PDA

Tüm Versiyonu Göster : Kördüğüm (SHOW TV)

purna
11-06-06, 18:47
kördugum yepyenı bölumlerı ıle tekrar baslıyor.eskiden pzar keyfı içinde mini dizi olarak verılırdı sımdı dızı olarak verılıyor yakında baslıyor

özgür_keremcem
12-06-06, 18:14
ne zamandı eski bölümleri ve konusu neydi:

ZeHrA_K
12-06-06, 18:35
ben seviyordum sirf bu diziyi isliyordum pazar keyfinde

hangi kanalda ve saat kacta basliyacak bu dizi

Medea
12-06-06, 18:52
Bence de gereksiz ama yaz vakti bir yere kadar gider belki yoklukta.Basitin de basiti bir senaryosu var ,çok beylik bir konu olduğu için tutabilir çünkü "illa da kendimle özdeşleştiricem ki izleyeyim" diyen ve değişiklik aramayan milletimiz için biçilmiş kaftan bu açıdan.

purna
12-06-06, 19:14
show tv de baslıyor yeniden

zined
12-06-06, 19:18
konu iyiydi belki ama oyuncuları bana çok yapmacık gelmişti

sevgi86
12-06-06, 20:29
pazar keyfinde ben de izliyordum
şarkı güzel
yani kutsi söyler de kötü olur mu
petek dinçözle de iyi bir çift oldular
sesleri birbirini tamamladı
doğumgünü daha güzeldi ya
bu düet de güzel olmuş
şarkının hatrına çok izleyen olur mu bilmiyorum ama ben türkiyenin yıldızlarının sıkı bir takipçisiydim
bu diziye de başlamam an meselesi:img-elvis

cyprus_hsn
12-06-06, 21:08
eski bölümlerini bir kaç kez izleme fırsatı buldum. oyuncular çok kötü rol yapıyor. aynı şekilde senaryo kötü. çok abartılı ve saçma.. bir kaç arkadaşın da dediği gibi gereksiz bir dizi..

deli92
12-06-06, 22:34
Ortada senaryo yoktu diyebilirim.Çok gereksiz bence oyunculara birşey diyemem ama gerçekten sadece zaman kaybı:fighting2

purna
13-06-06, 11:25
petek oynamıyor sarkıyı söyluyor kutsı ıle

sinemim_g
13-06-06, 11:38
başrolünü türkiyenin yıldızları 1 de yarışan 2 genç oynuyor sanırım kızın adı sedaydı bence kız çok başarılı ben beyeniyorum izlermiyim bilmiyorum ama o kız bence çok daha iyi projeleri hak ediyor sanaryonun tek hatası sadece aldatmaya odaklanması:img-elvis ama sanırım artık bu sefet petekden daha bir sıkılırım ben çünkü dizinin heryerinde kördüğüm çalarrr:img-polic

sevgi86
13-06-06, 11:50
başrolünü türkiyenin yıldızları 1 de yarışan 2 genç oynuyor sanırım kızın adı sedaydı bence kız çok başarılı ben beyeniyorum izlermiyim bilmiyorum ama o kız bence çok daha iyi projeleri hak ediyor sanaryonun tek hatası sadece aldatmaya odaklanması:img-elvis ama sanırım artık bu sefet petekden daha bir sıkılırım ben çünkü dizinin heryerinde kördüğüm çalarrr:img-polic

proje pazar keyfinde yayınlanandan biraz farklı olabilir
çünkü bu defa başlı başına bir dizi o zaman pazar keyfinde ara ara gösteriliyordu

başka oyuncular da girer renklenir
benim gönlümden geçen kutsinin de bir dizide oynaması ya neyse...

burcuuu
13-06-06, 18:29
Yaz aylarında ekrana izLeyici topLamak için yapıLan bişi qibime qeLio..
içinde tam anLamıyLa usta denicek bi oyuncu yook.
Pazar keyfinde arada veriLiodu o zaman izLiodum birazz ama şimdi izlermiyim biLmiorum pek sevdiim bişii diiLdi konusu..

İLK AŞKIM_MERVE
13-06-06, 18:46
pazar keyfinde aralarda verildiğinde bende izliyordum...ve çok sevmiştim...bence ekranlara tekrar dönmesi çok güzel oldu...AYRICA OYUNCULARI TÜRKİYENİN YILDIZLARI adlı yarışmanın 1.SERİSİNDEN çıkanlar...bence çokta başarılar...ben kesin izleyeceğim...AH BİR BAŞLASA!...

gonul_erzen
14-06-06, 00:53
can tanrıyar kendi reklamını yapmak için önce petek ve kutsi ye söyletti o şarkıyı. şimdi de dizisini yapıyor. şenay düdek yaptı ya o da geri kalmasın saçmalık yaaa

sevgi86
14-06-06, 01:12
Yaz aylarında ekrana izLeyici topLamak için yapıLan bişi qibime qeLio..
içinde tam anLamıyLa usta denicek bi oyuncu yook.
Pazar keyfinde arada veriLiodu o zaman izLiodum birazz ama şimdi izlermiyim biLmiorum pek sevdiim bişii diiLdi konusu..

onlar da pişeecekler daha çok yeni başladılar bu işe
ama yeni yüzler görmek güzel
hep aynı insanlar
bir o dizi bir bu dizi köşe kapmaca gibi...

eti_melo
16-06-06, 09:12
eh fena değil di 2. sezonu izleyemesemde ama pazar keyfinde aralarda verilmeye devam etseydi keşke çünkü konusu klasik türk filmi yani başka türlü tutmaz ama oyuncular başarılı onlara laf söylemeyelim:img-polic

gözde_lp
16-06-06, 17:19
bence diziyi yayınlayacak kanal bu dizi yerine başka bir proje yapsın ...çok klişe bir konu ,yetenekleri yeterli olmayan oyuncular....ben izlemem bu diziyi...

kissorkill
16-06-06, 17:22
çok güzel bi dizi .pazar keyfini valla iple çekiyodum.amam 13 haziran demişlerdi ne zaman başlıcakk yaaa

SÜRMELI
17-06-06, 15:33
türkiyenin yildizlarindan seda ve fatih :D fatih finale kadar gelmisti galiba yanlis hatirlamiyorsam 8-) hatta birincidemi olmustu. orda favorimde fatihti. neyse diziyi izlermiyim bilmiyorum :D

RoseMarry
17-06-06, 17:01
Türkiye´nin Yıldızlarından Seda we Fatih oynuyodu ben pek sewmiom bu diziyi o kdr da güzel diildi yayınlanacak olanlar eski bölümler mi yeni mi cekmisler.en son Fatih(dizideki adını hatırlamıyom)tutuklanıyodu Sedada doktorla mutlu bi sekilde geziyodu Fatih de onları görüyodu orda bitmisti sırf annem izliyo diye izliyodum yoksa güzel bi dizi diil

dizi_tirya
17-06-06, 17:02
bende bir ara bakıyordum.sanat camiasından baya izleyen vardı.fatih gerçekten iyi bir oyuncu.klibi çekilmiş yeni bölümlerden galiba.
seda ztn yürüyordu.doktorla evlenmişti melis yok fatih tekrar seda ile görüüyor.devam filmi galiba.bakalım neler olacak?diğer dizilerle çakışmazsa izlenir..

eylül-emreAltuğ
18-06-06, 12:42
aslnda pazar keyfindeyken pek izlemiyodum sadece gelişmelerini öğreniyodum o kadar yani güzeldi bir dizi ama şimdi yaz yayınlanacağı için izlerim ya hele kördüğüm şarkısı varken izlemem mi beaaaa

angelstone505
19-06-06, 17:11
Çok gereksiz bir dizi diye düşünüyorum
artık yazın yazlıkçılardan değiliz diye her önimüze gelenide izliycek değiliz,bende aynı fikirdeyim,birazda kalite lütfen:img-help:

ezo_esmer
19-06-06, 17:59
bencede bu diziyi kaldırsınlar.daha değişik projelr yapsınlar.hemen hemen diğer dizilerdede vardı zaten bu konu.

purna
21-06-06, 15:30
kız doktoru ıle evlenmış sanırım ben yanlış gormedıysem

aliyeaynalar
21-06-06, 21:22
arkadaşlar haberim yoktu yaa
ne zaman yayınladılar
görüyomusun kaçırdım tühh yaa :(

sweetjulia
23-06-06, 17:29
bu kadar çok işlenen bir konuyu diziye çevirip,bide üstüne doğru düzgün rol yapamayan insanları bize izletecekse show tv denecek söz yok.gerçi izlemem ama yinede daha güzel bişey sunabilirlerdi.birde çekim stilide bir acaip.kalitesiz ve amatörce

devedikeni
23-06-06, 17:46
arkadaşlar biz size derdimizi anlatamadık sizin gibi böyle kalitesiz dizileri sevmeyenlerin sayfalarımızı işgal etmesini istemiyoruz biz dizinin başlamasını bekliyoruz ve seven insanlarla tartışmak istiyoruz ve biz bunun adına saygı diyoruz daha başlamamış bir yapıma saygı lütfen kaliteli dizilerle uğraşın

vanilia
23-06-06, 17:54
Bence çok değişik bir diziydi. ben pazar keyfi aralarında izliyordum ve çok hoşuma gidiyordu. eğer başlı başına bir dizi oluyorsa yeni karakterler katılmıştır ve senaryoya daha zengin bir hava verilmiştir umarım. bence öyledir çünkü can tanrıyar da boş bir insan değil. kim ne derse desin eğer hiç bir diziyle çakışmıyorsa ben bu diziyi izleme taraftarıyım. değişik bir havası ar ve her şeyden önce oyuncu seçimi süper bir yerde duymuştum karaktere ihtiyaç olunca kamera arkasında görevlilere de rol veriyorlarmış. yani başlı başına amatör. ben en çok "dikbaş süleyman" ı sewmiştim inşallah yine vardır:)

aliyeaynalar
23-06-06, 19:08
arkadaşlar dizinin yeni bölümü ne zaman başladı ?
bi bilgilendirin beni meraktan ölüyorum :(

devedikeni
23-06-06, 21:57
arkadaşım dizinin yeni bölümü başlamadı reklamları veriliyor ama çok yakında diyor

aliyeaynalar
23-06-06, 22:20
arkadaşım dizinin yeni bölümü başlamadı reklamları veriliyor ama çok yakında diyor
teşekkürler içimi rahatlattın
bi an yeni bölümünü kaçırdım diye üzülmüştüm içime sular serpildi vallaha :)
ama beni düşündüren bişey var o da pazar keyfinin gece 00.00'da gösteriyor olması.. şimdi gecenin 00.00 'dede mi başlamış olcak dizi..

inşallah böyle bi saçmalık yapmaz show tv.
magazin programını eskisi gibi 22.00-22.30 gibileri başlatır....

devedikeni
24-06-06, 00:28
teşekkürler içimi rahatlattın
bi an yeni bölümünü kaçırdım diye üzülmüştüm içime sular serpildi vallaha :)
ama beni düşündüren bişey var o da pazar keyfinin gece 00.00'da gösteriyor olması.. şimdi gecenin 00.00 'dede mi başlamış olcak dizi..

inşallah böyle bi saçmalık yapmaz show tv.
magazin programını eskisi gibi 22.00-22.30 gibileri başlatır....

magazinden ayrı bi dizi olarak başlıyo artık magazinin içinde verilmeyecek yani

cillop35
24-06-06, 04:06
haftaya başlayacağı tahmin ediliyor artık pazar keyfinden ayrı bir dizi halinde,kaldıgı yerden devam ediyor.seda,fatih,doktor ve fatihin arkadaşını oynayan adam aynı(ismini bilmiyorum).yeni oyuncularda katılmış,petek dinçöz oynamıyor.

cillop35
24-06-06, 04:32
devam bölümü zeynep(seda)doktorla evlenir kemal(fatih) ise hapisten çıkar,zeynep e ve kızına gider fakat kötü tepkilerle karşılaşır,sonra kemalin yine çapkınlıkları ortaya çıkar,ama doktorda aslında melek değildir falan vs....

Ilkcan
24-06-06, 13:51
Ya bu dizi baslicak iyi guzel hos'da bana fazla omru yok gibi geliyor..Kac bolum surdurebilirlerkii ayni konu hakkinda..Hadi onceden Pazar Keyfinin icinde oluyor 25-30 dakika ( daha azda olabilir hatirlamiyorum ) simdi ayri bir dizi olcakmis 1 saatlik diyelim nasil yapcaklar artik bilmiyorum..baska baska konular katarlar iyice uzatirlar herhalde..Ilk bolumune bakacagiim, nasil olsa simdilk diziler tatile girdi

Kaan 82
24-06-06, 22:31
Ya bu dizi baslicak iyi guzel hos'da bana fazla omru yok gibi geliyor..Kac bolum surdurebilirlerkii ayni konu hakkinda..Hadi onceden Pazar Keyfinin icinde oluyor 25-30 dakika ( daha azda olabilir hatirlamiyorum ) simdi ayri bir dizi olcakmis 1 saatlik diyelim nasil yapcaklar artik bilmiyorum..baska baska konular katarlar iyice uzatirlar herhalde..Ilk bolumune bakacagiim, nasil olsa simdilk diziler tatile girdi

ya zamanini bosa harcarsin böyle kalitesiz bir dizimi desem ne desem harcanan zamana yazik ya

Crawling_
25-06-06, 20:50
Walla cok akici bir hikayeydi aldatma falan filan cok hostu :icon_cry: sora bence oyuncular (Türkiye'nin yildizlari) muhtesem oynuolar müzikte ii olunca bence izlenir walla :img-nyam:

aliyeaynalar
26-06-06, 18:25
hadi gözümüz aydın dizi pazar günü başlıyor..

20:30 Spor Spor Sayfası
20:40 Yerli Dizi Kördüğüm-Yeni
22:40 Magazin Pazar Keyfi

sweetjulia
27-06-06, 00:47
arkadaşlar biz size derdimizi anlatamadık sizin gibi böyle kalitesiz dizileri sevmeyenlerin sayfalarımızı işgal etmesini istemiyoruz biz dizinin başlamasını bekliyoruz ve seven insanlarla tartışmak istiyoruz ve biz bunun adına saygı diyoruz daha başlamamış bir yapıma saygı lütfen kaliteli dizilerle uğraşın
arkadaşım...burada yorum yapmak en doğal hakkımız ...tıpkı senin bu topiğe gelip beğenini rahatça aktarabilmen gibi...

İLK AŞKIM_MERVE
27-06-06, 00:49
arkadaşlar...bu pazar başlıyor...BENCE ÇOOOOK GÜZEL OLACAK...:img-grin2

Kaanski
27-06-06, 01:37
bu yapımcılar artık ne yapıcaklarını sasırdılar bana kalırsa yanı bu kadar gereksız bır dızıyı ne dıye yaparlar anlamam bos bı dızı bence hemde cok ama cok bosss!!!!!!!!

-özgü_namal-
27-06-06, 01:47
valla kim ne derse desin bence bu dzi tutacak çok güzel ben hep izliyordum bence tekrar başlaması mükemmel:img-nyam: :img-nyam:

sweetjulia
27-06-06, 13:44
devedikeni...kimse tartışmak istemez ama diziye yapılan olumsuz eleştirileri kabulenememek ve yapmayın demek de açıkçası tepki vermeme neden oldu..eleştirileri yapan her insan farklı..bir kişi on kere bu dizi kötü diye yazmıyor...birçok insan bu görüşü benimsemiş ki gelip yazıyor...neyse çokda önemli değil ...diziyi sevenlere hayırlı olsun...:img-grin2

mydestiny
27-06-06, 17:07
1-2 resim

Daha büyük boyut için resmin üzerine tıklayın ...

http://img505.imageshack.us/img505/6184/27155800900x7202ij.jpg

http://img47.imageshack.us/img47/8955/27155805900x7200zd.jpg

http://img377.imageshack.us/img377/2034/27155806900x7207wo.jpg

http://img47.imageshack.us/img47/4052/27155812900x7201yl.jpg

ve son olarak ...

http://img377.imageshack.us/img377/7326/27155815900x7200fq.jpg

İLK AŞKIM_MERVE
01-07-06, 15:02
işte size bir imza;

http://img314.imageshack.us/img314/3017/adsz1ir.png

vanilia
02-07-06, 21:53
ya şimdi başlıcak yeni bölüm tekrarı var şu anda çok özlemişim kördüğüm ü çok matraktı yaa:):)
pazar akşamlar ii gidecek bence izlenir......

matrak88
02-07-06, 21:57
ya arkadaslar bu imzalar nasil yapiliyor? bir yardimci olrsaniz inanin cok memnun olurum simdiden cok tesekkürler. saygilar

zined
02-07-06, 21:57
gördüüm en berbat dizi nedir o oyuncular falan yahu komedi diye izlenir belki

vanilia
02-07-06, 22:12
ya kemal atalay sakal bırakmış kızı 4 yılda ne kadar büyümüş öyle. doktor saçı sakalı kesmişti son bölümlerde verilen arada yine uzatmış çok tatlı bişe yaa:)bu aradadikbaş süleyman kilo vermiş göbek gitmiş süreyya gelini de burnunda estetik olmuş. şimdilik bu kdr fark bulabildim:)

Crystal
02-07-06, 22:54
Senaryosu bir sarkının uzerine kurulmus bir dizi...

Ben bu "bir sarkı uzerine senaryo" kurma akımının Ebru Gündes'in Fırtınalar dizisiyle sona erdigini sanıyordum... :)

Oyunculuklar, dizinin cekimi, pek cok sey cok kötü bence bu dizide...

Ya yoksa dizi demeyip bi tarz Gerçek Kesit mi desem... Ben kendimi gerçek kesit izliyormuş gibi hissediyorum da... :icon_cool :icon_cool

%Şevval%
02-07-06, 23:13
şöyel bir baktığımız zaman yaşanmış şehir hikayeleri gibi bu dizinin de kahramanları gerçekmiş onlarında kim olduğu belli değil bunlardada bide sürekli kördüğüm şarkısını çalıyorlar bi süre sonra sıkıyo :)

aliyeaynalar
02-07-06, 23:20
gerçekden çok farklı bi dizi...hem siz hangi diziside yalının keşke şarkısının çaldığını gördünüz ki...

Crystal
02-07-06, 23:27
bu yapımcılar artık ne yapıcaklarını sasırdılar bana kalırsa yanı bu kadar gereksız bır dızıyı ne dıye yaparlar anlamam bos bı dızı bence hemde cok ama cok bosss!!!!!!!!

ya varya, bu dizinin yapımcısı ve senaristi Can Tanrıyar'mıs...

En son yaptıgı magazin programına surekli Petek Dinçözü alıp onun "3 harfliler"inden bahsediyorlardı, simdi de Petek Dincoz'un sarkısına dizi cekmis...

Cok komik yaa...

vanilia
02-07-06, 23:31
bu dizi geçen sene de vardı can tanrıyar yazdı ewt ama şarkı sonradan çıktı piyasaya. bence şarkıyı dizi için yazdı ve petek dinçöz ve kutsi ye okuttu. şarkıyı patlattı ünlü yaptı..snra da dizinin devamında bu şarkıyı soundtrack olarak kullandı. adamın kafası çalışıyo.

Crystal
02-07-06, 23:36
yanılıyosun bu dizi geçen sene de vardı can tanrıyar yazdı ewt ama şarkı sonradan çıktı piyasaya. bence şarkıyı dizi için yazdı ve petek dinçöz ve kutsi ye okuttu. şarkıyı patlattı ünlü yaptı..snra da dizinin devamında bu şarkıyı soundtrack olarak kullandı. adamın kafası çalışıyo.

bu dizi gecen sene de varmıydı? :blink: :blink:

hiccc farketmemisim... kafası calısıyormu bilmem ama... berbat oyunculuk yapıyor... iyi veya kötü her sahnede sırıtıyor.. :img-grin2 :img-grin2

vanilia
02-07-06, 23:38
bu dizi gecen sene de varmıydı? :blink: :blink:

hiccc farketmemisim... kafası calısıyormu bilmem ama... berbat oyunculuk yapıyor... iyi veya kötü her sahnede sırıtıyor.. :img-grin2 :img-grin2

başroldeki can tanrıyar değil fatih ayhan karıştırdın sanırım. Türkiye nin Yıldızlarında halk oylarıyla ikinci olmuştu. gayet de güsel oynuyo ama senaryo amatör o napsın

Crystal
02-07-06, 23:49
başroldeki can tanrıyar değil fatih ayhan karıştırdın sanırım. Türkiye nin Yıldızlarında halk oylarıyla ikinci olmuştu. gayet de güsel oynuyo ama senaryo amatör o napsın

yok yokk... basrolde can tanrıyar var demedim zaten...
Can Tanrıyarın oldugu sahnelerden bahsetmistim..:img-grin2

Crystal
02-07-06, 23:55
can tanrıyar hiç bi sahnede yok ki tamam tamam izlemeden yorum yapma istersen :)

Tabiki var..

Kemal denilen sahsın fotograflarını cekip Pazar Keyfi yayınlıyor diye gösterdiler ya, orda Hakan Altunla yanında konusuyorlardı....

Onun dısında "abii resimleri bulduk yayına gircek" diye Can Tanrıyar'ın yayına gittiler ya fotografları cekenler kosa kosa..

Napimm replikleri mi söyleyeyim... :img-grin2 :img-grin2

vanilia
02-07-06, 23:58
tamam kusura bakma oraları atladım. ama o sahnelerde gerçi pek oyunculuk gerektirmiyo her neyse.. ben eğlendim izlerken ama sanki eski bölümlerden alıntıları gereksiz yere süre geçirmek için koymuşlar gibi geldi

ÇAKIL85
02-07-06, 23:59
dizi mi izledim klip mi izledim anlamadım:img-haha:
ama çok zekice hazırlanmış bir iş
can tanrıyarı tebrik ediyorum
hem pazar keyfinin reklamını yapıyor hem petek dinçözün,hem de araya giren onlarca şarkıcının reklamını yapıyor.
her taraftan kar ediyor
harika:fighting2

Yavas Ol Yavas
03-07-06, 00:00
bence cok güzeldi ben önceden de bakiyodum zaten, diger bolumleri sabirsizlikla bekliyorum:img-grin2

sedefHP
03-07-06, 00:28
dizi mi izledim klip mi izledim anlamadım:img-haha:
ama çok zekice hazırlanmış bir iş
can tanrıyarı tebrik ediyorum
hem pazar keyfinin reklamını yapıyor hem petek dinçözün,hem de araya giren onlarca şarkıcının reklamını yapıyor.
her taraftan kar ediyor
harika:fighting2

Aynen katııyorum..Ne zaman açsam kördüğüm çalıyor..sonra bi baktım pazar keyfi pazarlama stratejilerini anlatıyorlar:img-grin2 Bu arada kadının yazdığı mektup değil mi?Yarım yamalak izledim ondan bilmiyorum..Daha çok günlüğe benziyordu..Maşallah edebiyat yapmışlar..Senaryo çok kötü zaten..Oyunculuğuda beyenmedim..Dediğiniz gibi boş bi dizi bence..

vanilia
03-07-06, 00:31
Aynen katııyorum..Ne zaman açsam kördüğüm çalıyor..sonra bi baktım pazar keyfi pazarlama stratejilerini anlatıyorlar:img-grin2 Bu arada kadının yazdığı mektup değil mi?Yarım yamalak izledim ondan bilmiyorum..Daha çok günlüğe benziyordu..Maşallah edebiyat yapmışlar..Senaryo çok kötü zaten..Oyunculuğuda beyenmedim..Dediğiniz gibi boş bi dizi bence..

haklısın bir bakıma çok da dolu bir dizi değil. başlı başına bir dizi olacak kapasitede de değil. pazar keyfi aralarında keyifliydi. ama ben yine de izlemekten kendimi alamıorum merak ediorum ne saçmalıcaklar diye. bazen ne kdr saçma ya bu kadarı da pes diyorum sora da bu dizi zaten mantıksız amaan boşver diyorum seyretmeye devam ediyorum. çok geyik bi dizi yaa ertesi güne çok fazla malzeme çıkıyo:)

devedikeni
03-07-06, 00:39
kördüğümü çok çaldılar ama yinede beğendim güzeldi evet başlarında dedimki kemal atalay ders aldı heralde ama hayrola çay bahçesinden sonra :) anladımki hala akıllanmamış bu arada kızı çol mantıksız kızın gözleri 4 sene önce zeytin gibi 4 sene sonra masmavi ama yinede güzeldi

sedefHP
03-07-06, 01:23
haklısın bir bakıma çok da dolu bir dizi değil. başlı başına bir dizi olacak kapasitede de değil. pazar keyfi aralarında keyifliydi. ama ben yine de izlemekten kendimi alamıorum merak ediorum ne saçmalıcaklar diye. bazen ne kdr saçma ya bu kadarı da pes diyorum sora da bu dizi zaten mantıksız amaan boşver diyorum seyretmeye devam ediyorum. çok geyik bi dizi yaa ertesi güne çok fazla malzeme çıkıyo:)

Evet dediğin gibi ertesi gün çok gırgır oluyor....Pazar keyfi aralarında daha bi iyiydi en azından burda süresi uzayınca saçmalamışlar iyice..Zaten o kördüğüm parçasını pazar keyfinde her kelime başı duyuyoruz artık bögg geldi..
Bu arada o sarışın kadımnın bi ağlaması var yüzbin yerden yaş damlıyor maşallahÇok yapmacık...Bide kadın boya küpü gibi, burun estetiğide çok fena...Off haftaya neler olacak bakalımn:img-grin2

GİZEM17
03-07-06, 10:20
bede anlamadım kızı küçükken göz rengi sitah şimdi mavi çok saçma

purna
03-07-06, 10:54
b unlar hayrola çay bahçesinde ne işleri var takmışlar besbelli

baby_bebish
03-07-06, 11:39
kaLitesiz bi yaPim bence
diZi adini tasicaK kadar doLgun degiL, sürekLi birilerinin rekLami yapiLiyo, diyaLogdan fazLa sarKi var nerDeySe...

iLk rekLamLar gireSiye kadar bakTim sonra zaManimi harCamak istemediMden kaPadim...

kissorkill
03-07-06, 12:52
ya dizi güzelde daha güzel bişi bekliyodum.mektubu okurken arasına ikide birde şarkı koyuyolar .yok kız 10 yaşındamı neydi ne çabuk o kadar büyümüş araba kullanmayı biliyo ve uyuşturcu kullanıyo.ama dizi güzel dii.kemal atalayın sevgiliside olsaydı keşke

aliyeaynalar
03-07-06, 15:56
Tv'de Dün: Ab'de "pazar Keyfi", Totalde "ibo şov" Birinci!.. "kördüğüm" Dizisi Ise Daha Ilk Bölüm Olmasina Rağmen Totalde 14.20 Gibi Bir Share Almayi Başardi!... ( Bu Mevsimde Genellikle Diziler 11-12 Share'i Geçemiyorlar ) Işte Günün Sonuçlari:

.:princesse:.
05-07-06, 11:38
Ortada senaryo yoktu diyebilirim.Çok gereksiz bence oyunculara birşey diyemem ama gerçekten sadece zaman kaybı:fighting2

sana katılıyorum dün izledim biraz oyuncular yapmacık seneryo yok erol köse ye benzetçez diye sırf zaman kaybı yapmışlar... lütfen böyle sacma seneryolar yerine daha mantıklı seneryolardan oluşan diziler yapılsın.......

ayarrr
05-07-06, 14:00
sadece petekle kutsinin düet yaptıgı kördügüm patlar dizi pasa piso
reyting adamlara neler yaptırıyo yaww
can tanrıyar insanların hayatlarını magazincilerin nasıl darmadagın ettigini gösteriyo helal olsun kendiside onlardan nede olsa hülya avşarla kaya çilingiroğlunun ayrılma sebebi şimdi bunları seneryo ayana dizi ypıyooo yazık

vanilia
05-07-06, 14:24
sana katılıyorum dün izledim biraz oyuncular yapmacık seneryo yok erol köse ye benzetçez diye sırf zaman kaybı yapmışlar... lütfen böyle sacma seneryolar yerine daha mantıklı seneryolardan oluşan diziler yapılsın.......

erol köse ile ne benzerliği var acaba merak ettim. bu senaryo ve dizi erol köse olayından önce yapıldı. ayrıca şu anki gidişatın ve kemal atalay ın, erol köse nin yaşadıklarıyla ne alakası var anlamıyorum..

aliyeaynalar
05-07-06, 18:37
arkadaşlar niye böyle tepkiler veriyorsunuz anlayamıyorum.
sürekli amatör amatör amatör diyorsunuz
yaa kördüğüm dışındaki diziler profisyonellerde ne oluyor
hepsi birbirinin aynı
lüften değişik şeylere değişik bakış açılarına
açık olalım...

emre34
06-07-06, 10:14
yaw siz diziden ne anlarsınız herkes kendi kafasına göre yorum yapıyor o diziye birtek yorum yapılır güzel duygusel ve gerçek hayatta olan şeyleri anlatıyor orada evli birkadın ve sakat da kocası böyle birdurumda olsanız siz ne yaparsınız kızlar size soruyorum evlenseni ve sizin eşiniz aldatsa ne olur iyimi olur yosa kötümü işte hayat

06-07-06, 10:55
erol köse ile ne benzerliği var acaba merak ettim. bu senaryo ve dizi erol köse olayından önce yapıldı. ayrıca şu anki gidişatın ve kemal atalay ın, erol köse nin yaşadıklarıyla ne alakası var anlamıyorum..

baska birini sewiyo sonra karısına dönüyo fln. ayy bu kdr sacma bi dizi için tartışma yapılmaz ztn dizinin yarısı "bir kördüğüm bir körüğüm daha" diyerek geciyo beynimizi böyle sacma sarkı we dizilerle doldurmayalım. ewt kimler bana katılıyo?

06-07-06, 11:07
Evet dediğin gibi ertesi gün çok gırgır oluyor....Pazar keyfi aralarında daha bi iyiydi en azından burda süresi uzayınca saçmalamışlar iyice..Zaten o kördüğüm parçasını pazar keyfinde her kelime başı duyuyoruz artık bögg geldi..
Bu arada o sarışın kadımnın bi ağlaması var yüzbin yerden yaş damlıyor maşallahÇok yapmacık...Bide kadın boya küpü gibi, burun estetiğide çok fena...Off haftaya neler olacak bakalımn:img-grin2

bende bu konuya değinmek istiyordum. bu dizi oynadı bundan sonrada pazar keyfi basladı. yok hayatı kördüğüm olanlar. yok kördüğüm 1. gece klubü cıkısı yakalanan ünlüleri gösteriyo kördüğüm calıyo. kusucaktım ya show tv yapma böle sacma seyler lütfen biraz mantıkkkk......

06-07-06, 11:24

eger bir forum acılıyorsan olumlu olumsuz bütün düşünceleri yazmak bizim en doğal hakkımız bu forum herkesin görüşünü belirtmesi için acıldı istemiyosanız acmasaydınız iyi olduğu gibi kötü yanlarıda kabul etmek bir erdemdir...:@

ülkü
06-07-06, 12:44
kördüğümü izledim ama beğendiğimi söyleyemem çünkü boş bir dizi.özellikle sürekli müzik çalıyorlar.iki cümle ardından müzik.çok sıkıcıydı:icon_evil

Neptün
06-07-06, 12:48
Arkadaşlar hiç kimse bir diziyi ya da programı sevmek zorunda degil.. Burası da bir forum olduğuna göre diziyle ilgili olumu-olumsuz görüşler olacaktır. Lütfen daha anlayışlı olalım....

Süper Mod..

Neptün....

_can_
06-07-06, 13:09
can tanrıyar ve petek dinçöz'ü alıp bi çuvala koyup ıssız bi adaya bıraksakta,bizde kurtulsak onlarda..Birazda orda birbirlerinin başının etini yesinler..Çünkü sadece oynuyolar.

ceyda deniz
08-07-06, 02:40
ben petek dinçözü pek sevmem şarkılarınıda genelde dinlemem ama kutsiyle iyi bir ikili olduklarıda bir gerçek.diziye gelince bazı arkadaşlarımız eleştirinin dozunu biraz kaçırmışlar beğenmezseniz izlemezsiniz 30 tane kanal var zevkinize göre birşey bulursuz nasıl olsa bu diziyide izlemezsiniz olur biter abartmayın lütfen.dizide çok sık şarkı çalınması dışında bence güzeldi .zevkler ve renkler tartışılmaz kimi insan macera sever kimisi korku sever kimisi komedi sever kimiside aşk dizisi sever .kimi insanda hepsinide sever ben son guruba giriyorum.yani boş verin boşu boşuna birbirinizi kırmayın izlemezsiniz olur biter.bu kadar basitttttt

*arife*
08-07-06, 14:14
eski bölümlerinide seyretmiştim ama bu kadar baymıyodu oyuncularından bazıları çok yapmacık o kızları mesela ama başroldekiler çok iyi oynuyolar ayrıca doktor bıyıklarını ve saçlarını kesince çok daha yakışıklıydı

vanilia
08-07-06, 16:45
baska birini sewiyo sonra karısına dönüyo fln. ayy bu kdr sacma bi dizi için tartışma yapılmaz ztn dizinin yarısı "bir kördüğüm bir körüğüm daha" diyerek geciyo beynimizi böyle sacma sarkı we dizilerle doldurmayalım. ewt kimler bana katılıyo?

karısına falan dönmüyo. karısı hasta sakat olduğu için onu terkedemiyor. izlemeden yorum yapmayalım. ayrıca hapisten çıktıktan sonra da karısıyla barışmaya değil kızını görmeye gidiyor. erol köse ile bir alaka yok kesinliklee

burcugün
09-07-06, 00:23
aslında yazmak istemezdim ama yazmalıyım diye düşündüm bu diziyi gerçekten seyreden varmı ,çok zor ya yapılan bir iş var ona saygım sonsuz ama gerçekten iyi degil bu moral bozmak degil biraz daha yaratıcı olmaları adına yazıyorum yinede başarılar.

iborotti89
09-07-06, 08:16
kördüğümü izledim ama beğendiğimi söyleyemem çünkü boş bir dizi.özellikle sürekli müzik çalıyorlar.iki cümle ardından müzik.çok sıkıcıydı:icon_evil
öncelikle boş müzik konusuna katılıyorum. bir dizide haddinden fazla müzik olmaz. adam bir kelime söylüyor serdar ortaç... gerçek dizi gibi yapmamışlar. oyunculukların çok iyi olduğunu söyleyemem. biraz yapmacıklık var evet. ama herşeye rağmen bu diziyi çok seviyorum ve beğeniyle izliyorum. kemal atalayın hapisten çıkınca faruk' sarışında yapılan efekt ve müzikler iyiydi ona lafım yok. dikbaş da hapisten çıktı.
arkadaşlar şimdi benim asıl merak ettiğim melis o çocukla evlenip amerikaya gitmiş. peki melis diziden çıktı mı? eğer diziden çıktıysa ve bunu sarışın kız edayla kapamaya çalışıyorlarsa gerçekten dizi bir nebze de olsa seyirci kaybına uğrayacaktır.

((LG))_34
09-07-06, 13:01
birkaç resim...
http://img146.imageshack.us/img146/2852/hgkgkl8vi.png (http://imageshack.us)

http://img221.imageshack.us/img221/1060/hjkjljkl6iu.png (http://imageshack.us)

http://img221.imageshack.us/img221/3913/hjkjljkl0zn.png (http://imageshack.us)

http://img136.imageshack.us/img136/5118/hlljklkghk6ys.png (http://imageshack.us)
http://img221.imageshack.us/img221/3948/hlljklkghk0ra.png (http://imageshack.us)

http://img136.imageshack.us/img136/3429/jbkjh4fh.png (http://imageshack.us)

http://img136.imageshack.us/img136/3010/kljk5iw.png (http://imageshack.us)

http://img221.imageshack.us/img221/5057/sedasevin5mo.jpg (http://imageshack.us)

-özgü_namal-
09-07-06, 13:11
dizinin konusu güzel ama oyuncular berbat.keşke pazar keyfi içersinde yayınlansaydı dizi olarak değil:fighting2

harvard
09-07-06, 13:32
3 lafın arasına bir müzik sıkıştırılmasından çok rahatsızım."bir kördüğüm,bir kördüğüm daha...","sen hayatımda gördüğüm en vicdansız adamsın;benim hayatım kördüğüm,sen ne kadar rahatsın..." falan.Bayıyor gerçekten...

GöZdE_iPeK
09-07-06, 13:33
Aslında ben çok beğeniyordum fakat normal ayrı bir dizi oalrak çıktığında iki de bir şarkı çalmaya başlıyor sanki dizi değilde klip gibi repliklerdne çok şarkılar vardı buda sıkıcı hale getiriyor aslında özünde çok güzel bir dizi...

bahar_23
09-07-06, 19:25
Güzel bir dizi ama banada sanki klip izliyorum gibi geliyor.Cok sarki caliyorlar.Tvlerde birsey olmadigi icin yinede izleniyor bence

scoorpioo
09-07-06, 19:47
O kdr emek verip, kadro kurup ciddi dizi çekenlere yazik..Keske magazin programinin içinde kalsaymis..Kim nesine guvenip boyle basit bir senaryoyu dizi halinde ekrana tasimis anlamak guç..Bence bu sadece o malum sarkiya çekilmis uzun metraj bir klip :img-grin2

özzz
09-07-06, 22:30
ya o şiirleri okuyan petek dinçözmü(seslenrmesini yapan) çok kötü okuyor ya herkimse ne wurgu ne tonlama şiirlerde zaten diziyi acaip sıkıcı yapıyor

MEHMETAKIN
09-07-06, 22:41
Oyuncular bi kere çok yapmacık oynuyo...
Senaryo da çok bilindik ve basit...
Dizideki oyunculardan çok PETEK DİNÇÖZün sesi duyuluyo...
Bi "drama" dizisi, ama izlediğinde insanı ağlatmıyo...

Benim görüşlerim, bunlar...Saygılar...

dilara_acemicadı
10-07-06, 00:05
ya nasıl reyting alıo ben anlamdımki program gibi bişiiii hatta ben ik açtımda program zannetmiştim dizinin düzgün bi müziği yokki bikeree kendi özel müziği olmayan diziye dizi demem ben kardeşimm mesela aliye hrsız polis yabancı damat ilk aşkım aşk oyunu iki aile ümit milli yirmidokuz-otuz oho say say bitmez herdizinin vardı kendine özgü müziği ben buna dizi demem şahsen ama seven varsade sevene saygı duyarımm

dilara_acemicadı
10-07-06, 00:09
sürekli müzik yauyuz oluorum bidedizin tarzına göre uyarlanmış kendi müziği diil normal şarkı resmennn çok salak saçması irençç bi dizii son 25 sayfadaki yorumlara bakrsakta seven yoks anırım bu diziyi ben biras ne bu die baktım oama o bile dizden nefret etmeme yetti diiz diyemiorumki buna klip-program gibi saçma bişii:):):):)

ceyda deniz
10-07-06, 00:11
onun müziğide kördüğüm dizinin isminden anlamadınmı ya o kadar kötü değil ben izliyorum gerçek hayatta olan şeyleri verdikleri için biraz program gibi bide sürekli şarkı vermeseler vede o şiirleri o kadar sık vermeseler bence gayet güzel bir dizi .diziyi izliyorum ama bende yanlışlarını söylüyorum sonuçta benim annem çok seviyor bu diziyi geçen sene sırf bunu izleyebilmek için kaçırmayım diye pazar keyfinide izlerdi

_ArZ_
10-07-06, 00:25
Ya tamam senaryo güzel olabilir ama her iki kelimeden sonra o kelimelere uygun şarkı vermek zorundalar mı ya.Ha birde habire şiir verip duruyolar ya.Kral tvyi izler gibi oluyorum valla.Resmen sadece şarkı ve şiir dinliyoruz.Hani olurda bu kadarıda fazla bence...

dilara_acemicadı
10-07-06, 00:32
ben hiç sevmiorum dedin gbii sürkli şarkı sürekli şiir ya şarkı ve şirden önce ne dediklrin untuorumm :):):):) vede çekimi çok sırada yani el kameramı alıp arkadaşlara hadi bu konua şöle kendi aramızda film çekelim müziğimizolmadığı içinde uyan sözcüğe şarkı çeker koyarız desek aynısı olur yaaaaa showtv bu diziyi nasıl almış bilmiorum heralde insanlar ne bu saçmalık die bakarkenn bölebi diziyi hemen anlayamadıkları için insanda merak uyandırıo bakıosun öle ne anlatıo bunlar die bol boşş o sırada reytingler izlenio gibi yüksek gelir die planladılar sanırım:):):):)

iborotti89
10-07-06, 01:37
bu dizide daha önce melis karakteri vardı ya .şimdi yok onun yerine başka kız girmiş şarışın bir kız var
onun yerine değil arkadaşım. başka bir karakter olarak ve kemal atalayın sevgilisi falan da değil. melis diziden çıktı. yeri doldurulacak bir karakter değil

GöZdE_iPeK
10-07-06, 01:45
Herhalde bu kördüğüm adlı şarkı çıkmasaydı devam etmicekti bu şarkı ve dikkat ettiyseniz resmen klip olmuş ya repliklerde bile şarkı sözleri kullanılıyor öyle ne güzel tadındaydı ayrı bir dizi yaptılar şimdi rantingleri yüksek olabilir ama o kadar şarkı koyup bayıyorlar ama ya replik görmüyorum ben resmen şarkılarla anlatıyorlar ben 1,5 saat klip izlemek istemiyorum açıkcası şu dizinin bir şarkısı varsa belirli yerlerde çalınmalı ya müzik çalınmadan bir replik var mıydı şahsen ben henüz tanık olamadım bugün izledim de gerçekten buna ben dizi diyemiyorum en yakın ve en ayrıntılı anlatabilecek kelime klip oluyor daha uygun bir kelime yok şimdilik...

candy33
10-07-06, 01:52
GöZdE_iPeK kesinlikle katılıyorum.Petek Dinçöz'ün şarkısını meşhur edebilmek için yapılmış bir dizi bu bence.dizide birisi konuşuyor sonra tam o konuşmaya uygun olarak "Kördüğüm" şarkısının bir bölümü çalmaya başlıyorZaten dizi demeye bin şahit ister.
Hele o şiirler...Benden isteseler ben bile daha güzel şiirler yazarım.aslında şiirlerde güzel olabilir fakat okuyan kişi kimse o kadar güzel (!) okuyor ki şiirde duygu muygu kalmıyor.

GöZdE_iPeK
10-07-06, 11:44
Şiirlerle iligli bir şey söylememiştim ama aslına bakarsak güzel şiirler birde okumayı becerebilseler kim okuyorsa daha dikkatli olması gerekiyor bence ve oyuncuların deneyimli olmadıkları herhallerinden belli belkide oyuncuların açıklaırnı kapatmak için ki d ebir şarkı kullanıyorlardır ama eğer rantigleri yüksek kışında devam ettirelim derlerse bu sefer rantinglerin düştüğünü göreceklerdir artık dizi bile diyemediğim bu artık ne oluyorsa senaryosu kesinlikle bu Kördüğüm şarkısına göre uyarlandı bence yoksa böyle olmazdı ve zaten devam da etmezdi.Ben ilk duyduğumda sevinmiştim devam edeceğine ama şimdi keşke tadında kalsaymış diyorum...candy33 arkadaşım bende senin söylediklerine kesinlikle katılıyorum...Bin şahit yeter mi ama orasını bilmem...Gerçi o kadar şahit de bulamazlar...Saygılar...

vanilia
10-07-06, 12:05
ilginçliği de burada zaten diğer senaryolara benzemiyor. acaba şimdi nasıl aptal bi tesadüf olacak da bunu buraya nasıl bağlayacaklar. bu sefer kim kime çarpacak kim kimi tesadüfen görecek.. onu merak ederek izliorum diziyi. valla ben keyifle izliyorum. zaten amaç profosyonel bi yapım seyretmek için tv karşısına oturmaksa hüsran olur sonu.ama amaç ii vakit geçirmek gülmek ve bazen de dalga geçerek geyik ortamı yaratmaksa bence dörtdörtlük...

pelin-ce
10-07-06, 18:54
evet ya bende katılıyorum tamamen iyice saçmaladılar dizi desem değil klip desem değil hele o şiiri okuyan bayan yok mu valla süper (bayıyo)

k€r€mc€m
10-07-06, 19:03
arkadaşlar şiirleri yazan varsa lütfen yazsın burayada....

çok güsel şiiirler var

saygılarımla...

özzz
10-07-06, 20:52
şiirler güzel de okuyan kimse iğrenç okuyo ne tonlama war ne wurgu...ne güzel şiiri ne hale getirmşlr...ben okuyan kişinin sesini petek dinçöze benzettim o mu okuyor şiiri

ssvshy
10-07-06, 21:10
dizi bence pazar günü insanların kanalda kalmasını sağlamak için yapılmış magazinsel bişey zaten diziden sonra pazar keyfinde dizide olan oaylarla ilgili görüntüler oluyor kördüğüm olan ünlülerimiz:) maliyetide düşük çok önem verilse üstüne düşülse bu kadar çok mantık hatası işlenmez dün akşamkilerde çok komikti yani o kızın kemal atalay ta rumeliye giderken ara sokaklarda gezinip sonra kemzlin karşısına çıkması ya bu rumeli otelin çevresinde yada bu kızın adımları çok hızlı ta rumeli yolunun belli bir yerine kadar gidebilmiş bide kemalin arkadaşından arkadaşının telini istiyipte sonra arkadaşının başka telinin ortaya çıkması ayrı bir olay adam çokzengin belli çift telefonla :)geziyo ama Allah için şarkı güzel

Keremcem0815
10-07-06, 21:41
1 bölümün siiri.yanlisliklar olabilir.

Bitirdigim Kadinligimin ardindan
Bir kaset koyardim Teybe
Birde Raki Kadehe.
Bir Paket Sigara aldim mi yanima Gece baslar.
Dinler Aglarsin,
Aglar dinlersin
Bir Bakmissin ki
Sizmanin dogruna gelmissin.
Sonra Savas baslar Buz gibi yatakda.
En büyük Kavga
Saga dönüp vurursun Yastiga
Sola dönüp vurusun
Yüzüstü yatar vurursun
Duygulara,yalnizliga,Ihanete,Salete Her darbe benim
Ne yatak neler oldugunu anlar
Ne de sen
didisir vurursun
Saatler gecmez
Saatler senden hain senden acimasiz
Bir banyoya gidersin bir salona
Bir Selin´e bakarsin ve dönersin Bombos odana...
Bombos Yataga
duvarlar Ayri aglar Yatak ayri
En sadik dostlar dersin
Yalnizca dinlerler,yalnizca izlerler
Sen barigrsin onlar susar
Sen aglarsin onlar izler
Her yasanani icinde gizler
Yaslar Yasdiklari nemlendirmeye baslamisdir artik

2 siirir 1. bölümden

Ve gün...Panjurlarin Aralarindan
sinsice girmeye calisir odaya
Uzaktan sabah ezaninin sesi gelir
Yüregi keser Yaslari siler
Dikilirsin yataginin ortasina
Avuclar tanriya acilir
Dil yalvarir
Lanet olsun, Lanet olsun ikisinede
Yaslar isyandalar artik
Yürek bezgin
Beyin yorgun
Vücut bitkin
Yastikla barismaya calisirsin
Saat 7 olmusdur
Ve kizimin okul hazirliklari tekrar yasma döndürür beni
Tek dayanak tek destek dersin
Ya oda olmazsa
Ve saat 7:30 olmusdur
O da cekip gider
Gözler iner ölüm sezzizligi cöker
Ve tüm insanlar sabah sevdikleriyle uyanirken
Sen lanet olasi Sabah uyursun
O gece seni tüketen
Akrepler yilanlar
birbirine üzerine gelmisdir
Kahvalti hazir
Gazeteler masada
Gazeteleri yürek carpintisiyla acarsin
Acaba Kemal ve Melisle ilgili bir Haber var mi diye
En sevdiklerim vurdu beni bilirmisin
'En sevdigim duygularim gitti ellimden
En sevdigima dam vurdu beni
En sevdigim yürgimden
En sevdigim sehirden nefret eder oldum
En sevdigim bogazdan en sevdigim caddelerden
Ve en acisi En sevidigm evimden ve en sevdigim koltugumdan nefret eder oldum
En sevdiklerim kahpe cikti anliyacagin
En sevdigim insanlara yenildim
Bir sekilde
en sevmedigim bir bicimde
Ellimde tek bir sevgi kaldi
Simsiki sarilmam gereken
En sevdigim kizim ve ben
en sevdiklerim en sevmediklerim kaldi geride
En nefret ettigim bu sehirde

umarim iyi yazmisimdir

lunary
11-07-06, 03:52
Hayatımda bu kadar gereksiz ve uydurma bir dizi daha görmedim,hadi geçen sene magazin programlarında veriyordu ve sevdiğimiz şarkılar vardı dizide,yıldız tilbe,gökhan özen şarkıları,biz biraz da bu şarkılarla eh işte,izledik ama bu sene uydurma bir senaryo ile yeniden başlaması,hele de petek dinçöze şarkı söyletilmesi,tamamen uzaklaştırdı diziden bizi,hiç tahammülüm yok,reklamlarını görsem kanal değiştiriyorum.

mydestiny
11-07-06, 15:35
Dizinin sezonu açtığı bölümü izledim ama klip miydi yoksa dizi miydi anlayamadım doğrusu :img-haha: ..Can Tanrıyar Petek Dinçöz'ün şarkısını tanıtmak için yapmış bu klibi pardon diziyi:img-grin2 .Ayrıca dizi sayesinde hem Petek Dinçöz'ün hemde daha bir çok şarkıcının reklamını yapıyor...En kısa sürede reyting kurbanı olup kaldırılacaktır.şiirleri seslendiren kişide hiç güzel şiir okumuyor.Ben bile daha güzel okurum.:img-grin2

Ms.Alabora
11-07-06, 15:35
Güzel bi dizi aslında gerçekten beğeniyorum ancak aldata n kemalı başkası oynasaydı iyi olurdu bence.
Ama güzel dizi çok iyi.

Ms.Alabora
11-07-06, 15:36
Dizinin sezonu açtığı bölümü izledim ama klip miydi yoksa dizi miydi anlayamadım doğrusu :img-haha: ..Can Tanrıyar Petek Dinçöz'ün şarkısını tanıtmak için yapmış bu klibi pardon diziyi:img-grin2 .Ayrıca dizi sayesinde hem Petek Dinçöz'ün hemde daha bir çok şarkıcının reklamını yapıyor...En kısa sürede reyting kurbanı olup kaldırılacaktır.şiirleri seslendiren kişide hiç güzel şiir okumuyor.Ben bile daha güzel okurum.:img-grin2
Yani aynı düşünceleri paylaşıyorum.
Petek-Kutsi oynasaymış keşke çok iyi olurdu.
Dizinin konusu güzelliğini bu şarkılar örtüyor.

mydestiny
11-07-06, 16:36
Bence dizinin konusuda güzel değil sonuç olarak bu program içinde 20 dk yayınlanan ve programa renk katmak için yapılmış bir şeydi.Ama şarkı çıkınca piyasaya diziye çevirip şarkıyı tanıtıyorlar.Zaten kutsi-petek ikilisi klip yapmıştı şarkıya 2. bir klibe ne gerek var şimdi di mi ama ?

Keremcem0815
11-07-06, 19:20
2. bölüm siirleri

Yanlis duygular icinde
Bos bir cuval gibi
tünedim bütün gece
Gecenin kördügümde
Yüregim öylesine incilmis ki
Neresinden baslami onarlamaya
Bilmiyorum
Nasil söyliyebildi diyorum
Hangi dil söyliyebildi
Hangi dudak heceledi bilmiyorum
Dudak isyan etmis olmali hecelerken
kizimin anisina
10 yillik karisina
Baskasina olan askini anlatirken
kulaklarimi koparasim geliyor
Bu sözleri duydugum icin
Bu sözleri duydugum icin
Yüregimi söküp atmaliyim
Katlanabildigi icin
ilkini verdi yüregim
vazgec dedim yüregim
vazgec biten bu sevdadan
Degmez dedim nefretlere öfkelere
Yelken ac canim sevgiye
Dik basini aglarken bile
Dik ki gözyaslarin agladigin adam kadar
alcalmasin

2. siiri 2 bölümden

Sen paylasmak nedir bilirmisin
Gündüzü geceyi paylasmak
Aciyi tatliyi paylasmak
Gülmeyi aglamayi paylasmak
Sevgiyi sevgizisligi paylasmak
günesi ayi paylasmak
Yagmuru kari paylasmak
Acligi toklugu paylasmak
Evdeki cocugu paylasmak
kisacasi gülüm
Bir ömrü yasami paylasmak
nedir bilirmisin?
Yari yolda birakip kacmadan
Yanlisi dogruyu paylasmak
Ve en önemlisi
Aski sevgiyi paylasmak nedir

3 siir

Bende geceler böyle
Gündüzden farki yok
Bende böyle gecti iki yil
Sen anlatsana gecelerini
Sen anlatsana gündüzlerini
Sen acsana yüregini delikanlica
Ben biktim yalanlarindan
Sen söylesene
O sevgililer gününde
Melisin kulagina fisildadigin
Ask sözcüklerini
Sen söylesene
O süpriz yasgünüsünde
Neler hissetigini
Sen söyle be arkadasim
Benim yanimda mutlu olmayip
benden kacip
Melisle öyle dans edebildigini
Sen anlat bana
10 yil koynumda yatip
simdi 2 yildir nasil onunla ayni yatakda sabahladigini

bu siirde tamam

barbiee
11-07-06, 19:38
saçma demek bile hafif kalıyor bu dizi için geçen kanalları gezerken bi baktım sürekli birilerinin şarkısı çalınıyor acayip mantık hataları sanırım kemal hapse girip çıkalı 4 sene olmuş kızı o zaman taş çatlasın 10-11 yaşlarında esmer bir kız ama 4 seneden sonra kız sarışın renkli gözlü ve 18-19 yaşlarında çünkü araba kullanıyor yani bu kadarda saçmalık olmaz madem bi dizi yapacaksınız adam akıllı yapın şunu ama yok bu klip derseniz zaten kördüğümün klibi vardı ikincisine ne gerek var ki :img-icecr

Keremcem0815
11-07-06, 19:56
saçma demek bile hafif kalıyor bu dizi için geçen kanalları gezerken bi baktım sürekli birilerinin şarkısı çalınıyor acayip mantık hataları sanırım kemal hapse girip çıkalı 4 sene olmuş kızı o zaman taş çatlasın 10-11 yaşlarında esmer bir kız ama 4 seneden sonra kız sarışın renkli gözlü ve 18-19 yaşlarında çünkü araba kullanıyor yani bu kadarda saçmalık olmaz madem bi dizi yapacaksınız adam akıllı yapın şunu ama yok bu klip derseniz zaten kördüğümün klibi vardı ikincisine ne gerek var ki :img-icecr

Selinin ehliyeti yok.annesinin arabasini aliyor hep habersiz bunuda hatirlatim

barbiee
11-07-06, 19:59
Selinin ehliyeti yok.annesinin arabasini aliyor hep habersiz bunuda hatirlatim

tamam hadi ehliyeti yok diyelim dizi de bunun yayınlanması hiçte iyi değil kötü örnek oluyor peki ten,saç ve göz rengi değişimine ne diyeceksin çok merak ediyorum

Keremcem0815
11-07-06, 20:02
tamam hadi ehliyeti yok diyelim dizi de bunun yayınlanması hiçte iyi değil kötü örnek oluyor peki ten,saç ve göz rengi değişimine ne diyeceksin çok merak ediyorum
O kiz zaten sarisindi.Ve saclarini boyamis olamaz mi?Kizin zaten kötü arkadaslar var.arkadaslarina örnek oluyor.Ayirca göz rengi....o mantik hatasi.ten rengiede bisey diyecegim ok cünki öyledi

özzz
11-07-06, 20:04
Keremcem0815 şiirler için teşekkür ederim ama ben bu durumdan rahatsız olmaya başladım sürekli dizi hakkında eleştiri yapiosunuz biz buraya kötü eleştiri okumak için girmiyoruz lütfen diziyle ilgili paylaşımlarda bulunlaım

barbiee
11-07-06, 20:05
O kiz zaten sarisindi.Ve saclarini boyamis olamaz mi?Kizin zaten kötü arkadaslar var.arkadaslarina örnek oluyor.Ayirca göz rengi....o mantik hatasi.ten rengiede bisey diyecegim ok cünki öyledi

valla benim gördüğüm küçük kız kara kaş kara göz bir kız yeni kızda hiç boyama sarışınlara benzemiyor kumral işte kabul edin işte apaçık bir mantık hatası hala neyini savunuyorsunuz anlamıyorum

Keremcem0815
11-07-06, 20:06
valla benim gördüğüm küçük kız kara kaş kara göz bir kız yeni kızda hiç boyama sarışınlara benzemiyor kumral işte kabul edin işte apaçık bir mantık hatası hala neyini savunuyorsunuz anlamıyorum
Dizi cok güpzel.En önemlisi o díye düsünüyorum.Mantik hatasi olabilir.ama hic düsünülmüyordu yine yayinlanacagi bu dizi diye.Dizi güzel.Önemlisi bu:img-grin2 :img-grin2 :img-nyam: :img-nyam:

harvard
11-07-06, 20:24
Bir kaç mantık hatası olabilir-ki bu her dizide var...Ama bigbrother ın da söylediği gibi biz bu sayfayı Kördüğüm ile ilgili haberleri yorumları okumak için açıyoruz;sizin eleştirilerinizi okumak için değil...Lütfen beğendiğiniz dizinin forumuna yazın;kimse sizi buraya yazmaya zorlamıyor.Burası bir dzinin sevenlerinin paylaşım forumu;sevenlerinin aşağılandığı bir forum değil.

özzz
11-07-06, 21:04
eleştirilere açıız da bunlar biraz fazal yani koskoca başlıkta 2-3 kişiden başka herkes diziyi kötülerse ne anlamı war bu başlığın sewmeyen yazmasın da biz de bişeyler paylaşlm

mydestiny
11-07-06, 21:10
Diziyi sevenlerde sevmeyenlerde yorum yapmakta serbesttir.Herkes birbirinin yorumlarına saygı duysun lütfen.Diziyi sevmiyorum ve sevmek zornda da değilim.Ama yorum yapma hakkımda var tabii..

MasalTeam
11-07-06, 22:06
Arkadaslar,

Forumda tüm üyeler kurallara uygun oldugu sürece istedigi konuda olumlu veya olumsuz elestiri yapabilir.Lütfen herkesin görüsüne saygi gösterin.Yapilan olumsuz elestirilere cevap vererek kisisel tartisma ortami yaratmayin.

Saygilar,

Dizifilm.com Moderatörü

Masalteam

bahar_23
11-07-06, 22:36
arkadaslar bence tartismanin yerine imzalar avatarlar ve resimler koyalim
herkez elestiri yapabilir ama herkez cizgisini bilmeli bende pek fazla begenmiyorum ama pazar günü birsey olmadigi icin yine izliyorum.

devedikeni
12-07-06, 00:25
bence kemal zeynep'e seni seviyorum dedi ama o sarışın kızla o çay bahçesinde buluştuğu onunla arasında bişey olucak kesin bence zeynep güvenmesin ona bi yerde okumuştum faruk sanıldığı kadar iyi değilidir ve kemal atalay çapkınlıklara devam edecektir diye kesin oda hemşireyle aldatıcak zavallı zeynep aldatılmaya mahkum

özzz
12-07-06, 03:41
bence kemal atalay yaptıklarından çok pişman böyle bişey yapmaz bi daha yani zeynebi aldatmaz....doktor da zeynebi aldatmaz ama hemşire ona aşık.ilerde problem yaratabilir

ceyda deniz
12-07-06, 12:48
bencede biraz pişman ama yinede huylu huyundan vazgeçmezmiş .doğru eski eşine ve kızına kendini affettirmeye çalışacakama o çay bahçesinde buluşacağı kızlada bir ilişkisi olacak gibi geliyor bana.ben en çokta kızına acıyorum babasına seni sevmiyorum git filan dedi ama arabada çok kötü oldu kız .bu olaylar onu içten içe mahfediyor sonunda kendini alkol ve uyuşturucunun kucağında bulacak gibi geliyor bana.

Keremcem0815
12-07-06, 16:07
bencede biraz pişman ama yinede huylu huyundan vazgeçmezmiş .doğru eski eşine ve kızına kendini affettirmeye çalışacakama o çay bahçesinde buluşacağı kızlada bir ilişkisi olacak gibi geliyor bana.ben en çokta kızına acıyorum babasına seni sevmiyorum git filan dedi ama arabada çok kötü oldu kız .bu olaylar onu içten içe mahfediyor sonunda kendini alkol ve uyuşturucunun kucağında bulacak gibi geliyor bana.
Evet evet haklisin.Selinin arkadaslari heralde kullaniyor galiba.VeKemal Zeynepi gercekten cok seviyor.Gec anladi ama seviyor.Zeynepde.siirlerde gördük.Dokturu sevmiyor.ama doktur b ence o öbür doktorla iliski yasicak.pardon hemsireyle.Ve kemal sadece bi kere capkinlik yapti.belki sevmisdir.Ama hata yapti.bi daha da yapicagini sanmiyorum

rihanna
13-07-06, 15:43
ben kördüğümün bazı bölümlerini seyrediyorum kaçırdım galiba kemal sevgilisiyle ayrıldımı şuan kız evlimi bunları bilmiyorum biri cevap yazarsa sevinirim

özzz
13-07-06, 21:23
ama babsı işte sonuçta yani adam hata yaptığını anladı we inanıyorumki bi daha böyle bişi yapmaz en azından sewmese bile saygısızlık yapmaması lasımiiiikisi ayrı şeyler ayrıca kızın canlandırdığı karakter çok itici ben mi yanlış düşünüyorum

bahar_23
13-07-06, 22:41
Kim kizin yerinde olsa heralde ayni sekilde davranir.Bencede kemal atalay ailesinin degerini anladi gelecek bölümü merak etmeye basladim.

ceyda deniz
13-07-06, 23:30
Bilmiyorum ama sadece bildigim bu ki Kim O kizin yerinde olsa böyle davranirdi diye düsünüyorum.Ayrica Kemal Atalay Anlasin Ailesinin degerini.Bu kadar kolay degilki.Hakikaten.O sarki gibi."O kadar kolay degilmi erkekler icin böyle git gez dolas eglen sonra gel dön kendi evine..." yani simdi Kemal atalay ayni bunu yapiyor.Erkegin dönüp dolasacagi Yer...Karisinin yanidir.Yuvasidir.

aynen katılıyorum o kızın yerine kendinizi koyun geçen bölümde izlemiştim sanırım eski zamanları gösteriyordu adam tekerlekli sandalyedeki karısına sevgilisini kurtarmasını söylamak için gelmişti oysa karısı onu seviyordu ve affetmeye hazırdı o ise herzaman sevgilisini düşünüyordu kızda orda kenardan annesiyle babasını dinliyordu o zaman 10 11 yaşlarındaydı düşünsenize anneniz tekerlekli sandalyede olsa babanız gelip sevgilisini sevdiğini sevgilisinin kaza geçirdiğini annenizin ona yardım etmesini istediğini söylese üstelik kadın iyleştikten sonra onunla gideceğini bilseniz ve babanız yıllar sonra gelse onu eskisi gibi sevebilirmisiniz tamam yardıma ihtiyacı varsa yardım edersiniz ama onu eskisi gibi olmaz o çocuk kalbinde insanın büyüdükçe daha büyük bir yara olur üstelik babasının karşısında kız umursamaz davrandı ama arabaya binince kızın ne kadar üzüldüğünü gördünüz kızın o davranışı yıllardır biriktirdiği öfke ve kızgınlıktı ve bunu yapmaya hakkı vardı bence ben olsam yüzüne bile bakmazdım.

oslemm
13-07-06, 23:35
aynen ya izlerken gözüme takıldı kız küçükken kahverengi gözlü siyah saçlı
büyüyünce sarı saçlı ve mavi gözlü oluyo

Keremcem0815
15-07-06, 18:41
Dedigim gibi Her dizide MUTLAKA Mantik hatasi vardir.Bu normaldir Arkadaslar.Lütfen su ayni mantik hatalarini devamli konusmayalim

Keremcem0815
16-07-06, 17:58
Arkadaslar bugün kördügüm var.sakin kacirmyayin diyorum ben.yine mutesem bir bölüm olucagidan eminim

hilary38
16-07-06, 18:46

Aynısını annem de söylemişti..:))bence önemli bi hata..

aliyeaynalar
16-07-06, 18:53
Aynısını annem de söylemişti..:))bence önemli bi hata..
yaa kolayı var o işin
büyüyünce saçını sarıya boyatıp
gözüne lens takar
olay buu...

Keremcem0815
17-07-06, 00:12
http://img57.imageshack.us/img57/5751/bild000dj4.jpg
http://img106.imageshack.us/img106/8017/bild001ha6.jpg

Keremcem0815
17-07-06, 00:20
http://img129.imageshack.us/img129/3764/bild002mp8.jpg
http://img159.imageshack.us/img159/5420/bild003fb4.jpg
http://img291.imageshack.us/img291/5276/bild004tz0.jpg
http://img434.imageshack.us/img434/21/bild005mt7.jpg

Keremcem0815
17-07-06, 00:23
http://img434.imageshack.us/img434/9307/bild006th3.jpg

Keremcem0815
17-07-06, 00:27
http://img63.imageshack.us/img63/7163/bild017lw3.jpg

Keremcem0815
17-07-06, 00:32
http://img63.imageshack.us/img63/3961/bild016os1.jpg
http://img63.imageshack.us/img63/7154/bild015ur2.jpg
http://img63.imageshack.us/img63/1489/bild014jw6.jpg
http://img108.imageshack.us/img108/3231/bild013tm0.jpg

Keremcem0815
17-07-06, 00:37
http://img305.imageshack.us/img305/3447/bild012jk8.jpg

Keremcem0815
17-07-06, 00:41
http://img305.imageshack.us/img305/5233/bild011lj3.jpg
http://img305.imageshack.us/img305/4337/bild010ae8.jpg
http://img144.imageshack.us/img144/8620/bild009hi6.jpg

Keremcem0815
17-07-06, 00:44
http://img466.imageshack.us/img466/2378/bild008sd9.jpg
http://img335.imageshack.us/img335/4228/bild007ir0.jpg

siirleride yarin yazarim artik:img-kiss:

Ms.Alabora
17-07-06, 04:21
http://img305.imageshack.us/img305/3447/bild012jk8.jpg

Bu kız çok güzel ve çok güzel oynuyor..
Dizi tam kördüğüm walla hiçbişey çözemedim nerdeyse.

barbiee
17-07-06, 13:17
çekimler kötü,şiirler kötü,oyuncular kötü..herşey çok kötü..dayanamıyorum görmeye:fighting2

sana katılıyorum dayananlarada şaşıyorum nasıl dayanıyorlar diye şiirleri de bir diziden örnek almışlar ama o dizinin şiirleri gibi asla olamaz :fighting2 :fighting2

-özgü_namal-
17-07-06, 14:25
çekimler kötü,şiirler kötü,oyuncular kötü..herşey çok kötü..dayanamıyorum görmeye:fighting2

sana katılıyorum dayananlarada şaşıyorum nasıl dayanıyorlar diye şiirleri de bir diziden örnek almışlar ama o dizinin şiirleri gibi asla olamaz :fighting2 :fighting2

ikinizede katılıyorum arkadaşlar zaten bu haftanın reyting sıralamasında bayaaa aşalarda bence dizi olarak yayından kalkıp pazarkeyfi programının içinde eskisi gibi devam etmeli:fighting2 :fighting2 :fighting2 :fighting2 :fighting2

ceyda deniz
17-07-06, 15:25

tamam şiir ve şarkıları biraz uzatıyorlar ama sizde abartıyorsunuz yani beğenmezsen izlemezsin 30 tane kanal var bulursun zevkine göre birşey yani
ben seviyorum ve beğenerek izliyorum.okadarda olumsuz olmayın en azından abartmayın .türkiyede bir sürü berbat dizi çekiliyor ben sevmediklerimi izlemiyorum oluyor bitiyor örneğin bir aralar bücür cadı diye bir dizi vardi birde kanal d nin sürekli verdiği sihirli annem vede sabrinanın kopyası olan şu acemi cadı denen dizi ben napıyorum kanalı değiştiriyorum oluyo bitiyor birileri size silah zoruyla izletmiyor ya bu dizileri

burcugün
17-07-06, 15:33
ben bu dizinin yapımcısını gerçekte çok ciddiye alırım ama bu gerçekten çok kötü herşeyi ile bence sadece magazin yapmalı
çok ucuz maliyetle birşeyler ortaya konulmak isteniyor belki ama herşey ortada oyuncular,çekim yani zor :icon_cry:

Keremcem0815
17-07-06, 15:54
1 IBO ILE YAZ AKSAMLARI [NET] ATV 5,20 20,80
2 IBO ILE YAZ AKSAMLARI (OZEL) [NET] ATV 4,80 20,10
3 IBO ILE YAZ AKSAMLARI (EKSTRA) [NET] ATV 4,10 16,60
4 IBO ILE YAZ AKSAMLARI-3 [NET] ATV 3,80 16,30
5 IBO ILE YAZ AKSAMLARI-1 [NET] ATV 3,70 16,90
6 PAZAR KEYFI (SUPER) SHOW 3,30 16,20
7 D.AKKAYA ILE TOP MODEL (PERFORMANS-2) [N STAR 3,20 12,90
8 D.AKKAYA ILE TOP MODEL (PERFORMANS-1) [N STAR 3,00 14,50
9 KELEBEK ETKISI (Y.S) [NET] KAND 2,90 15,80
10 D.AKKAYA ILE TOP MODEL (FINAL) [NET] STAR 2,90 15,20
11 PAZAR KEYFI (PRIME) [NET] SHOW 2,90 13,30
12 D.AKKAYA ILE TOP MODEL (PERFORMANS-3) [N STAR 2,90 11,90
13 IBO ILE YAZ AKSAMLARI-4 ATV 2,70 13,00
14 HARIKA PAZAR (FLAS) ATV 2,60 20,20
15 PAZAR KEYFI (OZEL) [NET] SHOW 2,60 17,30
16 PAZAR KEYFI (EKSTRA) [NET] SHOW 2,60 16,00
17 IBO ILE YAZ AKSAMLARI-2 [NET] ATV 2,50 12,00
18 BUYUK BULUSMA (TKR) [NET] STV 2,50 10,40
19 STAR ANA HABER BULTENI [NET] STAR 2,40 18,10
20 ATV ANA HABER BULTENI [NET] ATV 2,40 17,00
21 KORDUGUM [NET] SHOW 2,40 10,50
22 SHOW TV ANA HABER BULTENI [NET] SHOW 2,30 16,80

Reytingler baslangic icin kötü degil.Ileride daha iyi bir sonuc bekliyorum:img-kiss: :img-kiss: :img-kiss: kim ne derse desin bu dizi cok güzel.Bir sürü kadinlarimizin basina geldigi seyleri gösteriyor.ASK i götseriyor.Seveyenlerede ben saygi duyuyorum.Sevmiyorsaniz izlemeyin diyorum bende diger arkadaslarimiz gibi:img-kiss: :img-kiss:

ceyda deniz
17-07-06, 16:56
canı 4 5 tane topmodel yarışmasının aynısı 5 6 tane ibo show u sıralamışlarki ben 2 kisinede sinir oluyorum tabi sonlara kalır beğenmeyenlerde hemen taktılar nice güzel diziler reytingler yüzünden kalkmadımı üstelik o aletlerde bir kaç bin kişide var 70 milyonumu temsil ediyorlar zaten o reyting saçmalığı yüzünden bir sürü dizim yayından kalktı.

özzz
17-07-06, 17:02
walla birkaç bin kişinin ewinde war işte reytingler onlara göre belirleniyor ayrıca lütfen buraya diziyi aşağılayıcı şeyler yazmayın en azından bu dizi için bi emek harcanıyor emeğe saygılı olun lütfen

Keremcem0815
17-07-06, 17:39
1 bölüm replikleri.kemal ve zeynep
Kemal atalay Cezaeviden ciktikdan sonra Hemen Zeynepe gider (eski karisi)Kemal zile basar
Zeynep:(sasirir)Kemal?
Kemal:M..Merhaba Zeynep
Zeynep:Sen...Hapisde degilmiydin?
Kemal:Cezam bitti.Bugün ciktim
Zeynep:Gecmis olsun
Kemal:Beni iceriye almicakmisin?
Zeynep:Ben...
Kemal:Evlendigini biliyorum
Zeynep:Evet evlendim
Ve Kemali Iceriye alir.
Salonda konusurlar
Kemal:Hapisdeyken Beni bosadigin kagit parcalari elime gecmisdi.ama dogrusunu istersen...Bu kadar cabuk evlenecegini beklemiyordum
Zeynep:Öyle olmasi gerekdi.Doktor Faruk biz zor durumdayken bizi bir an bile yalniz birakmadi.Bize cok destek oldu
Kemal:Buna destek degil Firsatci denilir
Zeynep:Hayir böyle konusma...Faruk cok iyi biri.Sende bunu biliyorsun
Kemal:OOo....kocana laf ettirmiyorsun bakiyorum
Zeynep:Beni beni aldatip karanlik islere bulasmadan düsünücekdin
Kemal:Herkes Hata yapabilir.Ben Bedenini ödedim
Zeynep:Peki simdi ne istiyorsun bizden
Kemal:Kizimi...Selini görmeye geldim
Selin bu sözü duydukdan sonra hemen asagiga iner
Selin:Senin bir kizin filan yok KEMAL bey
Kemal:Selin kizim ne kadarda büyümüssün
Sarilmak ister kemal ama selin degil
Selin:Benden uzak dur.
Kemal:Selin...Benim hatirlamadin mi kizim.Ben senin babanim
Selin:Sizi gayet iyi hatirliyorum kemal bey.Ama benden uzak durun lütfen.Ben cikiyorum anne.
VE selin gider
Kemal:Selin.!!Selin kizim
Seliun hemen cikar ve annesini arabasina biner ve aglar
Kemal:N´olmus bu kiza böyle
Zeynep:Ne olmasini bekliyordun.Kosup boynuna sarilacagini mi hayal ediyordun
Kemal:Ama...Bana böyle davranmasi
Kemal koltuga oturur.
Kemal:Zenyep...Bana bir bardak su verirmisin
Zeynep gider ve su getirir.O sirada Kemal farukun ve zeynepin fotoraflarini görür.Zeynep suyu getirir ve oturur
Kemal:Zeynep...Beni hic sevmedin mi?
Zeynep:Sevmezmiyim.Ama sen ne yaptin.Gözümün icine bakarak beni aldatin.simdi hangi yüzle buraya geliyorsun?
Kemal:Bizim bir kizimiz var Zeynep.
Zeynep:Cocugunu simdi mi hatirladin?
Kemal:Allahim yeter.Neden bana bu kadar düsman oldu Selin?(Zeynep cevap vermez)Yoksa..Sen mi doldurdun onu bana karsi ha
Zeynep:Olur mu öyle sey?Sen onun babasizin.Ben böyle sey yaparmiyim.
Kemal:Ama...bana düsman gibi bakiyordu
Zeynep:Onun en kritik zamanlarinda yaptin sen bu hatalarini.Cok etkinlendigi kesin.
Biraz zaman gecer
Zeynep:Buraya niye geldin kemal?Sevgilinin yanina gitseyin ya
Kemal:Hem kizimi, hem seni görmeye geldim
Zeynep:Iyi gördün iste git artik!!
Kemal:Cok acimasizin Zeynep.
Zeynep:Bunu bana sen mi söylüyorsun kemal?
Kemal cok perisandir
Zeynep:Lütfen bana Duygu sömürüsü yapma.Kizima ve Kendime yeni bir düzen kurdum.Hayatimiza girme
Kemal:Zenype...sen benim karimsin
Zeynep:Sen ne diyorsun kemal?Biz bosandik.Ve ben artik Evli bir kadinim
Kemal:Ya ben?
Zeynep:Kemal diye bir insan artik bizim hayatimizda yer alamaz
Kemal:Ben bu kadar mi kötüyüm?
Zeynep:Sen bana neler yasattigini bilmiyorsun Kemal.
Kemal:Bence Abartiyorsun
Zeynep:Öyle mi?
Zeynep kalkar ve bir Dosya alir.
Zeynep:Al.Bos zamanin olursa okuda neler yasadigimi anla.
Kemal:Ne var bunda?
Zeynep:Acimaziz gecelerde,günlerimde yasadikalrim
Kemal acar dosyayi ve bakar.
Zeynep:O günleri hatirlamak istemiyorum kemal.Lütfen git artik
Kemal:Zeynep...bak bugün aniden gelisim belki sizi sasirti ama benim seninle konusucak cok seylerim var
Zeynep:Benim yok.
Kemal:Lütfen...Lütfen bak yarin öbürgün konusmak,Dertlesmek istiyorum.
Zeynep:Hayir kemal.Bewn kocami seviyorum ve seninle konusmak istemiyorum.
Kemal:Ama...bizim bir cocugumuz var
Zeynep:Tamam...o konuda haklisin ama ...daha sonra.Selin haizr oldugunda.
Kemal:Buranin Telefonunu alabilirmiyim zeynep?
Zeynep:N´apicaksin?
Kemal:Zeynep...beni bu kadar kolay silemezsin hayatindan.Seninle ve kizimla konusmak isterim ben.
Zeynep bir kagit alir ve tel. numarayi yazar.
Zeynep:Al ama...beni ve kizimi
Kemal:KIZIMIZI
Zeynep:Tamam...Beni ve kizimizi rahatsiz edicek davranislardan kacin
Kemal: tamam.
Zeynep ellioni uzatir.Kemalda.Kemal zeynepi öpmek ister(yanaklarindan) zeynep istemez
Zeynep:Kemal hadi git
kemal gider.

birinci bölümde bu kadardi

Keremcem0815
18-07-06, 15:14
dün ben topmodeli izledim kısa bi özet geçermisiniz bana bi zahmet

fazla bisey olmadi.kemal ve zeynep konusdular vs vs vs.Ve Gül ve eda lerzan mutlu programina ciktilar.iste oda olay oldu.Kemal da cay icicekdi ama o zehirliyidi

sinemacıkız
18-07-06, 17:00
canı 4 5 tane topmodel yarışmasının aynısı 5 6 tane ibo show u sıralamışlarki ben 2 kisinede sinir oluyorum tabi sonlara kalır beğenmeyenlerde hemen taktılar nice güzel diziler reytingler yüzünden kalkmadımı üstelik o aletlerde bir kaç bin kişide var 70 milyonumu temsil ediyorlar zaten o reyting saçmalığı yüzünden bir sürü dizim yayından kalktı.
ben bu dizi çok güzel, harika konu ,muhteşem ,oyuncular 10 numara desem buna inanırmısınız. yapmayın allahaşkına ben show tv izleyicisiyim herkesin tv kumandasında 1.tuşunda bir kanal olur bende show var ve bu dizi hakkikaten adamın sinirlerini bozuyor ,dizinin sorumlusu için bişey söyliyebilirmisin en büyük magazin yapımcısı ama burda komik olmaya başlamış bu nedenle tepkiler geliyor. bunlar dikkat e alınmalı , bu dizinin genel kalitesini en kötü dizi diye düşünecegin diziyle mukayese yap arada çok fark var göreceksin :img-sorry

Keremcem0815
18-07-06, 17:14
siz de zaten diziyi bırakıp tatile gidiyorsunuz anlaşılan sizde begenmediniz:img-kiss:
Ben Tatile gidiyorum.Herkesin hakkidir.Ama eminim orada devam bakicamdir.sen niye böyle bisey dedin anlayamadim

Keremcem0815
18-07-06, 18:58
3 bölüm siirleri

"Tüm" bunlari okursan
Benim kaybettigim hic bisey olmadigini görüceksin
Kizimi aile ortaminda büyütememekden baska...
Ona da baba olamadin ya...
Belki bir kazancim olucak
Belkide 10 yil sonra yüregim
Kadin oldugunu anlicakdi
Senin gibi bir illeten kurtulunca
Sevgimi bulucam belki de
"Belki" ellimden tutup sacimi oksicak birisi
"Belki" yillar sonra Kadin gibi naz yapmayi ögrenicem
Belki de beni yaninda tasimakdan mutlu olucak biri olucak yanimda ve hep arkamda
Beli 10 yil sevilmeye bekleyen bu yürek
sevilicekdi yillar sonra
Belki yasam anlam kazanir
belki hatalarima,yanlislarima,dogrularima sahip cikan biri olucak
Yani senin anlican
"ilk kez" kazancli cikicam ilk kez
Melis üzülsün seni kaybedersem
Tüm bunlari kaybeder cünki
Ben bunlari kazanmadim ki kaybedim

2 siir

Cok isterdim yasamimi 10 yilk geri sarmayi
cok istemek ne zor
neler vermezdim bunun icin neler
Cok isterdim seninle konusurken
"Hatirliyormusun kemal cuma baslayip Pazar gecesi biten Bodrum tatilimizi?Ne eglendik degil mi?"demeyi
Hani"Yemekler ne hosdu" diyebilmeyi
"Reinada ne dans ettik degil mi?" diyebilmeyi
Her acilisda her davette yaninda olmayi cok isterdim
Sevgililer gününde 50 gülü alip o ask sözcükleri duymayi cok isterdim
Daha fazla yazamicam
yüregim tükeniyor
Sende bana aslinda hic biseyi yasatmadigini biliyorsun ama...
"Güzel yasattim" yalanini inanmak zorundasin
mecbursun kendini böyle kandirmaya
Yoksa o igrenc yüzünü görebilseydim
o gece deki günde
Kimsin sen
Ne verdin ki "Ben sana bunlari yaptim"diyebilecegini
Senin,bizim ayaklarimizi öpmen gerek
Bize sevgini vermedin diye
Melis,
Erkekligini serefini namusunu aldi
Sen ona verdin hemde sinirzisca
Kandir kendini kandirabildigince
Bosver ben sindirdim icime yasananlari yalanlari.Bana artik kurmaz.
Ha seni mutlu edicekse
10 yillik hizmetciligimin,cocuk bakiciligimin karsiliginda evde oturdugun yedirdigin icirdigin icin tesekürler.
Allah razi olsun
Belki hakkim gecmisdir
Ama sadece kendini kandirirsin Allah´i asla...
Rabbim bilir, kim haksiz kim hakli
kim yasadi kim yasamadi
Bilir ve bir gün mutlaka hesabini sorar
Ben seninle ilgili hesap vermeye hazirim
Sen verebilicekmisin acaba
Hata bendeki hala sana yaziyor hala konusuyorum
normalde ben sana MERHABA bile vermemem gerekir
Ne eylersin ki Tanri beni Insan yaratmis

özzz
18-07-06, 19:02
Keremcem0815 tatile gidiyorsun sanrm yazdıın şiir replik we eklediğin resimleri özliycez sende gidince pek bi kişi kalmıycak bu forumda olumlu yorum yazan...neyse iyi tatiller sana

Keremcem0815
18-07-06, 19:14
3 siir

Nerede hata yaptim diye düsündüm hep
Sen o kadar zaman gözlerimin icine bakarak baskasiyla sevisirken
Benim düsünücek cok zamanim oldu cok
Hatamin en büyügü senin gibi bir adamla iyi tanimadan evlenmekdi
2. büyük hatam bu iliskiyi ögrendigimde seni yeniden kazanmak icin
Kazadan sonra "Kötürüm"rolü yapmakdi
Aslinda ögrendigim gün seni terk etmem lazimdi
cünki sen unuttun belki ama bizim bir kizimiz var...
Melis´le oldugun süre icinde kac kere gördün kizini...
Ya da görmek istedin
Sevgini dolu dezgin yasarken aklina bile gelmedi kizin
cocuk sahibiligi baba gibi mi yasadin
Onu bile unuttun
"Ne cocugu,Ne babasi?Ne verdin ne bekliyorsun"
Gene de helal olsun sana...helal olsun kizina
Ben o....... olmadim
Kizin da hirsiz,arsiz o....... olmadi
Türkiyedeki bütün o..... igrenc babalarinin kizlari...
Bababalrina olan kizginligin sonuclari...
Gene de cok güclücüz...cok onurluyuz
bu ailenin onursuz yani sensin
sende bunu anlamis olmalisin ki
biz mutlu olmadik
Kendin biriyle birlikte oldun

aldatilan kadinlarin aldatan erkeklerin dizisi bu.mükemmel bir dizi

Keremcem0815
18-07-06, 19:16
Keremcem0815 tatile gidiyorsun sanrm yazdıın şiir replik we eklediğin resimleri özliycez sende gidince pek bi kişi kalmıycak bu forumda olumlu yorum yazan...neyse iyi tatiller sana

canim benim.bundan emin olabilirsin ki ben antalyada da girmeye calisicam ve olumlu yorumlar yazarim.sizden ricam sadece bu sayfayi bos birakmayin

ceyda deniz
18-07-06, 21:02
ben bu dizi çok güzel, harika konu ,muhteşem ,oyuncular 10 numara desem buna inanırmısınız. yapmayın allahaşkına ben show tv izleyicisiyim herkesin tv kumandasında 1.tuşunda bir kanal olur bende show var ve bu dizi hakkikaten adamın sinirlerini bozuyor ,dizinin sorumlusu için bişey söyliyebilirmisin en büyük magazin yapımcısı ama burda komik olmaya başlamış bu nedenle tepkiler geliyor. bunlar dikkat e alınmalı , bu dizinin genel kalitesini en kötü dizi diye düşünecegin diziyle mukayese yap arada çok fark var göreceksin :img-sorry

neden bu kadar ağır eleştirilerde bulunuyorsun beğenmezsen izlemezsin niye buraya girip olumsuz eleştirilerini sıralayıp duruyorsun tamam eleştirebilirsin ama emeğe biraz saygın olsun ben bir sürü berbat dizi gördüm ama forumlarına girip senin gibi ağzımı açıp gözümü yummuyorum eleştirinin dozunu kaçırmayalım lütfen hem ne derler bilirsin zevkler ve renkler tartışılmazmış belki bende senin çok sevdiğin bir diziyi görünce sinir oluyorumdur ama forumlarına girip sevenlerini rahatsız etmiyorum kanalı değiştiriyorum oluyor bitiyor

ceyda deniz
19-07-06, 13:20
sana katiliyorum canim.begenmiyorsaniz bisey yazmayin:D

keremcem bana katılmana sevindim tamam dizide ufak tefek hatalar olabilir ama hangi dizide yokki ayrıca ben konusunu çok beğeniyorum. çevrelerine biraz dikkatle bakarlarsa bu durumda olan bir çok insan var ve benim tanıdığım insanlar arasında bu dizidekilere benzer şeyler yaşamış insanlar var bu yüzden biliyorumki hikayesi gerçeğe çok yakın belkide bu diziyi bu yüzden seviyorum.
bazı insanların girip ağır eleştirilerde bulunması benim sinirlerimi bozuyor. forumlara girip dizi hakkında ağır eleştirilerde bulunup sevenlerini rahatsız etmekten zevkmi alıyorlar anlamıyorumki sanki türkiyede bir tane kanal var ve hepimiz aynı kanalı izlediğimiz için rahatsız oluyorlar bu diziden 30 tane kanal var herkezin zevkine göre dizide var müzikte sporda haberde anlamıyorum ki bu insanları

Keremcem0815
19-07-06, 15:35
keremcem bana katılmana sevindim tamam dizide ufak tefek hatalar olabilir ama hangi dizide yokki ayrıca ben konusunu çok beğeniyorum. çevrelerine biraz dikkatle bakarlarsa bu durumda olan bir çok insan var ve benim tanıdığım insanlar arasında bu dizidekilere benzer şeyler yaşamış insanlar var bu yüzden biliyorumki hikayesi gerçeğe çok yakın belkide bu diziyi bu yüzden seviyorum.
bazı insanların girip ağır eleştirilerde bulunması benim sinirlerimi bozuyor. forumlara girip dizi hakkında ağır eleştirilerde bulunup sevenlerini rahatsız etmekten zevkmi alıyorlar anlamıyorumki sanki türkiyede bir tane kanal var ve hepimiz aynı kanalı izlediğimiz için rahatsız oluyorlar bu diziden 30 tane kanal var herkezin zevkine göre dizide var müzikte sporda haberde anlamıyorum ki bu insanları

Yine sana katiliyorum...Bu dizi Aldatilan Kadinlarimizin ve aldatan erkeklerimizin dizileri.Cevremizde bir cok kisi var bu durumda olan...bence dizi cok güzel ve anlamli.Gercekci bir dizi.Ikisine daha deliler gibi asik olan erkek ve kadin...

Keremcem0815
19-07-06, 16:04
o kızlar kemalin peşini bıraksınlar artık ya birisi özellikle şöhret olmak için yapmıyacağı yok çok gıcık bi karakter

haklisin canim.Ayrica eda da kemali seviyor gibi.umarim kemalde eda ya asik olmaz.zeynepi sevsin.Kemalin bu cümlesini cok sevdim
"Ben senin kocanim zeynep" insan bi sahipleniyor ya

ceyda deniz
19-07-06, 17:53
evet kesinlikle seviyo.cünki kemal icin aglayip durdu dktoruda sevmiyor.kizi icin evlenmisdi
tamam ama doktora çok şey borçlu en kötü günlerinde hep doktor vardı birde üstelik kemal hakkında sürekli çapkınlık haberleri çıkıyor ve zeynepte yine eskisi gibi hiç değişmemiş diye güvenemiyor doğal olarak adam hapisten çıktığı gün başka kadınlarla görüntülenince zeynep ona olan güvenini tamamiyle yitirmeye başladı ne kadar sevsede eski günlere dönmekten korkuyor kemelin hiç değişmemiş akıllanmamış olmasından korkuyor bence

_camil_
20-07-06, 19:13
bence hoş bir dizi.sadece şarkısını sevmiyorum aslında sözleri anlamlı ama neysee... yani izlemenizi tavsiye ederim

purna
22-07-06, 16:35
Zeynep eski eşi Kemal'le çıktığı romantik yemeğin finalinde eşinden gelen telefonu açacak mı?

Doktor Faruk eşi tarafından aldatıldığı hissine mi kapılıyor?

İntikam ateşiyle yanıp tutuşurken öldürmeyi düşündüğü adamın arabasının altında kalan Süreyya şimdi ne yapacak?

Şöhret meraklısı Gül, Kemal'in başına başka ne çoraplar örecek?

Uyuşturucu batağına saplanan Kemal'in kızı Selin'i bu bataktan çıkartmak isteyen Anıl'ı bekleyen tehlike yeni bir "Kördüğüm"e neden olacak.

yenı galıba

gumus & mehmet
23-07-06, 20:29
bencede harika bir dizi ben cok seviyorum kemal ve zeynep birbirlerine cok yakisiyorlar yaa insallah yeniden birlikte olurlar. her ask bir defa affedilmeye deger bence zeynepte kemali cok seviyo

gumus & mehmet
23-07-06, 20:36
demeki melisi sevmemis oyle zanetmis ama onu zeynep kadar sevecek baska bi kadin yok baksaniza okadar aci cekmesine ragmen hala kemali deliler gibi seviyo kemalde cok buyuk hata yaptigi anladi eger melisi sevseydi ona giderdi bence

bugra9
23-07-06, 21:29
arkadaslar bugun kordugum varmii acaba ???

Kördiüğüm bu akşam Pazar Keyfinin içinde yayınlanacakmış...Terar oraya dönmüş herhalde...Sevenlere duyurulur...Ben tesadüfen gördüm...Yoksa bu dizinin 1 bölümünü bile seyretmedim...

bahar_23
24-07-06, 15:09
http://imageshack.us]http://img170.imageshack.us/img170/2153/untitledih3.jpg

insallah beyenirsiniz yorumlarinizi bekliyorum

imza cok güzel olmus arkadaslar daha cok imza ve avatar yapalim

Freddie
24-07-06, 17:14
gece 1 gibi girmiş yayına ve 55. olmuş ha ha

ceyda deniz
24-07-06, 21:17
gece 1 gibi girmiş yayına ve 55. olmuş ha ha

gecenin 1 inde verirlerse tabi 55 inci olur hata kanalın bu arada arkadaşım sen bu foruma dalga geçmek içinmi giriyorsun senin başka işin gücün yokmu allah aşkına insanların sinirlerini bozmaktan zevkmi alıyorsun .git sevdiğin dizilerde yazda bizide rahat bırak

devedikeni
25-07-06, 00:38
ııııı çok sinirlendim şimdi izledim başını ve bu kemal asla adam olmaz eda'ya resmen yüz veriyo dur bi gerisini izliyim yorum yapıcam inşallah tahmin ettiğim gibi değildir

devedikeni
25-07-06, 00:40
ya bu kemal adam olmaz olmıcak sinir oldum dün izleyememiştim şimdi daha yeni show tvden izliyorum daha başını izledim ama edaya nasıl telefonda resmen cilve yapıyo gerisinide izliyim yorum yapıcam inşallah öyle değildir

kissorkill
25-07-06, 15:12
sonu çok acayip bitti yaaaaa :d

PETEĞİM
26-07-06, 19:29
Ya Bence çok Güzeldide çok Geç Basladi We Yarim Saatti...
üf Ya Sinir Oldum O Kadar Bekle Bi De Yarim Saat Izle Ne Bu Ya

yengecs
27-07-06, 14:05
sanattan nasibini alamamis bi dizi.

Keremcem0815
27-07-06, 15:23
Slm arkadaslar ben antalyadan giriyorum size söz vermisdim.Ben ne yazikki kördügüm son bölümüne bakamadim.Show tv adressine girdim orada ne özeti var ne baska bisey...acikcasi acayip sinirlendim.özzz arkdsimiz dedigi gibi kisa bir özet gecermisiniz?
Ayrica Dizinin bütün sirrlerini yazdim.ilerdeki sayfalarda okuyabilirsiniz....ayrica herkes yorum yapakda özgürdür.olumlu yada olumsuz.eger olumusz bir sorum yapicaksaniz abartmayin.burada bazi üeler olumsuz yorum yapiyorlar ve abartiyorlar...lütfen diyorum:icon_cry:

özzz
27-07-06, 15:47
Keremcem0815 H.G ÖNCELİKLE bence bu bölümü boşladık dışarıdan biri olarak baktığımda ben burda sadece olumsuz eleştiri görüyorum artık bu diziye haksızlık yapıldığını düşünüyorum önyargılısınız

ykntr
27-07-06, 17:40
ShowTV son bolumu eklemış
http://www.showtvnet.com/dizi/kordugum/bolum/04_Bolum.shtml

not: Arkdşlar Kördüğümün bölümleri kaydeden arkadaşlar lütfen bana ulaşsınlar. Bolumlerı satın alıcam kendilerinden.

msn: hemenmp3@hotmail.com yada mail atın bu adrese

özzz
28-07-06, 02:34
özeti yazsanız bi daha iyi olurdu da kalsın

Keremcem0815
28-07-06, 14:27
Keremcem0815 H.G ÖNCELİKLE bence bu bölümü boşladık dışarıdan biri olarak baktığımda ben burda sadece olumsuz eleştiri görüyorum artık bu diziye haksızlık yapıldığını düşünüyorum önyargılısınız

,Hosbulduk canımç.bence de özetı yazın cünkı o sayfada hala 4. bölümün özeti yazıyor.bız 5. bölümün özetini istiyoruz...

özge_17
30-07-06, 15:43
:img-lady: :img-nyam: bence türk toplumuna uygun bir konusu var.güzel bi diz olmuş

yagmur94
30-07-06, 15:44
sanattan nasibini alamamis bi dizi.
aynen katılıyorum

özzz
30-07-06, 15:51
izlemek zorunda değilsiniz...neyse bu akşam yine pazar keyfinin içinde mi bu

PETEĞİM
30-07-06, 18:06
Galiba Ama Icinde Olmasa Daha Iyi Ya Saat Bir Buçuga Kadar Bekliyoruz We Ancak Yarimsaatini Izleyebiliyoruz Cok Az Sürüyor Bence Normal Dizi Olarak Yayinlasalar çok Güzel Olurya

purna
30-07-06, 18:07
kemalın sarısın kızla bır ılskısı olacak gıbı reklamlarda gordum

PETEĞİM
30-07-06, 18:16
Ya Olmasaydi Cok Iyi Olurduu... Onunda Ne Yaptiği Belli Deil Ya Bi Zeynebi Sewiyorum Diyo Bide Okizla Töwbe Töwbe Yaa .. Ne Bu Böylee

PETEĞİM
30-07-06, 18:54
yaa bu aksamda mı kördügüm pazarkeyfinin icinde yayınlanacaak ama böyle olunca izlenmiyoorrr bence diziye kötülük yapıyorlar ne kadar güzel dizi ama izleyemiorz

didem469
30-07-06, 22:39
bnce görebileceğim en saçma ve kötü dizi

purna
31-07-06, 10:25
dun izleyen olduysa anlatabılırmı acaba

PETEĞİM
31-07-06, 16:14
Bencede Izleyen Warsa Anlatabilirmiii???

gumus & mehmet
31-07-06, 16:42
Bencede Izleyen Warsa Anlatabilirmiii???

arkadasim hatirladim kadariyla soyluyorum kemalin babasi zeynebi aradi ve onu sakin affetme kizim goruyorsun yaptiklarini dedi zeynepte dedi nasil affediyim kii hemen bi kiz buldu falan sonra kema o edayla bulustu eda dediki ben bizim aramizda farkli bir iliski olucagini dusunmustum kemalde dedi ben boyle bir iliski icin hazir degilim hem ben hala karimi yani zeynebi seviyorum dedi seni kirmak istemiyorum anla beni dedi edada dediki biz sence dost olabilirmiyiz kemalde tabiki dedi sonra bi kadin ellinde telefonu aldi ben ucunkusa haber vericem dedi kemal atlay burda falan ama kocasi engeledi kadini
selinde anili arkadaslariyla tanistirmaya giti ama arkadaslari anila esrar vermek isteyince anil sinirlandi ve kalktii
dikbas suleymanin boynunu su kacirdiklari doktor duzelti artik dikbas degil
sonundada zeynep tek basina oturuyordu radio dinliyordu ve kordugum caliyordu aldatilmis kadinlar ve aldatan erkekler icin zeynepte dedi sanki kema ve benden bahsediyorlar boyle iste unutum veya yalniz yazdim birsey olduysa affedin arkadaslar

purna
31-07-06, 16:45
o kızla aralarında bısey yok sımdı dımı

gumus & mehmet
31-07-06, 16:52
o kızla aralarında bısey yok sımdı dımı

yok sadece arkadaslar kiz istiyo ama kemal yanasmadii ama konusuyorlardi kemal ellini tutu kizin ama dost amaciyla dediki ben hala karimi seviyorum seni kirmak istemiyorum dedi insallah pazar keyfi yakalamaz yine cunkii kemal bu defa hakli yanii kiza onunla sadece dost olmak istediyini soyledi

J a C K a L
31-07-06, 16:53
Kördüğüm artık "Pazar Keyfinde" yayınlanıyor. Daha iyi oldu bence :img-nyam:

bahar_23
31-07-06, 17:20
Kördüğüm artık "Pazar Keyfinde" yayınlanıyor. Daha iyi oldu bence :img-nyam:

iyi oldu ama eskisi gibi uzun sürmüyor izlememle bitis ayni oldu hemen hemen

PETEĞİM
31-07-06, 20:10
gümüs & mehmet çoook tesekkür ederim olsun yanlıslık warsada yazdıklarında önemli deil.düsünüp yazman yeterli..yaaa bayagı heyecanlıymıss keske izleyebilseydim kördügüm dizi olarak yayınlansın bencee ... çok kısa sürüyor pazarkeyfinin icindee

gumus & mehmet
02-08-06, 04:08
gümüs & mehmet çoook tesekkür ederim olsun yanlıslık warsada yazdıklarında önemli deil.düsünüp yazman yeterli..yaaa bayagı heyecanlıymıss keske izleyebilseydim kördügüm dizi olarak yayınlansın bencee ... çok kısa sürüyor pazarkeyfinin icindee

cok hakliin canim yaa pazar keyfinin icinde yaylindadigi zaman cok kisa suruyo bence eskisi gibi olsun

özzz
02-08-06, 04:10
reytinglerde iyi değilmiş bilgğm kadari ile

bahar_23
02-08-06, 21:11
cok hakliin canim yaa pazar keyfinin icinde
yaylindadigi zaman cok kisa suruyo bence eskisi gibi olsun

evet gumus & mehmet sana katilyiroum cok kisa sürüyo eskiden daha uzun sürüyodu

GöZdE_iPeK
07-08-06, 00:11
Artık pazar keyfinin içinde yayınlanıyor ve oldukça geç bir vakitte ve kısa bir zaman diliminde neden tekrar pazar keyfinin içinde açıkcası pek de izleme fırsatım olmuyor keşke eskisi gibi olsa...

Ms.Alabora
07-08-06, 00:44
p.k finde olması acık ii olmuş..
az sonra çıkınca video çekerim sonra da rsm.

kissorkill
07-08-06, 01:38
ya bu diziyie bayılıyorumm da her dakka müzik koyuyolar yaa

Ms.Alabora
08-08-06, 01:58
http://i91.photobucket.com/albums/k281/naz_lican/bscap002-1.jpg
http://i91.photobucket.com/albums/k281/naz_lican/bscap003.jpg
http://i91.photobucket.com/albums/k281/naz_lican/bscap006-1.jpg
http://i91.photobucket.com/albums/k281/naz_lican/bscap007-1.jpg
http://i91.photobucket.com/albums/k281/naz_lican/bscap008.jpg
http://i91.photobucket.com/albums/k281/naz_lican/bscap013.jpg

Ms.Alabora
08-08-06, 01:58
http://i91.photobucket.com/albums/k281/naz_lican/bscap014-1.jpg
http://i91.photobucket.com/albums/k281/naz_lican/bscap016-1.jpg
http://i91.photobucket.com/albums/k281/naz_lican/bscap021.jpg
http://i91.photobucket.com/albums/k281/naz_lican/bscap027.jpg
http://i91.photobucket.com/albums/k281/naz_lican/bscap018.jpg
http://i91.photobucket.com/albums/k281/naz_lican/bscap025-1.jpg

Ms.Alabora
08-08-06, 01:59
http://i91.photobucket.com/albums/k281/naz_lican/bscap033.jpg
http://i91.photobucket.com/albums/k281/naz_lican/bscap034.jpg
http://i91.photobucket.com/albums/k281/naz_lican/bscap035-1.jpg
http://i91.photobucket.com/albums/k281/naz_lican/bscap036.jpg

Ms.Alabora
08-08-06, 02:00
http://i91.photobucket.com/albums/k281/naz_lican/bscap037.jpg
http://i91.photobucket.com/albums/k281/naz_lican/bscap041.jpg
http://i91.photobucket.com/albums/k281/naz_lican/bscap017.jpg

vee bitti yorum beklerim bu kadarını çekebildim.

ceyda deniz
08-08-06, 13:02
nazlikizz resimler çok güzel ellerine sağlık bu arda ben izleyemedim ne oldu bu bölümde pazarkeyfinin içinde yayınlanıyor bende birtürlü izliyemiyorum artık ya

Freddie
08-08-06, 14:09
arkadaşlar siz gene şükredin bu dizi eskisi gibi tekbaşına yayınlansa yayından kalkardı Ama o dizi pazarkeyfindeyken izlenio çünkü millet magazin izlerken onu da izliyo Oyüzden geri pazarekyfinin içine aldılar Dizininiz gece 24de başlamsına rağmen 24.olmuş çok iyi
Bir de bu dizi de oynayanlar türkiyenin yıldızları oyuncuları diil mi

Ms.Alabora
08-08-06, 14:14
evt sarışın kızla kemal atalay t.y oynamışlardı.

adanali esmer
08-08-06, 14:24
resimler güzelmis tskler .. pazar günü ege nin sundugu pazar keyfindekördügüm artik yeniden pazar keyfinin icinde dediler sowtvninde ne yaptigi bellisiz dogrusu

purna
08-08-06, 17:45
ben sonunu ızledım yıne dızının kız cok degısmış noldu baslarında

adanali esmer
08-08-06, 18:15
ben seyredemedim bilmyiorum seyreden oldumu ege odluysa anlatirmisniz lütfen

zeynep.kemal
09-08-06, 01:41
son bolüm bence yine süperdi kemal o sarışın kızla ve ergun la tatile cıkıcak galiba buarada zeynep te doktora kemal le telde konuştugunu itiraf etti

arkadaslar buarada ben zeynep in hayaranıyım onun hakkında bilgisi olan varmı:img-kiss:

zeynep.kemal
12-08-06, 14:18
hayır tabiki bitmedi devam ediyor
buarada seda sevin hakkında bilgileri bekliyorum arkadaşlarr

adanali esmer
12-08-06, 14:23
yok canim ne bitmesi pazar günleri önceden dedigim gibi pazar keyfinin icinde yeniden yayinlaniyor yeni bölümlerle

Keremcem0815
14-08-06, 14:45
hayır tabiki bitmedi devam ediyor
buarada seda sevin hakkında bilgileri bekliyorum arkadaşlarr

Canım bilgileri yerli oyuncularda bulabillirsin...arkadaslar ben kac gündür bu diziye bakamıyorum...cok üzgünüm acıkcası

zeynep.kemal
14-08-06, 23:11
[QUOTE=purna]ya izliyen varsa dun anlabılırmısınız neler oldu[/QU

zeynep doktorla beraber yemeğe cıkmıstı ya en son .kemal asısatanıyla beraber bir iş toplantısı için aynı restorana geldi ve zeynep i görünce cok fazla içti masadan masaya laf atmaya basldı burada zeynep de kemali asistanından kıskandı ve en son kemal sarhoş bi şekilde zeynep le doktorun masasına gitti
ve orda bıttı

önümüzdeki bölümü gerçekten heycanla bekliyorum ya artık zeynep ve kemal birleşsin ikiside birbirine aşık bence:love05:

Keremcem0815
17-08-06, 14:22
bence çok güzel bir dizi......
Bencede cok güzel bir dizi.Haftalarca bakamasamda yinede cok güzel bölümler yayınlandiğindan cok eminim.Bu durumlar bir sürü kişimizin başına gelmişdir.Cok gercekci bir dizi diye düşünüyorum.

prenzez
17-08-06, 14:32
Benhiç izlemedim....Bir keresinde kuzenim izliyordu o zaman bakmıştım...B tane dikbaş vardı :fighting2 adamın kafası düzelmiş herhalde... :img-lady:

SÜRMELI
18-08-06, 02:15
ben pazar keyfonden ayri bir dizi oluyor diye güzel olur demistim ama çok saçma olmus.. birkere çok basit, galiba hiç çekimlerde özen felan gösterilmiyo.. aslinda dogru dürüst bir senaryo yazsalar ve oyuncular baska olsa"çok daha güzel bir dizi olabilirdi

Keremcem0815
22-08-06, 12:54
ben pazar keyfonden ayri bir dizi oluyor diye güzel olur demistim ama çok saçma olmus.. birkere çok basit, galiba hiç çekimlerde özen felan gösterilmiyo.. aslinda dogru dürüst bir senaryo yazsalar ve oyuncular baska olsa"çok daha güzel bir dizi olabilirdi

Haklı olabilirsin...ama ilk başlarda pazar keyfinde yayınlanırken büyük bir beğeni toplamışdı...sonra işte reytingleri cok düşük oldu...NAZARlara inanırım ben aslında...NAZAR dediğine inanıyorumç...ayrıca oradaki oynayanlar oyuncular henüz acemiler...bunu hepimiz biliyoruz onlar henüz kendilerini kanıtlama aşamasındalar...bunuda unutmayalım.O oyuncuları mesdela meltem cumbula aynı tutamayız.....bunu tekrar diyorum...dizi harıka:img-grin2

emrekose
22-08-06, 19:53
çok güzelbir dizi ve aşk acısını tek kelimede anlatıyor erkeğin aldatışı kadının evli olmasına rağmen ilk kocasını hala sevmesi herşey acıklı ve çok güzel

Keremcem0815
27-08-06, 13:48
Bence Herşeyiyle Muhteşem Bir Dizi :img-grin2 Uçankuş Yapim Olunca Daha Bir Güzel Oluyor.birtek şunu Sevmiyorum: çok Kisa Sürüyor.bu Da Beni Sinir Ediyor..!!!!!:(:(:(
Ben kac hafftadir izleyemiyordum malesef...dizi artik pazar keyfinde yayinlanyormus...bugün bakmaya ugrasicam....bidse üstüne kisa sürüyormus....haklisin canim...bu gercekten insanin sinirini bozuyor ister istemez...ama bunu kabul edelim ki bu dizi show tv de yayinlaniyor.Normaldir...show tv bunu hemen hemen bütün dizilerde yapmisdir.Örnegim:Güz zangini, kanli dügün,capkin,rüyalarda bulusuruz vs vs vs.....eger bu dizi baska kanalda yayinlanirsa eminim ki daha da bir tutacak...

purna
03-09-06, 13:53
http://img123.imageshack.us/img123/901/adszka3.png

Kaan 82
24-12-06, 22:52
bu dizi bitti halen burda

Freddie
24-12-06, 23:11
aa şaka gibi bu dizi halen burda

emresefer
17-06-07, 15:40
İğrenç bir diziydi çok saçmaydı iyi ki bitti :D zaten Can Tanrıyar'ın senaryosundan ne hayır gelir ki...:D

Sımarık Cadı
17-06-07, 16:43
bencede cok kötüydü..oyuncular cok yapmacıktı...ben izlemedim ama reklamlarını fln görüyodum..ıyyy berbattttt...

aliyeaynalar
17-06-07, 17:42
niye iğrenç miş onu anlamadım
diğer diziler gibi olmadığı için mi ?
farklı olduğu içinmi ?

fantagirro
08-10-07, 18:58
İğrenç bir diziydi çok saçmaydı iyi ki bitti :D zaten Can Tanrıyar'ın senaryosundan ne hayır gelir ki...:D

ben kesinlikle arkadaşa katıılıyorum çok haklı

tm114
09-09-09, 00:09
ama bu nasıl başlık yaa madem izliyodunuz başlık açmışsınız bi kaç resim falan ekleseydiniz bari :img-cray:

emre_ongan
09-09-09, 00:14
Bu diziyi birkaç sefer izlemiştim gerçek kesit gibi olayları gösteren bir diziydi hikaye falan fena degildi can tanrıyar yazmıştı basarılıydı o konu da
Petek Dinçöz ve Kutsi bu dizinin Albümünü oluşturup sevenlerinle buluşturmuştu hatta bu ikili '' Kördügüm '' şarkısını çok güzel seslendirmişlerdi onların adına Tebrik ediyorum güzel çalışma yapmışlardı

GULE_HAVIN
09-09-09, 01:05
Hakan baltanın esi oynuyordu dizide:) guzel kadın ilk hakanın bir gol atmıstı sampıyon oldukları sene son macta eside hamileydi esini gostermislerdi bende dusundum bu kadın cok tanıdık geliyor gozume ve bu dizide yer aldıgını hatırladım.

tm114
09-09-09, 01:56
GULE_HAVIN evet öyle oldu ben hiç benzetemedim ne hafıza valla sizdeki bravo hatta duyduğumda şaşırmıştım derya balta çok değişmiş çünkü e bi de estetik falan var