PDA

Tüm Versiyonu Göster : Ece (Arşiv 1)

Sayfalar : [1] 2 3 4 5

GSealment
08-05-08, 00:40
Medyapım'dan yeni dizi!...

Medyapım, yabancı dizilerin yerli versiyonunu hayata geçirme konusunda ilginç bir sınava daha hazırlık yapıyor.

Arjantin’de doğan, bu ülkede büyük ilgi görünce vitrine çıktığı ilk fuarda 50’den fazla ülkeye satılan dizinin adı; “LaLola”...

Dizi ilginç bir romantik komedi. Dizinin kahramanı reklam ajansında kreatif direktör olarak çalışan akşam beraber olduğu kadını sabahleyin tanımayan çapkın bir erkek.

Çapkın adam günün birinde kendisi gibi reklam şirketinde çalışan bir kızı, beylik romantik sözleri sayesinde kendine âşık ediyor.
Reklamcı kadın, ona olan aşkından nişanlısından ayrılıyor ama adam, hayatına giren her kadına yaptığı gibi onu da duygularıyla baş başa bırakıyor.

Öyle ki, kız aradığında adam, “Al konuş, bir gece de sen birlikte olursun” diye telefonu erkek arkadaşına veriyor.

Adamın kendisine yaptığını hazmedemeyen kadın soluğu büyücüde alıyor.

Büyücü de bir gecede o çapkın erkeği, kadına dönüştürüyor. Adam, çapkın bir erkek olarak uzandığı yatağından sabahleyin bakire bir kız olarak hayata yeniden merhaba diyor. Fiziğiyle, sesiyle tam bir kadın olan “Lola” çok geçmeden de en samimi olduğu erkek arkadaşına âşık oluyor. Ve komedi de işte bu noktadan sonra başlıyor.

Çapkın bir erkekken, bir erkeğe sırılsıklam âşık bir kadına dönüşen “Lola” bir yandan da kendisini eski haline döndürmesi için büyücünün peşine düşüyor.
Medyapım’ın Kanal 1 için çekeceği bu dizinin başrol oyuncusu belli. Dizinin orijinalindeki “Lola” karakterini Hande Ataizi canlandıracak.

Ataizi’nin erkek halini ve âşık olacağı erkeği ve can dostu kız arkadaşını kimlerin oynayacağı henüz belli değil. Dizinin bir ilginç özelliği de şu olacak:

Dizi aslında haftalık. Ancak Medyapım diziyi günlük olarak çekecek, Kanal 1’de hafta içi her gün haber sonrası 45’er dakika olarak yayınlayacak.

Yapım şirketleri 80-90 dakikalık bir diziyi bir haftada ancak yetiştirirken Medyapım, 45 dakikalık günlük diziyi nasıl çekecek?

Medyapım’ın ortağı Fatih Aksoy, “Aynı anda üç farklı ekiple çekeceğiz diziyi. Çünkü senaryo buna uygun” dedi.
http://www.loadtr.com/b-208970-lalola.jpg
Dizinin ilk bölümü haziran ayının son haftasında ya da temmuz ayının başında ekranda olacak.

anil16
08-05-08, 01:02
Dizi'nin ilginc adini gorur gormez ilgimi cekti zaten. :)
Konusunu okuyunca hepten heveslendim dogrusu.
Cok sicak ve komik bir diziye benziyo. :img-icecr

Hande yerine Yasemin Hadivent gibi baska bir oyuncu olmasini isterdim ama ben Handeyi'de severim sayilir olsun. =))

Izlicem ilk bolumu! :good:

Kadir_Reis
08-05-08, 04:12
Pek tutacak bir diziye benzemiyor, ama tabi baslamadan yorum yapmak da saçma oluyor.

Aynen düşünüyorum şu yabancı dizilerini türkçeye cevirip türkdizisi olarak yayınlaması hiç hoşuma gitmiyor maalesef fakat izlemeden'de çok önyargılı olmamak lazım diye düşünüyorum bakalım göreceğiz

Freddy
08-05-08, 04:49
Süper bir haber

Hande Ataizi'yi yıllardır severek takip ediyorum O varsa kesin izleyeceğim anlamına geliyor

Uyarlama komedilere de bayılırım ayrıca :) yazları izlenme oranları düşse de nedense bana kanal 1 izlenecek gibi geliyor Yani 4 büyük kanal kadar olmasa da yükselir Bu da diziyi olumlu etkiler Ama kış sezonunda dizinin reytingleri hakkında bir şey diyemem şimdilik

Hirotaro
08-05-08, 05:50
Hande olduktan sonra izlenmez mi,ben hiç kaçırmam.Hele hergün...
Bakalım diğer karakterlerde kimler olacak

tukk-u
10-05-08, 02:09
yeni bir efsane doğacak sanırım ama yayın tarihi eylül sezonuna kaydırılmalı.hem kanal 1 anca oturur hem de yazın gündüz kimse tv izlemez...

balzac
10-05-08, 15:09
Hande Ataizi'nin oyunculuğunu beğenirim.
Konu da ilginçmiş,erkek oyuncu da iyiyse seyredilir.

sevim01
14-05-08, 21:09
bende hande ataizi hayranıyım çok süper bir dizi olacağı belli çok merak ediyorum handeyi hemde çok çok merak içinde bekliyorum hande seni çok seviyorum handeden bir süper dizi daha komedi olsun hande her rolu yapar zaten süpersin hande süper seni çok seviyorum çok merak içindede diziyi bekliyorum de senize bütün yaz handeyi izleyeceğiz oh ne güzel hande seni seviyorum hayranın....

entrikaci
02-06-08, 17:45
bu haberi duyunca sevinçten bayıldım çünkü ben hande hayranıyım hande çok başarılı bir oyuncu çok süper rol yapıyor fakat şimdiki bu durum sevgilisiyle kavga etti ne olacak acıba çok merak ettim ama ben bu diziyide çok merak ediyorum handeyi çok seviyorum handenin oynamasınıda çok istiyorum çünkü hande süper bir oyuncu inşallah hand ekazasız belasız bu işi halleder inşallah öylede olur dizinin çekimleri başladı galiba kısmet artık inşallah hande oynar hande ataizi hayranı...

ruhsarzinnur
14-06-08, 17:38
dizinin başlığının açılmasına sevindim.

hande mükemmel bir oyuncu.onu izlemeye doyamıyorum.

hande ataizi 1,5 yıldır ekranda yoktu.çok özlemiştik.şimdi tekrar ekranlara dönmesi harika oldu.özellikle dizinin konusu harika.çok eğlenceli olucağa benziyo.zaten hande uzun zamandır komedi yapmamıştı.

inşallah dizi uzun ömürlü olur.doya doya izleriz handemizi.

medyapım daha başarısız bir iş yapmadı sayılır.bu dizide büyük bir ihtimalle çok başarılı olucak.

ceyda deniz
15-06-08, 02:50
genelde yabancı dizilerin türk mversiyonlarına pek
taraftar değilimdir kanalınıda pek tutmadım ama
konusu çok ilginç geldi bana pekte işlenmiş bi konu değil
bi erkeğin gece yatıp sabah kadın olarak uyanması
bi kadının ceza olarak ona büyü yaptırması okurken
bile güldüm baya eğlenceli bi dizi ama hande ataizi
yerine başka bi oyuncu olsaydfı daha iyi olurdu
sanki ama bilmiyorum belkide bu role tam uyar
ataizi bellide olmaz dizi başlasın görücez:img-wink::img-wink:

Ebr0e
19-06-08, 13:37
hande icin hepimiz izlicez
konusu guzel gibi ama kanal1 in reytingleri iyi degil
keske atv de yada kanal d oynasaydi
hande nezaman yine entrika dizilerde oynamaya baslicak merak ediyorum
yeni rpogamida onun tarzi degil ondan onceki programlarida
sev kardesimde onun tarzi degildi ona daha cok
melekler adasi yuzlesme gibi diziler yakisiyor

entrikaci
21-06-08, 16:03
dizinin başlığının açılmasına sevindim.

hande mükemmel bir oyuncu.onu izlemeye doyamıyorum.

hande ataizi 1,5 yıldır ekranda yoktu.çok özlemiştik.şimdi tekrar ekranlara dönmesi harika oldu.özellikle dizinin konusu harika.çok eğlenceli olucağa benziyo.zaten hande uzun zamandır komedi yapmamıştı.

inşallah dizi uzun ömürlü olur.doya doya izleriz handemizi.

medyapım daha başarısız bir iş yapmadı sayılır.bu dizide büyük bir ihtimalle çok başarılı olucak.

evet sana katılıyorum ruhsarzinnur gerçekten süper bir oyuncu hande bende başlığın açılmasına çok sevindim nede olsa hande ataizi oynayacak hande ekranlardan nerdeyse 1.5 sene oldu onu çok özledik şimdi dönüyor hepimiz çok heyecanlıyız dizinin konusu gerçekten muhteşem bir konu handyeede çok yakışır ama bildiğiniz gibi hande sevgilisiyle kavgalı istemiyor sevgilisi handenin bu dizide oynamasını ama inşallah oynar hande süper bir oyuncu...

entrikaci
21-06-08, 16:07
hande icin hepimiz izlicez
konusu guzel gibi ama kanal1 in reytingleri iyi degil
keske atv de yada kanal d oynasaydi
hande nezaman yine entrika dizilerde oynamaya baslicak merak ediyorum
yeni rpogamida onun tarzi degil ondan onceki programlarida
sev kardesimde onun tarzi degildi ona daha cok
melekler adasi yuzlesme gibi diziler yakisiyor

evet handeyi hepimiz göreceyiz büyük bir zevkle süper oynayacak ama gerçekten söylediğin doğru kana1 değil de atv yade kanald de olabilridi oranın reytinkleri daha fazla ama tabi hande yinede süper oynayacağına göre reytinkleri yine kırar inşallah çok uzun bir dizi olur vede hemen ardından handeyi birde entirka dizisinde görürüz hande nede olsa her türlü rolu yapıyor ama en süper oyandığı entrika dizisi çok merak ediyorum hande ile kim beraber oynayacak inşallah handeye yakışan bir çitf ile oynar hande süper bir oyuncu inşallah sevgilisiylede anlaşır vede oynar çünkü sevgilisi bu teklifi geri çevirmesini istiyor handenin inşallah hande oynar hande ataizi hayranı....

herbokolog001
21-06-08, 16:47
mrb....arkadaşlar bu dizi bi mangadan uyarlanmış...hatta animesi de var..... isteyenler mangadan ne olucağına bakabilir.tabii mangaya sadık kalırlarsa
:img-wink:bilgi vermek istedim bilmek isteyenlere...

ruhsarzinnur
22-06-08, 16:57
mrb....arkadaşlar bu dizi bi mangadan uyarlanmış...hatta animesi de var..... isteyenler mangadan ne olucağına bakabilir.tabii mangaya sadık kalırlarsa
:img-wink:bilgi vermek istedim bilmek isteyenlere...

haber verdiğin teşekkürler herbokolog001

bu dizi çok güzel olucak.

yazan arkadaşlar doğru söylemiş kanal 1 dizi için doğru tercih olmayabilir.ama son zmanlarda birçok ünlü oyuncu kanal1 ile çalışıyor star tv ile çalışıyor reytingleri çok yüksek olmasa da.zamanla o kanallar da iyi yerlere gelebilirler.

önemli olan handemizi tekrar izliycek olamamız

anil16
25-06-08, 12:35
Bencede artik baslasin. Cok bekledik! :kahve
Bir ozet, bir resim bile yok ortadaa. Ins. iptal falan olmamistir.
Duydugum kadariyla Hande bir programa'da basliyacak Star TV'de.
Umarim program'la beraber bu dizide baslar. =))

hozcan
25-06-08, 15:31
Bencede artik baslasin. Cok bekledik! :kahve
Bir ozet, bir resim bile yok ortadaa. Ins. iptal falan olmamistir.
Duydugum kadariyla Hande bir programa'da basliyacak Star TV'de.
Umarim program'la beraber bu dizide baslar. =))

ya evet inşallah dediğin gibi iptal olmamıştır
bende ne dizinin resmini nede fragmanını gördüm yayınlanacak olsa zaten göreriz
hande eğer program yaparsa dizi başlamaz bence 2 si bir arada pek gitmez gibime geliyo

handeci
27-06-08, 23:03
bence de hemen başlasın.artık dayanamıyoruz.handemizi çok özledik.

bu arada hande ataizi başlığını takp ediyorum.eğer dziyle alakalı resim veya haber gelirse biz hayranları olarak hemen oraya yazıyoruz.buraya da yazarız.hepinizin haber olur.

hande nin programı başlıyor artık.belki ikisi birarada zor olur diye diziyi bir kaç ay ertelemişlerdir.belki dizi yeni sezonda yani eylül de başlayacaktır.

zeliham
27-06-08, 23:07
ben diyorum ki konu iyi hatta süper ama bunu dizi değil de film olarak izlemeyi tercih ederdim.dizide ne bulacaklar ki hem de her gün yayınlanacakmış:( sıkar bence

ruhsarzinnur
29-06-08, 18:59
lalola reklamları yok hiç kanal 1 de.yoksa dizi show tv de mi yayınlanıcak.medyapım genelde show tv veya kanal d ile çalışır çünkü.ben kanal 1 i duyunca şaşırdım.

elki eşimle başım dertte var diye diziyi yeni sezona bırakmışlardır.

inşallah reklamları başlar.yoksa vazgeçtiklerini düşünüp üzülücem.

handeci
30-06-08, 16:58
hande eşimle başım dertte de çok iyiydi.umarım lalola da bir an önce başlar.çünkü eylüle kadar bekliyceksek gerçekten çok fazla zaman var daha.nasıl dayanıcaz o kadar bilmiyorum.

handenin rol arkadaşları da belli olmadı daha.konuşulduğu gibi iptal olduysa hayal kırıklığına uğrarım.

handeyi şimdilik cuma akşamları izliycez.bakalım belki masum kadınlar vizyona girer.sabırsızık yapıyorum galiba ama elimde değil.çok özledim handeyi.

entrikaci
08-07-08, 19:35
lalolayı çok merak ile bakliyoruz arkadaşlar gerçekten süper bir dizi olacak

hade hande göster kendini sen süper bir oyuncu seni seviyoruz...

Seno
08-07-08, 20:46
ilginç bir diziye benziyor...

adından da belli zaten....

bir an önce başlaması dileğiyle

entrikaci
09-07-08, 00:42
ilginç bir diziye benziyor...

adından da belli zaten....

bir an önce başlaması dileğiyle

evet çok ilginç vede süper olacak

nede olsa handemiz oynuyor süper bir oyuncu

inşallah en kısa zamanda göreceğiz

çok merak ile bekliyoruz hande her işi başardı bunudfa başaracak

sevgilerle...

HuLyA-Facu
09-07-08, 12:25
dizininin adını görünce inanın çok şaşırdım çünkü arjantin dizisi olan Sos mi Vida (aşk meleğim) de oynayan Carla Peterson oynuyordu bunun türk versiyonu olduğunu görünce inanamadım

Peki saat kçta hangi knalda oynancağı belli oldumuu ??

entrikaci
09-07-08, 14:19
dizininin adını görünce inanın çok şaşırdım çünkü arjantin dizisi olan Sos mi Vida (aşk meleğim) de oynayan Carla Peterson oynuyordu bunun türk versiyonu olduğunu görünce inanamadım

Peki saat kçta hangi knalda oynancağı belli oldumuu ??

gerçekten süper bir dizi olacak

dizini kanal1 de yayınlanacak daha yayınlanmadı

daha çekimleri var bizlerde merak handemizi bekliyoruz...

entrikaci
09-07-08, 18:24
biliyorum güsel bi dizi olucağını çünkü orijinalini nette biraz bakmıstım türk versiyonuda güsel olur heralde:D

evet cnm sana katılıyorum gerçekten süper olacak nede olsa handemiz oynayacak hande çok başarılı bir oyuncu çok yetenekli bnece bu dizidede süper olacak nede olsa hande bir numara bir oyuncu handeye tam puan hande kendinden emin bir oyuncu inşallah lalola da çok uzun bir dizi olur...

senior t
11-07-08, 00:48
hande eşimle başım dertte de çok iyiydi.umarım lalola da bir an önce başlar.çünkü eylüle kadar bekliyceksek gerçekten çok fazla zaman var daha.nasıl dayanıcaz o kadar bilmiyorum.

handenin rol arkadaşları da belli olmadı daha.konuşulduğu gibi iptal olduysa hayal kırıklığına uğrarım.

handeyi şimdilik cuma akşamları izliycez.bakalım belki masum kadınlar vizyona girer.sabırsızık yapıyorum galiba ama elimde değil.çok özledim handeyi.

iptal olmadı gerisi sayım bitti çekimler başlıyor. başrollerde hande ataizi ile beraber aydoğan oflu da var.aşkoyunundaki kurti rolüyle gönüller taht kuran ağbimiz. sanırım baya bir gülmece olacak gene.

handeci
11-07-08, 17:54
lalola inşallah dediğiniz gibi yakında yayınlanır.

aydoğan oflu iyi bir oyuncu.eğer beraber oynarlarsa gerçekten çok güzel olur.

kanal 1 medyapım bir an önce diziyi çekmeye başlasınlar bence.eğer geri sayım başladıysa beklediğimize değecek bence.

çekimler başlarsa ilk fotoları da ekleriz buraya yakında :happy0064

entrikaci
11-07-08, 23:13
bencede arkadaşlar bende çok sevindim hadi bakalım çok süper bir dizi olacak handemiz yine süper bir performans gösterecek hande süper bir oyuncu lalolada da süper olacak heyecanla bekliyoruz haydi hande kim tutar seni yak ortalığı biz senin yanındayız seni seviyoruz....

fantagirro
13-07-08, 23:28
Harika bir dizi ben orjinalini netten izledim umarım türkiyedeki de o kadar komik olur :))) Çekimlerin ne zaman başlayacağını bilen var mı?

anil16
13-07-08, 23:35
Hande'nin Esimle Basim Dert'de programin'in ratingleri malesef cok berbat. :icon_sorr
Belki o biterse, bu dizi baslar. =)
Ben daha cok dizi istiyorum acikcasi. Bu diziyi cok merak ediyorum. :kahve

okann1907
15-07-08, 02:13
dizinin adı lalola değil ece..fragmanı verdi kanal1 hande ataizi sabah uyanıyor..ayıptır söylemesi tuvalette elini organına götürüyo bir bakıyo yok:) sonra ege yazıyo g harfi cye dönüşüyo ece oluyo

dawsonjoey
15-07-08, 04:12
Fragmanları var m internette? Lalolanın acaip bir hayran kitlesi var yanız böyle bir film vardı kim onuyordu hatırlamıyorum. Bilen var mı? Kadın sonunda hamile kalıyordu.

fantagirro
15-07-08, 12:31
Arkadaşlar sakin olun daha dizi başlamadan tartışmaları başladı hayırdır :))) U marım bu durum dizinin çom ilgi çekecegine işaret olur :))) Bnede fragmanları izledim çok güzel olmuş bence baya komik olacak diye düşünüyorum:)))

fantagirro
15-07-08, 15:30
Henüz kanalın sitesine koymamışlar fakat ara ara kanalda veriyor orjinallerine benzer şekilde çekmişler dizinin kendi sitesinde yani orjinal dizinin kendi sitesindeki fragmanları izledim onlara benzer şekilde çekmişler herhalde hepsini aynı şekilde çekip yayınlarlar :))

entrikaci
15-07-08, 18:49
slm arkadaşlar evet dizinin adı değişmiş dizinin adı ECE olmuş

fragmanı bende gördüm süper çıkmış hande ECE YAKINDA KANAL 1 DE

kaçırmayın....

entrikaci
15-07-08, 19:19
filmin fragmanında hande sabahtan kalkıyor pizamalı bir şekilde sonra tualete gidiyor elini şeyine koyuyor ve çığlık atıyor çünkü kadın olmuş hali sonrada ege yazıyıor sonra g si düşüyor c koyuyor ece oluyor yani adam hali ege kadın hali ece hande ataizinin yeni dizisi ece dizinin adıda ece...

ECE YAKINDA KANAL1DE SAKIN KAÇIRMAYIN HANDE ATAİZİ

entrikaci
15-07-08, 19:29
TV’den ayda 200 bin YTL alacak

hande ataizini heycanla bekliyoruz

hande ataizi bir ayda 200 bin ytl alacak ece dizisi için hande ataizi süper oynacak süper

haydi hade göster kendini sen bizim herşeyimisin...

entrikaci
15-07-08, 21:49
heheh dizinin içeriğinden çok alınan ücretler dikkati çekti anlaşılan :))))))

hande ataizine az bile ne olsa süper bir oyuncu

çok heyecanlıyım vallahi süper bir dizi olacak

hande ataizi çok yetenekli vede süper

haydi hande göster kendini

seni seviyoruz...

fantagirro
15-07-08, 21:55
Bakalım daha ancak 1 tane tanıtımını izleyebildim ama güzel bişi olacak izlenimi veriyor :)))

Orjinalini izlediniz mi bilmiyorum ama baya güzel bi yapım umarım o kadar ii olur :)))

entrikaci
15-07-08, 22:00
bende sadece bir sahne izledim vede gerçekten güzele benziyor zaten tam konuyu biliyoruz süper bence süper

zaten hande ataizi her işini başarır bunuda başaracağından eminim

hande 1 sene oldu hiç tvye dönmedi şimdi dönüyor çok mutluyum

o kadar mutluyumki anlatamam süpersin hande

hande ataizi ve ece hayranı...

gülbeşeker
15-07-08, 23:39
Ataizi'nin dizisi başlıyor ECE YAKINDA KANAL 1DE KAÇIRMAYIN...

HANDE Ataizi uzun bir aradan sonra dizi çekimleri için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Hafta içi her gün ekrana gelecek sit-com dizide oynayacak olan sanatçı bölüm başına 10 bin YTL alacak. Dizinin erkek oyuncusu için ise Serhan Yavaş ile görüşülüyor.

Neslihan AKBAYDAR/Vatan

Serhan Yavaş mı?Harika bir haber bu,kendisini Yemin dizisinde izlemiştim,hoş karizmatik bir oyuncu.Bu proje de oldukça eğlenceli bir projeye benziyor,hayırlısı olsun.

entrikaci
16-07-08, 00:22
Serhan Yavaş mı?Harika bir haber bu,kendisini Yemin dizisinde izlemiştim,hoş karizmatik bir oyuncu.Bu proje de oldukça eğlenceli bir projeye benziyor,hayırlısı olsun.

evet serhan yavaşta oynayacak gerçekten çok süper bir haber bende çok mutlu oldum şahsen tabi hande de bu daha da süper inşallah çok uzun bir dizi olur ama uzun olacağı belli çünkü hafta içi hergün yayınlanacak yani 5 gün bence bu süper yani bir ayda 20 bölüm yayınlanacak harika hadi bomba gibi bir proje geldi yine süper ve süper...:happy0064:happy0064:happy0064:happy0064

anil16
16-07-08, 00:39
Superr! =))
Sonunda bir haber geldi. Demek Ece olucak..iyi olmus Lalola biraz garipti. :)
Sabirsizlikla bekliyoruz Hande'yi. :img-wink:

gülbeşeker
16-07-08, 00:42
evet serhan yavaşta oynayacak gerçekten çok süper bir haber bende çok mutlu oldum şahsen tabi hande de bu daha da süper inşallah çok uzun bir dizi olur ama uzun olacağı belli çünkü hafta içi hergün yayınlanacak yani 5 gün bence bu süper yani bir ayda 20 bölüm yayınlanacak harika hadi bomba gibi bir proje geldi yine süper ve süper...:happy0064:happy0064:happy0064:happy0064

Ben Serhan Yavaşın Ecenin sevgilisini oynayacağını düşünmüştüm de o Egeyi oynayacakmış yani Handenin erkek halini öyle değil mi?Bu durumda Ecenin aşık olacağı kişiyi kim oynayacak,bu konuda bir bilginiz var mı?

entrikaci
16-07-08, 00:44
Superr! =))
Sonunda bir haber geldi. Demek Ece olucak..iyi olmus Lalola biraz garipti. :)
Sabirsizlikla bekliyoruz Hande'yi. :img-wink:

evet anıl haklısın biraz değil bana çok garip geldi ece olması benide çok sevindirdi hande ataizi ikinci ismiyle oynuyor bir de ruhsarda dizinin adıydı şimdi yine dizinin adı handenin adı ece süper olacak süper hade hande göster kendini hayranların seni sabırsızlıkla bekliyor...:happy0064:happy0064

entrikaci
16-07-08, 00:48
Ben Serhan Yavaşın Ecenin sevgilisini oynayacağını düşünmüştüm de o Egeyi oynayacakmış yani Handenin erkek halini öyle değil mi?Bu durumda Ecenin aşık olacağı kişiyi kim oynayacak,bu konuda bir bilginiz var mı?

bilmiyorum cnm bulduğum haberde öyle yazıyordu inşallah daha bir çok haber bulacağız
daha kız karakterleride belli değil onlarıda bilmiyoruz en kısa sürede öğreneceğiz
içimden bir ses 10 güne dizinin başlayacağını ve çok reytink kıracağını söylüyor
inşallah süper olur vede çok uzun süre izleriz...

entrikaci
16-07-08, 00:58
arkadaşlar fragmanlar yayınlanıyor fragmanların resimlerini çekip siteye koysak ne güzel olur fragmanda süper valla hande çok başarılı bir oyuncu yetenekli vede güzel fragmanı gördüğüm sevinçten az daha ağlıyordum süpersin hande süper...

gülbeşeker
16-07-08, 01:00
bilmiyorum cnm bulduğum haberde öyle yazıyordu inşallah daha bir çok haber bulacağız
daha kız karakterleride belli değil onlarıda bilmiyoruz en kısa sürede öğreneceğiz
içimden bir ses 10 güne dizinin başlayacağını ve çok reytink kıracağını söylüyor
inşallah süper olur vede çok uzun süre izleriz...

Haberler için sağol canım:img-wink: Kanal1 maalesef çok izlenen bir kanal değil,en çok izlenen programları bildğim kadarıyla Bizim Evin Halleri ve Çarkıfelek..Umarım bu dizi Kanal1e şeytanın bacağını kırdırtır,reytingi bol olur.Hande'den yana şüphem yok,oldukça iyi bir oyuncu zaten:good:

entrikaci
16-07-08, 01:04
Haberler için sağol canım:img-wink: Kanal1 maalesef çok izlenen bir kanal değil,en çok izlenen programları bildğim kadarıyla Bizim Evin Halleri ve Çarkıfelek..Umarım bu dizi Kanal1e şeytanın bacağını kırdırtır,reytingi bol olur.Hande'den yana şüphem yok,oldukça iyi bir oyuncu zaten:good:

evet cnm aslında bende en başta bu kanal 1 konusunda biraz tereddüt etmiştim yani reytink konusunda çok gitmez falan dedim ama bende handeden yüzde yüz eminim vede ona güveniyorum başaracağındanda tabi yetenekli bir oyuncu olduğundan tabi konuda çok etkili olduğundan handeye tam puan inşallah bol reytint alır vede bomba olur...:happy0064:happy0064

Freddy
16-07-08, 01:09
Ya kanal 1 diziyi umarım deneme tahtası gibi kullanmaz Yani yaz sezonunda gündüz kuşağnda hafta içi her gün yeni bölümleri verilen bir dizi pek görülmeyen bir durum Kanal 1 de reytinglerini artırmak için yeni yollar deniyor olabilir Umarım yine beklediği reytingleri alamazsa diziye kıymaz

Serhan Yavaş'ı da severim Daha önce Örümcek'te izlemiştim Performansı pek iyi değildi ama Yemin'de kendini geliştirmiş olmalı

hande ataizine az bile ne olsa süper bir oyuncu

çok heyecanlıyım vallahi süper bir dizi olacak

hande ataizi çok yetenekli vede süper

haydi hande göster kendini

seni seviyoruz...

Aslında aldığı ücret bölüm başına normal hatta az (gerçi dizi yarım saatlik de olabilir) Ama hafta içi hergün yayınlanacak bir dizi için aylık düşünüldüğünde gerçekten de iyi para Ama o fazlasıyla hakediyor Yaklaşık 10 yıl önce Hande ayda 40 milyar kazanıyor diye haberlerle magazin gündemi baya bi' meşgul olmuştu Bana yine öyle haberler çıkacak gibi geliyor :)

entrikaci
16-07-08, 01:16
Ya kanal 1 diziyi umarım deneme tahtası gibi kullanmaz Yani yaz sezonunda gündüz kuşağnda hafta içi her gün yeni bölümleri verilen bir dizi pek görülmeyen bir durum Kanal 1 de reytinglerini artırmak için yeni yollar deniyor olabilir Umarım yine beklediği reytingleri alamazsa diziye kıymaz

Serhan Yavaş'ı da severim Daha önce Örümcek'te izlemiştim Performansı pek iyi değildi ama Yemin'de kendini geliştirmiş olmalı

Aslında aldığı ücret bölüm başına normal hatta az (gerçi dizi yarım saatlik de olabilir) Ama hafta içi hergün yayınlanacak bir dizi için aylık düşünüldüğünde gerçekten de iyi para Ama o fazlasıyla hakediyor Yaklaşık 10 yıl önce Hande ayda 40 milyar kazanıyor diye haberlerle magazin gündemi baya bi' meşgul olmuştu Bana yine öyle haberler çıkacak gibi geliyor :)

inşallah reytinkleri bol bol alır vede hiç kalkmaz

her gün her gün handeyi görmek bence çok süper bir haber

handenin olmağı bir senenin acısını handemizi her gün görerek çıkarırız

bence de az bu para hande çok yetenekli ama dediğinde doğru freddy

gerçekten handemize kavuştuğum için çok mutluyum

inşallah süper olacak hande seninle gurur duyuyorum...:happy0064:happy0064

fantagirro
16-07-08, 01:17
Arkadaşlar haberler doğru ece nin sevgilisi oynamıyor serhan yavaş ece nin ege halini oynuyor anladıgım kadarıyla :))

reyting konusunda da endişe etmeye gerek yok bence dizi ii olursa izleyen kesin çok olur :))))

entrikaci
16-07-08, 02:00
Arkadaşlar haberler doğru ece nin sevgilisi oynamıyor serhan yavaş ece nin ege halini oynuyor anladıgım kadarıyla :))

reyting konusunda da endişe etmeye gerek yok bence dizi ii olursa izleyen kesin çok olur :))))

evet haklısın çok endişe etmeyelim inşallah izleyen çok olur ki bencede olacak nede olsa koskoca hande ataizi oynuyor kolay mı

ama tabi başımızda bir kaçtane soru işaret, var bunlarıda en kısa sürede çözülecek tabi

heyecanla bekliyoruz handemizi...:happy0064:happy0064

entrikaci
16-07-08, 02:05
Ece
http://img177.imageshack.us/img177/4357/76547567yb0.jpg

entrikaci
16-07-08, 14:19
Ece
http://img253.imageshack.us/img253/8409/567567568678sp2.jpg

entrikaci
16-07-08, 14:28
Ece
http://img253.imageshack.us/img253/1548/8688968tw7.png

fantagirro
16-07-08, 15:45
Diziyle ilgili yeni haber yok anlaşılan sadece reklam var sayfada :))))

Ben sadece 1 tane tanıtım gördüm başka yayınlanan oldu mu?

cebalo
16-07-08, 23:18
bu dizide serhan yavas oynarsa ben kesin bakarim asla kacirmam,cünkü serhan yavasin hastasiyim :love05::love05::love05::love05::love05:yani kesin bakarim :happy0064:happy0064:happy0064

entrikaci
17-07-08, 00:46
bu dizide serhan yavas oynarsa ben kesin bakarim asla kacirmam,cünkü serhan yavasin hastasiyim :love05::love05::love05::love05::love05:yani kesin bakarim :happy0064:happy0064:happy0064

evet bencede izle gerçekten çok süper bir diziye benziyor çokda sevilen oyuncular oynuyor hepsini çok yetenekli ve başarılı hande ataizi ve serhan yavaş inşallah en kısa sürede diziyi göreceğiz sabırsızlıkla bekliyoruz...

entrikaci
17-07-08, 00:48
Serhan yavaş ın oynadıgı bölüm çok kısa diye biliyoreum ben yani sürekli olmaması gerek sanırım

evet aslında bende öyle düşündüm bir büyük bir ihtimalle 1. bölümde falan oynar yada bir kaç bölüm bilemeyeceğim kısmet artık ama hande oynayacağı için çok mutluyum handeyi çok seviyorum çok heyecanlı bir şekilde de handemizi bekliyorum oley hande geri döndü...:happy0064:happy0064

entrikaci
17-07-08, 00:51
Diziyle ilgili yeni haber yok anlaşılan sadece reklam var sayfada :))))

Ben sadece 1 tane tanıtım gördüm başka yayınlanan oldu mu?

yok hayır daha yayınlanmadı zaten dizi daha dün bir bügün iki yayınlandı bir haftaya kadar heralde yeni fragman vermeye başlar vede dizide başlar çok heyecanlı bir şekilde diyer fragmanları bekliyoruz zaten dizi hafta içi hergün 45 dakika yayınlanacak yani haftanın 5 günü handeyi göreceğiz eceyi göreceğiz bakalım artık çok süpere benziyor inşallah reytinklerde tutar ki bence tutacak şahsen...

hande seni seviyorum....:happy0064:happy0064

gülbeşeker
17-07-08, 02:23
Serhan yavaş ın oynadıgı bölüm çok kısa diye biliyoreum ben yani sürekli olmaması gerek sanırım

Öyle mi?Üzüldüm:( Keşke Handenin aşık olacağı erkeği canlandırsaydı o zaman roü daha uzun soluklu olurdu,neyse bekleyip görelim.

ceroshkoo
17-07-08, 03:59
ya ben bunu o yabancı diziye değil de ateşli piliç adındaki bi filme benzettim...komik olur ama bir an önce başlasın...

fantagirro
17-07-08, 11:15
Ateşli piliç filmini izlemedim ama bu o diziye benzemiyor o dizinin türkiyedeki versiyonu yanı dadı dizisi gibi haklarını alıp atnen uyarlayacaklar. Ayrıca serhan yavaş ın ece nin sevgilisini oynamamasına sevindim orjinaline bakarsanız bu rolu daha hoş daha çarpıcı birinin oynaması daha uygun olur bence

anil16
17-07-08, 11:24
Simdi tube'dan orijinal versionuna baktimda basroldeki kiz hic guzel degilmis. :)
Hande daha dikkat cekici bence. =)
Bu rol, bu dizi/yapim COK farkli olucagi icin KESIN izlenir diyorum ben, herkez merak edicek! :good:
Ins. beyenicez. :img-icecr

denizimsi
17-07-08, 18:12
Ateşli Piliç/The Hot Chick adlı filmden uyarlama,film çok güzeldi çok tutmuştu...Ama filmde başroldeki oyuncu erkekti ve bayan oyuncu sadece bir sahnede gözüyordu burada değişmiş :img-hyste Serhan Yavaş'ın az bir rolü var ama Hande Ataizi başrol...Tanıtımını izledim bakalım nasıl bir dizi olacak :good:

entrikaci
18-07-08, 01:26
evet heyecanla bekliyoruz çok merak ediyorum bir diziyi

çok süper bir diziye benziyor nede olsa hande ataizi oynuyor

hande ataizi bir numara bir oyuncu tam puan güzellik harika bir oyuncu

çok yetenekli vede çok güzel hiç hayatımda böylesine başarılı birini görmedim şahsen

haydi hande merakla bekliyoruz seni göster kendini

seni seviyorum hande...

entrikaci
19-07-08, 00:21
Arkadaşlar ay sonu yayınlanmaya başlayacak diye bir bilgi aldım doğrulugunu bilen var mı????

bilmiyorum ama çok sevindim inşallah öyle olur sen nerden öğrendin bu haberi acıba? inşallah en kısa sürede başlar çok heyecanlıyım vede çok mutluyum...:happy0064:happy0064

fantagirro
19-07-08, 01:40
Ben ögrenirim güselim :)))) şu kadro tam bi açıklansa çok ii olurdu aslında arkadaşında dediği gibi mimiklerin ve hareketlerin çok ii olmasını gerektiren bir proje bakalım nasıl olacak ???

entrikaci
20-07-08, 00:27
Ben ögrenirim güselim :)))) şu kadro tam bi açıklansa çok ii olurdu aslında arkadaşında dediği gibi mimiklerin ve hareketlerin çok ii olmasını gerektiren bir proje bakalım nasıl olacak ???

anlıyorum:img-wink: inşallah dediğin gibi en kısa sürede başlar ki başlasa iyi olur

evet bencede mimikler çok ama çok önemli olan bir dizi vede bence hande bunu çok süper başarır hande zaten her rölü yapabilir:good:

bencede artık kadro hazırlansa çok iyi olur açıklansın artık çok merak ediyorum hande için çok sabırsızlanıyorum

handeyide çok özledim ki zaten artık handeye özlem bitiyor...:happy0064:happy0064

cebalo
20-07-08, 21:56
:img-cray::img-cray::img-cray:tüh ya kanal 1 avrupada cikmiyor aramadiyim frekans kalmadi aradim taradim birtürlü kanal 1 bulamadim galiba avrupada bu kanal yok :img-cray::img-cray:bende nekadar sevinmisdim yeniden serhan yavasi görecem diye,sanirim dizide sadece birkac bölüm oynuyacakmis ahhhhhh keske dizide handenin asik olduyu erkeyi oynasaydi nekadar iyi olurdu ama ben serhani kisacik bile görmeye raziydim yeterki kanal olsaydi ama malesef yok :img-cray:,simdi tek umudum youtube insallah oraya diziyi izliyen arkadaslardan dizimizi ekliyen olur insallah cok ama cok mutlu olurum :happy0064:happy0064:happy0064

entrikaci
20-07-08, 22:20
Ece Dizisinden Süper Bir İmza
http://img132.imageshack.us/img132/6815/7878989909098gm9.jpg

entrikaci
20-07-08, 22:23
:img-cray::img-cray::img-cray:tüh ya kanal 1 avrupada cikmiyor aramadiyim frekans kalmadi aradim taradim birtürlü kanal 1 bulamadim galiba avrupada bu kanal yok :img-cray::img-cray:bende nekadar sevinmisdim yeniden serhan yavasi görecem diye,sanirim dizide sadece birkac bölüm oynuyacakmis ahhhhhh keske dizide handenin asik olduyu erkeyi oynasaydi nekadar iyi olurdu ama ben serhani kisacik bile görmeye raziydim yeterki kanal olsaydi ama malesef yok :img-cray:,simdi tek umudum youtube insallah oraya diziyi izliyen arkadaslardan dizimizi ekliyen olur insallah cok ama cok mutlu olurum :happy0064:happy0064:happy0064

ya demek öyle senin adına çok üzüldüm inşallah izleme imkanın olur cnm

evet keske serhan handenin aşık olduğu adam olsaydı

acıba handenin aşık olduğu adam kim olacak bunuda şahsen çok merak ediyorum

serhan nın sevdiği kızıda merak ediyorum artı büyücüyüde inşallah en kısa sürede herşey ortaya çıkar

zaten bir 10 güne dizi başlar heralde heyecanla bekliyoruz...:happy0064:happy0064

entrikaci
20-07-08, 22:28
Ece Dizisinden Bir İmza Daha
http://img370.imageshack.us/img370/1849/46346456wt1.jpg

0zan
20-07-08, 22:43
Ben yıllar önce (ykl.1999) bu dizinin konusuna benzeyen bir amerikan sineması izlemiştim, bu başlıkte da arjantin yapımı lalola adlı diziden uyarlama olduğu yazılmış...Demekki her ülkeye pazarlanan bir senaryo...

entrikaci
21-07-08, 23:59
gerçekten çok süper vede inanılmaz bir dizi olacak ece

handenin performansı kesinlikle süper olacak

handeye tam puan heyecanla bekliyoruz handemizi...

mxrxt
22-07-08, 00:06

evet haklisin kanal 1 avrupaya yayin yapmiyor türksat üzerinden bende yurtdisinda yasiyorum digiturk üzerinden kanal 1 izleme imkanim var ama sende internet üzerinden takip edersin tv kadar eylancali oluyor biliyorum ama bir alternatif senin icin en azindan...
bu arada dizinin ilginc bir fragmani var tam anlamiyla konusunu bilmiyorum ama
güzel bir dizi olacak gibi?

entrikaci
22-07-08, 23:36
evet haklisin kanal 1 avrupaya yayin yapmiyor türksat üzerinden bende yurtdisinda yasiyorum digiturk üzerinden kanal 1 izleme imkanim var ama sende internet üzerinden takip edersin tv kadar eylancali oluyor biliyorum ama bir alternatif senin icin en azindan...
bu arada dizinin ilginc bir fragmani var tam anlamiyla konusunu bilmiyorum ama
güzel bir dizi olacak gibi?

Dizinin Konusu Şu:
Dizi ilginç bir romantik komedi. Dizinin kahramanı reklam ajansında kreatif direktör olarak çalışan akşam beraber olduğu kadını sabahleyin tanımayan çapkın bir erkek.

Çapkın adam günün birinde kendisi gibi reklam şirketinde çalışan bir kızı, beylik romantik sözleri sayesinde kendine âşık ediyor.
Reklamcı kadın, ona olan aşkından nişanlısından ayrılıyor ama adam, hayatına giren her kadına yaptığı gibi onu da duygularıyla baş başa bırakıyor.

Öyle ki, kız aradığında adam, “Al konuş, bir gece de sen birlikte olursun” diye telefonu erkek arkadaşına veriyor.

Adamın kendisine yaptığını hazmedemeyen kadın soluğu büyücüde alıyor.

Büyücü de bir gecede o çapkın erkeği, kadına dönüştürüyor. Adam, çapkın bir erkek olarak uzandığı yatağından sabahleyin bakire bir kız olarak hayata yeniden merhaba diyor. Fiziğiyle, sesiyle tam bir kadın olan “Ece” çok geçmeden de en samimi olduğu erkek arkadaşına âşık oluyor. Ve komedi de işte bu noktadan sonra başlıyor.

mxrxt
23-07-08, 00:43
Ece

28 Temmuz 2008, Pazartesi 21:45'te

KANAL 1 ! ekranlarında kahkaha tufanı yepyeni bir dizi başlıyor!

ECE: Erkeklerin dünyasında zoraki kadın

Prodüksiyonunu Med Yapım’ın, yönetmenliğini Birkan Uz’un, başrollerini Hande Ataizi ve Devrim Nas’ın oynadığı “ECE”, çarpıcı hikâyesi ve mizah yüklü anlatımıyla, kadın-erkek savaşlarına farklı bir pencereden bakıyor!

Erkeklerin dünyasını birden bire tersine çeviren bir kadının akıllara durgunluk veren macerasıyla, Kanal 1 izleyicilerine müptelası olacakları yepyeni bir şölen vaat ediyor!

Kaynak:kanal 1

ısık22
23-07-08, 14:30
43 yaşındaki Gökhan Arsoy, dizide Ataizi’ye aşık olan bir işadamını canlandıracak. Yapımcılığını Med Yapım’ın üstleneceği dizide Ataizi bir erkek olarak yattığı sabahın ardından bir kadın olarak neler yaşadığını gözler önüne serecek. Ataizi ayda 200 bin YTL alacak.

Hande Ataizi'nin uyanmadan önceki erkek halini ise Mehmet Ali Erbil oynayacak. Dizide sadece bir bölüm oynayacak olan Erbil, sunduğu yarışmada bu rolün kendisi için farklı bir deneyim olduğunu söyledi...

H2

kaynak televizyongazetesi

okann1907
23-07-08, 21:48
mali oynuyo:happy0064 ilk bölüm çapkın erkeği oynuyacak..çarkıfelekte dediki ben gerçi hiç öyle bir adam değilim ama oynuycam işte dedi:img-hyste

anil16
23-07-08, 23:34
Ece // 4 Ağustos 2008, Pazartesi 21:40'ta

"ECE" Erkeklerin dünyasında zoraki kadın

http://www.kanal1.com.tr/im/ece/ece_2341_c.jpg

Prodüksiyonunu Med Yapım’ın, yönetmenliğini Birkan Uz’un, başrollerini Hande Ataizi ve Devrim Nas’ın oynadığı “ECE”, çarpıcı hikâyesi ve mizah yüklü anlatımıyla, kadın-erkek savaşlarına farklı bir pencereden bakıyor!

Erkeklerin dünyasını birden bire tersine çeviren bir kadının akıllara durgunluk veren macerasıyla, Kanal 1 izleyicilerine müptelası olacakları yepyeni bir şölen vaat ediyor!

Dizinin konusu;
Çapkın, ayran gönüllü ve maço bir adam olan Ege’nin (Mehmet Ali Erbil); birlikte olduktan sonra Ege’nin onu bir daha aramayışına öfkelenen bir kadının, Hilal’in, hışmına uğramasıyla alt üst olan trajik- komik hikâyesini anlatıyor…

Hilal, kendi intikamını alırken, aslında, Ege’nin (Mehmet Ali Erbil) o güne dek kalbini kırdığı bütün kadınların da intikamını aldığını bilmeden, bir büyücü kadından, Ege’yi (Mehmet Ali Erbil) kadına dönüştürmesini ister.

Bir sabah uyandığında kadın olduğunu fark eden Ege (Mehmet Ali Erbil), artık “ECE” olmuştur! Yaşadığı şokun ardından, gerçeklerle yüzleşir ve hayatını kaldığı yerden, ama bir kadın olarak sürdürmesi gerektiğini fark eder…

Ne var ki, bu hiç de kolay olmayacaktır… “Ege” (Mehmet Ali Erbil) iken dost bildiği iş arkadaşlarının, “ECE” (Hande Ataizi) olunca gerçek yüzlerini görmeye başlar… Hemen herkes ona karşı cephe almışken, yalnızca bir tek kişiden, daha önce hiç anlaşamadığı Ömer’den gördüğü destek sayesinde ayakta kalma mücadelesine girişir…

Bu süreçte ,“ECE” görüntüsündeki “Ege”, bir şeyi daha fark eder; sadece görüntüsü değil, duyguları da değişmiş, Ömer’den hoşlanmaya başlamıştır… Bütün bu olup bitenler arasında, en büyük desteği gördüğü radyocu arkadaşı Sema’nın, o güne dek hiç dile getirememiş olsa da, “Ege” ye karşı büyük bir aşk besliyor olması, bütün işlerin arapsaçına dönmesine sebep olacaktır…

Hafta içi her akşam yayınlanacak olan yerli dizi “ECE” 28 Temmuz Pazartesi günü Türkiye’nin en neşeli kanalı Kanal 1 ekranlarında başlıyor!

anil16
23-07-08, 23:36
Inanmiyorummm Devrim Nas ile beraber oynicaklar. :happy0064 :happy0064
Dejavu....tipki Melekler Adasi gunleri gibi. =))
Gercekten iyice sabirsizlandim artik. :img-in_lo

entrikaci
23-07-08, 23:47
hande ataizi ile serhan yavaşın oynacağı ece serhan yavaş ile anlaşılamadığı için mehmet ali erbilin oynamasına karar verildi yani mehmet ali erbil ege oluyor vede pazartesi günün den itibaren dizi hafta içi hergün kanal1de başlıyor...

entrikaci
23-07-08, 23:54
Ece

28 Temmuz 2008, Pazartesi 21:45'te

Kaynak:kanal 1

devrim nasın oynamasına o kadar çok sevindim ki anlatamam

çok merak ile pazartesini iple çekiyorum hande ataizi yen ve devrim nasa hastayım

gerçekten çok başarılı oyuncular oynuyor hepsine tam puan

eveyi heyecanla bekliyoruz...

entrikaci
23-07-08, 23:57

Ece bomba gibi geliyor çok güçlü oyuncular ve şüper bir konu

bir efsane geliyor hande ataizinin efsanesi geliyor süpersin hande

handeyi merak ile bekliyoruz harika bir oyuncu çokda yetenekli

bı eceyide süper yapacağından eminim harika bir dizi

heyecandan ölüyoruz süper bir diziye geliyor kanal1 i kilitleyecek...

rukiye´
24-07-08, 11:33
Pek tarzım değil gibi görünmedi dizi.. Birinci bölümünü izlerim.. Hoşuma giderse izlemeye devam.. Gitmezse güle güle Ece dizi.. :D

^Bade^
24-07-08, 15:09
Komik bi konusu var gibime geldi..
Bakıcam ilk bölümüne.Henüz tarihi belli diil sanırım : / ?
Umarım tutar :img-wink:

entrikaci
24-07-08, 23:06
ECE

http://img361.imageshack.us/img361/5290/tu587568oe4.jpg

http://img376.imageshack.us/img376/9489/645647yd8.jpg

entrikaci
24-07-08, 23:54
ebroecim resim için çok sagol cnm

gerçekten süper bir dizi olacak hayecanka vede merakla bekliyoruz

hande yine devrim nas ile buluşuyor bu beni çok sevindirdi...

Ebr0e
25-07-08, 00:00
ECE BASIN TOPLANTISI

http://img151.imageshack.us/img151/391/ece1eb9.png

http://img403.imageshack.us/img403/5337/ece2yq7.png

[img]http://img106.imageshack.us/img106/3295/ece3ip2.png

entrikaci
25-07-08, 00:12
Ece Dizisinden Resimler
http://img206.imageshack.us/img206/6989/1kik6.jpg
http://img206.imageshack.us/img206/1179/2kmv3.jpg
http://img122.imageshack.us/img122/8039/3kpr5.jpg
http://img122.imageshack.us/img122/325/4kxj2.jpg
http://img360.imageshack.us/img360/866/5kje6.jpg
http://img360.imageshack.us/img360/3716/6kjc0.jpg
http://img213.imageshack.us/img213/3677/7kms6.jpg
http://img177.imageshack.us/img177/8369/9knm5.jpg
http://img213.imageshack.us/img213/6243/10kjz3.jpg
http://img165.imageshack.us/img165/6577/8koy6.jpg

handeci
25-07-08, 17:01
efsane ikili tekrar birarada...

DEVRİM NAS VE HANDE ATAİZİ

ECE kanal 1 de 4 ağustos pazartesi akşamı başlıyor

ilk bölümün konuk oyuncusu mehmet ali erbil

handemizi çok seviyoruz. :good:

handeci
25-07-08, 17:13
çok komik olucak...

fragmanı bile izlerken acayip güldüm

hande harika oynıycak kesinlikle

fotoğraflar eklenmiş diziyle ilgili.teşekkürler arkadaşlar.

ECE 4 ağustos pazartesi akşamı 21.40 da başlıyor.dizimiz hafta içi her akşam kanal 1 de olucak aynı saatde...

anil16
25-07-08, 23:02
Resimler SUPER ya! :)
Simdiden cok sevdim bu diziye, atrtik baslasada su bekleme eziyeti bitse. :kahve

cebalo
26-07-08, 11:10
selam arkadaslar ece yakinda basliyormus buna cok sevindim oyuncularda beli olmus ama oyuncularin arasnda serhan yavas yok,simdi bu dizide oynuyacakmi yoksa oynamiyacakmi pek anlamadim:icon_sorr

okann1907
27-07-08, 00:01
fragman çıktı..mehmet ali erbil çok yakışıklı çıkmış dizide..kadınlarla beraber oluyodu..sonra asuman krause ona büyü yapıyo sabah hande ataizi oluyo..hande ataizi de diyoki bu büyücü hayattaki en önemli şeyimi değiştirdi:img-hyste

kanal1'in sitesinde var fragman

entrikaci
27-07-08, 00:38
evet arkadaşlar heyecanla beklioyruz dizi başlıyor 4 ağustosda yeni fragman verdi süper

resimleri beğendiğinize sevindim gerçekten dört dörtlük bir dizi harika bence

hande ile devrim yine bir arada...

Freddy
27-07-08, 00:38
efsane ikili tekrar birarada...

DEVRİM NAS VE HANDE ATAİZİ

ECE kanal 1 de 4 ağustos pazartesi akşamı başlıyor

ilk bölümün konuk oyuncusu mehmet ali erbil

handemizi çok seviyoruz. :good:

aa süper bi haber Demek devrim nas ha Çok sevindim Melekler adasından sonra yeniden Bu yaz bol handeli geçicek walla Kara duvak'tan beri hasrettim ben Önce "eşimle başım dertte" ki yazın en iyi şovu ve şimdi de ece Maşallah :happy0064

entrikaci
27-07-08, 00:45
hande ataizi bu günr kadar bir çok dizifilmde oynadı hepsinden bambaşka karakterlerde oynadı her rölü oynadı ama şimdi yine inanılmaz bir karakterle geliyor ece ilk olacak bir efsane olacak bir unutulmaz eser olacak çünkü ilk kere böyle bir diz var heyecanla kanal 1 i bekliyoruz ece kanal 1 deki reytinkleri kesinlikle kıracak hatta belkide handemiz ödül bile alacak inşallah hande ödül de alır handeyede yakışır devrim nasa da hastayım onunda oynayacağını duynca çok sevindim hande ile tekrardan melekler adasından sonra böyle bir dizide oynamasını beni çok sevindirdi zaten bir proje daha bekliyordum sabırsızlıkla handmeizin yepyeni efsanesini bekliyoruz ı love u hande....

ruhsarzinnur
27-07-08, 16:08
hande ataizi dizide partner olarak kendine devrim nas'ı seçmiş :)

çook iyi etmiş.

hande ataizi ve devrim nas 2004 yapımı melekler adası'nda harika bi ikili olmuşlardı.yine olucaklar eminim.

handemiz bizim canımız.onu çok seviyoruz.

çok sevindim haberleri okuyunca.

4 ağustos pazartesi akşamından itibaren hafta içi her akşam kanal 1 de izleyebileceğiz

dizinin adının ece olması çok iyi bir fikir.

ege ece olucak yani :good: çok komik ve çok güzel.

ruhsarzinnur
27-07-08, 16:46
http://img516.imageshack.us/img516/2192/2kmv3ox9.th.jpg (http://img516.imageshack.us/my.php?image=2kmv3ox9.jpg)

hande ataizi '' ece '' ile ekranlara 4 ağustosda kanal 1'den dönüyor

http://img516.imageshack.us/img516/792/5kje6av0.th.jpg (http://img516.imageshack.us/my.php?image=5kje6av0.jpg)

ruhsar , bayanlar baylar , sev kardeşim gibi komedilerin harika oyuncusu hande ataizi nihayet yine komedi ile dönüyor.

kara duvak'tan sonra 2 sezondur izleyemediğimiz handemizi sonunda bir dizide izliycez.hem de harika bir sit-com

yurtdışında rekorlar kıran lalola dizisinin uyarlaması ece 4 ağustos pazartesi akşamından itibaren hafta içi her akşam kanal 1'de olucak

rol arkadaşı efsane dizi melekler adası'nda da hande'yle oynayan devrim nas

o dizi de muhteşemdi bu da kesinlikle iyi olucak.handeye komedi de yakışıyor dram da.

http://img401.imageshack.us/img401/4379/3kpr5vs7.th.jpg (http://img401.imageshack.us/my.php?image=3kpr5vs7.jpg)

ruhsarzinnur
27-07-08, 17:18
ece'de hande ataizi ile devrim nas birlikte oynıycaklar

daha önce melekler adası'nda da zinnur ve hasan olarak beraber oynamışlardı.daha sonra hande kadar duvak'ta devrim'de doktorlar'da oynadı.şimdi ece'de yine beraber oynıycaklar

işte hande ataizi ve devrim nas fotoğrafları

http://img401.imageshack.us/img401/4843/adsz4bmpwy1qj3eu2.jpg (http://imageshack.us)
http://img401.imageshack.us/img401/4843/adsz4bmpwy1qj3eu2.fb3208dba8.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=401&i=adsz4bmpwy1qj3eu2.jpg)

http://img522.imageshack.us/img522/1165/devrim3lt4.jpg (http://imageshack.us)

http://img187.imageshack.us/img187/1935/a4madasi1mj6zt8.th.jpg (http://img187.imageshack.us/my.php?image=a4madasi1mj6zt8.jpg)

entrikaci
27-07-08, 17:40
slm ruhsarzinnurcuğum çalışmların için teşekkürler

gerçekten hande ataizi ile devrim nasın tekrardan bir araya gelmeleri beni çok sevindirdi

heyecanla eceyi bekliyoruz...

entrikaci
27-07-08, 18:49
Ece Dizisinden Bir İmza
http://img180.imageshack.us/img180/1487/12sq7.jpg

dilara-hepsi
28-07-08, 22:19
bence ilk bölümünü izlemeden bişe diyemem ama çok güzel ve çok komedi bir diziye benzio bn ilk bölümünü izlicemm.iii yorumlarbye

Melody:)
28-07-08, 22:36
Bayadır fragmanları görüyorum Kanal 1' de...
Dizi çok hoşuma gitti YAKINDA yazısını ilk gördüğümde umarım bana uayn bir gün içersinde olur demiştim...
Sonra bir ara Hafta için hergün 21:15' de yazsını görünce çok üzüldüm...
Çünkü her bölümünü izlemem olanaksızdı...

Sonra o fragmandan 2 gün geçti ve fragmanlarda tekrardan YAKINDA yazısını gördüm..
Herhalde günü tam belirlenemedi dedim...
Pazartesi olduğunu öğrenince çok mutlu oldum (:
Dizi çok eğlenceli bir dizi bence...

Hande ataizi'ni Ruhsar'da sevmiştim, Mehmet ali erbil'ide Aşkım aşkım'dan (:
Devrim nas'ın oynadığını yeni öğrendim..
Oda başarılı bir oyuncu..Doktorlardan tanıyorum :)
Neyse hayırlısı olsun haftaya bugün başlayacak inşallah :img-icecr

entrikaci
29-07-08, 23:13
4 agustosda başlıyor heyecanla handemizi bekliyoruz ece ile yepyeni bir rol ile karşımıza çıkacak sabırsızlıkla handemizi bekliyoruz hande ataizi çok başarılı bir oyuncu çokda yetenekli mehmetali erbil devrim nas asuman krause hepsi harika olacak mühteşem bir eser olacak unutulmaz bir yapıt bir efsnae handenin efsanesi mutluktan ölüyorum haydi hande göster kendini seni seviyorum...

cagan
29-07-08, 23:45
ben ce bu çok saçma dizi için bu kadar para vermezlar.

hem yazılarda renk ve büyük font kullanmak yasak değil miydi?

balzac
30-07-08, 02:07
Fragmanı bugün izledim,eğlenceli bir diziye benziyor.
Zaten Hande Ataizi'nin oyunculuğunu beğenirim.Oynadığı diziler hep tuttu.
Mehmet Ali Erbil,Asuman Krause'yi de gördüm fragmanda ,galiba onlar konuk oyuncu.
Neyse başlamasına az kaldı.

handeci
30-07-08, 14:56
http://img297.imageshack.us/img297/3310/bscap002ib5bk1ny9.th.jpg (http://img297.imageshack.us/my.php?image=bscap002ib5bk1ny9.jpg)

Devrim NAS

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü, Lisans ve Yüksek Lisans

http://img297.imageshack.us/img297/6350/76678wd4df5.th.png (http://img297.imageshack.us/my.php?image=76678wd4df5.png) http://img210.imageshack.us/img210/6329/2mgwn7pwh1.th.png (http://img210.imageshack.us/my.php?image=2mgwn7pwh1.png)

hande ataizi

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 1996 yılında Mum Kokulu Kadınlar filmiyle ünlenmiş ve bu filmdeki rolüyle Altın Portakal ödülü almıştır. Sinema ve dizilerdeki oyunculuğunun yanısıra pek çok televizyon gösterisinin de sunuculuğunu yapmıştır

kaçınkurası
30-07-08, 15:02
Devrim Nas'mııııııııııııı

nasıl yani ????

Devrim Nas doktorlar'ı bırakıyormu ??????

Al işte doktorları bu sene bırakmak için bir sebep dahaa

handeci
30-07-08, 15:06
ece kanal 1'de

4 ağustos pazartesinden itibaren hafta içi her akşam 21.30'da

hande ataizi devrim nas

ilk bölümün konuk oyuncuları : mehmet ali erbil asuman krause

http://img77.imageshack.us/img77/517/melekleradasi23clw3.jpg (http://imageshack.us)
http://img77.imageshack.us/img77/517/melekleradasi23clw3.cdcb89e408.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=77&i=melekleradasi23clw3.jpg)

handeci
30-07-08, 15:09
Devrim Nas'mııııııııııııı

nasıl yani ????

Devrim Nas doktorlar'ı bırakıyormu ??????

Al işte doktorları bu sene bırakmak için bir sebep dahaa

evet devrim nas bu sene ece'de oynayacak.dizi 4 ağustosda başlıyor kanal1'de

devrim nas iki dizide birden mi oynar yoksa doktorlar'ı bırakır mı bilmiyorum.

ama bu dizi fragmanlara bakılırsa çok güzel ve komik olucak.

devrim nas'ı ben de çok seviyorum.melekler adası'nda harikaydı.

zeyneptalu
31-07-08, 01:04
Dizinin konusu ilgimi çekmemişti ama devrim nas oynadığına göre diziyi izlemem için bir neden var artık..Aslında kanal 1.de olmasaymış daha iyi olurmuş..Seyircinin eli kumandada henüz kanal 1.e alışmadı..

Doktorların yapımcısı da bu diziyi yaptığına göre belki de devrim bey doktorları da bırakmaz, ikisini birden idare edebilir..

entrikaci
02-08-08, 00:04
slm arkadaşlar olay diziye efsane diziye çok az kaldı handemizn eserine çok az kaldı

haydi hande yak ortalığı herkes sana hayran kalsın seni seviyorum

harika bir dizi olacak reytink rekorları patlaycak çatlaycak hande süper

dizi harika devrim nasda süper bir oyuncu heeşey dört dörtlük bir dizi

hande bir numara ı love u hande...:happy0064:happy0064

anil16
02-08-08, 10:53
HARIKAAA! :)
Diziye son 2 gun kaldi//cok heyecanliyim. Hande'yi ozledim...bu proje BOMBA olucak. :img-wink:
Konuk Oyuncular'da super ilk bolum'un. :img-icecr
BOL ratingli olmasi dilegiyle...herkeze simdiden iyi seyirler! :good: :good:

entrikaci
02-08-08, 19:14
HARIKAAA! :)
Diziye son 2 gun kaldi//cok heyecanliyim. Hande'yi ozledim...bu proje BOMBA olucak. :img-wink:
Konuk Oyuncular'da super ilk bolum'un. :img-icecr
BOL ratingli olmasi dilegiyle...herkeze simdiden iyi seyirler! :good: :good:

evet son iki gün çok heyecanlıyım gerçekten

handeyi tekrardan ekranlarda görmek harika bir haber

hande çok özledik heyecanla bekliyoruz

kesinlikle dizi tutar süpersin hande...:happy0064:happy0064

_Similar_
02-08-08, 20:13
Konuyu Fln çok begendim çok gsel:kahve
Kısaca yorum yapim şimdiden fragmanla ilgili:kahve
Bn dizilerin künyesine çok iyi bakarım :img-wink:
mesela bu dizide büyü filmindeki gibi bir sahne kunlanılmış:img-wink:
bnce çok ama çok etkileyici:img-wink:
Helede asuman nın ilk deneyimi bnce hrika:img-wink:
tbiki hanDe ve mehmet alide varsa kesinlikle süper:img-wink:
Hande ataizi gerçekten çok sempatik ve çekici bir oyuncu:img-wink:
Kitlesi var yani halkta :img-wink: Ruhsardan biliorum:img-wink:
Melekler adasından biliorum:img-wink:
Başarılar oyuncularımıza:img-wink:

(:..SeFkAt..:)
03-08-08, 02:19
Kanal 1'in en iyi yapımı olduğu şüphesiz :)
İzlemeyi düşünüyorum...
Galiba Salı günü yayınlanacak...
Hande Ataizi'nin oyunculuğu çok hoşuma gidiyor...
Bence çok iyi bir oyuncu...
Her oynadığı role yakışıyor :love05:

Dizinin konusunu çok beğendim...
Değişik geldi bana :)

anil16
03-08-08, 03:00
Kanal 1'in en iyi yapımı olduğu şüphesiz :)
İzlemeyi düşünüyorum...
Galiba Salı günü yayınlanacak...
Hande Ataizi'nin oyunculuğu çok hoşuma gidiyor...
Bence çok iyi bir oyuncu...
Her oynadığı role yakışıyor :love05:

Dizinin konusunu çok beğendim...
Değişik geldi bana :)

Sefkat'cim yayina yarin (Pazartesi) giricek. :img-wink:
Hafta ici her gece yeni bolum olucak. :img-icecr

Bu sanirim Tr'de bir ilk..hemde bolumler 60 dakika uzunlugundami ne//cekimleri cok yogundur her aksam icin yeni bolum yetistirebilmek zor. :kahve

(:..SeFkAt..:)
03-08-08, 04:33
Sefkat'cim yayina yarin (Pazartesi) giricek. :img-wink:
Hafta ici her gece yeni bolum olucak. :img-icecr

Bu sanirim Tr'de bir ilk..hemde bolumler 60 dakika uzunlugundami ne//cekimleri cok yogundur her aksam icin yeni bolum yetistirebilmek zor. :kahve

Vay be...
Bunu bilmiyordum işte :)
Çok saol Anıl'cım söylediğin için...
Gerçekten çok zor oluyordur bu oyuncular için :kahve
Ama bir yöndende kötü bu ...
Çünkü hafta içi bir sürü sevdiğim dizi var (diğer arkadaşlarında muhakkak öyledir)..
Onları izlerken Ece'nin bölümlerini kaçırmak zorunda kalacağım :icon_sorr

entrikaci
03-08-08, 14:21
dizi oldukça süper hafta içi hergül yayınlanması bence süper hergün handemizi göreceğiz harika

dün hande ataizi çarkıfeleğe çıktı 20 milyar kazandı çok komik bir programdı çok beğenerek izledim

mehmetali erbil ile ece dizisinden çok konuştular pazartesi başlıyor çarkıfelekten hemen sonra

heyecanla bekliyoruz zaten hande ataizi ve mehmet ali erbilin ikinci filmi bu dizi ilk öncede kahpe bizanda oynamışlardı oda çok süper bir filmdi mehmet ali erbil ödülde aldı

inşallah bu dizide tutar vede bol ödül alır şuan kanal1 de en süper dizi ece

sabırsılıklıkla bekliyoruz....

haydi hande haydi hande haydi tam zamanı tama zamanı şimdi...:happy0064:happy0064

mrv_bsr
03-08-08, 14:52
Bildiğimiz gibi bütün dizilerin konuları hemen hemen aynı...
Ama bu çok farklı bir proje...
Hande Ataizinide severim zaten...
Sabırsızlıkla bekliyorum yarın akşamı...:happy0064

entrikaci
03-08-08, 15:15
Bildiğimiz gibi bütün dizilerin konuları hemen hemen aynı...
Ama bu çok farklı bir proje...
Hande Ataizinide severim zaten...
Sabırsızlıkla bekliyorum yarın akşamı...:happy0064

evet cnm haklısın hemen hemen bütün dizilerin konusu aynı

ama ece bambaşka bir konu çünkü handemiz oynuyor süper başarı

yarını iple çekiyorum harika olacak kim bilir belkide handemiz ödül bile alır inş

hande ataizi devrim nas mehmet ali erbil asuman krause tam kadro yarın kanal1de

kanal1 patlayacak handemiz geliyoror handemiz

oley:happy0064:happy0064

oley:happy0064:happy0064

cem_re
03-08-08, 20:33
tanıtımı ilgi çekici:img-icecr yarın başlıyo hafta içi hergünmüş yavv:icon_whisbende izleyeceğim hande ataizi uzun zamandır ekranlarda görünmüyordu iyi bir proje olur umarım:img-wink:

entrikaci
03-08-08, 21:52
evet başlıyor dizi pazartesi günü heeycanla bekliyoruz çok heyecanlıyız handeyi tekrardan ekranlarda görmek süper bir duygu hande çok başarılı bir oyuncu inşallah daha bir çok ödüller alır hande de hak eder hande her rölün hakkını veriyor çok başarılı bir kadın hande

seni seviyorum hande...

Ebru50
04-08-08, 20:35
Ece cok güzel bir diziye benziyor tanitim reklami ilgimi cekti. Mehmet Ali Erbilde yakismis diziye. İnsanllah reytingleri iyi olur.

entrikaci
04-08-08, 23:19
Az Sonra

Hande ataizi devrim nas mehmetali erbil asuman krausenin oynadığı ece adlı dizi az sonra ekrana geliyor oldukça ilgili çekici bir konuyya sahip olan dizi traji komik bir efsanesi var sakın kaçırmayın çok harika bir kadro mükemmel oyuncular ece çarkıfelekten hemen sonra kanal1de reytinkler sallanacak sakın kaçırmayın...

dawsonjoey
05-08-08, 00:32
Bitti bölüm. Orjinalini ve Ispanya versiyonu izledim internetten daha önce valla açıkçası beğendim bizim versiyonu. Genelde uyarlamalar konusunda pek başarılı değiliz ama ilk bölüm itibari ile Hande Ataizi gayet iyi.

::Lové's::
05-08-08, 00:46
Aslında bu diziyi izlemicektim ama Devrim Nas'ın oynadığını duyunca şölee bi baktım :) Hoş bir diziy benziyor Hande ile Devrimi Melekler Adasın'da tanımıştım iyi bir ikili olurlar walla ama nasıl aşk yaşıcaklar mera ediyorum doğrusu :icon_whis :)

mrv_bsr
05-08-08, 00:48
Diziyi izledim...
Hande Ataizi rolünün hakkını verdi...
Yürüyüşü falan ne kadar güzel canlandırmış...
Sanki gerçek yaşamında da önceden erkekmiş gibi davrandı...
Tebrik ediyorum doğrusu...:img-wink:

balzac
05-08-08, 00:48
Çok kısa sürdü.:icon_sorr

Çok beğendim.Hande Ataizi'ni zaten beğenirim.Her dizisi tutar."Ece" de tutucak İnşallah.

Konuk oyuncular Mehmet Ali Erbil ve Asuman Krause de başarılıydı.Keşke kadroda olsalardı.Ama ilk bölüme renk kattılar.

En beğendiğim sahne Hande'nin yeşil ışıkta duran arabaya doğru giderken kesin kadındır deyişi ve kadınla konuşurken erkekvari hareketleri süperdi.

Yarınki bölümde yine eğlenceli olacak.

Tek sorun süre çok çabuk geçiyor.:icon_sorr

fadimelevent
05-08-08, 00:55
dizi süperdi ama şey çok kısa sürdü ayrıca dizi bittikten sonra gelicek bölümü gösterio ama sanki dizi devam ediomuş gibi orası fazla ii olmamışş bide kameramanda sanki sorun var en beyendiğim sahne toplantı odasına girio ve herkes ono bakıo çok tatlıoydı orda ve birkez daha anladımki hande çok güzel ve yetenekli oyuncu mehmet ali erbilinde rolü güzeldi asumanda başarılıydı

ımm bide 2.bölümü gösterdiler oradada handenin tuvalet sahnesi çok güzel

fadimelevent
05-08-08, 01:26
Ece
http://i33.tinypic.com/2n8o4ux.jpg

5 Ağustos 2008, Salı 21:45'te

Kanal 1 ekranlarında kahkaha tufanı yepyeni bir dizi başlıyor!
“ECE”

Erkeklerin dünyasında zoraki kadın

Dizinin konusu;

Çapkın, ayran gönüllü ve maço bir adam olan Ege’nin (Mehmet Ali Erbil); birlikte olduktan sonra Ege’nin onu bir daha aramayışına öfkelenen bir kadının, Hilal’in, hışmına uğramasıyla alt üst olan trajik- komik hikâyesini anlatıyor… Hilal, kendi intikamını alırken, aslında, Ege’nin (Mehmet Ali Erbil) o güne dek kalbini kırdığı bütün kadınların da intikamını aldığını bilmeden, bir büyücü kadından, Ege’yi (Mehmet Ali Erbil) kadına dönüştürmesini ister.

Bir sabah uyandığında kadın olduğunu fark eden Ege (Mehmet Ali Erbil), artık “ECE” olmuştur! Yaşadığı şokun ardından, gerçeklerle yüzleşir ve hayatını kaldığı yerden, ama bir kadın olarak sürdürmesi gerektiğini fark eder…

Ne var ki, bu hiç de kolay olmayacaktır… “Ege” (Mehmet Ali Erbil) iken dost bildiği iş arkadaşlarının, “ECE” (Hande Ataizi) olunca gerçek yüzlerini görmeye başlar… Hemen herkes ona karşı cephe almışken, yalnızca bir tek kişiden, daha önce hiç anlaşamadığı Ömer’den gördüğü destek sayesinde ayakta kalma mücadelesine girişir… Bu süreçte ,“ECE” görüntüsündeki “Ege”, bir şeyi daha fark eder; sadece görüntüsü değil, duyguları da değişmiş, Ömer’den hoşlanmaya başlamıştır… Bütün bu olup bitenler arasında, en büyük desteği gördüğü radyocu arkadaşı Sema’nın, o güne dek hiç dile getirememiş olsa da, “Ege” ye karşı büyük bir aşk besliyor olması, bütün işlerin arapsaçına dönmesine sebep olacaktır…

Hafta içi her akşam yayınlanacak olan yerli dizi “ECE” 04 Ağustos Pazartesi günü Türkiye’nin en neşeli kanalı Kanal 1 ekranlarında başlıyor!

YAYIN TARİHİ : 04.08.2008

HAFTA İÇİ HER AKŞAM

YAYIN SAATİ : 21:40

PROGRAM ÖZETİ:

ECE’NİN FENDİ SELİM’İ YENER Mİ?

Yakışıklı ve çapkın bir erkek olan Ege, terkettiği bir kadının intikam büyüsü sonucu, güzel ve seksi bir kadına dönüşmüştür…

Kendisini, “babasının rahatsızlığı sebebiyle acilen Londra’ya gitmek zorunda kaldı” dediği Ege’nin kuzeni Ece olarak tanıtmış, oldukça başarılı geçen bir toplantı neticesinde, dergiye yatırım yapmak isteyen kuruluşun temsilcilerini ikna etmeyi başarmıştır...

Bu beklenmedik gelişmeyle büyük sevinç yaşayan patron Nihat Bey, Ece’ye, “Ege dönene kadar”, Ömer’le birlikte derginin başına geçmesi teklifini götürmeye hazırlanırken, Ege’den boşalan koltuğun kendi hakkı olduğuna inanan Selim de, böyle birden bire ortaya çıkarak, planlarını alt üst eden kadına açıkça savaş açmıştır…

Selim’in, Ece’nin ayağını kaydırmak için tertiplediği şeytanî plânların farkında olan Ömer’in uyarısıyla, karşı atağa geçen Ece, Selim’e, altından zor kalkacağı bir oyun oynayacaktır…

İşyerinde bütün bunlar olup biterken, Ece’nin bambaşka ve çok daha önemli bir meselesi vardır: Hilal’i bulup bu “kara büyüyü” tersine çevirmek ve yeniden erkek olmak!

Hafta içi her akşam yayınlanan yerli dizi “ECE” Türkiye’nin en neşeli kanalı Kanal 1 ekranlarında devam ediyor…

YAYIN TARİHİ : 05.08.2008

MissPuffy
05-08-08, 01:38
aşırı beğendim bu diziyi:)
handeyle devrim çok yakışıyolar
çok da güldüm baya eğlenceli bi dizi ama
rtinglerde ümidim yok:(
bence her gün yayınlanması yanlış
amam allahtan kanal1 gibi ratingleri pek düşünmeyen bi kanal veriyor
sıkça bakmaya çalışacağım :)

MissPuffy
05-08-08, 01:41
Diziyi izledim...

aynen ktılıyorum ben hnde yenerin oyunculuğunu beğenmezdim
ama kendini aşırı geliştirmiş:img-icecr
devrim nasda ilk görüşte vuruldu handeye:img-hyste
hele hande nber ömer diyince koptum süperdi:happy0064

Freddy
05-08-08, 01:47
evet evet ben de bayıldım diziye Gerçekten süperdi maşallah İnş uzun zoluklu olur böyle güzel bir dizi de bol bol izleriz ben gerçekten çok beğendim Hande Ataizi'nin oynadığı her dizisi mükemmeldi ztn yanlış bir seçim yapmayacağını biliyordum Eşimle başım dertte'nin bitmesinin hüsranını bu dizi unutturacak gibi görünüyor :)

İzlerken o kadar izlemeye vermişim ki kendimi resim çekme tuşuna sadece bir kere basmışım :)

http://img381.imageshack.us/img381/4104/lv03if4.th.jpg (http://img381.imageshack.us/my.php?image=lv03if4.jpg)

Aslında bu diziyi izlemicektim ama Devrim Nas'ın oynadığını duyunca şölee bi baktım :) Hoş bir diziy benziyor Hande ile Devrimi Melekler Adasın'da tanımıştım iyi bir ikili olurlar walla ama nasıl aşk yaşıcaklar mera ediyorum doğrusu :icon_whis :)

evet onu ben de çok merak ediyorum sonuçta ece'nin de dediği gibi "ben ege sadece kapak farklı" :img-hyste Karakter olarak değişmese de tercihen değişecektir muhtemelen :):

Diziyi izledim...

haklısın hande gerçekten en yetenekli kadın oyunculardan olarak değerlendiriliyor Ve bence hakediyor bu tanımlamayı yıllardır

dizi oldukça süper hafta içi hergül yayınlanması bence süper hergün handemizi göreceğiz harika

dün hande ataizi çarkıfeleğe çıktı 20 milyar kazandı çok komik bir programdı çok beğenerek izledim

mehmetali erbil ile ece dizisinden çok konuştular pazartesi başlıyor çarkıfelekten hemen sonra

heyecanla bekliyoruz zaten hande ataizi ve mehmet ali erbilin ikinci filmi bu dizi ilk öncede kahpe bizanda oynamışlardı oda çok süper bir filmdi mehmet ali erbil ödülde aldı

inşallah bu dizide tutar vede bol ödül alır şuan kanal1 de en süper dizi ece

sabırsılıklıkla bekliyoruz....

haydi hande haydi hande haydi tam zamanı tama zamanı şimdi...

hadi ya çarkıfelek'e mi çıktı bilsem izlerdim Bir de magazinciler hemen ayda 200bin ytl kazanacak diye haber yapıyorlar Çok mundarlar ya

evet devrim nas bu sene ece'de oynayacak.dizi 4 ağustosda başlıyor kanal1'de

devrim nas iki dizide birden mi oynar yoksa doktorlar'ı bırakır mı bilmiyorum.

ama bu dizi fragmanlara bakılırsa çok güzel ve komik olucak.

devrim nas'ı ben de çok seviyorum.melekler adası'nda harikaydı.

Bir oyuncu 2 diziyi de çok rahat götürebilir aslında ama oyunculukta da pek rol kapma imkanı olmadığı için artık rastlamıyoruz Devrim nas doktorlara devam etse aslında çok zorlanır SOnuçta bu dizi hafta içi her gün Neyse dizinin akıbeti belli olsun da bunu sonra düşünürüz İnş eylül'de de ekim'de de gelecek yıl da görürüz dizimizi

mesela Ben hande ataizinin aynı anda ruharı ve yüzleşmeyi çektiğini hatırlıyorum kanal d'ye 2sinde de başroldü cumartesi günleri sevgi ve neşe dolu ruhsarı, pazartesi ise intikam ve nefret dolu nurgülü izlerdik

sonra ruhsar ve kahpa bizansı aynı zamanda çekmişti

Ayrıca yine ruhsar ve iki kere kiki de aynı dönem yayınlanıyordu

ve son olarak iki kere kiki, bayanlar baylar ve anne babamla evlensene dizilerini de aynı zamanda çekiyordu

çarşamba iki kere kiki'de cuma bayanlar baylar'da pazar da anne babamla evlensene'de izlerdik :) Şaka gibi ya şimdi düşününce Olsun yine de sıkılmazdık hande'den

_Similar_
05-08-08, 12:56
Gerçekten süperdi yha:img-blush
Helede Hande:img-in_lo Ovss çok tatlıYdı kırmızılı kıyaFetiyle:img-in_lo
Asumanda hakkını verdi rölünün:img-wink:
Mehmet ali de süperdi yha:img-wink:
Vede ömer& ece aşkımı görcez artık bilmioz yane:img-hyste

simge_yasemin
05-08-08, 13:27
Bu diziyi izledim
Hande ve Asuman gerçekten rolunun hakkını verdi
Tebrikler :kahve

Ama bence dizinin konusu şaşma
Erkekten kaddına
Onun şimdi erkeğe aşık olmasıda bi değişik :img-hyste

MissPuffy
05-08-08, 14:32
Dün Gece'nin PRIME-TIME SIRALAMASI

KANAL D: 16.7

SHOW TV: 11.7

KANAL 1: 10.6

ATV: 9.4

STAR: 8

ratingler iyi gelicek gibi:)

fırtına_leyla
05-08-08, 14:33
süper bir diziydi öldüm gülmekten resmen yaa:happy0064

ama ben de sizin gibi nasıl aşık olacak ömere çok garip ya çok merak ediyorum günlük bir dizi olması ayriyeten süper

bu arada hande ataiziyi gerçekten tebrik ediyorum mükemmeldi süper oynamış:happy0064

hani kıyafet giydiği yer varya süper komikti:img-hyste

balzac
05-08-08, 14:48
İnşallah reytingleri de iyi gelir.
Ben bu diziyi tuttum.
Hande çok iyiydi her zamanki gibi.:good:
Hele o topuklu ayakkabıyla yürümeye çalışması:img-hyste

fairy_dreams
05-08-08, 14:54
İLK 100 PROGRAM /HEDEF KITLE : AB
04 AĞUSTOS 2008 PAZARTESİ

NO PROGRAM ADı KANAL RATING (%) SHARE (%)

1 AKASYA DURAGI [NET] KAND 7,20 25,60
2 GLADYATOR (Y.S) [NET] SHOW 5,60 20,90
3 AKASYA DURAGI (OZET) KAND 3,70 15,20
4 KANAL D ANA HABER BULTENI [NET] KAND 3,60 18,90
5 STAR ANA HABER BULTENI [NET] STAR 3,20 15,30
6 TALIH KUSU. [NET] ATV 3,20 12,10
7 ECE [NET] K1 3,10 10,60
8 ATV ANA HABER BULTENI [NET] ATV 2,90 16,40
9 SHOW TV ANA HABER BULTENI [NET] SHOW 2,80 13,90
10 YAPRAK DOKUMU (TKR) [NET] KAND 2,40 20,20

İLK 100 PROGRAM / HEDEF KITLE : TOTAL
04 AĞUSTOS 2008 PAZARTESİ

1 AKASYA DURAGI [NET] KAND 6,00 22,70
2 ECE [NET] K1 4,10 15,00
3 GLADYATOR (Y.S) [NET] SHOW 3,70 15,10
4 TALIH KUSU. [NET] ATV 3,20 12,30
5 SHOW TV ANA HABER BULTENI [NET] SHOW 3,10 16,90
6 YAPRAK DOKUMU (TKR) [NET] KAND 3,00 23,10
7 STAR ANA HABER BULTENI [NET] STAR 2,80 13,80
8 AKASYA DURAGI (OZET) KAND 2,80 11,70
9 CARKIFELEK (FINAL) K1 2,80 10,30
10 ATV ANA HABER BULTENI [NET] ATV 2,40 14,80

Kaynak:Uçankuş

Dün izleyemedim ama reytinglere bakılırsa çok izlenmiş. Doğrusu Hande Ataizi'yi çok beğeniyorum. Kaçırdığıma üzüldüm ama her akşam veriliyor bundan sonrakileri izlemek lazım :)

balzac
05-08-08, 14:58
Vay be kanal 1 Hande Ataizi sayesinde 2. ve 7. lik gördü.

10.luktan yukarısına ulaşamazdı kanal 1,ama Hande farkı.:good:

GSealment
05-08-08, 15:03
Reytingler süper.
Dizi de güzeldi..
Yeni TV alışkanlığı olacak anlaşılan :)

MissPuffy
05-08-08, 15:03
ratingler süper ötesi gelmiş:happy0064
çok şaşkınım bu kadar iyi rating beklemiyordum bi de bu daha ilk bölüm:good:

safinaz-safinaz
05-08-08, 15:22
valla ben de çok şaşırdım !
akasya durağını izliyorum. reytinglere baktım, süper ! :D hem de kanal 1 de !:)
herkesi tebrik ediyorum tekrarı olursa mutlaka izleyeceğim. ;)

ÖZEL HAT
05-08-08, 15:41
olay olay olay
kanal 1 'in en fazla reyting alan dizisi ECE :good:
daha ilk bölümden bu kadar reyting alırsa ileride zirveye bile oturabilir...

Freddy
05-08-08, 16:24
valla ne yalan sölim ben tahmin etmiştim reytinglerin böyle geleceğini :) Sonuçta dizi dikkat çekmicek gibi değildi Bir de hande ataizi yıllardır izlenir hiç reytingi düşmemiştir

Vay be kanal 1 Hande Ataizi sayesinde 2. ve 7. lik gördü.

10.luktan yukarısına ulaşamazdı kanal 1,ama Hande farkı.:good:

evt yaa cidden kanal 1 hande ataizi sayesinde 2.lik gördü :img-hyste Neyse allah nazarlardan saklasın Artık kanal 1 diziyi gözünden sakınır :)

Gerçekten süperdi yha:img-blush
Helede Hande:img-in_lo Ovss çok tatlıYdı kırmızılı kıyaFetiyle:img-in_lo
Asumanda hakkını verdi rölünün:img-wink:
Mehmet ali de süperdi yha:img-wink:
Vede ömer& ece aşkımı görcez artık bilmioz yane:img-hyste

mali ve asuman gerçekten de renk kattılar Dizi başta fantastik gibi görünse de bundan sonra normal seyirinde devam edicek bence :)

bir de düzelteyim Asuman 2005'in son aylarında metin şentürk'le sonradan görme diye bir dizide oynamıştı Atv'de :)

siouxhunkpapa
05-08-08, 17:13
Dublaj oldukça kötüydü sorun neyden kaynaklandı bilmiyorum ama görüntü ses arası 1sn. fark vardı. Görüntüde bulanıktı.

Herşeye rağmen sonuçlar süper.

fairy_dreams
05-08-08, 19:41
ECE 'nin tekrarı bu gün
17:50 Ece / Tekrarı KANAL 1' de Neşede Birinci

Haber verdiğin için teşekkürler başladı şuanda :) kaçırmıştım dün, dizi çok güzele benziyor :)

Gerçekten Kanal 1 in reytinglerinde 10 dan yukarılara çıktığını arada bir görmüştüm :) dediğiniz gibi Bu Hande 'nin sayesinde oldu. Hep güzel dizileri buluyor oynamak için konusuda çok eğlenceli :)

$ılgın_alev
05-08-08, 20:39
raytinq süpermi$ :happy0064

çook eqlenceli süper ötesii dizi :img-icecr

hande süperdiii :love05: kırmızılı haliine bittim ve o yürüyü$ü yok mu :D koptum resmen :D

doktorcu-el
05-08-08, 21:34
bu diziyi kesinlikle izlemeyi düşünüyordum
hem konusunu beğendim hemde devrim nastan dolayı...
nedense dün unuttum bugün izlicem...
ayrıca raytingleri kanal 1 gibi bi kanal göz önüne alınca harika!

balzac
05-08-08, 21:43
Tekrarını da seyrettim.
Normalde seyrettiğim 1 dizinin tekrarını izlemem.
Gerçekten çok eğlenceli,Hande Ataizi harika rol yapıyor.

entrikaci
05-08-08, 23:17
gerçekten inanılmaz bir dizi harika vede mükemmel hande ataizi ve devrim nas süper oynadılart mehmetalierbilde dün hayran kaldım süper başarı zaten reytinklerde süper harika birazdan baştan başlıyor 2. bölümü harika...

anil16
05-08-08, 23:59
Ohhh Canli Yayin'dan izliyebiliyorum su an.
ILk bolumu kacirdim//cok uzgunum ama super gecmis. =)
Su an 2. bolum HARIKA gidiyor, cok komik ya. :img-hyste

Dun'un ratingleri'ni gorunce bir sok gecirdim//bu kadar basari beklemiyordum dogrusu. :happy0064
Hep boyle devam etmesi dilegiyle...kesinlikle tuttu! =))

''reha''
06-08-08, 00:04
arkadaşlar bencede ece dzisi çok güzel bir dizi eceyi izlediğimde
onu favori dizilerime ekledim ece bence çok güzel bir dizi
:happy0064

rollick
06-08-08, 00:18
Dün izlemeyi unutmuştum ama bugünkü bölümü izliyorum.Hande Ataizi tam anlamıyla döktürüyor.İnanılmaz rol yapıyor.Oldum olası sevmişimdir oyunculuğunu zaten.Bu kadar zarif,güzel,kadın olarak süper rol yapıyor ya.Hele o oturuşu:img-hyste gülme krizine girdim.Valla ben hem diziyi hem Hande Ataizi'nin klas oyunculuğunu çok beğendim ama kanal 1de hergün takip edebilir miyim bilmem.Çünkü başka takip ettiğim yabancı diziler de var.

anil16
06-08-08, 00:40
Aa inanmiyorum bitti ya...reklam'dan sonra biraz daha vardir diyodum ama bosuna beklettiler. :)
Neyse fragmanu verdiler//yarinda SUPER olucak! :img-icecr

Bu bolum ilk izledigim bolumdu ve diziye COK ISINDIM. Hande Ataizi bi kere harika ve cok basarili. Yine kaliteli bir ise ise imzasini atmis. =)
Bu rolunden'de ustunden basariyla kalkiyor! :good:
Kabadayi mimikleride, erkek gibi bacaklarini acmasida SUPER komik. :img-hyste

Cok mrk ediyorum acaba dizi'nin son bolumun'den once eski haline donicekmi?! :img-hyste

Bolumler 50 dak. suruyor sanirsam//ama neyse Allahtan her aksam var. =))
3. Bolum'i iple cekiyorum ve umarim ratinglerde yine TOP 3'de oluruz! :good:

_Similar_
06-08-08, 01:13
Aa inanmiyorum bitti ya...reklam'dan sonra biraz daha vardir diyodum ama bosuna beklettiler. :)
Neyse fragmanu verdiler//yarinda SUPER olucak! :img-icecr

Bu bolum ilk izledigim bolumdu ve diziye COK ISINDIM. Hande Ataizi bi kere harika ve cok basarili. Yine kaliteli bir ise ise imzasini atmis. =)
Bu rolunden'de ustunden basariyla kalkiyor! :good:
Kabadayi mimikleride, erkek gibi bacaklarini acmasida SUPER komik. :img-hyste

Cok mrk ediyorum acaba dizi'nin son bolumun'den once eski haline donicekmi?! :img-hyste

Bolumler 50 dak. suruyor sanirsam//ama neyse Allahtan her aksam var. =))
3. Bolum'i iple cekiyorum ve umarim ratinglerde yine TOP 3'de oluruz! :good:

Aynen Dstum hak ettiği yeri alır İnş Dizimiz:img-in_lo
Vllh hande süperdi bu seferde ama selim intikam alıcak kesin:img-hyste
hafta içi bizim için neşeli geçicek eceYle:img-icecr

aliyeaynalar
06-08-08, 01:43
arkadaşlar haklısınız harika bi dizi bende çok beğendim.
ama hergün olmasaydıda hafta 1 gün olsaydı keşke,
mesela yarın başka dizim olduğu için nasıl izleyecem :img-cray:

MissPuffy
06-08-08, 02:16
2.bölümü yarım yamalk izleyebildim küçük kadınlar vardı :(
çok şey kaçırmamışımıdır inşllah da şeye takıldım
dün fragmanda handenin çıplak kaldığı sahneyi gösterdiler ya süpürgeye sarılırken ömer geliyor
bugünde fragmanda aynı şeyi gösterdiler kafam karıştı o sahne yokmuydu bu bölümde?

balzac
06-08-08, 02:45
Yine çok eğlenceli 1 bölümdü.
Ama her gün olması kötü,çünkü herkesin haftaiçi her gün dizileri vardır.Hadi şimdi yaz ,Eylül ayında diziler başlayınca çakışacak.Bu açıdan kısa sürmesi iyi aslında.45 dk sürüyor.Sadece 1 reklam var.

Ece'nin oturuşu süper.:img-hyste Erkek gibi oturuyor.Hande çok başarılı:good:

Bir de erkek tuvaletine gittiğinde ona bakanlara merak etmiş olamaz mıyım demesi:img-hyste :img-hyste :img-hyste

Ömer de Ece'den hoşlanıyor.:img-in_lo Halbuki bir bilse aslında onun Ege olduğunu.:img-hyste

honeymoon
06-08-08, 03:29
çok beğendim ben çok cesur bir yapım olmuş hergün 45 dk demek ben de diyorum ne çabuk bitti şaşırmıştım. Değişik bir yapım olmuş sevdim...

Askoyunu_ekin
06-08-08, 12:39
Çok komık dizi izlerken guluorum bayagı
konusuda cok guzel izledim dun pazartesı basladı sanırım

ünall
06-08-08, 13:32
PROGRAM ÖZETİ:

HOŞ GELDİN PARTİSİ!

Ece’nin gelişiyle bütün plânları alt üst olan Selim, Ece ile tek başına baş edemeyeceğini farketmiş, dergideki herkesi Ece’ye karşı kışkırtmak için girişimlere başlamıştır.

Dergi patronu Nihat Bey’in şımarık kızı Şule yurtdışından dönmüş, dergide çalışmak istediğini söyleyerek ekibe dâhil olmuştur. Bir yandan, derginin moda editörü Mine’nin yerine, diğer taraftan, görür görmez beğendiği Ömer’e göz koymuştur. Kadınsı bir kıskançlıkla dişlerini gösterdiği Ece’yi, Ömer’le arasında bir engel olarak gören Şule’nin ayak oyunları çok kısa sürede ortalığı karıştıracak gibi görünmektedir.

Öte yandan Sema, ağır bir kişilik bunalımı yaşayan arkadaşı “Ege” ye, bu zor günlerde destek olmak için elinden geleni yapmaktadır. Ece, bu içten desteğin arkasındaki asıl sebebin, Sema’nın “Ege” için yıllardır beslediği platonik aşk olduğunu bilmeden, sürekli Ömer’den bahsederek, bambaşka bir kıskançlığın tohumlarını attığının farkında değildir.

Selim’in kışkırtma plânları işe yaramış, dergidekileri arkasına alarak düzenlediği “hoş geldin” partisini Ece için bir kâbusa dönüştürmeyi başarmıştır.

Hafta içi her akşam yayınlanan yerli dizi “ECE” Türkiye’nin en neşeli kanalı Kanal 1 ekranlarında devam ediyor…

YAYIN TARİHİ : 06.08.2008

bu arada yıne ıyı bır sıralama var sanırım yupiii dunde oldum gulmekten:D

fadimelevent
06-08-08, 13:53
dünkü bölüm harikaydı semayla oturup konuştular semaya selimden bahsetti selimin planlarını öğrenince oda plan yaptı süperdi bide barda ömerin sevdiğim kişilere yardım ederim dedeği sahne harikaydı inş reytingler iyi olur

pink_girl
06-08-08, 14:31
dünkü bölüm harikaydı ya bayıldım!
o foto sahneleri ise çok komikti!
ofiste herkesin adamın yüzüne bakıp gülmeside süperdi!

inş reytingler iyi olur :)

MissPuffy
06-08-08, 14:43
ratingler çok güzel yine :D
abde düşüğüz ama totalde hep 2.en çok izlenen diziyiz :)
ben bu bölümü tam izleyemedimde acaba tekrarı var mı?

fadimelevent
06-08-08, 14:52
Ilk 100 Program /hedef Kıtle : Ab
05 Ağustos 2008 Salı
No Program Adı Kanal Ratıng (%) Share (%)

1 Kucuk Kadınlar. [net] Kand 7,80 28,50
2 Kucuk Kadınlar. (ozet) Kand 4,80 20,20
3 Kanal D Ana Haber Bultenı [net] Kand 3,50 20,00
4 Star Ana Haber Bultenı [net] Star 3,30 16,20
5 Pulsar [net] Star 3,00 11,10
6 Yaprak Dokumu (tkr) [net] Kand 2,80 24,10
7 Sarkı Soylemek Lazım [net] Show 2,70 10,10
8 Spor Gundemı Kand 2,60 12,60
9 Show Tv Ana Haber Bultenı [net] Show 2,40 12,40
10 Ece [net] K1 2,40 8,40

Ilk 100 Program / Hedef Kıtle : Total
05 Ağustos 2008 Salı
No Program Adı Kanal Ratıng (%) Share (%)

1 Kucuk Kadınlar. [net] Kand 6,90 25,80
2 Kucuk Kadınlar. (ozet) Kand 4,20 17,60
3 Ece [net] K1 3,50 12,70

balzac
06-08-08, 14:52
Reytingler iyi gelmiş yine:happy0064:happy0064:happy0064

Ece dizisi kanal 1 e ilaç gibi geldi.

ilk bölümü 2. ve 7.
2. bölümü 3. ve 10. gayet iyi :good::good::good:

ÖZEL HAT
06-08-08, 14:53
arkadaşlar bende akşam başına yetişemedin dizinin siz gördünüzmü dünkü bölmün özetini veriyormu mu yeni bölüm başlamadan önce ?

sevilay
06-08-08, 15:58
Birinci bolum resimleri....

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0009.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0013.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0014.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0023.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0025.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0029.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0034.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0036.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0039.jpg

sevilay
06-08-08, 16:02
http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0049.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0051.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0052.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0055.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0057.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0059.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0061.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0062.jpg

MissPuffy
06-08-08, 16:04
sevilay resimler için çok sağol
hiç kimse eklemiycek sandım :)

sevilay
06-08-08, 16:06
http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0064.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0066.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0068.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0073.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0079.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0081.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0083.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0084.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0090.jpg

seher_vakti
06-08-08, 16:16
Bu diziyi ilk defa akşam seyrettim ama beni kendine hayran bıraktı...Süper bir dizi ben şahsen çok beğendim..Hande Ataizinin performansı süperdi..:good:

sevilay
06-08-08, 16:17
http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0093.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0094.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0098.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0099.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0102.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0104.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0106.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0107.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0110.jpg

sevilay
06-08-08, 16:20
http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0115.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0117.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0123.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0125.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0129.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0133.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0135.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0141.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0145.jpg

sevilay
06-08-08, 16:22
http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0147.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0149.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0150.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0152.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk184/sewi14/bscap0154.jpg

Daha sonra devam ederim...

balzac
06-08-08, 16:59
sevilay fotolar için teşekkürler.

Mehmet Ali Erbil ve Asuman Krause diziye ilk bölümünde renk katmışlardı.Hande diziyi başarıyla götürüyor,ama keşke Mehmet Ali de dizi kadrosunda olsaydı.

Ece bazen Ege'ye dönüşse bazen de tekrar Ece olsa.
Yani bir erkek bir kadın olsa dönüşümlü olarak daha da ilginç olabilirdi.Ya da son bölümünde tekrardan erkek olsun isterim.Ama daha son bölüme çok var,İnşallah dizi uzun ömürlü olur.

fatma-1721
06-08-08, 18:41
Dizinin iki bölümünü de izledim,ikinci bölümü dün "Kücük Kadinlar"i izledigim icin yarim yamalak izlemistim,bugün tam olarak izledim Ve bence dizi ilk bölümüyle süper bir giris yapti,ikinci bölümüyle de iyice oturdu:good:

Hande Ataizi basarili oyunculugunu bu diziyle yeniden kanitladi,her sahnesi muhtesemdi :img-hi:

Devrim Nas da cok iyi bir secim olmus :good:oyunculugu mükemmel zaten :img-hi:

Devrim Nas &Hande Ataizi cift olarak da cok yakismislar :img-icecr.

Dizideki tüm oyuncular basariliydi,basarili bir kadro:good:,hakettikleri reytingleri de aldilar:good:

Dizinin her aksam yayinlaniyor olmasi da bir ilk!;
Kanal 1 bu diziyle dikkatleri toplamayi basardi,diger büyük kanallara "bende varim"dedi adeta.

Yeni bölümü sabirsizlikla bekliyorum:happy0064

denizimsi
06-08-08, 20:26
Eğlenceli,güzel bir dizi.Reytinglerde harika bravo vallahi ama tek sorun haftaiçi her gün olması inşallah böyle devam etmez...Çalışma yapıyorum birazdan ekleyeceğim :img-wink: Resimler süper :) sevilay eline sağlık

dlktlc
06-08-08, 20:44
SÜPER BİZ DİZİ YAA HARIKA
reytıngler hep böyle sürer inş.. =)

http://img521.imageshack.us/img521/4041/19102607bz0.jpg (http://imageshack.us)

denizimsi
06-08-08, 21:23
http://i351.photobucket.com/albums/q479/EmreBuckets/ece_02.png+http://i351.photobucket.com/albums/q479/EmreBuckets/ece_03.png+http://i351.photobucket.com/albums/q479/EmreBuckets/ece_04.png
http://i351.photobucket.com/albums/q479/EmreBuckets/ece_05.png+http://i351.photobucket.com/albums/q479/EmreBuckets/ece_06.png+http://i351.photobucket.com/albums/q479/EmreBuckets/ece_07.png

http://i351.photobucket.com/albums/q479/EmreBuckets/ece_01.png

Kullanıma açıklar...

entrikaci
06-08-08, 23:46
tüm eklenen resimler imzalar vede avatarlar için çok teşekkürler hepsi harika

dizi mükemmel harika hayran kaldım hande süper oynuyor

bu bölümüde süper olacak kanal1de reytinleri patlattı süper gidiyor

3. bölümüyle yine ekranları kilitleyecek süper bir dizi hande bir numara

ı love u ECE....

''reha''
07-08-08, 00:33
bence ece fazla tutulmaya bilir çünkü çok abartılı ve ben beğenmedim artık izlemiyicem ama sevenler izlesin hande ataizinin sesi çok kalın olmuş
ege kadın oldu diye fazla şaşaırmadı ve ece hiç güzel değil bence
bye:good

entrikaci
07-08-08, 00:49
Dizi şimdi bitti yine çok süper di hande ataizi yine mükemmel bir performası yine süperdi yarın ki dörtüncü bölümü merakla bekliyoruz dizinin şarkısını da çok beğendim müziğinde bulabilirsek çok güzel olur arkadaşlar dizi harika tanıtım fragmanıda süper

inşallah çok uzun sürer dizii...

balzac
07-08-08, 00:56
Yine çok eğlenceli bir bölümdü.

Hande daha çok entrikalı dizilerde oynardı ,komedi de kendini ""Ece" dizisiyle kanıtlamış oldu.

Reytingler yine iyi gelir İnşallah .

Geçen sefer Ece kazanmıştı.Bu raundu Selim kazandı,ama Ece bunun acısını çıkartır Selim'den.

Ben en çok Sema'nın ne zaman Ege'yi sevdiğini söyleyeceğini merak ediyorum.

.mine.
07-08-08, 01:02
Kısa sürmesine rağmen beğenerek izlediğim bir dizi :)
Keyifli ve eğlenceli bir dizi.
Ama en çok sonunu merak ediyorum ben.
Ece Ece olarak kalacak mı?
Yoksa Ege geri mi gelecek?
Ece Ece olarak kalırsa Ömer'le aralarında ne geçecek?
Bir de Selim ne kadar sinir bir insan öyle.:icon_whis
Umarım reytinglerimiz hep iyi gelir :img-blush
Ya bir de patronun kızı çok yapmacık ya :D
Bu bölüm Ece çok kötü bir durumda kaldı ama bakalım,yarın ne olacak :icon_whis :D

fadimelevent
07-08-08, 01:06
bu bölümde çok güzeldi selim eceyi kandırmaya çalıştı barış yaptı eceye oyun oynadılar ece anladı zaten anlamak zorundaydı artık ece iyice kadın gücüyle girişmeye başlıycak bakalım selim ve yanındakileri neler bekliyor inş reytingler iyi olur

anil16
07-08-08, 01:22
Yine HARIKAA bir bolumdu//bayildim. :)

Hande BIR NUMARAY'di herzamanki gibi, oyunculugu dehset guzel. :img-icecr
Intikam gercekten cok kotu oldu bu sefer, bakalim Ece neler yapica...hayatini zindan eder onun. :img-hyste

Yarin'i iple cekiyorum!
Ratinglerimizde yine TOP 3'deyizdir eminim//bu dizi BOMBA oldu ekranlarda! :good: :good:

Freddy
07-08-08, 06:50
Dizi süper gidiyor her akşam izliyorum İnş hiç kaçırmadan izleyeceğim Zor olabilir ama gayret edeceğim Hande'yi komedide de izlemeyi özlemişim En son çektiği komedi dizisi vaka-i zaptiye'ydi

Sevilay, fotoğraflar için sağol Denizimsi çalışmaların için ellerine sağlık Birini kullanağım :)

_Similar_
07-08-08, 12:49
GERçektende çok svilior ve begenilior hande:img-icecr
Yani bakışları ve Ordaki duruşu gerçekten hrika:img-in_lo
Reytinglerde hrika kim tutar bisi be:img-in_lo[/I]

ünall
07-08-08, 12:57
oy yıne ılk 10 ve 4teyız sanırımm hafta ıcı yayınlanıyor ve okadar dizi arasından bolee ii reytig oyy cok guzel yaa ınsallh dizi aslındakı gibi surer ve yayından kalmadan tum bolumler uyarlanır ve o sekılde bıterr

ünall
07-08-08, 12:59
4.Bölüm Özeti:

HOŞ GELDİN PARTİSİ!

Selim ve ananesinin tertiplediği “eşek şakası”nın intikamını almaya kararlı olan Ece, onlara hakkettikleri cezayı verdiğini düşünürken, bambaşka bir komployla karşı karşıya kalacağının farkında değildir…

Erkekler dünyasında tek başına savaştığını düşündüğü Ece’nin yanında yer almaya devam eden Ömer’in Selim’le kavgası, dergidekiler arasında, Ömer’in Ece’den hoşlandığının kanıtı olarak görülmeye başladığı anda, Ece’nin Ömer’e “elveda” mesajı, ortalığı karıştırır.

Sema, büyücünün izini bulmuş, bu müjdeyle artık yeniden eski haline döneceğini düşünen Ece, aynı mesajı herkese geçmiş, “Ece gidiyor, Ege dönüyor” haberiyle ortalığı allak bullak etmiştir.

Ne var ki, Sema’yla birlikte, büyüyü tersine çevirmek için, büyük bir heyecanla büyücüye giden Ece’nin hevesi, hiç beklenmedik bir gelişme sonucu, kursağında kalacaktır.

bu aksamkiii bölümünnn özetii arkadaslr yıne cok guzel bir bolum bizi beklıyor:D

fairy_dreams
07-08-08, 14:53
İLK 100 PROGRAM /HEDEF KITLE : AB
06 AĞUSTOS 2008 ÇARŞAMBA

1 KORKUNC BIR FILM 3 (Y.S) [NET] KAND 3,60 16,90
2 ILLE DE ROMAN OLSUN [NET] SHOW 3,40 13,10
3 KANAL D ANA HABER BULTENI [NET] KAND 3,20 20,70
4 CESARETIN VAR MI ASKA [NET] KAND 3,20 11,90
5 YAPRAK DOKUMU (TKR) [NET] KAND 3,00 25,50
6 SHOW TV ANA HABER BULTENI [NET] SHOW 2,70 15,50
7 STAR ANA HABER BULTENI [NET] STAR 2,60 14,40
8 KURT ADAMLAR (Y.S) [NET] ATV 2,60 11,10
9 EYVAH HALAM [NET] STAR 2,50 9,10
10 SPOR GUNDEMI KAND 2,30 12,10
11 DOLUDIZGIN YILLAR [NET] ATV 2,30 9,10
12 GUN ARASI HABERLERI KAND 2,10 17,90
13 ECE [NET] K1 2,10 7,10

İLK 100 PROGRAM / HEDEF KITLE : TOTAL
06 AĞUSTOS 2008 ÇARŞAMBA

1 ILLE DE ROMAN OLSUN [NET] SHOW 3,30 13,30
2 CESARETIN VAR MI ASKA [NET] KAND 3,30 12,50
3 ECE [NET] K1 3,30 11,70
4 YAPRAK DOKUMU (TKR) [NET] KAND 3,10 22,40
5 KURT ADAMLAR (Y.S) [NET] ATV 2,90 14,60
6 CARKIFELEK (FINAL) K1 2,90 10,60
7 DOLUDIZGIN YILLAR [NET] ATV 2,50 9,80
8 KORKUNC BIR FILM 3 (Y.S) [NET] KAND 2,40 13,40
9 SHOW TV ANA HABER BULTENI [NET] SHOW 2,40 13,30
10 EYVAH HALAM [NET] STAR 2,40 8,90

Kaynak:Uçankuş

MissPuffy
07-08-08, 15:01
gitgide düşüyor rating ama bu bile iyi:D
total süperde abde ilk 10dan düşmüşüz
ab niye izlemiyor anlamadım amann olsun total bize yeter :D

anil16
07-08-08, 23:10
Oh oh masallah ratinglere bakin! :img-icecr
AB'ye PIRRRTTT, Total yeter! :)

Ozet icin cok sagol! =)

Bu bolum bence en eylencelisi olucak. Buyuceye gidiyor Ece, bakalim hevesi nasil kursaginda kalicak.. :happy0064

entrikaci
07-08-08, 23:53
gerçekten ece dizisi harika gidiyor süper bir dizi reytinklerde süper

dizide mükememl hande ataizi çok güçlü bir şekilde oynuyor süper

dizinin şimdi 4. bölümü gösterildi harika mükemmel gidiyor

hande ataizi ve ece hayranı...:happy0064:happy0064

anil16
08-08-08, 00:42
Hehe ne kadar keyifli bi bolumdu yine ya. :)

Intikam olayi superdi. =))
Cadi kadinlar! :img-hyste

Selim'i nasill joke etti ama...korktu oda..kamera'ya nasil bakti ECE kapattik'tan sonra. :img-hyste

Ve hevesi nasil kursaginda kaldi ggorduk//inanmiyorum ya kadin öldu heralde// asla eski halin'e donemicektee. :)

Daha neler, neler olucak kimbilir..Yil'in en BOMBA dizisi'ne aday oldu gercekten! :good:
HANDE ATAIZI'ni ayakta alkisliyorumm! =))

MissPuffy
08-08-08, 00:56
sonunda sedanın öldü diyişine koptum:img-hyste
çok eğlenceli bi bölümdü ben yine tam izleyemedim ama
hafta içi her gün dizim var napiyim:img-blush:img-hyste
ömerde çoktan aşık oldu eceye nasıl panikledi ece bu beni son görüşün diyince
ya biri bana başını anlatabilir mi ömer nasıl kurtardı eceyi o durumdan:img-hyste

ünall
08-08-08, 01:00
dizi artık bence karakterler bakımındanda yerıne oturmaya basladı bugunku bolum cok eglencelıydi yaa ılk defa reklam uzun surdu sınır oldum :D aksamalrı ıple cekıyorum artık hande ataizine baylıyorum zaten devrım nasla cokk iiilerr sedada yenı yıldılarımıdan bırı olmaya aday:D cok ii bir uyarlama olmus yaa hepsını tebrık edıyorum he bu arada buyucu oldu asıl hersey bundan sonra baslıcak sanırım :D:D yada felc kalıcak onun ıyılemesını beklıcez:D

dlktlc
08-08-08, 01:07
harıak bölumdu özellıkle sonuu
öldü diyip semayla ecenın bırbırıne bakması:img-hyste:img-hyste

ömer de az degıl eceye asık oluyo sanırım yarını merakla beklıyorumm

yalnız ecenın ıntakımı acı olcak yanı egenın:img-hyste
herkesın yüzünü ögremıs olduu özellıkle selimin :img-wink:

anil16
08-08-08, 01:25
Fragman mlsf yayinlanmadi. :icon_sorr
Cok merak ediyorum ya ins. site'ye koyarlar. =)

Belki kadin'i hastaneye gotururler, bitkisel hayat'a girer. :img-hyste
Tovbe tovbe gulinmicek seye guluyorum. =))

ünall
08-08-08, 01:29
Fragman mlsf yayinlanmadi. :icon_sorr
Cok merak ediyorum ya ins. site'ye koyarlar. =)

Belki kadin'i hastaneye gotururler, bitkisel hayat'a girer. :img-hyste
Tovbe tovbe gulinmicek seye guluyorum. =))

yok bende oole dunuyorum kadın bıtkısel hayata gırer bolumler boyu ıyılesmeını bekelrız bır yandanda egenın ece olmaya alısmasını hatta omere olan duygularını ama bencee eskı halıne donmesın omere yauk olur:ÇD

demetozk
08-08-08, 01:42
PROGRAM ÖZETİ:

UMUTLAR SUYA MI DÜŞÜYOR?

“Kadınlık kâbusu”nun sona ereceği ve yeniden erkek olacağı umuduyla heyecanlanan Ece’nin, büyücü kadının evinde yaşadığı şok, hayatının geri kalanını kadın olarak sürdürmek zorunda kalacağı gerçeğiyle birleşince, en yakın arkadaşını ve platonik aşkını, içine girdiği ruhsal çöküntüden kurtarmak Sema’ya düşer.

Sema’nın desteğiyle kendini toparlayıp yeniden dergiye dönen ve Ece’den kurtulduğunu sanan Selim’i şaşırtıp, Ece’yi kaybettiğini düşünen Ömer’i sevindiren Ece, yeni bir krizle karşı karşıyadır. Derginin yeni sayısının kapağı için Ömer’in zorlukla bulduğu ünlü manken, Şule’nin şımarıkça kaprisleri yüzünden çekip gider. Ece çok kısa süre içinde yeni bir manken bulma sıkıntısıyla başbaşa kalır. Çabalarının, Selim ve ekibi tarafından baltalandığından habersiz olan Ece, kapak için başka manken bulamayınca, Ömer’in teklifini kabul etmek zorunda kalır.

.mine.
08-08-08, 01:48
Ya süperdi,gene süperdi :happy0064

Uf,ama ben en çok Ömer'e üzülüyorum.Adam çok düşünüyor Ece'yi.Ama Ece'nin kim olduğunu bilse çok üzülecek...
Ya dünkü bölümde Ece'ninde içinde bir şeyler değişmeye başlıyor demişti arkaplandaki seste Sema.Değişir mi dersiniz :icon_whis
Ömer buldu mankeni,patronun kızı kaçırdı,sorunlu mudur ya.İkide bir kim olduğumu öğreneceksiniz diyor.Of iyi tamam öğrendik işte aa :)
Ya Ece güzel bağlandı toplantıya,iyi oldu hepsine :img-hyste
"Cadı Kadınlar":icon_whis
Sonunda büyücü kadın diğer tarafa gitti.Sonunda tuttu gibi bir şey dedi.Herhalde ilk defa tuttu büyüsü.:img-hyste
Ege,sonsuza dek Ece olarak kalır bu gidişle.Son ümitleride bittiğine göre.:)
Yarınki bölümü çok merak ediyorum.Keşke fragmanı verselerdi ya :S

bi de şey var dergi kapağı için cadı olacak biri bence ece olucak herkes çok beğenicek

Harika bir tahminde bulunmuşsun ya :).Tebrik ederimmm =)

Özetinden de anlaşıldığına göre gene komik bir bölüm bizleri bekliyor.Yalnız şu Selim çekilsin aradan artık of yani :)

demetozk
08-08-08, 01:48
Ya süperdi,gene süperdi :happy0064

Uf,ama ben en çok Ömer'e üzülüyorum.Adam çok düşünüyor Ece'yi.Ama Ece'nin kim olduğunu bilse çok üzülecek...
Ya dünkü bölümde Ece'ninde içinde bir şeyler değişmeye başlıyor demişti arkaplandaki seste Sema.Değişir mi dersiniz :icon_whis
Ömer buldu mankeni,patronun kızı kaçırdı,sorunlu mudur ya.İkide bir kim olduğumu öğreneceksiniz diyor.Of iyi tamam öğrendik işte aa :)
Ya Ece güzel bağlandı toplantıya,iyi oldu hepsine :img-hyste
"Cadı Kadınlar":icon_whis
Sonunda büyücü kadın diğer tarafa gitti.Sonunda tuttu gibi bir şey dedi.Herhalde ilk defa tuttu büyüsü.:img-hyste
Ege,sonsuza dek Ece olarak kalır bu gidişle.Son ümitleride bittiğine göre.:)
Yarınki bölümü çok merak ediyorum.Keşke fragmanı verselerdi ya :S

aslında hep ece kalıcak ben geçen gün internette bunnn aslının final bölümüne baktım tabi ispanyolcaydı ppek bişi anlamadım ama mimiklerden flan ömer öğrenicek ecenin ege olduğunu sonra bi şekilde kabullleniyo orasını anlamadım ve evleniyolardı sanırım çünkü ece yi oynayan kadın beyaz bşi giymişti

.mine.
08-08-08, 01:52
aslında hep ece kalıcak ben geçen gün internette bunnn aslının final bölümüne baktım tabi ispanyolcaydı ppek bişi anlamadım ama mimiklerden flan ömer öğrenicek ecenin ege olduğunu sonra bi şekilde kabullleniyo orasını anlamadım ve evleniyolardı sanırım çünkü ece yi oynayan kadın beyaz bşi giymişti

Vay demek öğrenilecek?
Yani kaçınılmaz bir durum.Öğrenilmesi çok doğal.
Acaba nasıl öğrenecek Ömer,çok merak ediyorum...
Evleniyorlar demek ki.
Şimdi daha da merak etmeye başladım :D
Bilgi için teşekkür ederim =)

ünall
08-08-08, 01:55
ya aslında ogrenınce nasıl kabul edıcek degısıkk:D keske ogrenmeden kalsa yazuk ya adama :D:D ama ıcındeki ege olabılır fakaet herseıyıle farklı birisi oldu ben tutdum bu ıkılıyı evlensıler hatta cocukalrı olsun:D

demetozk
08-08-08, 01:58
ya aslında ogrenınce nasıl kabul edıcek degısıkk:D keske ogrenmeden kalsa yazuk ya adama :D:D ama ıcındeki ege olabılır fakaet herseıyıle farklı birisi oldu ben tutdum bu ıkılıyı evlensıler hatta cocukalrı olsun:D

çoçuk haaa :img-hyste:img-hyste
asıl ece regl olmaya başlaytınca neler olcak nasıl davrancak ben onu merak ediyorum

dawsonjoey
08-08-08, 02:11
çoçuk haaa :img-hyste:img-hyste
asıl ece regl olmaya başlaytınca neler olcak nasıl davrancak ben onu merak ediyorum

Onun orjinalini gördüm çok komikti. Eminim ki Hande de müthiş bir performans çıkaracaktır. Bence bizim ki de en az orjinali kadar iyi olmuş. Hiç beklemiyordum, çok beğendim valla.

ünall
08-08-08, 02:13
bende suanda orjınalıne bakıyorum ve valla hemen hemen aynı kalıtede olmus tek eksıgı dıs cekımlerı var onun bayagı bızımkı hep studyo ortamında cekılmıs neyse bolede guzel :D

anil16
08-08-08, 02:23
Su an bende orijinaline bakiyorum ve gercekten sok oldum// jenerik bile ayni. :)
Ama basroldeki kiz Hande kadar guzel degil. =))
Yanliz Sema karakteri tipa tip aynisi, bi an bizimkimi bu acaba diye baktim. :img-hyste

148 bolum surmus // umarim bizimki daha uzun surer, cunki hergun var ve 148 gun az! :D :D

ünall
08-08-08, 02:30
ya sanırım aslı bızım baktıgımız degıl aslında yanı arjantın olanda sarısın bır bayan var ve erkekte uzun saclı dizi 50 ülkede uyarlanmıs :D

MissPuffy
08-08-08, 02:30
bende izliyorum şu an ilk bölümünü izledim
o ellerin değişmesi aynı bu diziden görüntüyü çalışmışlar direk
ama bağırma sahnesinde onlar daha iyi bence :D
o kızda bana en başka çirkin geldi ama sonra çok güzel geldi:)
ama ömeri oynayan iğrenç bence :D
devrim nas onu 10a katlar :)

MissPuffy
08-08-08, 02:32
ya sanırım aslı bızım baktıgımız degıl aslında yanı arjantın olanda sarısın bır bayan var ve erkekte uzun saclı dizi 50 ülkede uyarlanmıs :D

hadi ya :img-hyste
o zaman hepimiz farklı şeye bakıyorsak şaşırmam:img-hyste
inşallah türkiyede uzun ömürlü olur:img-icecr

demetozk
08-08-08, 02:35
bencede devrim nas daha yakışıklı bide hande ataizi mimiklerşni daa ii kullanmış yani onlar daha kadınsı olmuşlar hande tam erkek gibi davranıyoo

ünall
08-08-08, 02:37
yok bızım baktıkalrımız aynı kızıl saclı kadın var demı orjınalınden resımler koydum orjınaldeki 150 bolum surmuss ama bızımki dıgerıne daha yakın geldi bana :D

ünall
08-08-08, 02:39
bişi deil :D ne demek bunalrı gordukce diziyi dahada merek edıyorum he solemeden gecmeyım bencvede hande ve devrım daha ii oynuyolar handenın mımıklerı tavrı cok dadlu:D

ünall
08-08-08, 02:44
ispanyol olnda lalola dıye gecıyor galıba ızledıgımız yerde oleydı lalola yaızyordu :d

ama ızlemıcem daha ılerıkı bolumlerı merak etmek ıstıyorum:D

ünall
08-08-08, 02:48
bosverrr yada linki atalaım bak ıstersen ama hıcbırı bızımkının yerını tutamaz demi:D:D

he basta dizinin adı lalola dıye gecıyordu heryerde ama sanırım yabancı dıye degıstıler arjantın ve ispanyol dıllerı hemn hemen aynı sorun cıkmazda bızde lalola degısık olurudu:D

demetozk
08-08-08, 02:49
bence lalola arasında en güzeli en iyi rol yapanı hande
en yakışıklısı da tabiki devrim o yüzden artık onları izlemicem bizimki daa güzel

MissPuffy
08-08-08, 03:01
bakın işte bizdede ilk lalola olucaktı sonradan vazgecmısler sagol tekrra:D

doğru söylüyorsun ha boş attım dolu tuttu:img-hyste
lalodan lola onlarınki daha çok benziyo ya
ya da bizim ege eceden farksız bize o isimler yabancı geliyor diye
benziyor geliyor (biz dedim de bu benim fikrim sizin düşüncenizi bilmiyoru:img-hyste)

MissPuffy
08-08-08, 03:08
sonunda gördüm kızıl saçlıyı
ilk bölümde sütyen giydirme bölümünü
bence bizimki çok daha güzeldi handenin kaçışları çok güzeldi
bu öyle çok kaçmadı :D

MissPuffy
08-08-08, 16:38
07 Ağustos 2008 Perşembe
11 Ece [net] K1 2,30 8,90
07 Ağustos 2008 Perşembe
5 Ece [net] K1 2,80 10,80

demetozk
08-08-08, 16:44
07 Ağustos 2008 Perşembe
11 Ece [net] K1 2,30 8,90
07 Ağustos 2008 Perşembe
5 Ece [net] K1 2,80 10,80

gittikçe düşüyo ama olsun sonuçta hafta içi hergün yayınlanıyo bu bile çpok önemli bence ayrıca avrupada kanal 1 çıkmıyoo onun düşük olması beklenen bişi

ünall
08-08-08, 16:52
evet ama bence kadınlıga alıssın artık zira ben omer hande askını gormek ıstıyorum onun erkek oldugu aklım agelmıyor napım:D:D

MissPuffy
08-08-08, 16:54
evet ya akşam olsun acaba nasıl mankenlik yapıcak cadı kadın olucak en çok onu merak ediyorum yaa ömer baya zorlıcak ama...:img-hyste

evet cadı ece olacak şimdi internetten izledim 6.bölümü yarım yamalak
ece cadı olmuş ömer onun fotosunu çekiyor yalnız yanlarında ömerin kızı da var
hatta sonra uyuya kalıyor kız eceyle ömer kızın başında konuşuyor:img-icecr

handeci
08-08-08, 17:59
yorumlar harika...dizi harika...

bence reytingler de çok güzel.ilk 3 gün harikaydı.dünkü reyting biraz düşmüş ama perşembe akşamları çok dizi var yine de onların çoğunu geçmiş.

bence haftaya reytingler daha da yükselir çünkü herkes yavaş yavaş öğreniyo diziyi.

http://img168.imageshack.us/img168/568/handeataizidevrimnasjh5.jpg (http://imageshack.us)

hande ve devrim yine harika bi ikili oldular.mimikleri harika ya ikisinin de.
aslında dizideki herkes iyi oyunuyo.iyi karakterler de kötü karakterler de harika oynuyo...sema bence ileride en favorimiz olucak çok doğal oynuyo ya.
hande de mimiklerinde çok doğal...hala erkekliği üstünden atamadı bu da çok normal...ama ilerde duruma alışıp kadınsı olucak yavaş yavaş zaten sema da öyle söyledi dış ses olarak...asıl o zaman işler karışıcak...bakalım kadınsı olmaya başlayınca ömer napıcak :img-hyste

http://img513.imageshack.us/img513/7038/logouq6.gif (http://imageshack.us)
http://img513.imageshack.us/img513/7038/logouq6.e1e7b9e3f5.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=513&i=logouq6.gif)

honeymoon
08-08-08, 18:53
bu akşam özeti

UMUTLAR SUYA MI DÜŞÜYOR?

“Kadınlık kâbusu”nun sona ereceği ve yeniden erkek olacağı umuduyla heyecanlanan Ece’nin, büyücü kadının evinde yaşadığı şok, hayatının geri kalanını kadın olarak sürdürmek zorunda kalacağı gerçeğiyle birleşince, en yakın arkadaşını ve platonik aşkını, içine girdiği ruhsal çöküntüden kurtarmak Sema’ya düşer.

Sema’nın desteğiyle kendini toparlayıp yeniden dergiye dönen ve Ece’den kurtulduğunu sanan Selim’i şaşırtıp, Ece’yi kaybettiğini düşünen Ömer’i sevindiren Ece, yeni bir krizle karşı karşıyadır. Derginin yeni sayısının kapağı için Ömer’in zorlukla bulduğu ünlü manken, Şule’nin şımarıkça kaprisleri yüzünden çekip gider. Ece çok kısa süre içinde yeni bir manken bulma sıkıntısıyla başbaşa kalır. Çabalarının, Selim ve ekibi tarafından baltalandığından habersiz olan Ece, kapak için başka manken bulamayınca, Ömer’in teklifini kabul etmek zorunda kalır.

loksandra
08-08-08, 22:59
Keyifli bir dizi ECE.. Tüm gecemizi yok eden saatler süren o uzun diziler gibi olmayıp hergün tadında izlediğimiz bir dizi olmuş.. Yönetmenini ve çalışan tüm ekibi tebrik ediyorum çünkü sanırım her gün yayınlanan bu dizi için iyi bir performans göstermek oldukça zor olsa gerek.. Tüm saatlerini bu işe adamış olmalılar.. Tüm ekibe bizi ECE ile tanıştırdığı için teşekkürler..

entrikaci
08-08-08, 23:16
dizi gerçekten süper handeci resimle riçin çok thanks hepsi süper

hande dizide süper oynuyor hayran kalıyorum birazdan 5. bölüm geliyor hande süpersin...

entrikaci
08-08-08, 23:24
Ece Dizisi Resimleri
http://img152.imageshack.us/img152/2138/1dbam3.jpg
http://img152.imageshack.us/img152/7214/2dbqb4.jpg
http://img216.imageshack.us/img216/9391/3dbgr3.jpg

entrikaci
08-08-08, 23:30
Ece Dizisinden Resimlere Devam
http://www.gecce.com/web/images/haber/boxerhande1.jpg
http://www.gecce.com/web/images/haber/boxerhande2.jpg
http://www.gecce.com/web/images/haber/boxerhande3.jpg
http://www.gecce.com/web/images/haber/boxerhande4.jpg
http://www.gecce.com/web/images/haber/boxerhande6.jpg

anil16
09-08-08, 00:55
Bu bolum'de harikaydi ya. Hande SUPERDI yine oyunculugunu dokturdu! :)
Bu bolumde ayri bi tatliydi ve sempatikti. =)
Hergun dahada guzellesiyor dizi. =)

Cadi Kaadin Kapagi cekimlerine BAYILDIM....ne zevkli gecti! :img-hyste
Ne guzel pozlar verdi oyle Ece. =))

Sanki ECE'demi ondan hoslanmaya basliyor ne....?! :icon_whis :D
Cok mrk ediyorum neler olucak//bence kadin olarak kalicaksa, zamanla icinde erkek ruhu ve duygularida kaybolucak ve kadin olucak hepten. :)

Pazartesi 6. Bolumu iple cekiyorumm!
Ne kadar cabuk geciyo gunler. :img-icecr :good:

Umarim fragman hemen verilir bolum'un ardindan. =))

Dun 5. olmusuz ama olsun, o kadar sevilen diziler arasinda bu kadar rating alabilmesi BUYUK BIR BASARI! :good:

entrikaci, cok sagol haber ve resimler icin, ellerine saglik! :good:

demetozk
09-08-08, 01:14
muhteşem bi bölümdü ya hani ömer dedi ya sen de çok güzelsin eridim orda bence ege nin ruhu da deişmeye başladı ömeri sevmeye başladı bile
kapak resimleri muhteşemde patron neden o kadar tepki verdi anlamadım çok güzel olmuşlardı ama....

balzac
09-08-08, 01:46
Ömer bayağı bayağı aşık oluyor Ece'ye.Bir bilse onun aslında Ege olduğunu.:img-hyste

Ece'nin verdiği pozlar da çok güzeldi.:good:

Orijinalı olan lalola'nın 1 bölümüne baktım.Bizim Türk yapımı daha güzel.Özellikle de Hande Ataizi çok başarılı.Erkek gibi yürüyüşü ve oturuşu harika.:img-hyste

Ece ile bir hafta bitti.Bakalım haftaya neler olacak?:img-wink:

senior t
09-08-08, 02:09
muhteşem bi bölümdü ya hani ömer dedi ya sen de çok güzelsin eridim orda bence ege nin ruhu da deişmeye başladı ömeri sevmeye başladı bile
kapak resimleri muhteşemde patron neden o kadar tepki verdi anlamadım çok güzel olmuşlardı ama....

muhteşem izleyicilersiniz allahtan bu dizi sizin gibi izleyicilere sahip. siz olmasanız heba olur bu dizi. kulak yok göz yok sanırım sizlerde. nerenizle izliyorsunuz çok merak ediyorum. puhuhahahaha.:happy0064:happy0064:happy0064:happy0 064

MissPuffy
09-08-08, 02:12
çok güzel bi bölümdü ömerle ece çok tatlıydılarda
ben reklamdan sonrasını izleyemedim
açtığımda isimler falan yazıyordu
sonunda noldu merak ettim :D

MissPuffy
09-08-08, 03:19
arkadaşlar size bi haberim var ben açıkcası bu habere sevindim
kanal1in yayın akışına baktım ece artık pazarları yayınlancak
normal dizi gibi 2 saat:)
10 Ağustos 2008, Pazar
05:30 Adalet
07:00 Casus Çocuk
08:20 Bugs Bunny 1001 Tavşan Masalları
10:00 Osmosis Jones
12:00 Gülşah
14:10 Kurşun
16:20 Şendul Şaban
18:30 Haftasonu Ana Haber
19:20 Spor
19:30 Ece / Yeni Bölüm
21:40 Ringte İntikam
23:50 Futbol Merkezi
01:50 İnsan Avı
03:40 Yarınsız Adam

anil16
09-08-08, 03:29
Aaa inanmiyorum Pazar'laridami var. Masallah! :)
Nasil yetistiriyolar?! :kahve
Sevindim keske Cumt.'de olsa. =))

loksandra
09-08-08, 03:34
Gerçekten güzel bir bölümdü.. Sanırım hafta sonları, hafta içi yayınlanan programlardan bir kolaj yapıcaklardır..

loksandra
09-08-08, 03:38
Beni Tek üzen şey Ses.. Seyrederken Sesini Bir Açıp Bir Kısmak Zorunda Kalmam.. Bir De Arkadan Tiz Bir Ses Geliyor Ve çok Rahatsız Edici..

BU KADAR UĞRAŞIYORLAR HELAL OLSUN AMA Umarım Bu Teknik Sorunlardan Dolayı Gül Gibi Diziyi Kötü Reytinglere Gömmezler..

piraye_su
09-08-08, 04:05
Beni Tek üzen şey Ses.. Seyrederken Sesini Bir Açıp Bir Kısmak Zorunda Kalmam.. Bir De Arkadan Tiz Bir Ses Geliyor Ve çok Rahatsız Edici..

BU KADAR UĞRAŞIYORLAR HELAL OLSUN AMA Umarım Bu Teknik Sorunlardan Dolayı Gül Gibi Diziyi Kötü Reytinglere Gömmezler..

Bugün arka planda olması gereken dizi müziğinin fazla yüksek olmasından biz de çok rahatsız olduk. Dizideki pek çok konuşmayı anlamadık. Neden böyle yaptıklarını da anlamadık. Neyse sonra tamamen kıstılar da rahatça diziyi izleyebildik. Çok sürükleyici, hoş bir dizi. Ben böyle bir konuyu izlemem demiştim ama doğrusu bugün ilk kez seyrettim ve ekranın önünden kalkamadım:good: