PDA

Tüm Versiyonu Göster : Kaybolan Yıllar (Arşiv 1)

Sayfalar : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11

keremcem d
13-05-06, 13:10
http://img136.imageshack.us/img136/294/151lc.jpg

http://img139.imageshack.us/img139/7806/109ha.jpg

pelin-ce
13-05-06, 13:22
ben teşekkür ederim arkadaşlar keremcem d burak hakkı resimleri süper sağolasın sonunda 1 haftadır beklediğimiz o büyük gün geldi :dance: saatlerde bi geçse :not_i:

GÜL GÜZELİ
13-05-06, 13:25
keremcem d resimler çok güzel burak hakkı aslında çok yakışıklı yaa bizz ezo esmer aşkını istiyoruz diye adamı yok saydık nerdeyse ama oda hiçe sayılcak gibi degil tek sorun uzun saçları hiç yakışmıyo saçlarını kesse amma karizma olur aslında zaten resimlerdede belli nasıl karizma oldugu gözlerinin güzelligi ortaya çıkmış resmen :):):)

keremcem d
13-05-06, 13:34
keremcem d resimler çok güzel burak hakkı aslında çok yakışıklı yaa bizz ezo esmer aşkını istiyoruz diye adamı yok saydık nerdeyse ama oda hiçe sayılcak gibi degil tek sorun uzun saçları hiç yakışmıyo saçlarını kesse amma karizma olur aslında zaten resimlerdede belli nasıl karizma oldugu gözlerinin güzelligi ortaya çıkmış resmen :):):)

haha evet ya saclari kisa oldum mu yakisikli ama tabii esmeri gecemez:icon_ange :icon_ange nihayet o büyük gün geldi artik saatler kaldi dediginiz gibi dizimizin baslamasina.......insallah bu bölüm tanisirlar artik ezoyla esmer

keremcem d
13-05-06, 13:36
ben teşekkür ederim arkadaşlar keremcem d burak hakkı resimleri süper sağolasın sonunda 1 haftadır beklediğimiz o büyük gün geldi :dance: saatlerde bi geçse :not_i:

evet ya su saatlerde bi gecse ...........heyecandan patliyorum ya bence esmer süleymani vurmadi süleymanin yanindaki adami vurmus ola bilir

MasalTeam
13-05-06, 13:42
Bu dizi ile ilgili yazilariniza bu basliktan devam edebilirsiniz.

Saygilar,

Dizifilm.com Moderatörü

MasalTeam
13-05-06, 13:44
Bu dizi ile ilgili yazilariniza acilan 2. basliktan devam edebilirsiniz.

http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?p=504741#post504741

keremcem d
13-05-06, 13:48
vay be ikinci basligi actik sonundaaaaaaaaaaaaaaa

keremcem d
13-05-06, 13:51
http://img126.imageshack.us/img126/421/amag1bg.jpg http://img146.imageshack.us/img146/5732/esmerimzabyrabish24yz8ve5ht.jpg

5. bölümde ikinci basligimizi actilar ynai 10.bölümde 3.basligimizi acarlar artik:img-book:

beter_bocek
13-05-06, 14:00
saatler geçmek bilmiyor ya nasıl akşam olcak

beter_bocek
13-05-06, 14:01
arkadaşlar ikinci sayfaya geçmişiz bakalım anasayfaya ne zaman geçcez

papatya363
13-05-06, 14:03
ooo süper ikinci başlıkta açılmış arkadaşlar yani bu dizinin gidişatı çok iyi daha beşinci bölümde ikinci başlık açıldı bakalım ilerde inşallah özel forumda açılır

keremcem d
13-05-06, 14:05
insallah ana sayfayada geceriz:icon_ange :icon_ange bu arada bu aksam kaybollan yillarin tekrari var mi?????????????????

papatya363
13-05-06, 14:06
arkadaşlar bugün büyük gün sonunda cumartesi geldi ama akşama daha çok var bir an önce akşam olsada dizimizi izlesek

beter_bocek
13-05-06, 14:08
evet ya bir an önce akşam olsun

keremcem d
evet ya meraktan patlamak üzereyim..............insallah esmerle ezel bu sefer rahar rahat konusa bilirler kimse onlari rahatsiz ettmeden

dişiAslan
[QUOTE=keremcem d]insallah ana sayfayada geceriz:icon_ange :icon_ange bu arada bu aksam kaybollan yillarin tekrari var mi?????????????????[/QUOTE bence yakın zamnda ansayfaya geçicez ben eminim buna. dizimizn tekrarı var bugün yayınlanan son iki bölümü vericekler 4 de yayınlanıcak galiba

beter_bocek
13-05-06, 14:10
yaşasın tekrarı varmış esmerle ezo sahnelerini 40 kere seyretsem sıkılmam

papatya363
13-05-06, 14:15
keremcem d starın bugünkü yayın akışında 16:50 de ve 17:30 da kaybolan yılların tekrarı var yazıyo niye 2 tane yazmışlar anlamadım

keremcem d
13-05-06, 14:17
bence yakın zamnda ansayfaya geçicez ben eminim buna. dizimizn tekrarı var bugün yayınlanan son iki bölümü vericekler 4 de yayınlanıcak galib

cok t sk ederim süper bir haber ne güzel yine esmer ve ezelin bakismalarini göre bilecegiz:icon_ange

dişiAslan
keremcem d starın bugünkü yayın akışında 16:50 de ve 17:30 da kaybolan yılların tekrarı var yazıyo niye 2 tane yazmışlar anlamadım
paptyacım çünkü yayınlanan son iki bölümü vericekler ondandır.

pelin-ce
eski iki bölüm arka arkaya sanırım ondan

GÜL GÜZELİ
13-05-06, 14:20
yaşasın sonunda dizimizin 2 formuda olmuş çok sevindim bu arada bugun dizimizin iki eski bölümü veriliyo bi geçen haftanın bide ondan önceki haftanın buda ezo ve esmer sahnelerini tekrara izliyebilicez anlamına gliyoo çok sevinçliyim biran önce başlasa keşke:):):9

dişiAslan
13-05-06, 14:23
Esmerden Ezel'e

Aşkinla Yanarim Yanarim Sönmem
Dünyayi Verseler Bu Aşktan Dönmem
Seni Görmek Için Yaşamişim Ben
Ben Seni Görmeden ölmem ölmem
Ezelllllllllllll
Tanri Dağlarina Düşerken Gölgen
Deli Tay Gibi Gönlüme Vurulurmu Gem
Be4n Seni Görmeden ölmem ölmem
Ezelllllllllllllllll

Mustafa Yildizdoğan

pelin-ce
13-05-06, 14:24
arkadaşlar bu roportaj varmıydı bilmiyorum ama
saruhan hünel (Esmer) röportajı :img-clapp

Uç rollerde oynamamhttp://img83.imageshack.us/img83/3468/14985982ia.jpg
Demet ÖZDEMİR

Star TV’nin "Kaybolan Yıllar" dizisinde Yeşim Büber ve Burak Hakkı ile başrolleri paylaşan Saruhan Hünel’le, dizisi ve kariyeri üzerine konuştuk. Hünel, "İnsanlar seni karakterinle özdeşleştiriyor. Bu yüzden gay gibi uç rollerde oynamam" diyor.

- "Melek" dizisinden sonra sizi ekranlarda göremedik. İyi bir teklif mi gelmedi yoksa siz mi ekranlardan uzak kalmayı tercih ettiniz?

Teklif çok geldi ama ticaretle uğraşıyordum. Birçok oyuncuya göre proje seçme lüksüm de vardı. Gelen projelerden bazıları iyiydi ama hayalimdeki proje gelmedi. Genelde kötü adam karakterleri teklif edildi. Ekranlardan uzak kalmamın bir diğer sebebi de Aynalı Tahir dizisinde canlandırdığım Tilki Ekrem karakterinin üzerime yapışmasıydı. Biraz yüzümü unutturmak istedim.

- Hep kötü adam rollerinin teklif edildiğini söylediniz. Gerçekte sert mizaçlı mısınız peki?

Oynadığım kötü adam karakterleri yüzünden öyle olduğumu düşünüyorlar. Ama ben gerçekten gülmeyi çok seven, neşeli bir insanım.

- Kaybolan Yıllar dizisinde canlandırdığınız Esmer karakterinden bahseder misiniz biraz?

Esmer, doğulu bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geliyor. Daha sonra yetimhaneye bırakılıyor. 10 yaşında yetimhaneden kaçıyor ve hayatla mücadelesi başlıyor. Aynı zamanda ünlü bir işadamının yanında çalışıyor ve onun pis işlerini yapıyor. Ruhsal özelliklerine gelirsek, bugüne kadar hayatında hiçbir şeye sahip olmamış, esrarengiz, hiçbir zaman yapacaklarından ödün vermeyen, kendi doğruları olan güçlü bir karakter.

İmkansız aşk yoktur

- Dizide imkansız aşk mı var?

İmkansız aşk değil. Bizimki kopmuş ve çeşitli sebeplerden dolayı ulaşılmamış aşk. Bence zaten imkansız aşk yoktur. Gerçek aşk her zaman fedakárlık ister.

- Peki Esmer, aşkı için dizide ne gibi fedakárlıklar yapacak?

Esmer, aşkı için hayatından vazgeçiyor. Aslında çok huzurlu bir yerde yetişmesi gerekirken daha 10 yaşında, evlatlık verilen aşkını bulmak için yetimhaneden kaçıyor. Oysa dışarıda başına kötü olaylar gelebilir. Hayatta bundan büyük fedakárlık var mı?

- Dizilerde mafya karakterleri çok kullanılmaya başlandı. Bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz?

Şu an diziler, mafya ve polissiz yani entrikasız başlıyor. Ama ilerleyen bölümlerde reyting kaygılarından dolayı birden bire mafya çıkıyor ortaya. Esmer karakteri en başından beri mafyayla uç uca giden bir karakter. Yani bizim dizimizde reytingi kurtarmak için sonradan ortaya çıkan bir şey yok. Dizinin ilk bölümlerinde çok çatışma olduğu için insanlar mafya dizisi olarak algılamış olabilirler. Ama bizim dizimiz aşk dizisi.

- Oynamayı çok istediğiniz bir karakter var mı?

Hep kötü karakterleri canlandırdığım için iyiyi oynamak istiyordum. Onu da Melek dizisinde oynadım. Fakat seyircilerim beni o dizideki rolümle pek benimsemediler. Şimdi öyle şu rolü oynamak isterim diye aklımda bir şey yok. Uç roller her zaman bütün oyuncuları heyecanlandırmıştır. Ama ben Türkiye’de gay gibi uç rollerin oynanabileceğine inanmıyorum. Çünkü bir rolü iyi oynadığın zaman, insanlar seni oynadığın karakterle özdeşleştiriyor ve o etiket senin üzerinde kalıyor. Bunun için çok uç rolleri oynamam.

papatya363
13-05-06, 14:29
2 bölüm birden ha çok güzel ya arkadaşlar bu kaybolan yılların tekrarını vermeleri çok güzel hem biz yeniden izlemiş oluyoruz hemde daha önceden dizimizi izlemeyen kişiler denk gelip belki izlerde reytinglerimiz yükselir

keremcem d
13-05-06, 14:31

simdi saat 14de mi yoksa 14.50 demi?????????????

tng
13-05-06, 14:33
sırf bu diziye yorum yapmak için foruma üye oldum diyebilirim.sevdiğim dizilerin gidişatını burda takip ediyordum ama yrum yapma ihtiyacı duydum bu dizide.
yağmur zamanı bitti,bu reytingleri arttırır diyordum ama atv star avini 22.10 a almış.bu sorun yaratabilir.
ayrıca diziyi sevenlerin %90 ı gibi ben de ezel esmer aşkı diyorum.saruhan hunel aynalı tahirin 5 yıl sürmesinin en büyük sebeplerinden biriydi bence.en başarılı oyunculardan biriydi orda da.ama kaybolan yıllarda daha da aşmış.

M@vİ_M€Lek
13-05-06, 14:34
Yeni sayfamız hayırlı olsun.Ben çok mesaj yazamıyorum ama gayretleriniz için siz arkadaşlarıma teşekkür ediyorum Yeni bölüm yorumlarında görüşmek üzere.

keremcem d
13-05-06, 14:35
Esmerden Ezel'e

Aşkinla Yanarim Yanarim Sönmem
Dünyayi Verseler Bu Aşktan Dönmem
Ben Seni Görmeden ölmem ölmem
Ezelllllllllllll
Tanri Dağlarina Düşerken Gölgen
Deli Tay Gibi Gönlüme Vurulurmu Gem
Be4n Seni Görmeden ölmem ölmem
Ezelllllllllllllllll

Mustafa Yildizdoğan

cnm süpermis yaaaaaaa cok begendimmmmmmmmm

keremcem d
13-05-06, 14:36
sırf bu diziye yorum yapmak için foruma üye oldum diyebilirim.sevdiğim dizilerin gidişatını burda takip ediyordum ama yrum yapma ihtiyacı duydum bu dizide.
yağmur zamanı bitti,bu reytingleri arttırır diyordum ama atv star avini 22.10 a almış.bu sorun yaratabilir.
ayrıca diziyi sevenlerin %90 ı gibi ben de ezel esmer aşkı diyorum.saruhan hunel aynalı tahirin 5 yıl sürmesinin en büyük sebeplerinden biriydi bence.en başarılı oyunculardan biriydi orda da.ama kaybolan yıllarda daha da aşmış.

aramiza hosgeldinnnnnnnnn....ne kadar cok kisi buraya yorum yaparsa dizimiz icin o kadar iyi insallah sayemizde ana sayfada bir bölüm acilir

GÜL GÜZELİ
13-05-06, 14:37
Dişiaslan şiirinn çok Güzel Canim Ellerine Saglik Bu Arada Pelin_ce Yanliş Hatirmiysam Eger Ky Diger Forumda Bu Roportaj Vardi Arkadaşlardan Biri Eklemişi Yoksa Senmiydin Yine Hatirlayamdim şimdii Ama Yinede Iyi Olmuş Görmeyen Arkadaşlarimiz Vardir Belki Görmüş Olurlar Hemm :):)

papatya363
13-05-06, 14:40
keremcem d ben starın bugünkü yayın akışında yazılanı yazdım ama hangisi doğru bilmiyorum

keremcem d
13-05-06, 14:41
keremcem d ben starın bugünkü yayın akışında yazılanı yazdım ama hangisi doğru bilmiyorum

neyse cnm bizde saat 16da acariz yoksa demek ki 16.50de basliyacak

pelin-ce
13-05-06, 14:42
we burak hakkı fotoları :happy0064
http://img269.imageshack.us/img269/8538/27hi.jpg
http://img269.imageshack.us/img269/5278/51fh.jpg
http://img269.imageshack.us/img269/103/48dj.jpg
http://img269.imageshack.us/img269/2134/73ov.jpg
http://img269.imageshack.us/img269/2088/101lo.jpg

GÜL GÜZELİ
13-05-06, 14:43
Aramiza Hoşgeldin Tng Bende Katiliyorum Sana Aynali Tahirin Böyle Uzun Sürmesinde Ve Begenilmesinde Bencede Seruhan Hünelinde çok Payi Var Birçok Kişi Tilki Ekrem Için Izliyodu Zaten Bende Sirf Onun Için Izliyodumm Hele Aklima Gelmiyo şimdi Ismi Bi Kiz Vardi Onunla Olan Diyologuna Bayiliyodum Yaa Ne Tatli Bi Karakter Bu Seruhan Hünel Yaa Resmen Bişey Var Onda Sevilmicek Gibi Degil :):)

keremcem d
13-05-06, 14:45
pelin-ce resimler icin cooooook tskler

bu arada bende eskiden aynali tahirde saruhan hünelden nefret ediyordum alisani seviyordum ama simdi tam tersi alisan gelmis gecmis benim icin saruhan hünel altin gibi oldu cok yakiskliiiiiiiiiii

beter_bocek
13-05-06, 14:47
sana tamamen katılıyorum zaten bende onun için seyrediyodum aynalı tahiri

papatya363
13-05-06, 15:03
ben saruhan hüneli aynalı tahirde hiç sevmiyodum ama burda çok seviyorum yani kendime şaşıyorum bi insan hiç sevmediği birini sonradan çokda sevebiliyomuş

tng
13-05-06, 15:05
teşekkürler,hosbulduk.bu arada benim beğenip de kesin tutmaz bu,yayında kaldırılır izleyemem dediğim bütün diziler tuttu,çemberimde gul oya,hırsız polis,kırık kanatlar...
umarım kaybolan yıllar da seriyi bozmaz,gerçi star için ilk ona dizi sokmak başarıdır ama ne boyle devam eder umarım.

beter_bocek
13-05-06, 15:07
inşallah bence 4 bölüm sonra biz birincilik koltuğuna taht kurcaz

dişiAslan
13-05-06, 15:11
cnm süpermis yaaaaaaa cok begendimmmmmmmmm
beğenmene çok sevindim arkadaşım saol :icon_ange

dişiAslan
13-05-06, 15:15
Dişiaslan şiirinn çok Güzel Canim Ellerine Saglik Bu Arada Pelin_ce Yanliş Hatirmiysam Eger Ky Diger Forumda Bu Roportaj Vardi Arkadaşlardan Biri Eklemişi Yoksa Senmiydin Yine Hatirlayamdim şimdii Ama Yinede Iyi Olmuş Görmeyen Arkadaşlarimiz Vardir Belki Görmüş Olurlar Hemm :):)
beğendiğine sevindim arkadaşım saol. elimde daha güzel şiirler ve şarkılar var vakit buldukça yazıcam.

pelin-ce
13-05-06, 15:18
arkadaşlar bence saruhan hünel in melek dizisindeki performansınıda unutmayalım ordada süperdi ben çok severdim o diziyi
http://img247.imageshack.us/img247/7097/ads305z6uc.png
we birazda yeşim büber
http://img247.imageshack.us/img247/7631/amag0qw.jpg http://img247.imageshack.us/img247/9544/normaldizidolunay87ym.jpg

dişiAslan
13-05-06, 15:22
esmerden ezele

akşam erken çöker yalnızlığıma
sokak sokak gezer ararım seni
hasretin gönlümün yangınlarında
alev alev yanar ararım seni
EZELLLLLLLLLLLL

ezel18
13-05-06, 15:26
Arkadaslar buyurun sizin icin

http://img50.imageshack.us/img50/5112/esmeer4ftjhuhzhujuhzuzhz3dv.jpg

beter_bocek
13-05-06, 15:34
çok güzel olmuş ezel18 devamını bekleriz

GÜL GÜZELİ
13-05-06, 15:36
teşekkürler,hosbulduk.bu arada benim beğenip de kesin tutmaz bu,yayında kaldırılır izleyemem dediğim bütün diziler tuttu,çemberimde gul oya,hırsız polis,kırık kanatlar...
umarım kaybolan yıllar da seriyi bozmaz,gerçi star için ilk ona dizi sokmak başarıdır ama ne boyle devam eder umarım.
tng dizimiz bu güzellikte devam ederse bence kesinlikle bozmaz ve biliyomusun bende senın gibiyim izlemem dedigim bütün diziler tuttu mesela gümüş ilk gördügümde begenmedm izlemem dedim tutmaz diye düşündüm sonra bi kere izledim ve yanıldıgımı anladım üstelik çok güzelde tuttu dizi bence ky tutucak yani inşallah tutucak çünkü o diger dizilere nazaran çok güzel bi senaryoo ve insanlık dersi bencee izleyenler bir pişman izlemeyenler bin pişmann yaşasın ky ve ezo esmer aşkı:):):)

GÜL GÜZELİ
13-05-06, 15:39
esmerden ezele

akşam erken çöker yalnızlığıma
sokak sokak gezer ararım seni
hasretin gönlümün yangınlarında
alev alev yanar ararım seni
EZELLLLLLLLLLLL
dişiaslan ellerine saglık çok güzel şiirin tam esmerlikk ezel18 senınde ellerine saglık resim :img-artis çok güzel gerçi daha önce söylemiştim ricamı kırmayıp yapmıştın ama ben bir kere daha söylicem elleirne saglık çok iyi bi iş çıkarmışsın

beter_bocek
13-05-06, 15:39
bencede kaybolan yıllar tutucak zatende yavaş yavaş kendini belli etmeye başladı

ezel18
13-05-06, 15:40
birsey degil Gül Güzeli devami gelecek inschallah

ezel18
13-05-06, 15:44
bir tane daha

http://img132.imageshack.us/img132/3783/hastane340sudddddddddddddd6gg.jpg

dişiAslan
13-05-06, 15:45
ESMERDE EZELE MEKTUP;

Sen gideli kaç gün geçti? kaç hafta..? kaç yıl....? Saymadım.. bana yüzyıllar geçmiş gibi geliyor. son anda sen giderken gözlerinin buğusunu bıraktın. şimdi sis içinde bütün dünya. Çiçekler gözyaşlarımı içti, sen onları kırağı sanırsın, çiy sanırsın oysa hepsi benim gözyaşlarımla ıslak.

Ezelim özlüyorum seni. Bir balta indirildi, içimden bir ağaç köküyle devrildi. Gözlerimden akan yaştan belli değilmi, içim kanıyor. Özlem bir bulut gibi sarıyor beni, kuşatıyor. Seni sevmek bir sonsuzluk gibi büyüyor içimde. Haftanın her gününe, geçen her saate senin adını verdim. Senin adınla başlıyor mevsimler, yıllar sen varsan içinde geçerli...

Özlem bir yağmur gibi yağıyor üstüme. Damlalar yüreğime vuruyor, gecenin karanlığında bir başımayım. Uykularım bölük pörçük. Bütün rüyalarımda sen gözlerim kapanır kapanmaz gözlerin yaklaşıyor. Sonra bir rüzgar alıp seni, benden uzaklara götürüyor.

Geceler boyu sabahlayıp uğruna boşluğa düştüğüm, sevdiğim, bir tanem,gözbebeğim....Yüreğimden mühürlendim sana. Şiirler havalanıyor kuşlar gibi, şarkılar ağlıyor yokluğuna. Ezelim hayatı ben sende buldum, tükenirsem sen tüketirsin beni.

Yoksun, gittin, tek başına koydun beni... Bu nasıl bir özlemdir, kendi gövdem ateşten bir gömlek yanıyorum.. Yetti artık yetiş ne olur dayanamıyorum......

beter_bocek
13-05-06, 15:49
bu mektup çok güzel teşkkürler dişi aslan

dişiAslan
13-05-06, 15:58
bu mektup çok güzel teşkkürler dişi aslan
bişey değil arkadaşım. daha çok güzel mektuplarım var onlarıda yazıcam işaallah

beter_bocek
13-05-06, 15:59
şu anasayfaya geçsek herşey daha düzenli olcak ama

GÜL GÜZELİ
13-05-06, 16:07
dişiaslan harika olmuş çok güzel yaaaa nasılda uymuş ezoyla esmereee mütişsin arkadaşımm yaaa inşallah devamı gelir bu arada bende resim filan yapamıyorum ama şiir koyabilirm bi bakayım neler yapabilirimm bu iyi bi fikir sagol arkadaşım sayende ufakta olsa bi işe yarayabilicemm yanii:):):)

GÜL GÜZELİ
13-05-06, 16:16
çarpan yüregimi duyabiliyorsan ezelim ta oralardan gecenın bir vakti uyanıp görebiliyorsan beni yatagının baş ucunda her yagmur damlasında dokunabiliyorsan senın için akan gözyaşlarıma ezom ve anlıyorsan senın için agladıgımı işte o zaman boş yere arama uzaklarda beni nasılsa ben hep senınleyim içtigin suda,damarlarındaki kanda,odanda,sokakta,bastıgın toprakta kalbim her zaman her an senınledir sakın unutma YAŞAMAKSA SENİ SEVMEK BEN HİÇ ÖLMEDİM SENİ SEVİYORUM EZOMMM
arkadaşlar pek aklımdan yazdım diyemicem ama yinede ezoyla esmere uydurmaya çalıştım umarım olmuşturr :):):)

keremcem d
13-05-06, 16:25
resimler ev siirler süpermis ellerinize saglik:icon_ange
arkadaslar yesim büberin cogu filmi iki üc bölüm sonra yayindan kaldirildi insallah buda öyle olmaz

dizimiz reytinge kurban gitmez isnalalh

keremcem d
13-05-06, 16:30
arkadaslar size kötü bir haberim var bu benimle dans edermisin bittikten sonra bir benimle dans edermisin daha olacakmis........ancak bu sefer ki yarismada bu yarismanin ilk ücü ve öbnür yarismanin ilk ücü yarisacakmis....yani bizim dizi yandi yineeee

keremcem d
13-05-06, 16:34
http://img101.imageshack.us/img101/6166/16209qv.jpg http://img105.imageshack.us/img105/9263/ekran23te.jpg

off ya cok heyecanliyim birazdan kolaj bölüm basliyacak

dişiAslan
13-05-06, 16:41
dişiaslan harika olmuş çok güzel yaaaa nasılda uymuş ezoyla esmereee mütişsin arkadaşımm yaaa inşallah devamı gelir bu arada bende resim filan yapamıyorum ama şiir koyabilirm bi bakayım neler yapabilirimm bu iyi bi fikir sagol arkadaşım sayende ufakta olsa bi işe yarayabilicemm yanii:):):)
bişey değil arkadaşım ne demek ezelle esmere güzel bişeyler yapmaya çalışıyorum. ayrıca senin yorumlarında çok güzel öyle düşünme bence. şiirinde harika olmuş bu arada

dişiAslan
13-05-06, 16:46
resimler ev siirler süpermis ellerinize saglik:icon_ange
arkadaslar yesim büberin cogu filmi iki üc bölüm sonra yayindan kaldirildi insallah buda öyle olmaz

dizimiz reytinge kurban gitmez isnalalh
arkadaşım merak etme bizim dizimiz yayından kalkmaz. ilk başlayan bir dizi için raytıngleri iyi gidiyo. ayrıca saruhan hünelin ve burak hakkının hayranları oldukça fazla. o yüzden yayından kalkmaz. ayrıca ilk başşlarda raytıngler fazla yüksek olmaz. hırsız polisinde ilk bşlarda raytıngi düşüktü ama şimdi raytınglerde 1, oluyo. eminim kaybolan yıllarında raytıngleri zaman geçtikçe yükselicektir.

keremcem d
13-05-06, 16:49
arkadaşım merak etme bizim dizimiz yayından kalkmaz. ilk başlayan bir dizi için raytıngleri iyi gidiyo. ayrıca saruhan hünelin ve burak hakkının hayranları oldukça fazla. o yüzden yayından kalkmaz. ayrıca ilk başşlarda raytıngler fazla yüksek olmaz. hırsız polisinde ilk bşlarda raytıngi düşüktü ama şimdi raytınglerde 1, oluyo. eminim kaybolan yıllarında raytıngleri zaman geçtikçe yükselicektir.

insallah dedigin gibidir:icon_ange ama eger reytigler bu durumda devam giderse bence yayin saatini degistirirler cünkü benimle dans edermisin izlenme rekorlari kiriyor ve eski yarismadanda danscilar gelirse kesin herkes benimle dans edermisine bakar

keremcem d
13-05-06, 16:50
iki tane avartar:
en basa koymustum ama yine koyim

http://img130.imageshack.us/img130/2032/amag4gf.jpg http://img91.imageshack.us/img91/3676/esmerimzabyrabish24yz8ve6hz.jpg

keremcem d
13-05-06, 17:10
disiaslan yazdigin siire bir resim yaptim:icon_ange umarim hosunusa gider..........

http://img81.imageshack.us/img81/5155/048ck1tk.jpg

muratgünay
13-05-06, 17:34
Nihayet beklediğimiz cumartesi günü geldi.Bunun şerefine bir imza:

http://img240.imageshack.us/img240/1804/esmerezel9xo.jpg (http://imageshack.us)

umarım beğenirsiniz.

keremcem d
13-05-06, 17:45
muratgünay imzana bayildim ya süpermis:icon_ange arkadaslar 30 saat sonra kolej bölüm basliyacak

dişiAslan
13-05-06, 17:49
disiaslan yazdigin siire bir resim yaptim:icon_ange umarim hosunusa gider..........

http://img81.imageshack.us/img81/5155/048ck1tk.jpg
hoşuma gitti demek az kalır bayıldım. ellerine sağlık süper olmuş

GÜL GÜZELİ
13-05-06, 17:52
teşekkür ederim dişiaslan aslında pek beceriksiz degilim bişeyi ögrendimmi hemen kapıyorumm ama bu sesfer bi türlü ögrenemedim bu arada sakın kendimi övdügümü filan düşünmeyin arkadaşlar olurmu kendimi övmeyi hiç sevmem çünkü ama dedigim gibi bişeyi bi kere ögrendimmi bitmiştir bende çabuk kapıyorum bişileri bu arada dizimize saatler kaldı çok heyecanlıyım ama bi yandanda yine koskaca bi hafta daha bekliyecegiz diyede üzgünüm ama neyse sonunda izleyebiliyoruz ya varsın bi hafta bekleyelim dimi ne olcakki:):):)

dişiAslan
13-05-06, 17:54
arkadaşlar özeti izlerken bişey dikkatimi çekti. aliyle ender esmerin atladığı çatıda konuşuyolardı. acaba enderdmi polis? eğer polisse enderin esmerle ne işi var? acaba bu ender esmeri kullanıyomu? yada esmerdemi polis?
offf ya bende baya soru iaşretleri oluşmaya başladı işallah bu soruların cevabını bu akşam alırız.

keremcem d
13-05-06, 17:54
begendine sevindimmmmm ...kolaj bölüme az kaldi.......kolaj bölüm saat 6ya kadar sürer 7de benimle dans edermisine bakarim 9dada nihayet kaybollan yillara....zamanda gecmek bilmiyor...:icon_whis arkadaslar hep esmerden ezele bir siir yaptiniz ezelden esmerede bir siiri olan varsa buraya koysunnnnnnn

GÜL GÜZELİ
13-05-06, 17:56
dişiaslan ellerine saglık harika olmuş hayatım yaa ya ikisini böyle görünce ezel esmer aşkını daha çok istiyorum ya bi çift bu kadar yakışır birbirlerine nazar deycek valla bu kadar yakıştırmaktan ya diger dizilerdede birçok çift var ama ezoyla esmerin yarattıgı havayı güzelligi hiç biri yaratamıyo bence iyikide ikisi oynamış bu dizide başka oyuncular hiç yakışmazdı ezo ve esmer karakterinee:):):)

ezel18
13-05-06, 18:06
arkadaslar sizin icin

http://img238.imageshack.us/img238/314/ezelsdedrfffsddess0kl.jpg

SELİN ASLAN
13-05-06, 18:07
arkadaşlar lütfen ezel-ali imzası da yapar mısınız?ben ikisini çok yakıştırıyorum.umarım dizinin ilerleyen bölümlerinde istediğim sahneleri görürüm.ben ezel-ali aşkının olucağına inanıyorum.

dişiAslan
13-05-06, 18:11
buda ezelden esmere :icon_ange

eskiden gözlerin aydınlatırdı karanlığımı
şimdi sigaramın ateşi..
ESkiden sana sarılıp uyurdum geceleri
Yanımda olmasan bile
Şimdi yalnızlığım uyutur beni
Eskiden üşüdüğümde sen gelirdin aklıma
ısınırdım
Şimdi yaz ortasında bile üşüyorum sen gelince aklıma
Eskiden ölmekten korkardım
sensiz kalırım diye
Şimdi ölümden korkmuyorum. sensizliği
yaşarken
Eskiden umutlara yazmıştım ismini
Şimdi bu günümde bile okunmuyor
Eskiden günler nasıl geçer anlamazdım
Şimdi sensiz sabahlar olmuyor
Eskiden kolyem vardı boynunda
Şimdi Ellerinin izi var elimde
Eskiden seni arardım her anımda
Şimdi yanımdakilerle seni arıyorum
Eskiden kalbime kazımıştım seni
Şimdi hala eskiyi yaşıyorum, SENSİZ

dişiAslan
13-05-06, 18:16
dişiaslan ellerine saglık harika olmuş hayatım yaa ya ikisini böyle görünce ezel esmer aşkını daha çok istiyorum ya bi çift bu kadar yakışır birbirlerine nazar deycek valla bu kadar yakıştırmaktan ya diger dizilerdede birçok çift var ama ezoyla esmerin yarattıgı havayı güzelligi hiç biri yaratamıyo bence iyikide ikisi oynamış bu dizide başka oyuncular hiç yakışmazdı ezo ve esmer karakterinee:):):)
BİŞEY DEĞİL CANIM. SANA AYNEN KATILIYORUM ARKADAŞIM BEN DAHA ÖNCE BİRBİRİNE BU KADAR ÇOK YAKIŞAN BİR ÇİFT GÖRMEDİM. İKİSİDE BİR ELMANIN YARISI GİBİ. BİRBİRLERİNEDE ÇOK YAKIŞIYOLAR GERÇEKTENDE

GÜL GÜZELİ
13-05-06, 18:28
arkadaşlar tekrar tekrar izliyorum ama yinede doyamıyorum bu diziye yaa çok güzel ne farkettim biliyomusunuz ali ve ezel gün agarmasını izliyolardı ya esmer de arkdan bakıyodu orda ezeli kıskandı çünkü o zaman ezelin ezel olabilicegini düşünüyodu ve onun başka bi erkekle ki (bu erkek en yakın arkadaşı haberi yok) böyle samimi olmasını kaldıramadı ama ne yazıkki ondan sonra hastanede sen ezo degilsin diyip şüpelerinden vazgeçtigini gösterdi umarım bu şüpeleri yine agır basar ve vazgeçmez aylini araştırmaktann biraz daha dikkat etse aylin ne ipucları vericek ona ama nerdee:):):)

ezel18
13-05-06, 18:33
ali ve ezeli yakistiranlar icin

http://img125.imageshack.us/img125/5010/aliezel6brgtgtgt8xl.jpg

muratgünay
13-05-06, 18:36
muratgünay imzana bayildim ya süpermis:icon_ange arkadaslar 30 saat sonra kolej bölüm basliyacak

Beğendiğine sevindim.Bu yaptığım ilk imzaydı biraz acemiyim bu konuda.Umarım ilerde daha güzellerini yaparım.

ezel18
13-05-06, 18:36
iste en güzeli esmer ve ezo ya bunlar birbirine cokk yakisiyorr

http://img115.imageshack.us/img115/7826/esmeer4ftjhuhzhujuhzuzhz3rb.jpg

iborotti89
13-05-06, 19:07
arkadaşlar benim asıl anlamadığım konu şu. esmer ezel için ailesi olduğunu duyunca "sen ezo değilsin senin bir ailen var " dedi. çok saçma değil mi. esmer ezelin bir ailesi olduğunu zaten biliyor. gözlerinin önünde ezonun bir aileye verilişini görmedi mi? bu konuya bir açıklık getirirseniz sevinirim. bunu daha önce tartıştınız mı bilmiyorum çünkü bu forum çok kalabalık, takip etmesi zor oluyor. lütfen cvplarınızı bekliyorum

EsMeR_EzO_KY
13-05-06, 19:17
arkadaşlar süper ya bi kaç saat forma girmedim neler olmuş 2. form açıldıına çook sevindim GÜL GÜZELİ arkadaşım yaptıın resim süper olmuş bide anlamam diodun şiirleri yazan arkadaşlara çok tşkürlr süper şiirler yazmışsınız ya çok mutluyum yakında diğer diziler gibi bizimde ayrı bi formumuz olr inşllah

EsMeR_EzO_KY
13-05-06, 19:20
arkadaşlar benim asıl anlamadığım konu şu. esmer ezel için ailesi olduğunu duyunca "sen ezo değilsin senin bir ailen var " dedi. çok saçma değil mi. esmer ezelin bir ailesi olduğunu zaten biliyor. gözlerinin önünde ezonun bir aileye verilişini görmedi mi? bu konuya bir açıklık getirirseniz sevinirim. bunu daha önce tartıştınız mı bilmiyorum çünkü bu forum çok kalabalık, takip etmesi zor oluyor. lütfen cvplarınızı bekliyorum

arkadaşım bende bunu çok saçma buldum :icon_ange seninde dediin gibi ezo evlatlık verilirken nasıl arkasından koşmuştu burda bi mantık hatası var dier formdada tartışılmıştı yanılmıyorsam

muratgünay
13-05-06, 19:24
işte size bir imza daha:

http://img354.imageshack.us/img354/5374/murat6rg.jpg (http://imageshack.us)

EsMeR_EzO_KY
13-05-06, 19:25
ezel18 arkadaşım resim çalışmaların süper olmuş bende dier sayfaları bi araştırıp resimler koymaya çalışacam(:

tng
13-05-06, 19:28
benimle dans eder misin yüzünden dizinin gününü değişeceğini sanmıyorum çünkü starın o yarışmayı geçmesi için daha uygun bir yapımı yok.ama star avinin cumartersiye alınması sorun yaratır belki.ayrıca şiirler ve mektup çok güzeldi.

EsMeR_EzO_KY
13-05-06, 19:28
muratgünay arkadaşım imzaların çok güzel olmuş devamını bekliyoruz özellikle ilk yaptıın çok hoş

GÜL GÜZELİ
13-05-06, 19:37
arkadaşlar süper ya bi kaç saat forma girmedim neler olmuş 2. form açıldıına çook sevindim GÜL GÜZELİ arkadaşım yaptıın resim süper olmuş bide anlamam diodun şiirleri yazan arkadaşlara çok tşkürlr süper şiirler yazmışsınız ya çok mutluyum yakında diğer diziler gibi bizimde ayrı bi formumuz olr inşllah
cnm sanırım karıştırdın ben resim yapmadım hiç o büyük resimlerin hepsini ezel 18 arkadaşımız yaptı bence onu teprik etmek lazım çünkü süper bi iş çıkarmış bu arada ali ve ezeli yanyana yapmış oda çok güzel bi tanede ali ve nazlıdan yaparmısın cnm çünkü şimdiye kadar nazlı ve aliden hiç resim bırakmadılar belki sen bırakabilirsin :):):)

EsMeR_EzO_KY
13-05-06, 19:43
cnm sanırım karıştırdın ben resim yapmadım hiç o büyük resimlerin hepsini ezel 18 arkadaşımız yaptı bence onu teprik etmek lazım çünkü süper bi iş çıkarmış bu arada ali ve ezeli yanyana yapmış oda çok güzel bi tanede ali ve nazlıdan yaparmısın cnm çünkü şimdiye kadar nazlı ve aliden hiç resim bırakmadılar belki sen bırakabilirsin :):):)

Çok pardon özür dilerim ezel18 arkadaşımıza teşekkür edim ozaman ksura bakmasın aceleyle bütün yazdıklarınızı okurken yanlış görmüşüm heralde tkrar ezel18 tşkrler

merwednmz
13-05-06, 20:03
arkadaşlar resimler ve klip çok güzel olmuş. hazırlayanlara teşekkürler.

GÜL GÜZELİ
13-05-06, 20:06
tng cnm bence star avının cumartesiye alınması dizimize bi sorun olmaz ky izleyenler için star avının ne zaman ne saatte verildigi önemli degil yani degildir helhalde ben kendi adıma ky varken başka hiçbir diziyi yarışmayı veya başka bişeyi asla izlemem çünkü ky başladıgı gün ve saat benım için bütün dizilerden yarışmalardan vs çok önemliii ezo ve esmeri hiç bişeye degişmem :):):)

GÜL GÜZELİ
13-05-06, 20:27
arkadaşlar sizce bu bölümde esmer neden gidicek hastaneye bide sizce üçünü birden bekleyen şey olabilir fraganda diyolardki bu üç genç hiç ummadıkları şeylere karşı karşıya olmak üzereler derken ne demek istediler acaba ya çok merak ediyorum biran önce yeni bölüm başlasa:):)

Kurt_Memati
13-05-06, 20:35
Dizi Müziği ( Paylas.com linki)
Tıkla İndir (http://www.paylas.com/download/115001860/kaybolan_yillar.mp3.html)

Dizi Müziği ( Hemen Paylaş linki)
Tıkla İndir (http://www.hemenpaylas.com/download/708471/kaybolan_yillar.mp3.html)

Dizi Müziği ( Sendspace linki)
Tıkla İndir (http://www.sendspace.com/file/qa0te8)

GÜL GÜZELİ
13-05-06, 20:37
Çok pardon özür dilerim ezel18 arkadaşımıza teşekkür edim ozaman ksura bakmasın aceleyle bütün yazdıklarınızı okurken yanlış görmüşüm heralde tkrar ezel18 tşkrler
esmer_ezo_ky hiç önemli degil cnm olur böyle bian sen öyle diyince bende şaşırdım ne zaman yaptım diye sonra sayflara tekrar bakınca anladım tekrar ya aslında imza düzenlede yapılıyo biliyorumda nasıl yapılıyo çözemedim yoksa şimdiye kadar yapmıştım çoktann ama ugraşıyorum ögrenirim herhalde hehehehehehehe

EsMeR_EzO_KY
13-05-06, 20:39
arkadaşlar sizce bu bölümde esmer neden gidicek hastaneye bide sizce üçünü birden bekleyen şey olabilir fraganda diyolardki bu üç genç hiç ummadıkları şeylere karşı karşıya olmak üzereler derken ne demek istediler acaba ya çok merak ediyorum biran önce yeni bölüm başlasa:):)
cnm esmer zaten mecburen hastahaneye gidicek çünkü hatırlarsan eli kanıyordu bide aliyle kavga ederken ben dikkat ettim ezo kavga etmeyin dedi bence ezoyla ilgili bir durum olabilir ezo esmeri yanlış tanımasında :img-fie:
EZO&ESMER

dlkd
13-05-06, 20:41
Ya Fragmani Sonuna Kadar Ilk Bugün Izledim Ali Ile Esmer Tartişirken Ezel Gelip Onlari Ayiriyor Sonra Esmer Giderken Nazli Ile Karşilaşiyor Nazli Tanimayacak Bence Ilk önce

Sevgiler

ssvshy
13-05-06, 20:42
keremcem d dişiaslanın şiirine yaptığın resim harike tebrik ederim valla bu arada hepimize yeni sayfamız hayırlı olsun iyi gidiyoz

dlkd
13-05-06, 20:46
ya bu arada tebrikler 2. formu açmışız helal bize yakışır

ya birde benim aklıma takılan bir şey var dizi ilk başlarken ezel-esmer-aliyi anlatırken şöyle bir cümle vardı.

gün gelecek bu 3 çocuk birbirini bir daha hiç göremeyecek sonra yolları kesicek ve 3 koca düşman olduklarını öğrenecekler''

belki yanlış yazmış olabilirm ama böyle bir şey hatılıyorum ne düşmanı yaw ali düşman olabilir esmere ama ya ezel esmeere niye düşman olsun

ya olsun olsun ezel esmer aşkı olsunnnnnnnnnnnnnn

sevgiler

ssvshy
13-05-06, 20:46
bence tanır hafızasındaki görüntüleri hatırlıyo ama geçirdiği travma ve yaşadığı korku onu susturuyo helede işin ucunda ali varsa çünkü ali ile onu öldüreceklerinden korkuyo aman tanımasın daha iyi esmerle ali birbirini tanıyınca sorun olmaz en azından

dlkd
13-05-06, 20:52
olabilir ama bence tanımayacak ilk önce o hatırlamalar aslında net değil hafızasında bence ilerleyen bölümlerde hatırlayacak

ben tam tahmin etmiştim öylede çıktı mahir günşiray polisin içindeki köstebek yoksa aliyle ne işi var ve o adam biliyo o alinin esmerin çocukluk arkadaşı olduğunu düğüm o adamda o adam hem polis hemde mafyanın içinde

esmere ölüm emrini verdiği ve çatıda saat ile birlikte öldür diye resmini verdiği adam polisle iş birliği yapıyordu o yüzden öldürttü

ya yazık esmere yawwwwww

sevgiler

keremcem d
13-05-06, 20:54
keremcem d dişiaslanın şiirine yaptığın resim harike tebrik ederim valla bu arada hepimize yeni sayfamız hayırlı olsun iyi gidiyoz

tskler cnm begendine sevidnim...........Engin_1989 cok sag ol müsik icin.........bu arada bence ücü bugün birbirlerinin kim oldugunu ögrenecek

Kurt_Memati
13-05-06, 20:58
Birşey değil Keremcem D. Arkadaşlar dizinin müziği sayfa 9 da mevcuttur. 3 paylaşım sitesinden link aldim. Bunlar; sendspace.com, hemenpaylas.com ve paylas.com'dur.

weasleys
13-05-06, 21:11
arkadaşlar ben de yeni farkettim bu diziyi bana konusu hakkında fikir verir misiniz?anladığım kadarıyla üçü çocuk esirgemeden arkadaş ama bölünmüşsünüz. ezel-ali ya da ezel-esmer diye ama ezel hangisini seviyor ya da sevebilir.

GeLiNcIk88
13-05-06, 21:13
arkadaşlar ben de yeni farkettim bu diziyi bana konusu hakkında fikir verir misiniz?anladığım kadarıyla üçü çocuk esirgemeden arkadaş ama bölünmüşsünüz. ezel-ali ya da ezel-esmer diye ama ezel hangisini seviyor ya da sevebilir.

valla arkadasim biz tam bilmiyoruz ezel kimi sevecek diye ama biz esmeri sevsin istiyoruz .......

dişiAslan
13-05-06, 21:19
arkadaşım üçüde çocukluklarından beri birbirlerini çooooooooook seviyor. ama biz esmerle ezelin birbirine aşık olmasını istiyoruz. bana göre onlar çocukluklarından beri birbirlerine aşıklar.

GÜL GÜZELİ
13-05-06, 21:22
ya bu arada tebrikler 2. formu açmışız helal bize yakışır

ya birde benim aklıma takılan bir şey var dizi ilk başlarken ezel-esmer-aliyi anlatırken şöyle bir cümle vardı.

gün gelecek bu 3 çocuk birbirini bir daha hiç göremeyecek sonra yolları kesicek ve 3 koca düşman olduklarını öğrenecekler''

belki yanlış yazmış olabilirm ama böyle bir şey hatılıyorum ne düşmanı yaw ali düşman olabilir esmere ama ya ezel esmeere niye düşman olsun

ya olsun olsun ezel esmer aşkı olsunnnnnnnnnnnnnn

sevgiler
cnm tamamen katılıyorum sana alinin nefret etmek için bi nedeni var belki ama ezo ve esmerin yokki niye nefret etsin bence bahsettikleri nefret alinin nişanlısı yüzünden zaten bi sinir yaşıyo bide ezoya aşık olursa ve esmere kaptırırsa al sana kocaman bi nefret aliye yazık olucak ama inşallah ezel esmer aşkı olurrr olmazsa ikisinede yazık olurr çünkü:):):)

ssvshy
13-05-06, 21:24
artık bugün kesinleşecekte benim aklıma takılan neden ali esmerle kavga ediyo acaba esmer nazlının odasına girdide ali bunu yakaladımı ben en son fragmanı izlemedim varmıydı yeni bişey fragmanlarda

dişiAslan
13-05-06, 21:28
Bugün özeti Izlerken Dikkatimi çeken Bişey Oldu. Esmerin Yaninda Birisi Varya Hani Esmere Doğumgünüde Saat Veren Adam. çatida Buluşup Konuşuyolkar Ya Işte Ondan Bahsediyorum Ismini Bilmiyorumda O Kişinin. Bugün özette Aliyle Ikisini çatida Konuşurlarken Gördüm. Bu Adamin Aliyle Ne Işi Olurki? Bu Adamda Polis Yoksa . Eğer Polisse Bu Adamin Esmerle Ne Bağlantisi Var? Yoksa Esmerdemi Polis? Benim Aklimda Bir Sürü Soru Işaretleri Oluşmaya Başladi Iaşşlah Bu Akşam Cevaplarini Alabiliriz.

dişiAslan
13-05-06, 21:33
artık bugün kesinleşecekte benim aklıma takılan neden ali esmerle kavga ediyo acaba esmer nazlının odasına girdide ali bunu yakaladımı ben en son fragmanı izlemedim varmıydı yeni bişey fragmanlarda
BENCE ESMERLE ALİ ESMER EZEL İÇİN KAVGA EDİYOLARDIR. ESMER EZELİ ALİDN KISKANMIŞTIR O YÜZDEN KAVGA EDİYOLARDIR. BU KAVGANIN ALİNİN NİŞANLISIYLA Bİ İLGİSİ YOKTUR BENCE. FRAGMANDA DEĞİŞİK HİÇ BİŞEY YOK AYNI GÖRÜNTÜLER VAR SADCE YENİBİŞEY EKLEMEMİŞLER.

ssvshy
13-05-06, 21:34
ya bende çözemedim o adamı belkide mahir sadec esmeri beklerken karşılaşmıştır aliyle orda bir iki cümle konuşmuşlardır yada bu adam köztebek gerçekten belki derin devlet ajanı esmeri kullanıyo

papatya363
13-05-06, 21:41
ya arkadaşlar bi kaç saattir yoktum forum bayağı dolmuş dizimizede az bi saat kaldı bir an önce başlasada bizde bu soru işaretlerinden kurtulsak

pelin-ce
13-05-06, 21:43
arkadaslar daha öncede söylemiştim yine söylüyorum esmer bi gizli polis :img-polic en sonunda bu ortaya cıkıcak

ssvshy
13-05-06, 21:43
BENCE ESMERLE ALİ ESMER EZEL İÇİN KAVGA EDİYOLARDIR. ESMER EZELİ ALİDN KISKANMIŞTIR O YÜZDEN KAVGA EDİYOLARDIR. BU KAVGANIN ALİNİN NİŞANLISIYLA Bİ İLGİSİ YOKTUR BENCE. FRAGMANDA DEĞİŞİK HİÇ BİŞEY YOK AYNI GÖRÜNTÜLER VAR SADCE YENİBİŞEY EKLEMEMİŞLER.

ay keşke esmerin ezel için kavga etmesini istiyom ama ali değildi o enderle ya ender fragmanda ezeli öpüyodu hani bunlar ayrılcaktı

ssvshy
13-05-06, 21:44

ay keşke esmerin ezel için kavga etmesini istiyom ama ali değildi o enderle ya ender fragmanda ezeli öpüyodu hani bunlar ayrılcaktı çok mutlu görünüyodu

GeLiNcIk88
13-05-06, 21:46
ya ben daha fragmanini daha izileyemedim dogru duzgun ............

dişiAslan
13-05-06, 21:59
ESMERDEN EZELE,

Arkadaşımın aşkısın küçüğüm
kabul et artık
Beni severken arkadaşımın aşkısın
İnkar etme biliyorum
Gözlerinden okuyorum
Onun aşkısın
Benim her zaman küçüğüm olarak kalacaksın
Küçüğümsün çünki;
Kabul edemiyorum büyüdüğünü
Çocukluk aşkımsın
Öyle kalacaksın
Gençlik aşkımsın
Öyle kalacaksın
Hayatımın aşkısın
Öyle kalacaksın
Kabul et
Beni severken arkadaşımın aşkısın

NOT: Bu şiiri Aliyle ezelin arasında belki bir yakınlaşma olur diye yzdım. gerçi böyle birşey olmaz ama ben kafamdan bir seneryo yazdım ve bu şiiri buraya yazmak istedim

GÜL GÜZELİ
13-05-06, 22:17
şiir çok güzel cnm ama inşallah şiirdeki gibi arkadaşımın aşkısın olayı olmaz bide bişey dicem bende esmerin aliyle ezoyu kıskandıgı için kavga etmesini çok isterim tabiki ama bence ne ezodan dolayı nede nazlıdan onlar zaten birbirlerini ilk gördükleri andan itibaren hiç sevmediler tabiki çocukluklarını demiyorum büyüdükten sonra rosa ötelde gördüler birbirlerini ondan bahsediyorum ve hep ciddi bişekilde konuşuyolardı mesafeli bence aralarında bi konuşma olucak bu konuşma sırasındada böyle bi tartışma olucak nerde esmer ezoyu kıskanıcakkk ooooo onun için daha çok beklememiz gerekiyo galiba:):)

dişiAslan
13-05-06, 22:28
şiir çok güzel cnm ama inşallah şiirdeki gibi arkadaşımın aşkısın olayı olmaz bide bişey dicem bende esmerin aliyle ezoyu kıskandıgı için kavga etmesini çok isterim tabiki ama bence ne ezodan dolayı nede nazlıdan onlar zaten birbirlerini ilk gördükleri andan itibaren hiç sevmediler tabiki çocukluklarını demiyorum büyüdükten sonra rosa ötelde gördüler birbirlerini ondan bahsediyorum ve hep ciddi bişekilde konuşuyolardı mesafeli bence aralarında bi konuşma olucak bu konuşma sırasındada böyle bi tartışma olucak nerde esmer ezoyu kıskanıcakkk ooooo onun için daha çok beklememiz gerekiyo galiba:):)
şiiri beğendiğine sevindim. tabiki böyle bişey olmaz biz sadece arkadaşlarla otururken kendi kafamızdan bir seneryo yazdık bende onun üzerine bu şiiri yazdım. dizide kesin böyle bişey olmıycaktır. çünki ezmerle ezo birbirlerine hala aşıklar. bu arada bencede aliyle esmer kıskançlık yüzünden kavga etmiyolardır, kesin başka bişey yüzündendir. ama ben kıskançlık yüzünden kavga emelerini isterdim

tng
13-05-06, 22:37
aliyle ezel arasında bir şey olursa esmerin şiirdeki kadar sakin olacağını sanmıyorum.(şiir güzel tabi,o ayrı.)

düşmanlık olayına gelince esmer,görevi icabı mafyanın içine sızdığını açıklayamaz ezele böylece ezelle esmer de düşman olmuş olur bence.tabi o üçünün de düşman olacağı mevzusu öylesine söylenmediyse.

gülpembe
13-05-06, 22:40
Ya 1 gün foruma girmedim neler neler olmuş(ama iyi şeyler olduğu kesin) :img-wink:
Öncelikle 2.Sayfaya geçmişiz.Hepimize hayırlı,uğurlu olsun. :happy0064 Umarım yakında Ana sayfaya da geçeriz.
Aramıza yeni katılan arkadaşlara Hoşgeldiniz diyorum.Daha nicelerine ''hoşgeldiniz'' demek dileğiyle. :img-yes:
Resimler video ve şiirler için çok sağolun arkadaşlar.Hepinizin ellerine sağlık.
Nihayet cumartesi oldu ve dizimizin başlamasına az kaldı.(oleyyyyyyy)
Bir arkadaşımız Esmer'in Ezo'ya ''Sen Ezo değilsin.Senin bir ailen var.''demesine mantıksız demiş.Ona kesinlikle katılıyorum.Bende o sahneyi izlerken aynı şeyleri düşünmüştüm.(gerçi ben Ezo&Esmer sahnesi diye sevincimden pek birşey düşünmüyordum ama...) :love05:
Gül Güzeli kesinlikle katılıyorum.Umarım arkadaşımın aşkısın durumları olmaz(Esmer açısından) :img-blush

Ezo & Esmer Aşkı...

keremcem d
13-05-06, 22:44
evet 30 dakika sonra dizimiz baslayackkkkkkkk...cok heyecanliyim simdiden...siirinizi cok begendim yarin kesiny azdiginiz siirlere resimlere yapacagim

GÜL GÜZELİ
13-05-06, 22:46
belki şimdi degil ama esmer ezoya aylin diye aşık olursa ki olucak bence o zaman görebiliriz esmerin kıskandıgı sahneleride umarım bu kıskançlıklara ezodanda yanıt gelir tabiki olumlu şekilde ayyyy yerim ben onu ya kıskanması bile güzel olur onun ezo inşallh kıymetini bilirde aşık olur esmere esmer gibi deli dolu bi aşık bulamaz kendinee:):)

tender
13-05-06, 22:48
http://www.e-kolay.net

burdan yerli dizilerden dizimize puan verebiliriz arkadaslar

keremcem d
13-05-06, 22:52
belki şimdi degil ama esmer ezoya aylin diye aşık olursa ki olucak bence o zaman görebiliriz esmerin kıskandıgı sahneleride umarım bu kıskançlıklara ezodanda yanıt gelir tabiki olumlu şekilde ayyyy yerim ben onu ya kıskanması bile güzel olur onun ezo inşallh kıymetini bilirde aşık olur esmere esmer gibi deli dolu bi aşık bulamaz kendinee:):)

evet ya esmer ezeli aylin olarak taniyor yani ezele aylin olarakta asik ola bilir......insallah ezel esmerin kiymetini bilir.....gerci ilk bakista esmer ezele asik oldu ama ezelde bir ip ucu vermediler ilk bakista asik oldu mu diye!!!!!bu arada son 25 dakika.........

keremcem d
13-05-06, 22:52
işte size bir imza daha:

http://img354.imageshack.us/img354/5374/murat6rg.jpg (http://imageshack.us/)

cnm senin yaptigin imzalarin hic biri acemi isi degil hepsi süper oluyorlar cok begendim

GÜL GÜZELİ
13-05-06, 22:59
gülpembe eger arkadaşımın aşkısın durumu olursa esmer açısından o zamana esmerden esmer çıkar herhalde şimdi kötü olmak istemiyo ama o zaman kötününde kötüsü olur çünkü yıllarını ezoyu bulmaya adamış kimseyi koymamış yerine ezoyla yaşadıgı anları hayel edipte yaşamış eger ezo aliye aşık olursa esmer için yaşam bitmiş olur şimdi diyiceksinizki ezoyu bulamadıkı daha aylinin ezo oldugunu bilmiyo biliyorum ama ögrenmicek diyede bişey yok bakarsınız senaristler bize süpriz yapmış ve esmer ezoyu bulmuş bellimi olurr :):):)

gülpembe
13-05-06, 23:01
evet ya esmer ezeli aylin olarak taniyor yani ezele aylin olarakta asik ola bilir......insallah ezel esmerin kiymetini bilir.....gerci ilk bakista esmer ezele asik oldu ama ezelde bir ip ucu vermediler ilk bakista asik oldu mu diye!!!!!bu arada son 25 dakika.........

Evet ya.Artık belli etsinler Ezo'nun kime aşık olduğunu ya da olacağını.
Umarım Esmer'e aşık olur.Son 18 dakika........

keremcem d
13-05-06, 23:01
son 20 dakika kaldi en iyisi ben artik yavas yavas uzim:icon_ange icime dogdu bugün aliyle esmer birbirlerinin kim oldugunu ögrenecekler......ama ezelin kim oldugunu ögrenmiyecekler.......belki iki üc bölüm sonra...ama kavgada bence ali esmerin kolyesini görüp taniyacak.......neyse ben dedigim gibi uzim:sad53:

keremcem d
13-05-06, 23:02
Evet ya.Artık belli etsinler Ezo'nun kime aşık olduğunu ya da olacağını.
Umarım Esmer'e aşık olur.Son 18 dakika........

evet herkesin aklindan biri geciyor bi ezelin aklindan kimse gecmiyor....gerci sarilmalarindan fln ali diyorum ben ama.......

GÜL GÜZELİ
13-05-06, 23:06
yaaaa keremcem d öyle deme ama yaa siz öyle dedikçe ben fena oluyorum ezel aliye aşık olmucak inşallah yani senın az önce dedigin gibi esmerle birbirlerine ilk bakışta aşık olmuş olsunlar inşallahhhhhhhhhhhhhh sonra yavaş yavaş anlasınlar razıyım yeterki gönülleri birbirlerine aksın varya eger ikisinin aşkı olursa kendim aşık olmuş kadar sevinicem arkadaşlar heheheheheheheheheheheh:):)

gülpembe
13-05-06, 23:09
yaaaa keremcem d öyle deme ama yaa siz öyle dedikçe ben fena oluyorum ezel aliye aşık olmucak inşallah yani senın az önce dedigin gibi esmerle birbirlerine ilk bakışta aşık olmuş olsunlar inşallahhhhhhhhhhhhhh sonra yavaş yavaş anlasınlar razıyım yeterki gönülleri birbirlerine aksın varya eger ikisinin aşkı olursa kendim aşık olmuş kadar sevinicem arkadaşlar heheheheheheheheheheheh:):)

Evet yaa öyle deme.Ne olursa olsun Ezo&Esmer aşkı olsun.

tng
13-05-06, 23:10
sonuçta ezel esmerin kim oldugunu öğrenince ona yönelecektir aliyle aşk yaşasa bile.ama sabredemeyiz sanırım o kadar uzun sürmesini. :)

keremcem d
13-05-06, 23:18

tamam tamam demem artik ezel esmer aski dioyrum yeterrrrrrrr

ben gidioyrum dizi basladi

dişiAslan
13-05-06, 23:19
canım benim sen merak etme ezel aliye hiç bir zaman aşıl olmıycaktır. ezel zaten alinin bir nişanlısın olduğunu ve onu çok sevdiğini biliyo ezel nişanlı bir çifti ayırıcak karaktere sahip değil. ezel sadece esmere aşıktı ve hepde öyle olucak. elindede sonundada birbirlerini tanıycaklar sonrada büyük aşklarını yaşıycaklar ben buna eminim.

GÜL GÜZELİ
13-05-06, 23:27
agzından bal damlıyo arkadaşım inşallah dedigin bigi olur ama birbirlerini tanımadan aşık olsunlar o zaman gerçekler çıktıgı zaman ortaya daha bi heyecanlı olur çünkü düşünsene bi ikiside çocukluk arkadaşına aşık olduklarını ögrenicekler ikiside çok şeker olur o zaman hhehehe çok güzel bi aşk yaa allah herkeze versin böyle güzel bi aşk:):):9

gülpembe
13-05-06, 23:29
tamam tamam demem artik ezel esmer aski dioyrum yeterrrrrrrr

ben gidioyrum dizi basladi

Ayy Keremcem d beni korkuttun dizi başladı diye.Kaçırdım sandım. :img-fie:
Neyse daha başlamamış.(Başlamasını istiyorum da kaçırdım diye korktum işte)

dişiAslan
13-05-06, 23:31
arkadaşlar dizimiz başlamak üzere herkeze iyi seyirler dilerim :icon_ange
dizimiz bittikte sonra burda buluşalım yorumlarınızı bekliyorum:)

gülpembe
13-05-06, 23:34
Arkadaşlar birazdan dizi başlayacak.Şimdi baktım reklam vardı.Herhalde reklam bitince başlar.Yani umarım.
Ben gidiyorum.Hepinize iyi seyirler ve iyi akşamlar
Bye :sad53:

GÜL GÜZELİ
13-05-06, 23:35
daha başlamadı hayatım merak etme birazdan başlar ya arkadaşlar söz konusu aşk olunca engel mengel görmüyo gözüm nedense yani bi çift var ortada birbirleri için yaratılmış nerdeyse birbirlerinden başka bişey düşünmüyolar yıllar geçmiş olsa bilee kavuşma hayaliyle yaşıyolar sonra sırf sevgiden yoksun kalmış diye mutsuz diye gidiyo kız başkasına aşık oluyo bu haksızlık ya ben senarist olsam ikisini aşkla asla ayırmazdım ya ölümle ki inşallah ezoyla esmere böyle bişey olmucak yada illa birilerinin aşık olması gerekiyosa ikisini birden başka kişilere aşık ederdimm en adaletlisi bu olurdu herhaldee en azından yaşadıkları onca yıla onca güzel günlere yazık etmiş olmazdımm ne senaryo ama dimi heheheh:):):)

geçmişten
13-05-06, 23:36
başladııııııııııııııııııııııııııııı :icon_redf çok heyecanlıyımmmmm :icon_redf

gülpembe
13-05-06, 23:37
arkadaşlar dizimiz başlamak üzere herkeze iyi seyirler dilerim :icon_ange
dizimiz bittikte sonra burda buluşalım yorumlarınızı bekliyorum:)

Ben malesef gece yorum yapamıyorum.Annemler kızıyorlar.Çok isterdim ama neyse...İyi seyirler Hoşçakalın :sad53:

GÜL GÜZELİ
14-05-06, 00:58
arkadaşlar ben bu bölümden sonra ezel esmer aşkı bitmiştir derim yaaa bütün belirtiler ali esmer aşkı diyo maleseff üstüne ezelin hamileligi çıktı yani umarım o bulantı piskolojikmendir ama galiba ezelde hamile yaa benım ezo ve esmer aşkı için hiç umudum kalmadı maleseff şimdiden sonra ali ve esmer aşkını izlicez ama ben yinede ezo ve esmer aşkı diyorum tabiki:(:(:(

SzARap
14-05-06, 01:00
Arkadaşlar Ali kötü polis mi????? Yani bugün yetimhaneden gelen öyle bir ailede büyüyen ve maaşı ortada olan kaç polisin gizli bir bankada 1 milyon dolar parası var....

Ayrıca o çatıdaki adamın ona ne borcu var...???

Kafam iyice karıştı yaaaaaaaaaa..... inanamıyorum....

Esmer & Ezo

**Tugce**
14-05-06, 01:00
Arkadaşlar süper bir bölümdü,Çok sevinçliyim...Bu hafta görebildim, mahir günşırayı.Hemde iki kere çıktı.................. Ender ve bahara birkez daha sinir oldum.... :icon_redf

M@vİ_M€Lek
14-05-06, 01:08
Benimde kafam karıştı doğrusu ilginç bir şeyler yapmak için arapsaçına döndürmeye gerek yoktu.Kim kimdir anlamadım bu arada yeni bölümden fragmanlar dönüyor ali nişanlısıyla nikah masasında ben size söyleyim bu nikah kıyılamaz mutlaka bir şey olur zaten nazlının sonunu iyi görmüyorum ezel esmer aşkını geçtim tanışamadan biter bu dizi temennim değil tabi ama her hafta aynı söylüyorum uzattıkça uzatıyolar

pelin-ce
14-05-06, 01:11
süper bi bölümdü yine. gözyaşlarımı tutamadım :img-cray:

hey allam ya bunlarınki nasıl bi kaderdir böyle yazık bunlara böyle giderse birbirlerini hiç bulamıcaklar ben diyorum zamanlama hatası var bu dizide ezo yanlış zamanda kapıdaydı (esmerin ölmedi ezo) baş komser yanlış zamanda geldi (ali yi arıyosun ama alin karsında ezo) :img-heh:
nazlı hatırlamıcak yada hatırlasada bişey anlamıcak kimse, kriz geçirdini sancaklar bence bu enderdende korkulur valla :img-cold: adam herşeyi planlıyo yazık ezoyu nasılda tehdit ediyo kız korkusundan aliyle bile konuşamadı ezo da hamile sanırım ya off bu psikopat kişilik enderin basına bizim esmer tarafından bi bela gelse ne güzel olur :fighting2

SzARap
14-05-06, 01:17
Arkadaşlar tam başını yakalayamadım..ama gördüğüm kadarıyla...

Ali nişanlısı nazlı ile nikah kıyıyordu... ( ama bun nazlının hayalide olabilir )
sanki nikahta ezelde vardı... birden birşey olmuş gibi ayağa kalkıyordu...

Esmer birini takip ediyordu... sanırım..2 bölümde gösterilen cami imamı olabilir... sonra bir cam atölyesi gösterildi...

İllaki de Esmer & Ezo aşkı

M@vİ_M€Lek
14-05-06, 01:17
Enderin tehtit olayı saçma değilmi sizce o kasette bu kadar kötü ne vardıki sanki yatakta yakalanmış gibi muamele etti Ezelde bir güzel sindi

muratgünay
14-05-06, 01:19
İzleyebildiğim kadarıyla yine çok güzel bir bölümdü.Malesef ilk yarım saatini seyredemedim rica etsem genişçe bir özetini yazabilir misiniz?Ayrıca YesiLs arkadaşımız umarım bu bölümüde bir an önce upload eder.

**Tugce**
14-05-06, 01:20
Bende Ender Pislik Pislik Hareketler Yaparken Aklima Geldi Esmer Ezelin Gerçek Kimliğini Ortaya çikarinca Ender Konusuna Bir El Atar Diyorumm...benim De Kafam Karişti...

geçmişten
14-05-06, 01:20
Senaristlerin burayı takip ettikleri söleniyo arkadaşlar lütfen tepkimizi dile getirelim ezel ve esmer aşkını korusunlar ve önem versinler yaa eğer böle yapmazlarsa çok kötü olacak dizi.alinin nişanlısınıda delirtmenin ne anlamı vardı anlamadım . :fighting2
evet alinin niye hesabında o kadar çok para var iyice çorbaya döndürdüler :img-black

GÜL GÜZELİ
14-05-06, 01:21
arkadaşlar ezo ve esmer aşkı için bi umut yok dedim ama son bölümde nasıl baktıgını görmüşünüzdür esmere çok derinden bakıyo hani ender tehtit ettiya aliye yaklaşmadı sonra işte bu sebebten yani aliye yaklaşamıyoken belki esmere aşık olabilir ve her şekildede yani ezel kime aşık olursa olsun ortadaki nefret bi kişiye ait aliyee esmerin yüzüne nasıl nefretle baktı gördünüzmüü üstelik yeni bölümün fraganınında gördügüm ve anladıgım kadarıyla nazlı intihar ediyooo bence ali şuan büyük bi nefret taşıyo içindee yeni bölümleri çok merak etmeye başladım bu yeni bölümlerde inşallah ezonun hamileligini görmeyizz:):):)

tender
14-05-06, 01:22
super bir bolumdu..
full action :)

lipres12
14-05-06, 01:24
ya bu kadarda olmaz ya...ezo esmerin öldügünü saniyor...bahar hamile...ezel galiba hamile...ender istedigi herseye ulasiyor...ezonun ailesi desen tam timarhanelik...nazli ise ne yaptigini bilmiyor...ali ise sözde nazliyi seviyor...ezonun aliye olan ilgisi....herhalde daha kötü olamazdi...
inancimi yavas yavas kaybetmeye basliyorum...ama yinede ezo-esmer....

acelya_09
14-05-06, 01:24
Ya her zaman ki gibi super bi bolum'du
Ezo ya yani aylin'e cok aciyorum yaa o butun bunlari haketmedi
Ender delisin'den ne zaman kurtulucak yaa
Ali'ye gelince bence nazlila daha cok ilgilenmeli ....
Esmer'in hastasiyim'ya cok iy rolunu yapiyoo hele rosa hanim'i kurtadigi sahne Off cok guzel'di sonun'da nazli'yi gorunce nasil sasirdi ama

Tek bildigim birsey var oda Ezo&Esmer aski harikaaa

dlkd
14-05-06, 01:25
arkadaslar

relax ali ve ezel aşkı olamaz nazlı var yapmayın 1
evet ezel hamile ama bebeiği düşüreceke hemde ender yüzünden böylece enderin foyası ortaya çıkacak 2

ezel aliden aliyi bulmasını isteyecek ve ezel ve ali birbirini bulacak.

ali esmere taktı bir şekilde kolya vasıtasıyla sanırım ıda esmer olduğunu anlayacak

ama şu mahir günşiray her şeyi biliyorrrrrrrrrrrrrrr

son sahnede ezel geldi kavga etmeyin dedi, esmerin gzölerinin içine naıls baktı bence şimdi ezel aliden kaçacak ender ona zarar vermesin diye bu arada esmer kollayacak ezeli ezeli esmere bilmeden bağlanacak.

bu arada frgamanı çok az yakaladım, ali ile nazlı evleniyor nikahtalardı, sonra esmer gece yarısı koşuyordu bir adamın peşinden sonra o adamla karanlık bir yerde oturmuş adam bir şey yapıyordu ateşle oda konuşuyordu onunla bu kadar valla

bence bu haftanın birinici biziz her şey iyi gidiyor merak etmeyin

sevgiler

hilal__
14-05-06, 01:25
YA cok guzel bir bölüymdü ama ezelin esmeri bulmasi icin alinin yanina gitti ya tam söylüyordu komser geldi sinir oldum Olamaz ya diye bagrarak zipladim.Ezelin hamile olmasina da cok üzüldüm kesin hamile belli Ender nekadar kicik biri yaa allahtan ezelin yengesi gordu ama ispat yok onun icin ender yine siyrilacak birseyler bulur nasil bir arkadas anlam veremiyoum ezel nasil bu kadar kotu birinin arkadasi ve arkadasi gibi kötü birinin esi.
Bence birseyler olacak ve ali ve ezel ilk once birbirlerini taniyacak hasret giderecekler ve sonra beraber esmeri arayacaklar ama biran önce birinden biri tanissalar iyi olacak yanii
Esmer le ali kavga ederken ezelin gelmesi ve ali kavga etmeyin demesi
esmer ve alinin hemen akkillarina geldi ezelin ilk bolumlerde dedigi gibi kavga etmeyin esmer ali diyee insallah nazli birseyler hatirlamaz ve kriz geciriyor diye atlatirlar
Insallah haftaya güzel gelismeler olur

Sevgiler

yamada
14-05-06, 01:28
eeeeeeee valha super di son bolum offffffffff simdiden 6ci bolumu bekliyorum !!!!!!!! enderi ic semiyorum kesin olmuyecek kotuler olmez derler ya offfffffff insalha esmer gebertir onu !!!!!!!!!adi bye

dlkd
14-05-06, 01:28
haftaya nikah var nikah ali ile nazlının nikahı heheh

sevgiler

muratgünay
14-05-06, 01:29
muratgünay arkadaşım imzaların çok güzel olmuş devamını bekliyoruz özellikle ilk yaptıın çok hoş

Beğendiğine sevindim.Devamının geleceğinden emin olabilirsin.

tender
arkadaşlar lütfen ezel-ali imzası da yapar mısınız?ben ikisini çok yakıştırıyorum.umarım dizinin ilerleyen bölümlerinde istediğim sahneleri görürüm.ben ezel-ali aşkının olucağına inanıyorum.

bende ezel-ali aşkı istiyorum ama takib ettigim kadarıynan ezelle esmeri yakıştırıyor cogunluk

GÜL GÜZELİ
geçmişten bence nazlıyı alinin nefreti büyüsün diye delirttilerr bu arada o para neyin nesiydi bende anlamadım güya polis ama gizli işlerde çeviriyo gibi geldi bana bu arada mahir günşıraydı sanırım o adamın ismi ali ve esmerin çocukluk arkadaşı oldugunu biliyo bence ama söylemiyoo ve hata yaptıgının farkında bile degil iki yakın arkadaş yakında iki ezeli düşman olucak onun yüzünden ve ben diyorumki o bunaltı yani ezelin migde bulantısı piskolojikmende olabilir çünkü piskoloji diye bişey kalmadı kızda ender yüzünden artık mideye filan vurmaya başlamış olabilir arkadaşlar senaristler galiba sırf biz ezo esmer aşkından yanayız diye ali ve ezel aşkı yapıcaklar galiba süpriz diye yani ama ben böyle bi süpriz istemiyorumki zaten hep derler bişeyi çok istedinmi olmazmış bizimkide o hesap galiba:(:(

dişiAslan
14-05-06, 01:30
yine süper bir bölüm izledik harikaydı bütün sahneler. hele o sahne yokmu benim içim gitti. esmerle ali kavga ederken ezel yanlarına gidip ali kavga etmeyin dedi ya benim o sahnede içim gitti. 3, de o sahnede eskiyi hatırladı bence. suratlarındanda bişeyler hatırladıukları belli oluyo. bence yakın zamnda birbirlerini tanıycaklar. esmerle ezel olmasa bile aliyle ezel yada esmerle ali birbirlerini hatırlıycak gibi. ezelim esmerin öldüğünü duyunca nasılda yıkıldı. yazık kıza halbuki bi bilse ezelin ona ne kadar yakında olduğunu.

SzARap
14-05-06, 01:31
Arkadaşlar bu akşam olayların birkaç kez ortaya çıkacağı anlar oldu ama hepsi resmen direkten döndü...

Ezel aliden birini bulması için yardım isterken tam ismini söyleyecekti ki ( bence bu esmerin adı olacaktı ) komiser geldi...

Ali Esmeri yakalayıp sorguladığınında eline aldığı kimlik sinan ...... birşey adı yerine kendi ismi olacaktı ki esmer adı nadir bulunduğu için alinin şüphesini çekecekti...

Ali çatıda Mahir günşıray ile konuşurken esmer onları görmeliydiki... üçü bir arada bu çatının önemini ortaya çıksaydı...yani yıllar önce burda ayrılmışlar...

Esmer rosaya tam haçın kime ait olduğunu söylüyordu ki otel kurşunlandı... ama en azından esmerin artık oğlu olmadığını biliyor...

yani bu akşam herkez yanlış zamanda yanlış yerlerdeydi.... umarım haftaya kim kimdir iyice ortaya çıkarda... ezel artık ikisinden birinin gerçekte kim olduğun öğrenir..

Sonuna kadar Esmer & Ezel aşkı...

dlkd
14-05-06, 01:33
Sonuna Kadar Esmer & Ezel Aşki

Ve öylede Olacak

Sevgiler

pelin-ce
14-05-06, 01:35
Arkadaşlar bu akşam olayların birkaç kez ortaya çıkacağı anlar oldu ama hepsi resmen direkten döndü...

Ezel aliden birini bulması için yardım isterken tam ismini söyleyecekti ki ( bence bu esmerin adı olacaktı ) komiser geldi...

Ali Esmeri yakalayıp sorguladığınında eline aldığı kimlik sinan ...... birşey adı yerine kendi ismi olacaktı ki esmer adı nadir bulunduğu için alinin şüphesini çekecekti...

Ali çatıda Mahir günşıray ile konuşurken esmer onları görmeliydiki... üçü bir arada bu çatının önemini ortaya çıksaydı...yani yıllar önce burda ayrılmışlar...

Esmer rosaya tam haçın kime ait olduğunu söylüyordu ki otel kurşunlandı... ama en azından esmerin artık oğlu olmadığını biliyor...

yani bu akşam herkez yanlış zamanda yanlış yerlerdeydi.... umarım haftaya kim kimdir iyice ortaya çıkarda... ezel artık ikisinden birinin gerçekte kim olduğun öğrenir..

Sonuna kadar Esmer & Ezel aşkı...

ya ben boşuna demiyorum bu dizide tek kusur zamanlama hatası diye geçen 1. bölümden beri bu böle (esmer ezo giderken yetişemedi) son bölümdede böle haftayada böle olcak görürsünüz

£speranza
14-05-06, 01:36
Ya artık en azından biri öğrensin gerçeği çığlık çığlığa dizi izliyorum evde annem deli muamelesi yapmaya başladı bile.İyice sinir etmeye çalışıyorlar izleyiciyi belli ve başardılarda Ali ve Ezel konuşurken komserin geldiği sahnede ağlıyacaktım nerdeyse.Ve Ender meselesine birisi el atsın lütfen.Gösterdiği görüntülerde bu kadar önemli ne vardı anlamadım, Ali Ezel'i eve bıraktığında babası zaten gördü her şeyi ve istediği gibi yorumladı.Ayrıca o görüntüler muhtemelen otoparkın video kayıtları bir kopyada Ezel Hanım düşünüp alsa Ender'in gerçek yüzünü cümle alem görecek ama....

Esmer'i anladık da Ali'nin o adamla ne işi var hesabındaki 1.000.000 doların hikmeti nedir anlamadım.Anlayan varsa lütfen izah etsin.

Yeşim Büber'in Esmer'in öldüğünü öğrendiği sahnedeki oyunu süperdi tebrik ediyorum kendisini.Ve "Ali kavga etmeyin" dediği zaman Saruhan Hünel bakışları harikaydı.Ne diyeyim hikaye süper, oyuncular harika birde anasayfaya geçsek deymeyin keyfimize:D

lostsever
14-05-06, 01:37
ne güzel yaa ikinci başlık açılması dizinin gerçekden ne kadar çok tutulduğunun belirtisi arkadaşlar.
bu akşamki bölümde süperdi.ezelin en azından bu bölümde aliye kendi hayatıyla ilgili bişeyleri anlatmasını bekledim ve evet tam oluyor derken komiser geldi.. kaldı bu iş yine bir iki bölüm sonrasına.
esmer ve ali çok fazla karşılaşmaya başladı.. ezelin durun çocuklar yapmayın demesi çok güzeldi hepsine bişeyler anımsattı . alinin nişanlısı iyice yedi kafayı .
bakalım sonu nereye varacak.
mahir günşırak acaba savcı mı ben gizli polis özel bir birim filan diye düşündüm çünkü orjinal filimde öyleydi.
aliyle bağlantısını da görünce şaşırdım.
benim unuttuğum şey tabiki esmerin adının değişmiş olması. ama süleyman çesen esmer diye hitap etmesi yanılttı beni.
ve şu süleyman çesenin kızı fazlalık bence. gereksiz gürültü yapmasıda cabası.
esmer rosaya haçın hikayesini anlatırmı.. aslında rosa yanlış zamanda ve yanlış şekilde başlattı anlatmaya. önce kendi hikayesini anlatmalıydı başına gelenleri ve haçı nasıl bulduğunu.

çok güzeldi gelecek hafta çok kesikti.sabırsızlıkla bekliyorum şimdi tüm yorumları okumaya başlıcam.

dişiAslan
14-05-06, 01:37
bu mahir denilen adam bence aliyle esmerin çocukluk arkadaşları olduğunu biliyo. ve aliyle esmeri birbirine düşürmek istiyo. benim o adamı hiç gözüm tutmadı esmerinde alininde başına bela olucak gibi

dlkd
14-05-06, 01:40
ya 6. bölümün frgamanını benden başka gören olmadımı ben sonuna yetiştim başını gören oldumu fragmanın

sevgiler

EsMeR_EzO_KY
14-05-06, 01:41
Arkadaşlar tek kelimeyle süper bi bölümdü bence
-Ezonun esmerin öldüünü duymasıyla birlikte ben yıkıldım :hıh artık ezo aliyi arıycak inşallah esmeri unutmaz ya :img-swoon
-Esmer artık rosa hanımın ezonun annesi olduunu anladı ve bence artık ona daha yakın davranıcak
-Esmer aylinden çok etkilendi bu kesin çünkü son sahnede aylini görünce bi acayip oldu
-Bence Mahir Günşıray herşeyi bilio ama tam olarak çözemedim bu adamı bide çatıda aliye burası güzel bir yer demesi daha önce geldii halde gelmemiş gibi yapması bu adamın bişiler karıştırdıını gösteriyor
-Alinin nişanlısının esmeri görünce bağırması bence aliyi daha çok şüphelendirecek artık alide esmerin peşini zor bırakır
-Ezonun kocasına sölicek bi söz yok tek kelimeyle ''manyak'' galiba ezo da hamile :img-sorry
-Ezonun yengesi enderle yaseminin arasında bişiler olduunu anladı kesin ezoya söyler ezoda neler yaşadı ya cnm benim artık hiç güldüünü görmüyoruz :img-cray: :img-heh:
arkadaşlar bu bölümden en çok aklımda kalanlar bunlar ve ezo ve esmerin gittikçe daha çok uzaklaştıını görmek beni çıldırtıo :( :not_i:

muratgünay
14-05-06, 01:44
cnm senin yaptigin imzalarin hic biri acemi isi degil hepsi süper oluyorlar cok begendim

İmzalarımı beğendiğine çok sevindim kardeşim.Yenilerini yapmak için sabırsızlıkla 5. bölümün eklenmesini bekliyorum.

dlkd
14-05-06, 01:46
aksini düşünüyorum ben şimdi ender aliye zarar vermesin diye aliden uzak duracak ezel zaten bu bölümün sonunda yaptı bunu alide sordu neyin var diye falan

alide ezel üzülmesin diye anlayışla karşılayacak ve bir süre uzak duracak ama bu arada esmer aylin peşinde olacak sanırım esmer ezeli kollayacak kocasından ve esmerin onu koruması ezeli çok etkileyecek ama ezel hamile ve o bebek ender yüzünden düşecekkkkkkkkkkkkk, kesin dayak falan atacak kıza bu arada bu vesile ile foyası ortaya çıkacak

sevgiler

dişiAslan
14-05-06, 01:46
Bu ender denilen ruh hastası ezelin başına iyice bela oldu. elindeki videoda o kadar korkucak bişey yoktuki zaten ezelin babası aliyiyle ezeli beraber görmüştü. ezel niye enderin jantajına boyun eğdi anayamadım. bu arada ezelde HAMİLE bence. sabah kalktığında miğdesi bulanıyodu. işallah hamile falan değildir. ender öğenirse mutlaka o çocuğun doğmasını ister. gerçi ezel böyle ruh hastası bi adama çocuk doğurmıycağnı söyledi ama yinede belli olmaz karşısında ender gibi bir ruh hastası var.

pelin-ce
14-05-06, 01:47
bu dizideki kilit isim mahir günşiray ne adam ya sırf entrika ali de esmer de ona bağlı ali de kötü polis olamaz olmamalı ya ben inanamam ali iyi polistir :img-polic ayrıca ümitsizliğe düşmeyin arkadaşlar ezo aramasa esmer arıyo ezoyu bu aşk eninde sonunda gerçekleşecek :dance:

tender
14-05-06, 01:48
Enderin tehtit olayı saçma değilmi sizce o kasette bu kadar kötü ne vardıki sanki yatakta yakalanmış gibi muamele etti Ezelde bir güzel sindi

sana katiliyorum orada TV deki sahneyi uzatsalar daha iyi olurdu hani Ezel Ali ye sarılıyor falan onu koysalardı ve de Ender Ali den kafayı yediginde yere dusmesi falan sonra sarılma o zaman daha inandırıcı olurdu ama gene de Ender iştee sagı solu belli degil elemanın

dlkd
14-05-06, 01:51
pelin-ce helal işte bu esmer ve ezel aşkı olacak bende katılıyorum

bu arad tekrarlıyorum yeni fragmanı gören olmadı ali ile nazlı evleniyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nikahtalardııııııııı başını kaçırdım ama

sevgiler

yamada
14-05-06, 01:52
ya doru bende ilk bu bolumun basini yetisemedim 5ci bolum varsa gonderin lutfen simdiden sahol !!!ve bye

tender
14-05-06, 01:58
Senaristlerin burayı takip ettikleri söleniyo arkadaşlar lütfen tepkimizi dile getirelim ezel ve esmer aşkını korusunlar ve önem versinler yaa eğer böle yapmazlarsa çok kötü olacak dizi.alinin nişanlısınıda delirtmenin ne anlamı vardı anlamadım . :fighting2
evet alinin niye hesabında o kadar çok para var iyice çorbaya döndürdüler :img-black

gecen bir arkadas soylemisti bu filmin esinlenme kaynagi infernal affairs adli bir uzakdogu filmi diye bende aldim izledim filmi ..hatta filmi aldigim yerde satan adam guzel film sectin abi bu filmin tum haklarini Brad Pitt satin aldi 2 sene sonra
Tom Cruise ile bu uzakdogu filmini bir Hollywood yapimi yapacak falan dedi.. sonra oturdum izledim gercekten benzer sahneler var .tabi Turkiyeye uyarlanmisi olab ilir cunki ben orijinalinde Aşk gormedim nerdeyse kadin yoktu orjinalinde.
Arkadasinda belirttigi gibi filmin orjinalinde 2 si de polis kucukkten ayrilmislar birbirinden biri polis teskilatindan atilmis (bu adamı esmer yapmislar) ama gene de derin devlet tarzi polise gizli bilgiler veriyordu mafya nin icine sızarak..
diger basrolu oynayan kisi ise Cok hizla yukselen bir polis .bu da bizim dizimizde Ali. ve Ali ise Mafyanin adami polisin icine sizan bir kostebek. bu 1 milyon dolar olayini boylece acikliga kavusturabiliriz...
Dedigim gibi orijinalinden uyarlandiysa eger ki bi kac sahne benziyor orada Ali -esmer - suleyman cesen var-- Ezel diye bir karakter yok rosa yok ender yok vs vs kimse yok..yok yok sadece 90 dakkalik bir film 2 adamin hikayesi.

Ali nin hesabina gelen para bence mafya dan geldi o para.

EsMeR_EzO_KY
14-05-06, 01:59
arkadaşlar malesef yeni fragmanı göremedim gören arkadaşlar varsa detaylı bir biçimde anlatabilirlermi lütfen

tender
14-05-06, 02:00
arkadaşlar ezo ve esmer aşkı için bi umut yok dedim ama son bölümde nasıl baktıgını görmüşünüzdür esmere çok derinden bakıyo hani ender tehtit ettiya aliye yaklaşmadı sonra işte bu sebebten yani aliye yaklaşamıyoken belki esmere aşık olabilir ve her şekildede yani ezel kime aşık olursa olsun ortadaki nefret bi kişiye ait aliyee esmerin yüzüne nasıl nefretle baktı gördünüzmüü üstelik yeni bölümün fraganınında gördügüm ve anladıgım kadarıyla nazlı intihar ediyooo bence ali şuan büyük bi nefret taşıyo içindee yeni bölümleri çok merak etmeye başladım bu yeni bölümlerde inşallah ezonun hamileligini görmeyizz:):):)

yeni bolum fragmanına bende baktım ..nazlı nın intiharı falan yok onu nerden cıkardın anlamadım ? sadece ali-nazlı evleniyorlardı

xanax
14-05-06, 02:01
arkadaşlar, ben endere hiç sinir olmuyorum çünkü o nasıl bir sert kayaya çarpcak haberi yok :butch:
Esmerimiz ona dünyayı dar edicek, o bölümleri heyecanla bekliyorum. Bence ali ezel aşkıda imkansız, alinin çok derdi var.bence herşey çok güzel gelişiyo, heyecandan ölüyorum. Bu arada şarkıyı söyleyeni bileniniz varmı?

tender
14-05-06, 02:05
YA cok guzel bir bölüymdü ama ezelin esmeri bulmasi icin alinin yanina gitti ya tam söylüyordu komser geldi sinir oldum Olamaz ya diye bagrarak zipladim.Ezelin hamile olmasina da cok üzüldüm kesin hamile belli Ender nekadar kicik biri yaa allahtan ezelin yengesi gordu ama ispat yok onun icin ender yine siyrilacak birseyler bulur nasil bir arkadas anlam veremiyoum ezel nasil bu kadar kotu birinin arkadasi ve arkadasi gibi kötü birinin esi.
Bence birseyler olacak ve ali ve ezel ilk once birbirlerini taniyacak hasret giderecekler ve sonra beraber esmeri arayacaklar ama biran önce birinden biri tanissalar iyi olacak yanii
Esmer le ali kavga ederken ezelin gelmesi ve ali kavga etmeyin demesi
esmer ve alinin hemen akkillarina geldi ezelin ilk bolumlerde dedigi gibi kavga etmeyin esmer ali diyee insallah nazli birseyler hatirlamaz ve kriz geciriyor diye atlatirlar
Insallah haftaya güzel gelismeler olur

Sevgiler

"ama ezelin esmeri bulmasi icin alinin yanina gitti ya tam söylüyordu komser geldi sinir oldum Olamaz "

bence esmerin oldugunu dusunuyor .. Ali den Ali yi bulmasini isteyecekti.ben oyle anladım

dişiAslan
14-05-06, 02:06
arkadaşlar malesef yeni fragmanı göremedim gören arkadaşlar varsa detaylı bir biçimde anlatabilirlermi lütfen
pek bişey olmuyo. aliyle nişanlısı evleniyolar. galiba nhikahta bir problem çıkıyo. esmer 2, bölümde bi adamla camide konuşmuştu ya onu takip ediyo. sonra mahirle esmeri konuşurken gösterdiler. fazlada bişey göstermediler kısa sürdü zaten

EsMeR_EzO_KY
14-05-06, 02:07
Bu arada bişi sölemeyi unuttum arkadaşlar ezonun aliye uzak davranmasına çook sevindim çünkü ezo esmere daha yakın olabilir bide esmerle ezonun yakın bir zamanda birbirlerini tanıycaklarını düşünmüyürum dizinin gidişatına bakılırsa aliyle ezonunda birbirlerini tanıma şansı azaldı çünkü ezo alinin iilii için ondan uzak duruo yani birbirlerini yakın bi zamanda tanıyamıycaklar gibi gelio bana inşallh öyle olmaz

51arzu
14-05-06, 02:08
ya cok guzel bir bolumdu yaa
insallah nazli hatirlamaz esmeri

weasleys
14-05-06, 02:10
ben de izledim bugünkü bölümü en çok merak ettiğim şey mahir midir nedir o adam kim?hem aliyi hem de esmeri tanıyor. bir arkadaşımız esmer gizli polis demiş ama öyle olsaydı nazlıyı vurmazdı.bence bu bile ezel esmer aşkını engelleyen en önemli faktör. yani belki onun esmer olduğunu öğrenince çocukluktan beri gelen sevgisini hatırlayacaktır ama esmer nasıl anlatmalı hayat onu o hale getirse bile artık kılını kıpırdatmadan adam öldürebilen biri bu da ezele ters birşey. ezelin mutluluğu için ali daha hayırlı ama nazlı var ortada.bir de şunu farkettim esmerin sevgisi daha çok saplantı gibi. o benim diyor da başka birşey diyor. ilk ezeli o buldu ama sanki annesi de o doğurmuş gibi bir tavır içinde.garip bir sevgisi var daha ne olduğunu anlayamadım. çünkü esmer onu buluduğunda çocuktu,ezel de bebekti. bu yaşta aşk olmaz.ama o o zamanda saplantılı bir şekilde sahiplenmiş ezeli. anlamadım. ben de sanırım ezel ali aşkını destekleyen taraftayım ki azınlıktayım. bir de pek dizilerde benim istediğim insanlar çift olmazlar çünkü ben genelde zayıf ihtimalli tarafı tercih ederim. heralde çekiyor beni.bir de nazlı rolündeki kızı hiç sevmiyorum. gümüşte de oynuyordu galiba çok itici bir kız.

tender
14-05-06, 02:14
Arkadaşlar tek kelimeyle süper bi bölümdü bence
-Ezonun esmerin öldüünü duymasıyla birlikte ben yıkıldım :hıh artık ezo aliyi arıycak inşallah esmeri unutmaz ya :img-swoon
-Esmer artık rosa hanımın ezonun annesi olduunu anladı ve bence artık ona daha yakın davranıcak
-Esmer aylinden çok etkilendi bu kesin çünkü son sahnede aylini görünce bi acayip oldu
-Bence Mahir Günşıray herşeyi bilio ama tam olarak çözemedim bu adamı bide çatıda aliye burası güzel bir yer demesi daha önce geldii halde gelmemiş gibi yapması bu adamın bişiler karıştırdıını gösteriyor
-Alinin nişanlısının esmeri görünce bağırması bence aliyi daha çok şüphelendirecek artık alide esmerin peşini zor bırakır
-Ezonun kocasına sölicek bi söz yok tek kelimeyle ''manyak'' galiba ezo da hamile :img-sorry
-Ezonun yengesi enderle yaseminin arasında bişiler olduunu anladı kesin ezoya söyler ezoda neler yaşadı ya cnm benim artık hiç güldüünü görmüyoruz :img-cray: :img-heh:
arkadaşlar bu bölümden en çok aklımda kalanlar bunlar ve ezo ve esmerin gittikçe daha çok uzaklaştıını görmek beni çıldırtıo :( :not_i:

Bende de cok guzel yorumlamissin olaylari arkadasim katiliyor sana

Bu arada bu bolumde ilk kez bir sey farkettim. Esmer gülebiliyormuş:)))
gercekten gulmek daha cok yakışıuor bu adama. bir de 4.bolum sonu ve 5.bolum basinda ıslakken oyunu superdi ve daha yakısıklı gorunuyordu . Sanırım makyaj az yapmıslardı ıslak oldugundan. bence cok makyaj yapılıyor Saruhan hunele ve adamı cirkinleştiriyorlar.

EsMeR_EzO_KY
14-05-06, 02:18
weasleys
''ben de sanırım ezel ali aşkını destekleyen taraftayım ki azınlıktayım. bir de pek dizilerde benim istediğim insanlar çift olmazlar çünkü ben genelde zayıf ihtimalli tarafı tercih ederim. heralde çekiyor beni.''
arkadaşım inşllah dediin gibidir çünkü ben ESMER&EZO aşkını destekleyenlerdenim
bide bu bölümde sahneleri çok azdı lütfen daha çok ezo&esmer sahnesi görmek istiorum

dlkd
14-05-06, 02:21
ya o bir milyon dolar olayını bende anlamadım sanırım bu şu mahir günşiray ile alakalı ali bu adamın bir şeyini yakalyıp tehdit edecek nazlıyı vauranı bana bul diye

ama kesin esmer ve ezel aşkıdır çıkış yokkkk

sevgiler

lostsever
14-05-06, 02:21
gecen bir arkadas soylemisti bu filmin esinlenme kaynagi infernal affairs adli bir uzakdogu filmi diye bende aldim izledim filmi ..hatta filmi aldigim yerde satan adam guzel film sectin abi bu filmin tum haklarini Brad Pitt satin aldi 2 sene sonra
Tom Cruise ile bu uzakdogu filmini bir Hollywood yapimi yapacak falan dedi.. sonra oturdum izledim gercekten benzer sahneler var .tabi Turkiyeye uyarlanmisi olab ilir cunki ben orijinalinde Aşk gormedim nerdeyse kadin yoktu orjinalinde.
Arkadasinda belirttigi gibi filmin orjinalinde 2 si de polis kucukkten ayrilmislar birbirinden biri polis teskilatindan atilmis (bu adamı esmer yapmislar) ama gene de derin devlet tarzi polise gizli bilgiler veriyordu mafya nin icine sızarak..
diger basrolu oynayan kisi ise Cok hizla yukselen bir polis .bu da bizim dizimizde Ali. ve Ali ise Mafyanin adami polisin icine sizan bir kostebek. bu 1 milyon dolar olayini boylece acikliga kavusturabiliriz...
Dedigim gibi orijinalinden uyarlandiysa eger ki bi kac sahne benziyor orada Ali -esmer - suleyman cesen var-- Ezel diye bir karakter yok rosa yok ender yok vs vs kimse yok..yok yok sadece 90 dakkalik bir film 2 adamin hikayesi.

Ali nin hesabina gelen para bence mafya dan geldi o para.

orjinal filmi beğenmişsindir umarım. o yazıyı yazxan bendim... hong kong yapımı orjinal filim üç bölümdü.. ve olaylar gösterim sırasyıla
2 bölüm 1 bölüm ve 3 bölüm halinde gösterildi...
filmin yayın haklarını martin secorsese aldımı bilmiyorum ama amerikan versiyonunu cekti ve leonardo di caprio matt damon jack nicholsen gibi bir çok ünlü var. film 2006 da göterime the departed adıyla gösterilecek. muhakkkak turkiyede de gösterilecek. bende hollywod versiyonunu çok merak ediyorum.
ben aşk filminden ve ezel hikayesinden yada roza hikayesinden bahsetmedim ama filmin kemik yapısı sende fark etmişsindir burdan esinlenme.
tabiki yan konular olmalı özellikle de aşk olmalıki dizi izlensin.

EsMeR_EzO_KY
14-05-06, 02:22
tendercim cnm teşkür ediorum bencede saruhan hünele gülmek daha çok yakışıo sol yanaında gamzeside var çok tatlı ya eskiden hiç sevmezdim ama bu diziyle beraber hastası oldum süper rol yapıo

tender
14-05-06, 02:23
ben de izledim bugünkü bölümü en çok merak ettiğim şey mahir midir nedir o adam kim?hem aliyi hem de esmeri tanıyor. bir arkadaşımız esmer gizli polis demiş ama öyle olsaydı nazlıyı vurmazdı.bence bu bile ezel esmer aşkını engelleyen en önemli faktör. yani belki onun esmer olduğunu öğrenince çocukluktan beri gelen sevgisini hatırlayacaktır ama esmer nasıl anlatmalı hayat onu o hale getirse bile artık kılını kıpırdatmadan adam öldürebilen biri bu da ezele ters birşey. ezelin mutluluğu için ali daha hayırlı ama nazlı var ortada.bir de şunu farkettim esmerin sevgisi daha çok saplantı gibi. o benim diyor da başka birşey diyor. ilk ezeli o buldu ama sanki annesi de o doğurmuş gibi bir tavır içinde.garip bir sevgisi var daha ne olduğunu anlayamadım. çünkü esmer onu buluduğunda çocuktu,ezel de bebekti. bu yaşta aşk olmaz.ama o o zamanda saplantılı bir şekilde sahiplenmiş ezeli. anlamadım. ben de sanırım ezel ali aşkını destekleyen taraftayım ki azınlıktayım. bir de pek dizilerde benim istediğim insanlar çift olmazlar çünkü ben genelde zayıf ihtimalli tarafı tercih ederim. heralde çekiyor beni.bir de nazlı rolündeki kızı hiç sevmiyorum. gümüşte de oynuyordu galiba çok itici bir kız.

Bence de Esmerin Ezele olan bagliligi saplantı seklinde.

ezgi su
14-05-06, 02:27
geçmişten bence nazlıyı alinin nefreti büyüsün diye delirttilerr bu arada o para neyin nesiydi bende anlamadım güya polis ama gizli işlerde çeviriyo gibi geldi bana bu arada mahir günşıraydı sanırım o adamın ismi ali ve esmerin çocukluk arkadaşı oldugunu biliyo bence ama söylemiyoo ve hata yaptıgının farkında bile degil iki yakın arkadaş yakında iki ezeli düşman olucak onun yüzünden ve ben diyorumki o bunaltı yani ezelin migde bulantısı piskolojikmende olabilir çünkü piskoloji diye bişey kalmadı kızda ender yüzünden artık mideye filan vurmaya başlamış olabilir arkadaşlar senaristler galiba sırf biz ezo esmer aşkından yanayız diye ali ve ezel aşkı yapıcaklar galiba süpriz diye yani ama ben böyle bi süpriz istemiyorumki zaten hep derler bişeyi çok istedinmi olmazmış bizimkide o hesap galiba:(:(

arkadaslar kendi adima konusuyorum ali ve ezel aski olursa ben bu diziyi izlemem yanlis anlamayin burak hakkiyi cok seviyorum ama bu diziyi ilk izledigim zaman yani birinci bölümde ezel ve esmer aski gibi birsey vardi o yasta ask olmaz ama hep ezeli korumasi onun icin kavga etmesi ve en önemlisi ezel evlatlik verilirken esmer kapiyi kirdi ezel icin ama ali disarda oldugu halde sadece birakin istemiyor iste dedi ve ali simdi nisanli zaten asik oldugu biri var zaten ama esmer ezel diyorda baska birsey demiyor ben ilk bölümden bu yana esmer ve ezel icin izliyorum
esmer ve ezel aski istiyorummmm :icon_redf

dlkd
14-05-06, 02:28
ya saplantı değil bence onlar zaten ezeli bulduklarında çok küçüktüler onunla büyüdü ikiside ama ezel esmerin ilk aşkı oldu resmen, hiç birisinin ailesi yoktu

ezel bile zora düştüğünde hemen resmi eline alıyor nerdesiniz diye , alide gitti çatıda esmere tam burada ayrıldı yollarımız dedi

tamam esmer ezele aşık saplantı değil bence çocukluk aşkı ilk aşkıııııııı

sevgiler

tender
14-05-06, 02:28
orjinal filmi beğenmişsindir umarım. o yazıyı yazxan bendim... hong kong yapımı orjinal filim üç bölümdü.. ve olaylar gösterim sırasyıla
2 bölüm 1 bölüm ve 3 bölüm halinde gösterildi...
filmin yayın haklarını martin secorsese aldımı bilmiyorum ama amerikan versiyonunu cekti ve leonardo di caprio matt damon jack nicholsen gibi bir çok ünlü var. film 2006 da göterime the departed adıyla gösterilecek. muhakkkak turkiyede de gösterilecek. bende hollywod versiyonunu çok merak ediyorum.
ben aşk filminden ve ezel hikayesinden yada roza hikayesinden bahsetmedim ama filmin kemik yapısı sende fark etmişsindir burdan esinlenme.
tabiki yan konular olmalı özellikle de aşk olmalıki dizi izlensin.

Evet dostum izledim Dvd sini gorcekten muhtesem otesi bir aksiyon filmiymiş. Hatta tekrar izledim film cok sıkı bir filmdi. 3 film oldugunu bilmiyordum sanirim 1.sini izledim ben.bana satan adam Brad Pitt Tom Cruise basrol oynayacaklar Amerikan versiyonunda dediydi. oyle olursa merak ediyorum Polis icine sizan Köstebek yani Alimiz Brad Pitt mi olacak yoksa Tom Cruise mi?

Bu arada bu DVD de Esmerin canlandirildigi karakter filmin sonunda ölüyordu. Dizimizde olmaz herhalde böyle bir sey.. yok yok olmas :)

lipres12
14-05-06, 02:29
ben esmerin ezele olan bagliligini hicde saplanti olarak görmüyorum...bence siz ali-ezel askini istediginiz icin size öyle geliyor...bu sizin görüslerinize saygi duymuyorum anlamina gelmesin lütfen...ama hangi konuda katilmadigimi belirtmek istedim...bence esmerin ezoya duydugu sey saplanti degil ask....

sonuna kadar ezo-esmer...

bu arada merak ettim ena bari bugün izleyebildin ????

dlkd
14-05-06, 02:29
kimse duymuyor sanırım beni haftaya ali ve nazlı evleniyor ali ve ezel aşkı diye bir şey olmayacakkkkkkkkkkkkkkk

enderin cezasınıda esmer verecek

sevgiler

tender
14-05-06, 02:31
ya saplantı değil bence onlar zaten ezeli bulduklarında çok küçüktüler onunla büyüdü ikiside ama ezel esmerin ilk aşkı oldu resmen, hiç birisinin ailesi yoktu

ezel bile zora düştüğünde hemen resmi eline alıyor nerdesiniz diye , alide gitti çatıda esmere tam burada ayrıldı yollarımız dedi

tamam esmer ezele aşık saplantı değil bence çocukluk aşkı ilk aşkıııııııı

sevgiler

evet olabilir tabi ilk ask seklinde ama 23 yil gecipte unutmazmi insan ilk askini ya.
ama eger boyle bir ask varsa ve yaşanırsa muhteşem bir sey olur herhalde.
Ben bu bolumu cok sevdim ilk bolum kadar etkileyici geldi bana..

EsMeR_EzO_KY
14-05-06, 02:33
kimse duymuyor sanırım beni haftaya ali ve nazlı evleniyor ali ve ezel aşkı diye bir şey olmayacakkkkkkkkkkkkkkk

enderin cezasınıda esmer verecek

sevgiler
inşllah öyle olur ama bu evliliin olacaını pek sanmıyorum mutlaka bişiler olacaktır ama umarım dediin gibi olur :icon_ange

dlkd
14-05-06, 02:34
ilk aşk unutulurmu hiç ya yapma tendercim valla ben unutmadım:)))))))

esmer söylemiyormu seni bulmadan ölmiycem diye , ilk aşkkkkkkk

sevgiler

£speranza
14-05-06, 02:38
Ya Ali Nazlı nasıl evlenebilirler.Kız amiyane tabiriyle kayışı koparmış durumda.En azından iyileşene kadar beklesinler.Anlamadım ben bu işi.
Birde Ali Ezel imzası isteyen arkadaşlar eğer resimler eklenirse imzaları olmuş bilin....

lostsever
14-05-06, 02:38
Evet dostum izledim Dvd sini gorcekten muhtesem otesi bir aksiyon filmiymiş. Hatta tekrar izledim film cok sıkı bir filmdi. 3 film oldugunu bilmiyordum sanirim 1.sini izledim ben.bana satan adam Brad Pitt Tom Cruise basrol oynayacaklar Amerikan versiyonunda dediydi. oyle olursa merak ediyorum Polis icine sizan Köstebek yani Alimiz Brad Pitt mi olacak yoksa Tom Cruise mi?

Bu arada bu DVD de Esmerin canlandirildigi karakter filmin sonunda ölüyordu. Dizimizde olmaz herhalde böyle bir sey.. yok yok olmas :)

film çekildi bitti googledan the departed yazarsan filmin künyesini görebilirsin..
esmeri leonardo dicaprip canlandırmış. honkong mafyası yerinede irlanda mafyası yapılmış.
ali karakterini de matt damon canlandırmış.
benim de temennim biraz daha türkiş versiyonu yapmaları ve esmerin ölmemesi. aşkından da vaz geçmemesi tabii..

weasleys
14-05-06, 02:39
ya ben ilk defa izledim bugün bir de ilk bölümün başını izlemiştim çok tarafsızca yazdım sadece genel yorumum ama ezel kurumdan alındığında daha en fazla 5 yaşındaydı ki bu bile fazla. yani bu yaşta aşkın olması imkansız o bakımdan. eline kundağı aldığından beri garip bir sahiplenişi var esmerin. hani bir film vardı ya ormanın kralı mı ne?işte orda çocuğu aslan mı kurt mu buluyor da büyütüyordu ya bana esmerin hissi kurtun çocuğa olan sevgisini hatırlattı. ne derece doğru bir yorum bilemiyorum ama. ben biraz mantıkçı bir insanım ezel için doğru olan ali olduğu için ezel ali dedim yoksa burak hakkıya karşı özel bir sempatim yok.çünkü esmer hayat şartları onu zorlamış olsa da artık gözünü kırpmadan suçsuz masum bir kıza ateş edebilen bir karakter.

muratgünay
14-05-06, 02:40
Ben bu bölümde Ali yi biraz sevmemeye başladım çünkü Esmerin hayatını kurtardığı için karşılığında Esmerin Ezelden uzak durmasını istedi ama Esmer en uygun cevabı verdi.Ama Ali ye de biraz hak vermek lazım çünkü Ezeli olası tehlikelerden korumaya çalışıyor.

ena
14-05-06, 02:41
bu arada merak ettim ena bari bugün izleyebildin ????

Ah güzel kardeşim nerdeeeee...televizyonda star göstermiyor...
Onu ayarlarım belki diye bütün kanalları bozdum ama diziyi izleyemedim..
Merakla bölümün eklenmesini bekliyorum...

weasleys
14-05-06, 02:41
polis içine sızan köstebek mi?nasıl yani?şu filmi bizim diziye uyarlayıp anlatsanıza...

dlkd
14-05-06, 02:44
ya açıkcası fazla bir şey yakalayamadım tam açtım ali ile nazlı nikah masasındalar, nazlı tesettürlü bir gelinlik giymişti salonda 3-5 kişi vardı, hemen sonra esmeri gösterdi gece yarısı karanlık bir sokakta birinin peşinden koşuyordu sonra kafasını çevirdi o adamı gördü, sonra sanırım aynı o adamla garip bir yerde başbaşa konuşuyorlardı adamda elinde bir şey ile uğraşıyordu ateşte bir şey eritiyordu valla azcık yakaladım bu kadar

sevgiler

ezgi su
14-05-06, 02:46
polis içine sızan köstebek mi?nasıl yani?şu filmi bizim diziye uyarlayıp anlatsanıza...

bu film corba oldu ne buldularsa eklediler valla ben neler oldugunu anlamadim kim kimi ariyor kim kime asik kim kimin olucak bu arada 6 bölüm özetini izliyenler olmus ali ve nazli evleniyormus bir arkadasimiz anlata bilirmi ya cok merak ediyorum

lostsever
14-05-06, 02:46

googledan infernal affairs yazarsan orjinal honkong yapımı 3 bölüm çekilen filme ulaşırsın.. the departed yazarsan martin secorsese nin bu sene uyarlayıp çektiği hollywod versiyonuna ulaşabilirsin.

lostsever
14-05-06, 02:49
trt 1 de orjinal honkong yapımı 2 defa verildi.. arada trtde yayınlanan cinema filmlerini takip ederseniz yakın zamanda mutlaka verecektir.
orjinalinde aşk yok ama gerçekten etkileyici bir hikaye var.

weasleys
14-05-06, 02:52
anladım konu mafya içine sızmış polisle polis içine sızmış mafya ama mafya içine sızmış polis o kadar kolay polis vuramaz tabi polat alemdar kimleri vurdu belli olmaz da. öyle olmasın ama hikaye de alinin hesaptaki paralar neyin nesi bilinmez?

dlkd
14-05-06, 02:56
orada bir entrika var o para olayında ama şuna eminim esmer şuan gösterilen kadar kötü biri değil ilerkeyen bölümlerde göreceğiz bunu

ama şuna eminim önümüzdeki bölümde ve sonrasında aylin+haçlı yakınlaşacak

sevgiler

dlkd
14-05-06, 02:57
Ah güzel kardeşim nerdeeeee...televizyonda star göstermiyor...
Onu ayarlarım belki diye bütün kanalları bozdum ama diziyi izleyemedim..
Merakla bölümün eklenmesini bekliyorum...

enacım valla üzülüyorum sana çok gzüeldi bu bölüm ,

ayrıca nazlı çok güzel deli rolü yapıyor kıza bravoooooooooo

sevgiler

MerYem_Ce
14-05-06, 03:00
bende bu hafta izliyemedim yaa misafir vardi rica etsem arkadaslarimizdan biri yine ayrintili bir sekilde anlata bilirmi?

NeSLiHaNNeSLi
14-05-06, 03:02
çok fazla karaktere izin verilmediği için 2 parçaya bölerek ekliyorum arkadaşlar...

esmer bayramı vurdu,ve adam öldü...
odada bulunan diğer adamlar ve s.ç ne oluyor demeye başladılar,herkes ayaklandı...
özellikle adamlar bu ne cüret diye papağan gibi birbirlerine bakıp durdular...
s.ç bu adamları susturdu,esmer size ve bana pusu kurdular dedi.emri s.ç den aldığımı düşünmemi
sağlayıp en sadık adamına s.ç yi öldürteceklerdi.
adamın biri esmer in üstüne yürüdü,ispatla diyerek ama esmer çok kötü baktı adama,
adam geri adım attı tabi o bakış karşısında...

s.ç de esmer ispatla oğlum dedi.esmer hiç bir şey söylemedi,sadece telefonda ki konuşmayı
dinletti,s.ç sesiyle esmer in limana gitmesi emrini aldığı konuşma...
s.ç ben böyle bir emir vermedim dedi,adamlardan birisi ne yani sen bu odadakilerden
birinin bu işle ilgisi olduğunu mu söylüyorsun dedi,s.ç o kadar sinirlendi ki,şöyle bağırdı;
söylemiyorum,emrediyorum!!!ve onlara dediki bu odadan ilk çıkacak kişi benim yanımda olan
kişidir...

esmer ile odadan çıktılar ama odaya yakındaydılar.esmer neden onları yanlız bıraktınız dedi,
s.ç ise asıl onları yanlız bırakmam lazımdı,bu odadan ilk çıkacak olan kişi maşadır ve bizi
en tepedekine götürecektir dedi,ve o anda silah sesleri ard arda geldi,kapıdan şu fragmanda gördüğümüz
mavi gömlekli gözlüklü adam elinde silah ile çıktı.efendim size sadık olan benim,bakın hepsini
temizledim dedi,esmer ile s.ç bakıştılar ve esmer adamı yaka paça sürüklemeye başladı,adam haçlı
yapma dedi ve s.ç bize doğru yani kameraya doğru yürümeye başladı,o sırada esmer ve adam
kadrajdan çıktılar ama çok zayıf olarak bir el silah sesi duyduk ve ekran karardı,başka sahneye
geçtik.

çatıdayız,ali oturuyor,hemen arkadan m.g giriyor.ve ali ye şunu diyor;buluşmak için ilginç bir
yer,istanbul'u ilk kez bu açıdan görüyorum diyor.
ali;sorumlu kim?nazlı yı bu hale getiren kim?söyle bana.
m.g;kolay değil...
ali;yanlızca bir isim...
m.g;sabırlı ol ve benden haber bekle der ve gider...

hastahanedeyiz,ezel ve yasemin yürüyorlar,danışmada bir buket çiçek görüyorlar,çiçeği getiren
çocuk ikisine doğru yürüyor ve ezel onu çöpe at diyor,ama çocuk yasemin hanım diyor.
çiçekler enderden ama yasemin bunu saklıyor...ezel ayrılıyor...

ezel bir kadının yanında,kadına nermin abla diye hitap ediyor,kadının masasında;ali,esmer ve
ezel'in küçüklük resimleri var.ezel onları aramaktan vazgeçmeyeceğim diyor ama bu anda nermin hanım
ve ezel'in arkasında bir kadın birbirlerine garip bir şekilde bakışıyorlar.ezel kalkıyor...

ama birşeyini unutmuş geri döndüğünde bu iki kadının konuşmalarını duyuyor,konuşmalar şöyle;
ona söylemelisin,hayır yapamam,ama yerine bir başkası geldiğinde hiç uğraşmaz,hemen anlatır,
ben bunu ona söyleyemem,"ali kayıp,esmer öldü diyemem"ezel şok...
kadını hırpalamaya başlıyor,esmer beni bırakmaz,yalan söylüyorsun...
masadaki herşeyi yere atıyor,sinir krizi geçiriyor adeta...beni hayatta tutan şeydi o,eğer
öldüyse herşey bitti...

esmer eyüp ü telefon ile arıyor ve rosa otele gel,oteli kapatıyoruz diyor.

ezel tek başına deniz kenarında yürürken görüyoruz,ali nin öğrettiği yöntemle sakinleşmeye
çalışıyor,yani o anın fotoğrafını çekiyor...

ali karakolda,ender ona dava açmış,gelen tebligatı görüyor.otel ile ilgili yeni birşey varmı diyor
arkadaşına,oda yok diyor,ali ise hissediyorum o otelde birşey var ve ben bunun peşini bırakmayacağım
diyor.

nazlı ağrıdan çok kötü durumda,durmadan ilaç almaya çalışıyor,annesi geliyor ama annesinide
itip kakıyor...

ali yi internette birilerinin hesabına girerken görüyoruz ama ne olduğunu anlayamıyoruz...en azından ben anlamıyorum,çünkü o sırada bu özet için not alıyordum :)
ezel ali'nin yanına geliyor,senden birşey istiyorum diyor,artık tek bir şansım kaldı,sen komsersin,
bana yardım edebilirsin,birini bulmama yardım et...
ali;ismi ne?
ezel;ismi a....

bu sırada alinin müdürü gelir;ve sinir oluruz :)
müdür ezele enderin açtığı davadan bahsediyor ama ali bunu sonra konuşalım diyor,müdür ayrılıyor.
ezel,haberim yoktu diyor...en iyisi ben gideyim...ali;konuşuyorduk...ezel;yok ben gideyim...

otelin taşınma sahnesindeyiz,ama rosa nın haberi yok...rosa geliyor ve neler oluyor burda diyor.
s.ç nin emri deniyor,rosa ise onları durduruyor,tam herşey geri götürülmeye başlanıyor ki esmer
geliyor,bu seferde o ne oluyor diyor...
rosa ile konuşuyorlar ve rosa yı ikna ediyor...
rosa da bu arada seninle konuşmam gereken şeyler var diyor,esmer önce şu işi halledelim diyor...

ezel eve girdi,ender orada gayet sakin ve pişkin davranıyor,ezel sinirli...
konuşma sırasında ender yine sinirleniyor ve o anda çayı indirdiği yanan ocak'ın üstüne
ezel'in bileğini tutmaya çalışıyor,yakmak için ama ezel direniyor ve sonuçta eli en çok yanan ender oluyor.
ender ezel e;şimdi çok güzel bir aşk filmi izleyeceğiz diyor,ezel anlamıyor,onu tv nin yanına
getiriyor,ve bir görüntü geliyor,görüntüde olan şey ise şu;2.bölüm sonunda otoparkta gördüğümüz
ezel'in ali,bırakma beni dediği an...yani ali ye sarıldığı an...
istediğimi yapmazsan annen ve baban bunu görecek diyor,ezel de mecburen kabul ediyor...

oteldeyiz...rosa esmer e konuşacaktık diyor,esmer ise zaten geç kaldık,gitmeliyiz diyor.
rosa lütfen diyor ve oturuyorlar...
bir anda söylüyor,ben senin annenim,esmer bir an kısa bir şokta ama çabuk toparlıyor.
ama bu imkansız,benim annem öldü diyor,rosa ise bu imkansız diyor ben senin annenim,ölmedim.
hayır annem ve babam,ben küçükken doğunun bir köyünde öldüler diyor.
rosa yine inanmıyor ve ama haç,o benim diyor,bu sefer esmer daha büyük şaşkınlık içinde kalıyor
ve sizin mi diyor,sonra içinden şunu diyor;bu ezonun....
ve silahlar patlıyor,çatışma başlıyor,resepsiyonist kız vuruluyor ve sanıyoruz ki ölüyor...

bu sırada merkezdeyiz,ali telsizden rosa otelde ki çatışma haberini duyuyor ve hemen
harekete geçiyor...

s.ç evindeyiz,bahar arkadaşlarınla çıkacağını söylüyor ama s.ç izin vermiyor,tabi bahar dinler mi...kapıyı açmasıyla alnından vurulan adamın ona çarparak yere yığılması bir oluyor...s.ç bahar ı arkaya doğru kaçırıyor ve bahar baba diyerek ağlamaya başlıyor,s.ç ise kızını sakinleştirmeye çalışıyor...

otelde çatışma sürüyor,eyüp ve esmer bir şekilde herkesi arka kapıdan çıkarıyor,hepsi arabaya
biniyor ama esmer binemiyor,ve orada kalıyor...

esmer kaçmaya çalışıyor,peşinde çok adam var,depo gibi bir yere giriyor,sıkışmış durumda.
ve hiddetleniyor,2.silahınıda çıkarıyor,ikisi ile birlikte önüne gelene ateş ediyor...
sonra kurşunu bitiyor ve hala ölmeyen bir silahlı kişi var,ve içsesi şöyle diyor;
seni bulmadan ölmiycem...
sonra o adamla karşılaşıyor,birbirlerine silahlarını doğrultuyorlar ama esmer in kurşunu yok,
bir el silah sesi duyuyoruz..
adam düşüyor,esmer kafasını arkasına çeviriyor ve kimi görüyor tahmin edin :)

ali...

NeSLiHaNNeSLi
14-05-06, 03:03
devamı...

ali ve esmer....sorgu odasındalar...
ali'nin elinde esmer'in kimliği,ve kimliği masaya çarpıyor...
ama kimlikte yazan isim ise....
ali;SİNAN ÖZCAN, süleyman çesen ile bağlantın ne?
esmer;pusuya düşen biziz,suçlu gibi sorguluyorsun,sanık değilim ben...
ali sinirli,ve o sırada arkadaşı geliyor ve müdür seni istiyor diyor...

ezel banyoda,istifra ediyor,hamile olduğunu düşünüyoruz,aslında o da bir an durup öyle düşünüyor.
o sırada ender ve annesi kahvaltıdalar,ender annesine,ezel dün gece benden özür diledi diyor,o
sırada ezel geliyor,ben çıkıyorum diyor,ender dur bende geleyim,seni bırakırım diyor.

annesi nazlı nın odasına elinde kahvaltı tepsisi ile giriyor ama nazlı yok,ilaç kutuları boş ve
yerlerde,cam açık,kaçmış...

şarkı söyleyerek parkta dolaşıyor,huzursuzluk çıkarıyor,milleti rahatsız ediyor...

oteldekileri s.ç nin evinde görüyoruz...
bahar yine rosa ya bağırıyor,azarlıyor.bunu öyle yüksek sesle yapıyor ki o sırada telefonda
konuşmakta olan s.ç bile bunu duyuyor,telefonda söyledikleri ise şunlar;haçlı ne zaman çıkacak?
onu bugün yanımda istiyorum...

s.ç içeri gidiyor ve yeter diye bahar a bağırıyor,ona odasına gitmesini söylüyor...

esmer sorgu odasında,onu çeken kameraya doğru sert bir bakış attığı sırada onu izleyen ali
ve müdürünü görüyoruz.
ali;sorgudayken nasıl başka bir yere nakil olur?göndermem diyor.
müdürü ona sakin ol diyor,burada emirleri ben veririm.tam bu sırada kapı çalıyor ve ali yi
çağırıyorlar...

2 polis nazlı yı kolundan tutup getirmişler,nazlı çok hırçın,bağırıp çağırıyor,ali nin
arkadaşı olan polis,belkide hastahaneye gitmelisiniz diyor.
nazlı bu durumda,ben deli deliyim diye bağırmaya başlıyor..

çatıdayız...m.g ve arkadan esmer giriyor...
esmer;kim yaptı bunu?
m.g;kötü görünüyorsun.
esmer;kim yaptı bunu?
m.g;kimse...s.ç kimseyi bulamayacak...
esmer;neden?
m.g;ben yaptım...
esmer;ölümden döndüm,farkında mısın?demek beni gözden çıkardın?
m.g;risk...
esmer;(gülerek)ne kazandın?
m.g;s.ç nin gücünü,artık sana hayır diyemez"sevdiğinin canı kendi canından daha kıymetlidir"
bunu en iyi sen bilirsin...

ender ve ezel trafikteler,ışıkta beklerken ezel bir anne,baba ve puset içinde bebek görüyor,
ender bunu farkediyor ve artık bizim de bir bebeğimiz olmalı,bu gece bebek yapalım mı diyor.
ezel ise;senin olduğun bir yerde hiç bir çocuğun büyümesine izin vermem diyor,ölürüm daha iyi.
ender sinirleniyor ve gaza basıyor o anda,karşıdan da bir araba geliyor ve çarpmadan frene basabiliyor.

esmer s.ç nin evine geldi,eyüp onu karşıladı ve hafiften yağlayarak,çok şükür iyisin gibilerinden
laflar etti.
esmer içeri girdiğinde bahar sarıldı boynuna hemen,esmer onu geri itti ve bir odaya sokup kapıyı
kapadı.
bahar;bundan sonra kendine daha çok dikkat etmelisin diyor ve yine bebekten bahsediyor.
esmer;böyle küçük oyunlara ayıracak vaktim yok diyor ve tam gidecekken bahar ona durmasını
söylüyor,inanmıyacağını biliyordum diyor ve ona gebelik raprunu gösteriyor.
esmer rapora bakıyor ama hiç istifini bozmuyor ve gayet sakin şunu söylüyor;ne güzel,hamileymişsin.
ama ben baba olmayı düşünmüyorum gibi bir cümle kuruyor ve kanıt olmadığını söylüyor.arkasını dönüyor
ve kapıyı tam açacağı sırada bahar;doğurucam diyor,esmer ise manyaksın sen deyip çıkıyor odadan.

nazlı hastahanede,yanında yasemin doktor var.nazlı ağrı kesici istiyor ama yasemin veremem diyor
tabi nazlı krize giriyor,ali geliyor o sırada,ama yasemin ali'nin çıkmasını istiyor ve nazlıyı
yatağa bağlamalarını istiyor.nazlı o sırada ali diye bağırıyor ama ali çaresiz,kapının önünde
yüzünde acı bir ifade ile kalıyor...ve diyor ki;nazlım...

ali'ye arkadaşı esmer in serbest kaldığını söylüyor,ali sinirleniyor...

s.ç yi görüyoruz,bir kutudan bir silahı alıyor,o sırada esmer içeri giriyor.esmer e;oğlum,
evladım,sana canımı borçluydum,şimdi sevdiğimin canını borçluyum diyor.esmer ise;değilsiniz diyor.
s.ç esmer e aile yadigarı olan demin kutudan aldığı silahı veriyor.ve ona artık oğlumsun,
herşeyim senindir diyor...

ali nazlı'nın kapısında,o anda ezel geliyor...ama ezel ali'ye soğuk davranıyor,ve siz'li biz'li
konuşuyor ali ile...

ezel odasına geldiğinde ise çok kötü durumda,şunu söylüyor kendine;bunu yaptığım için kendimden
nefret ediyorum...o ağlamaya başladığı sırada içeri nedret ve kızı giriyor...ezel e kızının çantasında
bulduğu uyuşturucu hapları gösteriyor,çok sinirli ve ağlıyor...
ezel ise yeğenini alıp oradan çıkarıyor,balkondalar,onunla konuşuyor ve meseleyi öğreniyor.
haplar kızın arkadaşınınmış,onun için saklıyormuş.ezel ailesine anlatmalısın,ona böyle kötülük
yapıyorsun diyor ama kız arkadaşıma bunu yapamam diyor,ezel ise o halde onu bana getir,ben yardım
edeyim diyor ve kız da kabul ediyor...

nedret lavobada,gözyaşlarını siliyor ve oradan çıkıyor,ezel in odasına giderken yasemin ve ender'in
konuşmalarını duyuyor,kapıdan gözetliyor,ender ve yasemin gülüşüyorlar,sanki birbirlerine kur
yapıyor gibiler...yasemin ender e;sen benim boşanma avukatımsın,arkadaşımsın felan diyor...

ali yine nazlı'nın kapısında,o sırada esmer yanından geçiyor ve hiç istifini bozmuyor.
ama ali onu durduruyor.ali çok agresif konuşuyor,esmer ise alaycı ve nazik konuşuyor.
ali;hayatını kurtardım.
esmer;yani?
ali;bana borçlusun,doktordan uzak dur.
esmer;bundan sanane diyor ve onu boynundan tutarak duvara yaslıyor ama çok sinirli...

ve diyor ki;sana borçluysam silahını çıkarır beni vurursun...

o sırada ezel onları görüyor ve ali diyor,o anda ikiside ezel'e bakıyor.

çok yumuşak ve ince bir sesle devam ediyor;kavga etmeyin...

ama bunu o kadar güzel söylüyorr ki;çok güzel ve yumuşak bir müzik eşliğinde ali ile esmer ve
tabi bizlerde bir anda eskilere dönüyoruz;
ali,esmer ve ezele bakarken;ezel ve esmer ise birbirlerine bakmaktadır çok anlamlı bir şekilde...

ve esmer onların arasından çıkar,koridorun sonunda nazlı ile karşılaşır (nazlı yatakta bağlıydı,
ne zaman çözdüler diye düşündük)
esmer o an bir garip bakar nazlıya,geri çeker kendini bir an,nazlı'nın ise gözleri yerinden oynar deyim yerinde ise;ve bağırır;hayır!!!

bölüm sonu...

5.bölüm fragmanı;
nazlı odasında gelinlik giymiş ama ağlıyor ve o sırada ali kapıyı açmaya çalışıyor.

sonra ikisini nikah masasında görüyoruz,ezel de orada...
fakat birşey oluyor,nazlı bir an çok kötü bakıyor...
ve ezel'de bir garip bakıyor yerinden kalkıyor hatta.
son olarak esmer gizemli birini takip ediyor,salaş giyinmiş birisini...

başka birşey yok,zira çok az sahneler vardı...

muratgünay
14-05-06, 03:04
bende bu hafta izliyemedim yaa misafir vardi rica etsem arkadaslarimizdan biri yine ayrintili bir sekilde anlata bilirmi?

MerYem_Ce ye katılıyorum.Ben de izleyemedim büyük bir kısmını özetleyebilecek bir arkadaş var mı?

senemazra
14-05-06, 03:06
ya ben ilk defa izledim bugün bir de ilk bölümün başını izlemiştim çok tarafsızca yazdım sadece genel yorumum ama ezel kurumdan alındığında daha en fazla 5 yaşındaydı ki bu bile fazla. yani bu yaşta aşkın olması imkansız o bakımdan. eline kundağı aldığından beri garip bir sahiplenişi var esmerin. hani bir film vardı ya ormanın kralı mı ne?işte orda çocuğu aslan mı kurt mu buluyor da büyütüyordu ya bana esmerin hissi kurtun çocuğa olan sevgisini hatırlattı. ne derece doğru bir yorum bilemiyorum ama. ben biraz mantıkçı bir insanım ezel için doğru olan ali olduğu için ezel ali dedim yoksa burak hakkıya karşı özel bir sempatim yok.çünkü esmer hayat şartları onu zorlamış olsa da artık gözünü kırpmadan suçsuz masum bir kıza ateş edebilen bir karakter.
weasleys anlaşılan sen Esmer'in Nazlı'yı vurduğu sahneyi izlemedin yoksa Esmer'in Nazlı'yı isteyerek vurmadığını bilirdin o sahneyi anlatıcak olursak süleyman çesen ile kaçmaya çalışan Esmer'in karşısına Nazlı çıkıyor ve Esmer Nazlı'ya gitmesini şimdiye kadar hiçbir kadına ateş etmediğini söylüyor.Nazlı ise bir polis ve buna göre hareket ediyor Esmer'e silahını bırakmasını söylüyor tam o esnada Ali esmer'in arkasında ama uzakça bir mesafede Nazlı Esmer'le tartışırken Ali'yi fark ediyor ve bir an dikkati dağılıyor bariz bir şekilde arkaya bakıyor ve bu esnada arkada biri olduğunu Esmer'de fark ediyor onunda dikkati dağılıyor bir Nazlı'ya bir Ali'ye bakacağım diyene kadar bilinçsiz bir şekilde öne doğru ateş ediyor ve Nazlı vuruluyor ve gerçektende bu sahnede Nazlıyı vurmak için ateş etmiyo hatta silahı doğru düzgün bile tutmuyor sonrasında zaten Nazlı'yı korumak için S.Ç.'nin Nazlı'yı öldürmek için gönderdiği adamı bile öldürüyor ve bu bölüm için bir yorum yapamadım daha ama bu bölüm aklımı karıştıran en önemli olay o 1.000.000 $ olayıyıdı Burak Hakkı söylemişti yanılmıyorsam bu dizide kimin iyi kimin kötü olduğunu anlamayacaksınız diye ama bu kadar da olmaz ya ben bir Esmerciyim ama Ali'ye de yasadışı işleri yakıştıramam :icon_roll

tender
14-05-06, 03:07
bu film corba oldu ne buldularsa eklediler valla ben neler oldugunu anlamadim kim kimi ariyor kim kime asik kim kimin olucak bu arada 6 bölüm özetini izliyenler olmus ali ve nazli evleniyormus bir arkadasimiz anlata bilirmi ya cok merak ediyorum

Bence hic de corba falan olmadi .son derece etkileyici bir dizi . Ekranlarda dandik dundik diziler varken sinema tadinda doyumsuz bir seyler de cekilebiliyor Turkler tarafından dedirten bir ornek kaybolan yıllar. Ama kafa yormak istemeyenler Cennet mahallesini izleyebilir zaten onlar hep birinci oluyor demek var bi şey :)
Nedense Millet olarak kolaya kaciyoruz Dans edermisin Televoleler falan kafa yormayan seyleri tercih ediyoruz .

Ben Kaybolan yılları super uyarlanmıs bir dizi oldugunu dusunuyorum orijinalini de izledigimden orada olaylar cok daha karisikti.Turkish versiyonu cok daha kolay anlatımlı olmus bence. Zaten boş bir proje olsa Martin Scorses almazdi ..Bu sene gosterime girecekmis merakla bekliyorum. Bu arada Burak Hakkı nın ismini internette Dunyayı Kurtaran Adam filminde gordum . orda ne oynuyor Mehmet ali erbil falan varmış. ne zaman cekilecek ? Yeşim Büber yeni bir sinema filminde oynayacak mı ya da Saruhan hunel ? bence bu dizide her ücünün olaganustu performansı var . Hatta belki ucuk bir fikir ama Kaybolan yılların sinema filmi cekilmeli kesinlikle .Kurtalar vadisi Irak gibi.

tender
14-05-06, 03:10
enacım valla üzülüyorum sana çok gzüeldi bu bölüm ,

ayrıca nazlı çok güzel deli rolü yapıyor kıza bravoooooooooo

sevgiler

Bence de Nazlı da super deli oynuyor. Bu kızı ilk polis rolunde gordugumde yakıstirmadim diziye hatta polis rolunu o kadar iyi yapmadi ama deli rolu cok yakisti iyi oynamis
Ayrica ne kadar gicik olsak da ender rolundeki adam da super var hayatta boyle rahatsiz tipler var

muratgünay
14-05-06, 03:11
çok fazla karaktere izin verilmediği için 2 parçaya bölerek ekliyorum arkadaşlar...

esmer bayramı vurdu,ve adam öldü...
odada bulunan diğer adamlar ve s.ç ne oluyor demeye başladılar,herkes ayaklandı...
özellikle adamlar bu ne cüret diye papağan gibi birbirlerine bakıp durdular...
s.ç bu adamları susturdu,esmer size ve bana pusu kurdular dedi.emri s.ç de aldığımı düşünmemi
sağlayıp en sadık adamına s.ç yi öldürteceklerdi.
adamın biri esmer in üstüne yürüdü,ispatla diyerek ama esmer çok kötü baktı adama,
adam geri adım attı tabi o bakış karşısında...

s.ç de esmer ispatla oğlum dedi.esmer hiç bir şey söylemedi,sadece telefonda ki konuşmayı
dinletti,s.ç sesiyle esmer in limana gitmesi emrini aldığı konuşma...
s.ç ben böyle bir emir vermedim dedi,adamlardan birisi ne yani sen bu odadakilerden
birinin bu işle ilgisi olduğunu mu söylüyorsun dedi,s.ç o kadar sinirlendi ki,şöyle bağırdı;
söylemiyorum,emrediyorum!!!ve onlara dediki bu odadan ilk çıkacak kişi benim yanımda olan
kişidir...

esmer ile odadan çıktılar ama odaya yakındaydılar.esmer neden onları yanlız bıraktınız dedi,
s.ç ise asıl onları yanlız bırakmam lazımdı,bu odadan ilk çıkacak olan kişi maşadır ve bizi
en tepedekine götürecektir dedi,ve o anda silah sesleri ard arda,kapıdan şu fragmanda gördüğümüz
mavi gömlekli gözlüklü adam elinde silah ile çıktı.efendim size sadık olan benim,bakın hepsini
temizledim dedi,esmer ile s.ç bakıştılar ve esmer adamı yaka paça sürüklemeye başladı,adam haçlı
yapma dedi ve s.ç bize doğru yani kameraya doğru yürümeye başladı,o sırada esmer ve adam
kadrajdan çıktılar ama çok zayıf olarak bir el silah sesi duyduk ve ekran karardı,başka sahneye
geçtik.

çatıdayız,ali oturuyor,hemen arkadan m.g giriyor.ve ali ye şunu diyor;buluşmak için ilginç bir
yer,istanbul'u ilk kez bu açıdan görüyorum diyor.
ali;sorumlu kim?nazlı yı bu hale getiren kim?söyle bana.
m.g;kolay değil...
ali;yanlızca bir isim...
m.g;sabırlı ol ve benden haber bekle der ve gider...

hastahanedeyiz,ezel ve yasemin yürüyorlar,danışmada bir buket çiçek görüyorlar,çiçeği getiren
çocuk ikisine doğru yürüyor ve ezel onu çöpe at diyor,ama çocuk yasemin hanım diyor.
çiçekler enderden ama yasemin bunu saklıyor...ezel ayrılıyor...

ezel bir kadının yanında,kadına nermin abla diye hitap ediyor,kadının masasında;ali,esmer ve
ezel'in küçüklük resimleri var.ezel onları aramaktan vazgeçmeyeceğim diyor ama bu anda nermin hanım
ve ezel'in arkasında bir kadın birbirlerine garip bir şekilde bakışıyorlar.ezel kalkıyor...

ama birşeyini unutmuş geri döndüğünde bu iki kadının konuşmalarını duyuyor,konuşmalar şöyle;
ona söylemelisin,hayır yapamam,ama yerine bir başkası geldiğinde hiç uğraşmaz,hemen anlatır,
ben bunu ona söyleyemem,"ali kayıp,esmer öldü diyemem"ezel şok...
kadını hırpalamaya başlıyor,esmer beni bırakmaz,yalan söylüyorsun...
masadaki herşeyi yere atıyor,sinir krizi geçiriyor adeta...beni hayatta tutan şeydi o,eğer
öldüyse herşey bitti...

esmer eyüp ü telefon ile arıyor ve rosa otele gel,oteli kapatıyoruz diyor.

ezel tek başına deniz kenarında yürürken görüyoruz,ali nin öğrettiği yöntemle sakinleşmeye
çalışıyor,yani o anın fotoğrafını çekiyor...

ali karakolda,ender ona dava açmış,gelen tebligatı görüyor.otel ile ilgili yeni birşey varmı diyor
arkadaşına,oda yok diyor,ali ise hissediyorum o otelde birşey var ve ben bunun peşini bırakmayacağım
diyor.

nazlı ağrıdan çok kötü durumda,durmadan ilaç almaya çalışıyor,annesi geliyor ama annesinide
itip kakıyor...

ali yi internette birilerinin hesabına girerken görüyoruz ama ne olduğunu anlayamıyoruz..
ezel yanına geliyor,senden birşey istiyorum diyor,artık tek bir şansım kaldı,sen komsersin,
bana yardım edebilirsin,birini bulmama yardım et...
ali;ismi ne?
ezel;ismi a....

bu sırada alinin müdürü gelir;ve sinir oluruz :)
müdür ezele enderin açtığı davadan bahsediyor ama ali bunu sonra konuşalım diyor,müdür ayrılıyor.
ezel,haberim yoktu diyor...en iyisi ben gideyim...ali;konuşuyorduk...ezel;yok ben gideyim...

otelin taşınma sahnesindeyiz,ama rosa nın haberi yok...rosa geliyor ve neler oluyor burda diyor.
s.ç nin emri deniyor,rosa ise onları durduruyor,tam herşey geri götürülmeye başlanıyor ki esmer
geliyor,bu seferde o ne oluyor diyor...
rosa ile konuşuyorlar ve rosa yı ikna ediyor...
rosa da bu arada seninle konuşmam gereken şeyler var diyor,esmer önce şu işi halledelim diyor...

ezel eve girdi,ender orada gayet sakin ve pişkin davranıyor,ezel sinirli...
konuşma sırasında ender yine sinirleniyor ve o anda çayı indirdiği yanan ocak'ın üstüne
zelin bileğini tutmaya çalışıyor,yakmak için ama ezel direniyor ve sonuçta eli yanan ender oluyor.
ender ezel e;şimdi çok güzel bir aşk filmi izleyeceğiz diyor,ezel anlamıyor,onu tv nin yanına
getiriyor,ve bir görüntü geliyor,görüntüde olan şey ise şu;2.bölüm sonunda otoparkta gördüğümüz
ezel'in ali,bırakma beni dediği an...yani ali ye sarıldığı an...
istediğimi yapmazsan annen ve baban bunu görecek diyor,ezel de mecburen kabul ediyor...

oteldeyiz...rosa esmer e konuşacaktık diyor,esmer ise zaten geç kaldık,gitmeliyiz diyor.
rosa lütfen diyor ve oturuyorlar...
bir anda söylüyor,ben senin annenim,esmer bir an kısa bir şokta ama çabuk toparlıyor.
ama bu imkansız,benim annem öldü diyor,rosa ise bu imkansız diyor ben senin annenim,ölmedim.
hayır annem ve babam,ben küçükken doğunun bir köyünde öldüler diyor.
rosa yine inanmıyor ve ama haç,o benim diyor,bu sefer esmer daha büyük şaşkınlık içinde kalıyor
ve sizin mi diyor,sonra içinden şunu diyor;bu ezonun....
ve silahlar patlıyor,çatışma başlıyor,resepsiyonist kız vuruluyor ve sanıyoruz ki ölüyor...

bu sırada merkezdeyiz,ali telsizden rosa otelde ki çatışma haberini duyuyor ve hemen
harekete geçiyor...

otelde çatışma sürüyor,eyüp ve esmer bir şekilde herkesi arka kapıdan çıkarıyor,hepsi arabaya
biniyor ama esmer binemiyor,ve orada kalıyor...

esmer kaçmaya çalışıyor,peşinde rçok adam var,depo gibi bir yere giriyor,sıkışmış durumda.
ve hiddetleniyor,2.silahınıda çıkarıyor,ikisi ile birlikte önüne gelene ateş ediyor...
sonra kurşunu bitiyor ve hala ölmeyen bir silahlı kişi var,ve içsesi şöyle diyor;
seni bulmadan ölmiycem...
sonra o adamla karşılaşıyor,birbirlerine silahlarını doğrultuyorlar ama esmer in kurşunu yok,
bir el silah sesi duyuyoruz..
adam düşüyor,esmer kafasını arkasına çeviriyor ve kimi görüyor tahmin edin :)

ali...

Özet için sağol Neslihan.

MerYem_Ce
14-05-06, 03:15
neslicigim cok sagol izlemis kadar oldum allah razi olsun ellerine saglik canim benim:)

dlkd
14-05-06, 03:21
hehe anlatayım

esmer toplantıya daldı ve kabak kafayı vurdu sonra masadakiler şok oldu noluyor falan diye ayaklandı süleymen çesen sordu noldu oğlum diye biri beni sizi ölüdürmem için yuzağa düşürmeye çalıştı falan dedi sonra ispatla dediler oda telefon kayıdını dinlettei hepsi sustu sonra esmerle süleymen dışarı çıktı salağın biri hepsini ölüdürdü konuşmasınlar idye dışarı çıktı hepsini haletteim dedi ve asıl suçlunun o olduğunu anladılar esmer adamı yaka paça götürdü

sırayla anlatamıycam hafızamda kalanları anlatıyorum

sonra rosa nın otelını topluyorlardı otele saldırdılar otel tarandı bır kız vardı resepsiyondaki o öldü süleymen çesenin evide tarandı

bu arada esmer otleden çıkardı herlesi arabaya bindirdi kendisi bir yere girdi ambar gibi adamlar peşinden kurşunu bitti tam birisi onu vuracaktı ki ali geldi çünkü bu arada emniyete ihbar yapıldı rosa otelde saldırı olmuş diye

sonra ali esmeri sorguya aldı ama bir şey çıkaramadı sonra esmerei başka yere nakledip serbest bıraktılar çünkü esmer kötü birisi değil bence

sonra ali esmerin küçükken atladığı çatıda mahir günşirayla buluştu nazlının katilini bul bana borçlusun dedi bu arada nazlı çıldırdı annesine bardak falan fırlattı sonra bir gün tüm ilaçları içip dışarı çıktı parktaki çocuklar korktu aileleri çocukları alıp kaçtı sonra başka bir karakoldan nazlıyı getirdiler alinin olduğu karakola ali nazlıyı zor sakinleştirdi hastnaye götürdü kollarını falan başladılar ali çok üzüldü

aa ondan önce bir sabah ezel kustu sanırım hamile ama kimseye söylemiyor ender yine yağcılık üstünde devam ediyor, sonra ezeli yine sıkıştırdı şu otoparktaki ali ve ezeli kameraya faln çekmiş yoksa annene baban gösteririm diye tehdit etti ezelde kabul etti tamam ne istersen olacak dedi, sonra beraber işte bir sabah arabay bindiler yine aynı kavga terane

sonra aylinin doktor arkadaşına çiçek geldi yanyana idiler ilk önce ayline sandılar ama çiçek ezelin kocasından gelmiş yasemine yani ezelin doktor arkadaşı kadın panik oldu çaktırmadı
, sonra bir gün pat diye ezelin abinisinin karısı geldi kızı yanında haplar bulmuş eşyalarının arasında falan ezel yeğenini aldı bir çay içtiler hastanenin kafesinde haplar arkadaşının mış bu arada ezelin yengesi onları beklerken lavaboya gitti çıkarken yazeminin odasında ender onu çok samimi gördü ama bir şey söylemedi

bu arada rosa ezemere sen benim oğlumsun dedi esmere hayır benim annem babam öldü doğunun bir köyünde dedi ama boynundaki kolye benim dedi, esmer şok oldu sonra orası kaldı çünkü otel tarandı

sonra rosa ve otledekiler süleymenın evine yerleşti kız çıldırdı, yien esmeri yakaladı hamileyim dedi raporu gösterdi iyi hayılı olsun ama çocuk benden değil dedi istern inan ister inanma senden ve ben bu çocuğu doğurucam dedi.

sonra çatışmadan sonra ezemer çatıda şu amhir günşirayla buluştu kim yaptı dedi o gözlüklü ben yaptım dedi süleymenın gzöünde kahramanlaş diye dedi.

alinin hesabında 1 milyon dolar gibi bir para var onu almadık bir şeyler yapıyor

sonra nalzı hastanedeyken aliyle esmer karşılatı sanırım esmerin eli yaralıydı ezele gösterecekti, sonra ali sıkıştırdu bunu ne işin var diye doktırum peşini bırak dedi esmerde sanane falan dedi tam kavga ediyorlardı ezel geldi şiiit kavga etmeyin dedi eskisi gibi ikiside bakakaldı sonra esmere tam gidiyordu nazlı odadn çıktı esmeri gördü ve hayır diye çığlık attı

bu arada ezel hala ali ile esmeri bulmak için arşivleri araştırıyor, oradaki kadın haber alır almaz seni arıycam dedi sonra ezel çıktı gidiyordu bir şey unuttu geri dönüyordu o kadınla başka bir kadının konuşmasını duydu ona söylemelisin esmer öldü ali kayıp diye ezel duydu çıldırdı odayı dağıttı çıktı yalan dedi sonra aliye gitti bana yardım et birini bulmam için falan dedi tam söyliycekti emniyet müdürü geldi naşşalh kocanız şikayeti geria lır falan dedi ezel şok oldu enderin aliyi şikayet ettiğini öğrendi çıktı hemen yani aliden aliyi bulmasını isteyecekti

hatıladıklarım bu kadar

sevgiler

dlkd
14-05-06, 03:22
oh anlatmışlar bile olsun tekrar izlemiş gibi oldum yazarken

sevgiler

muratgünay
14-05-06, 03:23
hehe anlatayım

esmer toplantıya daldı ve kabak kafayı vurdu sonra masadakiler şok oldu noluyor falan diye ayaklandı süleymen çesen sordu noldu oğlum diye biri beni sizi ölüdürmem için yuzağa düşürmeye çalıştı falan dedi sonra ispatla dediler oda telefon kayıdını dinlettei hepsi sustu sonra esmerle süleymen dışarı çıktı salağın biri hepsini ölüdürdü konuşmasınlar idye dışarı çıktı hepsini haletteim dedi ve asıl suçlunun o olduğunu anladılar esmer adamı yaka paça götürdü

sırayla anlatamıycam hafızamda kalanları anlatıyorum

sonra rosa nın otelını topluyorlardı otele saldırdılar otel tarandı bır kız vardı resepsiyondaki o öldü süleymen çesenin evide tarandı

bu arada esmer otleden çıkardı herlesi arabaya bindirdi kendisi bir yere girdi ambar gibi adamlar peşinden kurşunu bitti tam birisi onu vuracaktı ki ali geldi çünkü bu arada emniyete ihbar yapıldı rosa otelde saldırı olmuş diye

sonra ali esmeri sorguya aldı ama bir şey çıkaramadı sonra esmerei başka yere nakledip serbest bıraktılar çünkü esmer kötü birisi değil bence

sonra ali esmerin küçükken atladığı çatıda mahir günşirayla buluştu nazlının katilini bul bana borçlusun dedi bu arada nazlı çıldırdı annesine bardak falan fırlattı sonra bir gün tüm ilaçları içip dışarı çıktı parktaki çocuklar korktu aileleri çocukları alıp kaçtı sonra başka bir karakoldan nazlıyı getirdiler alinin olduğu karakola ali nazlıyı zor sakinleştirdi hastnaye götürdü kollarını falan başladılar ali çok üzüldü

aa ondan önce bir sabah ezel kustu sanırım hamile ama kimseye söylemiyor ender yine yağcılık üstünde devam ediyor, sonra ezeli yine sıkıştırdı şu otoparktaki ali ve ezeli kameraya faln çekmiş yoksa annene baban gösteririm diye tehdit etti ezelde kabul etti tamam ne istersen olacak dedi, sonra beraber işte bir sabah arabay bindiler yine aynı kavga terane

sonra aylinin doktor arkadaşına çiçek geldi yanyana idiler ilk önce ayline sandılar ama çiçek ezelin kocasından gelmiş yasemine yani ezelin doktor arkadaşı kadın panik oldu çaktırmadı
, sonra bir gün pat diye ezelin abinisinin karısı geldi kızı yanında haplar bulmuş eşyalarının arasında falan ezel yeğenini aldı bir çay içtiler hastanenin kafesinde haplar arkadaşının mış bu arada ezelin yengesi onları beklerken lavaboya gitti çıkarken yazeminin odasında ender onu çok samimi gördü ama bir şey söylemedi

bu arada rosa ezemere sen benim oğlumsun dedi esmere hayır benim annem babam öldü doğunun bir köyünde dedi ama boynundaki kolye benim dedi, esmer şok oldu sonra orası kaldı çünkü otel tarandı

sonra rosa ve otledekiler süleymenın evine yerleşti kız çıldırdı, yien esmeri yakaladı hamileyim dedi raporu gösterdi iyi hayılı olsun ama çocuk benden değil dedi istern inan ister inanma senden ve ben bu çocuğu doğurucam dedi.

sonra çatışmadan sonra ezemer çatıda şu amhir günşirayla buluştu kim yaptı dedi o gözlüklü ben yaptım dedi süleymenın gzöünde kahramanlaş diye dedi.

alinin hesabında 1 milyon dolar gibi bir para var onu almadık bir şeyler yapıyor

sonra nalzı hastanedeyken aliyle esmer karşılatı sanırım esmerin eli yaralıydı ezele gösterecekti, sonra ali sıkıştırdu bunu ne işin var diye doktırum peşini bırak dedi esmerde sanane falan dedi tam kavga ediyorlardı ezel geldi şiiit kavga etmeyin dedi eskisi gibi ikiside bakakaldı sonra esmere tam gidiyordu nazlı odadn çıktı esmeri gördü ve hayır diye çığlık attı

bu arada ezel hala ali ile esmeri bulmak için arşivleri araştırıyor, oradaki kadın haber alır almaz seni arıycam dedi sonra ezel çıktı gidiyordu bir şey unuttu geri dönüyordu o kadınla başka bir kadının konuşmasını duydu ona söylemelisin esmer öldü ali kayıp diye ezel duydu çıldırdı odayı dağıttı çıktı yalan dedi sonra aliye gitti bana yardım et birini bulmam için falan dedi tam söyliycekti emniyet müdürü geldi naşşalh kocanız şikayeti geria lır falan dedi ezel şok oldu enderin aliyi şikayet ettiğini öğrendi çıktı hemen yani aliden aliyi bulmasını isteyecekti

hatıladıklarım bu kadar

sevgiler

Özet için teşekkürler.Ayrıca kabak kafa yorumuna bayıldım. :icon_ange

pelin-ce
14-05-06, 03:28
dizide sadece ender ve nazlı rahatsız diil ki arkadaşlar :D
bahar var kaçık :img-fear2 ayrıca ezo nun ailesi baslı basına sorun (ki babasının dediği gibi ezo iyiki o aileden diil)sadece anne baba diil abi - yenge hepsi :img-yes:
bu arada herkese iyi geceler iyi uykular :img-lazy:

hilal__
14-05-06, 03:31
"ama ezelin esmeri bulmasi icin alinin yanina gitti ya tam söylüyordu komser geldi sinir oldum Olamaz "

bence esmerin oldugunu dusunuyor .. Ali den Ali yi bulmasini isteyecekti.ben oyle anladım

evet ya haklisin yanlis yazmisin düzelttigin icin sagol tabiki esmeri aramaz onu öldü biliyor,deniz kenarinda nefesini icine cekti ve ali dedi ondan sonra zaten hemen aliyi gösterdiler ve ezel geldi o sirada iceriye ve konuyu aciyordu ki komser gedldi.Yanlis yazdigim icin kusura bakmayin senin düsündügün gibi bende düsünüyorum yanlis yazmisim sadece :)

Bu arada Nazli evet gümüste de oynamisti gicik bir rolde bence bu dizide rolunu cok güzel oynuyor ve bencee Nazlinin gercek hayatta da bir sorunu var hastalik gecirmis yada baska birsey cünkü gümüs dizisindede ve büyÜ filmindede peruk takiyordu cok belli idi ama bu basina gelen dizinlerden uzak durmasi anlamina gelmez rolunu cok ama cok güzel oynuyor dogruya dogru :)
eger öyle birsey varsa tez zamaninda sagligina kavussun diyorum

sevgilerimle

dlkd
14-05-06, 03:33
bence ezelin yengesi hiçte kaçık değil o hatta iyi katlanıyor ezelin abisine bir yerde ezelle olan konuşmalarını hatırlıyorum nasıl katlanıyorum baine falan demişti, bence ezelin destekcisi yengesi olacak geçen yemekte tesadüfen karşılaştılar ezel tuvalete gitti yengeside peşinden gitti destek olmaya çalıştı

bence o kaıdn çok iyi

ama bahar çatlak, ender zaten süzme psikopat, ezelin ailesi allahın ...yakları diycem bizim kızımız boşanamaz yok yaaaaaaaa
nazlı baş ağrısı çekiyor ondan bu hırçınlıkları kafasındaki kurşunu çıkaramadılar

bu arada dikkat ettiniz mi yasemin psikolog nazlıyla o ilgilnedi bence neder tedavi görüyor ve ona yasemin bakıyor bu arada yasemin boşanmaya çalışıyor enderde ona yardım ediyor yasemin aslında enderden hoşlanmıyor ama boşanmak için endere ihitiyacı var çünkü çok ünlü bir avukat ender beyimiz.
ama ender yaseminden hoşlanıyor yasemin farkında katlanıyor ona bu yüzden

sevgiler

pelin-ce
14-05-06, 03:40
bence ezelin yengesi hiçte kaçık değil o hatta iyi katlanıyor ezelin abisine bir yerde ezelle olan konuşmalarını hatırlıyorum nasıl katlanıyorum baine falan demişti, bence ezelin destekcisi yengesi olacak geçen yemekte tesadüfen karşılaştılar ezel tuvalete gitti yengeside peşinden gitti destek olmaya çalıştı

bence o kaıdn çok iyi

ama bahar çatlak, ender zaten süzme psikopat, ezelin ailesi allahın ...yakları diycem bizim kızımız boşanamaz yok yaaaaaaaa
nazlı baş ağrısı çekiyor ondan bu hırçınlıkları kafasındaki kurşunu çıkaramadılar

bu arada dikkat ettiniz mi yasemin psikolog nazlıyla o ilgilnedi bence neder tedavi görüyor ve ona yasemin bakıyor bu arada yasemin boşanmaya çalışıyor enderde ona yardım ediyor yasemin aslında enderden hoşlanmıyor ama boşanmak için endere ihitiyacı var çünkü çok ünlü bir avukat ender beyimiz.
ama ender yaseminden hoşlanıyor yasemin farkında katlanıyor ona bu yüzden

sevgiler
olabilir doğru tesbitler dilekcim
dilerim bu gece esmer ve ezo rüyyalarda kavuşur :love01:

NeSLiHaNNeSLi
14-05-06, 03:40
arkadaşlar yazdığım iki parçalık özetin ilk parçasında unuttuğum bazı yerleri editleyerek ekledim :)
ilgilenenlere :)

ezgi su
14-05-06, 03:43
[QUOTE=tender]Bence hic de corba falan olmadi .son derece etkileyici bir dizi . Ekranlarda dandik dundik diziler varken sinema tadinda doyumsuz bir seyler de cekilebiliyor Turkler tarafından dedirten bir ornek kaybolan yıllar. Ama kafa yormak istemeyenler Cennet mahallesini izleyebilir zaten onlar hep birinci oluyor demek var bi şey :)
Nedense Millet olarak kolaya kaciyoruz Dans edermisin Televoleler falan kafa yormayan seyleri tercih ediyoruz .

Ben Kaybolan yılları super uyarlanmıs bir dizi oldugunu dusunuyorum orijinalini de izledigimden orada olaylar cok daha karisikti.Turkish versiyonu cok daha kolay anlatımlı olmus bence. Zaten boş bir proje olsa Martin Scorses almazdi ..Bu sene gosterime girecekmis merakla bekliyorum. Bu arada Burak Hakkı nın ismini internette Dunyayı Kurtaran Adam filminde gordum . orda ne oynuyor Mehmet ali erbil falan varmış. ne zaman cekilecek ? Yeşim Büber yeni bir sinema filminde oynayacak mı ya da Saruhan hunel ? bence bu dizide her ücünün olaganustu performansı var . Hatta belki ucuk bir fikir ama Kaybolan yılların sinema filmi cekilmeli kesinlikle .Kurtalar vadisi Irak gibi.SENI ANLIYORUM

stormy
14-05-06, 06:52
Rosanin oglu degil kizi olmus yani..Esmer o hacin Ezo ya ait oldugunu soyledi icinden..Kadin Esmeri cocugu saniyor halbuki cocugu Ezel.dizi iyice ilginclesiyor...Alinin nisanlisi bu gidisle kendini camdan atacak herhalde...Kizi o kadar bagladilar kiz elini kolunu sallayarak disari cikti biraz sacma olmus..Ali de baska kapinin onunde bekliyordu..Esmer galiba kacacak hizla kizda mutlaka konusamayacak kriz gecirecek.

EsMeR_EzO_KY
14-05-06, 10:12
:icon_sorr arkadaşlar yazdığım iki parçalık özetin ilk parçasında unuttuğum bazı yerleri editleyerek ekledim :)
ilgilenenlere :)
Arkadaşım çok tşkkr ederm çok ayrıntılı anlatmışsın diziyi bidaha izliyor gibi oldum
Arkadaşlar bide yeni bölümün resimlerini çeken arkadaşlar varsa eklerlerse svinirm.Ya şimdi 1 hafta kim beklicek çok mrk ediyorum nolacaını nolur Ezo Esmerin ölmediini örensn :icon_sorr :img-hyste

beter_bocek
14-05-06, 11:33
bence ezel gitgide aliye yaklaşıyor hele esmerin öldüğünü duyduktan sonra bu arada ezel esmeri ne kadar çok seviyomuş öldüğünü duyunca nasıl üzüldü

forgetmenot
14-05-06, 11:35
Bu bölüm de heyecan doluydu!Mahir G.(binanın tepesindeki adam)sanırım hem Esmeri hem Ali'yi yönetim altında tutan ve kullanan birisi.Ben yine, herkes kendi sesiyle konuşsun diyorum.Dizi başlarken,oynayanları sırayla yazarken Ender rolündeki oyuncuyu önce ana karakterlerden hemen sonra gösterdiler,sonra da daha arkadaki isimlerin arasında bir kere daha gösterdiler!Bence daha özenli olunmalı.Aksiyon yapıcağız diye Nuran Devres ekolüne kayıp,inandırıcılıktan uzaklaşıp,entrika denizinde boğulma ihtimalleri yüksek!Bu bölümde bunun işaretlerini verdiler.Biz Nuran hanımın eserlerini seyretmek istesek,'Rüyalarda Buluşuruz'u izleriz.Esinlenmenin gözü lütfen çıkarılmasın!Yetimhane sahnesi,müdürehanımın Ali'nin kaybolduğunu,Esmer'in de çatıdan ayrıldığına kadar bilmesi,sonrasını bilmemesi bence inandırıcı değil,orası biraz şişirme olmuş!Ezonun kocasının manyaklıklarını fazla abartmasalar iyi olur.Dizinin sonundaki yeni bölüm fragmanından anladığım şunlar;Aliyle Nazlı evlenme sahnesinin hayal olması olasılığı yüksek,Galiba o cenaze Süleymen Ç'nin azgın kızının cenazesi?Cam yapımıyla ilgili birisiyle Esmer'in bir işi var,belki Ezo'yu arıyor belki de yeni işi,öldüreceği adam bu?

beter_bocek
14-05-06, 11:55
artık bulsunlar birbirlerini ya bide daha çok ezo esmer sahnesi olsun bu bölüm esmer çok iyiydi rozanın otelinde falan nazlı dediki sen beni artık sevmiyosun aliye bencede ali artık ezele yaklaşmaya başladı

geçmişten
14-05-06, 12:05
bi kaç foto denemesi yaptım sizle paylaşmak istedim umarım başarırım :icon_roll

keremcem d
14-05-06, 12:14
günaydin arkadaslar dünki bölüm üperdi....saten dizi baslar baslamaz süperdi.....endere sinir oldum yaaaaaa nasil ezeli tehdit ediyor...hele ezele esmerin öldügünü söyleyen kadini öldürecektim yaaaaa

keremcem d
14-05-06, 12:15
bi kaç foto denemesi yaptım sizle paylaşmak istedim umarım başarırım :icon_roll

resimler icin sag ol hepsi süpermis

keremcem d
14-05-06, 12:29
bence nazli esmeri tanimiyacak...yada taniyacak ama esmerin sert bakisindan sesini cikarmiyacak......NeSLiHaNNeSL özet icin tskler

GÜL GÜZELİ
14-05-06, 12:32
arkadaşlar bu haftada süper bi bölüm izledik ufff çok güzeldi ama kötü yanlarıda vardı malesef bi kere ezonun hamile olması hiç iyi olmadı yaa kötü olan hamile olması degil delinin tekinden olması ezo bu çocugu dogurucak bence çünkü kıyamaz aldırmaya ama ender düşmesine sebep olabilir bebegin gerçi onuda sanmıyorum çünkü bizde bi bebek yapalım artık demişti eger ögrenirse bebegi ki öyle bişey varmı belli degil henüz daha dikkatlı olucaktır ama ezo söylemezse ve ögrenemezse o zaman bebegin düşmesine sebep olabilir o uyus en hoşuma giden sahnede esmerle o kızın sahnesiydi kız roporları gösterdiginde şöyle bi baktı sonra hiç istifini bozmadan teprik ederim anne oluyomuşsun ama ben hala ortada bebegin benım olduguna ait bi delil göremiyorum dedi çok hoş bi yüz ifadesi vardı yaa ama kız son noktayı koydu ister inan ister inanma bu çocuk senın ve ben bu çocugu dogurucam dedi galiba hamileligi dogru ama esmerden oldugu şüpeli tabiki en üzücü sahnede ezonun esmerin öldü haberini almasıydı ben daha fazla tepki vericek sandım ama hiç öyle olmadı üstelik aliyi sayıklıyodu bi şey diyimmi arkadaşlar bence o kadın sayesinde esmer aylinin ezo oldugunu ögrenebilir tabii denk gelebilirlerse en güzelide ezonun şimdilik te olsa aliden uzak duruyo olması böylece esmer ve ezo için bi şans dogdu galiba ender acaba karısını kendi eliyle başkasına aşık edicegini bilse kimbilir ne düşünürdü aptal şeyy kısacası harıkaydı ve her ne kadar bu bölüm böyle bişeyi imkansız kılsada ben ezo ve esmer aşkı diyorum:):)

EsMeR_EzO_KY
14-05-06, 12:34
bence nazli esmeri tanimiyacak...yada taniyacak ama esmerin sert bakisindan sesini cikarmiyacak......NeSLiHaNNeSL özet icin tskler
Bence tanısada tanımasada söylemiycek ama ali şüphelenecek zaten esmeri serbest braktılar die çok sinirlendi artık ali esmerin peşini biraz zor bırakır :icon_whis

keremcem d
14-05-06, 12:36
bence ezel hamille.........dedigin gibi gül güzeli ender kesin ezeli döverken cocouk düser....insallah öyle olur...cünkü eger bir cocuk olursa esmer ve ezel aski daha zor olur...benim anlamdigim bir sey var hani esmerde alide catida biriyle bulusuyorlar ya o adam kim???ikisinide islettiyor galiba????biriniz bana bunu aciklaya bilir mi???

EsMeR_EzO_KY
14-05-06, 12:38
arkadaşlar bu haftada süper bi bölüm izledik ufff çok güzeldi ama kötü yanlarıda vardı malesef bi kere ezonun hamile olması hiç iyi olmadı yaa kötü olan hamile olması degil delinin tekinden olması ezo bu çocugu dogurucak bence çünkü kıyamaz aldırmaya ama ender düşmesine sebep olabilir bebegin gerçi onuda sanmıyorum çünkü bizde bi bebek yapalım artık demişti eger ögrenirse bebegi ki öyle bişey varmı belli degil henüz daha dikkatlı olucaktır ama ezo söylemezse ve ögrenemezse o zaman bebegin düşmesine sebep olabilir o uyus en hoşuma giden sahnede esmerle o kızın sahnesiydi kız roporları gösterdiginde şöyle bi baktı sonra hiç istifini bozmadan teprik ederim anne oluyomuşsun ama ben hala ortada bebegin benım olduguna ait bi delil göremiyorum dedi çok hoş bi yüz ifadesi vardı yaa ama kız son noktayı koydu ister inan ister inanma bu çocuk senın ve ben bu çocugu dogurucam dedi galiba hamileligi dogru ama esmerden oldugu şüpeli tabiki en üzücü sahnede ezonun esmerin öldü haberini almasıydı ben daha fazla tepki vericek sandım ama hiç öyle olmadı üstelik aliyi sayıklıyodu bi şey diyimmi arkadaşlar bence o kadın sayesinde esmer aylinin ezo oldugunu ögrenebilir tabii denk gelebilirlerse en güzelide ezonun şimdilik te olsa aliden uzak duruyo olması böylece esmer ve ezo için bi şans dogdu galiba ender acaba karısını kendi eliyle başkasına aşık edicegini bilse kimbilir ne düşünürdü aptal şeyy kısacası harıkaydı ve her ne kadar bu bölüm böyle bişeyi imkansız kılsada ben ezo ve esmer aşkı diyorum:):)

Bence ezonun hamile olduunu ender manyağı örenecek ezo çocuu aldırmak istese bile ender ailesine söyleyerek bunu engelleyecek zaten adam ezoyu haksız duruma düşürmek için elinden geleni yapıo ya inşllah ezo kimseye söylemez eer hamileyse :icon_sorr

tng
14-05-06, 12:39
bölümün sonu çok güzeldi ama aliyle,esmer kavga ederken,ezel gelip kavga etmeyin dedi;o sahnede o lafı duyunca burak hakkı da saruhan hunel de çok güzel oynadılar.
ayrıca senaristler,ezel-esmerin birbirlerini zor bulduracaklar gibi gorumuyor,ezelin esmerin oldugunu sanması pek hoşuma gitmedi açıkçası.ama alinin ali olduğunu çabuk ogrenecek gibi duruyor.
gelcek bolumdeki dugun sahnesinde nazlı hayır diyecek bence.boylece ali-aylin yakınlaşması hızlanacak.
bir de kimse bahsetmemiş sanırım ama alinin banka hesabındaki bir milyon doları da dizinin kilit sahnelerinden biri bence.

keremcem d
14-05-06, 12:39
Bence tanısada tanımasada söylemiycek ama ali şüphelenecek zaten esmeri serbest braktılar die çok sinirlendi artık ali esmerin peşini biraz zor bırakır :icon_whis

evet cünkü nazli esmeri gördügünde hayir diye bagirdi....ali kesin süphelenir...saten durmadan esmerin pesinde sinir oldum doktoru rahat birak demedi mi gicik oldum..
sanane yaniiiiiiii..............:icon_ange

EsMeR_EzO_KY
14-05-06, 12:48
Arkadaşlar bi resim düzenlemeye çalıştım pek ii diil ama ilk denemem inşllah yükleyebilmişimdir

EsMeR_EzO_KY
14-05-06, 12:49
Ya olmamış arkadaşlar bişi sorcam resimleri nasıl eklioruz biri yardımcı olursa svinirim lütfen