PDA

Tüm Versiyonu Göster : Kül ve Ateş (Arşiv 2)

Sayfalar : 1 2 3 [4]

ebruli38
22-09-09, 16:34
dünkü bölüm çok güzeldi ömerin mimikleri hareketleri harika bayıldım ve bu bölüm duygu daha bir güzeldi özellikle arabanın camından ömeri izlerkenki hali ve ömer annesi tarafından evden kovulduğunda sanki ben kovulmuşum gbi üzüldüm yazık ya hali nasıl da acıklıydı ama muhteşem bir ana-oğul ilişkisi seyrettik sayelerinde çok güzel oynuyorlardı umarım reyting canavarına kurban gitmeyiz hele o müzikler dizi her şeyiyle mükemmel ya özellikle de ömerin o umursamaz halleri ancak dün 3. kez seyrettiğim 1. bölümde ayten hanım daha zaferin toprağı kurumadan oteli satamazsınız diyordu ama maşallah kendisi her gün şıkır şıkır giyinip ortalarda geziyor bu ne yaman çelişki böyle anlayamadım ölünün ardından biraz matem gerekir de mi ama:) bu arada fragman da acayip güzeldi hep böyle güzel devam etmesi dileğiyle

EbRu_EkiN
22-09-09, 16:39
Dün ki bölüm yine harikaydı...
Özellikle Ömer'in Duygu'yla uğraştığı zamanlar komikti :)
Yalnız haftaya 2 tane yeni dizi başlayacak,umarım reytingler sorun olmaz :icon_sorr

dulcemm
22-09-09, 16:43
Dün ki bölüm yine harikaydı...
Özellikle Ömer'in Duygu'yla uğraştığı zamanlar komikti :)
Yalnız haftaya 2 tane yeni dizi başlayacak,umarım reytingler sorun olmaz :icon_sorr

içimizi ferah tutalım arkadaşlar niye etkilesinki bizim dizimizi,dizimizin onlardan ne eksiği varki bizim dizimizi geçsinler dimi ama birazda böyle düşünelim inş yükselicek reytinglerimiz amin:img-wink::happy0064

aysin
22-09-09, 16:43
bu dizinin proje sorumlusu ve yapimcisi hernekadar TG olsada senaryo yazarlari beni dusunduruyor RUYA ISCILERI
onceden ASKOYUNU ve GULBEYAZ dizilerini yazmislardi ve o dizileri izlerken resmen izleyiciyi sinir kupune dondurmuslerdi burda acaba biraz degismislermidir diye dusunumeye basladim yoksa bu dizileride onlara benzetirlerse yandik ki ne yandik

EbRu_EkiN
22-09-09, 16:45
içimizi ferah tutalım arkadaşlar niye etkilesinki bizim dizimizi,dizimizin onlardan ne eksiği varki bizim dizimizi geçsinler dimi ama birazda böyle düşünelim inş yükselicek reytinglerimiz amin:img-wink::happy0064

Bana (bizlere) göre tabiki bir eksiği yok hatta fazlası var ama bizlerde biliyoruz ki reyting sistemi hiçde adil olmayan bir sistem ve bu yüzden kaç tane kaliteli dizi bitti :icon_sorr

dulcemm
22-09-09, 16:47
Bana (bizlere) göre tabiki bir eksiği yok hatta fazlası var ama bizlerde biliyoruz ki reyting sistemi hiçde adil olmayan bir sistem ve bu yüzden kaç tane kaliteli dizi bitti :icon_sorr

evet cnm sende haklısın ama reyting sisteminin bizim diziyi etkilemiyceğini düşünelim diyorum:img-wink:
ben buna inanıyorum yeterki star arkasında dursun dizimizin ve bol bol tekrarlarını versin:img-wink:

aysin
22-09-09, 16:50
1.bolumden dikkatimi ceken bir diger nokta baska bir soru
omerin zafer beyin odasina girdigini kasanin yerini omerin bildigi kim soyledi?
omer girmedim diyor kasanin yerini bilmiyorum diyor birisi omerin o odaya girdigini kasanin yerini bildigini polise yada zafer beye soylemis olmali burdada iki ihtimal var ya Duygu yada CEMAL yada 3.bir kisi daha gormedigimiz????
sizce kim??

dulcemm
22-09-09, 16:53
omer girmedim diyor kasanin yerini bilmiyorum diyor birisi omerin o odaya girdigini kasanin yerini bildigini polise yada zafer beye soylemis olmali burdada iki ihtimal var ya Duygu yada CEMAL yada 3.bir kisi daha gormedigimiz????
sizce kim??

süper bir yere değinmişsin cnm bu konu benim hiç dikkatimi çekmemişti...
ama bence söyleyen cemal olamaz cemal'e ne zaman geldin gördün falan diye sorarlar,duygu olabilirde olmayabilirdi orası soru işareti bence,son seçenek olarakta başka biri olabilir:icon_whis

kemal-başak
22-09-09, 17:10
sizce kim??
bu benim aklımı kurcalamıştı geçen bir tanıdığımla konuştumduğumda işin içinde KORHAN var demişti bende gülmüştüm çünkü bütün oklar CEMAL i gösteriyordu acaba KORHAN mı o kadar korktuğuna göre :icon_whis

sinope
22-09-09, 17:22
sevgili ayfer çok teşekkürler.. ayrıca çalışma yapan tüm arkadaşlarada teşekkür ederim..

Cemal'in tavırlarında kasayı o soymuş endişesi izlenimi hiç edinmedim şu ana kadar.. tıpkı doktorun Duygu'ya ilgisi var izlenimi verilmesi gibi kasa soygununda da aynı taktiği uyguladıklarını düşünüyorum artık..

Peki o halde kasayı kim soydu?
Anneleri soymuş olabilir mi diye düşünmeye başladım..harcama konusunda pek tekin biri değil...neden soydu şu an bilemiyorum ama.. bir şekilde borçlandı ve ödemek için böyle bir yola başvurdu diye düşünüyorum...

Cemal eğer çok planlı bir ruh hastası değilse oldukça masum ya da saf biri sanırım.. baksanıza tavırlarında Duygu-Ömer çekişmelerinin nedenine ilişkin endişeli bir tavır göremedim..

Bu dizi şaşırtıcı sahnelerle de bizleri ekrana kilitleyecek sanırım..

Tum Egoflarim Selamlar olsun.:love05:
yeni sayfamiz hayirli ugurlu olsun,Nice Basliklara diyorum ve reyting konusunda hic bir endisemin kalmadigini belirtmek istiyorum.

Bahar canim
inanki ayni seyleri bende dusundum.

Cemal konusunda senaristlerimiz bize sag gosterip sol vuracaklarini dusunuyorum.
ilk sinyali dun gece verildi( kredi Borclari) yuzunden 40bin gibi yuksek bir harcama yapan bir kisi
Kocasindan gizli bir seyler alip,odeyememis olabilir( birde aklima acabami dedirtecek bir sey geldi)

Uvey anne ( su an adini hatirlayamadim)
Acaba baska birisiyle bir iliskisi vardi da,Bunu Omer gormuste olabilir( omerin uzerine sucu yikip bu isten siyrilmak amacli planda yapmis olabilir)

Duygu ve Omerin askini anlayipta ( kizim kala kala bir Hizmetcini oglunami kaldi diyede dusunmus olabilir) o yuzden bu plani kurmusta olabilir
tek kilit nokta Uvey anne:img-tomat

Cemal

cemalin bu konuda suclu oldugunu pek zannetmiyorum( Ya cok icten Pazarlikli ,oyunu kuralina gore oynuyor,yada %100 sucsuz) ama kesin sucsuz ( uvey annenin parmagi var bu isin icinde)

ISLIK
Beni benden alip goturen o Islik melodisinin arkasindan cok guzel ve anlamli

sozlerle dolu bir sarkini cikacagina eminim( simdiden isinma Turu yapiyorlar) kulagimiz alisti senaristlerimiz 2 bolumdur.
sadece beklemedeyiz( sarki Bomba gibi olacagindan eminim):good:

Doktor hakan hem gorev yapmiyorum diyor( bilmiyorum ama Cok esrarengiz bir tip geldi Bana Doktor civan Hakan bey)???
bekleyip gorecegiz.
Bu arada Tum avi,imza ve gif yapan canlarin ellerine saglik:good::good:

Sevgilerimle...

nogirl
22-09-09, 17:23
Zavallı Ömer her kapıdan kovulan istenmeyen adam o oluyor :img-cray::icon_sorr
Annesinin ona karşı tavrını hiç tasvip etmedim.Kim ne derse desin insan öz evladını tanımaz mı ? Ömer'i el birliğyle katil etmezlerse iyi :icon_whis
Birde Ömer'in yaptığı işler için emir aldığı bir patronu filan mı var?
..Ömer bunca sene İstanbul'da kaldığına göre yakın bir zamanda ordan sevgilisi gelebilir mi :bilmimMuhakkak bir ilişkisi vardır diye düşünüyorum.Hem öyle olursa Duygu da duygularını saklayamayacaktır :img-wink: Kıskançlık sevginin göstergesidir nede olsa..

Sevgiler.

BeLieF
22-09-09, 17:42
bu benim aklımı kurcalamıştı geçen bir tanıdığımla konuştumduğumda işin içinde KORHAN var demişti bende gülmüştüm çünkü bütün oklar CEMAL i gösteriyordu acaba KORHAN mı o kadar korktuğuna göre :icon_whis

Neden bilmem ama bunu ben de düşündüm... 1.si sanırım bu işi Cemal'in yapmış olmasını istemediğimden.. 2.si bu klişenin bu dizide olmasını istemediğimden... bu dizide sahici bir dostluk görmeyi isterim:icon_sorr...

kemal-başak
22-09-09, 17:43
ayda80 ellerine sağlık canım süpersin:happy0064
nogirl ÖMER boşu boşuna tek tabancayım demiyor yazık ya hakikaten öyle herkes suçlama pozisyonunu almış özellikle annesi nedeni önemli değil sadece pis işlere bulaşmış diye :icon_sorr resmen yalnız görünce içim parçalanıyor sanki millet sütten çıkmış ak kaşık :img-yes:

honestman85
22-09-09, 17:43
öncelikle yeni başlık açılmış ömrü kısa olsun diyelim dün gece biz öteki başlığı kapatık bugün yeni başlık açılmışta bayada ilerlemiş bu güzel bi işaret dizimiz için dün akşam çok yorum yaptık ama gerçekten onlar için nedesek hepsini hakediyolar serhat başak tercihi bu dizinin her koşulda izlenmesine sebep zaten oyunculuklarıyla 2 bölümün her anı güzeldi ama benim en çok beğendiğim an ömerin duyguyu aradığında duygunun yüzünde oluşan tevesümdü engel olamadı buna duygu gerçekten orda başak hanım inanılmaz bi oyunculuk sergilemiş tek kelimeyle harikaydı ömere gelince elerini cebine koyarak yürürken serhat tutumluer inanılmaz karizma gözüküyo bu arada reyting için çok kafa patlatık dün gece reytingler gelmiş bence iyi bi reyting almış dizimiz en azından şöyle düşünelim bu reyting bizim kemikleşmiş izleyicimiz ben böyle düşünüyorum ilerde artabilir gibi bu diziyi izlemeye başlıyan hiç kimse bırakamaz çünki alıp götürüyo insanı biyerden sonra bu arada imza çalışması yapan arkadaşların emeğine sağlık hepsi inanılmaz güzel olmuş...

ylnzlrrhtm
22-09-09, 17:50
ya inanamıyorum bu başlık ne kadar da çok ilerlemiş:happy0064:happy0064
akşam kimsecikler yoktu
reytinglere çok sevindim ya ilk üçe girebileceğimizi beklemiyordum açıkçası:happy0064:happy0064
her şey çok güzel gidiyor:happy0064:happy0064

kemal-başak
22-09-09, 17:53
çok güldüğüm bir kaç yer var özellikle ibo nun sakalını kestiğinde ömer ile olan diyalogları :img-hyste ayten hanımın doktor yaşar öz ü hiç dinlemiyormusun sen fındık yiyin badem yiyin diyor adam:img-hyste boğazına pek bi düşkün canım:img-hyste
DUYGU -HAYAL
-sende başka bir hal var haaa tabi ya anladım eee gönül trafiği karıştı bu aralar acaba kime yeşil ışık yaksam diye düşünüyorsun
-hayal başlama yine
-bir yanda güçlü işadamı CEMAL diğer yandan KARANLIKLAR PRENSİ ÖMER :img-in_lobir diğer yandan da birdenbire ortaya çıkan gizemli doktor HAKAN acaba masum prenses DUYGU hangisini seçecek
küçük kardeşi HAYAL in kafasını kırmayı seçecek ..nereye daha yeni başladık
küçük cadı gül ün banyosuna anne cadıyla boşuna mı kavga ettik kızım :img-hyste süperdi ya :img-hyste

*mirage*
22-09-09, 18:00
Dizi çok durağan ilerliyor. Heyecan yok.

Heyecandan kastınız ne peki? Adam yaralama mı? Entrika mı? İhanet mi?
Yoksa tecavüz mü?

Heyecandan bahsederken birçok olay aklımıza gelir.. Ama bunların çoğunu izlemek de ruhsağılığına iyi gelmeyebilir.

honestman85
22-09-09, 18:06
akşam kimsecikler yoktu
reytinglere çok sevindim ya ilk üçe girebileceğimizi beklemiyordum açıkçası:happy0064:happy0064

açıkçası bende ilk girdiğim anda sizin gibi düşündüm sayfa baya ilerlemiş diye ama olsun okadar dünki güzel bölüme değer herşey biz akşam nerdeyse 20 sayfa yorum yaptık yani olsun okadar:happy0064

*mirage*
22-09-09, 18:09
TOTAL
6 KUL VE ATES STAR 1:19:26 3,58% 12,10%
AB
3 KUL VE ATES STAR 1:19:26 3,53% 13,79%

reytingler beklediğim ölçüde geldi, önce özetin ardından 21.00 de yeni bölümün verilmesi akıllıca oldu, dün akşam ilk defa izleyen muhakkak olmuştur ve devamını takip etmek isteyeceklerdir diye düşünüyorum,

kaliteli oyunculukların hakettiği değeri alması tek isteğimiz :img-yes:

Reytingleri iyi buldum ben de özellikle önemli olan AB'deki sıralamamız gayet iyi geçen haftaya göre ama share oranlarının daha yüksek olması gerek.:img-yes:

Neyse bu da iyidir yavaş yavaş yükseleceğimizi düşünüyorum ben.:happy0064

Hele bütün bölümler böyle güzel ve dokunaklı olursa harika olur.:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo

+ Tüm çalışma yapan arkadaşların ellerine sağlık herşey harika.:img-in_lo
Ayfer, resimler için çok teşekkürler emeğine sağlık senin de... :img-wink:

DeriN.
22-09-09, 18:14
harika bir dizi ratinglere kurban giderse çok üzüleceğim
daha Serhat'ımı görme şansım bile olmadı
o nasıl bir oyunculuktur ya sessizliği bile alt üst ediyor insanı
konuşmadan olay yaratıyor harika süper ötesi bir oyuncu..
dizinin gidişatı çok güzel umarım her bölümü bir diğerinden daha güzel ve ilgi çekici olur ki seyirci ekran başına kilitlensin :)

aysin
22-09-09, 18:14

evet korhanda bir baska ihtimal ve cokta guclu bir aday ama en onemli soru su NEDEN? zaten zengin niye boyle birsey yapma ihtiyaci duymus olsun? ve en onemlisi omerle ne alip veremedigi varki bunu omere yiksin
butun bunlara ilave olarakta korhan butun bu olaylar olurken ortalikta yok buyuk ihtimal annesiyle kaliyormus yani evde kasayla sunla bunla ilgilenecek vakti bile yok bence
bu durumda tekrar basa donuyoruz eger cemal degilse kim?? cemal degilsede bile ben bu isin cemalle bir baglantisi olduguna kesinlikle eminim ya yapani biliyor yada yardim etti
diger bir ihtimal aklima gelende anneleri
duygu ve omerin iliskisini cemalden ogrendi ve bu isi yapti
ben cok uctum bu aksam :img-hyste

zynpyst
22-09-09, 18:18
Merabalar....

Harikasınız bu ne hız böyle resimler ve gifler için teşekkürler Sinem'ciğim ve güzel imzlara için yapan arkadaşlarımıza teşekkürler....Bölümde anne oğula ayrı bittim yine ama kanı gördüğünde eveden kovmasına üzüldüm halbuki terliklerine kadar hazırlamıştır mutfaktaki halleri ve annenin oğlunun gömleğini koklaması (ceket veya) çok duygusal bir sahneydi harika oyunculuklarıyla acaip hissettirdiler sahneleri yine....Ömer'in adamına bağırdığı sahnede ilk defa bu denli şiddetli bağıyan bir Serhat ve harikaydı şu bir gereçek adamı tepeye çıkardığında o ana onu öldüreceğini ne kadar hissettirceke kadar gerçekçi oynasada ben yapmayacağını düşünmüştüm harika diyologlar ve yine Serhat'ın dahaden hiç oynamadı katil rolünü izlememiş olmak sevindirdi beni...Ama ben bu rollerde onu izlemeyi sevmeyenlerden değilim oyuncu karahter olarak hayattan olan her rolü yapmalı ama bunun için bütün kuralları çiğnenemsi çartıyla....Oyuncuların dublörü olma isteği varmış egoflarımda ama bence Başak hanımın bu tür kuralları yok ama bu sahnelerin gerçekleşeceğini sanmıyorum olacaktır belki ama Sahra dizisindeki gibi olup gerisi bizim hayal gücümüze bırakılacaktır...Yada ben bu bütün dediklerimi yutacağım bakalaım zaman nelere gebe göreceğiz......Dublör Serhat'a lazımsa onun düblörü kim olmak ister olaya birde bu yönden bakmak lazım....

Bölüme gelirsek yine doktor bence Hayal'de hoşlandı çünkü sadece Hayal'i sordu sonra şüpe çekmemek adına Duygu'yu sordu....Cemal garibim ikidir kalkıştığı iş yarım kaldı atı saymıyorum bile....Bir nevresim konusu olmuş doğaldır gereçek hayatta çok önemli gecelerde bile pişti olunuluyor bunu konu etmek neden anlamadım ...(?)
Duygu'ya bende çok kızıdım nasıl bir aşk bununki hakkatten kül olmuş alevlenmesi için Ömer'in bakışlarını yada sesini duyması gerek közlü kül ama közü az olsa gerek....Oyunculuk yine harikaydı rentinglerde tam net bilgi edinemedim arkadaşımız ilk 3 demiş ben netten baktım 6. sıradaydık...Amam bir yükseliş var şu bir gereçekki STAR için ilk 10 iyi bir rentingtir gerilemeyelim sabit kalalım yükselmeye hayır demem bak....Neyse çok uzattım fragmana gelelim kazada onlara birşey olmıycağı kesin bu bir dizi ve diğer bölümleri Duygu ve Ömer'siz olamayacağından diziye hareket ve heycan olacak ....Birde sakal olayına girmeden yapamayacağım muzurluklarını Duygu'ya bekledik ama adamına yaptı nasıl dalga geçti birde annesini arabaya almaya çalıştığındaki diyolog güzeldi işsiz kalaırım demesi falan...Aslında yazmakla bitmez arkadaşlarım sevdiğim kısımları analiz etmişler zaten....Renting için sahneler olsa mı olmasa mı....:bilmim

ylnzlrrhtm
22-09-09, 18:22
açıkçası bende ilk girdiğim anda sizin gibi düşündüm sayfa baya ilerlemiş diye ama olsun okadar dünki güzel bölüme değer herşey biz akşam nerdeyse 20 sayfa yorum yaptık yani olsun okadar:happy0064
evet canım ya akşam diğer başlığı kapatalım diye uğraşırken bugün bu yeni başlık bile kapanabilir:happy0064:happy0064 iyi iyi ya ne güzel
reytinglerimizde iyi gelmiş
3. bölüm çok daha güzel olacak inş
ya asi ile benzer sahneleri yazmış bir kaç arkadaş ama asideki o sahnelerin de daha önce bir yerlerde kullanıldığına eminim yani yok ömerin intikam için dönmesi ve sevdiği kıza iş teklif etmesi kızında ilk başta bunu kabul etmemesi sonra da mecbur kalıp kabul etmesi
bu zaten çoğu dizide filmlerde kullanılan bir taktiktir asi ye özgü değil bu sahneler hep öle olur sanki asiyi izlerkene tahmin etmemişmiydiniz asinin demire muhtaç kalıp yanında çalışacağını
bu sahneler bir çok yapımda var zaten asiye özgü değil artık karşılaştırmaktan vazgeçin dizimizi pardon ama sırf antakya da çekiliyor ve yapımcısı aynı diye bu yanlış
dizimiz içinde esintilenme sahneler var evet ama sadece asiden değilki romanlardaki bazı bölümlerden de var mesela artık zaten konu yok ki bunca dizi yapılırsa konu olmaz tabi bu yüzden de bize sahneler hep tanıdık geliyor
önemli olan buradaki oyunculuk değişik bir tat var oyunculukta hiç kimselerin oyunculuğuna da benzemiyor

zynpyst
22-09-09, 18:23
Reytingleri iyi buldum ben de özellikle önemli olan AB'deki sıralamamız gayet iyi geçen haftaya göre ama share oranlarının daha yüksek olması gerek.:img-yes:

Neyse bu da iyidir yavaş yavaş yükseleceğimizi düşünüyorum ben.:happy0064

Hele bütün bölümler böyle güzel ve dokunaklı olursa harika olur.:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo

+ Tüm çalışma yapan arkadaşların ellerine sağlık herşey harika.:img-in_lo
Ayfer, resimler için çok teşekkürler emeğine sağlık senin de... :img-wink:

Rentingler iyi ama boş bir tv anında bu böyle ben ilk onda kalalımda başka birşey istemiyorum mağlum gelecek hafta yeni diziler başlıcak ve tekrar değil yeni bölümler yayınlanacak ben felaket tellalığı yapıyorum inanmıyorum ama ben yinede ilk on'a gireceğimizi ve bu STAR için iyi bir izlenme oranı olağını düşünenlerdenim....:img-wink:

diloşcan
22-09-09, 18:23
kemal basak benzetmen guzel olmuş
guclu ıs adamı cemal ve karanlıkların prensı omer
omer de otel aldı ıs adamı sayılır
duygu ınsallah sonunda omerı secer
yenı bolumde kaza gecırıyorlardı

kemal-başak
22-09-09, 18:29
evet korhanda bir baska ihtimal ve cokta guclu bir aday ama en onemli soru su NEDEN? zaten zengin niye boyle birsey yapma ihtiyaci duymus olsun? ve en onemlisi omerle ne alip veremedigi varki bunu omere yiksin
butun bunlara ilave olarakta korhan butun bu olaylar olurken ortalikta yok buyuk ihtimal annesiyle kaliyormus yani evde kasayla sunla bunla ilgilenecek vakti bile yok bence
bu durumda tekrar basa donuyoruz eger cemal degilse kim?? cemal degilsede bile ben bu isin cemalle bir baglantisi olduguna kesinlikle eminim ya yapani biliyor yada yardim etti
diger bir ihtimal aklima gelende anneleri
duygu ve omerin iliskisini cemalden ogrendi ve bu isi yapti
ben cok uctum bu aksam :img-hyste
bence eğer KORHAN yapmışsa annesiz kalan bir çocuk babasına kızgınlığından yapmış olabilir ve ya paraya ihtiyacı olmuş olabilir belki de çaldıklarıyla zengin olmuştur bende uçtum sanırım:img-hyste
yada hayal ağzından kaçırmıştır babasına söylemiştir ömer ablama yüzük verdi diye o da hepten kurtulmak için iftira atti cemal de suç ortağı oldu ne komplo teorileri ürettim canım :img-hyste bu konu ne zaman açığa çıkar :bilmimip ucu da yok :icon_sorr

aysin
22-09-09, 18:33
bence eğer KORHAN yapmışsa annesiz kalan bir çocuk babasına kızgınlığından yapmış olabilir ve ya paraya ihtiyacı olmuş olabilir belki de çaldıklarıyla zengin olmuştur bende uçtum sanırım:img-hyste
yada hayal ağzından kaçırmıştır babasına söylemiştir ömer ablama yüzük verdi diye o da hepten kurtulmak için iftira atti cemal de suç ortağı oldu ne komplo teorileri ürettim canım :img-hyste bu konu ne zaman açığa çıkar :bilmimip ucu da yok :icon_sorr
neyani zafer bey sirf omerden kurtulmak icinmi yapti bu oyunu okadar vicdansiz olabilirmi bi insan yaaa gencecik bi cocugun hayatini karartmis
evet yaaa bak ben bunu atlamisim
korhanin annesi??
ben onun hep annesiyle yasadigini dusunmustum oldugu dizide biyerde gecmismiydi hatirlamiyorum gectiyse bile zafer bey olum doseginde korhanla konsurken gecmistir onuda ben unuttum
evet korhanin annesi oldumu?? yoksa bosandilarmi??
eger olduyse korhan neden babasiyla buyumedi cunku gordugumuz kadariyla duygunun annesi ve kizlarla arasi iyi ??
budizi bize kafayi siyirticak:img-hyste

honestman85
22-09-09, 18:33
evet canım ya akşam diğer başlığı kapatalım diye uğraşırken bugün bu yeni başlık bile kapanabilir:happy0064:happy0064 iyi iyi ya ne güzel
reytinglerimizde iyi gelmiş
3. bölüm çok daha güzel olacak inş
ya asi ile benzer sahneleri yazmış bir kaç arkadaş ama asideki o sahnelerin de daha önce bir yerlerde kullanıldığına eminim yani yok ömerin intikam için dönmesi ve sevdiği kıza iş teklif etmesi kızında ilk başta bunu kabul etmemesi sonra da mecbur kalıp kabul etmesi
bu zaten çoğu dizide filmlerde kullanılan bir taktiktir asi ye özgü değil bu sahneler hep öle olur sanki asiyi izlerkene tahmin etmemişmiydiniz asinin demire muhtaç kalıp yanında çalışacağını
bu sahneler bir çok yapımda var zaten asiye özgü değil artık karşılaştırmaktan vazgeçin dizimizi pardon ama sırf antakya da çekiliyor ve yapımcısı aynı diye bu yanlış
dizimiz içinde esintilenme sahneler var evet ama sadece asiden değilki romanlardaki bazı bölümlerden de var mesela artık zaten konu yok ki bunca dizi yapılırsa konu olmaz tabi bu yüzden de bize sahneler hep tanıdık geliyor
önemli olan buradaki oyunculuk değişik bir tat var oyunculukta hiç kimselerin oyunculuğuna da benzemiyor

asinin tamamını izlemiş biri olarak ben aynı olduğunu düşünmüyorum benzer yanları olabilir ama unutmayalımki aynı kişinin elerinden çıkma diziler bunlar tomris hanımın onun için evet antakya konusunda benimde teredütlerim vardı açıkçası ama bence herşey güzel görünüyo ilk 2 bölüm olarak oyuncular konusuna gelince gerçekten 1 sınıf oyuncular kül ve ateşte başak köklükaya serhat tutumluer olağan üstü oyuncular onun için bu diziyi izlememiz için çok sebebimiz var en önemli sebeplerden biri müziği ilk duyduğum andan itibaren dilimden düşmedi...

ylnzlrrhtm
22-09-09, 18:34
bazı arkadaşlar hırsızlık olayı için cemalin yapmadığını sölemiş ki ben de böle düşünüyom korhan mıdır bilemem ama cemal değil bence o sahnelerde yerine oturmayan taşlar var zaten bizlere başlarda eksik gibi gelen o sahneler bence bu dizideki gizemi yaratan sahneler
aslında şöle bir şey de olabilir zafer bey ömerden önce duygu ile konuşmuşsa duygu orada o gerçeği sölemiş olabilir ve sonrada ömerle konuşunca ömerinde yalan sölediğini anlayınca hırsızlık suçunu direkt ömer e yüklemiş olabilirler
ama gerçek hırsız kim?????????? bu konuda bir tahmin yürütemiyorum korhanında o hırsızlığı yapmış olması için geçerli bir nedeninin olması lazım ama şimdilik böle bir neden göremiyorum belki ilerleyen bölümlerde küçük ipuçları verilir
korhanı şu an için zanlı gösteren tek şey ise şüphe veren hareketleri
hadiyin arkadaşalar forumcanak suçlu kim bulacağız:img-hyste:img-hyste:img-hyste
ajan dizifilm ekibi:img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste

ylnzlrrhtm
22-09-09, 18:39
neyani zafer bey sirf omerden kurtulmak icinmi yapti bu oyunu okadar vicdansiz olabilirmi bi insan yaaa gencecik bi cocugun hayatini karartmis
evet yaaa bak ben bunu atlamisim
korhanin annesi??
ben onun hep annesiyle yasadigini dusunmustum oldugu dizide biyerde gecmismiydi hatirlamiyorum gectiyse bile zafer bey olum doseginde korhanla konsurken gecmistir onuda ben unuttum
evet korhanin annesi oldumu?? yoksa bosandilarmi??
eger olduyse korhan neden babasiyla buyumedi cunku gordugumuz kadariyla duygunun annesi ve kizlarla arasi iyi ??
budizi bize kafayi siyirticak:img-hyste
canım zafer bey ölüm döşeğindeyken korhana
bu ev sana annenden miras
diyor ya öldüğünü ordan anlıyoruz da bu kadın ne zaman öldü onu bilmiyoruz zafer bey ayten hanımla önceki karısı ölünce mi evlendi yoksa boşandılar da ondan sonra mı o kadın öldü
biz galiba hakkaten kafayı sıyırıyoruz ben anlamadım zafer beyin eski eşinin ölüm tarihine kadar nasıl geld konu:icon_sorr:icon_sorr:icon_sorr:icon_sorr

aysin
22-09-09, 18:42
diyor ya öldüğünü ordan anlıyoruz da bu kadın ne zaman öldü onu bilmiyoruz zafer bey ayten hanımla önceki karısı ölünce mi evlendi yoksa boşandılar da ondan sonra mı o kadın öldü
biz galiba hakkaten kafayı sıyırıyoruz ben anlamadım zafer beyin eski eşinin ölüm tarihine kadar nasıl geld konu:icon_sorr:icon_sorr:icon_sorr:icon_sorr

canim bu konuya korhanin intikam duygusuyla evde hirsizlik yapmis olabilecegini soyleyen arkadaslar sayesinde geldik:img-wink:
bende ondan sonra sordum yani intikam almasi icin hicbirsey yoktu ortalikta 2bolumdur yani intikamlik birsey gorunmedi bana da ondan:img-wink:

honestman85
22-09-09, 18:48
Rentingler iyi ama boş bir tv anında bu böyle ben ilk onda kalalımda başka birşey istemiyorum mağlum gelecek hafta yeni diziler başlıcak ve tekrar değil yeni bölümler yayınlanacak ben felaket tellalığı yapıyorum inanmıyorum ama ben yinede ilk on'a gireceğimizi ve bu STAR için iyi bir izlenme oranı olağını düşünenlerdenim....:img-wink:

ilk onda her koşulda oluruz bu bence kesin evet dediğiniz gibi haftaya yeni diziler başlıcak ama ben bizim izleyicimizden çalabilceklerini düşünmüyorum ayrıca starın başarı anlamını çözemedim ben bu kanal hiç bi yapımının arkasında doğru düzgün durmuyo benim tek korkum kanaldan diziyle ilgili en ufak şüpem yok...

ylnzlrrhtm
22-09-09, 18:48
canim bu konuya korhanin intikam duygusuyla evde hirsizlik yapmis olabilecegini soyleyen arkadaslar sayesinde geldik:img-wink:
bende ondan sonra sordum yani intikam almasi icin hicbirsey yoktu ortalikta 2bolumdur yani intikamlik birsey gorunmedi bana da ondan:img-wink:
evet intikamlık bir sebebi yok korhanın ama yinede bir sırrı var bence hemde karısının sölemesinden çekindiği bir sırrı belkide sırf bu sır yüzünden evlidir o kadınla yoksa hayatta çekilmez o kadın yumurtadan çıkar gibi her yerden çıkıyor
ay bide seni seviyorum biliyorsun
demez mi karısına yaa ben izlerken nefret ettim kadından sırf çene kadın bir de onunla bir ömür geçirmek düşünemiyorum bile
ama şu da bir gerçekki bazı haklı olduğu noktalar vardı hesaplı davranılması konusunda tabi:img-wink::img-wink:

kemal-başak
22-09-09, 18:50
canım tek suçlu benim :img-hyste:img-hyste ben çaldım siz kafanızı yormayın :img-hyste aysin ben iyice uçuşa geçtim canım sen takma kafana :img-hyste hep tanıdık yüzünden zaten :img-hyste

diloşcan
22-09-09, 18:52
cemal kucuklukten berı duyguyu sevıyormus
omer ve duyguyu samımı gorunce kıskandı
bılezıgı calmaya karar verdı
bana cemalmıs gıbı gelıyor ama bellı de olmaz tabı
cunku cemalın caldıgını gormedık

aysin
22-09-09, 18:53
evet intikamlık bir sebebi yok korhanın ama yinede bir sırrı var bence hemde karısının sölemesinden çekindiği bir sırrı belkide sırf bu sır yüzünden evlidir o kadınla yoksa hayatta çekilmez o kadın yumurtadan çıkar gibi her yerden çıkıyor
ay bide seni seviyorum biliyorsun
demez mi karısına yaa ben izlerken nefret ettim kadından sırf çene kadın bir de onunla bir ömür geçirmek düşünemiyorum bile
ama şu da bir gerçekki bazı haklı olduğu noktalar vardı hesaplı davranılması konusunda tabi:img-wink::img-wink:

benim korhanla alakali takildigim tekbir nokta var oda
otel satisini gerceklestirgi geceki hali oteli omere satmis olmak onu bukadar etkilemezdi bence o aksam biseyler oldu ama ne satisi nededi de yaptirdi omer? korhani nasil ikna etti? omer korhanla alakali birseyler biliyor ama ne?
yoksa bence ne hirsizlikla nede hanimiyla alakali birsey yok bence hanimida sadece lafla peynir gemisi yuruten cinsten bir kadin:img-hyste

aysin
22-09-09, 18:56
canım tek suçlu benim :img-hyste:img-hyste ben çaldım siz kafanızı yormayın :img-hyste aysin ben iyice uçuşa geçtim canım sen takma kafana :img-hyste hep tanıdık yüzünden zaten :img-hyste

hayir korkarim bu dizi bitene kadar biz boleeee ezcumle forum ahalisi olarak terapiye baslicaz yok omer yok duygu yok korhan cemal derken kafayi yicemiz icin bizi anca toplu terapi paklicak:img-hyste:img-hyste
gerci biz sonucta terapistide kendimize benzetiriz:img-hyste

ylnzlrrhtm
22-09-09, 18:57
benim korhanla alakali takildigim tekbir nokta var oda
otel satisini gerceklestirgi geceki hali oteli omer satmis olmak onu bukadar etkilemezdi bence o aksam biseyler oldu ama ne satisi nededi de yaptirdi omer? korhani nasil ikna etti? omer korhanla alakali birseyler biliyor ama ne?
yoksa bence ne hirsizlikla nede hanimiyla alakali birsey yok bence hanimida sadece lafla peynir gemisi yuruten cinsten bir kadin:img-hyste
hmm haklısın bak böle bir şey de olabilir
ben o olayı sadece ömerin mafya yüzünü gösterdiği için korhan ında korkup oteli sattığını düşünmüştüm yani ömer mafya yüzünü gösterdi derken sadece biraz korkuttu yoksa otelin parasını vermiştir korhan a
ama korhanın o geceki halinde vardı hakketen bir gariplik

honestman85
22-09-09, 18:57
kasayı kim soydu evet bu soru dizinin en çok merak edilen konusu şu an çünki o olay yüzünden ömerle duygunun arasına 15 yıl girdi bence cemalde olabilir bi başkasıda olabilir ama cemal değilseki bu düşük bi ihtimal gibi senaristler bizi ters köşe yapabilirler..

ylnzlrrhtm
22-09-09, 18:59
hayir korkarim bu dizi bitene kadar biz boleeee ezcumle forum ahalisi olarak terapiye baslicaz yok omer yok duygu yok korhan cemal derken kafayi yicemiz icin bizi anca toplu terapi paklicak:img-hyste:img-hyste
gerci biz sonucta terapistide kendimize benzetiriz:img-hyste
hakketen ya biz terapistide kendimize benzetiriz
zaten bize benzemesi için serhat tutumluer den bir kaç sahne izletmek yeterli sonra onu da alır aramıza başlarız bölüm yorumlarına:img-hyste:img-hyste:img-hyste

aysin
22-09-09, 19:03
hakketen ya biz terapistide kendimize benzetiriz
zaten bize benzemesi için serhat tutumluer den bir kaç sahne izletmek yeterli sonra onu da alır aramıza başlarız bölüm yorumlarına:img-hyste:img-hyste:img-hyste

ya varya ben bide bu diziyi izlemicektim iyimi:img-hyste
serhat beyi sahradan beri izlememistim basak hanimida oyle uzun zamandir
ama yok dedim bu sefer bi antakya daha izlemem asiden sonra olmaz falan
halime bak yaaa:img-blush hayatimda hic 2bolum icin bukadar yorum yapip kafa yormamistim herhalde:img-hyste bana biseyler oluyor ama ne bilmiyorum acaba kasayi ben soymus olabilirmiyim :img-tomat

ylnzlrrhtm
22-09-09, 19:12
ya varya ben bide bu diziyi izlemicektim iyimi:img-hyste
serhat beyi sahradan beri izlememistim basak hanimida oyle uzun zamandir
ama yok dedim bu sefer bi antakya daha izlemem asiden sonra olmaz falan
halime bak yaaa:img-blush hayatimda hic 2bolum icin bukadar yorum yapip kafa yormamistim herhalde:img-hyste bana biseyler oluyor ama ne bilmiyorum acaba kasayi ben soymus olabilirmiyim :img-tomat
:img-hyste:img-hyste
canım diyorum işte serhatı izlemek yetiyor
sonra insan böle muallaklarda kalıyor ssuç serhatın olmasın diye kendimizden bile şüpheleniyoz:img-hyste:img-hyste
şaka maka bende daha hiç iki bölüm için bu kadar kafa patlatmamıştım:img-hyste:img-hyste
hırsız ben bile olabilirim yani o boyutta:img-hyste:img-hyste

penelophe
22-09-09, 19:23
ooo maşallah,
dostlar, bu hızla biz her bölüme bir başlık kapatırız evellallah...

süper bir bölümdü. Ay80 arkadaşa çok çok teşekkür.. emeğine sağlık...
sayesinde her kare zihnime kazındı...
ve her karede serhat bey'in sadece duruşu, bakışı, mimikleri ile ifade ettiği muhteşem ötesi oyunculuğunu bir kez daha gösterdi.. tabi bilmeyenlere.. bilenlere de bonus oldu sanırım..

hakkında uzun uzun konuşulacak muhteşem sahneler izledik.. zaten akşamdan beri yazılanları okudum epeyce bahsedilmiş. tekrar etmek istemiyorum..

bir iki konuya değineceğim. mesela korhan konusunda ikilemde kalmış gibisiniz. ilerleyen bölümlerde ne olur bilemem ama hırsızlık olayıyla alakası olduğunu sanmıyorum. ilk iki bölümde korhan'ın çocukluğuna veya gençliğine hiç dönüş olmadı... eğer bu gün yaşananlarla uzaktan yakından bir alakası olsaydı mutlaka onunda geçmişini gösterirlerdi. korhan ın tek kusuru kılıbık olmasıdır.. üvey de olsa kardeşleri ve cadı karısı arasında kalan ezik bir dengesizlik unsuru olarak kalacaktır..

hırsız cemaldir.. buna emin olun.. çaldıklarını 15 yıl işletmiş olması bu günün zenginliğinin sebebidir..

ömer herşeyi biliyor ve bilerek oynuyor hepsiyle.. bilmediği ya da emin olamadığı tek şey duygunun kalbindeki yeri... e bunu da hepbirlikte öğreneceğiz.

duygu'nun şartı, 40 bin tl avans olacak ve ömer de tabiki verecek. paraları korhanın önüne attığını gördüm sanki... bu durumda ne kadar didişseler de borcunu ödeyene kadar ömerin yanında çalışmak zorunda kalacak.. ve biz daha çokkk eğleneceğiz..

doktora gelelim vur kaç taktiği uyguluyor.. güya ilgisiz görünerek hayal'i süzüyor.. duygu ile alakası yok.. asıl muammaa neden mesleği bırakmış ??

bu bölümün en iyisi tabiki şerif sezer'i unutmamak lazım..
tüm ekibe kocaman bir alkış...
:happy0064:happy0064:happy0064:happy0064:happy0064 :happy0064:happy0064:happy0064:happy0064

gelecek haftanın yorumu azzzz sonra... :)

semra.yy
22-09-09, 19:25
Forumun hafiyeliği iyi sonuçlar verecek gibi.:img-wink:
İlk bölmde tüm oklar Cemal'i gösterirken şimdi Korhan ve Ayten Hanım ihtimallerini de düşünür olduk sayenizde...
Ayten Hanım'ın müsrifliğini kapatmak için kasayı boşaltmış olması daha zayıf ihtimal tabi.Ama geceyarısı operasyonuyla otelin ani bir kararla Ömer'e satılması garipti doğrusu.Korhan'ın Ömer'e iltimas geçmesi için hiç bir sebep yokken , ailenin düşman gibi gördüğü birine, sırf, iyi para verdiği için oteli devretmesi pek normal değil.Bekleyelim görelim.Belki de devir konusuna Ömer'in mafya adamları olaya el atmışlardır.:icon_whis

Bu arada... alınan raiting sonuçlarını pek beğenmedim.Total'de 3. iyi görünse de;bu hafta ekranların tek dizisi olduğu gerçeğini unutmamak gerek.Dilerim bu sonuçları gelecek hafta da alabiliriz.

Herkese keyifli yorumlar...sevgiler...

prettygirl
22-09-09, 19:29
Ben hırsızlığı yapanın hala Cemal olduğunu düşünüyorum.. Hakan'ın da Hayalle aralarında bir şeyler olucak bence..
Sağ gösterip soldan
vuruyor:happy0064:happy0064

dyg_dktrlr
22-09-09, 19:34
merhabalar,ben de bu 15yıllık hırsızlık olayının failiyle ilgili bişeyler sölemek istiyorum..yazdıklarınızı okudum,bence ayten hanım olma ihtimali çok ama çok düşük..korhana gelince sanmıorum ki oteli vermesinin sebebi yıllar önceki olayı kapatmak istemesidir,bence ömer değilse bile ömer adına otel satışını gerçeklestiren kişi biraz mafya taraflarını göstermiştir.hal böyle olunca da otel ömere satılmıştır.biz ömerin mafya olmaktan hoşlanmadığını düşünüyoruz,fakat çevresindekiler istediklerini almak için bunu yapmış olabilirler diyorum ben..
ama bu hırsızlığı bence cemal yaptı..duyguyla ömeri zaferin odasında görünceki bakışlarını düşünürsek bu ihtimal daha ağır basıyor..

$A$K!TO
22-09-09, 19:37
Herkese Merhabalar...
İlk bölümünü basket maçı yüzünden tekararında izleyebilmiştim.Dünkü bölümü ilkine göre daha güzel buldum...Gelecek bölüm fragmanı çok daha iyiye gideceğinin emarelerini veriyor...Çoğu diziler ilk vuruşu iyi yapıp seyirciyi çekmeye çalışır.Kül ve Ateş ilerleyen bölümlerde çok daha keyif verecek gibi duryor.

Dizinin oyuncularını çok başarılı bulmama rağmen; Ömer'le Duygu'nun her sahnesinde Sahra aklıma gelmiyor desem yalan olur.S.T ve A.O müthiş bi ikili olmuştu ...ki , birebirde onlar kadar iyi duran bi ikiliye ender rastlanır düşüncemde ısrarlıyım.

Dizinin flashbacklerinde oynayan oyuncuları da tebrik ediyorum.Çok başarılılar.Özelikle Ömer'in gençliğini canlandıran oyuncu.

Dizideki favori karakterlerim Ömer ve Hacer Ana...Şerif Sezer'e sevgiler selamlar...

sprıng
22-09-09, 19:45
kasayı kimin soyduğu konusu bayağı gündemde bakıyorum, hatta bahisler korhandan yana bile kullanılmaya başlanmış, korhan o yaşlarda onlarla beraber yaşıyormuydu arkadaşlar, onun küçüklüğüne dair hiçbirşey gösterilmedi çünkü bize, korhanı gece yarısı ışıklarda yakaladıklarında, bence onun gördüğü gittiği yerde nazikçe imzala denmesiydi:img-hyste

duyguya bu yüzden "zamanı gelince anlayacaksın neler olduğunu" dedi,
daha sonra da duygu öğrendiğinde "ne farkeder ömer veya cemal olması, önemli olan parayı almamız değilmi " dedi

kasadan çalınan şu çok değerli bilezik biryerlerden çıkarsa hiç şaşırmam ayrıca, son olaylardan sonra anne ayten hanım bana hiç güven vermiyor artık, psikolojik yapı olarak kolayca yalan söyleyebilen biri gibi sanki, 40 milyarlık borç varmış dendiği an ağlama nöbeti içinde birsürü bahaneler sırlamaya başladı, "babanız bana hiç yokluk hissettirmedi, nerden bileyim bir iki parça eşya alayım" dedim, 40 milyarı bulan nasıl bir giysi alışverişidir acaba:img-hyste

zümrüt yenge ne kadar 1800 model bir yenge olsa da doğru bir şey dedi, para senin eline verilmez sen bu konağı da satmak zorunda kalırsın,

alışveriş için olan parayı fındık fıstık için harcamış ayten hanım biliyorsunuz sonra da diyorki mehmet öz hiç seyretmiyormusun:img-hyste

duygunun işe gireceğini öğrendiğinde de biz bu parayla nasıl geçiniriz , hangi masrafımıza yeter sorusuna duygu "herkes gibi anne" dedi, peki ayten hanım ne dedi "biz herkes miyiz" buradan kendini diğerlerinden üstün gören, deli gibi para savuran, ve doktorla ilgili kötü niyetleri olduğunu anlayabiliriz sanırım :img-hyste

sprıng
22-09-09, 20:27
dizinin içinde en çok sevdiğim sahneler hacer anne ve ömer sahneleri,

tabii bunda şerif sezer ve serhat tutumluerin payını yadsımamak gerek,kaç kere seyrettiğimi hatırlamıyorum karşılıklı diyologlarını, yetmiyor yetmiyor:img-in_lo

ilk önce onlar arasındaki gelişmeleri seyrederken gözlerim mutlulukla parladı ah duydular galiba sesimizi dedim, kulakların çınlasın sevgili elyzciğim,

ne kadar sert durmaya çalışsa da yumuşayan yüreği ona oğlunun en sevdiği pastırmalı kurufasulyeyi yaptırdı, bembeyaz çarşaflar serdirdi, giyeceği terlikleri kapısının önüne koydurdu, hele bunları yaparken yüzündeki gülümseme,

en çokta gün ağarırken ömer karanlıktan aydınlığına eve geldiğinde üstünde geceliği oturduğu yerde uyuklarken gördüm ya gözlerim doldu,

ömerin terliğini ve yatağını gördüğü andaki şaşkınlığı onu takip eden mutluluğu ve huzur duygusu içinde uykuya dalışı mis kokularla beraber , barut kokusundan uzak, arınmış gibi,

hacer ananın geldi mi diye odasına kontrol etmek için geldiğinde sevgiyle onu seyretmesi , diledim ki ,hafifçe yanına gitse saçlarını okşasa, kimbilir ne kadar zaman geçmiş o saçlar ve eller buluşmayalı,

galiba bu temenni için erkendi, belki de onu uyandırmak istemedi hacer ana, herşeye rağmen gururu engel oldu belki de,

gömleği ömerin kokusunu paylaşabilirdi onunla, yavaşça alıp, derin derin çekti içine, herşey daha güzel olacaktı, yumuşamış affetmişti hacer ana oğlunu, belki ertesi akşam gülerek onu karşılar oğlum diye seslenirdi,

fakat gömlekteki kan lekesi gene herşeyi en başa döndürdü, ömerin huzuru kısa sürdü,

ömer hiçbirşey diyemedi ki, avucunda tutuğu şeyin bir savunması yoktu,
bir yere ait olma duygusunu yeni yakalamışken çıktı annesinin evinden , bir umut pencereya bakarken ışıkların kapandığını gördü ,

gene eski ömerdi işte,

tek başına,

nirvana*
22-09-09, 20:55
Ömer sanki çocuk kalmış…ya da hep 16-17…aradaki 15 yılda yaşadığı onca şeye rağmen ruhu orada sabitlenmiş gibi..mimikleri,tepkileri,ürkekliği,konuşmaları….d uygu ve cemalle birlikteyken sanki oyun oynuyor…intikamı için onlarla oynuyor anlamında değil, yıllar önceki gibi çocukça hislerle..tavırları,sözleri,gözlerindeki çocuksu muzip parıltı…son bölümde annesi ceketindeki kanı görüp uyandırdığında yüzündeki ifade ürkmüş bir kedi yavrusu gibiydi…şiddete ve ölüme bu kadar bulaşmışken bu kadar alışmışken hala hayat karşısında çekingen ve hayattan korkuyor sanki..çok korunmasız görünüyor ve fazlasıyla sevgiye muhtaç..sanki annesi ona kocaman sarılsa dizlerinde yatırsa,sevgi,şefkat gösterse yada duygu aşkla ona sarılsa tamam diyecek hayat senden alacağımı aldım artık ölebilirim..ömeri izlemek bende bu hisleri uyandırıyor..evet mafya ve muhtemelen onun geçmişiyle ilgili daha pek çok şeyi görmedik…bu bölümde o adamı öldürmemiş olması daha önce öldürmediği anlamına gelmiyor ki kötülük yalnızca adam öldürmekte değil…sonuçta içinde bulunduğu dünya itibariyle pek çok kişiye pek çok zarar vermiş olması kaçınılmaz..yani ömer kesinlikle masum değil…ama hayatta kalmak için seçtiği yaşam tarzı içindeki kişiliğe uymadığı için, iki farklı ruh hali geliştirmiş…iki farklı ömer…. Bir taraf bir çocuğun masumiyetini sürdürürken,diğeri elini kana bulamaktan çekinmiyor…bu bir aşk hikayesi…ama dizi reyting kurbanı olmazda devam ederse bence dizide asıl ilginç olan ömerin şifrelerini çözmek olacak… ve tabiî ki serhat tutumluer muhteşem hayat veriyor ömere…tebrikler…..:good:

ezo-kadim
22-09-09, 21:29
dünkü bölüm coooooooooook harikaydi,herseyiyle hatta zümrütün sacmaliklarina ragman güzeldi,akici ve bir o kadar hostu herkeste bi hirsiz konusuna deginme var bence CEMAL yapti ters köse olacagimida zannetmiyorum ,aslinda cemalin duygunun yaninda ömere iyi laflar etmeside vicdan azabindan kaynaklaniyor ,hala icinde ona olan kini ve nefreti bitmedigi kesin neden derseniz ömerin her yaptigi harekette sinirlenmesi ama sinirlerini cok iyi kontrol etmesi süper yani ,ama zümrütün laflari karsisinda duygunun sözleride cok agrina gitti beyefendinin koyu cemalin hic masum olduguna inanmiyorum ben,ömer bunlarin cok farkinda ama bilmiyor ayagina yatiyor ,ati hediye edisi ,oteli elinden alisi hepsi planli ve projeli isler bunlar

dünkü bölümde en etkili sahne bence ömerin arabada uyurken duygunun ömerin yüzünü oksamasiydi ve gercektende oksar insaallah :love05::love05:,bitmeyen bir ask var ortada iki tarafli hemde duygunun calan telefonunu ömer diye coskuyla acmasi,uyurken seyretmesi,aslinda onu gördügünde yanaklarinin al al olmasi cok güzeldi,ve ömerin duyguyu her gördügünde yüzündeki ifade yok yok bu ask bitmez ve ebedi kalacaktir

hacer annenin itinayla sectigi terlikler popitik hemde cok güzeldi,yatagi düzeltmesi,beyaz tertemiz carsaflarin serilmesi ve elleriyle pastirmali kuru fasulye pisirmesi ve ömerin mutfakta annesine sarilmasi arkadan ve boynuna konan bir öpücük,sonra ellerinin öpülmesi :img-cray::img-cray::img-cray:cok güzeldi,ama evden bi okadar siddetle kovulmayi hak etmiyordu,ne olursa olsun evlat evlattir tamam her anne cocuklarinin iyi olmasi ister ama anne sahip cikmamiski belli ,baksana hapse giren ve araba yikayan ömer ayni yani fazla icerde kalmamis demekki eger oglunun akibetini merak edip hapisten cikinca takip etseydi ve istanbulda onun yaninda olsaydi ne vardiki sanki hatayda onu oraya baglayan ,kendi yanlislarinin ceremesini ömere cektiriyor,basta büyük kimse olmayinca iste olan olur,macit efendide zaten kurt olmus baktiki gözü kara cocuk ömer yanina aldi ve bütün pislikleri ona yaptirdi ilk verilen fragmanda yerde yatan adam o olabilirmiki hala aklim o yerde yatanda ya cemaldir yada macit beydir diyorum,birde aklima gelen macit efendi zenginya ölsede mirasi ömere kalsa ...:img-hyste:img-hyste:img-hyste
mafyalik yakismiyor ona canim ya adami gönderisi cok iyiydide merhametten maraz dogar derler bence gelecek bölümdeki uzaktan nisanci onun eseridir yüzünü gördü adam ve kim oldugunuda biliyor ,basina is acilacak verseydi iboya temizleyecekti ne güzel dimi ama :img-yes::img-yes:
doktorda hayalle ilgilendi aslinda hangi okulda okudugunu felan sordu ,etkilendi kizdan ,gazeteye makale yaziyormus,hani eski filmlerde olurya ,yan tarafa tasinan komsu aslinda zengin ve varliklidir ama belli etmez ,sonradan altindan bircok sey cikar ,bakalim doktor civanim neler yapacak hadi hayirlisi,
reytinglerde cok güzel gelmis yüreklerine saglik oyuncularimizin ,zayiflikta Serhat'a coooooook yakismis cooooooooook

bahar_can
22-09-09, 21:53
cemal ise onu çok aradığını izini bulamadığını söylemişti,

Söylemiş miydi?:img-blush dikkat etmemişim demek... daha ilk bölümlerde böyle dikkatsiz olursam:img-tomatvay halime:img-grin2
**

Duygu ve Omerin askini anlayipta ( kizim kala kala bir Hizmetcini oglunami kaldi diyede dusunmus olabilir) o yuzden bu plani kurmusta olabilir...

Aaa! evet olabilir... oldukça mantıklı bir gerekçe çünkü:good:zaten bu bölüm sınıf ayrımları yapan, bu konularda hiç de alçakgönüllü olmadığını gösteren birisi olduğunu gösterdi...
Bir de Ömer'in bunca yıl bağımsız bir mafya babası olmayıp hala daha Mecit Baba'sına bağlı olması da sanırım senaryo da özellikle yapıldı...çünkü bu kadar zeki, çevik ve gözükara birisi eğer BABA olacaksa Bağımsız Baba olur...
Sanırım o adamı öldürmediği için ileriki bölümlerde sorunlar çıksın diye düşünülmüş...

bahar_can
22-09-09, 22:51
Ömer sanki çocuk kalmış…ya da hep 16-17…aradaki 15 yılda yaşadığı onca şeye rağmen ruhu orada sabitlenmiş gibi..mimikleri,tepkileri,ürkekliği,konuşmaları….d uygu ve cemalle birlikteyken sanki oyun oynuyor…intikamı için onlarla oynuyor anlamında değil, yıllar önceki gibi çocukça hislerle..tavırları,sözleri,gözlerindeki çocuksu muzip parıltı…son bölümde annesi ceketindeki kanı görüp uyandırdığında yüzündeki ifade ürkmüş bir kedi yavrusu gibiydi…şiddete ve ölüme bu kadar bulaşmışken bu kadar alışmışken hala hayat karşısında çekingen ve hayattan korkuyor sanki..çok korunmasız görünüyor ve fazlasıyla sevgiye muhtaç..sanki annesi ona kocaman sarılsa dizlerinde yatırsa,sevgi,şefkat gösterse yada duygu aşkla ona sarılsa tamam diyecek hayat senden alacağımı aldım artık ölebilirim..ömeri izlemek bende bu hisleri uyandırıyor..evet mafya ve muhtemelen onun geçmişiyle ilgili daha pek çok şeyi görmedik…bu bölümde o adamı öldürmemiş olması daha önce öldürmediği anlamına gelmiyor ki kötülük yalnızca adam öldürmekte değil…sonuçta içinde bulunduğu dünya itibariyle pek çok kişiye pek çok zarar vermiş olması kaçınılmaz..yani ömer kesinlikle masum değil…ama hayatta kalmak için seçtiği yaşam tarzı içindeki kişiliğe uymadığı için, iki farklı ruh hali geliştirmiş…iki farklı ömer…. Bir taraf bir çocuğun masumiyetini sürdürürken,diğeri elini kana bulamaktan çekinmiyor…bu bir aşk hikayesi…ama dizi reyting kurbanı olmazda devam ederse bence dizide asıl ilginç olan ömerin şifrelerini çözmek olacak… ve tabiî ki serhat tutumluer muhteşem hayat veriyor ömere…tebrikler…..:good:

Ben bu çocuksu tarafını anlatırken özellikle büyükler için kullanılan "muzip" tanımını kullanmadım.. Afacan dedim.. böylece çocuk tarafı ortaya çıkıyor sanırım..

ve "iki farklı ömer" saptamanıza da katılıyorum.. bir önceki yazımda da "neden bağımsız bir BABA olmadı" dediğim noktanın da diğer cevabı sanırım bu nokta:good: hibir şeklide benimsemedi.. alışamadı.. yalnızca Mecit'in dediği GERÇEKLİĞİ kavradı...ve yapmak zorunda olduğunu anladı..bir gün bırakmak üzere tabiki..

ylnzlrrhtm
22-09-09, 23:22
Arkadaşlar Duygunun son dakikalarda ben ne yapacağımı biliorum dedikten sonra neler oldu izleyemedimde..:icon_whis
canım dediğin sahneyi hatırlayamadım ama sonunu yazayım ben sana
duygu ömerin oteline gitti ömer o sırada macit babayla konuşuyordu o iş haloldu falan diyordu işte o sırada duygu içeri girdi
müsait deilsen....
dedi
ömer de eliyle otur işareti yapmıştı sanırım
duygu oturdu hemen tabi ömer macit babaya peki efendim yaparız efendimli konuşurken birden karizma çizilmesin diye konuşmayı kısa tuttu:img-hyste:img-hyste
ömer
-yine kavga etmeye mi geldin dedi
şimdi başak ın cevabını hatırlamıyom ama iş teklifin için geldim demiş olabilir ancak başak çalışmak için şart koştu
-bir şartım var
dedi orda bitti dizi
canım hatırladığım kadarıyla anlatmaya çalıştım inş bir yer atlamamışımdır:img-wink::img-wink:

єѕяα
22-09-09, 23:27
canım dediğin sahneyi hatırlayamadım ama sonunu yazayım ben sana
duygu ömerin oteline gitti ömer o sırada macit babayla konuşuyordu o iş haloldu falan diyordu işte o sırada duygu içeri girdi
müsait deilsen....
dedi
ömer de eliyle otur işareti yapmıştı sanırım
duygu oturdu hemen tabi ömer macit babaya peki efendim yaparız efendimli konuşurken birden karizma çizilmesin diye konuşmayı kısa tuttu:img-hyste:img-hyste
ömer
-yine kavga etmeye mi geldin dedi
şimdi başak ın cevabını hatırlamıyom ama iş teklifin için geldim demiş olabilir ancak başak çalışmak için şart koştu
-bir şartım var
dedi orda bitti dizi
canım hatırladığım kadarıyla anlatmaya çalıştım inş bir yer atlamamışımdır:img-wink::img-wink:

Tşkler cnm..İstedğim buydu zaten otele gittikten sonra ne olduğu..Şartı ne acaba??:icon_whis
Onyda pzt görcez artık..:icon_sorr

ylnzlrrhtm
22-09-09, 23:49
dün çok güzeldi gerçekten dizimiz
bilmem kaç kere yazılmış olabilir buraya o güzelim sahneler ama herkesin yorumu farklı deyip ben de etkilendiğim sahneleri yazmak isterim
ilk sahne tabiki başakın ömeri otelde gördüğündeki şaşırma sahnesi ve orada geçen diyaloglar ömer çok güzel bir cevap verdi duyguya
-benim anılarım seninki kadar taze değil
allahım yaa nasıl bir sözdür tam yerinde zamanında kullanılmış bir replik
üstelik bu tür cümleleri söylerken ömer in yüzündeki o tavır nasılda gerçekçi ne kadar zorluklardan geçtim diyor işte bu kadar zengin olmak için ne pis işler yapmak zorunda kaldım diyor işte duygu da hırçın bir tavırla uzaklaşıyor oradan çünkü bu söze verecek hiç bir cevabı yok ki:bilmim:bilmim
ve ikinci kez duygu ve ömer karşılaşır ikinci bölümde. ömer aslında duygunun bu tavrının sebebini çok iyi bildiği halde bilmemezlikten gelir duygu geçirir bu sefer lafları
ömer
-tahmin edeyim beni konuşuyordunuz şimdi duygu kötülemiştir beni
duygu
-kendini bu kadar önemsene konuşacak dah mühim meselelerimiz var
duygu burada ömerin önemine değinir aslında:img-hyste:img-hysteeee siz cemalle ömeri konuşmuyor muydunuz gerçekten:img-hyste:img-hyste
o bu değil de hani ömerimiz orda sanki duygu arabaya binerkene elini kendisine sallıyormuş gibi karşılık verdi ya koptum orda:img-hyste:img-hysteduygu da zaten bu durumdan rahatsız olup asık olan suratını biraz daha astı ama oradaki ömer bana mithat ı hatırlattı
mithat da böle yapmaz mıydı böle şeyler sahra olan o cesaret mi cevap mı bölümünde ne güzelde kullanmıştı o mimiklerini çocuk gibiydi gerçekten de serhat bu sahnelerde hem ömer de hem mithat da o kadar içten ve samimiydi yani
ömerin o elle sallaması duyguya çok güzeldi resmen duyguyu kendi silahıyla vurmuş gibiydi duygu onu önemsemez takmazken ömer onu çok güzel çıldırtıyordu
aslında ben kısacası tüm duygu ömer sahnelerini çok sevdim duygunun ömerle telefonda konuşurken kullandığı gelgitler yaşayan yüz ifadesi başak hanımın muhteşem oyunculuğuyla zirve yaptı benim için
duygu ömer sahneleri gerçekten çok güzeldi de hacer anayla ömer sahnelerine ne demeli herkes heralde hacer ananın ömerin cekatini koklayıp okşarkeneki sahneye bitmiştir:good:çok güzel oyunculuklar var ya gerçekten bu dizide hacer ana sonradan o kan lekesini görünce nasılda hayal kırıklığına uğradı da ömerimizin yüzüne fırlattı o kanlı ceketi
ya ömer o sahnede nasılda masum masum baktı ömer ne diyebilirdiki nasıl açıklayabilirdi o kan lekesini(aslında o kan lekesi değil salça dökmüşüm üzerime üstelik ceketimin arka kısmına dese inanır mı hacer ana:img-hyste)yine ömerimiz işlemediği bir suç yüzünden yargılanmıştı bu ömerimizin kaderimi ya :img-cray:
nese bu kadar yazdım yeter daha sonra nasılsa aklıma gelir diğer sahneler onlar hakkında da yazarım bir parça bir şeyler işte

ylnzlrrhtm
22-09-09, 23:57
Tşkler cnm..İstedğim buydu zaten otele gittikten sonra ne olduğu..Şartı ne acaba??:icon_whis
Onyda pzt görcez artık..:icon_sorr
duygunun şartı heralde 40.000 avans olavcaktır annesinin borçlarını ödemesi için sonra duygu deli gibi çalışıp öderim bu borcu der işte
ömer fırsat bu fırsat der duyguyu hiç ayırmaz yanından sağ kolu yapar:img-hyste:img-hystearada da lafları geçirir:img-hyste:img-hyste duygunun zaten ömerin laflarına verecek cevabı yoktu şimdi hiiiççç bişeycikler diyemez
şimdide duyguya acıdım ben yahu ömeri benim dediğim kadar gaddar yapmasınlar
ama yinede ömer kızdırsın arada bir duyguyu güzel oluyor onların atışmaları
eee aşıkların atışması güzel olur:img-hyste:img-hysteellerinede bir saz:img-hyste:img-hyste

ylnzlrrhtm
23-09-09, 00:04
arkadaşlar dizimizin tekrarı perşembe 22.30 da izlemek isteyenlere duyrulur valla ben netten de izledim ama doyamıyorum bir türlü izlemeye yinede:img-in_lo:img-in_lo

zynpyst
23-09-09, 00:06
duygunun şartı heralde 40.000 avans olavcaktır annesinin borçlarını ödemesi için sonra duygu deli gibi çalışıp öderim bu borcu der işte
ömer fırsat bu fırsat der duyguyu hiç ayırmaz yanından sağ kolu yapar:img-hyste:img-hystearada da lafları geçirir:img-hyste:img-hyste duygunun zaten ömerin laflarına verecek cevabı yoktu şimdi hiiiççç bişeycikler diyemez
şimdide duyguya acıdım ben yahu ömeri benim dediğim kadar gaddar yapmasınlar
ama yinede ömer kızdırsın arada bir duyguyu güzel oluyor onların atışmaları
eee aşıkların atışması güzel olur:img-hyste:img-hysteellerinede bir saz:img-hyste:img-hyste

Ya kesin böyle olacaktır yada buna benzer gelişecektir...Ben son bölümdeki Duygu'nun Ömer hakkında haddi olmadan Cemal'ededidiklerini duyduktan sonra o camdan sevmeler beni yumuşatmadı açıkçası bence yakışır Ömer'imize Duygu hanımımız süründürmek birazda onun burnu sürtsün...Kötüyüm ben kötüyüm...:img-hyste:img-tomat

Yeni imzalar gelmiş harikalar :D yalnız boyutları buraya uygun değiller ne yazık ki.....:icon_sorr

RebeCa
23-09-09, 00:07
kasayı kimin soyduğu konusu bayağı gündemde bakıyorum, hatta bahisler korhandan yana bile kullanılmaya başlanmış, korhan o yaşlarda onlarla beraber yaşıyormuydu arkadaşlar, onun küçüklüğüne dair hiçbirşey gösterilmedi çünkü bize, korhanı gece yarısı ışıklarda yakaladıklarında, bence onun gördüğü gittiği yerde nazikçe imzala denmesiydi:img-hyste

duyguya bu yüzden "zamanı gelince anlayacaksın neler olduğunu" dedi,
daha sonra da duygu öğrendiğinde "ne farkeder ömer veya cemal olması, önemli olan parayı almamız değilmi " dedi

kasadan çalınan şu çok değerli bilezik biryerlerden çıkarsa hiç şaşırmam ayrıca, son olaylardan sonra anne ayten hanım bana hiç güven vermiyor artık, psikolojik yapı olarak kolayca yalan söyleyebilen biri gibi sanki, 40 milyarlık borç varmış dendiği an ağlama nöbeti içinde birsürü bahaneler sırlamaya başladı, "babanız bana hiç yokluk hissettirmedi, nerden bileyim bir iki parça eşya alayım" dedim, 40 milyarı bulan nasıl bir giysi alışverişidir acaba:img-hyste

zümrüt yenge ne kadar 1800 model bir yenge olsa da doğru bir şey dedi, para senin eline verilmez sen bu konağı da satmak zorunda kalırsın,

alışveriş için olan parayı fındık fıstık için harcamış ayten hanım biliyorsunuz sonra da diyorki mehmet öz hiç seyretmiyormusun:img-hyste

duygunun işe gireceğini öğrendiğinde de biz bu parayla nasıl geçiniriz , hangi masrafımıza yeter sorusuna duygu "herkes gibi anne" dedi, peki ayten hanım ne dedi "biz herkes miyiz" buradan kendini diğerlerinden üstün gören, deli gibi para savuran, ve doktorla ilgili kötü niyetleri olduğunu anlayabiliriz sanırım :img-hyste

Sping katılıyorum sana,kasayı soyan yanı bileziği alan Korha olamaz.
Zaten o sahnede biz sadece 3 kişiyi gördük.
Duygu,Ömer ve Cemal.

belitmek istediğim bir nokta var gecen sene yine asis yapım olan Asi dizisinde ,Süheyla hanımın çocugunun babasını forumdaki herkes asinin dedı zannederken ,senarıstler ters koşe yapıp asının babasınının gercek baba oldugu anlaşıldı.

burdada ters köşe yapabilirler.Yanı sonradan o sahneye 4.birkışıyı ekleyebılırler.Bakalım.

Benim asıl şaşaırdıgım eger hırsızlık yapan Cemal ise ,bukadar sene bu vıcdan la nasıl yaşamış hiç mi azap çekmemiş? birde Ömer'e verdiğiiz sözü unuttun mu diyor?
Bu kadar sene geçti Ömer olmadıgı halde Duygu seni kalbıne almadı hala dünkü bölümde Agzını acacak oldu neyse ki Duygu güzel bir hamle ıle susturdu.
1.bölümde dikkatimii çeken bir diğer nokta Duygu Cemal'den oteli almasını ricaya geldıgınde sarılırken Ömer girmşti.Duyguya sana söylemeyı unuttum Ömer'in geldiğini dedı sonra da bılıyorum dedı?Cemal nasıl da şaşırdı?

Duygu nasılda heyanlandı Ömer aradıgında ,buluşmadan evvel sacını basını duzeltmek ıstedı sonra da vazgectı ah aşk ah ....?
Bakalım 3. bölümde bizi neler beklıyor ?

Sevgilerrrr....

handeci
23-09-09, 00:27
çok güzel bi bölümdü yine.bu sefer kimse laf edemez heralde.çünkü tüm karakterleri ve onların başından geçenleri bu sefer yeteri kadar tanıdık.doktor kim bu arada oyuncunun adı ne daha önce hangi işlerde yer almıştı pek tanımıyorum.
eklenmemiş sanırım ama ben internette araştırıp buldum.kül ve ateş totalde 6. ab grubunda 3. olmuş :happy0064
ilk 3'teyiz.totalde de ilk 5'i kıl payı kaçırmışız.umarım star aynen böyle gier.tekrarını versin ve dizinin reklamlarını iyi yapsın.bikaç bölüm geçmeden dizinin reytingleri daha da yükselecek.

ylnzlrrhtm
23-09-09, 00:30
hırsızlık konusunda ben de ters köşe yapacklarını düşünenlerdenim
cemal yapmamıştır ya
ama bakalım görecez ilerleyen bölümlerde
dizimiz çok güzel ya çok güzel bir aşk hikayesini yansıtıyor
ahhh ahhh ömer de öle tabi :img-in_lo:img-in_lo

deryadil
23-09-09, 01:00
akşam kimsecikler yoktu
Ben galibam çok hırslıyım, 1. olur AB de diyordum. Totalde de ilk üç içinde olmasını bekliyordum. Aslında şöyle yakıştırıyorum bu diziye rating 6 ve üstü olsun share de %30 un üstünde olsun. Nassın ama:good:
Ayten sultan az değilmiş..doktor hakanı önceden göze kestirmiş kızları için..o fenalaşma da numaraydı belki de..

Yav bunu yeni gördüm, bir sen bir de sprıng başkası var mı bilmem bu kadıncağızdan ne istiyorsunuz anlamadım. Akılsız, hayatın gerçeklerinden bi haber ama fesat gibi görünmüyor bence. Hırsız yaptığınız yetmedi, şimdi de kocasının ölümünün üzerinden bu kadar az gün geçmiş doktora kızlarını ayarlamakla suçluyorsunuz, sprıng de kur yaptığını düşünüyor;netcez sizle bilmem:img-hyste:img-hyste

honestman85
23-09-09, 01:07
öncelikle resimleri ekleyen arkadaşın elerine sağlık hepsi çok hoş görünüyo ayrıca reytingler için bu hafta bi kıstas koymayalım çünki bayramda genelikle çoğunluk tv izlemez zaten dün akşamın reytin tablosuda bunu gösteriyo bence bu handikaplara rağmen gayet iyi bi yerdeyiz vede git gide daha iyi olucaz...

ylnzlrrhtm
23-09-09, 01:08
Ben galibam çok hırslıyım, 1. olur AB de diyordum. Totalde de ilk üç içinde olmasını bekliyordum. Aslında şöyle yakıştırıyorum bu diziye rating 6 ve üstü olsun share de %30 un üstünde olsun. Nassın ama:good:
süpemiş canım:good::good:
ben de dizimize birinciliği layık görüyorum elbette ama şu kolay para kazandıran yarışma programı yüzünden ilk üçte olmamıza sevindim ne yazık ki ne bize hiç bir getirisi olmayan o programa denekler bayılıyor:bilmim:bilmim

kemal-başak
23-09-09, 01:08
elyz canım emeklerine sağlık :happy0064sayfada emeği geçen herkesin yüreğine sağlık :happy0064 korhan sendromunu atlattıktan sonra yine döndüm :img-hystebu konuda yorum yapmayacağım devrelerim karışıyor çünkü :img-hyste zamana bıraktım bekleyip göreceğim :img-hyste sıralamada ilk 10 un içinde yer bulsak iyi diyorum azla yetiniyorum biliyorum ama ne yaparsınız ki elimizde değil bazı şeyler :bilmim herkese iyi yorumlar ve sevgiler:happy0064

dulcemm
23-09-09, 01:12
selam arkadaşlar ben geldim:img-wink:
bu ne hız ya sayfa almış başını gidiyo maşallah maşallah:img-hyste
eklenen resimler ve çalışmalar süper yapan arkadaşların ellerine sağlık:img-wink:

dulcemm
23-09-09, 01:16
asinin tamamını izlemiş biri olarak ben aynı olduğunu düşünmüyorum benzer yanları olabilir ama unutmayalımki aynı kişinin elerinden çıkma diziler bunlar tomris hanımın onun için evet antakya konusunda benimde teredütlerim vardı açıkçası ama bence herşey güzel görünüyo ilk 2 bölüm olarak oyuncular konusuna gelince gerçekten 1 sınıf oyuncular kül ve ateşte başak köklükaya serhat tutumluer olağan üstü oyuncular onun için bu diziyi izlememiz için çok sebebimiz var en önemli sebeplerden biri müziği ilk duyduğum andan itibaren dilimden düşmedi...

cnm yazdıklarına imzamı atarım bende asi dizisinin sıkı izleyicisiydim,tamam asi dizisini akıllara getiriyo ama konusu ile değil atmosferi nedeniyle yani bence antakya da olmasa asi dizisi ile hiçbir alakası olmazdı...
oyuncu konusuna gelince bence serhat ve başak süper olmuşlar eminim onlardan başka birileri bu diziyi yapsa bu kadar güzel yapamazdılar süper uyum yakalamışlar birbirlerini tamamlıyolar:happy0064

honestman85
23-09-09, 01:29
cnm yazdıklarına imzamı atarım bende asi dizisinin sıkı izleyicisiydim,tamam asi dizisini akıllara getiriyo ama konusu ile değil atmosferi nedeniyle yani bence antakya da olmasa asi dizisi ile hiçbir alakası olmazdı...
oyuncu konusuna gelince bence serhat ve başak süper olmuşlar eminim onlardan başka birileri bu diziyi yapsa bu kadar güzel yapamazdılar süper uyum yakalamışlar birbirlerini tamamlıyolar:happy0064

yorumunuza katılmamak elde değil evet bu dizinin başrol oyuncuları farklı isimler olsaydı kesinlikle aynı tadı alamazdık çünki serhat başak uyumu olağan üstü güzel olmuş ayrıca sadece uyumda değil gerçekten oynadıkları her sahnenin hakını fazlasıyla veriyolar her ikiside mesela ömerin duyguyu aradığındaki sahnede başak hanımın performansı inanılmazdı o tevesümü kendine hakim olamaması filan çok güzel yansıdı ekrandan bizlere buna gerçek oyunculuk deniyo işte:happy0064

dulcemm
23-09-09, 01:32
yorumunuza katılmamak elde değil evet bu dizinin başrol oyuncuları farklı isimler olsaydı kesinlikle aynı tadı alamazdık çünki serhat başak uyumu olağan üstü güzel olmuş ayrıca sadece uyumda değil gerçekten oynadıkları her sahnenin hakını fazlasıyla veriyolar her ikiside mesela ömerin duyguyu aradığındaki sahnede başak hanımın performansı inanılmazdı o tevesümü kendine hakim olamaması filan çok güzel yansıdı ekrandan bizlere buna gerçek oyunculuk deniyo işte:happy0064

aynen cnm o sahne çok güzel bir sahneydi:good:
bence serhat ve başak ilk defa böyle bir aşkı canlandırıyolar ikisininde daha önce oynadıkları dizilerde bu denli aşkı yaşadıklarını hatırlamıyorum kül ve ateş onlar içinde çok farklı ve çok heycan verici bir proje gibi duruyo:img-wink:

deryadil
23-09-09, 01:36
Dizi çok durağan ilerliyor. Heyecan yok.

Anam heyecan mı yok:img-hyste:img-hyste:img-hysteNeyse tabi her kalp aynı atmaz.

Heyecandan kastınız ne peki? Adam yaralama mı? Entrika mı? İhanet mi?
Yoksa tecavüz mü?

Heyecandan bahsederken birçok olay aklımıza gelir.. Ama bunların çoğunu izlemek de ruhsağılığına iyi gelmeyebilir.
Yav aslında ben de bazı sahnelerde çok kötü fena oluyorum ama neyse, napalım gülü seven karizmasına katlanır.

ylnzlrrhtm
23-09-09, 01:39
bence serhat ve başak ilk defa böyle bir aşkı canlandırıyolar ikisininde daha önce oynadıkları dizilerde bu denli aşkı yaşadıklarını hatırlamıyorum kül ve ateş onlar içinde çok farklı ve çok heycan verici bir proje gibi duruyo:img-wink:
canım başak hanımı bilemem ama serhat aşk sahnelerinde bir numaradır üstüne tanımam daha önce özellikle sahra da çok güzel bir aşkı izlettirmişlerdi bize şayet ezo gelinin son bölümleri cıvıtmasaydı oradada tıpkı bu şekilde sürekli çekişmeli sahnelerle dolu bir aşk vardı oradada otel sahibiydi ezo da onun çalışanıydı duyguyla pek çok ortak yanı var yani ezonun:img-hyste:img-hysteyemek yapma dışında duygu atlara binmekten yemek yapmayı bilebileceğini zannetmiyom:img-hyste:img-hyste
keza erkekler ağlamazda da gururlu bir aşık ve çok iyi bir babaydı üstelik bu dizide küçüklüğünü oynayan boncuğun babasıydı sonra kasırga insanlarında da bu sefer bizim oğlan arkadaşının sevdiği kıza abayı yakmıştı oradada süperdi
kısacası serhat aşık rolu oynamaya çok uzak değil:img-wink::img-wink::img-wink:

honestman85
23-09-09, 01:43

evet bende özelikle başak köklükayanın tüm projelerini takip etmiş biri olarak bu denli bi aşkı her hareketiyle yansıtığı bi proje hatırlamıyorum sultan makamı dizisi hariç orda canladırdığı karekter çok güzeldi serhat tutumluer için söylücek hiç bi sözüm yok türkiyenin en iyi bi kaçç aktöründen biri eleri cebinde yürüsün yeter süper karizma:happy0064

dulcemm
23-09-09, 01:44
canım başak hanımı bilemem ama serhat aşk sahnelerinde bir numaradır üstüne tanımam daha önce özellikle sahra da çok güzel bir aşkı izlettirmişlerdi bize şayet ezo gelinin son bölümleri cıvıtmasaydı oradada tıpkı bu şekilde sürekli çekişmeli sahnelerle dolu bir aşk vardı oradada otel sahibiydi ezo da onun çalışanıydı duyguyla pek çok ortak yanı var yani ezonun:img-hyste:img-hysteyemek yapma dışında duygu atlara binmekten yemek yapmayı bilebileceğini zannetmiyom:img-hyste:img-hyste
keza erkekler ağlamazda da gururlu bir aşık ve çok iyi bir babaydı üstelik bu dizide küçüklüğünü oynayan boncuğun babasıydı sonra kasırga insanlarında da bu sefer bizim oğlan arkadaşının sevdiği kıza abayı yakmıştı oradada süperdi
kısacası serhat aşık rolu oynamaya çok uzak değil:img-wink::img-wink::img-wink:

evet cnm biliyorum nasıl canlandırdığını aşkı ama bence bu dizideki aşk diğer oynadığı dizilerdeki aşklara benzemiyo bence burda daha başka daha derin bir aşkı canlandırıcak:img-wink:

penelophe
23-09-09, 01:48

yanılıyorsunuz arkadaşlar.. sahra'yı izleyenler çok bilir serhat tutumluer sevdiğine hiç dokunmadan sadece gözleriyle aşık olduğunu hissettirebilen usta bır oyuncudur. bu bir ilk değildir...

ylnzlrrhtm
23-09-09, 01:49
evet cnm biliyorum nasıl canlandırdığını aşkı ama bence bu dizideki aşk diğer oynadığı dizilerdeki aşklara benzemiyo bence burda daha başka daha derin bir aşkı canlandırıcak:img-wink:
eee bu aşk baya bir derinden geliyor ne de olsa taaaa çocukluktan:img-in_lo:img-in_lo
üstelik ilk defa bu denli sert bir karekteri oynuyor yani erkekler ağlamazda da biraz sertliği vardı daha doğrusu orada birazcıkın asabi hemen parlayıveren birini canlandırmıştı ama burada hayat şartlarından dolayı bu denli sert bir karektere bürünmeyi tercih eden birini canlandırıyor aslında yumuşacıkın kalbivardır ömerin
nasılda sarılda mutfak sahnelerinde anneciğine
duygu ömer aşkı tabiki değişik bir tat olacak ve de tadından yenmeyeceğine eminim
yenmese bile seyretmek serbest:img-hyste:img-hyste:img-hyste

ylnzlrrhtm
23-09-09, 01:53
+ Arkadaşa katılıyorum.. Mithat, Sahra'yı sadece gözleriyle sevdi...:love05::img-in_lo

evet evet mithat sahrayı gözleriyle sevdi işte duygu ömer aşkıda böyle olacak arkadaşlar
bazı diziler gibi yatak sahnelerinin gereksizliğinden sıyrılıp saf ve temiz bir aşk olacak onlarınki:img-in_lo:img-in_lo

deryadil
23-09-09, 01:54
doktor hayale yanık olacağı belli oldu, hafiften yanık kokuları alıyorum fakat esrarlı bir vaka kendisi ömer gibi, uzmanlığını neden bırakmışta, antepte bir köşke yerleşmiş yazı yazıyor, ne dersin deryadil arkadaşım fikrin varmı
Nassın bir fikrim olabilir bilmiyorum. İnsan neden doktorluğu bırakır, yazar olmak ister. Gerçekten üzerinde düşünülmesi gereken bir konu.:kahve
edit:Bir fikrim var. Belki hep aslında yazar olmak istemiştir. Ama öss ona tıp yolları açmıştır. O da kendisini öss nin ellerine teslim etmiştir. Sonra akıl baliğ olunca bu işi yapmaktan vazgeçmiştir. Serhat gibin sevdiği işi yapmak istemiştir.:img-yes:

ylnzlrrhtm
23-09-09, 01:58
Nassın bir fikrim olabilir bilmiyorum. İnsan neden doktorluğu bırakır, yazar olmak ister. Gerçekten üzerinde düşünülmesi gereken bir konu.:kahve
ya şöyle bir senaryo yazdım hemencikin
hani insan neden doktorluğu bırakır dedin ya bundan yola çıkaraktan kafamda bir fikir beliriverdi
eğer bu adamın işi insanların hayatlarını kurtarmaksa ve bu mesleği en güzel bir şekilde yapıyorsa sadece yapılan küçük bir hata yüzünden olabilir bu hatada sevdiği kişinin ölmesine sebebiyet verdiyde kendini alır böle antakya bölgesine vurur benim hayatım roman olur der başlar yazarlığa :img-wink::img-wink:
nassıl yaklaşım ama:img-hyste:img-hyste

honestman85
23-09-09, 01:58
evet evet mithat sahrayı gözleriyle sevdi işte duygu ömer aşkıda böyle olacak arkadaşlar
bazı diziler gibi yatak sahnelerinin gereksizliğinden sıyrılıp saf ve temiz bir aşk olacak onlarınki:img-in_lo:img-in_lo

evet tamamen katılıyorum duygu ömer aşkı farklı olucak diğer dizlerdeki saçmalıklar gibi olmucak zaten farkınıda ilk 2 bölümde gösterdi sadece bi bakışla bile aşkı yansıtılar bizlere zaten bizim tek temenimiz bu çizgide devam etmesi...

ylnzlrrhtm
23-09-09, 02:02
edit:Bir fikrim var. Belki hep aslında yazar olmak istemiştir. Ama öss ona tıp yolları açmıştır. O da kendisini öss nin ellerine teslim etmiştir. Sonra akıl baliğ olunca bu işi yapmaktan vazgeçmiştir. Serhat gibin sevdiği işi yapmak istemiştir.:img-yes:
hmmm canım bak sende serhatın biyografisinden esinlenmeler gördüm:img-hyste:img-hyste
ama öle bilem olsaydı her iki mesleği aynı anda yapma şansı vardı bakın ferhat göçer e
yaa gecenin bu saatinde yapılan muhabbetler baya bir dal budak veriyor hatta böle serhat ferhata kadar gidiyor:img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste

*mirage*
23-09-09, 02:02

Zaten uzun zaman uzak olup da kalplerindeki küllerin ilk görüşte hemen aleve dönüşmesinin nedeni de bu bence...:img-in_lo:img-in_lo

Onlarınki tensel bir aşk değil... Tamamen kalpten kalbe...:love05:

ezo-kadim
23-09-09, 02:04

arkadaslar burdaki aski tabiki farkli olacak cünkü bilmiyoruz daha neler yapacagini ama gecmise bir yolculuk yapilirsa Serhat'la
sahrada ,imkansiz bir ask vardi ortada intikam amaciyla girmisti iclerine ve sonradan tutkuya ,hayranliga dönüsen bir ask vardi ve sahranin öldü haberi yikmisti mitati sonradan ortaya cikmasiyla yasadigi coskuyu ve o heyecanla yaptigi evlilik teklifini unutmak ne mümkün ve sonrasinda tek tarafli bir ask yasadi uzun süre mitat olarak,sahrada cok sevdi ama sonradan o müthis erkegi tanidiktan sonra:love05::love05:
erkekler aglamazda,cok sevmesine ragmen affetmeyen bir erkek vardi,murat cok seviyordu zeynebi ama onun kariyer ugruna evini ve cocugunu terk etmesine dayanamiyordu ama yillar sonra karsilastiginda hala cok seviyor olmanin verdigi bir duygu ama sevdigi kadinin kariyeri almis basini gitmisti ve etrafindaki ikinci erkekler birlesmelerine izin vermedi malesef ,cok sevsede engelli bir askti ama güzeldi
kasirga insanlarinda kasabanin güzel doktoruna arkadasi asikti ama onlari terk edip giden arkadasinin askina göz koyan ve evlenen biri vardi ,ne olursa olsun orda ona hic kizamamistim,cemreye olan ilgisi ve sevgisi o kadar derindiki anlatilamaz ,dizlerine kapanip aglayisi,vs.cok degisikti yani
ezo gelin zaten benim icin biraz komik biraz romantik biseydi bence serhatin icinde bulundugu ama benim cok hoslanmadigim bir diziydi,komedi olarak seyrettim ve bayada gecen sene bircok dostlugun baslangici oldu iyiki yazmisim orayada doslar edinmisim ,imkansiz bir askti ordaki ezo cok güzel olabilir ama evlendikten sonraki tripleri ,davranislari kadin sevilmeye bile gelmiyordu,azmi cekti kadimin ezodan (damper ezo):img-hyste:img-hyste:img-hyste

ama bu dizide daha biseyler görmedik genc ömerin sevgisi hala ortada dolasiyor bakalim bizim gercek ömer neler yapacak,ve ne harikalar sunacak bize ,duyguya o kadar samimi bakiyorki cok hos duyguda keza arabada uyurken ömeri bi bebek gibi oksadi adeta bayildim oraya

hacer anne yanlis yapiyor asla arkasini dönmemeli yavrusuna bak yillar yili dönmüsde ne oldu ,ömercimi mafya yaptirdi oysaki hep yaninda olsaydi yandaki doktor belkide bizim ömer olacakti dimi ama :img-yes::img-yes:
sevgiyle ve serhatla kalin

dulcemm
23-09-09, 02:06
eee bu aşk baya bir derinden geliyor ne de olsa taaaa çocukluktan:img-in_lo:img-in_lo
üstelik ilk defa bu denli sert bir karekteri oynuyor yani erkekler ağlamazda da biraz sertliği vardı daha doğrusu orada birazcıkın asabi hemen parlayıveren birini canlandırmıştı ama burada hayat şartlarından dolayı bu denli sert bir karektere bürünmeyi tercih eden birini canlandırıyor aslında yumuşacıkın kalbivardır ömerin
nasılda sarılda mutfak sahnelerinde anneciğine
duygu ömer aşkı tabiki değişik bir tat olacak ve de tadından yenmeyeceğine eminim
yenmese bile seyretmek serbest:img-hyste:img-hyste:img-hyste

aynen cnm bencede tadından yenmiycek bir tat olcak:img-hyste
yemede yanında yat misali:img-hyste
neyse arkadaşlar size doyum olmaz ama saat geç oldu ben çıkıyorum hepinize ii sohbetler:img-wink:bye

M&M
23-09-09, 02:09
duygu ve ömerin ki çok naif bir aşk bence ama yanında müthiş bi öfkeyi de barındıran aslında ikisi de birbirine çok kızgın bi taraftan duygu ömerin suçlu olduğunu sanıo çünkü itiraf etti bunun için kızgın ama ömer de ona olan inancını yitirdiği için ona güvenmediği için ama kalp ya işte bitti deyince de bittimio ve en çok bu bölüm sevdiğim sahne ömer annesinin evinden kovulunca 2.sığınağına gitti onun kapısında uyudu.huzur duygusu çok önemli yaa bence o onun peşinden gitti...sevdim ben bu aşkı:D

İZMİR'İN KAVAKLARI
23-09-09, 02:13
dün akşam daha bir oturmuş bölüm izledim herşey daha güzel göründü gözüme Duygu&Ömer çifti harika gidiyor didişmeleri bakışmaları herşeyleri dozunda sıkmadan kaliteli umarım böyle devam eder.
Şerif Sezer için söylenecek birşey yok bence harika oyunculuğu herşeyi anlatıyor.Benim dünkü bölümde favorim Ferit Kaya idi.Hacer ananın peşinde ziyan oldu.
Açıkcası ben Cemal e üzülüyorum.yıllardır Duygu ya platonik onun için didinip duruyor ama sonuçta arkadaşının aşkı bunca yılda unutmak için birşey yapmaması sinirimide bozmuyor değil...

ben dünkü bölümde müzikleride beğendim sahnelerde kullanımı filan hoştu.
umarım dizi her hafta daha da oturur eksiklerini giderir.bizde kaliteli bir dizi izleriz.

hazır SAHRA dan da bahsedilmişken ben dün annesi ile ilk sahnesinde firuzanla bir sahnesine benzettim ordada firuzan tango koyuyordu Mithat benim sevdiğim parça diyordu firuzan da denkgelmiş diyordu.Serhat bey yine öyle sıcacık sarılmıştı firuzana.ben biran o sahneyi hatırladım.

ylnzlrrhtm
23-09-09, 02:15
duygu ve ömerin ki çok naif bir aşk bence ama yanında müthiş bi öfkeyi de barındıran aslında ikisi de birbirine çok kızgın bi taraftan duygu ömerin suçlu olduğunu sanıo çünkü itiraf etti bunun için kızgın ama ömer de ona olan inancını yitirdiği için ona güvenmediği için ama kalp ya işte bitti deyince de bittimio ve en çok bu bölüm sevdiğim sahne ömer annesinin evinden kovulunca 2.sığınağına gitti onun kapısında uyudu.huzur duygusu çok önemli yaa bence o onun peşinden gitti...sevdim ben bu aşkı:D
evet ya ömer ikinci huzur bulduğu kapıya gitti hayatında zaten 2 kadın var ömerin
annesi ve duygu
bu aşk bu kadar güzel işte yeri geliyor kapısının önünde bekletiyor yeri geliyor sevdiğini sadece uyurkene sevebiliyor üstelik aradaki cam engeline rağmen :img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo

honestman85
23-09-09, 02:19
aslında dizinin tanıtımları daha ilk dönmeye başladığı an bu dizinin bu sezona damga vuracağını düşünmüştüm oyuncuları müziği hepsi içinde inanılmaz görünüyodu çünki tek korkum kanaldandı umarım kanal bu kaliteli yapımın arkasında durmayı başarabilir demiştim kendi kendime ama bu iş olucak kül ve ateş uzun süre ekranda bizlerle olucak bundan şüpem yok artık..

ylnzlrrhtm
23-09-09, 02:20
dün akşam daha bir oturmuş bölüm izledim herşey daha güzel göründü gözüme Duygu&Ömer çifti harika gidiyor didişmeleri bakışmaları herşeyleri dozunda sıkmadan kaliteli umarım böyle devam eder.
Şerif Sezer için söylenecek birşey yok bence harika oyunculuğu herşeyi anlatıyor.Benim dünkü bölümde favorim Ferit Kaya idi.Hacer ananın peşinde ziyan oldu.
Açıkcası ben Cemal e üzülüyorum.yıllardır Duygu ya platonik onun için didinip duruyor ama sonuçta arkadaşının aşkı bunca yılda unutmak için birşey yapmaması sinirimide bozmuyor değil...

ben dünkü bölümde müzikleride beğendim sahnelerde kullanımı filan hoştu.
umarım dizi her hafta daha da oturur eksiklerini giderir.bizde kaliteli bir dizi izleriz.
söylediklerine tamamen katılıyorum canım
dizi bu bölümde daha bir oturmuştu akıcı bizi sıkmadan bir anlatım kullanılmıştı müziklerde gerçekten bu sefer tam zamanında devreye girdiler üstelik müziklerimiz gerçekten bir harika
ama bence ömer-duygu ikilisinin ayrı bir müziği olsun yani sadece onlar bir aradayken çalsın o müzik başka oyuncularda kullanılmasın yani biraz bencilce bir istek bu sanırım:icon_whis:icon_whis:icon_whis

İZMİR'İN KAVAKLARI
23-09-09, 02:25
ama bence ömer-duygu ikilisinin ayrı bir müziği olsun yani sadece onlar bir aradayken çalsın o müzik başka oyuncularda kullanılmasın yani biraz bencilce bir istek bu sanırım:icon_whis:icon_whis:icon_whis

o kadarını istemeye hakkımız olmalı bence:img-in_lo
gayet yerinde bir istek onların aşkını anlatan hoş bir melodi harika olur...

diloşcan
23-09-09, 10:51
ayfercım resım ıcın tesekkurler cnm
tubı ımzalar guzel olmuş elıne saglık
hayal bana doktora asık olmayacakmıs gıbı gelıyor
belkı sonra olabılır ama
hayalde omerden hoslanmasın dızı bu bellı olmaz

aysin
23-09-09, 11:51
ayfercım resım ıcın tesekkurler cnm
tubı ımzalar guzel olmuş elıne saglık
hayal bana doktora asık olmayacakmıs gıbı gelıyor
belkı sonra olabılır ama
hayalde omerden hoslanmasın dızı bu bellı olmaz

hayal de doktora asik olucka bence hemde oyle boyle degil ciddi ciddi asik olucak
yok omerle olmaz cunku kucuklugunden beri omerle ablasinin durumunu biliyor olmaz
ben gene hirkiz durumuna geliyorum :img-blush biraz sakin kafayla dusununce cemalin hirsiz olmasina anlam veremiyorum ama daha oncede dedigim gibi bence gercegi biliyor biliyor ama soylemedi
mesela soyle olmus olabilir su kasanin acildigi gun camdan izledi ya bu duyguyla omeri duyguyla omer ordan ciktiktan sonra belkide cemal birisini gordu olayin devami vardi yani biz olaylari hep omerin penceresinden gorduk simdiye kadar cemali gormedik :bilmim
ya bide ben bu isi cemalin yapmis olmasini istemiyorum yaaaa :icon_sorr arkadasliklari dostluklari bozulmasin

zynpyst
23-09-09, 11:51
şimdilik bu kadar...:img-in_lo:img-in_lo

+ Arkadaşa katılıyorum.. Mithat, Sahra'yı sadece gözleriyle sevdi...:love05::img-in_lo

Zaten uzun zaman uzak olup da kalplerindeki küllerin ilk görüşte hemen aleve dönüşmesinin nedeni de bu bence...:img-in_lo:img-in_lo

Onlarınki tensel bir aşk değil... Tamamen kalpten kalbe...:love05:

Harikasin canim aski oyuncularin degerlendirmesi gore isliyecekleri kesin ve izleyecinin istegini bilerek bu isi yapacaklar.....Sahra konusunda 100%100 katiliyorum ne varki sinemada da dizilerinde de gozleriyle oynamistir en cokta o gozleri bu yuzden sevmiyormuyuz zaten, aski hissettirmenin birinci kurali bu zaten canim arkadasimin CemiLamia`ya yaptigi bir imza gedi aklima "once gozlere bakilir sonra dudaklara...."
Ask budur digeri sadecede tutkuyu kapsar....Abartisida herseyi yozlastirir dusuncesindeyim.....Bir TV dizisi icin hayatin icinde bile bence boyledir......sevgiler.....

tvrehberi
23-09-09, 15:54
dizinin bu bölümü geçen haftaya göre çok daha ii ve heyecanlıydı.ancak yine de montajda bazı kopukluklar vardı.her neyse, senaryoya gelecek olursak, bu hafta daha coşkulu sahneler vardı.ömer ve duygunun atışmaları, duygunun ömer hakkında söylediği 'hakettiiği gibi davranacağım' sözü çok etkiliydi.
belki bazı izleyenler kızacak ama söylemek de istiyorum.bence ömer o adamaı öldürmese bile en azından iice bi dövmeliydi.ben kendi adıma annesinin ve duygunun varlığından etkilenerek tekrar yumuşayan bir ömer görmeyi tercih ederim.en azından annesinin tepkisi de daha uygun olurdu.şimdi bu şartlar altında annesinin tepkisi ömere haksızlık oluyo çünkü.ya bi de ben ilerki bölümlerde ömerin bi eski sevgilisi,eski eşi gelsin istiyorum.duyduya bol talip varken bu geçen 15 yıl boyunca ömerin boş kalmamış olması çok gerçekçi olur.hem hep ömeri mi cemali ya da doktoru kıskanırken izleyelim? biraz da duygu kıskanır fena mı işte? :) gelecek haftanın fragmanında 2.kadın görünmüyor ama ben yine de olsun istiyorum...

kemal-başak
23-09-09, 19:01
ewet ya 2.sığınak sevdim bu lafı ÖMER haketmediği şeyleri yaşadı ama yine de vazgeçmiyor helal olsun:img-hyste bu kaza sahnesi kesin yine en sona bırakılır gıcıklık değil mi :img-yes: yalnız düğünde acaba ezo gelin de gördüğümüz bir halay görürmüyüz :img-hyste ne güzel olur:img-hyste cemal in yaptıkları içime hiç sinmiyor bu ne sakinlik anlayamadım 2 dir nakavt oluyor ama ses yok her şeyi oluruna bırakmak bir taktik mi :icon_whis

29turk61 çok teşekkürler:happy0064SERHAT ta olsaymış keşke :icon_sorr çalışmalar için emeklerinize sağlık :happy0064

merve_06
23-09-09, 21:43
yeni başlık hayırlı olsun.maşallah ne kadar hızlı ilerliyor:happy0064.inş hep böyle gider

bayram dolayısıyla kesik kesik izledim diziyi.onun için pek yorumlaymayacağım.zaten yorumlara baktığım kadarıyla bayağı bir kaçırmışım:icon_sorr

duygu otelde ömeri görünce verilmesi gerken tapkiyi verdi.yani bekleneni.cemali beklerken ömer
sonuça ömer bastı parayı aldı oteli.belki ilerde duyguya hediye falan eder:icon_whis.yani ben ederdim:)

cemal noterde bekledi bekledi.aman nasıl üzüldüm hırsız kalleş dosta anlatamam:img-hyste. otelde ömeri görünce fenalaştı .insan bi hayırlı olsun der dostuna di mi ama:img-hyste
bu duygunun annesi akıllara zarar.bir insan 40 milyarı nasıl harcar?ne alır?kocasının kötü durumunu bilmez mi bir kadın? ve bir insan nasıl bu kadar pişkin olabilir.hemen ağlayıp fenalaşır.gerçekten anlayamıyorum:bilmim

hacer ana ile ömer beni çok etkiledi.anası oğlu için yemekler hazırlıyor yataklar yapıyor.ama bir damla kan herşeyi yıkıp geçiyor.sonuçta anamız ömerin 15 yılını bilmiyor.battı mı çıktı?çünkü ardında bir suç bırakarak gitmişti:img-yes:

duygunun evinin kapısında uyudu.duygu geldi bir hışımla ama kıymadı.nasıl bir aşktır bu .ilerleyen bölümlerde daha yoğun hissedeğiz bu aşkı:img-in_lo

ömerin mafya olduğu gerçeğini kabullenemiyorum.o adamın iyi bir iş adamı olmasını umdum.ama olmadı:icon_sorr ömer mafya:img-cray:

umarım 2. bölüm tekrarını kaçırmam bir çokolay benim için sır hala
eklenen resimler ve çalışmalar için teşekkürler:good:

deryadil
23-09-09, 23:20
ya şöyle bir senaryo yazdım hemencikin
hani insan neden doktorluğu bırakır dedin ya bundan yola çıkaraktan kafamda bir fikir beliriverdi
eğer bu adamın işi insanların hayatlarını kurtarmaksa ve bu mesleği en güzel bir şekilde yapıyorsa sadece yapılan küçük bir hata yüzünden olabilir bu hatada sevdiği kişinin ölmesine sebebiyet verdiyde kendini alır böle antakya bölgesine vurur benim hayatım roman olur der başlar yazarlığa :img-wink::img-wink:
nassıl yaklaşım ama:img-hyste:img-hyste

İyi yaklaşım :good:Ben de aslında bir yeşilçam filminde senaryo büle olurdu didim. Mesela karısının doğumunu yaptırırkene. Bu kadar elim olay ancak küçük kadınlarla yarışır. Bakalım neler olacak.

sprıng
23-09-09, 23:33

ülkemizde nice insan evladı kendini öss ye teslim etti böyle, daha nice içinde edebiyat ateşi yanan insan "öksürün lütfen" repliğini söyleyecek hastalarına, belki hastalığı hakkında hafif yollu küçük hikayeler yazacak "yoksa onu çok sevdiniz de kar kış demeden köşe başında yollarını mı gözlediniz"

doktor kafayımı sıyırdı bakışıyla bakan hasta:img-hyste

"havalar serinledi ince çıkmışım sadece doktor "

sonram bizim doktorumuz gibi hava değişimi verirler:img-hyste o da gelir hayale komşu olur:img-hyste yağmurlu bir günde araba tamir ederken karşısında bulur:img-hyste

"doktor sizmisiniz gerçekten"

"ferhat göçer gibiyim ben hem reçete yazarım hem roman"

:img-hyste

deryadil
23-09-09, 23:37
ülkemizde nice insan evladı kendini öss ye teslim etti böyle, daha nice içinde edebiyat ateşi yanan insan "öksürün lütfen" repliğini söyleyecek hastalarına, belki hastalığı hakkında hafif yollu küçük hikayeler yazacak "yoksa onu çok sevdiniz de kar kış demeden köşe başında yollarını mı gözlediniz"

doktor kafayımı sıyırdı bakışıyla bakan hasta:img-hyste

"havalar serinledi ince çıkmışım sadece doktor "

sonram bizim doktorumuz gibi hava değişimi verirler:img-hyste o da gelir hayale komşu olur:img-hyste yağmurlu bir günde araba tamir ederken karşısında bulur:img-hyste

"doktor sizmisiniz gerçekten"

"ferhat göçer gibiyim ben hem reçete yazarım hem roman"

:img-hyste
Bence insanın içine sanat aşkı düştü mü bu başka birşeye benzemez. Bak kaç yıllık cerrah doktor arkadaş sahnelerden inmez oldu. Burada da bence benzer durum var. Evde yazısı bekliyor diye oralarda duramadı. Makale yazacağım dedi ama orasını anlamadım. Bilimsel makale yazıyorsa hala bir şekilde doktorluğunu devam ettirirdi. Yoksam gazeteye sağlık köşesi mi yazıyor. Roman yazmasın bence, hayale gelmez o kadar ağır adam. Ya da gelir mi? Bilemedim.:img-wink:
yalnız şunu da belirtmek istiyorum, eğer o doktoru canlandıran oyuncunun adını biliyor da bana sülemiyorsanız teesüflerimi sunarım. Google da fotoğrafla arama yapılabiliyor mu?

sprıng
23-09-09, 23:42
İyi yaklaşım :good:Ben de aslında bir yeşilçam filminde senaryo büle olurdu didim. Mesela karısının doğumunu yaptırırkene. Bu kadar elim olay ancak küçük kadınlarla yarışır. Bakalım neler olacak.

doktor bey pek hüzünlü bakıyor zaten , yoksam karısı doğumda öldü de , bebeği de evlatlık mı verdiler, ben büyütemem çocuğumu , onu her baktığımda eşim ve o an aklıma gelir mi dedi :img-cray:

yoksam sevdiği insan trafik kazası geçirdi de onu kurtarmak için yetişemedi mi, ya da elinden birşey gelmedi doktor olduğu halde ona yardım edemediysem kime ne fayda dedi, elini eteğini çekti herşeyden:img-cray:

hayalin neşesi ve cıvıltısı ona iyi gelir , yeniden doktorluğa dönüp çalışmaya başlar antakyada belli mi olur, küçük bir muayehane açar, hayalle gül gibi geçinir giderler :img-hyste

sprıng
23-09-09, 23:47
Bence insanın içine sanat aşkı düştü mü bu başka birşeye benzemez. Bak kaç yıllık cerrah doktor arkadaş sahnelerden inmez oldu. Burada da bence benzer durum var. Evde yazısı bekliyor diye oralarda duramadı. Makale yazacağım dedi ama orasını anlamadım. Bilimsel makale yazıyorsa hala bir şekilde doktorluğunu devam ettirirdi. Yoksam gazeteye sağlık köşesi mi yazıyor. Roman yazmasın bence, hayale gelmez o kadar ağır adam. Ya da gelir mi? Bilemedim.:img-wink:
yalnız şunu da belirtmek istiyorum, eğer o doktoru canlandıran oyuncunun adını biliyor da bana sülemiyorsanız teesüflerimi sunarım. Google da fotoğrafla arama yapılabiliyor mu?

sanat aşkı başka birşey benzemez:img-yes: acep mehmet öz gibi gazetede köşesi var da sağlıklı bilgiler mi veriyor:icon_whis

hem ayten hanımın da pek hoşuna gider:img-hyste günde ne kadar fındık yemeliyiz tarzından bilgileri ilk ağızdan alır:img-hyste

lütfen doktorun gerçek ismini bilen arkadaşlar deryadile başvursun:icon_sorr
zannedersem antakyada sahte bir isimle yaşıyor:img-hyste google da arama yaptırdım yok öyle biri:img-hyste

deryadil
23-09-09, 23:47
doktor bey pek hüzünlü bakıyor zaten , yoksam karısı doğumda öldü de , bebeği de evlatlık mı verdiler, ben büyütemem çocuğumu , onu her baktığımda eşim ve o an aklıma gelir mi dedi :img-cray:

yoksam sevdiği insan trafik kazası geçirdi de onu kurtarmak için yetişemedi mi, ya da elinden birşey gelmedi doktor olduğu halde ona yardım edemediysem kime ne fayda dedi, elini eteğini çekti herşeyden:img-cray:

hayalin neşesi ve cıvıltısı ona iyi gelir , yeniden doktorluğa dönüp çalışmaya başlar antakyada belli mi olur, küçük bir muayehane açar, hayalle gül gibi geçinir giderler :img-hyste
Yav kardeşim Hayal bulur kendisine birisini. Ne diye ararsınız. Doktor ona olmaz, yaşlı. Daha uygun birisi olabilir. Onun da eli kalem tutsun falan. edit: Olmaz demiştim ama baktım fragmanda pek güzel bakar doktorumuz Hayal e. Tamam sevenler kavuşsun, gölge etmiycem.:img-wink:

sprıng
23-09-09, 23:51
hayale doktor yakışır, görmüş geçirmiş, hayalle birbirlerini tamamlarlar ne güzel, hem doktorun yaşı bazı tanıdığım insanlar kadar :img-hyste onlar daha hayatının en güzel çağlarındalar lütfen rica ederim:img-hyste

olsa olsa ömerim kadardır daha fazla değil:img-hyste

hazal_90
23-09-09, 23:51
Merhabalar herkese..

Kül ve Ateş'in açıkcası bayram tatilinde ilk bölümünü izleme fırsatım oldu, ardından 2. bölümünü de izledim, ve beğendim :)

Serhat Tutumluer'i zaten Sahra'dan beri takip ederim (eski Sahra'cılara selam ederim :)) Başak Köklükaya ile çok güzel bir ikili olmuşlar bence.. İkisini çok yakıştırdım :img-wink:

Sadece eski bir Asi izleyicisi olarak Hatay'dan bazı görüntüler görünce ister istemez direkt aklıma Asi geliyor ama sanırım bir süre sonra buna da alışılacaktır :)

Çok kaliteli bir dizi, reytingleride giderek artıyor, umarım uzun soluklu olur :)

sprıng
24-09-09, 00:08
M&M arkadaşımın dediğine katılıyorum, ömerin küçük bir çocuk kendini güvende ve gözlerini düşüncelere dalmadan kapayabileceği , kalbinin yakın olmasını istediği yerlerde uyumayı seçmesi beni derinden etkiliyor, koskoca otel satın aldı fakat sığmıyor ruhu duvarlarına, hacer annenin çatısı ona mutluluk ve gözlerine çocuksu bir pırıltı getirmişti, gömleğe düşen bir kan lekesi onu sokağa gönderdi,

kalbinin rotası da onu diğer eve götürdü, çok aşina olduğu fakat artık ona çok uzak olan, fakat içine kadar girmesine gerek yoktu zaten varlığını hissetmek yeterli geldi ona, uykuya daldı

sprıng
24-09-09, 00:26
Söylemiş miydi?:img-blush dikkat etmemişim demek... daha ilk bölümlerde böyle dikkatsiz olursam:img-tomatvay halime:img-grin2
**

söylemişti:img-hyste fakat cemal bu henüz modelini çözemedik:img-hyste

ömeri aradığına dair kanıtımız yok henüz:icon_whis:icon_whis

a-ayse
24-09-09, 00:30
daha izleyiceler tam oturmamışken bize çok dişli bir rakip daha geliyor
ezel pazartesi başlıyor..
hemde dizimizle aynı saatte

ylnzlrrhtm
24-09-09, 00:30
yaa ben 3. bölümnü büyük ihtimal izleyemeyeceğim şimdiden karalara bağlaşım durumdayım:img-cray::img-cray::img-cray:
nasılda merak ediyordum o bölümü
otelin açılışı ve şu kaza olayı
üstelik 3. bölümde ömer duygu sahnesi çok olacak hemde sürekli yanyana gezecekler o köyde
kesin köyden yaşlı bir kadın duygu ve ömer i birbirine yakıştıracak
-allah ayırmasın çok yakışıyorsunuz gençler gibisinden de cümle kurulcak:img-hyste
genelde böle olur ya hani gerçi ömer arabada uyurkene duygunun o camı okşama sahnesindeki tahminim tutmadı ama bu sefer de tutmazsa ben yine de tahminlerde bulunurum sizlerde hazırlıklı olursunuz o tip sahneler izlemeyeceğinize:img-hyste
yaa gülüyorum ama içim kan ağlıyor en önemli bölümü kaçırıcam yaaa:img-cray::img-cray::img-cray:kader utansın:img-cray::img-cray:

ylnzlrrhtm
24-09-09, 00:34
aslında dizimizi günü değişse ben bu hafta izleyebilirim(ne kadarda bencilim dizinin gününün değişmesini reyting için değil de izleyebilmek için istiyom)asdlında saatide değişse olur ama o gün o saatte izleyemeyeceğim:img-cray::img-cray:
star yöneticileri bizi sever ve de severek takip ederler acaba bu ricamı da kabul ederler mi ki
lütfen lütfen lütfen

sprıng
24-09-09, 00:39
elyz tarafından gönderildi
Ayten sultan az değilmiş..doktor hakanı önceden göze kestirmiş kızları için..o fenalaşma da numaraydı belki de..

Yav bunu yeni gördüm, bir sen bir de sprıng başkası var mı bilmem bu kadıncağızdan ne istiyorsunuz anlamadım. Akılsız, hayatın gerçeklerinden bi haber ama fesat gibi görünmüyor bence. Hırsız yaptığınız yetmedi, şimdi de kocasının ölümünün üzerinden bu kadar az gün geçmiş doktora kızlarını ayarlamakla suçluyorsunuz, sprıng de kur yaptığını düşünüyor;netcez sizle bilmem

ayten hanımdan ne isteyebiliriz deryadilciğim:img-hyste gerçekleri sadece gerçekleri elbette:img-hyste bilemiyorum artık 2 parça elbise almış 40 milyar kredi kartı borcu, mehmet öz dedi diye fındık fıstık yemek için alışveriş parası:img-hyste
bunları referans aldığımızda bana da pek akıllı gelmedi nedense:img-hyste çevresinde gerçekten neler olduğundan ve bulunduğu durumun gerçekliğinden şüpheliyim:icon_whis

hem doktor artık doktor bile değil:img-hyste yazar:img-hyste ayten hanımla parasal olarak birbirlerine denk değiller galiba bunu anladım:img-hyste ayten hanımda anlar herhalde değilmi elyzciğim:img-hyste

hayalde ingiliz mi amerikan dili miydi okuduğu , ikisi de dil sonuçta neyse :icon_whis beraber roman çevirisi filan yaparlar para kazanırlar :good:

ylnzlrrhtm
24-09-09, 00:46
hayalde ingiliz mi amerikan dili miydi okuduğu , ikisi de dil sonuçta neyse :icon_whis beraber roman çevirisi filan yaparlar para kazanırlar :good:
doğru valla doktor bey neden doktorluğu bıraktığını doktorluk anılarını yazar hayatı roman ya doktorumuzun hayal de bunu yabancı dile çevirir ki bölelikle ortak bir bağları olur :img-wink::img-wink::img-wink:

ylnzlrrhtm
24-09-09, 00:51
yarın akşam tekrarı var dizimizin:happy0064:happy0064 yine geç saatte ama olsun 22.30
ya tekrar günlerini de belli bir gün yapsalar ya milletin kafası karışıyor sonra ben şimdi 3. bölümün tekrarını da ya kaçırırsam :icon_sorr:icon_sorr
gideceğim yerde telefon dışında başka bir iletişim aracım olmayacak ki öfff yaaa morelim sıfır zaten izleyemeyeceğim 3. bölümü:img-cray::img-cray::img-cray:

filiz86
24-09-09, 01:01
Tekrarlarını sürekli veriyorlar ama 2 bölümde pek iyi raytıng almadı. Zaten pazartesi karşısına kapalıçarşıyı koydular raytıngler daha da düşecek. Gununu değiştirmezlerse ömrü kısa olacak gibi.

ylnzlrrhtm
24-09-09, 01:04
Tekrarlarını sürekli veriyorlar ama 2 bölümde pek iyi raytıng almadı. Zaten pazartesi karşısına kapalıçarşıyı koydular raytıngler daha da düşecek. Gununu değiştirmezlerse ömrü kısa olacak gibi.
ağzından yel alsın ya 3. olduk işte bu hafta evde olanlar izlediler 3. bölümü de izlerler ki şu 3. bölüm daha da güzel olacak
tek katıldığım nokta gününü değiştirmeleri reytingleri zamanla daha iyiye gidecektir

filiz86
24-09-09, 01:13
ağzından yel alsın ya 3. olduk işte bu hafta evde olanlar izlediler 3. bölümü de izlerler ki şu 3. bölüm daha da güzel olacak
tek katıldığım nokta gününü değiştirmeleri reytingleri zamanla daha iyiye gidecektir
Bende kalkmasını istemiyorum ancak bu hafta izlenmesinin nedeni tvde başka bir dizinin olmamasıydı. Karşısında çok güçlü yapımlar var bilemiyorum. Bide sarhatın şansı galıba adam çok kalıtelı ve iyi işlerde rol almasına rağmen bir diziside tutmadı. Ezo gelin bile o girdikten sonra raytıngler düştü ve kalktı. Oysa süper bir oyuncu.

ylnzlrrhtm
24-09-09, 01:18
Bende kalkmasını istemiyorum ancak bu hafta izlenmesinin nedeni tvde başka bir dizinin olmamasıydı. Karşısında çok güçlü yapımlar var bilemiyorum. Bide sarhatın şansı galıba adam çok kalıtelı ve iyi işlerde rol almasına rağmen bir diziside tutmadı. Ezo gelin bile o girdikten sonra raytıngler düştü ve kalktı. Oysa süper bir oyuncu.
ya tam bilmiyorum ama ezo nun reytingleri baştada o kadar iyi değildiki hem senarist değişikliği falan sonradan çok bozdular o diziyi fon müzkikleri filan kaç defa değişti
bu arada serhatın kalitesini denekler göremiyorlar maalesef izlememekte ısrar eder gibi bir halleri var ama güzelim yapımlarda onların sayesinde harcanıyor
nese bu konuda çok dertliyim zaten girersem çıkamam yine bu konudan en iyisi susmak

İZMİR'İN KAVAKLARI
24-09-09, 01:20
bence bu kadar olumsuz düşünmeye gerek yok.kanal bütün bunları göze almıştır sonuçta.Kül ve Ateş i kaldırıp yerine hangi diziyi koyacak atv gibi onlarca dizisi yok başta alırken de arkasında duracağı için almıştır.ayrıca kanalın birincilik beklediğini de sanmıyorum(hakediyor orası ayrı) Star ın durumu ortada bence yeni yeni yer edinmeye çalışıyor diziler konusunda.
ben başka bir açıdan bakmak istiyorum diğer kanallar ağır toplarını pazartesiye koymuş ezel kapalıçarşı gibi starında ağır dizisi Kül ve Ateş tir belki:img-wink:

ylnzlrrhtm
24-09-09, 01:24
aaa ben bir şey soracaktım 29turk61 (http://www.dizifilm.com/forum/member.php?u=146457) arkadaşa
acaba o resmi nerden buldu o da mı antakyalıydı eğer öle ise serhatın olduğu bir foto falan mevcut mudur kendisinde eğer mevcutsa ve eklerse çok teşekkür ederiz ki yine de çok teşekkürler başak hanım ve erkan beyle olan fotoğrafı da eklediği için
ayyyy çoook kibar bir üslup içinde yazdım sanırım içimden geldi nedense:img-hyste:img-hyste

ylnzlrrhtm
24-09-09, 01:26
bence bu kadar olumsuz düşünmeye gerek yok.kanal bütün bunları göze almıştır sonuçta.Kül ve Ateş i kaldırıp yerine hangi diziyi koyacak atv gibi onlarca dizisi yok başta alırken de arkasında duracağı için almıştır.ayrıca kanalın birincilik beklediğini de sanmıyorum(hakediyor orası ayrı) Star ın durumu ortada bence yeni yeni yer edinmeye çalışıyor diziler konusunda.
ben başka bir açıdan bakmak istiyorum diğer kanallar ağır toplarını pazartesiye koymuş ezel kapalıçarşı gibi starında ağır dizisi Kül ve Ateş tir belki:img-wink:
canım onu ben de düşündüm starın bizim diziye güvendiği bir gerçek
ama taşlar yerine oturana kadarda bizim dizinin durumu ya yine muallaklarda olursa
nese dediğin gibi iyi düşünelim iyi olsun:img-wink::img-wink::img-wink:

filiz86
24-09-09, 01:29
canım onu ben de düşündüm starın bizim diziye güvendiği bir gerçek
ama taşlar yerine oturana kadarda bizim dizinin durumu ya yine muallaklarda olursa
nese dediğin gibi iyi düşünelim iyi olsun:img-wink::img-wink::img-wink:
Starın bu sezon bırkaç dizisi var yanılmıyorsam kul ve ateşle birlikte 4 oyuzden dizinin arkasında durabilir. ( sonbahar, papatyam, kurtlar vadisi dışında dizisi varmı ?)

ylnzlrrhtm
24-09-09, 01:31
Starın bu sezon bırkaç dizisi var yanılmıyorsam kul ve ateşle birlikte 4 oyuzden dizinin arkasında durabilir. ( sonbahar, papatyam, kurtlar vadisi dışında dizisi varmı ?)
yok sanırsam bizde bu yüzden ümitliyiz zaten maazallah ya atv de olsaydı dizimiz allah korumuş ne diyeyim zamanla izleyicisi bulur dizimiz ya ben umutluyum gerçekten:img-wink::img-wink:

honestman85
24-09-09, 01:35
bu akşam dizinin tekrarı var yayın akışında görünüyo kanalın tekrarlarını vermesi güzel birşey belki yeni izlemeye başlıyanlar olurki olucaktır kesin bence çünki dizimiz tek kelimeyle mükemel bu arada imza çalışması yapan arkadaşların emeğine sağlık hepsi çok güzel görünüyo...

penelophe
24-09-09, 01:39
Serhat Tutumluer Röportajı

Yılmaz Güney filmlerini çalıştım
İBRAHİM ŞAHİN / MİLLİYET
Star TV’nin yeni dizisi “Kül ve Ateş”te intikam peşindeki Ömer’i oynayan Serhat Tutumluer, “Kamera karşısında bu tarz bir karakter canlandırmamıştım. O yüzden bu role yakın bulduğum Yılmaz Güney filmlerini bir kez daha çalıştım” diyor

Usta yapımcı Tomris Giritlioğlu’nun Star TV’de bugün ilk bölümüyle ekrana gelecek “Kül ve Ateş” dizisinde küllenen bir aşkın yeniden doğuşu ekrana gelecek. Antakya’da çekilen dizinin başrolünü Başak Köklükaya, Serhat Tutumluer ve Erkan Bektaş paylaşıyor. Dizide ayrıca genç oyunculara Şerif Sezer, Serap Aksoy gibi usta oyuncular da güçlü oyunculuklarıyla destek veriyor.
Rüya İşçileri’nin kaleme aldığı dizide, köklü ve varlıklı İsfendiyar ailesinin kızı Duygu ile yeni taşındıkları konağın bakıcısı ailenin oğlu Ömer arasında yaşanan büyük aşkın dramatik öyküsü anlatılıyor. Dizide köşkün bakıcısının oğlu Ömer’i canlandıran Serhat Tutumluer sorularımızı yanıtladı.

“Kül ve Ateş”te sizi ne cezbetti? Güçlü ve etkileyici bir hikâyesi var “Kül ve Ateş”in. Benim için önemli olan ilk başta hikâyedir zaten. Seyirciye ne anlatıyoruz? Çocukluk yıllarında başlayan ve “vuslat”a eremeyen bir aşk hikâyesi. Projenin tasarımcısının Tomris Giritlioğlu olması da benim için önemliydi. Çünkü Tomris Hanım televizyonda nitelikli işleri hayata geçiren biri olmuştur her zaman.

Ömer nasıl biri?Ömer, hepimiz gibi, her insan gibi hayata umutla bakan bir genç iken ihanete uğrar ve hayat çizgisi değişir... Ömer, eli silahlı bir adama dönüşür... Hayatın başka bir tarafına geçer, “güçlü” bir adamdır artık... Ama aşkını ve annesini hiç unutmaz. Yani vicdanını ve insanlığını hiçbir zaman kaybetmez... Acıları vardır, öfkesi büyüktür ama aşkı da büyüktür.

Rolünüz için hazırlık yaptınız mı, karakteri yorumlarken hangi detayların üzerinde durdunuz?Bu setten önce “Kıskanmak” filmi için yaklaşık 85 kiloya çıkmıştım ve bu rol için 8-9 kilo vermek için epey çalıştım...
Fiziksel çalışmanın dışında, şu ana kadar kamera karşısında bu tarz bir karakter oynamamıştım. O yüzden aklıma ilk gelen şeyi yaptım ve bu role yakın bulduğum Yılmaz Güney filmlerini bir kez daha çalıştım. Ama şunu da eklemeliyim; bu rolün görüntüsünü değerli makyözümüz Nurşat Toprakidiz yorumladı ki bence oldukça başarılı..

İstanbul dışında dizi çekmek nasıl bir durum?İnsanın evinden, ailesinden dostlarından ayrılması pek tercih edilesi bir şey değil. Ama işi gönülden isterseniz eğer, bunları dert etmemeyi başarıyorsunuz. Kısa bir süre sonra da o şehir ve insanlar size evde olduğunuz duygusunu vermeye başlıyor..

Tiyatro çalışmalarınız bu sezon da devam edecek mi?Mehmet Ergen’in kurduğu Talimhane Tiyatrosu’nda geçen sezon bitimine doğru bir çok başka sahnede oynamayı başardığımız “Yastık Adam” adlı oyunumuzu sahnelemeyi planlıyoruz. Talimhane Tiyatrosu’nun sahnesini açabilirsek 2010 Avrupa Başkenti seçilen İstanbul’a ve onun seyircisine yepyeni ve büyük bir sahneyi de armağan etmiş olacağız...

Aslolan oyunculuktur

Yakında yeni bir sinema filmi projeniz var mı?Evet var. 6 Kasım’da gösterime girecek olan “Kıskanmak” filmi. Zeki Demirkubuz’un yazdığı ve yönettiği bir film.. Benim için çok önemli bir projeydi... Geçen yıl çekmiştik... Henüz ben de seyretmedim. Seyirciyle birlikte görebileceğim sanırım.. Merakla bekliyorum.
Bu arada bu dizinin takviminden dolayı yer alamadığım bir proje oldu... Birkaç sinema filmi var, ama daha proje aşamasında... Kısaca “sinema” var ve hep olsun...

Siz dizi oyunculuğuna nasıl bakıyorsunuz? Sadece para kazanmak için yaptığını söyleyen çok sayıda oyuncu var, sizin için dizi oyunculuğu ne ifade ediyor?“Oyunculuk”tur aslolan... Tabi ki tiyatro ve sinemanın yeri ayrı... Televizyonda, sinemada ve tiyatroda matematik farklı farklı çalışıyor. Ben inanmadığım ve bana doğru gelmeyen işlerde olmamayı tercih ediyorum...Televizyonun da kitlelere ulaşmak anlamında çok önemli olduğunu düşünüyorum.

Güçlü bir oyuncu kadromuz var

Dizinin kadrosu da oldukça güçlü oyunculardan oluşuyor, aralarında daha önce birlikte çalıştığınız oyuncular var mı?Evet, güçlü bir oyuncu kadromuz var. Başak Köklükaya ile dönem arkadaşıyız ve nihayet bu projede denk geldik ama birlikte çalıştığım ve gurur duyduğum bir genç yetenek var ekipte; “Erkekler Ağlamaz” dizisinde baba-oğulu oynamıştık, Hakan Büyüktopçu şimdi küçüklüğümü oynuyor.

Başak Köklükaya nasıl bir partner? Şüphesiz çok önemli rol arkadaşlıkları özellikle dizilerde. Ben yine çok şanslıyım, ama bu başarının altında Ilgaz Giritlioğlu vardır.

ylnzlrrhtm
24-09-09, 01:56
penelophe roportajı eklediğin için saol canım
bu roportajda en çok hoşuma giden serhat beyin küçüklüğünü oynayan hakan büyüktopçudan övgüyle bahsetmesi
küçük oyuncumuzu atlamamış
yaşı küçük boncuğumuzun ama oyunculuğu değme oyunculara taş çıkartıcak cinsten :good::good:

honestman85
24-09-09, 01:58
yeni bölümde artık duygunun ömerin yanında çalışmasıyla beraber daha çok duygu ömer sahneleri izlicez birbirlerine kaçamak bakışlar filan olucaktır ve bence bu çok güzel olucak ayrıca tomris hanımdan ricamız çok acil bi duygu ömer aşkını hisetirecek bi müzik istiyoruz onlara özel bi müzik hiç fena olmaz burdan duyrulur...

penelophe
24-09-09, 11:47
penelophe roportajı eklediğin için saol canım
bu roportajda en çok hoşuma giden serhat beyin küçüklüğünü oynayan hakan büyüktopçudan övgüyle bahsetmesi
küçük oyuncumuzu atlamamış
yaşı küçük boncuğumuzun ama oyunculuğu değme oyunculara taş çıkartıcak cinsten :good::good:

rica ederim, nedemek... paylaşmak güzeldir...
bende boncuğu çok seviyorum.. benzerliği bir yana gerçekten çok yetenekli.. 20-25 yıl sonra ikinci bir serhat tutumluer olur yani.. artık bizim çocuklar torunlar da ona hasta olur :img-hyste

ben başından beri söylüyorum ama bu röportajla artık kesinlik kazandı serhat bey'in de söylediği gibi duygu-ömer aşkı vuslata ermeyen bir aşk olacakmış. birde içimde hep bir umut vardı ömerin mafyayla ilişkisi sınırlı olur diye.. ama yine serhat bey'in söylediğine göre elinde sık sık silah göreceğiz sanırım..

bu arada unutmadan

Kül ve Ateş”in oyuncuları Şerif Sezer, Hakan Balamir, Başak Köklükaya ve Ertan Bektaş CNN Turk'de Saba Tümer’in programına katılacak, dizinin ilerleyen bölümleri hakkında bilgiler verecekmiş. takip etmek isteyenlere duyurulur...

ekim*
24-09-09, 11:59
[

Kül ve Ateş”in oyuncuları Şerif Sezer, Hakan Balamir, Başak Köklükaya ve Ertan Bektaş CNN Turk'de Saba Tümer’in programına katılacak, dizinin ilerleyen bölümleri hakkında bilgiler verecekmiş. takip etmek isteyenlere duyurulur...[/QUOTE]
sağol arkadaşım... hangi gün olduğu belli mi.....keşke Serhat bey de katılabilse.... şahsen ben en çok onu görmek isterdim...

Seninki(:::)
24-09-09, 12:49
Dizi harika, bayildim. Ratinglerde cok iyi:happy0064Omer ve Duygu.:love05:

dulcemm
24-09-09, 13:37
bu arada unutmadan

Kül ve Ateş”in oyuncuları Şerif Sezer, Hakan Balamir, Başak Köklükaya ve Ertan Bektaş CNN Turk'de Saba Tümer’in programına katılacak, dizinin ilerleyen bölümleri hakkında bilgiler verecekmiş. takip etmek isteyenlere duyurulur...

hangi gün cnm ve saat kaçta onuda söylersen sevinirim:img-wink:
bakalım ne tüyolar vericekler neler söyliycekler:icon_whis

penelophe
24-09-09, 13:48
haber bugünün haberi olduğunua göre bu geceden itibaren takip etmek lazım. web sayfasına baktım ama ayrıntılı bilgiye ulaşamadım.

program hafta içi her gün 23.00 de yayınlanıyor. (cnn turk'de)
hafta sonları da tekrar veriliyordu (haber türk'de iken) cnn de veriliyor mu bilmiyorum.

net bir bilgiye ulaşırsam ilerleyen saatlerde yine sizlerle paylaşırım..

a-ayse
24-09-09, 14:17
aslında dizimizi günü değişse ben bu hafta izleyebilirim(ne kadarda bencilim dizinin gününün değişmesini reyting için değil de izleyebilmek için istiyom)asdlında saatide değişse olur ama o gün o saatte izleyemeyeceğim:img-cray::img-cray:
star yöneticileri bizi sever ve de severek takip ederler acaba bu ricamı da kabul ederler mi ki
lütfen lütfen lütfen

bencede bi mesaj mı atsakk
kendimiz için birşey istemiyoruz :D
sırf dizinin reytingleri artsın diye cuma ctesi veya pazara alsanız :D

kemal-başak
24-09-09, 14:33
bencede bi mesaj mı atsakk
kendimiz için birşey istemiyoruz :D
sırf dizinin reytingleri artsın diye cuma ctesi veya pazara alsanız :D
bence bu kadar aceleci davranmayalım henüz 2.bölüm yayınlandı ve şimdilik istediğimiz gibi gidiyor oranlar iddialı yapımlar olabilir diğerleri ama bizim dizimizde bir o kadar iddialı :img-yes: gün değişikleri bize hiç iyi gelmemiştir :icon_sorroranlarda ilk 10 un içindeysek problem yok bence ama daha kötü gelirse o zaman düşünülebilir ... her şeyi şu reyting hazretleri belirliyor nefret ediyorum :icon_sorr

kemal-başak
24-09-09, 14:37
[

sağol arkadaşım... hangi gün olduğu belli mi.....keşke Serhat bey de katılabilse.... şahsen ben en çok onu görmek isterdim...[/QUOTE]
aynen canım ya keşke SERHAT ta olsaydı :icon_sorrben izleyemiyeceğim :icon_sorr izleyen arkadaşlar bize anlatırlarsa çok seviniriz :happy0064
dizimizin tekrarı var ne güzel diğer dizi yüzünden geç başlayabilir ama ben yine de izleyeceğim :happy0064

ekim*
24-09-09, 14:42
penelophe arkadaşımıza verdiği haber için tekrar teşekkür ediyorum....Hürriyet gazetesinin haberine göre program bu akşam 23:15 de CNN Türk te... Kül ve Ateş ile çakışıyor ama bakacağız artık...

BuRaqImm
24-09-09, 15:00
Biraz geç oldu ama yeni fırsat buldum
kül ve ateş gerçekten çok güzel bir yapım olmuş
diziyi izlemeyi planlamıyordum
tesadüf eseri izledim ve bayıldım
bittim yani
inşallah dizi uzun ömürlü olur:happy0064

kemal-başak
24-09-09, 15:19
penelophe arkadaşımıza verdiği haber için tekrar teşekkür ediyorum....Hürriyet gazetesinin haberine göre program bu akşam 23:15 de CNN Türk te... Kül ve Ateş ile çakışıyor ama bakacağız artık...
ekimcim artık haberlerini bekliyoruz anlatırsan seviniriz detaylarıyla birlikte :):) penelophe haber için teşekkürler:happy0064
yarın özette gelir inşallah :happy0064bölüm hakkında fikir yürütebiliriz böylece :img-wink:

*mirage*
24-09-09, 15:26

Gerçekten harika bir haber. Ben de teşekkür ediyorum...:img-wink:

Bu akşam 23:15'teyse izleyebilirim... Serhat'ın yenisi varken tekrar izlemeye lüzum yok.. :) :)

Açıkçası ben de endişelenmiştim başlarda. Reyting kaygısı açısından değil; o da var tabii ama daha çok kararsızlıktan.:img-blush

Neyse ki Ezel 20:00'da başlayacak.. Kül ve Ateş de 22:00'da...:happy0064

ylnzlrrhtm
24-09-09, 16:16
Gerçekten harika bir haber. Ben de teşekkür ediyorum...:img-wink:

Bu akşam 23:15'teyse izleyebilirim... Serhat'ın yenisi varken tekrar izlemeye lüzum yok.. :) :)
canım konuklar arasında serhat yok ben de şimdi tereddütte kaldım neyi izlesem bu akşam diye dizimizde geç başlayacak programda geç saatte
artık ömerin duygu ve annesiyle olan olan bölümlerde dizimizi izlerim diğer sahnelerde de programa bakarım

dulcemm
24-09-09, 16:17

saol cnm verdiğin bilgi için ve bakıcaz artık:img-hyste:happy0064
inş bu akşam başka bir fragman yayınlarlar:img-wink:

shemaran
24-09-09, 16:29
arkadaş haber vermiş zaten yenilemekte fayda görüyorum

Kül ve Ateş dizisinin başarılı oyuncuları Başak Köklükaya, Erkan Bektaş, Şerif Sezer, Hakan Balamir diziye dair tüm merak edilenleri paylaşıyor

SABA TÜMER'LE BU GECE'DE 24/9/2009 23:15 cnntürk

ylnzlrrhtm
24-09-09, 16:29
inş bu akşam başka bir fragman yayınlarlar:img-wink:
canım bence bu akşam dizimizin fragmanını yayınlasınlar yeter eskisini izleyemedik ki daha ben tv de bir kez gördüm o da zaten dizi bittikten sonra verilen fragman
2. de gelir zaten bunu biraz verdikten sonra

ylnzlrrhtm
24-09-09, 16:54
çalışmalar çok güzel görünüyor hakikaten ateş olup bizleri dahi yakıp küle çeviriyor
şu bizim dizimizin ömer başak sahneleri için bir müzik istemiştik ya bence güzdemde olan bir şarkı değilde daha önce duyulmamış ama çok hoş bir aşk şarkısı olsun mesela olcayto arttı sanırım müzikleri yapan kişinin ismi onun sözlerini yazdığı yeni bir şarkı
daha bir güzel olur bence

a-ayse
24-09-09, 17:20
bence bu kadar aceleci davranmayalım henüz 2.bölüm yayınlandı ve şimdilik istediğimiz gibi gidiyor oranlar iddialı yapımlar olabilir diğerleri ama bizim dizimizde bir o kadar iddialı :img-yes: gün değişikleri bize hiç iyi gelmemiştir :icon_sorroranlarda ilk 10 un içindeysek problem yok bence ama daha kötü gelirse o zaman düşünülebilir ... her şeyi şu reyting hazretleri belirliyor nefret ediyorum :icon_sorr

evet çok başarılı bir kadrosu..farklı bir konusu var aslında ..
zaten diziyi en başından izleyenler oyuncuların fanları değilmi
onlarda cansu dere ile kenan imirzalıoğlu varsa bizim de serhat tutumluer
Başak Köklükaya ve Merve BolUĞUR uumuz var :happy0064:happy0064

Açıkçası ben de endişelenmiştim başlarda. Reyting kaygısı açısından değil; o da var tabii ama daha çok kararsızlıktan.:img-blush

Neyse ki Ezel 20:00'da başlayacak.. Kül ve Ateş de 22:00'da...:happy0064
bu hafta 21 de başlamıştı:bilmim
saati daha tam oturtamadıklarına göre günü de değiştirebilirler
ben isterim ki haftanın 7 gününden bizim dizimizin olduğu günü söylediğimizde birçok kişinin aklına KÜL ve ATEŞ gelsin:img-yes:

penelophe
24-09-09, 18:15
teşekkür eden herkese ben de teşekkür ederim..

ARKADAŞLAR,

programın bu akşam 23.15 de başlayacağını bildirmişler. gün ve saat kesin. yayına çıkış sırasına göre diziden sonra da ekrana gelebilirlir.. bilemiyoruz artık.

ama herkesten ricam programı mail yağmuruna tutalım ki, ne kadar sevildiğini herkes görsün.

[email protected]

bu adrese tüm soru, görüş ve önerilerinizi yazabilirsiniz.
hadi saba'yı şaşırtalım...

şu andan itibaren program bitimine kadar mail atabilirsiniz.
ayrıca cnn video sayfalarında geçmiş programları yayınlanıyor.
kaçıranlar üzülmesinler daha sonra izleyebilirler...

*mirage*
24-09-09, 18:53
bu hafta 21 de başlamıştı:bilmim
saati daha tam oturtamadıklarına göre günü de değiştirebilirler
ben isterim ki haftanın 7 gününden bizim dizimizin olduğu günü söylediğimizde birçok kişinin aklına KÜL ve ATEŞ gelsin:img-yes:

Özel var diye 21:00'da başladı. 20:00'da başka bir program var.
O kadar fragman yayınlanıyor arkadaşlar 22:00'ı görmediniz mi...:img-wink:

Bence günü iyi.. Devamlı değiştirmeyi saçma buluyorum dizilerde. Hiç akılcı bir yöntem değil bence. Reyting kurbanı olmayalım diye sürekli gün değiştiriyorlar ama bu daha çabuk sona hazırlıyor dizileri. Pazartesi iyi bence.. İlla ki Kurtlar Vadisi gibi bir günü himayeye almalarına da gerek olmadığını düşünüyorum...

zynpyst
24-09-09, 20:05
Merabalar...
Kadromuz Seba Tumer`e konukmus ben maillimi attim, dilerim Seba guzel agirlar oyuncularimiz....Acikcasi Serhat`in konuk olmasi beni sasirttirdi olmayayarak bir sasirma olanagimi daha elimden aldi kendileri....Dizinin tanitimi cok guzel yapiliyor acikcasi buda projenin gercekten baya beklenipte emek harcandiginin kaniti olsa gerek....Dizimizin saatti Ezel`le catismadigi icin ayrica sevincliyim....Yoksa digerini netten izleme eziyetine katlanacaktim....Ben Yigit ve Serhat`in rakip degilde partner olmarini sabirsizlikla bekliyorum acikcasi ,ama bu projelerini baya bir doyduktan sonra ama....Dizinin gun degisikligi herzaman islerin yolunda gitmediginin kanitidir bence gununde israrli davransinlar ve gelen rentigle yetinmeyi bilen bir proje olsun dilerim....Sevgiyle saglicakla Serhat`la kalin.....

ylnzlrrhtm
24-09-09, 20:15
Merabalar...

Kadromuz Seba Tumer`e konukmus ben maillimi attim, dilerim Seba guzel agirlar oyuncularimiz....Acikcasi Serhat`in konuk olmasi beni sasirttirdi

SERHAT TUTUMLUER BU PROGRAMA KONUK MU?????
bende mailimi attım ama serhat bu programda konuk olmayacak diye biliyorum ben birileri bana cevap yazarsa sevinirim bu konu hakkında

zynpyst
24-09-09, 20:17
[/CENTER]

SERHAT TUTUMLUER BU PROGRAMA KONUK MU?????
bende mailimi attım ama serhat bu programda konuk olmayacak diye biliyorum ben birileri bana cevap yazarsa sevinirim bu konu hakkında

Canim yazdigimi dikkatli okursan cevabi orda aslinda "olsaydi sasirirdim olmayarak sasirma olanagimi elimden aldi" dedim...Konuk degil yani....:img-wink:

ylnzlrrhtm
24-09-09, 20:21
Canim yazdigimi dikkatli okursan cevabi orda aslinda "olsaydi saisiridim olmayarak sasirma olanagimi elimden aldi" dedim...Konuk degil yani....:img-wink:
hmm ben direkt daldım tabi o cümleyi görünce
ben de sabaya mail attım şimdi de serhat tutumluer de keşke konuk olsaydı diye de yazdım canlı yayın olacak yanlışlıkla okur falan benimkini ve de serhat tutumluer orda olursa rezil olurum alimallah:img-hyste:img-hyste:img-hyste
dileğine yürekten katılıyorum canım keşke serhat tutumluer de orada olsaydı

Gizem_Akın
24-09-09, 20:33
Dizi gerçekten çok güzel konusuyla müzikleriyle ve bazı oyuncularıyla çok hoş bir proje olmuş..Ben açıkçası Hayal karakterini seviyorum kendime yakın buluyorum çünkü eğlenceli esprili şıkır fıkır hali beni çok etkiliyor çok güzel ve bakımlı bir genç kız dizide çok güzel etekler giyiyor fizik var tabi minilerle şovunu da yapıyor prenses...:img-wink:
Oyunculuğu da çok güzel mimiklerini repliklerini başarıyla oynuyor ağlama sahnelerinde gerçekçi oluşu başarısını artırıyor...:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo

sprıng
24-09-09, 22:59

deryadil arkadaşım seni gözü yaşlı bırakırmıyım hiç doktorun izini sürmüş bulunmaktayım, her ne kadar mesleği bırakıp antakyalarda komşu köşklere
taşınsa da benden pardon googledan kaçmaz:img-hyste

doktorun gerçek ismi murat aygen:img-yes:

bonus olarak zümrüt yengeyi de merak etmisşindir diye onun da kimliğini deşifre edeyim:img-hyste

o da pelin dinçer:img-yes:

honestman85
25-09-09, 00:51
dizimizin tekrarı şu anda başlıyo 22.30 dediler saat 24.00 oldu ama genede izleriz ömer duygu sahnelerini birkez daha izlemek iyi gelicek hepimize ayrıca imza çalışmaları inanılmaz güzel gözüküyo yapanların emeğine sağlık...

Dila61
25-09-09, 01:13
suanda kul ve ates oyunculari.. saba tumerle bu gecedeler.. az once serhat tumtuner baglandi.. ve hasta olmus.. beli biliyordunuz ama yaziyim dedim

ylnzlrrhtm
25-09-09, 01:27
ya serhat tutumluer hasta olduğu için programa katılmamış.

kurdeşen dökmüş...
evet canım ya şerif sezer sabah kalktığımda serhat kurda şen döküyodu dedi başladılar gülüşmeye
ama ekip gerçekten çok yorgun gözüküyordu
işte ya bu kadar emek var bu dizide ama reytingler
reytingler starın hoşuna gitmiş sanırım hakan bey de star için reytinglerin iyi olduğunu söledi
ama çok kısa sürdü bizimkilerle muhabbet
mail atmıştım hiç bir maili okumadı saba tümer :(

penelophe
25-09-09, 01:38
kurdeşen dökmüş... kurdeşen stres kaynaklı bir hastalık..

her hafta 90 dk. yetiştireceğiz diye tüm oyuncular bitap bir haldeydiler...

izleyemeyenler için kısa kısa notlar aktarmak istedim..

şerif sezer'in de oynadığı güneşi gördüm filmi en iyi yabancı film dalında oskar adayı seçilmiş. inşallah oskarı da kapıp gelir..:happy0064:happy0064:happy0064

şerif hanım ve hakan bey bir yıldır diziyi beklediklerini ve kastın iki defa değiştiğini anlattılar..

hakan bey 20 yıl aradan sonra setlere dönmüş..

kara cemalimiz, diziye başlamadan 13 gün önce baba olmuş. 45 günlük bir oğlu varmış. ve eşiyle birlikte antakya'ya taşınmış.

aynı zamanda duygunun ağabeyi de (mehmet aslan) yeni baba olmuş. sette iki bebek var yani.

başak hanım, duygu karakterinin kendisinden daha güçlü olduğunu söyledi. ayrıca küçükken erol evgin'e aşıkmış. :img-yes:

cemalin duygu aşkı platonik kalacak, ama ilerleyen bölümlerde duygu-ömer aşkı daha tutkulu bir hal alacakmış, ki herkesin beklediği güzellikte olacağına eminim.

ekip olarak reytinglerden memnun olduklarını söylemekle birlikte yoğun çalışma temposundan 2. bölümü izleyemediklerini de söylediler..

benden bu kadar...

GEÇMİŞ OLSUN SERHAT BEY,
NAZARA MI GELDİNİZ YOKSA..
ACİL ŞİFALAR DİLERİM...

ylnzlrrhtm
25-09-09, 01:40
çok yorgun görünüyorlardı..uçaktan inip yayına gelmişler hemen..Serhat Beye geçmiş olsun..biraz aradım bilgi..kurdeşenin en önemli nedeni stresmiş, ve alerjik şeyler, hava değişimi, bazen gıdalar, güneş ışınlarıymış...
ekip çok yoruluyormuş..kolay gelsin diliyorum..umarım emeklerinin karşılığını alırlar..

Başak Hanım ilerde tutkulu bi aşk başlayacak ömerle duygu arasında, hatta yavaş yavaş başladı da dedi..
şerif sezer alerji olduğunu söyledi serhat beyin rahatsızlığı için
evet ilerde daha güzel sahneler bizi bekliyor
aslında ben dizi ekibininde bizim bu sayfaları okuduğundan şüphe etmeye başladım
hakan bey in star için iyi olduğunu söylüyorlar bu reytinglerin demesi sonra karşısına gelecek rakiplerin dizinin reytingleri etkileyeceğinden bahsetmesi falan bunlar bu forumda en çok konuşulan konular
kesin onlarda bizi takip ediyor
biz zaten onların her daim peşlerindeyiz:):)

ylnzlrrhtm
25-09-09, 01:44
elzycim hemen fotolar gelmiş ellerine sağlık canım
serhat bey canlı bağlandığında yandaki resmi sahra daki haliydi:img-in_lo:img-in_lo
bu arada penelope kısa ve öz olarak herşeye değinmiş ve çok güzel anlatmışsın herşeyi:img-wink::img-wink:

_Jade_
25-09-09, 02:01
aslında ben dizi ekibininde bizim bu sayfaları okuduğundan şüphe etmeye başladım
hakan bey in star için iyi olduğunu söylüyorlar bu reytinglerin demesi sonra karşısına gelecek rakiplerin dizinin reytingleri etkileyeceğinden bahsetmesi falan bunlar bu forumda en çok konuşulan konular
kesin onlarda bizi takip ediyor
biz zaten onların her daim peşlerindeyiz:):)

ben de aynı şeyi düşündüm Hakan Bey'in sözlerinden sonra :) Burda hep reytinglerin Star için iyi olduğuna değinmiştik, evet sanırım takipteler :)

Serhat Bey'e çok geçmiş olsun..Umarım bi an önce iyileşir..Oyuncular, dizi ekibi çok büyük emek harcıyorlar, emeklerinin karşılığını almaları en büyük dileğimiz :img-yes:

deryadil
25-09-09, 02:05
deryadil arkadaşım seni gözü yaşlı bırakırmıyım hiç doktorun izini sürmüş bulunmaktayım, her ne kadar mesleği bırakıp antakyalarda komşu köşklere
taşınsa da benden pardon googledan kaçmaz:img-hyste

doktorun gerçek ismi murat aygen:img-yes:

bonus olarak zümrüt yengeyi de merak etmisşindir diye onun da kimliğini deşifre edeyim:img-hyste

o da pelin dinçer:img-yes:

Çok teşekkür ederim canım arkideşim. Gecenin bu ilerleyen saatinde işlerime ara verip saba tümer i izledim, sonra da doktoru arayacaktım, neyse ki sen bulmuşsun.Teşekkür ederim. İsmi de pek güzelmiş:img-hyste:img-hyste

Saba Tümer'in programından hiç zevk almadım açıkçası, başlarken aman hep böyle üçlü aşk hikayesi gibi bir şey söyledi hepsi de bozuldu. Sonra da iyi sorular gelmedi, hatta bazıları oldukça tuhaf geldi bana. Hazırlanmamış mıydı neydi bilemiyorum ama benim hiç hoşuma gitmesi bu durum. O modelle iki saat konuştu da dört güzide sanatçımıza pek bir şey sormadı. Bende derin bir hayal kırıklığı yarattı program. Serhat Bey'in de içine mi doğdu nedir böyle tatsız tuzsuz bir konuşma olacağı, stres oldu, kurdeşen döktü zahir:icon_whis Anam ne çok faraziye var bir mesajın içinde. Bunlar hayalidir, gerçek olay ve kişilerle ilgisi yoktur diyeyim geçeyim.:icon_whis

ylnzlrrhtm
25-09-09, 02:08
ben de aynı şeyi düşündüm Hakan Bey'in sözlerinden sonra :) Burda hep reytinglerin Star için iyi olduğuna değinmiştik, evet sanırım takipteler :)

Serhat Bey'e çok geçmiş olsun..Umarım bi an önce iyileşir..Oyuncular, dizi ekibi çok büyük emek harcıyorlar, emeklerinin karşılığını almaları en büyük dileğimiz :img-yes:
inşallah canım bu emek karşılığını görecek insanlar yerinden yurdundan oluyorlar bu diz için erkan bey düzenini değiştirip antakya ya yerleşmiş
aslında burdan biraz dizimizin uzun soluklu olacağı anlaşılıyor reytingler ilk onda olsun yeter
serhat beye de çooooooooooookk geçmişler olsun en kısa zamanda iyileşmesi dileğiyle

ylnzlrrhtm
25-09-09, 02:11
Çok teşekkür ederim canım arkideşim. Gecenin bu ilerleyen saatinde işlerime ara verip saba tümer i izledim, sonra da doktoru arayacaktım, neyse ki sen bulmuşsun.Teşekkür ederim. İsmi de pek güzelmiş:img-hyste:img-hyste

Saba Tümer'in programından hiç zevk almadım açıkçası, başlarken aman hep böyle üçlü aşk hikayesi gibi bir şey söyledi hepsi de bozuldu. Sonra da iyi sorular gelmedi, hatta bazıları oldukça tuhaf geldi bana. Hazırlanmamış mıydı neydi bilemiyorum ama benim hiç hoşuma gitmesi bu durum. O modelle iki saat konuştu da dört güzide sanatçımıza pek bir şey sormadı. Bende derin bir hayal kırıklığı yarattı program. Serhat Bey'in de içine mi doğdu nedir böyle tatsız tuzsuz bir konuşma olacağı, stres oldu, kurdeşen döktü zahir:icon_whis Anam ne çok faraziye var bir mesajın içinde. Bunlar hayalidir, gerçek olay ve kişilerle ilgisi yoktur diyeyim geçeyim.:icon_whis
canım sana hak vermemek elde değil o mankenle 2 saat konuştu da bizimkilere de abuk sabuk şeyler söledi her yerde bu konu işleniyormuşmuş
üstelik başak hanım 2. bölümü izlemedik siz anlatsanıza diye yaptığı espriye karşılık olarak ben de izlemedim ki dedi
izlemese dahi konuyu hikayeyi bilmesi gerekiyordu ki mahçup olmasın sahbet çok durgun geçti

sinope
25-09-09, 02:28
:love05:Selamlar Egoflarimmmm

Elyz cimmm
canim benimm Resim icin sonsuz tesekkurler:love05:
ellerine saglik.

maalesef programi izleyemedim:img-cray:
Demek bizim Omerimiz hastalanmis( cok gecmisler olsun):img-cray::img-cray:
Kesin Nazara geldi afillimiz
Acilen Nazar boncugu yollamamiz sart oldu.Bir an evvel iyilesmen dileklerimizle Omerimiz:img-wink:

Sevgilerimle...

destur
25-09-09, 12:23
serhat'ın olduğu bütün dizileri severek izlerim.ekrandaki bana göre en doğal oyuncu.herşeyiyle kendini taşımasını bilen biri.canlandırdığı en zayıf birini, anlının akıyla yukarı çıkartır.kül ve ateş uzun zamandır beklediğim daha doğrusu merak ettiğim bir diziydi. 1 yada 2 yıldır hep olacak deniniyordu.acıkcası bu süre diziye o kadarda yansımamış görünüyor.hızlı bir toparlanma, bu kadar güzel oyuncularla dolu diziyi hak ettiği yere taşıyacaktır.

ylnzlrrhtm
25-09-09, 14:27
dün akşam çok geç yaynladılar dizimizin tekrarını saat bir buçukta bitti sanırım uykum gelmişti artık uykulu gözlerle izledim haftasonu keşke tekrar koysalar tekrarını
reytingler daha açıklanmamış sanırım zaten açıklansada saatinden ötürü pek umutlu değilim bu tekrardan neyse canım yeni bölümleri iyi reyting alsında tekrarlarının reytingi farketmez

kemal-başak
25-09-09, 14:45
kurdeşen dökmüş... kurdeşen stres kaynaklı bir hastalık..

her hafta 90 dk. yetiştireceğiz diye tüm oyuncular bitap bir haldeydiler...

izleyemeyenler için kısa kısa notlar aktarmak istedim..

şerif sezer'in de oynadığı güneşi gördüm filmi en iyi yabancı film dalında oskar adayı seçilmiş. inşallah oskarı da kapıp gelir..:happy0064

şerif hanım ve hakan bey bir yıldır diziyi beklediklerini ve kastın iki defa değiştiğini anlattılar..

hakan bey 20 yıl aradan sonra setlere dönmüş..

kara cemalimiz, diziye başlamadan 13 gün önce baba olmuş. 45 günlük bir oğlu varmış. ve eşiyle birlikte antakya'ya taşınmış.

aynı zamanda duygunun ağabeyi de (mehmet aslan) yeni baba olmuş. sette iki bebek var yani.

başak hanım, duygu karakterinin kendisinden daha güçlü olduğunu söyledi. ayrıca küçükken erol evgin'e aşıkmış.

cemalin duygu aşkı platonik kalacak, ama ilerleyen bölümlerde duygu-ömer aşkı daha tutkulu bir hal alacakmış, ki herkesin beklediği güzellikte olacağına eminim.

ekip olarak reytinglerden memnun olduklarını söylemekle birlikte yoğun çalışma temposundan 2. bölümü izleyemediklerini de söylediler..

benden bu kadar...

GEÇMİŞ OLSUN SERHAT BEY,
NAZARA MI GELDİNİZ YOKSA..
ACİL ŞİFALAR DİLERİM...
penelophe teşekkürler canım :img-wink: SERHAT hastalanmış canım ya acil şifalar diliyorum :img-cray:iyi dinlen emi:icon_sorr
ne fedakarlıklar canlarım ya bir izleyici olarak tüm ekibe oyuncularımıza kısacası hepsine tek tek teşekkür ediyorum :img-yes:
duygu -ömer aşkı daha tutkulu bir hal alacakmış bayıldım bu cümleye:img-in_lo
reytinglerden memnunlarmış inşallah daha iyi yerlere gelir dizimiz :happy0064bencede forum takip ediliyor :img-grin2
dipnot: ömer in arabasının plakasında sadece D harfi var dikkatimi çekti :img-hyste
özet gelmedi mi daha :icon_sorr

zynpyst
25-09-09, 15:06
Eklenenler için çok teşekkürler emeklerinize sağlık arkadaşlar....Evet Serhat hastalığından dolayı katılmamış telefonla bağlanarak beni şaşırtmayı başardı açıkçası....Bu arada bura okunuyor setten bir arkadaşımız vardı hatta hatırlarsınız belki o hala aramıza katılıyor ve sete bizden haber getiriyordur büyük iktimalle....Dizinin daha güzel programlarda ağarlanması dileğiyle....Böyle bir program varmı ki (?)

Sevgilerimle.....

honestman85
25-09-09, 16:04
saba tümerin programını kaçırmıştım gece tekrarını izledim başak köklükaya şerif sezer filan konuktu başak hanımın söyledikleri süperdi ömer duygu aşkıyla ilgili ilerde daha tutkulu bi aşka dönüşücek dedi hata dönüşmeye başladı dedi ilerisi için güzel bir tüyoydu yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyoruz artık nediyelim bu arada nehir imzan çok güzel olmuş emeğine sağlık

ezo-kadim
25-09-09, 16:35
KEMAL_BASAK arkadasim seninde dikkatini cekmis demekki inan bende yazacaktim araba plakasini
34 D 7777
cok seker ya 77 de galiba dogum tarihleri oluyor diziye göre tabiki yani 32 yasinda oluyorlar simdi modaya bizim karanliklar prenside uymus buna ve hem askini hemde yaslarini kazitmis plakalara cok sekerler
fragmana kimseler deginmedi ya niyeki
ilk önce otelin acilisi,duygu cemali tersliyor dikkat ederseniz cemal cok bozuluyor,ömer ve duygu acaba kimin dügününe gidiyor yakin biri olmali cünkü hacer anada o dügünde ,ömerle duygunun neseli halleri cok güzel arabada cocuklara el sallarken ,nasilda mutlular son bölümlere dogru onlarinda davullu zurnali dügününü görürmüyüz acaba :love05::love05:,hacer ananin ne kadar kizarsa kizsin ömerin gömlegine akittigi göz yasi canim ya anne iste :img-cray::img-cray:,acaba keskin nisanci kimin adami demeyecegim kesin o affettigi adam tutmustur ,yine diyorum merhametten maraz dogar ,ve kaza ani umarim bisey olmaz ama yaralanacaklar kesin ve hacer ananin telefonda kötü olmasi felan buna isaret ,belkide bu kaza onlari birbirine dahada yaklastiracak cünkü kaybetme korkusu bircok seyin üstüne set cekmeye yetiyor ,buda öyle olur :good::good:,hem anne hemde duygu affeder ömeri insaallah

Serhatima gecmis olsun sovalyem kesin nazara geldi bundan böyle her sözümüzde masallah diye baslayalim nazar gitsin üzerinden ,ve okadar strese gelemedi tabiki ,birde yedigi yemekler bünye nazik antakyanin yemekleri agir geldi bence aliskin degilki carpmistir ,baharatlari felan cok agir umarim biran önce iyilesir (tüm ekip kendine iyi baksin lütfen)Allah'a emanet olun

sevgiyle ve SERHAT'la kalin

kemal-başak
25-09-09, 16:54
KEMAL_BASAK arkadasim seninde dikkatini cekmis demekki inan bende yazacaktim araba plakasini
34 D 7777
cok seker ya 77 de galiba dogum tarihleri oluyor diziye göre tabiki yani 32 yasinda oluyorlar simdi modaya bizim karanliklar prenside uymus buna ve hem askini hemde yaslarini kazitmis plakalara cok sekerler
fragmana kimseler deginmedi ya niyeki
ilk önce otelin acilisi,duygu cemali tersliyor dikkat ederseniz cemal cok bozuluyor,ömer ve duygu acaba kimin dügününe gidiyor yakin biri olmali cünkü hacer anada o dügünde ,ömerle duygunun neseli halleri cok güzel arabada cocuklara el sallarken ,nasilda mutlular son bölümlere dogru onlarinda davullu zurnali dügününü görürmüyüz acaba :love05::love05:,hacer ananin ne kadar kizarsa kizsin ömerin gömlegine akittigi göz yasi canim ya anne iste :img-cray::img-cray:,acaba keskin nisanci kimin adami demeyecegim kesin o affettigi adam tutmustur ,yine diyorum merhametten maraz dogar ,ve kaza ani umarim bisey olmaz ama yaralanacaklar kesin ve hacer ananin telefonda kötü olmasi felan buna isaret ,belkide bu kaza onlari birbirine dahada yaklastiracak cünkü kaybetme korkusu bircok seyin üstüne set cekmeye yetiyor ,buda öyle olur :good::good:,hem anne hemde duygu affeder ömeri insaallah

Serhatima gecmis olsun sovalyem kesin nazara geldi bundan böyle her sözümüzde masallah diye baslayalim nazar gitsin üzerinden ,ve okadar strese gelemedi tabiki ,birde yedigi yemekler bünye nazik antakyanin yemekleri agir geldi bence aliskin degilki carpmistir ,baharatlari felan cok agir umarim biran önce iyilesir (tüm ekip kendine iyi baksin lütfen)Allah'a emanet olun

34 D 7777 plaka :img-in_lo ama duygu nun özgeçmişine ömer bakarken ben sanki 1979 doğumlu gördüm
bütün ekibi Allah nazarlardan korusun :img-yes: ÖZET nerede kaldı acaba:icon_sorr

ylnzlrrhtm
25-09-09, 17:09
2. bölüm tekrarıyla o kadar geç saatte yayınlanmasına rağmen 44 ve 24. olmuşuz fena sayılmaz
hakkaten nerde bu özet yahu

kemal-başak
25-09-09, 17:14
ya resmen araba ters dönüyor ya:img-cray::img-cray: o tetiği çeken elleriniz kırılsın emi :img-hyste cemal kendini uykulara vermiş:img-hyste uyusunda büyüsün de bizimkilerden uzak dursun:img-hyste ÖZET ÖZET :bilmim:bilmim

ylnzlrrhtm
25-09-09, 17:28
ya herkes keskin nişancıyı ömerin serbest bıraktığı adam tutmuştu diyor ama unutmayalım ki ömer in başka düşmanları da vardır geçmişten bakalım görecez düğn kimin düğünü acaba ne güzel halaylar çekiliyor bizimkilerde de bakışmalar:love05::love05:
duygu oturmuş kayınvaldesinin yanına gözler ömerde tabi ahh aahhh aşk:img-in_lo:img-in_lo
bu sefer cemali uyurkene gösteriyorlar eee ömerimizn bunca zamanuyuduğu yeter ama dimi:img-wink:
her şerde bir hayır vardır ya bu kaza da hayırlı bir işe vesile olacak en azından dizinin başında oldu bu kazada herhangi birinin ölmeyeceğini biliyoruz ya sonlarına doğru olsaydı bu kaza yine serhatı gönderirlerdi öteki tarafa (egoflar bu duyguyu iyi bilir)tövbe tövbe yaaa

penelophe
25-09-09, 17:58
ya herkes keskin nişancıyı ömerin serbest bıraktığı adam tutmuştu diyor ama unutmayalım ki ömer in başka düşmanları da vardır geçmişten bakalım görecez düğn kimin düğünü acaba ne güzel halaylar çekiliyor bizimkilerde de bakışmalar:love05::love05:
duygu oturmuş kayınvaldesinin yanına gözler ömerde tabi ahh aahhh aşk:img-in_lo:img-in_lo
bu sefer cemali uyurkene gösteriyorlar eee ömerimizn bunca zamanuyuduğu yeter ama dimi:img-wink:
her şerde bir hayır vardır ya bu kaza da hayırlı bir işe vesile olacak en azından dizinin başında oldu bu kazada herhangi birinin ölmeyeceğini biliyoruz ya sonlarına doğru olsaydı bu kaza yine serhatı gönderirlerdi öteki tarafa (egoflar bu duyguyu iyi bilir)tövbe tövbe yaaa

bu kaza, gerçekte hasta olan serhat bey'in hastanede ya da evde dinlenmesi için düzenlenmiş olabilir mi????????

yüce allah'ım çaycısından ışıkçısına kadar bütün ekibi nazardan kazadan ve beladan korusun...

ekim*
25-09-09, 17:59
Akşamki programı ben de beğenmedim....Saba hanım da Beyazıt gibi dersine hiç çalışmamış... karşısında 4 iyi oyuncu var ve abuk sabuk sorular sordu...bir de itici kahkahası var o da cabası....2.sınıf yabancı mankenlere 45 dakika ayırdı...bizim oyuncularımıza 20 dakika adam başı 5 dakika ediyor onun da çoğunda kendisi konuştu...programın tek güzel yanı Serhat beyin telefona bağlanması idi ki onu da konuşturmadı...

sevgii
25-09-09, 18:05
aslına bakarsanız ben hayal hakan aşkı olur diye ümitlendim biraz hayalden emin değilim ama hakan ilk anda çarpıyor sanki insanı gerçi bu dizide beni ilk çarpan pek çoğunuz gibi serhat ama ömer duygu aşkı kadar hayal hakan aşkıda izlemek istiyorum ben

ylnzlrrhtm
25-09-09, 18:18
bu kaza, gerçekte hasta olan serhat bey'in hastanede ya da evde dinlenmesi için düzenlenmiş olabilir mi????????

yüce allah'ım çaycısından ışıkçısına kadar bütün ekibi nazardan kazadan ve beladan korusun...
amin canım amin
bu kaza olayı daha önceden planlanmış bir şeydir bence serhat yeni hasta olmuş çünkü yani o sahneler çekildikten sonra ama bu hastalığı bahane edip de uzun bir süre yatakta da gösterebilirler serhatı bölece birazcıkın yorularak oynamış olur bu arada da tabi hayalle doktorun aşkı işlenir

ekim*
25-09-09, 18:29
3.bölüm özetimiz hala gelmemiş..... bu arada ben senaristlerden özellikle rica ediyorum.....Serhat beye motosikletli bir sahne yazsınlar...''Erkekler Ağlamaz'' daki gibi...:img-wink: sonu kaza ile bitmesin ama...

ylnzlrrhtm
25-09-09, 18:35
3.bölüm özetimiz hala gelmemiş..... bu arada ben senaristlerden özellikle rica ediyorum.....Serhat beye motosikletli bir sahne yazsınlar...''Erkekler Ağlamaz'' daki gibi...:img-wink: sonu kaza ile bitmesin ama...
aaa evet ya çok hoş olur ama serhat burada biraz daha ağır abi rollerinde uygun olurmuki hem motorda göremesek bile ata bindirsinler bari cenneti beklerkenden alışkın o atlara hem :img-wink::img-wink:
ama şimdi rahatsız olmaz bu tür sahneler heralde ama iyileşince bu tür sahneler çok hoş olur dizi içinde
özet gelmemiş evet ya bizlerde burada beklerken özeti "kurda şen dökecez" stresten:img-hyste:img-hyste:img-hyste

merve_06
25-09-09, 18:42
merhabalar

fragmanı sabah izleme fırsatı buldum ve oldukça heyecanlandım

bir düğün görüyorum.ne kadar da mutlular.:love05:..hacer ana da orada.
ömer ile duygu nun uzaktan birbirlerine bakmaları:img-in_lo

duygu abisinin önüne paraları çarpıyor.şu 40 milyarlık borç olsa gerek.:img-yes:
sahi o paraları kimden aldı?ömerden galiba

ufukta bir hayal hakan aşkı görüyorum.hayal ablasına diyor ama hakanın asıl ilgisi bence hayale

ve kaza....galiba bir adam silah ateşliyor ve bundan dolayı ömer hakimiyetini kaybediyor.bu kazadan hafif sıyrıklarla kurtulacaklardır.umarım birbirlerine daha da yaklaşırlar.sonuçta ömer yüzünden oldu.duygu şunu diyebilir.'nasıl bir pisliğe battın' daha da uzaklaşabilir ömerden:icon_sorr

akşam sabanın programının başına baktım.başak hanım ömer duygu için daha tutkulu bir aşk gelecek :img-in_lodedi.o bölümleri merakla bekliycez artık

eklenen çalışmalar için çok teşekkürler.emeğinize sağlık:good:

ylnzlrrhtm
25-09-09, 18:57
hmm bi de az önce motordan konu açılmışken fragmanda motorskletli bir çocuk vardı başından kaskını falan çıkartıyordu belki hayalle o çocuk arasında bir şeyler olacak yada yeni bir üçlü aşk hikayesi olacak onlarında doktor hayal e hayel o çocuğa abayı yakacaklar karşılığını alamayacaklar böle plotonik takılıp gidecekler:img-hyste:img-hyste:img-hyste
ben de hemencecik yeni bir yüz görünce yazdım senaryoyu yine:img-hyste:img-hysteama sanki o çocuk hayal in yaşına daha uygun daha genç
belkimde hayalle ilgisi yoktur o çocuğun ne bilem yaşları başları boyları posları tutunca yakıştırıverdim hemencecikin işte:img-hyste:img-hyste:img-hyste

kemal-başak
25-09-09, 19:06
ehlocan ellerine sağlık canım ya:happy0064 son fotoğraf bitirir beni:img-in_lo:img-in_lo omzuna yatmış üstünü örtmüş ömer anam tutmayın beni :img-in_lobu bölümde mi acaba ayyyy :img-in_lo cemal yine tikizleme pozisyonunu almış:img-hyste

ekim*
25-09-09, 19:11
Sevgili ehlocan özet ve resimler için teşekkürler.....özellikle son resim süper......kaza geçirip geceyi küçük bir külübede mi geçiriyorlar acaba ?.... çok merak ettim....gel pazartesi gel....

ylnzlrrhtm
25-09-09, 19:14
ehlocan ellerine sağlık canım ya:happy0064 son fotoğraf bitirir beni:img-in_loomzuna yatmış üstünü örtmüş ömer anam tutmayın beni bu bölümde mi acaba ayyyy :img-in_lo cemal yine tikizleme pozisyonunu almış:img-hyste
son fotoğraf benide bitirdi canım
ve ben bu fotoğrafın olduğu bölümü izleyemeyeceğim yanarım yanarım ona yanarım:img-cray::img-cray:
ama sizleri takip etmeye çalışacam yorumlarınızla seyretmiş kadar olurum zaten:icon_sorr
hem demiştim ben bu bölüm çok güzel olacak diye ben izleyemeyeceğim ya ordan tahmin ettim benim şansım zaten (ömerden bir replik yine biraz değiştirdim ama)
-izleyememek mi şans:img-wink::img-wink:
ağlamak istiyorum:img-cray::img-cray::img-cray:

kemal-başak
25-09-09, 19:17
3.BÖLÜM ÖZETİ

Duygu, Ömer’in iş teklifini, yüklü bir avans almak, her konuda yetkili olmak şartıyla kabul eder. Cemal, Duygu’nun otelde çalışmaya başladığını öğrenince ne tepki verecek?

Bir takım karanlık adamlar Ömer’in peşindedir. Ömer için hangi planlar yapılmaktadır?

İsfendiyar Ailesi otelin açılışına davet edilir. Gittikleri açılışta onları bir sürpriz beklemektedir.

Ömer, İbo’ya otelde personel müdürü görevini verir. İki yeni müdür Duygu ve İbo anlaşabilecek midir?

Zümrüt konağa taşınmayı başarmıştır. Şimdi bütün ipleri ele geçirmenin derdindedir. Konağa Zümrüt’ün uçarı kardeşi Baran da gelir. Hayal ve Baran nasıl tanışacaklar? Hayal gizemli doktor Hakan’ın dünyasını merak etmektedir. Doktorun ağzından laf almayı başarabilecek mi?

Ömer annesinin onu affettiğini düşünürken yanıldı mı?

Ömer Duygu’yu yerel mekanları gezmesi için bir köy düğününe götürür. Buradan dönüşte onları nasıl bir bela beklemektedir?

Ömer’in düşmanları ona nasıl bir tuzak hazırlamıştır? Ömer ve Duygu peşlerindeki adamlardan kurtulabilecek mi?

Duygu ve Ömer’i aramak için herkes seferber olur. Duygu ve Ömer’e önce kim ulaşacak?

Yayın Tarihi: 28 Eylül Pazartesi
Yayın Saati: 22.00 – Yeni Bölüm
ewet sonunda beklenen oldu özet geldi ehlocan teşekkürler sende olmasan canım nasıl öğrenecez:happy0064
zehracım bravo motorsikletti çocuk BARAN tahminin tuttu galiba...
fotoğraflarda cemal görünüyor bulmasa olmazdı uyuz:img-hyste
ana yüreği affader canım ....
ibo personel müdürü lafım yok:img-hyste
avans ve yetkiler doğru tahmin:happy0064düşmanlar :icon_whis
şu sürprizi merak ettim ne ola ki :icon_whis ve cemalin tepkileri bu adamı henüz çözemedik:img-hyste

ylnzlrrhtm
25-09-09, 19:19
evet biz iyileştik kurda şen dökme hastalığımız özetin gelmesiyle son buldu şimdi pazartesi için kurda şen dökecez(tabi ben daha sonra izleyeceğim için baya bir kurda şen dökecem):img-hyste:img-hyste:img-hyste
inşallah serhat beyin de hastalığı son bulur da o da bizim gibi iyileşir
AMİN AMİN AMİN

kemal-başak
25-09-09, 19:24
evet biz iyileştik kurda şen dökme hastalığımız özetin gelmesiyle son buldu şimdi pazartesi için kurda şen dökecez(tabi ben daha sonra izleyeceğim için baya bir kurda şen dökecem):img-hyste:img-hyste:img-hyste
inşallah serhat beyin de hastalığı son bulur da o da bizim gibi iyileşir
AMİN AMİN AMİN
aynen canım biz dökecez kurdeşeni şimdi sıra bize geldi :img-hyste dileklerine katılmamak elde değil :img-wink: ŞÖVALYEM...KARANLIKLAR PRENSİM... çabuk iyileş emi :img-yes:
artık netten izlersin canım... inşallah... yorumlarını bekleriz haaa:img-yes:

merve_06
25-09-09, 19:33
sevgili ehlocan özet ve resimler için çok teşekkürler

Ömer’in düşmanları ona nasıl bir tuzak hazırlamıştır? Ömer ve Duygu peşlerindeki adamlardan kurtulabilecek mi?

Duygu ve Ömer’i aramak için herkes seferber olur. Duygu ve Ömer’e önce kim ulaşacak?

belli ki kurtulmuşlar ki orada kulubede ya da neresiyse uyuyorlar:img-in_lo

bence cemal ulaşacak.ikisini öyle masum masum uyurken görecek:img-in_lo
tabi cemal oracaıkta kalp krizi geçirmezse.:img-hyste.kesin yeni planlar düşünür.belki bu sefer otelin kasasını soyar suç duyguya falan kalır

yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum

ceren durul
25-09-09, 20:03
Yeni bölümün fragmanini simdi izledim.
Süper.
Ikinci fragman daha güzel oluyor bence.

Benim dizinin renk kalitesi cok hosuma gidiyor?
Siz´de fark ettiniz mi?

Resimleri ekleyen arkadasa sonsuz tesekürler.
Duygu ve Ömerin masum masum uyuyuslari vs. vs.
Süper resimler.

Sizce cok cabuk yakinlasmiyorlar mi- Ömer ve Duygu?
Sanki hersey cabuk oluyor?

deryadil
25-09-09, 20:14
amin canım amin
bu kaza olayı daha önceden planlanmış bir şeydir bence serhat yeni hasta olmuş çünkü yani o sahneler çekildikten sonra ama bu hastalığı bahane edip de uzun bir süre yatakta da gösterebilirler serhatı bölece birazcıkın yorularak oynamış olur bu arada da tabi hayalle doktorun aşkı işlenir

Ya bu kurdeşen o kadar ciddi bir hastalık mı ki, yataklara düşürecek, insanı programa katılamayacak kadar kötü yapacak. Bir sürü ilaç vardır bunun için hemencecik iyileştiremediler mi Serhat'i. O dizideki doktor ne işe yarıyor, ilaç firmelerı neden varlar. Çabuk halletsinler, yok Antakya'da deri hastalıkları uzmanı bulunmuyorsa gönderelim İstanbul'dan icabında. Güneşten dedi annesi Saba Tümer'in programında, tabi bütün gün sokaklarda, alsın biraz eve Ömer'i annesi, öğle uykusuna yatırsın. Hem üle çocuk (burada Ömer oluyor) arabalarda yat yat nereye kadar, stres olmaz da ne olur. :icon_sorr
edit: Resimler çok çok güzel arkadaşlar, çok teşekkürler:img-in_lo

zynpyst
25-09-09, 20:27
Yeni bölümün fragmanini simdi izledim.
Süper.
Ikinci fragman daha güzel oluyor bence.

Benim dizinin renk kalitesi cok hosuma gidiyor?
Siz´de fark ettiniz mi?

Resimleri ekleyen arkadasa sonsuz tesekürler.
Duygu ve Ömerin masum masum uyuyuslari vs. vs.
Süper resimler.

Sizce cok cabuk yakinlasmiyorlar mi- Ömer ve Duygu?
Sanki hersey cabuk oluyor?

Ben asiri yakinlasmayi hic istemiyorum yani bize yansitilmasini tasfib etmiyorum, ama ciftimiz bir birini yeni taniyipta asik olmus bir cift degil cocukluktan beri bir birlerini seven ve bunu bir birlerine tam manasiyla itiraf edemeden araya engeller giren bir cift, yani ordaki sahne icin hic erken oldugunu dusunmuyorum ve resmi cok begendim sahneyide acaip merak ediyorum (tesekkurler ehlocan).....Onlari gozetleyen yine Cemal digerinde hirsizlik olmustu devaminda bunda hirsizlik olmayacagi kesin maglum dag kulubesindeler bakalim neler olacak..(??)

penelophe
25-09-09, 20:35
ehlocan çok çok teşekkürler..

ben de herkes gibi son kareye vuruldummmmmmm.....

nogirl
25-09-09, 21:34
Ömer'in emir aldığı patronu kim ? neyin nesi ? Ömer hakikaten pis işlerdemi :bilmim:bilmim acaip meraktayım :icon_whis Birde şu Cemal , parantez açılıp üzerinde analiz edilmesi gerekir diye düşünmekteyim.Bence fırsatçı ve korkak bir tip ...

Serhat hayranı olduğumdan hemende Ömer'i tutuyorum heheh :)

sevgiler.

zynpyst
25-09-09, 22:49
Duygu`dan Omer`e gelsin...:)

Olamaz olamaz sensiz yarim
Kabir azabından beter halim
Acılar bütün derdim
Sensiz bir dünyayı neyleyim

GözLerimi kapadım çizdim seni kaLbime açmam nafile isteme son nefesimde ellerinde
ben yoksan sende olLma hiç bi yerde. Sadece benim ol hayata döndür yine beni
aç kapıLarını zorLama dünyanda dönmez ki bensiz biLirim soLuk almak senin için çok zor.
Bu yolLda söz verdik pes etmek yakışmaz aşkımıza isteme hadi al beni yine
kendine gitme tut ellerimi sayalım yine günleri. Işığındım ben senin zor diLeğin
tüm bu kalbi yaLnız kalmam bilirim zor sensiz elimde kalemim herşeyimi yazdım
yine sensiz...

Gözlerinin Yeşilini Özledim Şarkı Sözü
Olamaz olamaz sensiz yarim
Kabir azabından beter halim
Acılar bütün derdim
Sensiz bir dünyayı neyleyim

Heryerde hayalin yine aldı beni rüzgar oLup sana döndürdü bu bedeni gittiğimiz o yerLerde canımı yine düşLerim. Kurdum yine boş hayaller biLirim dönmen çok zor ahh ölürüm yine dayanmaz bu kalp gidişine almaz kalbim birini. İçimden seni atmam kalpsiz yaşamak kadar zor ben değil her yeri sen kokar sevgilim gözlerini çok özledim...
seneLerim ordun her yerde doğruydun bilirim
ben seni vurdum çok pişmanım ne olur dön gözLerinin yeşilini özLedim!!

Tripkolic

RebeCa
25-09-09, 22:56
selam arkadaşlar
özet ve resımler için tesekkurler.
heycan dolu bır bolum bızı beklıyor.

sevgıler...

sude9
25-09-09, 22:58
geçen seneler çok şey değiştirmiş lakin görülen o ki cemal de değişmeyen yanlarda var:)..geçmişteki gibi gizliden gözetleme işinde yine..ve yine kıskançlık damarları yüksek tansiyona sebep olacak...karanlıkta kapı arkasından bakındığı yerde son karede ömer'in göğsüne yaslanmış Duygu görüntüsü pek bi yüksek ihtimal geldi gözüme:)..yahu resim gidipte bende yaslanıp uyuyayım Ömer'e hissiyatı veriyor..hep resmin kabahati..kim ulaşacak diye özete konan soru işaretide cemal cemal cemal tezahüratlarına vesile oldu ben de:)

özetçi nasıl bir bela diye başlamış cümleye lakin atladığı birşey var ..insanın şer bildiğinde hayır hayır bildiğinde şer derler..şincik bu bela görünen hadise belli ki pek bi hayırlara vesile olacak:)

sprıng
25-09-09, 23:06
Ya bu kurdeşen o kadar ciddi bir hastalık mı ki, yataklara düşürecek, insanı programa katılamayacak kadar kötü yapacak. Bir sürü ilaç vardır bunun için hemencecik iyileştiremediler mi Serhat'i. O dizideki doktor ne işe yarıyor, ilaç firmelerı neden varlar. Çabuk halletsinler, yok Antakya'da deri hastalıkları uzmanı bulunmuyorsa gönderelim İstanbul'dan icabında. Güneşten dedi annesi Saba Tümer'in programında, tabi bütün gün sokaklarda, alsın biraz eve Ömer'i annesi, öğle uykusuna yatırsın. Hem üle çocuk (burada Ömer oluyor) arabalarda yat yat nereye kadar, stres olmaz da ne olur. :icon_sorr
edit: Resimler çok çok güzel arkadaşlar, çok teşekkürler:img-in_lo

bende antakyadaki deri hastalıkları uzmanlarını göreve davet ediyorum, bir ömerimizi iyileştiremiyorlarmı:icon_sorr

burdan takviye ekip yola çıkaralım başaramıyorlarsa:icon_sorr

zaten moralim bozuk daisy79 kayıp ona ulaşılamıyor , dün geceden sonra antakya yollarında kaybolmasından kaygılıyım:img-cray:

ylnzlrrhtm
25-09-09, 23:38
ya şu son eklenen resim ne şahane bir resimdir öyle
yakınlaşma sahneleri için erken olduğunu yazan arkadaşlar var ama bu zaten mecburi bir yakınlaşma olacak ki bu kişiler çocukluktan tanıyorlar birbirlerini
hem ilk bölümde daha öpüşmediler ya bence tam yerinde ve dozunda bir yakınlaşma olacak
ayyy bu bölüm çok güzel olacak
ibo ve hacer ana sahnelerinden sonra
ibo ve duygu sahnelerindeki komediyi de merak ediyorum ibo nun ömer in çevresinden baya çekeceği var duygu dişli kız valla istediğini yaptırır:img-hyste:img-hyste
ne güzel duuygu ibo ya sinir olur gider ömer e ibo yu şlikayete orada da başka bir makara başlar:img-hyste:img-hyste
zümrüt gelin konakta kendi yetmezmiş gibi bir de kardeşini de getircekmiş konağa hadi bakalım hayal hanım sizinde kısmetleriniz açılmaya başladı:img-hyste:img-hyste
dizimizin kadrosu gitgide genişliyor ne güzel dizimiz emin adımlarla ilerliyor :happy0064:happy0064
her şey güzel olacak:img-wink::img-wink:

ylnzlrrhtm
26-09-09, 00:01
penelophe ömeri miz gençliğini oynayan kişinin ismini cismini bulmuşsun saolasın canı baya da bir yakışıklı çıkmış o fatoğrafta ama başka bilgilere ulaşamadım ben enver yacı hakkında yaşı okulu falan nese bunada şükür teşekkürler canım
ehlocan çalışmaların çok güzel caım birde bir ricam olacak çalışma yapan arkadaşlardan şu son fotoyu ateşler içinde bir renkli çalışma yapabilirler mi acaba:img-blush:img-blush
ahh ahhh çalışma yapmayı bilmemek çok kötü bir şey:img-cray::img-cray:

sprıng
26-09-09, 00:04
evet ülkemizde yerinde olmak isteyeceğiniz kişi anketi sonuçlandı sayın seyirciler , açık ara birinci olan isim Duygu isfendiyaroğlu:img-hyste

nedeni sorulduğunda herkes ağız birliği etmişcesine duygunun ömerin omzuna bu kadar yakın plan yatışının kendilerini pek sevindirdiğini söylemişlerdir:img-hyste

hepimizin içinde bir duygu var img-hyste fakat ömer bir tane :img-hyste
ah ah kulakları çınlasın kadimin, acaba teknoloji ilerledi mi insan kopyalama açısından merak ediyorum geçen yıla göre:img-hyste

edit: bu resme uzun süre focuslanıp bakmak kalp ve damar sağlığı açısından zararlıdır:img-hyste

safeta
26-09-09, 00:51
yayın akışına baktımda p.tesi çok fena karışmış,tüm yeni dizileri bu güne sığdırmışlar,bakalım bu dizi nasıl etkilenir?

honestman85
26-09-09, 01:20
öncelikle özeti okudum bölüm gayet heyecanlı görünüyo duygu ömer açısındanda bizim için güzel olucak bol bol sahneleri var bu bölüm pazartesi gelsede izlesek diyorum ama daha çok var ya ayrıca bugün yapılan imza çalışmalarının hepsi çok güzel olmuş herkesin emeğine sağlık...

honestman85
26-09-09, 01:41
pazartesi gecesi yaptığımız yorumlar doğru çıktı duygu ömerin teklifini yüklü bi avans karşılığında kabul edicek demiştik beliydi zatende bu arada ömer duyguyla birlikte gideceği düğünde mutlaka aralarında gene çekişmeler kaçamak bakışlar filan olucaktır beliki senaristler herşeyi zamana yaymayı planlıyo bakalım ne gibi güzel süprizler izlicez ben duygu ömerin yanı sıra hacer ana ömer sahnelerinide merak ediyorum

mrv_bsr
26-09-09, 01:45
Hayal Baran'a mı aşık olucak..?
Yoksa Hakan'a mı..?
Çok merak ediyorum..
Hikayeyi tam olarak bilen biri biraz bu konuda beni aydınlatabilir mi..:img-blush

sprıng
26-09-09, 02:01
ehlocan çok teşekkürler özet için:happy0064
Duygu, Ömer’in iş teklifini, yüklü bir avans almak, her konuda yetkili olmak şartıyla kabul eder. Cemal, Duygu’nun otelde çalışmaya başladığını öğrenince ne tepki verecek?

zaten korhanın önüne şrak diye paraları atınca anlamıştım duygunun şartının çok duygusal olduğunu:img-hyste, kimbilir ne kadar kızgın ki ağbisine ömere borçlu kalmak riskini göze aldı, yoksa gururu kesinlikle bu parayı almasına engel olurdu,

cemal ise zaten şok üstüne şok yaşıyor, ben kendisine artık adi şokzede cemal demek istiyorum, :img-hyste brezilyalılar gibi bol unvanlı bir ismi oldu nurtoğu gibi, yakında ömeri duygunun evinde ayten hanımla kahve içip fındık fıstğın faydalarından konuşurken görürse artık iflah olmaz, hava değişimi verirler, :img-hyste

Bir takım karanlık adamlar Ömer’in peşindedir. Ömer için hangi planlar yapılmaktadır?

ah ah ne istiyor bu takımları alabaora olasıca adamlar ömerimden, bu kadar yıldır çektiği acılar yetmedi , rahat bırakın gayrı

İsfendiyar Ailesi otelin açılışına davet edilir. Gittikleri açılışta onları bir sürpriz beklemektedir.

bu süprizi çok merak ediyorum, acaba duygunun hoşuna gidecek ve şaşırtacak bir şeymi, yoksa onu gene ömere iltifatlar ettirecek cinstenmi,bakalım hep beraber göreceğiz, şöyle açılış dansını yaparken görsek onları pek hoş olurdu , duygu ömere bakmamaya çalışarak ciddi duruyor, ömer alaycı fakat sevgi dolu duygunun gözlerine bakıyor, cemalse oturduğu yerde çıldırıyor:img-hyste

Ömer, İbo’ya otelde personel müdürü görevini verir. İki yeni müdür Duygu ve İbo anlaşabilecek midir?

işte buna bayıldım, en sonunda ibocuk makam sahibi oldu demek, hacer anneyle mesaisnin sonucunda haketmişti:img-hyste hele duyguyla neler yaşayacaklarını düşündükçe gülümsüyorum, bakalım inatçılık konusunda duygu nasıl olacak, bence bu da ömerin duyguyu çıldırtma yollarından biri

Zümrüt konağa taşınmayı başarmıştır. Şimdi bütün ipleri ele geçirmenin derdindedir. Konağa Zümrüt’ün uçarı kardeşi Baran da gelir. Hayal ve Baran nasıl tanışacaklar? Hayal gizemli doktor Hakan’ın dünyasını merak etmektedir. Doktorun ağzından laf almayı başarabilecek mi?

evet zümrüt yenge düşman topraklarına sızdı artık,:img-hyste görev senindir eğer kabul edersen kod adı 1800, evdeki tüm ipleri ele geçirip yokedeceksin, bu görevde sana kardeşin baran eşlik edecek, fakat baran havai çocuk bu arada hayallere dalarsa bilemiyoruz:img-hyste

ana yüreği bu dayanırmı elbet affeder, gözyaşları ömerin gömleği üstüne nasıl düşüyordu fragmanda, :icon_sorr heleki oğlunun tehlike altında olduğunu bilse yüreği titrer , fakat hatasını gördüğü an gene de sözünü esirgemez,hacer anamız

Ömer Duygu’yu yerel mekanları gezmesi için bir köy düğününe götürür. Buradan dönüşte onları nasıl bir bela beklemektedir?

demek ömer boş zamanlarında duyguyu gezelim görelim modunda yerel yerlere götürüyor, tabii kız 15 yıldır antakyadan uzak gezdirmek gerek dimi, :img-hyste arada halka inmekte yarar var hem isfendiyerlar açısından

ömerime tuzak kuranların elleri kırılsın, bu tuzağı kimler kuruyor, macit babanın düşmanlarımı, macit babamı -ki belli olmaz, ömerin ona karşı çıkması ve zamanla çıkarların değişmesi sonucu herşey olur, kendisinin de dediği gibi hayat acımasız- cemal olabilir mi zaten hon duas adi şokzede cemalden herşey beklenir, gariye de zaten komşunun oğlu kalıyor , zannetmiyorum onunda ömerle husumet içinde olacağını,:icon_whis

tabii kim olabilir, arada ekşi bir tad bırakarak gelen , boşuna dememişler can çıkar huy çıkmaz diye , cemal aynı , halen sinsi saklanıp gözetleme isteği devam etmekte, bir an ümitlenmiştim acep demiştim utanmalıyım kendimden yanılıyormuyum, aynı kıskanç ve hırslı bakışlar hiçbirşey değişmemiş,

sprıng
26-09-09, 02:16
Yoksa Hakan'a mı..?
Çok merak ediyorum..
Hikayeyi tam olarak bilen biri biraz bu konuda beni aydınlatabilir mi..:img-blush

mrv_bsr elbette hikayeyi birebir bilemiyoruz, fakat tahminlerimiz mevcut, baranın hayale aşık olacağı kesin, motosikletten inişinden anladım ben onu:icon_whis hayal içinde yaşıtı elbet, kendi kuşağından, aralarında bir diyalog gelişebilir, birşey biliyorsam zümrüt yengenin buna bayılacağıdır:img-hyste ki ayıltamazlar , doktor hakanı çağırmaları gerekir , ki onun için de acı verici olabilir, ikinci bir cemal vakası meydana gelir ki bilemiyorum:img-blush

fakat doktor hakan uzaktan uzağa hayali sevmeye devam edebilir , gerektiği anlarda yanında olarak, hem bu çocuk pek havaiymiş senaristlerden duyduğuma göre , hayal dikkat etsin bir gün ansızın antakyadan sıkılıp ben büyükşehire gideceğim deyip kayıplara karışabilir,

neymiş elimizdekinin kıymetini bilecekmişiz, ne demişler büyüklerimiz dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olma:img-hyste

hayal-baran-murat arasında bakalım neler olacak göreceğiz:icon_whis

seni bir nebze aydınlatabildiysem ne mutlu bana:img-yes:

ezo-kadim
26-09-09, 02:18
[QUOTE=ehlocan;12075726]3.BÖLÜM ÖZETİ

kudurur ne olacak tabiki hirsindan catlar ,duygunun cemale rest cektigi bi yer var fargmanda bence orda isme karisma diye bi laf edecek ve bizim koyu cemalde agzinin payini alacaktir:happy0064:happy0064

iyi planlar yapilmadigi kesin macit baba köskünden insede ogluna bi el atsa bi zahmet sirca köskte baba olunmaz macit bey ömerin hayati söz konusu koskoca 15 yilini vermis sana dimi ama koru sovalyemizi

ne olabilirki bak bunu bende merak ettim :icon_sorr:icon_sorr

yok anlasamazlar ama ibo yengesi oldugu icin saygida kusur etmez dimi ibo:good::good:yengem ne derse o olur

hiiim bi baranimiz eksikti oda tam oldu ev gittikce kalabaliklasiyor ,hadi hayirlisi,hayal doktorun agzindan laf alabilirmi neden olmasin zaten doktorda hayale vuruldu

evet aslinda kirginligi ömere degil yaptigi ise yoksa insan evladindan gecermi yahu helede öyle güzel bi evlattan (masallah):img-in_lo

yerel mekanlarla ne isleri varki yoksa ömer bi ciftlikmi alacak yoksa sit alani kontrolünemi ciktilar cok sacma köy dügününe hacer ana niye gelmis akraba degillerse yoksa bizim bilmedigimiz hünerlerimi var hacer ananin dügün yemekcisi gibi ,belayi gördük keskin nisanci uyari atisi yapti ,nerdeyse gidiyorlardi Allah korusun ,ama ömer ve ibo bunlari yanina koymaz :img-yes:

kurtulurlar nede olsa ömer bi mafya degilmi kacis ve saklanma teknilerinide bilir

tabiki bizim hafiye oglan cemal ve ikisini birbirine yaslanmis uyurken görecek ve su sarkiyi mirildanir

Kaderimde buda mı vardı?
Sevdiğimi baskalarıyla göreceksem eğer kör olsun bu gözler.
Görmeyeyim bir daha..

resimler harika ellerinize saglik

mrv_bsr
26-09-09, 02:26
mrv_bsr elbette hikayeyi birebir bilemiyoruz, fakat tahminlerimiz mevcut, baranın hayale aşık olacağı kesin, motosikletten inişinden anladım ben onu:icon_whis hayal içinde yaşıtı elbet, kendi kuşağından, aralarında bir diyalog gelişebilir, birşey biliyorsam zümrüt yengenin buna bayılacağıdır:img-hyste ki ayıltamazlar , doktor hakanı çağırmaları gerekir , ki onun için de acı verici olabilir, ikinci bir cemal vakası meydana gelir ki bilemiyorum:img-blush

fakat doktor hakan uzaktan uzağa hayali sevmeye devam edebilir , gerektiği anlarda yanında olarak, hem bu çocuk pek havaiymiş senaristlerden duyduğuma göre , hayal dikkat etsin bir gün ansızın antakyadan sıkılıp ben büyükşehire gideceğim deyip kayıplara karışabilir,

neymiş elimizdekinin kıymetini bilecekmişiz, ne demişler büyüklerimiz dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olma:img-hyste

hayal-baran-murat arasında bakalım neler olacak göreceğiz:icon_whis

seni bir nebze aydınlatabildiysem ne mutlu bana:img-yes:

Çok teşekkür ederim..:)
Bencede Zümrüt bu işe bayılıcak..:img-hyste
Ne güldüm yorumunuzu okurken..:img-hyste

sprıng
26-09-09, 02:28
değil pazartesi gününe tüm sezona başka dizi alamıyorum ben maalesef kontenjan doldu:img-hyste

tüm ruhumla seyrettiğim için , diğerlerine birşey kalmıyor :img-in_lo

bensizlik zor olacak onlar için biliyorum fakat çaresiz katlanacaklar artık:img-hyste

edit: aklıma geldi de cemal ömerle duyguyu nasıl buldu, koku alma dürtüsü gelişmiş herhalde, çocukluğunda da böyleydi bu, ikisi arasındaki aşk ateşi ne zaman yükseldi orda bitiveriyordu, gene pusula şaşmamış, bulmuş bir pencere gözetlemekle meşgul:img-hyste

edit 2: rica ederim efendim ne demek, her zaman ışıl ışıl aydınlanmamız dileğiyle :img-yes:

AyseTu
26-09-09, 02:37
hayal harika bi karakter
dizi süper beğenerek izliyorum
konu harika
şu geline sinir oldum gıcık baya hayal hakanamı yoksa baranamı aşık olucak

mrv_bsr
26-09-09, 02:41
hayal harika bi karakter
dizi süper beğenerek izliyorum
konu harika
şu geline sinir oldum gıcık baya hayal hakanamı yoksa baranamı aşık olucak

Hikayeyi biraz araştırıp,öğrendim bir de üzerine bir duyum aldım da Baran'a aşık olucak gibi gözüküyo şimdilik..
Hemde sırılsıklam..
Ama bakalım belki bire bir aynı işlenmez konu..:bilmim

ezo-kadim
26-09-09, 02:41
değil pazartesi gününe tüm sezona başka dizi alamıyorum ben maalesef kontenjan doldu:img-hyste

tüm ruhumla seyrettiğim için , diğerlerine birşey kalmıyor :img-in_lo

bensizlik zor olacak onlar için biliyorum fakat çaresiz katlanacaklar artık:img-hyste

edit: aklıma geldi de cemal ömerle duyguyu nasıl buldu, koku alma dürtüsü gelişmiş herhalde, çocukluğunda da böyleydi bu, ikisi arasındaki aşk ateşi ne zaman yükseldi orda bitiveriyordu, gene pusula şaşmamış, bulmuş bir pencere gözetlemekle meşgul:img-hyste

edit 2: rica ederim efendim ne demek, her zaman ışıl ışıl aydınlanmamız dileğiyle :img-yes:

sana katiliyorum balim benim icin pazartesi bir tek dizi var o da KÜL VE ATES ancak serhatin bir baska yapiti olursa birkez yayinlanacak sonra devami olmayacaksa ona bakarim yoksa bana ne diger dizilerden ,tek ask var benim icin simdi dogru yerdeyim:good: :good: :good:

cemal ciftlik sahibiya av köpekleride vardir kesin bunun onlarla aramaya cikmis olmasin sakin :img-hyste:img-hyste:img-hyste

sprıng
26-09-09, 02:52
biraz gecikmeli de olsa dün akşamki programla ilgili birkaç kelime de ben etmek isterim, bir süredir saba hanımın kulakları çınlamıyordur , eksik bırakmaya gelmez:img-hyste

aslında deryadil ve elyz arkadaşım hislerime tercüman olmuşlar sağolsunlar , fakat ben yazmazsam çatlarım bilirsiniz:img-hyste

her türlü fiziksel ve ruhsal koşul gözardı edilerek program beklenilmiş, büyük bir sabırla yabancı mankenle yapılan sohbete sırasında, ömerim seyredilmiş, kanalda reklam girdiğini görüp hele şükür gece yarısı oldu fakat başlayacak diye düşünülmüştür, bir yandan da ümitlenilmektedr çünkü ne güzel demek ekiple de böyle uzun konuşulacağı varsayılmaktadır,

fakat maşallah konuya çok vakıf olduğundan kendisi bizim ekibi kendisine hayran bırakmıştırki , oyuncularımızın şaşkınlıktan ağızları açılamamış , ağırbaşlılıklarını korumuşlardır, :icon_whis

isimlerini bile elindeki kağıda bakarak okudu , hatta erkan beyin soyadını yanlış söyledi, tabii yeni kabiliyetler karşısında oturanlar doğaldır,:img-hyste
elle tutulur bir soru soramadığı gibi arada o kahkahasıyla "kendim sorup kendim cevaplıyorum demezmi"

başak hanıma gerçekten çok önemli bir soru sordu fakat "küçükken erol evgine hayranmışsınız ":img-hyste

serhat bey telefona bağlandığında ise neler vardı konuşulacak oysa , süre mühim değil aslında 10 dakikada bile insan ne cevaplar alabilirdi,

üzüldüm seyrederken bunları,

4ü bir arada serhat bey telefonda neler konuşulurdu oysa,

bilmediğimiz hiçbirşey öğrenemedik, pardon öğrendik

başak hanımın küçükken erol evgin hayranı olduğunu:img-hyste

serhat beye de çok geçmişler olsun , acil şifalar diliyorum,

bizim yüreğimizden parçamız oyuncularımız dikkat edin kendisine antakyalarda , meraklarda bırakmayın bizi buralarda:icon_sorr

deryadil
26-09-09, 10:17
Oooo hayat gece yarısından sonra akmaya başlamış burada, harika yazılar var yine:)

Ben malesef geçen sene öss ye girdim bu sene de sbs ye giriyorum. O nedenle artıkın yeni eğitim öğretim yılı babında büyüklerin küçüklere örnek olması gerektiğinden:img-cray:erken yatıyorum erken kalkıyorum, bir yumurtayı sütle çalkalıyorum:img-hyste. Güzel sohbetleri bir gün gecikmeli izleyebileceğim.

Amma velakin erken kalktığımdan Milliyet'in tv ekinde kül ve ateşin yer aldığını da günün ilk saatlerinde sevinçle görebiliyorum:happy0064 Ve fakat Serhat Bey röportaj vermemiş.Üst üste iki vaka oluşunca acaba kendisinde röportaj fobisi mi var gibi bir şüphe yaptım. Aslında heç paranoyak olmadığımı bilenler bilirler de bu durumda 2 oldu, üçüncüsünde emin olacağım. Şüpheyi daha da ilerleterek bu bir Ömür Gedik fenomeni mi diyorum. :icon_sorr Halbukem bu sene gayet güzel röportajlar veriyordu kendisi. Bir film izlemiştim, insanlar fobilerinden ancak üzerine giderek kurtulabiliyorlardı. Bence röportaj versin, bizi de kendisinden mahrum etmesin. Özledik:img-in_lo

Erkan B(P)ektaş (google dan kontrol ettim aman sprıngciğimin gözünden kaçmaz, bir yanlışlık yapmayayım diye ama rivayet muhtelif:img-hyste) ve de Başak Köklükaya ile röportaj yapılmış. Ben olsam Hakan Balamir'le de röportaj yapardım.

O gün Saba Tümer'in programında Hakan Balamir bir şey söyledi ki ben de etkilendim. Ben genç oyuncuları çok beğeniyorum dedi ve ezberi bozdu. Saba Tümer de ters köşe oldu hafiften. Ne kadar kompleksiz ve de olgun bir insan diye düşündüm. Çok hoştu gerçekten:good:

İstediğimiz gibi bir söyleşi olmasa da iyi ki Saba Tümer'in programına çıktılar diyorum. O kısıtlı sürede pek çok şey (!) öğrendik. Sağolsun yine de Saba Tümer:img-grin2. Çünkü ekibi tv de daha fazla görmek istiyoruz. Hatta bütün kanallarda devamlı röportaj yapabilirler.:img-hyste

Başak Köklükaya yeni sanatçılardandan Tülin Özer'i çok beğeniyormuş. Ben de çok beğeniyorum. Ortak bir noktamızı daha buldum:)

penelophe
26-09-09, 11:42
izlenme oranlıyla ilgili küçük bir tespit yaptım. sizlerle paylaşmak istedim.

biliyorsunuz, diziler yayınlanırken aynı anda internete düşüyor.
izleyemeyenler ve tekrar tekrar izlemek isteyenlerin hizmetine sunuluyor.

bir çok web kanalı yapıyor bunu. benm de takip ettiğim bir kanal var tabi.
bu kanalda kül ve ateş'in izlenme oranı doğal olarak dikkatimi çekti. tüm dizilerinkine göz attım. sonuçları paylaşmak istedim.

kül ve ateş'in izlenme oranı 35 binlerde..
karşılaştırma yapabilmeniz için söylüyorum. kül ve ateş'i geçen sadece 4 dizi var.

kurtlar vadisi 65 bin
aşk-ı memnu 47 bin
yaprak dökümü 42 bin
unutulmaz 40 bin..

5. sırada kül ve ateş var. 35 bin....

bizden sonraki en yakın takipçilerimiz melekler korusun 23 bin kavak yelleri 21 bin ve küçük kadınlar 25 bin .. geri kalanları siz düşünün artık...

2000 kişinin seçimiyle oluşan reyting sıralaması mı daha güvenilir, yüzbinlerce insanın seçimi mi??

burda şöyle bir sonuç çıkarabiliriz sanırım...

kurtlar vadisi pusu 4. sezona başladı.. sadece kurtlar vadisi iken 97 bölümü vardı. +pusu ile toplamda kaçıncı bölümü belli değil.
aşk-ı memnu 2. sezonda 42. bölümde,
yaprak dökümü, 122. bölümde..

yani hepsinin kemikleşmiş takipçısı var..

sedece unutulmaz 13. bölümünde ve çok başarılı...

biz Kül ve ateş ailesi olarak daha 2. bölümdeyiz. ama izlenme oranımız bence mükemmel... bu kadar dizi arasından sıyrılıp 5. olmuşuz..

resmi reytinglerde kaçıncı olduğumuz umrumda bile değil. asıl önemli olan halkın gerçek seçimi...

bebekli
26-09-09, 11:58
teşekkürler ...çok memnun oldum araştırmanı bizlerle paylaştığın için,biraz olsun içim rahat etti,mutlaka yapımcı olsun kanal olsun dikkate alıyorlardır diye düşünüyorum :img-yes: hele şu kalabalık pazartesiyi hayırlısı ile bir atlatalım inşallah ,reytingleri bir otursun şöyle tedirgin olmadan rahat rahat izleyelim :img-yes: ,ya şu aletler hem bizi hem de emek verenleri hasta etti yani :icon_sorr..

ylnzlrrhtm
26-09-09, 13:38
penelophe araştırmanı bizlerel paylaştığın için çok teşekkürler
belki yapımcılar bu izlenme oranlarını da dikkate alıyordur ne de olsa artık gitgide internet televizyondan daha yaygın hale geldi aslında şu tutulmadığını sandığımız bir çok dizi izleniyor sadece televizyon araç olarak kullanıldığı için gerçek izlenme oranları kaale alınmıyor oysaki birçok dizi çakıştığı halde çakışan bu dizilerin hepsini izlemek mümkün artık
ama ne yazık ki kaale alınan şey o gün o saatte izlenen yapımlar oluyor üstelik o izleyicilerde yetmiş milyonluk bir toplumun sadece 2500 kişilik bölümü böyle bir adaletsizlik olamaz ama ne yazık ki bu sistem devam ettirilmekte ısrarlı...
ne diyelim yapımcılar sadece o deneklere göre dizilerinin gidişatlarına bakmasınlar gerçek halkıda kaale alsınlar :img-yes::img-yes:

kemal-başak
26-09-09, 14:53
penelophe süpersin canım:img-wink: sevindim sonuçlara:good: bu araştırmayı paylaştığın için teşekkürler :img-yes: ah o denekler zaten önemli olan halk ama nerdeeee 2500 denek ne derse o inşallah bu hafta sonuçlar iyi gelir... bölüm merakı bir yandan oranlar bir yandan ooofff ne olacak bakalım :bilmim umarım güzel sonuçlar elde ederiz :img-yes::img-yes:

aysin
26-09-09, 14:58
en basta ben dizileri yurtdisinda oldugum icin indirerek izlemeyi seviyorum
diziyi indiriyorum makinama yukleyip tvden reklamsiz rahat rahat izliyorum hemde arsiv yapmis oluyorum benim bildigim bircok insan var bu sekilde izleyen
yani sadece 2000 kisiye guvenip yola ciktiklariyla kaliyorlar kesinlikle gercek reyting denilen sey orta o 2000 kiside degil
aslinda ben bu konuda encok STV yi begeniyorum bugune kadar hicbir dizisini reyting kaygisi yuzunden yayindan kaldirmadi demekki istenirse yapilabiliyor sabirla oynattigin tum dizilerinin arkasinda

elizabeth_darcy
26-09-09, 15:09
Yoksa Hakan'a mı..?
Çok merak ediyorum..
Hikayeyi tam olarak bilen biri biraz bu konuda beni aydınlatabilir mi..:img-blushhımm arkadaşım ben anlatmaya çalışıyım kül ve ateş kitabına göre bi seneryo yazılıyosa(ki bana göre alakası yok daha öncede belirtmiştim ömer ve duygunun ilişkisi kül ve ateşteki elinor ve edwardn ilişkisi değil,uğultulu tepelerdeki catherine ve heatclifin ilişkisi)neyse devam ediyim hayali hakan sevcek ama dışardan dışardan ama hayal barana aşık olcak aralarında ilişki olcak fekat baran serserinn teki olcak hayal i bırakcak hayalin yaralarınıda hakan sarcak onlar evlencekler mutlu mesut yaşıcaklarr

mrv_bsr
26-09-09, 15:31
hımm arkadaşım ben anlatmaya çalışıyım kül ve ateş kitabına göre bi seneryo yazılıyosa(ki bana göre alakası yok daha öncede belirtmiştim ömer ve duygunun ilişkisi kül ve ateşteki elinor ve edwardn ilişkisi değil,uğultulu tepelerdeki catherine ve heatclifin ilişkisi)neyse devam ediyim hayali hakan sevcek ama dışardan dışardan ama hayal barana aşık olcak aralarında ilişki olcak fekat baran serserinn teki olcak hayal i bırakcak hayalin yaralarınıda hakan sarcak onlar evlencekler mutlu mesut yaşıcaklarr

Çok teşekkür ederim..:)
Tüh ya..
Oysa Baran'la Hayali ne kadar da çok yakıştırmıştım..:img-cray:
Ama neyse doğru söylüyorsunuz herşey bire bir aynı gitmiyor..:kitap

aysin
26-09-09, 15:34
ben bisey sorucam
baran kim??
ilk iki bolumu nerdeyse ezberledim ama ben boyle bir karakter hatirlamiyorum
acaba gozumdenmi kacti:???

ylnzlrrhtm
26-09-09, 15:37
ben bisey sorucam
baran kim??
ilk iki bolumu nerdeyse ezberledim ama ben boyle bir karakter hatirlamiyorum
acaba gozumdenmi kacti:???
canım baran zümrüt ün kardeşi
yeni girdi dizimize fragmandaki motorsiklertli çocuk
romana bakarsak bu hikaye benim tahmin ettiğim gibi sürecek ama dizimizin senaryosunda nasıl olur bilemem:bilmim:bilmim

aysin
26-09-09, 15:47
canım baran zümrüt ün kardeşi
yeni girdi dizimize fragmandaki motorsiklertli çocuk
romana bakarsak bu hikaye benim tahmin ettiğim gibi sürecek ama dizimizin senaryosunda nasıl olur bilemem:bilmim:bilmim

tesekkurler canim ben fragmani izlemedigim icin olayi anlamamisim:img-hyste
evet hikayeye gore hayal once serseri tabi edebilecegimiz birine asik olup cektikce cekicek hatta hikayeye gore hakan hayale olan askini hayalden once duyguya itiraf edicek falan.....

deryadil
26-09-09, 16:15
hımm arkadaşım ben anlatmaya çalışıyım kül ve ateş kitabına göre bi seneryo yazılıyosa(ki bana göre alakası yok daha öncede belirtmiştim ömer ve duygunun ilişkisi kül ve ateşteki elinor ve edwardn ilişkisi değil,uğultulu tepelerdeki catherine ve heatclifin ilişkisi)neyse devam ediyim hayali hakan sevcek ama dışardan dışardan ama hayal barana aşık olcak aralarında ilişki olcak fekat baran serserinn teki olcak hayal i bırakcak hayalin yaralarınıda hakan sarcak onlar evlencekler mutlu mesut yaşıcaklarr

Evet çok haklısın, bu uğultulu tepeler, kül ve ateş karışımı bir şey olmuş. :img-hyste Bakalım işin içinden nasıl çıkacaklar. Umarım kitaplar karışmaz:img-tomat

ylnzlrrhtm
26-09-09, 16:16
tesekkurler canim ben fragmani izlemedigim icin olayi anlamamisim:img-hyste
evet hikayeye gore hayal once serseri tabi edebilecegimiz birine asik olup cektikce cekicek hatta hikayeye gore hakan hayale olan askini hayalden once duyguya itiraf edicek falan.....
oo bu hikayeler üzerine ne sahneler yazılır tabi ömer de hakanı duygu ya aşık sanıp kıskançlık krizlerine girecek:img-hyste:img-hyste süpermiş ya ama birazda ömer e hayranlar çıksın bu dizde hem bunca süredir hiç bir kız dolaşmadı peşinde o kadar yakışıklı adam yani :img-in_lo:img-in_lo
bu arada çalışma yapan arkadaşların hepsinin ellerine sağlık şimdi teker teker izimlerinizi saymayayım atladığım olur sonra ayıp etmiş olurum:img-wink::img-wink:

penelophe
26-09-09, 16:25
penelophe bu resmi çerçeveletip duvara mı assak acaba?.....nefis olmuş....teşekkürler...:happy0064:happy0064:happy0 064

çookk teşekkür ederim. kullanabilirsiniz..

aysin
26-09-09, 16:26
oo bu hikayeler üzerine ne sahneler yazılır tabi ömer de hakanı duygu ya aşık sanıp kıskançlık krizlerine girecek:img-hyste:img-hyste süpermiş ya ama birazda ömer e hayranlar çıksın bu dizde hem bunca süredir hiç bir kız dolaşmadı peşinde o kadar yakışıklı adam yani :img-in_lo:img-in_lo
bu arada çalışma yapan arkadaşların hepsinin ellerine sağlık şimdi teker teker izimlerinizi saymayayım atladığım olur sonra ayıp etmiş olurum:img-wink::img-wink:

iste canim saniyorum bu filmin "dizi" kismi o omere asik bayanlar oluyor :img-wink: belki bi muddet bu bayanlari gormeyiz benim tahminim bi 10-15 bolum olana kadar omer icin bir bayan oyuncu girecegini sanmiyorum yoksa hikayenin orjinali diye soylenende bu tip bir olay yok :img-blush olaylar kiz kardeslerin etrafinda donuyor
evet yaa calismalar harika ellerinize saglik arkadaslar :good:

mavi bir çınar
26-09-09, 16:28
zynpyst eklediğin resim hangi sahneden yani hiç görmedim o sahneyide
kemal-başak seninde imzandaki resim hangi sahneden alıntı o sahneyide hiç görmedim yoksa başka bir diziden mi alıntı :bilmim

ylnzlrrhtm
26-09-09, 16:29
iste canim saniyorum bu filmin "dizi" kismi o omere asik bayanlar oluyor :img-wink: belki bi muddet bu bayanlari gormeyiz benim tahminim bi 10-15 bolum olana kadar omer icin bir bayan oyuncu girecegini sanmiyorum yoksa hikayenin orjinali diye soylenende bu tip bir olay yok :img-blush olaylar kiz kardeslerin etrafinda donuyor
evet yaa calismalar harika ellerinize saglik arkadaslar :good:
nese yani duyguyu da ilerki bölümlerde kıskançlık krizleri içerisinde görecez:img-wink::img-wink:
sen kitabı okudun galiba canım rica etsem bana özelden sonunu yazabilirmisin fazlasıyla merak ediyorum da ama burada belki sonunu öğrenmemek isteyen arkadaşlar olur özelden yazabilirsen çok teşekkür ederim

penelophe
26-09-09, 16:41
zynpyst eklediğin resim hangi sahneden yani hiç görmedim o sahneyide
kemal-başak seninde imzandaki resim hangi sahneden alıntı o sahneyide hiç görmedim yoksa başka bir diziden mi alıntı :bilmim

henüz yayınlanmadı. 3. veya 4. bölümde yayınlanacak...

bu arada yeni bir haber vereyim, Başak Köklükaya'nın bir önceki dizisi 'yanık Koza' yakında cine5 ekranlarında tekrar yayına giriyor...

aysin
26-09-09, 16:43
nese yani duyguyu da ilerki bölümlerde kıskançlık krizleri içerisinde görecez:img-wink::img-wink:
sen kitabı okudun galiba canım rica etsem bana özelden sonunu yazabilirmisin fazlasıyla merak ediyorum da ama burada belki sonunu öğrenmemek isteyen arkadaşlar olur özelden yazabilirsen çok teşekkür ederim

evet canim bence gorebiliriz gayette guzel olur:)
buarada sayfalar fazla ilerlememis okullar basladi millet kacti galiba sayfa ilk acildiginda 3.bolume kalmadan bu sayfada kapanir diyroduk
buarada yolladim istedigin bilgileri
ben omerin o adami oldurmemesine cok sevindim yaaa ama bunu oldurmemis olmasi baskalarini oldurmedigi anlamina gelirmi bilmiyorum katil falan olmasin omer yaaa:icon_sorr

ylnzlrrhtm
26-09-09, 16:52
evet canim bence gorebiliriz gayette guzel olur:)
buarada sayfalar fazla ilerlememis okullar basladi millet kacti galiba sayfa ilk acildiginda 3.bolume kalmadan bu sayfada kapanir diyroduk
buarada yolladim istedigin bilgileri
ben omerin o adami oldurmemesine cok sevindim yaaa ama bunu oldurmemis olmasi baskalarini oldurmedigi anlamina gelirmi bilmiyorum katil falan olmasin omer yaaa:icon_sorr
valla canı ömer in geçmişi sır olarak hala daha devam ediyor inş öldürmemiştir ama o adamı öldürmese bile o adama ulaşana kadar bir çok kişi hayatından oldu korumalar afalan bir çok kez ateş edildi yani yaralandılar mı öldüler mi bilmiyoruz ama o adamın hayatını bağışlamış olması demek her şeyi yine de masumane bir şekilde gösteremez hem ne hikmet se ömerin adamları ortalıkta hedef niyetine dolaşırlarken onlara hiç birşey olmadı ama selimin adamları yerle bir oldu
not:ben selimin adamlarının yaralandığını düşünüyorum çünkü dikkat ettim de adamları hep ayağından vurulurken falan gösterdiler yani adamlar ölümcül bir darbe almadılar
kendim hem işkilleniyorum soruyorum o adamlara ne oldu diye sonra da ömerime kıyamayıp haklı olsun diye bahneleri yine kendim üretiyorum:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo

Gizem_Akın
26-09-09, 17:35
3.Bölüm Fragmanı hakkında yorumumu yapayım...Yeni fragman hakkında yorumumu yapayım ben de...

Hayal ile Doktor arasında yakınlaşlma artıyor yani doktor biraz belli etse tamam Hayal kendisini sevmesini bekliyor ama sevmezx diye de pişman olmamak için başkalarına da doktorla ablasını yakıştırıyormuş idoktor ablasından oşlanmış gibi gösteriyor ama Hayal ile doktoer bu bölümde güzel sahneler yaşauacakar Doktor arabadan Hayal'i görüyor Hayal de çok güzel bu bölüm yani Merve yine stilini konuşturmuş...
Duygu ile Ömer de kaza yapıyor arabada onların da durumu kötü ...
Dizinin fragman müziği zaten çok hoş her dinlediğimde etkiliyor beni...

ylnzlrrhtm
26-09-09, 17:48
ya star neden bizim dizinin fragmanını fazla yayınlamıyor ki nedir bu kadar güven hele bu hafta dahada reklamını yapması gerekir
üstelik 2. bir fragmanında çıkması şart hem niye 2. fragmanı sesli vermiyor ki 2. bölümün 2. fragmanını da sesli vermemiştir sesli fragmanlar her zaman beklenen ve merak edinen fragmanlardır
starın yayın politikasını hiç anlamış değilim

ylnzlrrhtm
26-09-09, 17:53
ooo sevalcim çok teşekkürler
yeni resimlerle coşturmuşsun sayfamızı canım:happy0064:happy0064
serhat küçük kızla olan fotoda ne kadar doğal ve içten çıkmış diğerlerinde biraz yorgunluk ifadesi var ama olacak o kadar:img-wink::img-wink:

deryadil
26-09-09, 17:57
Gerçekten resimler çok güzel ve de doğal. Ben bütün resimleri çok beğendim. Teşekkürler:)

ylnzlrrhtm
26-09-09, 18:06
canım abart abartabildiğin kadar bu foto harika zaten:happy0064:happy0064
bende hemencecik kullandım çalışmanı ellerine sağlık canım:img-wink::img-wink:

kemal-başak
26-09-09, 18:09
dnzdefnedevrim emeklerine sağlık canım :happy0064dediğin gibi doyamıyor insan :img-in_lo:img-in_lo fotoğrafları beğenmenize sevindim o siteye ekleyen arkadaşa çok teşekkürler ordan alıntı yaptım sadece :good::good: her şey kül ve ateş için :happy0064:happy0064

mrv_bsr
26-09-09, 18:26
Bugün yeni fragman yayınlaması lazım starın..
Fragmanı bol bol vermeleri lazım ama..
Hiçç..:icon_whis

ylnzlrrhtm
26-09-09, 18:46
Bugün yeni fragman yayınlaması lazım starın..
Fragmanı bol bol vermeleri lazım ama..
Hiçç..:icon_whis
evet ya star yine aynı star belki değişmiştir dedim ama yanlış yayın politikası oynamakta ısrarlı
biran önce yeni bir fragman gerekiyor üstelik sesli ve mümkünse şu fotoğraftaki sahne eğer bu bölümdeyse o sahnenin deyer aldığı bir fragman
denekleri unutmayalım yanımıza çekmemiz şart onları:img-wink::img-wink::img-wink:

mavi bir çınar
26-09-09, 20:13
eğer bu fotoğraf 3.veya4. bölümdense demekki araba kaza yapınca kendi imkanlarıyla arabadan çıkıp bir dağ evine filan sığınıyolar özette de dediği gini onları arabada bulamayacaklar ama onlar o sırada dağ evi mi bağ evimi her neyse orda başbaşa olacaklar ne güzel :happy0064:happy0064

mrv_bsr
26-09-09, 22:41
Yeni fragman çıktı..:happy0064
Duyguyla Ömer'i uyurken Cemal görüyo..:img-hyste
Oh olsun Cemal'e..:img-hyste Ama onları bulmayı nasıl başardı anlamış değilim..:bilmim
Hırs yapmış..:img-hyste

kemal-başak
26-09-09, 22:44
Yeni fragman çıktı..:happy0064
Duyguyla Ömeri uyurken Cemal görüyo..:img-hyste
Oh olsun Cemal'e..:img-hyste Ama onları bulmayı nasıl başardı anlamış değilim..:bilmim
Hırs yapmış..:img-hyste
aynen canım erken davrandın benden :img-hyste çok güzel bir fragman duygu ömer el ele oyun oynuyor süper bir fragman olmuş :happy0064başka bir şey isteseymişiz ya var o düğünde bir keramet:img-hyste:img-hyste