PDA

Tüm Versiyonu Göster : Es Es (Arşiv 5)

Sayfalar : [1] 2 3 4 5

YASİN
24-09-09, 21:26
Bir önceki başlık 1000 mesaj sayısını geçtiği için kapatılmıştır . Paylaşımlarınıza bu başlıktan devam edebilirsiniz .

Önceki başlığa ise Buradan (http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=90611&page=101) ulaşabilirsiniz .

SBR DiziFilm Mod.

esrave ela
29-09-09, 21:06
Ne diyonuz yaa sizzzz:img-cray::img-cray::img-cray:
Bu hafta Es-Es olmada olmaz..O program reyting bile almıyor..Atv öyle bir aptallık yapamaz..En iyi reyting alan dizlerinden birini yayınlamayıp en dandik programını koyucak..Hayır efendim olmaz olamaz öyle şey..Kesin bir yanlışlık var..Belkide yanlış güne yazmışalrdır..Hemen teaşa kapılmayalım..:good:

diloşcan
29-09-09, 21:06
dılancım ınsallah dedıgın olmmaz
ıkı hafta beklemek cok zor hemde cok heyecanlı bır yerde kaldı
fragmanda cıkmadı yenı bolumu cok merak edıyorum
ınsallah fragman yarın cıkar
ırem uras ve tercana ınsallah bı sey olmaz

єѕяα
29-09-09, 21:08
Nefret ediorum su atvden ya...
Allahım ne olur bi yanlışlık olsun ya..Resmi sitede var görünüor ama işte..
Allahım ne olurdu dizimiz kanal d de yayınlansaydı ya hem 3 tane tims yapımı kardeş kardeş..:img-cray:
Ya ben çatlarım ya..Bir haftayken oldu iki hafta..
Maç var die yayınlanmayacağını sanmıorum,yayınlanır..Bi dizinin iki hafta peş peşe yayınlanmaması ne demk..İzleyiciye saygısızlık..-ki atv bunu hep yapıor..

aylin_a.r.ş
29-09-09, 21:09
şaka falan mı bu atvnn yaptığı yaaaaaaa:img-tomat:img-tomat:kahve
ne demek eses yok:img-tomat
deli ederler bunlar insanıı:img-tomat

biz merakla beklerken herşeyi ohh onlar yayınlamasın:img-tomat

bu işin cılkı cıktı artık:img-tomat

atvnn öğrenmesi lazımm dizileri kolay harcayamayacağını:img-tomat

mail falan atsak mı yaa:icon_sorr

єѕяα
29-09-09, 21:12

Hiç boşuna atma güzelim..Benim attığım maillerin haddi hesabı yok...Yalancısın Sen kaldırılmasın die ne mesajlr attık biri bile geri dönmedi..Yalancısın Sen sadece bi örnek daha kaç dizi için attım ama...
Cnm sorun su atv izleyiciyi kale almıo..O yüzden bi kanal d olamıo..O daha çok dövünsün reyting die baksında biraz örnek alsın kanal d den..Adamlar işi bilio işte medyacılık,televizyonculuk die buna denir..

Dilan_91
29-09-09, 21:15
kavak yelleri, melekler korusun bu hafta var
yani yapimci sirketiyle bir alakasi yok
atv yine yapti yapacagini

єѕяα
29-09-09, 21:20
kavak yelleri, melekler korusun bu hafta var
yani yapimci sirketiyle bir alakasi yok
atv yine yapti yapacagini
Cnm yapım sirketiyle ne alakası olsun zaten..Resmi sayfada yayınlanacak yazıo..
Atvnin gıcıklığı işte..Ne bilim çekimlerde sorun mu var dicem??Mesela kavak yelleri bi hafta mekan değişikliği yznden yayınlnmamıştı.Hani mekan değişikliği gibi bişide yok..Off ya bize nie hiç tüyo,bilgi veren biri yok..Diğer forumlarda ne gsl..
Eskişehirde oturan biri yok mu forumda??

esrave ela
29-09-09, 21:21
Ya bi sakin olalım yanlışlık yapılmıştırd iye düşünüyorum..Belkide Es-Esi saat 22.00'a almışlarıdr..:icon_whis
Atv'yi biliyosunuz ki Bir Şarkısın Sen yarışmasının reytingleri berbat..O günden çekti..Başka yayınlayacak gün bulamadı...Ve dizimizi saat 22.00 a belkide onu saat 20.00 a aldı..Kavak Yelleri'nin reytingleride çok iyi olduğu söylenemez..Share bakımından konuşuyorum;)Onun karışısına koyarlarsa reytinglerin çok iyi geleceğini düşünmüş olabilirler..Off kafam karıştı bizim reytinglerimiz zaten çok iyi..
Bizim dizinin başıı yakıcak bu kanal..Söyeyecek söz bulamıyorum artık..

Ama bence yinede hemen telaşa vermeyin ..Yanlış yazılmıştır belkide:img-wink:

kavak yelleri
29-09-09, 21:22
Es-Es Seyircilerine, her zaman özenli ve heyecanlı bölümler izletebilmek için, malesef ki daha fazla çalışma süresine ihtiyaç duymaktayız. Bu sebeple yayınımıza bir hafta ara vermek zorundayız. Es-Es'in , yepyeni ve heyecan dolu bölümleriyle diğer haftaya görüşmek üzere...

Sevgiler... Tims Prodüksiyon

diloşcan
29-09-09, 21:23
şaka falan mı bu atvnn yaptığı yaaaaaaa:img-tomat:img-tomat:kahve
ne demek eses yok:img-tomat
deli ederler bunlar insanıı:img-tomat

biz merakla beklerken herşeyi ohh onlar yayınlamasın:img-tomat

bu işin cılkı cıktı artık:img-tomat

atvnn öğrenmesi lazımm dizileri kolay harcayamayacağını:img-tomat

beyzacım maıl atmamız bı ıse yaramaz kanal atv
yıne yaptı yapacagını ıkı hafta nasıl bekleyecegız
ınsallah boyle bı sey olmaz
keske dızımız kanal de de olsaydı
yenı bolumu umarım bu hafta olur

nazlikiz
29-09-09, 21:24
offf sinrileirm bozuldu
günleri sayiyiordum vallahi cumartesi icin simndi bide arti 7 gün üsütne koymak iskence yaaa

11 gün nasil beklicez simdi yaaaaa

esrave ela
29-09-09, 21:25
Es-Es Seyircilerine, her zaman özenli ve heyecanlı bölümler izletebilmek için, malesef ki daha fazla çalışma süresine ihtiyaç duymaktayız. Bu sebeple yayınımıza bir hafta ara vermek zorundayız. Es-Es'in , yepyeni ve heyecan dolu bölümleriyle diğer haftaya görüşmek üzere...

Yaa off inanmıyorum yaaa..O kadar heyecanla bekledikki yeni bölümü..Şimdi ise 1 hafta ara verildiğii duyunca hayal kırıklığı yaşadım..Aynısı birkaç hafta öncede lmuştu..Ne kadar özledik dizimizi ..zaman geçmek bilmiyordu sanki..hele birde okul olunca:icon_sorrhiç geçmek bilmicek..:icon_sorr

O program bizimkinden hiç iyi reyting almaıycak görüceksiniz..Bari kolaj molaj bişey olsaydı..Ben cumartesiyi esessiz geçirmek istemiyorum:img-cray::img-cray:

gamze...
29-09-09, 21:26
Ne diyonuz yaa sizzzz:img-cray::img-cray::img-cray:
Bu hafta Es-Es olmada olmaz..O program reyting bile almıyor..Atv öyle bir aptallık yapamaz..En iyi reyting alan dizlerinden birini yayınlamayıp en dandik programını koyucak..Hayır efendim olmaz olamaz öyle şey..Kesin bir yanlışlık var..Belkide yanlış güne yazmışalrdır..Hemen teaşa kapılmayalım..:good:

offf böyle olacagi belliydi zaten
Dengesiz bir Kanal...Bir yaptigi diger yaptigina uymuyor
artik valla SIKILDIM !!!
ne bu ya bizim cektigimiz...
Esracim sanirim bir yanlislik yok Atv avrupa yayinakisindada ayni malesef...
aslinda Cumartesi günü bizim dizi icin hic iyi olmadi...Tamam Reytinglerimiz cok iyi ama biz daha fazlasini hakediyoruz bence:icon_whis

dilara-1905
29-09-09, 21:35
Demek yapım şirketiyle alakalıymış yayınlanmaması..
iyide yayınlanmaması reytnigleri sarsıyor işte tam 2 bölümdür cumartesi 20:00 izleyicilerini çoğaltarak devam ederken birden yayınlanmaması hiç iyi değil ..
daha öncede 1 hafta böyle yayınlanmamıstı daha 7. bölümde bu kadar eksik yayınlanma olmaz ki !!
hemde herkesin heycanla beklediği bir bölümde en son yapılıcak bi iş bu..
bizim gibi fanı olmayanlar için 2 haftaya unutulur gider sahnenin etkisi!
fragmanıda haftaya anca çıkar bu durumda, ne diyim ya!!!

cakocakmak11
29-09-09, 21:35
oHoooooo Ne Bu Böyle Ya Biz Diziyi Seviyoruz Diziyi İzliyoruz Diye Ne Yaparsak Yapalım Dizinin Reytingleri İyi Geliyor Diye Cılkını Çıkardılar .

aylin_a.r.ş
29-09-09, 21:37
ya tims acıklama yapmış:img-cray:
daha cok çalışma zamanına ihtyacımız var demiş..
yani arkadasın yazdığı şey o:kahve

yanlız anlayamadığım şey bu izleidğimz bölmn set fotoları bize geleli 3 haftadan fazla olmadı mı:img-wink:
yani daha önce cekildi:img-wink:
3 hafta içinde ne kadar tatl olabilir de bölm yetişmez ki:bilmim:bilmim

bunda bi yanlışlık var bence

ama ctesi günü atvnn yayın akışında olmadığımız bi gercek:kahve

vee esracığım dilaracığım bende aynı dediğinz gibi o maillere katılan kişilerdendim..
ve başarılı olamadık atv karsında hiç bi zamn:icon_sorr

zaten dizimizin atv gibi bi kanalda yayınlanması en baştan hataydı:img-tomat
ne bekliyoduk kiiiiii:kahve

işte böyle sessiz sedasız bi hafta vermezler..
sonra da reytngleri daha iyi olsun diye beklesn..
ki 1. bölmden beri bizim dizimiz ilk 5 den hiç düşmediii:kahve

amaa akıl sır ermez kiii:img-tomat

esrave ela
29-09-09, 21:38
Ben şimdi tam olarak anlamadım..Çekimler mi yetişmedi acaba..Yetişmediği için mi bir hafta daha uzatıldı dizimiz:img-cray:
Off yaa herşeyi beklemek zorunda olmaktan bıktım ben..:img-tomat
Ama bir hafta hatta 2 haftada yayınlanmasa bile ondan sonraki hafta yayına girdiği halde reytingleri tavan yapıyor dizimiz..O yüzden reytingleri takmıyorum kafaya ama biz yani seyriciler ve fanlar nolucaz:img-cray:

ojeli_kiz
29-09-09, 21:40
offf sinrileirm bozuldu
günleri sayiyiordum vallahi cumartesi icin simndi bide arti 7 gün üsütne koymak iskence yaaa

11 gün nasil beklicez simdi yaaaaa

Ne! Ne! Ne!
Nasıl yani şimdi bu hafta Es-Es yok mu? Skandal!:kitap
Nasıl olur bu ya nerden öğrendiniz arkadaşlar kesin mi yani ya lütfen ya bu hafta versinler :img-cray::img-cray::img-cray::img-cray::img-cray::img-cray:

dilara-1905
29-09-09, 21:41
evet 6. bölümün set fotoları daha ne zaman gelmişti elimize..
7. bölümün çoktan çekilmiş olması lazım.
ATVye mail atmak bencede hiç bir işe yaramaz.
ATV seyirci görüşüne, fanlığa önem veren bir kanal değil..
Bakıcaksa bi reytinge bakar bide kendi saçma yayın tutumuna :kahve :hıh

esrave ela
29-09-09, 21:42
Ne! Ne! Ne!
Nasıl yani şimdi bu hafta Es-Es yok mu? Skandal!:kitap
Nasıl olur bu ya nerden öğrendiniz arkadaşlar kesin mi yani ya lütfen ya bu hafta versinler :img-cray::img-cray::img-cray::img-cray::img-cray::img-cray:

Mağlesef doğru canım..Tims açıklama yapmış..Çekimelr yetişmemiş galiba..o yüzden yayınlanmıyo bu hafta:img-cray::img-cray:
1 hafta Es Es siz nasıl geçicek yaa..Tekrar ölümü yayınlansın bari..Tekrar falan farketmez her türlü izleniyo dizimiz:icon_sorr:happy0064

aylin_a.r.ş
29-09-09, 21:45

ya yanlız arkadasım sen nerden biliyosun:kahve
sürekli timsden haberler getiriyosun:kahve
ama kim olduğunu bilmiyoruz acıklamıyosun..
yani nasıl güvenilir bi kaynak olduğuna inanalım:icon_whis

ya bu neden cidden cok saçma geliyo:bilmim
3 hafta önce elimize gecen bölmn set fotoları gelmiş..
yaa bu 3 haftadaa olsun olsun 1 hafta tatl ki o kadar bile olmaz:kahve

bu bölmü yetiştirememe gibi bi durum olmaz kiii:kahve

ayrca yani diğer bölmler yetişmöedi ondan öle faln bu da saçma
elinde bölm olmayınca yayınlamazsın.. bölm varsa devamı yok diye yayınlamamakta saçma değil mi yaaa:bilmim

bunlardan hangisi sebeppp:kahve

- - BiTT€R - -
29-09-09, 21:48

E yok artık!
Tamam anlıyoruz anlamasına da, biz nasıl bekleyeceğiz ya?
Ay yemin ediyorum ben çatlar ölürüm 508719
Gün sayıyorum zaten, Es-Es'e şu kadar gün kaldı, az kaldı tarzında..
Bu kez çatlamazsak, bir daha çatlamayız arkadaşlar!
Bari fragman fln verselerdi :icon_whis

Edit Büdüt:
Beyza'cm sana çoookk katılıyorum, sebebi hiç ama hiç mantıklı bulmadım :kahve

diloşcan
29-09-09, 21:49
Mağlesef doğru canım..Tims açıklama yapmış..Çekimelr yetişmemiş galiba..o yüzden yayınlanmıyo bu hafta:img-cray::img-cray:
1 hafta Es Es siz nasıl geçicek yaa..Tekrar ölümü yayınlansın bari..Tekrar falan farketmez her türlü izleniyo dizimiz:icon_sorr:happy0064
ınanmıyorum ya sımdı es es yok mı
cekımler nasıl yetısmedı anlamadım
set resımlerı gelıyorsa bolumunde cekılmesı lazımdı
off ya ıkı hafta nasıl gecer sımdı

ojeli_kiz
29-09-09, 21:50

Ya neden biz ya neden biz!:img-cray:Bir hafta daha geç ha! Şaka gibi resmen ama elden bişey gelmez sonuçta yetişmemişse bir çare bulmak zor...Ama aynen sana katılıyorum tekrar bölümü versinler bence her halukarda izlenir:happy0064

esrave ela
29-09-09, 21:54
ınanmıyorum ya sımdı es es yok mı
cekımler nasıl yetısmedı anlamadım
set resımlerı gelıyorsa bolumunde cekılmesı lazımdı
off ya ıkı hafta nasıl gecer sımdı

Bu hafta Es Es yok mağlesef canım..Resmi sitede ziyaretçi defterinde Tims açıklama yapmış..Adı üstünde resmi site herşey doğru orda hemde diziyle bağlantısı olan birileri ilgileniyo..Yanlış bilgi yazmaları imkansız:icon_sorr

Farkındaysanız bu hafta çekim resimleri gelmedi..Genelde her hafta ufakta olsa birşeyler gelirdi..Ama bu hafta hiç birşey yok:img-cray:
6. bölüme kadar gördük evet ama 7. bölümün resimleri gelmedi henüz:icon_whis

diloşcan
29-09-09, 21:58
Bu hafta Es Es yok mağlesef canım..Resmi sitede ziyaretçi defterinde Tims açıklama yapmış..Adı üstünde resmi site herşey doğru orda hemde diziyle bağlantısı olan birileri ilgileniyo..Yanlış bilgi yazmaları imkansız:icon_sorr

Farkındaysanız bu hafta çekim resimleri gelmedi..Genelde her hafta ufakta olsa birşeyler gelirdi..Ama bu hafta hiç birşey yok:img-cray:
6. bölüme kadar gördük evet ama 7. bölümün resimleri gelmedi henüz:icon_whis
ıkı hafta cok uzun bır zaman
bılıyorum cnm haber resmı sıtede de yazıyor
maalesef dogru
bı de cok heyecanlı bır yerde kaldı bolum
hep boyle olur zaten

ali1617
29-09-09, 22:07
arkadaşalar malesef görüküyorki dizimiz
günü degişecek cünküğ bir şarkısın sen
cumartesiye alındı pazar günü atv gecen sezondaki 1liği vermedi
dizimiz pazara laınacak herhelde
ilk başta özet sonra yeni bölüm verecek öle görüküyor

edbel_vamu
29-09-09, 22:10
Tercan, adamım yaa.:img-hyste:img-hyste
hem yakışıklı, hem sempatik, hem asabi, hem komik, hem adam gibi vs vs.
Dilşa tepsiyi alıp içeri götürdüğünde Çocuklar Duymasın'daki Haluk'un "BABABABABABA" sı gibi bir tepki verdi ailecek koptuk.:img-hyste Berk Hakman o nasıl bir oyunculuktur allah aşkına.:img-in_lo
Demek dizi bu hafta yok, olsun geç olsun güç olmasın.:img-wink:

Dilan_91
29-09-09, 22:23
simdiye kadar sadece 6 bölüm yayinlandi ama masallah iki defa ara verdiler.
cekimler nasil yetismedi?? 7. bölüm coktan cekilmis olmasi lazim. dediginiz gibi 6. bölümün set fotoraflar cikali cok oldu.
sanirim 7. bölüm sadece hastanede gecmeyecek. öyle olsa yetisirdi.

esrave ela
29-09-09, 22:42
simdiye kadar sadece 6 bölüm yayinlandi ama masallah iki defa ara verdiler.
cekimler nasil yetismedi?? 7. bölüm coktan cekilmis olmasi lazim. dediginiz gibi 6. bölümün set fotoraflar cikali cok oldu.
sanirim 7. bölüm sadece hastanede gecmeyecek. öyle olsa yetisirdi.

Haklısın eğer İstanbul'a falan gidildiyse eğer o zaman çekimlerin yetişmemesini normal buluyorum ben:icon_whis
Tabi birkaç bölümde daha İstanbul sahnesi vardı ama o zamanda ara verilmişti şimdi kaza falan oldu onun montajlarıyla uğraştılar sonra belki ondan sonra başka şeyler olucak bilmediğimiz daha..Bekide bu yüzden yetişmemiştir..:icon_whis

Pamir
29-09-09, 23:06
Ben de anlamıyorum yalnız. Tama çekimleri yetiştirmek zor iş. Ama bu yeni başlamış bir dizi. En az 3-4 bölüm çekip öyle yayınlamaları gerekir ve tam gaz devam etmelri gerekir ilk etapta diye düşünüyorum..
Çünkü ne kadar insanı saran, kaliteli bir yapım olsa da araya zaman girince insan unutuyor. İster istemez soğuyor.
Bundan önceki arada ben açıkçası unuttum başayacağını kanalları gezince farkettim başladığını. İzleyince yine ilk seferki gibi sardı ona lafım yok ama aklımdan çıkmış işte.
Reytingleri iyi de olsa yeni başlamış bir dizi henüz oturmadı. Bence yanlış yapıyorlar. İlk birkaç ay riskli! Hele ATV için...

:ada:
29-09-09, 23:13
arkadaşlar içinzi rahat olsun es es bu hafta yayınlanacak resmi siteye aynen böyle yazılmış ''değerli izleyiciler es es yayın hayatına tüm hızıyla devam etmektedir.Bu konuda tarafımızdan yapılmayan hiçbir habere inanmayınız. SAYGILARIMIZLA tims prodüksiyon... bence fazla söze gerek yok!!!:img-wink:

X_HaZaL_X
30-09-09, 00:06
Ya birgün bu atv bizi şaşırtacak mı acaba?:icon_whisYani birgün bir dizisine gereken önemi verecek mi?Kanal D kadar olamasa da-Ki Kanal D'nin rakibi asla olamaz- bu yayın politikasından vazgeçecek mi?

Bu ne ya..Diğer dizileri birçok fanı olmasına rağmen birkaç defa reyting düşük geldi diye yayından kaldır..Tutan diziyi de tamam tuttu bu dizi bundan sonra iyi gider düşüncesinde ol ve hiç gereken önemi verme:img-tomat

Tamam dizi çok kaliteli bir yapım..Gerek konusu gerek oyuncularıyla çok başarılı bir dizi ama daha yeni başlamış olmasına rağmen bu kadar ara verilmesi dizinin gidişatı için iyi değil..Bunu anlayamıyorlar mı ya?:img-tomat

2 hafta verme sonra reytingler düşük geldi diye kaldır..Oldu canım başka:img-tomatHele bir böyle birşey olsun o zaman görür onlar..Böyle kaliteli bir yapımın harcanacağını düşünmüyorum ama yine de kanal atv olunca en kötüsünü de düşünmek lazım:img-tomat

Sonuç olarak bu hafta dizi yok ama tabi ki yayın hayatına tam gaz devam:)

cansel mania
30-09-09, 00:08
yorumlara şöyle bir baktım da.. arkadslar bnce biraz cabk ve fazlca tepki veriyosunuz olaylara :kahve

set fotoları gelmems ne var bunda.. gec gelemez mii :icon_whis tamam dizimiz icin endiselenmenz norml de daha her sey belli olmadn kendimizi ypratmanın alemi yokk (:

Es-Es tam gaz devam ediyoo :happy0064

ediiittt: bugun yrn frgman da cıkar ins. :happy0064

nazlikiz
30-09-09, 00:15
ya varmi yokmu simdi ya
yarin kanali ariyim bizzat sorucam kanain nosunu nerden bulabilirim acaba
nette bi tane buldumda omu emin dgeilimkensin bilgi kanali ariyarak alinir herhalde diye düsünüyorum

**Tugce**
30-09-09, 00:19
Arkadaşlar kanalımızın atv olduğunu unutmayalım
her zaman bız herşeye hazırlıklı olalım
Atv yalancısın sen gibi bır diziyi bıtırdı fanlar olarak bız sahıp çıkarız ama herşey kanalın yayın poltikasında bıter :icon_whisbızım fanımız oldukça fazla
bunu göze alamazlar dıye düşünüyorum
ES ES Taraftarları yeter :img-yes:GEREKIRSE ATV BINASINI BASARIZ
fragman çıksın bıran önce Merak ne güzel şey ne güzel şey merak:img-hyste

Dilan_91
30-09-09, 00:20
yorumlara şöyle bir baktım da.. arkadslar bnce biraz cabk ve fazlca tepki veriyosunuz olaylara :kahve

set fotoları gelmems ne var bunda.. gec gelemez mii :icon_whis tamam dizimiz icin endiselenmenz norml de daha her sey belli olmadn kendimizi ypratmanın alemi yokk (:

Es-Es tam gaz devam ediyoo :happy0064

ediiittt: bugun yrn frgman da cıkar ins. :happy0064
biz fragman cikmadi veya set fotoraflari cikmadi diye bunlari söylemiyoruz
bu hafta dizimiz yok. resmi web sitesinde yaziyor. ayrica atv'nin sitesinde daha dün 3 ekim yaziyordu ama o yaziyi kaldirmislar. cumartesi 'bir sarkisin sen' var. yayin akisinda öyle yaziyor.

fragmanda sanirim artik haftaya verirler. en azindan set fotoraflari ciksa

Cedric
30-09-09, 00:24
Valla bi sürü dizinin tadına baktım, hepsinin konularını aşağı yukarı biliyorum..Ama bu diziye dokunurlarsa yakarım bu gezegeni :)

nazlikiz
30-09-09, 00:29
ya simdi baktim resmi siteye 3 ekim 20.00 da yeni bölüm diyor
ya bizle dalga gecip sinirimizi zorluyorlar herhalde
es-es fani ne kadar sabirli bi ölcelimmi diyorlar ne anlamadimki!!!

**Tugce**
30-09-09, 00:32
ya simdi baktim resmi siteye 3 ekim 20.00 da yeni bölüm diyor
ya bizle dalga gecip sinirimizi zorluyorlar herhalde
es-es fani ne kadar sabirli bi ölcelimmi diyorlar ne anlamadimki!!!

bu nasıl bır yayın politikasıdır ya:img-tomat
sabır taşı olsa çatlar doğru dıyorsun arkadaşım:img-yes:
en ıyısı bız 3 ekımı bekleyelım:)

bussy
30-09-09, 00:33
Bencede dizimiz tam gaz devam ediyor arkadaşlar:happy0064
Bişey olucağını sanmıyorum...bugün ya da yarın çıkar fragman büyük bi ihitmalle:img-yes:
Set fotoğrafları geçikmiştir heralde...ayrıca her hafta set fotoğrafları gelicek diye bişey söz konusu değil:img-wink:
Dediğim gibi büyük bi ihtimalle vardır dizimiz bu hafta:good:

cansel mania
30-09-09, 00:34
biz fragman cikmadi veya set fotoraflari cikmadi diye bunlari söylemiyoruz
bu hafta dizimiz yok. resmi web sitesinde yaziyor. ayrica atv'nin sitesinde daha dün 3 ekim yaziyordu ama o yaziyi kaldirmislar. cumartesi 'bir sarkisin sen' var. yayin akisinda öyle yaziyor.

fragmanda sanirim artik haftaya verirler. en azindan set fotoraflari ciksa

ben zatn set fotoları cıkmadı diye bunları söylüyorsunz diye bir sey demedm (:

sanırm dgru=/ (belki de inanmk istemeysmdendr byle konusmam :icon_whis) smdi tekrar baktım da Atv'nin sitesinde yeni bölüm faln yazmıyo sadce "Es-Es Cumartesi 20.00" yazıyo :icon_sorr ve resmi sitede de "bu hafta Es-Es yok!" yazıyo :img-cray:

Ahh Atv yine yaptın yapacagnıııı :icon_evil:mad72::fighting2:img-tomat:img-tomat

nazlikiz
30-09-09, 00:40

sanırm dgru=/ (belki de inanmk istemeysmdendr byle konusmam :icon_whis) smdi tekrar baktım da Atv'nin sitesinde yeni bölüm faln yazmıyo sadce "Es-Es Cumartesi 20.00" yazıyo :icon_sorr ve resmi sitede de "bu hafta Es-Es yok!" yazıyo :img-cray:

Ahh Atv yine yaptın yapacagnıııı :icon_evil:mad72::fighting2:img-tomat:img-tomat

ya hayir iste
hem eses in resmi sitesine baktim
hemde timsin
ikisindede yeni bölüm 3 ekim cumartesi heyecan dolu bölümüyle günü ve saatinde diyor

bu kadar sabir hangi insanda var ya
son zamanalrda en merakla bekledigim tek dizi böyle yaparak sokutmayami calisiyorlar insanalri anlamadmki

reytignse reyting iste bunuda begenmiyorlarsa pes derim artik

dilara-1905
30-09-09, 00:43
Ya yeni bölümü çoktan çekmiş olmaları lazım 6. bölüm resimleri kaç hafta önce elimizdeydi bizim..
bu durumda 7de çekilmiştir mutlaka.
çektikleri bölümü neden yayınlamasınlar ki tek sorun ATV olabilir oda 3 ekime es-es'i koymus demekki var yeni bölüm.
Akşam yayın akışında bi hata olmuştur şimdide düzeltmişlerdir bence :img-yes:
yani bu cumartesi izleriz yeni bölüm diye düşünüyorum hatta yarın büyük ihtimalle fragmanımız çıkar. ((:
umarım böyle olur..
1 hafta daha beklemeye sabrım yok! :hıh

cansel mania
30-09-09, 00:45
ya hayir iste
hem eses in resmi sitesine baktim
hemde timsin
ikisindede yeni bölüm 3 ekim cumartesi heyecan dolu bölümüyle günü ve saatinde diyor

bu kadar sabir hangi insanda var ya
son zamanalrda en merakla bekledigim tek dizi böyle yaparak sokutmayami calisiyorlar insanalri anlamadmki

reytignse reyting iste bunuda begenmiyorlarsa pes derim artik

ben mi yanls görüyorm acba :icon_whis

az once baktm ve bu dedklerm yazıyordu :kahve

busecm ins. dedign gibidr ve bu hafta lütfnnnnnn dizimz olsuunnnn :img-cray::img-cray:

yeter artkk tyaa buldular bunuyolrr resmenn böyle gsl giden bi yapım varken bu sacmalıklr durup dururkn niyedrrr anlayamıoymrmmm :img-tomat:img-tomat

derinmavi_642
30-09-09, 00:49

yarama tuz bastın yha..:img-cray:
o rezil kanalın adını anmayın..:icon_evil

walla bu kanal bi yeni bölüm yazar..bi final yazar..(yanlıs anlamayın YSde yani..)bi yayınlamaz..ben alıştım şahsen..

bu hafta yayınlanır insallah..yoksa meraktan çatlayabilirim..:icon_whis

**Tugce**
30-09-09, 00:49
ben mi yanls görüyorm acba :icon_whis

az once baktm ve bu dedklerm yazıyordu :kahve

busecm ins. dedign gibidr ve bu hafta lütfnnnnnn dizimz olsuunnnn :img-cray::img-cray:

yeter artkk tyaa buldular bunuyolrr resmenn böyle gsl giden bi yapım varken bu sacmalıklr durup dururkn niyedrrr anlayamıoymrmmm :img-tomat:img-tomat

:img-cray::img-cray:Bu dizi bıterse atv bınasını basacağz es esçiler benım sesım gurdur bır bağırım es ki es es dıye yolarım ordakılerı
bunlar taktık ama seyırcı bılıyor artık :img-yes:

cansel mania
30-09-09, 00:54
yarama tuz bastın yha..:img-cray:
o rezil kanalın adını anmayın..:icon_evil

walla bu kanal bi yeni bölüm yazar..bi final yazar..(yanlıs anlamayın YSde yani..)bi yayınlamaz..ben alıştım şahsen..

bu hafta yayınlanır insallah..yoksa meraktan çatlayabilirim..:icon_whis

hem de en heyecnlı bölm derkn şu yaptıklarına baakk :img-tomat:img-tomat

:img-cray::img-cray:Bu dizi bıterse atv bınasını basacağz es esçiler benım sesım gurdur bır bağırım es ki es es dıye yolarım ordakılerı
bunlar taktık ama seyırcı bılıyor artık :img-yes:

ismin tugce sanırm cnm ben gbi :)

basarız da :img-tomat damarımıza bastıkca basıyolarr :img-tomat artk akıllarını baslarına toplasınlar da izleyici kaybetmesnlerrr :img-tomat

**Tugce**
30-09-09, 00:57
hem de en heyecnlı bölm derkn şu yaptıklarına baakk :img-tomat:img-tomat

ismin tugce sanırm cnm ben gbi :)

basarız da :img-tomat damarımıza bastıkca basıyolarr :img-tomat artk akıllarını baslarına toplasınlar da izleyici kaybetmesnlerrr :img-tomat

evet adaşcan:)
yalancısın senden sonra atvde bırdaha dıızı ızlemem dıye söz vermiştim
ama es esi grunce yemınımı bozdum
bu dızıyı bıtırmelerıne ızın vermıyeceğiz:img-yes:
3 ekımi bekleyelım sonra harekete geçerız:img-yes:

bussy
30-09-09, 01:08
Şimdi es-es'in resmi sitesine baktım 3 Ekim saat sekizde yeni bölüm yazıyodu....
Ama atv'nin sitesinde cumartesi günü saat 20.00'da bir şarkısın sen var yazıyo:mad72:
off ya! napcaklarını şaşırdılar resmen! sinir ediyolar insanı:img-tomat:img-tomat

Willen
30-09-09, 01:34
Yorumların bir kısmını okudum. Hemen gözlerimle görmek için ATV'nin sitesine girdim..Yayın akışında cidden Bir Şarkısın Sen var..Her gün her yarım saatte bir resmi siteye giriyorum normalde..Orda 3 Ekim yazıyor, hiç düşünmemiştim böyle bir şey olacağını..
Ama ATV bu beklenir! Kalitede ödün vermeden zirvede falan.Hı hı.Kaldıra kaldıra dizi kalmadı ne diyo'sun ya.Ağır konuşmak istemiyorum..Ama zaten TIMS bu dizinin bu seneryonun ve bu kadronun peşini bı-rak-maz.Bırakmamalı.Her türlü başkaldırıya, eyleme hazırım.Yetti artık!
Umarım..Umarım dizi devam ediyo'dur..

-3L!F-
30-09-09, 01:36
Arkadaşlar amma yaptınız hee..
Bu dizi kaldırılır mı yayından sizce yok artık !!
Bi kere dizinin yapımcısı TİMS ve yönetmen Bahadır İnce..
Sizce bu iki faktör dizinin yayından kaldırılmasına izin veriri mi ?!
Hele ki raytingler çok iyiyken.
Bence biraz sakinleşin artık öyle bi ihtimal bile olduğunu sanmıyorum.

ATV'nin resmi sitedeki yayın akışına gelince..
Biz ordaki yayın akışına güvenirsek zaten baştan ölmüşüz.
O yayın akışının hergün değiştiğini bilmeyen yoktur heralde !.
Valla sizin böyle yorumlarınızı okudukça gülsem mü üzülsem mi dedim ve güldüm :img-hyste

İçinizi rahat tutun arkadaşlar öyle bişey OLMAZ !!!

Willen
30-09-09, 01:42
Ben baştan tavrımı koyayım da :img-hyste
DDY'de de Osman Sınav falan dedik ama.. :img-hyste
ATV'den herrr şeyi beklerim :img-hyste

**Tugce**
30-09-09, 01:49
Ben baştan tavrımı koyayım da :img-hyste
DDY'de de Osman Sınav falan dedik ama.. :img-hyste
ATV'den herrr şeyi beklerim :img-hyste

:img-yes:aynen katılıyorum arkadaşım
bız lafı ortaya koyalm beğenen alır beğenmeyen kanal bırakır gaçar:img-hyste
herşeye hazırlıklı olmak lazım:img-yes:

minusmine
30-09-09, 02:25
İnanmıyorum ya yine mi bir hafta yok. Bu Atvye olan nefretimi anlatmaya kelimeler yetmez. :img-tomatBir işi de becerse şaşırırdım zaten.:kahve Bir hafta bekliycez şimdi tercoyu of of tam da izlemeye başladım ara verdiler:img-cray:
Neyse güzel bölümlerle karşımız olacaklar umarım:img-blush

ESMA77
30-09-09, 02:35
Merhaba ben sizler kadar ES-ES izlemekten keyif alıyorum ailece cumartesi günleri izliyoruz...cumartesi günü yeni bölümle ilgili değişiklikler olmuş galiba bu yorumları gördüm Es-Es gerçekten kaliteli bu sezon eli yüzü düzgün bir kaç iş den biri Atv bu diziyi de harcarsa diyecek söz bulamam..

Bugün Atv yi ben tekrar bölümünün olup olmadığını sormak için aramıştım ve olmadığını söylediler arkadaşlar bence bu konuda işler iyiyken kanala baskı yapmak dizisinin arkasında seyircisi olduğunu hissettirmek lazım İzleyici temsilcisi telefonundan yada maillerle burda beğenilerimizi yazıyoruz kanalda direk bunlara yansıtmak gerekiyor malesef ki kanal Atv olduğu için iş işden geçtikten sonra iyi olmuyor..

Sizin moralinizi bozmak için yazmadım bunları belki bölümde yetişmemiş olabilir ama Atv nin boş bırakılmaması gerekiyor...

İyi geceler...

-3L!F-
30-09-09, 13:28
Dün gecede yazdığım gibi dizinin yayından kaldırılması gibi bişey söz konusu değildir arkadaşlar.
Bu kadar iyi giden bi diziyi yayından kaldırırlar mı sizce ?!
Tamam ATV'nin ne yapacağı belli olmaz diyoruz doğru ama sonuçta onlarda televizyoncu ve böyle raytingleri iyi bi dizinin yayından kaldırılmaması gerektiğini en az bizim kadar bilirler.

Yayın akışı olayında söylemiştim c.tesi gününe kadar değişebilir.
Belki şimdilik bölüm ellerine gelmemiştir.
Bi sürü olasılık var yani siz hemen yayından kaldırılma olasılığını yani en kötü ve en az olan olasılığı düşünüyorsunuz.

Lütfen kapansın bu yayından kalkma saçmalığı artık.:good:
Dizimizin keyfini çıkaralım.
Bence cumartesi günü yeni bölüm olacak.
Hem yayın akışına inansaydık ohoooo..:img-hyste

Hem yapımcımız TİMS !!! Siz hiç Timr Savcı'nın yayından kalkan bi dizisine şahit oldunuz mu? Ben olmadım şahsen.
Hem TİMS bu işe güvenmeseydi baştan yapımcısı olmazdı.

dolunaz
30-09-09, 13:35
evet arkadşalar maalesefki bu hafta dizi yok..es es in resmi sitesinde açıklama yapılmış...aynene yazıyorum yazıyı..

es es seyircilerine her zamn özenli ve heycanlı bölümler izletebilmek için daha fazla çalışma süresine ihtiyaç duymaktayız.. bu nedenle yayıınımıza bir hafta ara vermek zorundayız..es es in heycan ve ve yepyeni bölümleriyle diğer haftaya görüşmek üzere..

evet yazı bu..resmi siteye girip bakabilirsiniz..

dilara-1905
30-09-09, 13:43
Aynı yazı dün akşam burayada yazıldı.
Bence bir yayın akışından bin tane sonuç doğdu ve siteden siteye dolaşıyor bu durum..
ilk hangi sitede yazıldı bilmiyorum ama
herkes yayın akşına bağlı yada bu yazılara bağlı yeni bölüm yok diye emin.
aslında ortada kesin bişi yok.
Gerçekten yayın akışlarına güvenseydik :)
Her zaman hata yapıyorlar akışta..
bu hafta yeni bölüm izleriz bence. :good:

My2Ki
30-09-09, 13:45
heralde dizinin bu kadar tutacağını tahmin etmeyip fazla bölüm çekmemişler.. :)
aslında keşke bu hafta yayınlayıp haftaya yayınlamasalardı.Çünkü haftaya Milli maç var..

dilara-1905
30-09-09, 13:48
Milli maç mı var ?..
bilmiyordum haftaya olduğunu..
o zaman es-es'e 2 haftamız var demektir.
ve 2 hafta yayınlamamazlık yapıcaklarını sanmıyorum.
bu hafta yeni bölüm vadır. :img-yes:

ama haftaya milli maç nedeniyle yine yeni bölüm olmicak.
bi yayınlamak bi yayınlamamak, reytinglerimizi kötü etkiler..
günü mü değişse acaba :kahve

My2Ki
30-09-09, 13:52
Milli maç var ama atv de değil fox ta..
Ben sadece reytingleri etkiler diye haftaya yayınlamasalar keşke dedim..

dolunaz
30-09-09, 14:04
Aynı yazı dün akşam burayada yazıldı.
Bence bir yayın akışından bin tane sonuç doğdu ve siteden siteye dolaşıyor bu durum..
ilk hangi sitede yazıldı bilmiyorum ama
herkes yayın akşına bağlı yada bu yazılara bağlı yeni bölüm yok diye emin.
aslında ortada kesin bişi yok.
Gerçekten yayın akışlarına güvenseydik :)
Her zaman hata yapıyorlar akışta..
bu hafta yeni bölüm izleriz bence. :good:

ben bu yazıyı bizzat es esin resmi web sitesinde gördüm..zaten açıldığı zman karşımıza ilk gelen yazıda bu..www.es-es.tv..adreste bu merak edenler bakabilirler....maallesefki yok bu hafta dizi...

dilara-1905
30-09-09, 14:05
Milli maçlar ATVde yayınlanmıyor muydu ? =S
Daha öncede bir bölüm yayınlanmamıstı hatta bu şekilde..
reytingleri etkiler milli maç, cumartesi çok yoğun bi gün zaten..
es-es'in gününü değiştirirler belki ATV o kadar yapımı olan bir kanal değil.
bence direkt kanal d'ye transfer olsun :icon_whis
kanal d'de de yer yok gerçi ama es-es gibi bir dizi kanal d'ye yakışır bence. ((:
ATV kesinlikle hak etmiyor böyle kaliteli bir diziyi..

nuro
30-09-09, 14:38
Es-Es resmi web sitesinde Her zaman özenli ve heyecanlı bölümler izletebilmek için,malesef ki daha fazla çalışma süresine ihtiyaç duymaktayız.Bu sebeple yayınımıza bir hafta ara vermek zorunndayız.

Bu 1 haftalık ara iyi olmıcak ya,yeni bölümü merak ediyordum.Neyse olsun da.1 hafta bekleriz.

ali1617
30-09-09, 14:59
arkadaşlar 1 hafta değil 2 hafta yok dizimiz analamadım gitti
işşllah atv kaldırmaz

coskunpak
30-09-09, 15:03
bu hafta zaten diziyi seyredemeyecektim ama es-es ana sayfasındaki yazıyı görünce çok şaşırdım ilk defa böyle birşeyle karşılaşıyorum çok ilginç ya bölüm nasıl hazır olmaz biz seyirciler olarak sizi seyrediyorsak siz de bizim için her hafta yayınlamaya mecbursunuz milli maç olur bölüm hazır olur yayınlamazsınız tamam deriz fakat öyle birşey yok valla ne diyeceğimi bilmiyorum çok moralim bozuldu...

-3L!F-
30-09-09, 16:02
bu hafta zaten diziyi seyredemeyecektim ama es-es ana sayfasındaki yazıyı görünce çok şaşırdım ilk defa böyle birşeyle karşılaşıyorum çok ilginç ya bölüm nasıl hazır olmaz biz seyirciler olarak sizi seyrediyorsak siz de bizim için her hafta yayınlamaya mecbursunuz milli maç olur bölüm hazır olur yayınlamazsınız tamam deriz fakat öyle birşey yok valla ne diyeceğimi bilmiyorum çok moralim bozuldu...

Demekki çekim yaparken aksaklıklar oldu.
Olabilir arkadaşlar bu her projenin başına gelebilecek bişey.:img-yes:
Tamam dizimizin yayından kaldırılmasını istemiyoruz -ki böyle bişey olduğunu dahi sanmıyorum- ama bu kadar abartmayalım lütfen !!:img-wink:

Sonuçta bu bi televizyon işi ve unutmayalım ki onlarda insan.
Belki hasta olan oldu belki yakınını kaybeden oldu bi sürü seçenek var yani..
İçinizi rahatlatmak için söylemiyorum kesinlikle biliyosunuz zaten.
Sadece diğer olasıklarında olduğunu söylemeye çalışıyorum.
Bence kapansın artık bu konu.
Hem dizinin resmi sitesinde de haber vermişler bize sonuçta dizimiz devam ediyo tam gaz.

My2Ki
30-09-09, 16:17
Olabilir arkadaşlar bu her projenin başına gelebilecek bişey.
Tamam dizimizin yayından kaldırılmasını istemiyoruz -ki böyle bişey olduğunu dahi sanmıyorum- ama bu kadar abartmayalım lütfen !!

Hem dizinin resmi sitesinde de haber vermişler bize sonuçta dizimiz devam ediyo tam gaz.

Ben böyle olduğunu düşünmüyorum..Geçen sene c.tesi gününü daima birinci kapatan atv sanırım Bir Şarkısın Sen i tekrar c.tesi günü yayınlayarak deniyecek.Ki yayın akışına baktım BŞS C.tesi gününe konmuş.Eğer geçen seneki seviyeye ulaşırsa sanırım dizimiz pazar günleri yayına devam edicek.Tabi bu benim görüşüm.

-3L!F-
30-09-09, 16:36
Ben böyle olduğunu düşünmüyorum..Geçen sene c.tesi gününü daima birinci kapatan atv sanırım Bir Şarkısın Sen i tekrar c.tesi günü yayınlayarak deniyecek.Ki yayın akışına baktım BŞS C.tesi gününe konmuş.Eğer geçen seneki seviyeye ulaşırsa sanırım dizimiz pazar günleri yayına devam edicek.Tabi bu benim görüşüm.

Bi Şarkısın Sen tatildeyken ATV'nin ölü günüydü pazar günü..
Hatta Yalancısın Sen dizisini rayting kurbanı yapmak için pazar gününe koymuşlar ve ertesi hafta dizi yayından kalkmıştı.Bilirsiniz belki..
Pazar gününe koyacaklarını sanmıyorum ben.
Açıkcası gününün değişeceğinide sanmıyorum.
Yanlışlık olduğu ortada yani..
Cumartesi gününe kadar beklemek lazım bence.:img-yes:

AySnR*
30-09-09, 17:40
Slm arkadaşlar
Es-Es'imizin bitebileceğini söyleyen arkadaşlar var."İnşallah yayından kalkmaz." diyenler olmuş..Bunları okuyunca üzülüyorum gerçekten...Çünkü atvnin kesinlikle bu kadar kaliteli ve kanalın en iyi reyting alan dizilerinden birini kaldırabileceğini düşünmüyorum...asla ve asla düşünmek dahi istemiyorum...
Ama tabiiki haklısınız atv ye güven olmaz ama bence bu hafta bir deneme yapıcaklar..Bir Şarkısın Sen'in reytingleri nasıl,iyi mi falan diye,o yüzden Cumartesi günü Es-Es yerine BŞS'i koydular bence...Bu hafta yayınlanmayacağı için (aslında kesin değil ama) bende çok çok üzgünüm ama dediğim gibi sanırım deneme için böyle oldu..Yani Es-Es'in o kadar çok hayranı varki hemde atv nin bu sezon yayından kaldırdığı dizilerden çok daha fazla...:img-wink: Video sitelerinde izlenme rekorları kırıyor... Bence bunu kesinlikle göze alamaz atv...Bu konu bencede kapansın...Es-Es gibi bir diziyi kesinlikle harcamaz diye düşünüyorum şahsen:img-wink: Ya belkide boşuna endişeleniyoruz belki yayın akışı değişebilir ve Es-Es Cumartesi günü olabilir...Tims Production ekibinden birisi olduğunu düşündüğümüz birisi resmi siteye açıklama yapmış başta bende inandım ama sonra düşündüm falan pek inanasım gelmedi ya bilmiyorum sanki bir yanlışlık varmış gibi geliyor bana...:bilmim Bencede en iyisi Cumartesi'yi beklemek:img-wink:

cansel mania
30-09-09, 17:46
http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=91545 (http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=91545)

dizimiz de aday gösterilmss yılın en iyi dizileri arasında :happy0064:happy0064
oylamayı unutmayalmm :img-wink:

dizi biteemezz böyle yorumlarla üzmeyelm bosuna kendmizi .. tamam bi aksaklıktr olmus ama o kdr ileri gideemzler sanıyrmm! :img-wink:

aylin_a.r.ş
30-09-09, 18:03
http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=91545 (http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=91545)

dizimiz de aday gösterilmss yılın en iyi dizileri arasında :happy0064:happy0064
oylamayı unutmayalmm :img-wink:

dizi biteemezz böyle yorumlarla üzmeyelm bosuna kendmizi .. tamam bi aksaklıktr olmus ama o kdr ileri gideemzler sanıyrmm! :img-wink:

Evett Tuğçeee anasyafa da varr bende gördm hemen oy verdm tabii:img-hyste buraya yazman cok iyi olmuş cnmmm:love05:

bu aradaa su anda birinciyizz:happy0064:img-blush:img-in_lo

spoilerr:img-wink:

Aile Reisi (Star Tv) 1 0.40%
Ah Kalbim (Trt 1) 4 1.61%
Aşk Bir Hayal (Atv) 3 1.21%
Bahar Dalları (Trt 1) 4 1.61%
Balkan Düğünü (Show Tv) 7 2.82%
Bu Kalp Seni Unutur Mu? (Show Tv) 24 9.68%
Deniz Yıldızı (Fox) 7 2.82%
Es-Es (Atv) 44 17.74%
Ezel (Show Tv) 29 11.69%
Geniş Aile (Kanal D) 27 10.89%
Hanımın Çiftliği (Kanal D) 24 9.68%
Kapalıçarşı (Atv) 16 6.45%
Kış Masalı (Atv) 1 0.40%
Kül ve Ateş (Star Tv) 30 12.10%
Sıkı Dostlar (Fox) 1 0.40%
Ömre Bedel (Fox) 5 2.02%
Unutulmaz (Atv) 21 8.47%
Oylayanlar: 248.

Willen
30-09-09, 18:16
15 günde bir izleyebiliyoruz :(
Reytingler iyice düşecek..
Ben meraktan ölücem..
Falan :'

esrave ela
30-09-09, 18:24
Olabilir arkadaşlar bu her projenin başına gelebilecek bişey.:img-yes:
Tamam dizimizin yayından kaldırılmasını istemiyoruz -ki böyle bişey olduğunu dahi sanmıyorum- ama bu kadar abartmayalım lütfen !!:img-wink:

İşte benim düşüncelerim...!!!
Çok güzel yazmışsın canım..Her insanın başına gelebilir böyle şeyler..Bir aksaklık olmuş olabilir bu yüzden bölüm tam anlamıyla hazır değildri..Lütfen yani dizimiz bitiyomuş gibi konuşuyosunuz yeni gelenler yanlış anlıyo bu yüzden..Lütfen biraz daha sakin olalım..evet bende üzülüyorum bu hafta dizimizin olmadıına ..ama elden bişey gelmez..beklemek zorundayız

Nurcan_
30-09-09, 18:25
arkadaslar cumartesi 20de bir sarkisin sen var, bence atv cumartesinin reytingini beklicek ve ona göre bizim diziyi pazara cekebilrler.

bölüm nicin hazir degil anlamadim atvye gün dogdu.

pazar günüde pek rakipimiz yok, genis aileyi saliya aldilar kanald gün degistirme konusunda atvyide gecti.
sasirdigim genis aile yine tavan yapmis atv gün degistirdigi zaman reytingler feci sekilde kötü geliyor ama kanaldnin dizilerini birsey olmuyor yani

zeynep114
30-09-09, 19:00
beni de korku sardi açikcasi!
yani reytingler çok iyi o yüzden kaldirmazlar, ama bu hafta yok, 10 eylül'de görüsmek üzere demisler, ama 10unda milli takimin maçi var, "aa aksilik oldu, 17eylül'de görüsmek üzere" derlerse 3 hafta geçmis olcak, ve bu hiç iyi olmaz!!
bence günü degismeli:blush:

єѕяα
30-09-09, 19:08
Yok artık arkadaşlar saçmalayın..!
Ne demek 3 hafta yok ya..Bu bi kere izleyiciye saygısızlık olur..Bitme gibi bi durum olamaz çünkü spr reytingler alıo..:good:
Arkadaşlar maç var belki olmaz diolar..Cnm maç bizi hiç etkilemez..Birincisi foxta ayrıca geçen maçta atv normal yayınlamıştı dizilerini..
Heyecan yapmayın izleriz haftaya diziyi artık..

teldi
30-09-09, 20:40
arkadaşlar biz atvyi suçluyoruzda yapımcı şirket açıklama yapmış aksaklık var bölüm yetişmedi diye eğer gene kanalın bir oyunu olsa yapımcı neden buna alet olsunki hem şimdiye kadar kaldırılan birkaç dizinin yapımcı şırket tarafından böyle açıklamalar yapmadan kaldırdığını gördük o zaman sırf kanala maledilebilir bu durum ama bunda öyle bir durum yok bence :bilmim

- - BiTT€R - -
30-09-09, 21:42
Merhaba Es-Es Ailem
Yazılan birkaç şey var onlara katılıyorum..
Paranoya yapmaya gerek olmadığını düşünüyorum ben de..
Biraz sabır (:
DDY izleyicileri bilir sabır ne demek :img-hyste
9. bölümü 1 ay beklemiştik (:
Bence de kötü birşey yok, belli ki bir aksaklık oldu, bir sorun çıktı..
Büyütmeyin bu kadar ya, kasmayın :happy0064

Oylama
açılmış yeni gördüm hemencecik oy verdim (:
Desteklerinizi esirgemeyin sakın arkadaşlar!
Herkesten oy bekliyoruz :happy0064

Dilan_91
30-09-09, 22:05
bazilari 'dizimiz bitti mi?' diye soruyor. ne alaka ?? bu nerden cikti simdi ?? lütfen yine baslamayin
7. bölüm yetismedi onun icin bu hafta yok. resmi sitede yaziyor.
eger bitmis olsa niye 'yeni bölüm 10. ekim'de' diye yazsinlar. ayrica reytinglerimiz gayet iyi. 'kis masali', 'parmakliklar ardindan' ve 'unutulmaz' yayindan kaldirmadiklari sürece bizim dizimiz bitmez.

burda atv'nin bir sucu yok. sanirim bayram tatilinde oyuncular istanbul'a gitti. onun icin 7. bölüm yetismemis olabilir.

evet dediginiz gibi 10 ekim'de ayni zamanda milli mac var. ama o maci atv vermiyor. sanirim fox tv veriyor. carsamba günü oynanacak maci atv veriyor. yani 10 ekim'de dizimiz var.

-3L!F-
30-09-09, 22:36
bazilari 'dizimiz bitti mi?' diye soruyor. ne alaka ?? bu nerden cikti simdi ?? lütfen yine baslamayin
7. bölüm yetismedi onun icin bu hafta yok. resmi sitede yaziyor.
eger bitmis olsa niye 'yeni bölüm 10. ekim'de' diye yazsinlar. ayrica reytinglerimiz gayet iyi. 'kis masali', 'parmakliklar ardindan' ve 'unutulmaz' yayindan kaldirmadiklari sürece bizim dizimiz bitmez.

- - BiTT€R - - ve Dilan_91 arkadaşlarıma tamamen katılıyorum.
Son yorumlarımda bunları söylemiştim hemen hemen bende zaten..
Abartacak bişey yok.
Belli ki oyuncuların bazıları dinlenmek istemişler bayram dolayısıyla buda çok normal.
Çünkü aylardır görmüyolarmış ailelerini.
Ben hala bu hafta dizimizin olabileceğini düşünüyorum.
Olmazsada bi hafta daha beklicez ve süper bi bölüm izlicez :img-wink:

X_HaZaL_X
30-09-09, 23:03
Ya başlığa girdim dizi bitti veya bitecek gibi yorumlar yapılıyor..

Valla önelikle şunu söyleyeyim ki atv eğer böyle kaliteli bir yapımı da yayından kaldırırsa o zaman bu yöneticiler kanal yönetme işini bıraksınlar bir zahmet..

Ama lütfen biraz mantıklı düşününce atv dizileri arasında Es-Es yayından kaldırılacak son dizi olur..Zaten görüldüğü gibi gerek bu sitedeki oylamalarda gerekse diğer sitelerdeki oylamalarda Es-Es'in hep 1. olduğunu görüyoruz..

Bu hafta dizimiz yayınlanmıyor diye "bitti" gibi bir sonuç çıkarmayalım lütfen..Boşuna kendinizi üzmeyin çünkü görünürde öyle birşey yok zaten..

Belli ki yolunda gitmeyen bir takım aksaklıklar olmuş ki yayınlanamıyor..Zaten yapımcı firmada açıklamasını yaptı daha ne üzülüyoruz..Bu hafta çok heyecanlı ve güzel bir bölüm izleyecektik ama artık haftaya cumartesini bekliycez:)
Neyse 2 gün içinde yeni fragman da çıkar heralde de az da olsa merakımızı gideririz..:img-wink:

[HiLaL]
30-09-09, 23:15
ınanmıorum..dızı bu hafta genemı yokk..
oof yha nıe bole oldu dızının cooktaan cekılmıs olması lazım..
cunku son bolumun resmlerı bıze taa2 hafta onceden ulasmıstı..ınş..bolum yetısmemıstır..yanı bılerek koymamazlık yapmıolardır..

bussy
01-10-09, 00:03
Bu cumartesi dizimiz yok malesef:img-cray: napalım arada olabilir böyle şeyler...yetiştirilmemiştir;bişey olmuştur:img-yes:
Sanırım dizimiz yayından kaldırılıyo gibi konuşmalar olmuş:bilmim
Böyle bişey olucağını sanmıyorum:img-wink: Çok iyi reytingi olan bi diziyi yayından kaldırmakla ne büyük bi yanlış yapacağının farkındadır heralde atv:img-yes:Böyle bi kuşkunuz olmasın bence...
Dizimiz tam gaz devam ediyor:good:

Bu arada sitede oylama varmış :)
Hemen oyumu kullandım...
Herkes oy kullanmayı unutmasın :)

İmSev
01-10-09, 00:07
Yaaaa nasıl dizi yok ya. Ne saçma bişey nasıl çalışıyorlar ya. Ben ilk defa böyle bişey gördüm. Daha önce oldu diyosunuz sanırım ama ben takip etmiyodum o zaman herhalde. Bu ne ya.
"Yetişmedi" :img-hyste:img-hyste:img-hyste

2 dakkada diziden soğudum ben şahsen.

Dilan_91
01-10-09, 00:12
hadi herkes oyunu kullansin
suan birinciyiz :happy0064
http://dizifilm.com/forum/showthread.php?p=12106799#post12106799

son 10 gün :img-hyste :img-cray: :img-hyste :img-cray:

**Tugce**
01-10-09, 00:16
bölüm yetişmemiş no problım no panic:img-yes:
arkadaşlar dizimıze desteklerımızı esirgemeyelım
oyumzu kullanalım
desteğimzi gösterelim
bir hafta bekleyeceğiz artık:img-cray:

ÖzLem(A)
01-10-09, 00:17
Hemen karaları bağlamışsınız ya :img-hyste
es-es yayından kalkcak bir dizi mi??atv nin en yüksek reyting alan dizilerinin baş sırasında yer alıyor:good:Yapım şirketinden açıklama gelmiş,bölüm yetişmemiş 1 hafta dizimiz yok..açıklama bu ama dallanıp budaklanmış 3 hafta yayınlanmaz ya da günü değişir diyenler var..e pes doğrusu alt tarafı bölüm yetişmemiş..açıklamada atv,deneme amaçlı bir hafta diziyi yayınlamıyor deseler hadi neyse:kahveoyunculardan veya teknik ekipten hasta olanlar vardır belki..o yüzden tavsiyem no panik,relax olun;)

asidemirim
01-10-09, 00:25
bu hafta dizi niye yok ya tam heyecanlı yerinde yetiştiremedilermi zannetmiyorum ama ya öff ööff atv bi fragmanları ve şu dizileri ayarlamayadın gitti ya dizinin kaldırıldığına dair söylentilermi var yok canım daha neler tmc yapım kaliteli kadro ve en iyisi reytinler ilk üçe girdikten sonra ne alaka kaldırılması hiç zannetmem bu hafta dördüncü olmuş biraz düşmüş ama gayet iyi

Cedric
01-10-09, 00:32
Cumartesiye sabırsızlanırken taa öbür cumartesiye mi kaldı yani..Ohoo..Ben çatlarım..İlgilenme ilgilenme sonra tam sarsın dizi, şimdi de günden güne atsınlar..Arkadaşlar sanırım bu uğursuzluk benden kaynaklı :) :) :)

*Merlin*
01-10-09, 02:07
atv denilen berbat kanal şimdide, Pazar günü ağır hezimete uğrayan "Bir şarkısın Sen" yarışmasını kurtarmak için,
bu sezon belkide şu ana kadar en iddialı dizisini kurban etmiş gibi görünüyor.

Kurban etme lafı yanlış anlaşılmasın, muhtemelen diziyi çarşamba 2.dilimde yayınlamayı planlıyorlardır. Hata üstüne hata, hiç tutmuş dizinin günü ile oynanırmı ya? atv bu saçma sapan politikayla bu yıl Stv'ye bile geçilmezse ben ne olayım :)

sevgi sihirbazı
01-10-09, 03:47
bölüm yetişmemesi her dizide olabilecek bişeydir
hem atv nin adam gibi tutan izlenen kaç dizisi var ki
atv es-es den vazgeçemez
ayrıca vazgeçme gibi bi niyeti olsa bunu belli ederdi,
geç saatlere atardı,sürekli gün değiştirirdi
1 hafta gecikmeden hiç bişey olmaz
kimse karalar bağlayıp canını sıkmasın
alt tarafı 1 hafta daha bekliycez hepsi bu:img-wink:

sibs
01-10-09, 04:19
Yeni bolum ozeti geldimi diye dizinin resmi sitesine simdi baktim, karsima kocaman bir yazi cikti :icon_whis Olabilir cekimleri yetistirememis olabilirler bu normal ama benim anlamadigim 1 sey var.
Neden dizinin saatine yarisma programi koyuyorlar. Eger yeni bolum yetismediyse o zaman gecen haftanin tekrarini verirler. Ben Bir Sarkisin Seni izlemek istemiyorum dizinin tekrarinini tercih ederim. Hem mantikli olanda bu cunku dizinin yerine yarismayi koydularsa o zaman bir hafta sonra dizi baslayinca yarisma ne olacak.
Bu arada haftaya yeni bolum olacak diyorlar ama milli mac var. Eger ATV maci verecekse dizi zaten yayinlamamaz. Eger baska bir kanal veriyorsa bile dizinin ikinci yarisi veyat sonu maca denk gelicek. Buda reytingleri dusurur :icon_sorr Ben sahsen mac baslayinca maci izlemeyi tercih ederim.

$A$K!TO
01-10-09, 04:24
Demek ki,bu cumartesi Es-Es'in yeni bölümü yok ...yeni bölümü biraz geç göricez anlaşılan...öyle heycanlı yerde bitti ki bir ay olsa da beklenir valla...
atv de bunun farkında ve bu güzel diziye gün beğenemiyor sanırım...
atv'nin bu sezon başından beri hali hal değildi zaten.Abuk sabuk kararlar alıp güzelim yapımları ziyan etti...yeni başlayanalara kıydığı yetmezmiş gibi eskileri de yerinden edecek politikalar gütmekte ısrarlı...:bilmim
Avrupa Yakası'ndan sonra Çarşamba günleri benim için halâ boş bi gün...Çarşamba gününe alınma gibi bi durum olursa o günde de seve seve izlerim.Belki de gerçekten bölümü yetiştirememişlerdir(buna da hiç inanasım gelmedi ama )...başka türlü düşünülecek olursa en yakın ihtimal yine gün değişikliğine gidilmesi olur.
Aylık raitinglerde 2.likten 4.lüğe düşen bi kanalın ,ilk üçe-beşe girmeyi başaran bi yapıma veda etmek gibi bi lükse sahip olduğunu düşünmüyorum.
Yine de atv'nin bu seneki politikalarına bakıldığında mantık aramanın mantıksız olduğunu da görebiliriz...yok ama ...kaldırılmak gibi bi ihtimal bence hiçç yok! yani...olamaz dimi?:icon_sorr

-3L!F-
01-10-09, 15:55
Arkadaşlar artık şu kaldırılma konusu kapatırsak çok sevinirim.
Çünkü çok büyük bi saçmalık.
Bu dizi yayından KALDIRILMAZ !!!
Bi hafta yayınlanmayacak diye nerden çıktı bu söylenti anlamadım gitti.
Biraz daha mantıklı düşünelim arkadaşlar lütfen.
Dünde söylediğim gibi bu dizinin yayından kaldırılması için hiçbir neden YOK.
Neden kaldırılsın ki..

Hem unutmayın ki dizinin yapımcısı TİMS..
İçinizi rahat tutun yani :img-wink:

Artık gelecek bölümle ilgili tahminlerimizi söyleyelimde kapansın şu saçma konu :img-wink:

güzelim87
01-10-09, 16:25
Arkadaşlar artık şu kaldırılma konusu kapatırsak çok sevinirim.
Çünkü çok büyük bi saçmalık.
Bu dizi yayından KALDIRILMAZ !!!
Bi hafta yayınlanmayacak diye nerden çıktı bu söylenti anlamadım gitti.
Biraz daha mantıklı düşünelim arkadaşlar lütfen.
Dünde söylediğim gibi bu dizinin yayından kaldırılması için hiçbir neden YOK.
Neden kaldırılsın ki..

Hem unutmayın ki dizinin yapımcısı TİMS..
İçinizi rahat tutun yani :img-wink:

Artık gelecek bölümle ilgili tahminlerimizi söyleyelimde kapansın şu saçma konu :img-wink:

Agzina saglik arkadasim. Hele sükür benim gibi düsünlerin sayisi cok. Yani bir hafta yok diye yayindan kalkmis muhabetti sacma zaten. Sonucta olur böyle seyler. Yani TIMS burda acik yürekli davranmis ve yetistiremediklerini ifade etmisler. Sonucta diger dizilerdede oluyor böyle seyler,ama herkes söylemiyor. Es-es mükemmel bir dizi ve onca haran varken, böyle bir hata yapmazlar. Ki bütün Sucu da kanalda bulmayaylim arkadaslar. Dizimis yayindan kalkmadi ve kalkmayacak!!!! En iyi dizi ES-ES!!!!!

My2Ki
01-10-09, 16:46
ATV PES ETTİ, YANLIŞINI KABUL ETTİ VE DE “BİR ŞARKISIN SEN” PROGRAMINI PAZAR GÜNÜNDEN CUMARTESİ GÜNÜNE ALDI. AZ ÖNCE DE YENİ GÜNÜNÜN TANITIMINI YAYINLADI!.. GEÇEN YIL CUMARTESİ GÜNLERİ HEP BİRİNCİ OLAN PROGRAMIN PAZAR GÜNÜNE ALINARAK BÜYÜK HATA YAPILDIĞI VE 6 SHARE’E KADAR DÜŞEN YARIŞMANIN HEMEN ESKİ GÜNÜ VE SAATİNE ALINMASI GEREKTİĞİNİ ISRARLA YAZMIŞTIK. VE AZ ÖNCE ATV, HATASINI KABUL ETTİ VE DEĞİŞİKLİĞİ DUYURDU!..

Bir sitede yazılmış..

asabikartal
01-10-09, 16:59
hayırlı olsunn es es dızısı cok mukemmel bır dızı...kazadan herkes kucuk sıyrıklarla atlacak....tercann ıle dılsa arasında bıseyler olacakk ruya gıdıp soyledıgıya uras ıle ırem cıkıyorlar dıye....bu kazayı ogrenırlerse ısık hoca daha cok kızacak ama ogrenmeseler bence ısık hoca hıc bır sey demecekk ılıskılerınee

[HiLaL]
01-10-09, 17:00
Hemen karaları bağlamışsınız ya :img-hyste
es-es yayından kalkcak bir dizi mi??atv nin en yüksek reyting alan dizilerinin baş sırasında yer alıyor:good:Yapım şirketinden açıklama gelmiş,bölüm yetişmemiş 1 hafta dizimiz yok..açıklama bu ama dallanıp budaklanmış 3 hafta yayınlanmaz ya da günü değişir diyenler var..e pes doğrusu alt tarafı bölüm yetişmemiş..açıklamada atv,deneme amaçlı bir hafta diziyi yayınlamıyor deseler hadi neyse:kahveoyunculardan veya teknik ekipten hasta olanlar vardır belki..o yüzden tavsiyem no panik,relax olun;)

aynen katılıorum...EsEs yayından kalkack bır dızımı..?
df nın 'yenı sezonun en iyi dizisi'baslıklı anketınde de 1.olmusuz...:happy0064
oo..boyle gıderse -ki reytınglerde iyi- bu dızı bıtmez arkadaslar merak etmeyın...

YS,EAN,AS...gıbı dızıler fazla reytıng almadıgındaan bıttı...bu dızının oyle bı sorunu yokki..=)

hoffmania
01-10-09, 17:10
Arkadaşlar her hafta acaba Es Es yayından kalkıcak mı gibi yazılar yazılıyor.Bence bu tür yazılar yazılmasın ve moraller bozulmasın.:img-grin2

Böyle bir durum söz konusu olmadığı gibi dizimiz her geçen gün izleyici kitlesini arttırarak yoluna devam etmektedir.Bu hafta dizinin yayınlanmayacak olması moralleri bozmuş olabilir ama dizimiz artık lokomotif bir dizi olduğu için yayından kalkması gibi bir durum söz konusu değil.:img-wink:

Herkese iyi yorumlar

mathılda
01-10-09, 18:09
fragman cıktımı diye sormaya gelmiştim ama dizi bu hafta yokmuş..

sebep olarak bölümün yetişmemesi yazılmış resmi sitesinde ama benim bildiğim diziler en az 2-3 bölüm önden giderler..yani biz 7.bölümü izlerken aslında onların 9.bölümü çekiyor olmaları lazım..her dizi bu yöntemi uygular..malum bunun montajı dublajı fragmanı vs var..dogal olarak dizimiz içinde aynı sistemin uygulandıgını düşünüyordum..şaşırdım acıkcası..

yayından kalkması durumunu düşünmek bile istemiyorum..Atv bu kadar tutan bir diziyi kendi cıkarları için kullanamayacaksa pes derim başkada birşey demem..

єѕяα
01-10-09, 18:41
Bazı arkadaşlarımız ne demk yok , ne demek yetişmedi gibisinden yorumlar yapmış..
Allah aşkına arkadaşlar onlar insan farkındamısınız ve çekimler Eskişehir'de..Kendilerine ait zmnları yok nerdeyse..Gece gündüz çalışolar..Ha bu sadece oyunculardan ibaret deil..Yönetmeni,asistanı,ışıkcısı,makyözü herkes bi çaba içersinde..Yni biraz müsemma göstrmemiz gerekio..
Tmm bu mesleği kendileri seçio ama çabalarınıda göz ardı etmeyelim..Sadece kazanca göre yorum yapmayalım..

partyofme
01-10-09, 18:53
son iki bölümdür izledim süper bi dizi :happy0064

kaldırılacağını sanmıyorum :img-wink:

ama kesinlikle çekimlerin yetişmediğine falan inanmıyorum herkes yetiştiriyor onlar neden yetiştiremesin atv'nin beceriksizliği işte demekki yarışma programını yapan şirketin tims'ten daha iyi lobisi varmış eski yayın saatine döndürdüler programlarını bize şimdi sadece dua etmek kalıyor bir şarkısın sen cumartesi kötü rating alsında dizimiz cumartesiye tekrar dönsün

bsr**
01-10-09, 19:04
arkadaşlar fragman çıkmış resmi sitede war...fragmanda iremin durumu çok ağır herkes urasın üstüne gidiyo cnm yaaa yazk çk üzülüo o da :((

bussy
01-10-09, 19:40
Bende seyrettim şimdi fragmanı...
İrem'in durumu ağır:img-cray: hastanede...
Uras ve Tercan iyi onların bişeyi yok...ufak sıyrıklarla atlatmışlar...
Herkes Uras'ın üstüne gidiyo falan...Uras'ta çok pişman..keşke eskişehire hiç gelmeseydim falan diyo:img-cray::img-cray:
Genel olarak böyle fragman...
Anlıyacağınız hiçte iç açıcı bi fragman değil...!!
Ayrıca ne olucak,ne biticek diye beklememiz gereken 9 gün var:img-cray::img-cray:

esrave ela
01-10-09, 19:46
7. Bölümün Fragmanı Çıkmış..:happy0064Bölüm yetişmedi demişlerdi ama fragmanın çıkmasına şaşırdım..Şöylede olabilir..Çekilen sahnelerle bir fragman oluşturulmuş olabilir:kahve

İrem'in durumu vahim:img-cray::img-cray:Uras ve diğerleri çok üzgün..Ama Uras ağlıyodu resmen yaa:img-cray::img-cray:Galiba bu bölümde bende Uras kadar ağlıycam..Zaten tek u sahneler gösteriliyo fragmanda..Ne kadar çekildiğini burdan anlayabiliriz;)

Off çok karışık bir bölüm olucak..Rüyayı göstermese şaşırdım zaten..Hemen ataa geçicek o ..Uras'a yüklenicez..Alaz'da Urası suçlicak..En çok Alazın suçlaması beni çok üzdü:img-cray:

Ve Işık Hoca..Umarım o daha anlayışlı davranır diycem ama sonuçta bir oğlunu kaybetti..ve kızının da hastanede olduğunu duyunca ilk başta Uras'a yüklenebilir bence:kahve:img-cray:

hoffmania
01-10-09, 19:51
Fragman çıktı arkadaşlar resmi sitede var.:img-wink:

Fragman beklediğimiz gibi hatta daha acı görüntülerle dolu...

İrem'in durumu ciddi görünüyor.

Uras,Tercan'a:"Oğlum ya kıza bir şey olursa!..Ya ölürse!"diyor.

Tercan'da,İrem için:"Gencecik kız daha!.." diyor.:icon_sorr

Tercan ve Uras kazayı hafif sıyrıklarla atlatmışlar ama Uras ruhen çok kötü durumda...Işık Hoca'yla olan bir sahnesinde:"Keşke hiç gelmeseydim buralara..."diyor.Alaz'da tabi bu üzüntüyle Uras'a kızıyor.Anlıyacağınız Uras fragmanda perişan halde ve İrem'in durumu da hiç iyi değil.

Alaz,Uras'a:"Belkide sadece kendi başını derde soksaydın kimsenin umrunda olmazdı!"diyor.

Işık Hoca,İrem'e:"Bırakma beni!" diyor.

İrem'in annesi Uras'ın yanında Işık Hoca'ya kızıyor.

Işık Hoca ilk başta normal bir kaza olduğunu düşünüyor sonrasında Rüya Hanım,Uras'lar için eli silahlı adamlar kovalıyormuş bunları diyince Işık Hoca dönüp Uras'a bağırıyor.

Fragmanın en duygusal sahnelerinden biri de Uras'ın, hastahanede İrem'in yatağının başucuna papatyaları bırakması.:img-in_lo :img-cray:

- - BiTT€R - -
01-10-09, 19:51
Fragmanı şimdi izledim..
Herşey tam da söylediğim gibi gelişmiş, Tercan'la Uras ayılmış, İrem yoğun bakımda.. Şaşırmadım..
Şaşaırdığım tek şey bu kadar etkileyeci olması..
Evet üzecekti, etkileyecekti ama bu kadarını tahmin etmemiştim..
Bu bölümde Uras ağlar, ben ağlarım.. Zaten çok hassas birisiyim, acayip sulugözüm..
Alaz'ın söyledikleri karşısında ağzım açık kaldı, ondan beklemezdim..
En kötü olduğum sahne ise, Uras'ın İrem'in başucuna papatya koymasıydı..
Nasıl bekleyeceğiz, bilmiyorum..
Ama ben gerçekten çok etkilendim :img-cray:

єѕяα
01-10-09, 20:01
Ya of ya of ben bunu istememiştim..:img-cray:
Hepsi ufak tefek sıyrıklarla atlastsaydı..Yine aynı kızgınlık,kırgınlık üzüntü olurdu..Ben daha ilk bölümlerden damar izlemek istemiorum yaa..
Nese olan oldu..Herkes Urasın üstüne gidio..Urasın bi suçu olmasada..Herkes kendine gör haklı..Snırım ilk önce bi kaza sanılıo..Rüyanın sayesinde sabotaj olduğu ortaay çıkıo..Ya Urasımın "Keske buraya gelmseydim,gelmesydim de;İreme bişi olmasaydı",demesi çok etkileyici..
Of of bu bölüm ağlıcaz,gülmek haram..:img-cray:

bussy
01-10-09, 20:07
Fragmanı şimdi izledim..
Herşey tam da söylediğim gibi gelişmiş, Tercan'la Uras ayılmış, İrem yoğun bakımda.. Şaşırmadım..
Şaşaırdığım tek şey bu kadar etkileyeci olması..
Evet üzecekti, etkileyecekti ama bu kadarını tahmin etmemiştim..
Bu bölümde Uras ağlar, ben ağlarım.. Zaten çok hassas birisiyim, acayip sulugözüm..
Alaz'ın söyledikleri karşısında ağzım açık kaldı, ondan beklemezdim..
En kötü olduğum sahne ise, Uras'ın İrem'in başucuna papatya koymasıydı..
Nasıl bekleyeceğiz, bilmiyorum..
Ama ben gerçekten çok etkilendim :img-cray:

Evet ya fazla duygu yüklüydü:img-cray: Bu kadarınıda beklememiştim...Tamam hastaneye kaldırılırlar ama ne biliyim bişey olmaz;hemen çıkarlar diye geçiriyodum aklımdan...ama durumlar öyle değilmiş...

Bende hemencecik ağlayıveririm...tutamam hiç kendimi:img-cray:
Bu bölüm baya ağlıycaz anlaşılan:img-cray:

chaylack
01-10-09, 20:10
selamlar bende yeni izledim gerçekten çok üzüntülü olmuş az bile:img-cray:uras'ın yanında olan alaz dahil üzerine gelmişler ama bunun kaza olduğunu unutmuşlar ama rüya nasıl olduğunu ışık hocaya çıtlatıyor kazanın nasıl olduğunu ışık hoca yine anlayış gösterir diye düşünüyorum en başından beri yanında olmuştu uras'ın yine ona destek verir diye düşünüyorum irem yoğun bakımda yanında papatyalar kıyamam :img-cray:

edbel_vamu
01-10-09, 20:14
fragman tam da beklediğim gibi çıktı.
irem'in başına bir şey geleceğini düşünüyordum hep.
Ben bu olayın Işık'la Uras'ın arasını açacağını düşünüyorum. Ama Uras'a arkasını döneceğini sanmıyorum. yine de o baba-oğul ilişkisi bir süreliğine zedelenecek gibi.
buı arada bu hafta mı yeni bölüm?

hoffmania
01-10-09, 20:15
Fragmanın sonunda Işık Hoca'nın sözü çok anlamlıydı.

-"Keşke hiç yaşanmamış olsaydı...Keşke!.."

Bencede keşke böyle bir olay olmasaydı da bizlerde eğlenceli bölümleri izlemeye devam etseydik.Umarım bu tadsız durum 1-2 bölümle sınırlı kalır ve dizinin kahramanlarını yine şen şakrak izlemeye devam ederiz.:img-yes:

Herkese iyi yorumlar Es Es ailesi :img-wink:

Dilan_91
01-10-09, 20:25
Fragmanın sonunda Işık Hoca'nın sözü çok anlamlıydı.

-"Keşke hiç yaşanmamış olsaydı...Keşke!.."

işik hoca bunu derken tam olarak ne demek istedigini anlamadim
yani keske hic uras'i tanimamis olsaydim mi demek istiyor yoksa keske bu kaza hic olmasaydi mi demek istiyor??

alaz üzüntüden uras'in üstüne gidiyor. alaz'in yerinde kim olsa öyle davranirdi diye düsünüyorum.

önce uras'i suclayacaklar ama o adamlarla gürel'in sayesinde tanistilar. eger suclu birisi varsa oda gürel. insallah uras bütün gercekleri anlatir.

urass-büşra
01-10-09, 20:32
off ya.. fragman gelmiş diye heyecanla siteyi açtım, fragmanı izledim ve o heyecanın yerini korku, hüzün vb duygulara bıraktı :img-cray: ben öyle kolay kolay ağlamam ama bu bölümde ağlıcam galiba :img-cray:

alaz a sinir oldum:img-tomat
ışık sanki uras a soğuk gibi :icon_sorr
uras çok tatlı tabi papatyalar falan canım üzülüyor, ağlamaklı :icon_sorr

off inş. 1-2 en fazla 3 bölüm sonra her şey düzelir :icon_sorr

urass-büşra
01-10-09, 20:35
alaz üzüntüden uras'in üstüne gidiyor. alaz'in yerinde kim olsa öyle davranirdi diye düsünüyorum.

alaz bunu önceden de yapmıştı uras ın sabıkalı olduğunu öğrendiklerinde 'kanka olduğumuz çocuğa bak, sabıkalı çıktı' gibi bir şey demişti.
alaz ı anlayabiliyorum ama sonuçta uras ta öyle büyük bir kaza atlatmış ve psikolojisinin nasıl olduğunu düşünmeliydi bence, uras ondan daha üzgün ve daha suçlu hissediyor kendini:icon_sorr

esrave ela
01-10-09, 20:41
yani keske hic uras'i tanimamis olsaydim mi demek istiyor yoksa keske bu kaza hic olmasaydi mi demek istiyor??

önce uras'i suclayacaklar ama o adamlarla gürel'in sayesinde tanistilar. eger suclu birisi varsa oda gürel. insallah uras bütün gercekleri anlatir.

Alaz'ın tepkisine ilk başta ne kadar kızsam da heralde olayı bilmeden kızmasını yani Urası suçlamasını ani şokun etkisiyle ne diyeceğini bilememesine bağlıyorum..Heralde bende Alazın yerinde olsam ilk başta Urası suçlardım:kahve
Ama tabi anlaıp dinledikten sonra Urastan özür dileyecektir Alaz..:kahve
Gürel..Hayret fragmanda da göremedik kendisini..Ben olay çıkartır diye bekliyodum..Ama tabi eğer bu sahneler daha çekilmediyse bilemem..:kahveGürel olay çıkartmadan hayatta durmaz:img-tomat

Uras'ın İrem'n yanına papatya koyması:img-blushbunlar çok güzel ,çok ince düşünülmüş jestler..İrem iyilşecek bu bir gerçek..Ama iyileşmeden önceki üzüntülü anlar bizide ağlatabilir..Şimdiden söyleyeyim.Uras ağlarken gerçekten benimde içim acıdı..Fragman bile bu kadar etkileyiciyken bölümü düşünemiyorum:img-cray::img-cray:

- - BiTT€R - -
01-10-09, 20:45
Fragmanı başka siteye koysalarda izlesem ya.

Resmi sitede çok ağır ilerliyo video bende o yüzden hiç bişey anlayamadım.
Sadece Uras'ın "keşke hiç gelmeseydim buralara,gelmeseydim de İrem'e bişey olmasaydı" dediği yeri anladım.
Çok duygulandım o sahnede valla ağlıcaktım neredeyse.
Ki ben şu ana kadar hiç bir filmde-dizide ağlamış biri değilim.
Anlaşılan bu bölüm bende ağlıcam.

İrem-Uras aşkının başlayabilmesi için böyle bi kazanın olması gerekiyodu arkadaşlar.
Ben bekliyodum,şaşırmadım o yüzden.
İrem aşık olduğunu az çok belli ediyo ama Uras'dan hiçbişey görmemiştik.
Bi bakıma Uras'ın İrem'e olan duygularının dışa vurumu olacak bu kaza bence :img-yes:

EDİT:Arkadaşlar biri bana Alaz'ın Uras'a ne dediğini ve Uras'ın Tercan'a yatarken ne dediğini yazabilir mi ?

Canım daha akıcı izlemek için video çubuğunun dolmasını bekle (:
hepsi dolunca öyle izle, o zaman donmuyor.. :img-wink:

Bu bölüm cidden fena olacak..
Ben kendi adıma açık söylüyorum, ağlarım..

:img-cray:

Bu arada;
fragmandan gif yapabilecek olanlar lütfen duyun sesimi :img-cray:
Bu fragmandan gif istiyorum.. :icon_sorr

aylin_a.r.ş
01-10-09, 20:46
Fragmanı izledim şimdiii
yaa Uras aülarsa bende ağlarım:img-cray:
Urasım üzülmesi yaaa:img-cray:

Rüya ya da acıdım ilk defa..
Ben kızıma bişey olursa naparım orhan diye ağlıyodu:img-cray:

amaa maşallah herşeyi ortaya o cıkarıyo:img-tomat
gerçi anne.. kim olsa öyle yapar zaten:img-cray:

Uras ya herkes ona yükleniyo:img-cray:

alaz: belki sadece kendi başına belaya soksaydın kimse bişey demezdi diyo orda:img-cray:
Alazında en yakın arkadası:kahve:img-tomat:img-cray:
Sinirler söylenr haklı..
Amaaa of yaaa Uras:img-cray:

-3L!F-
01-10-09, 20:47
Uras'ın ağlaması çok dokundu bana canım ya:icon_sorr
Rıfat'ın oyunculuğunu gerçekten takdir ediyorum yahu adam süper oynuyo.

İrem-Uras aşkının başlayabilmesi için böyle bi kazanın olması gerekiyodu arkadaşlar.
Bi bakıma Uras'ın İrem'e olan duygularının dışa vurumu olacak bu kaza bence :img-yes:

EDİT:Arkadaşlar biri bana Alaz'ın Uras'a ne dediğini ve Uras'ın Tercan'a yatarken ne dediğini yazabilir mi ?

aylin_a.r.ş
01-10-09, 20:53

cnm söyledm ama üzt mesajda görmedn galba:):)
alaz: belki sadece kendi aşını belaya soksaydın kimse bişey demezdi diyo..
uras tercana ya ölürse kız falan diyo..
tercan da daha gencecik kız oğlum diyo..

Ahmetn ağlmasına dayanamam:img-cray:
o ağlarsa dayanamayıp ağlarım valla yaa:img-cray:

esrave ela
01-10-09, 20:58

Yazıym ben canım..:img-wink:

Yazmışken başan sona yazıym..

Rüya:Kızımm:img-cray:
Işık:Durumu nasıl ha durumu nasıl:img-cray:
Uras:Oğlum ya kıza bişey olursa..ya ölürse:img-cray:
Alaz:Belkide sadece kendi başını derde sokmuş olsaydın kimsenin umrunda olmazdı..(Urasa söylüyor)
Uras:Keşke hiç gelmeseydim buralara..Ben bitseydim ama İrem'e bişey olmasaydı(allahım bu nasıl bir oyunculuktur böyle):img-cray:
Tercan:Gencecik kız daha..
Rüya:Ona bişey olursa ben naparım Orhan..
Işık:Sen hiç haketmediğin bir (burayı anlamadım) bırakma beni..
Rüya:eli silahlı adamlar kovalıyomuş bunları
Işık:urass..
Işık:keşke hiç yaşanmamış olsaydı..keşke..

gulozar
01-10-09, 21:02
Dizi bu hafta var mi? Yok mu?
Eger yoksa ,Atv kendi eliyle altin yumurtlayan tavugunu kesecek.

hoffmania
01-10-09, 21:04

Ben bu söze pozitif anlamda bakmak istiyorum.:img-wink:

Bence Işık Hoca keşke bu kaza olayı hiç olmasaydı diye düşünüyor.Eğer tam tersi dediğin gibi düşünüyor olursa bu Uras ve Işık Hoca arasındaki baba-oğul ilişkisini de zedeler.O zaman Uras okulu hiç kazanmasaydı,İstanbul'da o hayatı yaşamaya devam etseydi...:kahve Hayat bu! İnsanın başına ne gelir bilinmez.Uras'da İrem'in başına bunların gelmesini istemezdi.:img-yes:

-3L!F-
01-10-09, 21:06
Yazıym ben canım..:img-wink:

Yazmışken başan sona yazıym..

Rüya:Kızımm:img-cray:
Işık:Durumu nasıl ha durumu nasıl:img-cray:
Uras:Oğlum ya kıza bişey olursa..ya ölürse:img-cray:
Alaz:Belkide sadece kendi başını derde sokmuş olsaydın kimsenin umrunda olmazdı..(Urasa söylüyor)
Uras:Keşke hiç gelmeseydim buralara..Ben bitseydim ama İrem'e bişey olmasaydı(allahım bu nasıl bir oyunculuktur böyle):img-cray:
Tercan:Gencecik kız daha..
Rüya:Ona bişey olursa ben naparım Orhan..
Rüya:eli silahlı adamlar kovalıyomuş bunları
Işık:urass..
Işık:keşke hiç yaşanmamış olsaydı..keşke..

Sağol tatlım merakımı giderdin valla :img-wink:

Deminde dediğim gibi bu kaza Uras'ın duygularının dışa vurumu olacak.
İrem'e hissettikleri biraz da olsun belli edecek.
İrem iyileşince İ-U sahnelerinde Uras'dan ataklar görebiliriz.

Her ne kadar anti İrem grubundan olsamda İrem'e üzüldüm.:icon_whis

nehir_ertan
01-10-09, 21:25
fragmanı izledim ve içim gitti yaa..:img-cray:
urasmmm ne hale gelmiş.:img-cray:. ağlaması o üzgünhalleri muhteşem oynuyor gerçekten...:img-in_lo
ben es-ees in senaristlerini tebrik etmek istiyorum.:happy0064. dizi o kadar düzgün ve yolundan şaşmadan gidiyor ki....:img-yes:
yani sırf reyting almak için abuk subuk yollara başvurmuyolar...:img-yes:
alaza başta çok kıdm ama hak verdim... sonuçta irem onun en yakın arkadaşı...
hele ışık.... allahım bu nasıl bir oyunculuktur böyle... hayran kaldım...
inşallah ireme birşey olmaz... ben iremi gerçekten çok sevdim..:img-cray:
büyük ihtimal bişey olmayacak ve bence bu olay yüzünden uras-irem ilişkisi başlayacak...:img-in_lo
inşallah tabii

- - BiTT€R - -
01-10-09, 21:25
Dizi bu hafta var mi? Yok mu?
Eger yoksa ,Atv kendi eliyle altin yumurtlayan tavugunu kesecek.

Bu hafta maalesef yok..
Ama ATV kaynaklı bir sorun değilmiş, yapım şirketinden kaynaklanıyormuş..
Maalesef böyle şeyler yüzünden reytinglerimiz düşüyor..

dilara-1905
01-10-09, 21:31
Nasıl bi fragman bu böyle :img-cray:
Anlaşıldı çok ağlicam bu bölüm.. :icon_sorr
Uras'ın her sözü bitirdi beni ya..
çok güzel oynamıs çok duyguluydu. :icon_sorr
papatya sahnesine bayıldım. Bana irem tam o sahnede gözlerini açıcak ve papatyaları görücek gibi geliyor :img-in_lo :icon_sorr
alaz'ın söylediği çok ağırdı.. ama herkesin sinirleri bozuk tabi. Uras suçlanıyor. :icon_sorr
Işık ve uras sahnelerini çok ama çok merak ediyorum. Rüyadan silahı öğrenince kızarak ''Uras!'' dedi çünkü.
Umarım aralarında kötü sahneler geçmez. :icon_sorr

_eren_yoshy_
01-10-09, 21:32
slm ...
arkadaslar ben bisey anlamadim
zaten fragmani görmedim ...
bu hafta yok ama fragman mi var ???
eger öyleyse haftaya yine ayni gündemi ???

(cok soru sordum galiba ama ben bisey anlamadim :D)

ftmnrr
01-10-09, 21:35
[QUOTE=esrave ela;12114911]
QUOTE]

Orda galiba "sen hiç haketmediğim bir lütufsun.. bırakma beni" diyo..

Ya Uras ağlamasın yaa dayanamam ben.. zaten ben şahsen bi erkeğin ağlamasına dayanamam ya neyse.. yani yanlış anlaşılması kadınları her gün ağlarken görebiliriz ama bi erkeğin ağlaması her gün başımıza gelen bişi değil o yüzden ben bi erkek ağladımı duramam ağlarım.. böyle bi değişik bi kızım işte...

Neyse fragmanı daha yeni izledim.. 1 haftadır zaten bilg. açamıyodum açtığım anda böle bişiyle karşılaşınca dumura uğradım yani.. :img-cray::img-cray:

O Urasın papatya toplayıp iremin başucuna koyması "lan ya kıza bişi olursa.. ya ölürse" demesi... ışık hocanın önünde "keşke ben gitseydim de ireme bişi olmasaydı" demesi.. ve en önemlisi de bunları söylerken sesinin titremesi...

Burdan Ahmet Rıfat Şungarı o mükemmel ötesi oyunculuğu için bir kez daha tebrik ediyorum.. ay ellerim titriyo ya harfler birbirine girdi..

Neyse..

Ve "bir babanın dramı" dediğimiz hadise... oğlu uyuşturucudan ölmüş.. kızı da saçma bi kaza yüzünden ölüm döşeğinde... o ne güzel bi ağlamadır öyle hıçkıra hıçkıra..:img-cray: o nasıl bi konuşmadır kızının ellerini okşayarak.. :img-cray:

Ha Uras o keşke ireme bişi olmasaydı falan derken de Işık hoca çok bi fena bakıyodu ya.. biraz(!) hüzün.. biraz öfeke..(ki bu öfke Urasa oluyo..) biraz kırgınlık..

Keşke hiç yaşanmasaydı derken de kazayı kastediyodur eminim.. Urası da silip atıcak değil heralde.. o onun 2. oğlu resmen.. tamam çok kırılmıştır ki zaten kırılmasa anormal olur.. tamam olayların kaynağı Tercan ama ister istemez insan bi Urasa yükleniyo başta.. ben olsam ben de bi kızardım ama sonra kıyamaz affederdim.. ama tabi Işık Hocayla benim Urasa bakış açımız farklı.. ben bi kız gözüyle bakıyorum.. o bir "baba" gözüyle... gerçi bu durumda onun kıyamaması gerekir ama offfff ne yazdığımı da şaşırdım neyse..

Rüyayı anlıyorum tamam eyvallah ana yüreği falan.. ama bunun için de Işık Hocayı suçlarsa dalarım.. (fiilen değil tabi ama zihnen dalmak da bi fiil :))

İreme tabii ki üzüldüm.. bak hatta bir anti-iremci bile üzülmüş..
da ben farklı hayal etmiştim.. yani Uras ağır yaralancaktı benim kafamda.. Hatta izlerken de en çok zarar görenin Uras, en az zarar görenin de İrem olduğuna karar kılmıştım kafamda... ama yanılmışım demekki :)

Ya bu arada geçen bölümün yorumunu yapamadım.. zaten biraz(!) da geç oldu..

Sadece Gürele ne kadar son derece gıcık olsamda ağlamasına şapka çıkartıyorum..:img-hi: Sertancım o ne güzel ağlamadır yaa.. (insanların ağlamasına taktım yanlız:))

Bu arada son olarak belirtmek isterim... Galatasaray da ilk puan kaybını Eskişehir karşısında aldı.. :icon_whis:icon_whis Bilemiyorum artık.. Bu günleri de görücekmiydik Allahım.. :img-hyste

Neyse ben çıkıyorum herkese iyi akşamlaarr... :)

dolunaz
01-10-09, 21:36
ya şimdi sizden duydum fragmanın eklendiğini..valla bu kadar erken beklemiyodum..ama içim gitti be ya..ambulans sesleri.falan...off anam offff..

ama ben demiştim kesin ireme bişey olucak diye..herkesin urası suçlayacağıda kesin...bu rüya nerden öğrendi bunları silahları adamların kovaladığını ya...garibim nasılda ağlıyodu öyle...aaa uras ahhh..akşam akşam yüreğime oturdu fragman ya...

ama bence şöyle olucak...irem urasın sesini duyduğu zamn bence kendine gelicek..yada uras onunla konuşurken iremden tepkiler gelicek..hatta keşke irem uyanırken urasın ismini sasyıklayarak uyansa..biride bunu duysa aahhh..(çok şey istiyorum demi)...ama keisn buna benzer şeyler olucak...çünkü öbür türlü uras gene eskişehirden gitmek istiycek...Etrafındakilere zarar verdiğini düşündüğü için...

umarım böyle bişey olur vede herkes urası suçlamaktan vazgeçer..umarım...

Ĝαмźε
01-10-09, 21:42
Fragmanı izledim ...
Gerçekten çok duygu yüklü bir fragman :img-cray:
Kazada Uras'ın suçu yokken , herkes tarafından suçlanıyor :img-cray:

Uras'ın da sözleri 'Keşke' demeleri .. :icon_sorr
O da çok üzülüyor..Ama üzülmesin dayanamam , dayanamayız :img-cray:

Herkes gergin , üzgün ...

Çok duygulu bir bölüm izleyeceğiz :img-cray:

berrin_22
01-10-09, 21:52
ya fragmanı nerden izleyebilirim bulamadım

biri özelden link atabilir mi??

nehir_ertan
01-10-09, 21:53
slm ...
arkadaslar ben bisey anlamadim
zaten fragmani görmedim ...
bu hafta yok ama fragman mi var ???
eger öyleyse haftaya yine ayni gündemi ???

(cok soru sordum galiba ama ben bisey anlamadim :D)

canım..
fragman çıktı ama bu hafta dizimiz yok...
ondan sonraki hafta var :img-yes:

esrave ela
01-10-09, 21:54
[QUOTE=esrave ela;12114911]
QUOTE]

Orda galiba "sen hiç haketmediğim bir lütufsun.. bırakma beni" diyo..

Ya Uras ağlamasın yaa dayanamam ben.. zaten ben şahsen bi erkeğin ağlamasına dayanamam ya neyse.. yani yanlış anlaşılması kadınları her gün ağlarken görebiliriz ama bi erkeğin ağlaması her gün başımıza gelen bişi değil o yüzden ben bi erkek ağladımı duramam ağlarım.. böyle bi değişik bi kızım işte...

Neyse fragmanı daha yeni izledim.. 1 haftadır zaten bilg. açamıyodum açtığım anda böle bişiyle karşılaşınca dumura uğradım yani.. :img-cray::img-cray:

O Urasın papatya toplayıp iremin başucuna koyması "lan ya kıza bişi olursa.. ya ölürse" demesi... ışık hocanın önünde "keşke ben gitseydim de ireme bişi olmasaydı" demesi.. ve en önemlisi de bunları söylerken sesinin titremesi...

Burdan Ahmet Rıfat Şungarı o mükemmel ötesi oyunculuğu için bir kez daha tebrik ediyorum.. ay ellerim titriyo ya harfler birbirine girdi..

Neyse..

Ve "bir babanın dramı" dediğimiz hadise... oğlu uyuşturucudan ölmüş.. kızı da saçma bi kaza yüzünden ölüm döşeğinde... o ne güzel bi ağlamadır öyle hıçkıra hıçkıra..:img-cray: o nasıl bi konuşmadır kızının ellerini okşayarak.. :img-cray:

Ha Uras o keşke ireme bişi olmasaydı falan derken de Işık hoca çok bi fena bakıyodu ya.. biraz(!) hüzün.. biraz öfeke..(ki bu öfke Urasa oluyo..) biraz kırgınlık..

Keşke hiç yaşanmasaydı derken de kazayı kastediyodur eminim.. Urası da silip atıcak değil heralde.. o onun 2. oğlu resmen.. tamam çok kırılmıştır ki zaten kırılmasa anormal olur.. tamam olayların kaynağı Tercan ama ister istemez insan bi Urasa yükleniyo başta.. ben olsam ben de bi kızardım ama sonra kıyamaz affederdim.. ama tabi Işık Hocayla benim Urasa bakış açımız farklı.. ben bi kız gözüyle bakıyorum.. o bir "baba" gözüyle... gerçi bu durumda onun kıyamaması gerekir ama offfff ne yazdığımı da şaşırdım neyse..

Rüyayı anlıyorum tamam eyvallah ana yüreği falan.. ama bunun için de Işık Hocayı suçlarsa dalarım.. (fiilen değil tabi ama zihnen dalmak da bi fiil :))

İreme tabii ki üzüldüm.. bak hatta bir anti-iremci bile üzülmüş..
da ben farklı hayal etmiştim.. yani Uras ağır yaralancaktı benim kafamda.. Hatta izlerken de en çok zarar görenin Uras, en az zarar görenin de İrem olduğuna karar kılmıştım kafamda... ama yanılmışım demekki :)

Ya bu arada geçen bölümün yorumunu yapamadım.. zaten biraz(!) da geç oldu..

Sadece Gürele ne kadar son derece gıcık olsamda ağlamasına şapka çıkartıyorum..:img-hi: Sertancım o ne güzel ağlamadır yaa.. (insanların ağlamasına taktım yanlız:))

Bu arada son olarak belirtmek isterim... Galatasaray da ilk puan kaybını Eskişehir karşısında aldı.. :icon_whis:icon_whis Bilemiyorum artık.. Bu günleri de görücekmiydik Allahım.. :img-hyste

Neyse ben çıkıyorum herkese iyi akşamlaarr... :)

Yorumunun bir kısmına katılıyorum canım..Çok güzel yazmışsın ellerine sağlık..Katılmadığım kısmıda şu..Suçu Tercan'da bulmamız..Tercan'ın bir suçu yok bence..Olay şu ki onları başına musallat eden şahıs Gürel..Olan ondan sonra oluyo zaten..Belkide Gürel bunları yapmasaydı Uras ve Tercan adam dövüp o Şahin midir nedi onun gözüne girmezlerdi:kahve
Her taşın altından Gürel çıkıyo..Hele hele onun Urası suçlamaya hiç hakkı yok..Ama büyük ihtimalle suçlayacaktır o geri kafalı:img-tomat

Ben anti İremci değilim olmam(ız) içinde hiçbir sebep yok bence..
Şu anda İrem iiçin çok ama çok üzülüyorum..Ama bi yandan da seviniyorum..Bu kadar çok seveni varmış..Kötü günlerinde yanındalar..Özellikle Uras fragmanın her sahnesinde üzgündü ve bir kerede ağladığını gördüğümüz bir sahne vardı:img-cray:

zuzal
01-10-09, 21:57
Ya o nasıl bir fragmandır öyle:img-cray::img-cray:
Her sahnesi içime dokundu :img-cray::img-cray:
Hele Urasın sözleri "keşke hiç gelmeseydim buralara
Ben bitseydim ama İrem'e bişey olmasaydı derken":img-cray::img-cray:
Anlaşıldı bu bölüm bol gözyaşlı olacak :img-cray:
Ama Urasın o solmuş papatya'yı koyması
Ve papatyanın birden açılması çok güzeldi:img-in_lo
İnş. o papatyalar İrem'i hayat'a dönderecek
Işık Hocanın hali neydi öyle içim parçalandı :img-cray::img-cray:
Hele "sen hiç haketmediğim bir lütufsun bırakma beni" derken :img-cray:
Ya bn şimdiden ağlıyorum Bölümde ne olcak çok merak ediyorum:img-cray:
Yaa bölümde 1 hafta ertelenmiş bu çok kötü oldu biz nasıl sabredeceğiz
Allah aşkına biri söylesin bana...

nehir_ertan
01-10-09, 21:59
Şu anda İrem iiçin çok ama çok üzülüyorum..Ama bi yandan da seviniyorum..Bu kadar çok seveni varmış..Kötü günlerinde yanındalar..Özellikle Uras fragmanın her sahnesinde üzgündü ve bir kerede ağladığını gördüğümüz bir sahne vardı:img-cray:ü

katılıyorum canım...

ben de iremi çok seviyorum.. asla anti iremci değilim ...
hele bu bu fragmanda onu ne kadar çok sevdiğimi bir kez daha anladm...
bu arada tercanımın suçu yok kesinlikle..
herşey o gürelin başının altından çıkıyo kesinlikle...

dolunaz
01-10-09, 22:00
[QUOTE=ftmnrr;12115242]

Yorumunun bir kısmına katılıyorum canım..Çok güzel yazmışsın ellerine sağlık..Katılmadığım kısmıda şu..Suçu Tercan'da bulmamız..Tercan'ın bir suçu yok bence..Olay şu ki onları başına musallat eden şahıs Gürel..Olan ondan sonra oluyo zaten..Belkide Gürel bunları yapmasaydı Uras ve Tercan adam dövüp o Şahin midir nedi onun gözüne girmezlerdi:kahve
Her taşın altından Gürel çıkıyo..Hele hele onun Urası suçlamaya hiç hakkı yok..Ama büyük ihtimalle suçlayacaktır o geri kafalı:img-tomat

Şu anda İrem iiçin çok ama çok üzülüyorum..Ama bi yandan da seviniyorum..Bu kadar çok seveni varmış..Kötü günlerinde yanındalar..Özellikle Uras fragmanın her sahnesinde üzgündü ve bir kerede ağladığını gördüğümüz bir sahne vardı:img-cray:

haklısın valla esra...bütün olanların sorumnlusu gürel..o adamları biizmkilerin başına sarmasaydı bütün bunlar olmuycaktı...urasa oraya kavga etmek için gitmmeişti...konuşmak için gitmişti...gürel tırsak çıktıysa urasın ne suçu var..adam gitti mafya tuttu daha ötesi var mı ya...tercan sadece teklife hayır dedi..yani hata yapmadı..ama bütün bunların hatasınıda uras ödedi...irem uyandığı zaman umaırm biri bu olanları ışığa anlatır..orda neler olduğunu bilen çok kişi var..uras susar ama diğerlerinin susmaması lazım...

gürelin urası suçlayacağı kesin cnm zaten..adam sanki sütten çıkma ak kaşık ya..o değil uras bütün bu olanalrdan sonra kesin iremden uzaklaşacak...iremde anlıycaktır..ve bi atak bekliyorum yani...irem çok şeyler anlatacak...ve bu arada da umarım herşey için geç kalınmış olunmaz...:img-cray::img-cray:

nehir_ertan
01-10-09, 22:02
evet.. yaa.. urasın o solmuş paptyaları koyma sahnesinde çok kötü oldum ben de :img-cray:
hele ışık....
sen hiç haketmediğim bir lütufsun... bırakma beni :img-cray:
allahım bu nasıl bir sözdür böyle...
bu nasıl bir oyunculuktur....

zuzal
01-10-09, 22:07
[QUOTE=ftmnrr;12115242]

Tabikide Bütün olanlar Gürel'in yüzünden ancak...
Tercanda da biraz suç var niyemi dersiniz... O Şahin denen adamdan parayı alıyo ve ben ikna edecem diyo Eğer onları demeseydi belkide bunlar olmayacaktı:img-cray:Tmm adamdan kurtulmak için syledi ama o parayı almamalıydı diye düşünüyorum...

ftmnrr
01-10-09, 22:07
[QUOTE=ftmnrr;12115242]

Canım ben zaten orda diğerlerinin gözünden bakmıştım olaya.. yani ben tabii ki tercanı suçlamıyorum.. asla da yapmam böyle bişi.. ha ama Gürelin suçluluk payını bilemicem... Güreli suçlamak için bayaaa derinlere inmek gerekiyo çünkü.. hani Işık Hocanın, Urasın, Rüyanın gözünden bakıldığında suçlu Tercan.. Gerçi Rüya Urası suçluyo ama... Aslında Uras da kendini suçluyo.. Ama tabii Tercana da kızıyo.. ki bunu zaten arabadaki bağırmalarından, ya kız ölürse derkenki ses tonundan falan anlayabiliyoruz..

Ha bence Tercan da kendini suçluyo.. yani bi suçluluk söz konusu onun için.. "gencecik kız lan" derken de bu pişmanlığı belirtiyo bi anlamda..

Ya ben bi yemek yiyim gelcem daha bitmedi :)

cansel mania
01-10-09, 22:08
siteye bir bakayım dedm ve az önce frgmanın cıktıgını ögrendmm ,bu kdr erken beklemiyordum acıkcası..

nyse yorumlamaya geciim ben :icon_sorr

o nasıl bir frgmandı öylee :img-swoon bekledgimz gibi heyecanlı bir bölm olacak ama bu hafta izleyemecegzz malesef kiiiii :img-tomat

ambulans sesleeriii ve iremin agır durumu :icon_sorr (her ne kdr iremi pk sevemesm de üzüdldm diyebilirm)

urasımm aglamasın yaaa :img-cray: üzülmesn hic o.. nasıl da aglıyodu ahh kıyamamm :icon_sorr

alaz da en yakın arkdsı icin endiseleniyo o da napsın.. sinirli anında söyleyiverdi o sözleri =/

adamların onları takp ettgini ögrendi rüyadan :img-tomat ısık =/ bakalm nolcak urasla araları ....

esrave ela
01-10-09, 22:11
haklısın valla esra...bütün olanların sorumnlusu gürel..o adamları biizmkilerin başına sarmasaydı bütün bunlar olmuycaktı...urasa oraya kavga etmek için gitmmeişti...konuşmak için gitmişti...gürel tırsak çıktıysa urasın ne suçu var..adam gitti mafya tuttu daha ötesi var mı ya...tercan sadece teklife hayır dedi..yani hata yapmadı..ama bütün bunların hatasınıda uras ödedi...irem uyandığı zaman umaırm biri bu olanları ışığa anlatır..orda neler olduğunu bilen çok kişi var..uras susar ama diğerlerinin susmaması lazım...

gürelin urası suçlayacağı kesin cnm zaten..adam sanki sütten çıkma ak kaşık ya..o değil uras bütün bu olanalrdan sonra kesin iremden uzaklaşacak...iremde anlıycaktır..ve bi atak bekliyorum yani...irem çok şeyler anlatacak...ve bu arada da umarım herşey için geç kalınmış olunmaz...:img-cray::img-cray:

İşte Nazlı'cım bütün bu olanların faturasını Uras ödeyecek..Alaz Urası suçlicak..Eee tabi haklı olarak..Çünkü daha hiçbirşey bilmiyo..Işık Hoca'da Uras'ı suçlayabilir zaten hayatta kalan tek çocuğu İrem:img-cray:Onun sinirini Urastan çıkarabilir..Rüya desen onunki zaten belli..
Herkes Urasa yüklenicek bu bölümde..:img-cray:

Gürel o kadar sinir bozucu bir insan ki her izlediğimde tüylerimi diken diken ediyo..Bakalım bu bölümde ne gibi bir suçlamalarda bulunca..Zaten Urası kötülemeye yer arıyodu.Onada fırsat çıktı işte buyrun hodri meydan Gürel Bey:img-tomat

nehir_ertan
01-10-09, 22:17
İşte Nazlı'cım bütün bu olanların faturasını Uras ödeyecek..Alaz Urası suçlicak..Eee tabi haklı olarak..Çünkü daha hiçbirşey bilmiyo..Işık Hoca'da Uras'ı suçlayabilir zaten hayatta kalan tek çocuğu İrem:img-cray:Onun sinirini Urastan çıkarabilir..Rüya desen onunki zaten belli..
Herkes Urasa yüklenicek bu bölümde..:img-cray:

Gürel o kadar sinir bozucu bir insan ki her izlediğimde tüylerimi diken diken ediyo..Bakalım bu bölümde ne gibi bir suçlamalarda bulunca..Zaten Urası kötülemeye yer arıyodu.Onada fırsat çıktı işte buyrun hodri meydan Gürel Bey:img-tomat

evet herkes urası suçlayacak...:img-cray:
canım benim yaa kıyamam :img-cray:
gürel salağı da dahil buna...:icon_evil
ama irem iyileşip herşeyi anlatabilir... ya da tercan ne biliyim birisi konuşur anlatır...
anlatır anlatmasına da umarım herşey için geç olmaz.. uras tekrar istanbula falan dönmeye kalkmaz :img-cray:

ftmnrr
01-10-09, 22:31
evet herkes urası suçlayacak...:img-cray:
canım benim yaa kıyamam :img-cray:
gürel salağı da dahil buna...:icon_evil
ama irem iyileşip herşeyi anlatabilir... ya da tercan ne biliyim birisi konuşur anlatır...
anlatır anlatmasına da umarım herşey için geç olmaz.. uras tekrar istanbula falan dönmeye kalkmaz :img-cray:

bence iremin iyileşmesine daha var..

ama diğer söylediklerine aynen katılıyorum...

Gürel bi kere kendine baksın.. hani güzel ağladı falan ama bu onun süper gıcık bi insan olduğu gerçeğini değiştirmez.. ohh rüyayla birlikte hep beraber yüklenicekler Urasa...
Hadi Işık Hoca yine Urası anlamaya çalışır.. Ama Rüya eli silahlı adamlar kovalıyomuş falan derken şöyle bi sahne belirdi kafamda..

Bu silahları falan öğrenicek.. Işıkla Uras konuşurken gelicek Urasa sataşıcak.. Işık Hoca da aralarına giricek.. Tam o anda sölicek adamların silahlı olduğunu falan.. Sonra Işık Hoca Rüyayı göndericek.. Urasa dicek anlat bakiyim herşeyi.. Uras da anlatıcak sonra malum "keşke" ler gelicek... :img-cray::img-cray: Sonra ağlicak.. bütün forumu da gözyaşlarına boğucak..

Yani benim tahminim bu yönde.. Bilmiyorum yani gerisini.. Bildiğim bişey varsa o da hiçbişey bilmediğim falan dermişim :img-hyste Felsefe dersi görmeye başladık da kendimi bi garip hissediyorum.. :)

Willen
01-10-09, 22:32
Uras'ı günah keçisi yapacaklaaar :img-cray:
Rüya, Gürel, Alaz..Işık n'apar bilmiyorum..:icon_sorr
Uras çok seviyo' İrem'i.."Keşke ben bitseydim ama İrem'e bi' şey olmasaydıı :img-cray:".. Hele papatyalar..
Işık.."Hiç haketmediğim bir lütufsun sen..bırakma beni.."
Çok güldük şimdiye kadar..Bir o kadar da ağlıycaz galibaa :img-cray:
Fragmanı bu kadar erken beklemiyo'dum açıkçası artık 3-4 tane çıksın fragman..daha çok var yaa :img-cray:

Bi' de bi şey dikatimi çekti Işık'ın sesi biraz garip geldi bana :icon_whis

ftmnrr
01-10-09, 22:36
Bi' de bi şey dikatimi çekti Işık'ın sesi biraz garip geldi bana :icon_whis

Ne yönden garip geldiğine bağlı.. :)

Belki de ağladığı için biraz tiz çıkıyodur olabilir.. İnsandan insana değişir mesela ben ağlarken sesim erkek gibi çıkar :img-hyste

Ay işte neyse ağladığı içindir ya..
Hani olur ya o durumda her an sesin titrer falan..

Willen
01-10-09, 22:37
Ne yönden garip geldiğine bağlı.. :)

Belki de ağladığı için biraz tiz çıkıyodur olabilir.. İnsandan insana değişir mesela ben ağlarken sesim erkek gibi çıkar :img-hyste

Ay işte neyse ağladığı içindir ya..
Hani olur ya o durumda her an sesin titrer falan..

Tabi olabilir..Sanki dublaj gibi geldi daha kalın falan..boğuk..ağladığı içindir muhtemelen :icon_whis çünkü ben ışık'ın ses tonuna falan bayılıyorum dedim nolmuş şimdi :icon_whis

ftmnrr
01-10-09, 22:45
Tabi olabilir..Sanki dublaj gibi geldi daha kalın falan..boğuk..ağladığı içindir muhtemelen :icon_whis çünkü ben ışık'ın ses tonuna falan bayılıyorum dedim nolmuş şimdi :icon_whis

Yok yok gerçek sesi.. :)
Nerde duysam tanırım bende bitiyorum o ses tonuna..
Ağladığı içindir ya..

Çünkü yani o adamın sesine de dublaj yaparlarsa yuh!

Kıyamam ya o nasıl bir ağlamadır... :img-cray:

X_HaZaL_X
01-10-09, 23:38
Bu nasıl bir fragmandır böyle ya:img-cray:

6 bölüm boyunca güldük eğlendik(özellikle Tercan sağolsun) ama bu bölüm full acıtasyon olacak galiba:img-cray:
Uras'a çok üzüldüm ya off herkes ona yükleniyor..Rüya Alaz tabi ki Gürel belki Işık Hoca..

Hastane sahnelerinden etkileneceğimizi düşünüyordum da bu kadarını beklemiyordum yine de ne biliyim ya:img-cray:

Valla ben senaristleri yönetmeni vs..birkez daha tebrik etmek istiyorum bize böylesine güzel sahneler izlettirdikleri için ve tabi ki oyuncuları da bize bu sahneleri hissettirdikleri için ayrı ayrı tebrik ediyorum:happy0064

Off ya Uras'ın o "keşke"leri ve o papatyaları İrem'in yatağının başucuna götürmesi falan çok süperdi:img-in_loUras'ı resmen ağlarken görüyoruz ya:img-cray:

Işık Hoca'ya da üzüldüm ya..Zaten oğlunu kaybetmiş şimdi ise kızı ölüm döşeğinde..Bir anlık bir öfkeyle Uras'a bağırabilir..Ayrıca bunda Rüya'nın da çok büyük katkısı olacak..Maşallah eve gittiği saatten çenesi durmadı kadının hele bir de kazayı duyunca demediğini bırakmayacak:img-tomatZaten fragmanda da Rüya'yı görmesek şaşardım..Nasıl öğreniyor ki bu kadın silahlı adamların onları kovaladığını..

Bu bölüm dizinin en komik adamı Tercan'ı bile üzülürken izliycez..Belki arada komik sahneler çıkar bilemiyorum ama bölüm çok duygu yüklü..Off şimdi bekleyelim bakalım gelecek cumartesini:img-tomat

Bu günler içinde bir fragman daha çıkar heralde..Umarım bir tane daha çıkar da biraz daha merakımızı gideririz=)

zeyno_114
01-10-09, 23:51
Fargamanı bende izledim çok etkiliyciydi yaa..
genelde tahmin ettigimiz şeyler olmuş galiba tek irem konusunda yanılmışız bu kadar agır olcagını düşünmemişm yani yogum bakım falan hastane bölümleri olcagını biliyordum tahminde diyordum ama ben ireme degilde urasa olacak sanıyordum ama yanılmışım..

ve düşündügümüz gibi herkes urasa yükleniyor gürel rüya alaz alazdan beklemiyordum böle bi tepki ama kızamıyorumda onun yerinde her kim olsa öyle yapardı sonuçta bişey bilmiyor gerçi kimse bişey bilmiyor rüya ışıga çıtlatıyor silahlı adamlar varmış peşlerinde die oyy

ve keşkeler sonra o papatya sahnesi yaa yazık herkes urasın üstüne gidiyor uras zatn perişan irem yogum bakımda die birde herkes urasın üstüne gelince iyice suçluluk duygusu kabarıyor kendini iyice suçlu hissedicek ama suçlu olan bir gürel tercanında bir suçu yok bu adamları bunların başına gürel musallat etti şimdi atıp tutar usrasa karşı ekran karşısında dalmamak için zor tutarız kendimizi artık..

urasın söyledigi o cümle sonra ağlaması ışık hocanın cmlesi onunda arkasından ağlaması falan çok kötü yaa bu bölüm bol bol ağlıycaz sanırım kaç bölümdür gülüyoruz bu bölümde gözyaşı olur çok duygu yüklü bir bölüm.. bir hafta daha nasıl beklenir bilemem artık biraz daha merakımızı gidermek için 2.3. fragmanlarıda bekliyorum been :)

aylin_a.r.ş
02-10-09, 00:32
tekrar tekrar izleynce daha da kötü oluyo insan:img-cray:
iremi ne kadar sevmesem de ona da üzülmemek mümkn değil..
ama bana asıl dokunan urasın ağlaması ve ışığın o elini tutup söyledikleri..
rüyanın ağlaması da içime dokundu şahsen...
Rüya Işık'ı aldatmış zamanında bunun için ona kızgınımm
İrem'i Gürel'le birleştirmeye calıştı iyi değildi.gerçi onu da kızı için yaptı..
Yani sonuçta anne..
Sevmesem tavırlarını beğenmesem de anne:img-cray:
onun da canından bi parça orda yoğun bakımda:img-cray:

Uras'ın ağlması..
Ahmet gercek de ağlamıyo olsa da onun bi damla gözyaşına dayanamayan bennn:(
o ağlayınca ciddn ağlarım yaa:(:img-cray:

cok dokunaklı bi bölm olucakkk:icon_sorr
ama 2 hafta beklemek zorundayız:kahve
napalım güzel dizinin zorlukları var.. alalade bi dizi değil sonuçta bizim dizimiz:img-wink:

bu arada ankette hala acık ara öndeyz:img-wink::happy0064

imza avatr bölmne fragmndan 4 tane gif ekledm.. bakmak isteyen bakabilir:img-cray: devamını yarın yapmaya calışıcam

єѕяα
02-10-09, 00:38
tekrar tekrar izleynce daha da kötü oluyo insan:img-cray:
iremi ne kadar sevmesem de ona da üzülmemek mümkn değil..
ama bana asıl dokunan urasın ağlaması ve ışığın o elini tutup söyledikleri..
rüyanın ağlaması da içime dokundu şahsen...
Rüya Işık'ı aldatmış zamanında bunun için ona kızgınımm
İrem'i Gürel'le birleştirmeye calıştı iyi değildi.gerçi onu da kızı için yaptı..
Yani sonuçta anne..
Sevmesem tavırlarını beğenmesem de anne:img-cray:
onun da canından bi parça orda yoğun bakımda:img-cray:
Uras'ın ağlması..
Ahmet gercek de ağlamıyo olsa da onun bi damla gözyaşına dayanamayan bennn:(
o ağlayınca ciddn ağlarım yaa:(:img-cray:

Aynen cnm..
İremi sevmesemde Urasın üzülmesi,heleki 'oğlum ya kıza bişi olursa' deyişi beni öldürüo ya..Asıl vuran keskeler aslında...Cnm benim ya..Keske ilk bölümlerden abartmaslardı..Direk koma olayı fln..Bi iki sıyrık halolsaydı..Ama olması işte..
Işık önce kaza sanıo..Rüya hanım sayesinde öğrenio gerçekleri..Urasa kızgın deilde kalbi kırık gibi Işık hocanın..Oğlunu kaybetmiş adam ee bide kızı..İkisinin içinde de Uras var..Ama öle çok uzun süreceğini snmıorum bu kırgınlığın..
İrem Uras sahnelrini izlemek her ne kadar hoşuma gitmesede...Bu bölüm isteyrek izlicem sanıırm..Acıkl ya ben dayananm hastane sahnelerine..Her zmn işe yrar hast. sahneleri bi senarist için kurtarıcıdr aslında..

Cedric
02-10-09, 00:59
Vaaayy..Fragmanı izledim..Her dizi hastane acıtasyonu yapar ama bu seferki bambaşka bi şeye benziyor, çok sarsıcı..İyi ki haftaya yayınlanıyor bu bölüm..Çünkü sadece fragmanı sindirmek bile bi hafta sürer..

-3L!F-
02-10-09, 01:07
Vaaayy..Fragmanı izledim..Her dizi hastane acıtasyonu yapar ama bu seferki bambaşka bi şeye benziyor, çok sarsıcı..İyi ki haftaya yayınlanıyor bu bölüm..Çünkü sadece fragmanı sindirmek bile bi hafta sürer..

Evet canım fragmanın etkisinden hala kurtulamadım valla..

Fragmanı yapanları da tebrik etmek lazım aslında.
Seyirciyi nerden vuracaklarını iyi biliyolar.:img-yes:

Bu arada bi arkadaş Uras papatyaları koyunca İrem'in uyanacağını söylemiş.
Aynen katılıyorum.
İrem ilk gözlerini açtığında papatyaları görecek.

Gerçekten süper bi bölüm olacak.

Edit:Size tavsiyem diziyi düşünmemeye çalışın o zaman daha çabuk geçer zaman.:img-wink: Gerçi bu fragmandan sonra diziyi düşünmemek mümkün değil ama en azından deneyin.

bussy
02-10-09, 01:08

Çok haklısın...fragmanı sindirmek bile bi hafta sürücek kesin:img-cray:
Çok kötü bi bölüm olucak!
Ağlaya,ağlaya bi hal olucaz anlaşılan:img-cray:
Geçen bölüm çok güzeldi...ne güzel gülmüştük :)
Bir an önce bir hafta geçsinde seyredelim bölümümüzü:img-yes:

Yeni bölüme son 9 gün:img-cray::img-cray:

nazlikiz
02-10-09, 01:14
offki ne off
iremin durumunun kötü olacagini tahmin etmistim zaten
hepsi birdne ruasa yükleniyor yaa:S
kiyamam onaa
anneside nerdne ögrenmisse ögrenmis silahli adamlarin kovaladigini:S
ya insan nasil bekler simdi yaa
ne güzel iki gün sonra dizimiz vardii:S

yavuzseliym
02-10-09, 03:55
Bekle artık irem komadan çıksın.Uras kolay kolay vize haftasına giremez.daha okulun ilk günü çok büyük bir zan altında kaldı.İremle yolları ayırmasınlar.Allah korusun.Bizi biraz piskopat günler bekliyor.

citkirildim
02-10-09, 12:05
fragman süper...iremin yogun bakimda olmasi uras in dedikleri...rüya nerden ögrendi?
bence uras, irem kendine geldiginde ondan uzak duracak yine basina bisey gelebilir diye onun yüzünden...uras yüzünden degil bu yasanlar ama kendini suclu hissediyo...

Dilan_91
02-10-09, 15:37
resmi fan sitesinde '10. Ekim ES-ES yok' yaziyor

http://www.atv.com.tr/yayin_akisi2009-10-10.html

offfff ne zaman yeni bölüm yayinlanacak cok merak ediyorum :bilmim
sanirim günü degisiyor

dolunaz
02-10-09, 15:39
otur bekle şimdi bu haftayıda...nasıl geçicek bilmiyorum..umarım bi kaç tane daha fragman çıkar..ve mümkünse onlarda gürel olmasın...kaldırmaıycam uyuzluğunu...ama lazdan böyle bi söz beklemiyodum..eminim urasın başına o kazda bişey olsaydı aynı durum irem içinde geçerli olucaktı...bi saniye ayrılkmıycaktı yanında urasın..o zamnda acaba urası suçluyabilecekmiydi alaz...yinede haklı evet ama orda alaz da vardı..herşleyi gördü..eğer öğrendiyse o adamalrın olduğunu alaz en aızndan alttan alabilirdi...

ama aslında aklıma takılan bişey var...şimdi rüya urasla iremi sevgili snaıyor..ışık desen tam emin değil...acaba irem kendine geldiğinde urası falan isterse ne biliyim adını falan sayıklarsa..yada papatyalşarı görünce bence urası sorucaktır..öyle bişey olursa ışıkta sevgili olduklarını sanır mı??ve tepkisi ne olur...işte bunu cidden merak ediyorum...

eskiAcik
02-10-09, 18:53
http://img176.imageshack.us/img176/7651/43123228.png

http://img143.imageshack.us/img143/2585/21296507.png

http://img84.imageshack.us/img84/3497/69285373.png

http://img176.imageshack.us/img176/4242/31595664.png

http://img9.imageshack.us/img9/4097/29524103.png

http://img9.imageshack.us/img9/4650/45888103.png

http://img67.imageshack.us/img67/9701/72256449.png

en yeni set resimleri resimler dizinin forum sitesinden alintidir.
gece msn da dizinin oyuncularindan biriyle konustun 7. bolumde bizi suprizler bekliyormus ayrica kazaya sebep olan mafya adamalri SITKI ve ILYAS Bu bolumde tutuklaniyor bilginize..

<<Ezqi>>
02-10-09, 19:09
Ya fragmanı şimdi izledim..
Ben kesin bu bölüm ağlarım..:img-cray:Kesin yani..
Ya İreme gerçekten çok üzüldüm..Ben Uras'a bişiler olacak sanarken,İreme oldu herşey..:icon_sorr
Uras'ın 'keşke'leri çok duygulandırdı beni ya..
Umarım İrem komadan çıkar.Yani düzelir.Ama artık bundan sonra herşey eskisi gibi olmayacak bence..
Işık bi kere hem çok kırılmış bir baba olarak,hem öfkelenmiş,hemde şaşkın ve üzgünn..Ya bilmiyorum ama bence Işık ve Uras eskisi gibi olayacaklar..Yani Uras'ın aklında hep bu kaza olucak İrem düzelse bile..Tabi Işık ve Rüya'nın daa..
Rüyaya da gerçekten çok üzüldümm..Ağlamaları falan gerçekten çok duygulandırdı beni..:img-cray: İşte ana yüreği...:img-cray:Ne kadar kötü bi karakter olsada..Kii eğer bu olayda Işık'ı suçlarsaa..Bilemiyorum yanee..:icon_whis
Uras'ın papatyaları İrem'in yastığına koyması çok güzeldi..
Hele Işık hocayala konuşmasıı..Ahmet Rıfat Şungar'ın oyunculuğunu bir kez daha tebrik ettim..:img-hi:
İşte oyuncu budur..Hem yaşıyor hem yaşatıyor:.:good:
Esracığımında dediği gibi aslında herşey bu Gürel zibidisinin yüzünden.Eğer bu Uras'ı dövdürme işi falan olmasaydı,Uras ve Tercan bu adamlara bulaşmayacaktı..:img-cray:
Ayrıca Erdal Beşikçioğlu'nun da oyunculuğunu takdir ediyorum yani..Ağlaması falan gerçekten çok duygusaldı..:img-cray:
Neyse 1 hafta sonra görücez..Ama şunu söyliyim..Bu bölüm çok ağlıcaz.. :img-cray:

AySnR*
02-10-09, 19:12
Merhaba Es-Es Ailem (:
Fragmanın yayınladığını çıktığı andan beri biliyordum ama daha öncede söylemiştim resmi sitedeki fragmanları doğru dürüst izleyemediğimi...O yüzden malum video sitesine (y......) eklenmesini bekledim ve nihayet eklenmiş,izleyebildim...Sizin yorumlarınızı okuyunca bile etkilenmiştim ama izleyince gözyaşlarıma hakim olamadım...Yemin ediyorum ben hem bu kadar komik,hemde bu kadar hüzünlü,duygusal bir dizi görmedim hayatımda...Allah'ım ne güzel oyunculuktur bu..Erdal Beşikçioğlu ne kadar gerçekçiydi...Ahmet Rıfat Şungar nasıl insanın içini acıtırcasına konuşuyordu ve ağlıyordu...:img-cray: Gerçekten çok etkilendim fragmandan...Uras'ın "Oğlum ya kıza birşey olursa,ya ölürse.." ve "Keşke ben gitseydimde İrem'e birşey olmasaydı." sözleri bitirdi beni zaten..:img-cray: Besbelli İrem'e deliler gibi ve uğruna kendini feda edebilecek derecede aşık bence...:img-cray: yani ben öyle gözlemledim...Ahh İrem'm kıyamam ben ona...ya zaten kurtulacağını biliyoruz ama bu sahneler beni bitiriyor...Hele Uras, sesi nasılda titriyordu konuşurken...ve o papatyalar...:img-cray:Çok ağlıcam bu bölümde çok...Nedense içimden bir ses kimse o adamları Uras'ların başına Gürel'in sardığını ve bütün bu olanların sebebinin Gürel olduğunu söylemeyecek diyor.Uras söylemez zaten ama Alaz veya Koray anlatır umarım...Çünkü Işık Hoca Uras'ı çok fena suçluyacak gibime geliyor:img-cray: Offf Allah'ım inşallah öyle birşey olmaz..gerçekten çok merak ediyorum Işık ve Uras arasında neler geçeceğini...Uras bence bu olaydan sonra İrem'den uzaklaşır..belkide tekrardan İstanbul'a dönmeye karar verir..hiç belli olmaz...Ya neden 1 hafta daha beklememiz gerekiyor neden,inanın bu gerçeği kabullenmek çok zor...keşke yarın izleyebilsek...:img-cray:
Bu arada eskiAcik set resimleri için çok teşekkürler:img-wink: Her resimdede Sıtkı mıdır,İlyas mıdır nedir işte o var maşallah:kahve Leyla ile Ahmet ne tatlı çıkmışlar yine:img-in_lo Birde ikisinin yanyana fotoğrafını görebilseydik:img-in_lo

- - BiTT€R - -
02-10-09, 19:14
resmi fan sitesinde '10. Ekim ES-ES yok' yaziyor

http://www.atv.com.tr/yayin_akisi2009-10-10.html

offfff ne zaman yeni bölüm yayinlanacak cok merak ediyorum :bilmim
sanirim günü degisiyor

Valla büyük ihtimal o zamana kadar güncellerler..
Dizi yayın akışları zırt pırt değişiyor ATV'de biliyorsunuz :icon_whis
Ama dizimizi pazara falan da almış olabilirler emin değilim..

Ya anlamıyorum..
Dizi gün değiştirmeden hafta atlamadan bi 3 bölüm doğru dürüst yayınlansa, zaten reytinglerde 1. olacak..
Kaçarı yok yani, en kötü ihtimal 2. ..
Anlayamıyorum ben cidden anlayamıyorum..

r0ck_pRincésS
02-10-09, 20:00
yeni fragman çok kötüydü ya.Uras yine mahvolcak zaten önyargı vardı şimdi tamam herkesin gözünde bitti..En önemlisi Işık hoca Uras ona çok kötü bişey yaşattı off off çok kötü bölümler gelcek gibi..

e.c.e
02-10-09, 20:27
Off yeni bolüm yokmuş bu hafta :icon_sorr

Fragmanı maalesef tvde görmedim ama buraya girince baktım herkes fragmandan söz ediyor bir baikiyim dedim.Çok kötü oldum yaa.Uras'la Işık hocanın sözleri çok dokundu ya:icon_sorr :img-cray:

Rüya'ya ne yalan diyim o ağlarken hiç birşey hissetmedim.

Şimdi 1 hafta daha beklicez of off :icon_sorr

yeşil148
02-10-09, 20:49
arkadaşlar yarın çekim var mı acaba bir vilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim

Nurcan_
02-10-09, 20:55
söyle bir haber buldum bilmiyorum daha önce ekleyen oldumu,

ama galiba cumartesini bir sarkisin sene kaptirdik....

FLAŞ!.. FLAŞ!.. FLAŞ!.. SON DAKİKA!.. UÇANKUŞ YAZDI, ÇİZDİ UYARDI VE SONUNDA ATV PES ETTİ, YANLIŞINI KABUL ETTİ VE DE “BİR ŞARKISIN SEN” PROGRAMINI PAZAR GÜNÜNDEN CUMARTESİ GÜNÜNE ALDI. AZ ÖNCE DE YENİ GÜNÜNÜN TANITIMINI YAYINLADI!.. UÇANKUŞ GEÇEN HAFTA ISRARLA, ATV YÖNETİMİNİN YANLIŞ STRATEJİ YÜZÜNDEN ELİNDEKİ PROGRAM VE DİZİLERİ BATIRDIĞINI YAZMIŞTI. UÇANKUŞ’UN ÖRNEK VERDİĞİ ÜÇ PROGRAMDAN BİRİ DE “BİR ŞARKISIN SEN”Dİ. GEÇEN YIL CUMARTESİ GÜNLERİ HEP BİRİNCİ OLAN PROGRAMIN PAZAR GÜNÜNE ALINARAK BÜYÜK HATA YAPILDIĞI VE 6 SHARE’E KADAR DÜŞEN YARIŞMANIN HEMEN ESKİ GÜNÜ VE SAATİNE ALINMASI GEREKTİĞİNİ ISRARLA YAZMIŞTIK. VE AZ ÖNCE ATV, HATASINI KABUL ETTİ VE DEĞİŞİKLİĞİ DUYURDU!.. ATV’NİN “ADANALI” VE “ELVEDA RUMELİ” DİZİLERİNİN BAŞLAMA SAATLERİNİN YANLIŞ OLDUĞUNU DA YAZMIŞTIK. BAKALIM YİNE BİZİ DİNLEYİP, ONLARI DA DÜZELTECEKLER Mİ?.. (NOT: BU ARADA BU ÜÇ PROGRAMIN YAPIMCILARININ DA UÇANKUŞ’UN YAZILARINDAN SONRA ATV’NİN KAPISINA DAYANDIKLARI VE BİZİM YAZDIĞIMIZ DEĞİŞİKLİĞİ AYNEN UYGULAMALARINI İSTEDİKLERİ DE UÇANKUŞ’A GELEN BİLGİLER ARASINDA!!!)

esrave ela
02-10-09, 21:07

FLAŞ!.. FLAŞ!.. FLAŞ!.. SON DAKİKA!.. UÇANKUŞ YAZDI, ÇİZDİ UYARDI VE SONUNDA ATV PES ETTİ, YANLIŞINI KABUL ETTİ VE DE “BİR ŞARKISIN SEN” PROGRAMINI PAZAR GÜNÜNDEN CUMARTESİ GÜNÜNE ALDI. AZ ÖNCE DE YENİ GÜNÜNÜN TANITIMINI YAYINLADI!.. UÇANKUŞ GEÇEN HAFTA ISRARLA, ATV YÖNETİMİNİN YANLIŞ STRATEJİ YÜZÜNDEN ELİNDEKİ PROGRAM VE DİZİLERİ BATIRDIĞINI YAZMIŞTI. UÇANKUŞ’UN ÖRNEK VERDİĞİ ÜÇ PROGRAMDAN BİRİ DE “BİR ŞARKISIN SEN”Dİ. GEÇEN YIL CUMARTESİ GÜNLERİ HEP BİRİNCİ OLAN PROGRAMIN PAZAR GÜNÜNE ALINARAK BÜYÜK HATA YAPILDIĞI VE 6 SHARE’E KADAR DÜŞEN YARIŞMANIN HEMEN ESKİ GÜNÜ VE SAATİNE ALINMASI GEREKTİĞİNİ ISRARLA YAZMIŞTIK. VE AZ ÖNCE ATV, HATASINI KABUL ETTİ VE DEĞİŞİKLİĞİ DUYURDU!.. ATV’NİN “ADANALI” VE “ELVEDA RUMELİ” DİZİLERİNİN BAŞLAMA SAATLERİNİN YANLIŞ OLDUĞUNU DA YAZMIŞTIK. BAKALIM YİNE BİZİ DİNLEYİP, ONLARI DA DÜZELTECEKLER Mİ?.. (NOT: BU ARADA BU ÜÇ PROGRAMIN YAPIMCILARININ DA UÇANKUŞ’UN YAZILARINDAN SONRA ATV’NİN KAPISINA DAYANDIKLARI VE BİZİM YAZDIĞIMIZ DEĞİŞİKLİĞİ AYNEN UYGULAMALARINI İSTEDİKLERİ DE UÇANKUŞ’A GELEN BİLGİLER ARASINDA!!!)

Demekki Uçankuş bilmiyor Es-Esin Vumartesi günü başlayacağını..Ya da Bir Şakırısın Sen artık 22.00 da başlar..bilinmez..ama cumartesi esesin günüdür ben o kadarını bilirim..başkada hiçbirşeye kulak asmam..10 ekimi sabırısızlıkla bekliyırum:happy0064:happy0064

minusmine
02-10-09, 21:11
çok kötü bir bölüm olacağa benziyor. fragman berbat ötesi. bu arada tek bir olay üstünde durmuşlar. keşke diğerlerini de gösterselerdi. kaza dışında hiçbişeyden haberimiz yok şu an:kahve

bence bu olay bize tek birşey öğretti. arka koltukta otururken de emniyet kemerimizi takmalıyız:img-yes::img-hyste

cansel mania
02-10-09, 21:15

yook artkk c.tesi gününü elimizdn de alırlarsa pees yaniii :img-tomat :img-tomat ki bence öytle bişi yokturr :img-wink:

10 Ekim'de dizimizi sonunda izliceezz :happy0064 (ins. :img-tomat)

pfff daha cook vaarr :icon_sorr

eskiAcik resimler icin teskkrrlerr :good:

yavuzseliym
02-10-09, 21:18
Bu dizi hakketen kanal d de olmalıydı.çünkü atv de anlamadığım bir dağınıklık var.Ve bu dizi yeterince ilgi görmüyor...

gamze...
02-10-09, 21:18
Merhaba Es-es Ailem =)
Sinavlar,Okul derken 1 hafta oldu ugramayali=(
Dizimizin bu hafta olmamasina cok üzüldüm=( Cumartesi izledigim (es-es haric) bir Dizi yok…Zaten zor bekliyordum…Simdi 1 hafta daha bekle bekleyebilirsen…
Hayir beklerimde bu heycan ne olucak…Hele o Fragmandan sonra=(
Cok kötü bir Bölüm bizi bekliyor…Peceteleri bence simdiden hazirlayalim…Gözyaslarimizi tutamayacagiz gibi…Hele Fragmandan bile bukadar etkilendiysek…=(

Irem´e cok üzüldüm ya…Bu kadar agir yaralanacagini tahmin etmiyordum…Gercekten durumu kötü gibi=( off insallah cok uzatmazlar ya…5-6 Bölüm Hastane Sahneleri görmek istemiyorum…Hele Uras´in suclanmasina dayanamam…Bunuda tahmin etmistik zaten…
„Keske“ demekten pek hoslanmam ama Uras´in o Keskeleri beni bitirdi ya…Sanirim Urasda kendini sucluyor…Aslinda Tercan ve Uras´in bu Kazada hic bir sucu yok…Zaten Tercanda onlari korumak icin girmek istemiyormuydu??? Rüya´ya da cok kizginim tamam kizi icin cok endiseleniyor ama birini suclamak...(kesin yine Gürel biseyler karistirmistir) bilemiyorum cok agir degil mi sizce???
Bence artik „Keskeleri“ bir kenara bakip önümüze bakmaliyiz (bu gercek hayattada böyle…Ne yazikki „Keskelerle“ bir yere varamiyoruz…gecti gitti)

Senaristlere sesleniyorum….Lütfen bu Kaza meselesini cok uzatmasinlar:img-cray:…
Yogun bakimda yatan bir Irem
Sucalanan bir Uras
Hastane sahneleri
Aglayan bir Aile
Aglayan Seyirciler…
Görmek istemiyorum=(

Dedigim gibi Fragmandan bile bukadar etkilendiysek…7.Bölümde :img-cray::img-cray:=(

Edit: Bu Atv´nin ne yaptigini anlamiyorum birtürlü…Simdi „Bir Sarkisin Sen“ Programi her Cumartesi mi yayinlanacak? E bizim Diziye hangi Günü düsünüyor Atv…Iyice cocuk oyuncagi haline geldi ya bu is…7.Bölüm Reytingleri bir gelsin asil ozaman Atv´yi tebrik etmek lazim…Umarim Reytingler iyi gelir (!)…

yasemin busem
02-10-09, 21:31
ya dizimizin frankmanı çıktımı.ya ben izleyemedim.neyse sitesine girer bakarım bu arada resimler için teşekürler eskiacik

- - BiTT€R - -
02-10-09, 21:43
ATV bence Es-Es'i 2. kuşağa alabilir..
Cumartesi 22.00'ye yani.. Ama o zaman durumumuz çok daha kötü olur, çünkü çoğu kişi 20.00'de Es-Es'i, hemen ardından Kavak Yelleri'ni izliyor :img-yes:
Yani dizimiz çok kötü yönde etkilenir ki, Tims iki dizisinin aynı saate konmasına izin vermez gibime geliyor :icon_whis

diloşcan
02-10-09, 22:24
baslık baya ılerlemıs
okullar yuzunden baslıga gıremedım
dızımızın gunu mu degısıyor
cumartesı gununde kalır ınsallah
fragmanı ben gormedım
ne zaman cıktı

esrave ela
02-10-09, 22:27
ATV bence Es-Es'i 2. kuşağa alabilir..
Cumartesi 22.00'ye yani.. Ama o zaman durumumuz çok daha kötü olur, çünkü çoğu kişi 20.00'de Es-Es'i, hemen ardından Kavak Yelleri'ni izliyor :img-yes:
Yani dizimiz çok kötü yönde etkilenir ki, Tims iki dizisinin aynı saate konmasına izin vermez gibime geliyor :icon_whis

Öyle birşey olmayacak zaten..Dizimiz Cumartesi başlıycak..Uçankuş2un bundan haberi yok yazmışta yazmış maşallah:)
Dizimizin günü falanda değişmiyo arkadaşlar..
10 EKİM CUMARTESİ GÜNÜ 20.00'DA ATV'DE:good:
Lütfen artık dizimize dönelim..Böyle konuların konuşulması bile şu an için gereksiz bence:img-wink:

asi guzel
02-10-09, 22:39
Daha yeni izleyebildim fragmanı...
Sadece hastane sahneleri gösterilmiş tabi bi de Uras'ın suçlanması...
Fragmandan anladığım kadarıyla Uras kendinden çok İrem'İ düşünüyo..
Zaten durumu en ağır olanda İrem
Ama Rüya gereğinden çok gitmiş Uras'ın üstüne:img-yes:
Son sahnede ise Işık'ı da Uras'ın suçlu olduğuna inandırmaya çalışıyo
Zaten fragman çıkmadan önce Rüya böyle yapacağını kestirmiştimm...
Ama Gürel
Fragmanda hiç yoktu...
Eğer o Rüya gibi Uras'ın üstüne giderse Uras ikide bi dediği gibi fragmanda buraya gelmenin yanlış oldugunu düşünür...
İrem iyileşirse ve Uras'ın gitmesini istemezse Uras başka bi yere hayatta gitmez...
Herşey İrem'e bağlı sanırım bu bölümde..

Dizinin günü değişmez bence.22 kuşağına alın ırsa biraz kötü olabilir...
Bİ arkadaşın da dediği gibi Cumartesi günü ilk Es-Es sonra Kavak Yelleri'ni izleyen çok kişi var..:img-yes:

Dilan_91
02-10-09, 23:34
kavak yelleri ve es-es tims production'nun yapimidir.
kanal diziyi cumartesi günü 22.00'ye almak istese bile yapim sirketi bunu kabul etmez.

ayrica 'bir sarkisin sen' en az 4 saat sürüyor. eger o program artik cumartesi yayinlanirsa ozaman dizimiz baska bir gün yayinlanir.

insallah cumartesi günü 'bir sarkisin sen' iyi reyting almaz. ama eger ilk 3'e girerse ozaman dizimizin günü degisebilir

єѕяα
03-10-09, 01:08
Sanmıorum arkadaşlar..
Dizmizi aynı gün ve saate izlicez:good:
Dilanında da dediği gibi Bir Şarkısın Sen en az dört saat sürüo yani 22.00 kuşağı gibi bi durum olamaz..
Ee pazara alsa en büyük hatayı yapmış olur ii reyting alacağımızı düşünmüorum..

bussy
03-10-09, 01:46
Yok artık gününü falan değiştirmesinler dizinin:img-tomat
Düzenimizi bozmaya bayılıyolar resmen...ama böyle bişey olucağını sanmıyorum!
10 Ekim'de yeni bölümümüzü seyredicez inş :)

Bu arada eskiaşik fotoğraflar için çok teşekkürler:img-wink:

sevgi sihirbazı
03-10-09, 03:04
dizinin gün ya da saat değiştreceğine ihtimal vermiyorum
aslında ben o saçma şarkı programının neden cumartesi olduğunuda anlamadım..
sanırım dizinin bölümü yetişemediği için sadece bu haftalık bi durumdu
haftaya cumartesi saat 8 de izlemek istiyorum ben bu diziyi
zaten yarın dizi yok,kocaman bi boşluk oldu cumartesi gecesi için:img-cray:

esrave ela
03-10-09, 10:37
Daha yeni izleyebildim fragmanı...
Sadece hastane sahneleri gösterilmiş tabi bi de Uras'ın suçlanması...
Fragmandan anladığım kadarıyla Uras kendinden çok İrem'İ düşünüyo..
Zaten durumu en ağır olanda İrem
Ama Rüya gereğinden çok gitmiş Uras'ın üstüne:img-yes:
Son sahnede ise Işık'ı da Uras'ın suçlu olduğuna inandırmaya çalışıyo
Zaten fragman çıkmadan önce Rüya böyle yapacağını kestirmiştimm...
Ama Gürel
Fragmanda hiç yoktu...
Eğer o Rüya gibi Uras'ın üstüne giderse Uras ikide bi dediği gibi fragmanda buraya gelmenin yanlış oldugunu düşünür...
İrem iyileşirse ve Uras'ın gitmesini istemezse Uras başka bi yere hayatta gitmez...
Herşey İrem'e bağlı sanırım bu bölümde..

Dizinin günü değişmez bence.22 kuşağına alın ırsa biraz kötü olabilir...
Bİ arkadaşın da dediği gibi Cumartesi günü ilk Es-Es sonra Kavak Yelleri'ni izleyen çok kişi var..:img-yes:
Evet Gürel bu hafta fragmanda yoktu..Ama daha önemli sahneleri çekip fragman hazırlamışlar..Hep bir sahne üzerinde durulmuş..Noremalde böyle değildir fragmanlarımız...O yüzden 2. fragmanda ben Gürel'in çıkacağını düşünüyorum..Onun sahneleri henüz çekilmemiştir..Tims zaten açıklama yapmıştı çekimler yetişmedi diye..
Gürelsiz olur mu yaa..Daha gelicek olay çıkartıcak ve bizi sinir edicek:img-hyste

jenn
03-10-09, 11:57
bu gece es es yok..bir şarkısın seni koymuş atv..habire veriyor..ardındanda film..peki es es ne zaman pazaramı aldılar..hep uçan kuş sitesi yüzünden yaptılar bu değişikliği..nedir bu ya..

esrave ela
03-10-09, 12:28
bu gece es es yok..bir şarkısın seni koymuş atv..habire veriyor..ardındanda film..peki es es ne zaman pazaramı aldılar..hep uçan kuş sitesi yüzünden yaptılar bu değişikliği..nedir bu ya..

Canım Es-Esin resmi sitesinde aradoğın bütün cevaplar yazıyo..Neden mesajlarımız okunmuyo ben onu anlamıyorum daha 1sayfa öcne yazdım dizimizin 10 ekimde yeni bölümü var diye..Başlıkta yazılanları şöyle bir gözden geçirip eğer cevabını bulamazssanız o zaman sorun sorularınızı..:kahve
Ki bu sorunun cevabı daha sayfanın başında yazıyor...:kahve

chaylack
03-10-09, 12:40
yani:)aynen herkesin dediği gibi 10 ekim cumartesi 20.00 saat değişme ihtimalide yok:)zaten gereken açıklamayı yapmış yetkililerde yapım şirketini davranışından dolayı tebrik ediyorum gerikalan sabırla yayın gününü beklemek:)

X_HaZaL_X
03-10-09, 13:02
Ben de pek sanmıyorum gününün değişiceğini..Aslında kanal atv olunca beklerim böyle birşey ama eğer gerçekten böyle birşey yaparsa çok büyük bir aptallık yapmış olur..

Hayır yani her hafta cumartesi herkes es-es izlemeye alışıyor tam reytingler iyi geliyor sabit izleyici kazanıyoruz..Sonra bakıyoruz bir hafta yine es-es yok onun yerine bir şarkısın seni koymuşlar..İnşallah cumartesi de reytingleri iyi gelmez o saçma programın:img-tomatYani o programı koyacaklarına Es-Es'in tekrarını koysalardı da izleyemeyenler izlerdi yani ama atv'de nerde bu akıl:img-tomat

Neyse ya zaten dizinin resmi sitesinde 10 ekim cumartesi günü dizimiz var diye yazıyor..O yüzden şimdilik birşey olduğunu sanmıyorum..Bu hafta Es-Es'siz bir cumartesi geçiricez ama haftaya bomba gibi bir bölümle tekrar dizimize kavuşucaz:img-wink:

Bir de ikinci bir fragman çıkarsa çok güzel olur..Böyle sadece kaza sahnelerini görüp beklemek olmuyor..Es-Es'in her bölümünde birçok olay oluyor bu bölümde de öyledir kesinlikle o yüzden ben bir fragman daha bekliyorum inşallah en yakın zamanda çıkar da merakımızı biraz daha gideririz:)

irem-meri
03-10-09, 13:16
Nasıl bi fragman bu böyle :img-cray:
Anlaşıldı çok ağlicam bu bölüm.. :icon_sorr
Uras'ın her sözü bitirdi beni ya..
çok güzel oynamıs çok duyguluydu. :icon_sorr
papatya sahnesine bayıldım. Bana irem tam o sahnede gözlerini açıcak ve papatyaları görücek gibi geliyor :img-in_lo :icon_sorr
alaz'ın söylediği çok ağırdı.. ama herkesin sinirleri bozuk tabi. Uras suçlanıyor. :icon_sorr
Işık ve uras sahnelerini çok ama çok merak ediyorum. Rüyadan silahı öğrenince kızarak ''Uras!'' dedi çünkü.
Umarım aralarında kötü sahneler geçmez. :icon_sorr

bende şimdi izledim fragmanı okuldan geldim dün bekliyorum atvde fragmanı yok! bi baktım yerinde bir şarkısın sen var! siteden bakınca...

çok fena bi bölüm ama sonuç olarak beklediğimiz şeylerdi.. uras'ın durumu, ruh hali öldüm öldüm dirildim yaa.. çok fenaydı.. herkesin güvenini kaybettiği gibi bide kendi içinde mücadele ediyo canım benm..irem'e bişe olursa kendini hiç affetmez ama öle bişe yapmazlar heralde.
çok merak ediyorum bölümü şimdi yaa neden yetişmedi ki sanki.. : (

ÖzLem(A)
03-10-09, 13:29
Off bu bölüm çok acıklı :img-cray:Fragmanı izlerken bir tuhaf oldum:img-cray:
herşey en başa döndü ya şimdi irem iyileşince büyük bir ihtimal annesinin de baskıyla urastan uzaklaşır artık :(
Bu arada dizinin günü/saati değişmiyor arkadaşlar..10 EKİM Cumartesi 20:00 de dizimizin yeni bölümü var.

irem-meri
03-10-09, 13:51
Merhaba Es-es Ailem =)

Sinavlar,Okul derken 1 hafta oldu ugramayali=(
Dizimizin bu hafta olmamasina cok üzüldüm=( Cumartesi izledigim (es-es haric) bir Dizi yok…Zaten zor bekliyordum…Simdi 1 hafta daha bekle bekleyebilirsen…
Hayir beklerimde bu heycan ne olucak…Hele o Fragmandan sonra=(
Cok kötü bir Bölüm bizi bekliyor…Peceteleri bence simdiden hazirlayalim…Gözyaslarimizi tutamayacagiz gibi…Hele Fragmandan bile bukadar etkilendiysek…=(

Irem´e cok üzüldüm ya…Bu kadar agir yaralanacagini tahmin etmiyordum…Gercekten durumu kötü gibi=( off insallah cok uzatmazlar ya…5-6 Bölüm Hastane Sahneleri görmek istemiyorum…Hele Uras´in suclanmasina dayanamam…Bunuda tahmin etmistik zaten…
„Keske“ demekten pek hoslanmam ama Uras´in o Keskeleri beni bitirdi ya…Sanirim Urasda kendini sucluyor…Aslinda Tercan ve Uras´in bu Kazada hic bir sucu yok…Zaten Tercanda onlari korumak icin girmek istemiyormuydu??? Rüya´ya da cok kizginim tamam kizi icin cok endiseleniyor ama birini suclamak...(kesin yine Gürel biseyler karistirmistir) bilemiyorum cok agir degil mi sizce???
Bence artik „Keskeleri“ bir kenara bakip önümüze bakmaliyiz (bu gercek hayattada böyle…Ne yazikki „Keskelerle“ bir yere varamiyoruz…gecti gitti)

Senaristlere sesleniyorum….Lütfen bu Kaza meselesini cok uzatmasinlar:img-cray:…
Yogun bakimda yatan bir Irem
Sucalanan bir Uras
Hastane sahneleri
Aglayan bir Aile
Aglayan Seyirciler…
Görmek istemiyorum=(

Dedigim gibi Fragmandan bile bukadar etkilendiysek…7.Bölümde :img-cray::img-cray:=(

Edit: Bu Atv´nin ne yaptigini anlamiyorum birtürlü…Simdi „Bir Sarkisin Sen“ Programi her Cumartesi mi yayinlanacak? E bizim Diziye hangi Günü düsünüyor Atv…Iyice cocuk oyuncagi haline geldi ya bu is…7.Bölüm Reytingleri bir gelsin asil ozaman Atv´yi tebrik etmek lazim…Umarim Reytingler iyi gelir (!)…

nedensee aynen katılıyorum canım : ) hastane sahneleri en fazla 2 bölüm devam eder inşallah yoksa dayanılmaz olucak acılı sahnelar izlemek.. urasın papatyalar sahnesi icimi cız ettirdi valla.. onların güldüğü şakalaştığını bölümler görmek istiyorum.. eskisi gibi... (:

diloşcan
03-10-09, 16:22
baslık sessızlesmıs yenı bolum yok ondandır
bende baslıga ara sıra ugrayabılıyorum
10 ekım yenı bolum var merakla beklıyorum
cumartesı gunu ve saatı ıyı bence dızımızın
sadece hastaneye kaldırılan ırem mı

-3L!F-
03-10-09, 16:28
Valla ATV'nin be yapacağe belli olmaz gün değiştirme konusunda ustalar biliyosunuz.
Ama tutmuş dizilerini en doğru güne koymaya çalışıyolar.
Eminim Es-Es i de iyi bi güne koyarlar.
Ama gününün değişeceğini sanmıyorum açıkcası.
Çünkü başka gün yok.
Anca çarşamba günü önce Es-Es sonra Unutulmaz olur.
Çünkü Es-Es 2.kuşağa konacak bi dizi değil.
Ama Unutulmaz 2.kuşağa cuk diye oturur diye düşünüyorum.
Cumartesi gününün 2.kuşağına konamaz çünkü BŞS uzun sürüyor.
Ayrıca bende Es-Es sonra Kavak Yellerini izleyen biri olarak böyle bişey olmasını hiç istemem.:img-yes:
Ki zaten TİMS buna izin vermez.
O yüzden içiniz rahat olsun.:img-wink:

esrave ela
03-10-09, 17:25
Offf valla gerçekten çok sıkıldım bu konudan..Dizinin günün değiştiği falan yok..10 EKİM CUMARTESİ..Bizim konuştuğumuz konu ise diziyi hangi güne koyabilir acaba Atv ..:icon_whisYa arkadaşlar dizimiz Cumartesi saat 20.00 diyoruz ya..Daha konuşmaya ne gerek var bu konuyu..
O kadar bizler için bi fragman koymuşlar fazla merakta bırakmamk için..Onu yorumlayalım bari..Bu kada sayfa boyunca çok gereksiz mesajlar yazıldı gerçekten..Çok sıktı bu konu..Artık buna son noktayı koyalım...

Ya ben nerde okumuştum bilmiyorum ama Şahin'in adamları hapse giriyomuş bu bölümde..Ben bu habere çok sevdim..Hakkettikleri yerdeler..Ah bide Şahini sokabilseydik o hapishaneye..:img-tomatValla onlar hapise girerken heralde ben göbek atıyo olacağım..Hatta o sahneleri zevkle izlicem:)En çok güldüğüm sahneler onlar olucak..Malum bu bölümün yarısından fazlası hüzün dolu:img-cray:Bizi bu bölümde güldürücek adamları bulduk:)

diloşcan
03-10-09, 17:43
Offf valla gerçekten çok sıkıldım bu konudan..Dizinin günün değiştiği falan yok..10 EKİM CUMARTESİ..Bizim konuştuğumuz konu ise diziyi hangi güne koyabilir acaba Atv ..:icon_whisYa arkadaşlar dizimiz Cumartesi saat 20.00 diyoruz ya..Daha konuşmaya ne gerek var bu konuyu..
O kadar bizler için bi fragman koymuşlar fazla merakta bırakmamk için..Onu yorumlayalım bari..Bu kada sayfa boyunca çok gereksiz mesajlar yazıldı gerçekten..Çok sıktı bu konu..Artık buna son noktayı koyalım...

Ya ben nerde okumuştum bilmiyorum ama Şahin'in adamları hapse giriyomuş bu bölümde..Ben bu habere çok sevdim..Hakkettikleri yerdeler..Ah bide Şahini sokabilseydik o hapishaneye..:img-tomatValla onlar hapise girerken heralde ben göbek atıyo olacağım..Hatta o sahneleri zevkle izlicem:)En çok güldüğüm sahneler onlar olucak..Malum bu bölümün yarısından fazlası hüzün dolu:img-cray:Bizi bu bölümde güldürücek adamları bulduk:)
esracım asıl problem sahın
keske hapıshaneye o gırseydı
uras ve tercanın pesını bırakmayacaktır
hayret azmı yoktu gecen bolumde tabı uraslar o kadar rezıl ettıkten sonra
cıkcak cesaretı bulamadı kendınde:img-hyste:img-hyste
yenı bolum cok huzunlu olacak anlasılan:img-cray::img-cray:

aylin_a.r.ş
03-10-09, 17:53
Azmi'nin adamlar nasıl gircek hapse bu kazadan dolayı herlade:icon_whis:bilmim

ohh benm en cok merak ettiğim şey aslında uuşturucular ne olucak:icon_whis
Tercan&urasınn başı belaya grmedn hallolsa şuu:img-cray::kahve

hatta terco'm benm ele ver işte şahinle azmiyii
bunların faşln die.. of o da olmaz..
aman yaaa solmaz biraderlerrin başı beladan kurtulmo ki zaten:img-cray:

Uyusturucu olayı nasıl çözüme kavuşucak..
benm için en önemli soru su anda:icon_whis

esrave ela
03-10-09, 17:57
esracım asıl problem sahın
keske hapıshaneye o gırseydı
uras ve tercanın pesını bırakmayacaktır
hayret azmı yoktu gecen bolumde tabı uraslar o kadar rezıl ettıkten sonra
cıkcak cesaretı bulamadı kendınde:img-hyste:img-hyste
yenı bolum cok huzunlu olacak anlasılan:img-cray::img-cray:

Her şeyi o 2 adamına yaptrıyo..Başka adamı olduğunu sanmıyorum..O yüzden arkasında kimse yok şu anda..Tek başınada bişey yapamacağına göre Şahin güçsüz kalıcak..Ve onu yakalamalarıda kolay olucak..Tabi adamları konuşurlarsa:img-tomat:icon_whis

Asıl problem Şahin evet kısa yoldan ilk o girseydi hapse ama ilk o 2 adamı giricekmiş..:img-tomat

diloşcan
03-10-09, 18:12
Her şeyi o 2 adamına yaptrıyo..Başka adamı olduğunu sanmıyorum..O yüzden arkasında kimse yok şu anda..Tek başınada bişey yapamacağına göre Şahin güçsüz kalıcak..Ve onu yakalamalarıda kolay olucak..Tabi adamları konuşurlarsa:img-tomat:icon_whis

Asıl problem Şahin evet kısa yoldan ilk o girseydi hapse ama ilk o 2 adamı giricekmiş..:img-tomat
sımdılık hıcbır sey yapamayacak sahın adamları elden gıdınce
tercan sıkayet etse ne olucak elınde kanıt yoksa bı ıse yarayamaz
uras ve tercanın ısı zor beladan kurtulamayacak gıbıler

- - BiTT€R - -
03-10-09, 20:47
Es-es-es-ki-ki-ki-eski-eski-es

Oylar Es-Es'ee !

http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?p=12106799#post12106799 (http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?p=12106799#post12106799)

Oy kullanmayan kalmasın :happy0064

merve manyağı
03-10-09, 20:48
eses dizi ekibi öyle qüzel öyle süper bi kadro ki anlatamam arkadaşlar sayıları o kdr fazla hepsi o kdr yenetekli..onları anlatmaya kelimeler yetmez hepsini qördüm tek tek hepsi işin de çok başarılı

buqün kü bölüm de çok qüzel bi bölüm olucak inş..böyle başarılı bir ekipten tabii ki başarılı bir bölüm çıkar

Tercan abim ve Dilşa ablam öyle tatlı ki ikisini de qördüm ikisiyle de resim çekindim hepsi öyle tatlılar ki anlatamam onları qörmek onlarla resim çekinmek çok qüzel bir duyquydu

wla ne yalan söyliyeyim dilşayı twde qördüğüm kadarıyla beğenmiyodum [[çirkin anlamında]] ama canlı canlı qördüm hiç çirkin değil arkadaşlar öyle qüzel ki o qözleri o bakışları o mimikleri ses tonu harika…süper

Tercan abicim biraz sinirli ama olsun o da böyle tatlı qözleri çok hoşuma qidiyo.. :)

tüm Es – Es Dizi ekibine başarılar diliyorum çok iyi bi qrup ;]

rumeysad
03-10-09, 22:55
Yaa bugün Es Es 'imiizz yoook :(

20.00 dan 00.40 a kadar Bir Şarkısın sen var ondan sonra da bi film var. :bilmim

ipekb
03-10-09, 23:09
arkadaşlar es -es cumartesı gününden kaldırıldımı?...ya günü saatı çok ıyıydı...neden ikidebir değiştırırler anlamam ya...çok üzülürüm değiştıyse...bırlık olalaım atv ye mail bombardımanı yapalım...

drgon
03-10-09, 23:14
aldığım bi duyuma göre Merv tuğutlu diziden çıkıcakmış bu nedenle irem kazada ölüomuşş.hatta fragmanın sonunda babası mezarının başında

urass-büşra
03-10-09, 23:23
aldığım bi duyuma göre Merv tuğutlu diziden çıkıcakmış bu nedenle irem kazada ölüomuşş.hatta fragmanın sonunda babası mezarının başında

leyla lydia tuğutlu diyecektin heralde :img-wink: ayrıca nereden duyduğun da önemli..

kendi düşüncem ise, daha dizinin başları olduğu için ayrılacağını sanmıyorum :img-wink: çook önemli bir sebep yoksa ayrılmaz.. eğer leyla çıkmak istemişse de irem i öldürmezler yerine başka biri gelir bence :img-wink:

tugcee1994
03-10-09, 23:26

yaa ama ölmesi çok saçma
nerden duydun ki
dizi daha yeni başladı sayılır hemen bırakılır mı
hem bıraksa bile irem karakterine yeni birilerini bulmaları gerekir
bnce o mezarın başında ağladığı kişi irem diil ölen oğlu(adı buraktı sanırım)
bnce irem ölmiycekkk
ayrıca onun adı leyla tuğutlu cnm

ipekb
03-10-09, 23:29
ya lütfen söylermısınız..bu gece es-es varmı..?

tugcee1994
03-10-09, 23:30
leyla lydia tuğutlu diyecektin heralde :img-wink: ayrıca nereden duyduğun da önemli..

kendi düşüncem ise, daha dizinin başları olduğu için ayrılacağını sanmıyorum :img-wink: çook önemli bir sebep yoksa ayrılmaz.. eğer leyla çıkmak istemişse de irem i öldürmezler yerine başka biri gelir bence :img-wink:

sana katılıorum cnmm
hem de kelimesi kelimesine
yani ölmesi çok saçma olur sonuçta baş karakter ve leyla diziden ayrılcaksa bile başka birini bulurlar

tugcee1994
03-10-09, 23:34

cnm çekimler tamamlanmadığından bu hafta es es yok.
yayından kaldırılmadı
haftaya izlicez inşallah.

ipekb
03-10-09, 23:38
ya kesın deme..cocuk şarkı yarışmasını bu saate sokmasınlarda...sağol tuğçe...

urass-büşra
03-10-09, 23:38

bu akşam yok.. 10 ekim de var sözde ama atv nin yayın akışında 10 ekim de bir şarkısın sen var :bilmim inş. günü ve saati değişmez :kahve

sana katılıorum cnmm
hem de kelimesi kelimesine
yani ölmesi çok saçma olur sonuçta baş karakter ve leyla diziden ayrılcaksa bile başka birini bulurlar

evet yani saçma olur dediğim gibi çok önemli bir sebep yoksa ayrılmaz.. yani böyle 6 bölümden sonra ayrılacaksa da hiç girmeseymiş yani.. böyle bir şey yapacağını sanmıyorum.

özet olarak bence leyla ayrılmayacak :img-hyste

aylin_a.r.ş
03-10-09, 23:40

bu habern ne kadar gercek olduğuna inanamasam da böyle bşeyn yalanına bile sev,nriim cidden:img-hyste:happy0064 :cheer:
ya o mezar sanki oğlu mu acaba dedm ama oğlunun mezarı eskişehir de değil.. 1. bölmde gördk istanbul da..
yaa hebern kaynağını söyle lütfen..
gercek oalmicak kaar güzel bi haber bu cünkü:icon_whis:icon_whis

yaa kusura bakmayın bir sürü kşi şimdi kızıcak..
ama leyla cıkıcaksa irem gidicekse sahsen üzülmüyorum:img-hyste:icon_whis

edit: dediğim gibi gercek değildr inanmıyoru amaa.. ah hayaller gercek olsa:icon_whis:happy0064:cheer:

X_HaZaL_X
03-10-09, 23:54

Böyle birşeyin olacağına inanmıyorum..Pek gerçeklik payı yok bana göre..İrem karakterini öldürmezler..
Leyla çıkacaksa da onun yerine İrem karakterini oynayacak başka birini bulmaları gerekir..Ama Leyla'nın da çıkacağına pek ihtimal vermiyorum yani madem 6 bölümde çıkacaktı hiç girmezdi heralde..Ama geçerli bir sebebi varsa bilemiyorum:bilmim

Ama dediğim gibi ben böyle birşey olacağını pek sanmıyorum:img-yes:

- - BiTT€R - -
03-10-09, 23:58
Ayy arkadaşlar saçmalamayın ya.. Yok artık yani komiksiniz :img-hyste
İrem'in de, İrem&Uras'ın da daha hikayesi var, bu yüzden Leyla diziden çıkmaz.. Bazılarınız ısrarla inkar etseniz de, İrem karakterinin diziden çıkması, dizinin bir nevi bitmesi manasına gelir.. Hani eskiden Şahane Pazar diye bir yarışma vardı, oradaki kritik bardak gibi işte İrem karakteri, çekilirse bardaklar devrilir..
Neden mi?
İrem ölürse Uras zaten Eskişehir'de durmaz, gider..
Adı üzerinde zaten Es-Es, Uras Es-Es'te olmadıktan sonra ne manası kalır Es-Es'in.. :icon_whis

Ki zaten 6. bölümde çıkacaksa hiç girmezdi :kahve Bir sezon falan geçse neyse derim..

Beyza'cm sen de kusura bakma;
Daha nice İrem'Uras sahneleri izleyeceğiz :img-in_lo
Herşey çok daha güzel olacak..

tugcee1994
04-10-09, 00:02
bu saçma sapan iddaalar yüzünden dizi ile ilgili tahmin,yorum gibi şeyler hiç yapamıyoruz
iremin ölceği leylanın da diziden ayrılacağı fln yok
ortaya biri bişi atıo ortalık kaynıyo lütfen yani saygı denen bişi var:)

- - BiTT€R - -
04-10-09, 00:06
bu saçma sapan iddaalar yüzünden dizi ile ilgili tahmin,yorum gibi şeyler hiç yapamıyoruz
iremin ölceği leylanın da diziden ayrılacağı fln yok
ortaya biri bişi atıo ortalık kaynıyo lütfen yani saygı denen bişi var:)

Aynen..
Bir deli kuyuya bir taş atarmış, 40 akıllı çıkaramazmış. (mecazi kullanıyorum)
Sürekli bu moddayız.. Herşeye çok çabuk inanıyoruz..
Gaza çok çabuk geliyoruz, hemen hoopp diye olaya atlayıveriyoruz..
Dolayısıyla sürekli başlıkta "günü mü değişmiş?, yayından mı kaldırılmış?, yok muymuş?, bitmiş mi?" tarzında şeyleri konuşuyoruz..
Aptal paranoyalar yapıyoruz! Kendi beynimizi kendimiz yiyoruz..

Ayrıca
Fragmanın sonunda Işık mezarda falan değil, daha önce Uras ve Rüya'yla konuşulan ahşap tarzı yerde..

X_HaZaL_X
04-10-09, 00:08
Yani arkadaş gelmiş ortaya bir haber atmış ve çıkıp gitmiş..Gerçeklik payı asla yok belli yani(ha varsa da özür dilerim)..

Yani zaten dizi başlamadan hikayenin bir kısmında ne diyordu;

Uras yeni umutların şehrine yol alacaktır. Eskişehir (namıdiğer ES-ES)’e Onun için bütün bu olanlar yeniden doğmaktır. Hele bir de aşık olduğu zaman…

E Uras İrem'e aşık olmaya başlamışken hikaye daha yeni yeni başlamışken nasıl olsun da İrem'i öldürsünler..Saçma bence..

Ya bence başlıkta dizinin bitmesi ya da İrem'in ölüceği gibi konuları konuşmak yerine ne biliyim bölüm hakkında konuşsak..Gerçi bir fragman verildi sadece elimizde ondan başka yorumlayacak birşey kalmadı ama ne biliyim bu konular yerine daha farklı konular konuşulsa..Çünkü gerçekten ortada fol yok yumurta yok biz bunları konuşuyoruz:)

gamze...
04-10-09, 00:09
Ayy arkadaşlar saçmalamayın ya.. Yok artık yani komiksiniz :img-hyste
İrem'in de, İrem&Uras'ın da daha hikayesi var, bu yüzden Leyla diziden çıkmaz.. Bazılarınız ısrarla inkar etseniz de, İrem karakterinin diziden çıkması, dizinin bir nevi bitmesi manasına gelir.. Hani eskiden Şahane Pazar diye bir yarışma vardı, oradaki kritik bardak gibi işte İrem karakteri, çekilirse bardaklar devrilir..
Neden mi?
İrem ölürse Uras zaten Eskişehir'de durmaz, gider..
Adı üzerinde zaten Es-Es, Uras Es-Es'te olmadıktan sonra ne manası kalır Es-Es'in.. :icon_whis

Ki zaten 6. bölümde çıkacaksa hiç girmezdi :kahve Bir sezon falan geçse neyse derim..

Aynen Katiliyorum canim:good:
Sakin inanmayin böyle Haberlere...Haberi getiren arkadas lütfen bir daha haber getirdiginde Kaynaginida belirtsin=)
Hem ölemez öldürtmeyiz:img-hyste
Daha Irem&Uras izleyecegiz yahu:img-in_lo
Leyla´mizi bir yere birakmayiz...

zeynep93
04-10-09, 00:09
bu habern ne kadar gercek olduğuna inanamasam da böyle bşeyn yalanına bile sev,nriim cidden:img-hyste:happy0064 :cheer:
ya o mezar sanki oğlu mu acaba dedm ama oğlunun mezarı eskişehir de değil.. 1. bölmde gördk istanbul da..
yaa hebern kaynağını söyle lütfen..
gercek oalmicak kaar güzel bi haber bu cünkü:icon_whis:icon_whis

yaa kusura bakmayın bir sürü kşi şimdi kızıcak..
ama leyla cıkıcaksa irem gidicekse sahsen üzülmüyorum:img-hyste:icon_whis

edit: dediğim gibi gercek değildr inanmıyoru amaa.. ah hayaller gercek olsa:icon_whis:happy0064:cheer:

ah böcügümmm valla bilemiyorum
ben hala irem karakterini iremi sevemedim yani :img-hyste
cok suratsız geliyor ve cok donuk :img-hystebilmiyorum alısamadım :img-wink:
bu haber büyük ihtimal yalandır büyük ihtimalden de cok yalandır
leyla basrol gerci bu gecerli bi sebep diil ör:ddy selen seyven ayrıldı.
her neyse ama leylanın ayrılcagını sanmam mis gibi işten :kahve

aylin_a.r.ş
04-10-09, 00:10
dedm yaa gercek değil bende inanmıyorum ama gercek olamicak kadar güzell:happy0064:cheer
yalanı bile mutlu etti o kadar diyim yani:D:D:img-hyste
irem&uras sahneelrini leylasız izlesek de olur bence ama neyse:icon_whis
iremi de leylayı da sevmediğim için sevnmek bana düşüyo sanırım sadece karakteri sevmemek oyuncuya bakıo aslında.. gürel ne kadar kötü bi karakter olsa da sevyorum sertan süper cnkü..irem ne kadar güzellkler yaparsa(görmemiş olsamda:img-hyste) sevemiorum
neysee doğrudur umarım die ummaktan başka bişey yapamıoprum su anda:img-hyste

asidemirim
04-10-09, 00:11
offf ya negüzel bugün es esi izleyecektik hemde en heyecanlı yerinde kalmıştı nerden koydular şimdi bir şarkısın seni çocuklrı kullanıp duruyorlar zaten:img-yes:
haftaya olucaksa 1 hafta bir şarkısın sen diğer hafta es esimöi koyacaklar acaba yani 1 hafta olup diğer hafta olmayacakmı yok canım çok saçma olur ozamanda ama artık atvden bekliyorum artık dizi atvde izlenir sloganı yakında dizi atvde izlenmeze dönüşecek

- - BiTT€R - -
04-10-09, 00:13
Aynen Katiliyorum canim:good:
Sakin inanmayin böyle Haberlere...Haberi getiren arkadas lütfen bir daha haber getirdiginde Kaynaginida belirtsin=)
Hem ölemez öldürtmeyiz:img-hyste
Daha Irem&Uras izleyecegiz yahu:img-in_lo
Leyla´mizi bir yere birakmayiz...

Bırakmayız tabi.. Oğlan bizim kız bizim :img-in_lo :happy0064
Hikayenin temeli zaten Es-Es'teki yeni hayatı ve aşkı çocuğun.. İnsaf edin :img-hyste

Beyzz'cmm :love05:
Boşa konuşuyorsun be yavrum..
Bensiz bu başlık (:img-tomat), İrem'siz Uras olmaz :img-wink:
Artık siz düşünün ne kadar gerekli irem :img-hyste
Hayali bile güzel değil, hayali bile saçma :img-blush

Edit Büdüt:
Zeyno'm :kahve Hiç beklemezdim senden bunu :img-hyste

aylin_a.r.ş
04-10-09, 00:14
ah böcügümmm valla bilemiyorum
ben hala irem karakterini iremi sevemedim yani :img-hyste
cok suratsız geliyor ve cok donuk :img-hystebilmiyorum alısamadım :img-wink:
bu haber büyük ihtimal yalandır büyük ihtimalden de cok yalandır
leyla basrol gerci bu gecerli bi sebep diil ör:ddy selen seyven ayrıldı.
her neyse ama leylanın ayrılcagını sanmam mis gibi işten :kahve

iştee bende inanmıorum amaa napalımm:img-hyste:img-hyste
valla evet önümzde olan gercekler varr:icon_whis
olsa manyak olur hem daha 6. bölm kmse alışamadı faln:img-hyste
yanii olabilir..
hayal kurmak bedava:img-hyste

bahar*
04-10-09, 00:20
Ölmez ya.. Bence çok yakışıolr Uras'la.. Kimyaları tutuşan nadir çiftlerden biri bnce.. Umarım ATV 'nin katledilen dizilerinin arsına grmez bu dizi.. Ama snmıorum çok ii gdio.. (: Allah bozmasın..

merve manyağı
04-10-09, 00:23
offf ya negüzel bugün es esi izleyecektik hemde en heyecanlı yerinde kalmıştı nerden koydular şimdi bir şarkısın seni çocuklrı kullanıp duruyorlar zaten:img-yes:

çok doğru söylüyosun wla Es - Es qbi bir diziyi izlemek warken ndn o küçük we saçma sapan işlerle uğraşan çocukları izliyoruz :@

İrem diziden ayrılmaz bence..

ÖzLem(A)
04-10-09, 00:25
ya dizi bir hafta yayınlanmadı ama çıkmayan haber kalmadı yahu!ayrıca Merve değil LEYLA:) İrem ölmez çünkü;
-İrem ölürse Eskişehirin Uras için bir anlamı kalmaz..İstanbula ve eski hayatına geri döner..Eee zaten dizinin adı da Es Es değil mi?
-Hem ayrıca İrem baş karakterlerden biri o ölürse dizide biter nokta

gamze...
04-10-09, 00:29
Bırakmayız tabi.. Oğlan bizim kız bizim :img-in_lo :happy0064
Hikayenin temeli zaten Es-Es'teki yeni hayatı ve aşkı çocuğun.. İnsaf edin :img-hyste

Beyzz'cmm :love05:
Boşa konuşuyorsun be yavrum..
Bensiz bu başlık (:img-tomat), İrem'siz Uras olmaz
Artık siz düşünün ne kadar gerekli irem
Hayali bile güzel değil, hayali bile saçma

Edit Büdüt:
Zeyno'm :kahve Hiç beklemezdim senden bunu

Asil Uras´siz Beyza olmaz:img-hyste
Acaba o Kaza Beyza´nin Planimiydi diye düsünmeden edemiyorum:img-hyste
Cok fena tirstim valla...
Irem ölmeyecek iste oka:img-yes: (Senarist menarist tanimam valla direk dalarim:img-hyste)

Arkadaslar benim asil korktugum...Ya Bir sarkisin Sen bizim Diziden daha iyi Reyting alirsa :icon_whis(allah korusun) Bu Atv´nin isi belli olmaz ya...Atv´den de cok tirsiyorum:img-hyste

Dilan_91
04-10-09, 00:52
yaaa yine baslamissiniz. yok leyla diziden ayriliyormus yok dizi bitiyormus. :img-hyste
insallah 'bir sarkisin sen' iyi reyting almaz. ama ilk 3'e girerse ozaman dizimizin günü degisebilir.

birde söyle birsey var. ahmet rifat 'bes sehir' filminde oynadi. ve bu film altin portakal icin yarisacak. altin portakal film festivali 10-17 Ekim'de gerçekleştirilecek. ve kesin ahmet'de orada olur. insallah es-es birde festival yüzünde yine bir hafta ara vermek zorunda kalmaz.

son 7 gün

edit: oy kullanmayan kalmasin :happy0064
http://dizifilm.com/forum/showthread.php?p=12106799#post12106799

drgon
04-10-09, 00:53
geçen sene efede ayrılcak demiştim bazı arkadaşlara yok ayrılmaz falan demişlerdi...kuzenim RTÜK de çalışıo.her şeyden önce senaryoları onlar inceliyor.bu bölümde son kez görücez leyla tuğutluyu(merve demişm ben kusura bakmayın). yerine başkasını getirmiolar tamamen başka bi karakter koycaklar diziye.hatta ölürkende babasından Uras'ı yalnız bırakmamasını istio İrem.

duru_
04-10-09, 01:09
aaa irem ölücekmi.. :(( hay Allah kızı sevmedim ama Uras yüzünden ölmesini istemezdim.. ışık hoca bunu nasıl kaldırır bilmem.. annesi hele iremin.. yapmıyacağı kötülük kalmaz.. vay Uras efendi vay.. :((

Dilan_91
04-10-09, 01:11
geçen sene efede ayrılcak demiştim bazı arkadaşlara yok ayrılmaz falan demişlerdi...kuzenim RTÜK de çalışıo.her şeyden önce senaryoları onlar inceliyor.bu bölümde son kez görücez leyla tuğutluyu(merve demişm ben kusura bakmayın). yerine başkasını getirmiolar tamamen başka bi karakter koycaklar diziye.hatta ölürkende babasından Uras'ı yalnız bırakmamasını istio İrem.

kusura bakma ama sana inanmiyorum. ayrica yeni üye olmussun. belkide bizi kandirmak icin yeni bir üyelik aldin. kusura bakma ama ben her habere inanmiyorum. bir kac hafta öncede biri dizi bitiyor diye bir yalan haber uydurmustu.
lütfen bu konuyu kapatalim. 'dizi bitiyor mu' , 'leyla diziden ayriliyor mu ' gibi yazilari okumaktan sıkıldım.
birazda dizinin konusu ile ilgili sohbet edelim.
ARTIK BU KONUYU LÜTFEN KAPATALIM. yapim sirketinden bir aciklama gelmedigi sürece bence bu asilsiz haberlere inanmayalim.

duru_
04-10-09, 01:13
ya peki arkadaşlar dizi bu aksam yayınlanacakmı??
bende şok oldum şimdi ama neyse uzatmicam konuyu..

$A$K!TO
04-10-09, 01:29
Bu akşam oynamamasına çok üzldüm doğrusu...
Kazadan kimse ciddi zarar görmeden kurtulur diye düşünürken İrem'i komaya soktular... İrem'in Uras'la iyi durmadığını söyleyip duruyodum(k) ama; hazır kaza geçirmişken çıksın bari demek olmaz...
Halbuki ben bu akşam yayınlanması gereken bölümde İrem'in Uras'la olan ilişkisine sahip çıkacağını ;Uras'ı, Rüya gıcığına yem etmeyeceğini umuyordum...
Bi de İrem'in ölmesi gibi bi durum yaşanırsa Işık Hocam,evlat acısı yüzünden daha da iflah olmaz herhalde... Leyla'yı değiştirmeyi düşünüyorlarsa ok...ama İrem karakterini temelli çıkartmaları çok saçma olur..

dilara-1905
04-10-09, 02:47
Yok artık!.. Dizi daha yeni başladı hikayenin aşkı belli uras irem..
daha 6. bölümde mi değiştiricekler bunu niye çıksınki leyla diziden, hadi diziden ayrılma kararını kendi verdi diyelim henüz 6. , 7. bölümü çekerken mi pişman olucak..
inandırıcı gelmedi bana, bu bölüm gözünü açar önümüzdeki bölüm ayaklanır ben size söyliyim. :img-hyste

irem-meri
04-10-09, 03:19
Yok artık!.. Dizi daha yeni başladı hikayenin aşkı belli uras irem..

daha 6. bölümde mi değiştiricekler bunu niye çıksınki leyla diziden, hadi diziden ayrılma kararını kendi verdi diyelim henüz 6. , 7. bölümü çekerken mi pişman olucak..

inandırıcı gelmedi bana, bu bölüm gözünü açar önümüzdeki bölüm ayaklanır ben size söyliyim. :img-hyste

aynen yaa.. kimsenin çıktığı felan yoktur.. kaza yaparak diziye action katılıyo işte birileri çıkcak değil ki illa..:img-wink:

nazlikiz
04-10-09, 03:21
yok artik ama sacma olur simdi leyla dizidne cilarsaki bende inanmiyorum uydurmadir kesin
yani leyla kendi cikmak istese bile basindan böyle bi hata yapacagini sanmiyorum niye derseniz

daha oyunculugunun cok basinda kendini göstere bilmis degil
yavas yavas ilerliyor oyunculukda
bu dizi onun icin büyük avantaj bunu elinden kaciracagini hic sanmiyorum

asilsiz dedikodulardan bitanesidir yine

esrave ela
04-10-09, 10:23
Hey Allah'ımm yaaa..Acaip güldüm başlıkta yazılanlara....Komedi almış başını gitmiş..Bir deli kuyuya taş atmış kırk akıllı da çıkaramamış diye bir söz vardır..Şu an aynı o durumdayız..Saçma tartışmaların içindeyiz sürekli..Yani hala nasl inanadınız İrem'in ölüceğine anlamıyorum..Ya resmi fan sitede oyuncularla bile konuşulmuş yani..Çıkma gibi bir durum asla yok..
İnanmayın böyle şeylere..Onu söyleyen kişide lütfen yazıcaksa böyle saçma şeylerle gelmesin buraya:img-wink:
Ya artık gerçekten bu başlığa girince sinirlerim bozuluyo:icon_whis
Bi an önce 6 gün geçsin de hem bu anlamsız tartışmalar bitsin hem de dizimize kavuşalım:happy0064

PeR_FeCt
04-10-09, 11:02
Yha arkadaşım The O.c nu izlesenize :D dedim ilk açılışı o diziden alıntı yaparak yapmışlardır şimdi özlerine dönerler dedim amme yokk hala ordan ayrılamıyorlar :)

İrem 3. sezon sonunda ölcek :P Tabi o kdr sürerse :P :img-tomat

esrave ela
04-10-09, 12:13
Facede Es-Es hayran sayfasına okuduğum bir mesajldı..Buraya koymak istedim..

Şimdi olmuştur umarım..:D
-------------------------
Biz daha önce buradan ES-ES dizisinin 7.Bölümden sonra salakca bir finalle son bulacagını duyurmuştuk
Ve EKİBİMİZİN tepki göstermesi için atv nin internet adresini vermiştik.
EKİBİMİZİN TEPKİSİ atv nin internet sitesini agırlaştırmış ve çıg gibi tepki yagmıştı.

Bazı benzer hayran sayfalarının adminleri ise bizim kim olduğumuzu bilmediklerinden bizi kolayca yalanlamıştı

Bazı adminlerse bizim duyurumuzu bilip bilmeden hemen kopyalamış kendileri yazmış gibi duyuru yayınlamıştı.

Hatta Tims Prodüksiyon da ES-ES'in devam edecegini açıklamak zorunda kalmıştı. ;))

Aşagıdaki açıklamadan sonra Tims Prodüksiyonla yaptıgım telefon görüşmesinde :
Yayınlanan İLK bölümlerin maç saatlerine denk gelmesinden dolayı başlarda sıkıntılı günlerin geçirildiğini
ama arkasından ÇIG gibi gelen TEPKİ lerden diziye devam kararı çıktıgını ve şuan reytinglerin çok iyi oldugunu aşagıdaki açıklamanın sadece yeni bölümlerin çekilmesi için bir DEVAM zamanının gerektiği için yapıldıgını söylemişlerdir.

- - BiTT€R - -
04-10-09, 12:38
Facede Es-Es hayran sayfasına okuduğum bir mesajldı..Buraya koymak istedim..

Şimdi olmuştur umarım..:D
-------------------------
Biz daha önce buradan ES-ES dizisinin 7.Bölümden sonra salakca bir finalle son bulacagını duyurmuştuk
Ve EKİBİMİZİN tepki göstermesi için atv nin internet adresini vermiştik.
EKİBİMİZİN TEPKİSİ atv nin internet sitesini agırlaştırmış ve çıg gibi tepki yagmıştı.

Bazı benzer hayran sayfalarının adminleri ise bizim kim olduğumuzu bilmediklerinden bizi kolayca yalanlamıştı

Bazı adminlerse bizim duyurumuzu bilip bilmeden hemen kopyalamış kendileri yazmış gibi duyuru yayınlamıştı.

Hatta Tims Prodüksiyon da ES-ES'in devam edecegini açıklamak zorunda kalmıştı. ;))

Aşagıdaki açıklamadan sonra Tims Prodüksiyonla yaptıgım telefon görüşmesinde :
Yayınlanan İLK bölümlerin maç saatlerine denk gelmesinden dolayı başlarda sıkıntılı günlerin geçirildiğini
ama arkasından ÇIG gibi gelen TEPKİ lerden diziye devam kararı çıktıgını ve şuan reytinglerin çok iyi oldugunu aşagıdaki açıklamanın sadece yeni bölümlerin çekilmesi için bir DEVAM zamanının gerektiği için yapıldıgını söylemişlerdir.

Aksaklık da bundan kaynaklı zaten.. Devam edilmeme olayı düşünülmüş ilk önce demek ki, sonra tepkilerden dolayı vazgeçilmiş.. Dolayısıyla yetişmemiş..
Ama Tims Production bence ATV'nin dizimizi oyuncak haline getirmesine tepki göstermeli :icon_whis
Yani ben hala iddia ediyorum, bu dizi kesinti yapmadan ard arda 3 hafta yayınlansın, 4. haftasında 1. :img-wink:

mirka
04-10-09, 12:52
Uzun ömürlü olmasını istiyorum ES ES'in.. Günüyle saatiyle oynanmamalı.. Bunlar iyi etkilemez diziyi. Ayrıca ratinglerle çok ilgili değilim ama buraya eklendiğinde okuyorum.. Hep ilk 5'te değil mi? Gayet iyi göründü bana. Bu da iyi olmayacaksa ne olacak? Gelen bilginin doğruluğunu bilmiyorum ama dizi daha çok başında.. Oyuncu değişikliği olmaması daha iyi olur..

esrave ela
04-10-09, 13:05
Reytinglerimiz çok iyi..Fakat geçen hafta Akasya Durağı ile karşı karşıya gelince az da olsa bir düşüş yaşamıştık..15 sharede kalmıştık..Ama ondan sonraki gün gece tekrarı varmış ve 16 share almış düşünün..Önümüzdeki engelelri yıkıcaz biz çok yakında...

Ama keşke dün akşam tekrarı yayınlansaydı bari dizimizin ona bile razıydım..:icon_sorr
Bakalım dün akşamki o programıyla ne kadar yükselebilmiş atv:)

merve manyağı
04-10-09, 13:14
Bakalım dün akşamki o programıyla ne kadar yükselebilmiş atv:)
çok doğru söyledin wla bnde mrk ettim reyting durumu nasıl acaba
reyting hakkında bi bilqisi olan wr mı

Nurcan_
04-10-09, 14:14
slmlar es es ailsi,

daha öncede yazdigim gibi atv bence bugünkü reytinglere bakicak eger bir sarkisin önceki gibi cumartesinin 1.olursa bizim dizi pazara alinir bence pazar zor bir gün yok geniz ailemde yok ama tabi bilemem.

bugünki reytingler önemli

-3L!F-
04-10-09, 14:54
Bi arkadaş Leyla'nın diziden ayrılacağını iddiaa etmiş.
Valla olabilir de olmayabilir de..
Ne desem yalan olur şimdi.Daha doğrusu ne yaptıklarını tahmin etmek zor.
Sonuçta Leyla'nın okulu devam ediyo,defilelere de çıkıyomuş .
Belki Eskişehir'de olmak aksatıyordur bütün işlerini ve ayrılma kararı almıştır.
Gerçi ayrılmak istese İrem karakterini öldürmezler başkasını getirirler ama..:kahve
Hem eğer İrem ölürse Uras'ın bi daha birinden hoşlanacağını sanmıyorum.
Çok zor olur yani..

Bir de gelen gideni aratır durumu olmasın.
Ki ben İrem'in öleceğine pek ihtimal vermiyorum ama..
İrem gider yerine kendini beğenmiş,havalının teki gelir falan..
Ayy düşüncesi bile kötü..

Neyse..
Bölüme gelirsek çok aksiyonlu bi bölüm bekliyo bizi.
6 gün kaldı.Nasıl geçicek bilemiyorum.

mine53
04-10-09, 14:55
yha arkadaşlar dün es es yoktu
çok da izlemek istiyordum bölümü
günümü değişti
biri bana cevap verirse çok makbul olacak

asidemirim
04-10-09, 15:00
yha arkadaşlar dün es es yoktu
çok da izlemek istiyordum bölümü
günümü değişti
biri bana cevap verirse çok makbul olacak

haftaya var aynı saatte ve aynı günde değişmedi yani bu hafta atv niye birşarkısın seni koydu onun yerine hala anlamadım ne yapmaya çalışıyor onu hiç anlamadım zaten:img-yes:

esrave ela
04-10-09, 15:05
haftaya var aynı saatte ve aynı günde değişmedi yani bu hafta atv niye birşarkısın seni koydu onun yerine hala anlamadım ne yapmaya çalışıyor onu hiç anlamadım zaten:img-yes:

Bu sefer Atv'nin bir suçu yok..Tims'ten açıklama geldi..Resmi sitede yazıyor..Çekimler yetişmediği için bu hafta dizi yayınlanmadı..Yarısını yayınlıycak halide yok kanalın..Bu yüzden 1 hafta ertelendi..:img-wink:

Bu arada dünün reytinglerini bekliyorum..Bizim dizinin gün ve saatinde yayınını doludrmaya çalışan Atv'nin reytinglerini görünce gülme krizine giricm:)
ama hala gelmedi:)
Hain kanal bari tekrarını yayınlasaydı:):img-tomat

aylin_a.r.ş
04-10-09, 15:16
Asil Uras´siz Beyza olmaz:img-hyste
Acaba o Kaza Beyza´nin Planimiydi diye düsünmeden edemiyorum:img-hyste
Cok fena tirstim valla...
Irem ölmeyecek iste oka:img-yes: (Senarist menarist tanimam valla direk dalarim:img-hyste)

Arkadaslar benim asil korktugum...Ya Bir sarkisin Sen bizim Diziden daha iyi Reyting alirsa :icon_whis(allah korusun) Bu Atv´nin isi belli olmaz ya...Atv´den de cok tirsiyorum:img-hyste
ya urassız demiylem de ahmetsz beyza olmaz diyeim:img-hyste
ya valla bi parmağım yok:img-hyste
ne kadar istesem de yokkk:icon_whis:img-hyste

yaa bilemiorum ölse üzülmem sadece urasa bide ışığa üzülürm..
ben diyorum asılsızz amaaa napalımm asılsızarla yetinicez:img-hyste

Yha arkadaşım The O.c nu izlesenize :D dedim ilk açılışı o diziden alıntı yaparak yapmışlardır şimdi özlerine dönerler dedim amme yokk hala ordan ayrılamıyorlar :)

hala O.C ye benzetiliyo yaa şaşıyorum ciddeen:kahve
İyi O.C de olduğu gibi İrem de lezbiyen olur artık ilerleyen zamanlarda:img-tomat
Orda anne vardı burda baba var.. tamam Uras'ı biri evlat edinsin..evlat edindiği ailedeki dedesi artık İremin annesiyle evlenmelydi amaa babası olduğu için ordaki ninesi Işık'la evlenir:img-tomat

Cidden o kadar benziyo ki anlatamam:img-tomat

Şaka gibi yaa O.C yi izlemiş biri olarak yukarda saydığım ve bir sürü şeyi ben Es-Es de göremiyorken...Es-Es de cok özgün güzel bir senaryo görürken nasıl oluyor da hala O.C ye benziyor diye laflar söyleyebiliyorsunuz merak ediyorum:img-tomat