PDA

Tüm Versiyonu Göster : Kurtlar Vadisi Pusu (Arşiv 4)

Sayfalar : [1] 2 3 4 5

Melal
11-05-07, 01:10
Ya bunlar her bölüm Elif&Polat flashback'i yaparsa bittik biz.
Verem edecek Bahadır ve Raci bizi yaa.:icon_sorr

nalan-k
11-05-07, 01:13
Galiba bir tek ben ağlamadım.
Bne duygusuzmiyemm.:sad53:

yok melalcim duygusuz falan degilsin, cünkü ben hemen herseye aglayanlardanim, ama niyese bende aglamadim. yani aglancak birsey göremedim, duygalandim okay, ama gerisi yok canim.

forever_love
koptum vallahi billahi koptum ağlıyorum yemin billah
allahım ne sahne, en özel ve güzel sahnesi bu bölümün :icon_cry: :img-cray:

KARAMAY
Ya bunlar her bölüm Elif&Polat flashback'i yaparsa bittik biz.
Verem edecek Bahadır ve Raci bizi yaa.:icon_sorr

Hayır .. her bölüm yapsınlar .. her bölüm ... ben dizi bitene kadar böyle devam ederim .. yeterki Elif Polatı izliyeyim.. yeterki onları göreyim...

cidden çok kötüyüm ....

nasıl özlemişim yaaaa

ahhh Elifim ahhhh... çık gel bi yerden yaaa

sinope
Galiba bir tek ben ağlamadım.
Bne duygusuzmiyemm.:sad53:

melal simdi ben SIKACAM senin topuguna:img-help: :img-help:
bacim yaa salya sumuk olmusuz zaten
oyyy bu gece benim ruyama girer bu replikler simdi:img-help: :img-help:

mc_merve
11-05-07, 01:14
arkadaslar ben birkez daha iyiki elifi seviyorum iyiki elif varmis dedi belki bencilik diceksinzi belki sacmalik diceksiniz ama polat eliften baska kimseyle mutlu olamaz

tubayaren
yakamoz bende yanliz izliyorum
rahat, rahat agliyorum :icon_sorr
esim olsaydi kesin gülerdi benim halime

elif geri gelse cok iyi olur

Melal
melal simdi ben SIKACAM senin topuguna:img-help: :img-help:
bacim yaa salya sumuk olmusuz zaten
oyyy bu gece benim ruyama girer bu replikler simdi:img-help: :img-help:

Tamam sustum ben ağlamaya çalışırım bir dahaki sefere.:img-hyste

Nalan'cım demek sende ağlamadın yalnız olmadığıma sevindim.:)

yalcinersonmez
aslı şu yapcağın elif imzasına benide ekle şeref duyarım

papatya67
arkadaşlar bu bölüm nasıl ya..mahvoldum ağlamaktan...burnumu çeke çeke duygularımı sizinle sıcağı sıcağına paylaşmak istedim...''seni çok özledim,beni özlemeni özledim,burada oturduğumuz zamanları özledim...''arkadaşlar ağlamaktan içim dışıma çıktı... yok böyle bir aşk...raci ve bahadır anlaşılan bu gece bizi hastanelik etmek niyetindeler...bir gönülde iki aşk olur mu diyor...kızlar hiç merak etmeyin kolay kolay polat aşık olamaz...

aloneboy
11-05-07, 01:15
arkadaslar dikkat ettiyseniz yeniden cekilmişti eskler eklemede yapılmıs sözlere yanii direk eskiyi vermediler

nalan-k
11-05-07, 01:15
Valla kesin aramızda bir köstebek var:img-hyste Ne istedikse oldu

Ama ben bunlara dayanamıyorum şimdi acaba Ahucular ne hissetti çok merak ediyorum...

Bu bölüm kesinlikle biz Elif'cilerin..

Vuslat ablacımsni hiç unuturmuyum tabi ekliycem...

KARAMAY(ayşeydi sanırım adın)senide Elif'ciler imzamıza eklememi istermisin..

yok canim, vallah acikcasi kendimi hic kötü hissetmiyorum, yapmayin ya biz elifi sevmiyor sevmedik falan degil be canim, ama gitti yapilacak birsey yok, tabiiki yeri apayri elif tek elif bir, biliyoruz bunlari, ama ahuyada bir sans verilsin canim ya. bak halo dayimiz bile nediyor.

Melal
11-05-07, 01:16
Şunu bir kez daha anladım ki Elif'in yerini asla kimse dolduramayacak.
İsterse peri padişahının kızı gelsin asla Elif'in tırnağı bile olamaz.
Off ya keşke Elif'i öldürmeselerdi şimdi ne güzel Polat&Elif sahneleri izliyor olurduk.
Bu flashback'ten sonra Polat&Ahu sahnelerine daha bir sinir olacağım sanırım.:img-yes:

sinope
11-05-07, 01:16
Valla kesin aramızda bir köstebek var:img-hyste Ne istedikse oldu

Ama ben bunlara dayanamıyorum şimdi acaba Ahucular ne hissetti çok merak ediyorum...

Bu bölüm kesinlikle biz Elif'cilerin..

Vuslat ablacımsni hiç unuturmuyum tabi ekliycem...

KARAMAY(ayşeydi sanırım adın)senide Elif'ciler imzamıza eklememi istermisin..

aslicigim
valla aramizda bir casusmu var acep?
yada senaristleri taniyanmi var?
valla bu bolum tam bizlik bir bolumdu:good: :good:
biliyordum zaten beni unutmayacagini(olur ya dalginligina gelir diye hatirlatayim dedim):img-yes:

09Eylülüm09
11-05-07, 01:17
off en sevdigim sahnelerden bitanesini koymuslar yaa:icon_sorr
Polatin o bakislari yokmuydu, özlem doluu, sonra birdee o replikler:icon_sorr
Halo dayiya biz dalmayalim simdi ya:img-hyste fragmanda gördüm vuruluyordu galiba, birsey olmaz insallah.
biz daha ona es bulcaz demii :happy0064
ama anladimki bu dizi 100 bölümde sürsee yinede her tarafda elifi arayacam ben:icon_sorr

ebrucu_ze
11-05-07, 01:18
ya ben çok seviyorum bu senaristleri mükemmel bir sahneydi ya ağlayacaktım nerdeyse:( bencede her bölüm elifi göstermeleri lazım çok özlemişim.keşke elif dedim çalsaydı herhalde o zaman ağlardım:img-blush
ya bi de dayıya kafa atasım geldi olur olur deyince.olaamaaaz olabilemez!

papatya67
aslicigim
valla aramizda bir casusmu var acep?
yada senaristleri taniyanmi var?
valla bu bolum tam bizlik bir bolumdu:good: :good:
biliyordum zaten beni unutmayacagini(olur ya dalginligina gelir diye hatirlatayim dedim):img-yes:

bana kalırsa forumları okuyorlar..ona göre senaryoyu belirliyorlar...yani pana bizi gözetliyor arkadaşlar...:happy0064

mc_merve
arkadaslar daha demin asliylada aramizda konsurken aklima geldi ne sacmalik olursa oolsun raziym elif geri dosun ya hortlasin falan :)

cidden ben cok kotu oldum dedim gullu ciksada gulsenm
yoksa aglamaktan diziye seyredemicem

ben bu kadar beklemiyodum

tubayaren
acaba bu bölüm bizler yani elifciler icinmi cekilmis
senaristler gönlümüzü alipta
sakin haftayada ahuculara sira gelmesin

sinope
Off ya keşke Elif'i öldürmeselerdi şimdi ne güzel Polat&Elif sahneleri izliyor olurduk.
Bu flashback'ten sonra Polat&Ahu sahnelerine daha bir sinir olacağım sanırım.:img-yes:

melalim
elifimizin yerini kim doldurabilir canim,kimse
ahh elifim ah su an seni izliyor olacaktik,padisahin kizi degil kim gelirse gelsin elifimizin tirnagi degil sacinin 1 teli olamaz:icon_sorr :icon_sorr :icon_sorr

KoSiAr
elifff dedimmmm
duy sesimizi eliff
1 kalpte iki ya olmaz
((((tam olarak nasildi bu sozun asli)))))

yakamoz16
aslı şu yapcağın elif imzasına benide ekle şeref duyarım

Ya sen Elif'i sevmiyorsun diye biliyordum ben,ne demek tabi eklerim memnuniyetle...

Vuslat abla ben bu bölümü yine ağlıycam ama 40 defa tekrar izlerim

Melal abla sende bi dahakisine ağlarsın ben her Elif&Polat sahnesine ağlarım zaten hele böyle bir sahneye dayanmammümkün değil..

Melal
11-05-07, 01:20
melalim
elifimizin yerini kim doldurabilir canim,kimse
ahh elifim ah su an seni izliyor olacaktik,padisahin kizi degil kim gelirse gelsin elifimizin tirnagi degil sacinin 1 teli olamaz:icon_sorr :icon_sorr :icon_sorr

Kısacası şudur ki diyeceğim.
Nefise Karatay hiçbir zaman oynadığı Ahu karakterinin Elif kadar sevileceği umudunu taşımasın.
Elif'te Özgü Namal'da hep yeri ayrı kalacaktır.:)

KARAMAY

yakamoz16 canım çok isterim benide eklemeni.... çok sağol..şimdiden...

Kesinlikle Elifin yerini kimse dolduramaz.. Kurtlar vadisi Elifiyle efsaneleşti.. özleşti..

Gelen mankenciği zaten Elifin 1km yanına yaklaştıran bile hata yapar ...

Bu sahnelerdeki tat .. bu güzellik bu keyif .. yokyok bunun üstüne başka bişey yok ...

Halo kaşındı .. sonunda kaşıycaklar onu ...

mc_merve
arkadaslar abarti gelcek aam ben elif polat imzasi yaparken bile duygulaniyorum

nalan-k
arkadaslar daha demin asliylada aramizda konsurken aklima geldi ne sacmalik olursa oolsun raziym elif geri dosun ya hortlasin falan :)

cidden ben cok kotu oldum dedim gullu ciksada gulsenm
yoksa aglamaktan diziye seyredemicem

ben bu kadar beklemiyodum

dedimya mervecim bunlar ciddi senin sesini duydular, nedediysen yaptilar, daha ne istiyon kiz. saka maka ama elif sahnelerinde bende koptum yaa. elif baskaydi ama yok artik canim benim. neyse onlar arada bir böyle bizim gönlümüzü ederler herhalde.

yakamoz16
11-05-07, 01:21
elifff dedimmmm
duy sesimizi eliff
1 kalpte iki ya olmaz
((((tam olarak nasildi bu sozun asli)))))

''Bir gönülde iki sevda olmaz'' söz böyleydi..
İmzam'a bileekledim..:good:

Aaa Necati okul yaptırma kampanyası reklamında oynamış süperrr

Tamam KARAMAY senide ekliyorum ayrıca söylediklerine sonuna kadar katılıyorum...

sinope
11-05-07, 01:21
bana kalırsa forumları okuyorlar..ona göre senaryoyu belirliyorlar...yani pana bizi gözetliyor arkadaşlar...:happy0064

papatyam canim
buyuk bir ihtimalle bizi takip ediyorlar,evet haklisin:good: :good:

sinope
11-05-07, 01:24
Kısacası şudur ki diyeceğim.
Nefise Karatay hiçbir zaman oynadığı Ahu karakterinin Elif kadar sevileceği umudunu taşımasın.
Elif'te Özgü Namal'da hep yeri ayrı kalacaktır.:)

melalim sana polatin sozleriyle karsilik vereyim
bir gonulde 2 sevda olmaz
elifimiz ilkti,tekti ve bizim icin hep oylede kalacaktir :good: :good:

yakamoz16
11-05-07, 01:25
papatyam canim
buyuk bir ihtimalle bizi takip ediyorlar,evet haklisin:good: :good:

Ama bu çok güzel işte ne dediysek oldu, çok ağır geldi ama süper geldi..

Mervem sana Polat keşke ''Elif tek aşkım ve hep öyle kalacak başkasına yer yok ''dese gibisinden bişey demiştim ya bak gerçek oldu...

Yok valla bunlar kesin bizi takip ediyorlar...

denizkizi55
11-05-07, 01:27
denizkizi55(Semraydı değilmi.)sen olmazmısın imzada sorulurmu elbette varsın.,aklımdaydın zaten..

Bencede o anahtarın bulunması imkansız canım Ahubüyük birhayal kırıklığı yaşamakla kalsın...

Evet Semra;) Tesekkür ederim imza'yi beklemeye koyuluyorum ben;)

Bu bölüm senaristle rhakikaten sesimizi mi dyudular nedir, Elifcigimi aniyorlar. Ahhh Raci Ahh Serdar. Yaktilar bizi, getirdiler Ahu'yu.

Elif'i anmaya, o'nu unutmamaya devam Polat Ahu dis kapi'nin mandal'i olarak kalmali...

yakamoz16
11-05-07, 01:30
Yok artık ben emin oldum bizi dinliyorlar:img-hyste

Ya ama bu kadar da olmazki Halo dayı vurulurken ''Halil ibrahim türküsü çalsa dedik'' ahan daha arabada giderken çaldıı:happy0064

Bende Aslı memnun oldum Semra hep yazışıyoruz adını bilmiyordumiyi oldu..

duru_
11-05-07, 01:31
ya iceri aldilar hemen polat ve ekibini..durun yaaa
neyse bu arada ahudan biraz uzak kalsin..
ana kacti bile hastaneden..vayyy o nasil anahtar alisi oyle...
ne guzel guldu yaa oylee... ona daha iyisini getitir polat,hangi araba markasi olursa olsun..evvveettt aksiyon basliii kizlaaaarrrr...

Melal
11-05-07, 01:31
Demekki pana filmden birileri Bahadır,Raci yada başka birisi bu foruma bakıyorlar.
Efenim bunuda okuyunuz çok teşekkürler böylesine güzel bir bölüm izlettirdiğiniz için.:)

duru_
11-05-07, 01:36
ayy evet yaa..halo vurulcak simdii..
ana polat ne kadar hizli gidiyor..
yapma ya Melal... evet raci bey ve bahadir bey bizi boyle kaliteli bir dizi izlettirdiginiz icin tesekkurlerrr....

kizlar halo vurulma uzre,...polat yetisirmi acepp..

yakamoz16
11-05-07, 01:36
Vavvv süper Polat'ı direksiyonda görmeyi çok özlemişim süper bu sahneler hadi Polat yetişşş....

Bence Halo vurulmazz....

duru_
11-05-07, 01:37
heeey bu galiba rizayi vurcakk anaaaaa...
olamaz ya...gitti son tanik...offf halo birak simdi odun kesmeyii
eren nerde solemesi ayip ya..

Melal
11-05-07, 01:37
Bence Halo vurulacak.
Polat o sırada gelecek belkide Eren'de vurulacaktır.
Ama ikside ölmeyecektir diye düşünüyorum.

yakamoz16
11-05-07, 01:38
Bence Halo vurulmaz ama Eren'in vurulma ihtimali yüksek..

Polat süper bu ne hız ya Necati'yede nasıl yakişiyyy

duru_
11-05-07, 01:39
ayy evet polata yakisir hiz yapmak vuslatcigim...
bak bizi nasil aldattilar..herhal riza olcekk
dur ben helva kavurayim kizlar... :img-blush

nalan-k
11-05-07, 01:41
ya neolucak simdi ya, halomuz, dayimiz, polatimiz neolur yetis. bu yalcin bulut da cok igrenc cok itici ya. vallahi adam rizayla konusuyor ben oturdugum yerden tir tir titriyorum.

duru_
11-05-07, 01:42
offf ya yine reklama girdik...
birak konusmayida naapcaksan yap
yada polat yetiissss.... offf ne zaman varicak yaa...
riza konusmadim diyo yalcin inanmiyor... neyse eren vurulmasinda..
onceden cok darbe yedik cocuk..bu sefer kaldiramaz heralde..

nalan-k
11-05-07, 01:42

zagten normalindede hiz yapmayi cok severmis necatide, kendisi cok sevildigi örnek alindigi icin, fazla hiz yapmiyormus gercek hayatta.

levoo
11-05-07, 01:43
Polat büyük bi ihtimalle Halo vurulduktan sonra gelecek ve Bulut'u orda görecektir.E tetikçi de vurulduğuna göre ve orda da Bulut olduğuna göre olayı pek bi araştırması gerekmez aslında arkasında Tataroğullarının bulunduğunu anladı.

nalan-k

ay erenede birsey olmasin canim, artik polat kaldiramaz, erenede sahip cikmadim gibilerinde.

KoSiAr
bence halo burulur ama olmez polat yetisir erende ondan sonra gelir yani erene birswey olmaz bence ama rizayi oldurur yalcin

mc_merve
vayy polatin arabanin anahtarini alis sahnesi var super vala arabayida nasil suruyo ama tabi ben o sahneleri bile izlerken aklim baska yerde ama neyse

umarim haloya birsey olamz yalniz bu yalcin bulut kotu ama acayip karizma:img-yes:

papatya67
11-05-07, 01:44
acaba polat yetişebilecekmi? eren yiyecek almaya gitti...halo vurulacak galiba... polat biran önce yetişebilse çok iyi olur... yine olmaz bir yerde bırakacaklar galiba...bu son reklam olur herhalde...her bölüm bir öncekinden daha güzel oluyor... bu gidişle ilk kv yi geçecekler...

nalan-k
11-05-07, 01:44
Polat büyük bi ihtimalle Halo vurulduktan sonra gelecek ve Bulut'u orda görecektir.E tetikçi de vurulduğuna göre ve orda da Bulut olduğuna göre olayı pek bi araştırması gerekmez aslında arkasında Tataroğullarının bulunduğunu anladı.

anladi zagten canim su hastanede dedi ya, riza tatarogullarindan emir aliyor benim hemen cikmam lazim burdan. birde su arabanin sahibi, negüzel seve seve verdi arabayi.

09Eylülüm09
11-05-07, 01:45
Bence Halo vurulmaz ama fragmanda adam tetigi cekiyordu.
Tam vurulurken gelir polat. Adamlardaki sansa bak ya rizayi vurdular.

yakamoz16
11-05-07, 01:45
zagten normalindede hiz yapmayi cok severmis necatide, kendisi cok sevildigi örnek alindigi icin, fazla hiz yapmiyormus gercek hayatta.

Evet canım biliyorum hatta çok iyi bir sürücü ve hız sevdiği için ,hız yapmamak için şoför kullanıyor..

Hatta dizide Polat'ın hızlı araba kullanma sahnelerinde gerçektende o sürermiş...

Ama direksiyonda olmak ona çok yakışiyy..:img-in_lo

mc_merve
11-05-07, 01:46
ihsallah silah sahnesinde bitirmezler 1 hafta bekelemk cok zor gelir bana hemde o sahende :)

bu arada aslicim haklisin vallabiz ne konustuysak bu bolumde oldu

bu arada ben haloya birsey olmaz gibime geliyo

yalcinersonmez
11-05-07, 01:46
aslı imza için şimdiden tşk.

zuhaha polata bakın söz geri getircem dedi tmm abi dedi adam ee tabi gördü karşısındakinin polat olduğunu:) yaw bu polisler salak ya clio'yla ferrariye kafa tutuyolar ama polat ksvşak bölümüne girdiği zaman 1 tane polis arabasıda o yöne girdi yani polatın peşinde 1 polis var artık erenin vurulucağı kesinleşti heralde bu arada gerçektende bu forumda yazılanları okuyolarmı ne baksanıza elif dedi oldu halil ibrahim türküsü oldu flashbacler felaN tam oldu...

papatya67
11-05-07, 01:47
Bence Halo vurulmaz ama fragmanda adam tetigi cekiyordu.
Tam vurulurken gelir polat. Adamlardaki sansa bak ya rizayi vurdular.

ama adam fragmanda iki el ateş etti... kime ateş etti acaba belkide rızayı vuracak...tam haloyu vururken polat yetişip, bulutu vurabilir...ama bulut ölmez..yaralı olarak tataroğluna iade edilir...

yakamoz16
11-05-07, 01:49
ihsallah silah sahnesinde bitirmezler 1 hafta bekelemk cok zor gelir bana hemde o sahende :)
bu arada aslicim haklisin vallabiz ne konustuysak bu bolumde oldu

İnşallah orada bitmaz forumca bayılırız:icon_whis

Çok doğru ne konuşduysak oldu valla ben bundan sonra da ne istersen yazıcam neme lazım baksana ne istediysek oldu..

Ama ben hala Halo dayının vurulmayacağında kararlıyım...

Ama bu bölüm hepimiz için çok ayrı bir yeri olucak her sahnesi yıkıp geçti valla.

Yalçın rica ederim..

mc_merve
11-05-07, 01:52
ya hayir ya burda bitermi halo dayimiz oldu ya offf bugun pana film bizi aglatmaya calsiiyo herhalde cok guzelde basardi tebriklerr

duru_
yaaa kizlar olamaaazzzz
haloooo...lutfen olme yaaa...polat nerdesin bee simdi sinirlendirdin beni
offf gitti dag gibi adam...ayy ins olmez...hadi halo sen eski topraksin...
biraz dayan.. hah polat geldi hele sukur.....ama bitttiiiii...ya olamazzzz..
ayy yok ben gidiyom kardesim gelcek simdi... ben biraz bunalima girmem lazim..
:sad53: :sad53: boyle bitmeliydi yaaa...offf bekle simdi bi hafta...
hadi sona gorusuruuzz.. :sad53: :sad53:

yakamoz16
Aaaa Halo dayı vuruldu:icon_sorr İnanmıyorum tam aksini düşünürken..

Yüz hali nasıl da kötüydü içime işledi ya:icon_sorr

Ama Polat ve Yalçının karşılaşması güzeldi nasılda bakıştılar...

Ama inşallah Halomuz kurtulur...

papatya67
11-05-07, 01:53
halo dayı vuruldu ya inşallah ölmez...polat yetişemedi...şimdi bekleki perşembe gelsin...

nalan-k
11-05-07, 01:53
:sad53: :sad53: yok böyle birsey ya:sad53: :sad53:
özeti yerine getirdiler, neolur ya biri desinki ölmiyecek. neyazicagimi bilmiyorum
bu arada arkadaslar bende agladim ama halo sahnesinde.:icon_sorr

mc_merve
11-05-07, 01:54
ya yalcin buluta sinri oldum dalga gecer gibi yuzune vuruyo uzulme sevdikelrinde yanina gelocek diyo sen gitmede

levoo
11-05-07, 01:54
Polat Halo'yu kurtarır.Yalçın'a da dünyayı dar eder.Kurtulana kadar biraz sıkıntı çekecek tabi.

nalan-k
11-05-07, 01:55
evet ya bizimkiler neler atlatti. su rußlar mematiyi cok fena yapmislardi, haftalarca yatti, simdi dimdik ayakta, neolur ya halo dayida kalksin, kalkamassa otursun oda yeter.

yakamoz16
11-05-07, 01:55
Evet ya bende bu Yalçın'a acayip kıl oldum..

Üzülme yakında sevdiklerinde yanına gelecek diyor..

Duru abla görüşürüz,Nesli geliyorşimdi sanırım..

09Eylülüm09
11-05-07, 01:56
mervecim simdi sen öyle insallah silah sahnesinde bitmez diyorsun ama hadi aramizda casus varsa :) böyle seyleri acik ortamlarda demeyelim, bakarsin senaristler okuyor olur, bize inat olsun diye tam orda bititirler :)
off tam halo dayi vurulmaz dedim vuruldu, cok acidim ya, neydi o öyle bakislarii :( ölmezz insallahh. Bu arada ahu nerde ya kiz ortadan kayboldu :)
Ahusuzda oluyormus demekki :)

mc_merve
haloya bu yapilirmi ya istermisniz orda olsun birde ben bu pana ekini basarim valla off ama ya cidden bu bolum hem en guzel bolumdu hemd ebizi en azindan beni en aglatan bolumdu

nalan-k
ya yalcin buluta sinri oldum dalga gecer gibi yuzune vuruyo uzulme sevdikelrinde yanina gelocek diyo sen gitmede

evet mervecim ya, oney di öyle üzülme onlarda yakinda gelicek gibilerinde, kendisi gidicek cok yakinda ama onlarin gidicegi yere degil, öbür tarafa canim
"CEHENEME"

mc_merve
11-05-07, 01:58
Duru abla gulu gule gorusmek uzerebye

sulusarayt valla ya biz ne dediysek o oldu ben silah sahnesidn ebitmesind edim oda oldu yada bir raslanti ama hepsimi raslanti ya iyice sok oldum bugunku olaylardan:icon_sorr

blue ivy
11-05-07, 01:58
iyi geceler arkadaslar.
bende sizler gibi cok kotu oldum son sahne iyi bitmedi,ama uzulmeyin halo dayi kurtulacaktir,off haloda her yerden uzakta vuruldu nasil yetistirecekler hastaneye.

lylkbck
11-05-07, 01:59
mervecim simdi sen öyle insallah silah sahnesinde bitmez diyorsun ama hadi aramizda casus varsa :) böyle seyleri acik ortamlarda demeyelim, bakarsin senaristler okuyor olur, bize inat olsun diye tam orda bititirler :)
off tam halo dayi vurulmaz dedim vuruldu, cok acidim ya, neydi o öyle bakislarii :( ölmezz insallahh. Bu arada ahu nerde ya kiz ortadan kayboldu :)
Ahusuzda oluyormus demekki :)

az 2.aşk(ahu) çokça 1.aşk(elif) ve vadi.....yarınki reytinglere bakmak lazım.. reyting tavan yaptı gibi....

mc_merve
11-05-07, 01:59
evet polat o kadar hizli gitmesien ragmen yetisemedi bugun bizimkilerin basian baya isler acildi

aslinda BUNLAR ahu yuzunden eger polat ahuya acimayip ihale isine girmeseydi bunlar olmicakti

yalcinersonmez
11-05-07, 02:00
ya bu ne yaa olamaz böle bi son nası beklicez biz şimdi 1 hfta uff yaa...uff ölücez ölücez dirilcez yani bu arada şu yalçın buluta laf atarken ya yalçın bulut diyin yada bulut diyin yav üstüme alınıom sonra...ya bi yanım halo ölmez başrollerden birisi dio bi yanımda halonun yaptığı röpörtajdaki gibi halo ölcek dio inş. ölmez yaw inş.

yakamoz16
Off ya Halo dayı son bakışlarıyla nasıl oturdu içime:icon_sorr

İnşallah Polat kurtarır onu ama gerçekten pana bizi bu bölümde çok iyi ağlattı..

Bu bölüm duygusal,bol aksiyonlu bir sahneydi ve en önemlisi Ahu çok yoktu en azından bize bu iyiliği yapmışlar...

nalan-k
iyi geceler arkadaslar.
bende sizler gibi cok kotu oldum son sahne iyi bitmedi,ama uzulmeyin halo dayi kurtulacaktir,off haloda her yerden uzakta vuruldu nasil yetistirecekler hastaneye.

yetisti canim yetisti, polatla yalcin bulut bence evin cok yakin etrafinda karsilastilar, ama insallah haloya yetisecek. birde arkadaslar en azindan gördük görücegimizi, eger orda bitirseydiler, neyse degisen birsey olmadi, simdide kurtulacakmi hesabi yapariz persembeye kadar. of of

anita
11-05-07, 02:01
bana halo ölecekmis gibi geldi neyazikki cünki adamin vurdugu yer tam cigerlerine geliyorki tam anlamiyor ortasindan vurdu kurtulmsi bence imkansiz ama yinede hersey olabilir umarim halo ölmez bulutta tam kötu eski kurtlar vadisidekileri bile mumla aratiracak cinsden adam rolunu iyi yapiyor polat gördu yani bulut yandi yagmur olup polat tarafindan boharlasdirilacak o belli elif sahnesini iyikide koydula özlemisdik bence polatin yeni bir aska ihtiyaci yok anilarla yasasin :icon_whis biz onunlada yetiniriz:img-yes: :img-wink:

nalan-k
11-05-07, 02:02
evet polat o kadar hizli gitmesien ragmen yetisemedi bugun bizimkilerin basian baya isler acildi

aslinda BUNLAR ahu yuzunden eger polat ahuya acimayip ihale isine girmeseydi bunlar olmicakti

canim biliyoruz artik elifcisin, ama polat ahuya acidigindan degil kötülerin önüne gecmek icin ahuyla bir oldu:img-wink: . bunu sende biliyorsunda, bir türlü kabullenemiyorsun degil mi mervecim:img-wink: :img-wink: :img-wink: .

09Eylülüm09
11-05-07, 02:02
Ama elindeki odunlari atip hemen silahini cekmek istedigi ani cok begendim ya, keske cikarip o vurabilseydi bulutu. Polatla bulutun göz göze geldigi yerde bitti ama yinede olsun bakalim nolcak, bekle simdi bir hafta.
Bu arada o rizanin hali neydi ne hale gelmis öyle, bi gözü fal tasi gibi acik öbürü kanla karisik birsey olmus. Bu alemde insan kendi adamini bile öldürüyor ya. Birde su araba alma sahnesi var, polat oglana geri getircem arabayi söz dedi oglanda hemen tamam dedi, babam sey diyor yok artik hemende verilmezki araba :) valla necati gelse benden arabami istese ooo araba galerimi bile verrim ona :)

yalcinersonmez
11-05-07, 02:03
ya polat yetişir yetişmesinede adam gitti gidicez o kadar yolu bi daha çekip hastaneye nası yetiştircek yok yok boş boş ümitlenmeyelim maalesef haloyu kaybettik!!! en azından bulutun silahını çektiği yerde bitseydi iidi çünkü ozamanda polat gelip kurtarıcak derdik ama olmadı malesef...

mc_merve
Off ya Halo dayı son bakışlarıyla nasıl oturdu içime:icon_sorr

İnşallah Polat kurtarır onu ama gerçekten pana bizi bu bölümde çok iyi ağlattı..

Bu bölüm duygusal,bol aksiyonlu bir sahneydi ve en önemlisi Ahu çok yoktu en azından bize bu iyiliği yapmışlar...

ahu bu bolum yoktu hersey guzeldi o olunca CANIM SIKILYIO HEP AYNI LAFLAR kizmayin ama bana elif kopyasi gibime geliyo

arti bugun konusulcak o kadar sey varki en onemlileri polatin elif ile konusmalri ki bolum benim yuregime oturdu
ve halomuz gerci halomuz polati ahuya vermek istiyodu ama ben gien cok seviyorum bide o son bakisi :icon_sorr :icon_sorr

KARAMAY
Helal olsun
8 de sevinç sığlıkları başlayan akşam ...sonunda üzüntüyle bitti...
bitirdiler beni bu akşam..

Halo dayı hakkın rahmetine kavuştu malesef bence.. Seyfo dayıyda aynı kandırmacayı yaptılar.

neyse
herkese iyi geceler...

nalan-k
11-05-07, 02:04
arkadaslar ya acikcasi banada halo dayimizi kayip edicez gibime geliyor. aman agzimdan yel alsinda öyle, arka müzik cok duygusaldi gitti gidecek gibiydi ta odunlarla ugrasirken. neoluyor ya su özete deniliyorya, bir kurban vericek polat diye. ay fenalik basti beni iyicene, tüylerim diken diken.

yakamoz16
11-05-07, 02:04
Nesli abla hoşgeldin....

Bence hep vurulmayacak diye düşüdüğümdn şu an çok büyük bir şok ve üzüntü içerisindeyim ne diyeceğimi bilem bilmiyorum ama inş dayı ölmez..Ama vurulmaz diyen ben şimdide ölecek gibi geliyor desem acepyine tersi çıkarmı?

Ama bu hafta yanıldığım tek konu Halo dayının vurulması oldu onun dışında tüm istediklerimiz gerçekleşti..

forever_love
11-05-07, 02:05
yine dopdolu harika bir bölüm izledik.polat karizmasıyla yine yaktı yıktı :)

ve arkadaşlarım, felaket tellallığı yapmak istemem zaten hiç yapmam sevmem de ama galiba yapacağım canlar, halo öldü sanırım.çok üzüldüm yaa yemin ederim gözlerim doldu.:img-cray:

şimdi bekle bekleyebilirsen 1 hafta offff....

mc_merve
11-05-07, 02:06
canim biliyoruz artik elifcisin, ama polat ahuya acidigindan degil kötülerin önüne gecmek icin ahuyla bir oldu:img-wink: . bunu sende biliyorsunda, bir türlü kabullenemiyorsun degil mi mervecim:img-wink: :img-wink: :img-wink: .

pardon ama sunu dusun eger polat ahuyu tanimsaydi o ihaleye ne sebeble girecekti hicbir sebebi yoktu

ikinci sebeb ise bulut neden halonun gittigi yere riza dereli icin riza dereli kim ahunun babasinin tetikcisini bulan kisi sence bunlar yeterli sebebmi

nalan-k
11-05-07, 02:07
arkadaslar üzülerek söylüyorum, haftaya persembe günü bence mendillerimizi hazirliyalim, yada mendil yetmez söyle 180-200 carsaflari varya her bir ucundan tutarak gözyaslarimizi sileriz. insallah lazim olmazda, olursada dizinin basinda cok kötü olucak ya. eger ciddi ölücekse, bence polat ona yetisir, helal lasirlar, iste orda artik bittik biz.

mc_merve
ŞEKERKIZ neler olmadıki neler kısaca halo öldü!!!!!!!!!!!!!!

hemen halo oldu deyip kestirip atmayin arkadaslar ben kolay kolay olcegini zannetmiyorum bence olmez:img-yes:

yalcinersonmez
ya bide şimdi aklıma geldi yani bi ihtimal halo dayının gömleğinin içinde çelik yelekle boya filan olsada....çünkü halonun kurşunları yedikten sonraki tüm sahneleri çok amatörceydi yani mutlaka bi iş var bu işin içinde o sahneleri izlerken hep bu sözü tekrarlayıp durdum....

blue ivy
aklima geldide haftaya haloyu tabiiki polatin kactigi hastaneye gotururler,ah ah gullunun halini dusunemiyorum cok aglar yazik.

yakamoz16
11-05-07, 02:08
Yalçın öyle bir Halo öldü demişsinki kızın yüreğine inecek...

Evet Mervecim aslında bu bölümde konuşulacak o kadar çok şey olduki.

Hele Elif&Polat sahneleri ama benim bişey dikkatimi çektiki sanki o sahne evet hatırlamaydı ama eklemeler var gibiydi olmayan diyaloglar duyduk gibime geldi...

Ama yeni çekim değildi belki daha önce montajda kesilmiş sahneler olabilir..

yalcinersonmez
11-05-07, 02:08
bıraksana yaw güllü ağlamasın biz onun yerine ağlarız öldü halo öldü yaw....çakır öldüğünde bile bu kadar üzülmemiştim halo dayı çok başka çoook!!!

Melal
11-05-07, 02:09
Halo tabii ki ölmeyecek.
Merak ettiğim Eren nerelerde o kadar silah patladı oğlan yok ortada.:)
Polat gelecek ve Halo'yu kanlar içinde yerde bulacak.
Bu Yalçın'da kolay lokma değil belli Polat'ın işi zor bu adamla.

tubayaren
11-05-07, 02:10
bencede halo dayimizi kaybettik:sad53:
umarim yaniliyorum

bu hafta cok agladik
güzel ama üzücü bir bölümdü:sad53:

tek hosuma giden ahuyu polatin yaninda fazla görmedik
bu cok iyi oldu :happy0064

mc_merve
11-05-07, 02:11
Yalçın öyle bir Halo öldü demişsinki kızın yüreğine inecek...

Evet Mervecim aslında bu bölümde konuşulacak o kadar çok şey olduki.

Hele Elif&Polat sahneleri ama benim bişey dikkatimi çektiki sanki o sahne evet hatırlamaydı ama eklemeler var gibiydi olmayan diyaloglar duyduk gibime geldi...

Ama yeni çekim değildi belki daha önce montajda kesilmiş sahneler olabilir..

aslicim dediginm gibi yeni cekilmemistir aslinda ben o laflari hatirliyorum hatta bir ara yani yarin :) o sahneyi bidaha izlicem eski kv dvdleriden soyleyip soylemdigini o zaman anlariz ama ben oyle laflar hatirliyorum

ya ben simdi neyden bahsetsem ah pana film ahh yaptin gine yapacagini

yalcinersonmez
Halo tabii ki ölmeyecek.

eren iiki yok ortalıkta onun gelmesi daha kötü olur ölü sayısı artar sadece o polat yetişse bu saatten sonra nolcakki ferraiyi bırak porche gelse yetiştiremez tek kurtuluş çelik yelek boya yada birisi rüya görüyo onun gibi bişi...

blue ivy
Nesli abla hoşgeldin....

Bence hep vurulmayacak diye düşüdüğümdn şu an çok büyük bir şok ve üzüntü içerisindeyim ne diyeceğimi bilem bilmiyorum ama inş dayı ölmez..Ama vurulmaz diyen ben şimdide ölecek gibi geliyor desem acepyine tersi çıkarmı?

Ama bu hafta yanıldığım tek konu Halo dayının vurulması oldu onun dışında tüm istediklerimiz gerçekleşti..

hosbulduk aslicim.
yahu uzulmeyin halo dayi olmicek diyorum, olseydi bu bolumde anlardik zaten bu kadar uzatmazlardi.hem vuruldugu yer oyle onemli bir yer degildi:img-in_lo

nalan-k
halo ve eren arabaya bindiklerinde , ta orda duygusal duygusal uslan be halil ibrahim caliyordu, tabii bize cok duygusal geldi, birazcik birseyler bildigimiz icin. eyvah dedim.

anita
11-05-07, 02:12
ne yapalim kader böyleymis halo dayida hakkin rahmetine kavusanlardanmis:sad53: merak etmeyin kurtlar vadisinde dayilar tükenmez nasilki öbur bölumlerde ölenin yerine bir tane geliyordu yine aynisi olur yeni dayimiz kim olacak acaba belkide eski dayimiz ölmez cok az ihtimalde olsa birde sunu söylemeliyimki ahuyla elifin hicbir ortak noktasi yok elif deli dolu sinirlendiginde yeri gögu inleten kafasina koydugunu yapan biriydi ama ahuuuuuuu öylemi hanim kizimizdir kendisi:img-hyste

tubayaren
11-05-07, 02:13
ya bide şimdi aklıma geldi yani bi ihtimal halo dayının gömleğinin içinde çelik yelekle boya filan olsada....çünkü halonun kurşunları yedikten sonraki tüm sahneleri çok amatörceydi yani mutlaka bi iş var bu işin içinde o sahneleri izlerken hep bu sözü tekrarlayıp durdum....

agzina saglik insallah böyle bisey olur
halo dayi ölmesin onsuz kv si olurmu

Melal
Halo ölmüş gibi yas tutmaya başlamayın.
Halosuz bu dizinin tadı eksik olur şu anda onun yerini dolduracak bir karakter yok.
Yeni bir karaktere ısınmak ise süre alır o yüzden Halo ölmeyecek diyorum.

yakamoz16
Öyle bir bölüm izledikki uyumak mümkün değil ama benim çıkma vaktim geldi uyumaya çalışırım artık tüm sahneler geçiş yapıcak gözümün önünden...

Elif&Polat sahneleri.
Halo'nun vuruluşu.
Polat'ın araba sürüşü ,süper karizma
Polat'ın arabanın anahtarını alışı:img-in_lo
Memati'nin süper replikleri,birde onları söylerkenki halleri.
Polat'ın bizi bizden alan gözyaşlarına boğan replikleri:img-in_lo

Ben bunlardan sonra nasıl uyuycam bilmiyorum ama mecburi olarak çıkmam lazım size iyi sohbetler ama lütfen sayfaları fazlauçurmayın sonra hepsini okuması cidden çok zor..bye

blue ivy
11-05-07, 02:14
arkadaslar üzülerek söylüyorum, haftaya persembe günü bence mendillerimizi hazirliyalim, yada mendil yetmez söyle 180-200 carsaflari varya her bir ucundan tutarak gözyaslarimizi sileriz. insallah lazim olmazda, olursada dizinin basinda cok kötü olucak ya. eger ciddi ölücekse, bence polat ona yetisir, helal lasirlar, iste orda artik bittik biz.

aman nalancim boyle soyleme arkadaslarinda dedigi gibi senaristler bizi gozetliyor dikkatli yazalim:img-hyste

nalan-k
11-05-07, 02:14
ne yapalim kader böyleymis halo dayida hakkin rahmetine kavusanlardanmis:sad53: merak etmeyin kurtlar vadisinde dayilar tükenmez nasilki öbur bölumlerde ölenin yerine bir tane geliyordu yine aynisi olur yeni dayimiz kim olacak acaba belkide eski dayimiz ölmez cok az ihtimalde olsa birde sunu söylemeliyimki ahuyla elifin hicbir ortak noktasi yok elif deli dolu sinirlendiginde yeri gögu inleten kafasina koydugunu yapan biriydi ama ahuuuuuuu öylemi hanim kizimizdir kendisi:img-hyste

yapma be, sen halomuzu gönderdin yerinede baskasini ariyorsun nerdeyse, canim bencede halo gitti gibi, ama tam emin degiliz, bagri baskasina bakmiyalim simdilik.:icon_sorr

nalan-k
11-05-07, 02:16
aman nalancim boyle soyleme arkadaslarinda dedigi gibi senaristler bizi gozetliyor dikkatli yazalim:img-hyste

he vallah ciddi burda var herhalde birileri:img-hyste . elifciler eliften bahsedilsin, elif canlandirilsin dedi vallahi oldu, elifciler derken bende cok seviyordum elifi, simdi öyle bir konustumki sanki ben elifi istemiyormusun gibi, elifin yeri apayri elif ilk. :img-wink:

ebrucu_ze
bence halo ölücek inş ölmez ama yinede ölücek gibi geliyo:( ya da pana sönmez abiye kıyamaz ve ölmez:) bu senaristlere akıl sır ermez yaw.97 bölüm boyunca ne sürprizler yaptılar bize yine bişeyler yaparlar.
bencede en güzel bölümdü;elifinn olmasından kaynaklanıyo bence:happy0064

LAZCAKIR-KIZ
Polat Elif sahnelerini hatirlamak yüregimi dagladi ya..

ah polatim ah elifim, neler ettiniz kendinize?
o güzel kiza söylemeden ali oldugunu teslim ettin kara topraklara..

Haloooo öldü mü :icon_sorr :icon_sorr (öldü herhalde dayicim)

Memati süperdi evet, onun o bakislari zaten adami bitirmeye yetiyor

yalcinersonmez
11-05-07, 02:17
asli gule gule yarin gorusmek uzere ben uyabilecekmiyim bilmiyorumbye

yaa sen bide onu bana sor nası uyicam yarında okul var tüh be gitmesimmi cnmda istemio neyse artık bütün gece dön dur yatakta olmassa uyku tutmassa gelirim bu foruma ben sorarım siz yarın cevaplarsınız:)

09Eylülüm09
Anaa daha durun hemen adamin helvasini yiyceksiniz hee.
bence halo ölmedi, ölmez ölemez. Off ama o bakisi yokmuydu ya.
Polat evin yakininda bi yerde gelir insallah kurtarir.
Hemen daha dizinin basinda öldürmezler gibime geliyor.

LAZCAKIR-KIZ
ha birde unutmadan soyluyum
tum kadro iyi guzelde

allah askina BU MANKENLERI NIYE KATIYORLAR ARALARINAAA!!!
EN SINIR OLDUGUM SEY, OYUNCU OLMAYANLARIN YAHUT MANKENLERIN OYUNCULUK TASLAMALARI!
bu yüzden kiniyorum, tek hatalari bu.

yalcinersonmez
11-05-07, 02:18

öldü o ya öldü:icon_sorr helvasınıda yemek varmış ah be halo dayı bizi bırakıp nereye gidiosun be acaba nereye defnetsek dicem ama yeri belli...:sad53:

blue ivy
11-05-07, 02:20

evet ya hemen oldurduler haloyu,hem zaten merak etmeyin pazartesi fragman hemen cikiyor,yani o zamana kadar sabir umarim oradan ogreniriz.
gule gule aslicim:img-wink:

09Eylülüm09
11-05-07, 02:20
Ya ben birde o neydi adi, ahunun yengesine sinir oldum.
Öyle modern süslü poker oynunlarina giden kadinlar gibi :)
Erkek isinede karisiyor, ihaleyi niye aldin gibisinden, sanki cok anliyorda.
Birde o fuatin yanindaki bir sürü kiz, hic yakismamis nedense dizimize.
fuatin burnuda estetik olan burunlardan daha havali olmus :)

yalcinersonmez
11-05-07, 02:22
ya pzrtsi günü fragman çıkıcak olması içimi rahatlatıoda benim hiç umudum yok fragmanda haluyu göstersinler inş. sağır odanın fragmanları gibi öle yapmazlar...

yakamoz16
11-05-07, 02:22
asli gule gule yarin gorusmek uzere ben uyabilecekmiyim bilmiyorumbye
Mümkün değil canım ama uyumaya çalışıcaz artık o saydığım sahneleri düşünüp düşünüp dalarım..

Görüşürüz Nesli abla..bye

nalan-k
11-05-07, 02:23

evet ahunun yengesi senin dedigin gibi su uyuzlardan diyim, fuatin yanindakilerine gelince orta baska türlü düsünüyorum, cünü bence gayet iyi yakismislar fuatin yanina, ancak öyle basit bayanlar olur onun yaninda, ahu gibi elif gibi efendiler olamaz öylelerinin yaninda.

blue ivy
11-05-07, 02:23

evet ya bende sinir oldum o topluluga,alismamisiz herhalde boyle dizimizde vicik vicik seylere:img-pilot

pure_love
11-05-07, 02:26
offf offf aslında ne güzel sahneler,ne güzel diyaloglar vardı
bu akşam ama işte halo dayının hali içime oturdu:icon_sorr :(
umarım ölmez:icon_sorr
eğer ölürse polatın elinden çekecekleri var topunun.artık
zor kurtulurlar:icon_evil

anita
yapma be, sen halomuzu gönderdin yerinede baskasini ariyorsun nerdeyse, canim bencede halo gitti gibi, ama tam emin degiliz, bagri baskasina bakmiyalim simdilik.:icon_sorr

ah ah sorma icim kan aglayarak söyluyorum ama bana imkansiz gibi geliyor vurulma noktasi kurtulur gibi degil malesef aramizda doktor olan yada bilgisi olan yokmu belki bir umut vardir :icon_whis bi konuda hakliyim ölenin yerine yenisi geliyor arkadaslar önce emmi vardi sonra seyfo dayi vardi simdide halo dayi yani bizde dayilar emmiler bitmez ama yinede halo da seyfoda unutulmaz dayilarimiz:icon_sorr mankenler hakkinda LAZCAKIR-KIZ söylediklerin dogruda ama simdi mankensiz dizimi kaldi :icon_whis

aylince
çok guzel,heyecanlı,duygusal bir bolumdu.elif-polat sahnelerinde duygulandım.polat elifi çok ozledigini çok guzel hissettirdi ve onun için çok guzel şeyler soyledi.hiç kimsenin giremeyecegi bir yerde dedi çok duygusaldı..

ahu polat istemezse pek yakınlaşmaz diyordum.ama yanıldım galiba.ahu çok etkilendi polattan.polat ta demeye başladı zaten.artık polat bey demiyor:)

halo vuruldu of off ayrı bir sevmiştimde soylediklerinden sonra ahu-polat için soyledikleri süperdi."bu sefer tamam ben anladım.çok guzel şeyler goruyorum" deyişi süperdi.bizler gibi inandı o da o aşka:)

halo umarım kurtulur.çunku polat arabayı teslim edecek ve geri de donecek.belki kurtarır haloyu oyle doner

ahunun polatın elife sevgilim dedikten sonra guluşu çok guzeldi.polatı anladı ahu "hiç oyle sevgilim diyecek birine benzemiyorsunuz" dedi.ahunun polatı anlaması hoşuma gitti.ne kadar elifle dolu bir bolum olsa da ahuya alıştırdıkları da ortadaydı.polat zamanla sevecek belli bakalım neler olacak çok guzel sahnelerdi onlar:)

ekibi kutluyorum.muhteşemlerdi herşey süper:)

papatya67
11-05-07, 02:28
Halo tabii ki ölmeyecek.

halo erene yiyecek bişryler almasını söylemişti...belki yiyecek almaya gitmiştir...

Melal
11-05-07, 02:30
halo erene yiyecek bişryler almasını söylemişti...belki yiyecek almaya gitmiştir...

Aa evet Eren o yüzden ortalıkta yoktu demek.:)
Eren gelince şok olacak.Kesin Polat ondan önce gelir.:)
Neyse ben çıkıyorum hepinize iyi yorumlar.bye

blue ivy
11-05-07, 02:30
yalniz sunu demeden yapamicam arkadasar.
halo dayi cok tedbirsiz davraniyor dikkat ettiyseniz eve girer girmez kendi evi gibi cok rahat hareket etmeye basladi,bence polat o yeni katilan 2 adamida onlarin yanina vermeliydi,halo dayimiz sagolsun bogazcagizida durmuyor erenide yiyecek almaya gonderdi,riza dereli evde yalniz kaldi olmazki boyle:icon_sorr

anita
11-05-07, 02:32
eski günlerin hatrina birde elifin türküsünü koysalardida dinleseydik bence bu bölum son görusumuzü elifi bundan sonra polatin herzamanki gibi aska vakti cok olmuycak ahu öyle pembe ask hayalleri kurmasin elifin yasamadigi mutlulugu ahu da yasamasin :icon_whis yada elifi dirilsinler olmaz olmaz yok nasil olsa gerci ozamanda inandiriciligi kalmaz diye asla yapmazlar valla ben kendi adima bir iki bölum sonra unuturdum elifin öldugunu sonradan dirildigini:img-hyste

09Eylülüm09
11-05-07, 02:36
Ya birde bulut tam disari cikti gidiyormuydu acaba, sonra halo geldi.
Eger birazdaha oyalansaydi halo odun kesme isinde belki bulut gitmis olurdu ve haloda vurulmazdi :( bizde neler düsünüyoruz artik, keske söyle olsaydi, böyle olsaydi diye ama vuruldu iste bi umut, ben ölücegine halen inanmiyorum, onsuz olmaz bu dizi :( ´laa´ demesini bile özlerim ben.. :(

anita
11-05-07, 02:37
simdi bu adamlar bankalarida kendi taraflarina aldiklarina göre bu ihaleyi polat alamiycakmis gibi bide belki yazdiniz önceden ama bu polatin para kaynagi ne babasindan kalan paralarmi acaba cok mirasi vardi o parayi polat almazdiye düsünüyorum ama :bilmim :bilmim

blue ivy
11-05-07, 02:38
her ne kadar uzulduysem bu bolum harikaydi arkadaslar,ozellikle mematiye bayildim hic alisik degilim onu boyle gormeye cokda guldum ayrica:img-hyste

mc_merve
11-05-07, 02:40
oncelikle 4 bolumden en begendigin bolum hangisi deselerdi 4. bolum derdim herseyiyle mukemmeldi

en cok merak ettigim sahnelerden baslayim ilk bas

polat ve elif benim hayatimda herzaman gercek olmasada bir polat ve elif olacak ister polat ahuyu cok sevsin isterpolat elif nefret etsin bu umrumda deyil ki bu bolumde butun izleyenler gordu polat hala elifi cok seviyo eger ahuyla birseyler olursa ki muhakkak olacak bu bence gercek ask olmicak bunu hepimiz izleyip gorucez bugunku sahneler cok hosuma gitti elifi hergun goruyorum zaten eski kv dvdleridnen ama yeni kvpde gormek cok ayri oluyo
polatin kiz kulesinin oraya gidip oturdugu ve konustuklari o kadar ictendiki aglamamak icin kendimi tutmadim bile cunku biliyorum agliyinca aciliyorum
ve polat elifi kimsenin giremiyeci biryerde sakliyo
ve en onemlisi bir yurekte 2 kalp olmaz

:img-yes:

gelelim memati bulut konsumasina memati gine cvpini cok iyi bir sekilde soyledi:img-hyste mematimizide bu yakisir zaten:good:
yalçın : sen yaşayacağını mı zannediyorsun
memati : sen mi öldüreceksin
yalçın : bizde ıt çok
memati : gördük bi kaçtane yolladım kapına, aciil servisle ehehe

yalçın : buralar senin yerin değil sokaklara dön
memati : ordan deliyorum zaten, korkma kalıcı değilim
yalçın : daha lafım bitmedi
memati : ömrün kadar konuş o zaman ehehee
:img-hyste :img-hyste memati birtane ya zaten 4 haftaduir beyfendi takiliyo yakidna patlicak tam patlicak,espriler gien havada ucusuyordu bu bolum baya formundaydi

ve halomuz aslinda bugun beni baya kirdi ama halo gibisi yok valla konusmasiyla turkusuyle umarim birsey olmaz ki ben en basindan beri olmucegini soyledim ama 1 hafta beklemek baya zor olacak:img-yes:

gullu pek espri yapamdi ee adami yakalayamadilar olsun bidahaki sefre artik bu arad ahuyu gulluyemi ayarlasak en bence super olur yaksiyolarda yani hem ahu gulluden iyisinimi bulcak:happy0064

aldulhey suskun kral
ama herseyi nasil iyi biliyo mematiyle arabada konsurken butun herkesin aklinda kalanlari anlatti

abdülhey : abdülhey : bunlar silah tüccarı savaşı başlatan savaşı bitiren adamlar, emanetçiler 2 nesilden fazla yaşayamaz. halbuki bak ailelere torun torba ortadalar, 3.nesillerini yaşıyolarölümsüzler
memati : nereye ölümsüzler, herkesin bi kurşunluk canı yok mu, hadi bunların kalbi yok, beyinlerine sıkarız, oda mı yok ehehe

abdülhey ; abi karahanlılar laz ziyalar hüsrev ağalar testereler vardı ya, onlar hiç bişey bunların yanında
memati : bişey olsalar ölüp gitmezlerdi zaten, biz zamanında gözümüzde fazla büyütmüşüz, onu bende anladım. ama kafama takılan bunlar hangi ara çıktılar hangi ara en büyük oldular, off nası onların bu taraflarını duymadık ben ona yanıyorum .
abdülhey : nerden duyacaskın abi, ilk defa bu kadar uzun masaya oturdun.

:good: :good: :good:

deli hikmet hala bir atak yapmis deyil sabirla eski hikmeti bekliyorum:icon_sorr

polatlarin ekibine yeni adamlar takildi ben sevdim yeni kisileri ama bizimkiler biraz kiskandi gibi hadi hayirlisi :img-polic

papatya67
11-05-07, 02:43
ya adamlar torosların kazandığı ihaleyi iptal ettirmek istiyorlar...bu ihale devletin kotrolunde yapılmıyormu...polatın banka kredisine ihtiyacı yok...onda sıcak para vardır...konseyden kalan kayıt dışı parayı bu işlere kullanacaktır...bi şu gözaltından kurtulsa herşey hallolacak ama...

begümm888
11-05-07, 02:43
buğulu görüyorum etrafı uykusuzluktan ama azmettim yorum yapacam diye:)
bence çok fazla aksiyon olmamasına rağmen çok güzel bir bölümdü.her halde elif girdi ya diziye o güzel yüzünü gördük ya ondandır.ayrıca o bank elif ve polatın bankı değil ki onların bankı kız kulesine çok daha yakındı bu ise bayağı bir uzaktaydı.bu kadar olurdu daha bugün akşamüstü elifin alinin canını yakmak için polatı öptüğü sahneyi hiç unutmam demiştim dizide o sahne gösterildi.çok özlemişim ikisini ya tepkisini bile anlayamamıştık hemen ölmüştü elif.çok hüzünlendim:(bu arada bahadır bey,raci bey ve bir tane daha senaristimiz vardı deli ettiler beni neymiş efendim nihayet ofise güzel bir kız gelmişmişmiş.bababababa yok yaa!!!ELİF AHUYA BASAAARRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!HER AÇIDAN TAMAM MI.ayrıca polatla da çok daha fazla yakışıyorlar.ofisteki bütün adamların dibi düştü resmen.alla alla ya.bir kere elifin karizması bile yeter.
mematiye gene koptum.bir efendilik çöktü üzerimize hayırdır inşallah demesi çok komikti.bence de o biraz fazla efendi oldu eğreti duruyor bu halleri.ama favori karakterlerimden bayılıyorum mematiye:)
nevzat ve erhan diyalogları eğlenceliydi.erhanın yeni adamları kıskanması ayrı bir mesele.renk katıyorlar diziye.
polatın hastaneden kaçarken adamın porche arabasını almasına çok güldüm.ya hangi aklı evvel tamam abi deyip izin verir ki böyle bir şeye:)ayrıca demek ki neymiş arabadan inince şekil olsun diye anahtarı atıp tutmuyormuşuz yoksa kapabilirlermiş:img-hyste
halo bence ölmeyecek.ayrıca bulut neden haloya daha fazla ateş etmedi ki?.nolur ölmesin halo:icon_sorr polat da iki saatte gelemedi yani!kurşun çok tehlikeli yerlere gelmedi bence polat yetişecek ve kurtaracak haloyu.
diğer diziyle ne zaman bağlantı kuracaklar diye bekliyorduk.bu bölümde nihayet bağlantıları kurdular.yalnız diğer dizinin kurtlarını bir anda resetlediler ya dumur oldum.biz fazla büyütmüşüz gözümüzde:img-hyste (memati)konseydekilerin karizması yerle bir oldu.meğerse onlar bir hiçmiş.biz de birşey sanmıştık.aslında mantıksız değil tek bir adamın güçlü olması ve o ölünce herkesin melek olması daha mantıksız olurdu.açıklamaları akla yatkındı,güzeldi.ama gene de komik geldi ne yapayımbye

blue ivy
11-05-07, 02:47
ya adamlar torosların kazandığı ihaleyi iptal ettirmek istiyorlar...bu ihale devletin kotrolunde yapılmıyormu...polatın banka kredisine ihtiyacı yok...onda sıcak para vardır...konseyden kalan kayıt dışı parayı bu işlere kullanacaktır...bi şu gözaltından kurtulsa herşey hallolacak ama...

aslicim senin uykun kacti galiba,hem daha gitme canim.
su gozalti bence erhan yuzunden oldu,o kiza kartini vermeseydi ya,resmen ele verdi kac kisiyi:img-polic

nalan-k
11-05-07, 02:49
oncelikle 4 bolumden en begendigin bolum hangisi deselerdi 4. bolum derdim herseyiyle mukemmeldi

en cok merak ettigim sahnelerden baslayim ilk bas

polat ve elif benim hayatimda herzaman gercek olmasada bir polat ve elif olacak ister polat ahuyu cok sevsin isterpolat elif nefret etsin bu umrumda deyil ki bu bolumde butun izleyenler gordu polat hala elifi cok seviyo eger ahuyla birseyler olursa ki muhakkak olacak bu bence gercek ask olmicak bunu hepimiz izleyip gorucez bugunku sahneler cok hosuma gitti elifi hergun goruyorum zaten eski kv dvdleridnen ama yeni kvpde gormek cok ayri oluyo
polatin kiz kulesinin oraya gidip oturdugu ve konustuklari o kadar ictendiki aglamamak icin kendimi tutmadim bile cunku biliyorum agliyinca aciliyorum
ve polat elifi kimsenin giremiyeci biryerde sakliyo
ve en onemlisi bir yurekte 2 kalp olmaz

:img-yes:

gelelim memati bulut konsumasina memati gine cvpini cok iyi bir sekilde soyledi:img-hyste mematimizide bu yakisir zaten:good:
yalçın : sen yaşayacağını mı zannediyorsun
memati : sen mi öldüreceksin
yalçın : bizde ıt çok
memati : gördük bi kaçtane yolladım kapına, aciil servisle ehehe

yalçın : buralar senin yerin değil sokaklara dön
memati : ordan deliyorum zaten, korkma kalıcı değilim
yalçın : daha lafım bitmedi
memati : ömrün kadar konuş o zaman ehehee
:img-hyste :img-hyste memati birtane ya zaten 4 haftaduir beyfendi takiliyo yakidna patlicak tam patlicak,espriler gien havada ucusuyordu bu bolum baya formundaydi

ve halomuz aslinda bugun beni baya kirdi ama halo gibisi yok valla konusmasiyla turkusuyle umarim birsey olmaz ki ben en basindan beri olmucegini soyledim ama 1 hafta beklemek baya zor olacak:img-yes:

gullu pek espri yapamdi ee adami yakalayamadilar olsun bidahaki sefre artik bu arad ahuyu gulluyemi ayarlasak en bence super olur yaksiyolarda yani hem ahu gulluden iyisinimi bulcak:happy0064

aldulhey suskun kral
ama herseyi nasil iyi biliyo mematiyle arabada konsurken butun herkesin aklinda kalanlari anlatti

abdülhey : abdülhey : bunlar silah tüccarı savaşı başlatan savaşı bitiren adamlar, emanetçiler 2 nesilden fazla yaşayamaz. halbuki bak ailelere torun torba ortadalar, 3.nesillerini yaşıyolarölümsüzler
memati : nereye ölümsüzler, herkesin bi kurşunluk canı yok mu, hadi bunların kalbi yok, beyinlerine sıkarız, oda mı yok ehehe

abdülhey ; abi karahanlılar laz ziyalar hüsrev ağalar testereler vardı ya, onlar hiç bişey bunların yanında
memati : bişey olsalar ölüp gitmezlerdi zaten, biz zamanında gözümüzde fazla büyütmüşüz, onu bende anladım. ama kafama takılan bunlar hangi ara çıktılar hangi ara en büyük oldular, off nası onların bu taraflarını duymadık ben ona yanıyorum .
abdülhey : nerden duyacaskın abi, ilk defa bu kadar uzun masaya oturdun.

:good: :good: :good:

deli hikmet hala bir atak yapmis deyil sabirla eski hikmeti bekliyorum:icon_sorr

polatlarin ekibine yeni adamlar takildi ben sevdim yeni kisileri ama bizimkiler biraz kiskandi gibi hadi hayirlisi :img-polic

vallahi emegine saglik mervecim, cok güzel döktürmüssün, bu arada mervecim canim bak haloya cok kirilma yazik ya, allah korusun birsey falan olur, bak icine batar sonra benden söylemesi okis.

pest
11-05-07, 02:49
ya bu forum ne zaman anasayfaya taşınacak :(((

ilk 4 bölümden en güzeli buydu bu demektir ki daha ne bölümler görecez !!!

evet ahuyla aşk yaşayacaklar ama elifn yeride bi ayrı olacak bence ilk ahu aşık olacak polat ondan ilgi gördükçe o da ona yakınlık gösterecek gibi.

ilk polat yaklaşırsa çok gözümden düşer :icon_whis

belki de halo ölmez hastaneye yetişirler (araba süper bi araba ne de olsa)

bu arada memati süper gerçekten yeni hali tavırları tarzı çok güzel ama biraz daha küçük oynasa daha iyi olacak gibi

p.s. : polat şiddet yok şiddet yok diye bastıra bastıra söyledi ya acaba "rtük"e mi gönderme yaptılar

begümm888
11-05-07, 02:52
eski günlerin hatrina birde elifin türküsünü koysalardida dinleseydik bence bu bölum son görusumuzü elifi bundan sonra polatin herzamanki gibi aska vakti cok olmuycak ahu öyle pembe ask hayalleri kurmasin elifin yasamadigi mutlulugu ahu da yasamasin :icon_whis yada elifi dirilsinler olmaz olmaz yok nasil olsa gerci ozamanda inandiriciligi kalmaz diye asla yapmazlar valla ben kendi adima bir iki bölum sonra unuturdum elifin öldugunu sonradan dirildigini:img-hyste

ohooo ben tümden silerdim öldüğü sahneyi.zaten çok meyilliym o sahneyi unutmaya:)kim dirilmiş yahu?elif hiç ölmedi ki dirilsin neden saçma olsun dimi valla saçma olmaz o öyle bir yok oldu geri geldi deriz biz ,var bizde bu potansiyel:happy0064

nalan-k
11-05-07, 02:52
iyi aksamlar pest.
bencede rtüke gönderme yapip duruyor polat, napsin sütten agzi yandi, yogurtu üfleyerek yiyor hesabi. ama bak görde bak, yavas yavas kivamina giricekler, basladilar bile diyebiliriz degilmi. daha ne sahneler görcez biz, söyle ayni önceki gibi agzimiz acik izleyecegiz allahin izniyle.

pest
11-05-07, 02:57
şiddet olmasın ya yine bulaşırlar filan zaten en ufacık bişe arıyorlar sorun çıkartmak için.

bide o kadar çok oyuncu varki yani fazlaca. " büyük aileler" varki dizinin süresi yetmio ama eminim ilerde hepsinin yolları kesişecek.

bence gelmiş geçmiş en kaliteli ve pahalı dizi çekimi istanbulun tepeden görüntüleri, arabalar, evler, oyuncu zenginliği yani birinci olamısnda ne olsun

ya beni şimdiden yazın tatile girecek diye üzüntü sardı :(

mc_merve
11-05-07, 02:58
ohooo ben tümden silerdim öldüğü sahneyi.zaten çok meyilliym o sahneyi unutmaya:)kim dirilmiş yahu?elif hiç ölmedi ki dirilsin neden saçma olsun dimi valla saçma olmaz o öyle bir yok oldu geri geldi deriz biz ,var bizde bu potansiyel:happy0064

begum bzide bugun asliyla bunu konustuk:img-hyste valla elif isterse hortlasin valla ben o sahneyi gormezlikten gelirim farketmez:)

anita
11-05-07, 03:00
ya bu forum ne zaman anasayfaya taşınacak :(((

ilk 4 bölümden en güzeli buydu bu demektir ki daha ne bölümler görecez !!!

evet ahuyla aşk yaşayacaklar ama elifn yeride bi ayrı olacak bence ilk ahu aşık olacak polat ondan ilgi gördükçe o da ona yakınlık gösterecek gibi.

ilk polat yaklaşırsa çok gözümden düşer :icon_whis

belki de halo ölmez hastaneye yetişirler (araba süper bi araba ne de olsa)

bu arada memati süper gerçekten yeni hali tavırları tarzı çok güzel ama biraz daha küçük oynasa daha iyi olacak gibi

p.s. : polat şiddet yok şiddet yok diye bastıra bastıra söyledi ya acaba "rtük"e mi gönderme yaptılar
tabiki rtükke gönderme 4 bölumdur memati sidet yok diyen polat aslinda rtükle kafa buluyor sidete yine var:img-hyste memati simdilik beyfend takilsin o bir acilacak bin vuracakmis gibi bide mematiye makyözler degisik bir makyaj yapiyor adam cok karkutucu görunuyor

blue ivy
11-05-07, 03:01
gecenlerde ahuyu ne seviyorum nede nefret ediyorum,ama bu bolumu izledikden sonra ahucular kizmasin ama cok sogumaya basladim.ay ne yapayim alisirim dedim ama bir turlu alisamadim,gozume giremiyor bir turlu,bide o pembe ruj ve allikdan vazgecse iyi olur artik:icon_whis

nalan-k
begum bzide bugun asliyla bunu konustuk:img-hyste valla elif isterse hortlasin valla ben o sahneyi gormezlikten gelirim farketmez:)

bir alemsin vallahi kizlar, eger birkac gün daha devam ederseniz bu hortlama senaryosuna, malum burdan izleniyoruz herhalde, hortlatirla, bak sonra korkmayin:img-hyste .

begümm888
mervecim halonun ofisteki triplerine ben de sinir oldum.sanane ya ne karışıyorsun ki sen.daha dün bir bugün iki.çok yakıştırmış da aralarındaki olayı görmüş de bilmem neymiş.bak sonunda vurulursun böyle işte o yaşta çöpçatanlık yapmaya kalkarsan:img-yes: tabi şaka burası halo kesinlikle ölmesin...bugün elifi gördüm ya ahuya gene bir gıcığım bugün.bölümüne göre değişiyor. fazla sahneleri yoktu elifin olduğu bölümde de olmaması iyi oldu.yeni kişiler çok karizma iyiki de varlar.hem yenilik güzel olmuş hem de polatın daha eğitimli kişilere ihtiyacı vardı, onlar bu açığı kapadı.
bir de dikatimiçekti tam dizinin sonlarına doğru dizinin en heyecanlı bölümünde alttaki koca koca uçankuş reklamları gıcık etti beni.o neydi öyle alişan ve gülşen beş yıl önce nasıl deli gibi aşk yaşamışlaarrr azzss sonraaaa...gitti dizinin tüm ciddiyeti.insan reklamı koyduğu yere,programa bir dikkat eder canım olmaz ki böyle:)

anita
11-05-07, 03:04

aynen bende görmezden gelirim ne ayaginin kesildigini ne komaya girdigini hicbir seyi hatirlamam yeterki olsun :img-hyste hortladiginin sacma oldugunuda kimse düsünmesin zira simdiki dizilerde ölenler hep hortluyor yani bize ters etki yapmaz bünyemiz bu gibi olaylara aliskin ben tavsiye ediyorum duyun sesimizi ahuda evde otursun banane:img-hyste

mc_merve
begum o reklam komikti zaten ama ne yapalim showun yaptigi sacmaliklara alistik nasil olsa :)

halo benide bugun kirdi biraz ama olsun halo olmesin birak yakistirsin istedigi kisiyle polat zaten en guzel cvpi verdi bir gonulde 2 kalp olmaz:img-yes:

begümm888
gecenlerde ahuyu ne seviyorum nede nefret ediyorum,ama bu bolumu izledikden sonra ahucular kizmasin ama cok sogumaya basladim.ay ne yapayim alisirim dedim ama bir turlu alisamadim,gozume giremiyor bir turlu,bide o pembe ruj ve allikdan vazgecse iyi olur artik:icon_whis

evet ya pembe renkli boya küpüne girmiş de çıkmış gibi.pespembe yani fazla pembe.gözümüze gözümüze giriyor.makyajını çok kötü yapıyorlar bence.

mc_merve
11-05-07, 03:06
bide havalanmis daha 4. bolumde polata hemen polat diye hani bey lafi

arti herseyde polati cagriiyo sanki polat cocukbakicisi

acmis telefonu polat bizim eve gelrimisin hem amcamla tanisirsin hemde bir sorun var yakinda sulari kesildigi zaman polati cagirirsa sasmayin:img-polic

blue ivy
11-05-07, 03:07
elif hortlasinda ahunun kabuslarina girsin,hemde her gece,boyle ter icinde kalsin,gunduzleri ikide bir karsisina ciksin,odalarda yalniz kaldiginda elif ahunun kulagina fisildasin,(polata dokunma,o benim)diye:img-pilot

mc_merve
11-05-07, 03:10
bide arkadaslar bence bu bolumd epolatin basian ne geldiyse bence ahu yzunden geldi

ornek halo vuruldu kim vurdu bulut peki bulut halonun oldugu yere neden gitti tetikci orda oldugu icin tetikci kim ahunun babasini olduren kisiyi bulan sahis

daha sonra eger polat ahuyu tanimasaydi o ihaleye katilirmiydi sizce ne olarak katilcakki hicbir alaksi yoktu o ihaleyle ihaleyide aldi simdi tatarogullari bu yuzden polata dusman oldular

peki bu iki sebebde kimin yuzunden:img-help:

anita
11-05-07, 03:11
elif hortlasinda ahunun kabuslarina girsin,hemde her gece,boyle ter icinde kalsin,gunduzleri ikide bir karsisina ciksin,odalarda yalniz kaldiginda elif ahunun kulagina fisildasin,(polata dokunma,o benim)diye:img-pilot

yok kizin ahunun günahini aliyorsun polatta gözu yok kizin (kimi kandiriyorsun derler adama)valla elif gelsinde hortlarmi yoksa zipmalarmi bilemem ama bunuda imkansiz oldugu ortada özgu namalin artik maliyetide yükselmisdir canim kiz durmadan ödulden ödule kosuyor ahuyla idare edelim artik of of:icon_sorr

blue ivy
11-05-07, 03:13
bide arkadaslar bence bu bolumd epolatin basian ne geldiyse bence ahu yzunden geldi

ornek halo vuruldu kim vurdu bulut peki bulut halonun oldugu yere neden gitti tetikci orda oldugu icin tetikci kim ahunun babasini olduren kisiyi bulan sahis

daha sonra eger polat ahuyu tanimasaydi o ihaleye katilirmiydi sizce ne olarak katilcakki hicbir alaksi yoktu o ihaleyle ihaleyide aldi simdi tatarogullari bu yuzden polata dusman oldular

peki bu iki sebebde kimin yuzunden:img-help:

mervecim senaryo boyle ne yapalim katlanacaz bir sekilde,biz bu dizide nelere katlanmadikki.
vuslat abla nerdesin ya,senin fikrin nedir:img-wink:

begümm888
bide havalanmis daha 4. bolumde polata hemen polat diye hani bey lafi

arti herseyde polati cagriiyo sanki polat cocukbakicisi

acmis telefonu polat bizim eve gelrimisin hem amcamla tanisirsin hemde bir sorun var yakinda sulari kesildigi zaman polati cagirirsa sasmayin:img-polic

bir de polata pas atıyor hanımefendi yalnız uyuyamıyorlarmış gece.bak bak sen o cümle bir kere direk başka anlama gelir.bu ahu niyeti bozdu.ama polatçığımız topu taca attı.pek takdir ettim.deli midir bu ahu nedir?ya normalde elif olamayacğına göre ahuyla olsun istiyorum ama elifi görünce çok tuhaf oldum gene.aslında çok sevinsek de bu tip sahnelere yeni diziye alışmamız için pek iyi değil sanırım.direk elifin hortlamasına umut bağladık var mı böyle birşey:img-polic zaten senaristlerin de daha fazla uzatacaklarını sanmıyorum.bence elifi son görüşümüz olabilir.

mc_merve
anita keske sadece maliyetle alakasi olsa pana ekibi kimleri oynatmadiki hatirlarim kvnin son bolumlerini ve kv iraakta oynayan kisileri yani sorun para deyil ama gelemz malesef tekrar:icon_sorr

blue ivy
11-05-07, 03:15
yok kizin ahunun günahini aliyorsun polatta gözu yok kizin (kimi kandiriyorsun derler adama)valla elif gelsinde hortlarmi yoksa zipmalarmi bilemem ama bunuda imkansiz oldugu ortada özgu namalin artik maliyetide yükselmisdir canim kiz durmadan ödulden ödule kosuyor ahuyla idare edelim artik of of:icon_sorr

polata saygi duysunda ne yaparsa yapsin,atip tutmasin oyle elifin resmine bakarak(kiz arkadasinmi sevglinmi)diye:img-pilot

anita
11-05-07, 03:18
anita keske sadece maliyetle alakasi olsa pana ekibi kimleri oynatmadiki hatirlarim kvnin son bolumlerini ve kv iraakta oynayan kisileri yani sorun para deyil ama gelemz malesef tekrar:icon_sorr

haklisin ne yapalim kendi kedime teselli etmeye calisiyorum of of ya bence bu raci sasmazla bahadir beyin en büyük hatasi elifi öldurmeleri birakin yasin kiz yok illaki hic tahmin edilmiycek sonlar yapacaklar zaten hangi kadinin yüzü gülmuski bu senaistlerin elinden gelen mefta herneyse darisi ahuya bir an öynce buluta hávale ediyorum ahuyu

ilerki bölumler cok seye gebe aksiyonun bol olacgi simdiden görunuyor yeni türkülerde bekliyoruz bu ekipten (cokta kale lirlarya)

anita
11-05-07, 03:23
polata saygi duysunda ne yaparsa yapsin,atip tutmasin oyle elifin resmine bakarak(kiz arkadasinmi sevglinmi)diye:img-pilot

evet ya cok meraklida bu ahu herseyid soruor sanane nezaman kanka oldunda polatin masasindaki resmi soruyorsun kizda ask tamam da poalt iki sevdeyi sigdirmiyor kalbine ahunun isi zor (ebediyete kadar ugrasir insallah) ben polatin kiz kulesinin karsindaki söyledi süzler agladim cok duygusaldi aslinda ahuya söyledigi seyde cok ic yakiciydi belkide hic sevgilim diyemedigim icindir dediya orda bittim ha bu arada ahuda anlasin ölurse ozaman duyar sevgilim dedigini :img-hyste uykusuzluktan yazilarin yanlis oluyor kusura bakmayin:img-help:

mc_merve
11-05-07, 03:25
valla ben hala aglamakli gibi odlugum icin fazla birsey yazamadim bugun ama yarin doktururuz artik ama bu bolum hercekten cok hosuma gitti umarim 2 haftada birde olsa elif sahneleri olur elif sahneleri olmasa bile en azindan polat elifi dusunsun yeter

bu arada ben kiz kulesinide cok ozlemisim:icon_sorr

Hermia
11-05-07, 03:27
iyi geceler arkadaslar,

uyku tutmadida bir kac satir birseyler yazayim dedim. Ya bu dizi Kurtlar vadisinin tekrarimi devami mi? Cünkü ben bu diziyi hic seyretmedim sadece sinema filimini seyretim. Ama cok güzeldi. Bu amacla soruyorum. Tekrariysa seyretmek icin.

mc_merve
11-05-07, 03:29
blue ivy iyi gecler ablamiza slm bye bye

Hermia oncelikle hsogedlin simdiki kurtlar vadisi pusu yeni cekiliyor yani tekrar degil yeni bolum:img-wink:

anita
11-05-07, 03:31
valla ben hala aglamakli gibi odlugum icin fazla birsey yazamadim bugun ama yarin doktururuz artik ama bu bolum hercekten cok hosuma gitti umarim 2 haftada birde olsa elif sahneleri olur elif sahneleri olmasa bile en azindan polat elifi dusunsun yeter

bu arada ben kiz kulesinide cok ozlemisim:icon_sorr

evet aynen dediklerine dogru bende cok özlemisim oralari of ofimgdrag imgdrag verem eder bu dizi adami elifin muzigi calinca bile insanin ici gidiyor o müzik bir baska güzel aglamaya hazir ol misali polatin bü bölum eski formunu yakalamis hatta gecdigini gördum artik araba anahtarlarini bile alma takdigi bile degismis havada kapiyor karizma tavan durumda arabada süperdi ama arabayi ailisi ve damin tamam abi demeide ayri bir komiklik yarin elestirilere bakin siz :img-hyste :img-weigh

harkese hayirli geceler tüm kurtlar vadisi izleyicileri Allaha emanet olun (ve tüm türkiyem sende)bye

Hermia
11-05-07, 03:32
blue ivy iyi gecler ablamiza slm bye bye

Hermia oncelikle hsogedlin simdiki kurtlar vadisi pusu yeni cekiliyor yani tekrar degil yeni bolum:img-wink:

Hosbulduk canim. Ama buna üzüldüm dogrusu. Bu diziyi ilk bölümden itibaren seyretmek isterdim dogrusu.

mc_merve
11-05-07, 03:37
anita sanada iyi geceler bye elif turkusunu duydugum zaman ben kopuyprum zaten umarim daha cok duyraz dedigin gibi polat bugun baya formundaydi anahtari havada kapislar felan :) ayrica kim ne yazarsa yazsin herzaman birinciyiz :)

Hermia eski bolumlerin havasi bir baskaydi umarim birgun bastan sona kadar izlersin ama bu yeni bolumlerinde izlemeni tavsiye ederim eminim begeneceksin:img-wink:

carragher
11-05-07, 03:42
mervecim halonun ofisteki triplerine ben de sinir oldum.sanane ya ne karışıyorsun ki sen.daha dün bir bugün iki.çok yakıştırmış da aralarındaki olayı görmüş de bilmem neymiş.bak sonunda vurulursun böyle işte o yaşta çöpçatanlık yapmaya kalkarsan:img-yes: tabi şaka burası halo kesinlikle ölmesin...bugün elifi gördüm ya ahuya gene bir gıcığım bugün.bölümüne göre değişiyor. fazla sahneleri yoktu elifin olduğu bölümde de olmaması iyi oldu.yeni kişiler çok karizma iyiki de varlar.hem yenilik güzel olmuş hem de polatın daha eğitimli kişilere ihtiyacı vardı, onlar bu açığı kapadı.
bir de dikatimiçekti tam dizinin sonlarına doğru dizinin en heyecanlı bölümünde alttaki koca koca uçankuş reklamları gıcık etti beni.o neydi öyle alişan ve gülşen beş yıl önce nasıl deli gibi aşk yaşamışlaarrr azzss sonraaaa...gitti dizinin tüm ciddiyeti.insan reklamı koyduğu yere,programa bir dikkat eder canım olmaz ki böyle:)

arkadaşlarrrr ben kurtlar vadisi hayranıyım hemdeee sıkı bi hayran her replik aklımdadırrr yanlızz bgn burda konuşulanlara bakıyorumdaa...sanki bu bi dizi değildeee başka bişi gibi ahuya sinir oldumm haloda ikide bi soruyoo yok elif gelsinn..biz ahuya alışamadık.offf ahuya bakın bey demeyide unuttu.şaka yaparak konuşuyosunuz dicem ama şakada değil konştuklarınızz...yaa tıpa tıp keremcemcilern old.bölüm gibi olmuşş..onlardaa yok keremceme yumruk atan adama sinir oldum öldüresm gldi gibi laflarr ediyolarr..yani kaç gündür okuyorm bu konşmalar hala dvm ediyoo...bakın erkekleree böylee yorum yapan var mı yok..kız gibi yorum yapmasanıza dicem ama kızsınız :):) kızan warsada kusura bakmasın bu ddklerimeee gerçi kızılcek bişi yoktaaa..ne biliyimm ben doğrusunu söliim kurtlar vadisi pusu bölümünde keremcem gibi g.özenciler gibi lafları sevmedim söliim ddm..yani bu dizi dicem bizde biliyoruz diceksinz ama laflarınız şakada değil ciddi söylüyosunuz bide...
neyseeee halo ölürmü,ayrılık dizisi kaldırlmasa belkii ölür derdim ama sanırım ölmezzz....yalçın bulut harikaa rol yapıyooo...ahunun amcasıdaa iyi rol yapıyoo..bence ahuda iyi oynuyoo..yaşlıların hepsiii iyi oynuyoo...rtüğede gönderme yaptılar yine :) burası dağ başı bende ayıym onada miroğlunun sesi iyi yakışmış hakkaten oyuncuların hepsi süperr normal fln değil süperrr.......

Hermia
11-05-07, 03:42
anita sanada iyi geceler bye elif turkusunu duydugum zaman ben kopuyprum zaten umarim daha cok duyraz dedigin gibi polat bugun baya formundaydi anahtari havada kapislar felan :) ayrica kim ne yazarsa yazsin herzaman birinciyiz :)

Hermia eski bolumlerin havasi bir baskaydi umarim birgun bastan sona kadar izlersin ama bu yeni bolumlerinde izlemeni tavsiye ederim eminim begeneceksin:img-wink:

Peki canim seyrederim. Bende bu bölümlerden baslar sonrada internetten eski bölümlerini izlerim. Aslinda televizyonda tekrarlanmasini isterdim ama olsun. Birseyi istiyorsan bir yerden baslamak gerek.

mc_merve
11-05-07, 03:45
arkadaşlarrrr ben kurtlar vadisi hayranıyım hemdeee sıkı bi hayran her replik aklımdadırrr yanlızz bgn burda konuşulanlara bakıyorumdaa...sanki bu bi dizi değildeee başka bişi gibi ahuya sinir oldumm haloda ikide bi soruyoo yok elif gelsinn..biz ahuya alışamadık.offf ahuya bakın bey demeyide unuttu.şaka yaparak konuşuyosunuz dicem ama şakada değil konştuklarınızz...yaa tıpa tıp keremcemcilern old.bölüm gibi olmuşş..onlardaa yok keremceme yumruk atan adama sinir oldum öldüresm gldi gibi laflarr ediyolarr..yani kaç gündür okuyorm bu konşmalar hala dvm ediyoo...bakın erkekleree böylee yorum yapan var mı yok..kız gibi yorum yapmasanıza dicem ama kızsınız :):) kızan warsada kusura bakmasın bu ddklerimeee gerçi kızılcek bişi yoktaaa..ne biliyimm ben doğrusunu söliim kurtlar vadisi pusu bölümünde keremcem gibi g.özenciler gibi lafları sevmedim söliim ddm..yani bu dizi dicem bizde biliyoruz diceksinz ama laflarınız şakada değil ciddi söylüyosunuz bide...
neyseeee halo ölürmü,ayrılık dizisi kaldırlmasa belkii ölür derdim ama sanırım ölmezzz....yalçın bulut harikaa rol yapıyooo...ahunun amcasıdaa iyi rol yapıyoo..bence ahuda iyi oynuyoo..yaşlıların hepsiii iyi oynuyoo...rtüğede gönderme yaptılar yine :) burası dağ başı bende ayıym onada miroğlunun sesi iyi yakışmış hakkaten oyuncuların hepsi süperr normal fln değil süperrr.......

herkesin dusuncesien saygiliyim ayrica forumda hicbirzaman ben boyle konusuldugunu sanmiyorum evet ahu karakterini biraz sevmiyoruz o kadar ama biz hicbirzaman aaa su adam polata vurdu sinir oldumaa polat ahuyu opmus kafayi yicem aaa elif gobek atti ne sacma
vs gibi birseyler yazmadik ayrica burasi her dusunceye acik bir forum isteyen istedigini yazar

tskrler....

mc_merve
11-05-07, 03:46
Peki canim seyrederim. Bende bu bölümlerden baslar sonrada internetten eski bölümlerini izlerim. Aslinda televizyonda tekrarlanmasini isterdim ama olsun. Birseyi istiyorsan bir yerden baslamak gerek.

hatta indirmek istersen indirebiliyosunda 97 bolumude indirebilecegin bir cok site var tabi internettende izleyebilirsin:img-yes:

Hirotaro
11-05-07, 03:51
hojalar ben geldim,kusura bakmayın geciktim,taze kan.Ne bölümdü ama.Gittikçe tempo arttı.Süper bir bölümdü.Birazdan detaylandıracam

sude-elvin
11-05-07, 03:52
bölümün sahnesi süpehesiz kiz kulesi sahnesiydi benim icin.
elifi cok özlemisim gercekten. polat bankin oraya gittiginde soluksuz bekledim elifi hatirlamasini. cok güzel bi sahne olmus. polat sanki eski cakirli sahnelerdeki polat gibi olmus gercekten izlerken eski tadi tam olmasada alabiliyorum. birde araba sahnesi var tabi polati böyle araba kullanirken izlemeyide özlemisim. anahtari alisi, adamin tamam abi demesi güzeldi.
haloya üzüldüm dizinin renkli karakterlerinden biri h. a. dalyana ilk kez bi rolde sinir oluyorum yalcin buluttan cekicegi var polatin.

mc_merve
11-05-07, 03:55
sude-elvin yalcin bulut kotu karakterdede olsa ayri bir karizmasi var ama polatin basina cok sey acicagi kesin ben bulutun nasil oldurulcegini simdiden merak etmeye basladim bile :)

Hermia
11-05-07, 03:59
hatta indirmek istersen indirebiliyosunda 97 bolumude indirebilecegin bir cok site var tabi internettende izleyebilirsin:img-yes:

Tesekkürler sekerim. Bunu gercekten yapmayi düsünüyorum. Cünkü Sinema filmi cok hosuma gitti. Ayrica diziyi seyretmeye baslarsam araniza kesin katilirim. Hic olmazsa yazacak bir kac satir dizi hakkinda birseyler olur.

Hepinize iyi geceler bye iyi uykular bye malesef ben suan daha uyuyamiyorum. Baska dizi sayfalarinida gezersem belki yorulurum ve uykumda gelir uyurum.

Hirotaro
11-05-07, 04:05
Hirotaro hosgeldin :)

detayini bekliyorum taze kan iyi oldu :)

hoşbuldum merve hocam,
şimdii öncelikle birçift sözüm Tataroğlu ailesine,bu aile hiç uslanmayacakmı ?.Anlaşılan uslanmayacak.Ayrıca bu Yalçın Bulut nasıl oldu da buldu,tetikçinin yerini.takipmi edildi.Takip edildiyse,demekki bizimkiler cidden formdan düşmüş

m.alara
11-05-07, 04:07
sağol papatya geldin ama geç kaldın bu elifçiler kafamı yararken senaristleride korkutmuşlar::icon_sorr
bahadırla raci öyle tırsmışki bizinmkilerin hayalettiği her şeyi senaryoya koydukları gibi ahu ile polatı yakıştırdı diye zavallı halo dayıya kıydılar.:icon_sorr
elif sahneleri iyi hoştuda haloya çok canımm sıkıldı. gerçi kesin olarak ölmedi ama dizinin başından beri repliklerine baktımda veda sahneleri gibiydi. yinede umarım ölmez. halo vurulunca ben kahretsin nasıl yaparsınız olmaz halo ölmesin diye çığlıklar atarken eşimde ya zaten yaşlıydı bu aksiyona gitmiyordu diye sakinleştirmeye çalışıyor. ama ya olmazki.
sevgili elifçi arkadaşlar ya senaristleri iyi korkuttunuz yada içlerinde tanıdığınız var elif sahnelerini koydurttuğunuz gibi şu senaristlere söyleyin halomuzu öldürmesinler:icon_sorr

Hirotaro
11-05-07, 04:14
Elif ile Polat'ın sahneleri çok güzeldi ama yaa,çok özlemişim Elif'i hemde çok:img-in_lo :img-in_lo .Bu arada tahminlerimiz tutmadı,Elif'in öldüğünü söyledi Polat,Ahu'ya.Ahu bu bölümde daha mı tatlıydı ne :img-blush

carragher
11-05-07, 04:15
Elif ile Polat'ın sahneleri çok güzeldi ama yaa,çok özlemişim Elif'i hemde çok:img-in_lo :img-in_lo .Bu arada tahminlerimiz tutmadı,Elif'in öldüğünü söyledi Polat,Ahu'ya.Ahu bu bölümde daha mı tatlıydı ne :img-blush

bidaha başkasının canını yakmak için bnm canımı yakmaaa deyip bardağı atıcaktı orasını göstermedi ;)

mc_merve
11-05-07, 04:20
Hermia sanada iyi gecler yorumlarini herzaman bekleriz

Hirotaro o kismi bend eanlamadimz aten yalcin bulut ne ara onalri takip etti yada onalrin oaraya gideceklerini nerden bilyiodu orasi biraz ilgincti ama formdan dusmusler diyemem bence yeni kvpde biraz daha formusndalar ozeliklle memati ve gullu

ahu gozume nedense hicbirzaman hos gorunmuyo:)

m.alara
11-05-07, 04:30
her ne kadar haloyu vursada bulutun tetikçiyle konuşmasına bayıldım helede iyiki senin ağzını bantlamışlar yoksa senin çenenden duramazlardı dediye çok güldüm. ya süper repliklerdi. mematinin buluta bereceği cevabıda hiç tahmin edemedim yine süpriz yaptılar. birde mematinin kuda sormuşlar boynun neden kalın diye dediğinde kendi işimi kendim yaparımda ondan diyecek diye beklerken kafamın kalın olmasından iyidir demiş diyince kırıldım gülmekten. bu sözü daha önce duymamıştım. ya kv süper ya başka ir örneği yoktur aynı dizide dram, macera, aksiyon, komedi ve politika aynı anda bu kadar güzel işlensin. galiba ben bu yüzden hastayım bu diziye. ve artık kafayı yemiş olmalıyımki bu saatte yorum yazıp okuyorum, sabah işe gitmeliyim, son olarak umarım halo ölmez dizi boyunca çok eğlendim ama sonu üzücü oldu
hepinize iyi geceler.

mc_merve
11-05-07, 04:33
m.alara sanada iyi gecelerbye

herkese iyi gecler diye diye bir kaldim bir ben gidemedim:img-hyste

neyse bir hafta beklemek acayip zoruma gidiyo zaten neyse aliscaz artik

umarim haloya birsey olmaz:icon_sorr

Pı_nar
11-05-07, 04:53
Eski bölümlerini izleyememiştim ama arkadaşımdan izlemiş gibi olurdum. Sinema filmini izledikten sonra üzülüyordum ki Pusu imdadıma yetişti. Şimdi belki bana kızarsınız ama diğer bölümleri izlemediğimdendir belki Ahu'yu Polat'a çok yakıştırıyorum. Tamam Elif'le çokyakışıyorlardı ama ölen geri gelemeyeceğine göre Ahu'yu sizlerde kabullenin ya....Bu arada aranızda oldukça yeniyim..hoşbulduk.:)

mc_merve
11-05-07, 04:57
Pı_nar hosgeldin ailemize bir kisi daha katildi:happy0064

bu arada bende elifciyim ama olsun:)

Hirotaro
11-05-07, 05:07
merve hocam,Ahu çok tatlı yaa,ama Elif'li sahneleri görünce,bir fena oldum :icon_sorr.
Bu bölümdeki Hüseyin'i tuttum baya,geçen bölümden gözüme girmişti zati :img-yes:

mc_merve
11-05-07, 05:18
huseyin savci olan demi bend esevdim o adami ben zaten ilk gordugumde bunda biraz operasyoncu havasi var demistim :)

Hirotaro
11-05-07, 05:24
huseyin savci olan demi bend esevdim o adami ben zaten ilk gordugumde bunda biraz operasyoncu havasi var demistim :)
Huseyin savcı olan(mıydı)(asker olan işte,istifa eden),hanii Rızayı yakalayan.ama Rıza konuşamadan :sad53: öteki tarafa boylandı.Ama esas olan Halo'ya oldu :img-help:

mc_merve
11-05-07, 05:31
savcilik ondan istifa etti sanirim polati secti

buarada birseye cok guldum halo ahuyla ilgili konsurken aynen soyle dedi
ahu yazik yetim kiz babasini kaybetti ama en buyuk babayi buldu polattan bahsediyo :)

haloya cidden birsey olmaz umarim bunu her yazidma yaziyorum ama gercekten dizide olmesini istemiyorum:icon_sorr

MoOnDaNcE-11
11-05-07, 08:35
Gene iyi bir bolum izledik demek isterdim , ama halo'ya olanlardan sonra bu da tipki 55.bolum gibi ( orda da aslan gitmisti ) hatirlarken zorlanacagim bir bolum olacak...

Bir koca cinar daha devrildi . :sad53: Koskoca Halil Ibrahim Kapar . Buyuk bir sucluydu ama sonradan vatani devleti icin calismayi kabul etmis bir babayigitti .Icim gercekten kotu oldu . Cunku karakter kadar sonmez atasoy'u da seviyordum.Sanirim kanalla aralarinda bir problem oldu , cunku halo'yu hemen boyle dizi basinda harcatmazlardi...

Aslinda bolumun basindan beri senaristler bizi ufaktan alistirmaya calistilar ama bir turlu kabul etmek istemedik iste...

Simdi bu is de umarim polat'in ustune yikilmaz , cunku buyuk ihtimalle yalcin bulut polat'in yerini ihbar edecektir .

Ancak polat bunun intikamini gerektigi bir bicimde alacaktir . Cakir'in , Aslan'in intikamini nasil aldigini gordunuz .Halo'nunkini de alacagindan kimsenin suphesi bile olmasin.Ama intikam soguk yendiginde lezzetli bir astir . O yuzden de hemen bir hareket beklemeyelim , polat mantigiyla hareket edecektir.

Aklima gelmisken hemen soyleyeyim polat'in ekibine eren gibi buyuk bir acemiyi almasi korkunc bir hata . Eli armut topluyor . Hic bir ise yaramiyor . Ablasini gozunun onunden kacirdilar,koskoca haloyu vurdular,erdalla zamaninda girdigi islere bakin bir de .Bu kadar kritik bir yere gidiyorlar,valla orda insan birbirinden ayrilmaz. Bu isler coluk cocukla olmuyor . Yeri geldiginde birini bile vurabilecegindan supheliyim . Polat suna legal bir is kurup basinda def edebilseymis keske...Mesela hikmet akilli . Kafasi calisiyor.Bakmayin deliligine.En azindan cesur.Bu oyle de degil...

Polat Elif Ahu ucgenine sonradan detaylica deginecegim . Ama bir kac seyi hemencecik soyleyim

1 - Polat elif'i sevdigi gibi asla bir baskasini sevemez , bunu acikca ifade etti .

2 - Bir kalpte iki sevdaya yer yok dedi ama bunu uzulerek soyledi . Halo bastirdi . Dikkat ederseniz orda buyuk bir ikilem gecirdi .

3 - Bir erkek bayanlar konusunda ikilem gecirmeye baslarsa is genellikle ciddiye biner .

4 - Ben tum hayati boyunca bir bayanla beraber olmus hic bir erkek tanimiyorum . ( ayni sey bayanlar icin gecerli degil )

Peki elifciler :img-wink: neden kendilerini galip goruyorlar ?

Siz bayanlar genellikle olaya ilk olarak duygusal yaklasiyorsunuz . Ama erkekler bayanlar kadar duygusal degildirler.Polat da sonucta bir erkek. Boyle dusunmenizde ikinci etken bizim turklugumuzden geliyor cunku turk insaninda boyle tek kisiye baglanma istegi batili toplumlara gore fazladir . Sonucta cogunlugu muhafazakar olan bir toplumuz.Namus icin insan oldurenlerin sayisi azimsanmayacak duzeyde.Bu yuzden de insanlarin icine cok yogun bir sekilde bu farkinda olmadan da islettirilmis durumda.Yurtdisinda bu boyle degil . Bakin Fransa'da cogu siyasetcinin metresi var . Ucuncusu elif'e hepimiz cok alistik . Aliskanliklardan kurtulmak kolay degildir.Ve biz genellikle aliskanliklarimizi gelenekler haline getiriyoruz. ( Ornegin ben yenilikci bir insanim,geleneklerle vbs isim olmaz. ) Bundan dolayi da ani degisikliklere alismamiz cok zor oluyor.

Bu yuzden bu is olabilir gibime geliyor ama hemen degil,zamanla+iyi bir sekilde kurgulanarak...

Kesin olan tek sey , bundan sonra ahuyla polati daha da yakin bir sekilde gormeye devam edecegimizdir .( illa sevgililik degil )

Burda da en az 3 kez yazdigim bir istegin gerceklesmesine cok sevindim , o da flashbackler halinde elif'i dizide bir sekilde gorebilmekti . Kisacasi , anliyoruz bu isten :img-wink:

Jale_
11-05-07, 11:01
Halo kesin ölecek, ya da bana öyle geliyor..Çok heyecanlı bir bölümdü, her saniyesini soluk soluğa izledim..

Polat'ın kız kulesine gitme sahnesi , off orda çok duygulandım, Polat'ın üzülmesi beni çok üzüyor ya.. Bazı arkadaşlar Polatla Ahu'nun ileride aşık olmasını isteyenlere Ahucu diyor ve Ahucuların Polat'ın hemen Elif'İ unutmasını istediklerini zannediyorlar.. Halbuki öyle bir durum sözkonusu değil..Ben uzun bir süre Polat'ın Elif'i unutmamasını , zamanla da Ahu ile aralarında birşeyler olmasını istiyorum.. Dün çok duysusaldı, ağlayanlar da olmuş, Elif geri dönsün diyorsunuz, yaşasaydı keşke diyorsunuz, bir düşünün Elif ölmeseydi bu duygusal , harika sehneyi izleyebilecekmiydik..??? Elif ölmeseydi Gümüş gibi bir dizi olacaktı Kurtlar Vadisi..:icon_evil :) Dünkü kzı kulesi sahnelerinde ben de çok duygulandım ve Elif'İn ölmesi bu duygusallığa sebep oldu, Elif'in ölümü diziye yaradı yani.. Ben daha da ağlamak istiyorum, böyle sahnelere, yani Elifli sahnelere devam etsin senaristler..şimdi Ahu'da var.. Of müthiş bir hikaye bekliyor bizi..

yakupoglu61
11-05-07, 11:50
resmen eski büyükleri ezdiler, Karahanlı, laz ziya,testerede kimmiş falan ...!
eskilerden ne zmn söz edilecek diye bekliyorduk bahsettiler ama ezdiler...!

Halonun ölmesini istemiyorum ama büyük ihtimalle ölecek,
zaten konuşmalarındanda anlaşıldığı gibi artık yaşlandığını, gerekenleri yapamadığından bahsetti uşaklara...!
Polatın buna cevabı nasıl olacak çok merak ediyorum...!

m.alara
11-05-07, 11:57
jale tam olarak duygularıma tercuman oldun, dün arkadaşlar ahucu diye kafama topuklu terliklerini gönderdiler:img-hyste ama akşam kızkulesi sahnesinde nerdeyse ağlayacaktım süper bir sahne olmuş polatın duygularını özlemini öyle güzel anlatmışki insan ölümün acısını içinde hissediyor, elifin öldüğü sahne bile bu kadar etkilememişti beni hele polatı tek başına gösterip elifin konuşmalarına devam ediyorlardıya süperdi tek kelimeyle. birde halonun vurulması hele bölüm boyunca veda eder gibi konuşmaları vardıya beni çok üzdü. birde çok güldüğüm sahneler oldu polat şiddet yok memati şiddet yo dediğinde mematinin cevabı çok hoştu: şiddet yok dosta, kaşıntıyada çare yok . bulutun tetikçiyle konuşmalarınada bayıldım, güllünün kıskançlıkları harikaydı yalnız polatla ahu ofisten çıkarken güllü en son ne dedi orasını duyamadım, hani eskiden olsa söyleyeceğim belliydi ama artık dedi ondan sonraki sözünü duyamadım ya nasıl desem tek kelimeyle muhteşemdi. şimdi bir hafta nasıl geçecek onu düşünüyorum. ya keşke haftada 2 gün verseler kanser edecekler beni

black--mamba--
11-05-07, 11:57
herkese günaydın:img-yes:
ben diziyi öyle bir ortamda izledimki kelimleri seçebilmek için dudak okumak zorunda kaldım..pek bir şey duyduğum söylenemez yani..zevzek arkadaşlarım bana diziyi izletmemek için el birliği yaptılar verdiler negatifi sırtıma sırtımaa:img-hyste sonunu falanda göremedim..

bu sabah gazetelerde şöyle bir haber okuyabilirdiniz kendimi tutmasam
flaş flaş flaşş
izmir ksk da kv sini izlerken(izleyemezken)cinnet geçiren y.b. arkadaşlarının her birini 52 yerinden bıçakladı..biz dememişmiydik gençleri şiddete özendiriyo bu dizi diye bak bak yaa:img-hyste

bu arada yeri gelmişken söyleyeyim polatın mematiye sık sık
şiddet yok memati siddet yoook demesi RTÜK e bir göndermedir.çok zekice dalgalarını geçiyorlar hem rtük le hem medyayla helal olsun:happy0064

dedim ya pek bir şey izleyemedim ama polatın haloya
'bir gönülde iki sevda olmaz'dediğini dudaklarından okuyabildim.:img-hyste polat bu konuda kesinlikle haklı yani o elifin hem aliyi hem polatı sevdiği gibi yapıp ahuyada acı çektirmeyecek..polatın elifi düşündüğü sahneler izleyeceğiz bolca..sonra bu sahneler azalacak..sonra hiç olmayacak böyle sahneler.. bir bakacağızki polat artık elifi gerçekten gömmüş.işte o zaman ahuyla bir şeyler yaşayacak..doğru olanda bu..
hem haloda dedi oda o elektriği almış o dediyse oldu bu iş:img-blush

ha birde ahu ben evde yalnız korkuyorum deyince polat bir fikim var dedi ya ahu bence orda polat ona birliklte yaşayalım ev zaten kocaman falan diyecek sandı heralde çünkü polat başka bir evden söz edince yüzü asıldı kızcağızın:img-hyste

ha birde eski konsey üyeleri bunların yanında hiç bir şeymi ya hani..!!madem öylelermiş madem en büyük bunlarmış aslanla polat neden ilk bunlarla uğraşmamışda baronla uğraşmış..aslan barona gıcık olduğu içinmi!!!

her ne kadar mesajlarımdan hiçte öyle gözükmesede ben bu diziyi gerçekten polat ahu falan için izlemiyorum..gönül isterdiki diğer konular hakkındada yorum yapabilecek kadar bir şeyler izleyip anlamış olayım ama duyamadım yaa duyamadııım.sonunuda göremdim kim vuruldu haberim bile yok şimdi youtubeden bakıcam:img-cold: :img-cray: :img-cray:

m.alara
11-05-07, 12:12
black-mamba senii anlayabiliyorum çünkü 2. bölümü bende aynen öyle izlemiştim cinnet geçirmeme az kalmıştı. düşünsene bir hafta boyu bekle bekle sonra diziyi yaım yamalak izle. ama senin durumun daha kötü ben bu bölümü izleyemeseydim herhalde söylediğin gazete haberinin benzeri gerçekleşmiş olurdu

papatya67
11-05-07, 12:17
merhaba arkadaşlar hepinize günaydın....

ben biraz size sitem edeceğim...ben bu kv pusu sayfasını herkesin birbirinin fikirlerine saygılı bir forum olduğu için seviyordum...dün geceki yazılanları okuyunca bayağı üzüldüm...forumu ikiye bölmüşsünüz... elifciler-ahucular diye...arkadaşlar buna hiç lüzum yok...bizler hepimiz polatcıyız...tabiki elifimizi çok seviyoruz...ama ahu karakterini seven arkadaşlarıda dışlamayalım...elifimiz her zaman içimizde olacak...kv pusuda onu eski bölümlerle sık sık yad edeceklerdir...akşam o banktaki sahneleri ve polatın üzülmesi beni mahvetti...

sakın beni elifi sevmiyo,yada ahu taraftarı gibi düşünmeyin...ben sadece polata hayranım..polat elifi çok seviyordu, bende elifi çok seviyordum ve sevmeye devam edeceğim...ama ilerde ahuya aşık olursa ahuyuda seveceğim...

arkadaşlar böyle polemiklere hiç lüzum yok...hepimiz kv fanatiğiyiz...birbirimizin fikir ve görüşlerine saygılı olalım...

şimdi gelelim akşam ki bölüme, bu bölüm diğerlerinden daha duygusaldı...inanın ağlayarak bu diziyi izledim...zaten gribten dolayı burnum akıyor...bide üzülünce benim musluklar daha bi faaliyete geçtiler...:img-hyste :img-hyste evdekilerin alay konusu oldum...herkes diziyi bıraktı beni izliyo...:img-hyste eyvah dedim içimden ...bu akşam raci ve bahadır kesin beni hastanelik edecekler...:img-hyste bende elifimi çoooook özlemişim...keşke her şey rüya olsaydıda, elifim geri gelebilseydi....inanın 85. bölümden sonrasının silinmesine bile razıyım...(son bölümler her ne kadar güzel olsada)eğer bizi her hafta bu hale getirirlerse, biz çok yaşamayız...ya kalpten gideriz, yada verem oluruz....:img-hyste :img-hyste kızlar üzgünüm ama halomuzu galiba kaybedeceğiz...çünkü aldığı yaralara bakılırsa, yaşama ihtimalı çok düşük...hem adam firari...polat onu nasıl hastaneye götürecek acaba...farkındaysanız seyfo dayının aldığı kurşun yaralarına çok benziyor...umarım yanılıyorumdur...ama umut yok...bizim senaristler kimleri öldürmediki...elifimiz bile öldükten sonra, bu dizide polat hariç herkesin ölme ihtimali çok yüksek...bu duruma artık alışacağız...

hepinizi çok seviyorum arkadaşlar....

m.alara
11-05-07, 12:20
resmen eski büyükleri ezdiler, Karahanlı, laz ziya,testerede kimmiş falan ...!
eskilerden ne zmn söz edilecek diye bekliyorduk bahsettiler ama ezdiler...!

Halonun ölmesini istemiyorum ama büyük ihtimalle ölecek,
zaten konuşmalarındanda anlaşıldığı gibi artık yaşlandığını, gerekenleri yapamadığından bahsetti uşaklara...!
Polatın buna cevabı nasıl olacak çok merak ediyorum...!

bence o sahneyi izleyicileri aydınlatmak için koydular seyircilerin hep aklına takılan hani karahanlı en büyüktü, barondu bu işadamlarıda nerden çıktı sorusuydu bunu mematiye sordurup abdulheyle cevabını verdiler, bu iyi oldu bende forumlarda bu soruyu soranlara aynen abdulheyin söylediklerini söylüyordum. insanların kafasına takılan bir soruyu yanıtladılar aynı zamanda kv-pusu nun düşmanları kv nin düşmanlarından kat be kat büyük heyecanda aynen öyle katlanacak mesajı verdiler. karahanlı ve konseyi ezildi ama ne yapalım zaten eski kv yi düşününce bu açıklama gerçekçi karahanlıyı öldürenlerin içinde türkiyeden bir sürü adam vardı ve karahanlı onlara göre bir piyondu daha büyüklerinin olduğu mesajı orda verilmişti zaten

sinope
11-05-07, 12:26
gunaydinlar arkadaslar
dun aksam yine super bir bolum izledik
halo amcamizin vurulmasina uzuldum(ama olmeyecegi kanisindayim)onun repliklerinin senaristlerimiz bizden esirgemezler(oyle dermisim halo olurmus,yok olmesin halo amcamiz diyip susayim en iyisi ben):img-wink:
polatin porchenin anahtarlarini havada kapma sahnesi superdi
ama anlamadigim tek nokta halonun ve erenin o dag evine gidecegini bulut nasli ogrendi(mutlaka kacirdim orasini,yada gostermediler)goren varsa yazsin lutfen:img-yes: )
m.alara kardesim yahu bir terlik espirisi yaptik dur hele kardesim yahu biz ahucularada saygiyla bakariz (sonucta polat kardesimizin gonlu ne derse o olacak)
ama biz hala elifimizin acisini icimizde yasadigimiz icin(tum bayanlar boyledir)o yuzden unutamiyoruz ve icimize yeni hatunu sindiremiyoruz elimizde olan bir durum degil bu:img-yes: :img-yes: :img-yes:
ve son sahnede polat bulutu gordu,insallah polat insallah halo amcamiza yetisip hastaneye yetistirir diyorum
saygilarimla

papatya67
11-05-07, 12:30
gunaydinlar arkadaslar
dun aksam yine super bir bolum izledik
halo amcamizin vurulmasina uzuldum(ama olmeyecegi kanisindayim)onun repliklerinin senaristlerimiz bizden esirgemezler(oyle dermisim halo olurmus,yok olmesin halo amcamiz diyip susayim en iyisi ben):img-wink:
polatin porchenin anahtarlarini havada kapma sahnesi superdi
ama anlamadigim tek nokta halonun ve erenin o dag evine gidecegini bulut nasli ogrendi(mutlaka kacirdim orasini,yada gostermediler)goren varsa yazsin lutfen:img-yes: )
m.alara kardesim yahu bir terlik espirisi yaptik dur hele kardesim yahu biz ahucularada saygiyla bakariz (sonucta polat kardesimizin gonlu ne derse o olacak)
ama biz hala elifimizin acisini icimizde yasadigimiz icin(tum bayanlar boyledir)o yuzden unutamiyoruz ve icimize yeni hatunu sindiremiyoruz elimizde olan bir durum degil bu:img-yes: :img-yes: :img-yes:
ve son sahnede polat bulutu gordu,insallah polat insallah halo amcamiza yetisip hastaneye yetistirir diyorum
saygilarimla

ya sinopeciğim o detay benimde aklıma takıldı...yoksa polatın ofisi dinleniyormu...halo ki, bu adam izini asla kimse bulamaz...saklanma konusunda çok başarılı...yalçın bulutun bu durumdan nasıl haberi oldu da, onları saklandıkları yere kadar takip etti...yoksa rızanın üzerinde alıcımı vardı...öyle olsa bile rızayı bizimkiler aramışlardır...bu durumu anlamış değilim...

sinope
11-05-07, 12:39
ya sinopeciğim o detay benimde aklıma takıldı...yoksa polatın ofisi dinleniyormu...halo ki, bu adam izini asla kimse bulamaz...saklanma konusunda çok başarılı...yalçın bulutun bu durumdan nasıl haberi oldu da, onları saklandıkları yere kadar takip etti...yoksa rızanın üzerinde alıcımı vardı...öyle olsa bile rızayı bizimkiler aramışlardır...bu durumu anlamış değilim...

papatyam gunaydinlar,altta aslimi goruyorum sanada gunaydinlar,m,alara kardesim sanada gunaydinlar

papatyam demekki sadece ben kacirmamis orasini(yada buyuk olasilikla gostermediler):img-yes: polatin ofisi dinleniyor olabilir
yoksa seninde dedigin gibi halonun dag evini nerden bileceklerki? aa bilmezmiyiz halo amcamizin saklanmalarini ah ahh:img-yes:
buyuk bir ihtimalle rizanin ustunde alici vardi diye dusunuyordum bende(ama bizimkiler tedbiri elden birakmazlar)var bu isin icinde bir sey ama bizde haftaya kadar merakla bekleyecegiz baska caremiz yok:icon_whis :icon_whis
ve kiz kulesini gormek bana o kadar iyi geldiki anlatamam,elifimi gordum,turkusunun melodisini duymak bile beni nakaut etti
bu arada sunu yine belirtmek istiyorum papatya arkadasimda yazmis bende yazdim ve yazmaya devam edecegim AHU karakterine karsi hic bir sekilde karsi degiliz(sonucta ahununda bir sucu yok)biz sadece polatin eliften baskasina ait olmasini istiyoruz(kadinca bir duygu bu)hos dun aksamda polatta kendi soyledi,kalbinin anahtarini kilitlemis
sevgilerimle

m.alara
11-05-07, 12:40
sinope şaka yaptığınızı biliyorum bende şaka yapıyorum, bu forumu herkes birbirine saygılı olduğu ve polemik yapmadığı için seviyorum, papatya sen üzülme forumda bölünme yok ahucu olanlar elifi seviyor elifçi olanlarda ahuyu sevecek . 70 küsürlü bakma böyle dediklerine 70 küsürlü bölümlerde ahu için ağlıyor olacaklar:img-hyste
sonrada ya biz ne ara bu kızı bu kadar sevdik diye kendilerine şaşacaklar, ama şaşıracak bir şey yok gerçekten bu senaristlerin gücü. kv yi farklı yapan müthiş senaryo ekibidir, bize polatı, elifi, aslanı, mematiyi güllüyü, abdulheyi , halo ve nicelerini sevdiren senaryo olduğu gibi ahuyuda polata ve bize senaryo sevdirecek.
ama nolu senaristler halomuzu almayın, hepsi çokuk çocuk onların başına bir büyük gerekmezmi , tamam adamı operasyonlara göndermeyin ama esprileriyle renk katsın dizimize. gerçi bunlarda acıma yok ama belki insafa gelirler hep birlikte rica edelim:icon_sorr

aylince
11-05-07, 12:43
ha birde ahu ben evde yalnız korkuyorum deyince polat bir fikim var dedi ya ahu bence orda polat ona birliklte yaşayalım ev zaten kocaman falan diyecek sandı heralde çünkü polat başka bir evden söz edince yüzü asıldı kızcağızın:img-hyste

oncelikle gunaydın:) hemen bu yorumu alıntı yapayım dedim.bu konuya katılıyorum.ahu beni de şaşırttı.çok etkilendi polattan neler dusunuyor ya:) kardeşimden fırça yedim gerçi ahu oyle dusunmedi yanlış anladın dedi ama yok diyorum ahu boyle dusundu.sen de boyle yorum yapınca biri daha dusunmuş dedim.

ahucu elifci gibi ayrımları ben de sevmedim.birini severken digerine anti dememize gerek yok bence.ama yine de herkes kendi bilir belki anti demek hoşlarına gidiyordur saygı duyuyoruz ne diyelim.ahuyu seviyorum.zaten ahu var diye diziye bakmaya başladım.polatçı da degildim.diziye bakmıyordum cunku.ahu girince polatçı da oldum.polatı da seviyorum.anti elifci de degilim.elifi tanımıyorum zaten.gordugum kadarıyla tatlıymış.ahu daha ozel ben de tabi.ama polatta elifin yeri çok ayrı bu net.ahucum karşılıksız aşk yaşayacak galiba of kıyamam ya.çokta kaptırdı kendini.neyse halo yanımızdaydı ahu-polatı yakıştıranların çok hoşuma gitti.off ama vurdular sonra tam da sevmiştim.umarım kurtulur.ayrı bir sevdim:)

"bir gonulde iki sevda olmaz" dedi polat.orada biraz sanki elife ihanet ederim gibi dusundu galiba.çunku orada biraz sanki ahuyu da sevdi acaba olur mu diye dusundugunu anladım.orada dusundu biraz.olmaz dedi ama biraz belli etti yine de..

ama polat elife çok aşık sonra gitti banka oturdu.herşeyi hatırladı ozledim dedi of off zor bu ahu-polat aşkı dedim..

memati süperdi yine bulutla konuşması çok guzeldi.performans süper:)

ayrıca haloydu galiba "babaların babasını buldu" dedi ahu için.süperdi ya.zeki esprileri çok severim.bu dizide oldukça var:)

papatya67
11-05-07, 12:48
arkadaşlar bugün hiç formumda değilim...bu pana dün gece beni mahvetti...dün ne kadar şen şakraktım ama bu gün içime bi hüzün çöktü...içimden espiri yapmak gelmiyor...her finali böyle yaparlarsa, yaz finalini düşünmek bile istemiyorum...bu adamlar bu işi gerçekten iyi biliyor...panafilmin üstüne başka kaliteli film şirketi tanımıyorum...

yakupoglu61
11-05-07, 12:53
karahanlı ve konseyi ezildi ama ne yapalım zaten eski kv yi düşününce bu açıklama gerçekçi karahanlıyı öldürenlerin içinde türkiyeden bir sürü adam vardı ve karahanlı onlara göre bir piyondu daha büyüklerinin olduğu mesajı orda verilmişti zaten

şu anki en büyük davut tataroğluna çok rahat ulaşılabiliyor,
karahanlı daha iyi korunuyodu, en az 55-60 bölüm konsey grubundan başka kişiyle görüşmedi yani polat ona ulaşamadı...!
belki davutun iş adamı olduğu içindir...!

ama bn ne olursa olsun eskilerin böyle ezilmesine kızdım...!

yakamoz16
11-05-07, 12:54
Herkese günaydın ben çıktıktan sonra 5 sayfa ilerlemiş hepsini okudum..

Mervecim kesinlikle hortlarsa görmezden geliriz canım dünde söylemiştim sana gelsinde nasıl gelirse kabulümüz...:img-hyste

Bölüm genel olarak çok güzel ve duygusaldı aksiyon yoktu (Polat'ın hıhı yabana atılmaztabi...)ama nefes kesiciydi....

Bir Elif&Polat tutkunu olarak bu bölümü gözyaşları içinde izledim Elifimizi hepimiz çok özlemişzde Polat ayrı bir özlüyor tabi ...

Fotoya bakarak ''Sevgilim'' demesi o andaki yüz hali çok fena geldi hele birde ''Ben onu kaybetmedim ki hiç kimsenin giremeyeceği bir yere sakladım'' ee artık bu sözün üzerine söz olurmu?:happy0064

Ahu'yu artık bu bölümden sonra görmek bile bana ızdırap gibi gelicek ahh Elif'im ..
Polattan Sevgilim sözcüğünü duyduğundaki şaşkınlıkla gülmesine önce kızdım ama sonra haklıydı tabi neyse Polat'ın ''Belki yaşarken söyleyemediğim içindir'' bu sözü zaten beni öldürdü ellerim ayaklarım titremeye başladı...

Zaten bu bölümde tüm güzel replikler Polat ve Memati'de toplanmıştı Memati bu bölümde herkesi kendine hayran bıraktı...

''Ömrün kadar konuş'' ''Şiddet yok da kaşıntınında çaresi yok '' replikleri süperdi RTÜK'ede mesaj gönderilmesi çok güzel oluyor...

Memati ve Abdullhey'in arabadaki konuşmalarında tüm cevaplar yanıtını buldu bu sahnedede Abdulhey iyi döktürdü ama bu bölümde Abdulhey ve Güllü çok sakindiler onlardanda bişeyler bekliyordum açıkçası ayrıca artık Hikmet'tende bir delilik görsek çok iyi olucak alışamadım bir türlü bu haline..

Polat ve Ahu'nun amcasının buluşmasıda güzeldi adam çok korkak biraz cesaretlense iyi olucak ama Ahu2da her durumda Polat'ı çağırıyor böylede olmazki

Ayrıca Mervem'e katılıyorum artık Bey'de yok direk Polat diyor Ahu sanki kırk yılık dostu...

Polat'ın Ahu'nun amcasıyla konuşması süperdi..
''Ben ölmemek için yaşamıyorum''

Gelelim kızkulesi sahnesine ...Bu sahne hakkında yorum yapmakda bile zorlanıyorum Polat'ın kızkulesine bakışı :img-in_lo sözleri hayal ettiği sahne zaten çok sevdiğim bir sahneydi...

Bu sahnede Necati Şaşmaz'da çok başarılıydı gerçekten duyguyu çok iyi yansıtıyordu..

''Çok özledim seni Elifim,Seninle burada oturmayı özledim,beni sevmeni özledim ,dinlemeni özledim,özlemeni özledim,kokunu özledim:''icon_sorr :icon_sorr

Bunlara artık ne denir ki biz Elifciler sustuk Polat konuştu...

Ama bu sahneler için defalarca Pana'ya teşekkür ederim o kadar güzel yazılmış ve çekilmişki mükemmeldi..Birde Elif türküsü çalıncada tam oldu istediklerimizin hepsi bu bölümde olduda sanki bakın istediklerinizi yapıcaz ama ağlatarak da acısını çıkarıcaz der gibi yazmışlar senaryoyu ama özellikle bişey yapmalarına gerke yokki ben Elif ve Polat'ın en mutlu sahnelerini bile tekrra izlerken sonları aklıma gelip ağlıyorum:img-in_lo

Halo dayı benide biraz kırdı ne o öyle Polat evet dese hemen kızı istemeye gidicek azıcık Agah reis gibi olsaya..:img-hyste Ama ölmesini kesinlikle istemem ya bir kere onsuz olmaz Polat'ın büyüğü biro kaldı o da olmasa keyfi olmaz ama nedense o vurulurken birden aklıma Seyfo dayı geldi inşallah sonlarıda benzemez Polat çok hızlı gelmesine rağmen yetişemedi hastaneye nasıl yetiştirecekki?:icon_sorr

Polat'ın arabanın anahtarını alışı süperdi ,arabayı kullanışı ,hız bu bölümün tek aksiyonuydu yada şöyle bu bölümün en hareketli sahnesiydi ama çok güzeldi Polat'ı direksiyonda görmeyi özlemişiz gerçekten çok yakışıyor ona araba sürmek...

Son sahnede Polat ve Bulut'un karşılaşmasıda çok iyi düşünülmüş artık Polat'tan çekeceği var Bulut'un ama Polat'ta ondan çok çekecek anlaşılan....

Bulut çok kötü ama gerçekten de çok karizma birtip zaten Hüseyin Avni Danyal harika bir oyuncu dizide rol alacağını uyduğumda çok sevinmiştim ve gerçekten rolünün hakkını çok iyi veriyor..

Halo dayıyı vurduktan sonra ''Üzülme sevdiklerinde yakında yanına gelecek'' dediğinde ben hemen ''gıcık'' dedim ama gerçekten çok gıcık ve kötü ama kötü karakterin oyuncuya yakışmasıda çok önemli bence bu rol kendisine çok yakışmış...

Umarım Halo dayı ölmez onun ölmesi birçok şeyin başlangıcı olabilir ama öyle bir karakterede yazık edilmesin ama vurulduktan sonraki yüz hali ve birde arabada 'Halil İbrahim' türküsünün çalınması sanki bizibişeylere hazırladılar tabi bizde türkünün bu bölümde çalınmasını istedik ama istediğimize umarım pişman etmezler.

Son olarak bu bölümde Ahu'yu az gördük bu da en güzeliydi Elif&Polat sahnelerinde sonra onu görmek ızdırap olurdu ama çok şükürki yoktu umarım her bölümde böyle az görünür...

sinope
11-05-07, 12:54
sinope şaka yaptığınızı biliyorum bende şaka yapıyorum, bu forumu herkes birbirine saygılı olduğu ve polemik yapmadığı için seviyorum, papatya sen üzülme forumda bölünme yok ahucu olanlar elifi seviyor elifçi olanlarda ahuyu sevecek . 70 küsürlü bakma böyle dediklerine 70 küsürlü bölümlerde ahu için ağlıyor olacaklar:img-hyste
sonrada ya biz ne ara bu kızı bu kadar sevdik diye kendilerine şaşacaklar, ama şaşıracak bir şey yok gerçekten bu senaristlerin gücü. kv yi farklı yapan müthiş senaryo ekibidir, bize polatı, elifi, aslanı, mematiyi güllüyü, abdulheyi , halo ve nicelerini sevdiren senaryo olduğu gibi ahuyuda polata ve bize senaryo sevdirecek.
ama nolu senaristler halomuzu almayın, hepsi çokuk çocuk onların başına bir büyük gerekmezmi , tamam adamı operasyonlara göndermeyin ama esprileriyle renk katsın dizimize. gerçi bunlarda acıma yok ama belki insafa gelirler hep birlikte rica edelim:icon_sorr

m.alara kardesim
her zaman sana kardesim diye hitap ettim biliyorsun,saka yaptigimi seninde bunu anladigini biliyorum
kiii biz daha bu dizimizin oncesi baslayacak diziden bu yana taniriz tum arkadaslar birbirimizi(bizi arada yalnis anlayanlar olabiliyor,ama onlarida yadirgamamak gerekiyor bizim nasil bir K.V.P fanatigi oldugumuzun daha tam olarak bilincinde degilller,oysaki biz dizimiz yayindan kaldirildigi zamanlar rtuge karsi elimizden ne geliyorsa yaptik,isyanlarimiz ,haykirislarimizi oyle bir yansittikki gerek pana filime,gerek show tv ye,gerekse rtuge )
o yuzden bizim bu forumda olan sohbetlerimizi,atismalarimiz(derken bu kavga mahiyetinde asla olamaz)sakin okuyanlar yok bunlar tartisiyorlar,yok atisiyorlar yok ahuculara karsilar gibi asla ve asla dusunmesinler,cunku cok buyuk hayal kirikligi yasarlar
biz K.V fanatikleri olarak artik et ve tirnak olmusuz,saygiyida,sevgiyide biliriz
insallah halo amcam olmez diyorum,m.alara kardesim seninde dedigin gibi halo amcamizin zaten konusmalari basli basinca sanahe,senaristlerimizin bizi halodan mahrum etmemeleri dileklerimle
saygilarimla

sinem_83
11-05-07, 12:55
Herkese merhaba,
Öncelikle şunu söylemeliyim anti ahucu değilimm ama yalan söyleyecek değilim bir türlü ısınamadım kendisine..
Sıkı bir Elifçi olarak dünkü bölümün beni yeterince tatmin ettiğini söyleyebilirim.Fragmanda Elifin resmini görünce çok sevinmiştim,bi de bölümde yine o muhteşem Kız Kulesini,o bankı,geçmişe dönüşü ve Polat'ın sözlerini duyunca eh değmeyin keyfime..:)
Halo'ya gelince..Halo kesinlile bu kadar adice bir ölümü hakedecek bir karakter değil,onu da geçtim Polat'tan sonraki ana karakterlerden biri.Dolayısıyla öleceğini sanmıyorumm..Yalçın Bulut'a gelirsek,dün Halo'yu vurduktan sonra,acaba Yalçın Bulut nasıl ölecek diye düşünürken aklıma Tombalacının Çakır tarafından "sevilerek" nasıl öldürüldüğü geldi de,sanırım Yalçın Bulut bu yönde tombalacıyı sollayacak..(rtük'e sevgilerle tabii:))

sinope
11-05-07, 12:59
arkadaşlar bugün hiç formumda değilim...bu pana dün gece beni mahvetti...dün ne kadar şen şakraktım ama bu gün içime bi hüzün çöktü...içimden espiri yapmak gelmiyor...her finali böyle yaparlarsa, yaz finalini düşünmek bile istemiyorum...bu adamlar bu işi gerçekten iyi biliyor...panafilmin üstüne başka kaliteli film şirketi tanımıyorum...

papatyam tatlim
karamsarliga kapilma hemen,bizim senaristlerimizin nasil sag gosterip sol vurduklarini bilmezmisin sen
gerek raci gerekse bahadir biz izleyicilerini dusunurler sen merak etme takma kafana,onlar bilirler islerini,merakta birakirlarmi onlar bizi hic(neseli haline geri don):img-wink: :img-wink:
hem biri bizi gozetliyor,dinliyor isine dondu bu is (anlane demek istedigimi)
sevgilerimle

papatya67
11-05-07, 13:00
aylinceciğim sen ilk kv yi izledin mi? tahmin ediyorum izlememişsin ...eğer izleseydin, sen bizden daha fazla polatcı olurdun...bu adamda değişik bir şeyler var... sevenlerini kendisine hayran bırakıyor...kv pusuyu hiç bırakmadan izle, farkı sende anlayacaksın...inanırmısın ben bu diziyi ilk gösteriminde ön yargım yüzünden izlememiştim...şimdi itiraf ediyorum hata etmişim...bu bana iyi bir ders oldu...kv bittikten sonra showtv tekrarlarını vermeye başladı...bende merak ettim ve şunu bi izleyeyim dedim...inanırmısın canım beni daha ilk bölümde kendisine bağladı...67 bölümde şiddet bahanesiyle rtük tarafından tekrar bölümleri durdurulunca, akşam gazetesi 55 bölümlük vcd setini verdi...o seti aldım...unkapanındanda 56 dan 97 ye kadarını aldım...ve kendime kv arşivi yaptım..bu güne kadar belki 30 kere bu seti izlemişimdir...bu dizinin efsane olması tesadüf değil...kv nin yıldızı senaryosudur... kv pusuda böyle giderse ilk kvyi gölgede bırakacak gibi...:good:

m.alara
11-05-07, 13:04
bulutun haloyu nasıl bulduğu tartışmasına bende gireyim
aslında hiç takılmamıştım o konuya çünkü tuzağı kuran bulut olduğu için mutlaka takip ettiriyordu izlerinide takip ederek buldu diye düşünmüştüm, ama dediğiniz gibi ofisi dinleniyor olabilir veya telefonları. çünkü polat bir türlü telefonlarınada ulaşamamıştı yoksa 86. bölümdeki gibi bir komploylamı karşı karşıyalar diye düşünmeye başladım.

papatya67
11-05-07, 13:04
:img-hyste papatyam tatlim
karamsarliga kapilma hemen,bizim senaristlerimizin nasil sag gosterip sol vurduklarini bilmezmisin sen
gerek raci gerekse bahadir biz izleyicilerini dusunurler sen merak etme takma kafana,onlar bilirler islerini,merakta birakirlarmi onlar bizi hic(neseli haline geri don):img-wink: :img-wink:
hem biri bizi gozetliyor,dinliyor isine dondu bu is (anlane demek istedigimi)
sevgilerimle

tatlım ben bu senaristlere güvenmiyorum canım...bunlar azrail gibi...kimsenin gözünün yaşına bakmadan katlediyor...esas mafya raci ve bahadır...:img-hyste :img-hyste şaka bi yana senaristlerimi çok seviyorum...farkındamısın polat iki bölümdür rtük amcaya gönderme yapıyor''şiddet yok memati, şiddet yok!'':img-hyste :img-hyste acaba mesajı gereken yerler almışmıdır sence...:good:

papatya67
11-05-07, 13:07
bulutun haloyu nasıl bulduğu tartışmasına bende gireyim
aslında hiç takılmamıştım o konuya çünkü tuzağı kuran bulut olduğu için mutlaka takip ettiriyordu izlerinide takip ederek buldu diye düşünmüştüm, ama dediğiniz gibi ofisi dinleniyor olabilir veya telefonları. çünkü polat bir türlü telefonlarınada ulaşamamıştı yoksa 86. bölümdeki gibi bir komploylamı karşı karşıyalar diye düşünmeye başladım.

alaracığım ama polatın böyle bir konuda daha tedbirli olması gerekmiyor mu sence?...elifini bile telefonun dilenmesi ve ses kaydı yüzünden kaybetti...bence bu hataya düşmez...:good:

yakamoz16
11-05-07, 13:07
Papatya abla Elif ve Ahucular olarak ayrıldık ama herkesin dşüncesine saygı var biz Ahucuları Ahucularda bizi anlıyor sen canını sıkma..

''Bir yürekte iki sevda olmaz.''
Polat bu sözcüğüyle Halo dayıya çok güzel bir cevap verdi ama bir arkadaşımızında söylediği gibi burada bir ikilem vardı yani Polat böyle bir şey düşünmüyorken birden karşımıza Polat&Ahu aşkını sunabilirler ama anlayacağımız gibi bunun Elif&Polat aşkı gibi olmayacağıda verildi..

Ben Polat'ın artık Ahu'yu sevmeine ,aşık olmasına takılmıyorum çünkü bişeyi nasıl görmek istersek öyle görürüz ben onu hep Elif'in olarak görücem...

Ayrıca ''Polat'ın mutluluğu için Ahu'yu kabullenmeliyiz'' diyorsunuz ya bunada katılmıyorum evet Polat'ın mutlu olmasını isterim ama illa Ahu'yla mutlu olacak diye bişeyde yok o Elif'i öyle bir sevdiki hemen bir başkasını sevip mutlu olacağını hiç sanmıyorum hatta bu aşk Elif&Ahu arasında kalmak onu mutsuz bile edecektir..

Hem Polat dedi diyeceğini ''Ben onu kaybetmedim hiç kimsenin giremeyeceği bir yere sakladım''

sinope
11-05-07, 13:08
:img-hyste

tatlım ben bu senaristlere güvenmiyorum canım...bunlar azrail gibi...kimsenin gözünün yaşına bakmadan katlediyor...esas mafya raci ve bahadır...:img-hyste :img-hyste şaka bi yana senaristlerimi çok seviyorum...farkındamısın polat iki bölümdür rtük amcaya gönderme yapıyor''şiddet yok memati, şiddet yok!'':img-hyste :img-hyste acaba mesajı gereken yerler almışmıdır sence...:good:

papatyam
guven canim guven
en azindan senaristlerimizde artik izleyicilerinin ne istediklerini cok iyi biliyorlar(bunun gostergesi dun aksamdir):good:
farkinda olmami tatlim polatimiza nasilda senaristlerimiz gereken yerlere kinayeli kinayeli gondertiyorlar sozleri
siddet yok,memati siddet yok(bu sozleri 2 dir duyuyorum ve alin size kapak olsun demekten kendimi alamiyorum)
sevgilerimle

aylince
11-05-07, 13:13
yok izlemedim papatyacım zaten benim yorumlarımı ona gore degerlendireceksiniz artık idare edin.bu aylince ne diyor diyebilirsiniz arada:)onceden bakmadıgım için hiçbir bilgim yok.onceden bakmamıştım.kurtlar vadisi pusuya bakıyorum.nefise (ahu) var diye bakmaya başladım.zaten ilk yorumum da soylemiştim.ahu sayesinde sevdim polatı ama sevdim.polat hakkında dediklerine de katılıyorum.dizi de süper.çok başarılı.çekimler bile sinema filminden sahneler tadında tüm ekibi kutluyorum:)

sinope
11-05-07, 13:13
alaracığım ama polatın böyle bir konuda daha tedbirli olması gerekmiyor mu sence?...elifini bile telefonun dilenmesi ve ses kaydı yüzünden kaybetti...bence bu hataya düşmez...:good:

papatyam
polatin elifin olumunden sonra daha dikkatli davrandigini dusunuyorum
bu isin icinde baska bir is var?
kesin baska bir is var bulutun haloyu orda bulmasi telefonlari dinlenmesiyle alakasi yok diye dusunuyorum
polat cunku en buyuk aciyi telefonlarin dinlenmesi yuzune yasadi,kesin baska bir sey var bu isin icinde kesin:img-yes: :img-yes:

m.alara
11-05-07, 13:14
şu anki en büyük davut tataroğluna çok rahat ulaşılabiliyor,
karahanlı daha iyi korunuyodu, en az 55-60 bölüm konsey grubundan başka kişiyle görüşmedi yani polat ona ulaşamadı...!
belki davutun iş adamı olduğu içindir...!

ama bn ne olursa olsun eskilerin böyle ezilmesine kızdım...!

karahanlıya erişememeleri onun çok büyük oluşundan değil bizimkilerin çok dipte oluşundandı. karahanlıda bir iş adamıydı ve iş çevresiyle görüşüyordu sadece mafyanın içinden adama ulaşmaları zordu, şimdi tataroğullarına polatların yaklaşabildiğine bakma, sırdan bir mafya onlarada yanaşamaz, polat artık büyük bir iş adamı görüntüsünde

m.alara
11-05-07, 13:18

dikkatli olmasına olurda dinlenemeyecekte adam yok. gerçektede başbakanlarımız bile dinlenmedimi. ayrıca daha ilk bölümde polatı takip ediyorlardı ve pusu kurdular abdülhey istihbarat almasaydı belki pusuya düşecekti. demekki telefonları dinlenmese bile arabası takip edilebiliyor.

papatya67
11-05-07, 13:19
Papatya abla Elif ve Ahucular olarak ayrıldık ama herkesin dşüncesine saygı var biz Ahucuları Ahucularda bizi anlıyor sen canını sıkma..

''Bir yürekte iki sevda olmaz.''
Polat bu sözcüğüyle Halo dayıya çok güzel bir cevap verdi ama bir arkadaşımızında söylediği gibi burada bir ikilem vardı yani Polat böyle bir şey düşünmüyorken birden karşımıza Polat&Ahu aşkını sunabilirler ama anlayacağımız gibi bunun Elif&Polat aşkı gibi olmayacağıda verildi..

Ben Polat'ın artık Ahu'yu sevmeine ,aşık olmasına takılmıyorum çünkü bişeyi nasıl görmek istersek öyle görürüz ben onu hep Elif'in olarak görücem...

Ayrıca ''Polat'ın mutluluğu için Ahu'yu kabullenmeliyiz'' diyorsunuz ya bunada katılmıyorum evet Polat'ın mutlu olmasını isterim ama illa Ahu'yla mutlu olacak diye bişeyde yok o Elif'i öyle bir sevdiki hemen bir başkasını sevip mutlu olacağını hiç sanmıyorum hatta bu aşk Elif&Ahu arasında kalmak onu mutsuz bile edecektir..

Hem Polat dedi diyeceğini ''Ben onu kaybetmedim hiç kimsenin giremeyeceği bir yere sakladım''

aslıcığım canım polat -elif aşkı efsanesinden sonra polatın yanına kim yaklaşsa, biz fanatik hayranları istemeyeceğiz...bu durumda dizide de aşk olmayacak...ama bu diziyi sadece aksiyon için izlemeyenler var...kv herkese, her kesime hitap eden bir diziydi...eğer böyle olmasaydı bayan hayranları bu kadar fazla olurmuydu...aşksız bir dizi tuzsuz yemeğe benzer...o zaman sadece erkek dizisi olurdu...yani erkekler maç izler gibi kahvehanelerde izlerlerdi.ben ahu ve polat arasında elif aşkı kadar büyük bir aşk beklemiyorum...eminim polatta elifin ali-polat aşkı gibi gidip gelecek...buna aşk diyemeyiz sadece ahudan hoşlanacak...aşk başka, hoşlanma başka...ama ahu bu büyük aşkı sevgi ve saygıyla karşılarsa, eminim hepimizin gözüne girecektir...

m.alara
11-05-07, 13:22
:img-hyste

çok güldürdün beni allahta seni güldürsün holo yüzünden canım sıkkındı ..esas mafya raci ve bahadır . bulafına ne demeli harikasın.
polatın rtüğe göndermesine mematinin cevabı nasıldı. şiddet yok dosta , kaşıntıyada çare yok. :img-hyste

papatya67
11-05-07, 13:29
çok güldürdün beni allahta seni güldürsün holo yüzünden canım sıkkındı ..esas mafya raci ve bahadır . bulafına ne demeli harikasın.
polatın rtüğe göndermesine mematinin cevabı nasıldı. şiddet yok dosta , kaşıntıyada çare yok. :img-hyste

evet canım ya, bu seferki kv de espiriler daha kaliteli ve ön planda...birde ''beyfendiliğimiz üzerimizdeyken'' diyo memati... mematiyi beyfendi olarak düşünebiliyormusunuz...:img-hyste ama karacadagların adamına da güzel cevap verdi değil mi?hani o eğri ağız adam var ya...:img-hyste işte ona...şimdi tam olarak o diyaloğu hatırlayamadım...çok güzel bir laftı ya...

yakamoz16
11-05-07, 13:31
aslıcığım canım polat -elif aşkı efsanesinden sonra polatın yanına kim yaklaşsa, biz fanatik hayranları istemeyeceğiz...bu durumda dizide de aşk olmayacak...ama bu diziyi sadece aksiyon için izlemeyenler var...kv herkese, her kesime hitap eden bir diziydi...eğer böyle olmasaydı bayan hayranları bu kadar fazla olurmuydu...aşksız bir dizi tuzsuz yemeğe benzer...o zaman sadece erkek dizisi olurdu...yani erkekler maç izler gibi kahvehanelerde izlerlerdi.ben ahu ve polat arasında elif aşkı kadar büyük bir aşk beklemiyorum...eminim polatta elifin ali-polat aşkı gibi gidip gelecek...buna aşk diyemeyiz sadece ahudan hoşlanacak...aşk başka, hoşlanma başka...ama ahu bu büyük aşkı sevgi ve saygıyla karşılarsa, eminim hepimizin gözüne girecektir...

Ablacım ben seni çok iy anladım hatta seninle aynı şeyi düşünüyorum ama bende zamanında Polat için aşk isteyenlerdendim ama bu kadar çabuk hele birde Elif'in kopyası Ahu..Hayır ben böyle bir aşk istemiyorum eminim çoğunlukda böyle istiyordur kimse inandırıcı gelmeyecek bir aşka bağlanamaz...Ama dediğin gibi sadece hoşlanma olarak kalısa bu iyi olur çünkü Polat bu kadar çabuk aşık olavak bir karakter değil.

Hem ben seninde bir Elif'ci olduğunu biliyorum ama Ahu'yada fırsat veriyorsun ama eminim bu aşk sanada hiç inandırıcı gelmiyordur...Zaten sende Elif&Polat aşkı gibi olmayacağını söylüyorsun...

Neyse Ahu hakkında konuşmayalım dünkü bölüm hakkında konuşulacak çok daha güzelşeyler var...

Mesela Elif hakkında konuşalım:img-hyste :img-hyste

m.alara
11-05-07, 13:33
evet canım ya, bu seferki kv de espirile daha kaliteli ve ön planda...birde ''beyfendiliğimiz üzerimizdeyken'' diyo memati... mematiyi beyfendi olarak düşünebiliyormusunuz...:img-hyste ama karacadagların adamına da güzel cevap verdi değil mi?hani o eğri ağız adam var ya...işte ona...şimdi tam olarak o diyalığu hatırlayamadım...çok güzel bir laftı ya...

evet orda bir kahkaha koptu evde. memati dediki " kurda sormuşlar boynun neden kalın diye " dedi o sözün devamı kendi işimi kendim yaparımda ondan şeklinde olduğundan devamını öyle bekliyorduk ama memati " kurt ,kafamın kalın olmasından iyidir demiş " dedi.

papatya67
11-05-07, 13:38
Ablacım ben seni çok iy anladım hatta seninle aynı şeyi düşünüyorum ama bende zamanında Polat için aşk isteyenlerdendim ama bu kadar çabuk hele birde Elif'in kopyası Ahu..Hayır ben böyle bir aşk istemiyorum eminim çoğunlukda böyle istiyordur kimse inandırıcı gelmeyecek bir aşka bağlanamaz...Ama dediğin gibi sadece hoşlanma olarak kalısa bu iyi olur çünkü Polat bu kadar çabuk aşık olavak bir karakter değil.

Hem ben seninde bir Elif'ci olduğunu biliyorum ama Ahu'yada fırsat veriyorsun ama eminim bu aşk sanada hiç inandırıcı gelmiyordur...Zaten sende Elif&Polat aşkı gibi olmayacağını söylüyorsun...

Neyse Ahu hakkında konuşmayalım dünkü bölüm hakkında konuşulacak çok daha güzelşeyler var...

aslıcığım canım benim,tatlım, bitanem ahu karakterinin elife benzemesi gayet doğal...çünkü her iki karakteri yaratan bizim mühteşem ikilidir(raci ve bahadır kankisinden bahsediyorum)bunları kaleminden çıkan aşkında tadına doyum olmuyor...mesela ayrılık dizisi...oradaki aşkıda bu iki azrail kılıklı muhteşem ikili yazdı...:img-hyste kızacaksak bu ikiliye kızalım deyil mi ama...:img-hyste

yakamoz16
11-05-07, 13:40
''Biz parasını vermediğimiz hiç birşeyi almadık,bizim olan hiçbir şeyide vermedik vermeyiz''

''Kurt'a sormuşlar boynun niye kalın diye,kafamın kalın olmasından iyidir demiş''

Papatya abla işte Mematinin yüzü eğri adama taş gibi söylediği replikler şimdi o sahneyi tekrar izleyip yazdım tam olarak böyle söylüyor.

Ama gerçekten Memati bu bölüm süperdi tüm replikler ondaydı ,iyi vuruyordu lafları...Zaten Memati'nin bir bakışı bir de sözleri yeter:happy0064

KoSiAr
11-05-07, 13:42

HAklisin aslicim ben sana katiliyorum
gelelim dunki bolume Super bir bolumduu:D:D
elifin adinin gectigi resmim gosterildigi ve polatin elifi dusundugu sdahnee
cookkk guzeldii heleki ahuya ben onu kaybetmedim kimsenin giremiyecegi bir yere sakladim demesiiiiii :happy0064 :happy0064
mematiyede bayiliyorum yaa vallah kimsenin lafinin altinda kalmadi kuta sormuslar boynun niye kalin diye kafamin kalin olmasindan iyidir demis:img-hyste :img-hyste sonra bide yalcin buluta soyledikleri vardigi tam olarak ne dedigini unuttum

yakamoz16
11-05-07, 13:42
aslıcığım canım benim,tatlım, bitanem ahu karakterinin elife benzemesi gayet doğal...çünkü her iki karakteri yaratan bizim mühteşem ikilidir(raci ve bahadır kankisinden bahsediyorum)bunları kaleminden çıkan aşkında tadına doyum olmuyor...mesela ayrılık dizisi...oradaki aşkıda bu iki azrail kılıklı muhteşem ikili yazdı...:img-hyste kızacaksak bu ikiliye kızalım deyil mi ama...:img-hyste

Aman boşverelim ablacım ben Ahu'yu kendimi zorlasamda sevemem zaten sevmeye niyetimde yok varsın ben sevmiyor olayım...

Ama ''Şu azrail kılıklı muhteşem ikili'' bu gerçekten süper..:happy0064

gaby
11-05-07, 13:51
Bu bölüm artık Ahuyu görmek iyice eziyet haline geldi.Elifi hortlatsınlan hayaleti gelsin yada polat hayal görsün hiç umurumda değil ben Elifi görmek istiyorum.Tamam fena bir kıza benzemiyor ama rica ediyorum Polata yılışmasın.Adamda otursun yasını tutsun.Elif 4. sezonun sonuna kadar Ali diye ağladı bizimkisi de biraz vefalı olsun yani.

yakamoz16
11-05-07, 13:54
Papatya abla bölümü ben kendim tv kartıyla kaydediyorum....

Memati replikleri süper..:happy0064

Bulut:Hiç kimseyi yalvartmadan öldürmem

Memati:Eşimin dostumun, ahbabımın hele de polat alemdarın yanında ne ölmeye nede yaşamaya yalvaracak kimse yok.Beni anladın mı Yalçın Bulut.
Şimdilik ihaleyi aldım, sıradaki ya aklındır yada canın ..

pest
11-05-07, 13:55
ya aslında gerçek hayatta da böyle ölenle ölünmüyor. evet hemen aşık olmasın önce ahu ona aşık olsun polat ilk başta elife olan aşkından dolayı istemesin ama yazık ona da ya. bir yere kadar onun aşkını yaşatabilir. hem ondan vazgeçmiş değilki yine onu seviyor belki ahuyu elifi sevdiği gibi sevmeyecek ama sonuçta o da bir insan :]]

ya tam tersi olsaydı polat ölmüş olsaydı elife de kimseyi sevmeyin mi diyecektik.

hem belki zamanla ahuyu benimser severiz.

delfin_26
11-05-07, 13:55
arkadaşlar dün akşam giremedim internete daha yeni giriyorum... ne çok şey yazmışsınız valla 5-6sayfa okuyabildim... dün akşam gene süper bir bölüm vardı

ya halomuz ölmesin ne olur daha bu işlerin başındayız hemen kayıp vermemeliyiz... vallahi sonra ne olur halimiz ... adamımız kalmaz.... raci ve bahadır abimiz size sesleniyorum... lütfen öldürmeyin haloyu... bakın size emenet ediyorum ona göre:img-sorry

ya bide bu akşam çok üzüldüm polata... nasıl içten andı öyle elifi kyamam ben ona ya... allah kimseye sevdiginin acısını göstermesin.. bir an kendimi polatın yerine koydumda dayanması zor bir acı olsa gerek... hele kız kulesinin karşınına geçip oturduya içim eridi vallahi... o sahneleri görünce hemen ahuyla arasında bişey olamsını bende yediremedim ... aslında ahuya karşı degilim ben ama nebileyim polatı öyle görünce çok üzüldüm... bir gönülde iki sevda olmaz dedi ya:img-cold: benim aglayasım geldi...

yakamoz16
11-05-07, 14:15
tv kartı bizim bilgisayardada var da, ben kaydetmeyi bilmiyom...biraz kafa yormak lazım...

Neden ki canım eğer tv kartın kuruluysa izliyebiliyorsan kaydetmek kolay our klavuzunu biraz karıştır derim...

Reytingler iyi ama daha iyi olmasını beklerdim hele dünkü bölümiçin ama eurovisyon yarışması vardı bu reytingleri etkilemiş olabilir.

papatya67
11-05-07, 14:18
Tele - Barometre
10 Mayis 2007 Perşembe
No Program Adı Kanal Rating (%) Share (%)
1 Kurtlar Vadisi Pusu [net] Show 12,50 35,50
2 Doktorlar [net] Show 7,40 22,40
3 Yersiz Yurtsuz [net] Atv 5,50 16,40
4 Arka Sokaklar (tkr) [net] Kand 4,50 13,90
5 Sagir Oda [net] Kand 4,10 11,30
6 Kaybolan Yillar [net] Star 3,90 11,80
7 Eurovision Sarki Yarismasi (yari Final) Trt1 3,80 11,60
8 Kader [net] Star 3,30 10,00
9 Besinci Boyut (tkr) [net] Stv 3,10 8,10
10 Atv Ana Haber Bulteni [net] Atv 3,00 15,70

Tele - Barometre
Hedef Kitle : A/b
10 Mayis 2007 Perşembe
No Program Adı Kanal Rating (%) Share (%)
1 Kurtlar Vadisi Pusu [net] Show 11,30 30,60
2 Doktorlar [net] Show 7,30 23,00
3 Eurovision Sarki Yarismasi (yari Final) Trt1 6,90 20,00
4 Atv Ana Haber Bulteni [net] Atv 4,20 20,00
5 Sagir Oda [net] Kand 4,20 11,30
6 Yersiz Yurtsuz [net] Atv 4,00 12,30
7 Avrupa Yakasi (tkr)-opt [net] Atv 3,30 21,40
8 Arka Sokaklar (tkr) [net] Kand 3,30 10,50
9 Sabahlarin Sultani [net] Kand 3,20 31,10
10 Kanal D Ana Haber Bulteni [net] Kand 3,00 14,30

hayret bi şey ya...bu kadar kaliteli va güzel dizinin oranlarına bakın....acı hayat bile daha yüksek reyting alıyor...nerede bu kv ciler..yoksa bu reytinglerde bir fırıldakmı var...

delfin_26
11-05-07, 14:22
ya arkadaşlar dün ahunun tavırları neydi öyle... yok ev çok büyük yok korkuyorum:img-fie: ...ay şok oldum ya resmen cilve yapıyo hatun.... ben aslında ahuya karşı falan degildim ama yani dünkü hareketlerini görünce tersim döndü ya:fighting2

senarist abiler ahuya böyle replikler yazmayın...kızın daha fazla düşmanlık kazanmasına neden oluyosunuz:good: vallahi elifciler paralar onu...:dito

KoSiAr
11-05-07, 14:28
ben bir sey soracam baska kim burda elifcii
yani bir elifci olarak elifdaslarimi tanimak isterim :)
bide birsey daha sorcam elinde guzel bir elif polat resmi olan varmi
varsa bana om ile gonderebilirmi??:img-blush

papatya67
11-05-07, 14:32
ben bir sey soracam baska kim burda elifcii
yani bir elifci olarak elifdaslarimi tanimak isterim :)

canım öyle ayrım yapmak yok...hepimiz kv ciyiz..hepimiz polatcıyız..elifimizide, ahuyuda çok seviyoruz...burası seviyeli bir forum...herkesin sevgisine karşı anlayışlıyız...:good:

abdullah_54
11-05-07, 14:33
hayret bi şey ya...bu kadar kaliteli va güzel dizinin oranlarına bakın....acı hayat bile daha yüksek reyting alıyor...nerede bu kv ciler..yoksa bu reytinglerde bir fırıldakmı var...
Hele dünkü bölümden sonra böyle düşük oranları hiç beklemiyordum var bunun içinde bir iş :icon_whis
Tahminlerim tutmadı her zaman olduğu gibi halo dayı :sad53: ya onun olmaması çok büyük eksiklik getirecek diziye keşke polat gelse birşeyler yapsa hastaneye götürse de kurtulsa dayımız mantıksız olurmuş falan umrumda değil şahsen.

KoSiAr
11-05-07, 14:37
canım öyle ayrım yapmak yok...hepimiz kv ciyiz..hepimiz polatcıyız..elifimizide, ahuyuda çok seviyoruz...:good:

tabiki hepimiz kvciyiz polayciyiz eliffide ahuyuda cok seviyoruz
ama bazilari hani ahu ile polatin birlikte olmalarini istemiyorlar ya ((mesela ben))ondan sordum yani :img-in_lo yoksa ayrimcilik yaptigimdan degil:img-fie:

yakupoglu61
11-05-07, 14:41
hayret bi şey ya...bu kadar kaliteli va güzel dizinin oranlarına bakın....acı hayat bile daha yüksek reyting alıyor...nerede bu kv ciler..yoksa bu reytinglerde bir fırıldakmı var...[/B][/I]

papatya, sn eskiden yayınlandığı saatte sokakların boş olduğu yollardan kervan geçmediği bi perşembe bekliyorsun sanırım ama boşuna bekleme malesef geride kaldı herşey...!

eskiden yayınlandığı dönemde perşembe akşamında Zerda ile yarışıyodu hemde ne yarışmak, Fakat yinede %19 un üstünde reyting alıyordu(dahada önemlisi zerdada bu sayılardaydı)

Bu reytinglerden Türkiye KVnin tadında bırakılması taraftarı anlamı çıkıyor...!

m.alara
11-05-07, 14:43
haklısın papatya bende bir fırıldak olduğundan şüpheleniyorum, başka dizilerde var, şarkı yarışması var ondan etkilendi diyeceğim ama kv milli maçlardan bile etkilenmemiş bir dizi şarkı yarışmasından nasıl etkilenir ayrıca kv bağımlılık yapıyor hiç bir kv izleyicisinin başka bir diziyi kv ye tercih edeceğini sanmıyorum. dediğin gibi reyting ölçümlerinde bir fırıldak olabilir birde basının sürekli light vadi, kuzular vadisi, mankenler vadisi propagandası seyirciyi etkilemiş olabilir. birde basında hiç bir reklamı yok. ilk kv yayınlanırken ön yargılarımdan dolayı seyretmezken o kadar çok adı geçiyorduki, nerdeyse hergün tüm kanalların ana haberine konu oluyordu, ben bile sonunda dayanamayıp seyretmeye başlamıştım, şimdi tüm medya söz birliği etmişçesine adını bile anmıyor hatta reyting sonuçlarına baktığım bir medya sitesi her gün öğleden sonra o günün reytinglerini verirken perşembe gününün reytinglerini hiç vermiyor çarşambadan cumaya geçiyor. ama olsun kim ne yaparsa yapsın kulaktan kulağada olsa yayılacak ve kv'nin reytingleri 1,5 katına çıkacak ama bu 5-6 bölüm daha sürer

matraka
11-05-07, 14:46
kurtlar vadisi pusu bence önceki bölümlerden daha iyi olmuş her bakaımdan bir tek elif polat sahneleri hariç vadinin suyu iyice ısınmaya başladı engeller peşpeşe gelmeye başladı.bir dahaki bölüm polat haloyu hastaneye götürür teslim olur içerde de fazla kalmazlar.herkes şuan birbirini tehdit ediyor, resmen hayatın acımasızlığı yüzümüze vuruluyor büyük balık kçük balığı yutuyor bakalım polat boğazlarında kalabilecekmi.polatın işi öncekinden dahada zor gibi artık her holding bir karahanlı acaba diyorum bir üç seneye dahamı hazırlıyorlar bizi...yoksa fazlasınamı böyle giderse bir mesil kurtlar vadisi ile büyüyecek sonunda yabancılardaki gibi senaryo açılımı olan ve yıllarca süren tek tük hatta tek dizimiz nasılsa şiddet te yok :img-hyste bu arada müzikler de çok güzel olmuş versiyon değişmiş pusu galiba polat böyle pusulara daha çok girecek...

forumda elif ahu karşılaşması yapılmış kimileri ahuyu seviyor kimileri elifte elif diyor ben de nu konuda düşündüklerimi yazayım diyorum

elif krakteri tuttuğunu koparan bir krakterdi lafını esirgemeyen ama ahu tam tersi daha kırılgan daha sahiplenmeye ihtiyacı olan biri rolünde elif polat sahnelerinde replikler havada uçusurdu ahuda bu pek olmayacak gibi çünkü pasif kalıyor olanları sadece seyrediyor kızımız kırılgan narin, bakalım senaristler bu aşka ilerde nasıl bir rol verecekler merak ediyorum ama akşam elif polat sahneleri gelince insan ister istemez kendine acaba diyor acaba ahu bir elif olabilecekmi bunu zamanla göreceğiz ikili arasındaki yaşanacakları gerçekten merak ediyorum ama şu zamanda bu ilşki için çok erken tatlı atışmalarla ilerleyen bölümler devam eder bence seneye ancak aşk görürüz ki böyle olması taraftarıyım elifin izi polattan zor silinir umarım söylediklerimizi senaristler dikkate alır bu aşk için çok erken

papatya67
11-05-07, 14:46
tabiki hepimiz kvciyiz polayciyiz eliffide ahuyuda cok seviyoruz
ama bazilari hani ahu ile polatin birlikte olmalarini istemiyorlar ya ((mesela ben))ondan sordum yani :img-in_lo yoksa ayrimcilik yaptigimdan degil:img-fie:

tabiki canım..adın melekti değil mi...meleğim benim...hani sen aramızda yenisin ya o bakımdan bi abla tavsiyesi olarak söyledim canım...umarın alınmazsın...

m.alara
11-05-07, 14:47
papatya, sn eskiden yayınlandığı saatte sokakların boş olduğu yollardan kervan geçmediği bi perşembe bekliyorsun sanırım ama boşuna bekleme malesef geride kaldı herşey...!

eskiden yayınlandığı dönemde perşembe akşamında Zerda ile yarışıyodu hemde ne yarışmak, Fakat yinede %19 un üstünde reyting alıyordu(dahada önemlisi zerdada bu sayılardaydı)

Bu reytinglerden Türkiye KVnin tadında bırakılması taraftarı anlamı çıkıyor...!

bu kv nin tadında bırakılması mesajı değil öyle olsaydı kvt nin ilk bölümü reyting rekorları kırmazdı.

celeborn
11-05-07, 14:48
eskiden sadece okumakla yetiniyodum ama artık yazmadan edemicem...
ben ahuyu sevdim hele en çok da ahudan gelen mesaja polatın gülümsemesini sevmiştim.tabiki polatın kendini birden bir aşk içinde bulması çok saçma ve zorlama olur ama yavaş yavaş yakınlaşmalar olmalı,polat da hayatın güzelliklerinden nasibini almalı:img-wink:
yalnız ahu bazen biraz fazla donuk oluyo,ama yinede nefise bence fena iş çıkarmıyo...
memati süper ya ... çok korkunç bakıyor
ayrıca senaristler de forumları okuyolar mı acaba çünkü birçok soruya cevap verebilecek replikler vardı...eski kv ile arasıra bağlantı kurulması ve böylece seyircinin aydınlatılması iii olur

pure_love
11-05-07, 14:54
gönül isterdi ki elif hiç ölmesin,hep olsun ama ne yazık ki
öyle olmadı:icon_sorr
gene de insan izlerken içinden geçiyo ahuyu gördükçe keşke
elif olsaydı diye,gözüm aramıyor değil yani:icon_whis
ama ne yapalım artık ahuya alışacaz:img-wink:
ah elif ahh:img-in_lo

m.alara
11-05-07, 14:55
celeborn ben senaristlerin okuduğundan eminim kimin kafasına ne takılırsa haftaya cevabını alıyor.
içimizde casusmu var ne:img-hyste

abdullah_54
11-05-07, 14:58
celeborn ben senaristlerin okuduğundan eminim kimin kafasına ne takılırsa haftaya cevabını alıyor.
içimizde casusmu var ne:img-hyste
Madem okuyorlarmış halo dayı ölmesin lütfen onun yeri doldurulmaz bu dizide ama siz işin içine acı intikam katmak için öldüreceksiniz dayımızı neyse canınız sağolsun :) ama ekibin içinde sözü dinlenir sevecen bir dayımız olmayacak bundan sonra :sad53:

yakamoz16
11-05-07, 14:59
tabiki canım..adın melekti değil mi...meleğim benim...hani sen aramızda yenisin ya o bakımdan bi abla tavsiyesi olarak söyledim canım...umarın alınmazsın...

Ablacım Melek yanlış bişey söylememiş ki kimler Ahu karşıtı demiş bende şahsen benim gibi düşünenleri merak ediyorum...

Melekcim Ben,Merve,Tuğba(SuluSaray)ve daha bir çoğumuz Elif2ci olup Ahu karşıtıyız...:happy0064

Papatya ablam sakın kızma ''karşıt'' dedim diye ama ne yapalım ''Polatcıyız ''diye Ahuyuda sevmek zorunda değiliz..

mc_merve
11-05-07, 15:02
ONCELIKLE herkese selam annemden okula gitmeme azari isittikten sonra tekrardan sizlerleyim:img-hyste

black--mamba--

flaş flaş flaşş
izmir ksk da kv sini izlerken(izleyemezken)cinnet geçiren y.b. arkadaşlarının her birini 52 yerinden bıçakladı..biz dememişmiydik gençleri şiddete özendiriyo bu dizi diye bak bak yaa

siddet yok black--mamba siddet yok:)

bir konuda konusmak istiyorum ozelikle papatya bu konuda siten etmis ELIFCILER ve ahucu;ar
evet ben elifciyim bu hicbirzamanda degismicek ama hicbizaman ahuculara ayri davranmadim ki zaten boyle birseyde olamz hatta sadece ben degil diger elifi seven arkadaslarimda ahuculara ayri olarak davranmadi
hatta ahucular bizle dalga geciyo ya neyse
saka bir yana ben dunku bolumu izledikten sonra ahuya olan biraz sevgim varsada o gitti gibi sanki yada ben oyle hissdiyorum ama ben elifi cok ozledim
ayrica arkadaslar ahuyu sevenlere bu lafim evet dun biz elficiler olarak burda baya sevindim ama biliyoruzki 10 bolum sonra ahuyla polat ask yasicaklar onun icin hep bende buruk bir sevinc vardi
ama sunu bilmenizi isterimki polat ahuyu hicbirzaman ELIFI sevdigi kadar sevmicek
----------------
dun herkesin yazisini okudum repliklerden butun kisiler mennun sanirim benim gibi memati zaten super
omrun kadar konus gullu zavallim pek konusamadi bu bolum uzuntusunden ayrica ben ahuyu gulluye yakistiriyorum nedense :):img-hyste

m.alara 70 küsürlü bölümlerde ahu için ağlıyor olacaklar demissin diger arkadaslari bilmem ama benim aglimicagim kesin:img-wink:

aylince biliyorum ahuyu sevmedigimiz icin bizi biraz sinir olyuosun ama neyse umarim birgun sende elifi seversin (biliyorum hicbirzaman olmicak :)

ve aslim hortlama fikri benden cikti sanirim :img-hyste bence super fikir bunu raci ve bahadir bir dusunsun
bu arada bizi elifcilerden baska kimse anlamaz sanirim ama dunku bolumde benden fazla aglayan varmiu diye merake diyom ben bukadarinida beklemiyodum cok tskr ederim gercekten senaryo yazicilarimiza bize mukemmel bir bolum seyrettiler
hele polatin banka oturup elifle ilgili konustugu anda ben koptum zaten.umarim boyle sahneleri 3 haftada bir olsada goruruz
:happy0064

papatya senaristcilerin azrail olduguna yuzde yuz katiliyorum elifimizi oldurduler dizide bundan ala azraillikmi olurmus
:img-polic

bu arada bize kiziyosunuz ayrimcilik yapiyosunuz diye asli ya katilyiirum daha deminden beri ahuyla ilgili yazilar okuyorum iyice alistiniz ahuya :)

ve gelelim reytignlere arkadaslar bizden baska shareleri dusunen yoktur birinciyiz ama shareler yuksek diye nerdeyse diziyi yayindan kaldircaz bence shareler cok iyi aYRICA DUN EURUVISON vardi onun icin biraz ondan dusuk olabilir
birinciydik birincigiz birinci olacagiz
eee halo ne demis yavas yavas kademe kademe
:happy0064

bu arada halo demisken umarim birsey olmaz dun orda bitirdiler ailece
sinir olduk ama ben birsey olacagini dusunmuyorum:icon_sorr

ve son olarak
Bir gönülde iki sevda olamaz...

yakupoglu61
11-05-07, 15:09
bu kv nin tadında bırakılması mesajı değil öyle olsaydı kvt nin ilk bölümü reyting rekorları kırmazdı.

snn bahsettiğin Terör konulu bir Kv idi.
Tüm Türkiyenin gözü kulağı bun dizideydi herkes kilitlenmişti, haberlerde ilk verilen Kv'di...!

TERÖR le pusuyu birbirine karıştırmayalım lütfen...!

gzm
11-05-07, 15:12
Ana sayfaya gececek olan bir kac dizi var kv bunlardan biri olabilir kısa bir süre sonra karar verilecek.
Bu tür isteklerinizi asagıdaki sayfaya yazarsanız cok daha iyi olur http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=11993&page=128 r

gzm
saygılar

papatya67
Ablacım Melek yanlış bişey söylememiş ki kimler Ahu karşıtı demiş bende şahsen benim gibi düşünenleri merak ediyorum...

Melekcim Ben,Merve,Tuğba(SuluSaray)ve daha bir çoğumuz Elif2ci olup Ahu karşıtıyız...:happy0064

Papatya ablam sakın kızma ''karşıt'' dedim diye ama ne yapalım ''Polatcıyız ''diye Ahuyuda sevmek zorunda değiliz..

canım öteki arkadaşlarıda kırmayalım diyorum...benim istediğim herşey ölçülü olsun...yoksa forumumuzda azalmalar olacak gibi...hem ana sayfaya geçmek için daha fazla kv ciye ve daha saygı ve hoşgörüye ihtiyaç var...isteyen istediğini sever buna karşı değilim ama akşam ki yazıları okuyunca da, bayağı uçmuşuz...neredeyse forum ikiye bölünmüş...biz hepimiz bir yüreğiz...zaten kvt nin kaldırılmasında verdiğimiz tepkide bunu açıkca gösterdik...

bu arada ARTIK ANA SAYFA İ S T İ Y O R U Z......

yakamoz16
Mervecim hoşgeldin canım....

Çok haklsıın biz Elifcileri bizden başkası anlamaz ama Papatya biizm ablamız bizi anlar hem oda her ne kadar Ahu'ya göz kırpsada Elifcidir:happy0064

Biz sadece Ahu'yu sevmediğimizi kabullenmediğimizi söylüyoruz ve bu çok normal arkadaşlar alınmasın diye yalan söylüyecek değiliz..

Biz arkadaşların sevgilerini kabulleniyoruz onlarda kabullenecekler hem Ahu yokken Elif vardı...

Papatya abla sen canını sıkma bu her forumda var üyeler ikiye bölündümü yorumlar daha tatlı olur:img-hyste Yani ikiye bölündük diye forumda sorun olacağını sanmıyorum çünkü başka sayfalarda ikiye bölünüp bizim gibi saygılı olan üyeler yok en düzeyli ikiye bölünmüş forum biziz:good:

pinar15
slm arkadaslar bu bolum cokk guzeldi ama fazla izleyemedim neyse youtubedan fln izlerim izledigim kadariyla
erhan:herzaman oldugu gibi yine bizleri gulmektzen mafetti
polat (ahhhhn ahhhh) :iki gonulde bir sevda olmaz yazik cocuk yaa ama su kizkulesine gittigi yerde cook harikaydi ben yine tabii hungur hungur bosalttim:icon_sorr :img-cray:halo insalah olmez olurse bence dizinin tadi kacar bencee insaalah olmezz
memati hele bayiliyorum ona ya
su polatin sozude cok guzeldi ya soz geri getiricem arabasini aliyordu adamin hahaha accayip bir bolumdu yine :happy0064

elif_eylül
11-05-07, 15:15
dünkü bölümden sonra ahudan tamamen soğudum diyebilirim
tamam ahuyu sevenler var polat elifin mezarındamı çürüsün diyorsunuz ama kendi böyle istiyor biz yorumlarımızı yalnız kendi fikrimiz olarak değil polat adına söylüyoruz;
polat asla elifi unutmayacak ahuyu asla onun kadar sevmeyecek mecburi aşk onlarınki..
dünkü bölümde görüldü işte halo dayı allahın emri peygamberin kavli dedi ahunu amcasıda polat seni alırsa haberim olsun dedi(gelip istesin demek istedi heralde..) ama polat ne dedi bir gönülde iki sevda olmaz nokta.

mc_merve
11-05-07, 15:16
gzm ilgilendiginiz icin cok tskrler umarim en kiza zaman icinde ana sayfaya geceriz
papatya senin dedigin gibi olsun artik fazla elif ile ilgili konusmicam (azda konusmicam ama :)

zaten elif ile ilgili dusuncelerimi herkes biliyo:img-yes:

asli imza olayi ne oldu canim biraz daah bekleyelim istersen yakinda herkes elifci olcak o bakimdan dedim:img-hyste

yakamoz16
11-05-07, 15:21
gzd bilgi için çok sağol...

Mervecim ben çalışmaları hızlandırdım canım isim topluyorum hatta yanlışlık olmasın diye özelden soruyorum arkadaşlara nerdeyse hepsi elifci zaten yorumlarına göre soruyorum imzaya birazdan başlamayı düşünüyorum..

Ayrıca biz Ahuculara saygılıyız Ahuyu sevmesek de onlarda Ahu imzası yapabilirler kendilerine böylece kendilerine karşı inat sanmasınlar...

Jale_
11-05-07, 15:23
Arkadaşlar yapmayın, Ahu ne yapmış ki ona gıcık oluyorsunuz..ondan soğuyorsunuz.. Polat zorla onun hayatına girdi,onu etkiledi.. Durup dururken Ahu'mu taktı kancayı Polat'a.. Polat ilk bölümde Ahu'nun evine gittiğinde demogoji yaparak zorla kendini haklı gösterdi, ev satın alma hususunda..Ahu şaşırdı kaldı, eğer şuanda Ahu Polat'ın yanındaysa , oun teklifi ve istemesi yüzündedir.. Eee Polat'tan da biraz etkilenmesi normal, hangi kadın olsa ekilenirdi.. Polat'ın kendisine aşık olmasın, sevgilisi olmasını felan istediği yok ya da, Elif 'le olan saadetine bir gölge düşürmek gibi bir gayesi yok, saf ve temiz bir kız..Eğer kızılacak birisi varsa o da Haloy'du.. O yakıştırdı Ahu'yu Polat'a..:) Ama ona da laf söyleyemiyorum, ölecek galiba.. İnşallah ölmez.. Önümüzdeki hafta neler olacak, büyük merak konusu...

mc_merve
arkadaslar asliya katiliyorum ayrica benim burda kac aydir tanidim arkadaslardan bazilarida ahucu yani elifci olamsi gerekirken:img-hyste
yani ben ahuculari ben elifcileri cok seviyorum ayrica ahucu elifci diye brisye yok aslidna ben sadece polati elife yakistiriyorum o kadar:img-yes:

elif_eylül
gzm ilgilendiginiz icin cok tskrler umarim en kiza zaman icinde ana sayfaya geceriz
papatya senin dedigin gibi olsun artik fazla elif ile ilgili konusmicam (azda konusmicam ama :)

zaten elif ile ilgili dusuncelerimi herkes biliyo:img-yes:

asli imza olayi ne oldu canim biraz daah bekleyelim istersen yakinda herkes elifci olcak o bakimdan dedim:img-hyste

:img-hyste :img-hyste
evet yakında elifci olmayan kalmayacak zaten niye kıyas yapıyoruzki ahu ve elifin ne alakası var..
yalnız polat bir teklifim var deyince ahunun yüz ifadesine dikkat ettinizmi evlenme teklif edecek sandı..:img-hyste
yanlış anlamayın evlenmelerine karşı değilimde polat evlenme teklif etmez alır reddeder eski kvyi izlemeyenler bilsinler..