PDA

Tüm Versiyonu Göster : Kaybolan Yıllar (Arşiv 4)

Sayfalar : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11

nazlii1
04-02-07, 20:16
Gerçekten de Rosa öğrense bile Esmer'in öğrenmesi geciktirilebildiği kadar geciktirilir..Zaten Niran'ın Aylin'e gerçek aileni buldum demesi Niran'ı Aylin'in gözünde daha değerli yapar...Niran bence bu kozu Esmer'i bi şekilde saf dışı bırakmak, yok etmek için kullanacak....

Zaten dizi de son zamanlarda uzatma adına yapılacak bütün saçmalıklar deneniyor bu da gittikçe insanı zevk almaz hale getiriyor bu yüzden Esmer'in öğrenmesi de uzadıkça uzar bi 30 bölüm de onun için bekleriz artık...

banka
04-02-07, 20:17
Hale sana birşey sormak istiyorum SÇ Esmer'e attığı kazıkları hatırlatırmısın birde Ezel Rosa'yı daha önce hiç görmüşmüydü?

MİHRİMAH
04-02-07, 20:17
Esmer Ali'den hıncını aldıktan sonra sanırım Ayline de birkaç ağır söz geçirecek gibi geliyor bana sanki.

Aylinin ayrılıklarının nedeni hakkında inatla konuşmaması,sürekli kaçamak,yetersiz ve dolambaçlı cevaplar vermesi Esmerin kafasında soru işaretlerine sebep oldu büyük ihtimalle.

Aliyle ilgili şüpheleri asla son bulmuyor ve bulmayacak da haklı olarak ama bu son gördüğü manzara bence Aylinden de şüphelenmesine neden olacak ve Esmerden '' Demek onunla beraber olmak için benden ayrıldın'' la başlayan ve daha da geri dönüşü zor olan cümlelerle devam eden bir konuşma duymamız işten bile değil bana kalırsa.

Sevgili Mardigrasın söylediklerinin çoğuyla hemfikir olmakla beraber,sürpriz beklentisi ile ilgili fikrine katılmıyorum çünki Senarist,eline geçen bu ayrılık malzemesini lastik gibi çekerek uzattıkça uzatacak ve diziyi çığrından çıkartacak görüntüde maalesef.
Bende herkez kadar bir sürpriz olsun da havalar da uçalım istiyorum ama fazla umutlanmamamız gerek.

evet bende esmerden böyle bir şeyler bekliyorum büyük ihtimallede öyle olacak o tepede esmer aylinede daha sert kelimeler sarfedebilir.ve aylinde esmerin bu şekilde düşünmesine izin verecek çünkü onu kendinden uzaklaştırmak istiyor.ama inşallah aylin esmerden kendini uzaklaştırmak için aliyi kullanmaz en nefret ettiğim sahneler .

ya bunu yaperken ali ümitlenirse belkiler oluşmaya başlarsa onunkide sevda ya alide insan düşünebilir bence böyle.

buda benim aliden daha çok uzaklaşmama sebep olacak.

evet kesinlikle senarist bu ayrılığı uzatacak bu bölümde daha iyi anlaşılıyor biz kavuşma derken bu işin iyice ayarı bozuldu. Kavuşmayı bir kenara bırak sinan ve aylin olarak ne zaman barışacaklarını konuşacağız herhalde bundan sonra.

First_Lady
04-02-07, 20:20
Aslında düşünecek olursak kavuşma anının çok yakınlaşmış olması gerekir.
Niran geçen bölüm Rozaya gerçek kızını buldum dedi ve Roza da ilk defa bu habere olması gerektiği gibi bir tepki verdi.

Mantıken bu bölümde Roza ile Niran arasında bu konunun konuşulması ve Gerçek Ezelin kim olduğunun Rozaya açıklanması lazım.

Roza bunu öğrendiğinde kesin yine kriz geçirip bizi deli edecektir haliyle ama sonra anlayacaktır gerçekleri.

Bu şartlarda Rozanın yapacağı şeyler şunlar olabilir:
1-Hemen Esmere gidip bunun hesabını sormak
2-Ayline koşup bunu haber vermek.
3-Ayline gitmeden Çocuk Esirgemeye gidip Aylinle orada buluşturulmasını istemek.

İlk hareketi yapması demek zaten olayın kafadan kopartılması demek olduğundan ve Serginim senaristimin "daha vakit var "demesi söz konusu olduğundan biraz daha sonra olacak bana göre.

Ayrıca Niranın Esmerle ilgili bu konuda başka planları olacağını düşünüyorum.O da Rozayı çeşitli tehditlerle Esmere söylememesi konusunda ikna edecektir.

En mantıklısı Roza ile Aylinin ilk etapta birbirlerini tanımaları olacak ve bu da an meselesi.Aylinle Esmerin ayrı olmaları da Esmerin bu durumdan haberdar olmasını geciktirecek.Her ne kadar Rozanın önce Esmere gitmesini istiyorsamda sanırım olaylar böyle gelişecek.

ama bence Roza bunu ogrenir ogrenmez direk Esmere gitcek,cunku onun ne problemi oluyorsa hemen Esmere kosuyor.....Ama benim icin asil onemli olan Esmerin bunu ogrendikten(ki eger ogrenirse)sonra ki davranisi..ayyy canim ya kim bilir nsl heyecanlanacak,cunku bu sefer artik gercekler ic yuzune cikiyor...yani acaba Aylinin Ezel oldugunu ogrene bilecekmi???insallah ne dielim her kesin temennisi bu zaten

supersonic
04-02-07, 20:24
Hale sana birşey sormak istiyorum SÇ Esmer'e attığı kazıkları hatırlatırmısın birde Ezel Rosa'yı daha önce hiç görmüşmüydü?

İlki,Avşarın yaptığı hap sevkiyatını Esmerin üzerine atmışlardı ve ardından da Kader Esmerle beraberken kaçırıldı ve buda Esmerin üzerine kaldı Çesen de buna inandı.
İkincisi,Niran ile bir olup Aliyi öldürmesi istendi ve Sahteyi bilerek aralarına soktuğundan dolayı Çesen ve Niran tarafından hain ilan edildi.
Üçüncü de Aylin meselesi biliyorsun.

Sanırım 10. bölümde Aylin ve Roza S.Çesenin bıçaklanma olayında ,Çesenin evinde karşılaştılar ve Roza Aylini görünce bir tuhaf olmuş,ona yakınlık hissetmişti.Daha sonrada birkaç kez karşılaştılar.

MİHRİMAH
04-02-07, 20:26
Normalde evet rozanın hemen esmere gitmesi lazım ama esmere kızmak için gitmez çünkü zaten esmer şebnemi ona götürdüğünde gerçekten kızı zannediyordu yani bilinçli bir kötülük yapmadı.ve rozada esmerin ona kötülük yapacağını zaten düşünmediği için gidip hesap sormaz.

Zaten roza bence esmerinde yanlışlık yapıp şebnemi kendisine getirdiğini düşünecektir.

Ama niran olayı anlatırken rozayı esmere karşı doldurursa o başka .esmer şebnemin senin kızın olmadığını biliyor ama bunu sana söylemedi ona güvenme derse zaten bu sefer belkide roza gerçeği söylemek için esmere koşmayacaktır.

Diyeceksinki evet esmer gerçeği rozaya söylemedi ama bunun nedenini biliyoruz.gerçi şebnemin çokda bu görevinde faydalı olduğunu sanmıyorum.

Ya bu çok tuhaf iki insan birbirlerini çok seviyorlar şimdi aylin gerçek annesini bulacak ama sevdiği adamın bunlardan hiç haberi yok.

supersonic
04-02-07, 20:27
Zaten dizi de son zamanlarda uzatma adına yapılacak bütün saçmalıklar deneniyor bu da gittikçe insanı zevk almaz hale getiriyor bu yüzden Esmer'in öğrenmesi de uzadıkça uzar bi 30 bölüm de onun için bekleriz artık...

Bence 30 bölüm olmaz ama 5-10 arasında değişir tahminimce, yani kavuşma o kadar uzak değil artık arkadaşlar.

nazlii1
04-02-07, 20:28
Resmi sitedeki son resimlere bakılırsa zaten buraya da eklenmişti, bi resimler Esmer elini Ali'nin omzuna koymuş, sanırım araları düzelir, Esmer'in siniri geçince..

Eğer bu ayrılığa bi de Ali-Esmer düşmanlığı da eklenirse işler iyice çığırından çıkar..Dizi izlenilmez hale gelir...

banka
04-02-07, 20:30
Hale teşekkürler canım

MİHRİMAH
04-02-07, 20:40
Bir hafta boyunca acaba esmer napacak, kaderi kaçıracak mı, avşar sessiz mi kalacak derken, beklide hiç düşünmediğimiz bişey oldu, esmer avşar’ı getirdi, avşar biz dayanamadık dedi, kendi çocuğu için, tecavüz ettiği kadın için söyledi bu sözleri. Ne demeliyim bu sözlere bilmiyorum, helal mi demeliyim, Allah belanı versin mi,

Yani böylesi kötü bir olayın hiçbir şekilde telafisi olamaz, bu gerçek elbette bir gün ortaya çıkacak, çıkarılacak, sonuç ne olacak peki. Çok acı bir durum.

Ama söylemeliyim ki, avşar’la kader’in bakışmaları ve el ele tutuştukları an çok hoşuma gitti, bir an olsun onların gerçek karakterlerini unuttum ve aşka aşık biri olarak sadece sahneye odaklandım da oldukça güzeldi.

Saruhan’la 7 ocak günü geçen konuşmada aylin’in evinin değişeceğini Beykoz taraflarında olacağını öğrenmiştik ve bu bölüm gördük Beykoz daki o muhteşem köprü’yü.

Esmer : Bir söz verdim artık seni uzaktan sevmeyi öğrenicem, aşkımdan ölsemde artık sana dokunmayacağım, bir söz verdim,beni günden güne öldürecek bir söz

Repliğe bakın yaa.

Aylin hanımın ilk işi hep etrafında esmer’i aramaktır genelde ama kapısının önündeki hemen sol tarafındaki arabayı fark edemeyecek kadar kör her nedense.

Esmer’in Aylin’i görür görmez yüzünde güller açması, sonra anında niran’ın arabasını fark edince ifadesinin anında değişmesi, kulakların bile titremesi, güzel bu sahnedeki performansını beğendim.

Allah’ım sinsiler kraliçesi Niran, bitanem, bebeğim demiyor mu sürekli Aylin’e ben cinnet geçiriyorum burda. Bu ne yapmacıklık, ancak aylin’i kandırmayı becerecek bir oyunculuk işte.

Offf o ne yürüyüştür öyle, aniden içeri nasıl daldı esmer, ben afalladım ya, bu sahnedeki oyunculuğuna tek sözüm olamaş, MUHTEŞEM ÖTESİ, eğri oturup doğru konuşmak lazım, kesinlikle nutkum tutuldu, zaten delenmiş hallerine bayılıyorum ama bir yandan da beni korkutmayı başaracak kadar inandırıcı oynadığını kabul etmeliyim. Ürkmemek elde değil.

Çok ama çok iyi oynuyor, hele ki, niran’ı boğazlarken bakışların aniden hızlı bir manevrayla aylin’e geçişlerinde değişimine ne denilebilir ki.

Aylin haklıdır demiyorum asla ama çok da yadırgayamıyorum, önce ender’i öldürürcesine dövmesi, sonra yaşadıkları, sonra niran’ı boğozlaması ve son olarak Ali’ye saldırması,

O anki sarfettiği cümleler “sen gerçekten tehlikelisin”, elbette esmer için çok kırıcı geldi, tamamen vazgeçtiğini görmek, aşkını bir çırpıda sildiğini düşünmesine sebep oldu ve gidip çareyi çesen’de buldu.

“ama sen hayatıma karışma hakkını nerden buluyorsun” sözünü hiç sevmedim, bu söz nedir ya, onun senin aşkın, her şeyin değimli, ayrılmış olsanız da bu kadar kolay mı, karışmamak mümkün mü, aynını sen görsen sinan’ı biriyle görsen tepki vermez misin, deliye dönmez misin, yanlış düşünmez misin

hem yasemin hemde niran sözde iyi niyetleriyle karşısındakileri kandırmakta son derece başarılı oluyorlar.

Tabi bunda TİMUR’un ve AYLİN’in psikopatlar ordusundan geldiğini düşünecek olursak, şaşılacak bir durum olmadığını görüyoruz.

Sürekli çocuklarını sindirerek, istediklerini yaptırarak, kişiliklerinin gelişiminde engelleyici olan bir anne babanın sayesinde ortaya çıkan sonuçlar bunlar işte.

Çesen’e gelen esmer, doğrusu çesen bilmiyor muş gibi esmer’e neden sorunca ben içsesin sadece aylin’le ayrılmasını sebep göstereceğini umuyorken “yepyeni bir oluşum içindeyim, güçlenmem için sana ihtiyacım var çesen” demesine şaşırdığımı söylemeliyim.

Çesen : hayatın öyle bir adaleti var ki, bizim en umutsuz, en bitmiş, en yaralı anımızda o yaraları kapatır, karanlığı aydınlatır.

Ateş suya, suda ateşe zarar verir, ateşin dumanı külü, berrak suyu bulandırır, şifa olan su da ateşin ecelidir, sen ateşsin, o su, sizin bir arada olmanız mümkün değil. Sen ateşsin ateş başlatır, ateş bitirir, seni söndürecek her şeyden uzak dur.

Repliklere bakın yahu, bu ne muhteşem sözler böyle, yazana helal olsun diyorum ve hayran oluyorum.

Evet gelelim, bizim soyut kavramdan yavaş yavaş somuta geçen, hayali kahramanımız, korku filmi seslendiricimiz BULGAR’ımıza.

Bu ne ya, ben sinir oluyorum gün geçtikçe bu adama, çok sinir bozucu sözler sarfediyor, adeta saplantılı bir ender daha geliyor diyebiliriz değimli, çok olmaz. Tecavüz et hamile bırak (ender gibi), sonra pişkin pişkin konuş (ender gibi), peşini bırakma (ender gibi) tarih tekerrürden ibarettir derler ya, şimdi onun gibi sahneleri aynı konuları farklı kişilerden seyrediyoruz.

Ama bende bende bende ilk “anne”sözünü duyan bir annenin duygularının bunun sahte olduğunu öğrendiğinde ne kadar incinebileceğini göz ardı edemiyorum doğrusu. Keşke böyle olmasaydı.

Daha öncede dile getirmiştim yine söylemek istiyorum, niran’ın karşısında kılını kıpırdatmayan ama çok sevdiğim gördüğümüzde boğazlamak istediğim bir diğer karakter selvihanlı karşısında ayağa kalkmasına bayıldım.

Herkes selvihanlı’ya sevgi ile bakan bir esmer olduğunu söylesede ben tam aksini düşünüyorum, öyle bir bakışın b’si yok bence, aksine bir önceki sahnede birlik toplantısında kendisine karşı olan ve şimdi hoş geldin diyen bir adama bakan bir esmer vardı sadece.

VAT konusu açılınca “iki kendini bilmez delikanlının çete kurma özentisi olabilir” sözünü sarfeden Niran’ın esmer’e bakarak bunları söylemesine,

Yuhh artık bunu da anlasında bizde görelim Guinnes Rekorlar kitabına dünyanın en sinsi, en akıllı, en zeki insanı olarak kaydedelim Niran’ı dedim. Korktum ne yalan söyleyeyim.

Esmer’e güvenmeyen Niran sözde paşa sayesinde bulduğu güvendiği adamı Murat’ı esmerin yanına verir, gelde gülme, o adam kimin adamı acaba.

Esmer’in yine yine yine murat’la bakışmalarına bittim diyebilirim. Yalnız fark ettiğim bir bakışta Avşar’dan geldi, esmer’e ne kadar iyi baktı gördünüz mü, o kötü ve sinsi bakış yerini başka bir bakışa bırakmıştı.

Murat’a da bir çift söz söylemek istiyorum, tüm sahnelerde son derece başarılı götüren, tam bir teşkilat adamı gibi duran adam, esmer ve ali ile birlikte toplantı sırasında komik sorularıyla yine komik duruyor ve bir zıtlık oluşturuyor, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu demek istiyorum izlinizle.

Timur ve Yasemin sahnesine tek bir yorum dahi getiripte ağzımı, pardon ellerimi yormak istemiyorum, tenezzül bile etmiyorum.

VAT toplantısında “emin olduğumuz yerden” diyen esmer’e bakan ali’nin ifadesine, aynı anda kalkıp, aynı anda bellerine giren silaha, ağır çekimle ve muhteşem müzik eşliğinde dönüp gitmelerine, ateşin dumanları arasında puslu yürüyüşlerine, kameranın esmer’e dönmesine bayıldım. Vat hep olsun, yürütsünler bu ikisini bizde görelim hehe kızmayın bana ya, hande2 oldum ama.

Gelgelelim ender-niran sahnesine,

Ender’in triplerine önce sessiz kalan hayrola noluyor dedirten Niran bir anda “yavaş ol lan, bana sesini yükseltmeden konuş” deyince, ha şöyle dedirten niran,

Ender’in muhteşem tokatı üzerine, hoppala buda ne şimdi dedirten bir “hayır gitme, bırakma beni sen nasıl istiyorsan öyle olacak” diyen bir niran gene.

Buradaki sahne bize “kişiliği sıfır, karaktersiz bir adamın, erkekliğini ve egosunu tatmin etmeye çalışma çabası ve sağlayacağı üstünlük sayesinde geçmişten beri süregelen kadınını kölesi yapacağı düşüncesi ve çok güçlü, zeki ve yalnız bir kadının böylesi kişiliksiz bir adamın göstermiş olduğu bu hareket karşısında içinde yaşattığı zaaflarının olduğunu göstermekte.

Offf avşar’ın sözde iyi niyetleri karşısında ezilen bir Kader görmek beni nasıl üzdü anlatamam size. Söyleyecek söz bulamıyorum ve susuyorum.

Niran’ın nikahın olduğu yere büyük bir gururla ve zevkle ve kırıtarak girdiğini düşününce, bu neyin gururu diye düşünmeden edemiyorum kendimi. Hani yanındaki erkek olsa anlayacağım ama erkek müsvettesi olabilir ancak. Sanıyorum tek gururu benimde bir sevgilim var, yalnız değilimin gururu. Buda demektir ki az önce ki düşüncelerim doğrulanıyor.

“Hayal dünyasından çık artık rosa, gerçek kızını buldum” diyen ve ummadığım bir şekilde şaşıran rosa.

Bu sahnenin ardından neler çıkacağını merakla bekliyorum.

Kar maskeleriyle gelen esmer ve ali, görüntü olarak güzel görünsede anlam veremediğimiz en komik sahne sanıyorum.

Veee son sahne.

Ne desem bilmiyorum ki, niran sahnesinden sonra en yakın arkadaşı ali’ye saldırması üzerine Aylin ne yapar sizce, hepiniz tahmin ediyorsunuzdur sanıyorum.

Ayrılık yetmezmiş gibi araya aylin’in sebeplerini haklı gösteren/çıkartan bir esmer ve Aylin için kıskançlık uğruna dostlukları zedelenen iki arkadaş.

Söyleyecek bişey bulamıyorum.

Seldacım çoğu söylediklerine katılıyorum ama sende söyleme bunu biliyorsunki esmer aylinden şu anda ayrı olduğu için bu fevri davranışları sergiliyor ve aylinde bunu biliyor zaten.

Aylin niranın yanındayken esmere söylediği sözleri sen benim gerçekten kabul etmek istemesemde dünyan kötü gibi bir şeyler söyledi bunları gerçekten düşündüğü için söylemedi zaten.

o yüzden esmer bu fevri davranışları ile aylini haklı çıkarmıyor çünkü zaten aylin esmerin korkulacak biri olduğunu düşünmüyor.

VE EVET DEDİĞİN GİBİ AYLİN İÇİN DOSTLUKLARI ZEDELENEN İKİ ARKADAŞ BU GERÇEKTEN ÜZÜCÜ VE SANIRIM AYLİN ESMERİ KENDİNDEN UZAKLAŞTIRMAK İÇİN aliye iyice yakınlaşırsa sanırım dostluğun yerinde yeller esecektir.Ama böyle olursa esmer ve ali bu vat olayında nasıl yan yana olacaklar bilemiyorum.

coy_girl
04-02-07, 20:45
bu bölümde en çok Aylinin babasına sinir oldum.off ya Aylin S.Ç. BEYEFENDİYE söz verdi Esmer a.nin babasına söz verdi diye kavuşamayacaklar.herkese söz veriyolar ama ilk önce birbirlerine söz verselerdi 'ne olursa olsun birbirlerini bırakmayacaklarına dail'ayrılmazlardı.barışın artık ya.:( kendinize ,sevginize söz veremiyosunuz,verin artık

First_Lady
04-02-07, 20:46
Seldacım çoğu söylediklerine katılıyorum ama sende söyleme bunu biliyorsunki esmer aylinden şu anda ayrı olduğu için bu fevri davranışları sergiliyor ve aylinde bunu biliyor zaten.

Aylin niranın yanındayken esmere söylediği sözleri sen benim gerçekten kabul etmek istemesemde dünyan kötü gibi bir şeyler söyledi bunları gerçekten düşündüğü için söylemedi zaten.

o yüzden esmer bu fevri davranışları ile aylini haklı çıkarmıyor çünkü zaten aylin esmerin korkulacak biri olduğunu düşünmüyor.

VE EVET DEDİĞİN GİBİ AYLİN İÇİN DOSTLUKLARI ZEDELENEN İKİ ARKADAŞ BU GERÇEKTEN ÜZÜCÜ VE SANIRIM AYLİN ESMERİ KENDİNDEN UZAKLAŞTIRMAK İÇİN aliye iyice yakınlaşırsa sanırım dostluğun yerinde yeller esecektir.Ama böyle olursa esmer ve ali bu vat olayında nasıl yan yana olacaklar bilemiyorum.
evet ben de senin gibi dusunuyorum cnm eger Aylin bir az daha Aliyle yakinlasirsa VAT olayi da bence kalmaz en azindan Esmer ya da
Ali ayrilirlar VATdan diye dusunuyorum

supersonic
04-02-07, 20:49
Seldacığım Aylinin Aslında hiç yadırgamaması lazımEsmerle alinin kavga etmesini.Daha önce iki defa kıskançlık yüzünden kavga ettiler bunlar gözünün önünde ve hatta birisinda Aylin ölümden dönmedi mi???

bence Aylin burada Esmere büyük bir tepki verirse asıl komik olan bu olacak bana göre.Bir de adamın çektiği ızdırap ve son söylediklerini de hesaba katması gerekir Aylinin.Gördüğü manzara karşısında ve onun ruh halinde kim olsa Esmer gibi davranırdı.

Eğer Aylin burada Esmere kötü davranırsa,içimde kalan küçücük bir umudu dahi kaybedeceğim bu Aylin özürlüsü hakkında.

MİHRİMAH
04-02-07, 20:51
Bu arada Aylin’in hani arada derede bir ALBÜMÜ oldu bana söyler misiniz, ben mi hafızamı yitirdim, bir tane resmi yok muydu onun alt tarafı, albümlük resimleri yeni mi bastırmış.

ay SELDA gerçekten komiksin vallahi haklısın bi tane resimleri vardı herhalde çogaltmıştır.

MİHRİMAH
04-02-07, 20:54
Seldacığım Aylinin Aslında hiç yadırgamaması lazımEsmerle alinin kavga etmesini.Daha önce iki defa kıskançlık yüzünden kavga ettiler bunlar gözünün önünde ve hatta birisinda Aylin ölümden dönmedi mi???

bence Aylin burada Esmere büyük bir tepki verirse asıl komik olan bu olacak bana göre.Bir de adamın çektiği ızdırap ve son söylediklerini de hesaba katması gerekir Aylinin.Gördüğü manzara karşısında ve onun ruh halinde kim olsa Esmer gibi davranırdı.

Eğer Aylin burada Esmere kötü davranırsa,içimde kalan küçücük bir umudu dahi kaybedeceğim bu Aylin özürlüsü hakkında.

Allahım yarabbim demek aylin özürlüsü çok güldüm bu lafına süpersonic vallahi dediğinde haklısın bencede orda aylinin çok sert bir tepki vermemesi lazım.yoksa esmer biter vallahi artık ne kadar buna dayanabilir bilmiyorum.

Fener Bahçe
04-02-07, 20:58
aylin ali arkadalığı devam eder

ama birlik kurulacak bu birlik ne alisiz nede esmersiz olur ali esmer araları düzelir galiba zaten resimde de öyle

ama bu ayrılık uzuyacak baya dediğim gibi sergin hanım gene bizi ter köşeye yatıracak kıskanmalr ezelin esmerin yanlış anlamaları vs uzayacak

ve buluşma barışma bir arda olacak yani piyango en son biizm 2 deli aşığa vuracak

MİHRİMAH
04-02-07, 21:03
aylin o sözleri esmer'e özellikle sarfetti, incitmek ve kendinden uzak tutmak için söyledi.

ve evet aylin onun korkulacak biri olduğunu düşünmeye başlıyor, kendiside senin hakkında söylenilenlere inanmak istemedim ama doğruymuş dedi. Bu da belli ediyor zaten anlatmak istediğini.

Hale abla kesinlikle aylin tepkik gösterecek garanti diyorum, önceleri olmuş olabilir bu tarz kavgaları ama şu anda bir dostluk var ortada önceden yoktu, bu durumda da zaten içi dolu aylin ne yapar sizce, esmer'den iyice uzaklaşır.

sen çevrendeki herkese zarar veriyorsun demeye başlar :icon_sorr Kalben söylemesede dili söyler

hayır seldacım öyle düşünmüyor düşünemez eğer öyle düşünürse offf o zaman esmere çok büyük bir haksızlık yapmış olur çünkü esmerin hepimiz ve aylinde biliyor kalbini .

eğer aylin esmerin korkulacak biri olduğunu bu ayrılıktan sonra düşünmeye başlarsa oooooooooooo vay halimize önceden vardıda niye anlamadın bunu nasıl sevdin o adamı derim bende.

Diyeceksinki e esmer bu fevri davranışları şimdi sergiliyor evet sergiliyor ve sebebide belli ve haklıda tabi ÇÜNKÜ DAYANAMIYOR SEVDİĞİ KADINDAN AYRI OLMAYA VE her geçen gün ali ile daha çok bir araya gelmesine.e buda seven biri için normal değilmi?

supersonic
04-02-07, 21:05
aylin o sözleri esmer'e özellikle sarfetti, incitmek ve kendinden uzak tutmak için söyledi.

ve evet aylin onun korkulacak biri olduğunu düşünmeye başlıyor, kendiside senin hakkında söylenilenlere inanmak istemedim ama doğruymuş dedi. Bu da belli ediyor zaten anlatmak istediğini.

Hale abla kesinlikle aylin tepki gösterecek garanti diyorum, önceleri olmuş olabilir bu tarz kavgaları ama şu anda bir dostluk var ortada önceden yoktu, bu durumda da zaten içi dolu aylin ne yapar sizce, esmer'den iyice uzaklaşır.

sen çevrendeki herkese zarar veriyorsun demeye başlar :icon_sorr Kalben söylemesede dili söyler

Ben de diyorum ki; O beyin özürlü neredeyse ölümüne sebiyet verecek olan Aliyi sorgusuz sualsiz affedebildiyse,Canı,sevgilisi,aşkı olan adamı haydi haydi affeder.
Dili söylüyorsa ona göre hareket edecek o zaman.Esmere binbir hakaret et Niran cadısınını yanında sonra Aliye, dayanamıyorum ,olmuyor ,
içime çöktü bu acı de!!!
Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derler adama sonra...

Ben Aylin hakkında çoktan karar verdimde işte......:icon_twis :icon_twis

Fener Bahçe
04-02-07, 21:07
2 de neyaparlarsa yapsınlar isterse inciltsinler biribirini

birbirinden uzak durmak için bağısınlar çağırsınlar onlar aşkla yanan 2 aşık

şu an acı ile yayn aşıklar ama sc nin sözlericamcı babnın sözlei bunların birgün sona ereceğinin belirtisi ve eezlin ortaya çıkmasıda

tabi bunun için uzun süre bekliyeceğiz bu süre içinde acı aşkla yananları görecez

yeşim büberin dediği gibi esmerden ayrılmamnın acısını yaşıyorbu uuzn sürebilir demişti ve esmerin aşk acısı yüzünde neyaptığını bilmeden yaptığı hareketler ezelde yanlış anlamalar olabilir

Fener Bahçe
04-02-07, 21:08
zaten esmer

güçlemmem için gücüne ihtiyacım var demişti

ve kaleyi içten devirecek

Fener Bahçe
04-02-07, 21:14
aylin aliyi kıulanamz esmeri uazklaştırma için yapsaydı öncden yapardı o buu yacaka kadar kötü değil

zaten uazklar aliye gerek yok acı çeken 2 aşık ne kötü

artık bir süere bunları böyle görecez ama ileride barışma kavuşma sahneleri olacak bunun ümidiyle izliyorum

Fener Bahçe
04-02-07, 21:18
aylin sinanın ruhları öldü

ama beden olarak yaşadakılarını görmek istiyorlar birbirinin

ve bu acıylda 2 de ssağa sola saldırıyor bilinçsizce davranıp söler sarf ediyorlar

ama bu sonra ecerek ve buluşma barışma bir arada olacak tabi uzun bir zaman var

ve bu rosa ile başlayacak ve en son bzimkilere gelecek

Fener Bahçe
04-02-07, 21:21
kavuşma ezelin ortaya yavaş yavaş ortaya çıkmsında sinyallar verilmişti

sc nin sözleri camcıbabnın sözleri sahtenin eğer ezel ortya çıkarsa aylinin içimdeki ezeli diriltti demesi

bunların meyvesini lieri bölümlerde görecez

nasıl ayrığın sinyallarini verdiler ayrıldlar bu da öyle olcak

supersonic
04-02-07, 21:22
HANDEEEEEE!!!!!

Haklısın canım,Röportajdaki resim yeni!!! Yaşasın!!! Esmer gömleğini giyiyor bu bölümde demekki.Çok şükür sonunda sesimizi duyduklarına nasıl da sevindim anlatamam.

Gördünüzmü? nasıl aydınlanmış yüzü birdenbire .İfade bile değişmiş.Gömlek başka yakışıyor bu adama.

supersonic
04-02-07, 21:24
neyi tartıştığımızı anlayamadım ben, helede seninle :) aylin konusunda hiç konuşmayalım zaten görsen bir kaşık suda boğarsın.

Aaaa!!! Tartışıyormuyuz? neyi? nasıl? ne zaman?:img-wink:

Aylin konusunda fikrimi bundan sonra ancak bir mucize değiştirebilir.

Silvara
04-02-07, 21:24
HANDEEEEEE!!!!!

Haklısın canım,Röportajdaki resim yeni!!! Yaşasın!!! Esmer gömleğini giyiyor bu bölümde demekki.Çok şükür sonunda sesimizi duyduklarına nasıl da sevindim anlatamam.

Gördünüzmü? nasıl aydınlanmış yüzü birdenbire .Gömlek başka yakışıyor bu adama.

emin misin bacım yeni olduğundan .bana eski bölümlerden bir resimmiş gibi geldi.ama eğer yeniyse çooooooook sevinirim nihayet yine gömlek giymesine.ama ben emin değilim açıkçası :(

supersonic
04-02-07, 21:29
emin misin bacım yeni olduğundan .bana eski bölümlerden bir resimmiş gibi geldi.ama eğer yeniyse çooooooook sevinirim nihayet yine gömlek giymesine.ama ben emin değilim açıkçası :(

Arkadaşım Hande söyledi bunu ilk olarak ve ben de iyice bakınca doğru olduğuna karar verdim.
Saç,kilo,kaşlar hepsi yeni olduğunu gösteriyor.

Fener Bahçe
04-02-07, 21:34
zaten şu an ayrılar

bu de uzun süreceğine göre ayrıca o sözleri düşünürsek barışma kavuşma bir arada olacak bunun için de uzun süre bekleyeceğiz

supersonic
04-02-07, 21:49
Buyrun benim:)

Ablacım bende anlattığım şekli ile yeni olduğunu düşünüyorum. Eh sende eminsen gözümüz aydın o zaman. Ama ama ama ben şimdi yeniden aşık olursam çekiceğiniz var benden. Şimdiden söyliyeyim.:img-in_lo

Hemen mesajıma bir ekleme eğerki bu hafta yada en geç önümüzde hafta Esmeri gömlek ve cekletle görürsek onu gerçekten iyi tanıdığımı düşünüp, seven birisi olarak kendimle gurur duyucam...:img-yes:

Ah canım benim!!! Çekelim de senden çekelim yeterki.Hem sen bize tatlı tatlı çektiriyorsun o ızdırabı biliyormusun????

Şunuda söylemeliyimk ki; Yeniden aşık olacak sen değilsin sadece bilesin...:img-in_lo :img-in_lo :img-in_lo

Fener Bahçe
05-02-07, 00:00
tabiki bende istiyorum ky yi

o eski esmer ezo aşkını birbinr kitlrnrrek bakan o gözleri vs

geri istiyorum galiba bu daha sonra olacak şmdi değil

diiznin uzamsı için yapıyorlar

ama ben gende eski ky mi istiyorum

supersonic
05-02-07, 00:47
canım fotografın arka fonuna dikkat et.Yeni yada eski olduğunu anlarsın.
Bende kilosundan bu yeni diye düşündüm ilk gördüğmde ama makyajı malesef yeni olmayacak kadar güzel.Ayrıca arka fondaki yeşillik ben eskiyim diye basbas bağırıyor.

Bengü ,bu kadar bağırmaya makyaj da düzelmiştir belki .Ayrıca güneşli bir günde çekilmiş ve çeken de çok güzel çekmiş resmi. Yeşilliklere kıran mı girdi hayatım bizim burda ağaçlar çiçek açtı.Kayseri de kar mı var???:bırr :img-grin2

supersonic
05-02-07, 01:10
Eh Kayseri'de azda olsa kar var.Ama ben o resmin şimdi şekildiğini sanmıyorum.Zaten sen kendin diyorsun bizim burda çiçekler açtı diye.Benim bildiğim kronoloji şöyledir.Önce agaçlar tomurcuk olur sonra çiçek açar sonra çiçekler dökülür ve daha sonrada yaprakları çıkar.
Dolayısıyla çiçek açmış ama yaprak hala yok.
Bakalım 4 gün kaldı.Ben de en az sizin kadar gömleğe geri dönüş yapmalarını isterim.

Kronoloji dersi için teşekkürler!!!!!! Ben neredeyse 40 senedir İstanbul da yaşıyorum.Evimin bahçesinde yeşil yapraklı bitki dolu ayrıca park ve bahçelerde de öyle.

Handenin dediği gibi eğer değilse ben de kendimi affetmiyeceğim çünki Esmer konusunda çok dikkatli olduğumu düşünüyorum.

supersonic
05-02-07, 01:32
Aşk olsun ne dersi.Sizi çok sinirli görüyorum:img-hyste
Sen burda çiçek açtı sizin orda kar mı var diyince bende öyle dedim.Gömlekli çıkması benim de işime gelir.Hem siz kendinizi affetmiyecekmişsiniz.Benim bu konuda iddam yok ben yanılabilirim.Hem bundan da rahatsız olmam.Ben tahminde bulundum neden bu kadar uzadı anlamış da değilim.

Bengücüğüm niye sinirleneyim canım ne var bunda ? Aramızda tartışıyoruz işte.
Biraz da şakalaşıyoruz tabiiki.:img-yes:

MardiGras
05-02-07, 01:33
Sevgili Arkadaslar,

Konu basliginin disina cikildigini goruyorum. Mesajlarimizin yayinlanmis bolum yorumlarina iliskin olmasina ozen gosterelim.

Butun yazilan mesajlarin, dizimizin daha iyi bir noktaya erismesi icin kaleme alindigini unutmayalim. O akilli deyisteki gibi "hepimiz ayni gemideyiz"

NeSLiHaNNeSLi
05-02-07, 01:35
Ben varken susuyorsunuz, ben gidince çeneniz düşüyor, çok alınıyorum ama. :hıh
Bugün Banka arkadaşımızın bana yazdığı bir mesaj aklıma çok yattı doğrusu,sizinle paylaşmak istedim.
Esmerle Aylinin ayrılmasından,Çesenin sorumlu olduğunu avşar biliyor.Birlik toplantısında Çesen önünü kestim demişti Esmer için biliyorsunuz.
Şimdi; Kardeşi ona iyilik yaptı,Sevenleri ayırmadı acaba o da sevenleri birleştirmek adına bunu Esmere söyleyebilir mi? Bana yaparmış gibi geliyor siz ne dersiniz?

Bence çok doğru bir düşünce. Yapar gibi geliyor banada. Ama ayrılık daha uzayacaksa söylemesi de zaman alacaktır. Ama Avşar'dan duyması çok mantıklı.

Benim rahatsız olduğum nokta şuki, kötü olan iki kişinin ''yüzük'' ve ''aile'' kavramı devreye girdikten sonra birden ''aslında bunlar iyi insanlar'' mantığına geçilmesi. Bu kadar hızlı bir geçiş, mesela son haftalarda aşık ve sütten çıkmış ak kaşık Avşarı izliyoruz. Ve konusunu ettiğimiz şeyi yaptığı anda da hepimizin gözünde daha farklı bir yere gelicek. Hatta belki gizliden gizliye içimizde bir sevgi bile oluşucak ona karşı.

Ah canım benim. Bende çok fazla rahatsızım bu durumdan. Sırf biz Esmer'in ailesi olarak iyi birilerini istiyoruz diye bu tipleri iyi karaktere dönüştürmeye çalışmıyorlar mı? İfrit oluyorum.

Yakında Niran'ı da aynı şekilde düzeltme yoluna gidecekler, çocuğundan dolayı. Nesli demişti dersiniz.

Esmer’in bu denli hoyrat davranışlarına da anlam veremedim Kader’e karşı

Bende veremedim. Hamile bir kadın sonuçta, yerde sürüdü birde yahu.

Son olarak ropörtajdaki resmin bende yeni olduğunu düşünüyorum. Sanırım sesimizi duymuşlar ve gömleğe dönüş yapmışlar. Eh hayırlısı diyelim.:)

supersonic
05-02-07, 01:57
Esmer Kader'in hamile olduğunu biliyormuydu?

Bu bölümde Kader kendisi söyledi ya bengücüğüm.Esmer ona az daha çarpacakken babasının onu öldürmek istediğini bunun nedeninin hamile olması olduğunu söyledi.

Silvara
05-02-07, 02:00
Hamile bir kadın sonuçta, yerde sürüdü birde yahu.
ama esmer onun hamile olduğunu biliyor muydu?ben bilmiyor diye düşündüm.sç bunu söylememişti sanırım.

ama tabiki bilmemesi bir özür değil sonuçta bir kadına karşı bu kadar sertb davranmamalıydı..esmer in sert davranması, ağaca bağlaması falan öldürecek mi sorusunun zihnimizde oluşmasını sağlamak içindi.ancak o sahne başlı başına saçmalıkdı.madem öldürmeyi düşünmüyorsun , avşar a haber vereceksin neden en başından onu aramıyorsunda bu kadar zahmete katlanıyorsun.di mi ama.

Silvara
05-02-07, 02:02
Bu bölümde Kader kendisi söyledi ya bengücüğüm.Esmer ona az daha çarpacakken babasının onu öldürmek istediğini bunun nedeninin hamile olması olduğunu söyledi.

hatırladığım kadarıyla söylemedi.sadece babasının onu öldüreceğini söyledi.ama yanılıyor da olabilirim tabiibölümü indirmedim daha.(sağolsunlar istek bırakmadılar :( )

NeSLiHaNNeSLi
05-02-07, 02:06
Kader Esmer'e hamile olduğunu söyledi ya.:img-yes:

Esmer neden öldürmek istesin seni diye sorduğunda, hamile olduğumu öğrenmiş dedi ve hatta Esmer kısa bir süre şok yaşadı.

supersonic
05-02-07, 02:18
Avşar Esmer'e hamile olduğunu söyledi ya.:img-yes:

Esmer neden öldürmek istesin seni diye sorduğunda, hamile olduğumu öğrenmiş dedi ve hatta Esmer kısa bir süre şok yaşadı.

Nesliciğim Avşar yazmışsın,sanırım bir dil sürçmesi olmuş canım.:img-wink:

NeSLiHaNNeSLi
05-02-07, 02:21
Nesliciğim Avşar yazmışsın,sanırım bir dil sürçmesi olmuş canım.:img-wink:

Aaa evet.:D

Çok özür dilerim, bir karışıklık olmuş, Avşar değil elbette ki Kader olacak.:)

Yorgun argın dersten gelip bir ton yorumla karşılaşıp, birde onları okumak iyice sarstı beni de, ondan böyle oldu sanırım.:D

Tekrar özür dilerim.

supersonic
05-02-07, 02:26
Aaa evet.:D

Çok özür dilerim, bir karışıklık olmuş, Avşar değil elbette ki Kader olacak.:)

Yorgun argın dersten gelip bir ton yorumla karşılaşıp, birde onları okumak iyice sarstı beni de, ondan böyle oldu sanırım.:D

Tekrar özür dilerim.

Aşkolsun nesliciğim bu kadar özür dileyecek ne var ki???Herkez nereye gitti bu akşam? derin bir sessizlik hüküm sürüyor forumda .

NeSLiHaNNeSLi
05-02-07, 02:31
Yarın işi olanlar erkenden kaçtılar sanıyorum ki ablacım. Eh yarın sabahtan benimde dersim var, yani yolcudur Abbas bağlasan durmaz hesabı, bu kız da kaçar yavaştan.:)

Umarım özet bu sefer erken gelirde şu merakımdan çatlama sürecim biraz daha kısalır.

Hoş artık bu düzen iyice bozuldu, ne güzel pazartesi sabahtan geliyordu, sonra pazartesi akşama düşürdüler, sonra salı sabaha döndü, geçen hafta ise salı öğleni buldu gelmesi.

Bu hafta daha geç gelirse kendime şom ağızlı ünvanını bizzat takacağım.:D

Herkese iyi geceler...

civrik
05-02-07, 05:23
cnm esmer ve ezelin gömülmesi ve kanlı gelinlik niranın işi tabikide ondan daha haini varmı:img-wink: düğümcükler açılmadı gitti.o zarfı kimin yolladığını bende çok merak ediyorum cnm.

Öyle diyorsun ama ben bunu Niran ın yaptığını düşnmüyorum canım, en azından bize düşündürülmek istenen bu ama belli olmaz tabii, Serginim senaristim yine ŞAKAAAAAAA diye ortaya çıkabilir ve tüm haberi olmayan tavırlarına rağmen Niran çıkabilir bu işin altından.

Bizim forum toptan stend-up'çı da kimselerin haberi yok. Özlem ne kadar güldüğümü anlatamam sana ya, varya şimdiye kadar yapılan espirileri toplasak, Cem Yılmaz'ın cd'lerini açık ara geçeriz herhalde.:img-hyste

Demek Saruhan düğümcük lafını kullandı, ondan sonra düğümler çoğaldı he, süpersin ya, oda çözülmesini umuyor demekki ama elden ne gelir yazan çözücü yazmadıktan sonra...

Bir anda o sözü duyduğumuzdan beri düğülerin çözülmesini beklediğimizi farkettim de , isyan ediverdim canım:D Biz düğüm olduk ama düğümler düğümcük olmadı.

Bu arada seni güldürdüğüme çok sevindim. Gerçekten forum stand-up tadında , üye olduğumdan beri o kadar güldürdünüz ki beni ömrüme ömür kattınız vallahi. Sağolun, varolun:)

civrik
05-02-07, 05:44
Çünkü şuan aylin temiz,berarklığı temsil ediyor fakat ayrışınca aslında içinde bulunduğu durum Esmer'in hayatını tehlikeye sokmuyor.
Umarım anlatabilmişimdir.Biraz kopuk oldu ama.

Bengücüğüm fragman ve özetten sonra Esmer ve Ezel i de elementlerine ayırmışsın, gerçekten çok tebrik ederim:DBir tek bu kalmıştı yapmadığımız. Ama sonuç mükemmel... Onlar birbiri olmadan nefes bile alamazlar, Aylin böyle yaprak Esmer e daha çok zarar veriyor. O bitik halleri geldi aklıma şimdi üzüldüm:icon_sorr

civrik
05-02-07, 06:07
Ben esmerin ayrılıklarına Çesenin sebep olduğunu öğrendiğinde ne yapacağını merak ediyorum aslında.
Bu Esmerin Çesenden yediği kaçıncı kazık hatırlayan var mı? Benim hatırladığım 3. olması gerek.Eeee Allahın hakkı 3 dür değil mi????

Bunu öğrenince Esmerin çok soğukkanlı hareket etmesi ve Çeseni içten çökertmesi lazım.Ancak adam fevri bir kişilik,bu sefer de Çesenin boğazına yapışmasa bari.Kendini hiç belli etmeden halletmeli bu işi.Sessiz ve derinden.
Bence bunu duyunca hem delirecek hem de yıkılacaktır.
Çesen ona daha öncede ihanet etti ama bu seferki bambaşka...

Sanırım Esmer bu duruma Çesen e isyan eden bir konuşmadan başka birşey yapmayacak, Çesen de özür mü diler, böyle olması gerekiyordu mu der ne yapar bilemiyorum artık ama Esmer' in sahtenin Ezo olmadığını öğrendiği zaman Şeref 'e hesap sormaya gittiği sahneyi hatırlatmak isterim. Şeref in kafasına silah dayayacak kadar gözü dönmüştü ve arkasından bir dizi güzel replik gelmişti. Ben yine buna benzer bir sahne bekliyorum:img-yes:

civrik
05-02-07, 06:36
Gerçek anne ve babamı tanımadım, sizi anne baba bildim, bana yuva verdiniz ancak adımı bile çok gördünüz bana, bari bunu çok görmeyin, onu içimde yaşatmama izin verin, ölen kızınızın yerine geçtim, siz istediniz diye doktor oldum, siz istediniz diye Ender’le evlendim, siz istediniz diye başka bir hayat sürdüm, bana bütün verdikleriniz Aylin içindi, ezel için değil, siz ezo’yu yaraladınız, Sinan o küçük kızı diriltti yeniden, yaşattı, beni ben yaptı, lütfen anlayın artık, yoruldum çok yoruldum.

Bu sözlere ne demeli, helal dedim, gerçekten ilk defa ama ilk defa KİŞİLİĞİNE SAHİP ÇIKTI, özüne sahip çıktı, buna bir dur dedi artık. Ezo’yu hatırladı ve hatırlattı.

[I]Bu sahne ve Ezel kimliğinden bahsetmesi benim de çok hoşuma gitmişti ama senin bunu ifade ediş tarzın daha çok hoşuma gitti Seldacım; kendi kişiliğine sahip çıktı, Ezo' yu hatırladı ve hatırlattı... Bence en başından beri bunu yapması gerekiyordu ama kişilik zayıf işte ve ne de olsa savunmasız bir çocuktu, kabullendi herşeyi... Ama en azından artık bunu yapabilir değil mi? Babasının çıkışması yüzünden Ender le evliliğini sürdürdüğünde şok geçirmiştim adeta ama Esmer hayatına girdiğinden beri biraz daha düzeldi, hiç değilse aşkının arkasında durup onu savunabiliyor onlara karşı.

(kaşlar çekik, çinliler gibi, saçlar kesim acayip)

Niran ve tuhaf bir şekilde kırpılmış saçları ve kahkül demeye bin şahit isteyen saçının ön kısmıı!! Bütün bölüm boyunca anlam veremedim ben de bu saç kesimine. Kaşlar desen her bölüm farklı, yaz boz tahtası gibi sildirip sildirip çizdiriyor.:img-hyste

Yalnız hangi kayıtlardan tahkik ettirdiğini bana anlatanınız olabilir mi  ben Fransız oldum yine, beni türk yapanın kölesi olurum.

Bu konuda biz de seninle Fransız takılmayı tercih ediyoruz canım, koskoca Paşa bu, onun işine akıl sır mı erer. Hem üzümünü yiyiniz, bağını sormayınız.:img-pilot

Bu arada Aylin’in hani arada derede bir ALBÜMÜ oldu bana söyler misiniz, ben mi hafızamı yitirdim, bir tane resmi yok muydu onun alt tarafı, albümlük resimleri yeni mi bastırmış.

Varmış da bizden saklamışlar demekki bunca zaman:icon_whis Aylin in içinde Esmer in resmi bulunan bir albümü olabileceği ve Adams ailenin de buna göz yumacağı kimin aklına gelirdi. En başından beri ona Ali ve Esmer i unutturmak için ellerinde geleni ardlarına koymamışlar maşallah, bu albüm işi saçmamsı olmuş:D

[B]Esmer neden öldürmek istesin seni diye sorduğunda, hamile olduğumu öğrenmiş dedi ve hatta Esmer kısa bir süre şok yaşadı.

Evet çok iyi hatırlıyorum, o şok yaşama anı bana da mest olma anı yaşattı, ne güzel de şok oluyor değil mi ama:img-blush

Fener Bahçe
05-02-07, 11:36
sc nin ateş ve sudan başka esmere söylediği replik neydi hatırlayan varmı

Nehir1415
05-02-07, 17:30
Selam!
Aranisa yeni katilmis bulunuyorum. Bür süredir yorumlarinisi takip ediyorum ama ancak simdi yazma firsati bullabildim. Görüyorum ki benim gibi KY hayranlari cok mus, bu beni mutlu etti dogrusu. Yeni bölüm özeti gelmis, ama ben yinede son bölüm hakkindaki yorumlarimi paylasmak isterim.

Öncelikle sunu belirtmeliyim ki kafamda o kadar soru isareti var ki bu dizi hakkinda, hepsini yazmak baya bir süre alir sanirim, o yüzden baska bir zamana erteliyorum.

30. bölüm beni pek sarmadi acikcasi. En begendigim sahne ilk siradaydi. Araba acaba Esmere carpar mi derken arada baya bir mesafe varmis. Bu nasil oluyor bilemedim dogrusu. Gecen bölüm carpacak gibiydi cünkü. Neyse dizide hersey olabilir. Sonra calan müsigi cok begendim, gercekten uymus. Yesimin performansini daha basarili buldum bu arada. Saruhan bey biraz donuk kalmis. Aylinin yavas adimlarla ona dogru yürümesi ve ayak sesleri duyulmasi hos olmus. Tokat da yerindeydi bence. Korktu tabi Ezelcik, ona birsey olur diye ne yapsin?
Esmer:Sen gidersen ölürüm demistim! (o bitkin hali icimi acitti)
Ezel: Sana birsey olursa yasayabilirmiydim? Affedermiydim kendimi? Seninle ölmezmiydim? ( coook güzel söyledi yaaa!)
Ezo Esmere sarildiginda kokusunu icine cekmesine bayildim bu arada.

Saruhan bey bu bölümde daha bir esmer görünüyordu, git gide cikolata tenli mi olacak ne! Bu beni cok rahatsiz etti. En cok bu Nirani bogazlama sahnesinde belli oldu. Aylinin o sözlerinden sonra yüz ifadesinden cok ten rengi dikkatimi cekti. Kötü cook kötüydü!
Aylinin sözlerine ne demeli o ayri bir konu. Üc günlük tanidigi Niranin yaninda onu delli gibi seven adami kirdi. Adam resmen yikildi. Hic yakistiramadim bizim Ezoya. Gelecek bölümde bir özür bekliyorum. (Baloda Nirani S.C yaninda görmedimi bu kiz? Bir baglanti kurmasi gerekmiyor mu?)

Aylinin ailesine dediklerini begendim, ancak benim anlamadigim, bu kiz kendisi doktor olmak istemedimi? Bir baska soru isareti: bu Meral hanim Sinanin Esmer oldugunu bilmiyormu? Müdür anne ona gazetedeki resimlerini göstermemismiydi bir bölümde? Anlamadim.

Bu VAT konusuna deyinmelimiyim bilmiyorum. Bence tam bir fiasko. Dizinin özüne hic uymuyor. Zaten kurulus sebebini anlamadim. Bilen varsa beni aydinlatsin lütfen. Ali'ye is olsun diye mi cikardilar acaba? Hep evde oturmasin diye? gerce hep disarda zaten.
Muratin deyisimi hic hosuma gitmedi. Önceki halleri daha iyidi, bu ciddi hali cok komik. Ayrica Niran onu tanimasi gerekiyor aslinda (malum balo). Neyse bunlar ince ayrinti.

Son sahne hic hos olmadi. Ali bu tokadi hic hak etmedi aslinda (her ne kadar icinde Ayline karsi duygulari varsa da, ki bunu Esmere itiraf ettmedi cünkü bunun yanlis olacagini artik anladi bence).
Galiba askindan deliye dönmüs bir Esmer izlicez bundan sonra ve yaralanan bir dostluk. Aylin se onun davranislarina bir anlam veremicek ve kendini onun zararli biri oldugunu inandiracak. Yani sanirim ayrilik uzun sürecek.

NîlûferY
09-02-07, 00:17
niranın duygusal anları... niranın ağladığını görmek ii geldi bana:))

Denizlaboss
09-02-07, 00:25
Ya ama bu ezelde iyice abartti bu tokat olayini yeter be kizim esmerin yerine benim canim aciyo yaa kiyamiyom :img-in_lo

NîlûferY
09-02-07, 00:49
oh be sonunda barıştılar yaa..
alinin arabadan inip herkese hazırmısınız diye sorduğunda adamlardan biri ben hazır doğmuşum deyince çok güldüm ya:)):good:

bentanem
09-02-07, 00:54
bu vat'a yenı gelen uzun saçlı sakallı cocuk hic gözüme tutmadı... birseyler var onda ama ne??

nazlii1
09-02-07, 00:57
bu vat'a yenı gelen uzun saçlı sakallı cocuk hic gözüme tutmadı... birseyler var onda ama ne??

Al benden de o kadar...Ben de onu hiç beğenmedim...Bakışları hiç hoş değil....

NîlûferY
09-02-07, 01:00
o uzun saçlı çocuğu uzun uzun gösterdi zaten. niranın adamı olmasın sakın? yada bulgarın?

meltem-cmbl
09-02-07, 01:01
aman alalhımm şok şok şok öğrendiyaa valla havalar uçtum rosa ezellin hastaesine geldiğinde çok duygulandım yaa:icon_sorr

bentanem
09-02-07, 01:03
ama ben rosa hanımın tepkisini az buldum.. sahte kızında çok daha çoskuluydu.. ınsan birazdaha konusturur ezeli.. belkıde tam emın olamadığı içindir..

HeRMioNeKaiBa
09-02-07, 01:03
arkadaslar bölümü izleyemiyorum ama reklam arasında görmüstüm kv disinin çok komik bi sahneydi.. avşar vuruluyor kolundan hatta sadece sıyırmış ben ölüyorum siz devam edin diyo :img-blush

bentanem
09-02-07, 01:05
bu uzun saçlı cocuk serefin adamı olabilir.. o dikkatlı baktığı kutularda ne var acaba?? kamera falan olmasın :img-hyste

Silvara
09-02-07, 01:06
parça parça olmasın diye KV nin reklam arasında izlemiyorum ama buraya girip yorumları okumaktan da kendimi alamıyorum sizin her bir yorumunuzla benim heyecanım daha da artıyor şu anda mideme kramplar giriyor , ellerim titriyor.ben sabaha çıkamayam bu gidişle.benim yerime de seyredim ve çabuk gelin olur mu.ben burada bekliyom

u.dilara
09-02-07, 01:06
o uzun saclı cocukta kesinlikle birsey var..rosa ve aylin sahnesi cok fenaydı..ama sanki aylin biraz anlar gibi oldu birseyi yaa..ya bide sanki bir mantık hatası var arkadaşlar hani avşar vuruldu ya esmer onu biryere surukledi sonra bir tır mı kamyonmu ne ole birseyin yanına goturdu onu sonra donerken bir adam arkasından gelip sen birkere bile ates etmedin falan dedi..avsar o kadar kıvranırken orada 2 dk de kalkıp nereye gittide o adamı ve esmeri görmedi sahen adam vururlduğunda ben aliyi degilde avsarın o adamı vurdugunu düşünüyordum..saten ordanda o kadar uzaklasmamıstı esmer oradan..neyse ama muhteşem bir bölüm..bakaım esas sahne ne zaman....:icon_whis

civrik
09-02-07, 01:08
Ben öldüm.Ezo'yla Rosa beni mahvetti.
Öldüm bittim bittim ben:sad53:

Al benden de o kadar Bengücüğüm. Bir de saçnı üflemeez mi. Çok tatlıydı yaa, nasıl heyecanlandı.Bu ne güzel bir bölüm yyaaa. aynen eski bölümlerin tadında .Gülçi hanım, gülçin hanımm, hakkınızı yemişiz. Esmer ameliyata girerken kapının ali nin bakışlarıo üzerine kapanması neydi öylee.

NîlûferY
09-02-07, 01:09
arkadaslar bölümü izleyemiyorum ama reklam arasında görmüstüm kv disinin çok komik bi sahneydi.. avşar vuruluyor kolundan hatta sadece sıyırmış ben ölüyorum siz devam edin diyo :img-blush

sen kurtlar vadisinimi izliyon? valla böyle giderse kaybolan yılların reytingi düşer hatta düştüğünden şuanda eminim:((

columba35
09-02-07, 01:10
o uzun saclı cocukta kesinlikle birsey var..rosa ve aylin sahnesi cok fenaydı..ama sanki aylin biraz anlar gibi oldu birseyi yaa..ya bide sanki bir mantık hatası var arkadaşlar hani avşar vuruldu ya esmer onu biryere surukledi sonra bir tır mı kamyonmu ne ole birseyin yanına goturdu onu sonra donerken bir adam arkasından gelip sen birkere bile ates etmedin falan dedi..avsar o kadar kıvranırken orada 2 dk de kalkıp nereye gittide o adamı ve esmeri görmedi sahen adam vururlduğunda ben aliyi degilde avsarın o adamı vurdugunu düşünüyordum..saten ordanda o kadar uzaklasmamıstı esmer oradan..neyse ama muhteşem bir bölüm..bakaım esas sahne ne zaman....:icon_whis

evet orasi biraz tuhaf geldi banada hem esmer vurulduktan sonrada alinin orda esmeeerrrr dite bagirip glmesi kimse gormeden onu alip ordan goturmeside oyle

naz_özge12
09-02-07, 01:28
ayy reklam oldu..süperdi..en sonunda öğrendiler kim olduklarını..fıtık olmuştum resmen...süper ya.:happy0064 :img-in_lo

u.dilara
09-02-07, 01:29
eveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet ,iişteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee öğrendileeeeeer ya o kadar duyguluyumkiii arkadaslaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar hepimize kutlu olsun mutlu olsun ne denir bilem,yorum ama coookkk mutluuu olalaım heeeeep heeep boyle mutluluklar yasayalııımm birazdan bulusmak uzereeeeee:bella

banka
09-02-07, 01:30
Tanrım inannamıyorum yok böyle birşey düşünemiyorum ve bu kadar mı güzel olur kavuşma anı mükemmel ötesi Saruhan tek kelimeyle HARİKASIN BİTTİM AĞLAMAKTAN HELAK OLDUM BU NASIL ŞEY ALLAHIM

supersonic
09-02-07, 01:31
Hanadeee!!!!gömlek giydi.Yanılmış olamazdık.O resim yeniyim diye bağırıyordu.Bir an bile olsa onu gömlekle görmek çok güzeldi.ne kadar özlemişim

angel_bs
09-02-07, 01:33
ohhhhhh beeeee buldular sonunda birbirlerini çok güzeldi ya çok duygulandım vala ilk önüme gelne sarıldım ayyyyy yaşasınnnnnn ama bundan sonra nolck acaba?

NîlûferY
09-02-07, 01:33
ya sonunda yani.... ağladım kavuşma görüntüsüne. çok güzel oldu ama keşke başka bi şarkı seçselerdi. yani daha duygusal. gerçi bu şarkıyada ağladım ama nebileyim bu kavuşma sahnesine bence özel bi şarkı yapmaları gerekirdi...:icon_sorr

grimace_88
09-02-07, 01:35
hale abla ve hande harikasınız başka bişi demiyorum kavuşmayı bıraktım esmeri gömlekle gördüğüme seviniyorumm yaaa

ASLI28
09-02-07, 01:36
mantığım bu gerçek değil diyor. gerçek değil.sadece bir oyun.senin yazdıkların

gibi.ya inanamıyorum susamıyorum arkadaşlar.böyle olacağım hiç aklıma

gelmezdi.akıl fikir kalmadı. sadece gözler ve sözler var beynimde.

zaman durdu.

u.dilara
09-02-07, 01:36
hepimiz cok fena fena olduk:img-swoon sonuda cook güzeldiii arkadaşlar hadi başlayalımm handeciim herkes kendine gelsiiin cok mutluyuz artık:img-yes: bayramımız kutlu olsuun...

pelin-ce
09-02-07, 01:37
Bana bişeyler oluyor ben çok fenayım..:img-swoon
Of son sahne bitirdi beni bitiim:sad53:

columba35
09-02-07, 01:38
Butun vucut reaksiyonlarim sapitti benim ellerim bile titriyo yemin ederim allahim aklimi koru.

meltem-cmbl
09-02-07, 01:39
ayy hiç bu kadar mutlu olmamıştım fen aoluyorum gasliba süper süper öğrendilerr ya allahıma şükürler olsunn

ay esmerr sen benım ezeomsun dedii ya

ezom dedii valla orda çok dğeişk geldi bana süperlerrr:happy0064 :happy0064 :happy0064

hilal__
inanmiyorum yaaaaaaaaaaaaa superdi tek kelime ile sonunda ogrendiler harikaa yaa cok mutluyum nasil da sarildilar birbirlerine :)

nazlii1
Güzel tamam da anlamadığım bişey var Esmer öğrendiğinde bankada gömlekliydi...Hangi ara gitti de kazak giydi...Düşünsenize yıllardır aradığınız birini buluyorsunuz hemen ona koşmazmısınız...:img-help: :img-help:

Ben Esmer'in öğrenirken ki yüz ifadesini çok çok görmek istiyorum ama....:icon_sorr

u.dilara
09-02-07, 01:40
Butun vucut reaksiyonlarim sapitti benim ellerim bile titriyo yemin ederim allahim aklimi koru.

arkadasım cok haklısın o kadar cok bağırdımki evin içinde bir ara ailem beni akıl hastanesine goturmeyi bile teklif ettiler:img-yes: odanın ve koridorun kapılarını kapattılar artık:img-cool2 hala bir titreme var bende..sanada acil şifalar dilerim:icon_whis

sparkle
kavuşmada kavuşma diyerek acı tatlı pek çok şeyi paylaştık.. hepimize hayırlı uğurlu olsun diyorum...:happy0064

innocent_85
Hele şükür bu sahneyide görebildik.
Çok güzeldi ağlamakdan hedef oldum.Kimlerin emeği geçiyorsa ellerine sağlık.Oyunculuklar yönetmenlik,senaristlik harika.Hep izliyorum ama burda düşüncelerimi fazla yazmıyorum.Esmer,ezo kavuştu aliyle kavuşmalrı nasıl olacak acaba haftaya bölüm harika olcağı kesinde.

nis
09-02-07, 01:41
çok çok çok çok ama çok güzeldi.duygularımı kelimelerimle anlatamıyorum.çok mutluyum.sonunda beklediğimiz bölümü izledik.bu gece sevinçten uyuyabileceğimi sanmıyorum:):):)

melike_su
09-02-07, 01:42
biri bana kisa bir özet yazsin ya ...son sahneye yetistim anlamadim ne oldugunu.ne cabuk bulduklar öyle birbirlerini...lütfen bana kisaca anlatirmisiniz elemenlar...

bentanem
ben sinir oldum :img-pilot tüm bölümü zırvalıklar geçirdikten sonra,

şeref'in vurulmasını, anahtarın hemen nereye ait olduğunu bulması, ezoyu öğrendiğindeki yüz ifadesi ki nasıl öğrendiğini bile anlamadık, dosya bile gösterilmedi,hemen hastaneye koş, herşey çok hızlı gelişti,

bu kadar kısa zamana peşlerinden atlı koştururmuş gibi çekilirmi, hasretle beklediğimiz bu sahneyi nasıl böyle yaptılar ya sinir oldum.

sana katılıyorum seda..ne bu ya..30 bölümdür beklediğimiz kavusma böyle sıradan olmamalıydı.. acıkcası ben hiçççç heyacanlanmadım.. rosa hanımın sahnesı daha etkılıydı.. alelacele hazırlanmış bır bölümdü.. hersey geçiştirilmiş...:icon_evil :icon_evil

supersonic
Son derece acaleye getirilmiş bir kavuşma sahnesiydi.Her duygusunu dirhem dirhem göstermeleri gerekirdi Esmerin.O dosyaya bakakaldı sadece.Son sahne de yavandı hiç beğenmedim ben.ne bu böyle.Ben daha çok etkisinde kalınacak birşeyler beklerdim.Şarkı diye de çıka çıka uçurtma çıktı zaten hiç sevmezdim ben mutsuzluktan fena oluyorum.:img-swoon :img-swoon

lavinya_59
09-02-07, 01:43
allahım allahım ne bölümdü süperdiii yaaa ay onlar ağladıkca ben ağladımm:img-cray: ay sonunda kavuştularr yaaa ohh yaaaa :img-in_lo

nazlii1
Nesli bacım iyimisin?

Şimdi birşey dersem bana kızmayın ama sanki bişeyler eksikti gibi. Eksik olan şuydu;

Esmerin ilk öğrendiği andaki tepkisini doya doya yaşayamadık, geçmişe dönüş göremedik, replik göremedik ve en önemlisi sarılma anında yeni şarkı duyamadık. Beni yumurta yağmurunamı tutarsınız bilmiyorum ama eksikti bence...:

Tutmayız canım yani en azından ben tutmam, biraz önce de aynı şeyi yazmıştım zaten, ben öğrenirkenki yüz ifadesini gerçekten çok görmek isterdim...

Bi de bankada gömlekliydi, hangi ara gitti değişti, afişi koyurdu anlamadım, yıllardır aradığım bişeyi bulduğumda ben hemen ona giderdim herhalde...

İnşallah ilerde öğrendiği anla ilgili bi flashback filan görörüz...Mesela Aylin'E şey yani EZEL'e anlatsa o anı...

grimace_88
Nesli bacım iyimisin?

Şimdi birşey dersem bana kızmayın ama sanki bişeyler eksikti gibi. Eksik olan şuydu;

Esmerin ilk öğrendiği andaki tepkisini doya doya yaşayamadık, geçmişe dönüş göremedik, replik göremedik ve en önemlisi sarılma anında yeni şarkı duyamadık. Beni yumurta yağmurunamı tutarsınız bilmiyorum ama eksikti bence...:

ben kızmıyorum aksine söylediklerine kelimesi kelimesine katılıyorumm çok havada kaldı ama kavuştuklarını gördüm ya artık ölsem de gam yemem bu arada ameliyat masasındaki ve hastane odasındaki esmer beni bitirdi :img-swoon :img-swoon :img-swoon bu bölüm saruhan gerçekten çok yakışıklı yeşim de çok güzeldi valla

sparkle
Nesli bacım iyimisin?

evet hande. esmerin zarfı açıncaki tepkisini öğrenemedik. direk geçti ve bana bu bölümde geçişler çok hızlı gibi geldi..ama bir o kadarda niran sahnelerinde yavaşlık vardı

columba35
09-02-07, 01:44
Nesli bacım iyimisin?

Hande eksik halinde boyle carpilmisa dondum ben bide tam olsaydi heralde yarin ana haberde cikardim ya kalpten giderdim yada...bilmem artik ne olurdu

ASLI28
böyle biterse kahrolurum.ve resmen çıldırırım.BÖYLE BİTMEMELİ.

ama aklım diyorki ,aklım salya sümük arası yerine geliyor,tabi ki böyle bitmeli

bölüm ki ilgi devam etsin ,etsin ki hazirana kadar devam etsin

u.dilara
Nesli bacım iyimisin?

Esmerin ilk öğrendiği andaki tepkisini doya doya yaşayamadık, geçmişe dönüş göremedik, replik göremedik ve en önemlisi sarılma anında yeni şarkı duyamadık. Beni yumurta yağmurunamı tutarsınız bilmiyorum ama eksikti bence...:(

evet hande(abla)cok haklısın yani o eline alıp yavaş yavaş actığı dosya ezelin dosyasımıydı yani ben onu bile hala anlayamadım ama esmerin soyadı yıldırım mıs sanırım ben yeni ögrendim..sanki biraz "hızlı"ydı..

pelin-ce
Nesli bacım iyimisin?

Esmerin ilk öğrendiği andaki tepkisini doya doya yaşayamadık, geçmişe dönüş göremedik, replik göremedik ve en önemlisi sarılma anında yeni şarkı duyamadık. Beni yumurta yağmurunamı tutarsınız bilmiyorum ama eksikti bence...:(

hayır tutmayız canım evet eksikti ama ben sonsahneye o kadar konsantre olmuşum ki değil bunlar Esmer'in gömleği bile farkedemedim valla bravo size
ben kendimi kaybettim bu sene zor bulurum...:img-in_lo :img-swoon

badocan
vadiyimi kaybolan yılları mı izleyim diye düşündüm başlayana kadar ve kaybolan yıllardan devam etmeye karar verdim :img-yes: çok doğru karar wermişim şu ana kadar izlediğim en güzel bölümdü. ayrıca tamda şerefsiz şerefe kanım ısınmıştı adam öldü :img-blush bu adam çok kaliteli oyuncu hakketen her film de rolünün hakkını werio neyse geçelim şerefi. ve sonunda o müthiş anıda yaşadık daha ne isterim ki inşallah dizi bitmez...

sparkle
09-02-07, 01:45
ya ben kötü oldum tutuldum kaldım.. yorum yapamıyorum ama bi eksiklik vardı gibi...

Dazzle
09-02-07, 01:46
olaganüstü müthiş tek kelimeyle harika bir bölümdü:)bayıldım ama ayılamadım hehehehe sonunda ve sonunda ezo&esmer beraber birbirlerine koşmaları sonra ezo resmi gördüğünde bayılacak sandım ben bayıldım ama o ayık kaldı neyse şerefin ölmesi çok kolay oldu yani aman ne yazdigimi bilmiyorum şu an maruz görün:P

melike_su
09-02-07, 01:46
bana bir özet yazin yoksa catliyicam ya....

meltem-cmbl
09-02-07, 01:47
of of kömür gini yanıyorumm hala innamıyorummm ya aacaip mutluyum valla sahneyi izlerken yerimde duramadım yaa offfffffffff

siyahinci290
09-02-07, 01:47
haklısın birşeyler eksikti

u.dilara
09-02-07, 01:48
ama bir o kadarda dizide bu bolümde sinirlenmediğim kadar sinirlenmemiştim hiçbir bölümde..allahım o yasemin ne oyle ya timurun ayline hastanede bi annenin cocugunu caktırmadan alttan alttan cimdiklemesi olur ya onungibi cekistirmesiydi...sergin hanım sanırım bazı yazdığı seyleri harbi harbi unutuyor arkadaslar..aylinin elinde kapı gibi cd vardı bir zamanlar yaseminle enderin malum cd si ne oldu ona..:icon_whis

nazlii1
09-02-07, 01:48
Beni etkileyen diğer bir sahnede Esmer'le Ezel'in ameliyata girmeden önceki konuşmalarıydı...

Bir de Hande'ciğimin dediği koridordaki o muhteşem sahne...

meltem-cmbl
09-02-07, 01:49
ya ne zaman gömlek giydi.Benim gözüme perde mi giymiş.Oysaki özellikle ona dikkat etmiştim.Allah Allah........

ezeli öğrendiğinde cnm zaten son dahnede gömlekliydiii

coy_girl
Nesli bacım iyimisin?

kesinlikle haklısın Handecim.biz yeni bi şarkı,geriye dönüş beklerken vermediler.:( Esmerin bi bakışıyla bitirdiler Esmerin duygusunu.tabi Ezelin yanına gittiğinde yüz ifadesi çok güzeldi süperdi. o bakışı harikaydı

bu arada Sergin hanıma teşekkür ederiz.paranoyaklık yaptım ben galiba rüya falan diye ama olmadı.öyle olmadığı içinde çok sevinçliyim:)

MİHRİMAH
GERÇEKTEN Harika bir bölümdü.Nerden başlasamki acaba ilk başta kavga sahneleri çok komikti esmer hala diretiyor aliye sen bunu bekliyordun diye esmerde tam bir çocuk gibiydi gerçekten.

Allahım dizi nasıl başladı nasıl bitti anlamadımki .

Hele esmer ile ezelin hastane sahneleri süperdi o ne kadar kısa sürdü fırtına gibiydi.geldi geçti ama yıktı geçti beni.

Ve alinin esmeri sırtında taşıdığı sahne etkilendim .güzeldi.öyle gözüküyorki iki dostun arası açılmayacak.esmer ve alinin arasındaki bu bağ gerçekten çok büyük kopmayaccak yıkılmayacak kadar büyük.

HASTANE SAHNESİNDE ESMERİN SÖYLEDİĞİ SÖZLERDE GÜZELDİ .
Daha anlatacak çok şey var ama gelelim kavuşmaya gerçekten güzeldi.bence her şey çok mantıklıydı.esmerin aldığı anahtarın üstünde yazılar vardı sanırım nereye ait olduğu anlaşılıyordu.

şeref esmer hakkında gerçekleri orda toplamış olmalı .tabiki toplayacak çünkü onu çok seviyordu.VE bence burdan artık esmer ali ve ezele mektupları kimin gönderdiğide ortaya çıktı.

esmerin ezosunu öğrenmesi ona koşması onu görmesi durup seyretmesi ve ezelinde ona koşması güzeldi gerçekten.

iki küçük yüreğin bir araya gelmesiydi bu. yıllardır ayrı ama birbirini arıyan iki yürek.onlar şimdi birbirlerini buldular.

VEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE bence esmer aylini bulduğunda ezel karnını tutuyordu bence kesin hamileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

nazlii1
09-02-07, 01:50
Daha farkılı bi kavuşma da olabilirdi..Mesela Esmer Ezel'e bilye getirebilir ve ona küçükken söylediği kelimelerin aynısını söyleyebilirdi...Gerçekten ben MAvi Bilye görmek isterdim doğrusu...

meltem-cmbl
09-02-07, 01:51
ay son sahnede esmerr ezeli kucağına alıp döndüyoo ay bide küç.ükllüklerini gösterdi çok ttalılardıı küçükler yaa

supersonic
09-02-07, 01:51
ya ne zaman gömlek giydi.Benim gözüme perde mi giymiş.Oysaki özellikle ona dikkat etmiştim.Allah Allah........

Bankadan kasayı alırken giydi.Allahım ne kadar yakışıyor bu adama gömlek yüzü gözü aydınlanmıştı bir anda.Hem gömlek onu daha zayıf gösteriyormuş meğer.kazak boynunu kapatıyor ondan herhalde.
Yalnız çok kilo aldığı ameliyata giderken nasıl da belliydi.Biz onu daha öncede çıplak gördük ama arada dağlar var.

pelin-ce
09-02-07, 01:52
Zaten bu bölüm herkesin içinde iyilik meleği depreşmiş
En başta Şeref, adamslar Timur Nedret Niran Avşar say say bitmez valla...

angel_bs
09-02-07, 01:53
ya bide hani bi balo yapmışlardı kimsesiz çocuklar yararına muratta vardı orda niranın nası gözünden kaçtı ki tanımadı muratı ordan

meltem-cmbl
09-02-07, 01:53
ayy evet avşar benıde çok güldürdü ben ölüyorum faln silah tutuşu abartısız söylüyorum yerleree yatırdıı benıı valla acaip sesli güldüm annem noluyo ddi birann ayy tırsak o yaa esmer nasıl güldü ona orda çok tatlıydıı esmer ah ah

sparkle
09-02-07, 01:54
aylinin yani artık aylin yok ezelin tepkisi çok güzeldi o anki duyguları müthiş yaşattı. tebrik ediyorum.. arada küçük ezoyla küçük esmerin gözükmeside fevkaladeydi..zaten kavuşmanın olmazsa olmazıydı ufaklıklar.. bize bu anı yaşattıkları için yapımda ve yayında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..:img-pilot

pelin-ce
09-02-07, 01:55
Bu bölüm kesinlikle bakışlarını çok güzel konuşturdu tüm sahnelerde.

Bu arada Esmerin gömleğini farketmeyen arkadaşlarıma teesüf ederim nasıl kaçırabilirsiniz böyle birşeyi, ay ben müneccimmiyim acaba...:img-pilot

Valla Hande'cim yüzünün her karesine bakmaktan gömleği farkedemedim ne yalan söyleyim o nasıl bakıştır öyle resmen bitirdi beni çok etkilendim çook..:img-in_lo :img-in_lo

daisy_as_
09-02-07, 01:55
allahım allahım ne bölümdü süperdiii yaaa ay onlar ağladıkca ben ağladımm:img-cray: ay sonunda kavuştularr yaaa ohh yaaaa :img-in_lo

Her şey biraz hızlı gelişmiş de olsa bence harikaydı. Kavuştukları sahne mükemmeldi, şarkıyla da bütünleşmişti. Çok mutlu oldum ben de Ezelle beraber ağladım. Dosyayı açtıktan sonra ne olduğunu göstermeden bölüm bitecek diye çok korktum, sonra da çatı katında Ezel'in gördüğü şeyin ne olduğunu biz göremeden bölüm bitecek diye çok korktum ama hepsini gördük. Tekrar söylüyorum muhteşemdi.
Şimdi Ali ve Ezel kavuşması var sırada ama Ali sahteyi Ezel sanıyor.

a.ceren
09-02-07, 01:56
Of of bittim ya tama iyi hoşta nihayet öğrendiler ama neden o zarfı biz görmedik ya zaten herşey atlanıyor yalnız Esmer in Ezo ya bakışları daha bi anlamlıydı ya tamam hep güzel bakıyordu ama bu sefer ki başkaydı ya ay küçüklüklerine dönmeleri de çok güzeldi sıkı sıkı sarılmaları hele Esmer in Ezo yu döndürmesi ve küçüklükleri yine güzeldi....

Ama ama biz Esmer den tepkiler,replikler,mimikler bekliyorduk direk geçildi bu sahne ya...

Şeref gitti ve ben çok üzüldüm ya Esmer de diyor sen hiç böyle duygusal değildin Esmer cim herhalde hissetti gidici olduğunu:sad53:

Ve ve bu VAT güzel yönleri de var diyoruz ya Esmer in o güzelim ellerini ekranda harita üzerinde görmek aman aman yani Hande elleri gördün değil mi ve Esmer gömlekte giymişti...

Başka Avşar ne ödleksin ya yavaş patlar diyor kolu sıyrıldı ölüyorum diyor pes...

Bu bulgar dan sıkıldım ya bi türkçe bi bulgarca konuşuyorlar karar verin kardeşim alltada alt yazı geçmedi mi sinir oldum.

Ender in marketteki hallerine deli oldum nerdeyse öpecekti ne gereksiz bi sahneydi ya.

Murat sen ciddi olmaya çalışma ben gülüyorum onun bu haline VAT operasyon hazırlığında kendini gösterdi zaten ben bu defa bi sefer de anladım abi bravo ya sana.

Yalnız Esmer vurukduktan sonra bile Ali ya laf sokmayı ihmal etmedi ben inandım Ali ye artık o bu durumu kabullendi yazık zaten Esmer ve Ezo ameliyathaneye girerken de çok kötüydü Ali.

Ve ve hastanedeki Esmer in seni çok özledim yüzünü,tenini derken Ezo nun dışarı çıkıp o mutluluğu neydi öyle ey aşk:img-in_lo

Ama yine de çok daha farklı hayallerimiz vardı bakalım bundan sonra ne olucak.

Bu arada Murat ın makyajı çok başarılıydı dizideki bugüne kadar olan bu dayak makyajları çok başarılı gerçekten tebrik ediyorum yapanı...

melike_su
kime söylüyorum ben,ya ben görünmez falanamiyim neden beni dinlemiyorsunuz :) özet yazarmisiniz bana yaaaaaaaaaaaaaa

sparkle
Daha farkılı bi kavuşma da olabilirdi..Mesela Esmer Ezel'e bilye getirebilir ve ona küçükken söylediği kelimelerin aynısını söyleyebilirdi...Gerçekten ben MAvi Bilye görmek isterdim doğrusu...

arkadaşım gelecek bölümlerde görürüz misketide oo ezonun bebekinide. heralde senarist bizi düşünmüş yoksa sağ giremezdik foruma:img-pilot

u.dilara
09-02-07, 01:57
hala civcivimiz yumurtasından cıkamadı ve biz yine bulgarın dev gölgesiyle karsılastık niranın hali neydi öyle arkadaslar:img-hyste tamam efendim sepet efendim..cok mutlu oldum demek seninde korktuğun birileri varmış niran hanım dedim saten komplexin yuzunden çocuğunuda saklayan sen değilmiymişin?..ya ender bu kadar mı yussuz olur bir insan markette kadın sıkıstırıyor ama ayliinin neden o kadar sessiz kaldıgını anlayamadım yani en azından bagırabilirdi..yeşim büber harika oynadı hele o esmerle konustuktan sora yaka paca dısarıya cıktı yaa oy oy yüz ifadeleri gayet anlamlıydı haniii..:img-blush

pelin-ce
sahnelere ait parçalar vardır, hep aynı sahnelerde kullanılan, ama bugün hepsi yer değiştirmişti,

esmer ile ali sahnesinde başka müzik, başka bir sahnede, esmer-ali müziği çalıyordu, hepsi karman çorman bir hal etmişlerdi.

evet o sahneyi beğendim "gel" "gel" dediği kollarını açtığı sahneler çok güzel oluyor ama çoooook eksik var çok,

ben beğenmedimmmmmmmmmm

evet ya acaba ekipte mi leylalaştı ne yaptı müzikler hakikaten yer değiştirmiş gibi:img-hyste

coy_girl
bencede Avşarın o hali çok komikti.ben ölüyorum Esmer dedi ya.sıyırıp geçmiş adamın omzundan hala BEN ÖLÜYORUM ESMER diyo.Esmerde bi an tebessüm etti orada.Avşarın haline kim gülmez ki.:)

MİHRİMAH
sahnelere ait parçalar vardır, hep aynı sahnelerde kullanılan, ama bugün hepsi yer değiştirmişti,

esmer ile ali sahnesinde başka müzik, başka bir sahnede, esmer-ali müziği çalıyordu, hepsi karman çorman bir hal etmişlerdi.

evet o sahneyi beğendim "gel" "gel" dediği kollarını açtığı sahneler çok güzel oluyor ama çoooook eksik var çok,

ben beğenmedimmmmmmmmmm

seldacım gerçekten gel el dediği sahne süperdi. okadar çok konuşulacak şey varki.evet avşarın sahneri çok komikti .

süper bi bölümdü bence.çok mükemmel sahneleri vardı.

esmer ve ezelinhastane sahnelerine öldüm bittim ben.arkadaşlar ne zaman girdiniz bu kadar şeyi ne zaman yazdınız .hangisini okuyacağımı karıştırdım vallahi.

supersonic
09-02-07, 01:58
Tek etkilendiğim sahne ameliyat öncesi Ezel Esmer sahnesiydi hatta ağladım ben o sahnede ama kavuşma tek kelimeyle çok yavandı!!!!!!!

Esmer dosyadaki bilgilere sadece baktı halbuki orada ne duygular geçmeliydi yüzünden.Alasını yapar o rolün ama yok.Ayrıca çatıdaki kavuşmada da çok güzel replikler bekledim ama o da yok.Şarkı olarak da ''Mavi uçurtma''Ben bu şarkıyı hiç sevmem yaaa ağlamak istiyorum bu kadar olumsuzluk,bu kadar beklediğimiz sahneye oldumu Serginciğim neolur söyle??????

mavi_yilmaz
09-02-07, 01:58
arkadaslar benim kafam cok karisik, yani bumuydu??
bölümün tek güzel sahanesi sonu oldu....
kizmayin ama bu geceki bölüm tuhaf ötesindeydi,
yani bir sahane bitmeden digeri basladi, gözüm o kadar yorulduki anlatamam.
üstelik bazi gereksiz sahanelerde cabbasi, ne o ya niranla bulgarin bulusmasi??
ya bize ne, biz esmerle ezoyu istyioruz, yok timurla yasemin evleneceklermis, ayrica süpermarkekteki sahane neydi,
ne sacmalik ya, enderin ayline, pardon ezoya öyle sullanmasi mantik disi birsey.
sonra o bankada neler oldu, neler gördü esmer????
birden bankadan hastaneye gecti, ezonun kimligini ögrenince ne yapti, ne düsündü, bunlar hep atlatildi, o kocaman pankarti hangi ara yapti??
COK ÖZÜR DILLERIM ama bu bölümde cok sacma anlar vardi, tek muhtesem olan kavusma sahanesiydi

meltem-cmbl
09-02-07, 01:59
kime söylüyorum ben,ya ben görünmez falanamiyim neden beni dinlemiyorsunuz :) özet yazarmisiniz bana yaaaaaaaaaaaaaa

cnm şuann hepimiz sevinçtenn bişey göemiyozkii:happy0064 :img-blush

bak cnm şeref böle esmerle teras gibi bi yere geldii şeref çok iyidi böle esmere karşı sonra bi silah atıldıı şerefin kalbinee şeref yere düştüü öleceği sırada esmere bi anahtar verdii sonra öldü tabii tam bişey sölerken.sonra esmer o anahtarla gitii bi yere dolap gibi bişey açtıı ve bi dosyaya baktıı şaşırdıı işte ezeli ordan öğrenmişş nese sonra esmerr çıktı ordan ezeli gördüü sonra kollarını açtıı ve ezel ona koşmaya başladı ve sarıldılar sonra esmer gel benle dedii ezeli terasa çıkardıı. ve orda üçününü küçüklük fotoları varıı ezel onu görünceçok şaşırdı esemr ezeoya sen benım ezeomsun dedii sonra ezel esmer dedi ve sarıldıı oda ezeom dedii anlından öptüü ayy süperdiii:img-blush :img-in_lo

NeSLiHaNNeSLi
09-02-07, 02:00
Nesli bacım iyimisin?

Çok tuhaf gelecek belki ama hiç olmadığım kadar iyiyim. Heyecanım boşunaymış, ben bunun için mi bekledim? Bu kadar basit, ve hızlı geçişlerle gösterilmiş bir kavuşma için mi zaman harcadım ben. Yazıklar olsun diyorum başka da birşey demiyorum!!!Hele Esmer'in hala Ali'ye aynı tavırları sergilemesi çok sinir bozucuydu.

Ağladım evet, hatta hıçkırıklara boğuldum kavuşma sahnesinde, deli gibi ağladım. Ancak neden? Sahnenin güzelliğinden değil.

OYUNCULARIN BAŞARISINDAN.

Birde o sahneye koya koya Mavi Uçurtma'yı koymuşlar, yuhh!!!Kollarını açtığında çalan yeni şarkıdan sonra, eh madem burada yeni bir şarkı geldi, o anda bir tane daha vardır yeni şarkıları.

Esmer zarfı açtı ne gördü? Pardon biz ne gördük? Hiç birşey.

YAZIK!

enuzunkullanıcıadıbenimki
09-02-07, 02:01
Arkadaslar,bekledigimiz gibi olmadi kavusma sahnesi.Cunku senarist,bugune yetistirme kaygisi icinde aceleye getirdi isi.Neden? Kurtlar Vadisi rating'leri kapmasin,Kaybolan Yillar izleyicisi baska kanala ziplamasin diye tabii ki...Hersey cok cabuk gelismis.Roza kizini buluyor,Seref oluyor ve finalde aceleye kurban giden bir kavusma...Cok yazik oldu..
Bir de degisen yonetmen de soz konusu elbette.Zeynep Gunay gitmis,yerine Gulcin Hn. getirilmis.Zaten son zamanlarda sahne gecisleri ve ozellikle kurgu cok kotuydu.Hatta sizlerin de belirttiniz uzere bu kavusma sahnesinde calan sarki pek ortusmemis.Keske yeni bir parca olsaydi dedirtti.

Ama Ezel ve Esmer kavustular ya...derin bir ohh cektik yani.:happy0064

MİHRİMAH
09-02-07, 02:01
Ay ben ameliyathande'de koluna batikon sürdüler sonra angiocath taktılar ya öldüm bittim orda.

Ağladığım sahneyi söylüyeyimmi size, vurulduğu andaki yüzünü kasması, canının acıdığını belli etmesi, yemin ederim abartmıyorum çok kötü oldum, dizi olduğunu bile bile o anda öyle acı içinde kıvranırken görmek beni bitirdi.

Sonra Alinin onu sırtına aldıktan sonraki yüz ifadesi ve çalan müzik bana son noktayı koydu ve başladım hüngürdemeye. O müzik çok güzel arkadaşlar çok güzel çok güzel.

Keşke kavuşma anında bunu çalsalardı çok mutlu olurdum, yanlız sarılma anındaki koridorda olan yeni şarkıydı ama ama ama kavuşma anında...:(

handecim kesinlikle gerçekten esmer vurulduğunda yer düştü ya vallahi orda sanki yüzünde büyük bir acı vardı.bizler bile hissettik ekran karşısında bu nasıl oyunculuk ya.

ve alinin sırtına aldığı yerde çalan şarkı müthişti.müthiş.

pelin-ce
09-02-07, 02:02
Tek etkilendiğim sahne ameliyat öncesi Ezel Esmer sahnesiydi hatta ağladım ben o sahnede ama kavuşma tek kelimeyle çok yavandı!!!!!!!

Esmer dosyadaki bilgilere sadece baktı halbuki orada ne duygular geçmeliydi yüzünden.Alasını yapar o rolün ama yok.Ayrıca çatıdaki kavuşmada da çok güzel replikler bekledim ama o da yok.Şarkı olarak da ''Mavi uçurtma''Ben bu şarkıyı hiç sevmem yaaa ağlamak istiyorum bu kadar olumsuzluk,bu kadar beklediğimiz sahneye oldumu Serginciğim neolur söyle??????

Ablacım belki haftaya anlatır Ezo'ya onu nasıl bulduğunu haftaya da ayrıntıları izleriz bence kasada ki bilgiler resmi nasıl hazırladığı falan...

meltem-cmbl
09-02-07, 02:02
Ay :img-pilot

Ben tavşan dediğini hatırlıyorum ama nolduda demişti onu. Unuttum kısa süreli bir hafıza kaybı yaşıyorum.

Ya Şeref öldü, gider ayakta ne sevimli göründü yüzüme anlatamam.

Heleki Şerefin odasındaki konuşmalarında ellerini birbirlerinin omuzlarına koydukları anda birde çatıda seni hiç böyle duygusal görmemiştim dediği anlarda Esmer çok tatlıydı çok güzel bakıyordu ama Şerefte hiç olmadığı kadar sevimliydi.

Şeref-lice öldü...:(

hehe hanii avşar vurulduya çatışmada esmer orda ona korkka tavşan dedii cnm süperdii söyleyişi yaw:img-in_lo

keremcem_nur
09-02-07, 02:03
bilseydim şerefin ölmesiyle esmer gerçeği öğrenecek her gece dua ederdim demek düğüm şerefteymiş ölmesine üzülesim bile gelmedi:happy0064 biran yine hayaldir diye izledim hiç inanmak istemedim aslında bu kadar basit olcağını tahmin etmemiştim ama nihayet birbirlerini öğrendiler bugün biim günümüz:good: :happy0064 :img-yes:

supersonic
Hı ben neden farketmediğimi anladım.Çünkü bütün bir bölüm yeni takım elbisesine takıldım da ondan.Tam benim sevdiğim gibi.Franssız stili.
Ayrıca bence o fotograf önceden çekilmişşşşşşşşşşşşşşşşş.Banane ben de yanılmam.

Evet takım elbisesi yeniydi ve pırıl pırıl parlıyor,yanıyordu adeta.Ayakkabılara dikkat ettinizmi onlarda yeniydi ve mükemmeldi tam salon ayakkabısı.En sonunda adamı yenilediler ama bizim de dilimizde tüy bitti helak olduk.

-Saruhan Hünel-
Ali'yle Esmer'in sahnelerine bittim, hele o arkadan verilen fon, kendimden geçtim diyebilirim... Keşke kavuşma sahnesinde de aynı duyguları yaşayabilseydim, fakat ekibin hakkını yememek lâzım, harika bir bölüm yaşattılar bize...

Şeref'in sahneleri de çok duygusaldı, ama anlamadığım, Şeref sanki bir önceki Esmer ile buluşmasında biliyordu başına birşey geleceğini, neden bu kadar kayıtsız davrandı hala anlamış değilim... Şeref-siz dediğimiz adam çok şükür utandırdı bizleri...

Yine Ali, Yine Ali... Bu çocuk hep garip, kimsesiz, hep de öyle kalacak... Esmer'den yediği dayak yetmedi, gitti Esmer'i ölümden kurtardı, yine yaranamadı... Ameliyat sahnesinde ki o kapının Ali'nin yüzüne kapanması O'nun hep böyle kalacağının göstergesiydi, o bakışları, sanki benide alın der gibiydi...

Ali'nin Esmer'i kurtardığı o sahnede verilen müzik harika ötesiydi, tekrar söylüyorum keşke buluşma sahnesinde de aynı duyguları yaşayabilseydik...

Avşar; Selda Abla'mın tabiriyle Tırsak Herif, bölümün en harika karakterlerindendi... Esmer'e "Bırak beni, ben ölüyorum" demesi öldürdü, beni ya...

Ender nasıl dayak yedi ama, süperdi ya, Nedret'de az değilmiş, geçirdi adamcağızın kafasına paketi, Ezel tabi bırakırmı o anı hiç! Bu adam dayak yemeye doymuyor mu hiç...

Ama bütün ekip muhteşemdi... Sergin Akyaz bize bu ânı sonunda yaşattı ya, hakkını yememek lazım...

columba35
09-02-07, 02:04
Ben Niranin ogluyla konusmasindanda etkilendim ama arkasindan annee beni birakma diye bagirdiktan sonra donup gittiya yine nefretim katlandi bir kat daha

NeSLiHaNNeSLi
09-02-07, 02:05
Ağladığım sahneyi söylüyeyimmi size, vurulduğu andaki yüzünü kasması, canının acıdığını belli etmesi, yemin ederim abartmıyorum çok kötü oldum, dizi olduğunu bile bile o anda öyle acı içinde kıvranırken görmek beni bitirdi.

Sonra Alinin onu sırtına aldıktan sonraki yüz ifadesi ve çalan müzik bana son noktayı koydu ve başladım hüngürdemeye. O müzik çok güzel arkadaşlar çok güzel çok güzel.

Keşke kavuşma anında bunu çalsalardı çok mutlu olurdum, yanlız sarılma anındaki koridorda olan yeni şarkıydı ama ama ama kavuşma anında...:(

Yanlız değilmişim. Zaten o anda hep seni sayıkladım. Ben bu halde isem Hande ne olmuştur diye. Hele o masada ki replikler, feci hale geldim.

MİHRİMAH
09-02-07, 02:05
Hı ben neden farketmediğimi anladım.Çünkü bütün bir bölüm yeni takım elbisesine takıldım da ondan.Tam benim sevdiğim gibi.Franssız stili.
Ayrıca bence o fotograf önceden çekilmişşşşşşşşşşşşşşşşş.Banane ben de yanılmam.

arkadaşlar sanırım saruhan kilo almış bu bölümde çok belli oluyordu.derhal zayıflaması lazım bence .bu kadar çalışmaya nasıl kilo alıyor hayret.

grimace_88
09-02-07, 02:06
ben de haftaya bize ayrıntıları göstereceklerine inanıyorum hadi en azından umuyorum diyeyim ben şahsen şarkı hariç kavuşmayı çok beğendimm hastane sahnelerine ise kesinlikle bayıldımm:img-yes:

çağkan.yağmur
ya arkadaslar en sonu cok guzeldı ya ağlamaktan kendımı alamadım süperdi yaaaa:icon_cry: en sonunda birbirlerını buldularya yani şükür.ilerki bölümler daha heycanlı olur kesin:img-yes:

melike_su
meltemcim cok tesekkür ederim ilgin icin...cok expres olmus ama merakima su serptin...sanirim kurtlar vadisine reyting kaptirmamamk icin alel acele yapilmis ir bölümdü...

coy_girl
09-02-07, 02:07
Rosa öğrendi ama Ezele hiç bişey demedi ya ona sinir oldum.neden demedi Sen benim kızımsın de bişey de yani.insan kızını bulmuş hiçbişey demeden gitti.Rosa doğru olanı mı yaptı ben de mi bi gariplik var anlamadım?????

gs_ebru
09-02-07, 02:08
Ya tek kelimeyle harikaydı hiç bukadar heyecanlanmamıştım:)Fragmanını ilk izlediğimde yok hayaldir rüyadır diye kendimi alıştırıyordum ama GERÇEKMİŞ...işte bu yaaa dedim uzun zamandır görmek istediklerimi bu akşam sonunda gördüm...
Ama VAT üyelerinden birinde bi gariplik var.hadi hayırlısı...
Neyse şimdi çarşambayı bekleyelim kös kös fragmanı çıksın diye:((
ama yinede olsun son sahneler bana bi hafta yeter :)))

MİHRİMAH
09-02-07, 02:09
asla hakkını yiyemem BU BÖLÜM BAKIŞLAR HİÇ OLMADIĞI KADAR FENA KULLANILMIŞTI, HER SAHNEDE, SÜREKLİ ŞAŞKINLIKLA İZLEDİM.

Murat'a alttan bakışlar
Avşar'a allah'ım bu kulunu sen mi yarattın bakışları
Niran'a bir kaşık suda boğma bakışı
Aylin'e aşkla,
Ali'ye sinirle

hepsinde ayrı ayrı.

yalnız ESMER çok sabit fikirli bir adam :img-hyste ya ali'ye bu bölüm şaştım ben, esmer defalarca yumruk attı, bir kere bile karşı koymadı, inandırıcı mı değil.

esmer ağzına geleni söyledi, hainlikle suçladı, sevdiği kadına başka bir gözle baktığına dair etmediği laf kalmadı, karşı koydu mu, hayır koymadı

ali ne oldu sana, bu hafta sana YUMUŞATICIMI kattılar :) çok anlayış timsaliydin.

esmer'de beni sinir etti, ali'nin üstüne fazla gitti, abarttı yani.

esmer ne yaptığını bilmiyoki yedi kafayı tutturdu aliye sen mutlu oldun değilmi bunu bekliyordun dedide durdu.seldacım esmer kendine gelir yakında.o narkazda gibiydi başta ama sonra kendine geldi.

ASLI28
BÖYLE OLACAĞIMI HİÇ UMMUYORDUM.

neyse gerçekler.....

sonunda gömlek giydi.siyah da olsa gömlek giydi.

bize miydi bu diye düşünmeden edemiyorum.

grimace_88
bu arada arkadaşlar farkındamısınız ama şerefi niran vurdurdu bu demek oluo ki niran esmerin teşkilat adına çalıştığını öğrendi neyse artık en azından cadaloz nirann ezele bişi yapamicakk artık ezel esmere inanır da nirandan uzak durur inşallah

Nehir1415
09-02-07, 02:10
Su an öyle sinirliyim ki ne yapacagimi bilemiyorum!!!!

Ya kac aydir bu sahne icin mi bekledik arkadaslar!!!

Lütfen söyleyin böyle mi olmalimiydi!!!

Sergin hanim ne düsündü bilemiyorum. Aklim almiyo!!!

Büyük bir hayal kirikligi yasadim. Aglicam nerdeyse!!!

Ya bes dakika bile sürmedi kavusma.

Ne oldu nasil oldu anlamadim!!!

Kedime gelemedim bir türlü!!!

siyahinci290
bu akşamki hızlığın sebebi bence kurtlar vadisiydi..sizce?

-Saruhan Hünel-
Arkadaşlar, belli ki KV ile kapışmak için, Kaybolan Yıllar'a Star'ın önerisiydi... Ekip de mecburen bunu yapmak zorunda kaldı... O yüzden de aceleye geldi, eğer KV olmasaydı, daha doğrusu reyting korkusu olmasaydı, bundan kat kat daha güzel bir kavuşma sahnesi izleyecektik...

MİHRİMAH
09-02-07, 02:11
Rosa öğrendi ama Ezele hiç bişey demedi ya ona sinir oldum.neden demedi Sen benim kızımsın de bişey de yani.insan kızını bulmuş hiçbişey demeden gitti.Rosa doğru olanı mı yaptı ben de mi bi gariplik var anlamadım?????

hayatım dur yavaş yavaş bi bölümde bu kadar gerçeğin ortaya çıkması bizi sarstı zaten oda daha sonra inşallah.

NeSLiHaNNeSLi
09-02-07, 02:11
Heleki Şerefin odasındaki konuşmalarında ellerini birbirlerinin omuzlarına koydukları anda

Daha o sahnede hissettirdiler Şeref'in öleceğini. Duygusal olmuştu çünkü. Ben inanmamıştım Şeref'in öleceğine özetten sonra, o sahnede emin oldum.

angel_bs
09-02-07, 02:12
ya bence o kadar da kötü değildi abatıosunuz duygu sıfır falan hiçç de değil çok güzeldi herşey

daisy_as_

Kavuşma anının özeti: Şeref ölüm iyiliği olsa gerek tuhaf bir duygusallık içindeydi. Esmer'in Vat'tan olduğunu sezmiş ama içten içe hoşuna gider gibi gülümsüyordu. Sevgiyle bakmaya başlamıştı tam Esmer'e bir şeyler anlatacaktı ki vuruldu ama son anında "Ezo...geçmişin...her şey..." diyerek bir anahtar verdi. Anahtarın nereye ait olduğunu bulması 10 bölüm alır derken kendini bir banka kasasında buldu dosyaları karıştırdı, dosyalardan birine bakakaldı, sonraki sahnede hastanedeydi, Ezel'i gördü kollarını açtı, Ezel koştu sarıldılar, koşarak çatı katına götürdü Esmer, çatıya çıktıklarında bir süre nereye baktıklarını göstermeden Ezel ağlamaya başladı çok duygulandı ve sonra o resim göründü. Harika bir müzik, harika duygusal sahneler ve harika geri dönüşlerle dolu bir sahneydi.

grimace_88
Arkadaşlar, belli ki KV ile kapışmak için, Kaybolan Yıllar'a Star'ın önerisiydi... Ekip de mecburen bunu yapmak zorunda kaldı... O yüzden de aceleye geldi, eğer KV olmasaydı, daha doğrusu reyting korkusu olmasaydı, bundan kat kat daha güzel bir kavuşma sahnesi izleyecektik...

haklı olabilirsin ama ben bunu haftaya telafi edeceklerini düşünüyorumm yanii çok mu iyi niyetliyim bilmiyorum ama artık kavuşma anını gördük yaa haftaya da devamı gelir bencee yani ben geriye dönüş bekliyorum en azından esmerin öğrendiği anı fln göstermelilerr:img-yes:

nazlii1
09-02-07, 02:13
Aslında merak ettiğim kavuşmanın o malum dizinin başlamasıyla aynı güne denk gelmesi teadüf mü, yani planlanmamış bişey mi ya da gerçekten aceleye getirilmiş, dizinin başladığuı ana bile bile denk getirilen bi kavuşmamı izledik...

Keşke bunu Sergin Hanım'a sorabilsek...Eğer planlanmışp bir şeyse yani aceleye getirilmiş birşeyse.....:icon_sorr

Aslında havada kalan bazı şeyleri düşününce....:icon_sorr

banka
Evet arkadaşlar bende hastahane sahnelerine bayıldım.Ali'nin Esmer'i sırtında taşıması beni çok etkiledi.Birde hastanede koridorda kollarını açıp Ezel'i çağırması çok hoştu.Sizlere katılıyorum oyuncuların başarısı çok büyük.

u.dilara
bu arada arkadaşlar farkındamısınız ama şerefi niran vurdurdu bu demek oluo ki niran esmerin teşkilat adına çalıştığını öğrendi neyse artık en azından cadaloz nirann ezele bişi yapamicakk artık ezel esmere inanır da nirandan uzak durur inşallah

sey acaba canım arkadasım bunu nerden anladın??ben kacırdım sanırım..ama soyle bi fikrim var eğer öyleyse o vatdan olan uzun saclı adam olabilirmi acaba?bide niran sunu soyledikten sonra devamı gelmedi:-bana ahmeti bul hemen..oraya aylini görmeye gelmedimi..eline verilen dosyalar neydi??ya ben cok seymi kacırdııım:icon_sorr

MİHRİMAH
09-02-07, 02:15
her kelimene katılıyorum,

ohhh be bugece hepiniz beni taşlarsınız herhalde diyordum ama benimle aynı fikirde olanları gördükçe sevinesim geliyor ama yinede sevinemiyorum,

sinir oldummmmmmmmmmm berbattı yav, etki sıfır, duygu sıfır, ya sadece anlamış olmaları mutlu etti ama gerisi boşşşşşşşşş

bence güzeldi çok hoştu ben her sahnesini beğendim. sadece son sahnede şarkıyı beğenmedim ama gerisi gerçekten güzeldi.

esmerin dosyayı açtığında ne yazdığını göstermesine geek yokki zaten belli esmerin hayatını ezoyu kaldıkları yurdu anlatıyordu.

ASLI28
09-02-07, 02:15
kv filan görecek halimiz yok arkadaşlar.

böyle bir şey yaşamadım yaşayacağımı da sanmıyorum.

beynim senin yazdıkların gibi diyor ama bile bile lades bu.

arkadaşlar ben de bu işi yapıyorum ama yani hayal tacirliği

yine de ilk kez böyle bir şey başıma geldi.

seyrettiğim tek dizi....

serginim ve yönetmenim bile bile eksikleri göre göre açıkları seyrede seyrede

beni de iliklerime kadar çıldırttınız ya helal

olsun size....

grimace_88
09-02-07, 02:16
sey acaba canım arkadasım bunu nerden anladın??ben kacırdım sanırım..ama soyle bi fikrim var eğer öyleyse o vatdan olan uzun saclı adam olabilirmi acaba?bide niran sunu soyledikten sonra devamı gelmedi:-bana ahmeti bul hemen..oraya aylini görmeye gelmedimi..eline verilen dosyalar neydi??ya ben cok seymi kacırdııım:icon_sorr
bulgara tehdit ediliyorum dedi ya niran bulgar da tamam benden telefon bekle dedi işte heralde bulgar öğrendi ve niran hastanedeyken onu aradı ve niranın bahsettiği ahmet de bana o snipperli tetikçi gibi geldi yani bu benim düşüncem bence niran vurdurdu

MİHRİMAH
09-02-07, 02:19

canım bunu nerden anladın .ben böyle birşey hissetmedim.

-Saruhan Hünel-
Hakkı yenmezdi zaten üçüzüm o bakışların, saydıklarının hepsinde alın size bitane daha, durun yetmez bu size bakın bir tane daha geliyor dedi resmen ve o bakış attıkça ben mest oldum.

Aliyle olan kavga sahnesi son derece iticiydi heleki o çekimin komikliği neydi anlayan banada anlatsın lütfen. Hızlı hızlı acayip hareketler eder gibi gösterdiler, çok komikti çok.

Aylinin söylediği sözler, Esmerin Aliye söyledi sözler, hepsi birbirinden kötüydü bence, dediğin gibi Aliye kesin yumuşatıcı vermişler.

Ama ama ama sedyedeki sahnede Esmer ve Ayline bakışını gördünüzmü Alinin...:img-cool2
Diyorum ya ablacım, Ali garip geldi garip gidecek... Dizinin en iyi karakterlerinden... Küçüklükten beridir hep yalnız kaldı... Esmer'le kavga ederlerken Esmer'e bir kere bile elini kaldırmadı, ama Esmer ne yaptı... Esmer'e birazcıcık kızdım bu bölümde Ali'ye yaptıklarından dolayı...

a.ceren
Ya of yorumları okuyorum okuyorum ama gerçekten dünden beri çok fenayız ama ben de bumuydu diyorum ya biz hayalini bile kurmaya kıyamıyorduk tamam güzel öğrendiler sarıldılar ama eksik işte....

Özlem cim neden yorum yazmadın iyimisin:icon_whis

Bak kavuştular ve yine bi zarf atllandı delirecem ya herşey atlanıyor..

u.dilara
09-02-07, 02:20
bulgara tehdit ediliyorum dedi ya niran bulgar da tamam benden telefon bekle dedi işte heralde bulgar öğrendi ve niran hastanedeyken onu aradı ve niranın bahsettiği ahmet de bana o snipperli tetikçi gibi geldi yani bu benim düşüncem bence niran vurdurdu

evet olabilir ve olursada o adam bna uzun saclı adam gibi geliyor cunku adamı masallah kar topu gibi giydirmişlerdi heryerini kapatmıslardı..yani tamam bulgarı göstermiyorlar ama tetikciyi niye bu kadar gizlesinler..ya bilmiorm arkadasım ama cok basamak atlanarak merdivenin tepesine ulasılmıs gibi bir his var içimde ama..yinede ben mutluyum ama gercekten dediğiniz gibi mavi uçurtma uymadı..

Nehir1415
Bir havaya girmistim ki sormayin bugün. Mütis ötesi sahneler, replikler, bakismaler, bekliyordum, ama yok yok yok... Yada durun hakkini yemiyelim var di, az da olza ammaaaaa

Ben daha fazlasini bekliyordum!!!!

Ya hala inanayiyorum. Rekor bu ya
tam bes dakika icersinde Esmer vuruldu, hastaneye Ali tarafindan götürüldü, amaliyete alindi, hasta yataginda Ezelnen konustu ve nihayetinde S.C evinde toblantiya kolu sargili katildi.... TAM BES DAKIKA icersinde. Ben buna
Peeeeeeeeeeeeeeessssssssssssss derim!!!

Bu hastane sahnesi daha güzel olabilirdi. Ne zaman iyiyilesti ki bu adam, sanki ölüror mus gibi vedalasti Ezo'dan, sonra sapa saglam ayakta... yine bir peess benden.

meltem-cmbl
ya bu bulgara acaip sinir oldum. ne budur ya kainmi niran önünde nasıl ağlıcakmış gibi dduruyoo bu adama bu kadar byükmüü

supersonic
Fakat takımı tam siyah değildi sanırım çünkü kazağı daha siyah görünüyordu, bilmem ışıklardanmı ama renk farkı vardı...

Siyahların tonları farklıydı handeciğim yoksa elbise siyah.

Esmerin Şerefin yanına gittiği ilk sahnedeki ifade ve bakışları süper ötesiydi hatta bu bölüm bakış ötesi bakışlar attı durmadan.Ben birtek buna fena oldum:img-swoon :img-swoon :img-swoon

Yesim_Esmer
09-02-07, 02:21
aglayim mi seviniyim mi bilemedim....üff ben daha güzel bir kavusma hayal etmisdim ama olmadi...tek Esmerin SEN BENIM EZOMSUN diyisi ve Ezelin ESMER diyisi etkiledi beni....

Bu arada Seref neden BEN GIDIYORUM dedi...tamam biz nereye gidecegini biliyoruz:img-wink: ama cok gereksiz bir cümle olmus...

Sergin Hanim yogun istek üzere bir kavusma sahnesi daha yazar mi aceba?:icon_whis

enuzunkullanıcıadıbenimki
09-02-07, 02:23
Yonetmen degistikten sonra ne kamera acisi,kadraj kaldi;ne de kurgu...Bu kadar beklenen,merak edilen bir kavusma sahnesi, ancak bu sekilde mi cekiliyor,bu muzik mi veriliyor fonda?..ben yine altini cizerek soyluyorum.KV'ye ve ratinglere kurban ettiler bu kavusma anini.Aceleye getirildi sadece.Cok yazik.Umarim ileriki bolumlerde sindire sindire islerler konuyu da bu yazdiklarimdan pisman olurum.

NeSLiHaNNeSLi
Bu arada affına sığınıyorum canım anlama kabiliyetimi kaybettim bu akşam hangi masadaki replikler?

Ameliyat masasında ki replikler. Esmer'in vurulma anından ameliyata alınıp ayılma anına kadar hıçkırıklara boğuldum.

Aylin tokatı attı gitti.Arkada küçük Ali Ve Esmer'i bıraktı.Ama o Küçük Ali ve Küçük Esmer Küçük Ezo'ya bakmaları lazımdı ama küçük Ezo yok.,
Bura olmuş mu soruyorum.
Küçük Ali Küçük Esmer hazırolda.Küçük ezo nerede?

Sinir olduğum bir sahne daha.

Aaaa küçük Ali ve Esmer, şimdi de küçük Ezo görünecek dedim, ama tık yok. Hayal kırıklığı. Lütfen düşünememiştir demeyin, biz bile düşünmüşüz.

coy_girl
Şeref hakkında önceden dediğim sözler için çok utanıyorum.Şeref-siz Şeref-siz dedik ama adam Esmerle Ezelin kavuşmasına yardımcı oldu.hatta direk onun sayesinde oldu.Allah rahmet eylesin.ölmeden önce büyük bi sevaba girdi.

MİHRİMAH
Şeref'in sahneleri en duygu yüklü sahnelerdi, şaşırmayın bana, bence öyle, adam çok güzel gülüyor yalnız arkadaşlar öyle böyle değil, esmere ne bakışlardı öyle, elini omzuna koymalar.

ama ama ama işte sebebi biliyoruz biz ayrılmak istediği için böyle, yoksa görev görev diye kendini yırtan adamla çelişen bir oyundu bugünkü.

dizilerde hep olurya, öleceğini hisseden adamın yüzüne nur gelir, öyle bişey sanki, iyilik timsali kesildi.

yalnız saçmalıktan ondan sonra başladı, dürbünlüyle vurulan şeref (acı bir vurulmaydı sessiz sedasız) hemen ardından bir sürü el atılan silah ama vurulamayan esmer vardı,

adam can çekişirken esmer gidemezsin geçmişimi bilen tek kişi sensin diyordu, adamsa dostluktan ona verdiği değerden bahsederken.

size bir anahtar verilse, nerenin anahtarı olduğunu hemencecik çözermisiniz, bu ne kolay ???

ali ile ilgili söylediğin her söze katılıyorum, en başarılı olduğu sahneler o boynunu büktüğü sahneler yokmu, sarılasım geliyor o anda ona, iç parçalıyor ya :( orda yine aklına aylin geldi, aylin'in ve esmer'in birbirlerine yine aşkla baktıklarını ve küskünlüğü unuttuklarını görünce yalnızlığı geldi.

müzik yanlıştı, müziklerin hepsi yanlış yerlerdeydi.

avşar avşar :img-hyste ne demeli ki, KİM SALDIRDI, silah tutmaya ne dersiniz, ben bile daha iyi tutarım :)

ama asıl komik olan,avşara gülen esmer'in ölümden bahsetmesiydi.

ameliyata alınmasıydı, ha kalbine yakın bir yerden vurulsaydı tamam derdim.

canım çatıda ateş ediyorlar ama esmer ayakta değilki herhalde adamda çatının içine yere ateş edemezya.

anahtara gelince sanırım anahtarın üstünde yazı vardı .herhalde bazı özel kasaların anahtarlarıda bellidir.

evet esmer ameliyata alındığında ölümden bahsetmesi komikti ama orda öleceğinden değildi bence aylindende ayrı olmanın verdiği korku ile değişik bir psikoloji ile bence o şekilde davrandı.yoksa sonradan kalktı hemen ayağa.

angel_bs
09-02-07, 02:24
yaaa çok abartıosunuz çok güzeldi bi kere ndn böle hep kötü yorum yapıosunuz ki ne gerek vr ztnn kurtlar vadisi diye bişi var önümzde bakalaım reytingler nası olck

columba35
09-02-07, 02:25
Mihrimah bahsetti sanirim ama Ezo sanirim Esmer gelmeden once hastanede baska bir doktor arkadasiyla bi odadan cikmisti uzerini giyiniyodu hamile olabilirmi bilmiyorum ne kadar zaman gecmisti su dag evinden sonra ne diyosunuz

MİHRİMAH
09-02-07, 02:25
Aylin tokatı attı gitti.Arkada küçük Ali Ve Esmer'i bıraktı.Ama o Küçük Ali ve Küçük Esmer Küçük Ezo'ya bakmaları lazımdı ama küçük Ezo yok.,
Bura olmuş mu soruyorum.

olmuş olmuş ben çok beğendim vallahi özellikle o sahneyi çok beğendim.küçük ezoda ordaydı gidiyordu işte.

MİHRİMAH
09-02-07, 02:27
Mihrimah bahsetti sanirim ama Ezo sanirim Esmer gelmeden once hastanede baska bir doktor arkadasiyla bi odadan cikmisti uzerini giyiniyodu hamile olabilirmi bilmiyorum ne kadar zaman gecmisti su dag evinden sonra ne diyosunuz

evet evet bence öyle tam esmer ezonun yanına geldi ya son sahnede o sırada ezo karnını tutuyordu .ezo kesinlikle hamile.inşallah inşallah.

NeSLiHaNNeSLi
09-02-07, 02:29
yaaa çok abartıosunuz çok güzeldi bi kere ndn böle hep kötü yorum yapıosunuz ki ne gerek vr ztnn kurtlar vadisi diye bişi var önümzde bakalaım reytingler nası olck

Fikirler farklı olabilir. Fikirlerimizi paylaşmak için burdayız. Siz beğendiniz diye fikirlerimi söylemekten vazgeçip ah ne güzeldi diye devam edemem.

Siz beğendiniz diye de abartıyorsun o kadar da güzeldi diyemem.

Herkesin kendi fikridir, saygı duyulmak zorundadır.

grimace_88
İlk reklamdan önce Esmer'in makyajı igrençti ama Birlik toplantılarında mükemmel ötesiydi.Eski Esmer gelmiş hoşgelmiş.
evet yine kapkara bi esmer görünce dedim eyvah ama sonra düzeldi allahtan bu arada saçlarını da ben pek bi beğendim bu bölümm

sparkle
Bura olmuş mu soruyorum.

evet bengücüm o sahne çok güzeldi acayip duygulandırdı ama küçük ezonun yokluğu büyük eksiklik katmıştı sahneye bende bekledim aylin giderken sinirli bir küçük ezo görmek ama aceleye gelmiş işte bölüm her halinden belliydi

ASLI28
09-02-07, 02:30
şimdi gerçekler;

1.gelen arkadaşlar kimdi?

2.avşar tam diplerindeyken alinin sinana esmer diye bağırdığını duymadımı

ve avşar aliyi görmedimi?

3.hastanelerde hastane polisleri olur.tüm hastanelerde.vurulma vakalarında

veya şaibeli durumlarda ortaya çıkarlar.esmer vurulup hastaneye geldiğinde

nerdeler?

4.esmer ve birlik paşayı nerden biliyorlar?daha önce onların paşayı tanıdığını

gösteren bir sahne yoktu.

serginim senaristim bulabildiklerim bu kadar.bunlarda ortadan kalkar ve yenileri

gelmezse hazirana kadar mutlu mesut gideriz.

u.dilara
09-02-07, 02:30

olma ihtimali soylenen tutarsız laflardan sonra olamaz..cunku en son hamile olması imkansız gibi bir laf dönüyordu ortalıkta..ama olabilirde..acaba olursa:img-blush

MİHRİMAH
09-02-07, 02:31
şerefin ölmesine gerçekten üzüldüm bence esmer ve onun arasında çok güzel bir bağdı .ne olacak şimdi.şerefin yerine teşkilatın başına biri geçmeli.kim olabilir acaba bi tahmininiz varmı?

NeSLiHaNNeSLi
09-02-07, 02:32
Ama ben fragmandali öpüşmeyi görmedim sakın vadı demeyin atarım kendimi yanımdaki pencereden, gerçekten gören oldumu ciddi ciddi benmi görmedim yoksa...

Vardı canım. Ama çok kısa geçildi. Biliyorsun bölümde izlerken fragmanda ki gördüğümüz gibi çıkmayabiliyor.

Şeref vurulduğunda silah sesi duyulmadı, Esmer farketmedi. Ancak ne hikmetse sonraki ateşlemelerde silah sesi duyuldu. Pesss...

meltem-cmbl
operasyonda Ali maskesizdi.Avşar görse tanımaz mı?Birde Ali Esmer diye bağırdı yahu orda Avşar yokmuydu.Alattinin cini gibi kayboldu Avşarcık.
Yutmazzzzzzzzzzzzzzzzz

ya bu diziyi varda böle sıralarsakk o neler çıkar nelerr gerçekten çok yanlışlar yağıyolar saşma saçma sahneler var akıl mantık ermiyen sahnler

supersonic
Bizim güzelim öpüşme sahnesi fragmanda böylemiydi allah aşkına.O da güme gitmiş montajda herhalde.Bari onu adam gibi çekselerdi de biraz etkilendiğimiz birşeyler olsaydı.

Yalnız tekrar Esmere hayranlığımı belirtiyorum!!!Daha narkozdan yeni ayılmış bir adam için çok şehvetli gördüm kendisini.Ezel kaçmasaydı öpmekten ileri götürecekti işi vallahi.Tebrikler Esmer.İşte Türk erkeği!!!

Yesim_Esmer
Allahdan bu bölüm Ali Esmeri tasidi....yoksa hem kücükcükde hemde Alinin zehirlendigi anda hep Esmer Aliyi tasiyordu...

Arkadaslar basdaki Ali Esmer kavgasinda Kamera cok mu sallaniyordu?
Katilan var mi yoksa sadece bana mi öyle geldi...

ve cok rüzgar vardi....

banka
09-02-07, 02:33
Nesliciğim sana aynen katılıyorum.Merdivenlerden çıkarken çalan şarkı çok güzeldi ve bende yeni bir şarkı diye düşünmüştüm.

civrik
Bura olmuş mu soruyorum.

Ben de aynı şeyi düşündüm canım. Ezel şimdi küçük Ezo ya dönüşecek diye beklerden ellerim bomboş kaldı. Yürüdü gitti kızz, o gün küçük Ezel çekimlere gelemedi herhalde çünkü yçönetmenin ya da düşünmesi gerekn her kimse bunu düşünememesine imkan vermioyrum.

coy_girl
Esmer tam ameliyata alınırken ardından kapı kapanırken Alinin bakışı da süperdi.kavga ediyolar falan ama Ali gerçekten çookkkkkkkkkkkkkkk seviyo ya Esmeri.kıyamam ona çok tatlı geldi bana bu bölüm:)

MİHRİMAH
09-02-07, 02:34
Timur salagına demeli.Bu dizi salaklar vadisi mi olsa acaba?

timur gerçekten çok aptaldı ya kardeşim bu kadarda olmazki ya bu yasemin bu bölümde gerçekten iğrençti nasıl başarıyor kadın bunu .aslında kadını tebrik etmek lazım.

Nehir1415
Hepsini toplasak belki en fazla 10 dakika Esmer/ Ezel sahnesi vardi bu bölümde. Hala kendime gelemedim. BU bölüm baska olmaliydi, farkli, tarihe gececek bir bölum. Yazik oldu cok yasik!!!!

Esmer sarfi acti mi acmadimi onu bile göremedik ya hemen reklam..... sirasi miydi ???? O bilgiyi gördügünde yüz ifadesi nasil olacakti, saskin mi mutlu mu nasil??? onu bile görmedik. Hemen hop hastanede kollarini aciyor ve taman...

Of of of. Nerelere gideyim ben nerelere sigayim simdi.

Bu Seref önceden biliyormuydu ki ölecegini Esmere bir anahtar veriyor, al git bak diye, herysey orda sakli. Olmaz bölye birsey!!!

Lütfen bütün bunlar rüya olsun!!!!

grimace_88
Bizim güzelim öpüşme sahnesi fragmanda böylemiydi allah aşkına.O da güme gitmiş montajda herhalde.Bari onu adam gibi çekselerdi de biraz etkilendiğimiz birşeyler olsaydı.

Yalnız tekrar Esmere hayranlığımı belirtiyorum!!!Daha narkozdan yeni ayılmış bir adam için çok şehvetli gördüm kendisini.Ezel kaçmasaydı öpmekten ileri götürecekti işi vallahi.Tebrikler Esmer.İşte Türk erkeği!!!
ablacım yine döktürdün bakıyorum çok yaşa emi:img-yes: evet adam ayılır ayılmaz daha gözleri yarı açık neler yaptı yaa ezelde garibim zor kurtardı kendinii:img-hyste

bahattintasci
09-02-07, 02:35
operasyonda Ali maskesizdi.Avşar görse tanımaz mı?Birde Ali Esmer diye bağırdı yahu orda Avşar yokmuydu.Aladdinin cini gibi kayboldu Avşarcık.
YutmazzzzzzzzzzzzzzzzzARKADAŞ KISACASI ŞU:KURTLAR VADİSİNİ KENDİNE RAKİP GÖRDÜĞÜ İÇİN ONU HALT ETMEYE ÇALIŞIRKEN BİZİ HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATTI KAYBOLAN YILLAR........

NeSLiHaNNeSLi
Heee Ender diyince aklıma geldi neydi o marketteki halleri, abi sinir oluyorum böyle kendisine dokunmasına izin veriyorya, hazmedemiyorum ya deli oluyorum, vur bir tekme kıvransın yerlerde ama yok anca etrafına bakınsın...:icon_twis

Sinir katsayımı arrtıran bir sahne daha. Adam neredeyse öptü öpecek, nasıl bu kadar yaklaşmasına izin veriyor. Hele o korkmuş bakışları, bu Ezel'e inanamıyorum bazen.

-Saruhan Hünel-
Ben zaten o adamı çok yakışıklı buluyorum.Gözleri ve gülüşü çok güzel.
Ve diziden ayrıldığı için çok üzgünüm:sad53: Sagır oda'yı mı izlesem ne?
Evet ablacım... Harfi harfine katılıyorum Şeref(Mahir Günşıray) çok çok yakışıklı ya... Gençliğinde nasıldır kim bilir... Bu bölümde en üzüldüğüm sahneydi zaten, ölüm sahnesi... Diziden de ayrıldı... Offf...

Murat da harikaydı bugün... Nasıl da geldi, VAT'ın yanına, gözleri dola dola...

Ama Ali harika söyledi... "Üzülme oğlum! Yüzüne renk gelmiş..."
:img-hyste :img-hyste :img-hyste :img-hyste

MİHRİMAH
09-02-07, 02:37

hale gece gece beni güldürdün ya helal sana .vallahi bende dedimki bu ne adam çok özlemiş ne yapsın ezelde ondan kaçıyor bulmuşken orda yapıştı.

supersonic
evet yine kapkara bi esmer görünce dedim eyvah ama sonra düzeldi allahtan bu arada saçlarını da ben pek bi beğendim bu bölümm

Haklısın Ece Esmer bugün her haliyle fevkaladeydi,Birde şu boğazlı kazağı atsa üzerinden muhteşem olacak.Ayrıca acilen diyet yaparak en az 5 kilo vermesi gerekiyor.Gittikçe şişmanlıyor dikkatli olmazsa sonu kötü.

civrik
Ya of yorumları okuyorum okuyorum ama gerçekten dünden beri çok fenayız ama ben de bumuydu diyorum ya biz hayalini bile kurmaya kıyamıyorduk tamam güzel öğrendiler sarıldılar ama eksik işte....

Özlem cim neden yorum yazmadın iyimisin:icon_whis

Bak kavuştular ve yine bi zarf atllandı delirecem ya herşey atlanıyor..

İyiyim canım çok sağoll. Biraz garip duygular var içimde o kadar. Biraz kendime geleyim diye öylece durdum dizi bittikten sonra ama size yetişmek ne mümkün sonra. Yavaş yavaş geliyorum arkadan.

Bu arada bir şey sormak istiyorum. Arkadan " Eee biz birşey anlamadık " diyere k gelen herkesi kucaklıyor mu acaba Esmer. Ben de VAT a katılmak istiyorum o zamann.. Bengücüm kusura bakma bizim topluluğumuzu satmış gibi oldu ama:icon_whis

MİHRİMAH
09-02-07, 02:38
Aylin:canım ,birtanem,Sinan iy misin?
Esmer:Öyle kolay kurtulamazsın benden.

evet replikler gelmeye başladı .ne güzeldi ya arkadaşlar biz bu sahneri daha çok konuşuruz.

meltem-cmbl
Evet ablacım... Harfi harfine katılıyorum Şeref(Mahir Günşıray) çok çok yakışıklı ya... Gençliğinde nasıldır kim bilir... Bu bölümde en üzüldüğüm sahneydi zaten, ölüm sahnesi... Diziden de ayrıldı... Offf...

Murat da harikaydı bugün... Nasıl da geldi, VAT'ın yanına, gözleri dola dola...

Ama Ali harika söyledi... "Üzülme oğlum! Yüzüne renk gelmiş..."
:img-hyste :img-hyste :img-hyste :img-hyste

şerefe bende üzüldüm ilk defaaa:icon_sorr

ayy murata çok güldüm ya:img-hyste evet alide süper söledii yüzüne renk gelmişş

esmer: gerçekçi olsun diye öle ağır vurmuşş he burdda çok tatlıydıya:img-in_lo

bentanem
acıkcası belliki kurtlar vadisinden dolayı telaşlandı senaristler.. böyle bir ölüm sundular bize.. bence bu haftaki kavusma sahnesini rüya yapsınlar.. zor değil bu..:img-yes: haftaya söyle 30 bölüm beklediğimize deeğen bir kavusma sahnesi yapsınlar...:img-yes:

sparkle
Allahdan bu bölüm Ali Esmeri tasidi....yoksa hem kücükcükde hemde Alinin zehirlendigi anda hep Esmer Aliyi tasiyordu...
....

eveet önemli nokta.. esmer taşıyodu hep.. ama bu bölüm alide şahaneydi.. kardeşini o da taşıdı sırtında.. ama orada esmere kızdım sen benm kadınıma gibisinden laflar etti.. ali aylini içine gömdü unuttu. küçükkende böyle değilmiydi. garibim ya ezelle esmer kavuştu ve yine ali yalnız. acilen alinin karşısına aşık olabileceği biri çıkmalı:img-pilot

supersonic
09-02-07, 02:39
şimdi gerçekler;

1.gelen arkadaşlar kimdi?

2.avşar tam diplerindeyken alinin sinana esmer diye bağırdığını duymadımı

ve avşar aliyi görmedimi?

3.hastanelerde hastane polisleri olur.tüm hastanelerde.vurulma vakalarında

veya şaibeli durumlarda ortaya çıkarlar.esmer vurulup hastaneye geldiğinde

nerdeler?

4.esmer ve birlik paşayı nerden biliyorlar?daha önce onların paşayı tanıdığını

gösteren bir sahne yoktu.

serginim senaristim bulabildiklerim bu kadar.bunlarda ortadan kalkar ve yenileri

gelmezse hazirana kadar mutlu mesut gideriz.

Niran birliğe Muratı tanıtırken ''bana paşamız tarafından gönderildi ''demişti.

grimace_88
Haklısın Ece Esmer bugün her haliyle fevkaladeydi,Birde şu boğazlı kazağı atsa üzerinden muhteşem olacak.Ayrıca acilen diyet yaparak en az 5 kilo vermesi gerekiyor.Gittikçe şişmanlıyor dikkatli olmazsa sonu kötü.
kesinlikle kilo fln almasın artık ya gömleği her zaman çok yakıştırırım ona gömlekli gördüğüme de çok sevindim ama gömlek bile bir garip durdu üstünde göbeği çıkmış resmen yaa :icon_sorr hele sedyede ve ameliyat masasında yatarken felaket belli oluodu fazla kiloları saruhana bir mail mi atsak bu konuda acaba

ASLI28

haleciğim şu kasaya girdiği sahnede siyah gömlek giymişti.

bu bizimiçin miydi acaba?

civrik
09-02-07, 02:40
Ama ben fragmandali öpüşmeyi görmedim sakın vadı demeyin atarım kendimi yanımdaki pencereden, gerçekten gören oldumu ciddi ciddi benmi görmedim yoksa...

Korkma canım, öyle birşey den ese yoktu, tam bu ne böyle diye isyan edecekken Aylin in o halleri beni susturdu. O tepki bin öpüşmeye bedeldi. Ahh ahh kim düşündüyse aklına sağlıkk.. Hele saçını üflemesi, bayılıyorum böyle ayrıntılaraa. Serginim, ben seni yerimmm.

civrik
09-02-07, 02:41
Şeref'in Esmer'e dikkat et.Tehlikedeyiz dediği sahnede gözlerinden aslında Esmer2i ne kadar sevdiği belliydi ve ben orda gözleri dolu dolu izledim sahneyi.Şereffffffffffffffffff gitme ya ben seni çok özleyeceğim.

Ben de ben dee:(:( Çok üzüldüm Şref in gitmesine yaa, bu bölüm ne kadar sevgi dolu, ne kdar iyilik meleğiyidi. Gözlerimden sevgi kıvılcımları fışkırıyorduu. Esmer' in de öylee. Çok tatlılardı yaa, çok üzüldüm şerefe. Güle güle Şereff:sad53:

ASLI28
09-02-07, 02:42
Korkma canım, öyle birşey den ese yoktu, tam bu ne böyle diye isyan edecekken Aylin in o halleri beni susturdu. O tepki bin öpüşmeye bedeldi. Ahh ahh kim düşündüyse aklına sağlıkk.. Hele saçını üflemesi, bayılıyorum böyle ayrıntılaraa. Serginim, ben seni yerimmm.

bende yerim ,özlemciğim.o eski bölümleri çağrıştıran harika ayrıntılar bunlar.

grimace_88

ay orada aradan haçının zinciri de gözüküodu ve ben hatta orda dedim ki heh tamam öğrenecek ezeli ve haçını tutup bak seni bulmadan ölmeyeceğimi söylemiştim seni buldum ezom diye kendi kendine söyleyecek die bekledim ama olmadı:icon_sorr

-Saruhan Hünel-
Ya Avşar o korkuyla, nerede duyacak Esmer'i, nerede görecek Ali'yi, o ölüyor farkında değil misiniz yoksa?

MİHRİMAH
09-02-07, 02:43
evet gelelim VAT.'A

söylemeyi unuttuğum asıl komedi burada.

avşar vuruluyor
yerlere yattığım an KİM SALDIRDI :img-hyste

esmer onu kamyonun önüne taşıyor, hemen dönüyor iki adım atmadan ensesine bir silah dayanıyor

sahtekarsın sen çatışmada bir el silah bile attığını görmedim diyor,

esmer dönüyor hem vurmak için yelteniyor, hem vuruluyor Ali çıkıyor ESMER diye kendini yırtarcasına bağırıyor, avşar hemen diplerinde

ama avşar ne Ali'yi görüyor, ne esmer sesini duyuyor, ali esmer'i sırtında taşıyor niye alt tarafı kolundan vuruldu diye tamam biliyoruz esmer mi hep taşıyacak ali taşısın diyorsunuz ama kardeşim daha inandırıcı yapın o zaman vurulma sahnesini.

hem bizim güzel son bakış müziğimizi alıp oraya yerleştiriyorsunuz :img-pilot

sonra kaç tane adam kaldıysa alt tarafı çatışma devam ederken her iki tarafın gözü önünde ali esmeri sırtında taşıya taşıya salına salına gidiyor, :img-pilot

gelde gülme :)

geçen bölüm operasyonun O'su yokken, güpegündüz kar maskesi takan esmer ve ali, çok büyük bir operasyonda üstelik operasyonu kendi yönetiyorken, ali bir illegal olarak ölü biliniyorken yüzlerinde maske yok,allah allah :img-pilot

seldacım avşar salağı hiç bir şey anlamaz adam öldüğü zannediyor nerdeyse korkudan o duymamıştır bile.

canım esmerin maske takmasına gerek yok çünkü o zaten mafyadan biri idi o akşam .aliye gelince ölü biliniyor evet zaten orda polisler yoktuki alinin yanındakiler başka insanlardı.polislere sonra haber verdiler.

NeSLiHaNNeSLi
09-02-07, 02:44
sahtekarsın sen çatışmada bir el silah bile attığını görmedim diyor

Ben saymadım ama Esmer bir çok kere ateş etti, hemde iki silahı ile birlikte. O adamın gözleri körmüş demek ki.

Avşar'ın diplerinde olmasına, Ali'yi görmemesine değinmiyorum bile!

sparkle
09-02-07, 02:45
Ya Avşar o korkuyla, nerede duyacak Esmer'i, nerede görecek Ali'yi, o ölüyor farkında değil misiniz yoksa?

:img-hyste :img-hyste gerçekten ölüyorum diyişi çok komikti. kendi derdine düştü o ara görmemiştir korkak tavşan:img-hyste

Yesim_Esmer
09-02-07, 02:46
Asyayi gören var mi arkadaslar?????Kaybolmus galiba....:icon_whis

Gercekden ilk basdaki sahnedeki Kameranin sallanmasina kimse katilmiyor mu???

Bu arada VAT in arasindakilerinden birisi yani su sakkali olan hain mi cikacak?...bakislarini hic begenmedim

MİHRİMAH
09-02-07, 02:47
Rosa neden ben senin annenim demedi.
Şeref'i vuran adam Esmer'i görmedi mi?
Bu arad çatıda plazma yokmuş.Kızlar yine gol attınız 90'dan.

bende öyle dedim o plazmaya benzemiyordu baya baya afiş gibi bişey.

ASLI28
09-02-07, 02:47
Dikkatli olmazsamı ablacım Saruhan doktor kontrolünde kilo almaya çalışıyor unuttunmu. Çünkü hızla kilo veriyormuş ve kilo alması gerekiyormuş öyle demişti ama bence almasın kesinlikle almasın.

Havalar soğuk daha ama hastamı olsun dışarda çekimlerde donar sonra, saatlerce soğukta kalıyorlar ama iç çekimlerde giyerse kimse hayır demez, en iyisi arabasında bir gömlek bulundursun mekana göre bizim için değişim yapar...D

o da öyle düşünmüş olsa gerek handeciğim.

Kadıköy belediyesinde çekilen kasa sahnesinde gömlek giymişti.

ve hatta bizim için migiyindi diye düşündüm,şuurumu kaybetmeden önce.

Nehir1415
09-02-07, 02:48
evet gelelim VAT.'A

söylemeyi unuttuğum asıl komedi burada.

avşar vuruluyor
yerlere yattığım an KİM SALDIRDI :img-hyste

esmer onu kamyonun önüne taşıyor, hemen dönüyor iki adım atmadan ensesine bir silah dayanıyor

sahtekarsın sen çatışmada bir el silah bile attığını görmedim diyor,

esmer dönüyor hem vurmak için yelteniyor, hem vuruluyor Ali çıkıyor ESMER diye kendini yırtarcasına bağırıyor, avşar hemen diplerinde

ama avşar ne Ali'yi görüyor, ne esmer sesini duyuyor, ali esmer'i sırtında taşıyor niye alt tarafı kolundan vuruldu diye tamam biliyoruz esmer mi hep taşıyacak ali taşısın diyorsunuz ama kardeşim daha inandırıcı yapın o zaman vurulma sahnesini.

hem bizim güzel son bakış müziğimizi alıp oraya yerleştiriyorsunuz :img-pilot

sonra kaç tane adam kaldıysa alt tarafı çatışma devam ederken her iki tarafın gözü önünde ali esmeri sırtında taşıya taşıya salına salına gidiyor, :img-pilot

gelde gülme :)

geçen bölüm operasyonun O'su yokken, güpegündüz kar maskesi takan esmer ve ali, çok büyük bir operasyonda üstelik operasyonu kendi yönetiyorken, ali bir illegal olarak ölü biliniyorken yüzlerinde maske yok,allah allah :img-pilot

Evet evet evet cok cok dogru bir tespit! Altini iki defa cisiyorum müsadenle. Sinir'den bu sahneleri az daha unutuyordum. Bu ne bisim bir catismaydi öyle. Esmeri sirtinda tasiyor bizim illegal Ali ve kimse fark etmiyor. Yuuuuh!!!!
Bide hakkaten maskeler nerdeydi???

coy_girl
09-02-07, 02:48
Timur salagına demeli.Bu dizi salaklar vadisi mi olsa acaba?
evet bi kaç bölümdür Timur acayipti bu bölüm iyice uçmuş yani.aşk gözlüklerini takmış geziyo etrafta.yasemine ne demeli...Yasemin hanıma acayip sinir oldum.Ayline nasıl kafa tuttu kız ya.Aylin hırpaladı onu ama yetmez yasemine osmanlı tokatından başka ilaç iyi gelmez.

NeSLiHaNNeSLi
09-02-07, 02:49
ay orada aradan haçının zinciri de gözüküodu ve ben hatta orda dedim ki heh tamam öğrenecek ezeli ve haçını tutup bak seni bulmadan ölmeyeceğimi söylemiştim seni buldum ezom diye kendi kendine söyleyecek die bekledim ama olmadı:icon_sorr

Heh repliklere girmişken konuyu bağlamak lazım.

Gömlekli halleri süper ötesiydi, karizma kişilik geri döndü dedim. Haçının zincirini bende gördüm, ne güzel dedim artık gömleği geçirmişler, resmi doğru yorumlamışız, sesimiz duyulmuş vs...

Ancak senin dediğin repliği duymayı bende çok isterdim. Yahu doğru dürüst replik duymadık ki ama değil mi?

Ben vurucu replikler bekledim, vurucu şarkı bekledim, vurucu bir kavuşma anı bekledim, fossss.

Ne umdum ne buldum? YB ve SH'nin oyunculuk performanslarına bir kere daha hayran kaldım. Beni bu gece ağlatan tek şey onların çıkardıları oyundu.

sparkle
09-02-07, 02:49

asya, sahte ezo, camcı baba(ki kendisini son sahneyle alakalı olaraktan görmeyi çok istiyordum)bölümün gaiplerindendi..

bişey sorcam adams annenin hikayesi inandırıcı geldimi size???

MİHRİMAH
09-02-07, 02:50
bayıldığım sahnelerden biride ezo esmer hastanede onu öptükten sonra kaçtı ya kapının kenarında durdu ordaki ezelin tavrı çok hoştu.

bu arada unuttuğumuz bi sahne ezelin öz olmayan annesi maşallah öyle bir hikaye anlattıki başta çok samimi gelmişti ama sonradan bu kadın yine sallıyor dedim.

ve kendisinin gençlik zamanındaki sevgisi ile benim esmerimin ezomun sevdasını bir tutuyor.şuna bak hele. hişşşşşşşşşşş kendine gel.onlarınki büyük sevda .kimseninki onlarınki gibi olamaz.

grimace_88
09-02-07, 02:51
asya, sahte ezo, camcı baba(ki kendisini son sahneyle alakalı olaraktan görmeyi çok istiyordum)bölümün gaiplerindendi..

bana hiç de inandırıcı gelmedii açıkçası ama iyi oldu çünkü ezel orda annesi sevdiğim adam ölü bulundu falan deyince esmeri düşündü gibi geldi sanki bana hani onu kaybetme korkusu geldi aklına

ASLI28
09-02-07, 02:53

hayır .hatta bir ara sonu gelmeden konuşmanın bu adam yoksa camcı baba

mı dedim.çünkü camcının adını bilmiyoruz.ben bu camcıyı bir yere koymalıyım.

hiç bir yere koyamıyorum.bir yere bağlanmalı.yoksa ucu açık boru gibi.

akacak su nereye gidecek?

Nehir1415

Gercekden ilk basdaki sahnedeki Kameranin sallanmasina kimse katilmiyor mu???

Bu arada VAT in arasindakilerinden birisi yani su sakkali olan hain mi cikacak?...bakislarini hic begenmedim

Evet ya bana da bir garip bakiyor gibi geldi. Bi ara su yantaraftaki kasalara bakiyordu ve bende acaba icinde kamera mi sakli dedim.

Asyayi da unutular bu arada.

supersonic

Kapalı mekanlarda giysin bari dedik ya, bana da sanki kısacık da olsa ''istediğiniz olsun''diye giyilmiş gibi geldi.

civrik
09-02-07, 02:54
Hele Niran 'ın Kader için Taze gelin cinneti diyişi yok mu?

Hahhhh Bengücümmm süpersin yaa. Sabahtan beri düşünüyorum en çok neye güldüm diyee. Tabiiki de bu lafaa kahkahalarlla güldm hem de. Çok hoşuma gitti bu laf yaaa. Niran dan bu kadar komik birşey beklemezdik doğrusu. Niran ın için de MardiGras kaçtı diyeceğim ama yakıştıramıyorum şefimi oralara. TAm Şef in yorumlarında buluncaka cinsten bir laftıı. Çok güldümmm:img-hyste

sparkle
şimdi hemen birbirlerini öğrendikten sonra bölüm bittiği için ben o replikleri gelecek bölümün başında görmeyi umut ediyorum.. müdüre anneden, misketten, bebekten, bebekadıdan bahsederlerdir diye düşünüyorum.. şimdiden gelecek bölümü istiyorum. telafi ederlerdir bu kısa kavuşmayı..

-Saruhan Hünel-
Şeref'in Esmer'e dikkat et.Tehlikedeyiz dediği sahnede gözlerinden aslında Esmer2i ne kadar sevdiği belliydi ve ben orda gözleri dolu dolu izledim sahneyi.Şereffffffffffffffffff gitme ya ben seni çok özleyeceğim.
Ya Bengü Abla, resmen aynı yerlere takılmışız seninle, Şeref'in öldüğü ne mâlum diyeceğim ama, ne alaka, resmen öldü...
Esmer'le olan sahneleri hiç aklımdan çıkmayacak, muhteşem sahnelerdi..

Ayrıca şu son sahneden hoşlanan bir ikimiz varız herhalde...

:img-hyste :img-hyste

pelin-ce
09-02-07, 02:55
Ne umdum ne buldum? YB ve SH'nin oyunculuk performanslarına bir kere daha hayran kaldım. Beni bu gece ağlatan tek şey onların çıkardıları oyundu.

Bende bunun altına atıyorum imzamı...
Onların oyunculukları yüzlerinde ki ifade de olmasa zaten bişey anlamıcaktım beni etkileyen tek şey yüzlerinde ki ifadeydi..

NeSLiHaNNeSLi
Benim canım ayıp etmek istiyor bugün:img-hyste
O da ayıp etmiş Kaybolan Yıllar'a o şarkıyı yazmakla.

Şarkı KY için yazılmadı ki canım. Zaten var olan bir şarkıydı, sadece yeniden yorumlanıp bölümde kullanıldı. Benim çok beğendiğim bir şarkı, ve Onur Akın harika yorumlamış.

Ancak son sahnede çok eğreti durdu.

grimace_88
Evet ya bana da bir garip bakiyor gibi geldi. Bi ara su yantaraftaki kasalara bakiyordu ve bende acaba icinde kamera mi sakli dedim.

Asyayi da unutular bu arada.
o adamdan birşey çıkacak ama hadi hayırlısıı hiç tutmadı benim gözüm onuu

meltem-cmbl
Ya Bengü Abla, resmen aynı yerlere takılmışız seninle, Şeref'in öldüğü ne mâlum diyeceğim ama, ne alaka, resmen öldü...
Esmer'le olan sahneleri hiç aklımdan çıkmayacak, muhteşem sahnelerdi..

Ayrıca şu son sahneden hoşlanan bir ikimiz varız herhalde...

:img-hyste :img-hyste

yoo bende varım son sahneyi çok beğendim bende ve çok duygulandımm süperlerdii

MİHRİMAH
09-02-07, 02:56
uzun zaman sonra ender ve aylinin bir markette karşılaşmaları ve ezlin böyle yine korkak gösterilmesi güzel değildi .halbuki ezelin artık endere karşı güçlü olması gerekirdi.orda ezel daha soğuk kanlı olmalıydı.korku varya onun olmaması gerekirdi. orda o sahnede aklıma hemen aman esmerde yok ne olacak şimdi dedim.

civrik
09-02-07, 02:57
ona helal değil, komedi deyip yuhh demek lazım.

kolundan vuruluyor, avşara gülerken ölüyorum diyor, ameliyata alınıyor, çıkar çıkmaz öpmeye kalkıyor,

komediden başka bişey değil bu sahne.

Peki pekii Esmer'in imza atarken kolunun sarılı olup da kasaya doğru yürürken sargının olmamasına ne demeliiii??? Nesli bölümü kaydettin mi bi bakarmısın emin olamadım şimdi ama öyle geldi bana:img-help:

meltem-cmbl
09-02-07, 02:58
hehe kafasıona sütü naısl yedii enderr süperdi yaww nedret süper bir şey yaptıı o sütüü dimi arkadaşlarr:happy0064

ASLI28
29.bölüm REPLİKLERDE DESTAN YAZDI.

30.bölüm KAVUŞMA replik sıfır, herşey sıfır :icon_sorr :img-in_lo

bu bölüm iyi bişeyler yazamadık bari alın size kavuşma kavuşma dediniz durdunuz 1 sene bununla yetinin dediniz

ama üzgünüz yemedik. Yediysekte hazmedemedik.

hala miğdemizde :(

hazmedemediğimiz bir yemek gibi.kalbim duracaktı izlerken.deli gibi reklam aralarında yazdım.birileriyle paylaşmalıydım.bu da sizlerdiniz.
yaza yaza farkında değilim şuurum kaybolmuş,fragmanlara yazmışım yeni fark ettim.burda kalmamalıydı.serginim ve yönetmenim bunu yapmış.
yine de son bölümden çok iyiydi.en azından geçmişe döndük.

meltem-cmbl
Peki pekii Esmer'in imza atarken kolunun sarılı olup da kasaya doğru yürürken sargının olmamasına ne demeliiii??? Nesli bölümü kaydettin mi bi bakarmısın emin olamadım şimdi ama öyle geldi bana:img-help:

evet cnm bende pona çok şaşrıdım valla ya ne çabuk sargısı kalktı öle yaww

coy_girl
Niran'dan daha çok nefret ettim.Güçlü kadınmış püffffffffffffffff asıl güçlü kadınlar anneler ama gerçek anneler.Çocuklarını kanatlarının altında sarıp sarmayalan anneler.
Sende gücün g 'si bile yok.Pis dünyanın güçlü kadını.
kesinlikle katılıyorum Bengücüm.çocuğu orada ANNE,GİTME derken arkasına bakmadan gitti.neymiş başkaları ona güçsüz demesin diyeymiş.böyle yaparak küçülüyo farkında değil.

MİHRİMAH
09-02-07, 03:01
Niran'dan daha çok nefret ettim.Güçlü kadınmış püffffffffffffffff asıl güçlü kadınlar anneler ama gerçek anneler.Çocuklarını kanatlarının altında sarıp sarmayalan anneler.
Sende gücün g 'si bile yok.Pis dünyanın güçlü kadını.

evet hayatım kesinlikle katılıyorum çok iğreçti hele oğlunun arkasından anne anne diye seslenmesine rağmen çekti gitti.
kadın yine bencil davranmış kendisine kimse acımasın zavallı olarak görmesinler diye oğlunu saklıyor.

bu arada oğlu çok rahat konuşuyordu nedirki acaba oğlunun hastalığı .bilen varmı acaba anlaşılmıyorduda.çocuk orda niye kapalıki.

civrik
09-02-07, 03:01
bende yerim ,özlemciğim.o eski bölümleri çağrıştıran harika ayrıntılar bunlar.

Kesinlikle eski bölümlerin tadı vardı bence. Ne kadar sahneler çok hızlı ilerlese ve duygular birbirine girse de bence büyük gelişme var. Aceleye gelmesi gerçekten büyüyü bozdu ama iyi düşünülmüş bir sahneydi, Esmer in hastanenin içinde sabırsızlıkla Ezel i araması. Birden görüp geri gelmesi, yüzündeki o çocuksu ifade. Bu sahne sırasında ikisi de çok çocuksuyduu.

Peki ya Esmer' in Aylin den öte hem sevdiği kadına , hem de Ezo'suna bakışlarıııı. Kesinlikle çok farklıydıı. Biliyorfum, biliyordum diye haykırıyordu içinden sanki. Mutluluktan uçar gibiydi . Çok güzeldi çooookkkk...

Ayrıca o resim de yeniden çekilmişşş. Burada daha büyükler.

NeSLiHaNNeSLi
09-02-07, 03:02
Bence bu durumda en iyisi MardiGras kliplerinden birisini izlemek hemde eskilerden çok iyi gelir, daha etkileyci sahneler mevcut çünkü...

Aman diyorum. Şef eğer bizim gibi etkilenmeyenler arasındaysa hışmından korkuyorum.

Etkilenmemek derken yanlış anlaşılmak istemem, bende etkilendim. Deliler gibi ağladım ama sahnelerin güzelliğine değil, daha öncede söylediğim gibi o yüz ifadeleri bitirdi beni.

Yazık oldu 30 bölüme, yazık oldu bir seneye.

Bir sonraki bölümde bir şekilde bir toparlama olmazsa gidişattan korkuyorum. İzleyicileri teker teker KV'ye kaptıracak, sanırım öncelikle de beni.

Nehir1415
09-02-07, 03:02
uzun zaman sonra ender ve aylinin bir markette karşılaşmaları ve ezlin böyle yine korkak gösterilmesi güzel değildi .halbuki ezelin artık endere karşı güçlü olması gerekirdi.orda ezel daha soğuk kanlı olmalıydı.korku varya onun olmaması gerekirdi. orda o sahnede aklıma hemen aman esmerde yok ne olacak şimdi dedim.

Nedret'de olmasaydi o kizin hali feci olacakti. Sag olsun o gereken destegi verdi. Neden Ezelin aklina gelmedi Enderin kafasina birsey firlatmak anlamadim. At kafasina bir sise de hepimiz rahat edelim, öyle sinir gülmesin!!!!
Bazen cok sayif kaliyor bu Ezel bana fenalik geliyor.

civrik
09-02-07, 03:03

:img-hyste Ayy Serhan çok güldürdün benii. Tabiiki ölüyorr. Ben ölüyorum Sinan dedi yaa. Esmer in alaycı bakış ve gülüşleri de ayrıca mest etti beni.Bu arada Avşar ilk defa Sinan dedi galiba.

MİHRİMAH
09-02-07, 03:05
Bu arada yeşim büberide çokkkkkkkkkkk tebrik etmek lazım markat sahnesi hariç her sahnede mimikleri ile tepkileri ile harika bir oyunculuk çıkarmış.

saruhana zaten diyecek kelime bulamıyorum.

neydi öyle hastanede aylini görüp durması geri dönmesi gel gel demesi.:happy0064 :happy0064 :happy0064

NeSLiHaNNeSLi
09-02-07, 03:05
[B][I]oysaki ben dahil birçok arkadaşım adına konuşabilirimki, (sanıyorum kimsenin itirazı olmaz)

böyle bir kavuşmadansa 10 bölüm daha beklemeyi tercih ederdim, yeterki bize tadından yenmez, büyüsü hiç geçmeyecek, kokusunu burnumuzda hissedeceğimiz, alev alev bizleri yakıp kavuracak bir kavuşma isterdim.

yazık diyorum. Gerçekten bu verilen emeklere yazık, zamana yazık, bu sevgiye ve bağlılığa duyulan saygıya yazık.

İtiraz ne kelime, altına imzamı bile atarım. Hakikaten çok YAZIK.

Biz fragmana bakıp fena oluyorum dedik ama demek ki her sakallıyı dedemiz sanmayacağımız gibi, her fragmanda da büyük şeyler beklememek lazımmış.

Resmen enayi yerine konduk!

1 sene bekle, bekle, bekle. Ondan sonra suratına fırlatılmış gibi bir bölümle birleştir.

Biri beni sustursun, yoksa kötü şeyler çıkacak ağzımdan.

supersonic
09-02-07, 03:06

hayır özlemciğim ikisindede kolunda askı yok,üzgünüm ama göz yanılması olmuş sanırım canım.:img-wink:

NeSLiHaNNeSLi
09-02-07, 03:07

Baktım canım şimdi. Ancak yanılıyorsun, askı yok kolunda imza atarken.

MİHRİMAH
09-02-07, 03:09
Aman diyorum. Şef eğer bizim gibi etkilenmeyenler arasındaysa hışmından korkuyorum.

Etkilenmemek derken yanlış anlaşılmak istemem, bende etkilendim. Deliler gibi ağladım ama sahnelerin güzelliğine değil, daha öncede söylediğim gibi o yüz ifadeleri bitirdi beni.

Yazık oldu 30 bölüme, yazık oldu bir seneye.

Bir sonraki bölümde bir şekilde bir toparlama olmazsa gidişattan korkuyorum. İzleyicileri teker teker KV'ye kaptıracak, sanırım öncelikle de beni.

Yok canım inşallah kaptırmayız seni bir yerlere bırakmayız merak etme nereye gidiyorsun .

MERAK ETME BUNDAN SONRA TOPLARLAR HER ŞEY DAHA GÜZEL OLACAK MERAK ETMEYİNNNNNNNNNNNNNNNN.

saruhan_esmer
09-02-07, 03:10
arkadaşlar yapmayın böle herşeye rağmen bence o sahneyi saruhan ve yeşim büber ayakta tuttu. her ne kadar beklediğimiz gibi olmasa da.ama saruhanın hakkını yememek lazım süperdi.sorun oyuncularda diil senarist hanım ve yönetmende

Nehir1415
09-02-07, 03:13
Su Niran cadisinin ogluna dikkat ettiniz mi???
Daha genc olcak degil miydi bu, 15 yaslarinda denilmisti galiba?
Anne beni birakma dediginde. Ne annesi be abla deseydin daha uygun olurdu dedim.:img-hyste
O nasil bir sahneydi öyle, biraz ürktüm hani.....

bide su Bulgara ne demeli, resmen hayalet mi ne. Dev adam oldu cikti kac bölümdür. Niranda birinden korkarmis, vay vay vay. Neydi o önünde diz cökmeler??? Bu sahne EuroStar'da iki defa gösterildi. Reklam öncesi ve sonrasi. Bir kere izlesem yeterdi. Sag olsunlar. Esmer/Ezel sahnelerinde böyle birsey olmuyor tabii.

saruhan_esmer
09-02-07, 03:15
bu bölümün kavuşma sahnesi haricinde birde esmer ali sahneleri güzeldi:img-wink: off esmerin o bakışlara bittim bence bir bakışla işi bitirdi bana herşeyi anlattı.kendimi tutamadım yanımda bir yığın insan olmasına rağmen kendimi tutamadım:icon_sorr

MİHRİMAH
09-02-07, 03:16
susturmak isterim ama bende susamıyorum, en azından sakin ol diyebilirim :icon_sorr

çok ama çooook hayal kırıklığına uğradığımı söylemeliyim.

ARKADAŞLAR YAVAŞ sakin olun inşallah diğer bölüm her şey daha güzel olacak .ben ne olursa olsun sahnelerin konuşmaların sarılmaların hele bakışların çok güzel ve etkileyici olduğuna inanıyrum.aslında sizlerde öyle hissediyorusnuz zaten .sadece sanırım herkesin düşündüğünden daha farklıydı .

ben esmerin acı çekmesinin sona ermesine ezosuna sarılmasına çok sevindim.esmerimiz acı çekmeyecek inşallah .ve bakın makyajıda düzeliyor. durun daha önümüzdeki bölümde dahada iyi olacak eski esmerimiz gelecek.

supersonic
09-02-07, 03:16
[/B][/B]En çok öfkelendiğim şey bu işte, onlar biliyordu bizim ne istediğimizi, acaba çok alelacele yazılmış bir kavuşma olmasındanmı kaynaklı.

Gerçi oda olamaz sonuçta profesyonel birisinden bahsediyoruz bir kaç dakika içinde harika birşey yazabilirdi, kaldki bu sahneyi daha detaylı vererek, geçmişe dönerek, minnacık replikler ekliyerek ve yeni bile demiyorum diğer müziklerden birisini ekleyerek bize istediğimiz şeyi yaşatabilirdi.

Bunlar rüya olsun diyesim geliyor. Ben 10 değil 20 bölüm bile beklerdim Selda yeterki hayalini bile kuramadığımız, canlardırma bile yapamadığımız o sahneyi doya doya yaşayabilseydik...

Son birkaaç dakikaya sıkıştırıldığı için kavuşma böyle oldu tabii ki!!!
15 dakikalık Timur-Yasemin sahnesi yazana kadar bunca aydır beklediğimiz kavuşma'ya iki tane replik attırır insan.Bizim kavuşma,Timurla Yasemine kurban gitti bu akşam .:img-cool2

saruhan_esmer
09-02-07, 03:17
Neslihan sen nereye gidiyorsun nereye?Anlamadım.
Bilmiyor musun bu yolun geri dönüşü yok.
Giriş var ama çıkış yok.(bu sözler çok tanıdık ama neyse)
Kardeşim KV'yi izledi ben tabi reklamlarda sürekli sordum nasıl güzel mi filan diye.Cevap:ehhhhhhhhhh
Yani KV iyi değilmiş.

canım bende aralarda baktım ama izleyenler eski tdı yok diyorlar bence kv tutmaz artık tek lider war oda KY:img-cool2