PDA

Tüm Versiyonu Göster : Yetenek Sizsiniz Türkiye

Sayfalar : [1] 2 3

hepsi_gizem
17-09-09, 16:55
Yetenek Sizsiniz Türkiye

Türkiye’nin en başarılı ve en sevilen yapımcı,sunucusu acun ılıcalı’nın çok yakında başlayacak olan yeni yarışma programı yetenek sizsiniz türkiye hakkında yaptığı açıklamalarda programın yine varmısın yokmusun gibi reyting rekorları kıracağını ve televizyonların en sevilen yarışma programlarından biri olacağıdır.

Program Çok Yakında BaşLayacaktır.!

http://img6.imageshack.us/img6/3461/yeteneksizsinizacunilic.jpg

Not:Bu Yarışmaya Yeteneği OLan Herkes Katılabilir.

Benimde Yeteneğim Var Diyorsanız Başvurunuzu Yapın.:)

asidemirim
18-11-09, 12:01
açıkcası acundan daha kaliteli birşeyler beklerdim yer dekorasyon olarak birşey diyemem ama jüri ve seçenekleri konusunda oldukça yanlış yapıldığına inanıyorum mesela farklı saz çalan çocuklar vardı 3 ay uğraşmışlar ve çok güzeldiler birde seçimde hep ne yapacaklarını bilemediler :bilmim ordaki alkışlara:img-yes: göre seçim yaptılar bence çok yanlıştı

4yüz_hepsi
21-11-09, 20:30
Amerika daki 1.olan çocuk süper adı aidan davis çok güzel dans ediyor tavsiye edreim=)Türkiyedekide güzel aslında=)

rocky now
22-11-09, 13:10
mugladakı elemelerde gozlerı gormeyendekı herbıden bı yetenektı ama.muglada daha ıyı seyler cıktı karsımıza demekkı ılerdıkce daha ıyı seyler cıkacak bence yabancılardan esınlenıp alınmıs olsada cok guzel olmus acun zaten hep ıyı yapımlara ımza atıyor.

Karmilla
22-11-09, 16:50
Ya program dediğin böyle olmalı zaten.Hiç sıkmıyor insanı.Hemen peşpeşe kişiler geliyor ve yeteneklerini sergiliyorlar.Bazıları gerçekten yetenekli bazıları komik bazılarıysa ilginç oluyor.Acun u tebrik etmek istiyorum valla:happy0064

efsaneask
22-11-09, 18:01
bende programi cok severek ve gercekdende eglenerek izliyorum
tebrik ediyorum acun ilicaliyi gene harika bir programa imza atdi...
tabi bide iki haftada bi jürilerin deyismesi güzel bence...

!karbeyaZ!
22-11-09, 19:48
Kendimi Survivor'a hazırlamışken, Yetenek Sizsiniz'in başlaması bende ön yargı yaratmıştı.. O yüzden ilk programı izlemedim.. Ama ikinci program gerçekten hoşuma gitti.. Özellikle Muğla'lı öğrenciler, 6'lı İmha dans grubu ve görme engelli gencin gösterilerini beğendim.. Bir de 5 haneli sayıları işlem yapmadan çarpan adam baya ilginçti..

yaprak dökümü
23-11-09, 20:44
Ben Almanya'da yasiyorum, alman kanalindada bunun aynisi var )tabiki almanlar :))..O programini keyifle izliyordum, o yüzden Türke olaninada bakayim dedim :)
Güzeldi aslinda ama umdugum kadar degil..

Meh_Met
29-11-09, 00:02
Amerika daki 1.olan çocuk süper adı aidan davis çok güzel dans ediyor tavsiye edreim=)Türkiyedekide güzel aslında=)

Evet tek dans figürü ile dans ediyordu... Yani kareografiyi ezberleyip gelmiş, sadece bir dans ile başarılı oldu diye adı dansçı oldu... Türkiye'den de hemen reklam teklifi geldi. Bizim ülkemizde de böyle yetenkler var ama değerlendirilmiyor, yurt dışında yapılınca başka gözle bakılıyor...

Ben programı ilk kez bugün izlemeye başladım. Gerçekten güzel ve keyifli bir program. Hepsinden önce kaliteli bir proje... Ama jüri üyelerinin oyları, düşünceleri kişisel değil sanırım. Hülya Avşar'ın Ilıcalı'ya "Kusura bakma ben evet diyorum" demesi beni düşündürdü... Ve Adayların sunum süreleri çok fazla uzun. İyi performans sergileyenlerde sorun yok, ama kötü olanları uzun süre izlemek benim sinirlerimi kaldırıyor...
Onun dışında program aralarında izlediğimiz reklamlar yetmiyormuş gibi bir de program içerisine reklam alınması çok yanlış. (Ilıcalı biraz geniş izleyici kitlesine hitap eden her programına fazla fazla reklam koymasa olmaz sanki...) O reklamlar çıkınca kanalı değiştiriyorum... Bence reklamlar kesinlikle azaltılmalı.

btl.ozdmr
29-11-09, 20:29
bence gayet güzel bir program.ben çok beğenerek ve eğlenerek izliyorum.Acun Ilıcalı gerçekten her zaman böyle güzel programlar yapıyor.onun programlarını hep çok severim.bu programı da çok beğendim.çok eğlenceli.izlerken insan sıkılmıyor; zevk alıyor.:img-wink::img-wink:

bu haftaki bölüm diğerlerine göre biraz daha eğlenceli gibi geldi bana.katılan yarışmacıların çoğu neredeyse tüm salonu ayağa kaldırdı.:happy0064:happy0064:happy0064

çok beğenerek izliyorum programı.Acun Ilıcalı'yı tebrik ediyorum:happy0064

sicim
29-11-09, 21:18
gerçekten güzel bir program ama dün adamn biri gözünden süt fışkırtıyodu o tür şeyleri midem kaldırmıyo :img-tomat
daha yeteneğe yönelik kişiler gelse keşke. bide jüriye Hülya Avşar girmiş Oylum Talu iyidi yaa:icon_whis

**yaseminci**
30-11-09, 17:22
bence süperrr bir programmm
acun ilicali gercekten kaliteli yapimlar sergiliyor bizlere !!!
cok egleniyorum izlerkennnn:happy0064

gözünden süt cikaran cocuk...
bence yaptigi sey yetenekti
sonucta kim gözünden süt cikarip mum söndürebiliyorki günümüzde???

hülya avsari görünce bende sasirdim
yeni mi girdi gercekten?
ben gecici diye tahmin etmistim:img-yes:

Meh_Met
30-11-09, 20:08
Arkadaşlar Oylum Talu bence yanlış bir seçimdi. Talu'nun ne iş yaptığını bilenler beni anlayacaktır. Bu işin için Hülya Avşar'ın seçilmesi çok doğru bir karar. Neden diye soracak olursanız. Çünkü Avşar aynı zamanda bir ses sanatçısı, bu durumda şarkı söyleyen adayların yetenek derecesini çok iyi anlayıp değerlendire bilir. Aynı zamanda çok iyi bir oyuncu. Tiyatral performans sergileyen adayların kabileyetini, profesyonellik derecesini anlayıp yorumda buluna bilir. Kaldı ki Avşar sanat camiasına kazandırdığı isimler şu anda çok ünlü ve başarılı isimler. (Hande Yener gibi) Yani Avşar yetenekli olan bir kişi farkedebilir.
Ama Talu'ya bakınca bunların hangisini görebiliyorsunuz???
Bu açıdan Avşar doğru bir seçim...

Gözünden süt çıkaran adama gelince bence o bir yetenek değil. Bir kusur bunu farketmiş ve bir şova dönüştürmüş. Kaldı ki tüm jüri üyeleride bunu farketti ve elediler... Bence doğru bir karar.

İşte Hülya Avşar'lı "Yetenek Sizsiniz Türkiye"nin reytingleri...

Tüm kişiler.
1. YETENEK SIZSINIZ TURKIYE SHOW 01:08 8,74% 25,77%
AB
1 YETENEK SIZSINIZ TURKIYE SHOW 01:08 7,83% 25,49%
:happy0064:happy0064:happy0064

btl.ozdmr
04-12-09, 21:34
Hülya Avşar ve Ali Taran'ın atıştığı bir bölüm izleyeceğiz sanırım. Zehra'nın yapamadığı şey neymiş merak ettim... :icon_whis

bu bölümü izledim ben.
jimnastik yapan bi kız vardı.onu tartıştılar. Ali Tarhan o yüzden dedi Zehra yapamaz bunu ama diye çok komikti o kısım:img-hyste

Meh_Met
04-12-09, 23:47
bu bölümü izledim ben.
jimnastik yapan bi kız vardı.onu tartıştılar. Ali Tarhan o yüzden dedi Zehra yapamaz bunu ama diye çok komikti o kısım:img-hyste

Evet gerçekten komik... Sanırım Avşar farklı bir açıdan yola çıkarak böyle bir düşüncede karar kıldı. Zehra jimnastik ile uğraşmış olabilir...
Şimdi o görüntüleri izledim. Aslında doğru, o bir yetenek değil. Küçük yaşta o işin eğitimini alıyorlar...

Yeni bölüm için yeni bir fragman hazırlanmış. Çok daha güzel çok daha merak uyandırıcı ve hoş sohpetlerin yaşandığı bir video. 5. bölüm görüntüleride yer alıyor...
Bir aday Avşar'ın "Hayat Böyle" adlı albümünden "Aradın Mı" adlı parçası ile performans sergiliyor. Ve sanırım beğeniliyor...
Yeni bölümler merak uyandırıcı. :)

amator_yazar
05-12-09, 21:17
Oylum Talu daha iyiydi jüride sanki ama ben bi konudan şikayetçiyim..
Sanki bu yarısma sadece dansa ve sese dayanmaya başlamış gibi geldi..
Tiyatrocu bir arkadaşımız geldi.
Bir eserden karakter canlandırdı..
Texte uygun olarakta cok güzel kullandı vücudunu..
Ama tabii ki jüri üyelerimiz uflayıp puflayarak elediler yarışmacıyı..
Eğer her yönden yetenekler gelecekse farklı dallardaki başarılı insanların jüriye oturtulmaları gerekir diye düşünüyorum..
Programdan sonra okulda arkadaşlarımla bu konuyu konustuk..
Onlarda benimle hemfikir..:img-wink:
Demekki tek benim gözüme batan bir şey değil bu..:img-wink:

asidemirim
06-12-09, 10:10
ali ye sinir oluyorum ne kadar yerli yersiz patlıyor ya
dünkü bölüm fena değildi
bazılarının hakkı yeniliyor gibime geliyor
daha çok modern şeylere önem veriyorlar
yunus emreçok güzel ve şekerdi herkesi çoşturdu

Meh_Met
06-12-09, 13:20
Oylum Talu daha iyiydi jüride sanki ama ben bi konudan şikayetçiyim..
Sanki bu yarısma sadece dansa ve sese dayanmaya başlamış gibi geldi..
Tiyatrocu bir arkadaşımız geldi.
Bir eserden karakter canlandırdı..
Texte uygun olarakta cok güzel kullandı vücudunu..
Ama tabii ki jüri üyelerimiz uflayıp puflayarak elediler yarışmacıyı..
Eğer her yönden yetenekler gelecekse farklı dallardaki başarılı insanların jüriye oturtulmaları gerekir diye düşünüyorum..
Programdan sonra okulda arkadaşlarımla bu konuyu konustuk..
Onlarda benimle hemfikir..:img-wink:
Demekki tek benim gözüme batan bir şey değil bu..:img-wink:

Neye dayanarak Talu dediniz peki? Ben Avşar'ın doğru bir seçim olduğundan hala eminim ve bunu neye dayanarak söylediğimi de yazdım...
Yarışma sadece ses ve dansa dayalı değil tabiki. Kimseyi kolundan tutup sen bunu yap sende bunu yap diyemezler, ya da biz sadece bu yetenek sınırlarını kabul ediyoruz da demiyorlar. Bizim milletimizden başka bişi çıkmıyor. Ya türkücü ya da dans eden...

Tiyatrocu arkadaşını çok merak ettim. Ama eserden bir bölüm canlandırması başarılı olduğu anlamına gelmez. Arkadaşın bu kadar iddialı ise yarışmaya yine katıla bilir.
Arkadaşının performansını sergilediği kareleri paylaşırsan sevinirim...

ali ye sinir oluyorum ne kadar yerli yersiz patlıyor ya
dünkü bölüm fena değildi
bazılarının hakkı yeniliyor gibime geliyor
daha çok modern şeylere önem veriyorlar
yunus emreçok güzel ve şekerdi herkesi çoşturdu

Haklısın Taran'a bende çok sinir oluyorum. Çok küçük düşürücü alaycı şekilde soru yöneltiyor. Neyseki ağzının payını verenler de çıkıyor...
Üstelik her jüri üyesi, aday hakkında bir soru yöneltmek zorunda mı? Sanırım Ilıcalı diyalogları artırmak adına böyle bir şart koymuş. Ama çok boş muabbetler geçiyor...

Akşam program gerçekten karikaydı, çok keyifliydi. İzmirli Kader hanım'ın hakkının yendiğini düşünüyorum. İlk performansını sergilemeye başladığı an tiyatral yeteneğini gözler önüne seriyordu. Ama ne yazık ki Ilıcalı ve Taran bunu farkedemedi. Ve ilk kez Avşar'ın bu kadar emin ve doğru bir karar verdiğini düşünüyorum. Umarım Kader hanım tekrar katılır...

sicim
06-12-09, 16:16
ip atlayan çocuklar süperdi :good::good::good:
nasıl karıştırmadan düşmeden hakkından gelebiliyolar hayret ettim :img-fear2

keremcem d
06-12-09, 19:01
Programmi ilk bölümünden beri vaktim oldukca takip ediyorum..
Acunun yaptigi her programmi cok seviyorum hepsi cok kaliteli
ve basarili oluyorlar.. bu programmda cok güzel ayrica bencede
hülya avsarin gelmesi iyi oldu:img-wink:

hülyam-hülyam
09-12-09, 11:17
Acun Ilıcalı “Yetenek Sizsiniz Türkiye” yarışmasında ikişer hafta arayla ünlü isimleri jüride ağırlıyor. Son iki haftalık jüri misafiri Hülya Avşar'dı. “Ben Acun olsam Hülya Avşar'ı daimi konuk yaparım. Hülya çok başarılı” diye yazmıştım.

Aklın yolu bir. Acun “Hülya Avşar'a teklif götürdüm. Anlaştık. Artık misafir değil. Sürekli jüri olacak yarışmada” dedi.:happy0064:happy0064:happy0064 süperrrrrr...

BEKİR HAZAR (YENİ ŞAFAK)

Meh_Met
09-12-09, 15:20
Programmi ilk bölümünden beri vaktim oldukca takip ediyorum..
Acunun yaptigi her programmi cok seviyorum hepsi cok kaliteli
ve basarili oluyorlar.. bu programmda cok güzel ayrica bencede
hülya avsarin gelmesi iyi oldu:img-wink:

Görüşüne sevindim. :img-wink:

Acun Ilıcalı “Yetenek Sizsiniz Türkiye” yarışmasında ikişer hafta arayla ünlü isimleri jüride ağırlıyor. Son iki haftalık jüri misafiri Hülya Avşar'dı. “Ben Acun olsam Hülya Avşar'ı daimi konuk yaparım. Hülya çok başarılı” diye yazmıştım.

Aklın yolu bir. Acun “Hülya Avşar'a teklif götürdüm. Anlaştık. Artık misafir değil. Sürekli jüri olacak yarışmada” dedi.:happy0064:happy0064:happy0064 süperrrrrr...

BEKİR HAZAR (YENİ ŞAFAK)

Aslında en başından beri belliydi Avşar'ın devamlı jüri üyesi olarak yer alacağı.:) Yeni bölümleri sabırsızlıkla bekliyorum... Resmiyete dökülmesine ben çok sevindim.

asidemirim
13-12-09, 16:06
dün sonlara doğru izleme imkanım oldu
kaantek kelimeyle süperdi:happy0064
bazen acun ve hülya çok etki altında kalıyorlar evet hayıra dönüşüyor hayır evet oluyor anlamadım ben bu işi:bilmim

Meh_Met
13-12-09, 18:02
...
bazen acun ve hülya çok etki altında kalıyorlar evet hayıra dönüşüyor hayır evet oluyor anlamadım ben bu işi:bilmim

Bu açıdan bakıldığında program bana hiç profesyonelce gelmiyor. Ilıcalı koukları eylendiremedin diye adam eleye biliyor, konuklar heyecanlanmadı, alkışlamadı hayır diyorum diyor. Avşar ise hep arkasına bakıyor...
Burada neye göre evet hayır deniyor? Gelen aday izleyiciyi mi eylendirecek, yeteneğini mi sergileyecek?
Ali Taran ise tam anlamıyla sinirlerimi kaldırıyor. Sorduğu soruya cevap veren bir kişiyi sen fazla konuşuyorsun diye eleyen bir adam. Ne sıfatla orada duruyor bilmem!
Program hiç profesyonelce değil. Elemeye geçmiyoruz durumu da çok komik. Yorumundan sonra söylersen söylersin. Önce tek tek yorum sonra tek tek oy alınıyor. Saçmalık...
Üstelik programın başarısı sadece Acun Ilıcalı'nın başarısıymış gibi lanse edilmesinden de çok rahatsızım.
(http://www.picturelines.com/viewer.php?file=7ugzgg85i3onohdacc.jpg)

asidemirim
13-12-09, 18:25
Bu açıdan bakıldığında program bana hiç profesyonelce gelmiyor. Ilıcalı koukları eylendiremedin diye adam eleye biliyor, konuklar heyecanlanmadı, alkışlamadı hayır diyorum diyor. Avşar ise hep arkasına bakıyor...
Burada neye göre evet hayır deniyor? Gelen aday izleyiciyi mi eylendirecek, yeteneğini mi sergileyecek?
Ali Taran ise tam anlamıyla sinirlerimi kaldırıyor. Sorduğu soruya cevap veren bir kişiyi sen fazla konuşuyorsun diye eleyen bir adam. Ne sıfatla orada duruyor bilmem!
Program hiç profesyonelce değil. Elemeye geçmiyoruz durumu da çok komik. Yorumundan sonra söylersen söylersin. Önce tek tek yorum sonra tek tek oy alınıyor. Saçmalık...
Üstelik programın başarısı sadece Acun Ilıcalı'nın başarısıymış gibi lanse edilmesinden de çok rahatsızım.

ya açıkcası ben bu dediklerine katılıyorum ve yaptıklarını eksiklik olarak görüyorum modrene çok önem veriyorla birde saz çalan 30 kişinin hakkını yediler halen sinir oluyorum
çok kaliteli bulmuyorum formatta çok acayiplik var
aslında eğlenceli ama bilinçsizce yapılan davranışlar diz boyu:good:

pelin_
13-12-09, 20:26
ya açıkcası ben bu dediklerine katılıyorum ve yaptıklarını eksiklik olarak görüyorum modrene çok önem veriyorla birde saz çalan 30 kişinin hakkını yediler halen sinir oluyorum
çok kaliteli bulmuyorum formatta çok acayiplik var
aslında eğlenceli ama bilinçsizce yapılan davranışlar diz boyu:good:
Ben programı açıkçası çok eğlenceli buldum jürinin her birinden ayrı keyif alıyorum zaten izlenme oranlarıda bunu gösteriyor unutmayalım bu sadece eleme.. yarı finalde herşey daha eğlenceli olacak.... ali taran ve hülya avşar jüri olarak en iyi seçim :good:

!karbeyaZ!
13-12-09, 21:03
Açıkçası dünkü bölüm çokta zevkli değildi.. Şöyle akılda kalıcı bir performans izleyemedik sanki.. Ama hemşerim olan barmen arkadaşın gösterisinden çok çenesi beni eğlendirdi:img-hyste Bence barmen show yerine stand up yapsaymış daha iyiymiş:img-hyste

asidemirim
13-12-09, 21:10
Ben programı açıkçası çok eğlenceli buldum jürinin her birinden ayrı keyif alıyorum zaten izlenme oranlarıda bunu gösteriyor unutmayalım bu sadece eleme.. yarı finalde herşey daha eğlenceli olacak.... ali taran ve hülya avşar jüri olarak en iyi seçim :good:

zaten zevksiz demedim ama jurinin karasızlıkları fazla neye nasıl davranacaklarını sapıtıyorlar bazılarının hakkı yeniliyor ve bazen çok gereksiz kişileri seçip bazen gerekli kişileri eliyorlar
daha akıcı daha eksik olamayan yorumlar ve daha akıllı kararlar alınmalı bence
benim düşüncemde bu yönde

Che1907
13-12-09, 21:10
Acun Ilıcalı'dan hiç hoşlanmadığım için aslında ilk bölümüne çok önyargılı baktığım bir programdı Yetenek Sizsiniz Türkiye.Programı çok beğendim ama Acun'a olan antipatim sürüyor.Oylum Talu Hülya Avşara göre daha kötü bir seçimdi bence,Hülya hanım daha çok renk katıyor programa(Aslında ikiside olmamış da neyse) Ama Ali Taran beni çok eğlendiriyor gerçekten seviyorum kendisini.
Beni en çok etkileyen görme özürlü çocuğun yaptığı Showdu.Ondan daha iyi bir yetenek daha görmedim açıkçası.

Herkese iyi akşamlar.

asidemirim
14-12-09, 11:29
Acun Ilıcalı'nın yeni yarışması 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' cumartesi gecesi reyting yarışında, hem 'Total' hem 'AB' sıralamasında açık ara birinciliği kazandı.

Yarışmada, yeteneklerini sahneleyenler ve jüri üyeleri kadar, salondaki seyircinin coşkulu katılımı, tezahüratı, alkışı da programın temposu için çok önemli bir etken.

Cumartesi gecesi, Michael Jackson dansı sergileyen 12 yaşındaki çocuk süperdi.

Ali Taran, "Sen Michael Jackson'ı taklit etmedin, onu yorumladın" derken çok haklıydı...

Küçük Kaan ünlü şarkıcıyı harika bir şekilde yorumladı.

Resmen Michael oldu.

'Dangerous' koreografisini o kadar ustalıkla, en ince ayrıntısına kadar bire bir sergiledi ki bundan sonra artık kimse Michael Jackson koreografisiyle bu yarışmaya katılamaz.

Danssa dans, şovsa şov...

Kaan'ın, başındaki şapkayı jüri masasındaki Hülya Avşar'a fırlatmasındaki estetik bile, onun ne kadar iyi çalışmış olduğunun kanıtıydı.

btl.ozdmr
15-12-09, 21:16
Acun Ilıcalı'nın yeni yarışması 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' cumartesi gecesi reyting yarışında, hem 'Total' hem 'AB' sıralamasında açık ara birinciliği kazandı.

Yarışmada, yeteneklerini sahneleyenler ve jüri üyeleri kadar, salondaki seyircinin coşkulu katılımı, tezahüratı, alkışı da programın temposu için çok önemli bir etken.

Cumartesi gecesi, Michael Jackson dansı sergileyen 12 yaşındaki çocuk süperdi.

Ali Taran, "Sen Michael Jackson'ı taklit etmedin, onu yorumladın" derken çok haklıydı...

Küçük Kaan ünlü şarkıcıyı harika bir şekilde yorumladı.

Resmen Michael oldu.

'Dangerous' koreografisini o kadar ustalıkla, en ince ayrıntısına kadar bire bir sergiledi ki bundan sonra artık kimse Michael Jackson koreografisiyle bu yarışmaya katılamaz.

Danssa dans, şovsa şov...

Kaan'ın, başındaki şapkayı jüri masasındaki Hülya Avşar'a fırlatmasındaki estetik bile, onun ne kadar iyi çalışmış olduğunun kanıtıydı.

bu küçük çocuğu ben de çok beğendim gerçekten çok güzel yaptı.
hiç öyle bir performans beklemiyordum ben.
çocuk öyle yapınca gerçekten çok şaşırdım.şapkayı jüri masasına fırlatması da çok hoştu:img-yes::img-yes:
çocuk da çok tatlıydı.
bi de çocuk kekeleyince Acun Ilıcalı sordu ya çok çoke heyecanlısın galiba diye o da hayır ben kekemeyim dedi.. orda da çok tatlıydı..
ama performansı tek kelimeyle harikaydı:happy0064

asidemirim
17-12-09, 23:54
yeni fragmanı gördüm
eğlenceli olacak gibi değişik yetenekler yer alacak
şu yüzük kaldırma olayını merak ediyorum

asidemirim
20-12-09, 10:25
dün eğlenceliydi ama halen diyorum bişeyler eksik ve program kendini tam gösteremiyor bence juriden kaynaklanıyor bu
karizma showen güzelliydi gerçekten
yankı ve gülşahtasüperdi
hülyaacunasen anlamazsın dedi harbiden kim anlamıyomuş dercesineacunhülyayı mahvetti
konyalılarınseçilmesine şaşırdım
aslında bir çok yarışmacının seçilmesine şaşırdım

btl.ozdmr
20-12-09, 21:57
dün eğlenceliydi ama halen diyorum bişeyler eksik ve program kendini tam gösteremiyor bence juriden kaynaklanıyor bu
yankı ve gülşahtasüperdi
hülyaacunasen anlamazsın dedi harbiden kim anlamıyomuş dercesineacunhülyayı mahvetti

Konyalıların seçilmesine ben de hakikaten çok şaşırdım..
basketbol ekibi harikaydııı!!!:happy0064:happy0064onları çok sevdim..
hepsini izleyemedim..ama yine de beğendim:img-yes:

Meh_Met
23-12-09, 03:03
zaten zevksiz demedim ama jurinin karasızlıkları fazla neye nasıl davranacaklarını sapıtıyorlar bazılarının hakkı yeniliyor ve bazen çok gereksiz kişileri seçip bazen gerekli kişileri eliyorlar
daha akıcı daha eksik olamayan yorumlar ve daha akıllı kararlar alınmalı bence
benim düşüncemde bu yönde

yankı ve gülşahtasüperdi

Kesinlikle haklısın arkadaşım. Programda büyük bir eksiklik var ki Yapımcıyım diye geçinen Ilıcalı hala bunu farkede bilmiş değil.
Cumartesi yayınlanan bölüm benim sinirlerimin en fazla gerildiği bölüm oldu. Yeteneğin Y'si olmayan adamlara Evet dendi. Programı üç arkadaşım ile birlikte izledim herkez aynı görüşteydi. İzlerken bunada evet denir mi dedirtiyor insana...
Ama Avşar'ın hakkını yememek lazım bu her iki isme Hayır diyecekti ama birincisinde Ilıcalı'nın ikincisinde ise Ali Taran'ın sarfettiği sözü üzerine Evet dedi. Yoksa adaylar çok gülünçtü ve Avşar bunun farkındaydı.

Sinirlendiğim bşka bir nokta ise Programda Acun Ilıcalı'nın Avşar'a karşı sergilediği davranış.
Avşar kızların yorumunu doğru bir şekilde algılamış ve kendiside bir şarkıcı olduğu için müzik deneyimine dayanarak (ki ben doğru bir yorum yaptığını düşünüyorum) yorumda bulundu ve kızlar önce evet dedi. Bu sırada Ilıcalı onlar senin her dediğine evet diyor dedi ve Avşar bunun üzerine tekrar sordu ama bu sefer kızlar Hayır dedi. Tamam kızlarda hata yok. Söyledikleri şarkıyı Avşar'ın söylediği şekilde seslendirdiklerinin farkında olmaya bilirler. Eğitimleri yok sonuçta ama Ilıcalı bu durum karşında alaycı bir yüz ifadesi ile kendisine alkış tuturması hiç ama hiç hoş değil. Aynı şekilde bu tavrı Ali Taran'da yaptı. Zaten bir reklamcının orada ne işi var bilmem...

flz92
23-12-09, 16:53
kesinlikle süper bir yarışma.aklımda kalanları,beğendiklerimi söyleyeyim:
yarışmada şimdiye kadar 2 barmen çıktı ve o şişeleri çevirişlerine hasta oldum.gerçekten süperdi.
sonra spor akademisinde okuyan 2 öğrenci bir şov sergilemişti.onlara bayıldım.
robotun içinden çıkan,MJ dansı yapan birisi vardı o da güzeldi.
bağlama çalmayı küçük yaşta kendi kendine öğrenmiş bir adam vardı ve gerçekten döktürdü o nasıl çalmaydı ya süperdi.gitar çalar gibiydi:)
şimdilik aklıma gelenler bunlar.seçildiklerinde hayrete düştüğüm,performanslarını beğenmediklerim şunlar aklımda kaldığı kadarıyla tabi:
ayakbastımıdır nedir konyalı 3 kişi vardı onları hiç beğenmedim o yetenek değildiki aynısını çalışsam düğünlerde bende oynarım.düğünlerde onlardan daha güzel oynayanlar var.
birde bir kız çıkmıştı tek başına adlı şarkıyı söyledi.biliyorsunuz her hafta bir üniversiteye konuk oluyorlar.o kızda o hafta jürünin gittiği üniversitede öğrenciymiş sırf onun hatrına seçtiler heralde kızı çünkü sesi çok kötüydü.jüri bazen böyle elenmesi gereken kişileri seçiyor şaşıyorum valla

asidemirim
03-01-10, 12:07
acun-hülya-ali jürilerihepsi ayrı telden çalıyor
dün acun ve hülyanın zekiliklerini yine kıyaslama günüydü:icon_whisyine saçmaladılar:icon_whis
geçen hafta evet bu hafta hayırlar haftasıdı
gerçi bu hafta yetenekli birini göremedim
emreolayı üzücüydü aferim ona ama:good::img-blush
birde break dans yapan 4lü grup vardı o hoşuma gitti

Che1907
10-01-10, 16:36
Ali Taran'a bildiğiniz hastayım...Sırf o adam için koca programı izliyorum desem asla yalan olmaz.Acun benim sinirimi bozan biri,kendisinde feci derecede hoşlanmıyorum,elektrik almıyorum,tüm olumsuz düşüncelerimi yansıtabilirim kendisine.Oylum Talu bence pasif biriydi,Hülya Avşarı da sevmem ama daha cazip bir seçim.Ama Ali Taran değişirse yapım benim için tamamen biter,bunu kesin bir dille söyleyebilirim..
Hala benim favorim Bilal (Kör olan Sevdiğim kız bana abi deyince şarkısını söyleyen yetenek)Sonra birde org çalan küçük çocuk..Son zamanlarda da Burç çok iyidi.

asidemirim
10-01-10, 16:39
resimler için teşekkürler
hülyadün çok güzeldi
en beğendiyim kişi Almanyalı fatihti:good:
cayip yönetti müzik aletini:good:
koordinasyon süperdi

zeynepsudem
10-01-10, 22:42
Mersin'li çiftçi Mehmet Deli'nin ikinci tura çıkması gerekirdi.
Hülya Avşar'ı tebrik ediyorum, evetleri çok objektif veriyor:good:
Hiç ingilizce bilmeyen birinin radyodan dinlediği yabancı parçalarla performans göstermesi takdire şayandı.
Tarla takka işin gücün içinde, bilmem ne imkansızlıklarda yabancı şarkıları ezberlemek her baba yiğidin harcı değildir.
Ben Mehmet Deli'yi çok ama çok takdir ettim. Sesi de güzeldi, İki yabancı parçayı da şahane seslendirdi.
Kesinlikle ikinci tura çıkmalıydı. Elenecekse orada elenmeliydi.
Acun Bey'den evet kelimesini bekliyordum hayır diyerek şaşırttı beni.
Ali Bey'den evet beklemiyordum zaten, bişeyi kolay kolay beğenmiyor.
Acun Bey burayı okuyordur umarım. Okuyorsanız lütfen Mehmet Deli'ye ikinci tur için bir şans daha tanıyın.

Che1907
17-01-10, 10:58
Hep söylüyorum yine söyleyeceğim,Ali Taran bir tane! Bayılıyorum o adama,yeminler ediyorum ki o adam sayesinde her hafta programı az da olsa seyrediyorum,dün akşam beni krize soktu adeta..Ne kadar espri yeteneği sağlam bir adam ya,vallahi şu formata getirdiği için (sadece bu yüzden) tebrik ediyorum Acun Ilıcalı beyfendiyi.. :)

Dün Hülya Avşar fazlasıyla durgun geldi bana,bilmiyorum ama gözleri falan yorgun gibiydi.Birde Acun'la olan takışmaları Acun'u da sevmediğimden fazlasıyla gereksiz ve itici geliyor.

Benim hala favorim Bilal..O çocuk birinci olursa,konserine gitmeyi planlıyorum..
Herkese sevgiler.

Straplasa
17-01-10, 16:56
Programın Türk tv'lerinde de yapılması ayrı bir güzellik.En azından izliycek adam akıllı birşeyler bulabiliyoruz :kahve
Jüri ekibi yarışmadaki yetenkler kadar beğendiğim bir kadro.Özellikle Acun'u seviyorum.Sivri zekası, cevapları ve Hülya Avşarla yaptığı atışmalar zevk verici :img-hyste
Yaışmadaki favorilerim Karizma Show ekibi, Jimnastik ekibi, Beatboxçılar, Erzurumdaki jimnastik-dans ekibi ve tabiki Kaan :img-yes:

asidemirim
17-01-10, 18:14
adanalı jimlastikçiler çok güzeldiler
saksofonda gayet başarılıydı
en güzeli kolejli çocukların dansıydı:dance::img-hyste:good:

!karbeyaZ!
18-01-10, 13:46
Bende bu hafta dans eden kolejli çocukları çok beğendim.. Sıkı favorilerimden birisi oldu.. Piyano çalan çocukta ne tatlıydı öyle.. "Babam yok" deyince herkes dondu kaldı o an ne diyeceklerini şaşırdılar.. Acun'la Hülya'nın atışmaları da olmazsa çok sevinecem..

rocky now
18-01-10, 18:04
bu haftakı faworım kolejlı cocuklar.bence eger bı sonrakı programdada cok ıyı bısıler gormezsem bana gore 1.lıge aday olanlar kaan baybag kolejlı cocuklar bılal goregen olur.

elif salihoğlu
18-01-10, 20:51
bu hafta ön elemeler bitti değil mi?..

ümmühan_EAFC
21-01-10, 23:51
bu haftaki programda arzu adında bi kız şarkı söylüycek çok güçlü bi sesi var bende yakından tanıyorum tokatlı kendisi izleyin yetenek görün arkadaşlar şarkı söylüycek

Aynur
25-01-10, 12:59
Merhaba arkadaşlar Yetenek Sizsiniz'de yarı final halkın oylarıyla yapılacak.
desTRuction crew[imha grubu] çok yakın abilerimiz.. http://herseyburada.forumup.it/images/smiles/icon_wink.gif Sizlerden yarı finalde destek bekliyoruz..

ümmühan_EAFC
25-01-10, 21:40
arzu ablada çok iyi arzu erkol karaağaçı söyleyen kız ayrıca kendi şarkıları şiirleri var çok güzel hepsii ama yarışmada haycandan söylemeyi unuttu

volley_fb_girl
28-01-10, 15:11
Yarı finale ne zaman geçilicek. Hani sadece görüntülerin olacağı. Acun 2 hafta sonra demişti bi bölüm ama diyeli 3 hafta oldu.

!karbeyaZ!
28-01-10, 23:45
Yarı finale ne zaman geçilicek. Hani sadece görüntülerin olacağı. Acun 2 hafta sonra demişti bi bölüm ama diyeli 3 hafta oldu.

Evet çoktan yarı finallere geçmesi gerekiyordu bi değişiklik oldu sanırım.. Bi programda da İzmir'deki elemeler son olacak ondan sonra yarı finale geçicez demişti.. Ama böyle olması daha iyi oldu çünkü bence hala "Türkiye'nin en yeteneklisi" diyebilceğimiz isimler göremedik..

!karbeyaZ!
07-02-10, 12:33
Yarı final seçmeleri çok saçma olmuş.. Yarışmacıları gruplara ayırmışlar.. Oylama tamamen adaletsiz.. Mesela dün iki dansçı arasında seçim yapacaklardı, ya ikisi de güzelse, diğer gruptaki iki dansçı kötüyse o zaman ne olacak? Bu şekilde bi çok favori kişiler de elenmiş olacak..

(DiLeK)
07-02-10, 14:52
son secmelerde kayseri'den katilan bir jimnastikci vardi. inanilmaz bir gösteri sergilemisti. onu hic göstermediler. bence yari finale katilmaya hak ediyordu.
almanya'dan katilan bir dansci vardi. oda cok iyidi. onu da hic göstermediler.
birde yine almanya'dan katilan bir yarismaci vardi. beat box yapmisti. bir alet vardi sesini kayit ediyordu felan. acun onu da cok begenmisti.
onlari hic görmedik.
su 3 yarismaci kesinlikle yari finale girmeyi hakketiyordu. sectikleri 4 veya 5 yarismaciyi hic begenmedim. daha yetenekli yarismacilar vardi...

benim favorim: ramazan berkay

stormy
07-02-10, 15:10
Tamamen hayal kırıklığı ve şok yaşadım....Haftalardır çok yetenekli insanlar geldi ama seçimlerde elendiklerini mi düşünmek lazım..hiçbirini göremedik..

volley_fb_girl
07-02-10, 15:14
Arkadaşlar şakamı bu Almanya'dan gelen beatbox yapan çocuk geçen haftaki jimnastiki falan yokmu şakamı bu ? Birde Turkceel oylaması vardı direk yarı finale taşıdıklarımız vardı. Onlara noldu ? Yarı final gruplara falan mı ayırmışlar anlamadım ben noldu şimdi ?

ada ayşe
07-02-10, 15:24
dün şeçilenleri görünce bende çok şaşırdım onlardan çok daha yetenekli insanlar vardı.
ama şöyle düşünüyorum ben dün 1.yarı finaldi 12 kişi seçtiler bugün onlardan sadece iki kişi seçecekler finale. daha sonra 2.yarı final olucak orayada 12 kişi seçip ordadanda eleme yapıcaklar ve final seçilenlerden oluşacak bence.çünkü dün 1.yarı finaldi demekki 2.yarı finalde olucak oradan seçilenler finalde yarışacak yoksa niçin 1.yarı final denilsin sadece yarı final denilirdi bence 2.yarı finalde var

*bengisu*
07-02-10, 15:31
Ya arkadaslar bisey soracagim sizler hani micheal jackson taklidini yapan cocuk wardi ya kaan basbag o cocuk ne oldu benim favorimdi o yaa elendimi yo:bilmimksaaa

volley_fb_girl
07-02-10, 15:32
ada ayle evet bende şimdi gördüm. O zaman kaç yarı final olucak Acun bi ara 72 yarı finalist falan diyordu öyleyse 6 yarı final olucak. Her yarı finalden 2 yarışmacı alınıcak. Ama böylede çok uzun sürer ya finalin başlamasına 5 hafta var demektir bu. Finaldede 12 yarışmacı olucağını düşünürsek. Baya uzun bir program olucak.

ada ayşe
07-02-10, 15:36
Ya arkadaslar bisey soracagim sizler hani micheal jackson taklidini yapan cocuk wardi ya kaan basbag o cocuk ne oldu benim favorimdi o yaa elendimi yo:bilmimksaaa
dün göstermedi o çocuğu bende dün onu bekledim fakat göstermedi

ada ayşe
07-02-10, 15:40
ada ayle evet bende şimdi gördüm. O zaman kaç yarı final olucak Acun bi ara 72 yarı finalist falan diyordu öyleyse 6 yarı final olucak. Her yarı finalden 2 yarışmacı alınıcak. Ama böylede çok uzun sürer ya finalin başlamasına 5 hafta var demektir bu. Finaldede 12 yarışmacı olucağını düşünürsek. Baya uzun bir program olucak.

kaç yarı final olucak bilmiyorum fakat bence olucak çünkü dün seçilenlerden final olursa sadece saçmalık olur çok yetenekliler vardı.ayrıca belki finalde 12 yarışmacı olmazda 6 falan olur belki bilmiyorum.yurtdışındaki formatta nasıl acaba onu da hiç bilmiyorum ama daha seçecekler bence yarışmacı.

EmmRe
07-02-10, 16:10
Dün sadece bir gruptu.Bugün o gruptan seçilen 12 kişiden 2 kişi seçilecek haftaya diğer yarı final olacak o yarı finalde de aynısı olacak en fazla iki-üç hafta sürer yarı finaller bence.

asidemirim
07-02-10, 18:08
bugün yarıfinal var 2kişi seçilecek
çok iyi hepside gönlüm bilalden yana

yezdanur
07-02-10, 19:21
ya ALLAHI seviyosaniz biriniz bana su yarismanin formatini anlatsin ya
eger bir sey bile anladiysam arab olim ya bu ne ??? hic bisey anlamadim
simdi okadar kisiye evet dediler
yani dün secilen 12 kisi bütün bölümlerden 12 kisi mi ???
peki acun bisürü kisiye dedki seni finalde görebiliyorum peki simdi niye hic birini dün göremedim ????

LÜTFEN BIRI ANLATABILIR MI ???

asidemirim
07-02-10, 19:28
ya ALLAHI seviyosaniz biriniz bana su yarismanin formatini anlatsin ya
eger bir sey bile anladiysam arab olim ya bu ne ??? hic bisey anlamadim
simdi okadar kisiye evet dediler
yani dün secilen 12 kisi bütün bölümlerden 12 kisi mi ???
peki acun bisürü kisiye dedki seni finalde görebiliyorum peki simdi niye hic birini dün göremedim ????

LÜTFEN BIRI ANLATABILIR MI ???

format şöyle sadece bu kişlerden değil tabii kide oluşan
farkındaysan yarı final 1 diyor bu şekilde gruplara ayırdılar
ve bu grupların içinden halk oylamasıyla 2 kişi seçilecek
daha sonra seçilen kişiler tekrar aralarında yarışacak olay bu:img-wink:

yezdanur
07-02-10, 19:41
format şöyle sadece bu kişlerden değil tabii kide oluşan

farkındaysan yarı final 1 diyor bu şekilde gruplara ayırdılar
ve bu grupların içinden halk oylamasıyla 2 kişi seçilecek

daha sonra seçilen kişiler tekrar aralarında yarışacak olay bu:img-wink:

hmm... bu ne ya cok karisik
neyse simdi hayftaya yine 12 kisi secicek ler ????
dogru mu anladim ??? :bilmim

asidemirim
07-02-10, 19:44
hmm... bu ne ya cok karisik
neyse simdi hayftaya yine 12 kisi secicek ler ????
dogru mu anladim ??? :bilmim

haftaya yine 12 kişi seçip c.tesi günü
daha sonra bugünkü gibi halk oylamasına sunacaklar ve 2 kişi seçilecek bu şekilde ilerlicek:img-wink:

yezdanur
07-02-10, 19:45
haftaya yine 12 kişi seçip c.tesi günü

daha sonra bugünkü gibi halk oylamasına sunacaklar ve 2 kişi seçilecek bu şekilde ilerlicek:img-wink:

peki tmm .... anladim sanirim hehe
tesekür ederim :love05:

Meh_Met
07-02-10, 21:10
Şimdi program canlı yayın ile başladı. Telefon ile Hülya Avşar'a bağlandılar. Avşar çok iyi görünüyordu. Kırıklar için platin takılmış. Çok daha iyi olacak inşallah, tekrar büyük geçmiş olsun.
Konuk jüri üyesi olarak Beyazıt Öztürk seçilmiş. Avşar, Öztürk'ü uyardı. Sen sağındaki solundakine kulak asma dedi. İşte programın ilk bölümünde söylediğim gibi jüri üyeleri kararlarında bireysel fikirlerini söyleyemiyorlar. Avşar bu konuda Ilıcalı'nın baskı yapığını söyledi ki program ilk bölümünde bu durum açık açık belli oluyordu. Jüri üyelerinin içinde en objektif karar alan Hülya Avşar. Bazen olmayacak adamlara evet demiş ise bu Ilıcalı'nın baskısından dolayıdır...

ümmühan_EAFC
07-02-10, 21:21
bu hafta hülya avşar yok onun yerine beyaz var jüride hülya avşar ayağını kırmış çünküüü

asidemirim
08-02-10, 08:57
dün hepsinin performansları çok iyidi
seçmekte zorlandılar gerçekten
1.bilali beğendiğimi söyleşemiştim 1.olmasınade çok sevindim
2.ece ata sesi harikaydı
3.berkay
4.sena
5.doruktu en beğendiklerim bunlardı
beyazın gelmesinnede ayrıca sevindim

Meh_Met
08-02-10, 11:10
İnsan sadece mesleğinin gerktirdiği işleri mi yapmalı! Ilıcalı'ya göre evet. İyi ben müzik dinlemeyi, resim çizmeyi bıraklamalıyım.
Hülya Avşar cevap vermiyor, bazen gerektiğinden fazla mütavazi davranıyor.
Ilıcalı mümkünse sunuculuk yapmasın çok iyi olur...
Avşar stüdyoyu göremediği için nasıl oturduğunuzu bilmiyorum diyor ve Ali Taran'ın cevabı üst üste oluyor.Ali Taran üst üste oturmaya çok meraklı....

*sma*
08-02-10, 12:25
Dün bnce hak edenler finale yükselmedi
Bilal Göregenin birinci olacağı belliydi ki yarışmayıda birinci olarak bitirecektir şimdiden bunu çok rahat bir şekilde söylüyorum
Türk halkı engelli ve maddi durumu düşük insanlara fazlasıyla destek oluyor:img-wink: dün geceki favorilerim Ece ve Senaydı Ece yaşına göre gerçekten muhteşem bir sese sahip Senada lastik kız onu izlemekten büyük keyif aldım seçtiği Ederlezi şarkısıda çok uymuştu şovuna
Yanlız Beyazın Senanın o işin dersini aldığı için onu elemesi çok yanlıştı
Sonunçta Berkayda ders aldığını bunun için hocalarına teşekkür ettiğini belirtti.Birçok kişi dans ediyo zaten
Ben yarışamın finalinde Sena gibi yetenekli bir kızın olmasını çok isterdim ama bu yarışma yetenek yarışmasından çıktı bnce

(DiLeK)
08-02-10, 13:25
bence dün hak edenler finale yükseldi. bilal ve berkay kazanir demistim öylede oldu. tebrikler.
bence sena finale yükselmeye hak etmiyordu. onun ilk üce girecegini de tahmin etmiyordum. onun vücudu dogustan esnek ve bu hareketleri yapmasi normal. benimde tanidigim iki kisi vücutlari esnek oldugu icin bu hareketleri yapabiliyorlar (hepsi olmasada) üstelik hic bir egitim almadan. zaten sena finalde olsaydi yine ayni hareketleri yapacakti. sadece dekor, kiyafet baska olacakti okadar. ama berkay bize bir show hazirlamisti ve cok emek verdigi belliydi. ayni hareketleri, ayni dansi yapmadi.
hak eden kazandi insallah diger yari final elemelerinde de hak eden kazanir...

!karbeyaZ!
08-02-10, 14:52
Dün akşam Bilal ve Berkay'ın finale kalacağı başından belliydi.. Videoları en çok izlenen yarışmacılardı.. Benim de favorim ikisiydi.. Diğer yarışmacıları düşününce onların alternatifleri çok vardı..

Sena'nınsa bu kadar nasıl oy aldığına hayret ettim.. Performansı elemelerdekinden çok daha berbattı..

İlizyonist Doruk o kadar basit şeyler yaptı ki ailecek karnımız ağrıdı gülmekten.. Bizi aptal yerine koymaya çalıştı sanırım.. Acun'unsa çok ilginç şeyler yaptı falan demesine de anlam veremedim.. Onları evde bende yapardım.. Masa kaldırmasından çok daha basit gösterilerdi..

Style of the power dans grubu bence çok iyi bir kareografi yapmışlardı.. Çok başarılı buldum.. Ama dans grupları arasında zayıf halkalardan birisi olacaklardı..

Gecenin en komik anları Barmen Ali'nin sahne sonrası konuşmalarıydı.. Bence stand up gösterisiyle katılsa kesinlikle finale kalırdı..

Acun : Gösteri yaparken yeleği çıkardın ya, acaba düşündüm yeleği tekrar giyebilir misin, o imkansız gibi bişey dime?
Ali : Ben bi giydiğimi bi daha giymiyorum Acun Bey (:img-hyste:img-hyste)
:img-hyste:img-hyste
Bu kadar hazırcevaplığa da herkes koptu tabi.. Çok eğlendim valla keşke elenmeseydi baya gülerdik:img-hyste

Oylama çok adaletsizce yani hiç kimse Bilal ve Berkay'ın olduğu 1. Yarı finalist grubunda olmak istemezdi.. Hülya Avşar'a da çok geçmiş olsun..

-fatoşşş-
08-02-10, 17:54
öncelikle şunu söylemek gerekir ki dün akşam cidden çok başarılı performanslar izledik. yarı finalde olmayı gerçekten hak eden yarışmacılar seçilmiş bunu bikez daha anlamış olduk.
birinci olarak bilal in çıkacağı en baştan belliydi. evet çok yetenekli sempatik vs. ama bana göre 2. veya 3. olablrdi. sanırım en baştan kazandığı bu sempati ve engellerine rağmen ayakta durmasıyla yarışmaının sonuna kadar en iddialı isimlerden olucak.
berkay gecenin en iyisiydi. çok çok yetenekli inanılmaz sıcak ve çok çalıştığı belli olan bi çocuk. tüm elemelerden en çok aklımda kalan 2 yarışmacıdan birisi. kazanamasaydı çok yazık olucaktı. sürprizi çok güzeldi iyi hazırlanmış belli. umarım finalde de çok başarılı olur. benim favorimdir kendisi.
sena yerine ece yi ilk üçte görmek isterdim. beklemediğim kadar iyi bi performans sergiledi. sesi süperdi..
senanın ilk üçe girmesine şaşırdım açıkçası. aslında çooook güzel su gibi ayrıca asil ve saygılı da bi kız. başarılı olduğu da bir gerçek ama yetersiz bana göre. hemen hemen aynı hareketleri yaptı ve geliştirebileceğine dair de pek inancım yoktu benm. ama çok tatlıydı o ayrı.
doruk beni hayal kırıklığına uğrattı. daha önce fenomen yarışmasına katılmıştı yanlış hatırlamıyosam. çok daha etkileyici ve farklı şeyler beklerdim. finalde olmasını da isterdim ama dün gece ilk üçü hak etmedi ne yazık ki.

netice de berkayı finalde grecek olmanın etkisiyle gece iyi tamamlandı bence. beyaz da çok iyi bi seçim olmuş hülya avşarın yerine. hülya avşar da kısa zamnada sağlığına kavuşur umarım.

yaya39
08-02-10, 18:28
son zamanlarda, hatta bu güne kadar bu kadar çok izlenen bir yarışma var mı gerçekten hatırlamıyorum. Tam 16 rating bir yarışma programı için gerçekten çok büyük bir başarı. Yarışma şimdiden rating açısından istenilenden fazlasını getireceği kesin. Neredeyse milli maç kadar izlenmiş.
Yarışmanın dekoru da gerçekten gayet başarılıydı; ama Acun'un sunumu hiç iyi değildi her yarışmacının gidişinden sonra kamera Acun'a dönüyo ve yaklaşık 5 saniye boyunca kamera Acun'da sessizlik sürüyodu. Bu da herhalde ilk canlı yayın tecrubesi olmasından kaynaklanıyor.
İlk yarı finalde bence hak eden yarışmacılar filnale kalamadı. Büyük ihtimalle yarışmanın birincisi Bilal olacak. İnsanlar oy verirken yeteneğe bakmıyor neden baksınlar ki zaten

Medea
08-02-10, 19:39
Bu tür yarışmalarda hakeden mi yoksa sempati toplayan mı kazanır mevzusu derin ve ben bu sulara dalmadan ufak bir eleştiri yazıp gideyim..

Köpekle yani Rhino ile yarışan yarışmacı benim favorimdi.Nedeni ise köpek barınaklarına katkıda bulunmak istediğini söyleyen bir hayvansever olmasıydı.Hayvansever olmanın,ki herkes olmalıdır imkanları dahilinde,işsiz güçsüz insan işi olaak gösterildiği ve kimsenin kendisi dışında bir canlıyı düşünmediği bu zamanda ben o adamın yapmak istediğini çok takdir etmiştim.Ali Taran ise defalarca adamın işe bir misyon yüklediğini bundan hoşlanmadığını söyledi durdu.Neden bu psikolojik yönlendirme durmadan yapıldı ve buna izin verildi anlamadım?İnsanlar zaten hayvanlara karşı duyarsız Ali bey de bu görüşü destekleyen beyanlarını durmadan tekrarlayıp insanları o hedeften uzaklaştırmasını itici buldum ve kendisini bu konuda eleştiriyorum.Oysa o ayarda bir adamdan ben bu hayvanseveri en azından tutmasa bile destekleyen cümleler beklerdim..

Eğer böyle düşünceleri varsa o zaman renk katsın mantığı ile o insanı yarı finallere almayacaklardı.Ben de Bilal Göregeni çok takdir ettim ama halkımız bu olaylara yetenekleri değerlendirme olarak değil de ihtiyacı olanı ihya etme olarak bakacaksa kimse katılmasın zira kazanma şansları yok gibi neredeyse.İlerisini düşünerek bu insan nerelre gelebilir diye düşünerek seçimlerini yapmışlar güya...hadi canım ! Bilali kimler işe alacak acaba sorarım kaç kişi özürlü birisine iş veriyor bu zamanda?Ya da dansçıların işi ç.ok mu kolay ülkemizde de ileride biryerlere gelebilecek kişilere şans tanıdık bahanesine sarılıyorlar?

Acunu severim..iyi br ekran yüzü olduğunu da biliyorum ama burada tek kazanan;gsm operatörleri ve jüriler olacak.

volley_fb_girl
08-02-10, 19:47
Bir çoğumuzunda dediği gibi bende aslınds hakedenlerin kazandığını düşünmüyorum bu yarı finalde. Bundan sonrada Bilal 1. olucaktır zaten ama hakederek alıcağını düşünmüyorum.
Berkay ise yetenekli favorilerimden biri :)
Onun dışında almanya'da katılan dansçı vardı birde şu makineyle beatbox yapan çocuk.beatbox demişken Serkan'da gayet iyi onun dışında geçen haftaki jimnastikçi çocukta mükemmeldi.Umarım hakedenin kazanacağı bir yarışma olur ama sanmıyorum ne yazık ki !

neysen"o"
09-02-10, 02:13
sinir bozucu bir yarışma.buna rağmen değil bunun için izleniyor.işin ekmeğini de juri ,kanal .. yiyor.hadi biz en az zararla kurtuluyoruz.peki o yarışmacılar ekranda ne halt yapacaklarını düşünüyorlar ilerde.burası türkiye...
acun bey ,acaba ,yaratıcılık fışkıran dehasını kullanıp, yurt dışından bu yarışmaları buraya uyarlarken kendilerini kullandıran çoğu gerçekten yetenekli adama da bunu hatırlattı mı.he kendileri düşünemedi mi? derseniz.siz de haklısınız.türkiyede elbette yetenekli insanlar var.ama türkiyenin bu yeteneklere gerçekten ihtiyacı var mı?.bu değerleri umursuyor mu.?cvbı evet olsaydı "burası türkiye..." olmazdı

birinci bilal adlı yarışmacı olacak. bilal yerine berkayın yeteneğine inananlar :bu tarz programları izleyerek yeterince kafa açtığını düşünürken bir de sms göndermekle uğraşmayan insanlar çoğunlukla.bu yarışmacıyı kullanarak kendi vicdanlarını rahatlatacağına inanan kesimse! hiç üşenmeyip smslerini gönderen insanlar büyük olasılıkla.çok çirkin bir ayrım ama milyonlarca sinek yanılmış olamaz boşa dememiş can baba

tufan_can
09-02-10, 09:11
Hülya Avşar varken bana göre yarışma daha keyifli daha renkliydi.Bana göre Hülya Avşar etrafa ışık saçıyordu daha çok .Bir an önce yarışmaya dönmesini temenli ediyorum.

yaya39
09-02-10, 15:01
Mustafa Mutlu/VATAN

‘Yetenek Sizsiniz’ ve halkımızın seçim kriterleri!

Pazar akşamı Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği “Yetenek Sizsiniz Türkiye”nin yarı final elemelerini izledim. Amacım kısır siyasi çekişmelerden uzaklaşmak, hoş saatler geçirmekti!

Ama... Ne mümkün!

Siyasetin hasının içinde buldum kendimi...

Ve sevgili halkımızın “seçim” kriterlerini, bir kez daha soğuk bir duş alırcasına tüm hücrelerimde hissettim.

Yetenek Sizsiniz Türkiye, gerçekten bugüne kadar kimsenin cesaret edemediği bir işe soyundu ve ülke çapında büyük bir “yetenek avcılığına” başladı.

Seçici kurul üyeleri, Edirne’den Erzurum’a kadar Türkiye’nin dört bir yanına gidip elemelere katıldı. Birazcık yetenek ışığı gördüğü tüm yarışmacıları yarı finale taşıdı.

Sonunda da 60 yarışmacının yarışacağı yarı final ayaklarının ilki pazar gecesi yapıldı.

İlk elemelerde 12 yarışmacı yeni performanslarıyla sahne aldı. Biri hariç; 11’i, yarışmanın İngiltere’deki aslının finallerinde yarışacak kadar yetenekliydi...

İnanılmaz illüzyon numaralarını, dünyayı ayağa kaldırabilecek jimnastik ve dans gösterilerini, insanı kendinden geçiren müzik ziyafetlerini başarıyla sergilediler.

Asla kırmak, üzmek istemem ama; bu 12 finalistin bana göre şansı en az olanı, görme engelli Bilal isimli gençti.

Çok sıradan bir darbuka dinletisi eşliğinde Ferdi Tayfur’un bir türküsünü okudu.

Ve... Her fırsatta, “Allah”tan söz etti... “Benim torpilim Allah’tan” diyerek son derece ince bir mesaj verdi.

Sonunda sıra oylamaya geldi:

Finale sadece iki yarışmacı kalacak ve bunlardan biri halkımızın SMS oylarıyla belirlenecekti.

Daha Bilal’in türküsünü dinleyince kendi kendime, “Birinci bu olacak” demiştim.

Çünkü Bilal, tam halkımızın aradığı adamdı.

Gözlerinden dolayı “mağdur ve mazlum”du.

Fazlasıyla “yerel”di.

Ve “dindarlığını” dile getirmekte hiçbir sakınca görmüyordu...

Bu üç “sihir” birleşince, tahminim doğru çıktı ve “yetenek” açısından en tartışmalı sayılabilecek yarışmacı, “yetenek yarışmasının birincisi” olarak finale çıktı.

Bilal’i sevgiyle kucaklıyor, “başarısından” dolayı kutluyorum.

Ama kendimi, elenen 10 yarışmacının yerine koyuyorum.

Siz gerçekten Allah vergisi yeteneklere sahip olacaksınız...

Bunları geliştirip, parlatmak için insan üstü bir çabayla yıllarca çalışacaksınız...

Sonunda da bu yeteneğinizi gösterebileceğiniz bir fırsat yakalayacaksınız...

Ama... Tamamen başka kriterlere uymadığınız için eleneceksiniz...

Sorarım size:

Böylesine “adil olmayan” bir sonucu hayatının başında yaşayan bir genç olsaydınız, içinde yaşadığınız o topluma karşı büyük bir güvensizlik duymaz mıydınız?

Önceki yıllardaki yarışmalarda da hep böyle oldu. Halkımız, nerede bir “gariban” bulsa oy yağdırdı. “Allah”ın adını ağzına alanı ihya etti.

Ama; kısa bir süre sonra, tarihin çöplüğüne attı!

Örnek vermem gerekirse...

Bayhan desem anımsar mısınız?

Bu durumda... “Türkiye’nin yeteneği” diye ortaya çıkarılan Bilal’in başına da benzer şeylerin gelmeyeceğini garanti edebilir misiniz?

Yetenek Sizsiniz Türkiye; bize bir kez daha halkımızın “seçim kriterlerini” hatırlattı:

“Yeteneklisini” böylesine duygusal kriterle seçen bir halktan, “yöneticilerini” seçerken objektif olmasını bekleyebilir misiniz?

volley_fb_girl
09-02-10, 19:09
yaya39'un arkadaşımızın eklediği Mustafa Mutlu'nun yazısına benzer bir yazıyı ben buraya yazıcaktım ama yazmadım. Bilal'in oy aldığı kesim belli bir kesim.Bilal'ın çıktığı bir kaç tv programının hangi kanal olduğunu araştırısanız eğer ne demek istidiğimi anlarsınız :icon_whis

btl.ozdmr
09-02-10, 21:34
keyifli bir yarışmaydı.. ben izlerken çok eğlendim çok güldüm..
!karbeyaZ! arkadaşımın dediği gibi..
Acun : Gösteri yaparken yeleği çıkardın ya, acaba düşündüm yeleği tekrar giyebilir misin, o imkansız gibi bişey dime?
Ali : Ben bi giydiğimi bi daha giymiyorum Acun Bey :img-hyste:img-hyste koptum ben burda..gerçekten ne kadar hazırcevap bi insan ben onu çok sevmiştim ama gitti.. olsun ne yapalım:):)
kazananlara hayırlı olsun elenenlere geçmiş olsun.. başka bi şey demeye gerek yok olan oldu..ordaki yarışmacıların hepsi bana göre yetenekliydi özellikle Doruk.. onun gösterisi harikaydı çok beğendim..
ama ben izlerken çok keyif aldım ve çok güldüm..güzel bi programdı..

dvrm
10-02-10, 19:08
Yetenek Sizsiniz malzemesi en güzel olan yarışma.Çok yetenekli yarışmacılar varken gerçekten yetenek kıstasına uygun yarışmacılar varken yapılan oylamanın son derece vicdani buldum.Bilal in sesi ve azmi çok güzel olabilir ama yetenekli olmadığı çok belliydi...

irem95
10-02-10, 19:37
Çok çok büyük bir haksızlık vardı bence.İzlerken dedim halk oylamasıdır anca bu kadar olur falan.Jüri de o Bilal di sanırım onu seçince şok oldum ne yani o çocuk Ece'den Doruktan o dans grubundan Sena'da daha mı yetenekliydi?Asla böyle bir şeyi kabul etmiyorum.Ortada koca bir HAKSIZLIK var o yarışma da yetenkleri seçmiycek misiniz?Bu kadar duygusal hareket etmek zorundamısınız?Hadi halkı geçtim jüride böyle yaptı.Ne yani illa insanların görme engeli falan mı olması gerekiyo anlamıyorum.Artık izliyceğimide sanmıyorum:kahve

XxderyaxX
10-02-10, 19:54
duygusallık mı bence bilal sonuna kadar hakketti
çoçugun eli titriyo tutmuyo darbuka çalıyo onların eli tutuyo ayagı tutuyo görüyolar heralde iiyi bişiler çıkarıcaklar demi

bu görmüyo ve görmedigi halde bu kadar iyi bir parça çıkarıyo
agzından sesler çıkartıyo
elii tutmuyo gözü görmüyo ve bunları yapabiliyo onların çogu bu durumda olsa yapamaz bunlarııı

bilalin yaptıgı yetenek degil mi ?

ayrıca 500.000 en hakeden o onlar bi şekilde kazanabilir ama bilal hayatını sürdürebilmek gözlerinin görmesini saglamak için 500.00 e ihtiyacı var

ve bence yaptıkları hiç hafife alınıcak türden degilll

volley_fb_girl
10-02-10, 20:26
Bilal'in yaptıklarını hayata tutunma azmi olarak görüyorum ben. Ayakları tutmayan bir çocuğunda style of the power'da dans etmeside yetenektir o zaman. O halde şartlar tamamen eşit olduğuna göre bu yarışmayada siyasetin karıştığını düşünüyorum :)

irem95
10-02-10, 20:32
Bu bir yetenek yarışması diye biliyorum.Kimin ihtiyacı var falan değil.Bilal'in yaptığı yetenek olabilir ama birinci olmayı kesinlikle haketmiyor.Olayı dramatize etmeye hiç gerek yok bu bir yetenek yarışması ve sadece yeteneğe bakılması gerekiyo.Hadi halkımız fzla duygusal ya jüri.Hiç profesyonel bulmuyorum:kahve

volley_fb_girl
10-02-10, 20:38
Aynen katılıyorum İrem Acun'da Bilal için '' onu zaten konuşmaya gerek yok siz geçin. Ben söylerim yarı finale geçtiğini '' gibi şeyler demişti. Yarı final elemeler sırasında. Adil olmayan ve kazananın belli olduğu bir yarışma izliyoruz bence...

btl.ozdmr
10-02-10, 20:45
ben haksızlık olduğunu düşünmüyorum... sonuçta buna halk karar verdi.. oradaki yarışmacıların hepsi yetenekliydi.. Doruk olsun, dansçı çocuklar olsun, şarkı söyleyen kızlar olsun.. 12 farklı örnek var ve 12si de yetenekli oldukları için yarı finaldelerdi..ama herkese göre birinin yeteneği diğerine göre farklıdır tabi olabilir.. ben burda ne Bilal'in tarafını tutuyorum ne de başka birisinin.. ben programı eğlenerek izledim..böyle düşünmektense işin zevkini çıkarmayı her zaman tercih ederim..
Bilal'in kazanması bana çok da haksızlık gibi gelmedi.. o da bi engelli..azmi de yeteneği de var.. tamam yeteneği diğer yarışmacılara göre zayıf kalabilir ama bu onun dışlanması gerektiğini göstermez.. parayı kazanırsa belki ameliyat olur ve görmeye başlar az bi ihtimal de olsa.. görmeye başlamasa da maddi durumu çok iyi olmadığı belli.. parayı alırsa da hayırlı olsun ne deyim..
böyle politik düşünmek yerine bence zevkini çıkarmaya bakın..yanlış anlamayın sakın arkadaşlar amacım size ders vermek falan değil..sadece bunun gibi şeyler için düşünmeye, tartışmaya gerek yok bence.. çok güzel gösteriler izledik..yarışmacıların hepsi yetenekliydi..mutlaka birileri elenecekti hakeden ya da haketmeyen bilemiyorum..tamamen tarafsızım.. ben iyi vakit geçirmek için izledim bu programı öyle de oldu.güldüm, eğlendim..işin zevkini çıkarmaya bakın bence..:img-wink:

XxderyaxX
10-02-10, 20:47
Bu bir yetenek yarışması diye biliyorum.Kimin ihtiyacı var falan değil.Bilal'in yaptığı yetenek olabilir ama birinci olmayı kesinlikle haketmiyor.Olayı dramatize etmeye hiç gerek yok bu bir yetenek yarışması ve sadece yeteneğe bakılması gerekiyo.Hadi halkımız fzla duygusal ya jüri.Hiç profesyonel bulmuyorum:kahve

üstteki bi yorumunda yeteneklileri seçmicekmisiniz gibisinden bişe okudum
bilal sonuna kadar yetenekli bence yeteneksiz olsa zaten buralara kadar gelmesinin imkanı olabilir mi sizce ...yetenege bakılması gerekiyo demişsin bilalde yetenekli 1. de olabilir bence ona bakarsan çok yetenekli kkişiler varde yarı finale dahi çıkamadıı.....pek adalettli bi yarışma olmuyo zaten bu belli bişey madem adalettli bi yarşma degil bilal kazansın isterimm....yarı finale bile çıkamıyan bir sürü yetenekli kişi vardııı.......dramatize edilmiyo edilse bilal aglar sızlar kendini acındırırdı 1 kkele bile böyle birşey yabmadı aksine hep güldü durumunu bi kere bile yorumlamadı....ama dramatize edebilirdi etmedi olayda dramatize yok...halkımız duygusal kimse drammatize etmiyo durumu....

irem95
10-02-10, 20:53
üstteki bi yorumunda yeteneklileri seçmicekmisiniz gibisinden bişe okudum
bilal sonuna kadar yetenekli bence yeteneksiz olsa zaten buralara kadar gelmesinin imkanı olabilir mi sizce ...yetenege bakılması gerekiyo demişsin bilalde yetenekli 1. de olabilir bence ona bakarsan çok yetenekli kkişiler varde yarı finale dahi çıkamadıı.....pek adalettli bi yarışma olmuyo zaten bu belli bişey madem adalettli bi yarşma degil bilal kazansın isterimm....yarı finale bile çıkamıyan bir sürü yetenekli kişi vardııı.......dramatize edilmiyo edilse bilal aglar sızlar kendini acındırırdı 1 kkele bile böyle birşey yabmadı aksine hep güldü durumunu bi kere bile yorumlamadı....ama dramatize edebilirdi etmedi olayda dramatize yok...halkımız duygusal kimse drammatize etmiyo durumu....
En yetenekliler seçilmiyo mu demeliydim.Elbette bu bir yarışma ve tabi ki arasından en yeteneklilieri seçmek gerekiyo siz de demşsiniz yarı finale çıkamayan gayet başarılı kişiler vardı maalesef ki hepsinin birden yarı finale çıkma şansı yok bu bi adaletsizlik değil.Olayı dramatize eden Bilal değil ki...Bilal görme engelli kazanırsa ameliyat olur hayırlı bir işe gider gibi bi mantık pekte profesyonel gelmiyo açıkçası.Hangi yarışmacının daha çok ihtiyacı varsa o mu kAzanmalı sizce?Bu br yetenek yarışması mı yardım yarışmasımı?

asidemirim
10-02-10, 20:57
herkesin yorumlarına saygı duyuyorum ama bilalin yaptığı yetenek değil denmesini doğru bulmuyorum sesi,çalgısı üstelik gözleri görmeyen birisi eli ayağı bile zor tutuyor bunlarıda göz ardı etmemek lazım bence
berkayın dansı çok hoştu,eceyi gerçekten çok beğendim sesi harikaydı,senada süperdi
dans grbuna gelince ben açıkcası performansları ilki kadar beğenmedim

ber

XxderyaxX
10-02-10, 21:01
En yetenekliler seçilmiyo mu demeliydim.Elbette bu bir yarışma ve tabi ki arasından en yeteneklilieri seçmek gerekiyo siz de demşsiniz yarı finale çıkamayan gayet başarılı kişiler vardı maalesef ki hepsinin birden yarı finale çıkma şansı yok bu bi adaletsizlik değil.Olayı dramatize eden Bilal değil ki...Bilal görme engelli kazanırsa ameliyat olur hayırlı bir işe gider gibi bi mantık pekte profesyonel gelmiyo açıkçası.Hangi yarışmacının daha çok ihtiyacı varsa o mu kAzanmalı sizce?Bu br yetenek yarışması mı yardım yarışmasımı?

zaten 2 şans kaldı elimizde mavili çoçuk ve bilal çokta seçim yabma hakkımız yok bilal tabikide kazanmalı bence 2 si arasında .......
şu varki bilalin yetenegi bence üst düzeyde 1. olursa hiçte adaletsizlik olmaz sonuçta yeteneksiz degilll...i hangi yarışmacının ihtiyacı varsa o kazanmamalı ama bilal yetenekli ve sırf ihtiyacı var diye 1. yapılcagını sanmıyorummm kazanırsada yetenegi var hemde büyük bir yetenegi var ihtiyacı var diye 1. olucak gibi bi durum konuşulması çok kırıcı bence çünkü bilal yetenekli yetenekli olmayıp kazansaydı anlardım acıma var falan derdim ....sonuçta hepsi yetennekli ama 1 i seçilicek ve 2 kişi kalmalıydı
bu finale çıkamıyanlarım daha yeteneksiz oldugunu göstermez .....

volley_fb_girl
10-02-10, 21:05
Bilal yetenekli olabilir tabikide. Ama bence bu yarışma adaletiyle bitmicek. Bilal türkü söyledi. Bunu yapan Türkiye'de bir sürü sakat arkadaşımız var. Dans eden sakat insanlar var. Bacağını kazada kaybeden dansçıyı hatırlarsınız heralde rüzgarın kızıydı lakabı. Benim sorum sadece şu neden onlardan biri deilde Bilal ?

irem95
10-02-10, 21:11
Berkay ve Bilal arasında Bilal olabilir fakat onun finale kalmasını adaletli bulmuyorum.Şimdilik birinci Bilal olabilir ama yarışmanın birincisi olucak kadar abartmazlar umarım :kahveKesinlikle çok çok daha başarılı isimler vardı (en basitinden Ece Ata sesi dünya standartlarındaydı)Biraz geniş düşünmek lazım Bilal'in ihtiyacı olabilir ama diğer yarışmacılarında olabilir değil mi?Hem olayı bu boyutta-ihtiyaca göre-incelemek ne denli mantıklı?Eğer Finalde birinci halk tarafından seçiliyosa muhtemelen birinci Bilal olur hiç te şaşırmam ne yaparsınız burası Türkiye...:img-wink:

XxderyaxX
10-02-10, 21:11
Bilal yetenekli olabilir tabikide. Ama bence bu yarışma adaletiyle bitmicek. Bilal türkü söyledi. Bunu yapan Türkiye'de bir sürü sakat arkadaşımız var. Dans eden sakat insanlar var. Bacağını kazada kaybeden dansçıyı hatırlarsınız heralde rüzgarın kızıydı lakabı. Benim sorum sadece şu neden onlardan biri deilde Bilal ?

tek yaptıgı gerçekten şarkı türkü söylemek mi ? bu kadar mı hepsi
türkü söylüyo denmekle kısıtlanmamalı bence .... kendi agzınla sööylüüyosun bilal yetenekli demekki adaletli biticek ....hiç yetenegi olmasaydı evet adaletsiz biterdi ...o yarı finale çıkan 12 kişiden hangisi kazansaydı kazansın adaletli olurduu...bilalde o kişilerden biri zaten....ortada adaletsizlik oldugunu sanmıyorum ...

asidemirim
10-02-10, 21:20
türküye mi giriyor ferdi tayfurun şarkıları onu söylemek lazım bence
1.si ilk elemelerde kendi yazdığı parçayı okudu
2.si yarı finalde şarkı söyledi hem arabesk hemde rap yani herkes bunu ayrı yaparken o birleştirdi bunu eklemek istedim
ayrıyetten halkımız bilinçli ben artık buna inanıyorum sadece vicdanla yürümez bu işer bence

[HiLaL]
10-02-10, 21:21
yarı finalde kesınlıkle haksızlık yapıldıgını dusunuyorum..
tamam oralara kadar gelmısse bır ınsan muhakkak yeteneklıdır demektır..fakat -adını bılmıyorum-topla gosterı yapan cocuk en hakedenlerden bırıydı..
bir kere her önüne gelen onu yapamaz...işte o bır yetenektır.!
sarkı soylemek yerıne gore yetenektır bence..
bılal tamam yteneklı olabılır ama kesınlıkle 1.lıgı hak eden bılal'den önce kişiler vardı orda..
hadi halk duygusal dıyelım..ya jüri..?
jüriyı gercekten hiç profosyonel bulmuyorum..
neden derseniz;sonucta o yarısmanın sonunda buyuk bır ödül var ve bunu hak edenin kazanması gerekıyor..
hadi bılal 1.oldu dıyelım..jürinin kesınlıkle-sanırım adı senaydı-o kızı secmesı grekıyordu..
bir kere daha ızlerlerse asıl yetenegı gorurler bence..
beyaz sordu:bu yarısmadan sonra ne yapacaksınız dıye..?
kız zaten kendımden kucuklere antronorluk yapıyorum deyınce anladılar bu kız kendını gelıstırır durumu iyi..
o yuzden ramazan'ısectıler..

tekrar soyluyorum bu ıhtıyacı olanların kazanacagı bı yarısma degıl...
gercek yetenegın kazanması gerekn bir yarısma!

dvrm
11-02-10, 12:05
Bende Bilal in gerçekten yetenek olmadığını duygusal ve vicdani bir kararla bu birinciliğin verildiğine inanıyorum.bizim halkımız sokakda gözleri görmeyen birini görse veya herhangi birşekilde yardıma muhtaç biri hayatta yardım etmez ama böyle gözler önüne gelince vicdani bir rahatlamayla oy atar.O kişiyi birinci yapar sonra ne olur o kişi unutulur ve kötü olur.Bilal da bir yetenek değil sadece çok güzel bir azim ve başarı örneğiydi...

Meh_Met
11-02-10, 21:58
Avşar üyesi olduğu sosyal paylaşım sitesinde jüri üyeliğine kaldığı yerden devam edeceğini açıkladı. :) Avşar yeni bölümlerde bizlerle olacak.
:happy0064:happy0064:happy0064
Avşar'a tekrar büyük geçmiş olsun...

cizenyo
12-02-10, 12:20
Bende Bilal in gerçekten yetenek olmadığını duygusal ve vicdani bir kararla bu birinciliğin verildiğine inanıyorum.bizim halkımız sokakda gözleri görmeyen birini görse veya herhangi birşekilde yardıma muhtaç biri hayatta yardım etmez ama böyle gözler önüne gelince vicdani bir rahatlamayla oy atar.O kişiyi birinci yapar sonra ne olur o kişi unutulur ve kötü olur.Bilal da bir yetenek değil sadece çok güzel bir azim ve başarı örneğiydi...

Kesinlikle katılıyorum.Bence bu yarışmanın birinciği Ece Ata olmalıydı.Christina Aguilera'nın şarkısına mükemmel bir yorum katmış ve daha 14 yaşında.Bu sesin 14 yaşında bir kızın olması bnce inanılmaz birşey.Gerek sahne şovuyla olsun gerek sesiyle olsun bence mükemmel.Kesinlikle hakkını yediklerini düşünüyorum.Bilal'in birinci olması o kıza büyük haksızlık yapılmasını sağlamış.Ben şahsen kıza çok üzüldüm.:kahve

HtCeee
12-02-10, 14:34
Bende katılıyorum sizlere .Bilal şuan ki durumuna göre yaptıkları yetenek ama 1.liğe oynacak kadar deil. ki; bilal'in oylama da yüksek oy oranı almasına sebep çok büyük ihtimalle; ''yarışmayı kazandıgımda ameliyat olucam'' demesiydi bence. ki son haftalara doğru çok daha ciddi rakipleri var..final de çok zorlanıcak...
final de ece'nin de olması gerekiyordu..sahne şowu ve sesini kullanma kalibiliyeti çok güzeldi..umarım ilerde onu çok iyi sanatçı olarak görürüz.:good:

küçük bi bilgi veriyim :) dün gece best fm de ; doğan'ın kanunları diye bi program var dinleyenler bilir..tesadüfen denk geldim ve doğan'ın söyledigine göre ; önümüzdeki hafta finalistlerinden biri : programın yayınlandıgı ilk bölümlerde küçük bi çocuk çıkmıştı..agzında emzik davul çalıyordu.hatta bütün programları da gezmişti nerdeyse.ben tam hatırlayamadım ama o küçük çocukda o haftanın finalistleri arasına çııkmış ve canlı yayında performansını sergiyecekmiş.....tabi biz bunu önümüzdeki hafta izliycez..çünki; o programın seçmeleri akşam yapılmış.seçiyorlar ve yarışmacılar 1 hafta boyunca hazırlanıyor pazar günki canlı yayına..doğan; acun,ali taran vs hülya avşar biraz önce burdaydı..finalist seçimleri vardı vs dedi..
hatta bu finale çıkan çocugu söyledikten sonra aaa söylemem mi gerekiyodu? diyerek espiriye vurdu biraz :D
bende sizlerle paylaşmak istedik...ben son haftalardaki seçmeleri merak ediyorum...çok güzel yetenekler vardı çünki :good:

etid büdüt; bilgisini verdigim ufaklık bu haftaki bölümde :) küçük tanıtımda görünce tanıdım :D

volley_fb_girl
13-02-10, 13:03
Benim gibi düşünen insanların az olmadığını görünce sevindim açıkcası :) Birkaç forum sitesinede baktım özellikle Ece Ata'ya çok büyük haksızlık yapıldığını söylüyorlar. Kesinlikle haklılar. Yarışmada bir haksızlıktır gidiyor .

EmmRe
13-02-10, 19:11
Yankı-Gülşah elemelerde oldukları kadar iyi olmasalarda iyilerdi,onları finalde izlemek isterdim.
Bende olayın dramatize edildiğini ve hak edenlerin finalde olmadığını düşünüyorum.

XxderyaxX
13-02-10, 19:20
bende yankı gülşahı çok begendim finale çıkabilirlerdi bence çok güzel seslari var .....ama o kadarda adaletsizlik oldugunu sanmıyorum birileri finale çıkıcaktı sonuçta ....

asidemirim
14-02-10, 11:31
geçen haftaya nazaran bu hafta çok iyi yarışmacıların olmadığı kanaatindeyim
sanki hepsini geçen haftaya koymuşlar dedim onlarıda başka haftaya koysaydınız ya sözün kısası aslında geçen hafta çok güçlü yarışmacılar vardı buyüzden böyle tartışmalar yaşandı
gerçi son sözü hülya avşar demişti çok yerinde olması gereken kaldı diye
her neyse bugün kü favori çiftim BİLAL VE UĞUR çok beğendim danslarını

EmmRe
14-02-10, 12:54
Because of you söylüyordu sanırım bir kız o kaldı mı?

Meh_Met
14-02-10, 13:02
Yetenek Sizsiniz Türkiye jürisi tam kadro bu akşam yarı fina elemelerinde...
Geçtiğimiz hafta geçirdiği snowboard kazasıyla yarı final jüri üyeliğini Beyaz'a devreden Hülya Avşar, bu hafta Ali Taran ve Acun Ilıcalı ile birlikte 12 yarışmacının performansını değerlendirermek üzere, jüri kürsüsündeki yerini alacak..
:happy0064:happy0064:happy0064:happy0064:happy0064

[HiLaL]
14-02-10, 13:10
valla benım bu haftakı favorim serkan...
gercekten cok yeteneklı...
eger bu hafta serkan fınale gıtmezse gercekten cok cok buyuk haksızlık yapılır...

ama serkanın fınale gıdecegınden emınım:img-in_lo

!karbeyaZ!
14-02-10, 14:07
Öncelikle Bilal hakkında bikaç şey söylemek istiyorum.. Bende Bilal'e haksızlık yapıldığı kanaatindeyim.. Halkın her zaman bu tür duygusallıklara girdiği bi gerçek ama bu Bilal'in yeteneksiz olduğu anlamına gelmiyor.. Bilal sadece darbuka çalıp türkü söylemiyor, beste de yapıyor, sahnedeyken insanları coşturabiliyor.. Ece'nin sesi elbette çok güzeldi ama Christina'nın şarkısıyla çıkması sonunu getirdi.. Sonuçta bu bi show yarışması, sesimi göstericem diye yırtınmak yerine, herkesin dinleyebileceği şarkıları seçmesi gerekirdi..

Bu yarışmada halk oylamasında neden bi adaletsizlik olsun ki? Sonuçta halk beğendiğine oy veriyor.. O zaman sizde beğendiklerinize oy verin, adaletsizlik diye tabir ettiğiniz şey olmamış olur.. Bu yarışmadaki en büyük adaletsizlik yarı finale çıkan isimler arasındaki saçma oylamadır.. Onun dışında halkın seçtiği neden adaletsizce olsun ki??

Gelelim dün akşama.. Yarı finaldeki grup saçmalığından dolayı yine finale kesin kalacağı belli olan Serkan'ın grubunda kimse olmak istemezdi.. Benim de favorim olan Kolejli dansçı çocuklar umarım finale kalırlar.. Serkan'ın kalacağı kesin zaten..

MuraTZede(:
14-02-10, 14:31
Hülya'nin FavoriLerim Dedigi 2 Dansci Benimde Favorim!!
insAllah Finalde Giderler Harikalar Valla!! :happy0064

1. oLmasini iStedigim Kisi Jimnastikci Hakan!
Muhtesem Bi Gösteriydi! Büyük Yetenek!

Sanirim Ayni Gösteriyi Yapan Adam Amerikada 1. oLmusdu!
Böyle Yetenekli Birinin Türk oLmasi Gurur Verici! :happy0064

---

Serkan'in Finale kaLicagi Kesin...
Onunla Yarisanlar iCin Büyük SanssizLik!!!

Beat Box Konusunda Serkan'a Rakip Tanimiyorlar Ama Daha Yetenekli 1ide Cikmisti...

HayirLisi......

XxderyaxX
14-02-10, 15:21
karizma showw çok iyiydi
umarım finale gider
ama tabi kendilerini geliştirmeleri
yeni şeyler sunmaları gerekir
haddinden fazla iyilerdi bence

MuraTZede(:
14-02-10, 17:10
karizma showw çok iyiydi
umarım finale gider
ama tabi kendilerini geliştirmeleri
yeni şeyler sunmaları gerekir
haddinden fazla iyilerdi bence

Ooo onLarda Mi Var???
Eyvahhh.. FavoriLerimden Biri Gidicek Denseneee.. :img-cray:
Serkan Kesin Gecer..
Off Yaa.. Yine üzüLcem.. :img-cray:

volley_fb_girl
14-02-10, 19:03
Bende öncelikle Bilal konusunda son kez konuşiyim. Halkın Bilali seçmesi adaletsizlik değil tabiki. Ama seçim kriterli adeletsiz. Şarkı söylemek yetenektir.Rap söylemekte yetenektir ama Bilal bunları vasat düzeyde yapıyor. Yarı finale bile gelemeden eledikleri rapçilerden kötü söylüyor. Bunun adeleti neresinde. Şarkı söylüyor Ece Ata'dan daha iyi mi söylüyorda finale kalabliyor.Darbuka konusunda derin bir bilgim yok ama gitar çalmak,darbuka çalmak bu tip şeyler çalışarak yapılabilen şeyler. Üzgünüm ama Bilal'ın finale kalmasını siyasal ve dramatize edilmiş olmasına bağlıyorum. Böyle düşünende az kişi değil facebook'ta videosunun altına yapılan yorumları okursanız anlarsınız zaten. Bir kaç forum sitesinde de aynı şekilde düşünülüyor. Bu koşullarda nasıl finale çıktı onuda bilmiyorum ama Acun'un yarı finalde ''Bilal'i konuşmaya gerek yok. Ben seçtiğimizi söylerim yeter '' demeside beni düşündürüyor açıkcası.

Bu haftaya gelicek olursak. Serkan ve Karizma show favorim :)

Aynur
14-02-10, 19:05
Büyük gün geldi bugün İmha grubunu hak ettiği yere finale taşıma günü!
Oylarınızı bekliyoruz,ben şahidim gerçekten çok çalıştılar.Emin olun Türkiye'nin yeteneği olacak kapasitedeler.Desteklerinizi bekliyoruz.

btl.ozdmr
14-02-10, 20:37
bakalım bugün neler olacak ben de çok merak ediyorum.
Serkan favorilerim arasında..
Karizma Show da öyle..
ve İmha Grubu çok çalıştıklarını söylediler.. çok güzel bi gösteri yapacaklarına inanıyorum..
başka kimler vardı hatırlamıyorum ama bu hafta da çok güzel gösteriler olacak..

hepsine başarılar...:happy0064

volley_fb_girl
14-02-10, 20:57
Bu hafta şarkı söyleyen yarışmacılar arasındada ciddi bir rekabet olucaktır :) Söylemeyi unutmuşum. Yine güzel showlar olucaktır :)

Aynur
14-02-10, 21:42
Yetenek Sizsiniz'de gerçek yeteneği finale taşımak için hep birlikte 203 yazıp 6620'ye gönderiyoruzzz!! Oylar İmha Grubu'na..Hep Destek Tam Destek :)

güllüm
14-02-10, 23:22
ya serkan çıktımı kaçırdım heralde görmedim yaaa öff öfff:(:(

Aynur
14-02-10, 23:35
ya serkan çıktımı kaçırdım heralde görmedim yaaa öff öfff:(:(
Çıktı ama beklediğim performansı göremedim,oldukça kötüydü.
Ayrıca jüri üyelerinin tüm yarışmacılar çıkmadan birinciyi ilan etmeleri tamamen saçmalıktı.Sonra çıkacak yarışmacıları olumsuz etkileyip demoralize olmalarına sebep oldular,kötü oldu.
İmha'yı her zamanki gibi çok beğendim,ne kadar çok çalıştıklarını gösterdiler.Kesinlikle finali hak ediyorlar.

KeReMcEmİm
14-02-10, 23:43
bu yarışmadaki favorim Serkandı
ama açıkcası ondan bugün daha çok şeyler bekliodum
1. turda daha güzeldi bence
parçalar falan güzeldi
ama serkanın çok ii olduğunu biliorum sonuçta
hala favorim o umarım finale kalır ...

yeliz123
14-02-10, 23:46
Bilal/Ugur Muthisstii :happy0064
Biirnciligii hak ediyorlar..
gecmezlerse izlemicemm zatenn..

Bilalinn gecen hafta gecmesii haksizliktii !!!

güllüm
14-02-10, 23:52
Çıktı ama beklediğim performansı göremedim,oldukça kötüydü.
Ayrıca jüri üyelerinin tüm yarışmacılar çıkmadan birinciyi ilan etmeleri tamamen saçmalıktı.Sonra çıkacak yarışmacıları olumsuz etkileyip demoralize olmalarına sebep oldular,kötü oldu.
İmha'yı her zamanki gibi çok beğendim,ne kadar çok çalıştıklarını gösterdiler.Kesinlikle finali hak ediyorlar.
sağol ewt şimdi çıktılar ama gerçekten çok çok kötüydü .ben oldukça kısa we sıkıcı buldum.bende hülya awşar acun we ali taran gibi bilal ve uğura bayıldım we onların birinci olmasını isterim.1.olrk onlrı düşünürsem 2.olarak karizma,imha,balkan ekibini düşünebilirim.

yeliz123
15-02-10, 00:24
Heyyyy gectilerrr :img-hyste:happy0064

Bilal Avci & Ugur karamese :happy0064
1.cilik haklarii :happy0064:happy0064

asidemirim
15-02-10, 01:04
bilal ve uğurun 1.olmasını daha öncede dile getirmiştim
bilal çok şekerdiya:img-in_lonekadarda tatlı :img-in_lodanslarına yine bittim
2.liği karizma show hak ediyordu
çok güzel oylama yapıldı yine
geçen hafta gerçekten zordu ama buhafta bu ikisi süperdi ve finale gitmesi gereken kişilerdi:good:
halkta biziz oy verende biz:img-wink:
harika oylama yapıldı yine tebrikler TÜRK HALKI:good::happy0064:img-yes:

ebrumm
15-02-10, 01:09
1. olan arkadaşlar kesınlıkle hak etmişti ama
2. de Serkan olmalıydı..Acun resmen yaktı çocuğu:(

betül kocak
15-02-10, 01:23
arkadaslar bilal ve ugurun yapdigikari calinti...bende daha yeni gördüm videolarini izlerkene birisi eklemis rezillik fln yazmis...danimarkada 2008 yapilmis o dansin aynisi.....

Aynur
15-02-10, 13:05
Acun hep adaletten eşitlikten yana olduğunu söylüyor bu mu adalet bu mu eşitlik..Allah aşkına 30 kişi çıkmışlar oraya tabiki ilk üçte olurlar hiç mi akıl edemedi acun yarı final için grupları yarıştırmayı..En azından grupları yarıştırıp haksız rekabeti önleyebilirdi.Ayrıca Bilal ve Uğur çıkınca çocukları ayakta alkışlayarak resmen birinci ilan etti seyircileri etkiledi ayrıca onlardan sonra çıkan yarışmacıların morali bozuldu.O adamın ki ise yetenek değil tamamen zeka işiydi.Oysa bu yarışma yetenek yarışması.Zaten hep acıların çocuğu olarak takılanlara oy verirler..Allah bilir birincide darbuka çalan Bilal olur...
Hak eden kesinlikle Ufuk abi ve grubuydu İmha...

betül kocak videonun linkini özel mesaj olarak gönderirsen sevinirim.Eğer böyle birşey gerçekten varsa Acun'a gidip söylerim ve yarışma yeniden yapılır.Biz İmha grubu destekçileriyiz.

yeliz123
15-02-10, 13:13
bilal ve uğurun 1.olmasını daha öncede dile getirmiştim
bilal çok şekerdiya:img-in_lonekadarda tatlı :img-in_lodanslarına yine bittim
2.liği karizma show hak ediyordu
çok güzel oylama yapıldı yine
geçen hafta gerçekten zordu ama buhafta bu ikisi süperdi ve finale gitmesi gereken kişilerdi:good:
halkta biziz oy verende biz:img-wink:
harika oylama yapıldı yine tebrikler TÜRK HALKI:good::happy0064:img-yes:
Bu haftaaki sonuclarr superdii..
kimsenin hakkini yemediler..

ama turk halki gecen hafta Burc Baharin hakkinii yedii..Bilali gonderdii..HAKSIZLIKTII ...

Aynur
15-02-10, 13:19
Kimsenin hakkını yemediler diyorsunuz orada yirmili bir grup yarışıyor onlara atılan oylar ile bir kişiye atılan oy aynı olur mu sizce?Bakın ikinciliği hak etmediler demiyorum ama gruplar için ayrı bir kategori yapılmalıydı burada çok büyük bir hata var.3.olan adamın ise yeteneği değil zekası vardı ayrıca işsizim demesi çok duygusal olan Türk halkını çok etkiledi kesinlikle adaletli bir seçim olmadı.Acun ve ekibi kategori işini önceden düşünmeliydi.

HtCeee
15-02-10, 14:01
Bende dün akşam; bilal ve ugur'un 1.olmasına çok sevindim ..ilk elemeye geldiklerinde hülya gibi benimde dans tarzları ile favorim olmuşlardı...arka sayfada bi arkadaş çalıntı falan yazmış..bilmiyorum tam olarak ama kendilerinin dedigine göre dünya da 6 kişi ,grup varmış bu dansı yapan.7.de kendileri....özellikle mimikler falan şahaneydi :D ve de izledigim kadarıyla hak ettiler.a.oyunu_sweet katılıyorum canım sana..dans gruplarını farklı bi katagori ile degerlendirebilirlerdi...ben hem karizma grubunu hem de imha ekibini finalde görmek isterdim..özellikle imha grubunun kareografisi çok güzeldi..aynı şekilde şarkı söyleyenler içinde farklı bi katagori olmalıydı..güçlü ekiplerin,dansçıların vs arasında şarkı söyleyenler kaynayıp gidiyor.
serkan beni çok şaşırttı sizler gibi..1.finalist o olur gözüyle bakıyordum performansını yapmadan önce ama olmadı canlı yayında.. elemelerde çok daha iyiydi serkan...

cizenyo
15-02-10, 14:09
Because of you söylüyordu sanırım bir kız o kaldı mı?

O 2. yarıfinalde:img-wink:Ben de onu sabırsızlıkla bekliyorum.

volley_fb_girl
15-02-10, 14:14
Güzel bir yarışma hakedenler finaldeydi. Bilal&Uğur muhteşem ya :).Serkan hiç beklediğim gibi değildi çok büyük hayal kırıklığı. O Kütahyalı adamın ne yaptığını anlayamadım birşeyler ekledi topladı.Sonra birşey daha ekletti naptı ne etti kağıttaki rakamı çıkartı :)

Bilal ve Uğur'un dansı için çalıntı denmiş ama dans zaten bu mutlaka birşeyler benzicektir. MJ dansı mesela herkes aynısının taklidini yapıyor ama iyi olan kazanıcak. Breakdance'da öyle herkes aynı hareketleri yapıyor ama iyi yapan kazanıcak. Bilal&Uğur yaptıkları dansta pop it 'di galba onlarda o dansı şuanda çok iyi yapıyor. Türkiye'de de birtek onlar yapıyor sanırım. Dünyada 6 kişiymiş zaten :)

!karbeyaZ!
15-02-10, 14:28
Serkan'ın finalde olamaması büyük şok.. Ben desteklemesem de herkesin en büyük favorisi oydu, büyük hezimet yaşadı bence..

Bilal&Uğur ikilisi harikaydı, mimikleri, hareketleri müthişti.. Bilal sakatlanmasına rağmen hiç belli etmedi bile.. Yarışmada kategori olarak rakipleri de yok.. Popping Dance izlemesi en zevkli danslardan birisi bence...

Yarı finale kalanlar arasında yine adaletsizlik vardı.. Halkın koruması saçmalığı da cabası.. Karizma Show finali hak etmiyordu bence.. Onlar gibi hatta onlardan çok daha iyi show yapanları izledim.. Aralarında daha çok kız da vardı.. Bence diğerlerini izleyince bunlar çok vasat kalıyor bile denebilir..

cemotara
15-02-10, 14:32
Kesinlikle muhteşem bir yarışma ve benim favorim kesinlikle bilal-uğur ikilisi.Çocuklar kesinlikle muhteşem ötesi ve bana göre yarışmayı kesinlikle onlar kazanacak tabi türk halkı gözleri görmeyen bilali desteklerse bilemem ama benim favorim kesinlikle onlar çünkü olağanüstüler.

Valla izlerken yerimde duramadım o nasıl bir uyum ve dans etmektir.Yüreklerine sağlık ve çoğunluğunda onları destekleyeceğini düşünüyorum.:happy0064

(DiLeK)
15-02-10, 14:56
bilal ve ugur yine muhtesemdi ve birinci olmayi hakediyorlar
ama karizma show kesinlikle finali hak etmiyordu. hülya avsar dogru söyledi. baska bir grupta calisarak ayni performansi hatta daha iyisini sergileyebilir. hülya avsar bunu dediginde kafa salladilar. kimi kandirmayi calisiyorlar acaba? bence yaptiklari yetenek degildi.

[HiLaL]
15-02-10, 17:37
herkesın de soyledıgı gıbı bencede 1.lık hakettıgı yerı buldu..
ama 2.lık için aynı seylerı soyleyemıcem..imha grubu yada mat.işlemlerı yapan adam daha yeteneklıydı bence..

hulya avsar oy verırken dedı zaten;karızma show a sızın yaptıgınızı calıssa herkes yapar cok dogru.!calıssa herkes yapar..ama o mat.sorularını sahsen ben 40 yıl da calıssam o kadar surede yapamam bu bır gercek..
işte o adamınkı gercek yetenektır

ama yıne de en azından bu haftakı 1.lerin hakettıgını dusunuyorum..
haa bır de serkan vardı..o gercekten yeteneklıydı ama bana gore ilk elemelerde daha iyi yapmıstı..dogrusu onun fınale cıkmamasına sasırdım dıyebılırm
:icon_sorr

tolga_berrak
15-02-10, 18:02
Evet Bilal ve Uğur mükemmellerdi ya..:img-in_loBende bayıldımmm..
Hakediyolardı gerçektenn:img-blush
Bu arada Uğur bizim okulda okuyo:img-in_lo

betül kocak
15-02-10, 19:02

cnm ne kdr sanlisin....
ugura ben bayiliyorum:):happy0064:happy0064

irem95
15-02-10, 19:43
Şu an şoktayım :blink:Serkan sen ne yaptın demek istiyorum :blink: Normalde gerçekten favorilerim arasındaydı ama dün hiç beğenmedim Serkan'ı:kahveBilal ve Uğur'un gitmesi yerinde bi karardı gerçekten ama ben Karizma Show yerine İMha grubunun finale gitmesini isterdim ama Karizma Show'da gayet güzeldi o sebeple pek de üzülmedim açıkçası :img-blush
Burçin adlı kızın nasıl yarı finale çıktığını anlayan beri gelsin :icon_whisOtursam yarım saatte bende yaparım onu:bilmim
Geçen haftaya oranla daha adaletliydi en azından :good:UMarım ki adaletli bir şekilde devam eder zira bir Bilal vakası daha olursa daha da izlemem (daha da Davos'a gelmem gibi oldu ya:img-hyste)

tolga_berrak
15-02-10, 19:47
cnm ne kdr sanlisin....
ugura ben bayiliyorum:):happy0064:happy0064
Evet canım ya bugün sınıfına gittik okula gelmemişti..:D:D

edaxeda
15-02-10, 19:57
arkadaslar bilal ve ugurun yapdigikari calinti...bende daha yeni gördüm videolarini izlerkene birisi eklemis rezillik fln yazmis...danimarkada 2008 yapilmis o dansin aynisi.....

Selam, ben Danimarkadanim ve dedigin kisilerin showlarini izlemisdim. Programin ismi "Talent 2008" - ayni format diye biliriz. Dedigin videonun linkini atarsan sevinirim; ilgimi cekti simdi! :) O bahs ettigin grubun ismi "Robot oglanlardi."

Izledim suan buldum. Cidden aynisini yapmislar, ayip etmisler. Burda evet, yetenekliler; ama kedilerine dair birsey yok - baska birileriinin uyarladigi dansi kullanmislar - belkide ezberlemisler.

-fatoşşş-
15-02-10, 20:25
bilal-uğur ikilisiyle o danimarkalı dansçıların karşılaştırmasını ben de izledim. çok büyük bi kısmı hatta neredeyse tamamı aynı dansların ama bu ilk elemeye geldikleri hali. yarı finaldeki de öyle mi bilemiyorum. yine de kızamadım açıkçası ben bu ikiliye. sonuçta michael jackson taklidi yapanların da ne kadar özgün oldukları tartışılır ozaman veya geçen yarı finalde bilal şarkıyı tıpkı ferdi tayfur gibi söyledi sesini benzeterek fln bu da sorun olmalı. görmüşler öğrenmişler ezberlemişler hatta. tabi ki yeni bişeler koysalar ortaya çok daha iyiydi çünkü bu mükemmel çifte mükemmel dansa eleştiri gelmesini ve gölge düşmesini istemem. yarı finaldeki kendi fikirleridir umarım :)

dün akşama gelince hak eden kazandı kesinlikle. alıntı olsa dahi en iyisi kesinlikle bu ikiliydi. çok büyük bi keyifle hatta ağzım açık izledim. helal olsun valla:happy0064 benm için berkaya rakip olabilecek tek finalisttir uğur-bilal ikilisi. mimikler haller hareketler uyum dört dörtlüktü valla.
ikincilik konusunda kararsızdım karizma show veya imha ekibi olur diyodum. serkan çok başarılıydı ilk performansta ama dün hayak kırıklığı yaşattı hak edemedi malesef finali.
sonuçta jüri doğru karar vererek karizma show u seçti. diğer yarışmacı çok enteresan hatta bence korkutucuydu biraz. elbette yetenekliydi ama ileri götüremezdi bunu. finale taşınmamasına sevindim açıkçası.
son olarak şarkı söyleyen kızların hepsi özellikle bihter beni hayal kırıklığına uğrattı söylemeden geçemicem.

eliffpolattt
15-02-10, 22:07
Bilal ve Uğur müthiştiler ..kesinlikle favorimiz onlar ..
Sahneye çook yakışıyorlar , uyumları harika ...Bence yetenek bu ...Herkes danimarkalı dansçıları taklid etmişler diyo ama ben bu ikilinin onu bile müthiş yaptığını düşünenlerdenim ...Taklid etmekse mesele yarışmadaki herkes biriilerini taklid ediyorlardı zaten ...Michael Jackson taklit etmeyi yetenekten sayıyorlar madem bu çocuklarında yeteneklerine gölge düşürmesinler bence ...Hülya Avşar'ında dediği gibi favori gösterdiğim 1.olurlar dediğim tek yarışmacı onlar :)

rikku
15-02-10, 23:54
evet İlk seçme dansları danimarkadaki ikiliyle aynı diyebiliriz. Hepsi değil ama ben dikkatlice izledim ve kendi kattıkları şeylerde olmuş bilal-uğur ikilisinin.
2.yarı finalde ise ordaki danslarının çalıntı olduğunu düşünmüyorum.Aslında Acun bey'in İmha grubuna "kareografiniz çalıntı mı" sorusunu sorduğu gibi bilal ve uğur'a da sormalıydı.

edaxeda
16-02-10, 00:25
Bilal ve Uğur müthiştiler ..kesinlikle favorimiz onlar ..
Sahneye çook yakışıyorlar , uyumları harika ...Bence yetenek bu ...Herkes danimarkalı dansçıları taklid etmişler diyo ama ben bu ikilinin onu bile müthiş yaptığını düşünenlerdenim ...Taklid etmekse mesele yarışmadaki herkes biriilerini taklid ediyorlardı zaten ...Michael Jackson taklit etmeyi yetenekten sayıyorlar madem bu çocuklarında yeteneklerine gölge düşürmesinler bence ...Hülya Avşar'ında dediği gibi favori gösterdiğim 1.olurlar dediğim tek yarışmacı onlar :)

Burda bir fark var ama. Michael Jacksonu taklit eden acikdan diyor: "Abi benim yetenegim, popun kralini taklit etmek." Olay budur!
Bunlar biz: "Robot drengene -"erkeklerini" taklit ediyoruz!" Demiyorlarki.
Yinede, yinede bence Bilal&Ugur ikilisi yetenekli, sempatiklilerde. Bence kende koreyografilerinide yapacak duzeydeler. Bu benim fikrim :)

**yaseminci**
16-02-10, 01:13
Bilal-Ugur ikilisi mükemmeldiii
Cok cok cok cok iyi yaptilar
Hakkini verdiler bu isinn
Sahneye cokkk yakisiyorlarrrrr
Cok dogallar
Helede Bilal:img-hyste
"Iyi diyelim" demesi cok komikti:img-hyste

Serkan benide cok sasirtti
Hemde cokkk....
Keske devam edebilseydi
Ne diyelim..

Gecen haftaki oylama adaletli degildi kesinlikle haklisiniz bu konuda
Hani ben Bilalin (gecen hafta yarisan) büyük bir yetenegi oldugunu düsünmüyorum
Evet Engelli bir insan
Darbuka calmasi cok güzel
Seside güzel
Ama TÜRKIYENIN büyük bir yetenegi olacagina inanmiyorum..

Ben sahsen Bilal-Ugur ikilisinin kazanmasini istiyorum
Gönlümdeki birinci bu ikili..:happy0064

!karbeyaZ!
16-02-10, 13:34
Bilal ve Uğur'un yarı finaldeki performansları mix gibiydi.. İlk performansın karşılaştırmasını izlediğimde bence aslından daha iyi bile yapmışlar.. Sonuçta her dansın belli figürleri vardır, onları birleştirip bir kareografi yapılabilir.. Bu ikili de Popping dansının hareketlerini yapması çok normal değil mi? Birebir kareografi alıpta o hareketleri yapmak hiç kolay değil.. Bi de sadece hareketlerle değil, mimiklerle de desteklenen bir dans olduğu için bu ikilinin yeteneği tartışılmaz bence.. O zaman şarkı söyleyen de kendi bestelerini söylesin, müziği kendisi çalsın.. Tek kişi şarkı performansına geldiyse etrafta dansçı vs olmasın.. Böyle olacaksa o zaman tek bir kategorinin yarışmada olması gerekir.. Tüm taklitler yetenek sayılmamalı o zaman..

HtCeee
16-02-10, 13:44
yüksel aytuğ köşesinde bugün yarışma ile ilgili bişeyler yazmışş..

Simavlı deha: Mustafa

Geçen hafta "Yetenek Sizsiniz" in orijinalini izlemek üzere bir günlüğüne İngiltere'ye giden Acun Ilıcalı'yı Londra'da bulup, konuştum. "İnanmayacaksın ama bizim çeyrek finalde yarışanlar bile buradaki yarışmanın finalinde yarışanlardan kat kat iyi" dedi. Gerçekten de "rölantide" başlayan "Yetenek Sizsiniz Türkiye", giderek daha şaşırtıcı bir görüntüye bürünüyor. Bu hafta da Bilal-Uğur ikilisi ve Karizma Şov Grubu bileklerinin hakkıyla finale çıktılar. İlk kez bir yarışmada jüri tercihleri ile halk seçimlerinin bu denli örtüştüğüne şahit oluyorum

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Yazarlar/aytug/2010/02/16/simavli_deha_mustafa

gerisi linkte :) haberin tamamını eklemek yasak oldugu için bi kısmını ekledim...yüksel bey de dile getirmiş karizma grubu gibi aynı tarzı başka bi grubun yaptıgını..karizma üyeleri hayır yok diyorlardı...

3.haftayı da merakla bekliyorum..yine hak edenin kazandıgı bi 3.hafta yarı final izleriz inşallah :)

btl.ozdmr
16-02-10, 20:51
Bilal ve Uğur çok iyilerdi gerçekten... çook güzel yaptılar... nasıl bi dans bu çok güzeldi:happy0064
Serkannnnn:bilmimniye böyle yaptı anlamadımm:icon_whis hayal kırıklığına uğradım resmen:img-cray: çok daha güzel bi şey bekliyordum ben.... hayallerim suya düştü:img-cray:
Mustafa... Şu matematik işlemlerini yapan adam.. Allahım ne kadar komik bi adam gül gül öldüm..sadece ona değil tabi Acun, Hülya ve Ali Taranla birlikte çok komik bi geceydi.. çok güldüm gerçekten...:img-hyste
Karizma Show..onları da çok beğendim gerçekten...

bakalım bu hafta neler olacak..çok merak ediyorumm..:happy0064

Aynur
17-02-10, 13:13
Ne zamandır kişileri iyi taklit ediyorlar diye över olduk.Gerçekten böyle bir milletmiyiz biz?:img-hysteAğlanacak halimize gülüyoruz.:kahve
Bir örnekle anlatmaya çalışayım aramızda photoshop kullananlar vardır.Yaptığımız bir çalışmayı başkası kendi adına eklese onu uyarırız,emeğe saygısızlıkla suçlarız.Hatta yöneticilere de haber veririz.Şimdi bu dansın ondan farkı ne?Tamamen aynısı.
Ben Danimarkalı gençlere ulaşmaya çalışıyorum(gerçi İmha grubu ve diğer yarışmacılar istemiyor ama)ulaştığım takdirde büyük ihtimalle dava açılacak.
Kimsenin emeğini çalmalarına göz yumamam yummamalıyız!

ebrumm
17-02-10, 14:09
Ne zamandır kişileri iyi taklit ediyorlar diye över olduk.Gerçekten böyle bir milletmiyiz biz?:img-hysteAğlanacak halimize gülüyoruz.:kahve
Bir örnekle anlatmaya çalışayım aramızda photoshop kullananlar vardır.Yaptığımız bir çalışmayı başkası kendi adına eklese onu uyarırız,emeğe saygısızlıkla suçlarız.Hatta yöneticilere de haber veririz.Şimdi bu dansın ondan farkı ne?Tamamen aynısı.
Ben Danimarkalı gençlere ulaşmaya çalışıyorum(gerçi İmha grubu ve diğer yarışmacılar istemiyor ama)ulaştığım takdirde büyük ihtimalle dava açılacak.
Kimsenin emeğini çalmalarına göz yumamam yummamalıyız!

Ben şöyle düşünuyorum videoları seyretmedım ama, dans katorgorileriyle alakalı bu..Bilal ve Uğurdu sanırım arkadaşların adı, robbin dansı yapıyorlar..Dansın hareketlerı anladığımız kadarıyla genelde aynı..Kaleografinin hepsinin değil de dansındakı hareketlerı almışlarsa sorun yok..Çünkü imha grubu da butun herşey bize ait dedı ama ben bazı hareketlerı başka bir gruba benzettım..Benzemesı de normal çünkü hareketler aynı..Kafasının üstünde dönüyor, diğer dansıçı da kafasnın üstünde dönüyor diye ondan çalıntı söz konusu değildir..

Kısacası hareketler tabıkı benzeyecektır ama kalografi bire bir benzıyorsa ona bende karşıyım..Herşeyden önce emeğe saygı değil mi?

Meh_Met
20-02-10, 12:20
Yarı Finalde Misiniz? 3

'Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Yarı Final heyecanı sürüyor!!
Yarı Finalde Misiniz? 3 Bu akşam ShowTv'de...

nehir_ertan
20-02-10, 13:40
bilal ve uğur favorim gerçekten..
dansları olsun sempatiklikleri olsun harikalar...
özellikle bilall :img-in_lo gerçekten çok tatlı.. birincilik inşallah onların olur :img-in_lo

nehir_ertan
20-02-10, 13:43

uğur sizin okulda mı ? :happy0064 ayy çok şanslısın zeynep gerçekten
uğuru yakından görmeyi çok isterdim :img-in_lo
bilal de bizim okuldan bi arkadaşın arkadaşı :img-hyste
çok sempatik birisi gerçekten anlattıklarına göre..:img-in_lo

tolga_berrak
20-02-10, 20:40
Ya arkadaşlar inanamıyorumm ya dün okulda konferans vardı..Uğur da gelmişti:img-in_lo:img-in_lo
Vee vee tanıştıkk:happy0064Vee de fotoğraf çekildikk..Gerçekten çok ama çok mutluyumm:img-in_lo

nehir_ertan
20-02-10, 20:44
Ya arkadaşlar inanamıyorumm ya dün okulda konferans vardı..Uğur da gelmişti:img-in_lo:img-in_lo

Vee vee tanıştıkk:happy0064Vee de fotoğraf çekildikk..Gerçekten çok ama çok mutluyumm:img-in_lo

inanmıyorumm :happy0064 zeynep çok şanslısın gerçekten..
eminimm uğur da çok tatlıdır :img-in_lo her zamanki gibi :img-in_lo

Karamel(:
20-02-10, 21:42
YarıFinalin başlangıcından itibaren yorum yapıcak olursam :kahve
Evet yarışma çok güzel, evet tüm yetenekleri izlemek çok zevkli ama benim rahatsız olduğum bir durum var. Mesela ilk hafta o kadar çok finale çıkıcak yetenekler vardı ki.. Bikaçına haksızlık olduğunu düşünüyorum. Hele 'bilal'... Kesinlikle geçmesini hakettiğine inanmıyorum.. Tamam emeğe saygı, güzel de yaptı yeteneğine lafım yok! Ama onu finalde görmek istemezdim, onun yerine 'doruk' falan olabilirdi mesela...
4-5 tane yetenek arasından 2 tanesinin gidip, diğerlerine yazık olduğunu düşünüyorum. Keşke kategori olarak ayrılsaydı.. Belki o zaman iyilerin en iyisi seçilince hak yerini buldu diyebilirdik. Bu şekilde olunca bazen cidden yazık oldu diyorum.
Geçen hafta tam adalet yerindeydi kendi fikrime göre. Bilal&Uğur müthiştiler :img-in_lo Onları saatlerce izleyebilirdim. Bunu yapabiliyorlarsa, izleyiciyi ekrana kilitli tutabiliyorlarsa yeterli bence..
Taklit falan denilmiş; bence tam taklit sayılmıyor yaptıkları. Tabiki aynı olan hareketler var, ama sonuçta bu dans ve Türkiye'de bu dansı yapanlar çok nadir.. Durum böyle olunca bu çocuklar başka nerden feyz alıcaklar ki? Tabiki mutlaka bi yerden gördükleri hareketleri uyarlıycaklar. Onlar çıkıp "bu kareografi tamamen bize aittiir!" diye bir cümle kurmadılar, yani ben hatırlamıyorum :img-yes: Örnek alıcak kimseleri yok, kareografide de onlara bu kadar yardımcı olacak kimseleri yoksa onlar da mecbur bu dansı öğrendikleri videolardan alıntı yapıcaklardır. Açıkçası ben bunda bir yanlış görmüyorum. Eğer "bu kareografiyi biz yarattık" derlerse, işte o zaman yanlış yapmış olurlar :img-wink: Ayrıca burda önemli olan bir kareografiyi yaratmak değil, o dansı yerine getirebilmek bence. Sonuçta onların yetenekleri dans üstüne; kareografi yaratmak üzerine değil. Ayrıca Bilal&Uğur da 72 milyonun izlediği bir kanalda çıkacaklarını, danimarkalı grupla aynı dansı yaptıklarını herkesin göreceğini mutlaka hesap etmişlerdir elbette. :bilmim bence yetenek sizsiniz (:

Neyse sanırım yorumum biraz uzun oldu =)
umuyorum bir daha hiç bir hafta "bilal" vakası yaşamayız.
iyi seyirler :love05:

Che1907
21-02-10, 12:17
Ben Bilal Göregen'in de finalde olmasını isteyenlerden biri olduğum için kendisini gördüğüme çok sevindim açıkçası.
Ama yetenek olarak bakarsak Bilal&Uğur ikilisinin üstüne adam tanımıyorum.Birde Karizma Show mest etti beni inanılmaz birşeyler onlar.Hele o daha yarı finale kalmadan önce bir gösterileri vardı Bilal ile Uğur'un sanırım binlerce kez izlesem asla sıkılmam.

Ve yine tekrarlıyorum...Ali Taran bir numarasın:img-wink:

volley_fb_girl
21-02-10, 14:47
Dün akşam seyremedim ayrıntılı ama anlasana'yı söyleyen çocuğu neden seçmediler. Ben çok beğeniyordum onları

btl.ozdmr
21-02-10, 16:38
bugün neler olacak çok merak ediyorum.. :) M.Jackson taklidi yapan çocuk favorim:):) bakalım bu sefer nasıl yapacak:):)

tolga_berrak
21-02-10, 18:09
inanmıyorumm :happy0064 zeynep çok şanslısın gerçekten..
eminimm uğur da çok tatlıdır :img-in_lo her zamanki gibi :img-in_lo
Evet canım ya..Acayip tatlıydı..:love05:
Herkes başına üşüşmüştü ama sadece biz fotoğraf çektirebildik:img-in_lo

Bu arada 3.Yarı Final'deki favorim Kaan..Gerçekten çok başarılı:img-in_lo

nehir_ertan
21-02-10, 18:21
ahh evet kaann... :img-in_lokesinlikle harika bi çocuk..
bayıldımm ona..
üstelik çok da mütevazı ve çok sevimli :img-in_lo

asidemirim
22-02-10, 01:20
3 haftadır hep istediklerim 1.oldu
ne mutlu bana demekle yetiniyorum
bu akşamda ilk haftaki kadar başarılı kişiler yoktu yine
en beğendiğim kaandıo da 1.oldu zaten:happy0064:img-wink:

barbii
22-02-10, 01:26
Kaan ve Kaya adamların çıkıcağı belliydi zaten,Oğuzhan içinde üzüldüm sonuçta daha çok genç biri,azcık üzüldü tabiki de o da.Ama Kaan gerçekten çok yetenekli ve kendini daha da geliştirirse ileride daha da iyi bir dansçı olabilir.Kaya adamlar yine süperdi..!

HtCeee
22-02-10, 01:31
bende kaan'ın 1.olması istemiştim ve de oldu..acun kaan'ın babasını barkovizyona baglaması da çok güzeldi :)
kaan hem heyecanın etkisi hemde kekemeligi nedeniyle birazcık zorlandı ama onun tatlıgı yeter...:)
kaya adamlar ve oguzhan kaldı...oguzhan'ın heyecanıda çok tatlıydı :D afacan çocuk...ve kaya adamlar finalde..açıkcası bi kaç farklı kişi grup daha finalde olabilirdi kaya adamların yerine..
sms atanların takdiri + çevre tabiki..
birde ; sonra dogru bi hafif şok yaşadılar..ali taran küfür etti gibi geldi bana..
acun'un çok rezil olmadık dimi sözleri ve gerilmesine neden oldu..
4.haftayı merakla bekliyorum..umarım onda da gerçekten hakedenler finale tanışır :good:

!karbeyaZ!
22-02-10, 12:35
Bu haftakiler diğer haftalara göre daha zayıf halkalarla doluydu.. Favorim "Kaya adamlar"dı.. Zaten ilk çıktıklarında da burda yazmıştım çok beğendiğimi.. Mj danslarını hiçbir şekilde beğenmediğim için Kaan için pek bişey söylemek istemiyorum..

Dün pek sesten anlaşılmadı hatta biz evde noldu falan diye baya tartıştık meğer Ali Taran küfretmiş..

Meh_Met
22-02-10, 14:25
Aslında program hiç profesyonelce yönetilmiyor diye program içerisinde yaşan olaylardan ve elemelerden yorum yazmıyorum ama akşam yapılan utanç verici rezillik beni yazmaya mecbur bıraktı. Bunca zaman ne yaptığı bilinmeyen, ismi bile duyulmamış sözde reklamcı olan bir ismin böylesine büyük bir kitleye hitap eden bir programda bence yeri yok. Yayında oldunduğu bilinsin veya bilinmesin, yanında bir kadın olduğunu unutmuş olmalı ki hiç çekinmeden o küfrü söyleye bilme cesaretini kendisinde bulabiliyor. Üstelik yapılan hareketten sonra o küfür çok yersiz. Kasıtlı olarak söylendiği açık açık ortada. Umarım jüri üyeliğinden çıkartılır...

ebrumm
22-02-10, 15:50
Bana da geçen haftaya göre zayıf halkaların fazla olduğu yarışmacılar vardı..Doğal olarak içlerindeki en ıyıler seçildi bana göre de..
Ayrıca bir şey sorucam yarışma da bir şey oldu..Hanı butun seyircilerin ağzı bırden açık kaldı ama Acun pek bozuntuya vermemeye çalıştı..Ali Taran da yayında olduğumu bilmıyorduk gıbısinden bir şeyler söyledi..Acun orayı cok profosyenelce kapattı ama ben cok merak ediyorum:img-hyste:img-hyste

Bir de demeden geçemiyeceğim..Ali Taran Forewer:happy0064:happy0064

Meh_Met
22-02-10, 16:46
Acun Ilıcalı pek bozuntuya vermedi denmez ona. Ilıcalı o sırada anons yapıyordu ve konunun ne olduğunu anlamadı. Konuklar gülmeye başlayınca dönüp arkasına baktı, gülüşmeler devam edince "fazla rezil olmadık değil mi?" dedi. Niçin gülündüğünü, ortada bir küfrün olduğunu bile anlamamıştı.
Programı nasıl izliyorsunuz bilmem. Görmek istediğini görmek bu olsa gerek.

Yetenek Sizsiniz Türkiye son 1 ayda %5 reyting kaybetmiş. Yakında hiç izlenmez ise şaşırmam.

ebrumm
22-02-10, 17:31
Acun Ilıcalı pek bozuntuya vermedi denmez ona. Ilıcalı o sırada anons yapıyordu ve konunun ne olduğunu anlamadı. Konuklar gülmeye başlayınca dönüp arkasına baktı, gülüşmeler devam edince "fazla rezil olmadık değil mi?" dedi. Niçin gülündüğünü, ortada bir küfrün olduğunu bile anlamamıştı.
Programı nasıl izliyorsunuz bilmem. Görmek istediğini görmek bu olsa gerek.

Yetenek Sizsiniz Türkiye son 1 ayda %5 reyting kaybetmiş. Yakında hiç izlenmez ise şaşırmam.

Hayır sebebını ben öğrendım..Videoyuda gereklı sitelere eklemısler..Acun konusurken duyuyor küfrü ve ne dıyeceğini bilmıyor anlasılan siz hiç izleyemıyorsunuz programı..Videoları seyredınde Acunun yaşadığı şoku sizde görün..Buna rağmen Acun devam edıyor arkadan yuh seslerı gelince de "rezil olmadık değil mi?" diyor..Benim gördüklerim doğruymuş da sizinkı nasılmış şimdi ben bunu merak ettim?..Hala ısrarcıysanız tutumunuzda videonun linkini gönderıyım de tekrar tekrar izleyin!!!!

Meh_Met
22-02-10, 18:38
Evet ben programı takip etmiyorum ara sıra Hülya Avşar için bakıyorum. Tivi'den izlerken bir küfür olduğunu farketmemiştim. Daha sonra izlediğimde fark ettim ve bahsettiğiniz gibi bir şok olma durumu yok. Zaten olmamalı program sahibi her ne olursa olsun devam ettirmeli ve öylede yaptı. Ben Ilıcalının anlayıp anlamamasını tartışmıyorum, ben Ali Taran'ın yaptığı terbiyesizliği tartışıyorum...

ebrumm
22-02-10, 18:55
Nasıl şok olma durumu yok anlamıyorum..Hoş gerçi programı izlemeyıp bu denli sağlam yorum yapan kişi de ilk defa göruyorum..Daha fazla bunu sürdürmek ıstemıyorum Acun da şoku görüp daha sonra profosyenel bı sekil de davranmasından bahsedıyordum ben baştan beri..

Ali TAran'a gelince bu konu da yorumsuzum:kahve:kahve

btl.ozdmr
22-02-10, 18:59
Kaan'ın 1. olmasına çok sevindim gerçekten:happy0064
çok tatlı bi çocuk.. bi de kekeleyince biraz canı sıkılıyor derin derin nefes alıyor ya....ayyy canımm:)
valla öyle sakin, durağan bi çocuğun öyle güzel dans etmesi çok hoşuma gitti:)
Kaan'ın babasının yayına bağlanması da çok hoştu.. Acun çok iyi düşünmüş gerçekten..:happy0064

Kaya adamları izleyemedim malesef.. ama eminim onlar da çok iyi bi performans sergilemişlerdir...

diğer yarışmacıların çok iyi olduğuna inanmıyorum :/ bu seferkiler biraz zayıftı gerçekten..:/

Ama Kaan'ın 1. olmasına gerçekten çokk sevindim..:):):happy0064

MuraTZede(:
22-02-10, 19:17
Küfür Edildigini Duymamistim Merak Ediyordum Bende!!
Demek Küfür Edilmis... :icon_whis
Neyse, izLemedim Görmedim biLmiyorum!!

Oguzhan Gercekten Gözü Tok Bir Cocuk!
Keske Her Cocuk Onun Gibi oLSa.. MasAllah Demeden Gecemicem!!
Cok TerbiyeLi, Cok SaygiLi Ve Tertemiz!! :good:

Kaya Adamlar Hak Ediyordu Bence..
Ve Tabi Kücük Michael Kaanda.. :img-wink:

Sonuctan Memnunum..
Ama Garson oLan Yarismaci iCin üzüLdm!
8 Bardak Tasi iLk 5e biLe Gireme.. :icon_sorr

!karbeyaZ!
22-02-10, 19:18
Acun'un her zaman programları için ailenin önemliliğinden bahsediyor.. Bile bile küfüre seyirci kalacak birisi değil.. Acun bu işlerde bir numara.. Kendi yaptığı her programın aileler tarafından izlenmesi istediği için de asla buna göz yummaz.. Acun'u ilk programından beri takip etmiş birisi olarak rahatça söyleyebiliyorum.. Bu Ali Taran'ın kendi terbiyesizliğidir.. Olayı Acun'a bağlamak ne denli doğru olur bu tartışılır..

volley_fb_girl
22-02-10, 20:28
Bu haftada adil bir program oldu bencede :) Hakedenler finalde.
Küfür konusunda yorum yapmak istemiyorum.Herkes hayatında mutlaka küfür
vardır belki kendimiz etmiyoruzdur ama çevremizde vardır.Öyle yada böyle ancak bunun canlı yayına taşınması çok çok kötü oldu.Ama eminim gelecek hafta gerekli özür dilenicektir.

XxderyaxX
22-02-10, 21:02
bu hafta kaanın 1. olmasına çok çok sevindim
haketmişti zaten favorimde kaandı
umarı finaldede birinci olur
gerçi final çok güçlü ama kaanda süpper çok başarılı
bu hafta bence çok iyi bi şekilde bitti :img-wink:
kaya adamlarda çok iyiydi
kaan kaan =)))

ßeyin Cerrahı
22-02-10, 23:29
kaan baybağın birinci olmasını bekliyordum
ve çok istiyordum
umarım finalde de o birinci olur:good:

mıchael jackson dansını ne kadar iyi yaptığı ortada
en iyi yapanlardan biri o kesinde...onun dışında

çok efendi çok doğru düzgün konuşan biri de
dün babasıyla konuşurken onun yerinde olan herkes hemen ağlamaya
başlardı eminim ama o özlem dolu gözlerle gülümsedi sadece

kendisine bir oy da gönderdim ah kontorsüzlük bi tanecik işte ama olsun(=

GuNaY&BaRiS
23-02-10, 23:26
Kaanin 1.olmasi beni de cok mutlu etti,gercekten hakk etmisti ;)
Ama dans eden kari-koca cifti de fena degildi yani onlarin da aslinda finale gitmelerini isterdim,cunku Kaya adamlarla nerdeyse benzerdi sadece bunlar dans ederek biraz daha gorsellik katmislardi...Bi de rap soyleyen cocuk(Oguzhandi galiba)ona cok uzuldum,Acunun da uzuldugu apacik ortadaydi hatta bi seye ihtiyacin varmi fln diye de sordu...
Her kese basarilarr dilerim...

rumeysad
24-02-10, 02:05
Ya arkadaslar Uğur ve Bilal'in Yarı finalde dans ettikleri müziklern adı ne bilen varmı?

Meh_Met
24-02-10, 09:32
RTÜK'ten 'Yetenek Sizsiniz' yarışmasına küfür cezası

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), SHOW TV'de yayımlanan 'Yetenek Sizsiniz' isimli yarışma programın jüri üyesi Ali Taran'ın küfür etmesi ile ilgili özür dileme cezası verdi.
...

23.02.2010
http://yenisafak.com.tr/Aktuel/?i=243208&t=23.02.2010

btl.ozdmr
24-02-10, 20:20
RTÜK'ten 'Yetenek Sizsiniz' yarışmasına küfür cezası

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), SHOW TV'de yayımlanan 'Yetenek Sizsiniz' isimli yarışma programın jüri üyesi Ali Taran'ın küfür etmesi ile ilgili özür dileme cezası verdi.
...

23.02.2010
http://yenisafak.com.tr/Aktuel/?i=243208&t=23.02.2010

ceza almışlar demek..:kahve
Ali Taran nasıl yaptı onu anlamadım..
tv'de görmedim ben de sonradan izledim.. ve çok şaşırdım..
1. kamera kayıtta.bunu farketmemesi imkansız gibi geliyor bana..çünkü Acun konuşmaya başlamıştı o anda..ama bir yandan da kameranın kayıtta olduğunu bilse bunuyapmazdı diyorumm
2. kamera kayıtta olmasa bile orda o kadar izleyici var.. o kadar yarışmacı var..birileri mutlaka duyardı onu ki bi de mikrofon vardı önlerinde tüm salon duydu..-hele o arkada oturan beyaz kıyafetli çocuk eliyle ağzını falan kapatıyordu-

çok şaşırdım açıkçası..

ama Acun gerçekten olayı çok güzel kurtardı..
gerçekten Acun böyle işlerde çok iyi..ters giden bir şey olduğunda anında durumu kurtarmaya çalışıyor..:good:

hülyam-hülyam
25-02-10, 09:39
Ali Taran nasıl özür dileyecek çok merak ediyorum. Çok pişmandır herhalde… Acun’un özür dilemesi bana saçma geldi. Sonuçta o talihsiz sözler Ali Taran’dan çıktı. Doğru olan Taran’ın özür dilemesi…

tanrıverdihazal çalışmaların çok güzel olmuş. İzin verirsen Hülya Avşar’lı olanını kullanabilir miyim?

Meh_Met
25-02-10, 10:54
Evet bende çok merak ediyorum Ali Taran nasıl özür dileyecek ya da dileyecek mi? Cezada ilk yayın ile özrün dilenmesi gerektiği yazıyor cumartesi günü yayınlanan bölümde sanırım yayın öncesi bir özür yazısı geçilecek. Bence Ali Taran canlı yayında öncelik Hülya Avşar olmak üzere Türk halkından özür dilemeli...
Acun Ilıcalı'nın yaptığı sözde açıklama ise gerçekten çok komikti. Yaşanan olayı anlatmak önce açıklama diye nitelendirildi daha sonra özür. Çok komik...

tanrıverdihazal
25-02-10, 13:08
tanrıverdihazal çalışmaların çok güzel olmuş. İzin verirsen Hülya Avşar’lı olanını kullanabilir miyim?

Teşekkür ederim..
Tabii ki kullabilirsin (:

btl.ozdmr
25-02-10, 19:40
çalışmaların çok güzel arkadaşım..
ellerine sağlık..:)

Acun özür dilediyse Ali Taran'ın mutlaka özür dilemesi gerekiyor..
küfür eden Ali Taran ama Acun da bi yandan kendi ismine leke gelsin istemiyordur..
o yüzden özür dileyebilir.. bu bi büyüklük göstergesi bence..:kahve
ilk programda bi özür hepimiz bekliyoruz..:img-yes:

**yaseminci**
26-02-10, 14:41
Cokkk sasirdim o lafi duyunca ..
Ali Tarandan hayatta beklemezdim !!
Nasil oldu böyle birsey anlayamadim ..
Keske olmasaydi ..
O Günkü Reytinglerde düsük geldi zaten ..
Özür Dileyisini cok merak ediyorum ..
:fighting2

Bu arada Calismalar güzel olmus
Emegine Saglik:good:

-fatoşşş-
26-02-10, 15:04
çalışmalar hakkaten süper olmuş :) bunu yazmadan yorumlara geçemedim valla ellerine sağlık :)

küfür olayıyla ilgili mutlaka özür dilerler.
zaten acun o an ali taran ın üzerine buz düşmesiyle refleks olarak o lafı ağzından kaçırdığını açıklamış ve özür dilemiş sanırım.
canlı yayında da söylerler mutlaka.
umarım çok uzamaz bu küfür olayı. tabi ki üzücü bişe keşke olmasaydı ama büyümesine de gerek yok.
geçen hafta reytingler düşmüş sanırım.
bence çok normal bu çünkü diğer yarı finallere göre daha sönük bi akşamdı.
çok dikkat çeken yarışmacı yoktu.
içlerinde en iyidi kaan dı. o da birinci oldu..
keyifli bi final izlicez her hafta daha da netleşiyo bu. kaan da çok başarılı olucak bence iyice karıştı kafalar :)

!karbeyaZ!
27-02-10, 17:50
Bu akşam kimler var reklamda göremedim ama umarım artık bir şarkı söyleyen birisi finale kalır..
Özür olayı da fazla uzamasın..

MaviIşık
27-02-10, 18:36
Programın müdavimlerinden birisi olarak Ali Taran'ın yaptığı hareketi çok yanlış buluyorum. Bir anda Türkiye'nin en ünlü isimleri ile Yetenek Sizsiniz programı sayesinde halkın sempatisini kazanmış bir isime bu yakışmadı. Umarım yapılması gereken yapılır...
Çalışmalar ve resimler için teşekkürler.

Straplasa
27-02-10, 21:28
TV'den izlediğimde ne olduğunu anlamamıştım ama internette sonradan görünce çok şaşırdım.
Ali Taran'dan böyle bişey beklemezdim.Yayında olmasa bile yayının başlamasına çok az bi zaman var ve küfrettiğinde Acun konuşmaya başlamıştı. :img-tomat
Bunun için özür dileyecek olan kişinin Ali Taran olması gerekiyor.

!karbeyaZ!
28-02-10, 13:20
Bu haftaki grupta da çok zayıf halkalar var.. Halkın korumasında olan isimlere hayret ediyorum.. Hep en kötüleri mi alırlar korumaya??:kahve
Yunus Emre favorim.. Bu akşam eğlenicez belli ki:img-hyste

btl.ozdmr
28-02-10, 16:13
bence de bu haftakiler yine zayıf gibi...
org çalan ve şarkı söyleyen küçük bi çocuk vardı..
ben en çok onu beğendim sanırım..
yani diğerlerini pek hatırlamıyorum..

Meh_Met
28-02-10, 19:55
Yarı Finalde Misiniz4 ?
Total;
3. YARI FINALDE MISINIZ .4 SHOW 1:22:53 8,73% 20,65%
AB;
1 .YARI FINALDE MISINIZ 4 SHOW 1:22:53 9,95% 24,72%
İzleyici kaybetmeye büyük bir hız ile devam ediyor. Sanırım Ilıcalı'nın söylediği gibi 3 - 4 sezon süremeyecek...
Bu akşam canlı yayında yapılması gereken umarım yapılır.

asidemirim
01-03-10, 10:46
Yunus Emrenin 1.olmasına sevindim :happy0064:
Dünkü favorim oydu:good:
Elif zeynepteperformansınıda çok beğenmiştim
Dün finalde kalanları gösterdiler Bilal ve Uğuru özlemiştim iyi oldu Uğurçok tatlı ya:img-in_lo

Despire_ER
01-03-10, 11:05
aslında bu programı ilk çok sevip iç kaçırmadan izlerdim ama sonradan aşırı derecede sıkmaya başladı artık izlemiyorummm
bence kısa sürede biter 1-2 sezon anca sürer çok izleyici kaybediyor eskiden herkesi tv ye kitliyorduu şimdi ise bayya düştüü

keremcem d
01-03-10, 17:40
Gene harikaydi dünki bölüm..Kiss of steps süper bir performans sergilediler.. Finali cok merak ediyorum tum tuttugum kisiler girdi icine bakalim hangisi birinci olucak.. Bu arada basta cikan 13. yarismacilar Taner cook tatliydii:img-hystecok güldüm onlara:img-hyste:img-hyste

rOckipSiz
01-03-10, 17:45
ya arkadaşlar ßişey sorucam
Dün kimler finale kaldı
Org çalan çocuğu gördüm de diğerlerini göremedim rica etsem
söyler misiniz

!karbeyaZ!
01-03-10, 18:24
rOckipSiz finale Yunus Emre ve Kiss of steps kaldı..

Bence hak edenler finale kaldı.. Ama Oğulcan'a üzüldüm açıkçası.. Sonuçta çok farklı bi konseptte yarışmaya katılmıştı.. Zaten yarı final gruplarının belirlenmesi birinin başına bela açacaktı bu belliydi.. Karizma Show yerine Oğulcan'ın olmasını tercih ederdim.. Keşke o hafta yarışsaydı..

Yunus Emre yine stüdyoyu coşturdu.. Ama seyircilerden hiç memnun değilim, öğrenciler gibi eğlenip tadını çıkaramıyorlar malesef..

Kiss of steps bence çok güzel bi taktik uyguladılar.. Halkı can evinden vurdular.. Ama asker konsepti yapmasalar da finale kalacak kadar fark yaratmışlardı.. Çünkü diğer dans grupları gibi sürekli bireysel dans etmiyorlardı, ters dönüp, takla atmıyorlardı vs.. Sürekli birlikte dans ettiler.. Sadece break dans değil çok daha fazlasını yapabilceklerini gösterdiler.. Araya kolbastı sıkıştırdılar bence gereksizdi ama uzatmamaları iyi oldu.. Herşeyi çok iyi kurgulamışlar tebrik ediyorum..

btl.ozdmr
01-03-10, 20:10
evet..:)
Yunus Emre harikaydı..
çok tatlı bi ufaklık..
maşaallah:)

onun finale çıkmasını istiyordum ve de finale çıktı..:happy0064

Kiss of Steps sanırım grubun ismi buydu..yanlışlık olduysa kusura bakmayın..
onlar da harikaydı..gösterilerini çok beğendim gerçekten çok beğendim..

tam istediklerim gitti finale..:happy0064

o şiir okuyan adam... onu hiç sevmedim...
yaptığıysa hava atan, övünenlerden hiç hoşlanmam..:icon_whis
o da bunlardan biriydi.. elendiğinde Acun'u dinlemedi arkasını dönüp gitti.. hiç hoş bir şey değil...:mad72:

Meh_Met
02-03-10, 21:18
Yetenek Sizsiniz Türkiye'de halk oyu olmadı

Mesut Yar, programdaki yetenekleri jürinin seçmesi taraftarı.

Posta gazetesi televizyon eleştirmeni Mesut Yar, Yetenek Sizsiniz Türkiye programında seçimin halk oyuna bırakılmasına karşı çıktı.

Oylamanın program jürisine bırakıldığında sorun olmadığını dile getiren Yar, "Ama halk oyunda gördük ki yetenekten ziyade sahnedeki duruma oyunu kullanıyor millet. Böyleyiz biz, mağduru da sempatiği de severiz. Ama yetmez" diye yazdı.
(...)

2 Mart 2010
televizyongazetesi.com

btl.ozdmr
02-03-10, 21:52
arkadaşlar Ali Taran özür diledi mi dilemedi mi????
merak ettim..:)

qhostqueeN
02-03-10, 21:55
Ya bu yarışmada kaç yarı final var acaba ? :bilmim

--

Bir de şu Kaan denilen çocuğa ne oldu?

!karbeyaZ!
02-03-10, 22:06
Evet Ali Taran da Acun da özür dilediler..

6 yarı final var, 2 tane kaldı.. Kaan da finale çıkanlar arasında..

Meh_Met
02-03-10, 22:30
arkadaşlar Ali Taran özür diledi mi dilemedi mi????
merak ettim..:)

Evet özür diledi ama çok yüzeysel. Taran sadece özür diliyorum demekle yetindi, isim vermedi, Türk halkına seslenmedi...
Ilıcalı ise teknik hata var dedi. :img-hyste:img-hyste:img-hyste
Hiç bir teknik hata yok. Üteslik bir kişinin hatasını tüm ekibe mâl etti...
Neyseki reytingler düşüşte bu açıdan biraz rahatlaya bileceğim...

btl.ozdmr
02-03-10, 22:32
Evet Ali Taran da Acun da özür dilediler..

6 yarı final var, 2 tane kaldı.. Kaan da finale çıkanlar arasında..
hımm..
özür dilerdiler demek..
o sahneyi göremedim..
merak ediyordum aslında..:)

btl.ozdmr
03-03-10, 20:33
fotoğraflar harika.
teşekkürler..:)
Hülya Avşar bu yarı final programlarındaki halini çok seviyorum..
saçı makyajı burda çok güzel:)

HtCeee
03-03-10, 22:08
evet..:)
Yunus Emre harikaydı..
çok tatlı bi ufaklık..
maşaallah:)

onun finale çıkmasını istiyordum ve de finale çıktı..:happy0064

Kiss of Steps sanırım grubun ismi buydu..yanlışlık olduysa kusura bakmayın..
onlar da harikaydı..gösterilerini çok beğendim gerçekten çok beğendim..

tam istediklerim gitti finale..:happy0064

o şiir okuyan adam... onu hiç sevmedim...
yaptığıysa hava atan, övünenlerden hiç hoşlanmam..:icon_whis
o da bunlardan biriydi.. elendiğinde Acun'u dinlemedi arkasını dönüp gitti.. hiç hoş bir şey değil...:mad72:

+ imzamı atıyorum yorumuna :) aynı düşüncelerini paylaşıyoruz.yanlız ben birde; şu borularla show yapan çocugun finalde olmasını istiyordum.ismini unuttum..showu çok güzeldi.boruları akort bile etmiş..:good:
şu şiir okuyan adamın duygularına ,yaşadıklarına (ajan falan bana pek inandırıcı gelmedi ama hayatta herşey olabilir..yok yok biliyorsunuz :) ) ,anında şiir yazmasına saygım var ama finale yakıştıramadım bi türlü..birde ; şiir okurken sahnedeki haraketleri aynı ;murat gögebakan :) oda ellerini kollarını savura sallaya sallaya şarkı söyler :)...
ve dün ki yazısında yüksel aytugda köşesinde bu şiirr okuyan arkadaşı yazmış..''ödüm koptum finale çıkıcak diye'' başlıklı :img-hyste
yeni bölüm de bakalım kimler ve nasıl showlar tarzlar bizi bekliyor.yine hakedenin kazandıgı bi gece olur...
finalde küçüklerde; kaan ve yunus emre kapışması izliycez gibi :)

ebrumm
03-03-10, 22:12
Evet özür diledi ama çok yüzeysel. Taran sadece özür diliyorum demekle yetindi, isim vermedi, Türk halkına seslenmedi...
Ilıcalı ise teknik hata var dedi. :img-hyste:img-hyste:img-hyste
Hiç bir teknik hata yok. Üteslik bir kişinin hatasını tüm ekibe mâl etti...
Neyseki reytingler düşüşte bu açıdan biraz rahatlaya bileceğim...

Reytıngler düşüşte olunca neden rahatlıyorsunuz ki..Ayrıca reytınglerı o kadar da düşük değil.. Bir çok programın izlenirliğin üstünde..Üstünde olmasa bile Show Acun'a inanılmaz sahip çıkıyor..Sırf Acun için bile programı bitirmez..VAr mısın yok musun'un reytınglerı ılk hafta da o kadar kötüydü ki ama kanal Acun'a güvenerek yapımı sonlandırmadı ve devam etti..Sonrakı reytınglerı de ortada..Bu durum diğer programlar için bıle hep örnek gösterılıyor..

Meh_Met
03-03-10, 23:05
Reytıngler düşüşte olunca neden rahatlıyorsunuz ki..Ayrıca reytınglerı o kadar da düşük değil.. Bir çok programın izlenirliğin üstünde..Üstünde olmasa bile Show Acun'a inanılmaz sahip çıkıyor..Sırf Acun için bile programı bitirmez..VAr mısın yok musun'un reytınglerı ılk hafta da o kadar kötüydü ki ama kanal Acun'a güvenerek yapımı sonlandırmadı ve devam etti..Sonrakı reytınglerı de ortada..Bu durum diğer programlar için bıle hep örnek gösterılıyor..

Rahatlıyorum çünkü program profesyonelce yönetilmiyor, rahatlıyorum çünkü jüri üyeleri kişisel kararlarını tam anlamıyla belirtemiyor, rahatlıyorum çünkü gerçek yetenekler göresel şov adına bir şey sunamadıkları için eleniyor, rahatlıyorum çünkü Acun Ilıcalı yeteneketen anlamıyor. Dans eden bir gurup sık müzik değiştirip, dans figürlerini müziğe göre ayarlayınca bu bana batıyor diye bilen bir insanın jüri üyeliğini doğru bulmuyorum. Bu doğru açıdan bakamadığını gösterir. (Hakkını yemeyelim Ali Taran'ın buradaki bakış açıcı gerçekten çok güzeldi.)
Evet şuan hala ilk üç içerisinde yer alıyor ama, reytigleri ilk günkü gibi değil. Sürekli düşüşte ve daha gerilere gideceğine eminim.
ShowTV Ilıcalı'ya sahip çıkıyor çünkü bu zamana kadar yurtdışında gördüğü formatları Türkiye'ye uyarladı beğeni topladı, sevildi, izlendi. Ama artık değil. Her reklam kampanyasında, her programda çıkar oldu halkın karşısına. Samimiyetini kaybetti ki ben hiç samimi bulmuyorum... Yaptığı işler izlenmesinde o zaman görelim ShowTV hala Acun Ilıcalı'nın arkasında olacak mı!!
Ama farklı şeyleri konuşuyoruz. Var mısın Yok musun'un izlenme oranı kötüden iyiye gitmiş. Çünkü Ilıcalı'nın ilk projesi... En başta izlenmeyip sonra izlenilirliğin yükselmesi normal. Yetenek Sizsiniz'de farklı bir durum var. İlk programlarda net bir başarı yok. Üçüncü programdan sonra ses getirmeye başladı ve şimdilerde düşüşe geçti...

kdf_61_nalan
04-03-10, 00:15
ya bu program lütfen canli yayinlanmasin
cok amatörce yapilyior cünkü
birsürü hatalar görüyorum
bide oylama zaten hic hosuma gitmiyor
bilal finale ciktigindan beri bu yarismadan sogdum
cünkü okadar cok yetenekli insanlar varki ama finale cikamiyorlar malesef
bizim türk halki acidiklari kisilere oy veriyor cogunlukla

bu arada ali tarana bayilyiorum az ama öz konusuyor adam :D

ebrumm
04-03-10, 01:02
Rahatlıyorum çünkü program profesyonelce yönetilmiyor, rahatlıyorum çünkü jüri üyeleri kişisel kararlarını tam anlamıyla belirtemiyor, rahatlıyorum çünkü gerçek yetenekler göresel şov adına bir şey sunamadıkları için eleniyor, rahatlıyorum çünkü Acun Ilıcalı yeteneketen anlamıyor. Dans eden bir gurup sık müzik değiştirip, dans figürlerini müziğe göre ayarlayınca bu bana batıyor diye bilen bir insanın jüri üyeliğini doğru bulmuyorum. Bu doğru açıdan bakamadığını gösterir. (Hakkını yemeyelim Ali Taran'ın buradaki bakış açıcı gerçekten çok güzeldi.)
Evet şuan hala ilk üç içerisinde yer alıyor ama, reytigleri ilk günkü gibi değil. Sürekli düşüşte ve daha gerilere gideceğine eminim.
ShowTV Ilıcalı'ya sahip çıkıyor çünkü bu zamana kadar yurtdışında gördüğü formatları Türkiye'ye uyarladı beğeni topladı, sevildi, izlendi. Ama artık değil. Her reklam kampanyasında, her programda çıkar oldu halkın karşısına. Samimiyetini kaybetti ki ben hiç samimi bulmuyorum... Yaptığı işler izlenmesinde o zaman görelim ShowTV hala Acun Ilıcalı'nın arkasında olacak mı!!
Ama farklı şeyleri konuşuyoruz. Var mısın Yok musun'un izlenme oranı kötüden iyiye gitmiş. Çünkü Ilıcalı'nın ilk projesi... En başta izlenmeyip sonra izlenilirliğin yükselmesi normal. Yetenek Sizsiniz'de farklı bir durum var. İlk programlarda net bir başarı yok. Üçüncü programdan sonra ses getirmeye başladı ve şimdilerde düşüşe geçti...

Yeteneksizsiniz için dedıklerınıze kesınlıkle katılmıyorum ama uzun uzun da yazmıyacağım bu sefer belliki bu ülkede reytıngde ılk 3'e girmesıne layık gören kişilerın sayısı sızden daha fazla..

Bu alıntımın amacı Acun Ilıcalı ile yanlış bılgılendırmeler yapmış olmanız..Yazınızı okuyan kişilerınde bu şekılde bilgilendırılmesını istemem amacım yanlışları düzeltmek; Acun Ilıcalı Show Tv dekı dokunumazlığı ta muhabirlik zamanından gelmekte..Magazın programının içinde dünyayı gezerken kanal tarafından sadece kendısıne ait bı program yapılması istenerek atılmıstır televızyon dünyasına kı o programda yurt dışındakı bır formattan alıntılı değildir..Daha sonra Suvivor,Fear Factor arkasından Var mısın yok musun onun ardından Yeteneksizsiniz Türkiye yarışmaları gelmiştir..Görüldüğü üzere 3. programı değildir!!! Daha öncekı programları her ne kadar alıntılı olsa reytınglerı yüksek olduğu için buralara geldiğini unutmamak gerek!

Ayrıca bu işe 0 dan başlıyarak gelmiş bir kişinin daha sonra halk arasındakı samımıyetını kaybetmesı söz konusu değildir..Arkasında buyuk torpiller olmadan adalet terazisinin doğru tarttığı bır kişiyi Show Tv bıraksa bıle halk yanında olucaktır..Hoş bı zaman sonra Show Tv ye de gerek kalmıyacak öğrendiğim bilgilere göre kendısı (en buyuk amacı olan) kendı kanalını kurma peşinde..

Meh_Met
04-03-10, 09:51
Yeteneksizsiniz için dedıklerınıze kesınlıkle katılmıyorum ama uzun uzun da yazmıyacağım bu sefer belliki bu ülkede reytıngde ılk 3'e girmesıne layık gören kişilerın sayısı sızden daha fazla..

Bu alıntımın amacı Acun Ilıcalı ile yanlış bılgılendırmeler yapmış olmanız..Yazınızı okuyan kişilerınde bu şekılde bilgilendırılmesını istemem amacım yanlışları düzeltmek; Acun Ilıcalı Show Tv dekı dokunumazlığı ta muhabirlik zamanından gelmekte..Magazın programının içinde dünyayı gezerken kanal tarafından sadece kendısıne ait bı program yapılması istenerek atılmıstır televızyon dünyasına kı o programda yurt dışındakı bır formattan alıntılı değildir..Daha sonra Suvivor,Fear Factor arkasından Var mısın yok musun onun ardından Yeteneksizsiniz Türkiye yarışmaları gelmiştir..Görüldüğü üzere 3. programı değildir!!! Daha öncekı programları her ne kadar alıntılı olsa reytınglerı yüksek olduğu için buralara geldiğini unutmamak gerek!

Ayrıca bu işe 0 dan başlıyarak gelmiş bir kişinin daha sonra halk arasındakı samımıyetını kaybetmesı söz konusu değildir..Arkasında buyuk torpiller olmadan adalet terazisinin doğru tarttığı bır kişiyi Show Tv bıraksa bıle halk yanında olucaktır..Hoş bı zaman sonra Show Tv ye de gerek kalmıyacak öğrendiğim bilgilere göre kendısı (en buyuk amacı olan) kendı kanalını kurma peşinde..

Ben kendi yapımcılığını üstlendiği programları düşünerek söyledim, muhabir olduğu zamanlar beni ilgilendirmiyor. Kaldı ki ben Acun Ilıcalıyı değil programı tartışıyorum. Bende Hülya Avşar'ın yaptıklarını , yapacaklarını anlatırsam başlık kapanır...
Ilıcalı'nın torpil almaması konusunda iraz düşün istersen. (Torpil dene bilirse tabi) Mutlaka yardım almışdır, desteklenmiştir...
Halk'ta bazı şeylerin farkında ki artık izlenmiyor...

btl.ozdmr
04-03-10, 20:16
+ imzamı atıyorum yorumuna :) aynı düşüncelerini paylaşıyoruz.yanlız ben birde; şu borularla show yapan çocugun finalde olmasını istiyordum.ismini unuttum..showu çok güzeldi.boruları akort bile etmiş..:good:
şu şiir okuyan adamın duygularına ,yaşadıklarına (ajan falan bana pek inandırıcı gelmedi ama hayatta herşey olabilir..yok yok biliyorsunuz :) ) ,anında şiir yazmasına saygım var ama finale yakıştıramadım bi türlü..birde ; şiir okurken sahnedeki haraketleri aynı ;murat gögebakan :) oda ellerini kollarını savura sallaya sallaya şarkı söyler :)...
ve dün ki yazısında yüksel aytugda köşesinde bu şiirr okuyan arkadaşı yazmış..''ödüm koptum finale çıkıcak diye'' başlıklı :img-hyste
yeni bölüm de bakalım kimler ve nasıl showlar tarzlar bizi bekliyor.yine hakedenin kazandıgı bi gece olur...
finalde küçüklerde; kaan ve yunus emre kapışması izliycez gibi :)
sağol arkadaşım..:)
ben de senin yorumuna tekrar imzamı atıyorum:)

o şiir okuyan adamınki çok yetenek sayılmaz aslından.. Neden??
çünkü; bunu şiir yazanlar bilir.. ben şiir yazmıyorum ama arkadaşlardan biliyorum..uzun süre görüşmediğim bi arkadaşımla görüştüm ve benden 5dk istedi 5dk sonra geldi ve benim için bi şiir yazmıştı. o adamınki gibi akrostij deniyor sanırım..
çok şiir yazan birisi bunu çok kolayıkla yapabilir..bi nevi alışkanlık gibi bir şey..insan yaza yaza alışıyor..o kelimeler, mısralar insanın aklına çok kolay geliyor zamanla..
o yüzden o bana göre fazla bi yetenek değil..:kahve

**yaseminci**
05-03-10, 16:42
Arkadaslar bisey soracagim
Ali Taran özür diledi mi canli yayinda?
Kacirmis olabilirim..
Merak ettimm..

btl.ozdmr
05-03-10, 20:06
Arkadaslar bisey soracagim
Ali Taran özür diledi mi canli yayinda?
Kacirmis olabilirim..
Merak ettimm..

ben de izlemedim arkadaşım ama özür dilemiş..:)
Acun da Ali Taran da özür dilemişler.. :img-wink:

Meh_Met
07-03-10, 11:21
Program içerinsinden ve fragman görüntülerinden yaptığım paylaşımlar kimin tarafından, neden ve habersiz bir şekilde kaldırılıyor????
Programın jüri üyelerinden oluşan görüntüleri paylaşmanın neresi yasak???

HtCeee
07-03-10, 14:07
Meh_Met; admin yada modlar silmiştir..mesajlarımızı ya kendimiz yada adminler silebiliyor çünki:img-yes:

akşam ki programı ara ara izledim canlı yayına bakıcam artık.bi kaç kişi hariç güçlü yok aday yok ama .bir bütün olarak diyorum :)
reytingler açıklanmış.ve her geçen hafta düşüyor..
total de; 4. ve 6. olmuş...ab de; 3.
acun 1.likten düştügüm gün benim kara günümdür diyordu sanırım bugün kara günlerinden biri :img-yes:
düşüşün en büyük nedeni; şu küfür olayı..digeri ise; yarışmacıların zayıf olması ...

Meh_Met
07-03-10, 17:40
Kural ihlali yapan bir mesaj yazdığımı sanmıyorum. Neden kaldırıldı anlamadım ama bu forumda canı isteyen, haber vermeden istediğini yapıyor. Bu kullanıcılara sağgısızlıktır...
Cevap verdiğin için teşekkürler HtCeee :img-wink:
Ve program hakkındaki görüşlerinede sonuna kadar katılıyorum...

keremcem d
07-03-10, 18:00
Bence reytinglerin düsüsünün sebebi sadece kimin gecip gecmedigini söylemeleridir.. sonucta cumartesi bakmayip pazar canli yayinda kimlerin oldugunu görüyoruz.. asil önemli olan canli yayinlanan pazar aksam programmin reytingleri bence..

99ARDA66
07-03-10, 22:10
simdi haftaya altinci yarifinal yapildikdan sonra tek bir final mi olcak bilen varsa yazsin ltfen

sedef BARIŞ
08-03-10, 00:09
ya ben çok merak ediyorum bugün engelllilerin çaldığı müziğin adı nedir? bilen varsa ö.m atsın

tkberlin
08-03-10, 00:43
Selam Arkadaslar finale kim kaldi bugünkü programda,ben kacirdim da sonunu?

asidemirim
08-03-10, 01:03
Selam herkese
Son 1 haftamız kaldı ondan sonra final yapılacak ve kim yetenekli görücez:img-wink:
Gönlüm Bilal ve Uğurumdan yana:img-in_lo
İlkerin 1.olmasına sevindim o hak ediyordu çünkü:good:
Reyting konusuna gelince düşmeler yaşanmış dediler
Shareler düşmüş ama yinede 1.yiz:good:
20.000 kişi izlemek için başvurmuş
Bu rakamlarda hiçte azımsanacak türden değil:img-wink:

!karbeyaZ!
08-03-10, 12:02
Dün akşam resmen delirdim.. Son 3e kalanlara hayret ettim.. Bu nasıl adaletsiz bi oylamaydı yaa.. Bilsem böyle olacağını oy verirdim o duruma geldim yani.. Zaten jürinin önceki gün yarı finale taşıdıkları isimler yeterince adaletsizken bi de halk oylaması üstüne tuz biber oldu.. 4 favorim de son 3e kalamadı.. Lunatics, Shah Rantez Fatih, Taklitçi Turgay, Beatboxçı Fatih.. Resmen şok oldum.. Hele Fahir'in son 3e kaldığını duyunca... İlker yine son 3e kalan en iyi isimdi ama Mj danslarını hiç sevmiyorum, yine de ondan çok çok daha iyi yapanları da gördüm.. Aria söyleyenlere hiç girmiyorum bile.... Dün akşam beni yarışmadan soğuttular resmen...

(DiLeK)
08-03-10, 13:13
ilker'in 1. olmasina sasirdim. MJ taklidi yapmak yetenek mi?? bence degil. yetenek olarak görmüyorum. finalde 2 MJ taklidi yapan var simdi. sacma..

Ruhkıran
08-03-10, 13:28
İlker Atak sonuna kadar haketti,kendisini tebrik ediyorum.Çok emek verilmiş bir çalışmaydı.:img-yes:
Küçük Fahir çok tatlı ama son üçe kalmasına hiç sevinmedim.onun yerine çok daha hakedenler vardı.Çocuklara oy verme sevdamız ne zaman bitecek bilmiyorum.Kaan hariç finallik çocuk görmedim ben henüz

Taklit yapan arkadaş başarılıydı ama etrafta taklit yapan çok kişi olduğundan halkın fazla ilgisini çekmedi diye düşünüyorum

btl.ozdmr
08-03-10, 18:05
İlker'in birinci olmasına çok sevindimm:)
benim favorim oydu..:)
ikinci olanlar için yorumum yok..hayırlısı olsun....
ilk üçü açıkladılar ya Fahir yazık çocuğa zaten uykusu var çocuğun bi de İlker'den korktu:img-hyste yan yan nasıl bakıyor İlker'e..:img-hyste
Fahir'in saçlarını Robert Pattinson'a benzettim:img-hyste karman çorman:)

Hülya'ya saçları yakışmış çok tatlı olmuş..ben beğendim yani:)

Alavigne
08-03-10, 21:17
Adaletsiz program anlayışı. Bu kadar bariz ve net. Yetenek Sizsiniz programı tamamıyla amacı dışında ilerliyor bence. Halk oylamasından başlayalım. Klasik program tarzı ya. Kim sempatik gelirse ona oy yollayalım. Çok adiliz ya biz.

Yunus Emre miydi o org çalan küçük çocuk? Ne yeteneği var? Hadi ama yapmayın sadece küçük olduğu için aldı o oyları. Kaan konusunda, tamam oy verenler haklı. Hak etti çocuk. On numara dans etti. Ama yapmayın be, bir org çalmak bir şarkı söylemekle kazanılmaz, kazanılmamalı yahu o yarışma. Oğulcan'a büyük ayıp. Kocaman bir yetenek o. Kocaman. Belki de en iyilerden. Boruları bir araya getirmek, bir ritm yakalamak. Harikaydı be. Gidemese bile harikaydı.

Bilal konusu da bir gerçek. Gene şefkatli halkımın yolladığı oylar ve adil olmayan bir final bileti. Yetenek miydi? Bence hayır. Ne zaman insanlar sırf "şirin" diye oy göndermekten vazgeçerlerse, o zaman bu program rayına girer. Vicdani oylarla bataklığa gidiyo yarışma.

Bilal ve Uğur favorim şu an için.
Umarım pek çoklarının aksine hak ettikleri gibi bu yarışmayı kazanırlar.

MuraTZede(:
08-03-10, 23:08
Ya Dün Aksam Cok skLdm izLerken..
haLa O Minik Tatli Piyanistimizin Yari Finalde ne iSi oLdugunu anLamadm!
Tamam Cok Seker Bi Cocuk Ve Yetenekli..
Ama Piyano caLmayi Ögrendikten Snra herkeS YapabiLir!! :img-yes:

Ayrica..
Lutanics (öyLeydi Sanirim.. :icon_whis) Bence Finale Gitmeyi Hak Ediyordu!! :good:
Normalde Hülya Hanimin söyLedikLerine GeneLde Katiliyorum!
Ama Dün akSam Hic Bir Yorumuna Katilmadim DiyebiLirim.. :kahve

ebrumm
08-03-10, 23:26
Ya Dün Aksam Cok skLdm izLerken..
haLa O Minik Tatli Piyanistimizin Yari Finalde ne iSi oLdugunu anLamadm!
Tamam Cok Seker Bi Cocuk Ve Yetenekli..
Ama Piyano caLmayi Ögrendikten Snra herkeS YapabiLir!! :img-yes:

Ayrica..
Lutanics (öyLeydi Sanirim.. :icon_whis) Bence Finale Gitmeyi Hak Ediyordu!! :good:
Normalde Hülya Hanimin söyLedikLerine GeneLde Katiliyorum!
Ama Dün akSam Hic Bir Yorumuna Katilmadim DiyebiLirim.. :kahve

Hülya Hanım o kadar olumsuz konuştu ki...
Geçen hafta Acun olumlu konuşurken eleştirmişti halkı etkılıyorsun dıye ama bu hafta kendısi hemen hemen butun dansçıları beğenmedı...
Onların görevı bu ama kendi içlerinde de tutarsızlar..
Doğal olara ortaya anormal bır sonuç çıktı..
En azından İlker ın ilk 3 de olması durumu kurtardı bence ama diğer dans yapan arkadaşlara büyük haksızlık oldu..

Bir eleştiride yarı finalistlerı belırlemelerındeki kriterlere gelmek istıyorum..Bu hafta daki halka da çok zayıftı..2. yarı fınaslıstın olduğu hafta da o kadar güçlü kişiler vardı ki, elenmelerı çok kötü oldu gerçekten.. Yarı finalistlerı belırlerken daha dıkkatlı olmaları gerekıyordu..

[HiLaL]
09-03-10, 16:03
arkadslar ben birşey sormak istıyorum..
koruma altındasınız zaten falan dıyor ya acun o ne demek.?
yanı dırek yarıfınale cıkıyorlar..
nasıl koruma altında oluyorlar anlamadım..bilen bi arkadas aydınlatırsa sevınırım:D

HtCeee
09-03-10, 16:20
;13028720']arkadslar ben birşey sormak istıyorum..

koruma altındasınız zaten falan dıyor ya acun o ne demek.?
yanı dırek yarıfınale cıkıyorlar..

nasıl koruma altında oluyorlar anlamadım..bilen bi arkadas aydınlatırsa sevınırım:D

anlatıyim hemen :D
Reklam kampanyası varya yarışmanın içinde..işte o kampanyalardan biri de ; koruma altına almak. yani ilk kez yarıştıkları programlarda (bant çekimlerinde)halk en çok begendigi ,final de olmasını istedigi kişiye siteye girerek oy kullanıyor ve en çok oyu alan,begenilen 2 yarışmacı direk yarı finale çıkıyor..bunada koruma altına almak deniliyor..:)
onlar yarıştıkları hafta koruma altına alınmış. yani finalde görmek isteyerek oy kullanmışlar ki koruma altın alınmış..yarı finale yaşınmışlar..
umarım anlatabilmişimdir :D :D

[HiLaL]
09-03-10, 21:57
anlatıyim hemen :D
Reklam kampanyası varya yarışmanın içinde..işte o kampanyalardan biri de ; koruma altına almak. yani ilk kez yarıştıkları programlarda (bant çekimlerinde)halk en çok begendigi ,final de olmasını istedigi kişiye siteye girerek oy kullanıyor ve en çok oyu alan,begenilen 2 yarışmacı direk yarı finale çıkıyor..bunada koruma altına almak deniliyor..:)
onlar yarıştıkları hafta koruma altına alınmış. yani finalde görmek isteyerek oy kullanmışlar ki koruma altın alınmış..yarı finale yaşınmışlar..
umarım anlatabilmişimdir :D :D

hımm..anladım canım tamam cok tesekkurler..
o zaman koruma altında olanlar cok sanslı:P

HtCeee
09-03-10, 22:17
;13031277']hımm..anladım canım tamam cok tesekkurler..
o zaman koruma altında olanlar cok sanslı:P

kesinlikle..ama canlı yayındaki halk oylamasında oldugu gibi bazı koruma altına alınanlar da tartışılır :icon_whis :)
önemli deil :)

**yaseminci**
09-03-10, 22:21
Bencede adaletsizlik vardi bu Bölüm
Sonucta Michael Jackson yorumlayan baska birisi finalde
Birisine daha ihtiyac duymazdim ben sahsen
Kaan bin kat daha iyi bu Bölüm yarisan adamdan

Benim Favorilerim bu Bölüm:

Lutanics ve Fatih Sahindi

btl.ozdmr
10-03-10, 19:58
adaletsizlik var mıydı yok muydu bilemiyorum..:bilmim
ama o şarkı söyleyen ya da opera mı bilmiyorum o kadarını onu söyleyen iki adam işte.. onların yerine finale başka birileri çıkabilirdi yani ben onları pek beğenmedim bilmiyorum...ama karar ortada yapacak bi şey yok..
onların yerine Lutanics ya da taklit yapan adam çıkabilirdi..
bi de Eskici çok beğenilmişti... ben pek anlamadım onu ama o da çıkabilirdi...:kahve

»» DeeTje ««
10-03-10, 23:51
Eskici grubu cok ilgi gormustu.. sarkilarini soylediklerinde studyo yikiliyordu..
Bir ovgu bir ovgu... Grubun solistide baya bir havaya girmisti ama ilk 5e bile giremediler...
Onlar gibi bende cok sasirdim... O gümbürtüye göre bunlar kesin finAle giderler diye düsünmüstüm ki ben hic begenmedim onlari. Baya bir hayal kirikliligina ugramislardir ama...:icon_whis

Fahir cok guzel piyano caliyor onu dinlemek ve hele o kucuk elleriyle piyano calisini izlemek cok zevkliydi ama yari finalde onun yeri yoktu bence...
Ilkerden de cok korktu zaten garibim... :img-hyste

Ben Lunatics finale gitsin cok istemistim. :img-cray:

MuraTZede(:
18-03-10, 23:35
Bilal & Ugur'u Cok Seviyorum Cok IyiLer Amaaa..
KesinLikLe 1.Ligi Hak Eden HAKAN AYDOGAN!! :good:
Adam Tek Basina Karizma Show'un Karizmasini Yok Etti!
Cok BasariLi MasAllah! :good:

insAllah Hakan Aydogan Kazanir!! :happy0064

Ugur & Bilal'i Daha Cok Seviyorum Ama Gercek Bu Hakan Aydogan Hepsinden Daha BasariLi Ve Cok Büyük Yetenek! :good:

-fatoşşş-
21-03-10, 12:48
bu akşamla ilgili ben bile tam olarak favorime karar veremedim açıkçası :) sonuç ne çıkarsa sürpriz olucak gibi :)
ilk günden beri berkay benm için en iyilerden bri. o kazanırsa acayip sevinirim.
onun dışında bilal-uğur ikilisi en çok hak edenlerden. ve bana göre finalin en favori ikilisi de onlar gibi görünüyo.
hakan aydoğan da kazanırsa mutlu olurum.. kendisi orta okulda hocamdı benm. o yüzden çok büyük sempatim var kendisine. ozamanlar da çok severdim :) çok da yetenekli tabi..
onun dışında bir de kaan var kazanırsa mutlu olabileceğim. çok tatlı bi çocuk :)

diğerlerinin pek şans yok gibi duruyo. bilal göregen hariç. onun da diğer yetenekler arasında hiç de hatrı sayılır bi öneminin olduğunu düşünmüuorum. eğer halk bi kez daha yarışmayla acıma duygusunu karıştırırsa ve bilal in insanları etkilemek için sürekli sürdürdüğü önceden hazırlanmış konuşmalarına inanırlarsa birinci olablr. öyle bi ihtimalde ben bu yarışmanın ikincisini izlemem o kesin..

.:°*Cansu*°:.
21-03-10, 14:57
slm arkadasra
ya ben bu gün yeteneksizsiniz türkiyeyi izleyemicem
sonra online nette izlicem bi size var mi ??
lütfen ö.m cvp yazin :D

-3L!F-
21-03-10, 16:35
Bu programda çok kişinin hakkını yeselerde finale adını yazdıranlar gerçekten yetenek.

Benim favorilerim Bilal Avcı & Uğur Karameşe ve Hakan Aydoğan.Aslında her ne kadar Bilal ve Uğur'u sevsemde bu yarışmayı Hakan'ın kazanması gerektiğini düşünüyorum.Adam gerçekten en zor şeyi yapıyo bence.Kendi yan tutuyo daha ötesi var mı !?.Bence Hakan kazanmalı..:img-wink:

İyi yorumlar..

Despire_ER
21-03-10, 17:44
bu programı ilk zevkle izleydim ama sonra sıkmaya başladı ama şimdilerde heyecan dorukta bu akşa final var

Benim favorilerim Bilal Avcı & Uğur Karameşe

MuraTZede(:
21-03-10, 21:04
Hakan Akdoganmis iSmi Sanirim Yanlis Yazmissim.. :img-tomat

Bilal - Ugur ikiLisi Dün Aksam Beni Baya güLdürdüLer Ya..
Ugur'un 'Yeni Yeni Akrabalar Cikmaya Basladi' DemesiyLe Koptum Yani.. :img-hyste

insAllah Hakan Akdogan Kazanir!
Gercekten Hak Eden O! :good:

Ama Ugur ve Bilal Kazanirsada Cok üzüLmem.. :icon_whis
Tabi Dedigim Gibi Sonuna Kadar Hak Eden HAKAN AKDOGAN! :good:

btl.ozdmr
21-03-10, 21:20
bakalım bu gece neler olacak çok merak ediyorum...
Hakan Akdoğan gerçekten çok yetenekli..
bakalım neler olacak..
oradakilerin hepsi çok yetenekli ama içlerinden sadece biri yarışmayı kazanacak..
umarım hakeden kazanır..

Meh_Met
21-03-10, 21:49
2. Sezon bölümleri ile Yetenek Sizsiniz Türkiye yine ShowTV ekranlarında olacak mış. Umarım birazdaha profesyonelce yönetilen bir sezon olur...
Avşar yine harika görünüyor. :)

GuNaY&BaRiS
21-03-10, 23:17
Cok guzel performanslar var tam olarak tek bi favori kendime secemedim ama simdiye kadar izlediklerim icinde Ilker Atak,Kaan Baybag,Bilal,Kaya adamlar beni cok etkiledi gercekten superler insaallah hakk eden kazanir diyorum ve her kese basarilarr diliyorum ;)

Mystery_
21-03-10, 23:49
Bilal ve Uğur!
Harikasınız <3
hani derler ya 1. olamasanızda gönlümün birincisisiniz :D
çook sempatikler ya! umarım kazanırlar (: