PDA

Tüm Versiyonu Göster : Bir Şarkısın Sen (Atv)

Sayfalar : [1] 2

(BuRcUu)
15-04-09, 02:13
Son 50 yılın en sevilen Türkçe parçaları, tüm Türkiye genelinde yapılan elemeler sonucu seçilen 20 muhteşem sesli çocuk tarafından seslendirilecek.

30 kişilik dev bir orkestra çocuk yıldızlara eşlik edecek, her hafta 4 ünlü konuk, sohbetleri ve şarkılarıyla unutulmaz gala gecelerine damgasını vuracak.

Sunuculuğunu, yılların usta sanatçısı, sesiyle müziğe büyük yorum katan EROL EVGİN ve ekranların vazgeçilmez sunucusu PINAR ALTUĞ’UN üstlendiği “BİR ŞARKISIN SEN” çokyakında atv ekranlarında..

18 Nisan Cumartesi 20:00'de

hozcan
15-04-09, 04:08
ATV'de tanıtımlarını sıkça görüyorum. Güzel bir program olacağa benziyor.
Bu hafta balıyormuş. Hayırlı olsun. O saatte izlediğim dizi var.
Reklam aralarında bakarım artık. :)

(BuRcUu)
15-04-09, 13:26
Benim de o saatte izlediğim dizi var..
reklam aralarında bakıcam artık..:img-wink:

cemre_kolik
15-04-09, 15:10
demek basliyo he cumartesi süper ya
bayadir bekliordum:happy0064 uzun bi zamandan sonra
tkrar sarki bi sarki yarismasi izleyecegim

(BuRcUu)
18-04-09, 01:27
Sunuculuğunu Erol Evgin ve Pınar Altuğ’un üstlendiği “BİR ŞARKISIN SEN” programında; son 50 yılın en sevilen nostaljik parçalarını, Türkiye’nin en iyi sesli çocukları, dev bir orkestra eşliğinde seslendiriyor. Tüm Türkiye genelinde yapılan elemelerde binlerce çocuk arasından seçilen bu çocuklar; Ajda Pekkan’dan, Cem Karaca’ya, Zeki Müren’den, Sezen Aksu’ya kadar pek çok unutulmaz ismin eserlerini seslendiriyor.

“BİR ŞARKISIN SEN”in olay yaratacak sürprizlerle dolu ilk bölümünde, Türk pop tarihinin kilometre taşlarından Seyyal Taner, harika sesli çocuklarla beraber kendi şarkılarını söylüyor. Ardından bir devre adını altın harflerle yazdıran ve kendine has yorumuyla kulaklarımızda yer eden efsane isim Neşe Karaböcek, muhteşem sesli çocuklarla aynı sahneyi paylaşıyor. Müzik tarihimizin bir dönemine şahitlik eden değerli müzik adamı İzzet Öz ise yorumları ve anılarıyla programa renk katıyor.

Ünlü tenor Luciano Pavarotti’nin öğrencilerinden Hakan Aysev’in, güçlü sesi ve olağanüstü yorumuyla yer aldığı programdaki bir diğer sürpriz isim ise İtalya’dan… Tüm dünya’da olay yaratan ve geleceğin Pavarotti’si olarak görülen 11 yaşındaki tenor Jacopo Menconi’nin, Hakan Aysev’le yaptığı düet hafızalarda derin izler bırakacak.
Pek çok ünlü isim ve olağanüstü yeteneğe sahip çocuklarla çıkacağınız bu zaman yolculuğunda, kimi zaman eğlenecek, kimi zamansa gözyaşlarınızı tutamayacaksınız…

“BİR ŞARKISIN SEN” 18 NİSAN CUMARTESİ AKŞAMI İLK BÖLÜMÜYLE ATV’DE...

Ferny&Lety
18-04-09, 22:37
Şu an izliyorum. Şebnem diye bir kız var. Harika. Sesi olağanüstü.

Titanic'in ünlü şarkısını harika söyledi. Cevher bu kız. :)

NOSTALJİK
18-04-09, 23:26
ne yetenekli bu çocuklar.
Erol Evgin çok güzel espiriler yapıyor,Pınar'da çok şık.Küçükken Erol Evgin'in omuzlarına çıkmış ve şu anlarda beraber program sunuyorlar.
lüküs hayatı yapacaklar az sonra bu yetenekli çocuklar.Şarkılarını söyledikleri şarkıcılarda geliyor.
dizilerde var.

hozcan
19-04-09, 00:05
Reklam arasında izledim. Beyaz elbiseli gözlüklü küçük bir kız vardı. Celine Dion'un seslendirdiği Titanic şarkısını okudu. Çok güzeldi. Geleceğin yıldızlarından olacak gibi.. :img-yes:

(BuRcUu)
19-04-09, 00:32
Sadece reklam arasında azıcık bakabildim..
Canlı olmadığı için sarmadı..

6123m
19-04-09, 02:06
ne yetenekli bu çocuklar.
Erol Evgin çok güzel espiriler yapıyor,Pınar'da çok şık.Küçükken Erol Evgin'in omuzlarına çıkmış ve şu anlarda beraber program sunuyorlar.
lüküs hayatı yapacaklar az sonra bu yetenekli çocuklar.Şarkılarını söyledikleri şarkıcılarda geliyor.
dizilerde var.

MÜKEMMEL DİYORUM BASKA BIRSEY DEMİYORUM ...
mümtelası olduugm dızıler var ama her sarkı söylendıgınde ızledım ne yetenek cocuklar bunlar yahu cok ıyı hepsı gerçekten cok ıyı . ben cok ama cok begendm ( : ..

ızlemeye devam edecegım ..
ayrıca bıırsey daha canlı olmaması cok mantıklı sonucda cocuklarla bır program yapılıyor ... ne oalcagı bellı deıl canlı olmaması cok normal
ben cok begendım cocukları ...

aasiii
19-04-09, 02:14
Çocukların herbirine bayıldım ama bir tanesi var ki fragmanda görmüştüm, bu gece kaçırdım.:img-cray:Küçük bir kız, sanırım yaşça da en ufakları.:img-yes:''ben kalender meşrebim '' i söylemiş olması gerekiyor. Maşaallah yavruma , bayıldımmm ona bayıldımm.:img-yes:Onu izleyemedim ama bütün cocukları gösterdiklerinde falan hep onu takip ettim. Bu program internete düşerse haber vermenizi rica ediyorum. :img-wink:
Genel olarak hepsi mükemmel seslere ve özgüvene sahipler.:img-yes:

gelincik1992
19-04-09, 02:59
Bizde Ailecek cok begendik her hafta izleyecegiz. Dizimizi es gectik vallahi nasilsa malum site var.:img-yes: En cok Ben kalender mesrebimi söyleyen kizi begendik tabii hepsi harikaydi. Bencede canli olmamasi daha iyi cocuklar icin. Erol Evgin ve Pinar hanimda cok iyidi, hele Erol beyin espirileri ve anlati anilari coooook güzeldi. Konuk Sanatcilarda cok güzeldi. Ben zaten Seyyal Taner hayraniyim hele Sanliurfali Sahine eslik etmesi cok güzeldi. Ama ilerleyen bölümlerde veya haftaya Samanyolu sarkisini meshur eden Berkanta gelir insallah ki onu unutamazler zira programin adi "Bir sarkisin sen".

Programi izlerken kendimi hep rahmetli Baris Manconun efsane programi 7`den 77`diyeyi izliyorum gibi hissetim ve keske yasasaydida bu programi sunanlardan biride o olsaydi dedim.
Tabii aklima sürekli Adile Teyzede geldi keske oda yasasydida orda olsaydi dedim. Allah ikisinede Rahmet eylesin , yatiklari yer nurla dolsun . Mekanlari Cennet olsun.
Birde Bu Gece bütün Türkiye bu Programi izliyodur diye hissetim idda ediyorum kesin Reytinglerde birinci olacak.

efsaneask
19-04-09, 04:16
inanilmaz bi programdi bütün cocuklar tek kelimeyle süperlerdi...
gercekdende agzim acik izledim, sesleri o kadar güzeldi ki bide yorumlari...
insallah reytingleri iyi olur cünkü gercekdende ne olursa olsun karsisinda bu program izlenir, insanlarin kulagindaki paslar siliniyor...
pinar altug gene cok güzel harikaydi....
herkesi tbr ediyorum bu kadar güzel program icin...

_keremcemim_
19-04-09, 05:31
yarismayi cok begendim gercekten cok güzel olmus cok degisik olmus. Cocuklarin hepsi cok güzel söylediler ancak Sebnem kesinlike en güzel Sese sahip olaniydi bence :happy0064Süper, Zerrin Özerin sesini andiriyor sesi. Hele Esmerayin Unutama beni parcasini cok güzel seslendirdi. Ayrica New York new Yorkuda süper söyledi. Helal olsun sana Sebnem:happy0064

narince
19-04-09, 08:59
Benim icin de inanilmaz bir programdi, basindan sonuna kadar soluksuz izledim. Butun cocuklarin seslerine ve yeteneklerine hayran kaldim, hepsi de tek kelime ile superdi... Dinlemeye doyamadim. Eger oy verebilseydim ki (yasadigim yerden oy gonderme imkanim yok) hepsine de oy verirdim.

Bence uzun zamandan beri ilk defa bu kadar kaliteli, goze ve kulaga hitap eden bir program seyrediyoruz. Emegi gecen herkese tesekkurler. Cumartesi gecesi benim icin bu program sayesinde cok guzel gececektir.

NOSTALJİK
19-04-09, 12:39
Bu hafta eleme yapılmadı iyide oldu,çocuklar ısınma turundaydılar.İlk program banttan oldu gelecek hafta canlı mı olacak?Oylama olduğu içn demek istiyorum,vardır bildikleri hazırlayanların.
Çocuklar hep birlikte lüküs hayat şarkısını söylemeden önce Lüküs Hayatın duayen oyuncularından Zihni Göktay büyük ekranda kostümleriyle çocuklara konuşma yaptı.
Yarışmaya adını veren şarkıyı söyleyen Berkant'da o koltuklarda oturur inşallah.
Neşe Karaböcek ,Seyyal Taner ,Erol Evgin'de şarkılarından söylediler.
İzzet Öz'de güzel programlara imza atmış biri olarak yerini aldı.

eMyy*
19-04-09, 13:02
Mükemmeldi.Ailemle beraber izledim.Onları eskilere götürdü.
Bende çok beğendim.Şarkılar ve söyleyen o yaştaki çocukların o olağanüstü sesleri.Çok çok iyi bir program sunulmuş.

Titanic'in ünlü şarkısını harika söyledi. Cevher bu kız. :)

Kesinlikle.Sonra 'newyork newyork' söyledi.Oda mükemmeldi.Sesi boğuk ve çok iyi bir ses.Tam bir cevher...

:)guloshy:)
19-04-09, 13:29
İnanılmaz kesinlikle inanılmazdı
Bende gerçekten soluksuz izledim :kahve
Böyle sesleri bu yaştan görmek insana mutluluk veriyor :)

Ben en çok konukların 1. seçtiği Şanlıurfalı çocuğu ve Unutma beni/New York New York'u söyleyen Şebnem'i beğendim.

Şanlıurfalı onlanda doğuştan yetenek olamaz böyle bir şey...
İnsanı alıp başka yerlere sürüklüyor diyebilirim :good::good:

Şebnem çok çok ayrı
Tam bir yetenek kesinlikle muhteşem
Küçük Zerrin Özer gibi bir şey yani inanılmaz :good::good:

Ayrıca İtalya'dan gelen çocuğu hayretle izledim mükemmeldi...
O yaşta böyleyse ileride ne olucak bilmiyorum ama muhteşem:good:
Hakan Aysev'le düetleri güzeldi

Ayrıca Erol Evgin ve Pınar Altuğ Atacan'nın sunumları da mükemmel :good:
Konuklarda çok iyiydi :good:
Programın devam etmesini ve uzun soluklu olmasını diliyorum :)

hozcan
19-04-09, 15:19
Çok sevilmişe benziyo program..
Reytinglerde çok iyibir yerde. :img-yes:

(BuRcUu)
19-04-09, 15:32
Reytıngler

ab

2 bır sarkısın sen. Atv 7,50% 21,35%

total

1 bır sarkısın sen. Atv 8,40% 22,54%

hozcan
19-04-09, 15:38
Ne yalan söliyim ben bu kadar reyting alacağını sanmıyordum.
Tamam sevilen bir yarışma olacağı belliydi ama ilk bölümden maşallahı var. :)

Ferny&Lety
19-04-09, 16:12
Ne yalan söliyim ben bu kadar reyting alacağını sanmıyordum.
Tamam sevilen bir yarışma olacağı belliydi ama ilk bölümden maşallahı var. :)
Katılıyorum. Gerçi bizim milletimiz meraklıdır böyle yarışmalara. İlk bölümünü 4 göz 10 kulakla beklediklerinden emindim. :)

Justiceax
19-04-09, 16:22
Şebnem Keskin Gitarakor sitesindede Videosu Var Cidden İşlenmemiş Bir Cevher...Çok Güçlü Bir Sesi Var Onun Dışında 15 Yaşında Olan Bir Kız Daha Vardı Beyaz Elbiseli Adı Aklımda Değil Şuan.Onun Seside Harika ama Şarkıyı yanlış seçmiş sanırsam.Tek Harika Olman Artık Sevmeyeceğim Şarkısını Söyleyen Kız Oldu Bence Asıl Sahibine Benzetmeye Çalıştı...

*senem*
19-04-09, 16:26
gercekten cocukların hepsi olaganüstü boylarından büyük iş çıkardılar..
özellikle şanlıurfalı şahin o unutulmaz türküyü bi harika seslendirdi cok duygulandım okadar içten ve duygulu okuduki şaştım kaldım eşsiz bi yorumdu
tabi şebnemide unutmamak gerek onunda sesi harika
hepsi mükemmel
ratinglerde güzel gelmis.

Jurley
19-04-09, 16:29
Sonradan baktım öylede Şebnem çok yetenekli gerçekten.
Urfalı şahinde çok güzel okudu türküyü.9 yaşındaki kızda çok iyiydi.
Reytingleri çok güzel gelmiş ben beklemiyorum böyle reyting alacağını...

fkenan1979
19-04-09, 18:28
İnanılmaz kesinlikle inanılmazdı
Bende gerçekten soluksuz izledim :kahve
Böyle sesleri bu yaştan görmek insana mutluluk veriyor

Ben en çok konukların 1. seçtiği Şanlıurfalı çocuğu ve Unutma beni/New York New York'u söyleyen Şebnem'i beğendim.

Şanlıurfalı onlanda doğuştan yetenek olamaz böyle bir şey...
İnsanı alıp başka yerlere sürüklüyor diyebilirim

Şebnem çok çok ayrı
Tam bir yetenek kesinlikle muhteşem
Küçük Zerrin Özer gibi bir şey yani inanılmaz

Ayrıca İtalya'dan gelen çocuğu hayretle izledim mükemmeldi...
O yaşta böyleyse ileride ne olucak bilmiyorum ama muhteşem:good:
Hakan Aysev'le düetleri güzeldi

Ayrıca Erol Evgin ve Pınar Altuğ Atacan'nın sunumları da mükemmel :good:
Konuklarda çok iyiydi :good:
Programın devam etmesini ve uzun soluklu olmasını diliyorum :)

evet urfalı şahin harikaydı dinlerken insanı kendinden alıyordu muhteşem sesi muhteşem yorumuyla ibrahim tatlıse ben geliyorum der gibiydi ne yalan söyleyim eğitimle daha güzel daha iyi yerlere geleceklerdir...

Baglama çalan Vanlı cocuk ve Gaziantepli kızda harikaydı özellikle G.antepli kızın okuduğu bozlak ve devamdaki türkü inanılmazsesleriyle yorumlarıyla tamda pınarın dediği gibi gözlerim doldu
Programı izlerken bugun birinci olacagına eminimdım :happy0064:happy0064:happy0064:happy0064:happy0064
yaşadığım 4 saat o kadar doyumsuz ve güzeldiki şimde tekrar var onu izliyorum :img-in_lo

verycool91
19-04-09, 18:48
Çok az da olabilse baktım..

"Bir Şarkısın Sen" adlı şarkıyı çocuklar çok güzel seslendirdiler...

Sesleri mükemmeldi...

Umarım keyifli bi yarışma olur !!

onur29
19-04-09, 19:12
Önyargılı olduğum bir yarışmaydı. FAkat biraz önce kanalları dolaşırken rastladım. Hem böyle yetenekli çocuklara fırsat verdikleri için, hem de yılların eskitemediği şarkıları tekrar dinlememizi sağlşadıkalrı için teşekkürler. Gerçekten güzel bir yarışma olmuş. Şanlıurfalı Muhammed ve Şebnem çok güzeldi. Ayrıca Gökyüzünde Yalnız Gezen Yıldızları söyleyen kızda oldukça duygulu okudu çok beğendim.

6123m
19-04-09, 20:41
çocuklar mukemmel...
onurcum bende cok on yargılı basladım bu yarısmaya yanı ratıng ugruna cocukların ... heder edılmesını hıc ıstemezdım ... ama öyle degıl yanı ılk programdan bana öyle geldı (: hersey cok guzel cok mantklı bır sekılde ılerledı (:
yanı ne bıleyım ben cok sevdım

hele kanto yapan kız mukemmmel !

ßeyin Cerrahı
19-04-09, 23:07
çok güzel bir programdı
asla öyle sesler beklemiyordum herkes gibi ön yargılıydım
tekrarını izleyebildim...
ve çocuklaırn kullanılmamasıda çok güzel birşey bence:)

favorilerim:şebnem,15 yaşındaki kız(adını unuttum)ve ceylan...

raytinglerde süper:good:

bu arada her hafta farklı çocuklarmı gelicek yoksa aynı mı:S
pınar altuğ bu adrese çocuğunuzun videosunu filan yollaybilirsiniz dedide:bilmim

XxderyaxX
20-04-09, 01:13
programa bittim bittim
harika bi prograsm çoçuklar harika

deerinmavi_47
20-04-09, 01:17
bende izledim,süperdi,önceleri önyargılı olarak yaklaşmıştım,sonuçta bir şarkı yarışması,elenmeler,heyecan,artık hiç çekemem bunları,ama bu yapım böyle değil,çocuklar bir harika,resmen büyülendim,özelliikle şebnem ve şahine,birde ben kalender meşrebim şarkısını diyen kıza olağanüstülerdi,bayıldım bu seslere,ama yalnız benim anlamadığım birşey var,elenme yok,birincilik yok,bunlar bu yarışmayı nasıl bitirmeyi düşünüyorlar acaba,artı her zaman bu yüzlerimi göreceğiz ekranda

*SuLe*
20-04-09, 02:18
Program çok hoşuma gitti..Hepsi birbirinden yetenekli maşallah...:img-wink:

Ama biri var ki sesini duyduğumda bu ses bundan çıkamaz dedim...:icon_whis

Kesinlikle bir çok şarkıcıyım ben diyen kişiye taş çıkarır bu kız..nasıl bir ses..Nasıl bi gırtlak..Hayran kaldım resmen...:kahve

Favorim:Şebnem...:img-yes:

aasiii
20-04-09, 03:04
Muhammed'i de çok çok sevdim. Hem çok yetenekli hem de çok düzgün bir çocuk maşaallah.
Aslında tüm çocuklar birer pırlanta, Allah bozmasın =)

NOSTALJİK
20-04-09, 12:36
http://img26.imageshack.us/img26/5610/ocuklar18nisan09.th.jpg (http://img26.imageshack.us/my.php?image=ocuklar18nisan09.jpg)http://img26.imageshack.us/img26/5137/ocuklar18nisan09h.th.jpg (http://img26.imageshack.us/my.php?image=ocuklar18nisan09h.jpg)lüküs hayat şarkısını söylemeden önce çocuklara stüdyadaki ekrandan duayen oyuncu Zihni Göktay kostümleriyle seslendi.
http://img26.imageshack.us/img26/791/ocuklar18nisan0.th.jpg (http://img26.imageshack.us/my.php?image=ocuklar18nisan0.jpg)

peksimet
20-04-09, 23:43
çocuklarla yapıldığı için biraz sempati duydum.aslında pek bakamadım ama genel olarak yazıyorum.

ilginç olmuş renk katmış çocuklar.özellikle bu kadar iyi sesleri olabileceğini hiç tahmin etmemiştim.büyükler bile bu kadar iyi değil.:good:o kadar iyiler ki insan birini tutsa diğerlerine ayıp olur.ama ben en çok italyadan gelen çocuğu beğendim sanırım.o nasıl bir sestir yha:img-pilot

ama eleştirmek istediğim kısımlar da var.öncelikle sahneye bile çıkmış olsalar kız çocuklarında o kadar makyaj,kadın kıyafetleri;erkeklerde üstlerine bol gelen takım elbiseler hiç hoş durmamış.en azından çocuk oldukları için daha samimi yaşlarına göre kıyafetler olabilirdi.büyümüşte küçülmüş gibi duruyor hepsi,bilmiş bilmiş tavırlarıyla büyük gibiler bir boyları kısa yani.en azından çocuk olduklarını hissettirselerdi.

neyse ilginç bir yarışma olmuş,belki artık canlı yayına da geçerler daha iyi olur.reyting denemesi için de yapmış olabilirler bunu.

sabah_güneşi
22-04-09, 16:20
İzlemedim programı ama Şebnem özellikle dikkatimi çekti.. Nasıl harika bir sesi var öyle.. Maşallah!.. :good: New York New York şarkısı çok iyiydi özellikle..

Lovegood
23-04-09, 18:52
Şebnem :blink: :blink: :blink: :blink:

mükemmel, mükemmel:img-clapp

EnginIkizcan
23-04-09, 21:48
Geçen gün sıkıntıdan şöyle bir izleyeyim dedim ve aman Allah'ım o da ne?! İsmini hatırlayamadım ama gözlüklü hoş bir kız var orda. Titanic'in şarkısını falan söyledi hatta. İşte o kıza bayıldım. Muhteşem bir sese sahip. Geleceğini çok parlak görüyorum şahsen. Program hangi gün ve saat kaçta yayınlanıyor arkadaşlar?

sedos_674
24-04-09, 03:33
Bu yarısma bence cocuklar ve gencler icin yapılmıs harika program

Jüri üyesinden tutta sunucusuna kadar herkes olağanüstü

Hele yarısmacılar süper sesleri var

Piyasadaki bir cok ses sanatcısı yanlarında karıncadan kücük kalır

cemre_kolik
25-04-09, 15:43
cok süper ve kaliteli bi yarisma :img-wink:
ben en cok görkemi begendim 15 yasindaki kizi yani:good:
ve tbiki sebnemi:good:

ßeyin Cerrahı
25-04-09, 19:04
bugün akşam yarışmamız var:happy0064
heyecanla ve merakla bekliyorum:)
eminim yine harika olucaktır:img-wink:

nehir_ertan
25-04-09, 22:18
bence süper olucak ve birazdan başlamak üzere

benim favorim bernaa :)

briTugba
25-04-09, 22:24
Ben nedense çok beğendim hiç sevmem böyle şeyleri ama bunu tuttum :)

Favorim sanırım adı Aleyna ''Boş Çerçeve''yi söylemişti şimdi onu bekliyorum ilk O söylüyor:love05:

gülendam83
26-04-09, 01:16
kahverengı gozlerın adlı sarkıyı soyleyen köız cok tatlı ya
evet berna :img-wink: harika şirinlikte ve çok yetenekli. maşallah. :good: bayıldım bende ona. hele orkestra ile bakışması. sahnedeki shovu :img-yes: çok güzel.:img-wink:

ikinci favorim ise şebnem. harika bir sesi var.:img-wink:

aasiii
26-04-09, 03:01
Berna.. İnşallah sen büyümeden seni görürüm de o bal yanaklarını ısırırım =))
Çok tatlıydın, şahaneydin yine .:good:
Sesin de şovun da çok hoştu. Herşeyin çok güzel tatlım benim.:love05:

whisne
26-04-09, 11:32
Şebnemmm Allah bu kıza bir ses vermiş gercekten sesiyle konusması ve tavırlarıyla gercekten küçük bir star Umarım Türk halkı bu gibi yarısmalarda oyları bu sefer hak edene verir:happy0064
Çünkü acı bir öykü bir anadoluluk sevdası ile birinci olacak cok kişi var yarısmada:img-cray:

cemre_kolik
26-04-09, 13:41
bn görkemciyim ,aleyna baktagörüde cok begeniorum:img-wink:
ama dün aksam en cok aycani begendim kemanciyi söyleyen minik:img-yes:
cooook hosuma gitti bir profesyonel gibi söledi resmen bence yani:icon_whis

berkseda
26-04-09, 15:30
Gerçekten harika bir program o kadar çok şarkı yarışması varki bende buda onlardan olucak sanıyordum ama yanılmışım süper bir program bütün çocukların seside harikaa umarım uzun süre devam eder:good:

XxderyaxX
26-04-09, 16:31
şey berkan mıydı ne çoçuk duramıyo yerinde çok şirin hani geçen hafta erol evgin bu hafta da bir adamla düet yabtıya O ÇOÇUK ÇOK TATLI
bide berna (kahverengi gözlerini söyleyen kız)

ay bu 2 sini ekmek arası ye :):)

cemre_kolik
26-04-09, 16:36
berkandi ismi gliba:icon_whis
aleyna,yi bn cok seviorum ya cok tatli:img-wink:
bernada öle büyümüsde kücülmüs gbi:img-yes:
ama favorim görkem
kndisinin malum sitede videolari vr izlemenizi tvsiye ederim cok güzel sesi var ya

cemre_kolik
26-04-09, 17:34
bisey sorcam ya almanyadan filan katilanabilinirmi:icon_whis
bnmde sesim güzeldirde düsünürdüm ne yalan söyliiim:img-blush

deerinmavi_47
26-04-09, 17:37
bu hafta izledim yarışmayı,ben fazla beğenmedim bu hafta programı,geçen haftaya göre çok sönük geldi,geçen hafta seyyal tanerin yarışmaya ayrı bir hava attığını düşünüyorum,gerçekten yarışmayı renklendirdi,çocukların şarkılarıda muhteşemdi,ama bu hafta konuklar biraz bana sönük geldi,geçen haftaki seyyal tanerin verdiği enerjiyi veremediler gibi geldi bana
Ama Bu hafta kim iyi diye sorarsanız kesinlikle şebnem,ayrıca berkant ve görkeminde ayrı güzellikte sesleri var,tabikide bernayı unutmamak lazım

fkenan1979
26-04-09, 17:47
bu hafta izledim yarışmayı,ben fazla beğenmedim bu hafta programı,geçen haftaya göre çok sönük geldi,geçen hafta seyyal tanerin yarışmaya ayrı bir hava attığını düşünüyorum,gerçekten yarışmayı renklendirdi,çocukların şarkılarıda muhteşemdi,ama bu hafta konuklar biraz bana sönük geldi,geçen haftaki seyyal tanerin verdiği enerjiyi veremediler gibi geldi bana
Ama Bu hafta kim iyi diye sorarsanız kesinlikle şebnem,ayrıca berkant ve görkeminde ayrı güzellikte sesleri var,tabikide bernayı unutmamak lazım
bende seninle aynı düşüncedeydim ömür bey hariç diğerleri çok soguk ve donuktular şaşkınlık dediler ama ne şaşkınlığı canım 2. program bu geçen haftada izlediklerini söylediler, minikler harikaydı ama konuklar gerçekten soguk ve donuktu erol bey ve pınar adeta agızlarından zorla begeni sözleri aldılar zorla konuşturdular..
Miniklerin hepsi birbirinden yetenekli ama berna şirinliğiyle büyülüyor şahinin hakkınıda vermek lazım (etek sarı sen etekten sarı) o kadar güzel söylediki duygulanmamak elde değildi, birde miraç ve mehmet daş ( korokolda ayna var) oda çok güzel söyledi hepsini teprik ederim :good:

verycool91
26-04-09, 18:01
Mükemmel mükemmel !!

Tüm çocuklar mükemmel , hatta mükmmel demek bile çok hafif kalır !!

Kareografi göstermedikleri halde sahneyi süper kullanıyorlar !!

Seslerine zaten denilecek birşey yok , harikulade !! :good:

Yalnız jüri üyeleri seçimi kesinlikle çok yanlış olmuş !!

Bnce çocukların sempatisinin daha fazla olduğu isimler , mesela Sinem Kobal , Yonca Evcimik vb tarzda isimler olsa daha iyi olurdu !!

volley_fb_girl
26-04-09, 18:45
Çok güzel bir program ya.Bende Berkan'a bayıldım çok tatlı.Hepsinin sesi bir harika ve hiçte öyle çocuk sesi gibi değil eminim hepsi iyi yerlere gelicektir

Sudes
26-04-09, 19:12
Gelecegin starlari diyebilirim, ailece severek izliyor ve keyif aliyoruz..ilerde böyle güzel sesli sanatcilar olacagi icin cok mutluyum..Hepsine canı gönülden basarilar ve mutlu bir uzun ömür diliyorum..Ayrim yapmak istemiyorum, hepsi ayri ayri güzel seslere sahipler.. ;)

ßeyin Cerrahı
26-04-09, 20:31
yarışma dün gece çok sönük geçti
tek nedeni jüri üyeleriydi ömür bey dışında hiçbiri konuşmuyor neden
geldiler konuşmayacaklarsa:bilmim
çocukların yaşlarına göre çok güzel ses renkleri var
büyüyünce sesleri iyice oturacak ve eğitimle şahane olucaklar
dün akşam oturanların hepsi benim gözümde gerçekten çok değerli sanatçılardı keşke böylesine çocuklar hakkında güzel yorum yapıp arkasında dursalardı eğer durmazlarsa kendini sanatçı sanan sesi olmayan insanlara mahkum kalıcaz şikayet etmesinler o zaman sanat alemi böyle diye..

dün akşam en çok şebnem,ceylan,yeni gelen baran(harika bi ses rengi var)ve berkanı sevdim ay çok şeker bi çocuk ya:img-hystecici kızları söyleyen aleynayıda unutmamalıyım yüz olarakta çok sempatik geliyor bana.

(BuRcUu)
26-04-09, 20:31
ılk 100 program / ab
25 nısan 2009 cumartesı

no program adı kanal ratıng (%) share (%)
1 kavak yellerı kand 9,20% 25,01%
2 bır sarkısın sen. Atv 7,92% 22,25%
3 melekler korusun show 7,07% 21,12%
4 bır sarkısın sen. (performans) atv 7,02% 19,26%
5 star ana haber bultenı star 6,22% 24,12%
6 akasya duragı kand 5,76% 17,10%
7 kanal d haftasonu haberlerı kand 4,46% 18,15%
8 baba ocagı star 3,61% 10,22%
9 dısko kralı kand 3,40% 20,81%
10 gunun olayı star 3,19% 13,44%
11 var mısın yok musun (baslıyor) show 2,74% 7,10%
12 bır sarkısın sen. (ozel) atv 2,71% 10,01%

ılk 100 program / total
25 nısan 2009 cumartesı

1 bır sarkısın sen. Atv 8,83% 22,81%
2 akasya duragı kand 8,30% 22,10%
3 kavak yellerı kand 7,94% 22,57%
4 bır sarkısın sen. (performans) atv 7,62% 22,50%
5 star ana haber bultenı star 6,32% 22,07%
6 melekler korusun show 5,43% 14,52%
7 bır sarkısın sen. (ozel) atv 4,14% 13,15%

hozcan
26-04-09, 22:42
Evt arkadaşlar yarışma çok ama çok güzel.. Fakat böyle güzel bir yarışma çok izleniyor diye neden reytinglerde bölünüyor. O zaman bir sürü şeye bölüp reyting listelerinde hakim olsun. Diğer oynayan yapımlara haksızlık.. :img-yes:

*senem*
27-04-09, 12:19
evet bu haftaki juride bende bi durgunluk sezdim soguktular ama miniklerimiz harikaydı yine
berna canım ya okadar samimiki cok tatlıydı..
ve şahin bu haftada yüregimize dokunmayı başardı tüylerim diken diken oldu çok başarılı gercekten bazen düşünüyorum o ses bu çocuktan mı çıkıyor..cok yetenekli ne diyim

whisne
27-04-09, 12:21
Ya arkadaslar bu yarısmada eleme olmayacak mı Tamam ! Birnici seciliyor halk oylamasına göre;ama elenenece birileri olmayacaksa herkes mi birinci olacak formatı anlayamadım

gelincik1992
27-04-09, 15:20
evet bu haftaki juride bende bi durgunluk sezdim soguktular ama miniklerimiz harikaydı yine
berna canım ya okadar samimiki cok tatlıydı..
ve şahin bu haftada yüregimize dokunmayı başardı tüylerim diken diken oldu çok başarılı gercekten bazen düşünüyorum o ses bu çocuktan mı çıkıyor..cok yetenekli ne diyim

Bende sasiriyorum bazen bu ses bu cocuktan mi cikiyor diye ama sonra Sanliurfali oldu aklima gelince sasirmiyorum. Cünkü bence o Bölgeden özeliklede Sanliurfadan kötü ses cikmiyor. Anneme diyorum bazen ben birdahaki Dünyaya gelecegim zaman Sanliurfali olmak istiyorum:img-hyste Sesim idare eder ama bende öyle uzun havalari okumayi isterdim meselea:img-yes:

Bu Hafta cok güzeldi hele o Berna cadisina bayiliyorum ne güzel söyledi sarkiyi.

Eftelya_
27-04-09, 19:12
Yeğenim Şebnemde bu yarısmada :)
Sürekli takip ediyorum ..
Seside harıka !
ee kimin yeğeni :D gerçi ben şarkı söylesem kargalar kaçar ama biraz sonra fotolorımı koyucam şebomla :D

ileyna
28-04-09, 00:17
Ya arkadaslar bu yarısmada eleme olmayacak mı Tamam ! Birnici seciliyor halk oylamasına göre;ama elenenece birileri olmayacaksa herkes mi birinci olacak formatı anlayamadım
Bu bir yarışma değil arkadaşlar,herkes üzerine basa basa söylüyor sürekli.O yüzden de eleme yok,oylama sadece şarkılar için yapılıyor çocuklar içindeğil.ama muhteşem bir iş olmuş herkese katılıyorum:))

aasiii
28-04-09, 17:23
bn görkemciyim ,aleyna baktagörüde cok begeniorum:img-wink:
ama dün aksam en cok aycani begendim kemanciyi söyleyen minik:img-yes:
cooook hosuma gitti bir profesyonel gibi söledi resmen bence yani:icon_whis

Ben de beğendim Aycan'ı.Kemancı'yı çok çok güzel söyledi, o elleri oynatması falan cok hoştu :D Dilime takıldı şarkı o günden sonra.

Görkem'i gecen hafta izlemediğimi bu hafta görünce fark ettim. Onun da sesini beğendim.:img-yes:

Tabi daha önce de belirttiğim gibi her haliyle favorim Berna.:love05:

cemre_kolik
28-04-09, 19:07
görkem süper ayrica cok tatli ve neseli biri:img-wink:
keske bu yarismanin bi sitesi olsa yani vrda forum bölümü yok gliba bn göremedim prdn yarisma deil ama yinede bn öle görüorum ve cocuklar hakkinda daha cok bilgi almak istiorumda özellikle görkemle ilgili:img-in_lo

* hande *
28-04-09, 19:14
programı 2 haftadır izliyorum
hatta netten de defalarca seyrettim çok hoş bi program bence
çocukların hepsi birbirinden yetenekli

özellikle berna çok şirin yaa
izlerken kucağıma alıp sevmek geliyor içimden
berkanında dansına bayılıyorum yaa kıpır kıpır bi çocuk hiç yerinde duramıyor
görkem,şebnem ve şahinin seslerini çok beğeniyorum
aslında hepsinin sesi çok güzel hepsini beğeniyorum ama bu saydıklarıma ayrı bi sempati duydum..
bi de bi çocuk var karakolda ayna varı sölemişti bu hafta adını hatırlayamadım ama o da çok şirin ya
ufacık boyuyla o takım elbisenin içinde çok tatlı gözüküyo (:
bi de o ceketi fırlatması flan süperdi

ayrıca eleme olmaması yani yarışma formatında olmaması çok iyi bence
çocukların değilde şarkıların yarışması çok doğru bişey

cemre_kolik
28-04-09, 19:31
son 50 yilin sarkilari diolarya acaba gecen yazin felan hit pop
sarkilarini filan söliceklermi merak ettimde:icon_whis

begummm
28-04-09, 19:36
Güzel bir program olmuş.
Çocuklar harikalar.
Ve 1. olmak için ya da elenmemek için mücadele edilmemesi iyi.

*senem*
29-04-09, 12:07
biraz bilgi ve birazda resim..

M. Şahin Korkmaz:

* Yarışmaya Şanlıurfa'dan gelen Muhammed, sekiz yaşından beri türkü söylüyor.
* İlk söylediği türkü; 'Karagümrük'.
* 11 yaşından itibaren de sıra gecelerinde türkü söylüyor.
* Amacı; iyi bir ses sanatçısı olmak.
* Uğur Karakuş'un 'Yaram İçeriden' adlı parçasını çok seviyor.
* Muhammed'in türkülere kattığı özgün yorumu ve özgüvenli duruşu dikkat çekiyor.

http://img207.imageshack.us/img207/3628/n7393303815016106632839.jpg (http://img207.imageshack.us/my.php?image=n7393303815016106632839.jpg)

Berna Karagözoğlu:

* Berna Kastamonu'da yaşıyor...
* 4'üncü sınıfa gidiyor.
* Altı yaşından beri şarkı söylüyor.
* Hayranı olduğu sanatçılar; Malatyalı İbrahim, Metin Çay, Hasan Yılmaz.
* Babasıyla beraber düğünlerde de şarkı söylüyor.
* Özellikle sevimli hareketleriyle dikkat çekiyor. 'Bir Şarkısın Sen'in şimdiden en sempatik ismi oldu.

http://img172.imageshack.us/img172/2138/n7393303815016106613843.jpg (http://img172.imageshack.us/my.php?image=n7393303815016106613843.jpg)

Şebnem Keskin:

* Mersin'de yaşayan Şebnem konuşmaya başladığı iki yaşından beri şarkı söylüyor.
* İlk şarkısı; 'Akdeniz Akşamları'...
* Sıkı bir Fatih Erkoç hayranı. Erkoç'un tüm enstrümanları çalabilmesinden etkileniyor, en büyük hayali de onunla düet yapabilmek.
* Yurtdışında da Frank Sinatra, Mariah Carey ve Celin Dion seviyor.
* Resme karşı yeteneği var. Jimnastik yapıyor, basketbol oynuyor.

http://img516.imageshack.us/img516/2541/n7393303815016106652537.jpg (http://img516.imageshack.us/my.php?image=n7393303815016106652537.jpg)

Mehmet Daş:

* İstanbul'da yaşıyor. 8 yaşından beri şarkı söylüyor.
* İlk ezberlediği parça; 'Bir Taş Attım Pencereye'...
* Bugüne kadar 'İbo Show' dahil olmak üzere 14 programa çıkmış. Şarkıcı Ceylan ve Latif Doğan'la düet yapmış.
* Ortaokulu bitirdiktan sonra sonra konservatuvara gitmek istiyor.
* Kendisine İbrahim Tatlıses'i örnek alıyor..

http://img205.imageshack.us/img205/3440/n7393303815016106642358.jpg (http://img205.imageshack.us/my.php?image=n7393303815016106642358.jpg)

Ceylan Akkulu:

* Gaziantep Cerityeniyapan köyünde çobanlık yapıyor. 2 yaşından beri türkü söylüyor.
* Türkü duyduğunda ağlıyor, söylediğinde ağlatıyor.
* Hedefi; ozanları ve eserlerini gelecek nesle aktarmak.
* En sevdiği ozanlar Aşık Veysel ve Mahsuni Şerif...
* Annesine bir uzun hava yazan babası, Ceylan'a da küçükken oklavayı saz gibi tutarak türküler öğretmiş.

http://img411.imageshack.us/img411/1143/n7393303815016106626650.jpg (http://img411.imageshack.us/my.php?image=n7393303815016106626650.jpg)

*senem*
29-04-09, 12:13
Baran Etik

http://img207.imageshack.us/img207/1198/n7393303815016427243695.jpg (http://img207.imageshack.us/my.php?image=n7393303815016427243695.jpg)

Berkan Taşkın

http://img527.imageshack.us/img527/2658/n7393303815016518927655.jpg (http://img527.imageshack.us/my.php?image=n7393303815016518927655.jpg)

Meltem Şat

http://img527.imageshack.us/img527/986/n7393303815016427252354.jpg (http://img527.imageshack.us/my.php?image=n7393303815016427252354.jpg)

Delisin ekibi

http://img527.imageshack.us/img527/7968/n7393303815016427227470.jpg (http://img527.imageshack.us/my.php?image=n7393303815016427227470.jpg)

ve tüm ekip

http://img521.imageshack.us/img521/3656/n7393303815016427236212.jpg (http://img521.imageshack.us/my.php?image=n7393303815016427236212.jpg)

*senem*
01-05-09, 15:09
bu hafta yaşanacaklar

“BİR ŞARKISIN SEN”in bu haftaki bölümüne pek çok efsane isim konuk oluyor. Türk müziğinin duayenlerinden Berkant, Metin Özülkü, Ayten Alpman, Nurhan Damcıoğlu ve Erol Büyükburç, çocuklarla yaptıkları düetler ve seslendirdikleri unutulmaz parçalarla, tarihe geçecek bir geceye imzalarını atıyorlar.
Türk müziğinin bu dev isimleri, mucize sesli çocuklarla aynı sahneyi paylaşırken, çocukların yetenekleri karşısında şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar. “Tek başına” adlı parçada, Şebnem Keskin’le düet yapan Ayten Alpman, bu muhteşem ses karşısında söyleyecek söz bulamıyor. Erol Büyükburç ise; “Bir başka sevgiliyi” adlı parçasını seslendiren ve beraber düet yaptığı İrem Yücesan’a övgüler yağdırıyor. Nurhan Damcıoğlu ile programın maskotu Berna Karagözoğlu’nun “Yangın var” adlı kantoyu beraber söylediği dakikalar ve özel dansları hafızalarda yer ederken; Berna’nın “Yedi Kocalı Hürmüz” müzikalinden hazırladığı “Yalnız kullar” adlı parça büyük beğeni topluyor. Ceylan Akkulu, Şahin Korkmaz, Miraç Çağla ve Mehmet Daş’ın türküleri ise her zamanki gibi izleyenlere duygu yüklü anlar yaşatıyor. Aleyna Baktagör’ün hazırladığı Arda Boyları adlı türküde, annesiyle yaşadıkları duygusal anlar ise izleyenleri gözyaşlarına boğuyor… Programda ayrıca; “Kimler geldi, kimler geçti”, “Öyle sarhoş olsam ki”, “Çillim çillim”, “Sen gidince”, “Bana yalan söylediler”, “Memleketim”, “Kaderimin oyunu”, “Uzun ince bir yoldayım” ve “Anlamazdın” gibi pek çok sevilen parça, harika sesli çocuklar tarafından seslendiriliyor.

Geçtiğimiz hafta izleyicilerden en çok oyu alarak 1. olan parça ise programın hemen başında açıklanıyor.
bu hafta cok güzel olucak konuklar muhteşem
özellikle nurhan damcıoğlu ve berna düetini merakla bekliyorum =)))

sicim
01-05-09, 19:20
kesinllikle berna favorim cimcime yaa :img-yes:
çok güzel dans ediyor..

XxderyaxX
02-05-09, 14:56
berkan berna forever
yerinde duramıyolar
hep oynuolar çok tatlişler

Merviş
02-05-09, 16:32
Merhaba ...
Valla süper bi program tiryakisi oldum her gün oynatsalar valla kirpiğimi kıpırdatmadan izlerim... Bu ne şahanelik yhaa...Sesler muhteşem ..Hepsi birbiriniden gsl söylüo.Sanatçılar yanında halt etmiş.Valla bu çocuklar albüm yapsa da her an dinlesek :D:D
deryam valla öle berkan ne tatlı çocuk yaa valla ekrandan yiyorum onu çok şeker :D:D berna da kıpır kıpr :D çok sevimliler yhaa :D
Görkem'in sesi muhteşem.. Şebnem de aynı şekilde çok farklı ve gsl bi ses... :)
Ayy hepsini sayamıycam işte anlayın hepsi birbirinden gsl :D

cemre_kolik
02-05-09, 17:00
evt ya bütün sesler süper:img-yes:
keske 2 sarki birden söyleseler:icon_sorr

periperisi
02-05-09, 17:37
TV den fazla takip edemesemde internetten takip etmeye çalıştığım güzel bi program...
Sesler muhteşem
Ama benim favorim Berna çok tatlı ve süper şarkı söylüyo....

Dilekçi_Dilosh
02-05-09, 20:54
Berna çok tatlı ya yirim onuu :img-in_lo
Görkem ve Şebnemin sesine bayılıyoruumm :happy0064
Azıcık foto :img-wink:

http://img17.imageshack.us/img17/4086/photo0750x500.jpg

http://img515.imageshack.us/img515/2594/photo3750x500.th.jpg (http://img515.imageshack.us/my.php?image=photo3750x500.jpg)

(http://g.imageshack.us/img183/photo4750x500.jpg/1/)

seda87
02-05-09, 22:50
bu hafta berna'nın şöylediği şarkı birinci oldu
geçen hafta ki birinci kimdi bilen varsa yardım edebilir mi arkadaşlar
ben seda bu arada herkese merhaba
şimdiden sağolun

Crushcrush
03-05-09, 01:02
Şu an şarkı söyleyen çocuğun adı ne?
Lütfen söyleyin :img-cray:

cemre_kolik
03-05-09, 03:08
gecen hafta ceylanirinci oldu
coban kizi diolar ona gliba

rüya_sude
03-05-09, 12:55
Süper bir bölümdü
Şebnem harikaydı herzaman olduğu gibi
Ya 2 hafta boyunca nasıl Şebnem 1.olmadı ona şaşırıyom.olağan üstü bir sesi var...

*senem*
03-05-09, 14:03
bu hafta harikaydı jurinin sıcak etkisiyle beraber..

şahin Antep'in kalesinde türküsünü yine muhteşem yorumladı ayakta alkışlanmayı haketti uzun hava kısmı beni bitiriyor zaten bravo diyorum

berna geçen haftaya nazaran bu hafta sönüktü sanki
ama yinede cok tatlıydı
şebnem zaten yorum bırakmıyor
görkemide kutluyorum
hepsi cok iyidi gercekten boylarından büyük işler çıkartıyolar

volley_fb_girl
03-05-09, 14:07
Şahin ve Berna'yı çok seviyorum.Şahin'in sesi süper ya bayılıyorum.Berna'da çok tatlı yanaklarını sıkasım geliyo :)

cemre_kolik
03-05-09, 14:12
sebnemin sesi gerckten cok gzl ama bn öle ses tonlarini pk sevmiorum
bnm görkemin sesi gbi sesler hosuma gidio:img-yes:fakat sebnem haftanin birincisi olmali yani herhangi bi hafta cnkü her hafta süper sölüo bn ilk hafta o olur sanmistim ama ceylan oldu onunda sesi ztn tartismasiz süper

volley_fb_girl
03-05-09, 14:15
Aslında hepsi harika.Hepsinin ses rengi kendi içinde süper hepsi 1.liği hakediyor sadece bir kaçı daha fazla göze çarpıyo :) Yoksa hepsi harika..

cemre_kolik
03-05-09, 14:35
Aslında hepsi harika.Hepsinin ses rengi kendi içinde süper hepsi 1.liği hakediyor sadece bir kaçı daha fazla göze çarpıyo :) Yoksa hepsi harika..

dogru haklisin:img-yes:

süperrr ya atv ztn gzl yarismalar ypio bnce:img-wink:
akademi türkieden sonra en iyi ses yarismasi cocuklar yarismio ama
nese anladiniz:good:

(BuRcUu)
03-05-09, 15:11
ılk 100 program / total
02 mayıs 2009 cumartesı

1 bır sarkısın sen. (performans) atv 9,98% 25,69%
2 bır sarkısın sen. Atv 8,19% 21,81%
8 bır sarkısın sen. (ozel) atv 4,20% 13,56%
19 bır sarkısın sen. (konuklar ozel) atv 2,59% 9,41%

ILK 100 PROGRAM / TOTAL
02 MAYıS 2009 CUMARTESI

NO PROGRAM ADI KANAL RATING (%) SHARE (%)
1 BIR SARKISIN SEN. (PERFORMANS) ATV 9,98% 25,69%
2 BIR SARKISIN SEN. ATV 8,19% 21,81
8 BIR SARKISIN SEN. (OZEL) ATV 4,20% 13,56%

Reytıngler almış başını gidiyor.. ;)

volley_fb_girl
03-05-09, 15:21
program tutmuş baya.Bu kadar seyredildiğini bilmiyordum demekki artık Türk halkı kavgasız gürültüsüz programlar istiyo sevindirici bir tablo bence :)

*senem*
03-05-09, 15:28
oo ratingler süper insallah hep böyle devam eder
buraya ekledigin icin tesekkrler

* hande *
03-05-09, 15:46
bu hafta yine harikaydı
hepsi şarkıları birbirinden güzel sölediler

ama ben en çok şebnemi beğendim :good:
bu hafta bence onun 1. olması gerekiyor

berna her zamanki gibi çok şirindi
aynı şekilde berkanda çok sevimliydi bayılıyorum onun danslarına yaa
kıpır kıpır yerinde duramıyor (:

şahinde türküyü muhteşem yorumladı uzun havalarını da çok beğeniyorum zaten
keşke tekrar sölettiklerinde biraz daha uzun söleseydi yaa doyamadım o yorumunu dinlemeye..

reytinglerde süper umarım hep böle devam eder..

verycool91
03-05-09, 17:14
favorim mehmet daş :)

3-4 tanesnin performansını izledim ama eminim mehmet daş hepsinden iyidir (:

sarhoş şarkısını nasıl söyledi öyle yhaf , kendinden geçti vala :)

tipi de çok komik zaten favorim mehmet kesinlikle kazanır !! (:

berkant yada berkay dı "çilli" şarkısını süper söyledi hareketleri süperdi vala (:

bi de bıcırık bi kız vardı o da çok tatlıydı , kırmızı elbiseli olan !! (:

ÇOCUKLAR GERÇEKTEN SÜPPPPEEEER !!

deerinmavi_47
03-05-09, 17:59
Yarışma bu hafta diğer haftaya göre bence süperdi,ben hayran kaldım,bu hafta bütün çocuklar muhteşemdi,ama beni en çok etkileyen kişi irem yücesan,bu hafta süper söyledi,hele erol büyükburçla olan düeti izlemeye değerdi
Hele nurhan damcıoğlunu izlediğimde ağzım açık kaldı,o yaşta nasıl enerji,muhteşemdi,bence kantosuda harikaydı,yangın varrrrr,deyişide harikaydı, berna geçen haftaya göre biraz sönüktü,ama 2.söylediği şarkı muhteşemdi,nasıl söylediler ya hayret etim,helal olsun o kızlara

Benim favorim tabikide ŞEBNEM KESKİN

Dilekçi_Dilosh
03-05-09, 21:08
bana yalan söylediler
parsasini hngi kiz söledi ismini unuttum:bilmim

İrem söyledi canım :img-wink:
Favorim irem ya çok değişik bir sesii varrrr :img-blush
Şebnem de favorimm :happy0064Yaşıtız sonuçtaa :img-hyste

ilkay_33
03-05-09, 21:12
sebnemin sesi gerckten cok gzl ama bn öle ses tonlarini pk sevmiorum
bnm görkemin sesi gbi sesler hosuma gidio:img-yes:fakat sebnem haftanin birincisi olmali yani herhangi bi hafta cnkü her hafta süper sölüo bn ilk hafta o olur sanmistim ama ceylan oldu onunda sesi ztn tartismasiz süper

kesinlikle katılıyorum
şebnem mersinli hemşerim sayılır bende mersinde yaşıyorum destekliyıorum o ayrı ama şebnem şarkı söylerken benim boğazım yoruluyor
kendi ses tonunda söylese süper olur,çok zorluyor kendini...

berkan ve berna favorilerim
berkanın oynayışına o masum yüzüne gözlerine bitiyorum
bernanın haydi elleri göremiyorum diyip şarkılara başlaması harika!tam bir sahne kızı:img-yes:

cemre_kolik
04-05-09, 00:31
İrem söyledi canım :img-wink:
Favorim irem ya çok değişik bir sesii varrrr :img-blush
Şebnem de favorimm :happy0064Yaşıtız sonuçtaa :img-hyste

saol cnm:love05: bnmde görkemden sonra favorim irem:img-wink:
dinledikce dinliesim glio ya

Dilekçi_Dilosh
04-05-09, 18:41
saol cnm:love05: bnmde görkemden sonra favorim irem:img-wink:
dinledikce dinliesim glio ya
Valla evet yaa şu son şarkıyı İrem süper söyledi benceee :happy0064
Vallaa Berna ve Mehmet Daş'a da bayılıyorum yaa onlarda süperleerr :happy0064
Hepsi iyi ama bazılarıı ayrıı benim içiinn :img-pilot

*senem*
04-05-09, 21:15
tabi hepimiz icin öyle
benim icinde şahin'in yeri çok ayrı ama bu diger cocuklarımızın kötü söyledigi anlamına gelmiyor..hepsi birbirinden yetenekli mucize sesli cocuklar

cemre_kolik
04-05-09, 21:30
aynen valla artik sevmeyecegimide
gzl sölemisti irem ilk haftaydi gliba:bilmim ya kisacasi hpsi süper
ama bazilarin yeri özel:img-yes: görkem-irem-aycan

XxderyaxX
05-05-09, 00:42
berkan and berna forever
kopuolar sahnede durdurana aşk olsun
2 side bi oynuyo :)
berkan
berna
uyum ikisi düyet yapsa
sahnede yer kalmaz koparlar
:img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste

* hande *
05-05-09, 05:04
berkan and berna forever
kopuolar sahnede durdurana aşk olsun
2 side bi oynuyo :)
berkan
berna
uyum ikisi düyet yapsa
sahnede yer kalmaz koparlar
:img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste

bu yorumunu okuyunca bir an onların düet yaptıklarını gözümde canlandırdım
cidden süper olur yaa
ikisinin de dans edişlerine bayılıyorum
özellikle berkan kendinden geçiyo resmen yaa o eller,ayaklar flan
hele bu hafta amanda çilli derken bi el hareketi vardı süperdi yaa
umarım en kısa zamanda bi düet dinleyebiliriz onlardan..
aslında mehmet de katılsın bu düete onunda el hareketleri çok komiğime gidiyo ceket fırlatmaları,yere oturmaları süper

herkes favorilerini yazmış ben de yazıyım
gerçi benim biraz fazla olucak öle tek 1 isimle sınırlandırmam imkansız..

şebnem
berkan
şahin
berna
mehmet
görkem

aslında bende hepsini çook beğeniyorum zaten beğenmemek de imkansız
hepsinin sesi muhteşem
ama bu saydıklarımın yeri ayrı yaa..

diLa..!!
05-05-09, 20:07
Berna çok şekerdi bu haftaa yhaaa !
:)
Kırmızı kırmızı
"Tanrım" parçasını süpr söledi !

millie
06-05-09, 16:40
Arkadaşlar size bir sorum olacak!...Çocuklar her hafta bir şarkı söylüyor..Şebnem hariç..Şebnem'in sesine bayılıyorum hatta favorim de o..iki şarkı söylemesi çoook hoşuma gidiyor..ama diğer oyunculara haksızlık olmuyor mu???..Neden şebnem her hafta iki şarkı söylüyor da diğer çocuklar bir şarkı söylüyor???..
Bu sorunun cevabını biliyorsanız bana da açıklar mısınız??..:good:

cemre_kolik
06-05-09, 18:52
belki olaganüstü sesi vr diedir:img-yes:
yani cddn cok gzl sesi var ama haksizlik oluo ya bnde
gicik oluorum görkemimde 2 sarki sölesin veya irem

rüya_sude
06-05-09, 20:00
Arkadaşlar size bir sorum olacak!...Çocuklar her hafta bir şarkı söylüyor..Şebnem hariç..Şebnem'in sesine bayılıyorum hatta favorim de o..iki şarkı söylemesi çoook hoşuma gidiyor..ama diğer oyunculara haksızlık olmuyor mu???..Neden şebnem her hafta iki şarkı söylüyor da diğer çocuklar bir şarkı söylüyor???..
Bu sorunun cevabını biliyorsanız bana da açıklar mısınız??..:good:

bi kere Şebnemin 2 şarkı söylemesi Şebnem için iyi bir durum deil çünkü Şebneme giden oylar bölünüyor.Atıyorum 100 kişi Şebnemin söylediği bir şarkıya 100 kişide Şebnemin söylediği diğer şarkıya oy gönderdiğinde 200 oy olarak sayılmıyo 100 oy olarak kabul ediliyo

keşke her hafta 1 şarkı söylese kesin 1.olurdu ama 1.olmasada benim için en güzel ses Şebnemin sesi :img-yes:

bu durumda haksızlık yapılan kişi Şebnem oluyo.ya kıza 1 şarkı söyletsinler yada söylediği tüm şarkılara gelen oyların toplamını kabul etsinler

cemre_kolik
06-05-09, 21:47
haklisin:icon_whis bernayi malum sitede izledim
cook tatliymis ordada yaa:img-in_lo
yarismanin sitesine üye oldum pek bisi yok ama görkemin resmini buldum:love05:
cok gzl cikmis. insallah cocuklar böyle düet yaparlar mesela sebnem-görkem:good:

ben fanclub istiorum ya böyle forum yani
ama yok öyle birsey keske olsa biz mi yapsak acaba:img-tomat
sahsen ben isterim yani:img-yes:

millie
07-05-09, 02:48
belki olaganüstü sesi vr diedir:img-yes:
yani cddn cok gzl sesi var ama haksizlik oluo ya bnde
gicik oluorum görkemimde 2 sarki sölesin veya irem

Bende görkem'in sesini beğeniyorum..ama şebnem kadar değil!..:love05: Bence şebnem'in sesi çoook güzel olsa bile diğerleri gibi bir şarkı söylemeli..:good: herkese aynı muamele yapılmalı..:icon_whis ya da her hafta bir çocuk iki şarkı söyleme hakkına sahip olmalı..:good: Bence en mantıklısı bu..:img-wink:
cevap yazdığınız için çoook tşk ederim..:love05::love05:

* hande *
07-05-09, 05:21
malum siteye '
Berna karagözoglu yıl 2005 yazın bakalım ne çıkacak :D :D

izledim şmdi çook şirin yaa
tam büyümüş de küçülmüş derler ya öle işte bayılıyorum bu kıza :img-in_lo:img-in_lo

bu arada o malum sitede görkeminde bi sürü videosu var
görkem aydanarığ yazın çıkıyo hepsi
ben en çok kalp kalbe şarkısını beğendim çok güzel yorumlamış o şarkıyı
bi de kendi resimlerden video da hazırlamış muhteşem olmuş
özellikle bi resmi vardı
siyah bi şapkayla bayıldım o resmine süper çıkmışş
hatta ekliyim o resmi ;)

http://img26.imageshack.us/img26/3016/shot0t.jpg (http://img26.imageshack.us/my.php?image=shot0t.jpg)

*senem*
07-05-09, 13:15
resim icin tesekkurler hande sanırım ismin =)

buarada şebnemin iki şarkı söyleme konusu geçmiş..her hafta iki şarkı söylüyor cidden
ama bu digerlerinin kötü oldugu anlamına gelmiyor..bazen sadece bir şarkı bile herşeyi anlatmaya yetiyor..sanırım diger haftalar başkalarıda iki şarkı söyler mesela mehmet daş bu hafta ilk kez iki şarkı söyledi...
neyse önemli olan iki şarkı söylemek degil bunu anlatmaya çalıştım =)

cemre_kolik
07-05-09, 19:24
Bende görkem'in sesini beğeniyorum..ama şebnem kadar değil!..:love05: Bence şebnem'in sesi çoook güzel olsa bile diğerleri gibi bir şarkı söylemeli..:good: herkese aynı muamele yapılmalı..:icon_whis ya da her hafta bir çocuk iki şarkı söyleme hakkına sahip olmalı..:good: Bence en mantıklısı bu..:img-wink:
cevap yazdığınız için çoook tşk ederim..:love05::love05:

tbiki cvp vericem önemli deil:love05:
bn cocuklarin düet yapmasini istiorum cok mu sey istiorum acaba:icon_whis

*senem*
07-05-09, 21:32
3.bölümden biraz resim..

http://img22.imageshack.us/img22/2407/28567937546315073933038.jpg (http://img22.imageshack.us/my.php?image=28567937546315073933038.jpg)

http://img22.imageshack.us/img22/9779/28567937551315073933038.jpg (http://img22.imageshack.us/my.php?image=28567937551315073933038.jpg)

http://img16.imageshack.us/img16/2958/28567937561315073933038.jpg (http://img16.imageshack.us/my.php?image=28567937561315073933038.jpg)

http://img16.imageshack.us/img16/9290/28567937547315073933038.jpg (http://img16.imageshack.us/my.php?image=28567937547315073933038.jpg)

http://img16.imageshack.us/img16/628/28567937549315073933038.jpg (http://img16.imageshack.us/my.php?image=28567937549315073933038.jpg)

*senem*
07-05-09, 21:35
http://img16.imageshack.us/img16/6961/28567937607315073933038.jpg (http://img16.imageshack.us/my.php?image=28567937607315073933038.jpg)

http://img16.imageshack.us/img16/5970/28567937550315073933038.jpg (http://img16.imageshack.us/my.php?image=28567937550315073933038.jpg)

http://img209.imageshack.us/img209/3276/28567937556315073933038.jpg (http://img209.imageshack.us/my.php?image=28567937556315073933038.jpg)

http://img209.imageshack.us/img209/204/28567937556815073933038.jpg (http://img209.imageshack.us/my.php?image=28567937556815073933038.jpg)

http://img209.imageshack.us/img209/3568/28567937557815073933038.jpg (http://img209.imageshack.us/my.php?image=28567937557815073933038.jpg)

http://img209.imageshack.us/img209/254/28567937559315073933038.jpg (http://img209.imageshack.us/my.php?image=28567937559315073933038.jpg)

* hande *
07-05-09, 21:38
senem resimler için çook saol cnm

biraz önce yeni bölüm fragmanını gördüm
berkan ve berna ateş böceği şarkısında düet yapıyolardı
eminim çok güzel olucaktır yaa
danslarıyla kırıp geçirirler heralde..

busrayata
07-05-09, 21:58
yukarıdaki resimlerde kırmızı elbiseli küçük kızı çok seviyorum.şu kahverengi gözlerini söyleyen..
ve tabiki şebneem !:img-grin2

*senem*
08-05-09, 15:00
bisey degil..

4.hafta program özeti

“BİR ŞARKISIN SEN”in sürprizlerle dolu yeni bölümünde, Türk müziğinin efsane isimlerinden Tülay Özer, Uğur Akdora, Sümer Ezgü ve Yeşim Salkım minik yıldızlarla aynı sahneyi paylaşırken, Ahmet Selçuk İlkan da programa şiirleriyle renk katıyor.

Sanat dünyasının dev isimleri, her zaman olduğu gibi mucize sesli çocukların başarıları karşısında şaşkınlıklarını gizleyemiyor. Harika sesli çocuklar ise hazırladıkları muhteşem parçalarla izleyenleri büyülemeye devam ediyor.

Minik yıldız Aleyna Baktagör’ün Tülay Özer’le beraber söylediği “İkimiz Bir Fidanın” adlı parça izleyenleri çok eskilere götürürken; Berna ve Berkan ikilisinin hazırladığı “Gençlik Başımda Duman” adlı parça ve ateşböceği dansları büyük beğeni topluyor.

Orhan Gencebay parçalarını başarıyla yorumlayan harika kız Görkem’in “Bir Teselli Ver” yorumu hafızalarda yer ederken; Şanlıurfa’nın sesi Şahin, “Urfalıyam Ezelden” adlı türküyü seslendiriyor. Minik yıldızlardan Miraç, Ceylan ve Mehmet’in birbirinden etkileyici türküleri yorumladığı programda, anneler günü için hazırlanan sürprizle, gözyaşları sel oluyor…

Programda ayrıca; “Neler Oluyor Hayatta”, “Neden Saçların Beyazlanmış Arkadaş”, “Bim Bam Bom”, “Bağdat Yolu”, “Ah Bir Ataş Ver”, “Buruk Acı”, “Anlıyorsun Değil mi?”, “Can Hatice”, “Sana ne, kime ne”, “Hekimoğlu”, “Olmaz Olsun” ve “Bir ihtimal daha var” gibi pek çok sevilen şarkı, harika sesli çocuklar tarafından seslendiriliyor.

Geçtiğimiz hafta izleyicilerden en çok oyu alarak 1. olan parça ise her zaman olduğu gibi programın hemen başında açıklanıyor.

cemre_kolik
08-05-09, 20:05
görkemimin sarkisi yine süper:happy0064
ama birzda hareketli bisi sölesin ya :icon_sorr
bu hafta yine süper olucak yesim salkimi severim ztn:img-wink:
smdiden heycanlandm unutmadan söliiim saol özet icin senemcim:love05:

gulum15
09-05-09, 19:48
gercekten muhtesem bi yarisma b utun kucuklerimiz cok ama cok guzel soyluyorlar massallah :love05: benim favorim kesinikle sahindir:img-in_lo muhtesem bir sesi var gercekten:happy0064
bernada cok cok tatli alah nazarlardan saklasin hepsinide:img-wink:

Dilekçi_Dilosh
09-05-09, 20:01
Berna ve Berkan ikilisinin hazırladığı “Gençlik Başımda Duman” İşte bu süpeeeeeeeer :happy0064:happy0064:happy0064
Ay bugün süper olacvakk:happy0064

cemre_kolik
09-05-09, 20:21
o hngi sarkiydi ya:icon_whis ates böcegimi yoksa:bilmim
ayy bekliemiorum baslasin artik ya müptelasi oldum valla yarismanin
ne kdr sürcek acaba:icon_whis

XxderyaxX
09-05-09, 21:23
o benimkiler bugun düet yapıcak
berna and berkant
favori ikilimi aynı sahnede daha geçen gün
ikili sahneye çıksa sahnede yer kalmaz heralde diyodum
görcez bakalım bugun
ama umarım 22:20 ye kadar yabarlar
kavak yellerine kadar izleorum
çiftini kaçırmak istemem
berna berkant forever

yeliz123
10-05-09, 00:23
Muhteseemm bir yarismaaaaaaa !!!!
her bolumunuuu beyenerekk izliorummm... muthisss herseyy..
Tumm cocuklar superr :happy0064

Favorimmmm - Berna :img-in_lo
Canimm benimmmmmmmm :img-hyste

NOSTALJİK
10-05-09, 02:05
Çocuklar hangi arada derede çalışıp bu kadar güzel yorumlarıyla çıkıyorlar.Okul dersleride var.Çok güzel ayralanıyor herşey ,çocuklar muhteşem zaten.
Sunucularımızında dediğine göre Bu bir yarışma değil,eğlence.Gece sonunda sadece en beğenilen şarkı halk oylarıyla seçiliyor ve söyleyen çocuğa heykel gibi birşey veriliyor.

*senem*
11-05-09, 22:36
bu hafta yine cocuklar muhteşemdi

şahin bu hafta ilk kez uzun hava söylemeden giriş yaptı yine harika yorumladı şarkısını sahne coşkusu muhteşemdi mikrofon uzatması felan =)

berkan berna düetine diyecek yok zaten =)
görkem şebnem mehmet ve ceylanda muhteşemdi hepsi harikaydı..

cemre_kolik
14-05-09, 19:45
neler oluyor hayattayi süper sölediler:img-wink:
latifeye bayildim bir ihtimal daha varida cok gzl seslendirdi

cemre_kolik
16-05-09, 14:17
bazi cocuklari bi hafta cikio bi hafta cikmio gibi gldi bana:bilmim
öle birsey varmi! irem gülsever mesela bn onu ilk hafta görmüstüm en sonda 4üncü haftada ondn öncede görmemistim

*senem*
16-05-09, 20:29
evet öyle canım bazı çocuklar her hafta çıkmıyor
belli başlı olanlar her hafta çıkıyor galiba..birde yeni gelenler oluyor ondan heralde

berna berkan bu haftada düet yapıyolar muhtesem ikili =)

cemre_kolik
17-05-09, 03:29
evet öyle canım bazı çocuklar her hafta çıkmıyor
belli başlı olanlar her hafta çıkıyor galiba..birde yeni gelenler oluyor ondan heralde

berna berkan bu haftada düet yapıyolar muhtesem ikili =)

anladim saol cnm:love05: berkani sevmesemde bernayla
düetleri süperdi hele en sonda olur be demesi koptum ya:img-hyste

* hande *
17-05-09, 04:01
bu akşam eurovision başlayana kadar izledim de sonrasına ara sıra bakabildim
şebnem bu hafta şarkı sölemedi mi yoksa ben mi kaçırdım bilmiyorum ama benim için büyük bi eksik oldu onu dinlememem
bu kızın sesi bağımlılık yaptı bende dinlemeden duramıyorum (:

izlediğim kadarıyla yine bütün çocuklar birbirinden iyiydi

benim bıdıklarım berkan,berna ve mehmet
yine çok şirinlerdi

mehmetin o şarkıyı hissederek sölemeleri,el-kol hareketleri bitiriyo beni yaa
yalnızım dostlarımı çok güzel yorumladı

berkan ve bernanın atışmalarına bayıldım hele en son berkanın olur be diye bağırışı çok şirindi..

şahin türkü ziyafeti yaptı muhteşemdi..

melek aleyna bence türk sanat müziği parçalarını çook güzel yorumluyo
bu hafta da yine harikaydı

dediğim gibi bütün çocuklar harikaydı ama en çok bunları beğendim
tabi izleyemediklerim de var onları da netten izlerim daha sonra..

*senem*
17-05-09, 14:58
canım yeni kişiler geldigi icin bazı çocuklarımız o hafta şarkı sölemiyor
ama bence bazıları iki şarkı okudu onların yerine okumayanlar olsa (mesela şebnem) daha iyi olur bence

bu hafta yine çok güzeldi Şahin potporisi ile coşturdu walla yine çok güzel okudu..ama uzun havalarını özlemedim degil =)

berna ve berkan çok şirinlerdi yine
ceylan mehmet miraç o yeni gelen murat varya onuda begendim hepsi cok güzeldi..

ultrAslan_38
21-05-09, 14:14
Aleyna BAKTAGÖR 11 Yaşında / Ankara

İlk 6 yaşında "Dam üstünde çul serer" parçasını öğrenmiş.
Aslı Güngör’ü çok seviyor.
Beraber söylemek istediği kişi Müzeyyen Senar.
Jimnastik yapıyor.
Anadolu Ateşinde dans etmiş.
Oryantal konusunda çok yetenekli olduğunu söylüyor.
Taklit yapıyor (Çizgifilm sesleri v.b)

Aleyna BÜYÜKÇINAR 10 Yaşında / Istanbul

Cavit Deringöl’ün torunu.
Büyüyünce sanatçı olmak istiyor
Favori sanatçısı Gülben Ergen.
Futbolcu "Arda Turan’a" hayran. Arvil Lavine seviyor.
Gülben Ergen’le sahneye çıkmış.
Söylediği Türk Sanat Müziği parçalarıyla gönüllerde taht kuruyor.

Aycan ÇELİK 10 Yaşında / Istanbul

Favori sanatçıları: Sibel Can, Ebru Gündeş, Petek Dinçöz, Kibariye..
"Umut Akyürek" gibi radyo sanatçısı olmak istiyor.
Giyimine çok önem veriyor. Günlük hayatta da çok uyumlu giyiniyor.
En sevdiği renk pembe.
Şarkı söylerken yaptığı kendine özgü namelerle, tüm izleyenlerin takdirini kazanmasını biliyor.

Baran ETİK 16 Yaşında / Istanbul

İstanbul Üniversitesi Devlet konservatuarı yarı zamanlı, korno bölümünde okuyor.
Favori sanatçıları: Sezen Aksu, Yavuz Bingöl, Cengiz özdemir (piyanist-hocası), John Mayer.
Tekvando siyah kuşak sahibi.
Sinamayı çok seviyor.
Yakışıklılığı ve yeteneği ile ilk bölümden itibaren bir çok hayranı oldu.

Berkan TAŞKIN 13 Yaşında / Balikesir

Orta 2. sınıfta
Annesi evde hep Türk Halk Müziği dinliyormuş.
Sinemaya gitmeyi çok seviyor.
Favori şarkıcısı "Murat Başaran" ve "İntizar"
Okulla bağlantılı okul gösterilerinde görev almış, şarkı söylemiş.
Gitar çalıyor, ata biniyor. Gezmeyi seviyor.

Berna KARAGÖZOĞLU 10 Yaşında / Kastamonu

Berna programın maskotu. Girdiği her ortamda sempatik ve içten haliyle yürekleri fethediyor.
Programdaki danslarının koreografileri kendine ait.
4. sınıfta
Hırsız polis dizisindeki “İmkansız aşk” parçasını 6 yaşındayken söylemeye başlamış.
Beraber söylemek istediği sanatçılar, Malatyalı İbrahim, Metin Çay, Hasan Yılmaz.

Cenk BAL 14 Yaşında / Istanbul

LİSE 1'E GİDİYOR
FLAMENKO VE GREEK MÜZİĞİNİ ÇOK SEVİYOR.
GİTAR ÇALIYOR.
AZDA OLSA RUMCA BİLİYOR.
FLAMENKO DANSI YAPIYOR.

Ceylan AKKULU 14 Yaşında / Gaziantep

5 kardeş. 2. çocuk.
2 yaşından beri şarkı söylüyor.
İlk söylediği şarkı “Sivas’ın yollarına”
Ailecek sesimiz güzel diyor.
Anne ve babası amca çocukları ama çok severek evlenmişler.
Babasının annesine yazdığı uzun hava var
Babasının lakabı “Aşık Mustafa”
Hedefi: Türk halk müziği ozanlarını ve eserlerini gelecek nesillere aktarmak.
En sevdiği ozanlar Aşık Veysel ve Mahsuni Şerif
Küçükken babası oklavayı saz gibi tutup, çalıyormuş gibi yaparak türküleri öğretmiş.

Görkem AYDANARIĞ 15 Yaşında / Antalya

Şarkı söyleyebildiğini anaokulu öğretmeni keşfetmiş.
Sevdiği dinlediği sanatçılar: Ebru Gündeş, Haktan Ünsal, Niran Ünsal, Yıldız Tilbe, Hakan Altun.
Hayali, Ebru Gündeş’le ya da Yıldız Tilbe’yle şarkı söylemek.
Türkan Şoray’ı çok seviyor.
Erol Evgin parçalarını da severek söylüyor.
Söz yazıyor, beste yapıyor.
2 yıldır çalıştığı Rock grubu var. Beraber konser veriyorlar.

Helin İYİK 11 Yaşında / Istanbul

Çocukken evde oyuncak piyano bir de bozuk mikrofon varmış. Onunla şarkı söylemeye başlamış.
Gelecekte keman çalmak ve şarkı söylemek istiyor.
Tiyatroyu çok seviyor.
Binnur Kaya, Metin akpınar, Yıldız Kenter, Tolga Çevik hayranı.
Favori sanatçıları: Mustafa Keser, Sezen Aksu.

İrem GÜLSEVER 12 Yaşında / Kocaeli

İlkokul 1. sınıfta şarkı söylemiş. Öğretmeni okuma bayramında "Sarı gelin" i söyletmiş.
Çok hızlı kitap okuyor. 1 ayda 5000 sayfa okuyor. 1-2 günde 600 sayfalık kitapları bitiriyor. Kitapevelerini geziyor sürekli. Annesi "Kitap yetiştiremiyoruz" diyor.
Gelecekte beyin cerrahı olmak ve dünyadaki ilk beyin naklini gerçekleştirmek istiyor. 2. tercihi genetik mühendisliği.
Favori sanatçıları; Sezen Aksu, Candan Erçetin, Hillary Duff
Türkan Şoray’ı çok seviyor.

Mehmet DAŞ 12 Yaşında / Istanbul

İlk 8 yaşında şarkı söylemeye başlamış. “Bir taş attım pencereye...”adlı parça ilk şarkısı..
Toplam 14 tv programına çıkmış. (İbo show, Şebnem Kısaparmak’ın programı, Ha babam de babam, Türkü Gecesi vb.)
Ceylan’la düet yapmış.
Ayrıca Murat Kurşun ve Latif Doğan’la da düet yapmış.
Ortaokuldan sonra konservatuara gitmeyi istiyor.
Favorisi İbrahim Tatlıses.Kendisine, onu örnek aldığını söylüyor.
Kendine özgü hareketleriyle herkesin beğenisini toplamayı başardı.

Meltem ŞAT 12 Yaşında / Ankara

Konservatuara gitmek istiyor.
Müziği çok seviyor.
Şarkıcı olmak istiyor
Kumandayı mikrofon gibi tutup, ayna karşısında şarkı söylüyormuş.
Paylaşımcı tavrı ve uyumlu davranışlarıyla tüm çocuklar tarafından çok seviliyor.

Miraç ÇAĞLA 14 Yaşında / Van

5 yaşından beri bağlama çalıp şarkı söylüyor. ilk okuduğu parça “Haydi durma git diyorsun” .
3 yaşında turşu kavanozlarını ters çevirip darbuka gibi çalmaya başlamış.
Arif Sağ’ın oğlu Tolga Sağ’dan ders almış.
Ekim 2008’de “Gençlik Merkezleri arası Türkiye birincisi” olmuş. (13-17 yaşları arasında, tüm Türkiye genelindeki Gençlik Merkezleri arasında yapılmış. Doğu Anadolu Bölgesinden Miraç, seçilip katılmış. Genelde de 1. olmuş.)
"Tabip sen elleme benim yaramı" en sevdiği parça.
Gelecekte konservatuarın "Türk Halk Müziği" bölümünde okumak istiyor.
Sevdiği sanatçılar: Orhan Hakalmaz, Arif Sağ, Erol Parlak, Sabahat Akkiraz, Aşık Mahsuni.

Muhammed ŞAHİN 15 Yaşında / Sanliurfa

8 yaşından beri türkü söylüyor.
İlk söylediği türkü "Karagümrük" adlı parça.
11 yaşında sıragecelerine katılmaya başlamış.
Ses sanatçısı olmak istiyor.
Uğur Karakuş'un "Yaram içeriden" adlı parça en sevdiği müzik.
Düet yapmak istediği sanatçıda "Uğur Karakuş."
Söylediği uzun havalarla ,tüm izleyicileri büyülüyor.

Şebnem KESKİN 13 Yaşında / Mersin

Sesini ıhlamura borçlu olduğunu söylüyor.
2 yaşında konuşmaya başlayıp,o zamandan beri şarkı söylüyor.
İlk olarak “Akdeniz akşamları”nı söylemiş.
Fatih Erkoç hayranı. Tüm enstrümanları çalabilmesinden çok etkileniyor. Fatih Erkoç’la düet yapmayı çok istiyor.
Sevdiği sanatçılar,Frank Sinatra, Maria Carey, Celin Dion.
Jimnastik yapıyor. Basketbol oynuyor.

cemre_kolik
22-05-09, 19:25
yeni fragmanı gördüm şebnem 2-3 şarkı söylüyo bu hafta süper olacak :happy0064

bnde gördüm süper olacak valla
sebnem arap sacini sölicek kesin süper söler
zor bir sarki herkez söliemez

SEYFİ
23-05-09, 14:05
Ufaklığın ismini hatırlayamadım fakat Ferdi Tayfur'un Merak Etme Sen şarkısını nasıl yorumlayacak merak ediyorum.

cemre_kolik
23-05-09, 20:44
saol ya:love05: aleyna süper ya
bide büsra baktagör vr onlar kardesmi:icon_whis

*senem*
23-05-09, 21:13
saol ya:love05: aleyna süper ya
bide büsra baktagör vr onlar kardesmi:icon_whis

evet canım onlar kardeşler (:

az kaldııı miniklerimizin kendilerini göstermeye =)

cemre_kolik
23-05-09, 21:29
tahmin etmistim ama kuzen sandim saol cnm:love05:
bnde sabirsizlaniom ya

SEYFİ
24-05-09, 00:56
Merak Etme Sen süperdi. Helal olsun ufaklığa ağzına yüreğine sağlık.:happy0064:happy0064:happy0064:happy0064:ha ppy0064:happy0064:happy0064:happy0064:happy0064:ha ppy0064

*senem*
24-05-09, 13:08
bu hafta yine minikler süperdiii

şahin yine türküsünü çook güzel yorumladı farklı bir duruşu var ayrıca uzun havalarınıda özlemiştimmm =)

berna şebnem mehmet baran kısaca hepsi çok iyidi
hele görme engelli çocuklarımıza bittim helal olsun..

ayrıca iremin taklitlerine bittim en çokta seda sayana :)

cemre_kolik
24-05-09, 13:39
bu hafta yine minikler süperdiii

şahin yine türküsünü çook güzel yorumladı farklı bir duruşu var ayrıca uzun havalarınıda özlemiştimmm =)

berna şebnem mehmet baran kısaca hepsi çok iyidi
hele görme engelli çocuklarımıza bittim helal olsun..

ayrıca iremin taklitlerine bittim en çokta seda sayana :)

evt ya bende acaip koptum valla hele dilber hala süperdi:img-hyste
latife feyza süperdi bugn iki performansida muhtesemdi

deerinmavi_47
24-05-09, 17:26
şebnemin sesi muhteşemdi,ben bu kıza hayranım,çok seviyorum,berna ve berkanda çok sempatikti,kısacası seviyorum bu programı
Ama 2 çocuğumuzu gözüm çok aradı bunlardan biri sadece bu hafta olmayan Meltem Şat,diğeri ise 3 hafta önce bana yalan söylediler adlı şarkıyı söyleyen İrem Gülsever,çok süper sesi vardı bu kızın,umarım çıkmamaışlardır,çok üzülürüm

zeynepsudem
24-05-09, 17:38
Haber Türkte yayınlanan '' Tarihin Arka Sayfası '' nda Pelin Batu ile Murat Bardakçı'ya öyle sinir oldumki:img-tomat kanalı zaplayınca bu yarışmayı izledim.
Berna'nın sesini ve sahnedeki performansını çok beğendim.
Onu geleceğin Muazzez Ersoy'u olarak görüyorum.
My way isimli parçayı Şebnem harika yorumladı:good:
Onu da geleceğin Zerrin Özer'i olarak görüyorum.

* hande *
25-05-09, 03:50
bu hafta yine bütün çocuklar harikaydı

geçen hafta hiç dinleyememiştik şebnemi o yüsden bu hafta 2 şarkı sölemesi ilaç gibi geldi
2 şarkıyı da çok güzel söledi

berkan da gülpembe şarkısını çok güzel söledi çok beğendim

bernanın her zamanki gibi sevimliliği üstündeydi
sahne showu,şarkısı herşeyiyle süperdi

iremin taklitler muhteşemdi yaa çok güldüm (:

görme engellileri dinlerken çok duygulandım çok güzel sölediler
çok duygulu sölediler
helal olsun diyorum ikisine :good:

hee bi de karadenizli biri olarak latifenin yaptığı potporiye bayıldım yaa

kısacası her hafta olduğu gibi bu hafta da bütün çocuklar muhteşemdi
şimdilerde sanatçıyım diye geçinip sanatçılıkla alakası olmayanlar bu programı izlesinler bence..

cemre_kolik
25-05-09, 18:26
insallah haftaya görkem yine hareketli bisey söler:img-yes:
meltemde gelir bu hafta yokdu hissettim yoklugunu

ezgi_umut
26-05-09, 10:52
Bu hafta çekingen fırtınam olmadığı için benim için biraz eksik gibiydi program. Meltem'in çok farklı bir havası var. Acayip derecede kasıyor kendini. Favorim o zaten. Çok tatlı. Birde programa daha yeni katılan bir çocuk var. Küçük birşey adını hatırlayamadım. Hani ellerini sürekli çayda çıra yapıyormuş gibi oynatan küçük adam. Bizim ailede lakabı küçük Mahmut Tuncer oldu

*senem*
26-05-09, 13:29
muratı diyorsun heralde canım evet cok tatlı gercekten =)

yalnız ceylanın ilk hafta söyledigi aglama gözlerim şarkısını şuaralar pek bi dinliyorum süper yorumlamış gercekten helal olsun..

aasiii
27-05-09, 03:14
Şu an tekrarı veriliyor,gecen hafta sadece Berna'yı izlemiştim .Çok seviyorum onuuuu.:love05:
Bu arada bilmiyorum gercekten benziyor mu ama Görkem'i ne zaman görsem aklıma Tuba Büyüküstün geliyor..Berna'dan sonraki favorim sanırım Görkem.Sesi güzel ayrıca pek hanımefendi bir kız masaallah.:good:

rüya_sude
27-05-09, 14:57
yeni bölümün fragmanını gördüm şebnem ingilizce bir parça seslendiriyor herzaman olduğu gibi muhteşem :img-wink:

cemre_kolik
27-05-09, 22:51
yeni bölümün fragmanını gördüm şebnem ingilizce bir parça seslendiriyor herzaman olduğu gibi muhteşem :img-wink:

baska kimleri gösteriolar fragmanda???
merak ettmde insallah bende rastlarim fragmana

rüya_sude
28-05-09, 17:18
baska kimleri gösteriolar fragmanda???
merak ettmde insallah bende rastlarim fragmana
berna var herzaman ki gibi hareketli bi parça söylüyo
muhammed şahin var oda herzaman olduğu gibi türkü söylüyo
bide melek aleynayı gösteriyolar

*senem*
28-05-09, 19:44
aldıgım bilgeye göre şahin bu hafta fıratı söyleyecekmiş arada bide uzun havası varmışş merakla bekliyorummm..

fragmanı bende görmedim anlattıgın icin saol arkadasm

*senem*
28-05-09, 20:14
biraz resim..

şahin ile şebnem !

http://img32.imageshack.us/img32/4229/42688014758736773157736.jpg (http://img32.imageshack.us/my.php?image=42688014758736773157736.jpg)

http://img15.imageshack.us/img15/4926/42688008197236773157736.jpg (http://img15.imageshack.us/my.php?image=42688008197236773157736.jpg)

http://img15.imageshack.us/img15/8359/42688014760736773157736.jpg (http://img15.imageshack.us/my.php?image=42688014760736773157736.jpg)

http://img39.imageshack.us/img39/9097/42688008285236773157736.jpg (http://img39.imageshack.us/my.php?image=42688008285236773157736.jpg)

*senem*
28-05-09, 20:28
görkem ile şahin

http://img39.imageshack.us/img39/4825/42688014759736773157736.jpg (http://img39.imageshack.us/my.php?image=42688014759736773157736.jpg)

şahin şebnem berkan

http://img29.imageshack.us/img29/6457/42688014760236773157736.jpg (http://img29.imageshack.us/my.php?image=42688014760236773157736.jpg)

miraç ile şahin

http://img29.imageshack.us/img29/7222/42688014761236773157736.jpg (http://img29.imageshack.us/my.php?image=42688014761236773157736.jpg)

şahin,şebnem,meltem ve berkan

http://img43.imageshack.us/img43/4898/42688008384236773157736u.jpg (http://img43.imageshack.us/my.php?image=42688008384236773157736u.jpg)

şahin ile baran

http://img43.imageshack.us/img43/83/42951151649914677133051.jpg (http://img43.imageshack.us/my.php?image=42951151649914677133051.jpg)

http://img39.imageshack.us/img39/7535/42688008196236773157736w.jpg (http://img39.imageshack.us/my.php?image=42688008196236773157736w.jpg)

http://img37.imageshack.us/img37/2484/42688008284236773157736.jpg (http://img37.imageshack.us/my.php?image=42688008284236773157736.jpg)

nil burak ile şahin

http://img37.imageshack.us/img37/682/42688008283236773157736.jpg (http://img37.imageshack.us/my.php?image=42688008283236773157736.jpg)

cemre_kolik
28-05-09, 21:21
resimler süper yaaa müthis saol:love05:
cok gzl arkadasliklar kurulmus bu program baya iyi oldu ya

rüya_sude
29-05-09, 14:38
7.bölmün özeti
Şebnem, hazırladığı ikinci parça olan “Can’t Take My Eyes Off You” ile seyircileri çok uzaklara götürüyor. Şanlıurfa’nın sesi Şahin ise, okuduğu uzun hava ve “Fırat Türküsü” ile izleyenlere duygu dolu dakikalar yaşatıyor…

Çocukların hazırladığı muhteşem bir “Fasıl” ile başlayan gecede ayrıca; “Bir Garip Yolcuyum”, “Günler Aylar”, “Ben Seni Sevduğimi”, “Aşkın Kanunu”, “Dilenci”, “Vakit Yok Gemi Kalkıyor Artık”, “Fincanın Etrafı Yeşil”, “Arabaya Taş Koydum”, “Ölürsem Kabrime Gelme”, “Aman Eşref”, “İntizar”, “Böyle Gelmiş Böyle”, “Aynalı Körük”, “Oh Olsun” ve “Ta Uzak Yollardan” gibi pek çok unutulmaz şarkı ve türkü mucize sesli çocuklar tarafından seslendiriliyor.
:img-wink:

hozcan
29-05-09, 15:02
*senem* resimler çok güzel teşekkürler arkadaşım.
Fotoğraflarda çok güzel çıkmışlar. Galiba Şahinin makinasından çekmişler. :)

cemre_kolik
29-05-09, 18:39
7.bölmün özeti
Şebnem, hazırladığı ikinci parça olan “Can’t Take My Eyes Off You” ile seyircileri çok uzaklara götürüyor. Şanlıurfa’nın sesi Şahin ise, okuduğu uzun hava ve “Fırat Türküsü” ile izleyenlere duygu dolu dakikalar yaşatıyor…

Çocukların hazırladığı muhteşem bir “Fasıl” ile başlayan gecede ayrıca; “Bir Garip Yolcuyum”, “Günler Aylar”, “Ben Seni Sevduğimi”, “Aşkın Kanunu”, “Dilenci”, “Vakit Yok Gemi Kalkıyor Artık”, “Fincanın Etrafı Yeşil”, “Arabaya Taş Koydum”, “Ölürsem Kabrime Gelme”, “Aman Eşref”, “İntizar”, “Böyle Gelmiş Böyle”, “Aynalı Körük”, “Oh Olsun” ve “Ta Uzak Yollardan” gibi pek çok unutulmaz şarkı ve türkü mucize sesli çocuklar tarafından seslendiriliyor.
:img-wink:

saol cnm:love05: bu haftaki sarkilar yine muhtesemm
bu programla kalkar yatar oldum artik valla

*senem*
29-05-09, 22:00
bişey degil arkadaslar (:

gercekten güzel dostluklar oluşmuş
özellikle şahin ile şebnem çok sıkı dostlarmış..

özet icin tesekkurler fırat türküsünü şahinin yorumuyla dinlemek bni sabırsızlandırıyor...

nehir_ertan
30-05-09, 19:28
resimler için çooooook teşekkr ederim.. ne kadar sıcak ne kadar samimi br ortam böyle.. :img-yes:

bütün çocuklar birbirinden yetenekli hepsine bayılıyorum :img-in_lo

yaso..KBR
31-05-09, 03:15
cok seviyorumm bu programı her cumartesi sarkı dinlemek güzel oluyo.. hele de o cocukların tatlığı zaten ayrı bi tarafı oluyo programın.. ama benim favorimmm ŞAHİN ve sölediği o güzel uzun havaları... hergün uzun hava sölese bıkmam sahinden... kardesim olsa evde hergün söletirdim uzun hava ;)

* hande *
31-05-09, 04:03
bu akşam şebnemin sölediği yabancı şarkı gerçekten de 1. olmayı hakediyodu
çok güzel yorumladı o şarkıyı
ayrıca seninle bir dakikayı da aynı şekilde çok güzel söledi

fındık kurdu berna yine çok sevimliydi (:
önce mehmetle yaptığı düet sonra tek başına sölediği şarkı ve dansı harikaydı
acaip sevimli yaa

şahinin uzun havası sonrasında fırat türküsü muhteşemdi
çok duygulandım süper söledi..

bi de melek aleynanın arım balım peteğim parçası..
bu akşam en beğendiğim performanslar bunlardı

*senem* fotoğraflar için çook teşekkürler :img-wink:
gerçekten de aralarında ki dostluğun ne kadar sağlam olduğu fotoğraflardan bile belli oluyor
bu çok önemli bişey bence
hepsi farklı farklı şehirlerden geldiler ama burda çok yakın dost olmuşlar
ne güzel umarım bu dostlukları bir ömür boyu sürer..

rüya_sude
31-05-09, 14:09
resimler için teşekkürler

valla bu haftada süperde hele sonda konukların şebnemin şarkısını seçmeleri süper ötesiydi :happy0064

nedim_bahar
31-05-09, 21:51
Arkadaşlar Miraç Çağla bu hahafta hangi şarkıyı söyledi veya söyledimi ben az önce biraz baktımda göremedim?

rüya_sude
01-06-09, 00:09
Arkadaşlar Miraç Çağla bu hahafta hangi şarkıyı söyledi veya söyledimi ben az önce biraz baktımda göremedim?
ben sonuna kadar izledim söylemedi

*senem*
01-06-09, 00:57
bisey degil arkadaslar
isterseniz devam ederim tabi seve seve..

lezan resimler icin tesekkurler

bu hafta miniklerimiz yine süperdii heleki jurininde coşkusuyla birleşince doyamıyor insan juriler muhteşemdiii

şahiiinnnnn yine harika seslendirdi türküyü..bu ses olaganüstü insanı alıp başka yerlere götüren cinsten hele uzun havaları yok mu tek kelimeyle mü-kem-mel..

berna yine bıcır bıcırdıı
berkandan sonra mehmetlede yii bi ikili olduklarını düşünüyorum
ayrıca bernayı kutluyorum sms birincisi oldugu icin =)

şebnem zaten dicek söz bırakmıyor
seninle bir dakikayı harika seslendirdi hele yabancı şarkıları bir başka mest ediyor insanı

görkem,baran,ceylan,murat ve saymadıklarım hepsi çok iyilerdi

metin özülkünün dedigi gibi hepsi sahnede devleşiyor (:

buarada gözlerim miraçı aramadı degill

*senem*
02-06-09, 21:20
M. ŞAHİN KORKMAZ İLE RÖPORTAJ

İbrahim Tatlıses'le düet yapmak isterim

'Bir Şarkısın Sen'e katılma hikayeni anlatır mısın?
Ben Şanlıurfa'da belediye çocuk korosuna gidiyordum. Oradaki hocam böyle bir program olduğunu söyledi. Ayrıca babamın bir arkadaşı da 'Bir Şarkısın Sen'den bahsetti. Ondan sonra ismimi yazdırdılar ve Şanlıurfa'daki elemeye katıldım.

Okuldaki arkadaşların sesin hakkında ne söylüyor?
'Keşke senin gibi sesimiz olsaydı, biz de böyle şarkı söyleyebilseydik' diyorlar. Teneffüste de benim söylediğim şarkıları söylüyorlar.

Şanlıurfa'daki hayatın nasıldı, orada neler yapıyordun?
Belediye çocuk korosuna gidiyordum. 11 yaşımdan beri de babamın ekibiyle birlikte sıra gecelerine katılıyorum, orada türkü söylüyorum.

EN BÜYÜK USTAM BABAM
Ailende müzikle ilgilenen var mı?
Bizim ailenin hepsi müzisyen; eniştem bağlama, amcam klavye çalar. Babamla ben de söyleriz. Babamın da sesi çok güzeldir. Ustamdır benim. Zaten burada en büyük destekçim de o. Çekimlerde devamlı beni izliyor.

Türk Halk Müziği dışındaki müzik tarzlarını da dinliyor musun?
Hayır pek dinlemezdim ama buraya gelince dinleme fırsatım oldu. Özellikle arkadaşlarımın söylediği pop şarkılar çok hoşuma gitti.

Eğitiminden bahsedelim biraz da... Diğer illerden gelen arkadaşlarınla aynı okuldasınız. Nasıl gidiyor okul hayatın?
Buraya alıştım. Zaten arkadaşlarım da destek oluyor bana. Derslerim de gayet iyi gidiyor.

En büyük hayalin ne?
İbrahim Tatlıses'le düet yapmak! Onunla şarkı söylemeyi istiyorum ve ellerinden öpüyorum. İleride onun gibi bir türkücü olmak istiyorum.

İstanbul'a ilk defa bu program için gelmişsin. Nasıl buldun İstanbul'u?
Birçok yerini gezdim. Boğaz'a ve Sultanahmet'e gittim.

sinemim_g
02-06-09, 22:34
benim favorim: Melek Aleyna Büyükçınar ve Bernaaa :img-yes:

diğer Aleynayıda seviyorum..Şebnemde çok başarılı:img-yes:

aasiii
03-06-09, 02:44
Selam!
Her zamanki gibi Berna'mı yazacagım. Fındık kurdum cok tatlıydı yine. Programı bastan sona izlemiyorum.Televizyonu acaba Berna cıktı mı diye acıyorum ve karsıma o cıkıyor =))
Yalnız buraya yazmamın asıl sebebi Tansu. Aynalı Körük'ü söyleyen. Ne kadar tatlı ,hanım bir kız masallah. Çok da güzel söyledi. Ne şarkılarımız varmış. Günümüzde müzik ''piyasa '' oldu ve nerdeyse ''çöplük ''e döndü :(

Neyse..
Melek Aleyna'nın sesini de çok begeniyorum.:good:

sinemim_g
03-06-09, 11:06
MELEK ALEYNA BÜYÜKÇINAR

http://img200.imageshack.us/img200/7630/45691130034740246150855.jpg (http://img200.imageshack.us/my.php?image=45691130034740246150855.jpg)

Aleyna 2 kez Gülben Ergen ile sahne aldı...
Ayrıca kendisi koyu bir Gülben Ergen fanı:img-yes:

Aleyna henüz çok küçük...ama onun Gülben sevgisi o zamanlardan büyükmüş:img-yes:

NOT: Resimler Aleyna 'dan alınmıştır...

-naz-
03-06-09, 15:43
aaa bende diyorum ki ben bu kızı nerden tanıyorum:img-hyste
doğruyaa Gülben ablayla kuruçeşmede sahne almıştı... Gülben abla onu alnından öpmüştü...

feyzacım saol resimler için...

balzac
04-06-09, 18:43
Bu yarışmayı seyretmiyordum.Biraz önyargılıydım çocukların seslerinden ne olacak diye:img-yes:
Annemler seyrederken öylesine baktım.:icon_whis

Şebnem dikkatimi çekti.
Maşallah çok güçlü 1 sese ve iyi 1 yoruma sahip.:good:
İnsan 13 yaşında olduğuna inanamıyor.:img-pilot
Sahne duruşu,saçı,kıyafeti,tatlılığı ve yorumuyla günümüzdeki bir çok şarkıcıya fark atar.:img-yes:

Özellikle de yabancı şarkılarda çok başarılı.
Sesi Mariah Carey ile Celine Dion karışımı sanki.:img-grin2

Bundan sonra Şebnem için seyredeceğim yarışmayı.:good:

ßeyin Cerrahı
04-06-09, 18:48
aleynanın sesi çok güzel ve yüz olarakta bana çok sempatik gelen biri:love05:
şebnemin sesinede bayılıyorum

umarım tüm çocuklar hakettikleri ve istedikleri yerlerde olurlar:love05:

*senem*
05-06-09, 00:09
şebnemi herkes yavaş yavaş keşfediyor (:

işte şebnem ve abisi korhan..

http://img268.imageshack.us/img268/1152/45691152916256035102152.jpg (http://img268.imageshack.us/my.php?image=45691152916256035102152.jpg)

hozcan
05-06-09, 00:25
Şebnemin sesi gerçekten çok güzel. İleride çok başarılı olacağına inanıyorum.
Türkiyede bir iş yapmazsa bu ses ile yurt dışında iş yapar. :img-yes:

rüya_sude
05-06-09, 19:14
8.bölümün özeti

Bir Şarkısın Sen”in yeni bölümü, yine sürprizlerle dolu. Sümer Tilmaç ve Erol Günaydın’ın unutulmaz anıları ve tatlı sohbetleriyle renk kattığı gecede; Umut Akyürek ve Yeliz, minik yıldızlarla aynı sahneyi paylaşıyor. Yeşilçam’ın vazgeçilmez sesi Belkıs Özener ise sürpriz konuk olarak geceye damgasını vuruyor.

Minik yıldızlar, hazırladıkları birbirinden güzel parçalarla izleyenlerin gönlünde yine taht kuruyor.

Harika kız Şebnem, unutulmaz parça “Sessiz Gemi”yi kusursuz yorumlarken; Şanlıurfa’nın sesi Şahin’in okuduğu uzun hava ve “Adıyaman” türküsü yine yürekleri dağlıyor.

Doğuştan görme engelli olan ve söyledikleri türkülerle tüm Türkiye’yi gözyaşlarına boğan Ömer ve Mizgin kardeşler, yoğun istek üzerine programa yeniden konuk oluyorlar.

Gecede ayrıca;”Sürünüyorum”, “Yeşil ördek gibi daldım göllere”, “Mihriban”, “Aşkımız bitti”, “Değmen benim gamlı yaslı gönlüme”, “Şafak söktü yine sunam uyanmaz”, “Divane aşık gibi”, “Hey gidi dünya hey”, “domdom kurşunu”, “Bir yangının külünü”, “Fame”, “Yalan yalan”, “Pişman olur da bir gün”, “Kundurama kum doldu”, “Adını anmayacağım” gibi pek çok sevilen şarkı ve türkü mucize sesli çocuklar tarafından seslendiriliyor.

''fame'' şarkısınıda şebnem seslendiriyor :img-wink:

dilosh98
05-06-09, 19:16
http://img216.imageshack.us/img216/4228/askmmmmmmm.png
http://img268.imageshack.us/img268/4630/cnkve.png

dilosh98
05-06-09, 19:18
http://img216.imageshack.us/img216/3664/cnk.png (http://img216.imageshack.us/my.php?image=cnk.png)http://img268.imageshack.us/img268/9441/cnkbrn.png (http://img268.imageshack.us/i/cnkbrn.png/)

* hande *
06-06-09, 06:58
resimler için çook teşekkürler

demek şebnem bu hafta sessiz gemiyi sölicek
çok sevdiğim bi parçadır şebnemden dinlemek eminim harika olucaktır
ayrıca fragmanda gördüğüm kadarıyla yabancı bi parçada sölüyodu
yabancı dili pek iyi olmamasına rağmen bu kadar iyi sölemesi gerçekten takdir edilicek bişey bence..

ayrıca bernayla berkan yine düet yapıyolardı
bayılıyorum o ikisine yaa
hem sesleri güzel hemde danslarıyla,hareketleriyle sahneye çok yakışıyolar..

delikanli_kiz
07-06-09, 02:22
arkadaşlar size birşey sormak istiyorum Ömer ve Mizgin kardeşlerin söylediği türkünün adı ne arkadaşlar çok güzeldi merak ediyorum lütfen cevap yazarsanız sevinirim:img-wink:

sinemim_g
07-06-09, 02:25
Melek Aleyna ve Berna :))

http://img200.imageshack.us/img200/6782/aleynaberna.png (http://img200.imageshack.us/my.php?image=aleynaberna.png)

*senem*
07-06-09, 14:01
resimler ve röp. icin sagolun

dün akşam miniklerimiz harikaydııı

şahinnn cnm bnm yine ve yine yüreklerimize dokundu herkesi ağlattı..hele o uzun havaları yok mu cok basarılı mü-kem-mell gercekten..ayrıca gecen haftanın birincisi oldugu icin kutluyorum onu gercekten hakediyor..

şebnem fame şarkısını harika okudu şüphesizz
sessiz gemiye dicek yoktu zaten olaganüstüydü

berna berkan yine çok şekerdii ısırmak istiyor insan onları :)
ceylan,görkem,mehmet,murat,miraç ve iki aleynada hepsiii saymadıklarımda var herbiri muhteşemdi

ömer ve mizgin kardeşler hele süperlerrr anne ve babalarını yürekten kutluyorum..

süpriz
07-06-09, 18:23
bu resimlerde benden : )
http://img81.imageshack.us/img81/2218/bir1.th.jpg (http://img81.imageshack.us/my.php?image=bir1.jpg) http://img81.imageshack.us/img81/7697/bir2.th.jpg (http://img81.imageshack.us/my.php?image=bir2.jpg) http://img81.imageshack.us/img81/2217/birsarkisinsen.th.jpg (http://img81.imageshack.us/my.php?image=birsarkisinsen.jpg)

http://img80.imageshack.us/img80/1926/birsarkisin.jpg

http://img294.imageshack.us/img294/2289/pinar.th.jpg (http://img294.imageshack.us/my.php?image=pinar.jpg) http://img294.imageshack.us/img294/1145/sarki.th.jpg (http://img294.imageshack.us/my.php?image=sarki.jpg) http://img294.imageshack.us/img294/2416/birsarki.th.jpg (http://img294.imageshack.us/my.php?image=birsarki.jpg)
benden bukadar : )

balzac
07-06-09, 20:08
Fotolar için teşekkürler.:good:

Herkes iyiydi.
Ama en iyi yine Şebnem'di.:good::good::good:

Sessiz Gemi ve Fame: 2 şarkıyı da kusursuz yorumladı.
Özellikle de Fame müthişti,dans da etti,kıyafeti de çok hoştu.:good:

Her hafta yabancı şarkı okusun Şebnem.:happy0064

Puffy-Gülloshh
08-06-09, 10:42
ilk 100 program /hedef kıtle : Ab
06 hazıran 2009 cumartesi

no-program adı-kanal-ratıng (%)-share (%)

1 bır sarkısın sen. (performans) atv 8,89% 31,25%
2 bır sarkısın sen. Atv 6,08% 20,61%
3 akasya duragı kand 5,93% 19,33%
4 olacak o kadar fox 5,48% 16,34%
5 bır sarkısın sen. (karar anı) atv 4,33% 25,67%
6 melekler korusun show 3,83% 12,04%
7 baba ocagı star 3,73% 12,40%
8 olacak o kadar (ozet) fox 3,49% 11,18%
9 haneler kand 3,27% 10,72%
10 star ana haber bultenı star 3,24% 18,10%

ilk 100 program / hedef kıtle : Total
06 hazıran 2009 cumartesi

no-program adı-kanal-ratıng (%)-share (%)

1 bır sarkısın sen. (performans) atv 6,88% 24,10%
2 melekler korusun show 5,65% 19,50%
3 olacak o kadar fox 4,92% 15,67%
4 bır sarkısın sen. Atv 4,48% 16,63%
5 akasya duragı kand 4,10% 14,72%
6 haneler kand 3,82% 12,82%
7 star ana haber bultenı star 3,80% 20,06%
8 bır sarkısın sen. (karar anı) atv 3,77% 19,10%
9 sıcak gelısme kand 3,08% 17,13%
10 kanal d haftasonu haberlerı kand 3,06% 16,28%

cemre_kolik
09-06-09, 14:18
reytingler süperrr:happy0064 bu hafta aycan yoktu gliba:icon_sorr
yoklugunu hissettim özledim valla

lezan
09-06-09, 15:34
ben şahsen şebnem ve melek aleyna bir de görkem i beğeniyorum şebnemin sesi çok güçlü ingilizce süper ilerde eurovisionun yeni yıldızı olabilir görkemin sesi çok naif içten samimi melek aleyna nınki zaten kusursuz pürüzsüz hanım hanımcık bir ses .... üç yıldızım diyim bari...:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo

ezzgiii
10-06-09, 02:16
Ben genelde izleyemiyorum programı tekrarlarına bakıyorum.
Ama annemler her zaman izliyor.
Favorim Şebnem ve Berna.:img-in_lo
Annemler Şebnem çıkınca falan hemen beni çağırıyorlar :img-hyste
Şebnem tam grıtlaktan giriyor harika bir sesi var :good:
Berna tam cimcime çok şeker kız ya :img-in_lo
Bir Gül Pembe'yi söyleyen bir çocuk vardı.
Onun sesi bir değişik ve hoş :good:
Gerçekten çok yetenekli çocuklar = D

*senem*
10-06-09, 11:43
resimler icin tesekkurler

ratingler yine herzaman ki gibi muhteşem birinciligi elden bırakmıyor..=)

birazcıkta resim..=)

ceylan,berna ve görkem

http://img191.imageshack.us/img191/4135/28301678463555661643057.jpg (http://img191.imageshack.us/my.php?image=28301678463555661643057.jpg)

irem,görkem,berna

http://img191.imageshack.us/img191/8295/28301678463705661643057.jpg (http://img191.imageshack.us/my.php?image=28301678463705661643057.jpg)

http://img191.imageshack.us/img191/1184/28111134873339812146669.jpg (http://img191.imageshack.us/my.php?image=28111134873339812146669.jpg)

http://img191.imageshack.us/img191/1965/45391152406843300102152.jpg (http://img191.imageshack.us/my.php?image=45391152406843300102152.jpg)

http://img191.imageshack.us/img191/667/45391152406883301102152.jpg (http://img191.imageshack.us/my.php?image=45391152406883301102152.jpg)

görkem ve ceylan

http://img191.imageshack.us/img191/7503/28301679237305661643057.jpg (http://img191.imageshack.us/my.php?image=28301679237305661643057.jpg)

baran

http://img191.imageshack.us/img191/7752/32571137566847798148618.jpg (http://img191.imageshack.us/my.php?image=32571137566847798148618.jpg)

berkan

http://img191.imageshack.us/img191/8597/28301678379855661643057.jpg (http://img191.imageshack.us/my.php?image=28301678379855661643057.jpg)

*senem*
10-06-09, 11:52
devam..

görkem,şahin ve şebnem

http://img191.imageshack.us/img191/528/n1449471470303670552912.jpg (http://img191.imageshack.us/my.php?image=n1449471470303670552912.jpg)

şahin

http://img191.imageshack.us/img191/5139/n1527053169350567388860.jpg (http://img191.imageshack.us/my.php?image=n1527053169350567388860.jpg)

http://img191.imageshack.us/img191/5936/45211141293982336152705.jpg (http://img191.imageshack.us/my.php?image=45211141293982336152705.jpg)

http://img191.imageshack.us/img191/6218/45211141293942335152705.jpg (http://img191.imageshack.us/my.php?image=45211141293942335152705.jpg)

görkem

http://img191.imageshack.us/img191/193/41971096417782385158483.jpg (http://img191.imageshack.us/my.php?image=41971096417782385158483.jpg)

şebnem ve osman abii..

http://img191.imageshack.us/img191/7886/41551153730118183107556.jpg (http://img191.imageshack.us/my.php?image=41551153730118183107556.jpg)

simdilik bu kadar devamı gelecek..resimler icin şahin,görkem ve şebneme tesekkurler bir kez daha...

ebrar ebrar
10-06-09, 12:57
*senem* resimler çok güsel teşekkürler
nerden buluyon bu resimleri
dewamını bekliyoruzz:img-yes:

dilosh98
11-06-09, 19:35
http://img11.imageshack.us/img11/5951/25316157.png (http://img11.imageshack.us/my.php?image=25316157.png)
http://img19.imageshack.us/img19/6901/15730090.jpg (http://img19.imageshack.us/my.php?image=15730090.jpg)

dilosh98
11-06-09, 19:57
http://img26.imageshack.us/img26/846/28301678404805661643057.jpg (http://img26.imageshack.us/my.php?image=28301678404805661643057.jpg)http://img188.imageshack.us/img188/3760/28301678404705661643057.jpg (http://img188.imageshack.us/my.php?image=28301678404705661643057.jpg)
http://img25.imageshack.us/img25/25/28301678404905661643057.jpg (http://img25.imageshack.us/my.php?image=28301678404905661643057.jpg)

sinemim_g
13-06-09, 03:28
fotoğraflar faceden :))
Güzeller teşekkürler ... Yıldızlar yanlış yapıyorlar faceye çok resim ekliyorlar herkeside kabul ediyorlar resimler yayılıyor.. sonra onalrın adına face açılıyolar msn alıyor insanalrı kandırıyorlar ....

Melek Aleyna haricindeki diğerleri sildim .. Aleynayıda silemem bizim fan clübten bizden biri çünkü :)) hepsi çok yetenekliler ,bu yaşta çok yıpranmazlar umarım...

yarın hangi şarkıları söyleyecekler çok merak ediyorum ...

Melek Aleynanın yarışmadan ayrılması gibi ir konu söz konusu .. uamrım bu gerçekleşmez,ama büyük ihtimal ya ayrılacak,yada program tatile girecek ...

ebrar ebrar
13-06-09, 11:09
berna karagözoğlu
http://i42.tinypic.com/2ilgcic.jpg

bayşiir
13-06-09, 15:35
“Bir Şarkısın Sen”in yeni bölümüne; Gülgün Feyman, Itır Esen, Kamil Sönmez, Selçuk Alagöz, Özdemir Erdoğan gibi unutulmaz isimler konuk oluyor.
Yeni nesil tarafından hayranlıkla izlenen 4 Yüz Grubu ve minik yıldızların beraber söylediği “Bir Zamanlar Deli Gönlüm” adlı parça ise büyük beğeni topluyor.
Ünlü konuklar her zaman olduğu gibi, minik yıldızların hazırladıkları birbirinden güzel parçalarla büyülenmeye devam ediyor. Aycan’ın, “Dönülmez Akşamın Ufkundayız” yorumunu ayakta alkışlayan konuklar; Şahin’in söylediği uzun hava ve türküler karşısında şaşkınlığını gizleyemiyor.
Fındık Kurdu Berna ve Berkan ikilisinin “Ateş de Bacayı Sarmış” düetine, Selçuk Alagöz’ün de renk katması izleyicilerden büyük beğeni topluyor.
Harika kız Şebnem, “Uykusuz Her Gece”yi kusursuz yorumlarken; Melek Aleyna, “Gözleri Aşka Gülen” adlı eserle, Serbest Meyan Kraliçesi unvanını bir kez daha pekiştiriyor.
Gecenin en büyük sürprizlerinden biri ise Fındık Kurdu Berna’ya yapılıyor. Berna, ayrı şehirlerde oldukları için bir süredir görmediği ve çok özlediği annesinin en sevdiği şarkıyı seslendirirken, annesi sürpriz yaparak sahneye geliyor… Berna’nın şakınlığının ardından anne kızın hasretle birbirini kucaklamasıyla gözyaşları sel oluyor…
Nijer, Arnavutluk ve Türmenistan’dan Türkçe Olimpiyatları için ülkemize gelen çocukların şarkıları ve Türkmen çocuğun Şahin’le söylediği türkü ise geceye ayrı bir renk katıyor.
Programda ayrıca; “İki Dağın Arasında Kalmışam”, “Keklik Gibi”, “Mevlam Birçok Dert Vermiş”,
“Karagözlüm Efkarlanma Gül Gayrı”, “Tatlı Dillim Güler Yüzlüm”, “Hasretinle Yandı Gönlüm”, “Une Belle Histoire”, “Gözün Aydın”, “Duyduk Duymadık Demeyin”, “At Kadehi Elinden”, “Sevdim Seni Bir Kere”, “Gözleri Aşka Gülen”, “Donna Donna”, “Ah! Nerede”, “Esmerim Biçim Biçim”, “Bu Kalp Seni Unutur mu?” gibi pek çok sevilen şarkı ve türkü, mucize sesli çocuklar tarafından seslendiriliyor.

özocan
14-06-09, 02:00
Az önce Berna vardı ..Mükemmel bir çocuk o gerçekten..Mimikleriyle,sesiyle,sevimliliğiyle çok tatlıydı yine ..Ve annesinin gelmesiyle beni gözyaşlarına boğdu sevimli minik ..

Aycan ve Şahin'de çok iyiydi bu hafta ..Gerçi hepsi mükemmel ;)

Şimdi ki tv programlarının en kalitelilerinden ..Seviyeli,dengeli ve geçekten öğretici bir program ..

£melike£
14-06-09, 02:05
Kaliteli yapımlardan bir tanesi..
Bütün ekip a'dan z'ye çok başarılı..Üstelik böyle hassas bir konuda bu kadar duyarlı olmaları çok güzel!

Tüm çoçuklar muhteşem..Nefes kesici..
Hiç birini ayıramam hepside her hafta büyülüyorlar.
Ailelerini ve yaşadıkları yerleri özledikleri zaten çok açıktı..Ama bu hafta Berna ile birlikte bir bütün olarak aynı hislerin bir patlaması...Söyliyecek söz bulamıyorum!Bir an önce özlemlerine kavuşmalarını diliyorum!

Son olarak tebrik ediyorum tüm çocuklarımızı ve tüm ekibi:good:

volley_fb_girl
14-06-09, 15:26
Çok güzel bir program oldu kızın adını bilmiyorum ama dönülmez akşamın ufkundayım'ı inanılmaz okudu evde ayağa kalkıp alkışlayasım geldi :)

Berna çok tatlıydı yine bu hafta nasıl ağladı ya kıyamam :( Onları böyle görünce biran önce final olsun kavuşsunlar ailelerine faln diyorum ama bu seslerdende mahrum kalmak istemiyorum :)

Son olarak hepiniz gerçekten harikasınız sizinle gurur duyuyoruz :)

Not:Kim 1. olmuş geçen hafta arkadaşlar izleyemedim programın sonunu

deerinmavi_47
14-06-09, 18:19
yarışmayı dün izledim,bence bu bölüm bugüne kadar yayımlanan bir şarkısın sen bölümlerinin en güzel bölümüydü,güzel olmasındaki en büyük etken tabikide bizim fındık kurdumuz berna karagözoğlu,dün akşamki söylediği şarkıyı o kadar güzel okuduki,benim ağzım açık kaldı,bir şarkı bu kadar duygulu,içten ve samimi okunabilirmiydi,inanın ben bile zor ağlayan birisi olarak bu şarkıda ağlamamak için kendimi zor tuttum,orada bulunan çocukların ağlamasıda muhteşemdi,ceylan nasıl ağlıyordu,şarkıyı en iyi hisseden kişiler arasındaydı,bence dün bu yarışma muhteşemdi,zaten reytinglerdende belli oluyor
Buna rağmen,bu sahneleri çok sevmeme rağmen,çocukların reytingler uğruna bu kadar ağlatılmasına gerçekten karşıyım
GÜLGÜN FEYMAN muhteşem bir kadınya,nasıl bir konuşma yeteneği var,o kadın gibi olabilmek için nelerimi vermezdimki,kim ne derse desin gülgün feyman gibi bir spiker bu hayatta kolay kolay bulunmaz,

*senem*
14-06-09, 19:54
dün akşam yine boylarından büyük iş çıkardılar gercekten inanılmazlar

şahinin söyledigi türkü çok güzeldii uzun havaya değinmiyorum bile zaten uzun havaların vazgeçilmez ismi oldu o her hafta dahada iyi okuyorlar sanki buda geliştiklerini gösterir

şebnem yabancı şarkıyı yine harika okudu

berna bu hafta bizi aglattı walla cok duygulandım gercekten
birbirine sarılışları bitirdi bizi

aycanda gercekten muhteşem okudu cok zor bir şarkı olmasına ragmen üstesinden geldi kutluyorum
hepsi mükemmel bu çocukların ya

ömer ve mizgin kardeşleride kutluyorum birinci oldukları icin

ece_polat
15-06-09, 02:01
Bu programı hiç kaçırmadan seyrediyorum.Programa katılan bütün çocuklarıda kutluyorum.Hepside boylarından büyük işler yapıyorlar:good:.Maşallah...Allah hepsini nazarlardan saklasın ...
En son yayınlanan programda her zaman ki gibi harikaydı.Özellikle Bernanın şarkıyı söylerken ağlamasına bende dayanamadım.:img-cray:Onunla beraber bende ağladım:img-cray:İnsan o yaşta hep ağlayıp hemde şarkıyı nasıl o kadar güzel söyler şaşırdım kaldım doğrusu:img-yes:.
Aycan gerçekten o şarkıyı çok güzel söyledi.Çok zor bir şarkıydı.
Çocukların performanslarını seyrettikten sonra bana kim 1. diye sorsalar kesinlikle vereceğim cevap hepsi olurdu.Aralarında ayrım yapmak imkansız.

balzac
15-06-09, 13:54
Çocukların hepsi harikaydı yine.:good:

Fındık kurdu çok tatlıydı yine.:img-grin2
Çok da duygusal 1 çocuk.:icon_sorr Annesi geldiğinde nasıl duygulandı.Ağlayarak şarkı okuması ise harika 1 şey.İnsan ağlarken konuşamaz bile; ama Berna sesi titremeden şarkısını söyledi.:good:

Aycan harikaydı.:good:

Yeni gelen adaşım Pelin ,o da çok iyiydi.Biraz heyecanlıydı,ama sanki ingilizce biliyor gibiydi.Sesi de çok yumuşak.:good:

Ve favorim Şebnem'e gelince...:good::good:
Her hafta kendine hayran bırakıyor.
Uykusuz Her Gece'yi tam 1 rockçı gibi okudu,harika kız Şebnem harikaydı.
Fransızca şarkıda da çok başarılıydı.:good:
Türkçe,İngilizce,Fransızca 3 dilde de çok iyi okuyor şarkıları.
İngilizce okuyacağı zaman,Mariah Carey şarkısı okusa süper olurdu.:good:

Ya da Fransızca okuyacağı zaman Edith Piaf'tan 1 şarkı okusa keşke.:img-yes:

Ablam da dün ilk kez izlemiş,gözlüklü 1 kız vardı,sesi süperdi diyor.:good:

Rock Star
17-06-09, 13:00
Görkem'e bayılıyorum..Sesi çok güzel.."Gözünaydın" ve "Bu Kalp Seni Unutur mu" şarkılarını muhteşem söyledi..:good:
Ayrıca Baran'la da çok güzel bi ikili oldular..Baran'ın sesi de çok güzel..:good:
Favorim en başından beri Görkem..Çok güzel ve çok duru bi sesi var..:good:

~ GÖRKEM & BARAN ~

nedim_bahar
19-06-09, 23:35
GÖRKEM'in çok güzel bi sesi var onu dinlerken böyle dalıp gidiyorum başka yerlere çok içten söylüyor Rüzgar şarkısını çok güzel seslendirdi(bu arada yarışmad değil malum sitede var videosu) insanın içi gidiyor ama bir çok utangaç iki de fenerbahçeli:icon_sorr:img-in_lo bu sonncusu olmadı ya neyse

bayşiir
20-06-09, 13:25
Bir Şarkısın Sen”in yeni bölümünde, pek çok hoş sürpriz izleyenleri bekliyor. Usta sanatçılar; Ali Kocatepe, Gönül Yazar, Zekai Tunca ve Sibel Egemen, mucize sesli çocuklarla aynı sahneyi paylaşıyor.Yeni nesil tarafından büyük bir hayran kitlesi edinen Aslı Güngör’ün harika çocuklarla seslendirdiği şarkılar ise yine büyük beğeni topluyor.
Minik yıldızlar, seslendirdikleri birbirinden güzel parçalarla izleyenleri büyülemeye devam ediyor.
Harika kız Şebnem, “Ben Böyleyim” adlı unutulmaz parçayı kendine has tarzıyla muhteşem yorumlarken; Fındık Kurdu Berna, önce “Kadifeden Kesesi” ile büyük alkış topluyor, ardından söylediği “Koşa Koşa” adlı kantoyla yine herkesi kendine hayran bırakıyor.
Minik dev yıldız Mehmet Daş, “Seni Yakacaklar” şarkısıyla ünlü konukları hayrete düşürürken; Şahin her zaman olduğu gibi uzun havasıyla ve ardından okuduğu türküsü ile stüdyoyu alkışlarla yıkıyor.
Miraç’ın bir yandan şelpe tekniği kullanarak bağlama çaldığı, diğer yandan da oldukça duygulu yorumladığı “Ey Şahin Bakışlım” adlı türkü ise usta sanatçılardan tam not alıyor.
Programda ayrıca; “Eşarbını Yan Bağlama”, “Heyamola”, “Güneş Topla Benim İçin”, “Hayret”, “Git Gidebilirsen”, “Sen bensiz, ben sensiz”, “Gündüzüm seninle”, “Reyhan”, “Karadır kaşların ferman yazdırır”, “Göreceksin kendini”, “Unutamadım”, “Sivas’ın yollarına”, “Günün birinde”, “Derdim çoktur hangisine yanayım”, “Anne”, “Hotel California”, “Bambaşka biri” gibi pek çok sevilen şarkı ve türkü mucize sesli çocuklar tarafından seslendiriliyor.

*senem*
20-06-09, 13:36
özet icin tesekkurler..

şahin "eşarbını yan baglama" adlı türküyü eminim hakkını vererek yorumlayacaktır yine

şebnemde yine bir ingilizce şarkı gelecek sanırım zaten olmazsa olmazı programın..

yıldızlarımızın harika yorumlayacagı cok güzel şarkılar var :img-yes:

ilkay_33
20-06-09, 13:50
en başından bri favorim

"görkem"

harika çok duru akıcı bir sesi var
kendiside çok güzel zaten

geçen hafta okuduğu gözünaydında beni aldı götürdü resmen
süperdi tek kelimeyle :img-yes:

bu hafta neyi söyleyecek çok merak ediyorum

görkeme sonsuz başarılar diliyorum :happy0064

GaMzE_BiLqE
20-06-09, 14:17
Ay bu çocukların hepsi bir harika..:img-in_lo
Gidip öpesiin geliyor miniklerii:img-blush
Çokk başarılı ve çok tatlılar..

barbii
20-06-09, 20:04
Ay ama hepsiini yerim ben ya,muhteşemler,şu anda sanatçı diye geçinen kişilere taş çıkartırlar cidden.Hele hele fındık kurdu Berna'ya bayılıyorum,yok böyle bir güzellik ya:love05: O şarkı söylemeye başlayınca nedense kanalı değiştiremiyorum,o kadar şirin ve tatlıki.İlerde iyi bir eğitimle birlikte çok güzel yerlere gelebilir,hem sesi çok hoş,hemde mimikleri ve oyunculuk yönü.Resmen sahnesiyle göz dolduruyor,büyümüşte küçülmüş..Hepsi harikalar gerçekten ve ilerki yıllarda çoğunun başarılı olucağını düşünüyorum..

deerinmavi_47
20-06-09, 23:55
bu yarışmayı severek izliyorum,favorilerim daha önceden belirttiğim gibi,şebnem,görkem,berkan,meltem,aycan ve fındık kurdu,bunlar yarışmanın olmazsa olmazlarından,tabi bütün çocukların sesi bir harika,onları izlemekten büyük keyif alıyorum,umarımda bu program reyting kurbanı olmaz,çok üzülürüm

ilkay_33
21-06-09, 00:59
az önce miraç bağlama çaldı
çaldı demek yetersiz kalır konuşturdu resmen bağlamayı
ortalığı inletti helal olsun böyle çocuğa,onu yetiştiren anneyede babayada helal olsun

görkemim yine harikaydı

melek aleynada çok tatlıydı yine o buğulu sesiyle kalbimizin derinlerine dokundu

şimdide aycan çıktı =)

hekimoglu64
21-06-09, 01:26
az önce miraç bağlama çaldı

çaldı demek yetersiz kalır konuşturdu resmen bağlamayı
ortalığı inletti helal olsun böyle çocuğa,onu yetiştiren anneyede babayada helal olsun

görkemim yine harikaydı

melek aleynada çok tatlıydı yine o buğulu sesiyle kalbimizin derinlerine dokundu

şimdide aycan çıktı =)

Bende helal olsun diyorum bu cocuklara valla kulagimizdaki
paslari silyiorlar, ne o sarki söyledigini sananlara kapak olsun:)
Kendileri minik ama sesleri bir o kadar BÜYÜK
Katiliyorum baglamayi calmadi resmen konusturdu :good:
Sebnem'in sesini begenmiyorum ben cünki ingilizce sarkilari yutuyor
yani tam söyleymiyor sakin yanlis anlasilmasin ingilizcem cok iyi oldugu icin bunu anliyorum:img-wink:
Ama gecen gafta katilan PELIN'de Sebnem gibi ingilizce bilmemesine ragmen Sebnem'den daha iyi söylüyor yani yutmuyor kelimeleri:img-yes:Üstlelik DONA DONA sarkiyi MÜTHIS SESLENDIRDI:img-yes:

Sebnemi begenmiyorum ben sesi kaba bagirmak sarki söylemek demek degildir.
Görkmein'de sesi güzel NESE KARABÜCEGE benzetiyorum sesini.

Favorilerim

Gecen hafta katilan PELIN DONA DONAYI MÜTHIS SÖYLEDI:img-in_lo
VE UZUN HAVAYI MÜTHIS OKUYAN URFALI KARDESIMIZ SAHIN

Birisi bati müzigin Prensesi
digeri dogu müziginin prensi:good:

ilkay_33
21-06-09, 01:44
Bende helal olsun diyorum bu cocuklara valla kulagimizdaki
paslari silyiorlar, ne o sarki söyledigini sananlara kapak olsun:)
Kendileri minik ama sesleri bir o kadar BÜYÜK
Katiliyorum baglamayi calmadi resmen konusturdu :good:
Sebnem'in sesini begenmiyorum ben cünki ingilizce sarkilari yutuyor
yani tam söyleymiyor sakin yanlis anlasilmasin ingilizcem cok iyi oldugu icin bunu anliyorum:img-wink:
Ama gecen gafta katilan PELIN'de Sebnem gibi ingilizce bilmemesine ragmen Sebnem'den daha iyi söylüyor yani yutmuyor kelimeleri:img-yes:Üstlelik DONA DONA sarkiyi MÜTHIS SESLENDIRDI:img-yes:

Sebnemi begenmiyorum ben sesi kaba bagirmak sarki söylemek demek degildir.
Görkmein'de sesi güzel NESE KARABÜCEGE benzetiyorum sesini.

Favorilerim

Gecen hafta katilan PELIN DONA DONAYI MÜTHIS SÖYLEDI:img-in_lo
VE UZUN HAVAYI MÜTHIS OKUYAN URFALI KARDESIMIZ SAHIN

Birisi bati müzigin Prensesi
digeri dogu müziginin prensi:good:

bunu yarışmanın ilk haftalarında bende söylemiştim :img-yes:
şebnemin sesini beğenenlere saygım var ama açıkcası ben pek beğenmiyorum
mesela görkem mesela aycan mesela melek aleyna bağırmadan da akıp giden hoş akıcı seslere sahipler ama şebnem bağırarak sesini söndürüyor belkide o kadar bağırmasa BENCE daha güzel şeyler olabilir :bilmim

şahin konusunda katılıyorum arkadaşım sana çocuk urfalı ve acı biber,isot yemektenmidir diyeceğim ama bende doğuluyum acıyı bende yiyorum ama cıkk olmuyor yani =)
allah bergisi üstün bir yetenek var bu çocuklarda
umarım hep böyle giderler...

hekimoglu64
21-06-09, 01:54
bunu yarışmanın ilk haftalarında bende söylemiştim :img-yes:

şebnemin sesini beğenenlere saygım var ama açıkcası ben pek beğenmiyorum
mesela görkem mesela aycan mesela melek aleyna bağırmadan da akıp giden hoş akıcı seslere sahipler ama şebnem bağırarak sesini söndürüyor belkide o kadar bağırmasa BENCE daha güzel şeyler olabilir :bilmim

şahin konusunda katılıyorum arkadaşım sana çocuk urfalı ve acı biber,isot yemektenmidir diyeceğim ama bende doğuluyum acıyı bende yiyorum ama cıkk olmuyor yani =)
allah bergisi üstün bir yetenek var bu çocuklarda

umarım hep böyle giderler...

Bende saygi duyuyorum evet belki bagirmasa daha iyi olur
hani tutuldu diye yapiyor artik bana öyle geliyor:)
Ama gecen hafta yarismaya katilan kardesimiz PELIN
bence sebneme 100 basar tabiki bu benim fikrimkisiden kisiye degisir.
Dedigin gibi Görkemin sesi cok rahatlayici sanki ney sesi gibi insani rahatlatiyor
NESE KARABÖCEGE benzetiyorum sesini Görkemin.

Valla Sahin aci danmi biberden mi bilmemem ama bu
cocuk dogustan ya belli oluyor cocuk KAZANCI BEDIH usta gibi
müthis okuyor yine az önce onu dinledim müthis.

ilkay_33
21-06-09, 01:58
Bende saygi duyuyorum evet belki bagirmasa daha iyi olur
hani tutuldu diye yapiyor artik bana öyle geliyor:)
Ama gecen hafta yarismaya katilan kardesimiz PELIN
bence sebneme 100 basar tabiki bu benim fikrimkisiden kisiye degisir.
Dedigin gibi Görkemin sesi cok rahatlayici sanki ney sesi gibi insani rahatlatiyor
NESE KARABÖCEGE benzetiyorum sesini Görkemin.

Valla Sahin aci danmi biberden mi bilmemem ama bu
cocuk dogustan ya belli oluyor cocuk KAZANCI BEDIH usta gibi
müthis okuyor yine az önce onu dinledim müthis.

dediğin arkadaşı maalesef dinleyemedim malum geçen hafta pazar günü sınav olunca bu saatte çoktan uyumuştum =)

şahin yan bağlamayı müthiş okudu

aycancığıda söylemeden geçmek istemiyorum
o neydi öyle tüm salon ağladı,yazık o miniklerin hepsi hüngür hüngür ağladı:img-cray:
gönül yazar dayanamadı şarkıya,içeriye gitti
pınar altuğ ağladı
diğer bayan konuk da ağladı
kısacası herkes ağladı :icon_sorr
aycan müthiş bir ses
dedikleri gibi minik assolist :img-yes:

Askm_Krmcm
21-06-09, 02:04
Her hafta ayila bayila izliyorum programi. Bu hafta Pelin'i ve Miraç'i çok begendim. :happy0064
Hepsinin sesi çok güzel masallah, hele Berna yokmu ekranin içine girip yiyesim geliyor, çook tatli :img-in_lo
Bu arada Aleyna ve Ayça nin ortak besteside çok güzeldi ya :img-yes:
Baran'inda sesi kulaga çok hos geliyor, Muhammedi saymiyorum bile.
Sezon finali nezaman?

ilkay_33
21-06-09, 02:06
Her hafta ayila bayila izliyorum programi. Bu hafta Pelin'i ve Miraç'i çok begendim. :happy0064

Hepsinin sesi çok güzel masallah, hele Berna yokmu ekranin içine girip yiyesim geliyor, çook tatli :img-in_lo
Bu arada Aleyna ve Ayça nin ortak besteside çok güzeldi ya :img-yes:

Sezon finali nezaman?

pelin hangisi oluyor?
hani siyah uzun elbiseli bir kız vardı nilüferin şarkısını söyleyen o mu?

OZL3M...
21-06-09, 02:10
Ben bu Bernayi yerim yaa
off suna bak ya masallah :D

Askm_Krmcm
21-06-09, 02:11
pelin hangisi oluyor?
hani siyah uzun elbiseli bir kız vardı nilüferin şarkısını söyleyen o mu?

Evet o, geçen haftada Dona Dona yi söyleyen kiz :img-wink:

ilkay_33
21-06-09, 02:15
Evet o, geçen haftada Dona Dona yi söyleyen kiz :img-wink:
geçen hafta izleyemedim
ama gerçekten çok güzel söyledi
zaten içlerinde hiç birisi mi kötü söylemez :img-yes:

hekimoglu64
21-06-09, 02:26
dediğin arkadaşı maalesef dinleyemedim malum geçen hafta pazar günü sınav olunca bu saatte çoktan uyumuştum =)

şahin yan bağlamayı müthiş okudu

aycancığıda söylemeden geçmek istemiyorum
o neydi öyle tüm salon ağladı,yazık o miniklerin hepsi hüngür hüngür ağladı:img-cray:
gönül yazar dayanamadı şarkıya,içeriye gitti
pınar altuğ ağladı
diğer bayan konuk da ağladı
kısacası herkes ağladı :icon_sorr
aycan müthiş bir ses
dedikleri gibi minik assolist :img-yes:

Evet cok aglatti herkesi müthis bir sesdi gercekten ,
Sahin valla 1 numara ya benim favorilerimden 1 tanesi
dogeride Pelin:img-in_lo

Pelin evet siyah elbiseli olan.

Her hafta ayila bayila izliyorum programi. Bu hafta Pelin'i ve Miraç'i çok begendim.

Hepsinin sesi çok güzel masallah, hele Berna yokmu ekranin içine girip yiyesim geliyor, çook tatli
Bu arada Aleyna ve Ayça nin ortak besteside çok güzeldi ya

Sezon finali nezaman?

Evet Mirac baglamayi konusturdu resmen ya ,
Plein favorum zaten sesi cok farkli cok degisik kimsede olmayan bir ses:img-in_lo
diger cocuklarin seside cok güzel ama öyle sesler var zaten ama PLEININKI BAMBASKA YA:img-in_lo:good:
Az önce'de Kaan diye cocuk söyledi Hotel california sarkisini aksani fena sayilmaz
gerci oda benim gibi italyada yasiyor ama ingilizcesi zamanla daha iyi olur digerlerine göre iyi.

ilkay_33
21-06-09, 03:00
Evet cok aglatti herkesi müthis bir sesdi gercekten ,
Sahin valla 1 numara ya benim favorilerimden 1 tanesi
dogeride Pelin:img-in_lo

Pelin evet siyah elbiseli olan.

Evet Mirac baglamayi konusturdu resmen ya ,
Plein favorum zaten sesi cok farkli cok degisik kimsede olmayan bir ses:img-in_lo
diger cocuklarin seside cok güzel ama öyle sesler var zaten ama PLEININKI BAMBASKA YA:img-in_lo:good:
Az önce'de Kaan diye cocuk söyledi Hotel california sarkisini aksani fena sayilmaz
gerci oda benim gibi italyada yasiyor ama ingilizcesi zamanla daha iyi olur digerlerine göre iyi.

az önce geçen haftanın az bişey tekrarını gösterdiler
evet dora dorayı güzel okumuş :img-yes:
geçen haftanın birincisi aycan oldu
bu haftanın birinciside MİRAÇ old
tebrik ediyorum onu fazlasıyla haketti

süpriz
21-06-09, 03:00
Umarim bu resimler eklenmemistir =)

http://img507.imageshack.us/img507/7392/20670098.th.jpg (http://img507.imageshack.us/i/20670098.jpg/)

http://img507.imageshack.us/img507/8084/98725467.th.jpg (http://img507.imageshack.us/i/98725467.jpg/)

nedim_bahar
21-06-09, 04:48
Ne güzel bi geceydi ya çocuklar yine harikalardı Miraç bağlamasını yine konuşturdu bende içimden onun birinci olmasını istiyordum tekrar dinleme fırsatını bulduk:)

Görkem yine muhteşemdi Göksel'den dinlemeye alıştığım Günün Birirnde adlı şarkısı sper yorumladı...

Şebnem zaten tartışılmaz her zamanki gibi harikaydı yabancı şarkıları çok güzel seslendiriyor üstelik bi de ingilizce bilmemesine rağmen bu kadar iyi söylüyorsa kimbilir bilse daha neler yapar neler...

Aycan her zamanki gibi stüdyodaki herkesi ağlattı geçen hafta jüri onu birinci seçmişti bu hafta seyircinin oylarıyla da geçen haftanın birincisi oldu...

Fındık kurdu Berna'ya söyleyecek bişey bulamıyorum artık önceki haftalarda Erol Evgin'in de dedidği gibi her tarafı ayrı oynuyor kaşlar gözleri ayakları eli her bir yeri ayrı oynuyo bi de tüm bunlara sesi de eklenince ortaya muhteşem bi tablo çıkıyor...

Ve daha sayamadığım düğer bütün çocuklar süperdiler kısacası bu hafta da yine çok güzel vakit geçirdim onları izlerken...

ece_polat
21-06-09, 08:43
Her zaman ki gibi bu haftada hepsi harikaydı.Bu programı büyük bir zevkle seyrediyorum.

Miraç Hem çok güzel saz çaldı hemde çok güzel söyledi.Gelen konukların onu 1. seçeceklerini tahmin etmiştim zaten.

Aycan geçen haftanın 1. oldu.Bu haftada herkesi ağlattı.Şarkıları hem çok güzel okuyor hemde yorumluyor.Sonrada Erol Evgin'in söylediği gibi sanki şarkıyı başkası söylemişde o şarkıyı söyleyen başkasıymış gibi hareket ediyor.Ayrıca Aleyna ile beraber bir beste yapmışlar.Yaptıkları bestede çok güzeldi.

Gelelim Fındık kurdumuz Berna'ya...Zaten küçük hanım şarkıları güzel söylüyor,güzel oynuyorduda bizim fındık kurdumuzun bir marifetini daha öğrendik. Küçük hanım çok güzelde Gazel okuyormuş...Gerçekten konukların söylediği gibi insanın onu ÇITIR ÇITIR YİYESİ GELİYOR....

Şebnemde gerçekten İngilizce, Fransızca şarkıları o dilleri bilmediği halde çok güzel söylüyor.Bu haftada şarkılarını çok güzel söyledi.

Bu programı seyrederken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum.O kadar kaliteli bir program ki...Bu programa katılan bütün çocukları alkışlıyorum.:happy0064:happy0064:happy0064

Jurley
21-06-09, 08:50
Program güzel , çok iyi sesler var.
Berna ve Şebnem'i çok beğeniyorum.
Ayrıca ufak eleştiri kimse yanlış anlamasın ama Pınar Altuğ çok açık giyiniyor bence bir çocuk programı için fazla gibi.(Pınar Altuğ hayranıyım bu arada)

Merviş
21-06-09, 13:44
ayy aycan 1.olmuş çok sevindim.. Ama hakkaten dönülmez akşamın ufkuyla haketmişti 1.liği :)
gerçi bütün çocuklar süper.. birbirinden harikalar :)
bu haftanın 1.si miraç mı oldu ?? o hemen açıklanıyor muydu :S (miraç olduysa ne mutlu ona çok güsel söyledi çünkü)

phudra
21-06-09, 14:14
ayy aycan 1.olmuş çok sevindim.. Ama hakkaten dönülmez akşamın ufkuyla haketmişti 1.liği :)
gerçi bütün çocuklar süper.. birbirinden harikalar :)
bu haftanın 1.si miraç mı oldu ?? o hemen açıklanıyor muydu :S (miraç olduysa ne mutlu ona çok güsel söyledi çünkü)
jüri tarafından en begenilen miraç oldu. halk oylamasının birincisi haftaya belli olcak cnm

ßeyin Cerrahı
21-06-09, 14:20
başlrda program farklıydı
iyiydi hoştu...
şimdiyse;ağlamalar,onlar bunlar.
izlemiyorum artık.

ezelazra
21-06-09, 14:26
muhammed şahin hep aynı türde söylüyor.geliyor merdiven basamağına oturuyor.uzun bi hava çekiyor.sonra da kalkıp hareketleniyor. her hafta aynısı.bence biraz değişiklik yapsın!

phudra
21-06-09, 15:02
http://img44.imageshack.us/img44/716/mtrnm.th.jpg (http://img44.imageshack.us/i/mtrnm.jpg/)

http://img44.imageshack.us/img44/4661/cnkn.th.jpg (http://img44.imageshack.us/i/cnkn.jpg/)

Manga17
21-06-09, 15:31
Programı hep takip eden biri değilim ama bir iki yarışmacı için bakıyordum arada... :)
Dün yeni gelen yarışmacı neydi öyle yahu! "Hotel California"yı söyleyen...
Orjinalinden iyi söyledi valla, tebrik etmek gerek!..:good:

hekimoglu64
21-06-09, 16:58
muhammed şahin hep aynı türde söylüyor.geliyor merdiven basamağına oturuyor.uzun bi hava çekiyor.sonra da kalkıp hareketleniyor. her hafta aynısı.bence biraz değişiklik yapsın!

Aycan'da hep Türk sanat müzigi söylüyor o zaman oda
degisiklik yapsin tövbe tövbe.Yarisma'da cocuklarin belli bir
kivami var bazilari halk müzigi sanat müzigi uzun hava alaturka eserleri seslendiriyorlar.Sahin'de uzun havayi seslendiriyor.

Bu arada herkesin kendi fikri ama Sebnem ingilizce sarkilari söyleyemiyor
sarkinin sözlerini yutuyor:img-yes: Bene ingilizce ögrensin ondan sonra söylesin.
Cünki ingilizce bilenler bunu cok iyi anlyior ve bizlerin komigine gidiyor acikcasi:)Ingilizce ögrenmeden söylemesin bence bu onun acisindan iyi olmaz cünki.Mesela dünkü cocuk KAAn Hotel California'yi söyledi ,
ingilizce bilmesine ragmen ama onun'da biraz eksikleri vardi.:img-yes:

volley_fb_girl
21-06-09, 18:55
Yine çok güzeldi Berna neydi ya öyle ''çıtır çıtır fıkır fıkır'' çok şeker ya :)
Hotel California'yı söyleyen çocuk çok iyiydi ben beğendim ingilizcesini 2 yıl Amerikan okulunda okumuş zaten iyiydi yani. :)
Aycan yine harikaydı nasıl bir ses o.

GaMzE_BiLqE
21-06-09, 19:15
Dün yine çocuklar harikaydı.
Aycan hele o kızı çok fena ıssırmak istiyorum:)
Nasıl bir havası varya küçük assolist çok çok şeker maşallah diyelim nazar değmesin:)

Miraç mükemmeldi tek kelimeyle...
Bağlama çalışına öldüm çocuk boyundan büyük marifetlere sahip vallahi...

Berna yine çok tatlıydı...fıkır fıkır çıtır çıtır yiycem onu zaten:)

Şebneminde mükemmel bir havası var,çok beğeniyorum onuda...
Lisan bilmediği halde bence oldukça güzel söylüyor bravo valla:good:

Pelinide çok beğeniyorum açıkcası çok tatlı bir ses tonu var.
Çocukların hepsi müthiş...

ASLI GÜNGÖR geldi düün mükememldi..
Çok şekerdi çocuklar arasında:img-in_lo

beRen-ajLan
21-06-09, 19:59
Arkadaşlar Ben Dün Akşam Programın Yarısını İzleyebildim.Aycan Şarkıyı Söylerken Açtım...
Berkan Dün Akşam Şarkı Söyledi Mi Başlarda , Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim. =( Kaçırdıysam Çok Üzüleceğim...:(

deerinmavi_47
21-06-09, 22:05
dün programı seyrederken,son bölümde aslı güngör çıkmıştı,erol evgin aslı güngöre yaşı kaç diye sordu,aslı güngörde 29 dedi,çok şaşırdım,ben aslı güngörü 20 yaşında zannettim,çok genç gösteriyordu,bravo yani

Askm_Krmcm
22-06-09, 00:24
Arkadaşlar Ben Dün Akşam Programın Yarısını İzleyebildim.Aycan Şarkıyı Söylerken Açtım...
Berkan Dün Akşam Şarkı Söyledi Mi Başlarda , Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim. =( Kaçırdıysam Çok Üzüleceğim...:(

Evet baslarda söyledi, unutamadim adli parçayi okudu. Çokta güzel okudu :img-yes: malum sitede bulabilirsin.

*senem*
22-06-09, 12:10
bu hafta yine miniklerimiz her şarkıyı hakkını vererek yorumladı

öncelikle baş favorim olan şahini yorumlamak istiyorum..yine harikaydıı uzun hava okurken başka duygu içerisine giriyor hareketli okurken başka..gercekten her hafta ağzımı açık bırakmayı nasıl başarıyor bilmiyorum..ayrıca değişiklik yapması kanaatinde değilim o uzun hava basamagının sahibi oldu artık..her hafta aynı tarzda şarkı söylesede herkesi şaşırtmayı başarıyor çünkü muhteşem yetenekli..

şebnem bu hafta ingilizce okumadı o Hotel California'yı şarkılar arasında görünce şebnem seslendiricek sandım =)..ama olsun her iki şarkıyıda başarılı seslendirdi özellikle ben böyleyim adlı şarkıda resmen bizleri mest etti

berna berkan ikilisini göremedik bu hafta =)..ama tek olarak ikiside bu hafta çok iyiydi
bernanın o hareketleri yok mu insanda ısırma duygusu oluşturuyo =)
berkandada aynı şekill çok tatlılar..ayrıca berkan unutamadım şarkısını çok iyi seslendirdi

miraçı kutluyorum juri oylamasında birinci oldugu icin haketti gercekten..muhteşem bir baglama ziyafeti cekti bize hemde coştu hem coşturdu

aycanıda kutluyorum hem sms hemde juri oylamasında birinci oldu..gercekten haketti o şarkıyı söylemek her yigidin harcı degil..bu haftaki anne şarkısınıda harika yorumladı

görkem yine o bize huzur veren sesiyle şarkısını çok başarılı yorumladı giyimiylede oldukça tatlıydı..kız paylaşılamıyor resmen =))))

ceylan,mehmet,cenk,murat,pelin,aleynalarr ya hepsi süperrr hepsini tek tek yorumlasam neler cıkarda =)))..bu çocuklar harikaa

balzac
23-06-09, 02:25
Bu hafta sadece Şebnem şarkı söylerken izledim.:img-grin2

Şebnem bu hafta ingilizce söylemedi :icon_sorr Bir boşluk oldu sanki.Alışmıştık,her hafta söylemesine.:img-yes: Çünkü Şebnem ingilizce şarkılarda çok başarılı.:good:
Tabiki ingilizceyi bilmediği için hatalar yapıyor,ama şarkıları yorumlayışı harika.
Türkiye'nin Mariah Carey'i .:good::good::good:

"Ben Böyleyim "şarkısını harika yorumladı.:good:
"Hayret "şarkısında sesini pek iyi yansıtamadı,yanlış 1 şarkı seçimi olmuş.

gece güneşi
24-06-09, 13:28
aleyna büyükçınarın çok güzel bi sesi var gerçi hepsinin öyle
türk sanat müziğini çok güzel yorumluyo sesi bunun için yaratılmış sanki

cenk bal güneş topla benim içini çok güzel söyledi bu şarkıyı çok severim ve cenk şarkının hakkını verdi

görkem zaten süper her hafta beni büyülüyo çok güzel bi kız

latife feyza da süperdi her zaman ki gibi

miraç a gelince beni en çok etkileyen oldu bence kesinlikle bu hafta birinciliği hak eden o
o kadar beğendim ki durmadan durmadan onu dinliyorum o nasıl bi bağlama çalıştı jüride onu 1. seçti zaten haketti de

mehmet daş bu çocuğu çok seviyorum çok tatlı bişi ve ibrahim tatlıses şarkılarını ibrahim tatlısesten çok daha güzel yorumluyo bu hafta neydi o öyle bittim resmen

murat da ablasıyla beraber sivasın yollarını çok güzel okudu seviyom bu çocuğu

berkan süperdi barış mançonun şarkısını çok güzel yorumladı

berna aleynayla beraber çok güzel oynadı aleynaya bak sen dedim
bernadan bekliyodum aleynada onun gibiymiş

hotel california benim çok sevdiğim bi şarkıdır ve yeni gelen çocuk çok güzel söyledi çok temiz bi sesi var insanı rahatlatıyo

şebneme gelince çok kalın bi sesi var açıkcası ben sesini hiç beğenmiyorum
ama beğenen varsa saygıda duyarım yani:)

darko
24-06-09, 13:34
bu haftaki konuklar funda arar,ibrahim tatlıses,keremcem süper program olacak.görkem keremcemle,mehmet ve muhammed ibrahim tatlısesle düet yapıyolar.

-fatoşşş-
24-06-09, 18:04
ilk başlarda çok saçma olur diye düşünüp izlemeye başladıkça sevdiğim ve her hafta yeni çocukları keşfettiğim bi yarışma. çok keyifli gidiyo valla :D
çocukları birbirinden pek ayıramıyorum ama bikaç favorim hiç değişmicek gibi. birincisi berna.. nasl bi güzellik nasıl bi şirinliktr o öyle :D resmen her izlediğimde ağzım açık kalıyo. onun dışında yorum olarak en beğendiklerim şahin ve aycan. ikisinin de kendine has havaları var. aycan dik seslerde tüylerimiz diken diken ediyo. şahinse her zaman :D pelin de çok başarılı onu da söylemeden geçmiim :D
yalnızca şebnem benm kulak zevkime pek hitap etmiyo. sesini kalın buluyorum daha da önemlisi sanki biraz fazla gırtlak yapmaya çalışıo daha düz söylese daha dinlenebilir olucak. ve tavsiyem dil bilmeden şarkı söyelemeye bu kadar konsantre olmasın bilindik şarkılarda rahatsız edici oluyo.

volley_fb_girl
24-06-09, 19:16
şebnem benm kulak zevkime pek hitap etmiyo. sesini kalın buluyorum daha da önemlisi sanki biraz fazla gırtlak yapmaya çalışıo daha düz söylese daha dinlenebilir olucak. ve tavsiyem dil bilmeden şarkı söyelemeye bu kadar konsantre olmasın bilindik şarkılarda rahatsız edici oluyo.
Şebnem ve yabancı dil konusunda katılıyorum dil eğitimini geliştirmeden bence pek fazla yabancı şarkı söylemesin kelimleri yutuyor ve rahatsız edici oluyor :)

Lovegood
24-06-09, 19:38
Aycan harika harika en zor şarkıları nasıl söylüyor Annem'i harika söyledi bu hafta sms birincisi yine Aycan olabilir gibi geliyor bana yada Miraç. Zaten o tombik tombik yanaklarını ellerini ısırmak istiyorum :D
Aslında en büyük favorim Aycan ama Pelin'i de çok sevdiğimi söylemeliyim.
Dona Dona şarkısını öyle güzel okudu ki çok sevdiğim bir parçadır kendine hayran bıraktı beni bu şarkıyla ;)
Şebnem'i de es geçemiyorum :img-in_lo

Bu hafta birsürü konuk var, güzel olacağına eminim :img-wink:
Sezon finali ne zaman yapacak program, keşke hiç yapmasa :D
Uzun zamandır izlediğim en keyifli ve kaliteli program, bitsin hiç istemiyorum ;)

*senem*
25-06-09, 13:03
sezon finalinin 26 haziran cuma günü çekilecegini 27 haziran cumarteside ekranlarda izleyecegimizi duydum ama ne kadar dogru bilemiyecegim

buarada konuklar muhteşem cok güzel bir program bizi bekliyor yine:img-yes:

*senem*
25-06-09, 13:07
http://img81.imageshack.us/img81/4332/50371015827094238178193.jpg (http://img81.imageshack.us/i/50371015827094238178193.jpg/)

ilkay_33
25-06-09, 13:19
ilk başlarda çok saçma olur diye düşünüp izlemeye başladıkça sevdiğim ve her hafta yeni çocukları keşfettiğim bi yarışma. çok keyifli gidiyo valla :D
çocukları birbirinden pek ayıramıyorum ama bikaç favorim hiç değişmicek gibi. birincisi berna.. nasl bi güzellik nasıl bi şirinliktr o öyle :D resmen her izlediğimde ağzım açık kalıyo. onun dışında yorum olarak en beğendiklerim şahin ve aycan. ikisinin de kendine has havaları var. aycan dik seslerde tüylerimiz diken diken ediyo. şahinse her zaman :D pelin de çok başarılı onu da söylemeden geçmiim :D
yalnızca şebnem benm kulak zevkime pek hitap etmiyo. sesini kalın buluyorum daha da önemlisi sanki biraz fazla gırtlak yapmaya çalışıo daha düz söylese daha dinlenebilir olucak. ve tavsiyem dil bilmeden şarkı söyelemeye bu kadar konsantre olmasın bilindik şarkılarda rahatsız edici oluyo.

:img-yes::img-yes::img-yes:
evet bende bunu demeye çalışıyordum =)

görkemciğimin yeni resmide pek bi güzel
keremcemle fotoğraf çekilmiş
neyi söyleyecek acaba bu hafta

ilkay_33
25-06-09, 13:47
görkem-berkan

http://img81.imageshack.us/img81/1275/65040885.jpg (http://img81.imageshack.us/i/65040885.jpg/)

görkem-baran

http://img81.imageshack.us/img81/2218/73935599.jpg (http://img81.imageshack.us/i/73935599.jpg/)

görkem-baran-irem

http://img81.imageshack.us/img81/8161/42881986.jpg (http://img81.imageshack.us/i/42881986.jpg/)

görkem-irem-baran-cenk

http://img81.imageshack.us/img81/3314/88939207.jpg (http://img81.imageshack.us/i/88939207.jpg/)

http://img81.imageshack.us/img81/3763/21186363.jpg (http://img81.imageshack.us/i/21186363.jpg/)

http://img81.imageshack.us/img81/6121/16276170.jpg (http://img81.imageshack.us/i/16276170.jpg/)

not:resimler resmi siteden alıntıdır!!!

darko
25-06-09, 14:12
sezon finalinin 26 haziran cuma günü çekilecegini 27 haziran cumarteside ekranlarda izleyecegimizi duydum ama ne kadar dogru bilemiyecegim

buarada konuklar muhteşem cok güzel bir program bizi bekliyor yine:img-yes:

benim bildiğim program pazar günü çekildi bitti.
bu haftaki konuklar muhteşem süper program olacak.:good:

ultrAslan_38
25-06-09, 14:27
İbrahim Tatlıses
Zerrin Özer
Funda Arar
Keremcem
Nil Burak

Vay bee konuklar süper gercekten bu hafta :good:
Özellikle Mehmet Das & Ibrahim Tatlises ve Sebnem & Zerrin Özer düetleri bekliyorum..
:happy0064