PDA

Tüm Versiyonu Göster : Tatlı İntikam (Dame Chocolate) [TNT]

Sayfalar : 1 [2]

melike_carlos
19-08-08, 22:18
bu son arkadaşlar walla
dizi 5 mart 5 ekim 2007 tarihleri arasında yayınlanmışş ayrıca dame chocolatenin 13 sa özetini içeren dvd si var bye

melike_carlos
20-08-08, 16:38
betsy bruce un ilk aşkıymış onlar nasıl ayrıldılar ki bi de bu betsy ne zaman çıktı ki dizi de başlarda heralde izlemediğim için dizinin başını göremedim soruma cvp verirseniz sevinirim arkadaşlar:img-wink:

_rosita_
20-08-08, 16:54
bugünki bölüm hakkında yorumlarınız neler ,ben sadece bruce a yuh diyorum rosita yı dizide ne kadar erkek varsa hepsine yakıştırdı yani:icon_sorr
peki hangi bölümde barışacaklar rosita'yla bruce :kahve

gülbeşeker
20-08-08, 17:34
bugünki bölüm hakkında yorumlarınız neler ,ben sadece bruce a yuh diyorum rosita yı dizide ne kadar erkek varsa hepsine yakıştırdı yani:icon_sorr
peki hangi bölümde barışacaklar rosita'yla bruce :kahve

Bruce gerçekten abarttı ama Rozita da sütten çıkma ak kaşık değil,Fabianla el ele kol kola sarılmalar,yok sana ihtiyacım var,hiçbir erkek kalbimin bu kadar derinlğine inmedi gibi abuk subuk söylemleri var.Bruce da bunları duyunca kıskançlıktan deliye döndü,kim olsa yanlış anlar.Bir de Rozita diyor ki,Bruce beni önemsemiyor,o yüzden gitti Fabianla kavga etti,kıskandığı her halinden belli...Bruceun Deborah ile neden evleneceği ortaya çıktı,hasta olduğu için...

_rosita_
20-08-08, 19:57
evet de deborah ölmeden önce bruce la ayrılacaklar çünkü ilerki bölümlerde fabianla deborah havaalanında karşılaşıyorlar..
ama deborah hasta bile olsa bruce un onunla evlenmesi saçmalık hem rosita yı seviyor hem debora yla evleniyor nasıl iş bu:img-pilot

beren_okan
21-08-08, 16:15
Bruce gerçekten abarttı ama Rozita da sütten çıkma ak kaşık değil,Fabianla el ele kol kola sarılmalar,yok sana ihtiyacım var,hiçbir erkek kalbimin bu kadar derinlğine inmedi gibi abuk subuk söylemleri var.Bruce da bunları duyunca kıskançlıktan deliye döndü,kim olsa yanlış anlar.Bir de Rozita diyor ki,Bruce beni önemsemiyor,o yüzden gitti Fabianla kavga etti,kıskandığı her halinden belli...Bruceun Deborah ile neden evleneceği ortaya çıktı,hasta olduğu için...

evett yhaa süper haklısınnn ama bruce da abarttı dizide erkek kalamdı bi bahçıvan kaldı onun dışında akraba olmayan herkesle yakıştırdı gerçi bahçıvanlada akrabalar ama sonuçtaa oda fazla ileri gitti bide bobada söledii çocuk da yanlış anladı ama hamile oldunu lorenzoya söliyince çok güzel oldu yhaa:D

S3T3NAY
21-08-08, 18:00
bu diziyi izliyorum ama buraya yazma fırsatım olmamıştı Bruce a yuh dedim bu bölümde resmen gitti Deborah ın kollarına bırakıverdi kendini:dito
Deborahla evlenecekmiş okuyunca şaşırdım desem yalan olur böyle olacağı belliydi...
bir kaç soru sormak istiyorum bilen varsa bana yardımcı olabir mi?
*Deborah ölecek mi?
*Bruce ile evlenirse Rosita ya ne olacak?
*Hangi bölümde Rosita ve Bruce birleşecek?
yardımcı olursanız çok sevinirim:img-icecr

_rosita_
22-08-08, 16:02
evvet bugünki yorumları alalım..Ben kısaca sersem Lorenzo diyorum ve pis Fabian kıza sırnaştıkça sırnaşıyor...

ve de bu başlığın ilk sayfalarında dame chocolate gifleri vardı onları nerden buldunuz ya da siz yaptıysanız rica etsem bir kaç tane daha yapabilir misiniz final bölümünden falan ya da nasıl isterseniz..

tatlı intikam
22-08-08, 17:31
lorenzoya sinir oldum yaa neymiş deborayı bruce un kollarına atan kendi değil rozitaymış. bruce un zamanında söylediği yalanları ne çabuk unuttu ama. hele grace in yalanları::....çocuğu duyunca hemen nasıl döndü rozitanın tarafına ama.bence julıa ricardoya gidicek çocuğu ver beni al diyecek gibime geliyor. gerilerde birisi deborayla fabianın birleşiceğini söylemişti şimdi de debora ölecek deniliyor gerçek ne çok merak ettim?acaba çikolata fabrikası mı kursak ne yapsak yakında Türkiye de senaryo benzerliğiyle çekilebilir belki dame chocolate ama onu da yüzüne gözüne bulaştırırlar..:)):happy0064bye

_rosita_
22-08-08, 17:33
lorenzoya sinir oldum yaa neymiş deborayı bruce un kollarına atan kendi değil rozitaymış. bruce un zamanında söylediği yalanları ne çabuk unuttu ama. hele grace in yalanları::....çocuğu duyunca hemen nasıl döndü rozitanın tarafına ama.bence julıa ricardoya gidicek çocuğu ver beni al diyecek gibime geliyor. gerilerde birisi deborayla fabianın birleşiceğini söylemişti şimdi de debora ölecek deniliyor gerçek ne çok merak ettim?acaba çikolata fabrikası mı kursak ne yapsak yakında Türkiye de senaryo benzerliğiyle çekilebilir belki dame chocolate ama onu da yüzüne gözüne bulaştırırlar..:)):happy0064bye

aynen ya lorenzo artistlik yapıp duruyor sinir oluyorum ona..peki bruce rositanın hamile olduğunu hangi bölümde öğreniyor:img-pilot

tatlı intikam
22-08-08, 17:36
aynen ya lorenzo artistlik yapıp duruyor sinir oluyorum ona..peki bruce rositanın hamile olduğunu hangi bölümde öğreniyor:img-pilot

ben de bilmiyorum ama yakındaysa bruce rozitaya inanmayacak demektir çünkü deborayla ayrılırdı veya uzaktaysa deborayla bruceun ayrılma sebebi çocuk olmalı:good:

eLa_29
25-08-08, 17:46
deboşla bruce evlendı hemde nıkahta elvis vardı yuhh en çokta azusenaya (yazılışını bılmıorm :D) acıyorm yazık kıza yha neyse o angel ne aptal bı adam yha pis sahtekar rositada hala onun ne mal olduğunu göremedı

beren_okan
25-08-08, 20:49
evet ya rosita tam bir saf..bruce'la debora'ya da gıcık oldum resmen..bruce ta diyo ya yok tek aşkım yok bilmem ne tam saçmalık yanii:img-cray:
rosita bence saf diil tam bi aptal eskiden yaptıklarını unuttu angelin onu halayaında tutabiliyo o bişy diil sırf meksikaya gitti die yapmadığını bırakamdı yha başkasını yollasaydı madem ne kadar çıkarcı oldunu bilioo herkes uyarıo ama birini bile kaldeye almıo bence bruce a gelince adam gidip evlenmekle haklı bende sevdiğim kişiyi ölegörsem bende yalnış anlardım el ele kol kola

tatlı intikam
26-08-08, 16:15
rozita yıkıldı ya yazık kıza bruce çok endişeli baktı rozitaya galiba yakınlaşma sebebi olacak tüm bunlar ileride eh be rozita söyle artık hamile olduğunu bruce a da evlendi diye kendini adam sanmasın hatasını anlasın angel bence gracei öldürmek için kaçırmadı çocuğu aldırmaya gidiyor gibime geldi.sonunda rozitanın gözleri angel konusunda biraz da olsa açıldı buna da şükür yani.:)hayret bu bölümde azusenayı dert etmekle geçirmediler..julia da çok zor durumda ama diosdado iyi ki de eski halindeki gibi tepki vermeden önce ricardonun onu zorlamış olabileceğini düşündü...:img-pilot

_rosita_
26-08-08, 16:45
rosita bayıldığında bruce'un ona bakışı çok hoşuma gitti..1-2 bölüm sonra yakınlaşırlar bence o kadar çok nefret etmezler birbirlerinden..bruce pişman olacak..diostado'ların işleri de karışacak gibi..:img-wink:

eLa_29
26-08-08, 21:26
ay bgnkü bölümün sonu cok qsldi yha yrnki bölümü sabırsızlıkla beklıorm cok heycanlı yrnkı bölümde bence bruce rositanın hamile olduğunu öğrencek ama kendısındn olduğunu öğrenebılse lorensoyada aferım bu bölüm gözüme qirdi brucen deboşla evlenmesıne tepkı gösterdı angel köpeğide greysı arabaya bındırdı napck acaba ayyy bruce sinirlenınce ayrı bi yakışıklı oluo bakışları fln çok etkıleyıcı yha :img-in_lo

_rosita_
26-08-08, 22:03
ay bgnkü bölümün sonu cok qsldi yha yrnki bölümü sabırsızlıkla beklıorm cok heycanlı yrnkı bölümde bence bruce rositanın hamile olduğunu öğrencek ama kendısındn olduğunu öğrenebılse lorensoyada aferım bu bölüm gözüme qirdi brucen deboşla evlenmesıne tepkı gösterdı angel köpeğide greysı arabaya bındırdı napck acaba ayyy bruce sinirlenınce ayrı bi yakışıklı oluo bakışları fln çok etkıleyıcı yha :img-in_lo
:img-hyste yakışıklı tabii,bence de bebeği öğrenirse fabian'dan falan sanacak ya da daha öğrenmeyecek..ama ona karşı yumuşayacağı kesin..:img-blush

eLa_29
27-08-08, 16:15
inanmıorum yha bruce rositaya karşı çok acımasız davranıo numaradan bayıldığını falan düşündü acayip uyus oldum yha araları biras olsn düzelck derken rosita bruce karşı hırslandı

_rosita_
27-08-08, 16:39
inanmıorum yha bruce rositaya karşı çok acımasız davranıo numaradan bayıldığını falan düşündü acayip uyus oldum yha araları biras olsn düzelck derken rosita bruce karşı hırslandı

evet ya çok üzüldüm rosita'ya..bruce'a iyiki tokat attı haketmişti çünkü..debora'ya da aferin yani rosita'yı savundu..

_rosita_
28-08-08, 16:00
ya salak debora nolucak..bayılma numarasıymış..bruce'un onu sevdiğini sanıyor..sersem..bruce da fabian'a niye inanmıyorsa..ben rosita'nın yerinde olsam debora'yı güzelce benzetirdim..:icon_whis

tatlı intikam
28-08-08, 18:57
ya salak debora nolucak..bayılma numarasıymış..bruce'un onu sevdiğini sanıyor..sersem..bruce da fabian'a niye inanmıyorsa..ben rosita'nın yerinde olsam debora'yı güzelce benzetirdim..:icon_whis

bence fabian ın içinde bir tarafı seviniyor bruceun evlenmesine. çünkü dikkatinizi çektiyse bruce fabian a rozita seninle sevgili dediğinde fabian bunu hiç de inkar edemedi!fabian ilk başta bruce u oynayacakmış bunu biliyorduk ama rolün verilmemesinin sebebi uyuşturucu kullandığını bir programda açıklamasıymış.

tatlı intikam
28-08-08, 19:00
evet okumuştum:img-wink: yalnız buraya sadece senle ben yorum yazıyoruz diğerleri nerde yaaa:icon_whis:img-cray:

gerçekten de herkes nerede eskiden bir kalabalık vardı neşeliydi diziyi sevenler izlemiyor mu ki artık bir sürü yeni üye geldi hepiniz neredesiniz:((:img-cray::icon_sorr

ezgi94
28-08-08, 20:47
bruce violetanın rosita olduğunu öğrendiği zamanlar aferin oğlum faln diodum da abarttı artık yeter her şeyionun kötülüğü için yaptığını düşünüyo bence bruce da paronaya şizofreni var:icon_whis
bu arada fabian gerçek hayatta uyuşturucu mu kullanıyormuş aaaa çok şaşırdım:img-swoon

gülbeşeker
29-08-08, 04:13
bence fabian ın içinde bir tarafı seviniyor bruceun evlenmesine. çünkü dikkatinizi çektiyse bruce fabian a rozita seninle sevgili dediğinde fabian bunu hiç de inkar edemedi!fabian ilk başta bruce u oynayacakmış bunu biliyorduk ama rolün verilmemesinin sebebi uyuşturucu kullandığını bir programda açıklamasıymış.

Bruceu oynamaması isabet olmuş,Carlos bu role çok yakışmış,ayrııca o çok sevimli fakat Fabian için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim,ben de onun Marina adlı dizide oynadığı için bu dizideki başrolü elinden kaçırdığını bir yerde okumuştum.

_rosita_
29-08-08, 15:58
rosita iyice delirdi ya..fabian'la akşam yemeğiymiş..yok malikaneye yerleşmesiymiş...bruce öğrenirse deliye dönecek

tatlı intikam
29-08-08, 17:08
rosita iyice delirdi ya..fabian'la akşam yemeğiymiş..yok malikaneye yerleşmesiymiş...bruce öğrenirse deliye dönecek

bence de ilk başta rozitaya hak veriyordum ama abarttı rozita da. bir yere kadar. fabian fabian neymiş be..bir de dizinin şu özelliğini çok seviyorum bir çok konunun içinde hiç biri atlanmadan işleniyor tnt mesajlara cevap vermiyor hiç denemenize gerek yok:)

eLa_29
29-08-08, 17:35
dizi tnt 'de yayınlanıyor saat tam 13:00 da başLıo snracıma 15 dakika qecıo reklama qırıo daha snra 13:45 de bi reklam oluo :D snra tamm 13:55 de bitio çok çabuk bitio ama yha ayrıca ne öle rosita fabıan malikanede kalck fln dıo cok sasırdım rositada fabıandn ne istioki ark. fln mı olmak angele uyus oldum pis brucen ceketıne göz dikti ALLAHM yha greysın ona aldıkları yetmedı :D

cerosh_87
29-08-08, 21:42
slm arkadaşlar uzun bi süre yazamadım ya nete giremedim pek.off bruce un yaptıklarına da sinir oluorum rozitanın yaptıklarınada ayhh bruce herşeyi çok abartıo yaa gerçekten.bruce debora ölücek die ewlendi yaa son günlerini onu mutlu etmek için.yarınki bölümde bruce la rosita aynı lokantada karşılaşacaklar bruce çok bozulcak.ayy şuan 133.bölümü izliorum da fabrikanın çikolata yapılan kısmı yanıo yane rositanın gizli tarifi attığı kazandan dumanlar çıkıo uyuz grace in işi garanti tam anlayamıorum konuşulanları çünkü.bu bölümü izleyemicem için netten izliorum da oyüzden yazıorum size de.ricardoyada kıl oluorum ayy sinir herif julia nın peşine adam talmış cins diostadoyla görüşüomu görüşmüomu die we çocuğu hala wermedi gıcık:img-tomat

gülbeşeker
29-08-08, 21:49
ilk başta ben de öyle okumuştum ama vkipdi de ekleme yapılmış oranın yalancısıyım:)

Ben de orda okumuştum sanırım,demek ekleme yapılmış:)Neyse Fabianı da onu canlandıran oyuncuyu da sevmiyorum ,Bruceun yanında pasif kalıyor.Neyse ,ben Deborahın ölüp ölmeyeceğini merak ediyorum,hepsi sinir bunların ,Rozita ,Bruce, Deborah ,Fabian muhteşem dörtlü:img-hyste:img-hyste

ezgi94
30-08-08, 01:43
evet bunların hepsi sinir bunlar olayı iyice abarttı diyen tüm arklara hak veriyorum olmaz ki böyle şey yani empati kuruyorum ben olsam yapar mıyım yapmam yani her neyse sonuçta bu olaylar sayesinde dizi nerdeyse 150 bölüm sürmüş uzatmak için ellerinden geleni yapıolar

tatlı intikam
30-08-08, 18:09
arkadaşlar şehir dışında olduğum için son dört bölümü izleyemedim biri bana son dört bölümde olan önemli olayları anlatabilir mi?
127. bölüm:::::::::::::
luiz rudy nin peruğu yandığından sahneye çıktı.maria rozitaya grace in angelden hamile olduğunu söyledi.rozita çocuğunun sorumluluğunu al diye fırçaladı angeli.julia gizlice evine gitti ricardo gelince bebek ner de dedi ricardo benimle olursan söylerim dedi.angel çocuğu kabul etmeyeceğimi baştan söylemiştim dedi.diosdado julia nın nerde olduğunu arıyor.dulce rozitaya efsaneyi öğrendim ama siz brucela çokı uzaksınız dedi.bruce ve debora geldi lorenzonun evine biz evlendik dedi . grace çok sevindi deborayla içeri geçti. lorenzobruce a beraber olduğun ve seni seven bir kadının sorumluluğunu taşıyacağını sanmıştım dedi. bruce bağırdı çağırdı bir sürü sevgilisi olan kızı mı diye lorenzo o bir tek seni dsevdi dedi.rozita fabrikada marta dan debora ve bruce un las vegasa gittiğini öğrendi.grace ve lorenzo bahçedeyken fıskiyeler çalışmaya başladı. lorenzo bakmaya gidince angel geldi grace i kaçırdı bir uçurumun kenarına götürdü seni atıp bebeğin düşmesini sağlıcam dedi grace hafızanın yerinde olduğunu çaktırdı çocuk zaten düştü dedi ama angel inanmadı.diosdado julia nın evine gitti ricardo ve julia yatakta ricardo tehdit ederek diosdado yu sevmediğini söyletti.toplantı salonu rozita maur. fabi. var debora ve bruce kol kola geldi.rozita kararı kabul ediyorum deborann da kararını biliyorsunuzdur dedi bruce elbette eşim benden hiç bir şey saklamaz dedi rozita kalakaldı sonra imzalar atıldı rozita bruce a hüzünlü hüzünlü baktı şampanyalar geldi rozita hamile olduğundan içmeyecekelinde bardak bruce karımın şerefine deyince bardak düştü rozita bayıldı bruce bakakaldı ve bitti...
128. bölüm:::::::
diosdado gidince julia bebeği bırak dedi ricardo bırakmıcam dedi ama çocuğu göstericek.rozita nefes alamıyord bruce o iş öyle yapılmaz dedi boynunu yatırdı burnunu dinledi nefes alıyor dedi ve rozita uyandı.bruce deboraya yalan yaptı üzerimdeki etkisini ölçmek için yaptı dedi debora hayır rozita öyle bir şey yapmaz dedi savundu.matilde jortencia ddan bu evi tek başıma idare etmem çok zor eulaila yı eve alabilir miyiz dedi jortencia olur tabii dedi.lorenzo grace i malikanede arıyor herkes seferber.mouricio deboranın avukatına bu evlilik hisseler için bir plandı dedi.joce nin bacağı kopmuş.rozita bebeğim mutsuz olmasın diye her yeri çikolata ile donatmanı istiyorum dedi fabian a fabian getirtti çıktı rozita yererken bruce geldi bana büyü mü yapıyorsun dedi sonra rozita neden buraya geldin dedi. bruce lorenzo ya seninle yatmak için odana geldiğimi söylemişsin dedi. bir ...... gibi bana oydağını niye söylemedin dedi. rozita müthiş bir tokat attı bruce yalan mı bir erkek istiyorum dememiş miydin dedi rozita hayır ben seni istiyorum demiştim dedi vurmaya çalıştı bruce tuttu ellerini. rıozita hadi bana vur intikam için evlendiğin karın görsün senin nasıl biri olduğunu dedidebora sementa nın mezarına gitti yakında yanına gelicem sayende bruce la evlendim falan dedi.bitti....
129. bölüm::::::::rozita beni bir daha aşağılama dedi istersen ...... olduğumu düşün ama artık aramızda bana hayatını kalbini sevgini ver yok sadece çikolata ver var ddedi eşyalarını da al dedi eğildi çekmeceye bruce rozita nın ekchuah işaretini gördü tam duygulandı dokunacaktı rozita doğruldu bruce da eşyalarını almadan gitti.grace angeli cebindeki bahçivan makasıyla bıçakladı bacağından kaçtı tıra bindi azucar da indi luiz in grace in at diye verdiği kıyafetlerini sakladığını öğrendi rudy le tanıştı bir çekişme bir kıskançlık rudy de:)mathias komadan çıktı polis ligyaya geçen bölümde genelde böyle durumlarda eski kocalar suçlu olur dedi aklına kurt düşürdü.fabian ve bruce hisse olayı yüzünden yine kavga etti.ligya malikaneye geldi diosdado dan julia olayını öğrendi julia daha önce sen ve ben için yaptığı gibi şimdi de çocuğumuz için kendini feda ediyor dedi ama diosdadonun keçi inadını bir türlü kıramadı.
debora marta ya julia yı ara şirkete gelsin dedi .mauricio bruce la fabianı ayırdı debora geldi mouricio ve bruce a ben hisselerimi rozitaya deveredersem %50 %50 olur dedi .(bu arada julia juan dedios u gördü) o çekim hatalarındaki rudy nin bruce u görünceki hali yaşandı:))bruce luiz arayınca azucara geldi öyle oldu rudy hastası oldu bruce un:)debora rozitanın yanına geldi. bayılma numarası yaptığını ve bruce aa karşı olan hislerini biliyorum dedi ve bitti....
130. bölüm::::::::::::::
rozita deborayı yumuşattı ben sizin yolunuza çıkmayacağım diye.deborah kendi hisselerimi sana veriyorum dedi rozita bu önemli değil ama kontrat 1 yıl değil 5 yıl almalı dedi fabrikanın güvenliği için debora bruce kızacak ama tamam dedi.rozita sen çok iyi birisisin dedi deboraya debora çıktı julia geldikovuldum heralde dedi debora tabi ki hayır dedi sana samantha nın pozisyonunu veriyorum dedi rozita ya sordular o da kabul etti julia rozita ya olnlardan haberin yok mu dedi rozita nelerden dedi tam ricardo olayını anlatacaktı fabian rozitayı önemli diye götürdü.bruce annesini evine götürdü.diosdado ligyayla azucara geldi rudy diosdadoya da hayran oldu.ricardo bebeğin fotosunu çekti azucarın kapısına bıraktı.dulce rozitanın bayıldığını öğrendi 2. bayılışı üstelik iştahı da baya açıldı yoksa rozita hamile mi dedi fabiana fabian kıvırdı debora ve bruce evlenmiş onu duyunca bayıldı dedi .rozita matilde ye bruce un eşyalarını topla ve ver ona odamı da eski odama taşı dedi.jortencia ve carmen Aman Tanrım dükkanını açtı. mourucio eve geldi dulce ye jortencia yı sordu dulce aşık olduğunu anladı seni seni der gibi baktı sonra mou. dükkana gitti elinde çiçek jortencia çok sevindi. azusena joce gilin eve gitti babasıyla konuşurken asker geldi joce bulundu ve kısa sürede evine dönecek dedi çok sevindiler..grace babanın da böyle bir evi vardı dedi bru ce yoksa hafızan geri mi geldi dedi grace kıvırdı kesik kesik bazı şyler görüyorum diye deboraq da eve geldi bruce a kontratın 5 yıla çıktığını söyledi bruce çok kızdı rozita yı aşağıladı grace bunları duyunca çok sevindi.matilde eşyaları topladı götürürken angel ceketin birini benim olsun diye aldı matilde almaya çalışırken fabian geldi tam ceketi aldı rozita geldi fabian ceketini almaya çalışıyordu dedi angel inkar etti. fabianı fırçaladı rozita fabian artık bu evde ve bu odada kalacak dedi angel mor oldu ve bitti......bye:img-wink::good:

tatlı intikam
01-09-08, 16:31
yaa bn de şeer dışında olduğum için son 5 bölümü izleyemedim..çok çooook saolsun tatlı intikam 127 den itibareni yazmışş..çook sevindim..:happy0064 yaa bi de rica etsem 126. bölümü ayrıntılıca yazar mısınız bi o eksik kaldı bnde ??şimdiden çoook saolun :love05:

126. bölüm::::::::
bob ligya dan bebeğe olanları öğrendi. rudy nin peruğu fırında yanınca sahneye çıkacak birini arıyor.grace dulceye seni bütün kalbimle affediyorum evimizi almanıza rağmen dedi dulce sinirlendi.rozita ve angel karşılaştı rozita sınırlarını bilmelisin dedi angel sen de öyle fabianla gezmeler falan dedi. dulce lorenzoya efsaneyi sordu neymiş diye.bruce ve debora nikah memuruna gitti debora elvis paketi istedi yani nikahta elvis kılıklı biri olacak.lorenzo rozita ve bruce un çocuğu gizli tarifi devam ettirecek dedi dulce ama bul olamaz ikisi çok uzaklar dedi.rozita ben seninim aşkım diyor hala.birden perdeler havalanmaya başladı rüzgar galiba işaret.mauricio uyandı olayı fabiana sen birinin önüne çıktın ve senni öldürmeye kalktılar dedi ve de bu angel dedi fabiana.fabian da öyle düşünüyor artık.lorenzo bruce ve rozitanın yolundan çekilmeliyiz dedi dulce ye.azusena jocenin bacağım diye sızlanışını duydu yığıldı yere.mouricio sana zamanında angelin ne kadar tehlikeli olabileceğini söylemiştim dedi.ardından hortencia yı gördün mü dedi.fabian sen ona aşıksın dedi mau da güldü. rozita ve azusena dertleşti zamanında kim eniyi çikolatayı yapacak yarışması yaparlarmış hep rozita kazanırmış.bruce ve debora elvis eşliğinde evlendi. odalarına gittiler yatağa yattılar. rozita da odasında durduk yere ağlamaya başladı hissetti galiba.debora bu yeni lösemi lekesi dedi her gün daha da artıyor dedi.bruce bunları kafana takma dedi seviştiler ve bitti...:img-wink::good:

tatlı intikam
01-09-08, 16:53
akadaşlar 3 gündür bizim tv.tnt yi çekmiyor.bugünde seyredemiyeceğim sizden ricam bugünkü bölümü izlerseniz bizimle paylaşmanız...şimdiden teşekkürler...:happy0064
131. bölüm::::::::::::
joce nin babası azusenaya hazırlıklı olmalıyız belki de yaralanmıştır dedi.mau ve jorten. öpüştü.fabian sinirlendi o adinin önünde oda senin dediği için ama rozita ısrar edince gönlü de olunca kabul etti evde kalmayı.grace yalnız kalınca deboraya söz verdiğin gibi beni fabrikaya götürecek misin dedi kızın kanına işledi iyice.angel sinirinden dışarı çıktı bahçeye saksıları kırdı ardından maria geldi angel gözü önünde tavşanı tuttu elini ıssırdı tavşan süs havuzunda boğdu:img-cray:.maria ya senin de sonun böyle olur dedi çeneni tutmazsan.lorenzo bruceun evine geldi gracein eşyalarını getirdi bruce gil içeri geçince lorenzo sen kaybolmadın angelle gittin dedi grace inkar etti lorenzo gracein küpesini cebinden çıkardı angelin arabasında ne işi var bunun dedi ne zamandır bizi kandırıyorsun hafızam kayboldu diye dedi.dulce rozitaya göbeğin çıktı iştahın da açıldı dedi rozita hemen kıvırdı diyete başlamam lazım dedi.rozita bruce u kalbimden atmak için eşyaları yetmez dedi evi de satmayı düşünüyorum dedi.jortencia bakakldı mauricio yoksa başkası mı var dedi carmen ve anekleto geldi 4 ü de bakakaldı.mauricio evet yardım için gelmiştim ama jortencia yardım için birilerini bulmuş dedi anekletoya bakarak ve gitti.fabian ve angel karşılştı fabianda bir hava. angele elindeki kan ne dedi angel sanane dedi.rozita aşğı indi kol kola çıktılar yemeğe bruce deb. grac. bob da yemeğe gitti oturdular şans işte rozitalar da aynı restorana geldiler. bruceun boğazından lokma geçmedi çok sinirlendi fabian la onu öyle görünce rozita da boğula boğula yemek yedi.bruce kalktı tuvalette çıkarmış eve gittiler yalnız kalmışken bob sen rozita virüsünü kapmışsın dedi bruce inkar etti bob hala ona aşıkısn dedi bruce ekchuah işaretini anlattı sonra rozita da buişareti görünce duygularım canlanıyor dayanamıyorum dokunmak istiyorum dedi geçenlerde kavga ederken rozitayla yine o işareti gördüm ve dokunmaya çalıştım dedi.dulce juan a bana bir işaret gönder dedi rozita benden saklasa da hamile olduğunu biliyorum dedi.azusena girdi içeri sevinçle joce bulunmuş dedi.maria ya angelin odasına girecekti ya da rozitanın odasına girecekti ama vazgeçti eulaila ile karşılaştı eulaila angel zamanında bana yapmadığını bırakmadı ondan uzak dur dedi.lorenzo tütsü yakıp juana dulce haklıymış grace enbaşından beri yalan söylüyormuş dedi rozita ve fabian da eve geldi fabian eşyalarını toplamak ve bu gece kalmak için kendi evine gitti angel gittiğini görünce rozitanın odasına baktı.carmen gidince anekleto jortencia y benimle evlenir misin dedi jort. ağlamaya başladı.angel merdivenle rozitanın odasına çıktı tam ekchuah işaretine dokunacaktı dulce kalbinde bir şeyler hissetti rozita diye odasına koştu angel dokunmadan kapının arkasına saklandı. dulce iyi olduğunu görünce sevindi rozita da rüyasında bruce diye sayıkladı gülerek dulce pencereye baktı merdiveni gördü ve bitti...:good::img-wink:

_rosita_
01-09-08, 21:00
bugünkü bölüm de bruce a üzüldüm doğrusu..rosita da ya da kızdım çok yüz veriyor fabian a..angel in tavşanla olan sahneleri de beni çok güldürdü doğrusu :img-hyste

cerosh_87
02-09-08, 02:12
ya angel tam bi embesil yaa rozitaya olan sinirini gitti tawşandan çıkardı sinir şey. ohh nihayet lorenzonun da gözleri açıldı artık grace in hafızasını geri kazandığını we ona yalan sölediğini biliyo süper oldu ama hala grace i çok sewio allahm öle bi insan nasıl sewilr yaa sinir kadın:img-tomat zaten rozitaya bisürü kötülkler yapıcak angelle bir olup yine. ya ben de perşembe we cuma günü izleyemeyebilirim 134 we 135.bölümler yayınlandığında yine özet olarak yazarmısınz :img-cray:

_rosita_
02-09-08, 21:59
bugünkü bölümü dönersek ben bruce yeniden aşık oldum resmen rosita'nın ona yaptıklarından sonra bile yine de onun üzülmesini istemiyor..dikkat ettiyseniz rosita'nın tavşanı ölü görmesini istemedi :img-in_lo

_ASUDE_
02-09-08, 22:43
ewet ya bruce ne kadar ince düşünceli biri...rosita nın kesinlikle tavşanı görmesini istemedi "fabian bırakma" dedi cnm ya...araları ne zaman düzelecek acaba...bruce debora ile ewliyken barışacaklar sanırım öyle mi?barışmalarını sabırsızlıkla bekliyorumm:)

tatlı intikam
03-09-08, 21:07
benimde aklıma ilk bruce geldi ama angel e olabilir...rosita yı üzmek için göndermiş olabilir;)
angel almış olamaz çünkü rozita tavşanı bulduğu sıralarda angel grace le konuşuyordu galiba konuşmak denirse. bruce arabasına binmişti tavşanı gömerlerken yoldan almış olabilir o sırada bilemeyiz ama tabi..
bruce çok düşünceli ya:img-blush. rozita nın gracele asansöre binme olayı da çok komikti rozita delirdir ne yapsa yeridir dedi binemedi.:)artık deborayı da kısa hayatından bezdirdi rozita. odasına girdi deboranıın, debora bıkkın bıkkın yine ne oldu demesi komiğime gitti..:img-pilot

nataliaya
04-09-08, 04:19
arkadaşlar hepinize selam malesef konuya yabancıyım ama nette mauricio ochmann diye arama yaparken karşıma çıktı bu dizi hem siteye üyeyim hemde bişeyden haberim yok ne kadar üzücü:img-cray:gerçi anladıgım kadarıyla baş rolde o yok ama olsun:icon_whisbilgi verirseniz çok sevinirim bide dizi hala devam ediyormu ediyorsa kaçınca bölümde bide tnt de oynuyodu dimi:icon_sorr

tatlı intikam
04-09-08, 13:01
arkadaşlar hepinize selam malesef konuya yabancıyım ama nette mauricio ochmann diye arama yaparken karşıma çıktı bu dizi hem siteye üyeyim hemde bişeyden haberim yok ne kadar üzücü:img-cray:gerçi anladıgım kadarıyla baş rolde o yok ama olsun:icon_whisbilgi verirseniz çok sevinirim bide dizi hala devam ediyormu ediyorsa kaçınca bölümde bide tnt de oynuyodu dimi:icon_sorr
dizi tnt de oynuyor 13:00 da hafta içi her gün bugün 134. bölümü yayınlanacak 150. bölüm son. mauricio ochmann dizide fabian duque adıyla oynuyor. asıl senaryoda başrol onundu ama uyuşturucu kullandığını açıklayınca verilmedi bırakınca fabian rolüne geçti. şu an başrol rozitanın abarttığı bir erkek arkadaş durumunda yalaka tavırlarıyla ( cıvık olarak değil rozita hala bruce u sevdiği halde sevgili olmaya çalışan. rozitanın bruce tan hamile kaldığını öğrenince ben sana dokunamam deyip aradan 1-2 hafta geçince aynı evde kalmaya hatta rozitaya çocuğunun babası olabilirim diyen biri kıvamında)başrol bruce u ve bizi deli eden biri konumunda. (bruce: rozitanın hamile kaldığı ve deli gibi sevdiği ama bazı olaylar sonucu birbirinden nefret eden intikam almaya çalışan ama bu durumda bile rozitanın ölen tavşanını görüp üzülmesini istemeyen bir hikaye...):good:

nataliaya
04-09-08, 20:18
tatlı intikam çok teşekkürler cnm peki yeni bir dizimi bu çünkü mauricio biliyosunuzdur belki victoria dizisindede oynuyodu ve başrollerden birindeydi bence çok saçma uyuşturucu kullandıgı için başrolü ona vermemeleri:icon_whis adam sonuçta iyi bir oyuncu önemli olan nasıl oynadıgı işini aksatmamasıdır.tekrar teşekkürler.:happy0064

muneca
04-09-08, 21:13
ayyyyyyy bruce çooooook tatlı yaaa..hala rositayı sevdiği nası da belli mal rosita bi anlamıo zaten julia bile yanlış düşünüosun dio..deboracık da sonunda çileden çıktı bugün.ben bruce kaza yapacak sandım o takip sırasında çünkü spoiler ların birinde öle diodu sanki..debora ya da üzülüorum ii biri aslında..angel in bazı esprileri komik cidden..
yaa ama bnm mrk ettiğim tavşanı rozişe kim aldı? fabian deil angel diil bruce mu sizce?kim bu yaf?:icon_sorr
buarada 126. bölüm özeti için tatlı intikam a tşkler..brz geç oldu ama..:img-blush

_rosita_
04-09-08, 21:59
evet bugünkü bölüm...bruce arabayla deboranın peşinden giderken aferin rosita demesi beni sinirlendirdi rositanın ne suçu var...angelin tavşanı sahiplenmesi de ayrı bir olay...rosita tam da angel çok duygusal biri derken angelin psikopat düşünceler içinde olması beni çok güldürdü...
asıl meseleye gelirsek DİZİYİ OKULLAR AÇILINCA İZLEME İMKANI OLACAK ARKADAŞLAR LÜTFEN BURAYA KISA ÖZETLERİNİ YAZIN Kİ BİZ İZLEYEMEYENLER DE BİRAZ MUTLU OLSUN:img-cray:

tatlı intikam
05-09-08, 01:27
her gün intihar eden tavşan haberi almıyorum heralde :D eheheh cok komiğime qitti angelin bunu söylemesi

oraya ben de çok gülmüştüm adamın zekasına hayranım her durumdan nasıl sıyrılıyor yılan gibi:)bu arada enkarnasyonu angelin öldürdüğünü lorenzo dışında kimse bilmiyor o mesele öyle kapanacak mı ya??:img-cray:

tatlı intikam
05-09-08, 01:29
tatlı intikam çok teşekkürler cnm peki yeni bir dizimi bu çünkü mauricio biliyosunuzdur belki victoria dizisindede oynuyodu ve başrollerden birindeydi bence çok saçma uyuşturucu kullandıgı için başrolü ona vermemeleri:icon_whis adam sonuçta iyi bir oyuncu önemli olan nasıl oynadıgı işini aksatmamasıdır.tekrar teşekkürler.:happy0064

dizi 2007 yılında çekilmeye başlanmış yani buraya göre yeni oraya göre de yeni sayılır ama başrole yakışmazdı mauricio ochmann anladığım kadarıyla iki dizide birden oynadı mı diye sordun ama dame chocolate ye çok sonralardan girdi mauriciol..bye

nataliaya
05-09-08, 18:46
dizi 2007 yılında çekilmeye başlanmış yani buraya göre yeni oraya göre de yeni sayılır ama başrole yakışmazdı mauricio ochmann anladığım kadarıyla iki dizide birden oynadı mı diye sordun ama dame chocolate ye çok sonralardan girdi mauriciol..bye
saol cnm ama iki dizide birdenmi oynadı diye sormadım hani sen demiştinya mauricio uyuşturucu kullandıgını itiraf edince başrolü ona vermekten vazgeçtiler diye bende victoria dizisindede başrollerden birinde oynuyodu ama kimse uyuşturucu kullanıyo diye onu rolünden uzaklaştırmadı sonuçta adam işini yapıyodu aksatmıyodu onu söylemek istedim yani bana uyuşturucu yüzünden başrolü ona vermemeleri saçma geldi.bide cnm başrole yakışırmıydı dizide onu bilemem inan diziyi hiç izleyemedim:img-cray:

iou
06-09-08, 09:57
Arkadaşlar merhaba,
biz dün son bölümün dublajını yaptık ve dizi artık bitti. sanırım iki hafta içinde yanınlamış olacak final bölümü.
biz keyifle çalıştık 150 bölümü de.
son bölüm benim sesimle başlayacak ve kamera arkası görüntüleriyle bitecek. umarım tnt kamera arkasını yayınlar çünkü çok güzel çekim hataları var. bruce un ne kadar muzip bir adam olduğunu göreceksiniz, her ne kadar evli barklı 4 çocuk sahibi biri olsa da.

rudy ve bruce un görüntüsü bence en iyisi.

iyi seyirler ve teşekkürler

*CHOCOLATE*
07-09-08, 14:23
Arkadaslar. Ya ses kaydi falan yapamazmisiniz? Ya da direk kaydetseniz. olmaz mı? En gzl blmleri kaçırıyoruz ya :img-cray:

Ne olur? bi yol bulun. Ya da çok geniş özetini yazın. :img-cray:

Bn izleyemicem çatlarım ya... :icon_sorr

Ne olur :img-blush

tatlı intikam
08-09-08, 16:46
Dulce Joce yle konuşmak istedi ama azusena istemedi.rozita yine angeli savunuyor.anekleto jortencia ya beni mau. ile mi aldatıyorsun dedi jort. güzel konuş ban bayanım dedi.angel tavşanı fabianın aldığını düşündü.bob rozita her şeyle ilgilendi dedi bruce bu iş kazana çiçek atıp büyü yapmakla olmaz heralde uğraşacak dedi.lorenzo rozita ya etrafında tehlikeli biri var angel dediğ onu biran önce kovmalısın dedi.
rozita olmaz o çok iyi biri dedi lorenzo ama senin ve karnındaki bebeğin için onu kovmalısın dedi dulce ne bebeği dedi.rozita ağlamaya başladı jortencia halamın hamile olduğunu öğrenince çok üzülmüştün babasız büyüyeceği için dedi sonra zırladı zırladı ve bruce tan dedi dulce çok sevindi hepimizin dört gözle beklediği çocuk dedi. rozita şaştı ve sevindi.jort. ama evine her seferinde acıyıp o kızı alıyorsun dedi (eulaila)rozita yine angeli savunurken fabian geldi bu kadar kişi böyle düşünüyosa biraz doğruluk payı aranır dedi.lorenzo tavşanını angel öldürdü dedi ama rozita bunu da kabul etmedi.Maria Angel'e tavşan olayını onun yaptığını itiraf ettirmeye çalıştıklarını söyledi.Debora Bruceye fabrikadaki patlama olayında graceden şüphelendiğini söyledi.Bruce "bence tek suçlu ROZİTA" dedi.grace bruceye ninni söyledi.. Rozita ve Fabian Marianın yanına gitti.maria bir çocuğu olduğunu söyledi.rozita bebeğin kimden diye sorunca kocamdan diyerek geçiştirdi.daha sonrada kocasını onu terk ettiğini söyledi.Maria ağlamaya başladı.Rozita Fabiana başbaşa konuşmak için odadan dışarı çıkmasını söyledi.Rozita çocuğunu görmen için elimden geleni yaparım dedi.Maria çok sevindi.Ama yine de ağzından laf alamadı.julıa samantha'nın ilaçlarını buldu.eline aldı biraz.Ricardo geldi.Çocuğu vereceğini söyledi.julıa ricardodan su istedi ve o görmeden hapları içti.Lorenzo Angele bu son şansın, seni bu evden göndereceğim dedi.angel çok sinirlendi.lorenzo bahçede mumları yakmış dua ederken angel arkasından tam bıçağı saplayacaktı ki üstünde birden ışık oluştu ve kolu tutuldu.lorenzo bıçağı fırlattı.Kaderi asla değiştiremezsin dedi.gidip juan a teşekkür etti.anecleto açılışta maurıcıoyu görunce delirdi.orkestra ile şarkı söyledi jort.a...jort teşekkür etti.maurucıo çok kıskandı.angel kolum donuyor diyip sıcak suya tuttu.sonra da yanıyor diye matildeden buz istedi.eulaila şaştı kaldı.rozita açılışta bile angeli savunuyor.diosdado da açılışa geldi.dulce juliayı sordu.dio. ayrıldık ricardoya döndü dedi.ondan sonra mau. ve anek. sözlü tartışırken jort. geldi.ikisi de aynı anda içki alırmısın dedi.jort. birine tekila birine bira getir dedi.gittiler ve getirdiler. siz için dedi.ikisi de birbirine bakarak tepeye diktiler.BİTTİ...........bye:good:

iou
08-09-08, 23:51
teşekkür ederim verdiğin bilgi için gerçekten çok zora benziyor ama bizim için izlemesi kolay:) yani anladığım kadarıyla siz ispanyolcasını hiç duymuyorsunuz. peki sahnede yankı değişik bir ses olayı falan varsa ne yapıyorsunuz?ben de çok soru sordum:)

ispanyolcasını dinliyoruz. her neyi seslendirseniz orjinalini dinlersiniz. bazı teknik şeylerle sesler üzerinde oynanabilir. duruma göre.
bu dizi geldi geçti, yakında başka bir kanalda yenisi başlayacak bakalım ne olacak

iyi seyirler

muneca
09-09-08, 20:46
Geçiştirme bi blm bile olsa bn çok mrk ediyorum. Ya cep tel. da mı çekemezsiniz?
Nese özeti yazan arkadaşa çok tşk ederim. Spr bi blmmüş. Hep yazarsan çok mutlu olurum. :icon_sorr

ya ben geçiştirme bi bölüm derken özeti bile yazılmaya değmeyecek bi bölüm demek istemedim ki ben..buarada chocolate imzan çok güzelmişşş..ayrıca orda rozitanın bakışına da bittiö yani ne güzel bakmış..istediği zmn baya güzel olabilio bu rozişş..

eee bugünün yorumları nerde?ama buarası giderek sessizleşio..dizi bitinceki halini düşünemiorummmm:icon_sorr:img-cray:

!karbeyaZ!
09-09-08, 20:53
iou demek seslendirme bitti.. benim favorim her zaman ricardo, azucena ve julia olmuştur.. başka kanalda yeni bir dizi başlayacak demişsiniz acaba bize biraz bilgi verebilir misiniz bu konuda ??

çok saol izlemiş kadar oldm rositaya şaşıorum angelın ne mal olduğunu bı türlü görmüoo :@

sonuçta angel böyle birisii herkese kendini ispatlamak zorunda değil.. kötü karakter olmasa iyilerle bu dizi yürür müydü sanki :img-pilot brucea ne demeli pekii:img-tomat onca şeye rağmen rositaya inanmadı :img-tomat bide üstüne üstük rosita beni aldattı deyip durdu :img-pilot bruce angelden çok daha ezik bi karakter... tabi bu da benim fikrim :img-pilot

tatlı intikam
10-09-08, 02:11
özeti yarın yazmak zorundayım 137. bölümü dersanem vardı gerçekten forum sessizleşiyor gitgide bitince umarım kapanmaz:img-cray:

muneca
10-09-08, 02:25
ya bugün ne güzel dulce tam sölüoduuu...zort die roziş girdi içeri..pofff..şu bayılma sahnesi yarınki bölümde olcak sanırım..bakalımmmm..
ya siz de şu hortensia(nası yazılıosa artık) ya gıcık olmuo musunuz affedersiniz de kadın aç gibi 2 adamla birden..belki de gerçekten geçmişinden gelen bi sevgiye açlık var onda ama yine de ayıp yaniii..bi de demio mu marisyoya kalbim 2 adamı sevecek kadar geniş olamaz mı diee.. tööbee..töbeee..

_ASUDE_
10-09-08, 18:05
ya bu rositayla bruce un barışmasını çk istiyorum...artık çk uzadı biraz olsun yakınlaşma olsun...amaa 143. bölüme biraz bakmıştım o zaman araları çk iyiydi...bruce rosita nın hamile olduğunu kimden öğrenecek acaba...ya bide bi video izlerken rosita aynı bu mavi kıyafetiyleydi ligia nın bebeği bulunuyodu rositay ile bruce ta herkesle birlikte aynı ewdelrdi snra rosita arada bi bruce anlamlı anlamlı bakıyodu bruce ta ona öyle bakıyodu neden acaba? barışmaları çk yakın sanırımm:) bu arada yarın kaçıncı bölüm...bn yine karıştırdımm

*CHOCOLATE*
10-09-08, 22:16
Ya 138. bölümü biri anlatabilir mi acaba? Hani her gün geniş özet yazcaktınız? :img-cray:

Neler konuşuldu bayılma sahnesinde ne oldu? Hadi ya... :img-cray:

Rosi - Bruce ikilisi ne durumda?... (:love04:)

Debora - Bruce ne durumda?... (:mad72:)

Hadi yazın neler oldu?... Neler konuşuldu akşam oldu sizden tık yok merek ediyorum. :img-cray:
Cnm arkidaşlarım :img-cray:

ZeYnEp_B
10-09-08, 23:10
merhaba arkadaşlar bu forumu takip ediyordum ama yazmıyordum ama diziyi izleyemeyenler için biraz özet geçiyim dedim sanırım dün ve bugünün özeti yok 2 gündür olanlar kısaca dulce bruce gerçekleri söylemeye gitti son anda rozita onu engelledi. bruce deboraya dulcenin oraya rozitanın erdemlerinden bahsetmek ve onda bir kadının erkeğine verebileceği en büyük hediyenin olduğunu söylediğini söyledi debora durumu biraz çaktı.fabrikada bruce ile rozita tartışıyorlardı sonra rozita karışımı yapmak için asansördeyken bayılıyorken bruce onu yakaladı sonra angel geldi bruce onunla ilgilenmenin ona düşmadiğini söyledi kucağından rozitayı aldı.:D debora fabrikadaki doktara bruce un başının döndüğünü ve midesinin bulandığını onu kontrol etmesin söyledi doktorda ona bazı erkeklerin eşleri hamile olduğunda eşleri gibi hissettiklerini söledi bruce deboranın hamile olmadğını kendisinde bir virüsün olduğunu söledi doktorda muayenede öle bişe olmadığını söledi bruce da rozitanın zırt pırt bayıldığını ona bu virüsü onun bulaştırdığını söledi.sonra rozita angele hamile olduğunu söledi angel çok sinirlendi kendini ihanete uğramış hissettiğini söledi. fabrikayı yakmaya kalktı grace onu durdurdu birlikte intikam almalarını söledi.bruce doktordan çıkarken fabian ile karşılaştı rozitayı sordu.sonra rozita elinde çikolata angeli ararken rozita ile karşılaştı rozitaya angelin nerde olduğunu bilmem ama fabian seni arıyordu dedi sonra yine ona iki yüzlü olduğunu söyledi ve fabrikanın her yerini çikolata ile doldurduğunu onun yüzünden çikolatadan nefret ettiini söledi. rozitada zavallı çikolatanın ne suçu olduğunu hem patlıyana kadar yiyebileceğini söledi senin odana koymam dedi arkasını dönüp gitti ve bruce işareti gördü ona baktı.debora rozita hamile ise aradan çekileceğini söledi kendi kendine ve gerçekleri öğrenmek için dulcenin yanına gitti.

tatlı intikam
11-09-08, 00:04
Ya 138. bölümü biri anlatabilir mi acaba? Hani her gün geniş özet yazcaktınız? :img-cray:

Neler konuşuldu bayılma sahnesinde ne oldu? Hadi ya... :img-cray:

Rosi - Bruce ikilisi ne durumda?... (:love04:)

Debora - Bruce ne durumda?... (:mad72:)

Hadi yazın neler oldu?... Neler konuşuldu akşam oldu sizden tık yok merek ediyorum. :img-cray:
Cnm arkidaşlarım :img-cray:

eveet başlayalım
137. bölüm:::::::::::
rozita julia ile konuşucam ayrılma olayına izin veremem dedi.azusena jocenin bacağının koptuğunu söyledi bilmeyenlere julia sofrada diosdadoyu düşünürken hıkık dedi bayıldı ricardo deemek hiçbnişeyi hissetmemek için ilaç içtin dedi ama ben intihar etti sanmıştım.grace debora dan luizi işe almasını istedi o da elbette dedi debo. samanthayı hatırlıyo musun dedi grace hayır dedi kaçtı biraz ama sen ona çok acı çektirdin dedi biraz intikam dolu baktı.dulce düzelmesi gereken şeyi yapıcam gidip brucea hamile olduğunu söylicem dedi rozita yalvarıyor arkasından gitmne diye ange arabasına bindirdi fabvrikaya götürüyor dulceyi rozita da arkasından.grace ben kötülük yapamam ki sana kim söylediyse yalan söylemiştir dedi.lorenzo maria dan dulcenin odasına bi sepet çiçek götür dedi maria sen büyücü müsün angelin koluna da bişeyler yaptın dedi lorenzo eğer gerçekten büyücü olsam ilkk işim angeli buradan uzaklaştırmak olurdu dedi.diosdado rudy e yalvardı lütfen bunu yap tuvaletleri temizlerim her şeyi yaparım dedi rudy dayanamadı ağladı sarıldı senin koca vücudunun içinde koca bir kalp olduğu belliydi dedi.bruce martaya niye fabrikada patlama olduğunu bana söylemedin dedi martqaa bayan rosita bay bruce rahatsız edilmek istemiyor dedi dedi.dulce geldi rosita hakkında konuşucam dedi brucea karımı takdim ediyim dedi bruce dulce sizin mutluluğunuz başkasının mutsuzluğuysa bu evlilik doğru değil dedi.ricardo aradı azucarı polis hemen yer tespit sistemini devreye soktu ricardo bebeği rudy nin almasınhı istedi rudy bayıldı.hortencia joceyle konuşmak için gitti. joce ben artık onu sevmiyorum fallan dedi başta sonra yumuşadı o daha iyilerine layık ben yarım bir adaamım bir erkek bile sayılmam dedi hortencia keşke onun seni nasıl büyük bir aşk ve umutla beklediğini nasıl acılar çektiğini görseydin dedi.dulce bir odaya gitti bruce la bruce a o masum kızı ne çabuk unuttun o senii hala seviyor hala aynı kız ve aranızda asla kirlenmeyecek bir bağ var sana tatlı tatlı prensim deyişini ne çabuk unuttun dedi. bruce sürekli çeleremedi bu sefer biraz dinlemek zorunda kaldı.bruce:evet o çok masum bir kızdı ama torununuz bana ihanet etti ve bana intikam nefretini püskürttü vb. şeyler deidi hem o fabianı seviyor dedi dulcehayır rositada bir kadının erkeğine verebileceği en güzel şey var dedi bruce malı anlamadı o senden senden ...dedi ve rosita içeri daldı lütfen nsöyleme dedi vazgeçmeyince maya dilinde bu bana azap verir falan dedi vazgeçti dulce bruce bunları cadı görmüş gibi izliyor:) fabian da deli gibi rositayı arıyor. dulce her şey yoluna girsin istemiştim dedi rosita bunun için çok geç dedi bruce ne deyince seni ilgilendirmez dedi.bruce dulceye beni aldattığını ve aramızdaki herşeyin bittiğini söyle dedi rozita bak artık herşey için çok geç dedi dulce evet kızım haklıymışsın bruce kalbinin kapısını içeriden kilitlemiş dedi bruce sbenim bi kalbim yok torununuz onu paramparça etti dedi.luiz işe başladı.rozita dulceyle yalnız kalınca bana mecbur olduğu için dönmemeli dedi debora bruce un yanına geldi ne konuştunuz dedi bruce amadolar bir numaralı duygu sömürüsü taktiğini uyguladı rosita şöyle iyi böyle erdemli bir de utanmadan rozitada bana verebileceği en değerli şeyin olduğunu söyledi dedi debora anladı ve şaştı kaldı....bitti..arkadaşlar özeti okuduktan sonra internetten izlerseniz çok daha iyi olur bence. bir de tnt nin formatında hiçbir görüntü ses kaydedilemez yazıyor dava edilebilinir görüntü çekilirse!:icon_sorr
138. bölüm:::::::::::::::::::::::
debora bu lorenzonun söylediği şey olmalı o çacuk eninde sonunda dünyaya gelecek dedi.fabian olayları anlamaya çaılşışıyor.rozita ve bruce üretim bölümünde tatışıoyr.:bruce patlama sırasında fabrikada sen vardın ddeid rosita grace vardı yabancı olarak dedibruce niye bana haber vermedin patlamayı dedi rozita o güze4l balayınızı bölemedim dedi bruce mutluluğum fabrikadan bin kat daha önemli dedi rozita fabrikayı kendim de idare edebilirim dedi (angel gizlice bunları dinlio)bruce fabrikada tavşanı kim aldı diye tepinerek mi dedi rozita tavşanı angel almış dedi bruce güldü demek o almış sence o böyle bir nezaketi gösterir mi dedi rozita havalı havalı o aldı diyo.tam rozita giderken bruce kolunu tuttu bana erdemli, iyi kız rolü yapma dedi rozita kazana çıkan asansöre bindi bruce hemen kaç dedi giderken rozita bayıldı anekleto bayan rozita düşüyor dedi (sanki anekleto tutamıo yanında bağırıyor bruce a)bruce hemen koştu çıkıp kucağına aldı götürüken angel ver onu bana dedi bruce elbette zaten umrumda değil dedi angel rozitayı oturttu bruce gitti debora bu sırada bob a bruceun kusma durumunu söylüyodu bob kuada sendromu olabilir dedi debora hamileyse aynı belirtiler bruce ta da oluşuyo gibi bişey. deboş ben hamile değilim dedi.rozita ayıldı.diosdadogil plan yapıyo parayı da bulamadılar diosdado dövüşte aldığı parayı jort. a dükkan için vermiş rozitadan isticekler diosdado fabrikayta geldi girişte juliayla gözgöze geldi arkasını döndü julia asansöre bindi tam kapısı kapandı ricardonun ajanları geldi takibe iyi ki yan yana yakalamadı. ve iştee!!! azusena bahçede joce yi düşünürken lorenzonun kolundaki ekchuah işaretini gördü hemen yanına geldi lorenzo sakladı ama nafile azuş bakabilir miyim dedi baktı ama bu sadece bizim aile büyüklerimizde olmuyor muydu dedi lorenzo kem etti küm etti BEN DULCE VE JUAN IN ÜVEY KARDEŞİYİM dedi!sonra malikaneye geçtiler dulce yoksa söyledin mi dedi lorenzo hayır o gördü dedi azusena ailemizde böyle sırların olmaması gerektiğini sanıyordum dedi dulce evet daha bir çok sır var ve bunların açıklanma vakti de çok yakın dedi.( yani büyük sırları bizden de saklıyorlar:) ) bob bruce u kontrol etti bruce kuada sendromundan bahsetti bruce fırçeladı bob u sonra bruce debora hamile değil bence bu virüs rositada da var dedi o da benim gibi. fabrikaya bulaştırmadan bi çare bulman lazım dedi gülerek:)fabian revire girdi bruce a rozitayı sordu bruce git başka yerde ara dedi.angel hastaneye götürme konusunda ısrar edince rozitaya rosita ben hamileyim dedi angel yıkıldı bana bunu nasıl yaparsın bana dokunma ölsem de bunları duymasam ddei bi de ağladı. odadan çıktı bana bunu yaptıysan bunun cezasını çekeceksin dedi sana gerçekten değer vermiştim dedi üretim bölümüne koştu grace görünce arkasından gitti angel benzini bir odaya döktü grace sakin sakin buna gerek yok intikam meze gibi soğukken güzeldir rositanın süründüğünü görürsen intikamdan zevk alırsın birlik olup ondan intikam alalım dedi odalarına gittiler (grace rozitanın hamile olduyğunu öğrendiğinden angelin sinirli olduğunu biliyo mu bilmiyorum yarın öğrenicem artık)ayaküstü yerlerde süründüler grace malı hala angelle yatıyo inanamıyorum!bruce rozitanın yanına gitti fabian seni arıyor dedi ardından çikolata yiyip durma fabrikadaki tepsileri de kaldırttır dedi rozita fabrika benimse istediğim kadar çikolata yerim dedi bruce a ikram ettibruce sayende ondan da nefrety ettim dedi rozita benim yüzümden bu masum çikolatadan nefret etme dedi iyi o zaman odsandaki çikoltaları kaldırıyım dedi bruceun odasına giderken ekchuah işareti göründü bruce yine bakakaldı.debora hamilelik konusunu kesinleştirmek için malikaneye gitti içeri girme konusunda tereddüt etti eğer hamileyse aralarından çekilip dünyanın bir ucuna gidicem dedi gerçeklerle yüzleşme zamanı diyip girdi içeri dulce nin aşağı inmesini bekliyor.kimbilir samantha buralara bruce için kaç kere gelmiş oturmuştur dedi içinden.hayatımın son anlarınıuzaklarda huzurlu geçiricem bruceu sevdiğimin tek kanıtı ondan vazgeçmem olacak dedi ve bitti:::::......yarın dersanem var akşama doğru yazabileceğim herkese selamlar..çok üzgünüm heralde bu yılın en mutsuz günleri dame chocolate bitiyor:img-cray:

ünall
11-09-08, 00:11
dizi bugunde cok guzeldı ben lorenzonun hep rozitanın babası cıkar dıyordum ama brucenın cıktı yanı sımdı lorenzo naıl oluyorda grevele oluyor benım kafam karıtı ııce:D dizide en cok fabianı sevıyorum sevımlı ya kızlardanda ortensıya:D

tatlı intikam
11-09-08, 00:15
arkadaşlar belki de dizi bittikten sonra ispanyolca üzerine durabiliriz bende programı var 6 dil.hani bruceun röpörtajının olduğu site vardı ya yeni şeyler eklenmiş bruce un amerikan futbolu yapması dağcılık yapması ligya ve eulaila nın tatili jortencia nın küçüklüğü, çocukları ve kocası... tipiyle, yaşıyla kocası yanında babası gibi duruyor:)dublaj yapanların resimlerine baktım geçmişte iou site vermişti ya angeli seslendiren kişiyi görmeniz lazım türk filmlerindeki başroller gibi. hayalimde seslendirenlerin de tipini az çok benzetince gerçeğine şoka uğradım alakasız tipler:))

ünall
11-09-08, 00:18
arkadaşlar belki de dizi bittikten sonra ispanyolca üzerine durabiliriz bende programı var 6 dil.hani bruceun röpörtajının olduğu site vardı ya yeni şeyler eklenmiş bruce un amerikan futbolu yapması dağcılık yapması ligya ve eulaila nın tatili jortencia nın küçüklüğü, çocukları ve kocası... tipiyle, yaşıyla kocası yanında babası gibi duruyor:)dublaj yapanların resimlerine baktım geçmişte iou site vermişti ya angeli seslendiren kişiyi görmeniz lazım türk filmlerindeki başroller gibi. hayalimde seslendirenlerin de tipini az çok benzetince gerçeğine şoka uğradım alakasız tipler:))

ya ben cok ıstıyorum zaten bu senede kursa baslrım herhalde daha tam bellı degıl ama sende ne varsa paylasabılrmısın??

tatlı intikam
11-09-08, 00:19
dizi bugunde cok guzeldı ben lorenzonun hep rozitanın babası cıkar dıyordum ama brucenın cıktı yanı sımdı lorenzo naıl oluyorda grevele oluyor benım kafam karıtı ııce:D dizide en cok fabianı sevıyorum sevımlı ya kızlardanda ortensıya:D

grevele:grace demek istedin heralde gençken grace i çok beğeniyordu ve oldu işte lorenzonun bunu saklamsaının sebebi juanın ve dulce nin üvey kardeşi olması utanmış juandan sonuçta grace juanın üvey kızı.:)138. bölümde bir de şey oldu lorenzo juanın resmine bakıp gerçekler yavaş yavaş orrtaya çıkıyor hep bu zamanı beklemiştim ömrümde ama şimdi çok korkuyorum ya bruce benden nefret ederse babası olduğumu öğrenirse dedi.bye

ünall
11-09-08, 00:22
yok hepsnı ızledım ben bugunde ama gracenın juanın uvey kızı ooldugunu bılmıyordum ana neymıs ya sımdık tam oturdu taslar cok saol:D

muneca
11-09-08, 00:27
angel bu bölümde nası sinirlendi yaaa..bu bilmio muydu en azından tahmin de mi etmiodu bruce ile rozişin birlikte olduklarını.. bnce de bruce tepki gösterir lorenzonun babası olduunu öğrenince?ya bi dk şimdi rozişle bruce uzaktan akraba oluolar di mi? grace de yine angelle birleşme peşinde..o yerdeki halleri neydi öle..cık cık cık..o yaştaki bi kadına hiç yakışıo mu..:icon_whis
deboş da öğrenecek herhalde hamilelik olayını..ama bırakcam eer öğrenirsem dio ki brz isp. videolara baktım deboş hala bruce la..ozmn dulce söylemeye de bilir.
ayy bruce da çıkan hastalık da çoook komik yaaa..hadi bilen babalar da oluo sahiplenme hissine bağlı olarak ama bruce bilmio ki o nası oluo anlamadım:kahve
ama yine de bu çok romantik bi hastalıkmış bnce:img-in_lo
vay be demek yrn 139. bölümü izliycez ozmn haftaya değil ondan soraki hafta bitiooo..üzülüorum yaaa:img-cray:
ya buarada dublaj yapanların resimleri nerde bn de bakmak istiorum daa..özellikle bruce u ve julia yı seslendirene..???:img-pilot

tatlı intikam
11-09-08, 00:32
yok hepsnı ızledım ben bugunde ama gracenın juanın uvey kızı ooldugunu bılmıyordum ana neymıs ya sımdık tam oturdu taslar cok saol:D

önemli deil gerilerde bir arkadaş da soruyordu soy ağacını hemen yapıvereyim:) dulce juan kardeşler babaları ölünce lorenzonun babasıyla evlendi anneleri yani üvey kardeş oldular.gracein de annesi ve babası vardı babası ölünce juanla evlendi ve lorenzoyu da bahçivan adı altında ekchuah çiçekleri için yanında amerikaya getirdi.dulce nin de çocukları vardı diosdado ve jortencia. jortencia da evlendi azusena doğdu ayrıldılar.anladığım kadarıyla dulcenin bir kızı daha vardı ve rozitanın annesi o'yduama öldü dolayısıyla diosdado rozitanın dayısı ve azusena diosdadonun yiğeni rozitanın kuzeni.grace bruce un kocasından olduğunu sanıyordu ama aynı gün lorenzoyla yattı lorenzop hislerine ve 9 dolunaya(dokuz ay)inanarak böyle diyor dolayısıyla seçilmişin çocuğu bruce ve seçilmiş rozita birleşince çocuk da seçilmiş.

muneca
11-09-08, 17:40
muneca 15. sayfadaki iki adresin 1. sine gir.sayfa açılınca sağ üstte rosita ve bruce un resmi var hemen altında görevliler yazıyor işte onlara tıkla:good:
gördüm cnm gördüm çoğu 'akla kara' dan anlaşılan..bnm de düşündüğümden farklılar biraz açıkcası..

bugün dizide de öğrendi deborah bebeği..yazık ya bn bugün üzüldüm deborah a nası ağladı..bruce da ilahi hala rozişi düşünüo.gitme sen tek başına adamlarla pazarlığa fln dio :img-wink: galiba bob anlıyacak rozişin hamile olduunu..e artık ve bruce da sölesin bi zahmet..ya acaba kim söliycek bruce?bob mu fabian mı?başka biri mi?145. bölümün ispanyolcasını brz izledim..çok heyecanlı bi bölüm gibi:happy0064

tatlı intikam
11-09-08, 18:50
Bitanemsin ya 137. blmde tatildi izledim. Ama 138 gibi önemli bi blmü kaçırmıştım. Çok ayrımtılı anlatmışın. Cnm çok sağol. :happy0064
önemli değil :img-wink:bugün erken yazabiliyorum dersanem olduğunu söylemiştim dolmuşa bindim parayı unutmuşum inebilir miyim dedim adam biraz yavaşladı durmadı aşağı adımımı attım ve ayağım dolanıp sırt üstü düştüm başım döndü yoldan geçiyim dedim arabanın dikiz aynası sıyırdı üst üste olunca her şey gitmiyim dedim ve buradayım yanibye
139.bölüm:::::::::::::::::
bruce deborayı arıyor.grace angele onu yavaş yavaş acı çektirerek öldürelim diyor.dulce aşağı indi debora o gün rositayla ilgili konuştunuz ve ben lorenzonun bahsettiği efsaneyi duyunca... dulce şaşırdı.neler anlattı dedi debora bruce ve rozitanın ruhlarının bir olduğunu söyledi
dedi.iyi bir kız olduğun için ve daha çok acı çekmeni istemediğim için sana gerçekleri söylicem: rosita bruce tan hamile dedi debora yıkıldı ağlamaya başladı dulce bunu üzülmeni istediğimden söylemedim dedi debora biliyorum dedi.diosdado rozitanın yanına geldi sarıldılar diosdado durumu anlattı rosita para arıcak.bob ligyayı aradı bebeği sordu.rosita bruce un odasına daldı.bruce kaprisini çekemem dedi rosita şimdilik herşeyi unutalım dedi ve para istedi bruce paraların sana yetmedi mi dedi sonra da senin işlerin için fabrikayı zor durumda bırakamam dedi ve rosita tamam bende bu işi kendim hallederim dedi bozuldu biraz.angel fabiana seni bişey sanmıştım ama rosita sana da kalmamış dedi sonrada rosita nın hamile olduğundan haberin yok mu dedi.bu sırada julia diosdado yu gizlice izledi bruce diosdadoyu gördü merabalaştılar nasılsın derken diosdado çok teşekkür ederim dedi bruce niçin dedi dios. parayı verdiğin için dedi bruce o para senin için miydi dedi diosdado evet çocuğum kaçırıldı o yüzden dedi bruce şaştı kaldı rosita maou. yoluyla halletti parayı çekle dios.nun yanına geldi bruce parayı çocuk için istediğini bilmiyordum kendi çocuğum için de yapardım dedi rosita ben kendi aile sorunlarımı kendim hallederim dedi bruce kaldı öyle.ama diosdado hala bruce verdi sanıyo.bruce bir de rositayı düşündü o adamlarda sakın yüzyüze görüşmeyin dedi angel grace e işbirliğine varım dedi.bob bruce a rositada başdönmesi dışında bir belirti gördün mü dedi bruce niye sordun dedi.marta bobun yanına geldi başım ağrıyo diye bob martaya rositada bir tuhaflık sezdin mi dedi marta evet sürekli bayılıyor bir de çikolata yiyip duruyor iştahı baya açıldı dedi çıkınca bob yoksa rosita farkında olmadan hamile mi dedi.lorenzo eski resimlere bakıp siyah beyaz anılarını hatırladı çocuğun brucetaki tiple alakası bile yoktu ve daha önce bruce un küçüklüğünü göstermişlerdi ama bu değildi. dulce lorenzoyla bruceun oğlu olması konusunu konuştu dulce söyle diye biraz gaz verdi.rosita ve diosdado azucara gitti rosita rudyle tanıştı ama rudy rositaya çok güzelsin dedi aşık olmuş gibiydi.bruce juliayla konuşmak istedi julia çocuğun kaçırılması olayını anlattı.peki niye ricardoya geri döndün dedi.hülya:) diostado ve ligya mutlu olsun diye yaptım dedi.bir insanı seversen onun için herşeyi yapabilirsin dedi.bruce biraz etkilendi.sonra lorenzo fabrikaya geldi.grace ile karşılaştı.lorenzo gerçekleri bruceye anlatacağım dedi.grace ne gerçeğini dedi.lorenzo onun öz oğlum olduğunu dedi. ve bitti........:good:.....bye...

ünall
12-09-08, 13:44
bugun 140. bolumu ızleyıcez bolumler daha guzel olmaya basladı ya dun ekrana cıvılendım sankii son 10 bolum artıkk uzuluyorum bır yandan bır yandanda sonunu merak edıyorum ve sonuna hıc bakmadım ve bakmıcam o zaman ızlemek gelmıyor ıcımden merak etmek daha guzel

muneca
12-09-08, 16:44
tatlı ıntıkamı nekadar cok sevsemde bu bolum cok kotuydu sıradan bıtsın dıye dua etım bıle denılebılır bn bruce rosıta bolumlerı ıstıyorum son bolume kadarmı boyle gıtıcek ya daha erken barısmıcaklarmı
eet yaf..bu bölümü de bebeğin telaşıyla geçiştirdiler..bebek konusu da ii ama yani napsak napsak rudy düzeldi mi fln die geçti hani atraksiyon olsa biraz nyse..eet bn de roziş-bruce sahneleri istiorum sanırım 143 ya da 145. bölümde barışıolarmışş.
sonuna bakmayan arkadaşım çok ii yapmışsın..bn burayı okurken spoiler yazmadıkları için yanlışlıkla başını okumuş bazı şeyleri öğrenmiştim malesef:img-cray:

*CHOCOLATE*
12-09-08, 21:19
chocolate imzan bi bölümden mi alıntı?yoksa gala fln mı?

Hyr cnm gala değil. Son blmden alıntı. Yani 150. blm. Kilisede çocukları vaftiz edilirken falan işte... :img-wink:

Ama bn bu Rosi - Bruce ikilisine hastayım ya.... :love04: Ahhh... Aşk :img-in_lo

tatlı intikam
13-09-08, 00:55
meraba bilgisayarda şifre olduğundan bazı saatler açabiliyorum.
140. bölüm:::::::::::::::::::
grace lorenzoya dil döküyor habire. ricardo rudy i arayıp tehdit etti.anekleto ve mathias luize sen burada bi iş çevirmek için varsın dedi yakasını tuttu.grace bruce buna inanmaz dedi lorenzo kanıtı var seçilmişin çocuğu ki çiçeklere dokunabiliyor dedi.debora pederden nasihatlar dinledi zamn sayılı olunca hataları düzeltmeye çalışır insan dedi.rudy gitmejkten vazgeçti.eduardo ağlıyo çok komik rudy benim gibi hasas biri diyor:)lorenzo o aptal gururun bruceu bu zamana kadar mahvetti ama artık buna izin vermem dedi grace bektı ki yol yok yalvarmaya başladı.tam konuşucaktı lorenzo bruce juliayla vaktim yok deyip çıktı bruceun evine gittiler.grace çok sevindi yine başladı eğer onu gerçekten seviyorsan bu kötülüğü ona yapmazsın onu utandırmazsın diye lorenzo onun göğsünde senin gibi bir taş parçası yok ve hayatımdaki en büyük kötülük seni sevmek oldu dedi.diosdado rositaya rudy nin ne olduğunu anlatmaya çalışıo çok komik:)elleri ayrı ağzı ayrı oynuyo. zorla söyletme işte farklı bi tarzı var falan rosita sonunda anladı.rudy sinir krizleri geçiriyor felç inecek hissediyorum diyor:)ligyadan dr. bobu çağırıp kendini tedavi etmesini istedi:)fabian angel rositann hamile olduğunu öğrendi dedi dulceye dulce şok oldu(beklediğimiz çok güzel bir olay oldu sonlara doğru okuyunca çok sevineceksiniz)fabian çok sinirlendi dulce abartıyosun dedi fabian ben ve babam veronicayı angelin öldürdüğünü ve aslında beni öldürmek istediğini düşünüyoruz dedi dulce şok oldu!bunun gibi adamlar kan dökerek intikam alırlar dedi.ricardo aradı julia yı bruce a anlattın mı diye hayır dedi eğer anlattıysan çocuk ölür dedi bruce juliayı ikna edip polisi aradı.mau ve jort. da malikaneye geldi.fabian angel olayını anlattı dulce gelince ona gününü göstericem dedi.angel geldi dulce hemen buradan defol git dedi angel demek fabian sizi kandırdı dedi.rudy tamam yapıcam dedi.giyindi bizimkilerin karşısına çıktı hepsi çok sevindi hepsi öptü onu angel hala yüzsüz yüzsüz konuşuyor.dulse biraz daha fırçaladı.angel eşyalarını toplamaya çıkınca mariaya sen kalıp bana ajanlık gibi birşeyler yapacaksın dedi.rudy çocuğu alıp parayı vermeye gitti.ricardo ajanlarından polislerin etrafta olduğunu öğrendi.angel beni hor gördüğünüze pişman olacaksınız.tekrar görüşeceğiz en kısa sürede dedi.dulse defol git dedi.o da gitti.ve de BİTTİİİİİ......:::::::bye:good:::happy0064

tatlı intikam
13-09-08, 18:31
:happy0064arkadaşlar size çok güzel bir haberim var bruceun röpörtajının konulduğu site 1 hafta içinde siteye talep olursa ve reklamları tıklanırsa türkçe videolarını koyacak lütfen siteye girin ...bye:good:

tatlı intikam
15-09-08, 21:46
Evt spr. "Tatlı intikam"cım özetleri istiyoruz..... :happy0064 Bugün neler oldu..?
141. bölüm:::::::::::::::::::::::::::
:img-wink:polis brucea parayı fidyecilere bir kadın vericek dedi bruce rosita dedi çok korktu hala aşık olduğunu belli etmiş oldu julia yolda brucea sen de rositayı sevdiğin halde deborayla evlendin aşkla savaşılmaz bunu sen de bir gün anlayacaksın dedi.dulce hafif baygınlık geçirince odasında uyudu.rudye mektup ile mikrofonlu bebek arabasından kurtul ve polisler ortaya çıkarsa bomba patlayacakdedi. rudy kamyonete gitti.bindi.(ricardo kamyonete binmesini istedi rudy polslere bomb oldunu söledi) rcard rudye göründü.rudy edırede da işin içinde olunca çok üzüldü.fabi veronicayı angelin öldürdüğünü lorenzoya söyledi.lorenzo evet o akşam ikisi evde yoktu dedi.eulaila marianın yanına geldi.angeli sevmiştin ama ben de onu sevdim.beni dövdü, kölesi yaptı dedi.angel eşyaları ile fabrikaya giitti.rosita pencere kenarında oturuyoken bruce geldi onu nasıl parayı vermeye yollarısın diye diosdadoya kızdı.rositanın orada olduğunu görmemişti.bruce rositayı nasıl yollarsınız dedi yine diosdd o gtmedi işt oturuo orda dedi.diosdado jula ya sn nası burya gelirsn dedi jula ricardo kaçırdı ve benim sayemde bulunck bu yzden burdaym dedi.fabi mariyi sıkştıdı.maria ben bi tek rosta ile konşurm dedi.mau ve jot başbaşa kaldı.öpştülr.tm o srada anek geldi.ve kvga başldı.jort tek sçlu bnim kvga etmyin ddi.anek yattın mı mau ile ddi.jort evt ddi.anek size mtluluklr dedi ve ağlyarak gtti.(eula tüm bnları izliyodu.)eula aneki bahçede ykladı ve o olmsada seni sven brisi vardır elbet dedi ve seni çok seviyorum dedi.döndü gtti.anek baka kaldı.bruce rositanın arkasında eğildi. rosita dua edyordu.bruce rosita dedi. rosita arkasına döndü.bruce dilinizi bilseydim ben de dua ederdim dedi.rosita gözünü kapatıpp düşünmen yeter dedi.dayımın oğlunu bu kadar önemsediğini bilmiyordum dedi.bruce ben bir canavar değilim dedi.ricardo rudyi depoya götürdü.julıa telefonla ricardoyu aradı ve polisin onun yerini tespit etmesini sağladı.konuşurken julıa bir kere olsun verdiğin sözü tut ve sana dönmem karşılığın da bebeği bırak dedi:icon_sorr.diosdado bakakaldı.bruce bu konuşmadan önce diosdado ya julıanın peşinde senle bulşuyormu diye ajanlar var dedi.o hr şeyi senin ve çcuğun için yapt.:img-in_loddedi.lornzo debo.yu aradı bruc. orda mı die debora hayır grace var ded. lorenz.gracen hafızası yerinde çok dikkatli ol dedi deboşun ağzı açk kaldı.julia sayesinde yerleri tespit edildi diosdado özür diledi julia dan sarıldı sonra dudaktn öpştüler bruce ve rosit. ise birbirinden gözlerini kaçırıyor:)rudy senn bu kadar irenç olablceni bilmiodm dedi eduardo böyle söleme ben seni kulüpte ilk gördüüm günden beri seviorm dedi rudy etkilendi.mau olayı baya gergin mau bu bi yarıştı ve anekleto kaybetti deynce jortencia seninle de hayatımı paylaşmam konusunda biraz düşnmm lazm dedi yalnz kalmak istiorm dedi mau gitti.angel çekç kova bezle birlkte üretm bölümüne gitti vee intikam alma hırsı içinde bitti:):img-pilotbye

ünall
15-09-08, 22:06
selam anca geldım bugunku bolum cok guzeldı yaa cok dıkkatlı zıledım ask sahnesı olarak hulya ve diastado tekrar sevgılı oldu ask sahnesı olurken bruce ve rozitanın bırbırlerıne bakmalrı cok guzeldı artık su cocukta kurtulsun ya uzadı bayagı:D he angel yıne iş peşinde son bolumde olur ınsallh hıc acımıcam:D

*CHOCOLATE*
16-09-08, 01:27
Biraz gif paylaşmak istedim hepsi bnm yapımım.

http://i37.tinypic.com/16k2p3d.gif

http://i36.tinypic.com/2bo21x.gif

http://i34.tinypic.com/2yv9a1x.gif

Aşıksın işte ne inkar ediyon.... :img-in_lo

http://i37.tinypic.com/2wr3gqc.gif

Ayyy çok duygusal ya.... :img-cray:

http://i36.tinypic.com/23t40hg.gif

Eski günler de çok gzldi... :kahve

http://i36.tinypic.com/2mhfs5w.gif

Ayyyy bunlar baba - anne de mi olurlarmış...Bebişleri de çok tatlı kuzum ya :)

http://i38.tinypic.com/un8d2.gif

Şimdilik bu kadar... Dwm sonra. :img-meeti

tatlı intikam
16-09-08, 21:56
eweet bugüne gelelim...
142.bölüm:::::::::::::::::::::
jjort. dulce ye mau olaynı anlattı.dulce bi süre yalnz kal dşün ve seç dedi.maria rositaya bian önce olanlrı anltmam lzm ded.rudy edu ben suçsuzm deynce o zamn yardm et ddi.pols etrfını sardı ve çocğu bırk ded. ricar. çocuğu vurucm dedi edu önüne atladı ve vurldu şok geçrdi ric. edy nin ölmesi bile bi komik:)rudy sn bi kahrmnsn ddi.edy ailesine beni afftmlerni söle ddi.ve öldü:(:img-cray:pols ric. i tutkladı.jlia rositaya bruc sni çk merk etmşti hatta dios.un üstüne ble yürüdü senin gttiini sandıından rosta birz etklendi.deboş grace e hafzn knusunda yaln sölemn ne kazndrdı sna dedi.jula bu sefr brucun yanında söledi bruceun ne kadar korktuunu gerçekler bilinsn dedi rosite sevindi tşk. etti.bruc yermde km olsa aynnı yaprdı dedi rosi. ölsem haytndan çıkmş olrdm dedi bruc sakn bidaa öle deme tmm enşlndim rosi bu bna krşı bişeler mi hisediosn demek ddi.bruc sustu.polis alarmı böldü konşmayı ,polis geldi rudy ve bebek kurtldulr dedi. herks çk svndi.rosita bruceye sarıldı.biraz utanarak.birbirlerine baktılar.bob geldi.rosita dua ederken bruce onu izledi.sonra rosita dönüp ikisi de güldü.

tatlı intikam
16-09-08, 22:23
kusra bakmyın yanlşlıkla yarıdan göndre bastm....____angel cam şişeleri krıyor kazanlara atcak maşalah toz yaptı camı:)luiz işte karşnzda juan ve rudy herks çcuğn etrfına toplndı.rosita kucğına aldı.bruce çok mutlu oldu gülümsdi rosiye.bob da snn burda ne işn vr die kızıo. anekleto eulailayı düşünrk aşk tanrsı:character okunu yanlş kşiye mi attı ddi jortencia hakknda.matlde eulaliladan yeni aşkını anek. i ve de engel olarak gördüü jort. örendi.diosddo ligyayı da malikaneye götrcek ama ligya julia istemesse dedi julia olr mu sen çocuğun annesisin dedi berabaer aşağı indiler herkes arabaya bndi rosi yi beklio rosi bruce la başbaşa kalnca rosi umarm artk dost olabiliriz dedi brucediosdd seni beklio dedi rosi yanağından öptü bruce çok etkilendi barışma sahnesinin yaklaştıı kanıtlanıo:)bruce eve gitti rosiyi düşünrkn debo. geldi nerdydin dedi. azusna yı üzgn grnce fabian teselli verdi bi de ben konuşcm joce ile dedi azusena kbl etti.bruce kaçırlma olaynı anlttı debo. dmk btün gün rosiyleydin ddi ama bni ilglndrmez dedi.herks eve geldi fabi. juliadan rosi ve bruceun barışmaya başladıını duydu. ligya bobu uğurlarken bob sen benm tanıdıım tek isp. dansçsn ddi.ve ben sni çk seviorm dedi dudaktan öpştülr angel camları kazana boşalttı ve bitti....::img-nyam::P

ünall
17-09-08, 00:05
ya bugunku bolum neydı ole herseyıyle mukemmeldı yaa sadece angelı az gorduk ve aynı gunde kaldı olay ondan bıraz sıkıldım ama olun hersey ıyıdı bruce ve rozıta yarın daha ıyı olurlar sanırım angel camı nasıl un gıbı oguttu ya:D

*CHOCOLATE*
17-09-08, 00:27
Aaaaaa.... Blme bak ya pis Angel :fighting2 Bi de Bruce Rosita barışmaya başladıkları için sevindim. Ama sanırım İnes o çikolatadan yiyp ölcek tam bilmiyorum ama Roside son anda kurtulcak sanırım. Ama kesinlikle yanlış bilgi vermek istemem. Çünkü bnde bi yerden duydum ve tam hatırlamıyorum :good:

Bu arada "tatlı intikam" a çok tşk ederim. Spr özetler yazıyo.... :good:

Yrni ve nette türkçe dublajlı blmlerin yayınlanacağı günü sabırsızlıkla bekliyorum.

Herkese ii geceler bye

ünall
17-09-08, 00:39
hadi ya ines olucekmiii rozıta kurtulsun valla telemundo studyolarını basarım gidip kotu sona tahammulum yok:D:D bugun bruce rozitaya senın ıcın merakldım dedıgı sahne cok iidi rozitanın onu optugu anda afallayısda aynen mukemmeldı ya bıtıyor uzuluyorum ben hep esmas dizilerini severdım ben ama telemundoda ıyı dizi yapıyormus fırtına ikinci şans ve showda yayınlanan maria cimarrionun oynadıgı bir disi ve son olarak bu diziyi izleyınce telemundo yapaımlarınada bakıcam artık:D

!karbeyaZ!
17-09-08, 03:03
niye herkes angelle bu kadar uğraşıyor yaa daha kötüler de var dizide:img-hyste örneğin bruce :img-hyste rosita angel yüzünden acı çekti mi hiç ama bruce yüzünden defalarca üzüldü:img-pilot bruceun rositaya etmediği hakaret kalmadı sonra da hala seviyormuş falan hadi ordan yaa:img-tomatbye

buna bi sitede rastladım.. pembe dizilerde sevilen kötü karakterler:img-hyste

"Tatlı intikam dizisinin 2.şarkıcı oyuncusu, Khotan'dır nam-ı diyar Angel perez o kadar kötü ki ama yakısıklılığı ve şarkıcı oluşu durumu kurtarıyor cunku o tam anlamıyla oyuncu sayılmaz.Sevilmesi muhtemel karakter.Dizi film forumlarıda bunu gösteriyor"

++ burda görüldüğü üzere angeli bi tek seven benim herhalde benden bahsediyor olmalılar:img-hyste

Khotan başlığı (http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=62537)

ünall
17-09-08, 03:12
niye herkes angelle bu kadar uğraşıyor yaa daha kötüler de var dizide:img-hyste örneğin bruce :img-hyste rosita angel yüzünden acı çekti mi hiç ama bruce yüzünden defalarca üzüldü:img-pilot bruceun rositaya etmediği hakaret kalmadı sonra da hala seviyormuş falan hadi ordan yaa:img-tomatbye

buna bi sitede rastladım.. pembe dizilerde sevilen kötü karakterler:img-hyste

"Tatlı intikam dizisinin 2.şarkıcı oyuncusu, Khotan'dır nam-ı diyar Angel perez o kadar kötü ki ama yakısıklılığı ve şarkıcı oluşu durumu kurtarıyor cunku o tam anlamıyla oyuncu sayılmaz.Sevilmesi muhtemel karakter.Dizi film forumlarıda bunu gösteriyor"

++ burda görüldüğü üzere angeli bi tek seven benim herhalde benden bahsediyor olmalılar:img-hyste

Khotan başlığı (http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=62537)

sen numunesın bence karbeyaz:D:D angelı bende severım ama dızıode rahat durdugu zaman adam rahat durmuyor anacım yaa bu nee bır akıllsna neysee olucek gıtcek sonunda burda bırı yazmsıtı tesadufen onu gordum :D sarkıcı oldgunuda bılıyordum ama bakmadım sarkıalrına sesi iiimi kotumu bılmıyorum:D

!karbeyaZ!
17-09-08, 04:01
sen numunesın bence karbeyaz:D:D angelı bende severım ama dızıode rahat durdugu zaman adam rahat durmuyor anacım yaa bu nee bır akıllsna neysee olucek gıtcek sonunda burda bırı yazmsıtı tesadufen onu gordum :D sarkıcı oldgunuda bılıyordum ama bakmadım sarkıalrına sesi iiimi kotumu bılmıyorum:D
cidden başka yok mu angel fanı yaa delircem valla taş gibi çocuk hem de zeki, elinden her iş gelir, sahtekarlık, adam öldürme, hırsızlık, kaçakçılık:img-hyste bi hatun daha başka ne ister ki:img-hyste hem ikna kabiliyeti de gayet güçlü hala rositayı iyi birisi olduğuna inandırabiliyor:img-hyste ayrıcaa gracei de tekrar elde etmeyi başardı:img-hyste ona hayır diyebilen bi tek bizim forum halkı var galiba:img-hyste
sesi gayet iyii ödülleri de cabası:love05: ayrıca dame chocolateden ödül alan iki kişi var onlardan birisi bayan dulce diğeri de angel :D tabiki en iyi kötü adam ödülünü almış:img-hyste

bloom_zeyno
17-09-08, 17:38
mrb arkadaşlar geçenlerde gördüm.telemundo sitesinde 100.bölümden 145.bölüme kadar bütün bölümleri yüklü ama ispanyolca ama izlemek isteyenler için söyleyeyim dedim ayrıca resimleri de var...bye

lady_liv
17-09-08, 21:23
yo zülocum bende seviyom angeli
hatta ben belki bi umut angel rozita sahnesi görürüm die bekliyom ama:icon_sorr
bence o kötü değil sadece kendi çıkarları için yaşıyo o dizide kim kendi çıkarları içn yaşamıyoki:img-hyste
ben en cok angel bugün napcak die izliyom valla
bruce ve rozita tamam efsane aşk
ama angel ve rozita olsa bence dizi daha heycanlı olurduu:)

!karbeyaZ!
18-09-08, 02:34
bişi dicem tek angel fanı sn değilsin bu dünyada... Bnm en yakın kankimde angeli seviyo ama bruce'dan sonra... :good:
arkadaşım ben zaten keşke başkaları da sevse neden sadece ben seviyorum bu forumda diye yakındım.. o sitede bulduğum yazı da direk bu forumu kastettiği için öyle söyledim.. ilk mesajlarımdan beri de burda angeli nasıl savunduğum malumdur:kahve keşke çok angel fanı toplasam:D

yo zülocum bende seviyom angeli
hatta ben belki bi umut angel rozita sahnesi görürüm die bekliyom ama:icon_sorr
bence o kötü değil sadece kendi çıkarları için yaşıyo o dizide kim kendi çıkarları içn yaşamıyoki:img-hyste
ben en cok angel bugün napcak die izliyom valla
bruce ve rozita tamam efsane aşk
ama angel ve rozita olsa bence dizi daha heycanlı olurduu
meliscim çok sevindim yaa etrafta angel fanı bulmak ne kadar zormuş meğerse:kahve:img-hyste rosita baştan kaybetti angele hep arkadaşım olarak görüyorum seni falan dedii, halbuki azıcık umut verse angel kraliçeler gibi yaşatırdı onu (grace yaşamıştı:img-hyste) ama o lanet bruce yok mu rositayı üzmekten başka bi işe yaramadı:img-pilot kıza etmediği hakaret kalmadı bide rosita üstüne özür dilediği halde yine hakaret etti, nasıl sevgiymiş nasıl aşkmış bunlarınkisi :img-tomat

"bence o kötü değil sadece kendi çıkarları için yaşıyo o dizide kim kendi çıkarları içn yaşamıyoki" bu sözüne o kdr çok katılıyorum ki angel köylü çocuğu yırtmak için de şehre inmiş bi delikanlı gibi tüm kozlarını kullanarak hayata tutunmaya çalışıyor, önüne engel çıkarsa da hallediveriyor:img-hyste

angel&rosita tabiki daha heyecanlı olurdu işin içinde angel olunca:img-hyste

cerosh_87
18-09-08, 02:47
mrb arkadaşlar uzun bi süre nete giremediğim için aranızda yoktum ama döndüm:happy0064 isteyenlere ben de özetleri yazabilirim.hatta bugunkü(17-09-2008 tarihli) bölümü yani 143.bölümü yazayım.

143.bölüm:

lorenzo rudy e onun için nekadar değerli olduğunu we hayatının geri kalanını onunla geçirmek istediğini söledi.rudy de bunları sölemeni çok uzun zamandır bekliodum dedi we sarıldılar.sonra rozita büyük annesinin gözlerini kapatıp aşağı indirdi sana bi süprizimz wardı gözlerini açtı we bütün ailesini aşağıda juan dediosla beraber gördü.kucağına aldı hastalığının geçip geçmediğini sordu sonra diostado annesine biz sana yalan sölemiştik juan dedios hasta değildi julia nın eşi ricardo juan dediosu kaçırmıştı dedi dulce de hep kötü şeyler oluo dedi.sonra dulce fabiana angelle olanları anlattınmı dedi fabian da hayır gece geç saat olmuştu konuşamamıştık dedi rozitada ne war angel nerde dedi.ewden kowduk dedi dulce nedenide fabianın eski kız arkadaşını öldürdüğü için dedi rozita herzamanki ibi inanmadı diostado da olamaz angel yapmaz diyip durdu. maria yı neden öldürsnkü die soruolardı fabian da mari benm odamd öldü asıl angel benm peşimdeydi dedi.nasıl emin oluyosunz kanıtınz warmı dedi rozita fabian da lorenzo mariayla ikisini o gece dışarı çıkarken gördüklerini söledi we mariayla konuşmaya çalıştım ama telaşlanıp benmle konuşmadı sadece seninle konucağını söledi dedi.sonra rudy we luiz kahwaltı ediolardo grace ten bahsediolardı lorenzo rudye sana sölemediğim bişey war dedi bayan grace amadoları mahwetmeye hazırlanıo bütün planları yaptı dedi we bu işe benide karıştırmak istio dedi.rudy o cadı kadından uzak dur dedi rozita we ailesine yaptıklarını unuttunmu dedi şimdi bana karşı hissettiklerini kanıtlama zamanı dedi ya ben ya grace dedi rudy.sonra işte maria rozitaların konuşmalarını dinliodu angel hakkındaki sonra koşark mutfağa gitti ben korkağım dedi sölemem gerekio ama söleyemiorum dedi eulaila mutfaktaydı maria ya neyi sölemen gerek ne biliosunki dedi rozitayla konuşmam lazım dedi.dulce fabian acucena julia we jortencia kahwaltı ediolardı rozita we diostado geldi biz fabrikaya gidioruz angelle konuşmaya herşeyi açıklasın bize dedi julia da fabiana hadi biz de kalkalım dedi we hepsi fabrikaya gittiler.matias anchletoya bu çikolatanın hepsini bugun boşaltmalıyız dedi.debora,bruce we grace fabrikaya geldiler debora ben boone un yanına gidiorum dedi bruce ta grace e hadi benm odama gidelim dedi yok oğlum ben biraz gezcem dedi giti angelin odasına naptın sen dedi angel de işleri biraz daha hızlandırdım dedi.debora awukatına wasiyet hazırlatmış onları imzalamaya we onunla konuşmaya gitti.boone a ben kısa bi süre sonra çok uzun bi yolculuğa çıkıyorum çikolata fabrikası we burdan uzak biyere dedi boone da şaşkınlıkla dinliodu sonra artık sana da sölememin zamanı geldi dedi we kanser olduğunu zamanının az olduğunu söledi boone da tıpın çok ilerlediğini we doktorlarında bazen yanıldıklarını söledi deborada hayır artık herşey için çok geç dedi.bruce odasına gitti we rozitanın onunla olan konuşmalarını aklına getirdi hala onu düşünüorum dedi.rozita we diostado da fabrikaya geldi.martha ya angeli hemen bulup odalarına çağırmasını istedi.angel we grace üretim bölümüne gittiler angel karışımı içine boşalttım dedi dün gece herkesi öldürecek kadar cam kırıp toz yaptım we içine boşalttım dedi.sonra bruce geldi grace we angeli bir arada gördü angele ne işin war senin annemle dedi yakasına yapıştı grace te oğlum yapma bu beyfendi çok kibar beni sürekli güldürüor dedi bruce sakın yaklaşma bidaha dedi angel de hey heyy annen hala karnında benm çocuğumu taşıyo dedi.sonra bruce annesinide alıp angelin yanından ayrıldılar bruce grace e ben lorenzoyla konuşmaya gidiorum dedi grace te hayırr gitme lütfen beni yalnız bırakma diye yalwardı ama bruce gitti grace i martha ya teslim etti angelin yanına yaklaştırmamasını söledi.sonra angel rozitanın odasına girdi diostado we rozita angele sert sert bakıolardı.bruce lorenzonun yanına gitti benmle ne konuşmak istiodun dedi lorenzo da ben senin babanım dedi bruce şok oldu.grace yerinde duramıodu heycandan olacaklardn korkuodu.bruce duydukları karşısında bağırıp çağırmaya başladı nasıl böle bişey olabailr annem we babam ewliydi we dünyya gelen tek çocukları benmdm dedi lorenzo da ewet annen ewliydi we bi gece benm odama geldi dedi oda beni sewiodu aslında dedi.bruce ta hepinz bir olup hayatımı mahwettinz mutlumusunz falan dedi nasıl anladın benim senin oğlun olduğumu dedi önceden ben de bilmiodum sonradan anladım dedi çiçekleri kesmeyi başardın dedi o çiçekleri sadece seçilmiş kişi kesebilrdi dedi we sen başardın dedi bruce ta babalık testini bölemi yaptın yane herşey bunları öğrenmk içinmiydi dedi lorenzo hayır dedi falan işte annen o geceden sonra hamile kaldı we ayları geriye doğru sayınca o gece hamile kaldını anladım dedi.bruce peki juan biliomuydu dedi hayır dedi.lorenzo sana tek bir soru sorucam we bana doğru cwp wermeni sitiorum dedi o gece çiçekleri keserken arklı bi güç hiseetnmi dedi bruce hemen o gece olaları hatırladı ama cwp wermedi lorenzoya bağırmaya dewam etti.sonra rozita angele maria yı öldürüp öldürmediğini sordu tabiki inkar etti fabian beni senden kıskanıo falan filan dedi rozita biz sana yaptın demiyoruz ama bize kanıtla dedi.sonra angel senin bruce tan bebek beklediğini dayın biliomu dedi diostado da doğrumu bu dedi ewet dayı sana sölemediğim için üzgünm dedi.angele böle özel bi konuyu kendim sölemeliydm dedi.yine bağrıtılar falan sonra sinirlendi çıktı gitti angel.rozita hala angelin haksız yere günahını almaktn korkuyorum dedi.gözlerindeki o zawallı hali görmednmi dayı küçük yawru köpek gibiydi dedi.diostado da inş.ben de yanılıorumdur dedi çünkü busefer gözlerinde başka bişey gördm dedi.grace martha ya bana çabuk deborah ı bul dedi martha aradı deborah boone a hemen gitmm lazım dedi we grace in yanına gitti.deborah geldi grace in yanına noldu grace dedi bruce u hemen bulman lazım dedi şuanda kötü durumda olabilr dedi deborah da neden dedi çünkü lorenzoyla konuşmaya gitti we lorenzo ona babası oldunu sölicek dedi deborah şaşırdı peki gerçekmi dedi hayır tabiki dedi grace te.dulce juan dediosla oynuodu kucağında sonra maria kapıdan onu izliodu rozita hala gelmedi acaba bayan dulceye anlatsam mı dedi.sonra yanına geldi bayan dulce sizinle bişey konuşmam lazım dedi oda biraz yanıma yaklaş kucağımda juan dedios war aletimi tutamam ağzını okuyım dedi işte maria size herşeyi anlatıcam dedi dulce bebeği arabasına koydu we konuşmaya başladılar.maria ağlayarak anlatıcaklarımdan zarar görenler olabilr dedi ducede biz warken sana kimse zarar wermz korkma anlat kim zarar wericek dedi oda angel dedi fabianın kız arkadaşını o öldürdü dedi.sonra fabian we angel fabrikada karşılaştı angel gidiodu fabian kolundan çekti bende seni arıodum dedi gene rozitaya yalan sledn dimi falan dedi angelde hepinz gününzü görceksnz die tehdit etti fabian da ben böle sözlere pabuç bırakmam dedi mourisio geldi noluyo burda biri bana anlatsın dedi.sonra grace zorla üretim bölümüne gitti luizle konuşmam lazım dedi buldular luizi.bruce çiçeklerin yanına gitti we tam o sırada rüzgar çıktı çiçeklern yaprakları uçuştu.lorenzo ekcuha ile kendi dillerince konuşuodu işte o sırada deborah geldi bruce u görmem lazım dedi.grace luize angelin cam tozlarını çikolatanın içine attığını söledi we angelle birlkte çalışmanı istiorum dedi.acucena fabianla jose yi görmeye gittiler.acucena ya bana kızarsa jose seni getrdiğim için dedi oda bişey olmaz suçu benm üstüme atarsın dedi.angel fabrikaya dağıtılmış olan bütün çikolataları bi poşete koydu matias geldi poşeti ona werdi eski çikolataların hepsini topla at yenilerinden koy dedi matias ta bunlar daha yenir durumdalar falan dedi angel de rozita böle istio dedi tamm dedi matias ta.grace geldi angelin yanına noldu rozitacığına çikolatamı wericeksin yoksa dedi gülerek angelde gracei kolundan tuttu götürdü.sonra luiz yere çöktü we rudy nin ona sölediklerini düşündü o sırada anachleto geldi bişeymi oldu dedi hayır dedi kalktı gitti luiz.sonra bruce çiçeklern arasında juana sende beni kandırdın falan dedi çekti gitti orda bitti.

ayy baya ayrıntılı şekilde anlattım ama umarım sıkmamışımdır:icon_whis

ünall
18-09-08, 15:57
ya bugunku 144. bolum harıkaytdı resmen zıplaya zıplaya ızledım heyecandan ne atraksıyonlu bır bolumdu ya herkesın tum foyası cıktı ortaya sonundaaa arkadslar yarın ve pazartesı ızleyemıcem lutfen bırısı o zaman ayrıntlı herseyını yazabılrmı:d

lady_liv
18-09-08, 16:15
meliscim çok sevindim yaa etrafta angel fanı bulmak ne kadar zormuş meğerse:kahve:img-hyste rosita baştan kaybetti angele hep arkadaşım olarak görüyorum seni falan dedii, halbuki azıcık umut verse angel kraliçeler gibi yaşatırdı onu (grace yaşamıştı:img-hyste) ama o lanet bruce yok mu rositayı üzmekten başka bi işe yaramadı:img-pilot kıza etmediği hakaret kalmadı bide rosita üstüne özür dilediği halde yine hakaret etti, nasıl sevgiymiş nasıl aşkmış bunlarınkisi :img-tomat

"bence o kötü değil sadece kendi çıkarları için yaşıyo o dizide kim kendi çıkarları içn yaşamıyoki" bu sözüne o kdr çok katılıyorum ki angel köylü çocuğu yırtmak için de şehre inmiş bi delikanlı gibi tüm kozlarını kullanarak hayata tutunmaya çalışıyor, önüne engel çıkarsa da hallediveriyor:img-hyste

angel&rosita tabiki daha heyecanlı olurdu işin içinde angel olunca:img-hyste

süper anltamışsın bende bruce pek sevmiorum
rositaya demediğini bırakmadı o kadar say say sonra tekrar birleşş
ama angel onun rositaya yaptıgını binde birini yapmadııı
evet bence angel olmasa o dizi yürümez
herşeyin altında cıkması seviom onu :img-hyste
angel rosita mükemmel olurduu yaaa ah ah keşke süper heycan olurdu
ve bide su var angel hiç bi zman rositaya ihanet etmedi sadece kendi cıkarları doğrultusunda ilerledii ama brucu giti evlendii kızdan formülü almak için neler yaptıı
bence rozita angelin hakkıydıı:img-hyste
kaçırdı gül gibi çocugu:img-hyste:img-hyste

ünall
18-09-08, 16:22
süper anltamışsın bende bruce pek sevmiorum
rositaya demediğini bırakmadı o kadar say say sonra tekrar birleşş
ama angel onun rositaya yaptıgını binde birini yapmadııı
evet bence angel olmasa o dizi yürümez
herşeyin altında cıkması seviom onu :img-hyste
angel rosita mükemmel olurduu yaaa ah ah keşke süper heycan olurdu
ve bide su var angel hiç bi zman rositaya ihanet etmedi sadece kendi cıkarları doğrultusunda ilerledii ama brucu giti evlendii kızdan formülü almak için neler yaptıı
bence rozita angelin hakkıydıı:img-hyste
kaçırdı gül gibi çocugu:img-hyste:img-hyste

aslında senarıstlerde dizinin basında hıkaye yazılarken angel ve rozıta askı dusnuyormus ama angelın daha ılk zaman katıl olması vazgevırmıs sanırım ııde olmuss beruce ve rozıta tek gecerım:D:D

gfernylety90
18-09-08, 18:35
arkadaşlr selamlar =)

Ben de bu harika dizinin büyük bir fanıyım=)Hergün bu siteyi ziyaret edip okuyorum bu başlığı =)=)

Bugünkü bölüm süperdii!!!Bol bol atraksiyon,aksiyon,vb. herşey vardı=)=) Angel'in ne olduğu ortaya çıktı çok sevindim valla=)
Ines'in ölümüne çok üzüldüm valla yazık kızcağız boşu boşuna öldü Angel ve Grace uyuzları yüzünden:((

Arkadaşlar dizimizin başrol oyuncusu biricik Bruce'umuz yani Carlos Ponce ile facebook'ta irtibata geçebildim.Ayrıca fan clubına da üyeyim zaten=)Ona Türkiye'ye gelmeyi düşünür mü diye sormuştum.O da bana dedi ki eğer diziyi yayınlanan kanlımızla bağlantıya geçer ve onlardan bunu istersek seve seve geleceğini söyledi!!!!Bana menajerinin e-mail adresini verdi ve TNT'ye bu isteğimizi dile getiren ve bu adresleri içeren mailler atmamızı söyledi.Dizi için gelebilirim dedi.Gerçi haftaya cuma finali olacak dizinin ama olsun bir sohbet tarzı da olsun gelse müthiş olur!!!!LÜTFEN SİZLERDE MAİL ATIN TNT'YE:):)

mail adresleri:

[email protected]
[email protected] bu da tnt'nin adresi:
www.tnttv.com.tr

cerosh_87
18-09-08, 19:05
ya bugunku 144. bolum harıkaytdı resmen zıplaya zıplaya ızledım heyecandan ne atraksıyonlu bır bolumdu ya herkesın tum foyası cıktı ortaya sonundaaa arkadslar yarın ve pazartesı ızleyemıcem lutfen bırısı o zaman ayrıntlı herseyını yazabılrmı:d

gerçekten süper bi bölümdü.rozitanın kör olan gözleri nihayet açıldı angel in ne mal olduğunu gördü.
ben yarın we p.tesi günkü bölümleri yazabilirim hatta kamera işini halledebilrsem tekrar çeker we sana atarım olur mu:icon_whis

monalisa454
21-09-08, 21:35
ewt cuma günkü bölümde şükür ki bruce artık öğrendi rosita nın hamile olduğunu:happy0064

ben daha önce izleyemem diye bi siteden ilerki bölümlere az buçuk bakmiştim
bundan sonraki bölümde şu parti olacak bruce ve rozita orada dansedicek:img-blush ama yanlarında deborah ve fabian da vardı ne konuştuklarını tabiki anlayamamiştim ama rosita sonunda bahçeye çıkmak istedi bruce ta bırakmak istemedi peşinde gitmişti neyse yarın izleyince göriceğiz artık:img-wink:

monalisa454
22-09-08, 13:44
sanırım sonra da angel rosita yı kaçıracak ama bilmiyorum tabii :img-tomat

ewt maleseff ben o kısmı üzücü diye yazmadım ama ben ondan önce gerçekleşecek olan dans sahnesinde aralarında ne gibi konuşmalar geçecek onu merak ediyorum... onlar dans ederken fabian la debora da onlara bakıyorlardı sanırım onları bir araya getirmeye çalişacaklar artık:img-wink:

monalisa454
22-09-08, 16:21
ben ondan önce gerçekleşecek olan dans sahnesinde aralarında ne gibi konuşmalar geçecek onu merak ediyorum... onlar dans ederken fabian la debora da onlara bakıyorlardı sanırım onları bir araya getirmeye çalişacaklar artık:img-wink

kendimden alıntı yaptım ama beklediklerimin hiçbiri olmadı:icon_sorr bu bölüm bruce-rosita açısından vasattı. Neyse inşallah yarın görürüz artık şu sahneleri:img-wink:

P.S.: 150. bölüm haftaya pazartesi mi yayınlanacak onu merak ettim

cerosh_87
22-09-08, 16:35
bencede bugünün hiç bi aksiyonu nebilim heycanı yoktu izledk işte ama yarın snırım heycanlı kısımlar başlıcak.benm anlamadım yaa daha angel rozitayı kaçırcak falan sonra bruce rozita birleşcek rozitanın karnı nezamn büyücekte bruce samanlıkta rozitayı doğurtcak burası son bölmde gerçekleşicekte sadece 4 bölm kaldı we bukadar kısa güne nasıl sığdırdılar ya anlayamıorum :icon_whis neyse izleyip görücez artık nasıl geliştiğini bölmlerin:img-wink:

cerosh_87
22-09-08, 16:49
P.S.: 150. bölüm haftaya pazartesi mi yayınlanacak onu merak ettim[/QUOTE]

cnm 150.bölüm nie p.tei yayınlansınki:icon_whis cuma gününe denk gelmiomu:icon_whis bugun 146 salı:147 çarş.:148 perş.:149 cuma:150 oluo

cerosh_87
23-09-08, 20:12
146.bölüm

diostado we julia birlkte oturuyorlardı julia nın kucağında juandedios wardı diostado çok mutluyum oğlumda sende yanımdasın onu bukadar çok sewdiğin için tşk ederm dedi diostado julıa da aşkım nasıl sewmem o senin oğlun bugun ona ben bakıcam ligia nın dr.bob la bi randewusu war dedi diostado da çok sewindm dr.bob çok iyi bi adam dedi.diostado ben anachleto we matias ın yanına gidiorum jose ye moral wermk için onu dışarı çıkarıcaz dedi oğlunu we julia ı öptü gitti.julia juan dediosa babana aşığım onu çok sewiyorum dedi:img-hyste
ligia dr bob la buluşmak için hazırlanıodu matilde we eulila da ligia ya şakalar yapıodu:img-hyste
angel we grace otel odasında neler yapıcaklarını planlıodu.angel grace e gidip sarıldı beni özlemednmi hadi gel biraz tadını çıkaraılm dedi grace te bırak beni ben nezamn istersem ozmn birlkte oluruz dedi angel de bunu seninde çok istediğini biliorum dedi pis pis sırıtarak.sonra grace odadan çıktı.angel tw izliodu haberlerde kendini gördü oteldeki cinayet we fabrikadaki sabotajın zanlısı angel perez görenlern hemen polislere haber wermesini istioruz diodu.angelde korkmaya başladı bizi buraya girerken birileri görmüş olabilr dedi grace hadi çabuk burdan gidiyoruz dedi grace te noldu nereye dedi daha güwenli biyere dedi grace i de alıp apar topar çıktı otelden.

bruce hawuz başında rosita we benm bi bebeğimz olucak asıl ben seni hiç haketmiorum die düşünüodu o sırada fabian geldi ben düşmanın değilim bruce sana yardım edebilrmiyim dedi bruce ta nasıl yardım ediceksn herşeyi ben berbat ettim dedi ben sana sölemiştm dedi böle rozitaya haksızlık yapmaya dewam edersen onu kaybedeceğini sölemiştm seni uyarmıştım dedi.bruce ta napabilrdm sizin beraber olduğunuzu sanıyodum dedi her dk beraberdnz we sende ona aşık olduğunu söleyip duruyodun dedi.başka ne düşünebilrdmki dedi fabian da rosita sadece seni sewiyo onun hayatında senden başka kimseye yer yok kalbinin kapılarını senden başka kimseye açmadı kalbinde kocaman harflerle senin adın yazıo dedi.we bi kadının bi adama werebileceği en güzel şeyi sana werdi dedi.bruce ta sen biliyodun ölemi dedi fabian da ewet dedi otelden çıktığımız o gün sana bunu sölemeye çalışmıştım dedi sonra fabian ayrıldı bruce un yanından.

anachleto joseyle konuşuodu işte bi bacağını kaybettin die aklınıdamı kaybettin gibilernden bişey dedi tam hatırlamıorum:icon_whis sonra diostado da onların yanına geldi anachleto sinirli bi şekilde diostadoya bakarak jortensiayla ilgili bişey attı anachleto ortaya işte iki adamla birden yatan kadına ne denir senin kardeşinle ben beraberdm we beni awukatla aldattı dedi diostado sinirle kalktı masadan saldırdı anachleto ya sen ne dediğinin farkındamısın benm kardeşim öle yapmaz falan dedi sonra anachleto yere çöktü we ağlamaya başladı ben onu sewiodum onunla ewlenip seninle akraba olucaktık dedi.ama o beni aldattı dedi sonra sarıldılar diostadoyla.

bruce lorenzonun yanında gitti o sırada lorenzo çiçekle konuşuyodu bruce lorenzoya seslendi lorenzoda arkasını döndü we bay bruce hoş geldnz dedi bruce ta şuan da en iyi olacağım yer babamın yanı dedi aklım çok karışık yeni bişey öğrendm dedi bruce lorenzoya rozita benden bi bebek bekliomuş dedi. (sonra neler konuştuklarını tam hatırlamıorum:icon_whis)

fabian odasında oturmuş düşünüodu rozitaya aşığım onun için işimden wazgeçip burda kaldım ama o hiç bir zaman benm olmıycak weronica da yok artık dedi. sonra rozita geldi nerdesn kaç saattr seni arıodum biraz yalnız kalmya ihtiyacım wardı dedi. fabian rozitaya gerçeği sölemene çok sewindm dedi nerden biliosun dedi o da gözleriden okunuyo herşey dedi.rozita bruce a doğruları söylediğim için çok mutluyum dedi.aslında bizim ailede bruce we benm durum gibi şeyler war dedi diostado dayım julia we ligia gibi dedi.

bob we ligia restorant a geldiler ligia burası çok güsel daha önce hiç böle biyere gelmemiştm dedi.burda güzel olan bişey warsa oda sensin dedi dr.bonta ligia ya oda tşk ederm dedi:img-in_lo dr.bon ligia ya gülüşünü çok sewiyorum dedi oda utandırmayın beni dedi.sonra dr bob benm hayatıma bisürü kadın girdi ama hiçbiri ciddi ilşkiler değildi ama seninle ciddi düşünüorum dedi ligia da yane bu bi teklif mi dedi bob ta biraz erken olucak ama benimle ewlnirmisin dedi ligia da gülerek ewet dedi:love05:

grace we angel in arabası bozuluo biyerde durdular angel arabanın kaportasını açtı bakmak için. o sırada grace bruce u arıo.lorenzo we bruce konuşurken telefonu çalıo bruce un açıo bruce bağırmaya sinirli sinirli konuşuo artık sen benm annem değilsn o katille gene planlarınz war falan diye grace te bruce a herşeyi senin için yaptım dedi (galba bende uyduruyo olabilrm :img-hyste)sonra bruce kapattı yüzüne telefonu.lorenzo bruce o senin annen ona bukadr sert dawranma flan dedi ama bruce ta neden o bana senin babam olduğunu sölemedi rozita we beni ayırmak için birsürü şey yaptı mourisio yu öldrmek için adam tuttu aynı şeyi samantha içinde yaptı dedi lorenzo şaırdı.

angel arabaya bindi kiminle konuştun dedi grace e grace te bruce la dedi.angel tw da fotoğrafımı gördm heryerde beni arıolar sadece fabrikayı sabote etmedm weronicayı da ben öldürdm artık bi kaçağım istersen sen benmle gelme dedi grace te benm de gidicek hiçbiyerm yok ki seninle gelicem dedi angelde tamam dedi.angel grace e sen biraz arabanın arkasına geç dinlen dedi.

jortensia üzgün bi şeklde ooww mourisio nerdesin neden beni hiç aramadın diyodu o sırada araba yanaştı kapının önüne ahh bi araba geldi mourisio olabilrmi dedi gitti baktı camdan ligia we bob geldi.bon we ligia da arabada öpüştüler :love05: jortensia da ligia bile bi aşk buldu ben burda yalnız başıma çürücem dedi.ligia içeri geldi sewinçli bi şekilde jortensia çok mutluyum dedi oda ne güsel dedi nedenini sormıcakmısın dedi neden dei dr bob bana ewlnemde teklf etti dedi işte bisürü şey anlatmaya başladı.eulialia da onları dinliodu çaktırmadan dışarı çıktı.anachletolar ewe dönüolardı jose we matias la anachletonun yanından ayrıldı matias we jose anachleto karşısında eulialia yı gördü.
diostado ewe geldi julia we bebeği yatakta uyurlarken gördü gülümseyerk onlara bakıodu tam o sırada telefon çaldı julia da uyandı diostado açtı arayan polisti eski kız arkadaşınız lupeyle ilgili bi haber aldık onunla birlkte nehirden geçen göçmen angelin onu öldürdüğünü sölüo dedi merkeze gelmeniz lazım dedi polis diostado hemen gitti.
bruce ewe geldi deboranın bana bukadr ihtiyacı warken ona bunu yapamam ama rozita we bebeğimsizde olamam dedi.yatak odasına girdi debora uyuyodu yine bişiler düşünüodu içinden bruce.
sonra anachleto we eulialie birlkte olmuşlar uyandılar birbirlerine sarılmış yatıolardı eulialie çok mutluyum diodu anachleto bende öle sen bana hayatımın erkeğisin dediğin de sanki bütün wücudumu bişey kapladı dedi.
ligia bütüngün bobla ilgili şeyler anlatıp jortensianın kafsını şişrdi:) rozita büyükannesinin odasına gitti çok mutluydu büyükannesi sordu oda bruce bebeğimizi söledm dedi.onunla iyi bir arkadaş gibi konuştuk dedi.büyükannesi rozitaya dikkatli olmasını angelin ona bişey yapabilceğini söledi.
bruce we debora kahwaltı ediolardo debora bruce a lorenzoyla konuşup konuşmadını sordu oda konuştum dedi çekingen bi ifadeyle debora gene rozitayı görmüş dedi acaba rozita ona ondan bi bebek beklediğini söledimi die düşünüodu.
angel we grace arabadan indi grace angele çok başım ağrıo dedi angel de ona ikisinin fotoğrafının basıldığı gazeteyi gösterdi bizi kurtarack bi planım war dedi.
jortencia azucenayla konuşuyyodu dükkanı açmak için ilk defa bukadr erken gidiorum inanbiliomusun dedi.azucena çıktı yanından diostado geldi bi hışımla nasıl yaparsın böle bişeyi dedi jortencia dondu kaldı.
jose traş olmuş bi waziyette koltuk değneklerini aldı eline we dışarı çıkmaya karar werdi babasının yanına gitti kadere yenilmicem azucenayı çok sewiorum dedi oyüzden ben fabrikaya gidiorum dedi.babası çok sewindi gülmeye başladı.
debora innes in cenazesine gitti ailesine taziyelerini bildirdi.sonra rozitada geldi oda innesin ailesine taziyelerini bildirdi.debora rozitayı kenara çekti düngece bruce u gördnmü onunla konuştunmu dedi rozita da ewet dedi ona hamile olduğunu sölednmi peki dedi we bitti.

cerosh_87
23-09-08, 20:16
bugünkü bölüme ne diosunuz?? yaa rozişş kaçırıldı yaaa bruce la pek sahnesini göremedik:img-cray:
peki bişi dicem..şimdi roziş doğuracak fln ya bunları bilioruz..şimdi rozitanın karnı daa büyümedi bile hadi 4 aylık olsa 5 ay boyunca bu angellerin elinde mi kalıcak?:img-pilot

bugunkü bölümde çok heycanlı değildi aslında ya kaçırma sahnesi bile sıradandı bence:icon_whis
ewet muneca sana katılıorum benm de anlam weremediğim şey hangi ara angeln elinden kurtulcak sonra karnı nezamn şişcek we brucela beraber olucak we bebeğini samanlıkta bruce nezamn doğurtcak 3 güne nasıl bukadr şeyi sığdırcaklar bilemiorum:icon_whis

gfernylety90
23-09-08, 20:37
arkadaşlar youtube tan izlediğim kadarıyla anlatıyım:)
rosita angel ve grace in elindeyken bayağı uzun süre geçmiş olacak ve karnı falan onların yanındayken şişecek ama bi şeyler olduktan sonra grace insafa gelip rositaya yardım etmek için galiba angeli öldürcek yemeğine zehir atıp zehirliycek rosita da o karmaşadan yararlanıp kaçıcak sonra bruce ve diosdado rositayı aramaya ormana gelmiş olacak ve bruce rositayı o samanlıkta bulcak rosita oraya doğum sancıları geldiği için girmiş galiba ve o sırada bruce bulacak onu ve doğum gerçekleşcek
diosdado da angelin cesedni bulcak grace de ordaki bir suda juan amadonun yüzüü grüp gircek ve boğularak ölcek:img-wink:

bu sırada o site "kısa süreliğine bakımdayız" yazmış bakın merak edecek bişi yok yani:D

fabyan
24-09-08, 16:32
arkadaşalr hepinize meraba yorumlarınızı okudum rozitanın çirkin halinden beri izliyorum ve fabyan hayranıyım o ne kadar iyi sabırlı bir insan öle ya bruce deborah hasta değilken bile deborahla olduğu için rozita kadar sevmiyor yani
ve fabyan deborah yakınlığı arkadaşlığı hoşuma gidiyordu bu gün bir yakınlaşma da oldu resmen sevindim ya ama fabyan diziden ayrılmıcak dimi? rozitanın kaçırıldığını duyup geri dönicek dimi?
bu arada izleyemeyen özet isteyen varsa ben her gün izliyorum size izlemiş kadar anlatabilirim okula gitmiyorum çünkü 18 yaşşındayım ve buraya yorum yazabildim ne zamandır şifremi unuttum giremiyordum fabyan :img-in_lo:img-blush

cerosh_87
24-09-08, 17:05
arkadaşalr hepinize meraba yorumlarınızı okudum rozitanın çirkin halinden beri izliyorum ve fabyan hayranıyım o ne kadar iyi sabırlı bir insan öle ya bruce deborah hasta değilken bile deborahla olduğu için rozita kadar sevmiyor yani
ve fabyan deborah yakınlığı arkadaşlığı hoşuma gidiyordu bu gün bir yakınlaşma da oldu resmen sevindim ya ama fabyan diziden ayrılmıcak dimi? rozitanın kaçırıldığını duyup geri dönicek dimi?
bu arada izleyemeyen özet isteyen varsa ben her gün izliyorum size izlemiş kadar anlatabilirim okula gitmiyorum çünkü 18 yaşşındayım ve buraya yorum yazabildim ne zamandır şifremi unuttum giremiyordum fabyan :img-in_lo:img-blush

cnm hoş geldin.ya fabian ın diziden ayrılmasına gerek yok çünkü cuma günü final bölümünü izlicez.ewet fabian çok sabırlı ama bu sabrı ona hiçbişey kazandırmadı yani rozita açısından rozitanın bruce tan başka kimseyi sewemiyeceğini oda iyi biliodu we oyüzden dönmeye karar werdi zaten.we ewet deborayla yakınlaştılar hatta aynı uçakla gidiolar madrit e we fabian hindistana da sanırım onunla gidicek.fabian ın haberi olmıcak rozitanın kaçırıldığından we geri dönmicek sanırım.

cerosh_87
24-09-08, 17:38
hoşbıuldum sağol canım:img-yes: fabyanı çok seviyorum ne yapıyım? peki deborahla olan yakınlaşmalarını biz görebilicek miyiz? final bölümü yani dizi bitiyor öle mi? ugly betty başlıcak diye mi acaba?:good:

walla cnm sanırım göremicez bende tam bilmiyorum ki artık son iki bölümüde izleyp görücez.çirkin betty nin başlamasıyla bi alaksı yok cnm dizi 150.bölüm çekilmiş we artık bitiyo ama ben çirkin betty nin saatini akşam 20:00 gibi görmüştm sanki reklamlarında öğlene koyarlar heralde tatlı intikam bitince. çirkin betty nin nasıl wersiyonu bu başlıcak olan acaba daha önce 2 kere izledm de ben:img-hyste

fabyan
24-09-08, 17:50
aynen bende çok izledim 2 versiyonu da hemde bir kanalde de birde showda izlemiştim :img-hyste yine izlicem galiba izlemediğim versiyonuysa :img-hyste
nese sağol canım bilgilendirdiğin için fabyanı da bir diziye alırlar inşallah bende görürüm:img-in_lo bence dizi bitti diye öğlene alırlar çirkin bettyi:img-wink:

gfernylety90
24-09-08, 18:03
arkadaşlar herkese selamm yine bugün kü bölüm atraksiyonun son 3 bölümde oldukça fazla olacağının işaretini verdi bize bnce:)

fabian ve deborah birer melekler valla bu kadar iyi bu kadar mükemmel insanlar var mıdır şu dünyada merak ediorum gerçekten:)

angel ve grace'e de zaten uyuzdum bu bölüm iyice uyuz oldum yaa hele angelin rosita hakkındaki bölümün sonunda sölediği planlarını duyunca tüylerim ürperdi valla Allah'tan dizinin sonunu biliorum da içim biraz rahat;)

arkadaşlar bir süre önce bu mesajı atmıştım lütfen tekrar okuyun ve bizlere yardımcı olun ilk yazdığımda kimse cvp yazmadı:icon_sorr zor bişi deil sadece mail atmanız yeterli

lütfenn:img-wink:

arkadaşlr selamlar =)

Arkadaşlar dizimizin başrol oyuncusu biricik Bruce'umuz yani Carlos Ponce ile facebook'ta irtibata geçebildim.Ayrıca fan clubına da üyeyim zaten=)Ona Türkiye'ye gelmeyi düşünür mü diye sormuştum.O da bana dedi ki eğer diziyi yayınlanan kanlımızla bağlantıya geçer ve onlardan bunu istersek seve seve geleceğini söyledi!!!!Bana menajerinin e-mail adresini verdi ve TNT'ye bu isteğimizi dile getiren ve bu adresleri içeren mailler atmamızı söyledi.Dizi için gelebilirim dedi.Gerçi haftaya cuma finali olacak dizinin ama olsun bir sohbet tarzı da olsun gelse müthiş olur!!!!LÜTFEN SİZLERDE MAİL ATIN TNT'YE:):)

mail adresleri:

[email protected]
[email protected] bu da tnt'nin adresi:
www.tnttv.com.tr

cerosh_87
24-09-08, 18:09
arkadaşlar herkese selamm yine bugün kü bölüm atraksiyonun son 3 bölümde oldukça fazla olacağının işaretini verdi bize bnce:)

fabian ve deborah birer melekler valla bu kadar iyi bu kadar mükemmel insanlar var mıdır şu dünyada merak ediorum gerçekten:)

angel ve grace'e de zaten uyuzdum bu bölüm iyice uyuz oldum yaa hele angelin rosita hakkındaki bölümün sonunda sölediği planlarını duyunca tüylerim ürperdi valla Allah'tan dizinin sonunu biliorum da içim biraz rahat;)

arkadaşlar bir süre önce bu mesajı atmıştım lütfen tekrar okuyun ve bizlere yardımcı olun ilk yazdığımda kimse cvp yazmadı:icon_sorr zor bişi deil sadece mail atmanız yeterli

lütfenn:img-wink:

ewet ya ben bugunkü bölümde resmen salya sümük ağladım debora we bruce un konuşmalarında:img-cray: gerçekten debora çok iyi biri ya dediğin gibi bir melek bak yazarken bile duygulanıorum:icon_sorr
adi angel we grace aynen bende çok kıl kapıyorum onlara yaa off angel kadar sooğuk kanlı kimse yok gerçekten ewet dediğin gibi dizinin sonunu bilioruzda rahatız :img-wink:

bu arada tmm ben mail atıcam cnm inş.gerçekleşirde çok süper bişey olur carlos un türkiyeye gelmesi :happy0064

cerosh_87
24-09-08, 20:19
148.bölüm

rozitayı kaçırdılar işte angel silah yüzüne tuttu sonra grace arabaya bindi ona rozitanın ellerini bağlamsını söledi.rozita grace lütfen diye ağlıodu.bruce rozitayı arıodu bahçede nerdesin rozita neden benden kaçıyosun dedi tam o sırada rozita bruce u gördü cam a wurdu ama bruce görmedi rozitayı:( we gittiler.

jortencia tek başına bahçede oturuodu mouricio geldi yanına nerdeydn seni arıodum dedi jortencia da biraz bahçede temiz hawa almak istedm dedi mauricio da burası daha sıcak içersi daha serin klimalar war dedi gülerek jortencia da doğruya farketmemişim hiç dedi aslında ben seni görmek istemedm dedi mauricio ya oda ozaman gidiyim ben dedi.hayır hayır dedi jortencia da biliosun ben herşeyin en iyisi olması için uğraşıorum ama olmadı işte dedi mauricio da seni bi başka erkeğin kollarına ben yolladım oyüzden sana kızmıorum senin hayatımın kadını olduğunu farketmemişim dedi sonra öpüştüler:)

fabian we debora partide konuşuolardı rozita we bruce hakkında. konuşucakları çok şey war falan dedi fabian başka biri olsa senin yerinde sonuna kadr sawaşır sewdiği adam için dedi.debora da ben ayrılmak istemesmde kader bizi bruce la zaten ayırıcak dedi.fabian da sen hayatta gördüğüm en harika kadınsın dedi.debora şimdi beni daireme götürürmüsün dedi we ayrıldılar partiden.

diostado kucağında oğluyla oturmuş üzgün bi haldeydi dulce geldi yanına diostado lupe çok tatlı biriydi böle bi ölümü haketmiodu dedi.bukadr kendini üzme bak oğlun kucağında bir kadının we bir ailen war güçlü olmalısın dedi dulce.

azucena julia ya rozitayı sordu julia da görmedm ben dedi abian da ortada yok belki onunladır dedi azucena da ewet olabilr onun yanında dedi.sonra bruce geldi oda deborayı sordu julia ya onuda görmedim hiç dedi bruce ta ewe gitmiş olmalı ben de ewe gitsem iyi olucak dedi julia da hayır hayır gidemezsin fabrika yöneticilernden kimse ortada yok rozitada yok deborada konuşmayı sen yapmalısın dedi.konuşmayı çıktı yaptı işte fabrikamız kısa bir süre önce bi trajedi yaşadı falan dedi we çok sewdiğimz bi arkadaşımz hayatını kaybetti dedi innes le ilgili şeyler söledi işte böle bi ölümü haketmediğini falan we onun için 1dk lık saygı duruşunda duralım we 1 dk boyunca alkışlayalım dedi.

debora we fabian ewe geldiler fabian sürekli nekadr cömert iyi we harika bi kadın olduğunu söleyp duruodu işte debora son bi kadeh beraber içelim mi dedi oda olur dedi debora sen iyi bir arkadaşsın fabian dedi fabian da sadece senin en iyi arkadaşın değilim rozita içinde böleyim dedi oda debıra da bende farklı diilim bende bruce için iyi bir arkadaşım dedi onun kötü anlarına yardımcı olmak için yanındaydım dedi.fabian da sewdiğin insandan wazgeçip yalnızlığı seçmek büyük bi fedakarlık falan dedi debora da sen rozitayla konuştun anlışan dedi.daha sonra debora işte bruce rozitayı sewdiği halde ondan nefret eder gibi yapması bi hataydı onun rozita we oğluyla olması gerek falan diye konuşma yaptılar işte sonra fabian gene sen harika bir kadınsın dedi we yüzünü okşadı sonra wedalaştılar sarıldılar we fabian gitti.daha sonra deboranın telefonu çaldı arayan bruce tu ama deborah şimdi olmaz bruce dedi we telefonu açmadı.bruce ta bunların hepsi benm suçum seni üzüyorum falan dedi ama rozitadan da ayrı kalamıorum ruhum onunla olmak istiyo dedi.

rozita ağlıodu angelde noldu şimdi ağlıosun küçük cadı ağla bakalım dedi nereye gidiyoruz dedi rozita köyümüze gidiyoruz meksika bizi beklio dedi.rozita angelden biraz su istedi lütfen kaç saattr açım we çok susadım biraz su weririmisin dedi angel de olmaz küçük cadı sadece bize yetecek kadar su war dedi.grace angel yeter artık biraz mola werelim kaç saattr mola wermedk dedi angel hayır olmaz meksika sınırına az kaldı dedi oraya warana kadr durmak yok dedi.

deborah hazırlanmış çıkmak üzereydi masanın üstüne bruce a yazdığı mektubu koydu we tam çıkıcakken bruce geldi yolculukmu war noluyo elinde walizle nereye gidiosun dedi seyahate çıkmayı düşündüğünü söleseydn beraber giderdik dedi debora da hayır ben yalnız gidicem dedi bruce ta hayır gidemezsn seni böle bırakamam dedi senden onay istemiorum bu benm kararım dedi deborada.herşeyn suçlusu benm dedi bruce deborada hayır aşkım dedi benim burdan uzakta olmaya yalnız olmaya ihtiyacım war sen de rozita we oğlunun yanında olmasın dedi bruce şaşırdı sendemi biliosun dedi ewet dedi.senin yanında olduğum anlar en mutlu anlarımdı dedi debora sonra öptü bruce u dudağından we gitti yanından.sonra deboranın mektubunu okudu işte.bruce ta o herşeyi zaten önceden planlamış zaten dedi.

fabian ewe döndü bayan dulce ye gideceğini söledi ona weda etmeğe geldiğini söledi dulce gideceğin çok üzülüorum diğerleri gelsn onlarlada wedalaş dedi fabian da pek wedalaşmayı sewmem dedi dulce de ben de sewmem wedalaşmaları dedi ama senin burdan gitmeni hiç istemiyorum falan dedi işte.sonra dulce yanından ayrıldı fabiana giderken bi öpücük yolladı fabianın da gözleri duygulandı we yukarı odasına çıktı.

debora hawaalanına geldi biletini aldı fabian da ordaydı fotoğraf çekiodu we debora yı gördü yanına gitti we debora dedi deborada şaşırdı güldü falan fabian dedi aynı uçakla madrite gitmemiz nekadr güsel dedi deborada yalnız ben aktarma için gidiorum sen orda kalıcaksın dedi fabian da nereye gidiosun dedi oda sölicem ama gülmiceksin dedi hayır niye güleym dedi gülüncek bişey warsa beraber güleriz dedi.hindistana dedi debora uzun zamandır oraya gitmek istiodum we şimdi tam zamanı dedi.fabian da ben de seninle gelsem nasıl olur dedi senin gibi mükemmel bi kadınla son dakikalarını beraber geçirmek isterim dedi.debora şaşırdı kaldı.

diostado we julia kahwaltı yapıolardı.dulce elinde tostlarla geldi diostado günaydın anne diye bağırdı 2 kere şakasına kulağım duymuo ama okadarda bağırmana gerek yok dedi dulce gülerek diostado da alışkanlık dedi:) sonra azucena we jortencia geldiler maaya azucena düngece rozita ewe gelmemiş dedi dulce de bruce la berbaerler dedi azucena da hayır ben dün bruce u yalnız gördm rozita yanında yoktu dedi nasıl olur fabian bana bruce la olduğunu söledi dedi julia da ewet bende bruce u yalnız gördüm rozitayla beraber değildi dedi.diostado hemen masandan kalktı we ben bruce a gidiyorum dua edelimde rozita onun yanında olsun dedi .

bruce a gitti kapıyı çalmaya başladı bruce gitti açtı kapıyı diostado kapıyı böle çaldığım için özür dilerm ama bir sorunumuz war dedi rozita senin yanındamı dedi hayır dedi bruce ta içeri geçsene noldu sorun ne dedi rozita yok düngece ewe gelmedimi yoksa dedi hayır dedi diostado da.

dulce fabian bana bruce la olduğunu sölemişti ama dedi azucena büyükkanne demnekki fabian da yanılmış dedi belki bahçeye çıktıklarını gördü ama sonra ayrılmışlar dedi.dulce sonra angel angel diye bağırmaya başladı kalbini tutarak.

bruce we diostado rudy nin ewine gittiler luiz le konuşmak için luiz geldi bruce rozita kayıp annem we angelin rozitayı kaçırma gibi bi planı warmıydı dedi yemin ediyorum bana öle bi plandan bahsetmediler dedi luiz de.

dulce bruce gracein partiğe geldiğini söledi dedi grace ordaysa angel de ordaydı dedi kaçırdılar minik çiçeğimi dedi inanamıorum dedi julia we azucena teselli etmeye çalışıolardı dulceyi jortencia da bende rozitanın başına gelebilecekleri düşnmek bile istemiorum dedi.

anachleto matias we jose de rozita hakkında konuşuolardı işte eulialia ewdeki herkesin çok üzgün olduğunu söledi dedi anachleto.jortencia da üzülmştr dedi sonra.jose de ya azucena oda çok üzülmüştr rozitayla beraber büyüdüklerini hiç ayrılmadıklarını sölemişti dedi.anachleto da akıl wermek gibi olmasın ama seninde orda olman gerekmezmi dedi.sende ailedensin dedi jose baktı kaldı.

jortencia mutfakta bişeyler içiodu mauricio geldi we sarıldılar.içerde dulce çok telaşlıydı rozita için dualar edip duruyodu.sonra bruce we diostado geldi bulamadık rozitayı luizden bişeyler öğrenebilrz diye düşünmüştüm ama oda bişey bilmiomuş dedi.

sabah oldu angel arabayı kenara park etti we burda iniyoruz sınıra az kaldı zaten yürüyerek gidicez dedi.grace rozitanın ellerini çözmesini söledi we ayağına terlk werdiler rahat yürüyebilmesi için.

bruce cama bakıp rozitayı düşünüodu o sırada dulce geldi bruce a rozitanın senin yanında olduğunu duyunca içim çok rahattı dedi ya şimdi başına kötü bişey gelirse diye ağladı falan.sonra göz yaşlarını sildi we bruce deborayı sordu bruce ta debora gitti dedi.

jortencia we mauricio salonda sıcak çikolata içiolardı jortencia ne geceydi ama dedi.mauricio da fabian duyunca çok üzülcek dedi jortencia da hayır sakın fabiana söleme zaten rozitayı unutumak için gitti dedi.

angel grace we rozitayı yıkık dökük pis biyere getirdi grace angel burası berbat ben burda duramam dedi rozita lütfen biraz su werin dedi angelde al bakalım dedi attı şişeyi rozitaya.grace burası çok pis biyer diyip duruoodu angel de ne sandın 5 yıldızlı hawuzlu bi otelmi bekliodun dedi.grace te aç susuz burda nekadr yaşayabilrzki dedi engelde ben gidip su getiricem dedi.grace hala söleniodu angelde beğenmiosanız temizlersinz bide size hizmetçi tuatamam dedi gitti.

herkes salonda oturmuş bi haber bekliodu dulce kaç saattr telefon başındayım ama kimse aramadı dedi.lorenzo geldi herekes sıcak çikolata içiodu bruce a da werdi sitrese iyi gelir rahatlatır dedi.bruce ta uzun zamandır çikolata yemiodum mideme iyi gelmiod ama şimdiyse bana rozitayı hatırlatıyo dedi.mauricio da haber gelene kadr bizde işimizin başına geçmeliyiz dedi bruce ta mauricio haklı rozitada böle isterdi ben fabrikaya gidicem dedi .diostado da ewet haklısın biz amadolar yanındayız bruce dedi.sonra hep birlikte fabrikaya gittiler.innes in yerine gelen kız dan bruce bütün çalışanları görmek istediğini onlarla konuşacağını haber wermesini istedi.hepberaber üretim bölümüne girdiler bruce konuşmaya başladı daha önce burda çalışan eski bir arkadaşınz bikaçkez fabrikayı sabote etmeye kalkmıştı kimden bahsettiğimi anlamışsınızdır heralde dedi angel perez dedi.we patronunuz rozita amado ortalarda yok we angelin kaçırdınğını düşünüyoruz dedi.

sonra angel geldi onlara ekmek we su werdi rozita bişeyler yemem lazım oğlum için dedi.grace te daha burda nekadar kalıcaz dedi angelde ne o rozitanın acı çekmesini görmek istemiomusun dedi.onlar bizi unutana kadr burda kalıcaz we rozitanın karnının büyümesini bekliycez we o gün geldiğinde bebek doğduğunda rozitanın gözleri önünde bebeğini öldürcez dedi we bitti.

fabyan
24-09-08, 20:54
ya valla fabyan da deborah da dediğin gibi melek bende o yüzden birlikte olmalarını istiyordum:img-grin2 ama başka bahara kaldı galiba fabyan aşık olsa bile dizi biticek:img-cray:

tatlı intikam
24-09-08, 22:18

lütfenn:img-wink:meraba 2-3 gündür hiç cevap yazamadım carlos için mesaj attım ama tnt ilgilenmez mesajı okuduklarından bile şüpheliyim ben de carlosa mesaj attım aynı cevabı aldım.ben de ağladım deboranın bugünkü konuşmasına ya:icon_sorrdebora ölecek mi dizinin ilk girdiği bölümlerinde çok soğuk gelmişti samantha yı özzlemiştim ama debora karla monroig in becerisiyle apayrı ve çok melek bir karaktere büründü.çirkin betty zaten cumartesi dae chocolatenin yerine konulacak olsa önümüzdeki pzartesi konulabilirdi ama yine de :bilmimtabiki:)

gfernylety90
25-09-08, 03:51
meraba 2-3 gündür hiç cevap yazamadım carlos için mesaj attım ama tnt ilgilenmez mesajı okuduklarından bile şüpheliyim ben de carlosa mesaj attım aynı cevabı aldım.ben de ağladım deboranın bugünkü konuşmasına ya:icon_sorrdebora ölecek mi dizinin ilk girdiği bölümlerinde çok soğuk gelmişti samantha yı özzlemiştim ama debora karla monroig in becerisiyle apayrı ve çok melek bir karaktere büründü.çirkin betty zaten cumartesi dae chocolatenin yerine konulacak olsa önümüzdeki pzartesi konulabilirdi ama yine de :bilmimtabiki:)

çok teşekkür ederim mail attığın için hergün bi 2-3 tane atarsan çok ii olur bnde atıorum belki sesimzi duyarlar;)

debora ölcek mi tam bilmiorum ama fabian rosita ve bruce a doğum hediyesi olarak deboranın tac mahal'di galiba onun önünde çekilmiş fotoğrafının kapak olduğu "muhteşem bir kadın" adında bi kitap yollycak;)

karla monroig in oyunculuğna bnde hayran kaldım iki ayrı karakteri de müthiş canlandrdı bnce...

cerosh_87
26-09-08, 17:12
off ya rozita we bruce umuz nihayet hakettikleri aşka mutlu bi şekilde kawuştular.ben yine ağlayarak seyrettim ya rozitanın doğum yaptığı sahneyi :img-cray: bugünkü bölümü yine kaydettim izleyemeyenlere yollayabilirim isterlerse site yapılana kadar. kamera arkalarını daha önce seyretmiştim ama tekrar izlemek süper geldi çünkü en komik sahne rudy nin bruce u yarı çıplak halde gördüğünde yaptığı hareketlere koptum bruce ta çok muzur du yaa çok özlicemm onları :img-cray:
ewet reklamını yine gösterdiler ama bence eskiden kalmadır off artık saat 13:00 te ne izlicem ben yaa :icon_sorr
yalnız bide ailedeki herkes hamile herkesin çocuğu olucak bitek jortencia we julia kaldı hamile olmayan keşke onlarda olsaydı :img-hyste

<GüMüŞ>
29-09-08, 20:38
dizimizin yeniden başladığına bende çok sevindim...
ilk bölümleri izlememiştim şimdi izleme fırsatım olacak...
tekrar baştan yayınlayarak biz seyircilere güzel bir hediye verdiler...

fabyan
30-09-08, 22:02
ya bu gün yeniden başlatılar ama izleyemediğim bölümleri vermeleri iyi oldu belki 10 bölüm sonrasını izledim ben 10 bölüm vermezler iyi olur benim izlediğim yerleri bir daha izlemem yani

<GüMüŞ>
01-10-08, 18:41
http://www.sinemalar.com/images/ss_buyuk/8220/Tatli-Intikam_2.jpg

<GüMüŞ>
01-10-08, 18:45
Rozitamızın yeni dizisi başlamış arkadaşlar...
http://img2.blogcu.com/images/d/a/m/damechocolate/250px_donabarbaralogo009.jpgDame Chocolate dizisiyle büyük hayran kitlesi sağlayan Genesis Rodriguez bir yıl aranın ardından Telemundo'nun 2008 yılı projelerinden Doña Bárbara dizisi ile ekranlara geri döndü.

Doña Bárbara aslında Venezüelyalı yazar Romulo Gallegos'un 1929 yılında yayınlanan romanının ismi. Ancak romandan uyarlanan 1943 ve 1998 yapımı iki film bulunuyor. Ayrıca 1975 yılında yine romandan uyarlama bir dizi çekilmiş.

Romandan son esinlenen ise Telemundo. Kanal 2008 yılında aynı isimle dizi çekimlerine başladı.

Rozita'nın dizideki hali
http://img2.blogcu.com/images/d/a/m/damechocolate/marisela09_26x290.jpg

muneca
03-10-08, 23:07
ben de baktım biraz rozişin dizisine çok farklı görünüo ya bu dizide..ayrıca koyu saç burnunu daa küçk göstermiş..bi de başrolde diil sanırım yaa..yani esas kız diil..di mi?
off yine okul başlıo yine izleyemicem dame chocolate yi..ama ilk bölümleri ztn kaçırmıştım..ya şey sorucam sizee..hani adada kalıolardı da roziş tarifi veriodu fln o bölümler hangi bölümler?

muneca
03-10-08, 23:18
ya keşke ızlemeseydım cok kotu oldum rozıta dızıdekı adı ne unuttum cok kotu sey oluyorr yaa aman gercek gibi sankı rahatsız oldum
dizideki adı barbara yaa sanırım..eet bn de izledim şimdii..çok kötü oluo yaaa..zavallı kız..bnm anlamadığım orda yaşlı kadın adamlar kovalarken görüo ya nie gidip yardım çağır mıo affedersiniz nie mal gibi sabah gelio yanına adamlar işini bitirdikten sonra?

ünall
04-10-08, 00:12
dizideki adı barbara yaa sanırım..eet bn de izledim şimdii..çok kötü oluo yaaa..zavallı kız..bnm anlamadığım orda yaşlı kadın adamlar kovalarken görüo ya nie gidip yardım çağır mıo affedersiniz nie mal gibi sabah gelio yanına adamlar işini bitirdikten sonra?

yok hayır dizideki adı marisela barbara edith gonzalesın adı o yaslı kadın annesi bencekı oleee bende anlamadım sabah gıdıp kurtarıyor ama anlamadıgım sey ılerkı dakıkalarda o kadın barbaraının yanında marisela barbaramı oluyor videolarda ole degıl onun adıda var jenerıkte anlamadım yani:D

bu arada burnu zaten oleydi baska rolde gorunce garıp geldi sana bence:D

muneca
04-10-08, 01:01
yok hayır dizideki adı marisela barbara edith gonzalesın adı o yaslı kadın annesi bencekı oleee bende anlamadım sabah gıdıp kurtarıyor ama anlamadıgım sey ılerkı dakıkalarda o kadın barbaraının yanında marisela barbaramı oluyor videolarda ole degıl onun adıda var jenerıkte anlamadım yani:D

bu arada burnu zaten oleydi baska rolde gorunce garıp geldi sana bence:D

ayy olabilir yaaa koyu ya saçları ne biliyimmm...küçülmüş gibi geldi burnu:img-hyste
ya bu dizi çok karışık ama ispanyolca konuştuklarından da bana öle gelio olabilir tabii:img-hyste

_rosita_
06-10-08, 01:10
YHA BİRİ BRUCE'N ROZİTANIN BEBEĞİNİN ONDAN OLDUĞUNU ÖĞRENDİĞİ SAHNEYİ ANLATABILİR Mİ ??? (uzun zamandr siteyi takip etmiyormm :( )

bruce lorenzoyla konuşmak için mali,kaneye gidiyor o sırada rosita da yüzmek için havuza giriyor bruce ta onu görüp yanına gidiyor sonra rosita havuzdan çıkınca tabii bruce onun hamile olduğunu görüyor sonra romantik biir konuşma yapıyorlar..rosita bruce a herşeyi açıklıyor fabian la sadece ark. olduklarını söylüyor..bruce ta rositaya hala onu sevdiğini söylüyor ama rosita ona sen başka bir kadınla evlisin ve debora bunu haketmiyor diyor sonra bruce rosita yı öpüyor ve rosita da eve giriyor

*CHOCOLATE*
06-10-08, 19:37
arkadaşlar bende izliyorum bu ilk izlemem daha doğrusu şu anda tnt de kaçıncı bölüm bilen varmı

hangi bölümde değişecek rosita?

bana ufak tefek tüyola verirseniz çok sevinirim

teşekkürler şimdiden

Bu gün yani pazartesi sanırım 6. blmdü çünkü bnde izlemiyorum ama 6. blm. Rosita ise 42'de ameliat masasına yatıyo. 43'de artık tam olarak değişmiş oluyo. 40. blm gibi kaçmıştı bu arada ;)

tatlı intikam
07-10-08, 00:02
meraba şarkının bir kısmını bulabildim son kısmı yani:
Dame, dame chocolate,
aunque me mate otra vez,
de tu receta indiscreta
con salpicadas de nuez.

*CHOCOLATE*
08-10-08, 20:11
Aslında biliyormusunuz bn pembe dizi hiç izlemezdim saçma gelirdi ve hiç sevmezdim. Ama böyle Dame Chocolate gibi olayları daha çok Amerikan dizilerine kaçtığı için konu itibariyle ya da dekor falan nedeniyle ee bi de olayların ABD'de geömesi de cabası olunca bn bu diziyi izlemeye başladım... Ama bn bu diziyi pembe dizi olarak hala görmüyorum :D

lady_liv
14-10-08, 20:08
http://e1.news1.yimg.com/e1.yimg.com/ne/070418/telemundo/i11769306601dame_animal_1.jpg

wioleta
17-10-08, 00:28
Starda yeni pembe dizimiz başladı. İhanet La tracion.
izleyen var mı?
Yılın pembe dizisi bence.İhanet-The Betrayed-La Traicion.2008 yapımı.
Yarın 10'uncu bölümü var ve cok güzel bir bölüm.Asıl hikaye bundan sonra başlıyor.Hikaye cok güzel.(Konusunu İhanet bölümü 1'inci sayfasından okuyabilirsiniz)
Ben çalıştığım için aralarda izleyebiliyorum.Nette İspanyolca bölümleri var bir sitede Bulgarca bölüm özetleri izleyemediğim bölümleri buralardan takip ediyorum.
Bu aralada Tatlı İntikamı'da cok nadir izleyebiliyordum.Daha cok bu forumdaki sizlerin yazdığınız bölüm özetlerinden takip ediyordum.

wioleta
17-10-08, 01:33
saat kaçta oynuo bu dizi daha fazla bişey kaçırmadan ben de bakayım hoşuma giderse dewam ederim izlemeye.
Saat 14.00'de Star TV'de.
Sabah 05.30'da da tekrar bölümü var.
Hikaye yarın yayınlanacak olan 10'uncu bölüm ile başlıyor asıl.

tatlı intikam
19-10-08, 00:14
sonunda başardım:D
Tal vez careces destrezas
para reina de belleza,
quizá te falta coraje
pero te sobra nobleza.

Tienes la delicadeza
que da la flor de cacao,
que despunta por tu fuerza
que es más fuerte
que yunta sobre el arado.

A veces te ves pequeña
pero eres dueña del arte
que me persuadió mirarte
con tu soltura de seda,
y que se salve quien pueda
del encanto de tu tez,
que emborracha más que un casco
de azul tequila o jerez.

Dame, dame chocolate
el agridulce en tus labios,
que a pesar de ser tan sabios
no conocen de debate,
dame, dame un beso que me mate
y me levante otra vez,
que tu receta indiscreta
con salpicadas de nuez.

Tal vez naciste marcada
coronada por estigmasÂ…. y tal vez,
será que son esas mismas
las que te tienen guardada.
hace 1 mes
Detalles adicionales
hace 1 mes
A veces te ves pequeña,
pero eres dueña del arte
que me persuadió mirarte
con tu soltura de seda,
del encanto de tu tez
de azul tequila o jerez.

Dame, dame chocolate
el agridulce en tus labios
no conocen de debate
y dame, dame un beso que me mate
y me levante otra vez,
que tu receta indiscreta
con salpicadas de.. dulce amor.

Así es, o tal vez, así es

A veces te ves pequeña
pero eres dueña del arte
que me persuadió mirarte
con tu soltura de seda
del encanto de tu tez,
de azul tequila o jerez.

Dame, dame chocolate
no conocen de debate
y me levante otra vez
que tu receta indiscreta
con salpicadas de nuez.
hace 1 mes
Dame, dame chocolate
labios sabios que hacen daño
y un engaño
que me gana sin debate
dame, dame chocolate,
aunque me mate otra vez
que tu receta indiscreta
con salpicadas de nuez.
hace 1 mes
Espero les guste y me regalen estrellitas jajajaja....
Reportar abusos

tatlı intikam
27-10-08, 22:36
o zaman kısa bir özet geçebilirim:)
::::::::::21.BÖLÜM:::::::::::::::(özledim ben eski günleri:img-cray: )
samantha ve bruce teknesinde.....rosita grace tarafından kandırılıyor bruce seni seviyor anlayışlı ol diye.julia diosdado aşık olsun ve üvey babasının yaptıklarından kurtulmak için büyü yaptırdı.hindistan cevizini evde dolaştırıp üvey babasının resmini kırdı. grace eduardo ile plan yapıyor ricardoyyu işe alıp mau yu çıkarmak için. revir ve kreşi kapatıcak. bruceun da yokluk yüzü görüp menfaatlerini korumayı öğrenmesini sağlıcak.diosdado banyodayken ligya girdi keselemek için küvete bile girdi ve bayıldı. uyanınca bir baktılar ki diosadado julianın yanına gitmiş. diosdado juliaya sana değer veriyorum bir gecelik eğlence olmanın istemem dedi.lorenzo angeli evinden kovdu senin enkarnasyonun ölümünde payın var dedi(yerde karınca zehri bulmuştu)ayrıca rositaya da büyük zaararların dokunucak deyip kovdu. angel rositaya acı çekiyorum seni brucela görünce diye yalan söyleyip ayrılıyorum dedi.eulaila diosdado ya ligyanın kadın olma vakti geldi ve bu iyiliği ona yap dedi.diosdado pek sevindi.julia diosdado cevize dokununca büyü bozulmasın diye kırıcak. samanta geldi julia samanthanın kıyafetini giydi leopar dcesinli hatırlayın samantha öldüğü sıralar deboraya julia samanthanın kıyafeti diye vermişti.samntha sıkıldı artık büyü büyü diye:)tuttu fırlattı cevizi kırılınca julia çok sevindi.julia tarzanla olmayı kendine yediremiyor.grace samanthayı arayıp planın bir parçası olarak rositaya brucetan bir hediye yolla dedi. rosita fabrikaya geldi odasına girdi kırmızı balonlar ve bruce yazan kağıt. çok sevindi samantha içeri girdi bunu ancak aşık biri yapar deyip bi yandan sırıtıp bir yandan ağlıyor numarası yaptı o beni böyle sevmedi diye. samantaha gracein tarifi alma planında oynuyo......bitti::::::::::::

semaa_84
28-10-08, 15:45
ben bu dizinin tam bi müdaviniyim...cok seviyorum...cok güzel,özel bir dizi...aslinda tesadüfen seyrettim,tntde türkce bölümlerinin birkismina baktim,malum siteden tüm bölümlerini izledim,hernekadar ispanyolca bilmesemde onlari izlemek yetti bana,simdi türkcesi takip ediyorum ama bütün bölümlerini ispanyolca baktim,süperdii..bazi bölümlerini defalarca izledim...bruce harika...rositada öyle.....ama angeli sevemedim,yani cok iyi oturmamis bence,tabiki,yani daha farkli biri oynasaydi daha etkili olurdu gibime geldi,tabi burdaki angel sevenlere saygisizlik etmek istemem tabiki:img-wink:debora rolünü cokk iyi oynamis,ayrica tebrikler...fabian karakkerini oynuyan kisi rolüne cukkada oturmus,ama benim en favori karakterim BRUCE......hele o rositaya kizgin oldugu bölümler..ondan nefret ederken ayni anda sevmesi,ona bakislari,rositanin herseye ragmen ondan vazgecmemesi,fabian gibi biriyle bile arkadasliktan öteye gitmemesi,sadik olusu,cok güzeldi....

semaa_84
28-10-08, 16:09
benim icin enheyacanli bölümler rositanin ameliyatindan sonraki bölümler oldu 45.bölümden itibaren......özelliklede fabian geldikten sonra cok heyecanli oldu,yanliz onun gelisi dwegil tabi,onun akabinde gelisen olaylar,deboranin gelisi,diger olaylar...cok güzeldi...suan netten 140.bölüme 2,kez bakiyorum...ne anliyosun diye soru sormayin,bu tipki müzik dinlemek gibi.ordada yabanci müzigi dinlersin,sözelrini anlamasssin ama dinlersin,buda böyle bisey:img-hyste:img-hyste

tatlı intikam
29-10-08, 02:11
ben bu dizinin tam bi müdaviniyim...cok seviyorum...cok güzel,özel bir dizi...aslinda tesadüfen seyrettim,tntde türkce bölümlerinin birkismina baktim,malum siteden tüm bölümlerini izledim,hernekadar ispanyolca bilmesemde onlari izlemek yetti bana,simdi türkcesi takip ediyorum ama bütün bölümlerini ispanyolca baktim,süperdii..bazi bölümlerini defalarca izledim...bruce harika...rositada öyle.....ama angeli sevemedim,yani cok iyi oturmamis bence,tabiki,yani daha farkli biri oynasaydi daha etkili olurdu gibime geldi,tabi burdaki angel sevenlere saygisizlik etmek istemem tabiki:img-wink:debora rolünü cokk iyi oynamis,ayrica tebrikler...fabian karakkerini oynuyan kisi rolüne cukkada oturmus,ama benim en favori karakterim BRUCE......hele o rositaya kizgin oldugu bölümler..ondan nefret ederken ayni anda sevmesi,ona bakislari,rositanin herseye ragmen ondan vazgecmemesi,fabian gibi biriyle bile arkadasliktan öteye gitmemesi,sadik olusu,cok güzeldi....
bence de fabian rolüne çok yakışmış yapışkan bi kişilik ama yeri gelince gururunu gösteriyor:)angel yine kandırıyor saf kızı..

tatlı intikam
29-10-08, 02:16
Bizde de yarım gün de bn doktora gidicem ztn izlememe gerek yok dediğim gibi bn başından beri diziy7i izliyorum sadece 135'den sonrası yok... :img-cray:
Ama yaz tatilinde... yine dame chocolate günleri başlıcak bu arada "tatlıintikam"cım özet için sağol eski günleri hatırlamış oldum o blmü çok ii hatırlıyorum ah rositam ne saftı ama bruce başta çok inkar etse de onu çoooookkkkk seviyodu.... Ahh aşk işte... :love05: :D

ben de onun çin yazdım eski günler:) rositanın bu denli saf olması beni öldürecek. bir de dikkatinizi çektiyse bazı olaylar açığa çıkmayı unuttu. lorenzo son bölümlere doğru angelin keçiyi öldürmesinden bahsetti ama karınca zehri bulduğunu söylemedi. son bölümde küçük bruce'a ad verilmedi ve vaftiz olayı da baya karışmıştı:) bir de sınırdan geçerken lupitanın ölmesi olayında angel hem polis vurdu dedi hem de elimle mezar kazdım dedi polis onun mezar kazmasını izlemicek heralde:img-yes::happy0064 biraz hareket geldi.:img-yes:

tatlı intikam
31-10-08, 17:00
birisi bugünkü bölümü özet geçebilir mi lütfen

::::::::::::::124.BÖLÜM:::::::::::::::::::
bruce seni incitmek istemiyorum dedi rosita yoksa beni sevmen yalan mı dedi bruce sustu doktor geldi röntgene götürdü.grace erken davrandın bu bir hataydı dedi. zamanlama doğru değil şimdi eve git ve bruceun iyileşmesini bekle dedi.samantha dertli:)angel rositayı götürdü diosdado kaldı juliaya çiçek vercekti ama julia taksiye binip eve kaçtı diosdado da polisle birlikte takip etti eve geldiler polis açın kapıyı deyince julia açtı diosdado içeri daldı polis o seni gerçekten seviyor dedi gitti.grace juan bizi aldattı biz de rositayı aldatıcaz dedi.bruce bunu yapamam dedi.grace bağırınca doktor kovdu. bob geldi içeri.bruce beni burdan çıkarmazsan dağıtırım dedi bob mecbur çıkardı.dulce rositaya grace revir ve kreşi kapattırmış dedi.angel rositanın yanına geldi rosita fabrikaya gidelim dedi yolda angel rositanın başı ağrıyor diye grace in sakinleştiricileri verdi ve rosita uyudu.samantha bruce giderken ben senin için yaptım arabanı evini kaybedebilirdin dedi.bruce yeter dedi. polis geldi angel perezin yangın olayını araştırmak için. angel yok.diosdadoyla julia tam öpüşücekken julia kaçıyor. sonra odaya çıkıyolar. smantha geliyo hüzünlü. içki içiyor.azusena gracein yanında ağzından işçileri örgütlediklerini kaçırdı grace çok kızdı.bruce da eve gelip rositanın fabrikaya gittiğini öğrendi ve gitti. finansal sorun olayını öğrenmek için eduardoyu sıkıştırdı.bruce ve ricardo tanıştı bruce hiç memnun olmadı.jort. sen benim en iyi arkadaşımsın diyor grace de bunu sana o kadar iyilik yaptıktan sonra beklemezdim dedi. dulce yalaklalanıyor diye jortencia yı fırçaladı.grace bruceun kulüplerre üyeliğini iptal etmek için luize emir verdi.rosita uyandı nerdeyiz dedi.(angel ıssız biyere getirdi!)veeee bitti::::::hatırlarsınız finalden:: FIN:::::happy0064:good::img-wink:

tatlı intikam
08-11-08, 22:28
Tek cumlelik mesaj yazmak yasaktir,lutfen kurallara uyunuz.Aksi takdirde ceza verilecektir...

BOLUM SORUMLUSU

tatlı intikam
10-11-08, 23:16
zuleyka riveraydı heralde 2006 güzeli bugün oynadı yine betsy rolüyle ve samantha rositaya makas sapladı!angel tarifin çiçekle yapıldığını öğrendi...ayrıca genny dizi için 10 kilo almış bir siatede okudum 1.78 boyunda ama çok kilolu gözüküyor yandan sütun gibi erkek gibi gövdesi var ama hakkını vermek lazım çok sempatik ve güzel roziş:):happy0064

muneca
11-11-08, 20:06
eveeet bn de ilk bölümlerin hepsini izlememiştim şimdi arada bakıyorum gerçekten roziş de amma saf yaff..grace de tam bi cadıymış haa finalde üzülmüştüm boğulmasına ama hak etmiş birazcık..yine de bence güzel bölümler ikisinin adaya düşmesinden başlıyor die düşünüorum rozişin değişmesi violeta olması fln daa heyecanlı

muneca
12-11-08, 21:33
eet ya aptal grace nası da pastayı geçirdi azusenanın suratına..ya bu adaya düşme nezmn gelcek?kaçıncı bölümdeyiz şuan ve kaçıncı bölümdü adaya düşme? ben oraları kaçırmıştım ilk verildiğinde

tatlı intikam
13-11-08, 00:36
eet ya aptal grace nası da pastayı geçirdi azusenanın suratına..ya bu adaya düşme nezmn gelcek?kaçıncı bölümdeyiz şuan ve kaçıncı bölümdü adaya düşme? ben oraları kaçırmıştım ilk verildiğinde

şu an 34. bölümdeyiz yani yarın. adaya düşme olayına çok çok az kaldı. 41. bölümde düğün olucak yani 3-4 bölüm anca kaldı.:happy0064:img-pilot

tatlı intikam
14-11-08, 01:06
beklenen başlangıç geldi bu bölümde bruce yatına bindi rosita da ardından sonra fırtına alabora:)grace e motor çarptı bruce tarifi denedi ama olmadı!:)

*CHOCOLATE*
16-11-08, 17:14
arkadaşlar size bir şey sorcam? bildiğim kadarıyla rozita ve bruce son bölümde gfalan evlendiklerine dair bir şey söylendimi?:bilmim

Hayır cnm biz de onu çok mrk ediyoruz en azından bn çok mrk ediyorum söylenmedi... Ama evlenmişlerdir herhalde :D

BİHTER
19-11-08, 21:06
ya ben bu diziyi çok seviyorum ancak okul saatime denk geliyo onun için izleyemiyorum önceden izledim ama bazılarını kaçırdım ben bu dizinin bölümlerini başka nasıl izlerim tnt haricinde izleyen varsa lütfen söyleyin

ya size bişe diyimmi bu müthiş bir aşk masali ya ben ilk diziyi rozita güzelleşip brucetan intikam alıyor işte ordan başladım ve hep izledim bu dizi müthiş neler oldu neler geçti sonra mutlu son dizi tekrar en başa dönünce başını izlemeye başladım 3 hafta izledim rozita ne kadarda safmış cnm nasıl olduda bu kadar öfke gizlilik akıllılık ve intikama bürünüyo aşk bu arkadaşlar aşk insanı nasıl değiştiriyooooo

BİHTER
19-11-08, 21:22
merhaba arkadaşlar, bugün dizinin tanıtımını gördüm tnt de . çok güzele benziyor. ama sanırım başlayalı çok oldu. şimdi izlemeye başlasam sizce birşey anlar mıyım?

ya ben rozita güzelleşipte burustan intikam almaya başladığı sırada izlemeye başladım bu müthiş ötesi bir dizi bence kesinlikle izlemelisin hem anlarsın zaten izle izle:happy0064

*CHOCOLATE*
20-11-08, 13:13
sagol arkadaşımm bi şey daha sorcam hani rozita ya tavşan vermişti yaa o kresin bruce mu dizi arkasından bir çok soruyla bitti keşke bunları açıklığa kavuştursalardı:img-yes:

O da belli değil cnm... Ama bizim tahminimizce Bruce...

diziyi izleyen arkadaşlardan biri rosita değiştikten sonra kaçıncı bölümde bruce karşılaşıyor cevaplaya bilir mi

Bi kaç blm sonra karşılaşıyo cnm...

hangi kanallar da oynuyo tatlı intikam(damechocolate)ben tek tnt de biliyom başka kanallarda oynuyosa söleyin saat denk gelirse izlerim lütfen

Bi tek TNT diye biliyorum...

Umarım hepinize yardımcı olabilmişimdir...

minikedi
21-11-08, 16:59
ya ben bu diziyi çok seviyorum ancak okul saatime denk geliyo onun için izleyemiyorum önceden izledim ama bazılarını kaçırdım ben bu dizinin bölümlerini başka nasıl izlerim tnt haricinde izleyen varsa lütfen söyleyin

ya size bişe diyimmi bu müthiş bir aşk masali ya ben ilk diziyi rozita güzelleşip brucetan intikam alıyor işte ordan başladım ve hep izledim bu dizi müthiş neler oldu neler geçti sonra mutlu son dizi tekrar en başa dönünce başını izlemeye başladım 3 hafta izledim rozita ne kadarda safmış cnm nasıl olduda bu kadar öfke gizlilik akıllılık ve intikama bürünüyo aşk bu arkadaşlar aşk insanı nasıl değiştiriyooooo

evet çok büyük bir aşk masalı çok.. rosita bugün restoranda oturuyor!bu yarın restoranın patlayacağı ve ertesi bölüme de violtayla karşılaşacağız demek:happy0064yalnız dikkatinizi çekti mi bir sahne gracein odasında yayınlanırken araya sahne sokuyorlar ve tekrar dönüşte salonda devam ediyor böyle böyle bayağı oldu:img-wink:

minikedi
27-11-08, 22:43
evet özelden sitenin ismini yazsanız yollasanız
diziyi çok seviyorum ya

yaa kusurabakma mesajı yollamaya kalktım ama özel mesaj almayı kapamışsın. açarsan veya arkadaş yaparsan beni yollayabilirim heralde
:img-yes::good:

violeta oldu rositamız. mauricioyla kalıyor. diosdado hapisten çıktı. dulce fabrikaya gidip grace i fena bozdu. çiçekler kuruduğundan bruce kasabaya gitti aynı anda violeta da gitti ama küçük farklarla karşılaşmadılar!:img-tomat

minikedi
28-11-08, 16:55
yaa arkadaşlar duydunuz mu dizinin sononda oo ayakkabıcı adam ben sizi huanın damadı sanıyordum dedi bruce evli olduğumuz boyunca BANA TARİF HAKKINDA HİÇ BİR ŞEY SÖLEMEDİ DEDİ BENCE BU KADIN ROZİTA DEİL OLSAYDI ROZİTA DERLERDİ SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ BEN DAHA ÖNCEDEN DE BUNU SİZE SORMUŞTUM BRUCE DAHA ÖNCE EVLİMİYDİ DİYEEE:img-cray:

ben bişey anlamadım dediğinden ama şu kadarını anladım bruce rositadan önce bruce başkasıyla evli miydi? yok evli değildi ama sahne ve söz kopukluğu çok var ondan kaynaklanıyor:img-yes:

minikedi
01-12-08, 16:18
meraba bugün violeta ailesinin kendini öldü bildiğini öğrendi!lorenzo bulduğu çiçeği gizli biyere ekti.eulaila ve matilde angeli yarıçıplak görünce aşık oldu jortencia anekletoya yakınlaştı violeta bruce u evimden kovamadım diye pişman!:good:

minikedi
02-12-08, 21:28
meraba bu bölümde bruce köyden geri döndü. ligya ve diosdado machosta dios.un işyerinde öpüşürken julia geldi ve gördü ligya artık peşimizi bırak dedi julia ağlayarak fabrikaya döndü ricardo ağlarken omzum hep sana açık dedi julia bu sefer karşılık verdi. mauricio amadoları carmen yoluyla evine davet etti geldiler violeta karşılarına çıktı ben rositayım dedi. dulce gil bu şaka hiç hoş değil deyip giderken rosita durun dedi ve maya dilinde dua etti dulce anladı ve inandı konuştular rosita bizden aldıklarını geri onlardan alıcaz sıra bizde, o saf kız ameliyat masasında kaldı dedi. dulce senin bu kadar cesur olmandan korkuyorum dedi. mauricio da ağladı:)ayrıca misafirler çok var her seferinde diziyi izliyorsanız üye olabilirsiniz foruma renk katarsınız olmaz mı?:good::happy0064

MiSz_CaniSi
05-12-08, 03:04
slmlar bende araniza yeni katildim 3 bolumdur izliyorum diziyi biraz gec oldu ama guc olmasin eski bolumlerini neten izlicem ve su an 47 lar civarindayiz ve 150.bolumde finali var
uzun yillar rosalinda dan sonra yabanci dizi izlemeyi biraktim ve hicizlemedim
ama carlos ponce guzel dizilerde oynuyo genellikle tnt yi actiigmda adami tanidim sonra biraz baktim
konusu cok ilginc ve guzel izlemeye devam :img-yes:

minikedi
07-12-08, 13:32
slmlar bende araniza yeni katildim 3 bolumdur izliyorum diziyi biraz gec oldu ama guc olmasin eski bolumlerini neten izlicem ve su an 47 lar civarindayiz ve 150.bolumde finali var
uzun yillar rosalinda dan sonra yabanci dizi izlemeyi biraktim ve hicizlemedim
ama carlos ponce guzel dizilerde oynuyo genellikle tnt yi actiigmda adami tanidim sonra biraz baktim
konusu cok ilginc ve guzel izlemeye devam :img-yes:

tam olayların başlangıcından başladın gerçi ameliyatı da görseydin hiçfena olmazdı ama gerçekten bağlayıcı bir dizi bu ikinci verilişi yani formun başlarında çoğu bölümün özeti yazılı var:good:anlamadığın yerde yardımcı oluruz...bir site daha va onu da sana yollayayım:img-yes::good:

minikedi
08-12-08, 18:38
meraba bu bölümde ligya tehlikeyi atlattı. eulaila angele iyice bağlandı. bruce ve samantha öpüştü! bruce bir türlü akıllanmıyor ya!violeta partiye hazırlandı.takacağı maske burunlu(büyük).julia ziyarete geldi diosdadoyu. violeta julia diosdado ligya üçlüsünün yaşadaıklarınıo azusena dan öğrendi joce şüphelendi violetanın kim olduğu konusunda. dükkan tasarımı yapılıyor:)herkese iyi bayramlar:happy0064

MiSz_CaniSi
09-12-08, 20:19
bugun biraz gec baktim bazi sorunlar yuzunden
o bruce nun annesi ne bicim insan oyle yaa gcen haftalarda bruce iyiye dovmustu bunu akkillanmamis bruce ne zaman ogrenecek iliskiyi acaba

minikedi
10-12-08, 18:58
BUGÜN DİZİNİN SON 7 DK SINI FALAN İZLEYEMEDİM BANA SON REKLAMDAN SONRA NELER OLDU ANLATABİLİR MİSİNİZ :good:
:::::::::::::::::53.BÖLÜM::::::::::::::::
son reklamdan sonraki kısım:::::
mau. hata yapmaman gerek dedi.bob bruceun yanına geldi.grace luize angeli yanıma çağır dedi eulaila ve angel yatakta!eulaila canımı yakma diyor.ricardo içeri geldi juliayı çarşaflı görünce güldü.diosdado güreşe başlamalıyım diye karar verdi anekleto ile (paraları yetmiyor)jortencia bir an önce düğün hazırlığına başlayalım dedi.bruce angel grace ilişkisini bob a anlattı.luiz angelin kapısını çaldı angel eulailayı kapının arkasına sakladı. luiz içeri girdi napıyosun dedi angel kitap okuyor.bruce violetadan konu açtı bahçeye çıktılar.bruce: bence o kadının hayatımda bir yeri olucak dedi veeee bitti.......:happy0064:good:

Dazzle
10-12-08, 21:05
Tekrar tekrar uyari yapmaktan hoslanmiyorum ama sanirim yapilan uyarilar sizler icin birsey ifade etmiyor.

Tek cumlelik mesaj yazmak

tamami bold,renkli veya buyuk harfle mesaj yazmak

Resimlerden alinti yapmak

Sohbet icreikli mesaj yazmak

Tesekkur mesajlari yazmak

Buyuk boyutlu resim eklemek

YASAKTIR!!

Buna uymayan uyeler ceza alacaklardir.Ve baslikta suresiz kilitlenecektir....

tatlı intikam
12-12-08, 15:56
arkadaşlar bugün dame chocolate nin açılış müziğini dinlerken acaba buralar da ne diyor die çook merak ettim acaba şarkı sözlerini çevirme imkanı olan var mı ya da en azından şarkı sözlerini tam ve doğru şekilde yazabilen varsa bizim için çevirmesi daha kolay olur :img-yes:
daha önce de yazmıştım:)bir arkadaşım fransızca biliyor ispanyolcası yarım ona son kısmını çevirttirdim:"sen ve benim aramıza hiçbir sır giremeyecek"
sonunda başardım
Tal vez careces destrezas
para reina de belleza,
quizá te falta coraje
pero te sobra nobleza.

Tienes la delicadeza
que da la flor de cacao,
que despunta por tu fuerza
que es más fuerte
que yunta sobre el arado.

A veces te ves pequeña
pero eres dueña del arte
que me persuadió mirarte
con tu soltura de seda,
del encanto de tu tez,
de azul tequila o jerez.

Dame, dame chocolate
el agridulce en tus labios,
no conocen de debate,
dame, dame un beso que me mate
y me levante otra vez,
que tu receta indiscreta
con salpicadas de nuez.

Tal vez naciste marcada
coronada por estigmasÂ…. y tal vez,
será que son esas mismas
las que te tienen guardada.
hace 1 mes
Detalles adicionales
hace 1 mes
A veces te ves pequeña,
pero eres dueña del arte
que me persuadió mirarte
con tu soltura de seda,
del encanto de tu tez
de azul tequila o jerez.

Dame, dame chocolate
no conocen de debate
y me levante otra vez,
que tu receta indiscreta
con salpicadas de.. dulce amor.

A veces te ves pequeña
pero eres dueña del arte
que me persuadió mirarte
con tu soltura de seda
del encanto de tu tez,
de azul tequila o jerez.

Dame, dame chocolate
no conocen de debate
y me levante otra vez
que tu receta indiscreta
con salpicadas de nuez.
hace 1 mes
Dame, dame chocolate
labios sabios que hacen daño
y un engaño
que me gana sin debate
dame, dame chocolate,
aunque me mate otra vez
que tu receta indiscreta
con salpicadas de nuez.
:happy0064:good:

tatlı intikam
14-12-08, 18:11
şarkı sözleri için çoook teşekkürler yanlız bir de bunu nasıl türkçeye çevircez ben çevirmeye çalışcam ispanyolca sözlükten tek tek ama ne kadar başarılı olurum bilmiyorumm inan cook büyük bi iyilik yaptınn cook sagol :img-wink:

işte ben bir şansımı deneyeceğim belki o fransıza çevirttirebilirim.:img-wink: ispanyolca sözlük kullanmayı denedim ama ekler olsun değişiklikler olsun çok zor deneyelim ama:img-yes::good:

mor kedi
16-12-08, 03:53
ilk seferinde de 20 bölümden sonrasını izleyemimiştim şimdikide aynı durumdayım.rozitanın yüzünün değiştiğini bölümleri hiç izlemedim.bir hafta sonra tekrar izleme imkanım olacak bu sefer kaçırmam heralde

MiSz_CaniSi
17-12-08, 17:09
bugunku bolum cok guzeldi bruce nin violate nin sirtindaki izi gordugunu sanmistim halbuki gormemis gormek istyor son sahneye de bayildim bruce nin annesi de cikolatalardan tatti yuz ifadesi superdi :img-hyste

tatlı intikam
17-12-08, 17:24
bugunku bolum cok guzeldi bruce nin violate nin sirtindaki izi gordugunu sanmistim halbuki gormemis gormek istyor son sahneye de bayildim bruce nin annesi de cikolatalardan tatti yuz ifadesi superdi :img-hyste

evet çok güzeldi violetanın da tabiriyle yem olan çikolata oltalarına ana oğul yakalandılar:happy0064 violetanın samanthaya sevgilin senin gibi güzel bir kadını ekemez ya sözleri çok koydu samanthaya:) haketti sarı şeytan:) rosita elin far tipi bişey almıştı ekchuah izini kapamak için ama far kapatır mı?bir de violetanın telefonla konuşmaması lazım brucela çünkü sesi değişmedi (rositadan kalan). görüntü varken (yüz yüze yani) güzelliği sesin aynı olmasını kapatabilir ama bruceun şüphelenmesi iyi olurdu bu bölümde.joce de gelmesi uzun sürecek bir biçimde askere gidecek ve ırak'a amerikan askeri olarak! azusena da kabul etti hemen dur bakalım karşında jortencia var daha:)jortencia da bir mauricioya bir anekletoya kıskançlık yapıp duruyor seç bari birini de biz rahatlıyalım:)haklısın gracein çikolatayı ısırıncaki tipi çok başarılıydı:img-wink::happy0064

MiSz_CaniSi
18-12-08, 16:09
bu bolumu begendim samantha nin cicek isimli bayanlara antipatim var demesi komikti :img-hyste diosdado nun dovus macerasi sona erdi erke yenildi beklememistim bu bolumde angel gozukmedi hayret ide oldu iliski uzerine kurulu bi duynayda yasiyo gerizekali son sahne de guzel viololeta avukatini cagirdi grace nin yine guzel yuz ifadesi :img-wink: acaba imzalayacak mi ortaklik isine merak ettim ama yarin bakamaymicagim calisicam :img-cray:

tatlı intikam
18-12-08, 22:26
bu bolumu begendim samantha nin cicek isimli bayanlara antipatim var demesi komikti :img-hyste diosdado nun dovus macerasi sona erdi erke yenildi beklememistim bu bolumde angel gozukmedi hayret ide oldu iliski uzerine kurulu bi duynayda yasiyo gerizekali son sahne de guzel viololeta avukatini cagirdi grace nin yine guzel yuz ifadesi :img-wink: acaba imzalayacak mi ortaklik isine merak ettim ama yarin bakamaymicagim calisicam :img-cray:

biliyorum ne olucağını ama tabii ki söylemicem:img-wink:diosdado yenilmedi devamını göstermediler:img-yes:bu bölüm görcez bir de juliayı gördü mü sanki bir an gözgöze geldiler:bilmim grace i bekleyen şoklar anlaşılan daha çook acayip tiplerle görmemizi sağlıcak onu.angel de yeni evinin tadını çıkarsın ben olsam evi üstüme yaptırırdım grace tekmeyi basarsa diye:) bir de anlamıyorum angelin nesi yakışıklı daha önce de burda angeli sevenler vardı...izleyemezsen yazarım:good:

tatlı intikam
18-12-08, 22:35
özet için teşekkürler arkadaşım az kaldı bende tekrar izleyemeyeğe başlacağım.bu bölümleri kaçırdığım için netten bir kısmını izliyorum.tekrar teşekkürler.çok yakında tv'den izleyeceğim.

önemli değil umarım en kısa sürede sen de izlemeye başlarsın:img-wink:
bruceun grace e bu seferr beinm kararlarım işlicek rositaya olanları gördük demesi çok iyi oldu. samanthamız da violeta yı kıskanmaya başladı ee rositadan sonra adı çiçek ismi olan ikinci ama aynı rakibiyle karşı karşıya olması antipati uyandırmıştır:) azusena haklı violeta kendini çok kaptırdı ve ailesini unuttu azusenaya da dükkana izinsiz geldi diye o kadar kızması lüzümsuzdu. hem mauricio amadolarla tanışırsın demişti bruceun yanında. violeta da bruce görseydi; mauricio tanıştırdı derdi. joce de nerden icat ettiyse asker olcam diye. ayaküstü evlenip de gidicek:icon_sorr

mor kedi
19-12-08, 12:21
önemli değil umarım en kısa sürede sen de izlemeye başlarsın:img-wink:
bruceun grace e bu seferr beinm kararlarım işlicek rositaya olanları gördük demesi çok iyi oldu. samanthamız da violeta yı kıskanmaya başladı ee rositadan sonra adı çiçek ismi olan ikinci ama aynı rakibiyle karşı karşıya olması antipati uyandırmıştır:) azusena haklı violeta kendini çok kaptırdı ve ailesini unuttu azusenaya da dükkana izinsiz geldi diye o kadar kızması lüzümsuzdu. hem mauricio amadolarla tanışırsın demişti bruceun yanında. violeta da bruce görseydi; mauricio tanıştırdı derdi. joce de nerden icat ettiyse asker olcam diye. ayaküstü evlenip de gidicek:icon_sorr

hiç başka iş yok sanki kızı yalnız bırakacak. bu da yetmiyor gibi sakat kalacak.bruce annesine karşı sert davranmakta geç kaldı.

tatlı intikam
19-12-08, 22:51
hiç başka iş yok sanki kızı yalnız bırakacak. bu da yetmiyor gibi sakat kalacak.bruce annesine karşı sert davranmakta geç kaldı.

evet hem rosita için hem de violeta için geç kaldı sert çıkmakta. grace angeli ayarladı violetayı arasın neyin nesi diye.vioıleta kadar iradesiz aynı zamanda da intikam almak isteyen birini görmedim tam anlamıyla yüzündeki ameliyat güzelliği onun maskesi olamıcak bu öpüşmeden sonra artık yine rositanın saflığına döndü.evet ya joce de tam bir beyinsiz neymiş babası üniformalı bir iş istemişmiş. dikkatimi çekti violeta dünkü bölümde lorenzo ve violeta konuşurken violeta tadının dışındaözel bir yanı daha var ama söylemek için erken demişti bu da dizimizin tarihine gömülecek bir merak konusu çünkü cevabı verilmedi!:(dioasdado yandi uçan kediyi son anda juliayı gördü ve kuvvetlendi. julia ricardodan evlilik teklifi istedi!!!kendini harcıyor kız diosdado mutlu olsun unutsun beni diye!ya bir de hiç anlamam o işlerden %20 rosita %80 remingtonlar ama fabrika remingtonlar olmasa ayakta kalır ama rosita olmazsa ayakta kalamaz nasıl bir adalet ve mantık bu yaa???kafam karıştı.jortencia da anekletonun evine nasıl girdi kimse kapıyı açmadan:)anekleto da maşallah her jortencia gelişinde banyoda tesadüfün bu kadarı:)eulaila angelin işini bitirmeye karar verdi ve matildeden angelin adresini aldi. graceten hıncını almak varken angel i seçiyor. dikkatli izlediyseniz dövüşü yapan diosdado değildi karın kaslarından ve bronzluk seviyesinden anlaşılıyor:img-yes: zaten bence kutsal maske falan hikaye diosdado olmadığı anlaşılmasın amaç.bir açık daha: violeta ekchuah heykelini kırdığı gün aslında kırmadı! kamera yere atışını göstermedi violeta ellerini kameranın görüş alanından çıkarınca elinde tutmaya devam etti. çok yazdım:D

MiSz_CaniSi
19-12-08, 23:20
guzel ozet iicn cok tesekurler tatli intikam izlemis kadar oldum
violata nineski safligina donuyor demek yavas yavas kotu olacak

mor kedi
20-12-08, 00:30
evet hem rosita için hem de violeta için geç kaldı sert çıkmakta. grace angeli ayarladı violetayı arasın neyin nesi diye.vioıleta kadar iradesiz aynı zamanda da intikam almak isteyen birini görmedim tam anlamıyla yüzündeki ameliyat güzelliği onun maskesi olamıcak bu öpüşmeden sonra artık yine rositanın saflığına döndü.evet ya joce de tam bir beyinsiz neymiş babası üniformalı bir iş istemişmiş. dikkatimi çekti violeta dünkü bölümde lorenzo ve violeta konuşurken violeta tadının dışındaözel bir yanı daha var ama söylemek için erken demişti bu da dizimizin tarihine gömülecek bir merak konusu çünkü cevabı verilmedi!:(dioasdado yandi uçan kediyi son anda juliayı gördü ve kuvvetlendi. julia ricardodan evlilik teklifi istedi!!!kendini harcıyor kız diosdado mutlu olsun unutsun beni diye!ya bir de hiç anlamam o işlerden %20 rosita %80 remingtonlar ama fabrika remingtonlar olmasa ayakta kalır ama rosita olmazsa ayakta kalamaz nasıl bir adalet ve mantık bu yaa???kafam karıştı.jortencia da anekletonun evine nasıl girdi kimse kapıyı açmadan:)anekleto da maşallah her jortencia gelişinde banyoda tesadüfün bu kadarı:)eulaila angelin işini bitirmeye karar verdi ve matildeden angelin adresini aldi. graceten hıncını almak varken angel i seçiyor. dikkatli izlediyseniz dövüşü yapan diosdado değildi karın kaslarından ve bronzluk seviyesinden anlaşılıyor:img-yes: zaten bence kutsal maske falan hikaye diosdado olmadığı anlaşılmasın amaç.bir açık daha: violeta ekchuah heykelini kırdığı gün aslında kırmadı! kamera yere atışını göstermedi violeta ellerini kameranın görüş alanından çıkarınca elinde tutmaya devam etti. çok yazdım:D

özet için teşekkürler.ayrıca bu aile sırları saymakla bitmiyor.angel ikiyüzlüsüde rositanın başına bela olmacak yakında inşaalah o bölümlere yetişicem.

mor kedi
22-12-08, 17:10
bu gün şans eseri izledim.rosita büyükannaesine gitti.azusena düğün hazırlıkarı yapacağına çaşılıyor.brucs viloteya yemek yaptı.rosita hemen pot kırdı ama hemen lafı değiştirdi.angel şirkette çalışmaya başladı.

tatlı intikam
22-12-08, 23:03
bu gün şans eseri izledim.rosita büyükannaesine gitti.azusena düğün hazırlıkarı yapacağına çaşılıyor.brucs viloteya yemek yaptı.rosita hemen pot kırdı ama hemen lafı değiştirdi.angel şirkette çalışmaya başladı.

izleyebeildiğine çok sevindim:happy0064 samanthanın angele kewndini satması ve de bunu bruce için yapması çok çelişkili.bir kere angel için gracei değil de samanthayı seçmek demek violetayı öldürmek ve grace e ihanet:)violetta demir kadın rölünden sıyrılma noktasına geldi bruce a da inandı aslında rositaya yaptıklarımdan pişmanım laflarına. violetaya kırmızı elbise çok yakıştı. git gide de kilo veriyor ee dizi için 10 kilo alınca uykuları kaçmıştır:)bir de eski fragmanında violeta vardı ve çok güzel sahnelerde. tnt hiç ilgilenmiyor ki fabian gelicek diziye hala eski fragman ve içinde maria bile var!2. kez vermelerine de şaştım acaba reytinglerine ulaşabiliyor muyuz?ve reytingler gerçekten kısıtlı kişilerle mi ölçülüyor yani belli evlerle???:img-cray:

mor kedi
22-12-08, 23:37
izleyebeildiğine çok sevindim:happy0064 samanthanın angele kewndini satması ve de bunu bruce için yapması çok çelişkili.bir kere angel için gracei değil de samanthayı seçmek demek violetayı öldürmek ve grace e ihanet:)violetta demir kadın rölünden sıyrılma noktasına geldi bruce a da inandı aslında rositaya yaptıklarımdan pişmanım laflarına. violetaya kırmızı elbise çok yakıştı. git gide de kilo veriyor ee dizi için 10 kilo alınca uykuları kaçmıştır:)bir de eski fragmanında violeta vardı ve çok güzel sahnelerde. tnt hiç ilgilenmiyor ki fabian gelicek diziye hala eski fragman ve içinde maria bile var!2. kez vermelerine de şaştım acaba reytinglerine ulaşabiliyor muyuz?ve reytingler gerçekten kısıtlı kişilerle mi ölçülüyor yani belli evlerle???:img-cray:
rating durumu pek açıcı değil.haklısın samanthayı yazmayı unutmuşum.bu samantha bruce sevmiyor mu yahu insan başkasını isterken nir başka erkeğe kendini sunar mı?bu ayrı konu ama angel çok tehlikeli
vilote bruce inamaya başladı.ee bruce az değil kadınları nasıl etlileceğini biliyor..üstelik rozita hala bruce deli aşık
evet ya bende diyordum bir fark var ama ne kilo vermiş harika görünüyordu.

*||Khotan||*
23-12-08, 23:34
Arkadaşlar dizinin son 2o bölümünü izleyememiştim. Yeni bölümlerde okul saatlerime denk geliyor... İzlemek bir türlü nasip olmadı, netten de bulamıyorum. ßir şey soracağım. Diziye Betsy adıyla züleyka rivera katılacak diyorlardı, ben son bölümlerde böyle birini göremedim dizide. Böyle bi karakter katıldı mı?:bilmim

tatlı intikam
25-12-08, 21:50
meraba bugünkü bölümde samantha juliaya elimde silah olsa bruce u vururdum diyerek ilk ipucunu verdi.violeta ve bruce havuza girmeye eve gittler violeta belim gözükmesin diye işareti kapatanından giydi bruce yine de dön arkanın dedi ve baktı. havuza girdiler ve yarıştılar violeta 3 demeden kendi 3 deyip önce başladı ama yine de yenildi. yendiği için bruce istediğini yapabilecekti ve gözlerini kapa dedi violeta kapadı bruce anlından öptü sonra da dudağından mı öpmemi bekliyordun dedi violeta kendini beğenmiş dedi ve öpüşmeye başladılar. havuzdan çıkıp yemek yerlerken lorenzo izledi kendi tuzağına kendin düşüyorsun violeta dedi. bizimkiler eve girdi odada da öpüşülerken rosita irkildi ve kaçtı. eulaila intihara kalkıştı köprüden anekletyo yanına geldi ve vazgeçirdi onu. julia ricardo evlilikten vazgeçmesin diye sıcak davranıyor diosdado julianın evleneceğini öğrendi ve delirdi. bruce aşağı salona indi ve karşısında angel ve grace öpüşüyor!!!:love05:demek buydu sakladığınız rezilsiniz dedi fırçaladı bruce grace de sinirlendi bana karışamazsın diye angel konuşsunlar diye dışarı çıktı violeta da geldi yanına....son anlarını izleemedim:img-cray: bitti:::::::::happy0064

mor kedi
29-12-08, 20:15
sementha bucesu vurdu.hapishaneye gidicek.angel violetayı takip ederken azusena dükkana geldi.ama azusena düğün için pasta ısmarlamaya geldiğini söyleyip durumu toparladı.ama angel yinede şüphendi.violeta brucesun vurıldığunu duyunca çok kötü oldu.ve bruce rosalitanın yaşadığını hastaneye gelen polisten öğrendi.yapılan araştrmada rositanın dna sının bulunamadığını söylediler.bruce hemen araştırma yapılması için talimat verdi.bruce çok kötü oldu rositanın yaşadığını duyunca

tatlı intikam
31-12-08, 17:10
anekleto eulaila aşkı başladı. azusena ne güzel dedi al kaçır juliayı diye:)julia ve ricardo azusena ve joce ile aynı nikah salonunda karşılştı!ligya şahitlik etti julialara. ligya önündeki julia engeli kalktı diye sevindi diosdadoyu öptü dudaktan. jocenin müzik şovu da çok güzeldi.angel zeki insan rositayı bulur. düğünde violeta soğuk baktı kusura bakma gibi dulceye bence etraftakiler anlamasın diye öyle yaptı:img-wink:

mor kedi
02-01-09, 12:48
allah kahretsin angel rozitanın işaretini gördü.julia intihar eti.son anda kurtardılar.bruce khal rozita diye sayıklıyor.bir yandanda violetayı kaybetmekten korkuyordu.bakalım bu gün ne olacak.
bu gün pek bir şey yoktuu.gres violetadan şüpheniyor.birde papyan dizye girdi.aslında en çok o gösterildi.

mor kedi
07-01-09, 15:58
fabian ve rozita bu gün tanıştlar ve daha onra fabrikada karşıltlar.bruce ve rozita öpşmek üzere iken geldi.bruce kıskançlıktan kudurdu.

mor kedi
09-01-09, 16:03
bu gün rozitanın hamile kaldığı bölümün tekrarını izledik.
angel dost ayağına yatıp. amadoların gözüne girmeye çalışıyor.sinsi herif

mor kedi
09-01-09, 22:22
önce ders saatlerime denk geldiği için izleyemedim baya bi
rosittayı öldümü biliyor herkes?
sadece ailesi,avukatı,lorenzo ve sinsi angel biliyor.
bruce yaşadığına emin olamyor.çünkü süreli lmüş olabileceğine dair haberler geliyor.çok yakında gerçek yüzünü remingtinlara gösterecek.

melike_carlos
14-01-09, 17:37
arkadşlar bugün olanları biri bana özetleyebilir mi? bi de ben artık tatlı intikamın eskisi gibi izlenmediğini düşünüyorum ben bile o kadar hayranıyım dizinin çoğu bölümlerini izlemedim son 1 aydır arada bakar oldum siz ne dersiniz????:bilmim

bir hayal bunu çook ii biliyorum ama keşke bir imkan olsada tatlı intikam oyuncuları tam kadro türkiye ye gelse(sadece bruce ve rozita da olur yani hiç olmadı bruce gelsin):img-yes:

tatlı intikam
20-01-09, 22:07
meraba son sınavlarımız ard arda gelince giremedim hala 98. sayfadayız:(neyse yeni konular açayım, dulce ve lorenzo konuşurken sırlarının (ikisi arasında) olduğunu söyledier izlemeyenler merak etsin diye söylemicem.samantha hapisten kaçtı dişi kurtla birlikte ama dişi kurtun sevgilisi samanthayı satmayı düşündüğünü söyledi ama o cümleden nasıl bir anlam çıkıyor yani fidye mayetinde mi kadın olarak mı?violeta geçen angelle sohbet etti vio nasıl evlenirsin grace le dedi angel intikam dedi ama violeta mauricio ve fabiana angel benimle evlenirsen gracele evlenmem dedi dedi rosita neresinden anlıyor:)grace gerçekten çok zekibir kadın; bu işlerin arkasında rosita olduğunu nasıl anladı ama:)mauricio grace i çok güzel bozdu sen küçüklüğünden beri etrafındaki bizleri köle olarak küçümsedin ama biz sandığın gibi salak değiliz bu acıları şimdi sen tat dedi. samanthanı9n hapishane boyunca düz saçlı halini çok beğendim sapsarı yapmasından çok daha iyi. diğer siteye türkçe şarkı sözlerini koymuşlar:happy0064 samntha bruceun dudağına yapışırken bruce iilk başta tepki vermedi devam etti dikkatinizi çekti mi?gracein geçmişte iki kere bayılması vardı ya bu aralar şok üstüne şok yaşasa da bayılmıyor hem angelinki de ne mantıksa artık sanki iki bayıldı diye evlenince ölecek:)jortencia ve azusenna sadece bir koridorda yürüdü dükkanı görmeden eve geldiler öyle değil mi?diosdado da gerçekten çok bencilleşti gözümden düştü ligyaya sen gidebilirsin ama oğlum kalacak demesi!! julia da alttan alttan emellerine ulaşıyor(diosdadoya):) uçan kedi bu aralar yok?eulaila da sözde amadolarda kalıyor kırk yılın başı eve geliyor en son ne zaman geldi!!biraz hareketlendirelim en alt sıralara düşüyoruz:img-cray::img-wink::img-yes::happy0064

melike_carlos
21-01-09, 16:07
bence de arkadaşım dizinin reyting kaybettiğine inanıyorum bugün kü bölümün sonuna yetiştim bruce alaması çokk dokundu yaw koca adam öle hüngür hüngür kıyamam ona=) :img-cray:

tatlı intikam
22-01-09, 21:27
bence de arkadaşım dizinin reyting kaybettiğine inanıyorum bugün kü bölümün sonuna yetiştim bruce alaması çokk dokundu yaw koca adam öle hüngür hüngür kıyamam ona=) :img-cray:
yazık yaa rosita da üzülüyor onun bu haline rosita ne kadar üste çıksa da violetanın hırsı tüm aşkı berbat ediyor.çok üzüldüm bu bölüm ağlamaklı oldum violeta tam söyleyecekti ama ama matilde aradı aslında violeta da brucela yalnız kalınca söyleyeceğini bildiği için kaçtı evden de fabianı çağırmasına ne gerek vardı eli ayağı yok mu evden çıkacak?:img-cray::img-cray:

tatlı intikam
27-01-09, 23:36
bu günlerde çok heyecanlı şeyler olacak. samanthanın ölmesine çok üzüldüm ne kadar kötü olsa da sevmiştim. grace in aklı başına gelir gibi oldu lorenzonun konuşmasıyla. bruce a da üzüldüm şimdi aşkla gözüne baktığı kız kuduz pençesinde gibi bir anda canavarlaşacak!! aile kültürlerini hiç sevmiyorum ama jortencia anekletoyla oldu ama dulce bişey demedi adı da mutlu olmak oldu!!!! diosdado ve julia tam anlamıyla ateşle barut oldu bir araya gelince kendilerini tutamıyorlar:) ligyayla bob arasındaki yakınlaşmayı farkettiniz mi??? bu konuyu unutmayın ileride hatırlayacaksınız:)lorenzonun gracein küçüklüğünü hatırlaması çok komik oldu grace iki yandan bağlamış saçlarını :D

mor kedi
28-01-09, 10:13
samntha öldü..
bruce violetanın kim olduğunu söylemek üzere iken...
jose asudenaya mektup yazdı...

k0lera
28-01-09, 18:39
diziyi izlemeden duramıyorum şu aralarda acayip heyecanlı ya .Samathanın ölmesine üzüldüm cidden.Deborahı görünce herkes nasıl şaşırdı :img-wink: valla merak edıyorum mahkeme gununu acaba vıoleta yuzunu saklayarak mı gıdıcek öyle olursa harika olur...

tatlı intikam
29-01-09, 16:19
diziyi izlemeden duramıyorum şu aralarda acayip heyecanlı ya .Samathanın ölmesine üzüldüm cidden.Deborahı görünce herkes nasıl şaşırdı :img-wink: valla merak edıyorum mahkeme gununu acaba vıoleta yuzunu saklayarak mı gıdıcek öyle olursa harika olur...

evet neredeyse dizinin dönüm noktası zaten ilk yayınında da izlemeiştim bu bölümleri.tahminin doğru çıktı violeta yüzünde peçeyle gitti mahkemeye ve açtı bruceun anlı sinirlenince veya şok olunca birden değişiyor dikkatinizi çekti mi:)

tatlı intikam
30-01-09, 16:22
:::::::::::::::::::::::::90.BÖLÜM::::::::::::::::: :::::
grace bu rosita değil diyor.yargıç susturdu gracein bağırmalarını.yargıç ricardonun isteğiyle kanıt istedi mauricio da rositanın ve violetanın pasaportunu gösterdi.bruce ruh gibi rosita da öyle.julia davaya gitmeyecekmiş.dulce kalktı grace e tek yalancı sensin dedi.angel sırıtıyor.yargıç sinirlendi ara verdi mahkemeye. grace şu sürtüğü al et ricardo dedi. violeta mauricioyla bir odada çoktan bu savaşı kaybetmiş gibi hissediyorum dedi ağlayarak.bruce fabiana sen biliyordun dedi.fabian bana söylemişti deyip çıktı.dulce rositayı teselli ediyor.rosita içim paramparça dedi. ricardo davanın ertelenmesini istiyor mauricio karşı çıkıyor.bruce bob a samantha biliyordu ama beni uyaramadı meğer rosita mla bir kez daha birlikte olmuşum dedi.mahkeme başladı.matilde lorenzonun evinde lorenzo bruce benim öz oğlum gibi dedi matilde de mahkemenin bugün olduğunu söyledi lorenzo apar topar evden çıktı.luiz odasındaki kadın kıyafetlerini topladı sen beni de kirlettin grace remington dedi ve bavulunu topladı.violeta içinden sen bana acı çekmeyi öğrettin bruce dedi. bruce da violetayla son telefon konuşmasını hatırladı.mauricio juandan bahsedince ricardo habire konuyla alakası yok diye itirazda bulundu.devamını akşam yazıcam..:good::img-yes:

tatlı intikam
02-02-09, 16:50
dulcenin ağlaması çok komikti bu bölümün sonunda:img-cray::img-hystedulcenin sözleri bazen çok çelişiyor daha dün kalbinin sesi seni hiçbir zaman yanıltmaz diyen kadın bugün rositaya kalbinin sesi bruce diyerek seni yanlış yönlendiriyor dedi:img-yes:aslında violeta isteseydi ve senaryo dolambaşlı olmasaydı bruce u affeder ve sarılırlardı çünkü bruce resmen özür dileme pozisyonundaydı hep