PDA

Tüm Versiyonu Göster : 1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk (FOX TV)

Sayfalar : 1 [2]

BlackMamba
23-06-11, 04:50
Nasıl ama ya? Zeynep daha yeni mi çıkıyor o evden?:img-beee:
Hangi akla hizmet Ozanın terk ettiği evde kalmaya devam etmiş ki zaten? İnanılır gibi değil. Onu istemeyen,terk eden ve büyük ihtimallede aldatan bir adamın evinde ne işi varmış 20 gündür? Zeynep de gurursuzluğu iyice almış:img-beee:

bolum numarası veremiyorum ama su meshuuurrr ozan onu aldatırsa partnerine yapacaklarını anlattıgı bolum geliyor gozumun onune.sonrasında bir otel odasında ozan agzından kacırıyor bu aldatma itirafını.dusti mi aklına cakılım?
ne yaptı zeynep??o buyuk bir istahla saydıgı mumkunse tırtıklı duvar tercih ettigi eylemler zincirinden hangi birini gerceklestirdi sorarım sana?!

evet ara ara aklına geldikce cıkıslarını yaptı ama sonuc olarak pek bir sey yaptıgı soylenemez.aynı iş yerinde calısmalarını,eve ziyaretlerini,deryanın sevgilileri ile yemege gitmeyi her seyi sineye cekti bu kadın.hatta zeynep'e supriz dogum gunu partisi hazırladıgında bile davetliydi derya!bunu da sineye cekti zeynep.

Kırkına merdiven dayamıs Ozan "ben kim oldugumu bilmiyorum" diyor son kavgada.yasadıgı son derece luks hayat,renkli sosyal aktiviteler ve onu seven birinin varlıgı yetmedigine gore bence kendisine rahat batmıs.
Hepsi yetmiyor bir de kendisine yardım edebilmek icin cırpınan,"kalbin sana ne diyor" diye soran bu kızın gozlerinin içine bakıp "dısarı cıkıp nefes alsam rahatlıyacagım" dedin ozan ya!(harbi okuzsun ama ya..okuzzsun ozan okuuzzz!!)

buna ragmen bizim kız hala oturmus o evde ozanı bekliyor!inat? ask? gurursuzluk? sevgilerinin her seyi atlatacagına inanmak?cabalamadan pes etmemek?:bilmim
sebebi ne olursa olsun kendisine nikahı basmayan,cocuk ozlemini dindirmeyen ustune ustluk gezmek,yeni seyler denemek istedigini soyleyen bu adamı 20 gun donecek diye beklemiş olmasını hiç ama hiiiç beğenmedim.:img-beee:
zeynep nereye gider bilmiyorum.3 sezondur basmadıkları tatil yoresi toprakları kalmadı illa ki ozanla anılarının oldugu bir yere denk gelecektir.bir sure tatilde dinlenip paraları suyunu cekince yeni bir hayat kurmak uzere annesinin yanına tasınır herhalde.yani en azından benim umutlarım bu yonde.hemen donmesin ozan'a.sonucta bir araya geleceklerini biliyoruz.bir araya gelişleri taa en başından olsun.mesela dısarı cıkartmak için annesinden izin almak zorunda kalsın,tekrar tavlamaya calıssın zeynep'i...hamileyse cocugunu perran kutman'ın "tukur cocum babanın suratına" replikleriyle buyutsun!
ne bileyim surundursun işte.aldatma yanına kar kaldı ozan'ın ama kapıyı carpıp gitmenin bedelini odemeli!!!:img-tomat

hayranı olarak zeynep'e tek bir cumlem var:
"silkelen kendine gel zeynep"
korksun senden..tırssın senden..(gecen gunku skeclerinden.onun numarasını biliyorum cakılım.14):img-hyste

Gelelim ozan'dan haber alma işine.Madem blog kurgusu yapılıyor oyleyse zaman zaman bloga mesaj atan ozan gibi ikisinin ortak arkadasları olan leyla ve hasan'da mesaj atabilirler.cantasını alıp giden zeynep'e ulasamayan leyla kendisine ulasmak icin son care olarak guncelledigi blogundan mesaj atmayı akıl etmiş olamaz mı?:whistle2

NasLı_K
29-06-11, 15:57
Merhabalar herkese; yaklaşık 2 yıldır 1K1E bölümlerini netten, tutarsızca, sırasızca ve bölük pörçük izlemiş biri olarak, en son sezon finali yorumlarını, olaylarını görünce artık bir yerden başlamalıyım diye düşündüm. :img-eat:

Telif hakkı sınırlaması nedeniyle malumdur ki netten diziyi izlyemiyorum. Dvd'leri bir şekilde temin etmek istiyorum; fakat dizinin kaç sezon sürdüğünü veya ilk sezonun kaç Dvd'ye ayrıldığını, bunların fiyatlarını bilmiyorum. Dizi şu an kaçıncı sezonunu bitirdi, almam gereken Dvd'lerden kaç tanesi piyasada mevcut? Ve almam gereken Dvd'lerin sıralaması ne olmalı? gibi birkaç tanecik sorum var :icon_whis Cevaplarsanız sevinirim, teşekkür ediyorum :img-wink:

BlackMamba
29-06-11, 20:50
Merhabalar herkese; yaklaşık 2 yıldır 1K1E bölümlerini netten, tutarsızca, sırasızca ve bölük pörçük izlemiş biri olarak, en son sezon finali yorumlarını, olaylarını görünce artık bir yerden başlamalıyım diye düşündüm. :img-eat:

Telif hakkı sınırlaması nedeniyle malumdur ki netten diziyi izlyemiyorum. Dvd'leri bir şekilde temin etmek istiyorum; fakat dizinin kaç sezon sürdüğünü veya ilk sezonun kaç Dvd'ye ayrıldığını, bunların fiyatlarını bilmiyorum. Dizi şu an kaçıncı sezonunu bitirdi, almam gereken Dvd'lerden kaç tanesi piyasada mevcut? Ve almam gereken Dvd'lerin sıralaması ne olmalı? gibi birkaç tanecik sorum var :icon_whis Cevaplarsanız sevinirim, teşekkür ediyorum :img-wink:

3.sezon bitti.204.bölüm sezon finalinin numarası.
1.sezonda 4 dvd var.35.bölüm ilk sezonun son bolumu.
2.sezonda ise su ana kadar 2 dvd yayınlandı,3. de yolda.
2.sezonun finalide 107.bolum olması lazım.

cakılım ben boyle yazdım ama bir de sen onayla istersen.malum ben yaslı ve hasta bir insanım.rakamlarda yanlıslık olmasın:img-wink:

{Nicolé
07-07-11, 00:09
İlk sezonun DVD Box setini almıştım ve gerçekten kaç kere izlediğimi hatırlamıyorum.
Ama televizyondan hiç takip etmiyorum.
Çünkü tutturamadım hiç takip konusunu şahsen.
İkinci sezon sadece 3 DVDlik mi olacak acaba?
Artık ikinci sezonun da Box seti çıksa keşke.
Keyifli yorumlar^^

matemanya
01-08-11, 22:58
Zeynep: Çok güzel,,,Çok güzelmiş bu yer ama.Ne güzel herkes sevgililer günün kutluyor
Ozan: Çok güzel çok hoş . Kişi başı yemek ücreti 170 kağıt . Girdi. Ohhhhhh
Z:Ozan özel bir gün bugün özel bir gün ama yapma şimdi
O: Ne yapma ya ne yapma özel günmüş biri uydurmuş özel gün diye bizde resmen kazıklanıyoruz senin yüzünden
Z: Daha önce yersiz yere söylemiş olabilirim ama bu sefer tam sırası öküzsün gerçekten öküzsün
O: Öküz müyüm .evet doğru söylüyorsun öküzüm.Öküzüm ama bir sor bakalım neden öküzüm ben.Neden öküzüm.Çünkü biz seninle 5 yıldır çıkıyoruz dimi kızım Bu tam 5 sevgililer günü 5 yıldönümü 5 doğum günü 5 tanışma 5 çıkma 5 yiyişme günü eder.Yani bana şimdiden 30 özel gün girdi.Ve bu daha dur daha ilerde atıyorum çocğun doğum hediyesi evlilik yıldönümü çocuğun zamazingoları gibi bir takım şeylerle artarak devam ediyor doğru mudur ve ben her serfinde bu özel günlerde her seferinde bir önceki yıla nazaran daha yaratıcı daha sürpriz şeyler yapmak zorundayım.Mesela seni bu sene yemeğe getirdim di mi seneye tekrar yemeğpe götürsem a gene mi yemeğe gidiyoruz yada atıyorum tektaş bir yüzük aldım aman gene mi tek taş yüzük diyeceksin.Daha bunun aman bunu internette bilmem kimlerde gördünde neğendin ay hiç düşünmemişsin gibi durumları saymıyorum bile

Ayrıca bişey sorucam neden hep ben bişeyler düşünmek zorundayım kardeşim ben senin sevgilin değil miyim.Neden senin bana sürpriz yapmak gibi bi derdin yok.Bir kerede sen yap ben beğenmim öküz sen ol ne var yani….Nedir kardeşim erkeklerin bu özel günlerden çektiği

Etraftan alkşlar patlar ve ozan tezahürat yapmanıza gerek yok bu bnm görevim dermiş gibi pozisyonlara girer:img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste

BlackMamba
04-08-11, 12:48
:img-help: ÇAKIL85'in dikkatine!!

Sen bu Zeynep'ten mesajlar alıyormuşsun diye duydum!doğru mu?
Ne alemde bizim şaşkın?Sakın Ozan'ı affetti, birlikte tatil yapıyorlar deme!!!

ÇAKIL85
10-08-11, 01:16
:img-help: ÇAKIL85'in dikkatine!!

Sen bu Zeynep'ten mesajlar alıyormuşsun diye duydum!doğru mu?
Ne alemde bizim şaşkın?Sakın Ozan'ı affetti, birlikte tatil yapıyorlar deme!!!

:):) Doğru duymuşsun Mambacım...

Bir tahminimiz,bir de isteğimiz yerine geldi.

1- Zeynep sonunda evi terketti:icon_whis
2- Zeynep iş arıyor:happy0064

Kendi hayatını çizme konusunda iki büyük adım attı.:img-eat:

BlackMamba
18-08-11, 17:03
:):) Doğru duymuşsun Mambacım...

Bir tahminimiz,bir de isteğimiz yerine geldi.

1- Zeynep sonunda evi terketti:icon_whis
2- Zeynep iş arıyor:happy0064

Kendi hayatını çizme konusunda iki büyük adım attı.:img-eat:

hala arıyor mu?bulamadı mı bir seyler??
hayır bu kızın bir ara heves edip universiteye gittigini hatırlıyorum da bolumu hakkında tuhaf tuhaf seyler kalmıs aklımda.sahi ne okuyordu bu kız emrecanlarla beraber?

ayrıca duyduguma gore Eylul ayının ortalarında baslıyormus yeni bolumler:img-wink:

tuceny
04-09-11, 20:29
..// 19 eylül le ne kaldı ama hani nerde fragman:/:(:( gecen sene vermişlerdi kısa kısa bölümler ... bekliyorum dört gözle
ilk bölümler durgun olucaktır dicem ama bunların durgunları bile komedi yaratıo :):)

ÇAKIL85
04-09-11, 23:18
Önümüzdeki günlerde bende fragmanı görmeyi bekliyorum artık.:icon_whis

Ama genel bir fragman olmamalı. "1K1E yeni bölümleriyle 19 eylülden itibaren Turkmax ekranlarında" yazısıyla biten, eski bölümlerden sahne sahne kesip montajlanmış bir fragman görmek istemiyorum.

Komedi dizisi olabilir ama hayatın her anını anlattıkları ve de sezon finaliyle drama yelken açtıkları için(tamam açmadılar ama sezon finali duygusaldı) merak uyandıracak bir fragman olmalı mutlaka.

Çekimleri başladığına göre set fotoğraflarından göremez miyiz artık?
1-2 tane hiç değilse:icon_sorr

a.ceren
16-09-11, 00:58
Dizi başlıyor ama artık tv den izliyemiycem Pazartesi'ye ne kalmıştı şurda :icon_sorrinternette de artık izlemek mümkün olmadığı için digiturk e çok ama çok sinirliyim :img-tomatnasıl olur da her zamanki üyeliğinizi yeniletip dizinizi izliyeceğinizi düşünürken kanal birden şifreli sisteme girip ekstra ücret talep eder aklım almıyor bu yüzden günlerdir aşırı öfkeliyim.
Digiturk sadece lig tv yi açık bırakıp bi zamanlar açık olan diğer tüm kanallara para talep edebiliyor üstelik her zamanki üyeliğiniz harici ekstra para vermeyi kabul edip açtırdığınız bi kanalı da tekrar ücrete tabi tutabiliyor ve o kadar rahat bi şekilde size ama o kanal için şuan şu kadar ödemeniz gerek diyebiliyor ama ne deseniz bişey anlamıyorlar ve yapılan şey o kadar çirkinki artık ne kadar daha fazla para kazanırız mantığından dolayı bi üye kaybedebiliyor kazanacaklarınımı sanıyorlardı yoksa,o kadar ki bulaşılmaması gereken bi kuruluşmuş onu anladım eminim sadece ben değilim bu kadar öfkelenen çünkü hiç iyi şeyler duymuyor ve okumuyorum haklarında.

Diziye gelince artık bi şekilde nete yüklenmesi için bekliycem çok imkansız olsa da,ya da meşhur sitedeki kısa skeçleri ile idare edicez en son çare de 4.sezon dvd leri bekliycez artık yapıcak bişey yok.

En sonunda fragman da çıkmış özlemişim onları izlemeyi ama ahhh digiturk neyse:icon_sorr
Dizi çok dramatik bitmişti ve fragmanı daha dramatik bekliyordum ama öyle değil şaşırdım eski tadında gibi ve tabi büyük bi farkla ayrılar,neler olucak acaba:icon_whis:icon_sorr
Ekibe başarılı bi sezon diliyorum.

deliadam
20-09-11, 16:04
Yeni sezon başladı. Ozan lahmacun yerken, arkadaşı Mahir ayağını lahmacunların yanına koymuş tırnak kesiyor. Sonrada ayağını tuttuğu elleriyle Ozan'ın elindeki lahmacunu çekiyor. Ozan kızınca cevabı şu: "arkadaşım, kendi yiyeceğim tarafı tutuyorum."

ÇAKIL85
28-09-11, 02:13
1K1E'nin 4. sezonunun geçen hafta başlamasına rağmen ben ancak yorum yazabiliyorum. Nedeni de yeni bölümleri pek beğenmemiş olmam :icon_sorr

3. sezonun ilk bölümlerinden kötü mü hayır asla değil. Ama sıcak,içten gelmedi bana yeni bölümler. Yabancılaşmış buldum nedenini henüz anlayamasam da. Ayrı olmaları değil sebep. Farklı mekanlarda olmaları,eski evlerinde olmamaları da değil. Ne bilemiyorum ama tahminlerim var.

Senaryo ekibinde değişmeler olmuş. Bundan kaynaklanan bir yabancılaşma olabilir diye düşünüyorum.

1K1E'nin oyuncu kadrosu iki kişilik de olsa diğer karakterleri seslendiren kişilerinde dizinin başarısında etkisileri azımsanamaz. Mesela ilk bölümde Mahiri eskisi gibi Bülent Şakrak değil başka biri seslendiriyordu. Ben diziyi sürekli takip ettiğim için fark etmiş olabilirim belki ama Emre Karayelle olan sahnelerinde Emre Beyin boşluğa konuştuğunu hissettim,sanki karşısında rol arkadaşı yokmuş gibi. Bülent Şakraklı olan sahnelerde böyle olmuyor,daha da yükselişe geçiliyordu.
Zeynep'in annesiyle olan sahnelerinde de aynı durum geçerli.

Ne Mahirin ne de Zeynep'in annesinin olduğu sahneler seyirciye hiç geçmedi bu yüzden. Öyle alışıldığı için değil , olmadığı için bence.

Leylayı seslendiren oyuncuyu TMC'nin yeni dizisi Bir Çocuk Sevdimde görünce hem sevinmiş hem üzülmüştüm. 1K1E'den ayrılır mı acaba diye korktuğum için üzülmüştüm. İlk bölümde anladım ki Leyla duruyor çok şükür. Lütfen gitmesin :(

205. Bölüm;

Geçtiğimiz sezon finalinde, tam da evlenmeleri beklenirken, sürpriz bir şekilde ayrılan kahramanlarımız Zeynep ve Ozan, yeni sezonda yeniden bir araya gelebilecekler mi, yoksa bu aşk sadece fotoğraflarda bir anı olarak mı kalacak?
Birbirlerinden ayrı nasıl bir hayat onları bekliyor? Birbirlerini unutabildiler mi? Nerede yaşıyorlar? Hiç karşılaşıyorlar mı, görüşüyorlar mı? Facebook onları bir araya mı getirecek, aralarını daha mı fazla açacak? Yaşadıkları ayrılık acısı yüzünden kimlerin başının etini yiyorlar? Dostları, aileleri bu süreçte onlara neler tavsiye ediyor?
Özetle, Zeynep Ozansız, Ozan da Zeynepsiz kalabilecek mi?

İlk bölümde sadece sirke-limon sahnesini ve son skeci beğendim. Gerçekten olması gerektiği gibiydi ikiside.

206. Bölüm

BU BEBEK ZEYNEP’İN Mİ? OZAN BABA MI OLDU?
1 Kadın 1 Erkek ’in 206. bölümünde, birbirlerinden hala ayrı olan Zeynep ve Ozan, ayrılık acısını ve birbirlerini unutmaya çalışırken, bir bebek yüzünden aynı ortamda olmak zorunda kalırlar.
Peki, bu bebek kim? Yoksa Ozan baba oldu ama Zeynep bunu ondan saklıyor mu? Zeynep’le Ozan’ın kreş müsameresinde, hem de sahnede ne işleri var? Hangi piyesi oynuyorlar? Sahnedeki bu beraberlik onları tekrar bir araya getirir mi?

Bunu söylemek istemezdim ama Cem Yılmaz bebeğin oyunculuk kariyerini sonlandırması gerekiyor. Bebekken bayılıyordum ona,sahnelerini defalarca izliyordum ama büyüdükçe set ortamı hoşuna gitmemeye başlamış galiba.
2. bölümdeki her skecin Cem Yılmaz nedeniyle kaç kere çekildiğini düşünmekten diziyi izleyemedim. Çok zorlanmışlar belli. Cem Yılmazda değişmeyen tek şey hala boomlara gözünün takılması:img-hyste

İlk bölüm fena değildi,3. bölüm daha iyiydi,ama 2. bölüm çok kötüydü:icon_sorr
Her sahnede Cem Yılmaz'ın "baba baba" diye gerçekten ağlaması,skeçlerin hiç mi hiç komik olmaması,yüzlerini maviye boyadıkları, nefret ettiğim bir tür olan absürd komedi hissi yaratılan gereksiz piyes sahneleri 2. bölümü 4 sezon içinde en sevmediğim bölüm ilan etmeme neden olmuştur.

207. Bölüm;

1 Kadın 1 Erkek’in 207. bölümünde kahramanlarımız Zeynep ve Ozan, Ağva’da bekarlar kampındalar. Sadece bekarların katılabildiği bu kampta, kader onları bir araya getiriyor.
Bekarlar kampında ne işleri var, yoksa yeni aşklara yeken açmaya mı hazırlanıyorlar? Birbirlerini bekarlar kampında gördüklerinde ilk tepkileri ne oluyor? İki eski sevgili birbirlerini kıskanmadan durabiliyor mu? Yeni sevgili bulabiliyorlar mı? Kampın kurallarına ayak uydurabiliyorlar mı? Bekar olarak geldikleri bu kamptan nasıl ayrılıyorlar?

3. bölüm ilk 3 bölüm içinde en iyi bölümdü. Bölümün sonunda barıştılar diye değil sadece. Onun da etkisi var tabi de espriler,Ağvada çekmiş olmaları güzeldi.

Ajanstan figüran (pardon yardımcı oyuncu :))çağırmayıp genelde set ekibinin figürasyon yapmasından yana bir şikayetim yok ama aynı kişiler sürekli kameraya dönük oynamasalar bari. :calis Makyöz hanımı sokakta görsem tanıyıp konuşacağım nerdeyse , o kadar çok sahnede rol aldı ki 3 sezondur. Hiç değilse sırtı dönük oynasa. Çok sempatik, çok güzel mimik yapıyor , ajanstan gelenlerden çok daha iyi bunu kabul ediyorum ama aynı yüzü görmek gerçekçiliği yok ediyor. Her bölümde farklı mekan ve dolayısıyla farklı masadaki bayanları canlandırdığı için :)

Yardımcı yönetmenın de (ki bu sezon yönetmen olmuş,Müge Hanım da genel yönetmen olmuş) sesini her bölümde mutlaka en az bir kere duyuyoruz ama hiç değilse sesini duyuyoruz görüntü olarak çok yer almadığı için o çok belli olmuyor. Bu arada söylemeden geçemeyeceğim çok güzel şive yapıyor:img-wink:

Deniz bisikletindeki Paradise yazısını da kapatmasalar olurmuş gül ve yaprakla,kötü durmuş. Paradise'ın Ağvada bir otel ismi olduğunu kaç kişi bilir ki? :icon_whis Reklama girmezdi halbuki...

Veee mutlu son...
3. bölümün sonunda kahramanlarımız barışırlar. Çok bile dayandılar :)

Pazartesi akşamı yayınlanan bölümü henüz izleyemedim ama özetini beğenmiştim.

208. Bölüm;

Yeni Bir Aşk Yuvası Lazım…
1 Kadın 1 Erkek’in 208. bölümünde, artık barışan kahramanlarımız Zeynep ve Ozan, İstanbul kazan onlar kepçe, birlikte olmak için yer ararlar. Herkesten gizli yeniden flört etmeye başlayan aşk böceklerimiz, bakalım yeni aşk yuvalarını ararken neler yaşayacaklar?
Barıştıklarını arkadaşlarından ve Zeynep’in annesinden neden saklıyorlar? Gizli flört evresi başlarına neler açacak? Gözlerden ve sözlerden uzak, her şeye yeniden başlamaya çalışırken acaba kime yakalanacaklar? Polise yakalandıklarında ne yapacaklar?

209. Bölüm

Zeynep ve Ozan yeni evlerinde elektriksiz,susuz ve internetsiz ne yapacaklar?
Bir araya geldiklerini herkesden saklamaya devam edecekler mi?

210. Bölüm

Zeynep ve Ozan komşuları Eda ve Burakla tanışıyorlar. Bakalım yeni komşularıyla uyum sorunu yaşayacaklar mı? Karşılıklı ziyaretlerinde neler yaşayacaklar?

Herşeye rağmen çok özlemişim 1K1E izlemeyi. Bu sezonun son sezon olduğunu bilmek çok üzücü:icon_sorr

Not: Cerencim bu sezonun en güzel yanı geçen sezon ki evi kullanmayacaklar:happy0064 Kurtulduk o soğuk evden. Sahibinden son derece özür dileriz ama zevkler,renkler meselesi:img-eat:

a.ceren
30-09-11, 02:01
Çakıl'cım çok güzel noktalara değinmişsin çok merakla beklediğim bi sezondu tabi digiturku burda unutmuyoruz ne desem az ama:img-tomatçok saol ki sayende bölümleri izledim.Benim beğeni kıstasım sıkılıp sıkılmamama bağlı bu yüzden 3.sezonun ilk bölümlerini düşününce bu bölümler iyi geldi bana 3.sezon gibi sıkılmadım yani:img-hystetabi ki çok çok iyi bölümler izleyince insan hep o kalitede gitsin istiyor ama işte arada bir tutukluk oluyor.

Mahir değişmişti ve çok tuhafıma gitti Mahir nasıl bi karakter vurdum duymaz,rahat,dünya umrunda olmayan bi karakter Bülent Şakrak'ta bence bunu sesi ile çok iyi yansıtıyordu yüzünü görmesek bile,yani şunu demek istiyorum şimdi ki sesten hiç bişey alamadım(Bi ses nelere kadir)bi kaç iğrençlik yaptı o rahatlığından dolayı ilk bölümde o kadar.Umarım anlatabilmişimdir:)

Ah Leyla ahh bende gördüm o dizide ve korktum neyse ki sesini duydum ve gitmemiş dedim lütfeeen gitmesin lütfen başka bi Leyla sesine asla dayanamam:icon_sorrZeynep ve Ozan kadar olmazsa olmazıdır 1K1E için Leyla bu kadar önemlidir.

Cem Yılmaz bebek için de evet büyümek ona pek yaramamış yani oyunculuk kariyeri açısından o göz takılması feci durumdaydı yine iyi çekim yapabilmişler.

3.bölüm sonunda barıştılar ve ben en çok tabi ki neye sevindim yeni bi eve yerleşecek olmalarına:img-hysteallahım 3.sezondaki o evden kurtulduk ya daha ne isterim(sahibi kusura bakmasın)ama umarım gelen gideni aratmaz:icon_whis

ÇAKIL85
06-10-11, 23:05
http://i666.photobucket.com/albums/vv28/CAKIL85/1K1E/th_310811_10150295498816008_40213366007_8252870_61 5836715_n.jpg (http://s666.photobucket.com/albums/vv28/CAKIL85/1K1E/?action=view&current=310811_10150295498816008_40213366007_82528 70_615836715_n.jpg) http://i666.photobucket.com/albums/vv28/CAKIL85/1K1E/th_303769_10150297845761008_40213366007_8262617_16 31429645_n.jpg (http://s666.photobucket.com/albums/vv28/CAKIL85/1K1E/?action=view&current=303769_10150297845761008_40213366007_82626 17_1631429645_n.jpg) http://i666.photobucket.com/albums/vv28/CAKIL85/1K1E/th_309756_10150287294036008_40213366007_8211476_17 23398244_n.jpg (http://s666.photobucket.com/albums/vv28/CAKIL85/1K1E/?action=view&current=309756_10150287294036008_40213366007_82114 76_1723398244_n.jpg)

http://i666.photobucket.com/albums/vv28/CAKIL85/1K1E/th_300657_10150303557741008_40213366007_8295138_99 1053587_n.jpg (http://s666.photobucket.com/albums/vv28/CAKIL85/1K1E/?action=view&current=300657_10150303557741008_40213366007_82951 38_991053587_n.jpg) http://i666.photobucket.com/albums/vv28/CAKIL85/1K1E/th_319595_10150297845896008_40213366007_8262619_14 99999692_n.jpg (http://s666.photobucket.com/albums/vv28/CAKIL85/1K1E/?action=view&current=319595_10150297845896008_40213366007_82626 19_1499999692_n.jpg) http://i666.photobucket.com/albums/vv28/CAKIL85/1K1E/th_305209_10150297846061008_40213366007_8262621_50 5454594_n.jpg (http://s666.photobucket.com/albums/vv28/CAKIL85/1K1E/?action=view&current=305209_10150297846061008_40213366007_82626 21_505454594_n.jpg)

http://i666.photobucket.com/albums/vv28/CAKIL85/1K1E/th_316535_10150306006021008_40213366007_8305915_15 93660383_n.jpg (http://s666.photobucket.com/albums/vv28/CAKIL85/1K1E/?action=view&current=316535_10150306006021008_40213366007_83059 15_1593660383_n.jpg) http://i666.photobucket.com/albums/vv28/CAKIL85/1K1E/th_315446_10150295498531008_40213366007_8252866_60 3964798_n.jpg (http://s666.photobucket.com/albums/vv28/CAKIL85/1K1E/?action=view&current=315446_10150295498531008_40213366007_82528 66_603964798_n.jpg)
http://i666.photobucket.com/albums/vv28/CAKIL85/1K1E/th_313640_10150297845941008_40213366007_8262620_13 06023272_n.jpg (http://s666.photobucket.com/albums/vv28/CAKIL85/1K1E/?action=view&current=313640_10150297845941008_40213366007_82626 20_1306023272_n.jpg) http://i666.photobucket.com/albums/vv28/CAKIL85/1K1E/th_312243_10150300047401008_40213366007_8273340_32 9176499_n.jpg (http://s666.photobucket.com/albums/vv28/CAKIL85/1K1E/?action=view&current=312243_10150300047401008_40213366007_82733 40_329176499_n.jpg) http://i666.photobucket.com/albums/vv28/CAKIL85/1K1E/th_310476_10150295498486008_40213366007_8252865_85 4626946_n.jpg (http://s666.photobucket.com/albums/vv28/CAKIL85/1K1E/?action=view&current=310476_10150295498486008_40213366007_82528 65_854626946_n.jpg)

http://i666.photobucket.com/albums/vv28/CAKIL85/1K1E/th_296317_10150303557696008_40213366007_8295137_48 1761424_n.jpg (http://s666.photobucket.com/albums/vv28/CAKIL85/1K1E/?action=view&current=296317_10150303557696008_40213366007_82951 37_481761424_n.jpg) http://i666.photobucket.com/albums/vv28/CAKIL85/1K1E/th_302599_10150295498701008_40213366007_8252869_15 62812537_n.jpg (http://s666.photobucket.com/albums/vv28/CAKIL85/1K1E/?action=view&current=302599_10150295498701008_40213366007_82528 69_1562812537_n.jpg) http://i666.photobucket.com/albums/vv28/CAKIL85/1K1E/th_302181_10150306006071008_40213366007_8305916_14 64574571_n.jpg (http://s666.photobucket.com/albums/vv28/CAKIL85/1K1E/?action=view&current=302181_10150306006071008_40213366007_83059 16_1464574571_n.jpg)
http://i666.photobucket.com/albums/vv28/CAKIL85/1K1E/th_301481_10150297845861008_40213366007_8262618_15 498362_n.jpg (http://s666.photobucket.com/albums/vv28/CAKIL85/1K1E/?action=view&current=301481_10150297845861008_40213366007_82626 18_15498362_n.jpg) http://i666.photobucket.com/albums/vv28/CAKIL85/1K1E/th_298712_10150300047521008_40213366007_8273342_77 5781645_n.jpg (http://s666.photobucket.com/albums/vv28/CAKIL85/1K1E/?action=view&current=298712_10150300047521008_40213366007_82733 42_775781645_n.jpg)

1K1E Resmi Sayfasından alıntıdır...

Neslihan♥Ahmet
15-12-11, 01:58
Bende diyordum neden göremiyorum artık diye.Geçen seneler ne zaman açsam oynardı.Bu seneki bölümlerin kalitesi de düşmüş gibi geldi.
Yazılacak olayların azalmasından olabilir tabiki bu.:icon_whis
Ne olursa olsun devam etsin izlerken eğleniyorum,seviyorum.:img-blush

GÜLÇEM
18-12-11, 17:23
Star tv haberini okudum. Evet belki bu kanal dizinin taninmasini arttiracak cunku herkes turkmax izleyemiyor ama star tvdeki bolumler de turkmaxtakiler gibi cesur olabilecek mi iste bunu merak ediyorum

TangoFan
18-12-11, 23:28
Çok çok güzel başlamıştı... Sonra biraz ivme kaybetmişti ama yine de çok beğenirim. Dilerim başlangıçtaki cesaretleri ile geri dönerler Star'a. :happy0064

a.ceren
19-12-11, 01:17
Öncelikle yeni kanal hayırlı uğurlu olsun:)

Çakıl'cım bu güzel haber için teşekkürler.
Her koşulda devam edecek yazıyor daha ne isterim:)
1K1E cesur bi iş olduğu için insan ister istemez düşünüyor.Ama neyse ki endişeye gerek yok bu yüzden çok sevindim:happy0064
İnşallah çok güzel bölümler izleriz yeni kanal da:)
Ekibe de yeni kanallarında başarılı bi sezon diliyorum.

matemanya
30-12-11, 18:16
Evet yeni kanal hayırlı uğurlu olsun ;)
Kanalı pek sevmesem deulusal bir kanala geçebilmiş olmasına sevindim =)
Star almasaydı yayından kalkacak mıydı ?:S

Tanıtımları izledim de aynı sahneleri ikinci kez çekmişler...
ve 2.sinde de aynı etkiyi bırakabiliyorlar:D:D
Özellikle Zeynonun aldatılan kadına yaptığı muameleler:D:D
1.si kadar detaylı olmasada buradaki eziyetlerde pek bi güzeldi:img-hyste:img-hyste:img-hyste

ve ve tabii ki Sevgililer günündeki Ozan'ın yakınması açıp açıp izlediğim sahnedir:img-hyste:img-hyste Çok güzeldi bee:D:D

Perşembe-Cuma-Cumartesi
3günde de izlediğim birşey yok sadece 1K1E yi beklemek çok zevkli olacak eminim:D:D

Yalnız benim anlamadığım şey...
yeni bölümleri çekecekler değil mi?
Bu tanıtımlardaki gibi eski bölümleri yenide çekip yayınlamayacaklar...

Gümüş_çü
30-12-11, 19:19
Şimdi tanıtımları izlerken birşeyi farkettim arkdaşlar.
Dizinin adı değişmiş ;
Bir Kadın Bir Erkek'ti , Bir Erkek Bir Kadın olmuş.Niye böyle bişi yapmışlar açıkçası pek anlam veremedim... :img-blush

BlackMamba
01-01-12, 12:19
Şimdi tanıtımları izlerken birşeyi farkettim arkdaşlar.
Dizinin adı değişmiş ;
Bir Kadın Bir Erkek'ti , Bir Erkek Bir Kadın olmuş.Niye böyle bişi yapmışlar açıkçası pek anlam veremedim... :img-blush
Yapım şirketinin bu konuda açıklaması şöyle;

"Dizinin orijinal adı olan “Un gars Une fille”nin Türkçe tam çevirisi “1 Erkek 1 Kadın” ve Format sahibimiz Avanti’nin bu konuda bir ricası vardı. Bizler de yeni bir kanala geçerken bu değişikliği yapmayı uygun gördük. Saygılarımızla,"

Dizinin Genel Yönetmeni Müge Turalı, Star’a transferleri ile ilgili olarak “Yeni kanalımız, uzun zamandır ulusal bir kanalda yayınlanmamız konusunda bizden talepte bulunan fanatik izleyicilerimizi, özellikle bizi internetten takip etmeye çalışan üniversite öğrencisi izleyicilerimizi memnun edecektir. Kimsenin endişelenmesine gerek yok. Dizimiz bugüne kadarki içeriğinde ve formatında, aynı kalitesinde devam edecektir. Özetle HERŞEY AYNI, KANAL FARKLI” açıklamasında bulundu.

1 Erkek 1 Kadın, yeni yılda her hafta aynı içerik ile Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri saat 23:00’dan sonra Star ekranlarında yayınlanacak.

Gulden
01-01-12, 14:57
Un gars une fille'in bi ara fanatigiydim. Turkmax'im yoktu takip edemiyordum turk versionunu. Orijinali kadar guzeldir diye tahmin ediyorum. demet evgar'in oyunculugunu cok begeniyorum.

Baslamasini sabirsizlikla bekliyorum.

tuceny
03-01-12, 07:37
müdavini olarak üzüldüm ne diym:/ umarım kısıtlamazlar diye bi kayde yok:( elbette yicektir sansür ...
eski bölümleri tekrarlıcaklar diye korkuyorum
tanıtımların coğu 1. ve 2. sezondan ... yeni tanıtım yok :(
yani sil baştan olucak gibi... umarım öyle olmaz da bu müdavinler yenilerden mahsur kalmaz.

kalkma gibi durum olmıcakmış sanırım ... tutmazsa cnbc -e kayıcak die biliyorum keske direk oraya geçseydi:/

umarım güzel gider zaten son sene.. doya doya mutlu sonunu izleseydik iyiydi:):)

BlackMamba
04-01-12, 16:10
1 Erkek 1 Kadın dizisi, 5 Ocak Perşembe itibari ile haftada üç gün yeni kanalı Star’da hayranları ile buluşmaya devam edecek.

1.Bölüm Özet
YOKSA ZEYNEP HAMİLE Mİ?
Adet dönemi geciken Zeynep, hamile olduğuna karar verir. Zeynep , çocuğun ismi ne olsun, hangi okula gitsin, kime benzesin diye doğmamış çocuğa don biçerken Ozan da paniğe kapılıp gizliden evlenme hazırlıklarına girişir. Zeynep gerçekten hamile midir? Hepsi Perşembe akşamı 23.00’de Star’da..

AySuN*
04-01-12, 16:58
Türkmaxda annemle birlikte firsat buldukca izledigimiz
izlerken cok keyif aldigimiz bir dizi 1 kadin 1 ekrek fakat star tv gectigini
duydugumuzda biraz üzüldük kisitlama olursa eger bu dizinin tadi tuzu
kalmaz diye az cok tartismistik ama Demet ve Emre saten muhtsem oyuncular ne yapsalar izlenir o ayri. .
Bakalim herseyin hayirlisi merakla bekliyoruz :)

haysek
05-01-12, 10:10
"1 Erkek 1 Kadın" dizisi, yeni kanalı Star’da haftada 3 gün hayranları ile buluşmaya devam edecek. Peki sevilen dizi ne zaman başlayacak ve hangi günlerde yayınlanacak? İşte ayrıntılar...

1 Erkek 1 Kadın dizisi, 5 Ocak Perşembe itibari ile haftada üç gün yeni kanalı Star’da hayranları ile buluşmaya devam edecek.

Aşkın en komik halini sıra dışı formatı ile ekranlara taşıyan ve 2008 yılından bu yana ekranlarda yayınlanan 1 Erkek 1 Kadın, 4. Sezonunun yeni bölümleri ile ilk kez ulusal bir kanalda yayınlanmaya başlıyor.

Facebook/1erkek1kadin fan sayfasında 900.000 kişinin üzerindeki hayranlarından ve üniversite söyleşilerinde öğrencilerden gelen yoğun talepler üzerine, uzun yıllardır yayınlandığı özel TV platformundan, ulusal bir TV kanalı olan Star’a taşınıyor. 1 Erkek 1 Kadın, sıra dışı dizi formatı ile yeni Star’ın önemli yüzlerinden oldu…

Dizinin Genel Yönetmeni Müge Turalı, Star’a transferleri ile ilgili olarak “Yeni kanalımız, uzun zamandır ulusal bir kanalda yayınlanmamız konusunda bizden talepte bulunan fanatik izleyicilerimizi, özellikle bizi internetten takip etmeye çalışan üniversite öğrencisi izleyicilerimizi memnun edecektir. Kimsenin endişelenmesine gerek yok. Dizimiz bugüne kadarki içeriğinde ve formatında, aynı kalitesinde devam edecektir. Özetle HERŞEY AYNI, KANAL FARKLI” açıklamasında bulundu.

1 Erkek 1 Kadın, yeni yılda her hafta aynı içerik ile perşembe, cuma ve cumartesi günleri saat 23:00’ten sonra Star ekranlarında yayınlanacak.
Kaynak:http://www.yozgatfrm.com/yerli-dizi/5771-1-erkek-1-kadin-startv.html

Neslihan♥Ahmet
11-01-12, 17:34
Herkese teşekkürler...
Ben starda yayınlanan bölümleri de çok sevdim.
Bence hiçbir fark yok çok güzel gidiyor.Arada sansür oluyor tabi ki..
Ama Ozan&Zeynep hala çok tatlılar.:)
İzlemeye doyamıyorum onları,çok doğallar...
Bazen yerde buluyorum kendimi.:img-hyste

BlackMamba
12-01-12, 13:16
4.Bölüm Özeti

Sular Kesik
Adresi şaşıran gelen sular idaresi görevlisi, bizimkilerin suyunu kesince Ozan ve Zeynep kendilerini yorucu bir maceranın ortasında bulurlar. Sularını açtırmak için verdikleri uğraş karakolda biter.

Ozan Evde
Şirketteki boya badana işleri yüzünden Ozan evde kalır. Daha saban 11 olmadan yapılacak bütün işleri bitiren Ozan, mecburen Zeynep'e sarar. Gündüz gözü evde Ozan görmeye alışmamış olan Zeynep için gün kabusa dönüşür.

Meyhane
Zeynep, kendilerini devamlı lüks restoranlara, kulüplere davet eden, sosyetik komşuları Eda ve Burak’ın altında kalmak istememekte; onları yemeğe götürerek durumu eşitleme çabasındadır. Ne var ki Ozan bu yemek için salaş bir meyhaneyi tercih etmiştir. Eda ve Burak’ın tepkileri beklenenden farklı olur.
Star 13.01.2012 Saat: 23:15

sevilay
28-01-12, 01:41
Cok ama cok begenerek izliyorum..Oyuncular harika..Mutlaka bir suru dizi izliyoruz oyunculari cok iyi olan ama sanirim bunun konusu da gunluk hayattan oldugu icin izlerken bana senaryo degil de sanki eve kamera koymuslar canli izliyoruz hissi veriyor..Okadar dogal..Okadar icten..Okadar samimi..Okadar basaliri.. :img-clapp:img-clapp:img-clapp
Yeni kanalda da tutmasini diliyorum ve haftada iki gece degil her gece yayinlansa keske..Hic bikmadan izlenir :) :img-in_lo

aliyeaynalar
28-01-12, 02:06
Cok ama cok begenerek izliyorum..Oyuncular harika..Mutlaka bir suru dizi izliyoruz oyunculari cok iyi olan ama sanirim bunun konusu da gunluk hayattan oldugu icin izlerken bana senaryo degil de sanki eve kamera koymuslar canli izliyoruz hissi veriyor..Okadar dogal..Okadar icten..Okadar samimi..Okadar basaliri.. :img-clapp:img-clapp:img-clapp
Yeni kanalda da tutmasini diliyorum ve haftada iki gece degil her gece yayinlansa keske..Hic bikmadan izlenir :) :img-in_lo

Her Gece Yayınlanmasımı :icon_whis
şimdi dizi 45 dk sürüyor :icon_whis

Hafta içi Hergün yayınlanırsa,

Toplam 3 saat çekim gerekicek

90 dk süren dizilerin çekimleri zor yetişiyor
bide 3 saat abooo :icon_whis

ama bölüm kısalırsa

Yani Hafta içi Hergün,

Geceleri - Reklam almadan 18 dk yayına girerse

Bütün haftayla çarparsak
yani 18 x 5 = 90 dk yapar. :img-wink:

Yani bu demek oluyor
Hafta içi ekrana gelirse
vede bunu istiyorsak

18 dk olmasına katlanıcaz demek oluyor bu :img-wink:

jinglebells
28-01-12, 05:04
şahane bir dizi bildiğim kadarıyla uyarlama zaten ne yazık ki özgün olarak bu tarz projeler oluşturamıyoruz illa ki entirika zengin-fakir , yasak aşk vs. gibi şeyler olmalı kavuşamamalı gülceğim çıkıyor yani seneristler biraz daha farklı şeyler yaratmalı artık seyirci hep aynı konulardan bıktı.içtenliği,samimiliği,hayatın içinden oluşu ile çok başarılı inş şuanda olduğu başarıları devam eder

Blue Mo0N
29-01-12, 01:55
dizi süper ya :img-hyste:img-hyste
cok begendim :img-wink:
bir demet evgar hayrani olarak cok sevinmistim dizinin ulusal bir kanala gecmesine, daha önce izleyemiyordum malesef
ama simdi hic kacirmiyorum diziyi :img-in_lo
Zeynep-Ozan :img-hyste tek kelimiyle harikalar
cok iyi olmus dizinin herkesin izleyebildigi bir kanala gecmesi
demet evgar ve emre karayel cok iyi bir ikili olmus. ikisi de döktürüyor dizide, süperler :)

Seraay
29-01-12, 22:05
Bu dizi tek kelimeyle harika. ♥
Muhteşem yaa, çok begeniyorum..
Her şey çok iyi ve çok doğal. :D
Komedisi tüm dizilerden farklı. :D
Sadece 2 kişi güldürebiliyor demek ki :D :D :D

Neslihan♥Ahmet
03-02-12, 19:48
İstanbul Life Dergisi İçin Rahmi M. Koç Müzesi’nde Röpotaj Veren Demet Evgar Ve Emre Karayel Hem Ekrandaki ''1 Erkek 1 Kadın''ı Anlattı, Hem De Özel Hayatlarında Oldukları ''1 Erkek 1 Kadın''la ilgili Samimi açıklamalarda bulundu.

Demet Evgar:

''Nerede, ne zaman, ne şekilde yaşıyorlarsa yaşasınlar kadın yine aynı kadın, erkek yine aynı erkek.''
Dizinin başarısının en önemli nedenlerinden biri samimi ve gerçeklik duygusunu iyi veriyor oluşu bence. Tek plan çekiyor olmamız o gerçeklik duygusu yaratıyor. İzleyici sanki o mekandaki üçüncü kişiymiş gibi izliyor diziyi. (...)
(...) Farklı bir iş, hem senaryosuyla, hem rejisiyle… Nerede, ne zaman, ne şekilde yaşıyorlarsa yaşasınlar kadın yine aynı kadın, erkek yine aynı erkek. Zaman ya da mekan insanların tepkilerini, karakterlerini temelde değiştirmiyor aslında. O yüzden hedef kitlemiz oldukça geniş. 20 yaşındaki üniversite öğrencisi de bizi kendinden bir şeyler bularak izliyor, 65 yaşındaki çift de.

''Zeynep’ten Daha Çok Arkadaşa Sahibim Galiba.''
Zeynep, benim hayatım boyunca gözlemlediğim kadınların hepsinden bir parça. Zeynep’le birçok ortak özelliğimiz var ama tamamıyla Zeynep’e benziyorum diyemem. Mesela onun gibi sosyal medyada takılmıyorum. Bir de ben Zeynep’ten daha çok arkadaşa sahibim galiba.

''Emre’yle Konuşmadan Gözlerle Anlaşıyoruz.''
Emre çok iyi bir partner. Öncelikle, birlikte çalışılması çok rahat biri. Hiç konuşmasak bile gözlerimizle anlaşabiliyoruz. İlk karşılaştığımızda bu uyumu yakalamıştık aslında biz. Hatta öyle bir uyum yakalamışız ki ilk günümüzde bir bölümü tamamen bitirmiştik.

Emre Karayel:

''İnsan Olmadan 'İnsanı' Oynayamayacağımın Farkındayım.''
Egosu olmayan sanatçı yoktur. Bence sadece egosunu yönetemeyen sanatçı vardır. Elbette benim de bir egom var. Yaptığım işin karşısında saygı görmeyi isterim. Ego bende buna yardımcı olur. Ben insan olmanın çok önemli bir erdem olduğunu düşünüyorum. İnsan olmadan insanı oynayamayacağımın farkındayım. (...)

''Bu İş Demet’siz Olmazdı.''
Bu iş Demet’siz olmazdı. Bunu çok net söyleyebilirim. Oyuncunun kendini anlatması ve övmesi tuhaf bir durum, benim hazzettiğim bir şey de değildir. Ama Demet’le olan kısım hakkında bir yorum yapabilirim. Bu işte Demet’le tuhaf bir uyumumuz var.

''Sosyal Fobi Yaşadım.''
Bu işe başladığım ilk yıllarda bir süre sosyal fobi yaşadım. Hiçbir yere gidemez oldum. İnsanlar sürekli size bakıyor, merak ediyor. Bu durum bir süre sonra rahatsız edici olmaya başlıyor. Artık kimseyi görmemeye başlıyorsun. Göz artık seçmiyor.

Karayel ayrıca yakın zamanda kurduğu prodüksiyon şirketi için planlarının olduğunu, güzel filmler yapmak istediğini, gelecekte çocuklar için bir projeyi hayata geçirmeyi planladığını sözlerine ekledi.

minikkelebek
05-02-12, 00:35
Son zamanlarda bolumleri kacirdim :( Zeynep hamile mi su an ? Sanki bebek ile ilgili bir bolum gordum ama yeni sezon mu eski hamilelik olayi mi tam bilmiyorum.. bir cevap veriseniz cok memnun olurum.

Castanea
11-02-12, 14:54
Dizinin Star'a geçmesi iyi oldu. Türkmax kanalı çekmediği için izleyemiyodum ama starda izleyince çok güzel ve komik bir dizi olduğunu gördüm
Demet Evgar başlı başına bir yetenek zaten.Onun her repliği her sözü çok komik çok eğlenceli.Emre Karayel de keza öyle.İkisi gerçekten çok iyi oynuyolar.
Sevgililer Günü bölümlerini heyecanla bekliyorum.

NATY&FACU
23-02-12, 15:51
Ozan ve Zeynep ilişkilerini tazeler!

7 yılın ardından, ilişkilerinin monotonlaştığı paranoyasına kapılan Ozan ve Zeynep, aşklarını tazelemek için birbirlerini kıskandırma oyunları oynarlar. Tehlikeli sularda gezinen ikilimizi gerilim, kıskançlık ve aşk dolu günler beklemektedir.

Mandrake Ozan!

Sitedeki küçük kankası Ercan'a sihirbazlık seti alan Ozan oyuncağı bir türlü vermeye kıyamaz. Aslında kendine aldığı oyuncakla sihir dünyasının kapılarını araladığını sanan Ozan, sadece Zeynep'in ve arkadaşlarının içini bayar.

Yayın Günü: 24 Şubat Cuma
Yayın Saati: 23.10 / Yeni Bölüm

Erkekler gecesi!
Ne zamandır erkek arkadaşlarıyla şöyle baş başa vakit geçiremeyen Ozan, Zeynep'ten izin alabilmek için uzun süre kıvranır. Oysa Zeynep durumu gayet anlayışla karşılayıp Ozan'ın arkadaşlarının evine gitmesine izin verir. Elbette ki her dakikayı Ozan'ın burnundan fitil fitil getirecektir.

Zeynep ve Ozan'ın Spor Salonu Macerası!
Ne zamandır kış yüzünden içeri kapanan ve formdan düşen Zeynep, Ozan'ı da peşinden sürükleyerek spor salonuna yazılır. Ortalama her Türk gibi onların spor salonu macerası da kısa sürecektir.

Bestekar Zeynep ve Ozan!
Zeynep'in halasından miras kalan kuyruklu piyano, Ozan ve Zeynep'in hayatını baştan aşağı değiştirir. Çiftimiz piyano dersleri almaya, kendi bestelerini yapmaya başlar.

Yayın Günü: 25 Şubat Cumartesi
Yayın Saati: 23.10 / Yeni Bölüm

7bitirdi
23-02-12, 19:27
Ozan ve Zeynep i çok seviyorum.
Her bölüm daha komik oluyor sanki..
Ama....
Dizinin adı Bir kadın Bir erkek iken
neden Bir erkek Bir kadın oldu?
Ben buna takıldım..

jixues
24-02-12, 18:17
İlk defa yorum yapıyorum buraya ama bu diziye bayılıyorum.
Eski kanallarındaki tekrarlarını olsuni yeni bölümlerini olsun kaçırmamaya çalışıyorum. Ama en çok geçen hafta güldüm diyebilirim. Zeynep acayip abarttı şaka olayını, ben bile sinir oldum bi ara :img-hyste:img-hyste

rozee_95
25-02-12, 15:23
Bende Ilk defa yorum yapacagim.
Dun okadar guldum ki:img-hyste hele banyo sahnesi harikaydi!
Herzaman izleyemiyorum malesef ama kacirmamaya calisiyorum.:icon_sorr
Inanilmaz moral veriyor insana ilac gibiler,cok basarlilar.
Dun ilk kez ailecek oturup izledik diziyi ki uzun zamandir birlikte bir dizi izlememistik herkes bayildi.:img-in_lo

Benim bildigim gercek versiyonun adi bir erkek bir kadin belki o yuzden degistirdiler.

lilyum5
26-02-12, 02:43
Diziyi daha önceden de biliyordum;ancak izleme şerefine nail olamamıştım.Star Tv'ye geçtikten sonra izleme şansı buldum ve çok beğendim.:love01:O kadar doğal bir oyunculuk ve senaryo var ki hayran kalmamak, kapılıp gitmemek elde değil.

Zeynep'in Ozan'a yaptığı eşek şakalarına gülmekten öldüm.:img-hyste"Ozan kalk yerine yat" şakasını da yapmayı düşünüyorum hatta.:img-wink:

Zeynep'e genelde hak veriyorum da bir konuda hak veremeyeceğim ama.Kadınlar da maç izlemeli bence.:img-wink:Çok eğlenceli kesinlikle.Tecrübe ile sabittir.

jixues
26-02-12, 13:12
Dünkü bölüm süperdi.
Piyano olayına bittim ben :img-hyste Zeynep her zamanki gibi yaktı geçti, 1 dersle halletti işi. Bestesi mükemmeldi :img-hyste Ozan'ın besteye yazdığı söz.... Kelimelerim tükendi:img-hyste
Zeynep'in kaç saatte hazırlanamaması, sonra Ozan sinirlenince sussun diye söyledikleri çok iyiydi :img-hyste

Ama en çok bölümün finalindeki şarkıyı sevdiiim:img-hyste

Ellerine sağlık tüm ekibin
:love01:

NATY&FACU
01-03-12, 13:30
Sosyal medya kavgaları!

Twitter ve facebook sayesinde sanal dünyanın sokaklarında gezen Zeynep ve Ozan, tıpkı gerçek hayatta yaptıkları kavgaları internet ortamında da yapmaya devam ederler. Bir çift için bahane sanal olsa da aslolan kavga edebilmektir!

Evde temizlik çilesi!

Yeni gündelikçi Güllü evi temizliğe gelecektir. Zeynep temizlikçi gelecek diye sabah erkenden temizliğe başlamıştır. Öyle ya, temizlikçi evi pis bulmasın. O gün işe gitmeyen Ozan için kabus gibi bir gün olur.

Ozan'ın dişçi kabusu!

Ozan'ın dişi ağrımaktadır ama dişçiden korktuğu için çaktırmamaya çalışır. Sonunda korktuğu başına gelir; Zeynep kolundan tuttuğu gibi dişçiye götürür Ozan'ı. Gergin başlayan serüven, gülme gazının etkisiyle keyifli biter.

Yayın Günü: 2 Mart Cuma
Yayın Saati: 23.15

Ağlama Zeynep!

Kadınlar ne kadar kolay ağlar. Oysa erkekler istese hatta zorlasa bile ağlama konusunda pek beceriksizdir. Nitekim bu bölümde Zeynep kapı gıcırtısına bile ağlayabilirken Ozan'dan yaş getirmek için çocukluğuna inmek gerekecektir.

Ozan gezmede!

Ne zamandır erkek arkadaşlarıyla şöyle baş başa vakit geçiremeyen Ozan, Zeynep'ten izin alabilmek için uzun süre kıvranır. Oysa Zeynep durumu gayet anlayışla karşılayıp Ozan'ın arkadaşlarının evine gitmesine izin verir. Elbette ki her dakikayı Ozan'ın burnundan fitil fitil getirecektir.

Çamaşır günü, kabus günü!

Çamaşır günleri Zeynep için Ozan'la mücadele günüdür. Ne gerek vardır böyle her gün çamaşır yıkanmasına; israftır; çamaşırlar eskiyecektir. Ozan'ın bir kıyafetini kirli sayıp yıkatması için en az bir hafta giymesi gerekmektedir. Zeynep olmasa kirli kirli gezecektir neredeyse...

Yayın Günü: 3 Mart Cumartesi
Yayın Saati: 23.15

NATY&FACU
07-03-12, 16:41
Ah...hatıralar ah... (18. Bölüm)

Zeynep, albümü düzenlerken resimlere dalıp Ozan'la beraber geçmişe bir yolculuk yapar. Albümün her sayfasından ne anılar, ne potlar, ne unutulmuş hikayeler çıkar...

Kapı her çaldığında gelen hayırlı da olabilir, hayırsız da... Her şeyden önce Ozan ve Zeynep gibi, her kapıya gelene, bilip dinlemeden inanmamak lazım.

Zeynep fena halde grip olmuştur. Ozan haftaiçi yapacağı çok önemli sunum için haftasonu evde çalışmaktadır. Ama gribe yakalanırım ve sunum mahvolur endişesi ile Zeynep'ten uzak durmaya çalışır. En sonunda Zeynep'in, annemi çağırayım da bana baksın tehdidi karşısında Zeynep'e bakmayı kabul eder.

Ozan akşam Eda ve Burak ile yemeğe çıkmak yerine maç seyretmek istiyordur. Zeynep’e yalan söylemeye çalışır ve yakalanır. Bunu üzerine Zeynep’in her seferinde yalanını nasıl anladığını öğrenmeye çalışır. Akşam yemeğinde Eda ve Burak’a söylemeye çalıştığı yalan hayatlarının tatilini kaçırmalarına sebep olacakken Zeynep duruma müdahale eder.

NATY&FACU
08-03-12, 14:20
Anlaşılmayan resim sergisi! (19. Bölüm)

Süzdüğü iki genç kız Ozan Amca diyince tribe giren Ozan, hala ne kadar genç olduğunu kendisine ispat savaşına girer. Ozan'ın, şınavdan koşuya, oradan odun kesmeye varan gençlik maratonunda hep yanında duran ve sürekli ona gülen bir Zeynep vardır.

Zeynep ve Ozan boşanmakta olan arkadaşlarının arasını düzeltmeye çalışır. Fakat bu, kendi aralarındaki sorunları körükleyecek hale gelir.

Eda'nın birkaç eser ile katıldığı bir karma resim sergisine giden Ozan ve Zeynep, sanatın içsel yolculuğuna çıkarlar. Ve tabii ki bu yolculuktan hiçbir şey anlamazlar.

Her başarılı erkeğin arkasında onu dürtükleyen, yönlendiren, provoke eden, gaza getiren ve istediğini yaptıran bir kadın vardır. En azından Ozan için Zeynep öyledir...

NATY&FACU
13-03-12, 18:39
Sevimli çiftimiz alarm ve güvenlik kamerası taktırmaya karar verir! (20. Bölüm)

Ozan'la Zeynep sabah uyandığında eve hırsız girdiğini fark eder. Çalınan eşyalara üzülmek bir yana, hırsız korkusu hayatlarını altüst eder. Kahramanlarımız için artık evdeki her çıtırtı, potansiyel bir hırsız adayıdır.

Eve alarm ve güvenlik kamerası taktırmaya karar veren çiftimiz başlarına gelecekten habersizdir. Alarmın sürekli çalması yüzünden iki gece uykusuz kalan çiftimiz sonunda alarmı sökmeye karar verirler. Ama onları ne yazık ki başka bir acı sürpriz beklemektedir. Kameralar sayesinde sadece hırsızı değil birbirini de gözetleyebilen çiftimiz için özel yaşam diye bir şey kalmamıştır.

NATY&FACU
15-03-12, 16:15
Çocukluktan gelen alışkanlıklar! (21. Bölüm)

Ozan ve Zeynep çocukluktan gelme alışkanlıklar konusunda konuşurken ortaya bilinmedik olaylar çıkar.

Zeynep, Ozan’ın saklamaya çalıştığı sırrını bir şekilde öğrenir. Sonrasında sırrı ortaya çıkan sadece Ozan olmaz, bütün sırlar teker teker ortaya dökülürler.

Zeynep Ozan'ın artık kendine yeterince ilgi göstermediğini, artık onu sevmediğini düşünmeye başlamıştır. O böyle düşününce, Ozan'ın Zeynep'i sevdiğini ispat etmek için ağzıyla kuş tutması gerekir.

NATY&FACU
20-03-12, 18:16
Acemi balıkçı Zeynep! (22. Bölüm)

Ozan, gaza gelip hafta sonu balığa çıkmaya karar verir. Tabi ki yanında Zeynep de vardır. Acemi balıkçı Zeynep sayesinde, Ozan'ın balık keyfi burnundan gelir.

Ozan, sürpriz yapıp bir hamster alır ama fare sanan Zeynep’in aklı başından gider. Zamanla alışıp öyle bir yakınlık kurmaya başlar ki hamstera kendi çocuğuymuş gibi davranır; ad koymak bile sorun olacaktır.

Zeynep, Ozan’ın depresyonda olduğuna kanaat getirir ve Ozan’ı da bu konuda ikna etmeyi başarır. Zeynep ve Ozan aslında tamamı ile yersiz olan bu fikre kendilerini öyle kaptırır ki, Ozan gerçekten depresyona girer. Bu, çok geçmeden Zeynep’in de depresyona girmesine yol açar.

NATY&FACU
21-03-12, 16:16
Zeynep leydi olmak ister! (23. Bölüm)

Ozan ve Zeynep bu bölümde; özel bir geceye davetiye bulup, dergilerden takip ettikleri sosyetik çevreye bizzat giriyor. Tabii fazla uyum sağlayabildikleri söylenemez.

Son günlerde Ozan'ın kendine fazlaca kanka muamelesi yapmasından sıkılan Zeynep, öyle olmaz böyle olur deyip evde leydi gibi davranmaya başlar. Sonunda ya Ozan, ya Zeynep, ya da ikisi birden pes edeceklerdir.

zeymurum
21-03-12, 17:15
ozan&zeynep :)
gördüğüm en şeker çiftlerden,bayılıyorum size.
bu diziyi kim kurguladıysa çok tebrik etmek gerek ,emek veren herkezin ellerine sağlık.
hiç bitmesin istiyorum,gülmekten yorulmak istiyorum.
iyi yorumlar arkadaşlar ...

mirank
21-03-12, 21:01
Bu diziyi çok seviyorum ama daha önce düzenli olarak izleyememiştim stara geçtiğinden beri kaçırmadan izliyorum..
Gerçekten kadın-erkek ilişkilerini çok güzel anlatıyorlar..:img-hyste

Günü değişmiş benim için cuma-cumartesi daha iyiydi ama umarım böylede güzel reytingler alır.. Yeni bölüm özetlerinden belli yine çok güzel bölümler olacak.. Son bölümlerde çok güzeldi.. Özellikle;

Ozan: her gece badem olmaz arada oraya incir kurusu koy, antep fıstığı koy.. kendim için birşey istemiyorum hırsıza rezil olmayalım diye diyorum..:img-hyste
Zeynep: aynı yere iki defa yıldırım düşmezmiş!
Ozan: ya kızım bilimsel olsun diye söyledim ben!
Zeynep: hırsızın bundan haberi var mı acaba?!:img-hyste

kısımlarında koptum.. Zeynep'in tepkileri çok güzel oluyor.. Demet Evgar harika oynuyor.. Emre Karayel'de öyle ama Zeynep karakteri bir başka..

Ozan'ı çıplak yeşimi gözetlerken yakaladığı sahnede harikaydı mesela.. "çıkışa gel çıkışa!":img-hyste

Birde şarkı uydurma sahnesi çok iyiydi.. Bende çoğu zaman uyduruyorum ama "kıl oldum abi" yi "kıl oldu mavi" diye söylemek hiç aklıma gelmemişti..:img-hyste Tarkanın mavi şarkısı..:img-hyste

asli_şevvalist çalışmaların çok güzel, ellerine sağlık..
Bu arada bölüm resimlerini ekleyen biri var mı?

zeymurum
24-03-12, 16:16
zeynep&ozan komedi çiftim ...
ozan'a çok acıdım ya ,hep zeynep'in tuzana düşüyor ,oyunlarına geliyor. :)
dünkü bölümde yine ozan'a mesajlar vermeye çalıştı ve başardı ,o kıyafetlerde sıkar insanı.
yine çok güldüğüm bir bölümdü emeği geçen herkezin eline sağlık. :)

zeymurum
24-03-12, 16:22
zeynep&ozan komedi çiftim ...
ozan'a çok acıdım ya ,hep zeynep'in tuzana düşüyor ,oyunlarına geliyor. :)
dünkü bölümde yine ozan'a mesajlar vermeye çalıştı ve başardı ,o kıyafetlerde sıkar insanı.
yine çok güldüğüm bir bölümdü emeği geçen herkezin eline sağlık. :)

zeymurum
25-03-12, 16:23
gerçekten niye değişti günü cuma cumartesi iyiydi. :(
ama olsun seviyorum ,izliyicem zeynep ve ozan çok iyi oyuncu ,onlarda başka yapamaz gibi geliyor bazen. :)
çok seviyorum komedi çiftimi . :D

NATY&FACU
27-03-12, 20:00
Zeynep’in sevgilisi Beyaz olsaydı ne olurdu? (24. Bölüm)

Ozan ve Zeynep magazin programı izlerlerken ünlülerin hayatlarının nasıl olabileceğini konuşmaya başlarlar. Örneğin Beyaz özel hayatında nasıl acaba? Beyaz'ın hayatlarına girdiğini hayal etmeye başlayan Ozan ve Zeynep tabii ki anlaşamaz. Acaba Beyaz Zeynep'in sevgilisi olsa nasıl olur? Ozan'la Beyaz kanka muhabbetine nasıl girerler?

Zeynep Ozan’ın iş yerini ziyaret etmeye karar vermiştir. Başta merak kaynaklı gibi duran bu ziyaretin, aslında Ozan’ı denetleme amacı güttüğü çok geçmeden anlaşılacaktır. Zeynep çok geçmeden şirket adına karar vermeye başlar ve iş karışır.

Zeynep pastacı olmaya karar verip kursa yazılır. Ozan çok mutludur; Zeynep’in pişirdiği enfes pastaları mideye indirirken keyfine diyecek yoktur. Ne var ki Zeynep her şeyde olduğu gibi pasta işini de abartmaya başlar.

NATY&FACU
28-03-12, 17:11
Zeynep, organik besinlere merak sarar! (25. Bölüm)

Zeynep mutfağına GDO’lu besinler almamaya karar verir. Amacı organik malzemeler ile kendi yiyeceklerini evinin mutfağında yapmaktır. Doğallık yolunda başına beklenmedik olaylar gelir ve son gecesi hastanede sonuçlanır.
Ozan ve Zeynep 7 yıllık birlikteliklerinde birçok güzel gün geçirmiştir ama bunların en eğlencelisi kuşkusuz 1 Nisanlar'dır. Her 1 Nisan Ozan mutlaka bir şaka yapmaya kalkar ama istatistiğe bakıldığında Zeynep daha beceriklidir bu konuda.

Ozan, Zeynep’i bitpazarına gitmeye ikna etmiştir. Ozan coşku ile pazarı gezerken Zeynep her haliyle sıkıldığını belli eder.

zeymurum
29-03-12, 15:46
beyaz'ı gördüm sanki :))
beyaz çok güzel oyuncu ama ozan'ın rolünü hayatta yapamaz bence :)
ozan hakkını veriyor rolünün ama eminimki çok güzel bir bölüm izliyicez ve çok gülücez yine. :D
bu akşam ki bölüm olucak heralde ,akşam olsun artık :D
zeynep&ozan komedi çiftim :D

zeymurum
31-03-12, 13:46
dün yine çok güldürdünüz beni :D
zeynep'in ozana ben ölürsem naparsın sorusu çok güzeldi,sonra ozan sordu ama keşke sormasaydım havası oldu,bu perşembe günü izlediğim bölüm. :D
pastacı olmasına çok sevindim zeynep'imin. :D
dünki bölümde bit pazarı sahneleri çok güzeldi en çok ceket sahnesi beni çok güldürdü. :D
zeynep&ozan komedi çiftim :D
iyi yorumlar...

NATY&FACU
03-04-12, 16:08
Zeynep’in temizlik anlayışı, Ozan’a uymaz! (26. Bölüm)

Ozan'ın babası Ferit, "Geçerken uğradım" bahanesi ile gelir ve bizimkilerin evlerine yerleşir. Zeynep ve Ozan çok geçmeden, Ferit'in evden kovulduğunu öğrenir; suçu da zamparalıktır. Ozan ve Zeynep, Ferit'ten kurtulabilmek için Merve ile barıştırmanın yollarını arar.

Her evkadını gibi Zeynep de temizliğe önem verir. Ozan’ın temizlik anlayışıysa bambaşkadır. Zeynep’in temizlik standardına bir türlü uyamayan Ozan elinden geleni yapsa da yeterli olmaz.

Zeynep ve Ozan, yaşlılar yurdunu ziyaret etmeye karar verirler. Ama bilmedikleri bir gerçek vardır: Ailenden de olsa, yabancı da olsa yaşlılarla anlaşmak zordur.

NATY&FACU
04-04-12, 16:24
Zeynep ve Ozan’ın diyeti kısa sürer! (27. Bölüm)

Zeynep diyete girmeye karar verir. O diyetteyken Ozan karşısına geçip yemek yiyemeyince, Zeynep’in zoruyla Ozan da diyete başlar. Başta hayli zorlanan ikilinin diyet maceraları kısa sürer.

Evde yaşanan iki küçük kaza Ozan ve Zeynep’in ilk yardım bilmediklerini ortaya çıkartır. Zeynep ilk yardım kursuna başlar.

Ozan ve Zeynep çeşitli taksilerde çeşitli durumlarla kaşılaşırlar... ve tabii ki İstanbul’da her binilen taksi yepyeni bir maceraya açılan kapıdır aslında.

zeymurum
10-04-12, 09:44
zeynep&ozan..
bir daha diyet yapmasınlar, kıyaman ben bunlara. :)
huzur evi ziyaretide çok anlamlı ve komik oldu..
temizlik anlaşıyı güzeldide ozan'ın kuralları başka güzeldi. :)
iyi yorumlar..

NATY&FACU
10-04-12, 18:00
Zeynep ve Ozan çöpçülük yaparlar! (28. Bölüm)

Marketten dönüşte kasadaki görevlinin sürahinin parasını almadığını fark eden Zeynep ve Ozan bunu şanslarının döndüğüne yorar. Oysa o sürahinin parası ikilimizin burunlarından fitil fitil gelecektir.

Ozan Mahir’e bedelli askerlik için para verir. Zeynep de aynı zamanda annesine borç verir. Ortak hesaplarındaki para yaklaşan ev taksitini ödemeye yetmez. Borç para bulmaya çıkarlar.

Ozan ve Zeynep, sokak hayvanlarını beslemek isterken karıştıkları bir tartışma sonucu mahkemelik olur. Mahkeme hapis yerine, kamu yararına çalışma cezası verir. Bizimkiler 10 gün boyunca mahallenin temizlik işlerini yapacaktır.

NATY&FACU
11-04-12, 16:39
Ozan’ın mangal keyfi! (29. Bölüm)

Zeynep büyük para verip, Ozan’la ikisinin yıldız haritalarını çıkarttırır. Astrolojiye yeteneği olduğuna inandığından konuyla ilgili öğrendiği bilgileri önce Ozan’la sonra da yakınları ile paylaşır.

Havaların düzelmesiyle beraber Ozan’ın mangal vakti de gelmiştir. Her şey törensel bir hava içerisinde başlasa da Ozan’ın bu erkek ritüeli Zeynep için giderek kabus olmaya başlar.

Ozan’ın önemli bir seminerde sunum yapması gerekmektedir. Toplum önünde konuşmakta zorlandığı ortaya çıkınca psikologa gidip yardım almaya karar verir. Ozan’ın probleminin çocukluğuna dayandığı ortaya çıkar.

NATY&FACU
17-04-12, 17:10
Ozan’ın sinekle savaşı! (30. Bölüm)

Eve giren kara sinek Ozan’ın yaşamını değiştirir. Kafayı sineğe takar ve yakalayana kadar uğraşır. Ne var ki sonunda kazanan Ozan olmayacaktır.

Özel bi yemek yapmaya karar veren ve bunun için de çok uğraşan Zeynep bu yemeğe uygun şık da bir masa hazırlar. Ozan ise işten çok aç gelmiştir. Ne masa ne başka bir şey görecek hali yoktur. Zeynep’in bütün çabasına rağmen Ozan açlığını giderme yöntemleri ile geceye damgasını vurur.

Zeynep’in yeğeni, haftasonunu geçirmek için Zeynepler'e gelir. Çok uzun zamandır yeğenini görmeyen Zeynep; karşısında on altı yaşında ve 1.90 boyunda bir ergen görünce şaşırır.

Ozan ameliyat olur! (31. Bölüm)

Ozan burnundan ameliyat olur. Zeynep de hastanede refakatçi olarak kalır. İkili arasında gelişen olaylar mekan dinlemeden hastanede de bütün hızı ile devam ederler.

Ozan ve Zeynep bu haftasonu evde komşularının oğulları Ercan’a bakacaktır. Çiftimiz için gerçek bir ebeveyn olma provası olacaktır bu.

Blue Mo0N
21-04-12, 23:41
demet evgar en iyi kadin komedi oyuncusu ödülünü aldi tv ödüllerinde :happy0064:happy0064

cok ama coook sevindim :img-in_lo:img-in_lo

ondan daha fazla sevinmisimdir yani resmen ismi aciklaninca ciglik attim :img-hyste

cok da heyecanlandi ve cok mutluydu :happy0064

tebrikler demet evgar!

NATY&FACU
24-04-12, 13:05
Zeynep’in klasik olmuş bahar temizliği! (32. Bölüm)

Ozan, doğumgününde sürpriz bir parti beklemektedir. Beklediği halde, parti yine de ona bol sürprizli olur. Her şeyin aksi gittiği günün hiç olmazsa gecesi iyi bir finale sahne olacaktır.

Havaların ısınması evde bahar temizliğinin müjdecisidir. Zeynep top yekün temizliğe girişirken Ozan evde kaçacak yer arar.

NATY&FACU
25-04-12, 18:09
Lades’i kim kazanacak? (33. Bölüm)

Ozan ve Zeynep kıldan tüyden bir nedenden kavgaya tutuşurlar. Bakalım çiftimiz, bu kavgalı hali ne kadar sürdürebilecek?

Küçüklüğümüzün oyunu lades oynamaya karar veren Zeynep ve Ozan birbirine nasıl şakalar yapacak? Karakterlerimizin lades maceraları nasıl sonlanacak?

NATY&FACU
30-04-12, 21:22
Fanatik Ozan! (36. Bölüm)

Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan Ozan, günboyu özverili çalışarak maçı izleme hakkını kazanır. Zeynep maçın ilk devresinde Ozan’ın uğuru olur. Fakat 2. devre Fenerbahçe’nin gol yemesiyle iş değişir.

Zeynep’in annesi bir seminere katılmış ve hayata bakış açısı değişmiştir. Hediye olarak Zeynep’le Ozan’ın seminer parasını öder. Ozan bu tür seminerleri para tuzağı olarak görmektedir. Zeynep’in ısrarına ve seminer paralarının ödenmiş olmasına dayanamaz ve katılırlar. 1 günlük yoğun seminerin sonunda Zeynep az da olsa hayata bakış açısını değiştirdiğine inanır.

Zeynep ve Ozan, Edalar ile birlikte pikniğe gidecektir. Ozan mangallı ve rakılı piknik hayal etmektedir ama Zeynep "Sosyetik olacağım" diye Fransız pikniği yapmak üzere hazırlanmıştır.

NATY&FACU
02-05-12, 16:20
Gözlüklü Ozan! (37. Bölüm)

Hıdrellez gelip çatmış; Zeynep ve Ozan dileklerini sunmak için bu sene de yepyeni yöntemler bulmuşlardır. Gayet neşeli başlayan günde, dilenen dilekler tabii ki büyük problemlere dönüşeceklerdir.

Ozan’ın gözleri bozulmuştur. Gözlük alması, onu koruması gibi sorunlar yetmezmiş gibi eskiden görmediklerini de görmeye başlayınca Zeynep isyan eder.

Otomobilde çiftimizin başından geçen komik olaylar. Birisi direksiyonda diğeri yan koltukta. Kah giderken, kah dururken ama daima olayların tam içerisindelerdir Zeynep ve Ozan.

NATY&FACU
05-05-12, 14:48
UcanKusFocus Raiting Anketi Sonuçları
04-05-2012

Gece Kuşağı
3) 1 Erkek 1 Kadın

“1 Erkek 1 Kadın” programında Zeynep ve Ozan arasında geçen “gözlük muhabbeti”, “focus” grubunu hayli güldürmüş.

NATY&FACU
09-05-12, 16:56
Pastane’ci Zeynep! (38. Bölüm)

Zeynep’in arkadaşının günü için yaptığı pastalar çok rağbet görünce, sipariş almaya başlar. Siparişler artınca da bir pastane açmaya karar verir. Krediydi, dükkan bulmaydı, açılıştı derken sonunda Zeynep hayallerine kavuşur ve pastaneyi açar. Eleman yokluğundan Ozan’ı da işe koşturan Zeynep için işler tahmin ettiği gibi yürümez. Ozan’ın yardımından çok zararı dokunur.

Başı sıkışan Ercan, soluğu Zeynep ve Ozan’ın yanında alır. Veli toplantısı vardır. Ama annesi babası kavga ettiğinden, Ercan için toplantıya katılacak kimse yoktur. Zeynep hevesle, Ozan zorla ikna olur veli oyunu oynamaya. Ne var ki okula gittiklerinde o kadar hoş karşılanmazlar çünkü Ercan pek de iyi bir öğrenci değildir.

Eda’nın Zeynep’i ekmesiyle başlayan günde Ozan sevdiğinin moralini yerine getirmek için Zeynep’in kankası olmayı kabul eder. Ozan gün ilerledikçe, kız kıza gezmenin ne kadar zor olduğunun farkına varır.

jixues
10-05-12, 22:30
Yeni fragmana o kadar güldüm ki. :img-hyste:img-hyste:img-hyste
Ozan iş yerinin altındaki dükkanı Zeynep'e almış. Burası
pastanen için diyor. Zeynep de tam kendine yakışır bir cevapla;
inanmıyorum vb. bi şeyler diyerek sarılıp inanmıyoruum şimdi bütün
günümüzü beraber mi geçireceğiz:img-hyste:img-hyste sabah beraber kalkacağız
işe beraber geleceğiz:img-hyste:img-hyste ozan donup kalıyor tabi:img-hyste:img-hyste
zeynep mutlu mutlu gidiyor ozanın hiç bunu düşünmüş hali yok:img-hyste

NATY&FACU
16-05-12, 17:32
Pastanede ilk gün... (39. Bölüm)

Zeynep sonunda hayallerindeki butik pastaneyi açmıştır. "Ozan’ın da yardımlarıyla altından kalkarım" diye düşünen Zeynep için iş tahmin ettiği gibi yürümez. Ozan’ın yardımdan çok zararı dokunur.

Zeynep, zorla da olsa Ozan’ı pazara götürmeyi başarır. Onca kalabalık, pazarlık, taşınması gereken poşetler; pazar alışverişi Ozan için işkence olup çıkar.

Ozan ve Zeynep'in gün içerisinde yaşadıkları en unutulmaz unutkanlık halleri... O filmin adı neydi, çorabı nereye koymuştum, bugün neyin yıl dönümüydü ve nicesi...

NATY&FACU
25-05-12, 00:05
BÖLÜM DETAYI - Bir Erkek Bir Kadın 42- 43. Bölüm

Zeynep’in Annesi Geliyor!
Zeynep’in annesi Ayla evini ilaçlatmaktadır. İki günlüğüne Zeynep’le Ozan’da kalması gerekmektedir. Ozan bu programı geç de olsa öğrenir. Ayla Zeynep’lerde kaldığı iki günde Ozan’ın kabusu olacaktır

Zeynep Personel Arayışında
Zeynep yeni açtığı pastane için personel aramaktadır. Her türlü ilginç insan başvurur. Hayatında ilk kez eleman alan Zeynep için seçim çok zor olur.

Ozan’ın İş Toplantısı
Önemli bir iş görüşmesi için mekan arayan Ozan'ın imdadına Zeynep yetişir. Pastanede yapılacak toplantıya gelen müşterinin bayan çıkması ve Ozan'a sarkması Zeynep'i doğal olarak çıldırtır.

Bahçe İşleri Başlar
Zeynep ve Ozan baharın gelişiyle havaya girip bahçeye merak sararlar. Ama ikisinin bahçeye ait planları farklıdır.

Yayın Günü: 24 Mayıs Perşembe
Yayın Saati: 23.45

Yanlış Anlaşılan Tarif
Zeynep, beli ağrıyan Ozan'a internette okuduğu özel bir ilaç hazırlar. Kullanım şeklinde yazan "Cilde yedirin" lafını yanlış anlayınca, karışımı yiyen Ozan'ın hormonları yükselir. Şimdi kurtulması gereken kişi Zeynep'tir.

Zeynep ve Ozan Palyaço Olur
Pastanede doğum günü kutlanacaktır. Küçük bir çocuğun doğum günü olduğu için palyaço sözü vermiştir Zeynep. El mecbur, Zeynep ve Ozan palyaço olurlar.

Çalışan Kadın Zeynep
Zeynep, pastanesini açtı açalı zengin, meşgul ve yorgun bir kadına dönüşmüştür. Ozan ilk başta bunu Zeynep'in, kendisinin yıllardır neler çektiğini anlaması için bir fırsat zannetse de, işler içinden çıkılmaz bir hal almıştır bile.

Yayın Günü: 25 Mayıs Cuma
Yayın Saati: 23.30

gmzugr
25-05-12, 10:48
zeynep&ozan
mümkünse zeynep'in annesi bir daha gelmesin.
ozan'ın psikolojısi bozuldu ,ozan'da işini biliyor gerçi ,mantıyı duyunca.
yine çok güldüm ,teşekkür ederim mükemmel çift. :)

NATY&FACU
29-05-12, 14:15
Bir Erkek Bir Kadın 44- 45. Bölüm

Hayaller gerçek mi oluyor?

Ozan’ı nikah masasına oturtmayı başaran Zeynep’i nasıl bir sürpriz bekliyor.

Görgüsüzlük

Eda'nın, gittiği her lüks mekanın, yediği her pahalı yemeğin fotoğrafını çekip sosyal medyada paylaştığını gören Zeynep, ondan geri kalmamak için gerçek bir görgüsüze dönüşür.

Market Alışverişi

Evde hiçbir şey kalmayınca Zeynep ve Ozan süpermarket alışverişine çıkar. Süpermarkete gelen Ozan ve Zeynep’i içerde hayli uzun ve yorucu bir alışveriş macerası beklemektedir.

Yayın Günü: 31 Mayıs Perşembe

NATY&FACU
30-05-12, 21:20
45. Bölüm
Maço Ozan

Zeynep ve annesinin imalari maço bir Ozan yaratır. Başta bu fikirden eğlenen Zeynep için sonrası işkenceye dönüşür. Ve tabi ki Zeynep sonunda idareyi ele alır.

Zeynep ve Yürüyüşe çıkar

Zeynep’le Ozan eşofmanlarını giymiş, parkta yürüyüş yapmaya karar verir. Yol boyunca sinirli bir çiçekçi, bir kuş ve bankta zor durumda olduklarını düşündükleri bir çiftle karşılaşırlar. Hevesle başladıkları park yürüyüşü kısa süre sonra kabusa döner.

Mutfak Yaptıralım Ozan

Basit bir kapı tokmağından yola çıkarak mutfağı baştan aşağı değiştirmeye karar veren Zeynep, baskıyla ve özel taktiklerle Ozan’ı ikna eder. Ünlü tasarımcı Burus’u Eda sayesinde ayarlamayı başarır. Ozan’ın Burus’a alternatif olarak getirdiği marangoz Zeynep’e göre yeterince tasarımcı değildir.

Yayın Günü: 1 Haziran Cuma
Yayın Saati: 23.10

NATY&FACU
05-06-12, 18:56
BÖLÜM DETAYI - 46 - 47. Bölüm

Rüyaların sırrına merak saran çiftimizin arayışı giderek Ozan için kabusa dönüşmeye başlar.

Yaz Gelince
Artık havalar iyice ısınmış, Zeynep'le Ozan arasında güneş, kumsal, mayo ve tatil muhabbetleri başlamıştır.

Yayın Günü: 07 Haziran Perşembe

NATY&FACU
07-06-12, 14:22
Zeynep ve Ozan’ın arkadaşlık anlayışı
Kadın arkadaşa nasıl bakar, erkek nasıl? Peki bir çiftin arkadaşları kimlerdir? Bir çift ayrılınca kiminle arkadaşlık etmeye devam edilir? Zeynep soruyor, Ozan cevaplıyor, çıngar bundan kopuyor.

Evdeki örümcek kriz yaratır.
Başbaşa geçen sorunsuz bir gece davetsiz bir örümcekle kabusa döner. Ercan bizimkilerin hayatını kurtarsa da bunun bir bitiş mi yoksa başlagıç mı olduğu henüz belli değildir.

Zeynep ve Ozan Yürüyüşte
Zeynep’le Ozan eşofmanlarını giymiş, parkta yürüyüş yapmaya karar verir. Yol boyunca sinirli bir çiçekçi, bir kuş ve bankta zor durumda olduklarını düşündükleri bir çiftle karşılaşırlar. Hevesle başladıkları park yürüyüşü kabusa dönerken, hele dönüş tam bir azap olur.

Yayın Günü: 08 Haziran Perşembe
Yayın Saati: 23.15 / Yeni Bölüm

jixues
09-06-12, 01:03
Bu bölüm çok güzel ya çok. :P
Ozan'a göre Zeynep'in en kötü özelliklerine bayıldım.
3.'yü de uydursaydı iyiydi ama neyse haha :img-hyste

Tanıştırdığın arkadaşlarının kanka olması da kötüdüür
"Sevgi böceği gibi iğrençsin ,çirkefleşirim tabi" :img-hyste:img-hyste
Zeynep yaktı geçti :img-hyste

Burcy
09-06-12, 01:14
Zeyno. Gene kırdın geçtin.
En çirkinine haber veriyor bir de iyilik meleği.
Şaka maka hepimiz öyle değil miyiz... :img-hyste

Misafir çocuğuna da sinirlendim ben ya.
Topluma yararlı bir birey. :img-hyste

jixues
09-06-12, 01:17
Canım aynen katılıyorum o konuda hepimiz aynıyız.
"Arkadaşın iyi olsun istersin ama senden de iyi olsun istemezsin." dedi Zeyno. :P

-Misafir çocuğuna ben gülemedim ya benim kuzenim çok yaramaz utandırır bazen beni :) o geldi aklıma ama anne baba feciydi sinir oldum! :)

Burcy
09-06-12, 01:39
''Arkadaşınız başarısız olursa, üzülüyorsunuz; arkadaşınız birinci oluyorsa, daha çok üzülüyorsunuz.''
Tam da böyle. Konuya çok güzel değinmişler. Ben iyi olayım o da fena sayılmasın. :D

Zeynep'in dediği gibi. Olmamış bu çocuk.
Hiç iyi yetiştirememişsiniz. TV'yi devirdi yahu. :img-tomat

jixues
09-06-12, 01:46
Ben Ozan'a da çok güldüm orda açıkçası. Can güvenliğimden korkuyorum mu ne dedi :)
Aman kadınları ve Zeynep'i bilmiyor sanki laf o da ,çirkine haber verdi diye :P

Kesinlikle kesinlikle... O iyi de olmasın kötü de, ikisine de üzülürüz dimi :P

Cidden bu ekibe yazana oynayanlara hayranım... Ozan'ın bulduğu ilk 2 kötü huy neydi?
1.Çok dürüstsün
2.Çok iyisin
Beyaz Show'da konuşuldu ay çok dürüstüm ay çok iyiyim yapmayalım ya bal gibi biliyoruz şeklinde skeçten sonra kanalları geziyodum gülümsedim valla ve benim aklıma geçenlerde tam olarak buydu ,bir sürü skeçte gerçekleri izliyoruz :)

burçinn
10-06-12, 22:11
Zeynep:hahahahahahahhahaha ayaklaraaa baaaakkkkkk babasının ayaklarını takıp da gelmiş gibiiiii ayy aman neyseee neredeyse kıskanacaktım kadını çok şükürr:)

Ozan:Merak ediyorum negatif bir yanını bulamasan ne yapacaktın Zeyno?

Zeynep:Öyle bir şey olmazdı ki...Olsa ben ölürdüm,ben ölürsem sen de olmazdın çünkü sen bensiz bir hiçsin:img-hyste

Ozan:??!!??:)

Çok tatlı bir çift ya bayılıyorum onlara:img-wink: :love01: Bazen insanların çok sinir özelliklerini bile çok sempatik şekilde yansıtabiliyorlar; tabiki bunda Demet Evgar'ın ve Emre Karayel'in etkisi çok büyük:img-wink:

NATY&FACU
12-06-12, 23:22
BÖLÜM DETAYI - 48. Bölüm

Zeynep ve Ozan Köyde!

Zeynep ve Ozan, arabaları yolda bozulunca servis gelene kadar bir köye sığınırlar. Doğal ortam hoşlarına gidince bütün hafta sonu kalmaya karar verirler. Bağ, bahçe, inek sağma, arılar derken başta hoşlarına giden bu doğal yaşam, şehirli çiftimize ağır gelmeye başlar.

Yayın Günü: 14 Haziran Perşembe

burçinn
16-06-12, 18:59
Sezon finali yapmalarına üzüldüm ya keşke hep devam etseler ama onların da hakkı tabi tatil...Çok neşeleniyorum ben bu diziyle:)

Bugünkü bölümü az sonra izleyeceğim;Perşembe günkü bölüm çook güzeldi.Bunları arılar seri halde soktu ya koptum hele Ozan'ın o astronot kıyafeti neydi öyle:img-hyste Zeynep'in Nazlı'nın memelerini çok doğal olarak inek memesi olarak düşünememiş olması da ayrı bir komikti yani neden öyle anlasın ki pek bir utanıp sıkıldı gerçeği öğrenince:img-hyste Ama normaldi yani Ozan pat diye geldi Nazlı bana meydanda memelerini sıktırttı ,çok sevdi beni dedi ne düşünecekti birden şaşırdı tabi:):img-hyste Gerçi tabi Ozan öyle birşey olsa öyle megafonla duyurur gibi yayın yapmazdı ama şok hali bu değil mi insan o anda mantıklı düşünemeyebilir.Olabilir yani:)

Köydeki tüm halleri ayrı güzeldi hangi birinden bahsedeyim.Zeynep'in gözleme yaparken kameraları görüp anaaaa deyip olaya dalmasından mı,kahvede herkesi Hürrem'ci yapmasından mı,birlikte çobanlık yapmalarından mı...Çok eğlenceli bir bölümdü kesinlikle:img-wink:

Edit:Sezon finalini de izlemiş bulunuyorum...Zeynep'in yıllardır yapamadığını bademcikleri yaptı:) Resmen duygusala bağlamışlar son bölümde...Ozan'ın aklına dank ettiği anlar ne kadar güzeldi.Özellikle de ameliyathane önünde Zeynep'in durumu kritikleşmişken "yetkili değilsiniz lütfen yetkili birini çağırın" demeleri üzerine kalakalması çok iyiydi...

ezgiiiiii
17-06-12, 00:31
Sezon finalinde çok üzüldüm. Bir erkek bir kadinda aglayacagim aklima gelmezdi, ama agladim son sahnelerde. Ozanin Zeynebi çok sevdigini biliyorduk ama iyice anlamis olduk.
Onlarsiz yaz nasil geçecek bilemiyorum ama nihayet Ozi evlenme teklifi etti. :img-in_lo
Harika yeni bir sezon bizi bekliyor bence, sezonu müthis bitirdiler!

a.ceren
09-07-12, 23:25
Bu sene dizi hakkında hiç yazamadım ama sezon finali hakkında yazmamak olmazdı.Bu sene hiç olmadığı kadar bölüm eksiğim var izliyemediğim ve hala tamamlayamadığım çok bölüm birikti:(ama şunu rahatlıkla söyliyebilirim ki star yaramış diziye izlediğim bölümler bunu fazlasıyla kanıtladı hem bu sene son sezon diye başlamıştı ama dizi devam ediyor bu bile yeter:)

Neyse sezon finaline gelelim geçen seneki sezon finali de çok fenaydı ama bu çok başkaydı,çok etkileyiciydi,çoook sevdiğim sensizlik şarkısı ile o kadar güzel bi uyum yakalanmıştı ki duygulanmamak imkansızdı:(
3.sezon bölümlerin birinde de Zeynep ses tellerinden rahatsızdı ve o bölümde de konuşamamıştı eğlenceli bi bölümdü ve sıkıcı geçen 3.sezon için de o bölümü çok beğenmiştim.Bu bölümde aslında eğlenceli gidiyordu,Zeynep ve konuşamamak o fena sesi gayet iyi gidiyordu ki sona doğru duygusallık tavan yaptı:(

Sezon finalinde Ozan'ı insafa getiren hemşireye ne desek az kalır;

Hemşire:siz nesi oluyorsunuz
Ozan:ben onun Ozan'ıyım yani
Hemşire:sizi yetkili sayamıyoruz malesef

Ozan'ın beyninde şimşekler çakar ve flashbackler:icon_sorr
çoook güzel sahnelerdi.Ozan perişan oldu sensizlik şarkısı ile olan klip şarkının mükemmelliği ile şahane bi bütün olmuştu.Zeynep'in ojelerini sürüp makyajını yapan Ozan ve nihayeeet evlilik teklifi;

Ozan:ben nasıl bi öküzüm ki bugüne kadar teklif etmedim böyle bişeyi
Zeynep:sen benim ruh öküzümsün:)

Tüm ekibin ellerine sağlık çok güzeldi çoook,evli bi Ozan ve Zeynep bizi bekliyor 5.sezon da inanılır gibi değil:)

NATY&FACU
10-09-12, 20:53
BÖLÜM DETAYI - Bir Erkek Bir Kadın yeni sezonuyla 22 Eylül Cumartesi Star'da!

Ozan ve Zeynep 7 yıldır beraberler, 13 kez tatile gittiler, 65 kez hastalandılar, 435 kez alışverişe çıktılar, 674 kez birbirlerini kıskandılar, 2100 kez kavga ettiler, 2100 kez barıştılar ve şimdi ilkkez bu kadar yakınlar...

Bir Erkek Bir Kadın yeni sezonuyla 22 Eylül Cumartesi Star'da!

aliyeaynalar
24-09-12, 21:54
Ya arkadaşlar benim anlamadığım olay
Neden eskilerden başladılar

Keşke bu bölüm,

Ozan ile zeynepin evlendiğini görseydik :(

burçinn
25-09-12, 18:35
Bu bölümde taksideki atışmalarını ve sonunda Ozan'ın Zeynep'le gerçek kahvaltı uğruna tavşan kız kahvaltısını bile unutmasını sevdim:) Özellikle takside Ozan iyi sabretti:img-hyste
Özlemişim nihayet başladı ama galiba artık haftada bir gün izleyebileceğiz:(

mirank
25-09-12, 19:57
ben bu diziyi çok özlemişim yaaa!
harikaydı yine.. her zaman ki gibi..
hep nasıl tanıştıklarını merak etmiştim bu bölüm süper oldu..
aslında açılmalarını falanda merak ediyorum ben.. biraz daha ilk zamanlarda kalabilirdik hani..:img-hyste

yanlız bu bölümde onların neden bu kadar özel olduklarını anlamış olduk..
onlar daha ilk andan itibaren birbirlerinin özünü görmüşler..:img-hyste
takside ikiside en doğal hallerindeydiler sanırım..:img-hyste

ama haftada birgün olması çok kötü oldu ya..:icon_sorr
birde koymuşlar teeeee gecenin bir yarısına..:img-beee:

qizemmm
27-09-12, 01:43
Çok seviyorum ya, özlemişim diziyi.:img-in_lo
İlk tanışmalarıda çok özelmiş ya. Cidden bu ilk tanışmadan sonraları falan devamı gelse mi ne acaba. :love01:
Ozan'ın Zeynep'e tesellisi, "erkekleri ahıra koy koy oraya yaşar ya" çıkışları. :img-hyste Milletin kostümüyle dalga geçmeleri, taksideki o laf atmalar zaten. :img-hyste:img-in_lo
Çok güzeldi.:img-in_lo

Ben birde geç izledim bölümü, unuttuğuma şaşırdım o kadar da merakla bekliyordum. :icon_sorr
Haftada 1 gün olmasına üzüldüm ayrıca. :865323

NATY&FACU
28-09-12, 01:33
51. Bölüm
Benimle evlenir misin Zeynep?

Zeynep Ozan'ın evlilik teklifinden memnun değildir. Ayrıca narkozun da etkisindedir. Birçok kez Ozan'a evlilik teklif ettirir. Acaba Ozan Zeynep’e kaç defa evlenme teklifi ettirecektir?

Ozan şair olursa?

Zeynep'ın gazına gelen ve baskılarına dayanamayan Ozan şiir yazmaya karar verir

Sosyal medya fenomeni zeynep

Zeynep Ozan'a facebook, twitter gibi sosyal medya mecralarında adab-ı muaşereti öğretir. Arkadaşlık teklif edene öyle hemen anında cevap verilmez!

Yayın Günü: 30 Eylül Pazar

NATY&FACU
28-09-12, 15:05
51. Bölüm
http://s3d3.turboimagehost.com/t1/13387555_12315.jpg (http://www.turboimagehost.com/p/13387555/12315.jpg.html) http://s3d3.turboimagehost.com/t1/13387556_12316.jpg (http://www.turboimagehost.com/p/13387556/12316.jpg.html) http://s3d3.turboimagehost.com/t1/13387557_12317.jpg (http://www.turboimagehost.com/p/13387557/12317.jpg.html) http://s3d3.turboimagehost.com/t1/13387558_12318.jpg (http://www.turboimagehost.com/p/13387558/12318.jpg.html) http://s3d3.turboimagehost.com/t1/13387559_12319.jpg (http://www.turboimagehost.com/p/13387559/12319.jpg.html)

NATY&FACU
04-10-12, 18:43
52.Bölüm
Zeynep ile Ozan’dan sokak hayvanlarına destek

Sokak Köpeği Kırlent…
Zeynep, yolda bir sokak köpeği bulur, çok sever ve evine götürür. İsmini Kırlent koyar ve ona eğitim vermeye başlar. Kırlent’in kaybolması ile olaylar sarpa sarar…

Geçmiş Zaman Olur ki…
Yeni evde temizlik yaparken garajda bulunan kutulardan çıkan eski eşyalardan, Ozan ve Zeynep sahiplerinin nasıl insanlar olabileceğini hayal ederler.

Sanal Alem Ciddiyet İster..
Zeynep Ozan'a facebook, tweet gibi sosyal medya mecralarında adab-ı muaşereti öğretir. Sanal alem ciddiyet mi ister?

Balıkçıda başbaşa yemek..
Zeynep ve Ozan, kimsenin keşfetmediği(!) salaş bir balıkçıda yemek yerler.

Yayın Günü: 6 Ekim Cumartesi

53. Bölüm
Ozan ve Zeynep evlilik stresine girer!

Sadece evlenmek istemiştim..
Zeynep ve Ozan gün almak için evlendirme dairesine giderler. Karşılarına, uğraşmaları gereken bir sürü evrak işi çıkar.

Ozan'ın Evlilik Stresi...
Ozan birdenbire kaşınmaya başlar. Sebebini bir türlü çözemezler. Bir yandan evlilik hazırlıkları yaparken bir yandan da Ozan'ın bu derdi çıkmıştır. Sonunda doktora giden Ozan kaşınmasının sebebini öğrenir: Evlilik Stresi!

Evlilik Öncesi Özgürlük
Ozan'ın bu kadar streslenmesine bozulan Zeynep “Evlenmeden önce ne halt edeceksen et, sana bir hafta mühlet!” der. Başta bu izne deliler gibi sevinen Ozan, işin içinde çapkınlık olmayınca, bir erkek için geriye pek de fazla bir şeyin kalmadığını fark eder.

Yayın Günü: 7 Ekim Pazar

(T)uğba
04-10-12, 21:38
Sezonun ilk bölümünün sadece yarısına kadar izleyebildim malesef ama izlicem:)
Bu çiftin böyle tanışacakları aklıma bile gelmezdi bir çift bu kadar mı tatlı olur ya:)
1 gün olması kötüydü gerçekten ama artık c.tesi pazar yayınlanacak süper olmuş bence:)

aliyeaynalar
04-10-12, 21:43
Sezonun ilk bölümünün sadece yarısına kadar izleyebildim malesef ama izlicem:)
Bu çiftin böyle tanışacakları aklıma bile gelmezdi bir çift bu kadar mı tatlı olur ya:)
1 gün olması kötüydü gerçekten ama artık c.tesi pazar yayınlanacak süper olmuş bence:)

bencede çok iyi olmuş :img-wink:
Sudan bıkmış balıkların bitmesi iyi oldu onun bitmesi sayesinden cumarteside oldu dizi :img-in_lo

O zaman ne diycezzz :))

1 cumartesi 1 pazar :icon_whis:img-hyste:img-hyste:img-hyste

:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo

burçinn
05-10-12, 09:50
Son bölüm çok güzeldi Zeynep'in triplerine koptum:img-hyste Meğerse aslında tek istediği içten ve haşin bir evlilik teklifiymiş Eda ve diğer kadının çatlaması işin bahanesi yani:img-hyste

En sonunda kendi evlilik teklifini kendi ayarladı ya pes:) O da yandaki haddini bilmez:img-eat: kadın yüzünden boşa gitti:)Bu arada ben de nefret ediyorum olur olmadık yerde konfeti patlatılmasından git kendi masanın sınırlarında patlat konfetini:img-tomat Gitti Zeynep'in binbir türlü ayrıntıyla ayarladığı planı:img-hyste Yalnız Ozan'a helal olsun hepsini birbir aklında tutmuş ben kesin unutacak dedim.Onun yerine ben gerildim yani kızıl iyice aşağıya indi Ozan hala yemek yemekle meşgul:)

Bu arada Ozan'ın hırs yapıp Zeynep'in en mahrem yerlerine o şairden daha güzel dokunma çalışmaları da süperdi:) Bir de Fener olmasaydı iyiydi ya neyse artık oysa ne güzel şiirdi..Öküz Ozan:img-eat: Biraz da saf; bari sözlüğü saklasaydı değil mi:img-blush Zeynep'in sıradan bir şiire bir dünya anlamı yüklemesi de süperdi Ozan bile şaşırdı ne derin adamım ben diye:img-hyste

Baştan sona eğlenceli bir bölümdü...

NATY&FACU
13-10-12, 15:50
54 - 55. Bölüm

Alex mi ben mi?
Ozan, Alex’in gidişine çok üzülmüştür. Kafayı Alex’e takan Ozan, her anında bu durumu düşünüp içlenmekte, Zeynep ise Ozan’ın her davranışını kendi üzerine alınmaktadır. Ozan’ın kendisi ile evlenememesine üzüldüğünü sanan Zeynep, onu her zaman ki gibi öküz ilan eder.

Evlilik Öncesi Yapılacaklar
Zeynep, Ozan’a evlenmeden yapmak istediği her ne varsa hepsini bir liste yapmasını söyler. Panik olan Ozan “evlenince yapamayacaklarım” diye koca bir liste hazırlar.

Gurme
Zeynep pastanesini tanıtabilmek için ünlü bir gurmeyi pastaneye davet eder.

Baba Biz evleniyoruz
Zeynep, Ozan’ın babasını evlerine davet eder. Amacı Ozan’a babasına evleneceklerini söyletmektir. Ozan babasına, Zeynep’le evlenme kararı aldıklarını söyleyemeyince işler çığırından çıkar.

Adalet Hala Geliyor!
Ozan, çocukluğunda üzerinde büyük emeği olan Adalet halaya evleneceğini haber vermiştir. Adalet hala İstanbul'a gelecektir. Ablasından allah gibi korkan Ferit, onları evlenmekten vazgeçirmeye çalışır.

Adalet Hala nihayet Zeynep’in evine kalmaya gelmiştir. Adana’dan gelen misafir hala, çiftimizin birlikte yaşadığını bilmiyordur. Ozan ve Zeynep, Adalet Hala’ya bu durumu nasıl açıklayacaklarını bilemezler.

Yayın Günü: Cumartesi - Pazar

burçinn
17-10-12, 17:20
Ozan'ın Alex aşkını,yaşadığı hayal kırıklığını ve Zeynep'in onunla empati kurmaya çalışmasını çok sevdim ve aynen Zeynep gibi böyle bir durumla nasıl empati kurulabilir ben de anlamadım üstelik futbolu seven biri olarak...Kalbimin bir yarısı Alex'te bir yarısı Aykut'da dedi adam:img-hyste Hala da bir Alex'tir gidiyor:) En son elinde forma en azından yıkarken forma çekmesin bu kadarcık saygıyı hakediyor deyip ağlamaya (hönkürmeye:) başlamasına ne denir ki:)

Bir de Zeynep'in televizyoncular geliyor diye yaptığı makyaja daha doğrusu badanaya koptum çok sempatik bir karakter:img-in_lo Bari değseydi bu kadar çabaya,adam yedi içti ama sadece Ozan'ın ısmarladığı Adana'nın tek cümlelik reklamını yaptı:img-hyste

NATY&FACU
21-10-12, 13:53
56 - 57. Bölüm
Kaynanalar savaşı

Zeynep'in annesi Ayla ile Ozan'ın annesi sayılabilecek Adalet tanışır! Bakalım iki kaynananın mücadelesinde kazanan kim olacaktır.

Zeynep ve Ozan davetli listesi hazırlarsa…

Zeynep ve Ozan düğüne davet edileceklerini listelemeye çalışmaktadır. Öncelikleri ise kimin ne kadar çok altın takacağıdır.

Ozan uyurgezer olursa…

Her sabah saçma sapan uyanmasından Ozan'da uyurgezerlik olduğu ortaya çıkar. Bu geçici durumun sebebi ise yine evlilik stresidir.

Yayın Günü: 20 Ekim Cumartesi

Sana hiç yalan söylemedim Zeynep…

Ozan'ın küçük, beyaz bir yalanını yakalayan Zeynep “Artık evleniyoruz. Hayatımızda yalan olmasın” der ve ikili bir daha yalan söylememeye karar verirler. Ancak hayat ikisi için de zindan olur.

Zeynep markete giderse…

Zeynep ve Ozan her zaman ki gibi evlerine alışveriş yapmak için markete giderler.. Limon almak için markete giderler, limon hariç her şeyi alıp evlerine geri dönerler.

Ozan’ın maç totemi

Sonbahar gelmiş, ligler başlamış, Ozan için maç izlerken totem yapma sezonu açılmıştır.

Yayın Günü: 21 Ekim Pazar

NATY&FACU
21-10-12, 13:57
56 - 57. Bölüm

http://thumbnails102.imagebam.com/21627/938868216268060.jpg (http://www.imagebam.com/image/938868216268060) http://thumbnails102.imagebam.com/21627/73029c216268064.jpg (http://www.imagebam.com/image/73029c216268064) http://thumbnails103.imagebam.com/21627/fcf476216268073.jpg (http://www.imagebam.com/image/fcf476216268073) http://thumbnails104.imagebam.com/21627/999f9a216268076.jpg (http://www.imagebam.com/image/999f9a216268076) http://thumbnails102.imagebam.com/21627/1d1c7e216268082.jpg (http://www.imagebam.com/image/1d1c7e216268082) http://thumbnails105.imagebam.com/21627/b397e8216268087.jpg (http://www.imagebam.com/image/b397e8216268087) http://thumbnails104.imagebam.com/21627/b1216a216268093.jpg (http://www.imagebam.com/image/b1216a216268093) http://thumbnails104.imagebam.com/21627/f91617216268098.jpg (http://www.imagebam.com/image/f91617216268098)

tuceny
21-10-12, 18:08
son 4 bölümdür ben mi gülemiyorum sadece...
:/ evlilik le alakası yok bunun ama güldürmüyor nedense:/

merakımdan soruyorum skeç yazanlar değişti mi aynı mı

aliyeaynalar
21-10-12, 18:22
son 4 bölümdür ben mi gülemiyorum sadece...
:/ evlilik le alakası yok bunun ama güldürmüyor nedense:/

merakımdan soruyorum skeç yazanlar değişti mi aynı mı

Bende öyle gülemiyorum artık :((
Ama yazanlar değiştimi onu bilmiyorum.
Zorlama geliyor :( Tv'de bişi yok diye izliyorum :(

(T)uğba
04-11-12, 01:18
uzun zamandan sonra ik defa sonuna kadar baktım ve çok komikti:)
özellikle şakalar harikaydı:) bebek şakasına bittim:) 1 nisan şakaları gibi bu şakalarda komikti::) sonradan ozan ve zeynepin beraber iş yapması muhteşemdi bu çift harika yaa:):)
bu arada resimler için teşekkürler:img-wink:

a.ceren
05-11-12, 01:47
Güzel sezon finalinden sonra insan doğal olarak evliliğe dair şeyler izlemek istiyor ama açıkçası bi tutukluk hakim diziye izlediğimiz bölümlerde de malesef ki devamlılık yok bu beni açıkçası biraz sıkıyor.İzlediğimiz bölümleri düşünüyorum da o güzelim evlilik teklifinden sonra niye bu kadar uzatılıyor anlamıyorum.2.sezon sonunda da evlilik için ciddi adımlar atmışlardı ama malesef ki Ozan'ın amerikalı bi eşi çıkmıştı 3.sezonda öyle başlamıştı evlilik hayal olmuştu.5.sezon da evlilik hala uzatılıyor.O zaman o şahane duygusal mahvedici evlilik teklifi neden oldu?

50.bölüm bu sezonun ilk bölümüydü,60.bölümü izledik hala evliliğe dair ciddi yapılmış hiç bişey yok.
50.bölüm de 49.bölümün o güzelliğinin yanında açıkçası zayıf kaldı ben çok daha duygusal vurucu şeyler bekliyordum sanırım geçmiş değil de devamlılık isterdim.
51.bölüm de Zeynep Ozan'a bir çok kez evlilik teklifi ettirir tamam iyi hoş;52.bölüm de bi devamlılık bekliyor insan ama hiç bi devamlılık yok o teklifler edilmemiş gibi:icon_whis
53.bölüm de gün almak için nikah dairesine giderler ''bu arada nikah işlemleri için karşılarına çıkan onca zorluğa karşı Zeynep'in tüm gerçekçiliğiyle kadını korkutması yaşını söyledi açıkça 1e1k tarihinde bi ilkti sanırım yanlış hatırlamıyorsam çok çok iyi bi sahneydi''ve Ozan evlilik stresine girer bu bölüm tamamen evlilik üzerineymiş doğal olarak sonraki bölümden baya umutlu oluyor insan ama nerde:icon_sorr
54.bölüm de alex in gidişine üzülen ve evlilik stresi ile panik Ozan izliyoruz. Zeynep'in pastanesine gelen gurme ise her daim görmeye alıştığımız abartılı bi adanalıydı o kadar sıkıldım ki bu abartılı adanalı karakterlerden tvde anlatamam.Nasıl bi hayal alemi bu adanalı karakterler bi anlasam:icon_whis
55.bölüm de Ozan babasına evleneceğini söylemek ister ama Ferit'e bunu anlatmak pek kolay olmaz ee Ferit bu başka ne olabilir ki,Adalet hala niye geldi şimdi daha çok merak ediyorum açıkçası geldi ve gitti peki ama neden?
56.bölüm Adalet hala ve Zeynep'in annesi tanışır tamam tabi tanışacaklar o mücadeleleri de iyi hoş, Zeynep ve Ozan düğündeki takı olayını bile konuşurlar.Ozan bu sefer de stresten uyur gezer olur boşa stres yapma Ozan'cım düğüne daha çok var bakılırsa:icon_whis
57.bölüm de sıradan günlük hayatlarına devam ediyorlar evlenecekleri için artık yalan söylememeye karar veriyorlar.
58.bölüm bayram özeldi Mahir ve saçmalığını izleyince olamaz ya diyorsunuz ama sonra evlilik hazırlıklarına hız verdiklerini görüyoruz yüzükler de alınıyor ama 59.bölüm de bu olaydan bahsedilmiyor bile önceki bölümlerde gün almaya gittiler,davetli listesi hazırladılar,Adalet hala geldi,yüzükler alındı hepsi neden oldu peki?Zeynep gibi bi karakterin evlilik teklifi alıp da bu kadar beklemesi garibime gidiyor açıkçası,60.bölüm de perküsyon ve şans oyunlarına takılmış bi Zeynep izledik,aa bide evlenmeden boşanmayı düşündülerde sözleşmeden bahsettiler off ya inanılır gibi değil:icon_sorr

Sezon başından beri bi umutla bekledim hep ama daha ne kadar uzayacağını çok merak ediyorum bu evlilik olayının,Leyla,Hasan,Derya,Cem Yılmaz zaten yok.Eda ile Burak'ta artık komşuları değil sık sık olmıyacaklar sanırım,Zeynep'in annesi,Ferit ve Mahir var karakter olarak evlilik de bi türlü olmuyor.Bu tutukluk bir an önce biter umarım.

Bu arada çok çok beğendiğim o klipten bahsetmemek olmaz.Aklımda kalan en güzel sahneydi bu sezona dair,sanırım 51.bölümüydü evlen benle klibi muhteşemdi eskiler,anılar ne bölümlerdi ya evlen benle evlen benle şahaneydi neler neler izledik şahane bi klip olmuştu ama işte klip güzelliğiyle ve çok eskilerde kaldı 51.bölüm de:icon_whisdilerim yakında gerçek olur:)

mervenil
05-11-12, 23:36
bu sezon ilk kez bu hafta güldüm diziye,bakıyorum senaryo ekibide aynı ama bir tutukluk var sanki, yeni ev de ,ortam da açıkçası çok soğuk geliyor,bir önceki evleri çok çok daha güzeldi,ışığıyla elektriğiyle,burası daha çok yazlığa benziyor gibi,sesleride sanki net değil yankılı geliyor bu da samimiyeti yok ediyor izleyiciyle araya mesafe koyuyor,ama yinede zeynebi ve ozanı çok seviyorum:img-blush

NATY&FACU
16-11-12, 17:02
Eklenmeyenler

58.Bölüm

Evlilik hazırlıklarına hız veren Zeynep ve Ozan yüzük almak için kuyumcuya gider.

Kurban bayramı
Ozan'ın aklına giren Mahir, onu bayramda kurban satışı yapmaya ikna eder. Ozan'ın bilmediği ise, koyunların Ozan'la Zeynep'in bahçesinde satılacağıdır!

Kaynana eve gelirse!
Zeynep annesini eve çağırırken yine Ozan'a karşı sıkılır, Ozan yine itiraz eder, kaynana yine de eve gelir ve her zamanki gibi Ozan'a hayatı zindan eder.

Yayın Günü: 27 Ekim Cumartesi

59 - 60.Bölüm Fragmanı

Eşek şakaları
Yine bir yanlış anlamayla başlayan gün, Ozan'la Zeynep'in sürekli birbirlerine eşek şakaları yaptığı ve sonu hiç de tatlıya bağlanmayan bir kabusa dönüşür.

Müşteri Zeynep
Zeynep, pastanesi için bir site yaptırmaya karar verir. Ozan'a başvurur. Ama anlaşmaları gereği iki sevgili gibi değil, gayet profesyonelce müşteri-satıcı ilişkisi içinde olacaklardır. Tabi ki olabilirlerse...

Aktar
Zeynep asabiyetini dindirecek bitkisel bir ilaç almak için Ozan'la birlikte aktara gider. Ve aktara giden herkes gibi onlar da asıl konuyla ilgisiz birçok alışveriş yapar. Fakat satın aldıkları bitkiler başlarına çorap örecektir.

Yayın Günü: 3 Kasım Cumartesi - 4 Kasım Pazar

NATY&FACU
16-11-12, 17:02
63-64. Bölüm

Ozan’ın hobileri
İş stresi yüzünden gittikçe sinirli hale gelen Ozan, bir hobi edinmeye karar verir. Pul koleksiyonundan, uçak maketi yapmaya kadar çeşitli şeyleri deneyen Ozan, acaba stresinden kurtulabilecek midir yoksa Zeynep sayesinde yeni stres sahibi mi olacaktır?

İtiraflar
Zeynep ve Ozan gerçekte birbirini ne kadar tanıyorlar? Çiftimiz geçmişe gidip itiraflarını yapmaya başladıkça ortaya bilinmeyen hangi yönleri çıkacak?

Zeynep Ozan’ın sekreti olursa
Ozan'ın sekreteri ani bir kararla işten ayrılınca bir süreliğine Zeynep yardımcı olmaya karar verir. Zeynep'in sekreterlik macerası faydalı olacak mıdır yoksa faydasından çok zarar mı verecektir?
Yayın Günü: 17 Kasım Cumartesi

Yatak alışverişi
Çiftimiz, sürekli beli ağrıyarak uyanan Ozan için yeni bir yatak almaya karar verirler.

Kim bu Burçin?
Ozan bir ara ağzından “Burçin” ismini kaçırınca Zeynep kıllanır. Burçin diye birisiyle kesin aldatmaktadır Ozan onu. Oysa Burçin, Ozan'ın erkek bir müşterisidir.

Ozan’ın psikopat arkadaşı
Ozan’ın üniversiteden eski bir kız arkadaşı Ozan takıntısıyla yaşamaktadır. Eve misafir gelen kadın niyetini belli edince, Zeynep içindeki canavarı devreye sokmak zorunda kalır.
Yayın Günü: 18 Kasım Pazar

mirank
16-11-12, 18:37
http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/hhjhjhj-1.png http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/1e1k.png

şimdilik bu kadar oldu..
alıntı değildir, kullanıma açıktır..
(;

lilyum5
20-11-12, 04:34
63. bölümde Ozan ve maketle giriştiği amansız mücadelesi,akabinde gelen sinir krizleri ile makete çemkirmelerine gülmekten öldüm.:img-hysteUzun zamandır bu kadar gülmemiştim.Tekrar tekrar izledim Ozan'ın maket yapışmadığı için makete saydırdığı bölümleri.:img-hyste

64. bölümde ise Ozan'ın yatak üstünde çekirge gibi zıpırdaması sonucunda hoppadanak yeri boylaması cidden çok doğal olmuştu.:img-hysteÖyle çok güldüm ki annem ne oluyor hayırdır diye iyi olup olmadığıma bakmaya geldi yanıma.:img-hyste

Yeni eve ısınamadım bir türlü.Yazlık havasında bir ev.Eski ev daha güzeldi;ama önemli olan yani o evi ev yapan Ozan ve Zeynep yani.:love01:Hele de Zeyno olmadan olmaz.Çok seviyorum bu doğal ve tatlı çifti.Ozan'ın Alex aşkını da çok seviyorum Zeyno'nun eşşek şakalarını da.Canısılar.:love01::img-hyste

Evlilik işi de kolay değil tabi anca sezon ortasında yapacaklar sanırım düğünü.Zira düğün için davetli listesi hazırlama kısmı bile çetrefilli oldu.Takı takma kısmında "amacımız üç alıp bir vermek" idealine bayıldım Zeynocum:img-hyste.Aynen devam.

(T)uğba
01-12-12, 18:15
1 Erkek 1 Kadın, bu hafta yine TOG’un Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Ana akımlaştırma Politikasına ve buna bağlı olarak devam eden “Eksik Etek” eğitim programlarına özel bir skeç ile destek veriyor.

Uzun zamandır kendisine ev temizliği için istediği gibi bir yardımcı bulamayan Zeynep, nihayet becerikli Nimet ile tanışır. Nimet’in temizliğinden çok memnun olan Zeynep kendisinin hikayesini merak eder. Nimet Ticaret Lisesi mezunu, bir şirketin muhasebe departmanında çalışan ancak evlendikten sonra eşi çalışmasını istemediği için işten ayrılıp, temizlik yaparak geçimini sağlayan bir kadındır. “Eksik Etek” Kadınlarla Toplumsal Cinsiyet Eğitimleri broşürünü inceleyip çok etkilenen Zeynep, Nimet’i gaza getirip iş hayatına geri dönmesi için teşvik eder ve sonunda temizlik eldivenleri ile baş başa kalır.

Ozan Grip
Adalet Hala, grip olan Ozan’a bakmak için evlerine gelir. Ozan’ın hastalık kaprisleri Adalet Halanın gelişiyle iki katına çıkar. Zeynep’in hasta olması ise durumu daha da zorlaştırır.

Yoldan Gelenler
Zeynep ve Ozan, caddede yürüyüşe çıkarlar. Yürüyüşleri boyunca 7'den 77'ye birçok farklı insan ile karşılaşır ve yurdum insanıyla ilginç diyaloglara maruz kalırlar.

Temizlikçi
Zeynep, onca arayıştan sonra hala gönlüne göre bir temizlikçi bulamamıştır. Sakarından sosyetiğine Zeynep'in temizlikçilerle imtihanı nasıl olacaktır?

Yayın Günü: 01 Aralık Cumartesi

Kişisel bakım
Artık ilişkilerinin 7. yılını bitirirken Zeynep ve Ozan'ın arasında çok da mahremiyetin kalmadığı, birbirlerinin yanında yaptıkları kişisel bakımdan belli olmaktadır. Bir zamanlar diğerinin yanında diş fırçalayamayan çiftimiz artık rahatça ağda yapma noktasına gelmiştir.

İngilizce Öğreniyorum
Az çok ingilizce bilen Zeynep, kendisini daha da geliştirmeye karar verir. Ozan gereksiz bulup karşı çıksa da, Zeynep'in ısmarlayıp aldığı setin çok pahalı olduğunu öğrenir öğrenmez zorla ingilizce öğretir.

Menopoz
Zeynep’in annesi menopoza girmiştir. Zeynep ve Ozan’ın evine yerleşen Ayla, hayatı onlara zindan eder.

Sinema halleri
Ozan ve Zeynep'in sinemaya gittiklerinde mısır almadan, film seçimine, koltuk beğenmeden, 3D izlemeye, düştükleri komik haller...

Yayın Günü: 02 Aralık Pazar

(T)uğba
05-01-13, 13:13
77. ve 78. Bölüm Özeti

1 Erkek 1 Kadın Osmanlı’da olursa…
Ozan ve Zeynep televizyon başında Osmanlı dönemine dönsek nasıl olurdu sorusuna cevap ararlar. Buldukları cevap, Ozan ve Zeynep’in asırlar önce de aynı olduklarıdır.

Komşu Kızlar
Yandaki boş eve 3 kız öğrenci taşınınca Zeynep de yepyeni bir Ozan’la tanışır.

Hediye
Zeynep, kendisine bir türlü yeterince “ince” bir hediye almayı başaramayan Ozan’ı, istediği hediyeyi doğrudan tarif etmeden yola getirmeye çalışır.

Zeynep Frijit olursa…
Zeynep iki haftadır cinsel isteksizlik yaşamaktadır. Bir türlü Ozan’a açılamaz. Sorunda sorununu Ozan’a itiraf edince, Ozan bu sorunu çözmek için harekete geçer.

(T)uğba
25-01-13, 20:53
83-84. Bölüm Özeti

Bulmaca
Bulmacaya merak saran Zeynep, Ozan’ın müdahalelerine çeşitli çözümler arar. Ozan bulmaca konusunda Zeynep’ten daha başarılı olduğunu iddia etmektedir. Aralarındaki tatlı rekabet Ozan’a bilmediği sözcüklerin anlamlarının dışında, yeni anlamlar da öğretecektir.

Sarhoşluk
Zeynep ve Ozan evde baş başa kaldıkları bir gece kafaları çekmeye karar verirler. Fakat alkol şişede durduğu gibi durmayacaktır. Zeynep ve Ozan’ı eğlenceli olduğu kadar, flu bir gece beklemektedir.

35 yaş
Zeynep nihayet yaşını kabul eder. Artık 35 yaşında bir kadındır. Türlü türlü iç hesaplaşmalar yaşar. Sonunda kendi kendini bunalımın eşiğine getirmeyi başaracak mıdır?

Ferit’in Başı Dertte
Ozan’ın babası Ferit’in hayatı tehlikede! Bu sefer yaptığı çapkınlığın pahalıya patlayacağını anlayan Ferit, Ozan ve Zeynep’in yanına sığınır. Böylelikle, sadece Ferit için değil, Zeynep ve Ozan için de tehlike çanları çalmaya başlar.

Yayın Günü: Cumartesi ve Pazar

mirank
23-02-13, 17:29
http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/bgfbgghhghg_zps985a032a.png http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/fffklkfkfl_zps06490b26.png http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/fdfdfdfdfdfd_zpsbe960e1c.png
http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/fdfdfdfdfd_zpsbb192d13.png http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/fggfgff_zps4ad524b5.png http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/fgrffrefrefrerfe_zps46dfa83c.png
http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/fgtgtrrrfg_zps4a4a29a8.png http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/gggtrfrrr_zpsa2e7d3e6.png http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/gggtrgtrtrgtr_zps280c772e.png
http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/ggtfggggtrf_zpsd83a10d3.png http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/gggrgrtgtr_zps9bfbda68.png http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/grffrfrfrfrfr_zpse50d2306.png
http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/grtfrrffrrf_zps7e7c846b.png http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/gtgtgtrfgtrfgtr_zpsc88ba0f2.png http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/gtghyyjhyhj_zps7af1b72b.png
http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/gthhyhy_zpsb45a88e3.png http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/gtrgtrgtrgtrgt_zpsa9b4181f.png http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/gtrgtrtgrtrgtgr_zps72ac33bd.png

mirank
23-02-13, 17:33
http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/hgggfg_zps2a81b331.png http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/hggggfgf_zps1ca3e8a7.png http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/hggtrtrgrtr_zpse4557d15.png
http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/hhgggf_zpsc668643a.png http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/hjyhghgttg_zps19ff66b6.png http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/rfekkjkjjrejkre_zps6f1022d4.png
http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/rretrr_zps35495509.png http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/rrfrrfrffr_zps98cd1e5c.png http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/tggtgtrtrt_zps2f539adc.png
http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/tgrtgrtrrrt_zps534eb8d4.png http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/thhthh_zpsed154db0.jpg http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/tgrgtrgtrgtrgtr_zpsaebdf567.png
http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/tgtrgtrgtrgtr_zps4164c248.png http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/trfgtrftrfgtrftrf_zps7dd65aa8.png http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/trggtrgtrgtr_zps425e6e39.png
http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/trfrfrfrfrfr_zpsb546130b.png http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/trgtrgtrtrgrtgfrtfg_zps3f419c8e.png http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/vfklfdklfdkljfdjklfd_zps23681efb.png

mirank
23-02-13, 17:49
sığmayanlar.. (;
1. ve 3. kareyede ayrıca bitilir..
:img-blush

http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/trrffrfrf_zps5a721336.png http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/trrftgtgtgtgtr_zps650f147b.png
http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/tygtgtrgtrgtr_zpsd837e604.png http://i852.photobucket.com/albums/ab86/mrs_ackles_wichester/calisma/ttrfrgttrg_zpsf70fa3d2.png

aliyeaynalar
13-04-13, 19:33
Özet

Lüküs hayat
Acilen yurt dışına çıkması gereken Eda ve Burak, Zeynep ve Ozan’dan evlerine ve kedilerine göz kulak olmalarını rica eder. Bunun bir süreliğine de olsa lüks bir hayat anlamına geldiğini düşünen Zeynep, derhal kabul eder.

Hafıza yarışları
Zeynep ve Ozan arasındaki küçük bir anı üzerine yapılan tartışma, umulmadık şiddette bir hafıza yarışına dönüşür. Yarışın sonunda kazanan kim olacaktır?

Ayla’ya kısmet
Zeynep’in annesine hayırlı bir kısmet bulmak için Ozan ve Zeynep kolları sıvarlar....

Zeynep_Ali
12-05-13, 21:54
“Bir Erkek Bir Kadın”ın Yayın Günü Değişti "

Yapımcılığını Bando Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde Demet Evgar ve Emre Karayel'in yer aldığı “1 Erkek 1 Kadın” dizisinin yayın günü değişti.

Cumartesi ve Pazar günleri yayınlanan dizi önümüzdeki haftadan itibaren Çarşamba ve Pazar günleri 23:30’da ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümü 15 Mayıs Çarşamba günü saat 23:30’da yayınlanacak.

Anasayfadan alinti

Bu habere hic sevinmedim,neden böyle birsey yaptiklarinada anlam veremedim :hıh
Ne kaldi surda sezon finaline,bu karari niye verdilerki durup dururken.
Reyting meselesemi acaba diyecegim ama reyting meselesinden bihaberim ve dedigim gibi sezon finali yakin :bilmim
Zaten EuroStarda daha gec basliyor, simdide hafta ici yayinlicaklar iyimi ben n'apayim simdi ?! :calis

aliyeaynalar
13-05-13, 02:05
Anasayfadan alinti

Bu habere hic sevinmedim,neden böyle birsey yaptiklarinada anlam veremedim :hıh
Ne kaldi surda sezon finaline,bu karari niye verdilerki durup dururken.
Reyting meselesemi acaba diyecegim ama reyting meselesinden bihaberim ve dedigim gibi sezon finali yakin :bilmim
Zaten EuroStarda daha gec basliyor, simdide hafta ici yayinlicaklar iyimi ben n'apayim simdi ?! :calis

Kesinlikle acunun programları yüzünden :img-beee:
baksana dizi 00.00 sularında başladı olacak iş mi bu :icon_sorr
yarın erkenden kalkıp işe okula gidecek insanlarıda düşünmüyor gıcık kanal :img-beee:

ben twittırda çok sitem ettim kızdım stara
demekki benim gibi çok seyirci kızmış ki, starda bu çözümü bulmuş..
Çarşamba ve pazar gayet günleri iyi.

ama pazar günleri bugünde olduğu gibi 00.00'da başlatma hatasına düşmez yine ..

gecekilidi
05-06-13, 02:51
Bu çifte bayılıyorum yaa her zaman keyifle izliyorum en son izlediğim bölümde Ozan'ın bir türlü 06.30'da kalkamaması beni çok güldürdü Zeynep bayağı bir uğraştı pervaneli saat bile aldı ama Ozan saati kırdı yine de uyanmadı aslında uyandı ama bu sefer de kurs bitmiş boşuna uyanmış oldu:img-hyste

Zeynep'in kalvaltı yapma biçimine hastayım yaa bir insan hep aynı şeyi mi yer sürekli peynir parçasını bala batırıp öyle yiyor:happy0064 :happy0064

Ozan'ın evin tamamını kullanmıyoruz fikrine bulduğu saçma çözümlere de çook güldüm:img-hyste

NATY&FACU
11-09-13, 22:59
Bir Erkek Bir Kadın Kaldığı yerden devam ediyor!
Demet Evgar ve Emre Karayel’in oynadığı, kadın- erkek ilişkisinde sınırları zorlayan, sevilen dizi ‘1 Erkek 1 Kadın’ yeni bölümleriyle Pazar geceleri Star’da ekrana gelecek.

Ekranların, ilişkilere hem erkek hem kadın tarafından bakabilen tek dizisi 1 Erkek 1 Kadın bu sezon da bomba gibi!

Evlenebilecekler mi?
Evlilik arifesindeki Ozan ve Zeynep bakalım bu sezon evlenebilecekler mi? Yoksa, yine önlerine yeni engeller mi çıkacak?

İçimizden bir çift... Zeynep ve Ozan
Orjinali kanada yapımı olan 1 Erkek 1 Kadın 126. Bölümü ile Pazar günü izleyici ile buluşacak. Türkiye’nin tek kamera açısı ile çekilen, az oyunculu tek projesi olma özelliği de taşıyan dizide şimdiye kadar 8000’den fazla skeç yayınlandı.

Yakında sinema filmiyle de karşımıza çıkacak olan 1 Erkek 1 Kadın sosyal medyada da takipçi sayısı ile dikkati çekiyor.

onur29
12-09-13, 02:47
Pazar günü başlıyor nihayet. Gerçi cumartesi olsa daha iyiydi. Zaten geç saatte başlıyor reklamla falan 1 buçuğu bulur bitmesi. Yine de izlemeye devam ;)

NATY&FACU
19-09-13, 16:51
127. Bölüm
Zeynep geleceği görmeye mi başlıyor?
Trafik kazası sırasında başını vuran Zeynep’te kazadan haftalar sonra geleceği görme durumları baş gösterir. Önce bunun sıkıntısını çeken Ozan daha sonra bu durumu lehine çevirme aşamasına gelir. Ancak Ozan, henüz kendisini bekleyen kötü sürprizden haberdar değildir.

Büyük iddia’yı kim kazanacak?
Zeynep’le girdiği iddiayı kaybeden Ozan, rövanş amacıyla yeni bir iddiaya girmeyi teklif eder. Bundan sonrası çorap söküğü gibi gelecek; Zeynep ve Ozan, akla gelebilecek her konuda iddiaya girmeye başlayacaklardır.

Zeynep’in sigorta eksperi ile sınavı…
Arabanın sigorta şirketince çağrılan Zeynep ve Ozan, sigorta eksperi tarafından ahiret sorularıyla sorguya çekilirler. Kurnaz sigorta eksperi Ali Cengiz oyunları yaparak dosyayı en düşük maliyetle kapatmak niyetindedir.

Yayın Günü: 22 Eylül Pazar

NATY&FACU
27-09-13, 16:53
128. Bölüm
Zeynep’e görücü geliyor..

Ayla, Zeynep’i apar topar evine çağırmış, ona güzel giyinmesini salık vermiştir. Zeynep, Ozan’ı da yanına alarak Ayla’nın evine gelir. Fakat orada öğrenir ki Ayla, Zeynep’e görücü kabul etmiştir. Ozan’ın ise durumdan henüz haberi yoktur.

Komşu Kızı Evleniyor, ya Zeynep?

Zeynep evliliğini ertelemiş, daha bunun travmasını atlatmaya çalışırken, komşu kızlardan biri gelip evleneceğini haber verir. Maksadı çok sevdiği Zeynep ablasından yardım almaktır. Zeynep yardım etmekle kızı parçalamak arasında gidip gelecektir.

Zeynep’in Evlilik Fobisi

Zeynep artık yavaştan evlenemeyeceğini düşünmeye başlamıştır. Ne zaman evlilik gündeme gelse bir aksilik çıkmış, ortada kalmıştır. Bu düşünceye takan Zeynep'e bir haller olmaya başlar. Bu sefer de Zeynep'in canı evlenmek istememektedir! Bu durumu gören Ozan korkudan hayatında ilk kez psikoloğu arar.
Yayın Günü: 29 Eylül Pazar

NATY&FACU
04-10-13, 18:45
129. Bölüm

Zeynep grup terapisine katılıyor

Zeynep'in geçirdiği kriz sonrası, psikolog tavsiyesi üzerine çiftimiz grup terapisi seanslarına katılmaya karar verir. Onları birbirinden ilginç o kadar vaka beklemektedir ki, bu şok Zeynep'e oldukça iyi gelir.

Zeynep ve Ozan uçurtma festivali’nde

Ozan ve Zeynep, bir çocukluk hayalinin peşine takılıp uçurtma festivaline giderler. Daha önce hiç uçurtma uçurmamış Zeynep için bu paha biçilmez bir deneyim olacaktır. Festivalde en uzun süre havada kalan uçurtmaya verilecek birincilik ödülün peşine düşen Ozan ise kazanma hırsı yüzünden festivalin altını üstüne getirir.

Ozan’a tuzak sorular

Yine bir sınav, yine Zeynep'in ilişkinin sağlamlığını kontrol etmek için sorduğu ahiret soruları... Ve yine, Zeynep'in duymak istediğini değil, doğru bildiğini söyleyen Ozan... Ve yine ona sinir olup tepeleyen Zeynep!

Sevişmeme bahaneleri

Ozan’ın birlikte olma isteği ne zaman depreşse Zeynep Ozan’ı savuşturacak bir bahane mutlaka üretmektedir. Bir gün de reddetme sırası Ozan’a gelir.
Yayın Günü: 6 Ekim Pazar

NATY&FACU
03-11-13, 15:09
“Bir Erkek Bir Kadın” Final Yapıyor
Star TV’de yayınlanan "Bir Erkek Bir Kadın" dizisi ekrana veda etmeye hazırlanıyor.

“Bir Erkek Bir Kadın”ın Ozan’ı Emre Karayel, dizinin yakında final yapacağını açıkladı. Karayel, sinema filmiyle seyirciye veda edeceklerini belirtti.

Anasayfa

onur29
04-11-13, 20:52
Dizinin final yapıyor olamsına çok üzüldüm ya, her hafta düzenli olarak izleyemesem de internetten keyifle takip ettiğim bir diziydi. Uzun yıllar sürmesini bekliyordum nedense.

NATY&FACU
10-11-13, 17:10
134. Bölüm
Ozan ve Zeynep Kitap Fuarı’nda…
Ozan ve Zeynep yeni açılan kitap fuarına giderler. Kitapların, yazarların olduğu, buram buram edebiyatın koktuğu bu ortamı, gelir gelmez dağıtmayı başarırlar.

Ozan Popstar Olursa…
Pop dünyasının yeni parlayan ismi Tankut, feci derecede Ozan'a benzemektedir. Başta bundan rahatsız olan Ozan, durumdan faydalanmaya başlayınca oyunu devam ettirmeye karar verir. Ta ki Tankut'la ilgili acı gerçek ortaya çıkana dek.

Pavlovun Köpeği
Zeynep yeni aldığı kokuyu sürdükçe Ozan'da acayip davranış değişiklikleri olduğunu fark eder. Aksi, huysuz, itiraz eden Ozan gitmiş yerine her dediğini yapan Ozan gelmiştir. Zeynep, bu değişikliğin sebebini çözünce, hiç işine gelmese de kokudan ve etkilerinden kurtulmaya çalışır.
Yayın Günü: 10 Kasım Pazar

NATY&FACU
14-11-13, 23:04
135. Bölüm
OZAN VE ZEYNEP CENAZE EVLERİNDE…
Ozan ve Zeynep aynı gün birkaç ayrı cenaze evine gitmek zorunda kalırlar. Her evde ayrı bir durumla karşılaşan Ozan ve Zeynep’in akşam eve döndüklerinde iyice sinirleri bozulmuştur.

ÖKÜZ DEĞİŞİKLİĞİ
Ozan, Zeynep’in kendisine sıklıkla “öküz” diye hitap etmesine iyiden iyiye bozulmaya başlar ve bu derdini Zeynep’e anlatır. Böylece hem Zeynep, hem de Ozan için oldukça zorlu geçecek bir dönem başlar.

EN GARİP HEDİYE
Eda’nın yaş günü nedeniyle Zeynep ve Ozan, Eda’ya verilebilecek “en uygun” hediyeyi bulabilmek için alışveriş merkezine giderler. “En uygun” hediye, en garip hediye haline dönüşür. Gerçekte ise “en garip” hediyeyi Burak, Eda’ya almıştır.

İYİ NİYETLİ BLÖFLER
Zeynep ve Ozan, birbirlerine ve arkadaşlarına karşı pembe blöfler yapar. Fakat bu blöflerin sonuçları her zaman pembe olmayacaktır...
Yayın Günü: 17 Kasım Pazar

onur29
25-11-13, 14:32
Dünkü bölüm uzun zamandır en çok eğlendiğim bölümdü. :D Baki amcalı kısımlar çok komikti. Dizinin biteceği söylenmişti, ama sanırım sezon sonunu getirecektir.

ozozge
04-12-13, 01:42
Dizinin finalinin sinema filmiyle ve düğünle yapılacağı duyurulmuştu. Acaba yazın mı vizyona girecek film???

NATY&FACU
06-12-13, 16:56
138. Bölüm

Zeynep nihayet hamile…
Zeynep’in hayalleri gerçek olmuştur. Artık hamiledir. Ozan’ı babalık heyecanı sarar. Zeynep’in aşermeleri, bebeklerine koyacakları isim araştırmalarının yanı sıra, Ozan Zeynep gibi hissetmeyi başarabilecek midir?

Ozan ve Zeynep’in hayalleri gerçek oluyor!
Zeynep’in hamileliği ile çiftimiz en ufak ağrıda soluğu hastanede doktorun yanında almaktadır. Ozan her ne kadar tam olayın havasına girmemişse de sonunda babalığını anlamaya başlar. Yıllar boyu süren aşk, meyvesini vermektedir sonunda. Zeynep anne, Ozansa ciddi ciddi baba olma yolundadır.

Yayın Günü: 8 Aralık Pazar - Final

aliyeaynalar
07-12-13, 03:26
Dizinin final yapıyor olamsına çok üzüldüm ya, her hafta düzenli olarak izleyemesem de internetten keyifle takip ettiğim bir diziydi. Uzun yıllar sürmesini bekliyordum nedense.

Aslında stardan önceki kanalda Turk max'da
10 küsür sene yayınlandı
yani başlayalı bayağa oldu :img-wink:

ama biticek olmasına bende üzülüyorum :icon_sorr
vede esas final,
Sinema filminde olacakmış..

onur29
07-12-13, 22:02
Aslında stardan önceki kanalda Turk max'da
10 küsür sene yayınlandı
yani başlayalı bayağa oldu :img-wink:

ama biticek olmasına bende üzülüyorum :icon_sorr
vede esas final,
Sinema filminde olacakmış..

10 küsür sene olmadı. Dizi 2008 de başladı Türk Max'ta. O tarihten beri takip ediyorum zaten.

Gizem Leyla
11-02-14, 19:20
çok geç saatte verildiği için izleyemezdim zamanında. Şimdi tatil olduğum için gece yarısı izleyebiliyorum tekrarlarını .Çok komik hakkaten. Zeynep karakterinde hepimiz varız. Ve Ozan'la acayip yakışıyor. Ozan'a hakkaten bir zamanlar öküz öküz derdim ben de Zeynep gibi ama şimdi bayaa tatlı olduğunu fark ediorum. Her neyse dizi, bütün günün depresyonunu sonlandıracak bir komedi öneriyor izleyenlere. Keşke devam etse de daha çok izlesek ZeynOzan'ı, tabii ki UYGUN BİR SAATTE! :D :img-in_lo .Ama bir yandan sakızz gibi uzatılmaması da güzel. En son evlecektiler bunlar evlendiler mi? :img-hyste

zeyno idolümsün. :img-hyste

aliyeaynalar
11-02-14, 19:34
Dizinin yeni bölümlerinin Fox'da başlayacağı
çoluklu çocuklu ozan & zeynep izleyeceğimiz söylentileri var :img-in_lo
inş gerçektir :img-in_lo:img-in_lo

hele bi,
Sinema filmi vizyona girsin
ondan sonra bu iddia gerçek mi değilmi öğreniriz :img-wink:

hey sen
08-03-14, 17:58
Anaaaa gerçekten yeni bölümleri çekilecek mi vallahi hani kanal da saat kaçta olursa olsun hiç farketmez gözümü dahi kırpmadan izlerim bu iki çatlağı:happy0064ihşallah doğrudur ben türkmax daki bölümleri dahi netten arayıp 70 küsur bölümün tekmilini birden izlemiş daha sonra star a geçtiğinde de uykuma yenik düşerek kaçırdığım bir iki bölüm dışında orada da 100 bölümü devirmiş bir izleyici olaraktan ana sanki ben oynamışım anlatışa bak yahu:img-hysteneyse neyse umarım haberler doğrudur valla ben kaçırmadan izlerim gözlerim kan çanağına dönse de uykusuzluktan bekleyip göreceğiz...

NATY&FACU
11-07-14, 03:20
"1 Erkek 1 Kadın" Hayranlarına Müjde!
Demet Evgar ve Emre Karayel’in başrollerini paylaştığı ‘‘1 Erkek 1 Kadın’’ yeni kanalı FOX’ta yeniden başlıyor!

Uzun yıllar Türkmax’te yayınlandıktan sonra Star TV’ye geçen dizi, geçen sezon Star TV’deki bölümleriyle 138, toplam olarak 375. bölümüyle final yapmıştı.

Demet Evgar Twitter hesabından dizinin çekimlerinin ağustos ayında yeniden başlayacağını duyurdu. Ayrıca Evgar attığı tweette heyecanını da belirtti.

‘‘1 Erkek 1 Kadın’’, yeni bölümleriyle yakında FOX’ta!
Dizifilm Anasayfa

oguzeda
11-07-14, 03:25
Uzun zamandır hiçbir şeye bu kadar sevinmemiştim :happy0064
Asla bitmemesi gerekiyor, aslaa:img-beee:

aliyeaynalar
11-07-14, 03:42
Bende çok sevindim, yeni bölümlerinin başlayacağına :img-wink:
Dizilerim bite bite azalmıştı :icon_sorr
yeni başlayan dizileride beğenemiyordum :icon_sorr

umarım fox dizinin kadrini kıymetini bilirde
rahatça senelerce izleriz :img-in_lo

gzmfe111
11-07-14, 21:37
Beni asla terk etmeyen dizim tekrar yayında wuhuuuuu!!! :happy0064

Acaba yeni konsept nasıl olcak? Malumunuz Zeynep hamileydi.. Evlenicez diyolardı. Bambaşka bi konuya geçiş yapacaklar sanırım çünkü bundan önceki bölümlerin ana teması bi türlü dünya evine giremeyen Ozan ve Zeynep üzerine kuruluydu. :)

Bebeği de düştü demezler umarım, çünkü Zeynep bunu daha önce yaşamıştı..

onur29
12-07-14, 13:23
Sonunda başlıyor demek. Çok sevindim. Uzun yıllar daha izleyebileceğim bi dizi. Özlemiştik.

LamiAslı
13-07-14, 20:45
Haberleri karıştırırken gördüm, çok sevindim. Bitmesi zaten çok saçmaydı.

(T)uğba
15-07-14, 17:39
Dizinin yeniden başlamasına çok sevindim zaten bitmemesi gerekiyordu.. Çıkan haberlerde dizinin adı ''Evli ve Çocuklu'' olacağını okudum fakat Demet Evgar twitter hesabından değişmeyeceğini söyledi dizinin ilk 10 bölümü Zeynep'in hamile sahneleriyle izleyeceğiz sanırsam.:):)

0zqE
15-07-14, 17:44
Çok sevindim, çok çok. Bitirmek zaten saçmalıktı.
Bunun farkında olan FOX'u kutlamalıyım sanırım.

Zeynep & Ozan çok özlendiniz. :blush:

oguzeda
15-07-14, 17:49
Değişmeyecekse Bir Erkek Bir Kadın Bir Bebek olsaymış bari :img-hyste
Bi an önce başlasın, tekrarları da vermiyolar artık :icon_sorr

NATY&FACU
27-08-14, 01:18
Fenomen dizi FOX'a transfer oldu. Erkek kadın ilişkisinin bol kahkahalı şakalar eşliğinde mercek altına alındığı fenomen dizi 1 Erkek 1 Kadın yeni sezonda FOX ekranlarında boy gösterecek. Başrollerinde Zeynep tiplemesi ile hafızalara kazınan Demet Evgar ve Türk erkeğini tatlı sert canlandıran Emre Karayel'in olduğu dizi yeni sezona düğün ve bebek heyecanıyla başlayacak. Çiftimizi Eylül'de FOX'ta bebekli ve çok renkli maceralar bekliyor.

Genel Yönetmen: Müge Turalı
Yapımcılar: Müge Turalı ve Mehmet Karaca
Yönetmen: Leyla Yaman
Senaryo Editörü: Murat Dişli

OYUNCULAR
Zeynep: DEMET EVGAR
Ozan : EMRE KARAYEL

yaqmuur
28-08-14, 22:55
afiş : ) beklemedeyizz!
:img-eat:
http://s5d1.turboimagehost.com/t/19839331_d7.jpg (http://www.turboimagehost.com/p/19839331/d7.jpg.html)
tık

onur29
30-08-14, 01:53
Sonunda başlıkta açılmış. Fox bence çok iyi bir hamle yaptı. Uzun yıllar ekranda görmek isterim bu diziyi. Sabırsızlıkla bekliyorum.

ZeReNa
10-09-14, 18:25
yaa kaç bölümünü kaçırdım acaba :icon_sorr ama benim suçum değil fox güzel reklam yapmayı bilmiyor ki... kanal dnin tanıtımları başka kanallarda bile dönüyor ama fox... yarın gece ilk iş foxun başındayım.

onur29
10-09-14, 20:17
yaa kaç bölümünü kaçırdım acaba :icon_sorr ama benim suçum değil fox güzel reklam yapmayı bilmiyor ki... kanal dnin tanıtımları başka kanallarda bile dönüyor ama fox... yarın gece ilk iş foxun başındayım.

Endişelenme dizi henüz başlamadı. İlk bölüm yarın akşam 23.30 da. Fragman konusunda haklısın, gerçi FOX'u çok izlemiyorum ama tanıtımlar çok dönmüyor galiba.

ZeReNa
10-09-14, 20:30
Endişelenme dizi henüz başlamadı. İlk bölüm yarın akşam 23.30 da. Fragman konusunda haklısın, gerçi FOX'u çok izlemiyorum ama tanıtımlar çok dönmüyor galiba.

çok ilginç "yeni bölüm" yazıyodu yarin için de... demek ki akılları 1 erkek 1 kadına gitmiş :img-hyste tuhaf kanal yaa...

deniz devrim
12-09-14, 01:08
devam etmesine en bi sevindiğim dizi :img-eat:
demette emrede müthiş oynuyorlar umarım uzun zaman devam eder
bittiği zaman içimi bir burukluk kaplamıştı hemde daha bebek heyecanları o bebeğe nasıl bakacaklarını vs. merak ediyordum
kısacası merakla bekliyorum :img-wink:

ScHaNDaaLL
12-09-14, 13:25
Arkadaşlar düğün hazırlığında çalan fon müziğini bilen bulan duyan var mı acaba? düğünümde kullanmak istiyorum çok hoş bir müzikti.

onur29
12-09-14, 13:33
Dizi çok güzel başladı. Belli ki herkes özlemiş Zeynep ve Ozanı. Reytinglerde muhteşem.

(T)uğba
12-09-14, 15:58
Dizi çok güzel başladı fakat bende eskisi gibi gülmedim ama yinede çok özlemişim Zeynep'le Ozanı... Düğündende anlaşıldığı gibi normal bir çift değiller:happy0064
Tan Sağtürk'e halay çektiren tek çift olarak tarihe geçtiler:happy0064
İyikide dizi tekrardan başladı gerçekten çok özlemişim:):)

ZeReNa
13-09-14, 13:47
Zeyneple ozanin düğününde çalan bi şarkı vardı "hayat karışır bazen" diye başlayan o kimin şarkısıydı?

gzmfe111
13-09-14, 15:42
İlk bölümü izleyince bi hayal kırıklığına uğradım açıkçası, evlilik modu, bebek olayı falan klasik evli çifte bağlayacaklar bütün konsept değişecek, replikler yumuşatılacak dedim ama dün akşamki bölümde fikrim değişti.
Ozan bizim Ozan, Zeynep bizim Zeynep. :img-wink:

Bana mantıksız gelen bi durum vardı. Zeynep gibi bi olayın her ayrıntısını takıntı yapan bi kadın nasıl oluyor da nikah şahidi meselesini unutuyor. saçmaydı biraz :icon_whis

Bebeğin cinsiyetini çok merak ediyorum :img-eat:

yaqmuur
13-09-14, 16:35
:img-eat:

http://i.hizliresim.com/Lodbna.jpg http://i.hizliresim.com/oznOkQ.jpg
http://i.hizliresim.com/B9oLrV.jpg http://i.hizliresim.com/2QvJrL.jpg
http://i.hizliresim.com/Z129Eg.jpg http://i.hizliresim.com/1njJgY.jpg
http://i.hizliresim.com/voYjpm.jpg http://i.hizliresim.com/lzBOWB.jpg
http://i.hizliresim.com/Vy2rMy.jpg http://i.hizliresim.com/nGYOW5.jpg

NATY&FACU
17-09-14, 02:51
3.BÖLÜM
Başrollerinde Emre Karayel ve Demet Evgar’ın yer aldığı 1 Erkek 1 Kadın 1 Çocuk 3.bölümü ile ekranlarda olacak.

FOX TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan fenomen dizi 1 Erkek 1 Kadın 1 Çocuk’ta kahkaha ve eğlence dozu giderek artıyor. Zeynep ve Ozan, yılların acısını çıkartmanın hayali ile balayına giderler. Bu akşam yayınlanacak olan bölümde izleyiciyi bol kahkaha dolu bir bölüm bekliyor.

BALAYINA GİDİYORUZ.

En büyük hayali evlenmek olan Zeynep, hayallerine kavuşmuş istediği balayına nihayet çıkmıştır. Her şeyin mükemmel olacağını düşünen Zeynep ve Ozan, bekledikleri yılların acısını balayında çıkaracaktır…Ya da en azından onlar öyle sanmaktadır!

asli&ekin
21-09-14, 18:29
Nasıl seviyorum nasııl:img-eat:

http://i1250.photobucket.com/albums/hh532/Asli-02/poloroid2copy.png (http://s1250.photobucket.com/user/Asli-02/media/poloroid2copy.png.html)

hey sen
21-09-14, 21:29
iyiki döndünüz iyiki varsınız sizi çok seviyorum...türk tv lerinin gelmiş geçmiş en ama en çatlak ,en matrak ,en çılgın ikilisi.umarım daha uzun seneler yayına devam edersiniz.en mutsuz olduğum zamanlarda bile sizi izleyip gülebiliyorum.ozan da komik ama hiç ama hiç bir oyuncu zeyno karakterini demet evgar kadar başarılı oynayamazdı tebrikler...

NATY&FACU
22-09-14, 17:44
5.BÖLÜM
Zeynep ve Ozan'a yeni arkadaşlar…Ozan ve Zeynep, balayında tanıştıkları bir çiftle takılmaya başlar. Bu çiftle çok anlaşmış, snob Eda ve Burak'ın yerine bunları koymaya karar vermişlerdir. Ama acaba dimyata pirince giderken eldeki bulgurdan mı olacaklardır? Zeynep ve Ozan'ın kapısına bu sefer kim dayanacak? Zeynep ve Ozan'ın evinin kapısına dadananlar bitmek bilmemektedir. Bu kez kapıya dayanan marketin çırağıdır. Zeynep'in hamileliğini kullandıklarından kıllanan Ozan bu konuya nasıl bir çare bulacaktır? Zeynep'in hamilelik durumlarıZeynep'in sürekli midesi bulanmaktadır. Ozansa Zeynep'in bitmek bilmeyen sorularına cevap vermemek için sürekli olarak yemek yemektedir. Sonunda ise tabi ki Ozan'ın Zeynep'ten hiçbir farkı kalmaz. Evde Evli Evli takılmak…Zeynep ve Ozan evlenmiş, ilk kez evli oldukları bir güne uyanmıştır. Hayatlarında gerçekleşen (veya gerçekleşmeyen) kökten değişiklikleri fark etmelerinin zamanı gelmiştir. Hamileyim ya benZeynep hamileliğin tadını çıkartmaya başlamıştır, fakat Ozan için aynı şey geçerli değildir.

NATY&FACU
03-10-14, 15:08
7.BÖLÜM
Ozan evlilik yüzüğünü takacak mı?
Evlilik yüzüğünü takmaya bir türlü alışamayan Ozan, Zeynep’i çileden çıkarmaktadır. Zeynep, Ozan’a yüzük takma alışkanlığı kazandırabilmek için akla gelmeyecek yollara başvurur.
Hamile Zeynep, Ozan’a dünyayı dar etmeye başlar
Zeynep, hamileliğin tadını çıkartmaya başlamıştır, fakat Ozan için aynı şey geçerli değildir. Kendi hamileliğini Ozan’a zehir etmeye başlamıştır bile…
Psikologa gidelim Ozan…
Zeynep ve Ozan’ın hamilelik sürecinde sıkça yaptıkları aktivitelerden biri de psikoloğa gidip bu döneme dair yardım almaktır. Ama zaman zaman yardıma ihtiyacı olan psikolog olacaktır.

8.BÖLÜM
HAMİLELİK HASSASİYETİ
Zeynep, hamilelik sürecinde iyice alıngan, sinirli, hassas ve sürekli ağlamaya hazır bir tip olmuştur. Ortaya çıkan bu yeni Zeynep’le yaşamak, Ozan için mayın tarlasında yürümek gibidir.
BEBEK FONU
Bebek için internetten pahalı ürünler beğenen Zeynep ve Ozan, ürünleri satın alabilmek için bir dizi tasarruf önlemi uygulamaya karar verir. Önlemler arttıkça, sabırları taşacak ve başka bir çıkış yolu arayacaklardır.

vankedisi
03-10-14, 15:27
Bayılıyorum bu çifte yaaa.Digittürk'te yayınlandığından beri izliyorum.Çok doğal oynuyorlar,çok gerçekçiler,devam etme kararı almaları beni o kadar çok sevindirdi ki anlatamam.Tam saatinde izleyemiyorum ama ertesi gün kanalın kendi sitesinden kahvaltı yaparken izliyorum.Yıllardır kahvaltı saatlerinde bana eşlik ediyorlar onları burdan tebrik ederim.

Dünkü bölümdeki yüzük konusunda Zeynep çok haklı.Adam sanki inadına yapıyor yaa.Aklı sürekli başka kadınlarla olan bir adamla ben bu kadar idare edemezdim herhalde:)

onur29
10-10-14, 21:36
Dizi bugünden itibaren artık Cuma ve Cumartesi 23.30 da yayınlanacak.

NATY&FACU
17-10-14, 00:16
11. Bölüm
Hamileler her yerde uyur mu?

Zeynep hamileliğin etkisiyle olur olmaz her yerde uyuyakalır olmuştur. Bu durumda Ozan ekstra “açıkgöz” olmalıdır.

Zeynep ve Ozan’ın alışkanlıkları değişiyor…

Zeynep ve Ozan çocuk doğunca bazı alışkanlıklarına ara vermek zorunda olduklarını fark ederler. Bunun başında da sinema gelmektedir. Çocuk doğana kadar doya doya sinemaya gitmeye karar veren Zeynep ve Ozan giderek daha da fazla sinema tutkunu olup çıkarlar. Sinema artık onlar için asla vazgeçemeyecekleri bir bağımlılık gibidir.

12. Bölüm
Dadı Seçmeleri başlıyor…

Doğacak çocuklarını Ayla Hanım ve Adalet Halaya teslim etmenin iyi bir fikir olmadığını anlayan Zeynep ve Ozan, dadı arayışına girer. Fakat aradıkları dadıyı bulmanın hiç de kolay olmadığını fark etmeleri uzun sürmez.

Bebeğin cinsiyeti belli oluyor!

Zeynep ve Ozan bebeklerinin cinsiyetini öğrenmek için Jinekoloğa giderler. Heyecanlı bekleyişin ardından nihayet çocuğun cinsiyeti ortaya çıkacaktır. Zeynep ve Ozan’ın bebeği kız mı, erkek mi olacaktır?

vankedisi
20-10-14, 00:36
Çocuğun cinsiyetini merakla beklerken ikiz bebekleri olacağını öğrendiğimde ben de en az onlar kadar heyecanlandım.Şİmdi dizinin adı bir kadın bir erkek 2 çocuk mu olacak?Bizi bu güzel dizi ve bu kadar güzel oyuncularla buluşturdukları için teşekkür ederim.Yıllardır beğenerek izliyoruz.

vankedisi
23-10-14, 21:04
13.Bölüm Özeti

Çocukların ikiz olduğunu öğrenen Ozan ve Zeynep, ikizlere yakışacak isimler bulma konusunda kafa patlatırlar. Bir isim bulma konusunda bile anlaşamayan ikilimiz, iki isim söz konusu olunca iyice birbirlerini bunaltırlar. Hatta konu, internetten isim koymaya kadar varır.

onur29
24-10-14, 23:37
Dizinin ismi bundan böyle "1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk".

mecür35
24-10-14, 23:41
İkiz bebek olayı çok şahane oldu. Bundan sonra daha da eğlenceli bölümler izleyeceğiz. Hele bebeklerin biri kız biri erkek olursa al sana küçük Zeynoyla küçük Ozi.:img-in_lo

vankedisi
25-10-14, 01:24
Bence ikizlerinin adları Derya ile Deniz olsun.Ben bu dizi çok seviyorum.Beni hep mutlu hissettiriyorlar.Oyunculara burdan teşekkür ediyorum.

vankedisi
28-10-14, 19:04
15:bölüm özeti

EYVAH! MUTFAKTA OZAN VAR… Zeynep Ozan’dan mutfak işlerinde yardımcı olmasını ister. Ozan her ne kadar yanaşmasa da sonunda mecbur kalır. Ama bu mecburiyetin Zeynep’e ne kadar yarar sağlayacağı çok geçmeden tartışma konusu haline gelir. BAHÇIVAN YOGİ Zeynep ve Ozan evin bahçesini düzenlemeye karar verirler. Zeynep bu iş için son günlerde oldukça trend olduğu söylenen yeni tarz bir bahçıvan tutar. Bahçıvanın çalışma yöntemi bilhassa Ozan için oldukça değişik olacaktır.