PDA

Tüm Versiyonu Göster : Komedi Dükkanı (TRT 1)

Sayfalar : [1] 2 3 4 5

aliyeaynalar
29-09-07, 04:59
Ekranlara getirdiği özgün programlarla dikkat çeken ve izleyicilerini yaratıcı yapımlarla buluşturan tv8, bir ilke daha imza atıyor: KOMEDİ DÜKKANI…
Tolga Çevik ve Salih Kalyon’un açacağı, birbirinden değerli konukların katılacağı Komedi Dükkanı, kısa sürede tiryakilik yaratacak, Türkiye bu programa kilitlenecek… Tam bir kahkaha fırtınası yaşanacak…

Plato Film Sinan Çetin imzasıyla gerçekleşen Komedi Dükkanı’nın 28 Eylül Cuma günkü konuğu yazar, iletişim profesörü Ali Atıf Bir…

HAZIRLAYAN SUNAN : Tolga Çevik – Salih Kalyon
YAPIMCI : Plato Film / Sinan Çetin

Şah-Rû
19-10-07, 13:46
Kıyısından köşesinden derken, ilk kez geçen hafta başından sonuna kadar tam olarak izledim. Ve uzun zamandır ilk kez ciddi olarak bişey izlerken kahkaha attım. Programın içeriği değişik, %95 i senaryosuzmuş. Yani kabaca belli bir konu üzerinden doğaçlama yapılıyor sanırım. Yönetmen kestik diyene kadar devam ediyorlar. Ünlü konukları da oluyor. Sonuçta program süresince sıkmadan güldürmeyi başarıyorlar.
Her cuma 21:15 te. Haftasonları tekrarı da oluyor. Geçtiğimiz pazar 18:30 da vardı misal.

gülşe_23
20-10-07, 19:29
ilk kez dün izledim ve gerçekten çok eğlendim bundan sonra da elimden geldiği kadar takip edeceğim uzun zamandan beri bir tv proğramına bu kadar gülmemiştim
bu pazar saat 18:30 da tekrarı var tekrarını bile izlemeyi düşünüyorum

M€LİS
20-10-07, 23:26
Çokk komikk ya.. Bayılıorum, hele dün gece karnıma ağrı girdi, "Sok atı geriye doğruu" :img-hyste :img-hyste Seyirci olarak katılmak istiorum.. Tolga Çevik gerçekten çok başarılı, bu kadar komik olabileceğini bilmiodum valla.. Bayılarak izliorum.. :img-wink:

cemre_sumeyye
21-10-07, 16:30
Evet ya çok komik
Ben buraya mesaj yazmıştım niye silindi :sad53:

kaitou jeanne
03-11-07, 14:05
Ekranlara getirdiği özgün programlarla dikkat çeken ve izleyicilerini yaratıcı yapımlarla buluşturan tv8, bir ilke daha imza atıyor: KOMEDİ DÜKKANI…
Tolga Çevik ve Salih Kalyon’un sunduğu, birbirinden değerli konukların katıldığı Komedi Dükkanı’nda, kahkaha fırtınası tüm hızıyla devam ediyor.

Plato Film Sinan Çetin imzasıyla gerçekleşen Komedi Dükkanı’nı kaçırmayın...

http://img211.imageshack.us/img211/4452/bkomedidukkaniou1.jpg

süper bi program :happy0064 her bölmünü gülmekten yerlere yatarak izliyorum:) hiç abartmıyorum:img-yes:

mutlaka izlemelisiniz...:good:

onur29
04-11-07, 16:01
Evet ben bi kaç defa izledim. Çok komilk gerçekten. Tolga çevik'in mimikleri çok güldürüyo. Bence de izlenmesi gereken nadir programlardan biri.

gzm
05-11-07, 16:17
pazar günü tekrarı verildi.Sezar ile Brütüs tiyatrosu yapıldı.Her sahne cok komikti özellikle yetim olma sahneleri ve brütüs ün sezarı öldürmeye calısması.Ben tesadüf gördüm programı tv8 acıp mutlaka seyredin

Şah-Rû
05-11-07, 19:02
Dizilerden bıkmışlara ilaç gibi bir program. Bu hafta ilk 20 dakikasını kaçırdım maalesef, konuk var mıydı?
Biritüs ve Sezer :img-wink: tiyatrosu süperdi.
Kleopatra' ya hitaben, "yenge naber".
Yönetmenin uyarıları "arkadaşım sapıklaşma", yine Brütüs' e "adam seni yetim bulmuş almış büyütmüş, niye karısına asılıyorsun". :img-hyste
Çok güldüğüm yerlerden birisi de yönetmenin seyirciden iki kişiye oynatmaya çalışması fakat ilk cümlede hata yapınca "prodüksiyon seyircilerde mi böyle" diye bağırmasıydı. Donun rengini almaya çalışması da ayrı bir olaydı.
Gerçekten sıkmadan güldüren bir program. Tolga Çevik ve Salih Kalyoncu' ya ve tabiki geçen hafta çayına müshil attıkları piyanist ile değerli yönetmenleri başta olmak üzere tüm ekibe çok teşekkürler.

HilalMM
09-11-07, 16:47
yok böyle güzel bir program...müthiş yaa artık cuma günlerini sabırsızlıkla bekliyorum. oyunculuk bu bence..tolga çok tatlı yaaa..o mimikler falan harika..izlemeyen varsa tavsiye ederim.mutlaka izleyin cuma akşamları 21:00 dan sonra her an başlayabiliyor:)
ayrıca eski bölümlerini izlemediyseniz onlarıda video paylaşım sitesi varya (belki adres yazmak yasaktır yazamıyorum)ordan izleyin derim.kaçırmayıııııııın.çok güleceksiniz

ya bnim en sewdiğim bölümlerden biri hamam bölümü:):) izleyen varmı bilmiyorum ama müthişti yaa..salih abinin yani beyfendinin;) beline bagladığı bez düşüyo orda koptum yaa orda tolgada yani arkadaşım :) da gülüyo çok güzeldi yaa..
bu arada ŞAH_RU konuk yoktu.. ilk bölümde de sihirbazlık yaptılar ama çok komikti yaa
tolga "ben nasıl bir piskopatım"diyor çok iiydi yaaa..bnce o video sitesinden izle ..

$ewim
14-11-07, 00:33
Cumartesi karşılaştım bende televizyonda..Galiba tekrarıydı..Çok hoşuma gitti...Tolga Çevik kopardı beni:happy0064Bundan sonra düzenli olarak takip etmeye çalışacağım..

sweet923
17-11-07, 14:03
gerçekten çok harika bir yapım..tiyatroya ve komediye yeniden bir bakış diyebiliriz..tolga çevik oldukça başarılı..denk geldiğim zamanda bakıyorum..herkes gibi mimiklerini ben de çok beğendim programda

gzm
18-11-07, 01:27
Cuma aksamı kolaj bir bölümdü.Rıza Calımbay'ın konuk oldugu ve kırmızı baslıklı kız hikayesini canlandırdıkları bölüm yayınlandı.Kırmızı Baslıklı Kız bölümünü izleyememistim eger bir yerlere eklenmisse mutlaka izleyin.Cok eglenceli ve gercek bir komedi bu tür programlar reyting nedeniyle fazla yayınlanmaz.Umarım basına böyle bir talihsizlik gelmez

fatmaaa-
18-11-07, 02:33
çoook süper bi programm yaa gülmekten karnıma resmen agrı giriyo tavsye edrrm:img-wink::img-yes:

sezar ile bürütüs:D süperdi bu hafta izleyemedim ama:sad53:

-Al Bundy-
19-11-07, 01:59
Her bölümü ayrı güzel.Herkese fırsat buldukça tavsiye ederim.İnşaallah yapımcılar arkasında durur,uzun bir süre izleyebiliriz.Hem malzeme bol,hem de oyuncular harika...

En son Kırmızı Başlıklı Kız ve Cam Reklamı vardı.Tolga'ya Kırmızı Başlıklı Kız karakteri cuk oturmuş :img-hyste

Salih Kalyon'un ''Topunu kesiyim mi,topunu keseyim mi?'' ,''Kız Cennet'' repliklerine bittim:img-hyste

Şu an TV'de beni en çok güldüren program diyebilirim:img-yes:

deniz_15
24-11-07, 12:56
:happy0064:happy0064 pinokyoyu yaptılar dün süperrrdiii heleee nur yüzlü perii ve sufle veren kişiyle tolga'nın atışmaları ben sana msj atacam demesii salih abi şimdi ben ruya mı görüyorum demesi üzerine tolganın sen anca rüyanda görürüsün demesi süperrrrdii koparttı benii :img-wink::img-wink::happy0064:happy0064:happy0064

seyirci akışlar
ve sufle veren kişi:durumu bliyormusunuzda alkışlıyorsunuz
tolga: onlar senin haline gülüyor :happy0064
:happy0064:happy0064

pinokyo canlanır vee
neredeyim ben lan der :happy0064
sufle veren kişi :pinokyo bizim aşağı mahalleden değil.
pinokyo: nereden biliyorsun belki kütüğünü bizim aşağı mahalleden aldılar:happy0064

elfkartal
24-11-07, 14:19
bu programa bayılıyorum ya. dünkü bölümün tamamını izlemesemde pinokyo olayı çok komikti. bu programı izlerken kahkahalarım sesi biraz yükseldiği için annemden azar işitsemde kendimi tutamıyorum ya. harika bir yapım olmuş

tolga çevik süper bir performans sergiliyor bence. konuşmasa bile duruşu yetiyor bana:)

gülşe_23
26-11-07, 01:27
pinokyo gerçekten süperdi en çok periye bayıldım :img-hyste
yönetmende beni çok güldürüyor 'ne demek istediğini anladım'
umarım bu kalitesini bozmadan çok uzun yıllar devam eder :img-yes:

fatmaaa-
27-11-07, 21:29
bu cuma izleyemedim ama pinokyoyydu konusu reklamlarda yavaş yavaş hareket et pinokyo dio adama dans ediyo felan inşallah izlicem bu hafta bayılıyorum reytinglere bakmıyorum ama bence kaliteli bi yapım deger verilmesi gerekir

_meLike_
28-11-07, 05:16
Tolga Çevik'i ne kadar tebrik etsem az. Harika bir oyunculuk süper bir yetenek. Salih Kalyon ile çok başarılı ve de komik bir ikili olmuşlar. İnsanı her saniye güldürebilen bir program.

Şah-Rû
29-11-07, 18:50
Bişey keşfedildikçe ünlenmeye başladıkça hemen bozuluyor nedense. Son iki haftadır bi özensizlik seziyorum. Özellikle o "montajlarda", sahne aralarındaki bağlantılar kaçmış gibi. Ve programın süresi gittikçe kısalıyor. Lütfen bozulmasın reyting çarklarına takılmasın. İlk bölümlerdeki özen ve doğallık korunsun. Çölde vaha gibi bi programdı bizler için.
Geçen hafta özellikle Tolga Çevik ve yönetmenin atışmalarına çok güldüm. Peri olma sahneleri süperdi gerçekten.

hemşire
01-12-07, 14:38
ben de programı bende çok beğeniyorum ama 2 haftadır izleyemedim malesef :(
iki başarılı ve profesyönel oyuncularla daha da renklenmiş bi program
2 hafta önce kırmızı başlıklı kız çok komikti diyalogları sonra yazarımbye

gzm
02-12-07, 02:40
cuma aksamı belgesel cektiler özellikle aslan yürüyüs sesi cok güldürdü beni tabi birde arada ter silmeye gelen bayan sonra onu aslan yedi:P

c.tesi aksamları tekrar var pazar günü ya da c.tesi yayınlasalar cok daha uygun olur.Bir cok kisi cuma günü o saatte dizi izliyor

deniz_15
02-12-07, 16:03
bu hafta süperdiiiiii.moralesin çığlığı ve belgeselciler.
moralesin çığlığında tolgada soyunmasını istediler baktı yarı çıplak kalacak anldım ben neden moralesin çığlığı olduğunu demesi beni koparttı.:happy0064 prodiksiyondan gelen oyuncuya tolganında dediği gibi dünden razı bir havası vardı.sarılırlarken ve elini öperkenken çok komikti. salih abinin kadın kıyafeti giydiği anda koptumm.
salih abi: ne yapacağım ben bu kıyafetlerle
tolga: sabaha kadar dans :happy0064:happy0064

birde şal verdiler salih abiye manyak diyaloglar çıktı ortaya .çok komikti.
yönetmen: sal dekolteyi kapatıyor.
tolga: ne dekolte ne dekolte :happy0064
yönetmen:mini etek giydiririm sana görürsün :img-cool2 (ve tolga acayip bozulur).

belgesel çekerken gzm arkadaşın dediği gibi tezeğe basmış aslan yürüşü çok komikti.
salih abinin kamerayla mükemmel pozisyonu ve tolganın yaptığı espri erkek bir aslanın dikkatini çekmesin korkuyorum demesi , ve tolganın zürafa rolünde işveli
bir şekilde salih abinin elindeki yeme gelmesi üzerine yönetmenin bu hayvan Afrika ...... inde mi çalışıyor demesi süperdiii.

kısacası müüüüüüüüüüükeeemmeeelllleeeeeeerrr :img-wink::img-wink: :img-yes: :happy0064 :img-icecr

gzm
02-12-07, 16:30
salih abinin kamerayla mükemmel pozisyonu ve tolganın yaptığı espri erkek bir aslanın dikkatini çekmesin korkuyorum demesi , ve tolganın zürafa rolünde işveli
bir şekilde salih abinin elindeki yeme gelmesi üzerine yönetmenin bu hayvan Afrika ...... inde mi çalışıyor demesi süperdiii.
r

Ben bu kadar aklımda tutamadım ama okurken sahneler alkıma geldi hala gülüyorum birde yayın günü degisse cok daha güzel olacak ben biraz gec kesfettim paylasım sitelerinden eski bölümlerini izlemeye basladım

deniz_15
02-12-07, 17:10
Ben bu kadar aklımda tutamadım ama okurken sahneler alkıma geldi hala gülüyorum birde yayın günü degisse cok daha güzel olacak ben biraz gec kesfettim paylasım sitelerinden eski bölümlerini izlemeye basladım

aslında bende pek aklımda tutabilen biri değilim ama hatırlamak için ufak tefek kelimeleri aklımda tutarak hatırlıyorum.
bende geç keşvettim tvde programı gördüğümde zap yaptığımı hatırlıyorum yaniilk bölümleri bende izleyemedim .sonra ufak ufak izlemeye başladım son 2 haftadır kaçırmadan izliyorum bana göre yayın saati iyi çünkü benim o saatlerde izlediğim program yada dizi yok

Şah-Rû
03-12-07, 14:57
Bence yayın saati gayet iyi, dizi izlemeyenler için süper bi alternatif oluşturuyor. Hem tekrarı da var, o saatte izleyemeyenler tekrarlarını takip edebilirler.
Yalnız bir ara Tolga Çevik ağzında çiçekle dolanıyordu, bi anda kayboldu o çiçek. Salih Abinin şal mevzusu da öyle şal bi askıda bi Salih Abide. Sahne montajlarına biraz daha dikkat diyorum.
Bu haftada çok güldürdü. Morales' in çığlığı kısmında Tolga Çevik' in samba yapması süperdi.
Yönetmen: "Evet kalçayı göreyim."
Tolga Çevik: "Peki bu dans tek kalçayla yapılıyor mu? Öbürü iptal durumda da."
Yalnız figürler gerçekten görülmeye değerdi. Salih Abi' nin elbisesi de çok yakışmıştı.
Belgesel bölümü daha da manyaktı bence. deniz_15 sen yazınca tekrar hatırladım, bende yönetmenin işveli zürafa yorumuna koptum. Ayrıca yönetmenin hem papağan hem zürafa olmasını istemesi üzerine şaşıran ve "e hani papağandı" diye soran Salih Abiye Tolga Çevik' in "evet papağan olarak gittim zürafa olarak döndüm ökkkküz gibide duruyorum" şeklinde isyan etmesi kahkahalarla güldüğüm anlardandı. Tüm haftanın stresini alan bi program, bozmadan biraz daha özenle aynen devam etmesini umuyorum.

karanlık86
04-12-07, 18:51
merabalar...
ya ben programı izlerken büyük keyif alıyorum...Salih ve Tolga muhteşem ikili bence...ayrıca çok haklısın Şah-Ru dizi izlemeyenler için çok iyi bir alternatif...ama ben bu hafta kaçırdım aynı gün aynı saatte di mi arkadaşlar?

chaylack
04-12-07, 22:37
bende ilk defa bu hafta yakaladım merak ediyordum tesadüfen yakaladım gerçekten güzel bir programmış ayrıca katılıyorum dizi izlemeyenler için çok iyi bir alternatif eğlenceli tolga çevik ve salih kalyon iyi bir ikili olmuşlar :)

deniz_15
08-12-07, 17:02
evt arkadaşlar bu haftanın ilk yorumu benden olsun baklım
ilk tolga sahneye çktığında sehircilere göz kırpması ve yayınlana telfon konuşması,
80 günde devri alemde tolganın kolunda bavullar varken asil lord hele birde gemiye bilet al desin söyleyeceğğmi burada söylerim demesi, gemide bavulları hala bırakmadı dmelerinin üzerine tolganın anlımda enayi yazıyor ya demesi,balona bindiklerinde

salih abi:iyivce yükseldik
tolga:ayağına bakıyorsun ondandır
ve sonrasında
salih abi:koyunlar kuzular görüyorum sefraafettin serafettinn der ve gazdan dolayı nefesi sıkışır
tolga:böyle devam ederse suni tenefüs yapmaktan korkuyorum

balonda yönetmenin sandaviç yiyrek manzara seyretmelerini isterken popolarını deymesini istediğinden tolganın havada ilk yetişkn filmine alet oluyoruz demesi süperdi çok komikttiii img-hyste: :img-hyste:img-hyste

ve gelelim fransız sairin 24 saaatine

tolganın feleğin çemberinden geçmiş kontes olması çooook komitiii
yönetmenin eteğini aç diyeyince eteğini açması hele o bacaklar
tolganın bu kıyafetle aklıma gelen samanlıkta salih abinin beni yakaladığı demesi,yönetmenin kontesi anlatırken yavsak kontes demesi ve bunun üzerine tolganın bozulması ve yönetmenin kontes yawsak ne yapalım demesi :img-hyste ,
yönetmen: (tolgaya) biraz daha işveli
tolga:önce ağdaya gitmem lazım :img-hyste

salih abi:kontesim kocanız beni kodese attırdı
tolga:ben onun niyetini baştan anlamıştım geniş omuzlar çekici balkışlar..bu elbisede bir şey var
gezerlerken İETT duragında oturmaları tolganın saçlarıyla o yazıyı kapatmaya çalışması,

salih abininn dedikleri üzerine tolganın sen içerden yeni çıktı ben de böyle gezersem içeri gireceğim demesi,
salih abi: (son defa dans edelim yerine yalnışlıkla ..)son defa bierlikte olalım
tolga:müdale etmezseniz ben elden gidiyorum

hele hele dans süperdi kontesin kalça haereketi ve bıcakla sairin kontesi öledürme sahnesi .gerçek bıcak olguunu görünce bıçak yerine parmak kullancaklar
yönetmen :parmak
tolga:seni gigdi seni yapar gibi parmak oynatır
yönetmen : sen değl beyefendi

ve kontesi bıçaklarıken kontes in söyledikleri
1.sarı 2.gazım var 3.kendin kaybettin 4 .hoşuma gitii ...

salih abi:aşkım için yaptım ..(şiveli]
tolga:fransız bir kontesim sivaslı bir sair tarfındn öldürülüyorum

ve resmi adresleri :www.komedidukkani.tv

cemre_sumeyye
08-12-07, 18:03
Güzeldi :img-yes:
Birşey sorucam niye reytinglerde yok acaba :icon_sorr

esra_15
08-12-07, 20:12
akşam yine süperdi ya hele o İETT durağı çok güzeldi yazıyı saçlarıyla kapatmaya çalışması falan süperdi yaa...:img-yes:

koobee24
09-12-07, 01:29
Güzeldi :img-yes:
Birşey sorucam niye reytinglerde yok acaba :icon_sorrtv 8 kanalı reytinglerde yer almıyor galiba.yani öyle galiba net bilgim de yok.

karanlık86
09-12-07, 03:48
yine yine çooook güzel bir ikili izledim...:happy0064 Salih abi ve de Tolga harikaydılar...:good: özellikle de Tolga'ya bayılıyorum...:img-in_lo çok güldüm...:P:P:P
ya her gün olsa ne güzel olurdu...:img-yes:

Şah-Rû
10-12-07, 16:11
Bu hafta gerçekten çok güldürdüler. Salih Kalyoncu, Tolga Çevik ve tabiki hala mesaj çekmeyen sevgili yönetmenlerine kocaman teşekkürler.
Tolga Çevik' in, Salih Abiyi uyutup gelip BKM nin telefonlarına bakması ve yönetmendeki 200 bant kaydı süperdi.
80 Günde Devrialemde Tolga Çevik' in sürekli bavullarla koşturması buna karşılık Salih Abinin rahatlığı üstüne de "Pasaportluya" çıkışması çok güldürdü gerçekten. Amerikadan trenle Afrikaya gitme fikri yönetmenin de onlardan aşağı kalmadığının kanıtıydı.
Feleğin Çemberinden geçmiş kontes hikayesi de çok komikti. Tolga Çevik' in tavırları ve mimikleri zaten başlıbaşına bi komediydi. Ben özellikle Salih Abinin güya yazdığı şiiri okumak için açtığı deri şeklindeki kağıdı görünce Tolga Çevik in "ama resmen öküze yazmışlar" demesine çok güldüm.

karanlık86
10-12-07, 19:47
Bu hafta gerçekten çok güldürdüler. Salih Kalyoncu, Tolga Çevik ve tabiki hala mesaj çekmeyen sevgili yönetmenlerine kocaman teşekkürler.
Tolga Çevik' in, Salih Abiyi uyutup gelip BKM nin telefonlarına bakması ve yönetmendeki 200 bant kaydı süperdi.
80 Günde Devrialemde Tolga Çevik' in sürekli bavullarla koşturması buna karşılık Salih Abinin rahatlığı üstüne de "Pasaportluya" çıkışması çok güldürdü gerçekten. Amerikadan trenle Afrikaya gitme fikri yönetmenin de onlardan aşağı kalmadığının kanıtıydı.
Feleğin Çemberinden geçmiş kontes hikayesi de çok komikti. Tolga Çevik' in tavırları ve mimikleri zaten başlıbaşına bi komediydi. Ben özellikle Salih Abinin güya yazdığı şiiri okumak için açtığı deri şeklindeki kağıdı görünce Tolga Çevik in "ama resmen öküze yazmışlar" demesine çok güldüm.

arkadaşım yazdıklarının hepsinde ben de kendimi tutamamadım ama benim aklımda kalmıyo ya hiç Tolga'nın giydiği elbiseyle yaptığı dansa bayıldım zaten...
Salih abinin de "siyasi haritasıyla mı fiziki harikayla mı gezeceğiz" demesi çok komikti....
en de çok beğeniyorum Tolga'yı ve acaba şimdi ne diyecek dile merak ile bekliyorum...
tekrarı da vardı pazar günü akşam 6.30 -7.00 gibi başladı...tekarlarında bile çok güldüm....:P:good:

Vildoo
10-12-07, 22:25
bende takrarları izleyebiliyorum hep ama cok komik yaa özellikle su kontes bölümü cok komikti :D hani yönetmn diyordu yaa kontes 20 yas daha büyük die tolgada o zman nie bn kontes oldum salih abi olsaydı die yönetmende onda sair tibi var sendede kontes demesi koptum oraya:happy0064 askının dansını yap deyipta yaptığı dans süperdi itte durağıdaa manyak duruyorduu :happy0064

tikiuzi
12-12-07, 15:59
roma skecıde harikaydı.pinokyo olsun.hepsi müthişti.uzun zamandır farklı bir yspım bekliyorduk.dünyada yapılmamış bir program oldugunu düşünüorum

salih kalyon,tolga cevik,yönetmen,piyanist hepsi çok iyiler.piyanist orada nasıl kendini tutyor anlamak zor.yöönetmese rarda kopuyor.ama o zmn çok güsel oluyor.

deniz_15
14-12-07, 14:00
bu akşam çok kalabalık bir sehirciye oynacaklar konuk oyuncu hakan aysev olacak.shrek'i oynayacaklar.tamin edersiniz ki eşşek tolga oluyor :happy0064:happy0064 :P yönetmeninin gıcığı var ona zatennn :P diğer skecin konusunu hatırlayamıyorım ama hakan aysev opera söyleyerek sebze satıyordu o kısım aklımda kalmış.

YASİN
14-12-07, 16:11
İzlerken çok büyük keyif alıyorum özellikle Tolga Çevik süper yönetmenle aralarında geçen her diyalog mükemmel :happy0064 Fragmanı bende gördüm Hakan Aysev geliyor büyük bir dekarosyanda oynayacaklar bu akşam sanırsam fragmandan gözüken o şimdiden herkese iyi seyirler :img-wink: İyi yorumlar herkese ......

cemre_sumeyye
15-12-07, 02:02
tv 8 kanalı reytinglerde yer almıyor galiba.yani öyle galiba net bilgim de yok.

Evet olabilir teşekkürler ilgilendiğin için :img-yes:
Bu bölümde çok seyirci vardı yani salon büyüktü baya :P
Ordaki adamın gülüşüde çok komikti :img-hyste
Shrek ve matrixide çok beğendim :good:
Güzeldi yani bu bölümde her bölüm gibi ama o adamın orda gülüşü sahneye çıktığında çok yapmacık geldi yani o durduk yere gelir gelmes güldü :img-pilot

frk
15-12-07, 07:14
Şu sıralar izlediğim sadece 2 program var. Biriside Komedi Dükkanı. Her geçen böüm dahada güzelleşiyor, mükemmelleşiyor. Her bölümünü kaydetmeye çalışıyorum. İzlerken çok eğleniyorum, çok gülüyorum. Ama umarım bununda sonu Şahan gibi olmaz. Yarın öbür gün diğer kanallarımızdan birine geçipte ziyan olmasını istemem kesinlikle. Tv8de devam etsin.

Bu arada tv8i reyting ölçümlerine girmiyo biliyorum bende.

iReMJeLiBoN
15-12-07, 15:15
ay cok komik ya :img-hyste

gülen adama koptum resmen:D muhahhahhaha :D:D

yönetmen: cıktın tepeye şimdi, bak bakalım asagıya noluyo orda?
tolga: hiiç sıkıcı bi yer burasıı garip bişi..bak çin seddine gidelim orası manyak :img-hyste

eşek muhabbetide cok güzeldi :D yönetmene diyo kapak mı yaptım ne :D:D

Tekin
16-12-07, 02:49
Harika bir program, ailece izleyebileceğiniz bir komedi programına ihtiyaç duyuyorsanız tam adresi...İşte iki süper yetenek birisi yıllrın usta oyuncusu Salih Kalyon, diğeri müthiç bir oyuncu sempatik:Tolga Çevik :good: Mutlaka izleyin bu esprileri kaçırmak istemezsiniz!!! :good:

deniz_15
16-12-07, 17:37
bu cuma 13 .bölümdü ve beyoğlunda ses tiyatrosunda 550 kişiye oynadılar :happy0064:happy0064

tolga ürktü o kadar sehirci varyaa yönetmendende kurtuldu zatennetti ama nafile yönetmenin sesi duyuldu birden .ahh tolgacım sen zor kurtulursun o yönetmendenn :) valla piyanist özer beye hayranım tolga neler diyor adamın gıkı çıkmıyor.bu bölüde minikte geldi tam oldu dedi özer bey her zaamn kii gibi ağzını açıp bişey demedii.zabırlı adam vesselam :img-yes:

tolganın kuruğu yandan takıp bu da eşşeğin yandan yemişi demesi,eşşekk ama papyonlu eşşek oldu tolga zaten kendide dedi eşşeğiz ama beyefendiyiz :P tolganın salak neşeli eşşek oluşu ,ama olan tolganın sektrdiği sincapa oldu hayvancağızı şutladı öldürdüü :P heele hele o beyefendinin gülüşü varya koparttı benii.birde yönetmen piyaniste ver şarkıyı yerin ver odunu demesi yok muu :P yönetmen tolgaya ammada laf sokuyor ya tolgaya sarayda sana bir kız bulurum o da müzisyen olur değinde ben koptuum
tolga: bu eşşeğin sonu ne olacak merak ediyorum .salih abinin pantolonu habire iniyor
salih abi:yönetmen dışarı çıkarttırdı gömleği.

birde hakan aysevin bu eşşeği evde mi besliyorsunuz lafı beni koparttı.

tolgada habire biliyorsam eşşeğim yapıyorum eşşeğim dedi durdu:P

mancınıkla atlama sahneleri çok güzeldi.
yönetmen şaşırın diyo
salih abi:abowwww.

gelelim matrixe

yönetmen :üstündeki ne derisi arkadaşımm
tolga:eşşek derisi

salih abi: ben neyim
tolga:ajan simit bunların simit sarayı var :P

hele hele şu hap olayı manyaktı
.amamda laf soktu yönetmen tolgaya

y:hep olayını anlat bana
t:bekliyorum bana fitil verdiler

ve hapı yutmaya sıra geldiğnde yönetmen:beyefendi ağızdan sen başka yerden :P koparttı bu laf benii

yönetmen : (tolgaya)biraz daha konuşursunsan hapı koyacağım ben

yönetmen:beyefendi siz hapı içiyormuş gibi yapın arkadaşım git perdenin arkasında işini gör gel :img-cool2

yönetmen: (tolgaya) biraz daha msj veririsen kabloyu sokacak yeri bilirim ben

tolga:eşşek kuyruğuyla bilgi alan bir adam daha nasıl alçalabilirim kuyruğun ucu buradaysa ben neresindeyim tahmin edebilioyrnundur.

ve bilgi yüklerken de salih abi süperdii.

iki adamn geliptolgayı kaldırdığında
y:dünyanın en artistik hareketini istiyorum
t:ben saana gösterecem çıkışta

ve mermilerden kaçma sahnesi

her haliyla muhhhteşemdii gülmekten altıma yapıyordum az kalsın :happy0064

resmi site:www.komedidukkani.tv

gzm
17-12-07, 03:22
Bu hafta seyirci cok fazlaydı seyirci fazla olunca her türden kisi geldi aralarında biri vardı ki dikkat dagıtan o nasıl bir gülmedir gercek bir tiyatrocularda dikkati dagılmadı

bu hafta shreak ve matrix vardı

matrix'teki hap icme olayı T.C esek olması ve kuyruk sallaması

yönetmenin siz ayakta durun ben montajda düzeltirim demesi ve hakan aysev'in sesi yine cok eglenceliydi

Şah-Rû
17-12-07, 15:04
Bu hafta resmen aştılar yani. Komedi Dükkanını izlemeye başladığımdan beri en çok güldüğüm bölümlerden biri oldu.
Ama en süper kısmı:
Tolga Çevik in altın günüyle ilgili "Hocam siz nerden biliyorsunuz bu detayları?" dedikten sonra "oofff saraya bak bee, aa ne var orada kapak mı olmuş?" demesiydi. Ki yönetmen burada golü yedi bence. Gerçi daha programın başında "arkadaşım kuliste mini etek bikini ne ararsan var ona göre" demişti ama.
Shrek te, sebzeci olarak gelen Hakan Aysev' in patlıcanları Tolga Çevik' e bakarak ovalaması, "O sole mio" yu söyledikten sonra Tolga Çevik' in "inşallah bu sarayın adresi değildir hiçbişey anlamadım" demesi ve sarayın tepesinde şaşırıp Shrek yerine "Salih Abi" diye bağırması en çok güldüğüm yerlerdendi.
Matrix te daha sahneye çıktıkları an gülmeye başladım. Tolga Çevik süper görünüyordu. Hap olayı ve hâlâ ortada gezen eşeğin kuyruğu çok güldürdü.
Seyirci beyefendi özenle mi seçilmiş bilmiyorum ama ayrı bir şenlik kattı olaya.
Özer Atik in sesi ve şarkıları çok güzel. Tüm ekibi tebrik ediyorum sezonun en temiz ve farklı işine imza atıyorlar.

karanlık86
18-12-07, 01:55
harika harika harika....:good:
yani ne diyeyim başka...yine muhteşemdiler...:good::good:
çok güldüm yine çoook:P:P:P

Visual Design
18-12-07, 02:02
Harika, mükemmel, süper, fevkulade, muhteşem :) Daha ne diyebilirim ki? Tesadüfen denk geldim ve bırakamadım sonuna kadar... Eşek kuyruğu esprileri muhteşemdi... Bu program kaçırılmaz...

Tekin
20-12-07, 17:32
http://img444.imageshack.us/img444/255/kdjf9.png (http://imageshack.us)
+
http://img265.imageshack.us/img265/7151/hjghjkk6.png (http://imageshack.us)

$ewim
21-12-07, 17:17
nasıl izleyici olacağımız konusunda bir fikri olan varsa bizimle paylaşabilir mi acaba?

Programın sonunda telefon numarası veriyorlar..Sponsoru bana Fındıklı'da çekiliyor demişti..

Tekin
21-12-07, 19:58
http://img521.imageshack.us/img521/6451/hbjghkjw4.png (http://imageshack.us)

gzm
22-12-07, 03:26
Gecen hafta beyoğlu ses tiyatrosundaki gösteri bu hafta Tolga'nın rüyası olarak yansıtıldı.Hatta yönetmen sen büyük sahne ve seyirci önüne cıkamazsın kesin rüyadır dedi:P

salih abimiz bu hafta seyirci gibiydi bircok sahnede kendinden gecti o da Tolga'nın espirileri kayıtsız kalamadı

bu hafta Nasrettin hoca ve Robinson Cruise sahnelendi

tolga'nın yamyam olur 28 yıl sonra insan gören biriyle aynı yerde kalmak istemiyorum demesi getirdigi kapak ve mimikler süperdi yine bizi güldürdü

birde bugün günlerden cuma senin adın cuma olsun en cok güldügüm yerdi

YASİN
22-12-07, 15:50
Bu haftada program gülmekten kırdı geçirdi hakkaten :happy0064 Özellikle Robinson Cruse oyunu süperdi Tolga Çevik in maharetlerini gördük süper dans etti hakkaten :) Her sahne süperdi gülmekten çenem ağrıdı :) Yönetmen ve Tolga arasında ki uyumda çok güzel hani :happy0064 Keyifli bir bölümdü yine herkese iyi yorumlar .......

su 81
22-12-07, 18:54
çok çok güzel bir proğram hiçbir bölümünü kaçırmamaya çalışıyorum.eğer misafir varsa veya başka bir işim varsa kayıt yapıyorum.haftalarca izliyorum.gelen misafirlerime de izletiyorum.herkes çok beğeniyor böyle bir proğramı nasıl farketmemişiz diyorlar.bundan sonra izleyelim diyorlar.tolga çevik mükemmel bir performans sergiliyor.salih beyle paslaşmaları çok iyi.yönetmenle tolganın didişmeleri süper.doğal gelişen olayların sonucunda ,ortaya çıkan tolganın mimikleri müthiş.arada önceden hazırlandığı belli olan espriler v.s. var.bunlar çok olmadığı sürece sorun yok.tek kelimeyle tolga çevik ve salih kalyon çok iyiler.ama tolga çevik süper.onu çok beğeniyorum.başarılarının ve performansının artarak devamını dilerim.

deniz_15
22-12-07, 19:43
bu bölüm yine muhteşemdiii :img-yes:

geçen günkü büyük sahne rüya olarak adlandırıldıı

tolga gerek yönetmene soktuğu laflar gerekse o muhteşem mimikleri ve tatlı gülüşleri beni bitirdii :img-icecr

nasrettin hoca

tolga eşşekten kurtulamadıı.yyine bir eşşek çıktıı.ama allahtan eşşek olmadıı.

salih abi:tolga benim karımımı oynayacak
tolga:ama olmaz (der ayağa kalkar)
salih abi:dünden razı
yönetmen : alışmış kdurmuştan beterdir :P :happy0064

robinson cruse çok komiktii yawww.

yönetmenn:nedir o üzerindekiii
tolga:memişleri kapatmak için
y:mikrofon kıllara takılmıyorr tabii mikrofonu tkmak için

yönetmen tolgaya 28 yılldır özlediklerini sen giderek deyince ben kopttum yaww.

bu bölümde valla bu yönetmenle tolganın sonunu iiyi görmüyorum neredeyse salih abiyle mercimeği fırına verdirecek bir havası vardıı

tolganın kıyafet süperdi dans etmesi falan yönetmende nereden gördü öyle püsküllerin altındaki mikili donunu yaw :P

birde kahkaha efekleri abartılıydı biraz sehirci yeterince gülmüyorsa bile kahkaha efekti koymasınlar yaff

immortalf1
23-12-07, 22:49
Bugün tekrarını izledim tek kelimeyle harika gülmekten karnım ağrıdı resmen:):)Salih abinin adada 28 yıldır neden kaldığı gerçekten belliydi:p:pBi de Nasrettin hocada Muarrem muhabbeti süperdi ellerine sağlık yaa bizi çok eğlendiriyorlar.Bu arada her zaman söyledim yine söylüyorum Tolga Çevik Türkiye'nin yetiştirdi en iyi 5 oyuncudan bir tanesidir harika mimikler bakışlar ve süper bir zeka tek kelimeylee MUHTEŞEM..

Şah-Rû
24-12-07, 13:51
Bu hafta da çok eğlenceli geçti program. Nasrettin Hoca bölümünde Salih Kalyon' un bütün fıkraları birbirine karıştırması yönetmeni çileden çıkardı.
Yönetmen: Beyefendi kaç tane Nasrettin Hoca fıkrası biliyorsunuz?
Salih Kalyon: Çok
Yönetmen: Kaç tane?
Salih Kalyon: eee 500.
Yönetmen: (haykırarak) Hepsini birden oynamayın beyefendi.

Tolga Çevik' in kazan olup heybeye girmesi en çok güldüğüm yerlerdendi. Yönetmenle karşılıklı atışmaları programın başlıca eğlencesi zaten.

Yönetmen: Ben senin karınım dedirtmeye çalışıyorsun ama demeyeceğim.
Bu anda Tolga Çevik' in mimikleri süperdi.

Tolga Çevik kapıyı çalar,
Salih Kalyon: Çıngır mıngır gıııırrrrçççç. Ooo hoşgeldin gel şöyle içeri.
Tolga Çevik: Yok ben önce şu kapıyı bi yağlayayım,yaşanacak gibi değil burası.

Robinson Crusoe bölümünde Tolga Çevik' in kıyafeti zaten baştan bitirdi olayı. Yönetmenin o çim battaniyeyi tanımlama şekline de hayran kaldım. Ayrıca ilk kez Tolga Çevik' i savunduğunu gördüm.
Yönetmen: Seyirci galeyana gelmeyin. Arkadaşımızı sahiplenmesini de biliriz.
Şişedeki notta ne yazdığını da merak ettim. Sonunda gönderdi yani mesajı.
Tüm ekibi tekrar tekrar tebrik ediyorum son yılların en keyifli işine imza attıkları için.

koobee24
24-12-07, 17:54
ya geçen hafta gülme efekti falan mı kullandılar ? eğer öyleyse saçma geldi bana.o programın gülme efektine falan ihtiyacı yok geldi bana.

asnim
25-12-07, 00:15
bunlardan benden

ben özellikel tolagaya bayılıyorum zaten çalışmlarımıda çogu zaman onun fotolarından yaparım

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/Untitled-1.jpg

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/1-19.jpg

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/2-17.jpg

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/3-15.jpg

deniz_15
28-12-07, 18:21
KONU: YILBAŞI GECESİ ÇOCUKLARA HEDİYE GÖTÜRÜRKEN ALİ BABA VE KIRK HARAMİLERİN SALDIRISINA UĞRAYAN
NOEL BABA VE GEYİK
TOLGA ÇEVİK (GEYİK+KIRK HARAMİLER)
SALİH KALYON (NOEL BABA+ALİ BABA)

bu günkü konu bu arkadaşlar.iyi sehirler :img-wink:

sweetrock
28-12-07, 18:46
harika bi program bu yaaa :happy0064 bugünkü bölümü sabırsızlıkla bekliorum her bölüm kırıp geçirio gülmekten yaa tolga süper :)

iReMJeLiBoN
29-12-07, 01:34
ay koptum yine ya

bize bi muittin sesi var:img-hyste türkleri ayırıyorlar :D:D

clara ol kırk harami ol " naptn müdür " diyo ya:img-hyste

bide o kızı ayarlayıp lastik patlatması süeprdi pıss :D

ébruli
29-12-07, 01:36
uzun zamandır bu başlık aklımda genelde tekrardan ızlıyordum bugun yayın anında ızledım

ama koptum clara peter geyik nasıl bir enerjıdır oyle
salıh kalyoncuyu cok begenıyordum ama burda sevgım daha bı arttı tabı hayranlıgımda
bugun cok ıyıdı
kadın oğlum deyınce koptumayarlasalar bu kadar olmaz
umarım baska bı kanala gecıp enerjılerını zedelemezler:-)

immortalf1
29-12-07, 02:04
:):) Bugün yine harikaydıLar çooook güldüm gerçekten...Özellikle Kırk haramiyle noeL babanın mağaraya girerken kapıyı açma sahnelerine:):)
Harami1:Açıl susam (ince bir sesLe)
Yönetmen :Olmadı olmadı başka bir harami getir arkadaşım...
Harami2:Açıl kız:D:D:D:D işte burda koptum süperdi gerçekten...
Peter,Clara çok güzeldiler...Tolga Çevik gerçekten bir deha o mimikler sözler nasıl bir anda çıkıyor anlamadım bu nasıl bir zekadır..Salih Kalyoncu zaten büyük bir usta burda kendisini dahada iyi kanıtladı.İkisinide tebrik ederim harikalar yaratıyolarr...:happy0064:happy0064

başak-eylül
29-12-07, 14:54
Fırsat buldukça izlemeye çalıştığım bir program.Her izlediğimde beni gülme krizine sokuyor.Bu haftaki bölümü her zamanki gibi beni çok güldürdü.Özellikle haraminin kapıyı açarken 'Açıl kız' dediği yerde tamamen koptum:)ve Clara olduğu bölüme de ayrıca bayıldım.Tolga Çevik'in mimikleri bile beni güldürmeye yetebiliyor.Salih Kalyon ve Tolga Çevik çok güzel bir ikili olmuşlar.İkisi de gerçekten muhteşem:good:

deniz_15
29-12-07, 17:41
bizim evdeki kısa süren gerilim hattı yüzünden keyfim kaçtı espleri kaçırdım baştan keyfim kaçınca mlsf izlediğimden bişey anlayamadım pek.

ama noel babanın peter'e iç çamaşırı hediye ettiğinde koptumm .

birde yönetmenin tolgaya göster haramileri deyince
tolganın haremi harami harami harami... burası kompla harami dediğinde koptum.

artık pazar günü tekrarı izleyince ayrıntılı yorum yaparım

()Ela_Levent()
29-12-07, 20:12
Harika bi program tolga çevik ve salih kalyon çok komikler ozelliklede tolga çevik avrupa yakasında izliyodum onu ama bu programda daha çok sevmeye başladım cuma günlerini ailecek iple çekiyoruz :)

Manga17
29-12-07, 23:49
arkadaşlar, belki haberiniz yoktur: KOMEDİ DÜKKANI YILBAŞINDA TRT-1'DE.
yani bu ne demek? Yılbaşında TRT'deyiz. :)

cerenömer
29-12-07, 23:52
Dün moralim feci şekilde bozukken o anda keşfettiğim ve beni gülmekten yerlere yatıran tek program..Avrupa Yakasına falan komik derdik onlar bu programın yanında halt etmiş.Nasıl bir başarıdır bu , dün bayıla bayıla izledim.Emeği geçen herkesi tebrik etmek lazım:happy0064,kadının oğlum demesi , muhittinin top sektirmesi ve özellikle dişi geyikle dans etmesi yerlere yatırdı beni:):) ,yeni keşfettim umarım daha uzun süre devam eder.

karanlık86
30-12-07, 00:43
dün yine gülmekten kırıldım..harikaydılar ya...
çok seviyorum bu ikiliyi ben...
en çok da Tolgayı beğeniyorum bu nasıl bir performanstır öyle...

cerenömer nickli arkadaşım gerçekten de o kısımlar da ben koptum ya süperdi...

ébruli
30-12-07, 05:05
gözdelim çalışmalar çok güzel ellerine sağlık bugun tekrar vardı
gerçekten her anları ayrı bir zevk
kartal muhabbetine çok güldüm
ben bilmiyorum kuşlar nasıl cilveleşiyor:-)

yessi
30-12-07, 20:31
selamlar...

yaklaşık 2 aydır izliyorum programı. ilk defa bir programa izlediğim ilk bölümde bu kadar bağlandım. cuma akşamlarını iple çeker hale geldim. her detayı özenle düşünülmüş, son dönemlerin en başarılı programı komedi dükkanı. buram buram kalite ve zeka kokuyor.

tolga çevik ve salih kalyon'un müthiş oyunculukları bir yana yönetmeni oynayan (ilginçtir; sadece sesiyle oynuyor :happy0064) oyuncu programa çok şey katıyor. son dönemde "arkadaşım"la aralarındaki atışmalar başlangıçtakilere kıyasla çok daha farklı bir yere vardı. zaman zaman gereğinden fazla argoya ya da belaltı esprilere yer verilse de bu atışmalar çok keyif verici; hatta bence işin en keyif veren yönü bu. yine de bu atışmaların "salak işte!" şeklinde değil de karşılıklı laf oyununa dayalı, zeka ürünü atışmalar olmasını tercih ederim. önceki bölümlerde böyleydi nitekim. ha, her iki şekilde de izleniyor, kalitesinden bir şey kaybetmiyor. bu kadar iyi oyuncularla başka türlüsü beklenemez zaten.

piyanistimiz özer atik'in şarkıları, zaman zaman oyuna dahil olması da işin tuzu biberi. ne var ki bence bu işi diğerlerinden farklı kılan ve bu kadar keyifli yapan yönü, seyircilerin sahnedeki oyuna dahil olmasıdır. her an bir sürpriz olabiliyor ve o an sahneye çıkan seyirciyle birlikte o heyecanı siz de yaşıyorsunuz. yönetmenin "arkadaşım" ve "beyefendi"nin yanı sıra seyirciye de ayar veriyor olması da gerçekten çok şık olmuş.:good:

(((eh bu kadar övgüden sonra ufak bir eleştiri de yapalım. tolga çevik çok iyi bir oyuncu olmasına rağmen nedense uzun süre beraber çalıştığı insanlardan etkilenmek gibi bir hataya düşüyor. bundan önce yılmaz erdoğan'ın hareketlerini, mimiklerini kullanıyordu; bu projede de az biraz engin günaydın gibi davranıyor. özellikle paniğe kapıldığı sahnelerde karşımda bir burhan altıntop görüyorum. son zamanlarda bunda biraz azalma var aslında ama yine de belirtmek istedim. tolga çevik zaten süper; aslında hiç ihtiyacı yok böyle şeylere. :img-blush )))

alkışlar komedi dükkanına... :happy0064

Şah-Rû
31-12-07, 15:57
Bu hafta da son derece keyifli bi program oldu.
Yönetmen: (yeeaaahhh diye bağıran Salih Abi' ye hitaben, geyik kılığındaki Tolga Çevik için) Beyefendi ürkütmeyin hayvanı.

Tolga Çevik: (Salih Abi' nin dziginleri kaparak arkada coşması üzerine) Ohooo benim arkamda Bolşoy Balesi oynuyor.

Tolga Çevik: (hem geyik hem de harami olmasını isteyen yönetmen için) Artık nasıl bi kimyasal kullanıyorsa kafa sünger olmuş.

Salih Kalyon: Yiaa yiaa yiaa
Tolga Çevik: (bu ani bağırmadan korkarak) ne oldu yaa
Salih Kalyon: Mağaradayız ya, yarasalar kaçıyor.

Özellikle Salih Abi' nin geyiğin arkasında yeeeaaaaahhh diye bağırması çok güldürdü. Noel Baba ve kırk haramiler de güzel harmanlandı. Tolga Çevik, Salih Kalyon, sevgili yönetmen ve Özer Atik i tebrik ediyorum.

fatmaaa-
01-01-08, 01:41
İlk resmen İlk Tolga Çevik mimiklerini o kadar güzel kullanıyorki Türkiyede bilmiylorumm ondan başka Salih abide öyle saf numaraları felan =) ikiside birbirini tamamlıyoru =) bu hafta Noeell heycanı vardı geyik felan süperdi =)

Yanındaki geyige balım balım diyşi =)

DUYGU_rbdangel
01-01-08, 02:11
komedi dükkanı süper ya etikettede yazdığı gibi abartısız doğal komedi tolga çevik gerçekten çok yetenekli bir oyuncu salih abiyede laf yok yani oda süper oynuyo bnm en beğendiğim bölümü robinson bölümüydü hala gülüyorum yazarken

deniz_15
01-01-08, 21:33
ben cuma gününkü skecin yorumunu yapmamıştım şimdi yılbaşıyla beraber hepsinin yorumunu toptan yapayım :img-wink:

en başta salih abinin yarı noel baba olduğunu görünce ben resmen kptum .tolga ve geyik manitası arasında geçenlerde çok komik hem noel baba ve geyiği hemde ,ali ba ve kırk haramileri oynayınce ister istemez yönetmen de şaşırdı .

yönetmen:siz niye tityorsunuz beyefendi
sali abi:bende kızakta değilmiyim
tolga:insanın bunu görünce canı çekiyor :)

kırk haramilerle noel baba mağara önünde

birinci harami :açılsana açılsana lan açıl
2. harami açıl susama açıl
3. harami: açıl kız

yönetmen:yok hoşuma gitmeye başladı
tolga:unutmayında yılbaşında kırbaç yollıyım

sehirciler: açıl susam açıll

yönetmen :Haşırtttttttt

viyana peter'e hediye vermeye gittiklerinde

tolga:hop müdür
yönetmen:arkadaşım ne oldu
tolga: ok yönünde ilerlersek bunu yayınlayamayız

ve peter'e verilen hediyeye ne demeli

tolga:hep istediğim iç çamaşırı
....
tolga:baba bak korkuların gerçek oldu :P

londraya clara'ya hediye vermeye gittiklerinde

tolga:anneciğm bu yılbaşıdandada noel baba gelmeyecek mi?
anne(sehirci) :gelecek oğlum :P
yönetmen:ben bunların bana bir komplo olgunu düşünüyorum
tolga:komple mahalleyi getirdim

ve newyorklu muhittin

tolga:baba amerikalı bütün çocuklara noel bab geliyor bize niye gelimiyor
baba(sehirci) :çünkü biz türküz yavrum ayrımcılık yapıyorlar
tolga:yönetmen sizin akrabanız mı

ve yılbaşı gecesi trtde yayınlanan program ise tam trt usulu olmuştu.

salih abi sipsist oldu tolga sipsis olması taktı yönetmen star olun dedi falan ama trtde oldukların rahat bir şekilde espri yapamadılar.ben yılbaşında trtyi izlemediğim için komedi dukkaninida tam izleyemedim zaten onlar konser aralarında çıktılar

yılbaşı gecesi tv 8 ise kolaj bölüm vardı

iReMJeLiBoN
01-01-08, 23:03
cok komikti ya :D

diyo

oglum cünkü ayrımcılık yapıyorlar diyo sonra tolgada diyo çünkü ayrımcılık yapıyo :D

aa hep istedigim ilk çamaşırıı .. :D
yönetmen: ilk o pozisyonu al simdi bunu alacaksın.
tolga: arada da ne cok vakit kalıyo, napsam müzeyemi gitsem :img-hyste

yönetmen: simdi tekerlek patlıcak hareketi alalım
tolga: ( elle bi hareket yapıyo :img-hyste ) aa pardon hareketi karıştırdım yaa tamma baştan alalım :D:D pısss :D

bide salih kalyonun peteeer sıkıştım diye bağırması cok komikti :img-hyste

Komedi Dükkanı grubu acıyorum sosyal gruplara, hepinizi beklerim :)

ggnibsgk
04-01-08, 18:13
Selammlarr:)

Dün Komedi Dükkanı'nın reklamını görmüştümm ama sonuydu ne yazık ki...Gerçi sırf orası bile yetti yanii...Bu arada umarım eski bölümlerden izlemediğim bitanesi diildirrr :icon_whis Neyse ben yine de anlatıyım;

Tolga,eski zamanlara ait bi kadın elbisesi giymişti(sanırım Avrupa'lı bi kadını canlandırıyo yinee,hani böyle kabarık eteklilerden ehuehue) başında da,bi perukla duruyodu.Yönetmen de ona; "Gördüğün cinayeti dansınla anlattt!!!" diyoduu...E tabii Tolga'ya yine kal geliyoo:img-hyste

Sonra da cinayeti anlattığı dansını gösterdilerr,baya da iyi yapmış hee:img-hyste

Başka bişey göremedim ama süper bi bölüm olacağı kesinn...:good:

ébruli
05-01-08, 00:14
konuk yok sanırım boylesı daha guzel oluyo bana gore konuk olmadan doyasıya ızlıyoruz

polyannaya bayıldım
hele etegı yonetmen cok alcak tehtıde bak
etegın boyunu kısalıtırım

umarım hsye kadar bıter yoksa hsden bıle cayabılırım:-)

Medea
05-01-08, 00:21
Hayatımda bu kadar facia bir Polyanna - sevgi insanı- görmedim :) :) Hele de Tolga Çevik'in dansını tek geçiyorum üzerine tanımam :) Çalışma hakikaten deneysel ama..Kemal komiser Polyannayı karakola götürüyor ve de arabada Şiki şiki baba çalıyor:img-yes: Kavram karmaşası böyle bir şey sanırım:img-wink:

ébruli
05-01-08, 03:11
çok güzeldi sanki bugun cok kısa sürdü bana mı öyle geldi

komiser kemal mevzusuda iyidi şiki şiki baba
bozulmaması değişmemis temmenimdir ?
çok keyisli bugn ögrendım format tolga cevik'e aitmiş

nilberfu
05-01-08, 03:13
Merhabalar:img-hi: Komedi Dükkanı'nı 3. bölümünde şans eseri yakaladım, o zamandan beri en sevdiğim&beklediğim tv programı oldu diyebilirim.

Bu akşam son haftaların en güzel bölümüydü. Yılbaşı gecesinin tutukluğundan sonra bana ilaç gibi geldi diyebilirim. Özellikle "yönetmen" süperdi bu akşam: "Tutmayın beni, ödüle gidiyorum!":img-hyste Ben çok merak ediyorum yönetmeni.

Baştan sona izleyip, yerlere yatıyorsun gülmekten, sonra aklına gelmiyor sahneler anlatmak istediğinde, bu da ilginç.

Yönetmen Salih Kalyon'a Arsen Lüpen'i yutturduktan sonra "Arsen Lüpen yok artık, o benim içimde" demesinde de çok güldüm.

Bu arada bu akşamki şarkı da güzeldi:img-yes:

ébruli
05-01-08, 03:47
nilberfucum te burdamıydın:-))

tolga çevık şu anda beyaza konuk izlemek isteyenlere duyurulur...

nilberfu
05-01-08, 04:53
nilberfucum te burdamıydın:-))

tolga çevık şu anda beyaza konuk izlemek isteyenlere duyurulur...

Ben şimdi Beyaz'ı izliyorum zaten, nöbetteydim fragman için, ama sinir oldum hakkaret kanala, terk ettim onları:hıh Keşke Salih Kalyon da gelmiş olsaydı.

Hatta umarım yönetmeni de görmek nasip olur bir gün.

Bu arada bu akşamki bölümde "Pollyanna Tolga" o örgülü saçlar ve renkli gözlüklerle hippieye benzemişti.

The MIT
06-01-08, 00:18
Ben şimdi Beyaz'ı izliyorum zaten, nöbetteydim fragman için, ama sinir oldum hakkaret kanala, terk ettim onları:hıh Keşke Salih Kalyon da gelmiş olsaydı.

Hatta umarım yönetmeni de görmek nasip olur bir gün.

Bu arada bu akşamki bölümde "Pollyanna Tolga" o örgülü saçlar ve renkli gözlüklerle hippieye benzemişti.

Bence daha çok Dustin Hoffman'a benzemişti:img-yes:

ébruli
06-01-08, 06:28
bu gece tekrar vardı ama ben yetişemedim sonunu gördüm
sanırım her cumartesi tekrarı var bir daha aklımızda bulunsun:-)

mc_merve
06-01-08, 06:42
komedi dukkani cok duydum ama pek izleme firsatim olmuyodu daha dogrusu hangi gun oynadigini tam bilmiyodum

bugun denk geldim tekarmis sanirim program cok hosuma gitti bunca satafatli programlar icerisinde farkini gostermis bundan sonra daha iyi takip etmeye calisicam

bu arada arkada yonetmen olarak konusan kisi kim merak ettim :)

yessi
06-01-08, 16:40
komedi dukkani cok duydum ama pek izleme firsatim olmuyodu daha dogrusu hangi gun oynadigini tam bilmiyodum

bugun denk geldim tekarmis sanirim program cok hosuma gitti bunca satafatli programlar icerisinde farkini gostermis bundan sonra daha iyi takip etmeye calisicam

bu arada arkada yonetmen olarak konusan kisi kim merak ettim :)

programın formatı ve yönetmenin sözleşmesi gereği yönetmeni oynayan oyuncunun, program devam ettiği sürece ortalarda dolaşması ve kimliğinin açıklanması yasakmış.

bu arada tolga çevik birazdan dizinin resmi sitesinde forum üyelerinin sorularını yanıtlayacak.

deniz_15
06-01-08, 18:03
yorumumu yarın yapacağım ama tolga abi komedi dukkaninin resmi sitesinde üyelerle sohbet etti başka kanala geçmiyceklerini, yönetmeni son bölüme kadar göremeyeceğimizi söyledi.turneye çıkacaklarını ama takdir edersiniz ki her ile gitmelerinin mümkün olmadığını .gidilecek bir kaç ilin kesinleştiğini ve birçok üniversiteye dideceklerini.Yurt dışı için şimdili Hollanda , isviçre ve almanya turnelerinin olabileceğni..Bunlarla ilgili gelişme ve haberler mutlaka resmi sitede anons edileceğini söyledi .ve sevgilerini saygılarını iletti

başak-eylül
07-01-08, 13:44
Bu haftaki bölüm yine çok güzeldi,gülmekten karnıma ağrılar girdi özellikle Pollyanna'nın kıyafeti ve gözlüğünü görünce koptum:)Bir de Salih abinin büyeteçle bakıp durması bitirdi beni.Sona doğru Pollyanna,Komiser Kemal ve şiki şiki baba mutşem bir üçlü olmuşlardı:)

Tolga: Neden hep ben kız oluyorum?
Yönetmen: Seni etekle görmek hoşuma gidiyor dememi bekliyorsun ama demicem:):)

Pollyanna: Bu gidişle bu adam ancak jinayeti çözer.
Yönetmen: Arkadaşım bir daha jinayet dersen eteğin boyunu kısaltırım:img-hyste

Yönetmen: Bir Pollyanna sesi alayım.
Pollyanna: Siiii:)

Sherlock Holmes: Maktül nerde?
Pollyanna: Yok müdür.Biz onu bayramda kestik.Polisler götürdü onu polisler.
Yönetmen: Arkadaşım Sherlock Holmes'a neden müdür diyorsun?Sevgi insanı olsana.
Pollyanna: Onu polisler götürdü tatlım:img-hyste

Yönetmen: Bu filmle ödül alıcam ben.
Pollayanna: Kaçta uyandıralım:)

Yönetmen: Sevgi insanı ol,ayaklar pıtır pıtır:):)
Yönetmen: Arkadaşım ödüle koşuyorum,tutma beni:img-hyste

baris[a]rock
07-01-08, 16:09
İzliyorum İzliyoruz
Gülüyorum Gülüyoruz
ve bu programı çok seviyoruzz...:):):):):)

Şah-Rû
07-01-08, 16:14
Tolga Çevik' in mimikleri, Salih Kalyon' un rahatlığı, yönetmenin gititkçe daha fazla coşması bir yana, ben bu hafta en çok maktülün çizildiği sandalyeye güldüm.:img-hyste
Ne cinayetmiş ama Arsen Lüpen, Sherlock Holmes, Komiser Kemal biraraya gelipte çözemediler. Şiki şiki baba ve arabayı "boşa alıp" parketmeleri de güldüğüm sahnelerdendi.
Özer Atik' in şarkıları çok güzel gerçekten.

deniz_15
07-01-08, 17:49
yönetmen:arsen lüpen beyninizde şimdi ağzınızda yuttun .gitti
tolga:ben leğen getireyim birazdan çıkar

---

yönetmen:yok mu gözlüğü palyananın
tolga : yok lens takıyor :)

---
tolga:gösteriyim mi silahı
yönetmen:göster desem ne yapacaksın
tolga:işte o zaman ...

--
ve benim koptuğum cümlelerden biri

yönetmen :prodiksiyon gönder katilin öldüğü sandalyeyi

--
yönetmen:bir daha jinayet dersen eteğin boyunu kısaltırım
tolga: o zaman silah çıkar olay çözülür :)
--
yönetmen : bir polayana sesi ver
tolga:siiii :)
--
salih:böyle davranırsa karakterin içine giremem
tolga:napıyım hemen soyunayım mı

--
salih:maktül nerede
tolga: (eteğinin altına doğru bakar) buralarda değil
yönetmen :neye baktın
tolga:maktüle
yönetmen:maktül ne
tolga:fransız bir yazar herhalde
yönetmen : eteğenin altında mı yaşıyor :)
--
Sherlock Holmes: Maktül nerde?
Pollyanna: Yok müdür.Biz onu bayramda kestik.Polisler götürdü onu polisler.
Yönetmen: Arkadaşım Sherlock Holmes'a neden müdür diyorsun?Sevgi insanı olsana.
Pollyanna: Onu polisler götürdü tatlım
---
yönetmen: (polyanaya) içinde fırtınalar kopuyor

ve tolga bir döner etekte havalanır

yönetmen:polyana için çoşsun dışın değil
tolga:içim çoştu herkeste gördü
--
yönetmen:beyefendi o sevgi insanı polyana bu filmle ödül alacağım ben
tolga:kaçta uyandıralım bir yere yetişeceksen

--
salih : sen kimsin
tolga:ben bu evin ...
yönetmen : sakın söyleme
tolga:baştan beri öyle bir tablo çizdim
yönetmen:sakın söyleme çocukların hayalleri yıkılır
tolga:yolun yolcusu
--
benim koptuğum cümlelerden ikisi

yönetmen:sevgi insanı ol ayaklar pıtır pıtır

yönetmen:ayaklar pıtırcık :)
--

ve sehircinin çıkıptı şiki şiki baba yı söylemesiii süperdiiiii
--
yönetmen:vitesi boşa alın araba kaymasın :)

--
olay anının dansla anlatıldığı zaman
tolga:ben dasn ederken ön taraf gözünü kapatırsa sevineceğim
--
ve sonunda tolga cinayeti anlatamaz salih abide çözemez
özer abimiz mikrofona çıkar ve yönetmen onu seslendirir

yönetmen :salak polyana anlatamadı SHERLOCK HOLMES ve komser kemal çözemedi yönetmene kalbim dayanmadı ben öldürdüm ben aşçı :)

koobee24
10-01-08, 20:53
komedi dükkanında harry potter'ı da canlandırsalar ya malzeme bol olur.

KiRaZ_aLp
10-01-08, 22:17
bende isliyorum komedi dükkanınıı
süperr bi şey yha gülmekten ölüyorumm:)
çokk komik oluolarr....

nilberfu
13-01-08, 02:49
Resimdeki çocuk Tolga Çevik'in çocuğu mu, yoksa Salih Kalyon'un torunu (veya çocuğu) mu acaba?

Bu bölümde yine çok güldüm ama en favori bölümlerimden biri olmayacağı kesin. Arada olur böyle... Her hafta süper olamaz tabii ki. Bence biraz zorlama olmuş Parmak Çocuk ve Kaptan Cousteau teması. Kaptan Cousteau ve mesela Moby Dick olabilirdi, Jaws olabilirdi. Gerçi Minik bir ara balina oldu ama Parmak Çocuk fonksiyonsuz olmuş biraz Kaptanın yanında.

Niya artık konuk almıyorlar? Gelen konuklara göre bir şeyler yapmaya çalışmaları da güzel oluyordu.

Bu arada farkında mısınız bazen yönetmen de gülecek gibi oluyor neredeyse, son anda kurtarıyor patlamaktan...

ébruli
13-01-08, 04:03
nilberfucum aynı dusunmusuz bende o yuzden yazmadım hatta benıde sarmadı bir iki espri dısında evet mükemmeliği beklemek haksızlık olur
herhafta yerlere yatıcaz beklentisi içinde olmayalım
genede izlemek güzeldi

şu an favorim polyanna ve komiser kemal

nilberfu
13-01-08, 04:19
şu an favorim polyanna ve komiser kemal

Pollyanna ve Komiser Kemal çok güzeldi gerçekten. Hatta o bölümde sadece oyuncular değil, yönetmen de harikaydı. Hala aklıma geldikçe gülüyorum yönetmenin "ödüle gidiyorum, tutmayın beni" demesini her hatırladığımda.

Ben ressamlı bölümü de çoook sevmiştim. Sonra Roma Dönemi, Don Quixote & Sancho Panza, Kuğu Gölü balesini icra ettikleri bölüm:img-hyste

ébruli
13-01-08, 04:21
izlemek isteyenlere şu anda opera bölümü tekrarı var
konuk hakan aysev

deniz_15
14-01-08, 17:39
sizin düşüncelerinize katılmıyorum komedi dukkani bu bölümde harikaydı.

gulu gulu diye anlaşmaya çalışmaları, yönetmene kafa tutmaları ,nazmiye,kaptan kusto,bıdık cocuk :) (parmak çocuk),gulu gulucu,
ve özellikle nazmiye çok komikti tolga peruğu kafasına geçirip nazmiye olduğunda yönetmen arkandakine bakta feyz al dedğinde ben koptum :)

özer abi namı değer minikte çok güzel balina oldu .yaw adamın sarkı söylemesi haricinde sesini duymuyoruz.tolgaların karşısında gülmüyor ama bu sefer gülümsedii.ama bu suskunluk hayra almet değil sonun da bir konuşacak pir konuşacak ben öyle tahmin ediyorum.:)

önümüzdeki bölüm yani 18 ocak cuma günü

konu: Kovboy ve Kızılderili
Kovboy :Tolga Çevik
Kızılderili : Salih Kalyon
--------------------------------
Romeo ve Juliet

Romeo:Salih Kalyon
Juliet:Tolga Çevik

Şah-Rû
14-01-08, 18:13
Nispeten daha sakin bir bölüm oldu diyebilirim. Yine de keyifliydi. Ben en çok Kaptan Cousteau boğulurken, yönetmenin parmak çocuğu yedek tüpü alması için güverteye yollayıp bi de çay koydurmasına güldüm.
Tolga Çevik' in ilk dokunduğu anda Nazmiye' nin kolunu çıkarması çok komikti. Yönetmeni iğnelemesi de, "tam yol ileri geliyorum" :img-wink: Zaman zaman yönetmen bile gülmesine engel olamazken Özer Atik nasıl o kadar sakin durabiliyor anlayamıyorum.

deniz_15 önümüzdeki bölüm bilgileri için çok teşekkürler. Özellikle Romeo&Juliet kısmı bayağı şenlikli olacak gibi.

Bu arada benim favorilerim Shrek ve hamam.

nilberfu
15-01-08, 05:23
Romeo ve Juliet

Romeo:Salih Kalyon
Juliet:Tolga Çevik

Burada rol paylaşımını yazmalarına gerek var mıydı bilemiyorum. Juliet'in Tolga Çevik tarafından canlandırılmama ihtimali nedir?

Şah-Rû
15-01-08, 15:30
Burada rol paylaşımını yazmalarına gerek var mıydı bilemiyorum. Juliet'in Tolga Çevik tarafından canlandırılmama ihtimali nedir?
:img-hyste
Çok düşük bir ihtimal değil mi?
Ben asıl kovboy ve kızılderili bölümünde nasıl oldu da Tolga Çevik "kızılderili" rolünden kurtuldu onu merak ediyorum.
Juliet yeterince ağır bir darbe olacak diye düşündüler herhalde.:img-wink:

gzm
15-01-08, 23:06
http://img107.imageshack.us/img107/415/komedidukkani63rf5.jpg

http://img47.imageshack.us/img47/4627/57008733am6.jpg

Medea
16-01-08, 04:14
Sanırım tekrarları karışık veriliyor,düzenli verilmiyor yani?Acaba bilenleriniz var mı hangi gün -ya da günlerde- tekrarı veriliyor Komedi dükkanı'nın?

yessi
16-01-08, 18:37
Sanırım tekrarları karışık veriliyor,düzenli verilmiyor yani?Acaba bilenleriniz var mı hangi gün -ya da günlerde- tekrarı veriliyor Komedi dükkanı'nın?

cuma günleri 20:40'ta yeni bölümler oluyor. cumartesi akşamı saat 22:00 gibi yanılmıyorsam tekrarı var. bir de pazar gün öğle saatlerinde epeyce eski bölümlerinin tekrarı veriliyor.

Medea
17-01-08, 04:29
cuma günleri 20:40'ta yeni bölümler oluyor. cumartesi akşamı saat 22:00 gibi yanılmıyorsam tekrarı var. bir de pazar gün öğle saatlerinde epeyce eski bölümlerinin tekrarı veriliyor.

Teşekkür ederim.Çok eski bölümler bile olsa izlenmeye değer diye düşünüyorum,pazar günkü tekrarı da anımsattığın için sağol ayrıca :img-wink:.Hem çok farklı bir yapım hem de kaliteli.

MeRwİsİm
17-01-08, 12:36

Cnm Cuma günü saat 21'de var bide onun tekrarı Pazar günü 18'de felan...Sürekli takip ediyoruz:):img-yes:

şevvalce
17-01-08, 21:47
harika bir program bu yaa..Tolga Çevik'i de gerçekten çok severim..aklına fikrine yüreğine sağlık ki böyle bir proje gelmiş aklına ve hayata geçirmiş çok da güzel olmuş..her hafta izliyorum keyifle gülmekten karnıma ağrılar giriyo:D:D

KiRaZ_aLp
17-01-08, 23:02
şimdi komedi dükkanı cuma akşamı yani yrn akşam 20.40 ta dimi??
bi de bu bölümde romeo ve julietimi canlandırcaklarmış:D........

hayat ve ben
17-01-08, 23:18
slm ben yeni üyeyim başlığı açan kişiye çok teşekkürler....:happy0064ya tolga ve salih beye bayılıyorum beni çok güldürüyorlar...hele o yönetmenle tolganın çatışmaları..:img-grin2:img-grin2:img-grin2bence kimse kaçırmasın..:good:

gzm
18-01-08, 02:48
şimdi komedi dükkanı cuma akşamı yani yrn akşam 20.40 ta dimi??
bi de bu bölümde romeo ve julietimi canlandırcaklarmış:D........

20.40 yazılsada genelde 21.10 da baslıyor.Pazar günleride 18.00 dan sonra cuma aksamı yayınlanan bölümün tekrarı oluyor.

Şah-Rû
18-01-08, 18:03
Artık haberlerden sonra başladığı için cuma akşamları yeni bölüm 20,40 en geç 20,50 de başlıyor.
C.tesi gece yarısı 00,30 gibi eski bölümlerden tekrarı oluyor.
Pazar günü 18:00 de haberler öncesinde son bölümün tekrarı oluyor.

Önceki bölümlerde bi kaç kez gülme efekti dopingi yapıldı, bu hataya tekrar düşülmeyeceğini umuyorum. İzleyicinin doğal tepkisi en güzeli. Bir de kesinlikle başka bir kanala geçmemesini temenni ediyorum.

karanlık86
19-01-08, 04:17
meraba arkadaşlar...
bu akşamda çok güzeldi ama önceki haftalardaki tadı alamadım nedense...çok hoşuma gidiyor Tolga ile Salih abinin halleri...o kadar doğallar ki...ve bugün hem bizi güldürdükleri gibi kendileri de güldüler...:P harikaydılar...:good:
yönetmene bişey diyemiyorum sanırım bu programın izlenmesin de en büşük etkenlerden biri...:img-yes:

frk
19-01-08, 04:20
Yine çok güldüm çok eğlendim. Hikayeler çok güzeldi. Yönetmenle atışmalar koparttı. Özer beyin şarkıları ise bir başka hava katıyor, severek dinliyorum. Bu çizgide devam ederler inşallah. Başka bir kanala geçmemesi konusunda da daha önce söylediğim gibi tv8de kalsınlar.

Yönetmeni kesinlikle göstermesinler ayrıca. Yüzü göründüğü an olay biter. Olurda bir yerde görürsem bütün büyü kaçar.

Medea
19-01-08, 04:33
Ne yazık ki bu son bölümü izleyemedim aksilikler sonucunda.Tekrarı cumartesi geceyarısı mı veriliyor son bölümün?

mc_merve
19-01-08, 06:57
bu rpogrami takip ettigimden beri ilk defa bu kadar farkli birseye bu denli guldugumu farkettim

tolga cevikle salih kalyon herkesden farkli bir sekilde insanlari gulduruyolar ki bu baya zor bir is ve basariyolarda

bu bolumde en cok juliet romeo superdi :D ozelikle dans sahnesi tolganin laflarina cok guldum ::::::::::D

KiRaZ_aLp
19-01-08, 22:39
ben isledim süperrdi yha gülmekten koptumm:D
tolga çevik çokk tatlı yhaa...
hele o iyi kötü çirkin olması çookk komikti
hele 3 ünü aynı anda yapması süpperdi:)
ve tabiyki romea juliet süperddiiii....
dans sahnesi çok komikti.....

MeRwİsİm
19-01-08, 23:16
Ne yazık ki bu son bölümü izleyemedim aksilikler sonucunda.Tekrarı cumartesi geceyarısı mı veriliyor son bölümün?

Hyr...Pazar akşamı 18:00 da veriliyo:img-yes:

Ya acayip komikti dün yine hele Tolga Çeviğin kıyafetine bayıldım ikisinede özellikle juliet :D:D:D

zehre
19-01-08, 23:26
Bende cuma günleri değil ama tekrarlarını hiç kaçırmıyorum..
teşekkürler Tolga Çevik, Salih Kalyon ve emeği geçen herkese..
Böyle bir programa gerçekten ihtiyacımız varmış..

nilberfu
20-01-08, 01:05
Romeo Akçakoca!!!

Süperdi:happy0064:img-hyste Zaten ben bu Romeo&Juliet ve kovboy&kızılderili temalarını duyunca çok güzel olacağını tahmin etmiştim.

Tolga'nın "o" halini görünce kovboy kıyafeti içindeki aklıma Brokeback gelmedi değil!!!

Özellikle Romeo ve Juliet kısmında seyirciler de çok güzel katkı yaptılar. Ben seyirci olsam sahneye çıkamam, onların yanında çok fena stres yaparım, rezil olurum.

Yönetmen de ayrı bir komedi: "Ayağınla uh de!"
Juliet'e çıkışması "Düzgün davran, ben senin babanım."
"Çıldırtmayın beni" diye bağırınca, Salih Kalyon'un "Size ne oluyor? Çılgın At benim!" demesi çok güldüğüm yerlerden sadece birkaçı, daha birçok şeye güldüm ama hatırlamıyorum.

gzm
20-01-08, 01:42
Özellikle Romeo ve Juliet kısmında seyirciler de çok güzel katkı yaptılar. Ben seyirci olsam sahneye çıkamam, onların yanında çok fena stres yaparım, rezil olurum.

Sahneye dans icin cıkanlar sanslıydı.Diger kız Romeo ile konusacaktı Tolga'da playback yapacaktı o sahnede kız ne diyecegini bilemeyecegi icin zor durumda kaldı.Ama bazıları gercektende cok basarılı oluyor.Özellikle Noel Baba'Da Tolga'nın babası rolünde oynayan kisi

nilberfu
20-01-08, 03:37
Sahneye dans icin cıkanlar sanslıydı.Diger kız Romeo ile konusacaktı Tolga'da playback yapacaktı o sahnede kız ne diyecegini bilemeyecegi icin zor durumda kaldı.Ama bazıları gercektende cok basarılı oluyor.Özellikle Noel Baba'Da Tolga'nın babası rolünde oynayan kisi

Evet, o kızın sahnesi çok zordu hakikaten. Benim aklıma sadece "Romeo ve Juliet" metninden Juliet'in söylediği birkaç parça gelirdi ("my only love sprung from my only hate..." diye başlardım) ve oradaki ortama hiç uymazdı söyleyebileceklerim: Kesin yönetmenden veya diğerlerinden çok hoş(!) laflar duyardım.
Sonradan sahneye dans için çıkanlardan birisi (hatta kovboy Tolga'yı havaya kaldıranlar aynı zamanda) kılıç çıkardı ya aniden Romeo'ya, bence orası da çok başarılıydı.

Manga17
20-01-08, 19:31
dün gece yani bu sabahın öncesindeki gece, uyumaya çalışıyorum... sabah dershane var diye, dön dön dön dön... uyuyamadım. kalktım ve tvyi açtım; birde ne göreyim? KOMEDİ DÜKKANI!! :) Cesar-Burutus bölümü vardı ve süperdi.. :) her bölümü süper zaten..!

Medea
20-01-08, 19:42
Saatleri,tvler sağolsun,bir türlü oturtamadığım için soruyorum ama kaçtaydı o izlediğin bölüm Manga17?Ben bakındım görmedim de..ne zor işmş yahu? :)

jatco bennardo
20-01-08, 19:45
gülmekten karmıma agrılar giriyor izledikce

cok güzel rol yapıyolar..(:

yolga cevik yüz mimikleri beni öldürüyor:D

deniz-fan
20-01-08, 20:08
Bayılıorum bu programa yaa !!
Gülmekten çenem ağrıyo ..
Tolga Çeviğin performansı avrupa yakasındakinden de öte ..
Salih Kalyon zaten usta bi oyuncu ..
Canı gülmek isteyen birileri varsa tek adres bence ..
Komedi Dükkanı ..

başak-eylül
20-01-08, 23:51
Saatleri,tvler sağolsun,bir türlü oturtamadığım için soruyorum ama kaçtaydı o izlediğin bölüm Manga17?Ben bakındım görmedim de..ne zor işmş yahu? :)

Arkadaş bu cumartesi gecesi 00.30'da yayınlanan Cesear Brutus tekrarından bahsediyor Elgiz abla.
Ben de izledim gece,çok komikti gece gece baya bi güldüm.

Bu haftaki bölüm yine çok güzeldi ama ben en çok Romeo ve Juliet kısmını beğendim ve daha çok güldüm.Bu arada Salih abinin kzıldereli şapkası ve Juliet'in kıyafeti çok güzeldi:)

Salih abinin şapkası öne doğru düşer:
Yönetmen: Beyfendi büyük şefsiniz tavuz kuşu değil:)

Yönetmen: Ben mizahsen kuruyorum,siz halay çekiyorsunuz:img-hyste

Kovboy büyük şefe elektrik süpürgesi satmaya çalışıyor:
Kovboy:Tek küçük bir ayrıntı var o da elektrik.Birkaç yüz seneye gelecek:)

Yönetmen: Ne seçtiniz oyun için?
Tolga: Romeo ve Juliet ama ben daha çok ören bayan gibi duruyorum:img-hyste

Yönetmen: Juliet hergün güneşlenmek için 5 dakika süren var.
Juliet: Bu halle mi güneşleniyorum?Ben zaten hep manyağı oyunuyorum:img-hyste
Yönetmen: Arkadaşım!Sen Juliet ol dalgana bak:)

Yönetmen: Romeo neden maske ile geldin anlat seyirciye.
Juliet: Bana bakmaya yüzü yok:)

Yönetmen: Diğer çiftler sadece iki adım atıyorsunuz.Gözümden kaçtı sanmayın.Sahnenin tamamını kullanın.

Yönetmen Juliet ve sevgilisinin dansını beğenmez.
Juliet: Sanki Tolgahan programı yönetiyor,haberimiz yok.Her dansı da biliyor:)

Romeo: İşte ben.
Juliet: Evet.Aynı cazibe aynı saçma kıyafet:img-hyste

Romeo: Nerelerdeydin bugüne kadar?
Yönetmen: Feleğin çemberinden geçtin.
Juliet: Niye sirkte mi çalışıyorum:)

:::Tugce:::
21-01-08, 00:24
ayy harıka bir progrm yerlere yatırıyorum ıslerken ya bu kadar olur
tolga kendını kanıtladı.
salih abıye söyleyecek söz bulamıyorum zaten.
harıkalar.

yerin86
21-01-08, 00:59
hayatımda hiç bir diziye,filme,tiyatroya gösterisine bu kadar gülmemiştim.
işte gerçek komedi güldürü budur.

hepsi birbirinden güzeldi ama en çok polyanaya gülmüştüm özellikle polyanayı karakola götürüş sahnesi ve ondan sonraki ifade sahneleri
TEBRİK EDİYORUM TÜM EKİBİ

21-01-08, 03:47
Arkadaş bu cumartesi gecesi 00.30'da yayınlanan Cesear Brutus tekrarından bahsediyor Elgiz abla.
Ben de izledim gece,çok komikti gece gece baya bi güldüm.

Bu haftaki bölüm yine çok güzeldi ama ben en çok Romeo ve Juliet kısmını beğendim ve daha çok güldüm.Bu arada Salih abinin kzıldereli şapkası ve Juliet'in kıyafeti çok güzeldi:)

Salih abinin şapkası öne doğru düşer:
Yönetmen: Beyfendi büyük şefsiniz tavuz kuşu değil:)

Yönetmen: Ben mizahsen kuruyorum,siz halay çekiyorsunuz:img-hyste

Kovboy büyük şefe elektrik süpürgesi satmaya çalışıyor:
Kovboy:Tek küçük bir ayrıntı var o da elektrik.Birkaç yüz seneye gelecek:)

Yönetmen: Ne seçtiniz oyun için?
Tolga: Romeo ve Juliet ama ben daha çok ören bayan gibi duruyorum:img-hyste

Yönetmen: Juliet hergün güneşlenmek için 5 dakika süren var.
Juliet: Bu halle mi güneşleniyorum?Ben zaten hep manyağı oyunuyorum:img-hyste
Yönetmen: Arkadaşım!Sen Juliet ol dalgana bak:)

Yönetmen: Romeo neden maske ile geldin anlat seyirciye.
Juliet: Bana bakmaya yüzü yok:)

Yönetmen: Diğer çiftler sadece iki adım atıyorsunuz.Gözümden kaçtı sanmayın.Sahnenin tamamını kullanın.

Yönetmen Juliet ve sevgilisinin dansını beğenmez.
Juliet: Sanki Tolgahan programı yönetiyor,haberimiz yok.Her dansı da biliyor:)

Romeo: İşte ben.
Juliet: Evet.Aynı cazibe aynı saçma kıyafet:img-hyste

Romeo: Nerelerdeydin bugüne kadar?
Yönetmen: Feleğin çemberinden geçtin.
Juliet: Niye sirkte mi çalışıyorum:)

ayy süperdı bu replikler ya bayılıyorum bu showa haıkakaten gerçek komedi bu
diyorum gerçk show.:img-yes:

Medea
21-01-08, 03:58
Yönetmenin " bu sefer siz yazın dedim gene kadın olmuşsunuz" demesi de iyiydi.Tolga Çevik'in mimikleri inanılmaz güzel ve çok çabuk değiştirebiliyor duyguya göre.Salih Kalyon da gülmeden çok iyi idare ediyor profesyonellik bu sanırım.

nageii
21-01-08, 16:32
ben hayatımda hiç bu kadar gülmemiştim olağanüstü bişi bu yaaaaaaa....bence herkesin izlemesi gerekir..insanların böle eğlenceden mahrum bırakılmaması gerekir
salih:al bak senin kazan dogurdu.
Tolga:naptın lan kazana??...:))
...müdür naptın_?...

nageii
21-01-08, 16:38
SALİH KALYON:bugün morales'in çığlığını oynucaz
TOLGA ÇEVİK:hee tamam ben napıcam çığlık mı atıcam?
YÖNETMEN:arkadaşım soyun!!:img-yes:
TOLGA ÇEVİK:Soyun derken ne anlamda işe soyun anlamında mı?
YÖNETMEN:Soyun arkadaşım gömleğini çıkar. Arkadaşım vaktim yok
TOLGA ÇEVİK: Bu sıkışık vakitlerde beni soymanız gücediriyor zaten, keşke bol vaktimiz olsa da……. aaa bi dakka şimdi anlıyorum çığlık mığlık moraless..:))
YÖNETMEN : Arkadaşım ikide bir seyirciyi gaza getirme. Bugün arkadaşlarını getirmiş olabilirsin.
TOLGA ÇEVİK: benim bu kadar arkadaşım yok..hiç olmadı ki:icon_whis
SALİH ABİ: Filemenko’nun babası, Rumbanın çözüm ortağı, salsanın isim babası Alfonso Çikko Moraless…anlaşıldı mı?
TOLGA ÇEVİK: Evet.. Bi çok evliliği olan adam. Onu anladım. Onun babası, bunun babası…
SALİH ABİ: Şimdi Moraless’in aşkını anlatıyoruz. Moraless’in çığlığı
TOLGA ÇEVİK: Onu da zaten gözden kaçırmış değilim. Moraless diyo, mor gömlek. Saçma bir şaka, çok saçma bir şaka.basit yanii..:happy0064
TOLGA ÇEVİK: Gerçekten ben kalçamı kaybedicem birazdan. Yani bi kadına değer mi bu ve tıraş olmamış bi kadın nası bi memleket bu ispanya yaa…:img-pilot
SALİH ABİ: Hocam yalnız, pardon doğru sölüyo. Çünkü metinde de diyoki öle bi geçicekki diyo. Ona moraless aşık olacak. Arkadaş gerdabostan plajında dolaşır gibi geziyo
TOLGA ÇEVİK: Haaa.. üstüne alınma..bu ispanaya olayı saçma zaten
SALİH ABİ: kardeş bak aşık olacak tarza bi geçiş..lütfen
ARKADAŞ: Onunda bana aşık olmaya hiç gönlü yok ama.
TOLGA ÇEVİK: o zaman belki bir gecelik bişey olur yani.
YÖNETMEN: Sarıl beline, sarıl beline
TOLGA ÇEVİK: Ne, napim???
YÖNETMEN: arkadaşım sarıl beline salsya devam
TOLGA ÇEVİK: ya adam dünden razı ben geriliyorum yani
YÖNETMEN: arkadaşım adam oyuncu
ARKADAŞ: hocam yanlış mı yapıyorum
TOLGA ÇEVİK: çok doğru yapıyosunda partner yanlış.. yanii..:img-in_lo
YÖNETMEN: aşkına dansı hediye et
TOLGA ÇEVİK: al senin olsun ne halim varsa gör:bella
YÖNETMEN: kestik. aşkına dansı düzgün hediye et moraless!!!!
TOLGA ÇEVİK: Kuran çarpsın senin için buldum bu dansı çünkü ben bi iki kıvırdım bana hiç yaramıyo en azından sen al belki bi şeyine yarar yani..hee
ARKADAŞ: cevap verim mi
TOLGA ÇEVİK: hiç verme, hiç..
YÖNETMEN: kestik. Arkadaşım….ayaktaki arkadaşım bir, yerdeki arkadaşım iki
TOLGA ÇEVİK: ben niye ikinci sıraya düştüm onu anlamadım.
TOLGA ÇEVİK: Ben napim gidim mi nolur çok sıkıldım. Kız da gitti çünkü. Aklım onda kaldı ya. Sora düşündüm çünkü bi tıraşla hallolcak bişi yanii. hatları hoş çünkü.
YÖNETMEN: kestikk..prodüksyonnnnn…..ben burda devamlılığı alamadım
TOLGA ÇEVİK: Devamlı sallıyorum ben, nasıl alamadım.
YÖNETMEN: müzisyen arkadaşım. Bi tango çalıyoruz. Sen geliyosun beyfendiyee tango için rica ediyosunn ve tango yapıyosunuz.
TOLGA ÇEVİK: artık beyefendi demesek.:img-haha:
SALİH ABİ: ben napıyorum şimdi…
TOLGA ÇEVİK: sabaha kaddar densssss….:img-elvis
YÖNETMEN: evwt dans ediyosunuz. Papatya gibisin beyaz ve ince.
SALİH ABİ: bu kıyafetle mi (kıyafet siyahtır). Bu kıyafeti niye giydik o zaman??
TOLGA ÇEVİK: işte bu kıyafeti giyince ispanyadan atıyolar bunu. Geliyo Kumkapı’da söylemeye başlıyo…:))
çok komik yaaaaa........<<.......>>...

nageii
21-01-08, 16:48
komik sahneler.........
TOLGA ÇEVİK: merhaba afrika..aman merhabalarr..afrikadan yaptığımız bu yayında çok gerginiz.etrafta binumum hayvanlar var.saysan belki de bir çoğunun adını bilmezsiniz…ben hiçbirini bilmiyorum zaten…
TOLGA ÇEVİK: evet. Hazırız biz çok hazırız
SALİH ABİ: tolga sessiz ol tolga sessiz ollll!!!!
TOLGA ÇEVİK: o zaman bağırma salih abi….:))
YÖNETMEN: beyefendi, beyefendi belgesel filmiyle ödül almış bi yönetmen var mı
SALİH ABİ: aaaa…!!! Yok mu ???
YÖNETMEN: beyefendi ancak bi hayvanı çekerek ödül alabilirsiniz, Tolga’yı çekerek değil.
TOLGA ÇEVİK: iyi, güzel bişi mi dedi
SALİH ABİ: dur bakim şöle..dön bu tarafa biraz
TOLGA ÇEVİK: abi sen beni çekersen ben karakalemle mi çizicem hayvanı sen hayvanı çekeceksin arada ben denk gelicem. Ne kadar saçma bir birlikteliğiz
SALİH ABİ: yaaaa… hocam ortada hayvan yok..hayvan, hayvan diyosunuz
TOLGA ÇEVİK: şu an, şu an, tam şu an işte.orayı salih abii..
SALİH ABİ: Ya aslanı mı çekicem bunu mu çekicem bilemiyorum kii
YÖNETMEN: Kestik beyefendi adam aslanı gösteriyo size
TOLGA ÇEVİK: Öle mi?? Ben aslana denk geldim mi ben başka bişey göstermiştim
YÖNETMEN: Ne gösterdin arkadaşım
TOLGA ÇEVİK: Sağlam bi turist geçti ben onu şey yapmıştım. Ama hoştu yani, boyu, posu yerinde
SALİH ABİ: Önce şöle yapalım. Aslanları bi detay alim ben
TOLGA ÇEVİK: Allahh.... detaya taktı ya..hepsi erkek denk gelirse nolucak.yayınlayamicamız şeyler çekmeyelim lütfenn
YÖNETMEN: aslan geldi dibinizde gir çanatnın altınaa
TOLGA ÇEVİK: altına nasıl girim üfacık çantanın ne saçma bişi nerde ki şuan ben tam yerini isteiyorum
SALİH ABİ:ya görmüyo musun ordan geçiyo işte.bakkk
TOLGA ÇEVİK: madem görüyosun niye saklanmıyosun ?? ya ikimizi de heder edicek burda, çıkıp çıkıp ortaya.
Yönetmen: "beyefendi vitesi boşa al araba kaymasın."
Tolga : "vitesi boşa al araba kaymasın:) Hııııı?????
Yönetmen:"Pinakyo Pinokyo: Şöyle şöyle yap" diyceksin arkadaşım.
Tolga Çevik: "Aynen böyle mi?"
Yönetmen: "Evet"
Tolga Çevik: "Pinakyo Pinokyo...."
Sonrasında yönetmene "Al sana" bakışı yapması daha da komik:good::good:

nageii
21-01-08, 17:04
yönetmen: ben bu oyundan ödül alcam
tolga : kaçta uyandıralım?
Yönetmen:arkadasım kütük ol.
Tolga:tmm sizi hayal ediyorm.
yönetmen:arkadaşım nasıl çıkıştı o?
Tolga:iyi çıkış iyi çıkış
arkadaşım sevgi insanı ifadesi alıyım:img-cool2
salih:tolga öle deme yönetmen açtırmaz kapıyı sonra
tolga:onuda montajda açsın işi ne.
yönetmen: çıldıracam yaw.
Tolga : hayırlısı hayırlısı
Yönetmen: arkadasım ben msjı aldım
Tolga : he ileti msjı gelmiş.
Tolga:bütün amerikalı çokcuklara noel baba geliyor.bize neden gelmiyor.
konuk Abi:çünkü biz türküz ayrımcılık yapıyorlar.
YÖNETMEN :Dedektif geldi bu jinayeti çözecek
TOLGA :Jinayeti.Anladım bu değişik bir konu ben bilmiyorum karişmim kenarda durim ben
YÖNETMEN :Arkadaşım bir daha jinayet dersen eteğin boyunu kısalttırırım.
TOLGA :O zaman silah çıkar olay çözülür sölim
Yönetmen : Altın gününde oynayan kadınlar gibisiniz beyefendi
Tolga : Hocam siz bu detayları nereden biliyorsunuz ?
Yönetmen : Arkadaşım, şatoda bi kız bulurum, seni öpüştürürüm, o kız da müzisyen olur
Tolga : Farkındaysanız hiç kuyruğumda değil:img-icecr
Yönetmen : Nasıl gireceksiniz şatoya ?
Tolga : Bence kapıyı çalalım, açarlarsa gireriz.
Salih : Tolga benim üstüme çıksın, fırlatayım ben onu
Yönetmen : Beyefendi duvar 50 metre
Tolga : Eee nasıl olacak o iş ?
Yönetmen : Özür dile yönetmeninden, yardım iste:img-blush
tolga : kim o
salih : ben nasreddin hoca komşu
tolga : k.bakma muharremi bekliyorum :D
salih : nasreddin hocanın adı muharrem mi
yönetmen:arkadaşım ne yaptığını gördün mü
Arkadaşım ver ODUNU.....
Yönetmen= Arkadaşım omuzlarının üstüne çök
Tolga=???
Yönetmen= Arkadaşım ilk skece mi dönelim?
Yönetmen=O eşeğin kuyruğu niye yanda?
Tolga=Onun türü öyle..Eşeğin yandan yemişi böyle oluyo... :img-polic
Salih abi=Hocam bu bi tuzak mı?
Tolga=Evet hemde bubi tuzağı!
nasıl bir dümendeyiz ???? :img-help:
ALLAH DA BENİ KAHRETSİN
salih abi : gulu gulu 30 yıl gulu gulu önce gulu gulu burdaydım
Tolga abi : hayırlısı glu glu
Yönetmen: Cuma evladım!...
Cuma: Bugün de herkes bana bi babacan tavır...
TOLGA: bu kadar zaman ada da tek basına kalmıs adamın yanına hemde kosarak gidilirmi :)
yönetmen :Çekin yoncalarla örülü yorganı üstünüze
TOLGA :Ben bu işin sonunun buraya geleceğini biliyordum
Dedektif: Okula gidiyo musun.?
Polyanna: Bazen..
Yön:Beyfendi o agaçmı.?
Salih:ewet cam agacı
Yön: daha cok cam çiçegine benziyor.
Salih:daha büyüyecek ama.
Yön:Arkadasım boyacı kostümü bu.
Tolga:o zamanlar ek işyapıyorlar.
Yön:Fermuar niye yukarda?haramilerin ihtiyaç durumu nasıl oluyor?
Tolga:sizin kafanızda nasıl bir ihtiyaç wardı?
Noel baba ile kırk haramiler durumu karıstıgında...
Yön:Napıcaz bu durumda.?
Tolga:Öyle işte gülelim eylenelim.
Tolga:shrekte böyle bir şeydi iste.Enteresan
Yön:Shrek yapmadık hiç.
Tolga:Çıldıracam ben yaw.
Salih:Yapmadık ole birsey biz tolgacım.
Tolga:çokta eylenmiştik yaw.
Yön:Arkadasım top sizde
Tolga:he kırk haramilerle maç yapıcaz.
Tolga:Ali nerede?Kimse iplemiyor.118 denmi arasak.
Salih:gercekten Ali baba nerde?
Tolga:.Ali baba yok yok.Umrede.
Salih:Eyah,eyah,eyah yarasalar kaçıyor. noldu?olamazmı.
Yön:cok güzel
Tolga:Allah allah
ben çok seviyom......<<<<<<<<<<..K.O.M.E.D.İ.-.D.Ü.K.K.A.N.I..>>>>>>>>>

deniz_15
21-01-08, 17:55
replikler için teşekkürler .bende replikleri yazıyordum ama bir kaç haftadır yapamıyorum :) ama ben kendim not alıyordumm repliklerii :img-yes:

bu hafta da yine çok süperdiiiiiiiiiii :P:P

kovboy-kızılderili

yönetmen:atı yalağın oraya bağla su içsin hayvan

tolga atı bağlar

yönetmen :sehirci nereden anlasın orada yalak olduğunu su iç yalaktan anlasınlar

tolga:yalaktan su içiyim tezeğindende cilt kremi de yapayım mı ?

-----------------------------------------------------------

yönetmen:çadırı göster
tolga:burada mı?
yönetmen :arkadaşım aldım ben msjı tepemi attırma salla şapkayı

tolga şapkayı sallar

tolga: anladın mı sapkanın altındakini
yönetmen: baltaya doğru yaklaş ben gösterecem sana hazır önünde açıkkken olduda bitti maşallah
salih abi :görüyorsun dimi baltayı tolga
tolga: ben az önce o baltayla konuştum

-----------------------------

yönetmen: iyi, kötü, çirkin olarak konuş
salih : peki ben hangisini anlayım
tolga:cilveli olanı

romeo-juliet

yönetmen: git annenden izin al annen ben olacağım
tolga:babamı çok seviyorum
yönetmen :baban benim
tolga:olsun fikir babası benim

--------------------------------

sehircilerin katkısı çok güzel özelliklede o sarılı beyefendi tolgayı kendine bir çektii

tolga:bu arkadaşın adı dünden razı mı ?

değinde ben koptumm

birde yönetmen arkadaş kasabın oglu tırsaki değinde ben koptumm :P:P

romeo julete hesap sorduğunda

salih abi:neler yaptın anlat bakalım julide :)
juliet: liseyi bıraktım .. bana öğreteceklerini öğrettiler :bella

MusT!
22-01-08, 00:34
Çok kaliteli bi program gülmekten yerlere yatıyorum izlerken ayrıca salih kalyoncunun ve tolga çevik in performansları harika :happy0064

Şah-Rû
22-01-08, 15:02
Replikler için teşekkürler, okudukça tekrar hatırlıyorum o sahneleri.
Bu bölümde Tolga Çevik özellikle iyi, kötü ve çirkin olurken mimiklerde kendini aştı bence. Yönetmen ile karşılıklı atışmaları zaten başlı başına bi eğlence. Salih Abi' nin başlığının aşağıya düşmesi en çok güldüğüm sahneydi. Hakkaten tavus kuşu gibi oldu.
Romeo ve Juliet' te seyircilerin olumlu katkısı ve yönetmenin seyircilere de çemkirmesi bölümü daha da güzelleştirdi.
Özer Atik' in duru sesiyle seslendirdiği güzel parçalar da programa farklılık katıyor.
Tüm ekibi tekrar tekrar tebrik ediyorum.

nageii
23-01-08, 16:22
http://img117.imageshack.us/img117/6945/kd02uz0.jpg (http://imageshack.us)

http://img117.imageshack.us/img117/792/kd03hk4.jpg (http://imageshack.us)

http://img262.imageshack.us/img262/7221/kd04ze7.jpg (http://imageshack.us)

http://img205.imageshack.us/img205/6618/kd05sj8.jpg (http://imageshack.us)

***TEK KELİMEYLE MUHTEŞEMLER***

nageii
23-01-08, 16:33
http://img261.imageshack.us/img261/3245/kd08xs6.jpg (http://imageshack.us)

http://img521.imageshack.us/img521/4766/33918121ut5nb3.png (http://imageshack.us)

ggnibsgk
25-01-08, 22:32
Biraz geç oldu programa bi saat kaldı ama olsunn yine de ekliyim dedim ehe:)

Keyifli Dakikalar

Tolga Çevik ve Salih Kalyon'u bir araya getiren skeç-show programı "Komedi Dükkanı", bu hafta da takipçilerine keyifli dakikalar vaat ediyor.

Programın ilk bölümünde,komik ikili,Alp Dağları'nda kayak yapan siyam ikizlerini canlandırıyor.

Bollywood sinemasının konu edildiği ikinci bölümde ise,Kalyon'u Hintli yönetmen,Çevik'i ise Hintli fakir rolünde izliyoruz.

tv8-20.40

Kaynak:Vatan gazetesi

karanlık86
26-01-08, 02:53
meraba arkadaşlar...
resimler ve haber için çok teşekür ederim...

bu bölümde HARİKAYDI...bu akşam geçen haftadan daha çok keyif aldım yaa ne diyeyim iyi ki varsınız Salih abim ve Tolga'm...
özellkle de bu akşam 2.bölümü çok beğendim...Salih abi bu yönetmenlik kısmında çok güldü ya...bi de sanırım bu programı anlamlı kılan konukların da rol alması ve tabii görünmeyen yönetmen...

yessi
26-01-08, 03:44
izlediğim en komik bölümdü bu bölüm. tabi ki hint filmi bölümü. ikinci bölüm siyam ikizleri bölümünü gölgede bıraktı. yine de çok yerinde, yaratıcı espriler vardı. oyuncular da bu defa bıraktılar kendilerini, doyasıya güldüler. doğaçlama olduğuna bu bölümde gerçekten ikna oldum. süperdi her karesi. alkışşşş :)

aliyeaynalar
26-01-08, 03:53
ben sizin aksinizi düşünüyorum
hint filmini o kadar beğenmedim ama siyam ikizleri süperdi. Bence hint filmini o geride bıraktı. Ben en çok ona güldüm,
diğerine o kadar gülmedim..

nilberfu
26-01-08, 08:10
Brad Pırt :img-hyste

Y: Arkadaşım, hazır mısın?
T: Neye?
Y: Kaymaya.
T: Ben tuvalet kağıdı falan isteyeceksiniz sandım. Salih Abi'nin özel görevlisi gibiyim çünkü burada. Salih Abi çekinme... gelirse...

Y: Arkadaşım, salonda çoluk çocuk var, sapıklık yapma.
T: Bana buradan arsa aldıran sizsiniz.

S: Hocam adım atamıyorum, geride kalıyor. Bu adımımı tutuyor.
Y: Arkadaşım, niye adama sorun çıkartıyorsun?
T: Ya ben adamın şurasında yaşıyorum ya. Ona mı zorluk çıkarıyorum. Benim hayatım çok kolay yani.

Y: Beyefendi, kalçayı hafiften sallayın gelirken.
S: Hangi? Yapışık olanı mı, öbürünü mü?
T: Seninkisi ayrı mı? Burada başlı başına bir belgesel var biz kaçırıyoruz.
Y: Beyefendi, sizinkinin sağı ayrı solu ayrı oynuyorsa, ayrı bir film çekebilirim.

Y: Seyirci, bir dakika dinleyin!
T: Vallahi döverler söyleyeyim, ikinci defa ikaz ediyorum, çok tatlı insanlar, ağzını burnunu kırarlar, kıpırdarsak şerefsizim, zaten o anı bekliyoruz yani, çaldırırım göbek havası burada kaynar gidersin.

T: Salih Abi...
Y: Salih Abi değil.
T: Salih Abi değil... Kimsin sen?!!! Kimsin?!!!
S: Siyami. Siyami.

Y: Buzulları gör.
T: Anam! Buzul! Müdür, buzulları tepesine çıkalım, acil bir kamp yeri kuralım, böğürtülü şey geliyor, tipi...

Sucuk ekmek düşer...
S: Düştü hocam yaa... Ya şimdi kim alacak onu oradan gidip?
Y: Arkadaşım, kim alacak onu oradan gidip?
T: Bilmiyorum, ben zaten dibe vurdum, eğilip alabilirim...
Bu sırada ter silen abla gelir.
S: Geldi ablacığım... Ablacığım şu aşağıda bir sucuk var... Niye yaa? Gelip orada terini kuruluyor da, sucuğu mu alamayacak?

T: Hayvanın tozunu alma, gözünü bağla!

Y: Beyefendi, siz ünlü film yönetmeni Siri Siri Eduardo Bellini'siniz.
S: Bellini... İtalyan mı oluyor bu?
Y: İtalya'da büyümüşsünüz ama Hint asıllı Macar'sınız.
T: Şarküteri birşey yani...

Y: Arkadaşım, çok konuşuyorsun, bana sinema hakkında bir tek şey söyle, yönetmenliği bırakacağım.
T: Frigo.

Y: Arkadaşım, papatyaları yanına koy, güzelce deste yap, sonra onları Dolmabahçe ışıklarda satacağız.

Y: Arkadaşım, içinden yılan çıkarıyorsun, beyefendi seni keşfediyor, oynatacak.
S: Yılanı mı onu mu?
Y: Hiç fark etmez.

T: Büyük dümen dönüyor, şarkılar Fransızca, bize yediriyor, biz acayip bir dümene girdik, dur bakalım...
S: Ben de Hintli değilim zaten.

Y: Beyefendi, şimdi, arkadaşım Nergis'e yazmaya başladı... Nergis de sana pas veriyor, fakat şöyle bir ayrıntı var, beyefendi, tam onlar birbirlerine aşık olacakken, ne oluyor?
S: Papatyaların arasından yılan şeyi sokuyor..
Y: Beyefendi, kobra zaten onun kobrası, niye onu soksun?
S: Nergis'i sokuyor.
Y: Hayır! Nergis'i de sokmuyor.
S: Beni mi sokuyor?.. Beni sokarsa film biter.
Y: Tam birbirinize aşık olacakken meğersem o kimmiş?
S: Kobra!

Y: Kızkardeşin olduğu çıkıyor.
T: Nereden çıkıyor?
Y: Bilmiyorum, onu da yönetmen bulsun.
T: Yahu yönetmen Darıca'dan çıkmıyor.

S: Lütfen rejiye müdahale etmeyelim.
T: Rejil olacağız sonra.

T: Babam kim?
Y: Ben... Ne oldu?
S: Artiz oldu, babasını tanımıyor.

S: Yani bir kameraman yok değil mi şurada, koskoca yönetmen...
Y: Beyefendi, büyük yönetmenler kendi kamerasını kendi kullanır.
S: Doğru söylüyorsun... Böyle gaz vererek işte ucuza mal ediyor işi.

Tolga'nın bu bölümdeki Hint dansları süperdi ayrıca.

Yönetmen bunlara baştan beri devamlı "3 dakika birşey alacağım" diyor, yönetmenin bu güya montajladığı programları da gösterseler keşke.

yabancı_damat
26-01-08, 14:47
buyrun benden bunlar eğer istek bir çalışma olursa özel mesaj atın adım özlem
http://img132.imageshack.us/img132/8286/balksz1qi7.png (http://imageshack.us) http://img214.imageshack.us/img214/5608/balksz4ig6.png (http://imageshack.us) http://img99.imageshack.us/img99/4844/balksz3zb1.png (http://imageshack.us)
http://img99.imageshack.us/img99/9325/balksz2qp6.png (http://imageshack.us)

parlakz güneş
27-01-08, 22:18
http://i225.photobucket.com/albums/dd254/keremcemkolikefo/1-44.jpg

Muhteşem program işte:)

mc_merve
28-01-08, 05:27
bu aralar cumalrimi komedi dukkanina gore ayarliyorum baya bir bagladi kendine beni :D umarim hep boyle giderler bu haftaki hintli filime cok guldum

*deniz*
28-01-08, 05:53
Bir kaç aydır keşfettiğim ve müthiş keyif alarak izlediğim bir program.hiç aralıksız kahkaha attırabilme özelliğine sahip.(çok nadir güldürmeyen bölümler oluyor)

Zorla izlettirmek için ekran karşısına oturttuğum insanlar başlarda ''ne ya bu'' yüz ifadesiyle zoraki izlerlerken sonra bağımlı oldular. :) Tolga Çevik şahane tabii ama benin favorim Salih Kalyon.Bu arada yönetmeni de merak etmiyor değilim :)

Şah-Rû
28-01-08, 14:58
Fotoğraflar, çalışmalar ve replikler için teşekkürler.
Bu hafta ben siyam ikizlerine çok güdüm. İkizleri o şekilde yapıştırmak çok orjinal bir fikirdi. Salih Abi' nin kırbaç sevdası ayrı bir komedi.
Hint filmi bölümünde Pırt' ın, Nergis' in kardeşi olduğunu anlaması esnasında Tolga Çevik verdiği doğal tepkiler de süperdi.
Tüm ekibe teşekkürler. Dükkanı başka bir yerde açmamak konusunda ben de "taş yerinde ağırdır" diyorum.

Medea
28-01-08, 21:34
Şahan Gökbakar benim ısınamadığım,bir iki tiplemesi dışında da sevemediğim bir oyuncu-şovmen.Önyargılı olmak istemem ama asla bu komedi dükkanının tadına ulaşabileceğini sanmıyorum içinde Şahan olan bir yapımın.

gzm
28-01-08, 21:44
Şahan skeclerde komik biri bunu Beyaz showda daha iyi anladım.Bu programda tolga cevik farkı var.Hazır cevap ve mimikler zaten bizi güldürüyor.Ben komedi dükkanının baska kanala gecmesini istemiyordum.Böyle olması cok daha iyi oldu

nilberfu
29-01-08, 04:38
Uğur Yücel'le Şahan mı? Pek alakasız bir ikili gibi göründü gözüme. Tabii başlamadan bilinmez.
Ama ben de Şahan'a gülemedim bir türlü. Çok itici bir komedisi olduğunu düşünüyorum.

Uğur Yücel'in zamanında tek başına yaptığı komedi şovları vardı. Hayal meyal hatırlıyorum. Ama benim kabile hala yadeder ve güler o programlara. Politik taşlamalar yapıyordu daha çok. Komedi tarzları benzemiyor bence.

Komedi Dükkanı'nın formatı çok başarılı gerçekten. Kolay kolay geçilemez başarısı.

Şah-Rû
29-01-08, 15:30
Herkesin yolu açık olsun. Uğur Yücel önemli bir isim Şahan Gökbakar' ın da kendi kitlesi var. Büyük kanallardan birinde olmadığı sürece kendi yağında kavrulur diye düşünüyorum. Ama benim ilgimi çekmedi gerçekten.
Yalnız bu rakiplik olayı falan hoş değil. Tiyatro kökenli programlar daha da çoğalsın ama rekabet değil birbirlerine yoldaş olsunlar.
Bi de takıldığım nokta, sözkonusu programın ismi gerçekten "komedi süpermarketi" mi olacak? Eğer öyleyse çok ayıp edilmiş olur. Çünkü isimde bariz bi küçümseme ve açık hedef gösterme var. Böyle şeylere neden gerek duyuluyor ki akacak nehir yatağını bulur sonuçta, başkasını dibe çekerek üste çıkmanın kime ne faydası var? Bu hatadan dönülmesini ve özgün bi isim bulunmasını umut ediyorum. İsmi bile kopya olan programın içeriği insanda şüphe uyandırıyor çünkü.

I-sun
30-01-08, 00:46
bende rast geldikce severek izliyorum...
ozellikle aklimda kalan su komik sahne var
yilbasi programinda noel baba ve geyigi olunuyor...
Noel baba Amerikaya gidiyor hediye vermek icin....
once evdeki cocugu canlandiriyorlar...
Cocuk: Baba neden noel baba bana hediye getirmiyor
Baba: biz turkuz yavrum, bize irkcilik yapiyorlar....

:):):) benim cok komigime gitmisti....

elif ece
30-01-08, 01:21
zaman buldukça izliyorum tolga çevik çok iyi yaa....
ama ekipinin de hakkını yemiyim herkes harika açıkçası..
inş başarıları devam eder

volley_fb_girl
30-01-08, 13:55
Bi kaç kere rast geldim ve gülmekten yerlere yattım ama tek sorunum şu yarışma hangi günler ve saat kaçta bilen varsa yardımcı olursa sevinirim..:)

MeRwİsİm
30-01-08, 14:01
Bi kaç kere rast geldim ve gülmekten yerlere yattım ama tek sorunum şu yarışma hangi günler ve saat kaçta bilen varsa yardımcı olursa sevinirim..:)

Cuma günü 9'a yakın bi saatte başlıyo..Pazar günü 62ya yakın bi saatte başlıyo:img-wink:

bende rast geldikce severek izliyorum...
ozellikle aklimda kalan su komik sahne var
yilbasi programinda noel baba ve geyigi olunuyor...
Noel baba Amerikaya gidiyor hediye vermek icin....
once evdeki cocugu canlandiriyorlar...
Cocuk: Baba neden noel baba bana hediye getirmiyor
Baba: biz turkuz yavrum, bize irkcilik yapiyorlar....

:):):) benim cok komigime gitmisti....

Ewt ya çok komikti o sahneler ama Noel baba zaten Türk :) Antalya-Demreli:D:D

nilberfu
01-02-08, 03:15
20. BÖLÜM

01.02.2008

KONU: Superman / Dartanyan ve Üç Silahşörler

yessi
01-02-08, 03:39
20. BÖLÜM

01.02.2008

KONU: Superman / Dartanyan ve Üç Silahşörler

süperman mi :img-pilot "arkadaşım" superman olur büyük ihtimalle de "beyefendi"nin buradaki rolü ne olacak çok merak ettim :img-polic

diğer bölümde de üç silahşörleri "arkadaşım" oynar herhalde. üçünü birden... :img-pilot

güzel bir bölüm daha geliyor anlaşılan:good:

nilberfu
01-02-08, 03:43
süperman mi :img-pilot "arkadaşım" superman olur büyük ihtimalle de "beyefendi"nin buradaki rolü ne olacak çok merak ettim :img-polic

diğer bölümde de üç silahşörleri "arkadaşım" oynar herhalde. üçünü birden... :img-pilot

güzel bir bölüm daha geliyor anlaşılan:good:

"Beyefendi" belki Clark Kent'i oynar.
Ama şöyle bir olasılık var ki geleneğe çok daha uygun düşüyor:
Lois Lane: Arkadaşım
Supermen: Beyefendi

Gerçi, "arkadaşım"ın Organize İşler'de Superman'i canlandırmışlığı da var.

yessi
01-02-08, 03:46
"Beyefendi" belki Clark Kent'i oynar.
Ama şöyle bir olasılık var ki geleneğe çok daha uygun düşüyor:
Lois Lane: Arkadaşım
Supermen: Beyefendi

Gerçi, "arkadaşım"ın Organize İşler'de Superman'i canlandırmışlığı da var.

doğru.. belki de bu defa bir ters köşe yapıp superman'i "beyefendi"'ye oynatır yönetmen. merakla bekliyorum efenim :img-yes:

cemre_sumeyye
01-02-08, 05:04
doğru.. belki de bu defa bir ters köşe yapıp superman'i "beyefendi"'ye oynatır yönetmen. merakla bekliyorum efenim :img-yes:

Hayır..Superman:ToLga Çevik
İş adamı:SaLih KaLyon

BöyLe oLcak . Eminimde ayrıca tanıtım videosunuda izLedim :img-wink:

immortalf1
01-02-08, 06:36
Geçen hafta yorum yapma fırsatı bulamamıştım ama bu bölümede yorum yapmadan duramam:):)Bi kere Tolga'yı yıllar önce ilk izlediğimde(Aşk ve Gurur) öyle etkilenmiştim ki oyunculuğundan bugün buralarda olacağından çok emindim...Ben geçen hafta siyam ikizlerine çok güldüm:):)Tolga'nın yönetmenle atışmaları yine çok güzeldi.Hele ki geyik avlama sahnesi;
Yönetmen:Arkadaşım çıkar çakını geyiği öldür..
Tolga:(o muhteşem bakışını atarak)Uzaktaysa tüküreyim isterseniz belki ölür:):)
Hint filmi sahneleride güzeldi ordada Nergiz ve Pırt'ın ilişkisinde inanılmaz eğlendim,anlaşılan Salih abi ve tolga'da çok eğlendi ki en az onlarda bizler kadar güldüler böylece sahnede ne kadar doğal oldukları ortaya çıkıyor...

Son olarak Şahan Gökbakar ve Uğur Yücel'in Komedi Dükkanına rakip olacağı iddaa edilen program hakkında bişiler söylemek istiyorum.Şahan Gökbakar farklı bir yetenek o daha çok bi talk showcu skeçlerinadamı diyebilirz ama Komedi Dükkanında yapılan çok başka bir şey kesinlikle bir tiyatro eğitimi ve tiyatro deneyimi gerektirilen bir iş,tabiki ekranlarda böyle programların olması çok güzel ama Komedi Dükkanına rakip olabileceğini düşünmüyorum.Ve o programında formatının çok daha farklı olacağı inancındayım...

deniz_15
01-02-08, 15:30
konu ve rol tarttışması yapmayın bence resmi sitede yazmış yapımcı

Konu: Süperman (Tolça Çevik) ve İş Adamı (Salih Kalyon)

Dartanyan (Salih Kalyon) ile Üç Silahşörler (Tolga Çevik)

kanak: www.komedidukkani.tv

not : yalnış olma ihtimali yok

nageii
01-02-08, 20:25
BALARİN ARKADAŞIM....(!)

http://img211.imageshack.us/img211/3824/komedidukkani58qz1.th.jpg (http://img211.imageshack.us/my.php?image=komedidukkani58qz1.jpg) http://img122.imageshack.us/img122/160/komedidukkani61cs0.th.jpg (http://img122.imageshack.us/my.php?image=komedidukkani61cs0.jpg) http://img221.imageshack.us/img221/9852/komedidukkani62pk2.th.jpg (http://img221.imageshack.us/my.php?image=komedidukkani62pk2.jpg)
:happy0064:happy0064:happy0064:happy0064:happy0064

SHREK VE EŞEK......

http://img512.imageshack.us/img512/2512/333mp7.th.png (http://img512.imageshack.us/my.php?image=333mp7.png) http://img352.imageshack.us/img352/354/komedidukkani104gv8.th.jpg (http://img352.imageshack.us/my.php?image=komedidukkani104gv8.jpg) http://img519.imageshack.us/img519/7285/komedidukkani107rt7.th.jpg (http://img519.imageshack.us/my.php?image=komedidukkani107rt7.jpg) http://img519.imageshack.us/img519/9088/komedidukkani111yk1.th.jpg (http://img519.imageshack.us/my.php?image=komedidukkani111yk1.jpg)

( komedidukkani.com'dan alıntıdır... )

nageii
02-02-08, 01:32
yeni bölümünü yani üç silahşörleri şimdi izledim. en beğendiğim bölümlerden birisi oldu walla...:img-yes: hele de o Tolga Çevik'in 3 rolü oynamasına bayıldım. çok güzel yaptı...:happy0064:img-wink:

ha bu arada Salih Abiyi sölemeyi unutmuşum. o da muhteşemdi...:img-wink:

Medea
02-02-08, 01:42
Süpermen skecinde Tolga'nın S yerine kıyafetinin önünde Salih Kalyon'a sataşarak "onun soyadını anımsatması yüzünden" T harfi koyarak geldiğini söylemesine gülümsemeden edemedim.Salih abinin de "bu ne biçim supermen" diyen yönetmene TURFANDA süpermen demesi çok komikti hakikaten.Espriler öyle çok ki insan ha deyince anımsayamıyor ama ikinci yarıda da Salih Kalyon'un yönetmene bir seslenişine baya bir güldüm.Ölen Aramis'in - öyle çok karıştırdılar ki onlar da bende karıştırıyor olabilirim :) -cenazesinin başında Dartanyan ve ikili oynayan Atos ağlarken yönetmenin "kamera bulannn..bulannn..bulannn" demesine Salih abi'nin " Ne diyon ulannn?" demesi beni resmen tabir- caizse dağıttı :)

yessi
02-02-08, 02:14
tahmin ettiğim gibi üç silahşörlerin üçünü birden tolga çevik oynadı :img-icecr

bu bölüm komedi dükkanı bana bir tek şey öğretti; komedi dükkanı izlerken bir şey yemeyin, boğulabilirsiniz. kıl payı kurtuldum, kıl payı... :img-hyste

neresinden başlayayım ki :)

bir kere sahneye "biz küsüz" iddası ile çıkmaları süperdi..(pardon! "tüper"di :img-wink:) "tüperman" zaten baştan sona harikaydı.

- arkadaşlar tartakladı, adamı ben dövdüm...
- - ha, benim süper güçlerim var; salak gibi kavga ediyorum adamlarla!!! :img-hyste

ammaa.... asıl darbe yine ikinci bölümde geldi. üç silahşörler ve dartanyan mükemmel ötesiydi. bölümün bombası yönetmenin "piyanist, sırıtmaaa!!!" uyarısıydı. özer atik bu bölüm gülmekten yarıldı. (o sahneler benim boğulmama denk geldi işte :img-pilot ) tolga çevik'in üç ayrı silahşörü arka arkaya oynaması ve bu sırada küs olan "arkadaşım ve beyefendi"nin birbirine arka çıkması süper detaylardı.

- dükünde değil.
- ne diyosun ulan!!!!
- adam öldü siz gülüyorsunuz.
- hani ölmemişti?! bana yalan söylemeyin.

en sevdiğim ve ilk aklıma gelen replikler oldu. tabi önde savaşan(ya da türkü eşliğinde abuk hareketler yapan) "beyefendi" ve arkada üç silahşörlerin arasındaki anlaşmazlığı çözmeye çalışan "arkadaşım" favori sahnemdi. salih kalyonun iki de bir türkü söylemesi ve titreşimli kılıç esprileri de ayrı ayrı takdirimi kazandı. ben bu bölüm çok eğlendim ellerine sağlık tüm ekibin.

dipnot: eklemeden geçersem ayıp ederim; özer atik'in "dünya" şarkısı beni benden almıştır efendim...

02-02-08, 02:37
ya bu akşam çok komik öldüm gülmekten hıhıhı yattım hatta
süperman
hatta yönetmenın süperman dmesıne koptummmm:img-yes::)

nilberfu
02-02-08, 03:03
Turfanda Superman ve Üç Salakşörler...

İlk bölümde Tolga'nın çatıdan bakışı, Salih Kalyon'un "ben de yaşlı kedi miyim" demesi, Tolga'nın uçurulurken adamların dövemediği iş adamına yumruk atması çok komikti.

İkinci bölüm süperdi. Tolga tam bir "kişilik çatışması" yaşadı, yönetmen sağ olsun.

Dükten gelen "lahana kağıdının" oturma planı çıkmasından sonra Tolga: Dük aramızda mı?

Artık bizi kurtarman şarj oldu.

gergadanlık

Yönetmen: Kız! Dartanyan
T: Kııız Dartanyan ne yaptın?

Üç silahşörün ard arda "hı?", "hı?", "hı? cevap vermesi.

Üç silahşör, Dartanyan'a: Tek başına yaşamak ne kolay!

Dartanyan, Artos ve Aramis'e: Yahu, adam orada ölmüş gıkı çıkmıyor, sen...

En sonunda dayanamayıp kopan Özer Atik'e Yönetmen: Gülme pianist!

Dartanyan: Evet, arkadaşın birini telef ettik.

Üç silahşör: Hiç dükünde değil yani.

Y: Kamera bulan!
D: Ne diyorsun ulan?

Üç silahşörün düke devamlı kızını sorması: Senin kızın kaç yaşında?

Y: Sen de beyefendiyi götür.
T: Emekli primi tabii.

:img-hyste:img-hyste:img-hyste

yessi
02-02-08, 03:24
Turfanda Superman ve Üç Salakşörler...

İlk bölümde Tolga'nın çatıdan bakışı, Salih Kalyon'un "ben de yaşlı kedi miyim" demesi, Tolga'nın uçurulurken adamların dövemediği iş adamına yumruk atması çok komikti.

İkinci bölüm süperdi. Tolga tam bir "kişilik çatışması" yaşadı, yönetmen sağ olsun.

Dükten gelen "lahana kağıdının" oturma planı çıkmasından sonra Tolga: Dük aramızda mı?

Artık bizi kurtarman şarj oldu.

gergadanlık

Yönetmen: Kız! Dartanyan
T: Kııız Dartanyan ne yaptın?

Üç silahşörün ard arda "hı?", "hı?", "hı? cevap vermesi.

Üç silahşör, Dartanyan'a: Tek başına yaşamak ne kolay!

Dartanyan, Artos ve Aramis'e: Yahu, adam orada ölmüş gıkı çıkmıyor, sen...

En sonunda dayanamayıp kopan Özer Atik'e Yönetmen: Gülme pianist!

Dartanyan: Evet, arkadaşın birini telef ettik.

Üç silahşör: Hiç dükünde değil yani.

Y: Kamera bulan!
D: Ne diyorsun ulan?

Üç silahşörün düke devamlı kızını sorması: Senin kızın kaç yaşında?

Y: Sen de beyefendiyi götür.
T: Emekli primi tabii.

:img-hyste :img-hyste

süper toparlamışsın... okurken resmen gözümde canlandı tekrardan...

sürekli yönetmenin konuşmasıyla dalga geçen arkadaşım'ın "gergedanlık" gafından sonra seyircinin kahkası ve yönetmenin tepkisi de süperdi:

y: arkadaşım... ben bir şey demiyorum. seyirci dedi diyeceğini :img-pilot

02-02-08, 04:16
salih abinin help help diyişine koptum ben ya.
ayy bu kadar doğal birşey isleymedım ben.
bnce diğer kanallarda harekete geçmeli..
tiyatroyu bıze sevdirmeliler.böylelikle,tiyatro seyircisi oluşuyor:img-yes:

karanlık86
02-02-08, 05:01
yine harikaydı...ne diyebilirim ben bu ikiliye bayılıyorum ya...yani son zamanların en iyi programı...vazgeçilmezim oldu arıtk cuma akşamları komedi dükkanı...

kaitou jeanne
02-02-08, 13:39
yine süperlerdi..
ikinci kısım benim koptuğum bölüm =D

'salih abinin kılıç düşmanı titreterek öldürüyo ' :) 'istersen başlamadan yarım saat kılıcı şarj et' :img-hyste

'onu sallarsan laylon olduğu belli oluyo ' .. 'arkadaşım benim laflarımla dalga geçme' ' lAflarınızla dalga geçmiorum hocam ' 'ama öle orta yapıyoki gol yapmamak mümkün deil ' :img-hyste süperdi yha =D

'buyrun o zaman 3 2 1 kayır! kimsin?' =D 'sana ne! ' :img-hyste
salih kalyonda formundaydı bu hafta =D

'beyefendi siz dartanyansınız' .. ' kim oluyo dartanyan ?'
' kim oluyoda salih abi onu oynuo yani ' :img-hyste

' önümüzdeki ayın kirası geldiği zaman o zaman görcem sizi ' .. ' siz kiradamısınız ?' :)

' anemis atos portos' =D ' yanındada bi gazlı içecek .. bu kraker ismi gibi yha !' :img-hyste

'beyefendi dartanyan olmak zor o 3 salak bir dartanyan etmez ' :img-hyste

'sen kimdin arkadaşım' ..' ee 3 salakşör...' :)

' evet arkadaşım atosun şapka öne doğru portosun şapkada püskül önde anemiste kuzey batıda ' :img-hyste tolga çeviğin ifade süper =D

' beyefendi onlarında az hizmeti yok! 14 yıl kraliçe! 7 yıl kral! 8 yıl askerlik! 9 yıl şark hizmeti!' =D ' EVT! hepimiz 76 yaşındayız ! ' :img-hyste

bu hafta gerçekten süperdi yerlere yatarak izledim :good: önümüzdeki haftayı iple çekiorum..

başak-eylül
02-02-08, 14:06
Yine çok güzeldi.İki bölümde de çok güldüm.Supermanin üstündeki T harfine ve çatıdan bakışına bayıldım.Küs oldukları için birbirileri ile sataşmaları,küs olmalarına rağmen yönetmene karşı birlik olmaları çok güzeldi.Hele Salih abinin çıkışları süperdi.

Yönetmen: Arkadaşım niye inmiyorsun aşağıya?
Superman: Seyrediyorum.
Yönetmen: Niye?
Superman: Benim ne işim var ya kavganın ortasında?Bana ne:)

İş adamı: İmdatt,yok mu damın üstünde beni kurtaracak bir Superman?
Superman: Sanki loto bayi arıyor:)

Yönetmen: Siz Superman'i uçurun sonra da havada bırakın.

Yönetmen: Arkadaşım niye vuruyorsun beyfendiye elinle?Yavaş insene.
Superman: ABS yok ki bunda:)

Yönetmen: Arkadaşım havadasın.
Superman: Ne havadası ya,yerlerdeyim.Kepaze oldum:img-hyste

Yönetmen: Arkadaşım niye taktın o gözlüğü?Bütün karizmayı mahfettin.
Superman: Aman ne karizma.Uçan 16. Lui:)

Yönetmen rep yaparak konuşmalarını ister.
Superman: Babanız yaşındaki adama niye saldırıyorsunuz ulan?
Beni biraz daha sinirlendirirseniz çıkacak yılan:img-hyste
---------------
Burda Salih abinin kılıç sallayışı çok komikti.
Tolga: İstersen başlamadan önce şarj et kılıcı.

Yönetmen: Kimsiniz?
Dartanyan: Sana ne?

Yönetmen: Arkadaşım sen üç silahşör: Aramis,Atos ve Portos'sun.
Dartaryan: Neden o 3 kişiyi oynuyo ben 1 kişiyi?
Yönetmen: O 3 salak bir Dartaryan etmez.Dartaryan olmak zor.

Yönetmen:Şapkadaki tüyün yönü Aramis'de kuzeybatıda,Aros'da sağda ve Portos'ta solda olacak.Göster şimdi:)

Yönetmen: At efekti alayım beyfendi.
Dartaryan: Rıntıtın rıntıtın rıntıtın...
Üç Silahşör: Dartaryan'da CD çalar mı var acaba?:img-hyste

Yönetmen: Dartaryan Halit Kıvanç gibi konuşma.
Üç Silahşör: Evet tabi Dükten bugüne:)

Yönetmen: Atos zor duruma düş.
Atos: Ay çok zor duruma düştüm:img-hyste

Yönetmen: Piyanist gülme Bu bölüm Özer Bey de kendini tutamadı hep güldü.Gülünmeyecek gibi değil ki:)

Yönetmen: Kamera bulan
Dartaryan: Ne diyosun ulan.

Yönetmen: Ne oldu?
Aramis: Portos öldü.Salih abi öldürdü.
Dartaryan: Bir kaza oldu.
Aramis: Ne kazası be.Haşırt diye geçirdin kılıcı.Gerçi benim işime yaradı.Bir kişiden kurtludum:img-hyste

mc_merve
02-02-08, 19:06
ikinci oyunu tam seyredemedim ama 1.cisini seyrettim sizin gibi merlaef esprileri aklimda tutamiyorum o sirada ben yerlerdeyim cunku :D

ama basak eylul yamis bir kactanesini tskrler

Yönetmen: Arkadaşım havadasın.
Superman: Ne havadası ya,yerlerdeyim.Kepaze oldum:):)

asnim
03-02-08, 00:12
http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/th_16184546.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/16184546.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/th_16184430.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/16184430.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/th_16184404.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/16184404.jpg)

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/th_16184728.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/16184728.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/th_16184705.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/16184705.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/th_16184637.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/16184637.jpg)

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/th_16184836.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/16184836.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/th_16184823.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/16184823.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/th_16184746.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/16184746.jpg)

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/th_16185232.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/16185232.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/th_16184845.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/16184845.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/th_16184838.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/16184838.jpg)

asnim
03-02-08, 00:15
http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-19.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-19.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-18.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-18.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-17.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-17.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-16.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-16.jpg)

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-15.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-15.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-14.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-14.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-13.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-13.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-12.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-12.jpg)

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-11.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-11.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-10.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-10.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-9.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-9.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-8.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-8.jpg)

asnim
03-02-08, 20:11
yorumlar için teşekkürler

supermandan da ekliycem birazdan :img-wink:...Salih abiyi sevsemde...ben Tolganın mimiklerini çok begeniyorum...ikizlerde hep tolga var...ama superman ve iş adamında salih abi den ekliycem

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-7.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-7.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-6.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-6.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-5.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-5.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-4.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-4.jpg)

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-3.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-3.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-2.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-2.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-1.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-1.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerihint.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerihint.jpg)

asnim
03-02-08, 20:14
http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-39.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-39.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-38.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-38.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-37.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-37.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-36.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-36.jpg)

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-35.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-35.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-34.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-34.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-33.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-33.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-32.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-32.jpg)

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-31.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-31.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-30.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-30.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-29.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-29.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-28.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-28.jpg)

asnim
03-02-08, 20:15
http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-27.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-27.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-26.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-26.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-25.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-25.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-24.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-24.jpg)

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-23.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-23.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-22.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-22.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-21.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-21.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_komedidukkani-BL19siyamikizlerih-20.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/komedidukkani-BL19siyamikizlerih-20.jpg)

asnim
03-02-08, 20:17
eski bölümlerden

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/th_31225028.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/31225028.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/th_31225023.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/31225023.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/th_31225010.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/31225010.jpg)

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/th_31225102.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/31225102.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/th_31225052.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/31225052.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/th_31225049.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/31225049.jpg)

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/th_31225126.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/31225126.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/th_31225118.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/31225118.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/th_31225112.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/31225112.jpg)

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/th_31225212_1.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/31225212_1.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/th_31225159_1.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/31225159_1.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/th_31225142.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/31225142.jpg)

asnim
03-02-08, 20:32
http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00-3.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00-3.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00003.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00003.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00005.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00005.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00006.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00006.jpg)

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00008.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00008.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00010.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00010.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00013.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00013.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00-2.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00-2.jpg)

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00016.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00016.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00023.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00023.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00-1.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00-1.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00027.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00027.jpg)

asnim
03-02-08, 20:45
http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00044.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00044.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00054.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00054.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00106.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00106.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00200.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00200.jpg)

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00231.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00231.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00244.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00244.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00246.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00246.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00310.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00310.jpg)

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00325.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00325.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00334.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00334.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00349.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00349.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00352.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00352.jpg)

asnim
03-02-08, 20:58
http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00401.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00401.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00413.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00413.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00419.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00419.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00430.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00430.jpg)

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00448.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00448.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00454.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00454.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00500.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00500.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00513.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00513.jpg)

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00521.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00521.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00527.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00527.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00544.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00544.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00558.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00558.jpg)

03-02-08, 21:00
yönetmen.süperman görür 300 metreden görür.iğnenın deliğinden görür.
SALİH ABI.YOKMU BU DAMIN USTUNDE BIR SÜPERMAN
yönetmen.seyirci 3-2-1 diyince help help diyin
SALİH ABI:HELP HELP
tolga: ben yanlış televuzdan direk dalarım.
yönetmn.sapıklık yapma.noluyo 71 de
t olga-anlatamam
seyirci--help help
tolga,aşağından uçmak saçma oluyor
yönetmen-ben senı uçurucam:img-hyste
Seyirci-hel help help
yönetmen-gördünmü
tolga ve yanındakıler:sahnede tur atıyolar
Tolga.hemen duramadım abs yokkı bunda:img-hyste

asnim
03-02-08, 21:09
http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00606.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00606.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00613.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00613.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00614.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00614.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00620.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00620.jpg)

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00622.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00622.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00625.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00625.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00627.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00627.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00639.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00639.jpg)

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00642.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00642.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00700.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00700.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00703.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00703.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00710.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00710.jpg)

asnim
03-02-08, 21:23
http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00712.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00712.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00715.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00715.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00720.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00720.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00722.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00722.jpg)

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00725.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00725.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00727.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00727.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00731.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00731.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00747.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00747.jpg)

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00749.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00749.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00754.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00754.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00758.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00758.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00834.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00834.jpg)

asnim
03-02-08, 21:35
http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00842.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00842.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00844.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00844.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00845.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00845.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00847.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00847.jpg)

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00850.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00850.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00856.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00856.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00900.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00900.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00901.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00901.jpg)

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00903.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00903.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00906.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00906.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00912.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00912.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00916.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00916.jpg)

asnim
03-02-08, 23:52
http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00931.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00931.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00936.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00936.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00949.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00949.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00957.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi00957.jpg)

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01001.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01001.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01003.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01003.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01004.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01004.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01011.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01011.jpg)

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01019.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01019.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01045.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01045.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01046.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01046.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01051.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01051.jpg)

asnim
04-02-08, 00:15
http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01103.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01103.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01104.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01104.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01107.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01107.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01116.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01116.jpg)

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01133.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01133.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01201.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01201.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01203.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01203.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01214.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01214.jpg)

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01230.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01230.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01248.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01248.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01257.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01257.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01303.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01303.jpg)

asnim
04-02-08, 00:34
http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01308.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01308.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01315.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01315.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01337.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01337.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01339.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01339.jpg)

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01341.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01341.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01343.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01343.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01348.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01348.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01355.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01355.jpg)

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01359.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01359.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01413.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01413.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01418.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01418.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01436.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01436.jpg)

Şah-Rû
04-02-08, 14:46
Her hafta içimde hafif bir korkuyla izliyorum acaba tanındıkça keşfedildikçe bozulur mu diye. Zaman zaman teklese de dükkan gayet güzel iş yapıyor maşallah.
Bu hafta "süperman" güzel, "üç silahşörler" daha da güzeldi.
Tüpermen Tolga Çevik' in uçurulmaya çalışılması çok güldüğüm sahnelerdendi.

Yönetmen: Beyefendi adam havada niye aşağı bakıyorsunuz.
Tolga Çevik: Ne havası yere attılar, adam bana yardım ediyor. Rezil rüsva olduk.
Karşılıklı laf sokmaları da güzeldi.

Üç silahşörlerde çok güldüm.
Salih Kalyon: Ben daha yaşlıyım ama 3 silahşörleri o oynuyor.
Yönetmen: Beyefendi Dartanyan' ı oynamak zor, o 3 salak bi Dartanyan etmez.
Yönetmen: Evet kimsiniz?
Tolga Çevik: ee üç salakşörler.

Yönetmen: Beyefendi Halit Kıvanç gibi konuştunuz.
Tolga Çevik: Evet dükten bugüne.

Yönetmen: Dük gülmesene, adam ölmüş dük gülüyo.
Tolga Çevik: Hiç dükünde değil.

Tolga Çevik' in 3 karakter birden canlandırması, aradaki ifadeleri ve 3 karakteri anında kavga ettirmesi çok çok iyiydi. Özer Atik' in bu kadar çok güldüğünü ilk kez görüyorum.
asnim fotolar çok güzel, eklediğin için sağol.

asnim
04-02-08, 15:22
http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01449.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01449.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01457.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01457.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01502.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01502.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01516.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01516.jpg)

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01518.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01518.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01525.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01525.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01538.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01538.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01540.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01540.jpg)

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01542.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01542.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01548.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01548.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01549.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01549.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01557.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01557.jpg)

deniz_15
04-02-08, 18:09
bu bölüm çok güzeldi.

yönetmen:arkadaşım
salih abi:aa hocam bana küsmüş bir kaç gündür eve uğramıyor
yönetmen :adam gönderip dövdüreyim mi
salih abi: bakkalın çırağıyla haber yollamış tek başına yapsında göreyim
-------------------------
yönetmen:ben bu filmi 20 yıldır izliyorum önünde S yazıyor adamın
tolga: beni rahatsız ettğini ben onu T yaptım .bana bazı kişilerin ismini hatırlattığı için
salih abi.hıı Syi beğenmiyor turfanda süpermen

-------------------------------------------
yönetmen : arkadaşım niye T
tolga: öğleden sonra bu tüpermen

salih abi dükten gelen yazıyı okur

salih abi:..... gidelim aama ben bunu şarj etmedim
yönetmen:beyefendi onun şarjı yok inanmayın o manyağa

ve özer abi katıla katıla güldüü.

baştan sona replik çıkartacaktım dün ama malesf sinamaya gittiğim için yapamadım

21. bölüm konusu

Alaadin'in Siihirli Lambası

Alaaddin :Tolga Çevik
Cin :Salih Kalyon

asnim
05-02-08, 04:12
http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01558.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01558.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01604.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01604.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01606.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01606.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01616.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01616.jpg)

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01619.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01619.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01630.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01630.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01643.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01643.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01652.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01652.jpg)

http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01719.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01719.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01722.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01722.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01725.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01725.jpg) http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/th_KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01741.jpg (http://i241.photobucket.com/albums/ff30/asnim_misan/kd/KomediDukkaniBL20DVBRipXviDavi01741.jpg)

gzm
05-02-08, 18:11
Biz de acaba izlemek icin ne yapmalıyız.Mutlaka orda izlemek gerekir diye düsünüyorduk ama 13 bin kişi bizi izlemek için sırada bekliyor yazısını okuyunca vazgectim.Programı 1. bölümden itibarem izleyen biri olarak popüler olmasını hic istemiyorum.O zaman sanki eski büyüsünü kaybedecek tranferler baslayacak gibi geliyor.Her ne kadar dogdugumuz kanalda büyüyecegiz deselerde insan süphe ediyor

mervex
07-02-08, 03:32
reklamlarda gördüm starda comedy clup diye bir program başlayacak. adı bile saçma. muhtemelen komedi dükkanına benzeyecek. ama onun kadar gerçekçi olacağını sanmam. inşallah seyirci gerçekten sevdiği bu proğrama sahip çıkarda
taklitleri arasında kaybolup gitmez.:img-yes:

nilberfu
07-02-08, 14:58
21. bölüm:

8 Şubat Cuma

Alaaddin'in sihirli lambası

Alaaddin: "Beyefendi""
Lamba: "Arkadaşım" ???

Hayır, hayır... Alaaddin, "Arkadaşım", lambanın cini "Beyefendi" olacakmış.

tv8'in sayfasında Komedi Dükkanı'nın bir tanıtım filmi var: "Cesur Bir Adam... Çekici Bir Kadın... Bir Arkadaş... Bir Beyefendi... Çılgın Yönetmen" Çok güzel :img-yes:

ben bişey sorcaktım. şu tolga çevikin pollyanna olduğu bölüm kaçıncı bölümdü??

16. bölüm bye

aliyeaynalar
08-02-08, 03:23
arkadaşlar dikkatinizi çektimi bilmiyorum,
ilk bölümün seslendiren yönetmenin sesi ile
şimdiki seslendiren yönetmenin sesleri çok farklı..
demekki yönetmen sonradan değişmiş..:img-wink:

nilberfu
09-02-08, 01:56
Her zamanki gibi süper:good:

Benim için akşamın en komik anı:

T: Alaaddin o dönemin aydınlarından biri. Lambayı da buldu ya, en aydın o. :img-hyste:img-hyste:img-hyste

Şimdi bu programdan, konseptten falan haberi olmayan biri, mesela yabancı biri, kanalı açıyor ve ekranda birisi kahverengine boyanmış iki tane garip giyimli (birisi Maraş dondurmacısı gibi giyinmiş:img-grin2) adam, köşede bir piyano & pianist, ortalık duman, adamlardan biri mikrafonu okşuyor. Ne düşünür acaba???

Alaaddin'in yemek isteği üzerine:
S: Cin o gün yemek mi yapmış?

S: İkinci isteğin ne?
T: Kürdan nerede?
Y: Salak Alaaddin!

Y: 1000'lik Angora'dasın.
S: O mu içmiş, ben mi içmişim?

Zeliha'yla muhtemel bir izdivaç üzerine:
T: Bin yıl sonra Hollanda'da mı çıktı cin?

T: Alt tarafı cin işte.
S: Alt tarafı yok!

:img-hyste

nilberfu
09-02-08, 02:11
arkadaşlar dikkatinizi çektimi bilmiyorum,
ilk bölümün seslendiren yönetmenin sesi ile
şimdiki seslendiren yönetmenin sesleri çok farklı..
demekki yönetmen sonradan değişmiş..:img-wink:

Ben hiç fark etmemiştim, sen söyleyince, ilk bölüme bir göz attım (senin yardımlarınla:img-wink:), ama bana aynı ses gibi geldi. Hangi bölümlerde farklılık var?

Medea
09-02-08, 05:44
Aslında bu bölüm biraz sıkıldım desem yalan olmaz,özellikle de başlarda.Konudan mıdır yoksa yönetmenin yönlendirmesi mi bu bölümde biraz renksiz oldu da ondan önceki aldığım tadı bulamadım bilmem.Ama sonlara doğru süperdi yani yarısından sonrası diyeyim genel olarak.Salih abi cin kılığında acaip karizmatikti yalnız itiraf etmeliyim,küpesi de çok yakışmıştı. :) Esas koptuğum kısım ise;Özer Atik'in Alaaddinin kız arkadaşı olarak sahneye alınmasıydı.Tolganın konuşmaları,mimikleri ve Özer'in gülmemek için sarfettiği çaba hakkaten çok komikti.Yer yer yönetmenin bile güldüğünü farkettim sesinden bana mı öyle geldi bilmem :) Espriler de bu son bölümlerde daha iyiydi..özellikle de yönetmen Salih abi'ye "senin altın yok" dediğinde onun " İyi de o zaman neremle konuşuyor?" diye saf saf sorduğu bölümde ben içtiğim çayı püskürüyordum nerdeyse :)

kaitou jeanne
09-02-08, 15:45
bu bölüm yine çok güzeldi.. her bölüm olduğu gibi..:):good:
ama geçen haftaki performanstan sonra sanırım biraz düşük kaldı :)
özer atik 'in medea nında dediği gibi zeliha olarak çıkması gerçekten süperdi :)
tolga çevik ztn o durumdan sonra açıldı iice :) :img-hyste

çok beğendm yine gerçekten:good: önümüzdeki hafta ne olarak karşımıza çıkcaklar merakla bekliyorum :)

!ReMmM
09-02-08, 15:59
meraba arkadaşlar..
buıraya ilk defa yazıyorum. ama bu programla ilgili o kadar çok konuşuyorum ki çevremdekiler bıkkınlık geçirmeden artık benim gibi insanlarla konuşmam gerektiğin düşündüm:img-blush

dün akşamki bölümün tamamını izleyemedim.ama izlediğim kadarıyla baya komik bir bölümdü. bana sanki son birkaç haftadır en iyi performanslarını gösteriyorlarmış gibi geliyor. tabi çok fazla izlemediğim bölümü var. ama nedense ben son haftalarda çok eğlendim.

tolga çevik ve salih kalyon harikalar yaratıyor. ama benim asıl favorim:yönetmen. hele tolga çevikle atışmaları muhtesem oluyor.

akşam en çok eğlendiğim bölüm zelihanın gelişiydi. tolga çevikin yüz ifadeleri yetiyor zaten

cin isteğini sorunca alaaddin "sen bana en iyisi yeni bir kuru ekmek getir. tam.."

yönetmen:2.isteğin ne?
alaaddin:kürdan nerde?
yönetmen:2. isteğin kürdan 3. isteğin su!!yürü git eve..
yönetmen:tamam kürdanı ben ısmarlıyorum o istekten değil.

söylicek birşey yok harikalar:):)

son birşey sorucam program tamamen mi doğaçlama??yoksa bir ön çalışma var mı? bazı tepkiler önceden belirleniyor mu??
birde yönetmenin adı ne???

immortalf1
09-02-08, 18:21
Dün yine muhteşem ikiliden güzel bir bölüm izledik evet açık söylemek gerekirse en başlarda bende biraz sıkıldım ama sonlarında çok güldüm..Yanlız dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama son haftalarda Tolga kendini gülmemek için pek kasmıoo salıveriyorr:):) O sahnelerde daha sevimli olyor gülerek seyirciye hem doğlallığını geçiriyor hemde sevimliliğini:)Evet bu hafta yönetmen bile güldü müzisyen arkadaşımda süperdi ya:):)Zeliha olduğu sahnelerde koptum hele Tolga'nın Salih abi'nin söylediği şarkıda tam tur atmasıı harikydıı:):):):):):img-hyste Valla bu muheteşm ikiliye söyliyecek söz bulamıyorum iyiki böyle bir proje yaptılar,bu program sayesinde Türk halkı tiyatroyu daha iyi tanıdı(her ne kadar bu biraz tiyatro'dan farklıda olsa)ve tiyatro kültürü biraz daha genişledi.Umarım bu tarz projeler daha çok artar ve insanlar o eski değerlerine yani tiyatrolarımızı doldurmaya devam ederler....

...gamze!...
09-02-08, 18:37
merhaba arkadaşlar

ya ben dün izliyemedim komedi dükkanını :( çok üzüldüm ama eminin diğer bölümler gibi harika bir iş çıkmıştır yorumlarınızı okuduğum kadarıyla öyle gözüküyor...

başak-eylül
10-02-08, 01:57
Bu haftaki bölüm de güzeldi.Bende başlarda biraz sıkıldım ama sonlarda açıldı.

Yönetmen Alaaddin'den şarkı söylemesini ister ama söylediği şarkıyı beğenmez.
Yönetmen: Anonim olsun.
Alaaddin: Benimki çok mu limited oldu?

Yönetmen: Daha önce hiç görmediğin birşeyi gördüğün olmadı mı?

Yönetmen: Arkadaşım!Alaaddin düzgün,delikanlı bir çocuk.Yumuşama öyle.
Alaaddin: Onun sanat kişiliği böyle.

Yönetmen: Kendi kendine konuş ama seyirci duysun.
Alaaddin:Siz akraba evliliği misiniz?

Yönetmen: Öleceksin yüzü ver bana.Arkadaşım ne yapıyorsun?
Alaaddin: Ölüceksin yüzüver dediniz:)

Lamba cini: Ben lambanın cini.Çarparım seni.

Yönetmen: Dilin tutulmuş ama konuşabiliyosun.Felç gibisin ama hareket edebiliyosun.Göster şimdi:)

Alaaddin dilek diler.
Alaaddin: İnşallah gs...
Yönetmen: Arkadaşım 1300 yılındayız.
Alaaddin: Alaaddin o zamanın aydınlarından,ilerigörüşlü biri o.

Alaaddin yemek ister.
Alaaddin: Tavuk olsun ama beyaz et olmasın.
Yönetmen: Arkadaşım!Niye dalga geçiyorsun beyfendi ile?Çarptırırım seni.Beyfendi sizde garson gibi yazmayın:)

Lamba cini: 2. isteğin ne?
Alaaddin: Kürdan nerde?:)

Yönetmen: 90 tepsinin 80'ni gitti.Gerisini de fakir fukaraya ver.Açgözlü!!:)

Alaaddin: 3000 lamba cininden bana Salih abi mi denk geldi?Ne altını biliyo ne de üstünden haberdar.Sevdiğimi istiyorum kıvırıyor:)

Yönetmen: Beyfendi cin gibi durun arapbacı gibi değil.

Yönetmen: Uzun hava söylerken detone olmuş gibi sesin titresin:)
Alaaddin: Merak ediyorum nasıl bir çevreye sahip.

Özer Bey Zeliha olarak yerini alır.
Alaaddin: Ben Zeliha mı dedim?Züleyha Züleyha...
Yönetmen: Zeliha'da desen Züleyha'da desen Ayşe'de desen bu gelecek:)

Yönetmen: Anlat Zeliha'ya hislerini.
Alaaddin: Çok büyük ellerin var.
Yönetmen: Zeliha gülme,duygulan:)

Alaaddin: Tabiri caizse taş gibisin.Gerçekten öylesin ve taş yerinde ağardır.Ben seni hiç kaldırmayayım:img-hyste

Alaaddin son dileğinde ne istediğini sevdiğine sorar:)
Zeliha(Yönetmen): Beni bulutların üstüne çıkarman ve orada evlenmemiz.
Alaaddin: Niye orası daha mı ucuz?Başka var mı böyle saçma bir isteğin:img-hyste

Şah-Rû
11-02-08, 16:27
Bu hafta özellikle yönetmenin öyle ama öyle değil, şöyle ama şöyle değil şeklinde net ama net olmayan direktiflerine çok güldüm.

Salih Abi: Hangi otelde çalışıyorsun?
Tolga Çevik: Allah Allah sanki kendisi maraş dondurmacısı gibi değil.

Alaaddin: Netice itibariyle sevdim olmadı.
Cin: Ben gidip alıp geleyim onu.
Yönetmen: Beyefendi niye alıp geliyorsunuz.
Cin: Adam istiyo baksanıza.
Yönetmen. Siz cinsiniz, gel dersiniz kız gelir.
Alaadin: Allah Allah niye? Nasıl bi durum bu aralarında ne var? Ama korkmuyorum altı yok çünkü.

Yönetmen: Arkadaşım uzat zeliha kısmını.
Alaaddin. Zeliha kısmını uzatayım? Yayında? Hee laf olarak.
Yönetmen: Sapık.
Alaaddin: Çok tatlısın.

Yönetmen: Cin çok üzüldün, perişan oldun. Şimdi elinle bi işaret yap Zeliha mikrofonun yanında bitsin.
Alaaddin. Size doğru mu?

Yönetmen: Arkadaşım onunla evlenmek istediğini, 2. dileğinin bu olduğunu, lambadan cin çıktığını, aslında onu isteyerek ne kadar büyük bişey yaptığını ona söyle.
Tolga Çevik: Şimdi 2. dileğim bununla evlenmek, 3. sü de senin bunun bana şaka olduğunu söylemen.

!ReMmM daha önce röportajlarında geçtiği üzere %95 i doğaçlama oluyormuş. Yani sanırım bildikleri tek şey "bu hafta Alaaddin' in Sihirli Lambasını oynayacağız" dan ibaret ve amaç kesinlikle onu oynamamak. Yani bi oyun nasıl rezil ediliri yapıyorlar özetle.

yessi
11-02-08, 16:52
son birşey sorucam program tamamen mi doğaçlama??yoksa bir ön çalışma var mı? bazı tepkiler önceden belirleniyor mu??
birde yönetmenin adı ne???

Aslında Şah-Rû'nun açıklaması tam süper olmuş. konular önceden belirleniyor ve onun üzerine doğaçlama yapılıyor. amaç o konuyu asla oyna(ya)mamak.

yönetmense ilk bölümden beri aynı. arkadaşlara ses farklı gibi gelmiş ama değil. yönetmenin kimliği format gereği son bölüme kadar açıklanmayacakmış. sözleşmesi sürdüğü sürece ekranda herhangi bir yerde görünmesi yasakmış. gerçek bir yönetmen bile olmayabilir. belki bir seslendirme sanatçısıdır. bu projeden sonra "ya karşıma böyle bir ikili çıkarsa" korkusuyla yönetmenliğe falan da kalkışmaz herhalde. :)

************************************************** **

son iki haftanın koltuktan düşüren bölümlerinden sonra bu bölüm bana da durağan geldi. daha az güldürdü ama çok kaliteli ve çok yaratıcı espriler vardı. espriler belden aşağı kayarken korkmuştum "hep böyle mi gidecek" diye. ama hayır! kaliteden ödün vermedi ekibimiz. belden aşağı espriler azaltılmış(hatta salih abi'nin belden aşağısı komple götürülmüş :) ) daha yaratıcı daha kaliteli espriler artırılmıştı. kocaman alkışı haketti yine bu bölüm.

replikleri yazan arkadaşlara çok teşekkürler. ellerinize sağlık.

bu bölüm özer atik sahneye çıktığında "arkadaşım"ın verdiği tepkiler en çok güldüğüm yerlerdi. bir de tabi "arkadaşım"ın olmayan butu yemesi...

özer atik "yüreğimdeki ezgim ol istiyorum"u bu hafta tekrar söyledi. özlemişim şarkıyı. iyi oldu gerçekten. ağzına, yüreğine sağlık özer atik.

Şah-Rû
11-02-08, 18:56
yönetmense ilk bölümden beri aynı. arkadaşlara ses farklı gibi gelmiş ama değil. yönetmenin kimliği format gereği son bölüme kadar açıklanmayacakmış. sözleşmesi sürdüğü sürece ekranda herhangi bir yerde görünmesi yasakmış. gerçek bir yönetmen bile olmayabilir. belki bir seslendirme sanatçısıdır. bu projeden sonra "ya karşıma böyle bir ikili çıkarsa" korkusuyla yönetmenliğe falan da kalkışmaz herhalde. :)
belden aşağı espriler azaltılmış(hatta salih abi'nin belden aşağısı komple götürülmüş :) ) daha yaratıcı daha kaliteli espriler artırılmıştı. kocaman alkışı haketti yine bu bölüm.
özer atik "yüreğimdeki ezgim ol istiyorum"u bu hafta tekrar söyledi. özlemişim şarkıyı. iyi oldu gerçekten. ağzına, yüreğine sağlık özer atik.
Yönetmen eğer yanlış hatırlamıyorsam gerçekte bir ses yönetmeni ve dediğin gibi son bölüme kadar kimliği gizli kalacak. Bence böylesi en güzeli. Sesiyle çok şey katıyor oyuna.
Belden aşağısının olmaması bu yöndeki eleştirilere karşı son derece zeki ve mizahi bir cevap oldu sanırım. Rahatsız edecek kadar o yönde bi espri yoktu zaten ama tadında kalması benim de tercihimdir tabi ki.
Özer Atik' in parçaları çok güzel gerçekten. Ben de "yok böyle birşey" parçasını dilime dolamış vaziyetteyim. Bir de dikkat ettim Salih Abi' nin yanında sakin durabiliyor ama Tolga Çevik ile gözgöze geldiği anda kopuyor.

yessi
12-02-08, 02:40
Yönetmen eğer yanlış hatırlamıyorsam gerçekte bir ses yönetmeni ve dediğin gibi son bölüme kadar kimliği gizli kalacak. Bence böylesi en güzeli. Sesiyle çok şey katıyor oyuna.
Belden aşağısının olmaması bu yöndeki eleştirilere karşı son derece zeki ve mizahi bir cevap oldu sanırım. Rahatsız edecek kadar o yönde bi espri yoktu zaten ama tadında kalması benim de tercihimdir tabi ki.
Özer Atik' in parçaları çok güzel gerçekten. Ben de "yok böyle birşey" parçasını dilime dolamış vaziyetteyim. Bir de dikkat ettim Salih Abi' nin yanında sakin durabiliyor ama Tolga Çevik ile gözgöze geldiği anda kopuyor.

hehe.. tolga çevik'in gözlerinden muzırlık akıyor zaten. afacan afacan bakıyor. gülmemek mümkün mü? :D

belden aşağı espriler beni de rahatsız etmiyor ama dediğin gibi tadında kalması en iyisi. abartılmasından korktum bir ara. neyse ki korkumun yersizliği bu bölümde ortaya çıktı.

bu arada salih kalyon'un röportajı çok hoşuma gitti. keşke her sanatçımız bu kadar aklı başında konuşsa. helal olsun salih bey'e...:happy0064

ggnibsgk
14-02-08, 03:51
Selam arkadaşlarr yaa bişey sorcammm:)

Ben bugünn tv8 de komedi dükkanının reklamını gördümm ama Pinokyo bölümünün reklamıydıı...Belki tekrar bölümünün gününü söylüyodur dedimm ama cuma günü dedii...

Bi bilginizz var mıı??? Bu hafta yenii bölümm yok muu yaa???:icon_sorr

Hoşş,ben eski bölümü de izlesemm çok eğlenirimm ama tabii yenii bölüm olsa daha iyi ne de olsa:img-wink:

bye

Şah-Rû
15-02-08, 14:54
Yedeksiz mi gidiyorlar? Yani bir kaç oyun önde olsalar yayınlamak için ellerinde yedek bölümler olsa güzel olmaz mıydı?

Basına verilen yayın akışında:
Plato Film Sinan Çetin imzasıyla gerçekleşen Komedi Dükkanı’nın bu haftaki bölümünde Tolga Çevik ve Salih Kalyon, İtalyan yazar Carlo Collodi’nin çocuk romanı Pinokyo’yu kendilerine has tarzlarıyla yorumluyorlar. Tolga’nın Pinokyo, Salih Kalyon’un ise ona hayat veren babası Gepetto’yu canlandıracağı Komedi Dükkanı, izleyenleri yine gülmekten kırıp geçirecek…HAZIRLAYIP SUNAN: Tolga Çevik – Salih KalyonYAPIMCI : Plato Film/Sinan Çetin
şeklinde geçiyor yani tekrar olacak sanırım. Aynı konuyu farklı olarak yorumlamadılarsa tabi.:img-wink:

sevda tepesi
15-02-08, 17:55
komedi dükkanını uzun zamandır izliyorum Tolga abiyi ve Salih abiyi çook beyenıyorum ıkısıde süperrr Tolga Çevik Avrupa Yakasında da çokk basarılı basarılarının devamını dılıyorummm:img-wink::img-yes:

nilberfu
15-02-08, 19:58
Ne kanalın, ne de KD'nın kendi sitesinde yeni bölüm bilgileri var. Herhalde bu akşam tekrar bölüm izliyoruz.

skyline_91
18-02-08, 14:49
Ekranların son bombası "Komedi Dükkanı" ekranlara veda ediyor…

Bu son dakika bombasının fitili dün gece ateşlendi… Plato film yetkililerinin editörümüz İlyas Hayri'ye yaptıkları açıklamaya göre programın yapımcısı Plato Film ve Tolga Çevik'in kanal yöneticileriyle yaptığı toplantıda programı bitirme kararı aldıkları söylendi. Programın bitirilme sebebinin kanalla yapımcılar arasındaki anlaşmazlıklar olduğu bildirildi.

Ve "komedi" bağımlılarına üzücü bir haber daha: Toplantı sonrası Tolga Çevik'in, programı başka bir kanalda yapmayacağına dair kanal yöneticilerine söz verdiği bildirildi…

Bu gelişmenin ayrıntıları ulaştıkça yine sitemizde yer bulacak!.. Ancak Uçankuş'un edindiği bilgiye göre Tolga Çevik daha iyi bir projeyle hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor…

kaynak:Uçankuş

Canest
18-02-08, 15:43
Arkadaşlar komedi dükkanına sahip çıkalım lütfen eğer sizde bitmesini istemiyorsanız bir şekilde buna destek verin örneğin plato film den felan tanıdıkları olan konuşsun yani bir şeyler yapalım ya da foruma çağıralım plato filmi ya da destek veriyorum diye mesaj yazın

bur_ça[K]
18-02-08, 16:07
sahip çıkalım çıkalım da tolga çevik bitirme kararı almış.
programı kanal yapsa e-mail falan atardık hiç olmazsa!!

nilberfu
18-02-08, 17:41
Tolga, aklımda 1.5 senelik materyal var diyordu, ne oldu? O kadar programlara çıkıyorlar, röportajlar veriyorlar yeni yeni... Turne yapacaklardı... Kanalla ne tür bir arıza çıkmış olabilir ki? Eğer öyle bir antlaşmazlık varsa, bu kanaldan kaynaklanıyorsa, mesela sanatsal özgürlüklerine karışılıyorsa, o zaman başka bir kanalda devam etmeleri haklı bir durum olur. Cuma günü yeni bölüm olmamasının bununla bir alakası var mı acaba?

Şah-Rû
18-02-08, 18:43
Bu haberin gerçek olmamasını, bi yanlış anlaşılmadan ibaret olmasını dilerim. O da olmadı gerçekten bi sorun varsa tarafların birbirlerini kırmadan çözmelerini dilerim. Ve kendi kanalında kendi saatinde bu güzel programı izlemeye devam etmek isterim. Arkadaşım, beyefendi, duru sesi ile Özer Atik ve yönetmensiz bi cuma akşamı tatsız olur.

gülse_mrv
18-02-08, 18:50
Bu haberin doğru olduğunu pek sanmıyorum...Ve umarım doğru değildir...Resmi sitede böyle bir haber yok....?

Medea
18-02-08, 22:04
Ekranların son bombası "Komedi Dükkanı" ekranlara veda ediyor…

Bu son dakika bombasının fitili dün gece ateşlendi… Plato film yetkililerinin editörümüz İlyas Hayri'ye yaptıkları açıklamaya göre programın yapımcısı Plato Film ve Tolga Çevik'in kanal yöneticileriyle yaptığı toplantıda programı bitirme kararı aldıkları söylendi. Programın bitirilme sebebinin kanalla yapımcılar arasındaki anlaşmazlıklar olduğu bildirildi.

Ve "komedi" bağımlılarına üzücü bir haber daha: Toplantı sonrası Tolga Çevik'in, programı başka bir kanalda yapmayacağına dair kanal yöneticilerine söz verdiği bildirildi…

Bu gelişmenin ayrıntıları ulaştıkça yine sitemizde yer bulacak!.. Ancak Uçankuş'un edindiği bilgiye göre Tolga Çevik daha iyi bir projeyle hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor…

kaynak:Uçankuş

Tabii ki hani deyim yerindeyse "zirvede bırakmak" en iyisidir ,sündürmeden bıktırmadan.Ama henüz daha o raddeye asla gelmemişti.Tabii bu haber ne derece doğrudur ve nedenleri nedir onu da bilmek lazım.Umarım daha iyi projeler adına zamansız bir bitiş olmuyordur..Ben de bunun bir yanlış anlama olmasını ve Komedi dükkanı'nın bizlerle bir süre daha devam etmesini diliyorum.

gülse_mrv
19-02-08, 00:02
Komedi Dükkanı resmi sitesinde yapımcı tarafından bu haberin doğru olmadığı açıklandı! Komedi Dükkanı sevenleri rahatlayabilirler... :img-wink:

*petek
19-02-08, 00:16
Komedi Dükkanı resmi sitesinde yapımcı tarafından bu haberin doğru olmadığı açıklandı! Komedi Dükkanı sevenleri rahatlayabilirler... :img-wink:

merve galiba

buraya takip ediyodum ama yazmıyordum
haber verdiğin için tesekkür ederim
bitseydi çok üzülürdüm...

bunlarda benden
sizin koyduğunuz resmlerden yaptım
umarım beğenırsınz....

http://img507.imageshack.us/img507/2828/komed2ol7.jpg

http://img338.imageshack.us/img338/7034/komed1qw3.jpg

http://img231.imageshack.us/img231/9459/komedifk7.jpg

gzm
19-02-08, 01:06
Bugüne kadar bizi yalnız bırakmayan sevgili
dostlar, çeşitli yayın kuruluşlarında çıkan
"Komedi Dükkanı bitti! Tolga Çevik Komedi
Dükkanı'nı TV8'den başka kanala
yapmayacak!" gibi haberler doğru
değildir.Komedi Dükkanı devam edecek!
Her zaman ve olması gerektiği
gibi... YAPIMCI

kaynak:resmi site

Bu program cok iyi bir kitle kazandı kolay kolay bu tür oyunlara gelmez.İcin(m)iz rahat olsun

gülse_mrv
19-02-08, 01:20
merve galiba

buraya takip ediyodum ama yazmıyordum
haber verdiğin için tesekkür ederim
bitseydi çok üzülürdüm...

Evet Merve.. =)
Birşey değil...Ben de bu haberin doğru olduğunu düşünmediğimi yazsamda bu raya, yinede korkmuştum...Yapımcının ''Bu dükkan hiç kapanmayacak'' başlıklı yukarıdaki yazısı beni de çok rahatlattı..
Bu arada imzalar çok güzel...:img-yes:

nilberfu
19-02-08, 01:51
Burada haberi okuduğumdan beri eş dostla bunu konuşuyoruz, herkese panik halinde "dükkan kapanıyor" diye yetişirdim, şimdi aynı hızla işlemi geri sarmam gerekecek. Çok mutlu oldum devam edeceği için, kınıyorum böyle asparagas haber yapanları:dito:fighting2

Şah-Rû
19-02-08, 19:48
Aynen nilberfu, insan inanmak istemiyor ama tv dünyası da öyle kaygan bir zemin ki olur mu olur dedirtiyor.
Neyse ki resmi açıklama yapmakta gecikilmemiş. En azından bu sene ve önümüzdeki sene devam etmeli. Yani bence de 2 sene yeterlidir böyle bir proje için, daha fazla uzatmaya gerek yok. Ama izlemeye doyamıyoruz o ayrı mesele.:img-wink:
Bir de reytingmiş falan kafaya takılmasın (ki zaten takılmıyor sanırım) gerçekten geniş bi kitle izliyor. Belki ulaşamıyoruz, direk varlığımızı belli edemiyoruz ama izleyen çok. Bu konuda bi kaygı olmasın.

ggnibsgk
19-02-08, 21:33
Ayy Allah'Im şükürler olsun yaaa ödüm kopmuştuu bittii diyeee...:happy0064 Çok teşekkürler arkadaşlar bu haberi burda paylaştığınız için...

Ya nası da emin emin yazıyo bu magazinciler sinir ediyolar insanı:img-cool2

Ohh rahatladım vallaa...Sağolun tekrar...bye

başak-eylül
20-02-08, 00:22
Haberi duyduğumda üzüldüm,açıksa böyle güzel bir işin bu kadar erken bitmesini istememiştim.Neyseki de bitmiyormuş.Gerçekten çok sevindim.Haber için teşekkürler.

karanlık86
20-02-08, 03:23
ben uzun zamandır bu başlığa uğramyorum ama programı takip ediyorum...iyi ki duymadım bu yalan haberi yoksa çok üzülürdüm..çünkü tv de beğenerek izlediğim tek program...

nilberfu
21-02-08, 02:30
Komedi Dükkanı'nın ilk 13 bölümünün DVD'si çıkmış. Ön sipariş için KD'nın kendi sitesine ziyaret edeceksiniz. Yakında her yere düşer gerçi:happy0064

Medea
21-02-08, 04:11
Komedi Dükkanı'nın ilk 13 bölümünün DVD'si çıkmış. Ön sipariş için KD'nın kendi sitesine ziyaret edeceksiniz. Yakında her yere düşer gerçi:happy0064

Uzun zamandır istediğim birşeydi gerçekten çok sevindim.Evet yakında her yere maalesef düşer ama bari en azından çok sevdiğimiz insanların emeklerini orijinal olarak alalım.Kendi adıma konuşursam,asla korsanını almayı indirmeyi filan düşünmüyorum.Bu dvdnin günlü yaşam stresi içinde iyi bir ilaç olacağına eminim.Tüm ekibe teşekkürler.

nilberfu
21-02-08, 04:21
Uzun zamandır istediğim birşeydi gerçekten çok sevindim.Evet yakında her yere maalesef düşer ama bari en azından çok sevdiğimiz insanların emeklerini orijinal olarak alalım.Kendi adıma konuşursam,asla korsanını almayı indirmeyi filan düşünmüyorum.Bu dvdnin günlü yaşam stresi içinde iyi bir ilaç olacağına eminim.Tüm ekibe teşekkürler.

Amanın, yanlış anlaşılmasın lütfen, her yer derken, internetten almayacaklar için, marketler, dükkanlar falan demek istedim. Ben hayatımda ne kitap olarak, ne DVD, ne de müzik albümü olarak korsan almamış bir insanım.

Medea
21-02-08, 04:23
Yok yok nilberfu amanın bende onu kastetmedim o bana çağrıştırdığı şeydi yazın okuduğumda çünkü çok anlama gelebiliyor yazdığın takdir edersin ki ;) Burası sanal dünya bir iki kelime eksik olsa ne yanlış anlamalar oluyor :)

gülse_mrv
21-02-08, 23:01
Ben de yeni bölüm konularını yazmak için girmiştim (:Gerçekten (herzaman old. gibi) müthiş bir bölüm olacak....=) :img-yes: :happy0064

karanlık86
23-02-08, 04:38
merabalar....:happy0064
yine muhteşemdi...bir bölüm var sanıyordum ama 2 blüm izledik..:img-hyste
bu akşamki de süperdiii....artk yönetmen bile gülmeye başladı...
çok seviyorum yönetmeni...:good:
Salih abiyle Tolga tabii ayrı...onlar bambaşka...her hafta daha da eğlenceli hal alıyor...:good::img-hyste
bu arada inşaallah tv8 den ayrılmaz ben aynı yerde devam etmesini istiyorum...:img-yes:

burcix
23-02-08, 05:27
Muhteşem bir program gerçekten kesinlikle uzun zamandır televizyonlardaki en en enn başarılı komedi programı hatta diziler kategorsinde bile komedi anlamında böyle. Salih Kalyon da Tolga Çevik de harikalar. Çok ama çok seviyorum umarım çok uzun yıllar devam eder. :happy0064:happy0064:img-hyste:happy0064:img-hyste

nilberfu
23-02-08, 06:17
Hırsızlar prensi Robin Hood! Ne prensi, kral! İç etti, eritti altınları:img-hyste

Türk usulü Robin Hood hikayesi böyle olur: Robin Hood köylülerle pazarlık yapıyor:img-hyste

Yine süperdi... 2 haftalık aradan sonra çoook iyi geldi:img-yes:

1. Bölüm

Herşeyden önce yönetmenin çektiği Robin Hood ve kankası John'un resmi tam çerçevelikti ve ideolojilerinin şarkıları ve dansları, kedi "beyefendi"nin eşsiz yan vokalleriyle, harikaydı, Bryan Adams halt etmiş...

Y: Yayını yere koyma!
T: Canlı yayını mı?
Y: Nereye koyacağını bilmiyor musun?
T: Kafamda bir yer var ama, yine de emanet olduğu için...

Y: Beyefendi, çiftleştirin.
T: Neyi?
Y: Arkadaşım, oklan ne vazgeçilmezdir?
S: Oklan Tolga'yı mı çiftleştiriyoruz?
T: Yeni bir yaylı saz mı üretmeye çalışıyorsunuz?

Y: Bu Robin Hood'sa siz kimsiniz Beyefendi?
S: Ben Robin Hood'un kim olduğunu bilmiyorum ki, ben kim olduğumu bileyim.

Y: Arkadaşım ne yapıyorsun?
T: Mal gibi bekliyorum.
Y: Buradan çok belli oluyor.

Y: Beyefendi, Sherwood ormanındasınız, kankasısınız Robin Hood'un, Robin Hood'un arkasını koruyorsunuz devamlı.
S: Bir şüphesi mi var arkasından?

T: Sizin odanız var, sizin yatacak yeriniz yok, ben karıştırdım.

Yay parçalanır, yere düşer.
Y: Çaktırmadan at onu kenara.
"Arkadaşım", "Beyefendi"ye uzağı göstererek:
T: Aaaa, o ne?... (Yayı kenara atar) Kime çaktırmayacağım ki? Salih Abi'ye mi?
S: Bana kötü bir şey mi yaptı o?

Y: Şu an sen bir yemin edeceksin, beyefendi diyecek ki "tanımadınız mı kralı" diye sorun, o da bir yemin etsin "bu kral madem bana kafayı taktı, ben de bu krala gününü göstermezsem", yemin et hadi, devam edin, yallah...
S: Ben mi yemin ediyorum, o mu yemin ediyor?
Y: Beyefendi siz durumu anlatın, o yemin etsin.
S: Durum çok kötü, sen bir yemin et.
Y: Beyefendi, arkadaşım anlamadı ya kral olduğunu...
S: Ben anladım sanki...

Y: Yollayın iki zengini. Yürüyün ormanda.
S: Hoşgeldiniz zenginler. Siz de mi zenginsiniz? (Ellerini sıkar zenginlerin)
Y: Beyefendi, zenginle yine tanışıyorsunuz? Biraz sonra soyacaksınız adamı!

Y: Arkadaşım, şarkı hızınla kalça hızın aynı değil!

Y: Seyirci, her şeyi alkışlamayın.

Y: (Zenginlere) Tırsın!
T: Bu hangi yörenin tırsması?

Y: İki köylü. Fakir olup olmadıklarını anlayın, fakirlerse parayı verin.
Beyefendi köylünün yüzüne, kulağına falan bakıyor...
T: Hocam, sağlık taramasına girdi Salih Abi.

S: 500 altın, ver bakalım çocuğa 500 altın, Robin.
T: Biz toplasan 15 altın aldık ya, hocam içeri giriyoruz bir bu olaylarda.

Y: Kaç altın verdi?
T: Ben saymadım, ben olayın kahramanlığıyla ilgileniyorum.

Bir ara yönetmen "taksim yap" dedi (paraları), Tolga da şarkı taksimi yapmaya başladı.

Köylülerle pazarlık yapılıyor:
T: Ohoo, 10 dakika götürelim bunu, ben 10 altın alır giderim bunlardan.

Robin Hood'un iyilik yaptıktan sonraki hareketi: sol el, sağ el, ikisi birden, en sooon kalçaya bir şaplak. Anlamı: Üç altın için her yola geliriz.

Y: Beyefendi hareketi gördünüz mü?
S: Keşke görmeseydim.

Hareket slow motion tekrarlanır, gayet oynak ve artistik bir biçimde...

Y: Beyefendi, bir 250 altınınız var elinizde. Onu nerede kullanacağınızı söyleyin, bitireceğiz.
S: Yahu, sana ne?

2. Bölüm

Kaptan olduğunu belli etmek isteyen Beyefendi kırmızı kurdeladan pazu bandı takmıştır.
S: Peki belli olacak mı benim kaptan olduğum?
Y: Beyefendi kaptansınız. Kaptan kaptan kaptan.

Hakimiyetini gösteren Yönetmen, "Arkadaşım"a: Otur! Kalk! Otur! Kalk!

Türk işi uzay aracı: Yanyana iki koltuk.

Y: Arkadaşım, biriniz Japonsunuz, biriniz Amerikalı. Dünyanın her yerinden en iyileri toplayıp getirttik.
S: Niye, Tolga'yla Salih gidemez mi?
T: Sence gidebilir mi abi? Eve gitmek için iki vasıta değiştiriyoruz ya...

S: Bu mazotlu mu hocam...
T: LPG
S: Hocam, LPG sakıncalı değil mi uzayda? Ya patlarsa?
Y: Ya Salih Abi, kurban olayım bir dur ya!

Y: Kaptan Rin, rotanızı veriyorum. Rotanız: 90 60 90
"Arkadaşım" sırıtır, gayet mutlu:
Y: Ne oldu Tin?
S: Tin'in hoşuna gitti bu.
T: Beni virajlar korkuttu biraz.

"Arkadaşım" yan yatmış koordinatları ve virajları başarıyla gösterir.

T: Yalnız biraz daha çançan yaparsak öbür aya kalacağız söyliyeyim.

Y: Ayakları göreyim (standart rugan ayakkabılar gösterilir) Ya bari uzaya bunlan gelmeseydiniz ya!
T: Ya şimdi Türkler ilk defa uzaya gidiyor, hani dedik ki en azından presentable olsun. Ani bir davet olur, bir şey olur. ...
S: Hocam geri dönelim mi?

S: Aya indiriyorum seni Tolga.
T: Canımsın benim ya, babam yapmadı bunu bana.

İniş takımlarını açmaya Rin ve Houston tarafından gönderilen Tin:
T: O zaman ben gidiyorum müdür.
S: Nereye?

Y (Houston): Dilini cama yapıştır ve öyle yürü. ...
S: Houston, Houston, benim tayfa üşüttü, bana dilini çıkarıyor!
Y: Mekik üstünde yürüyüş yapıyor...(burada yönetmen koptu)

S: Houston, altımda birşeyler oluyor!
T: Korkma, altın değer kazanıyor.
Bu sahne de, "Beyefendi" bacakları açmış havada, "Arkadaşım"ın kelle arada, tam çerçevelikti.

"Arkadaşım"ın ve "Beyefendi"nin "uzayda, yerçekimsiz ortamda" yürüyüşlerine yazacak laf bulamıyorum.

Y: Yeniden yerçekimi olmadan düş.
T: Yerçekimi olmadan o zaman düşemem zaten yani, yerçekimi olmadığı için...
S: Hocam bu nasıl iş, bende yerçekimi olmuyor onda oluyor.
Y: Beyefendi siz özel bir ırksınız... Yerçekimsizler.

S: Hocam kitle çok büyük... Koparamıyorum oradan onu ("Minik"ten bahsediyor)... Bir örnek nasıl getireceğiz Houston size?
T: Rica et, gayda testi versin... En azından uzaydan bir b.. getiremediniz demesinler.

S: Yani bizi buraya mı terk ediyorsunuz?
Y: Evet.
S: Bizi gözden çıkardınız öyle mi?
Y: Evet.
S: Vay Houston vay!

"Arkadaşım" terini silen arkadaşa: Merhaba uzaylı

erdem_07
23-02-08, 14:52
Dün akşamki program çok komikti aya çıkmaları astmosferdeki yolculuklarına bayıldım helede ayaklarındaki ayakkabıya :img-hystebirde bu programdaki yöneten kim adını biliyomusunuz hani hep diyo ya ARKADAŞIM diye işte o kişi kim acaba oda oyuncumu? :icon_whis

başak-eylül
23-02-08, 15:24
Bu haftaki bölüm yine çok komikti.Tek bölüm beklerken iki bölüm çıktı karışımıza.İki hafta beklediğimize değdi.İyilik yaptıktan sonraki hareketleri bitiridi beni:)

Yönetmen: Bana Rodin Hood puzu ver.Laflarımla dalga geçme.
Robin Hood: Ben dalga geçmeyeceğim de önce bi güleyim.

Yönetmen: Elinizi belinize koymayın Fatma bacı gibi.Siz kralsınız.

Yönetmen: Arkadaşım şarkı hızın ile kalça hızın aynı değil.
Robin Hood: Biraz bekleyin,rampada vites atarken görün siz:img-hyste

Yönetmen altın konusunda Robin Hood'un yalan söylediğini anlar.
Yönetmen: Niye şerefsizlik yapıyorsun?
Robin Hood: Topluma örnek olmak için.Bunu yapmasın:img-hyste

John: Fakirlere 100 altın verdik.
Robin Hood: Abi sen niye hesabı açık ediyorsun:)

---------------------------------------------------

Yönetmen: Beyfendi kolunuzdaki ne?
Rin: Kaptan işareti.
Yönetmen: Uzay milli takımında mısınız?:)

Tin: Tolga Rin : Salih abi

Yönetmen: Sandalyeyi 11.5 cm ayır.Kaç cm oldu?
Tin: Ben inç olarak hesapladım.

Rin: Basayım mı marşa.Hocam bu benzinli mi?
Tin: Hayır LPGli.
Rin: LPG sakıncalı değil mi ayda?Ya patlarsa?
Yönetmen: Ya Salih abi kurbanın olayım bi dur ya:)

Yönetmen: Rotanızı veriyorum.Rotanız 90 60 90:)

Yönetmen: Haplarınızı aldız mı?
Rin: Haplar yerinde mi?
Tin: Yerinde yerinde fitilin yanında.

Yönetmen: Kaldırın ayaklarınızı.Ayaklarınız göreyim.Bari uzaya bu ayakkabılarla gelmeseydiniz.
Tin: Ya şimdi Türkler ilk defa uzaya gidiyor.Dedik ki en azından presentable olsun.Belki bir davet falan olur:img-hyste

Yönetmen: Arkadaşım Ne yapıyorsun?
Tin: Camlar buğulanmış onu siliyorum:)
Yönetmen: Teknoloji gelişti artık.Camlarda buğu mu olurmuş?
Tin: Ben de o ayıbı kapatmak için siliyorum:img-hyste

Rin: Altımda birşeyler oluyor.
Tin: Altın değer kazanıyor korkma abi.
Rin: Nerdeyiz biz?
Tin: Ben şuan cehennemin dibindeyim:img-hyste

Yönetmen: Arkadaşım top gibisin.
Tin: Terbiyesizleşmeyelim.
Yönetmen: Arkadaşım lastik top gibisin.
Tin: Hee..Valla uzay muzay dinlemem dalarım hee:img-hyste

yessi
23-02-08, 16:20
Dün akşamki program çok komikti aya çıkmaları astmosferdeki yolculuklarına bayıldım helede ayaklarındaki ayakkabıya :img-hystebirde bu programdaki yöneten kim adını biliyomusunuz hani hep diyo ya ARKADAŞIM diye işte o kişi kim acaba oda oyuncumu? :icon_whis

yönetmenin kimliği sözleşmesi gereği program sonuna kadar açıklanmayacakmış. herhengi bir tv programında vs görünmesi de yasakmış. ben bkm oyuncularından biri olduğundan şüpheleniyorum :)

bu hafta "arkadaşım"ın bir özelliğini daha gördük. önceki programlarda kadınlara sarkan biri olduğunu görmüştük zaten, bu hafta da paragözlüğünü gördük. paraları cebe indirmesi çok hoştu. sanki ortada gerçek bir para varmış gibi canı pahasına savunması da süperdi :img-hyste:

yönetmenin deyimiyle: "arkadaşım! neden şerefsizlik yapıyorsun??!!!" :img-hyste:

mlk
23-02-08, 19:35
Dün akşamki program çok güzeldi:img-yes:Fark ettm bzn yönetmen bile kendini zor tuttu gülmemek için :D

Medea
23-02-08, 21:10
Dün akşamki program çok güzeldi:img-yes:Fark ettm bzn yönetmen bile kendini zor tuttu gülmemek için :D

Ben de ona dikkat ettim evet.Yönetmen resmen makaraları koyvermemek için epey bir çaba sarfetti.Hatta güldüğü için bazı sözlerini zor bitirdi zaman zaman:img-yes:

gülse_mrv
23-02-08, 21:21

Zaten yönetmen kendini ne kadar tutmaya çalışsa da ara sıra kopuyor..:img-wink:
Hatta Özer Atik de format gereği gülmemesi gerekiken kendini tutamıyor...(Eee n'apsınlar..Komedi Dükkanı'nda gülmeden nasıl durulur...?):img-yes:

MeRwİsİm
25-02-08, 14:48
Bu haftaki bölüm yine çok komikti.Tek bölüm beklerken iki bölüm çıktı karışımıza.İki hafta beklediğimize değdi.İyilik yaptıktan sonraki hareketleri bitiridi beni:)

Yönetmen: Bana Rodin Hood puzu ver.Laflarımla dalga geçme.
Robin Hood: Ben dalga geçmeyeceğim de önce bi güleyim.

Yönetmen: Elinizi belinize koymayın Fatma bacı gibi.Siz kralsınız.

Yönetmen: Arkadaşım şarkı hızın ile kalça hızın aynı değil.
Robin Hood: Biraz bekleyin,rampada vites atarken görün siz

Yönetmen altın konusunda Robin Hood'un yalan söylediğini anlar.
Yönetmen: Niye şerefsizlik yapıyorsun?
Robin Hood: Topluma örnek olmak için.Bunu yapmasın

John: Fakirlere 100 altın verdik.
Robin Hood: Abi sen niye hesabı açık ediyorsun

---------------------------------------------------

Rin: Kaptan işareti.
Yönetmen: Uzay milli takımında mısınız?

Tin: Tolga Rin : Salih abi

Yönetmen: Sandalyeyi 11.5 cm ayır.Kaç cm oldu?
Tin: Ben inç olarak hesapladım.

Rin: Basayım mı marşa.Hocam bu benzinli mi?
Tin: Hayır LPGli.
Rin: LPG sakıncalı değil mi ayda?Ya patlarsa?
Yönetmen: Ya Salih abi kurbanın olayım bi dur ya
Yönetmen: Rotanızı veriyorum.Rotanız 90 60 90

Yönetmen: Haplarınızı aldız mı?
Rin: Haplar yerinde mi?
Tin: Yerinde yerinde fitilin yanında.

Yönetmen: Kaldırın ayaklarınızı.Ayaklarınız göreyim.Bari uzaya bu ayakkabılarla gelmeseydiniz.
Tin: Ya şimdi Türkler ilk defa uzaya gidiyor.Dedik ki en azından presentable olsun.Belki bir davet falan olur

Yönetmen: Arkadaşım Ne yapıyorsun?
Tin: Camlar buğulanmış onu siliyorum
Yönetmen: Teknoloji gelişti artık.Camlarda buğu mu olurmuş?
Tin: Ben de o ayıbı kapatmak için siliyorum

Rin: Altımda birşeyler oluyor.
Tin: Altın değer kazanıyor korkma abi.
Rin: Nerdeyiz biz?
Tin: Ben şuan cehennemin dibindeyim

Yönetmen: Arkadaşım top gibisin.
Tin: Terbiyesizleşmeyelim.
Yönetmen: Arkadaşım lastik top gibisin.
Tin: Hee..Valla uzay muzay dinlemem dalarım hee:img-hyste

Allahım çok komik ya koptum burda :img-hyste:img-hyste
Çok saol arkdşm valla bu bölümü izleyemmiştim