PDA

Tüm Versiyonu Göster : Rap Star (Star Tv)

Sayfalar : [1] 2

ÖZEL HAT
09-01-09, 21:11
Rap Star
http://213.243.33.123/Uploads/Images/07012009013856.jpg

Türkiye, Star TV ekranlarında Rap Star’ını arıyor…

Gold Film / Faruk Turgut yapımcılığında ekrana gelecek olan programın jürisinde Ceza, Funky-C Cem, Sibel Tüzün ve her hafta farklı bir ünlü yer alacak.

Finalist olmaya hak kazanan 10 yarışmacı her hafta ünlü partnerleri ile konsepte uygun biçimde yazdıkları sözleri rap tarzında söyleyecekler.

Finalist olmak için yapılması gereken tek şey www.rapstar.com.tr adresinden başvuru yapmak…

Rap Star yakında Star'da…

GSealment
10-01-09, 23:05
http://img510.imageshack.us/img510/9146/07012009013856el9.jpg (http://imageshack.us)

Rapstar
Yakında!

Türkiye,Star TV ekranlarında Rap Star'ını arıyor..

Gold Film/Faruk Turgut yapımcılığında ekrana gelecek programı Öykü Serter sunacak."Akademi Türkiye" alt formatlı yarışmanın jüriliğini iste Ceza,Sibel Tüzün,Funky-C ve her hafta ünlü bir konuk üstlenecek.

Finalist olmaya hak kazanan 10 yarışmacı her hafta ünlü partnerleriyle konsepte uygun biçimde yazdıkları sözleri rap tarzında söyleyecekler.

Finalist olmak için yapılması gereken tek şey rapstar.com.tr adresinden başvuru yapmak..

Rap Star Akademi yakında Star'da !

özgür_cemre
12-01-09, 00:48
öykü serter suncakmış galiba

-3L!F-
12-01-09, 01:03
ceza söylemişti bu haberi.
bi rap starımız eksikti o da olsun bakalım..
kesin jüride sagopa da vardır..

mc_merve
12-01-09, 02:55
Sagopanin olacagini zannetmiyorum ceza oldugu icin !! malesef ikisini yan yana pek gormuyoruz ..

haberi dun cezanin katildigi bir programda ogrenmistim eger diger pop star yarismalarina benzer birsey degilse guzel ve eglenceli olacagini dusunuyorum rap muzik severi olarak : )
yalniz juride fuat ergininde olacagini duymustum yazmiyo ama umarim fuatta vardir
her hafta baska konugun gelmeside guzel
oyku serterinde sunumunu begeniyorum
umarim basarili bir program olur : )

verycool91
12-01-09, 16:42
öykü serter suncakmış galiba

Hiç şaşırmadım..Ya Öykü Serter olurdu ya da Ebru Akel:img-wink:

Bi rapstar eksikti o da oldu=)Merak ediyorum acaba nasıl bi yarışma olacak..

Umarım gerçek sanatçıların çıkacağı,mantıklı tartışmaların yapılacağı,anlamsız polemiklerden uzak bi program olur:good:

$ılgın_alev
13-01-09, 00:06
Rapstar:happy0064 allahımım süüperrrr haberrrrrr =))

çook sevindim ben bu i$e =))

acayip özzlemi$timn öykü'yüü artık bi$iler yapsın diodum =)

fraqmanı qördüqüm an uçtumm :img-hyste

umarım qüsel bi proqram olur (: ..benim için öykünün olması yeterli :D

öykü'yse eqer islemeye deqerrr :img-in_lo:img-hyste

a-y-s-e
13-01-09, 14:07

Umarım gerçek sanatçıların çıkacağı,mantıklı tartışmaların yapılacağı,anlamsız polemiklerden uzak bi program olur:good:

Bende böyle umuyorum Bilalcim

Rapciler daha böyle cool olduklari icin umarim böyle polemiklere girmezler
keske jüride Ayben de olsaydi neyse bakalim nasil birsey olucak
BUrada ebru akel ve öykü serter böyle programlarin kadrolu iscileri gibiler ya:img-hyste:img-hyste
Ama öykü serteri severim

david67
13-01-09, 19:24
arkadaşlar ben bu yarışmaya katılamk istiyorum fakat kafama takılan soru şu formu dolduruğumda gönderildi veya gönderilemedi demiyor formu gönder dedikten sonra aynı sayfa tekrar bana geri geliyor konuya gelincede katılım şartlarına ait bir kural veya yaş sınırı bulunmuyor ve başvurusu kabul edilen veya edilmeyenlere başvurunuz kabul edildi veya edilmediniz gibilerinden mail atılacak mı? bir bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim

amator_yazar
13-01-09, 22:26

İnşallah böyle olursa güzel olur yeni yüzler bvizde yeteri kadar(!) olmadğı için:icon_whis

hozcan
14-01-09, 19:22
Bence bu program tutar..
Türkiyede bir çok genç rapçi böyle bir program bekliyorlardı zaten..
Onlar adına sevindirici, güzel olursa herkes izleyebilir..
Nede olsa ceza var.. :)

Freddy
14-01-09, 20:35
sibel tüzün mü aman tanrım bu muhteşem bir haber Kesinlikle izleyeceğim

Rap'i hiç sevmem ama sibel için izlicem bu yarışmayı

Ebru da öykü de çok sevdiğim isimler Öykü sunarsa müthiş olur Onun enerjisine hayranım

ÖZEL HAT
16-01-09, 16:33
RapStar başvuruları devam ediyor.
RAPSTAR ÇOK YAKINDA STAR TV'de

yaya39
17-01-09, 12:26
23 Ocakta Başlıyomuş.
Tanıtımı vardı.
Öykü Serter sunuyo. Çok enerjikti.

Rock Star
18-01-09, 11:32
Ewt Rap Star 23 Ocak Cuma Günü başlıyor..:happy0064
Öykü'mü çok özlemiştim..:love05:

6123m
18-01-09, 16:03
juride sago kolo :D caze ayben olsaa
allah kop yanı :D

fatmaaa-
18-01-09, 21:17
Sibel Tüzün ne alaka anlayamadım neyse haftaya başlıyor ya anlarız
İzleyecegim sanırım Ceza var ve onun destekledigi bi roje güzel olacaktır

SeNoyHss.
18-01-09, 21:27
Bence Biraz Özenti bir proqrama benziyor ÖyKü serter çok komik Rap cı gibi Kendini gösteriyo ama sadece kıvırıyo kesin çok komik şeyLer oLcaK Bence RaP amatörLerin söyLEyebiLEceği bişey değiL Rap TEcrübesiz eğitimsiz amatörLer tarafından oLursa Kötü şeyLer çıakr ortaya bence..

hozcan
18-01-09, 22:08
Sibel tüzünün rapstarda ismini görünce herkes şaşırmış..
Normal, bu şaşkınlıkları programda son bulacağını düşünüyorum..
Ceza ve sibel iyi det yaparlar.. Çünkü sibel herkes ile düet yapabilir arkadaşlar..
Programı öykü değilde başka biri sunsaydı yakışmaya bilirdi..
Öykü serterin kendine has bir sunumu var ve akademi gibi bunuda başarılı bir şekilde sunacaktır..
Yemek yarışmalarının arasından sıyrılıp inş. iyi reyting alır.. :) :happy0064

Freddy
20-01-09, 16:31
Sibel tüzünün rapstarda ismini görünce herkes şaşırmış..
Normal, bu şaşkınlıkları programda son bulacağını düşünüyorum..
Ceza ve sibel iyi det yaparlar.. Çünkü sibel herkes ile düet yapabilir arkadaşlar..
Programı öykü değilde başka biri sunsaydı yakışmaya bilirdi..
Öykü serterin kendine has bir sunumu var ve akademi gibi bunuda başarılı bir şekilde sunacaktır..
Yemek yarışmalarının arasından sıyrılıp inş. iyi reyting alır.. :) :happy0064

katılıyorum arkadaşım sibelin pek çok müzik tarzına giden muhteşem bir sesi var :)

demek öykü'nün suncağı kesinleşti bu program çok iddialı olacak :)

hozcan
20-01-09, 19:01
katılıyorum arkadaşım sibelin pek çok müzik tarzına giden muhteşem bir sesi var :)

demek öykü'nün suncağı kesinleşti bu program çok iddialı olacak :)

Evet öykünü sunacağı kesin.Zaten gençler böyle bir yarışma bekliyorlardı, bekledikleri oldu sonunda.. :)

mc_merve
20-01-09, 23:21
Bence Biraz Özenti bir proqrama benziyor ÖyKü serter çok komik Rap cı gibi Kendini gösteriyo ama sadece kıvırıyo kesin çok komik şeyLer oLcaK Bence RaP amatörLerin söyLEyebiLEceği bişey değiL Rap TEcrübesiz eğitimsiz amatörLer tarafından oLursa Kötü şeyLer çıakr ortaya bence..

OZENTI bir program derken ben daha once rap muzik temali bir program veya yarisma gormedim neyin ozentisi tam olarak anlayamadim acikcasi
Oykununde sundugu bir kac yarismayi izledim kendine has guzel bir sunumu var kendini izlettiriyo komik oldugunu dusunmuyorum : )
ayrica son soyledigine gelirsek 5-6 senedir rap muzik dinlerim genelde underground rap yani senin tabirinle amator rap dinlemeyi daha cok seviyorum dinlemenide tavsiye ederim : ) evet belki herkes cok guzel seyler cikarmiyo ortaya ama amator kaseti olmayan bircok kisi albumu olanlardan daha guzel muzik yapiyolar bunu belirtmek istedim tabi ceza ve sagopadan bahsetmiyorum onlarin durumu ayri : )

program cuma gunu sanirim ilk yarismayi merak ediyorum nasil bir uygulama yapilcak soylenilen muzikler kendi yazdiklarimi olucak yoksa daha once soylenmis sozlerimi olucak en cok merak ettigimde bu
tabi her hafta gelicek konuk jurilerde onemli : )
umarim guzel bir yarisma olucak

Rock Star
22-01-09, 11:03

Öncelikle ben bi Öykü Serter fanı olarak Öykü’me ve Öykü'mün sunuculuğuna asla laf ettirtmem.
Türkiye’nin şimdiye kadar gördüğü en iyi ve en başarılı sunucu..rapçi gibi olmaya çalışmış falan demişsin.Ne yapsaydı yani Rockçı gibi mi giyinip çıksaydı.Programın formatı neyse o da ona göre hareket etmek zorunda.Profesyonellik böyle bişey işte..neyi nerde yapacağını bilmektir.Tabi anlayana.
Gerçi Öykü’m ne yapsa ne giyse yakışır..Rapçide olsa Rockçı da olsa yakışır ona.
Ayrıca Öykü tam bi Rocksever Akademi Türkiye yarışmasında da Barış’ım Rock Müzik yaptığı için onu desteklemişti.
Ayrıca özel yaşantısını da tam olarak bilenler ne demek istediğimi daha iyi anlar.

Hem programı daha izlemeden nasıl böyle kötü yorumlar yapılıyo onu da anlamış değilim..Dur bi izle bakalım..işte böyle hemen ön yargı devrede bazı kişilerde.

Ayrıca mc_merve arkadaşımızın söylediklerine katılıyorum..

ÖZEL HAT
23-01-09, 19:59
İşte uzun zamandan beri beklediğiniz RAP STAR Bu Gece Başlıyor.
RAP STAR
CUMA 20:15 'TE STAR TV'de

özgür_cemre
23-01-09, 20:37
bu tür programları sunabilecek daha iyi bir sunucu yok bence.öykünün sunuşu uslübu bu tarz yarışmalara cuk oturuyor.her tarz programa göre bi sunuş.yadırgamamak lazım...bu pogramı ondn baska kimse sunamazdı

sorenza
23-01-09, 21:59
eski bir arkadaşım yarışmacı olcak bakıcam bakalım rap piyasaya düşcekmi yoksa undergrand lığını korucak mı?

zehros
24-01-09, 01:21
ne kadar da cok ki$i yaziyo :D
bu arada ben cok sevindim böyle bi yari$manin cikmasina, degi$iklik de lazim bence artik bu bütün programlarda, devamli popstar alaturka falan filan bayiyo bi süre sonra ve bu arada o yari$macilarin arasinda olan cagla, myspace de olan Rapizm Cagla mi acaba??

AS! RUH
24-01-09, 02:29
ceza ve öykü'yü severim buyüzden izledim ve acikcasi begendim cuma aksamlari izledigim birsey yoktu iyi oldu. favorim su yada bu demek icin henüz erken biliyorum fakat begendigim isimler: Ugur, Erhan, Özgüc

mc_merve
24-01-09, 02:35
keyifli bir programdi (yarismaydi) : ) tahmin ettigim gibi yarismacilar kendi yazdigi sozleri soyluyolar ki en dogrusuda bu zaten yalniz her hafta bir ezber sorunu olak gibi yani 1 haftada hep soz yazip hem onu ezberleyip hemde bunu anli yayinda soylemek cidden kabilyet gerektiren islerden umarim basarili olurlar bu konuda
tabi programin en guzel yanlarindan biride ezayi bol bol canli canli dinlemek :D KENdisini pek goremiyoruz bu yarisma iyi oldu tabi fuat ve funky c icinde oyle
sibel tuzunde gayet iyi uyum sagladi
oyku zaten her formata uyan bir sunucu rapstar yarismanida cok iyi sundugunu dusunuyorum..
ilk basta yarismacilarla cikan sanatcilari biraz gereksiz bulsamda sonradan gerekli olduklarini dusundum iyi uyum saglandi
ferhat gocerde konuk juri olarak bol bol verdi puanlarini sanirim haftayada killa hakan geliyo hadi hayirlisi : )

yarismacilarla ilgili dusuncelerimi birazdan yazicam :D

mc_merve
24-01-09, 03:44
TEK tek begendiklerime gecmeden once ilk soylicegim cidden yarismalarin hepsi ozenle secilmis ilk basta biraz korkmustum bu isi bilmeyen ilgilenmeyen sadece tv ye cikma amacli kisiler olurmu diye ama korkumun yersiz oldugunu anladim hepsi zaten konustuklarindan anladigim kadariyla eskiden beri rap muzik dinleyen ve soyleyen kisiler
tek sorun ezber oldugunu dusunuyorum bu problemde biterse her cuma zevkli bir yarisma izlicegimizi dusunuyorum tek tek yorum yapmak gerekirse

Halil iyiydi gerci biraz fazla ozguveni vardi kendine ama :D Basariliydi
Adem birinci olan yarismaci ilk dinledigimde begenmedim sanki istemiyomus zorla soylettiriyolarmis gibime geldi ama :D konusmalari hosuma gitti mantikliydi ki birinciydide zaten umarim haftaya daha basarili olur

Erhan i sevdim favorilerimden hatta ama sesi cidden ezaya acayip derecede benziyo hatta gozunu kapatip dinledigimde ceza soyluyo biraz zannetim :D hatta konusurken bile ceza gibi hizliydi umarim ceza gibide basarili olur :D Ayrica erhana vokal yapan meltem ide cok begendim sesi cidden superdi iyi uyum sagladilar bence

Eral ve cagla (rapizim cagla)yi oncedende takip ediyodum yarismadada gordugume sasirdim hatta ama performanslari iyi degildi normalde daha basarililar ilk bolum olmasi nedeniyle sanirim umarim haftaya daha basarili olurlar : )

Barisin sahne performansi guzeldi rahatti sahnede : )

Ozguc du sanirim adi baya degisik bir yarismaci performansi ok basariliydi ama :D her an birini dovcekmis gibime geldi ama sozler guzeldi

aklima gelenleri yazdim ama genel olarak basarililardi tek sorun ezberdi
yalniz bu hafta birinciyi ogrendik ama ikinciyi ve ucunyude merak ettim yani : ) HAFTAYA ESAS eleme olur sanirim.

zehros
24-01-09, 06:01
ben erhan'i begendim ya ilk söyledigi kelimede bile dedim anaaaaa bu ayni cezanin sesi gibi diye

in$allah bi haftada ramiz (bayraktar) gelir konuk jüri olarak =)))

Rock Star
24-01-09, 11:41
Öncelikle ilk haftanın birincisi olan Adem’i tebrik ediyorum…Hak edip etmemesi konusuna gelince sonuçta halk seçmiş bişey diyemem ama daha iyileri vardı elbet..Ama eminim ki ileriki haftalarda sonuçlarda değişiklikler olacaktır.Sonuçta halk daha iyice tanıyamadı yarışmacıları.

Programa gelince; programın adı Rap Star ama Rap&Pop karışmış.Şahsen ben çok fazla beğenemedim programı..İzlemeye değer tek kişi Öykü’ydü.Diksiyonu,güzelliği ve muhteşem sunuculuğuyla yine büyüledi beni..Ceza ve Fuat’ı da severim yine..Ama Ceza çok sessiz kaldı..çok fazla yorum yapmadı..

Bir de herşeyi anladım da o Sibel Tüzün ne alaka o jüride.Pop müzikte bile bi başarı elde edememiş bi insanın Rap’le ne işi olabilir ki..??Kıyafet desen kelimenin tam anlamıyla rezaletti..İnsan biraz olsun Rap’e uygun bişeyler giyer.Konuşmayı bile beceremedi..çünkü Rap bilgisi yok..Yorumları desen yorum bile değildi..Konuşmuş olmak için bir şeyler dedi o kadar…Ceza,Fuat ve diğer jüridekilerin 8 puan verdiği bi yarışmacıya o 5 puan veriyo..bişey anlamadığı da burdan belli..

Bu anlamda Öykü’yü tebrik ediyorum.Rap’le bi ilgisi olmamasına rağmen sunumu ve konuşmalarıyla tam bi Rapçi havası yaratabildi..Ben dediğim gibi çok beğenmedim yarışmayı..Yani aman aman bi program olmamış..Bi kere jürideki bi kaç isim yüzünden zaten bi sıkıntı oluşuyo..Sibel Tüzün yerine ne bileyim bi Ayben yada Sultana olabilirdi..ki onlar Rap müzikte kendini kanıtlamış isimler..Bari konuk jüride olsaydı biri..Ferhat Göçer bence ilk hafta için yanlış seçim olmuş..
Ayrıca bayan yarışmacı sayısı çok azdı..2 kişiydi..daha fazla olmasını beklerdim..
Sırf Öykü’m için izledim.Çok sıkıcı geldi bana yarışma..

Bir de yarışmacıların o koçları nedir öyle..daha önce hiç duymadığım,görmediğim kişileri koç yapmışlar..ses desen çoğunda ses yok..başka sanatçı mı kalmamış Allah aşkına Türkiye’de..daha başarılı bir sürü sanatçılarımız vardı..Şahsen ben bu programın tutacağını pek sanmıyorum..
Keşke Rap Star yerine Rock Star olsaydı..Öykü’ye de Rock daha çok yakışırdı doğrusu..

Ama gün geçtikçe inşallah daha başarılı bir program olur.İlk yarışma günü heyecanı da olabilir..Allah tüm yarışmacılara kolaylık versin..ne diyeyim işleri gerçekten çok zor..Söz yaz,ezberle.. bir de rap sözleri çok uzun oluyo..Cidden zor yani..

Ama tekrar ediyorum Rock temalı bi yarışma olsa eminim daha çok tutulurdu ve daha başarılı olurdu.Jüride Emre Aydın,Şebo’m (Şebnem Ferah),Aslı gibi başarılı Rock sanatçılarda olsa tam seyirlik olurdu doğrusu.

Rap temalı olmasının nedenini de bu 50 Cent’in Türkiye’ye gelmesine ve Rap akımının canlanmasına bağlıyorum.Baktılar ki Rap dinleyen çok,yapalım böyle bi yarışma dediler..Ama ben o gün Acun’un programındaki seyircilerde gördüğüm ve izlediğim rapseverlerin coşkusunu bu programdaki seyircilerde göremedim..
Ayrıca 50 Cent gelmeseydi eminim böyle bi yarışma yapmak akıllarına bile gelmezdi.

Beni tek mutlu eden şey Star Tv’nin biraz olun kendini yenileme gayreti..O Popstar Alaturkalardan 1000 kat daha güzel olduğu kesin Rap Star’ın..Sonunda Star Tv Alaturkalıktan,o iğrenç programdan sıyrılabildi..Beni mutlu eden şeyde buydu..Artık Star Tv’yi hiç izlemiyodum..Ama Rap Star, Star Tv için gerçek bi yenilik oldu..

real_karne
24-01-09, 12:27
Özgüçü dinleyince rap müziğin anlamını tavrını özünü gördüm kelimelerle dans eden özgüç gerçekten çok büyük bir iş başardı dün akşam ki performansıyla artık undergroundtaki mağaradan çıkma vakti sonuna kadar destekçinim İkaz rapin özgüçe Özgüçünde türkçe rape ihtiyacı var tarzı ne ceza ne sagıopa ne bi başkasına benzior kendi tarzını yaratmış artık önümü açın diye bağrıyor artık önün açıldı destekler sana özgüç Allah yolunu Açık etsin ...

nege2
24-01-09, 12:28
"RAPIZM ÇAĞLA" için izliyorum sadece yarışmayı.
çağla underground bulunan bayanlarından en beğendiklerim arasında
albümleri var bende normalde yarışamadan çoook daha iyi !
ama güveniyorum ben çağlaya :good:

AybeN..# Fan ~
24-01-09, 12:35
Ben programı çok beğendim..(: Haftayada Killa Hakan konuk jüri olacak galiba..(:
Bu arada Özgüç favorim.:icon_shad Muhteşem yazıyor. :)
Bide imzalarını bekleriz yetenekli arkadaşlardan en kısa zamanda..:img-blush

ÖZEL HAT
24-01-09, 15:15
İlk programın reytingleri
23 ocak cuma ilk 100 (ab)

23 rap star [net] star 3.1 6.9
37 rap star (fınal) [net] star 1.7 5.2
46 rap star (baslıyor) [net] star 1.5 3.7

23 ocak cuma ilk 100 (total)

28 rap star [net] star 3.1 7.1
47 rap star (baslıyor) [net] star 2.1 4.8
62 rap star (fınal) [net] star 1.7 5.5
kaynak:ucankus

ÖZEL HAT
24-01-09, 15:19
program hakkında kendi yorumlarım
öncelikle sahneyi fazla beğenmedim biraz daha güzel olabilirdi.
Ferhat Göçer'in dediği gibi şarkı sözleri yarışmacının önünde bir ekranda olması gerekirdi.
Ceza yarışmacılar hakkında bence fazla konuşmadı.
Fuat ise tekniği anlattı ebence bu olması gerekiyordu.

Bu arada star tv elemelerin görünütüsü verdi mi ? Ayrı bir program olarak.

flz92
24-01-09, 16:34
fazla dinlemediğim bir müzik türü olsa da dinleyenlere saygı duyuyorum.daha önce rap müzik hakkında çok yanlış düşüncelerim vardı boş boş konuşuyorlar diyordum.bazılarının rap ya da rock sevgisi gelip geçicidir. hani derler ya gençken şunu dinlerdim diye.ama gerçekten bu müziğe gönül vermiş olanlar bu türü gerçekten sevenler kendini belli ediyor.örneğin yarışmanın 1.si Adem.şarkısını söylemeye ilk başladığında ses tonu beni inanılmaz etkiledi.çok güzel bir sesi var.duruşu,tarzı süper.tam bir efendi gibi.sessiz,sakin birisine benziyor ve büyük olasılıkla başından geçen her neyse onu çok etkilemiş.ben böyle bir izlenim aldım ve 1.liği hakettiğini düşünüyorum.
gelelim diğer yarışmacılara.yarışma daha yeni olduğu için isimleri ezberleyemedim ama sanırım son yarışmacıdan bir öncekisiydi adı galiba Özgüçtü.şapkayla çıkan ve koçuyla çok iyi anlaşan,birbirlerine sürekli sarılıp destek olan...o yarışmacıyı da çok ama çok beğendim.kendi yazdığı satırları okudu.ve aklımda kalan sözler şunlar:öğretmenler okulda sevmeyi ezberletti ve bunun için çift dikişle geçtim.bence bunlar çok güzel sözler ve belliki okulla ilgili sorunları olmuş.zaten en sonunda ağladı.o da 1.liği haketti.
veee son yarışmacı... koçunun söylemesi gereken yerlerde kendisi araya girdi.sözleri unuttu ve doğaçlama yaptı kendi yazdığı satırları söyledi.disiplini bozsa da bu eksikliğini kapattı.sanırım adı Uğurdu.(isimleri hiç hatırlamıyorum kusura bakmayın)onu da çok sevdim gerçekten süperdi ve inanılmaz bir enerjisi vardı.çok sempatik birisiydi.sanırım oylamalarda ilk 3'e giren isimler bu yarışmacılar olmuştur.3'ü de gerçekten çok yetenekli,çok başarılı.benim favorilerim bu yarışmacılar...ama şikayetçi olduğum tek nokta bayanların çok az olmasıydı.

*misket*
24-01-09, 17:47
benim favorum Erhan.. her ne kadar cezaya benziyor deselerde görüceksin o bu yarismanin en basarili ismi olucak.. öncü cok parlak
ve ayrica nerdeyse hic kagida bakmadan gözlerini kapayip söyledi cok etkilendim dogrusu.. yolun acik olsun Erhan

Aynur
24-01-09, 18:57
benim favorum Erhan.. her ne kadar cezaya benziyor deselerde görüceksin o bu yarismanin en basarili ismi olucak.. öncü cok parlak
ve ayrica nerdeyse hic kagida bakmadan gözlerini kapayip söyledi cok etkilendim dogrusu.. yolun acik olsun Erhan

Bende izledim Rapstar'ı,harika bir yarışma.. :good:
Benim favorim de Erhan.. :img-blush
Bence şarkıyı harika söyledi,ve de dediğin gibi gözü kapalı söyledi.. :kahve
Ferhat Göçer'de yarışmayı takip ettiğim sürece favorim Erhan dedi,bu da onun iyi bir rapçi olduğunu gösteriyor.. :good:

SagoLeRa!
24-01-09, 19:22
ancak 1 yarışmacı izledim açıkcası pek beğenmedim yarışmacılar özgür değil bence murat kurşun,kürşat gibi şarkıcalar vardı ne alaka diye düşündüm önce sadece kendilerinin yarışmaları uygun olurdu önce normal müzik arkadan Rap giriyo ben pek beğenmedim...

Merviş
24-01-09, 20:07
bence süper bi programdı... cezanın jüri olmasına çok sefindim böylece bol bol cezanın raplarinden dinledik :):)
yarışmada favorim özgüç :)
hem rapinin sözleri hem anlatmak istedikleri , içindeki o duygusallık , sesinin rap için uygun olması vs vs çok beendim... özgüç delisi oldum diebilirim onu en kısa zamanda yine görmek istiyorum :img-in_lo
ayy cnm nasıl da ağladı kıyamam... ayrıca samsunlu :)

AS! RUH
24-01-09, 22:13
erhanıda izleyemedim bu arada onu kaçırdım videosunu bulursanız bana gönderir misiniz
YouTube'da var:
Rapstar Yarışması ERHAN - GİDİYORUM (Sezen Aksu) STAR TV
yazarsan cikar (:

benimde favorim Erhan burdaki bircok üyede erhani begenmis gerci ilk hafta dedigim gibi simdiden favorim su yada bu demek icin biraz erken olabilir fakat rapcilerimiz iyi özelikle ugur, özgüc ve Erhan, burakta fena degil !

-ratingler iyi gelmemis bence ama gün secimi berbat !

flz92
25-01-09, 19:35
arkadaşlar işte özgüç'ün yazdığı sözler:

Senin Dünyanda Hiç yoktu rolüm
Ben Figürandım Galiba
Hep Filmin En güzel Yerinde
Reklam Girdi Daima
Hayat Denen Şey varya işte
O hep Şifreli Kanalda
Dekoder Bende ama Maalesef
Senin Elinde Kumanda
Güzellik Denen O Soba Soner
Eğer Bir Gün Sen Odun Atmazsan
Ben Sana Sen ise Hep kendine
Bakardın O Aynalarda
Sen Gittikten Sonra
Gözlerim Kapandı Dumandan
Güldüğüme Bakma Rol Yapıyorum
Toplum içinde Yalandan
Sen Son Kalan Kibrit Kadar Değerliydin İçimde
Kıyamadım Seni Hiç yakmaya
Oysa Ateş benim Elimde
Ben Kendimle Savaştayım
Kalbim Dolu Cephane
Filistin Gibi Bu kalbim
Yenik Mağlup ve Bir Çare

Mutlu Bir Ailem olsun isterdim
Hep Beklerdim Umutla
Su Yazdığım Sözler varya
Bana Çocukluğumdan Hatıra
Hiç uyku Tutmazdı
Zıplardım yataktan korkuyla
Çok Özenirdik biz ailece
Üst Kattaki Komsuya
Herkes Soruyor beni sana
Ben diyorum o artik oldu
Devleti Soyup Kaçanlar bile
Yurda Geri Dondu
Sen Dönmedin hiç ben bekledim
ve bütün bunlar sondu
Cem Karaca Dinleme artik
O tamirci oldu
Kalbim uzak ülkelerde Kalmis
Bir Garip Mülteci
Ellerim İlkokulda öğrendi
Hırsla kavga etmeyi
Öğretmenler öğretmişti
Ezberleterek Sevmeyi
Ben o yüzden Öğrendim
Lisede Çift dikişli Geçmeyi

Fb_RaP
26-01-09, 11:46
Merhabalar ben hande;
Önceden yazmayı düşünüyordumda bir aksilik oldu ama olsun genede burdayım:)
Valla benim için süper bir program oldu benimde hayat felsefem olan rapı dahada gelişmiş olacağına sevindim gerçekten normalde çok bilinen bir tarz ama genelde bizim gibi küçüklükten gönül vermişlerde oluyor oda:img-wink:
Hep ekranlarda rock dile gelirdi...Şimdi artık bizde görebilcez Rap'ımızı....
Benim favorilerim Erhan&Adem...
Erhan süperdi yaa Tam oturtmuş sözleri falan gerçekten süperdi...
Adem'ide ben sesini çok fazla Ege Çubukçuya benzettim niye öyle geldi anlamıyorum ama:img-hyste:img-hyste
Uğur var bide ya nasıl desem çocuk kendini tutamıyor galiba 2.partta okuyum dedi sonlarında gene içinden gelen sözlere döndü koptum orda ama herkes rapı en güzel şekilde ses tonu kötü olsada iyi olsada tarzları farklı olsada olmasada genede yorumladılar güzel şekilde...
:happy0064GURUR DUYUYORUM RAPIMLA...:happy0064

alara691
27-01-09, 00:41
rape duyduğum aşkla birlikte böle bir program bekliyordum başlamış olması beni çok mutlu etti ben çok beğendim bütün yarışmacıılar güzeldi ama özgüç erhan barış bence çok güzeldi uğurun doğaçlaması süperdi yhaaa çok yetenekli bence.!!:img-wink::img-wink:

_maria_
27-01-09, 21:17
selam ben göknur,
bende gecen hafta erkek kardesimle beraber izledim rapstari.
bu programi izlememizin en büyük nedeni tabikide ceza ve rapdi :img-wink:
ama ben bütün jüri üyelerini tebrik ediyorum cünkü gercekden rape gönül vermis kaliteli kisiler secmisler :good:
benim favorilerim erhan ve özgüc...:good:

hozcan
27-01-09, 21:29
Geçen hafta programdaki sibelin kıyafetide neydi öyle, bırrrr.. :)
Onu izlerken üşüdüm resmen ya, onuda giymeseydin be sibel ablacım.. :img-hyste

alara691
28-01-09, 00:51
Geçen hafta programdaki sibelin kıyafetide neydi öyle, bırrrr.. :)
Onu izlerken üşüdüm resmen ya, onuda giymeseydin be sibel ablacım.. :img-hyste
aynen cnm katılıyorum yani evde ben üşüdüm görünce aslında sibel tüzün rapçi değilki neden jüri üyesi olarak onu gördüler anlamadım başka bir rapçiyide seçebilirlerdi.!!:img-wink:

Hirotaro
28-01-09, 03:00
İzlediğim en kötü içeriğe sahip olan bir program.Tekrarı ve benzerleri olmaması dileğiyle

mc_merve
28-01-09, 03:04
İzlediğim en kötü içeriğe sahip olan bir program.Tekrarı ve benzerleri olmaması dileğiyle

Icerikmi kotu yoksa icerigin islenis bicimi kotu tam olarak anlayamadim.

*senem*
28-01-09, 04:05
asıl juride sago olmalıydı ama buda onun farkı neyse! (yanlıs anlamayın cezayıda severim)
hos bi program bi erhanı begendim hepsine başarılar diliyorum..

ceza_cansu
28-01-09, 17:10
Daha Türkiye'nin hazır olmadığı tarz da bir yarışma.Eleştiriler fazlasıyla olucak.Bu müzikle ilgilenenler her ne kadar yıllar önce başlasa da dinlemeye diğer insanlar bu türü yeni tanıyor.Çok riskli bir yarışma.Ceza bu riski göze alarak kabul etti bunu.Her şekilde yapılıcaktı bu yarışma ama jüri de rapi gerçekten bilen ve anlatabilicek kişiler olmalıydı.Ceza'nın olması bu yarışmanın rapi ne kadar güzel anlatıcağını gösteriyor.Yarışmacılar hakkında şu an için bir düşüncem yok ama hepsine bol şans.Rapi gerçekten seven ve buna gönül veren insanlar oldukları fazlasıyla belli.Yarışma da Ceza'nın olması,rapin sadece bol pantolon giymek olmadığını,bu tarzın anlatmak istediklerinin herkese açıkça anlatılıcak olması bana yetiyor.

hozcan
28-01-09, 18:46
aynen cnm katılıyorum yani evde ben üşüdüm görünce aslında sibel tüzün rapçi değilki neden jüri üyesi olarak onu gördüler anlamadım başka bir rapçiyide seçebilirlerdi.!!:img-wink:

Rapçi olarak almadılarki zaten sibeli oraya..
Sibelin müzik bilgisi var, ona bakarsan ferhat göçerin geçen hafta orda işi neydi? :img-wink:
Yani sırf rapçi yok programda.. :kahve

alara691
28-01-09, 19:55
Rapçi olarak almadılarki zaten sibeli oraya..
Sibelin müzik bilgisi var, ona bakarsan ferhat göçerin geçen hafta orda işi neydi? :img-wink:
Yani sırf rapçi yok programda.. :kahve
anlıyorum cnm olabilir aman fuat ceza ve funky c yetio valla programı beğendim umarım bitmez bizde rape doyarızz.!!:img-wink:

Hirotaro
29-01-09, 03:30
Icerikmi kotu yoksa icerigin islenis bicimi kotu tam olarak anlayamadim.

Herşeyiyle tam bir rezalet Mervecim.Müzikten başka herşeye benziyor yaptıkları.Şaklabanlık,rezillik, vs.. dizboyu.yaz saçmasapan sözler,küfürler sonra bunu gelde dinle..

alara691
29-01-09, 21:09
Herşeyiyle tam bir rezalet Mervecim.Müzikten başka herşeye benziyor yaptıkları.Şaklabanlık,rezillik, vs.. dizboyu.yaz saçmasapan sözler,küfürler sonra bunu gelde dinle..
düşüncelerine saygı duyuyorum cnm ama rap sadece küfür ve dissten oluşmuyo bir çok derin anlamlar çıkarabilirsin rap sadece konuşmakta değil ztn bunu ceza açıklamıştı programda bu program zaten insanlara rap müziğin bunalrdan ibaret olmadığını anlatmak için yapılmış ve bunu başaracaklarına gönlümce inanıyorum rap benim herşeyim.!!!RAP 4EVER:img-wink:

6123m
29-01-09, 21:49
benım ıcın fark etmez Rap olsun ama sago o lmadan Rap yarısması olmaz..
saclamıslar...

ama genede guzl yanı ..
sonucta rap :=

mc_merve
30-01-09, 00:15

Rap muzige genel bakis acin bumu yoksa sadece yarismacilara karsi bir alinmis tavirmi tam anlayamadim ama eger rap muzik hakkinda boyle dusunuyosan tabiki saygi duyarim ama
dinledigimiz bircok muzik turlerinden daha yararli bir muzik turu oldugunu dusunuyorum tabi bu isi kotu yapanlarda var hatta baya kotu yapanlar var
ama bu isi cok iyi yapanda var ki kendisi zaten yarismada juri uyeligi yapiyor
ayrica sapmasapan sozler oldugunuda dusunmuyorum hatta sacma sapan sozler yazilmayan muzik turlerinden biri rap muziktir ki yarismadada ornegin ozgucun yazdigi sozler gercekten cok guzeldi
arti kufuru birtek rap muziginde duymuyoruz bunu belirtmek isterim ama tabi herkesin dusuncesi farklidir : ) ben sadece kendi dusuncelerimi belirtmek istedim

bu arada bazi arkadaslar sago neden yok yazmislar ceza ikisinin yanyana bir programda gormek biraz imkansiz gibi bende cok isterdim juride soyle ceza olsun sago olsun fuat olsun funky olsun ama olmuyor :D
Bide sagopa pek tv lere cikmayi sevmiyo underground yasamak daha iyi geliyo ona sanirim ; )

alara691
30-01-09, 00:33
benım ıcın fark etmez Rap olsun ama sago o lmadan Rap yarısması olmaz..
saclamıslar...

ama genede guzl yanı ..
sonucta rap :=
bende sagopanın olmasını isterdim ama malesef sago ve cezayı bir arada görmek biraz zor.!!:icon_whis:icon_sorr

msn guzeli
30-01-09, 18:15
bu zamana kadar yapılmış en güzel yarışma bence
bazıları küfürlü berbat bir müzik türü olarak düşünebilir
ama şarkıların sözleri iyice okuyup anlayınca çok mantıklı geliyor
diğer pop şarkıda olsun rockda olsun genel tema aşktır
ama rapta her türlü temayı kullanabilirsin
o tema altında da pek çok konuyu anlatabilirsin
ayrıca raqçi olmak için kuvvetli bir nefesinin olması gerekir=)

msn guzeli
30-01-09, 18:19
keşke ceza ile sagoyu aynı anda dinlemek isterdim
ama ne yazık ki böyle bir şey imkansız gibi
hem jurilerde niye ayben veya kolerada yok
ilk programda konuk olarak neden ferhat göçer geldi de ayben gelmedi=S
birde mantıksız ama ceza ile müslüm gürses diet yapıcak falan deniyordu
bu doğru bişey değil dimi?

SagoLeRa!
30-01-09, 18:35
Türkiyede Rapin R si bilinmezdi ne zaman adanalıda ceza çalını birden herkez sevdi.Sibel tüzün müzik bilebilir ama RAP bilmiyor oraya anlayan birini koymalılardı DJ bile olabilir ama ferhat göçer falan adam kendi de farkında orda ne işim var diyodur herhalde
Func c ceza fuat iyi güzel anlayan insanlar
keşke Sagopa da olsa ama olmadı
Hülya Avşar RAP yapıcakmış pehhh:img-hyste

msn guzeli
30-01-09, 18:55
Türkiyede Rapin R si bilinmezdi ne zaman adanalıda ceza çalını birden herkez sevdi.Sibel tüzün müzik bilebilir ama RAP bilmiyor oraya anlayan birini koymalılardı DJ bile olabilir ama ferhat göçer falan adam kendi de farkında orda ne işim var diyodur herhalde
Func c ceza fuat iyi güzel anlayan insanlar
keşke Sagopa da olsa ama olmadı
Hülya Avşar RAP yapıcakmış pehhh:img-hyste

gerçektende sunucu olarak başka birini bulsalardı
tüzün rapçilere benzemeye çalışıyor ama ne yazıkki beceremiyor
sunucu olarak oraya gerçek bi rapçi bulsalardı=)

flz92
30-01-09, 20:12
genellikle rock müzik dinleyenlerdenim.rockta aşk anlatılır ancak anlatılan bu aşk, sadece sevgili anlamında değildir.Allah aşkı,doğa sevgisi,insan sevgisi bunlar rockta işlenen temalardır.kimisi yaşadığı olumsuzluklarsan ötürü isyan eder.aynı şeyin rap içinde geçerli olduğunu düşünüyorum.sadece söyleyiş tarzı farklı.genellikle temalar bütün müzik türlerinde aynıdır sadece tarz farklıdır.bence yarışma gayet iyi.en azından bu müziğe ön yargıyla yaklaşanlar eminim bu yarışmadan sonra(özellikle Özgüç'ten sonra)fikirlerini değiştireceklerdir.örneğin;ben.

alara691
31-01-09, 00:03
genellikle rock müzik dinleyenlerdenim.rockta aşk anlatılır ancak anlatılan bu aşk, sadece sevgili anlamında değildir.Allah aşkı,doğa sevgisi,insan sevgisi bunlar rockta işlenen temalardır.kimisi yaşadığı olumsuzluklarsan ötürü isyan eder.aynı şeyin rap içinde geçerli olduğunu düşünüyorum.sadece söyleyiş tarzı farklı.genellikle temalar bütün müzik türlerinde aynıdır sadece tarz farklıdır.bence yarışma gayet iyi.en azından bu müziğe ön yargıyla yaklaşanlar eminim bu yarışmadan sonra(özellikle Özgüç'ten sonra)fikirlerini değiştireceklerdir.örneğin;ben.
cnm düşüncelerinin değişmesine sevindim bu programla bunu aşılamaya çalıştıkalrını düşünüyorum ve bu beni gerçekten sevindiriyo umarım herkes için bu böle olur ve insanlar biraz daha olumlu bakmaya başlar rap müziğee.!!:img-wink::good:

sorenza
31-01-09, 00:25
yani yarışmanın konsepti berbat hiç beğenmedim fakat enemy one ve ikaz iyiler zira ikisinin tarzıda acayip benzetirdim geçmişten beri bakalım inş ikisinden biri birinci olur ama enemy one daha ağır basıyor. Ben rock da rap hatta metal dinleyen biriyim bence hepsi ayrı bir tad veriyor müzik çok önemli insan hayatında bu yüzden ben şucuyum bucuyum diye keskin hatlar çizmemeli arkadaşlar bence :)

alara691
31-01-09, 01:01
my number one 'özgüç' süperdi özgüç yaa sözleriyle duduruşuyla çok etkiledi beni:img-in_lo gerçekten çok etkili sözler yazıyo çok başarılı.!!:good:sonunda yüzünüde görebildik gerçekten çok şeker yhaa:img-in_lo
burakta süperdi bence çok başarılı erhan çok hızlı söledi biraz daha yavaş söleseydi daha ii olurdu bence.!!:img-wink::img-yes:

sedos_674
31-01-09, 02:58
o yarışmanın 1.si belli ÖZGÜÇ

muhtesem sözler, muhtesem ses

parlakz güneş
31-01-09, 10:52
Özgüç muhteşem...
Sözleri söyleyişi...
Alması gereken kişi o...
Ayrıca yaşadıklarıyla da o almalı bence

hozcan
31-01-09, 12:00
Yarışma bence geçen haftaki yanlışlarını tekrarladı..
Baız yerinde kopma noktasına geldi adeta, sıkıldım izlerken bazı yerlerini..
Yarışmada özgüç süper, umarım kazanır..

trown93
31-01-09, 13:49
dün gece ilk kez izleidm programı ve ilk geceden gözüme batan birisi oldu. tabikide ''özgüç''
inş. 1. olur. yazdığı söz de mükemmel di. :happy0064:happy0064
yani bnm 1 numaram ÖZGÜÇ! :good:

3 musluk aynı anda 8 saatte bir kalbi dolduruyorsa iki insan bi kalbe kaç günde veda eder senin kitabında:happy0064

hozcan
31-01-09, 14:09
Başlığın adı değişsin özgüç başlığı olsun.. :D
Burda herkes özgüç ü seviyor, inş. böyle devam eder.. :happy0064

hozcan
31-01-09, 14:17
Ama muhtesem ses

hayran kaldım:)

Rapi sevmeyenler bile özgüçü seviyor..
Demekki ortada bir kalite var.. :happy0064

evet ya. ben aslında rapçi falan değilim. ama özgüç'e hayran kaldım adeta :happy0064

Bende aynı hatta dediklerinden bazen bişi anlamam, bakarım öle hareketlerine.. :)
Ama yarışmada özgüç süper ya, kıskananlar vardır kesin.. :happy0064

alara691
31-01-09, 14:40
Bende aynı hatta dediklerinden bazen bişi anlamam, bakarım öle hareketlerine.. :)
Ama yarışmada özgüç süper ya, kıskananlar vardır kesin.. :happy0064
bencede vardır cnm kıskanılacak akdar başarılı ve başarılarının devamını diliyorum.!!:good::img-wink:
burası çok sessiz yaa.!:icon_sorr

mc_merve
31-01-09, 16:12
ozguc simdiden gonullerin birincisi olmus bile :D bende begeniyorum tarzini dun olmasada ilk haftadaki sarki sozleri cidden cok anlamliydi
ama favorim ilk olarak erhandir sahnedeki hareketleri olsun soyleme tarzi olsun tam ra muzik yapiyo bunu soylememdeki neden bazi yarismacilarda altyapidanmidir
bilmiyorum ama tam olarak rap yapmiyolar arabeske kaciyo biraz
barisa baya dusuk puan verdiler ozelikle sibel tuzun baya dusuk verdi puaninda haklimi haksizmi bilmiyorum cunku performansini izleyemedim
unutmus sanirim sozleri bakicam bir ara ama 1 de verilmesiydi keske..

halilin son ikiye kalmasina sasirdim aslinda basarili bir yarismaci hatta bir ara ben iki kiz kalcak zannettim kalsaydi uzulurdum : ) kizlarda aslinda bu isi iyi yapiyo ornek ayben
haftaya eral elenirmis gibime geliyo ama gorucez artik

bu arada reytingler cok cok dusuk gelmis bu saaten sonra duzelcegini dusunmuyorum ama umarim yanilirim..

alara691
31-01-09, 16:23
İLK 100 PROGRAM / HEDEF KITLE : AB
30 OCAK 2009 CUMA

NO-PROGRAM ADI-KANAL-RATING (%)-SHARE (%)
29 RAP STAR [NET] STAR 2.60 5.70
İLK 100 PROGRAM / HEDEF KITLE : TOTAL
30 OCAK 2009 CUMA

41 RAP STAR [NET] STAR 2.50 5.60
off yaa çok üzüldümm gerçekten:icon_sorr raytingler çok düzük umarım düzelir yada gününü değişlerde ii olur cuma günü çok iyi yapımlar var.!!!!:icon_whis

hozcan
31-01-09, 16:36
İLK 100 PROGRAM / HEDEF KITLE : AB
30 OCAK 2009 CUMA

29 RAP STAR [NET] STAR 2.60 5.70
İLK 100 PROGRAM / HEDEF KITLE : TOTAL
30 OCAK 2009 CUMA

41 RAP STAR [NET] STAR 2.50 5.60
off yaa çok üzüldümm gerçekten:icon_sorr raytingler çok düzük umarım düzelir yada gününü değişlerde ii olur cuma günü çok iyi yapımlar var.!!!!:icon_whis

Star bu kadar düşük reytingli bir yapımı kolay kolay çevresinde barındırmaz..
Acele final yapar yarışmayı bitirir..
Yüksek sıralarda olacağını düşünüyordum programın..

sedos_674
31-01-09, 17:26
Rapi sevmeyenler bile özgüçü seviyor..
Demekki ortada bir kalite var.. :happy0064

evet ama abartmıorum ses süper :img-wink:

ama reytingler biraz düsük yani :icon_whis

morveotesi_jent
31-01-09, 18:24
ben erhan,özgüç,ve uğurun söylemesini çok beğeniyorum ilk üçüm bunlar benim ama bu hafta burakda gayet iyidi özgüçün nişanlısına acayip sinir oldum nasıl insan o ya izlesinde kimi kaybettiğini görsün

hyt_ben
31-01-09, 19:18
ben erhan,özgüç,ve uğurun söylemesini çok beğeniyorum ilk üçüm bunlar benim ama bu hafta burakda gayet iyidi özgüçün nişanlısına acayip sinir oldum nasıl insan o ya izlesinde kimi kaybettiğini görsün

haklısın canım ya aynen bende delirdim çocuk nasıl acı çekmiş öyle
aman özgüçün öyleleriyle işi olmasın zaten iyi olmuş gerçek yüzünü gördüğü
ama genede kıyamam yha özgüç yolun açık olsun bayılıyorum sana ya

sedos_674
31-01-09, 20:20
Cezayı seviyorum sarkıları muhtesem

ben düet bekliorum özgüçle 2 sinden:)

tek kıss rapçi
01-02-09, 22:44
mükemmel bir program olmuşş
ERHAN:aynı CEZA gibi sesi ve konuşması da aynıı o benim favorim :happy0064:happy0064:happy0064

FBuse
02-02-09, 00:51
Bu Hafta izleyemedim ama netten yarismacilari dinledim..
favorim Burak ve Erhan, bu ikili harika (:

Rock Star
02-02-09, 11:16
http://i356.photobucket.com/albums/oo6/cercop/son/7.png

http://i356.photobucket.com/albums/oo6/cercop/son/12.png

http://i356.photobucket.com/albums/oo6/cercop/son/4.png

http://i356.photobucket.com/albums/oo6/cercop/son/1copy.png

http://i356.photobucket.com/albums/oo6/cercop/son/3.png

http://i356.photobucket.com/albums/oo6/cercop/son/2.png

http://i356.photobucket.com/albums/oo6/cercop/son/5.png

http://i356.photobucket.com/albums/oo6/cercop/son/6.png

http://i356.photobucket.com/albums/oo6/cercop/son/10.png

http://i356.photobucket.com/albums/oo6/cercop/son/11.png

http://i356.photobucket.com/albums/oo6/cercop/son/8.png

http://i356.photobucket.com/albums/oo6/cercop/son/yk1.gif

...alıntıdır...

Rock Star
02-02-09, 11:18
http://i356.photobucket.com/albums/oo6/cercop/icon/4-8.png

+++

http://i356.photobucket.com/albums/oo6/cercop/icon/1-8.png

http://i356.photobucket.com/albums/oo6/cercop/icon/2-6.png

http://i356.photobucket.com/albums/oo6/cercop/icon/3-9.png

...alıntıdır...

Freddy
02-02-09, 13:56
Benim için müzik, sözleriyle duygulara hitap etmesi ve müziğiyle kulağımızın melodilere aşina olması demek oluyor Rap müzikte anlamlı sözler olabilir Ama müzikleri itibariyle rap, tekno, dance remixler vs müzik tarzları bana hitap etmiyor

Bir de herşeyi anladım da o Sibel Tüzün ne alaka o jüride.Pop müzikte bile bi başarı elde edememiş bi insanın Rap’le ne işi olabilir ki..??Kıyafet desen kelimenin tam anlamıyla rezaletti..İnsan biraz olsun Rap’e uygun bişeyler giyer.Konuşmayı bile beceremedi..çünkü Rap bilgisi yok..Yorumları desen yorum bile değildi..Konuşmuş olmak için bir şeyler dedi o kadar…Ceza,Fuat ve diğer jüridekilerin 8 puan verdiği bi yarışmacıya o 5 puan veriyo..bişey anlamadığı da burdan belli..

pop müzikte başarı sağlamak piyasa ve ticari kaygı içeren şarkılara imza atmaksa sibel hiç başarılı olmasın Sesiyle, tarzıyla, performansıyla, Yazdığı sözlerle ve müziklerle buram buram kalite kokan bir insan sibel tüzün :). Gerçek ve kaliteli pop müzik dinleyicileri sibeli çok sever Kalan kısıma müzikalitesinin çıtasını düşürdüğü sürece ben de hitap etmesini istemiyorum Ayrıca Rock'ı çok seviyorsun sanırım Sibel'in 98'de çıkardığı Hayat Buysa Ben Yokum Bu Yolda albümü, sibel'in imajı ve çektiği klipleri itibariyle de Türkiye'deki en iyi ve en sert 5 rock albümü arasındadır:) Bence rapstar jüriliğini de kusursuz devam ettiriyor Rica ediyorum sibel'in müzik başarısı hakkında olumsuz yorumlar yazmayın artık

Umarım hazal'ın sanatçı koçluğunu yaptığı yarışmacı uzun bir süre elenmez Çünkü Hazal'ı çok seviyorum :)

Yarışmayı bu hafta son 30 dk izleyebildim Hala yarışmacıları tam olarak idrak edebilmiş değilim O yüzden henüz favorim yok

http://img153.imageshack.us/img153/9759/lv33bmpna7.jpg
http://img153.imageshack.us/img153/5103/lv36bmpyq8.jpg
http://img153.imageshack.us/img153/7246/lv40bmpco2.jpg
http://img153.imageshack.us/img153/7610/lv41bmpjs5.jpg
http://img153.imageshack.us/img153/3549/lv43bmpjg0.jpg

parlakz güneş
02-02-09, 16:31
http://i458.photobucket.com/albums/qq301/ElifPKolo/poop.png

Hiç resim bulamadım anca bu oldu :S

alara691
03-02-09, 12:04
parlakz güneş ellerine sağlık cnm güzel olmuş bende arıyorum ama bulamıyorum yarışmayla ilgili resimlerr çeken olursa bizimle paylaşırsa çok sevinirim.!!!:img-wink:

HeRMioNeKaiBa
03-02-09, 13:06
bu imzada benden ....kendi fikrimle yaptım (yanlıs anlasılsın istemem )

Ceza...

http://img516.imageshack.us/img516/812/99162521da6.jpg

alara691
03-02-09, 13:35
HeRMioNeKaiBa ellerine sağlık cnm çok güzel çalışmaaa.!!yeniden sölüyorum arkadaşlar programdan resim çeken avrsa ve bizimle paylaşırsanız çok sevinirim resim bulamadım ben.!!!:icon_sorr:kahve

SagoLeRa!
03-02-09, 13:50
Özgüçü çok merak ettim onu izlememiştim sadece halili izledim izlediğim kişide son 2 ye kaldı.
Cezayı pek sevmem ama bana çok samimi ve sempatik geldi demekki ön yargılı olmamak gerekiyomuş...
yarışan kızlar bana pes etmiş gibi geldi sonuçlarda pek bi durgundular...dinlemek isterdim yani...

Cezanın sözler konusunda ailesiniz yada savaş dünya hakkında yazmanızı isterim dedi bencede full aşk olmaz gerçi RAP müzikte aşka o kadar yer verilmiyo...

Reytinglerde kötü gelmiş zaten...

Rock Star
03-02-09, 14:42
pop müzikte başarı sağlamak piyasa ve ticari kaygı içeren şarkılara imza atmaksa sibel hiç başarılı olmasın Sesiyle, tarzıyla, performansıyla, Yazdığı sözlerle ve müziklerle buram buram kalite kokan bir insan sibel tüzün :). Gerçek ve kaliteli pop müzik dinleyicileri sibeli çok sever Kalan kısıma müzikalitesinin çıtasını düşürdüğü sürece ben de hitap etmesini istemiyorum Ayrıca Rock'ı çok seviyorsun sanırım Sibel'in 98'de çıkardığı Hayat Buysa Ben Yokum Bu Yolda albümü, sibel'in imajı ve çektiği klipleri itibariyle de Türkiye'deki en iyi ve en sert 5 rock albümü arasındadır:) Bence rapstar jüriliğini de kusursuz devam ettiriyor Rica ediyorum sibel'in müzik başarısı hakkında olumsuz yorumlar yazmayın artık

Şahsen bana sorsan bi tane bile Sibel Tüzün şarkısı bilmiyorum..daha doğrusu hatırlamıyorum..başarılı olmak demek hatırlanmaktır,unutulmamaktır..Bi Emel Sayın,bi Barış Manço dediğimizde aklınıza yüzlerce şarkıları gelebiliyosa onlar başarılı demektir..Unutulmamalarını sağlayan da budur..Ayrıca Sibel Tüzün çok başarılı olsaydı Eurovision’da bi başarı sağlardı..

“Sibel'in 98'de çıkardığı Hayat Buysa Ben Yokum Bu Yolda albümü, Sibel’in imajı ve çektiği klipleri itibariyle de Türkiye'deki en iyi ve en sert 5 rock albümü arasındadır” demişsin..Şunu söyleyeyim imajla,kliple Rockçı olunmuyor..Herkes Rock Müziğe uygun klip çeker,herkes Rockçı imajına bürünür..Ama Rockçı olmazlar..Sonuç hep aynıdır..Kendini Rockçı sanan,ortada Rockçıyım diye dolaşan o kadar çok insan var ki..

İnsanın müzik yaptığı bi alan vardır.pop,Rock,rap hepsini yapmaya çalışmış Sibel…ki bence hiçbirinde başarılı olamamış..Başarılı olsa,dinlenilse,sevilse şu anda da Rock albümü yapardı..Merak etme çok şükür insanlar daha doğrusu gerçek Rockseverler kimin Rockçı kimin popçu olduğunu gayet iyi biliyor,ayırt edebiliyor..100 kişiye sor bi kişi çıkıpta Sibel Tüzün Rock yapıyor yada yaptı demez..Ayrıca kim demiş en iyi 5 Rock albümü arasında diye..iyi olsa ödülü olurdu bu konuda..Gerçek Rockçılar emeğinin ödülünü alıyor..Barış Akarsu,Barış Manço,Şebnem Ferah,Emre Aydın,Kıraç ve daha niceleri..bunların hepsinin Rock dalında ödülü var..Çünkü onlar sadece Rock yapıyor…Ve tüm emekleri Rock için..Bugün Rock yapayım,yarın pop sonra rap’e geçeyim demediler..O yüzden Rock denilince gerçek Rockçılar akla geliyor..Sibel Tüzün bunların arasında değil ne yazık ki..

Ayrıca ben Sibel Tüzün’ün müzik başarısı hakkında kötü yorum yapmıyorum..çünkü ortada bi müzik başarısı YOK..

alara691
04-02-09, 01:35
kübracım dediklerine katılıyorum cnm bu arada yeni bölümü bekliyorum ben acaba hangi konuyu işlicekler inş. raytingler düzelir ya.!:img-cray::img-yes:

Freddy
04-02-09, 02:39
Şahsen bana sorsan bi tane bile Sibel Tüzün şarkısı bilmiyorum..daha doğrusu hatırlamıyorum..başarılı olmak demek hatırlanmaktır,unutulmamaktır..Bi Emel Sayın,bi Barış Manço dediğimizde aklınıza yüzlerce şarkıları gelebiliyosa onlar başarılı demektir..Unutulmamalarını sağlayan da budur..Ayrıca Sibel Tüzün çok başarılı olsaydı Eurovision’da bi başarı sağlardı..

“Sibel'in 98'de çıkardığı Hayat Buysa Ben Yokum Bu Yolda albümü, Sibel’in imajı ve çektiği klipleri itibariyle de Türkiye'deki en iyi ve en sert 5 rock albümü arasındadır” demişsin..Şunu söyleyeyim imajla,kliple Rockçı olunmuyor..Herkes Rock Müziğe uygun klip çeker,herkes Rockçı imajına bürünür..Ama Rockçı olmazlar..Sonuç hep aynıdır..Kendini Rockçı sanan,ortada Rockçıyım diye dolaşan o kadar çok insan var ki..

İnsanın müzik yaptığı bi alan vardır.pop,Rock,rap hepsini yapmaya çalışmış Sibel…ki bence hiçbirinde başarılı olamamış..Başarılı olsa,dinlenilse,sevilse şu anda da Rock albümü yapardı..Merak etme çok şükür insanlar daha doğrusu gerçek Rockseverler kimin Rockçı kimin popçu olduğunu gayet iyi biliyor,ayırt edebiliyor..100 kişiye sor bi kişi çıkıpta Sibel Tüzün Rock yapıyor yada yaptı demez..Ayrıca kim demiş en iyi 5 Rock albümü arasında diye..iyi olsa ödülü olurdu bu konuda..Gerçek Rockçılar emeğinin ödülünü alıyor..Barış Akarsu,Barış Manço,Şebnem Ferah,Emre Aydın,Kıraç ve daha niceleri..bunların hepsinin Rock dalında ödülü var..Çünkü onlar sadece Rock yapıyor…Ve tüm emekleri Rock için..Bugün Rock yapayım,yarın pop sonra rap’e geçeyim demediler..O yüzden Rock denilince gerçek Rockçılar akla geliyor..Sibel Tüzün bunların arasında değil ne yazık ki..

Ayrıca ben Sibel Tüzün’ün müzik başarısı hakkında kötü yorum yapmıyorum..çünkü ortada bi müzik başarısı YOK..

olabildiğince kibar konuşmaya çalıştım sibel konusunda hassas olduğum için Ama zehir zemberek şeyler söylemişsin Ben sibelin bir rockçı olduğunu söylemedim Sen buna takılmışsın Sadece rock albümünde harika parçalar vardı demek istemiştim O albüm gerçekten de muhteşemdi Sibel sadece pop ve rock yaptı Rock albümü o zamanlar beklenen ilgiyi görmedi ama neyseki içindeki parçalar sonradan da olsa farkedildi Sibelin poptaki başarısını göz ardı etmen ve bir tane bile şarkısını da bilmemen 2000ler jenerasyonundan olmandan kaynaklanıyor olmalı Şunda pop müzik dinlediğini sanan arkadaşlarımın 15 yıl önceki parçaları dinlemelerini tavsiye ederim Sibel'in hitlerini sayayım sana

beni bağlamaz
şamata
kaçın kurrası
gözümün bebeği
anca beraber
değişim
hayat buysa ben yokum bu yolda
kırmızı
hakikaten

Başarılı olmanın kriterleri malesef artık türkiye'de hiç belli olmuyor Ortaya çıkan iş iyi de olsa kötü de olsa getirdiği sesi bazen sanatçısı hiç haketmiyor Eurovisiondaki başarısızlığını sibelin üzerine yıkmak çok büyük bir gaddarlık TRT bile şarkıyı seçtikten sonra bu parça tutmaz diyip sibeli yabancı ülkelerdeki promosyon döneminde yalnız bırakmıştı Yine de bütün samimiyetimle söylüyorum süper star çok sevdiğim sağlam bir parçaydı niye tutmadı anlamadım

Son olarak daha fazla tahrik etmemeni diliyorum beni Sibeli sevmediğin için onunla ilgili bir mücadele vermene gerek yok Ama senin gerçek rockçı dediğin isimler arasında ben sadece şebnem ferah ve barış manço'yu seviyorsam ve diğerlerini neden sevmediğimi tartışmaya kalksak sen de üzülüp savunmaya geçersin Sonuçta herkesinki zevk meselesi Bu sorunun kökten çözümünün 3 yıllık popçuların değil de 20 yıllık popçuların dinlenmesinde saklı olduğunu sanıyorum Biz onların farkındayız ama gençler de farkına varmalılar

yesim-jade
05-02-09, 13:10
Selamlar ! ..

Öncelıkle başlığa eklenenler için çok teşekkür ediyorum . Parlakz Güneş imzan çok güzel olmuş izninle kullanıorum , ellerine sağlık :happy0064

Tam bir Rapkolik olduğum için böyle bir yarışmanın ekrana gelmesi beni çok mutlu etti :img-in_lo Reytinglerimiz çok kötü inş. düzelecektir. Yarışma daha güzel olabilirdi eksikleri var diye düşünüyorum . Özellikle jüri konusunda Ceza , Fuat tamam ama mesela Sibel Tüzün çok gereksiz olduğunu düşünüyorum jüri koltuğunda Rap hakkında bilgisi olmayan bir insan .. Jüri daha güzel olabilirdi . Ceza , Fuat orda olması gereken kişilerdi ve zaten de oradalar. Onlara bir şey demiyorum . Sibel ama olmamış neyse yinde saygı duyuyorum . Keşke Ceza 'yla birçok Rapci arasında sorunlar olmasaydı o zaman gerçekten süper bir jüri takımı olurdu .. Ceza , Sagopa Kajmer , Kolera, Ayben ,Şanışer.. gibi :icon_whis

Ben çok büyük bir Sago ve Kolo hayranıyım onları jüri oalrak görememek beni çok üzdü doğrusu =(

Yarışmadaki favorim : Özgüc

* Her yönüyle harika; sesi , yazdığı sözler .. Hikayesini dinlerken çok kötü oldum :img-cray: Öyle tatlı bir çocuk bırakılr mı ? ''Rap karın doyurmaz'' .mış . Şimdi Özgüç birinci olsa albümü çıksa , çok satsa zengin olduğunda o eski nişanlısına çok güzel kapak olacaktır eminim ! ..

Özgüç dışındaki diğer yarışmacılarıda başarılı buluyorum . Hak eden kazansın :good:

alara691
05-02-09, 13:45
Selamlar ! ..

Öncelıkle başlığa eklenenler için çok teşekkür ediyorum . Parlakz Güneş imzan çok güzel olmuş izninle kullanıorum , ellerine sağlık :happy0064

Tam bir Rapkolik olduğum için böyle bir yarışmanın ekrana gelmesi beni çok mutlu etti :img-in_lo Reytinglerimiz çok kötü inş. düzelecektir. Yarışma daha güzel olabilirdi eksikleri var diye düşünüyorum . Özellikle jüri konusunda Ceza , Fuat tamam ama mesela Sibel Tüzün çok gereksiz olduğunu düşünüyorum jüri koltuğunda Rap hakkında bilgisi olmayan bir insan .. Jüri daha güzel olabilirdi . Ceza , Fuat orda olması gereken kişilerdi ve zaten de oradalar. Onlara bir şey demiyorum . Sibel ama olmamış neyse yinde saygı duyuyorum . Keşke Ceza 'yla birçok Rapci arasında sorunlar olmasaydı o zaman gerçekten süper bir jüri takımı olurdu .. Ceza , Sagopa Kajmer , Kolera, Ayben ,Şanışer.. gibi :icon_whis

Ben çok büyük bir Sago ve Kolo hayranıyım onları jüri oalrak görememek beni çok üzdü doğrusu =(

Yarışmadaki favorim : Özgüc

* Her yönüyle harika; sesi , yazdığı sözler .. Hikayesini dinlerken çok kötü oldum :img-cray: Öyle tatlı bir çocuk bırakılr mı ? ''Rap karın doyurmaz'' .mış . Şimdi Özgüç birinci olsa albümü çıksa , çok satsa zengin olduğunda o eski nişanlısına çok güzel kapak olacaktır eminim ! ..

Özgüç dışındaki diğer yarışmacılarıda başarılı buluyorum . Hak eden kazansın :good:
h.geldin cnm bnde dediklerine katılıyorum özgüç my number one inş. raytingler düzelirr yaaa bunu umut ediyorum yoksa yarışma biterse çok üzülcem heyecanla cuma gününü bekliyorumm.!!!:img-wink:
EDİT:yarışma 22:15e alınmış yaa off ztn raytingler düşük o saatten sonra kim izlicek yarışmayı ne yapmaya çalışıo bu star tv ya:img-cray:

yesim-jade
05-02-09, 14:48
h.geldin cnm bnde dediklerine katılıyorum özgüç my number one inş. raytingler düzelirr yaaa bunu umut ediyorum yoksa yarışma biterse çok üzülcem heyecanla cuma gününü bekliyorumm.!!!:img-wink:
EDİT:yarışma 22:15e alınmış yaa off ztn raytingler düşük o saatten sonra kim izlicek yarışmayı ne yapmaya çalışıo bu star tv ya:img-cray:

Hoş bulduk canım (=

:img-cray: Yok artık reytingler zaten kötü birde daha da geç saatte alınmış şimdi ne olacak ? Reytinglerde daha da batacaktır böyle olursa :img-cray: off ne yapmaya çalışıyorlar ? Ben programımı çok seviyorum yayından kaldırılmasını istemem :( Bir an önce eski saatine döner inş.

alara691
05-02-09, 14:51
Hoş bulduk canım (=

:img-cray: Yok artık reytingler zaten kötü birde daha da geç saatte alınmış şimdi ne olacak ? Reytinglerde daha da batacaktır böyle olursa :img-cray: off ne yapmaya çalışıyorlar ? Ben programımı çok seviyorum yayından kaldırılmasını istemem :( Bir an önce eski saatine döner inş.
inş.. cnm yaa ztn raytingler kötü dhada düşcek offf yaa çok üzüldüm inş.. dediğin gibi eski saatine geri döner.!!!:img-cray::img-cray:

hozcan
05-02-09, 16:02
Yarışmanın geç saate alınması kötü olmuş.Zaten fazla izlenmiyordu, o saatte umarım izlenir.. :icon_sorr

alara691
07-02-09, 01:00
özgüç yine süperdi ya tutamadım kendimi ağlattı yine beni my number one özgüç çok başarılı yaa süper umarım birinci olur yine.!!!!:img-in_lo:img-in_lo:love05:

x-dilan-x
07-02-09, 01:02
Super bi program " Rap Star" herkez cok basarili
Cezanin sarkilarida super....:img-wink:

yesim-jade
07-02-09, 01:37
Ay Özgüc yine süperdi :happy0064

İnş. bu akşamda birinci olucak:img-in_lo

Ceza'ya yapılan süpriz de güzeldi . Amma ünlü oldu bu cocukta :) Yaşına göre maşallahı var :icon_whis

Rapstar tam gaz devam ediyor :img-wink:

6123m
07-02-09, 02:43
selamlar (:
Bu hafta Yeni adam gibi izledim izlemeye devam ediyorum allahım süper bir yarısma cok eglenceli ...
ayrıca Öykü Serteri cok severım ama GICIK Aldım bu sefer saç makyaj kıyafet :S tavırlar İgrenc olmus ,:S . hıc sevmedım ...

yarısmacılarla ılgılı yorurumu yarın yapacagım (:
ama sımdılık tek bırınden bahsetmek ıstıyorum

ÖZGÜÇ:). Allahım Nasıl bir rep yapıstır ya (: cok begendım cok cok cok favorılerım arasında .
ayrıca kızlarda İş yok yarısmayı Erkek Kazanacak Bellı oldu
ya özguç ya da ADem ..

bi tane fuata diklenen vardı ... :D Sanki mallahalle kavgasına gelmiş (:
int takip ediyorlar (: cok sevındım buna (:

tek tek yarısmacılar hakkında yorurum yarın (:
aranıza Hosgeldım (: tabe kabul edeceksenız :D

özgüc imzası plss

alara691
07-02-09, 03:11
selamlar (:
Bu hafta Yeni adam gibi izledim izlemeye devam ediyorum allahım süper bir yarısma cok eglenceli ...
ayrıca Öykü Serteri cok severım ama GICIK Aldım bu sefer saç makyaj kıyafet :S tavırlar İgrenc olmus ,:S . hıc sevmedım ...

yarısmacılarla ılgılı yorurumu yarın yapacagım (:
ama sımdılık tek bırınden bahsetmek ıstıyorum

ÖZGÜÇ:). Allahım Nasıl bir rep yapıstır ya (: cok begendım cok cok cok favorılerım arasında .
ayrıca kızlarda İş yok yarısmayı Erkek Kazanacak Bellı oldu
ya özguç ya da ADem ..

bi tane fuata diklenen vardı ... :D Sanki mallahalle kavgasına gelmiş (:
int takip ediyorlar (: cok sevındım buna (:

tek tek yarısmacılar hakkında yorurum yarın (:
aranıza Hosgeldım (: tabe kabul edeceksenız :D

özgüc imzası plss
H.G cnm aramıza tabiqide kabul ediyoruzz:good:
çok süper yarışmaydı çok eğelenceliydi çok beğendinm herzmn diyorum ve yine diyeceğim MY NUMBER ONE 'ÖZGÜÇ':img-in_lo:love05: Süperdi gerçekten.!!
yarışmada ikinci favorim burak gerçekten çok güzel sölüyo nakaratları çok hoşuma gidiyo sesini kullanıyo çok hoş duruyo.!!:img-wink:
barışın bu haftaki performansını beğendim ama son ikiye kaldı üzüldüm gerçekten kadirde öle aslında hepsi süper ayıramıyorum yaa:good:
edit:cnm özgüç imzas yapcam ama foto bulamıyom özelliklede yarışmadan istiyorum çeken arkadaşlar olursa lütfen bizimle paylaşsınlar..!:img-wink:

mc_merve
07-02-09, 03:21
Programin ilk basinda oykununde soyledigi gibi bugun cidden yarismanin tam halini izledik yarismacilara vokallik yapan sanatcilarin sadece nakarat kismi soylemeleri yarismacilarin lirik hal ve tavirlarina daha cok onem verilmesi iyi olmus
ayrica yarismacilarin performanslarindan once konustuklarinin bazilarina katildigim halde ginede sert buldum ozellikle erhani cok sevdigim halde ilk favorim ama keske fuatla bu tur bir diyaloga girmeseydi umarim birdaha tekrarlanmaz cunku bence performansi cok iyi oldugu halde sirf bu tartisma ve gerginlik yuzunden hakettigi puani alamadigini dusunuyorum ..

Belirttigim gibi ilk favorim erhandir ama kendisinde anlayamadigim bir gerginlik var yarismanin basindan beri hic gulmeyi birak gulumsedigini gormedim biraz daha sicakklanli olsa eminim 1.cide olucaktir ama oynadigini kesinlikle dusunmuyorum tam asi bir rapci ruhu var : ) her halinden belli

bu arada birsey dikkatimi cekti :D ozguc hic uyumuyomu ne zaman gorsem kendisini rap yaparken olsun yarismanin sonudna puanlarin aciklanmasini beklerken olsun gozu hep kapali : ))
sanirim ozguc fuatin dedigi rapci uyumaz yemez lafini fazla ciddiye almis ..
saka bir yana ozguc favorilerimden liriklerini en begendigim yarismacilardan biri partneriylede cidden uyumlari cok iyi Naside gokturktu sanirim.

kadirin son ikiye kalmasina sasirdim cunku sahne performansi seyirciyle iliskisi en iyi yarismacilardan biri oda ayrica bence ikinci parti unutsada ilk parti cok profesyonelce soyledi flowlari ozelikle cok iyiydi.. ama elenmicegini dusunuyorum
ayrica bu kapisma olayini acayip begendim bugunku halille eralin yaptigi kapismada iyiydi
kadirin ve barisin kapismasinida baya merak ediyorum : )

FBuse
07-02-09, 03:37
Fuat'i kiniyorum yaptigi hareket cok saygisizcaydi sonucta Erhan'in sözlerini begenmese bile icinde baris manco gibi büyük ustalardan bahsediyordu.. jüri gibi davranmiyor ilk haftadan daha erhana takmisti ama halk en iyi cevabi vericektir bundan eminim.. bu hafta Halktan en cok oy alan Erhan'di zaten ama jüri puanlari kötü oldugu icin ortalamadan ikinci olabildi anca.. Herkes biliyo ve görüyor bence Erhan "Lil Ceza" resmen cok ama cok cok iyi bi rapci bu yarismanin kesinlikle Birincisi olmali! Erhani cok övdüm ama gercekten hak ettigine inaniyorum, simdi neten performansini tekrar izledim kesinlikle bu aksam en iyisidi..

gelelim Burak'a bayiliyorum bu cocugun performanslarina kesinlikle süper ötesi.. Ugur ise yine freestyle yapti beklendigi gibi ben bunda hic bi sorun görmüyorum fakat gercekci olmam gerekirse bu hafta tam olmadi, insallah haftaya önceki performanslari gibi mest eder bizi.. Haftanin Birincisi Özgüc hakkindada birseyler söylemek istiyorum.. tamam mükemmel sözler yaziyor ama sadece söz'e bakmak dogrumu? rap'in anlami sadece bu degil bana göre..

Erhan, Burak, Ugur, Özgüc hakkinda sirf yorum yaptim cünkü sadece bu dörtlüyü severek dinliyorum, diger yarismacilar pekte umrumda degil acikcasi (: yarismanin birincisi Erhan olmali cünkü en iyi rapci suanlik o bana göre fakat favorim burak umarim bi atak yapip daha cok göze carpar.. ugur acayip yetenekli freestyle konusunda buyüzden elinde daima bi koz olacaktir diger yarismacilara göre.. özgüc ise sözleri ile gönüllerde taht kuruyor ama dedigim gibi birsey eksik umarim onun farkina varir cünkü kesinlikle bu yarismanin kilit adamlarindan birisi kendisi (:

iyi yorumlar

FBuse
07-02-09, 04:21
net'ten bikac erhan/fuat hakkinda yorum:

-arkandayiz erhann
-............ fuattt,,,,,,,, kufur dilin bilmem neyimi$ .......YOK DAHA NELER destek olcagina kostek oluyo .......sonuna kadar DESTEK ERHANNNNN SUPERSINNN OGLUM SUPERRRRR
-fuat sen bu adam sende ii soluo die nie cekemion bu erhani adam sepet sepet yumurta yazmis ... bu sarkiyi baris manco solemiomuydu ondan almis cocuk bi ... bilmion sen

bu yorumlari görünce cok sevindim, allahtan türkce rap fuat'in elline kalmis birsey dgl cünkü destek degil köstek bencede!

GO ERHAN :happy0064 + Burak :love05:

SagoLeRa!
07-02-09, 12:28
Program çok güzeldi ilk defa bu kaadr fazla izledim özgüç 1 numaraydı zaten gönüllerin birincisi o
Fuat'ı ebnde kınıyorum resmen tehdit etti erhanı yok çok pis yazarım sana ee tabi yazar yarışma bitsin ilk yapacağı iş diss yapmak olucak bence çok sert çıkıştı ama diğer yarışmacılara komik ti samimi sevdim ama:icon_whis

Sansar gedi süper sesi var bütün RAP çiler geldi bi sago'm gelmedi of

parlakz güneş resimler çok güzel canım emeğine sağlık bende imza yapmayı düşnüyorum özgüç için

6123m
07-02-09, 12:49
özgücün sarkı sözleri (:
Yazdıgına Kurban Senın be (: kanka

Senin Dünyanda, yoktu rolüm hiç
Ben Figürandım Galiba
Hep Filmin En guzel Yerinde
Reklam Girdi Daima
Hayat Denen Sey varya iste
O hep Sifreli Kanalda
Decoder Bende ama Maalesef
Senin Elinde Kumanda
Guzellik Denen O Soba Soner
Eger Bir Gun Sen Odun Atmazsan
Bakardin Aynalardan
Sen Gittikten Sonra
Gozlerim Kapandi Dumandan
Guldugume Bakma Rol Yapiyorum
Toplum icinde Yalandan
Sen Son Kalan Kibrit Kadar Degerliydin Icimde
Kiyamadim Hic yakmaya seni
Oysa Ates benim Elimde
Ben Kendimle Savastayim
Kalbim Dolu Cephane
Filistin Gibi Bu kalbim
Yenik Malup ve Bir Care

----------------------------------------

Hep Beklerdim Umutla
Şu Yazdigim Sozler varya
Bana Cocuklugumdan Hatira
Hic uyku Tutmazdi
Ziplardim yataktan korkuyla
Cok Ozenirdik biz ailece
Ust Kattaki Komsuya
Herkes Seni Soruyor bana
Ben diyorum o artik oldu
Devleti Soyup Kacanlar bile
Yurda Geri Dondu
Sen Donmedin hic ben bekledim
ve butun bunlar sondu
Cem Karaca Dinleme artik
O tamirci oLdu
Kalbim uzak uLkelerde Kalmis
Bir Garip Multeci
Ellerim Ilkokulda oğrendi
Hirsla kavga etmeyi
Öğretmenler öğretmişti
Ezberleterek Sevmeyi
Ben o yuzden Ogrendim
Lisede Cift dikisli Gecmeyi

SagoLeRa!
07-02-09, 12:58
http://img99.imageshack.us/img99/6333/raaazj1.jpg
http://img87.imageshack.us/img87/1756/raaaaawu3.jpg
http://img99.imageshack.us/img99/761/rapstqw1.jpg

Byrun arkadşlar bunlarda benden kullanıma açıklar!!...

Süper sözler yazıyo...

alara691
07-02-09, 13:08
slm arkadaşalr bunlarda bnden umarım beğenirsiniz.!!:img-wink:
http://img27.imageshack.us/img27/6418/94475040cf1.jpg (http://imageshack.us)
+
http://img25.imageshack.us/img25/4702/23218267vu5.jpg (http://imageshack.us)
+
http://img294.imageshack.us/img294/597/32565437dt6.jpg (http://imageshack.us)
edit:kullanıma açıktır.!:img-wink:

ÖZEL HAT
07-02-09, 14:20
Reytingler çok kötü

ilk 100 program /hedef kıtle : Ab
06 şubat 2009 cuma

58 rap star [net] star 1.30 3.90
64 rap star (fınal) [net] star 1.20 7.00
72 rap star (eleme) [net] star 1.10 2.70

ilk 100 program / hedef kıtle : Total
06 şubat 2009 cuma

54 rap star [net] star 2.10 6.50
67 rap star (eleme) [net] star 1.60 3.70
70 rap star (fınal) [net] star 1.40 10.30

yarışma çok geç başladı o yüzden reytingler geçen haftalara göre kötü

alara691
07-02-09, 14:27
sevimli loin (:
Alara Canım çok teşekkürler imzalar için hemen kullanıyorum (:
tşkler cnm beğenmene sevindimm.!!:img-wink:
off yaa raytinglere bak yaa çok üzüldüm moralim bozuldu:img-cray: ee tabi geç saatte yayınlarlarsa olacağı bu ne yapmaya çalışıyo bu star tv ya:icon_twis umarım raytingler düzelir ve erken saate alırlar yarışmayı.!!:good:

mc_merve
07-02-09, 14:37
Reytinlerin sebebinin gul oldugunu dusunuyorum.Eger program cumartesi veya pazara alinda daha iyi olur..
bu arada resimler icin tskrler bir ara erhan resimleride eklerseniz sevirim : )

SagoLeRa!
07-02-09, 16:04
Saolun arkadaşlar yorumlar için...
Reytingler berbat ama hiç şaşırmadım 22:15 de başlarsa proram zaten ben bu programın sonunu göreceğimi sanmıyorum RTÜK var fuat varken RTÜK çok ceza verir kaldırırlar falan Nazi kampı gibi provalarda kafalarından tutuyo çocukların mikrofan falan zorla söyletiyo...

Erhan ben 1000 kişinin karşısında konser falan verdim dedi fuatın cevabını beğendim sadece öneli olan kişi sayısı değil onların ellerine yukarı kaldırabilmek iyi söyledi ama yok senin havanı indiririm çok saygısızsa bende fuat havalanmış biraz...

Aynur
07-02-09, 17:23
Buse'cim sözlerine noktası noktasına katılıyorum.. :good:
İlk hafta bazı arkadaşlar beğenmeyerek eleştirmişlerdi,bense savunmuştum.. :img-yes: Oysa yarışmanın şu an savunulacak yanı yok.. :img-wink: Yarışmanın formatı,amacı herşeyi süper ama,ben jüri üyelerinin tarafsızlığına kesinlikle inanmıyorum..Özellikle Fuat'ın..Bende şarkılarından insan gibi insan olduğunu sanırdım..:img-tomat
Peçeteyi atması yokmuydu,bayan sanatçıyı verdiği cevaptan ötürü tebrik ettim.. :good:
Erhan'a da baştan beri gıcıktı zaten.. :img-tomat
Öykü'de doğru dürüst yarışmacılara söz hakkı tanımıyor,iyice sinirlendim dün.. :img-hyste

Benim favorim Uğur.. :good:
Freestyle yapmasındanmıdır nedir bilmiyorum çok beğeniyorum Uğur'u.. :good:

Elif'cim resimler için çok teşekkürler,Uğur resimleri de istiyorum... :img-in_lo

SagoLeRa!
07-02-09, 17:33
http://img228.imageshack.us/img228/5894/asasasnp1.jpg+http://img228.imageshack.us/img228/7618/sasagk5.jpg
2 avi kullanıma açıkar

alara691
07-02-09, 18:02
slm arkadaşlar ben bi konuya değinmek istiyorum erhanla ilgli yaptığınız bütün yorumaraa katılıyorum:good:Fuata dün çok kızdım o hal ve harektler neydi ölee yaa erhan bi laf etti diye yapmadığı sölemediği hakaret kalmadı:icon_twis çok üzüldüm erhana o gerçekleri söledi fuatın böle yapması gerekmezdi sonuçta orda cezayada o lafları söledi ama ceza naptı gayet güzel bir şekilde eleştrip hakketiği puanı verdi işte cezanın farkıda bu ztn:img-wink: bence dün fuat erhana hakketmediği notu verdi.!!!:icon_sorr:img-wink:

irem95
07-02-09, 18:45
Yarışmanın en başından beri en iyi söz yazan ve söyleyen kişinin Erhan olduğunu savunuyorum. Dün akşam Fuatın yaptığı kesinlikle profesyonelliğe aykırıydı. Erhanı biraz ukala davranmış olabilir.(Hatta biraz değil neredeyse 16-17 senedir rap yapan kişiye karşı haddini zorlamıştır.) Fakat ulusal bi kanalda kenef falan demekde profesyonelliğe aykırı bi durumdur ayrıca belli başlı şeyler dışında yazılan bir besteyi sepet sepet yumurta diye nitelendirip yere atmak çok büyük bi saygıszılıktır .Sonuna kaadar Erhanı destekliyorum...

bayanbilmiş
07-02-09, 21:48
jüride sagom olsa izledim ama ceza var
ayrıca sibel tüzünün rap ile alaksaını henüz çözemedim zaten

AybeN..# Fan ~
07-02-09, 22:11

Roka'nın son yaptığı açıklamayı okursan çözersin canım..(:
O açıklama;

herkese saygı ve selamlar
hemen konuya gelmek istiyorum aslında bu açıklamaları yapması gereken kişi ben değilim ancak Ceza'nın bu son haftaki yoğunluğu hem zihinsel,hem bedensel yorğunluğu sebebi ile çok merak edilen bazı konuları açığa kavuşturmak görevini üstlendim.

tahmin edebileceğiniz gibi konu rapstar ve konuya derinlemesine girmeden önce yapacağım açıklamalarda en ufak bir yalan olmayacağına dair namusum,şerefim,dinim,kitabım,annem,babam ve tüm sevdiklerim üzerine gönül rahatlığı ile yemin edebilirim. böyle yemin ediyorum çünkü bana gerçekten inanmanız gerek yoksa gerçekten yazık olur.

en başından başlamam gerekir ise bu program için Ceza ya teklif gelmesi taaa 2 sene öncesine dayanıyor ancak teklife sıcak bakmadığı için ne format ne de başka birşey hakkında bilgimiz hiç olmadı.geçen ay programın artık başlayacağı kesinleştiğinde özellikle workshop taleplerini fazlası ile karşılayabileceği ve Türkçe rapin güzel bir şekilde temsil edilebileceği
düşünceleri ve tamamen sahiplenme duyguları ile yola koyulmaya karar verdik ve son anda anlaşmaya vardık çünkü anlaşmaya göre ceza ne isterse o olacaktı bu yüzden herşeyin istediğimiz gibi olabilir en azından Trap güzel temsil edilir diye düşünerek daha doğrusu bu şekilde ikna edilerek anlaşmaya vardık ve Ceza o hafta makina gibi birkaç tv programına çıkıp bazı hazırlıklar için Berlin'e gitmek zorunda kaldı ve cuma günü hava alanından direk olarak programa geldi ve hayatında ilk defa böyle birşey içerisinde bulundu.

sizler her nekadar şaşkınlık içerisinde izlediyseniz bilinki orada ceza daha büyük hayretler içerisindeydi,beni soracak olursanız büyük hayal kırıklığı yaşadığımı gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.
mesela yerli plaka berbat bir albüm diyen bir adam bana göre ya karalama niyetindedir ya da yerli plaka için hazır halde değildir, çok küçük bir ihtimalle de takıntılı bir tip olabilir diye düşünürüm ama bu programa berbat dendiği zaman, bu adamlar kıskanç diyip işin içinden çıkmak polyanacılık oynamak gibi birşey olur. eleştirilerin çoğu çok mantıklı ve malesef kötü tesadüfler ve bizlerin tv dünyasında profösyonel olmayışımız,iyi organize olamama ve çok kısıtlı zaman yüzünden gerçekten hiç hayal etmediğimiz bir ilk bölüm izledik ama Ceza,Fuat ve Funky-c malesef bu süprizi bizzat yerinde canlı izlediler

gönül isterdi ki en az 1 ay vaktimiz olsun, 13 haftanın en az 10 haftasını bizler çoktan yazıp çizmiş olsaydık..vs
sonuç olarak izlediğimiz program tamamen ceza nın sizlere anlatmak istediğini kanıtlamış oldu.sonuçta bu program yapılacaktı ve bizler üstlenmez,sahip çıkmazsak ortaya iyi birşey çıkmayacaktı diye düşünmüştük ve tamamen bu oldu.bugün 2. si yapılacak olan programa malesef henüz Ceza,Fuat ve Funky c eli henüz hiç değmemiştir.

çarşamba günü ilk defa bir toplantı yaptık yapımcılar ve yönetmenlerle bende oradaydım ve düşündüm keşke yanımda bir kamera olsaydı ve bütün muhabbeti çekip sizlere izletebilseydim böylelikle yeminler ederek başladığım bu uzun yazıyı yazmama hiç gerek kalmazdı.

öncelikle şunu söylemek istiyorum yapımcılar ve yönetmen..vs bu iş kötü niyetli insanların elinde değil,onlar da rapten etkilenmiş ve daha çok bilinmesi gerektiğini düşünen insanlar ama malumunuz aslında rap ile ilgili bilgisizliklerinin de bilincindeler .
mesela yapımcılardan biri rap i ilk defa Ceza Candan erçetin düetinde sevip beğendiği için programın böyle bir formatta olmasını hayal etmiş ve kanala da bu şekilde kabul ettirmiş. kanal kesinlikle sadece rap i kabul etmemiş ama türk müziğinin çoğunlukla aşk şarkılarından oluştığunu ve bir rapçi adayının her hafta aşk sözleri yazamayacağını, bu formatın bizi yansıtamayacağını daha yeni yeni anladılar yaptığımız toplantıda ve bir yandan Ceza ya ''sen ne istersen o olacak deniyor'' ama format konusunda bazı değişiklikleri yani düet kısımlarını iptal etme konusunda kanal yüzünden çaresizler. şimdilik düetler sadece nakarata düşürüldü ama zamanla herşey rayına oturdukça son haftalara doğru ya da umarım çok daha önce bu düet bölümlerine son verilecektir ama biz en azından bir düet bir de tek başına performans sergilemeleri konusunda şimdiden ikna ettik bile. bunların dışında sizlerin de ilginç fikirleri ve yoğun taleplerine göre istediğimiz kadar güzel süprizler ekleyebiliriz.
herşeyin çok daha güzel oması için birçok değişiklikler yapıldı (özellikle ses ve teknik konularda) ve yapılmaya devam edecek, her hafta biraz daha güzelleşecek diye düşünmekteyiz. ses sistemindeki hatalardan tutun dekora ve en önemlisi program akışı ve çocukların performanslarına kadar umarım çok hızlı gelişmeler olacak.
her hafta undergrounddan sağlam mc lerimizi tanıtabileceğimiz,underground, amatör ve overground mclerin farkını gösterebileceğimiz, break dance gösterileri,eğitici bölümler..vs birçok şey ekleyip güzelleştirebileceğimiz bir program olacak.

sonuç olarak bu işe sıfırdan bile başlamış olmuyoruz malesef eksilerden alıp çıkartmak durumundayız.aslında ceza dün toplantıya ''benim anlaşmamı feshedin'' cümleleri ile başlamış olsa bile sonuçta bunun da çaresiz girilmesi gereken bir savaş olduğunu yavaş yavaş o da sindirmek durumunda kaldı.
eğer seçilen arkadaşların bazıları yarışmadan çekilmeselerdi çok daha güzel performanslar izleyecektik en azından rap olan kısımlarda hepimiz daha fazla gururlanabilirdik, şimdi ceza,fuat ve funky de bu işi bıraksa, diğer genç arkadaşlar gibi kendi kariyerlerini ön planda tutsa ve kenara geçip sizler gibi sadece eleştirse topyekün ihanet etmiş olmayacakmıyız bu Türkçe rap denen olaya? sonuçta sizlere verilen bir şans yok yani sizler programı değiştiremezsiniz yani yetkiniz yok bu yüzden gönül rahatlığı ile eleştirebilirsiniz ama bu adamlara bu işi adam gibi yapma fırsatı verildi ve sırtlarını dönmeleri çok açık bir ihanet olurdu.bunu zaten izlediğiniz programda gördünüz,bu işe sahip çıkılması şart!

niyetimiz gerçekten çok iyi bu programı daha çok ünlü olabilmek niyetiyle de kabul etmedik asla ve asla aksine 2 senedir olumsuz düşünmemizin en büyük nedenlerinden biri her hafta tv de olmaktı,Ceza tv ye çıkmaktan çok hoşlanan bir adam değil, bunu çıktığı programlarda fazlası ile belli ediyor zaten durgunluğu ile. geçen aylarda makina açılış programı dahil birkaç programa yeni albüm yok çıkıp ne anlatacağım diye katılmadı, bomba plak çıkana kadar da gözükmedi biryerde.Ceza yı tv lerde birçok kez izleyip hala böyle bir adammış gibi görebilenlere hayret ediyorum gerçekten.

biraz karışık ilerliyorum aklıma geleni yazdım ama umarım anlamışsınızdır yani bu program ceza nın sizlere bahsettiği, hayalini kurduğumuz şeylerin %10 unu bile barındırmıyor,aksine sizlere bu işi biz yapmazsak sonuçlarının kötü olacağı anlattığı yazısındaki formatı izledik adeta ve inanın sizlere dokunan şeyler bizlere batıyor ama Türkiye de rapin durumu malum cuma gecesi birçok renkli programla mücadele edebilecek kadar popülerliği yok, yarışmacıların birkaçı hariç performansları sizler de izlediniz zaten,çok kısıtlı zamanları olması ve alakasız kişilerin yönlendirmelerine maruz kalmaları da cabası.tüm bu aksilik ve yanlışlıkların düzeltilmesi ve programın gerçek kalitesine ulaşabilmesi birkaç hafta alabilir çünkü anlattığım gibi biz bu işi gerçekten son anda üstlendik.

Sibel Tüzün hakkında da bir iki şey söyleyeceğim,öncelikle Sibel hanımın jüride olması tabiki rap hakkındaki engin bilgilere sahip olması değil ama şu da bir gerçektir ki rap müziği sadece rapçiler dinlemiyorlar. Ceza için bunu rahatlıkla söyleyebiliyoruz onu dinleyen çok farklı tarzlardan insanlar var belki rap in r sini bilmezler ama Ceza dinlemekten keyif alır veya Fuat veya X mc. Sibel Tüzün öyle medya maymunu olmuş bir sanatçı da değil,O nun yerine şu daha baba olurdu diyebilirsiniz elbette çok daha uygun birileri olabilir ama rapçi olmaması orada yapılan performansı eleştiremeyeceği manasına gelmez.mesela Sibel Tüzün ün bir yarışmacı için ''tüm sözlerini kelime kelime,tane tane anladım'' demesi Ceza,Fuat veya Funky nin böyle bir yorum yapmasından daha önemli veya Sibel Tüzün ''tek kelime anlamadım, hiç zevk alamadım yaptığın işten'' dediğinde bu tv başındaki yüzbinler ya da milyonların fikri olacaktır aynı zamanda yani inanın bu format için sayılacak hatalar ve yanlışlıklar arasında Rapçi olmayan bir jüri gayet mantıklı bile.

neyse dürüstçe ifade etmem gerekir ise ben bu akşam için de hayalini kurduğumuz programı izleyebileceğimizi sanmıyorum.dediğim gibi daha ilk toplantımızı çarşamba günü yapabildik ve bu çok kısıtlı zamanda henüz birşeyler yapabilme fırsatımız olmadı. sizler bu yarışma fikrini bizim gibi olmuz düşüncelerle karşıladınız ilk olarak ama sonrasında yapılan açıklamalar sonucu bu durumu lehimize çevirebileceğimize inandınız çünkü Ceza yazdığı yazıda gerçekten samimiydi ve bunu sizler de çok iyi hissedebildiniz ve gördüğüm kadarıyla genel olarak güzel düşüncelerinizle destek verdiniz bu yüzden beklentileriniz suya düştü ve hayal kırıklığı yaşadınız ama bu konuda hemfikir ve topyekün maduruz.yani genel olarak düşüncelerimiz aynı sayılır. hatta yarışmanın yapımcılarından biri dönüp '' siz sitelerde yazı yazmaktan başka birşey bilmeyen,albüm bile satın almayan çoluk çocuğun laflarına bakmayın'' dediğinde. o zaman bizler de sitelerde yazı yazmaktan başka birşey bilmeyen,albüm bile satın almayan çocuklarız olmalıyız ki, o çocuklar ile aynı şeyleri düşünüyoruz manasında şeyler söyledik.

tüm bunların dışında ben çoğunuzun bu konuda iyi niyetli ve desteklemek konusunda da hevesli olduğunuzu biliyorum,bunu Ceza nın yazısından sonra yaptığınız yorumlarda gördük bu yüzden sizlerden ricam efendiliğinizi bozmayınız.lütfen ama lütfen sizler kadar madur olduğumuza da tüm kalbinizle inanın,reyting bizim işimiz değil bize kalsa sadece rapçiler,rap e ilgi duyan veya merak edenler ve onların aileleri görse yeter sonuçta bilgi halk arasında yayılır ama kanallar reklamlara ve dolayısı ile reytinge bağımlılar desek yeridir ama biz elimizden geleni yapacağız söz vermeye bile gerek yok çünkü yapmak zorunda hissediyoruz zaten hepimiz.Bence tepkileriniz en başından beri çok olağan ilerliyor o yüzden programa bizlerin katkıları arttıkça umuyorum sizler de her geçen hafta daha fazla doyum bulacaksınız.
her hafta için ayrı ayrı yayın akışı hazırlanıyor, sizlerin fikirlerindende beslenebilmemiz mümkündür, bu yüzden yapıcı ve fikir verebilecek eleştirilerinizi daha fazla bekliyoruz, kötü olan şeyleri bizler de gördük zaten geç te olsa.
umarım beni anlamışsınızdır sizleden kayıtsız şartsız,gözünüzü kapatıp sadece destek vermenizi istemiyoruz sadece sabretmenizi rica ediyorum ben kendi adıma.
izlediğiniz programda Ceza,Fuat ve Fnky-c nin hiçbir katkısı yoktu,bu hafta da pek verimli geçti diyemeyeceğim ancak önümüzdeki haftalarda onların değerini, bu yarışmayı neden ele almaları gerektiğini umarım en çabuk şekilde anlayabiliriz.
Ceza bu işe evet dediğinden beri vermiş olduğunuz desteğe teşşekür eder sonrasında elimizde ve bilgimiz dahilinde olmayan sebeplerden dolayı yaşadığınız hayal kırıklığı için ise üzgün olduğumuzu belirtmek isterim. uzun lafın kısası gelin bir işi de birlikte yapalım, birlik olmayan yerde dirlik olmaz demişler. samimi olduğumuza, madur olduğumuza tüm kalbinizle inanın yalanım varsa kellem kopsun!

sabırla okuyabilen herkesten de
Allah razı olsun!

son olarak katılıp seçilemeyenler için ;
yarışmaya 15bin civarında katılım olmuş ancak bu katılımlardan çoğu forumlarını eksik veya ciddiyetsiz bir şekilde doldurduğundan veya aile izinleri olmadığı...vs gibi sebeplerden elenmiş ve jüri önüne 150 kişi getirilmiş yani ceza,fuat ve funky sadece 150 mc izledi bunlardan 2 tane bayan mc, adaylar arasında başka bayanlar olmadığı için temsilen olmaları gerektikleri düşüncesi ile belli bir amaca istinaden kayırılmış olabilir ancak geriye kalan 8 yarışmacıdan da bazıları sözleşmeyi kabul etmeyince(saygı duyuyoruz) onların yerine yedekler hatta yedeklerin yedekleri de geçmek durumunda kaldılar ve yarışmacılar da seçilmelerinden 4-5 gün sonra çok hızlı bir şekilde bambaşka bir ortama girmek durumunda kaldılar.seçmeler yapılırken tüm yarışmacıların istanbul'dan olmamasına da özen gösterildi, son 150 ye kalan adayların çoğu istanbul dan olduğu için birçok kişi iyi olmasına rağmen son 10 a kalmaya hak kazanamamış ta olabilir. seçmelerde elenen arkadaşların durumu boşyere gurur meselesi yapmalarına gerek yoktur.
keşke imkan olsaydı 10 yarışmacı da ayrı illerden olsaydı, karadeniz,trakya,ege veya güneydoğu dan gelen belki oraların şivesini kullanan yarışmacılar ..vs olabilirdi. kısacası seçmeler bir yarışma değildi.katılamayanların hepsi de çok kötüydü diye bir durum yok ve elemeleri Ceza tek başına yapmadı, 4 kişilik jürinin toplam oyları ile seçilen ve elenenler belirlendi yani Ceza tek başına bu kalsın,bu gitsin demedi o yüzden elenen arkadaşların direk olarak Ceza ya da başka bir jüri üyesine kafayı takmaları da gerekmez.her işte bir hayır vardır diye düşünmeleri yeterlidir bence. sahip olamadıklarımızın acısını başkalarından çıkarmaya çalışmak çok acizce geliyor bana.

yesim-jade
08-02-09, 01:35
Gizem’cim aramıza hoş geldin canım :D Eklediğin resim ve sözler için teşekkür ederim (:

Parlakz güneş canım eklediğin tüm resimler için çook teşekkür ederim . Çeken ellerin dert görmesin x)) Off çok tatlı ya Özgüç :img-in_lo

Alara’cım adın Alara galiba değilse de çok özür ; ) İmzaların ve avatarın süper ötesi olmus emeğine sağlık =)

Sevimli lion arkadaşım imzalar süper ötesi ellerine sağlık =)

Dün akşam Özgüç'üm süperdi yine ve yine ve yine birinci oldu :happy0064

Oylama sonucunun açıklanacağı sırada kalbim düm tek tek atıyodu :img-blush

İnşallah yarışmanın sonunda da birinci olucak :)

Bende baya Özgün fan oldum kısısel ıletılerımde hep Özgüüc !! ya da Özgüc'ün sözleri , msn resmımde Özgüc :P

Erhan - Fuat olayı da abartıldı . Her iki tarafta suçluydu bir şekilde . Fuat kesinlikle abartı diye düşünüyorum :icon_whis

yesim-jade
08-02-09, 01:46
Benden birkaç resim daha önce eklenmedi diye hatırlıyorum ben eklendıysede uyarın silerim :)

http://img25.imageshack.us/img25/5017/l67cbeb9cc1254913a9bf48dk3.jpg (http://imageshack.us)

http://img9.imageshack.us/img9/8392/l8570eb480ea749dd8ed0c3vn6.jpg (http://imageshack.us)

http://img145.imageshack.us/img145/1636/41000000000897387rm5uw5.jpg (http://imageshack.us) :img-in_lo

6123m
08-02-09, 02:14
Reytingler çok kötü

ilk 100 program /hedef kıtle : Ab
06 şubat 2009 cuma

58 rap star [net] star 1.30 3.90
64 rap star (fınal) [net] star 1.20 7.00
72 rap star (eleme) [net] star 1.10 2.70

ilk 100 program / hedef kıtle : Total
06 şubat 2009 cuma

54 rap star [net] star 2.10 6.50
67 rap star (eleme) [net] star 1.60 3.70
70 rap star (fınal) [net] star 1.40 10.30

yarışma çok geç başladı o yüzden reytingler geçen haftalara göre kötü

Rintin tin ... sallayın ratingleri yaa yarısma seviliyor güzel ilerliyor . yarıda kesilecegini sanmam. ama tabiki yarısma heycanıyla kavga vss falan cıkmazsa( rapci insan asi olur herşeye baskaldırır o durum var bıraz)

yesim-jade başta olmak üzere hosgeldin diyen herkese teşkkürler(:
Bayan Bilmiş ewt bende sagocuyum sagonun sarkıları cok hosuma gıdıyor ama bi sans verdım yasımaıya kendı ızleme acımdan cokta begendım (: .
sibel tüzün konusunda Müzikten anlayan birisi olmak zorundaymıs oda Sibel hanım olmus .. Öle bir juri üyesi (: .
ayrıca gelelim YARIŞMA KOÇLARINA belki benim jenarasyonum degiller belkide hepsi yeni tanınmış... yanı ben sadece yaşar ipegi biliyordum oraki insanlardan :S . keşke daha tanınmış insanları koç yapsalardır .. daha ilgi çekiçi olurdu...

ayrıca yeni resimler çok güzel . dun programda Halil daha zayıf görunuyordu :S . sımd ıbaya farklı cıkmıs

6123m
08-02-09, 14:32
alara canım çok teşekkürler .ayrıca kuzenım dedıkı ılk hafta sahneye içmiş cıkmıs bırı falan dıye hangısı o :S . ben ılk 2 haftayı bu kdar detaylı ızlmedım :S:S . bilgisi olan varmı ? .

SagoLeRa!
08-02-09, 16:03

kesinlikle sago olsaydı fuat yakında sinir hastalıklaına yatırılar bu gidişle...
Sibel tüzünün orda ne aradığı merak konusu müzik bilebilr ama rap terim lerini bile bilmiyour zaten çnce fuat ceza falan konuşuyo ardından o konuşuyo onlar ne derse onu söylüyo ama napalım koymuşlar jüriye yapıcak bişey yok malesef

Freddy
08-02-09, 20:52
AybeN..# Fan ~'ın eklediği yazıda sibel tüzünün jüride olma sebebi gayet tatmin edici

Sibel Tüzün hakkında da bir iki şey söyleyeceğim,öncelikle Sibel hanımın jüride olması tabiki rap hakkındaki engin bilgilere sahip olması değil ama şu da bir gerçektir ki rap müziği sadece rapçiler dinlemiyorlar. Ceza için bunu rahatlıkla söyleyebiliyoruz onu dinleyen çok farklı tarzlardan insanlar var belki rap in r sini bilmezler ama Ceza dinlemekten keyif alır veya Fuat veya X mc. Sibel Tüzün öyle medya maymunu olmuş bir sanatçı da değil,O nun yerine şu daha baba olurdu diyebilirsiniz elbette çok daha uygun birileri olabilir ama rapçi olmaması orada yapılan performansı eleştiremeyeceği manasına gelmez.mesela Sibel Tüzün ün bir yarışmacı için ''tüm sözlerini kelime kelime,tane tane anladım'' demesi Ceza,Fuat veya Funky nin böyle bir yorum yapmasından daha önemli veya Sibel Tüzün ''tek kelime anlamadım, hiç zevk alamadım yaptığın işten'' dediğinde bu tv başındaki yüzbinler ya da milyonların fikri olacaktır aynı zamanda yani inanın bu format için sayılacak hatalar ve yanlışlıklar arasında Rapçi olmayan bir jüri gayet mantıklı bile.

Bence artık sibel tüzünün jüride olup olmamasını tartışmayı aşalım Yarışmaya kattığı çok şey var Tarzı farklı ama rap de bir müziktir ve müzik evrenseldir Bugüne kadar kimseyle bir polemiğe girmişliği ya da skandalı da yok Ne bilim kadını sevmemek için gözümüze batan ters düşen antipatimizi çekecek herhangi bir davranışı da olmadı

irem95
08-02-09, 21:47
AybeN..# Fan ~'ın eklediği yazıda sibel tüzünün jüride olma sebebi gayet tatmin edici

Bence artık sibel tüzünün jüride olup olmamasını tartışmayı aşalım Yarışmaya kattığı çok şey var Tarzı farklı ama rap de bir müziktir ve müzik evrenseldir Bugüne kadar kimseyle bir polemiğe girmişliği ya da skandalı da yok Ne bilim kadını sevmemek için gözümüze batan ters düşen antipatimizi çekecek herhangi bir davranışı da olmadı

Bu konuda katılıyorum sonuçta Rapstarın ana temasını bakılırsa tamamen rapten oluşmuyo mesela eğitmenlerinde rap müzikle alakaları yok ama gayet iyi eşlik edebiliyor ülkemiz rap i henüz yeni benimsemişken full rap olan bi prgoramı sevdirmek neredeyse imkansız

SagoLeRa!
08-02-09, 22:04
O bedirhan denen çocuk süperdi o şarkıyı nasıl ezberlemiş süperdi çok başarışı ceza da eşlik etti arada...yakında cza himayesine alır

Ichy
09-02-09, 00:20
Yarışmayı beğeniyle izliyorum, reyting düşüklüğünün sebebi sanırım ilk olması, ama tabii ki de çok eksiği var (:

Gerek jüri gerek şarkı konularında yanlışlar var, kimse ne yapacağını bilmiyor, Ceza'nın söylediği gibi Rap toplumsal ve kişisel problemleri, sorunları dile getirmek için var, konuları da jüriler belirlese eminim daha iyi olacak... Ayrıca yarışmacılara şöyle yap böyle yap diyorlar örn. 2sini aynı söyleyin gibi yarışmada öyle yapınca puan kırıyorlar haksızlık :bilmim

Favorim Burak ve Özgüç, Burak renkli ve eğlenceli kişiliğiyle yarışmaya renk katıyor Özgüç'ünse yaşadıklarını bu şekilde sözlere yansıtabilmesine hayranım. Söylemede de Erhan en iyileri ama 3. haftadaki atışmaları bence oy içindi ve zaten sıralamaya baktığımızda 3. olmuş olduğunu görüyoruz :img-wink:

Uğur'un Freestyle yapmasını haksız buluyorum sonuçta format belli ve konsepte aykırı davranıyor, Free yapmak serbest olsaydı herkes çıksın Free atsın kimse söz yazmasın haksız mıyım? Zaten her seferinde başarılı olmasının garantisi yok bakınız bu hafta tökezledi ve 18 puan aldı...

Barış'ın kendini gösteremediğini düşünüyorum aslında çok büyük potansiyel var sadece az desteği var ve kendini kanıtlama fırsatını bulamadı... İnşallah elenmez elenirse üzülürüm çünkü :img-wink: Aldığı puan iyiyken başkaları değil de onun son 2 ye kalması bence haksızlık !! Kendisinden daha kötüler bile onu geçmişken...

Kadir'in 2. bölümde tökezlemesini anlıyorum ancak buna rağmen yüksek puan aldı bu da biraz haksızlık olmuş oldu başkası olsa belki düzgün puan alamazdı... Açıkçası son 2 ye kalmış olmasını biraz haklıca bulmuş oldum... Sözleri fena değil ancak bazı bölümler itibariyle DJ Akman'ı andırdı kendisini de pek sevmem. :icon_whis

Halil'i çok sempatik buluyorum, iyi ki kalıp yola devam etti o hasta haliyle bile elinden gelenin en iyisini yaptı, umarım gelecek haftalarda da yükselerek beni kalması için oy attığıma pişman etmez...

Yarışmanın hafta itibariyle tek kız sesi oldu Rapizm Çağla... Açıkçası albümsüz acemi rapperların bile kendisini rap anlamında sollaması beni çok üzdü... O böyle biri değil underground albümlere sahip başarılı biri ancak kelimeleri söyleyişi -cezanın dediği gibi- işi bozuyor ayrıca duyguyu da pek yansıtamıyor bu da var işin içinde...

Adem'in dereceye girebilmesini sadece çevresinden gelen oylara bağlıyorum, yoksa iyi rap söyleyebildiğinden falan değil, gitmesi gereken isimlerden biri olmalıydı bence...

Yani kısacası önü en açık kişi Özgüç, gözlerinin dolması üzülmesi vs. gibi şeyleri duygu sömürüsü olarak algılamak yanlış, sonuçta yaşadığı şey çok kötü düşünsenize sevdiği insan parayı tercih edip gitmiş, istiyorum ki 1.ci olarak çıksın yarışmadan, pişman etsin o kişiyi bıraktığına, inadına ünlü olsun Özgüç, ikaz adı altında çıkardığı şarkıları da dinledim ve beğendim zaten :img-wink:

alara691
10-02-09, 10:52
yesim-jade cnm resimler harika:img-in_lo eklediğin için tşkler.!:)
cnm bn istiyorum videoları çok merak ettim bana yollarsan sevinirim.!!:img-wink:

alara691
10-02-09, 16:32
benden bi tane avicik umarım beğenirsiniz.!:img-in_lo:img-wink:
http://img141.imageshack.us/img141/8023/72706491jp5.jpg (http://imageshack.us)

Esraa.
10-02-09, 16:57
Selam =)
Beni de araniza alirsaniz sevinirim..
Rap müzik hic dinlemezdim bi kac hafta öncesine kadar, babam rap dinledigi icin bir gün bende izledim Rapstar'i (sansimdan ilk haftaydi).. ve o günden itibaren her gün dinliyorum.. benim favorilerim Özgüc & Erhan.
Özgüc yazdigi sözler gercekten cok anlamli ve güzel.. Erhan ise bence tam bir 'rapstar'.. Ayrica Baris da cok seker biri.. Kadir'de öyle.. of keske hic eleme felan olmasa.. cünkü hepsi cok basarili bana göre. :img-wink:

yesim-jade
10-02-09, 18:08
yesim-jade cnm resimler harika:img-in_lo eklediğin için tşkler.!:)
cnm bn istiyorum videoları çok merak ettim bana yollarsan sevinirim.!!:img-wink:

Yolladım canım , resimler için de bir şey değil :)

Avatarına bayıldım , hemen kullanıyorum .. Ellerine sağlık süpersin :happy0064

Esra'cım aramıza hoş geldiiin :img-wink:

alara691
10-02-09, 19:22
Yolladım canım , resimler için de bir şey değil :)

Avatarına bayıldım , hemen kullanıyorum .. Ellerine sağlık süpersin :happy0064

Esra'cım aramıza hoş geldiiin :img-wink:
cnm bnm beğenmene sevindim.!!:img-wink::img-yes:
bu arada esracım hoşgeldin aramıza rap müziği dinlemeye başlamana çok sevindim umarım yarışma sayesinde bu daha da artar rap müziği dinleyen sayısı artar.!!:img-wink:

H.Meltem
10-02-09, 22:45
O bedirhan denen çocuk süperdi o şarkıyı nasıl ezberlemiş süperdi çok başarışı ceza da eşlik etti arada...yakında cza himayesine alır

cok tatlıydı.buyuyunce yıkar o cocuk ortalıgı.ama bence yıne de ceza yıgecemez

1g9s0g5s
10-02-09, 23:13
Herkese selamlar...

Öncelikle şunu söyleyeyim ki programı izleyince çok şaşırdım...Yarışmacılar jüridekilerden çok daha iyiler...

Rap Kingdom Samsun ...:happy0064

Sagopa ve Abluka Alarm'dan sonra Özgüç gibi birini daha yetiştirmiş...
Liriklerine bitiyorum Özgüç'ün,yorumuyla birleştirince melankolik bir hava veriyor..

Diğer favorilerim ise Erhan ve Burak...
Son hafta fuatın Erhan'a karşı yapmış olduğu saygısızlık yenilir yutulur cinsten değildi...Ayrıca ''sepet sepet yumurta'' ile dalga geçen bir adamın 2 yıla kadar şeker reklamında araba kullandığını unutmaması lazım...Başkalarını küçük düşürmeye çalışırken kendi geçmişini unutmamalı...Eleştirilere açım değilse eleştirmeyecek...Erhan gibi birini harcarlarsa gerçekten çok yazık olur...

Selametle...

alara691
11-02-09, 00:18
1g9s0g5s cnm aynn katılıyorum erhana yapılan haksızlık gerçekten çok kötüydü bunu ayrı bi yorumdada açıklamıştım umarım bu hafta daha ii olur.!:img-wink:
Bu arada ceza ayben ve dj funky c kanal 1de kenan erçetingözün sunduğu akşam keyfi adında programa konuktular bnde tesadüfen rastladım ve izledim süper bi programdı bnce ceza çok iddaalı ve güzel açıklamalar yaptı bir kez daha hayran kaldım cezaya:img-in_lo süperdi izlemenizi tavsiye ederim.!!:img-wink:

mc_merve
11-02-09, 00:22
http://i482.photobucket.com/albums/rr189/GSmrv/Untitled-1copy5-7.png http://i482.photobucket.com/albums/rr189/GSmrv/pol4.png
http://i482.photobucket.com/albums/rr189/GSmrv/Untitled-1copy-12.png http://i482.photobucket.com/albums/rr189/GSmrv/Untitled-1copy3-8.png http://i482.photobucket.com/albums/rr189/GSmrv/Untitled-1copy2-13.png

yesim-jade
11-02-09, 11:51
Bu arada ceza ayben ve dj funky c kanal 1de kenan erçetingözün sunduğu akşam keyfi adında programa konuktular bnde tesadüfen rastladım ve izledim süper bi programdı bnce ceza çok iddaalı ve güzel açıklamalar yaptı bir kez daha hayran kaldım cezaya:img-in_lo süperdi izlemenizi tavsiye ederim.!!:img-wink:

:img-cray: Ben kaçırdım o programı ya :/

Haber verdiğin için sağol canım yinede :icon_whis

1g9s0g5s yorumuna katılıyorum canım . Erhan'a çok büyük haksızlık yapılıyor . Özgüç'ten sonra favorim Erhan zaten .. Halk Erhan'ın yanında zaten =P Kolay kolay Erhan'a bişey olmaz :icon_whis

mc_merve eklediklerin için tesekkür ederim .

Esraa.
11-02-09, 17:42
Dün aksam hep olmasada bazi kisimlari izleyebildim..
Cok güzel bir programdi.. keske Beyaz Show'a da katilsa Ceza ;)
Bu arada program yine cuma aksami gec mi baslayacak?

mavi_ay
11-02-09, 23:26
Benim favorim Halil.. Kendine güvenli(belki de bu güveninden dolayı zorlanacak ve zorlanıyor yarışmada)... Ama çok sempatik ve seyirciyle ilişkisi güzel... Delikanlı adam vesselam :good:

alara691
12-02-09, 14:58
yeni fotolar.!:img-wink:
ÖZGÜÇ MY NUMBER ONE.!:img-in_lo:love05:
http://img24.imageshack.us/img24/1442/n4710075926213869014572tr9.jpg
+
http://img24.imageshack.us/img24/9023/n4710075926213869035036iz0.jpg (http://imageshack.us)
bu foto süper yaa.!:):)
http://img14.imageshack.us/img14/1174/n4710075926213868973084gv4.jpg

FBuse
12-02-09, 15:47
Buse'cim sözlerine noktası noktasına katılıyorum.. :good:
İlk hafta bazı arkadaşlar beğenmeyerek eleştirmişlerdi,bense savunmuştum.. :img-yes: Oysa yarışmanın şu an savunulacak yanı yok.. :img-wink: Yarışmanın formatı,amacı herşeyi süper ama,ben jüri üyelerinin tarafsızlığına kesinlikle inanmıyorum..Özellikle Fuat'ın..Bende şarkılarından insan gibi insan olduğunu sanırdım..:img-tomat
Peçeteyi atması yokmuydu,bayan sanatçıyı verdiği cevaptan ötürü tebrik ettim.. :good:
Erhan'a da baştan beri gıcıktı zaten.. :img-tomat
Öykü'de doğru dürüst yarışmacılara söz hakkı tanımıyor,iyice sinirlendim dün.. :img-hyste
fuat tamam taninan ve iyi bi rapci olabilir ama nedense erhani kiskandigini düsünüyorum :icon_whis cocuk genc ve harika (ceza gibi..) ve ilk haftadan beri zit gidiyor erhana yok efendim mikrofon öyle tutulmazmis.. peki fuat nasil tutuyor? gördük pusati yorumlarken! cok sacma detaylara takiliyor.. erhana destek olacagina köstek oluyor, bi jüri üyesine bu yakismaz!!

Yarışmanın en başından beri en iyi söz yazan ve söyleyen kişinin Erhan olduğunu savunuyorum. Dün akşam Fuatın yaptığı kesinlikle profesyonelliğe aykırıydı. Erhanı biraz ukala davranmış olabilir.(Hatta biraz değil neredeyse 16-17 senedir rap yapan kişiye karşı haddini zorlamıştır.) Fakat ulusal bi kanalda kenef falan demekde profesyonelliğe aykırı bi durumdur ayrıca belli başlı şeyler dışında yazılan bir besteyi sepet sepet yumurta diye nitelendirip yere atmak çok büyük bi saygıszılıktır .Sonuna kaadar Erhanı destekliyorum...
kesinlikle katiliyorum.. sonuna kadar erhan cünkü yarismanin ismi RAPSTAR, hepsi rapci olabilir ama aralarinda STAR isigi tasiyan birtek erhan var, diger cocuklar birinci gelseler bile bikac yil degil ay sonra unutulup giderler (popstardakiler gibi) ama erhanin sansi cok ama cok yüksek.. bundan eminim (:

erhani destekliyorum fakat favorim Burak :img-in_lo

FBuse
12-02-09, 16:28
Ugur, Erhan, Burak :happy0064

http://img443.imageshack.us/img443/4075/28897151ww4.jpg (http://imageshack.us) http://img15.imageshack.us/img15/7621/79214104ct4.jpg (http://imageshack.us)

daha fazla burak resimleri talep ediyorum :img-blush

6123m
12-02-09, 17:40
ayy
zaten öyküyü hic begenmedım bu yarısmada cok ukala :S . evet zamanla yarıyo olabılırler ama saygısızlık etmesı gerekmez adamların lafını kesiyor .. ama oy ıstemeye gelince uzatıyor olayı

ben öyküyü bu yarısmada hıc begenmıorm hıh

alara691
12-02-09, 17:51
erhani destekliyorum fakat favorim Burak :img-in_lo
aynen cnm özgüçten sonra favorim burak daha sonra erhan.!!
bu üçü süper ama özgüç daha bi süper yaa:img-in_lo:img-blush

AybeN..# Fan ~
12-02-09, 19:58
Bu hafta programa çok önemli isimler de konuk olacak: Zerrin Özer, Gökhan Kırdar ve Onur Akın…

Geçtiğimiz hafta performanslar sonucunda jüriden ve halktan en az oyu alan 102 Barış 108 Kadir son 2'ye kalmıştı.Bu iki isimden biri programın başında performanslarını gösterdikten sonra elenecek.

Star Tv sitesinden alıntıdır!

Gökhan Kırdar geliyor yuppi..:D:happy0064

alara691
13-02-09, 00:01
Bu hafta programa çok önemli isimler de konuk olacak: Zerrin Özer, Gökhan Kırdar ve Onur Akın…

Geçtiğimiz hafta performanslar sonucunda jüriden ve halktan en az oyu alan 102 Barış 108 Kadir son 2'ye kalmıştı.Bu iki isimden biri programın başında performanslarını gösterdikten sonra elenecek.

Star Tv sitesinden alıntıdır!

Gökhan Kırdar geliyor yuppi..:D:happy0064
cnm haberdar ettiğin için tşkler konuklar güzel gerçekten.!!:)
umarım süper bi yarışma olcak hakeden kazansın bence kadirde barışta çok başarılı.!!:img-wink:

FBuse
13-02-09, 15:26
aynen cnm özgüçten sonra favorim burak daha sonra erhan.!!
bu üçü süper ama özgüç daha bi süper yaa:img-in_lo:img-blush
benimde 1.burak 2.erhan 3.ugur 4.özgüc Simdilik yani (:
buarada gökhan kirdar gelicekmis bu aksam harika bi haber bu, cok sevindim..
eklenen resimlerde süper özelikle burak resimleri icin tskler merve :happy0064

6123m
13-02-09, 19:12
Mervem Canım (:
senharikasın ya (:
tüm resimler süper
saatler kaldı yarısmaya cok heycanlıyım bakalım neler olcak (:

özgüç forever (:

alara691
13-02-09, 19:16
mervecim fotolar harika yaa tşkler cnm.!!!:img-wink:
bu arada bugün 20:00da mı başlıcak yarışma.??:img-wink:

6123m
13-02-09, 19:19
mervecim fotolar harika yaa tşkler cnm.!!!:img-wink:
bu arada bugün 20:00da mı başlıcak yarışma.??:img-wink:

22:15 de cnm :S . maalesef :S:S

ben ratıngler ıcın endısenlenmıyorum ama :S cok gecsaatte yanı o saatte beyazda var:S . 2sı bır arada :D . olmuyor

alara691
13-02-09, 19:22
22:15 de cnm :S . maalesef :S:S

ben ratıngler ıcın endısenlenmıyorum ama :S cok gecsaatte yanı o saatte beyazda var:S . 2sı bır arada :D . olmuyor
off yaa cnm ben raytinglerden korkuyorum beyaz show var yaa kesin raytingleri etkiler ben bitmesinden korkuyorum:img-cray: inş.. raytingler düzelir yaa.!!:img-wink:

mc_merve
13-02-09, 19:26
Bugun erken baslamasina sevindim gecen hafta reytingler daha dusuktu cunku.
Konuklarda ilgi cekici ozelikle gokhan kirdarin gelmesine sevindim yalniz konuk jurimi olacaklar yoksa sadece sarkimi soylicekler merak ettim : )

Favorilerden soz acilmisken ilk favorim tabikide erhan : ) kadir burak ve ozgucude begeniyorum
bugunku kadir ve baris duellosuda en bugun yarismada en cok bekledigim sey : )

6123m
13-02-09, 19:26
Final falan gece yarısına vardıgı ıcın ratınglerın cogu 1 sonrakı gune gırıor o yuzden dusuk gelıyor buyuk ıhtımal ...
ayrıca bu hafta ve dıger hafta cok saglam konuklar var beyazda ...

özellıkle haftaya sago var Tam bı cekısme olucak ..

ayrıca ben kaldırılacagını dusunmuyorum .. cunku yarısma cok tutuldu canım (:

alara691
13-02-09, 19:32
Final falan gece yarısına vardıgı ıcın ratınglerın cogu 1 sonrakı gune gırıor o yuzden dusuk gelıyor buyuk ıhtımal ...
ayrıca bu hafta ve dıger hafta cok saglam konuklar var beyazda ...

özellıkle haftaya sago var Tam bı cekısme olucak ..

ayrıca ben kaldırılacagını dusunmuyorum .. cunku yarısma cok tutuldu canım (:
cnm bnm içimi rahatlattın kaldırılmasın:img-wink:
Bu arada haftaya sago mu katılcak beyaza ayy süper yaa çok sevindimm gerçekten:happy0064 ama yarışmada var büyük çekişme olcak gerçekten:icon_whis

mc_merve
14-02-09, 00:31
Kadirin elenecegini hic dusunmemistim acikcasi haketmiyoduda uzuldum ..
bu arada baris ve kadir arasinda gecen haftaki gibi bir duello olmadimi halbuki yarismanin en iyi bolumlerinden biriydi

parlakz güneş
14-02-09, 01:24
Özgüç harikaydı...Bayıldım...
Harika ya...Nasıl yazıyor o sözleri...Çok çok başarılır :happy0064

alara691
14-02-09, 01:42
özgüçüm bnm herşeyim süperdi ya bayıldım ya sözler duruş karizma ya:love05: freestyle süper yaptı bnce yine sözler muhteşem ve harikaydı ya bayıldım.!!!:img-in_lo
erhanın da performansını çok beğendim yaa süper söledi yine sözlerde güzeldi ama yine hakketiği puanı alamadığını düşünüyorum fuatı gıcık aldım yaa:icon_mad: 2 paun ne yaa hiç bişe yapmasa 2 puan alsa hak verecemde söz yazmış performans süper 2 puan çok adaletsizce birde çalıntı bişiler dedi ayy delirdim yaa:icon_twis:icon_twis
edit:Barış ve Kadirin gitmesine çok üzüldüm yaa off yaa:img-cray: hepsi süper bnce yaa keşke hiç elenme olmasa ne güzel olcak ama bu sefer buna yarışma diyemeyizz:icon_whis ama çok üzüldüm barışa yaa gerçekten ona karşı bi sempatim vardı önümüzdeki haftayı çok merak ediyorum gerçekten.!!:img-wink:

mc_merve
14-02-09, 03:58
Bugun yarismasi zevkli izlemedim gerek yarismacilarin gerek jurilerin gerek vokallerin yarattigi tartismalar cok COK cok GEREKSIZDI.... Yani anlayamiyorum daha 3.haftadan herkes birbirine zitmi gider gereken puanlar verilmiyo herkes birbirinin arkasindan konusuyo sonra onlarda getirilip herkesin onunde seyrettiriliyo aninda tartisma ciksin diye.. Bu boyle uzayip gider
ama programda yolund agitmeyen birseylerin oldugunu dusunuyorum bilmiyorum reytingler azda cogalsin diyemi boyle birsey oluyo ama ekranda izlenilmesi keyifli bir program olmuyo

Ayrica programin en zevkli bolumlerinden biri olan duello bolumu kalmis sanirim ilk basini biraz kacirdigim icin neden kaltigini anlayamadim ama bence yarismanin en anlamli kismi orasiydi cunku asil gercek rap muzik orda yapiliyo vokalsiz orkestarisz sadece dj ile yapilan tam bir rapti onuda kaldirmislar
ve vokaller nerdeyse yarismacilardan daha cok performans sergiliyo 2. hafta sadece nakaratlari soylemislerdi bu hafta baya tum sarkiyi soylediler diger turlu daha iyiydi bence.

Baya yazdim ama: ) diger sacma bir olay ise her performanstan sonra yarismacilarin juriler hakkinda konustugu bolum ki zaten ceza bu hafta erhanin konusmasindan sonra soyledigi herseyi ortaya koyuyo zaten erhanin durupta her hafta jurilere satascagini dusunmuyorum arkada onlari konusturan birilerinin oldugunu dusunuyorum

Performanslara gelirsek Erhanin gecen haftaki performansini daha cok begenmistim ama 2-veya 4 alacak kadar kotu bir performansi yoktu 9 puan alan yarismacilardan daha iyiydi ama fuatin erhana olan durumu yuzunden diger jurilerininde etkilendini dusunuyorum
1. olmasina sevindim umarim ani basarida devam eder yalniz erhanin tek srunu biraz fazla konusuyo bugun ben rapstar akademisi yarismacisi deyilim buraya sadece rap soylemeye geldim lafini keske soylemeseydi oyle olsa bile bunu ekran karsisinda boyle soylemek hos durmadi bence
ama tabikide erhan favorimdir RAP STAR yarismasina cok yakisiyo : )

Ozguc burak ve Halinin performanslari iyiydi
sanirim bazi yarismacilar ozgucun her performansindan sonra agladigina biraz takmislar ben puan almak icin agladigini dusunmuyorum cidden duygusal bir insan en azindan gordugum kadariyla oyle
birde yarismacilarin diger kizdigi bolum ugurun her hafta Freestyle yapmasi sanirim kurallar nadil bilmiyorum ama yapinca daha iyi oluyo sanki ayrica bence freestyle olmalida programda

Son olarak kadirin elenmesine uzuldum kendisini performansini izlemeyi seviyordum ; )

FBuse
14-02-09, 04:02
-erhan 'a verilen jüri puanlari cok yanlisti! özelikle fuat 2??? ve ceza 4??? hakkini yemeye calistilar ama SÖKMEDI! Halk dogruyu secti.. Erhan hak etti ve birinci oldu, insallah böyle devam eder :img-blush

-Burak 'im dehsetti mükemmel bi performans sergiledi, 4cülük yakismiyor ona umarim haftaya ilk 3te yer alir.. buarada kirmizi ona cooook yakisiyor, yerim ben onu :img-in_lo

-Ugur 'un performansini cok güzel buldum, hata geldiginden beri en iyi performansidi bence, neden jüriden az puan geldi anlamiyorum! freestyle yapmasina takilanlarida anlamiyorum, nolmus yani?!? cocugun yetenegi bu.. umarim hak ettigi yere gelir ugur, cünkü cok iyi bi rapci olduguna inaniyorum :img-yes:

Favorilerim: Erhan+Burak :love05:
anti fuat

parlakz güneş
14-02-09, 11:18
Diğer yarışmacılar bi kısmı neden Özgüç'e saldırma ihtiyacında bulundular ben açıkçası anlamadım...Özgüç orda duygularını yaşıyor...Ve hissederek yapıyor bunu...Bu yüzden niye eleştiri alıyor anlamıyorum...Ezik ezik durduğunuda düşünmüyorum...Bence meyve veren ağaç taşlanır psikolojisinde herkes...Kim iyi yazıyor iyi söylüyorsa o alıyor...Bunu herkes görebiliyor...Ayrıca jüriler ve diğer yarışmacılar hakkında konuşmalarda da en efendi konuşan bence Özgüç'tü...Polemik yaratan tek cümle sar etmedi...Sadece işini yapıyor...Ve bu yarışmadaki 1.liği kesinlikle hak eden o!

Performansı muhteşem ötesiydi...Freestyle'a orda yapılan hatayı kurtardı ve başardı resmen...Bu yüzden en başarılı performansı onun sergilediğini düşünüyorum...Erhan'da iyiydi...Ben sadece ikisinin performansını beğendim zaten...Diğerlerinin sözlerinin iyi olmadığını düşünüyorum...Genede Adem'de fena değildi...Son sözler güzeldi :img-wink:

alara691
14-02-09, 11:29
Diğer yarışmacılar bi kısmı neden Özgüç'e saldırma ihtiyacında bulundular ben açıkçası anlamadım...Özgüç orda duygularını yaşıyor...Ve hissederek yapıyor bunu...Bu yüzden niye eleştiri alıyor anlamıyorum...Ezik ezik durduğunuda düşünmüyorum...Bence meyve veren ağaç taşlanır psikolojisinde herkes...Kim iyi yazıyor iyi söylüyorsa o alıyor...Bunu herkes görebiliyor...Ayrıca jüriler ve diğer yarışmacılar hakkında konuşmalarda da en efendi konuşan bence Özgüç'tü...Polemik yaratan tek cümle sar etmedi...Sadece işini yapıyor...Ve bu yarışmadaki 1.liği kesinlikle hak eden o!

Performansı muhteşem ötesiydi...Freestyle'a orda yapılan hatayı kurtardı ve başardı resmen...Bu yüzden en başarılı performansı onun sergilediğini düşünüyorum...Erhan'da iyiydi...Ben sadece ikisinin performansını beğendim zaten...Diğerlerinin sözlerinin iyi olmadığını düşünüyorum...Genede Adem'de fena değildi...Son sözler güzeldi :img-wink:
aynen katılıyorum cnm yarışmacıların bu şekilde özgüçü eleştirmelerine anlam veremedm:icon_whis
herkes özgüçün neler yaşadığını biliyo sonuçta aynı ewi paylaşıyolar kaç haftadır az çok birbirlerini tanımışlardır kalkıpta bu gibi şeyler sölemeleri bni çok üzdü gerçekten meyve veren ağaç taşşlanır kelimesi bu duruma çok iyi bir örnek oluşturuyo...!!umarım bir daha bu gibi tartışmalar yaşanmaz ben ewde çıldırıyom yani hiç hoşuma gitmiyo bu gibi durumlar.!:img-yes:özgüçüm çok beyeefendi çok karizmatik duruşuyla sözleriyle kendini ispat edebiliyo jüri üyeleride bunu görüyo ztn.!!!:img-wink:
Erhana yapılanalr haksızlık ztn burak süperdi bnce kadir ve barışın elenmesi çok üzüldüm yaa barışı ben ii buluyordum kadirde öle ama napalımm biri elencek sonuçta.!:img-cray::img-cray:

Esraa.
14-02-09, 12:00
Günaydin..
Bu bölüm bence bütün yarismacilar harikaydi!
Kadir'in gitmesine cok üzüldüm.. ama tabi sonucta bu bir yarisma.

Özgüc favorilerim arasinda.. yazdigi sözler müthis bence!

Erhan favorim! Cok büyük haksizlik yapiliyor ona kesinlikle o 2 puani hak etmedi..

Elemeleri izleyemedim ama anladigima göre Erhan birinci olmus..:D Cok sevindim.. bu da Fuat'a bir kapak olmustur.
Baris'in elenmesine cok üzüldüm..bir diger favorimdi :( Bilmiyorum.. ama ona karsi acayip bir sempatim vardi..

Birisi bana dün gece ki siralamayi yazabilir mi? Yani ikinciyi, ücüncüyü..

FBuse
14-02-09, 13:44
elif - resimler harika.. burak ve erhan'da bekliyorum :img-blush

buarada simdi netten tekrardan erhan 'in performansini dinliyorum cidden harika 2 verse'i ayni okumasi disinda hatasi yok.. yani 2 veya 4 puanlik bi performans degil bu!! ayrica parca secimi dehset.. Yerine Sevemem bittigim bi sarki :img-yes:

ayni sekilde burak 'ta süper süper süper hele o kirmizilar icinde Bitanem sarkisina süper bi hava katti.. basta biraz unuttugu yerler oldu ama harika kurtardi.. :love05:

irem95
14-02-09, 14:08
Fuatın profesyonelliğini bir kez daha görmüş olduk .Fakat halkımız Fuattan daha adil davranarak hakedeni yani ERHAN'ı birinciliğe layık gördü.Dünkü bölümde kim ne derse desin en güzel parça YERİNE SEVEMEM 'di .Ayrıca benim en sevdiğim şarkıalrdan biridir.Erhanda çok güzel yazıp söylemişti.İki verse i aynı okudu diyerek puan kırdılar belki haklılardı ama 2 veya 4 puan verecek kadarda değildi.Fuat diğer yarışmacılara bilerek 8 veya 9 puan verdiki Erhan jürü ortalamasında düşük alıp yarışmadan elensin.Ama tam tersi oldu ve ERHAN 1.oldu.Birde ajitasyon olayına son derece katılıyorum.Fakat Özgüçün bunu bilerek yaptığını düşünmüyorum.Sonuçta birşeyler yaşamış bunu ekrana yansıtmaması gerekir ,fakat bilinçli olarak ajitasyon yaptığını düşünmüyorum.Ama bazı yerlerde kendini frenlemesi gerekir diye düşünüyorum...

FBuse
14-02-09, 14:20
Fuatın profesyonelliğini bir kez daha görmüş olduk .Fakat halkımız Fuattan daha adil davranarak hakedeni yani ERHAN'ı birinciliğe layık gördü.Dünkü bölümde kim ne derse desin en güzel parça YERİNE SEVEMEM 'di .Ayrıca benim en sevdiğim şarkıalrdan biridir.Erhanda çok güzel yazıp söylemişti.İki verse i aynı okudu diyerek puan kırdılar belki haklılardı ama 2 veya 4 puan verecek kadarda değildi.Fuat diğer yarışmacılara bilerek 8 veya 9 puan verdiki Erhan jürü ortalamasında düşük alıp yarışmadan elensin.Ama tam tersi oldu ve ERHAN 1.oldu.Birde ajitasyon olayına son derece katılıyorum.Fakat Özgüçün bunu bilerek yaptığını düşünmüyorum.Sonuçta birşeyler yaşamış bunu ekrana yansıtmaması gerekir ,fakat bilinçli olarak ajitasyon yaptığını düşünmüyorum.Ama bazı yerlerde kendini frenlemesi gerekir diye düşünüyorum...
her cümlene katiliyorum.. :good: kesinlikle haklisin :img-wink:

erhan - yerine sevemem
1.verse

hangi bi derdime dermanım oldun anlamadan bir de sen beni yordun aksine haklı olan da bendim bunu sen bile bile yapabiliyordun denemenin anlamı yok bence her günüm anlamsız senle bak yine yapamadık ama gördükki bu dalda farklı iki serçe benden uzakta olmanı bana hissettirebilecek kadar da anlamı zorlayabilen ikilemler varsa bir dilek tut onu benim yerime gözlerimde bir duman da var..

2.verse

hangi bi derdime dermanım oldun anlamadan bir de sen beni yordun aksine haklı olan da bendim bunu sen bile bile yapabiliyordun denemenin anlamı yok bence her günüm anlamsız senle bak yine yapamadık ama gördükki bu dalda farklı iki serçe dur bi bakalım yerine mi sevicem dön bi bakalım geriyemi dönücem bak sana bunların arasından bir formül seçtim göstericem, haklı olabilirsin haksız yok ya da farklı olabilirsin farkım çok ama sonuna kadar savaşırdım kaderle biliyorum ama hiç şansım yok bunak bi çölde bin kara bulutla seni gördüm aşkım veysel modasında asi bir kuş gibi dolabilir ama ben ben ... yorgunum aklıma gelmiyor artı bu hakkıma düşeni kader mi sandım ben bilmem yıkılmaz ki tavrum var olanda yok ki bir son şansım

:happy0064

askadami
14-02-09, 15:07
Yhaa arkadaslar nedir bu ozguç hayranligi bence bu yarismada iki kisi var rapçi kilifina yakisan 1.cisi BURAK - 2.ciside ERHAN - bn ozguç sade 3.cu olarak goruyorum , bide erhan & fuat tartismasinda : Erhan'a tek bisi diyorum Elinden geleni ardina koma , o fuat'a boys anilar taktigini uygula KANKA ! hihi ohhhh yeahhh man diyisi yokmu bide :img-hyste

AybeN..# Fan ~
14-02-09, 15:12
Özgüç Özgüç Özgüç ..:img-kiss:
Sen bana Allah tarafından gönderilmiş bir insanmısın nesin sen Özgüç:blush:
Gerçekden inanılmaz muhteşem bir bir performans sergiledi her zamanki gibi:img-blush
Bu arada parlakz güneş resimler için çok çok sağol:img-wink:
Bu hafta erhanın gitmesini istiyordum ama 1. oldu :icon_neut Biraz gıcığım kendilerine :icon_roll Daha dünkü çocuk Fuat'a kafa tutuyo..:img-swoon:O
Sepet sepet yumurta:img-hyste

AybeN..# Fan ~
14-02-09, 15:44
Rica ederüm resimler içinnn :love05: Gelecek haftaya gene çekerim resimleri :)

Bu arada Ceza biraz sinirli miydi? Bana mı öyle geldi...:bilmim

Hani çoğu izleyen beğenmiyor ya koçlardan tut neden sade Rap değil diyenler varya Ceza'da öle düşünüyor sanırım Formata sinirlenmiş =)

alara691
14-02-09, 15:48
Hani çoğu izleyen beğenmiyor ya koçlardan tut neden sade Rap değil diyenler varya Ceza'da öle düşünüyor sanırım Formata sinirlenmiş =)
ewt cnm katılıyorum ceza da bir gerginlik avrdı sanki bende farkettim bncede formata sinirli yarışmacılarada az puan verdi kafamda kurguladığım düşünceyi uyguluyorum ondan az puan veriyorum dedi ama ben anlayamadım.!!:bilmim:img-wink:

alara691
14-02-09, 15:51
fotoları görünce dayanamadım avi+imza yaptım uamrım beğenirsiniz.!!:img-wink:
http://img111.imageshack.us/img111/5946/45104801gc3.jpg (http://imageshack.us)+http://img255.imageshack.us/img255/6823/62923803aw4.jpg (http://imageshack.us)
+
http://img111.imageshack.us/img111/9426/79926032aa8.jpg (http://imageshack.us)
edit:kullanıma açıktır.!:img-wink:

parlakz güneş
14-02-09, 15:56
Ceza formata kızmakta haklı aslında...Ama böylede hoş duruyor...Şu anda tek başına sahneye çıksa toparlayamayacaklar var çünkü...

Canım çalışmaların harika olmuş...Ellerine sağlıkkk :love05:

Bunlarda benden :)
Özgüç'ün tiklerini çok sevimli buluyorum ben yaaa:img-in_lo

http://i458.photobucket.com/albums/qq301/ElifPKolo/4-40.gif http://i458.photobucket.com/albums/qq301/ElifPKolo/3-44.gif http://i458.photobucket.com/albums/qq301/ElifPKolo/2-46.gif http://i458.photobucket.com/albums/qq301/ElifPKolo/1-57.gif

=RedRose=
14-02-09, 17:12
Yol Ortasından Yürüdm Ben Bana Göre Diil Kaldırım İçimde Yasayan Ölü Çoçukları KürtaJLa Aldırın...| by: İkaz.|

Sozler Süper ÖzGüç Harikasın..Suan Bu Sozü Nick Yaptım Msn^de Kullanıyorum:D

ajitasyon Olayı Falan.. Bence Sacmalıyorlar..Çünkü özGüç Gercekten Süper Cok Hisli Bir İnsan..
Acayip Biri..

Erhan.. Rapine Dediğim Bisey Yok Ama Bu Polemikler FuaT ^la Atısma Halka Oynama..Falan ..Gercekten Kotü Seyler Yapmamalı Bunları..

Bu Hafta Cağla İyiydi..Sarkıda Onur Akın^n Gelmesi SüPerdi..
Jürinnde dediği Gibi.. 1 . verseye Oranla 2 . Verse de Yazdığı Sözler Daha Güzeldi..
Tek kız Kaldın Ama İyi ElerLiyorsun CAğla..(:

Burak Ve Adem.. ÖzGüçten sonra Favorilerimden..

Uğur^da Seviyorum Ama Disiplinsiz Abim Benim:img-in_lo
Freestylee Yapıo Boyna..Bu Diğer Yarısmacıları Cok Fazla Kasmıs..Artık Diğerleri Gibi Oda Onceden Yazdığı Sozleri Okur İns.
Çünkü Bu Hafta Paso.. Uğur^a Laf Attı Yarısmacılar.Kendilernce Haklılardı..

Süper Bi Bolümdü Yine..
Kadir^n Gitmesine Cok Olmasada Üzüldüm..
Sağlık OLsun..

Eklenen Resim Calısma.. Vs.. Hersey İçin Emeğinize Sağlık..Sağolun..

irem95
14-02-09, 17:25
Yol Ortasından Yürüdm Ben Bana Göre Diil Kaldırım İçimde Yasayan Ölü Çoçukları KürtaJLa Aldırın...| by: İkaz.|

Sozler Süper ÖzGüç Harikasın..Suan Bu Sozü Nick Yaptım Msn^de Kullanıyorum:D

ajitasyon Olayı Falan.. Bence Sacmalıyorlar..Çünkü özGüç Gercekten Süper Cok Hisli Bir İnsan..
Acayip Biri..

Erhan.. Rapine Dediğim Bisey Yok Ama Bu Polemikler FuaT ^la Atısma Halka Oynama..Falan ..Gercekten Kotü Seyler Yapmamalı Bunları..

Bu Hafta Cağla İyiydi..Sarkıda Onur Akın^n Gelmesi SüPerdi..
Jürinnde dediği Gibi.. 1 . verseye Oranla 2 . Verse de Yazdığı Sözler Daha Güzeldi..
Tek kız Kaldın Ama İyi ElerLiyorsun CAğla..(:

Burak Ve Adem.. ÖzGüçten sonra Favorilerimden..

Uğur^da Seviyorum Ama Disiplinsiz Abim Benim:img-in_lo
Freestylee Yapıo Boyna..Bu Diğer Yarısmacıları Cok Fazla Kasmıs..Artık Diğerleri Gibi Oda Onceden Yazdığı Sozleri Okur İns.
Çünkü Bu Hafta Paso.. Uğur^a Laf Attı Yarısmacılar.Kendilernce Haklılardı..

Süper Bi Bolümdü Yine..
Kadir^n Gitmesine Cok Olmasada Üzüldüm..
Sağlık OLsun..

Eklenen Resim Calısma.. Vs.. Hersey İçin Emeğinize Sağlık..Sağolun..

Özgüçün hisli biri olduğu konusunda kesinlikle katılıyorum.Dün zaten 2.olduğunda kimsye sarılmadı bozulmuştu heralde.Her neyse bunu ekrana yansıtmaması gerkir ama Özgüç bunu yapamıyo...Hatta şarkılarındada annem memur falan fistan diyo sonra dayanamıyo ağlıyo...Profesyonel olma yolunda,yani Rapstar olma yolunda ilerliycekse ajitasyonu(aslında ajitasyon demek istemiyorum çünkü bilinçli yaptığını düşünmüyorum)bırakması lazım...

_maria_
14-02-09, 17:31
arkadaslar ben dün gece yarismayi sonuna kadar izleyemedim...
ama özgücün rapine bayildim :happy0064
özgüc forever :good:
ama malesef 2. olmus sanirim dün aksam :icon_sorr
acaba biri bana son 2ye kimlerin kaldigini söyleyebilirmi?

irem95
14-02-09, 17:41
arkadaslar ben dün gece yarismayi sonuna kadar izleyemedim...
ama özgücün rapine bayildim :happy0064
özgüc forever :good:
ama malesef 2. olmus sanirim dün aksam :icon_sorr
acaba biri bana son 2ye kimlerin kaldigini söyleyebilirmi?

hemen sıralayalım toptan :D

1.ERHAN :img-blush
2.Özgüç
3.Adem
4.Burak
5.Uğur
6.Halil

İkisi sona kaldı
7.Çağla
8.Barış gitti
Aslında bi yandan üzüldüm bi yandan sevindim.Barış ı seviyodum o nedenle gitmesine üzüldüm ama Çağla gitseydi 7 sap kalcaklardı sanki türkçe RAP i sadece erkekler yapıyomuş gibi o nedenle svindim tuhaf bi durum oldu :img-tomat

=RedRose=
14-02-09, 17:53
Özgüçün hisli biri olduğu konusunda kesinlikle katılıyorum.Dün zaten 2.olduğunda kimsye sarılmadı bozulmuştu heralde.Her neyse bunu ekrana yansıtmaması gerkir ama Özgüç bunu yapamıyo...Hatta şarkılarındada annem memur falan fistan diyo sonra dayanamıyo ağlıyo...Profesyonel olma yolunda,yani Rapstar olma yolunda ilerliycekse ajitasyonu(aslında ajitasyon demek istemiyorum çünkü bilinçli yaptığını düşünmüyorum)bırakması lazım...

Sonunu İzlemedim Bunun İçin Bisey Soylemicem..

Bilmiyorum nasıL Yapcak Ama Dediklerindede Haklısın.. Sadece..Bilerek Yapmadığı İçin.. Tepki Gostermeleri Biraz Sıkıntı Yaratıyo..
Umarım Düzeltir Kendini diyicek Bisey Yok:img-wink:

Her neyse..

özgüç ÇAlısmalarım Henüz YeniYim ps^ de İdare Eder Oldular..

http://i44.tinypic.com/2j44lyw.jpg

http://i41.tinypic.com/2vmwns7.jpg

xxx

http://i39.tinypic.com/n645j5.jpg
+
http://i41.tinypic.com/309scj7.jpg

parlakz güneş
14-02-09, 18:28
alara691 AybeN..# Fan ~ yorumlarınız için çok teşekkürler :)

AybeN..# Fan ~ videosunu bulursam mutlaka yaparım ordannn :)

Buse'cim =RedRose= çalışmalarınız çok güzel ellerinize sağlık :)

Özgüç ajıtasyonu bilerek yapmıyor sanırım bunun herkes farkında...!Zaten her an düşüp bayılıcak gibi duruyor...Gülüp sevindiğini görmedim...Özgür fazlasıyla hisli..Ve genellikle mutsuz sahnede de çok heycanlanıyor...Bunun bize yansıması gayet normal!Bunun için eleştirilmesi bence mantıksız...Ben diğer yarışmacıların yaptıkları eleştirileri fazlasıyla mantıksız buluyorum bu yüzden!

6123m
14-02-09, 18:30
kızlar selam (:
özgüç 2.olmuş (: .
erhan 1. (kesinlikle halka karsı oynuyor cogu oy tepkı oyu bence) ama rapına herhangı gıbı bır dıyecegım yok tabıkı sonsuz saygı duyuyorum herkesede (::: .

ayrıca dun yarısmayı ızlıyemedım :S daha dogrusu uyuya kalmısım :D . artık netten ızlıcem bır arada (: özgucu merk edıorm nasıl söyledı falan dıye (:

irem95
14-02-09, 18:53
kızlar selam (:
özgüç 2.olmuş (: .
erhan 1. (kesinlikle halka karsı oynuyor cogu oy tepkı oyu bence) ama rapına herhangı gıbı bır dıyecegım yok tabıkı sonsuz saygı duyuyorum herkesede (::: .

ayrıca dun yarısmayı ızlıyemedım :S daha dogrusu uyuya kalmısım :D . artık netten ızlıcem bır arada (: özgucu merk edıorm nasıl söyledı falan dıye (:
Özgüç güzel söyledi ama dikkat çeken özelliği tabiki şarkı sözleriydi süper sözleri vardı en beğendiğim sözü

...Yol ortasında yürüdüm ben bana göre değil kaldırım
İçimde yaşayan çocukları kürtajla aldırın...

mükemmel bi söz ya Erhan fanı olmama rağmen dibim düştü :img-in_lo

Freddy
14-02-09, 20:01
geçen haftaki programdan

http://img14.imageshack.us/img14/2140/lv16bmphm0.jpg
http://img14.imageshack.us/img14/805/lv17bmplm8.jpg
http://img14.imageshack.us/img14/9375/lv46bmpvy6.jpg
http://img14.imageshack.us/img14/6909/lv47bmpww2.jpg
http://img14.imageshack.us/img14/653/lv50bmpwj6.jpg
http://img14.imageshack.us/img14/1296/lv58bmpjk3.jpg
http://img14.imageshack.us/img14/194/lv136bmpvp8.jpg
http://img14.imageshack.us/img14/607/lv139bmptg7.jpg
http://img14.imageshack.us/img14/402/lv140bmpuc7.jpg

sesini en çok beğendiğim bayan vokallerden meltem taşkıran
http://img14.imageshack.us/img14/9581/lv130bmpjc1.jpg

parlakz güneş
14-02-09, 20:12
Freddy resimler için çok teşekkürler :)

Geçen haftadan Özgüç olmadılar gibi ama :img-cray:

http://i458.photobucket.com/albums/qq301/ElifPKolo/4-42.gif http://i458.photobucket.com/albums/qq301/ElifPKolo/3-46.gif http://i458.photobucket.com/albums/qq301/ElifPKolo/2-48.gif http://i458.photobucket.com/albums/qq301/ElifPKolo/1-58.gif

mc_merve
14-02-09, 20:57
Facebook resimleri deyildir belirtmek istedim : )

http://img26.imageshack.us/img26/6766/n55098817215390426611qp1.jpg

http://img26.imageshack.us/img26/3167/n55098817215390458218in1.jpg

http://img26.imageshack.us/img26/5875/n55098817215390605404wb2.jpg

http://img26.imageshack.us/img26/4151/n55098817215390722973ok1.jpg

mc_merve
14-02-09, 21:00
http://img26.imageshack.us/img26/8770/n55098817215390782664ep7.jpg

http://img26.imageshack.us/img26/339/n55098817215390793115ua8.jpg

http://img26.imageshack.us/img26/2899/n55098817215390804302dg8.jpg

http://img26.imageshack.us/img26/8912/n55098817215435355622cv8.jpg

http://img26.imageshack.us/img26/5998/n55098817215435365990in6.jpg

mc_merve
14-02-09, 21:02
http://img26.imageshack.us/img26/3460/n55098817215435386898ns5.jpg

http://img26.imageshack.us/img26/777/n55098817215435407841xl8.jpg

http://img26.imageshack.us/img26/4013/n55098817215435428560ef0.jpg

Bu arada resimler ve calismalar icin tskrler erhandanda Resim eklerseniz sevinirim :D

_maria_
15-02-09, 00:57
özgüc calismalari muhtesem olmus ellerinize saglik :good:

bu arada dün aksam kim elendi diye sormusdum...baris gitmis...haber veren arkadaslara tesekkür ediyorum :img-wink:

ben ilk baslarda özgüc ve erhan favorilerimdi ama gecen haftadan itibaren artik özgüc biraz daha agir basiyo gibi :img-wink:
rapleri muhtesem :happy0064
umarim 1.ci olur :good:

alara691
15-02-09, 01:21
slm arkadaşlar yeni bişiler denedim özgüçüm için umarım beğenirsiniz.!!:img-wink:
http://img7.imageshack.us/img7/3581/72404213ht1.gif (http://imageshack.us)
+
http://img7.imageshack.us/img7/2057/26229400dp2.gif (http://imageshack.us)

yesim-jade
15-02-09, 02:30
Dünkü program gerçekten kötüydü … İstediğim tadı vermedi . Başlangıçta kapışma bekliyordum, geçen hafta son ikiye kalan yarışmacıları çok hırslı bulmuştum . İzlemeyi gerçekten çok isterdim .Sonuç itibariyle ikisi de bu hafta elendi ..

Bu hafta yarışmacılar birbirine sataşıp durdular .

-Ugur’un sürekli freestyle yapması ,
-Özgüc’ün ajıtasyon yaptıklarını düşünmeleri …

Ugur’un sürekli freestyle yapmasındaki görüşlerde kesinlikle haklıydılar . Bir değil iki değil . Üstelik vermesi gerekeni de tam anlamıyla veremıyor. Daha dikkatli davranmalı bu konuda diye düşünüyorum . Uğur’un kıyafet konusunda daha özenli olmasını isterim . Bu bir Rapstar yarışması daha uygun kıyafetler seçmeli . Uğur performans olarak iyi ama daha çok emek vermeli o bunu yapabilir (:

Özgüç !!! :img-in_lo Onu anlatabilecek kelimeleri bulamıyorum . Acayip birisi . O sahneye cıktığında şarkısını söylediğin de tüylerim diken diken oluyor . Dün gece yine süperdi . Ne diyebilirim ki sabah aksam sürekli netten Özgüç’ü izliyorum . Öyle böyle değil acayip bağımlısı oldum . Sesi çok güzel, yazdığı sözler öyle güzel , öyle anlamlı ki diyecek kelime bulamıyorum . Çok tatlı ,çok sempatik, çook yakışıklı, tarz olarak gerek kıyafetleri gerekse saçları budur yani her şeyiyle süper ! ‘’YoL ortasından yürüdüm bana göre değiL kaLdırım içimde ya$ayan öLü çocukLarı kürtajLa aLdırın ! ‘’ Bu nedir kardeşim ? Nick yapıp kullanıyorum , malum sitede Özgüç’ün bu haftaki perfonmansındaki yorumlardan birinde bir arkadaş demiş ki :

‘’ kalbin tam bir kerhaneymiş cok sonradan anladım
ben bir kamyon şoförüydüm sadece gecerken ugradım !

söze bak . msnimde 20 kısının iletisi bu cümle =) bende dahil xD
Bu adam rapin gelecekteki en büyük isimlerinden olucak demedi demeyin ‘’ . :D

[B]Çağla bu hafta bana çok sempatik geldi . gerçekten emek harcıyor. Umarım o da emeklerin karşılığını alır !

Halil baya havalanmış , yine son 3 e kaldı . Daha dikkatli olması lazım .

Erhan dün gece birinciliği de o puanları da hak etmiyordu bence . Hak eden kazansın ! ..

Bu arada dün gece Ceza'da acayip bir gerginlik vardı . Normaldir aslında :icon_whis

yesim-jade
15-02-09, 02:45
Bik kaç senelik yarışmadan önceki İkaz röportajı :img-wink:

İkaz Ne Anlama Geliyor ?

İkaz: İstedikleri ve yasadıkları hiçbir zaman denk düsmeyen içimdeki sessiz adamın bir nevi tezatı diyebilirim.

Peki Mr.Pi Ne Anlama Geliyor ?

İkaz: En sık sorulan sorulardan birisi de bu sanırım.Mr.Pi'yi somut bir şekilde açıklamam çok zor.O içimizde aslında,kendi benliğimizdeki psikozların,saplantıların mantığımıza ters düştüğü nokta diyebilirim.Daha anlasılır bir şekilde;Ben bana düşman hayali bir kahraman yarattım,bir sinerji ve onu çok seviyorum bütün hepsi bu.bu konu hakkında ki detaylı bilgiye spaces adresimden ulaşabilirsiniz.

Rap dışında ilgilendiğiniz bir meslek var m,? Okuyor musunuz ?

İkaz: Tekirdağ Namık kemal üniversitesi Turizm otelcilik 2.ci sınıf ögrencisiyim.Aslında müzik harici ilgilendiğim hiçbir meslek yok ama hayatımı idare ettirmek için de otellerde bulaşık yıkayıp bol bol da paspas çekiyorum. sistemleri sağolsun .

İkaz'ın duygu sömürüsü yaptığını düşününler bunu okusa çok iyi olur ! Özgüç tamamen hayatına yön verme çabası içinde . Rap'iyle yaşıyor . Elinden gelen her şeyi , her mücadeleyi veriyor . Daha da taktir ettim Özgüç 'ü bunlarını okuduktan sonra .

Genelde Hangi Tür Müzikleri Dinlersin?

İkaz: İndie- Shoegaze - electronic - rock - Psychedelic-industrial-ambient- folk- klasik batı müzikleri - özgün müzik vs... ulaşabildiğim herseyi ayırt etmeden dinlerim.

Albüm Yapmayı Düşünüyor musun ?

İkaz: Şu an için karşılıklı görüşülmüş bir albüm projesi var fakat ağır ve sağlam adımlarla gitme kanısınıdayım.

Bazı kişilerin Rap'i tek eline almaya çalışmasına yorumunuz nedir?

İkaz: Mezara götürecekler ya götürsünler!

Rapte dissleşme ve küfürleşmeler hakkında ne düşünüyorsunuz ?

İkaz: Bu tarz şeylerle ilgim alakam yok.Diss atanlar oluyor fakat karşılık verecek zamanım yok Anlatmam gereken daha önemli konular olduğunu düşünüyorum.

Sokak şairimiz :good:

Party'lere katılma konusunda ne düşünüyorsunuz ?

İkaz: Bu zamana kadar gelen teklifilerin hemen hemen hepsini geri çevirdim.Sadece geçen sene kendi şehrimde kendi yaptığım organizasyonda sahne aldım.

Yakın gelecekle ilgili projelerinden bahseder misin ?

İkaz: Şu an Pi-loshopy isimli underground Ep üzerinde çalışıyorum.Albüm featuringleri için Türkıye'den kimse yok,Yurtdışından ise tam netletmemiş cok kaliteli işler ortaya koyan tanıdık bir underground isim var.ayrıca albümde Sabac Red ve alt gruplarından Third Kind in bir beati bulunmakta Albümden seçtiğimiz bir parçaya,piyasada ki bir çok dizinin jeneriklerini yapan Aydın Karabudak tarafından bir klip çekilecek.

Eklemek istedikleriniz..

İkaz: Beni kimse not vermek için dinlemesin,çünkü onlardan daha çok şey biliyorum!

Röportajımızı kabul ettiğiniz için teşşekkürler..

İkaz: Ben teşekkür ederim

alara691
15-02-09, 02:49
yeşimcim bizimle böyle güzel bir röportajı paylaştığın için tşkler.!!:img-wink:
gerçekten süper röportaj özgüç hakkındaki yapılan yorumlara karşılık olsun bu röportaj.!!:img-wink:

yesim-jade
15-02-09, 02:58
yeşimcim bizimle böyle güzel bir röportajı paylaştığın için tşkler.!!:img-wink:
gerçekten süper röportaj özgüç hakkındaki yapılan yorumlara karşılık olsun bu röportaj.!!:img-wink:

Bir şey değil canım ne demek (=

Aynen öyle =P

Arkadaşlar bir yorum okudum Ceza'nın fan sitesinde . Aktarıyorum !

Aksam rapstar yarısmasındaydık bole bı rezıllık yok sıze tum samımıyetımle anlatıorum LUTFEN OKUYUN wc gıttım baktım adem arkasından özguc geldı adamlar cok pısman ayrılmak ıstemısler 1 trılyon yanlıs duymadınız 1 trılyon sozlesme ımzalamıslar yarısmadan ayrılırsa adamlar cok pısman oy atmayın elenelım dıo ozguc sevdım ıcın tel no aldım bı onla ırtıbatı gecmeyı dusunuoz bı ıclerınde o var bu işi iiiii yapan zaten

Yorum bu ! Ne denir ki ... Bu arada dün gece Fuat'ı destekleyenler Fuatt diye bağırdıklarında hemen susturulmuşlar ve bu kameralara yansımamamış . Anlamadığım Erhan'ın fanlarının Fuat'ı yuuhladıklarında aynı tepkiyi niye onlara da vermedikleri :icon_whis

Pekiii

Rapstar amacına ulaşıyor mu ?

Bir yorum .

selam olsun özgüç
Ben 52 yaşındayım,rap falan sevmem.
seni geçen hafta tesadüfen izledim,bu hafta özellikle bekledim yayın saatini,aynı birikim,sözlerdeki sağlam alt yapı yakalanamaz,en iyisini yaptı bundan sonrası yok dedim.
Beni yanılttın çocuk.
Gördüm ki içinde daha çok çocuk var senin.
Devam canım.
Banada rap i sevdirdin ya…
Selam olsun Özgüç sana.

Teyzemize bile Özgüç rap i sevdirdiyse helal be Özgüç'üme :happy0064

mc_merve
15-02-09, 03:19
yesim-jade EZIK kelimesini erhan deyil halil soylemistir belirtmek istedim ..
ayrica erhanin hicbir yarismaciyla bir sorunu yok roportajlarinda bile kimse birsey demiyor sadece fuatla aralarinda sorun var oda olmasa keske .. cunku sirf bu yzuden erhanin oy icin bunlari yaptiklarini dusunuyorlar ki boyle brisey yok

fuatin sozlerini seviyorum rapidenide dinliyorum ama huyunu sevmiyorum genelde rap camiasindada fazla sevilmiyor fuat hayranlari haric
yarismadada juri oldugunu unutup kisisel davraniyo bence juri oldugunu ve yapilan muzige hakettigi puani vermesi gerektigini dusunuyorum

irem95
15-02-09, 12:57
Erhan’la ilgili yorum yapmak istemiyorum . Özgüç’ten sonra favorimdi ama bazı şeyler değişti. Özgüç’e ezik demesi gerçekten hiç iyi olmadı . Dememesi gerekirdi !

Erhan dün gece birinciliği de o puanları da hak etmiyordu bence . Hak eden kazansın ! ..

Özgüçe ezik diyen ERHAN değil Halil di.Eğer ezik dediği için daha doğrusu onun dediğini sanıdığın için(gerçi normaldir sbaha karşı veriyolar programı)Erhan'ı sevmiyosan artık sevebilrisin :img-wink:

6123m
15-02-09, 13:37
ben erhanı hem sevıyorum hem sevmıyorum . yani rap falan güzl tmm ona birşey demiyorm ama fazlasıyla ukala bence.. ya da gündem yaratmak ıcn falan böyle yapıyor olabılır belkı normalde böyle degildir ...

birde fuat mevzusu var tabı .. zaten gıcık almaya basladım ıyıce Sagoya disko kralında sacma sapan bır rap yapark bısıler göndermıs ... burası yerı degıl ama tabıkı sago fuattan daha ıyıy !!! . bu tartısılmaz bıle ...

bırde dıkkatımı ceken bısı var .. ceza demişki programda : (netten ızledım az önce) . kimsenin gazına falan gelmeyin burda rap tam olrk yansıtılmıor tarzında brseyler söylemıs .. ben cok merk ettım .. sankı erhan ÖZELLİKLe böyle davrandırıyor daha baska bısı var gıbıme geldi ..

ki bence erhan normalde böyle degildir ..

yesim-jade
15-02-09, 15:01
yesim-jade EZIK kelimesini erhan deyil halil soylemistir belirtmek istedim ..
ayrica erhanin hicbir yarismaciyla bir sorunu yok roportajlarinda bile kimse birsey demiyor sadece fuatla aralarinda sorun var oda olmasa keske .. cunku sirf bu yzuden erhanin oy icin bunlari yaptiklarini dusunuyorlar ki boyle brisey yok

fuatin sozlerini seviyorum rapidenide dinliyorum ama huyunu sevmiyorum genelde rap camiasindada fazla sevilmiyor fuat hayranlari haric
yarismadada juri oldugunu unutup kisisel davraniyo bence juri oldugunu ve yapilan muzige hakettigi puani vermesi gerektigini dusunuyorum

Özgüçe ezik diyen ERHAN değil Halil di.Eğer ezik dediği için daha doğrusu onun dediğini sanıdığın için(gerçi normaldir sbaha karşı veriyolar programı)Erhan'ı sevmiyosan artık sevebilrisin :img-wink:

Kusura bakmayın arkadaşlar özür dilerim.Yanlış hatırlamışım . Erhan'ı seviyorum ama bu hafta biraz soğudum diyebilirim . Ama rapine , sesine bir şey diyemem .. Bir de Fuat'la tartışmaları olmasa çok güzel olucak ! Erhan , Özgüç'ten sonraki favorim benim . Yorumu hemen değiştiriyorum :img-wink:

=RedRose=
15-02-09, 15:19
ÖzGüç Çalısmam..:img-wink:

http://i43.tinypic.com/b86b94.jpg

http://i39.tinypic.com/2a7dg5d.jpg

SagoLeRa!
15-02-09, 15:36
Gene tamamını izleyemedim bi yandan wipeout,beyaz show nevrim döndü...
Özgüçü izlemezmiyim yine yıktı ortalığı oo Freestyler(inş. doğrı yazdım) neydi öyle tam şair raple birlikte süper olmuş ama 2. olmuş olsun canım
Erhan ı da izledim ama hatırlamıyorum fuat da amma kinciymiş yok çalıntı falan 2 verdi sms lerden yırtmış o da

Çalışmalar gifler aviler imzalar süper ayrı ayrı emeğinize sağlık....

Uğura tüm yarşmacılar nerdeyse bişey dedi Freestyler yapıyo diee ee kardeşim ozman sizde yapın o kadar konuşcağınıza ki yaptılar da zaten...

_maria_
15-02-09, 15:57
Özgüç' ün 4. haftadaki rapinin sözleri:

Hayat okulunda sıra üstüne yazdığım küçük bir not gibi
Her sınavda kopya çekiyorum ve özledim seni
Ağlamıştım ama kimse bilmemişti kıymeti
Aklım önceden giderdi duymadım ben müddeti
Aklım hergün yalan dolu gözlerimden ağlıyor
Ben bu yolda yürüdükçe hepsi üstüme geliyor
Korkuyordum önceden ve bu kalbimse ağlıyor
Uzun yollardan geldim ve bitmek asla bilmiyor
Kalbinin saraylarındayım bugünde kendimle
Nedense bakmıştım hep kapanmıştı pencere
İçimde bir yalan vardı vururdu yüzüme
Kendimle ağlamıştım yalanla herşeye

Bir yaprak gibi dökülmüştüm sen en güneşli mevsimde
Sen gittim ve sen şu an kara iklimler var içimde
Kalbim yazın kuran ama soğuk iklim içimde
Anlamıştım ama inan ağlıyorum derdimle
Kalbi tam bir hayat eviymiş çok sonradan anladım
Ben bir kamyon şöförüydüm sadece geçerken uğradım
Azami surat 50 Km miş inan takmadım
Direksiyonu kırıp sola en yakın uçurumdan atladım
Artık öldüm evet ben bir öldüyüm sanırım
Bedenim otobanda üzerimde bir gazete kağıdı
Yol ortasındanyürüdüm ben bana göre değil kaldırım
İçimde yaşayan ölü çocukları kürtajla aldırın

6123m
15-02-09, 18:13
Özgüç' ün 4. haftadaki rapinin sözleri:

Hayat okulunda sıra üstüne yazdığım küçük bir not gibi
Her sınavda kopya çekiyorum ve özledim seni
Ağlamıştım ama kimse bilmemişti kıymeti
Aklım önceden giderdi duymadım ben müddeti
Aklım hergün yalan dolu gözlerimden ağlıyor
Ben bu yolda yürüdükçe hepsi üstüme geliyor
Korkuyordum önceden ve bu kalbimse ağlıyor
Uzun yollardan geldim ve bitmek asla bilmiyor
Kalbinin saraylarındayım bugünde kendimle
Nedense bakmıştım hep kapanmıştı pencere
İçimde bir yalan vardı vururdu yüzüme
Kendimle ağlamıştım yalanla herşeye

Bir yaprak gibi dökülmüştüm sen en güneşli mevsimde
Sen gittim ve sen şu an kara iklimler var içimde
Kalbim yazın kuran ama soğuk iklim içimde
Anlamıştım ama inan ağlıyorum derdimle
Kalbi tam bir hayat eviymiş çok sonradan anladım
Ben bir kamyon şöförüydüm sadece geçerken uğradım
Azami surat 50 Km miş inan takmadım
Direksiyonu kırıp sola en yakın uçurumdan atladım
Artık öldüm evet ben bir öldüyüm sanırım
Bedenim otobanda üzerimde bir gazete kağıdı
Yol ortasındanyürüdüm ben bana göre değil kaldırım
İçimde yaşayan ölü çocukları kürtajla aldırın

nasıl bir çocuktaki bu yetenek ya .. bırak rap nasıl yaptıgını bu sözleri satsa zengın olur (: . cok yeteneklı cokk (:

ayrıca özgücün kötü bi yönünü söylemek istiyorum . (elestırı ınsanı ıyılestırır bence)
özgüç bence normalde bu kdar duygusal degıl .. hanı bıraz daha dikakkt çekmek için . Aslında böyle birşey yapmasına gerek yok . .baylan moduna giriyor söylerken .. nptmalde böyle degidildir bence ..
böyle birseye gerek yok cunku o zaten super rap yapıyor ve süper sözler yazıyor ..

haa ama produksıyon dıyorsa baylan moduna gır o a yrı (: .

Esraa.
15-02-09, 18:30
Özgüc bence numara yapmiyor bence gercekten duygusal, duygusal olmasa o kadar güzel sözler yazamaz zaten.
Erhan favorim oldugu halde Özgüc'ün yazdigi sözler yarismadaki en iyi sözler!

_maria_
15-02-09, 18:42
Özgüç' ün 1. haftadaki rapinin sözleri:

Senin Dünyanda, yoktu rolüm hiç
Ben Figürandım Galiba
Hep Filmin En guzel Yerinde
Reklam Girdi Daima
Hayat Denen Sey varya iste
O hep Sifreli Kanalda
Decoder Bende ama Maalesef
Senin Elinde Kumanda
Guzellik Denen O Soba Soner
Eger Bir Gun Sen Odun Atmazsan
Bakardin Aynalardan
Sen Gittikten Sonra
Gozlerim Kapandi Dumandan
Guldugume Bakma Rol Yapiyorum
Toplum icinde Yalandan
Sen Son Kalan Kibrit Kadar Degerliydin Icimde
Kiyamadim Hic yakmaya seni
Oysa Ates benim Elimde
Ben Kendimle Savastayim
Kalbim Dolu Cephane
Filistin Gibi Bu kalbim
Yenik Malup ve Bir Care

Hep Beklerdim Umutla
Şu Yazdigim Sozler varya
Bana Cocuklugumdan Hatira
Hic uyku Tutmazdi
Ziplardim yataktan korkuyla
Cok Ozenirdik biz ailece
Ust Kattaki Komsuya
Herkes Seni Soruyor bana
Ben diyorum o artik oldu
Devleti Soyup Kacanlar bile
Yurda Geri Dondu
Sen Donmedin hic ben bekledim
ve butun bunlar sondu
Cem Karaca Dinleme artik
O tamirci oLdu
Kalbim uzak uLkelerde Kalmis
Bir Garip Multeci
Ellerim Ilkokulda oğrendi
Hirsla kavga etmeyi
Öğretmenler öğretmişti
Ezberleterek Sevmeyi
Ben o yuzden Ogrendim
Lisede Cift dikisli Gecmeyi

Özgüç' ün 2. haftadaki rapinin sözleri:

hayat annemin çocukken bana anlattığı yorgan altı bir masal
büyüdükçe anladımki yalan konuşup annemide kandırmışlar
ben çözemezdim hayatı nedense zor gelirdi bana tüm sorular
beyaz ve boş bir sayfa bırakıp kaldım hayatın zor sınavından

havuz problemlerini sevmedim nefret ederdim ilk okulda
şu aralarsa boğuluyorum kendi yarattığım okyanuslarımda
üç musluk aynı anda sekiz saatte bir havuzu dolduruyorsa
iki insan bir kalbe kaç günde veda eder senin kitabında

Özgüç' ün 3. haftadaki rapinin sözleri:

Yüzme bilmediğim halde suya girmiş gibi oldum
Sen bir boy ver dedin, bense derin suda boğuldum
Senin koltuk değneğin olmaktan inan yoruldum
Protez bir bacak gibi kırıldı gururum

En Güneşli havalarda hissederdim yağmuru
Ben senin savaşlarında oynuyorum mağduru
Sense zengin olmak için satmıştın o ruhunu
Gururla söylüyorum ki annem bir devlet memuru

Ne denli paran olursa olsun mutluluğa yetmiyor,
Ayaklarım dur dese de beynim hala koş diyor
Benim filmlerim boş kimse gelmiyor
Senin salonlarında ise üç film birden oynuyor

Boğulmak değil korkum inan nefes alamamak
Rüyayı gerçek etmenin kolayı uyumak
Bir şeyi çok isteyip de hiçbir zaman alamamak
Hayat çocukken oynadığım kırık bir oyuncak

Dünden iki gün sonrası yarın olur takvimde
Kanadı olmadan uçan tek şey zamandır içinde
Ben bir yelkovan olup koştum akrebin peşinde
Son zamanlarda nedense bakmıyorum saate

Sahip olduğun sarayda ben garip bir kiracı
Sen her ay başında gelip alıyordun ya kirayı
Başka yere taşındım artık çalma o kapıyı
Çünkü benim yerime yeni birisi taşındı

Ne denli paran olursa olsun mutluluğa yetmiyor,
Ayaklarım dur dese de beynim hala koş diyor
Senin filmlerinde boş kimse gelmiyor
Benim salonlarımda ise üç film birden oynuyor

Boğulmak değil korkum inan nefes alamamak
Rüyayı gerçek etmenin kolayı uyumak
Bir şeyi çok isteyip de hiçbir zaman alamamak
Hayat çocukken oynadığım kırık bir oyuncak

:good::good::good::good::good::good:

_maria_
15-02-09, 18:54
sözler için teşekkürler göknurcum (: .gerçekten çok manalı hepsi (:

bisey degil arkadaslar :img-wink:
gercekden de sözleri cok anlamli hatda msn niklerim bile artik özgücün yazdigi sözlerden olusuyo :)
kendisi gercekden de cok iyi bir rapci ve cok iyi bir söz yazari :img-yes:
umarim yarismayi birinci olarak tamamlar ve hak etdigi yerlere gelir :good:

SagoLeRa!
15-02-09, 19:30
Göknurcum süper sözler paylaştığın için çok saol...
Sago'dan sonra 2. cümle mühendizi bu kaar kısa sürede uzun yazıp hemde ezberleiyo bravo...
Diğerleri ço kısa...
Çağlada hep sıyırıp geçiyo elenmekten bakalım nereye kadar...

_maria_
15-02-09, 19:35
Göknurcum süper sözler paylaştığın için çok saol...
Sago'dan sonra 2. cümle mühendizi bu kaar kısa sürede uzun yazıp hemde ezberleiyo bravo...
Diğerleri ço kısa...
Çağlada hep sıyırıp geçiyo elenmekten bakalım nereye kadar...

evet canim özgüc herkezden daha da uzun yaziyo sözlerini ve ezberleyip final aksamlari okuyo...:img-yes:
cagla bu hafta cok güzel yirtdi ama önümüzdeki hafta kesin gidici kendisi oylar bunu gösteriyo...

irem95
15-02-09, 21:00
evet canim özgüc herkezden daha da uzun yaziyo sözlerini ve ezberleyip final aksamlari okuyo...:img-yes:
cagla bu hafta cok güzel yirtdi ama önümüzdeki hafta kesin gidici kendisi oylar bunu gösteriyo...
açık konuşmak gerekirse bende çağlayı şuan en zayıf halka olarak görüyorum ama gtmesini istemiyorum eğer çağla giderse 7 sap kalıcakalr :img-hyste sanki Türkçe rapi hep erkekler yapıyomuş gibi o nedenle istemiyorum çağlanın gitmesini halil gitsin =)

SagoLeRa!
15-02-09, 21:53
Resimler için çok teşk...
bi imza
http://img216.imageshack.us/img216/2223/43239696nt4.jpg

irem95
16-02-09, 15:12
Erhana çok haksızlık oldu ...
ee naparsın bizim jürimiz (özellikle Fuat)çok profesyoneller malum
puanlamalardan anlaşıldığı gibi ...

oguzhanmaniac_
16-02-09, 23:08
arkadaşlar burda baya özgüç fanı var bilmiyorum nasıl diyim ama
HALİL in soyadını söleyebilrimsnz bilmiyorum bilimomsz,bide ondan avtarlar falan yapamrnsz:img-blush

AybeN..# Fan ~
16-02-09, 23:30
HALİL in soyadını söleyebilrimsnz bilmiyorum bilimomsz,bide ondan avtarlar falan yapamrnsz:img-blush

Soy adını bilmiyorum ama
Halil Resimlerini paylaşabilirim :)

http://img25.imageshack.us/img25/5416/l616684225647390mn7.jpg (http://imageshack.us)

http://img25.imageshack.us/img25/8901/n6166842256421707703868gl2.jpg (http://imageshack.us)

http://img444.imageshack.us/img444/3527/n6166842256421707714897jh7.jpg (http://imageshack.us)
http://img444.imageshack.us/img444/n6166842256421707714897jh7.jpg/1/w402.png (http://g.imageshack.us/img444/n6166842256421707714897jh7.jpg/1/)
http://img23.imageshack.us/img23/5317/n6166842256421707725936nm9.jpg (http://imageshack.us)

AybeN..# Fan ~
16-02-09, 23:32
http://img444.imageshack.us/img444/8629/n6166842256421708013467zi2.jpg (http://imageshack.us)
http://img444.imageshack.us/img444/n6166842256421708013467zi2.jpg/1/w403.png (http://g.imageshack.us/img444/n6166842256421708013467zi2.jpg/1/)

http://img23.imageshack.us/img23/3318/n6166842256421708023671nr8.jpg (http://imageshack.us)

http://img23.imageshack.us/img23/6871/n6166842256421708033863zh1.jpg (http://imageshack.us)

http://img444.imageshack.us/img444/3628/n6166842256421708044069gh1.jpg (http://imageshack.us)
http://img444.imageshack.us/img444/n6166842256421708044069gh1.jpg/1/w403.png (http://g.imageshack.us/img444/n6166842256421708044069gh1.jpg/1/)

http://img444.imageshack.us/img444/1619/n6166842256421708054277hz0.jpg (http://imageshack.us)
http://img444.imageshack.us/img444/n6166842256421708054277hz0.jpg/1/w403.png (http://g.imageshack.us/img444/n6166842256421708054277hz0.jpg/1/)

http://img24.imageshack.us/img24/118/n6166842256421708064486lh1.jpg (http://imageshack.us)

AybeN..# Fan ~
16-02-09, 23:34
http://img444.imageshack.us/img444/3157/n6166842256421708074700py9.jpg (http://imageshack.us)
http://img444.imageshack.us/img444/n6166842256421708074700py9.jpg/1/w403.png (http://g.imageshack.us/img444/n6166842256421708074700py9.jpg/1/)
http://img24.imageshack.us/img24/1458/n6166842256421708084923bp9.jpg (http://imageshack.us)

http://img23.imageshack.us/img23/858/n6166842256421708095145cd4.jpg (http://imageshack.us)

alara691
17-02-09, 01:00
cnm halilin ismi-soyadı halil morkoç.!!:img-wink:ayben fan fotolar içinde tşkler.!!:)

mc_merve
17-02-09, 03:34
<eRHAN

http://i482.photobucket.com/albums/rr189/GSmrv/Untitled-4-11.png http://i482.photobucket.com/albums/rr189/GSmrv/Untitled-2copy-8.png http://i482.photobucket.com/albums/rr189/GSmrv/Untitled-51copy.png

http://i482.photobucket.com/albums/rr189/GSmrv/Untitled-5-7.png http://i482.photobucket.com/albums/rr189/GSmrv/Untitled-4copy-4.png http://i482.photobucket.com/albums/rr189/GSmrv/Untitled-3-8.png
http://i482.photobucket.com/albums/rr189/GSmrv/Untitled-2copy5-8.png http://i482.photobucket.com/albums/rr189/GSmrv/Untitled-1-19.png http://i482.photobucket.com/albums/rr189/GSmrv/Untitled-1copy-14.png

oguzhanmaniac_
17-02-09, 21:41
ya uff çok şey istiyorum ama
Arkadaşlar,bana Halilden avatar,imza gif yapamrnsz:img-blush

mc_merve
18-02-09, 15:46
Star gine yapti yapacagini anlasilan.. Hic bir emege saygilari kalmamis
fazla soylencek birsey bulamiyorum ne yazsamda nafile yani
umarim hakeden birinci olur dicem ama hicbir yarismacidan gercek bir performans goremedigimiz icin kim hakediyo onuda bilmiyorum

..............

Esraa.
18-02-09, 15:53
Arkadaslar anlamadim bu hafta final yazmissiniz.. yani yayindan kalkiyormu?
Insallah öyle degildir..

parlakz güneş
18-02-09, 16:29
Yaa inanmıyorum...
Bu yapılcak şey mi...
Finalmiş yaa :img-cray:

6123m
18-02-09, 16:44
ohe!
ne fınal mı ?
olamaz :S:S .
dogrumu söluosnz ya :'( .
özgüc noolcak sımdı :'( . kesın tartısma falan uzar gıder dıye :S . hemen kesıolar:S
mevzu ratıng vss deıl

ÖZEL HAT
18-02-09, 19:03
Rapstar , “ Final “ heyecanıyla Star TV’de.

Gold Film ve Erka Prodüksiyon’un yapımcılığında, sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği, müzik direktörlüğünü Suat Sakarya’nın yaptığı
Rapstar’da jüri koltuğunda ise, Türkiye’nin en önemli rap müzik sanatçısı Ceza, gençlerin sevilen ismi dj Funky – C, ulusal ve uluslar arası çalışmalarıyla tanınan pop müziğin sevilen sanatçısı Sibel Tüzün ve rap müziğin önemli isimlerinden Fuat oturuyor.

Bu hafta, finale kalan son 7 yarışmacı son performanslarını sergileyerek birinci olmak için yarışacaklar.

20 Şubat Cuma 22.15 – canlı - FİNAL

Kaynak:star tv

alara691
18-02-09, 21:31
Rapstar , “ Final “ heyecanıyla Star TV’de.

Gold Film ve Erka Prodüksiyon’un yapımcılığında, sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği, müzik direktörlüğünü Suat Sakarya’nın yaptığı
Rapstar’da jüri koltuğunda ise, Türkiye’nin en önemli rap müzik sanatçısı Ceza, gençlerin sevilen ismi dj Funky – C, ulusal ve uluslar arası çalışmalarıyla tanınan pop müziğin sevilen sanatçısı Sibel Tüzün ve rap müziğin önemli isimlerinden Fuat oturuyor.

Bu hafta, finale kalan son 7 yarışmacı son performanslarını sergileyerek birinci olmak için yarışacaklar.

20 Şubat Cuma 22.15 – canlı - FİNAL

Kaynak:star tv
off olamaz yaa çok üzüldüm yaa:img-cray: nasıl olur böle bişi star tv yine yaptı yapacağını yaaa sinirden patlıyorum:img-cray::icon_sorr inş. özgüçüm birinci olcak hep destek tam destek.!:img-wink:

_maria_
18-02-09, 21:51
arkadaslar olamaz yaaa :icon_sad:
cuma günü final mi simdi ? :icon_sorr
star tv'ye pes diyorum baska bisey demiyorum...

bazi arkadaslarimiz biliyodur ben en basindan beri Özgüc ve Erhani destekliyorum...
ama su son iki haftadir Özgüc daha da agir basmaya baslamisdi :good:
ben cuma aksami Özgüc'ü 1.ci olarak görmek istiyorum cünkü simdiye kadar Özgüc rapiyle ve olaganüstü söz yazma kabiliyeti ile bizlere 1.ciligi gercekden hak etdigini kanitladi :img-yes: Yani kisacasi o cokdan gönüllerin 1.cisi oldu :happy0064
ama oylar neyi gösterir bunu bilemeyiz...
final aksami birinci büyük ihtimalle ya Özgüc ya Erhan olacak bu bir gercek :img-yes:

evet belki bu hafta final ve Rapstar sona erecek ama bu yarisma bircok kisiye kisa sürede rap sevgisini asilamayi basardi diye düsünüyorum...

SagoLeRa!
18-02-09, 22:45
Biliyodum ben yarışmanın ömrünün uzun olmicanı
Keşke bitmese ya olurmu 7 kişinin arasında 1. seçiler haksızlık
ama Özgüç ve Erhan çekişicek gibi geliyo bana...
İnş. hakeden kazanır!!

ateş_kıvılcımı
18-02-09, 23:40
çok saçma bu erken final star tv daha önce bi yarışmasına daha böle erken final yaptırmıştı alışkanlık oldu heralde
neyse başından beri favorim özgüç inşllh o birinci olur

FBetül
18-02-09, 23:46
yarismanin bitcee belidi zaten gecen haftadan
bu hafta acayipp olcak bencee erhanin kazanmasini istiyom ve ikinci benc burak olmalii

ceza gecen hafta acayip sinirlidi bu hafta daha kötüü olur tahminim fuat zaten gene sinir eder

enemy one Erhan:happy0064

FBuse
18-02-09, 23:58
off yaa neden böyle pat diye final yapiyorlarki.. tmm ratingler iyi degil ama sonucta ilk bu sans verebilirlerdi sonuna kadar =( 7 yarismaci icerisinden birinci secmek pekte kolay olmuyacak, kim kazanir hic bilemiyorum.. fakat gönlümden gecen Burak ve Erhan, Ugur kazanirsada üzülmem.. bakalim neolacak cidden merak icerisindeyim :img-cray:

Burak & Erhan :img-in_lo

yesim-jade
19-02-09, 00:33
Haberi okuyunca sinirlerim tepeme sıçradı ya :img-cray:

Off off ya :img-cray::img-cray:

Çok zor olucak bu hafta hak eden kazansın !

Kalbim her zaman Özgüç'ten yana :img-in_lo inş. birinci olur ..

Birçok kişi gibi bence de Özgüc & Erhan mücadelesi görücez :icon_whis

Esraa.
19-02-09, 10:41
Off ya olamaz.. bu yarismacilarada bence cok büyük bir haksizlik daha tam olarak kendilerini ifade edemediler bile..:(
Insallah Erhan kazanir.. o kazanamzsa Özgüc kazansin ama bu iki isimden baskasi kazanmasin!

AybeN..# Fan ~
19-02-09, 22:22
Off program bitiyor atın beni denizlere..:img-cray::img-cray:
Yarışmadan 1. olarak çıkmayı hak eden tek isim ÖZGÜÇ..:img-in_lo Eğer o kazanamassa ADEM..:img-yes:

FBuse
20-02-09, 05:08
burakkkkk

http://img18.imageshack.us/img18/4355/0717karateuw8.jpg (http://imageshack.us)

http://img516.imageshack.us/img516/7568/0717karate1us9.jpg (http://imageshack.us)

http://img413.imageshack.us/img413/7540/0717karate2rk1.jpg (http://imageshack.us)

http://img19.imageshack.us/img19/6227/0717karate4gk8.jpg (http://imageshack.us)

http://img7.imageshack.us/img7/7850/0717karate6za8.jpg (http://imageshack.us)

FBuse
20-02-09, 05:10
http://img516.imageshack.us/img516/9016/n64530266410121457163mu1.jpg (http://imageshack.us)

http://img413.imageshack.us/img413/2999/n64530266410121508708kc5.jpg (http://imageshack.us)

http://img18.imageshack.us/img18/3917/n6453026641012156573wb8.jpg (http://imageshack.us)

http://img172.imageshack.us/img172/7137/n64530266410123924714up1.jpg (http://imageshack.us)

http://img516.imageshack.us/img516/640/n64530266410124372033ny9.jpg (http://imageshack.us)

http://img172.imageshack.us/img172/8863/n64530266410126574977qu8.jpg (http://imageshack.us)

http://img516.imageshack.us/img516/4141/n64530266410126585292hq6.jpg (http://imageshack.us)

irem95
20-02-09, 14:20
umarı gerçekten hakeden yetenkli biri yani ERHAN kazanır
eğer özgüç kazanırsa çok üzülürümm

Esraa.
20-02-09, 15:00
Bu gece final..:img-cray:
Dedigim gibi insallah Erhan kazanir.. o olmazsa Özgüc olsun.
FBuse ekledigin resimler icin tesekürler..;)

6123m
20-02-09, 17:21
final :'( .
neden böle yapıyorlar anlamıyorum kı ya :'( .
özgüc 1. olur yada erhan.
erhan gene bı sansasyon yaratırsa 1. olr...
ama bılemıorm ısler cok karısık :S :'(

FBuse
20-02-09, 17:51
Bu gece final..:img-cray:
Dedigim gibi insallah Erhan kazanir.. o olmazsa Özgüc olsun.
FBuse ekledigin resimler icin tesekürler..;)
rica ederim..

umarim Erhan birinci olur cünkü en iyi Rapci kendisi bu yarismada,
tartismasina falanda gerek yok cünkü digerlerinle arasinda "Fark Var"
erhan kazanmayacaksa eger hakeden ikinci yarismaci Burak bana göre..

saygilar :img-wink:

irem95
20-02-09, 18:14
rica ederim..

umarim Erhan birinci olur cünkü en iyi Rapci kendisi bu yarismada,
tartismasina falanda gerek yok cünkü digerlerinle arasinda "Fark Var"
erhan kazanmayacaksa eger hakeden ikinci yarismaci Burak bana göre..

saygilar :img-wink:
ERHAN ın kazanılmayacağını düşünürsek hakeden bencede Burak ama çok erken final oldu bence reytingler yüzünden değil bu olay cezayla yapım arasında çıkan bi oly yüzünden

FBetül
20-02-09, 21:46
dünden beri inanamiyom final olcak diyee :img-cray:

bana göre

1 ERHAN
2 Burak
3 Özgüc

olmalii

erhan beni cezaya hatirlatiyor ama kendi durusu var ve rapi acayip hisetiriyor sözleride süper

burakin sözleride iyi ama erhan kadar rap yapamiyor ama burakimida cok seviyom :love05:

özgücün sözleri süper ama rapii iki üc kere dinledimde sözleri fark ediyom ve sahnede aglamasini hic sevmiyom

halilin dedi gibi insani ezik gösteriyor

sorenza
21-02-09, 00:44
Eski günlerim aklıma geldi. Erhan'ı dinlemek her zaman güzeldi. Yarışmayı izleyemedim doğru dürüst ama bu gece son diye izledim. Ve az önce erhan'ın her zamanki gibi işinde iyi olduğunu gördüm. Eski parçalarından bazı sözlerde vardı.Tanıdık ve harika geldi. Umuyorum birinci olur.

kankalar da yerini aldı senin için tv karşısında :) eski bir arakdaşı olarak birinci olmasını diliyorum.

herkese iyi yorumlar arkadaşlar

mc_merve
21-02-09, 01:01
Erhanla buragi birlikte izlemek guzeldi hatta bugunku yarismanin en iyi yaniydi
ayrica bugunku konsepti gorunce insan iste budur diyor her yarismaci bugun cok ayriydi ama erhan cidden bu isi cok yapiyo birkez daha gorduk

Fuat ve Cezayada guluyorum sadece hadi fuatin huyunu biliyoruz ama cezadan bu bu tur davranis izlemek uzdu beni uzum uzume baka baka kararir derler ya ayni o durum

....

fazla soze gerek yok umarim hakeden birinci olur

sorenza
21-02-09, 01:03
Bu arada sanırım fazla foto yoktur ortada bende biraz eski albümleri karıştırdım bir iki tane erhanın fotoğrafını ekliyim :)

http://img179.imageshack.us/img179/9017/56167381jm0.th.jpg (http://img179.imageshack.us/my.php?image=56167381jm0.jpg)
http://img179.imageshack.us/img179/1493/98664506kr5.th.jpg (http://img179.imageshack.us/my.php?image=98664506kr5.jpg)

Bu da şu bahsettikleri bir sürü kişinin ellerinin havada olduğu konserden :)

http://img179.imageshack.us/img179/1451/37886064rz5.th.jpg (http://img179.imageshack.us/my.php?image=37886064rz5.jpg)

alara691
21-02-09, 01:25
süperdi bnce yaa keşke baştan beri bu format olsaydı ya rapi gerçekten hissettim bütün yarışmacılar harikaydı bence özgüçüm süperdi yaa bnm birtanem yaa harika söledi flexi harikaydı yaa umarım özgüç 1. olur ama diğer yarışamacılarda harika gerçekten..!!!:img-wink:
ÖZGÜÇ FOREVER:img-blush ÖZGÜÇ MY NUMBER ONE.!!:img-in_lo:love05:

yesim-jade
21-02-09, 01:41
Özgüç'üm süperdiii :happy0064

Her şeyiyle harikaydı ya diyecek kelime bulamıyorum inş. birinci olucak !!!

Oylarımı da attım :)

Bu arada gerçekten ismi çok güzell ya :img-in_lo

FBetül
21-02-09, 02:55
off bence erhan kazanmalidi yada burak
özgüzüde begeniyodum ama birinci olmasini istemezdim bana göre birinci deyil
yarisma devam etseydi sonuc baska olurdu

ERHAN:happy0064:happy0064

_maria_
21-02-09, 02:58
arkadaslar beklenen oldu ve bizlerin oylariyla Özgüc birinci oldu :happy0064:happy0064
ne yalan söyliyim biz de bu aksam kardesimle ilk defa oy atdik :)
Özgüc'ün "sevenler oy atsin sevmeyenler oy atmasin...zaten beni sevenler beni daima destekler" tarzindaki bi cümlesinden sonra zaten oy atmamak mümkün degil di Özgüc'e :img-wink:
Özgüc forever :happy0064

süper bi aksamdi bütün yarismacilar gercek performanslarini gösterdiler ve diger haftalara kiyasla gercek rapin nasil oldugunu kanitladilar bizlere :img-wink:

böyle yarisma birdaha türkiye'de olur mu bilinmez ama rapstar cok güzeldi :img-yes:

FBuse
21-02-09, 03:03
Erhan ile Burak mükemmel'diler.. bu ikiliye baya oy attim ama olmadi =(
keske ikisinden birisi birinci olabilseydi cünkü HAK eden onlardi!
özgüc'ü sevmiyorum kazanmasinida istemiyordum ama bizim halkimiz böyle iste;
acitasyon birazda hüzünlü cümleler hemen favori seciliyorlar..
neyse uzatmiyacam.. sonucta yarismanin birincisi oldu sadece,
bundan sonrasi önemli olan! :img-wink:

ENEMY ONE & ZOMBIE 4-ever:love05::img-in_lo:img-blush:happy0064

mc_merve
21-02-09, 03:10
Allah kimseye bu kadar hazimsizlik vermesin diyorum erhan ikinci olduktan sonraki fuat ve cezanin yuz
sekli gormek isticegim fuatida gectim kendisi pek umurumda deyil ama cezadan gormek isticegim en son seydi

Erhan bugun en iyi permans sergileyen kisilerin en basindaydi
her cuma kendisini izlemek guzeldi diger haftalarda goremicegime uzuldum
umarim ileriki zamanlarda erhani goruruz rap camiasinda
Ayrica son olarak burak gercekten butun yarismacilar arasinda herkesin basarisini isteyen tek insan bence umarim bu dogalligini hicbir zaman kaybetmez
buragida ileriki zamanlarda gormek isterim
..............

zehros
21-02-09, 03:37
Tüh ya ke$ke bitmeseydi :img-cray:
Cok sevmi$tim!!
Özgüc Abinin kazanmasina cok sevindim zaten ilk 3'ü tam oldugu gibi kendim dü$ünmü$tüm cünkü ba$ka bi yolu yoktu bence :bilmim
Özgüc abi nin ba$arilarin devamini dile getirmesini isterim ve gelecegi cok parlak gözüküyor :)

Bu arada arkada$lar, program neden simdiden bitti? Erhan ile Fuat'in "kavgasi" dolayindan mi yoksa reyting yüzünden mi? Cevaplarsaniz sevinirim !

parlakz güneş
21-02-09, 08:09
Yaa ben izliyemedim...Elektrikler programın başında gitti anca şimdi geldi yaa :img-cray: İzlemesemde attım Özgüç'e oy...Ve kazanmış hak eden çok sevindimm :img-blush