PDA

Tüm Versiyonu Göster : Hicran Yarası (Arşiv 1)

Sayfalar : [1] 2 3 4 5

mxrxt
08-02-09, 01:53
Az önce özel bi tv kanallinda izledigm magazin programinda Osman yagmurderelinin sahibi oldugu yagmur ajans yeni biri dizi cekimlerine baslamis dizinin adi hicran yarasi olacakmis...

nalan-k
09-02-09, 00:00
mxrxt ekledigin icin tskler:love05:

demek hicran yarasi, yaa beni cok cekti bu dizi ismi:img-yes: sanki bu dizinin jeneriki mükemmel olucak diye düsünüyorum, böyle bir isime ancak süper bir jenerik yakisir.
insallah devam bilgiler alirizda, nerde nezaman, ve hatta en önemlisi oyuncular kim:img-wink:

mxrxt
09-02-09, 15:07
Osman Yağmurdereli'nin Ölümünden Sonra Yağmur Ajans'ın İlk Projesi; 'Hicran Yarası' Adlı Dizinin Tanıtımında İbrahim Tatlıses Duygulandı. Yakın Dostunun Fotoğrafını Pastada Gören İbo, 'Hicran Yarası mı, Osman Yarası mı' Dedi, Ağladı..

OSMAN YAĞMURDERELİ'NİN ÖLÜMÜNDEN SONRA YAĞMUR AJANS'IN İLK PROJESİ; 'HİCRAN YARASI' ADLI DİZİNİN TANITIMINDA İBRAHİM TATLISES DUYGULANDI. YAKIN DOSTUNUN FOTOĞRAFINI PASTADA GÖREN İBO, 'HİCRAN YARASI MI, OSMAN YARASI MI' DEDİ, AĞLADI..

Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden ünlü yapımcı Osman Yağmurdereli'nin ölümünden sonra 'Yağmur Ajans' imzalı ilk proje 'Hicran Yarası' adlı dizi oldu. Osman Yağmurdereli'nin eşi Esin Yağmurdereli'nin yapımcılığını üstlendiği 'Hicran Yarası'nın tanıtımı önceki akşam Sarıyer'de yapıldı. Dizinin tanıtımına, Osman Yağmurdereli'nin yakın arkadaşları İbrahim Tatlıses, Nurseli İdiz ve Kamil Sönmez de katıldı.

mavikalem
26-02-09, 17:46
Yapımcı esin yağmurdereli
yayın kanalı trt1
oyuncular miraç eronat , murat daltaban, nazan kesal,durul bazan, toprak sağlam, gülsün kamu, cengiz coşkun , levent can, altan karındaş, barış aksavaş'mış

Çok merak ediyorum nasıl bir dizi olacak acaba. Osman Yağmurdereli olmadan ilk işleri . Duyduğuma göre Esin Yağmurdereli daha önce banka müdürüymüş.
Yıllarca memurluk yapan biri olarak sanırım başarılı olacaktır.

selen_gs1
26-02-09, 19:54
dizinin ismi etkileyici ve dram olacağı da belli inşallah güzel ve iddialı bir oyuncu kadrosuyla çıkarlar insanların izleyebileceği reytinge kurban gitmeyen bir dizi olur inşallah...

nuro
13-03-09, 16:27
Dü gördüm fragmanını.Merak ettim.Murat Daltaban'ı severim.
Fragman trtnin sitesinde var..Hicran'ı Nazan Kesal oynuyo.Nuri Bile Ceylan'ın bi filminde oynamıştı yanlış hatırlamıyosam.Konusu şöyle:

3 çocuk annesi Hicran, günlük bakımını yaptığı ihtiyar madamın ölümüyle, hiç beklemediği bir mirasa kavuşur. Hem de hayatlarının en zor döneminde. Kocası Dursun, elinde, avucundaki paranın tümünü batırmış, ev sahibi evi boşaltmaları için kapıya dayanmıştır. Kızı Müjde, bu yoksul hayattan bunalmış, evden kaçmak üzeredir. Bir baltaya sap olamayan büyük oğlu Tarık ise, her an belaya bulaşmaya meğillidir. Ancak aile, bu yüklü mirasın sevincini yaşayamadan, Hicran da tıpkı ona miras bırakan Madam gibi aniden ölür. Daha da kötüsü ona kalan mirası alabilecek tek kişi de Hicran’dır. Şimdi aile, ciddi bir yol ayırımındadır.Ya Hicran’la birlikte mirastan da vezgeçeceklerdir ya da bir yolunu bulup başkasını Hicran gibi gösterip mirası alacaklardır. Dursun’un tüm itarazlarına rağmen aile, ikinci yolu, yani sahtekarlığı seçer. Üstelik bu uğurda annelerinin maneviyatını yok sayma pahasına...
Gerçekten de para, her derde deva mıdır?..Para için nelerden vazgeçilir? Ölmüş bir insanla birlikte büyük bir serveti de gömmek zorunda kalsanız ne yaparsınız?

Günümüzde, sadece toprağın altındakiler mi çürümekte, yoksa asıl el üstünde olması gereken değerler mi çürümektedir

mavikalem
17-03-09, 23:55
23 Mart 2009 Pazartesi saat 21.20'de TRT 1 yayınlanacakmış

www.trt.net.tr'de dizi ile ilgili bilgiler var

NIGHT
18-03-09, 11:23
23 Mart 2009 Pazartesi saat 21.20'de TRT 1 yayınlanacakmış

Bilgi için teşekkürler..
İzleyebileceğim bir gün ve saat..
İmkanım oldukça ve tabiki beğenirsem izlemeye çalışacağım...
Çünkü Murat Daltaban en sevdiğim oyunculardan biridir...

TÜTÜ
19-03-09, 15:22
Hicran Yarası diye bir film yok muydu, Yeşilçamda çekilmiş????
Neyse bu dizide de o tip filmlerin tadı varsa izlenmeye değer diyorum...
Oyuncu kadrosu da sessiz ama derin bir kadro....
hepsi çok başarılı inşallah birarada da aynı uyumu gösterirler....

mavikalem
19-03-09, 18:06
Pazartesi gününü iple çekiyorum

vieri14
23-03-09, 01:33
hicran yarası etkileyici bi isim oyuncu kadrosu cok kaliteli tanıtımlarınıda begendim umarım bekledigimiz kadar guzel bi iştir.bu arada osman yagmurderelinin projesi olmasıda işin kaliteli olacagının habercisi gibi yagmur ajans osman yagmurderelinin yoklugunda nasıl bi iş cıkartıcak cok merak ediyorum.yarın gorucez bakalım

mavikalem
24-03-09, 12:48
Dün akşam izledim diziyi sıcacık bir aile dizisiydi.
Çok güzeldi .
Herkesin emeğine sağlık

TÜTÜ
24-03-09, 13:50
diziye özen gösterilmiş... temposu biraz ağır geldi.....
durul bazan harikaydı... umarım ileriki bölümlerde rolü artar.....:happy0064

vieri14
24-03-09, 16:09
bolum cok guzeldi sıcacık bi aile işi oolmuş yagmur kalitesi yine ortada bu arada raitinglerde gayetiyi trt nin yeni dizileri arasında en iyi raitingi almıslar cam kırıkları ve mat a gorecok yuksek bi raiting ozellikle gunleride cok zordu basarılarının devamı dilegiyle emege saglık.

sinemaytek
27-03-09, 04:07
yağmur ajans her zaman ki gibi süper bir dizi yapmış kaliteli bir yapım oyuncularda harika ama benim en çok dikkatimi çeken Vicdan ı oynayan Miraç Eronat oldu bana karakteri çok iyi yansıttı yüz bakış ......vb çok önemlidir ve bunları çok iyi kullanmış bundan önce ki dizisinde de dikkatimi çekmişti ama bunun yeri ayrı nedeni`;YALNIZLIĞI GÖZLERLE ANLATMAK İMKANSIZDIR(ama sayın Miraç Eronat bunu başarmış)kendisiniz daha çok projelerde görmek isterim ve başarılarının devamını diliyorum :good:

yucedag
27-03-09, 10:25
Miraç Eronat ANKARA tiyatro sahnelerinin tozunu attırdıktan sonra sıra EKRANLARDA..
Çok klişe bir laf ama,Takip ettiğim kadarıyla kendisini sadece sanatıyla var eden bir isim. Çünkü biz Ankarada Kurban diye bir oyunda izlemiştik. Şok olduk güzelliği ve sanatı karşısında..Meğer Sessiz Gemilerin Şule’siymiş.. Benden başka herkes tanıyormuş Şuleyi.. Sonra internetten bir baktım oyun maşallah Yunanistanı Almanyası Kıbrısı ne varsa Turneler festivaller..Yani sessiz ve derinden ilerliyor diye düşünüyorum.
Kesinlikle çok da güzel bir bayan..Ciddi ciddi güzel. Hem bir mankenin güzelliği hem bir tiyatro sanatçısının ağırlığı var.. Hicran yarasında şöyle bir boydan bakarsanız ne demek istediğimi anlayacaksınız.
Açıkçası TV ekranlarında her kitleye hitap eden isimler var. Mesela Ben Ankaralı Yasemini izlemektense ANKARALI GERÇEK SANATÇI MİRAÇ ERONATI ekran karşısında ayakta alkışlamayı tercih edenlerdenim.
Hicran Yarasını ben çok beğendim. Güzel ve iple çektiğim bir dizi oldu şimdiden.. Miraç Eronat iyi bir seçim başrol için.. Miraç Eronat=kalite.. başka lafım yok..
Eğer bu yazıyı Miraç Eronatın bir tanıyanı okursa kendisine hayran olduğumu iletebilir mi?. Forum içinde teşekkürler

onur29
27-03-09, 20:06
Şu anda tekrarını izliyorum. Pazartesi günü Yol Arkadaşım nedeniyle izleme fırsatım olmamıştı. Konusunu çok beğendim. Tam benim sevdiğim tarzda sıcak bir aile dizisi. Yıllar önce Hülya Avşar'ın oynadığı Ah Bir Zengin Olsam ve geçen yaz aylarında Show Tv de yayınlanan baş rollerinde Cem Davran ve Seren Fosforoğlu'nun oynadığı Hayat Güzeldir'i anımsatsa da oldukça kaliteli bir iş ortaya çıkmış. Gerek senaryo gerek oyuncular gerçekten ilk bölümde beni diziye bağlamayı başardı. Özellikle Murat Daltaban ve Miraç Eronat'ı izlemek gerçekten büyük bir keyif. İkisi de çok başarılı oyuncular. Ayrıca Müjde rolündeki Toprak Sağlam'ı da uzun zaman sonra ekranlarda görmek sevindirici. Çok tatlı ve çok başarılı bir oyuncu. Yolu açık olsun.

Lucyka
28-03-09, 17:25
cok guzel bir dizi olmus.cok hosuma gitti,eski turk filmleri tadinda.sesli cekim olmasi benim icin basli basina izleme sebebim vee Murat Daltaban:happy0064.cok seviyorum oyunculugunu,sesini,diksyonunu:img-yes:.her canlandirdigi rol de kadersiz,sanssiz,bir baltaya sap olamamis,kaderin sillesini yemis tipler.ama ona cok yakisiyor,cok guzel canlandiriyor.Mirac Eronat'i da severim,olgunlastikca ablasi Zeynep Eronat'a daha cok benzemeye baslamis.cok basarili iki kizkardes:good:.gelelim yillarin oyuncusu Altan Karindas'a,umarim bu kadarcik degildir onun rolu.gorunum olarak cok yaslanmis gormeyeli,Allah uzun omur versin,ama sesi masallah ayni kalmis.bir an icin yine tom ve jerry vs seslendirecek sandim:)umarim bu guzel diziyi daha cok insan seyreder.su an icin reytinglerde ust siralarda olan bircok sacma sapan diziden cok daha iyi cunku.:icon_whis

DILLA
31-03-09, 03:04
Cok güzel, kaliteli bir aile dizisi olmus :good:. Diziyi ve oyuncu kadrosunu cok sevdim. Bence sanat bu, sadece yaptiginiz islerle var olmak. Bunun icin tüm ekibe tesekkür ederim ve basarilarinin devamini dilerim. Emegi gecen herkesin yüregine saglik. Umarim emeklerinin karsiligini fazlasiyla alirlar cünkü bence bunu hakediyorlar. Yollari acik olsun. Ayrica cok mutlu oldugum bi konuda Mirac Eronat'i tekrar ekranda görmek :happy0064. Gözleriyle konusan, cok basarili bir oyuncu. Mükemmel ötesi... mimikleriyle, tavirlariyla, durusuyla ve yetenegiyle kendine hayran birakiyor. Böyle degerli oyuncumuzu neden daha fazla ekranlarda göremiyoruz anlamiyorum dogrusu... bir sinema filminde oynamasini cok isterim. Pazartesi aksamlarini iple cekiyorum :img-yes:

vieri14
31-03-09, 05:00
harika bir ikinci bolum izledim eki murenin sarkısı tam oturmus yerine hayal sahnesindeki geçiş derslikti resmen hiç anlamadıgımız bi şekilde bi an sultanahmette bulduk kendimizi gercekten buyuk emek var herkese saygılar umarım hakettigi raitingi alır.tesekkurler herkese

nur1224
31-03-09, 18:54
Cok güzel, kaliteli bir aile dizisi olmus :good:. Diziyi ve oyuncu kadrosunu cok sevdim. Bence sanat bu, sadece yaptiginiz islerle var olmak. Bunun icin tüm ekibe tesekkür ederim ve basarilarinin devamini dilerim. Emegi gecen herkesin yüregine saglik. Umarim emeklerinin karsiligini fazlasiyla alirlar cünkü bence bunu hakediyorlar. Yollari acik olsun. Ayrica cok mutlu oldugum bi konuda Mirac Eronat'i tekrar ekranda görmek :happy0064. Gözleriyle konusan, cok basarili bir oyuncu. Mükemmel ötesi... mimikleriyle, tavirlariyla, durusuyla ve yetenegiyle kendine hayran birakiyor. Böyle degerli oyuncumuzu neden daha fazla ekranlarda göremiyoruz anlamiyorum dogrusu... bir sinema filminde oynamasini cok isterim. Pazartesi aksamlarini iple cekiyorum :img-yes:

Katiliyorum...

Diziyi daha dün kesfettim...Sunu söyleyebilirimki muhtesem bir bölümdü...Uzun zamandir izlerken duygulandigim ve hüngür hüngür agladigim bir dizi daha dogrusu bölümdü... Hicran karakteri beni cok etkiledi....O kizi icin agladikca ekran basinda onunla birlikte bende agladim... Gelecek bölümleri sabirsizlikla bekliyorum.....

askadami
31-03-09, 21:03
gerçekten muthis bi dizi olmus oncelikle oyuncular'in cogu tiyatro kokenli olduklarindan muhtesem bir dizi cikmis ortaya ben sahsen sali gunleri oturup o sehrazat ve onur'un yerine bu diziyi izlemeyi tercih ederim Murat Daltaban ve Durul Bazan'in oyunculuklari muthis otesi

jön_
01-04-09, 21:25
hicran yarası; gerek konusuyla gerek oyuncu kadrosuyla şimdiden izleyicileri ekran başına kilitlemenin sinyallerini veriyor..Miraç eronat gibi devlet tiyatrolarından gelme başarılı bir oyuncunun diziye güzel bir renk kattığınıda unutmamak gerekir..

vieri14
04-04-09, 18:37
2.bolum gercekten hem aglattı hem guldurdu.
Çok iyi planlanmıs ve kurgulanmıs.Umarım bu sınırlarda ilerler.

onur29
04-04-09, 21:48
2. Bölümü izleyemedim maalesef. Sanırım dizi salı gününe alındı. Böylesi daha iyi olmuş. Salı günü izleyecek hiç bir şey bulamıyordum. Hicran Yarası şu sıralar beğendiğim ender dizielrden biri uzun soluklu olmasını çok istiyorum. Fakat tanıtım yapılması gerek. Reytingleri Trt'nin diğer dizielrine göre gayet iyi ama yine de biraz daha tanıtım şart.

askadami
04-04-09, 22:47
sali gunune alindigini sanmiyorum sali gunleri trt de ipsiz recep ve ayrilik var bnce en ii gun ve saat cuma 18:30 bence çok uygun adanali gibi sacma bisi vede asi gibi uzadikca uzuyan bisi izlemek yerine hicran yarasini izlerim

hayko55
05-04-09, 19:25
2. Bölümü izleyemedim maalesef. Sanırım dizi salı gününe alındı. Böylesi daha iyi olmuş. Salı günü izleyecek hiç bir şey bulamıyordum. Hicran Yarası şu sıralar beğendiğim ender dizielrden biri uzun soluklu olmasını çok istiyorum. Fakat tanıtım yapılması gerek. Reytingleri Trt'nin diğer dizielrine göre gayet iyi ama yine de biraz daha tanıtım şart.

Katiliyorum... bence de biraz daha tanitim sart.

3.bolum yarin aksam (yani pazartesi) 21.35de trt1 de. Bende bu diziyi ve oyuncu kadrosunu cok sevdim. Hicran'i oynayan Nazan (Kesal) hanimi bu dizi sayesinde tanidim... oyunculugu olaganüstü, ne kadar icten, dogal ve fedakar bir anne... kendisini tebrik ederim.

TÜTÜ
07-04-09, 02:28
3.bölüm çok güzeldi... hem güldüm hem ağladım....
oyucular bir harika... ama müziği çok ağır buldum..... hem tek enstürmanla
çalınmış gibi hem de yavaşlatılmış gibi ... sahnelerin ruhuna uymuyor...
daha bol enstürmanlı olsa sanırım daha iyi olur... bir de dizinin çekildiği yalı denen ama önünden yol geçiyor galiba nerede bilen varsa yazar mı..:happy0064
şimdiden teşekkürler

poke
07-04-09, 14:25
Diziyi ve oyunculari cok sevdim. Hem güldüren, hem aglatan, hemde düsündüren harika bir dizi olmus. Ilk iki bölümde Hicranla (Nazan Kesal) ve ücüncü bölümde de Vicdanla (Mirac Eronat) beraber ekran basinda agladim. Hicran'in yüzü gülemedi insallah Vicdan'inki güler. 4cü bölümü merakla bekliyorum.

aslanbey09
08-04-09, 20:18
Ölmüş kadını gömdüler.
Servete konmak istiyorlar.
İzliyorum bakalım ne olacak.

rain 1907
12-04-09, 03:33
Bu hafta yayın akışında yokk :bilmim
Bunu da bitirmesinlerde.
TRT de fena alıştı dizi kaldırmaya.

onur29
12-04-09, 13:24
Dizinin günü hiç uygun değil. Salı ya da, Cuma olsa daha rahat izlerim. Son bölümü hiç izleyemedim. Trt reklam konusunda da hiç iyi ve adaletli davranmıyo gerçekten...

rain 1907
14-04-09, 01:00
arkadaşlar birşey sorucam ben ilk 2 bölümü izlemedim. Dursun ile Vicdan ın arası neden bu kadar gergin ? ne yapmış vicdan ?

rain 1907
14-04-09, 02:50
bölüm süperdi.:good: her ne kadar aklıma yatmayan şeyler olsa da dizide genel anlamda sıcacık gerçekten.bir kere oyuncular çok iyi.özellikle de miraç eronat :good: zaten çok severdim kendisini bu diziyle ayrıca hayranlığım arttı.

ben biraz önce sorduğum soruyu kendim çözdüm sanırım.vicdan ın bu ailenin parasını çaldığını biliyoruz bu açıkça söyleniyor zaten.Ama bir de bilinmeyen birşeyler var.:img-yes: vicdan ın dursun a son sahnede söylediklerinden ben bu ikili arasında geçmişte bir aşk olduğunu çıkarttım,ne kadar doğru bilemem tabi :icon_whis konuşurken ağlaması ve o tokat,seçtiği cümleler bana böyle anımsattı.bu bir süre daha gizli kalacak gibi dizinin de heyecanı bu zaten.

70HICRAN YARASI TRT1 0,81% 2,08%

bu trt için umarım yeterli bir reytingdir.bu dizinin bitmesini istemiyorumm :img-yes:

DILLA
15-04-09, 14:01
bölüm süperdi.:good: her ne kadar aklıma yatmayan şeyler olsa da dizide genel anlamda sıcacık gerçekten.bir kere oyuncular çok iyi.özellikle de miraç eronat :good: zaten çok severdim kendisini bu diziyle ayrıca hayranlığım arttı.

ben biraz önce sorduğum soruyu kendim çözdüm sanırım.vicdan ın bu ailenin parasını çaldığını biliyoruz bu açıkça söyleniyor zaten.Ama bir de bilinmeyen birşeyler var.:img-yes: vicdan ın dursun a son sahnede söylediklerinden ben bu ikili arasında geçmişte bir aşk olduğunu çıkarttım,ne kadar doğru bilemem tabi :icon_whis konuşurken ağlaması ve o tokat,seçtiği cümleler bana böyle anımsattı.bu bir süre daha gizli kalacak gibi dizinin de heyecanı bu zaten.

70HICRAN YARASI TRT1 0,81% 2,08%

bu trt için umarım yeterli bir reytingdir.bu dizinin bitmesini istemiyorumm :img-yes:

Katiliyorum.

Dizi ve oyuncular süper ve bende Miraç Eronat hayraniyim.
Evet Dursun para yüzünden Vicdani affetmiyor ama bence de isin icinde baska seyler var... belki de Dursun Vicdan i baska birisiyle kacip gitti diye affedemiyordur (ona ihanet etti diye?)... sadece para neden olamaz cünkü cocuklarinin teyzelerinden asa kalir yani yok.. Dursun'un var bi karin agrisi belli... bekleyip ve görecegiz... yeni bölümü sabirsizlikla bekliyorum.

rain 1907
15-04-09, 19:01
Katiliyorum.

Dizi ve oyuncular süper ve bende Miraç Eronat hayraniyim.
Evet Dursun para yüzünden Vicdani affetmiyor ama bence de isin icinde baska seyler var... belki de Dursun Vicdan i baska birisiyle kacip gitti diye affedemiyordur (ona ihanet etti diye?)... sadece para neden olamaz cünkü cocuklarinin teyzelerinden asa kalir yani yok.. Dursun'un var bi karin agrisi belli... bekleyip ve görecegiz... yeni bölümü sabirsizlikla bekliyorum.

ohh yaa nihayet bir yorum gördüm kendimi yalnız hissetmeye başlamıştım bu formda teşekkürler arkadaşım :) :good:

evet vicdanın başka biriyle kaçması da olabilir bu.Ama benim anlamadığım dursun gitmiş hicranla evlenmiş o zaman vicdan bunu neden hiç konu etmiyor.belki de kendini bu konuda hesap soracak kadar haklı bulamadığındandır :icon_whis

vieri14
17-04-09, 01:56
İbrahim talıses diziye girmiş.
Heralde konuk olacaktır.
5.bolum tanıtımlarında gordum.

rain 1907
17-04-09, 02:31
İbrahim talıses diziye girmiş.
Heralde konuk olacaktır.
5.bolum tanıtımlarında gordum.

Ciddi misin ?
İbo ne alaka bu dizide.
Pek anlamadım ama hadi hayırlısı :)

poke
17-04-09, 17:18
Sanirim Ibrahim Tatlises Esin Yagmurdereli'ye destek olmak icin, konuk oyuncu olarak katilmis diziye. Ibrahim Tatlises de ayri bi renk katacaktir diziye.

Bu arada Murat Daltaban, Mirac Eronat ve Durul Bazan'i tebrik ediyorum. Harika bi performans sergiliyorlar. Harun'a cok gülüyorum cok seker bir insan. Vicdan ve Dursun da gözleriyle konusuyorlar, sanki oynamiyorlarda o duygulari gercekten yasiyorlar.

Degerli tiyatro sanatcilarimiza sonsuz basarilar dilerim ve cok tesekkür ederim bizleri olaganüstü yeteneklerinden mahrum birakmadiklari icin. Onlari ekranda görmek muhtesem bir duygu.

rain 1907
17-04-09, 20:51
Sanirim Ibrahim Tatlises Esin Yagmurdereli'ye destek olmak icin, konuk oyuncu olarak katilmis diziye. Ibrahim Tatlises de ayri bi renk katacaktir diziye.

Bu arada Murat Daltaban, Mirac Eronat ve Durul Bazan'i tebrik ediyorum. Harika bi performans sergiliyorlar. Harun'a cok gülüyorum cok seker bir insan. Vicdan ve Dursun da gözleriyle konusuyorlar, sanki oynamiyorlarda o duygulari gercekten yasiyorlar.

Degerli tiyatro sanatcilarimiza sonsuz basarilar dilerim ve cok tesekkür ederim bizleri olaganüstü yeteneklerinden mahrum birakmadiklari icin. Onlari ekranda görmek muhtesem bir duygu.

evet benim de sonradan aklıma geldi destek olmak için 1 2 bölüm rol almıştır.Şaşırdığım nokta ibrahim tatlısesi düşününce nasıl bir rolde diziye gireceği :) vicdanın kocası olabilir mi :icon_whis

rain 1907
17-04-09, 21:00
Vicran ve Dursun fena şekilde tartışırlar. Vicdan gitmeye karar verir. Harun onu ikna etmeye çalışır.
Dursun’un gerçekleri avukata anlatmasından korkan Tarık da babasını ikna etmek için onunla Konuşur.
Tarık ve Harun son model bir araba satın alırlar. Dursun’un parayı çarçur etmelerine kızdığını Bildikleri için ona söylemezler.
Necdet adında bir adam gelip Müjde ve Şeyma ile konuşur. Küçükken yalıda babası ile beraber çalışmıştır. Yalının çok hatırası olduğunu, artık zengin olduğu için yalıyı satın almak istediğini söyler.
Cahit hastanededir. Bunu öğrenen Müjde hemen yanına gider. Avukat Semih çat kapı gelir. Hicran’ı yani Vicdan’ı görmek ister.

necdet ibo oluyor :) yalıyı almaya gelmiş.ama bizimkiler buranın tadını çıkartmadan satmazlar bence :img-wink:

mavikalem
20-04-09, 15:48
Arkadaşlar hicran yarası'nın bu akşamki bölümünün fragmanlarını gördüm ibrahim tatlıses de var bu bölümde ne rolünde acaba ? Sürekli mi oynoayacak dersiniz.

afitap80
20-04-09, 16:39
TRT'nin tanıtımlarında gördüm.İbrahim Tatlıses Hicran Yarasın da 5.bölümü heyecanla bekliyorum acaba ilerleyen bölümlerde de görebilecekmiyiz kendisini .

aykade
20-04-09, 17:11
:bilmimtrt yönetimine öncelikle böyle güzel bir diziyaptıkları için teşk ederim. yanlız neden dizinin fragmanıları yeterince dönmüyor onu anlamış değilim fragman dönmemek diziyi baltalamaktır bide ibrahim tatlıses konuk oyuncuymuş bana göre reklamın hası budur trtnin yapacağını dizinin yapımcısı trt nin reklamını yapıyor.saygılar.

gogoooo
20-04-09, 17:35
trt de başlayan hicran yarasını begenerek izliyorum gerçek hayatın ta kendisi dedirten bi dizi bence hayatımızda bu tür hikayeler her zaman oluyo bunuda dizi haline getirmeleri çok iyi olmuş dizinin diger bölümlerini heyecanla bekliyorum

afitap80
20-04-09, 17:41
evet bu benimde dikkatimi çekti neden tanıtımlarını göremiyoruz Hicran Yarasının biz izleyicileri olarak TRT'nin dizimize hak ettiği değeri vermesini istiyoruz

vieri14
20-04-09, 18:58
bu tanıtımlarla ilgili eksikliklere bende katılıyorum.su anda trt deki en kaliteli iş olmasına rağmen tanıtımlar oldukca az yapılıyo.bu arada ibonun oynamasıda buyuk bi avantaj kanal için

rain 1907
20-04-09, 23:27
tanıtım olayına ben pek katılmıyorum çünkü dünden beri trt açık ve her reklamda hemen hemen dizinin fragmanını giriyorlar arkadaşlar.ama tabi çok daha öncesinden başlaması lazım diyorsanız o kadarını bilmiyorum ama 2 gündür benim fragman izleyişim 30 u bulmuştur.

trt bu diziyi hiç etmesin de ben başka birşey istemiyorum.:img-yes:

tam tahmin ettiğim gibi çıktı Vicdan ve dursun arasında geçmişte yaşanmış bir aşk hikayesi var.Vicdan isim vermeden açıklamış oldu bunu.Dursunun öfkesi de bu yüzden zaten e haksız da değil hani.:img-yes: bakalım bu iş nereye gidecek.Acaba dursun hicranı mı seviyor yoksa kalbinde vicdan hala var mı ?:icon_whis

bu arada benim anlamadığım birşey var ; vicdanla dursun geçmişte vicdanın dediğine göre gençken birbirlerine aşıklarmış ve vicdan pırıltılı yaşamı dursuna tercih etmiş ve onu yalnız bırakmış buraya kadar tamam ! peki bu para çalma meselesi ne ara olmuş ? yani dursun hicranla evlendiğinde vicdan tekrar hayatlarına girip bu sefer de paralarını mı alıp kaçmış ? ya da bir diğer ihtimal kalıyor dursun zaten hicranla evliymiş ama vicdana aşıkmış yani yasak bir aşk ! ama bu bana inandırıcı gelmiyor çünkü dursun böyle bir adam değil.heleki hicran a olan sevgisini ve saygısını gördükten sonra.
:bilmim
siz ne dersiniz bu konuda ?

aykade
21-04-09, 12:34
Rain çok merakla izliyorsun belli diziyi.
Bence bekle ve gör bakalım dizi nelere gebe olacak.:img-wink:

rain 1907
21-04-09, 14:00
Rain çok merakla izliyorsun belli diziyi.
Bence bekle ve gör bakalım dizi nelere gebe olacak.:img-wink:

kesinlikle öyle çünkü merak uyandıracak çok ayrıntı var.bunların gizli tutulması yani geçmişi anlayamamak ta kafam da soru işaretleri bırakıyor.:icon_whis

69 hıcran yarası trt 1 0,75% 1,91%

geçen 70.sıradaydık.her hafta bir sıra yükselicez sanırım :) trt inşallah sahip çıkar bu diziye

bence bu hafta ibrahim tatlıses in gelişi çok havada kaldı.gereken önem verilmemiş dizi içerisinde.:img-yes:

catrine
21-04-09, 17:33
Diziyi bende severek izliyorum ama artik biraz hizlansalar diyorum...
cok agir ilerliyorlar...
fazla merakliyim galiba :img-wink:

DILLA
21-04-09, 17:48
Harika bi yeni bölüm izledim :good:.

Vicdan'i canlandiran Mirac hanima bayiliyorum. Alayci bakislari, Dursun'a cikislari ve Harun'a kizmalari cok seker ya. Cok basarili, güzel ve sevimli. Onu cok seviyorum.

Benimde anlamadigim Dursun Hicran ve Vicdanin kardes olduklarini bilmiyormuydu ki?

rain 1907
22-04-09, 00:40
Harika bi yeni bölüm izledim :good:.

Vicdan'i canlandiran Mirac hanima bayiliyorum. Alayci bakislari, Dursun'a cikislari ve Harun'a kizmalari cok seker ya. Cok basarili, güzel ve sevimli. Onu cok seviyorum.

Benimde anlamadigim Dursun Hicran ve Vicdanin kardes olduklarini bilmiyormuydu ki?

işte bir anlasak :) yavaş yavaş geçmiş açılmaya başladı ama arkadaşın dediği gibi yavaş ilerliyoruz.neler olup bitmiş anlatmaları lazım yoksa bu şekilde biz çözmeye çalıştıkça kafamız karışacak.

rain 1907
24-04-09, 13:16
Tarık yeni aldığı arabayla gelmiştir. Halit annesinin geldiğini sanır. Göremeyince üzülür.

Vicdan Hicran’ın öldüğünü Halit’e söyler.
Cahit Müjde’yi arayıp bir kahvehanede Safiye’nin silahlı ağabeylerinden saklandığını bildirir.
Yalıyı satın almak isteyen Necdet tekrar gelir. Yalıyı almakta ısrarcıdır.
Dursun Halit’in öğretmeninden çocuğun okula gelmediğini öğrenir. Halit kayıptır. Hicran Yarası Pazartesi günleri TRT-1'de...

tam mesajı attım ki fragmanı ve özeti koymuşlar sesimi mi duydular ne :) gene güzel bir bölüm olacak.Halit nereye gitti acaba? :icon_sorr

rain 1907
28-04-09, 00:48
yeni bölümü vermiycekler sanırım :icon_sorr neden şimdi böyle birşey yaptılar ya :( fragman var sitede özet var hatta başlarken konuk oyuncu : ibrahim tatlıses yazdı ama tam 1 saatir eski bölümlerin kolajını izliyoruz.sinir oldum :img-tomat

aykade
28-04-09, 11:38
kolaj harika olmuş valla en azından diziyi kaçıranlar için güzel bir düşünce rainnnn birazzz da diziyi kaçıranları düşün :icon_whisyola devam hıcran yarasına selamm:)) :happy0064

rain 1907
28-04-09, 14:26
kolaj harika olmuş valla en azından diziyi kaçıranlar için güzel bir düşünce rainnnn birazzz da diziyi kaçıranları düşün :icon_whisyola devam hıcran yarasına selamm:)) :happy0064

kaçırmayın kardeşimm :) şaka yapıyorum tabiki ya kolaj süper fikir ama daha kısa tutup yeni bölümde verilebilirdi.5 bölümü birden verdiler neredeyse :)
neyse haftayı bekliycez artık

rain 1907
05-05-09, 00:59
1 haftadır kimsecikler gelmiyor bu form a.:icon_sorr neredesiniz arkadaşlar.arada bir bişiler yazsanız :(

bu bölüm beklediğimden de güzeldi.Bu avukat herşeyin farkında bence.Vicdan da gene paraları alıp kaçtı sanacaklar ama onun bir planı var gibi.sonuçta bu hatayı 2. defa yapmaz ve kaçıp gitse zaten dizinin bir anlamı kalmaz.

ya bu dizi cok guzelmis ben bayildim bence hicran bisiler planliyo

evet çok güzeldir bir de form olarak hareketlenebilsek daha güzel olacak :)
aslında adı vicdan.Kesin geri dönecek hatta ben kapı çalınır orada biter diyordum ama öyle olmadı bu şekilde heyecan olsun diye bıraktılar sanırım.Vicdan sırf bunu evdekiler kendine güvensin diye onları utandırmak için yaptı.:img-yes:

bu harun da palavracının önde gideni.Hemen suçu vicdan a yıkıverdi.Ya acaba vicdanı avukat mı alıkoydu ki.belki de herşeyi öğrendi avukat.Ama bence bu avukat ta tekin adam değil.öğrense bile açık etmeyecektir bizimkileri ama karşılığında da bişiler alacaktır ama bu para mı olur yoksa manevi birşey mi onu bilemem :bilmim

DILLA
05-05-09, 12:45
1 haftadır kimsecikler gelmiyor bu form a.:icon_sorr neredesiniz arkadaşlar.arada bir bişiler yazsanız :(

bu bölüm beklediğimden de güzeldi.Bu avukat herşeyin farkında bence.Vicdan da gene paraları alıp kaçtı sanacaklar ama onun bir planı var gibi.sonuçta bu hatayı 2. defa yapmaz ve kaçıp gitse zaten dizinin bir anlamı kalmaz.

evet çok güzeldir bir de form olarak hareketlenebilsek daha güzel olacak :)
aslında adı vicdan.Kesin geri dönecek hatta ben kapı çalınır orada biter diyordum ama öyle olmadı bu şekilde heyecan olsun diye bıraktılar sanırım.Vicdan sırf bunu evdekiler kendine güvensin diye onları utandırmak için yaptı.:img-yes:

Harika bir 6ci bölüm izledim. Bence de Vicdan paralari alip kacmadi, artik akillandi diye düsünüyorum... onun da bi bildigi vardir elbet :img-wink:. Bekleyip ve görecegiz.

Mirac Eronat (Vicdan), Murat Daltaban (Dursun) ve Durul Bazan (Harun) benim favorilerim. Oyunculuklari, performanslari süper....:good:

rain 1907
05-05-09, 13:34
Harika bir 6ci bölüm izledim. Bence de Vicdan paralari alip kacmadi, artik akillandi diye düsünüyorum... onun da bi bildigi vardir elbet :img-wink:. Bekleyip ve görecegiz.

Mirac Eronat (Vicdan), Murat Daltaban (Dursun) ve Durul Bazan (Harun) benim favorilerim. Oyunculuklari, performanslari süper....:good:

evet ya hepsi harikalar.Özellikle miraç eronat ve durul bazan harika :good: miraç hanım sanki rol yapmıyor da tamamen kendisi gibi :good: hele harun un vicdan ı yağlama sahneleri çok iyi kahvaltı hazırlamalar falan :img-hyste

rain 1907
05-05-09, 15:45
44HICRAN YARASITRT1 1,28%3,25%

91HICRAN YARASITRT1 0,86%2,10%

reytinglerde çok iyi bir yükselme var çok mutlu oldum :happy0064 bunu ibrahim tatlıses e de bağlayabiliriz tabi ama çok güzel bir bölüm olduğuda ortada.gitgide insanlar tanıyor bu diziyi.daha çok yükseliriz inşallah :happy0064

DILLA
05-05-09, 17:11
evet ya hepsi harikalar.Özellikle miraç eronat ve durul bazan harika :good: miraç hanım sanki rol yapmıyor da tamamen kendisi gibi :good: hele harun un vicdan ı yağlama sahneleri çok iyi kahvaltı hazırlamalar falan :img-hyste

Katiliyorum... Mirac hanim bu bölümde oyunculugunu tamamen konusturdu... dediginiz gibi rol yapmiyor adeta bire bir yasiyor... bence Mirac hanim Durul Bey gibi komedi de cok basarili... keske böyle bi yapimda da kendisini görebilsek... Harun ve Vicdan'in sahnelerini bende zevkle izliyorum.

44HICRAN YARASITRT11,28%3,25%

91HICRAN YARASITRT10,86%2,10%

reytinglerde çok iyi bir yükselme var çok mutlu oldum :happy0064 bunu ibrahim tatlıses e de bağlayabiliriz tabi ama çok güzel bir bölüm olduğuda ortada.gitgide insanlar tanıyor bu diziyi.daha çok yükseliriz inşallah :happy0064

Bende cok mutlu oldum... insallah reytingler daha da yükselir.
Bu arada Esin hanim ve Mirac hanim dün sabah Seda Sayan'in canli yayin konuklariydi.

rain 1907
05-05-09, 17:21
Bende cok mutlu oldum... insallah reytingler daha da yükselir.
Bu arada Esin hanim ve Mirac hanim dün sabah Seda Sayan'in canli yayin konuklariydi.

ya olamaz :( keşke haberim olsaydı da izleseydim.diziyle ilgili birşeyler söylediler mi peki.Yani umutlular mı diziden ?

ayrılık_22
05-05-09, 17:38
ibrahim tatlıses toparladı toparladı 1 - 2 bölüme konuk olarak gelmiş işi kurtarmaya son gayret ugraşıyorlar tatlıses kurtardı kurtardı yoksa gider bu dizi reytingler düne kadar berbattı

DILLA
05-05-09, 17:40
ya olamaz :( keşke haberim olsaydı da izleseydim.diziyle ilgili birşeyler söylediler mi peki.Yani umutlular mı diziden ?

Önceden haberim olsaydi buraya yazardim... bana da sürpriz oldu yani...

Onlar da bizim gibi diziye inaniyorlar, umutlular ve herseyin daha da güzel olmasini cani gönülden diliyorlar. Umarim emeklerinin karsiligini fazlasiyla alirlar. Ben sonuna kadar hepsini destekliyorum. :good:

rain 1907
05-05-09, 18:04
ibrahim tatlıses toparladı toparladı 1 - 2 bölüme konuk olarak gelmiş işi kurtarmaya son gayret ugraşıyorlar tatlıses kurtardı kurtardı yoksa gider bu dizi reytingler düne kadar berbattı

sadece ibrahim tatlıses e bağlı değil.çünkü 5.bölüme de konuk olmuştu hem de rolü daha fazlaydı ama o bölümün reytingleri ortalamaydı.bu bölüm daha çok kişi farkına vardı bence dizinin hem gitgide de heyecanlanıyor bu yüzden artık reytinglerin düşeceğini sanmıyorum.trt için gayet yeterli bu reytingler.

yucedag
07-05-09, 09:52
dizi esas şimdi başlıyor.. 6. bölüm de vicdanın paralarla ortadan kaybolması kocaman bir soru işareti olarak bölümü kapattı. Gerçekten çok merak ediyorum yeni bölümde ne olacak. Bu arada dizinin görüntüsüyle ilgili bir gelişme oldu sanırım çünkü ışığı falan daha güzelleşmiş. ve bir öneri .. Öneri nedir; ya tutarsa hesabı atıyorum İbrahim Tatlısesin rolü şu haliyle havada kaldı bence devamını çekmeliler ve Tatlısesi daha fazla bölümde oynatmalılar.. Daha kısa ve önemli rollerde diye düşünüyorum. Ve tabi Miraç Eronat.. Oynadığı sahneleri yaşatıyor..Asla abartıya kaçmadan bağırması gerektiği yerde bağırarak.. ve Durul Bazanla Miraç ERonat yanyana geldiğinde yani Vicdanla Harun.. ''olay budur'' dedirtecek bir ikili oluşturdular..

bu arada dizinin reytingleri ivme kazanmış..

rain 1907
07-05-09, 13:36
dizi esas şimdi başlıyor.. 6. bölüm de vicdanın paralarla ortadan kaybolması kocaman bir soru işareti olarak bölümü kapattı. Gerçekten çok merak ediyorum yeni bölümde ne olacak. Bu arada dizinin görüntüsüyle ilgili bir gelişme oldu sanırım çünkü ışığı falan daha güzelleşmiş. ve bir öneri .. Öneri nedir; ya tutarsa hesabı atıyorum İbrahim Tatlısesin rolü şu haliyle havada kaldı bence devamını çekmeliler ve Tatlısesi daha fazla bölümde oynatmalılar.. Daha kısa ve önemli rollerde diye düşünüyorum. Ve tabi Miraç Eronat.. Oynadığı sahneleri yaşatıyor..Asla abartıya kaçmadan bağırması gerektiği yerde bağırarak.. ve Durul Bazanla Miraç ERonat yanyana geldiğinde yani Vicdanla Harun.. ''olay budur'' dedirtecek bir ikili oluşturdular..

bu arada dizinin reytingleri ivme kazanmış..

kesinlikle katılıyorum.özellikle de reytingler konusunda :) ibrahim tatlıses bence de her bölüm olmasa bile 2 bölümde bir rol almalı.diziye çok şey katacaktır.ve daha çok reklamı yapılmalı :img-yes:

TÜTÜ
07-05-09, 15:34
ibrahim tatlıses bu diziye bakılmasını farkedilmesini sağlamıştır.... kim akıl ettiyse bravo... ancak trtnin de özel kanallar gibi rating kaygısıyla davranmasına hiç anlam veremiyorum.... zaten devletkurumu, elektrikten piyangolardan pay alıyor... üstelik değil bir diziyi herhangi doğrudürüst bir programını bile tanıtmıyor.... trtnin en eksik yanı tanıtım faaliyetleri....
sokak aralarına yerleştirilen billbordlar ve kanalın kendi içinde dönen fragmanlarla ancak bu kadar duyurabiliyorlar kendilerini.....

rain 1907
07-05-09, 23:10
geçen gün esin hanımla miraç hanım seda sayanın programına çıkmışlar.aslında bu dizi için güzel bir tanıtım.ama internet sitelerinde ve gazetelerde daha çok haberinin çıkması sağlanmalı.ve fragman biraz daha erken verilmeli.diziden 2 gün önce fragman yayınlamakla tanıtamazlar bu diziyi.

oceannos
08-05-09, 10:46
bu diziye kardeşim sayesinde sardım. İlk bölümden itibaren takip ediyorum. Pazartesileri iple çeker hale geldim ve kardeşimi görünce boğabilirim şimdi o saatte başka dizi izleyemiyorum..Başarılar Özellikle Vicdan karakteri tamamdır..

DILLA
08-05-09, 12:05
Arkadaşlar 'Hicran Yarası' dizisinin ekibi 11 Mayıs 2009 Pazartesi 15:15'te KANALTÜRK'te EBRU AKEL'in programına konuk oluyor.

rain 1907
08-05-09, 13:45
Vicdan ortalıkta yoktur. Harun Vicdan’ın eski evinin önünde bekler.

Dursun’un telefonla arayan biri onunla buluşmak ister.
Müjde Cahit’i görmek için saklandığı kahvehaneye gider. O sıarada Safiye’nin ağabeyleri de kahveye gelir.
Dursun yalıdan ayrılmaya karar verir. Ev bakmaya başlar. Vicdan eşyalarını toplamış Antalya’ya gitmek üzere otogara gider. Ancak onu takip eden biri vardır.

rain 1907
08-05-09, 13:47
Arkadaşlar 'Hicran Yarası' dizisinin ekibi 11 Mayıs 2009 Pazartesi 15:15'te KANALTÜRK'te EBRU AKEL'in programına konuk oluyor.

süper bir haber.Trt sesimizi duymaya başladı sanırım.

özeti ekledim.ama hiç beklediğim gibi bir özet değil.Vicdan gerçekten de gidiyor:icon_sorr ben aynı hatayı bir daha yapmaz diyordum,şimdi dursun da ona güvenmez artık.acaba kendisini takip eden kim ? büyük ihtimalle avukattır :icon_whis

DILLA
08-05-09, 14:36
süper bir haber.Trt sesimizi duymaya başladı sanırım.

Aslinda dizi ekibi yeterince programlara katildilar... önceden haberimiz olmuyor sorun da bu iste... :( Dediginiz gibi daha cok tanitim sart...

Katildiklari programlar :
1) TRT1 Günbegün
2) KANALTÜRK Orada Neler Oluyor
3) KANAL1 Kenan Ercetingözle Aksam Keyfi
4) KANALD Sabahlarin Sultani Seda Sayan

hayko55
08-05-09, 14:41
Ileri ki bölümlerde Seda Sayan da konuk oyuncu olarak diziye katilacak destek icin. Seda hanim dizi ekibini konuk ettiginde bende varim demisti......

rain 1907
08-05-09, 15:58
Aslinda dizi ekibi yeterince programlara katildilar... önceden haberimiz olmuyor sorun da bu iste... :( Dediginiz gibi daha cok tanitim sart...

Katildiklari programlar :
1) TRT1 Günbegün
2) KANALTÜRK Orada Neler Oluyor
3) KANAL1 Kenan Ercetingözle Aksam Keyfi
4) KANALD Sabahlarin Sultani Seda Sayan

bugün duyduğum en güzel haber :) biz izleyememiş olsakta çok iyi bunların hepsine katılmış olmaları çünkü hep reytingi olan izlenen programlar.Valla sen sayınca çok şaşırdım.Trt dizilerinin oyuncuları genel de pek çıkmazlar programlara.

hayko55 bu haber için teşekkürler.Seda sayan ın da konuk oyuncu olacak olması harika.Onun da baya bir kitlesi var.Bu tarz destekleri çok güzel.:good:Tam gaz gidiyoruz :happy0064
özet için ne düşünüyorsunuz ? ben çok şaşırdım vicdanın bu hareketine :icon_whis

hayko55
08-05-09, 16:43
bugün duyduğum en güzel haber :) biz izleyememiş olsakta çok iyi bunların hepsine katılmış olmaları çünkü hep reytingi olan izlenen programlar.Valla sen sayınca çok şaşırdım.Trt dizilerinin oyuncuları genel de pek çıkmazlar programlara.

hayko55 bu haber için teşekkürler.Seda sayan ın da konuk oyuncu olacak olması harika.Onun da baya bir kitlesi var.Bu tarz destekleri çok güzel.:good:Tam gaz gidiyoruz :happy0064
özet için ne düşünüyorsunuz ? ben çok şaşırdım vicdanın bu hareketine :icon_whis

rica ederim rain1907. bu tarz destekler bence de harika :)

vicdanin bu hareketine ben sasirmadim... bence gec bile kaldi... ay yapmadigini birakmadilar... iyi bile dayandi garibim... vicdani takip eden kisi bence de avukattir... gerci o da pek tekin birine benzemiyor???

rain 1907
08-05-09, 16:49
rica ederim rain1907. bu tarz destekler bence de harika :)

vicdanin bu hareketine ben sasirmadim... bence gec bile kaldi... ay yapmadigini birakmadilar... iyi bile dayandi garibim... vicdani takip eden kisi bence de avukattir... gerci o da pek tekin birine benzemiyor???

aslında doğru artık canına tak etmişti ama işte ben sanıyordum ki o ailede kendini biraz olsun kabul ettirebilecek en azında güvenecekler artık sanıyordum bu saatten sonra aileye de giremez gibi.müjde bile güvenmez artık ona.:icon_whis
avukat ta dürüst biri değil evet.:img-yes: zaten o anladı vicdanın hicran olmadığını ama ispatlama peşinde.

DILLA
08-05-09, 17:43
aslında doğru artık canına tak etmişti ama işte ben sanıyordum ki o ailede kendini biraz olsun kabul ettirebilecek en azında güvenecekler artık sanıyordum bu saatten sonra aileye de giremez gibi.müjde bile güvenmez artık ona.:icon_whis
avukat ta dürüst biri değil evet.:img-yes: zaten o anladı vicdanın hicran olmadığını ama ispatlama peşinde.

Müjde önce kendine baksin. Annesin ölümüne sebep olan o. Parayi duyunca annesini unutan o. Para icin teyzesine yalakalik yapan o. Tarik ve Harun'unda asa kalir yanlari yok.
Vicdan hata yapmis olabilir ama kendileri de sütten cikmis ak kasik degiller!!!

rain 1907
08-05-09, 18:16
Müjde önce kendine baksin. Annesin ölümüne sebep olan o. Parayi duyunca annesini unutan o. Para icin teyzesine yalakalik yapan o. Tarik ve Harun'unda asa kalir yanlari yok.
Vicdan hata yapmis olabilir ama kendileri de sütten cikmis ak kasik degiller!!!

ya zaten onların para için annelerini böyle gözden çıkarabilmeleri akıl alır gibi değil.gerçi para dediğimiz de az uz değil büyük bir servet ama gene de annenin değeriyle boy ölçüşemez.:img-yes:
Aslında ben en çok dursun cephesini merak ediyorum.Daha yeni yeni vicdanı kabul etmeye başlamıştı şimdi artık iyice yerden yere vurur.
harun u saymıyorum bile tam bir üçkağıtçı :img-hyste

fragmanın bu kadar geç verilmesi çok sinir bozucu :img-tomatdiziye 2 gün kaldı neredeyse ve hala fragman yok.tv de gören oldu mu hiç ? :bilmim

oceannos
09-05-09, 11:39
Bu haftaki fragmanı izleyemdim ama evdekiler izlemiş vicdan ortadan kayboluyor muş.. gerçekten çok merak ediyorum pazartesi nolcak..

rain 1907
09-05-09, 14:28
arkadaşlar fragmanı izledim aklımda kalanını anlatayım ; ilk başından izlemedim ama,harun eski mahalle de vicdanı arıyor.Dursun gene isyanlarda :) vicdanın gidişine de en çok halit yıkılmış,vicdan taksiyle evin oradan uzaklaşırken halit arkasından koşuyor :img-cray:özette vicdan ı takip eden biri varır diyordu ya işte o da halit :img-yes: gar a kadar gitmiş.vicdan ı trenin içinde gösterdiler tren hareket ediyormuytdu anlayamadım ama sonra vicdanı gösterdiler ağlayarak bağırarak koşuyordu çünkü o sırada halit i tren ezmek üzereydi.sanırım vicdan kurtaracak halit i.

kısacası güzel bir bölüm olacak gene.bakalım halit vazgeçirebilecek mi teyzesini :img-wink:

bu arada sanırım gene eski hayatlarına dönecekler.fragmanı anlatan ses böyle diyordu çünkü.ve tarık ta pis işlere bulaşıyor gibi.ondan da bu beklenirdi zaten :img-tomat

rain 1907
12-05-09, 01:23
bu bölüm harika bir bölümdü sanırım ama ben malesef yarım yamalak izleyebildim :( aslında tam da görmek istediğim yerleri gördüm sanırım.Vicdan bizi yanıltmadı buna çok sevindim.yaptığı çok güzel bir davranıştı dursun da çok pişman olmuştur kesin.

avukat sonunda vicdanı yakaldı.ama ne konuştular daha doğrusu avukat ın isteği ne orasını izleyemedim ? bana biriniz açıklarsa sevinirim.

yalnız anlamadığım birşey var ben açtığımda vicdan telefon etti ama dursun çok sakin konuştu yani şaşırmadı vicdanın sesini duyunca.sen nerdesin falan gibi şeyler söylemedi.o konuşmadan önce de konuşmuşlar mıydı?

oceannos
12-05-09, 19:17
valla ben artık bu diziyi tabiri caizse-nefes nefese izliyorum.. Son iki bölümdür dizi aştı resmen çok dinamikleşti.. Önceden de bayılarak izliyordum ama şimdi iyicene güzelleşti.. Merakla haftayı bekliyeceğim..

ha bu arada sevgili rain teşekkür ederim fragmanı özetlemişsin geçen haftanınkini.. unutmadan teşekkür edeyim dedim..

rain 1907
12-05-09, 19:23
ha bu arada sevgili rain teşekkür ederim fragmanı özetlemişsin geçen haftanınkini.. unutmadan teşekkür edeyim dedim..

rica ederim :img-wink: yalnız beni bu sefer reytingler biraz üzdü.çünkü listeye girememişiz.neden böyle oldu anlamadım :bilmim özet bile 100. olmuş.ama dizi yok listede :( inşallah haftaya düzeliriz.bu arada arkadaşlar doludizgin yıllar sezon finali yaptığı için dizimiz 19.50 ye alındı haberiniz olsun

ayrılık_22
13-05-09, 11:28
rica ederim :img-wink: yalnız beni bu sefer reytingler biraz üzdü.çünkü listeye girememişiz.neden böyle oldu anlamadım :bilmim özet bile 100. olmuş.ama dizi yok listede :( inşallah haftaya düzeliriz.bu arada arkadaşlar doludizgin yıllar sezon finali yaptığı için dizimiz 19.50 ye alındı haberiniz olsun

Evet reyting listede hiç yok bu dizi ve kalkması an meselesi

Çok yakında yayından kalkar bekleyin...

2 bölüm ibrahim tatlıses oynadı reytingler topladıydı şimdi oda yok tepe üstü gitti dizi.. Neymiş kalite olan dizi degilmiş... Sadece 2 bölüm tatlıses diziyi sırtlamış tek başına... :img-yes:

rain 1907
13-05-09, 12:00
Evet reyting listede hiç yok bu dizi ve kalkması an meselesi

Çok yakında yayından kalkar bekleyin...

2 bölüm ibrahim tatlıses oynadı reytingler topladıydı şimdi oda yok tepe üstü gitti dizi.. Neymiş kalite olan dizi degilmiş... Sadece 2 bölüm tatlıses diziyi sırtlamış tek başına... :img-yes:

kalite olan dizi ama bunu anlayacak insan ve kanal lazım ! İbrahim bey girmeden öncede fena değildi reytingler.ortalarda yer alıyorduk.bu da yeterliydi.ama bu hafta neden böyle oldu anlamadım.ben haftaya düzeleceğine inanıyorum.

DILLA
13-05-09, 12:19
kalite olan dizi ama bunu anlayacak insan ve kanal lazım ! İbrahim bey girmeden öncede fena değildi reytingler.ortalarda yer alıyorduk.bu da yeterliydi.ama bu hafta neden böyle oldu anlamadım.ben haftaya düzeleceğine inanıyorum.

Kesinlikle katiliyorum. Bende herseyin daha güzel olacagina inaniyorum.

Degerli oyuncularimizin magazinsel hayatlari yok, sadece yaptiklari islerle var oluyorlar. Sorunda bu sanirim... Bizim insanimizin maalesef skandal, magazin, popularite gibi beklentileri var........

Yine söylüyorum bu diziyi ve degerli oyuncularimizi sonuna kadar destekliyorum.

oceannos
13-05-09, 12:29
Öncelikle Sayın İbrahim Tatlısese samimi yaklaşımı için teşekkürü bir borç biliriz Hicran yarası izleyicisi olarak..reytinglerle Tatlısesin bir alakası olduğunu düşünmüyorum çünkü dizinin reklamı yapılmadı.. Normalde amaç reytingse TRT günler öncesinden İbrahim Tatlıses Hicran Yarasında--diye tanıtım yapardı bolca yada yapmalıydı.. Gerekirse haber bültenine bile çıkarırdı ki istense yapılır.. Bir de Tabi belki daha geniş düşünmek lazım.. Pazartesi akşamları benim için ölü bir akşamdı kesinlikle hoşlanmıyordum pazartesi programlarından. Pazartesi yayınlanınca çok sevindim.. Ama belli ki benim kriterlerim genelin ölçüsü değilmiş. olsun yinede güzel bir dizi sıcak ve samimi.. Ben mutluyum izlerken.. bu mutluluğumu hangi reytingölçer hesaplayabilir ki???

rain 1907
15-05-09, 12:56
Harun ve Cengiz Vicdan’ın Antalya’ya gittiğini öğrenirler. Vicdan’ın otobüsünün peşine düşerler.

Cahit Müjde’ye evlenme teklif eder.
Vicdan avukat Semih’in ofisine gider. Semih asıl amacını ona açıklar. Vicdan Dursun’la konuşmaya gider.

rain 1907
17-05-09, 13:38
arkadaşlar fragmanı izledim harika bir bölüm daha geliyor :img-wink: bu bölüm çok şey olacak gibi.vicdan eve dönüyor.ama sanırım ilk önce avukat ın ofisine gidiyor.avukat ın asıl amacı ne merak ettim ama bir yandan da tahmin edebiliyorum :icon_whis vicdanı evde dursun hariç kimse istemiyor sanırım.ama dursun hepsinin karşısında duracak gibi bu kez vicdanı affeti galiba :happy0064 tarık gene o sevgilisiyle beraberdi :img-tomatvicdan telefonla konuşurken biri geldi o sırada vicdan baya bi ürktü orda bitti fragman.sanırım avukatla konuşuyordu ve dursun geldi o sırada.

rain 1907
18-05-09, 18:45
bugün dizimiz var arkadaşlar hadi biraz hareket ya :)
fragmandan atladığım birşey var halit i sanırım psikoloğa götürüyorlar.o yaşta yaşadıklarına bak çocuğun .:icon_sorr

nedir benim bu kadersizliğim ya bu haftada izleyemedim diziyi her hafta birşey çıkıyor :img-cray: arkadaşlar biraz özet geçseniz ne oldu ne bitti ? :icon_sorr vicdan avukat ın isteğini söyledi mi dursun a ?

rain 1907
19-05-09, 12:17
kendim yazıp kendim cevap veriyorum :img-hyste
şimdi netten izledim diziyi.Vicdan Dursun un güvenini kazandı yeniden ama avukat ın isteğini ona söylemedi.şimdi herşeyi satıp avukat a vermeye başlayınca vicdan dan bilecekler.paraları zula yapıyor alıp kaçacak diyecekler.keşke söyleseydi dursun a.:img-yes:

catrine
19-05-09, 12:43
Ah Vicdan ahhhhhhh... nedir senin bu cektiklerin...

Mirac Eronat harika bir oyunculuk sergiliyor :good:, kendisini hayranlikla izliyorum, basarilarinin devamini dilerim.

oceannos
19-05-09, 14:21
dursun biraz daha sussaydı keçileri kaçıracaktım.. nihayet ağzını açtı vicdanı akladı.. bu arada avukata nooluyo..izlerken şöyle diyordum.. yav ne var versin avukata 200-300 milyar .. hele bak avukata hepsini istiyor açgözlü ölü soyucu.. gözüdoymaz. Avukatın bu kadar belalı olduğunu düşünmemiştim. Hele o Tarık yokmu tam potansiyel bela mıknatısı..Harun ikiyüzlü.. Şeyma teyze; şeyma teyze dedikçe şişiniyo.. kız ayrı alemde.. gene tek düzgün tip vicdan..Dursun abi biraz az döv dizini dizlerin parçalanacak..

rain 1907
19-05-09, 15:09
dursun biraz daha sussaydı keçileri kaçıracaktım.. nihayet ağzını açtı vicdanı akladı.. bu arada avukata nooluyo..izlerken şöyle diyordum.. yav ne var versin avukata 200-300 milyar .. hele bak avukata hepsini istiyor açgözlü ölü soyucu.. gözüdoymaz. Avukatın bu kadar belalı olduğunu düşünmemiştim. Hele o Tarık yokmu tam potansiyel bela mıknatısı..Harun ikiyüzlü.. Şeyma teyze; şeyma teyze dedikçe şişiniyo.. kız ayrı alemde.. gene tek düzgün tip vicdan..Dursun abi biraz az döv dizini dizlerin parçalanacak..

:) valla haklısın avukat tam paragöz çıktı.zaten zengin belli servetin hepsini ne yapacaksa.ben hiç beklemiyordum böyle birşey.bu iş vicdan açısından kötü oldu.bakalım harunla paylaşacak mı bu durumu.ama bence dursun a söylemeli.yoksa gene hırsız damgası yiyecek.

malesef gene reytinglerde yokuz.sanırım kendimizi sona hazırlasak iyi olacak.trt ye diğerlerine göre daha çok güvenirim ama sanırım ilk 100 e giremeyen diziyi daha fazla yayınlamaz.düzelir diye umut etmiştim ama malesef.trt gün değişikliğine gidebilir.ya da direk bitirebilir.:img-cray:

olamaz yaa... insallah trt böyle bisey yapmaz :(

haftaya da var görünüyor trt nin sitesinde.bu umut verici ama nereye kadar devam eder onu bilmiyorum.İnşallah reyting derdi olmayan bir yapımdır :icon_sorr

rain 1907
20-05-09, 23:02
Vicdan’ın geri döndüğünü gören Harun deliye döner ve onunla tartışır. Dursun onları ayırmaya çalışırken geçen bir araba Harun’a çarpar.

Hastaneye kaldırılan Harun yoğun bakımdan çıktığında Dursun dahil tüm ailede değişiklikler olduğunu görür. Yalıdan başka bir villaya taşınmışlardır. Harun bütün bu olup bitenlere bir anlam veremez.
Bütün aile Harun’un şerefine mangal yapıp bir yemek düzenlerler. O sırada hiç beklenmeyen bir misafir gelir. Hicran Yarası 25 Mayıs günü TRT-1'de...

rain 1907
20-05-09, 23:04
vicdan ın geri döndüğünü zaten biliyordu harun.bu tartışma başka birşeyden dolayı olsa gerek.Özetimiz erken çıkıyor ama bir de doğru yazılsa daha güzel olacak.
çok değşik şeyler olacak gibi bu bölüm.Yalıdan başka yere taşınmalarının nedini avukat ın şantajını vicdanın dursun a söylemesi olabilir ki inşallah da söylemiştir :img-yes:

rain 1907
22-05-09, 14:24
fragman süpeerr :good: bu bölümün 1 saniyesini bile kaçırmayın derim.çok değişik bir dizi gibi olmuş.yalıdan taşınmışlar.herkesin arasındaki ilişkiler değişmiş,gelişmiş.ilginç bir bölüm olacak :img-yes:

oceannos
22-05-09, 14:29
tabi bizim ekrandan hikaye-roman tadında takip ettiğimiz dizilerin birde kanal-reyting özetle (pere gidiyo pere peree) PARASAL kısmı varki orası gene kanal-yapımcı şirket ilişkilerinde kalsın biz izleyici olarak kafa yormayalım.
Bence bu dizi devam etmeli en azından bizim gibi takip eden izleyiciler için hikaye sonuna kadar bağlanmalı..
belki yaz dönemindeki tekrarlardan eylüle yeni bölümler de çekilebilir. Ne yani olamazmı.. Bugün reyting rekorları kıran elveda rumeli bir zamanlar her hafta gün değiştiriyordu tutulmak için.. Keza aşk yakar falan.. varmısın yokmusun bile daha önce yayınlanıp reyting almadığı için yayından kaldırılmış.. aynı proje tekrar ekrana sürülmüş ve şimdi reyting rekortmeni..bir nevi polyanna olalım.. bu arada polyanna büyüyünce ne olmuş her halde sabrının karşılığını bulmuştur.. bilen varsa söylesin aklıma geldi birden ALLAH ALLAH..

rain 1907
22-05-09, 14:53
tabi bizim ekrandan hikaye-roman tadında takip ettiğimiz dizilerin birde kanal-reyting özetle (pere gidiyo pere peree) PARASAL kısmı varki orası gene kanal-yapımcı şirket ilişkilerinde kalsın biz izleyici olarak kafa yormayalım.
Bence bu dizi devam etmeli en azından bizim gibi takip eden izleyiciler için hikaye sonuna kadar bağlanmalı..
belki yaz dönemindeki tekrarlardan eylüle yeni bölümler de çekilebilir. Ne yani olamazmı.. Bugün reyting rekorları kıran elveda rumeli bir zamanlar her hafta gün değiştiriyordu tutulmak için.. Keza aşk yakar falan.. varmısın yokmusun bile daha önce yayınlanıp reyting almadığı için yayından kaldırılmış.. aynı proje tekrar ekrana sürülmüş ve şimdi reyting rekortmeni..bir nevi polyanna olalım.. bu arada polyanna büyüyünce ne olmuş her halde sabrının karşılığını bulmuştur.. bilen varsa söylesin aklıma geldi birden ALLAH ALLAH..

polyanna ne olmuş bilemem ama biz devam etmeliyiz bunu çok iyi biliyorum :) biraz daha fazla reklamımız yapılabilse harika olacak.aslında umudum yok değil trt sabretmeyi öğrenmiş gibi.şu anda zorluyor diziyi.eskiden olsa çoktan kaldırmıştı.ama ben zorlamasındansa rahat rahat yayınlasın istiyorum.dediğin gibi gün değişebilir.yeni oyuncular girebilir ki girmiş bile hikaye biraz daha açılabilir falan.ama bu bölüm bunların hepsi olacak gibi.fragmanı izlersen beni anlarsın.mekan ve oyuncu değişiklikleri var.diziye hareket katmış :img-yes:

bu arada fragmanda gördüm avukat semih tam tahmin ettiğim gibi vicdan a ondan hoşlandığını söylüyor.bu adam tam bir başbelası.şimdide vicdan a takacak kafayı.ama vicdan a "kalp kalbe karşıdır" falan diyor acaba vicdan ona ne dedi ki :icon_whis avukat a oyun oynuyor olabilir mi ?

rain 1907
25-05-09, 23:53
avukat a bak sen ya.Ne kadar iğrenç bir adammış bu böyle ilk başlarda çok aklı başında görünüyordu.Vicdan dan isteiği çok kötü oldu ya.yazık bu kadın a.

Harun un şaşırdıklarına en az ben de onun kadar şaşırdım hatta hayal görüyor heralde dedim.çifter çifter arabalar,müjdenin girdiği ortamlar,ev hatta vicdanı bu kadar çabuk benimsemeleri falan.ama hayal değilmiş.

vicdan avukat ın tacizlerinden sıkıldığımız için taşındık diyince dedim ki heralde herşeyi anlattı ama hala anlatmamış.keşke anlatsaydı.herkesin güvenini kazanmışken harun u haklı çıkaracak hem de suçsuz olduğu halde :icon_sorr

yalnız dizi çok değişmiş.yeni karakterlerle falan daha güzel olmuş.daha bir hareket gelmiş yeni mekanlar falan.gençlere biraz daha ağırlık verilirse reytinglere de yansır bence.bu hafta iyi birşeyler alalım artık ya

Lucyka
26-05-09, 01:05
dizi epey bir zengilesmis.rengarenk şık şık kiyafetler,saclar baslar,makyajlar,arabalar ,villalar offff gozlerim kamasti:icon_whis.vicdan'la dursun arasinda ilk kipirdayislar da guzeldi.yalniz bu avukat olmeden pek onlara huzur yok gibi gorunuyor.kimin elinden olacak bu olum kestiremiyorum.sonucta da bu miras pek durustce kazanilmadigi icin elbet bir sekilde ellerinden ucacak hem de hepsini de perisan ederek diye dusunuyorum.:bilmim

rain 1907
26-05-09, 01:32
bu miras ancak dizinin sonunda onları perişan eder.yenerek çok kolay bitecek bir para değil ama elbet bitecektir.Avukat çok sinirimi bozuyor ya.tam bir psikopat.bence vicdan herşeyi dursun a anlatmalı.sanki onlara anlatmayınca ne farkedecek ki.kendisini suçlu duruma düşürdüğüyle ve o adamın iğrenç emellerine alet olduğuyla kalacak.

DILLA
26-05-09, 13:03
dizi epey bir zengilesmis.rengarenk şık şık kiyafetler,saclar baslar,makyajlar,arabalar ,villalar offff gozlerim kamasti:icon_whis.vicdan'la dursun arasinda ilk kipirdayislar da guzeldi.yalniz bu avukat olmeden pek onlara huzur yok gibi gorunuyor.kimin elinden olacak bu olum kestiremiyorum.sonucta da bu miras pek durustce kazanilmadigi icin elbet bir sekilde ellerinden ucacak hem de hepsini de perisan ederek diye dusunuyorum.:bilmim

Katiliyorum... dizi cok zenginlesmis ve benimde gözlerim kamasti :img-wink:. Avukatin pek tekin biri olmadigini tahmin etmistim ama bu kadar da kötü olabilecegini düsünememistim. Insallah Vicdan Dursun'a herseyi anlatilir yoksa Vicdan'a cok yazik olacak...

NIGHT
26-05-09, 15:36
Dün akşam bende seyrettim.Özellikle o avukata sinir oldum...
Avukatın istediği ahlaksız olayı Vicdan'ın yaşamak isteyeceğini hiç sanmıyorum...Bulunduğu durumdan nasıl çıkar bilemiyorum ama dün akşam ki bölüm epey heyecanlıydı...Daha önce tam olarak izleyemediğimden konular pek pekişmedi...Tabi isimleride bilmiyorum...Örneğin büyük oğlanın düşüceği tuzağın farkına varmasını sağlayacak birisi çıkmalı yoksa kız onu fena harcayacak...Kötü bir oyunun içine çekiliyor...
Mekanlar gerçekten süperdi...Diziye farklılık kazandırdığı kesin...

rain 1907
26-05-09, 15:55
93HICRAN YARASI (OZET)TRT1 0,54%1,95%

64HICRAN YARASITRT1 0,85%2,47%

2 haftadır giremiyorduk bile bu değişim tekrar listeye soktu bizi.trt biraz daha sabretmeli bence.:img-yes: yeni giren oyuncular ve mekanlar olayların seyirinin de biraz değişmesiyle daha da yükseleceğiz bence :img-wink:

night bence vicdan bu teklifi kabul etmek zorunda kalacak.başka çaresi yok ki.avukat sınır tanımıyor malesef.nasıl okumuş bir insan bunu da anlamak zor.eğitim cehaleti alır eşeklik baki kalır diye boşuna dememişler.daha neler yapacak Allah bilir.vicdan diziye kötü kadın gibi girdi şimdi acınan kadın durumuna düşecek :img-cray:

oceannos
26-05-09, 16:03
aynen bende harun gibi şaşakaldım.. herşey ballıbörekli..dizide güzel bir ivme yakalanmış..yeni evde harika yani laf aramızda..ya niye vicdan avukatın yanına giderken gizli kamera kayıt cihazı falan götürmüyo.. kendini garantiye alırdı..
Dursunun sempatisi, Şeyma Teyzenin inanılmaz saf'a yatan lafları (olap boşmu kalsın evladım, ya barlar kıralı olursa)..hele geçen bölümlerde harunun Vicdan beni İŞLEDİ ABİİ lafı geberdim gülmekten haftalardır bizim evde espiri konusu..işledi beni.. lafa bak ya işledi beni.. TIRSSTIMM.. senaryosu güzel. e en güzeli de MİRAÇÇÇ ERONAT tabiiiikiiiiiiiiiiiiiii.. Vicdan çok hoş..

rain 1907
26-05-09, 16:36
ya gerçekten de miraç hanımda mı vicdanda mı bir güzellik var anlayamadım :) bu bölüm ne kadar hoştu öyle.her bölüm güzeldi ama bu bölüm bir başkaydı.giyim kuşam da değişince tabi prenses gibi olmuş valla.:love05: hele mutfaktaki saçının o toplu hali bir başka yakışmış

poke
26-05-09, 18:15
ya gerçekten de miraç hanımda mı vicdanda mı bir güzellik var anlayamadım :) bu bölüm ne kadar hoştu öyle.her bölüm güzeldi ama bu bölüm bir başkaydı.giyim kuşam da değişince tabi prenses gibi olmuş valla.:love05: hele mutfaktaki saçının o toplu hali bir başka yakışmış

evet Vicdan yani Miraç hanim bu bölüm cok hostu. bir peri kizi gibiydi, bir yildiz gibi isil isil parliyordu :img-yes:. oyunculugun disinda sac, makyaj, kiyafetler hepsi dört dörtlüktü :happy0064. uzun lafin kisasi Miraç hanim yine Muhtesemdi :good:

oceannos
27-05-09, 11:37
O sorunun net cevabını hemen verebilirim.. Kesinlikle o güzellik Miraç Eronattan..Vicdanın güzelliği Miraç Eronatın güzelliğinin yarısı kadar bile değil..

rain 1907
27-05-09, 14:59
Semih Vicdan’a beraber olmak istediğini söyleyince Vicdan sinirle parayı ona bırakıp kafeden çıkar.

Dursun Vicdan’ın üzgün halini görünce onu teskin etmeye çalışır. Vicdan bundan etkilenmiştir ve onu öper.
Yıldız’ın belalısı Yıldız’ın Tarık’tan gerçekten hoşlandığını anlar ve onu döver.
Müjde Murat’ın randevu verdiği yere gider. Onu tersler.
Harun Vicky’nin spor salonu kapanacağı için Yenizelenda’ya gideceğini öğrenince üzülür.
Tarık Yıldız’la birlikte villaya gelir. Tarık’ın Yıldız’ın kim olduğunu söylemesi Dursun , Şeyma ve Müjd’yi epey şaşırtır. Vicdan Semih’le buluşmak için otele gider. Harun onu takip etmektedir.

özet e bakılırsa iyice karışmış ortalık.Özellikle vicdan ve dursun arasında geçecekleri merak ediyorum :img-in_lo
vicdan semih in teklifini kabul etmek zorunda kaldı sanırım :icon_sorr

yucedag
28-05-09, 17:10
selamlar.
ilk defa dizi başladığında yorum yapmıştım birde şimdi yapacağım.
Dizideki karakterler beni çok şaşırtıyor.. Hepsi adeta evrim geçiriyor.. Bir tarık kafasını değiştirmedi inatla eskilerle avunuyor..Harundaki de yüzsüzlük . ama bence de çok komik. Durul Bazan tam bir renk. Ve bence de Şeyma (Gülsüm Kamu) ağzını bir açıyor tam açıyor.. Espirileriyle dizinin dinamikleri.. Evet ama asıl bence VİCDANcılardanım.. Miraç Eronat yokmu.. o bambaşka.. hele bu hafta saraydan mı çıkmış desem Periler balosunu asıp dizi setine mi gelmiş desem.Çok güzeldi ve tabi Çok ta başarılı. Sayın Miraç Eronata sevgilerimi ve sonsuz saygılarımı sunuyorum..Elinize emeğinize sağlık tüm dizi ekibi..

rain 1907
28-05-09, 20:16
arkadaşlar trt nin sitesine girip yeni bölüm resimlerine bakın.resimlerden kimisi güzel kimisi ise düşündürücü.avukat semih ile vicdan arasındaki ilşki sarpa sarıyor bu avukat vicdanı rahat bırakmayacak :img-yes: yemeğe falan çıkmışlar :icon_whis

müjdeyle yeni tanıştığı çocuk muratmıydı onlarda yakınlaşıyorlar gibi.en çok onların resmi var zaten

yucedag
01-06-09, 20:46
bu hafta fırtına gibi esecek..
fragmana baktım da TRT.net ten...
offff
akşamı sabırsızlıkla bekliyorum hoş 1 saat kalmış ta..

rain 1907
01-06-09, 23:49
bu bölümde çok güzeldi.Aslında en güzel yerini izleyemedim tabiki vicdanın dursun u öptüğü kısımından bahsediyorum :img-in_lo aralarında bir yakınlaşma başladı.inşallah harun bunu mahfetmez.gördü çünkü avukatla vicdan ı.ama bence harun susacak çünkü o çektiği fotoğrafları vicdan a şantaj için kullanacak yani para koparmak için.ama dursun görürse çok kötü olur :(

bu arada vicdan avukat ın tüm söylediklerini teyibe kaydetti.:img-yes: avukat ın karşısında dişli bir rakip var yani.vicdanı küçümsüyor ama görecek o gününü :img-tomat

halit ile vicdanın konuşmalarına bayıdım.halit çok şeker.:love05: büyümüşte küçülmüş.

bu arada dursun çok kıskandı vicdanı.yok onun sevgilisi falan diyor çocuk gibi :img-hyste

oceannos
02-06-09, 11:11
****ya niye vicdan avukatın yanına giderken gizli kamera kayıt cihazı falan götürmüyo.. kendini garantiye alırdı..***
BU YORUMU 26/05/2009 DA YAPMIŞTIM VE dünkü bölümde aynen oldu.. erdimmi ne..tarih biraz daha eski olsa benden esinlendi diyecektim ama aklın yolu bir vicdan en iyisini yaptı.. avukat biraz susar artık

yucedag
02-06-09, 11:30
Dursununki de o hesap.. İstemem yan cebime koy..çok şaşırdım Vicdan Dursunu öpünce. Dursun abi ---imaj tamamdır.. Mısır şovalyeleri gibi olmuşsun..
Ben söyleyim bu kızın gidişi gidiş değil.. Müjdeden bahsediyorum..
Vicdanın istiklal caddesinde baygınlık geçirdiği sahne üzücüydü..

Lucyka
02-06-09, 12:27
vicdan konusmalari banda alarak ne kazanacak anlamadim?avukatla birlikte kendileri de suclu durumuna dusecekler,miras da ellerinden gidecek.bir de kime vermeyi dusunuyor bu bandi acaba,vakifa mi,polise mi?murat daltaban'a bu sakal ayri bir hava vermis.super olmus:good:.dun geceki bolumden aslinda hep bastan beri hissetigim ama hic bahsedilmeyen bir durum aciga cikti.dursun ile vicdan arasindaki ofke ve kizginligin temelinde 20 yil oncesine dayanan bir askin oldugu.belki sadece vicdan'in hissettigi tek tarafli bir askti belki bu yuzden kacmisti herkesten.simdi ortaya cikmaya basladi yavas yavas.dursun da artik karsi duramiyor.umarim sezon finali falan yapmaz da butun yaz izleyebiliriz.oteki turlu zaten reytingleri cok parlak degil,o yuzden yeni sezonda tekrar baslamasi pek hayirli olmayabilir.

rain 1907
02-06-09, 15:26
vicdan konusmalari banda alarak ne kazanacak anlamadim?avukatla birlikte kendileri de suclu durumuna dusecekler,miras da ellerinden gidecek.bir de kime vermeyi dusunuyor bu bandi acaba,vakifa mi,polise mi?murat daltaban'a bu sakal ayri bir hava vermis.super olmus:good:.dun geceki bolumden aslinda hep bastan beri hissetigim ama hic bahsedilmeyen bir durum aciga cikti.dursun ile vicdan arasindaki ofke ve kizginligin temelinde 20 yil oncesine dayanan bir askin oldugu.belki sadece vicdan'in hissettigi tek tarafli bir askti belki bu yuzden kacmisti herkesten.simdi ortaya cikmaya basladi yavas yavas.dursun da artik karsi duramiyor.umarim sezon finali falan yapmaz da butun yaz izleyebiliriz.oteki turlu zaten reytingleri cok parlak degil,o yuzden yeni sezonda tekrar baslamasi pek hayirli olmayabilir.

aralarında birşey olduğu hissediliyordu evet özellikle de vicdan ve dursun yalıdayken bahçede kavga etmişlerdi hani dursunun tokatı yediği sahne :) orada vicdanın konuşmalarından anlaşılıyordu zaten bir de sonra müjdeye bir hikaye anlatmıştı orda isim vermeden dursundan bahsetti yani karşılıklıymış.ben onu terk ettim dedi çünkü :img-wink:

ses kaydını ne yapacak ben de tam anlayamadım.ama en azından kendini evdekilere savunmak amaçlı kullanabilir.ya da avukatı da suçlu duruma düşürmek için.:img-wink:

Dursununki de o hesap.. İstemem yan cebime koy..çok şaşırdım Vicdan Dursunu öpünce. Dursun abi ---imaj tamamdır.. Mısır şovalyeleri gibi olmuşsun..
Ben söyleyim bu kızın gidişi gidiş değil.. Müjdeden bahsediyorum..
Vicdanın istiklal caddesinde baygınlık geçirdiği sahne üzücüydü..

vicdan ne zaman baygınlık geçirdi ? ben görmedim o sahneyi ...:icon_whis

oceannos kaset sahnesinde hemen aklıma sen geldin :)

rain 1907
05-06-09, 20:17
Avukat Semih Vicdan’ı oteldeki odasına götürür. Harun tüm bunları gizlice resimlemektedir.

Müjde Tarık’ın Yıldız’la evlenmesini kabul edemez. Bu yüzden babası ve abisiyle tartışırlar.
Harun Vicky’nin çalıştığı spor salonunu satın almıştır. İlk iş olarak vücut geliştirme bölümünü kapatır.
Vicdan ve Dursun Hicran’ın mezarına giderler. Ancak onları kötü bir sürpriz beklemektedir.
Müjde Murat’la buluşur. Murat onu babasının sahip olduğu otele götürür. Aile küçük Halit’in doğum gününü kutlamak için toplanır. Ama Dursun’u bir sürpriz beklemektedir.

dursun harunun çektiği resimleri görecek fotoğraf makinasında.ve gene vicdan a yol görünecek sanırım :img-cray:herşey düzeldi derken oof harun yaa :img-tomat

NIGHT
09-06-09, 11:36
Olaylar bir türlü durulmuyor...Tam Dursunla Vicdan arasında olumlu gelişmeler oluyor derken fotoğraf makinasında kalan 1 resim yüzünde yine araları açılacak..Bunu nasıl izah edecek Vidan Dursun'a bilmiyorum...
Tam da Vicdan 20 sene boyunca içinde sakladıklarını anlatmışken...

Tarık'la Müjde'nin arasındaki gerilim ne zamandan beri bu kadar büyük...
Her ne olursa olsun Tarık'ın Müjde'ye attığı tokat yanlıştı...Öz be öz kardeşine bunu yapmaması gerekirdi....

Tarık ise başındaki belanın farkına vardığında umarım çok geç olmaz.Kıza da helal olsun kendini sevdirmesini bildi...

Müjde ile kendini bir yol ayrımında bulacak...Evden giderek uzaklaşırken helvacı kralının oğluna giderek gönlünü kaptırmış durumda...Bu işin sonu iyiye girmi bilmiyorum ama bence çanlar çalmaya başladı...

İnsanın vurgulamadan geçemeyeceği ayrıtı ise Miraç Eronat'ın oyunculuğu...Kısaca Harika....

rain 1907
09-06-09, 14:11
bu bölüm aslında durgun gibiydi.ama içten içe gelen tehlikeleri sezdik.

yıldız ı ben çözemedim.sanki bu işleri bırakıp kendisine bir aile kurmak ister gibiydi yani tarık ı yavaş yavaş seviyor gibi.Ama tabi hala içinde hinlikler var.O adamlardan kurtulamayacak olan tarık a ve aileye olacak.

müjdeye o çocuktan hayır gelmez bence.çok çapkın bir tip gibi.müjdeyi elde edince soğuyacaktır.

Vicdanla dursun çok tatlılardı bu bölüm.Vicdan içindekileri açıkladıktan sonra tesadüf eseri devamlı el ele gelmeleri süperdi :img-blush Dursun da belki yavaş yavaş birşeyler hissetmeye başlayacktı ama o fotoğraf :icon_sorr bakalım dursun bunu söyleyecek mi vicdan a ? aslında gerçekleri harun un biliyor olması beni biraz rahatlatıyor.dursun a da anlatırlarsa o da anlayacaktır bence :img-yes:

oceannos
10-06-09, 16:47
oceannos dededir adım
bu yollarda sakalım boşa ağırtmadım
müjdenin işi bitik iiç vakte kadar
sonra demeyin vay ben bilmem ben uyanmadım uyarılmadım...

bu arada istiklal caddesinde baygınlık geçirdi Vicdan 1 bölüm önce avukatı barda itekleyip yollara düştüğünde..

Lucyka
10-06-09, 19:11
bu dizi eger gercekten 13.bolumde bitiyorsa hizla zaten felakete dogru gidis goruluyor.bu para dursun ve vicdan haric herkesi cok degistirdi.zaten asi olan mujde hepten sapitti.bu romantik yemek bence onun sonu olacak.birlikte olacaklar sonrasinda da...malum.belki de elinde olmayan nedenlerle cocuk onu birakacak.tarik da oyle eninde sonunda parayi kaptirip terkedilecek.

aykade
12-06-09, 22:29
merak ettim hıcran yarasının yeni bölümü bu hafta yokmu acaba fragmanı dönmüyor. yayın varsada neden dönmüyor. buda bir merak konusu:icon_whis

rain 1907
13-06-09, 01:19
Dursun Vicdan’la Semih’in fotoğrafını görünce bozulur.

Müjde ve Murat geceyi beraber otelde geçirir.
Avukat Semih Vicdan’ı arayıp savcılığa suç duyurusunda bulunacağını söyler.
Yıldız Harun’la Vicdan’ı gizli gizli konuşurken görünce aralarında bir şey olduğunu düşünür. Dursun fotoğrafı gördüğünü Vicdan’a söyler. Dursun’da aslında Vicdan’ı sevmektedir. Vicdan olanları açıklamak zorunda kalır. Dursun sinirlenir ve avukat Semih’in ofisine gider.

NIGHT
16-06-09, 11:06
Dünkü bölüm nasıl başladı nasıl bitti anmadım...
Herşey tahminlerimiz ışığında gerçekleşti...

Para herkesin başını döndürdü...Kimsenin kimseye saygısı kalmadı...

Müjde hepten çığrından çıktı...Ne yazık ki çok üzülecek...
Sınavdan çıkışında babası Dursun ile yaptığı konuşma çok içtendi çok can yaralayıcıydı...Hicran'ın en büyük isteğiydi oysa kızını üniversite görmek...
O kadar içecek ne vardı sınav öncesi...Kafa oldu kazan gibi...koca bir sene boşa gitti..

Tarık desen ayrı bir hikaye...Herkese karşı geliyor...Nasılda vurdu başına amcasının...Yok artık dedim...Hele karısı denen o cadı yok mu tam bir sinir...Oyuncak gibi oynatıyor Tarık'ı...Haberi yok...Ama üzülen o olacak...
Bir de Vicdan'ı odasından ettiler ya...Daha ne olsun...Yüzsüzlüğün böylesi...

Avukat zaten kendi işinin peşinde...

Vicdan sonunda Dursun'a söyledi...Keşke çok daha önce anlatsaydı...
Sonunda yine eski zamanlarına dönecekler ama kırılan kalpler kolay kolay tamir olmayacak...

vieri14
16-06-09, 12:57
bu dizinin en büyük sanssızlıgı trt de yayınlanmasıdır.eger özel kanallardan birinde izleyebilseydik hicran yarası bu sezonun projesi olurdu bu kadar saglam temeller uzerine oturmus bir baska dizi daha su an ekranlarda yok malesef

rain 1907
16-06-09, 14:01
dünkü bölümden sonra içimden bir ses finale gittiğimizi söylüyor :( olaylar çok çabuk gelişir oldu.

avukat baya kızdı dursun un çıkışına bakalım ne yapacak ?

dursunla vicdan arasında geçenler başlangıçtaki hikaye ile biraz uyumsuz gibi oldu ama gene de etkileyiciydi.hele dün aralarındaki konuşmalar çok güzeldi :img-in_lo bunu evdekilere nasıl açıklayacaklar bakalım ?

zeyneps
16-06-09, 14:12
bu dizinin en büyük sanssızlıgı trt de yayınlanmasıdır.eger özel kanallardan birinde izleyebilseydik hicran yarası bu sezonun projesi olurdu bu kadar saglam temeller uzerine oturmus bir baska dizi daha su an ekranlarda yok malesef

Bir de şöyle düşünmek lazım özel kanallardan birinde yayınlansaydı rating uğruna yapılmayan kalmayacaktı her şey ticarete dökülecekti böyle bir proje olmayacaktı izlediğimiz :)

Dursun evde hiç otoritesi olmayan bir baba dün çok sinir bozucuydu :img-tomat O çocuk amcasıyla bir büyüğüyle nasıl öyle konuşabiliyor hayret...

O kötü kalpli gelinin hakkından da bir tek Müjde gelebilecek sanırım ee dinsizin hakkından imansız gelirmiş :img-pilot

Vicdan iyiki söyledi Dursun'a...avukat da iyi blöf yapıyordu ama mirasın hepsini isterken yarısına nasıl fit oldu demekki işin içinde bir iş vardı Vicdan'ın daha önceden bu kadar uğraşmasına gerek yoktu...
Ayrıca Dursun'un dediği gibi kime giderse gitsin sanki anlaşılmayacak mı kadının nasıl öldügü adli tıpta...

oceannos
18-06-09, 20:47
Dursun:Olayların Dursuna yansımasi iyi oldu gereksiz yere saklanıyordu zaten. Dursunun avukatı tartaklaması isabet. Nede olsa laftan anlamayanın sonu kötek!!
Müjde şaşırtmıyor artık beni. Tarık tam, neyse burda yazılmaz. Hele karısı ocaklardan uzak tam şeytan. Bu arada Vİki çok tatlı. Bayılıyorum. Ama Müjdenin geline olan tavırlarını tuttum.
Vijdan her zamanki gibi harika. Miraç Eronat güzelliğiyle ve oyuncuuluğuyla nambır van. Yani bir nümero. Eşsiz bir prenses seyrine doyum olmuyor. Ama Açıkçası Dursunla olan geçmişteki Aşk hikayeleri de bana çok geçiştirilmiş gibi geldi onuda söyleyim. Daha ağırlaştırılmış bir hikaye olabilirdi. Sıradan ve platonikmiş. GErçi aşkların en güzeli platonik olanıdır o da ayrı. Neyse efendim konumuza dönelim güzel heyecan dolu bir bölümdü. Bu dizi devam eder ahanda buraya yazıyorum....

mavikalem
19-06-09, 17:36
22 haziran pazartesi 13.bölüm yayınlanacak acaba finalmi devam edecekmi çok merak ediyorum. Bence bu dizi trt'nin en kaliteli işi reklamını daha fazla yapmalılar

vieri14
19-06-09, 19:26
13.bolum geldi bakalım finalmi yoksa sezon finalimi bu belirsizlik cok zor.ama yine tanıtımlarını goremiyoruz tv de acaba toptanmı bitti.bu işe neden kanal olarak hiç özen gostermiyolar anlamıyorum bundan daha iyi işleri yokki

oceannos
19-06-09, 20:43
Arkadaşlar siz bana güvenin Oceannos dedeniz bitmez diyorsa bitmez.. Bitmez. Bitmez..

Fragman trtnin sitesine yüklenmiş. Dursun kelepçeli falan

rain 1907
20-06-09, 01:37
arkadaşlar Siz bana güvenin Oceannos dedeniz bitmez diyorsa bitmez.. Bitmezzzzzzz Bitmez..

öyle mi dersin :icon_whis içime su serptin ama gene de korkum var benim.inşallah bitirmezler.trt de reklamını görsek anlıcaz ama sadece sitede gördüm orda da final falan demiyordu

Lucyka
20-06-09, 06:58
dizi 13.bolumde bitmiyor ama sezon finali yapabilir.dizinin ikinci sezonunda yeni isimler katilacakmis.bunlardan birtanesi sarkici Zeynep Mansur:icon_whis.Zeynep Mansur helva kralinin genc ve ailede pek istenmeyen esini oynayacakmis.ne demek bu simdi?Mujde'nin ise yaramaz sevgilisinin uvey annesi mi olacak?bu kadar genc ve guzel bir uvey anneyle de isi zor adamin:icon_whis.

NIGHT
22-06-09, 10:44
Dizinin bitmeyeceğine sevindim...Benide epey sardı çünkü...

Sevgili Lucyka'nın da dediği gibi Sezon Finali yapabilirler...

Zeynep Mansur ismi ise beni şaşırtmadı desem yeridir...

mavikalem
22-06-09, 16:36
Arkadaşlar dizimiz baya heyecanlanmaya başladı.
Dursun ve Vicdan sonunda yakınlaşıyorlar galiba.

rain 1907
23-06-09, 01:48
bu bölüm çok güzeldi :good: avukat ın gebermesine sevindim :img-hyste inşallah giderayak birilerine bişiler anlatmamıştır :icon_whis

sanırım dizi bundan sonra miras dışı daha değişik olaylara kayacak ve bence daha güzel olacak.
dursun ve vicdan arasında başlayan ilişki çok güzel :img-in_lo ve olayları bambaşka yerlere çekecek.herkes öğrendi harun hariç :) bundan sonra vicdan a eskisinden de kötü davranırlar :icon_sorr

13. bölümdü ve final yaşamadık.tam gaz devaaammmmmm :happy0064

NIGHT
23-06-09, 10:47
Güzel bir bölümdü...ilk 1 saat reklem girmemeside ayrı bir güzellik tabi...Zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum...

Herkesin paraya olan düşkünlüğü beni oldukça rahatsız ediyor...
Dursun'un evden gitmeden ailesinin birarada kalmasını istediği sahne çok duygusaldı...Ama bağlılık konusunda çok zor görünüyor...

Amca bey kaçtı ama viki 'den ağır bir darbe yedi...Belliydi zaten kas yığını adamın aynı yerde tatil yapması bu kadar dedirtten çinstendi...O zaman Viki'de birşeyler olduğunu anladım...Ne diyim geçmiş olsun...

Dursun'un hapisen çıktığına çok sevinidim ama avukatın öldüğüne daha çok...Umarım kimseye mirasla ilgili hiç bir şey söylememiştir...
ardında kaset filan bırakmış olmasında...

Dursun'la Vicdan'ın arasında başlayan ilişkinin aslınmda ne kadar zor olduğunu onlarda biliyor bizde...Zoru başarmak pek bir meşakkatli olacak...
Şimdi aile herkes biliyor...Anlatmak zor...

Tarık karısından çok çekecek ama onun içinde herşey çok geç olacak gibi...

Müjde'nin ise durumu da ayrı bir dert...Hele bölüm sonunda Dursun'un son sözleri benim bile içimi acıttı...Müjde akıllanır mı ne dersiniz:icon_whis...

Bundan sonra miras odaklı olaylaylar gelişmez ama en kritik yerde önümüze çıkada bilir...

Sanırım haftaya devam edecek...Sezon finalide yapmayacaklar...Hadi inşallah...

oceannos
23-06-09, 20:53
Ben sana ne deyim Viki.. Harun kadar bende sırtımdan vuruldum Viki bunu nasıl yaptın Viki.
Avukatın nalları dikmesi açıkçası sürpriz bir ohhhhh'a sebep oldu.. ohhh be.. gitti de kurtulduk..
Diğer yorumlara katılıyorum biraz nefes alsın hicran yarası alemi hep miras miras. gelecek bölümler başka olaylara gebe..Dünkü bölüm süperdi. Bu dizinin temposu çok akıcı başlıyor bitiyor hiç düşme yok. Bu arada Vijdan yine number one..
saygılar

rain 1907
26-06-09, 16:28
Dizinin 14.bölümünde Dursun, Şahin’in kendisine söylediği sözler sebebiyle yıkılır, Müjde ile konuşmaz. Tarık da gazetede çıkan haberi görünce deliye döner, Müjde’nin üstüne yürür.

Vicdan, Çocuk Esirgeme Yurdu’nda onlarla ilgilenen Sabiha’nın ağır hasta olduğunu öğrenir. Onu görmeye gider. Sabiha, kızı Hülya ve torununu Vicdan’a emanet eder. Müjde evi terk eder… ‘Hicran Yarası’, 29 Haziran Pazartesi günü TRT 1’de…

bu bölüm vicdan ile dursunun arası açılacak gibi :img-yes: dursun bir söz söylüyor vicdan da buna bozuluyor sanırım :icon_whis

müjde murat ın gerçek yüzünü görüyor sonunda :img-tomat

rain 1907
01-07-09, 00:57
Dizinin 15. bölümünde Yıldız, Hülya’yı dolabın içinde görünce çok şaşırır.

Dursun arkadaşının lokantasını devralmıştır. Vicdan’la beraber lokantayı düzenlerler. Harun da Dursun’un yanında çalışacaktır.
Adem Tarık’la Yıldız hakkında konuşur. Tarık şüphelenmeye başlar.
Yıldız, Tarık’ı Hülya’yı evden göndermeleri konusunda kışkırtır. Baba oğul bu yüzden tartışırlar… ‘Hicran Yarası’, 6 Temmuz Pazartesi günü TRT 1’de…

rain 1907
01-07-09, 02:11
acaba diziyi belli bir bölümde bitireceklerde o yüzden mi böyle hızlı gidiyoruz.özet hemen ekleniyor her hafta yeni resimler konuyor falan.şaşırıyorum doğrusu inşallah hep böyle devam eder ve trt sahip çıkar dizimize.:good: çünkü hiç alışık olmadığım şeyler bunlar :)

neyse diziye dönersek.
gene ev değiştirdik ve gitgide daha da güzelleşiyor evler :good: yeni oyuncularımız falan renk kattılar.açıldı konumuz baya.bence daha da açılmalı biraz daha karmaşıklaşmalı.

dursun ve vicdan çok hoşuma gidiyorlar ya çok tatlı bir ikili oldular.:love05:

yeni gelen kız hülya bence tarık a aşık olacak.hatta oldu bile.ama yıldız boş durmaz tabi :img-tomat

harun da çok komik ve tatlı :img-in_lo bu bölümde viki ile yüzleşecek sanırım öyle bir resim vardı.

vieri14
01-07-09, 14:00
bu dizi gitgide dahada guzellesiyo cok emin ve agır bi sekilde kendini gostermeye basladı gercekten.dizinin goruntleri ve oyunculuklarında da degişimler var hadi hayırlısı heralde daha uzun sureler bu dizi ekranlarda olucak

mavikalem
04-07-09, 18:28
Trt nin web sayfasında bir anket var . En beğenilen dizi ve oyuncular için . Arkadaşlar bizde dizimize oy verelim. çılgın kanal dizisi önde şu an.

rain 1907
06-07-09, 16:22
fragman trt ye yüklenmemiş daha bu sefer yüklemiycekler galiba.tv de sonuna doğru denk geldim.çok güzel bir bölüm olacak yine :happy0064 hülya havuzda boğuluyordu küçük kızı da anne anne diye bağırıyordu :( tarık mı kurtarır dersiniz ?

dursun lokantayı açmış.tarık falan masada oturuyorlardı tarık birisi için " dost hayatı yaşıyorlarmış " dedi ama kim için dedi anlayamadım vicdan da dursun a inanma yalan söylüyor falan dedi vicdan için mi söyledi acaba :icon_whis

dursun ile vicdan arasında gene çok güzel romantik sahneler var.:img-in_lo

viki tutuklanmış sanırım.harun onu ziyaret ediyordu ve ihtiyacın olduğunu söyleseydin ben kendi ellerimle veriridim parayı sana dedi.

rain 1907
07-07-09, 00:08
bu bölüm harikaydı çok beğendim ben :good: çekim yapılan mekanlar çok güzel özellikle de ev.konular da baya genişledi annem hiç izlemiyordu daha önce geçen hafta ilk kez seyretti çok beğenmiş bana daha önce niye söylemedin izlerdim dedi :)

dursun ve vicdan çok tatlılar.Aşk onlara çok yakıştı ya :img-in_lo avukattan kurtulduk ama bir de şu yıldızdan kurtulabilsek.:img-tomat

ilerleyen bölümlerde tarık hülya ya aşık olacak bence.ama daha var tabi hele şu yıldız ın bi iç yüzünü görsün de.

bu arada halit in sahneleri azaldı sanki.onunla daha çok sahne çekmeliler.şimdi öteki kız da geldi güzel olacaktır.

NIGHT
07-07-09, 15:34
Güzel bir bölümdü...Hakikaten çekim yapılan yerler süper...İnsanın gözü gönlü açılıyor vallahi...

Dursun ve Vicdan'ın birbirlerine bakışları çok tatlıydı...Hele Dursun'un sadece ikisi için hazırladığı sofra çok güzeldi...

Harun ve Viki'nin sahneleri dizideki en ağır sahneydi...Viki sonunda doğruyu anladı ama sanırım artık çok geç.Harun çok kararlıydı...Onu affetmeyecek gibi...Tabi ilerki bölümlerde ne olur bilemeyiz...

Tarık'ın ani çıkışlarını hiç sevmiyorum...Hiç beklenmedik bir şekilde ani tepkiler veriyor...Saygı desen hiç yok...
Aslında aile arasında ki en büyük eksikliklerden biride bu Sevgi ve saygıda eksiklik aile bağlarını gittikçe zayıflatmış...

Tarık'ın Yıldız'a olan sevgiside ne büyükmüş...Hiç sözünden çıkmıyor...

Müjde'nin durumu ise aslında oda vahim...Ne olacak bilmiyorum...

asli_şevvalist
07-07-09, 21:09
Herkese seLam bn asLı ..

BaşLığa hiç yazmadım buqüne kadar ama hep Takip eTTim (: Hicran Yarası bu sezon izLediğim en qüzeL dizi ..

Vicdan & Dursun çok şekerLer yaa :img-in_lo FinaL sahnesi çok qüzeLdi :img-in_lo

HarunLa Viki barışacakLar qibi qeLdi bna harun affedicek qaLiba :bilmim

Müjde TarıkLa oLmasa biLe babasıyLa barışır bnce bu böLümde çok üzüLdüü. Babasını özLediği beLLiydi ..

Yeni böLümü sabırsızLıkLa bekLiorum Vicdan ve Dursunu muTLu qöreLim arTık :img-in_lo

rain 1907
08-07-09, 02:11
Herkese seLam bn asLı ..

BaşLığa hiç yazmadım buqüne kadar ama hep Takip eTTim (: Hicran Yarası bu sezon izLediğim en qüzeL dizi ..

Vicdan & Dursun çok şekerLer yaa :img-in_lo FinaL sahnesi çok qüzeLdi :img-in_lo

HarunLa Viki barışacakLar qibi qeLdi bna harun affedicek qaLiba :bilmim

Müjde TarıkLa oLmasa biLe babasıyLa barışır bnce bu böLümde çok üzüLdüü. Babasını özLediği beLLiydi ..

Yeni böLümü sabırsızLıkLa bekLiorum Vicdan ve Dursunu muTLu qöreLim arTık :img-in_lo

hoşgeldin aslı :img-wink:
bundan sonra daha sık görmek isteriz seni başlık çok sessiz ya :(
sana katılıyorum vicdan ve dursun mutlu olmayı hakediyorlar.:img-blush

asli_şevvalist
08-07-09, 13:52
hoşgeldin aslı :img-wink:
bundan sonra daha sık görmek isteriz seni başlık çok sessiz ya :(
sana katılıyorum vicdan ve dursun mutlu olmayı hakediyorlar.:img-blush

HoşbuLdumm (: bundan sonra burdayım :img-wink:

VicdanLa Dursunu bu böLümde muTLu qörürüz qaLiba çünkü çok qüzeL bi yerde biTmişTi :img-in_lo Ama yine bişeyLer oLur kesin yaa bozarLar muTLuLukLarını :icon_sorr

salihas
08-07-09, 14:36
bu dizi hoşuma gitmedi değil:img-wink: fakat en son bölümü izleyemedim:icon_sorr vicdan ve dursuna gelince mutlu olmayı evet hakediyorlar ancak bence mutlu olmasalar daha iyi :icon_whis zaten müjdeyi ikna etmek kolay olmadı öyle değil mi:img-yes: şimdi bu ikili ortaya çıkarsa ortalık karışır:kahve

bu arada şu yıldıza sinir oluyorum:img-tomat

asli_şevvalist
08-07-09, 15:05
bu arada şu yıldıza sinir oluyorum:img-tomat

Evet bnde sinir oLuyorum ..

Ama yakında çevirdiği doLapLar orTaya çıkar :img-yes: KurTuLuruz ondanda :img-wink:

rain 1907
08-07-09, 16:41
bence de yıldız ın çevirdiği dolaplar ortaya çıkacak ve tarıkla hülya arasında birşeyler başlayacak.Aslında yıldız yeni yeni tarık ı sevmeye başladı artık oyun oynamak istemiyor sadece kocasıyla miras ı yeme peşinde ama eski yaşamı ortaya çıkınca tarık tekmeyi basacaktır

asli_şevvalist
08-07-09, 17:47
16. Bölüm Özeti

Yıldız bir tabanca satın alır.

Vicky spor salonuna gelir. Tarık'la konuşur. Çaldığı paraları Harun'a vermesi için bir çantayla ona bırakır. Tarık'a içinde para olduğunu söylemez.

Halit sünnet olacaktır. Hazırlık yaparlar. Vicdan Müjde'yi Halit'in sünnetine çağırmaya gider.

Dursun Vicdan'a çok şık bir yüzük hediye eder.

Gamze buluşmak için Murat'ı arar. Müjde ile ilgili olduğunu söyler.

Yıldız bindiği takside bir cd düşürmüştür. Taksici vermek için eve gelir. Kapıyı Hülya açar.

Gamze Müjde'ye aslında Murat'ın kendisine asıldığını söyler. Gözleri ile görmesi için Murat'la buluşacakları yeri söyler.

asli_şevvalist
08-07-09, 17:49
Vee ResimLer :img-in_lo:img-blush

http://img25.imageshack.us/img25/2364/88989015.jpg (http://img25.imageshack.us/i/88989015.jpg/)
http://img190.imageshack.us/img190/9149/91708428.jpg (http://img190.imageshack.us/i/91708428.jpg/)

rain 1907
08-07-09, 18:20
çok teşekkürler özet ve resimler için. trt nin sitesinden resim alınmıyor malesef ve şimdi baktım özet te senin eklediğin kadar detaylı değil.nerden baktın özete ve resimlere ? site adıysa burda yazma tabi bana özelden at silmesinler :)

bu arada dizi bu hafta baya şenlikli olacak.düğünümüzde var :)
yüzük olayı gene duygusal sahneler yaratacak belli.vicdan a çok üzülüyorum yaa :icon_sorr sırf çocuklar için uzak durmak zorunda

asli_şevvalist
08-07-09, 20:33
Özeti ve ResimLeri Hicran Yarası'nın kendi siTesinden aLdım :)

Bnde Vicdana üzüLüyorumm :icon_sorr Yüzüğü kabuL eTmicek qaLibaa üzqün duruyo :icon_sorr

salihas
09-07-09, 14:57
asli_şevvalist (http://www.dizifilm.com/forum/member.php?u=107504) özet ve resimler için teşekkürler :img-wink: bu bölüm heyecanlı olacak anlaşıldı:good:

demek vicky geri geliyo ve çantayı tarığa veriyo :icon_whis eğer o çantanın içinde para olduğunu yıldız görürse bence ne yapar eder tarığı kandırır ve paraların üstüne konmaya çalışır :icon_whis

vicdan kabul etmeyecek gibi geliyor bana :icon_whis canım sevmediği için değil ya sırf çocuklar için :icon_sorr

yine bilindik bir senaryo karşımızda galiba :img-pilot gamze müjdeyi muratın ona asıldığını söylüyor ve buluşma yerine çağırıyor :img-elvis özette taksiciye yer verdiklerine göre önemli bi sahne olsa gerek :icon_whis

rain 1907
10-07-09, 15:38
arkadaşlar fragman trt nin sitesine eklenmiş.harika bir bölüm olacak fragmanden belli :good:
vicdan yüzüğü kabul ediyor :happy0064 öncelikle buna çok sevindim.ve saçının rengini değiştirmiş.yakışmış ama eskisi daha güzeldi sanki.Gerçi biraz değişiklik iyi olur :)

müjdeyle dursun barışıyorlar ve sanırım müjde vicdan ı kabullenmeye başladı.:img-blush

asli_şevvalist
10-07-09, 18:55
Yaa bnde haLa 15. böLümün videosu qöRünüyor qöRemedim yeni böLümü :icon_sorr

Demek Vicdan yüzüğü kabuL ediyo çok sevindim :happy0064

MiRaç hanım saç Renqini değişTirmiş ResimLerde de beLLi oLuyo çok qüzeL oLmus :img-in_lo ama eski haLinide çok beğeniyodum :img-in_lo

Müjde'de zamanLa vicdan'ın nekadar iyi oLduğunu onLarı nekadar düşündüğü ve sevdiğini anLar ve aradaki buzLar erir ..

rain 1907
10-07-09, 19:02
bu arada en güzel yerini söylemeyi unuttum vicdan ve dursun kayalıklarda oturuyorlardı ve dursun bağırarak " ben bu kadını çook seviyorum " diyordu :img-in_lo

asli_şevvalist
10-07-09, 19:11
Yaa şimdi daha çok merak ettim :D
VicdanLa dursun çok qüzeL bi çift olduLar yaa çok şekerLer :img-in_lo

asli_şevvalist
11-07-09, 13:39
Gördüm sonunda fraqmanı :happy0064

Çok qüzeLdi yaa .. VicdanLa dursun adına çok sevindim ama arTık müjde babasıyLa barışTığına qöre eve qeri dönecek müjdeye çakTırmamak için birbirLerinden uzak durmak zorundaLar :icon_sorr

rain 1907
11-07-09, 13:52
Gördüm sonunda fraqmanı :happy0064

Çok qüzeLdi yaa .. VicdanLa dursun adına çok sevindim ama arTık müjde babasıyLa barışTığına qöre eve qeri dönecek müjdeye çakTırmamak için birbirLerinden uzak durmak zorundaLar :icon_sorr

evet bi de o var.ama artık çaktırmaması mı kaldı ya müjde anladı zaten hatta gözüyle gördü daha ne olcak.Aslında fragmanda görmüşsündür eğer babamla aranızda bişey varsa...dedi vicdan da hemen hiçbişi olmadı dedi :icon_whis o da bi tuhaf evet var desene :img-hyste demek ki var dese müjde çok ta karşı çıkmıycak.alışır zamanla yaaw :)

asli_şevvalist
13-07-09, 10:01
evet bi de o var.ama artık çaktırmaması mı kaldı ya müjde anladı zaten hatta gözüyle gördü daha ne olcak.Aslında fragmanda görmüşsündür eğer babamla aranızda bişey varsa...dedi vicdan da hemen hiçbişi olmadı dedi :icon_whis o da bi tuhaf evet var desene :img-hyste demek ki var dese müjde çok ta karşı çıkmıycak.alışır zamanla yaaw :)

Vicdan orda beLkide müjdenin eğer aranızda bişey varsa eve dönmem demesinden korkmuşTur. Çünkü bn iLk fraqmanı izLediğimde öyLe düşünmüşTüm ..

BöyLe yapması daha iyi oLdu bnce müjde zamanLa vicdana aLışır ve araLarında bişey oLmasına arTık kızmaz.

rain 1907
14-07-09, 01:25
çok güzel bir bölümdü.gittikçe güzelleşiyor dizi farkındaysanız :img-wink:

harun vikiyi affedecek bence 1 2 bölüm sonra görücez bunu.

vicdan ve dursun çok tatlılardı bu bölüm.bayıldım onların sahnelerine :img-in_lo liseli aşıklar gibilerdi hatta çok daha mahçup :img-blush
ama şımarık müjde bozdu herşeyi :img-tomat Vicdanın elini kolunu bağladı.yazık ya nasıl gözleri doldu müjdeyle konuşurken.Ben böyle bir tepki beklemiyordum müjdeden baya sert oldu bu.Şimdiden başladı vicdan dursundan uzak durmaya bakalım ne olacak.Ama bence müjde sonunda ikna olacak.nasıl bir olay yaşayacak bilmiyorum ama vicdanı kabul etmesine yarayacak :img-yes:

rain 1907
14-07-09, 20:01
arkadaşlar yeni bölüm fragmanımız eklenmişşşşş :happy0064 içimden bir ses trt nin sitesine gir fragmana bak dedi 6.hislerim kuvvetlidir :img-wink:

acaip olaylar olacak önümüzdeki hafta.
Müjde hamile ...zaten olmasa şaşardım :) murat benden olduğuna emin misin falan diyo ? :img-tomat
dursun öğrenmişmidir acaba müjdenin hamile olduğunu öğrenipte müjdeyi silse keşke böylece vicdanla daha rahat olurlar ne kötüyüm dimi :img-hyste

dursun vicdan a " son zamanlarda çok tuhaf davranıyorsun.beni sevdiğini bilmesem..." diyor.ayrılık kapıda gibi :img-cray:

rain 1907
18-07-09, 13:18
Müjde hastanede ameliyattadır.Dursun ve Vicdan doktoru beklerler

Yıldız cd'yi alabilmek için Hülya'ya yakın davranmaya başlar.

Murat hastaneye gelir.vicdan'la konuşur.

Harun spor salonuna gidip vicky'ye tekrar beraber olmak istediğini söyler.Vicky'nin amcası ile ilişkisi olduğunu öğrenen Tarık onu işten kovar.

Vicdan müjdenin eve dönebilmesi için Dursun'a soğuk davranmaya başlar.

Vicdan doktordan müjdenin hamile olduğunu öğrenir.

Yıldız cd yi bulmak için hülya nın eşyalarını karıştırır.Ancak şaşaırtıcı başka birşey öğrenir !

Müjde hamile olduğunu Murat'a söyler.

asli_şevvalist
21-07-09, 15:07
Vicdana çok üzüLdüm yaa müjde yüzünden dursundan uzak duruyo :icon_sorr
asLında dursuna söyLese beLki bi çözüm buLabiLirLer beraber ..

Harunla vicky barıştı iyi oLdu bnce

rain 1907
22-07-09, 01:55
vicdan a ben de üzülüyorum ama böyle olacağı belliydi.
bence de dursun a söylemeli.Ama o da araya girmek istemiyor işte şimdi söylese dursun kabul etmez böyle bir durumu gider konuşur müjdeyle sonra araları açılır tekrar kızıyla vicdan da bunlar olsun istemiyo.

ama şarkıda ne hoşlardı dimi.müjde çaktı gibi sanki :icon_whis

bence müjde cenk ile beraber olacak.bebeği de o sahiplenecek :img-yes: murat a uyuzum zaten :img-tomat

harun ile viky çook tatlılardı hele harunn :img-in_lo

rain 1907
22-07-09, 02:02
Dursun un içi rahat etmez vicdan ile beraber müjdeye bakmaya giderler.

filiz tesadüfen müjdenin hamile olduğunu öğrenir.murat ı babasına söylemek ile tehdit eder.

harun annesi ile tanıştırmak için vicky i eve davet eder.

dursun vicdan ın müjde ile ilgili bazı şeyleri kendinden gizlediğinden şüphelenmektedir.

yıldız lokantada ademle karşılaşır.hülya onları konuşurken görür.

dursun u beklenmedik biri ziyaret eder.dursun onun verdiği bir haberle yıkılır.

özet hemen geliyor artık :happy0064

gene dolu dolu bir bölüm.

en çok dursun u kimin ziyaret ettiğini merak ettim.benim tahminim filiz lokantaya geldi ve müjdenin hamile olduğunu söyledi :icon_sorr

asli_şevvalist
22-07-09, 12:36
Özet için saol :img-wink:

Yine çok qüzel bi bölüm bizi bekliyo

Bencede dursunu ziyaret eden kişi filiz ve müjdenin hamile olduğunu söylicek murat bebeği istemediği için cenk bebeği sahiplenebilir.

Vicdanla dursuna gelince artık müjdenin söylediklerinin bi önemi yok bence
Hamilelik olayından sonra dursunun onu affetmesi zor affetse bile artık onu dinlemez ve vicdanla ilişkisini açıklar.

Vicdanla dursun şarkıyı dinlerken ne qüzel bakıştılar öyle yaa çok şekerlerdi :img-in_lo:img-in_lo

mavikalem
25-07-09, 16:44
arkadaşlar zonguldak devrek belediyesi baston ve kültür festivalinda dizimiz en iyi dizi ödülü ve oyunları Miraç Eronat ve Murat Daltaban en iyi oyuncu ödülü alıyorlar.

rain 1907
25-07-09, 16:48
arkadaşlar zonguldak devrek belediyesi baston ve kültür festivalinda dizimiz en iyi dizi ödülü ve oyunları Miraç Eronat ve Murat Daltaban en iyi oyuncu ödülü alıyorlar.

Bu haber için teşekkürler.
Haketmişti dizimiz ve oyuncularımız böyle bir ödülü :good:

rain 1907
28-07-09, 01:19
bu akşam dizimizi kopuk kopuk izledim ama izlediğim sahneler de bana yetti.
vicdanımın gözleri doldukça benim de doldu içim acıdı yaa :img-cray:
dursun vicdan a "sen artık sevdiğim kadın değilsin" diyince dedim ki asıl sen eski dursun a döndün haberin yok.gene yargısız infaz yapıyor vicdan a.:img-tomat çok üzülecekk çoook.ama vicdan da üzülecek tabi :( ooff ya

hülya diziye bir girdi tam girdi.baya rolü var artık.bugün vicdan a bakışları çok güzeldi vicdan aramızda birşey yok derken sen çocuk mu kandırıyorsun der gibi güldü :)

yıldız ve hikayesi çok sıktı beni ya açsınlar iyice ya da kapansın.

müjde de öyleee :img-tomatonun yüzünden herkes mutsuz.
şimdi dursun hamile olduğunu öğrendi müjdenin artık vicdanla iyice koparlar :(

NIGHT
28-07-09, 11:15
Dün epey hareketli ve yoğun bir bölümdü...Ben çok beğendim...

Vicdan'ın , Müjde'ye bu çocuğu aldırma derken ki hali sözleri yaşadıkları beni çok etkiledi...İnsan etrafında Vicdan gibi birini aramıyor değil zaman zaman...

Harun'la Viki tam herşeyi yoluna koymuşlardı ki sevinçleri kursaklarında kaldı...Neden bilmiyorum ama Viki bana sıcak geliyor...Çok ta güzel yapıyor rolünü...Bakalım Harun onu bırakmayacak araların nasıl düzeltecek merak ediyorum...

Müjde'nin çocukluk arkadaşına yaptığı jest çok güzeldi...En beğendiği gelinliği alıp ona göndermesi beni çok etkiledi...

Yıldız'ın foyası ortaya ne zaman çıkacak çok merak ediyorum doğrusu...
Şeytan gibi kadın...

Her bölümde Vicdan'ın Dursun'a olan duygularını birileri tarafından sorgulanması içimi parçalıyor...'dursun ile aramızda hiç birşey olamaz' derken gözleri nasılda doluyor...Dursunda artık aralarındaki soğukluğun farkında...
Ne olacak bilmiyorum...Çok zor bir durum...

asli_şevvalist
28-07-09, 12:12
Müjde'ye çok sinir oluyorum artık yaptığı hatalarla herkesi mutsuz ediyor.
Arkadaşına yaptığı çok güzeldi ama vicdan'la dursunun arasını bozdu
Vicdan dursunun söylediklerini haketmedi :(

Hülya'nın hareketleri beni sinir ediyor kimsenin özel hayatı onu ilgilendirmez vicdan'a acaip acaip bakması sinirimi bozdu ..

Yıldız'la hülya arasında resmen bi çekişme var sürekli ikisinin eline birbirleriyle ilgili kozlar geçiyor bakalım kim kazanacak.

rain 1907
28-07-09, 18:24
vicdan öyle bir karakter ki yatırıp omuzuma avutasım geliyor :img-blush çok tatlı yaa çocuk gibi böyle masum masum bakması falan.hele bu bölüm ...
dursun çok acımasız davrandı ona çok yüklendi.halbu ki bir bilse vicdan bunlara onun kızı için katlanıyor alıp vicdanı başında taşır :img-yes:

inşallah çok uzun sürmez aralarındaki bu dargınlık.onların aşık halini izlemek çok güzeldi :icon_sorr

asli_şevvalist
29-07-09, 15:08
Katılıyorum vicdan o kadar tatlı ki o üzülünce bizde üzülüyoruz

Dursun gerçekleri öğrendiğine göre artık aradaki buzlar erir gibi çünkü vicdan sadece onların arası bozulmasın diye sakladı olanları tabi dursun vicdanı dinlerse öğrenir olanları ama yine dinlemeden yargılarsa çok kötü olur.

rain 1907
29-07-09, 22:33
Müjde sonunda bebeği doğurmaya karar verir. Dursun, Filiz’den Müjde’nin hamile olduğunu öğrenir ve Vicdan’la tartışır. Müjde Yıldız ile tartışırken merdivenlerden yuvarlanır… ‘Hicran Yarası’, 3 Ağustos Pazartesi günü TRT 1’de…

rain 1907
29-07-09, 22:36
arkadaşlar fragmanda eklenmiş trt nin sitesine ama hiç izlemeyin derim çünkü gene baş a döndük :img-cray: dursun eskisi gibi davranmaya başlamış vicdan a. " o sorumsuz ellerini kızımın üstünden çek " diyordu :( ve başımıza ne geldiyse senin iyi niyetinden geldi diyordu yazık ama vicdanıma yaa :img-cray:

nasıl düzelecek sizce bunların arası ? ya da şöyle soruyum düzelecek mi ?:icon_sorr

asli_şevvalist
31-07-09, 12:11
Vicdan & Dursun :img-in_lo

http://img384.imageshack.us/img384/7356/avi1.jpg (http://img384.imageshack.us/i/avi1.jpg/) http://img376.imageshack.us/img376/6922/avi4.jpg (http://img376.imageshack.us/i/avi4.jpg/) http://img74.imageshack.us/img74/4061/avi2.jpg (http://img74.imageshack.us/i/avi2.jpg/) http://img198.imageshack.us/img198/6974/avi3e.jpg (http://img198.imageshack.us/i/avi3e.jpg/)

http://img376.imageshack.us/img376/5120/imza1d.jpg (http://img376.imageshack.us/i/imza1d.jpg/)

asli_şevvalist
31-07-09, 12:13
http://img74.imageshack.us/img74/142/avi5.jpg (http://img74.imageshack.us/i/avi5.jpg/) http://img441.imageshack.us/img441/737/avi6.jpg (http://img441.imageshack.us/i/avi6.jpg/)

http://img187.imageshack.us/img187/3129/imza3q.jpg (http://img187.imageshack.us/i/imza3q.jpg/)

rain 1907
31-07-09, 19:22
cnm çok güzel olmuşlar ellerine sağlıkk :good: izninle kullanıyorum :)

inşallah bu mutluluk imzalarda kalmaz :icon_sorr

asli_şevvalist
01-08-09, 10:49
Bişe değil canım beğenmene sevindim :)

Bence bu bölüm olmasa bile diğer bölümde barışırlar vicdan bi şekilde anlatır dursuna herşeyi dursunda hatasını anlar ..

Freddy
02-08-09, 01:41
ara ara bakıyorum güzel dizi Kadrosunu da beğeniyorum yıllardır bildiğimiz oyuncular var Zeynep Mansur'un da diziye girmesine sevindim Güzel oynuyor

audience
03-08-09, 20:06
ben de diziyi çok beğenerek izliyorum. vicdan'nın oyunculuğu diziye çok şey katıyor. dursun la aralarındaki ilişkiyi çok güzel yansıtıyorlar. iki oyuncunun da hayranıyım.

rain 1907
04-08-09, 20:46
Dizinin 20.bölümünde heyecan devam etmektedir:

Müjde bebeğini kaybetmiştir, babasının ısrarıyla villaya gelir.
Tarık bir tekstil fabrikasını satın almak istediğini Dursun’a söyler.
Murat’ın babası lokantaya gelip Dursun’a Müjde’yi Murat’tan uzak tutmasını söyler.
Hülya’yı cezaevindeki kocası Kutay arar, daha sonra karakoldan da ararlar. Dursun ve Vicdan onunla birlikte karakola gider. Öğrendikleri gerçek Dursun’la Vicdan’ı şok edecektir…
‘Hicran Yarası’, 10 Ağustos Pazartesi günü TRT 1’de…

rain 1907
04-08-09, 20:49
maşallah dizimizee :good: 20 bölüm devirdik.13 te kesin kalkar diyenler vardı 13 ten sonra göremedim kendilerini,gene bekleriz :img-hyste

bu bölüm çok hüzünlü ve durağandı.Müjde üzerinde çok yoğunlaştı senaryo biraz dağılmamız lazım bence.
bebeği kaybedeceği belliydi zaten :img-yes:
benim anlayamadığım dursun müjdeyi herşeye rağmen affeditorda vicdan a neden hala uzak anlamış değilim.kadının ne suçu var ya senin kızını koruyor daha ne istiyorsun.nasıl ağladı bu bölüm kıyamam ben onaa :img-cray:

48HICRAN YARASITRT1 1,07% 4,24%

reytinglerimiz de baya bir yükselme olmuş.inşallah daha da artar bu :good: yeni yeni farkına varılıyor bu dizinin.eskiden total e giremezken şimdi ona da giriyoruz.

asli_şevvalist
04-08-09, 21:07
maşallah dizimizee :good: 20 bölüm devirdik.13 te kesin kalkar diyenler vardı 13 ten sonra göremedim kendilerini,gene bekleriz :img-hyste

:img-hyste:img-hyste

Aslında bende çok korkmuştum 13. bölümde biter diye ama bitmedi şükür iyikide bitmedi :img-yes:

Vicdan'ın Müjde'yle arası düzeldi ama Dursun'la bozuldu yaa ..

Dursun'u anlamak imkansız. Hatalı olan Müjde herşeyi yapan Müjde ama Dursun Vicdan'a kızıyor. Sonradan pişman olacak ama farkında değil daha .. Nasıl ağlattı Vicdan'ı yaa canım benim :img-cray:

asli_şevvalist
05-08-09, 13:38
http://img199.imageshack.us/img199/3816/mza25.jpg (http://img199.imageshack.us/i/mza25.jpg/)http://img200.imageshack.us/img200/760/mza24.jpg (http://img200.imageshack.us/i/mza24.jpg/)http://img200.imageshack.us/img200/9500/mza27.jpg (http://img200.imageshack.us/i/mza27.jpg/)
:img-in_lo http://img188.imageshack.us/img188/4812/mza26.jpg (http://img188.imageshack.us/i/mza26.jpg/) :img-in_lo

http://img200.imageshack.us/img200/8071/mza2f.jpg (http://img200.imageshack.us/i/mza2f.jpg/)

http://img188.imageshack.us/img188/1345/mza22.jpg (http://img188.imageshack.us/i/mza22.jpg/)http://img200.imageshack.us/img200/2386/mza23.jpg (http://img200.imageshack.us/i/mza23.jpg/)
http://img199.imageshack.us/img199/8281/mza21.jpg (http://img199.imageshack.us/i/mza21.jpg/)

rain 1907
06-08-09, 21:32
gene döktürmüşsün maşallah :) eline sağlık :good:

ben bu yaptıklartını izin verirsen facebook ta miraç hanım ın sayfasına koyabilir miyim :img-wink: senin adını da veririm.ya da sen koy üyeliğin varsa güzel olur :img-wink:

asli_şevvalist
07-08-09, 09:36
İstediğini yapabilirsin canım :)
Benim hiç aklıma gelmemişti Face'ye koymak sen eklersen sevinirim ;)

Hala fragman yok ortalarda yani ben görmedim :icon_sorr

rain 1907
07-08-09, 13:02
İstediğini yapabilirsin canım :)
Benim hiç aklıma gelmemişti Face'ye koymak sen eklersen sevinirim ;)

Hala fragman yok ortalarda yani ben görmedim :icon_sorr

tamam canım ben eklerim :img-wink:
fragman yok evet ya :( gecikti bu sefer.ama yeni bölüm vardır kesin

asli_şevvalist
07-08-09, 19:34
Nese canım bugün yarın görürüz fragmanı :img-wink:

http://img136.imageshack.us/img136/4133/18555817.jpg (http://img136.imageshack.us/i/18555817.jpg/) http://img233.imageshack.us/img233/441/67595365.jpg (http://img233.imageshack.us/i/67595365.jpg/) http://img197.imageshack.us/img197/3746/35522469.jpg (http://img197.imageshack.us/i/35522469.jpg/) http://img525.imageshack.us/img525/4976/70528133.jpg (http://img525.imageshack.us/i/70528133.jpg/)

http://img233.imageshack.us/img233/6941/69371027.jpg (http://img233.imageshack.us/i/69371027.jpg/)

rain 1907
11-08-09, 01:32
bu seferde vicdan naza çekti kendini.dizilerde bu mantığı hiç anlamıyorum zaten.geçen bölüm dursun küstü diye üzülmüştü derdini anlatmak için deli oldu şimdi dursun hatasını anladı ama bu seferde vicdan trip yapıyo :img-tomat ama hülyadan kıskanması çok hoşuma gitti :img-hyste dedi ya dursun a "teselli etseydin bari" :img-hyste eskisi gibi ne zaman olurlar acaba

hülya ya iyice sinir olmaya başladım.dizi onun çevresinde dönüyor.başlarına açmadık bela bırakmadı.yıldız bile pasif kaldı yanında :icon_whis

halit çooook tatlıydı gene :love05: vicdanın onunla konuştuğu sahneler çok güzel oluyor.

asli_şevvalist
11-08-09, 09:53
Aslında Vicdan haklı.
Dursunun söylediklerini hemen unutup affetmesi saçma olurdu
kendini biraz naza çeksin ki dursunda sürünsün biraz ..
Ama eskisi gibi olmalarını bende çok istiyorum ..

Ben hala müjde'ye gıcık olmaktayım.
Yaptıkları yetmezmiş gibi hala başını derde sokacak şeyler yapıyo
Muratın teklifini kabul edecekmi bakalım ..
Vicdan da canım benim hala müjdeyi koruyo onun yüzünden Dursunla barışamıyo bile :icon_sorr

Ayrıca bu bölümde Vicdan MUHTEŞEM görünüyodu yaa elbiseleri falan çok yakışmıştı :img-in_lo:img-in_lo

rain 1907
11-08-09, 19:39
Aslında Vicdan haklı.
Dursunun söylediklerini hemen unutup affetmesi saçma olurdu
kendini biraz naza çeksin ki dursunda sürünsün biraz ..
Ama eskisi gibi olmalarını bende çok istiyorum ..

Ben hala müjde'ye gıcık olmaktayım.
Yaptıkları yetmezmiş gibi hala başını derde sokacak şeyler yapıyo
Muratın teklifini kabul edecekmi bakalım ..
Vicdan da canım benim hala müjdeyi koruyo onun yüzünden Dursunla barışamıyo bile :icon_sorr

Ayrıca bu bölümde Vicdan MUHTEŞEM görünüyodu yaa elbiseleri falan çok yakışmıştı :img-in_lo:img-in_lo

müjde konusunda sonuna kadar haklısın.hem suçlu hem güçlü denir böylesine.bence murat ın teklifini kabul edecek hemen yumuşadı çünkü ama aileler büyük engel onlar için. :img-yes:

ya vicdan haklı olabilir belki ama ilk hareketleriyle çelişiyordu dünki tavırları.ilk başta darılsaydı dursun a tamam diyecektim ama sanki o zaman dursun u haklı buluyormuş gibi davrandı.:icon_whis

vicdan gerçekten MUHTEŞEMDİ bu bölüm.:love05:

bu arada form da bir biz varız bilmem farkında mısın :img-hyste

asli_şevvalist
11-08-09, 21:18
bu arada form da bir biz varız bilmem farkında mısın :img-hyste

Farkındayım canım :)

Az önce Hicran yarasının sitesinde gördüm resimleri Vicdan&Dursun el ele :img-in_lo Hemen çaktım çalışmaları :img-in_lo

http://img39.imageshack.us/img39/2687/olgj.jpg (http://img39.imageshack.us/i/olgj.jpg/)

http://img87.imageshack.us/img87/6365/klgh.jpg (http://img87.imageshack.us/i/klgh.jpg/)

http://img44.imageshack.us/img44/317/idgpjk.jpg (http://img44.imageshack.us/i/idgpjk.jpg/)

rain 1907
11-08-09, 21:46
valla süpersin ne diyim :) :good: ben de hemen kendime çaktım imzayı :)

demek ki önümüzdeki bölüm imzada da yazdığın gibi "aşk yeniden" :img-in_lo harun evleniyor sanırım.düğünde gene olaylar olmuş gibi dursun un eli sarılı falan.pansumanını kimin yaptığı belli :img-blush müjde de görüyor onları el ele hadi hayırlısı.o da murat ı affetmiş gibi.baya güzel bölümler bekliyor bizi.

asli_şevvalist
11-08-09, 22:04
İnşallah barışırlar canım yaa çok özledim onları mutlu izlemeyi :icon_sorr

Bi olay olmuş ama düğündemi belli değil :bilmim

Pansumanı vicdanmı yaptı bilemem ama acısını unutturduğu kesin :img-in_lo

Ayy ayy barışsınlar artık yaa :img-in_lo

rain 1907
13-08-09, 23:35
biraz önce fragmanı izledim sandığımız gibi bir barışma yok henüzz :(

el ele tutuştukları o sahnenin sonu kötü bitiyor vicdan üzgün bir şekilde ayrılıyor dursunun yanından ve sonraki sahnede lokantada patlama oluyor ve dursun "vicdaaan" diye bağırarak koşuyor.birşey olmaz inşallah vicdan a :img-cray: aslında şöyle küçük bir hastahene macerası geçirse fena da olmaz barışırlar :img-wink: zaten hastaneden çıkamıyoruz :img-hyste

vicdan hülya dan kıskanıyordu dursun u.bahçede otururlarken hülya geldi dursun a sarıldı vicdan ın bakışını görmeliydin :img-blush gerçi hülya abi diyor dursuna hem vicdanın sevdiğini de biliyor yapmaz öyle bişi ama seven kıskanırmış :)

asli_şevvalist
14-08-09, 10:14
Evet yaa bende gördüm fragmanı görmeseydi daha iyi olurdu :icon_sorr

Tam barıştılar falan derken nerden çıktı şimdi bu patlama :icon_sorr

Harbiden hastaneden çıkmıyoruz yani ((:

İnşallah vicdana bişe olmaz :icon_sorr

Acaba bu patlamayı birimi yaptırdı ??

Vicdanın hülyayı kıskanması çok hoşuma gidiyo bakışı falan gördüm bende süperdi :img-in_lo

asli_şevvalist
16-08-09, 23:33
21. Bölüm Özet

Bütün aile Hülya'nın kocasının ölmediğini ve hapiste olduğunu öğrenir.

Murat Müjdee'ye evlenme teklif eder.

Tarık Yıldız'ın Adem'le telefonda konuşmalarını duyar ve Yıldız'ı takibe karar verir.

Harun ve Vicky için lokantada düğün hazırlığı yapılmaktadır. O sırada feci bir patlama olur.

asli_şevvalist
17-08-09, 23:46
Bu nasıl bir bölümdür kardeşim :icon_sorr

Hülyanın dursuna Keşke yoncanında senin gibi bir babası olsaydı demesi ve vicdana söylediklerinden sonra bende şalterler attı. Nasıl bu kadar yüzsüz olabildi ve bunları vicdana söyledi ..

Dursunda yüz veriyo ama :icon_sorr

Patlamada inşallah vicdana ciddi bişeyler olmaz ama dursunun kendisine gelmesi için böyle bişey lazım aslında ..

Yıldızın yalanı bakalım nereye kadar gidecek. Yıldız bile hülyadan geri kaldı

rain 1907
18-08-09, 02:20
Bu nasıl bir bölümdür kardeşim :icon_sorr

Hülyanın dursuna Keşke yoncanında senin gibi bir babası olsaydı demesi ve vicdana söylediklerinden sonra bende şalterler attı. Nasıl bu kadar yüzsüz olabildi ve bunları vicdana söyledi ..

Dursunda yüz veriyo ama :icon_sorr

Patlamada inşallah vicdana ciddi bişeyler olmaz ama dursunun kendisine gelmesi için böyle bişey lazım aslında ..

Yıldızın yalanı bakalım nereye kadar gidecek. Yıldız bile hülyadan geri kaldı

haklısın valla canım ya ağız tadıyla düğün bile yapamadık.

hülyayı elime verseler boğarımmmm :img-tomat hülya iyi hoş derken yaptıklarına bak acaip sinir oldum ya.hatta yıldız ı sevmeye başlıycam nerdeyse :img-hyste
bir de bilmese vicdan ile dursun arasında olanları heralde evlenme teklifi falan eder dursun a.
vicdan harikaydı gene.kıskanç hallerini hiç bu kadar görmemiştik çok yakıştırdım ben :good: hülyayı ne kadar seviyordu kolluyordu ama baktı ki dursun elden gidiyor hülyayı gönderelim dedi :img-hyste bayıldım zaten o konuşmalarına dursun da bir zahmet çaktı da "hülyayı kıskanıyorsun sen" dedi,günaydııınnn dursun !! :img-hyste

patlama da ne olacak bakalım.aslında hülya da içerdeydi ama inşallah zaten vicdanla ilgili olayları izleriz hiç çekemiycem hülyayıııı

yıldız hamileyim dedi.gerçekten hamile olabilir mi ? olmadığı halde böyle bir yalan ı sırf o durumdan kurtulmak için atmaz heralde başka bir yol da bulabilirdi.hamile değilse bu anlaşılır zaten acaba nasıl sıyrılacak bundan.

yaaa bu arada trt nin sitesinde haftaya hicran yarası görünmüyorr :( inşallah bir yanlışlık falandır.ramazan tatiline girmiş olması ihtimali geliyor aklıma ama inşallah değildir.:img-cray:

asli_şevvalist
18-08-09, 09:48
yaaa bu arada trt nin sitesinde haftaya hicran yarası görünmüyorr :( inşallah bir yanlışlık falandır.ramazan tatiline girmiş olması ihtimali geliyor aklıma ama inşallah değildir.:img-cray:

Siteye bi sürü set resimi falan eklenmiş yaa ..
İnşallah tatile falan girmiştir :img-cray:

rain 1907
18-08-09, 15:38
evet eklenen resimler çok güzel.altında bir anlam aramak geliyor insanın aklına ama aramıycam :) dediğin gibi inşallah sadece tatildir.hatta ben tatil fikrinden bile hoşlanmadım ama ... :(

asli_şevvalist
18-08-09, 16:12
Evet yaa aklımıza hemen kötü şeyler gelmesin ..

Bence ramazandan dolayı 1 aylık bi tatil olcak

Zaten Trtde bi reklam görmüştüm bi dizi ramazana özel büyük bi ihtimal o ramazan boyunca hergün olur ondan diziler bi süre tatil yapar ama hemen başlar sonra :)

rain 1907
18-08-09, 18:08
Evet yaa aklımıza hemen kötü şeyler gelmesin ..

Bence ramazandan dolayı 1 aylık bi tatil olcak

Zaten Trtde bi reklam görmüştüm bi dizi ramazana özel büyük bi ihtimal o ramazan boyunca hergün olur ondan diziler bi süre tatil yapar ama hemen başlar sonra :)

evet ramazan güzeldir diye bir dizi koymuşlar.her gün var maşallah :D ya iyi de neden bizim dizi kaldırılıyor diğerleri yayınlanıyor gene tek biz yokuz :( bizim olduğumuz gün de koymayıverselermiş :img-cray: 1 ay bekleyemem ben yaa.öyle de bi yerde bitti ki bari bi fragman verselerdi.

asli_şevvalist
18-08-09, 18:52
Diğer diziler genelde dokuz buçuk gibi saatlerde başlıyo
Ramazanda başlicak olan dizi büyük ihtimalle sekizde olur o yüzden bizim dizimiz gitti :(

1 ay beklicez malesef :img-cray:

ayrılık_22
19-08-09, 00:31
ramazan da dizi falan tatil olmaz arrkadaşlar büyük ihtimalle yayından kalkmış olabilir çünkü yağmur ajans yakında başka bir diziye başlıyor TRT ye hicran yarasının reytingleri berbat ötesiydi bitirme kararı almış olabilir...

rain 1907
19-08-09, 02:32
25 Ağustos 2009 Salı21:30
aslıcım dizimiz salı günü 21.30 a alınmış.tatil falan yok yani :happy0064 :img-wink:
bu arada ayrılık _22 gene bitiremedin diziyi başka sefere artık :)

mavikalem
19-08-09, 11:46
bu rating denilen şeyin gerçekliği tartışılır.
dizimizi izleyen sayısı çok fazla aslında.
neye göre ölçüyorlar anlamadım.

asli_şevvalist
19-08-09, 12:16
25 Ağustos 2009 Salı21:30
aslıcım dizimiz salı günü 21.30 a alınmış.tatil falan yok yani :happy0064 :img-wink:
bu arada ayrılık _22 gene bitiremedin diziyi başka sefere artık :)

Ohh bee çook sevindim canım :happy0064
Salı gününe alınmış demek ki çok iyi oldu yaa ara vermeden devam ediyoruz :happy0064

Sürekli birileri dizimizi bitirmeye çalışıyo ama biz onlara inat sonuna kadar devam ediyoruz :happy0064

rain 1907
19-08-09, 17:59
Dizinin bu bölümünde; Vicdan, lokantadaki patlamanın yasak aşk yaşadığı Dursun’la ikisine bir işaret olduğunu düşünür.

Yıldız’a telefonla ulaşamayan Adem villaya gelir. Hülya’ya Yıldız’ı sorar.
Hülya, Adem hakkında bildiklerini Müjde’ye anlatır.
Şahin, Murat ve Cenk’i Müjde’den uzak tutmak için otelde çalıştırmaya başlar.
Yıldız’ın hamile olduğunu öğrenen aile üyeleri şaşkınlık içindedir. ‘Hicran Yarası’, 25 Ağustos Salı günü TRT 1’de…

ayrılık_22
19-08-09, 18:45
bu rating denilen şeyin gerçekliği tartışılır.
dizimizi izleyen sayısı çok fazla aslında.
neye göre ölçüyorlar anlamadım.

AGB'nin İstanbul , ankara ve izmir de toplam 2.500 Denekleri var onlara göre ölçülüyor ortalama ona göre çıkartılıyor...

ben sadece Hicran yarası dizisinin yapımcı firması yagmur ajansın TRT ye yeni bir diziye başlayacagını söylediğim.. Büyük ihtimalle hicran yarasını bitirip öyle başlayacaklar TRT diger kanallar gibi degil kolay kolay bir şirkete bir sezonda iki proje vermez siz sadece izliyorsunuz dizileri bizler işlerin içindeyiz neyin nasıl oldugunu neyin nasıl döndüğünü bu sektörde gayet iyi biliyorum...Bence Bitmeyecek diye fazla heveslenmeyin 26.FİNAL...

rain 1907
19-08-09, 18:47
acaba nasıl bir işaret olduğunu düşündü ? :icon_whis yani bu patlamada ölebilirdim o yüzden dursunla aşkımızı ertelemeyelim mi dedi :) inşallah böyle demiştir :img-hyste

asli_şevvalist
19-08-09, 19:49
Özet için saol ;)

Vicdan, lokantadaki patlamanın yasak aşk yaşadığı Dursun’la ikisine bir işaret olduğunu düşünür.

İnşallah senin dediğin gibi düşünür :)
Barışsınlar artık yaa ben bu patlamadan umutluyum :) güzel şeyler olsun artık ..

vieri14
22-08-09, 18:04
uzun zamandır yaz nedeniyle takip edemedim diziyi bakıyorumda baya bi ilerleme var konular cok daha merak uyandırıcı ve heyecanlı olmus bu arada reytinglerde yaza gore gayet iyi olmuş sanırım yonetmende degişmiş gercekten cok hareketli ve surukleyici bir dizi seyrediyoruz

rain 1907
22-08-09, 20:37
uzun zamandır yaz nedeniyle takip edemedim diziyi bakıyorumda baya bi ilerleme var konular cok daha merak uyandırıcı ve heyecanlı olmus bu arada reytinglerde yaza gore gayet iyi olmuş sanırım yonetmende degişmiş gercekten cok hareketli ve surukleyici bir dizi seyrediyoruz

sen çok şey kaçırdın :) net ten izle bence.gerçekten ilk bölümlere kıyasla bambaşka bir dizi olduk.herşey çok dozunda ilerliyor.:good:

rain 1907
24-08-09, 14:10
özetimize küçük bir ek yapılmış :

Harun un düğünü villa bahçesinde yapılmaktadır.Hülya dursun u üzgün bir köşede oturmuş görünce yanına gidip yanağına dokunurken aile fertlerine yakalanır.

:img-tomat

rain 1907
24-08-09, 14:13
bu hülya iyice aşık oldu yaaw napcaz :img-cray:inşallah o aile fertlerinin içinde vicdan yoktur.:icon_whis zaten bozuk araları of

A Dursun Vicdan'ı aldatıyor mu yoksa?

aaa yok yaaaw olur mu öyle şey hiçç...hülya kendi kendine gelin güvey konumunda :img-hyste aşık oldu dursun a.ama vicdan yakında yanlış anlamaya başlıycakk.dursun vicdanı çok seviyor ama bizimkinde katır inadı vaaarrr :img-yes:

asli_şevvalist
24-08-09, 15:48
Fragmanı izledim Çok kötüydü yaa ..

Malesef işaret konusunda Vicdan bizim gibi düşünmüyor :img-cray:

Vicdan Dursuna birlikte olmamız hataydı falan diyo yaa :(

Hülya Vicdana özür dilerim falan diyo Vicdanda özür dilenecek bişey yok ben iyiyim diyordu :(

Bu arada Müjde Muratın evlenme teklifini kabul ediyor
Yıldızda hamile değilmiş ..

rain 1907
24-08-09, 17:19
Fragmanı izledim Çok kötüydü yaa ..

Malesef işaret konusunda Vicdan bizim gibi düşünmüyor :img-cray:

Vicdan Dursuna birlikte olmamız hataydı falan diyo yaa :(

Hülya Vicdana özür dilerim falan diyo Vicdanda özür dilenecek bişey yok ben iyiyim diyordu :(

Bu arada Müjde Muratın evlenme teklifini kabul ediyor
Yıldızda hamile değilmiş ..

sormaa ben de izledimmm. yüzümüz gülmeyecek bizim anlaşıldı .
aslında hepsi müjdenin suçu o bu kadar sert çıkmasaydı vicdan a şimdi herşey başka olurdu.bir de hülya çıktı başımıza tam oldu :img-tomat

düğünde dursun dans etmek istiyo heralde vicdan da müjdeyi görüp uzaklaşıyo büyük ihtimalle.müjdenin gözü hep üzerlerindee.dursun baya sinirleniyodu ama :(

Hülya yı hiç anlayamıyorum daha birkaç bölüm önce o değilmiydi vicdanla dursunun arasındakileri anlayan hatta vicdan a sırıtan falan.ne bu 360 derece dönüş yaaa.

yıldız ın hamile olmadığı kesindi zaten hatta ben niye böyle bir yalan söyledi demiştim.sonuçta ileride karnı büyümeyince napıcak.bir de gitmiş doktora benim acil hamile kalmam lazım diyor acil çarşıya gitmem gerek der gibi :img-hyste

rain 1907
26-08-09, 01:59
bu bölüm bana bi tuhaf geldi hem sevinç hem hüzün hem entirika
bu bölümden önce fragmanı yorumlamak istiyorum.önümüzdeki bölüm işler iyice karışıyor.herkes hülya ile dursun arasında birşeyler olduğunu düşünüyor.hatta tarık hülya ya " babamın senin odanda sabahladığını biliyoruz " dedi hülya da masum bi sevgiyi karalıyorsunuz gibi bişiler söyledi ne yapmaya çalışıyor bu hülya ?:img-tomat

tek sevindiğim tarafı müjde vicdan a " mutlu olmak sizin de hakkınız " dedi :happy0064 sonunda kabul etti demek ki bu ilişkiyi.ama vicdan ın mutluluğu yarım kalacak gibi çünkü bir telefon alıyor ve hıçkırıklara boğuluyor hem de baya kötü bir haber gibi.acaba ne oldu ? dursun a mı bişi oldu ki :icon_whis

bu bölüme gelince biz yıldızdan yaka silkerken hülya solladı gidiyor.nefret ettim hülyadan.nasıl laf sokmalardı o öyle vicdan a.o insan seni çekti kurtardı fakirlikten yaptığına bak.:img-tomat
o son tablo hiç iyi olmadı.bakalım dursun nasıl anlatıcak olanları vicdan a.vicdan ın dinleyeceğini hiç sanmıyorum ama.

asli_şevvalist
26-08-09, 14:07
Bende gördüm fragmanı müjde izin veriyo artık Vican çok seviniyordu ama gelen telefonu merak ettim çok kötü oldu vicdan :(

Hülyaya ne diyim bilmiyorum ama artık barışırlar vicdanla dursun tek sorun müjdeydi o sorunda bittiğine göre barışırlar inşallah hülyada görür gününü bide masum sevgi falan diyo yaa gıcık ..

Zilan1979
26-08-09, 15:55
bu bölüm bana bi tuhaf geldi hem sevinç hem hüzün hem entirika
bu bölümden önce fragmanı yorumlamak istiyorum.önümüzdeki bölüm işler iyice karışıyor.herkes hülya ile dursun arasında birşeyler olduğunu düşünüyor.hatta tarık hülya ya " babamın senin odanda sabahladığını biliyoruz " dedi hülya da masum bi sevgiyi karalıyorsunuz gibi bişiler söyledi ne yapmaya çalışıyor bu hülya ?:img-tomat

tek sevindiğim tarafı müjde vicdan a " mutlu olmak sizin de hakkınız " dedi :happy0064 sonunda kabul etti demek ki bu ilişkiyi.ama vicdan ın mutluluğu yarım kalacak gibi çünkü bir telefon alıyor ve hıçkırıklara boğuluyor hem de baya kötü bir haber gibi.acaba ne oldu ? dursun a mı bişi oldu ki :icon_whis

bu bölüme gelince biz yıldızdan yaka silkerken hülya solladı gidiyor.nefret ettim hülyadan.nasıl laf sokmalardı o öyle vicdan a.o insan seni çekti kurtardı fakirlikten yaptığına bak.:img-tomat
o son tablo hiç iyi olmadı.bakalım dursun nasıl anlatıcak olanları vicdan a.vicdan ın dinleyeceğini hiç sanmıyorum ama.

Ya ama ebnce Dursun hic biseyi aciklamak istemeyecek...
Cunku yakalaninca hic tedirgin olmadi...
Belkide Vicdan'i kiskandirmak icin hicbir sey soylemeyecek..

rain 1907
26-08-09, 16:23
54 hıcran yarası trt1 1,16% 3,69%

reytingler yükselmiş hiç fena değil. inşallah salı uğurlu gelmiştir :)

Ya ama ebnce Dursun hic biseyi aciklamak istemeyecek...
Cunku yakalaninca hic tedirgin olmadi...
Belkide Vicdan'i kiskandirmak icin hicbir sey soylemeyecek..

tedirgin olmadı evet ama üzüldü.Vicdan a baktı direk zaten :img-wink: bence orda tedirgin olması daha kötü olurdu.
aileye bir açıklama yapmaz evet zaten hiçbir konuda yapma gereği duymayan bir karakter.ama vicdan a yapacaktır da vicdan onu dinler mi bilmem :)
kıskandırmaya çalışacağını sanmıyorum çünkü vicdan zaten kıskançlıktan çatlamak üzeree :img-hyste

rain 1907
31-08-09, 16:00
fragman nihayet eklenmiş trt nin sitesine.ilk izlediğimde farkına varamamıştım ama fragman boyunca dursun hiç gözükmüyor ve fragmanın sonunda vicdanın o ağlamaları da bana dursun a birşey olduğunu düşündürüyor.kutay ın adamları zarar verdi dursun a bence.yoksa vicdan başka kimse için o kadar kötü olmaz.:img-yes: hatta dursunun başına ne geldiyse müjde bundan sonra çark etti bence.:icon_whis

asli_şevvalist
31-08-09, 16:21
Evet yaa sen söyleyince fark ettim Dursun hiç görünmüyor fragmanda ..

Hülyanın kocasının yapmış olma ihtimali çok yüksek kocasına Dursun hakkında bişeyler söylemişti adamda aralarında bişey var sandı ..

Müjdeye şükür çark etti ..

rain 1907
01-09-09, 00:22
Evet yaa sen söyleyince fark ettim Dursun hiç görünmüyor fragmanda ..

Hülyanın kocasının yapmış olma ihtimali çok yüksek kocasına Dursun hakkında bişeyler söylemişti adamda aralarında bişey var sandı ..

Müjdeye şükür çark etti ..

evet müjde çark etti de inşallah geç kalınmamıştır.sence dursun ölebilir mi ? gerçi diziyi bitireckleri gibi bir duyum almadım ama sanki vicdanın aldığı haber ölüm haberi gibiydi :icon_sorr

melisinem
01-09-09, 02:28
Selam iyi akşamlar arkadaşlar;
Hicran yarasını izlemiyorum...Ama geçen hafta 23 ağustosta beykoza unutulmazın seti giderken...
beykoz kavacık polis karakolunda hicran yarası set çalışanları vardı...Teyzem izlediği için sordu..Çekim yapılırken ,setteki bayan kameraman dizide babaların kayıp olduğunu söyledi(Dursun'un)..
Hatta bayan bizleri tanıştırmak istedi ..Ama biz yetiştiğimiz sırada onlar uzaklaştı...

Gelecek bölümle ilgili tüyo'dur

asli_şevvalist
01-09-09, 12:36
Dursunu kaçırıyorlar mı :icon_sorr

Kesin Hülyanın kocası yaa başka kim olabilir ki ..

Ölmesinde ne olursa olsun bi şekilde polisler falan yakalar ..

Herşey Hülyanın yüzünden oluyor. Bu son nokta olsun bence ve artık yollasınlar şu hülyayı ..

melisinem haber verdiğin için teşekkürler :img-wink:

asli_şevvalist
01-09-09, 19:20
23. Bölüm ..

Herkes Dursun ve Hülya arasında aşk olduğunu düşünmektedir.

Dursun' un Hülya' nın odasında olduğunu düşünen ev halkı onun odasına girer.
Ancak Dursun ve Halit kayıptır.

Tarık Yıldız' a çok pahalı bir gerdanlık alır.

Müjde Yıldız' ı takip eder. Onu Adem' le buluşurken görür.

Harun Tarık' ın alacağı fabrikaya ortak olmak ister. Kabul etmezlerse polisi arayıp mirasla ilgili gerçeği anlatacağını söyler.

Vicdan' ı bir polis Dursun' la ilgili telefonla arar.

rain 1907
01-09-09, 20:18
melisinem teşekkürler :img-wink: aslıcım özet için teşekkürler !

özetten benim anladığım ilk şey bu bölüm dursun yok !

anladığım 2. şey ise dursun önce kaçırıldı hatta halitle beraber ama daha sonra vurdular falan.çünkü sadece kaçırılmış olsa polis neden arasın ki kutay ın adamları ya da kaçıran kimse o arar :img-yes: polis in araması demek dursun u bir yerde yaralı ya da ...buldukları demek o ikinciyi söylemek istemiyorum.dursun u öldürmek gibi saçma sapan birşey yapmazlar heralde.

rain 1907
02-09-09, 01:33
oofff bu nasıl bir bölümdü yaa. :icon_sorr
vicdan ağlattı beni Allahım bu nasıl bir oyunculuktur.anlatırken cidden yaşamış gibiydi.kıyamam ben onun gözyaşlarına :img-cray:

herşey düzeldi derken korktuğum mu olacak ? o ceset neydi öyle.isim dursun budak.nasıl yaa ? :icon_sorr yanlışlıktır dimi dursun ölürse çok saçma olur.bu hikayenin yarısı o ve vicdan zaten.
fragmanı da vermediler haftaya kadar çatla dur şimdii

Lucyka
02-09-09, 01:58
dizinin basrol oyuncusunun bir bolumde gozukmemesi pek hayra alamet degil.hemen diziden ayrilmis olabilecegi aklima geldi Murat Daltaban'in.bolum sonunda da buyuk ihtimalle de Dursun'a ait olan bir ceset karsimiza cikti.yani ya dizi bitiyor, mutlu sonla nedense bitirmek istememisler.yada gercekten Murat Daltaban belki de baska projeleri oldugundan diziden ayrildi.uzuldum cunku bu diziye baslama sebebim kendisiydi.

rain 1907
02-09-09, 03:42
dizinin basrol oyuncusunun bir bolumde gozukmemesi pek hayra alamet degil.hemen diziden ayrilmis olabilecegi aklima geldi Murat Daltaban'in.bolum sonunda da buyuk ihtimalle de Dursun'a ait olan bir ceset karsimiza cikti.yani ya dizi bitiyor, mutlu sonla nedense bitirmek istememisler.yada gercekten Murat Daltaban belki de baska projeleri oldugundan diziden ayrildi.uzuldum cunku bu diziye baslama sebebim kendisiydi.

dizi bitmiyor bunu biliyorum.murat bey in ayrılmış olduğunu sanmam.yani böyle bir ölüm ile ayrılacaksa dizinin de bitmesi lazım.tadı tuzu kalmaz çünkü.o ceset dursun a ait değil bence.Böyle düşünmek istiyorum.ben bu diziyi herkesle beraber sevdim.dursun olmazsa dizi de olmasın.belki bir çok kişi ekmek kazanıyor ama bu şekilde reyting kaybedip zaten biter.
senaryo gereği de görünmemiş olabilir murat bey.ya da çok önemli bir işi olduğu için.

asli_şevvalist
02-09-09, 12:23
O ceset Dursuna ait değil. Gördüğüm kadarıyla bi kadın cesediydi.
Malum siteden tekrar izledim emin olmak için Dursuna benzetemedim ..

Hülya olabilir mi acaba ?? Yıldızla ilgili bildiklerini Müjdeye anlattı bundan sonra Yıldız konusunu Müjde takip eder zaten gerdanlığı sattığı ortaya çıktı yavaş yavaş cd falanda ortaya çıkar ..

Miraç Eronat'ın oyunculuğuna bir kere daha hayran kaldım .. Muhteşemdi yaa özellikle son sahne çok gerçekçiydi :img-in_lo

Bu arada Şeymanın Vikiye Viksi demesine çok güldüm yaa :img-hyste

rain 1907
02-09-09, 15:03
O ceset Dursuna ait değil. Gördüğüm kadarıyla bi kadın cesediydi.
Malum siteden tekrar izledim emin olmak için Dursuna benzetemedim ..

Hülya olabilir mi acaba ?? Yıldızla ilgili bildiklerini Müjdeye anlattı bundan sonra Yıldız konusunu Müjde takip eder zaten gerdanlığı sattığı ortaya çıktı yavaş yavaş cd falanda ortaya çıkar ..

Miraç Eronat'ın oyunculuğuna bir kere daha hayran kaldım .. Muhteşemdi yaa özellikle son sahne çok gerçekçiydi :img-in_lo

Bu arada Şeymanın Vikiye Viksi demesine çok güldüm yaa :img-hyste

sorma ya viksi ye ben de koptum :img-hyste
bu arada o ceset kadın ceseti değilmiş.yani hülya da değilmiş.miraç hanım söyledi çünkü.ama ben de nedense dursuna benzetemedim.sanki daha zayıf biri gibiydi.yaa inşallah o değildir.Onun çıkmasıyla herşey yarım kalırr :img-cray:

rain 1907
02-09-09, 15:30
ben de şimdi net ten izledim.ceset in çıkarıldığı yer iskele gibi bir yer.ceset in üzerinde de bişey yok.boğulma gibi görünüyor.dursunla ilişkisini kuramıyorum.halitle gittiğini falan düşününce o şekilde bir ölüm saçma geldi bir an.ooff yaa şu fragman bi çıksa da kurtulsakk.

asli_şevvalist
02-09-09, 16:14
Hadi yaa Hülya değilmiymiş .. O olsaydı hiç üzülmezdimm :)

Kim o zaman bu yaa Dursun olduğunu aklıma getirmiyorum bile ..

Fragmanı izleyene kadar bize rahat yok :icon_sorr

rain 1907
02-09-09, 20:40
Hadi yaa Hülya değilmiymiş .. O olsaydı hiç üzülmezdimm :)

Kim o zaman bu yaa Dursun olduğunu aklıma getirmiyorum bile ..

Fragmanı izleyene kadar bize rahat yok :icon_sorr

ben de üzülmezdim :)
ama cidden bayan bacağı gibi o cesetin bacakları.çok zayıf bir kere.dursun o kadar zayıf değil ki.hem neden çıplak ? :icon_whis yok yok o dursun değil.ne alaka ya iskelede cesedi bulunsun.intihar mı etti yani ?

asli_şevvalist
03-09-09, 16:11
İnşallah Dursun değildir yaa o giderse herşey yarım kalır :(
Yok yok değildir yaa ..
Gerçekten o kadar kadın bacağına benziyo ki inanamıyorum bi erkeğe ait olduğuna .. Biraz saçma geldii yani :bilmim

rain 1907
03-09-09, 19:45
Dursun kaybolmuştur. Halit de perişan olmuştur. Denizde aramalar devam etmektedir.

Dursun’a benzeyen bir kişinin cesedi denizden çıkartılmıştır. Teşhis için Müjde, Tarık ve Harun morga gider.
Tarık Yıldız’la ilgili gerçeklerin peşindedir.
Şahin ve Müfit Murat ile Sude’ye söz keserler.
Hülya’nın kocası Kutay hapisten kaçar, karısı ve çocuğunu bulmak için villaya gelir. ‘Hicran Yarası’, 8 Eylül Salı TRT 1’de…