PDA

Tüm Versiyonu Göster : BBG-Biri Bizi Gözetliyor (SHOW-STAR) (Arsiv1)

Sayfalar : [1] 2 3 4 5

cyprus_hsn
01-05-06, 23:58
Bir zamanlar müptalası olduğum yarışma programı... tam 5 dönem sürmüştü... Bulabildiğim resimleri sizler için koyuyorum

cyprus_hsn
01-05-06, 23:59
http://img459.imageshack.us/img459/5145/melih413ki.th.gif (http://img459.imageshack.us/my.php?image=melih413ki.gif)

1.dönemin şampiyonu MELİH... albüm çıkarda ama başarılı olamamıştı

yengecs
06-05-06, 18:03
Baska bi sitede BBG evinin kameramanligini yapan biri tarafindan yazilan itiraflari okudugumda kanim donmustu sahiden. Psikologlar esliginde yarismacilarin secildigini ve en psikolojik sorunlu olan kisilerin yarismaya alindigini.. zamanla ne yapmalari gerektiginin bizzat program yapimcisi tarafindan ayarlandigini ve sunni kavgalar esliginde izlenilmesinin saglanildigini soylemisti..

Ayrica yarismacilarin taxi soforlugu yaptigi sure icerisindeki cogu musterilerinde program ekipmanlarindan calisanlar oldugunu ve bu sekilde ortaligi gerdigini duyunca aslinda basindan beri BBG evinin birer deliler evi oldugunu ve izleyenlerinde inandirildigi icin enayi yerine konuldugunu ogrenmis bulundum.

Bu olaylardan sonra birinci secilenlerinde gercek olmadigini artik soylememe gerek yok sanirim. Yapilan oylamada sahte olunca, rating ugruna yapilan bi program hakkinda hala iyimser konusamayacagim maalesef.

Buna benzer o kadar cok sahtekarliklar var ki, o yuzden izlediginiz programlar konusunda secici olmanin cok onemli oldugunu dusunuyorum. Heleki teen-age bi seyirci kitlesinin ailesi tarafindan iyice bilinclendirilmesinin onemini dahada iyi anlamis oluyoruz. Medyanin yanlis yonlendirdigini bildigimizi ve bilinclendirmeye devam etmemizinde bu yuzden gerektigini dusunuyorum.

MeRvE_1903
07-05-06, 14:17
ben birincisinde tarigi tutuyorum ikincisinde hacer ücüncüsünde GAYE dördüncüsünde sebnem besincisinde tansu

cyprus_hsn
07-05-06, 18:32
ben birincisinde tarigi tutuyorum ikincisinde hacer ücüncüsünde GAYE dördüncüsünde sebnem besincisinde tansu

ben birincisinde Hale, ikincisinde Doğan, üçüncüsünde Gaye, dördüncüsünde Şebnem, beşincisinde de Ebru'yu tutuyordum.

Kiss You
08-05-06, 01:02
Benim Favorilerim
BBG1:Murat
BBG2:Edi
BBG3:Gaye
BBG4:Şebnem
BBG5:Belma

cyprus_hsn
16-05-06, 21:53
keşke yeniden başlasa :(
başlama ihtimali hiç yokmu arkadaşlar :(
bi ara tv de reklamı dönüyordu...

zannetmiyorum çünkü RTÜK bu tür programların yayınlanmasına izin vermiyor. doğru söylüyosun bir ara star tv de reklamları dönüyodu başlayacak diye ama RTÜK ani bir kararla yasak getirdi. Ama başlamaması daha iyi bence çünkü bu tür programlarla bir çok gencimizin hayatı karardı. bunun izlerini de ekranlarda görmeye devam ediyoruz maalesef

sevgi86
17-05-06, 00:43
ben sadece
bbg1 i
tekne gezisini
uludağ tatilini
izlemiştim

favorim Eray Sezer(filozof Eray)
tuzukurular diye saçma bir dizide oynadı melih de oynamıştı orada hatırlarsınız

tarık bbg evinde söylerdi of deli gönülü
bütün sınıf ezbere bilir ve koro halinde söylerdik(o zaman orta 2 deydim)

çok sıkı eray fanıydım
hatta izmirde bir üniversiteye gitmeye karar vermiştim o zamanlar
hala izmire özel bir sempatim vardır(karşıyakada oturuyordu eray yanlış hatırlamıyorsam)

eray şiir kaseti/kitabı çıkaracak dediler arkası gelmedi

ama şimdi düşünüyorum da eray kurtlar vadisinde oynasa çok güzel olurdu

yengecs
17-05-06, 01:42
Baska bi sitede BBG evinin kameramanligini yapan biri tarafindan yazilan itiraflari okudugumda kanim donmustu sahiden. Psikologlar esliginde yarismacilarin secildigini ve en psikolojik sorunlu olan kisilerin yarismaya alindigini.. zamanla ne yapmalari gerektiginin bizzat program yapimcisi tarafindan ayarlandigini ve sunni kavgalar esliginde izlenilmesinin saglanildigini soylemisti..

Ayrica yarismacilarin taxi soforlugu yaptigi sure icerisindeki cogu musterilerinde program ekipmanlarindan calisanlar oldugunu ve bu sekilde ortaligi gerdigini duyunca aslinda basindan beri BBG evinin birer deliler evi oldugunu ve izleyenlerinde inandirildigi icin enayi yerine konuldugunu ogrenmis bulundum.

Bu olaylardan sonra birinci secilenlerinde gercek olmadigini artik soylememe gerek yok sanirim. Yapilan oylamada sahte olunca, rating ugruna yapilan bi program hakkinda hala iyimser konusamayacagim maalesef.

Buna benzer o kadar cok sahtekarliklar var ki, o yuzden izlediginiz programlar konusunda secici olmanin cok onemli oldugunu dusunuyorum. Heleki teen-age bi seyirci kitlesinin ailesi tarafindan iyice bilinclendirilmesinin onemini dahada iyi anlamis oluyoruz. Medyanin yanlis yonlendirdigini bildigimizi ve bilinclendirmeye devam etmemizinde bu yuzden gerektigini dusunuyorum.

Arkadaslar isterseniz yukaridiki yazimi buyuk bi ciddiyetle okuyun.. Neden tekrari olmadigini ve gerekcesininde gercekten onemli sebepler oldugunu anliyacaksiniz.

Mesajlarinizdan yazimi okumamis ve hala BBG programinin gercek yuzunun bilincinde olmadiginizi gormemek elde degil.

Yasanilan herseyin sahte oldugunu anladiginizda isin zevkinin kacacagina eminim.

cyprus_hsn
19-05-06, 00:30
http://img174.imageshack.us/img174/5310/melihdegirmenci99gu.th.jpg (http://img174.imageshack.us/my.php?image=melihdegirmenci99gu.jpg) (BBG-2-) 02 MELİH

http://img174.imageshack.us/img174/9736/arzubudak19wl.th.jpg (http://img174.imageshack.us/my.php?image=arzubudak19wl.jpg) (BBG-3-) 02 ARZU

http://img177.imageshack.us/img177/5765/belmaice12uq.th.jpg (http://img177.imageshack.us/my.php?image=belmaice12uq.jpg) (BBG-5-) 05 BELMA

http://img276.imageshack.us/img276/1/picture0578wn.th.jpg (http://img276.imageshack.us/my.php?image=picture0578wn.jpg) (BBG-4-) 09 ŞEBNEM

wwfetr
19-05-06, 18:51
tabi sahte olan şey vardıda o kadar sahte olduğunu düşünmüyorum çünkü bbg -1 melike ile görüşüyordum o olsa söylerdi.

favorilerim

bbg-1 04 melike
bbg-2 05 edi
bbg-3 izlemedim
bbg-4 05 özlem
bbg-5 ebru

deli92
14-06-06, 17:13
yengecs yazdıklarının doğruluğunu daha doğrusu kameramanın dediklerinin doğruluğuna bişey diyemem.Ama bende tıpkı bunlar gibi düşünüyorum.Böyle programların yayınlanması bence çok saçmaydı ki allahtan bitti.Rayting uğruna yapılmayacak iş yok!!!:fighting2

sevgi86
14-06-06, 17:58
yengecs yazdıklarının doğruluğunu daha doğrusu kameramanın dediklerinin doğruluğuna bişey diyemem.Ama bende tıpkı bunlar gibi düşünüyorum.Böyle programların yayınlanması bence çok saçmaydı ki allahtan bitti.Rayting uğruna yapılmayacak iş yok!!!:fighting2

yok saçma değildi de çok uzattılar herşey kararında güzel
popstar da öyle artık suyu çıktı

bbg1 en güzeliydi
diğer evler de iyiydi ama ister istemez önceki evlerde kazananları taklit ettiler

bu yazıyı biliyorum
yanlış hatırlamıyorsam zaman gazetesinde bir köşe yazarı köşesinde yer vermişti bu iddialara
ama zaten atı alan üsküdarı geçmişti

izlerken insanın aklına gelmiyor ama bittikten sonra bunları okuyunca ben de düşündüm
ama yaptılarsa ne olmuş
tabi reyting için olacak bu eğitici bir program değil
tvde sadece bunlar da yok iyi yayınlar iyi yapımlar da var

eğlence amaçlı izlediğim bir şeydi hem rekabet hem dostluk hem düşmanlık vardı
hayaımız da böyle değil mi lise sıralarındaki gruplaşmalar
birbirinin kuyusunu kazmalar

kanal sadece kavgayı daha da hareketlendirmek için eve 2-3 provakator koymuş yani
onlar olmasa da kavga çıkrdı ama bu kadar şiddetli olmazdı
oy için verdiğim kontör paraları da helal olsun çünkü içimdeki rekabet güdüsünü tatmin ettim eray 1. olduğunda

Çanakkale83
26-06-06, 01:18
Ben oylama için bir şey söyliyemeyeceğim ama agresif ve sorunlu kişilerin bizzat seçildiğine ben de inanıyorum. Bir tanesi kanalı basmıştı hatta. Çok iyi olmuştukişinin sorunlu olduğu her halinden belli seçmeselerdi. Ben bu yarışmayı çok severdim açık söylüyorum ama hangi tartışmanın sahte hangisinin gerçek olduğu da dikkat edilirse anlaşılıyordu çünkü oradaki insanlar oyuncu değiller nereye kadar oynayabilirler ki? Bir değil iki değil söyledikleri yalanlar da ortaya çıkıyordu zaten mutlaka. Taksiye binenlere gelince tv kanallarında sabahları insanları görüyoruz. Ekipten birilerinin taksiye binip ortalığı karıştırmasına gerek yok ki. Bunu yapcak kişiler zaten halkın içinde mevcut. Raiting için yarışmacılar da kullanıdı bence. Bu şu anda da devam ediyor ekranlarda her şey sahte baksanıza.

wwfetr
26-06-06, 12:37
yarışma kaliteli yapılsa çok güzel bir yarışma.bütün dünyada hala devam ediyor keşke türkiyedede yayınlansa

kesinlikle big brother formatı güzel bir program.ama format avusturalya formatında olsun.yani 2 oylama olacak eleme ve kurtarma oylaması ortalama alınacak..çok eğlenceli ve bol rekabet dolu olur.

Medea
01-07-06, 21:42
Bugünkü birçok saçma programa,o programlarda olan rezaletlere yol veren basit bir programdı bir daha yayınlanmamasını dilerim.İlk seriyi izlemiştim ama erkenden gördüm bu programın nerelere varacağını ve izlemedim bir daha.Bugünkü gelin kaynana programlarının vs yapılmasına cesaret veren bu ve bunun gibi programlar oldu.Artık olmasın...yeter.

özzz
04-07-06, 16:14
http://img147.imageshack.us/img147/100/bbg3dnemelence8fs.jpg (http://imageshack.us)

çaplin
16-07-06, 22:43
walla bu seferki bigbrother formatında olsun derim ben
ben sanmam çıkıcağını..avusturalyada bi kıza bu bbg de tecavüz etmeye kalkıştılar ..kanal kapatılcaktı az daha...bence riske almaz hiç bi kanal..ama çıkıp çıkmicanı bilmiyom...türkiyede öle bişeye kalkışmazlar ama artık tadı kaçtı bu programların..bi kanal çıkardımı dierleride çekarıyo le.ini çıkaıyolar...:d:D

Kaan 82
16-07-06, 23:05
bbg 1 zeki 3üncü olmustu:img-grin2

bbg 2 Hacer

bbg 3 ipek

bbg 4 sebnem

bbg 5 Ebru

bu saydiklarim tuttuklarimdi nedense

sevmediklerim

bbg 1 Melih

bbg 2 Edi

bbg 3 Fatih

bbg 4 Hakan Ve Ugur en cok ikisine gicik oldum

bbg 5 Viken bunada gicik oldum

helede su ugur ne tuhafdi bee hehe :img-grin2

özzz
16-07-06, 23:10
Inş Başlar Yaa Hastasiyim Bu Yarişmanin Ben Favorilerimizde Ayni Gibi Zeki Dişinda Bide Ebru Dişinda Ben Koyu Bi Belma Taraftariyimdir

Kaan 82
16-07-06, 23:40
yukarida gicik oldugum yarismacilar arasinda bleda vardi birde bu bleda denen adamada gicik oldum birde ugura birde hakana en iyisi sebnemdi ama oda ugurla arkadasdi yinede severdim sebnemi ugurada gicik olurdum gicikti zaten hakan iki lafi bir araya getiremeyen kekecoglandi nasil olduda yarismayi aldi halen inanamiyorum iki lafi bir araya getiremeyen yarismayi kazanmisti tuhafti yaw

özzz
17-07-06, 01:38
aaa çıktımı:fighting2 ne zaman yaaa....:fighting2 hiç haberim yokkkk:img-elvissadece internette iremin olduğu sanılan kölem ol adlı parçanın aslen ona ait olduğunu biliyorum o kadar

wwfetr
17-07-06, 14:58
bbg'nin yeniden başlamasını çok isterim ama başlayacağını sanmıyorum çünkü türkiyed egözetleme usulü yarışmalar yasaklandı hatırlarsınız gelin kaynana yüzünden

Kaan 82
17-07-06, 15:49
bbg'nin yeniden başlamasını çok isterim ama başlayacağını sanmıyorum çünkü türkiyed egözetleme usulü yarışmalar yasaklandı hatırlarsınız gelin kaynana yüzünden

biribizigözetliyor 15 ugur denen yarismacidan kapanmisti ama simdi yeniden basliyacak kaynanayla alakasi yok 15 ugurun yüzünden kapandi biribizigözetliyor 5 yildiz basladiginda 15 ugur kanali ve yarismayi tehdit etti yarisma sonuclandi bitti ve bir daha biribizigözetliyor olmadi cünkü ugurun yüzünden ben sebnemciydim sebnemin bu adamla konusmasina gicik olurdum adam resmen kafadan

Kaan 82
17-07-06, 17:12
15 Uğura Ne Oluyorsa Ne Güzel Yarişmaydi Işte Ono Yuda Belma Kazanmişti Süperdi

evet belma kazanmisti ebru yoktu orda vikende yoktu galiba ya ben bu yarismalar icinde en sevmedigim bbg 5di iyi degildi o bbg en iyi bbg bbg 4dü bana göre sebnem vardi yaw ama ödülü alan 01 hakan konusma özürlü bir zavalliydi ya

özzz
17-07-06, 18:13
Bbg 3 Te

1. Kaan
2. Alper
3. Hakan

Kaan 82
17-07-06, 18:33
Bbg 3 Te

1. Kaan
2. Alper
3. Hakan

bu yarismada kim görüsme odasina 1inciligi alarak girdi benim bildigim kaan,azizcan,alper baska erkek girmedi degilmi bu ücü eledi degilmi su gayemiydi neydi bi deli vardiya oda baraja girmisti degilmi tuhafti bu yarismada yaw gaye kacinci elenmisti

özzz
17-07-06, 18:38
gaye de girdi diye hatırlıyorum gaye 5. mi ne olmuştu da elenmeside bi olaydı yaaa gül gül ölüyordum onun hareketlerine.....az kawga etmiyordu yani....kaan sen bbg yarışmacılarının neler yaptığını biliyormusun şu an

Kaan 82
17-07-06, 18:44
gaye de girdi diye hatırlıyorum gaye 5. mi ne olmuştu da elenmeside bi olaydı yaaa gül gül ölüyordum onun hareketlerine.....az kawga etmiyordu yani....kaan sen bbg yarışmacılarının neler yaptığını biliyormusun şu an

gaye tatlises müzik programi varya orda sunuculuk yapiyordu kaandan haberim yok azizcan sarkici iki albüm cikartti görüsme odasina giren hep bu alper,kaan ve azizcan olmustu degilmi yarismacilardan 1inci olarak ama degilmi

özzz
17-07-06, 18:49
ewet onlar olmuştu

-tülin hanım seçimlere hazırlanıyormuş belediye başkanı olmak için
-melike gazetecilik yapıyormuş
-edi ntvde spor programı yapıyormuş
-bbg-5 ebrunun telefon dükkanı varmış
-nilgünde fotoğrafçılığa devam ediyormuş
-melih atv de patron kım adlı dızıde oynuyor
-ipek ünlü biriyle ewlenmiş
-eray bi şiir kitabı we bbg adında bi kitap çıkardı
-edi tv8 de spor yotumculuğu yaptı
-hacer yeni bi albüm yapio ya da yaptı
-sinem flash tv de yaz magazin adlı bi programın sunuculuğunu yaptı
-bbg 4 şebnem ise sunuculuk istiormuş
-derya da haberturkun mu ne bi haber kanalının patronuylamı ne ewlenmiş
-melih kaza yapmış galiba geçen haftalardaydı sanrm show haberde çıkmıştı çok kötü ama kendine bişi olmamış
-BBG 3 teki arzu da tatlıses tv de şu an sunuculuk yapıyomuş ama programa rastlamdım hiç akşamları çıkıyomuş

özzz
17-07-06, 18:53
http://img353.imageshack.us/img353/2932/azizcantaxiii0.jpg (http://imageshack.us)

Kaan 82
17-07-06, 19:00
özzz arkadasim bbg 1de görüsme oadasina birinci olarak melih,eray ve murat girmisti demi 1inci olarak baska giren olmadi bunlardan erkek olarak

bbg 2dede edi ve dogan girdi degilmi birde ali

peki bbg 5 kim olarak girmisti

wwfetr
17-07-06, 19:09
kaan bence bbg başlamaz bir daha çünkü senkron'a mail attım cevap yazdı bbg ile hiçbir alakamız kalmadı diye.Ve BBG lisansı Türkiyenin elinden alınmış.O yüzden başlama ihtimali yokmuş.

bence en sıkıcı ve işğrenç dönem 3.dönemdi. en güzeli 1.dönem. 5.dönemde güzeldi.

ben 4.dönem bende özlemciydim :)

Kaan 82
17-07-06, 19:11
viken girdi bi de ebru girdi ono da da nilgün we belma giriyordu hep...ya doğan we nur arasında aşk wardı dimi

galiba vardi ask onlarin arasinda yani bbg 1de murat,melih birde eray girdi hep degilmi baska giren olmadi bunlardan bbg2dede ali edi ve dogan girdi degilmi bbg 5de ayhanda onodami 1incilik almisti peki onlarin yarismasinda ata ve viken ve beniden baska 1inci olarak giren erkek yarismaci varmiydi ayhan almadimi orda 1incilik tansu aldimi

özzz
17-07-06, 19:14
ya ono da belma 1. oldu ama nilgün çok komikti ono da bi de bunlar gece şarkı söylüyordu çok güzeldi ama belmayı dışlamışlardı çok sinir olmuştum ne istiyorlarsa kızdan ama halk belmayı çok sewiyor...bide bi yerde okumuştum seray sewer sonere yardımcı olcakmış ünlü olma konusunda işte...kaan doğru hatırlıyorsun ewet

Kaan 82
17-07-06, 19:15
kaan bence bbg başlamaz bir daha çünkü senkron'a mail attım cevap yazdı bbg ile hiçbir alakamız kalmadı diye.Ve BBG lisansı Türkiyenin elinden alınmış.O yüzden başlama ihtimali yokmuş.

bence en sıkıcı ve işğrenç dönem 3.dönemdi. en güzeli 1.dönem. 5.dönemde güzeldi.

ben 4.dönem bende özlemciydim :)

arkadasim biribizigözetliyor olarak dönmiyecek programin ismi baska olacak gelecek basliyacak baslasin ya güzel oluyor heryerde var bir türkiyede yok hep su uyuz ugurun yüzünden gerci adam ne yapsin cildirttilar adami o 01 hakan denen konusma özürlüsüde az degildi yaw yine sinirlendim :img-grin2

ya ono da belma 1. oldu ama nilgün çok komikti ono da bi de bunlar gece şarkı söylüyordu çok güzeldi ama belmayı dışlamışlardı çok sinir olmuştum ne istiyorlarsa kızdan ama halk belmayı çok sewiyor...bide bi yerde okumuştum seray sewer sonere yardımcı olcakmış ünlü olma konusunda işte...kaan doğru hatırlıyorsun ewet

tansu ve ayhan onodami aldilar 1incilik yoksa gercek bbgdemi aldilar peki tansu hic birincilik almadi galiba yaw yanlismiyim ayhan aldi diye hatirliyorum ne agiz vardi ondada

wwfetr
17-07-06, 19:17
bende bbgnin başlamasını istiyorum ama değiştirilemez ismi arkadaşım bunlarım telif haklı ve formatları var uluslar arası piysanın dışına çıkamazlar.

özzz
17-07-06, 19:20
kaan yanlız ben hakanı da çok sewiyorum bi konuda uyuşmuyoruz:img-grin2 ama diğer deiklerinbe katılıyorum sonuna kadar

bu arada 1 özlem fotosu çok tatlı yaaaa

http://img384.imageshack.us/img384/3047/bbg07zlemec2.jpg (http://imageshack.us)

wwfetr
17-07-06, 19:20
yabancı yarışmaları izlediniz mi? ben takmış durumdayım amerika ve avusturalya big brother'ına izleyin harika

ben yanlis biliyorum ozaman tansu kazandimi o yarismada biribizigözetliyorda viken ebru ve belma ve beni ata baska kim aldi birincilik tansu aldimi haa bide soner aldimi belma aldimiydiki yaw iyice karistirdim :img-grin2

bbgdede belma viken ebru ve ata aldı.

onoda belma nilgün ve ayhan aldı. birinci olamadı finalde 4 veya 5.oldu

jenerik müzikleri varsa yollayın..

sagol bu bilgi icin peki bbg1i hatirliyormusun ordada haftanin birincisi murat melih ve eraymiydi hep baska varmiydi

evet murat melih eray oldu başka olmadı bbg-1 en güzeliydi kavgasız gürültüsüz benmelikeyi severdim zekiyide sempatik bulurdum hatta melikenin röportajları hala bende var :)

özzz
17-07-06, 19:32
ya bide şu soner özlem arasında da aşk wardı dimi bi de ben şeyi hatırlıyorum belma ilk günlerde ben nilgün we ebruyu sewmyorm diye bağıra bağıra konuşuyordu ama belmanın güzellğini we zekiliği kıskanılıyordu özlem we belma o ewin en güzelleriydi

Kaan 82
17-07-06, 19:34
yaw ben bu yarismaya internetten seyini buldum sayfasini herseyi doldurdum arkadaslar ben ozaman 22 yasindaydim altinda ne yaziyordu biliyormusunuz illa 25 olacaksiniz hep o ugurun yüzünden onun yüzünden yas ortalamasi 25 olmustu onun icin bbg 5 25 yasindaydi herkes ah ugur ah yaktin güzelim programi uyuzdu tam bee

özzz
17-07-06, 19:47
Kaan Sen De Mi Bu Yarişmaya Başwurmuştun Baştan Yaş Siniri 18 Idi Sonra Uğur Yüzünden 25 Oldu Bir Daha Olursa Gene Dene şansini Bence Seçilirsin Belki....

Kaan 82
17-07-06, 19:55
Kaan Sen De Mi Bu Yarişmaya Başwurmuştun Baştan Yaş Siniri 18 Idi Sonra Uğur Yüzünden 25 Oldu Bir Daha Olursa Gene Dene şansini Bence Seçilirsin Belki....

evet basvurmustum secilirmiyim bilmem ama eger bu yarismada olsaydim ya diskalifiye edilirdim yada 1inci olurdum kesinlikle ne ikinci ne ücüncü nede sonuncu olurdum gercek bak cok eminim bundan yüz olarak kizlardan cok puan alirdim asik olurlardi puani verirlerdi tabi gicik olanda olurdu :img-grin2 yaslilar büyo bana kesinlikle oy verirdi buna hic süphem yok hayal iste :img-grin2 diskalifiye edildim ben kesin cok sinirliyim yaw :img-grin2 nedense

Esra çok Tatliydi Bende çok Sewiyorum Murat We Hülyayla Sultan Adli Bi Dizide Oynamişti Izlemişmiydin Kaan Onu Da Sewiyormuydun...

yok o diziyi izlemedim nihat doganindi o dizi o var diye izlemedim sonra benim bir kiz kuzenim vardi özzz o demistiki seninkide bu dizide oynuyor bende benimki kim dedim oda esra dedi ondan sonra izlemeye calistim ama kiz yok oldu :img-grin2

Ben Seni Desteklerim Kaan Seçilirsenn:)tabi Ki 1. Olabilirsin Yani Katilanlari Görüyoruz Benm Yaş Tutsa Bende Girerdim De Daha 17

sadece secilmek önemli orayi atlattinmi iceri girdigim an yarismayi kimseye vermezdim uyanik olmak lazim herkesten oy toplardim ama gercek kisiligim böyle ama bana oy verenlerde pisman olmazdi sevimli biriyimdir dedigim gibi ya birinci olurdum yada diskalifiye edilirdim bu gercek asla ikinci olmazdim :img-grin2 simdi bunu okuyanlar sunu derler buda amma kendini begenmis ama gercek bu hakikaten böyle olurdu yaw

özzz
17-07-06, 20:04
tabiki zaten yarışmanın amacı 1 olmak değilmi 1. olmak için de herşey yapılmalı bence...insanlar bu yarışmalara şöhret olsun die giriolar die kizio fln ya bazilari zaten bence bu yarışmanın asıl amacı ünlü yaratmak bende şahsen ünlü olmak için girmek isterm bu yarışmaya zaten oyuncu olmak istyrm:img-grin2

Kaan 82
17-07-06, 20:10
tabiki zaten yarışmanın amacı 1 olmak değilmi 1. olmak için de herşey yapılmalı bence...insanlar bu yarışmalara şöhret olsun die giriolar die kizio fln ya bazilari zaten bence bu yarışmanın asıl amacı ünlü yaratmak bende şahsen ünlü olmak için girmek isterm bu yarışmaya zaten oyuncu olmak istyrm:img-grin2

ben kesinlikle almistim bu yarismayi beni yalnizca diskalifiye olarak ordan cikarirlardi kim olursa olsun meydan okurum bu kadarda iddialiyimdir digerlerin sansi yoktu :img-grin2 hatta görüsme odasina benden baska 1inci olarakta giren olmazdi bu kadar iddialiyimdir yani yasli insanlardan cok puan alirdim sevimliyimdir:img-grin2

özzz
17-07-06, 20:15
ben girsem hemen elenirdim biraz soğuk bi yapım war benim...böyle yarışmalarda biraz sempatik olmak lazım ama ben kimseyle pek kawga etmezdim dikkat çekmezdm yani kimse de benm ismimi söylemezdm belki böyle götürürdüm yarışmayı...sonlara doğru sabrım taşardı ama kesin kawga ederdm birileriyle

Kaan 82
17-07-06, 20:19
girsen de izlesek seni kaan:img-grin2 merak ettik walla nasıl olurdu:img-grin2 bu arada sende hiç resim fln yok mu bbg den

bende hic yok özzz keske olsa biraz yaa güzeldi cok seviyorum yarismayi ah ugur ah yaktin beni o adamin yüzünden türkiye beni taniyamadi kesinlikle bbg 5de ben olurdum ve bbg 5 25 yasinda olmamiza gerek yoktu ulan ugur:img-grin2

ceyda deniz
17-07-06, 20:23
bu yarışma yenidenmi başlıyor hangi kanalda ben çok severdim bu yarışmayı en azından gelin kaynana yarışmalarından 10 kat daha güzel ve seviyeliydi ne zaman başlıyacağını bilen varmı başlıyacaksa eğer tabiiiiiii

Kaan 82
17-07-06, 20:25
bu yarışma yenidenmi başlıyor hangi kanalda ben çok severdim bu yarışmayı en azından gelin kaynana yarışmalarından 10 kat daha güzel ve seviyeliydi ne zaman başlıyacağını bilen varmı başlıyacaksa eğer tabiiiiiii

basliyacak ama biri bizi gözetliyor olarak degil baska birsey olacakmis ismi programin 15 kisi olacakmis 25 yasinda olacakmissin ah bi 25 olsaydim yaw niye 24üm sanki be hemen 25 olmaliyim bir yolu olmali:img-grin2 kesinlikle alirim bu yarismayi yada diskalifiye edilirim yaw

Çanakkale83
17-07-06, 20:39
biribizigözetliyor 15 ugur denen yarismacidan kapanmisti ama simdi yeniden basliyacak kaynanayla alakasi yok 15 ugurun yüzünden kapandi biribizigözetliyor 5 yildiz basladiginda 15 ugur kanali ve yarismayi tehdit etti yarisma sonuclandi bitti ve bir daha biribizigözetliyor olmadi cünkü ugurun yüzünden ben sebnemciydim sebnemin bu adamla konusmasina gicik olurdum adam resmen kafadan

Benim hatırladığım 15 Uğur kanalı bastı ama kendi dönemindeyken bastı. Yarışmadan atıldığı için herhalde BBG 5 yıldız başladığında neden bassınki. O zamana çoktan geçmiş bitmişti her şey. Orda da 1. 17Viken 2.03 Ebru,3.10Tansu,4. 09.Nilgün, 5.04.Beni olmuştu. ONO'ya da Ebru,Beni ve Erman gelmemişti. Onların yerine 4. dönemden 3 yarışmacı girmişti. Ali,Tülin bir de Arzu. Ben 3. dönemden sonra çok iyi takip ettim isterim tekrar başlamasını.

özzz
17-07-06, 20:43
http://img73.imageshack.us/img73/6053/bbg09nilgnij3.jpg (http://imageshack.us)

http://img73.imageshack.us/img73/3046/bbg07kaanax0.gif (http://imageshack.us)

Kaan 82
17-07-06, 20:50
Benim hatırladığım 15 Uğur kanalı bastı ama kendi dönemindeyken bastı. Yarışmadan atıldığı için herhalde BBG 5 yıldız başladığında neden bassınki. O zamana çoktan geçmiş bitmişti her şey. Orda da 1. 17Viken 2.03 Ebru,3.10Tansu,4. 09.Nilgün, 5.04.Beni olmuştu. ONO'ya da Ebru,Beni ve Erman gelmemişti. Onların yerine 4. dönemden 3 yarışmacı girmişti. Ali,Tülin bir de Arzu. Ben 3. dönemden sonra çok iyi takip ettim isterim tekrar başlamasını.

sen benim yazdiklarimi yanlis anlamissin yada ben anlatamadim yani yazamadim 15 ugur bbg 5i degil bbg 4ü kendi yarismasini tehdit etti arkadasim sonra bir karar alindi herkes 25 yasinda olacakti yada 25 yasindan üstünde olacakti bbg 5te ve sonra yapimcilar bbg 5 bittikten sonra programikaldirdi kaldirma sebebi cok kavga olusuydu cünkü sandilarki 25 yas yukarisinda pek kavga olmaz olgun insanlar olur diye birsey olmaz denildi ama olmadi yine cok kavga oldu ve daha sonra 15 ugurun yüzünden bu hallere kadar geldi ve yapimcilar 15 ugurla mahkemelik oldular ve yarismadan vazgectiler yani suclu 15 ugurdur onun yüzünden bu hallere kadar geldi okuldada bu ugura kiz ugur diyorlarmis arkadasimin biri demisti :img-grin2

Kaan 82
18-07-06, 00:05
bbg uğuru son ütücüde göstermişler bende görmedim bi de şiir kaseti çıkarmış kim alcaksa

evet arkadasim özzz dogru diyorsun ugur denen kisilik siir kasedi cikarmisti zaten kimse almadi siir kasedini ama varya bu adam o sene bbg 4de diskalfiye edilmeseydi yarismayi kazanirdi keskede diskalifiye edilmeseydi ne olduysa diskalifiye edildikten sonra oldu olan oldu bbg kapandi bu adamin yüzünden 25 yasinda olacaktin bbg 5de hep böyleydi sonrada bitti bu 15 ugur son ütücüye gelmismi yaw hehe:img-grin2

gelmiş bende izlemedim ama armağan bol bol dalga geçmştr işte :img-grin2 :img-grin2 :img-grin2 :img-grin2 :img-haha: :img-haha: bi de bu adamın hayranları wardı inanamıyorum ya:img-grin2

evet vardi yaa adamin cok seveni vardi ben katilmis olsaydim bu 15 ugurun zamaninda ben olsaydim bunu elerdim yada diskalifiye edilirdim ben sevmem bu ugur gibi adamlari ne adamdi bee komikti yaw:img-grin2

özzz
18-07-06, 00:16
walla diyorum ya kaan sessiz bi stratejim olurdu bbg1 deki zeki gibi yani...unutmayalımki göz önündekiler dikkat çeker...ama uğura bende katlanamzdım bi de hatırlıyomusun buna sinir krizi geliodu donup kalıyodu sedye fln geliodu ben gül gül ölüyodum onun o hallerine

Kaan 82
18-07-06, 00:22
walla diyorum ya kaan sessiz bi stratejim olurdu bbg1 deki zeki gibi yani...unutmayalımki göz önündekiler dikkat çeker...ama uğura bende katlanamzdım bi de hatırlıyomusun buna sinir krizi geliodu donup kalıyodu sedye fln geliodu ben gül gül ölüyodum onun o hallerine

hehe:img-grin2 hatirliyorum arkadasim özzz bende hep gülüyordum o bicimcik boyuyla erkeklik tasliyordu birde baris bunu birgün kucaklamisti yukari kaldirmisti cok bagiriyor diye sonra barisa sunu demisti baris lan cabuk beni asagiya indir diye bagirdi barista sakin ol ugur biraz sakin ol indirecegim dedi eger baris indirmeseydi ugurun yapacagi birsey yoktu yani bu kadar bir erkek bu ugur aslinda cok korkak biri ve sogan erkegi bir kisilik ama iste kendini maco bir erkek saniyor dagdan gelme birde üstelik köse bir arkadasimiz yok yok ben bu adamla iceride olsaydim kesin ikimizden birinin sonu gelmisti adami deli ederdi yaw:img-grin2

özzz
18-07-06, 00:26
bide bbg1 de bi hülya wardı ya ben onu da pek sewmezdim ama şimdilerde pek antipatik gelmiyor bana o zamanlra esraya yapmadığı kalmamıştı yaa..esrada kız sessiz ya bu daha çok yapmıştı daha sonra esra ono da demiştiki hülyaya senle arkadaşlık yaptığım için senden değil kendimden utanıyorum demişti sonra hülyada sinir krizi geçirmişti...güzel günlerdi yaww:img-grin2

Kaan 82
18-07-06, 00:29
bide bbg1 de bi hülya wardı ya ben onu da pek sewmezdim ama şimdilerde pek antipatik gelmiyor bana o zamanlra esraya yapmadığı kalmamıştı yaa..esrada kız sessiz ya bu daha çok yapmıştı daha sonra esra ono da demiştiki hülyaya senle arkadaşlık yaptığım için senden değil kendimden utanıyorum demişti sonra hülyada sinir krizi geçirmişti...güzel günlerdi yaww:img-grin2

evet dogru esra öyle demisti gercekten güzeldi yaw o günler:img-grin2 esra cok güzeldi yaw kizlardan onu tutmustum erkeklerdende zekiyi 3üncü olmustu yasasin dedim zaten benim tuttuklarimin hepsi finale girdiler haric ipek ama sonra kaanida tuttum gerci bbg3te

özzz
18-07-06, 00:35
bide şu bbg5 in finali çok güzel olmuştu ya nilgün dönmüştü ewe yanlış hatırlamıyorsam çok şımarık biriydi herşeye gülüyordu ya bi insan bu kadar mı ciddiyetsiz olur yaaa

Kaan 82
18-07-06, 00:38
bide şu bbg5 in finali çok güzel olmuştu ya nilgün dönmüştü ewe yanlış hatırlamıyorsam çok şımarık biriydi herşeye gülüyordu ya bi insan bu kadar mı ciddiyetsiz olur yaaa

evet o kiz cok simarikti bak sana söylüyorum o kizla ben evde olmus olsaydim ilk eliyecegim insan olurdu kisiligi bana cok uzak biri ebruyla falan arkadasti ona sinir olurdum yaw ben aslinda o yarismada kimseyi tutmadim ebru denen kiza asik oldugum icin onu tutmustum ozamanlar 21 oldugum icin simdi biraz tuhafima geliyor neresine vurulmusum diye ebrunun:img-grin2

özzz
18-07-06, 00:44
yaaa bende belmanın acayip fanıydım yaaa bi insan bu kadar mı sıcak we doğal olur yaaa belmaya o kadar çok oy atmıştım ki anlatamam yaa ama kızı kimse sewmiyordu nedense benm çevremde hala sewiyorum ben belmayı ama saklambaç adlı dizide oynamıştı kınalı karda da oynadı

Kaan 82
18-07-06, 00:50
yaaa bende belmanın acayip fanıydım yaaa bi insan bu kadar mı sıcak we doğal olur yaaa belmaya o kadar çok oy atmıştım ki anlatamam yaa ama kızı kimse sewmiyordu nedense benm çevremde hala sewiyorum ben belmayı ama saklambaç adlı dizide oynamıştı kınalı karda da oynadı

belma iyi bir kizdi dobraci bir insandi ondan sevilmedi ebru ona gicik oldu bende ebrucuydum ozamanlar ama belmada güzel degilde bomba oldugu icin severdim belmayida ben o yarismanin erkeklerini hic sevmedim yaw ilk soneri tutuyordum oda seyin seray severin kardesi cikinca yok dedim bu ünlünün kardesi tansu bi acayipti benimi benymy desen öyleydi sonra erman vardi oda bi ilgincti viken desen öyle yarismanin birincisi o olmamaliydi yaw kizlarin hakkiydi bbg 5te cünkü onlar iyi tartisiyordu

Hımmm ben yanlış anlamışım evet böyle olmuştu. Bence bilerek koydular bu yarışmacıyı eve girdiği ilk günden belliydi tuhaftı çok. Kendileri etti kendileri buldu.

evet aynen kendileri etti kendileri buldu arkadasim tam bir maganda tipi vardi adamda :img-grin2 haksizmiyim yaa kendimi tutamadim sinir oluyorum o kisiye birde o yarismadan hakana birde bledaya onlarada gicik olurdum yaw

özzz bbg 2de bir volkan vardi biraz tarkana benziyordu aslinda özeniyordu o hic birinci olmadi degilmi haftanin birincisi

özzz
18-07-06, 01:12
Sinemin Sewgilsi Olani Diorsun Dimi O Dönemde Iki Tane Wolkan Wardi Biri Edinin Kankisiydi Sonradan Kawga Etmişlerdi Tarkana Benzeyen Hiç 1. Olamadi Ama çok Rekalmi Yapildi Sinemle Yaw Sinemde çok Hoş Bi Kizdi

Kaan 82
18-07-06, 01:18
Sinemin Sewgilsi Olani Diorsun Dimi O Dönemde Iki Tane Wolkan Wardi Biri Edinin Kankisiydi Sonradan Kawga Etmişlerdi Tarkana Benzeyen Hiç 1. Olamadi Ama çok Rekalmi Yapildi Sinemle Yaw Sinemde çok Hoş Bi Kizdi

evet dogru sinemle ask yasamislardi hatta volkan elendi sinemde ediye benide ele edi diye yalvardi disari cikti ilk sevgilisine kostu 1 hafta sonrada ayrilmislardi cok komikime gelmisti yaw:img-grin2 bazi insanlarimiz bu tür yarismayi iyi degerlendiremedi

özzz
18-07-06, 01:21
bide bbg 3 te ono da süpriz bi kaan ipek aşkı çıkmıştı ipek kaana aşık olmuştu da bir hafta o görüntüleri izledik bi de öykünün programında insanlar tartışıyordu ya onu hiç kaçırmazdım gülmktn ölüyordm onlara öykü de haklı olarak bazen bağırıyordu ama bazı konuklar laf anlamıyordu yarışmacılara şiir yazıyorlardı fln ya çok sahiplenmişti halk bu yarışmayı dewamı gelmeli bence

Kaan 82
18-07-06, 01:27
bide bbg 3 te ono da süpriz bi kaan ipek aşkı çıkmıştı ipek kaana aşık olmuştu da bir hafta o görüntüleri izledik bi de öykünün programında insanlar tartışıyordu ya onu hiç kaçırmazdım gülmktn ölüyordm onlara öykü de haklı olarak bazen bağırıyordu ama bazı konuklar laf anlamıyordu yarışmacılara şiir yazıyorlardı fln ya çok sahiplenmişti halk bu yarışmayı dewamı gelmeli bence

gelecek ama aynisi olurmu bilmem gelmeli yaw ipek güzeldi yaw kaanda yakisikliydi simdi yaw zaten en yakisiklisi evin oydu zaten bu tür yarismayida ya yakisiklilar yada kavgacilar aliyordu birisine satasman lazim bu tür yarismalarda yoksa ünlenemezsin oy alamazsin ben girseydim dedigim gibi kesin birinci olmustum tabi diskalifiye edilmeseydim

özzz
18-07-06, 04:31
yeni yarışmayıda öykü sunsun ya öyküsüz bbg olmaz bu konuda bi bilgin war mı kaan öykü demişken biraz foto ekliyelim

http://img124.imageshack.us/img124/4929/oykuserter0057pa.jpg (http://imageshack.us)

http://img124.imageshack.us/img124/9841/oykuserter0063zz.jpg (http://imageshack.us)

özzz
18-07-06, 04:32
http://img111.imageshack.us/img111/452/oykuserter0073wy.jpg (http://imageshack.us)

http://img139.imageshack.us/img139/3807/oyku6hb.jpg (http://imageshack.us)

http://img103.imageshack.us/img103/5185/oykuserter0088dn.jpg (http://imageshack.us)

wwfetr
18-07-06, 11:40
kaan bende isityorum başlamasını ama dünyada ve uluslar arası yapımda böyle bir format olmazsa biz bbg tarzı bir yarışma yapamayız.en önemlisi endemol (dünyadaki bu gözetleme programlarının sahibi) izin vermeden bir şey yapılamaz. endemol türkiyenin elinden almış lisanları o yüzden yapılamaz.Big Brother yarışmasınıda Türkiyeyi kalitesiz bulduğu için istemiyormuş..

özzz
18-07-06, 13:27
alalah ilginç şimdi başlıycak mı başlamıycak mı anlamadım:fighting2 neyse zaman göstercek artık zaten başlıycaksa yakında başwuruların başlaması gerekiyor

Çanakkale83
18-07-06, 15:40
Bencede başlasın ama sürekli izlemeyince hiç birşey anlamıyor insan. Çünkü kesiyolar. Tartışmanın neyden çıktığı bile anlaşılmıyo saptırılıyo bazende. Umarım öyle yapmazlar. Bu yarışma gelin-kaynana yarışmalarıyla da karşılaştırılmasın. Onlar tamamen farklıydı BBG bir karakter yarışması. Diğerleri çok tuhaf geliyodu bana kim olursa olsun biri olsunda yeterki evlensin insanlar sonra da gördük ne olduğunu zaten. Neyse bu arada bilmeyenler için bir haber vereyim 3. Dönemden 06 İpek yönetmen Ömer Faruk Sorak ile evlenmiş. Ay yarışmayı hatırladım şimdi çabukbaşlasında izleyelim ama dediğim gibi sürekli koysunlar.

Kaan 82
18-07-06, 17:04
kaan bende isityorum başlamasını ama dünyada ve uluslar arası yapımda böyle bir format olmazsa biz bbg tarzı bir yarışma yapamayız.en önemlisi endemol (dünyadaki bu gözetleme programlarının sahibi) izin vermeden bir şey yapılamaz. endemol türkiyenin elinden almış lisanları o yüzden yapılamaz.Big Brother yarışmasınıda Türkiyeyi kalitesiz bulduğu için istemiyormuş..

galiba haklisin hatta galiba degil haklisin simdi arastirdigim bilgilere göre biribizigözetliyoru türkiyeye getirememisler big brother olarak basliyacak olan yarismayi türkiyeye vermiyorlarimis artik türkiyede biribizigözetliyor yarismasi hic olmuyacakmis kendi gözlerimlede gördüm tüh yaw dediklerin dogru bence tüm yarismalar icinde bbg en iyisiydi

wwfetr
18-07-06, 18:48
evet ne yazık ki başlamıyor.çünkü endeol ve diğer uluslar arası yarışma yapımcıları türkiyeye yarışma formatlarını vermiyorlar.

bencede gelin kaynana yarışmalarıyla karıştırılmamalı.BBG bir kişilik yarışması.şöyle güzel bir karakter yarışması olsada izlesek..

özzz
18-07-06, 19:12
dök içini rahatla kaan yaa en sewdiğim yarışma onun yüzünden yayından kalktı ya bu arada kanalı basma olayı nedir uğur mu basmış kanalı napmış ya o olayın ayrıntılarını fln yazarmısınız bi zahmet

Kaan 82
18-07-06, 19:16
dök içini rahatla kaan yaa en sewdiğim yarışma onun yüzünden yayından kalktı ya bu arada kanalı basma olayı nedir uğur mu basmış kanalı napmış ya o olayın ayrıntılarını fln yazarmısınız bi zahmet

evet arkadasim özzz bu ugur bbg4te kanali ve bbg stüdyosunu basmisti arkadaslariyla bledayi günlerce arkadaslari cikmasini bekledi döveceklerdi bleda disari cikarken korkmustu ve nerdeyse agliyacakti korumalar yardim etti hic unutmuyorum tuhaf bir bbg4tü

özzz
18-07-06, 19:23
Biri Bizi Gözetliyor'dan (BBG) agresif davranışları nedeniyle diskalifiye edilen Uğur Bodur, programı hazırlayan Sinevizyon A.Ş'nin yetkilisi Onur Alagöz'ü tehdit ettiği iddiasıyla hakim karşısına çıktı.

Suçlamaları kabul etmeyen Bodur, ‘‘Ne telefonla ne de yüz yüze kimseyi tehdit etmedim. Suçlamalar iftira ve yalan’’ dedi. Bodur'un 3 yıla kadar hapsinin istendiği duruşma ertelendi.

hürriyet arşiv

bu haberi sizlede paylaşmak istedim gerçi çok eski bi haber

Kaan 82
18-07-06, 19:33
bu ugur denen dallama tekrar ozür diliyorum küfür ettigim icin ama kendimi tutamiyorum dedigim gibi bu ugur denen ruh hastasi yüzünden koskoca bbg yarismasi türkiyede yapilmiyor ben iceride olsaydim bu ugurun yüzünden diskalifiye olurdum cünkü ben bu adami döverdim sinir bozucu kisilik

özzz
19-07-06, 01:21
BBG Evi’nden şöhret kapılarını aralayan, peşisıra yaptığı albümle müzik dünyasına geçiş yapan Melih Değirmenci, memleketi İzmir’in Çeşme ilçesinde eğlence işetmeciliğine başladı...

nisan ayının haberi

özzz
19-07-06, 01:25
BBG, POPSTAR, TÜRKSTAR, GELİNİM OLUR MUSUN TARZI REALITY SHOW'LAR, ONLARCA GENCİ BİR ANDA ŞÖHRET YAPTI. BİRKAÇ HAFTA İÇİNDE TÜRKİYE'NİN TANIDIĞI İSİMLER HALİNE GELEN BU GENÇLER, AYNI HIZLA GÖZDEN DÜŞMENİN FATURASINI AĞIR ÖDÜYORLAR. İÇLERİNDEN BİRKAÇI BAŞARIYA ULAŞSA DA BÜYÜK BÖLÜMÜ PSİKOLOJİK RAHATSIZLIKLAR YAŞIYOR.

En sansasyonel ikili
Tülin ve Caner ikilisinden Caner, canlı yayında kafasında bardak kırarak TV tarihine geçti! Tülin ise sinir krizleri geçirip hastaneye kaldırıldı. Tülin, ‘Akşam Yıldızları' programını sundu. Caner, asker kaçağı olduğu gerekçesiyle gözaltına da alınmıştı.

Şöhretini sürdüremedi
Popstar yarışmasında müzik tarzı, Deniz Seki'nin jüri üyeliğini bırakmasına yol açması ve geçmişte işlediği cinayet suçuyla uzun süre Türkiye'nin gündeminde kalan Bayhan, yarışmayı üçüncü bitirmişti. Bayhan, ‘Hayal Edemiyorum' adlı bir albüm çıkardı, beklediği ilgiyi görmedi.

Müzik olmadı, bar açtı
İlk BBG'nin birincisi Melih Değirmenci, aynı yarışmadaki en büyük rakibi Eray ile Star TV'de yayınlanan ‘Tuzukurular' adlı dizide rol aldı. Ardından ‘Kölen Olurum' adlı bir albüm çıkaran Melih, şu sıralar İzmir'de bir bar işletiyor.

Futbol yorumcusu oldu
Fanatik Fenerbahçe taraftarı Edi, BBG 2 yarışmasında asabi tavırları ile dikkat çekmişti. Sonunda yarışmada birinciliği kazandı ve 150 milyarlık büyük ödülün sahibi oldu. Edi, yarışmadan sonra uzun süre konuşmadığı babasıyla barıştı, ardından Habertürk'te futbol yorumculuğuna başladı. Bir süre Tercüman Gazetesi'nde de futbol yazarlığı yapan Edi, televizyon kariyerine reklam oyunculuğuyla devam ediyor.

Ünü sınırları aştı
Katıldıkları yarışmalarla şöhreti yakalayanlar arasında belki de en şanslısı Özgür Çevik... Akademi Türkiye adlı müzik yarışmasından başarıyla çıkan Çevik, kendisinden albüm beklenirken, dizi oyuncusu olarak sevenlerinin karşısına çıktı. ‘Yabancı Damat' dizisi, onun için dönüm noktası oldu. Nehir Erdoğan'la çok iyi bir ikili oluşturan Özgür Çevik'in ünü, dizinin Yunanistan'da da büyük ilgi görmesi sayesinde Türkiye sınırlarını aştı. O, son dönemin en sevilen genç oyuncularından artık...
Şimdi üçü de albümlü
Bu tür yarışmalardan çıkan Abidin, Eser Bayar ve Ufuk Çakır da albüm çıkaran genç yetenekler arasında.

Çıkışı sürüyor
Popstar yarışmasını ikinci bitiren Firdevs, geçtiğimiz mart ayında kendi adını taşıyan bir albüm çıkardı. TV programlarında sürekli boy gösteren ve yaz boyunca birçok ilde konser veren Firdevs, yeni kasetini bir yıl içinde piyasaya sürmeyi hedefliyor. Kısacası o, bu yarışmalardan kárlı çıkan ender isimlerden...

uçankuştan

özzz
19-07-06, 01:26
Hızlı gelen şöhret çoğuna yaramadı

BBG, Popstar, Türkstar, Gelinim Olur Musun tarzı reality show’lar, onlarca genci bir anda şöhret yaptı. Ancak birkaç hafta içinde Türkiye’nin tanıdığı isimler haline gelen bu gençler, aynı hızla gözden düşmenin faturasını ağır ödüyorlar. İçlerinden birkaçı başarıya ulaşsa da, büyük bölümü psikolojik rahatsızlıklar yaşıyor.

Tehditten yargılandı

BBG evinin kabadayı tavırlarıyla tanınan ‘Baba’ lakaplı yarışmacısı Uğur Bodur, yarışmadan diskalifiye edildikten sonra yapımcı şirketi tehdit ettiği gerekçesiyle gözaltına alındı. Bir şiir albümü çıkaran Uğur Bodur, şu sıralar dizi oyunculuğu yapmak için yapımcılarla görüşüyor.

En sansasyonel ikili

Tülin ve Caner ikilisinden Caner, canlı yayında kafasında bardak kırarak TV tarihine geçti! Tülin ise sinir krizleri geçirip hastaneye kaldırıldı. Tülin, ‘Akşam Yıldızları’ programını sundu. Caner, asker kaçağı olduğu gerekçesiyle gözaltına da alınmıştı.

Şöhretini sürdüremedi

Popstar yarışmasında müzik tarzı, Deniz Seki’nin jüri üyeliğini bırakmasına yol açması ve geçmişte işlediği cinayet suçuyla uzun süre Türkiye’nin gündeminde kalan Bayhan, yarışmayı üçüncü bitirmişti. Bayhan, ‘Hayal Edemiyorum’ adlı bir albüm çıkardı, beklediği ilgiyi görmedi.

Müzik olmadı, bar açtı

İlk BBG’nin birincisi Melih Değirmenci, aynı yarışmadaki en büyük rakibi Eray ile Star TV’de yayınlanan ‘Tuzukurular’ adlı dizide rol aldı. Ardından ‘Kölen Olurum’ adlı bir albüm çıkaran Melih, şu sıralar İzmir’de bir bar işletiyor.

Futbol yorumcusu oldu

Fanatik Fenerbahçe taraftarı Edi, BBG 2 yarışmasında asabi tavırları ile dikkat çekmişti. Sonunda yarışmada birinciliği kazandı ve 150 milyarlık büyük ödülün sahibi oldu. Edi, yarışmadan sonra uzun süre konuşmadığı babasıyla barıştı, ardından Habertürk’te futbol yorumculuğuna başladı. Bir süre Tercüman Gazetesi’nde de futbol yazarlığı yapan Edi, televizyon kariyerine reklam oyunculuğuyla devam ediyor.

Ünü sınırları aştı

Katıldıkları yarışmalarla şöhreti yakalayanlar arasında belki de en şanslısı Özgür Çevik... Akademi Türkiye adlı müzik yarışmasından başarıyla çıkan Çevik, kendisinden albüm beklenirken, dizi oyuncusu olarak sevenlerinin karşısına çıktı. ‘Yabancı Damat’ dizisi, onun için dönüm noktası oldu. Nehir Erdoğan’la çok iyi bir ikili oluşturan Özgür Çevik’in ünü, dizinin Yunanistan’da da büyük ilgi görmesi sayesinde Türkiye sınırlarını aştı. O, son dönemin en sevilen genç oyuncularından artık...

Şimdi üçü de albümlü

Bu tür yarışmalardan çıkan Abidin, Eser Bayar ve Ufuk Çakır da albüm çıkaran genç yetenekler arasında.

Çıkışı sürüyor

Popstar yarışmasını ikinci bitiren Firdevs, geçtiğimiz mart ayında kendi adını taşıyan bir albüm çıkardı. TV programlarında sürekli boy gösteren ve yaz boyunca birçok ilde konser veren Firdevs, yeni kasetini bir yıl içinde piyasaya sürmeyi hedefliyor. Kısacası o, bu yarışmalardan kárlı çıkan ender isimlerden...

hürriyetten

özzz
19-07-06, 01:29
BBG şampiyonu Edi dobra dobra konuştu

Biri Bizi Gözetliyor'un ikinci etabında en fazla oy alarak rekor kırmasıyla

dikkatleri üzerine çeken Edi, özel hayatını AKŞAM'a anlattı. Yaşamında çok önemli yer tutan babaannesinden de söz eden Edi, 'Onu çok özledim' dedi...

Günlerinin koşturmaca ile geçtiğini, neredeyse zaman zaman nefes almaya bile vakit bulamadığını söyleyen Edi Bozokluoğlu 'Dergilere-gazetelere röportajlar, TV çekimleri, canlı yayınlar, telefon bağlantıları, etkinlikler, yemekler, davetler... Çok yoğun bir tempodayız. Öyle yoğunuz ki, bunca gündür evime dahi uğrayamadım desem yalan olmaz. Gerçekten de BBG'ye katılırken birinci olabileceğime kendim bile inanmadığım için, bu yaşadığım tempo gerçekten hiç beklemediğim bir şey. Bu nedenle tamamen şaşırmış durumdayım' şeklinde konuşarak, Serpil ve babasının sürekli yanında olması ve destekleriyle bu yoğunluğun üstesinden geldiğini belirtti.

Onu hala göremedim

Kişiliğinin oluşmasında, yetişmesinde babaannesi Şaki Bozokluoğlu'nun büyük rolü olduğunu anlatan Edi, 'Tabiri caiz ise çocukluğumda babaannem iyi polis, babam kötü polis idi. Ne zaman babam kötü davransa, hemen babaanneme koşardım. O benim için sığınılacak bir kale, sırtımı dayayabileceğim sağlam bir duvar oldu hep' dedi. Şaki Hanım'ın kalp hastası olduğu için kesinlikle heyecanlanmasını yasakladığını belirten yakışıklı genç, 'Bu nedenle babaannemle halen görüşemedim. Telefonla görüşüyoruz. Telefonda bile benim sesimi duyduktan sonra fenalaşıyor. Bir parça bu yoğunluk azaldıktan, olaylar izole olduktan sonra gidip, tam 24 saatimi doya doya onunla geçirmek istiyorum' diyerek, babaannesiyle birlikte 100 günün hasretini çıkartmak istediğini söyledi.

Babaannesi büyüttü

BBG'nin yakışıklı şampiyonu Edi, çok zor bir çocukluk geçirmiş. Kadriye Bozokluoğlu, 3 sene boğuştuğu amansız hastalığa yenik düşünce, Edi 11-12 yaşında annesiz kalmış. Babası Yetvark ve babaannesi Şaki Hanım'la birlikte yaşamaya başlamış. Şaki Hanım'ın torunları arasında her zaman Edi'nin yeri ayrıydı.

Kendisi okutulmadığı için eğitime çok önem verirdi. Hele

Edi'nin üniversiteyi kazanması, Şaki Hanım'a en büyük ödül oldu. Babaanne, bir insanın kişiliğinin oluştuğu çocukluktan, ergenliğe kadar Edi'nin her şeyi ile bizzat ilgilendi. Ona hiç bir konuda hayır demezdi.

Hatamdan dönmesini bilirim

'Oyunculuk kumaşı bende yok' diye düşünen yakışıklı şampiyon 'Kampanya-reklam, tarzı bir takım kısa metrajlı filmler yapabilirim, ama onun dışında oturup bir rolü yapmamın epey zor olduğunu düşünüyorum. Ama bu yönde ciddi bir teklif gelirse, bunu babam, Serpil ve yapım ekibi de onaylarsa başaracağıma inanıyorum.

Kimse bana katlanmak zorunda değil. Ben zor bir kişi olarak görünüyorum, ama hareketlerimde hata yaptığımı anladığım anda bundan dönerim' diyerek aslında kendisinin de uyumlu bir insan olduğunu söyledi.

Hacer ile arkadaşız

Evdeki kavgaların gazeteler ve televizyonlarda çok fazla abartıldığını ileri süren Edi, 'Hacer ile beni düşman ilan ettiler. Halbuki Hacer'i normal zamanlarda sırtımıza aldık, oynadık, eğlendik. Bizi 24 saat izleyenler biliyor. Ama belli programlarda görenler sanki Hacer ile kanlı bıçaklıymışız gibi algıladı' diyerek Hacer ile arkadaş olduklarını söyledi.

Ya Fenerbahçe!

Edi ile sohbet edip de, Fenerbahçe'den bahsetmemek olur mu? Bakın Edi Fenerbahçe'deki son gelişmeler için ne dedi? 'Bence Mustafa Denizli'nin futbol dışında kesin kafasını meşgul eden bir başka problemi var. Bu nedenle son zamanlarda kendisini futbola ve Fenerbahçe'ye veremedi. Fenerbahçe zor takım. Bu nedenle ben Antiç getirilsin diliyorum'.

Son noktayı koyuyorum

BBG sırasında o veya bu şekilde çeşitli tehditler geldiğini söyleyen şampiyon, ' Bu tehditler beni açıkçası pek korkutmuyor. Ancak tabii ki çok üzüyor ve tedirgin ediyor. İş 'Vatanı için can vermeye' gelirse, (beni tehdit eden o kişilerden emin olun ki daha tereddütsüz) en öne çıkarım. Ben içeride kimliğimi, kişiliğimi, dinimi hiç bir şeyi saklamadım. Ben halkın oylarıyla birinci oldum. Yani bir yerde bu tehditlerde ve iddialarda bulunanlara en güzel cevabı zaten halk vermiş oldu' diyerek, başka söz konuşmaya gerek olmadığını söyledi...

D&R'da hayran kuyruğu

BBG'nin şampiyonu 05 Edi, Kadıköy'deki D&R'da hayranlarıyla buluştu. Edi'den imza almak ve birlikte hatıra fotoğraf çektirmek isteyenler, soğuk havaya aldırmadan uzun süre kuyrukta bekledi. Kız arkadaşı Serpil ile birlikte gelen Edi, dışarıda hayranlarının hücumuna uğradı. Her yaştan insanın bulunduğu hayranlarıyla yakından ilgilenen ve imza veren Edi, sanırım insanlar benim iç güzelliğimi beğeniyorlar' dedi.

özzz
19-07-06, 01:35
2000'li yıllar medya dünyasına Big Brother'la merhaba dedi. Çok gecikmeden ülkemiz televizyonlarına da sirayet eden bu akımın bizdeki karşılığı Biri Bizi Gözetliyor oldu. Tam beş dönem iki farklı televizyon kanalında devam eden bu 'reality yarışma' ülkemiz medyasına, gündemi yerli-yersiz ve fakat yeterince meşgul edecek kadar çok sayıda yarışmacı kazandırdı. Hemen her BBG evinden birkaç şarkıcı, üç-beş sunucu çıktı piyasaya ve hatta bu yarışmalar sayesinde gazetelerin spor sayfaları yeni köşe yazarları bile kazandı. Artık önemli olan iyi ya da kötü (yani gerçekten kötü anlamda) bir isme sahip olabilmekti. Bu isme sahip olduktan sonra insanlar kitap da yazsa oluyordu, albüm de doldursa satıyordu

--------------------------------------------------------------------------------

Biri Bizi Gözetliyor

Biri Bizi Gözetliyor evlerinden çıktıktan sonra sahibi olduğu ismin etinden de sütünden de faydalanmayı akıl eden ilk isim Tarık oldu. Ex-yarışmacı, yeni şarkıcı Tarık, yarışmanın ilk haftalarında elenmesinin meyvelerini erkenden stüdyoya girerek doldurduğu Of Deli Gönül albümü sayesinde topladı. Hakan Uzan'ın o zamanki eşi Yeşim Salkım'a ait plak şirketinin pompalaması neticesinde neredeyse milyonlara varan bir satış rakamı yakaladı Tarık.

BBG evindeyken ağzından tek bir şarkı bile duyamadığımız insanların evden çıktıktan sonra bülbül kesilmesi ise hayli sık rastlanan bir durum. İlk BBG evinin birincisi Melih bunların başında geliyor. Tarık ve Melih'in yanı sıra Demircan adında bir yarışmacının da kaset sahibi olması sonraki evlere girecek yarışmacılara da ışık tuttu. Artık şarkıcı olmak için gözetlenmek ilk ve yeterli koşuldu. İkinci BBG evinden geriye kalan isim sayısı da birden fazla oldu. Bunların ilki daha sonra Erol Köse'nin prodüksiyonluğunda Erkekler adında bir albüm yapan Hacer'di. Medya yarışmanın galibi Edi'nin agresif ve Fenerbahçeli üslubunun en güzel şekilde futbol yazarı ve yorumcusu olarak işe yarayacağını keşfedince bu alanda ilk BBG örneği de ortaya çıkmış oldu.

Üçüncü BBG'nin şarkıcı adayının adı Azizcan'dı. Evde gece vakti kara gözlükleriyle dolaşarak imaj yapmaya çalışan Azizcan'ın kaderi evin kedisinin üzerine basarak ölümüne yol açmasıyla değişti. Dışarı çıktığında İzdüşüm adında bir albüm yapan Azizcan, belki de gözlüklerini çıkartmış olmasından dolayı kimseler tarafından hatırlanmadı. Aynı evin şampiyonu Kaan ise hemen hemen popülerliğini en uzun süre koruyan isimdi. Kaan bir süre Özlem Yıldız'la sabah şekeri bile oldu.

Dördüncü BBG'de yarışmanın ortasında elenen 15 numaralı Uğur, bıçkın delikanlı rolünü yarışmadan sonra da sürdürerek bir şiir kaseti sahibi bile oldu. Ancak ne dördüncü ne de beş yıldızlı son BBG evindeki hiçbir şarkıcı namzedi yarışma sonrasında bir albüm yayınlatmayı başaramadı.

alıntıdır akşam gazetesi

özzz
19-07-06, 01:37
BBG yarışmasının tatil bölümü olan, Orada Neler Oluyor'da olanlar oldu canlı yayında arbede çıktı. Uzun zamandır yarışmayı kazanan Kaan ile araları açık olan Fatih ve Gaye, dün gece Kaan'a saldırdı. Kaan'ın üstüne yürüyerek yumruklamaya çalışan Fatih, daha sonra "Seninle işim bitmedi. Dışarıda görüşeceğiz" deyip yarışmadan ayrıldı. Yarışmanın asabi kızı Gaye'de eşyalarını toplayıp evi terk etti.

Yaşanan bu olay sırasında bazı yarışmacıların ağladıkları görüldü.İşte olayın ayrıntıları...

İŞTE ADIM ADIM OLAYLAR;

HERŞEYİ GÖZE ALIYORUM

GAYE VERANDADA AZİZCAN’A “BEN HERŞEYİ BİLE BİLE NİYE BURADA DURAYIM” DİYEREK AĞLAMAYA BAŞLADI.İKİLİ KONUŞMAYA BAŞLADILAR. GAYE, “BU KADARDA OLMAZKİ YİNE YANILMADIM” DERKEN FATİH TE KONUYA DAHİL OLDU VE EŞYALARIMIZI TOPLAYIP GİDECEĞİZ” DEDİ.22:26 GAYE, “NE OLURSA OLSUN HERŞEYİ GÖZE ALIYORUM” DERKEN AZİZCAN DA GİTMEMELERİ İÇİN ARKADAŞLARINI İKNA ETMEYE ÇALIŞIYOR.

22:29 GAYE VE FATİH ODALARINA GEÇEREK EŞYALARINI TOPLAMAYA BAŞLADILAR.AZİZCAN BU SIRADA “KİMSE KİMSEYLE ANLAŞMAK ZORUNDA DEĞİL” DİYEREK GAYE’Yİ İKNA ETMEYE ÇALIŞIRKEN GAYE “BEN ONLAR YÜZÜNDEN DEĞİL KENDİME SAYGIMDAN DOLAYI GİDİYORUM KİMSEYLE ALIP VEREMEDİĞİM YOK, BEN HAYATIMDA HİÇ TAVİZ VERMEDİĞİM İÇİN BU YARIŞMADAYIM AMA İDEALLERİM İÇİN BİLE OLSA BURADA DURMAYACAĞIM” DEDİ.FATİH TE “NASIL GİDİLİYORMUŞ GÖRSÜNLER” DEDİ.

FATİH EVDEN AYRILDI 04.06.2002 22:37

22:36 FATİH, KAAN’A “SENİN BİRİ BİZİ GÖZETLİYOR EVİNDE YAPTIĞIN ŞOV GİBİ DEĞİL BÖYLE GİDİLİR, BANA YAPTIKLARININ HESABINI SORACAĞIM” DEYİNCE ARALARINDA BÜYÜK BİR TARTIŞMA ÇIKTI VE FATİH EVDEN AYRILDI.EVDE YAŞANANLARDAN ÇOK ETKİLENEN ARZU AĞLAMAYA BAŞLADI.

YARIŞMACILAR GÖRÜŞME ODASINDALAR 04.06.2002 22:49

22:50 EVDE YAŞANAN GERGİN DAKİKALARIN ARDINDAN YARIŞMACILAR TEKER TEKER GÖRÜŞME ODASINA GİREREK DUYGU VE DÜŞÜNCELERİNİ ANLATMAYA BAŞLADILAR. ARZU, KENDİNİ ÇOK KÖTÜ HİSSETTİĞİNİ VE DİĞER ARKADAŞLARI OLMASA BÖYLE BİR ORTAMDA BULUNMAK İSTEMEDİĞİNİ İFADE ETTİ.

FATİH VE GAYE YARIŞMADAN DİSKALİFİYE EDİLDİLER 04.06.2002 22:58

22:53 DOĞA BEY, EVE BAĞLANARAK EV HALKINA GAYE VE FATİH’İN YARIŞMADAN DİSKALİFİYE EDİLDİĞİNİ DUYURDU.YARIŞMACILAR NUMARA SIRASINA GÖRE GÖRÜŞME ODASINA GİRMEYE DEVAM EDİYORLAR. SİBEL, YAŞANANLARDAN DOLAYI ÇOK ÜZGÜN OLDUĞUNU BELİRTTİ.23:00 ALPER,“ORTAK NOKTADA BULUŞAMAMA GİBİ BİR SORUNUMUZ VARDI AMA BU NOKTAYA GELMESİNİ İSTEMEZDİM” DEDİ.

HERKESTEN ÖZÜRDİLERİM 04.06.2002 23:11

23:06 İPEK, “KAYBEDECEK BİRŞEYİ OLMAYAN İNSANDAN HERZAMAN KORKTUM VE FATİH’İN KAYBEDECEK BİRŞEYİ YOKTU, YAŞANANLARDAN DOLAYI ÇOK ÜZGÜNÜM” DEDİ.23:07 KAAN, “BEN BURAYA EĞLENCE İÇİN GELMİŞTİM AMA BAZI İNSANLARIN HIRSLARINDAN DOLAYI BÖYLE KÖTÜ OLAYLAR YAŞADIK VE BEN HERKESTEN ÖZÜR DİLİYORUM” DEDİ.

GURUR DUYUYORUM 04.06.2002 23:24

23:17 GÖRÜŞME ODASINA GİREN UMUT, “BU YARIŞMAYI HAYATLARINDAKİ SON UMUT OLARAK GÖREN VE KAYBEDECEK HİÇBİRŞEYİ OLMAYAN, VE BURADADA KAYBEDECEĞİNİ ANLAYAN İNSANLARIN GÖSTEREBİLECEĞİ TAVIRLARI NE YAZIK Kİ BURADA YAŞADIK”DEDİ. 23:22 AZİZCAN, SÖYLEYECEK BİRŞEYİ OLMADIĞINI BELİRTTİ.23:25 UMUT VE KAAN VERANDADA KONUŞUYORLAR. UMUT, “SENİN GİBİ BİR ARKADAŞIM OLDUĞU İÇİN GURUR DUYUYORUM, SEN HERKESE, ÇOCUKLARA O KADAR GÜZEL ÖRNEK OLDUN Kİ” DEDİ.

ÇOK ÜZGÜNÜM

İDİL, “HİÇ YAŞANMAMASI VE YAPILMAMASI GEREKİRDİ, HERKES ADINA ÇOK ÜZGÜNÜM” DEDİ.23:28 HAKAN, “BEN OLAYI GÖRMEDİM VE YORUM YAPAMAM AMA TABİKİ OLMAMASI GEREKİRDİ ÇOK ÜZGÜNÜM” DEDİ.

Kaan 82
19-07-06, 07:20
bbgyi aslinda hep tuhaf kisiler almis melih ve kaan yakisikliydi ve kizlardan puan aldilar bu normaldi onlarin kazanmalari normaldi edi,viken ve hakana niye oy veripte sampiyon ettiler anlamadim halen helede hakan iki lafi bir araya getiremeyen sampiyon oldu aslinda hakanin pek seveni yoktu bledanin ve tülinin oylarini alarak sampiyon oldu sebneminde pek seveni yoktu azdi oda 15 ugurun sevenlerinden az oy alarak finale geldi bazen düsünüyorumda bazen yarismacilari iyi secememisler helede bbg 4ünkileri hakan,ugur,bleda bu ücünün orda ne isi vardi yaa bbg 3dede azizcan,gaye ve fatihin ne isi vardi helede gayemiydi neydi onun adi o tuhaf kisilik yaw cok tuhafti aslinda düsündükce ama en cok hangi bbgyi izledigimi söyliyim bbg4 niye o yarismayi izledim okadar cok bilmiyorum galiba sebnem icindi okadarda gicik oldugum insanlarda hep o yarismadaydi hakan,ugur ve bleda helede hakan ugurdan cok hakan iki lafi bir araya getiremeyen kekecoglan sampiyon olmustu ve ben sok gecirmistim türkiye bu adamin neresine oy veripte sampiyon yapti halen anlamadim ugur sampiyon olsaydi ondan yine iyiydi ama ben bunlari secen kisi olsaydim bu saydigim üc sahiz asla bu yarismaya giremezdi ücüde tuhaf kisilikler biri konusma özürlü digeri maganda ve dallama digeride uyuz bir kisi özür dilerim böyle yazdigim icin ama ne olduysa bu yarismadan sonra oldu güzelim bbg bir daha bu üc saydigim uyuzun yüzünden baslamiyacak helede ugur denen ruh hastasinin

mert061910
19-07-06, 12:07
bbg de en iyi tabiki baba uğur'du tamamen gerçek hayal ürünü değil neyse oydu on numara insandı ama zaten hep böyle insanlar kaybeder malesef bbg den çıkarılmıştı albüm çıkarttı ama tutmadıı burdakii arkadaşşlar dizifilm oynuyacak diyoo ama hadi bakalım hayırlısı bence AYNALI TAHİR 2
de oynasın ARİF KİLİSLİ ile birliktee

Çanakkale83
19-07-06, 14:38
Düzeltmek isterim gazete haberi sanırım 15 Uğur yarışmanın ortasında elenmedi yarışma kurallarına uymayan davranışları nedeniyle diskalifiye dildi. Ben bu yarışmacı gibi davranan düşünen insanların onu desteklemelerini anlıyorumda kendilerine" böyle bir eş,bir arkadaş vs. ister misiniz?" diye sorulduğunda " Çevremde istemem ama yarışmada olmalı" diyen insanları anlamıyorum yaa. Nasıl bir düşüncedir bu?

ceyda deniz
19-07-06, 15:02
gelmiyecek baslamiyacak :icon_cry: moralim sifir hep o maganda ugurun yüzünden affedersiniz kendimi tutamadim

evet bencede onun yüzünden başlamıycak ben ona uyuz oluyordum herşeyin en iyisini ben bilirim ben kabadayıyım havasındaydı ben onu görünce vermiştim puanını olay çıkaracağı vede büyük ihtimalle atılacağı belliydi kesin onun kafasında bir şey var onu ancak bakırköy paklar .şimdi onun yüzünden ülkemizin adı çıktı ve bu tür yarışmaları bize vermiyorlar ama adamlar haklı .böyle psikopatları görünce adamlar vazgeçiyorlar

Kaan 82
19-07-06, 16:45
bbg de en iyi tabiki baba uğur'du tamamen gerçek hayal ürünü değil neyse oydu on numara insandı ama zaten hep böyle insanlar kaybeder malesef bbg den çıkarılmıştı albüm çıkarttı ama tutmadıı burdakii arkadaşşlar dizifilm oynuyacak diyoo ama hadi bakalım hayırlısı bence AYNALI TAHİR 2
de oynasın ARİF KİLİSLİ ile birliktee

on numara insanmis baba ugurmus sana ne verdi yaa birakin bu sacma düsünceleri adam kendini birsey sanirdi bicimcik boyuyla herseye giriyordu her insana karisiyordu o uyuzdan hicbirsey olmaz degistirin bu kafalari ya eskilere gitmeyin yenilenin gerilemeyin ilerleyin kendini maco sanan kabadayi sanan insanlar aslinda en korkak insanlardir bunuda böylece bilin bu ugur cok korkak biriydi ve bu yarismada olmuyacaklar listesindeydi programi ve kanali basmak ne demek yaa ne bicim insanlik bu ne saygisizlik böylesi insanlari tutmaniz oy vermeniz sizinde o insan gibi ilerlemeyip gerilediginizi gösterir degistirin bu kafayi kabadayilik diye birsey yoktur kabadayi olmayan kendini kabadayi sanandan daha kabadayidir sunuda bilin böylesi insanlardan kimse korkmaz sadece güler ve yüzüne tükürür cünkü kafasi ilerlememis gerilemis

cyprus_hsn
19-07-06, 19:39
bu yarışmanın bir zamanlar tam anlamıyla müptelasıydım.. ne zaman yayınlansa tv başına kilitlenirdim..

favorilerim

BBG_1_: 11 ERAY
BBG_2_: 05 EDİ
BBG_3_: 14 GAYE
BBG_4_: 09 ŞEBNEM
BBG_5_: 09 NİLGÜN - 03 EBRU

Keşke seviyeli yapılsaydı bu program... şimdiye devam ediyor olacaktı.

Çanakkale83
19-07-06, 20:53
Belli değil mi işte normalde yanında olmasını istemedikleri bu tip insanları yarışmada olmasını istiyolar sırf tartışma çıkardıkları için istiyorlar.

wwfetr
20-07-06, 00:03
bu yarışmanın bir zamanlar tam anlamıyla müptelasıydım.. ne zaman yayınlansa tv başına kilitlenirdim..

favorilerim

BBG_1_: 11 ERAY
BBG_2_: 05 EDİ
BBG_3_: 14 GAYE
BBG_4_: 09 ŞEBNEM
BBG_5_: 09 NİLGÜN - 03 EBRU

Keşke seviyeli yapılsaydı bu program... şimdiye devam ediyor olacaktı.

düşüncelerimiz uyuyor favorilerimiz

1.dönem melike
2.dönem edi
3.dönemi izlemedim izledimde sıkıcı gedi favorm yok
4.dönem özlem murat şebnem
5.dönem nilgün ebru

saliha meryem
21-07-06, 19:35
kişilik oturması= demek ne zaman ne yapması gerektıgını bılmek yanı kendını bılmek demek.
adam gıbı adam olma=dogru hareketler içinde bulunma ve insan olmak anlamına gelıyo cumleler cok mu aynı yada senın bıldıgın lugatta faklı mı yazıyo....

özzz
21-07-06, 20:51
http://img399.imageshack.us/img399/1706/kaanog9.jpg (http://imageshack.us)

kaanın da pek fanatikleri wardı da unuttular şimdi anlamıyorum ya birini sewiyolar başkası çıkınca unutuyorlar...kaan için öykünün programında ne çok kawga oluyordu...öykü de çok sabırlıydı yani ben olsam katlanamam şahsen

Kaan 82
21-07-06, 20:56
eger bu yarismaya katilsaydim kesinlikle alabilecegim tek yarismaydi diger yarismalarin hic birinde iddiali degilim ama bu yarisma tam benlikti kesinlikle alirdim bu yarismayi ama diskalifiye edilseydim onu blemem ozaman alamazdim iste ama benim ismimi söyliyip kimse eliyemezdi cünkü barajdaydim kesinlikle cok iddialiyim belki cok kendini begenmis gibi gelecek ama gercegi söylemek gerek kesinlikle alirdim yarismayi ben icerde olmus olsaydim bbg 1de olmus olsaydim yarismanin birincisi ben olurdum bbg2de edi beni cok zorlardi cünkü oda benim gibi sinirli orda neler olurdu bilmem ya ben yada o diskalifiye edilmistik bbg3de kesinlikle diskalifiye edilmistim cünkü gayeyi ve fatihi döverdim birde azizcani bbg4de diskalifiye edilirdim cünkü 15 uguru döverdim cünkü kesinlikle o bir ruh hastasi bbg 5 ise kesinlikle yarismayi almistim beni zorluyacak hic bi yarismaci yoktu bbg 5te

özzz
21-07-06, 21:01
işte dediğin gibi o 14 yaş we altı böyle birini görünce aşık oluyolar sonra başkası çıkıyo bu sefer ona takılıyolar:img-grin2 komik bunlar yaaa:img-haha:walla açıkçası o gayeye bende daynamazdım kadın ha bire ben gaye topbaşım fln diodu bu kadar mı kendini beğenmş olur bi insan yaa:img-grin2 başlasa bu programda seni görsek kaan şu yarışmada

http://img102.imageshack.us/img102/6410/bbg14gayeuh6.gif (http://imageshack.us)

gaye demişken bi foto:img-grin2

Kaan 82
22-07-06, 06:19
işte dediğin gibi o 14 yaş we altı böyle birini görünce aşık oluyolar sonra başkası çıkıyo bu sefer ona takılıyolar:img-grin2 komik bunlar yaaa:img-haha:walla açıkçası o gayeye bende daynamazdım kadın ha bire ben gaye topbaşım fln diodu bu kadar mı kendini beğenmş olur bi insan yaa:img-grin2 başlasa bu programda seni görsek kaan şu yarışmada

ah bi baslasa baslamiyorki kesin alirdim kendime güveniyorum insanlar beni kesin severdi kizlar bayilirdi yaslilar büyükler kesin beni tutardi cekemeyenler olurdu onlarida bosver kesin alirdim yarismayi yahu yani kendimi begenmis gibi degilim ama bu yarismaya girsem alirim mesela kim 500milyar istere girsem ilk 5 sorudan sonra elenirim diger yarismalardanda hemen elenirim ama bu farkli kesinlikle birinci olurdum ya diskalifiye yada birinci

özzz
22-07-06, 14:19
Tan sağtürk we ahu yağtu da sunmuştu programı başlrdn bence bu programın reytingini arttıran kesinlikle öykü serter.kadın çok güzel idare ediyordu heyecan katıyordu konuşması fln süperdi:love05:

cyprus_hsn
23-07-06, 02:44
BBG 3.DÖNEMDEN RESİMLER...

Azizcan

http://img84.imageshack.us/img84/6758/d1kpz6.jpg (http://imageshack.us)

Hakan

http://img86.imageshack.us/img86/8359/d3ktl4.jpg (http://imageshack.us)

Alper

http://img88.imageshack.us/img88/384/d6kap9.jpg (http://imageshack.us)

Bergen

http://img90.imageshack.us/img90/1476/d15klh9.jpg (http://imageshack.us)

Coşkun

http://img91.imageshack.us/img91/2207/d19kyz6.jpg (http://imageshack.us)

Gaye

http://img92.imageshack.us/img92/5688/gaye5kcz4.jpg (http://imageshack.us)

diğer yarışmacılar...

Arzu & Kaan

http://img222.imageshack.us/img222/3425/d21khb5.jpg (http://imageshack.us)

cyprus_hsn
23-07-06, 03:00
Gaye & Umut

http://img86.imageshack.us/img86/6729/komik14kfi4.jpg (http://imageshack.us)

Hakan - Gaye - Umut Gergin bir eleme gecesinden...

http://img104.imageshack.us/img104/4391/res131ob0.jpg

mili_gkhnözen1905
23-07-06, 05:46
5 program yapildi besinide seyrettim 1de Melihti 2de Hacerdi sanirim
3te KAAN di 4te Sebnemdi 5te Belmaydi

yine yapilsa yine bakarim vallahi öykü serterde cok iyi sunuyordu gercekten
ediye gayeye hakana ebruya nilgüne cok gicik giderdim bide blade mi neyse o vardi ne gicik tiplerdi öyle ya hele o gaye iyyyy...

özzz
25-07-06, 21:32
bide kedi olayı wardı onu hatırladım şimdi medya elife çok yüklenmişti yazık kıza.sonradan azizcanın yaptıı anlaşılmıştı

ceyda deniz
27-07-06, 21:49
ben bbg den bergenmiydi adı şu sarışın kızı çok tatlı bulurdum birde gaye yi severdim birde hakan çok efendi çocuktu fatihe ise uyuz olurdum gayenin 2. yarışmasından diskalifiye olmasına sebeb olmuştu.hani şu tatil gibi olanından

cyprus_hsn
28-07-06, 00:32
bide kedi olayı wardı onu hatırladım şimdi medya elife çok yüklenmişti yazık kıza.sonradan azizcanın yaptıı anlaşılmıştı

evet o kedi olayını bende hatırlıyorum.. hatta elifin kedinin üzerine oturduğunu kedinin bu yüzden öldüğünü bile iddia edenler vardı :) :) sonradan coşkun bey çıkıp açıklamıştı kedinin ölümüne sebep olan yarışmacının azizcan olduğunu.. bence hiç gerek yoktu o açıklamaya.. zaten bu olaydan sonra diğer dönemlerde eve kedi alınmıyordu..

kedilerin adını hayal meyal hatırlıyorum.. "16", "gizmo" felan vardı

eylemm
28-07-06, 17:26
Favorilerim:
1.dönem-Eraya sinir olduğum için Melih
2.dönem-Edi
3.dönem-Kaan
4.dönem-Hakan-Bleda
5.dönem-Ata,Ebru

Nefret ettiklerim
Uğur,Gaye,Belma,Viken,Soner

£speranza
28-07-06, 21:51
Ben birinci dönemini izlemiştim tüm liseli tipler gibi ve sıkı bir Eraycıydım.Final yapıldıktan sonraki ilk pazartesi sınıfa adım atar atmaz kıyamet kopmuştu:)Melihçiler yuhluyor Eraycılar alkışlıyordu elimde Eray'ın resmi....Tabi ben derse geç kaldığım için hoca çoktan girmiş, ders başlamıştı.Zavallı kadın ne olduğunu anlamamış saf saf etrafa bakıyordu..

Geçenlerde Kadıköy'de gördüm Eray'ı bu adam içi mi dedim girdik birbirimize, gençlik işte:)

cyprus_hsn
28-07-06, 22:16
vay be :) açıkçası bu başlığı açarken fazla ilgi görmeyeceğini düşünmüştüm baya eski bir program olduğu için.. bir bakıyorum tartışmalar bile yaşanıyo.. eskiye döndük valla.. benim favrorilerim de

BBG-1-: ERAY - HALE
BBG-2-: EDİ - NURSEN
BBG-3-: GAYE
BBG-4-: ŞEBNEM
BBG-5-: EBRU - NİLGÜN

cyprus_hsn
28-07-06, 22:20
Hatırladığım kadarıyla BBG YARIŞMACILARI

1.dönem

01 Murat
02 Melih
03 Tarık
04 Melike
05 Dilek
06 Demircan (Tayfun vardı diskalifiye edilince yerine Demircan geldi)
07 Berra
08 Zeki
09 Hale
10 Esra
11 Eray
12 Zeynep
13 Semih
14 Hülya
15 Sinan

vay be :) numaralarını bile hatırlıyorum hala :) :) neyse devam..

2.dönem

01 Gökhan
02 Hacer
03 Sinem
04 Volkan
05 Edi
06 Meltem
07 Cüneyt
08 Nurcan
09 Nursen
10 Volkan
11 Ece
12 Doğan
13 Ebru
14 Nur
15 Ali

cyprus_hsn
28-07-06, 22:27
3.dönem

01 Fatih
02 Arzu
03 Sibel
04 Alper
05 Başak
06 İpek
07 Kaan
08 Bergen
09 Umut
10 Elif
11 Azizcan
12 İdil
13 Hakan
14 Gaye
15 Coşkun

4.dönem

01 Hakan
02 Tülin
03 Bleda
04 Sinem
05 Özlem
06 Murat
07 Arzu
08 Ali
09 Şebnem
10 Barış
11 Yasemin
12 Gülçin
13 Burak
14 Bilge
15 Ömer (Uğur vardı diskalifiye edilince yerine ömer geldi)

cyprus_hsn
28-07-06, 22:34
5.dönem (son)

01 Nergis
02 Burak (Ata yarışmadan ayrılınca yerine Burak getirildi)
03 Ebru
04 Beni
05 Belma
06 Alper
07 Özlem
08 Erman
09 Nilgün
10 Tansu
11 Gamze
12 Ayhan
13 Arzu
14 Derya
15 Soner
16 Bahar
17 Viken

cyprus_hsn
28-07-06, 22:56
şimdi ne yapıyorlar ???

1.dönemden;

01 Murat : Dizilerde, reklam filmlerinde oynadı.. şu an ortalarda gözükmüyor

02 Melih: şampiyon olduktan sonra albüm çıkardı fakat başarılı olamadı.. başarıyı şimdi oynadığı dizilerde yakalamaya çalışıyor.. dün akşam NTV de "biri bana anlatsın" programının konuğuydu.. "şöhretin bedeli ağır mı?" konusu tartışıldı..

03 Tarık: yarışmadan elendikten sonra albüm çıkardı.. fakat pek fazla başarılı olduğu söylenemez oysa ki yarışmadan elenmeden Mega Star Tarkana rakip gösteriliyordu...

04 Melike: Yarışmadan elendikten sonra diğer arkadaşları gibi şöhret peşinde koşmamış, kamerasız normal bir hayatı tercih etmiştir..

05 Dilek: Ev içerisinde ilginç saç modelleriyle dikkat çeken Dilek, BBG evinden ayrıldıktan sonra şöhret peşinden koşmamış normal ve sıradan bir hayat yaşamayı tercih etmiştir..

06 Demircan: Elendikten sonra albüm çıkarmış fakat hala bugün kimsenin o albümden haberi olmayacak kadar başarısız olmuştur.. albüm hüsranından sonra sıradan bir hayat yaşamayı tercih etmiştir..

07 Berra: Yarışma sona erdikten sonra bazı programların sunuculuk görevini üstlenmiştir fakat şu an ortalarda yoktur..

08 Zeki: Yarışma sona erdikten sonra bir kaç sabah programına konuk olmuştur fakat daha sonra ortalıktan kaybolmuştur.. sıradan bir hayat yaşıyor..

09 Hale: BBG 1 in ilk elenen ismi Hale, yarışma bittikten sonra şansını "dokun bana" isimli yarışmada yakalamaya çalıştı. fakat burda da istediği şansı yakalayamadı. sıradan bir hayat yaşıyor..

10 Esra: Yarışmadan olaylı bir şekilde ayrılan Esra, dizilerde oynamaya başlamış fakat bu işi tutturamayınca sıradan bir hayat yaşamaya başlamıştır. uzun zamandır ortalarda gözükmüyor..

11 Eray: BBG-1- de "bay mantık" olarak anılan Eray, yarışmadan 2. olarak ayrıldıktan sonra rakibi Melihle beraber tuzu kurular isimli bir dizi de "evin şoförü" rolünde oynamıştır.. şimdi ortalarda gözükmüyor..

12 Zeynep: BBG evinde Dilek ile ayrılmaz bir ikili oluşturan Zeynep, yarışma sonra erdikten sonra sıradan bir yaşamı tercih ederek, kameralardan uzak kalmıştır

13 Semih: yarışmada sessiz, sedasız bir görüntü çizen semih, yarışma sona erdikten sonra ortalardan kaybolmuştur

14 Hülya: Yarışmanın olaylı isimlerinde Hülya, yarışma sona erdiğinde dizilerde boy göstermiş ancak başarılı olamamıştır. son olarak "Barbie Skandalı"yla adından söz ettirmiştir..

15 Sinan: yarışmada "kıkırdak adam" olarak adlandırılan Sinan yarışma sona erdiğinde sıradan bir hayatı tercih etmiştir.

cyprus_hsn
28-07-06, 23:11
cyprus arkadasim bravo sana hepsinden haberin var gel bizde bbg yarismasi yapalim madem onlar yapmiyor biz yapak özliyecegiz bu yarismayi yaw

:) bbgnin en başından beri sıkı takipçilerindendim.. bazı şeyleri hayal meyal hatırlıyorum ama bazıları dünkü gibi aklımda

cyprus_hsn
28-07-06, 23:16
Yarışmanın İlk Üçleri

BBG-1-

Yarışmanın 3.sü 08 Zeki
Yarışmanın 2.si 11 Eray
Yarışmanın 1.si 02 Melih

BBG-2-

Yarışmanın 3.sü 15 Ali
Yarışmanın 2.si 02 Hacer
Yarışmanın 1.si 05 Edi

BBG-3-

Yarışmanın 3.sü 13 Hakan
Yarışmanın 2.si 04 Alper
Yarışmanın 1.si 07 Kaan

BBG-4-

Yarışmanın 3.sü 15 Ömer
Yarışmanın 2.si 09 Şebnem
Yarışmanın 1.si 01 Hakan

BBG-5-

Yarışmanın 5.si 04 Beni
Yarışmanın 4.sü 10 Tansu
Yarışmanın 3.sü 09 Nilgün
Yarışmanın 2.si 03 Ebru
Yarışmanın 1.si 17 Viken

özzz
28-07-06, 23:26
herkesin fikrine saygı duyun bence saldırıyosunuz resmen karşı görüş gelince kabul edemiosunuz...hakanı sewmiomuş işte hem sewmese nolur burası forum değilmi fikirleri söylemek yasak mı

cyprus_hsn
28-07-06, 23:26
5.dönem yarışmacıları (resimler)

http://img423.imageshack.us/img423/1885/c0382d00ni4.jpg (http://imageshack.us)http://img57.imageshack.us/img57/7231/c0882d00ie3.jpg (http://imageshack.us)http://img62.imageshack.us/img62/6074/c0e82d00ir9.jpg (http://imageshack.us)http://img65.imageshack.us/img65/1682/c6682d00ex7.jpg (http://imageshack.us)

http://img78.imageshack.us/img78/1999/c8a82d00tw6.jpg (http://imageshack.us)http://img102.imageshack.us/img102/1935/cc282d00vf5.jpg (http://imageshack.us)http://img107.imageshack.us/img107/8799/ce882d00rx1.jpg (http://imageshack.us)

cyprus_hsn
28-07-06, 23:32
http://img114.imageshack.us/img114/176/d1482d00lc5.jpg (http://imageshack.us)http://img118.imageshack.us/img118/2299/d4282d00ow3.jpg (http://imageshack.us)http://img122.imageshack.us/img122/7485/d7482d00pw0.jpg (http://imageshack.us)

http://img126.imageshack.us/img126/7957/d9e82d00vf7.jpg (http://imageshack.us)http://img129.imageshack.us/img129/7484/dcc82d00as6.jpg (http://imageshack.us)http://img235.imageshack.us/img235/9396/e5b82d00sm6.jpg (http://imageshack.us)

eylemm
28-07-06, 23:34
Hakandan söz ediyorsan özel bir desanade çalışıyormuş ayrıca bir çocuk spor takımını çalıştırıyormuş,nişanlanmış,bodrumda tatil yaparken göstermişlerdi.

özzz
28-07-06, 23:34
http://img130.imageshack.us/img130/7567/bbg3bykfinalarzukaankd9.jpg (http://imageshack.us) http://img104.imageshack.us/img104/8724/2163ni4.jpg (http://imageshack.us)

http://img123.imageshack.us/img123/5689/bbg10esrauc1.gif (http://imageshack.us)

cyprus_hsn
28-07-06, 23:45
Melih Değirmenci resimleri

http://img59.imageshack.us/img59/6610/melihdegirmenci2kw7.jpg (http://imageshack.us)

http://img62.imageshack.us/img62/4770/melihdegirmenci5sf1.jpg (http://imageshack.us)

http://img65.imageshack.us/img65/6426/melihdegirmenci6um2.jpg (http://imageshack.us)

http://img78.imageshack.us/img78/8097/melihdegirmenci9xi9.jpg (http://imageshack.us)

cyprus_hsn
28-07-06, 23:49
BBG den Arzu ve Belma

http://img102.imageshack.us/img102/6366/arzubudak1ly1.jpg (http://imageshack.us)

http://img107.imageshack.us/img107/5998/belmaice1oa2.jpg (http://imageshack.us)

özzz
28-07-06, 23:49
http://img111.imageshack.us/img111/7033/bbg04melikeqs0.jpg (http://imageshack.us)

http://img49.imageshack.us/img49/6162/bbg10esrawr0.jpg (http://imageshack.us)

bu da sana gelsin kaan

Kaan 82
29-07-06, 00:05
bbg 1de ilk hale elenmisti ikinci hafta kimdi ucuncu haftada esrami gitti bu dogrumu esra okadar cabukmu elendi yahu

özzz
29-07-06, 00:11
esraya bende aşıktm resmen tabi o zaman 13 yaşlarımda falandım işte komikmiş diyorm kendi kendime ama belmayı hala sewiyorum mesela çok iyi biri her yönden mükemmel sonra bbg 5 özlemi de çok sewiyorum albümü çıkar inş en yakın zamandA

Butterbeer
29-07-06, 00:32
mesaj yazmakta bir yaş sınırı olsaydı burda olmazdım, ayrıca yaşım ve mesajım seni hiç ilgilendirmez, herkesin yorumu senin istediğin türden olcak diye birşey yok.Sen yarışmada belmayı tutuyor olabilirsin ama ben nilgünü destekliyodum, ve belmanın hareketlerine kadar herşeyi yapmacık geliyor bana, herkese göre değişir bu tabi, anlatabildimmi?

wwfetr
29-07-06, 00:38
ve kaan sen niye ona buna sataşıyorsun bir kere. akıl yaşta değil baştadır.
1 kere ben seni anlamıyorum bir belmayı sevmiyorsun bir seviyorsun gerçekten sen yarışmada tutulurdun belma gibi ikili oynardın.ondan finale kalabilirdin.lütfen başkalarına karşı daha duyarlı olmanı isterim.Bu arada bbg-5 ebrucu bbg-2 edici bbg-1 eraycı bbg4 şebnemcilerin çoğunluk olduğunu görmek hoşuma gitti :)

birde bbgde nefret etiklerim
bbg-1 esra hülya berra
bbg-2 hacer
bbg-3 hepsi :)
bbg-4 tülin hakan ömer bleda
bbg-5 belma soner özlem viken nergis

Butterbeer
29-07-06, 00:40
yarışmada eray çok ilginç bi kişilikti, ono dağ evinde arabayı kazandıktan sonra bulaşıkları toplamıştı çok gülmüştüm.Birde nergis vardı o acayip komikti ya,
sinir olduklarım
belma, nergis, viken, soner, özlem, hülya, esra, fatih

wwfetr
29-07-06, 00:47
belma zaten kişiliksiz ve yalan biriydi görüntülerde var söylemiyorum demişti bunu ilk nilgüne sonra ebruya sonra deryaya yaptı.bu arada ben bbg-5 deryadanda nefret ederdim.ama bence belma gelmiş geçmiş en kişiliksiz yarışmacıydı.

Butterbeer
29-07-06, 00:52
evet belmanın sürekli olmayan görüntülerin arkadasına sığınması ne kadar kişiliksiz olduğunu gösterir.Nilgün deli dolu çok tatlıydı.En büyük hayali fotoğraf dükkanı açmaktı, hatta eğer finalde (tatilevi) kazansaydı bu hayali gerçek olucaktı ama malesef olmadı.İnşallah açmıştır kendine bir dükkan

wwfetr
29-07-06, 00:56
şuanda bildiğim kadatıyla eski dükkanına devam ediyor.bu arada belma görüntülere sığınıyordu ama görüntülerde yalanları çıkıyordu böyle kişiliksizdi bu kız

özzz
29-07-06, 00:56
evet belmanın sürekli olmayan görüntülerin arkadasına sığınması ne kadar kişiliksiz olduğunu gösterir.Nilgün deli dolu çok tatlıydı.En büyük hayali fotoğraf dükkanı açmaktı, hatta eğer finalde (tatilevi) kazansaydı bu hayali gerçek olucaktı ama malesef olmadı.İnşallah açmıştır kendine bir dükkan

dikkatli izlediysen belma kimsenin arkasından konuşmadı ama herkes onun arkasından konuştu ne yapsa dalga geçiyorlardı her insanın bi sabrı war doal olarak o da tepki weriyordu ayrıca belmayı en yakın arkadaşları bile yarı yolda bıraktı sonra kimse çekemiodu onu zaten büyük bi hayran kitlesi wardı we onoyu kazandı ...resmen dışlandı kız

wwfetr
29-07-06, 01:00
dikkatli izlediysen belma kimsenin arkasından konuşmadı ama herkes onun arkasından konuştu ne yapsa dalga geçiyorlardı her insanın bi sabrı war doal olarak o da tepki weriyordu ayrıca belmayı en yakın arkadaşları bile yarı yolda bıraktı sonra kimse çekemiodu onu zaten büyük bi hayran kitlesi wardı we onoyu kazandı ...resmen dışlandı kız

özgür yapma allah aşkına yaaa.belma yalancının tekiydi herkesin arkasından konuşiur görüntü çıktığı zaman kavga ederdi kavgada tek söylediği şey herşeyi yüzüne söylerdim.ayrıca ben alanyadayım final gecesi ordaydım 200 kişi vardı 190'ı nilgünde belma diyen sayılıydı kimin hakkının yenildiği belli bence daha fazla belmayı savunma çünkü görüntüler herşeyi açıklıyordu birde bbg-5 görmedikleriniz duymadıklarınız :)

gerçekten bune perhiz bu ne lahana turşusu demek içimden geldi kaan seni ayakta alkışlıyorum harikasın yaa belmaya neler diodun şimdi favorin oldu nereye çekersen oraya giden cinstensin gerçekten belmayı tutman normal :=)

özzz
29-07-06, 01:14
ama mesela szice nilgünün dawranışları çok mu doaldı yani herkesle dalga geçiodu yani çok abartılı dawranışları wardı ewe dönmek içinde yapmadığı oyun kalmamıştı girdiği gibide belmaya saldırdı.we öykünün programda çok dalga geçer gibi konuşuyodu insanlarla ama belma tam bi hanımefendiydi gayet olgun cvplar weriyordu

wwfetr
29-07-06, 01:20
birde belma şunu yapmıştı çok net hatırlıyorum nergisin hakkında konuştu konuştu sonra nergis sordu niye böyle diosun diye yemin ediyorum hiçbirşey demedim dedi.

sonra derya hakkında neler söyledi sonra yemin ediyorum çocuğum olmasın ki Allah bana çocuğumun olmasını göstermesin ki öyle birşey demedim dedi elendiği gece o görüntüler çıktı.

sonra nergisin ojesi çalınmıştı hemen nilgün'ü sorumlu tutmuştu ama nilgün ve ebru odaya gelince valla benimde ojelerim kayboldu kimseyi suçlamadım bu konuyu uzatmayın dedi nergis'e şimdden 3 şey çıktı.

özzz
29-07-06, 01:22
tabi nilgünü tansunun ebrunun beninin taraftarları destekledi yine de ono da 1. olamadı ama belma tek başına 1. oldu bide bu war onu destekleyen arkdşlrı yokru hep yanlız yaptı herşeyi

wwfetr
29-07-06, 01:26
bomba ne demek ve kimlere söylenbir biliyorsun arkadaşım.belmayı tutmuytorum diyordum ilk sayfalarda oku sonra bana cevap verirsin

çok bbg seviyorsan sanal yarışmalar var onlara katıl çok mu zor özel mesajdan sitesini adreslerini vereyimn :)

Butterbeer
29-07-06, 01:58
ufaklik senlen tartisacak degilim yorumlariniz cok sacma cünkü cok kücüksünüz sizinle tartisamam kendine iyi bak

seninde belmadan aşağı kalır bi yanın yok hani.Sürekli yaşı öne sürdüğüne göre.Seni sanırım çok aşağılamışlar senden büyükler.Bence sen belmayla ideal bir çift olabilirsin.Huylarınız da çok benziyor.İkinizde saçma şeylerin arkasında duruyorsunuz.Benden büyük olabilirsin ama halen dobra ne demek, insanlarla nasıl konuşulur, nasıl saygı gösterilir sorularının cevabını bilmiyorsun.Kusura bakma ama büyümek öyle iki laf sallayarak olmuyor.

eylemm
29-07-06, 02:03
Belma o kadar dürüst'tü ki! en yakın arkadaşı özlem için takside bir kadın ''sonerin dizlerine başını koyup yatmasın''demişti oda eve gelip özleme senin için kucaktan kucağa diyorlar diye yalan söyleyip olay yaratmıştı.

Özzz düşüncelerine saygı duyuyorum tabiki ama pınar gibi zarif,narin,kibar ve kaliteli birini severken nasıl tam tersi olan kaba saba yalan söyleyen kavgacı birinide sevebiliyorsun şaşırdım ama ne diyebilirimki gönül bu herkesi sevebilir.

özzz
29-07-06, 02:22
şimdi pınar we belmanın ne alaksı war o ayrı ayrı.belmaya bakmasını bilmiosunuz önyargılı yaklaşıyorsunuz bu yüzden her hareketi size garip geliyo yanlış geliyo ama dikkat ederseniz ben sizin sewdiğiniz kişilere bişey demiyorum...hiç mi iyi bi yönü yk belmanın tamamen baştan aşağı kötü bi kişimi sizce?

MadLoveGulcin
30-07-06, 01:12
bir insanı tanımak için görmek gerekmez msne benzer bir programlamla 24 saat gözetleniyorlar sohbet ediyorlar bize kişiliklerini yansıtıyorlar bizde ona göre değerlendiriyoruz.insanın ağzından çıkan her kelime kendini anlatan bir cümlenin başlangıcıdır sözünü unutma:)

görüntü yanıltır ama 1 cümle herşeyi ortaya serer bunuda unutma

bu arada ele veya kurtar süper bir yarışma izlemenizi öneririm.

fulyanın fanclubı çok yakında açılacakmış özgür yapılıyor şuanlık :D

MadLoveGulcin
30-07-06, 01:35
kim kazandı onoyu

% 51.06 oyla Selen kazandı :( Deniz % 48.94 ile ikinci oldu :(

ele veya kurtardada ilk gecede tüm yarışmacılar oylamaya kaldı :) kurtar veya ele oyu sonucunda en kötü ortalamayı alan elenecek

oylamada son durum bu kimin kim olduğu belli değil. kırmızılar ele oylaması yeşiller kurtar favori oylaması.
http://img73.imageshack.us/img73/3015/oylamalarwc3.gif

MadLoveGulcin
30-07-06, 01:40
ne nerden çıktı? ele veya kurtar mı yenş yarışma o çok eğlenceli :) yarın akşam siteden oy verilecek sitesi açılıyor.ben daha favori edinemedim gitsin oyuda kullanamadım kalsında ama yarın kafamda oluşmaya başlar

bigbrothertr
30-07-06, 12:17
ben bbg-3 ve 4 'ü beğenmemiştim bbg-1 güzeldi :) bbg-2dde güzeldi bbg-5 viken soner belma özlem derya yüzünden iğrençti

sanal bbgyi bende izliyorum dün kazanması gereken kazandı selen. ele veya kurtar'ı ben bugün baktım süper eğlenceli ama yağmur eleneceğim diye ağlıyor bence rol yapıyor

MadLoveGulcin
30-07-06, 18:47
ele veya kurtarda 3.gün bu gece sona eriyor ve ilk elenen kişi belli olacak :) saat 19:30 haftanın lideri oyunu var 20:15 ilk eleme var 20:45'tede ilk nomine var ve bu gecenin sürprizi yarışmaya 2 yeni yarışmacı girecekmiş :)

Kaan 82
30-07-06, 19:03
banada oyunuzu verin bende katiliyorum oy istiyorum nede olsa arkadasiz cekememezlik etmeyin yaw onca sey paylastik oyunuzu istiyorum oy verin oy verin :img-grin2

cyprus_hsn
30-07-06, 22:00
yok böyle gitmez bu iş. BBG için ayrı bir konu başlığı açılması lazım.. Beyaz show gibi.. ciddi ciddi bu başlığı açarken bu kadar ilgi göreceğini düşünmemiştim.. şu an gösterimde olan programlardan daha fazla ilgi görüyor başlığımız.. ayrı bir konu başlığı açılırsa sanal bbg de yaparız arkadaşlar burda.. Tabiki en başta ben, kaan ve özzz katılırız :) ne dersiniz arkadaşlar???

ha arkadaşlar unutmadan söyleyeyim.. aşırı derece de chat msjları bulunuyor başlığımızda.. biraz daha dikkatli olun başlığımız zarar görmesin..

cyprus_hsn
01-08-06, 20:57
Şimdi ne yapıyorlar??? BBG-2-

(daha önce bbg 1.dönemin yarışmacılarını yazmıştım şimdi ise BBG 2 yi yazıyorum)

01 Gökhan: Yarışmanın ilk haftalarında elendi.. yarışma sona erdikten sonra rolü küçükte olsa dizilerde ve reklamlarda görev aldı.. şimdi ortalarda pek fazla görünmüyor..

02 Hacer: Yarışmadan 2. olarak ayrılan Hacer, yarışma sona erdikten sonra albüm çıkardı.. büyük umutlarla piyasaya sürülen albüm yapımcı firmaya ve hacere büyük hayal kırıklığı yaşattı.. şimdi kamerasız bir hayat yaşıyor

03 Sinem: Yarışmada, megastar tarkana benzerliği ile ün kazanan volkan ile yaşadığı aşkıyla gündeme gelen sinem, yarışma sona erdikten sonra sıradan bir hayatı tercih etmiştir

04 Volkan: yarışma sona erdikten sonra sırra kadem basmıştır..

05 Edi: 2.dönemim şampiyonu Edi, yarışma sona erdikten sonra bazı gazetelerde spor yazarlığı görevini üstlenmiştir.. şimdilerde ortalıkta gözükmüyor..

06 Meltem: yarışma sona erdikten sonra sırra kadem basmıştır.

07 Cüneyt: Cüneytte, Meltem ve Volkan gibi yarışma sona erdikten sonra ortalardan kaybolup sıradan bir yaşamı tercih etmiştir.. yanlış hatırlamıyorsam kısa bir süre bir tv programının sunuculuk görevini üstlenmişti..

08 Nurcan: yarışma bitince sıradan bir yaşamı tercih etmiştir..

09 Nursen: BBG 2.dönemin anaç yarışmacısı Nursen, yarışma sona erdikten sonra sıradan bir yaşamı tercih etmiştir..

10 Volkan: Yarışmada Tarkana olan benzerliğiyle dikkat çeken Volkan, yarışma sona erdikten sonra kamerasız bir yaşamı tercih etmiştir..

11 Ece: Yarışma sona erince sırra kadem basmıştır..

12 Doğan: Yarışma sona erdikten sonra bazı ürünlerin katalog çekimlerinde yer almıştır..

13 Ebru: Yarışma sona erince bazı tv programlarının sunuculuk görevini üstlenmiştir. ayrıca reklam ve dizilerde de rol almıştır.. şimdi ortalarda yoktur.

14 Nur: Yarışmadan ilk hafta elenen Nur, yarışma sonra erdikten sonra Kral Tv de kısa bir süre VJlik yapmıştır.. şimdi kamerasız ve sıradan bir yaşama sahip..

15 Ali: Yarışma sona erdikten sonra bazı tv programlarında sunuculuk yapmıştır.. Başrollerini Gülben Ergen ve Kenan Işık'ın paylaştığı Dadı dizisine konuk oyuncu olarak katılmıştır.. şimdi ortalarda görünmüyor..

cyprus_hsn
01-08-06, 23:05
Şimdi ne yapıyorlar??? BBG-3-

01 Fatih: yarışmanın ilk haftalarında eve veda eden fatih, yarışma sona erdikten sonra başta kuşum aydının programı olmak üzere bir çok sabah programına katılmıştır.. şimdi sıradan bir hayat yaşıyor..

02 Arzu: BBG serilerinin en şanslı isimlerinden biri diyebilirim Arzu için.. yarışma sona erdikten sonra bir çok dizi de rol aldı.. ayrıca tv programları sundu.. arada sırada arzuyu tv de görmemiz mümkün

03 Sibel: Ev içerisinde güzel sesiyle dikkat çeken Sibel, yarışma sona erdikten sonra kamerasız, sıradan bir hayatı tercih etmiştir..

04 Alper: Yarışmadan 2. olarak ayrılan Alper, yarışma sona erdikten sonra kamerasız, sıradan bir hayatı tercih etmiştir..

05 Başak: Yarışmadan ilk hafta azizcan ve gaye tarafından elenen Başak, yarışma bittikten sonra "inadına" isimli bir albüm çıkarmış fakat hayal kırıklığı yaşamıştır.. şimdi sıradan bir hayat yaşıyor..

06 İpek: Ev içerisinde Kaan ile yaşadığı aşkı ile gündeme gelen İpek, yarışma sona erdikten sonra sıradan bir yaşamı tercih etmiştir..

07 Kaan: BBG 3 ün şampiyonu kaan, yarışma sona erdikten sonra sıradan bir yaşamı tercih etmiştir..

08 Bergen: BBG 3 te sessiz, sempatik ve sevecen bir görüntü çizen Bergen, yarışma bitince sırra kadem basmıştır..

09 Umut: Yarışmanın en son haftalarına kadar kalmayı başaran Umut, yarışma sona erince sırra kadem basarak sıradan bir yaşamı tercih etmiştir.

10 Elif: Ev içerisinde sürekli Gaye ile tartışma yaşayan Elif, yarışma sona erince sıradan bir hayatı tercih etmiştir.

11 Azizcan: Yarışma sona erdikten sonra bir abüm çıkardı fakat hayal kırıklığı yaşadı.. yaklaşık 4-5 ay önce "peki tamam" isimli yeni bir albüm daha çıkardı ama yine başarılı olduğu söylenemez..

12 İdil: Yarışmadan gaye tarafından elenen idil, yarışma sona erdikten sonra bir çok programın sunuculuk görevini üstlendi.. kısa bir süre kral tv de vj lik yaptı.. şimdi star tv de magazin programı sunuyor..

13 Hakan: Yarışmadan 3. olarak ayrılan Hakan, yarışma sona erdikten sonra sıradan bir yaşamı tercih etmiştir..

14 Gaye: BBG-3-ün olaylı isimlerinden Gaye, yarışma sona erdikten sonra bir süre Tatlıses TV de haber spikerliği yaptı. şimdi sıradan bir hayat yaşıyor..

15 Coşkun: BBG serilerinin en yaşlı yarışmacısı olan Coşkun, yarışma sona erdikten sonra bazı dizilerde konuk oyuncu olarak rol aldı.. şimdi sıradan bir hayat yaşıyor..

cyprus_hsn
03-08-06, 18:44
Şimdi ne yapıyorlar ??? (BBG-4-)

01 Hakan: Yarışmanın şampiyonu Hakan, yarışma sona erdikten sonra sıradan bir hayatı tercih edip kameralardan uzak durmuştur

02 Tülin: BBG 4.dönemin en olgun yarışmacısı olan Tülin, yarışma sona erdikten sonra sıradan bir hayatı tercih edip evinin kadını olmuştur

03 Bleda: yarışmada adından fazla söz ettiren Bleda, yarışma sona erdikten sonra sıradan bir hayatı tercih etmiştir

04 Sinem: Yarışmadan ayrıldıktan sonra sırra kadem basmıştır

05 Özlem: Yarışmadan ayrıldıktan sonra sıradan bir hayatı tercih ederek kameralardan uzak durmuştur

06 Murat: Yarışmanın olaylı isimlerinden muray yarışma sona erdikten sonra sıradan bir hayat yaşamayı tercih etmiştir.

07 Arzu: Yarışmada Hakan ile yaşadığı aşk ile konuşulan Arzu, yarışmadan ayrılınca sıradan bir hayatı tercih etmiştir..

08 Ali: Yarışmadan ayrıldıktan sonra sırdan bir hayatı tercih etti..

09 Şebnem: Yarışmanın olaylı isimlerinden Şebnem, 2. olarak evden ayrıldıktan sonra bazı tv programlarının sunuculuğunu üstlenmiştir.. ayrıca bazı dergilerde boy göstermiştir.. şimdi ortalarda görünmüyor

10 Barış: Yarışmanın ilk haftalarında eve veda eden Barış, sıradan bir hayat yaşıyor

11 Yasemin: Sıradan bir hayatı tercih etmiştir

12 Gülçin: Yarışmanın ilk haftalarında eve veda eden Gülçin, sıradan bir hayat yaşıyor

13 Burak: Sıradan bir hayat yaşıyor..

14 Bilge: Yarışmanın olaylı isimlerinde Bilge, yarışma sona erdikten sonra sıradan bir hayatı tercih etmiştir..

15 Ömer: Uğur diskalifiye edilmesinden sonra yarışmaya dahil edilen ömer, yarışma sona erdikten sonra sıradan bir hayatı tercih etmiştir..

cyprus_hsn
03-08-06, 19:06
Şimdi Ne Yapıyorlar ??? (BBG-5-)

01 Nergis: Yarışmanın en olgun yarışmacısı olan Nergis, yarışmadan ayrıldıktan sonra sıradan bir hayatı tercih etmiştir..

02 Burak: Atanın evden ayrılmasının ardından yarışmaya dahil olan Burak, yarışmadan ayrıldıktan sonra sıradan bir hayatı tercih etmiştir..

03 Ebru: Yarışmadan 2. olarak ayrılan Ebru, yarışma sona erdikten sonra sıradan bir hayatı tercih etmiştir

04 Beni: Yarışmadan 5.olarak ayrılan Beni, yarışma sona erdikten sonra sıradan bir yaşamı tercih etmiştir

05 Belma: Yarışmanın olaylı isimlerinden Belma, yarışma sona erdikten sonra dizilerde rol almıştır. ayrıca bazı tv programlarına katılarak kendini hatırlatmayı ihmal etmemiştir

06 Alper: Yarışmanın en renkli isimlerinden olan Alper, yarışmadan ayrıldıktan sonra sıradan bir yaşamı tercih etmiştir..

07 Özlem: Yarışmada sesi ile dikkat çeken özlem, yarışmadan ayrıldıktan sonra çeşitli tv programlarına katılmıştır. şu an kaset çalışmaları içerisinde..

08 Erman: sıradan bir hayat yaşıyor

09 Nilgün: Yarışmanın en renkli en çılgın simalarından olan Nilgün yarışmadan ayrıldıktan sonra çeşitli tv programlarında görev almıştır..

10 Tansu: Yarışma içerisinde olgun ve efendi tavırlarıyla dikkat çeken Tansu, şimdilerde sıradan bir hayat yaşıyor

11 Gamze: Yarışmanın ilk haftalarında eve veda eden Gamze, sıradan bir hayatı tercih etmiştir..

12 Ayhan: Tüm yarışmacıların sevgisini kazanan Ayhan, yarışma sona erdikten sonra sıradan bir hayat yaşamayı tercih etmiştir..

13 Arzu: Sıradan bir yaşamı tercih etmiştir.

14 Derya: Tiyatrocu olan Derya, sıradan bir yaşamı tercih etmiştir..

15 Soner: Seray Severin kardeşi olarak ünlenene Soner, tüm çabalarına rağmen bir albüm yapamamıştır :) sıradan bir hayatı tercih etmiştir..

16 Bahar: Yarışmanın ilk haftalarında eve veda eden Bahar, sıradan bir hayat yaşıyor

17 Viken: Ermeni asıllı yarışmacı Viken, şampiyon olduktan sonra sıradan bir yaşamı tercih etmiştir.

özzz
03-08-06, 19:10
07 Özlem: Yarışmada sesi ile dikkat çeken özlem, yarışmadan ayrıldıktan sonra çeşitli tv programlarına katılmıştır. kaset çıkardı ama hüsrana uğradı..

bu bilgi yanlışşşş...daha albüm çıkmadı

cyprus_hsn
03-08-06, 19:14
Biri Bizi Gözetliyor uzun soluklu bir yarışma olmuştu.. bir çok da diskalifiye yaşandı.. işte diskalifiye edilenler ve sebepleri

BBG -1-

06 Tayfun
Yarışma kurallarını ihlal etmiştir.. yasak olduğu halde taksiye tandığı kişileri aldı.. yerine 06 Demircan getirildi...

BBG-4-

04 Serap:
kendi isteği doğrultusunda yarışmadan ayrıldı.. yerine 04 Sinem getirildi.

11 Gaye:
hastalığı nedeniyle yarışmadan ayrılmak zorunda kaldı.. yerine 11 Yasemin getirildi

15 Uğur:
yarışma kurallarını fazlasıyla ihlal etmiştir.. evde kavga çıkardı, yarışmacıları kışkırttı.. yerine 15 Ömer getirildi

BBG-5-

02 Ata:
evden kendi isteği ile ayrılmıştır.. yerine 02 Burak getirilmiştir

cyprus_hsn
04-08-06, 02:12
bunların kaynağı yok özz.. kendi kafamdan yazıyorum.. bbgnin sıkı takipçilerindendim.. bu yüzden hepsi hafızamda.. arada sırada hatırlamadığım şeyler olmuyor da değil yani :)

burcumm
04-08-06, 10:39
zannetmiyorum çünkü RTÜK bu tür programların yayınlanmasına izin vermiyor. doğru söylüyosun bir ara star tv de reklamları dönüyodu başlayacak diye ama RTÜK ani bir kararla yasak getirdi. Ama başlamaması daha iyi bence çünkü bu tür programlarla bir çok gencimizin hayatı karardı. bunun izlerini de ekranlarda görmeye devam ediyoruz maalesef
bu tür programların yayınlanmasına izin werilmio ama o gelin kaynana yarışmalarına,serap ezgü ye fln izin werio.insanlar o yarışma we programlar için kndilerini öldürüyolar.
bbg dierlerinden daha zararsızdı en azndan cinayette de sadece kedi öldü insan ölmedi

ierem
04-08-06, 21:15
şebnem ve kaan vardı ben onları tutardım.kaan yarışmadaki dengesiz bir kızla tartıştığı gerekçesiyle diskalifiye olmuştu.hemde yılbaşı günü...şebnemim yalnız kalmıştı yarışmada...

cyprus_hsn
05-08-06, 00:49
şebnem ve kaan vardı ben onları tutardım.kaan yarışmadaki dengesiz bir kızla tartıştığı gerekçesiyle diskalifiye olmuştu.hemde yılbaşı günü...şebnemim yalnız kalmıştı yarışmada...

şebnem ile kaan aynı yarışmada değillerdi ki.. kaan BBG-3- den Şebnem BBG-4-den.. ayrıca Kaan BBG den diskalifiye edilmemişti.. orada neler oluyor dan diskalifiye edilmişti.. galiba sen Uğuru demek istiyorsun..

benim hatırladığım kadarıyla arzu birçok tv programın rol aldı sıradan bir hayatı tercih etmedi.

sen üçüncü dönemdeki arzuyu söylüyorsun.. bbg 5. dönemin arzusu sıradan bir hayat yaşıyor.. görmedim yani ben herhangi bir tv programında.. dikkat edersen başlık "şimdi ne yapıyorlar???"

cyprus_hsn
05-08-06, 02:33
arkadaşlar ben aklımdaki unutulmayacak BBG anılarını yazıyorum.. sizlerde yazın..

BBG-1-

İlk Kavga...

BBG de ilk tartışma Esra ve Hale arasında yaşandı.. Halenin Esraya dudakların silikon mu? demesinin ardından ikili arasında soğuk savaş başladı.. tartışma esnasında evin diğer sakinleri bahçeye çıkıp beklemeye başladı...

Murat yakalandı...

Murat banyoda çıplak halde Hülya ve Zeynep'e yakalandı... ve hayli komik anlar yaşandı..

İlk Eleme Haftası...

7 bölgeden alınan oy sonuçlarına göre haftanın birincisi seçilen Melih, görüşme odasında Halenin evden ayrılmasını istedi... tekrar arkadaşlarının yanına dönen melih, herkesin gözlerini kapamasını istedi.. ve melih halenin elini tutarak onu dışarıya çıkardı.. gözyaşları içerisinde tekrar eve dönen Hale arkadaşlarıyla vedalaştı...

Jean Cloude Van Damme...

Dünyaca ünlü Jean Cloude Van Damme BBG evini ziyaret etti.. Evde eğlenceli saatler yaşandı..

Gergin Saatler...

Eray, evde bir çok şeyin düzensiz olduğundan, tuvalet kağıtlarının ziyan edilmesinden dolayı evdeki yarışmacılarla tartışma yaşadı.. özellikle Melih ve Eray arasında şiddetli bir tartışma yaşandı..

Duygusal Anlar...

Yarışmanın son haftalarında yarışmacılar arasında duygusal anlar yaşandı... uzun süredir evde kapalı olan Melih, Berra, Zeki ve Eray gözyaşlarını tutamadılar ve saatlerce hıçkıra hıçkıra ağladılar..

Final...

Finale kalan Melih, Zeki ve Eray gergin bir bekleyiş içerisinde yarışmanın sonucu beklediler.. evden 3. olarak Zeki ayrıldı.. heyecan doruklarda herkes yarışmanın şampiyonunun kim olacağını beklerken sonuçlar açıklandı.. Eray 2. melih ise yarışmayı 1.olarak tamamladı.. sonuçlar açıklandıktan sonra uzun zamandır birbirlerine husumeti olan Eray ve Melihin sarılıp vedalaşmaları şok etkisi yarattı.. gecenin sonunda tüm yarışmacılar muhteşem bir partiyle eğlendiler..

__________________________________________________ ____________

evet arkadaşlar BBG 1. dönemden aklıma gelen bunlar.. sizlerinde hafızanıza kazınan anlar varsa ve yazarsanız memnun olurum :)

Kaan 82
05-08-06, 08:15
ya en heycanli yarisma bbg 4 oldu cok güzeldi cok tartisma vardi hakan ve ugur ve bleda arasinda ben ücünüde sevmiyordum ama cok heycanlandiriyorlardi yarismayi mesela bbg 3 cok zevksizdi bbg 2de öyle bbg 1de heycanliydi ama bbg 4 kadar degil bbg 5 en berbati 17 yarismaci vardi en iyisi 15 yarismaci olmak

cyprus_hsn
07-08-06, 03:21
bunlar da gayenin spikerlik dönemlerinden (yarışmadan önce)

http://img210.imageshack.us/img210/131/t343cd7.jpg (http://imageshack.us)

bigbrothertr
07-08-06, 14:30
Sinevizyondan cevap :img-icecr :img-help:

Bugünlerde Biri Biri Gözetliyoruz yarışmamızla ilgili çok mail almaya başladık Türkiyede bu yarışma yasak değil.Sadece Gelin ve Kaynana türü yarışmalar yasaklanmıştır.Biri Bizi Gözetliyor hala bir çok insan gönlünde taht eden bir yarışma.Yöneticilerimiz Yabancı Yapımla görüşmektedirler.Elimizden alınan lisansı geri almak için görüşmelerimiz devam ediyor.Maillerinizle bizlere destek olduğunuz için teşekürler.

gördünüz mü bana yollanan mail o yüzden mail yağmuruna tutalım

vanilia
11-08-06, 21:16
Bu yarışmalarda yarışanlardan iki kişiyi hatırlıyorum: biri gaye diğeri belma. ikisi de gerçekten on numra insanlardı. sonunda kadar destekledim inşallah ileriki hayatlarında da istekleirne kavuşurlar ve yeni projelerde görürüz. belma en son seda sayan ın hostesliğini yapıyordu galiba...

cyprus_hsn
12-08-06, 04:11
Bu yarışmalarda yarışanlardan iki kişiyi hatırlıyorum: biri gaye diğeri belma. ikisi de gerçekten on numra insanlardı. sonunda kadar destekledim inşallah ileriki hayatlarında da istekleirne kavuşurlar ve yeni projelerde görürüz. belma en son seda sayan ın hostesliğini yapıyordu galiba...

gaye hakkında düşüncelerine tamamen katılıyorum fakat "05 BELMA" hakkında aynı şeyleri düşünmüyorum doğrusu :) bana göre çok itici ve art niyetli bir kadındı. Ebru için söyledikleri daha dün gibi kulağımda ör: (ebruya) "kalbinin çirkinliği suratına vurmuş"

Freddie
15-08-06, 19:55
ben 1.sinde hülya ve esra 5.sinde nilgünü tuttum Diğer dönemlerde favorim yok Ama nilgün benim aşkım 3sene oldu ama ben onu hala unutamıyorum O kadar çok severdim ki Hatta ONO evinde bir belma fanı nilgünün çenesine vurmuş nasıl ağlamıştım o gece Geçen gece düşünüyodum ve nilgün mail adresini vermişti yarışma zamanında aklıma geldi birden nası heyecanlandım hemen mail attım TANRIM CEVAP YAZDI konuştuk öyle yani çok mutluyum

özzz
15-08-06, 19:57
Nilgününde Belmaya Yapmadiği Kalmamaişti Bende Hala Belmayi Sewiyorum Hatta Bbg Zamani Konuşmuştk Belmayla

hidalgo
16-08-06, 07:30
bbg 1de melih tuttum bbg 2de edi bbg 3de hicbiri berbat bir yarismayidi bbg 4de ugur bbg 5dede atayi tuttum sonradanda ebru

bigbrothertr
16-08-06, 13:33
bu yarışma yayından kaldırılmasına rağmen hala bu kadar konu olarak gündemde yeniden başlaması lazım başlaması için mail atalım arkadaşlar haydi..

MadLoveGulcin
20-08-06, 00:49
kesinlikle başlamama şansı diye birşey yok banada cevap geldi hemde big brother ve diğer arkadaşlarla aynı cevap.sana niye farklı gelsin kaan bermudada olduğu gibi burdada yalanların çok saçmalıyorsun

cyprus_hsn
20-08-06, 01:16
bizim maillerimizin de etkisi var ama ben kesinlikle inanıyorum yapımcı firma can atıyordur bu programın yayınlanmasına.. reytinglerin durumunu biliyorsunuz yayınlandığı dönemlerde.. bu nedenle kanal da yapımcı firmada tekrar yayınlanması için can atıyordur eminim.. bence RTÜK açısından bir sorun var.. veya maillerinize gelen cevaplarda denildiği gibi ellerinden alınan lisans nedeniyle..

bigbrothertr
21-08-06, 22:31
biz sanal bbg ve bbg fanları mail bombardımanına girdik hem sanal bbg yi hemde tv bbgyi döndürmek için.ve herkese gelen mailler aynı görüşmeler sürüyor sizlerin desteğiyle bazı işlerin yoluna gireceği yolunda...

birde bu yarışmalar gözetle tarzı yasak olsa model türkiye olmazdı :D

Freddie
21-08-06, 22:36
arkadaşlar peki zamanında bitme sebebi neymiş Yani ben hatırlıyorum 2003-2004 sezonunun başında reklamları verildi başvurular felan ama yayınlanmadı Sonra 2004ün başında yani sezonun 2. yarısında yeniden reklamlar felan ama yine başlamadı

özzz
27-08-06, 15:41
o haberin yanlış olduğunu biliyorum ben olumlu anlamda sormuştum görüşmeler sürüyormuş acaba sonuçlandımı anlamında sordum...böyle başlmayacağına dair bi kesinlik yoktur

oslemm
30-08-06, 16:00
favorilerim
1 de melike ve zekiyi tuttum melike çook güsel ve zekiydi
2 de haceri tutmuştum
3 de sanırım kaandı ama artık sevmiyorum
4 de kimseyi tutmadım
5 de de aşkım nilgün vardı hala hatırlarım ne kadar çok oy atardım ona şimdi yine fotoğrafcılık yapıyomuş zaten hayalide yeni bi stüdyoydu süper bi fiziği vardı kızın nede olsa sporcuydu ayyy özlemişim ya

oslemm
30-08-06, 16:16
Doğum Tarihi / Yeri 27.12.1973 / Eskişehir
Burcu Oğlak
Mesleği Fotoğrafçı
Medeni Durumu Bekar
Egitim durumu Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu mezunu.
Hobileri Spor yapmak ve kitap okumak. Her tür müzik dinler.
Rumuz Okyanus
Kendince özellikleri Hayvansever, yaratıcı, sorunlarını anında halledebilen ve pozitif bir insan.
BBG'deki hedefi Bir televizyon kanalında ekran önünde yer almak ve çektiği fotoğrafların insanlar tarafından beğenilmesi. Büyük ödülü kazanırsa hayalindeki fotoğraf stüdyosuna da kavuşabileceğini söylüyor.

se_da
30-08-06, 16:20
http://img134.imageshack.us/img134/6033/tarkmz5.png

oslemm
30-08-06, 16:23
http://img84.imageshack.us/img84/466/0902rk9.jpg
http://img84.imageshack.us/img84/5134/0903pf6.jpg
http://img172.imageshack.us/img172/7233/0905ju3.jpg

se_da
30-08-06, 16:39
http://img166.imageshack.us/img166/668/kaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnndk6.png

se_da
30-08-06, 16:45
http://img166.imageshack.us/img166/3263/azizcan11je3.png

hacerde albüm yapmıştı resimlerinide bulursam koyarım:img-grin2

se_da
30-08-06, 16:59
http://img168.imageshack.us/img168/5425/bbghecerbg3.png

hidalgo
31-08-06, 07:41
arkadaşlar bbg 15 uğur kötüydü mötüydü ama ben çok büyük bi fan ım elinde uğur bodur un resimleri olan varsa lütfen bana yollasın

teşekkürler..........:img-kiss:

ben uguru pek sevmezdim aslinda ama adam hakliydi mesela ben yemek pisirmem dedi kendim bir ekmeyin arasina birsey korum yerim dedi sizlerin pisirdiginizdende yemem dedi eger yersem haksizlik yapmis olurum dedi ve gercektende kendisi ekmegin arasina birseyler koyup yedi ama hakan ve bleda ve tülin onunda yemek pisirmesini istediler bence yanlisti bu ugur kimsenin yemegini zaten yemiyordu yani bence adam hakliydi zaten hakkini yediler zirvedeyken diskalifiye ettiler ugur varken hakan hic birinci olmamisti sonrada ugurcular sebneme verdiler ilk hafta ama sonra bazi insanlar vermedi bu acikca ortadaydi cünkü uguru seven cok kisi vardi ve bence melih,eray,edi ve bu ugur en cok sevilen yarismacilardir kesin digerleri bunlar kadar birinciligi almadi ugur basindan beri yarismayi aliyordu ama yinede sevmezdim bu adami arzuyu tutmustum bunuda az tuttum yinede ama iste biraz sonradan pek sevmedim

se_da
31-08-06, 11:05
arkadaşlar bbg 15 uğur kötüydü mötüydü ama ben çok büyük bi fan ım elinde uğur bodur un resimleri olan varsa lütfen bana yollasın

teşekkürler..........:img-kiss:

ben uğuru pek sewmem ama size tabiki saygı duyuyorum ama ewdeki dawranışlarından diil hatırlyormusunuz bilmem esra ceyhan'ın programında yıldız kaplanla tartışmıştı ama yinede sewenlerine saygım war onun içinde resmini koyim dedim arkadaşlar :img-grin2

se_da
31-08-06, 11:06
http://img166.imageshack.us/img166/4995/uurbodurfo5.png

hidalgo
01-09-06, 07:24
ugur bodur dedigim gibi hakliydi ama tam bir tuttugum kisi degildi ama digerlerini hic sevmezdim hakani falan ben en cok arzuyu tuttum

mliSrkan
02-09-06, 01:19
Ben bu yarışmayı baya izlemiştim 5 bölümü de..Ama neden devam etmediğinin birçok nedeni var..Bir kere oylamalar kesinlikle yalandı..Sadece reyting ve kawga üzerine kurulmuş bir yarışmaydı Senkron tv tarafından...Mesela bildiğim kadarıyla BBG 2 şampiyonu Edi'nin kız arkadaşı yapım şirketinde çalışıyordu...Bir yarışma olmuştu Belma kazanmıştı ve onda da ödül Belmayı dizilerde oynatmaktı...Herkes 1. olursa seçeceği ödülü sölüyordu ve en kolayı Belmanın ödülüydü..1. oldu...Bunlara rağmen çok sıkı takipçisiydim yarışmanın..Özellikle BBG 5'te EBRU'nun...

BBG 1 : MELİKE-ERAY
BBG 2 : hatırlamıyorum
BBG 3 : KAAN
BBG 4 : HAKAN
BBG 5 : EBRU

Çok reyting alan bir yarışmaydı ve bu tür yarışmaların Türkiye'de ilki...

hidalgo
02-09-06, 18:53
Ben bu yarışmayı baya izlemiştim 5 bölümü de..Ama neden devam etmediğinin birçok nedeni var..Bir kere oylamalar kesinlikle yalandı..Sadece reyting ve kawga üzerine kurulmuş bir yarışmaydı Senkron tv tarafından...Mesela bildiğim kadarıyla BBG 2 şampiyonu Edi'nin kız arkadaşı yapım şirketinde çalışıyordu...Bir yarışma olmuştu Belma kazanmıştı ve onda da ödül Belmayı dizilerde oynatmaktı...Herkes 1. olursa seçeceği ödülü sölüyordu ve en kolayı Belmanın ödülüydü..1. oldu...Bunlara rağmen çok sıkı takipçisiydim yarışmanın..Özellikle BBG 5'te EBRU'nun...

BBG 1 : MELİKE-ERAY
BBG 2 : hatırlamıyorum
BBG 3 : KAAN
BBG 4 : HAKAN
BBG 5 : EBRU

Çok reyting alan bir yarışmaydı ve bu tür yarışmaların Türkiye'de ilki...

sana katiliyorum arkadasim hersey yalandi oylamalar gercek degildi yarismacilar bile kendi adamlariydi bunlara cogu inanmaz ama gercek bunlar ama yinede güzel bir yarismaydi ama halki kandiriyorlardi yani bizleri

mliSrkan
02-09-06, 20:38
BBG'de oylar noter huzurunda falan değildi !! Sadece final akşamı noter falan demişlerdi hatta...Ayrıca ben sıkı bir takipçiydim ve çok seviyorum yarışmayı ama hile vardı bundan eminim..Çok fazla yazı okumuştum o zamanlar bununla ilgili köşe yazarları birçok yazı yazmışlardı...Farklı bir otomatik oy sistemiyle kanal 1.yi belirliyordu falan bunları çok iyi biliyorum..Hatta sadece bunun yüzünden BBG 5'TEN EBRU ve BENİ son tatil yarışmasına katılmamışlardı ! Viken isimli ermeni yarışmacıyı 1. yapmışlardı çünkü...Ama herşeye rağmen güzel yarışmaydı özellikle BBG 5i çok izlemiştim ve Ebruyu çok seviyordum..EBRU yarışmadan sonra çok iyi bir işte çalışıyordu bildiğim kadarıyla...Yarışmadan kazandığı arabayıda vergisi yüzünden geri vermek zorunda kalmıştı..

özzz
04-09-06, 18:06
Seray Sever, ses tellerinden ameliyat oldu!..

Uçankuş ameliyat sonrası Seray Sever’in yanındaydı!.. Aspirin’le ses tellerini zedeleyen Seray’ın “şarkıcılık” hayatı da riski girmiş!.. Ameliyat sonrası Seray Sever’in yerine kardeşi Soner konuşuyordu!..

bu soner bbg soner oluyor

Çanakkale83
04-09-06, 19:00
özzz dikkat edersen yarışmanın düzmece olduğuna inanan arkadaşların desteklediği yarışmacılar 1. olamamış. Sanıyorum o yüzden böyle düşünüyorlar. Belki birşeyler dönüyordur bizim bilmediğimiz ama oylamaların formalite olduğuna inanmıyorum ben de.

mliSrkan
04-09-06, 22:33
Arkadaşlar ben bu yarışmaya kötü demiyorum gerçekten güzel bi yarışmaydı ve ne olursa olsun yine yapılsın yine izlerim ama oy atar mıyım o ayrı..Neyse bu arada benim tuttuğum yarışmacılar 1. de oldu ! BBG 3 şampiyonu Kaanı ben çok destekledim ve kazandı..Ayrıca o yarışmada 06 İpek'i desteklemiştim sonradan o da tatili kazandı...BBG 4 Hakanda kazandı...BBG 1 den Eray Ilgaz dağındaki tatilde 1. oldu o da araba kazandı...Yani tuttuklarımdan bazıları kazandı bazıları kaybetti ama gerçek olan birşey var ki bu yarışmada çeşitli olaylar oldu ve bu yüzden reklamları dönmesine rağmen BBG 6 başlamadı ! Sizce neden bu kadar reyting alan ve o dönemin en çok izlenilen yarışması tam 6. sı başlayacakken birden kaldırılsın ???? BBG 5 sonrası olan olaylar yüzünden ! BBG 5 şampiyonu Vikene Ankarada ev vereceklerdi ama en son duyduğum şey öyle bir evin yapılmasına daha çok vardı... O evin olduğu site inşaattı... Yani haksızlık sadece kaybedene yapılmadı...

Ve en önemlisi de YARIŞMACILAR YARIŞMA SONRASI BUNU SÖYLEDİLER ! Hatırlarsanız Belma da Viken de SONER SEVER'in iyi arkadaşıydı...Ama buna rağmen yarışmadan sonrasında Soner'in bir yazısını okumuştum..Kandırıldıklarını herşeyin yalan olduğunu yazmıştı Popstar 1 forumunda...! Yani bunu sizin kabul etmeniz önemli değil bu bir gerçek ve tüm yarışmacılar farkında !

mliSrkan
04-09-06, 22:56
Yenisi başlayabilir de uzun süre ara oldu olaylardan dolayı...Başlasa da güzel olur yani senkron tvnin evlilik yarışmalarından daha iyiydi BBGsi...Yazıyı bulmaya çalışıcam..Ama o kadar zaman onceydi ki kaydettim mi onu bile hatırlamıyorumm...Çok yarışma geldi geçti ondan sonra :img-sorry Pınar Aydın Fanısın galiba..Akademi de favorimiz aynıymış :img-grin2

onur29
05-09-06, 12:46
arkadaşlar bu yarışmayı devamlı izlerdim 1.MELİH, 2.EDİ, 3.KAAN ve İDİL
4.ŞEBNEMİ tutmuştum çoğuda kazandı ama benim bildiğim kadarıyla yarışma son olaylardan sonra 5 yıl yayınlanmama cezası almış buyüzden 6. yapılmamış bunu da sanırım 5. yarışmadaki Ebru bi röportajda söylemişti. Ben en çok kaan ile idili seviyodum bide 5. yarışmada o Vikene çok sinir oluyodum hala aklıma geldikçe uyuz kapıyom o adama

mliSrkan
05-09-06, 14:19
Ebru'ya ne oldu?

EFENDİM BBG'de bir olay mutlaka vuku buluyor. Yeni "BBG" yarışması da "beklenmedik" bir şekilde sonuçlandı.
Hemen hemen her hafta "birinciliği" bırakmayan Ebru, finalin de birincisi olarak beklenirken ipi Viken göğüsledi.
Telsim telefonlarına milyonlar yatıran ve Ebru'nun birinciliği için büyük mücadele veren taraftarları bu sonuç üzerine küplere bindi.
500 milyon lira cep telefonu faturası ödeyen Ebru taraftarı bir hanım, bunun en güzel örneği.
İddialar çeşitli; cumartesi gündüz oylama için Ebru'nun numarasını çevirenler bir sonraki BBG yarışması için haklarını kullanmaları yolunda bir uyarı notu ile karşılaşmışlar.
Ama yarışma gecesi son ana kadar "oylama devam ediyor" diye anons geçiyordu. Bu iş bir nevi sivil örgütlenme şekline büründü.
Yani bir adayı tutmak demek nereden baksanız bir beş bin kişinin birbirinden haberdar olması demek.
Böyle bir örgütlenmenin de yarışması oluyor BBG.
İnsanlar gündelik yaşamlarını bu yarışmaya, harcamalarını bu yarışmaya, heyecanlarını bu yarışmaya endeksliyorlar.
Toplumsal muhalefetin bir şekli de bu yarışmada görülüyor.
Örneğin Ebru'ya haksızlık yapıldığını söyleyen ve durumu protesto eden vatandaşlar kanalın kapısının önüne gidiyor.
Yani ortada dönenen büyük paraları (tuttukları aday için cep telefonlarına yatırılan paralar) ile bu eğlence olmaktan çıkıp
toplumsal bir olay halini almış durumda.
Örneğin Mustafa Sarıgül neden BBG evine konuk oldu?
Acaba İstanbul şehri için yapılacak seçimlerde kulağa küpe olsun diye mi?

Sonerin yazısını kaydetmemişim ama bu yarışmadan sonra bir köşe yazarının yazısıdır...Daha böyle çok yazılar vardı...Dediklerime katılan arkadaşlara da teşekkürler..Zaten çoğu kişi biliyordu BBG olaylarını...

mliSrkan
05-09-06, 14:29
Birazda resim ekliyim barii :)

http://img148.imageshack.us/img148/2627/resim2dh1.jpg http://img101.imageshack.us/img101/9215/01uy8.jpg http://img63.imageshack.us/img63/8666/ipekos4.jpg http://img148.imageshack.us/img148/4220/vesika1nj3.jpg

MadLoveGulcin
05-09-06, 23:18
ebrunun fan kitlesi belliydi çok yüksekti ama vikeni kazandırdılar.belmanın fanı çok azdı nilgünün fotoğrf stdüyosu çok fazla para verecekleri için belmaya verdiler.

bakıyorum bbg-1 melike neredeyse en çok hatırlanan ve sevilen bir yarışmacısıymış :) her forumda baksam melikenin adını görüyorum çok mutlu oluyorum :D

Çanakkale83
06-09-06, 01:50
Biliyorsunuz BBG5 döneminde her hafta yarışmayla bir lider seççiliyordu. Seçilen liderin cumartesi taksiye binme hakkı vardı. İşte yine o günlerden birgün Vikenle Ebru(ikisimi kazanmıştı yarışmayı hatırlamıyorum) taksiye çıkmıştı. Ebru,Beni ve onlara daha yakın olan arkadaşları Vikene eskortluk yapan olmadığını, peşinde hiç taksi olmadığını düşünürken bunun doğru olmadığını,konvoyu gözleriyle görmüş hatta kendi aralarında bu durumu konuşmuşlardı. Bu da Vikeni destekleyen insanlarında çoğunlukta olduğunu kanıtlıyor sanırım.Ayrıca birde şunu söylemek istiyorum dikkat ederseniz 4 ve 5. dönemde sürekli 1. olan iki yarışmacı diskalifiye edilmiş (3. dönemdeki yarışmacıda elenmişti) böylece geri kalan yarışmacılar da evden ayrılan yarışmacının oylarıyla ancak 2. olabilmişlerdir.

cyprus_hsn
08-09-06, 00:40
bence de yarışmanın tekrar başlaması mümkün.. madem ki RTÜK tarafından yasaklı değil yayınlanmaması için hiç bir neden yok.. ben çok istiyorum tekrar başlamasını.

mliSrkan
08-09-06, 12:44
Cevabım var demişsin de cevap yok :D bence başlayabilir ama yapacaklarını pek sanmıyorum ben...İnşallah olur ama...

MadLoveGulcin
10-09-06, 01:05
hidalgo musun nesin bak burda herkes olumlu konuşuyor sen hariç 4 kişiye 75-80 kişi bir bermuda sitesine gişrde gör mailleri oku ondan yorum yap insanlara saygılı olmazsan ben sana terbiyenin nasıl olduğunu senin tarzınla göstercem az kaldı sınırları zorlama zorlatacağım seni sen yönetime ilk başta mail at ondan sonra olumsuz dee (KOCAMAN NOKTA)..

özz her zaman arkandayım hem şuna cevap vermeyelim kendini adamdan sanıyor (NOKTA)

hidalgo
10-09-06, 02:46
hidalgo musun nesin bak burda herkes olumlu konuşuyor sen hariç 4 kişiye 75-80 kişi bir bermuda sitesine gişrde gör mailleri oku ondan yorum yap insanlara saygılı olmazsan ben sana terbiyenin nasıl olduğunu senin tarzınla göstercem az kaldı sınırları zorlama zorlatacağım seni sen yönetime ilk başta mail at ondan sonra olumsuz dee (KOCAMAN NOKTA)..

özz her zaman arkandayım hem şuna cevap vermeyelim kendini adamdan sanıyor (NOKTA)

sen kimsin be bu ne bicim konusma saygisiz sen kimsin be kimsin sen dogru düzgün konus lafini bil haddini bil odunmusun sen laf anla bir bayana yakisir sekilde davran galiba evde kaldin alan yok seni ondan böylesin bak kizim insan ol bana bu sekilde hitap edemessin seni tanimiyorum bile sende beni tanimiyorsun lafina dikkat et hidalgomusun nesin ne bicim hitap bu bana terbiyenin ne demek oldugunu ögreteceksin sen önce kendine ögret su lafa bak sinirlari zorlama zorlatacam sen kimsinki bana bu sekilde hitap ediyorsun cingene bir bayana yakisir sekilde konus cevap yaz odun gelmissin odunda gidersin be :fighting2 bu arada seni alan olmaz eger sevgilin yada evliysen ozamanda sevgiline kocana yazik hadi yürü anca gidersin :img-haha:

özzz
10-09-06, 03:21
resim ekliyelimde bu anlamsız tartışma sona ersin artık

10elif

http://img171.imageshack.us/img171/1370/61c50760ib7.jpg (http://imageshack.us)

ipek

http://img387.imageshack.us/img387/4679/p3118242574297of3.th.jpg (http://img387.imageshack.us/my.php?image=p3118242574297of3.jpg)

idil süper magazinin sunucluğunu yapıyor...estetik yaptırmış sanrm we saçlarını boyatmış eski hali daha iyiydi bence

bigbrothertr
10-09-06, 12:50
hidalgo ortamı bozuyorsun lütfen daha ortamı germe.ve burda tek olumsuz konuşan sensin bu arada ortama ayak uydur.

bergeni severdim çok tatlı bir kızdı bir ara çoşkun onu ağlatmıştı.keşke bergen kazansaydı ama her hafta 1 puan alırdı.

Çanakkale83
10-09-06, 14:27
http://img92.imageshack.us/img92/2909/kaan3gb2.jpg (http://imageshack.us)

ve 09 Umut'un bir şiiri
İKİ AŞK ARASINDA

BİR DİRİLDİM BİR ÖLDÜM, AŞI ÇOĞULDA GÖRDÜM
KALBİ YARIYA BÖLDÜM İKİ AŞK ARASINDA

İKİ METRE DOĞUYA İKİ METRA BATIYA
UYAMDAIM ORTAYA İKİ AŞKA ARASINDA

HANİ KALBE SIĞMAZDI BİRDEN FAZLA OLMAZDI ?
HANİ GÖNÜL KALMAZDI İKİ AŞK ARASINDA?

TEK KAŞIKLA ÇİFT YEMEK HEM BAKLAVA HEM BÖREK
KARAR VEREMEZ YÜREK İKİ AŞK ARASINDA

AŞK ARADA DEREDE ÇIKIŞ YOLU NEREDE?
KEL BAŞ SAKLI BEREDE İKİ AŞK ARASINDA

AŞAĞI DOĞRU SAKAL,YUKARI DOĞRU BIYIK
GEZİLİR Mİ HİÇ AYIK İKİ AŞK ARASINDA?

KİMSE YETİM DİYEMEZ, DOSTLAR AKIL VEREMEZ
BİR ÇİÇEK FALA YETMEZ İKİ AŞK ARASINDA

HERKESTE BİR TANE YAR, BENİM SİZDEN FARKIM VAR
GİDEN GİDER KALAN KAR İKİ AŞK ARASINDA

BİR PİDEDE İKİ İÇ HIRSIZDA SUÇ YOK MU HİÇ?
BEN MASUMUM KALBİM P.. İKİ AŞK ARASINDA

UMUT ESEN

purna
17-10-06, 13:15
Tuğçe´ye partner bulundu

Manken Tuğçe Kazaz´a eroinman bir mankeni canlandıracağı filmdeki sevişme sahnesinde eşlik edecek olan partner sonunda bulundu. Kazaz, bu sahnede, Biri Bizi Gözetliyor yarışmasına katılarak adını duyuran Arzu Budak ile birlikte kamera karşısına geçecek.

Daha çekimleri yapılmadan tartışma konusu olan sahnede Kazaz ve Budak eroin aldıktan sonra birbirleriyle sevişecek.

Budak, iki kadının sevişme sahnesiyle ilgili olarak "Ben lezbiyen değilim. Ama rolüm neyi gerektiriyorsa onu yapacağım" diye konuştu

Freddie
18-10-06, 00:55
en yıldızı parlayan 02 arzu oldu reklam filmleri diziler klip oyunculuğu felan şuan aynı çatı altındada oynuyor Ya ben 09 NİLGÜN fanıyım nilgünüm nerdesin

mliSrkan
18-10-06, 19:47
02 arzuyu hiç sevmiorum ben..çok basit bi kız...o yüzden bu kadar önplana çıktı zaten...her dizide oynuo falan kız..

cyprus_hsn
18-10-06, 22:44
en yıldızı parlayan 02 arzu oldu reklam filmleri diziler klip oyunculuğu felan şuan aynı çatı altındada oynuyor Ya ben 09 NİLGÜN fanıyım nilgünüm nerdesin

evet freddie yaa ben de nilgüncüydüm. çok tatlı çok samimi bir kızdı :) ONO'da birinci belma çıkınca sinirden kan kustum adeta :icon_evil ebruyu da çok severdim aynı yarışmada.

Freddie
19-10-06, 00:38
evet freddie yaa ben de nilgüncüydüm. çok tatlı çok samimi bir kızdı :) ONO'da birinci belma çıkınca sinirden kan kustum adeta :icon_evil ebruyu da çok severdim aynı yarışmada.

ayy ne güzel ya ben nilgünü okadar çok seviodum ki hala unutamadım 4 sene oldu geçen mail attım ve bana cvp yazdı çok mutlu oldum ayyyy belma taraftarlarından biri nilgünün çenesine yumruk atmıştı nasıl ağlamıştım nilgün kendine daha sonradan web sitesi de açmış ama o dönem pek aram yoktu internetle okyanusguzeli.com 2 sene önce girdim site çoktan silinmişti Ebruyu ben de severdim ama nilgün BBGye geri dönünce oylar 2ye bölündü ve Ebru bi daha nilgünün suratına bakmadı hatta ONOya da katılmadı

cyprus_hsn
19-10-06, 13:21
ayy ne güzel ya ben nilgünü okadar çok seviodum ki hala unutamadım 4 sene oldu geçen mail attım ve bana cvp yazdı çok mutlu oldum ayyyy belma taraftarlarından biri nilgünün çenesine yumruk atmıştı nasıl ağlamıştım nilgün kendine daha sonradan web sitesi de açmış ama o dönem pek aram yoktu internetle okyanusguzeli.com 2 sene önce girdim site çoktan silinmişti Ebruyu ben de severdim ama nilgün BBGye geri dönünce oylar 2ye bölündü ve Ebru bi daha nilgünün suratına bakmadı hatta ONOya da katılmadı

elinde daha fazla nilgün resmi olan var mı

freddie ilk önce nilgün resimleri için çok teşekkürler =) ben bu yumruk olayını hatırlamıyorum pek fazla.
nilgüne ulaşabileceğim bir mail adresi varsa bana özelden gönderebilirmisin. sana zahmet olmazsa =)

saol ya simdi hatirladim dogabey diye baglaniyorlardi
onun bi kaç sözü vardi onu hatirlayana var mı konusma tarzi zaten 10 dk durarak konusuyordu

pek fazla hatırlayamıyorum ama doğa bey her cumartesi (eleme) gecesi yarışmanın kurallarını on kez açıklıyordu =)) bir de görüşme odasının kapısının kilitli olup olmadığını yarışmacılara defalarca soruyordu =))

twlighty
19-10-06, 21:47
favorim bbg tarihinin en fazla taraftarına sahip ismi eray dır

bide kaçta olduğunu hatırlamıyorum ama bi arkadaşımız vardı ismi ata ydı

adam her hafta 1. olurken yarışmayı terk etti çok düzgün adamdı

mliSrkan
19-10-06, 23:28
bisey soracam bunun sunucusunu ve klasikleşmiş sözlerini hatirlayan varsa yazarsa iyi olur
öyku serter diil bi adam vardi paso aynı seyleri konusurdu gözlüklü birisi

hatırlamaz mıyız yaa Doğa bey...:D:D o adam başka yarışmalarda da çıkıodu aynı tipte...siyah giyerdi hep bide gözlükler robot gibi konuşurdu :D

03 ebru görüşme odasının kapılarının kilitli olduğundan kesin olarak emin misiniz?

adam böyle sorunca ilk haftalar tüm yarışmacılar tekrar kontrol etmek zorunda hissederlerdi kendilerini :D:D

sonra anlatırdı barajda olan isimleri eleyemezsiniz..yarışmacı bi isim söylerdi..adam derdi ... isimli yarışmacı bu hafta elenemeyecek isimler içindedir sizden başka bir isim söylemenizi bekliyoruz :D

Çanakkale83
20-10-06, 01:38
.... lüten bize elenmesini istediğiniz yarışmacının ismini söyler misiniz?

yarışmacı ismi söyler

..... numaralı yarışmacı eleyemeyeceğiniz yarışmacılar arasında(gerisini unuttum)

... elenmesini istediğiniz ismi bir kez daha tekrarlar mısınız?

bende çok sinir oluyordum ama unutmuşum yaa hayret o zamanlar ezberlemiştim aslında ama.....

Çanakkale83
22-10-06, 03:19
Ben Fatih Payat'ı hiç sevmiyorum onu da bir çok dizide görüyorum. Oda oyuncu olmuş:img-grin2 Bu akşamda Gümüşde gördüm. Bergen tiyatro okuyordu ya da okumuştu galiba haa bir de Derya vardı 5.dönemde ama onları görmüyoruz malesef.:icon_evil

prenzez
22-10-06, 15:01
.... lüten bize elenmesini istediğiniz yarışmacının ismini söyler misiniz?

yarışmacı ismi söyler

..... numaralı yarışmacı eleyemeyeceğiniz yarışmacılar arasında(gerisini unuttum)

... elenmesini istediğiniz ismi bir kez daha tekrarlar mısınız?

bende çok sinir oluyordum ama unutmuşum yaa hayret o zamanlar ezberlemiştim aslında ama.....

Evet yaaa ben de çok sinir olurdum...Sırf heyecan ve zaman kaybıydı...Hele o doğa bence gerekli bir eleman değildi,yaptığı işi öykü de hayli hayli yapardı....

Çanakkale83
22-10-06, 18:54
Ben Doğa Beyi başka bir programda görmüştüm gayet normaldi aslında normal konuşuyordu yani:img-grin2 formattan kaynaklanıyor herhalde gerek yok aslında ama hatırlayan varsa bazen sorular sorarlardı ya da düşüncelerini alırlardı yarışmacıların orda konuşan da Pelin Akat'dı o da öyle tuhaf konuşuyordu Doğa Bey gibi yarışmacılar anlamz diye mi artık bilemiyorum:img-haha:

Çanakkale83
25-10-06, 01:28
Koyu bir BBG izleyicisi olarak çok iyi hatırlıyorum herkesi. Bu BBG 5yıldız'ın ONO'suydu ama 3 yarışmacı gelmediği için 4. dönemden Ali,Tülin Hanım ve Arzu katılmıştı.:img-grin2 Keşke tekrar başlasa BBG diyorum tekrar:img-nyam:

Arkadaşlar yarışmanın müzikleri var mı sizde? Varsa ekler misiniz? Uyandırma müziği falan vardı sabahları çalıyordu bir de ben en çok 3.dönemim ONO'sunda çalan müziği istiyorum hani hepsi birlikte dans ediyorlardıya onu çok istiyorum şarkının adını ve söyleyenin adını da yazabilirsiniz.

mliSrkan
25-10-06, 01:42
Ben Fatih Payat'ı hiç sevmiyorum onu da bir çok dizide görüyorum. Oda oyuncu olmuş:img-grin2 Bu akşamda Gümüşde gördüm. Bergen tiyatro okuyordu ya da okumuştu galiba haa bir de Derya vardı 5.dönemde ama onları görmüyoruz malesef.:icon_evil

Evet bu hafta fatih vardı gümüşte..direk kanal değiştirdim..hiç sevmediğim bi adamdı...insanın kalbi yüzüne gözlerine yansır derler ya bu adamın suratından belli oluodu hep kötülüğü,sinsiliği,nefreti...Kaanın ONO evinden diskalifiye olmasını sağlamıştı..kışkırtmıştı ve kavga etmişlerdi...sonra ikisi ve gaye diskalifiye oldular..İpek kazanmıştı..onuda çok severdim çok tatlı bi kızdı...hiç unutmuyorum lgs sınavına girmiştim sınavdan çıktım ve İpegi gördüm çok şaşırmıştım :D heralde bi tanıdığı da aynı okulda girmişti sınava :D

hattori ha
27-10-06, 14:55
Evet bende hastasıydım bbgnin onoya 03 ebrunun katılmamasına çoooooook üzülmüştüm. Benim favorim oydu ama 2. olmuştu. İğrenç Viken. İsimleri falan karıştırdıysam kusura bakmayın artık. baya bi zaman oldu. ama belmayla vikenden nefret edersim. ay o belma ne kalitesiz bi kızdı. Viken de accayip gıcıktı. en doğalı en iyisi ebruydu ama kazanamamıştı. E tabii içeri adını hatırlamıyorum ama en yakın arkadaşını işte neyse onu çağırmicaktı. Ah bide ata favorimdi ama o biraz manyaktı. Diğer bbglerden o6 uğurdu sanırı ona hastaydım bide şebnem çok şeker bir kızdı. pembe mavi atkılarıyla çok güzel olurdu. 1le 2 de pek favorim yoktu ama edi fenerliydi sonuçta o yüzden severdim. Öyle işte... Ay amma ölemişim bbgyi. keşke yeniden başlasa. çok eğlenceliydi. kavgaarı aşkları kıskançlıkları herşeyiyle...baharla nergis hanımın evdeki kavgaları süpperdi. bi de uğurla hakanın. hakan öğretmendi sanırım. ay neyse çoğunu unutmuşum zaten.

nisanyagmuru
29-10-06, 03:26
sadece ilk bbg yi izlemistim o da cocukluktan olsa gerek,digerlerini hic hatirlamiyorum,insanlarin özel hayatlarini izlemeye ne kadarda merakliyiz türk milleti olarak,bende inanmiyorum bunlarin gercek olduklarina,birileri yaziyor ve birileri oynuyor,bizde kandirilmis grubuna giriyoruz,yazik

Nhelenia
22-11-06, 17:42
benim de favorilerim
1 Eray
2 Doğan
3 Azizcan
4 Şebnem bi de bi kasap vardı adını hatırlamıyorum o
5 Ata

hulya
22-11-06, 22:50
benim de favorilerim
1 Eray
2 Doğan
3 Azizcan
4 Şebnem bi de bi kasap vardı adını hatırlamıyorum o
5 Ata

Kasabın adı Ali'ydi. O da çok değişik bir insandı.
Ben de bütün bbg leri takip etmiştim ama en beğendiğim ve doğal bulduğum ilk bbg olmuştu. Sonrakilerde o havayı hiç yakalayamadım.

özgür_cemre
23-11-06, 19:22
benim de favorilerim
melih
hakan
kaan
ata
ebrı-beni

Ozgeeeeee
20-12-06, 23:53
benimde favorim
ugur du
baba ugur
vardiya hani kabadayi
cok seviyodum onu ya .D

Freddie
10-01-07, 00:18
nilgün ara ara başka programlara çıktı off ben çok seviyorum nülgünü yaa çok tatlıydı Çıktığı hiç bi programı kaçırmamıştımm

esra ve hülya da diğer favorilerim Ne harikaydı yaa ilk ve son bbg Ama 10 esra ve 14 hülyanın oynadığı rezil ötesi diziyi en az 50 kere izledim devlerin efsanesi sultan....
bi kaç resim daha ekliyorumm

bbg melih de bi sürü dizide oynadıa ama 02 arzu aralarında en çok o medyada yer aldı bi sürü projeler şuanda ara kazan tarzı bi program sunuyor Ediyi çok severidm hacer çok tatlıydı Ebrunun nilgüne olan dostluğuna inanmamıştım nitekim bu da çıktı O son dönem kim di yabancı asıllı bi çocuk onuhiç sevmiyodum Belma da biara number 1'da gece yarısı programı sunuyodu ve bazı dizilerde şuh roller ve o kızdan nefret ettiğim için neden nilgün değil de bu kız medyada kalmayı başardı derdimn Şimdi düşünüyorumda 09nilgünüm fiziğiyle geleceğine hiç gelmesin daha iyi (hoş nilgün de biara haftalık dergisine ilgnnç pozlar vermişti) Ama hatırlayanlar bilir nilgün ve belma ilk haftaalar kankiydi Aralarından su sızmıyodu o dönemin bi de 07 numaralı kızı vardı Allahın ne sinsiydi o yaaa adını unuttum :)
4. ve 5. dönem full kanal6 izlerdim vay beee

cyprus_hsn
10-01-07, 16:25
bbg melih de bi sürü dizide oynadıa ama 02 arzu aralarında en çok o medyada yer aldı bi sürü projeler şuanda ara kazan tarzı bi program sunuyor Ediyi çok severidm hacer çok tatlıydı Ebrunun nilgüne olan dostluğuna inanmamıştım nitekim bu da çıktı O son dönem kim di yabancı asıllı bi çocuk onuhiç sevmiyodum Belma da biara number 1'da gece yarısı programı sunuyodu ve bazı dizilerde şuh roller ve o kızdan nefret ettiğim için neden nilgün değil de bu kız medyada kalmayı başardı derdimn Şimdi düşünüyorumda 09nilgünüm fiziğiyle geleceğine hiç gelmesin daha iyi (hoş nilgün de biara haftalık dergisine ilgnnç pozlar vermişti) Ama hatırlayanlar bilir nilgün ve belma ilk haftaalar kankiydi Aralarından su sızmıyodu o dönemin bi de 07 numaralı kızı vardı Allahın ne sinsiydi o yaaa adını unuttum :)
4. ve 5. dönem full kanal6 izlerdim vay beee

nilgünlerin yarıştığı dönemden bahsediyorsan 07 numaralı kızın adı özlemdi. ben de hiç sevmiyordum o kızı dahası nefret ediyordum. dediğin gibi çok sinsi biriydi. kara yılan takmıştım ben onun adını :img-hyste
nilgün bir taneydi. çok samimi, deli dolu, yaşamayı bilen bir kızdı :happy0064 birinciliği o hak ediyordu. :happy0064

Freddie
11-01-07, 01:11
evet cnm özlem yaaa gerçekten de öyle bi kızdı Nilgün gerçekten harikaydı daha eve i,lk girişini hatırlıyorum herkes eve Ciddi bi şekilde heyecanlaıyım felan klaisk klasik şleyler sölerken Nilgün koşarak takla açarak cnm yaaa O an o kadar yarışmacı arasından dikkatimi çekti ve favorim oldu Elendiği 5. hafta ne çok üzülmüştüm Eve geri dönüş şansını duyduğumda ise gönderidiğim oyların sayısını ben hatırlamıyorum :)

cyprus_hsn
11-01-07, 01:57
evet cnm özlem yaaa gerçekten de öyle bi kızdı Nilgün gerçekten harikaydı daha eve i,lk girişini hatırlıyorum herkes eve Ciddi bi şekilde heyecanlaıyım felan klaisk klasik şleyler sölerken Nilgün koşarak takla açarak cnm yaaa O an o kadar yarışmacı arasından dikkatimi çekti ve favorim oldu Elendiği 5. hafta ne çok üzülmüştüm Eve geri dönüş şansını duyduğumda ise gönderidiğim oyların sayısını ben hatırlamıyorum :)

evet kesinlikle. ben o yıllarda telefon faturalarımın kabarık geldiğini çok iyi hatırlıyorum :img-hyste nilgün için değerdi. çok renkli çok samimi, hayat dolu bir kız nilgün. Ebru'yu da çok seviyordum hala da çok seviyorum ama doğruyu söylemek gerekirse yarışmanın sonlarına doğru nilgüne karşı takındığı tavırlardan dolayı ona biraz kızmıştım :img-yes:
bir de şeyi hatırlıyorum. eve dönüşte nilgün'ün belmayı puanlamada sollamasını ve o an ki hal ve hareketleri. süperdi o gece. ono'da da nilgünün kazanacağından çok umutluydum ama her iki yarışmada da hayal kırıklığına uğradım. çünkü sonuçlardan adım gibi emin olduğumu sanıyordum. :img-yes:

layezal
11-01-07, 14:24
söyle geriye bakarsam cok fazla insani hatirlamiyorum dogruyu söylemek gerekirse tuaf ama gercek

aklima gelenler, melih, edi, ebru, arzu

görsel olarak hatirladigim ama isimleri su anda aklima gelmiyenlerde var, he ugur vardi kabadayi tarzi olan :img-cool2

ayşenurr
11-01-07, 15:54
bbg 3 devamlı izlemiştim.kaan işçili tutuyordum.ADAM GİBİ ADAM 07 KAAN derdik bir zamanlar.gaye ve fatihi hiç sevmiyordum.biraz psikolojileri bozuk gibiydi. gaye,kaana yapmadığını bırakmadı.çok büyük hakaretlerde bulunmuştu.
bbg 3 de umut ve ipeğide seviyordum.

chaylack
11-01-07, 20:42
resimlerden hatırladım şimdi o diziyi nihat doğan'ın :icon_whis esra,hülya ve muratla birlikte rol aldığı dizi:)melih,eray da dizi yapmıştı bide ebru var sanırım o da sunucluk yapıyor zaten diğer bbglerden çıkanlar küçük küçük rollerde oynuyorlar bir çoğu ortada yok tarık'ın şarkısı acayip ses getirmişti gaye ve uğur'u sevmezdim hiç diziden sadece gördüğüm görebildiğim sanırım son yarışmadaydı 05 tülin onu görebiliyorum hafta sonları göztepe de bi aşağı bi yukarı dolanıyor

stormy
12-01-07, 00:48
Insalari bir evin icine kapatip, haftalar boyunca karakterleri ve kulturleri birbirinden tamamen degisik insanlari yaristirirlarsa kavga da cikar anlasmazliklar da cikar her birsey olabilir..O evdekilerin disarida ayni olmadiklarini dusunuyorum..Yapimclilarda tabi evi istedikleri gibi degistirebiliyorlardir..Bence biz daha cok yarisma ve gorev turu seyler izleseydik evde daha eglenceli olurdu ben birincisini ve sonuncusunu izledim sadece..Kalkmasaydi iyiydi...

cyprus_hsn
13-01-07, 01:36
yayinlandigi zaman tümünüde izlemistim
favorilerim
1.Melih
2.Hacer(ediye gicik olurdum)
3.Kaan(gayeden nefret ederdim)
4.Sebnem
5.Belma
ona atasan herkese sinir olurdum
o aralar tam belmaciydim yani:)

Ahhh Tuğçe aaaahhh :D Gülben Ergen ve Gökhan Özen gibi ortak noktalarımızdan sonra bu mu olmalıydı ? :img-hyste ben de tam tersine kaandan nefret ederdim gayeyi desteklerdim. belmadan nefret ederdim nilgünü desteklerdim. ve işin kötü tarafı 5 dönemde de desteklediğim hiç bir yarışmacı kazanmadı :sad53: hep düşünüyodum acaba bende mi bi uğursuzluk var diye :img-hyste :img-hyste

Balca
13-01-07, 11:05
bende cok ızlemıstım bu programları hem bazılarının su anda ankarada degısık ıslerde calıstıklarını bılıyorum
ılk yıllarda sponsorlar ozellıkle boya sponsoru onlara cazıp ısler verdı tanıtımlar gıbı
ıclerınden bırı polısın bır operasyonunda adı cıktı hanı dogru veya yanlıs degıldı
bırını cok ıyı bılıyorum sımdı bufesı var ve komsularına keske katılmıs olmasaydım dıyor belkı de haklıdır

Freddie
13-01-07, 12:24
evet kesinlikle. ben o yıllarda telefon faturalarımın kabarık geldiğini çok iyi hatırlıyorum :img-hyste nilgün için değerdi. çok renkli çok samimi, hayat dolu bir kız nilgün. Ebru'yu da çok seviyordum hala da çok seviyorum ama doğruyu söylemek gerekirse yarışmanın sonlarına doğru nilgüne karşı takındığı tavırlardan dolayı ona biraz kızmıştım :img-yes:
bir de şeyi hatırlıyorum. eve dönüşte nilgün'ün belmayı puanlamada sollamasını ve o an ki hal ve hareketleri. süperdi o gece. ono'da da nilgünün kazanacağından çok umutluydum ama her iki yarışmada da hayal kırıklığına uğradım. çünkü sonuçlardan adım gibi emin olduğumu sanıyordum. :img-yes:

evet cnm ben de hatılıyorum Ebru nilgün döndüğünde çığlık çığlığaydı ama oylar 2ye bölününce ebruya soğuk davranmaya başlamıştı ama işin ilginci 2 yarışmada da eve dönen nilgün olmuştu Ve onoda her akşam barajı geçiyodu Ama şöyle bir düşünce var Okadar kontörlerimiz gidiyor nası olsa her akşam birinci bu akşam göndermeyim derken bir gün kimse göndermeyince o akşamın birincisi bu boşluktan yararlanıp hemen nilgünü elemişti Ve elbet bi gün yorulacaktı insanlar her akişam oy göndermekten ama nası olsa geri döncem diyodu :) Ve eve döneceği akşam öyküye dmeişti ki ben zatenb elenip eve gfirmeye alıştım demişti Hataa eve gireceğine zerre kadar umudu olmayan nergis o akşam ki oylamaya bile katılmamıştı :)

resimlerden hatırladım şimdi o diziyi nihat doğan'ın :icon_whis esra,hülya ve muratla birlikte rol aldığı dizi:)melih,eray da dizi yapmıştı bide ebru var sanırım o da sunucluk yapıyor zaten diğer bbglerden çıkanlar küçük küçük rollerde oynuyorlar bir çoğu ortada yok tarık'ın şarkısı acayip ses getirmişti gaye ve uğur'u sevmezdim hiç diziden sadece gördüğüm görebildiğim sanırım son yarışmadaydı 05 tülin onu görebiliyorum hafta sonları göztepe de bi aşağı bi yukarı dolanıyor

evet cnm aynen o dizi :) Son 4 bölümü bütün oyuncuların diziden çıkarılmasıyla 5 kişiyle çekilmişti hepsine ayrı ayrı senaryolar yazmışlardı Açıkçası çok yapmacık bir diziydi Ama esra ve hülya için izlemeye değiyodu bana Ki o dönem bu dizi için inanmicaksın ama ben müjganm bey aşk ve gurur kadar ölüyodum Star 4 diye bi kanal vardı tekrarlarını cennet mahallesinden çok verdiler ve ben hiç sıkılmadan izlemiştim Geçenlerde kendime manyak dedim bunu hatırlayınca :img-hyste Ama şimdi özledim yaa hülya ve esra çok güzel entrikalar çeviriyodu azım açık kalıyodu özledim vala

Eray ve melih de tuzu kurular da oyandı Banu ALkan'la beraber Ama malesef 2 düşmanın aynı dizide bile oynaması halkın dikkatini çekmedi ve dizi 10 bölüm bile sürmedi

Arkiler 4. dönemden idil uzun süre kral tv'de vj^'lik yaptı
5. dönemden azizcamn ise yarışma öncesi bi albümü varmış ve 2006nın başında peki tamam! diye bi albüm daha yapmıştı belki izlemişsinizdir :)

melih de kazet yapmıştı ve şarkısı çok güzeldi Kölen olurum, seni bulurum senle elin olrum... Söylediğine göre o albümü 100bin satmışş

Hülyayla melihin aşkı baya bi gündem olmuştu reha muhtar'a kadar çıkmıştı hatta o dönem Ama hülya da yaşına rağmen aşık olunabilecek güzellikte bir kadındı :img-yes: Bak düşününce daha neler hatırladım esrayla hülyanın büyük dostluğu da ono'da bitmişti

2. dönemde biara yarışmacılara kamera şarkısı yapılmıştı Hacere yapılan şakaya göre Hacer'in meşhur şarkısı Erkekler arabasına binen bi adam bu şarkıyı ben yazdım sen benden çaldın diyodu :) Hacer şok olmuştu Hacer'in de albümü güzeldi ama :)

Freddie
13-01-07, 12:58
Bu yarışmada hiçbir zaman "gerçek" kazanan yarışmada 1. olmadı...Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz...Yani halkın seçtiği ismi program yapımcıları 1. seçmediler...Arkada çok dolaplar döndü zamanında...Yarışmacıları kesinlikle kullandılar...Bunu çoğu BBG yarışmacısından duydum ben...en baştada nefret etmeme rağmen BBG 5ten sonerden..viken isimli arkadaşın kazandığını mı sanıyorsunuz ? halk onu hiçbir zaman sevmedi...ama kazandırıldı !

bu kadar zaman sonra bu konulara girmek istemiyorum ama..halkta benim gibi çok sevmiş falan yazan arkadaşa söylüyorum bunu...halkın sevdiği falan yoktu yani...mesela bbg 2nin 1.si Edi (kendisi favorimdi aynı zamanda) showtv tarafından kazandırılmıştır,tanıdıkları sayesinde...

yada mesela bbg 5in ONOsunu belma kazandı...orada ödül "hayalinin gerçekleşmesi" gibi birşeydi...istediğin şeyi yapıyorlardı...ve en kolay yapılacak şey Belmanınkiydi..."dizilerde oynamak"...bu yüzden kazandı...

BBG 6 olacaktı ama olan olaylar,yapılan haksızlıklar yüzünden fragmanları yayınlanmasına rağmen yapılmadı...yada aldıkları beddualar yüzünden mi desem :D rtük 18 gün starı kapatmıştı...nasıl sevinmiştim..hiç unutmam bu olayı...bu kadar uzun cezayı hiçbir kanal almamıştır herhalde..harika olmuştu :D

evet cnm deidkelrinden çok haklısın ben de biliyorum bunları hatta halkın da katıldığı görmedikleriniz duymadıklarınız'da halk defalarca bu senin sölediklerini sölemeye çalıştı Ama Öykü onları nerdeyse stüdyodan attıracaktı Programıma kesinlikle laf ettirmem diyodu Yani öykü çok hassasdı bu konuda Zaten bu starın oylamayla yaptığı bütün yarışmalarında o kadar halkın gidewn paralarına acımadılar Kendi 1.lerini seçtilerr

Yalnız düzelte yapim bbg zaten starın 18günlük kapatılmasından sonra star'a geçmişti :)

sevgi86
13-01-07, 16:52
arkadaşlar
ben bir tek ilk BBG yi izledim
bir deo kadronun bulunduğu tekne ve uludağ tatillerini
adayım Eray dı
11Eray
soyadı da sezerdi
cumhurbaşkanıyla benzerlik gösterdiği için hatırımda kalmış akrabası mı acaba derdik arkdaşlarla
sanki nadir görülen bir soyadmış gibi

neyse
hatırlayanlar varsa melih ve eray sıkı rakipti ve sonuçta ilk yarışmayı melih kazandı
eray da uludağda motosiklet kazanmıştı sanırım
onu da çok fakirim vergisini ödeyemiyorum filan demişti de üzülmüştük niye vergiyi ona ödetiyorlar diye üzülmüştük

başka eraycı yok bu forumda herhalde
neyse
tuzukurularda oynamıştı eray
şoför rolündeydi
arada saçma sapan konuşurdu espri olsun diye
şiir okur gibi
hatta şiir kaseti çıkaracaktı da yalan olmuştu
valla hala aklımdadır ilk kadro
evimizin insanı gibiydi hepsi
zararlı mararlı
çok şikayet oldu
emiim çoğu da rakip kanallardan geldi
showu topa tutan kanallar da bu formatı evirip çevirip kullanmadı mı
yani reytingte herşey mubahtır
ben kötü etkilenmedim
yaşananların sahte ve kurgu olduğunu biliyorum artık ama varsayalım onlar da bir diziydi izledik çok da eğklendik
tek fark her hafta10larca kontörümü heba etmemdi
helal olsun hepsi ama sonunda eray kaynettibizim kontörler de çöpe gitti maalesef

hulya
13-01-07, 17:06
Ben de sıkı bir bbg izleyicisiydim vakti zamanında. Ama ilk bbg yi tam olarak izlemiştim, diğerleri biraz bölük pörçük olmuştu. Sevgi başka Eraycı yok mu deyince dayanamadım, ben de bir Eray taraftarıydım. Bazen insanların kafalarını karıştırmak için edebi konuşurdu. Hatırlıyorum okulda Melih ve Eraycılar vardı ve tartışılırdı bu yarışma.
Sonra eski önemini yitirdi ve artık yayınlanmıyor. Oylamada adaletsizlikler yaşandı mı bilmiyorum ama ben de bu yarışmadan kötü etkilenmedim. Sonuçta dizi izler gibi takip ediyordum onları ve oy da kullanmadım açıkçası. Bu yarışma aslında bu formatta bir sürü yarışma yapılmasına sebep oldu, eve kapatmak insanları moda oldu diğer bir deyişle. Ama hiçbiri bbg gibi olmadi.

almanyaprincess
13-01-07, 18:56
almaynadaki bbg evi igrenc ya..siz türkiyedekilerini olay saniyosunz..ama almanyadakinde cinsel iliskiye girdiklerini bile uzak cekimde yayinliyorlar vede dush alirken

sevgi86
13-01-07, 18:58
ooo eraycılar toplaştık desenizebye
flizof eray efsaneydi o zamanlar
aslında söyledikleri komik şeylerdi ama ciddi ciddi anlatırdı
bir yemek tarifi vermişti
-tükenmez
peynir ve ayçiçekyağıyla yapılıyordu
onu hala yeriz valla kardeşimle yalnız kalınca evde
malum bu eray üniversitede okurken evde yalnız kalmış çok yemek yapmış(omlet türleri yani)
zaten son hafta da acındırmıştı kendini
evde fareler dolaşırdı küçüçüktü filan diye
uyanık namussuz şey hihihi:img-hyste
kendi adayım kızamıyorum valla

aah ah
erayı zamanında ziyan ettiler
şimdi olsaydı bir dizide oynardı hemen ününü pekiştirirdi
tuzukurular diye rezil bir dizi vardı
show tvyle ağır koşulları olan anlaşmalar imzalamışlardı
show tv yemedi kimseye de yedirmedi tam manasıyla
şimdi bile bir dizide oynasa nostalji baabında izlerik yani
şiir kaseti çıkacaktı hepsi yalan oldu
işte boş hayallere kapıldı hepsi

bu arada o melike erayla çok iyi anlaşıyordu ya onu da hemen eledi karşı cephe
yani melihçiler ve eraycılar diye ev de ayrılmıştı
sona kalan bir kız vardı
güçlü bir rakip değil diye kalmıştı
berra
hatta eray mı onu seviyordu o mu erayı unuttum şimdi
o da eraya kazık atmıştı gider ayak

almaynadaki bbg evi igrenc ya..siz türkiyedekilerini olay saniyosunz..ama almanyadakinde cinsel iliskiye girdiklerini bile uzak cekimde yayinliyorlar vede dush alirken

bizde ilk gösterilmeye başlandığında show rtük tarafından kapatılmıştı
kablolu yayından alman big brother ı da izleniyor o çocuklarımıza kötü örnek olmuyor mu diye eleştiren show yanlısı medyaya da "o yabancı dil ne dediklerini anlamazlar zarar vermez" diyebilmişlerdi

senin dediklerin için yabancı dil bilmek gerekmiyor mesela :img-blush
çok ayıp çok çok

Balca
13-01-07, 22:42
eray ı bende cok severdım ama sımdı bos gelıyor sankı ne bılıyım ıste bbg furyası ıcınde dogru bır adamdı ızmıre bır kere gıttıgımde onu gormustum
mesela alı dıye bır adam vardı onu hala gorurum kızılayda fılan evlı hatta

sevgi86
13-01-07, 23:36
eray ı bende cok severdım ama sımdı bos gelıyor sankı ne bılıyım ıste bbg furyası ıcınde dogru bır adamdı ızmıre bır kere gıttıgımde onu gormustum
mesela alı dıye bır adam vardı onu hala gorurum kızılayda fılan evlı hatta

siyahi vatandaşımızı mı diyorsun?:img-wink:
eski eraycılrdansın demek
enteresaannn
seninle zevklerimiz 3. kez uyuştu(saydın mı demeyin 1 hafta içinde 3 kez peşpeşe oldu serhat,okan ve şimdi de eray, benimle kanka olur musun)

Balca
14-01-07, 00:27
siyahi vatandaşımızı mı diyorsun?:img-wink:
eski eraycılrdansın demek
enteresaannn
seninle zevklerimiz 3. kez uyuştu(saydın mı demeyin 1 hafta içinde 3 kez peşpeşe oldu serhat armağan ve şimdi de eray, benimle kanka olur musun)

edit:hmm bir de okan varmış:icon_whis

farkındayım arkadasım ama saydıklarınızdan bırını sılın hanı su ıkıncı olan beyefendıyı herneyse vallahı eraycıydım hemde ne bıcım hehe az oy atmadık melıhle kavga ederdı bız cıldırırdık
yok alı vardı ya hanı su sonrakılerden ugur vardı ya agresıf orda vardı galıba
bu arada cok tsk ederım :)

ayşenurr
14-01-07, 13:25
1.eray
2.hacer
3.kaan-gaye ve fatihi hiç sevmezdim.
4.şebnem-hakan bleda tülin üçlüsünü sevmezdim.
5.viken,belma tutardım.-ebruyu sevmezdim.çok agrasif kızdı.sinirlenince damarları çıkardı.nilgünün tavırları çok basit gelirdi bana.

mliSrkan
14-01-07, 13:56
bleda kimdi yaa ismi hatırlıyorum ama kim olduğunu hatırlayamadım bi türlü.. ben zaten çoğu yarışmacıyı unutmuşum galiba..berra kim onuda hatırlayamadım..

Bence en iyi yarışmalar 1 ve 5ti...ben mesela 4te favori bulamamıştım...3 çok olaylıydı kaanla fatih ONO evinde kavga etmişlerdi sonra gaye,kaan,fatih diskalifiye olmuşlardı..Kaancılar bunun üzerine İpege oy vermişlerdi...bu arada İpek mi Kaana aşıktı Kaan mı İpege ? hatırlayamadım..

Butterbeer
14-01-07, 14:03
ben ebruyu çok severdim, haksızlığa asla gelemeyişi çoğu zaman onu agresif biri olarak yansıtırdı, çok doğal bir kızdı bana göre.Ono'ya gidememesine çok üzülmüştüm.

erayın (ılgazdı galiba yanlış hatırlamıyorsam) birinci olduğunu duyduktan sonra bardakları yıkaması ve evi toplaması çok ilginçti, değişik bi tipti.:img-yes:

Freddie
14-01-07, 14:21
hayır BBG bittikten sonra star kapatıldı...bundan kesinlikle eminim :)

star 2 kez kapatıldı ozaman senin dediğin şu oluyor 5. bbg'den sonra 2003 yaz tatilinde ono yayınlandıktan sonra star 30 gün kapanmıştı ama bunun nedeni Genç Parti'ydi Bi de benim dediğim 2. bbg ve ono showda bittikten sonra
2001in sonuydu 2002in başında star 15 gün kapatıldı ve açılmasıyla beraber mavi logo kırmızı oldu Birti bizi gözetliyorla beraber dadı aşk ve gurur beşik kertmesi gibi bi sürü dizi başladı :)

bleda kimdi yaa ismi hatırlıyorum ama kim olduğunu hatırlayamadım bi türlü.. ben zaten çoğu yarışmacıyı unutmuşum galiba..berra kim onuda hatırlayamadım..

Bence en iyi yarışmalar 1 ve 5ti...ben mesela 4te favori bulamamıştım...3 çok olaylıydı kaanla fatih ONO evinde kavga etmişlerdi sonra gaye,kaan,fatih diskalifiye olmuşlardı..Kaancılar bunun üzerine İpege oy vermişlerdi...bu arada İpek mi Kaana aşıktı Kaan mı İpege ? hatırlayamadım..

berra 07 berra 1. dönemdeydi melihin yanındaydı eray'la sürekli tartışırdı evde baya bi kaldı sonlara dopru çıktı
sen diyince hatıladım kaan ono'dan diskalifiye olunca oylar ipeğe gitmişti ve İpek 1. olarak bitirmişti yarışmayı :)

Buarada fatih'i ben pek çok dizide küçük rollerde gördüm En son yaşanmış şehir hikayeleridne oynadı Evden ilk çıktığı dönem 06 ipek ve 03 numaralı kızla tartışmıştı bi magazin programında hatta 03 numarayla beraberdiler ayrıldılar ve Fatih sürekli ben kaliteyim der dururdu 2 kelimeisnden biri Ve magazinde ipek fatih'e "iso 9001 kaliteli belgesi veriyorum" demişti sinirden

Balca
14-01-07, 14:32
star a bu bbgler korkunc paraya malolmustu hanı o donemde smslerden kazanılmıstı ama baya ınsan sıkıntı cekmıstı arkadaslar alı ıle bır kız vardı neydı ya su belmanın oldugu yarısmada o da kızılayda bır cafe de calısıyor
ama alı yı cok gorurum

sevgi86
14-01-07, 15:04
1.eray
2.hacer
3.kaan-gaye ve fatihi hiç sevmezdim.
4.şebnem-hakan bleda tülin üçlüsünü sevmezdim.
5.viken,belma tutardım.-ebruyu sevmezdim.çok agrasif kızdı.sinirlenince damarları çıkardı.nilgünün tavırları çok basit gelirdi bana.

eski eraycı dosta selam evet witch dediğin gibi epeyce varmış bizden:img-wink:

ben ebruyu çok severdim, haksızlığa asla gelemeyişi çoğu zaman onu agresif biri olarak yansıtırdı, çok doğal bir kızdı bana göre.Ono'ya gidememesine çok üzülmüştüm.

erayın (ılgazdı galiba yanlış hatırlamıyorsam) birinci olduğunu duyduktan sonra bardakları yıkaması ve evi toplaması çok ilginçti, değişik bi tipti.:img-yes:

evet deadly angel sen diyince hatırladım
eray melihin kazandığını duyunca hiç istifini bozmadı yıkılmadım ayaktayım der gibiydi
evi toplaması çok komikti
ne akıl ama
asıl en tuhafı final hazırlığıydı
neredeyse çorabına kadar ütüledi
final günü halkın karşısına jilet gibi çıkmak için
bayramlıkları giydi ama maalesef 2. oldu:img-hyste
gülüyorum ama çok üzülmüştüm
okulda melihçiler alay edecekler diye
ama öyle olmadı hayatıma kaldığım yerden devam ettim

cyprus_hsn
14-01-07, 23:49
bende birinci de erayı tutuyodum. az kavga etmiyodum kardeşimle. ben eray derim o melih :D şimdi o kavgaları düşünüyorum da yani saçma geliyor bana. çocukluk işte :)

Balca
14-01-07, 23:51
bende birinci de erayı tutuyodum. az kavga etmiyodum kardeşimle. ben eray derim o melih :D şimdi o kavgaları düşünüyorum da yani saçma geliyor bana. çocukluk işte :)

aslında cocukluk degılde degısım dıyelım ben eray ıcın pankart bıle yapıp asmıstım hanı hehe:img-hyste her yenı yarısma sonucunda ınsanların tuttukları oluyor sonra baska yarısmalar ve yarısmacılar bu bır dongu

cyprus_hsn
14-01-07, 23:54
aslında cocukluk degılde degısım dıyelım ben eray ıcın pankart bıle yapıp asmıstım hanı hehe:img-hyste her yenı yarısma sonucunda ınsanların tuttukları oluyor sonra baska yarısmalar ve yarısmacılar bu bır dongu

ben onu 4.dönem yarışmada yapmıştım. :img-hyste :img-hyste 09 şebnemi tutuyordum. final gecesi evi yılbaşı günü gibi süslemiştim balonlar ve pankartlarla :img-hyste :img-hyste şebnem yarışmayı kaybedince de oturup hıçkıra hıçkıra ağlamıştım. :img-hyste :img-hyste

mliSrkan
15-01-07, 01:23

Bende Ebrucuydum...Hemde aşırı derecede...Çok severdim onu...ilk haftalardan 2 tane birinciliği vardı...sonra da 2. oldu bikaç kere...ve Ata diskalifiye olunca genelde 1. gitmişti ebru...finalde şok olmuştum...aynı gün benim mezuniyetim olduğu için izleyememiştim finali...eve gelip netten görünce şok olmuştum inanamamıştım falan...Köşe yazarları bile yazmışlardı Ebruya yapılan haksızlığı...viken igrenç bir tipti ya...çok tartışmıştım onu tutanlarla... adamın sevilecek hiçbir yanı yoktu :D

Türk_Jön
15-01-07, 01:36
Vay be ne günlerdi şimdi o günler cumartesi akşamları kurulurduk ekranın karşısına her bölgenin oy dağılımını izledirk hafta içi ne olmuş bitmiş onu görürdük.Ben ilk ve en güzel olan birinci bölümde Eray'ı tutardım bana daha bir oturaklı ve bilgili gelirdi olaylara fazla karışmazdı mantıkla hal etmeye çalışırdı.İkincisinde kimi tutardım yada desteklerdim hatırlamıyorum ama edi büdü diye biri vardı ondan nefret ederdim üçüncü seride Kaan'ı destekleyip gaye'ye bol bol sinirlenip sövmüşümdür ama sonraki yarışmaları hiç hatırlamıyorum çünkü kabak tadı vermişti.

Şimdi bu yarışmaya katılan abiler ablalar ne alemde bir zamanlar milyonlar tanıyordu ilk zamanlar sokakta yürüken bile zorluk çekiyorlardı şimdi kimse tanımıyor ya acaba kendilerini nasıl hissederler

mliSrkan
15-01-07, 01:38
Canım yine aynı fikirdeymişiz senle.Ben de Ebru'yu tutuyordum ve Viken birinci olunca çok aglamıştım.:sad53:

inanmıyorum yaa :) sen benim ruh ikizim misin yoksa cnm :):):) bende çok üzülmüştüm valla çok haksızlık yaptılar kıza...ONO evine katılmayarakta ne kadar gururlu oldugunu gösterdi zaten...03 Ebru ve 04 Beni..:) hiç unutmam onları...çok iyi yapmışlardı...Beni de çok tatlı ve karizmatik bir tipti...Bir hafta vikenle 1.liği paylaşmışlardı ve Ebrunun elenmesine izin vermemişti doğal olarak :) 2 hafta üst üste 1. olan eleme yapamadığı için Ebrucular Beni'ye oy vermişlerdi :)

BjkGirl
15-01-07, 02:05
Vallaha bence Bütün BBG den en iyisi ediydi...harbi cocuktu ya...en cok onu seviyordum...gerci FB liydi ama hehe...yinede en iyileri oydu...Eray ve Belmadanda nefret ediyordum...