PDA

Tüm Versiyonu Göster : Gönülçelen (Arşiv 5)

Sayfalar : 1 2 [3] 4 5

aysima84
01-12-09, 22:37
Gündemdeki diziler kısmında dün BGM yi arayıp,bulamayıp aa ne oldu ki başlığa dedikten biraz sonra 'gönülçelen'in farkına varıp başlığa uğrayanlardanım:)mekanlar,kostümler,karakterler hiçbirini bilmiyoruz,bu kadar meraklandırmak ters tepmesin :)geldik aralık ayına...herhalde ocak gibi izleriz.Zingara ablacım bu başlıktan da bir selam edeyim=)Ayfer dönmez var mı bilmem ama çingene güzeli olarak harika canlanıyor gözümde :)

Marcia
02-12-09, 01:48
baslıgı görünce atv da abarttı yine bir dizi mi dedim baktım tuba yazıyor aynı anda dizi kaldırırken yayına yeni diziler eklemeside garip bir durum

samanyolu iyi bir baslnagıc yaptı sanki tutar gibi bence cuma olsun bu dizinin günü hem hatırla sevgili hem asi cuma iyi is cıkarmıstı

baslıgı görünce teo sarkısı geldi canselin hem yarası hemde yarabandı olsun
Gönülçelen
Hem kırıcı, hem kırılgan
Biraz gerçek, biraz yalan
Hem yarabandım, hem yaram

aysin
02-12-09, 09:27
Gündemdeki diziler kısmında dün BGM yi arayıp,bulamayıp aa ne oldu ki başlığa dedikten biraz sonra 'gönülçelen'in farkına varıp başlığa uğrayanlardanım:)mekanlar,kostümler,karakterler hiçbirini bilmiyoruz,bu kadar meraklandırmak ters tepmesin :)geldik aralık ayına...herhalde ocak gibi izleriz.Zingara ablacım bu başlıktan da bir selam edeyim=)Ayfer dönmez var mı bilmem ama çingene güzeli olarak harika canlanıyor gözümde :)

aynen bende oyle dedim eyvah eyvah yeni bir dizi dahami:img-tomat dizinin ismini okumamla birlikte dilime teomanin gonulceleni dolandi onu mirildanip duruyorum ama bu sarkiyi bu dizide duymak isteyecegimi hic ama hic sanmiyorum sakin kullanmasinlar:icon_whis nedenmi :bilmim

delilikbu
02-12-09, 09:48
Benim Güzel meleğim ismine ne oldu???
buralara uğramayalı bazı şeyler değişmiş galiba....

asidemirim
02-12-09, 12:27
iki tane beklediğim merakla tabii dizi var ikiside başlamakta inat ediyor:img-cray:
bekleye bekleye ağaç oldum daha gönülçelenin çekimleri bile başlamadı yeni yıla kalacak bu da:img-yes:

Denizkisi
02-12-09, 12:44
iki tane beklediğim merakla tabii dizi var ikiside başlamakta inat ediyor:img-cray:
bekleye bekleye ağaç oldum daha gönülçelenin çekimleri bile başlamadı yeni yıla kalacak bu da:img-yes: Tamamen sana katiliyorum arkadas...Bu dizilere bakacagim diye diger dizilerin tam seyredemedim ...Gunleri cakisirda ben o dizilere dalar bunlari kacirir diye korktum...Yaaa bir an once baslamasini istiyorum...Dizinin cekim tarhide belli degildi ...Bence yeni yili gecer diye dusunuyorumm.:bilmim Bir an once dizinin cekim tarihi hic degilse bile kucuk bir fragman cekselerde rahat etsek ...Uzadikca uzadi...Insallah sonu iyi olur...:icon_sorr

minikirem
02-12-09, 14:49
dizilerin başlamasından çok acaba ne kadar yayında kalacak diye endişeleniyorum malum diz atv de sapır sapır dizileri kaldırıyor apar topar finalsiz açıklamasız bence esas kaygı diznin atv de olması geç geln fragmanlar özetler hatırla sevgilide de ne kadar yorulmuştuk umarım bu diziye saship çıkar

Denizkisi
02-12-09, 15:06
Minikrem arkadas ayni kaygilar bendede var...AVT'kanaline hic guvenim yok ...Ama ne yaparsin...Gonulcelen(BGM) dizisi bu kanalda olacak..Dun aksam yayinlana samanyolu'nun reytingleri pek ic acici degilmis...Insallah bu dizide kendi toaparlar reytinglere kurban gitmez...:bilmim Gerci dahailk bolumunde belli olmaz ..Ama kanal atv olunca iki kere dusunmeden yapamiyor insan...Ben bir sitede okumustum ...Gecmis sayfalarda yaziyordu...Yapimca diger rakip kanallada gorusuyor diye...Temennim dogru olmasidir...Son uc dizi bu diziler arasinda gonulcelende var...Zaten gec baslma nedeniyle 1-0 yenik basliyor...Kanal bu uc yeni diziye gereken destegi vermesi benim en buyuk dilegimdir...:img-yes:

kardelencim
02-12-09, 15:12
bende dün siteye ilk girdiğimde bgm'yi aramıştım. gönülçeleni görünce heralde atv yeni bir dizi daha almış diye düşündüm. ama sonra bgm'yi göremeyince durumu anlar gibi oldum. ve hemen gönülçelene baktım, bizim dizi buymuş demek dedim:img-yes:

canselin tubaya duyduğu aşk anlamına geliyor heralde gönülçelen:bilmim valla iyice meraklandım bian önce başlasın artık dizimiz:icon_whis

zeyneps
02-12-09, 15:27
Vallahi ben kanal filan artık geride bıraktım ...başta senaryo diyorum ve üstüne basa basa defalarca söyleyebilirim :img-yes::img-yes:
Bir senaryoda eksikler hatalar kadroda eksikler varsa eğer o dizinin az rating alması kanalın suçu değildir...yapımcılar önce çuvaldızı kendilerine ondan sonra iğneyi kanala batırsınlar...

Umarım bu dizinin gecikme nedeni budur ve senaryo üzerinden defalarca tekrar ve tekrar geçmişlerdir ...biz zaten bekleyeceğimiz kadar bekledik ama iyi bir şey izleyelim ki beklediğimize değsin:good:
Bu sene bütün projelerde bunu görüyorum ...kadrolarda bir bütünleşme yok soğuk böyle tuhaf diziler...
Zaten bu dizi konusu itibariyle sıcaklığı samimiyeti yansıtması gereken bir dizi umarım kadromuz da bütünleşmiş olarak bir aile olarak karşımıza çıkar...Asi'deki kadro nasıl bir bütündü tıpkı bir aile gibi Hatırla Sevgili'de keza öyle kocaman bir aile gibiydi :img-in_loaynısını bu diziden de bekliyorum:img-yes:

Bir de şu esas karakterlerimizin ismini bir daha gözden geçirsinler...tamam ben Murat'ı sevdim bence hoş ama şöyle A harfi ile başlayan daha az yaygın bir isim kullanılabilirdi ...A harfi ile başlayan isimleri çok severim de :)

Bir de dün Canım Ailem'de "söyleyemem derdimi kimseye" parçası çaldı Şevval Sam'dan nasıl özendim nasıl imrendim :img-in_lo Lütfen güzel parçalar duyalım eskilerden benzemez kimse sana,kimseye etmem şikayet, sen kimseyi sevemezsin,gözlerinin içine başka hayal girmesin :img-in_lo:img-in_lo

Denizkisi
02-12-09, 16:26
-Cok dogru Zeynep arkadas seni dedigin gibi senaryo ve casti cok onemli ...Amaaa su da var ...Bu dizi uyarlama ...Hemde dunya edebiyatinin bas yapitlarindan biri...Yani siradan bir yazarin degil...Ustelik gecmiste uyarlamasi hollwoodda oscar odulu aldi...Buda goz ardi edilmemeli ...Bu uyarlama hele gunumuze uyarlanacagi dusunulurse...Yani seninde dedigin gibi senaristelere biraz fazla ekleme dusuyor...Ama kanal ...Devamli dizi kaldirma yoluna giderse ki....Gidiyor...Sanirim seyirci kisa zaman sonra bu kanaldaki hic bir diziyi seyretmeyecektir...Ortada bir guven sorunu vardir...Seyirci yarin olacagi belli olmayan kanalda dizi seyretmek istemez...Uc dort bolum demeden kaldiriyor...Bu cok kotu.Hele bu yil ...Artik dizi kaldirmada ustune yok...Yani seyirci en guzel dizide olsa acikca kanala guvenemiyor...Haklida.Bunun icin en kisa zamanda kanalin donupte kendine bakmasi " biz ne yapiyoruz "demesi sart...Dedigim gibi .Once guven lazim!!!:good:Yani seyirciye saygi...:img-yes:

zeyneps
02-12-09, 16:33
Ben kanalı da suçlu görüyorum zaten ama şu konuda değil dizi kaldırdığı için kızmıyorum kanala ...bu kanalda iyi rating alamayan dizilere diğer kanallar 3/4 bölüm bile zor sabrederdi...

Ben kanala kendisine kazandıracak diziyle kazandıramayacak diziyi ayırt edemediği için kızıyorum:good: Bu kanalın aldığı bazı yapımların yüzüne diğer kanallar bakmazdı bile bakmadı da zaten :good:

Kanal kendi bindiği dalı kesiyor...oysaki birazcık önem verse bu işlere ,gidip de o kaldırdığı dizilerin çoğunu almasaydı kimsede güven sorunu filan olmazdı...

İnşallah (bgm yazacaktım alışmışım:D) Gönülçelen ratingde üst sıralarda olur da beklediğimize değer :img-yes:

mss.ecem
02-12-09, 16:34
Bende şu durumdan cok emınım.
ATV bır cok dızı kaldırdı ve haksızken hıc bır sans vermeden kanaldan yolladı evet bunların hepsi oldu..
Ama unutmayalım ki dızı seceneklerı arasnda en cok bolluğa sahıp olan ve seceneklerın bol oldugu tek kanal ATV’dir en dusuk reytıng alsa bıle bolluk acısından bu kanaldır.
Internete gırmeyen evınde oturup dızı ızleyen aileler ‘’ gecenler bu dızı kaldırılmıstı o yuzden ben bu kanalı ızlemıyeyım ‘’ asla demez. İlk ızlenım hosuna mı gıder ? yada dıger kanallarda dızı secenegı mı az olur acar kanalı oturup ızler su dızı mı kaldırılmıs aman ızlemıyeyım dıyen bır aıle yok arkadaşlar..
İnanın su forumda dızısı kaldırılıp ATV ızleyen bır cok arkadaş tanıyorum bılıyorum yınede ızleyecekler tabıkı ızlemeyen olacaktır ama bu da kısa surecek.

Dızı reytınglerını yorumlamak yada su protesto kısmı genelde Internet uzerınden takıp eden bızler yonelıyoruz..
ATV dızı seceneklerı cok.. bu yuzden ben bu denılene kulak asmıyorum..bılıyorum ki bır cok aıle su dızı kaldırıldı dıye o kanala düşman kesılmez acar paşa paşa ızler dızıyı de begenır gelecek hafta da yolunu gözler..
Bu böyle..ATV ne kadar tutarsız olsa da bunun degısecegıne ınanmıyorum…

Bende bu konuda bu yazdıklarımdan cok emınım..

zeyneps
02-12-09, 16:40
Bende şu durumdan cok emınım.
ATV bır cok dızı kaldırdı ve haksızken hıc bır sans vermeden kanaldan yolladı evet bunların hepsi oldu..
Ama unutmayalım ki dızı seceneklerı arasnda en cok bolluğa sahıp olan ve seceneklerın bol oldugu tek kanal ATV’dir en dusuk reytıng alsa bıle bolluk acısından bu kanaldır.
Internete gırmeyen evınde oturup dızı ızleyen aileler ‘’ gecenler bu dızı kaldırılmıstı o yuzden ben bu kanalı ızlemıyeyım ‘’ asla demez. İlk ızlenım hosuna mı gıder ? yada dıger kanallarda dızı secenegı mı az olur acar kanalı oturup ızler su dızı mı kaldırılmıs aman ızlemıyeyım dıyen bır aıle yok arkadaşlar..
İnanın su forumda dızısı kaldırılıp ATV ızleyen bır cok arkadaş tanıyorum bılıyorum yınede ızleyecekler tabıkı ızlemeyen olacaktır ama bu da kısa surecek.

Dızı reytınglerını yorumlamak yada su protesto kısmı genelde Internet uzerınden takıp eden bızler yonelıyoruz..
ATV dızı seceneklerı cok.. bu yuzden ben bu denılene kulak asmıyorum..bılıyorum ki bır cok aıle su dızı kaldırıldı dıye o kanala düşman kesılmez acar paşa paşa ızler dızıyı de begenır gelecek hafta da yolunu gözler..
Bu böyle..ATV ne kadar tutarsız olsa da bunun degısecegıne ınanmıyorum…

Bende bu konuda bu yazdıklarımdan cok emınım..

Ecemcim kesinlikle haklısın :) Gerçekten ben de öyle bir aile tanımıyorum zaten aileler için bütün kanallar aynı...

Ayrıca ben öyle çok büyük bir tutkuyla dizi izleyen bir aile de görmedim yetişkinlerin çok daha farklı sorunları koşuşturmacaları olduğu için ...
O yüzden bir dizi kaldırılınca "aa kaldırılmış mı güzel diziydi" filan diyip geçip gidiyorlar o kadar takılmıyorlar :img-yes::img-yes:

Ayrıca bana göre aileler çok daha fazla atv izliyor neden çünkü o kanalda çok daha fazla dizi var...
Benim çevremde Hanımın Çiftliği ve Ezel hariç çoğu kişi Kasaba'yı , Canım Ailem'i ,Kapalıçarşı'yı filan izliyor...özellikle yetişkinlerin bu üç diziye Canım Ailem başta olmak üzere daha çok ilgi gösterdiğini düşünüyorum diziler hakkında konuşulurken filan...
Yani insanlar yine atv izlemeye devam ediyor...insanlar atv'yi izlemiyor çünkü güvenmiyor sorunu küçük bir azınlık için geçerli sanırım...

mss.ecem
02-12-09, 16:49
Ecemcim kesinlikle haklısın :) Gerçekten ben de öyle bir aile tanımıyorum zaten aileler için bütün kanallar aynı...

Ayrıca ben öyle çok büyük bir tutkuyla dizi izleyen bir aile de görmedim yetişkinlerin çok daha farklı sorunları koşuşturmacaları olduğu için ...
O yüzden bir dizi kaldırılınca "aa kaldırılmış mı güzel diziydi" filan diyip geçip gidiyorlar o kadar takılmıyorlar :img-yes::img-yes:

Ayrıca bana göre aileler çok daha fazla atv izliyor neden çünkü o kanalda çok daha fazla dizi var...
Benim çevremde Hanımın Çiftliği ve Ezel hariç çoğu kişi Kasaba'yı , Canım Ailem'i ,Kapalıçarşı'yı filan izliyor...özellikle yetişkinlerin bu üç diziye Canım Ailem başta olmak üzere daha çok ilgi gösterdiğini düşünüyorum diziler hakkında konuşulurken filan...
Yani insanlar yine a atv izlemeye devam ediyor...insanlar atv'yi izlemiyor çünkü güvenmiyor sorunu küçük bir azınlık için geçerli sanırım...
Tabiki de canım evlerınde koltuklarına oturup aılecek dızı ızleyecekler vardır onlar ıcın bekledıklerı ama zaplarlar arada aa suna da bakalım yenı baslamıs da derler..dızı tutkunlugu ve kanal tutkunlugu yoktur..
Biz fanlar haricinde (: Allah bızım aılelerımıze sabır versın dıyorum..:img-hyste

ATV'de dızı bollugu var..evet Hanımın Cıftlıgı , Ezel , Ask-ı Memnu o gun 1.lıkle bıtırıyor..
Ama ben bır cok aılenın o gun ATV ızledıgınden de emınım..yarı yarıyadır bu bana göre..
Sonucta reytıng degerlendırmesını bılıyoruz..o gunu 1.lıkle bıtırdı dıye tum dunya o kanalı ızleyecek dıye bırsey yok...

Aynen canım..evet bu dızı de cok güzeldi ama kaldırıldı dıyıp gecılır..bu kadar bitti gitti yıne paşa paşa ızlenır o kanal..
O yuzden ben ızleyıcı kaybetme durumuna bazı arkadaşlarla aynı baktıgım soylenemez..İzleyici kaybı olmaz..zaten ne kadar etkı edıyor kı reytıng konusunda ızlemeyen bır kac kısı ? onlarda tamamlanır kanal ıcın bu sorun degıl...

ATV dızı kaldırdı dıye bızım dızımızın ızleyıcı kaybı olacagını sanmıyorum..ki bizim dızı aıleler bakımından da cok sevılecek ve oturup keyıflı bır sekılde ızleyebılecekler..
Cuma günü olucagı konusunda da ısrarlıyım :) ee aileler cuma günü bı 12 ye kadar oturup tv ızlerler..
Her bakımdan sanslıyız...

İlk bölümden ben super reytıng beklemıyorum gelmesını de ıstemem...
Normal gelecektır ne cok ıyı ne cok kotu tam ortası..ama kanal da yapımcı da arkasında duracak ve ıyı yerlere getırecektır...
Ilk bolumden tavan yapıp düşüş yasamak daha buyuk hayal kırıklıgıdır bana göre..
Ilk bolumden normal reytıng alıp yavas yavas yukselıp 1.lıge oturmaktır güzel olan...

ATV'nin reytınglerı ızleyıcı kaybından degıl yanlıs dızı secımınden kaynaklanıyor..bır dıger kaynaklanan sebep ıse reytıng uygulaması...

delilikbu
02-12-09, 17:01
her dizi;yayından kaldırılma riskini taşıyor zaten..Ama yeni başlayan bir dizi için bu risk hat safhada..VE diziyi kurtaracaklar arasında;İYİ TANITIM;İYİ SENARYO;İYİ KADRO...
İYİ SENARYO...İYİ KADRO.ONLAR CEPTE;FAKAT İYİ TANITIM KISMINDA TEREDDÜTLÜYÜM....

Denizkisi
02-12-09, 17:20
Kusura bamayin!!! ama bazi goruslerinize katilmiyorum...Cunku bu sezon butun dizileri bu kanal aldi...Iyi, guzel hepimizi burada yazmadik mi? Diger kanallar uc bes dizi ile yayina girerken ...Bu kanal yanilmiyorsam...Onbes veya onalti dizi ile yayina girdi...gunde iki dizi koysa bile yine bitmezdi...Demem o ki ...Kanal yonetimi bu dizi bollugunda koydu kaldirdi ...Koydu kaldirdi...Sezon ortasina gelindi...Hala ekranlara dizi koyuyor ve kaldiriyor...Yani deneme yanilma yontemiyle yapiyor bu isi...Diger kanallarin yoneticileri herhalde uzaydan gelmediler degilmi?Yonetimin yanlis yayin poltikasi yuzunden iclerinde cok guzel olanlarda emege saygi gostermeden yayindan kaldirildi...:bilmim Bunu en basta dusununecekti...Dizilere verilen emekler , harcanan paralar ve seyirci hice sayilarak bir gunde kalkan diziler ...Yani simdi kanalin hic mi? sucu yok..secen onlar ...Yine seyirciye saygi duymadan kaldiran onlar... Kanalin kendini toparlamasi ve yeniden seyircinin guveninin kazanmasi sart!!!:bilmim Seyircinin guvenini kazanmak icinde epey bir zaman gerekecek...:img-yes:

KENDİNE ÖZGÜ
02-12-09, 17:28
Kusura bamayin!!! ama bazi goruslerinize katilmiyorum...Cunku bu sezon butun dizileri bu kanal aldi...Iyi, guzel hepimizi burada yazmadik mi? Diger kanallar uc bes dizi ile yayina girerken ...Bu kanal yanilmiyorsam...Onbes veya onalti dizi ile yayina girdi...gunde iki dizi koysa bile yine bitmezdi...Demem o ki ...Kanal yonetimi bu dizi bollugunda koydu kaldirdi ...Koydu kaldirdi...Sezon ortasina gelindi...Hala ekranlara dizi koyuyor ve kaldiriyor...Yani deneme yanilma yontemiyle yapiyor bu isi...Diger kanallarin yoneticileri herhalde uzaydan gelmediler degilmi?Yonetimin yanlis yayin poltikasi yuzunden iclerinde cok guzel olanlarda emege saygi gostermeden yayindan kaldirildi...:bilmim Bunu en basta dusununecekti...Dizilere verilen emekler , harcanan paralar ve seyirci hice sayilarak bir gunde kalkan diziler ...Yani simdi kanalin hic mi? sucu yok..secen onlar ...Yine seyirciye saygi duymadan kaldiran onlar... Kanalin kendini toparlamasi ve yeniden seyircinin guveninin kazanmasi sart!!!:bilmim Seyircinin guvenini kazanmak icinde epey bir zaman gerekecek...:img-yes:
Denizkızı evet bu konuda haklı olabilirsin.Zaten kanalın bu kadar diziyi alıp yayına sokmasını kimse onaylamıyor.Ama ben bu konuda kanal kadar yapımcılarıda suçlu buluyorum.Madem bu kanal mimli mademki dizilerinin arkasında durmuyor emeğe saygı göstermiyor bunu yapımcılar göremiyormu:bilmim Kanal bütün dizileri alıyorda yapımcılar neden ısrarla dizilerini bu kanala veriyorlar.Birde bu açıdan bakmak gerekmezmi...

kardelencim
02-12-09, 18:21
kış masalının kaldırıldığını az önce öğrendim. bayram dolayısıyla girememiştim hiç, yeni yeni görüyorum bazı şeyleri. reytingleri o kadar da kötü değildi neden böyle hiç şans vermeden dizileri bitiriyorlar. hadi gün değişikliği yaptı bi kere tamam ama ne bilim en azından biraz tekrar koysalardı. bazı dizileri de var reytingleri düşük ama ısrarla yayınlamaya devam ediyorlar. yazık oldu yine izleyenlerine de, oyuncularına da:img-yes:

atv'de ne zaman bir dizi başlayacak olsa aynı tedirginliği yaşıyorum. ya kaldırılırsa, ya reytingi düşük gelirse gibi kaygılarla başlayıp genelde de aynı son oluyor. tabi bu durum her dizide yaşanıcak diye bişey yok ama genel olarak bende bu etkiyi yarattı.

gönülçelenden umutluyum ama yine de ara ara reyting meselesini düşünmüyor değilim. güzel düşünelim sonucu iyi olsun diyorum. inşallah çok güzel reyting alıp başarılı olur:good:

>>efsunn<<
02-12-09, 18:31
valla diziler artık coğaldıkça insanlar ne izleyecegini sasırdı bu demek oluyoki
kaldırılması aslında normal bişey cok dizi olunca

gönülçelen dizisini iple cekiyorum çünkü bu dizinin tutacagına
adım gibi eminim

kelebekler1
02-12-09, 18:35

Denizkızı yazdıklarına katılıyorum....ama birde şu yönü var...yapımcılar bile bile lades diyor.....ve hiç bir yapımcı boş çevrilmiyor....atv gidip dizilerini satıyorlar...6 bölümde olsa dizileri oynuyor ve bitiyor..yapımcılarda oyuncularda paralarını alıyorlar doğrumu...paramızı alamadık diyen bir yapimcı çıkmadı daha ortaya....belkide kanal bu şekilde tüm yapımcıların gönlünü hoş etmeye çalışıyor olabili....ve atv oymayan hiç bir dizide gerçekten bir özen göremedim...ya senaryoda...yada oyuncularda uyumsuzluk bir baştan savma iş havası var....yani kanaldan çok ben yapımcıları suçluyorum.....uyumlu oyuncuları getir bir araya...senaryonu güzel yaz....çekimlerini güzel yap...gerçekten emek ver....o dizinin tutmaması gibi bir şey düşünemiyorum.....

asi_şirine
02-12-09, 19:00
Bana dizilerin yayından kalkması nedense hiç tuhaf gelmiyor..Bazı dizileri izlerken gerçekten yapımcı, yönetmen, senarist ne güne duruyor diye düşünmeden de edemiyorum..Atv`nin tek yalnış politikası bana göre fazla dizi satın almak..Öyle ya tutarsa diye dizi alıpta sonra arkasından gitti diye hayıflanmakla olmaz bu işler..Kaliteli işler arasında kaldırılanlar da oldu tabi ama yüzde bir..

Bazı diziler sırf tanıtımdan kaybederken, bazıları senaryo yüzünden zaten fişlerini başlamadan çekiyorlar.. Bazılarıysa sırf uyumsuz oyunculuk yüzünden kaybediyor..

Atv`de şimdiye kadar öyle ayılıp bayıldığım bir tanıtım göremedim..Kanal d`deki bazı dizilerin ilk bölümlerine sırf tanıtım yüzünden bakmışlığım vardır..Sonradan yarı yolda bıraktım o ayrı :)

Şöyle güllerden, çiçeklerden oluşan bir tanıtımımız olsa..Fonda GiLeM`den şöyle içimize işleyecek bir müzik..Sonra Tuba`nın yalnız ayakları gösterilse..Güllerin arasından çıkıp şöyle ne çok büyük ne çok küçük (mütevazi yani :) ) bir kapıdan içeri girse..Odada bir piyano başındada Cansel..Yalnızca parmakları gözükse..Çaldığı müzik etkilemiş Tuba`yı..

Hayalim buradan öteye geçemiyor şimdilik:img-hyste

Editbüdü: ne çok şöyle yazmışım:img-tomat

>>semaa<<
02-12-09, 20:56
Şöyle güllerden, çiçeklerden oluşan bir tanıtımımız olsa..Fonda GiLeM`den şöyle içimize işleyecek bir müzik..Sonra Tuba`nın yalnız ayakları gösterilse..Güllerin arasından çıkıp şöyle ne çok büyük ne çok küçük (mütevazi yani :) ) bir kapıdan içeri girse..Odada bir piyano başındada Cansel..Yalnızca parmakları gözükse..Çaldığı müzik etkilemiş Tuba`yı..

Hayalim buradan öteye geçemiyor şimdilik:img-hyste

Editbüdü: ne çok şöyle yazmışım:img-tomat

Tanıtım hayalin çok hoşuma gitti sevgili asi_şirine...gözümün önünde canlandırıyorum da harika olmaz mı..hemde değişik...Ama en önemlisi müzik kendine çekmeli insanı hafızasında kalmalı...:good:

Atv'nin dizileri kaldırmasının sebebi her iki taraf diye düşünüyorum...Sonuçta çok iyi bir tanıtımla girilen iyi bir ekibi olan diziyi kim niye hemen kaldırsın ki...Yapımcı dizisinin arkasında olmalı ki dizi yürüsün..:icon_whis

..Dilara..
02-12-09, 21:08
az önce samanyolunun reytingine baktımda batık durumda aslında ilgilendiğim bi dizi değil ama sırf atvnin durumunu takip edebilmek adına bakıyorum reyting durumlarınada çok kötü yaaa samanyolu iddalı dizilerindendi ama ne durumda kanal yüzünden diziler ne kadar iddalı olsada harcanıyo atvnin en büyük suçu zaman seçimi olduğunu düşünüyorum yeni başlayan bi diziyi ikinci kuşağa koymak baştan büyük bi kayıptı zaten umarım aynı durum bizde yaşanmaz:bilmim atvyi tek ayakta tutan dizi canım ailem... kapalıçarşınında reytingleri kötü sayılmaz aynı şekilde adanalıda fena değil es-es de ii sayılır...düşününce ii olanlar var ama geriyede gün kalmamış durumda diğer günler pek uygun değil ikinci kuşak malum hiç kurtarmıyo bi tek cuma ikinci kuşağın tutma ihtimali oluyo oda ertesi gün cumartesi olmasından dolayı..en uygun cuma ikinci kuşak diyorum kesinlikle sesimizi duyarlar umarım da bizim diziyi de yakmazlar:icon_sorr

Denizkisi
02-12-09, 21:44
az önce samanyolunun reytingine baktımda batık durumda aslında ilgilendiğim bi dizi değil ama sırf atvnin durumunu takip edebilmek adına bakıyorum reyting durumlarınada çok kötü yaaa samanyolu iddalı dizilerindendi ama ne durumda kanal yüzünden diziler ne kadar iddalı olsada harcanıyo atvnin en büyük suçu zaman seçimi olduğunu düşünüyorum yeni başlayan bi diziyi ikinci kuşağa koymak baştan büyük bi kayıptı zaten umarım aynı durum bizde yaşanmaz:bilmim atvyi tek ayakta tutan dizi canım ailem... kapalıçarşınında reytingleri kötü sayılmaz aynı şekilde adanalıda fena değil es-es de ii sayılır...düşününce ii olanlar var ama geriyede gün kalmamış durumda diğer günler pek uygun değil ikinci kuşak malum hiç kurtarmıyo bi tek cuma ikinci kuşağın tutma ihtimali oluyo oda ertesi gün cumartesi olmasından dolayı..en uygun cuma ikinci kuşak diyorum kesinlikle sesimizi duyarlar umarım da bizim diziyi de yakmazlar:icon_sorrTamda benimde anlatmak istedigim buydu...Samanyolu , bodrum istanbul Ve gonulcelen( benim guzel melegim) sezonun ortasinda ekrana geliyor...Maca 1-0yenik basliyorlar...Birde kanal faktoru eklenince artik gerisini siz dusunun!!! Cunku ,seyirci sezon basinda hangi dizilere bakacagini belirledi...Kanal guven vermiyor...Bugun seyretse iki hafta sonra yok... Cokta reklam yapti samanyolu icin... Bu durumda kanalin faktoru ortaya cikiyor...Bu son uc diziye kanal+yapimci destegi sart!!!Kanal dizinin tekrarlarini yayinlamali diziyi erken saate almalidir...Kanal kendine tez zamanda ceki duzen vermeli ...Seyircinin guvenini kazanmalidir...:bilmimBaska cikar yolu yok ...En guzel yapimlar yoksa copluge gitmeye adaydir...:icon_sorr

Nurcan_
02-12-09, 21:50
atv diger kanallara göre daha zor dizi tutturuyor samanyolu cok tanitildi yani gazetde ana haber heryerde vardi ama malesef olmadi nedeni bence özcanin yanina vildan olmamis en büyük sorun burada.

ne olursa olsun bende halen atv izliyorum dizi kaldiriyor diye beni etkilemiyor cünkü atvni cok genis konulu dizileri var. bide efsane diziler atvden cikti o yüzden ayri bir sempatim var neyse bence diiz iyise kadro iyise bence sorun cikmaz atvnin tek yapicagi dizinin arkasinda durmasi diger kanallara göre daha bir diziye zaman vermesi...

kelebek_0023
02-12-09, 22:02
aslında bence tanıtımın nasıl yapıldığı çok önemli şöyle güzel etkileyici müzik ve görüntüleriyle dikkat çeken bi fragman yayınlamalılar:img-yes:ayrıca merak uyandırmalı hatırla sevgilinin tanıtımlarını hatırlıyorumda vay be ne günlerdi diyesim geliyo:good:
inş o tadda bi fragman olur :img-yes:
bide ben bu sezon atv de yayınlanan hiçbi dizinin kadrosunu yada konusunu dikkat çekici bulmadım samanyolu için iddalı gibi yorumlar vardı ama bi bakayım nasıl bişeymiş diyesim bile gelmedi hiç o kadar çok dizi yayına koyulup kaldırıldıki başım dolandı

bengin
03-12-09, 00:43
Başlıkta bir durgunluk var.Haberler gelince şenlenecek diye umuyorum.Kanal ile ilgili endişeler var.Evet çok tutulan şeyler yapmadı.Samanyolunun reytinglerinin düşük gelmesinden bahsedilmiş.Burada atv nin suçu yok.Atv gereğinden fazla tanıtımını yaptı.Zaman ile ilgili ise başka nereye koyabilirdi.çarşamba perşembe cuma güçlü diziler var ve onlarla yarışabilecek bir dizi değil.Ben en başından beri o dizinin çok iyi reytingler almayacağını biliyordum.Kadroda tamam iyi oyuncular var ama insanların merakını uyandıracak kadar popüler isimler değil.Ben mesela dün meraktan baktım ama yarısında sıkılıp bıraktım.Partnerlerin uyumu iyi değil.Yani olmamış işte tutmamış birşeyler.Ben bu diziden birşey beklemiyordum zaten.
Bu yıl beklediğim iki dizi var.Birisi bodrum istanbul diğeri bu dizi.Hiç kimsenin kuşkusu olmasın bu iki dizide ses getirecek ve beklenilen reytingleri alacak.Hem başrol oyuncuları da birbirlerine çok uyacaktır eminim.** şunu diyemeden geçemeyeceğim.B-İ nin fragmanları pazartesi dönmeye başlıyormuş.biraz kıskanmadım değil.Keşke bizimkide dönse diye düşündüm.Umarım bir an önce çekimlere başlanırda bizde tanıtım fragmanları için gün saymaya başlarız.tekrar söylüyorum bu dizi tanıtım fragmanıyla bile olay yaratacak.Şuan gündemde olan dizilerin hepsinin papucu damam atılacak.Herkes canselin nasıl piyano çaldığından,Tuba nın nasıl şarkı söyleyip dans ettiinden bahsedecek.İddialı olduğu bütcesinden belli.İyice sabırsızlanmaya başladım.

mss.ecem
03-12-09, 04:30
Dizimizin sosyal gurubu üye olmayan kalmasın :)
İyice coştum bu gunlerde fragman kokusu da alamıyorum o ayrı konu..
-
http://www.dizifilm.com/forum/group.php?groupid=7636
(http://www.dizifilm.com/forum/group.php?groupid=7636)
Teoman'ın Gönülçelen şarkısını dınlıyorum su gunlerde dizi ile bagdastırıyorum kafamda sahnelerı oturtuyorum pekala yagmur altında oldukları bır sahneye cuk dıe oturur..güzel romantık anlar..:)

Zeynep canım senden de beklıyorum yaratıcı sahnelerını :)
Dizi baslayana kadar bız senaryo yazsak mı acaba ? ne dersınız belkı esınlenırler ıyı fıkır aslında..:img-hyste bizim hayal gücümüz kimde var . .

Denizkisi
03-12-09, 11:11
Asi_sirine Alinti:

Şöyle güllerden, çiçeklerden oluşan bir tanıtımımız olsa..Fonda GiLeM`den şöyle içimize işleyecek bir müzik..Sonra Tuba`nın yalnız ayakları gösterilse..Güllerin arasından çıkıp şöyle ne çok büyük ne çok küçük (mütevazi yani ) bir kapıdan içeri girse..Odada bir piyano başındada Cansel..Yalnızca parmakları gözükse..Çaldığı müzik etkilemiş Tuba`yı..

Hayalim buradan öteye geçemiyor şimdilik

Basliktaki herkese gunaydin ,Evet basligimiz sessiz ama gececek diye dusunuyorum.Asi_sirine arkadas cok guzel bir hayal !!! insallah hayalindeki gibi bir fragman doner ...:img-yes:Bizlerde zevkle izleriz...Hayalleriyin gercek olmasini diliyorum...Baslikta Benginarkadas bodrum istanbul dizisinin fragmaninin pazartesi donmeye baslayacagini yazmis seviindim...Darisi bizim dizimizin basina ...Cunku bu dizi icin epeydir bekledik!!!Buna degecek diye dusunuyorum...:good:Dizini tanitimi cok onemli ...Oyle tanitim yapilsin ki ...Herkes cok merak etmeli!!!Yani dikkat cekmeli...Canselle tubanin uyum sorunu yasayacagini hic sanmiyorum...Cunku Canseli ve tubayi atv kanalinin tanitim fragmaninda saniyeler icindede olsa uyumlu olduklarini gorduk... Dizi icin cok buyuk reklam kampanyasi yurutulmeli ...Kanalinda arkasinda olduktan sonra reyting sorunu olmayacaktir... :img-yes:

asi_şirine
03-12-09, 11:45
Tanıtım hayalin çok hoşuma gitti sevgili asi_şirine...gözümün önünde canlandırıyorum da harika olmaz mı..hemde değişik...Ama en önemlisi müzik kendine çekmeli insanı hafızasında kalmalı...:good:

Atv'nin dizileri kaldırmasının sebebi her iki taraf diye düşünüyorum...Sonuçta çok iyi bir tanıtımla girilen iyi bir ekibi olan diziyi kim niye hemen kaldırsın ki...Yapımcı dizisinin arkasında olmalı ki dizi yürüsün..:icon_whis

Teşekkürler canım..

Bence daha güzel tanıtım hatta tanıtımlar göreceğiz:img-wink:

Denizkısı teşekkürler cnm...

Bodrum İstanbul`dan sonunda fragman haberi geldi..Darısı başımıza:img-in_lo

beyazsoy
03-12-09, 12:11
Şöyle güllerden, çiçeklerden oluşan bir tanıtımımız olsa..Fonda GiLeM`den şöyle içimize işleyecek bir müzik..Sonra Tuba`nın yalnız ayakları gösterilse..Güllerin arasından çıkıp şöyle ne çok büyük ne çok küçük (mütevazi yani ) bir kapıdan içeri girse..Odada bir piyano başındada Cansel..Yalnızca parmakları gözükse..Çaldığı müzik etkilemiş Tuba`yı..

Hayalim buradan öteye geçemiyor şimdilik

bu fragman ne kadar brezilya dizisi kokusu varsa bu fragmana mfö den gülerin içinden koşarak koşarak gel bana gel şarkısı tam oturur . . . . . . . . . atv de yeni oynayan dizilere bakınca en uyumlu çif burda var sanki tamam cansel yaşlı maşlı, ağır oynuyor başını çevirmesi bile saatler alıyor :img-hyste :img- hyste
ama ne saçları ağarmış 40 yaşında bir şarkıcı nede boyu kadar çocuğu olan anne
yine tuba ile cansel yeni başlayacak üç dizideliler içinde en uyumlu çif

asidemirim
03-12-09, 12:29
ay ya ben rosalindayı çok severdim fragmanı falanda çok güzeldi bir ara yakıp geçmişti reytingleri çok izleniyordu güller içinde, saçları .kulağının arkasında gülü imajı da ayrıydı hani böyle bir fragmaı olsa ne güzel olur 2.rosalinda seli yaşanır artık

Denizkisi
03-12-09, 13:17
ay ya ben rosalindayı çok severdim fragmanı falanda çok güzeldi bir ara yakıp geçmişti reytingleri çok izleniyordu güller içinde, saçları .kulağının arkasında gülü imajı da ayrıydı hani böyle bir fragmaı olsa ne güzel olur 2.rosalinda seli yaşanır artık Asidemir arkadas bende ayni seyleri dusunuyorum...Ben o diziyi seyrederken turkiyede izne gitmistik...Orada sanirim aksam 5 yada 6 siralarinda bizim bulundugumuz ilcede hafif siddetli deprem oldu...Herkes kacti ...Tabii bende kactim...Ama geri girdim...Diziyi seyretmeye ...Butun mahalle butun herkes bana bagirdi ..."Olmek mi istiyorsun diye"... Yani o derece seviyordum...:img-yes::good:Diziye gelince Canselin yavas oldugunu 35-36 yasin yasli ooldugunun soyleyecek kadar kendilerini cok bilmis olarak gosteren kisiler varki onlar ... Ben onlara etrafina iyice bir basin diyorum...Cansel bir kere kenandan bile kucuk ...Cansu dere ile yas farkina ragmen yakisiyorlarsa ...Ustelik kenan Canselden buyuk...Tuba ile Cansel neden yakismasin????Hemde cansel kendi tarzinda hicde yavas biri degil...O herzaman degisik rollerde Oynamistir...BKNZ: sinema filmleri..Sinemada ve dizilerde hep ayni rolleri canlandirmamistir...Hep mafya babasi vs...:good: 2)Bu dizi bir uyarlamadir...Turu seninde dedigin gibi ...Biraz pembe diziyi andirir... Yani masalimsi...3)Burada kavusamama durumu yoktur ...Tam tersine karekterlerden ...Prof ve onun kesfi olan cingene kizi kavusuyorlar...Senin iddia ettigin durum yok!!! Birde dizimiz cok onemli bir mesaj verecek ...Bu cok onemli ...Bazi degisimlerin silah gucuyle olacaginin mesajini veren dizilerin aksine burada ...Degisimin egitimle olabilecegi mesaji verilecek...Bence en onemlisi budur...Bu dizide ne bir mafya nede agalik sistemi nede ahlaksiz iliskiler olmayacak ...Bunlar cok onemli seyler ...Simdi sen eee bu konular devamli isleniyor diyeceksin...Duyar gibi oldum ...Ama az onceki mafya vs...Konularda en az 10 yildir isleniyor...Bu konununda bence islenmesinde hic sakinca yoktur...Sonra dizinin konusunu bile iyi bilmiyorsun bence ...Cunku bilmis olsaydin...Buradaki prof.karekteri yasli yani Cansel bayagi bir genc kalacak ki yaslandirilmasi icab edecek...Yani 40-45 yaslarinda bir karektere burunecek...Konusunu bile iyi bilmedigin bir dizi icin yorum yapyorsun...Canselin bu rolu cok iyi oynayacagindan hic kuskum yok...BKNZ:HS' Ahmet Yani deme o ki Cansel bazi sanatcilar gibi kendini tekrarlamiyor...:img-yes: Ve bu diziyi merakla bekliyorum...Reyting sorunuda olmayacaktir!!!:happy0064

kardelencim
03-12-09, 13:20
kanalla ilgili olumsuz düşünceler hepimizde hakim ama gönülçelenin bunu yıkacağını umuyorum. hala bgm diyesim geliyor, gönülçelen de çok güzel bir isim ama bgm'ye oldukça alışmışım. neyse buna da alışıcaz zamanla:img-yes:

bu kadar yavaş gittiler inşallah karşımıza harika bir senaryo çıkarırlar. senaryonun ne kadar önemli olduğunu, en ufak bir boşlukta dizinin ilerleyişini etkilediğini ve dizilerin bu yüzden izlenmediğini biliyorum. umarım bu hatayı yapmazlar.

uygun gün ve saati de bulurlarsa, hoş bir tanıtım yapılırsa bu dizinin tutmaması için hiçbir neden kalmaz. bir de şu çekimler başlasa artık beklemekten yoruldum:bilmim

baranelif
03-12-09, 13:57
tomris hanım bksu tuttu kasaba budun ve
dyre haftaların reytinglerine bakarak oda tuttu
kasaba cok güzel reyting aldı gönülçelene
gelelim oda tutacak söylenmesine gerek
yok tuba varsa bide cansel tamadır
tomris hanımın dizileri arsında 4
diziden sadec kül ve ateş tutmadı
malesf 4 te 3 yapacak tomris hanım
işllah fıragman en kısa zamanda cıkar
ben cıldırtacaklar yav
bodrum istanbul müjdesini aldık
pazartsei cıkyor
bide gönülçelen o da pazrtesi
cıksa bayram olacak bayram

delilikbu
03-12-09, 15:30
kanalla ilgili olumsuz düşünceler hepimizde hakim ama gönülçelenin bunu yıkacağını umuyorum. hala bgm diyesim geliyor, gönülçelen de çok güzel bir isim ama bgm'ye oldukça alışmışım. neyse buna da alışıcaz zamanla:img-yes:

kanalın bu "önyargı"yı "ön"lemesi için çok çalışması gerek...Çalışmaya da "bu proje ile " başlamalı...:kahve

Denizkisi
03-12-09, 15:58
kanalın bu "önyargı"yı "ön"lemesi için çok çalışması gerek...Çalışmaya da "bu proje ile " başlamalı...:kahveArkadasim bende senin gibi dusunuyorum...:img-yes:Cunku ATV kanalin bu oyle kotu bir goruntu verdi ki ...Bu goruntu kolay kalay silinmez gibi geliyor...Yani kanal bu konuda hemen calismaya baslamali ....Seyirci kanaldaki dizileri izlemekten korkar hale geldi...Cunku hangi diziye baglansa iki yada uc hafta sonra kaldiriliyor...Bir hafta kotu reyting aldi diye...Gelecek hafta o dizi yayindan kalkiyor.... Bu olusan on yargiyi kirmak icin zaman gerekli ...Kanal kendini bir an once toparlamali ve calismalara tez zamanda baslamalidir...Baska yolu yok!!!:good:

kelebek_0023
03-12-09, 16:02
aynen bende öyle sanırdım :img-yes:
canselin yaşınada taktılar yani ekranlarda 30 lu yaşlarındaki tek oyuncu canselmi ayrıca ıhlamurlar altındada tuba ve bülent nasıl uyumluydu sanırım bülent inalde canselle yaşıt:img-yes: bu yaş mevzusu çok sıktı artık ayrıca evet bi konu binlerce kez işlenmiş olabilir ama önemli olan nasıl işlendiğidir yorum farkıdır insanı cezbeden :kahve

asidemirim
03-12-09, 16:44
erol asi bodrum istanbulun tanıtım haberini verdi arkadaşlar
gönülçelenin tanıtım haberlerini getirir artık :good:
zaten demiştide haberler getiricem diye:img-yes:

Denizkisi
03-12-09, 16:50
aynen bende öyle sanırdım :img-yes:
canselin yaşınada taktılar yani ekranlarda 30 lu yaşlarındaki tek oyuncu canselmi ayrıca ıhlamurlar altındada tuba ve bülent nasıl uyumluydu sanırım bülent inalde canselle yaşıt:img-yes: bu yaş mevzusu çok sıktı artık ayrıca evet bi konu binlerce kez işlenmiş olabilir ama önemli olan nasıl işlendiğidir yorum farkıdır insanı cezbeden :kahve Arkadasim sana katiliyorum...Biz atv kanalinin sezon basindaki tanitim fragmaninda gorduk zaten...Canselle tuba o kucucuk fragmanda saniyeler icinde cok guzel bir uyum yakalamislar!!! Ben cok begendim...Dizi baslandiginda bu uyumu herkes gorecek...Asidemir arkadas bende umit ediyorum...Fragman mujdesi onumuzdeki hafta gelir diye dusunuyorum...:img-yes:

asidemirim
03-12-09, 16:57
ya arkadaşlar bırakın isteyen herkes yorumunu yapsın kimsenin düşüncelerne ambargo koyamayız
dizi başlayınca görücez zaten herşeyi telaş yok
öyle karar verilmiş bir bildikleri vardır elbet:img-wink:

delilikbu
03-12-09, 18:09
tüm sorunlar çözüldü de şimdi yaşa mı geldik..:img-hyste
C&T çok iyi ikili olacak amaaa;;

dizimiz nerde...dizimiz....:img-tomat

GokceBahadir
03-12-09, 18:13
aa dizinin adı gönülçelen mi olmuş? muhteşem olmuş bence bayıldım.. peki adının gönülçelen olacağına dair haber nereden geldi..

şimdi görünce heyecanlandım gerçekten.. biran önce başlar inşallah..

tuba ve cansel yılın çifti olacaklar bence:img-yes: çekimler ne zaman başlayacak acaba...:bilmim

KENDİNE ÖZGÜ
03-12-09, 19:06
Tuba`nın saçları baya bir uzamış:img-in_lo
Acep değişim geçirirken profcuğumuz kıyarmı o saçlara:icon_whis

Bence kıyacak.Ama çok kısalttırmaz.En fazla ıhlamurlar altındadaki filizin saçlarının boyutuna kadar kısaltır.:img-yes:Zaten o saç modelide tubaya yakışıyordu.Ama küçük fragmandaki tubanın saçını savuruşunuda çok beğenmiştim.O saçlara kıymaması tercihim:img-yes:

asidemirim
03-12-09, 19:10
Tuba`nın saçları baya bir uzamış:img-in_lo
Acep değişim geçirirken profcuğumuz kıyarmı o saçlara:icon_whis
ben zannetmiyorum ya genelde romanlarınki uzun oluyor
hem uzun saçlı daha güzel şöyle şarkı söylerken bir atar çok can yakar:img-in_lo

ikarusey
03-12-09, 19:37
ben Tuba ya kısa saçı daha çok yakıştırıyorum.Ama dizide başlarda mutlaka uzun olacaktır saçları , sonrasında biraz kesim belki renginde biraz açılma ...

Kızçemiz değişiyorsa, saçlarda mutlaka uyacaktır buna.Zaten değişim denince akla ilk saçlar gelir hep.Ama yinede çok kısalmayacak ,uzun olacaktır gibi geliyor bana.

Prof. un öfkeli kendini beğenmiş hallerini ( aaamedimin öfkesi bitmek bilmez hallerini çok beğenmiş idim) , Tuba nın çingene kıyafetleri içinde bozuk konuşmasını, kendi sesinden şarkılarını, Cansel'in piyano çalışını ve kendi sesini canlandırdığı karakterden duymayı , hatta Umut Kurt un klarnet çalışını ( klarnet_ saksafon ? neydi) sabırsızlık içinde bekliyorum.Hele şu dönem izleyecek tek bir dizi bulamıyorken.

Bir başlasaydı da dost düşman çatlasaydı artık

HIGHLIFE
03-12-09, 19:52
Dizisi sezon ortasinda pat diye bitirilen pek cok degerli oyuncu var. Aralarinda ASİS'in eski oyuncularindan Cemal Hunal, Onur Saylak,Serhat Tutumluer de bunlardan birkaci. Belki kendilerini yeni projelerde tekrar gorebiliriz basrol olmasa da yan karakterlerde neden olmasin? Bence guclu yan karakterlerde diziyi zenginlestiriyor.... Mesela Onur Bey'i Tuba'yla yine ayni dizide gormek isterim. :img-yes:

KENDİNE ÖZGÜ
03-12-09, 19:58
Benim aklımada uzun zamandır senaryoyla ilgili şöyle birşey takılıyor.Yanlış hatırlamıyorsam eserin orjinalinde eğitim süresince eliza profesörün evinde kalıyordu.Acaba gönülçelendede böyle olurmu.Çingene kızımız profumuzun evindemi yaşar.:img-blushEğer böyle olursa çingene kızımız bunu elegüne nasıl açıklar.Mahallesindeki dedikoducu hanım teyzeler kızımızı dillerine dolarmı:img-tomatMalum dizimiz türkiye gerçeklerine uyarlandığına göre böyle bir durum olursa tubanın mahallesindeki dedikoducu teyzeler kızımızın dedikodusunu yapmazlarmı:img-tomat

Denizkisi
03-12-09, 21:01
Benim aklımada uzun zamandır senaryoyla ilgili şöyle birşey takılıyor.Yanlış hatırlamıyorsam eserin orjinalinde eğitim süresince eliza profesörün evinde kalıyordu.Acaba gönülçelendede böyle olurmu.Çingene kızımız profumuzun evindemi yaşar.:img-blushEğer böyle olursa çingene kızımız bunu elegüne nasıl açıklar.Mahallesindeki dedikoducu hanım teyzeler kızımızı dillerine dolarmı:img-tomatMalum dizimiz türkiye gerçeklerine uyarlandığına göre böyle bir durum olursa tubanın mahallesindeki dedikoducu teyzeler kızımızın dedikodusunu yapmazlarmı:img-tomat Tamda senin dedigin gibi bir sahne olacak sanirim... Arkadasim kendine ozgu Eger boyle bir sahne olursa tadindan yenmez ...Bilirsin , bizim mahalle kadinlarinin dedikodusu cok meshurdur...Tuba kizimiz , prof.Muratin evinde kalirsa, dedikodular alip basini gider...Ve bunlar kizimizla prof.kulagina gelir...Artik gerisini hayal etmek kaliyor...Ayyy dizimiz baslasin artikkkk!!!!:img-yes::good: Dizimiz harika olacak .Baska yolu yokkk.:img-yes::img-wink:

bir_adı_yok
03-12-09, 21:04
dedikodumu..ohoooooo.alasını yaparlar hemde...tabi prof.un evinde kalırsa gönülçelen hanım...yalnız bi bahane sunması gerek dedikoduculara..mesela temizliğe gittiğini söylesin..yaşlı bir adama yemek pişirmeye gittiğini de söyleyebilir..yalanda olmaz hani..nasıl olsa cansel çok yaşlı..garibim dedem bile 18 lik delikanlı kalır yanında..vah vah ne yapsak..en iyisi hacıoğlu ismail'i partner yapsın tomris hanım...

Nurcan_
03-12-09, 21:15
arkadaslare simdi dizi ocakda yayinlanacak demek oluyorki cekimler baslamistir ozaman bizim tanitim artik cikmasi lazim tanitim 1 ay sürüyor yani atv samanyolunu 1.ay tanitti

KENDİNE ÖZGÜ
03-12-09, 21:20
Tamda senin dedigin gibi bir sahne olacak sanirim... Arkadasim kendine ozgu Eger boyle bir sahne olursa tadindan yenmez ...Bilirsin , bizim mahalle kadinlarinin dedikodusu cok meshurdur...Tuba kizimiz , prof.Muratin evinde kalirsa, dedikodular alip basini gider...Ve bunlar kizimizla prof.kulagina gelir...Artik gerisini hayal etmek kaliyor...Ayyy dizimiz baslasin artikkkk!!!!:img-yes::good: Dizimiz harika olacak .Baska yolu yokkk.:img-yes::img-wink:

Aslında eğer tuba canselin evinde yaşayacaksa senaristlerin bu durumu kurtarmak için klişe bir senaryoya başvurabileceklerini düşünüyorum.FORMALİTE EVLİLİK.Umarım böyle bir yönteme başvurmazlar.Bende senin gibi dedikodu mevzusunun gerçekleşmesini istiyorum denizkızı.Yani düşünsene tuba ve cansel bu dedikoduları duysalar tubada gidip bu kadınlardan bikaç tanesinin saçını başını yolsa fenamı olur:img-hyste

Bir adı yokarkadaşım sen cansele yaşlı diyenlere bakma.Burda bu konuyu devamlı gündeme taşıyan bir kişi var.Onunda amacı belli zaten.Başlığın huzurunu bozmak.Kaale almaya bile değmez.Ben öyle yapıyorum.Sizlerde öyle yapın:img-wink:

Denizkisi
03-12-09, 22:09
Kendine ozgu arkadas , o dedikodular alip basni gidince dizide formalite evlilige basvurular diyorsun...Dur!!! Agzindan yel alsin...HS'de ahmedin(Canselin) basi yanmisti...Garibimin tam 7-8 yilina mal olmustu ...Cansel orada ne cekmisti...Ben formalite evlilige karsiyim...Aman canselden uzak olsun...Haaa mahallde dedikoducu kadinlari dovebilir buna karsi degilim....Bu sahneler cok guzel hayal etmesi bile hos...Bir adi yok arkadas Sanirim, prof.murat kizimiz tubanin yaptiklarini begenmiyecek...:img-yes: Yani kizimiza biraz cektirecek...Ama kizimizda sonra prof'a cektirecek ...Ama tuba hanimefendi olarak mahalleye gelince o dedikoducu kadinlar kucuk dilini yutacaklar...Kiskancliklarindan catadan catlayacaklar!!!Ohhh canima degsin diyecegimmm...Benim hayalerim simdilik bu kadar!!!:img-hyste Tabii , bende buyuk bir zevkle seyredecegimmm....:tvizleyen:cheer:

KENDİNE ÖZGÜ
03-12-09, 22:47
Kendine ozgu arkadas , o dedikodular alip basni gidince dizide formalite evlilige basvurular diyorsun...Dur!!! Agzindan yel alsin...HS'de ahmedin(Canselin) basi yanmisti...Garibimin tam 7-8 yilina mal olmustu ...Cansel orada ne cekmisti...Ben formalite evlilige karsiyim...Aman canselden uzak olsun...Haaa mahallde dedikoducu kadinlari dovebilir buna karsi degilim....Bu sahneler cok guzel hayal etmesi bile hos...Bir adi yok arkadas Sanirim, prof.murat kizimiz tubanin yaptiklarini begenmiyecek...:img-yes: Yani kizimiza biraz cektirecek...Ama kizimizda sonra prof'a cektirecek ...Ama tuba hanimefendi olarak mahalleye gelince o dedikoducu kadinlar kucuk dilini yutacaklar...Kiskancliklarindan catadan catlayacaklar!!!Ohhh canima degsin diyecegimmm...Benim hayalerim simdilik bu kadar!!!:img-hyste Tabii , bende buyuk bir zevkle seyredecegimmm....:tvizleyen:cheer:

Canım benimki sadece bir teori.Hani senaristler tuba ve canseli aynı eve sokmak için böyle birşeye başvurabilirler.Malum tubanın birde babası olacak.Bir erkekle aynı evde yaşamasından rahatsız olabilir fakir ama gururlu baba.:img-hysteOnada açıklama yapmak gerekebilir.Ama bende istemiyorum formalite evlilik falan.Dedikodularının çıkmasını istiyorum.:img-hysteTubanın birkaç kadını yolmasını istiyorum:img-hysteAhmete gelince evet formalite evlilik ahmetimizin başını fena yakmıştı doğru söylüyorsun:img-cray:Ama profumuz formalite evlilik yaparsa bile onun başı yanmaz tam tersi başına talih kuşu konar(yani tuba):happy0064:img-in_lo

volkan_ebru
03-12-09, 22:55
Canım benimki sadece bir teori.Hani senaristler tuba ve canseli aynı eve sokmak için böyle birşeye başvurabilirler.Malum tubanın birde babası olacak.Bir erkekle aynı evde yaşamasından rahatsız olabilir fakir ama gururlu baba.:img-hysteOnada açıklama yapmak gerekebilir.Ama bende istemiyorum formalite evlilik falan.Dedikodularının çıkmasını istiyorum.:img-hysteTubanın birkaç kadını yolmasını istiyorum:img-hysteAhmete gelince evet formalite evlilik ahmetimizin başını fena yakmıştı doğru söylüyorsun:img-cray:Ama profumuz formalite evlilik yaparsa bile onun başı yanmaz tam tersi başına talih kuşu konar(yani tuba):happy0064:img-in_lo

aslında dedikodu olayı saç baş yonma düşününce çok farklı ve hoş geliyor bana:img-hyste formalite evlilik olmasın bencede bizimkiler birbirlerine çektirsin sonrada kıyamasın istiyorum.hani insan sevdiğinin canını yakınca kendi canı dahada yanar ya :img-cray: onu bu dizide görmek istiyorum.ama abartmadan.birde dizinin başında profumuz gerçekten ukala bizim kızçemizde gerçekten cazgır olsun:img-hyste tadından izlenmez:img-hyste:img-hyste

KENDİNE ÖZGÜ
03-12-09, 23:19
aslında dedikodu olayı saç baş yonma düşününce çok farklı ve hoş geliyor bana:img-hyste formalite evlilik olmasın bencede bizimkiler birbirlerine çektirsin sonrada kıyamasın istiyorum.hani insan sevdiğinin canını yakınca kendi canı dahada yanar ya :img-cray: onu bu dizide görmek istiyorum.ama abartmadan.birde dizinin başında profumuz gerçekten ukala bizim kızçemizde gerçekten cazgır olsun:img-hyste tadından izlenmez:img-hyste:img-hyste

Bence öyle olacak zaten.Prof ukala kızımızda cazgır olacak.Hatta ilk karşılaşmaları bir kavga sırasında olacak bence.Şöyle bir sahne hayal ediyorum.Tuba bir kadınla saçsaça başbaşa kavga ediyordur.O sırada ordan geçen prof bu kavgayı ayırmaya karar verir ve tubaların yanına gider.Tam bu sırada tuba karşısındaki kadına pençe atmak üzeredir.:img-hysteve yanlış bir hareketle tırnaklarını profun suratına geçirir:img-hysteTabi kavgayı durdurduğu içinde profa ağzına geleni sayar:img-hyste.Böylece prof bu kızın ne kadar cazgır ve şirret olduğunu görüp onu hanımefendi yapmaya karar verir.:img-hyste

kelebek_0023
04-12-09, 00:12
Bence öyle olacak zaten.Prof ukala kızımızda cazgır olacak.Hatta ilk karşılaşmaları bir kavga sırasında olacak bence.Şöyle bir sahne hayal ediyorum.Tuba bir kadınla saçsaça başbaşa kavga ediyordur.O sırada ordan geçen prof bu kavgayı ayırmaya karar verir ve tubaların yanına gider.Tam bu sırada tuba karşısındaki kadına pençe atmak üzeredir.:img-hysteve yanlış bir hareketle tırnaklarını profun suratına geçirir:img-hysteTabi kavgayı durdurduğu içinde profa ağzına geleni sayar:img-hyste.Böylece prof bu kızın ne kadar cazgır ve şirret olduğunu görüp onu hanımefendi yapmaya karar verir.:img-hyste

ve hikaye başlar:good:bende tuttum bu fikri :img-yes:hatta ilk tanıtım fragmanı bu olabilir dikkat çeker hem:img-blush şöyle birbirleriyle sürekli çatışan bi çift olsunlar o zaman çok eğlenceli olur:img-wink:

ikarusey
04-12-09, 00:20
KENDİNE ÖZGÜ
tam da dediğin gibi olacak sanki.Değilse bile benzeri...Çok da hoş olur
hani:good:
ukala öfkeli Cansel ve ağzı bozuk cazgır kavgacı bir Tuba...Gerçekten merak uyandırıcı:img-wink:

erol asi
04-12-09, 00:20
Sitemiz habersiz kalmasın diye yeni bir haber vereyim.Dizimizin çekimleri 17-18 aralık tarihlerinde başlıyor.Castta yeni bir gelişme yok.İsimde tam kesin değil, gönülçelen de favoriler arasında yer alıyor.Ayrıca başka kanal ihtimali yanlış bilgi, söylemiş olayım.Selamlar.

ikarusey
04-12-09, 00:29
Erol asi bilgi için teşekkürler.Çekimler nihayet başlıyor ama cast nasıl hala belli olmaz ki.

Belli ki açıklanmıyor.Yoksa çekimler başlayacaksa artık belirlenmiş olması lazım.Zaten en merak ettiğim de cast

volkan_ebru
04-12-09, 00:29

işte bu yazdığın gibi olsa çok hoş olur.düşüncesi bile güzel ve merak uyandırıcı :img-in_loöfkeli profcumuz ve ağzı bozuk kızçemiz tuttum ben bu fikri.

kelebek_0023
04-12-09, 00:31
Sitemiz habersiz kalmasın diye yeni bir haber vereyim.Dizimizin çekimleri 17-18 aralık tarihlerinde başlıyor.Castta yeni bir gelişme yok.İsimde tam kesin değil, gönülçelen de favoriler arasında yer alıyor.Ayrıca başka kanal ihtimali yanlış bilgi, söylemiş olayım.Selamlar.

haber için teşekkürler :good:çok geç değilmi ya:bilmim 2 hafta daha ertelendi desene :img-cray: yani kesin olan tek şey dizinin atv de olacağı onun dışında bi bilgi yok elimizde ki zaten çekimler başlamış olsaydı hem kast bilgisi hem çekim mekanı hem de dizinin ve oyuncuların kesin ve net isim ve rolleri müzikleri gibi bilgiler ulaşırdı

bir_adı_yok
04-12-09, 00:34
bence o kavga esnasında şöyle birşey de olabilir..

asil profumuz o sahneyi aşağılarcasına seyretmeli ve hasret'in güzelliğinden etkilenmi..olayın trajedisinden yanındaki arkadaşına bahsedip bu güzel meleği adam etme konusunda bahse tutuşmalı..

ikarusey
04-12-09, 00:38
bence o kavga esnasında şöyle birşey de olabilir..

asil profumuz o sahneyi aşağılarcasına seyretmeli ve hasret'in güzelliğinden etkilenmi..olayın trajedisinden yanındaki arkadaşına bahsedip bu güzel meleği adam etme konusunda bahse tutuşmalı..

Dediğin gibi olsa keşke:good:.Yani bu bahis konusunu da es geçmeseler, kullansalar.Tıpkı orjinalinde olduğu gibi.
Ve yine şu meşhur Saba replikleri diyorum, başka da söze hacet yok sanırım

marla_singer
04-12-09, 01:31
Cansel ve Tuba gibi ekran elektiriği olan ekrana yakışan güzel adam güzel kadın portrelerini ilgi çekici bulduğumdan ötürü ve en önemli sebep bir klasik olarak bayıla bayıla izlediğim my fair lady uyarlaması olduğunu öğrendiğim içinn merak ile beklemekteyim bu diziyi
cast için sayfalarca göz attığım halde doyurucu bir bilgi bulamadım çekimler bu ay başlıyacakmış galiba işte buna sevindiğimi belirtmeliyim.
Tuba ve Cansel tercihleri başrol karekterler için muazzam ,özellikle cansel elçin rolü için biçilmiş kaftan hafif ukala yan gülüşü her yerinden taşan o aristokrat havası ile beni çok doyurucak gibi görünüyor.
Tuba ya gelirsek ekranda güzelliği ile göz ziyafeti çektiren duru güzellerden ki benim için çok önemli bir yeri vardır çemberimde gül oyadaki sesiz sakin zarife rolüyle ondan sonraki hiç bir projesini inceleme fırsatı bulamadım kendini çok geliştirdiğinden şüphe yok acemi zarife halleriyle bile oynarken gözlerini ürpertici bir doğallıkla kulanıyordu çünkü,bu rol ona çok yakışıcak
gelelim Atv etkenine efendim saygı herşeyin temelidir bu da atvnin yayın politikasına ters bir erdem olduğu için izlememe eylemini sürdürmekteydim ki bu diziye kadar Atv ekranında seyrettiğim tek dizi olucak umarım aynı erdemsizliğin kurbanı olup atvnin yayın politikasına kurban gitmez diyip dizimiz için en hayırlısı olsun diyorum

asidemirim
04-12-09, 09:42

sonunda hele şükür başlasın artık
erol asi haber için teşekkürler
haberlerinin devamını bekliyoruz

Nurcan_
04-12-09, 10:49
haber iyi artik cekimler baslasin bodrum istanbul dizinin tanitimi cikacak cikdi (ne güzel tabiki) ama bu dizininde artik tanitimi ciksin resim cikali kac ay oldu arkadaslar galiba cok ama cok titiz calisiriyorlar

Denizkisi
04-12-09, 10:54
Baslikta herkese merhaba,once Erol_asi arkadas verdigin bilgiler icin cok tesekkur ederim.Dizinin 17-18 baslamasina sevindim.Dizinin cekimlerinin kisa bir sure kaldigina gore neden casti daha belli olmadi??? Bu bana cok garip geldi...:bilmim Belkide bize duyurmadilar...Amannn dusune dusune ne hale geldim...Her gelen haberin satir aralarini didiklemeden bitkin dustum...:icon_sorrYinede cekim tarihinin belli olmasina cok sevindim...:happy0064 Mari_single arkadas sana cok tesekkur ederim...Hem Canseli hemde Tubayi o kadar guzel tarif etmisssin ki o kadar olur...Bu guzel sozlerin arkasinda daha ne soylenebilir ki???Sanatcilarimizin ozelliklerini cok guzel tahlil etmissin...Cok begendim..Sana katiliyorum...:img-yes::happy0064 Cansel ve tuba bu cift bence yilin cifti olacak...Aralarindaki elektrigi herkes gorecekti...Arkadaslarin dizi icin dusunduklerine katiliyorum ...Canselin arkadasiyla bahsi mahallede ki dedikoducu kadinlari tubanin yolmasini cok isterim...Bu sahnelerin dizide olmasi cok guzel olur...-Evet bende okudum ...ATV' kanallinin mudurunun gitmesi ...Yenisi gelmesi bizim diziyi pek etkileyecegini sanmiyorum...Olumlu yada olumsuz olacagini bekleyip gorecegiz...:bilmim Amannn bir an once dizimizin baslamasini istiyorummm...:good:Dizinin ismi kesin degilmis ...Insallah ismi gonulcelen degildir...Cunku bu isim diziye hic gitmedi...Tabii benim gorusum...En guzeli BGM'im hem konusuna hemde uyarlamanin turkcesi BGM'IM Ben bu ismi cok sevdim...Tabii , yapimcinin bilecegi bir istir...:img-yes:Hangi isimle olursa olsun ben bir an once tv'de gormek istiyorum...:good::img-yes:

kardelencim
04-12-09, 11:39
erol asi getirdiğin haber için teşekkürler. 17-18 aralıkta çekimler başlıyor nihayet. ilk kasımda denilmişti nerdeyse 1 ay geç başlıyor, bir de çekimlerin tamamlanması derken ocakta bile zor yetişir dizi:bilmim

cast belli değilmiş, artık çoktan kesinleşmesi gerekmezmiydi? isim bile gönülçelen kesin değil, anlaşılan kendimizi bu isime de alıştırmamamız lazım:img-yes:

zeyneps
04-12-09, 11:44
dedikodumu..ohoooooo.alasını yaparlar hemde...tabi prof.un evinde kalırsa gönülçelen hanım...yalnız bi bahane sunması gerek dedikoduculara..mesela temizliğe gittiğini söylesin..yaşlı bir adama yemek pişirmeye gittiğini de söyleyebilir..yalanda olmaz hani..nasıl olsa cansel çok yaşlı..garibim dedem bile 18 lik delikanlı kalır yanında..vah vah ne yapsak..en iyisi hacıoğlu ismail'i partner yapsın tomris hanım...

Nonameçanım sabah sabah hiç gülecek halim yokken sen beni güldürdün ya Allah da seni güldürsün :img-hyste:img-hyste Alemsin çanım :D

Kendinehasçanım benim de aklıma o ihtimal geldi ve korktum açıkçası umarım dedikodu uğruna formalite evlilik yoktur bu dizide :img-swoon Hep öyle olur zaten Kapalıçarşı'da benzeri bir durum var sanırım :img-yes:

Erol asi bilgi için teşekkürler ay bayılazam 17-18 aralık mı :img-swoon Çekim tarihimiz giderek uzaklaşıyor mu yoksa yalnızca bana mı öyle geliyor :D Neyse en azından bir tarihimiz oldu elle tutulacak buna da şükür :img-yes: Ayrıca cast bellidir tabiki ama bize söylemiyorlardır çekimler başlayana kadar da öğrenemeyeceğiz bence...

Demek Gönülçelen ismi kesin değil...o zaman Benim Güzel Meleğim'e geri mi dönsek...hayır Gönülçelen'i çok beğeniyorum ama alışkanlıklardan vazgeçmek de zormuş kısaltmasını bile özledim :img-cray:
Bir de umarım karakter adları da kesin değildir...

cruisee
04-12-09, 12:54
Merhabalar,
Buraya ilk defa yazıyorum ama sayfayı sürekli takip ediyordum.
Dizinin ismini B.G.M olarak çok sevmiştim Gönülçelen olarak değişmiş galiba oda net değilmiş umarım B.G.M olur ...Hasret isminede ısınamadım nedense.
Tuğba Büyüküstün'ü ekranda yeniden görmeyi çok özledim,Çansel Elçin'le uyum sağlayacaklarını düşünüyorum..
Bir an önce yayına girmesini bende dört gözle bekliyorum ve değeceğinede inanıyorum.

KENDİNE ÖZGÜ
04-12-09, 13:21
Bence cast bellidir.Sadeceçekimler başladıktan sonra tam kadroyu açıklamayı planlıyorlardır:img-yes:

Gönülçelen isminin kesinleşmediğini başka bir sitede daha okumuştum.Ama kafa karışıklığı olmaması için buraya yazmamaya karar vermiştim.Bence isim bgm veya gönülçelen olmalı.Herkes diziyi bgm olarak tanımışken buna rağmen gönülçelenede çoğunlukla okey vermişken üçüncü bir isim ortaya atılmasın.Heleki bgm ve gönülçelenden sonra abuk subuk bir isim koymazlar inşallah diziye:img-cray:

Gönülçelenim
04-12-09, 15:55
Bence cast bellidir.Sadeceçekimler başladıktan sonra tam kadroyu açıklamayı planlıyorlardır:img-yes:

Gönülçelen isminin kesinleşmediğini başka bir sitede daha okumuştum.Ama kafa karışıklığı olmaması için buraya yazmamaya karar vermiştim.Bence isim bgm veya gönülçelen olmalı.Herkes diziyi bgm olarak tanımışken buna rağmen gönülçelenede çoğunlukla okey vermişken üçüncü bir isim ortaya atılmasın.Heleki bgm ve gönülçelenden sonra abuk subuk bir isim koymazlar inşallah diziye:img-cray:

bu habere sevindim. gönülçelen tek tuba ya referans yapıyor. ve çok soğuk duruyor. gönül çelen acaba niye gönül çeliyor. bir fettanlik mi yapıp gönül çeliyor. muallakta bir kelime ama benim güzel meleğim kısaltılip. güzel meleğim yapılırsa ki aynı anlama gelir. hem tubaya hem cansele atıf var. daha samimi sıcak bir isim. güzel melek tuba oluyor tuba ya bu ismi takan meleğim diyen biride cansel oluyor. yani tubanin o cazgırlıklarına rağmen melek gibi masum sevecen iyi kalpli biri olduğunu vurguluyor. zaten birinin meleği olmak için hem güzel hem iyi kalpli olmalısınız . ama gönülçelende başkalarinin gönlünü karıştıran çok güzel biri akla geliyor. ben dizinin ruhuna güzel meleğimin daha çok uyduğunu düşünüyorum.

kelebekler1
04-12-09, 16:15
bu habere sevindim. gönülçelen tek tuba ya referans yapıyor. ve çok soğuk duruyor. gönül çelen acaba niye gönül çeliyor. bir fettanlik mi yapıp gönül çeliyor. muallakta bir kelime ama benim güzel meleğim kısaltılip. güzel meleğim yapılırsa ki aynı anlama gelir. hem tubaya hem cansele atıf var. daha samimi sıcak bir isim. güzel melek tuba oluyor tuba ya bu ismi takan meleğim diyen biride cansel oluyor. yani tubanin o cazgırlıklarına rağmen melek gibi masum sevecen iyi kalpli biri olduğunu vurguluyor. zaten birinin meleği olmak için hem güzel hem iyi kalpli olmalısınız . ama gönülçelende başkalarinin gönlünü karıştıran çok güzel biri akla geliyor. ben dizinin ruhuna güzel meleğimin daha çok uyduğunu düşünüyorum.

Tuba bu diziyi anlatırken....farklı bir karekter.....kadınsı bir karekter dememişmiydi...belki gerçekten gönülleri karıştırıp.....kırıp .....yıkıp o şekilde yıkan biri olacak...yada bunları yaptığını fark etmeyen bir karekter.....

Denizkisi
04-12-09, 16:30
bu habere sevindim. gönülçelen tek tuba ya referans yapıyor. ve çok soğuk duruyor. gönül çelen acaba niye gönül çeliyor. bir fettanlik mi yapıp gönül çeliyor. muallakta bir kelime ama benim güzel meleğim kısaltılip. güzel meleğim yapılırsa ki aynı anlama gelir. hem tubaya hem cansele atıf var. daha samimi sıcak bir isim. güzel melek tuba oluyor tuba ya bu ismi takan meleğim diyen biride cansel oluyor. yani tubanin o cazgırlıklarına rağmen melek gibi masum sevecen iyi kalpli biri olduğunu vurguluyor. zaten birinin meleği olmak için hem güzel hem iyi kalpli olmalısınız . ama gönülçelende başkalarinin gönlünü karıştıran çok güzel biri akla geliyor. ben dizinin ruhuna güzel meleğimin daha çok uyduğunu düşünüyorum.Bende arkadaslarla ayni fikirdeyim...Gonulcelen ismini pek tutmadim..onceki mesajimda belirtmistim...Cunku dizinin icerigine pek uymuyor...Ama BGM 'im diziye uygun!!!Daha da onemlisi bu dizi boyle tanindi...:img-yes:Yani arkadasinda soyledigi gibi ismi kisaltabilirler ...Tarih konusuna gelince yine bir hafta ileriye atmislar...-Evet , bizim duyumlarimizda 12 aralik diye geciyordu ...Ama bir hafta sonraya atmislar...O da duyum . Bu yeni soylenende tarihte, bir duyum olsun ...Uc, bes gun fark etmez .Dizinin cekimleri yeterki baslasin...Cok uzadi...:bilmim Cast belli olmustur.Belkide dizi cekimlerinin basladigi gun aciklanir...Neden aciklanmiyor onuda anlamis degilim???

Gönülçelenim
04-12-09, 16:40
Tuba bu diziyi anlatırken....farklı bir karekter.....kadınsı bir karekter dememişmiydi...belki gerçekten gönülleri karıştırıp.....kırıp .....yıkıp o şekilde yıkan biri olacak...yada bunları yaptığını fark etmeyen bir karekter.....

filmin orjinalınde iyi kalpli şeker bir kız eğlenceli ama ilk başta fazlasıyla patatatatsiz
kaba saba bir kız var. bizim deyimızyle biraz harbi bir kız türkan şorayda böyle oynamıştı. sonra nazik oluyor. hanfendi oluyor. kızimızin kalbi hep melek gibi

Nurcan_
04-12-09, 16:59
benim güzel melegim böyle daha bir masal gibi bir isim yani isim canli bir isim ama gönülcelen ismi daha böyle dram geliyor benim aklima hadi hayirlisi diyorum ben ama tabiki hekes gibi bende alismistim BGM ismini gayet dogal yazdan beri BGM yaza yazaismi benimsedik

asidemirim
04-12-09, 17:47
başlık baya sessiz eee normal tabii
daha çekimler bile başlamamış
başladıktan sonra gelir herhalde haberler
acaba çekimler nerede olacak:bilmim

Denizkisi
04-12-09, 17:54
Arkadaslar , benim gonlumde yatan isim BGM' im ama gonulcelen olursa ne deyelim!!! Yeter ki dizimiz ekranlarda olsun ...Inanin beklemekten cok sikildim...:bilmimBodrum -istanbulunda fragmanlari donecekmis...Bizim dizi en sona kaldi ...Sona kalan dona kalmasin...Ister gonulcelen ister BGM'im olsun yeterki ...Ekranlarda olsun...:icon_sorr Artik bu diziyi tv'de gormek istiyorummmm Tomris hanim duy sesimiiii!!!:icon_sorr

asidemirim
04-12-09, 17:58
artık belli olmuş dizinin ismi :img-yes:gazetede yayınlanmış
genelde gazetede yayınlanan ne ise o oluyor alışmıştık bgm ye ama ne yapalım:bilmim

KENDİNE ÖZGÜ
04-12-09, 18:17
artık belli olmuş dizinin ismi :img-yes:gazetede yayınlanmış
genelde gazetede yayınlanan ne ise o oluyor alışmıştık bgm ye ama ne yapalım:bilmim

Ne olmuş peki isim.Gönülçelenmi.Bgm yi çok sevmiştim ama olsun.Bu isimde fena değil.Tabi son dakikada yine bgm olarak değişirse hayır demem:D

asidemirim
04-12-09, 18:23
Ne olmuş peki isim.Gönülçelenmi.Bgm yi çok sevmiştim ama olsun.Bu isimde fena değil.Tabi son dakikada yine bgm olarak değişirse hayır demem:D
en son gazetede gönülçelen diye açıklandı
değişeeğini pek zannetmiyorum ben ama değişirsede üzülmem hani

aşk suyu
04-12-09, 19:29
Aaaa inanamıyorum!!!!!
Dizinin ismi Gönülçelen olmuş demek yeni farkediyorum (:
Çok hoşuma gitti valla hiç aklıma gelmemişti (:
Sanırım Ocak ayında dizimize kavuşuyoruz (:
Aralıkta çekimler başlayacaktı yavaş yavaş haberleri almaya başlarız artık (:
Dizide Cansel Elçin'in kardeşini İpek Erdem oynayacakmış ama bence HS'deki Defne&Ahmet ikilisi kadar uyumlu bir abi-kardeş olmazlar (:
Başka kim eklendi ondan sonra kadroya bilen var mı?

Nurcan_
04-12-09, 20:32
diziden haber olmayinca bizde ismi yorumluyoruz bolca baska ne yapalim ne resim nede haber var sayfalar böyle bir hizli ilerliypr yani tanitim cikinca buranin hizini hayal bile edemiyorum...

asi_şirine
04-12-09, 20:45
Aaaa inanamıyorum!!!!!
Dizinin ismi Gönülçelen olmuş demek yeni farkediyorum (:
Çok hoşuma gitti valla hiç aklıma gelmemişti (:
Sanırım Ocak ayında dizimize kavuşuyoruz (:
Aralıkta çekimler başlayacaktı yavaş yavaş haberleri almaya başlarız artık (:
Dizide Cansel Elçin'in kardeşini İpek Erdem oynayacakmış ama bence HS'deki Defne&Ahmet ikilisi kadar uyumlu bir abi-kardeş olmazlar (:
Başka kim eklendi ondan sonra kadroya bilen var mı?

Hoşgeldin tatlım:love05:

Şu an kesin isimler..

Tuba Büyüküstün
Cansel Elçin
Umut Kurt
Laçin Ceylan
Ayda Aksel

Sanırım İpek Erdem ismi hala kesin değil..

ece.mr.
04-12-09, 20:50
en son gazetede gönülçelen diye açıklandı
değişeeğini pek zannetmiyorum ben ama değişirsede üzülmem hani

gazete gönülçelen diye çıktı demek..
ama bence yinede kesin olmayabilir ??
daha önce tam sayfa çıkmıştı ya gazetede benim güzel meleğim diye..

benim güzel meleğimde , güzel meleğimde çok güzel isimler:img-wink:
hoş ve sevecen duruyo..
ama gönülçelen olursada çok üzülmem heralde..
yeter ki dizi başlasın artık:img-wink::img-wink:

Denizkisi
04-12-09, 21:34

Şu an kesin isimler..

Tuba Büyüküstün
Cansel Elçin
Umut Kurt
Laçin Ceylan
Ayda Aksel

Sanırım İpek Erdem ismi hala kesin değil.. Asi_sirine arkadas , demek bu isimler kesin.Bunlar gazetedemi cikti???Ipek erdem ismi kesin degilmi ???Amannn!!! Bir an once cast tamamlansada...Bizde rahat etsek...Dizinin ismi gazetede ciktimi??? Hersey gibi buda kesin degil herhalde...:bilmim Ama onemli degil ...Yinede Ben BGM 'im diyecegim...Diziyi ekranlarda gorsek artik diyorumm!!!:bilmim:good:

asidemirim
04-12-09, 22:16
gazete gönülçelen diye çıktı demek..
ama bence yinede kesin olmayabilir ??
daha önce tam sayfa çıkmıştı ya gazetede benim güzel meleğim diye..

benim güzel meleğimde , güzel meleğimde çok güzel isimler:img-wink:
hoş ve sevecen duruyo..
ama gönülçelen olursada çok üzülmem heralde..
yeter ki dizi başlasın artık:img-wink::img-wink:

ne olacağı belli değil tabii tam ama şimdilik durum böyle:img-wink:
artık fragmanda görücez kesin adı bu gidişle
ortada haber falan yok daha da olmaz daha çekimler başlamadı çünkü
bi başlasın gelir ozaman yani öyle umuyorum:img-wink:

ece.mr.
04-12-09, 22:58
ne olacağı belli değil tabii tam ama şimdilik durum böyle:img-wink:
artık fragmanda görücez kesin adı bu gidişle
ortada haber falan yok daha da olmaz daha çekimler başlamadı çünkü
bi başlasın gelir ozaman yani öyle umuyorum:img-wink:

önceleri gönülçelene ısındım biraz ama benim güzel meleğimden daha çok değil:img-blush
o yüzden değişmesini istiyorum bende..ama değişcekse dizi başlamadan öğreniriz umarım:img-wink:
zaten dediğin gibi başladığı zaman gelecektir haberler yavaş yavaş:img-wink:

lpchester
04-12-09, 23:00
atv nin reyting rekoru kırmasının vakti geldi..bu da ancak gönülçelenle olacak gibi görünüyor..birde tanıtımı görsek çok süper olacak

bahar_can
04-12-09, 23:09
Konu değişmiş mi?

Daha önce "ülkesi hakkında araştırmalar yapan bir akademisyenin döndüktensonra ülkesinin gerçekleriyle karşılaşması"ndan bahsedilirken şimdi "müzikle uğraşan bir akademisyen"den bahsedilmiş..:bilmim

Belki bu orijinal konuya daha yakın ama beni pek sarmayabilir diye düşünüyorum:icon_sorr

fuşya
04-12-09, 23:54
Bende gönülçelen ismini sevenlerdenim:)bgm ilk önce çok uzun gelmişti sonra alışmıştım..ama ilk duyduğumda yadırgamıştım..gönülçelen hoşuma gitti..şöyle bir bakıyorumda kendi adıma her hafta izlemesem olmaz dediğim bir dizi yok ...gönülçeleni merakla bekliyorum ama keşke bu ayın sonunda başlasaydı...tomris hanım ne kadarda yavaş davrandı...bu seneki hiç bir projeside tutmadı tomris hanımın..bu da demek oluyor ki elinde bizim dizimiz kaldı...ne varsa tubada varmış...bir de iki oyuncunn uyum çok önemli..canselin yaşını takmayın..bu senenin çifti olacaklar..şöyle diğer çiftlere bakıyorumda dizinin konusu hoşuna gidiyo çifti yakıştırmadığın için izleyesin bile gelmiyo..(samanyolu dizisi gibi)
tek handikapımız geç başlamamız ..geç olsunda güç olmasın diyelim...
birde bu dizide selma ergeç,onur saylak ve çetin tekindor olsa ne güzel olur..

gül87
05-12-09, 00:08
Zaten canselin yaşını bir yarımakıllı üye dışında sorun eden yoktu:img-hystetek başına tüm sayfayı hatta siteyi karıştırabiliyorya nediyim artık:bilmim cansel ve tuba yaş ve görüntü konusunda birbirlerine çok uyuyorlar bencede bu çift yılın çifti olacak:good: dizinin ismine gelince gönülçelen ismini bende beğenmedim BGM iyiydi diziye naif ve masalımsı bir hava katıyordu. Çekim tarihini ise anlamış değilim önce kasım ortası sonra ,kasım sonu sonra 2 aralık sonra 10 aralık şimdide 18 aralık 18 aralığa gelincede ocağın kaçına ertelenecek acaba:bilmim:bilmim yani iyice sıkılmaya başladım ben bu işten ne diziymiş yaaa birtürlü başlayamadı gitti:bilmim:icon_sorr

aşk suyu
05-12-09, 01:00

Şu an kesin isimler..

Tuba Büyüküstün
Cansel Elçin
Umut Kurt
Laçin Ceylan
Ayda Aksel

Sanırım İpek Erdem ismi hala kesin değil..
Ehhe =)) Sevindim Tuba'm hariç hepsi HS'mdeki oyuncular (:
Tomris hanım HS'den vazgeçemiyor (:
Ya ben fanda İpek Erdem'in oynayacağını okumuştum şirinem (:

*sma*
05-12-09, 01:14
Arkadaşlar face gönülçelen gurubunda bir üye

Arkadaşlar bir arkadaşımdan Ertan Sabanında bu dizide olacağını duydum doğru mu? bunu göndermiş acaba doğruluk payı var mı?
tanımayanlar için Elveda Rumeli Dizisinde Alex karakterini canlandırmıştı

Gönülçelenim
05-12-09, 01:25
Zaten canselin yaşını bir yarımakıllı üye dışında sorun eden yoktu:img-hystetek başına tüm sayfayı hatta siteyi karıştırabiliyorya nediyim artık:bilmim cansel ve tuba yaş ve görüntü konusunda birbirlerine çok uyuyorlar bencede bu çift yılın çifti olacak:good: dizinin ismine gelince gönülçelen ismini bende beğenmedim BGM iyiydi diziye naif ve masalımsı bir hava katıyordu. Çekim tarihini ise anlamış değilim önce kasım ortası sonra ,kasım sonu sonra 2 aralık sonra 10 aralık şimdide 18 aralık 18 aralığa gelincede ocağın kaçına ertelenecek acaba:bilmim:bilmim yani iyice sıkılmaya başladım ben bu işten ne diziymiş yaaa birtürlü başlayamadı gitti:bilmim:icon_sorr

gürüne göre bu sene başlayan işlerde en uyumlu çif cansel tuba olacak gerçi tubanin yanına kimi verseniz fazlasıyla taşıyor. hatta bazılarını sanal yıldız yapıyor. genelde de tubadan sonraki işlerinde çuvalıyorlar.....o yarımmı yoksa çeyrekmi akıllı arkadaşa sormak lazım tüm dizler içinde bu çiften daha yakışan varmi belki bir belki iki çif çıkar. atv nin yeni başlayan bütün işlerindeki çifleri fiyasko zaten reytinglerinden belli

fuşya
05-12-09, 01:57
ertan saban ismi doğru olsa...çok iyi bir oyuncu...aşık rolünde çok başarılı...dizide olsa profun arkadaşını oynayabilir...:img-yes: kadroda tam sır ..meraktan çatlatmak istiyorlar bizi....

hayatimsan...
05-12-09, 02:57
İKide bir de bu _yaş konusu , abi kardeş gibi duracağından korkuyorum _ tarzı yorumlara da hiç anlam veremiyorum doğrusıu.

Duyan da Tuba ile Cansel arasında 20 25 yaş fark var sanacak.Kaldı ki abi kardeş arasında 2-3 yaş da olabiliyor.o ZAMAN aralarında 2- 3 yaş bulunan partnerler hep abi kardeş gibi duruyor.
Asla partner _sevgili havası estiremiyorlar o zaman bu partnerler.Hep abi kardeş gibi duruyorlar.
Partner-sevgili gibi durabilmek için yaşıt ya da en fazla bir yaş fark olmalı o zaman sizin anlayışınıza göre, tuhaf...

Benim bildiğim Cansel 73, Tuba da 82 doğumlu ve yaş farkı =9
Aman Allahım partner olmak , sevgiliyi canlandırmak için ne büyük bir yaş farkı bu böyle :img-hyste
Beren 84 dğumlu iken ve üstelik fazlasıyla lolita durmasına rağmen Cansel in kardeşi gibi durmamıışken ,Tuba Beren'e göre çok daha olgun duruyorken
, o mu Cansel'in kardeşi gibi duracak..Üstelik Cansel yaşından oldukça genç duruyorken hemde...öyle mi
Kaldı ki isterse yaşından genç göstermesin, 9_10_15'e kadar partnerler arası yaş farkı hiç de göze batıcı durmaz ,aksine yakışır.Bence kadınlar aynı yaşta oldukları erkeğe göre çok daha olgun duruyorlar , ne yazık ki.Bu bağlamda bence zaten partnerler arası en az 5_10 yaş olması hoş duruyor:img-yes:

Iyi geceler herkese..
Kusura bakmayin konu belki kapandi baya oldu ama bende bu yas konusu hakkinda birsey söylemek istiyorum..
sana katiliyorum tamamen arkadasim...Bence özel hayatta bile yani 10 yasa kadar iyidir 10 yas s!n!r tabiki ama yinede...sevgi ve ask varsa...ve göze batmiyorsa görüntü olarak hos duruyorsa sorun yoktur...yani bu gercek iliskiler icin gecerli..
dizi anlaminda partnerler birbirine uyduktan sorna asla yasin bi önemi yoktur..misal canim ailem...meliha rolünü oynayan sebnem hanim ugur beye abi diyor gercek hayatta...dizide ise sevgilisini canlandiriyor...ama ne kadar yakisiyorlar öyle degil mi?...
Hem unutmayalim tuba hanim bülent beyle bir iliski yasadi kaldi ki onlarin arasinda yalnis hatirlamiyorsam 10 yas var... Yani biz onlari gerek partner gerekse bir cift olarak cok yakistirmistik..... yas konusu bana cok sacma geliyor...ve bence hickimse büyük konusmasin yasadigi sürece...

Denizkisi
05-12-09, 03:04
Zaten canselin yaşını bir yarımakıllı üye dışında sorun eden yoktu:img-hystetek başına tüm sayfayı hatta siteyi karıştırabiliyorya nediyim artık:bilmim cansel ve tuba yaş ve görüntü konusunda birbirlerine çok uyuyorlar bencede bu çift yılın çifti olacak:good: dizinin ismine gelince gönülçelen ismini bende beğenmedim BGM iyiydi diziye naif ve masalımsı bir hava katıyordu. Çekim tarihini ise anlamış değilim önce kasım ortası sonra ,kasım sonu sonra 2 aralık sonra 10 aralık şimdide 18 aralık 18 aralığa gelincede ocağın kaçına ertelenecek acaba:bilmim:bilmim yani iyice sıkılmaya başladım ben bu işten ne diziymiş yaaa birtürlü başlayamadı gitti:bilmim:icon_sorrArkadasim gul ben senin bu yazina sadece sadece sapka cikartirim...:img-hi::img-hi:Benim yazmak istedigimi ...Sen bir guzel yazmissin eline klavyane saglik ...:good:Tesekkurler, benim senin yazina sadece eklemek istedigim bir kac sey var...Bahar_can arkadas senin sorunu izin ver ben yanitliyim...Ben bu diziyi yani BGM'imi haziran basinda duydum...Neredeyse haziran geri geldi...Hazirliklar bitmedi...Ne kadar zormus bu dizinin cekimi Anlamadim gitti...Zaten gul arkadas yukarida bir bir anlatmis...Ben bu diziyi aynen senin duydugun gibi hatta tomris hanim rop.vardi gazetede kendi agzindan okudum...Yani konusu dizinin biraz sosyal icerikli olacakti...Sonra Canselin piano dersi umut kurdun klarnet ve tubanin san dersi aidigi magazin basininda cikti ...Bence cok olumlu..Yalniz ,Ilk duydugumuzda Prof.avrupadan gelecek ...turkiyede tez hazirliyacakti...Hazirlarken turkiyenin oteki yuzunu yani gercekleri gorecekti...Gele gele dizi bir muzik hocasinin bir cingene kizini egitmesine geldi...:bilmimTabii ki ben ilk onceki senaryodan yanayim...Ama kesin bir aciklama yok senaryo hakkinda ...Sadece bizler burada duyumlardan ve birazda hayallerimizide koyarak bir sey yaziyoruz...Ne derler ...Umut fakirin ekmegidir...Bizimkide oyle bir sey...Yani anlayacagin yili bitirmek uzereyiz ...hala tomris hanim bekliyoruz...:bilmim Insallah dizimizde gelecek bir gelecektir...ER'deki alex'si ben cok severdim...Insallah bu dizide vardir...Kesinmi arakadaslar???Neyse cok uzattim...Yine cenem dustu...:bilmimAmann siteyi bos bulunca efkarlandim herhalde...Selam gul87 arkadas ...Hislerime tercuman olmussun...:happy0064:love05:gonulcelen ve gul87arkadaslar size katiliyorum...Cansel ve tubanin uyumu ve arasindaki elektrigi herkes gorecek ...Ve yilin cifti olacak...Yeterki bu iki sanatci golge etmesinler ...Baska bir sey istemiyoruz...Dizi baslasin ...Gozler uyumlu cift neymis gorsun!!!:img-yes::happy0064:good:

ipek_
05-12-09, 03:33
pardonda bülent inal da 73 lüydü gayet:img-yes: (üstelik dizide efsane aşık olmalarının dışında gerçektede beraberlerdi:img-wink: ) ıa yı izlerkende hiç ay bunların arasındada 9 yaş var demedim aklıma bile gelmedi farketmedim..bnm için ve biliorumki biçok insan içinde onlar çok uyumlu bi çiftti ve herzamanda öyle kalıcaklar..
gönülçelen(ay bi garip hissettim bgm yi çok benmsemişim=)) başladıktan sonrada kimsenin bunu takcaanı buna dikkat ediceğini sanmıorum, düşünmüorum ortalığı karıştırmak isteyen malum insanlar dışında tabii!! çünkü ben diziyle birlikte dizi tarihine bi uyumlu çiftin daha gireceğine eminim:img-yes:

Kadir Kavri
05-12-09, 03:54
Arkadaşlar Bu İsim Değişikliği Sonmu Yoksa Buda Kesin Değil'mi Kaçıncı Değişiklik Bu Bu Arada Sanırım Hatırla Sevgilide Oynayan Oyuncular Oynayacak Sanırım Hadi Hayırlısı Diyelim...

mss.ecem
05-12-09, 04:58
Arkadaşlar Bu İsim Değişikliği Sonmu Yoksa Buda Kesin Değil'mi Kaçıncı Değişiklik Bu Bu Arada Sanırım Hatırla Sevgilide Oynayan Oyuncular Oynayacak Sanırım Hadi Hayırlısı Diyelim...
4 tane 5 tane ısım degısmedı ki
Baştan beri Benım Güzel Melegım denılıyor son ısımde Gönülçelen.
Hatırla Sevgılı'den cok oyuncu olucak evet daha fazla olmaması dılegıyle.

kardelencim
05-12-09, 14:01
henüz oyuncu kadrosunun tamamı belli değil. belli olan birkaç isim hatırla sevgiliden diye böyle düşünmemiz için çok erken. bir sürü oyuncu açıklanıcak daha. ayrıca belli olan isimler çok başarılı oyuncular. kaliteli oyuncular diye sevinmemiz lazım:img-yes:

tomris hanım bunu bütün dizilerinde yapıyor. bir dizisi bitince aynı oyuncuları diğer dizilerinde sık sık görüyoruz. bu ismi açıklanan oyuncuların şu anda rol aldığı hiçbir dizisi yok. tesadüf olmuş biraz da...hem bekleyelim bakalım daha kimler rol alıcak?:bilmim

zeyneps
05-12-09, 16:07
Bizim düşündüğümüz endişelendiğimiz şeyi Tomris Hanım'da düşünmüştür bence...
Henüz kesin olan üç isim var HS'den...Laçin Hanım ve Umut Kurt...ben onların farklı karakterleri oynayacaklarını düşünüyorum yani HSden değil ama kendi açılarından da farklı zaten Umut Roman genci canlandıracak büyük ihtimal...o yüzden eski rolleri hiç aklımıza bile gelmez ben eminim...

Diğer duyumlara ise kesinleşmedikçe pek ihtimal vermiyorum yani ne kadar çok duyum aldık ve ne kadarı doğru çıktı bir bakarsak görürüz...
Ayda Aksel,Engin Şenkan, Ertan Saban ,Ahu Yağtu, İpek Erdem ,Mine Tugay ,Polat Bilgin bunlar şimdilik birer şehir efsanesi ...o yüzden dereyi görmeden paçaları sıvamaya telaşlanmaya gerek yok diyorum ben :img-wink:

aşk suyu
05-12-09, 16:48
Benim tahminimce zeyneps'inde dediği gibi Umut roman gencini canlandırır (: Laçin hanımda öyle (:
Ama Ayda Aksel bence yne Cansel'in annesini canlandırır çünkü kadında asil bir görünüm var yani ne biliyim o role yakıştırdım onu HS'de uyumlu bir anne-oğul olmuşlardı (:
Umarım öyle olur (: Bir de ben BGM sayfasında çok önceden bir yorum okumuştum Asi 10 bölümden sonra HS'yi geride bırakmış diye (:
Buna cevap vermek istiyorum...
Öncelikle Asi erken bir saatte oynuyordu ve HS'yle aynı saatte değildi yani bu iki dizinin reytinglerini karşılaştırmak hiç doğru değil Ihlamurlar Altında'yla kıyaslamak gerekirki HS onu çok geride bırakmıştı (:
Asi'de çok sevdiğim bir diziydi ama HS'nin yanında ikinci planda kalıyor (:
Hemde HS'nin o kadar geç saatte yayınlanmasına rağmen bu derece reyting rekorları kırması ve bu kadar başarılı bir dizi olması süper ve bence Tomris Hanımın en başarılı dizisi (:

Bu sayfada HS ve Asi karşılaştırmaları yapılıyor bence kesinlikle böyle olmaması gerekir çünkü ikiside karşılaştırmaya gerek duyulmayacak derecede başarılı dizilerdi birinin küçük düşürülüp diğerinin yükseltilmesi hiç doğru değil (:

lezan
05-12-09, 16:49
dizinin ismi değişmiş...bence iki isim de birbirinden güzel...hangisi olursa olsun..Tubanın dizilerinde hep bir farklılık var adlarıyla bile...bu da çok orijinal bir isim...aralıka da girdik sonunda bence artık çekimler başlamalı ya da ekipçe bir basın toplantısı olmalı...yani kısa sürede haberler gelir...:img-wink:

kelebekler1
05-12-09, 16:56
Benim tahminimce zeyneps'inde dediği gibi Umut roman gencini canlandırır (: Laçin hanımda öyle (:
Ama Ayda Aksel bence yne Cansel'in annesini canlandırır çünkü kadında asil bir görünüm var yani ne biliyim o role yakıştırdım onu HS'de uyumlu bir anne-oğul olmuşlardı (:
Umarım öyle olur (: Bir de ben BGM sayfasında çok önceden bir yorum okumuştum Asi 10 bölümden sonra HS'yi geride bırakmış diye (:
Buna cevap vermek istiyorum...
Öncelikle Asi erken bir saatte oynuyordu ve HS'yle aynı saatte değildi yani bu iki dizinin reytinglerini karşılaştırmak hiç doğru değil Ihlamurlar Altında'yla kıyaslamak gerekirki HS onu çok geride bırakmıştı (:
Asi'de çok sevdiğim bir diziydi ama HS'nin yanında ikinci planda kalıyor (:
Hemde HS'nin o kadar geç saatte yayınlanmasına rağmen bu derece reyting rekorları kırması ve bu kadar başarılı bir dizi olması süper ve bence Tomris Hanımın en başarılı dizisi (:

Bu sayfada HS ve Asi karşılaştırmaları yapılıyor bence kesinlikle böyle olmaması gerekir çünkü ikiside karşılaştırmaya gerek duyulmayacak derecede başarılı dizilerdi birinin küçük düşürülüp diğerinin yükseltilmesi hiç doğru değil (:

O zaman bu tartışmalar yapılmış doğru bulmadığınız şeyi şimdi neden kendiniz yapıyorsunuz...onu anlayamadım....hemde konu kapındıktan sonra tekrar ortaya atıyorsunuz.....herkesin beğenisi farklıdır....siz o diziyi beğenirsiniz...başkasıda başkasını..........şimdi bu yazınızı yazmagereğinizi anlamadım.....:bilmim
bir yanlışınızı düzeltmekistiyorum.....Hatırla Sevgili Ihlamurlar Altını reyting olarak hiç geçmemiş....aynı dönem oynadıkalrı reytinglere bakabilirsiniz....arşivde mevcut......

Nurcan_
05-12-09, 17:37
hatirla sevgili hemen zaten zirve yapmamisti
once sali sonra cuma oldu biraz zaman sonra 1.siraya geldibide i.altinda 2 sezondaydi yani izliyeni 2 sezondur diziyi izliyordu h.sevgili ise 1.sezodaydi neyse canim dün atv bir tanitim yayinladi suanki dizilerler ilgili gayet hos bir tanitimdi ama atvnin yeni 2 dizizi yer almadi bende ekrana yapismistim acaba bir karede olsa cikarmi diye ama malesef

KENDİNE ÖZGÜ
05-12-09, 17:38
Gereksiz polemiklere girmeyelim arkadaşlar lütfen.Hangi dizinin hangisini geçtiği veya hangisinin daha çok reyting aldığının ne önemi var.Sonuçta hepsi bitmiş son bulmuş ve izleyenleri için efsane olmuş diziler.ve bu efsane dizilerin oyuncuları aynı projedeler.Bence bunun keyfini çıkaralım:img-wink:

Tomris hanımın aynı oyuncularla çalışması konusundada birşeyler söylemek istiyorum.Çoğunlukla farklı yüzleri görmek istediğini söyleyenler var.Bende buna katılıyorum ama bir yandanda şöyle düşünüyorum.Özellikle bu sezon yapılan dizilere bakıyorumda sanki oyuncu kadrolarında hep bir uyumsuzluk var gibi geliyor.Heleki başrol oyuncularında.Ne kadar iyi oyuncularda olsa bana hep birşeyler eksikmiş gibi geliyor ve hiçbir diziye bağlanamıyorum.Bu yüzden tomris hanımın devamlı aynı oyuncularla çalışması bu yönden avantaj olabilir gibi geliyor bana.Sonuçta oyuncuların çoğunluğu birbirini tanıyan ve en az birkere aynı projede yer almış oyuncular.Karşılıklı oynarken daha rahat olacaklar ve bu rahatlığı ekran karşısında bizede geçireceklerdir.Ayrıca dizide sadece hsden değil asidende başka dizilerdende oyuncular olacaktır.Dizi hs2 olmaz yani.:img-yes:

Son birşey daha.Eğer oyuncu kadrosu kesinleşmediyse tubanın babası için benim aklıma bir oyuncu geldi.Cennetin çocuklarında tülin özenin ayyaş babasını oynayan bir oyuncu vardı.Adını hatırlayamadım ama cç nı izleyenler hatırlarlar.Bence tubanın babası rolüne çok uygun olur.:good:

Nurcan_
05-12-09, 17:42
aslinda oyuncular eski diziden farkli rolle karsimiza cikarsa ve iyide oynarsa bence bir sorun cikmaz ama tabiki iyi oynananirsa... ama tabiki dikkat etmek gerek bide h.sevgilio biteli baya oldu buda tabiki bir arti..

>>miray<<
05-12-09, 18:00
dizinin adinin degistigini yeni görüyorum hea :)
fena olmamis sanki ama digerine cok alismistik artik?

neysem bu sayfada anlamiyorum niye ama durmadan bir asi ve hatirla sevgili karsilastirmasi var....ve beni bayiyor acikcasi!
giresim bile gelmiyor....

bitmis gitmis diziler....geriye bakmak yerine önümüze niye bakmiyoruz anlamiyorum? onlar eski projeler hepsinin ayri tadlari vardi herkez baska birtanesini gönlünün en güzel yerine koydu vs. ama simdik önümüze bakma zamani.....kurtulun artik gecmisteki dizilerdende.....gelicek diziye bakalim artik lütfen gercekten insanin giresi gelmiyor bu tip polemikleri gördükce :)

Freddy
05-12-09, 18:26
tombala gibi şimdi de tuba ve cansel'i bir araya getirmişler :) bir sonraki dizide de tuba ile kıvanç'ı; cansel ile de yasemin ergene'yi fln bir araya getirirler herhalde :)

zeyneps
05-12-09, 18:32
Miraycım sana katılıyorum...şu haberler gelse de bu başlığın gerginliği de gitse bence bu kadar ay habersiz olmaktan artık aynı yerli dizilerimizde olduğu gibi 90 dakikayı doldurmak için gereksiz konulara giriyoruz çok :D

12 gün kalmış demek ...tabi söylenilen tarihte başlanırsa çekime hadi bakalım o zaman daha fazla konuşacak şeyimiz olacak :)

bir_adı_yok
05-12-09, 19:30
benim için oyuncu kadrosu kısmen hs'den oluşmuş asiden oluşmuş farketmez..ben yeterki bi uyum alayımda(özgü'nün dediği gibi).
yani ayda aksel tekrar cansel elçinle ana oğul olsalar oh ne ala derim oturur izlerim..(murat ağlayarak annesine;hala bir umudum vardı anne..hasreti adam edebilirdim zannediyordum...olmadı anne..hasret güzel meleğim olamadı..iddayı kaybettim anne..ühüüü..ühüühüü)
yan oyuncuların azda olsa geçmişten olması çok göze batmaz..partnerler farklı olduktan sonra..e şimdi burda hikaye de çok farklı...

ikarusey
05-12-09, 20:10
benim için oyuncu kadrosu kısmen hs'den oluşmuş asiden oluşmuş farketmez..ben yeterki bi uyum alayımda(özgü'nün dediği gibi).
yani ayda aksel tekrar cansel elçinle ana oğul olsalar oh ne ala derim oturur izlerim..(murat ağlayarak annesine;hala bir umudum vardı anne..hasreti adam edebilirdim zannediyordum...olmadı anne..hasret güzel meleğim olamadı..iddayı kaybettim anne..ühüüü..ühüühüü)
yan oyuncuların azda olsa geçmişten olması çok göze batmaz..partnerler farklı olduktan sonra..e şimdi burda hikaye de çok farklı...

Haklısın uyum çok önemli çanım.:img-yes:
İnsanın kendini hikayeye kaptırması ancak uyumla mümkün. Bence şu ana kadar casta olduğunu öğrendiğimiz isimlerde gayet uyumlu:img-wink:
Burada murat ın kolay kolay ağlayacağını pek sanmıyorum ama...
Daha çok kızçe ağlayacak.Zaten ben ağlayan Cansel den çok , öfkeli ukala Cansel i seviyorum.:happy0064Ama arkadaşıyla tutuştuğu iddiayı değil de aşk konusundaki kendisine dair olan iddiasını kaybettiğini farkettiğinde belki ühüü...ühüühüü Cansel görebiliriz ki buna da memnun olmam diyemeyeceğim

KENDİNE ÖZGÜ
05-12-09, 21:37
arkadaslar kadroda kim kim var??

kesin olan dört isim var.
-Cansel Elçin
-Tuba Büyüküstün
-Umut Kurt
-Laçin Ceylan

Bunun yanı sıra Ayda Aksel İpek erdem gibi oyuncularında adı geçiyor ama onlar kesin değil yardımcı olabildim umarım:img-wink:

>>semaa<<
05-12-09, 23:13
Başlasa çekimlerde bizde bayram etsek.....:icon_whis

Bıkmadım beklemekten ama merak ediyorum...İlk bölümü,tanıtımı,kıyafetleri,olayları her şeyi merak ediyorum.....Ucunda Tuba olduktan sonra ben sonuna kadar beklerim...:kahve

Nurcan_
06-12-09, 00:30
Başlasa çekimlerde bizde bayram etsek.....:icon_whis

Bıkmadım beklemekten ama merak ediyorum...İlk bölümü,tanıtımı,kıyafetleri,olayları her şeyi merak ediyorum.....Ucunda Tuba olduktan sonra ben sonuna kadar beklerim...:kahve

vallaha baslasin artik zaten haberde yok öyle bir kitlik var yani.

artik baslaikda ne konusucagimida bilmiyorum konu kalmadiki:img-hyste

Jate_Skate
06-12-09, 00:49
Benim Güzel Meleğim ismine alışmışken Gönülçelen bana tuhaf geldi. Bu sabah milliyette okudum orda dediğine göre çekimler Ocakta başlıyomuş çok geç yaw o zamana kadar çok var.

*sma*
06-12-09, 00:59
Milliyet tv ekinde Tuba Büyüküstünün başrol oynayacığı My Faır Lady müzikalinin türkçe karşılığı olan Benim Güzel Meleğim isminden vazgeçilip dizinin adının Gönülçelen olarak değiştiği yazılmıştı bunun nedeni olarakta Tuba Büyüküstünün dizide güzelliği ile herkesi etkilemesi olarak gösterilmiş:)

mss.ecem
06-12-09, 04:21
İyi geceler..
Bazı arkadaşlar yine banlanmamak ve kendını tanıtmamak ıcın aşkla beklemedıgı bır dızıyı sevıyor gıbı mı gosterıyor bana mı oyle gelıyor..neyse..

saat 12'yi gectı ATV'de dızıler bıttı kanalı acaym dedım bırde ne goreyım ATV yenı tanıtım yapmıs ama eskı dızılerıyle..gecenlerde de yapmıstı hatırlarsanız ama bızımkıler vardı ufakta olsa..
Ama ne Tuba nede Murat vardı bekledım cıkarlar dıye cıkmadılar..

Bızım fragmana daha var arkadaşlar sırada Murat Y. var ondan sonra sıra bıze gelıcek..bıraz daha sabır..

Denizkisi
06-12-09, 04:50
Benim Güzel Meleğim ismine alışmışken Gönülçelen bana tuhaf geldi. Bu sabah milliyette okudum orda dediğine göre çekimler Ocakta başlıyomuş çok geç yaw o zamana kadar çok var. Ayyyy Inanamadim!!! saka gibi ...Hani 17-18 dizinin cekimlerine baslanacakti ... :img-tomatNisan ayi degil nisan sakasi olsa...:bilmim:bilmim Ocakta baslanirsa subat ortasinda yada sonunda yayina girer...Biri beni bu uykudan Uyandirsin lutfen!!!Inanilir gibi degil...:bilmim:bilmim:icon_sorr Tomris hanim acaba ne yaptiginin farkindami???Hazirliklar daha bitmedimi???Ben yazacak bir sey bulamiyorum sevgili tomris hanim ...Insallah bu dizinin sonu iyi biter ...Benim en buyuk dilegim bu!!! :icon_sorr:bilmim

asidemirim
06-12-09, 09:08
Benim Güzel Meleğim ismine alışmışken Gönülçelen bana tuhaf geldi. Bu sabah milliyette okudum orda dediğine göre çekimler Ocakta başlıyomuş çok geç yaw o zamana kadar çok var.

yokya tuba dediydi onun ağızından duydum önümüzdeki ay demişti yani aralıkta
aralıkta başlıyor artık kim ne derse desin haber için saol ama

kelebekler1
06-12-09, 13:29
Ben bu süper üçlünün (Tuba Hanım.....Cansel Bey ve Umut Beyin) bu dizi çekiminden vazgeçip.....bir müzik grubu kurmaları istiyorum artık....bizlerde konserlerine giderek sevdiğimiz sanatçıları canlı canlı izleriz....:icon_sorr

Rollerine bu kadar emek vermelerinide takdir etmek gerek....üçünüde tebrik ediyorum....:good::good::good:

Gönülçelenim
06-12-09, 13:44
ben bu gurup işine pek aklım yatmadı kelebekler1. ya biri piyano biri klarnet biri hem türlü söylüyor. hem darbuka çalıyor. hiç böyle bir gurup olurmu :img-hyste :img-hyste bence bunları ikiserli guruplandiralim. tuba ile umut bir gurup olsun taksimde şarkı söyleyip klarnet üfürsünler.niye taksim diyeceksiniz tuba bu arada taksimde çiçekte satar. okadar çiçekçi kızlarla rolünü öğrendi bari ise yarasın dimi hemde harçlığni çıkararır :img-hyste :img-hyste. canseli tek başına kendinden geçmiş bir şekilde piyano çalarken unutmadım. o da fazıl sayla bir gurup olur. nede o bir prof. öyle sokaklarda bakması doğru olmaz. onun bir saygınlığı var canim :img-hyste

kelebekler1
06-12-09, 14:13
Gönülçelenim....Kardeşim haklısın en iyisi Umutla ...Tuba bir grup olsun....piyonayı sokaklarda çalarcak değil ya Cansel bey oda Fazıl Sayla bir grup olabilri.....bizimkilerin 10 parmağında 10 marifet bizimkilerin Tomris hanım dizi çekmesini bekleyip helak olmalarına ne gerek var........bu arada belki Taksimde bunlar çalarken başka yapımcıların dikkatinede çekme olasılıkları yüksek.....:img-tomat:img-tomat:img-tomat

Denizkisi
06-12-09, 14:52
Gönülçelenim....Kardeşim haklısın en iyisi Umutla ...Tuba bir grup olsun....piyonayı sokaklarda çalarcak değil ya Cansel bey oda Fazıl Sayla bir grup olabilri.....bizimkilerin 10 parmağında 10 marifet bizimkilerin Tomris hanım dizi çekmesini bekleyip helak olmalarına ne gerek var........bu arada belki Taksimde bunlar çalarken başka yapımcıların dikkatinede çekme olasılıkları yüksek.....:img-tomat:img-tomat:img-tomat Aynen sana katiliyorumKelebek1 arkadas onca hazirlik bosuna gitmesin... bu grubun birincisi tuba ve umut istiklal caddesinde Canselde fazil sayla turneye cikarlar...:icon_sorr Boylece sorun olan dizi kaygisindan kurtulmus olurlar ...Bunca emek bosuna gitmesin degilmi yaaa!!!:img-yes::good:

KENDİNE ÖZGÜ
06-12-09, 16:59
Gönülçelenim....Kardeşim haklısın en iyisi Umutla ...Tuba bir grup olsun....piyonayı sokaklarda çalarcak değil ya Cansel bey oda Fazıl Sayla bir grup olabilri.....bizimkilerin 10 parmağında 10 marifet bizimkilerin Tomris hanım dizi çekmesini bekleyip helak olmalarına ne gerek var........bu arada belki Taksimde bunlar çalarken başka yapımcıların dikkatinede çekme olasılıkları yüksek.....:img-tomat:img-tomat:img-tomat

Bu grup işine benimde aklım yattı.Ama niye cansel tuba ve umuttan ayrı grup kuruyor:img-cray:Bence şöyle olsun.Tuba ve umut bir müzik grubu kurup sokak çalgıcılığına başlasınlar.Grubun adınıda GÖNÜLÇELEN koysunlar.:img-hysteSonracığıma onlar sokak sokak gezip dört bir yanda gönülçelen şarkısını söyleyip ekmek paralarını kazanırken cansel ve arkadaşı onları görsün.ve aralarında sokak çalgıcısından opera sanatçısı olurmu diye iddiaya girsinler.:img-hysteve cansel tuba ve umutu opera sanatçısı olarak yetiştirsin.:img-hysteGel zaman git zaman tuba ve umut çok ünlü birer opera sanatçısı olsun.ve ilk büyük eserlerinide sahneye koysunlar.Bu eserin adıda BENİM GÜZEL MELEĞİM olsun:img-hyste

ikarusey
06-12-09, 18:29
İyi geceler..
Bazı arkadaşlar yine banlanmamak ve kendını tanıtmamak ıcın aşkla beklemedıgı bır dızıyı sevıyor gıbı mı gosterıyor bana mı oyle gelıyor..neyse..

..

Haklısın canım çok doğru bir tespit.:good:
Banlanmamak adına da daha usturuplu huzursuzluklara yer veriyor.Sanırım yaş mevzusunu kafaya takmaktan vazgeçmiş olacak ki sıra başka şeyleri tiye almaya gelmiş.:icon_whis
ben -ce kardeş Cansel in yaşından sonra, şimdide Tuba nın aldığı derslere takmış kafayı.Sonra sıra yine gelir dizinin geç başlamasına, canselin yaşına ve yine alınan derslere...
Velhasıl ben-ce kardeş ya da gönülçelenim kardeş mi desem artık usanmadan bu oyunu sürdürür gider masal gibi .Usanmadı ya pes diyorum

Tuba nın klarnet ve darbuka derslerine çok memnun oldum.Evet gönülçelenim tiiye alsa da ben beklerim.Yeter ki kaliteli , inandırıcılığı olan bir dizi çıksın ortaya.Cansel in de piyano dersleri dahası öğretim üyeliği konusunda da tecrübesi var HS den.Umut un klarnet dersleri...Bunlar çok güzel.Bu dizi kalite kokuyor.Uzun araştırma,çalışma tespit ve uğraş kokuyor.Bu bakımdan ocakta da başlasa, şubatta da başlasa biz sevenleri beklemekten usanmıyoruz.:img-wink:

Ancak ben my fair lady adında muzikal versiyonunu değil, pygmalion uyarlamasını (ya da esinlenilmesini) tercih ederim.Bu bakımdan müzik konusu umarım çok fazla da abartılmaz.Yani vur patlasın çal oynasın tarzı bir şamata olmaz umarım.Ve umarım george bernard shaw inkinde olduğu gibi güzel replikler olur.

kelebekler1
06-12-09, 18:45
Bu grup işine benimde aklım yattı.Ama niye cansel tuba ve umuttan ayrı grup kuruyor:img-cray:Bence şöyle olsun.Tuba ve umut bir müzik grubu kurup sokak çalgıcılığına başlasınlar.Grubun adınıda GÖNÜLÇELEN koysunlar.:img-hysteSonracığıma onlar sokak sokak gezip dört bir yanda gönülçelen şarkısını söyleyip ekmek paralarını kazanırken cansel ve arkadaşı onları görsün.ve aralarında sokak çalgıcısından opera sanatçısı olurmu diye iddiaya girsinler.:img-hysteve cansel tuba ve umutu opera sanatçısı olarak yetiştirsin.:img-hysteGel zaman git zaman tuba ve umut çok ünlü birer opera sanatçısı olsun.ve ilk büyük eserlerinide sahneye koysunlar.Bu eserin adıda BENİM GÜZEL MELEĞİM olsun:img-hyste

Sizimi kıracağız...istediğiniz gibi olsun.....ama ben bu 3 lüden ümitliyim...güzel şeyler yapacaklar....bizede beklemek düşüyor.....ama çok bekleymesinler artık.....yeter demi ama....:bilmim

zeyneps
06-12-09, 21:34
İkaruseyçan bence onu ayarlayacaklardır zaten nereye kadar çok bölüm süreceğini sanmıyorum gırgır şamatanın ...sana katılıyorum umarım güzel replikler duyarız...zaten güzel değil tek kelimelik bir şey bile duysak Cansel öyle bir söyler ki biz yine etkileniriz merak etme:) (bknz :hala:img-in_lo)

Çook kişinin adı geçti bu dizi için ama bir tek benim istediklerim Filiz Ahmet veya Gülçin S.geçmedi iyi mi :D Bari Sezin olsaydı...Yani Ahu Yağtu ismini de duymuştuk ama onun yerine şöyle güzel iyi bir oyuncumuz olsa olmaz mı...gerçi biliyorum o zaman çoğu Canselci yan çizer onlara yönelir ...aslında bu sefer de özgün bir hikaye olurdu sıkıldım artık yerli dizi ölümsüz aşklardan Tuba sonunda ex aşkı Umut'a dönerdi Cansel'de dizi boyunca bütün yaptığı kötülükleri onu kazanmak için yaptığını anlatan ex aşkının kıymetini anlardı:D Gerçi bizim seyircimiz sevmez böyle farklı şeyleri illa dizinin sonunda kavuşacaklar esas karakterler :)

Nurcan_
06-12-09, 21:39
dizi ocakda ekranda olacak haberler hep bu yönde... ama ocak ayinin sonundami oratsindami tabiki orasi mechul.

ama bodrum istanbul dizinin tanitimi yarin cikacak diye bekliyoruz heyecanla eger aldigimiz bilgiler dogruysa yarin tanitim cikarsi yarin demek oluyorki biz bu dizi icin en az 1 ay daha beklicegiz atv iki yeni dizinin tanitimini ayni anda yayinlamaz

bir_adı_yok
06-12-09, 21:59
şaka bir yana bu erteleme tubaya yaradı. kızın kalbi hakikaten temizmiş. ara vermek istiyordu. tomris hanım tubanin GÖNLÜNÜ ÇELMİŞ ti. bak eğrisi doğrusuna denk geldi tubanın gönlünden geçen oldu. bu durum cansel abimize yaramadı. malum uzun zamandir onu ekranlarda göremez olmuştuk. malum geçen sene dizisi ekrandan kalkmıştı. eee tubayla oynamanin bir bedeli var. birazcik katlanacak ona canım

vay be bedel ödeyen insan:Cansel Elçin..
evet haklısınız...malum bu işler böyle..hak edenler hep bedel öder...
bence ekran önünde olmak ya da olmamak meselesi değil...
ne demiş bir yazarımız..."tanınmak, kalabalığa hitab etmektir; bilinmek ise insana...
ve yine bence Cansel Elçin tanınan biri değil, bilinen biri..

Gönülçelenim
06-12-09, 22:11
vay be bedel ödeyen insan:Cansel Elçin..
evet haklısınız...malum bu işler böyle..hak edenler hep bedel öder...
bence ekran önünde olmak ya da olmamak meselesi değil...
ne demiş bir yazarımız..."tanınmak, kalabalığa hitab etmektir; bilinmek ise insana...
ve yine bence Cansel Elçin tanınan biri değil, bilinen biri..

doğru söylüyor olabilirsin tanınan biri olmadığı açık muhtemelen bilinen biri ama son dizi ve filminden yola çıkarsak az bilinen biri :img-hyste :img-hyste malum son dizisi yayından kalkmisti sanırım

mss.ecem
06-12-09, 23:28
Arkadaşlar bır haber getirdim (ıhlamurdelisi ) arkadasımızdan.
Onun verdıgı haberlerı bılenler dogruluk derecesını de bılırler...

Kasabada dizisindeki kuaförden aldıgımız bilgiye göre Gönülçelen dizisi ATV'de degıl Kanal d'de olacakmıs degısıklık yapılmıs..

Son durum budur..
ATV'nın yenı sezon tanıtımında Tuba ve Cansel'de vardı bunu bazı arkadaşlar soylıcek evet ama dedıgımız gıbı son degısıklık...

küpra5
06-12-09, 23:37
Ben bu habere çok sevindim TUBA yı kanal d de seyretmeye alışmıştık,kanal d ninde onu bırakmayacağını tahmin ediyordum..:happy0064Teşekkürler sevgili ecem..:love01:

Nurcan_
06-12-09, 23:39

Kasabada dizisindeki kuaförden aldıgımız bilgiye göre Gönülçelen dizisi ATV'de degıl Kanal d'de olacakmıs degısıklık yapılmıs..

Son durum budur..
ATV'nın yenı sezon tanıtımında Tuba ve Cansel'de vardı bunu bazı arkadaşlar soylıcek evet ama dedıgımız gıbı son degısıklık...

atvde olmasini isterim ama bilmiyorum atvde diziyi elinden acrimaz gibime geliyor kanald dizi istiyorsa zaten bodrum istanbulu einden kacirmazdi...

umarim dogru degildir öyle ümit ediyorum cünkü bir gönülcelen ve bodrum istanbul cakismasini hic istemiyorum

NOT:
benim anlamadigim kuaför nereden biliyor yani hicbir kanal veya gazete duymadi ama kuaförün haberi var yani bilmiyorum...

ikarusey
06-12-09, 23:43
gönülçelen in kanal d de olmasına sevinirim. Ama bodrum istanbul ile çakışırsa ben de üzülürüm gerçekten. Gerçekten atv nin tanıtımında yer aldıktan sonra olabilir mi böyle bir şey.
Ama niye olmasın bir anlaşmazlık söz konusuysa son anda da direksiyon kırılabilr tabii . Tomris kaynaklı bir şey mi acaba

mss.ecem
06-12-09, 23:51
Dizinin kanalının degısmesınde abez kacan bır durum yok..Birde şu yönden bakın duruma biz yaz ayından bu yana beklıyoruz sınema cekımlerı bıttı ama ertelendıkce ertelendı kanal ıle aralarında anlasmazlık yada gün sorunu olmus olabılır..ve Tomrıs Gırıtoglu tuttugunu koparan bır yapımcı Kanal d ıle konusup kanalla anlasmıs olması cok yuksek bır ıhtımal...
Bunu soyleyen Kasaba dizisinin kuaförü o da bıldıgını soylemıs..

Dızınını kanal d'de olmasına gercekten cok sevındım bu haber yuzumu guldurdu bugun alabılecegım en güzel haberdi...
Dizinin Murat'ın dızısıyle catısma olasılıgını dusunmuyorum oyle bırsey olmayacak böyle dıyelım boyle olsun karsı karsıya koymazlar..
Bence bu haberın tadını cıkaralım bunu dusunmek yerıne...

Beren bacıma teşekkür ediyorum tekrardan..:love05:

Denizkisi
06-12-09, 23:57

Son durum budur..
ATV'nın yenı sezon tanıtımında Tuba ve Cansel'de vardı bunu bazı arkadaşlar soylıcek evet ama dedıgımız gıbı son degısıklık...Miss Ecem gecenin en guzel haberi senden geldi...Miss ecem arkadas kesinmi???Yani sana inanmadigimdan degil...Sadece gecen yine boyle bir haber cikti ...Dogrulanmadi ...Kusura bakma ...Biliyorum!!! Sende baskasi araciliyla ogrendin Canim...Sonra atv'kanali cok kotu durumda ...Nasil olduda ...Bu diziyi elinden kacirdi...His anlamadim???Yinede bekleyelim derim...Insallah kanald 'ye gider...Ben zaten burada atv'ye guvenmedigimi yazmistim...Yinede bekleyelim derim...Gecersede cok guzel olur...:happy0064:good::img-yes:NOT: Atv bu kadar kotu iken bu diziyi kacirmaz gibi geliyor!!!

mss.ecem
06-12-09, 23:59
NOT:
benim anlamadigim kuaför nereden biliyor yani hicbir kanal veya gazete duymadi ama kuaförün haberi var yani bilmiyorum...
Kuaför nereden mı bılıyor ? Kasaba dizisinin yapımcısı Tomrıs Gırıtoglu arkadaşlar bu dızının yapımcısıda Tomrıs Gırıtoglu olduguna göre bılınmeyecek bır durum yok ılk basta duyucak ısımlerden biridir...

Arkadaşım ATV'de olmasını ıstıyorsun ATV'nin kaptırmayacagını dusunuyorsn kendı gorusundur saygı duyarım..
Ama yanlıs bır bılgı yazılmıs gıbı mesajlarda boyle bır etkı goruyorum şüphelebılırsınız..ama bunun altında bırsey aramaya gerek yok..
Bende bu konudan rahatsız oldum ve bunu yazma geregı hıssettım...

Kanal ve Gazetelerden once herseyı sette calısanlar duyar TG'nin dızısınde yer alıyorsa ki bu cok normal...
Bence bu bılgının yanlıs olma ıhtımalını aramak yerıne kanal d olduguna sevınelım...

NOT: Murat Yıldırım'ın dızısı kanal d de olacakken denmıs bu sadece bı soylentıydı..Kanal d begenmeyıp ATV'ye aktarma yapılmadı bastan berı zaten ATV'ymıs..bunuda soyleyeyım..

Buket-TY
07-12-09, 00:00
Baska birisi soyleseydi, haber ecemimden ve berenimden gelmeseydi inanmazdim sanirim,, Ama :| Sok ustune sok,,
Cok sevindim gercekten,, cuma aksamlari kanald'de kaldigimiz yerden devam!!!
Tuba gunu, tuba kanali,, heyecanlandim,,
Boylece dizi reyting sorunuda yasamaz!

Bacilarim, opuldunuz x

Nurcan_
07-12-09, 00:02
Miss Ecem gecenin en guzel haberi senden geldi...Miss ecem arkadas kesinmi???Yani sana inanmadigimdan degil...Sadece gecen yine boyle bir haber cikti ...Dogrulanmadi ...Kusura bakma ...Biliyorum!!! Sende baskasi araciliyla ogrendin Canim...Sonra atv'kanali cok kotu durumda ...Nasil olduda ...Bu diziyi elinden kacirdi...His anlamadim???Yinede bekleyelim derim...Insallah kanald 'ye gider...Ben zaten burada atv'ye guvenmedigimi yazmistim...Yinede bekleyelim derim...Gecersede cok guzel olur...:happy0064:good::img-yes:NOT: Atv bu kadar kotu iken bu diziyi kacirmaz gibi geliyor!!!

bencede atvnin suan tavan yapan reyting rekorlar kiran dizizi yokken buna en iyi aday gönülcelen iken nasil olurda diziyi elinden kacirir pek aklim almiyor bide zaten yeni bodrum istanbulu aldi buda kanalin nasil bir durumda oldugu beli ediyor bence...

neyse hadi hayirlisi diyelim atv gazetede bile haber yapti yan ciddi birseyler olmus olmasi gerek eger dizi kanaldye gecmisse

Nurcan_
07-12-09, 00:06
Kuaför nereden mı bılıyor ? Kasaba dizisinin yapımcısı Tomrıs Gırıtoglu arkadaşlar bu dızının yapımcısıda Tomrıs Gırıtoglu olduguna göre bılınmeyecek bır durum yok ılk basta duyucak ısımlerden biridir...

Arkadaşım ATV'de olmasını ıstıyorsun ATV'nin kaptırmayacagını dusunuyorsn kendı gorusundur saygı duyarım..
Ama yanlıs bır bılgı yazılmıs gıbı mesajlarda boyle bır etkı goruyorum şüphelebılırsınız..ama bunun altında bırsey aramaya gerek yok..
Bende bu konudan rahatsız oldum ve bunu yazma geregı hıssettım...

Kanal ve Gazetelerden once herseyı sette calısanlar duyar TG'nin dızısınde yer alıyorsa ki bu cok normal...
Bence bu bılgının yanlıs olma ıhtımalını aramak yerıne kanal d olduguna sevınelım...

kaptirmaz su yönden atvnin durumu belli kanaldninkide belli o bakimdan kacirmamasi gerek...

kuaför ayni yapim sirkette diye herseyi biliyor diye birsey yok, ayrica bunun altinda birsey aramiyorum getirdigin habereda yalan demedim ben bukadar zor durumdayken elindeki kesin tutacak diziyi kacirmasi biraz tuvaf...

neden rahatsiz oldun anlamadim

zeyneps
07-12-09, 00:08
Ecemcim haber için teşekkürler ...

Öncelikle haydaaa diye bir tepki vermek istiyorum yani bu iş iyice arapsaçına döndü...
Açıkçası ben yine ihtimal vermiyorum pek ama ıhlamurdelisi arkadaşımız da bunu söylediyse bilmiyorum...

Tabiki ben kanald'de olmasını çok isterim bence dizi her anlamda kanald'ye yakışır ama atv'de böyle bir diziyi niye son anda başka kanala kaptırsın...tabi anlaşmazlık çıktığında böyle durumlar olabiliyor daha önce pek görülmese de istisna olarak böyle değişiklik yapan diziler vardı...

Ama kanald'nin durumu da belli nasıl aldı bu diziyi ...bu saatten sonra pek olası değil gibi...

Ama inşallah olur gönlümden geçen de bu pek ihtimal vermesem de...

baranelif
07-12-09, 00:14
atv okadr tanıtm yapacak 2 hFTA ÖNCE ATV TUBanın resmini atv sitesine koydu atv haytta kanaldeye gecemz işllahhhhhh gecmemiş ,
eyer kanald ise ben izlemem bagrımam taş balrım izlemem
benim gönlümde tek atv var atv eyer böyle bişey varsa yazıklarolsun
Telefon: 0 216 474 20 20
atv nin telefonu arayan olursa
bilgialırsa sevinirm ben musayit degilim
yoksa ben arıyacaktım cıldıracam yav işllahhh atv dir

Denizkisi
07-12-09, 00:30
Arkadaslar , gecenin suprizi Tomris hanimdan geldi... Bende bu haberin keyfini cikartalim diyorum...Ama yinede yazima klavyemden dusen harfler biraz daha emin olalim diyor...Yalniz , kanal bu diziyi kolay kolay birakmazdi ...Ne oldu simdide...Dizi birden bire kanal degistirdi...Daha once boyle bir cikmisti...Ama bu defa gercek olur Insallah ...:good::img-yes:Dizimiz icin hayirlisi ne iyi ise o olsun!!!:img-yes:Bekleyip gorecegiz!!!Onumuzdeki gunlerde bu hamur daha cok su kaldirir!!!Gibi geliyor bana...Haydi kolay gelsinn...

Buket-TY
07-12-09, 00:35
Atv'nin yonetimi degismedimi,, belki dizi cok masrafli diye vazgecmek zorunda kaldi?
Yani olabilir,, bildigim kadar Ask ve Ceza'da atv'ye gecti,,,

hoffmania
07-12-09, 00:35
Bugün aldığım en iyi haber bu diyebilirim.:img-wink:

Beren'e ve Ecem'e çok teşekkür ederim.:love05: Bu haber onlardan geliyorsa doğruluğunu tartışmam açıkcası :img-yes:

Arkadaşlar Atv'de şu sıralar bazı durumlar söz konusu olduğu konuşuluyor.(Fatih Edipoğlu'nun görevi bırakacağı yönünde...) Belki diyorum Tomris Hanım daha dizi başlamadan Atv'deki bu durumlarda üst üste gelmişken İrfan Bey'le böyle bir görüşme yapmış olabilir.

Kanal D'nin genel yayın yönetmeni İrfan Şahin gerçekten işinde çok başarılı bir isim. İrfan Bey'de Tuba Büyüküstün ve Cansel Elçin'in birlikte rol alıcakları böyle bir iddalı bir projeyi kendi kanallarında olmasını istemesi kadar doğal bir şey olamaz.Tuba Büyüküstün'de şu ana kadar ki bütün projeleri Kanal D'de olmuştur. Dolayısıyla son dakikada henüz dizi çekimleride başlamamışken böyle bir değişikliğe gidilmiş olunabilir diye düşünüyorum.Özellikle Atv'deki son durumları düşününce...

volkan_ebru
07-12-09, 00:47
bu habere sevindim.çünkü bir istanbul masalından beri atvde dizi seyretmiyorum.tubam için izleyecektim.ama bence kanal d aldıysa son an değişikliği olduysa iyi oldu.tubanın dizilerini kanal d de izlemeye alışmıştık. haberi getiren arkadaşlarada teşekkür ederim.

baranelif
07-12-09, 01:14
pazartesi dolu salı dolu carşamba dolu özet saten bir dizi reytigi alıyor
perşembe dolu cuma hanelr var dolu cumartesi dolu
pazar dolu nereye koyaca diziyi
yarın belli olur işşlahhhhh herkesin gönlüne göre olur işllahhhhhhhh
kanalde satılacak ve kaldırlack dizler olacak
bide yenidizi alacak hayırlı olsun

Denizkisi
07-12-09, 01:53
ZeynepEcemcim haber için teşekkürler ...

Öncelikle haydaaa diye bir tepki vermek istiyorum yani bu iş iyice arapsaçına döndü...
Açıkçası ben yine ihtimal vermiyorum pek ama ıhlamurdelisi arkadaşımız da bunu söylediyse bilmiyorum...

Tabiki ben kanald'de olmasını çok isterim bence dizi her anlamda kanald'ye yakışır ama atv'de böyle bir diziyi niye son anda başka kanala kaptırsın...tabi anlaşmazlık çıktığında böyle durumlar olabiliyor daha önce pek görülmese de istisna olarak böyle değişiklik yapan diziler vardı...

Ama kanald'nin durumu da belli nasıl aldı bu diziyi ...bu saatten sonra pek olası değil gibi...

Ama inşallah olur gönlümden geçen de bu pek ihtimal vermesem de... Zeyenep canim ben sana katiliyorum...Cunku bu haber icin yani sevinmemiz icin cok erken ...Insallah dogrudur ...Benim temennim bu ...Ama madalyonun obur yuzunde hic oyle gorunmuyor...ATV' kanalinin ne yapip ne yapip bu diziyi kacirmaz diye dusunuyorum...Ister yeni ister eski yonetim olsun...Cansel ecin ve Tuba buyukustun gibi oyunculari hele durumu kotuyken bile bunu yapmaz yani elinden kacirmaz...Kanald' almis olsa bile ...Saniyorum " bir bulut olsam bitti yada bitecek diye dusunuyorum...Yerine koyabilir...:img-yes:Yinede emin degilim...Siteye haber getiren arkadas cok tesekkur ederim...Yinede beklemek en guzeli !!! bekleyelim ve gorelimmmmm Not: Hic bir kimse elindeki kozu rakibine kaptimak istemezzz!!!

61M3RVE61
07-12-09, 03:03
Ecem bacim , verdigin bilgi icin tşkkurler, (Beren bacimada),
Buna gercekten cok sevindim , Tubanin dizileri başindan beri kanal d'deydi..gerci bu aralar kanal' d yi hic izlemiyorum ama , Tuba'nin o kanalda Asiyle bitmesiyle beraber kanal d 'de benim icin bitmişti , bunu duyunca gercekten cok sevindim.. CGO-I.A-ASI ;Cuma gunu Tuba gunu ..:img-blush

Kasaba dizisinin kuaforu nerden bilecek sorusuna cvp vermek istiyorum :) .
Tabiki bilecek , sonucta Asisyapim adina calişiyor ve bircok projeden haberdar . Hadi bakalim hayirlisi..Dizimiz biran once başlasin..

*sma*
07-12-09, 11:58
Ecemcim getirdiğin habere o kadar çok sevindim ki anlatamam
umarım haber doğrudur ki kaynağın güvenilir:img-wink:
atv gibi önüne gelen diziyi kaldıran bir kanalda tubamın dizisini izlemek istemiyodum.Kanal D türkiyenin en çok izlenen kanalı ve her dizisi tutuyor umarım bu haber doğrudur.Eğer kanald de olursa dizimiz cuma H.Ç sonra 22 kuşağında bizim dizimiz yayınlanır:img-wink:(Hemen günüde ayarladım)

asidemirim
07-12-09, 12:04
ya iyide kaç ay önce atvnin tanıtımında yer aldı
hadi yayınlanmasa anlıcam nasıl oluyorda ozaman kanal dye geçiyor
onu anlamadım gazetelerdede duyuruldu:bilmim

zeyneps
07-12-09, 12:12
Bu kadar erken sevinmeyelim sonra hayal kırıklığına uğramayalım hepimizin gönlünden geçen bir kanal biliyorum ama kanald'nin neden diziyi istediği üzerine ihtimaller bile geliyor aklıma ama bir türlü atv ile olan anlaşmanın nasıl bozulduğunu anlamlandıramıyorum...
Duyumlar yanlış olabilir kuaförden ...yanlış anlaşılmış bir şeyler olabilir...her şey olabilir...

Yani kanald 'nin bu sene fazla dizisi yok...olanlardan da sanırım en çok gelir sağlayan Aşkı Memnu ve HÇ...BBO'da bitebilirmiş sanırım bu durumda belki kanal daha çok gelir sağlayacağı bir dizi istemiş olabilir...sonuçta her şeye rağmen gelire ihtiyacı var...

Ama atv ile de yapılan bir anlaşma var bunun bozulması için de önemli bir anlaşmazlık çıkması gerekmiyor mu:bilmim Sonuçta durduk yere de öyle anlaşma bozulamaz sanırım bunun iş etiğine uygunluğu filan olmalı...

ATV'ye gelen yeni yönetim filan belki bir ihtimal...

Tanıtımların çıkmasına gelince dediğim gibi önemli bir anlaşmazlık çıktıysa hiç biri önemli değil...tanıtımlar çıktıktan sonra bile kanal değiştiren diziler var:img-yes:

*sma*
07-12-09, 12:24
Dizi henüz atv`de yayınlanmadığına göre böyle bir ihtimal olabilir:)
Kanal D Tuba Büyüküstün dizilerine Arap kanallarına satarak büyük gelirler elde ediyor
belki bu yüzden Tuba Büyüküstün dizisini kaçırmak istememişlerdir.Kaldı ki dizinin kadrosu hikayesi çok güçlü daha başlamadan sanal alemde çok büyük bir kitle oluştu dizi için Kanal D kurnaz bir kanal tüm bunlara dayanarak ve atv deki yönetim karmaşıklığından yararlanarak Tomris Hanımla anlaşmış olabilir.Birçok Tomris Giritlioğlu dizisi kanald D de yayınlandı.Burdan da kanal d ve tomris hanım arasında iyi iletişimler var yani böyle bir değişiklil olmuş olabilir diyorum:) ama bir yandan da bugüne kadar kanal D TUBA BÜYÜKÜSTÜN`ün dizilerine hiçbir zaman gereken özen ve önemi göstermemişti o yüzden bir yanım bu dizi kanald de olsun diyor bir yannımda atv de olsun bakalım bekleyelim görelim:)

baranelif
07-12-09, 12:27
bu haberi duyduğumdan beri canım cok sıkkın
işllah kanal d deyil eyer kanal d olursa bgrıma taş basarım izlemem
okadar atv atv aylardır diye yazıyor cekime as kalmış şimdimi kanaldeye geciyor atv okadar tanıtm yaptı atv bunaları boşa heba etmez

zeyneps
07-12-09, 12:32
Atv şu aralar dizilere daha fazla önem veriyor daha fazla tanıtım yapmaya çalışıyor her reklam arasında yeni başlayan dizilerinin tanıtımı filan var bunun farkındayım yani başlangıçta çok iyi tanıtımını yaptığı HÇ'yi bile salmış durumda kanald...ben dizinin tanıtımını çok az görüyorum ve ayrıca dizi bazen iki haftada bir filan yayınlanıyor...gerçi bu çekimlerin gecikmesinden de kaynaklanabilir ama ne bileyim...

BBO'yu izlemiyorum ama yapımcıları kanald'ye güzel bir fırça çekmiş dizinin tanıtımını iyi yapmadığı diziye gereken önemi vermediği sürekli gün değiştirip en kötü güne koyduğu için filan...yani kanald olursa tabi bir de bu yönden bakmak gerek...

Neyse hayırlısı ne ise o olsun dizi için...

*sma*
07-12-09, 12:33
bu haberi duyduğumdan beri canım cok sıkkın

işllah kanal d deyil eyer kanal d olursa bgrıma taş basarım izlemem

okadar atv atv aylardır diye yazıyor cekime as kalmış şimdimi kanaldeye geciyor atv okadar tanıtm yaptı atv bunaları boşa heba etmez

Atv dizi için çok büyük hazırlık ve tanıtım yapmadı ki
Yeni sezon tanıtımında Tuba ve Canselin çok kısa görüntülerini ve dizinin posterini yayınladı bunlarda çok büyük hazırlık sayılmaz bnce fragmanları yayınlandığı halde son dakikada kanal değiştiren bir çok dizi oldu:img-wink:

Denizkisi
07-12-09, 13:08
ya iyide kaç ay önce atvnin tanıtımında yer aldı
hadi yayınlanmasa anlıcam nasıl oluyorda ozaman kanal dye geçiyor
onu anlamadım gazetelerdede duyuruldu:bilmim Bende sana katiliyorum arkadas ... Bu iste bir is var...Cunku eger dizi kanald 'ye gectiyse ... Kendi medyalarinda muhakkak cikardi...Yinede hemen sevinmeyelim!!! Cunku bende atv'de yayinlanmasina karsiyim .Ama boyle bir diziyi kanalin kolay kolay birakmiyacinida cok iyi biliyorum...:bilmim Kanald ninde kendi proplemleri var...Bu aralar yeni bir dizi almaz...Belki yeni sezon icin yada BBO dizisinden sonra yerine koyacaksa artik bilemem!!!Buyuk ihtimal kanald aldiysa yeni sezon icindir...Yoksa atv'den baska bir kanala gecmesi cok zor!!!...:img-yes:

kelebek_0023
07-12-09, 13:10
peki o kuaför dizinin tanıtımının ne zaman yayınlanacağını tam olarak hangi tarihte başlayacağını ve oyuncu yazar kadrosunuda biliyomuymuş acaba :bilmim bizi aydınlatırsa seviniriz:good:

Nurcan_
07-12-09, 13:26
peki o kuaför dizinin tanıtımının ne zaman yayınlanacağını tam olarak hangi tarihte başlayacağını ve oyuncu yazar kadrosunuda biliyomuymuş acaba :bilmim bizi aydınlatırsa seviniriz:good:

:img-hyste:img-hyste:img-hyste bak cok dogru bize bol bol haberler getirsin lütfen...

dizimiz icin hayirlisi neyse o olsun benim tek endisem gönülcelen dizinin benim dizilerle cakismasiki bence ask ve cezayla/eski ismiyle bodrum istanbul) cakisirsa hic hosuma gitmez

baranelif
07-12-09, 13:26
atv'ye genel müdür olarak gelen isimse Show TV'nin genel müdürü Saner Ayar oldu.

Buket-TY
07-12-09, 13:29
Masumlar dizisinin fragmanlari bile yayinlanmisdi,, son anda vazgecildi...
Yani olur olur,, bekleyelim biraz,, zaman gosterir,,
Ama olursa (ki Berenin bir bildigi vardir diye dusunuyorum) muhtis olur!

kelebek_0023
07-12-09, 13:31
:img-hyste:img-hyste:img-hyste bak cok dogru bize bol bol haberler getirsin lütfen...

dizimiz icin hayirlisi neyse o olsun benim tek endisem gönülcelen dizinin benim dizilerle cakismasiki bence ask ve cezayla/eski ismiyle bodrum istanbul) cakisirsa hic hosuma gitmez

e yani doğru değilmi madem dizinin yapımcısı senaristi oyuncuları ve yayınlanacağı kanaldan haber yok bari o aydınlatsın bizi:img-hyste:img-hyste:img-hyste

***MELTEM***
07-12-09, 13:41

Son durum budur..

Canım haber için çok teşekkürler :love05:.

Bu haber İnşallah doğrudur.

Çünkü ATV dizilerine sahip çıkmıyor.

Kanal D ise dizilerine sonuna kadar sahip çıkıyor :happy0064.

Ben BGM'nin ATV'de yayınlanmasını istemiyordum zaten.

Bu haberin doğru olduğuna inanmak istiyorum o yüzden :happy0064.

KENDİNE ÖZGÜ
07-12-09, 13:43
Bekliyordum böyle birşeyi.Devamlı aksayan çekim tarihleri doğru düzgün bir haberin gelmemesi oyuncular rollerine çalışıyor deniyordu ama işin içinde başka bir iş olduğundan şüphelenmeye başlamıştım.Kanalla bir anlaşmazlık olduğunu düşünüyodum.Eğer bu haber doğruysa-ki haberi getiren arkadaş güvenilir kaynak diyor demekki doğru-bu kanal değişikliği hiç hoşuma gitmedi.neyse dizimiz için ne hayırlıysa o olsun diyelim ve beklemeye devam edelim.

asidemirim
07-12-09, 13:47
aslında ben daha öncede demiştim bunu
fragman çıkana kadar hiçbirşey belli olmayacak
oyüzden sadace bekleyeceğim
neyapabilirm ki başka:bilmim

baranelif
07-12-09, 13:56
Sevgili dostlar! bazı belirsizlikleri giderme adına açıklama yapmam gerekti.Öncelikle dizimizle ilgili bir şüphe oluşmasın,en sıkı şekilde çalışmalar devam ediyor her şey ayrıntılarıyla ele alınıyor gecikme yayıncı kuruluştan değil Tomirs Giritlioğlu kaynaklanmaktadır.Bu kadar dizi projesi ile yola çıkarsa olacağı buydu.Bugün ki durum itibariyle Atv çekimlerin aralık ayına kaydığı bilgisini verdi, yayına da ocak ayında girmiş olacak.Aslında hem diğer dizilerin durumunun netleşmesi hemde iyi bir hazırlık süreci açısından, bu gecikmeler sabrımızı zorlasada iyi olmuştur kanaatindeyim.Ayrıca sözkonusu edilen isimlerin doğruluğunu teyit etmediler.Selamlar.
bu haber vermeyeli uzun olamdı bir kanalla anlaşma yapıldığı zaman en az 2 hafa sürer kolay degil anlaşma yapmak ben atv akldığını inanıyorum inamamk istiyorum atv sitesine gecen hafta tubanın resmini
koysun

***MELTEM***
07-12-09, 14:20
Sevgili dostlar! bazı belirsizlikleri giderme adına açıklama yapmam gerekti.Öncelikle dizimizle ilgili bir şüphe oluşmasın,en sıkı şekilde çalışmalar devam ediyor her şey ayrıntılarıyla ele alınıyor gecikme yayıncı kuruluştan değil Tomirs Giritlioğlu kaynaklanmaktadır.Bu kadar dizi projesi ile yola çıkarsa olacağı buydu.Bugün ki durum itibariyle Atv çekimlerin aralık ayına kaydığı bilgisini verdi, yayına da ocak ayında girmiş olacak.Aslında hem diğer dizilerin durumunun netleşmesi hemde iyi bir hazırlık süreci açısından, bu gecikmeler sabrımızı zorlasada iyi olmuştur kanaatindeyim.Ayrıca sözkonusu edilen isimlerin doğruluğunu teyit etmediler.Selamlar.
bu haber vermeyeli uzun olamdı bir kanalla anlaşma yapıldığı zaman en az 2 hafa sürer kolay degil anlaşma yapmak ben atv akldığını inanıyorum inamamk istiyorum atv sitesine gecen hafta tubanın resmini
koysun

BGM zaten çok geç yayınlanacak.

Bu bir dizi için büyük dezavantaj.

Bu yüzden.

Eğer dizinin reytingleri kötü gelirse,ATV,verilen emeğe falan bakmaz.

Diziyi yayından kaldırır.

Bu yüzden BGM'nin Kanal D'de yayınlanması daha iyi.

Kanal D dizilerine sahip çıkıyor çünkü.

Güçverir
07-12-09, 14:21
Ben hiçbir şey anlamadım. Şimdi gönülçelen kanald'ye mi geçti?? Atv tanıtımında bile göründü bu dizi biraz saçma bir durum bence. Kesin mi acaba ben anlamadım:bilmim

Eğer kanald'ye geçtiyse bu dizi için gerçekten bulunmaz bir nimet. Atv'yi kötüleyeceğim şimdi ama kanalın başına Saner Bey geçmiş o yüzden kötüleyemiyorum.
Yine de Kanal d iyidir:img-wink:

lpchester
07-12-09, 14:37
bir kanal karmasası baslamış..gönülçelen atv de yayınlanmayacakmıydı...atv nin tanıtım videosunda tuba ve cansel göründü...simdi kanald diyorlar...ben sahsen atv de yayınlanmasını isterim,kanald nin bütün günleri full dolu,hangi güne koyacaklarmış sadece carsamba günü var,onuda yaprak dökümü domine etmiş...

ikarusey
07-12-09, 14:51
haber için teşekkürler Nurcan
Bu titiz çalışma çok güzel de bizim de sabrımız tükenmeye başladı.Keşke diziyi aylar öncesinden duymamış olsaydık.Neyse umarım aralıkta artık kesin kes çekimler başlar.Yayın ocak şubat farketmez.Yeterki şu çekimlerin başladığını bir duysaydık

***MELTEM***
07-12-09, 14:53
Nurcan.

Haberi paylaştığın için çok teşekkürler :happy0064.

Benim dikkatimi birşey çekti.

Tuba ve Cansel'in isimleri belli olmuş.

Ama Umut'un ismi belli olmamış :img-cray:.

KENDİNE ÖZGÜ
07-12-09, 14:55
haber için teşekkürler Nurcan
Bu titiz çalışma çok güzel de bizim de sabrımız tükenmeye başladı.Keşke diziyi aylar öncesinden duymamış olsaydık.Neyse umarım aralıkta artık kesin kes çekimler başlar.Yayın ocak şubat farketmez.Yeterki şu çekimlerin başladığını bir duysaydık

Evet çok haklısın.Zaten bizi bu kadar rahatsız eden beklemek değil ne kadar bekleyeceğimizi bilmeden beklemek.Çekimler bir başlasa artık beklemekde daha kolay olur.Ama böyle belirsizlik çok can sıkıcı..

Nurcan_
07-12-09, 14:59
rica ederim görevimiz

arkadaslar tubanin babasini oynacak kisi belli oldumu bazi yerleder Engin Şenkan ismi geciyor acana siz böyle bir duyum aldinizmi...

biraz fazla hatirla sevgiliden oyuncu aliniyor gibi aslinda dikkat etmek gerek

***MELTEM***
07-12-09, 14:59
Hasret ismi kesinleşmiş sanırım :img-cray:.

Dizinin adını değiştireceklerine,Tuba'nın dizide ki ismini değiştirselerdi ya :fighting2.

Cansel Elçin de müzik hocasını oynayacakmış.

My Fairy Lady'i izlemedim ben.

Ama Cansel Elçin'in Hukuk Fakültesi'nde yada Siyasal Bilimler'lerde akademisyen olacağını düşünüyordum :icon_whis.

rica ederim görevimiz

arkadaslar tubanin babasini oynacak kisi belli oldumu bazi yerleder Engin Şenkan ismi geciyor acana siz böyle bir duyum aldinizmi...

biraz fazla hatirla sevgiliden oyuncu aliniyor gibi aslinda dikkat etmek gerek

Anlaşılan.

Tomris Giritlioğlu,HS oyuncularını bu diziye saklamış :).

Sadece Okan Yalabık,BKSU'da oynuyor çünkü.

Denizkisi
07-12-09, 15:08
rica ederim görevimiz

biraz fazla hatirla sevgiliden oyuncu aliniyor gibi aslinda dikkat etmek gerekNurcan arkadas, engin senkan ismi evet gecti ...Ama engin senkan karasizmis bu konuda ...Kendisi nefes dizisinde oynamisti...Ayni kanalda dizisi kaldirinca tereddut etmis...Yani kesin cevabini vermemis yani daha belli degil..Ben tubanin babasi icin semsi inkaya cok guzel olur derim...Zaten tomris haniminda calistigi bir kimse...:img-yes: insallah bu dizide olur...

Nurcan_
07-12-09, 15:18
Nurcan arkadas, engin senkan ismi evet gecti ...Ama engin senkan karasizmis bu konuda ...Kendisi nefes dizisinde oynamisti...Ayni kanalda dizisi kaldirinca tereddut etmis...Yani kesin cevabini vermemis yani daha belli degil..Ben tubanin babasi icin semsi inkaya cok guzel olur derim...Zaten tomris haniminda calistigi bir kimse...:img-yes: insallah bu dizide olur...

tamam sagol:img-wink:

sunada haber vereyim atvdeki dizilerin basinda olan Fatih Edipoğlu görevinden istifa etmis bu kesin bilgi zaten zamaninda bir hareket atvyi batirdi adam neyse yerine suan kesin degil ama showdan saner bey olacak gibi insallah olur...

böyle bazi karakterler tam belli degilse dizinin baslamasina daha var yani kadro belli degil ozaman:bilmim

Denizkisi
07-12-09, 15:27
Verdigin bilgiler icin tekrarCok tesekkurler nurcan arkadas...- Evet kadro galiba tabii bize gore tam belli degil!!!Belkide belli aciklanmiyor ...Yani dizide simdilik kesin bir sey yok...Basliga gelen bilgiler esliginde biz burada yaziyoruz...Dizinin bu belirsizlik durumu insallah uzun surmez...:bilmim

Nurcan_
07-12-09, 15:30
Verdigin bilgiler icin tekrarCok tesekkurler nurcan arkadas...- Evet kadro galiba tabii bize gore tam belli degil!!!Belkide belli aciklanmiyor ...Yani dizide simdilik kesin bir sey yok...Basliga gelen bilgiler esliginde biz burada yaziyoruz...Dizinin bu belirsizlik durumu insallah uzun surmez...:bilmim

malesef belirsizlik:bilmim var cünkü dizimizden haberler fazla yok yani aslind biraz daha haber gelse iyi olur dizi icinde iyi olur yani bizler diziyi zaten iyi tanittik vallaha:img-hyste

kadro belli ola aciklanmasi iyi olur neyse beklemekden zaten baska birsey yapamiyoruz ama dizi gec yayina girerse hic hosuma gitmez sonrada yaz tatili yani bilemicem zaten bir dizinin tanitimi 1 ay sürüyor yaklasik

asidemirim
07-12-09, 15:52
Nurcan heber için teşekkür ederim arkadaşım
acaba Eğrikapı'daki bir mahallede derken hiç duymadım orayı
bilmiyorumda açıkcası:img-yes::bilmim

Nurcan_
07-12-09, 15:56
Nurcan heber için teşekkür ederim arkadaşım
acaba Eğrikapı'daki bir mahallede derken hiç duymadım orayı
bilmiyorumda açıkcası:img-yes::bilmim

vallaha ben hic bilmiyorum türkiyede yasasim neyse ama cok titiz bir dizi geliyor belli yani hersey düsünülüyor... kaliteli bir dizi insallah yakinda cikar bir tantim

asidemirim
07-12-09, 16:00
vallaha ben hic bilmiyorum türkiyede yasasim neyse ama cok titiz bir dizi geliyor belli yani hersey düsünülüyor... kaliteli bir dizi insallah yakinda cikar bir tantim

evet kaliteli o kadar çaba harcıyorlar
romanların tarihine kadar inmişler okadar ders alıyorlar
yani hani istanbulda çekilecek ama duyulmadık bir mahallede demek istemiştim

Denizkisi
07-12-09, 16:24
evet kaliteli o kadar çaba harcıyorlar
romanların tarihine kadar inmişler okadar ders alıyorlar
yani hani istanbulda çekilecek ama duyulmadık bir mahallede demek istemiştimBen bu ismi bir ara duymmustumAsidemir arkadas...Bu semt istanbulun tarihi semtlerinden biriymis en cok turistler Egrikapiya , topkapi sarayina Mavi camiye sulukuleye ugruyorlarmis vs... Daha bir cok yerleride varda...Ama egrikapi turistik bir semtmis yani tarihi mekani varmis...Ben oyle okumustum...Nurcan arkadas senin haber aldigin siteye bende ugruyorum...Ama bu bahsedilen semt bana soylenene gore cok guzel gizemli ve tarih kokan bir yermis...Turistlerin ugramak istedigi mekanlarin basinda geliyormus...Yani hatirlaya bildigim bu kadar!!!:bilmim:img-yes:

kardelencim
07-12-09, 16:59
yeni haberler gelmiş; özellikle kanal değiştirme meselesine şaşırdım. henüz bir kesinlik yok sanırım ama eğer doğruysa kanal d'de olması daha iyi olur. hem benim daha çok sevip izlediğim bir kanal, hem de dizilerine sahip çıkıyor:img-yes:

dizinin ismi gönülçelen olarak kesinleşti mi şimdi? valla güzel ama bgm'e alışmıştım ben, neden değiştirdiler ki? onun yerine tuba ve canselin isimlerini değiştirselerdi daha iyi olurdu. hasret ve murat'a hala ısınamadım doğrusu:bilmim

asi_şirine
07-12-09, 17:33
Ecemcim haber için teşekkürler..Beren`in getirdiği haberler hep doğru çıkmışdır..Ama ben yine de sevinmek için erken diye düşünüyorum..Ne olur ne olmaz..Belki yine değişiklik yapılır..İnşallah kesin olarak kanal d olur..

KENDİNE ÖZGÜ
07-12-09, 17:35
Ben hasret ve murat isimlerinden şikayetçi değilim.Daha doğrusu tubanın isminin *H* harfiyle başlamasından şikayetçi değilim.Çünkü dizide bununla ilgili eğlenceli sahneler izleyeceğimizi düşünüyorum.Şöyleki:Hasret çingene kızı olacağı için *H*harfini telaffuz edemiyecektir.Murat hasrete ismini sorar.Hasrette*Asret*diye cevap verir.Bu yüzden murat ve hasret defalarca kapışacaklardır bence.Hasret her defasında Asret diyecek muratta bunu düzeltmeye ve hasret dedirtmeye çalışacaktır.Çiftimizde tatlı tatlı atışacaklardır.:img-yes:Tabi dizimiz hayırlısıyla başlayabilirse:img-cray:

Gülnur92
07-12-09, 19:18
dizimiz kanal d de olacak gibi bir haber duydum
açıkçası seviniyimmi üzüliyimmi bilemedim
inş. en iyisi olur
isimler ve kadro hakkında kesin bilgiler daha gelmemiş :icon_sorr
umarım en kısa zamanda gelir.

cemotara
07-12-09, 20:34
Dizinin kanal d de olması durumu var galiba.Şahsen benim için atv veya kanal d farketmez zaten bir yapım iddialı ve çok kaliteli ise başarılı olur ve gönülçelen dizisininde çok kaliteli olacağı belli.Kanal d tanıtım olarak çok iyi ve benim sevdiğim çoğu dizi kanal d deydi onun için kanal d de olursa sevinirim.

Birde şu çekimler başlasa çok iyi olacak çünkü gerçekten çok bekletti bu dizi.

*sma*
07-12-09, 22:10
İçimden bir his dizimizin Kanald D`de olacağını söylüyo
böylelikle ratingler nasıl olur yayından kalkarmı kaygımız olmadan rahat rahat izleriz diziyi böyle kalitede bir dizide Kanal D ye yakışır bnce:)
umarım bu haberler doğrudur

asiimm
07-12-09, 22:43
Başlığı takip ediyodum zaten.. Ama şimdiye kadar hiç yazmamıştım..
Bu sezon için merakla beklediğim bi dizi Gönülçelen..
Başarılı olacağından şüphem yok..
Ama ben de KanalD'de yayınlanması taraftarıyım.. ATV'de her geçen gün yayından kaldırılan dizilerden sonra özellikle.. Daha iyi olacağını düşünüyorum..
Hayırlısı olsun..

haremsuare
07-12-09, 23:13
Niye böyle oluyo anlamıyorum...
Bir dizi adı değişiyo,bir kanal değişiyo bu ne ya tubayla canselide değiştirsinler tam olsun 508719 madem kesin değil o zaman bilgi vermeden tanıtım çekmeselerdi...:hıh
Kimse net bişe bilmiyo açıklama yapılmıyo ne kadar beklicez belli değil insan ne kadar bekliceğini bilmediği zaman daha zor oluyo ....:blink:

*sma*
07-12-09, 23:27
Arkadaşlar çekimler eğirkapıda yapılacakmış
nerde bu eğirkapı bilen var mı?

Nurcan_
07-12-09, 23:50
arkadaslar eger dizi kanald de baslarsa hangi günde yayinlancak bos gün yokki kanal dnin sitesine bakdima gercekten bos gün yok yani bir dizi kalkicak bizim diziye anca öyel yer olur

*sma*
07-12-09, 23:53
arkadaslar eger dizi kanald de baslarsa hangi günde yayinlancak bos gün yokki kanal dnin sitesine bakdima gercekten bos gün yok yani bir dizi kalkicak bizim diziye anca öyel yer olur

cuma hanımın çiftliğinden sonra olabilir
haneleri kaldırırlar yada başka güne alırlar:img-wink:

Nurcan_
08-12-09, 00:00
cuma hanımın çiftliğinden sonra olabilir
haneleri kaldırırlar yada başka güne alırlar:img-wink:

iste baska gün yok yani kanald atv gibi kiyacak bir diziye yazik yani emek var neyse ama cuamda pek gec oluyor HC özeti felanda var yani

*sma*
08-12-09, 00:18
Eğer dizinin Kanald ye geçişi kesinleşirse
düzenlemeler yapılır
hanımın çifliğinin çok uzun özetleri olmaz:)

kelebek_0023
08-12-09, 00:45
ya ben bu kanal değişikliğine hiç sevinmedim ayrıca 22 kuşağında yayınlanan diziler genelde kendinden öncekilerin sarkmasıyla hayli geç saatlere sarkabiliyo 20 kuşağı en ideali :img-yes:ama yok ya dizi yine atv de olsun :icon_sorralıştım ben o kanalda dizi izlemeye renkleri falan daha bi cazip geliyo ne bileyim ya sevmiyorum böyle ani değişimleri:bilmim

*bengisu*
08-12-09, 00:51
ya ben bu kanal değişikliğine hiç sevinmedim ayrıca 22 kuşağında yayınlanan diziler genelde kendinden öncekilerin sarkmasıyla hayli geç saatlere sarkabiliyo 20 kuşağı en ideali :img-yes:ama yok ya dizi yine atv de olsun :icon_sorralıştım ben o kanalda dizi izlemeye renkleri falan daha bi cazip geliyo ne bileyim ya sevmiyorum böyle ani değişimleri:bilmim

Haklisin arkadasim , ikinci kusaktaki diziler genelde pek tutulmuyo , cunki cok gec bitiyo , nefes dizisine bakanlar bilir , dizinin gece yarisi bittigini biliyoruzki millet o saatte uykuya daliyoo, ama eger özet yayinlanmadan tam 9 da baslarsaa , belki sansi olabilir, ya bunu kendi dizimiz icin soylemiyorum cunki bizim dizinin sansa ihtiyaci yokk :happy0064 ama diger diziler icin söylüyorum , gereksiz özetleri ne diye yayinliyolarsaaa, reyting icin tabiki:img-yes:

Denizkisi
08-12-09, 01:51
Arkadaşlar çekimler eğirkapıda yapılacakmış
nerde bu eğirkapı bilen var mı? Sitede herkese iyi geceler, *sma* arkadas , bu egri kapi bir onceki sayfadada yazdim!!! Ben bu egrikapiyi turist burosundayken turistlere anlatirken duymustum...Egrikapi tipki topkapi sulukule, mavii cami, eyupsultan gibi vs...Istanbulun tarihi dokulari olan her turistin gitmek istedigi bir yermis...Tarihi ve kurturel ozelligi varmis...:good:Tarihi bir semtmis gecmisin butun izlerini evlerde diger mekanlarda tasirmis...Burasi gorulmesi gereken bir yermis...Kismet olursa bende gormek isterim!!!Dizide durmadan bir seylerin degismesi hic hosuma gitmiyor...Bence yolunda gitmeyen bir sey var ...Ama aciklanmiyor gibi geliyor...:bilmim Ama suna eminim ...Tam dizinin cekim asamasina az kala kanal degistirmasi eger dogruysa hic iyi olmadi...Bundan iki uc ay once yapsalardi . Cok iyi olurdu ...Bende atv kanalinda olmasini istemiyorum...Ama son anda kanal degistirmesi ...Epey hir zaman alacak gibi gorunuyor...Bu da dizinin uzamasi anlamina gelecek ...Bu degistirme isi dogrusya, hic iyi olmadi...Degismedik ensi kaldi...Ismi degisti .Konusu degisti.Oyucularin ismi degisti.Kanal degisti...Degismeyenide sizler sayiniz lutfen!!!!:bilmim:icon_sorr NOT: baska ozelligini bilen arkadaslarsa anlatsinlar.

Denizkisi
08-12-09, 02:19
arkadas bende istanbula gitmek istiyorum...Benim uc dort yili bulur yani daha cok var...Dizinin boyle bir mekanda cekilecek olmasin beni cok sevindirdi...Haberi okuyunca malum siteden ve nurcan arkadasin mesajindan " ben burayi duymustum dedim.Dizi icin titizlendiklendiklerini biliyorum...ATV hic istemedigim halde, basliga cogu kez yazdim...Kanal hakkinda dusuncelerimi...Bu su asamada kanal degistirmesini hic istemiyorum...Yani hersey sil bastan olacak...Reklami, yayin tarihi vs...Nereden bakarsak bak!!! iki ay gibi zaman alacak yayin tarihi.:icon_sorrYani bu dizi icin cok kotu oldu...:bilmim

lpchester
08-12-09, 02:22
kanal değişikliği olmamış bence..kanaldnin tüm günleri neredeyse full dolu..hangi güne koyacaklarını merak ediyorum..inşallah atvde kalır...yoksa herşey sil baştan olacak...

Denizkisi
08-12-09, 02:30
kanal değişikliği olmamış bence..kanaldnin tüm günleri neredeyse full dolu..hangi güne koyacaklarını merak ediyorum..inşallah atvde kalır...yoksa herşey sil baştan olacak... -Cok dogru soyluyorsun arkadas, cunku kanalin gunlerinin dolulugunu gec...Bu diziyi alsa bile belki yeni sezona koyabilir.:bilmim Yada bir dizi kaldiracak ki ...Gonulceleni koyabilsin...:icon_sorrHele ikinci kusakta ... Yani yazik olacak gibi geliyor...Bilmiyorum, ama atv'de kalsaydi daha iyi olurdu...:icon_sorr

lpchester
08-12-09, 02:35
-Cok dogru soyluyorsun arkadas, cunku kanalin gunlerinin dolulugunu gec...Bu diziyi alsa bile belki yeni sezona koyabilir.:bilmim Yada bir dizi kaldiracak ki ...Gonulceleni koyabilsin...:icon_sorrHele ikinci kusakta ... Yani yazik olacak gibi geliyor...Bilmiyorum, ama atv'de kalsaydi daha iyi olurdu...:icon_sorr

bir kere küçükte olsa oyuncular atv tanıtımında göründü..ayrıca atv nin reyting rekoru kıracağı bir diziyi böyle bırakması çok garip geldi bana...eğer atv reyting rekoru kıracagı kesin olan gönülçeleni bıraktıysa vay haline diyorum...benim korkum senin de dediğin gibi sil bastan korkusu

(EDAHARUN)
08-12-09, 02:54
bence dizi kanal d ye geçerse süper olur kanal d kaliteli kanal?saat kaçta dizi oynarsa oynasin bütün dizileri reyting rekoru kiriyor hiçbir dizisi düsük reyting almiyor 22 kusaginda dizi oynasa bile reytingleri hep güzel nedenmi kanal d nin izleyicileri çok etrafimdaki insalara bazen soruyorum atv de showda starda su dizi oynuyor bakiyormusunuz biliyormusunuz diye bazilari evet bazilari hayir bazilarida duymadim diyor ama kanal d de su dizi oynuyor dedigimde herkez o diziyi biliyor? çunki kanal d yi izleyen seyircisi çok insallah dizimiz kanal d de oynar böyle kaliteli bir dizi kaliteli kanala yakisir:good:

Denizkisi
08-12-09, 03:00
bir kere küçükte olsa oyuncular atv tanıtımında göründü..ayrıca atv nin reyting rekoru kıracağı bir diziyi böyle bırakması çok garip geldi bana...eğer atv reyting rekoru kıracagı kesin olan gönülçeleni bıraktıysa vay haline diyorum...benim korkum senin de dediğin gibi sil bastan korkusu Ipchester arkadas , ben bu kanal degisikligi isini hic tutmadim...Atv'nin yoneticisi degisti...Ama yeni gelen bir yonetici ...Zor durumdaki kurumu icin kurtarici sayacagi bir isi neden rakip kanala kaptirarak...En buyuk kozu onun eline verir bir turlu anlamiyorum...:bilmimKafami bu soru kurcaliyip duruyor!!!:bilmim Bunca, gerci bizlerin emeginin yaninda atv'nin emegi hic kalir...Ama olsun...Yinede emek verdi ...Tanitti .Daha sonra baska kanala kaptirdi...Gerci orasi pek belli degil ...Ama olsun. Bu dizinin ekranlara gelmesi epey bir zaman alacagina benziyor...:icon_sorr

asidemirim
08-12-09, 08:54
Ben bu ismi bir ara duymmustumAsidemir arkadas...Bu semt istanbulun tarihi semtlerinden biriymis en cok turistler Egrikapiya , topkapi sarayina Mavi camiye sulukuleye ugruyorlarmis vs... Daha bir cok yerleride varda...Ama egrikapi turistik bir semtmis yani tarihi mekani varmis...Ben oyle okumustum...Nurcan arkadas senin haber aldigin siteye bende ugruyorum...Ama bu bahsedilen semt bana soylenene gore cok guzel gizemli ve tarih kokan bir yermis...Turistlerin ugramak istedigi mekanlarin basinda geliyormus...Yani hatirlaya bildigim bu kadar!!!:bilmim:img-yes:
dün teşekkür edemedim sorumu yanıtladığın için saol
vardır bir bildikleri bakalım izleyip görücez artık nasıl bir yer olduğunu:good::img-yes:

Denizkisi
08-12-09, 09:26
dün teşekkür edemedim sorumu yanıtladığın için saol
vardır bir bildikleri bakalım izleyip görücez artık nasıl bir yer olduğunu:good::img-yes: Baslikta herkese gunaydin,Birsey degil Asidemir arkadas.Gorevimiz.Insallah bu kadar uzun zaman bekledikten sonra cok guzel bir yapim ekranlara gelir... Uzun calismalar sonunda ekrana gelen dizinin reyting sorunu olmayacagini dusunuyorum...:good::img-yes:

asidemirim
08-12-09, 09:30
Baslikta herkese gunaydin,Birsey degil Asidemir arkadas.Gorevimiz.Insallah bu kadar uzun zaman bekledikten sonra cok guzel bir yapim ekranlara gelir... Uzun calismalar sonunda ekrana gelen dizinin reyting sorunu olmayacagini dusunuyorum...:good::img-yes:

sanada günaydın tuba varsa zaten ben açıkcası reytingden pek korkmuyorum
konu itibariylede güzel değişik bir dizi olacağına inanıyorum:good:

newat
08-12-09, 11:10
Dizi Kanal D'de olabilir diye düşündüm.Çünkü bu günkü Hürriyet'de diziden haber var.Roman kızı Tuba diye başlık atmışlar.Oyuncular arasında Ayda Aksel'inde olduğunu yazmışlar.:good:

Dizinin adının Gönülçelen olarak değiştiği ve oyuncuların ders aldığını belirtmişler.Kendi grubunda yayınlanacak dizinin tanıtımını yapıyor olabilirler.

zeyneps
08-12-09, 11:52
Dizi Kanal D'de olabilir diye düşündüm.Çünkü bu günkü Hürriyet'de diziden haber var.Roman kızı Tuba diye başlık atmışlar.Oyuncular arasında Ayda Aksel'inde olduğunu yazmışlar.:good:

Dizinin adının Gönülçelen olarak değiştiği ve oyuncuların ders aldığını belirtmişler.Kendi grubunda yayınlanacak dizinin tanıtımını yapıyor olabilirler.
Sevgili Newat teşekkürler daha önce hürriyette dizi ile ilgili tanıtım yer almamıştı yanlış hatırlamıyorsam gerçekten kanal değiştirmiş olabilir dizi...

Dediğim gibi önemli olan dizi için hangisi iyiyse o kanalda olması...bazıları her şey sil baştan olacak diyorlar ama tanıtımın yayınlanmadığı bir dizi için bunu söyleyemem izleyici de dizinin tanıtımını hangi kanalda görürse o kanalı izleyecektir...

Ben de kendimi atv'nin renklerine bile alıştırmıştım öyle alıştırmışım ki kanald'nin renkleri hoşuma gitmemeye bile başlamıştı herkesi soluk benizli olarak görüyordum :D

Bakalım bu durum nasıl sonuçlanacak...iyi sonuçlansın da...başka bir kanal daha çıkmasın ortaya...

asidemirim
08-12-09, 11:55
kana d ile ilgili haberler dönüyor bakalım ne çıkacak:bilmim
eğer öyleyse zaten dizi yeni yılda anca yayına girer yaprak dökümünün biteceği söyleniyor bence onun yerine başlar dizi:img-yes:
yalnızca tahmin tabii:good:

baranelif
08-12-09, 12:09
yarak dökümü bitmiyor hiçbir dizi bitmiyor kanaldd
yp yazarları dediyıl sonu final olacak
kanal dede sadecebir bulut olsammı ne o bitiyor yakında
başka yok nerey koyacacak allah aşkına

MasalTeam
08-12-09, 12:13
bugün gazete habertürk'te çıkan habere göre, dizi Show tv'de önümüzdeki ay başlayacakmış. "başlamadan kanalı değişti" başlığı ile magazin ekinde duyurmuşlar. ilgilenen arkadaşlara duyurulur..

asidemirim
08-12-09, 12:13
yarak dökümü bitmiyor hiçbir dizi bitmiyor kanaldd
yp yazarları dediyıl sonu final olacak
kanal dede sadecebir bulut olsammı ne o bitiyor yakında
başka yok nerey koyacacak allah aşkına

ben öyle duymuştum bilemiyorum artık
ocak ayında bitecek denilmişti :bilmim

baranelif
08-12-09, 12:21
başta kanal dede sonra sow tv
hangisine inanayın ben bir tek atv ye inanıyorum yakında cıkar kokusu
allah sabır versin bi<e

kardelencim
08-12-09, 12:33
dizinin çekimleri bir türlü başlayamadı, belliydi zaten bir aksaklık olduğu. şimdi de kanal değişikliği haberi geldi. inşallah doğrudur, atv'de başlayan her dizi için reyting kaygısı yaşıyorum. ama kanal d'de olursa en azından bu endişeyle başlamam diziyi izlemeye. her açıdan daha hayırlı olur, sevdiğim diziler hep bu kanalda. hem tanıtımları daha başarılı hem de dizilerine fazlasıyla sahip çıkıyor. atv'de diziler genel anlamda tutmuyor ve yayından kaldırılıyor.

zaten kanal d bu sezon hanımın çiftliği dışında hiçbir dizi almadı. hazır böyle kanalda dizi karmaşası da yokken, bizim dizi için çok iyi olur:img-yes:

cuma 22 çok uygun bir saat. atv'de de olsa cuma 22 istiyorduk, burda da durum değişmicek. başka boş günü yok zaten, hç'nin özetini kısa tutarsa 22.10 gibi yayında olur dizi. hadi inşallah diyelim:img-wink:

baranelif
08-12-09, 12:37
bir ara dendi dizimizin bu kadar uzaması
tomris hanımın sucuymuş bu kadar diziyle girerse böyleolur
dediler dizinin cekimleri aralıkta başlayacak ve kanala bildirildi
yani atv ye sbah gazatesi takvim diyer gazetelerde cok olmadı atv yayınlanacak dediler dediler bence atvde kaldı kalacak
atv yeni yönetimi gelince bir kezz daha görüşüpgünü
belirlyecekler fatihin fikri ayrı senar ayrı
onun için biraz sabret etmek lazım

MasalTeam
08-12-09, 12:56
habertürk gazetesinin genelde yalan haber yapmadığını ve asis yapımın son dönemde show tv ile çalıştığını hesaba katarsak, show tv haberi doğru olabilir diye düşünüyorum..

*sma*
08-12-09, 13:09
bugün gazete habertürk'te çıkan habere göre, dizi Show tv'de önümüzdeki ay başlayacakmış. "başlamadan kanalı değişti" başlığı ile magazin ekinde duyurmuşlar. ilgilenen arkadaşlara duyurulur..

alah allah şimdide show tv çıktı:bilmim
atv ile bir sorunlar oldu bu çok açık yoksa durup dururken böyle haberler çıkmazdı.Show tv mi Kanal D mi diye soracak olsalar kesinlikle Kanal D derim birazdaha bekliyelim herşey netleşir:img-wink:

kardelencim
08-12-09, 13:15
atv ile bir sorunlar oldu bu çok açık yoksa durup dururken böyle haberler çıkmazdı.Show tv mi Kanal D mi diye soracak olsalar kesinlikle Kanal D derim birazdaha bekliyelim herşey netleşir:img-wink:

show tv çıktı şimdi bir de. kendi adıma show'da olmasındansa atv'de kalmasını tercih ederim. ama inşallah kanal d'de olur. valla böyle bişey olursa benim için tam bir sürpriz olur. çünkü gönlüm hep bu dizinin kanal d'de olmasından yanaydı:happy0064

zeyneps
08-12-09, 13:26
Ben o habertürkteki haberi göremedim ama ben showda olmasındansa atv'de kalmasından yanayım açıkça...show çok fazla gün değişikliği yapıyor istemiyorum umarım kanald olur...

Yeniden secret yapsak tutarmı ki kanald olsun :D Tomris Hanım biraz uzlaşmacı davransın da kanald ile anlaşsın...

Denizkisi
08-12-09, 13:34
atv ile bir sorunlar oldu bu çok açık yoksa durup dururken böyle haberler çıkmazdı.Show tv mi Kanal D mi diye soracak olsalar kesinlikle Kanal D derim birazdaha bekliyelim herşey netleşir:img-wink: Amannnn , simdide show tv'mi cikti... :bilmim Ayyy kafam karisti...Ne bu yaa boyle , yok su kanal yok bu kanal oyuncaga cevirdiler ...:img-tomat Kime ? neye? Inanacagimizi sasirdik!!!Hic bir yetkili sahis yokmu konuya aciklik getirecek??? Eniyisi tomris hanim ,diziyi ceksin kendi seyretsin...En guzeli bu !!!:icon_sorr Ne bu cocuk oyuncagimi? Yoksa bir sakami???:img-beee:

Nurcan_
08-12-09, 13:45
vallaha yüregime inecek her girdigimde yeni bir kanal cikiyor bu dizimiz icin hic iyi degil yeni kanallar yeni görüsmeler demekdir. dizimiz dahada erteleniyor hissine kapiliyorum

atv suan biraz karisik ama ben eminimkiyeni yönetimle bazi seyler kesinlikle degisecekdir. atvnin bu diziye ihtiyaci var

neyse dizimiz icin hangi kanal olursa olsun yeterki baslasin

asidemirim
08-12-09, 14:39
amanın ya bu ne ohooo:icon_whis
en iyisi fragmanımı beklemek dicem o na da çok var
bence tomris showdan memnun bksu dizinide iyi gidiyor showda
olabilir hani:icon_whisbu belirsiz bigün beni delirtecek:img-hyste

asi_şirine
08-12-09, 14:57
:blink:
En iyisi her hafta bir kanalda yayınlansın :)
Haberlerin hangi birine inanayım şaşırdım..
Ben show istemem ya:img-beee:
Bir de kendimi o kanala alıştıramam..
Atv`ye zorla alıştım zaten..
Kanal d osssun kanal d :img-nyam:
Ya da en iyisi Trt...Yayından kalkma derdimiz de olmaz..Gül gibi geçinip gideriz.. :)

Aeija
08-12-09, 14:59
Amannnn , simdide show tv'mi cikti... :bilmim Ayyy kafam karisti...Ne bu yaa boyle , yok su kanal yok bu kanal oyuncaga cevirdiler ...:img-tomat Kime ? neye? Inanacagimizi sasirdik!!!Hic bir yetkili sahis yokmu konuya aciklik getirecek??? Eniyisi tomris hanim ,diziyi ceksin kendi seyretsin...En guzeli bu !!!:icon_sorr Ne bu cocuk oyuncagimi? Yoksa bir sakami???:img-beee:

yüzde yüz katılıyorum. tomris hanım bu saaten sonra kendi izlesin diziyi :img-hyste olmadı kelebekler1 in deği gibi bizim üçlüden bir müzik gurup kursun. ve sonra desin ki neye niyet neye kısmet dizi olarak yola çıktık kaderde müzik gurubu kurmakta varmış desin. :img-hyste. birde afiş yaptırsın söyle yazdırsıni. yetenek avcısı tomris giritlioğlu gururla sunar. yada giritlioğlunun müzik dünyasına sunduğu yeni yüzler :img-hyste :img-hyste
en azına bu gurubun konserlerinden gelen paraciklarla tubaya aldırdığı derslerin paralarını karşılılar. malum tubaya aldırmadığı ders kalmadı :img-hyste :img-hyste

meliha_93
08-12-09, 15:23
Atv kesinlikle başka kanala vermez.Çünkü hangi diziyi yayınlasa reytingler kötü olduğu için kaldırıyor.Bu yüzden bu diziye ihtiyacı var.Dizimizle atağa kalkmak istiyor.

baranelif
08-12-09, 15:26
Atv kesinlikle başka kanala vermez.Çünkü hangi diziyi yayınlasa reytingler kötü olduğu için kaldırıyor.Bu yüzden bu diziye ihtiyacı var.Dizimizle atağa kalkmak istiyor.
aynen san katılıyom ni ye genel müdürü degişti cekemeyenler var
hemen saldırma yönteine gecti aylardır heryer atv diyor
bir andamı başak kanal fılort edecek ya güldürmeyin
atv atv dir :img-hyste
ben tele jarsı bitti
arayan olursa atv buraya yazsın en yiyisi atv aramak
Telefon: 0 216 474 20 20

lpchester
08-12-09, 15:33

doğru söylüyorsun.bencede atv reyting rekoru kırması kesin olan bu diziyi bırakmaz..bıraktıysa büyük aptallık etmiş olur...zaten reytinge ihtiyacı var..

Nurcan_
08-12-09, 15:42
doğru söylüyorsun.bencede atv reyting rekoru kırması kesin olan bu diziyi bırakmaz..bıraktıysa büyük aptallık etmiş olur...zaten reytinge ihtiyacı var..

sana ve meliha arkadasa bende katiliyorum atvnin durumu belli yani elinde suan iki tane kesin tutar yapimlar varken diziyi yazdan beri atv diye haber edip sonra nasil elinden kacirir anlamiyorum ama artik su belirsizlik bitsin

medsul
08-12-09, 16:20
Bir haftadır nete giremiyordum..
halbuki cok umutla beklemekdeydim..en azından cekimlere başlamişlardir diye ümit ediyor bir iki resimde olsa görebiliriz diye seviniyordum..

Ama anlaşilan bir hafya boyunca arpa kadar yol alamadiğimiz gibi yine bir cok asılsız haberler cıkmiş..:img-tomat
artık sıkılmaya başliyorum..bekle bekle sinir oldum yahu..
artık dogru düzgun haberler cıksın..buna allah aşkına..
işi cocuk oyuncagına cevirdiler...::Dhıh:

dizi hakkında yenı bir şeyler cıkmadiği yetmez gibi birde başka kanalda yayınlanma olasiliği cıktı başimiza..
zaten atv yayınlanacak olmasına dumur olmuştum...
birde başimiza başka kanallar cıktı..
gerci ben bununda digerhaberler gibi asılsız oldugunu düşünüyorum..
tüm olan bitene ragmen halan bu dizinin cok iyi reytngler alacağiina ve başarili olacağina eminim...

**yaseminci**
08-12-09, 16:27
bencede atvnin bu diziye ihtiyaci var
sonucta okadar dizi kaldirildi
suanda tutan diziler ask bir hayal, kapalicarsi, canim ailem ...
gönülcelen insallah atvde yayinlanir
atvye yakisir diye düsünüyorum:happy0064

aşk suyu
08-12-09, 16:46
Kesinlikle katılıyorum canım (:
Nefes'i filanda kaldırdılar Aşk Bir Hayal ve Kapalıçarşı'dan başka sevdiğim dizi yok ATV'de benim şahsen (:
Umarım ATV'de olur hem çoğu dizi kaldırıldığı için bu dizinin tekrarlarını filanda çok yayınlarlar yani kesinlikle kalitesi, konusu ve oyuncuları açısından bu dizi reyting rekorları kıracağı için kesinlikle ATV bu diziyi bırakmaz bence de (: Baksanıza daha tanıtım fragmanı bile verilmedi doğru dürüst bir bilgimiz yok diziyle ilgili ama 7. başlıktayız (:
Bırakırsa gerçekten büyük aptallık etmiş olur (:

mss.ecem
08-12-09, 17:12
Kanal d aradım.

Tomris Gırıtoglu'nun yenı projesi Gönülçelen kanal d ile anlasmıs dıye duyumlar alıyoruz dedim. Telefonda ki bayan da evet kanal d ıle gorusuluyor anlasma yapılması planlanıyor dedi. Kesin mi dedim ATV'den dönüldüğünü söyledi.

Artık herkes nasıl yorumlarsa ıcımın rahat etmesı ıcın aradım ve cevap bu.En azından ATV'den dönüldü.
Show haberleri cıkıyor bırden böyle gazetelere düştüyse o kanalı da aramak lazım.

zeyneps
08-12-09, 17:21
Kanal d aradım.

Tomris Gırıtoglu'nun yenı projesi Gönülçelen kanal d ile anlasmıs dıye duyumlar alıyoruz dedim. Telefonda ki bayan da evet kanal d ıle gorusuluyor anlasma yapılması planlanıyor dedi. Kesin mi dedim ATV'den dönüldüğünü söyledi.

Artık herkes nasıl yorumlarsa ıcımın rahat etmesı ıcın aradım ve cevap bu.En azından ATV'den dönüldü.
Show haberleri cıkıyor bırden böyle gazetelere düştüyse o kanalı da aramak lazım.

Ecemcim çook sağol canım :)

Evet en azından böylece şu bilgi elimizde olmuş oldu...demek atv'den dönülmüş ama umarım kanald olur...açıkçası ben pek show'dan yana değilim umarım kanald ile anlaşabilirler...

asidemirim
08-12-09, 17:24
Kanal d aradım.

ay saol ya valla tamam belli değil gene ama
en azından atv den dönülmüş
bakalım ne olacak bu dizi:bilmim

mss.ecem
08-12-09, 17:25
Ecemcim çook sağol canım :)

Evet en azından böylece şu bilgi elimizde olmuş oldu...demek atv'den dönülmüş ama umarım kanald olur...açıkçası ben pek show'dan yana değilim umarım kanald ile anlaşabilirler...
Ricaederim canım.
Ben Tuba'nın show ile calısacagını zannetmıyorum ama ATV'den sonra TG her ıkı taraflada gorusme yapmıs olabılır. Ama kanal d'de karar kılınacak gıbı hadı hayırlısı.
Show'u da bır baska arkadaş arasın bızı bılgılendırsın cok ıyı olur , tabı her kafadan ayrı bır ses cıkıyor.

Show'da olsun ıstemem. zaten olacagına da ıhtımal vermıyorum.
Haber yapmak gercekten cok kolay..
Kanal belli olsun o kanalın yayın akışı da ayarlanılır takılan bu olsun.:img-wink:

Örnek kanal d cuma günü
Hanımın Cıftlıgı arkası boş oldugu ıcın özetleri cok uzun tutuyorlar yerıne yenı bır dızı gelınce özetler cok kısa olur.
Örnek ATV adanalı , yıne boş oldugu ıcın özetler cok uzun tutuluyor yoksa tam 22:00 da bıtecek bır dızı.

Aeija
08-12-09, 17:31
diziyi atv bırakmış olabilir. uzun yanadır. ha başladı ha başlayacak derken bir türlü diziyi başlatmamasi tomris hanımin üstüne atv deki dizisi pek iyi reyting alamayınca ve kalkma olası oluncada başka kapılar arıyordur. eğer kanald ile anlaşılırsa dizi yeni sezona kaldığı kesinlesır. eğer show ile anlaşılırsa bana göre zor showda maaşlar bile öden miyor. belki genel müdürlerini atv kaptırmanın acısıni bu diziyi alarak transfer edecekte oluna bilir. bizi ilgililendiren yani nerden bakılsa bakılsın dizi yine ertendi. gözüküyor. tuba için sorun yok zaten dinlenmek istiyordu. ama cansel için bu dizi yeni bir çıkış kariyerini toparlanma fırsatı olacakti. asıl önemlisi uzun zamandır ekranlarda canselı göremeyen hayranlarına beklemek çok zor olacaktır.

mss.ecem
08-12-09, 17:35
Son haber kanal d ile alakalı
Gönülçelen Dizisi İlgili Son Haberler

Tuba Büyüküstün ve Cansel Elçin‘in başrolünü oynayacakları “My Fair lady”‘nin uyarlaması olan dizinin adının ‘Gönülçelen’ olarak değiştiğini belirtelim. Asis Yapımın en çok güvendiği projeler arasında yer alan dizinin hazırlıkları devam ediyor. Uzun süre ‘Benim Güzel Meleğim’ olarak adlandırılan dizinin ‘Gönülçelen’ olarak değiştirilmesi ve kesinliği konusunda net bir bilgi yok. Yine de biz günceliğe göre hareket edelim dedik. Dizinin oynayacağı kanal hakkında da çeşitli sorunlar var. Biz ‘Gönülçelen’ dizisinin Atv’de yayınlanacağını biliyorduk ancak Atv yönetiminin değişecek olması ve kanalda çeşitli istifalar,yeni dizilerin kaderini değiştirmiş oldu. Ama yapım olarak çok iddialı bir proje olduğu için birçok kanalın da dikkatini çekti. Özellikle Kanal D yönetimi diziyi göstermek isteyen kanallar arasında. Prensipte Kanal D ile anlaşılmış olduğu konuşuluyor ama son durum henüz netlik kazanmadı. Bizim de tahminimiz dizinin Kanal D‘de yayınlanacağı yönünde. Çekimlerine aralık ortasında başlanacağının ve ocak ayı gibi televizyon izleyicisi ile buluşacağını şimdilik duyurmamız yeterli olacak.

asiimm
08-12-09, 17:39
Atv'den dönülmüş olmasına içten içe seviniyorum sanırım.. Bilmiyorum, uzun süredir istemiyordum ATV'de kalmasını dizinin.. Büyük risk gibi algılıyordum bayadır..
KanalD olması iyi bence.. En azından bir teselli bizim için.. Çok fazla dizi kaldırmıyorlar.. Gönülçelen'in zaten kalkmayacağını düşünüyorum.. Ama bir aksilik olup da gidecek olursa dizimiz, bunca uğraşın, emeğin ardından çok üzecek beni..
Ay Allah korusun..
Her ne olacaksa, hangi kanalda yayınlanacaksa ve ne zaman yayına girecekse bir an önce belli olsun da içimiz rahat etsin..
Özledim Tuba'mı..:img-in_lo
Ecemcim teşekkürler bilgi için..

Aeija
08-12-09, 17:47
mis ecem verdiğin haber eski dünün haberi o bugün başka kanal yarında artık starin ismini duyarız. da bundan sonra atv asisle pek iş yapmaz sanırım atv yi 6 ay beklet sonra wınn oldumu şimdi :img-hyste

zeyneps
08-12-09, 17:50
Son haber kanal d ile alakalı
Gönülçelen Dizisi İlgili Son Haberler

Tuba Büyüküstün ve Cansel Elçin‘in başrolünü oynayacakları “My Fair lady”‘nin uyarlaması olan dizinin adının ‘Gönülçelen’ olarak değiştiğini belirtelim. Asis Yapımın en çok güvendiği projeler arasında yer alan dizinin hazırlıkları devam ediyor. Uzun süre ‘Benim Güzel Meleğim’ olarak adlandırılan dizinin ‘Gönülçelen’ olarak değiştirilmesi ve kesinliği konusunda net bir bilgi yok. Yine de biz günceliğe göre hareket edelim dedik. Dizinin oynayacağı kanal hakkında da çeşitli sorunlar var. Biz ‘Gönülçelen’ dizisinin Atv’de yayınlanacağını biliyorduk ancak Atv yönetiminin değişecek olması ve kanalda çeşitli istifalar,yeni dizilerin kaderini değiştirmiş oldu. Ama yapım olarak çok iddialı bir proje olduğu için birçok kanalın da dikkatini çekti. Özellikle Kanal D yönetimi diziyi göstermek isteyen kanallar arasında. Prensipte Kanal D ile anlaşılmış olduğu konuşuluyor ama son durum henüz netlik kazanmadı. Bizim de tahminimiz dizinin Kanal D‘de yayınlanacağı yönünde. Çekimlerine aralık ortasında başlanacağının ve ocak ayı gibi televizyon izleyicisi ile buluşacağını şimdilik duyurmamız yeterli olacak.

Ecemcim sağol haberler ard arda geliyor...

Bir an önce netlik kazansın bu durum ... kanald ile prensipte de gerçekte de anlaşabilirler artık umarım ...sona ersin bu belirsizlik...

Ayrıca dediğin gibi kanal bir belli olsun sorun değil ayarlanır gün...cuma günü HÇ'nin özetini biraz kısa tutarlarsa 22 uygun olur dizi için...

Zamanında da kanald'de iki dizi ard arda yayınlanıyordu ama rating sıkıntısı pek yaşanmadı...iyi bir tanıtımla yine sorun olmayacağını düşünüyorum...

kardelencim
08-12-09, 17:52
ecemcim saol bilgilendirdiğin için. bu haberler boşuna çıkmadı demek, neyse her işte vardır bi hayır. inşallah kanal d olur, showda olmasını hiç istemiyorum.

kanal d'de olursa cuma 22 olur. zaten tubanın bütün dizileri cuma oluyor, böylece kural bozulmamış olur. bugüne kadar olan dizileri hepsi de iyi reyting aldı. cansel de başarılı, kesin çok izlenir bu dizi:img-yes:

eğer atv'den dönüldüyse kanal d zaten hemen kapar diziyi. showa felan bırakacağını pek sanmıyorum:img-wink:

Dilek!..
08-12-09, 17:53
Kanal değiştimi..Naısl sewindim anlatamam..
Valla yapım kuvvetli de olsa ben kanala güwenemiyorum..Okadar çok dizi kalırıldıki bu sene izleyici artık atvye güwenmiyorum:..Haklı olarak....
Zaten yıllardı hem Kanald ekranlarında görmeye alıştık Tubamı...Açıkcası çok sewindim..En azından kanald iki bölüm yayınlayıp kaldırmıyor dizleri..Belirli bi süre ytanıyor..Bu yüzden de çok başarılı ya zaten...
Valla ne diyeyim hayırlısı olsun..Yalnız 22:00 kuşağı olucak deniliyor..O zaman izleyemeyebilirm..Ama kanald için Cuma22:00 den başka zamanda yok..Hayırlısı olsun...

asi_şirine
08-12-09, 18:06
Ecemcim haberler için teşekkürler...
Büyük ihtimal kanal d`yle anlaşılır o zaman..
Şu günlerde en çok sevindiğim haber bu..Ama yine de temkinli olmakta yarar var.

lezan
08-12-09, 18:20
bence çok doğru bir haber olmuş..:happy0064.Atv'den dönülmesi kesinlikle içimi rahatlattı...Tuba ve Cansel çok başarılı isimler...dizilerinin de , başarılarının da ATV tarafından gölgelenmesni istemem....ki onlar her şekilde başarılılar tabi ama yine de ATV hiç sevmediğim bir kanal...!:img-yes: