsan onu terk et demişler..e tabi aylinde ne yapsın esmer'in yaşaması için böyle bir teklifi kabul eder.esmer'in hayatına karşılık acıda olsa ayrılık..inşallah birleşirler..iki taraf içinde çok üzücü..ikiside birbirinin hayat ışığı ve yaşam kaynağı..

stormy
23-01-07, 23:03
Bu dizi yavas yavas Kurtlar Vadisine donmeyemi basladi nedir?Bu nasil ozet?VAT lar cikmis birde :)..eskiden Ezel-Esmer surekli bir aradaydi simdi ne bu?

ebruli1903
24-01-07, 00:18
en son izledigimde gayet severek izlemistim,ender´in aylin ile bogustugu havuz sahnesinde de zaten o bölüm son bulmustu.ben sonra tatil´e ciktim, 2,5 hafta kadar dizi´yi izleyemedim,bilgisayarda cektirdim;gelince izlerim birsey kacirmayim diye ama geleli hala diger oynamakta olan bölümleride cekiyorum,icimden izlemek gelmiyor.peki ama neden ?

nisan16
24-01-07, 10:09
ay arkadaşlar belki konu ile ilgili değil ama dayanamadım ve de şok oldum Sergin hanımın resmini görünce bugün Hürriyetin kelebek ekinde resmi çıkmış.Teşkilat adında bir dizi çekeceklermiş.MİT Kontra -Terör daire başkMehmet eymürün yaşadıkalrını anlatılacağı bir dizi olcakmış.Neyse ben esas esmer le sergin hanımı hiç yakıştıramadım. bir bakın siz neler düşüneceksiniz.

DESTİNA
24-01-07, 13:09
eğer nurETtin rençberle anlaşolabilseydi dizi müziği bu olacaktı ilk bölümden itibaren ARKADAŞLAR EKLİYEUYİM DEDİM

sordum seni yıldızlara ayışığına
dediler tam bin yıldır görmedik onu
sordum kadim kitaplara tozlu raflara
dediler o bizden önce buralardaydı

mağrur bir uçurum
oldu kalbim
sen gittin gideli buralardan
ayrılık ne yaman bir ateşmiş
ne olur dön gel ezom

oy ezom yalnızlık ezim [benim] ezom
oy ezom tutmuyor dizim ezom
oy ezom görmüyor gözüm ezom
tükendim dön gel ezom

ceylanları emziren bir peri gibi,
kollarında uyut beni iblise inat
ey rüzgarın sevgilisi orman çiçeği
hasretim sensin gurbetim sen

mağrur bir uçurum oldu kalbim
sesin döner içimde kurşun gibi
ayrılık ne yaman bir ateşmiş
ne olur dön gel ezom

oy ezom yalnızlık ezim ezo
oy ezom görmüyor gözüm ezo
oy ezom tutmuyor dizim ezo
tükendim dön gel ezo

eko289
24-01-07, 13:43
arkadaslar bir sorum olacaktı
gaye gürsel bu dizede oynuyormu...

NeSLiHaNNeSLi
24-01-07, 13:46
arkadaslar bir sorum olacaktı
gaye gürsel bu dizede oynuyormu...

Evet...Şebnem yani sahte Ezel rolünde oynuyor.

eko289
24-01-07, 13:48
Evet...Şebnem yani sahte Ezel rolünde oynuyor.

saol teşekkür ederim arkadasım..
eskiden ablasıyla birlikte fenerbahçe bayan basketbol takımında oynarlardı
hayrandım ikisinede:img-cool2

peki
dizi hangi günler saat kaçta bu son soru bir daha rahatsız etmiycem:)

NeSLiHaNNeSLi
24-01-07, 13:50
dizi hangi günler saat kaçta bu son soru bir daha rahatsız etmiycem:)

Aaaa sen izlicem de arkadaşım elbette söylerim...:)

Perşembe akşamları 21:50 de star tv'de...:)

eko289
24-01-07, 13:55
Aaaa sen izlicem de arkadaşım elbette söylerim...:)

Perşembe akşamları 21:50 de star tv'de...:)

kesinlikle izliycem bir kez daha teşekkür ettim

NeSLiHaNNeSLi
24-01-07, 13:56
kesinlikle izliycem bir kez daha teşekkür ettim

Rica ederim...:)Müptelası olacaksın dikkat et...:)

mutaf61
24-01-07, 20:01
arkadaşlar bu gece dizimizin tekrarı var.

banka
24-01-07, 20:05
Saat kaçta acaba tekrarı rica etsem.

pinar15
25-01-07, 15:15
vallaha arkadaslar ben bu diziyi cok seviyorum hepde izliyorum ama sizin nedenbahsettiginizi bilmiyorum
yani

pinar15
25-01-07, 15:17
bende sana katiliyorum fener bahceli cok haklisin

Aynali 11
25-01-07, 18:05
selam arkadaslar
acaba kaybolan yillarin 17.bölümünü googlevideoya yükleyebilirmisiniz

Fener Bahçe
25-01-07, 23:22
ben ağlamak istiyorum

aylinin annesile konuşurken sinan ve aşk üzerine

sen hiç aşık oldunmu iliklerine kadar

ya ayrılmasınlar ya

bakalım nezamana kadar sürecek ayrılık

sinanı düşünmüş ölmesin diye ve asyayıda

sinan camcı babaya aylin benim yapmak istediğimi yaptı dedi

dememki ayrılmak için aylin önce davrandı yoksa sinan yapcakmış:icon_sorr

Fener Bahçe
25-01-07, 23:33
sinnaıda işi kötü

kendinde değil

siainın içi yanıyor aliye sylendi ama kendinde değildi

ya sonraki ali esmer sahneleri alinin esmerin omzuna yatışı

ah ah

nezamna kavuşacaklar aylin sinan ya bu ayrılık şimdiden beni yedi bitirdi

inşallah fazla uzamaz ayrılık

sc ye bakın nasılda tehdit etti sinan ölür asya vs

sinanı düşündüğü için ayrıldı ama 2 de kor ateş gibiler

banka
25-01-07, 23:33
ya inanmıyorum AYRILDILAR ve hiç birleşmeye niyetleri yok.İkiside sevgilerini
kalplerine gömecekmiş yok böyle birşey İstemiyorum ve Lütfen bu kadar acı
çekmelerine dayanamıyorum Ali ile konuşmaları orda bittim işte ağla ağla

civrik
25-01-07, 23:34
ben ağlamak istiyorum

aylinin annesile konuşurken sinan ve aşk üzerine

sen hiç aşık oldunmu iliklerine kadar

ya ayrılmasınlar ya

bakalım nezamana kadar sürecek ayrılık

sinanı düşünmüş ölmesin diye ve asyayıda

sinan camcı babaya aylin benim yapmak istediğimi yaptı dedi

dememki ayrılmak için aylin önce davrandı yoksa sinan yapcakmış:icon_sorr

Ben ölmek istiyorum ya ne ağlaması. Kurudu vallahi göz pınarlarım . Hayatımda ve Ky tarihinde duyduğum en güzel, en can yakıcı , en etkileyici replikler bunlar. Sen hiç aşkı iliklerine kadar hissettin mi dedi yaa. Var mı daha ötesi.

Tam olarak hatırlayan var mı yaa. Ölmek bize güzel gelir mi diyordu:img-blush

SoN_YoLCu
25-01-07, 23:35
Slm arkadaşlar ''belki bugün belki yarın ansızın tutacaktım ellerinden'' diye sözleri olan şarkının adını bilen var mı?? Bir de nereden bulabilirim, yardımcı olur musunuz?

nazlii1
25-01-07, 23:38
Camcı Baba'dan bu sözleri duyacağım hiç aklıma gelmezdi, bu zamana kadar aşkının peşinden git, onu bulunca bırakma diyen adam şimdi 180 derece farklı şeyler söylüyor..Tamam dediklerinde haklıydı ama benim yine de bunları duyacağım aklıma gelmezdi...

Ama yine de söyledikleri güzeldi...

NîlûferY
25-01-07, 23:51
ya camcı babanın söledikleri nasıldıya.. çok güzel sözler söledi.. gerçek aşk, ondan vazgeçmeyide bilmektir. bu söz çok hoşuma gitti..:img-wink:

Fener Bahçe
26-01-07, 00:01
dizi uzasın diye bu ayrılık uzun sürecek

bakalım nezaman barışıp öğrencekler

biran evvel olsun

NîlûferY
26-01-07, 00:01
ya arkadaşlar farkettinizmi Alinin bıyığı yamuk ya.. bir kısmı daha uzun öbür kısmı ise kısa. onca insan var orda çalışan farkedememişlermi:img-hyste

banka
26-01-07, 00:03
Selda muhteşem şeyler yazmışsın ama yinede onların ayrılmasına yüreğim dayanmıyor.Camcı Baba bile sanki ayrılıklarını destekledi.Çok duygulandım ve
çok ağladım olamaz böyle birşey.Ama uzun süre birleşemeyecekler sanırım çok
çok üzgünüm bu yüzden

ssvshy
26-01-07, 00:06
ezelin sözleri muhteşemdi evet
ben annesine sırf saygınlık için babamla evlendin ben bunu yapmayacağım gibi bişey bekledim açıkçası
camcı babanın sözleriyle yüz ifadeside sertti sanki olan biteni biliyordu olacakları seziyordu ve önlemini aldı

civrik
26-01-07, 00:08
Camcı Baba'dan bu sözleri duyacağım hiç aklıma gelmezdi, bu zamana kadar aşkının peşinden git, onu bulunca bırakma diyen adam şimdi 180 derece farklı şeyler söylüyor..Tamam dediklerinde haklıydı ama benim yine de bunları duyacağım aklıma gelmezdi...

Ama yine de söyledikleri güzeldi...

Al benden de o kadar. CAMCI BABA SEN NE DİYORSUUUNNN diye feryat ettiğimi hatırlıyorum.

ASLI28
26-01-07, 00:08
"ben sinandan sonra kayboldum"
"yazıklar olsun sana bana aylin'e"
"hayatımdan geçmişimden çok sevdim"
"ben gülümü çoktan takas etmişim."
"bir kere kaobolduk izimiz,nefesimiz,sevgimiz bile yer bulamadı dünyada"

belki kavuşamayacaklar ama geçen bölümden çok iyi.
hepsi güzel oynuyor.

:happy0064 :happy0064 :happy0064

Fener Bahçe
26-01-07, 00:11
evet uzun süre birleşemeyecekler bakalım nezamana kadar dayanacaklar

dizi başlamadn önce daha önceki bölümlere baktımda bayağı ilerlemişiiz küçüklükleri sinan aylin olarak karşılaşmaları aşık olamalrı

şimdide bu ayrılık aşkın içinde kavrulup yanacaklar

sinna özledim diyor onsuz nasıl yaşıcam diyo

bu nasıl acı diyo

sinan nmı birşey oldu diyo sianı sorıyo ben ölmek istiyorum

nazar boncuğuda düştü hayırlı işler

nazlii1
26-01-07, 00:18
aybendd arkadaşımız o tiyoları ya da özeti nereden aldıysa şimdiye kadar hepsi doğru çıktı...Acaba nereden aldı?

Bölün yorumlarımı yarın yapabileceğim ancak, yokluğumun pek farkedileceğini de sanmıyorum, herkese iyi akşamlar bye

NîlûferY
26-01-07, 00:22
evt hayırlı işler... aylin galba gidiyo ankaraya... gerçi gidemecek belli...

SoN_YoLCu
26-01-07, 00:27
Slm arkadaşlar ''belki bugün belki yarın ansızın tutacaktım ellerinden'' diye sözleri olan şarkının adını bilen var mı?? Bir de nereden bulabilirim, yardımcı olur musunuz?
Arkadaşlar bilen yk mu:(:(

Fener Bahçe
26-01-07, 00:27
esmere birşeymi oldu kalpten gidcem ya

sparkle
26-01-07, 00:29
esmeer çarptılar mı onaa.. e belli zaten aylinin ankaraya gitmemesi için bişey olucak illa.. halbuki gelse nolurr peşinden esmerde gelse burayada birazda ankara çekimi olsaaa üff

Fener Bahçe
26-01-07, 00:34
gel perşem be gel

şimdi nasıl beklicez

Fener Bahçe
26-01-07, 00:39
sizce çarptılarmı bence değil ferene bastı

esmerin dibinde duracak bence

ve sanırım gitmeyecek

meltem-cmbl
26-01-07, 00:41
ya şimdii esmere çarptılarmı aa çok karmaşıktı sonu anlamdımmm şimdii perşembeyei bekle kolaysageşlmezkibir türlü