PDA

Tüm Versiyonu Göster : Kurtlar Vadisi Pusu (Arşiv 11)

Sayfalar : 1 2 [3] 4 5

ruzgar88
29-10-07, 16:32
hikmet e gelince yaptı yine deli yapacağını girdi devlet meselesinden çıktı evlilikten bayan ablamızda haklı olarak kaçtı ee deli hikmet bu biraz daha dursa basardı nikahı :))))

bulut memati çekişmeleri göndermeleri özelliklede imza sahnesi çok hoştu onlarda olmasa bu dizi çekilmez mi ne:)))

abdül melesi gerçekten çok uzadı sondakikanın dediği gibi o gülümseme iki ihtimal var ya hain koltuk sevdası yada plan tıkırında heheheesi:))) ama yinede çok uzattılar ben hala hain olduğundan yanayım biran önce çekseler ipinide kurtulsak diyorum :))

sorgu işine gelince istihbaratın başındaki o amca beyim bende hala o birimin başı gibi bir izlenim uyandırmamış olsada gözüm bir arslan amca aradı ama yinede sorgu sonunda patronun hala kendisi olduğunu güzel vurguladı aslında o vurgulamadı replik hoştu :)) polatın çocuğu sıkıştırıp da doğuları söyletmesi ise başka bir güzellikteydi...

bunun dışında son sahnede ise benim dikkatimi çeken şey polat arabasını bile kendisi sürmezken bütün adamları yerde çıkmış kendisi tırın tepesine ipleri çözüyor açıkçası garip geldi!!! ama senaristler demek ki işi o şekilde kıvıracaklar ne diyelim de yinede benim gözüme battı

ve tabi ki en sevdiğim şey az ahu çok dizi:))) biliyorum aranızda ahucu olanlar var bu yüzden düşüncelerimi yazmayacağım ama mutlıu olduğum ayan beyan açık :)):icon_whis

(kesik kesik old ama bu sitede benim ile oynuyor ya dur bakalım kusura bakmayın artık )

çağla7
29-10-07, 19:58
Fragman çıkmış koşuuuuuuuuuuuunnnn :img-wink:
Ama bizimkilerin o pusudan nasıl kurtulacağı ile ilgili en ufak bir görüntü yok...

zaten bir ipucu vereceklerini sanmıyordum. ama abdulheyin dövdüğü muromu tam anlayamadım , birde julide kocasını zehirliyor sanırım. zaferde parayı bulmuş ama nerden acaba . yani fragman merak gidereceğine merakımızı artırdı ama olsun çok güzel polatın konuşması harika acaba o konuşmayı kime yapıyor. birde yalçın yıldız bürokratı halletmesi için başkana gitmiş başkanda tam 4 ailenin oyuncağı oldu hani

yalcinersonmez
29-10-07, 21:02
Slm Gençler, Fragman Çıkmış izledim az önce...Nedense Bugünlerde bi unutkanlık başladı bende. Normalde Cuma Günleri Heycanla Gelip Ratinglere Bakardım Ama bu cuma Unutkanlıktan Anca Akşama doğru Bakabildim Aynı şekilde bugün...normalde frag.ın çıkması için dakikaları sayardım bugün acak kübranın yazısında gördüm...

Neyse Gelelim frag.a;

Öncelikle Ekipteki Herkes Sağlam Gördüğüm Kadarıyla; Polat,Memati,Abdülhey,Gülü,Nevzat,Pürmüz bunlar hariç operasyona katılan varmıydı bilmiorum frag.da hepsi sağlamdı...Abdülhey Birini Sandalyeye oturtmuş Tokatlıodu Tabiki Vizeden tokatlıdı kişi görünmüoddu ama yumruğu yapıştırdıpında göründü yüzü tanıdık değil...Bu bölümde Ahunun Amcası gidici galiba: Jülide Yemeğine Zehir İlacı katıodu adamda yiyodu...Aynı Zamanda Mematinin Ortağıda gidici Memati adamın kafasına Silah Dayamış vurcak gibiydi...Yıldızın Başkana verdiği resimdeki adam geçen blm bulutun öldürmesini istediği adamdı heralde devlet memuru olan...

MoOnDaNcE-11
30-10-07, 02:00
Fragman cikti . Guzel bir bolum bizleri bekliyor .

Yalcinersonmez kardesimiz saolsun uzun uzun aciklamis , bir de biz yazmayalim :img-wink:

Abdulhey'in dovdugu adam tanidik , evi bastiklarinda ele gecirdikleri terorist . Yalniz tokatlama sahnesi inanilmaz . Izlerken koptum . Bir sag bir sol acayip sistematik gidiyor .:img-yes: Julide de selcuk'un yemegine bir seyler katiyor , mushil olmadigi kesin :img-hyste

blue ivy
30-10-07, 02:27
güzel bir fragman hazırlamışlar:happy0064

yalçınında dediği gibi herkez sağlam gözüküyor,buda sevindirici,acaba tuzağı nasıl atlattılar?abdülün hazırladığı bir tuzaktı bence,acaba olaydan yine nasıl sıyrıldı?

moondance-11 alemsin ya mushil ilacı olmadığı kesinde,acaba uyku ilacı olabilirmi?selçuğu uyutup evde gizli bir araştırma peşinde olabilir?

mematinin ortağı fena birşey yaptıki kafasına silah dayanmış,ama ben mematinin ortağının gözünün içine baka baka öldüreceğini sanmıyorum,o kadar acımasız değil:icon_whis

arkadaşlar burası niye boş? eski kalabalık hali yok:icon_sorr gelinde dolduralım sayfaları:img-wink:

yakupoglu61
30-10-07, 03:11
hiç beklenmedik şekilde pazartesi ve her reklama girdiğinde gösterdiler,
gerçekten çok şaşırdım ilk kez bu kadar erken ve sıklıkla verdiğini görüyorum.

abdülün adamı tokatlamasını hiç beğenmedim sanki adam sarhoş abdülde onu uyandırmaya çalışır gibi...!

yakamoz16
30-10-07, 13:53
Fragman her reklam arasında verildide ben niye görmedim yaaa:(
Ama şimdi resmi sitedn izledim güzel bir bölüm geliyor.
Ama ben tokat sahnesini çok beğendim gayet hoş bir bu yanakdan bir ötekinden:D

Jülide Kocasını gözden çıkarmış görüldüğü üzere .
Bu kadının arkasında kesin Fuat'ın babası var adamın adını unuttum iyimi:)
Kesin kocasını onunla aldatıyor.
Tabi Jülide Yönetim kurulunada girdi hisse de aldı kocasının mallarınıda üzerine yapmışsa daha adamın yaşamasını gerektiren ne varki ama bak şimdi Ahu için üzüldüm! Bişey değil Polat'dan yardım isteyecek yine:(

Memati hiçde ortağını öldürecek gibi durmuyor ama adam gelde öldür diyor beni.
Memati'ye ters yapılmayacağını bilmiyor daha.Ama öğrenir.

Bu tersanedeki sahneyi merak ettim Bulut Mematilere doğru geliyor kesin süper bir sahne olacak.
Bayılıyorum şu Memati&Bulut ikilisine:D

papatya67
30-10-07, 15:44
fragmandan dizi güzel olacak gibi görünüyor..o çatışmadan nasıl kurtulduklarını göstermemişler ama demekki bu olacaklardan polat haberdardı ve tedbirini almıştı..abdülün dövdüğü kişi muronun adamı sanırım..muronun yerini öğrenmeye çalışıyor galiba..jülide selçuk torosu bana göre dikkat çekmeyecek bir biçimde yavaş yavaş zehirliyor..anlaşılan torosun bütün mal varlığına çabucak kavuşma derdinde..polat adamlarıyla konuşuyor..anladığım kadarıyla bu zamana kadar çomak soktukları dört kareasın işlerini değerlendiriyor..ve arkalarında hangi devletler ve istihbarat servisleri olduğunu açıklıyor..ona görede bu dört kare asla savaş stretejisi planlayacak..bence bu bölümde abdülheyin hain değilde, polatın emriyle bu işe kalkıştığı kesinlik kazanacak gibi..polatın konuşmasından anladığım kadarıyla, dört aile arasında çözülmeler başladı..kimse birbirine güvenmiyor ve hepsi birbirinin kuyusunu kazmaya çalışıyor..bu da polat için bulunmaz fırsat...aralarına düşmanlık girdimi, bu aileleri yok etmek daha kolay olacaktır..bence kurtlar vadisi pusuda konudan konuya atlamalarıda bu dört ailerin yaptığı kirli işleri göstermek içindi..mutlaka bu işledikleri konuları birbirlerine bağlayacaklardır..çünkü zaten o kirli işlerin başı bu kare aslar...

yakupoglu61
30-10-07, 15:49
Fragman her reklam arasında verildide ben niye görmedim yaaa:(
Ama şimdi resmi sitedn izledim güzel bir bölüm geliyor.
Ama ben tokat sahnesini çok beğendim gayet hoş bir bu yanakdan bir ötekinden:D

Jülide Kocasını gözden çıkarmış görüldüğü üzere .
Bu kadının arkasında kesin Fuat'ın babası var adamın adını unuttum iyimi:)
Kesin kocasını onunla aldatıyor.
Tabi Jülide Yönetim kurulunada girdi hisse de aldı kocasının mallarınıda üzerine yapmışsa daha adamın yaşamasını gerektiren ne varki ama bak şimdi Ahu için üzüldüm! Bişey değil Polat'dan yardım isteyecek yine:(

Memati hiçde ortağını öldürecek gibi durmuyor ama adam gelde öldür diyor beni.
Memati'ye ters yapılmayacağını bilmiyor daha.Ama öğrenir.

Bu tersanedeki sahneyi merak ettim Bulut Mematilere doğru geliyor kesin süper bir sahne olacak.
Bayılıyorum şu Memati&Bulut ikilisine:D

davut tataroğlunu mu diyorsun o adamın jülide gibi biriyle olacağını hiç düşünmüyorum ama olurmu olur sn haklı çıkarsın.

Bu bölümün kaçırılmayacak belkide tek sahnesi memati bulut hesaplaşmasıdır,
birbirlerine laf sokacakları kesin, BULUT tehdit edecek memati karşılık verecek.!

MoOnDaNcE-11
30-10-07, 16:56
Julide'nin kocasini davut tataroglu'yla aldattigini sanmam .O adam istese 1000 julideyi icine koyacagi harem yaptirir.:img-yes: Ustelik Julide bence guzel de degil . Uzayli gozleri var , gece karanlikta gorunce korkar insan , Avrupa Yakasindaki Cesur gibi bakiyor vallahi :img-grin2

Saka bir yana , julide kocasinin isini bitirtip ya da onu bir sekilde iceri attirip servetin ustune konmak istiyor diye dusunuyorum...

Toroslari birakip bizimkilere gelelim . :img-wink: Abdulhey eger hain degilse ( ki bence hain ) polat kimi ortaya cikarmak icin ondan boyle davranmasini istemis olabilir ki ? Vural'i mi ? Istihbarat sefini mi ?

Memati Bulut cekismesi de super acikcasi.Ama ikisi de ana karakter olduklarindan hemen birbirlerine bir sey yapmazlar , yapmaya kalkisirlarsa da senaryo geregi isin icinden siyrilirlar...

Polat'in da evlatlik edinmesi birazcik hizli oldu . Dur be oglum . Once ahu sonra cocuk :img-hyste Her sey adim adim . :img-polic

sondakika
30-10-07, 17:06
evet fragman ilginçti.. oldukça ilginç... dizi birden 4 ailenin arkasına geçti.. istihbarat birimleri.. 4 aile.. hepsi farklı ülkenin isitbartı... hadi 3 ilk akla gelen ülkelerde 4. kim.. tuhaf.. ama yeniden 4 aileye döndük..

fragmandaki polatın sözlerini ele alırsak dizi bu hafta farklı yönlerede kapı açaçak gibi.. toplantıdakilere bakarsak geçen haftaki pusudan zarar gören yok.. bunun anlamı, polatın bu işden haberdar olması.. nasıl, kimden haber aldı ağır abimiz ?!. galiba bildik isimlerden.. bu abdülün hain olmadıgına delil olabilir mi..?! kim bilir..

julide kimin maşası.. kendi hırsının mı, yabancı ellerin mi?! bekleyip göeceğiz..demek tamer yiğitte yolcu... erken gibi geldi.. bir numarasınıda görmedik..

MoOnDaNcE-11
30-10-07, 17:20
evet fragman ilginçti.. oldukça ilginç... dizi birden 4 ailenin arkasına geçti.. istihbarat birimleri.. 4 aile.. hepsi farklı ülkenin isitbartı... hadi 3 ilk akla gelen ülkelerde 4. kim.. tuhaf.. ama yeniden 4 aileye döndük..

Iyi bir noktaya degindin . Tatarogullari ABD , Hazarbeyogullari Rusya bu kesin de geri kalan ikisi kime dayaniyor anlayamadim . ( hele hele israil'in kime yakin oldugunu da anlayamadik

fragmandaki polatın sözlerini ele alırsak dizi bu hafta farklı yönlerede kapı açaçak gibi.. toplantıdakilere bakarsak geçen haftaki pusudan zarar gören yok.. bunun anlamı, polatın bu işden haberdar olması.. nasıl, kimden haber aldı ağır abimiz ?!. galiba bildik isimlerden.. bu abdülün hain olmadıgına delil olabilir mi..?! kim bilir..

Abdulhey muronun adamini dovuyordu ya galiba ordan aldilar bilgiyi.Yeni bolum baslarken yani polat o tirin arka kapisini acarken bir flashback daha gorursek sasrmayalim.

julide kimin maşası.. kendi hırsının mı, yabancı ellerin mi?! bekleyip göeceğiz..demek tamer yiğitte yolcu... erken gibi geldi.. bir numarasınıda görmedik..

Julide'ye daha ilk dakikadan gicik olmustum zaten . Akli bir karis havada bos bos geziyor koca parasi yiyor :img-wink: Tamer Yigit'i sevmistik dedigin gibi bir numarasini goremedik bizim yasimis tutmuyor bilmiyoruz o yuzden yasi tutanlara sorduk onlar zamaninda iyi taniyormus ve epey bir numarasini gormusler :img-wink:

mc_merve
31-10-07, 04:56
fragmani izledim gien baya karisikti ama guzel bir bolum olacaga benziyo

bizimkiler gine pusudan kurtulmus :) herzamanki gibi

tokat sahnesi guzeldi apdulheyin hali ne olacak merak ediyorum

bizim julide gine is pesinde umarim tamer yigit dizide erken olmez:img-yes:

bu bolumde 4 aileye yoneliyolar cokta iyi yapiyolar cunku kac haftadir pek bir konu yoktu onlarla ilgili

çağla7
31-10-07, 13:08
Iyi bir noktaya degindin . Tatarogullari ABD , Hazarbeyogullari Rusya bu kesin de geri kalan ikisi kime dayaniyor anlayamadim . ( hele hele israil'in kime yakin oldugunu da anlayamadik

Abdulhey muronun adamini dovuyordu ya galiba ordan aldilar bilgiyi.Yeni bolum baslarken yani polat o tirin arka kapisini acarken bir flashback daha gorursek sasrmayalim.

Julide'ye daha ilk dakikadan gicik olmustum zaten . Akli bir karis havada bos bos geziyor koca parasi yiyor :img-wink: Tamer Yigit'i sevmistik dedigin gibi bir numarasini goremedik bizim yasimis tutmuyor bilmiyoruz o yuzden yasi tutanlara sorduk onlar zamaninda iyi taniyormus ve epey bir numarasini gormusler :img-wink:

şu pusu bilgisini abdulün dövdüğü adamdan almış olma ihtimaline bende katılıyorum.

birde aklıma takılan bir şey var zafere para veren kaçkarlar sizden öyle birini öldürmenizi isteyeceğimki, o ölünce bütün hainler kaçacak yer arayacak demişti, ilk anda onun polat olduğunu düşünmüştüm ama tataroğlu olabilirmi.

yakamoz16
31-10-07, 13:30
Ben Davut Tataroğlu ve Jülide arasında bir ilişki olduğunu düşünüyorum hala:D
Yoksa kadın bu kadar nasıl cesaretlenir.
Güzelliği konusundada bence geçen sezon daha güzeldi bu sezon estetikmi yapmış nedir hiç hoş görünmüyor makyajındada aşırılık var:(:icon_whis

Umarım ilk sahne geçen sezonun 2. bölümündekiyle aynı olmaz şöyle biraz aksiyon görelim ama bizimkilerde öyle herşeyi bilenmiş gibi gösterilmesin inandırıcılığı kayboluyor.

ezo_gül
31-10-07, 15:52
fragmanı bende beğendim.güzel bir bölüm olacak gibi.bazı konuların niye yoğun işlendiği bu bölümde net kazanacak inşallah.polat kareasların bu işleri yaptığını hepimize gösterdi.bu işlerin kökünün kazınması hiçte o kadar kolay değil.mantiken düşününce, bu biraz zor gibi..adamların arkasında büyük devletler var ve bu devletlerin istihbarat teşkilatları var.bunların hepsiyle savaşıp, çözüme ulaşmak biraz zor.kurtlar vadisiher zaman için gerçeği gerçek gibi işleyen tek dizidir.amacı sadece izleyiciyi haftada iki saat eğlendirmek değil, eğlendirirken bilgilendirmek.

blue ivy
31-10-07, 16:03
ben jülidenin selçuğu öldüreceğini inanmıyorum,bu riski göze alamaz,otopside herşey ortaya çıkar,tabii jülide bir plan yapmıştır ama ben onun yemeğine uyku ilacı koyduğunu sanıyorum,mutlaka evde selçuğun gizli belgelerine girecektir.

yakamoz16
31-10-07, 16:40
Nesli abla baya derin düşünmüşsün valla olabilir neden olmasın ben pek Tamer Yiğit'in bu kadar erken diziden ayrılacağını düşünmüyorum zaten.

Nedense bizimkilerin o tuzaktan nasıl kurtulacaklarını değilde Bulut ve Memati sahnesini merak ediyorum:DCaba neden:img-icecr

mc_merve
31-10-07, 16:50
asli cunku bizimkiler ordan kurtulacak bu kesin :)

ama mematiyle bulutun karsilasmasinda neler olacak belli degil :)

blue ivy
31-10-07, 16:52
aslım bende çok merak ediyorum bulut memati sahnesini,umarım mematimiz bu söz düellosunda galip gelir:img-yes:

belkide jülidenin niyeti gerçektende selçuğu öldürmek,ama selçuk bu zehirlenmeden kurtulur diye umuyorum:img-yes:

MoOnDaNcE-11
31-10-07, 17:17
aslım bende çok merak ediyorum bulut memati sahnesini,umarım mematimiz bu söz düellosunda galip gelir:img-yes:

belkide jülidenin niyeti gerçektende selçuğu öldürmek,ama selçuk bu zehirlenmeden kurtulur diye umuyorum:img-yes:

Ya ben de memati bulut diyaloglarina bayiliyorum . Acayip guzel :good:

Julide sirketleri bir sekilde ele gecirirse diger 4 aileden birisine mallarini devreder gibime geliyor...

valdez
01-11-07, 18:22
Aksiyon ve para sahnelerinin bolca olacağı bir bölüm izleyeceğiz.:icon_whis:icon_whis

Bizim Zafer bu bölümde paranın iyice içinde kalacak .Malum ; Para Puşta yakışır:img-wink:

Abdülhey'le ilgili iddiamı yinelemek istiyorum;Abdül kesinlikle ve kesinlikle hain değil ! Polat tarafından planlanıp hayata geçirilmeye çalışılan bir proje gereği İstihbarat teşkilatının içindeki hainleri bulmak için Abdülhey bu şekilde davranıyor !

yakupoglu61
01-11-07, 19:12
Abdülhey'le ilgili iddiamı yinelemek istiyorum;Abdül kesinlikle ve kesinlikle hain değil ! Polat tarafından planlanıp hayata geçirilmeye çalışılan bir proje gereği İstihbarat teşkilatının içindeki hainleri bulmak için Abdülhey bu şekilde davranıyor !

valla bnde yavaş yavaş bu fikre alışmaya başladım,
özellikle polatın bu kadar rahat davranması hiç hayra alamet deil...!

selçukun ölüp ölmemesi dizide bişey değiştirmeyeciği için çok önemi yoq
ama julidenin öldürmesi bu ölümü önemli hale getiriyor...!

yalcinersonmez
02-11-07, 01:06
daha bismillah yeni başladı hemen ne reklamı:)

herneyse aynen bnm tahmin ettiğim gibi başladı tıpatıp geçenlerdede buraya yazmıştım zaten polat kapıya aslıdı döne bütün adamları öldürdüler.Ama çatışma sahnesi gerçekten güzel olmuş beğendim:)

Bu Muro ve Zaferin Ömrünü kısa görmüorum hele Zaferin Fişini Polat Çekmese Başkanla Alper çekicek...

yalcinersonmez
02-11-07, 01:35
abdülhey sonunda adamı konuşturabildi ve adamda onun kim olduğunu öğrendi:) Ama Adam Muro beni öldürür dedikten sonra Abdülün Cavabı çok güzeldi...Selçuk bu bölüm mefta olcak gerçi akşam yemeği yendi sabaha kadar nasıl ölmedi bu adam ahu şimdi polatla konuşuo ama amcası hala yaşıo bu işte bi iş var yoksa jülide yanlış tabağımı yedi:)

Polat: Aslanda Kurban Olmaz!!!

hekimoglu64
02-11-07, 01:37
ben jülidenin selçuğu öldüreceğini inanmıyorum,bu riski göze alamaz,otopside herşey ortaya çıkar,tabii jülide bir plan yapmıştır ama ben onun yemeğine uyku ilacı koyduğunu sanıyorum,mutlaka evde selçuğun gizli belgelerine girecektir.

yapmis oldugun yoruma katiliyorim bir bakima ama bir bakimada öldürebilir diyede düsünüyorum ozaman jülidenin yaptigi anlaslir ve jülideyede byebye deriz olabilir catisma sahnesi süperdi bulut ve memati sahnesinda memati galip gelecek tabikide,bu arada ahu hanimda polatin ofisini begenmedi

saygilar....

hekimoglu64
02-11-07, 01:58
arkadaslar bu abdül nasil oynuyor ya polatta ona birseyi belli etmemek icin kendine dikkat et diyor aslinda polat herseyin farkinda polat acaba neyi bekliyorki bu kadar sabirli

saygilar....

yalcinersonmez
02-11-07, 02:05
Yaw Bu Bulut Süper yea...:) "Bak Şimdiden Pozisyon İstemeye Başladı Bile:)"

Ayrıca Memati-Bulut Buluşmasıda güzeldi çok güzel laf yarışına giriolar Memati Bulutun günahını alıo ama...bulutla memati aynı kafadan ikisininde birbirine dediği gibi keşke düşman değilde dost olsalardı...Memati ne güzel cıvıttı o sahnede ya "Sen Tataroğlunu bırak bizim ekip daha şendir" işte burda biraz cıvıttı...

Merve senin fincancı gözüktü polatın ciğerini istiyo ciğeri 5 para etmez herif...

Hımm şimdi ahu mülticelerle filan ilgilenecek sahneleri fazla olur şimdi bunun artık bol bol polatla görünür
Aslında bence pek bi sakıncası yok fanatik elif-polatçılar düşünsün...Ben Elif-Polatçıyım ama Ahu-Polatada Karşı değilim bana farketmez yani...

hekimoglu64
02-11-07, 02:10
Yaw Bu Bulut Süper yea...:) "Bak Şimdiden Pozisyon İstemeye Başladı Bile:)"

Ayrıca Memati-Bulut Buluşmasıda güzeldi çok güzel laf yarışına giriolar Memati Bulutun günahını alıo ama...bulutla memati aynı kafadan ikisininde birbirine dediği gibi keşke düşman değilde dost olsalardı...Memati ne güzel cıvıttı o sahnede ya "Sen Tataroğlunu bırak bizim ekip daha şendir" işte burda biraz cıvıttı...

Merve senin fincancı gözüktü polatın ciğerini istiyo ciğeri 5 para etmez herif...

Hımm şimdi ahu mülticelerle filan ilgilenecek sahneleri fazla olur şimdi bunun artık bol bol polatla görünür
Aslında bence pek bi sakıncası yok fanatik elif-polatçılar düşünsün...Ben Elif-Polatçıyım ama Ahu-Polatada Karşı değilim bana farketmez yani...

yorumuna katiliyorum keske dost olsalardi ama buluta kötürol daha cok yakisiyor,ben asiri polat&elifciyimdir ama artik ne desekte bos sesimiz kilsildi ahu ciksin diye ama kimse duymadi bizi o yüzden bu saatten sonra benim icinde farkettmez görünür görünmez ben kvp yi izliyorum zaten sevenlerinede saygim sonsuz

saygilar....

NOT:ben jülidenin cikmasini istiyorum diziden

hekimoglu64
02-11-07, 02:24
Polat ile yakınlaşmasınlarda istediği kadar görünsün ...Hekimoğlu sen tasvip etmiyordun Ahu'yu noldu??:P

yine etmiyorum hemde gördügüm yerdetv yi degistiriyorum ama artik bagira bagira bogazim acidi yaw:P ne yapayim senaristler cikarmyiorki yada az sahne vermiyorlar artikbasaniza bu hafta cok görüldü

saygilar...

eliffpolattt
02-11-07, 02:28
yine etmiyorum hemde gördügüm yerdetv yi degistiriyorum ama artik bagira bagira bogazim acidi yaw:P ne yapayim senaristler cikarmyiorki yada az sahne vermiyorlar artikbasaniza bu hafta cok görüldü

saygilar...

Evet valla yandık....Bide dikkat ettin mi POLatın ofisindeyken yanyana yürürken Ahu Polattan uzun duruyordu annemle bi güldük yahu görmüyorlarmı bunu şaşırdım bariz belli oluyor

hekimoglu64
02-11-07, 02:29
kvp de eski müzikleri istyorum ya nerde o eski müzikler nerde o eski kv
bir cendere olsaydi cok iyi ourdu ya bu arada memati bas cok sinirli nasil geldi polata anlatiyor olaylariorda abdül yine tuhaf sekilde bakti bakalim neler olacak yine reklam girdi avrupa bölümünde arkadaslar sabahdan beri kendi kendime yaziyorum yaw nerdesiniz

saygilar....

hekimoglu64
02-11-07, 02:32
Evet valla yandık....Bide dikkat ettin mi POLatın ofisindeyken yanyana yürürken Ahu Polattan uzun duruyordu annemle bi güldük yahu görmüyorlarmı bunu şaşırdım bariz belli oluyor

evet ettim cok komik gercektende uzun görünmemek icin topukli giymiyor ahu haala polattan ümit bekliyor
birde ofisini begenmiyor hanim sosyete ya, aah ah nerde elifimiz nerde ahu

saygilar....

yalcinersonmez
02-11-07, 02:35
hımm bu bölümü baya bi sevdim yaa:)
Halo dayıyı gerçekten özlemişim be bu adamın biran önce içerden çıkması lazım yoksa her bölümde 1 sahnede gözükücek bazen oynamadığı bölümler bile olcak...

Yaw bu müzik meselesi bnm canımı sıkmaya başladı şimdilerde saçma saçma müzikler koyuyolar mesela o çocuk kitapçıyı öldürdüğünde çalan müzik bu bölümdede çalıo gıcık oluom bu müziğe aynı zamanda hikmet-Gönül sahnesinde çalan müziğede...

Nevzatta sonunda bi iş sahibi oluo zaten dünden razıydı şimdi mematiyle o ortak olcak hakan mematini mallarına çöktü ama memati onların yanına bırakmaz bunu aynı zamanda bizim "ayı" ilede hesabını görür...

Bu arada nie forum bugün ıssız ya bi ali bide ben yazıoz foruma...

hekimoglu64
02-11-07, 02:38
arkadslar arkadaslar arkadaslar korkmayin ahu polat aski olmayacak nedeni,
ahu silahnma olayina karsi eee polatta silahsiz dolaysmayan biri bence senaristler yorumlari okuyorlar izleyiciler ahu polat askini istemiyorlar diye böyle bir senaryo yazdilar bence ohh oh iyi iyi valla hadi kurtulduk ahu polat askindan :happy0064::happy0064 hadi vatana millete hayilri olsun

saygilar...

hekimoglu64
02-11-07, 02:41
hımm bu bölümü baya bi sevdim yaa:)
Halo dayıyı gerçekten özlemişim be bu adamın biran önce içerden çıkması lazım yoksa her bölümde 1 sahnede gözükücek bazen oynamadığı bölümler bile olcak...

Yaw bu müzik meselesi bnm canımı sıkmaya başladı şimdilerde saçma saçma müzikler koyuyolar mesela o çocuk kitapçıyı öldürdüğünde çalan müzik bu bölümdede çalıo gıcık oluom bu müziğe aynı zamanda hikmet-Gönül sahnesinde çalan müziğede...

Nevzatta sonunda bi iş sahibi oluo zaten dünden razıydı şimdi mematiyle o ortak olcak hakan mematini mallarına çöktü ama memati onların yanına bırakmaz bunu aynı zamanda bizim "ayı" ilede hesabını görür...

Bu arada nie forum bugün ıssız ya bi ali bide ben yazıoz foruma...

evet ya bi sen bide ben borde eliiff polat arkadasim yaziyor kimseler yokmu
gerci asagida görülüyolar cok kisivarda yazilmiyor nedense anam yorum yazarken dizi bitmis sonunu anlayamadim off yaaa neyse tkr ina bakarim artik bu blüm yavasmiydi ne bir basi biraz hareketliydi

saygilar....

yalcinersonmez
02-11-07, 02:42
aaaaaaaaa.....!!!!!!!!

Abdülhey Abdül hain Diiil!!!!

Vuralı, Başkanı oyuna getirdi...Polatın yanında...

Bi sonraki bölüm herşeyi anlatıcak ve Vuralları tuzağa düşürücekler...

Ama polat aramız nasıl filan derken Nie Polatın Bişeyden haberi varmış gibi tereddüt yaptı..??!

levoo
02-11-07, 02:44
Vay Abdül vay öyle bir oyun oynadı ki Polat'ın bile öğrenmesi riskli olur diye kimseye söylemeden devlet içindeki çatışmayı çözdü.Polat bilseydi Abdül ne yaparsa yapsın şüphelenmeyecekti ve ayrıca Vural'ın kendine güvenmesini sağlaması için bir şeyler yapması şarttı.

hekimoglu64
02-11-07, 02:45
aaaaaaaaa.....!!!!!!!!

Bi sonraki bölüm herşeyi anlatıvak ve Vuralları tuzağa düşürücekler...

gercektenmi ya sonundami oldu bu ben sonunu kacirdim yorum yazarken
demek abdül hain degilmis belliydi zaten ama son günlerdir bizde sasirdik hain olup olmadigina neyse tekrarina bakarim artik

saygilar....

tarik_naz
02-11-07, 02:47
aaaaaaaaa.....!!!!!!!!

Bi sonraki bölüm herşeyi anlatıcak ve Vuralları tuzağa düşürücekler...

Ama polat aramız nasıl filan derken Nie Polatın Bişeyden haberi varmış gibi tereddüt yaptı..??!

Valla ben de şaşırdım "başka bir iş" deyince. Yaw aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık. Ne olacağı da belli olmaz ki. Birden lafı değiştirirse şaşırmamak lazım.

Hadi Abdül ben severim seni. İnşallah Vural'ı oyuna getirir.

kv__kvp
02-11-07, 02:50
memati-bulut bu bölüm azdı ama olsun :)

sen tataroğlunu bırak bizim ortam daha şen :)

mematinin ortağa ne demeli bedriyle anlaşmış, hakanın sonunu merakla bekliyorum :img-yes:

abdül ne işler peşinde anlamadım ama...hakan yorumsuz gıcık olmaya başladım

buluta ne demeli mematiye kız ayarlamaya çalışıyo :Dbu arada bulutun kız arkadaşıda varmış :)

hikmete üzüldüm :icon_sorr göremedi sevdiğini :icon_sorr ya haloya ne demeli ama o hemşirenin acıklı bi hikayesi var gibi geldi bana :img-yes:

levoo
02-11-07, 02:50
Vural geçen bölüm Abdülhey'e planı anlatınca.Abdül arkasını dönüp gülümsemişti.Ordaki gülümseme artık planının sonucunu almasının verdiği haz da olabilir.Sinsi bir gülümseme gibiydi.

blue ivy
02-11-07, 02:52
süper bir bölümdü,memati bulut sahnelerine bayıldım,aslında bulut mematiyi çok sevdi,cesur,mert,hiç birşeyden korkmayan gözüpek cengaver olduğu için,bulut onu saf sandı yanına almaya çalışıyor mematiyi,mematininde cevabı güzeldi "sen tataroğulunu bırakıp bize katılsana,bizde daha çok şenlik var"gibi birşeyler söyledi çok komikler ikiside:img-hyste arkadaşlar haftaya mematiye çok güleceğiz,bulut ona bir kız ayarladı,bakalım memati nasıl tepki verecek çok merak ediyorum:img-hyste bak şimdi acıdım mematiye:icon_whis

abdülheyin ne yaptığını hala anlamıyorum arkadaşlar biri açıklama yapsa çok sevineceğim:img-pilot

levoo
02-11-07, 02:55
süper bir bölümdü,memati bulut sahnelerine bayıldım,aslında bulut mematiyi çok sevdi,cesur,mert,hiç birşeyden korkmayan gözüpek cengaver olduğu için,bulut onu saf sandı yanına almaya çalışıyor mematiyi,mematininde cevabı güzeldi "sen tataroğulunu bırakıp bize katılsana,bizde daha çok şenlik var"gibi birşeyler söyledi çok komikler ikiside:img-hyste arkadaşlar haftaya mematiye çok güleceğiz,bulut ona bir kız ayarladı,bakalım memati nasıl tepki verecek çok merak ediyorum:img-hyste bak şimdi acıdım mematiye:icon_whis

abdülheyin ne yaptığını hala anlamıyorum arkadaşlar biri açıklama yapsa çok sevineceğim:img-pilot

Abdülhey de devlet adamı olduğu için Polat gibi devletin içindeki çatışmayı gördü.Bunun Polat Alemdar'a nasıl yansıyacağını öğrenmek için tek başına bir plan yaptı.Onların Polat'a karşı olan düşüncelerini öğrenmek için Polat'ı satmış imajı yarattı onların gözünde.Polat'ın da bunu bilmemesi gerekiyordu ve şüphelendirdi zaten adamları.Daha sonra en son bölümde öğrenmek istediği tüm bilgileri öğrendikten sonra bu bölüm artık gerçeği açıklamanın vakti geldiğini gördü ve büyük ihtimal açıklayacak.

Aklımdaki senaryo bu.

mc_merve
olay budur mematisiz kv p olmaicagini bri daha gosterdi

ben bosuma mematiyi sevmiyorum her hareketi olay birde yalcinla ayni sahnede oldumu cok cok iyi goruntuler cikiyo replikler havada ucusuyo

cidden bu bolumu zevkle izledim 2 sahnesi haric diger butun sahneleri SIklmadan heyecanla izledim ozelikle memati ve yalcin sahnelerinde ben bir an havalandigimi hissettim neyseki annem sendne goremiyom tvyi deyince geri oturdum :)

mematinin yalcina soyledgi son replikler sen bie gel bizim orasi daha sen filan demesi superdi valla ben biel bir an istedim yalcini bizim polatlarla :)

ayrica hayat memat meselesi guzeldi bulutu bosuna sevmiyorum ben baksana biz mematiye kzi araken bulut coktan kizi bulmus gerci kiz nasil birisi o belli degil

saka maka cidden sevgi yi merak ettim :)

yani kisacasi bu bolum memati bulut superdi

gelelim esas oglana :) aldule nasilsin dediginde ben apdulun hain olmadigini o an anladim sonundada gorduk zaten yoksa polat onca seye ragmen bu kadar cok rahat olmazdi apdule karsi

aslim dedigin dogru cikti gibi hadi hayirlisi

bu arada fincanci benim icin artik bitmistir duyrulur:)

MinaSevda
slm arkdaslar yine kvp cok güzeldii:D en güzel yeri Polat bide ali bebek di :D hikmete yasik ya garibim negüzel tam bi kiz buldu derken oda gelmedii :( bence ahu polat beraber olmazsinlar ama senaristler bikere kafaya koyduklari saman yaparlar:(:( YAPMAZSINLAR YAA ...simdi elif olsaydi negüzel olurdu:(

blue ivy
02-11-07, 03:07
Abdülhey de devlet adamı olduğu için Polat gibi devletin içindeki çatışmayı gördü.Bunun Polat Alemdar'a nasıl yansıyacağını öğrenmek için tek başına bir plan yaptı.Onların Polat'a karşı olan düşüncelerini öğrenmek için Polat'ı satmış imajı yarattı onların gözünde.Polat'ın da bunu bilmemesi gerekiyordu ve şüphelendirdi zaten adamları.Daha sonra en son bölümde öğrenmek istediği tüm bilgileri öğrendikten sonra bu bölüm artık gerçeği açıklamanın vakti geldiğini gördü ve büyük ihtimal açıklayacak.

Aklımdaki senaryo bu.

çok mantıklı bir yorum,sanırım abdülün günahını boşuna almışım,gerçi geçen haftaya kadar hep abdülü korumuştum,yinede inanamıyordum,senaristler abdül karakterini bizden böyle soğutamazlar diye düşünüyordum,bu hafta içim daha rahat:img-yes:

kv__kvp
02-11-07, 03:08
slm arkdaslar yine kvp cok güzeldii:D en güzel yeri Polat bide ali bebek di :D :(

o sahne zaten tartışılmaz :)

hele bebeği öpe öpe götürüşü :good:

dikkatimi çektide bu bölüm erhanı az gördük ama ahuyu çok gördük :(
erhan daha eğlenceli oluyodu keşke onun sahneleri çoğalsa :img-yes:

nevzatta voleyi vurdu :) mematiye ortak oldu :)

ortaklık demişken bulutla memati ortak olsa nasıl olurdu acaba :)

hekimoglu64
02-11-07, 03:19
SELAM ARKADASLAR

ya son reklamdan sonrasi kacirdim biri bana anlatirmi nolurrrrrrr

bengisu willkommen in kurtlar vadisi basligi:P hosgeldin
ya sonunu bende kacirdim sanirim abdül hain degilmis oyun oynamis
ben sana özelden izleyecegin adresii vereyim simdi izleyebilirsin hemen

saygilar....

abdullah_54
02-11-07, 03:25
Abdulhey´in hain (gerçi bu tabir ne kadar doğru ? Eğer göründüğü gibi ise bile olay o bunun doğruluğuna inandığı için yapıyor bunu) olması ciddi izahat gerektirir.

"Nasılsa bir düşünen var" deyip düşünmeyen‚ aldığı emirleri bir iman meselesi gibi telakki ettiğini ve sorgulamadığını mahkeme sahnesinde ifade eden bir karekterin birden bire hırs yapıp 1. adam olmak istemesi akla makul gelmiyor.

Ancak ben olandan Polat´ın haberinin olduğunuda sanmıyorum‚ Abdülhey ondanda habersiz bir oyun çeviriyor olabilir belkide tam bunu söyleyecekti bölüm bitti.

Kim bilir... :img-cool2

*bengisu*
02-11-07, 03:30
ya abdülün hain deil diyosunuz ama belli deilki yani bence hain cunki polat kac kere bana soylemek istedin bise warmi diyo ama adamda tin yok ,soylecek bise yok abi diyo hain iste hain:img-cool2

*bengisu*
02-11-07, 03:32
nedense abdül bana cok gicik gelmeye basladi ya polata nassi ihanet ediyo bu salak ,ya bide su ahu nun yerine biri girse cok mutlu olcam bence bu diziye hic yakismiyo

hekimoglu64
02-11-07, 03:40
nedense abdül bana cok gicik gelmeye basladi ya polata nassi ihanet ediyo bu salak ,ya bide su ahu nun yerine biri girse cok mutlu olcam bence bu diziye hic yakismiyo

ahu konusnda cok haklisin ama abdül konusunda yaniliyosun hepimiz gibi
abdülhain degilmis arkadasim bakalim haftaya neler olacak

saygilar....

Melal
02-11-07, 03:58
Bu bölüm Bulut-Memati ikilisi süperdi repliklerine bayıldım.
Senaristlerimizden rica ediyorum her bölüm Bulut&Memati atışması olsun.:)
Bakalım merak ediyorum haftaya Bulut'un gönderdiği kadın gelince Memati ne tepki verecek.:)
Bulut'u her geçen bölüm daha bir sevmeye başladım bir oyuncu kötüyü bu kadar mı iyi oynar.
Pusu'nun Teröre kaydığı aşikar ortada artık.
Abdülhey hain mi değil mi bence haftaya belli olacak.
Eğer Polat'a kurulan tuzaktan bahsederse hain değil ama ya bahsetmezse işte o zaman olanlar olacak.
Hüseyin sıkıntılarda bana öyle geliyor ki sonunda yine Polat'ın yanına gelecek.
Ama Hakan'a yaptıklarını yakıştıramadım Memati'nin onun kafasına sıkması yakın zaten.:)
Önümüzde ki hafta KVP'nin daha şenlikli ve daha tempolu olacağını düşünüyorum bu bölüm nedense yavaş geldi bana.:)

*bengisu*
02-11-07, 04:59
ahu konusnda cok haklisin ama abdül konusunda yaniliyosun hepimiz gibi
abdülhain degilmis arkadasim bakalim haftaya neler olacak

saygilar....

bence abdülün hain olup olmadigi haftaya belli olcak ,dizinin sonunda sanki deilmis gibi algilandi. belki haftaya yok bise abi deyip gecistirede bilir ,yapilan planlari polata anlatsa bile bikere polatin arkasindan is cevirdigi icin polatin güveni sarsilacak ve hic bisey eskisi gibi olmayacak

hekimoglu64
02-11-07, 06:41
bence abdülün hain olup olmadigi haftaya belli olcak ,dizinin sonunda sanki deilmis gibi algilandi. belki haftaya yok bise abi deyip gecistirede bilir ,yapilan planlari polata anlatsa bile bikere polatin arkasindan is cevirdigi icin polatin güveni sarsilacak ve hic bisey eskisi gibi olmayacak

abdülün hain olup olmadigi haftaya belli olacak ama bence hain degil
birkere söyledi artik poltta neymis degince bitti haftayki bölümde söyler yalan söylerse zaten polat anlar yüzde 95 hain degil bence.
bu arada bu bizim bulut yine bizim mematiye bir kizz buldu ya gerci kizi haftaya
görecez,bu kiz bulutun adina calisipta mematiyi pusulamasin yani kiz ajan olmasin valla olurmu olur gerci kizz,bulutun arkadasinin arkadasi onlardada hic ajan havasi yok ama sonra bulut kizi mematiyle bulusturmadan önce derse benim adima calisacaksin bu adami pusulayacaksin diye felan filan iste ya ne bileyimya gece gece böylebir fikir geldi aklimada

burasi kutrlar vadisi pusu neyin ne olacagi belli degil ins yaniliyorumdur neyse hayirli geceler

saygilar....

byn_şaşmaz
02-11-07, 11:14
polatın espirili sahnelerine bayıldımmm hep böyle görmek istiyoruz ve ali bebek de kucağına çoookk yakıştıı

ahununda kıyafetleri bazen güzel bazen çookk kötü biraz dikkat edilse basın toplasında giydiği neydi oylee

memati&bulut allahım sonunda bu ikili dost olmaya doğru gidiyor dizinin bitaneleri bulut dost olsunki ömrüde uzun olsunn

hakan da bu bölüm ettiğini bulacakk mematinin elinden mal alacakmışş görürüm ben onuu

hakanla hüseyinde hainlik yapmaktan farksızdılar

ARMESA
02-11-07, 12:23
güzel bir bölümdü önümüzdeki hafta daha iyiolacak gibi
bulut memati sahneleri süperdi replikler harikaydı .. :img-yes:

yakupoglu61
02-11-07, 13:41
Abdulhey´in hain (gerçi bu tabir ne kadar doğru ? Eğer göründüğü gibi ise bile olay o bunun doğruluğuna inandığı için yapıyor bunu) olması ciddi izahat gerektirir.

"Nasılsa bir düşünen var" deyip düşünmeyen‚ aldığı emirleri bir iman meselesi gibi telakki ettiğini ve sorgulamadığını mahkeme sahnesinde ifade eden bir karekterin birden bire hırs yapıp 1. adam olmak istemesi akla makul gelmiyor.

Ancak ben olandan Polat´ın haberinin olduğunuda sanmıyorum‚ Abdülhey ondanda habersiz bir oyun çeviriyor olabilir belkide tam bunu söyleyecekti bölüm bitti.

Kim bilir... :img-cool2

son cümlene bnde katılıyorum polatın hiç bir şeyden haberi yok zaten herkesi şaşırtanda bu polatın halen hiçbirşey anlamaması...!

abdülün hain olup olmadığını söylemek gerçekten zor üyük ihtimalle haftaya bunu öğreneceğiz ama son sahnede sinyal verdiler,
böyle bir hainliği kabul etmemiz zaten çok zordu ,senaristler abdüle verdikleri hainlik süsüyle diziye heyecan ve konu kattılar...!

aylince
02-11-07, 13:57
çok güzeldi.süperdi.ahu,ahu-polat,polat-bebek,polat-ömer baba,memati-yalçın en güzel sahnelerden:) en güzel sahne ahu-polat:) senaristlerimize güveniyorum, artık ahuyu niye az gösteriyorlar anlamında yorumlarımda tepki göstermeyecegim,onlar bilirler.sadece zaman..diye yorum yapmıştım.çok dogru yorum yapmışım sevindim.senaristlerimize teşekkürler:)

çağla7
02-11-07, 15:37
dünkü bölüm harikaydı. memati bulut atışmaları 1 numara ahu bu bölüm iyiydi. polatın dallas ailesi benzetmesine bayılıyorum. abdulheye gelince hep hain olduğunu düşündüm ama son sahne hain değilmiş iması yaptı galiba abdulhey polattanda gizli işler çevirdi ve kesin olan tek şey düğümün önümüzdeki bölüm çözüleceği.birde polata bebek çok yakışmıştı. hakan beni iyice sinir etti.

burçinn
02-11-07, 17:05
arkadslar arkadaslar arkadaslar korkmayin ahu polat aski olmayacak nedeni,
ahu silahnma olayina karsi eee polatta silahsiz dolaysmayan biri bence senaristler yorumlari okuyorlar izleyiciler ahu polat askini istemiyorlar diye böyle bir senaryo yazdilar bence ohh oh iyi iyi valla hadi kurtulduk ahu polat askindan :happy0064::happy0064 hadi vatana millete hayilri olsun

saygilar...
bana hiç kurtulduk gibi gelmiyor alicim ne yazık ki:(şu dizide tek sinir olduğum insan ahu valla onun yüzünden pek yorum yapasım gelmiyor.bir de kesinleşti ya ahuyla polatın aşk yaşayacağı yazık oldu bence...polatı eskisi gibi sevmiyorum zaten artık.esprileri,şakaları bile sinir etmeye yetiyor.çünkü o esprileri, karşısında oturup pişmiş kelle gibi sırıtıp anlamsız anlamsız bakmaktan başka birşeye yaramayan ahuya karşı yapıyor.aman ne komik ne komik...ayrıca o dünyanın içinde olan bir kadın nasıl bu kadar aptal olabilir ki?polat anlatıyor anlatıyor kadın hala anlamıyor bön bön bakıyor.o hayatı yaşayan biri bu kadar salak olabilir mi?saçma geldi bana. neyse elifi öldürdüler yerine geçirecekleri insan ahu-nefise olmasaydı keşke.
ben de çoğu yoruma katılıyorum bu dizi sadece memati ve bulut için bile izlenir zaten şu anda daha çok onlar için izliyorum:)karşılaşmaları çok komikti.memati nevzata adam tek geliyor gir içeri rezil etme beni dediğinde çok güldüm:Pbulut mematiyi laf olsun diye kendi ekibine çağırdığında mematinin cevap da çok iyiydi:)ikisinin mimikleri ve replikleri çok güzel.senaristler sahnelerini arttırır inşallah diyelim:)
ben beğenmedim bu bölümü.sadece ahunun sahnelerinin fazla olmasından ötürü değil(o zaten başlı başına bir bayma nedeni benim için) genel olarak sıkıcı br bölümdü bence.ayrıca şu abdül konusu açıklığa kavuşsa iyi olacak.biraz uzadı gibi...

eliffpolattt
02-11-07, 17:11
Memati ve bulut süperler.....Bu hafta dediğimiz oldu mematiyi bir kadın ile ilk defa izleyeceğiz çok merak ediyorum tepkisini.....

Polat'ın Ahu hanıma espiriler yapması yine forumda çıkan Polat eski polat değil espiri yapmıyor gülmüyoru kanıtlamak içindi Ahu zaten Polat a dese gülüyor oda heralde soğuk eleştirilerini azaltmak için bakın Ahu gülüyor imajı ....Ah ah Elif öylemiydi bir gülerdi Polat mest olurdu.....:img-in_lo

burçinn
02-11-07, 17:23
Memati ve bulut süperler.....Bu hafta dediğimiz oldu mematiyi bir kadın ile ilk defa izleyeceğiz çok merak ediyorum tepkisini.....

Polat'ın Ahu hanıma espiriler yapması yine forumda çıkan Polat eski polat değil espiri yapmıyor gülmüyoru kanıtlamak içindi Ahu zaten Polat a dese gülüyor oda heralde soğuk eleştirilerini azaltmak için bakın Ahu gülüyor imajı ....Ah ah Elif öylemiydi bir gülerdi Polat mest olurdu.....:img-in_lo

ama yapmacık oluyor bence...bu arada avatardaki resmine bayıldım yakışan çift dediğin böyle olur yaa onları gördükten sonra bunların nesini seveyim ki.polatın surat asmasını tercih ederim ben.ahuya sırıtacağına hiç sırıtmasın daha iyi.ama umudum yok artık.baksana jülide dedik o kadar sevdik o bile bizim yanımızda değil.insan o ilacı ahuya koyar selçukla ne uğraşıyorsun sen.koysana ahuya ölsün gitsin...boşuna mı destekliyoruz seni burda biz:)eşref saatinde bir ara bir laf gördüm hoşuma gitti ben de polata uyarlıyorum:polat ahuya kalacağına bu dünya batsın:)
mematinin tepkisini ben de çok merak ediyorum.:img-wink:

sondakika
02-11-07, 17:24
kv pusuda herşey yolunda mı?! henüz halkın teveccühü eski kıvamda değil, bu gözle görünür biçimde ortada. demek birşeyler hala eksik. ama dizide emin adımlarla yolunda giden tek şey; müzikleri...

kurtlar vadisi pusu, konsept olarak, kurgusundaki sağlamlık olarak hala, ne eski vadi nede kurtlar vadisi terörü yakalamış durumda... hedef, tam olarak ne belli değil... ana güzergah henüz anlamışmış değil... buda dizinin kavranmasını, takibini, heyacanını etkilemekte... hedet net olmayınca karakter bollugu senaryoya yansımıyor.. jenerikte onca isim var ama haftalar geçmesine rağmen onca karakteri adam akıllı görmek mümkün değil. mesala bu hafta haloyu gördük forum halkında bir sevinç.. oda yüzeysel.. oldukça sıradan.. dizinin duygu ayağı hepten Allaha emanet... eski vadiyle kıyas kabul görmeyecek kadar uzak.. buda dizinin kurgusunun alalacale yapıldıgının kanıtı..

izleyici kesimin bir memati bulut sahnesi şahaneydi demesi oldukça düşündürücüdür.. hasbel kader önceki vadide bu tarz sahneleri bol görürdük.. bu kısma dikkat.. polat hep operasyonda görmek.. tek başına her işe koşturması.. işte gözde gönülde kız kuleli sahneleri istiyor.. uzatmayalım karakterler dengeli gelmiyor,konular kopuk, duygu eksik bunlarda ratingler yansıyor..

dizide kimsenin dikkat etmediği bir sahne var; polatın brifingi. tahtayıda kullandıgı bizzat eliyle çizdiği vede diliyle izah etmeye çalıştıgı tablo; aslında polatın kurmaylarına değil, bizlereydi.. o kadar yazıldı çizildi. kopukluk var... konular arasında kopuklu var, belli bir potada birleşme yok diye.. konu çok, cephe çok... buda dizinin takibini güçleştiriyor şikayetlerine cevap niteleğindeydi. lakin konunun çoklugu cephenin genişliği o kadar ayan beyan ortadaydı ki; mematinin ağzından:" usta madem bu işi kaçkarlar yapıyor muro neyin nesi" sorusunu karşısında polatın; " at izi it izine işte bu noktada karşıyor " demesi düşündürücü.. hakikaten bu dizide at izi it izine fena karıştı.. senaristlerin dikkat etmesi lazım...

çatışma sahnesini anlamış değilim... muronun adamlarının çogu hemen hemen öldü gibi peki o kaçış neden?! makinalı silahlarla tarama yapılmakta tamam araçların isabet alması iyi düşünülmüş.. kontaynıra birtek kurşunun isabet olmaması ilginç.. hadi çekirdek kadroya birşey olmasın kabul, polatın bir tek adamının isabet almaması, yaralanmaması komik kaçtı.. pusu kavramının altını boşalttı... azizim bizde eğitimli askerlerin bile düştüğü pusu onlarça şehit oluyor.. ilginç gerçekten... muronun peşinde ol, adamlarının alayını öldür, tam alacağın kelle elinde olsun gerisin geri kaç?! nedir amaç anlamış değilim..

dizide artık suyu çıkan başka bir konu daha var; abdülhey.. yahu azizim taa "13. bölüm fragmanında abdülhey hain mi?" sorusunun cevabını alacaktık.. 15. bölümde bitti.. böylesi konular milletin merakını celp etmekten öte bayar.. sıkar yorar.. bu ayrıntıya nasıl dikkat edilmez.. oldukça düşündürücü.. iş bu saatten sonra abdül hain olsa ne yazar olmasa ne..

dizide dikkat unsuruda bitmiş... polat ve ekibine bir pusu var.. yani izleyici kesimi merakta.. dahası heyacan alabildiğince yüksek olacak..amaç bu.. bir fragman geliyor.. tamam fagmandaki sözler oldukça makul.. bir o kadarda etkileyicide.. lakin görüntüler skandal.. bir pusu var.. adı pusu.. tuzak.. hemde silahlı.. orada ölen olur, yaralı olan olur.. fragmandaki görüntüleri bakıyorsun cümle eşraf polatın etrafında.. soralım, o görüntüleri gören ademoğlunda heyacan kalır mı?! al mesala bende kalmadı.. hemde zerre.. eski vadi fragmanları geldide gözümün önüne.. dikkat önemli..

bütün bunları yazma sebebimiz tabiki suyu bulundırmak değil.. işi hafife almak hiç değil.. dizimizi tekrar kıvamında görmek.. tabiki ilki gibi olmuyor hiç bir eser.. ikinci serinin ilkinin başarısının geçtiği eserler dünyada oldukça nadirdir. bu gerçeğin farkındayız ama birazcık gayret olması pekte fena olmaz..

sondakika...

burçinn
02-11-07, 17:41
kv pusuda herşey yolunda mı?! henüz halkın teveccühü eski kıvamda değil, bu gözle görünür biçimde ortada. demek birşeyler hala eksik. ama dizide emin adımlarla yolunda giden tek şey; müzikleri...

kurtlar vadisi pusu, konsept olarak, kurgusundaki sağlamlık olarak hala, ne eski vadi nede kurtlar vadisi terörü yakalamış durumda... hedef, tam olarak ne belli değil... ana güzergah henüz anlamışmış değil... buda dizinin kavranmasını, takibini, heyacanını etkilemekte... hedet net olmayınca karakter bollugu senaryoya yansımıyor.. jenerikte onca isim var ama haftalar geçmesine rağmen onca karakteri adam akıllı görmek mümkün değil. mesala bu hafta haloyu gördük forum halkında bir sevinç.. oda yüzeysel.. oldukça sıradan.. dizinin duygu ayağı hepten Allaha emanet... eski vadiyle kıyas kabul görmeyecek kadar uzak.. buda dizinin kurgusunun alalacale yapıldıgının kanıtı..

izleyici kesimin bir memati bulut sahnesi şahaneydi demesi oldukça düşündürücüdür.. hasbel kader önceki vadide bu tarz sahneleri bol görürdük.. bu kısma dikkat.. polat hep operasyonda görmek.. tek başına her işe koşturması.. işte gözde gönülde kız kuleli sahneleri istiyor.. uzatmayalım karakterler dengeli gelmiyor,konular kopuk, duygu eksik bunlarda ratingler yansıyor..

dizide kimsenin dikkat etmediği bir sahne var; polatın brifingi. tahtayıda kullandıgı bizzat eliyle çizdiği vede diliyle izah etmeye çalıştıgı tablo; aslında polatın kurmaylarına değil, bizlereydi.. o kadar yazıldı çizildi. kopukluk var... konular arasında kopuklu var, belli bir potada birleşme yok diye.. konu çok, cephe çok... buda dizinin takibini güçleştiriyor şikayetlerine cevap niteleğindeydi. lakin konunun çoklugu cephenin genişliği o kadar ayan beyan ortadaydı ki; mematinin ağzından:" usta madem bu işi kaçkarlar yapıyor muro neyin nesi" sorusunu karşısında polatın; " at izi it izine işte bu noktada karşıyor " demesi düşündürücü.. hakikaten bu dizide at izi it izine fena karıştı.. senaristlerin dikkat etmesi lazım...

çatışma sahnesini anlamış değilim... muronun adamlarının çogu hemen hemen öldü gibi peki o kaçış neden?! makinalı silahlarla tarama yapılmakta tamam araçların isabet alması iyi düşünülmüş.. kontaynıra birtek kurşunun isabet olmaması ilginç.. hadi çekirdek kadroya birşey olmasın kabul, polatın bir tek adamının isabet almaması, yaralanmaması komik kaçtı.. pusu kavramının altını boşalttı... azizim bizde eğitimli askerlerin bile düştüğü pusu onlarça şehit oluyor.. ilginç gerçekten... muronun peşinde ol, adamlarının alayını öldür, tam alacağın kelle elinde olsun gerisin geri kaç?! nedir amaç anlamış değilim..

dizide artık suyu çıkan başka bir konu daha var; abdülhey.. yahu azizim taa "13. bölüm fragmanında abdülhey hain mi?" sorusunun cevabını alacaktık.. 15. bölümde bitti.. böylesi konular milletin merakını celp etmekten öte bayar.. sıkar yorar.. bu ayrıntıya nasıl dikkat edilmez.. oldukça düşündürücü.. iş bu saatten sonra abdül hain olsa ne yazar olmasa ne..

dizide dikkat unsuruda bitmiş... polat ve ekibine bir pusu var.. yani izleyici kesimi merakta.. dahası heyacan alabildiğince yüksek olacak..amaç bu.. bir fragman geliyor.. tamam fagmandaki sözler oldukça makul.. bir o kadarda etkileyicide.. lakin görüntüler skandal.. bir pusu var.. adı pusu.. tuzak.. hemde silahlı.. orada ölen olur, yaralı olan olur.. fragmandaki görüntüleri bakıyorsun cümle eşraf polatın etrafında.. soralım, o görüntüleri gören ademoğlunda heyacan kalır mı?! al mesala bende kalmadı.. hemde zerre.. eski vadi fragmanları geldide gözümün önüne.. dikkat önemli..

bütün bunları yazma sebebimiz tabiki suyu bulundırmak değil.. işi hafife almak hiç değil.. dizimizi tekrar kıvamında görmek.. tabiki ilki gibi olmuyor hiç bir eser.. ikinci serinin ilkinin başarısının geçtiği eserler dünyada oldukça nadirdir. bu gerçeğin farkındayız ama birazcık gayret olması pekte fena olmaz..

sondakika...
bence çok güzel bir yorum olmuş katılıyorum...dünkü bölümün başını izlemedim çünkü nasılsa polat kurtulacaktı!!!heyecanı düşük dizinin ve bence kesinlikle senin söylediğin şeyler bunda etkili.ben de pusu başladığından beri aynı fikirdeyim hedef net değil,çok olay var,herşey karma karışık.bu da dediğin gibi takibi zorlaştırıyor.heyecanı düşürüyor.dün açıkladılar amaçlarını falan ama o kadar genel bir amaç ki...bu dört aile bir işe girişecek polat da o işleri bozacak.yani bu çok net bir hedef değil,heyecanlı da değil.diğer kv gibi olmasını ben de beklemiyorum çünkü bu senin de yorumladığın gibi dünyanın her yerinde böyledir.ikinci seriler ilki kadar başarılı olmaz ya da bu zor bir iştir.benim için elifin ve bazı oyuncuların olmaması başlı başına diziden alınan keyfi azaltıyor ama en azından daha net olaylarla heyecan arttırılabilir.abdülhey olayı uzadıkça o işin de heyecanı kaçmaya başladı.artık umarım bu bölümde abdül konusu tamamen bir çözüme kavuşur...

Jale_
02-11-07, 17:58
Merhaba, dünkü bölüm çok güzeldi. Çok keyifliydi. Senaryo oturuyor. Bir çok şeyin cevabını da vereye başladılar. Bulut'a olan hayranlığım her geçen gün artıyor.. Selçuk Toros'un akıbetini de merak ettim..
Polat'ımız her zamanki gibi müthişti. Çatışma sahnesindeki performansına bittim. Ahucum ise süperdi. Bolca sahnesi vardı. Kıskananlar çatlasın ne diyim.:):) Laf söyletmem valla.. Laf söyleyende artniyet ararım. İşte Polat Alemdar'a yakışan kadın bu diyor insan görünce. Asaleti , güzelliği ve zerafetiyle. Yine güzelliğiyle, büyüledi.. Oyunculuğunu gözle görülür bir şekilde baya geliştirmiş. Hiçbir hata da göremedim. O Polat'la sahneleri ne şekerdi öyle ya.. Bayıldım resmen.. Çok hakediyor bu kız Polat'ı çok..:):)

psikopat90
02-11-07, 18:03
ahh vadim ahh ahh polatım ahh...ben izleyemmiyorum ya ondan eski kıvamında değil bence.aksiyon tam müzik tam laf dalaşı tam hele memati ile bulut un racon yarışı süperdi valla o bölümü izleyebildim bir doğru düzgün.her bölüm polat yeni düşmanlar ediniyor ölüm tehlikesi atlatıyo tv tarihinin en zor öldürülmesi insanı oldu benim polatım.bruce willis halt etmiş!

YASİN
02-11-07, 18:50
polat çok aptallaştırıldı bence hala hiç bir şeyin farkında değil insana bu kadar da olmaz dedirtiyor resmen ..taner i konuşturmayan abdül davasını polat çok çabuk kapattı resmen :img-wink: abdülhey e dikkat dendi polat a polat ise ben adamlarıma güveniyorum havasında bu iş hakkaten kabak tadı verdi :mad72:

ahu-polat sahnesi hakkında arkadaşlara katılıyorum çok yapmacık bir sahne olmuş hayır yani nefise karatay ada yazık zorla güldürüyorlar kızı :) şu dizide en çok sevdiğim adamda hüsnü bey nasıl tenzip buyurursanız adam süper :happy0064

bir an önce şu abdül olayı bağlansın hakkaten sıkıcı olmaya başladı herkese iyi yorumlar :img-wink:

_sEz!N_
02-11-07, 19:46
Dünkü bölüm süperdi.. Herkezin dilinde Bulut var. Tabi ki benim de. Hmm bir de Ahu var tabiki de. O saheneleri beğenmediğini iddia edenlere zerre inanmıyorum. Çünkü süperdi.. Yavaş yavaş gelişiyor işte. Ahu dün süperdi. Performansı çok güzeldi. 13. bölüm en iyi performans diyordum ama 15 onu solladı bence. Polatla iletişimleri çok şeker ya..Ahuya gittikçe çok ısınıyorum, daha çok seviyorum onu..

Polat'ım zaten tartışılmaz, yine gösterdi kendini dünkü bölümde Necati Şaşmaz.
Final heyecanlı bitti. Abdül neler yumutlıcak bakalım, görücez.:)

hekimoglu64
02-11-07, 20:55
herkese iyi günler iyi aksamlar arkadaslar cok sinirliyim ya ratingleri gördünüzmü
ne bu ya niye kvp nin ratingleri artik eskisi kadar iyi degil annem dizisi bile gecmis,ya arkadaslar bu diziyi sali gününe alsalar eminimki binbirgece de gececek ratinglerde cok yazik oluyor ya senaristler acil cözüm bulmalilar.

ben bunu bazi oyunculara bagliyorum ve dizide hep aynioyuncular görülüyor digerleri nerdeyse hic görülmüyorlar tabiki seyircide normal olarak SIkIliyor
kadro iyi degil bence acil cözüm bulsunlar su ahuyuda artik cikartsinla ya ben sahsen ahu sahnelerinde kanali ceviriyorum evinde rating cihazi olanlarda benim gibi yapyorsa yani ahuyu begenmeyenler kanali degistiriyorlarsa ahu cikinca buda belki ratingi engelliyordur neyse cok sinirliyim eski kv yi istiyorum elifii istiyorum

saygilar.....

YASİN
03-11-07, 01:35
herkese iyi günler iyi aksamlar arkadaslar cok sinirliyim ya ratingleri gördünüzmü
ne bu ya niye kvp nin ratingleri artik eskisi kadar iyi degil annem dizisi bile gecmis,ya arkadaslar bu diziyi sali gününe alsalar eminimki binbirgece de gececek ratinglerde cok yazik oluyor ya senaristler acil cözüm bulmalilar.

ben bunu bazi oyunculara bagliyorum ve dizide hep aynioyuncular görülüyor digerleri nerdeyse hic görülmüyorlar tabiki seyircide normal olarak SIkIliyor
kadro iyi degil bence acil cözüm bulsunlar su ahuyuda artik cikartsinla ya ben sahsen ahu sahnelerinde kanali ceviriyorum evinde rating cihazi olanlarda benim gibi yapyorsa yani ahuyu begenmeyenler kanali degistiriyorlarsa ahu cikinca buda belki ratingi engelliyordur neyse cok sinirliyim eski kv yi istiyorum elifii istiyorum

saygilar.....

ben şaşırmıyorum reytinglere yani en basitinden bugün yazdım gerçi ama bu abdül konusu sizcede gereğinden fazla uzamadı mı ? polat karakterinin özelliği kalmadı yani bu olay karşısında kitlendi kaldı polat en basitinden taner meselesinden sonra insan abdülhey i izlettirmez mi yani nerde eski polat karakteri .....

ahu ya değineyim o sahneler biraz samimiyetsiz oluyor bu geçen bölümde çok belli oldu zorla gülme nasıl olur gördük yani . hayır komik bir şey söylese polat bide :icon_whis dizi böyle giderse reytingler dahada düşebilir benden söylemesi iyi yorumlar herkese ...

grimace_88
03-11-07, 17:31
Diziyi hiç kaçırmadan izlemeye çalışıyorum ama derslerden nete girmeye fırsat bulamadığım için ne zamandır yorum ekleyemiyordum.bu haftaki bölüm bence güzeldi..Ama bu abdül meselesinden cidden sıkılmaya başladım..adamın her bakışının hareketinin altından bişi çıkacakmış gibi geliyor sürekli..Reytinglerle ilgili ise pek birşey söylemeyeceğim..Tek söylemek istediğim,eğer senaristler bişiler yapmazsa gidişhat pek parlak görünmüo..:img-pilot

anita
03-11-07, 17:50
bu bölum hakkinda aslinda yapilacak tek yorum bullutun ve mamatinin sahnesinin en iyi ilgi cekici tek olayiydi polat ahu konusuna deginmeye gerek yok muhdesem bir ask olmuycagi ahunun o gülusundeki samimiyetsizligiydi kadin rol yapmaktan aciz :) dizide cok eksiklikler var nerde o güzelim türkuler unutuldu bu diziyi halka sevdiren faktörlerden biride buydu bu unutuldu en önemlisi polatin zekasida zayiflatildi nerde o eski polat cok hayretler icindeyim her bölum belki bu bölumde eski polata benzer bir zeka örnegi sunar diyorum her defasinda hayal kirikligi

konu suku

1.dizide ask yok
2.dizide hala oturmus bir tam konu yok
3.eski tadi hele hic yok

ruzgar88
03-11-07, 20:58
yine hoş bir bölümdü ...
tabi ki benim favori sahnem yine minik alimiz ve polat sahnesiydi sahnede yine gözüm elifi aramadı desem yalan olur ama artık aramak da sanırım saçmalık oluyor ...ölenle ölünmüyor deniliyor ama başka dizilerde kanallarda özgüyü görüncede kabullenmek zor oluyor...

bir diğer favori sahnem ise deli hikmet ile ömer baba sahnesiydi... ne kadar da güzel konuştu ömer baba :) ama hikmete çok üzüldüm :( bayan ablamızı beklemesi gelmemesi ee ablamızda haklı ikinci kez gördüğü birinden evlenme teklifi almak sindirilir bir şey mi değil de işte hikmet adı ile sanı ile deli hikmet:)

halo dayının hemşire ile konuşması ve özellikle parmağına baktığı anda izlenmeye değerdi artık polatı bıraktı kendi derdine düştü:)))

memati ve bulut sahnesi özelliklede replikleri süpperdi en çok beğendiğim sahnelerden biriydi ... bizim senaristlerde durdular durdular bütün adamlarının birden başını bağlamaya kaltılar her ne kadar mematinin ki baş bağlama olmasada:)

anlaşılan dizide kan az akıyor bayan oyuncu alıp biran önce hakkın rahmetine kavuşturmak istiyorlar:)

julidenin ilacıda tartışmaya değer galiba yavaş yavaş öldürecek amca beyide kim için çalışıyor yada ne için merak konusu belkide sadece aşığına kavuşmak içindir:))

ve evet yine sevmediğim sahneler ahu polat ... ama galiba artık kaçarımız yok bu ilişkiye öyle yada böyle bir şekilde başlayacaklar . ahunun gelip de polata bir şeyler danışması aptalcaydı o senin neyin be kızım adam seni reddetmiş hala....üstüne üslük danışıyor ardından da gidip yapıyor tartışılır...

ve abdül galiba ikilemde kaldı sadece abdül değil senaristler ve izleyicilerde ikilemde .. alınan tepkilerden dolayı abdülü hain yapmaktan vazgeçmiş gibi bir halleri vardı ama bu iş de sıktı biran önce çözümlense ii olacak hain yada değil...

genel olarak fena bir bölüm değildi umarım diğer bölümlerde de minik alimizi görürüz...

sesiila
04-11-07, 14:44
Geçen bölüm biraz sıkıcı gibi geldi bana,hele ahu-polat sahnelerinde çok sıkıldım.
En çok eğlendiğim sahneler memati-bulut sahneleri oldu.
Bu arada Abdülün niyetini hala anlamış değilim,pişman olup Polatamı söyleyecek,yoksa hainliğine devammı edecek?

fatosum
05-11-07, 15:20
herkese merhaba yenı uyeyım ama sızlerı uzun zamandır takıp edıyorum
dıkkatınız ve yaptıgınız calısmalar harıka
yorumlarıma geceyım hemen
ahuyu polatın yanında gormeye dayanamıyorum elıfı hatırlıyorum ve ıcım sızlıyor bılıyorum bu ask olacak nefıse hanım dızıye bosuna gırmedı ama ıstemıyorum ıste napayım ahuyu sevenlere saygı duyuyorum ama boyle hıssedıyorum
halo dayı bu bolum sahane ıdı gercekten hemsırenın alyansına baktıktan sonra yuz ıfadesı bambaska ıdı helal olsun
mematı bulut racon atısması bu bolumn bombası ıdı replıkler o kdar ozenle yazılmıs kı ızlerken mest oldum bu mematı dedım kendı kendıme tam adamına cattı gercekten cok guzeldı kutlarım tum ekıbı....

çağla7
06-11-07, 14:58
polat ahunun nesi oluyorki izin alıyor demişsiniz. ortağı. bence güzel bir sahneydi. ayrıca orda polatın söyledikleri çok önemliydi, yadım kuruluşu, dernek adı altında faaliyet gösteren bir takım sivil toplum örgütlerinin göründüğünden çok farklı olduklarını anlatıyordu.

ya bu fragman neden çıkmadı hala:icon_sorr

abdullah_54
06-11-07, 18:28
Geçen hafta Vural'ın Polat ve ekibinden kurtulma planında son noktaya gelinmiş, gözler ise Abdülhey'e çevrilmişti. Abdülhey Vural'ın planı doğrultusunda Memati ve Polat'ı tuzağa çekecek mi?

Özette geçen bu ibareyi dikkate alırsak abdülhey kesinlikle hain hatta bu bölümde faaliyete bile geçebilirmiş.Ama ben Abdülhey'in polattanda habersiz bir işler çevirdiğini düşünüyorum hain olmadığını ümit ediyorum daha doğrusu...:img-cool2

yakupoglu61
06-11-07, 19:37
bu pana filmin özet verişine hastayım hep soru soruyorlar hiç açıklayıcı birşey yk
abdül hainse gün ışığına çıksın artık bitsin bu iş rahatlayalım ,

polat ve ekibi her bölüm pusuya düşüyor fakat bi şekilde kurtuluyor ama bu bölüm birisi vurulacak (özette belirtilen tek şey]

blue ivy
06-11-07, 19:51
fragman çıkmış arkadaşlar:happy0064

süper bir bölüm olacak bu kesin,bol çatışmalı sahneler var,bizimkiler sonunda muroyu kıstırıyor,yine mültecileri gösteriyorlar,böyle biryerde toplanmışlar,polat ve ekibi sanırım muronun yerinde birşey buluyorlar,ne olduğunu anlayamadım arkadaşlar:img-blush,abdül yine hain hain uzaklara dalmış bakıyor,son sahnede ise polat birşeyin içine kaset gibi birşey atıyor tam anlayamadım,ama çok güzel bir bölüm bizi bekliyor:good:

sondakika
06-11-07, 19:59
yeter yahu.. bir abdülleri var daha ne yapacaklarını şaşırdılar.. birader kabak tadı verdi kabak.. hala hain mi değil mi.?!. öyok efendim ne halt edecek.. koca vadinin içine düştüğü duruma bak yahu... hain haine.. bu ne yahu.. önceden leb demeden çorumu analiz eden polat safın önde gideni oldu.. ilginç..

çağla7
06-11-07, 20:06
yeter yahu.. bir abdülleri var daha ne yapacaklarını şaşırdılar.. birader kabak tadı verdi kabak.. hala hain mi değil mi.?!. öyok efendim ne halt edecek.. koca vadinin içine düştüğü duruma bak yahu... hain haine.. bu ne yahu.. önceden leb demeden çorumu analiz eden polat safın önde gideni oldu.. ilginç..

valla bu abdül davası benide sıktı 5 bölümdür hainmi değilmi tartışmaları sürüyor. bu bölümde açıklanmazsa hain veya değil abdülün kutusunu açıp kafasına sıkıcam :img-yes:
ben hala fragmanı izleyemedim çok yavaş yükleniyor yoğunluktanmı acaba

blue ivy
06-11-07, 21:45
arkadaşlar dizide abdülün birden bire hain olduğu açıklansa abdülün işi anında biter,durumu hemen ortaya çıkmaz,yoksa çok basit olurdu,polat birşeyler sezmiyor değil,ekipte öyle,zamanla öğrenecekler,belki bu hafta:img-yes:

mematinin kapağı kaldırırken gördüğümüz şey sanırım mayınlar:img-polic

fatosum
06-11-07, 22:34
fragmanı ve ozetı sımdı okudum
gercekten bu ozetcı ne cok soru soruyor ustelık cogu cevapsız sorulardan olusuyor oss soruları gıbı:good::good:
ahu ıle polatın oldugu bır resım gordum ve ıkısı yanyana ıdı catısma sanırım orda baslıyor ve muro ya kadar gıdıyor bakalım ne yapıcak ekıp:icon_whis:icon_whis
polatın catısma anındakı fıkırlerı sahane oluyor tırın kapagını kalkan yapmak gıbı pratık zekası cok guclu cok akıllı adam ama nıye abdul ıle olanları anlamıyor cozemedım:img-blush

mc_merve
07-11-07, 08:46
resimlere baktim ozeti okudum son olarakta fragmani izledim :)

her ucundede kafam karisti gine heyecanli bir bolum bizi bekliyo sadece bunu biliyorum

çağla7
07-11-07, 13:20
arkadaşlar dizide abdülün birden bire hain olduğu açıklansa abdülün işi anında biter,durumu hemen ortaya çıkmaz,yoksa çok basit olurdu,polat birşeyler sezmiyor değil,ekipte öyle,zamanla öğrenecekler,belki bu hafta:img-yes:

mematinin kapağı kaldırırken gördüğümüz şey sanırım mayınlar:img-polic

abdulhey konusunda haklısında en azından biz emin olsak iyi olur. polatın abdulheyin ihanetini nasıl anlamaz eleştirilerini bende doğru bulmuyorum polat çoktan anladı ama abdulheye fırsat tanımaya çalışıyor. kolay değil sol kolundan vaz geçmek. sıradan biri değilki hemen ipini çeksin. abdulheye geri dönmesi ve düşünmesi için zaman tanıyor direk ihanetle suçlarsa bunun geri dönüşü olmaz

fragmanı seyrettimi özeti okudum resimlerede baktım hiç bir şey anlamadım tek anladığım bol aksiyonlu bir bölüm olacağı resimdede ahu ile polat polatın mekanındayken saldırıya uğruyorlar sanırım ahu korkmuş polatta silahını çekiyor gibi görünüyor. bir gizli düşmandan bahsediyor bir yığın açık düşman vardı birde gizli düşman çıktı hepsinden nasıl kurtulacak merak ediyorum

fatosum
07-11-07, 16:58
abdul haın ıse kısılıgı bozuktur bunca zamandır devlet ona neyı ogretmıs derım
ıhanet etmeyımı polatın yanında mematı kadar sadık olmalıydı abdul:icon_mad:

ruzgar88
07-11-07, 17:25
buram buram ekşın kokan bir bölümdü... özet ise tam bir bilmece ...
ama şu bir gerçek ki abdül artık sıktı memati yapmadı ben gidip sıkacağım abdüle o olacak ...
muro operasyonu çok güzel olacağa benziyor özelliklede frenin sonunda ki polatın o muhteşem karizması ile aşağı attığı o şey(göremedim ne olduğunu )çok hoştu:)))(aynı zaferin önüne parayı attığı sahne gibiydi:))
memati ve abdül yine kaçak petrolün peşindeler di bakalım ne olacak ...
ve yine abdülün yüzünde o aptal ifade falla sıkacağım kafasına aloooo sesim geliyormu senarist abilerim ne olur artık öldürün gitsin şu abdülü yaww ...,

çağla7
07-11-07, 20:25
ama şu bir gerçek ki abdül artık sıktı memati yapmadı ben gidip sıkacağım abdüle o olacak ...
muro operasyonu çok güzel olacağa benziyor özelliklede frenin sonunda ki polatın o muhteşem karizması ile aşağı attığı o şey(göremedim ne olduğunu )çok hoştu:)))(aynı zaferin önüne parayı attığı sahne gibiydi:))
ve yine abdülün yüzünde o aptal ifade falla sıkacağım kafasına aloooo sesim geliyormu senarist abilerim ne olur artık öldürün gitsin şu abdülü yaww ...,

:img-hyste:img-hyste:img-hyste
valla abdülü gördükçe benimde elim kaşınıyor kendimi tutamayıp senden önce sıkarsam kusura bakma:P
o bişey değil bizimkiler hain olduğuna karar verip öldürene kadar adam eceliyle ölecek

fatosum
07-11-07, 20:33
hıkmetı hc gostermemısler fragmanda ben mı goremedım yoksa:icon_sorr
ahu ıle polat yanyana ıken mı catısma cıkıyor acaba ahu bıdaha gelmez ozaman polatın depoya yanı ofıse sevınsem mı ne :img-in_lo:img-in_lo

sinope
08-11-07, 02:14

Ruzgarim
bu ne siddet,Ne celal
Abdulun hala hain olmadigini dusunuyorum
Dur tatlim yahu once bir kesin hain oldugu ortaya ciksin(sonra uzulmeyelim)
Abdul gitti bosu bosuna diye:img-yes:
Fragman yine karma karisik:icon_whis:icon_whis

blue ivy
08-11-07, 03:12
ah ah ahu çatışma sırasında kaza kurşunuyla öteki tarafa gitse ne iyi olurdu:img-yes:ama bu polat ahu ilişkisini maalesef dahada körükleyecek,polat çatışma sırasında ahuyu koruyacak,ahuda ona minnet duyucak,artık polatın yakasını hiçten bırakmaz:icon_whis

ya şu abdülheyin yanında duran adam(adını unuttum)ne kötü bakışları var,resmen kenafir gözlü,adamları kışkırtmaktan başka birşey yaptıkları yok,istihbarat başkanınında ona zaman zaman kanması tuhafıma gidiyor,nerde eski istihbarat,ah aslan bey ah:icon_sorr

MoOnDaNcE-11
08-11-07, 13:04
Hadi bakalim insallah guzel bir bolum izleriz :img-yes:

Yalniz milliyette cikan necati sasmaz roportajina cok takildim . Adam iyi niyetiyle abdul'un ikili oynadigini aslinda kendine calistigini soylemis , o bolum daha yayinlanmadigi icin de lutfen bunu yazma demis . Roportaji yapan da bunu onemsemeyip yazmis , hatta buyuk bir piskinlikle Kurtlar Vadisinde iki kisinin bildigi sir degildir klisesini de utanmadan kullanmis .

Necati Sasmaz'in ne kadar iyi niyetli bir insan oldugunu ve turk basinina hic mi hic guvenilmeyecegini bir kez daha gordum...

prenell
08-11-07, 14:05
basının suçu yok bence .. adam sormuş o soylemiş yazmasın mı ??
yorum yok dese ne yazacaktı ki ..

fatosum
08-11-07, 14:41
roportajı keyıfle okudum gozlerı uykudan kalkınca gormek lazım demekkı ayrıca onu polat dısında bır rolde dusunemıyorum nedense benım ıcın necatı sasmaz polat demek belkıde yenı rolu daha guzel olur:img-yes:
uyku sorununa cok uzuldum ya dıkkat etsın kendıne ben az uyudugum zaman hastalanıyorum oda oyle olmasın:img-blush
abdul demekkı haın degıl ıyı olmus zaten hıc ıstemıyordum polatın yanında bır haın olmasını

yakamoz16
08-11-07, 16:51
Nasıl rahatladım anlatamam..
Abdülhey'in hain olmadığını kesinleşmiştir..
Kimler hain demişti bakimm hıı çıkın ortaya ,korkmayın cız yapmıycaz:img-hyste

Nesli abla o ne güzel dua öyle dur hemen amin diyeyim Aminnnn,ama nerde bizde o şans:(
Polat Ahuyu korur Ahu durumdan istifade birde Polat'ın boynuna atlar.
Ben olsam onlara şöyle bir sahne yazarım hem daha romantik olur..

Polat belinden silahı çıarır Ahuyu kolundan tutar bir köşeye gizlenirler Polat etrafa ateş eder tam sessizlik olunca Polat ortaya çıkar Ahu'ya orda beklemesini söyler sonra Ahu Polat'ın arkasındaki silahlı adamı görür vee Polattt diyerek Polat'ın önüne atlar ve bomm Ahu kanlar içinde yerde..
Bu nasıl güzel bir aştır böyle işte gerçek aşk sevdiği için ölümü göze aldı.

Ahu Polat için ölsün ben onu severim valla:D

_ZeynepSasmaz_
08-11-07, 17:24

Nesli abla o ne güzel dua öyle dur hemen amin diyeyim Aminnnn,ama nerde bizde o şans:(

Polat belinden silahı çıarır Ahuyu kolundan tutar bir köşeye gizlenirler Polat etrafa ateş eder tam sessizlik olunca Polat ortaya çıkar Ahu'ya orda beklemesini söyler sonra Ahu Polat'ın arkasındaki silahlı adamı görür vee Polattt diyerek Polat'ın önüne atlar ve bomm Ahu kanlar içinde yerde..

Aslıcım dediğin olabiir. İlk önce Ahu Polat'a sarılır felan. Sonra kurşun ona isabet eder , ölümü göze alır ama Ahu ölmez..:) Sıyrık vs, atlatır..:)Polat'da onu kucağına alır, hastaneye götürür.:img-hyste Orda da gelişmeler olur. Ahu vurulabilir bencede..
Böyle olursa vurulsun valla..:)

Bu arada bu bölüm süper olacak galiba..
Abdül de hain değil kesinleşti. Çoğumuz tahmin ediyorduk zaten..:)

ruzgar88
08-11-07, 18:15
Ruzgarim
bu ne siddet,Ne celal
Abdulun hala hain olmadigini dusunuyorum
Dur tatlim yahu once bir kesin hain oldugu ortaya ciksin(sonra uzulmeyelim)
Abdul gitti bosu bosuna diye:img-yes:
Fragman yine karma karisik:icon_whis:icon_whis

falla öyle yine şiddetlendim esmeyebaşladım yaww adam uyuz etti beni uyuz:)
o neydi öyle hain bakışı ile yine frelerde .. geçen hafta tam dedim aha da doğru yolu buldu hain olmaktan vazgeçti o ne fre başka dalda özet dersen daha başkla ... sıkın kafasına gitsin efem sıkın :))
yok yok giderse boşu boşuna olmaz bizi gıcık ettiğne saysın :))

sinope
08-11-07, 18:49
falla öyle yine şiddetlendim esmeyebaşladım yaww adam uyuz etti beni uyuz:)
o neydi öyle hain bakışı ile yine frelerde .. geçen hafta tam dedim aha da doğru yolu buldu hain olmaktan vazgeçti o ne fre başka dalda özet dersen daha başkla ... sıkın kafasına gitsin efem sıkın :))
yok yok giderse boşu boşuna olmaz bizi gıcık ettiğne saysın :))

Ruzgarim canim
Senaristlerimiz isi iyi biliyorlar tatlim:img-yes:
Abdulu hain gibi gostermeye calistilar,ama tabi yemedik o hain numaralarini:img-yes:
Yok tatlim Abdul bakarsin ileride baskasinin kafasina falan SIKIVERIR(dursun kenarda);))
Tetikci aramayalim degilmi?:img-yes:

fatosum
08-11-07, 18:52

ben ahuyu yıne sevmem ama benım ruh saglıgım acısından ahunun kursunlara sıper olması daha ıyı olur
ama ahu vurulursa polatla daha da yakınlasır ya cıksın bu kız dızıden dusunce sıstemım ıflas ettı ınankı:img-pilot:img-pilot

Antonidas
08-11-07, 19:13
Oktay Kaynarca, ''Çakır''dan sonra başka karakterler de oynadı ama hepsini ''Çakır'' gibi oynadı...

Ona hiçbir şey diyemem. Ben birçok oyuncu görmüşümdür. Onları dizilerde ya da filmlerde severek seyretmişimdir. Ama kafamda hep o rolde kalmışlardır. Polat olmayı bence daha iyi bir proje, daha iyi bir senaryo ve daha iyi bir oyunculukla aşarım...
Bu seride ''Polat''ın güveneceği adam kalmadı dizide. Eskiden Selçuk Yöntem’in oynadığı karakter gibi başı dara düşünce sırtını dayayacağı adam kalmadı. Köstebekler sardı Polat’ın etrafını. Abdülhey bile sattı onu...
Etrafımdaki insanların her birinin köstebek çıkması konusunda süprizimiz var.

Neler?

Abdülhey’in aslında bütün bunları Polat adına yaptığı ortaya çıkacak.

İki taraflı ya da karşı casusluk durumu yani?

Evet...

İki kişinin bildiği sır değildir

''Abdülhey''in ''Polat''a karşı operasyonu, aslında ''Polat''ın kendisinden istediği karşı ajanlık hizmeti olarak yaptığının anlatıldığı bölüm bu akşam ya da haftaya ekrana geleceği için Şaşmaz, ''Bunu şimdilik yazma'' dedi ama üzgünüm. Çünkü, ''Kurtlar Vadisi'' der ki, ''İki kişinin bildiği sır değildir''...
(A.E.)
Arkadaslar buu bir röptdan aldım bu kısmı abdülhey satmıyor sadece polat bunu istiyor

MoOnDaNcE-11
08-11-07, 20:49
Abdulhey'in gercekten hain olmadigi zaten basindan da belliydi . Bu cikislarini ve tavirlarini kafasinin karismasi olarak yorumlamistik.Abdulhey'in gercekte Aslan Akbey tarafindan Polat'in kafasina haddini asarsa sIkmakla gorevlendirildigini hic unutmayalim :img-wink:

Necati Sasmaz bundan sonra demec verirken daha dikkatli olmali . Turk basininin ne mal oldugunu bilmeyen yok . Iyi niyetinin kurbani oldu ...

yakamoz16
08-11-07, 21:36
ben ahuyu yıne sevmem ama benım ruh saglıgım acısından ahunun kursunlara sıper olması daha ıyı olur
ama ahu vurulursa polatla daha da yakınlasır ya cıksın bu kız dızıden dusunce sıstemım ıflas ettı ınankı:img-pilot:img-pilot
Valla ben severim ne de olsa ölmüş olacak:img-hyste

Aslıcım dediğin olabiir. İlk önce Ahu Polat'a sarılır felan. Sonra kurşun ona isabet eder , ölümü göze alır ama Ahu ölmez..:) Sıyrık vs, atlatır..:)Polat'da onu kucağına alır, hastaneye götürür. :img-hyste Orda da gelişmeler olur. Ahu vurulabilir bencede..
Böyle olursa vurulsun valla..:)

Bu arada bu bölüm süper olacak galiba..
Abdül de hain değil kesinleşti. Çoğumuz tahmin ediyorduk zaten..:)

Aaaaa Zeynep senaryomu değiştirmesene:img-hyste
Bana görede böyle olursa olmasın vurulmasın aman yazık kıza:img-hyste
Polatında sırtına:)

yakamoz16
08-11-07, 21:39
selam ben buralı deyilim ama size birşey söyleyeceğim abdülleh sizi şaşırtacak bu tıyoyu polat tan aldım 2 bölüm sabredin:img-swoon

:img-hyste Polattan mı aldın? Bizde aldık merak etme.
Açık açık röportajında söylemiş zaten:)

Vuslat abla hayırdır hiç bize bakmıyorsun,Necati sayfasındada yoksun.:icon_sorr

sinope
08-11-07, 21:47
:img-hyste Polattan mı aldın? Bizde aldık merak etme.
Açık açık röportajında söylemiş zaten:)

Vuslat abla hayırdır hiç bize bakmıyorsun,Necati sayfasındada yoksun.:icon_sorr

Aslim canim
rahatsizdim:icon_sorr
ve artik malum nedenden dolayi yazmak bile icimden gelmiyor:icon_sorr
Helede zamaninda elif&polat aski diyipte
sonradan 360 derece donenleri gorunce hepten soguyorum:icon_sorr
Abdulheyin haftalardir hain olmadigini bas bas bagirmistim(ik) hakli ciktigimiz icin cok seviniyorum
Polati Abdul sirtindan vurmaz.
Neresinden Donerse Donsun Donek Degildir Abdulhey desem:))
Sevgilerimle

yakamoz16
08-11-07, 21:55
Aman Vuslat ablam sakin ol:img-hyste
Evet ya Abdülhey bizi yanıltmadı.Bu dörtlünün bozulacağına inamadım hiç ama eğer öyle olsa çok üzülürdüm..
Süper daltonlar:D

sinope
08-11-07, 22:03
Aman Vuslat ablam sakin ol:img-hyste
Evet ya Abdülhey bizi yanıltmadı.Bu dörtlünün bozulacağına inamadım hiç ama eğer öyle olsa çok üzülürdüm..
Süper daltonlar:D

Aslim
cok sakinim valla:img-icecr:img-icecr
Bilirsin beni ,icim neyse disimda odur.:img-wink:
Abdulhey abisine ihanet edemez
Onlar seninde dedigin gibi Daltonlarimiz bizim
Senaristlerimiz bize sag gosterip sol vurma yoluna gittiler(ama biz onlarin kalemlerini iyi taniyoruz,ee alismisiz onlarin boyle sakalarina,yakinda baska bir saka daha yaparlarsa degmeyin o zaman bizim keyfimize desem):))
bu gece Yalcin Bulut ve Memati sahnelerinide acikcasi iple ceker gibi cekiyorum:img-yes:
Sevgilerimle

yakamoz16
08-11-07, 23:03
Bilirim ablacım bilmezmiyim.
Evet hep yanıltmaca yapıyorlar ama artık yemez:DDoyduk.

Acaba bu bölüm Bulut&Memati sahnesi olurmuki,hiç sanmıyorum ama inşallah olur.
Süpeer ikili oldular:img-icecr

sinope
08-11-07, 23:35
Aslim
Senaristlerimizle kose kapmaca oynamaya bayiliyoruz sende bilirsin:img-wink:
Bu aksam Memati ve Yalcin Bulut
arasinda mutlaka diologlar olacaktir(hem gecen hafta bulut memati icin kiz ayaralayacakti)
Bakarsin Bulutun buldugu kizin eli ayagi duzgun biride olabilir,En azindan dizimizde aaaa gercek askta varmis diye dizimize yine 4 elle sariliriz:happy0064
(tabiki ters kosede olabilirim,bahane ariyor ya,tuzak icin kizi kullanmaya kalkisir)
Hah iste o zaman Yalcin bulut bence havalanip Bulutlarin arasina karissin

Memati= Olum
Mematiyle saka olmayacagini o zaman beyninin icine kazir:img-wink:
Sevgilerimle

yakamoz16
09-11-07, 00:07
Ablam içinden bir oyun çıkmassa ben Hikmet&Gönül aşkını beğeniyorum.
Samimi ve güzel geliyor.
Kızda çok hoş:)Yani bana dizi aşksız değil:img-icecr
Ama Memati'yede aşk yakışır:img-in_lo Nesli abla bu işe ne der bilemem

sinope
09-11-07, 00:33
Ablam içinden bir oyun çıkmassa ben Hikmet&Gönül aşkını beğeniyorum.
Samimi ve güzel geliyor.
Kızda çok hoş:)Yani bana dizi aşksız değil:img-icecr
Ama Memati'yede aşk yakışır:img-in_lo Nesli abla bu işe ne der bilemem

Aslicigim
Gonul&Hikmet
iliskisini inaki bende cozemedim
Hikmetimiz Mecnun olduda
Gonul kizimizinin golnunun ne yonde aktigini tam olarak ogrenemeden kayiplara karisti(acaba gormuyorum,korum diyemi yok oldu)?
Gonul kizimiz cok guzel ve hos bir kizdi:img-yes:
Acikcasi benimde kafami kurcaliyor bu is:img-yes:
Dizide gecen hafta Halo dayimizin haline bayildim
halo dayimizda bu yasindan sonra 2. baharini yasayabilir.:img-in_lo
Ama polati asik etme isinden vazgecin derim senaristler:img-yes:(yavan,tadsiz,tuzsuz ,salcasiz,susuz bir yemegin ne kadar lezzetsiz oldugunu hepimiz iyi biliriz):img-wink:
O yuzden bu ask isi Polat acisindan yatar (hem polatin Artik sorumluluklari dahada artti)
Ali bebegi var onun
Isleri basindan asmis.Askida, isidir.
Iside askidir(gerisi bos)bye

KARAMAY
09-11-07, 01:01
Sonunda yanılmadıgımı görmek gerçekten çok güzel ... garip güzel bir his...

hele o bakışmayı görmek .. işte bu demek... gerçekten güzel..

ohh beeee.. daha ne olsun...

Vuslatcım geçmiş olsun ....
yoksun.. yokuz... içimizdende gelmiyorya olmak neyse... hatır meselesi...

Mematide olmasa ...

sinope
09-11-07, 01:12
Sonunda yanılmadıgımı görmek gerçekten çok güzel ... garip güzel bir his...

hele o bakışmayı görmek .. işte bu demek... gerçekten güzel..

ohh beeee.. daha ne olsun...

Vuslatcım geçmiş olsun ....
yoksun.. yokuz... içimizdende gelmiyorya olmak neyse... hatır meselesi...

Mematide olmasa ...

Aysecigim Can Bacim

En Basindan beri Abdulheyin Hain olmadigini savunduk ve kazanan biz olduk:happy0064

ohhh ki ne ohh hemde
Saolasin bacim:img-yes:
eee bizi bu hallere koyan Senaristlerimiz dusunsunler diyecegim.:img-polic

Mematimiz var (sahin bakislimiz)
Bulutumuz var
Abdulheyimizde aklandi

Gerisi bos....................
sevgilerimle

yakamoz16
09-11-07, 01:31
Ohh nasıl rahatladım nasıl mutluyum anlatamadım.
İnsan haklı çıkınca keyfide güzel oluyor.
Abdüş bizi hiç yanıltırmı ya:img-yes:
Abdüşümüz ve Polat'ı eskisi görmekde çok hoş:D

Polat'ın ağır yürüyüşü:img-in_lo:img-in_lo

yalcinersonmez
09-11-07, 01:32
Hımm bölüm hareketsiz başladı ilk başlarda sıktı ama ilk reklamdan sonrası iidi çatışma filan..Sonunda Abdülheyin hain olmadığı ortaya çıktı bende ilk baştan beri savunuodum zaten:) ama anlamadığım bişi var: Adülheyin hain olarak görünmesini polat sağladıysa neden geçen polat geçen bölüm Abdülheye aramız nasıl diye sordu yada niye Abdül tereddüt etti birden??? herneyse birden Vuralla Abdülü bi arada görünce yine hain Abdül sandım...Sonradan çaktım olayı:)

kv__kvp
09-11-07, 01:32
oy anam oy gene acem kızında yürüdü :img-in_lo

abdül aklandı paklandı tüm vadi milletine hayırlı olsun :)

ben mematinin ex aşkını bekliyorum bakalım bulut kimi bulmuş bizim kurta :)

hüseyin tekrar bizim ekibe gelicek gibi :img-wink:

sinope
09-11-07, 01:34
Durucugum
Eee yanilmadigimiz icin sevincten havalarda ucuyoruz su an:happy0064:happy0064
Polat Alemdar ve Acem Kizi Turkusu esliginde bir yuruyus
ahh elifim ahh diyorum(seni mezara koyduklari gibi,tez elden darisi baskasina):))

Sekerim Fuati cok seviyorum,Adam bir kiza ancak bu kadar asik olabilir.Onun icin nelere gogus geriyor
EE bunca gogus germeyede Ahu naz yapmasin yani artik:))
Yakindir ikilinin askina hos geldin demek:happy0064:happy0064
Sevgilerimle

yakamoz16
09-11-07, 01:38
Acem kızı eşliğinde yürüyüş süperdi de nedense her duyduğumda Acem Kızı'nın mix şekliyle Elif'in kaçırıldığı bölümde önde Polat arkasında adamlarının ağır yürüyüşüyle Elif'i ararkenki sahne geldi aklıma:icon_sorr:icon_sorr

Buse Evet ya görelim şu ex aşkı bakalım nasıl bişey beğenirsek konuşuruz Memati'yle başgöz ederiz:D

Nesli ablam onun tek aşkı sensin biz rol icabı diyoruz üzülme sakın:D

yakamoz16
09-11-07, 01:41
Doğru ablam ya yazık Şekerim Fuat'a,Ahu için katlanmadığı şey kalmadı.
Gerçekten aşık bu kıza yaa..
Ama bir kere sümsük gösterdiler yaöyle kaldı gözümüzde:DAma Polat burnunu kırdığından beri gelişme var:D
Ahu daha iyisinimi bulacak:img-icecr

Ay bu Muro bir,Hakan iki sinir oldum yaa

KARAMAY
09-11-07, 01:45
Pehhhh beeee.... Ne günlere kaldık....

Allahım bana bugünleridemi gösterecektin ....

Benim Elifim olacaktıda orda pozşekermidir, pudraşekerimidir ne haltsa o adama pabuç bırakacaktı he...

Elifim birine yardım etmek istiycektide ... yanlız gitmemek için yanında it gezdirecekti he....

Ona buna minnet edecekti he...

Benim Elifim yedi cihan karşısına çıksa.. bir bir dursalar karşısında tekte olsa giderdi oraya ... kimseye hesap vermeden.... sorgu sual etmeden...

Benim Elifim böyle bişeyi pazarlık konusu bile etmezdi...

Benim Elifim yanında ne oldugu belirsiz adamlar gezdirmezdi, onlara minnet etmezdi.

Benim Elifim YÜREKLİYDİ....
Benim Elifim CESURDU.....

BENİM ELİFİM...... YAZ YAZ BİTMEZ....
Eeeeee KLAS VAR klas var.....

İşte BENİM ELİFİMİN FARKIDA BU

Ula Memati ... ayak tırnagına kurban olsun bu dizinin tüm kadın oyuncuları ...

O kadar düştük ...

Düşüren UTANSIN....

yakamoz16
09-11-07, 01:50
Ayşe abla ağzına sağlık.
Zaten Elif ve Ahu asla karşılaştırılamaz ...
Böyle önemli bir konuda Elif'in yapacaklarını izlemek çok iyi olurdu yaa.

Ama bir dakika tüm kadın oyuncular derken Nazife anne'yi ayrı tutalım lütfen..

Ayrıca iyi olan kendini 10 saniyede de gösterir.

Örneğin ,Gönül ben onu çok sevdim karakterde oynayanda güzel olunca.
Ama jenerikde neden adı yok anlayamadım:(Adını öğrenmek isterim.

KARAMAY
09-11-07, 01:56
Nazife Anne başkadır.... onun yeri ayrı.. kadın oyuncu derken zaten sözümüz ondan dışarı....

Bide bu gönül... ısındım kıza....

Farkındayım kıyaslamanın " K " bile yapılamaz....

ama ne biliyim Polat için düşündükleri buysa... YAZIK ki ne YAZIK...

o yangında ölüverseya hayrına.... Allah o günlere sen kavuştur...

ay bide vuruldu... ama kolundan.. kalbine falan gelseydiya... şimdi özel ilgi falan yazarlar bunlar....

yalcinersonmez
09-11-07, 01:57
Yaşasın Ahu vuruldu:) bak şimdi tuttum bu Muroyu ii çocukmuş hayır işledi:) bakalım kim kime dum duma olcak

Asu hain çıktı gözümüz boyuyomuş kaç bölümdür...

kv__kvp
09-11-07, 01:58
anaaa aslı abla dediğin gibi ahu kör kurşunlara geldi :) aaa polat at yere ahuyu pardon ahu hanımı çatışmana bak :) şimdi senide kaybetmeyelim :)

ay yazık hikmete ya :( kızı istemeye gidicekmiş :) kız kör olduğunu anlatmaya çalışıyo ama...

hekimoglu64
09-11-07, 01:59
herkese hayirli aksamlar arkadaslar dizi süperilerliyor ya
herkes ikili oynuyirmus ve haalla devam ediyor muronun sevgiliside ikili oynuyor kackarlara calisiyor ve bizim deli hikmetin sevgilisi yani gözleri görmeyen kizda ikili oynuyor arkadaslar o kiz görüyor o kiz ajan bence süper ilerliyor ya bakalm neler olacak daha birde su ahu görülmese daha süper olacak

ben ahulu sahnelerde ne yapiyorum biliyormusuz tuba büyüküstünü gözümde canlanidiriyorum yani ahunun yerine onu koyarak canladirarak gözümde öyle izliyorum valla sizlde öyle yapin cok süper oluyor o zaman ahuyu mahuyu görmüyorsunuz:img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste

diziden sonra burdayim simdilikbye

saygilarimla...

KARAMAY
09-11-07, 02:00
Hayy ben senin ooo tetiği tutatn parmagına...

hayy ben seninn nişancılıgına.....

az daha sola.. ortaya şöyle kalbe nişan alamadıkii...

hiçç sevinmeyin.. hastanesi var.. özel ilgisi var....

ben bu filmi bi yerden hatırlıyorum...

Bide belinden vurulsun... Elif gibi onuda yürütmeye çalışır artık Polat efendi...

yakamoz16
09-11-07, 02:01
anaaa aslı abla dediğin gibi ahu kör kurşunlara geldi :) aaa polat at yere ahuyu pardon ahu hanımı çatışmana bak :) şimdi senide kaybetmeyelim :)

ay yazık hikmete ya :( kızı istemeye gidicekmiş :) kız kör olduğunu anlatmaya çalışıyo ama...

Dediğim olduda kurşun hedefini şaşırdı ben kalbine geldin hemen can versin demiştim:D
O zaman benden daha çok kimse sevmezdi Ahu'yu.
Sanki kendini Polat'ın önünemi attı durduk yere vurulup Polat'ı da zor durumda bıraktı..

Valla kokuyorum bu kız şimdi Polat'a daha fena yapışır..

Ama Polat nasıl yine kovdu ben bu kızı izlemekden bıktımda bu kovulmakdan bıkmak bilmedi:img-hyste

kv__kvp
09-11-07, 02:01
Yaşasın Ahu vuruldu:) bak şimdi tuttum bu Muroyu ii çocukmuş hayır işledi:) bakalım kim kime dum duma olcak

Asu hain çıktı gözümüz boyuyomuş kaç bölümdür...

yalşın abi muraya birden bire kanım ısındı neden acaba :)

tuncay asu ikilisi nasıl olucak acaba?tuncayın adama ne demeli size alaka duyuya :)

sinope
09-11-07, 02:02
Pehhhh beeee.... Ne günlere kaldık....

Allahım bana bugünleridemi gösterecektin ....

Benim Elifim olacaktıda orda pozşekermidir, pudraşekerimidir ne haltsa o adama pabuç bırakacaktı he...

Elifim birine yardım etmek istiycektide ... yanlız gitmemek için yanında it gezdirecekti he....

Ona buna minnet edecekti he...

Benim Elifim yedi cihan karşısına çıksa.. bir bir dursalar karşısında tekte olsa giderdi oraya ... kimseye hesap vermeden.... sorgu sual etmeden...

Benim Elifim böyle bişeyi pazarlık konusu bile etmezdi...

Benim Elifim yanında ne oldugu belirsiz adamlar gezdirmezdi, onlara minnet etmezdi.

Benim Elifim YÜREKLİYDİ....
Benim Elifim CESURDU.....

BENİM ELİFİM...... YAZ YAZ BİTMEZ....
Eeeeee KLAS VAR klas var.....

İşte BENİM ELİFİMİN FARKIDA BU

Ula Memati ... ayak tırnagına kurban olsun bu dizinin tüm kadın oyuncuları ...

O kadar düştük ...

Düşüren UTANSIN....

Aysem Yazdiklarinin altina hemde Tugralisindan imzami atarim
Nerde Elifimiz
Nerde su an bas rolu oynayan pisirik bir kadin:img-pilot:img-pilot

Elifimizin Farki kalitesi zaten Basli basinca ASALETTI.

Ahu gecenin bir koru yine haber vermeden
Geciyormus bir ugramis:icon_whis:icon_whis
Allahim yaaa
Bu kadar insan kendi kalitesinden Odun verebilirmi?

Beni Bildigim Erkek ,kadinin pesinden kosar

Kadin erkegin pesinden degil.......

Bu Alemin RACONU budur zaten....

yakamoz16
09-11-07, 02:04

Bide belinden vurulsun... Elif gibi onuda yürütmeye çalışır artık Polat efendi...

Evet ya bende bundan korkuyorum kalbinden vurulmayacktıda hiç vurulmasaydı daha iyi.
Asıl işkence şimdi başlıyor:icon_sorr

Aman abla sakat kalsa iyi olur en azından ikide bir ofise gelmez.Polatta işlerden fırsat bulup ona gitmez:DBizde rahatlarız:happy0064

kv__kvp
09-11-07, 02:05

ayyy bide o var di mi :(

iyide polat mı dedi ona benim mekana gel diye, hem bu aralar polatın işi başından aşkın sonra bi ara desek kurtulamazmıyız ?

bide alışkanlık yaparsa polat şimdi kendini suçlu hissedip iyi davranır buda boyuna vurulur polat benle ilgilensin diye :) :) :)

hekimoglu64
09-11-07, 02:06
ahu vuruldu ve bitti isi cikti diziden gözümüz aydin ohh bee :happy0064:happy0064 bakalim neler olacak,ama bu ahu dokuz canllidir ölmez ya hadi be sanaristler bizleri sasirttin ahu ölsün diziden ciksin yerinede baska biri gelsn ne kadar kötüyümdeme

saygilar...

eliffpolattt
09-11-07, 02:08
Ahu vuruldu o kadar insan arasından neden Ahu vuruldu sanıyorsunuz Polat efendi ona ilgi gösterecek daha kendini suçlu hissedecek ama oraya gelen Ahu hanım sanki Polat çağırdı onu of senaristlere çok kızgınım

hekimoglu64
09-11-07, 02:09
ahunun vurulmasi bence ahu polat askinin baslamasinami neden sizce ahu ölmeyecek polat bunla ilgilenecek ve ask baslayacakmi dersiniz hayir hayir hayir olamaz elife haksizlik buu

saygila...

deli hikmette o kiza bence fazla kapilmasin o kiz ajan

saygilar.....

sinope
09-11-07, 02:09

Aysecigim
Ahh bacim ahhh
o nisanciyi ben vuracam,bu kadar yalnis isabet olur yani:icon_whis:icon_whis

anammm bacim taktigin seye bak
Kendi ayaklariyla oraya geldi.

Polat davetiye yollamadi ya gecenin zifirinde gelde cayimi icmeye diye

Hem icimiz rahat olsun
SEkerim fuat onu hic yalniz birakirmi
Ahu dedimmi Sekerim icin Dunyalar durur.
Hastanede Refakatci olarak seve seve sekerim kalir :img-in_lonasilsa:happy0064

KARAMAY
09-11-07, 02:11
Aysem Yazdiklarinin altina hemde Tugralisindan imzami atarim
Nerde Elifimiz
Nerde su an bas rolu oynayan pisirik bir kadin:img-pilot:img-pilot

Elifimizin Farki kalitesi zaten Basli basinca ASALETTI.

Ahu gecenin bir koru yine haber vermeden
Geciyormus bir ugramis:icon_whis:icon_whis
Allahim yaaa
Bu kadar insan kendi kalitesinden Odun verebilirmi?

Beni Bildigim Erkek ,kadinin pesinden kosar

Kadin erkegin pesinden degil.......

Bu Alemin RACONU budur zaten....

yol geçen hanıya orası geçerken uğranıyo... Azrail çağırıyo diycem.. değil.. yaşayacak malesef...

Yaa hayrına bir sonraki hafta ben geçerken uğrayayım bkarsın Mematiye denk geliriz... biraz moral olur....

işler değişti güzel... artık Avrupalıyız.. yok öyle eskidendi erkeklerin kızların peşinden koşması.. şimdi çıkma teklifinide , evlenme teklifinide kızlar yapıyo...
çağdaşlık bu... modernlik..

eskiden yanımıza begendiğimiz biri geldiğinde heyecandan elimiz ayağımız birbirine girer.. renk vericez aman bişey anlıyacak diye ödümüz kopardı... anladıgında 1 hafta yüzüne gözükmezdik... en azından ben öyle gördüm .. öyle terbiye aldım....

bilmiyom... bana çok ama çok ters.. ama avrupalı olmak, çağdaş olmak buymuş galiba..

kv__kvp
09-11-07, 02:12
Aysecigim
Ahh bacim ahhh
o nisanciyi ben vuracam,bu kadar yalnis isabet olur yani:icon_whis:icon_whis

anammm bacim taktigin seye bak
Kendi ayaklariyla oraya geldi.

Polat davetiye yollamadi ya gecenin zifirinde gelde cayimi icmeye diye

Hem icimiz rahat olsun
SEkerim fuat onu hic yalniz birakirmi
Ahu dedimmi Sekerim icin Dunyalar durur.
Hastanede Refakatci olarak seve seve sekerim kalir :img-in_lonasilsa:happy0064

önemli değil bende seve seve kalırım :)
polat işlerine baksın, vatanı kurtarsın :img-wink:
erhanın dediği kontürlü sevgiliyi anlamadım
eren polata büyük bi yardımda bulunacak bence şu misyonerler konusunda:img-wink:

hekimoglu64
09-11-07, 02:12
Ahu vuruldu o kadar insan arasından neden Ahu vuruldu sanıyorsunuz Polat efendi ona ilgi gösterecek daha kendini suçlu hissedecek ama oraya gelen Ahu hanım sanki Polat çağırdı onu of senaristlere çok kızgınım

evet arkadasim yorumunda haklisn aslinda sevinecegimiz yere üzülmeleyiz
cünki bu askin baslangicinin hebrcisi eger böyle olura bu diziyi izlemeyi birakacam eminimbenim gibi düsünenlede vardir zaten eski ratingini alamayiordizi ...........hep ahunun yüzünden birde ask baslarsa dahada bitirecek bu ahu dizinin ratingini

ins senaristler bizi yanilatirlarda ahu ölür cikar gider bizde bayram ederiz cok acimazsizm galiba beyse ya saka saka mi acaba:icon_whis

saygilar....

sinope
09-11-07, 02:14
Evet ya bende bundan korkuyorum kalbinden vurulmayacktıda hiç vurulmasaydı daha iyi.

Aman abla sakat kalsa iyi olur en azından ikide bir ofise gelmez.Polatta işlerden fırsat bulup ona gitmez:DBizde rahatlarız:happy0064

Aslim
ahh o tetikciyi ne etsek bilmiyorum ki:icon_whis:icon_whis
Aman ne iskencesi tatlim:img-icecr
Sakat kalirsa tekerlekli arabayla sekerim fuat onu gezdirir

Polatin daha onemli isleri var:img-yes: Derin Devlet isleri hemde:img-yes:
Ben kapidan kovulupta,bacadan giren kadin olarak ilk defa bu karakteri gordum ya pess diyorum artik:icon_whis:icon_whis

fatosum
09-11-07, 02:15
cok kızgınım su an nedesem onu bılemıyorum kendımı burda buldum
ben ahu vurulsun dedım ama polat boylemı yakınlasacak ona olmaz ozaman olsun dıyeyımde oldurun sınır oldum valla ellerım tıtrıyor:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

KARAMAY
09-11-07, 02:17

iyide polat mı dedi ona benim mekana gel diye, hem bu aralar polatın işi başından aşkın sonra bi ara desek kurtulamazmıyız ?

bide alışkanlık yaparsa polat şimdi kendini suçlu hissedip iyi davranır buda boyuna vurulur polat benle ilgilensin diye :) :) :)

yok yok.. kurtulamamız için sardılar bu vurulmayı başımıza.... Allahım bir umudum.. pozşekermidir nedir.... umarım bu vurulma sonrası ortaya çıkar....
"bireysel silahlanmaya hayırrrrr" naraları atar... kızıda himayesine alır.. kendi evine mesela... ohhhh tamamdır..bir süre daha rahatız...

Allahım sen büyüksün.. doğru yolu göster şu senaristlere....

sakat kalsa iyi olmaz.. polat her fırsatı onunla geçirmeye çalışır onu hayata bağlamak yeniden yürüme isteği kazandırmak için.... al başına bela....

ahh ahh Elifim olucaktı , inat edicekti... Polat onu sırtında taşıycaktı... sonrada kilomu aldın sen diye dalga geçicekti... Elif sinir olucaktı Polata :) :) :)

yakamoz16
09-11-07, 02:17

Adam kovuyor ama o hala açıklama yapmakla meşgul.
Anlamadım bunlar ortak değilmi ve sadece kağıt üzerinde ee bu samimiyet ne.
Bildiğim kadarıyla samimi olanlar birbirlerine geçerken uğrarlar.

Polat niye suçlasın kendini .
Polat kovuyor anlamıyor,önünede atlamamış geldiği yerde vuruldu.
Bari kalbinden vurulsa ölse tamam suçlasın ama gitti kolundan vuruldu 2 dakikada taburcu olur.Komaya girecek değil ya..

Memati'nin ex aşkınıda göstermediler zaten:(

fatosum
09-11-07, 02:18
bısey soylemek ıstıyorum ben dızıyı ızlerken boyle ahuyu suyun ıcınde dalıdırp daldırıp cıkarmak ıstıyorum yapmacık gelıyor bana
sızde oyle hıssedıyormusunuz yoksa bıtek bendemı var bu durum:icon_whis:icon_whis

mc_merve
09-11-07, 02:18
Ne bolumdu ama catismalar burulmalar :) ki ne vurulmalar artik millet yani bazi kisiler ask olsun diye birilerinin vurulmasini bekliyo :) yoksa baska turlu nasil olcak bu sacmalik pardon ask :)

herneyse bugun gozum hep yalcin memati sahnesini aradi ama yoktu hadi hayirlisi

polatin acem kizi esliginde agir yuruyus sahnesini cok begendim gerci o muzigi hangi sahnede duysam begenirim

gelelim asil konuya :) aslim hakli cikti gerci bend ediyodum zaten apdul yapmaz diye ama :)

saka bir yana sonlara dogru dedim bizim apdul herhalde cidden hain filan ama daha oncede dedigim gibi polatin gecen bolumde apdule nasilsin dediginde ben hain olmadgiyla ilgili birseyle sezmistim polatla apdulu tekrar eskisi gibi gormek guzeldi

birazdan diziden cikardigim bazi konulara deginicem

yalcinersonmez
09-11-07, 02:20
Arkadaşlar şimdi Ahuyu mahuyu bırakında Galiba Memati Vuruldu!!! Son sahnede ayağına tutarak topallıodu ve geri çekilio hatta polat ona baktı ve öyle bitti sonu...Büyük İhitmalle Ayağından Vuruldu...:icon_sorr

hekimoglu64
09-11-07, 02:21
arkadaslar bu ahu karakteri ne kadar yüzsüz ya pes pes bu adam sana ben elifi seviyorum demedimi haalla medet umuyor yüzsüz sey bu kizdan hoslanmiyorumya ins cikar diziden lütfen sevgili senaristler bizleri sasirttin ahu ciksin diziden lütfen ya lütfen

saygilar.....

yakamoz16
sakat kalsa iyi olmaz.. polat her fırsatı onunla geçirmeye çalışır onu hayata bağlamak yeniden yürüme isteği kazandırmak için.... al başına bela....

ahh ahh Elifim olucaktı , inat edicekti... Polat onu sırtında taşıycaktı... sonrada kilomu aldın sen diye dalga geçicekti... Elif sinir olucaktı Polata :) :) :)

Aman o hayata bağlansa ne bağlnamasa ne.Bence hiçbirşey farketmez.
Sanki yürürken bir işe yarıyorda..
Bakın Gönül'e gözü görmüyor ama nasıl hayata bağlı.Engelli olmak engel değil hiçbirşey için.
Acaba ne iş yapıyor.Ama ne iş yapıyorsa yapsın Ahu'dan akti folduğu kesin..

Off ablam o sahneleri hatırlatma gözümün önünden geçiyor..Ne günlerdi ne aşkdı:img-in_lo:icon_sorr

blue ivy
ne bitişti yahu,aslım dediğin gibi kurşun yönünü şaşırdı,polat bayağı bir zorlandı onu kaldırırken,e tabi cüssesine göre değil sonuçta:icon_whis

bizimkiler evvelallah bu çatışmadanda yara almadan kurtulur:img-yes:

memati bulut sahneleri yoktu bu hafta,ki bayağı bekledim,o kızıda bekledim,bayağa güleceğiz dedim ama sanırım önümüzdeki bölümlerde olur:img-yes:

ya aslım memati yeterki aşık olsun can kurban:img-icecr bakarsın o kız iyi çıkar,ve bakarsın memati o kıza gerçekten aşık olur,ne kızmış be daha görmedik bile:icon_whis

hikmetin akıl sağlığından artık endişelenmeye başladım,hala gönülün kör olduğunu anlayamadı,eh ben ne diyeyim,gönülde az değil hikmeti deniyor:good:

fatosum
09-11-07, 02:23
acem kızı sahnesını yazmayı planlıyordum uzun uzun ama ahu bende heves bırakmadı dusundukce benımkıller tepeme cıkıyor ıstemıyorum ask olmasın elıf yettı bana
bulutla mematı nerdeydı ya barı onlar olsaydı:img-wink:

mc_merve
09-11-07, 02:24
arkaaslar okuduklarim kadariyla kimse bu ayrintiyi gormemis

tatarogullari ailesiyle toplanti yaparken en son inciye birseyler soruyodu daha sonra reytinglerle ilgili birsey sordu bazi programlarin reyting sistemlerinde farkedilmeden oynanmasini istedi

yani bu olay pana filmin yani senaristlerimizin reyting sistem oynayicilarina bir lafti bence cunku son aylardir kvpnin hic almadigi reytingleri goruyoruz buyuk bir dusus var bundada bence birilerinin parmagi

ikincisi asu kostebek filan diye dusunuluyo sanirim aslinda oyle olabilir ama sanki isteyerek yapmiyo gibime geliyo zaman gosterecek

arti bu bolum husnu bana sanki asunun konustugu kisiyle sakin bir baglantisi varmis gibime geldi cunku adam asuya tuncayin ozel hayatina gir dedi ardindan husnu gidip tuncaya asuyla ilgili senden hoslaniyo filan dedi yani ikili oynuyolarmis gibime geldi
yada ben herseyden suphelenir oldum :)

sinope
yol geçen hanıya orası geçerken uğranıyo... Azrail çağırıyo diycem.. değil.. yaşayacak malesef...

Yaa hayrına bir sonraki hafta ben geçerken uğrayayım bkarsın Mematiye denk geliriz... biraz moral olur....

işler değişti güzel... artık Avrupalıyız.. yok öyle eskidendi erkeklerin kızların peşinden koşması.. şimdi çıkma teklifinide , evlenme teklifinide kızlar yapıyo...
çağdaşlık bu... modernlik..

eskiden yanımıza begendiğimiz biri geldiğinde heyecandan elimiz ayağımız birbirine girer.. renk vericez aman bişey anlıyacak diye ödümüz kopardı... anladıgında 1 hafta yüzüne gözükmezdik... en azından ben öyle gördüm .. öyle terbiye aldım....

bilmiyom... bana çok ama çok ters.. ama avrupalı olmak, çağdaş olmak buymuş galiba..

Aysecigim
Resmen 404 degilde nedir bu?

Ben boyle modernlik,cagdaslikmis istemem .:img-yes:
Biz Osmanlinin Torunlariyiz.
Dedemizden,Babamizdan, Anamizdan,Teyzemizden,Halamizdan
Sonucta buyuklerimizden kadinin pesinden erkek kosar diye duyduk,gorduk,yasadik.

Bir erkegin pesinden bu denli bir bayan tarafindan dakika basi arandigini,mekanina gittigini,Gece sabahina kavusurken bekar Erkegin evine gittigini ilk kez sahit oldum:img-pilot
Senaristler pes yani diyorum varsin su ask denilen sey olmasin(biz Gercekk aski iliklerimize kadar elif&polat ile yasadik,o guzel,masum ask bizim agiz tadimiz olarak kaldi.Veee Gerisinide zaten istemiyoruz.

Anlayin artik bunu ANLAYIN

Bacim he valla bizde gelecek hafta mekan basmaya gidek,Mematiyi goruruz,bana uyar
Ahh tetikci sana poligonda ders verenin aklina Limon SIKAYIM
Sevgilerimle

blue ivy
Arkadaşlar şimdi Ahuyu mahuyu bırakında Galiba Memati Vuruldu!!! Son sahnede ayağına tutarak topallıodu ve geri çekilio hatta polat ona baktı ve öyle bitti sonu...Büyük İhitmalle Ayağından Vuruldu...:icon_sorr

ya evet şimdi aklıma geldi,bende öyle birşey gördüm,acaba yanılıyormuyum dedim ama bak sende görmüşsün,çabuk bir sahne olduğu için dikkat etmedim:icon_sorr

hekimoglu64

vurulsun ya bizimkilerdende hic kimse vurulmayinca inandirici olmuyor ama mematiölmez birsey olmaz

bu muro yanlis isabet etti omuzuna degilkafaya isabet ettirseydi ya:P:Pbu ahunun simdi o ordan ölmez hahahah ins a cikar yYarabbim,bu gece dua edecem ciksin gitsin diye

saygilar....

yakamoz16
Ne bolumdu ama catismalar burulmalar :) ki ne vurulmalar artik millet yani bazi kisiler ask olsun diye birilerinin vurulmasini bekliyo :) yoksa baska turlu nasil olcak bu sacmalik pardon ask :)

herneyse bugun gozum hep yalcin memati sahnesini aradi ama yoktu hadi hayirlisi

polatin acem kizi esliginde agir yuruyus sahnesini cok begendim gerci o muzigi hangi sahnede duysam begenirim

gelelim asil konuya :) aslim hakli cikti gerci bend ediyodum zaten apdul yapmaz diye ama :)

saka bir yana sonlara dogru dedim bizim apdul herhalde cidden hain filan ama daha oncede dedigim gibi polatin gecen bolumde apdule nasilsin dediginde ben hain olmadgiyla ilgili birseyle sezmistim polatla apdulu tekrar eskisi gibi gormek guzeldi

birazdan diziden cikardigim bazi konulara deginicem

Kanka hoşgeldin.Valla yarın yaparım artık Abdül imzamızı keyifle kullanırız:)

Kanka ya ben dedim bu kız kalbinden vuruldun gittiler kolundan vurdular olacak işmi:(

Ama demiştim bu bölüm Memati&Bulut sahnesi olmaz diye:D Vuslat ablam üzgünüm:icon_whis

yalcinersonmez
09-11-07, 02:26
Bu Malum Şirketin Nasıl Reytinglerle oynadığıda konu edildi.Tataroğlu İnciye Ratinglerle oynayın dedi.İşte bizim dizimizin Ratingleriyle oynayıp her hafta kendi dizilerini 1. yaptıran şirketitide hepimiz anlamışızdır heralde...

Edit: Mervede mesajında belirmiş zaten:)

fatosum
husnu bey kardesım bana abıdını hatırlatıyor cok tatlı adam ama dedıklerı turkceden uzak olunca ben bazen anlamıyorum
tesekkur ederım bana ısmım ıle hıtap ettıgınız ıcın dedıya ben koptum orda ıyı adam aman nazar degmesın:P

mc_merve
ayrica hikmet bugun pek bir yakisikliydi :) gonule suslenmis ama :) kizin gordugu yok

ama ne olursa olsun bence birbirlerien yakisiyorlar ilk baslar fazla isinamamistim kiza ama bu bolum biraz daha iyi geldi kiz umarim aralarinda iyi birseyler olur

bu arada erenle arkadasi iyi ikili oldular hadi hayirlisi :)

yakamoz16
09-11-07, 02:27

Dur ben bölümü kaydettim hemen bakayım..

Evet öyle bişey odu gibi Polat ürkerek baktı gibi ama dur bakayım..

Vuslat abla aradaki samimiyet ne zaman doğdu bende onu anlamadım anlasam tamam gelsin gitsin diycem ama:(
Birde kovulmakdanda anlamıyor dahada yapışıyor:icon_whis

hekimoglu64
09-11-07, 02:31
ayrica hikmet bugun pek bir yakisikliydi :) gonule suslenmis ama :) kizin gordugu yok

ama ne olursa olsun bence birbirlerien yakisiyorlar ilk baslar fazla isinamamistim kiza ama bu bolum biraz daha iyi geldi kiz umarim aralarinda iyi birseyler olur

arkadasim o kiz balgibi görüyor oyun bu o kiz ajan görün bak sonradan kokusu cikacak herkes ikilioynuyor yaw

saygilar.....

NOT:ahuyu istemiyoruz....

arkadaslar bir sey soracam dizide ahu yerine tuba büyüküstün yada beren saat olsaydi yine askolsun istermiydiniz ben ozaman isterdim cünki o kisiler ahudan bin kat daha güzel ve esas oyunculardir eminimözgüüz gibide olurlardi
anket gibi oldu ama neyse

yakamoz16
09-11-07, 02:32
Yalçın zaten var raytinglerde bir iş.Onu da anlattılar bir zahmet:)

Evet aktım bölüme ,Memati aksama bir yana yerde sürünerek gidiyor ayağını çekerken zorlanıyor vuruldu kesin..
Nesli abla üzülme sadece ayağından yaralı:(

Ben artık kaçtım size iyi yorumlar:DNasıl olacaksa artık:icon_whis

sinope
09-11-07, 02:34
Dur ben bölümü kaydettim hemen bakayım..

Evet öyle bişey odu gibi Polat ürkerek baktı gibi ama dur bakayım..

Vuslat abla aradaki samimiyet ne zaman doğdu bende onu anlamadım anlasam tamam gelsin gitsin diycem ama:(
Birde kovulmakdanda anlamıyor dahada yapışıyor:icon_whis

Aslim
Valla bosuna kadina 404 yapistirici demiyorum degilmi?
Ne samimiyeti?
Kendi kendine,samimiyet yaratmaya calisiyor:img-yes:
Kapidan kovuluyor,o hala gece yarisi geciyormusta ugruyormus

Bak gece yarisi gecerken ugramanin sonucunu gordunmu?

Sekerim fuat hemen himayesi altina alir(kanatlari altina hatta):img-in_lo

Bencede Memati ayagindan vuruldu:icon_sorr

Gelecek hafta Bulut hemsire diye o ayarladigi kizi yollamasa bari:icon_whis

blue ivy
09-11-07, 02:34

hikmet biraz daha kibar olsa dahada iyi olacak:img-yes: gönüle dediğine bakarmısın,"telefonunu adresini ver gelip seni isteteceğim" insan bir verirmisin der ki buna aslında hiç gerek yok daha tanımadan etmeden kızı korkuttu,ama hikmet dua etsin başkası olsaydı çantayı yemişti kafasına:icon_whis

evet maalesef reytinglerdeki bu oynanan oyunuda gördük,kvp her zaman 1 bence:img-yes:

yalcinersonmez
09-11-07, 02:38

Evet aktım bölüme ,Memati aksama bir yana yerde sürünerek gidiyor ayağını çekerken zorlanıyor vuruldu kesin..

hımm...demek doğru görmüşüm bende...

Reyting işinde dediğin gibi bi oyun olduğunu hepimiz bilioduk ama dizide işlemeleri isabet oldu...

Bu depo baskınına en çok sevindiğim şey ise Polatların o harabe depodan çıkıp adam gibi yeni ofislerine geçeceği(Tabi orasıda belli değil ama...) sıkılmıştım o depodan yaa ne öle polat gibi adamın harabe harebe yerlerde ne işi var ben eski ofisi özledim yaa...tabi sevindiğim olaylardan Ahunu vurulmasıda var ama bana pek farketmez ister ölsün ister yaşasın isterse polat onla fazla vakit geçirsin bnm için önemli olan bölümlerde çatışma olsun yeter...Mematininde ayağı büyük ihtimalle kurşun yedi oda pek önemli diildir bence geçer hemen...(bide sakat kalıomuş Memati:))

fatosum
09-11-07, 02:38
reyhan uzun kalmıyormu polata beren saatı de sevmem ben baska dusunelım nolur belkı sesımız duyulur da ahu olur vatan mıllet kurtuluruz
mematı kafasına sıkacak adam arıyor ahuyu hıc gormuyor sıksana mematı dıyecem kadına sılah kalkmaz der en ıyısı susmak

blue ivy
09-11-07, 02:40
Aslim
Valla bosuna kadina 404 yapistirici demiyorum degilmi?
Ne samimiyeti?
Kendi kendine,samimiyet yaratmaya calisiyor:img-yes:
Kapidan kovuluyor,o hala gece yarisi geciyormusta ugruyormus

Bak gece yarisi gecerken ugramanin sonucunu gordunmu?

Sekerim fuat hemen himayesi altina alir(kanatlari altina hatta):img-in_lo

Bencede Memati ayagindan vuruldu:icon_sorr

Gelecek hafta Bulut hemsire diye o ayarladigi kizi yollamasa bari:icon_whis

slm vuslat abla:happy0064

valla olurmu olur,buluttan korkulur,mematinin yaralandığını duyunca bırakmaz artık,nede olsa iyi kanky oldular:img-hyste

ahu vurulduya,artık polat ona kolkanat gerer,fuatda bir yandan gerer,haftaya polat fuat çekişmesi izleyeceğiz kesin:img-pilot

sinope
09-11-07, 02:41

Aslim
evet bende baktim memati ayagindan vuruldu(Neslisim hemsirelik yapar ona):img-wink:
Aslim
Bu aksam yalcin Bulu ile Memati arasinda diyaloglar gecer diye beklediydik ama
Bizim senaristler Ahucuga kilif hazirlayacagiz diye,unuttular galiba :img-pilot
Iyi geceler tatlimbyebye
Hekimoglu kardesim
Valla diziye kim gelirse gelsin kabulumdur.Ama bir an evvel su anki oyuncu bu isi birakmali

Reytinglerin neden dustugunu Senaristlerimiz otursunlar dusunsunler en fazla 1 dakikalarini alir nedeninin ne oldugunu bulmak
Sevgilerimle

hekimoglu64
09-11-07, 02:42
reyhan uzun kalmıyormu polata beren saatı de sevmem ben baska dusunelım nolur belkı sesımız duyulur da ahu olur vatan mıllet kurtuluruz
mematı kafasına sıkacak adam arıyor ahuyu hıc gormuyor sıksana mematı dıyecem kadına sılah kalkmaz der en ıyısı susmak

yok yaözge borak yani reyhan polttan uzun degil beren saat zaten hatirla sevgilide olmazda baska düsünelimkim var acaba tuba büyüküstün diyecem oda asideoynuyor off ne zor mus bu diziye bayan oyuncu bulmak kimleri istersiniz arkadaslar

rating konusu bence oynanmiyor ya ama yinede bilemem tabiki ratinglerin düsüsünü basta ahu karakterine ve bazi diger oyunculara bagliyorumben acikcasi

saygilarimla....

mc_merve
09-11-07, 02:43
...(bide sakat kalıomuş Memati:))

yalcin pardon anlamadim birseymi dedin:) valla dizide hersey olsun mematiye birsey olmasin ayrica simdi ne geregi vardi mematinin vurulmasina anlamadim neys evardir bir baglantisi vardir ama olmaz mematiye birsey

yalcinersonmez
he bu arada Aklıma gelmişken; Zafer-Polat ve Abdülheyin Buluştuğu Mekana Dikkat Ettinizmi? KV Terörün 2. Bölümünde Polatın Başkanla Görüştüğü yerdi...

fatosum
madem ahudan kurtulamıyoruz sevgılı forumcular
ben sınır sıstemım ve tabıkı canım polatım ıcın bu gorevı ustlenıyorum oyle kola kolay oldurmem ahuyu ıskence ıle hemde ne dersınız verın bu gorevıı bana pana fılmın gonlu yok cıkarmaya ıs bana kalacak bu gıdısle:img-yes::img-yes:

hekimoglu64
09-11-07, 02:45
Aslim
evet bende baktim memati ayagindan vuruldu(Neslisim hemsirelik yapar ona):img-wink:
Aslim
Bu aksam yalcin Bulu ile Memati arasinda diyaloglar gecer diye beklediydik ama
Bizim senaristler Ahucuga kilif hazirlayacagiz diye,unuttular galiba :img-pilot
Iyi geceler tatlimbyebye
Hekimoglu kardesim
Valla diziye kim gelirse gelsin kabulumdur.Ama bir an evvel su anki oyuncu bu isi birakmali

Reytinglerin neden dustugunu Senaristlerimiz otursunlar dusunsunler en fazla 1 dakikalarini alir nedeninin ne oldugunu bulmak
Sevgilerimle

evet arkadasim kimgelirse gelsin ahudan bin kat daha iyi olur biz aslinda aska karsi degiliz zaten bu dizi ask dizisi degilki ama bayan izleyicilerde ask olmayinca SIkIliyor o yüzden olmali ama elifinki gibi elife benzeyen onun gibi halktan icten böyle ahu gibi miy miy degil ahu ciksnda onun yerine söyle elif gibi biri gelsin yada ahu ciktiktan sonra ic bir bayan oyuncu gelmesin

saygilar....

yalcinersonmez
09-11-07, 02:45
yalcin pardon anlamadim birseymi dedin:) valla dizide hersey olsun mematiye birsey olmasin ayrica simdi ne geregi vardi mematinin vurulmasina anlamadim neys evardir bir baglantisi vardir ama olmaz mematiye birsey

evet bişi dedim okursan anlarsın:)

bende istemezdim Mematinin vurulmasını ama artık birinin vurulması şarttı yani her bölüm pusuya düşüo bunlar ve her bölüm sağ kurtuluolar olcak iş değil:) Ama keşke Memati vurulmasaydı mesela gereksizlerden Pürmüz Nevzat filan ufak yara alabilirlerdi...Memati kötü oldu!!!

fatosum
09-11-07, 02:48
fatosum valla sen basla biz arkandayiz aci cekerek olsun mumkunse öyle hemen ödurme bu diziye yakismadi yakismiycak ne aski ya böyle askmi olur

hah valla aynısını dıyorum koymuslar gereksız bır suru replıgını artık bıde vurdular ınsafa gelelım dıye
hatıralarla ıdare ederım ben ahuyu ıstemıyorum toplanın ahuya ıskence yapıcaz:happy0064:happy0064

blue ivy
09-11-07, 02:48
evet bişi dedim okursan anlarsın:)

bende istemezdim Mematinin vurulmasını ama artık birinin vurulması şarttı yani her bölüm pusuya düşüo bunlar ve her bölüm sağ kurtuluolar olcak iş değil:) Ama keşke Memati vurulmasaydı mesela gereksizlerden Pürmüz Nevzat filan ufak yara alabilirlerdi...Memati kötü oldu!!!

yalçın memati kötü bir yara alsaydı daha uzun gösterirlerdi o sahneyi,önemsiz bir yaraki kısa gösterdiler:img-yes:

yinemi ahuyu atmaya çalışıyorsunuz arkadaşlar?valla bende varım diyeceğim ama bizde zamanında çok uğraştık,artık sıkıldık:icon_whis

hekimoglu64
09-11-07, 02:51
arkadaslar fikirlerinizi merak ettigim icin söylebir anket gibi birse yapmak istdim

Ahudan sonra diziye kim girsin (malumahu gidici gibide görünüyor ins sanmiyorum amayinede öylede düsüneleim)

1Beren saat
2,tuba büyüküstün
3.sezin akasogullari
4.melda bekcan deliyürekten ikinci zeynep hatirlamiyanlar icin
5.bigkem karavus

simdilik bu kadar aklimda varsa sizlerdepaylasin

saygilar...

fatosum
09-11-07, 02:52
mematıye bıdey olmasın adamım benım harıka ya replıkler bakıslar harıka ıdı sımdı bulut memeatıye bır hasta zıyaretı yapar oo deymeyın keyfıme bu hafta koymadılar ne guzel atısıyorlardı:img-wink::img-wink:

yalcinersonmez
09-11-07, 02:54
yalçın memati kötü bir yara alsaydı daha uzun gösterirlerdi o sahneyi,önemsiz bir yaraki kısa gösterdiler:img-yes:

olabilir ama kısa göstermekle alakası yok bence zaten polat mematiye baktı öyle bitti bölüm...Önemli bi yara olabilir...

Ya geçen bölümden beri dikkatimi çekio iyice...kvde artık hiç işkence yok ya:) eskiden ne güzel testere filan vardı adamları doğrayıp duruodu ama şimdi öle bi karakterde yok bi bulut var oda adam kesmio:)

Mematide dikkatimi çekmio değil Yüksel Aytuğ ve bizim Abdülün dediği gibi "bnm bildiğim memati kendisine ihanet eden ortağının kafasına sıkardı!!!" hee bakın şimdi bunu yazarken geldi aklıma Abdül bu lafı dedikten sonra Memati "ben eski formumdan bişi kaybetmedim" gibi sözler söyledi Acaba Yüksel Aytuğa bi Cevapmıydı:)

Bu Arada Ali benim oyum 3.den yani Sezin Akbaşoğulları'ndan yana...:)

duru_
ayy vuslatcim bayiliyorum senin yorumlarina... 404 ;))
hakikaten var boyle yuzsuz kadinlar.. kiz belki bizde oyle yapariz kim bilir karsimizda ne de olsa necati var.. kovsada bizi biz bacadan gireriz:)
hay Allah mematicik.. neslicim sen yaraya bakamazsin canim hic deneme bile..:)
hekimoglu biz en iyisi su kadin oyuncu meselesini sabaha birakalim.. hatta anket yapalim ne dersin?? bir kac kadin oyuncu ismi yazip anket hazirlayin bizde oy verelim!!! siz becerirsiniz bunu hade:)
ya hikmette bakar korlerdenmis.. ne diyim.. Allah o kiza sabir versin..
vuslatcim dedigin gibi bulut mematiye guzel bir hemsire musallat edicek olabilir..:)
ama memos oyle kolay kolay asik olmaz bak... dimi nesliiii:)
neyse yorumlariniz super arkadaslar...:)

anita
hekimoglu64

valla ahu ciksinda kim gelirse fark etmez demiycem söyle yakisan gelsin yeterki beren saati sil o zaten olmaz baska dizide malum ama yakisirdi hani

evet fatosum bu kadinin uymuycani ilk günden söyledik sinopemde dahil karmay ve adini hatirlamadigimiz arkadaslar gözvar nizam var olmadigi belli

fatosum
09-11-07, 02:58
onceden agır muzık yanı slow muzık elıflı sahnelerde verılırdı sımdı hıkmetın gonul mevzusunda verılıyor acıkcası ıcıme sınmedı baska muzık yokmuydu dedım
napayım elıfın yerını dolduramıyorum ne olursa olsun:icon_sorr
fatos gıder hoscakalınbye

blue ivy
09-11-07, 02:58
olabilir ama kısa göstermekle alakası yok bence zaten polat mematiye baktı öyle bitti bölüm...Önemli bi yara olabilir...

Ya geçen bölümden beri dikkatimi çekio iyice...kvde artık hiç işkence yok ya:) eskiden ne güzel testere filan vardı adamları doğrayıp duruodu ama şimdi öle bi karakterde yok bi bulut var oda adam kesmio:)

Mematide dikkatimi çekmio değil Yüksel Aytuğ ve bizim Abdülün dediği gibi "bnm bildiğim memati kendisine ihanet eden ortağının kafasına sıkardı!!!" hee bakın şimdi bunu yazarken geldi aklıma Abdül bu lafı dedikten sonra Memati "ben eski formumdan bişi kaybetmedim" gibi sözler söyledi Acaba Yüksel Aytuğa bi Cevapmıydı:)

hımm bak ben görmemişim polatın mematiye baktığını,nasıl dizi izliyorsam bende:img-pilot

aman işkence olsunda yine rtükten zılgıtı yemeyelim yalçın,bende özledim eski kv işkencelerini ama maalesef engelleyenler var:img-yes:

sinope
09-11-07, 03:04
slm vuslat abla:happy0064

valla olurmu olur,buluttan korkulur,mematinin yaralandığını duyunca bırakmaz artık,nede olsa iyi kanky oldular:img-hyste

ahu vurulduya,artık polat ona kolkanat gerer,fuatda bir yandan gerer,haftaya polat fuat çekişmesi izleyeceğiz kesin:img-pilot

Neslisim
Buluttur bu ne yapsa yeridir.:img-wink:
Aaa insan kankisini zor gunde yalniz birakirmi?
Ahu vurulduysa Sekerim Fuat varken polata sira gelmez
Hem polat Ali bebegi gormedi,onun daha oneml isleri var:img-icecr:img-icecr

blue ivy
09-11-07, 03:12
tabii ya vuslat ablam,polatın artık Alisi var,ahuyla ilgileneceğine Alinin mamasını yedirsin:img-hyste
aslında polat ahuya niye kolkanat gersinki,ahu oraya kendi isteğiyle gitti,polatın başına dert olmak için.

polat ahuyu o kadar uyarıyor görüşme şu dallas ailesiyle diye ama ahu fuatla aynı dernekte olunca iş biraz zor,şimdi bu ahu yemeğede çıkar fuatla,sırf onu kırmasın diye,aman zaten bizim işimize gelir.

sinope
09-11-07, 03:13
kankam yine formundasin bacim cok iyi bulmussun ahunun ismini kankam japonlar daha ahu kadar yapiskanini icad edemediler bacim :icon_whis

DDurucugum
Valla Degil Polat Alemdar isterde dunyanin krali gelse onurumu,gururumu ayaklar altina aldirmam
bir bayan olarak Ahu karakter gibisi tarihimizde olmamistir
Hatta rekorlar kitabina bile girmeye hak kazanmistir:img-yes:

anitam can bacim
Hos geldin sefalar getirdin:happy0064
aaa bilirsin bacini,yeri geldimmi lafi gedigine oturturum:img-wink:
Ahu karakterine cok ama cok uygun bir isim oldu bacilarim 404 yapistiricisi
anitam sende haklisin,japonlar icat etmediler
Ama ahu simdiden rekor kirdi bile(kovulup,terslenip,her seferinde yine donup dolasip polatin mekanina geciyordum,ugradim demesinden):img-pilot:img-pilot
Sevgilerimle

duru_
09-11-07, 03:16
aa hakkaten .. junior Aliyi gormedik bu hafta.. :))
ya nesli kardesim.. yalcinersonmez size inanamiyorum yaa...
iskenceden bahsediyonuz.. ya siz kafayimi yedinizi.. birakin vurun gitsin aaa sizi ben bir doktora gotureyim barii. nesli artik sende okuma su agathe kristiyi..( biliyorum yanlis yazdim:)) yani size inanamiyorum :(( neyse Ahu polat aski olmiicakki zaten niye telas yapiyonuz.. yani ne huyu huyuna..ne boyu boyuna:))

sinope
09-11-07, 03:19
tabii ya vuslat ablam,polatın artık Alisi var,ahuyla ilgileneceğine Alinin mamasını yedirsin:img-hyste
aslında polat ahuya niye kolkanat gersinki,ahu oraya kendi isteğiyle gitti,polatın başına dert olmak için.

polat ahuyu o kadar uyarıyor görüşme şu dallas ailesiyle diye ama ahu fuatla aynı dernekte olunca iş biraz zor,şimdi bu ahu yemeğede çıkar fuatla,sırf onu kırmasın diye,aman zaten bizim işimize gelir.

Neslisim
Yaaa evlat edinmek oyle kolaymi?

Onemli mevzudur,bebek,cocuk buyukmek,zaman ister,ilgi ister
Polat sorarim size
Ahuya gel benim mekanima dedimi?
Demedi
EEe kendi ayaklariyla geldi, kursunlara hedef oldu.
Buda ona bundan sonra polatin silahsiz yasamiyacagini,isi gucu,evladi oldugunu hic ama hic unutturmaz zaten
SEnaristlerimiz okuyorsunuz bizi,biliyorum,artik silkelenin diyorum.
Sekerim Fuat korumalik yapar,onu gezdirir,dernek islerine beraber giderler,takmayin siz kafaniza kankiler:img-icecr:img-icecr

blue ivy
09-11-07, 03:23
Neslisim
Yaaa evlat edinmek oyle kolaymi?

Onemli mevzudur,bebek,cocuk buyukmek,zaman ister,ilgi ister
Polat sorarim size
Ahuya gel benim mekanima dedimi?
Demedi
EEe kendi ayaklariyla geldi, kursunlara hedef oldu.
Buda ona bundan sonra polatin silahsiz yasamiyacagini,isi gucu,evladi oldugunu hic ama hic unutturmaz zaten
SEnaristlerimiz okuyorsunuz bizi,biliyorum,artik silkelenin diyorum.
Sekerim Fuat korumalik yapar,onu gezdirir,dernek islerine beraber giderler,takmayin siz kafaniza kankiler:img-icecr:img-icecr

umarım vuslat ablam umarım artık senaristler bizi duyar,aslında artık şu polat ahu sahnelerini takmıyorum,sanki yokmuş gibi bakıyorum ama malum yorumlarımıza hedef olmak zorunda:img-polic

duru ablam eski kvden alıştık şiddet sahnelerine,ne yapalım biz böyle dallas dizisini:icon_whis

hepinize iyi geceler iyi sohbetlerbye

sinope
09-11-07, 03:23
hekimoglu64

valla ahu ciksinda kim gelirse fark etmez demiycem söyle yakisan gelsin yeterki beren saati sil o zaten olmaz baska dizide malum ama yakisirdi hani

evet fatosum bu kadinin uymuycani ilk günden söyledik sinopemde dahil karmay ve adini hatirlamadigimiz arkadaslar gözvar nizam var olmadigi belli

anitacigim
valla beren biliyorsun baska bir dizide oynuyor(aman sakin haaa)

bencede baska kim dizimize girerse girsin,kabulumdur.

Ah bacim ahhh
Basindan beri goz var,nizam var dedik,ama senaristler bildiklerini yaptilar
Sirf bu yuzden reytingler her hafta ortada
Kesinlikle bu bayan oyuncu dizimize yakismadi,ayak uyduramadi:img-yes:

sinope
09-11-07, 03:27
umarım vuslat ablam umarım artık senaristler bizi duyar,aslında artık şu polat ahu sahnelerini takmıyorum,sanki yokmuş gibi bakıyorum ama malum yorumlarımıza hedef olmak zorunda:img-polic

duru ablam eski kvden alıştık şiddet sahnelerine,ne yapalım biz böyle dallas dizisini:icon_whis

hepinize iyi geceler iyi sohbetlerbye

Neslisim
Senaristlerimizde aslinda olayin farkindalar bence:img-yes:
Aynen polat ve ahu askiymis
pehhhh aska gel aska

Boyle ask olacagina varsin,Ask olmasin:img-pilot
Istemiyoruz izleyiciler olarak

Bu dizinin tekrar ekranlara donmesi icin az caba sarfetmedik,onca e mail,onca emek
bunlar goz ardi edilemez.:img-yes:
Memati bu aksam yine her halukarda oyunculuguyla 1 numaraydi:good:

anita
09-11-07, 03:29
hekimoglu64
tam dogru tespit kutlarim seni
valla bencede sinopem ahuyla sekerim cok iyi ikili olurlar dernek mernek dedigin gibi onlar ikisi bir fidanin iki gülü gibiler cok yakisiyorlar cooooook fuat ahu in ahu polat aut nefise okumaz buralari ya onun isi gücü var bumeranklik

duru_
09-11-07, 03:30
ya arkadaslar bana guveniiiiinnn... Ahu polat aski diye birsey olmiyacakkk...
bak gorursunuz... varmisiniz iddaayaa:)) nesli gel seninle iddiayaya girelim:)
artik nesine sen karar ver... :))
bence bir kac bolum sonra Ahuya bir rakip gelicek.. ( biz oyle olmasini istiyoruz:))
Ahuda catir catir catlicak ortasindan :) bak gorursunuz... demedin demeyin..

Melal
09-11-07, 03:34
Ve sonunda Abdülhey'in hain olmadığı ortaya çıktı.
Ayrıca Hüseyin'in de yakındır Polat'ın yanına gelmesi diye düşünüyorum.
Memati&Bulut sahnesi yoktu ama yine Memati'nin replikler süperdi.
Hikmet'le Gönül'ün sahnesi çok güzeldi artık iyice emin oldum bu kız kör.
Bakalım Hikmet ama bir kızla evlenecek mi?
Polat Zafer'i uyardı iyi mi etti yoksa kötü mü etti göreceğiz.
Acaba bu Zafer doğru yolu bulup Polat'la çalışmaya karar vermesin.
Hakan beni bu bölüm yine gıcık etti hani Memati sıksa da kurtulsak demedim değil.:)
Ahu'nun vurulmasının bence iki sebebi var ya öldürüp diziden alacaklar ya da Polat'la iyileştikten sonra daha bir yakınlaşacaklar.
Ama Ahu'yu öldürmezler herhalde zaten amcası da ölmek üzere.
Zaten kurşun omzuna isabet etti bir şeycik olmaz.
Ee bu kurşun hanıma ders olsun artık öyle her dakika Polat'ın mekanına gelip durmaz.:img-yes:
Bakalım Polat ve adamları bu pusudan nasıl kurtulacaklar.
Bana sanki Memati kolundan vurulmuş gibi geldi.
Hatta seyrederken gitti Mematii diye bağırmışım bana noluyorsa.:)
Hani Polat vurulsa bu kadar heyecan yapmazdım herhalde.:img-hyste
Bana Vural'ın da temize havale olması yakınmış gibi geliyor.
Önümüzde ki hafta ki bölümü merakla bekliyorum bakalım neler olacak.
Bu bölüm esprisi kıt bir bölümdü ve sanki bana kısa sürdü gibi geldi.
Haftaya daha şenlikli bir bölüm bekliyorum açıkcası.

sinope
09-11-07, 03:34
hekimoglu64
tam dogru tespit kutlarim seni
valla bencede sinopem ahuyla sekerim cok iyi ikili olurlar dernek mernek dedigin gibi onlar ikisi bir fidanin iki gülü gibiler cok yakisiyorlar cooooook fuat ahu in ahu polat aut nefise okumaz buralari ya onun isi gücü var bumeranklik

anitam
kesinlikle ahu&sekerim Fuat yilin cifti
olarak goruyorum
Boylari-boylarina
huylari-huylarina
Para-para
Guc-Guc
gunes-Ay
Yagmur-Gunes
Gece-Gunduz
Siyah_beyaz ne kadar birbirine yakisiyorsa
valla birbirleri icin bicilmis kaftanlar(polatida rahat biraksinlar)
kendi mutluluklarina baksinlar derim.:img-in_lo:img-in_lo

anita
09-11-07, 03:36
hazel kandirma gece gece bizi ahu nezaman elif gibi ustünde güller acarsa ozaman kurtuluruz ahu basimizdan gitmezde yeni biri gelse cok iyi olur ahu dizide dernek yönetici olarak görunsün arasira simdiki gibi

hekimoglu64
09-11-07, 03:38
ya arkadaslar bana guveniiiiinnn... Ahu polat aski diye birsey olmiyacakkk...
bak gorursunuz... varmisiniz iddaayaa:)) nesli gel seninle iddiayaya girelim:)
artik nesine sen karar ver... :))
bence bir kac bolum sonra Ahuya bir rakip gelicek.. ( biz oyle olmasini istiyoruz:))
Ahuda catir catir catlicak ortasindan :) bak gorursunuz... demedin demeyin..

tkr dan hayirli geceler bir yorumumu silmek icin ugradim agir oldu galiba neyse
evet hazel arkadasim cok haklisin ahu cikmasada ona br rakip gelsin ama polat o rakiplede ilgilenmez onun ellifi var ya söyle olsun elif yaniözgü namal tkr gelsin farkli bir rolde polat ona asik olur elife benzedigi icin ahuda kiskanir nasil ama:icon_whis hahahaha neyse gencler, ben kacar iyi yorumlar sizlerebye

saygilar....

*bengisu*
09-11-07, 03:38
kurtlar vadisi pusu hersamanki gibi yine superdi abdül hakkinda hain deil diyenler hakli cikti ama ben yinede hain olmasini dilerdim :img-cool2 dermissim , silahlanmaya karsi olan ahunun silahla yaralanmasida tesadüf müdür nedir bilinmez
ya belkide sesimizi duyuyolardirda ahuyu cikarmak icin gün doguyodur insallah
ve diziye elif kadar olmasada onun kadar dedigim dedik hircin ve guzel biri dahil olur :img-yes: hep beraber

AMINNNNNNNNNNNN deyin arkadaslar,ki kabül olsun

anita
09-11-07, 03:45
anitam
kesinlikle ahu&sekerim Fuat yilin cifti
olarak goruyorum
Boylari-boylarina
huylari-huylarina
Para-para
Guc-Guc
gunes-Ay
Yagmur-Gunes
Gece-Gunduz
Siyah_beyaz ne kadar birbirine yakisiyorsa
valla birbirleri icin bicilmis kaftanlar(polatida rahat biraksinlar)
kendi mutluluklarina baksinlar derim.:img-in_lo:img-in_lo

siyahla beyazi karisdirma kankam renkleri bozuyorsun :icon_whiskarakter olarak uyuyorlar polata söyle halktan biri lazim sosyete gülüyle olmaz
abdulheyde hic süpriz olmadi zaten tahmin etmisdim bide polatla abdul heyin bakislari nasildi öyle ya cok guldum vall cok

sinope
09-11-07, 03:45
Ve sonunda Abdülhey'in hain olmadığı ortaya çıktı.
Ayrıca Hüseyin'in de yakındır Polat'ın yanına gelmesi diye düşünüyorum.
Memati&Bulut sahnesi yoktu ama yine Memati'nin replikler süperdi.
Hikmet'le Gönül'ün sahnesi çok güzeldi artık iyice emin oldum bu kız kör.
Bakalım Hikmet ama bir kızla evlenecek mi?
Polat Zafer'i uyardı iyi mi etti yoksa kötü mü etti göreceğiz.
Acaba bu Zafer doğru yolu bulup Polat'la çalışmaya karar vermesin.
Hakan beni bu bölüm yine gıcık etti hani Memati sıksa da kurtulsak demedim değil.:)
Ahu'nun vurulmasının bence iki sebebi var ya öldürüp diziden alacaklar ya da Polat'la iyileştikten sonra daha bir yakınlaşacaklar.
Ama Ahu'yu öldürmezler herhalde zaten amcası da ölmek üzere.
Zaten kurşun omzuna isabet etti bir şeycik olmaz.
Ee bu kurşun hanıma ders olsun artık öyle her dakika Polat'ın mekanına gelip durmaz.:img-yes:
Bakalım Polat ve adamları bu pusudan nasıl kurtulacaklar.
Bana sanki Memati kolundan vurulmuş gibi geldi.
Hatta seyrederken gitti Mematii diye bağırmışım bana noluyorsa.:)
Hani Polat vurulsa bu kadar heyecan yapmazdım herhalde.:img-hyste
Bana Vural'ın da temize havale olması yakınmış gibi geliyor.
Önümüzde ki hafta ki bölümü merakla bekliyorum bakalım neler olacak.
Bu bölüm esprisi kıt bir bölümdü ve sanki bana kısa sürdü gibi geldi.
Haftaya daha şenlikli bir bölüm bekliyorum açıkcası.

Melalim hos geldin bacim
Valla abdulheyin hain olmadigini biliyordum(ama daha emin olduktan sonra nesem dahada artti):happy0064
polat zaferi bosuna uyarmadi(polat bu yas tahtaya basarmi hic)?
Ahh Hakan icin ayni seyi bende dedim(ama Mematinin ellerini kana bulamasina icim el vermedi):))
Mumkunu var ise ahu ile ilgili biz 1. sikki alalim,diziden ayrilmasi yonunde
EE kursunuda yedi zirt pirt mekana gelmez(bu korkuda ona yeterde artar zaten)
Sekerim fuata takilsin o
sessiz,sedasiz bir hayat var onlerinde
Hemde kafalarida uyuyor
O halde sorun yok demektir.
Memati bacagindan vuruldu galiba bacim(cunku biraz once yine baktim sekerek yuruyor gibiydi):icon_sorr:icon_sorr
Haftaya daha heyacanli,replikleri bol olan sahneler olacak insallah
kayiplardan
Nazife anne
omer baba
Ali bebek
Halo amcamiz
yoktular bu bolum:img-yes:
Sevgilerimle

*bengisu*
09-11-07, 03:50
ya arkadaslar bu hakan neden bukadar polata mematiye dusman oldu ilk zamanlar ne guzel kardes kardes geciniyolardi nolduda bu hakan sevimsiz suratsiz bise oldu bole biri anlatsin

sinope
09-11-07, 03:56
siyahla beyazi karisdirma kankam renkleri bozuyorsun :icon_whiskarakter olarak uyuyorlar polata söyle halktan biri lazim sosyete gülüyle olmaz
abdulheyde hic süpriz olmadi zaten tahmin etmisdim bide polatla abdul heyin bakislari nasildi öyle ya cok guldum vall cok

Bengi su canim
AMinnnnnnn
anitam
siyah ve beyaz renk uyumu olarak dedim(yoksa dermiyim hic)anladin sen:img-wink:
evet polatin hayati sosyete ile bir omur gecmez.
Bekar gezsin, kabulumuzdur
ama tez zamanda Ahu karakterini kadin milletinin bir ayagi,cukurdadir diye bizim beynimizin icine kaziyan senaristlerimiz,o halde uyguluyuversinler
Abdul ve polatin bakismalarini hic sorma:img-yes:
koptum gulmekten zaten:img-icecr:img-icecr
Arkadaslar hepinize iyi geceler ve iyi yorumlarbyebye

MoOnDaNcE-11
09-11-07, 04:09
Korkunc bir sinirle geldim mactan . Neyseki Kurtlar Vadisi Pusumuz imdadimiza yetisti.GS'ninkine kim yetisir onu bilmem...

Iyi bir bolum izledik . Abdul'un her seyi polat'in emriyle yaptigi acikca ortaya konuldu . Zafer - Polat diyaloglari da oldukca guzeldi . Vural da aciga cikti , yakinda mefta olur . Ancak zafer gene bir delilik yapabilir . Huseyin'in en kisa zamanda polat'in yanina gelmesini istiyorum . Hakan'a da ne olur bilemem...

Asu'dan iyice supheleniyordum hakli ciktim.Bir tuncay'in olmayan ozel hayati kalmisti karisilacak :img-hyste

Muro'yu bizimkiler iyi kistirmisti ama adam hakikaten hafife alinacak gibi degil . Hemen basti polat'in mekanini . Ahu'nun vurulmasindan bir sey cikmaz ama polat cok sinirlenecektir . Ne de olsa gercek hayatta nefise necati sevgili :img-wink:

Dizimiz cok guzel gidiyor , darisi Galatasaray'in basina...:king::img-bored:icon_cry:

duru_
09-11-07, 04:17
evet iyigeceler vuslatcim... yorumlar harikaydi yine...
kesin Melalin dedigi gibi Ahuyu oldursunler... bu iyi fikir... kim vurduya gitti iste...
hemen helvasini yapariz... soralim bakalim olmeden findiklimi sever..:))
bengisucum sana turkcesi iyi olan biri anlatir... ben anlatana kadar sayfa dolar...:))
bendende herkese iyi geceleerrr...:)

duru_
09-11-07, 04:24
Asu'dan iyice supheleniyordum hakli ciktim.Bir tuncay'in olmayan ozel hayati kalmisti karisilacak :img-hyste

evet hakketen oyle yani.. bir tuncay eksikti... biz daltonlara kiz araken..:img-wink:

. Ne de olsa gercek hayatta nefise necati sevgili :img-wink:

ya onlar sevgili degil canim.. inanma sen... hepsi magazincilerin tuzagi.. necati .. nefise yok artik.. duyda inanma... :icon_sorr

Dizimiz cok guzel gidiyor , darisi Galatasaray'in basina...:king::img-bored:icon_cry:[/QUOTE]

gs mize gecmis olsun... bjk gibi olmadiya sen ona sukret.. :good:

herkese tekrardan iyigeceler... belli olmaz belki yine gelirim.. :img-pilot

RIZA_BABA
09-11-07, 11:08
Dünki bölümü son derece heycanla izledim bakalım polat ile ekibi barakadan nasıl kurtulacak ahu ölecekmi ben derim ki polat ve ekibi zamanında zaferden aldıkları bir ton silah ve bazukaları kulanacaklar eee barakada kulanılmaz hala geldi bakalım yeni yeri neresi olucak eğer ahu ölürse polat muroyu tek başına gidip öldürür

_ZeynepSasmaz_
09-11-07, 13:11
Bölüm mükemmel bitti.
Ahu omzundan vuruldu. Polat onu güvenilir biryere çekti ama. Oradan nasıl kurtulacak ekibimiz çok merak ediyorum. Ben baskını çok etkileyici buldum. Gece olmuş olması da ayrı bir etkileyicilik katmış..
Ahu'nun vurulması başına sıkıntı açacak. Bireysel silahsızlanma kampanyası başlatıp, bir taraftan güya suç makinası ortak Polat Alemdar'ın yüzünden kurşuna gelmesi onu sıkıntıya sokacak belli ki..

Bu arada süper göndermeler vardı dizide.. Reyting olayına çok iyi parmak bastılar..
İyice kesinleşti artık..

çağla7
09-11-07, 13:52
çok güzel bir bölümdü. abdulhey hain çıkmadı gerçi bu durumda geçmiş diyaloglar biraz tuhaf kaçtı ama neyse. ahuya bir şey olmaz omuzundan vuruldu, kan kaybından gitmedikten sonra bir tehlike yok . ama bizimkiler orda tam kapana kısıldılar nasıl kurtulacaklar bilemiyorum, bir gizli geçit varsa ordan kaçabilirler ama geçit yoksa kurtulmaları için destek gelmesi lazım bu baskını haber alabilecek tek kişide alper yani ya alper yardıma gelecek yada gizli geçitten kaçacaklar

sondakika
09-11-07, 13:57
günlük hayatta arkadaşlarla konuşuken konu bir şekilde vadiye gelir.. zaten bir çok espiri oradaki repliklerden çıkarmaktayız... kendini fazla kaptırmış entel grubuna göre vadi fuzili.. yani gerçekler diziye mi kalmış, efendim? gülüyorum tabi... tabiki gerçekler diziye kalmamış... ama kitaplar varmış.. sonra gazeteler.. internet varmış.. ama sağda solda yazılmış bir kitabın görsel medya ve basın aleminde yankı yaptıgı nadirdir.. hele böylesi acı gerçekleri konu alanlar görülmez bile.. işte dizi yada görsel öğeler burada devreye giriyor.. izlememde izlemem.. boş inat.. geniş açıdan bakmak önemli.. ahanda inandım bu gerçeğe.!!!.. entel olmak başka, entel açıdan bakmak başka...

gerçekler demişken, vadide dolu bir gündem vardı.. mayın gerçeği !!! hain oğlu hain... aslında orada oğlu diye başlayan hakarete daha uygun bir kelime var.. mekan uygun değil.. polatın verdiği cevap düşündürücü.. hain mi arıyorsun.. bence mayınların arkasındaki ülkelere bak.. bu alaram sistemin üzerindeki ülkelere bak..sonra bu dedektör teknolojiyi satan ülkelere bak.. ve pazarlık yapan.. çok yerinde bir tespit..

ama meydan boş dilinde kemiği yok ya.. ortada anlatacak külahta yoksa çok zeki sanan bir kaç entel grup hep sorar.. yahu mayın dedektörü yok mu kardeşim.. aaaa.. neden bir mayın dedektörü yapılmaz.. sorular sorular.. aldınız mı cevabı..?! ama hain kısmına bir ilave daha yapalım... ülkenin teknoloji kesiminde uyuyan kafalarıda.. çalışmak lazım..yoksa işler böyle arapsaçı...

basının, kimlerin kalemşörlüğü yaptıgına dair ifadeler oldukça yerinde.. adeta gözüne gözüne sokuldu halkın? malum entel grubu yahu azizim bunlar komplo yada bir grup biz zaten biliyoruz.. birader, madem gerçeğin farkındasın, biliyorsun madem, neden bu adilerin gazetelerini alırsın?!bilme.!! sadece bilme yap.. uygula.. rating meselesi düşündürücü.. gerçekten olabilir.. ama dikkat çekme noktasında düşünürsek bu sistemin düzenlemeye açık kapı bırakılması noktasında güzel..

ve abdül gerçeğinin bir noktaya bağlanılması yerinde.. aaaaa ben zaten biliyordum hain olmadıgını demeyeceğiz.. bir çok kişi biliyor.. sorun hain yada değil mevzusu değil.. uzatılan konu dizi içinde hayli bir yer kaplamaktaydı.. gereksiz yere uzatılınca dizi baymaya başlamıştı.. mesele bu.. yoksa 97 bölüm artı bir ırak macerası olacak kafa koltukla dolaşacaksın, vurduğunuda göreceksin gömdüğünü iki kuruşa ihanet edeceksin.. dünya yaşamaya dair tek bir sebebi kalmaması lazım insanın.. yanlız zafer olayını iyi kıvırdılar.. tebrikler..

daha önce bahsettiğimiz bir dr.hale hikayesi vardı.. hani bilen bilir.. senatonun ruhani lider.. 1950 lilerin abd'sinde tabi.. hani sormuşlar senato üyeleri için dua edermesin.. ben onlara bakınca memeleket için dua ediyorum.. nereye geliyoruz.. efendim istihbarat gerçeğine.. bence istihbaratçılara bakında memleket için dua etmekteyim.. memleket için dua etmiyormusun birader sorusuna cevap verelim.. ediyorum.. ama önce güvenerek ederdim. şimdi korkarak.. yani modlar farklı azizim.. basın gibi bizim istihbarat teşkilatımızda Allaha emanet.. kimlerin dolmuşuna bindiği belli değil.. gerçekten bu teşkilatta şebekler az değil. yoksa bunca saldırı olurda bunun sebebi istihbaraz zaafı olmaz mı? bal gibide olur. ki istihbarat zaafımız.. vadinin bunu gündeme getirmesi takdire şayan..

çatışma sahneleri biraz daha gayret gösterilse bu işe olacak!! gayretsiz mi birader? kastımız, biraz daha gerçekçi, biraz daha dolu olması.. yoksa bunun ötesinde sözümüz yok.. "söz mü kaldı?", söyleyesin demeyin...

ve forumda bayan eşrafını ayağa kaldıran bir ahu meselesi var.. şimdi orada sırtından, ne sırtı yahu, omzundan vurulan ahunun ölmesini beklemek sadece kuruntu olur.. lakin orada ölsün demek düşündürücü.? ahu ölecek ahular gelecek.. kadın mı yok?! düşmüşler elif deyu elif.. elif kaybettik..kaybettirenlerde malum kalemler.. vatandaşlar bir halt etmişler düşmüşler telafisine.. bu sansı onlara çok görmeyin. zira dizi duygu noktasında hakikaten boş.. kütük hikmet bile doldurmaktan aciz..

hikmet demişken o nasıl hitap?!.. o nasıl konuşma, o nasıl kelam.?!. pervasızlık mı, patavatsızlık mı, hadsizlik mi yoksa açık sözlülük mü?, çıkaramadım.!. oha nidası var... utanmasa cepten malum numarayı çevirip en yakın evlendirme dairesini arayıp o dakika orada nigah kıydıracak kıza.. harbiden kaleminin gücüne sözümüz yok şu raci ile bahadırın ama aşk noktasında öyle uç örneklerde dolaşmaktalarki nutkumuz tutulmakta... tamam aşk adamı çarpar.. yorar ama böyle mi birader.. her aşık oldukça sivri ve oldukça sıradışı.. ya ahu.. gecenin 4'de kim kimi ziyaret eder bu dünyada.. baba oğluna gitmez... şu aşk ve duygu işleri tıpkı ilk iki sezondaki gibi bir kıvama girse pusuda yanında yemede yat modunda olacak. hadi hayırlısı..

ömer babadan inciler göremedik... şimdi diyeceğim; bu bölümde çok kişiyi göremedik.. hakikaten bu nokta, şu sıralar göze oldukça batan bir eksikliği vadinin.. hani çevirmen kızı dinleyip ofisine bekleyen zatı muhterem kim.?!. vallaha unuttum..!! şaka deği ha unuttum gerçekten..!! kimdi o bedsiz suratsız şahsiyet.. gittim, karakterler kısmına baktım.. oha yani... olay bu noktada..

sondakika

aysecik_34
09-11-07, 14:10
bu dizi için şunu söyleyebilirim

kurtlar vadisi pusu altında o kadar bölüm izledik bu bölümlerin toplamı
kurtlar vadisi terör bölüm 3 oldu bundan sonra o istikamette gidicek
iş teröre çoktan vardı

çağla7
09-11-07, 14:29
günlük hayatta arkadaşlarla konuşuken konu bir şekilde vadiye gelir.. zaten bir çok espiri oradaki repliklerden çıkarmaktayız... kendini fazla kaptırmış entel grubuna göre vadi fuzili.. yani gerçekler diziye mi kalmış, efendim? gülüyorum tabi... tabiki gerçekler diziye kalmamış... ama kitaplar varmış.. sonra gazeteler.. internet varmış.. ama sağda solda yazılmış bir kitabın görsel medya ve basın aleminde yankı yaptıgı nadirdir.. hele böylesi acı gerçekleri konu alanlar görülmez bile.. işte dizi yada görsel öğeler burada devreye giriyor.. izlememde izlemem.. boş inat.. geniş açıdan bakmak önemli.. ahanda inandım bu gerçeğe.!!!.. entel olmak başka, entel açıdan bakmak başka...

gerçekler demişken, vadide dolu bir gündem vardı.. mayın gerçeği !!! hain oğlu hain... aslında orada oğlu diye başlayan hakarete daha uygun bir kelime var.. mekan uygun değil.. polatın verdiği cevap düşündürücü.. hain mi arıyorsun.. bence mayınların arkasındaki ülkelere bak.. bu alaram sistemin üzerindeki ülkelere bak..sonra bu dedektör teknolojiyi satan ülkelere bak.. ve pazarlık yapan.. çok yerinde bir tespit..

ama meydan boş dilinde kemiği yok ya.. ortada anlatacak külahta yoksa çok zeki sanan bir kaç entel grup hep sorar.. yahu mayın dedektörü yok mu kardeşim.. aaaa.. neden bir mayın dedektörü yapılmaz.. sorular sorular.. aldınız mı cevabı..?! ama hain kısmına bir ilave daha yapalım... ülkenin teknoloji kesiminde uyuyan kafalarıda.. çalışmak lazım..yoksa işler böyle arapsaçı...

basının, kimlerin kalemşörlüğü yaptıgına dair ifadeler oldukça yerinde.. adeta gözüne gözüne sokuldu halkın? malum entel grubu yahu azizim bunlar komplo yada bir grup biz zaten biliyoruz.. birader, madem gerçeğin farkındasın, biliyorsun madem, neden bu adilerin gazetelerini alırsın?!bilme.!! sadece bilme yap.. uygula.. rating meselesi düşündürücü.. gerçekten olabilir.. ama dikkat çekme noktasında düşünürsek bu sistemin düzenlemeye açık kapı bırakılması noktasında güzel..

ve abdül gerçeğinin bir noktaya bağlanılması yerinde.. aaaaa ben zaten biliyordum hain olmadıgını demeyeceğiz.. bir çok kişi biliyor.. sorun hain yada değil mevzusu değil.. uzatılan konu dizi içinde hayli bir yer kaplamaktaydı.. gereksiz yere uzatılınca dizi baymaya başlamıştı.. mesele bu.. yoksa 97 bölüm artı bir ırak macerası olacak kafa koltukla dolaşacaksın, vurduğunuda göreceksin gömdüğünü iki kuruşa ihanet edeceksin.. dünya yaşamaya dair tek bir sebebi kalmaması lazım insanın.. yanlız zafer olayını iyi kıvırdılar.. tebrikler..

daha önce bahsettiğimiz bir dr.hale hikayesi vardı.. hani bilen bilir.. senatonun ruhani lider.. 1950 lilerin abd'sinde tabi.. hani sormuşlar senato üyeleri için dua edermesin.. ben onlara bakınca memeleket için dua ediyorum.. nereye geliyoruz.. efendim istihbarat gerçeğine.. bence istihbaratçılara bakında memleket için dua etmekteyim.. memleket için dua etmiyormusun birader sorusuna cevap verelim.. ediyorum.. ama önce güvenerek ederdim. şimdi korkarak.. yani modlar farklı azizim.. basın gibi bizim istihbarat teşkilatımızda Allaha emanet.. kimlerin dolmuşuna bindiği belli değil.. gerçekten bu teşkilatta şebekler az değil. yoksa bunca saldırı olurda bunun sebebi istihbaraz zaafı olmaz mı? bal gibide olur. ki istihbarat zaafımız.. vadinin bunu gündeme getirmesi takdire şayan..

çatışma sahneleri biraz daha gayret gösterilse bu işe olacak!! gayretsiz mi birader? kastımız, biraz daha gerçekçi, biraz daha dolu olması.. yoksa bunun ötesinde sözümüz yok.. "söz mü kaldı?", söyleyesin demeyin...

ve forumda bayan eşrafını ayağa kaldıran bir ahu meselesi var.. şimdi orada sırtından, ne sırtı yahu, omzundan vurulan ahunun ölmesini beklemek sadece kuruntu olur.. lakin orada ölsün demek düşündürücü.? ahu ölecek ahular gelecek.. kadın mı yok?! düşmüşler elif deyu elif.. elif kaybettik..kaybettirenlerde malum kalemler.. vatandaşlar bir halt etmişler düşmüşler telafisine.. bu sansı onlara çok görmeyin. zira dizi duygu noktasında hakikaten boş.. kütük hikmet bile doldurmaktan aciz..

hikmet demişken o nasıl hitap?!.. o nasıl konuşma, o nasıl kelam.?!. pervasızlık mı, patavatsızlık mı, hadsizlik mi yoksa açık sözlülük mü?, çıkaramadım.!. oha nidası var... utanmasa cepten malum numarayı çevirip en yakın evlendirme dairesini arayıp o dakika orada nigah kıydıracak kıza.. harbiden kaleminin gücüne sözümüz yok şu raci ile bahadırın ama aşk noktasında öyle uç örneklerde dolaşmaktalarki nutkumuz tutulmakta... tamam aşk adamı çarpar.. yorar ama böyle mi birader.. her aşık oldukça sivri ve oldukça sıradışı.. ya ahu.. gecenin 4'de kim kimi ziyaret eder bu dünyada.. baba oğluna gitmez... şu aşk ve duygu işleri tıpkı ilk iki sezondaki gibi bir kıvama girse pusuda yanında yemede yat modunda olacak. hadi hayırlısı..

ömer babadan inciler göremedik... şimdi diyeceğim; bu bölümde çok kişiyi göremedik.. hakikaten bu nokta, şu sıralar göze oldukça batan bir eksikliği vadinin.. hani çevirmen kızı dinleyip ofisine bekleyen zatı muhterem kim.?!. vallaha unuttum..!! şaka deği ha unuttum gerçekten..!! kimdi o bedsiz suratsız şahsiyet.. gittim, karakterler kısmına baktım.. oha yani... olay bu noktada..

sondakika

yorumlarına bayıldım hakikaten gerçekler konusunu çok güzel toparlamışsın ama garip olan yorumlar gerçekler üzerine verilen mesajlar üzerine değilde bilmem hangi çatışma sahnesi, elif ahu karşılaştırması üzerine oluyor. değişik yorumun için teşekürler . deli hikmetin kütüklüğü karakterine yakışmışta bu kadar kör oluşunu anlayamadım , hala kızın kör olduğunu anlayamadıya inanılır gibi değil. senaristlerin aşka bakışı demişken, aslında senaristlerin aşka bakışı değilde kadına bakışı tuhaf polatın sevgililerine çevresindeki kadınlara bak , hepsi laf dinlemeyen adamın başına bela olan tipler. acaba o yüzdenmi hepsi bekar diye düşünüyor insan. yoksa biz bayanlar gerçektede böylemiyiz.

dedektörlerin mayınları algılamasını engelleyen sistemden benim haberim yoktu bunuda kv sayesinde öğrendik. birde bu teknolojileri neden o ülkelerden almak zorunda olduğumuz neden bilimsel açıdan bu kadar acınacak durumda oluşumuza değinirlerse harika olacak.

bir basın grubunun reklam vermeyen şirketlere gazetesi vatısasıyla nasıl saldırdığını gerçekte gördük , dizidede buna dokunulması güzeldi. reytingler konusundaki göndermelerine bayıldım, biz zaten şüpheleniyoruz uzun zamandır ama asıl merak ettiğim buna diğer basın grupları neden el atmıyor yoksa korkuyorlarmı?

şu entel camianın bunları zaten biliyoruz deyipte gidip bildikleri gazeteyi almalarına bende anlam veremiyorum , bir bakıyorsun bu grubun yaptığını bilmeyen yok ama satış listesine bakıyorsun adamlar en çok satanların başında eeee bunlar bu gazeteyi amerikadamı satıyor.

çağla7
09-11-07, 14:35
bu dizi için şunu söyleyebilirim

kurtlar vadisi pusu altında o kadar bölüm izledik bu bölümlerin toplamı
kurtlar vadisi terör bölüm 3 oldu bundan sonra o istikamette gidicek
iş teröre çoktan vardı

kurtlar vadisini pusu adı altında tekrar yayınlayacaklarını ve yeni konsepti açıkladıklarında ben bunun yapımcının uyanıklığı olduğunu bir kaç bölüm iş dünyasında oyalandıktan sonra terörden devam edeceğini teröründe zaten iş dünyasıyla bağlantılı olduğunu terör derken vadinin dağdaki teröristlerle çatışma sahnelerinden çok onları destekleyen unsurlarla uğraşacağını tahmin ettiğimi söylemiştim yanılmadığımı görüyorum . zaten terör devam etseydide 3-5 bölüm sonunda konu yine devlet içindeki ihanetlere global şirketlere yabancı istihbaratlara gelecekti sadece hızlı bir geçiş oldu

bostepeli
09-11-07, 15:49
dünkü bölümü çok beğendim polatın baskın yaptığı yerden çıkışı ağır ağır o sahneye bayıldım tam karizmaydı ve polatın baskın yediği fena kıstırdılar polatı ahunun vurulmasına çok sevindim ölsede kurtulsak en azından ben çok istiyorum gereksiz bi karekter ama ölmez memati omuzundan vuruldu sanırım abdülheyde hain değilmiş polatta iyi uyuttu milleti abdülhey hain diye neyse güzel bi bölümdü polat oradan sağ çıkacaktır da nasıl çok merak ediyorum

burçinn
09-11-07, 16:02
dünkü bölüm bence çok güzeldi ayrıca gözlerim yaşardı polat elinde silahla pek bir fazla ateş etti oraya buraya nihayet silah kullanmayı bildiğini hatırlattı bize bu bölümde.oh be çok sıkıcıydı herşeyi adamları yaparken bu habire emir verip duruyordu.nazik poposunu kaldırabildiğine çok sevindim bu bölümde hep böyle olsun.biz polatı savaşçı görmek istiyoruz:)
abdül hain çıkmadı biliyorduk onun hain olamayacağını zaten çok saçma olurdu hain çıksaydı.adam ölümüne polatın yanında olmuş şimdiye dek.şimdi mi hırs basacak adamı...çok sevindim abdülün ekipten ayrılmadığına:img-polic
fuat ve bulut gene komiklerdi.o ikisinin ve mematinin konuşmalarını çok seviyorum.bu arada davutun masadaki toplantısında konuştukları da iyiydi ama ben reytingler konusunda pek emin değilim.çünkü o iyi reyting getiren dizilerin hepsi bana göre güzel ve ilgi çekici diziler.bu arada şahsen çok sevdiğim bir gazeteciyle ilgili de konuşmalar geçti.forumda yasaklandığı için yorum yapamıyoruz ama o bölümler de ilgi çekiciydi.
hikmet artık gönülüne kavuştu diyebilir miyiz acaba:)büyük aşk olacak bu aşk hikmet ve gönül.çok yakıştılar ama hikmet mi kör kız mı kör anlayamadık.yani hikmet yuh artık ya hala anlamadın kızın kör olduğunu bir de espri yapıyor gözlükleriyle ilgili:)
son sahne de çok güzeldi.çekimleri de çok beğendim.bir de ahu sırtından değil de beyninden vurulsaydı daha mutlu olacaktım tabi ama neyse artık ne yapalım.arkadaşlar ne ölmesi ahu ölmeyecek aksine polatla muhabbetleri artsın diye sürekli polatın yanında elif gibi tehlikelere düşecek.bana öyle gibi geldi.ölmeyeceği gibi bir de hiç yoktan polatın kucağına düştü şimdi muradına ermek üzere.sahnenin sevinilecek bir yanı yok yani.keşke polat bıraksaydı da ateşe düşseydi bari.ama bir konu bana fazla yapmacık geliyor.o kadar çatışma oluyor ama bizimkiler ya hiç vurulmuyor ya da vurulsalar da kolundan,omuzundan vuruluyor.

burçinn
09-11-07, 16:08
yorumlarına bayıldım hakikaten gerçekler konusunu çok güzel toparlamışsın ama garip olan yorumlar gerçekler üzerine verilen mesajlar üzerine değilde bilmem hangi çatışma sahnesi, elif ahu karşılaştırması üzerine oluyor. değişik yorumun için teşekürler . deli hikmetin kütüklüğü karakterine yakışmışta bu kadar kör oluşunu anlayamadım , hala kızın kör olduğunu anlayamadıya inanılır gibi değil. senaristlerin aşka bakışı demişken, aslında senaristlerin aşka bakışı değilde kadına bakışı tuhaf polatın sevgililerine çevresindeki kadınlara bak , hepsi laf dinlemeyen adamın başına bela olan tipler. acaba o yüzdenmi hepsi bekar diye düşünüyor insan. yoksa biz bayanlar gerçektede böylemiyiz.

dedektörlerin mayınları algılamasını engelleyen sistemden benim haberim yoktu bunuda kv sayesinde öğrendik. birde bu teknolojileri neden o ülkelerden almak zorunda olduğumuz neden bilimsel açıdan bu kadar acınacak durumda oluşumuza değinirlerse harika olacak.

bir basın grubunun reklam vermeyen şirketlere gazetesi vatısasıyla nasıl saldırdığını gerçekte gördük , dizidede buna dokunulması güzeldi. reytingler konusundaki göndermelerine bayıldım, biz zaten şüpheleniyoruz uzun zamandır ama asıl merak ettiğim buna diğer basın grupları neden el atmıyor yoksa korkuyorlarmı?

şu entel camianın bunları zaten biliyoruz deyipte gidip bildikleri gazeteyi almalarına bende anlam veremiyorum , bir bakıyorsun bu grubun yaptığını bilmeyen yok ama satış listesine bakıyorsun adamlar en çok satanların başında eeee bunlar bu gazeteyi amerikadamı satıyor.
ne münasebet canım biz kadınlar hiç de öyle değiliz onlar onların abartması ahuyu bilemem de çoğunlukla biz bela yaratmayız.açıyorlar başlarına belaları sonra bu belalar kadınların suçu oluveriyor.evet senaristlerin kadınlara bakış açısı bir tuhaf.hep sorun yaratıyormuşuz gibi gösteriyorlar ama biz olmasak onların hali dumandı.bye

hekimoglu64
09-11-07, 16:30
herkse günaydin hayirli günler ve ratingler gelmis zirvedeyiz ama bu istedigimiz gibi degil ratinglerlre oynuyorlrmi konusuna gelince bence hayir bizim sevgili senaristler öyle sanip göndermeler yaptilar ama yanlisdi o göndermeler cünki ratinglerle oynnadigi felan yok bu ratinglerin düsüsünü ben ackcasi maclara ve ve dizideki bazi oyunculara bagliyorum kvpsenaristleri biraz daha dikkatli olmalilar artik seyirci kaybediyorlar böylegiderse biz fanlarida kiskancgörüyorlar bu hic iyi birsey degil acikcasicook yanlis neyse benden bu kadar birkac gpün daha forumdayim sonra artik eskisikadar ugrayamiyacagim arkadaslar neyse iyi yorumlar sizlere icimden bugün nedense yorum yapmak gelmiyor pek

saygilar....bye

aylince
09-11-07, 16:43
çok heyecanlı bitti nasıl kurtulacaklar oradan.ahucum vuruldu çok heyecanlı..

çekimler süperdi.çok begendim..

ahucum bunu sonra konuşalım..ne tatlı ahucum diyor:img-wink:

valdez
09-11-07, 17:59
Arkadaşlarımızın bazıları Abdülhey'in hain olmadığını zaten biliyorduk diye yazmışlar ,iyi güzelde daha geçen haftaya kadar forumda bir kısım Arkadaşlar Abdülhey hain diye yazarken , hain olmadığını bilenler diğer konularda görüş belirtilerken Abdülhey konusunda neden görüş belirtmediler ?

HATIRLAYANLAR OLACAKTIR ;Şemdinli olayları sırasında demeçleri ile direk TSK kötüleme yoluna giden Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat daire başkanı Sabri UZUN bu soruşturma sonrası görevinden alınmıştı .

Sabri UZUN'un bir kaç hafta önce Sabah Gazetesi yazarı Umur TALU'ya telefonla mülakat vermiş.

Eski İstihbataratçı Sabri UZUN ,o mülakatında ;Meclisin PKK'ya yönelik olarak ateşkes ilan etmesini(ateşkes Benim bildiğim Ülkeler arasında olur UZUN'un gözünde PKK acaba ne?),daha sonra masaya oturulmasını ,kısmı af ilan edilmesini , vs vs vs ..... tavsiyelerde bulunmuş !

Bu görüşe sahip kişi Emniyet Gn.Md.İst.D.Bşk. yaptı ve halen başka bir görevde hizmet veriyor !

Hükümet , PKK'nın uzantısı siyasi partilerin ve AB'nin talebi doğrultusunda 2002 yılından itibaren G.Doğu ve D.Anadolu daki en etkin istihbarat teşkilatı olan Teröristlerin ve Yabanmcı Ülke ajanlarının korkulu rüyası olan JİTEM'i (Jandarma İst.Tşk) küçültme politikası güdüp teşkilatı pasifize ederse bu politika sizce kime hizmet eder ?

Gerçi böyle Devlete böyle İstihbarat yakışır !

Ama olan Mehmetçiklere oluyor kınalı kuzulara oluyor !

Mehmetler Bugün ;VARLIĞIM TÜRK VARLIĞINA ARMAĞAN OLSUN DERCESİNE Vatan için Vatanımın dağlarında canlarını seve seve feda ederlerken aynı dakikalarda Tvlerde Haritada Gabar'ın ,Cudi'nin yerini gösteremeyenler sipariş üzerine ,aldıkları direktif doğrultusunda ,bir anda askeri Strateji uzmanı kesilip Askere saldırırlar,yalan yanlış konuşurlar ,bahsettikleri yer sanki Konya ovası da oraya duvar çekelim derler ! Yeri gelir teröristle Mehmetçiği aynı kefeye koyarlar !

Türkiye de herşeyin başladığı ve bittiği yer TBMM olmalıdır !(olmalıydı dersem daha doğru olacak ).Ve bu Meclis bu Millete yakışır insanlardan oluşmalıdır !

''Asker katili '' bir teröristin karısı bugün DTP'li Milletvekili olarak Meclise girip çıkıyor ! Bu kadın Sizce Milletin mi , yoksa bölücülerin mi vekilliğini yapacak ?

Türkiye'de bir genç arkadaşımız istikbalini kazanmak adına ,ekmeğini kazanmak adına ;Subay , Astsubay , Uzman Çavuş veya Polis olmak için imtihana girse ,önce yazılı imtihanı kazansa akabinde mülakattan ve beden eğitiminden de geçse daha sonra tam teşekküllü bir Askeri Hastaneden 14 Kliniği dolaşıp sağlam raporu alsa dahi bu genç Arkadaşın Ailesi YEDİSÜLALESİNE KADAR sabıka kay dı araştırmasına tabi tutulur. Bu araştırmada herhangi bir Aile ferdi , DTP Milletvekili'nin ''şerefsiz kocasının '' işlediği onca suçun %1' ni dahi işlemiş olsa , bu kişi kesinlikle ne Asker olabilir ne de Polis !

Devlette sıradan ,mütevazi memur olmak isteyen kişiler yedisülalelerine kadar araştırılıyorlarken, Milletvekilliği gibi çok önemli bir makamı işgal edecek kişiler neden araştırılmıyorlar?

Bir Uzmançavuş'un bir Polis'in Ailesinin yüzkızartıcı suç işlemememiş olması Devlet nezninde aranan bir husus iken Milletvekillerinde böyle bir hususa gerek yok mu ?

Kocası Vatan haini , Asker katili olan birisi bu Ülkede Bekçi olamıyorken nasıl MİLLETİN VEKİLİ OLABİLİR ?

Kurtlar Vadisinde işlenen konuları bugün Meclistekiler bilmiyor mu ? Hainlerin destekleyicilerinin kim olduğunu bilmiyorlar mı? Kan emicilerin kim olduğunu bilmiyorlar mı ?

Sahi ''KURTLAR VADİSİ TERÖR '' NEDEN YAYINDAN KALDIRILMIŞTI ?

kv__kvp
09-11-07, 20:12
Bu Malum Şirketin Nasıl Reytinglerle oynadığıda konu edildi.Tataroğlu İnciye Ratinglerle oynayın dedi.İşte bizim dizimizin Ratingleriyle oynayıp her hafta kendi dizilerini 1. yaptıran şirketitide hepimiz anlamışızdır heralde...

Edit: Mervede mesajında belirmiş zaten:)

evet reytinglere iyi gönderme yapıldı :good:

alimizide göremedik :(mematinin ex aşkınıda göremedik :( ay acaba nasıl bi kız olucak :)

hakan bu gidişle gidici hüseyinin gönlü polatla ruhen ayrı kalsada :)

son reklamdan sonra ilk defa kaçırdım :icon_sorr demek vuruldu :(

Denizlaboss
09-11-07, 22:25
Abdul'um hain degil biliyordum :happy0064:happy0064

Askim ya nasil sevindim gerci zaten tahmin etmistim ama yinede kucuk bir suphem vardi :img-blush

Reytingler ve mayin sahneleri cok super gondermeydi :img-yes:

Polat tum bolum boyunca superdi :good:

Hele o yuruyus acem kiziyla birlikte harika :good:

Nefisede cok basariliydi cok super ilerliyor Ahu ve Nefise :good:

Hele o vurulma sahnesi harikaydi Polatin kollarina dustu Polatinda Ahu deyisi superdi vurulmadan sonra ses tonu ozelikkle :img-in_lo

Sonra farkettiyseniz Ahu yerdeyken yanlarinda bomba patladi ve Polat ceketini Ahu'nun onune koyup korudu onu atesten :img-in_lo

Gelecek bolum cok super olucak, bu vurulmayi bosyere yapmadilar demekki dahada yakinlasicaklar hastanede falan :img-yes:

Ben en cok sunu istiyorum : Polat ofisten Ahuyu kucaklayarak cikarsin agir cekimle ve fonda Kv'ye yakisacak bir turku super olur :img-in_lo

Lafin kisasi hersey superdi :good:

kaptan80
10-11-07, 00:36
merhaba arkadaşlar beni tekrar aranıza alırsanız sevinirim dün akşam ki bölüm mükemmel di kaç haftadaır bu kadar keyif almamıştım inan bölümün bitmemsini bile istedim son sahnede neler olcak bakalım benim tahminim zaferden bi yardım gelebilir vede hüseyinden diye düşünüyorum yoksa polata tabyki bi şekilde oradan çıkacaktır ama bence bi yarıdm gelecektir abdülheyin hain çıkmamasıa gerçekten çok sevindim ben bunu polatın bi oyunu oladunu dün akşamki bölüm bi sahnesinde anladım oda polatın muronun mekanlarının basılcagını söylemesi mematiye ve mematininde abdülheye kalk gidiyor dedikten polat hayır onun işi var dediginde abdülhey ve polatın bir birlerine gülüşmelerinden anladım ama tam emnin olamadım ama zaferi abdülhey bi yere çagırdıktan sonra polatın süpriz bi şekilde orataya çıkmasından sonra tamam bunlar polatın bi oyunu dedim zafer bundan böyle bence polatın yanında yer alacaktır benim merak ettim 2 nokta var tamam abdülhey hain degil güzel ama tamer olayını hala açıklamadılar tamer kimin isimini vercekti hain diye yoksa polatı herşleyi önceden bildigi için tameri kurban ettigi sonucu çıkıyor ortaya diger nokta neden herşeyi mematiden gizlediler bide bi r arkadaşlar acaba ne dersiniz haıtrlarsanız abdülhey bi kaç bölüm önce vural a polatın tataroglullarının için bi adamı var demişti acaba bu bi yem miydi vurala yoksa dogru olursa bence polatın adamı benim dizide yeni yeni sevmeye başladıgım buluttan başkası degil sonucu çıkıyor ortaya ama bu tabiyki bi tahmin sadece bakalım haftaya hastanede neler olucak ve muroya kesilecek ceza nasıl olucak..

Hirotaro
10-11-07, 09:36
Polat bu işi biliyor.Ahu'da laf dinlemiyor.Ne yapsın Polat'a aşık.Bir gün görmeden yapamıyor.Ama işte Polat anlatamıyor.İlla Ahu'nun kurşun yemesi mi lazımdı.Neyse ki kurşun omuza geldi.Tehlikeli bölge dışında.KIyamam ben Ahu'ma :img-in_lo

MoOnDaNcE-11
10-11-07, 14:36
Polat bu işi biliyor.Ahu'da laf dinlemiyor.Ne yapsın Polat'a aşık.Bir gün görmeden yapamıyor.Ama işte Polat anlatamıyor.İlla Ahu'nun kurşun yemesi mi lazımdı.Neyse ki kurşun omuza geldi.Tehlikeli bölge dışında.KIyamam ben Ahu'ma :img-in_lo

Ben de kiyamam ahu'cuguma . :img-hyste . Bu kursun onlari daha yakinlastirmak icin hazirlanmis bir hamleydi . Guzeeeellll , romantizm basliyor :happy0064:img-wink:

Jale_
10-11-07, 15:17
Bölüm gerçekten çok heyecan dolu bitti. Haftaya ilk sahneler nefes kesici olacak..
hucum gittikçe devleşiyor. Süperdi valla..

Bu arada göndermelere bittim. Abdül'ün hain olmadığı da ortaya çıktı, birçoğumuz tahminimizde haklı çıktı..

Bir hafta nasıll geçecek..

anita
10-11-07, 18:55
Bengi su canim
AMinnnnnnn
anitam
siyah ve beyaz renk uyumu olarak dedim(yoksa dermiyim hic)anladin sen:img-wink:
evet polatin hayati sosyete ile bir omur gecmez.
Bekar gezsin, kabulumuzdur
ama tez zamanda Ahu karakterini kadin milletinin bir ayagi,cukurdadir diye bizim beynimizin icine kaziyan senaristlerimiz,o halde uyguluyuversinler
Abdul ve polatin bakismalarini hic sorma:img-yes:
koptum gulmekten zaten:img-icecr:img-icecr
Arkadaslar hepinize iyi geceler ve iyi yorumlarbyebye
zaten bekar geziyor sinopem aslinda bekar gezmesinden yana degilim kankam söyle doru düzgun bir bayan oyuncyu koysalardi sorun olmuycakti belki nefiseye daha iyi bir karakter ciz´selerdi yine sevebilirdik bu karakter oturmadi diziyé sorun bu ahu karakterini benimseyemiyorum ben yoksa daha canli asi bir kadin olsadi uyardi tam elif degil ama belki eliftende asi biri polata yakismiyor karakter olarak adamin yasantisina baktigindada zaten ahu karakteri uymuyor herneyse ben abdulheyin hauin oldugunu sanmiyorum demisdim sonradan dönmedim :icon_whisórdan nasil kurtulacaklari geline belki hüseyin gelir illaki biri gelecektir diye düsünuyorum yada zaten polatin ora cphaneeik gibi bir silah bulurlar ahuda ölmez merak etmeyin ölumcul sekilde vurulmadi keske vurulsaydi tüh yani

MinaSevda
10-11-07, 19:52
Slm Arkdaslar bu bölüm yine süperdi en güzel sahne bana göre polatin ahuyu kovmasiydi :D ahuyu vuran iyi vuramamis ya kalbinden yada kafasina kursun girseydi daha iyi olurdu benim icin:( en nefret edim sahne ise ahuyu vurulduktan sonra yapmacik yapmacik polatin kucana düsmesiydi polat kovdukca o gelip duruyo ..böcek gibi üstüne yapisti birakmiyo da:( ya en komik sahne ise bu ahu polati beklerken o bardagi ve icti seyi nerden bulmus haha

Spaceman
11-11-07, 00:34
Abdülhey'in hain olmadığını anlattılar bu bölümde,öyleyse Tamer'i niye öldürdü Abdülhey?Bu konuya ilerki bölümlerde bir açıklık getirirler umarım...
Ahu sahnelerinde çok sıkıldım,bir vurulması eksikti.
Bulut'u çok seviyorum.:happy0064

sondakika
11-11-07, 03:28
polatın mekan çilesi.. doldur Allah doldur..

yahu dostlar nedir o polatın ofis işkencesi.. kepazelik yahu.. skandal.. şu adamı gören kaç kişi; polatın ihaleye girdiğini bir milyar dolar harcadığına inanır.. merv dilencilerin hayat yerlerini aratmıyor mekan.. yani duvar babındaki saclara dokunsan tetanoz olur insan... tam bir fiyasko... tam bir şantiye ortamı.. yazık yahu.. o kadar denildi.. ama takan yok. Allahtan muro duydu sesimizi..

ince bir eleştiri olsun deyu, başkanla malum yerde cereyan eden kısa bir görüşme yazdım..

Baskın sonunda başkan polatın mekanına girer... o ambara... tabi ilk etapda içeri girmez.. tam eşikte durur.. etrafa bakar.. karma karışık. düzsensizlik.. hala dumanlar çıkmakta baskından dolayı..delik deşik saclar..... eşite dudak bükerek etrafa bakar..

Polat- misafrin yeri başucudur..

Başkan- baş ucumuş.. istemem kalsın birader.. ne lem burası..

Polat- neye benziyor..

Başkan- kes lem.. ihalelerde 1 milyar dolar vermeyi biliyorsun ihale alacağına kendine yer alsana aslanım.. yoksa paran verek..

Polat- bakıyorum taşlar kucağında..savur bir bir..

Başkan – kurşundan iyidir.. aslanım dedim. Aslan yattığı yerden belli ne ulem burası i.ti bağlasan durmaz aslanım..

Polat- boş bulunduk baskın oldu..yoksa düzenliydi burası.. değilmi abdül....

Abdül- heee abi düzenliydi..

Başkan- yerim düzeni.. lem mekana baksana şantiye gibi.. itte basar çakalda... nerede lem bu şantiyenin çalışanları. Lem sen böyle mi vatan koruyorsun ..

Polat- ne demek istiyorsun başkan..

Başkan- sağda solda fink atıp ihale peşinde koşmayı biliyorsun.. az baaaakkk.. az parada değil 1 milyar dolar.... lem şu mekanı gören adam ne der haa... ne der..

Polat- birrrrr kimse mekanıma böyle gelemez..

Başkan- pardon mekan?! ( öyle bakış atarki anlamı ortada mekan denilen bir yer göremedim)

Polat devam eder ;

Polat- ikiiii geldin.. başkan bile olsa kimse benimle böyle konuşamaz..

Başkan- sayma aslanım sayma.. nasılsa sayıların sonu yok.. konuşan konuşmuş zaten.. daha bana ne hacet..

Polat- kanıma dokunuyorsun başkan..

Başkan- hadi lem akacak kan damarda durmaz..

başkan Ahuyu görür..

Başkan- ooo bir elimiz kandada olsa gönül işlerini ihmale getirmiyoruz.. (ahuya döner )

başkan- kızım sen bu bit pazarından alınma eşyaların dolduğu yerde ne ararsın.. dokunsan şu şaclara tetanoz olur insan... Allahtan geçmişten aşı oldukta geldik, yoksa bir dakika durmam şu mekanda..

by sondakika

anita
11-11-07, 03:54
Slm Arkdaslar bu bölüm yine süperdi en güzel sahne bana göre polatin ahuyu kovmasiydi :D ahuyu vuran iyi vuramamis ya kalbinden yada kafasina kursun girseydi daha iyi olurdu benim icin:( en nefret edim sahne ise ahuyu vurulduktan sonra yapmacik yapmacik polatin kucana düsmesiydi polat kovdukca o gelip duruyo ..böcek gibi üstüne yapisti birakmiyo da:( ya en komik sahne ise bu ahu polati beklerken o bardagi ve icti seyi nerden bulmus haha

minasevda kalp kalbe karsiymis derlerya senin buyazdiklarini aynisi düsünmusdu:img-clappbukadinin ölecegi yok vuranadan ALLAH razi olsun diycem ama olmuyorki mubarek 9 canli kedi gibi en karanti yollari secmediler pehhh sirtindan vuruldu kadin kadin vurulurken bile sosyete ay tirnagim kirilmasin dergibi bir düsüsdü bu kadina kursun bile az roketle vursalardi en garanti yoldu(kendimi cok ABD gördum)HERNEYSE UMARIM TEZDEN COK DAHA ACI BIR SEKILDE AHU MEFTA OLURDA ÜSTÜNDE ELIFIN GÜLLERINDEN OLMASADA PAPATYA ACAR

MinaSevda
11-11-07, 15:35
Slm arkdaslar anita sana katiliyom 9 canli mubarek simdi bu ahu firsat buldu artik polatin pesini birakmazda:( bisey farketim ben bu ahu konusurken baya bi havvalaniyo gibime geliyo sanki bi ömür boyu kvp oynamis gibi elif bile oynarken kendini sevdirmeyi basariyodu...nerde o günler:( bu ahu soguk ya bana cok soguk geliyo konusmasi haraketleri benim fikrime göre neyse haftaya görüces neolucani

anita
11-11-07, 16:46
minasevda zaten aciyalim diye vurdurdular ahuyu ne aciycam ona ölsundiye dua eder durumdayim:icon_whistabiki firsati degerlendirecek polat benim yüzmden vuruldu diye vicdan yapacak zorlada olsa kadina yaklasicak of of düsünunce bile insanin sinir kat sayisi artiyor ben bu dize encok obur dizilerden farkli diye sevmisdim öyleki elifle polatin aski hicbir dizide olmayan bir gizeme ve hikayeye sahipti ilkdefa zengin erkek fakir kiz edebiyati yapilmiyordu simdi yine tüm dizilerden tanidigimiz her dizide mutlaka olan sosyete kizi ahu cikti farkkida kalmadi bu anlamda dizinin öbur dizilerden ben bukonuda senaristleri sucluyorum siz farkliydiniz farkinizi yine belle etmeliydiniz kolaya kacmayip farkli bir karekter ortaya cikarmaliydiniz malesef en itici tipi nefise karatayi yogun bir aryis dönemi sonunda buldular(buna kim inanirsa)herneyse diziyi mahveden tekkisi nefise ve cizdikleri ahu karakteridir hic inandirici degil isde ölsun ölsun ahu ölsun :happy0064:happy0064:happy0064:bella:bellaböyle mutlu olucam

MinaSevda
11-11-07, 18:01
AYNEN ANITA SANA KATILIYORUMM senaristlere de diyicek hic bisey yok cünkü kendileri eti kendiler buldu iste elif konustu zaman polati bile susturmayi beceriyodu iste inan baska bi kandin oyuncu bu diziye girseydi soruma hic gitmezdi:( o ölsün ben onu acayip cok sevicem:D:D

anita
11-11-07, 18:11
yok bunlar bize o mutlulugu cok görecekler uhuyu öldurmeyip bizim dizi zevkimizin ...... edeceklerya cokmu aradilar bu soguk ingilizkadini kilikliyi hicbir seyiyle uymuyor diziye yanliz ahu gecerli degil dediklerim öburleride hicbiri uymuyor sadece nefise icin uydurulmus kadin kadrosu zaten yoksa ne alaka ya hepsi manken kadinlarin bukadarida sacmalik okdar para kazaniyorsnuz bula bula bu kadinlarimi buldunuz hepsi birbirinden soguk suratli nerdeeeee eski günler nerde bu konsepte iyi ama kadinlar konusunda sifirlar neyse bu ahuyu aut etmek gerekir ama hala israrla oyunda tutuyorlar seyirciden her an kirmizi karti yiyecekler SINOPEP :icon_whissimdi yazacaklarini tahmin ediyorum

eliffpolattt
11-11-07, 18:21
yok bunlar bize o mutlulugu cok görecekler uhuyu öldurmeyip bizim dizi zevkimizin ...... edeceklerya cokmu aradilar bu soguk ingilizkadini kilikliyi hicbir seyiyle uymuyor diziye yanliz ahu gecerli degil dediklerim öburleride hicbiri uymuyor sadece nefise icin uydurulmus kadin kadrosu zaten yoksa ne alaka ya hepsi manken kadinlarin bukadarida sacmalik okdar para kazaniyorsnuz bula bula bu kadinlarimi buldunuz hepsi birbirinden soguk suratli nerdeeeee eski günler nerde bu konsepte iyi ama kadinlar konusunda sifirlar neyse bu ahuyu aut etmek gerekir ama hala israrla oyunda tutuyorlar seyirciden her an kirmizi karti yiyecekler SINOPEP :icon_whissimdi yazacaklarini tahmin ediyorum

Ah ah sormayın tek tememnim en kısa zamanda gitmesi bu diziden bi kere çok saf dikkat etiyseniz aslında ahu her duyduğuna uzayda yaşıyormuş gibi şaşırıyor......Bide dişi kurt diyorlar ona neresi dişi kurt napmışta bu sıfatı haketmiş bu zamanında Elif için söyleniyordu şimdi taklitçi Ahu için ama ilkler farklıdır tabi :P Bide bu hafta Fuata yalvarırken çakma dişikurt çok güldüm kendisi gidemiyormuş muş muş e hani çok güçlüydün benim için gelmezmisin dedi fuata ee hani nefret ediyordun ondan noldu komik kız ya :icon_whis

MinaSevda
11-11-07, 18:23
benim anlamadim da su niye polat asik olucak ki dizide erkek oyuncu mu kalmadi ben mematinin asik olmasini cok isterim cokta merak ederdim nasil asik olucani:D en cok üzüldüm seyse bu dizi artik bu boyuta gelmis ki artik birak sen kadin oyuncularini mankenler oynuyo:( sen merak etme anita saten birisi cikicak diziden kadin oyuncu olarak cünkü hamile oda inci olucak:D esref saatindeki bayan oyuncular bile daha iyi oynuyo

MinaSevda
11-11-07, 18:27
eliffpolattt cok haklisin katiliyorum bu ahu cok deyisik bi tip ... en sonunda farketiseniz bu ahu biseyler iciyo ellinde bi bardak onu nerden bulmus adamlarin dogru düsgün yerleri yok kalicak o bardagi ve icti seyi neden bulmus ben hicgörmedim polatin o yerde bisey ictini:D

eliffpolattt
11-11-07, 18:29
Aslında evet İnci yakında gidicek aman çok fazla bişey kaybetmez vadi .......Ama yinede diğer kadınlara göre dha iyi oynuyor hepsi ben mankenim diye bağırıyor ama en çok ona kendisini gösterebileceği roller yazıldı birini vurması,ağlama sahneleri, dayak yeme sahneleri oyunculuk gösterebilme sahneleriydi .....Diğerleri zaten çok soğuk nazife anne dışında bu dizide hiçbir kadın oyuncuya ısınamadım ve beğenmiyorum ... Eski vadide ki İpek Tenolcay'da mankendi ama ksın döktürüyordu oynarken ben mankenim diye bağırmıyordu ekranda tam bir dişi kurttu herşeyiyle işte böylesine yakışır o sıfat sadece boş boş bakanlara değil........

MinaSevda
11-11-07, 18:39
Aslinda nesrin (ipek tenolcay) geri gelebilir o ölmedi tek yurtdisina gitti onu alabilirler geri diziye mesela bare biraz tadi gelir ama nerde...bi reportajda okudum ahu ( nefise karatay) kamera kasisina gecerse tam bi disi kurt mus bide magazinde demistiki ben artik manken degilim beni manken olarak itap etmeyin benim düsüncüme göre sen bu ben artik manken degilimi kime diyicen hadi bazi kisilere anlatabilirsin ya 70.milliyona kim anlayacak 2-3 kisi bilse neye yarar haftaya görüces neolucani:(

kaptan80
11-11-07, 19:51
arkadaşlar bi şey sormak istiyorum polatın yeni mekanı olacaktı hatta inşaat halindeydi acaba orası ne oldu kaç ay oldu hala yeni mekanına geçmedi yoksa oradan vazmı geçtiler de yeni mekana hala geçmediler...

anita
11-11-07, 23:05
minesevda ve elifpolat arkadaslar biz bu durumu görebiliyoruz bu pana ekibimi göremiyor hayret evet esref saatindeki kadinlar bu diziye daha cok yakisirdi ama kvp mankenleri layik görmusler incinin cikmasi birseyi degisdirmez asil disikurtcuk(baska manada kurtcuk)onun cikmasidir cok kaldi bile ama cikmiycada kesin sanki tapuladilar daha ortada ask yokken en azindan polat tarafindan ahuya yol gösterin biraz izliyciye kulak verin ilerki bölumlerde polatta asik olursa sosyeteye isde ozaman dizinin gidisati bozulacak en azindan benim ici :icon_whis

sinope
11-11-07, 23:12

Benimde neden kulaklarim cinladi diyorum
Megerse burda oooo bizimkiler yine dizimizdeki 404 den bahsediyorlarmis.
Anitam
Sen aslinda var ya benim ne yazacagimi adin gibi biliyordun(Seni Hakem seni) senin elimden kurtulusun yok,Milli maclari sana yonettirecegim:img-polic
Gercektende diziyi izledigimiz zaman soyle Allah askina dizide Goz dolduracak bir BAYAN oyuncu varmi?
Yok,Yok Yok
Bu kadar basit iste
Neden hala Ahu karakteri icin bu kadar israr ediyorsunuz Senaristler
Anlayamiyoruz
Bu dizi farkli bir dizi,Turkiyemizin gercedklerini yansitan bir dizi
Bu dizininde Basrol oyuncusuna yakisir
Bir Bayan oyuncu bulamadiniz ya ne desek azdir sizlere:img-yes:
Olmuyor
Neresinden tutarsak tutalim,Bir seyler eksik, Bir seyler yarim
Olmuyor

Yarin buyuk olasilikla fragman gelir:good:
Hadi hayirlisi bu hafta olaylara nelere Gebe?

anita
11-11-07, 23:30
Benimde neden kulaklarim cinladi diyorum
Megerse burda oooo bizimkiler yine dizimizdeki 404 den bahsediyorlarmis.
Anitam
Sen aslinda var ya benim ne yazacagimi adin gibi biliyordun(Seni Hakem seni) senin elimden kurtulusun yok,Milli maclari sana yonettirecegim:img-polic
Gercektende diziyi izledigimiz zaman soyle Allah askina dizide Goz dolduracak bir BAYAN oyuncu varmi?
Yok,Yok Yok
Bu kadar basit iste
Neden hala Ahu karakteri icin bu kadar israr ediyorsunuz Senaristler
Anlayamiyoruz
Bu dizi farkli bir dizi,Turkiyemizin gercedklerini yansitan bir dizi
Bu dizininde Basrol oyuncusuna yakisir
Bir Bayan oyuncu bulamadiniz ya ne desek azdir sizlere:img-yes:
Olmuyor
Neresinden tutarsak tutalim,Bir seyler eksik, Bir seyler yarim
Olmuyor
Yok Nefise hanim bu konuda egitim aliyormus
Yahu Senelerdir bu camianin icinde olupta hala ders alma gereksinimi hissediyorsa o zaman zaten senelerdir kendini gelistirememis,kaldiki bir kac ay icerisindemi bu Perfomansi gosterecekmis.
Yarin buyuk olasilikla fragman gelir:good:
Hadi hayirlisi bu hafta olaylara nelere Gebe?

bunlar araya araya kankam nefiseyi cok zorbulmuslar ne yapsinlar kvp siradan bir disziya ikna edememisler öbur tiyatrocu bayan oyunculari(buna kim inanir kadir inanir bile inanmaz burhan altintop ne güzel demis bu sözleri)her neyse bacim bizim cok bilen yapimcilarimiz hic yormamislar kendilerini bir ara hayir defilesi varmis bu menkenleri görunce su olsun bu olsun demisler gibi bir secim var ortada herkes mankenleri elesdiriyor bizimkilerde kadroyu tamamini manken kadinlardan kuruyorlar sonlarini ALLAH hayreylesin

MinaSevda
11-11-07, 23:40
Slm arkdaslar anita ve sinope size katiliyorum ...bu senaristler hic mi farkinda degiler o "mankenlerin oraya uymadini " bu kvp buraya kadar gelebiliyorsa pes denilir artik kvp hic "BAYAN OYUNCU" diyicek kimse yok herkes biliyor onlarin manken oldunu bu senaristler bunu niye yapiyo hic anlamis deilim... artik ahu polatin yakasini da birakmaz firsat buldu:( ya bunlar tek ortak deiler mi ben hic anlamis deilim bu ahunun neyapmak istedini benim fikrime göre bu ahu kendini okadar kolay nefret etiriyo ki Pes yani

fatosum
12-11-07, 01:54
hepınızekatılıyorum ınankı
ahuyu ızlerken kendımı tv camına vurmak ıstıyorum aman bu yıne ne dıyor dıyorum cogu zaman aslında ılk zamanlar o cıkınca degıstııryodum sonra konuyu anlayamıyordum sımdı ızlıyorum mecburen
turkıyede oyunculuk okuyan ve cok guzel onca kız varken bu kızdakı ısrar nedır anlayamıyorum

gzm
12-11-07, 02:11
Ahu karakterini begenmeyebilirsiniz ama bu konuda yorum yaparken Nefise Karatayı da elestiriyorsunuz.Sevmeyenlerin yanı sıra N.K sevenleri de unutmamalısınız.Fikrimizi yazarken karsıt düsüncede olan kisileri de düsünerek yazalım.Onları üzecek ya da kıracak yorumlar yapmayalım.Ahu konusunu her defasında gündeme getirmemeye calısalım

Bu uyarıyı buraya yazan K.V Pusu yorumcuları adına yapıyorum

Oyuncular hakkında tüm yorumlarınızı oyuncular bölümüne yapınız

Saygılarımla
Bölüm Sorumlusu
gzm

MoOnDaNcE-11
12-11-07, 12:07
Polat'in mekaninin bu kadar kolay sekilde basildigina acikcasi sasirdim . Cevredeki binalara adam bile yerlestirmemis . Birazcik arastiran da istedigi gibi buluyor nerde yasadigini . Umarim bu yeni yer en kisa zamanda biter , polatimiza o harabe pek yakismiyor dogrusu :img-wink: Ayrica baskindan da gizli bir gecitle kurtulabilirler bu da bir olasilik...

çağla7
12-11-07, 14:02
ahunun vurulması çok iyi oldu bu sayede hastane ziyaretleri falan derken belki biraz yakınlaşırlar, bazılarının ahu ve diğer kadın karekterler hakkındaki yorumlarının neden bu kadar sert olduğunu anlamıyordum ama necati şaşmazın röportajını okuyunca daha iyi anladım . elif varkende ona tepki varmış çıkarın diziden falan yazılıyormuş . demekki seyirci polatın sevgililerini ölüylken seviyor. nefise üzmesin kendini öldüğünde onuda sevecekler demekki.

çağla7
12-11-07, 14:05
Polat'in mekaninin bu kadar kolay sekilde basildigina acikcasi sasirdim . Cevredeki binalara adam bile yerlestirmemis . Birazcik arastiran da istedigi gibi buluyor nerde yasadigini . Umarim bu yeni yer en kisa zamanda biter , polatimiza o harabe pek yakismiyor dogrusu :img-wink: Ayrica baskindan da gizli bir gecitle kurtulabilirler bu da bir olasilik...

sanırım aslında ahu orda olmasaydı bir planları vardı zaten bu baskını bekliyorlardı ama ahu ile konuşmaları oyalanmalarına ve gecikmeye sebep oldu. yinede o barakayı bende polata hiç yakıştıramadım. geçici olarak bile olsa daha usturuplu bir yer bulunabilirdi. ama neyse mekanın işini bitirdiler zaten muhtemelen gelecek bölüm eski ofislerine geçerler.

mc_merve
12-11-07, 14:35
valla barakaymis veya saraymis benim icin faretmezadam gibi islerine yapsinlarsa gerisi onemli degil

ama ben herseyin bir yordami var diyorum sadece fazla soze gerek yok

bugun umarim cikar fragman merakla bekliyorum

ezo_gül
12-11-07, 18:51
ahunun vurulmasıyla, polat ve ahu yakınlaşması başlayacak.senaristlerden güzel ve değişik bir aşk yazmalarını bekliyorum.artık polatın geçmişi değil, geleceği düşünmesi lazım.ölenle ölünmez.bu dizinin refahı için kvp de artık polatın aşık olması lazım..polat çok nazlandı yahu..:img-icecr fazla naz aşık usandırır..artık polat abimiz ahu gözlü dilberi sevsin.aşık polatı çok özledim.:icon_sorr

_ZeynepSasmaz_
12-11-07, 18:56
ahunun vurulmasıyla, polat ve ahu yakınlaşması başlayacak.senaristlerden güzel ve değişik bir aşk yazmalarını bekliyorum.artık polatın geçmişi değil, geleceği düşünmesi lazım.ölenle ölünmez.bu dizinin refahı için kvp de artık polatın aşık olması lazım..polat çok nazlandı yahu..:img-icecr fazla naz aşık usandırır..artık polat abimiz ahu gözlü dilberi sevsin.aşık polatı çok özledim.:icon_sorr

Evet haklsıın da, fragman çıkar mı bugün bakalım. Çok merak ediyorum fragman görüntülerini. Oradan o kadar kişi nasıl kurtulacak yaa?:)