PDA

Tüm Versiyonu Göster : Sarı Sıcak

Sayfalar : [1] 2

EsMeR_EzO_KY
14-06-06, 10:44
EKRAN ŞENLENİYOR

İlk solo albümü 'Hüsn-ü Klarnet' le büyük ses getiren Hüsnü Şenlendirici ve şarkıcı Ferhat Göçer atv de her Çarşamba akşamı 'Sarı Sıcak' adlı bir müzik programı hazırlayacak....

Güzel bir program olabilir aslında müzik adına ama izleyebilirmiyim bilmiyorum....

derin rüya
20-06-06, 17:24
Aarkadaşlar ben dün ATVde reklamıı gördüm ama bir bilgim yokama bilgisi olan varsa yazabilir...

nk_17
20-06-06, 18:05
28 Haziran Çarşamba akşamı atv ekranında muhteşem bir şov start alıyor: Sarı Sıcak'... Programa iki ünlü sanatçı; Ferhat Göçer ve Hüsnü Şenlendirici ev sahipliği yapacak.

atv'de yepyeni bir program başlıyor: 'Sarı Sıcak'... Müzik dünyasının yükselen iki yıldızı; Ferhat Göçer ve Hüsnü Şenlendirici'yi bir araya getirecek olan 'Sarı Sıcak' 28 Haziran Çarşamba günü izleyicilerle buluşacak.

BAMBAŞKA BİR ŞOV
Şarkılara, türkülere kendine özgü yorumuyla ayrı bir renk katan Ferhat Göçer ile klarnet ustası Hüsnü Şenlendirici programda müzikseverlere farklı duygular ve farklı lezzetler sunacak. 'Sarı Sıcak' klasik şov programlarının ötesinde, her hafta değişen konseptiyle ve ünlü konuklarıyla gerçek bir müzik şölenine dönüşecek. Program Türkiye'nin tüm renklerini ekrana yansıtacak. Her bölümde usta sanatçılarımızdan farklı bir ses, farklı bir tını yükselecek... İzleyiciler 'Sıra Sıcak'ta bir hafta Anadolu türküleri bulacak, diğer hafta Türk Müziği nağmeleri dinleyecek.

ZAMAN TÜNELİNDEN
İkili, kimi zaman unutulmaz düetleri hatırlatacak. Bazen de zaman tünelinde gezerken, film ve dizi müzikleriyle nostalji yapacak... Kısacası Ferhat Göçer ve Hüsnü Şenlendirici'nin sunacağı 'Sarı Sıcak' yaz akşamlarının yedi rengini yaşatacak.

Haber Tarihi : 10.06.2006

muzolog
23-06-06, 14:56
İki ayrı müthiş yetenek bir arada. Muhteşem bir program olacağına eminim.

hilary38
23-06-06, 15:25
Nasıl bi program olcak acaba insallah ilk bolumunu izleyebilirim..:):)))

MerYem_Ce
23-06-06, 18:28
bence cok guzel bir program olacaga benziyor;)hele hele ferhat gocer ve husnu senlendiriciyi beraber dusununce keske hemen carsamba olsa diyorum:D
saat kacta bilen varmi?

Cnm programlar bölümü 2. sayfada görünüyor ekledim izledikten sonra yorum da yapıcam güzel olucak heralde...:img-grin2
ha evet gordum bile canim sagol actigin icin o bolumu;)

GSealment
24-06-06, 20:12
http://img390.imageshack.us/img390/7059/5c04040d05a0d4458dc968d3b8lw.jpg (http://imageshack.us)

'Çalgıcı Kardeşler' yakında ekranlarda

Ferhat Göçer ve Hüsnü Şenlendirici atv'de yayınlanacak bir programda müzikseverlerle buluşacak. Kendilerine 'Çalgıcı Kardeşler' diyen ikili iddialı: 7'den 77'ye herkesin çok hoşuna gidecek bir program olacak bu.

Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte yepyeni yapımlar televizyonlarda boy göstermeye başladı. Bu yapımlar arasında en iddialılarından biri, 28 Haziran'dan itibaren atv ekranlarında yayınlanmaya başlanacak olan 'Sarı Sıcak' adlı program. Çarşamba geceleri Ana Haber Bülteni'nden sonra izleyicilerle buluşacak olan programın sunuculuğunu türkülere ve şarkılara kendine özgü yorumuyla renk katan Ferhat Göçer ve klarnet ustası Hüsnü Şenlendirici yapacak. İki ünlü müzisyeni, programlarının jenerik çekimleri sırasında yakaladık ve onlarla bu renkli proje hakkında keyifli bir röportaj yaptık.

* Bize biraz programdan söz eder misiniz?
Ferhat Göçer: Programda, Türkiye'nin en güzel şarkılarını ve türkülerini seslendireceğiz. Her çarşamba canlı performansla televizyon izleyicilerinin karşısında olacağız.

Hüsnü Şenlendirici: Çarşamba akşamları Ana Haber Bülteni'nden hemen sonra yani insanların televizyon seyretmekten en çok zevk alacakları saatlerde izleyicilerimizle buluşacağız.

* Programın adı neden 'Sarı Sıcak?'
F.G.: Güneşi ve yazı çağrıştırmasını istedik ve 'Sarı Sıcak' ismini seçtik. Akşamları insanlar sıcacık evlerinde bizi izleyecek ve kendilerini bir gece kulübünde istedikleri şarkıları dinler gibi hissedecek. Programın bir bölümünü izleyicilerden gelen isteklere ayıracağız.
H.Ş.: Kışın da devam edecek olursak, insanların içini ısıtmak için yine bu isimle devam edebiliriz.

FORMAT HEP DEĞİŞECEK
* Diğer programlardan farkınız ne olacak?
F.G.: Bu, iki müzisyenin düzgün müzik yapmak ve bu müziği insanlara ulaştırmak için ortaya koydukları bir proje. Bu programda biz konuşmayacağız, şarkılar konuşacak. Türkiye'nin böyle bir müzik programına ihtiyacı vardı bence.
H.Ş.: 'Sarı Sıcak'ı televizyon programından çok, sahne performansı gibi görmek lazım. Programda az konuşup, bol bol şarkı söyleyeceğiz. Seçilen parçaların Türkiye'nin en güzel şarkıları olmasına özen göstereceğiz. Programda 7'den 77'ye herkesin çok hoşuna gidecek harika şarkılar ve türküler olacak.
F.G.: Format her hafta değişecek. Bir hafta dizi ve film müzikleriyle ilgili bir program yapacağız, ertesi hafta ustalara saygı gecesi düzenleyeceğiz. Bir diğer hafta ise Balkan müziklerine yer vereceğiz.
H.Ş.: Gerçekten müzisyen olan arkadaşlarımızı ağırlayacağız.

sisley
24-06-06, 22:43
Ferhat Göçer'i ve Hüsnü Şenlendiric'yi çok severim ,bu programı da merak ediyorum az konuşma, bol bol müzik güzel bir program olacak.Zaten tanıtımları da hoş.

~Gülüm~
26-06-06, 00:44
evet galiba güzel bir programm olacak

MerYem_Ce
28-06-06, 00:37
bugun husnu senlendirici ve ferhat gocer atv ana haberde canli yayinda konuklardi...
ikilinin dediklerine gore her carsamba baska bir konuyu isliyceklermis ama yarin ilk program oldugu icin hic bir konuk alinmiycakmis ve bu programin tanitimi gibi birsey olcakmis yani ayri dallardan sarki soylenecek dizi filmlerinden tutun turk halk muzigine kadar ama sonra ki carsambalarda ise sadece bir konu islenecekmis ve ona ayit konuklari olacakmis....
canli yayinin sonlarina dogru husnu senlendirici klarnetiyle sarki caldi ve ferhat gocerde ona eslik etti....

sanirim cok guzel bir program olacak yarini iple cekiyorum:)

michelle
28-06-06, 16:44
Tüm izleyici kategorilerinde kabul görecek olan programımız “SARI SICAK”ın,
bölüm başlıkları;

POPÜLER: müzik dünyasının popüler sanatçıları, kendi şarkılarını ilk kez bizim stüdyomuzda farklı bir alt yapı ve farklı bir yorumla okuyacak.

BİR ŞARKI, BİR STAR: Dünden bugüne, müzikseverlerin belleğinde bir şarkıyla özdeşleşmiş isimler, yine farklı bir sound, yine farklı bir sentez le ekrana gelecek.

ANADOLU: Bir kültür mozaiği olan Türkiye’nin tüm coğrafi bölgelerinin geleneksel türküleri, konuk sanatçılarımız ve sunucularımızın da katılımıyla seslendirilecek.

ÇİZGİ DIŞI: Bu bölümdeki konuk sanatçılarımız, program süresince, tarzının dışında şarkılar seslendirecektir

FİLM-DİZİ MÜZİKLERİ: Son 20 yıldaki sinema filmlerinin ve televizyon dizilerinin “hit” olmuş özgün müzikleri seslendirecektir.

GREK GECESİ: Grek Müzik temsilcilerimizin katılacağı bölüm, komşu ülke Yunanistan’dan davet edeceğimiz ünlü sanatçılarla renklenecektir.

ARABESK-ORYANTAL: Arabesk Müzik starlarımızın yanı sıra, Ortadoğu ve Arap ülkelerinden sürpriz şarkıcı, müzisyen ve dansçılarla gerçekleştireceğimiz eğlenceli bir bölüm…

UNUTULMAYAN DÜETLER: Son 20 yılın unutulmayan düetleri… Ve ilk kez bizim programımızda bir araya gelecek sürpriz ikililer…

ALEVİ-SEMAH: Alevi sanatçı ve müzisyenlerin katılımıyla oluşturacağımız lirik bir gece…

BALKAN MÜZİKLERİ: Trakya yöremizin türküleri ve folkloru da dahil olmak üzere, Balkan Yarımadası’nın geleneksel müzikleri…

ROMAN GECESİ: Roman kültürünün en yoğun yaşandığı Makedonya ve Romanya’dan yabancı konuklar…Ve Sulukule’den, Kasımpaşa’dan “Bizim Romanlar”…

TAVERNA EĞLENCESİ: Tavernaların şöhretli isimlerinin ve bu müzik türüne emek vermiş eski ustaların canlı performans sergileyeceği romantik ve eğlenceli bir bölüm…

ALTERNATİF-TREND: Hip-hop, rap, R & B müziği yapan topluluk ve solistler ağırlanacak.

TÜRK SANAT MÜZİĞİ: Bu kulvarda isim yapmış emektar ve popüler solistler, şarkılarını orkestramızın değişik soundu eşliğinde seslendirecekler.

SEZEN AKSU ŞARKILARI: Sezen Aksu’nun katılacağı ve “Minik Serçe”nin şarkılarını seslendiren sanatçıların konuk olacağı iddialı bir bölüm.

BİZ DE SÖYLERİZ: Bu eğlenceli bölümde, müzikle uğraşmayan, ancak iyi bir sese sahip, şarkı-türkü söylemeyi seven ünlü oyuncu, sunucu, gazeteci, manken, politikacı, işadamı konuklarımız olacak.

SAYGIYLA: Bu bölümde, aramızdan ayrılan ünlü söz yazarı, besteci ve yorumcuların eserleri, konuk sanatçılarımız ve sunucularımız tarafından seslendirilecek.

michelle
28-06-06, 16:46
http://img236.imageshack.us/img236/133/husnusenlendirici4eb.jpg

michelle
28-06-06, 16:47
http://img66.imageshack.us/img66/2631/ferhathusnu4gi.jpg

michelle
28-06-06, 16:51
http://img66.imageshack.us/img66/5553/ferhatgocer8uc.jpg

MerYem_Ce
28-06-06, 17:17
michelle sen boyle guzel guzel yazinca birden icmden hemen aksam olsunda izlesem diye bi gecti super bir program olcak yaaa bu gercekten:)

OZKORKMAZ
28-06-06, 17:26
evet hüsnü nün o güzel gzölerine görmeye az kaldı hayatımda gördüğüm en güzel göz rengine sahip insandır kendisi

esse_m
29-06-06, 00:03
bencede süper bir programdı . Böyle kaliteli programlar pek yayında kalmıyor ama inşallah sarı sıcaklar kalır yayında çok çok çok güzeldi programdı gerçekten bu sıralar bu kadar gürültü kirliliği varken bu program bana çok iyi geldi. fethat göçer ve hüsnü şenlendirici de çok çok iyilerdi her ikisine de tekrar hayran oldum dersem yeridir.

sopar_kiz
29-06-06, 00:06
kesinlikle harikaydı yaa, yarısında açtım doyamadım. işte budur, buna gerçekten çok ihtiyacımız vardı...
ama esse_m inde dediği gibi, kaliteli yayınlar ne yazıkki uzun süre kalmıolar. buda kalmaz heralde:(

_butterfly_
29-06-06, 00:21
süper harika mükkemmel.. enfes.... müthişş... daha nee denilebilirkii...
süper bir müzik ziyafetii dinlettilerr bize.... kaliteli bir yapım olduğu belli...
emeği geçen herkese teşekürlerr... işallahhh hak ettği yeri bulur da reyting kurbanı olmaz eğerr bu da böylee olursa artık diyecek bir laf bulamıyorum yani;)

sopar_kiz
29-06-06, 00:47
işallahhh hak ettği yeri bulur da reyting kurbanı olmaz eğerr bu da böylee olursa artık diyecek bir laf bulamıyorum yani;)
sana katılıorum artık tv de kaliteli bişey izlemeye korkar olduk. bişeyi izlerken sevmeye korkuorum, yayından kalkar die. kalitesiz yayınları ahlak duvarını yıkınca kaldırırlar.
ne diyeyim, ratingi bol olur işşala

GSealment
29-06-06, 00:50
inş. reytingler çok yüksek olur..gerçekten çok kaliteli bir programdı..türkiye de böyle programlar yerine gelin-kaynana tarzı seviyesiz programlarının reytinginin yüksek olmasına şaşırıyorum..bari bu programın reytingi yüksek olsa...

MerYem_Ce
29-06-06, 00:54
süper harika mükkemmel.. enfes.... müthişş... daha nee denilebilirkii...
süper bir müzik ziyafetii dinlettilerr bize.... kaliteli bir yapım olduğu belli...
emeği geçen herkese teşekürlerr... işallahhh hak ettği yeri bulur da reyting kurbanı olmaz eğerr bu da böylee olursa artık diyecek bir laf bulamıyorum yani;)
bir sinir oldum bugun annem tutturdu gumuse bakcam diye neyse artik reklam aralarinda baka bildim ancak:( ve gumus bittikten sonra tabikide...
off bi sinir oldum yaa bi bilseniz allahtan gumusde sezon finaliydi de kurtulduk gelecek haftalarda tv benim:D
neyse gelelim programa yani gordugum kadariyla....
butterfly'a katiliyorum!!!!!
dusunun ben en fazla toplasaniz 1 saat anca bakmisimdir ben butterfly'in dediklerine katiliyorsam programi tum izliyenler ne dusunuyodur acaba:D
umarim reytinglerde iyi gelir:)

OZKORKMAZ
29-06-06, 01:12
evet arkadaslar süper ötesi birseydi:img-haha: önümüzdeki haftalar seyredemeyeceğim:icon_cry: 2,3program fln o yuzden çok üzülüorum:img-sorry her neyse eger birilerinde hüsnü nün o süperötesi:img-kiss: (maasallah diyim) gözlerinden olusan bir avatar varsa buraya ekleyebiliri mi lütfeeennnnnnnn!!!!1:img-help:

sisley
29-06-06, 04:33
Çok çok çok beğendim ,harikaydı ikiside ,Hüsnü Şenlendirici ve Ferhat Göçer'i bir araya getirmek cok iyi bir fikirmiş gerçekten.
Kulaklarımızın pası silindi ,dedikleri gibi bol bol müzik vardı her yerden hemde
çok zevk aldım,Hüsnü Şenlendrici'inin zaten Trt den program tecrübesi vardı
Ferhat Göçer de cok basarılıydı zaten şarkı söyleseler ,çalsalar yeter
umarım ratingler iyi gelir ,gelmese de devam etsin ya.

GSealment
29-06-06, 14:13
TELE - BAROMETRE
28 HAZİRAN 2006 ÇARŞAMBA

26 SARI SICAK [NET]
32 SARI SICAK (OZEL)
33 SARI SICAK (SUPER)
40 SARI SICAK (EKSTRA) [NET]

TELE - BAROMETRE
HEDEF KİTLE : A/B

7 SARI SICAK (OZEL)
9 SARI SICAK (SUPER)
12 SARI SICAK [NET]
16 SARI SICAK (MERHABA) [NET]
19 SARI SICAK (EKSTRA) [NET]
36 SARI SICAK (VEDA)

reytinglerin Türkiye de bu kadar düşük olmasına üzüldüm.. Neyseki A/B grubunda biraz yüksek ..

_butterfly_
29-06-06, 14:13
sana katılıorum artık tv de kaliteli bişey izlemeye korkar olduk. bişeyi izlerken sevmeye korkuorum, yayından kalkar die. kalitesiz yayınları ahlak duvarını yıkınca kaldırırlar.
ne diyeyim, ratingi bol olur işşala

evet artık kaliteli bir yapım olsa bvile hemen didik didik aranırr taklif programmıı bu kadar iyi bir program olmaaz kesin altında bir şey vardır.. falan da filan:D
** şimdi reytingleri gördümm çok şaşırdım açıkcası...yaa o saatee izlenebilen programlara bakarmısınızz ya renkli hayatlar, sabah yıldızları(ahu_meriç) bile geçmiş bu programı... ee artık benim diyeceğim bir laf kalmadı yane.. ne desem boş eminim...

neyse gelelim programa yani gordugum kadariyla....
butterfly'a katiliyorum!!!!!
dusunun ben en fazla toplasaniz 1 saat anca bakmisimdir ben butterfly'in dediklerine katiliyorsam programi tum izliyenler ne dusunuyodur acaba
umarim reytinglerde iyi gelir

aslında cnm bende öylee yaptım ama gümüş'ün tamamını izlemedim.. bir sonuna abaktım birde başınaa zatenn.. sarı-sıcak'ta takılıp kaldım... ama reytingleri biz ayarlamıyoruzki keşkee ölee olsaa....

sisley
29-06-06, 15:16
Total'de ratinlger cok düşük gelmiş A/B grubunda daha yüksek olacağını tahmin ediyordum ama yine de ilk haftaya göre iyi diyorum ve atvnin umarım biraz sabrı vardır bekler ,her şeyin rayına oturmasını.
Ayrıca Program çok uzun sürdü yani merhaba ve veda ratingleri daha düşük
veda'da başlayan diğer diziler vardı desek yine de haftaya ratingler daha da yükselir.

chaylack
29-06-06, 18:48
çok güzel bir programdı hüsnü şenlendirici ve ferhat göçer iyi bir ikili olmuşlar çok uyumluydular yani kaliteli bir program haftaya inşallah reytingleri daha da yükselir böyle kaliteli isimleri sık sık ekranda bu tarz yapımlarda görürüz:)

esse_m
29-06-06, 20:39
arkadaşlar yayından kalkmaması için atvnin yorum köşesi var oraya yazalım lütfen o zaman izlendiğide anlaşılır.

ben hala dün akşamki müzik ziyefetinde kaldım tekrarını falan verseler veya videolarını ve müzikleri ekleyen birileri olsada indirsem.

*deniz*
29-06-06, 22:43
Çok keyifli,çok sıcak bir programdı.Tam bir müzik ziyafetiydi.Ferhat Göçer sesiyle Hüsnü Şenlendirici konuşturduğu klarnetiyle kulaklarımızın pasını sildiler.Yaz sezonu olduğu için ratingler düşük de olsa kaldırılmayacağını düşünüyorum.Atv prestiji için bile olsa yayından kaldırmamalı.

tartuffe
29-06-06, 22:45
çok güzel bir programdı, ferhat göçer ve hüsnü şenlendiriciyi bir arada canlı müzik yaparken görmek hayal gibi

sisley
30-06-06, 01:18
Kesinlikle bu program kalmalı ,konser tadındaydı düşünün Ferhat Göçer ve Hüsnü Şenlendirici ile 2.5 saat kesintisiz ,her telden müzik ,organizatörler kaçırmamalı bu ikiliyi birlikte konser vermeliler.
Atv'de değerini bilmeli,kolay değil 2.5 saat calmak ve şarkı söylemek ,herkesin harcı değil.

MerYem_Ce
30-06-06, 01:56
Kesinlikle bu program kalmalı ,konser tadındaydı düşünün Ferhat Göçer ve Hüsnü Şenlendirici ile 2.5 saat kesintisiz ,her telden müzik ,organizatörler kaçırmamalı bu ikiliyi birlikte konser vermeliler.
Atv'de değerini bilmeli,kolay değil 2.5 saat calmak ve şarkı söylemek ,herkesin harcı değil.
bende oyle dusunuyorum sisleycigim ama reytinglere bakilirsa pekde iyi gitmemis:(
ab neysede totalde baya dusuk yaa neyse artik insallah haftaya veya sonraki haftalara nasip olur;)

_butterfly_
30-06-06, 12:11
YÜKSEL AYTUĞ'UN yazısından....
Böceklerin yanına çiçek lâzım
http://www.sabah.com.tr/2006/06/30/gny/im/79C0C976B3FAC643B2831D3Cb.jpg
VE Sarı Sıcak sonunda izleyicilerle buluştu. Ferhat Göçer'in enfes yorumuyla seslendirdiği şarkılar, türküler kulağımın pasını sildi. Hüsnü Şenlendirici'nin üflediği klarnet, sıcak yaz gecesinde ruhumu serinletti. Ama ne yalan söyleyeyim, programın 'demo' tarzı beni rahatsız etti. İsterdim ki, ilk bölümde politikacıların seçim vaatleri gibi "Şunu da yapacağız, bunu da getireceğiz" söylevlerinden çok, icraat olsun! Ama onlar ilk programı "sunuş" tarzında yapmayı tercih etmişlerdi. Seçilen şarkılar da güzeldi, icraları da... Ama ekranda bir buçuk saat boyunca siyah giymiş iki erkeğin sunduğu program, eminim ki ekran başındakilerin beklentilerini tam olarak karşılamamıştır. Keşke ilk bölüme şöyle hoş görünümlü, güzel sesli, sempatik bir hanım sanatçı da dahil edilseydi. Doğrusu, çiçeksiz böceklerle program pek bıyıklı kaldı. Bir de Ferhat ile Hüsnü'nün ilk canlı yayınlarında yanlarına şöyle ağzı laf yapan talk show'cu veya komedyenlerden birini almalarında fayda vardı. Eminim haftaya çok daha iyisini izleyeceğiz.
30 haziran
kaynak:http://www.sabah.com.tr/gny/yaz1277-70-103-20060630-200.html

**Tugce**
30-06-06, 15:14
Ya süperdi enfesdi muhteşemdi...Haftayı iple çekiyorum...çok güzeldi süperdi...
yawwwwww...ayrıca fotoğraflar çok güzel olmuş arkadaşlar bayıldımmmm...:img-grin2

denizkizi55
30-06-06, 21:11
bende cok begendim ara sira kanal degistirmis olsamda en sonunda yine atv'ye kaydi elim cünki kulaga acayip hos geldi ikisinide tebrik ediyorum..'ah istanbul' sarkisini Ferhat GÖCER söyledigi ve Hüsnü SENLENDIRICI klarneti ile eslik ettiginde ben zaten koptum..bukadarmi güzel calinir bu kadar mi güzel söylenir..
cok begendigim icin onlarin söyleyip caldiklari AH ISTANBUL'U ariyorum belki mümkün degildir ama sansimi deniyorum iste..yardim edecek biri varmi aranizda arkadaslar??

melis_krmcm
01-07-06, 00:53
ben de biraz izledim çok beğendim ikisi de kaliteli insanlar ayrıca çaldıkları ve söyledikleri şarkılar da süperdi valla bence de devam etmeli çok güzel bi program olmuş..

esse_m
01-07-06, 01:31
Bir ekran şöleni..

BRAVO Ferhat.. Bravo Hüsnü.. Ve de bravo atv!..
Yıllar sonra ilk defa haberler ve maç dışında bir televizyon programı izledim. Yıllar sonra ilk defa ekran başında çivilenip kaldım.
Ferhat Göçer ve Hüsnü Şenlendirici, muhteşem bir müzik programı yaptılar. Müziğin her türlüsünü çalıp söylediler, hem stüdyodakileri, hem ekran başındakileri coşturdular..
Ertekin'de kalabalık bir guruptuk, iki saat boyu aramızda konuşamadan, ekrana kitlendik..
Her renkten, her türden çalıp söylediler.. Hüsnü üfledi, Ferhat söyledi..
Bir ara Ünal'a stüdyodaki gençleri gösterdim.. Belki anlamını bile bilmedikleri sözcüklerle dolu Dök Zülfünü Meydane Gel şarkısına koro halinde katılıyorlardı..
"Bu gençleri bu şarkı ilke coşturmak, onlara Türk Klasik Müziği'ni sevdirmek ve söyletmek, işte mesele bu" dedim..
Ferhat ile Hüsnü, her çarşamba haber sonrası atv'de olacaklarmış.. Ben de stüdyoda olmaya çalışacağım..

sevgi86
01-07-06, 01:43
ben programı çok sevdim
yaz gecelerini şenlendirecekler
en çok da nargile şarkısını beğendim
çok sevdiğim bir şarkıdır
çocukluğumun şarkısı anlamını bilmemden söylerdim
babamla birlikte...

Nisanda
01-07-06, 19:20
Belki imza we awatar istersiniz diye Hüsnü Senlendirici´den 2-3 tane imza we awa. yaptim ;)

http://img252.imageshack.us/img252/4333/13gq1.jpg (http://imageshack.us)

http://img252.imageshack.us/img252/4685/50bk.gif (http://imageshack.us)
+
http://img328.imageshack.us/img328/6185/29lg.gif (http://imageshack.us)

http://img252.imageshack.us/img252/9182/65wa.gif (http://imageshack.us)
+
http://img285.imageshack.us/img285/8258/35op.gif (http://imageshack.us)

EsMeR_EzO_KY
03-07-06, 17:54
Gerçekten çok güzel bir program oldu pek izleyemedim ama izlediğim kadarıyla çok güzeldi...Konuklar olunca daha da güzel olacağına eminim merakla bekliyorum...:)

EsMeR_EzO_KY
05-07-06, 10:14
Yaz akşamlarında atv'de güneş hiç batmayacak... Bir ses: Ferhat Göçer... Ve bir nefes: Hüsnü Şenlendirici... Müzik dünyasının yükselen iki yıldızı 'Sarı Sıcak' yaz akşamlarında atv ekranlarında buluşuyor.Bu haftaki konukları;
Yeni Türkü, Ziynet Sali, Nilgün Belgün ....
Bu hafta iki kıtayı birleştiren ünlü isimlerle keyifli bir program sizleri bekliyor...

MerYem_Ce
05-07-06, 14:37
aksami sabirsizlikla bekliyorum:D
gumusde bitti sonunda tum baka bilecegim:)
umarim reytingler gecen haftadan daha da yuksek olur bu hafta...

küplü_sır
06-07-06, 01:30
çok güzel bir progarmdı... progaramın videolarını veya mp3 olarak şakılarını ayarlayabilir misiniz?

EsMeR_EzO_KY
06-07-06, 09:51
Ben izleyemedim ama eminimki güzel bir program olmuştur...Neyse umarım haftaya izleyebilirim...

buke_mk
06-07-06, 12:21
selam arkadaşlar ben yeniyim ve çok büyük bi ferhat göçer hayran hayranıyım...dün geceki program gerçekten yine harikaydı ve mp3 yada video olanı varsa koyabilirse çooook iii olurr

LİBRA
06-07-06, 17:24
20 SARI SICAK [NET] ATV 2,30 7,50 (toplam izleyici)

9 SARI SICAK [NET] ATV 3,40 12,70 (a/b)

yükseliş var umarım kısa sürmez

sisley
07-07-06, 04:02
A/B grubunda ratingler iyi bence ,totalde de geçen haftaya göre iyi
sonucta yükseliş var ,cok da keyifli gidiyor.

buke_mk
07-07-06, 04:04
ya arkadaşlar bu program bodrumda mı yoksa istanbulda mı yapılıo bileniniz varmı???:img-sorry

sisley
07-07-06, 04:41
ya arkadaşlar bu program bodrumda mı yoksa istanbulda mı yapılıo bileniniz varmı???:img-sorry

Ben İstanbul'da çekiliyor diye biliyorum hatta eminim orda çekiliyor.

buke_mk
07-07-06, 12:44
ya doğru olabilir ilk baştan bende öyle düşünüodum ama ferhat göçer aynı zamanda bodrum türkbükünde iki gece sahne alıo ondan sordum yani ama doğru olabilir...

Butterbeer
08-07-06, 20:47
ferhat göçerin harika bir sesi var ve bence bu programı harika sunuyolar

sbuffy
11-07-06, 14:38
ferhat göçer ve hüsnü şenlendiricinin cdlerini almıştım ve ikisinide çok seviyorum.iki muhteşem sanatçıyı biraraya getirdği için atvyede teşekkürler.
yarın yayınlanacak programda dizi müziklerini seslendirecekler.

ADA:)
11-07-06, 21:41
Kesinlikle muhteşem bir show!!! Böyle harika bir program uzun zamandan beri yapılmamıştı.Ailecek izliyoruz:) Özellikle her hafta farklı alanda şarkıları yorumlamaları harika düşünülmüş.Hiç yorulmaz mı insan ya?! Harikalar!!!

michelle
12-07-06, 22:20
http://img353.imageshack.us/img353/6397/dsc00330ky.jpg

http://img470.imageshack.us/img470/7905/dsc00343uc.jpg

michelle
12-07-06, 22:22
http://img103.imageshack.us/img103/9742/dsc00414md.jpg

http://img399.imageshack.us/img399/1656/dsc00454ej.jpg

michelle
12-07-06, 22:25
http://img399.imageshack.us/img399/2936/dsc00595bm.jpg

http://img438.imageshack.us/img438/7549/dsc01158em.jpg

RoseMarry
12-07-06, 23:32
cok güsel bi program.ben basını kacırdım bu hafta KK´nın müziğini caldılar mı?
Sanırım Ferhat Göçer haftayada dizi müzikleri var dedi ya da ben öyle anladım

michelle
13-07-06, 01:08
Harika bir programdı,finalde çalan B.İ.M müziği ve arkasından dizinin vermesi biz B.i.m severlere çok güzel bir jest oldu...:blush:

esse_m
13-07-06, 02:00
geçen hafta seyderememiştim ama bunu kaçırmadım çok çok güzeldi . hele hüsnü şenlendirici b.i.m çalmaya başladığında bayıldım resmen ferhat göçerde güzelde söyledi .

**Tugce**
13-07-06, 16:34
Akşam mükemmeldi süperdi ferhatın söylediği tüm şarkılarda kendimden geçtim diyebilirim....Özellikle yastayım,dido ve özellikle programın sonunda çalan bim müziğini süper söyledi...Bir kere daha hayran oldum diyebilirim...Hüsnünün çaldığı ıhlamurlar altında süperdi tek kelimeyle........

Ayrıca ah istanbulu onun ağzından daha bir keyifle dinledim....Tek kelimeyle çok güzel

onderbiz
13-07-06, 16:37
Adamlar resmen rum yunan propogandası yapıyor.Ne kadar türkümüz varsa hepsini yunanca söylediler.Zaten yunanlılar bizde ne varsa hepsini sahipleniyorlar.türkülerimizi de sahiplenecekler.bizde onları protesto amacıyla onlara mail gönderdik.Allah a şükür su ana kadar yüzlerce kişi mail gönderdi...

%Şevval%
13-07-06, 19:45
gerçekten çok hoş bir programdı bu hafta ki de ferhat göçer ve hüsnü şenlendirici iyi bir ikili olmuşlar çok duygulandım bu hafta izlerken tv efsane olmuş dizilerin müzikleri özellikle dido yu söyleyince ağlayacak gibi oldum

gormlaith
13-07-06, 19:55
Harika bir programdı.Ferhat Göçer müthiş zaten.dün bir kez daha sesine hayran kaldım.Dido şarkısını çok güzel yorumluyor.Haftaya da dizi müzikleri olacak.BİM müziğini hüsnü şenlendirici ve ferhat göçerden dinlemek cok keyifliydi

**Tugce**
13-07-06, 22:29
Arkadaşlar fotolor çok güzel olmuş bayıldım...İkiside çok tatlılar.özellikle Ferhat Göçer çok tatlı...bilmiyenlere söyleyeyim Haftaya efsane dizi müzikleri söylenmeye devam edecek....

chaylack
13-07-06, 23:15
çok güzel bir bölümdü gerçekten dizi müzikleri hüsnü şenlendiricinin klarnetinden ferhat göçer'in muhteşem sesinden dinlemek güzel haftaya da devam edecekmiş bakalım haftaya neler olcak:)

yakamoz16
13-07-06, 23:52
proğramın başını kaçırdım da gökhan kırdar hangi şarkısını söyledi

bronz
14-07-06, 00:12
Gokhan Kirdar iki sarki soyledi once "Yerine sevemem" sonrada Niko-Nazli goruntuleri arasinda "Ustume basip gecme" yi soyledi. Cok guzeldi.. :)

yakamoz16
14-07-06, 00:19
Gokhan Kirdar iki sarki soyledi once "Yerine sevemem" sonrada Niko-Nazli goruntuleri arasinda "Ustume basip gecme" yi soyledi. Cok guzeldi.. :)
nasıl kaçırdım ya..peki kurtlar vadisinin yada çemberimde gül oyanın müziklerini söyledilermi

BÜ$RA
14-07-06, 01:05
nasıl kaçırdım ya..peki kurtlar vadisinin yada çemberimde gül oyanın müziklerini söyledilermi
çgo nın müziklerini söylemediler galiba. yada ben kaçırmış olabilirim. ama haftayada var dizi müzikleri belki o zaman..

bronz
14-07-06, 01:30
Evet kurtlar vadisindeki "Asiye" turkusunu caldi Husnu Senlendirici :)

dalya
16-07-06, 09:37
Gecen bu programin fragmanini görmüstüm, enteresan birseye benziyor.. Hangi günleri yayinlaniyor..??

esse_m
16-07-06, 17:56
Gecen bu programin fragmanini görmüstüm, enteresan birseye benziyor.. Hangi günleri yayinlaniyor..??

çarşamba saat 20:30 da başlıyor atvde

PAN ZEHİR_
16-07-06, 19:14
son zamanların en güzel programı az laf çok müzik süper. ferhat göçer varsa program tamadır birde hüsnü şenlendirici eklenmiş süper olmuş.............

MerYem_Ce
16-07-06, 20:37
Evet kurtlar vadisindeki "Asiye" turkusunu caldi Husnu Senlendirici :)
off nasil kacirmisim ben yaaa:(
bi bakamadim su programa yaa basindan sonuna kadar durmadan birseyler giriyo araya sinir oldum cuma gunude tr'ye gidiyorum artik orda da bakamam 6 hafta boyunca sonra biz gelincede buyuk bir olasilikla biter ooffff:(

RoseMarry
17-07-06, 16:29
Gülbeyaz´ın dizi müziğini bi daha calsınlar yaa cok hos ritmi fln

LİBRA
17-07-06, 21:06
bu hafta ne gecesi yapacaklar acaba?

-özgü_namal-
18-07-06, 14:47
kıraç ve funda arar konuk oluyormuş....istanbul masalı aliye zerda dizilerinin müziklerini söylüyorlar...

**Tugce**
18-07-06, 18:32
konuklar süper kıraç ve funda arar TAbi bunlara ferhat göçerin mükemmel yorumu eklenince çok güzel bir gece yaşatacaklar bizlere.merakla bekliyorum...
gel çarşamba çabuk gel...

SETURK
18-07-06, 18:38
HARİKA...iki begendiğim sanatçı biraraya gelmiş müzik ziyafeti yaşatıyolar daha ne olsun:good: :img-clapp

PAN ZEHİR_
18-07-06, 21:18
konuklar süper demek ki doyumsuz bir program olucak.
funda arar, kıraç, ferhat göçer süper hüsnü şenlendiricide eklenince keyifli olucak....

MerYem_Ce
19-07-06, 01:35
bu programda gercekten kavmaz umarim bende kacirmam bu hafta:(

michelle
19-07-06, 02:25
Geçen haftaki programın sonunda çalan Bir İstanbul Masalı dizisinin şarkısı...

Sarı Sıcak-Ferhat Göçer-Hüsnü Şenlendirici-BİR İSTANBUL MASALI (http://www.omuzomuza.info/indir/mp/Istekler/SariSicakBim.mp3)

gormlaith
19-07-06, 02:35
Funda Arar ve Kıraç geliyor.Bu demek oluyor ki muhteşem bir program olacak.

michelle, çok teşekkürler BİM şarkısı için

halka
19-07-06, 15:42
evet bu akşam muhteşem bir akşam olucak...bir istanbul masalı müzikleri dinleyip mest olucaz:)

keremcembelgin
19-07-06, 18:17
iki gün önce bu foruma funda arar gelsin diye msj yazmıştım bugün fragmanı görünce çok sevindim bilseydim daha önce yazardım çok güzel bi gece olacak şimdiden herkeze iyi dinlemeler

girl01
19-07-06, 20:31
aslinda bu programi daha önce izlememistim.ama bugünkü konuklari süper ya!kirac ve funda arari cok seviyorum ve yaptiklar dizi müziklerini bayiliyorum!kesin izlicem bu program!:img-grin2

esse_m
19-07-06, 21:08
çok sevindim bu akşam lkesinlikle kaçırmayacağım.

**Tugce**
19-07-06, 23:01
Gümbür Gümbür geliyorlar...Kıraç ve funda arar...E bir de ferhat göçer gerçekten muhteşem bir gece olacak dakikalar geçmek bilmiyo.ne güzel 20.30 daydı beklemiyoduk bu ne yau dakikalar geçmek bilmiyo.başlaması lazım...Saat 22:00 hadi ya üffff.

sisley
20-07-06, 04:10
Funda Arar ve Kıraç ile Sarı Sıcak cok güzeldi.
Dinlemeye doyamadım Kıraç'ın yaptığı dizi müzikleri
Funda Arar'ın sarkıları ,düetler hepsi müthişti.
Kıraç özellikle bir "Veda Havası " yaptı ki off.

narima
20-07-06, 09:08
Ben dun aksam muhtesem bır program ızledım
Zaten TMC grubu Funda Arar ve Kırac bırarada olunca muhtesem oluyor
Butun sarkılarına doyamadım ama ozellıkle HP ve BIM sarkıları ve tabııkı ALIYE ve BEYAZ GELINCIK fılmlerının sarkıları acıkcası gecenın 12,00 sınde son ses dınledım

SYILMAZ
20-07-06, 09:41
gerçekten mükemmel bir akşamdı, özellikle kıraç çok güzeldi.

DIARS
20-07-06, 11:28
Ferhat Gocerin radyodaki programinda yeni bir tv programina baslayacigini duymustum ama dun ilk defa rastladm.Funda Arar`i gorunce iyi ki de raslamisim.Fazla reklam,konusma olmamasi gercekten cok guzeldi.Funda Arar`dan Arapsacini,camdan kalpi kirac ve ferhat gocerden kan ve gulu dinlemek,daha dogrusu butun sarkilar mukemmeldi.

hepenek
20-07-06, 11:52
dün akşam ki program muhteşemdi Kıraç ve Funda Arar harikaydı onları dinlemekten büyük zevk aldım

PAN ZEHİR_
20-07-06, 12:06
dün akşamki program süperdi. çok güzeldi. harika müzk ziyafeti. az muhabbet çok müzik bu programı bu yüzden çok seviyorum. tabi ferhat göçer gibi bir sesde atlanamaz. akşam funda arar ve kıraç çok güzeldi............

RoseMarry
20-07-06, 13:21
dünkü program süpeeerdi.Hüsnü Şenlendirici haftaya sarkı söylücekmi acaba hazırlanayım dedi ama

gizem_89
20-07-06, 15:27
program çok güzeldi bayIlDIM ama ben dizilerin sarkllarI söylenirken ekrana gelen görüntülerde hep atv dizilerinkini gördüm kurtlar vadisi HIRSIZ POLiS sadece arka ekrandaydI tv ekranInda yoktu acaba neeedennnn?

gormlaith
20-07-06, 15:54
Harika bir program oldu.Funda Arar ve Kıraç bir arada zaten müthişler bir de Ferhat Göçerle Hüsnü Şenlendirici olunca harika bir program oldu..
Bir veda havası nasıl güzel bir şarkıdır kıraç da nasıl güzel yorumluyor..aliye,bim,beyaz gelincik, Funda Arar'dan kelepceliyim ben sana..söyledikleri bütün şarkılar,hepsi harikaydı..

halka
20-07-06, 16:18
dünkü program gerçekten çok güzeldi.iyi ki seyretmişim.zaten funda arar ve kıraç iki iyi şarkıcı.söledikleri tüm şarkılar camdan kalp, kördüğüm, olur ya..hepsi ama hepsi çok süperdi

sisley
20-07-06, 16:26
Ratingler

A/B

1 SARI SICAK (EKSTRA) [NET] ATV 6,00 24,90
2 SARI SICAK [NET] ATV 5,10 20,20
4 SARI SICAK (OZEL) [NET] ATV 4,60 18,10
8 SARI SICAK-1 [NET] ATV 3,40 17,80
12 SARI SICAK-2 ATV 2,90 17,80
13 SARI SICAK (MERHABA) [NET] ATV 2,90 11,60
19 SARI SICAK-3 ATV 2,30 16,10

Total

5 SARI SICAK (EKSTRA) [NET] ATV 3,50 15,30
8 SARI SICAK [NET] ATV 3,40 13,10
9 SARI SICAK (OZEL) [NET] ATV 3,20 11,80
18 SARI SICAK-1 [NET] ATV 2,40 11,90
24 SARI SICAK-2 ATV 1,90 11,50
30 SARI SICAK (MERHABA) [NET] ATV 1,70 6,10
31 SARI SICAK-3 ATV 1,60 11,30

GeLiNcİk
20-07-06, 16:28
program çok güzeldi funda arar ve kıraç muhteşem ikili bence hem tmc'nin yaptığı diziler çok güzel oluyo hem de o şirketteki sanatçılar çok iyi oluyo

**Tugce**
20-07-06, 17:16
Ratingler

A/B

1 SARI SICAK (EKSTRA) [NET] ATV 6,00 24,90
2 SARI SICAK [NET] ATV 5,10 20,20
4 SARI SICAK (OZEL) [NET] ATV 4,60 18,10
8 SARI SICAK-1 [NET] ATV 3,40 17,80
12 SARI SICAK-2 ATV 2,90 17,80
13 SARI SICAK (MERHABA) [NET] ATV 2,90 11,60
19 SARI SICAK-3 ATV 2,30 16,10

Total

5 SARI SICAK (EKSTRA) [NET] ATV 3,50 15,30
8 SARI SICAK [NET] ATV 3,40 13,10
9 SARI SICAK (OZEL) [NET] ATV 3,20 11,80
18 SARI SICAK-1 [NET] ATV 2,40 11,90
24 SARI SICAK-2 ATV 1,90 11,50
30 SARI SICAK (MERHABA) [NET] ATV 1,70 6,10
31 SARI SICAK-3 ATV 1,60 11,30
Reytingler süper ya başarılarının devamını dilerim...
Dün akşam unutulmaz bir gece yaşattılar bizlere...Süperdi...Beyaz gelincikin final müziğinde koptum...ben ya...Camdan kalp...Diğer şarkılarda çok güzeldi...

missryan
20-07-06, 19:09
ooo reytingler süper...dün akşam gercekten ama bu reytingleri hakedecek kadar güzeldi...funda arar ve kıraçla unutulmaz bir gece yaşattılar;)

esma_ela
21-07-06, 13:42
Zarafet dersi

SARI Sıcak bir kez daha atv izleyicilerine keyifli bir gece yaşattı. Kıraç ve Funda Arar'ın harika yorumlarına Ferhat Göçer ve Hüsnü Şenlendirici enfes bir şekilde eşlik edince ortaya eşine az rastlanır bir müzik ziyafeti çıktı. Hele Kıraç'ın dizilere hayat veren şarkılarını toplu halde dinlemek büyük zevkti. Dizilerin tutulmasında Kıraç'ın notalarının etkisi, adeta laboratuvar ortamında test edilip, belgelendi. Gelelim doktordan zarafet dersine... Gazetelerin seri ilanlarını bilirsiniz. Hani şu "Doktordan otomobil" diye başlayan ilanları... Bu kez Doktor Ferhat Göçer'den meraklısına zarafet dersi vardı. Bilmem fark ettiniz mi? Ferhat, konuğun şarkısına eşlik ederken, mikrofonu ağzından hep uzak tuttu. Güçlü sesi, misafirini bastırmasın, gölgelemesin diye... Programda bir tek, Kıraç'ın başındaki kovboy şapkasını yadırgadım. Amerika'nın, Filistin'e saldıran İsrail'e ses çıkarmayıp, Türkiye'nin sınır ötesi harekatına set çekmeye çalıştığı şu günlerde böyle bir sembol bana antipatik geldi. Türk bayrağından tişörtler giyerek çıktığı konserlerinde, kendisine "I love you Kıraç" diye tezahürat yapan hayranlarını azarlayıp, "Burası Türkiye, bana Türkçe tezahürat yapın" diyen de aynı Kıraç değil miydi?

Yuksel Aytug

cagladirek
21-07-06, 15:31
gerçekten çok zevkli bir bölümdü.ben hepsini izleyemdim yarım kaldı ama izlediğim kadarı bile yetti bana. özellkile çemberimde gül oyanın müziğini yorumlamaları çok hoşuma gitti.

sisley
21-07-06, 17:04
http://img157.imageshack.us/img157/6297/untitledcaptured03ggyc8.jpg

vatan gazetesi

Fener Bahçe
21-07-06, 21:01
sarı sıcak yine çok güzeldi çok tatlı ikili olmuşlar hüsnü şnlendirici ile ferhat göçer misafir sanatçıları da yine çok güzeldi çok güzel parçalr söylediler bide ky yi söleselr çok iyi olacak

sema_h
22-07-06, 21:45
tek kelimeyle mükemmel bir program.zaten Hüsnü Şenlendirici varsa fazla söze gerek yok umarım kışa da devam eder....

KeReMCeM01
24-07-06, 02:36
Bence Ferhat Göçer çok Ii Bi Sanatçi Ve Seside Acayip Güzel Konuklarin Da Canli Sölemesi Bi Ayri Güzel Burdan Gerçek Sanatçilari Daha Kolay Ayirabiliriz Ve Konuşma Fazla Olmayip Sürekli şarkilarin Sölenmesi De Müzik Adina Sevindirici Ben Severek Izliyorum Tavsiye Ediyorum Izlemeyenlere!

EDAÖZ
24-07-06, 03:11
gerçekten muhteşem bir program.hüsnünün klarneti,ferhatın olağanüstü sesi birleşince harika bir müzik ziyafeti dinliyoruz.bu haftaki konuklarda çok iyiydi.lale devrininde kaydı varmı acaba?

ada-1903
24-07-06, 11:30
Husnuniye bayiliyorum bence harika! Tabiki Ferhat Gocerinde hayraniyim bu programi buyuk ilgi ile bekliyorum her hafta! Cok iyi bir kombinasyon bence:)

mamie
24-07-06, 19:18
SARI-SICAK’ PROGRAMINI BİRLİKTE HAZIRLAYAN FERHAT GÖÇER İLE HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ, GEÇEN HAFTA PROVALAR SIRASINDA KAVGA ETMİŞLER. TARTIŞMA YAPIM EKİBİ ARAYA GİRİNCEYE KADAR DEVAM ETMİŞ.
Ünlü tenor Ferhat Göçer ile klarnet ustası Hüsnü Şenlendirici'nin sunduğu "Sarı-Sıcak" programının kulisinde geçen hafta büyük bir kavga yaşanmış. Sebebine gelince...

Program konukları stüdyoda prova yaparken Göçer, Ezginin Günlüğü elemanlarının yanına gelerek "Sizin CD'deki kayıtlarınız çok iyiydi. Ancak burada aynı performansı gösteremiyorsunuz neden" diye sormuş. Onlar da CD kayıtlarının stüdyolarda yapıldığını, canlı performansın aynı seviyede olamayacağını, çünkü stüdyodaki ses düzeninin buna izin vermediğini anlatmaya çalışmış. Ancak Göçer bu açıklamadan tatmin olmayıp grubun iyi çalmadığında ısrar etmiş. Onun ısrarlarını bir süre sabırla izleyen Hüsnü Şenlendirici, sonunda dayanamayıp araya girmiş.

Ezginin Günlüğü grubuna hayran olan Şenlendirici, Ferhat Göçer'e "Adamlar size olayın nasıl olduğunu izah etmeye çalışıyor, ama anlamamakta diretiyorsunuz. Bu işten hiç anlamıyorsunuz galiba. İsterseniz cerrahlığa dönün" diye çıkışmış. Bu şekilde başlayan tartışma, yapım ekibi araya girinceye kadar sürmüş. Kızgınlığı bir türlü geçmeyen Hüsnü Şenlendirici, yakın çevresindekilere "Bu adama artık dayanamıyorum, sözleşmem olmasa hemen bırakırdım programı" diyormuş.

www.gecce.com

sema_h
24-07-06, 20:35
SARI-SICAK’ PROGRAMINI BİRLİKTE HAZIRLAYAN FERHAT GÖÇER İLE HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ, GEÇEN HAFTA PROVALAR SIRASINDA KAVGA ETMİŞLER. TARTIŞMA YAPIM EKİBİ ARAYA GİRİNCEYE KADAR DEVAM ETMİŞ.
Ünlü tenor Ferhat Göçer ile klarnet ustası Hüsnü Şenlendirici'nin sunduğu "Sarı-Sıcak" programının kulisinde geçen hafta büyük bir kavga yaşanmış. Sebebine gelince...

Program konukları stüdyoda prova yaparken Göçer, Ezginin Günlüğü elemanlarının yanına gelerek "Sizin CD'deki kayıtlarınız çok iyiydi. Ancak burada aynı performansı gösteremiyorsunuz neden" diye sormuş. Onlar da CD kayıtlarının stüdyolarda yapıldığını, canlı performansın aynı seviyede olamayacağını, çünkü stüdyodaki ses düzeninin buna izin vermediğini anlatmaya çalışmış. Ancak Göçer bu açıklamadan tatmin olmayıp grubun iyi çalmadığında ısrar etmiş. Onun ısrarlarını bir süre sabırla izleyen Hüsnü Şenlendirici, sonunda dayanamayıp araya girmiş.

Ezginin Günlüğü grubuna hayran olan Şenlendirici, Ferhat Göçer'e "Adamlar size olayın nasıl olduğunu izah etmeye çalışıyor, ama anlamamakta diretiyorsunuz. Bu işten hiç anlamıyorsunuz galiba. İsterseniz cerrahlığa dönün" diye çıkışmış. Bu şekilde başlayan tartışma, yapım ekibi araya girinceye kadar sürmüş. Kızgınlığı bir türlü geçmeyen Hüsnü Şenlendirici, yakın çevresindekilere "Bu adama artık dayanamıyorum, sözleşmem olmasa hemen bırakırdım programı" diyormuş.

www.gecce.com

helal olsun ya sonunda bunu da başardılar.Sonuçta Ezginin Günlüğü çok kaliteli müzik yapan bir grup.Bence Hüsnü Bey bu davranışında haklı.
Ferhat Bey'e birilerini gereksiz yere eleştirmenin magazin gündemine oturmak isteyen sanatçılara(?) özgü olduğunu, uzman bir doktora yakışmayacağını birisi hatırlatmalı.

AselkA
25-07-06, 20:35
Hüsnü Şenlendirici'nin ve dolayısıyla da Sarı Sıcak'ın fanatiğiyim :img-yes:

ilk 3 programı stüdyoda izleme zevkine erişen şanslı azınlığın içindeydim :img-yes: bundan sonra kısmetse her hafta stüdyodayım :img-yes:

son derece kaliteli ve düzeyli bir program. umarım uzun süreler devam eder :img-yes:

**Tugce**
26-07-06, 21:15
Bu haftaki konuklar Deniz seki ve yavuz bingöl....sevda şarkıları aşk şarkıları söylenecek...

girl01
26-07-06, 21:19
deniz sekinin gelmesine cok sevindim! sari sicak kesin cok güzel olcak bugün!:img-grin2

sisley
26-07-06, 22:01
Yavuz Bingöl ve Deniz Seki konuklar
ben özellikle Deniz Seki'yi cok severim
Bakalım program nasıl olacak ,gerçi ben
yine cok zevkli geçeceğine eminim.

grrdbtlr
27-07-06, 03:22

www.gecce.com

bilgi icin tesekkürler bende programın baslarında anneme hüsnü nün cok durgun oldugunu söylemistim sebebini ögrenmis oldum...
program kesinlikle harika aralıksız izleyebildigim nadir progromlardan..
herkes basarılı ama hüsnü cok cok basarılı:img-clapp

RoseMarry
27-07-06, 15:35
cook güzeldi dün aksam program deniz sekinin dediği gibi gercekten müzik anlamında en kaliteli program cook güzel sarkılar calıyo sanatcılarda cook iyi

Flora
27-07-06, 16:10
Funda Arar&Kıraç ikilisi en sevdiğim sanatçıların başında gelirler.O bölümü izleyemedim malesef,imkanım yoktu.
Dün akşam izledim gerçekten güzeldi.Deniz Seki'nin sesini ve şarkılarını beğenirim.Albümleri çok güzel.Keyifle dinliyorum hem arabada hem evde.
Şarkılarda güzeldi.Beğendim yani.

AselkA
27-07-06, 17:20
26 Temmuz 2006 çarşamba
3 Sari Sicak (ekstra) [net] Atv 3,60 15,70
6 Sari Sicak [net] Atv 3,50 13,20
9 Sari Sicak (ozel) [net] Atv 3,30 13,70
10 Sari Sicak-1 [net] Atv 3,20 11,30
17 Sari Sicak-2 [net] Atv 2,80 14,40
26 Sari Sicak-3 [net] Atv 2,10 14,50
28 Sari Sicak (merhaba) [net] Atv 2,10 7,30
61 Sari Sicak-4 Atv 1,10 10,70

Hedef Kitle : A/b
26 Temmuz 2006 çarşamba
2 Sari Sicak (ozel) [net] Atv 5,10 21,70
3 Sari Sicak (ekstra) [net] Atv 4,80 20,90
4 Sari Sicak-1 [net] Atv 4,10 15,70
5 Sari Sicak [net] Atv 4,00 16,00
6 Sari Sicak-2 [net] Atv 3,80 18,80
7 Sari Sicak-3 [net] Atv 3,60 21,60
20 Sari Sicak-4 Atv 2,50 18,10
24 Sari Sicak (merhaba) [net] Atv 2,30 9,00

RoseMarry
27-07-06, 18:31
yaa bi tane sezen aksu sarkısı caldılarya daha doğrusu bi iki tane ama ilk caldıkları sezen sarkısının adı neydi bilen varsa...

ssvshy
27-07-06, 20:40
güzel bir program kalitelide yalnız ferhat göçer sanki programın tek sunucusuymuş gibi davranıyor hep o konuşuyo hüsnüye fazla fırsat vermiyo o sadece çalıyo gibi izlenim oluştu bende

jeanluc
28-07-06, 06:58

www.gecce.com

yalan haber !.
tartışma konusu farklı...
nedenini sormayın ama bu değil.
ayrıca; her konuğa, istedikleri takdirde stüdyodaki canlı grup eşlik ediyor. mantıken ferhat göçer, kendi orkestrası ve hüsnü şenlendiricinin orkestrasından kurulu karma orkestraya neden laf atsın çalamıyor diye ?

dizici_manyak
29-07-06, 16:00
ben ferhat göçere bayılıyorum ya harika bir ses hasta olduğum ikinci kişilik hüsnü şenlendiriciyide seviyorum çok tatlı konuşmaları çok sempatik ben ikisinin iyi anlaştığını düşünürdüm inşallah araları düzelir yıllardır yapılan en güzel müzik programı çok güzel çok seviyorum sarı sıcağı

sema_h
31-07-06, 16:54

www.gecce.com
HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ İLE YAPILAN BİR RÖPORTAJDAN ALINTI
Ferhat Göçer’e ’Bence müzikten anlamıyorsun, cerrahlığa geri dön!’ dediğiniz doğru mu?

Yok, bu konuda yorum yapmayacağım. İnsanlar kendi aralarında tartıştıkça vardır. Eğer insanlar kulis yapıp kendi içlerinde birbirlerini sevmezlerse asıl sorun o zaman başlar! Ama bir konu üzerinde tartışıp, diyalog halinde olmak lazım. Yüz yüze bir şeylerin hallolması için tartışmaya giriyorsanız o konuların tamiri olur. Ama o olay anlatıldığı kadar büyük bir tartışma değildi. Bir grup ve parça üzerinde anlaşmaya çalışırken bir şekilde birbirimize doğru yolu göstermeye çalışmaktı. İnsanlar hep canım cicim diye anlaşamaz birbirleriyle. Bazen "Hayır kardeşim, o öyle olmaz böyle olacak" da denebilir. Bu tartışma değil, sadece açık yüreklilikle fikrini ortaya koymaktır. Ferhat da kaliteli bir sanatçı. Böyle anılmamızı istemem. Herkesin belli bir kalitesi, duruşu ve dinleyicisi var. Birbirini sevmeyen iki insan gibi anılmak istemem.

**Tugce**
02-08-06, 22:17
Bu hafta volkan konak ve Bengü var...Acayip sevinçliyim..güzel bir gece olacak

ehlocan
03-08-06, 10:11
Ferhat’la kötü anılmak istemem

- Ferhat Göçer’le birlikte yaptığınız Sarı-Sıcak programının ismi ne anlama geliyor?

Yaz sarı ve sıcaktır. Bu anlama geliyor. İyi bir proje ve iyi bir isim. İnsanlar ilgi gösteriyorlar ve gidiyoruz işte...

- Ferhat Göçer’e ’Bence müzikten anlamıyorsun, cerrahlığa geri dön!’ dediğiniz doğru mu?

Yok, bu konuda yorum yapmayacağım. İnsanlar kendi aralarında tartıştıkça vardır. Eğer insanlar kulis yapıp kendi içlerinde birbirlerini sevmezlerse asıl sorun o zaman başlar! Ama bir konu üzerinde tartışıp, diyalog halinde olmak lazım. Yüz yüze bir şeylerin hallolması için tartışmaya giriyorsanız o konuların tamiri olur. Ama o olay anlatıldığı kadar büyük bir tartışma değildi. Bir grup ve parça üzerinde anlaşmaya çalışırken bir şekilde birbirimize doğru yolu göstermeye çalışmaktı. İnsanlar hep canım cicim diye anlaşamaz birbirleriyle. Bazen "Hayır kardeşim, o öyle olmaz böyle olacak" da denebilir. Bu tartışma değil, sadece açık yüreklilikle fikrini ortaya koymaktır. Ferhat da kaliteli bir sanatçı. Böyle anılmamızı istemem. Herkesin belli bir kalitesi, duruşu ve dinleyicisi var. Birbirini sevmeyen iki insan gibi anılmak istemem.

meline
03-08-06, 11:30
Bu yaz sıcağında tv'de keyifle izleyebildiğim nadir programlardan biri Sarı Sıcak.....
Genelde tamamını izleyemiyorum ama kalitesi ve iyi seçilmiş konuklarıyla bu hafta yine oldukça başarılıydılar.

Ferhat GÖÇER de Hüsnü ŞENLENDİRİCİ de oldukça düzeyli , seviyeli ve donanımlı insanlar olduklarını kanıtladılar bir kez daha, tebrikler......

RoseMarry
03-08-06, 14:10
2 Sari Sicak (ekstra) [net] Atv 3,60 16,40
11 Sari Sicak-1 Atv 2,90 15,10
12 Sari Sicak (ozel) [net] Atv 2,90 12,30
19 Sari Sicak [net] Atv 2,50 10,00
25 Sari Sicak-2 Atv 2,10 13,30
64 Sari Sicak (merhaba) [net] Atv 1,10 4,40
73 Sari Sicak-4 Atv 0,90 10,40

sema_h
03-08-06, 14:20
Dünkü bölüm programın ne kadar kaliteli ne kadar seviyeli ne kadar tatmin edici bir müzik programı olduğunu bir kez daha gösterdi bence.....

kahraman351
03-08-06, 14:30
slm dün geceki proğram tek kelimeyle harikaydı ferhat göçer hüsnü şenlendirici volkan konak ve bengü resmen resitel yaptılar

Dazzle
03-08-06, 16:39
hepsini izleyemsemde çok hoşuma gitti volkan abim yine süperdi herzamanki gibi digerleride tabi:img-grin2

didou_didem
03-08-06, 20:17
dün çok güzeldi yaa volkan konak her zamanki gibi harikaydı hüsnü şenlendirici'ye hayran kaldım çok güzeldi ya..

britneysinem
03-08-06, 21:52
evet dünkü bölümü çok güzeldi ben çok beğendim sırf volkan konak için izledim iyikide izlemişim harikaydı

sabiş@enes
03-08-06, 23:08
dün akşamki program çok güzeldi gerçekten ferhat göçerle volkan konak'ın düetleri çok güzeldi didoyu söylerken kazım koyuncvuyu anmaları beni çok duygulandırdı tek kelimeyle sarı sıcak olağan üstü fevkaladenin fevkinde:img-grin2

dizici_manyak
04-08-06, 01:22
bencede çok güzeldi çok beyendim bende bengü özellikle volkan konak çok iyiydi çok tatlıydı hareketleri studyodaki konuklarda çok iyiydi dünkü hava çok güzeldi hüsnü şenlendiricide harikaydı ferhat göçer yine müthişti:img-kiss:

-özgü_namal-
04-08-06, 02:44
çok güzeldi.volkan konak ve hüsnü şenlendirici harikaydı.....

volley_fb_girl
04-08-06, 12:57
itiraf etmeliyim ki ilk kez bu hafta izledim.oda babamın zoruyla.''off baba bu ne yaa ben bunu izlmem şarkı mı dinliyeceğiz''derken tükürdüğümü yaladım ağır şarkılardan nefret ederken hatta çıktığında bile sesini kısarken bir anda kendimi programın sonunda buldum.en çokta Dido'yu sevdim ilk kez bu şarkıyı Kazım koyuncu vefat ettiğinde radyoda dinlemiştim bu şarkıyı gerçekten çoo..kk sevmiştim.Volkan konak ve Ferhat göçerden dinlemek bana zevk verdi.Sarı Sıcak'ın başarılarının devamını dilerim

**Tugce**
06-08-06, 16:14
Hüsnü klarnetiyle
ŞARKI SÖYLÜYOR
Sarısıcak,artık çarşamba
gecelerinin vazgeçilmezi oldu.
Hüsnü şenlendiriciyle Ferhat Göçer'in
müzikal şovu,reyting listelerinde zirveye oturdu.
Bu hafta ekrana gelen bölümün konukları Bengü
ve Volkan konaktı.Ama bu hafta konuklardan çok
Hüsnü Şenlendirici döktürdü.Klarnet,insan sesine,
en yakın ses veren müzik aletidir derler.
İnanmayanlar,oturup Birdefa Hüsnü'nün
klarnetini dinlesinler.Bu adam esturman çalmıyor,
klarnetiyle şarkı söylüyor.İki kaliteli müzisyenin
programı Sarısıcak,izleyenlerin her hafta
müziğin evrensel diliyle eğlendiyor,
coçturuyor,sevindiriyor.
Sarısıcak,bir müzikal programından ne bekleniyorsa
onu sunuyor,seyircisini sanata doyuruyor.
Memet Güler
(Vatan)

seedorf
07-08-06, 14:33
ya arkadaşlar funda ara ve kıraçın olduğu bölümü çeken varmı varsa buraya koyup bizlerle paylaşabilir mi özelliklede benle çünkü ben izlemedim kaçırdım

**Tugce**
09-08-06, 02:13
Bu Haftaki konuklar İZEL ve GÜLAY

**Tugce**
15-08-06, 02:03
Bu haftaki konuklar Zara ve Işın Karaca

Saruhan**Esmer
16-08-06, 22:28
Hüsnü Şenlendirici muhteşem bir klarnetçi zaten Türkiye'de O'nun üstüne klarnetçi yok...Harika bir program Sarı Sıcak. İnşallah kışın da devam eder...

-özgü_namal-
17-08-06, 01:18
bugünkü program yine harika.sonunda ışın karacayı çağırdılar:)

vsktpz
17-08-06, 03:08
Işın Ve Zara İle İnanılmaz Bir Gece Yarısıydı, Ferhat Ve Hüsnüye Bu Kaliteden Ötürü Teşekkürler.

dizici_manyak
17-08-06, 16:52
bencede çok güzel bir program oldu süperdi zarayı çok sevdim sesini bu kadar beyenmezdim hayran kaldım çok güzeldi dün kü program için teşekkürler

PAN ZEHİR_
17-08-06, 17:25
programın yarısını kaçırdım ama izlediğim kadarıyla yine çok güzel bir program oldu.ışın karaca ve zara muhteşemdi.

hilal__
17-08-06, 19:11
Arkadaslar ben dünkü bölümü izleyemedim cok üzüldüm zarayi ve isin karacayida cok seviyorum.
Ve izlemek istiyorum kaydedipp yukleyebilen varmi

Cok süper bir gece gectigine inanirim guclu sesler bir arada husnuye hastayim zaten o ne nefes oyle insani uzaklara gotyuruyor nolursunuzzzzzz ekleyebilen arkadaslar varmi :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry:

sema_h
17-08-06, 22:15
İmkanı olan arkadaşlar için programın tekrarı cumartesi günleri saat 16.30 da atv avrupa da...

cmbz_
17-08-06, 22:38
http://img259.imageshack.us/img259/5684/160806004ru6.jpg
http://img259.imageshack.us/img259/8772/160806005tx4.jpg

http://img308.imageshack.us/img308/6495/160806014jx3.jpg

cmbz_
19-08-06, 21:05
son bölümün tekrarı atv avrupada verilecekmiş rica etsem bölümü video formatında kaydedip buraya koyar mısınız lütfen..

sema_h
22-08-06, 14:08
Bu haftaki konuklar Ümit Besen ve Yeşim Salkım iyi seyirler...

RoseMarry
24-08-06, 15:51
dün yine süperdi bu dön diyemedim süper bi sarkı yaa tam icimden geciriyodum keske yine onu calsalar diye onu caldılar valla keske baska bisi dileseydim :)

dizici_manyak
24-08-06, 16:11
Ümit Besen harikaydı dün gecede yeşim salkım bende hayal kırıklığı yarattı eski güe sesli kadın değildi sesi çok kısıktı gibi geldi bana

GouKi
24-08-06, 22:53
Hüsnü şenlendiriciyi izlemeyecek dinlemeyecekseniz müzik dinlemeyin bence o şuanda degil bundan 8 9 yıl öncede vardı ve şuanda türkiye ve dünyanın en iyisi klarnette izleyin görün nelere yapıyor

sema_h
29-08-06, 15:32
Bu hafta konuk Zülfü Livaneli zevkle izlemeniz dileğiyle...

dizici_manyak
30-08-06, 17:56
offf süper zülfü livaneli nasıl istiyordum ınu dinlemeyi kesin süper bir gece olacak

**Tugce**
30-08-06, 23:49
[B]evet ya sahane bir program,Zülfü livaneliyi çok severim ben şahane...................Günün anlamına ve önemine de uymuş....çok güzel..byıldım

alevalev_25_
31-08-06, 10:13
tek kelimeyle bayramı bizlere inanılmaz güzel yaşattığınız için çok teşşş..
ediyorummmmm...

Zülfü Livaneli daha başak söze gerek var mı?

sevgilerrrrr

gulseven
31-08-06, 14:16
şu ana kadar favori bölümüm volkan konakın olduğu idi
ama dünkü program uzun süre unutulacak gibi değil
e tabi zülfü livaneli farkı,olucak o kadar:good:

erten07
06-09-06, 17:47
ünlü soprano Emma Shapplin, Belkıs Özener ve Niran Ünsal bu akşam 22 30 da sarı sıcakta

ALiş_
07-09-06, 01:00
Hüsnü şenlendirici çok harika ya :fighting2 Yanlış hatırlamıyosam trt de onu izlerken bu adam da ışık var diyodum ve sonun da parladı. programları da çok güzel.

dizici_manyak
08-09-06, 15:51
bu hafta yine süper bir program oldu niran ünsal ve belkis özener çok iyiydi unutulmaz film müziklerini hababam sınıfını hüsnü şenlendiricinin sesinden duymak süper oldu yalnız neden Emma Shapplin çıkmadı? ben onu anlamadım

erten07
09-09-06, 12:35
emma shapplin söyleyeceği şarkılar da ferhat göçer ile anlaşamamışlar,önceki gün harbiye açıkhava da ferhat ile emma sahne aldı.

dizici_manyak
13-09-06, 14:07
valla hala kim var bilmiyorum bildiğim tek şey saat 00.00 da olucak olması inanılmaz o saatte bitmiş oluyordu bari gününü değiştirseler

missduncan
13-09-06, 16:18
reklamlarda nükhet duruyu gördüm ya bi tek o konuk yada ben önceki konuğu kaçırdım.

dizici_manyak
13-09-06, 19:08
reklamlarda nükhet duruyu gördüm ya bi tek o konuk yada ben önceki konuğu kaçırdım.

yok haklısın 00.15'te ve sadece nüket duru konuk yine film müziklerine devam ediceklermiş

akin 27
15-09-06, 18:45
Sarı Sıcak'tan kara kışa

SARI Sıcak yayınlanmadan bir hafta önce bu sütunlardan okurlara ve özellikle de reyting ölçümlerinde denek olarak kullanılan peoplemeter sahiplerine çağrıda bulunmuş ve "Bu kaliteli yapıma sahip çıkın" demiştim. Sağolsunlar, beni mahcup etmediler. Program kısa sürede reyting listelerinin tepesine tırmandı. Ancak seyircinin sahip çıktığı programa ne yazık ki atv yeterince sahip çıkmadı. Sarı Sıcak bu hafta gece yarısından sonra yayınlandı. Hem programa, hem seyircilerine hem de konuğu Nükhet Duru'ya yazık oldu... Önümüzdeki hafta okullar açılacak. Sonra havalar soğuyup, vücudumuz kış ritmine geçecek. Daha erken saatlerde yatağa gireceğiz. Ertesi gün iş, okul telaşı yaşanacağı için çarşamba geceleri Sarı Sıcak'- ın izleyicisi kalmayacak. Son yıllarda ekrana gelen en kaliteli, en özenli müzik-eğlence programı güme gidecek. "Geç buldum, çabuk kaybettim" misali... Ortalık diziye bulandı. Dizi izlemek istemeyenler için Sarı Sıcak önemli bir alternatifti. Ama gelin görün ki koca atv, Sarı Sıcak için haftanın yedi günü torbaya girmiş gibi saat 00.30'dan başka saat bulamadı... Yazık ki ne yazık... Görünen o ki Sarı Sıcak yazda kaldı. Önümüz kara kış!..
Yüksel Aytuğ

erten07
18-09-06, 00:13
2. uluslararası avrasya film festivali' nin açılışı bugün antalya kültür merkezinde gerçekleşti. törende hüsnü şenlendirici sahne aldı. yine çok başarılydı.

erten07
20-09-06, 14:40
bugün yine gece 12 den sonra:fighting2

PAN ZEHİR_
20-09-06, 15:05
neden artık bu kadar geç veriyolar...o saatte yayınmı olur ki...
bu haftaki konuklar kim bilen varmı acaba?

erten07
20-09-06, 18:29
demet sağıroğlu konuk olarak görülüyor

dizici_manyak
20-09-06, 19:40
bugün yine gece 12 den sonra:fighting2

ne kadar güzel yazık seyirciye yazık konuğa yazık ferhat göçerle hüsnü şenlendiriciye yazık sarı sıcağa böyle büyük bir kanal böyle güzel bir işe nasıl önem vermez ya nasıl olur kim izler herkesin okulu var işi var tatilemiyizde bitti artık madem gününü değiştirmiyorlar kaldırsınlar bari rezil etmeden

AselkA
21-09-06, 09:15
dünkü bölümü stüdyoda izledik arkadaşlarla...
sabah da erkenden kalkıp işe geldim...
3 saatlik uyku ile duruyorum...
resmen perişanım...
nedir bu inat? anlayan beri gelsin...
güzelim programı ne hale getirdiler...

elif_gs
21-09-06, 20:57
gerçekten güzel bi program ve hep seviyeli insanlar konuk oluyor. ayrıca sadece müzik olması çok iyi. ben en çok zülfü livanelinin geldiği bölümü beğenmiştim. sonra da izleyemedim zaten. gece yarısında başlayınca...

**Tugce**
21-09-06, 22:50
evet arkadaşlar erken saat olursa daha iyi olur bencede,okul başladı sabahçı olduğum için izleyemiyorum.Bitcek falan sanıyordum ama,işallah daha uygun mesela,Cuma yada cmt alınsa daha iyi olur bence birde erken saat.

_duygucuk_
15-10-06, 23:46
gökhan kırdar ın katıldığı bölümde düet yaptığı üstüme basıp geçem şarkısını söyleyen bayanın adı neydi acaba ???bilen var mı hüssnü şenlendirici çok süper klarnet çalıyor:):)

erten07
18-10-06, 20:42
niran ünsal ve belkıs Özenerin konuk olduğu bölümden bir resim

http://img290.imageshack.us/img290/1719/ferhatvehusnuzc4.jpg (http://imageshack.us)

jeanluc
19-04-07, 08:10
aslında ratingi çok iyiydi programın.canlı yayın esnasında rating rekabetine giremeyen kanallar sürekli reklama giriyorlardı...
ama sanırım kış sezonu için yeni dizilerin tanıtımını yapması için kanalın erken saatlere dizi alıp programı geç saatte başlatması kötü oldu...
bide zatenyaz konseptli bir program olduğunu, bu yüzden yazın tekrar başlatmalarını düşündüklerini düşünüyorum...
kimbilir...

Freddie
22-06-07, 16:02
2006 yaz sezonuna damgasını vuran Sarı Sıcak bu yaz sezonunda da ekranlara damögasını vurmaya hazırlanıyor Sarı Sıcak yepyeni bölümleriye geçen seneki gibi çarşamba saat 23:00te yayınlanıcak Prgram bu hafta başlıyor

dizici_manyak
23-06-07, 18:31
2006 yaz sezonuna damgasını vuran Sarı Sıcak bu yaz sezonunda da ekranlara damögasını vurmaya hazırlanıyor Sarı Sıcak yepyeni bölümleriye geçen seneki gibi çarşamba saat 23:00te yayınlanıcak Prgram bu hafta başlıyor

aa çok sevindim çok seviyodum ben yaz gecelerini daha da güzelleştiriyolardı ferhat göçer ve hüsnü şenledirici yine ikisi sunacak değil mi??

chaylack
23-06-07, 21:07
yine hüsnü şenlendirici ve ferhat göçer suncakmış inşallah magazin programı kıvamına gelmez sadece müzik dinleriz :):)

Hirotaro
24-06-07, 05:45

Çok güzel bir haber bu,ben geçen sezondaki tüm şarkıları kayıtlamıştım,hepsini de hala severek dinliyorum,süper performanslar sergilemişlerdi.Bu yılda kendim kayıt yapıcam hepsini :good:
Ferhat Göçer tek başına bile yeter valla :good:

sema_h
27-06-07, 00:16
Takvim yapraklarında beşinci mevsim yazmıyor ama...kaliteli müziği ve düzeyli eğlenceyi özleyenler 27 Haziran'da “Sarı Sıcak” mevsimine giriyor... Videotek tarafından hazırlanan ve geçtiğimiz yaz müzik eğlence kulvarında prestijli bir marka haline gelen “SARI SICAK” 27 Haziran Çarşamba gecesi Atv ekranlarına geri dönüyor. Şarkılara, türkülere kendine özgü yorumuyla ayrı bir renk katan Ferhat Göçer ile klarnetin ustası Hüsnü Şenlendirici’nin ev sahipliği yapacağı program, müzikseverlere farklı duygular ve farklı lezzetler sunmaya devam edecek. Programda ilk hafta kendine özgü tarzları ve yorumlarıyla büyük beğeni toplayan Göksel ile Kubat, aşk ve hasret dolu şarkılar eşiliğinde canlı performanslarını sergileyecekler. Müzik arenasının muhteşem ikilisi Ferhat Göçer ve Hüsnü Şenlendirici “SARI SICAK” saatlerde sizlerle buluşacak... Sakın kaçırmayın!

Hirotaro
27-06-07, 01:58
Süper bir haber daha hemde 22:50 de Serin serin izleyebilecez.Ferhat Abim artık cennet'i 2 defa okur,inşallah okur diyeyim yada :),Çarşamba gecelerimiz hiç boş geçmeyecek :) :good:

cintianta
27-06-07, 11:05
Ferhat Göçer kabulüm ama Hüsnü Şenlendirici nasıl olacak bilmiyorum..Hüsnü Şenlendirici hiç konuşmasın bence..Sadece klarnet çalsın yeterli..

gelincikçiçeğim
27-06-07, 12:05
Müthiş keyifle izlediğim bir pogramdı geçen yazda,bu senede yayınlanacağını duymak beni çok mutlu etti.
Hepimize Keyif ve Eğlence dolu seyirler diliyorum..

AVANT
27-06-07, 18:15
ATV AVRUPA Sari Sicak 'in yerine son anda Riccon Show yayinlamaya karar verdi..(Avrupa programi)...

sema_h
28-06-07, 00:23
Hüsnü Şenlendirici klarnetini konuşturmak için orda,bunu da hakkıyla yapıyo.:img-yes:
Umarım geçen seneki gibi zevkli programlar izleriz.:good:

:::Tugce:::
28-06-07, 00:27
semacım sanırım adın sema ben sana katılıyorum.
Özel hayatı beni basmaz,kardeşim ben adaımın sanatına hayran olduktan sonra,
İstediğini yapsın benim umrumda değil.O program bi sanat programı,magazin programı ile karıştırmayalım.

sema_h
28-06-07, 00:31
semacım sanırım adın sema ben sana katılıyorum.
Özel hayatı beni basmaz,kardeşim ben adaımın sanatına hayran olduktan sonra,
İstediğini yapsın benim umrumda değil.O program bi sanat programı,magazin programı ile karıştırmayalım.

Teşekkür ederim beni anlayan birisinin olmasına sevindim.Zaten bu adamlar bu programa başladıkları zaman kimse Hüsnü Şenlendirici ismini bilmiyordu bile.Yani biz onu bazıları gibi magazinde tanıyıp sevmedik.
Umarım herkes bu güzel programın kalitesinin farkına varır.
Herkese iyi seyirler...:img-wink: :img-wink: :img-wink:

e-ŞA
28-06-07, 00:43
bence program muhteşem gidiyor. bir ara göksel şarkısını söylerken tiz bir ses çıktı göksel zavallım kötü korktu ama hiç belli etmeden idare etti...
benim kubatım her zamanki gibi muhteşem karaağacı söylereken offf dedirtti birde ormancıyı söylese ben daha başka ne isterim ki... :img-swoon
bence ne hüsnü nede ferhatın magazindeki olayları etkilemeyecek program gecen sezonku gibi...
birde kıraç ve funda gelse ah ah :img-blush

Hirotaro
28-06-07, 00:55
Ferhat Abim hala çok formda,program muhteşem gidiyor.Kubat şimdi AcıHayat ile tavan yapan Gülüm'ü söylüyor

Hirotaro
28-06-07, 01:01
Ferhat Abim,en favori şarkılarımdan Yastayım'ı söylüyor.Muhteşem bir ses Ferhat Göçer :img-blush
http://www.loadtr.com/b-53561-_ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-53574-ünlüler.jpg
Göksel
http://www.loadtr.com/b-53577-ünlüler.jpg
ve de Ferhat Göçer
http://www.loadtr.com/b-53584-ünlüler.jpg

Hirotaro
28-06-07, 01:39
Yaw ne çabuk saat 00:40 oldu,ben bugünkü bölüme doyamayacam galiba :img-blush
Keşke gece 2 ye kadar uzatsalar,demin söyledi program başladığından beri tam 28473 istek mesajı gelmiş :img-in_lo

http://www.loadtr.com/b-53595-ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-53616-ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-53626-ünlüler.jpg

28-06-07, 02:15
ormancıyı sölüo kubatt çok severim yaaa süperr ii varsınızzz,:good:

Hirotaro
28-06-07, 02:21
Allah'ım yaaa
Doyamıyorum,saatlerce bıkmadan dinleyebilirim,bu süper 4 lüyü.Hele Ferhat Abim Cennet'i okursa :):) Mest olacağım kesin :img-in_lo

28-06-07, 02:22
Cenneti okduu program başlarken,

Hirotaro
28-06-07, 02:26
Cenneti okudu program başlarken,

Biliyorum ama,benim dediğim 2.kere okumasıydı.Çok istek aldı,bence yine okuyacak o bakımdan dedim :)

Hirotaro
28-06-07, 03:12
Bugünkü programın tadına doyum olmadı.Her Çarşamba mest olacağımız kesin

http://www.loadtr.com/b-53683-_ünlüler.jpg

http://www.loadtr.com/b-53686-_ünlüler.jpg

http://www.loadtr.com/b-53690-ünlüler.jpg

http://www.loadtr.com/b-53696-ünlüler.jpg

http://www.loadtr.com/b-53697-ünlüler.jpg

http://www.loadtr.com/b-53699-ünlüler.jpg

Hirotaro
28-06-07, 06:23
resimlere devam edeyim değilmi :):)

http://www.loadtr.com/b-53784-ünlüler.jpg

http://www.loadtr.com/b-53785-ünlüler.jpg

http://www.loadtr.com/b-53786-ünlüler.jpg

http://www.loadtr.com/b-53787-ünlüler.jpg

http://www.loadtr.com/b-53788-ünlüler.jpg

http://www.loadtr.com/b-53789-ünlüler.jpg

http://www.loadtr.com/b-53790-ünlüler.jpg

http://www.loadtr.com/b-53791-ünlüler.jpg

EFTALYAGUL26
28-06-07, 12:43
çok Keyifliydi Progrman Bencedeee

angels18
28-06-07, 14:36
cok güzel di ya kubatın sesine herzaman hayranım zaten cok güzel sarkı söylüyor program cok güzeldi ilk programa yakıstı harika gecti

Hirotaro
28-06-07, 17:46
cok güzel di ya kubatın sesine herzaman hayranım zaten cok güzel sarkı söylüyor program cok güzeldi ilk programa yakıstı harika gecti
sorma Angels,dün uzun zamandan sonra,hakikaten müzik ziyafeti yaşadım.ve de çok büyük keyif aldım.Buradan Sevgili Ferhat Göçer'e ve Hüsnü'ye teşekkür etmeliyim.Dün gece çok ama çok keyifliydi

lullaby
29-06-07, 12:11
Fragmanları felan görmüştüm başlıcağna çok sevinmiştim ilk bölümünü izledim süper herşeyiyle...:good: :happy0064

dedebaba
29-06-07, 16:46
progran güzeldi
ferhat göçere şarkılar için çok teşeekür

dizici_manyak
30-06-07, 01:15
bu hafta çok güzeldi nasılda özlemişim ferhat göçerin sesi hüsnü şenlendiricinin klarneti geçen yıl bu zamanlarda ikisinin arasında olan buzlar nasıl da erimiş hüsnüye ne diyeceğimi bilmiyorum ama o söyledi zaten bi tek bunu güzel yapıyorum diye(klarnet) doğru söze ne denir
göksel ve kubatta süperdi
gökselin taş bebek şarkısı süpermiş klipte harika olmuş

Hirotaro
30-06-07, 02:17
Kavurucu gecede SARI SICAK serinlik

http://img524.imageshack.us/img524/1206/muhteem2liwl9.th.jpg (http://img524.imageshack.us/my.php?image=muhteem2liwl9.jpg)

TESADÜFE bakın ki, Sarı Sıcak, meteoroloji tarihimizin en sıcak gecesinde atv ekranına döndü. Ama ekran başında buram buram terleyenlerin ruhunu serinleten bir klima gibiydi. Ferhat Göçer'in enfes nağmeleri yüreğimize yelpaze oldu. Hüsnü Şenlendirici klarnetine değil de sanki gönüllerimize üfledi. Göksel, müzik hayatının bu en güzel canlı performansıyla ruhumuzu adeta çağlayanlarda yıkadı. Ve Kubat... Enfes türküleriyle gönül tellerimizi öyle bir titretti ki... Hava sıcakmış, termometre gece yarısı 33 dereceyi gösteriyormuş... Vallahi anlamadım. Ne zaman ki saat 01.40 oldu ve Sarı Sıcak bitti, işte o zaman sıcağı fark ettim. Geçen sezon atv bu programı hor kullanmış, günüyle ve saatiyle sürekli oynamıştı. Umarım bu sezon aynı hataya düşmezler. Bu arada Sarı Sıcak, kimin "şarkıcı", kimin "sanatçı" olduğunu gösteren bir turnusol kağıdı gibi. Bu programa katılıp, canlı performans sergileme yürekliliğini gösteren, adeta konservatuar diploması alıyor. Hodri meydan! Yüreği ve nefesi yeten çıksın, kendini göstersin!.. Ekranda sığ magazin geyiklerine baş vurmadan, ucuz sansasyona kapılmadan da müzik eğlence programı yapılabileceğini kanıtlayanlara binlerce teşekkür...

Yüksel Aytuğ

dişi-kartal
01-07-07, 00:42
Süper bir program izlerken kulaklarımın pası siliniyor devam eder bu şekilde umarım..

angels18
01-07-07, 16:35
sorma Angels,dün uzun zamandan sonra,hakikaten müzik ziyafeti yaşadım.ve de çok büyük keyif aldım.Buradan Sevgili Ferhat Göçer'e ve Hüsnü'ye teşekkür etmeliyim.Dün gece çok ama çok keyifliydi

evet cok güzeldi herşeyden uzaktı ne magazin konusldu ne sansasyon yapıldı sadece müzik vardı kubatı da özlemiştim

Freddie
03-07-07, 20:07
Ben denızsekılı ve ızellı bölümü ızlemştım Yrn da şevvalsam var Yuppıııı:)

6123m
05-07-07, 14:35
bence gecen sene cok daha guzeldıı ferhat göçer gene 1 numara ama husnu senlendırıyı sefmedıgım ıcın kaybedıyooo sefmıyorm husnu beyıı

levell
05-07-07, 15:18
işin aslı ferhat göçer i pek sevdiğimden değil ama konuk olarak Şevval Sam olunca izlemek için sadece bir sebep yaratttım kendime:)
programı unutup sadece şevval sam ve şarkılarına adapte olmuş gitmişim:)
annesine çekmiş şevval de. onun kadar güzel bir sese daha doğrusu çoğu kişiden kendisini ayıran bir sese sahip .
program hakkında yapılabilecek en güzel iltifat da galiba konuklarını özenle seçiyo olması diyim artık:)

Dazzle
05-07-07, 17:30
harkia bir programdı hele barış için yaptıkları jest beni çok duygulandırdı bide ferhat göçer öle her şarkının içine atlamasa çok daha ii olurdu walla her şarkı senin sesine gidermi yaaa hele rafetin şarkısını mahvetti canım şevval ablam vardı kazımımıda andılar bizdende selam olsun emre altuğ çok güzel eşlik etti karadeniz şarkılarına hiç söylememiş biri için bayagı iyiydi şevval ablama bişe demiyorum zaten ama program boyunca agladıgımı söyleyebilirim çok duygulandım belkide sevgili barışın ölüm haberini onlardan aldıgım için emre harika birşey yaptı ve reklam arasında sarkı seçimlerini degiştirdiler sonuçta ferhat ı saymazsak:)harika bir program ooldu benim açımdam hem agladım hem dinledim ha tek tebessümüm seyirciler şewale bagirdiğında aa bu gülbeyaz torpili demesi oldu.....

orkide1234
05-07-07, 19:57
:happy0064 dün akşam çok güzeldi şeewal samın o güzel sesi narin duruşu ve programında güzel oluşu çok güzeldi :happy0064

merw
06-07-07, 20:01
ben bu programı bir türlü izleyemedim ne geçen yıl ne de bu yıl :icon_sorr ama geçen gün gördüğüm bir fragmanı sayesinde yıllardır hastası olduğum ama bir türlü kime aittir, adı nedir bulamadığım şarkıyı buldum.. ömer faruk tekbilek - i love you imiş.. kesinlikle tavsiye ederim herkese, bulamayanlar bana özel mesaj atabilirler, yollarım..

bu arada, isyan şarkısının hastasıyım, yine ferhat göçerin kalitesinin konuştuğu bir şarkı.... :img-in_lo

houzouri
08-07-07, 00:34
Ben geçen yıl izlemiştim birkaç kere.
Çok güzel, nezih bir programdı.
Ferhat Göçer çok kaliteli bir sanatçı. Hakeza Hüsnü Şenlendirici'nin de sanatına lafım yok.. Ancak şu son olaylardan sonra ben saygımı yitirdim. Keşke onlar hep nezih, sade sanatçılar olarak kalsalardı. Ferhat Göçer'e sözüm yok..
Geçen yıl çok severek izlermiştim ama bu yıl eğer beni çok ama çok etkileyen bir konuk olursa belki izlerim. Bunun dışında birşey diyemem...

gökoş
08-07-07, 13:21
evet yaa özellikle şevval samın söledii karadeniz türküleriii bayıldım yaa

09Eylülüm09
08-07-07, 14:12
http://img373.imageshack.us/img373/2656/ferhathusnuda0.jpg (http://imageshack.us)

Ferhat Göçer ve Hüsnü Şenlendirici programları “Sarı Sıcak”ın reklam arasında birbirine girmişti.

Ereğli’de bu yıl 14’üncüsü gerçekleştirilen Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür ve Sanat Festivali etkinlikleri kapsamında araları açık olan Hüsnü Şenlendirici ve Ferhat Göçer birlikte sahneye çıktı.

Hüsnü Şenlendici ile Ferhat Göçer, “Cennet” adlı şarkıyı birlikte söyleyerek düet yaptı.

İki sanatçı, Bodrum'da trafik kazasında ölen şarkıcı ve oyuncu Barış Akarsu için “Cennet”in yanı sıra “Islak Islak” şarkısını da seslendirdiler.

Insallah dogru yere eklemisimdir, baska baslik bulamadim ekleyecek :);)

dizici_manyak
10-07-07, 17:11
bu hafta sarı sıcağı çok takdir ettim harika bir başlangıç yaptılar sanki içlerine doğmuşçasına ıslak ıslakla barışın görüntüleriyle harikaydı çok duygusaldı
ne yazık kı beni, tüm türkiyeyi ve sarı sıcağı yasa boğan o acı haber geldi sürme gözlü barışı kaybetmiştik böyle acı bir haberi hastanede değilde stüdyoda insanlara duyurmak ferhat göçeri çok zorladı kontrolü kaybetmemek için çabaladı nasıl yapabildiyse ama şevval sam özellikle emre altuğ harikaydı stüdyoyu ağzına kadar dolduran acıya rağmen adına daha çok yakışacak bir sarı sıcak oldu söylenen her şarkı barış içindi rahat uyu barış...

ayrıca kazım koyuncuyu anmalarıda çok iyi oldu allah gökyüzünden erken kopan bütün yıldızlara huzur versin

SELXX
11-07-07, 12:31
Çok güzel bir program. Çok severek izliyorum. Geçtiğimiz hafta da çok güzeldi. Şevval Sam, Emre Altuğ çok güzel şarkılar söylediler. Programın benim için en güzel bölümü ise, Ömer Faruk Tekbilek'in katıldığı son bölümüydü. O müthiş bir sanatçı. Ülkemizi yurtdışında en iyi şekilde temsil ediyor.
'Sarı Sıcak', ağırladığı herbiri önemli ve değerli konukları ile, diğerlerinden ayrılan bir program. Emeği geçen herkese teşekkürler.

SELXX
12-07-07, 13:21
Dün akşam yine çok güzel bir program izledik.
yonca Lodi'yi daha önce dikkatle dinlememişim demek ki. Çok güzel bir sesi var.
Sarı Sıcak'ın konuk seçimi çok güzel. Çok kaliteli sesleri seçiyorlar. Gerek konukların söyledikleri şarkılar, gerekse Ferhat Göçer'in seslendirdiği şarkılar ve Hüsnü Şenlendirici'nin çaldığı parçalar, hepsi çok özenle seçilmiş parçalar oluyor.
Çarşamba gecelerinin en kaliteli prorgamı bence Sarı Sıcak. Kaliteden ödün vermeden de eğlendirilebileceğini gösteriyor.

TAMİRA
12-07-07, 15:25
Arkadaslar dıkkatınızı cektımı bılmıyorum ama dunku bolumde Husnu Senlendırıcı'nın kendısını on plana cıkarmak ıcın harcadıgı caba cok cırkındı.Sankı Ferhat Gocer bır konuk o ıse programın sunucusuymus gıbı davrandı.Ama Ferhat Gocer'ın bu haraketlere karsı tebessumle cevap vermesı
onun degerını bır kat daha arttırdı.Onun dısında program superdı.

Hirotaro
14-07-07, 05:13
2 haftadır ne yazıkki izleyemiyorum.İçimden izlemek gelmiyor.Barış'ı kaybettikten sonra bütün herşeyim altüst oldu.Sanırım uzun bir süre daha böyle olacak.
Ferhat'ın açılışta Barış'la açması güzel bir jestti.Bravo Ferhat Abi'me :good:

dizici_manyak
17-07-07, 17:21
bu hafta sibel can değilde volkan konak varmış...

şevvalce
19-07-07, 17:19
dünkü program muhteşemdi yaa çünkü konuğu VOLKAN KONAK tı:happy0064 Volkan Konak büyüksün valla:)bi kez daha hayran oldum ona,o kadar muhteşem bir sanatçı kii o sözlerii,konuşmaları harika sesi mest etti beni ve tüm dinleyenleri:)dün zaten hemen ilk önce DİDOU NANA şarkısıyla sevgili Kazım abimizi andık,selam yolladık abimize:img-yes: Volkan abi zaten nereye giderse gitsin Kazım abimizi hep anar:img-yes: ve dün orkestranın önünde çok özel birini gördüm SELİM BÖLÜKBAŞI nı gördüm ve çok mutlu oldum Selim abi de uzun yıllar kazım abimizle çalışmıştır ve çok yakındırlar:img-yes: şimdide yola volkan abimizle devam ediyor volkan abimiz de kazım abimizin emanetlerine sahip çıkıyor bunu da gördük anladık bi kez daha:img-yes: içm çok rahatladı gerçekten Kazım abimiz de rahat uyusun...

heee bi de Volkan abiyle Hüsnü Şenlendirici Aynalar türküsünü söyliceklerdi daha doğrusu Hüsnü abi çaldı Volkan abi söyledi:)hiç provasız söylediler kendileri de söyledi zaten Volkan abi de o sırada Hüsnü Abiye sürekli'çılgınsın valla,yemin ediyorum çılgınsın'diyodu orada ben öldüm gülmekten yaa,çok şekerlerdi:)zaten volkan abinin konuşmalarına sözlerine hastayım yaa,harika bir insan:img-clapp :img-clapp :img-clapp

chaylack
19-07-07, 19:28
valla ne diyim bizde üzüldük barışın ölüm haberinin alındığı programda o gün tesadüfen şevval sam çıkmıştı program tamamen değişti bi şanssıızlık oldu ayrıca dün akşam ki bölüm harikaydı özellikle volkan konak'ın neşeli hallerine bayıldım şiirleri çok güzeldi hüsnü şenlendiricinin kendi bestesi olan parçaya bayıldım keşke hep müzikleriyle gündemde olsalar böyle yetenekli insanlar:)

şevvalce
19-07-07, 19:48
ayyy ayy evet yaa ben de zaten sırf Volkan Konak için izledim dün ve bayıldım volkan abiye yaa,tavırlarına,sözlerine,konuşmalarına bitiyorum valla:happy0064 özellikle Hüsnü Şenlendiriciye 'aynalar' şarkısını söylemeden önce 'çılgınsın valla'deyişini hatırladıkça gülmekten ölüyorum izlerken de zaten yerlere yattım gülmekten:):):)zaten yorumu da çok güçlü,zevkli bir sanatçı,çok başarılı bir sanatçı kendisi, umarım daha da başarılı olur onu bol bol görürüz güzel yerlerde:)herşeyden önce çok neşeli,enerji dolu sevgi dolu bi insan yaa,pozitif enerji veriyor karşısındakilere:img-clapp :img-clapp :img-clapp hayran kaldım dün bi kez daha kendisine:)veee seyircilerle iletişimi çok güçlü ve güzel ,seyirciler de kendisine eşlik edince çok mutlu oluyor vee'bi daha doyamadım doyamadım 'diyor çok şeker,insancıl,samimi,doğal bir insan:)aslında Volkan abimi görücektim ben beylikdüzünde bizim burdaki kültür ve sanat festivaline gelecekti konser verecekti heralde bi aksilik çıktı vee gelemedi çok üzülmüştüm ama olsun eminim geçerli bi sebebi vardır:img-yes:

Hirotaro
20-07-07, 01:51
Kemancı kızda(ismini unuttum :() dün akşam çok güzeldi.Asla vazgeçemem de çok güzel eşlik etti.
Ama akşamdaki bölümdende bir zevk alamadım (yanlış anlaşılmasın program süperdi,ama ben hala kendimde değilim :( )

20-07-07, 02:11
valla her anıyla muhtşem bir gece yaşattılar her zamankı gibi.
hüsnü abı harıkaydı.
ne olursa olsun ben seviyrum.sanatını çok iyi yapıyor.
ferhat abı zaten bişi söyleyecek söz bulamıyorum
ben bu hafta sıbel canla bülent özdemiri beklyordum ama
volkan abımde süperdi.

Hirotaro
20-07-07, 05:53
http://www.loadtr.com/b-76589-_ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-76590-_ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-76591-_ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-76592-_ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-76593-_ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-76594-_ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-76596-_ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-76597-_ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-76599-_ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-76600-_ünlüler.jpg

Hirotaro
20-07-07, 05:59
http://www.loadtr.com/b-76601-_ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-76602-_ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-76603-_ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-76604-_ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-76605-_ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-76606-_ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-76607-_ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-76608-_ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-76609-ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-76610-ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-76611-ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-76613-ünlüler.jpg

Hirotaro
20-07-07, 06:07
http://www.loadtr.com/b-76614-_ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-76615-_ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-76616-_ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-76617-_ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-76618-_ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-76619-_ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-76620-_ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-76621-_ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-76622-_ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-76623-_ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-76624-_ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-76625-_ünlüler.jpg

şevvalce
20-07-07, 12:36
resimler için teşekkürler,cansu harika çalıyor gerçekten,usta oolmuş artık ve onunla gurur duydum ben, bir türk kızı ve bizim müziğimizi kemanıyla birlikte tüm dünyaya tanıtıyor ne kadar güzel bişey bu:img-yes: :)elinde volkan konak resimleri olan varsa ekleyebilir mi???,tabi sarı sıcak tan olan resimlerini:)

Dazzle
20-07-07, 17:23
süper bi geceydi volkan abim çosturdu yine ama birazda hareketli sarkılar sölesin isterdim öle alışmışım ben volkan abimden hareketli sarkı dinlemedimmi dinlemiş saymıyorum kendimi ama keman çalan kızıda çok begendim canandı sanırım ismi

şevvalce
20-07-07, 17:41
evet adı canan dı:img-yes: volkan abimiz hareketli şarkılar da söyledi zaten:img-wink: hem coşturdu hem ağlattı valla söylediği o güzel şarkılarla,söylediği şiirler hele harikaydı harika,o kadar güzel okuyor kii :happy0064

cemipek34
21-07-07, 14:40
volkan konak ın olduğu her program müthiş geçer helede sarı sıcaksa tam bir müzik ziyafeti olur

şevvalce
26-07-07, 13:28
dünkü program tek kelimeyle muhteşemdi yine,Funda arar ve Hüseyin turan vee Hüsnü şenlandirici muhteşem bi müzik ziyafeti çektiler,ben çok keyif aldım çünkü konuklar zaten o kadar güzel işini iyi yapan sanatçılardı kii,harikaydı program katılan konuklar sayesinde tabii ve hüsnü abinin klarnetinin de hakkını vermek lazım tabikii:)o da işini çok ,sanatını çok başarılı icra ediyor bence:img-yes: :good:

okann1907
26-07-07, 13:43
a/b grubu
1 ATV ANA HABER BULTENI [NET] ATV 4,00 23,50
2 SENDEN BASKA [NET] ATV 3,30 17,30
3 YAPRAK DOKUMU (TKR) [NET] KAND 3,00 27,10
4 SARI SICAK [NET] ATV 2,90 13,90 5 STAR ANA HABER BULTENI [NET] STAR 2,70 16,80
6 AVRUPA YAKASI (TKR)-OPT [NET] ATV 2,60 21,10
total
15 BANKER BILO (T.S) [NET] FOX 1,90 10,20
16 SARI SICAK [NET] ATV 1,90 9,40 17 SELENA (TKR) [NET] ATV 1,80 15,90
18 DOBRA DOBRA (YAZ) [NET] KAND 1,80 12,60

Hirotaro
26-07-07, 18:23
http://www.loadtr.com/b-81424-ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-81425-ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-81427-ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-81428-ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-81429-ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-81430-ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-81432-ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-81433-ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-81434-ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-81435-ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-81436-ünlüler.jpg
http://www.loadtr.com/b-81437-ünlüler.jpg

devamı gelecek

nehir_ksk
27-07-07, 17:19
çok şanslıyım ya sarı sıcak'a funda arar katılsın dedim katıldı ya.
çok sevindim muhteşem bi ses.tam bir müzik ziyafetiydi.
hüseyin turan'ı da çok severim bi de o olunca harika oldu.
Hirotaro resimler için tşkler çok güzel.

koobee24
27-07-07, 21:06
geçen haftaki bölüm oldukça güzeldi hüseyin turan ve funda arar çok ii konukalrdı.ben çok zevk aldım.hele beyaz giymede koptum ya.bua rada funda arar'ın da Türküleri sevmesi hoşuma gitti gözümdeki funda arar imajı değişti.

şevvalce
27-07-07, 21:19
resimler için çok teşekkürler,evet geçen hafta sarı sıcakta harika sanatçılar vardı,ben çok zevk aldım:)

şevvalce
27-07-07, 21:22
haftaya da 'zara' var:happy0064 bu aralar valla hep sevdiğim sanatçılar üst üste geliyo,çok şanslıyım:happy0064 şevval sam,volkan konak,funda araa,hüseyin turan şimdi de zara:happy0064 eminim çok çok güzel ,müzik kokan bi program olcak:)

Hirotaro
27-07-07, 21:25
http://www.loadtr.com/b-82220-Tüm_Resimler.jpg
http://www.loadtr.com/b-82221-Tüm_Resimler.jpg
http://www.loadtr.com/b-82222-Tüm_Resimler.jpg
http://www.loadtr.com/b-82223-Tüm_Resimler.jpg
http://www.loadtr.com/b-82224-Tüm_Resimler.jpg
http://www.loadtr.com/b-82225-Tüm_Resimler.jpg
http://www.loadtr.com/b-82226-Tüm_Resimler.jpg
http://www.loadtr.com/b-82229-Tüm_Resimler.jpg
http://www.loadtr.com/b-82230-Tüm_Resimler.jpg
http://www.loadtr.com/b-82231-Tüm_Resimler.jpg
http://www.loadtr.com/b-82232-Tüm_Resimler.jpg

Hirotaro
27-07-07, 21:37
http://www.loadtr.com/b-82235-Tüm_Resimler.jpg
http://www.loadtr.com/b-82236-Tüm_Resimler.jpg
http://www.loadtr.com/b-82238-Tüm_Resimler.jpg
http://www.loadtr.com/b-82239-Tüm_Resimler.jpg
http://www.loadtr.com/b-82244-Tüm_Resimler.jpg
http://www.loadtr.com/b-82245-Tüm_Resimler.jpg
http://www.loadtr.com/b-82246-Tüm_Resimler.jpg
http://www.loadtr.com/b-82247-Tüm_Resimler.jpg
http://www.loadtr.com/b-82248-Tüm_Resimler.jpg

sena57-utku
02-08-07, 16:42
Bu haftada Yavuz Bingöl var:)Kesin izleyeceğim..:)Çok güzel olacağına eminim...:)
Resimler çok güzel sağol:)

şevvalce
02-08-07, 18:03
evet ya haftaya YAVUZ BİNGÖL var:happy0064ben de çok istiyodum katılmasını zaten bu aralar hep istediğim sanatçılar ard arda geliyor,önce Şevval ablacım,volkan konak,funda arar,zara veeeeeee şimdi de YAVUZ BİNGÖL:happy0064:happy0064ben de mutlaka izlicem,Yavuz abimizin olduğu yerde kalite vardır zaten,hiç şüphesiz yine harika bir türkü şöleni bizleri bekliyor,haftayı iple çekiyorum:happy0064

şevvalce
09-08-07, 14:22
dünkü program muhteşem di çünkü YAVUZ BİNGÖL vardı,harika söyledi türküleri abim zaten ona şüphe yoktu:)bir kez daha hayran oldum Yavuz abiye:)bu arada bi sinema filmi projesi varmış hatta onun için bıyık bırakmış,kilo almış:):)yavuz bingöl gibi başarılı bir sanatçıyı ve oyuncuyu sinemada görmek de mükemmel olacak:happy0064