PDA

Tüm Versiyonu Göster : Gönülçelen (Arşiv 24)

Sayfalar : 1 2 3 [4] 5

betüsüm
28-04-10, 00:24
leventin hasrete yan gözle baktığını gören kara muratın tepkisi :
selinin atladığı balkondan aşağı leventi atmak olur :img-hyste:img-hyste
zaten o atmazsa biz atacağız forumcak:icon_whis

hayat*
28-04-10, 00:27
heytt be kkaramuratimm sana can qurbann:love05:
leventimi kimseye birakmam sizden önce ben atarim:img-hyste
evt gönülcelenciler ve gönlümü celenler
bu gece yine süperdi hepiniz tam formunuzdaydiniz, ebni cokk eglendirdiniz ve düsündürdünüz hepinizi cok seviyorum
ama benim maalesef benim yarin herzamanki gibi erken kalkmam gerk bu nedenle
sizlere
iyi yorumlar , iyi geceler :love05: bye

ugurcu-gamzeci
28-04-10, 00:28
:icon_whis olabilir herseyi bekliyorum benn...
hayir hayir gardiyan olarak bence kesinlikle selini koyalimm
selin onu birakmaz ve leventde korkudan bagirir derki; hayir selin birak beni benide balkondan atma nolur atma :img-hyste:img-hyste
:img-hyste ztn cuma günü muratimin dogum güünü yani piknik fln olmasada en azindan böyle bi güzel sahne olucak cokk sansliyiz ya:img-hyste

Selinmi:img-hyste
Anamm bende korkuyorum ondan:img-hyste
Ya o niye atmışki kendini

Aşşağııya güya çok seviyormuş murat
onu ee derdi neymişki hatunun atmış:bilmim
orayı çözemedim:img-hyste

Ya Bu bölüm şanslıyız gibi gözüküyor
levom nolur gol atma kendi kalene:img-hyste:img-hyste

bir_adı_yok
28-04-10, 00:30
İyide öyleyse eğer neden Hasret'in yanında değil de peşinden koşuyor:bilmimEğer Levent Hasret'e kullanması için verdiyse yanında olurdu ama sanki Hasret kaçırmış gibime geldi banada:img-yes:
mantıklı bir yorum.levent arabayı vermez.o kaa da değil..peki niye gülüyor..sinirleri gevşemiştir.:img-hyste
bu yorum kısa oldu ya birde ben buraya piyano, parmaklar, dokunuş, asret'in bakışlarının çok enfes olduğunu ekleyeyim.

hayat*
28-04-10, 00:34
Selinmi:img-hyste
Anamm bende korkuyorum ondan:img-hyste
Ya o niye atmışki kendini

Aşşağııya güya çok seviyormuş murat
onu ee derdi neymişki hatunun atmış:bilmim
orayı çözemedim:img-hyste

Ya Bu bölüm şanslıyız gibi gözüküyor
levom nolur gol atma kendi kalene:img-hyste:img-hyste

gidecem dedim amma san abisey yazmadan gidemeyim dedimmm...
bende ..cünkü selin muratin onla oynayacagini ve sonradan da birakacagini düsünüyormuss..ve muratin onu asla amma asla unutmammasi icin kendini atmis yani psikopat bi kadinda diyebiliriz:img-hyste upps kücük bi tüyocuk oldu bu simdi

levoo yapmma yapma
diyorum ..ayy gidemedimm bi türlü ebn yok ya ama bu sefer söz gidiyorumm tm ebn kactimm
arkadaslar bye :love05:

ugurcu-gamzeci
28-04-10, 00:34
inş ya tuhafaya düşmeye keklenmeye razıyım:img-hyste yeterki böyle birşey yapmasınlar :img-yes:
hasrette muratta aşıklar :img-in_lo
aşıksın aşıksın sen aşıksın arkadaş :icon_whis
çiçekçi kız tablosunu görünce hasret çok hoşlanıyor
bu fragman bana yetmedi ya hiç açıklayıcı değil :icon_whis
cumayada daha 3 gün var :img-cray:
:img-hystebende razıyım:img-hyste

Ya aşıklarda bakışlarında tamamda
bana tatmin edici sözler lazım

Murat bir bakıyorum aşık bir bakıyorum
sadece iş yapıyor gibi:icon_sorr

Hasrette Bazen öyle emin olamiyorum tam aşık
olduklarından:icon_sorr

Çiçekçi kız tablosuda süper:img-in_lo:happy0064
Hasret içinde çok anlamlı bir hediye olur:love05::img-in_lo

sesbilisim
28-04-10, 00:36
mantıklı bir yorum.levent arabayı vermez.o kaa da değil..peki niye gülüyor..sinirleri gevşemiştir.:img-hyste
bu yorum kısa oldu ya birde ben buraya piyano, parmaklar, dokunuş, asret'in bakışlarının çok enfes olduğunu ekleyeyim.

evet levo o pek kıymetli arabasını vermezdi bencede asret yine bir muzurluk yapmıştır :img-hyste:img-hyste
levo arabaya nasıl bakıyo bide ardında en aşağı 1 klometre koşarsa şaşmam :img-hyste:img-hyste

malum nisan mayıs ayları gevşer gönül yayları :img-hyste
ama inşallah levonun sadece sinir yayları gevşesin mümkünse asrete gevşemesinde :img-hyste

essinnnti
28-04-10, 00:36

:img-hyste :img-hyste :img-hyste :img-hyste

süperrrrrrrrrr. :good::img-hyste

evet önce murat a bir fırsat verelim olmazsa biz. :img-hyste ama levo yada fırsat verelim belki gözü yanlışlıkla kaymıştır.:bilmim ne bileyim vardır mantıklı bir açıklması. sadece hayranlık duyduğu için falandır. umarım onun içindir :img-hyste yoksa murattan da bizden çekeceği var. :img-tomat valla Allah yarattı demem. sempatikmiş espiriliymiş falanmış filanmış demem. :img-hyste :img-tomat

leylanermin
28-04-10, 00:39
10 bölümün 2.fragmanı harika...
evet dünya güzeli seni tanımak istiyorum.:happy0064bu ne hoş cümleler....
dolu dolu bölüm var...
ay hasretin hanımefendi gibi davranmasına süper ya...fragmanda murat hasretin elini öperken hasret de tam bir hanımefendi gibi eteğini çekerek birazcık eyiliyor...süper...çok yakışıyor ona bu haller...:img-wink:

adak3835
28-04-10, 00:44
:img-hyste :img-hyste

süperrrrrrrrrr. :good::img-hyste

evet önce murat a bir fırsat verelim olmazsa biz. :img-hyste ama levo yada fırsat verelim belki gözü yanlışlıkla kaymıştır.:bilmim ne bileyim vardır mantıklı bir açıklması. sadece hayranlık duyduğu için falandır. umarım onun içindir yoksa murattan da bizden çekeceği var. :img-tomat valla Allah yarattı demem. sempatikmiş espiriliymiş falanmış filanmış demem.

Herkese iyi geceler:)
Fragmanlar her zaman ki gibi süper:happy0064

Ocam yine şair tarafını ortaya koymuş asrete nasıl bir ilgi nasıl bir bakıştır:img-in_lo
Asrette piyano başındaki bakışlarıyla oca bitirdi yane:img-hyste

Pek yorum yapmıyorum yorumları zevkle okuyorum ama esinin yorumu görünce dayanamadım:img-hyste
Esincim hayırdır bu sferde levoyumu eline aldın:img-hyste:img-hyste
Murat ocam farketmez sanmıyorum levonun ilgisini:img-tomat
Asret bile ne zaman farkeder kim bilir:bilmim
Ama bakışlar da bakış hane:img-tomat:img-tomat

Asret levodan intikamını alıyor arabayı kaçırarak galiba:img-yes:
eee sen iddiaya girersen asrette geri durmaz:happy0064

betüsüm
28-04-10, 00:48
heytt be kkaramuratimm sana can qurbann
leventimi kimseye birakmam sizden önce ben atarim
iyi yorumlar , iyi geceler
canım ne demek önden buyur derim ancak :img-hyste
iyi geceler:love05:

bende razıyım

Ya aşıklarda bakışlarında tamamda
bana tatmin edici sözler lazım

Murat bir bakıyorum aşık bir bakıyorum
sadece iş yapıyor gibi

Hasrette Bazen öyle emin olamiyorum tam aşık
olduklarından

Çiçekçi kız tablosuda süper
Hasret içinde çok anlamlı bir hediye olur

murat aşık iş bahane bundan sonra 9.bölümün başında hocadan öğrenciye tavsiye sınırları aşmamak lazım derken kendine de söylüyordu sanki yani ben öyle hissettim...

süperrrrrrrrrr.

evet önce murat a bir fırsat verelim olmazsa biz. ama levo yada fırsat verelim belki gözü yanlışlıkla kaymıştır.ne bileyim vardır mantıklı bir açıklması. sadece hayranlık duyduğu için falandır. umarım onun içindir yoksa murattan da bizden çekeceği var. valla Allah yarattı demem. sempatikmiş espiriliymiş falanmış filanmış demem.
:img-hyste:img-hyste anlamadan dinlemeden yargılamayalım diyorsun :img-hyste haklısın eğer leventin sadece gözü kaydıysa bir domtisle paçayı kurtarır:img-tomat:img-hysteyoksa :icon_whis

canfirtu
28-04-10, 00:50
ama aslıyı nesrin beğeniyo..
o nesrin varya fena inat bir kadın benden söylemesi..
öyle kolay kolay pes etmez o..
aslıyı beğendi.. kesin çalışmalara başlar.. başladı bile hatta..:img-yes:

Bence Asli meselesi boyle birakilmayacak,ileride buyuk porsiyon onumuze sunulacak .Zaten galiba Asli Murat'i begeniyor,ailesi de tam Nesrin hanima uygun,bu yuzden Nesrin hanim ne yapip ne edecek ve Asli'yla Murat'i sevgili yapacak:icon_sorr sonra nisan falan da olabilir:img-cray:

essinnnti
28-04-10, 00:55
Herkese iyi geceler:)

Fragmanlar her zaman ki gibi süper:happy0064

Ocam yine şair tarafını ortaya koymuş asrete nasıl bir ilgi nasıl bir bakıştır:img-in_lo
Asrette piyano başındaki bakışlarıyla oca bitirdi yane:img-hyste

Pek yorum yapmıyorum yorumları zevkle okuyorum ama esinin yorumu görünce dayanamadım:img-hyste
Esincim hayırdır bu sferde levoyumu eline aldın:img-hyste:img-hyste
Murat ocam farketmez sanmıyorum levonun ilgisini:img-tomat
Asret bile ne zaman farkeder kim bilir:bilmim
Ama bakışlar da bakış hane:img-tomat:img-tomat

Asret levodan intikamını alıyor arabayı kaçırarak galiba:img-yes:

eee sen iddiaya girersen asrette geri durmaz:happy0064

aldım şeymacım aldımm. o bakışlarını hasret ten çekmediği sürecede bırakacağım yok. :img-hyste
ya nedir benim, daha doğrusu biizm bu 3. kişilerden çektiğimiz. :img-tomat gerçi herkes bir melda olamaz. :img-hyste ama levent i dizginlesinler yaa. farklı bir levent yapmasınlar. seviyorum ben onu. :icon_sorr

intikam için arabayı kaçıryor olabilir. ama arabadan nasıl çıkarmış olabilir hasret işte onu bilmiyorum. gerçi o cadı bulmuştur yolunu. :img-hyste

kelebek_0023
28-04-10, 00:58
sen bir cadısın ha:img-hyste:img-hyste
güzelim kıza cadı dedirttiya e aşk olsun murata gerçi oda muhallebi çocukluğundan karamurata dönüştü sahi arkadaşlar ne oluyo böyle karakterler nasıl bu hale geldi bu dizinin konusu neydi kim hangi rolde peki ben nerdeyim:img-hyste:img-hyste:img-hyste

adak3835
28-04-10, 01:02

aldım şeymacım aldımm. o bakışlarını hasret ten çekmediği sürecede bırakacağım yok. :img-hyste
ya nedir benim, daha doğrusu biizm bu 3. kişilerden çektiğimiz. :img-tomat gerçi herkes bir melda olamaz. :img-hyste ama levent i dizginlesinler yaa. farklı bir levent yapmasınlar. seviyorum ben onu. :icon_sorr

intikam için arabayı kaçıryor olabilir. ama arabadan nasıl çıkarmış olabilir hasret işte onu bilmiyorum. gerçi o cadı bulmuştur yolunu. :img-hyste

Oh oh iyi yaparsınız:img-hyste:img-hyste
Bence de çeksin o bakışlarını bu nedir yahu:img-tomat
Ama ben levoyu seviyorum yaa:icon_sorr:icon_sorr
Murat'ın dostu olarak kalsın diyeceğim ama malesef:img-tomat
Büyük ihtimal gazetecilere de o haber verdi:img-yes:
Ama işin sonunu hesaplamadı:img-tomat
Ocam o hale düşünce asretten vazgeçer dedi ama nafile:img-in_lo

Nedir bizim çektiğimiz:img-cray::img-cray:
Levent aslıya aşık olsun daha değişik olur:img-hyste
Esprili leventi asreti ocanın elinden almaya çalışan levo yapmasınlar:img-cray:

gizemmm01
28-04-10, 01:07

modum senin burda ne isin var bende diyorum bu kiz nereye kayboldu:img-tomat:img-tomat

bende hic begenmedim o bakislari ama orada hasret super gorunuyor.degisim tam olmus kelebek kozasindan cikti..

cihanda gelip etkilemekten vazgecsin.hasrete zarari dokunuyor aslinda.tam basardi derken mahalleye gitmesi kizi olumsuz etkiliyor iste:img-yes:

levo bence degisecek cunku garip bakmaya basladi iki bolumdur iddiayi kaybetti diyemi hasrete asik diyemi bilmiyorum ama eski levo degil..

o piyano sahnesi super yaa.bu oca bizide etkiliyor yarin gidip kapiyi calacam banada ders ver diye:img-hyste

canfirtu
28-04-10, 01:10
zayıf ama çelimsiz değilmiş kara muratımız:img-in_lo
sağ kroşe de oldukça iyi gördüğümüz kadarıyla..
biraz da sol çalışsa levoyu da ciyanı da aynı dakkada yere serer..
ben gördüm o potansiyeli:img-hyste

saime neden murattan hoşlanmiyo...
kesin selinle ilgisi var bu kadının kesinnn:img-yes:

:img-hyste Murat'im yumruk atarken bile asil ama:happy0064
dogru biraz zayif,ama Hasret ona her gece menemenleri yedirirse Murat kendine gelir ve iyice Kara Murat olup cikar:img-yes:

Saime'ye gelince,bu Samis beni son derece rahatsiz ediyor
Onu yakalarsam bir kasik suda bogacam

adak3835
28-04-10, 01:12
modum senin burda ne isin var bende diyorum bu kiz nereye kayboldu:img-tomat:img-tomat

bende hic begenmedim o bakislari ama orada hasret super gorunuyor.degisim tam olmus kelebek kozasindan cikti..

cihanda gelip etkilemekten vazgecsin.hasrete zarari dokunuyor aslinda.tam basardi derken mahalleye gitmesi kizi olumsuz etkiliyor iste:img-yes:

levo bence degisecek cunku garip bakmaya basladi iki bolumdur iddiayi kaybetti diyemi hasrete asik diyemi bilmiyorum ama eski levo degil..

o piyano sahnesi super yaa.bu oca bizide etkiliyor yarin gidip kapiyi calacam banada ders ver diye:img-hyste

anamm bende tam kaçtım efem siz buldunuz:)
Asret her zmanki gibi süper:img-in_lo Ocam ona aşık olmasında kime olsun:img-in_lo Aslıya mı:hıh
Ama saime bu durumdan pek hoşlanmadı ya:img-blush
Onun amacı farklıydı galiba:img-yes:

Ciyan zate nerde gereksiz iş orda maşallah:img-hyste
Eski asreti bekliyor ama nafile eskisi gibi olamaz:kahve
Levo değişmesin mümkünse normal kalsın bi seferde ne olur:img-tomat
Ciyan var zate ne gerek levoya :hıh:hıh
İddiayı kaybetmedi ki ocam besteyi verdi zate:img-yes:

Sen isteme bişey oca dan:img-tomat Git tenis dersi al sen:img-hyste

essinnnti
28-04-10, 01:12

bencede bozmasınlar. levent murat ın ve hasret in dostu olarak kalsın.. onların ayrılığında levent girsin araya ve levent barıştırsın. :img-yes: hatırla sevgilide ki nejdet olmasın levent. gerçi durum orda biraz daha farklıydı ama tema olarak aynı olur. kesinlikle katlanamam. :img-cray:

diimi yoksa gazeteciler nerden bilicekti murat ın orda olduğunu. son bir kez daha sansını denemek istedi. yada biz adamın günahını alıyoruz. :img-hyste

aslı iyi fikiir. :img-yes: olmadı nazar geldi oda olur. :img-hyste artık hangisini istiyorsa. :img-hyste seçsin beğensin alsın. :img-hyste

adak3835
28-04-10, 01:17
bencede bozmasınlar. levent murat ın ve hasret in dostu olarak kalsın.. onların ayrılığında levent girsin araya ve levent barıştırsın. :img-yes: hatırla sevgilide ki nejdet olmasın levent. gerçi durum orda biraz daha farklıydı ama tema olarak aynı olur. kesinlikle katlanamam. :img-cray:

diimi yoksa gazeteciler nerden bilicekti murat ın orda olduğunu. son bir kez daha sansını denemek istedi. yada biz adamın günahını alıyoruz. :img-hyste

aslı iyi fikiir. :img-yes: olmadı nazar geldi oda olur. :img-hyste artık hangisini istiyorsa. :img-hyste seçsin beğensin alsın. :img-hyste

Ay evet ya bir dizidede dostlar düşman olmasın nolur:img-cray:
Bir istanbul masalında selimin dostu gibi olsun:img-yes:
Niye en kötüsünü düşünüyoruz ki:bilmim
Bence bizim aşıklar kendi kendilerine barışsınlar çok güzel oluyor:img-in_lo
Araya birileri girince işler karışıyor sankim:img-in_lo

Yani levo haber vermese gazeteciler nasıl damlasın:img-blush
Annesi babası diyecek bu kız içinmi mücadele veriyorsun
Murat'ın annesinin kesin migreni tutar yine:img-hyste:img-hyste
Aman Allah'ım rezil olduk diye çıkamaz yataktan bir ay:img-hyste
Günahını almıyoruz canımmm aaa:img-hyste:img-hyste

Nazar da nazar he!!Berrin onunla bir işler çevirecek ama bakalım:img-blush
Olsun tabe hem seside güzel kendiside:img-hyste

gizemmm01
anamm bende tam kaçtım efem siz buldunuz:)
Asret her zmanki gibi süper:img-in_lo Ocam ona aşık olmasında kime olsun:img-in_lo Aslıya mı
Ama saime bu durumdan pek hoşlanmadı ya:img-blush
Onun amacı farklıydı galiba

Ciyan zate nerde gereksiz iş orda maşallah:img-hyste
Eski asreti bekliyor ama nafile eskisi gibi olamaz:kahve
Levo değişmesin mümkünse normal kalsın bi seferde ne olur:img-tomat
Ciyan var zate ne gerek levoya :hıh:hıh
İddiayı kaybetmedi ki ocam besteyi verdi zate:img-yes:

Sen isteme bişey oca dan:img-tomat Git tenis dersi al sen:img-hyste

ben takipteyim 7/24 beni bilmezmisin:img-hyste:img-hyste

ya ben asliyi hic sevmiyorum soguklugunun yani sira baska gicik birseyi var.ocayami asik ondandir belki ama sevmedim ben.levoyla olabilir sorun yok:img-hyste

ya saime sanki istiyordu ikisini cunku hep oyle yonlendirdi.acaba amaci hasreti evde tutmak ocayi rezil etmekti belki.ama hasret dusundugunun tersi cikti:img-yes::img-yes:

cihan ayni godik iste bu tiplerden nefret ederim.arkadas gibi gorunup asik olan birde o kiza yapisan sevgilsi gibi davranan erkeklerden...:img-tomat

piyano derside alirim serhandan tenis derside :img-beee::img-beee:

Denizkisi
SELAMGONULCELEN FORMUNUN GUZEL VE TATLI INSANLARI!!!:kahve
Once fragmani izledim...Dehset bir fragman gelmis! Murat ocam buyuk olasilik dogum gununden hemen once hasretle aralarinda buzlar erimis buyuk bir reveransla ozlemle hasretin elini opuyor...Vayy ocam ne is???Anlayalim sunu???Siz bir bolum once Ogrenci -hoca iliskisini asmayalim diyen siz degil miydiniz???Ama yakisir Murat ocam size ....:img-in_loCunku ogrenciniz ugrana kumkapida hayatinizdan bile olabilirdiniz, paparazziler size viz geldi ....Dunyayi, herseyi karsiniza aldiniz hasret icin ! Helal olsun size ....:img-hyste Murat ocam gun uyur dusman uyumaz...Sen yinede guvenme derim....Icimden bir ses leventin hasrete karsi igisi olacak ve sizin gonul islerinizin tekerine comak sokacakmis gibi geliyor...Iste o zaman ben bu leventi yok ederim...Bu kizi begenmeyip her seferinde kizin nereden geldigini hatirlatan levent nasil olacakta hasrete duygusal yaklacasak???" 9/8 ligi duydugunda gobek atacak diyen levent" simdi baska gozle bakacak???Insallah ben yaniliyorumdur...Levent boyle bi sey yaparsa cok abes olur...Arkadasinin duygusal olarak baktigini kendisi gol kenarinda gordu...:img-tomatI

SN-NuR
28-04-10, 01:20
yeni fragman mı çıktı..:img-cray:,
ama ben A ve C yıda izledim görmedim ne zaman çıktı offoff..
ne şanssızım ya..:img-cray:

essinnnti
28-04-10, 01:29
Ay evet ya bir dizidede dostlar düşman olmasın nolur:img-cray:

Bir istanbul masalında selimin dostu gibi olsun:img-yes:
Niye en kötüsünü düşünüyoruz ki:bilmim
Bence bizim aşıklar kendi kendilerine barışsınlar çok güzel oluyor:img-in_lo
Araya birileri girince işler karışıyor sankim:img-in_lo

Yani levo haber vermese gazeteciler nasıl damlasın:img-blush
Annesi babası diyecek bu kız içinmi mücadele veriyorsun
Murat'ın annesinin kesin migreni tutar yine:img-hyste
Aman Allah'ım rezil olduk diye çıkamaz yataktan bir ay:img-hyste
Günahını almıyoruz canımmm aaa:img-hyste

Nazar da nazar he!!Berrin onunla bir işler çevirecek ama bakalım:img-blush

Olsun tabe hem seside güzel kendiside:img-hyste

bir istanbul masalı. :good: benim favori dizilerimdendir.selim-esma ve zekariya çok iyidi. hele zekariya nın onları bir araya getirmek için yaptıkları. :good: levent te zekariya gibi olsun. yani dostluğu özel yaşantısı değil. neyse... :img-hyste

almıyor muyuz diyosun. işte belki diyorum bende. bir ihtimal. :icon_sorrama başka türlü olmaz gibi duruyor. hepside üşüştü murat ın tepesine. ellerinde kamera. ama umurunda mı hocamın. :img-hyste tutmuş elinden hasret inin. :img-hyste
nazar gerçekten güzel kız. :img-yes: gözleride güzel. hem çatlağa da benziyor. yani arannan şartlar var. üstelik oda roman. :img-hyste

canım, ben çıkyorum. sabah iş var. erken kalmam lazım. öpüyorum sen ve tüm gönülçelen ailesini. bye

SN-NuR
28-04-10, 01:32
izledimm..
cadısın sen, dünyanın en güzel cadısı..:img-in_lo
levent ve hasret araba macerası süper olcak hatta asret leventi arabanın peşinden bile koşturuyor..:img-hyste
eller ve bakışlar piyanoda buluşuyor..:img-in_lo
bana göre böyle sahneler öpüşmeden daha anlamlı çok harika..
yalnız levent araba asreti baştan aşağı süzüyor..
levent seni severim ama asret e yan gözle bile bakma bozuşuruz..:img-tomat
o ocamı seviyor ,ocamda onu... henüz kendilerine bile itiraf edemeseler bile bu böyle..:img-in_lo

canfirtu
28-04-10, 01:45
OYLARIMIZ GÖNÜLÇELENE CANSEL ELÇİNE VE TUBA BÜYÜKÜSTÜN DESTEKLEYELİM 1. SIRAYA ÇIKARALIM DİZİMİZİN VE BİRİÇİK OYUNCULARIMIZIN ÖDÜL ALMASI İÇİN LÜTFEN DAHA ÇOK OY ATALIM http://www.televizyondizisi.com/index.php/televizyondizisicom-anketi-2010/

ben de oy verdim,ama galiba biraz gec kaldik Unutulmaz ve oyunculari onde
olsun zaten bu sitede 1.ciligi elde etdik,ama gayret edersek digerinde de ederiz:happy0064 oylarr:happy0064

justinhenin
28-04-10, 02:02
olsun zaten bu sitede 1.ciligi elde etdik,ama gayret edersek digerinde de ederiz:happy0064 oylarr:happy0064
arkaddaşm bende oy verdim ama bu oylamaları ben anlamıyorum inanmamaya başladım inşallah tuba ve cansel olur hadiyin oylar tuba ve cansel le

justinhenin
28-04-10, 02:07
ayyyyyyyyyy fragman ne öyle tekrar tekra izledim levent beni sinir etti hasret kzımızı nasıl süzüyo öyle sanırım hasreteten hoşlanıcak illa lazım birkişi daha aşklarda 2 erkek aynı kızın peşinden koşacak olması hem murat tan levent tin aras bozulacak
ahhhhhhhh gel cuma gel murat hocam nasıl öpermişşşş hasretimizi ellerini bende muratn yanaklarını öperim
sen bu dünyanın en güzel cadısısın heralde murat ocammm ondan güzeli varmı baksana her güzellik onda
onun gönlüde sende varmı bunda güzel aşk
murat hasret aşkı çaldınız gönüllerimizi gel uyu uyuyabilirsen şimdi

betüsüm
28-04-10, 02:17
bende oy verdim inş kazanırız :happy0064:happy0064
böyle fragman verince insanın olan uykusu da kaçıyor :icon_whis
hasret&murat:img-in_lo:img-in_lo gel cuma gell:img-cray:

GÜL GÜZELİ
28-04-10, 02:29
merhaba arkadaşlar ben yeşim burda daha önce hiç yorum yapmadım ama bu dizinin acayip fanatigiyim:) asret ve murat oca çok şukar bi ikili oldular diziyi ilk izledigimde bi tuaf görünmüşlerdi ama uyum konusunda gerçekten çok güzeller ayrıca varmı asret gibi hem şeker hem cadı bi insan daha bilmiyorum çok tatlı bişi yaaa bayılıyorum izlerken maşşallah çokda güzel allah nazardan korusun dizinin en tatlı cadısı yani:)) Ben aslında esas konuma Levente gelmek istiyorum yorumlarınızdan anladıgım kadarıyla bazılarınız leventin hasrete aşık olacagını bazılarınız olmayacagını düşünüyo ve genelinizde aşık olmasını istemiyo bana kalırsa bence levent hasrete aşık olucak şöyleki cihanda hasrete aşık ama bence murata göre bi rakip deği yani nasıl desem cihan çok zararsız bi aşık mesela hasretin acı çekecegini bile bile muratla ilişkilerine karışmaz kendi acı çeker hasret acı çekerse teselli eder belki kıskançlıkdan murat ocaya çemkirir filan ama asla bu ilişkiye karışmaz dişli bi rakip degil cihan ama bu ilişkiye dişli bide rakip lazım oda olsa olsa levent olur bide içerden oldugu için kıskançlıkdan yaptıgı şeyleri gizliden yaptıgında kimse leventin yaptıgını bilmez mesela murat oca ve asret arasında sorun çıkarıp asreti teselli edicem ayagına yakınlaşabilir ve bunun leventin başının altından çıktıgını kimse bilemez tabii levent asrete aşkını açıklayana kadar:) Aslında leventle murat ocanın arkadaşlıgı çok güzel leventin bozulmasını istemem karşılıksız aşkla harap olsunda istemem ama hasrete aşkıda diziye bambaşka bi renk getirebilir kıskanması fırsat buldukça hasretle zaman geçirme çabaları filan güzel olur dedigim gibi cihan dişli bi rakip olmaz murata birbirlerini kıskanmakdan ileri gidemezler onlar ama levent hasrete aşık olursa tam bi rakip olur muratla sorun yaşadıklarında hasreti direk teselli eden levent olur hasretin yanından ayrılmaz filan mesela ilk başlarda murat leventten şüpelenmez bu yüzdende levent rahat rahat hasretle zaman geçirir yani leventin aşkı bu diziye apayrı bi hareketlilik getirebilir gibime geliyo bilemiyorum ikiye ayrıldım leventin aşık olmasını isterim hasrete ama bi yandanda leventin harcanması var bu yüzden kararsızım galiba...

canfirtu
28-04-10, 02:32
eet eet bnde snradan grüm snn yorumunu :)
ciha&balçiçek
levent&aslı olsun
daha iyi anlaşırlar :icon_whis

canim,Cihan&Asli olamaz,olursa da yakismazlar Asli Cihan'dan daha uzun,ama Levent'le Asli guzel olur,ama nedense Nesrin hanimin Asli'yi Murat;a yamayacagini dusunuyorum,Asli da Murat'a karsi biseyler hissediyor sanki.Ama her an senaryoda sasirtmaca ola bilir:img-yes:

Lady_GS
28-04-10, 02:38
merhaba arkadaşlar ben yeşim burda daha önce hiç yorum yapmadım ama bu dizinin acayip fanatigiyim:) asret ve murat oca çok şukar bi ikili oldular diziyi ilk izledigimde bi tuaf görünmüşlerdi ama uyum konusunda gerçekten çok güzeller ayrıca varmı asret gibi hem şeker hem cadı bi insan daha bilmiyorum çok tatlı bişi yaaa bayılıyorum izlerken maşşallah çokda güzel allah nazardan korusun dizinin en tatlı cadısı yani:)) Ben aslında esas konuma Levente gelmek istiyorum yorumlarınızdan anladıgım kadarıyla bazılarınız leventin hasrete aşık olacagını bazılarınız olmayacagını düşünüyo ve genelinizde aşık olmasını istemiyo bana kalırsa bence levent hasrete aşık olucak şöyleki cihanda hasrete aşık ama bence murata göre bi rakip deği yani nasıl desem cihan çok zararsız bi aşık mesela hasretin acı çekecegini bile bile muratla ilişkilerine karışmaz kendi acı çeker hasret acı çekerse teselli eder belki kıskançlıkdan murat ocaya çemkirir filan ama asla bu ilişkiye karışmaz dişli bi rakip degil cihan ama bu ilişkiye dişli bide rakip lazım oda olsa olsa levent olur bide içerden oldugu için kıskançlıkdan yaptıgı şeyleri gizliden yaptıgında kimse leventin yaptıgını bilmez mesela murat oca ve asret arasında sorun çıkarıp asreti teselli edicem ayagına yakınlaşabilir ve bunun leventin başının altından çıktıgını kimse bilemez tabii levent asrete aşkını açıklayana kadar:) Aslında leventle murat ocanın arkadaşlıgı çok güzel leventin bozulmasını istemem karşılıksız aşkla harap olsunda istemem ama hasrete aşkıda diziye bambaşka bi renk getirebilir kıskanması fırsat buldukça hasretle zaman geçirme çabaları filan güzel olur dedigim gibi cihan dişli bi rakip olmaz murata birbirlerini kıskanmakdan ileri gidemezler onlar ama levent hasrete aşık olursa tam bi rakip olur muratla sorun yaşadıklarında hasreti direk teselli eden levent olur hasretin yanından ayrılmaz filan mesela ilk başlarda murat leventten şüpelenmez bu yüzdende levent rahat rahat hasretle zaman geçirir yani leventin aşkı bu diziye apayrı bi hareketlilik getirebilir gibime geliyo bilemiyorum ikiye ayrıldım leventin aşık olmasını isterim hasrete ama bi yandanda leventin harcanması var bu yüzden kararsızım galiba...

Hosgeldin GÜL GÜZELİ... yorumunla renk kattin :img-wink:...
Aslinda soylediklerinde cok haklisin, dusununce cok mantikli geliyor... ama yinede icim el vermiyor... Murat hocam'in ondan baska yakin arkadasi yok. Eger oda boyle yaparsa ne olur hocam'in hali...:img-cray:

GÜL GÜZELİ
28-04-10, 02:44
Hosgeldin GÜL GÜZELİ... yorumunla renk kattin :img-wink:...
Aslinda soylediklerinde cok haklisin, dusununce cok mantikli geliyor... ama yinede icim el vermiyor... Murat hocam'in ondan baska yakin arkadasi yok. Eger oda boyle yaparsa ne olur hocam'in hali...:img-cray:

hoşbuldum ayrıca sıcak karşılaman içinde tşk ederim:img-yes::img-yes::img-yes::img-yes:

Tabiki leventin hasrete aşkı murat için yıkım olucak o kesin en yakın arkadaşı sonuçda levent aşkından vazgeçmezse muratla arkadaşlıgından vazgeçmek zorunda kalıcak bu açıdan kötü:icon_sorr:icon_sorr:icon_sorr Ama leventin hasrete bakışları hiçde arkadaşça değil belki kendine itiraf edemiyo ama etkilendigi ortada:icon_whis:icon_whis Bi o asistan kıs aslı sanırım ona bakışlarına yada berrindi sanırım sanatçı kız hasretin evinde kalan işte bide ona bakışlarına bak bide bunların üstüne hasrete bakışlara bak sencede arada daglar kadar fark yokmu:icon_whis:icon_whis

Lady_GS
28-04-10, 02:55
hoşbuldum ayrıca sıcak karşılaman içinde tşk ederim:img-yes::img-yes::img-yes::img-yes:

Tabiki leventin hasrete aşkı murat için yıkım olucak o kesin en yakın arkadaşı sonuçda levent aşkından vazgeçmezse muratla arkadaşlıgından vazgeçmek zorunda kalıcak bu açıdan kötü:icon_sorr:icon_sorr:icon_sorr Ama leventin hasrete bakışları hiçde arkadaşça değil belki kendine itiraf edemiyo ama etkilendigi ortada:icon_whis:icon_whis Bi o asistan kıs aslı sanırım ona bakışlarına yada berrindi sanırım sanatçı kız hasretin evinde kalan işte bide ona bakışlarına bak bide bunların üstüne hasrete bakışlara bak sencede arada daglar kadar fark yokmu:icon_whis:icon_whis

Rica ederim :img-wink:

Tabiki daglar kadar fark var. Sonucta ne Asli nede Berrin gozunun onunde bu kadar degisim gostermediler...
Levent Hasret'in bu denli degisebilecegine inanmiyordu... Onun icin birazda 'vay be' bakisi olabilir....
Tabi oyle bastan asagi suzmesi insanin icine kurt dusurmuyorda degil...

canfirtu
28-04-10, 03:06
istanbul da ki medyatik programına katılmıyor ama antalya da ki ismail cem tv ödüllerine katılıyor.(bnde antalya da yaşıyorum fakat on saniye yerine 2 saat görmeyi tercih ederim)ve sadece dediğim gibi 10 saniye boyunca sürdü ödül sunması.ordan buraya geliyor ama...nese cansel ime sonuçta bier şey diyemeyeceğim:img-in_lo

canim benim,Cansel'in programa katilmamasi tamamen Tomris hanim ve kanala Atv'ye bagli bir durum,her halde Cansel'in gercek sesini duyan seyircinin diziden soguyacagini dusunuyorlar.Onlarin bu bencil dusunceleri sonucunda da biz Canselciler sadece 10 saniyelik odul sunmasi ile yetinmek zorunda kaliyoruz,haa birde Dizi tv'nin yaptigi fedakarligi unutmak ne mumkun,10 saniye de onlardan hediye almistik,hani Cansel'i gulerken gostermistiler,bu buyuk fedakarliklari cin onlara tesekkurler:img-yes:

GÜL GÜZELİ
28-04-10, 03:07
Rica ederim :img-wink:

Tabiki daglar kadar fark var. Sonucta ne Asli nede Berrin gozunun onunde bu kadar degisim gostermediler...
Levent Hasret'in bu denli degisebilecegine inanmiyordu... Onun icin birazda 'vay be' bakisi olabilir....
Tabi oyle bastan asagi suzmesi insanin icine kurt dusurmuyorda degil...

Anlatmaya çalıştıgım bu değildi:img-wink::img-wink:

Levent tabiki hasretteki değişimi gördükçe şaşkınlık yaşıyo tepkilerinide yerinde veriyo ama şu varki hasrete arkadaş gözüyle bakıyo olsa aslı ve berrine baktıgı zamanki donuk bakışları olur ama hasrete bakarken göz bebekleri gülüyo tıpkı muratdaki gibi:img-yes::img-yes::img-yes: muratın hasrete baktıgı zaman gözlerinin içinde oluşan o parlama leventdede oluyo:img-yes::img-yes: bu aşkmı hayranlıkmı bilemem ama arkadaşlık yada basit bi şaşkınlık olamaz:icon_whis:icon_whis Belki yanılıyoda olabilirim ama ben çok detaycı bi insan oldugumdan leventin hasretteki farklılıgını en uc noktasına kadar takip ettim hasrete ne zaman baksa yüzünde ve gözlerinde gülümseme oluyo ama bi berrin ve aslıda böyle bişi olmuyo daha bi kere bile aslıya yada berrine göz bebeklerine yansıyan bi gülümseme attıgını görmedim bu bişilerin işareti olabilir olmayabilir bilemiyorum ama çok farklı bi levent var hasretin yanında buna dikkat etmek gerek bence:icon_whis:icon_whis:icon_whis:icon_whis

betüsüm
28-04-10, 03:11
canim benim,Cansel'in programa katilmamasi tamamen Tomris hanim ve kanala Atv'ye bagli bir durum,her halde Cansel'in gercek sesini duyan seyircinin diziden soguyacagini dusunuyorlar.Onlarin bu bencil dusunceleri sonucunda da biz Canselciler sadece 10 saniyelik odul sunmasi ile yetinmek zorunda kaliyoruz,haa birde Dizi tv'nin yaptigi fedakarligi unutmak ne mumkun,10 saniye de onlardan hediye almistik,hani Cansel'i gulerken gostermistiler,bu buyuk fedakarliklari cin onlara tesekkurler:img-yes:
gerçek sebebi buysa ki öyle görünüyor
çok saçma birşey anlam veremiyorum:blink::blink::blink:
yani iki başrol oyuncusunu da aynı zaman hiç yana yana göremeyeceğiz galiba :hıh kim yazmıştı hatırlamıyorum tomris hanımın projelerinde başrollerde yan yana gelmiyormuş sanırım eğer öyleyse yandık ki ne yandık
canseli konuşturmayanlara benden :img-tomat:img-tomat
++
iyi geceler gönülçelenciler:love05:

canfirtu
28-04-10, 03:25
Şimdi son sahneyi tekrar izledim..Ben Gülnaz'ın ''Ayyy esas oğlan geldi'' sözünü duymamıştım...Onu duymak için tekrar izledim...:img-yes: Gülnaz'ın söylediklerinin dışında iki şey dikkatimi çekti...:img-wink:
1-Paparazzileri kim çağırdı demiştik...Ben buldum ben buldum:happy0064 Önceden Levent'e kızardım ama artık kızmıyorum diye akşam yorum yapmıştım ama vazgeçtim...Şeytan işte dürtüyor oturduğum yerde:img-hysteUslu uslu dursa ya,ne Güzel Levent'i sevmeye başlamıştım:img-hyste Şimdi Murat Kavgayı görünce Levent'e içerde kavga var,git birilerini bul,polisi ara dedi...Levent'te sözde birilerini bulmaya polisi aramaya gitti...Bula bula Paparazzileri bulmuş:icon_whis:img-hyste
2-Dikkatimi çeken bir diğer olaysa Şimdi kavga anında Murat ve Hasret sahnede,diğerleri Cihan'ın başında birbirleriyle kucak kucak olmuş durumda...Polis amcalar geliyor,yerdekileri ayıracaklarına,direk Murat ve Hasret'in kolundan tutuyorlar...Halbuki onlar yukarıda kavga aşağıda...
Ben demedim valla son sahnede öyle gözüküyor:img-hyste

Edit:Cansel'i ve Tuba'yı tebrik ediyorum...:good:

Canim,Gulnaz ne zaman oyle bisey dedi,hic duymadim:bilmim
Ben de paparizileri Levent'in cagirdigini dusunmustum,dogru mu dusunmusum,cuma aksami gorucez:img-yes:

canfirtu
28-04-10, 03:31
anketimiz sonuçlandı demek, çok sevindim. kral oyuncumuz cansel, kraliçemiz de tuba:happy0064bu sonuçlar aslında gönülçelen dizisinin tuttuğunu da gösteriyor:img-wink:

yalnız yapılan açıklamaları okudum da, böyle bir olayın yaşanması gerçekten çok üzücü. insanlar nelerle uğraşıyor, o zaman herkes aynı şeyi yapsın. böyle aldatıcı birşeyle 1.olsa ne olur ki hayranı olduğunuz oyuncu:bilmim

evet ben de cok sevindim buna canim:happy0064
aslinda o konuda cok talihsizlik olmus,aciklamada da yazildigi gibi bunu tum Murat Yildirim hayranlarina maal etmek dogru degil,sonucta o sahte oylari cikarinca da Murat yeterince oy almis oluyor,aslinda o kisiyi saymazsak Murat hayranlari cok sayginlar:img-yes:

Guz Krali - Cansel:king:
Guz Kralicesi - Tuba :king:

Iyi Yorumlar
Cuma bir turlu gelmedi yaa:icon_sorr

elenam
28-04-10, 08:16
ayyy fragman çok güzel gerçekten..ne düşünüyorum biliyomusunuz,acaba levent murata 'hasrete bir ilgin olmadığına eminmisin,ilgi duyuyorum'tarzı bir konuşma yapsa,tabi tam bu kelimelerle değilde,nasıl olur,muratın tepkisi ne şekilde olur merak ediyorum..

elenam
28-04-10, 08:31
bi de sanki sözlerin en sonunda cadısına diyor..acaba bir yere i yazıyor..direk yüzüne söylemiyor sanki...

canfirtu
28-04-10, 08:39
atv'nin sevilen dizisi 'Gönülçelen'de kendi sesini kullanmadığı için eleştirilen Cansel Elçin, konuyla alakalı ilk kez konuştu. 'Kırık Kanatlar', 'Hatırla Sevgili' ve 'Cennetin Çocukları'nda da kendi sesini kullanmayan Elçin, "Başta Türkçem düzgün değildi ama şimdi düzeldi. Sektör böyle istediği için kendi sesimi kullanmıyorum. Yoksa ben, kendi sesimden çok memnunum" dedi. 30 yıl yaşadığı Fransa'dan döndükten sonra sinema ve televizyonda yer alan Elçin, sinemada kendi sesini kullanabildiğinin altını çizerek, "Dizilerde işler çok yoğun. Seri üretim şeklinde gelişiyor. Ben konuşamadığım için değil; sistem öyle istediği için sesimi kullanmıyorum" diye konuştu.

:img-tomat:img-tomat Iyi aciklama olmus Cansel:love05: Hatta cocuk usturuklu davranmis da diye biliriz,aslinda soylenecek cok sey vardi,ama ne yapasin ki iyi kalpli.Her kes dublaj yuzunden onu elestiriyor(medyada) halbuki donup sebebini arastiran yok...umarim Tomris hanim bu yanlisi duzeltir ve uzun sure daha Cansel zor durumda kalmaz:img-tomat

ladydefne
28-04-10, 08:52
ayyy fragman çok güzel gerçekten..ne düşünüyorum biliyomusunuz,acaba levent murata 'hasrete bir ilgin olmadığına eminmisin,ilgi duyuyorum'tarzı bir konuşma yapsa,tabi tam bu kelimelerle değilde,nasıl olur,muratın tepkisi ne şekilde olur merak ediyorum..

Bu benimde aklima gelmisti
Levent böyle bi sey derse hocamiz icin icin cildirir kendi kendini yer acikca belli etmez gibi geliyor bana.
Yada, Hasret'i Levent'den koruma bahanesiyle ondan uzak durmasini söyler,ben senin cigerini bilirim,Hasreti sana kullandirtmam gibi laflar edebilir hocam nede olsa su an Hasret'den kendisi sorumlu.
Yazik ocama daha simdiden Hasretin cazibesine kapilan iki rakibi var.
Bu kiz ünlenince etarifinda erkekler kol gezer ocam o zaman ne yapacak merak ediyom.:img-cray:

qsawe
28-04-10, 09:13
Ben kendime bir sınır koydum dream mesela yeni bölüm için sadece (bölüm sonu çıkan frangman adı altında bölük pörcük görüntüler hariç) bir tane sessiz frangman ve özet okuyacağım o okadar:img-wink: Ne tüyo nede sesli frangman bunlara veda ettim ve inan tavsiye ederim geçen bölüm bir çok süprizlerle karşılaştım:img-blush Şimdi bide özet okudum mu cumaya kadar beni idare eder artık:img-hyste Öyle birden kesilmiyor yavaş yavaş keseceksin tecrübe konuşuyor da:img-hyste

:img-hyste:img-hyste:img-hyste

Sabah sabah çok güldüm... sigara bırakır gibi...

Ben upuzunnnnn özetin çıktığı haftadan beri hiç özet okumadım... sadece bölüm sonu fragmanı izliyorum... ve tüyo okuyorum... o da sadece bir kişinin tüyosunu... yetiyor... demek ki sigara bırakma yöntemleri gibi fragman bırakma yöntemleri de farklı.... :img-hyste:img-hyste:img-hyste

Not: 64. sayfadaymış yukarıdaki mesaj.... aradakileri okumam mümkün değil... en iyisi son sayfaya atlamak.... :icon_whis

**yaseminci**
28-04-10, 09:26
2. Fragmani izledim..
Izlemez olaydim ya..
Korktugumuz basimiza geliyor Levent Asretime asik oluyor:img-cray::img-cray:
Nasil olurya.....:icon_sorr
Resmen Bakismalar falan..:icon_sorr:icon_sorr
Levent kesin Muratada söyler..
Ocamin Asrete ilgisi oldugunu farketmismidir Levent?
Insallah farketmistir..
Öyle degilse Murata direk gider söyler ben ilgi duyuyorum diye..
Hem Levent Asret degistikten sonra yani dis görünüsü degistikten sonra ilgi duymaya basladi..:img-beee:

Muratta Dünyanin en Güzel Cadisi diyor:img-in_lo
Yerim seni ya..:img-blush
Cok Tatli..
Piyano ögretiyor..
Belliki aralarindaki buzlar erimis..:img-in_lo
Öyle bakistiklarina göre:img-blush
Ah ah..:img-blush

kardelencim
28-04-10, 09:54
fragmanı en az 10 kez izlemişimdir, murat'ın sözlerine bayıldım:img-in_lo
dünya güzeli seni tanımak istiyorum, sen bir cadısın, aynı zamanda yetenekli, akıllı.. dünyanın en güzel cadısı:img-in_lo
bunları hasret'in yüzüne mi söylüyor acaba, çok güzel sözler, inşallah hasret duyuyordur:img-yes:

murat hoca'm asret'in elini öpüyor, ne kadar güzel:img-yes:

birlikte piyano çaldıkları sahnede de çok tatlılar, hasret murat'a nasıl da hayran hayran bakıyor öyle:img-blush

nefel
28-04-10, 09:56
Günaydın Gönülçelen ailem :img-blush

Dün akşamki şiirli fragmanı izledim hepiniz gibi :img-in_lo

(Fragmanları bundan sonra sınıflandırmak gerekecek sanırım. Bölüm sonu fragmanı, şiirli fragman, müzikli fragman ve sesli fragman :) )

Bu şiir için iki teorim var :)
1- Sadece fragmanla sınırlı kalacak. Maksat bizi büyülemek :img-in_lo
2- Bölüm sonu gayet sanatsal içerikli olacak, Murat Çiçekçi kız tablosunun önünde birden aşka gelecek ve şiiri okuyacak :)

1. teorim daha baskın bende :img-hyste

**

Fragmandaki Murat ve Hasret bakışları çoook tatlıydı, Hasret aşkını fazlasıyla belli eder oldu. Piyano dersleri, zarif parmaklara bizi bizden alan dokunuşlar falan :img-in_lo Bir de Hasret'in elini de öpermiş Muratzadem :img-in_lo

Çok güzeldi çooook :img-in_lo

Levent'in bakışlarına değinmen istemiyorum, görmemiş olayım Levent, çok ayıp cık cık cık :mad72:

Eylül_N
28-04-10, 10:23
Günaydın GÖNÜLÇELEN sevdalıları:happy0064

Bende akşam saf saf tv başında bekliyorum fragmanı:img-hyste:img-hysteAma geçte olsa tv de gördüm dün
Sabah farettim ki çoktan gelmiş fragman:img-tomat
Nesee

Fragman yine büyüledi beni HOcamda öyle

Ahh yerim sizi dünyanın en tatlı çifti:img-blush
Elini ne güzel öpüyor Ocam öyle ocam sen (h)akkttende bu dünyanın atta kaniyatınn en şerbetli adamısın:img-blushO nasıl bir şirinlik öyle
Öhöömm nese yine Hocamın cazibesine kapılıp konuyu başka yerlere cektim:img-in_lo

Hasret bu bölüm çok güzel yani dahada bir güzel sanki cihan'ı Levent'İve tabii ki Ocamı anlıyorum insan böyle bir güzelliğe nasıl karşı koyabilir ki

Bu arada Levent o ne bakışlar öyle alttan alta süzmek filan ayıp Ocam o kadaa birlikte kaldı saten geceliklerle gördü Hasret kızceyi yinede senin gibi bön bön bakmadı:img-hyste sadece yüzdeydi bakışları bunlar sanaaa:img-tomat

fragman büyüledi beni kısacası seviyorum bu diziyi o naifliği içtenliği ve son olarak Bizde sizin aşkınızı tanımak istiyoruz dünya güzelleri:love05:

x hcr
28-04-10, 10:35
fragman çok güzel hasret&murat çok tatlılar:love05:
leventin bakışlarını geçtim arabanın peşinden koşarken gülüyomu o arabasına bişey olucak diye ödünün kopması gerekirken sadece gülüyomu işte bu hiç hayra alamet değil leventi seviyorum ama böyle bişey olmasın:img-cray:

Zor Aga
28-04-10, 10:55
Fragmanı izledim... çok güzel kareler ve çarpıntı yapacak türden epeyce sahne var... burun mesafesi yer yer 5 cm kritik mesafesine yaklaşıyor... sıcaklığa dayanamayan piyano kuyruğundan erimeye başlamış... anlaşılan aynı irtifadan uçuşa devam ediyoruz...:img-yes: hemen ikazımızı yapalım : No Öpüşmek....:img-hyste

aslında hesap doğru... 1ci fragmanın izleyiciyi yerden havalandırma etkisi 2 m gibi... Cumaya kadar en az 3 fragman daha gelirse bu bizi totalde 8 m yüksekliğe çıkarır... eh mütevazi davranıp 2m de bölümün kendisinden dersek diziyi yine on metre havada izleyeceğiz demektir...:bilmim

Levent hoşaflaşmış...:bilmim elden bir şey gelmez... naş naş Berrine diyoruz... :img-hyste Hasret artık Murata yazılı ve ocasının yanında...:img-hyste
:img-in_lo
Bence Saime Selinle değil fakat Hasretle ilgili...:img-yes:

eliiffff
28-04-10, 11:09
Günaydın Gönülçelen ailem :img-blush

Dün akşamki şiirli fragmanı izledim hepiniz gibi :img-in_lo

(Fragmanları bundan sonra sınıflandırmak gerekecek sanırım. Bölüm sonu fragmanı, şiirli fragman, müzikli fragman ve sesli fragman :) )

Bu şiir için iki teorim var :)
1- Sadece fragmanla sınırlı kalacak. Maksat bizi büyülemek :img-in_lo
2- Bölüm sonu gayet sanatsal içerikli olacak, Murat Çiçekçi kız tablosunun önünde birden aşka gelecek ve şiiri okuyacak :)

1. teorim daha baskın bende :img-hyste

**

Fragmandaki Murat ve Hasret bakışları çoook tatlıydı, Hasret aşkını fazlasıyla belli eder oldu. Piyano dersleri, zarif parmaklara bizi bizden alan dokunuşlar falan :img-in_lo Bir de Hasret'in elini de öpermiş Muratzadem :img-in_lo

Çok güzeldi çooook :img-in_lo

Levent'in bakışlarına değinmen istemiyorum, görmemiş olayım Levent, çok ayıp cık cık cık :mad72:

Günaydınlar olsun hepinize sayın Gönülçelen başlığı sakinleri...:happy0064
nefel, bu yorumuna katılmamak elde değil.. kesinlikle o iki teoriden biri olcak.. gönül ister ikincisi olsun...
tablonun karşısında aşka gelip konuşması..:good:
daha iyi tabir edilemezdi heralde..
levente gelince.. dün onun hakkında yeterince yorum yaptım.. gerekli uyarıları aldı.. sonrası ona kalmış.. ben fena yaparım dedim ama korkutamamış olabilirim..:img-blush:img-blush

betüsüm
28-04-10, 11:13
GÜNAYDIN GÖNÜLÇELENCİLERR:img-in_lo:img-in_lo
dünkü fragmandan sonra bugünde özet bekliyorum saat kaç gibi geliyor genelde biliyor musunuz bir buçuk saat içinde gelmezse ben anca geceye okurum:img-cray:
fragmandaki leventin bakışını da unutamıyorum levente:img-tomat:img-tomat
olma ihtimali durumunda bu haldeyim olursa ne yaparım o leventi acaba:icon_whis
++
cansel sonunda açıklama yapmış ki aslında neler söylemek istiyorda kibarlığı elden bırakmadığından demiyor bence meyva veren ağaç taşlanır demişler o hesap :img-yes:

ggs ayse
28-04-10, 11:17
Günaydın gönüLçelen başLığının güzel insanLarı :img-hyste

Cumaya az kaLdı heYcanım arttı yaa (: bugün özet geLir :happy0064 bu bölümüü çok heycanla bekLiyorum hem selini öğrenmek hem hasret murat :img-in_lo sahnelerini izlemek ve leventee gıcık oLmak için.! değişken levent :P canSelin açıKlamasıda güzel olmuşş yanii ben onun gerçek sesinide çok beyeniyorum açıkcası:img-wink: akŞam heycanLa geLip bakıcam umarım özet geLmiş oLur (:

nefel
28-04-10, 11:18
Günaydınlar olsun hepinize sayın Gönülçelen başlığı sakinleri...:happy0064
nefel, bu yorumuna katılmamak elde değil.. kesinlikle o iki teoriden biri olcak.. gönül ister ikincisi olsun...
tablonun karşısında aşka gelip konuşması..:good:
daha iyi tabir edilemezdi heralde..
levente gelince.. dün onun hakkında yeterince yorum yaptım.. gerekli uyarıları aldı.. sonrası ona kalmış.. ben fena yaparım dedim ama korkutamamış olabilirim..:img-blush:img-blush

Canım, gönül tabiki ikincisini ister, başkası mümkün mü :img-blush
Aşka gelip o sözleri bir bir Hasret'e söylese, hemde gözlerini gözlerinden ayırmadan.
Tabi sevgili Zor Ağa'nın da dediği gibi NO ÖPÜŞMEK :img-hyste:img-hyste

Az önce araştırdım da bu sözleri, şiir değil sanırım, iyice meraklandım şimdi. Şiir değilse gerçekten söylüyor mu yoksa :img-blush

Bugünü nedense perşembe diye biliyordum, az önce acı gerçeği öğrendim, bugün daha çarşambaymış :img-cray:
Gönülçelen yüzünden hepsi, günleri karıştırır oldum :img-hyste:img-hyste

10. Bölüm Editi: Dikkat Dikkat. Biz bu hafta 10. Bölümü izleyeceğiz değil mi... Geçen haftalarda gelen 10. Bölümde öpüşme olacak tüyosu ya gerçek olursa :not_i::not_i::not_i:

kardelencim
28-04-10, 11:32
Canım, gönül tabiki ikincisini ister, başkası mümkün mü :img-blush
Aşka gelip o sözleri bir bir Hasret'e söylese, hemde gözlerini gözlerinden ayırmadan.
Tabi sevgili Zor Ağa'nın da dediği gibi NO ÖPÜŞMEK :img-hyste:img-hyste

Az önce araştırdım da bu sözleri, şiir değil sanırım, iyice meraklandım şimdi. Şiir değilse gerçekten söylüyor mu yoksa :img-blush

nefelçanım, bende ilk o sözleri hasret'e söylüyor sanmıştım ama senin yorumundan sonra kafam karıştı. acaba gül kokuyorsun gibi fragmana özel bir şiir mi bu diye düşündüm:bilmim

şiir değilse bile fragmanda mı duyucaz bu sözleri sadece.. ay öyle olmasın lütfen, murat bu sözleri hasret'in gözünün içine baka baka söylesin:img-yes:

öpüşme olmasın daha, büyüsü bozulur sonra. aşk yeni alevleniyor, böyle tadında ilerlesin:img-wink:

asi_şirine
28-04-10, 11:37
Günaydın tatlı cadılar :)
50.sayfada kalmıştım dün..Şimdi 74.sayfadasınız..İnsaf bea..:img-cray:

Sabah uykusuzluktan mosmor olmuş gözlerle açtım tv`yi ki gözlerim şaşı oldu..Fragmanı gören bende uykudan eser elamet yok..

İzlediğim dizilerde en güzel fragmanlar kesinlikle Gönülçelen`de..Hepside aynı yapımdı oysaki..

Fragmanda kesinlike bir yanıltma olduğunu düşünüyorum ki geçen fragmanlara kapılıp az ters köşe olmadım :)

Şiir bölümde yoktur büyük ihtimal..Ama fragmandaki sahnelerde pek bi (h)oşş be:img-in_lo

Leventciğezim o nasıl bakışlar öyle..Ayıp ayıp :hıh Yapılırmı bu Murat`a..Ama arabanın arkasından koşarken pek bir tatlıydın:img-blush

O dokunuşlar, el öpmeler falan:img-in_lo..Yapma ocamm..Kalbi olan var,tansiyon hastaları var, her eve bir doktor da her hafta her hafta olmuyor :)

Kızçem nasıl da güzel öyle:img-in_lo
Yirim onu yirim:img-in_lo Tabi önce ocam yimezse :)

söğüt
28-04-10, 11:58

levent öyle bişi yaparsa bal gibi terbiyesizlik olur...:img-tomat
herhalde çok yakın arkadaşına bunu yapmaya kalkışmaz..
muratın hasrete nasıl tutkuyla bağlı olduğunu herkes gibi leventte anlamışken, bir çok kez nesrin bunu açıkça leventin yanında dile getirmişken, levent ne diye hasrete ilgi duymaya kalkışırki....hadi elinde olmayan, içinden gelen sebeplerle diyelim...o zamanda "isterse kalbim ağlasın, sen arkadaşımın aşkısın " diyip hasretten uzak duracak..delikanlıysa tabii:bilmim

rumeysa05
28-04-10, 12:00
Günaydın Gönlüçelinenler

Fragmanı izledim gene agzım kulaklarımda geziniyorum evde eteklerim uçuşarak

Daha dün yazmıştım inşallah Levent Hasrete aşık olmaz diye buyur burdan yak adam resmen yiyor Asreti bakışlarıyla:img-hysteLeventide çok fedakar gördüm canım .Almış Asreti gezmeye çıkarmış ne iyi çocuk gözlerimi yaşarttı.

Ocada oca haaa her fragmanda şiirler neyim okuyup forumdakileri mest etmeyi başarıyor:happy0064

Murat ocayıda çok çakal gördüm canım bu bölüm öyle piyano ögretme bahanesiyle parmaklara filan dokunmalar el öpmeler:img-in_loAvada aşk kokusu var be yavvvv.

Murat Ocada ne kadanda mikemmel bir erkek ah ah ah:img-hyste:img-hyste

Bizim evde geçen diyalog´-
Ben -Büyük kızıma ben artık Cansel Elçin hayranıyım ne tatlı adammış diyorum.
Kızım-Ay anne ne safsın adamı yenimi farkettin millet onun yıllardır hayranı:icon_sorr:icon_sorr:icon_sorr
Geç keşfettigim için ben eşşegim biliyorum.

*sma*
28-04-10, 12:09
2.fragmanı şimdi netten izledim Leventin bakışlar neydi öyle bakışlarıyla yedi kızı
İlerleyen bölümlerde kesin olarak Levent`de Hasrete abayı yakacak:img-wink:
Hasret çok güzeldi saçlarını sonunda değişik bir şekilde toplamışlar çokta yakışmış güzel yüzü iyice ortaya çıkmış
Bu akşamki Medyatik programınıda izlemeyi unutmayın:img-wink:

KUPAKIZI.
28-04-10, 12:12
murat hoca'nin agzindan CADI kelimesini duymak çok ho$ oluyor:)

tatlicadi Hasret...

bahar_can
28-04-10, 12:13
senaristlerden ricamdır...:img-blush (bugün benim rica günüm oldu zaten:img-blush)

lütfen murt hoca yla kobrettin in sohbet ettiği bir sahne yazın.. bu iki oyuncunun selamlaşmaktan öte karşılıklı sahneleri olmadı.. ikisini biraz uzun bir sahnede görmek çok istiyorum.. çünkü ikisi de benim favori oyuncularım... umarım senaryoda böyle bir şey denk gelir.. gelsin... isterim yani... rica yani..:img-blush:img-blush:img-in_lo
(klavyem bozuk olduğu için.. imla kuralları hak getirir durumdadır:icon_sorr)

edit: leventin bakışları farklılaşabilir.. ama bazı arkadaşların belirttiği gibi "yiyor" da değil.. o bakışlar için çok abartılı bir kelime... üstelik hoş da değil... ne bileyim.. aşkları çok güzel.. ona bir sözüm yok ama.. kendimizi en azından yazarken kaybetmesek mi diyorum:icon_whis
tabi cansel elçin in oynadığı bir proje olunca biraz hassas davrandığımı da belirteyim... evet... çünkü bu formdaki birçok kişi gibi o nu ilk keşfedenlerdenim.. o nun kalitesini.. o kaliteye uygun düzeyi hep korumaya çalıştıkta.. şimdi ufacık bir kelimeden bile rahatsız olur hale geldik... beni anlayacağınızı umuyorum:img-blush belki de ben abartıyorumdur:bilmim

semaSARİ
28-04-10, 12:27
şiirli fragmanları seviyorum, diziye ilgiyi çekiyor...
sesli fragmandan ziyade, şiirle ana fikri veren fragman benim daha çok hoşuma gidiyor...
mesela gül kokulu o şiir, o sahne çok ama çok güzeldi, açıkçası diziyi seyrederken de o şiirin beklentisine girmedim. bu fragman içinde aynısı düşünüyorum.. murat şiirlerle hasretin değişimini, kendisine olan etkilerini anlatıyor.

değil şiiir kitap okuma özürlü bir millet olarak şiirlerle anlatılan bir aşk beni benden alıyor vallahi...

nefel
28-04-10, 12:29
senaristlerden ricamdır...:img-blush (bugün benim rica günüm oldu zaten:img-blush)

lütfen murt hoca yla kobrettin in sohbet ettiği bir sahne yazın.. bu iki oyuncunun selamlaşmaktan öte karşılıklı sahneleri olmadı.. ikisini biraz uzun bir sahnede görmek çok istiyorum.. çünkü ikisi de benim favori oyuncularım... umarım senaryoda böyle bir şey denk gelir.. gelsin... isterim yani... rica yani..:img-blush:img-blush:img-in_lo

edit: leventin bakışları farklılaşabilir.. ama bazı arkadaşların belirttiği gibi "yiyor" da değil.. o bakışlar için çok abartılı bir kelime... üstelik hoş da değil... ne bileyim.. aşkları çok güzel.. ona bir sözüm yok ama.. kendimizi en azından yazarken kaybetmesek mi diyorum:icon_whis
tabi cansel elçin in oynadığı bir proje olunca biraz hassas davrandığımı da belirteyim... evet... çünkü bu formdaki birçok kişi gibi o nu ilk keşfedenlerdenim.. o nun kalitesini.. o kaliteye uygun düzeyi hep korumaya çalıştıkta.. şimdi ufacık bir kelimeden bile rahatsız olur hale geldik... beni anlayacağınızı umuyorum:img-blush belki de ben abartıyorumdur:bilmim

Sevgili Bahar_can, size katılıyorum.
Murat ve Kobra'yı sohbet ederken izlemek isterim. Tüyolardan yola çıkarsak eğer öyle bir sahneyi görmemiz muhtemel ve yakındır diyebilirim. Yani öyle olmasını gerçekten çok isterim bende :img-yes:

Edit ricanızıda abartı bulmuyorum. Ben de kendisini ilk projeden beri takip ettim. Belki size eşlik etmedim forumda ama her daim takip ettim, ben de eskilerdenim, ilk keşfedenlerden yani :img-wink: Hassasiyetiniz anlaşılır bir durum, tabi bence :img-yes:

Bölüm heyecanına, aşklarının büyüleyici sarhoşluğuna verelim, olmaz mı :img-wink:

kardelencim
28-04-10, 12:31
levent hasret'e araba kullanmayı öğretiyor sanırım. yalnız o bakışlar hiç hoşuma gitmedi, burnuma kötü kokular geliyor, umarım yanılıyorumdur:img-tomat

daha ilk bölümü izleyince levent'in ileride hasret'e ilgi duyacağını sezinlemiştim ama ben büyük gösteriden sonra güzelliğinden ve başarısından etkilenip aşık olur diye düşünmüştüm. yani bu kadar erken beklemiyordum açıkçası, daha murat yeni yeni farkına varıyor hislerinin, nerden çıktı şimdi bu levent:bilmim

inşallah fragman yanıltmacasıdır ama bana hiç öyle gelmedi. üstelik murat'ın hasret'e olan ilgisini o da biliyor:img-yes:

nefel
28-04-10, 12:41
levent hasret'e araba kullanmayı öğretiyor sanırım. yalnız o bakışlar hiç hoşuma gitmedi, burnuma kötü kokular geliyor, umarım yanılıyorumdur:img-tomat

daha ilk bölümü izleyince levent'in ileride hasret'e ilgi duyacağını sezinlemiştim ama ben büyük gösteriden sonra güzelliğinden ve başarısından etkilenip aşık olur diye düşünmüştüm. yani bu kadar erken beklemiyordum açıkçası, daha murat yeni yeni farkına varıyor hislerinin, nerden çıktı şimdi bu levent:bilmim

inşallah fragman yanıltmacasıdır ama bana hiç öyle gelmedi. üstelik murat'ın hasret'e olan ilgisini o da biliyor:img-yes:

Fragmanlara aldanmamak gerek ama Levent'in bakışları bölümde olacak gibi. Belki de bizim içimiz fesattır. Bu kız ne kaa değişti diyordur. Sonuçta Murat'ın ona tutulduğunu :) biliyor. Belki de çok iyi arkadaş olacaklardır, ne kaa iyimser bir bakış açısı oldu değil mi? :icon_whis

pas.si.on79
28-04-10, 12:44
Geçen hafta bölüm için birşey yazamadım.
Güzel bir bölümdü. Hasret i seviyorum ama maalesef Hasret e geçen hafta kızdım. Murat ailesine mahallesine gitmesine izin verdi. Değişim süreçte bence göndermek istemeseydi bile yerinde olurdu. Ama O zorunlu,hapis bırakmadı. HAsretin niyetini isteğini biliyor.Ona güveniyor. Ama O gittikten sonra kalıyım babam hasta dedi. OYsa Hasretin o şekilde şarkı söylemesinden uzak durması lazımdı. İŞiydi.dersiydi.ödeviydi.. Hem gitti hem yalan söyledi.

Murat karakteri bu bölümde benim için daha ön plana çıktı .Hem dürüst,hem saygılı.. Hem de aşk adamı:) Hasrete nerdeysen geliyim demesi babasını sorması yalan söylediği halde oraya gitmesi kavgayı gördüğü halde kavgaya karışması güzeldi.

Veeeeeee balkon Hasret Murat sahnesi ise paha biçilemez.. Tuba ve Cansel i tebrik ediyorum. (Canseli ilk defa burda izliyorum. çok başarılı).ne diyeyim yolunuz açık olsun raitinginiz bol olsun ....

Tuba yı Canseli Df de ki ankette birinciliklerinden dolayı tebrik ediyorum.Gönülçelen /Tuba ve Cansel severleri de tebrik etmek lazım. YAlnız bir ödül verilecek mi? yoksa böyle büyük bir dizi sitesi kuru kuruya biz bize anketiyle mi bitirdi?

Denizkisi
28-04-10, 12:47
levent öyle bişi yaparsa bal gibi terbiyesizlik olur...:img-tomat
herhalde çok yakın arkadaşına bunu yapmaya kalkışmaz..
muratın hasrete nasıl tutkuyla bağlı olduğunu herkes gibi leventte anlamışken, bir çok kez nesrin bunu açıkça leventin yanında dile getirmişken, levent ne diye hasrete ilgi duymaya kalkışırki....hadi elinde olmayan, içinden gelen sebeplerle diyelim...o zamanda "isterse kalbim ağlasın, sen arkadaşımın aşkısın " diyip hasretten uzak duracak..delikanlıysa tabii:bilmim
GONULCELENCILEN BASLIGI CUMLETEN GUNAYDIN!!!:happy0064
Gelelim dun geceki fragmanin bende biraktigi etkiye...:img-in_lo Sembollerdeki gibi ben aynen oyle oldum...Defalarca fragmani izledim ama doyamadim...:img-yes:Allahim Murat ocamin o centilmen bir sekilde sanki bana
Cyano de bergerac olmus, romantimizin tavan taptigi anda zarif bi sekide reverans yaparak hasretinin elini opuyor...:img-in_lo Idte ben orada bittim ...Murat ocam siz her blumde beni benden aliyorsunuz....:img-cray:Bitip tukendim...Bu dizi iki yil surerse ben sana olan hayranligimdan tuberkuloz olur olurum ben bee!:img-in_lo:img-cray:
Betusum Levent konusunda sana katiliyorum...Yerden goge kadar haklisin...Levent bu kizi once asagiliyordu ...Daha dun bu cicekci kiz , 9/8 duydu mu ???Gobek atar..."Bu kiz kizdi mi kufur soyler"..."Sokaktan aldigi kizi buyuk gosteriye cikariyorsun"...ve "viyanadaki buyuk gosterideki kizla kiyasyliyorsun diyordu"...Elestiriyordu...

Dahada onemli sabancadaki otelde kendisi gordu ve soyledi ...Elele tutustunuz, bir ay isigi eksikti diyordu...Arabanin icinde kumkapiya giderken "sana yalan soyleyen ogrencimi yoksa birgun bile ayri kalamadigin sevdigin kadini gormeye gidiyorsun" diyen leventi!:icon_sorr:img-tomat

Levent bu yukarida anlattiklarimda sonra eger asik olursa bence cok yanlis bir durum orataya cikar...:img-tomatLeventin bu saatten sonra asik degil bu iki asigin en buyuk destekcisi olmasi lazimdir...Yoksa arkadasinin askina bakan biri olarak kotu bir imaj cizen bir kisi olarak hic hos olmaz...:icon_sorr

Levent sanirim once boyla bir atak yapsada yuz bulamayinca geri cekilecek gibi geliyor bana! Levente asli iyi gider...Nesrin Murat ocama kiz araacagina kendisinin 2. oglu olan levente asliyi yapsa olmaz mi???:img-hyste Bu ikisinin iyi bi ikili olcagindan hic kuskum yok!:img-hyste Levent kesinlikle tekrar ediyorum hasrettten uzak dursun! Ben baska birsey istemiyorum...Hasret Murat ocamin aski! Bunu herkes boyle bile!:img-hyste

Nefelcan canim , baktim bugun yien cosmussun!:img-hysteNeden canim Murat ocam askiyla hasretle opusmuyormus...gec bile kaldi! gormuyormusun???Levent , cihan, diger erkekler bu gidisle kapacaklar hasreti...yani ati alan uskudari gececek! Hic degilse opusurse hasret kizda sevgisinin karsiliksiz olmadigini anlar...Yoksa gec olacak...Tekrar ediyorum, ati alal uskudari gecmeden Murat ocam isi bitirsin artik! :img-hyste

Murat ocam artik , Eylem zamanidir...Goster kendini sonra is isten gecmis olur...:img-yes: Hasret Murat ocamindir oyle kalacaktir...:img-in_lo

rumeysa05
28-04-10, 12:51

Sevgili Bahar bence siz biraz hassas düşünmüşsünüz yoksa ben kendi adıma sırf espri olsun diye kullandım bu kelimeyi.Bana hiçte abartılı bir laf olarak gelmedi hani sırf bu kelimeyi kullandıgım içinde kendimi kaybetmiş gibide hissetmiyorum açıkcası.Kaldıki Cansel Elçinin kendisi için söylenmiş birşey degilki bu alınıyorsunuz.Sadece dizideki Levent karakteri adına yazıldı.Hassasiyetinizi yersiz buldum.

kardelencim
28-04-10, 12:55
Fragmanlara aldanmamak gerek ama Levent'in bakışları bölümde olacak gibi. Belki de bizim içimiz fesattır. Bu kız ne kaa değişti diyordur. Sonuçta Murat'ın ona tutulduğunu :) biliyor. Belki de çok iyi arkadaş olacaklardır, ne kaa iyimser bir bakış açısı oldu değil mi? :icon_whis

bi kez daha arabayla dışarı çıkmışlardı, o zaman da hasret'e bakıyordu ama daha farklıydı. böyle murat bu kızda ne buldu da ben göremiyorum bakışlarıydı. ama fragmandaki hiç böyle masum bakışlara benzemiyor, sanki hoşlanmış gibiydi:bilmim

tabi fragman yanıltmacası da olabilir, belki hiç alakası bile yoktur. hasret bişey demiştir veya bişey olmuştur, levent'te şaşırıp bakmıştır öyle:img-wink:

fragmanlarda bazı şeyleri farklı gösteriyorlar, bölümü izleyince aslında hiçte öyle bişey olmadığını görüyorsun. boşver biz yine iyimser olalım canım, ne olur ne olmaz:img-hyste

nefel
28-04-10, 12:59
Nefelcan canim , baktim bugun yien cosmussun!:img-hysteNeden canim Murat ocam askiyla hasretle opusmuyormus...gec bile kaldi! gormuyormusun???Levent , cihan, diger erkekler bu gidisle kapacaklar hasreti...yani ati alan uskudari gececek! Hic degilse opusurse hasret kizda sevgisinin karsiliksiz olmadigini anlar...Yoksa gec olacak...Tekrar ediyorum, ati alal uskudari gecmeden Murat ocam isi bitirsin artik! :img-hyste

Murat ocam artik , Eylem zamanidir...Goster kendini sonra is isten gecmis olur...:img-yes: Hasret Murat ocamindir oyle kalacaktir...:img-in_lo

Güzelcim, ben erken buluyorum şu an öpüşmeyi. Öpmesin ya, banane banane :)

Gösteriden sonra olsun mümkünse :icon_whis
Hatta bak şöyle olsun :)
Gösteriden sonra Murat yine BEN merkezli konuşmalarını yapsın. Benim eserim, benim keşfim, benim öğrencim falan desin. Gösterinin başarısıyla Hasret'i ikinci plana atsın. Sonra Hasret gidip hesap sorsun, tartışmaya başlasınlar, o tartışma anında aniden gelişen tutkulu bir öpücük olsun :img-in_lo
Hem kavga ederim, hem öperim misali :)

Hasret tabiki Murat ocanın, aksini söyleyen de yok :img-blush

askasone
28-04-10, 13:11
Bana göre Leventin ya da bakışlarının çok fazla üstünde durmak anlamsız, bana pek öyle aşk dolu bakışlar gibi gelmedi daha çok birşeye şaşırmış ya da hasretteki değişime şaşırmış gibi bir bakış. Cihan varken ben bu aradaki erkek olarak Leventi kullanacaklarını sanmıyorum. Hasretin kime baktığı, kalbinin kime aktığı belli, Levent ya da Cihan ne yaparsa yapsın bu ateşi söndüremezler ya da yönünü değiştiremezler. İllaki can sıkıcı olaylar göreceğiz de bana göre Cihan tarafından yaratılacaktır genelde bu can sıkıcı durumlar.

Nurcan_
28-04-10, 13:44
iyi günler gönülcelen ailesi:img-wink:

sesli fragman cikmis ama benim haberim yokmus yaaa:icon_sorr:icon_sorr

süper bir fragman yine güzel yakinlasma olacak...

bir arkadas 10.bölümde öpüsme olacak demisti bakalim neler olacak:bilmim

ikarusey
28-04-10, 13:54
Sana bu kadar güzel yapan ne ?
Evet dünya güzeli seni tanımak istiyorum
Sen bir cadısın, aynı zamanda yetenekli ve akıllı
Dünyanın en güzel cadısı...

Sana bu kadar güzel yapan ne ? diye soruyor...Seni demiyor, sana diyor
''Onu sana bu kadar güzel kılan ne? '' diye kendine soruyormuş gibi:bilmim

Demek ki bu Ocamın kendi iç sesi:img-yes:Bunu ne Hasret'e ne de Selin'e söylemiyor bence.
Kendine soruyor ve yine kendi cevabını veriyor kendine:img-yes::img-yes::img-yes:

Artık Hasret'in arkasından bakarken mi?
Yüzüne bakarken mi?
Yoksa Hasret'i temsil eden çiçekçi kız tablosuna bakarken mi söyler:bilmim
Ama bence kendi kendine soruyor ve cevaplıyor...
Yani Ocam iç sesiyle cebelleşmeye başlamış sanırım

hoffmania
28-04-10, 14:51
Yeni fragmana bayıldım.Murat Hoca'dan Hasret'e dair güzel sözler devam ediyor.Artık bunları Hasret'e de söylesin diyorum.Böyle iç ses halinde olmuyor.:img-grin2

Fragmanda Levent'in bakışı öyle aşık olmaktan çok hafif çaplı bir şaşkınlık ifadesi diyebiliriz.Murat,henüz Hasret'e karşı olan duygularını kendisine bile itiraf edemezken Levent'ten böyle bir şey beklemek olanaksız olur.Tabi ilerde ne olur bunu şimdiden bilemeyiz.:img-wink:

Fragmanda Hasret'in tabloyu gördükten sonraki yüz ifadesi çok hoş.Özellikle piyano çaldıkları sahne favori sahnem.Birbirlerine ne güzel bakıyorlar öyle :img-in_lo

Levent'in arabanın ardından koştuğu sahne de güzel bir sahne...Levent'in keyfi yerinde :img-grin2

Hasret de başka bir büyü varki şimdiden adına yakışır bir şekilde davranıyor.Ne diyelim başta Murat olmak üzere Hasret,gönülleri çelmeyi başardı.:img-grin2

Murat Hoca,Dünya'nın en güzel cadısına aşık artık.:img-in_lo

ikarusey
28-04-10, 15:05
önceki yorumum iptal:)
Tekrar dinledim ve ''sana '' demiyor ''seni '' diyormuş:img-hyste

asicifan
28-04-10, 15:06
Burada yazılan yorumları okurken Gökhan Tepe'nin "HASRETİM" şarkısını dinliyordum.Hasret-Murat çiftinin ayrılık anında arka fonda bu şarkının çaldığını hayal ettim.Sözler tam bizimkilere uyuyor baksanıza.
HASRETİM

Ah hayat çabuk geçiyor
Çaresiz herşey değişiyor
Bildiğim tek birşey var
Yazık ömür sensiz bitiyor

Bu yüzden dön bana
Bu yüzden dön bana
Hasretim benim bin yıllık esaretim
Yerine kimseleri sevmedim sevemedim

Engelmi gururun Öfken hiç dinmedimi
Dayanamaz gururum dön geri

Ah hayat çabuk geçiyor
Çaresiz herşey değişiyor
Bildiğim tek birşey var
Yazık ömür sensiz bitiyor

Bu yüzden dön bana
Bu yüzden dön bana

birefsane
28-04-10, 15:07
ya yeni fragman çıkdı.Murat oca döktürmüş nolur Hasrete demiş olsun.Tabi böyle güzel sözden sonrada bi öpücük bekleriz.

kardelencim
28-04-10, 15:18
önceki yorumum iptal:)
Tekrar dinledim ve ''sana '' demiyor ''seni '' diyormuş:img-hyste

seyhancım sana veya seni hiç farketmez ama yeter ki murat hoca o sözleri gerçekten söylesin. çok tatlı diyor çünkü, sen bir cadısın ama dünyanın en güzel cadısı... ay çok sevdim ben bu sözleri, lütfen fragmana özel bir durum olmasın, gül kokuyorsun şiirinde yaptıkları gibi olmaz umarım:bilmim

silence61
28-04-10, 15:18
bugün çarşamba, atv geçen hafta yaptığı gibi gecenin köründe yeni bir fragman daha yayınlayabilir :D anlamamki neden şimdi yayınlamıyorda gece yayınlıyor..üstelik tv açıkken ders çalışıyorum ve dizimizin fragmanına hiç rastlamıyorum..niye son iki güne sıkıştırıyor fragmanı..samanyolu da cuma günü ama en az üç kere gördüm bugün ama gönülçeleni bir kez bile görmedim..bölüm tekrarları konusunda da şikayetçiyim zaten..erken saatte yayınlamıyor..çok sinir bozucu..gönülçelen hayranlarına gereken önemi gösterceğini söylememişmiydi bu kanal dizi başlamadan önce?

sesbilisim
28-04-10, 15:22
Sana bu kadar güzel yapan ne ?
Evet dünya güzeli seni tanımak istiyorum
Sen bir cadısın, aynı zamanda yetenekli ve akıllı
Dünyanın en güzel cadısı...

Sana bu kadar güzel yapan ne ? diye soruyor...Seni demiyor, sana diyor
''Onu sana bu kadar güzel kılan ne? '' diye kendine soruyormuş gibi:bilmim

Demek ki bu Ocamın kendi iç sesi:img-yes:Bunu ne Hasret'e ne de Selin'e söylemiyor bence.
Kendine soruyor ve yine kendi cevabını veriyor kendine:img-yes::img-yes::img-yes:

Artık Hasret'in arkasından bakarken mi?
Yüzüne bakarken mi?
Yoksa Hasret'i temsil eden çiçekçi kız tablosuna bakarken mi söyler:bilmim
Ama bence kendi kendine soruyor ve cevaplıyor...
Yani Ocam iç sesiyle cebelleşmeye başlamış sanırım

selamlar gönülçelenciler ....
evet bende ilk izlediğimde aynı hisse kapıldım bencede ocam kendi iç sesiyle ve yoğun duygularıyla cebelleşiyo ahh ahh ocam bu asret sana neler etti böyle :img-hyste

bence o tabloya bakerken asrette var tabi asretinde tabloya manali manali bakışlarını görünce murat ocamdan iç ses geliyor :bilmim:img-hyste

ama asrette fena bakışlar var bu bölüm kızımız iyice aşık olacak ahh cuma ahh gelde bizide çatlatma meraktan :icon_sorr

delilikbu
28-04-10, 15:26
Murat Hoca,Dünya'nın en güzel cadısına aşık artık.:img-in_lo
yorumuna tamamen katılıyorum arkadaşım..:good::img-wink:
sesli fragman yine yı-kı-lı-yor...Çok güzel...:happy0064
Piyano sahnesindeki bakışmalar..sıcacık,içten ve sevgi,aşk kokuyor adeta...:img-in_lo

Levent'in bakışlarını kötüye yormak istemiyorum...Bir kıza iki aşık yeterli..:):)
şaka bir yana Levent'in Hasret'e aşık olmasını istemeyenlerdenim...

nefel
28-04-10, 15:42
Özet geldi arkadaşlar,

Bölüm özetleri başlığına ekledim :img-wink:

Edit: Bölüm hakkında bilgi sahibi olmak istemiyorsanız kesinlikle okumayın çünkü tüm bölümü özetlemiş özetçi amca :img-tomat:img-tomat

Bunlarda Nesrin'e :img-tomat:img-tomat:img-tomat

lpchester
28-04-10, 15:44
''dünyanın en güzel cadısısın'':cheer:hasrete cadı kelimesi ancak bu kadar yakışır....murat hocam iyi benzetme yapmış....
bu sözün nerde ve ne zaman söylendiğini merak ettim şimdi....benim için zamanlama önemli....
leventin bakısları da yakıyor...o nasıl bakıştır....bastan asağı süzüyor....hocam bile bu kadar süzmemiştir hasreti.....:img-yes:

delilikbu
28-04-10, 15:47
Özet geldi arkadaşlar,

Bölüm özetleri başlığına ekledim :img-wink:

Edit: Bölüm hakkında bilgi sahibi olmak istemiyorsanız kesinlikle okumayın çünkü tüm bölümü özetlemiş özetçi amca :img-tomat:img-tomat

Bunlarda Nesrin'e :img-tomat:img-tomat:img-tomat
artık çok geç canım..okumuş bulundum;tüm bölüm hakkında tüm bilgilere sahibim şu an..:):):img-hyste
Nesrin,Nesrin..İçten içe kemirmeye devam ediyor yine..Hiç rahat durmayacak beyzademizin annesi...:img-tomat

söğüt
28-04-10, 15:47
bende fragmanı izledim geldim...

ya arkadaşlar bu kara murat bizi telef edecek :img-hyste:img-hyste

adamdaki aşka bak yaaa..:love05:

inşallah senaristler bu güzel aşkı en güzel şekilde işlerler..

kaprislerle yanlış anlamalarla sürüncemeye döküpde gına getirmezler..

kara muratın yakın markajları da çok güzel ama ben çalımlarını da özledim:img-wink:
hani hasret peşinde dönüyor ya, hani cihanı ekarte edip hasreti alıp çıkıyor ya:img-hyste:img-hyste
üüüüffff tadından yenmiyo ..yine yapsınlar öyle sahneleri
(manyak mıyım neyim ) :img-hyste:img-hyste

nefel
28-04-10, 15:58
http://www.dizifilm.com/fotogaleri/data/668/gc_10_6.jpg

Çok hoooooşş :img-in_lo

10. Bölüm fotosu, daha fazlası bölüm resimleri başlığında :img-wink:

söğüt
28-04-10, 15:59
artık çok geç canım..okumuş bulundum;tüm bölüm hakkında tüm bilgilere sahibim şu an..:):):img-hyste
Nesrin,Nesrin..İçten içe kemirmeye devam ediyor yine..Hiç rahat durmayacak beyzademizin annesi...:img-tomat

arkadaşlar kaynanna psikolojisi bu...kadın şimdiden kaynana moduna girdi, ısınma turları bunlar ..bırakın yapsın, bırakın geçsin ..oğluşunu kıs-ka-nı-yooorr... :img-hyste
varan 1 -) hasret yüzünden oğluşuyla yemek rezervasyonu ipal oldu
varan 2 -) oğluşuna bu kızı evimde istemiyorum dedi oğluşu anında pası aldı gole çevirdi " o halde bizde gideriz" ...kadıncaaz kendi silahıyla vuruldu :img-hyste
varan 3 -) kadıncaazz (!) aslıyı aile yemeğine davet ediyor.(ama berrinde vardı demeyin, berrin artık aileden ..ortak bi yaşam alanları var; ethem ) (çok terbiyesiz oldum :img-hyste:img-hyste) ne diyordum yaaa.. ha aslı...aslı varken hoca hasretin bir telefonu ile havalara uçtu, başka bir hasret haberi ile yemeği terketti yollara düştü

aklıma gelenler bunlar ..sizin aklınıza gelen varsa eklersiniz..:icon_whis

ardainan
28-04-10, 16:01

Canım bu nasıl bri resimdir öylee..:img-in_lo
Yoksa bu bölümden mi?
Özet için de saol bu arada :img-wink:
Ah Nesrin ahh..İnşallah geri teper yaptıkların..
Bu arada ocamın kızçeye süprizi ne acaba..:bilmim

birefsane
28-04-10, 16:06
özet ne özet maşallah bütün diziyi özetlemiş.Ah Hasretim nasılda oyuna geliyor.Murat kesin her kesin içinde hasrete bağrıcak falan.Hasretde kırılıcak ve araya soyukluk giricek.Ya kadına bak sanki oğlunu tanımıyor insan evladını doğum gününü nasıl berbat eder böyle hani her hangi bi gün olsa neyse.Bal çiçek ne yapıcak merak ediyorum.her kesi şaşırtıcak konuşması ne.
Bi de resimler yeni bölümdenmi yoksa setden falanmı.

*nly*
28-04-10, 16:10

Çok güzel yaa çok güzel çıkmışlar..(özet için saol cnm ...)

Özete gelince;

Nesrin :Tam gözüme girmişken daha çok sinir oluyorum senden yaa ...
Bence Nesrin Murat2ı düşündügü felan yok eger düşünseydi neden Hasret'e o kıyafeti giydirsinki Muart'ın canını yakarakmı kurtulcak Hasret'ten o zmn hem Hasret'ten hem urat'tan kurtulur...:icon_sorr:fighting2:fighting2:img-fear2:img-fear2:img-fear2(Beni ne hale soktu bu kadın...)

Fragman'da Levent nasıl bakıyı Hasret'e bence %100 Selin'i hatırlamıştır oda yoksa aşkı felan olmasın ya istmiyoruz ...!
:icon_sorr:icon_sorr

söğüt
28-04-10, 16:13

üüüüüüüüffff nefis bi sahne bu...:good: number one...:love05:
hasretin saçlarını da toplamışlar ..eşofmanlarla harika bir genç kız olmuş ..hasret yavrum aklın varsa bu değişimin kıymetini bilmeye bak..ailenide alırsın yanına..oh mis gibi..hasretin hiç ailesiyle geleceğe dönük hayalleri yok..bir kez vitrin camında kendisini sahnede hayal etti. o kadar ..
ne kadar ekonomik bi kız :img-hyste:img-hyste

leylanermin
28-04-10, 16:17
bölüm resimler muhteşem...özellikle de murat ve hasretin denizde olan resmi bir başka muhteşem... hasret(tubam)çok ama çok güzel ya....büyüleyici...:img-wink:

nefel
28-04-10, 16:18
Nesrin'in entrikalarını düşünmek istemiyorum.

İçimde çok güzel hisler var gelecek bölümlere dair nedense.
Malum mu oldu nedir :img-hyste:img-hyste
Çoook güzel bölümler bizi bekliyor Gönlüçelinmişler ahalisi :img-hyste

Ya da ben gidişata yönelik fazla beklenti içine giriyorum, bilemiyorum :bilmim

Bu bölüm çok güzel olacak ama Nesrin'in yapacağı şeye Murat ne tepki verir kestiremiyorum :bilmim

Eylül_N
28-04-10, 16:20
Özetimiz gelmiş de bu özetci amca mı dsesem teyzemi değişce iyi olur ya Özetlerle ilgili bir sıkıntı var gibi:bilmim

Yorumumu sonra yapıcam uşan vaktim yok sadece Nesrin'e allah seni nasıl biliyorsa öyle yapsın demek için geldim

Ya sen nasıl bir annesin oğlunun canını bilerek yakıyorsun Ama Nesrincim farketmediğin yada farkedemediğin bir şey var o da şu ki Hasret Selin'i fena halde solluyacak Yakında Selin'in ''S'' bile kalmayacak zaten Murat Ocam Selin'i hiç bir zaman gercekten sevmedi büyük bir tutkuyla Selin hala hayatta olmuş olsaydı eminimki Ocamın aklına dahi gelmiyecekti Sadece şuan kendini suçlu hissediyor ve vicdan azabı çekiyor

Sımarık Cadı
28-04-10, 16:22
Özeti okudm smdi.
Murt tepki wericktr ilk gördgünde ama hsrete ckda kızıcgnı düşünmüyorm bu knuda.
Hsretnde ona acı wern htırlynca üzen birini örnk almaya clısması scma.
Knuyla ilgli bile knusp htırlamak istemiyo.
Merk ettm iyice bölümü rsmlride ck güzl:img-in_lo Hem oglunun üzülmesni istemiyo.
Hemde hsreti uyrmak yerne destek oluyo annelk anlayışı böyle bişe hrlde nesrnın.

cozumleme
28-04-10, 16:25
Ne yani Hasret Selin gibi giyinemez mi?
Murat'ın bozulacağını sanmıyorum ama bilemiyorum ki. :)
Nesrin sen tam bir cadısın ya. Cık cık! Aşk engel tanımaz, görüceksin. :)
Murat'ın ilgisini farkeden Hasret'e (yani çok sonra) Nesrin, "Selin'e benzediğin, benzemeye çalıştığın için" gibi bir şey diyebilir belki. :icon_whis

GÜLÇEM
28-04-10, 16:35
özet, fotoğraflar ve tüyolar mükemmel :happy0064

bu bölüm de anlaışan çoook güzel olacak :img-in_lo

heyecanla bekliyorum...

kardelencim
28-04-10, 16:39
özet gelmiş, her zaman çok ayrıntılı verildiği için bu hafta okumamaya karar vermiştim ama yine dayanamadım:img-hysteözet, fragmanlar, resimler derken bölüme izleyecek birşey kalmıyor ama napıcaksın merak işte:img-wink:

hasret selin'e benzemeye çalışıyormuş eyvah, murat bu cd ve balkon olayındaki gibi kötü bir tepki vermez umarım:bilmim

kanodaki resimde çok tatlılar, tabi bir de el öpme sahnesi var. bu sahneler için sabırsızlanıyorum:img-in_lo

n_g_r
28-04-10, 16:46
Bu özette fotolarda can yakar.Bence bu bölüm en renkli bölüm olacak görünüyor.İşte diğer fotolarımızhttp://www.atvdiziler.com/gonulcelen-dizisi-fotograflar-resimler-duvar-kagitlari/gonulcelen-10-bolum-resimleri/msg14708/?topicseen#new

lpchester
28-04-10, 16:47
özet ve resimler için tesekkürler....
özet yorumum;
özet destan gibi gelmiş,maasallah....geçen haftaki özet gibi olsaymış daha güzel olurdu...cok ayrıntıya kacılmış......
nesrinin oyunlarını öğrenmeseydik daha iyi olurdu....kendi oğluna kötü bir olayı hatırlatmaktan geri durmuyor hanımefendi...bakalım günün sonunda kim galip gelecek....
cihan,muratın tutumundan dolayı ona saygısı artacakmış...bu saygı nereye kadar gidebilir,orası mechul.....

hoffmania
28-04-10, 16:48
Özet gelmiş ama yine Özetçi Bey bütün olup bitenleri anlatmış.Artık buna bir dur demeli :img-hyste:img-hyste

Artık mahalleliden Hasret'in Murat Hoca'nın öğrencisi olduğunu bilmeyen kalmayacak.Böylece Balçiçek'te meraktan ölmemiş oldu.:img-grin2

Hasret'te bu durumun olucağı geçen haftadan belliydi aslında...Nesrin Hanım ve Hasret'in Selin ile ilgili konuşmalarında Hasret'in değişen yüz ifadesi her şeyi anlatıyordu.

Hasret'in Selin'e benzemeye hiç ihtiyacı yok.O böyle doğal haliyle zaten güzel.Bu tür bir çabaya gerek yok ama aşk işte Hasret,böyle davranırsa Murat onu daha çok sever zannediyor.Kıyamam Hasret'e :icon_sorr

Berrin'in planı tahminen Nazar ile ilgili...Madem Murat Turalı Hasret'i büyük gösteride sahneye çıkartıcak.O zaman Berrin'de Nazar için bu tür düşüncelere sahip olabilir.Berrin'e mahalleye gitmek iyi geldi diyordum ama onun daha başka planları ortaya çıktı.:kahve

Nesrin Hanım'ın samimiyetine artık inanmıyorum.Zaten geçen haftaki konuşması içten değildi.Zoraki bir durumdu ama oğlunun bu durumu hatırlamaktan dolayı acı çekiceğini bile bile Hasret üzerinden Selin konusunda yaptığı oyunlar ona yakışmıyor.

Hasret çok üzülücek ayrı bir olay,Murat'ın doğum günü zehir olucak belki de o da ayrı bir olay...

Bizim dizinin son sahnelerinde de hep bir tantana çıkıyor.:bilmim

leylanermin
28-04-10, 16:50
özet gelmiş...okudum...teşekkürler özet için....ama özette yine çok bilgi verilmiş....
güzel bir bölüm olucak ama...

semaSARİ
28-04-10, 16:51
özetçim, yavrum sen ne yaptın böyle yaa... senaryoyu baştan sona replikleri ile yazsaydın bari....:bilmim kendisini kınım kınım kınıyorum...:img-beee:

Hasretciğim sen ne yapıyorsun böyle? Muratcığım seni sevecek, sana vurulacak... Geçmiş geçmişte kaldı.. İş sadece güzellikte, zarafette, terbiyede, oturup kalkmada güzel konuşmada değil ki.. İş yürekte be güzelim.. Böyle yaparsan çok üzülürsün sonra.....:img-cray:

nefel
28-04-10, 16:52
Arkadaşlar, acaba bu özet yorumları için de ayrı başlık mı açtırsak, bilgi sahibi olmak istemeyen arkadaşlarımız için :)

ya da Senaryo-izlenme oranları için açtırdığımız yorumlar başlığına mı yapılsa :img-wink:

Ben bunu modlara çıtlatayım iyisimi :)

Cihan'ın Murat'a saygısı artıyormuş. Allah Allah :)

kardelencim
28-04-10, 16:53
nesrin hasret'e selin'in giydiklerine benzer bir elbise hediye ediyormuş ve hasret bunu murat'ın doğumgününde giyiyormuş. şu resimlerdeki siyah elbise mi acaba, eğer oysa hiçte kötü bir etki yaratmamış gibi murat üzerinde. baksanıza el öpmeler, birlikte piyano çalmalar, aşk dolu gözlerle bakışmalar...:img-in_lohepsi o siyah elbiseyle çekilmiş çünkü:img-wink: tabi sonrasında murat herhangi bir benzerlik farkederse bilemiyorum tabi:bilmim

tepkisi ne yönde olur onu da bilmiyorum? farkederse hoşuna mı gider, yoksa sinirlenip hasret'i kırar mı:bilmim

sesbilisim
28-04-10, 16:55
özet gelmiş :happy0064
maşallah özetçinin gözü çok bol allahtan hani nerdeyse bölümün tamamını yazacakmış ta azıcık kalmış yani :img-hyste

valla bu nesrin canına susamış ne diyim :img-hyste
daha buradan haberi yok sanırım :img-hyste birileri şu nesrini dürtsün gönülçelenciler :img-hyste

asret oldumu ya sen niye kendini başkasına benzetiyosun anladık aşıksında ocamın o kızla anıları sonu çok hazin olduğunu biliyon ne diye durup dururken selini aklına düşürüyosun adam elindeki taşla birlikte mazisinide o göle attı diyoduk ki asret sağolsun tekrar anılarnı canlandıracak ocama :img-in_lo:img-in_lo

bölüm resimlerinede bakınca kara murat efsanesi apistede devam ediyo :img-hyste:img-hyste
bakınız ocam onlar olmadan asretim olmadan asla diyo (aliye gibi ):img-hyste

Lady_GS
28-04-10, 16:55
Hasret'in Selini ornek almasini dogal karsiliyorum, sonucta kizin bir role model'i yok. Murat hocanin ilginisi dahada ustune cekmeye calisiyor bu kesin...

Ama benim aklima takilan su cumle :
"Hasret'in Selin'e benzemesi Nesrin'in ilgisini çeker ve Murat'In hoşuna gitmeyeceğini düşünerek gizliden bunu desteklemeye başlar"

Buradaki "gitmeyecegini dusunerekten" kasit Murat hocanin hosuna gidecegimi?... Murat hoca Hasreti baska birine benzettigi icin degil, onu Hasret oldugu icin sevmeli... zaten suana kadar bize onu hissettirdi, umarim bu bolum degismez...
Ben Murat hocadan Hasret'in Selin'e benzedigini fark ettiginde bir tepki vermesini bekliyorum...
Mesela... senaryo yazmakta hic iddiam yok ama:
Murat: ' Ben senin dogalligini, ictenligini, safligini... kisacasi seni sen olarak sevdim. Baskalarini ornek almana gerek yok' ...gibi birsey deyip sonrada Hasret'i kendine dogru cekip...:love05:
Nasil olur...? :happy0064

teomanresat
28-04-10, 16:57
Selam Gönülçelen'ciler:love05: Özet gelmiş,resimlerde gelmiş...O resim nasıl bir resim öyle bayıldım..Pek güzel olmuşlar...:img-blushHocam Hasret kızçesi hiçbirşeyden mahrum kalmasın istiyor...

Özete gelince Nesrin demek istiyorum...:icon_evilEn sevmediğim oğlunu kıskanan ,kimseye layık görmeyen kayınvalide modelidir...Nesrin bu bölüm bunu yapıcak..Bu belli oldu..Sözde oğluna iyilik yapayım derken kötülük yapıcak aslında..Kaş yapayım derken göz çıkarmak denir buna...
Ben anladım Nesrin'in oğlunu Murat'ı falan düşündüğü yok..İstanbul hanfendisi olarak aile adını,sözüm ona şerefini düşünüyor..:img-beee:
Oğlunu düşünen bir anne böyle davranmaz....

Öte yandan Cihan'ın Murat'a saygısı artacakmış...Cihan bu bölüme kadar Murat'a saygılımıydı da şimdi dahada artsın?:bilmimMurat'a demediğini bırakmayan,evine kahvehane gibi lap diye selamsız sabahsız dalan Cihan değilmiydi?Yoksa Cihan'ın klonlanmışımıydı?:icon_whis
Balçiçek az uyanık değil,allem etmiş kullem etmiş gerçekleri öğrenmiş..Gazetecilere ne söylüyecek acaba?Bence ben çıkacağım sahneye,o solist benim demesin sakın?:icon_whis Sözde derdi Meşhur olmak,Hasret'i alt etmek..Olurmu olur?

Hocam yine şugarlığın üst sınırlarında gezicekmiş..:img-blushKara Murat'lığına nezarette devam ediyormuş?Kurtarıcı melek:img-blush

Hasret acaba neden Selin ile ilgili dvd yi izliyor..?:bilmimSelin gibi olup,Selin'i Murat'ın sevdiğini düşünüp kendisinide seveceğini mi zannediyor?Kesin öyledir..:icon_sorr
Ah kızçe seni kendin olduğun için hocam sevecek:img-yes:
Saime'nin fragmandaki duygulu bakışı anlaşıldı..Nesrin'in önerisiyle Selin gibi giyinen Hasret'te Selin'i gördü..:img-yes:

bahar_can
28-04-10, 16:59
sevgili nefel.. dediğin gibi:happy0064 kobray la murat yan yana oturuyorlar nezarethanede:happy0064 biraz sohbet ederler sabaha kadar:good::good:

haklısın fazla hassas davranmışım eleştirdiğim o kelimeden dolayı... bazı arkadaşlar başk ayerlerde öyle güzel kullanmışlar ki bu eleştirimi...ben bile "yok canım o kadar da değil" dedim

~armi&utku~
28-04-10, 17:02
Pööööf özetci amca ne ettin sen ya?(Burhan altintop tarzi):img-hyste Kararliydim bu hafta okumamaya özeti ama iste yine dayanamadim..kendimi de kiniyorum bu hareketimden dolayi:img-hyste

Hic özetin ayrintilarina girmek istemiyorum,okumayan ve okumayacak arkadaslari düsünerek ama sunu da yazmassam olmaz..

Özetci amca aynen söyle: Ammaaaan gene mi özet yazcaz be? Ver senaryoyu..simdi bütün sahneleri katiyoruz özete..replikleri yazmayalim fazla olur:img-hyste:img-hyste Al sana mis gibi özet..:img-hyste Bu sahnede Hasret arkasina dönüp bakiyor acaba bunu'da yazsak mi be?:img-hyste Ahaa bir sahnede kadir kapidan cikiyor burhanda kötü kötü bakiyor..bunuda ekliyelim cok önemli ama sakin ne düsündügünü yazmayalim hahh yoksa fazla bilgi vermis oluruz heyecani kalmaz:img-hyste Bu yazdiklarimin bu haftanin özetiyle bir ilgisi yok..örnek amacli yazdim:icon_whis

Gercekten özeti yazan kisiye ve verdigi emege saygim sonsuz ama gercekten cok fazla bilgi veriyor..daha dogrusu cok ince ayrintilar var..buda bizlere fazla geliyor. Ben yine heyecanla bekliyor ve izliyorum ama herkes ben gibi degil ki:icon_whis Özetci amcamiz olmassa'da olmaz ama lütfen biraz daha özen göstersin ayrintilara girmemeye. Sevgiler özetcimiz:img-blush

enirem
28-04-10, 17:08
özetçi abi-abla-teyze-amca :img-hyste
keşke bölümün repliklerini de yazsaydın da izlemeseydik :img-hyste
balçiçek kameralara ben çıkacağım sahneye mi diyo acaba :D :D :img-hyste
ah bee hasret...selini unuttur sen ona selin gibi olma...içimden bi ses hasret o elbiseyi giynce araları açar dio ama geçen bölümden itibaren yavas yavas unutması hızlandı gibi...pek etkilemez...yani umarım :D :img-hyste

gene anlatamadm :img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste

Zor Aga
28-04-10, 17:09
Hasret'in Selini ornek almasini dogal karsiliyorum, sonucta kizin bir role model'i yok. Murat hocanin ilginisi dahada ustune cekmeye calisiyor bu kesin...

Ama benim aklima takilan su cumle :
"Hasret'in Selin'e benzemesi Nesrin'in ilgisini çeker ve Murat'In hoşuna gitmeyeceğini düşünerek gizliden bunu desteklemeye başlar"

Buradaki "gitmeyecegini dusunerekten" kasit Murat hocanin hosuna gidecegimi?... Murat hoca Hasreti baska birine benzettigi icin degil, onu Hasret oldugu icin sevmeli... zaten suana kadar bize onu hissettirdi, umarim bu bolum degismez...
Ben Murat hocadan Hasret'in Selin'e benzedigini fark ettiginde bir tepki vermesini bekliyorum...
Mesela... senaryo yazmakta hic iddiam yok ama:
Murat: ' Ben senin dogalligini, ictenligini, safligini... kisacasi seni sen olarak sevdim. Baskalarini ornek almana gerek yok' ...gibi birsey deyip sonrada Hasret'i kendine dogru cekip...:love05:
Nasil olur...? :happy0064
Evet bencede Murat böyle bir cümle ile Hasreti kendisi gibi olmaya davet etmeli... Benim için sen Hasret olduğun için değerlisin demeli...:img-in_lo

Son cümleye itirazımız var...:img-fie: onunda Hasret'i kendine doğru çekip... kısmına değilde :img-hyste(5 cm lik burun mesafesi korunmak kaydıyla...) :love05: kısmına...:img-hyste

Bunun için erken olduğu fikrindeyim...:img-yes:

gülendam83
28-04-10, 17:12
vakitsizlikten iki satır yazamıyorum hep içimde kalıyor. okumakla yetiniyorum sizleri fırsat buldukça işyerinde.

ama gel görelimki bu özeti görüpte yazmamak olmazdı. :img-hyste:img-hyste:img-hyste

birileri bizi duysun lütfen. özeti kim hazırlıyorsa bence artık o hazırlamasın. çünkü sayesinde benim bölüm hakkında merak ettiğim birşey kalmadı.

tüyoları özet diye verseler daha iyi olur bence. çünkü adı üstünde olan tüyo bile bu kadar ipucu vermiyor. gerçi ipucu bu özet için yalnış cümle. özetçi bildiğin yumağı vermiş. hatta yumağı değil kazak örüp hediye etmiş bize. :img-hyste:img-hyste:img-hyste

gülermisin ağlarmısın şimdi bu duruma hadi söyle. :bilmim

özetçi abi-abla-teyze-amca :img-hyste
keşke bölümün repliklerini de yazsaydın da izlemeseydik :img-hyste

:good::good::good:

Denizkisi
28-04-10, 17:12

MERHABA MILLET!!!:happy0064
Nefelcan Bugun cosmus durumcan canim!Yoksa Murat ocamin o meshur romantik sahnelerinden mi etkilendin???
Nefelcan ekledigin resimve ozet icin tesekkurler canim!:love05:

Nefi ve bi o kaa romantik bir sahne!:img-in_lo Yaa, Murat ocam ne yapiyorsun bule ! Beni sen eski donemlerdeki gibi askindan tuberkuloz olup olme mi istiyorsun???:img-hyste Ben daha fragmanin etkisinden kurtulamaisken bu kano sahneler, piyanonun basindaki ask dolu bakislar ...:img-in_loBen olecegim yaa !:img-cray:

Bakiyorum nesrin yine tekin durmuyor...:icon_sorrNesrin aklini basina devsir ...:icon_sorrBu saatten sonra giden Hasret degil sen olursun ogluyun yanindan ...Murat bu defa omru billah goremezsin benden soylemesi...:img-hyste

Murat ocam nezarette...:img-hysteHem rakibi Cihan ve yurttan sesler korusu sur mahallesi erkaniyle birlikte ...:img-hyste...Hayirlarrr Murat ocam ne is??? Sizi buralarda gormekte varmis kaderde...:img-hysteEyy ask ! Sen nelere kadirmissin boyle!:img-in_lo

Neyse Murat ocam siz buradan hayirlisiyla cikin bi! Biz Forumcak size en guzel dogum gununu yapariz evvelallah!:img-hyste Tabii hasret kizimi dogum gunun vip. konugu olursa daha bi ozen gosterecegimizden hic kuskun olmasin!:img-hyste
Nesrin cekil kiz sule! uzattin ama haa!:img-tomat Murat ocam koskoca adam neyi isteyip neyi istemiyecgini sana mi soracak???Hasreti istiyorrrr..;Iste o kadar !:img-hyste

nefel
28-04-10, 17:13
sevgili nefel.. dediğin gibi:happy0064 kobray la murat yan yana oturuyorlar nezarethanede:happy0064 biraz sohbet ederler sabaha kadar:good::good:

haklısın fazla hassas davranmışım eleştirdiğim o kelimeden dolayı... bazı arkadaşlar başk ayerlerde öyle güzel kullanmışlar ki bu eleştirimi...ben bile "yok canım o kadar da değil" dedim

Ben de aynen öyle düşünmüştüm ve gelen fotoğraflarda bunu kanıtlar nitelikte, umarım hayal kırıklığına uğramayız, ne diyordu Tüyo;
Gülnaz ve Kobra arasındakileri ilk farkeden Murat olacakmış. Nezarette karşılıklı ya da yanyana bölümlerde birbirlerine bakarken yakalayabilir Murat onları ve bu şekilde bir konuşma geçebilir aralarında. Olsa ne güzel olurduuu :happy0064

Kobra&Murat :happy0064:happy0064

Ben ki dizilerde Esas Oğlan ve Esas Kız haricinde kimseyi sevmezdim :img-hyste
Bu dizi herşeyi değiştiriyor yahu :img-hyste

Hasret&Murat
Gülnaz&Kobra
Murat&Kobra :happy0064

Lady_GS
28-04-10, 17:16
Evet bencede Murat böyle bir cümle ile Hasreti kendisi gibi olmaya davet etmeli... Benim için sen Hasret olduğun için değerlisin demeli...:img-in_lo

Son cümleye itirazımız var...:img-fie: onunda Hasret'i kendine doğru çekip... kısmına değilde :img-hyste(5 cm lik burun mesafesi korunmak kaydıyla...) :love05: kısmına...:img-hyste

Bunun için erken olduğu fikrindeyim...:img-yes:

Biliyorum ama ben daha fazla dayanamiycam... Simdiden karnimda kelebekler ucusuyor... Eger ikinci sezon bol bol ayrilik planlamiyorlarsa bende olmasin derim (bunu yazmasi kolayda, sabretmesi okadar kolay olmuyor galiba :img-hyste)... Yok eger illa araya birseyler girecekse, bari sezon sonuna kadar birseyler gorelim... dimi ama ... :img-wink:

qanqam
28-04-10, 17:16
ya özetci yine yapacagini yapti
ben birdaha özet felan okumam
masslah bütün bölümü anlatdi
ama benim ve sizin düsündügünüz sey
heralde oluroyr berrin artik muratin sahnesine
cikmak istemiyor yeni bir plani da nazar
ahh özetci ahhh :img-tomat

selena98
28-04-10, 17:17
ayy resim supermis :)

acccayip super bir bolum olck heralde :)

nefel
28-04-10, 17:21
MERHABA MILLET!!!:happy0064
Nefelcan Bugun cosmus durumcan canim!Yoksa Murat ocamin o meshur romantik sahnelerinden mi etkilendin???
Nefelcan ekledigin resimve ozet icin tesekkurler canim!:love05:

Rica ederim canım :img-blush

Aşka geleli çoook oluyor, bugün pek işim yok, foruma adadım kendimi :img-hyste:img-hyste

Bir de bugün Cuma olsa ne güzel olurdu :img-yes:
Ama daha var,
Bu akşam sesli bir fragman istiyoruz ey ATV :)
Dün akşamki malum şiirli fragmandı :)

Gel cuma gel :happy0064:happy0064

zeyneps
28-04-10, 17:23
Merhabalar Gönülçelen Rizidansı Sakinleri :)

Özeti okumadım okumaya da niyetim yok :D Hala merak içinde beklemekteyim bölümü :cheer:

Ama resimleri gördüm kürek çekmeyi sevdiğimizi gördüler tabi Murat'la Hasret iyi bir ikili olmuşlar kürekte :D

Yalnız ben bir de Ada'da bisiklete binmelerini istiyorum çok mu şey istiyorum acaba :img-blush:img-icecr

asi_şirine
28-04-10, 17:25
Nesrin`in şimdiye kadar yaptıklarına farklı bakış açısından bakmaya çalışarak hak veriyordum ama sanırım bu bölüm yapıcaklarıyla benden de eksi puan alıcak..:icon_sorr

O ne güzel resim öyle..:img-in_lo
Bizim kız bu bölüm bildiğin melek:img-in_lo
Ocam aşık olmasında napsın:img-in_lo

Özetçi amcaa bakkk banaa:img-yes:
Bu domatesler alll sana:img-tomat:img-tomat:img-tomat

elenam
28-04-10, 17:27
arkadaşlar,hocanın hediyesi tablosu galiba..hani çiçekci kız tablosu var ya o dur diye düşündüm..sizce???

gülendam83
28-04-10, 17:28
Merhabalar Gönülçelen Rizidansı Sakinleri :)

Özeti okumadım okumaya da niyetim yok :D Hala merak içinde beklemekteyim bölümü :cheer:

Ama resimleri gördüm kürek çekmeyi sevdiğimizi gördüler tabi Murat'la Hasret iyi bir ikili olmuşlar kürekte :D

Yalnız ben bir de Ada'da bisiklete binmelerini istiyorum çok mu şey istiyorum acaba :img-blush:img-icecr

zeynepcim özeti görünce bende bir süre okumadım. o kadar uzunduki dedim vaktim olunca okur öğrenirim bölümü.
en iyisini sen yapmışsın okumamakla. :good:

bu adada bisiklet olayı bana hs yi hatırlattı. :img-wink: olmayacak şey değil bence. çok daha güzel sahneler olacağına eminim ben ilerleyen bölümlerde. :img-blush

ben şimdi bölümün sonunda murat hasrete tepki gösterirmi onu düşünüyorum. hep bu nesrin yüzünden. İnşallah tepkiyi hasrete değil annesine gösterir. sonuçta murat bu durumdan hoşlanmazsa annesinin hediye ettiğini er yada geç öğrenecek.

ayrıca bu nasıl anne. oğlunun ruh sağlığını düşünmüyor mu? selini hatırlatıyor.

kinslayer
28-04-10, 17:41

Dünden beri bir ada beni benden aldı gidiyor :img-in_lo
Çok konuşulan şey olur derler ya,
yoksa sonunda deluğanlı yine ada sahillerinde mi bekleyecek :img-cool2

İki gündür zaten aklımdan çıkmıyor,
birde bugün T.R.T. türk kanalında bir belgesel vardı büyük ada isimli,
görünce çığlık attım kızkardeşim kalpten gidiyordu ,yazık :img-swoon :)

Ahhh dedim,
Ahmetim'in bisikletle tur attığı yerler :img-blush

...bir efkar aldı buraları :865323

Eylül_N
28-04-10, 17:41
Nesrin`in şimdiye kadar yaptıklarına farklı bakış açısından bakmaya çalışarak hak veriyordum ama sanırım bu bölüm yapıcaklarıyla benden de eksi puan alıcak..:icon_sorr

O ne güzel resim öyle..:img-in_lo
Bizim kız bu bölüm bildiğin melek:img-in_lo
Ocam aşık olmasında napsın:img-in_lo

Özetçi amcaa bakkk banaa:img-yes:
Bu domatesler alll sana:img-tomat:img-tomat:img-tomat

Bende Nesrin'i bir şekilde anlamaya çalışıyordum hatta hak bile veriyordum ancakkk bu bölüm gerçekten de sinirimizi bozacak gibi.Hasret'in oğluna uygun bir kız olmadığını düşünebilir fakat asla onun yerine karar veremez

Ahh bu Nesrin ahh zaten Hatırla Sevgilide de onun yüzünden Ahmetim o kada üzülmüştü:icon_sorr50 yıl geçti kadın hala aynı ay ne kıymetli oğlu varmış ya:img-hyste:img-hysteYakında isyan etcek Ocam yeterr ya ikide birde sevdiğim kadınla arama giriyorsun diye:img-hyste

zeyneps
28-04-10, 17:42
bu adada bisiklet olayı bana hs yi hatırlattı. :img-wink: olmayacak şey değil bence. çok daha güzel sahneler olacağına eminim ben ilerleyen bölümlerde. :img-blush

Evet HS'de bisiklet vardı ama çift olarak hiç binmediler :img-cray:ÇGO'da da Yurdanur ve Mehmet bisiklete binmişlerdi çok hoştu ben de öyle bir şey istiyorum :img-blush

söğüt
28-04-10, 17:56
zeynepcim özeti görünce bende bir süre okumadım. o kadar uzunduki dedim vaktim olunca okur öğrenirim bölümü.
en iyisini sen yapmışsın okumamakla. :good:

ben şimdi bölümün sonunda murat hasrete tepki gösterirmi onu düşünüyorum. hep bu nesrin yüzünden. İnşallah tepkiyi hasrete değil annesine gösterir. sonuçta murat bu durumdan hoşlanmazsa annesinin hediye ettiğini er yada geç öğrenecek.

ayrıca bu nasıl anne. oğlunun ruh sağlığını düşünmüyor mu? selini hatırlatıyor.

amaaaann dert ettiğin şeye bak..oğlu da anasının ruh sağlığını düşünmüyor nasılsa ..herkes kendi bildiğini okuyor, ana oğul gül gibi geçinip gidiyorlar..:img-hyste:img-hyste:img-hyste
şimdi siz adalar bisiklet gezisi falan derken aklıma geliverdi .
ben kara muratımdan
karadutum, çatal karam çingenem şiirini bir ara duymak istiyorum ..ilgililerin bilgilerine arz olunur..şık olur..:kahve a hem kimbilir belkide bir kır gezisi sırasında hasretin dizine başını koymuşken okur.böyle işleri bizim dü..ü .hoca çok iyi bilir :img-wink:

hayat*
28-04-10, 17:58
HERKESE merhaba gönülcelenciler ve gönlümü celenler:happy0064
hayat yine döndü..
ya 3 saattir bi türlü giremmedimm..sinir oldumm ama eni sonunda girdimm
süpersiniz yine sayfalar dolmus:good:
ve ynei fragmanimizi izlemeyen kalmamis...güzel ,güzell simdi bende bi yorumlariniza bakayimm bari :img-wink:

kardelencim
28-04-10, 17:59
Dünden beri bir ada beni benden aldı gidiyor :img-in_lo
Çok konuşulan şey olur derler ya,
yoksa sonunda deluğanlı yine ada sahillerinde mi bekleyecek :img-cool2

İki gündür zaten aklımdan çıkmıyor,
birde bugün T.R.T. türk kanalında bir belgesel vardı büyük ada isimli,
görünce çığlık attım kızkardeşim kalpten gidiyordu ,yazık :img-swoon :)

bende çok severim özellikle de büyük adayı. bahar geçmeden mutlaka gitmek istiyorum ama havalar tam anlamıyla ısınmadı bir türlü:img-in_lo

hs'de bayılırdım adada geçen bölümlere, ahmet ve yasemin birlikte bisiklete binmediler ama faytona bindiler. ay aklıma geldi birden, ne hoşuma giderdi onları öyle izlemek:img-wink:

hasret ve murat'tan da bir büyükada turu ve bisikletli, faytonlu çok hoş sahneler bekliyoruz:img-yes:

Bahar61
28-04-10, 17:59
Bende Nesrin'i bir şekilde anlamaya çalışıyordum hatta hak bile veriyordum ancakkk bu bölüm gerçekten de sinirimizi bozacak gibi.Hasret'in oğluna uygun bir kız olmadığını düşünebilir fakat asla onun yerine karar veremez

Ahh bu Nesrin ahh zaten Hatırla Sevgilide de onun yüzünden Ahmetim o kada üzülmüştü:icon_sorr50 yıl geçti kadın hala aynı ay ne kıymetli oğlu varmış ya:img-hyste:img-hysteYakında isyan etcek Ocam yeterr ya ikide birde sevdiğim kadınla arama giriyorsun diye:img-hyste

Kötü kadın nesrin:fighting2:fighting2

sanırım nesrin hanım yıllar önce manuela dizisini izlemiş ve oradaki taktiği uygulamış.kesin ahmet kötü olacak ve hasrete de bunu yansıtacaktır.acıdım hasrete şimdi

nefel
28-04-10, 18:04
bende çok severim özellikle de büyük adayı. bahar geçmeden mutlaka gitmek istiyorum ama havalar tam anlamıyla ısınmadı bir türlü:img-in_lo

hs'de bayılırdım adada geçen bölümlere, ahmet ve yasemin birlikte bisiklete binmediler ama faytona bindiler. ay aklıma geldi birden, ne hoşuma giderdi onları öyle izlemek:img-wink:

hasret ve murat'tan da bir büyükada turu ve bisikletli, faytonlu çok hoş sahneler bekliyoruz:img-yes:

Fayton ve Ada kelimeleri bir araya gelince birden aklıma geldi geçenlerde gördüğüm rüyam. Ben rüyalarımı genelde unuturumda :img-blush

Efem bizim çifte kumrular Hasret ve Murat birilerinden kaçıyorlar Adanın taşlı yollarında, ama nasıl kaçış, kesin Nesrin'den kaçıyorlardı da anımsayamadım şimdi :img-hyste
Bunlar el ele koşarak bir faytona biniyorlar, böyle nefes nefese kalmışlar, kurtuluyorlar onları kovalayan kişiden, rahat bir nefes alıp gülüşüyorlar sonra :img-in_lo:img-in_lo

Nasıl unuturum bu rüyayı ben yahu :img-cray:
Tabi kelimler yan yana gelince şimşek çakıverdi.

Bu sahneleri de görmek isteriz ey senaristler :happy0064:happy0064:happy0064

Eylül_N
28-04-10, 18:08
Fayton ve Ada kelimeleri bir araya gelince birden aklıma geldi geçenlerde gördüğüm rüyam. Ben rüyalarımı genelde unuturumda :img-blush

Efem bizim çifte kumrular Hasret ve Murat birilerinden kaçıyorlar Adanın taşlı yollarında, ama nasıl kaçış, kesin Nesrin'den kaçıyorlardı da anımsayamadım şimdi :img-hyste
Bunlar el ele koşarak bir faytona biniyorlar, böyle nefes nefese kalmışlar, kurtuluyorlar onları kovalayan kişiden, rahat bir nefes alıp gülüşüyorlar sonra :img-in_lo:img-in_lo

Kimden kaçıyorlardı ki nefel'cim paparizilerden kaçıyorlardır belki Nesrin de olabilir Cihan Levent belkide
Ne çok kaçacak kişi var Hasretle Ocamın canlarım ya
Neyse herkesten kaçsınlar önemli değil yeterki sadece birbirlerinde nefes alsınlar:img-in_lo

Aşkınızı izlemek istiyoruz dünyanın en tatlı çifti:love05:

hayat*
28-04-10, 18:10
evt arkdaslar nefel cim resim süper tsk..
ya bide biz hasretin daha cok muratla spor yapma sahnelerini istiyordukk
sanki onlarda bize alin size sahne alin size resim gibi heryere dagitmislar resimleri :img-hyste
ayy yinede cokk hoss..ya bizimm su kavga meselesi,cihan ,nakis -burhan fln hepsi unutuldu gitti su levent yüzünden yaa:img-hyste
yaaa sanirim su kavga meselesi cok abartilmiyacakk..abartirsada ztn bitek nesrin abartir ..cünkü bakksana fragmanda bile murat hasrete ne kadar iyi davraniyor:love05:
harikaa:happy0064
cihan yokk bu bölümde ona cok sasirdimm
yani hemm sasiriyorumm hemde seviniyorumm anlayamaidmm bi türlü
ama görünüse bakilirsa cihanin yeirni leventde vermisler
ayy ben yine basladim laf atmaya ..asksam ztn iyice bi güzel herkesin kulagini zonklattimm:img-hyste
ben en iyisi susayimm:img-hyste:icon_whis

kinslayer
28-04-10, 18:11
Ahh bu Nesrin ahh zaten Hatırla Sevgilide de onun yüzünden Ahmetim o kada üzülmüştü:icon_sorr:img-hysteYakında isyan etcek Ocam yeterr ya ikide birde sevdiğim kadınla arama giriyorsun diye:img-hyste

Yazık ya kıyamam murata:img-cray: :img-in_lo

50 yıl geçti kadın hala aynı ay ne kıymetli oğlu varmış ya:img-hysteBugün'ün en güzel yorumu budur :good: :img-hyste

Ama nesrin hanımda haklı değil mi ?
Murat'ın annesi sizler olsanız aynı tepkiyi vermezmiydiniz acaba,
kimseleri layık göremiyor kadın ne yapsın :kahve

Ben kendimi nesrin'in yerine koymaya çalıştım ama olmadı,
sanırım Murat ocama olan içselleştirdiğim hislerim buna mani oldu :) :icon_whis :img-blush

söğüt
28-04-10, 18:16

e madem istekler bölümünü açtık, devam edelim o zaman

kara muratımızla, kara dutumuz ince bir yağmura yakalansalar, hani ahmak ıslatatan cinsinden :img-hyste:img-hyste (o nasıl laf öyle demeyin, bu aşkla ikisininde hali malum ...) sonrada kahve içecekleri bi yer bulsalar ..:kahve
şimdi ben de kahve içicem ...:cheer:

Eylül_N
28-04-10, 18:19
Yazık ya kıyamam murata:img-cray: :img-in_lo

Bugün'ün en güzel yorumu budur :good: :img-hyste

sanırım Murat ocama olan içselleştirdiğim hislerim buna mani oldu :) :icon_whis :img-blush

Canım tamam muhteşem harika olağanüstü derece yakışıklı çok karizmatik baldan tatlı bir oğlu var bunun farkındayiz üstelik iyi eğitim görmüş son derece kültürlü ve nazik fakat gönül ferman dinlemiyor işte artık çok geç Kaptırdı oğlu gönlünü Hasret'e Nesrinin de bundan sonra yapacağı tek şey o evde torunlarına bakmak küçük turalı veliahtlarının kahkalrını dinlemek :img-hysteO köşkte küçümen Murat ve küçümen Hasretlere bakmak:img-hyste

Ay evet ya ben o evde küçük piyanistler görmek istiyorum böylee mini minnacık elleri olann küçük şeker şeylerr Hasret gibi bir anneden Murat gibi bir babadan nasıl bir şey olur siz düşünün artık:img-in_lo

hayat*
28-04-10, 18:22

hmm senin icin canim kendimi biraz önce muratin anneisnin yerine koydumm..daha dogrusu bi anne olarak kendimi hayal etttimm
vee bi felaket !:img-fie::icon_twis:img-hyste
acikcasi nesrin hanim benim yanimda kesin bi melek olarak kalirdii:img-hyste
ben olsam nesrin hanimdan daha beter seyler yapardim..oglumm nasil olursa olsun ona birak cicekci kizi , prenssesleri bile layik görmezdim:img-hyste:img-hyste
eyyvahh benim gelinim olacak kisinin benden cekecegi var:img-hyste
saka bi yana gercekdende ben nesrinden daha beter olurdumm ben biz simmdiye kadar nesrinin o kadarda kötü bi halini görmedikk ..daha nesrinin kötülükklerini bu bölümlerden sonra fln görecegiz..; ve bi anne olmakk cok zor bisey bence..; ne yani? sen büüyüt , güzel okullarda okut , bu kadar yakisikli oslun bide oglun:img-in_lo ; ondan sonrada ona gitsin bi cicekci kiza:img-hyste:img-cray:
hayir hayir kesinlikklee ben kattiyen izin verezdimm
ayy ben de ne kadar kötü bi kisisiym yaa:img-hyste
amaa ummarim nesrin benim bu dedikklerimi duymaz ve yapmaz:img-hyste

freak.s
28-04-10, 18:27
hmm senin icin canim kendimi biraz önce muratin anneisnin yerine koydumm..daha dogrusu bi anne olarak kendimi hayal etttimm
vee bi felaket !:img-fie::icon_twis:img-hyste
acikcasi nesrin hanim benim yanimda kesin bi melek olarak kalirdii:img-hyste
ben olsam nesrin hanimdan daha beter seyler yapardim..oglumm nasil olursa olsun ona birak cicekci kizi , prenssesleri bile layik görmezdim:img-hyste:img-hyste
eyyvahh benim gelinim olacak kisinin benden cekecegi var:img-hyste
saka bi yana gercekdende ben nesrinden daha beter olurdumm ben biz simmdiye kadar nesrinin o kadarda kötü bi halini görmedikk ..daha nesrinin kötülükklerini bu bölümlerden sonra fln görecegiz..; ve bi anne olmakk cok zor bisey bence..; ne yani? sen büüyüt , güzel okullarda okut , bu kadar yakisikli oslun bide oglun:img-in_lo ; ondan sonrada ona gitsin bi cicekci kiza:img-hyste:img-cray:
hayir hayir kesinlikklee ben kattiyen izin verezdimm
ayy ben de ne kadar kötü bi kisisiym yaa:img-hyste
amaa ummarim nesrin benim bu dedikklerimi duymaz ve yapmaz:img-hyste

Aynen canım ya..
Empati yaptım da Nesrin melek kalır benim yanımda..
Ne fanteziler varmış aklımda..kendimden korktum..Murat'ı vitrine koyup izlemeyi falan düşündüm..:img-hyste
Allah herkese öyle çocuk nasip etsin:img-in_lo
Kadın hakli kimselere layık görememekte..:img-wink:

hayat*
28-04-10, 18:31
Aynen canım ya..
Ne fanteziler varmış aklımda..kendimden korktum..Murat'ı vitrine koyup izlemeyi falan düşündüm..:img-hyste

yani tek murat degil
yani ben bi anne olsam cocugum murat gibi yakisikli,akkilli,basarili,semmpatik:img-in_lo
bile olmmasa yani ben yinede öyle olurdumm..
nesrin suan gözümde bi melek benimm..
daha hic bisey yapmadi
ama yakinda maskesi düser onunda:img-wink:

Denizkisi
28-04-10, 18:31
e madem istekler bölümünü açtık, devam edelim o zaman

kara muratımızla, kara dutumuz ince bir yağmura yakalansalar, hani ahmak ıslatatan cinsinden :img-hyste:img-hyste (o nasıl laf öyle demeyin, bu aşkla ikisininde hali malum ...) sonrada kahve içecekleri bi yer bulsalar ..:kahve
şimdi ben de kahve içicem ...:cheer:
SELAM MILLET ! BEN GELDIMMM!!!:img-hyste
Gittim , gezdim geldim!:img-hyste Ooo seyircilerimizden gelen sitekler bolumune gecilmis!:img-hyste
sogutcum canim madem istekleri bolumu acildi , bende nacizhane kendi istegimin calinmasini sey yerine getirilmesi dilegi diyecektim hay allah!:img-hyste

Murat ocam acaba motorsiklet kullaniyor mu acabaa???Hani soyle hasret kizceyi alsa motorun arkasina ve yola ciksalar , yolda motor bozulsa vee in cin top oynayan bir yerde kimsecikler olmadigi yerde kalsalar ve Murat oca gelen arabalari durdurmaya calissa ve durduramazsin sonra hasretin bi isaretiyle arabayi durdursun ve arabaya binen Murat oca ve hasret arabada murat ocanin kiskancligi tutsa ne gidecegi yere kadar kavga etseler , ve kizcede sonra Murat ocamin gonlunu alsa ne dersiniz???:img-hyste

Ben allah derim derim:img-in_lo baska birsey demem!:img-hyste

enirem
28-04-10, 18:32
Aynen canım ya..

evet yaaa :Dmurat gibi bi oğlum olsun biraz zor evlenir o :img-hyste

nesrin birazcıcık haklı gibi duruyo :img-hyste ama murat ve hasret aşkının önünde 10 veya 100 nesrin bile durduramaz :img-hyste yani umarım :img-hyste:img-hyste

hayat*
28-04-10, 18:34
SELAM MILLET ! BEN GELDIMMM!!!:img-hyste
Gittim , gezdim geldim!:img-hyste Ooo seyircilerimizden gelen sitekler bolumune gecilmis!:img-hyste
sogutcum canim madem istekleri bolumu acildi , bende nacizhane kendi istegimin calinmasini sey yerine getirilmesi dilegi diyecektim hay allah!:img-hyste

Murat ocam acaba motorsiklet kullaniyor mu acabaa???Hani soyle hasret kizceyi alsa motorun arkasina ve yola ciksalar , yolda motor bozulsa vee in cin top oynayan bir yerde kimsecikler olmadigi yerde kalsalar ve Murat oca gelen arabalari durdurmaya calissa ve durduramazsin sonra hasretin bi isaretiyle arabayi durdursun ve arabaya binen Murat oca ve hasret arabada murat ocanin kiskancligi tutsa ne gidecegi yere kadar kavga etseler , ve kizcede sonra Murat ocamin gonlunu alsa ne dersiniz???:img-hyste

Ben allah derim derim:img-in_lo baska birsey demem!:img-hyste
:img-hyste:img-hyste süper olurdu ama mmuratimin motor kullandigini ve öyle plansiz haraket ve delice haraket edevegini hic sanmioyurmmm
cünkü o kklasik sade yakisikli sempatik akiilli basarili planli ve birazda baskici
yani kisacasi o bitaneee:love05::icon_whis

söğüt
28-04-10, 18:34
Aynen canım ya..

nesrin kimseleri layık görmüyor değil, sadece hasreti layık görmüyor..:img-hyste
oğlunun elinin üstüne güm diye piyano kapağını kapatan, haşlayan, piyanoya hiç çekinmeden koca bi vazo suyu boca eden, hem roman olan, hem küfür eden, hem iyilikten anladığı höykürmekten öteye gitmeyen bir gelin adayını kim ister ki..:img-hyste
biz istiyoz bitek ..topluca terapiye mi gitsek:img-hyste:img-hyste:img-hyste

freak.s
28-04-10, 18:37
nesrin kimseleri layık görmüyor değil, sadece hasreti layık görmüyor..:img-hyste
oğlunun elinin üstüne güm diye piyano kapağını kapatan, haşlayan, piyanoya hiç çekinmeden koca bi vazo suyu boca eden, hem roman olan, hem küfür eden, hem iyilikten anladığı höykürmekten öteye gitmeyen bir gelin adayını kim ister ki..:img-hyste
biz istiyoz bitek ..topluca terapiye mi gitsek:img-hyste:img-hyste:img-hyste
Evet bizde mi anormallik var :icon_whis
Nesrin açısından demedim zaten o Aslıyı layık görüyor dediği gibi Selini de çok beğeniyormuş ama ben hiçbirini layık görmezdim :img-wink:

Hasret'i bu kategorinin dışında tutuyorum
onu tabiki istiyoruz :img-wink:
yukarıdaki cümlelerde bir tutarsızlık sezdim ama Hasret farklı :img-wink:

hayatimsan...
28-04-10, 18:38
Arkadaslar slm..
yorumlarinizi okumadan geciyorum kusuruma bakmayin lütfen..
belki konu acilmistir ama fragman da levent´in hasrete olan bakislarini gördügünüz mü??? :D
Ya korkmaya basladim :S acaba oda mi begenmeye basliyor...

crysania
28-04-10, 18:39
50 yıl geçti kadın hala aynı ay ne kıymetli oğlu varmış ya:img-hyste:img-hyste:img-hyste İki saattir şu yoruma gülüyorum. Özeti okumadım, okumayacağım da, vallahi böylesi daha güzel. Yalnız sanırım bu bölüm Nesrin yine bi işler karıştırıyor. Rahat dursaydı şaşardım zaten. Nesrin bizim Selma Gürsoy'un reenkarne olmuş hali sanırım, 1960'dan beri oğula münasip bir kız bulamadılar gitti yahuu, yazık:img-hyste

Yalnız ben bir de Ada'da bisiklete binmelerini istiyorum çok mu şey istiyorum acaba

Zeynepçanım, başlamışız isteklere:img-wink: Ben de istiyorum böyle bir sahne malumun...

Benim bu dizide en çok hoşuma giden şeylerden biri de Hasret ve Murat'ın birlikte şimdiden pek çok şey yapmış olması. Hani olur yaa normalde sevenler aşık olurlar sonra pat araya ayrılık girer...Bekle ki çiftlerin 32 bölüm ayrı takıldığı ızdırap zamanlar geçsin. Zaten sonra mevzuları hop toparlayayım derken final olur, çiftlerin hayalinde kurduğun doğru düzgün bir sahnesini izlemeye fırsatın bile olmaz...

Oooo, bunlar dans ettiler güzel güzel, birlikte yemek yaptılar...Sonra tenis oynadılar. :img-yes: Şimdi de sırada kürek çekme var. Zaten bayılmıştım önceki Murat Hoca'nın o kürek çekme sahnesine de .Şimdi yine beraber takılacaklar ve bize tadından yenmeyecek güzel sahneler sunacaklar...

zbs
28-04-10, 18:40
Bölüm özeti gelmiş.
Herşey güzel fakat Nesrin'in Hasret'e Selin'e benzemesi için yardım etmesi, bunu da Murat'ın hoşlanmayacağını düşünerek yapması Nesrini tamamen kötü yaptı benim gözümde. Nesrinin en azından Murat'ı düşündüğünü zannediyordum ama ne sebeple olursa olsun bu hatırlatmanın Murat'a yaşatabileceği acıyı düşünerek böyle davranmaması gerekirdi. Nesrin için kötü anne sıfatını da kullanabiliriz artık.

söğüt
28-04-10, 18:40
:img-hyste:img-hyste süper olurdu ama mmuratimin motor kullandigini ve öyle plansiz haraket ve delice haraket edevegini hic sanmioyurmmm
cünkü o kklasik sade yakisikli sempatik akiilli basarili planli ve birazda baskici

e mesela bi yürüyüş esnasında aniden bi bahar yağmuru ..olamaz mı..:img-wink:hava günlük güneşlikken bir anda ince ince atıştırsa ...hani aşk ve hayranlığı, ince duyguları biraz depreştire cinsinden bi yağmur...gözlerin kenetlendiği, ellerin kenetlendiği...
hani o çok gıymatlı öğrencisine (!?) kıyamayan bir hoca (!?)...
neler yapar acaba dimi...artıkım şömine mi yakar..saçlarını kurulamak için havlu mu bulur...
havluyu bulmuşken dur saçlarının suyunu da alayım hani elim değmişken...:img-hyste:img-hyste mazallah hastalanırsın sesin kısılır ...:love05:
aman hocam sende ıslanmışsın dur bakim deyipde havluyu elinden alıp hocasını kurulayan bir öğrenci..(kesin manyağım ben kesin.. bu potansiyel bende varken iyiki hocalarıma falan aşık olmamışım zamanında, kesin okuldan atılırdım :img-hyste:img-hyste)

Denizkisi
28-04-10, 18:42
Yâpma bee canimmm! ( bee yok ! Murat kizar) Nerden biliyorsun canim ???Belkide lise yillarinda Murat ocam her genc gibi Motorsiklete binmistir herhalde ...HS 'de Ahmet gursoy lozanlarda okumus paris ve londrada yasamisti ama yinede bisikletle ada tur attigini unutmadik canim ...Belki bir motorsiklet turu yaparlarda hasret kizce saclarini ruzgarda savurur ...Motorun arkasinda Murat ocama simsiki sarilan bi kizce! Havada ask kokusu var...:img-in_lo

Eylül_N
28-04-10, 18:47
OOo istek bölümümüz açılmışş ben de bir sahne ısmarlamak istiyorum olabilir mi acabaa:img-blush

Murat Ocamın kıskançlıklarını zaman zaman görüyoruz hatta son iki bölümdür bariz belli E Hasret'in ne eksiği var Oca'dan diyorum hani Murat'ın bir öğrencisi gelse böyle güzel alımlı bir kız Ocamla odaya kapansalar Uzun sürede oda'dan çıkmasalar Hasret kızçede odanın dışında beklese delirse zırt pırt ikide bir odaya girse çeşitli bahanelerle En sonunda Muratta çalışmamızı bölüyosun dese Bu sırada Hasret Kızçe diğer kızın Ocama olan hayran bakışlarını yakalasa kıskançıklan delliye dönsee

Yada nese kızla odaya kapanmasın vazgeçtim sadece ders verebilir halka açık bir yerde Hasretten önce ben kıskndımm Ocamı sanırsam:img-hyste:img-hyste

lpchester
28-04-10, 18:49
Yâpma bee canimmm! ( bee yok ! Murat kizar) Nerden biliyorsun canim ???Belkide lise yillarinda Murat ocam her genc gibi Motorsiklete binmistir herhalde ...HS 'de Ahmet gursoy lozanlarda okumus paris ve londrada yasamisti ama yinede bisikletle ada tur attigini unutmadik canim ...Belki bir motorsiklet turu yaparlarda hasret kizce saclarini ruzgarda savurur ...Motorun arkasinda Murat ocama simsiki sarilan bi kizce! Havada ask kokusu var...:img-in_lo
murat hocam ve motor....:dance:sevdim bu fikri....
o esaslı yumruklardan sonra murat hocam dan her türlü aksiyon bekliyorum....motorda hiç fena olmaz...şöyle deri ceketler.....

cihanın murata olan saygısı artacakmış...nereye kadar....

nesrin ince oyunlara basladı.....kim dur diyebilir nesrine....tabiki saime....
nesrinin,hasreti seline benzetme amacını saime anlayabilir....tabi hasreti korumakta ona düşebilir...

haremsuare
28-04-10, 18:54
Özet yıkılıyo gerçekten cihan bilsin muratın değerini anlasın nasıl bir insan olduğunu :icon_whis ayrıca şu balçiceğin kameralar önünde yapıtığı şeyi ve berrinin şok planını çok merak ediyorum tabi hasretin muratın odasında bulduğu dvd de neler olduğunuda murat hoca izleyip bırakmışmı bir kenara dvd yi selini unutamıyorumu hala çok merak ediyorum doğum günü partisini muratın hasrete süprizinide ay ne çok şey merak ediyomuşum ben :img-hyste :img-hyste
of çatlıcam gel cuma gel

hayat*
28-04-10, 18:55
e mesela bi yürüyüş esnasında aniden bi bahar yağmuru ..olamaz mı..:img-wink:hava günlük güneşlikken bir anda ince ince atıştırsa ...hani aşk ve hayranlığı, ince duyguları biraz depreştire cinsinden bi yağmur...gözlerin kenetlendiği, ellerin kenetlendiği...
hani o çok gıymatlı öğrencisine (!?) kıyamayan bir hoca (!?)...
neler yapar acaba dimi...artıkım şömine mi yakar..saçlarını kurulamak için havlu mu bulur...
havluyu bulmuşken dur saçlarının suyunu da alayım hani elim değmişken...:img-hyste:img-hyste mazallah hastalanırsın sesin kısılır ...:love05:
aman hocam sende ıslanmışsın dur bakim deyipde havluyu elinden alıp hocasını kurulayan bir öğrenci..(kesin manyağım ben kesin.. bu potansiyel bende varken iyiki hocalarıma falan aşık olmamışım zamanında, kesin okuldan atılırdım :img-hyste:img-hyste)

ne diyorsun canimy a süper olurda ..acikcasi bende pekk hayallere kapilmak istemiyorum ne olur ne olmazz:love05:
ahh ah beni okulumda öyle yakisikli hoca sanki varmiydiki ben asik oladi
ebnim okulda öyle yakisikli hoca olsa ; okkuldan atilmmayi fln dinlemmezdim ebn:img-hyste

hayatimsan...
28-04-10, 18:56
Benim tek merak ettigim bir sey var..
Oda Muratin Hasret´e Selin´e benzeme konusu icin verecegi tepki...
Heleki onun Kiyafetine benzeyen bir elbise giyip dogum gününde görülmesi..... :(

Denizkisi
28-04-10, 19:05
Özet yıkılıyo gerçekten cihan bilsin muratın değerini anlasın nasıl bir insan olduğunu :icon_whis ayrıca şu balçiceğin kameralar önünde yapıtığı şeyi ve berrinin şok planını çok merak ediyorum tabi hasretin muratın odasında bulduğu dvd de neler olduğunuda murat hoca izleyip bırakmışmı bir kenara dvd yi selini unutamıyorumu hala çok merak ediyorum doğum günü partisini muratın hasrete süprizinide ay ne çok şey merak ediyomuşum ben :img-hyste :img-hyste
of çatlıcam gel cuma gel
Tugcem canim , Murat ocam nezaretten sur mahallesi sakinleri olmadan Murat oada cikmyacakmis ...Murat ocanin avukati Murat ocayi ve sur mahallesi sakinleri nezaretten cikarken polis merkezinin onune gelen paparazzilere balcicek Murat ocanin kendisinde isik gordugunu ve kendisini dinlemeye geldigini soyleyecek! Bu sekilde hem Murat ocam hemde hasret kizce yirtacak!

Magazin basinin elinde kurtulmus olacak Murat oca...:img-yes:Yani Murat ocanin jestine jestle karsilik balcicekten gelecek!:happy0064 Murat elindedi DVD 'de sanrim ,buyuk olasilik selin neden atladiginin sebepleri var ...Murat cok sevdigini ondan ayrilamiyacagini v.s. gibi seyler var...:icon_sorr

Bence dogum gununde Ilk dansi Hasretle edecek! ve pasta kesecek ve ilk dilimini hasrete ikram edecek elleriyle...Ve diger bir hediye Cicekci kiz tablosunu hediye edecek!:img-yes:

Tabii , bunlar benim dusuncem!:good:

dream_
28-04-10, 19:12
Özetçinin sorunu şu bence; ipucu ne demek bilmiyor. Olan her şeyi yazıyor bir replik yazmadığı kalıyor. Cihan'ın Murat'a saygısı artıyormuş. Ne gereksiz ifade bu. Bunu seyirci bölüm içinde öğrenmeli. Sen oraya bölümden bir parça, hem de kilit bir parça yazmışsın. Hasret'in ne yapmaya çalıştığını haydi yazdın ona bir şey demiyorum :icon_whis Ama Nesrin'in planını yazman gerekir miydi?

Bu da böyle bir iç dökmemdir :icon_whis

rocky now
28-04-10, 19:15
3. fragman çıkmadı mı yha çıktıysa biri haber wersin?bu arada ne kadar ayrıntı çok olsada özet süperdi..

GÜL GÜZELİ
28-04-10, 19:16
Bölüm özeti gelmiş.
Herşey güzel fakat Nesrin'in Hasret'e Selin'e benzemesi için yardım etmesi, bunu da Murat'ın hoşlanmayacağını düşünerek yapması Nesrini tamamen kötü yaptı benim gözümde. Nesrinin en azından Murat'ı düşündüğünü zannediyordum ama ne sebeple olursa olsun bu hatırlatmanın Murat'a yaşatabileceği acıyı düşünerek böyle davranmaması gerekirdi. Nesrin için kötü anne sıfatını da kullanabiliriz artık.

Ayrıca umarım istediginide alamaz..Hasretin saf bi şekilde nesrinin tuzagına düşüp hiç bi suçu yokken muratla kötü olmalarını istemem sonuçda hasret giyidigi elbisenin altında yatan gerçekleri bilmiyo olucak o yüzden eğer murat hasreti kırarsa o cadı kaynana nesrini paralarım valla:img-tomat:img-tomat:img-tomat:img-tomat:img-tomat

sesbilisim
28-04-10, 19:16
Bence dogum gununde Ilk dansi Hasretle edecek! ve pasta kesecek ve ilk dilimini hasrete ikram edecek elleriyle...Ve diger bir hediye Cicekci kiz tablosunu hediye edecek!:img-yes:

denizkızı ayy bu negüzel düşünceler böyle bayıldım kesinlikle şiddetle istiyoruz o sahneleri :happy0064:happy0064
orta yerinden çatlayan nesrin :img-hyste
hasetinden patlayan derrin :img-hyste
ve kıvrım kıvrım kıvranan aslı pek bellli etmesede oda ocama aşık onu şu an ilerdeki koz olarak elinde tutuyo senaristlerimiz :img-wink:

ve pastayı afiyetle hüpleten asretim tabikide :img-hyste:img-hyste:happy0064

eliiffff
28-04-10, 19:18
Ay bayılazzamm
bunu bölüm içinde görsem ne olurdu sanki..
bu özetçinin elinin ayarı yok hiç.. hayret bişey..
uyuz oldum zaten. nesrin tam bi gıcık..
ya nası bi düşünce terzıdır..
hasretin seline benzemeye çalışması da hiç ama hiç hoşuma gşitmedi ne alaka!
başkası olma kendin ol böyle çok daha güzelsin dicem ama cıvımak da istemiyorum.. elin psikopat kızına ne diye benzemek istiyosun sen??
hadi murat senden hoşlanmasa selinden hoşlanıyo diye ilgi duydun yaptın..
o zaman bile saçma ama..
neyse sinir oldum ya..
özetçi. sinirlendirdin. beni. yavaş. ol. kendine. gel.:):)
of

devrm
28-04-10, 19:19
biri şu Nesrin'i durdursun elimde kalacak yoksa :icon_evil ayy nasıl sinir oldum yaa kadına bak..cık cık cık umarım Nesrin'nin umduğu gibi gitmez de Murat fazla tepki göstermez belki de balkon sahnesi gibi olur Nesrin'in başıdnda patlar planı ama bilemiyeceğim :bilmim ..aman be Asret be boşver be ne benzeyeceksin o psikopata sen kendin ol..Cihan saygı duyuyormuş duycak tabii geç bile kaldı..Hocam sana sesleniyorum ne olursun yapma etme kızma kızçeye sakın.. annenin başının altından çıkıyor hepsi ayy bak yine aklıma geldi Nesrin :img-beee: aman gel be cuma sende..

eliiffff
28-04-10, 19:21
Tugcem canim , Murat ocam nezaretten sur mahallesi sakinleri olmadan Murat oada cikmyacakmis ...Murat ocanin avukati Murat ocayi ve sur mahallesi sakinleri nezaretten cikarken polis merkezinin onune gelen paparazzilere balcicek Murat ocanin kendisinde isik gordugunu ve kendisini dinlemeye geldigini soyleyecek! Bu sekilde hem Murat ocam hemde hasret kizce yirtacak!

Magazin basinin elinde kurtulmus olacak Murat oca...:img-yes:Yani Murat ocanin jestine jestle karsilik balcicekten gelecek!:happy0064 Murat elindedi DVD 'de sanrim ,buyuk olasilik selin neden atladiginin sebepleri var ...Murat cok sevdigini ondan ayrilamiyacagini v.s. gibi seyler var...:icon_sorr

keşke öyle olsa ama içime kötü kötü şeyler doğuyo..
:icon_sorr
sanki nesrinin planı muratın sinirlerini bozcak gibi..
sanki güzel bi doğumgünü olmayacak sanki..
sanki murat planlarını uygulamayacak sanki..
sanki ay bana bişeyler oluyor sanki..

dream_
28-04-10, 19:22
Arkadaşlar, acaba bu özet yorumları için de ayrı başlık mı açtırsak, bilgi sahibi olmak istemeyen arkadaşlarımız için :)

ya da Senaryo-izlenme oranları için açtırdığımız yorumlar başlığına mı yapılsa :img-wink:

Ben bunu modlara çıtlatayım iyisimi :)

Evet bu çok mantıklı bir fikir. Bunu ben de düşündüm :img-yes: Çünkü GÇ'nin özetleri çok fazla bölüm içerikli oluyor. Tüyo gibi. Ben tüyoları okumuyorum ama özete genellikle bakıyorum. Normalde genel bilgi verilmesi daha hoş olur ama özetçinin acemiliği işte :icon_whis

Başka hiçbir dizide böyle bir şey yapmadım. Büyü bozulmasın diye kendimizi tutar olduk iyi mi :img-wink:

alagul_54
28-04-10, 19:25
Yeni fragman çok güzel .. Murat'ın söyledikleri harika ;

Seni bu kadar güzel yapan ne ?
Evet "Dünya Güzeli" .. seni tanımak istiyorum .
Sen bir cadısın . Aynı zamanda yetenekli ve akıllı
Dünya'nın En Güzel Cadısı .

:img-in_lo

Piyano başındaki halleri de çok güzel eller .. eller :img-blush
+ Levent&Hasret de çok komik .. Levent'i süründürücek bu Cadı :img-hyste
Levent bir başka bakıyordu Hasret'e oyarım o gözlerini hee Hasret Murat Hocamın :img-hyste

Cuma'yı merakla beklemekteyim .

söğüt
28-04-10, 19:26

helal be sur mahallesi sakinlerine ..akkaten esaslı çıktılar be yav..hepsini :love05: tüm..
ama bu vesileylede hasret murat hoca ilişkisi, yani öğrenci öğretmen ilişkisi sur sakinlerince cümleten anlaşılmış olacakki bu da güzel ..artık hasret kaç göç derdinden kurtulacak :happy0064

enirem
28-04-10, 19:30
helal be sur mahallesi sakinlerine ..akkaten esaslı çıktılar be yav..hepsini :love05: tüm..
ama bu vesileylede hasret murat hoca ilişkisi, yani öğrenci öğretmen ilişkisi sur sakinlerince cümleten anlaşılmış olacakki bu da güzel ..artık hasret kaç göç derdinden kurtulacak :happy0064

evet ya öğrenmeleri ii olur :D hem murat hocanın ii bir adam olduğu bilindiğinden hasrette sevildiğinden dedikoduları çıkmaz:img-hyste:img-hyste

Gülnur92
28-04-10, 19:31
gene bölüm gibi bir özet gelmiş :)
fotoğrafları beğendim güzeldi özellikle şu kayık gibi şeyde beraber oldukları fotoğrafta hasretin saçlarını sevdim güzelce toplamış :)
umarım çok fragman çıkmaz bi tane daha çıksa ama sesli daha çıkmasa herşey tadında güzel bence
yani dizinin fanatiği olmasam diziyi izlerken olacakları tahmin edip kanalı arada değiştirirdim ben :icon_whis
umarım hasretin seline benzeme meselesinde murat hocanın tepkisi hasreti üzücek biçimde olmaz

Murat içerideki herkes çıkmadan oradan ayrılmayacağını söyler, avukatla konuşur. Cihan bu konuşmaları duyar, Murat'a olan saygısı artar.

bu cümleyi sevdim gerçi artar diyo saygısı pek yoktu pek haz etmiyodu cihan ama neyse :)

Umarım nesrinin planı suya düşer :img-tomat, Hasretin doğum gününde giyeceği kıyafette umarım kötü sonuçlar doğurmaz :icon_whis yani kıyafet kıyafete benzer sonuçta tabi birebir aynı almazsa nesrin hanım kötü bişiler olmaz gibi
hem olsada ben değil Nesrin hanım aldı değince murat hasrete tepki vermez heralde
neyse çok bıdı bıdı yaptım ben :img-hyste :icon_whis

cozumleme
28-04-10, 19:44
Murat içerideki herkes çıkmadan oradan ayrılmayacağını söyler, avukatla konuşur. Cihan bu konuşmaları duyar, Murat'a olan saygısı artar.

bu cümleyi sevdim gerçi artar diyo saygısı pek yoktu pek haz etmiyodu cihan ama neyse :)

Biraz saçmalamak istiyorum. :)
Cihan ve Murat arasındaki buzlar eriyecek sanırım. Cihan tam olarak hoşlanmasa da Hoca'dan, ona güvenmeye başlayacak.
Bu durumda Cihan'ı geri çekip Levent'i oyuna sürecekler. Ki ben böyle bir şey olsun istemiyorum ya.
Murat'ın gözü önünde Hasret'i bakışlarıyla yiyen Levent ve kıskançlıktan ölmek üzere olan bir Hoca. Hadi bakalım hayırlısı.

Eylül_N
28-04-10, 19:46
2 gün kaldı hele şu Çarşamba'dan sonra günler geçmek bilmiyor resimler fragman özet tüyo derken sabrım kalmıyor yahu:img-in_lo

Cansel'i Tv de görmeyi o kadar çok özlemişim ki Gönülçelen ilaç gibi geldi

Yüzbaşı Cemal Av.Ahmet Gürsoy ve son olarak Murat Turalı :love05:

Bugün 2 tane daha çıkar fragman yine Murat Ocam konuşur
Geçen haftada Hasret'in sesini duymuştuk sadece sıra sıra:icon_whis

Gerci başka fragmana gerek yok bence 2. fragman beni büyülemeye yetti özet biraz tadımı kaçırsada:icon_whis

aşıkkıs
28-04-10, 19:48
biri şu Nesrin'i durdursun elimde kalacak yoksa :icon_evil ayy nasıl sinir oldum yaa kadına bak..cık cık cık umarım Nesrin'nin umduğu gibi gitmez de Murat fazla tepki göstermez belki de balkon sahnesi gibi olur Nesrin'in başıdnda patlar planı ama bilemiyeceğim :bilmim ..aman be Asret be boşver be ne benzeyeceksin o psikopata sen kendin ol..Cihan saygı duyuyormuş duycak tabii geç bile kaldı..Hocam sana sesleniyorum ne olursun yapma etme kızma kızçeye sakın.. annenin başının altından çıkıyor hepsi ayy bak yine aklıma geldi Nesrin :img-beee: aman gel be cuma sende..
murat aşirî tepki vericek bence..kanimca dogum günü olayli bitecek
öyle gözüküyor..ah nesrein yapacagin işmiydi senin ya off

asLı*MT
28-04-10, 19:50
Fragmanı yeni izledim..çok güzel:img-in_lo
murat ocam döktürüyor yine güzel sözleri..
leventin hasrete bakışlarını hiç begenmedim:img-beee:hasret onunda ilgisini çekmeye başlıyor artık galiba..
özete gelince keşke okumasaydım..dayanamaıyorum ama gerçekten özetçi hiç merak uyandırmıyor bizde..bütün bölümü anlatıyor:icon_whis
nesrin hanımı biri durdursun artık ya..herşeye karışmasa olmaz sanki:hıh
nerden çıktı bu elbise olayı şimdi..murat ne der bu olaya..
inşallah hasretle araları açılmaz sonuçta kızın bir suçu yok..
hasret neden seline benzemeye çalışıyor ya..ocam onu öyle seviyor
off off kafam karmakarışık oldu yahu:icon_whis

ggs ayse
28-04-10, 19:51
Nesrin nesRin nesRin..' :icon_evil siNir şeY hay allahım taktiklere bak ya o nesRin naparsa yaPsın aşKın önüNe geçemz özeti şimdi oKudum.! resimlerde çok güzel :img-in_lo bu böLüm çok güzel olucak nesRin doğum günü İçin o eLbiseyi alıpta muRat sinirlenmesse soNuda güzel biticek gibi ama muRt Oca'mm yaa üzülürmü geçMişe dönermi kıyamam ona :img-in_lo heyCanLa bekLiyorum bu gce canım aiLemin bitiminde verirler kesn yeNi fRagmanı bekLicem :happy0064

freak.s
28-04-10, 19:53
Nesrin kendi kazdığı kuyuya kendi düşecek..:icon_whis
Sonuçta elbiseyi alan kişinin kim olduğu bir şekilde ortaya çıkacak
Boşuna uğraşıyor..
Nesrin Hanım oğlun çoktan kapıldı bir aşkın rüzgarına..:img-wink:

hayat*
28-04-10, 20:03
:img-hysteYâpma bee canimmm! ( bee yok ! Murat kizar) Nerden biliyorsun canim ???Belkide lise yillarinda Murat ocam her genc gibi Motorsiklete binmistir herhalde ...HS 'de Ahmet gursoy lozanlarda okumus paris ve londrada yasamisti ama yinede bisikletle ada tur attigini unutmadik canim ...Belki bir motorsiklet turu yaparlarda hasret kizce saclarini ruzgarda savurur ...Motorun arkasinda Murat ocama simsiki sarilan bi kizce! Havada ask kokusu var...:img-in_lo

kizma canimm:img-wink::img-wink:
süper olurdu ..sizde beni yiice hasret murat düsmani yapdiniz:img-hyste
yiiydie motorsiklet baska bisiklet baska dimi ama
evt simdide karamuratdann cilgin murata geciyoruz:img-hyste

masalprenses
28-04-10, 20:05
vay vay başlık dolmuş taşmış şimdik yorumuma gelirsek bnce levent hasrete aşık olmucak hatta sonra aralarında aslı ile bişeyler olcak ama çokkk sonra şahsi fikrim bu saimeye gelirsek hasretle bi ilgisi var mı yok mu anlayamdm ya off selinlede ilgisi olabilir ayy bilmiyrm peki saime kimmm kimm ayy hasret kızçe pek bi güzelleşmiş yüzü gözü açılmış tütü maşallah murat ve hasret sahneleri süper ne çabuk gönlünü aldı ocanın bnde herkes gibi gel cuma gel diyorum

n_g_r
28-04-10, 20:11
Yeni fotolarımıza bakılırsa cümbür cemaat herkes nezarethaneye atılmış.Burhan damadıyla aynı yerde.Fotolara bakılırsa Murat hoca Ethem beyle buzları eritiyor.Yeni fotolarhttp://www.atvdiziler.com/gonulcelen-dizisi-fotograflar-resimler-duvar-kagitlari/gonulcelen-10-bolum-resimleri/msg14769/#msg14769

semurla
28-04-10, 20:12
Ben yine özet izlemeden ve okumadan bekleme modundayım...

Seviyorum bu diziyi...

İzledikce heyecanlanıyorum...

Sanki gerçek bir aşk masalının içinde hiss ediyorum kendimi...

Sizinle bahem gel.cuma,gel diyorum...

eliiffff
28-04-10, 20:28
:img-hyste

kizma canimm:img-wink::img-wink:
süper olurdu ..sizde beni yiice hasret murat düsmani yapdiniz:img-hyste
yiiydie motorsiklet baska bisiklet baska dimi ama
evt simdide karamuratdann cilgin murata geciyoruz:img-hyste

çılgın murat demişken..

Bana bir gülüyorsun ya
Hani murat diyorsun ya
Hani bakıyorsun ya gözbebeklerimin içine
Sen bana aldırma gel
Yağmura ne gerek var gel
Sana sırılsıklam aşığım geeel:img-hyste:img-hyste

ne alaka?
kafayı yedim.. dedim size selin oldum diye..
hasrette selin oluyomuş..
bizimle birlikte balkondan atlayacak çılgın aranıyor..
(ps. yanıma özetçiyi, de alcam bu arada sizi de kurtarmış olurum)

freak.s
28-04-10, 20:32
çılgın murat demişken..

Bana bir gülüyorsun ya
Hani murat diyorsun ya
Sen bana aldırma gel
Yağmura ne gerek var gel

ne alaka?

Beni de al..
Cansel başlığında yaptığım saçmalıklara bakarsan benim de bir atlak adayı olduğumu daha iyi anlayabilirsin:img-hyste
Selinleşiyorum Selinleşiyoruz Selinleşiyorsunuz..:img-tomat

eliiffff
28-04-10, 20:35
Beni de al..
Cansel başlığında yaptığım saçmalıklara bakarsan benim de bir atlak adayı olduğumu daha iyi anlayabilirsin:img-hyste
Selinleşiyorum Selinleşiyoruz Selinleşiyorsunuz..:img-tomat

atlak adayı mı? aahaha aşkolsun
asil listedesin canım. sağıma hasret soluma da seni alıcam kardeş kardeş atlarız..
bir gün herkes selin olacak..
allah korusun.. ay aman..
psikopat psikopat bakışları vardı hala gözümün önünde:img-hyste

Sımarık Cadı
28-04-10, 20:49
Frgmanı izledm.

Oyy ck güzl:img-in_lo Ama murt hoca hsrete demiyodur herlde o sözleri :icon_whis
Ama hsretn elini öptügü sahnee coook sekerrr :love05: Sözlr bkıslrr bittm.

Ama özet glnce aklma elbise olyı glio inş ckda kötü bişy olmz.
Snucta hsretn suçu yk.Ama hsret gibi bi kzn birne benzmeye clısması scma.
Murt hoca onu böle sviyo.Birilerine benzmesne gerk yk.
Ama npsn oda npcgnı şaşırdı aşktn:img-hyste Off bu nesrine iyice uyz olmaya bsladm:img-tomat

Cihanında murt hocaya saygı duymaya sewmeye bslaması hoşuma gitti.
Lewentede snir oluyodm ztn.Dhada snir oldm arabadaki bakslr hoşuma gitmedi :icon_evil
Araba kullnmyı murt hoca ögrtse dha bi hoş olurdu :img-in_lo

justinhenin
28-04-10, 20:50
arkadaşlar bölüm resimlerinde bir tanıdıgımı gördüm eski oturdugumuz evdeki komşumuzu hangi fotoraf da derseniz gülnaz ve murat hocamn oldugu fotaraftaki kara çocuk yami komşumuz umut kendisi kanun çalar hemde çok güzel çalıyor eger aynı binada otu uurmaya devem etseydik bütün herşeyi ögrenirdim umuttan babasıda kaşık çalar hamde çok güzel beyaz show çıkmiştır ah umut seni bir yakalasam tamda romandır he arkadaşlar

SéMa~
28-04-10, 20:52
çılgın murat demişken..

Bana bir gülüyorsun ya
Hani murat diyorsun ya
Sen bana aldırma gel
Yağmura ne gerek var gel

ne alaka?

Bu yoruma gerçekten bittim:img-hyste :img-hyste
Ben atlamaya teşebbüs ederim kurtaracak Murat Oca olursa :img-hyste
Ama özetçinin öyle bir şansı yok, biz iteriz :img-hyste

semurla
28-04-10, 20:52
Cnm Murat hocam benim...

Ne yapıcaksın sen...

Bir Selin için iki yıldan fazla çıle çekerken,yüzlerce Selinler balkonlarda ....

Yapmayın kızlar...

Severken sevdiyimiz insanı üzmeyelim...

Sizin bu halinize....Hasret gibi "Vay beeeeee" diyicem...

eliiffff
28-04-10, 20:57
Bu yoruma gerçekten bittim:img-hyste :img-hyste
Ben atlamaya teşebbüs ederim kurtaracak Murat Oca olursa :img-hyste
Ama özetçinin öyle bir şansı yok, biz iteriz :img-hyste

murat oca bizi aşağıda bekliyo olcak.. ben herşeyi düşündüm..:img-blush:img-in_lo
özetçiye gelince farkındaysan sağımda hasret solumda freak.s olcak.. özetçi hani nerde?
onu önceden halletmiş olcam ben:)
seni de beklerim:)

bütün bunlar levent yüzünden..
'bu da saçmalamanın son noktasıdır':img-hyste

eliiffff
28-04-10, 21:00
Cnm Murat hocam benim...

Ne yapıcaksın sen...

Bir Selin için iki yıldan fazla çıle çekerken,yüzlerce Selinler balkonlarda ....

Yapmayın kızlar...

Severken sevdiyimiz insanı üzmeyelim...

Sizin bu halinize....Hasret gibi "Vay beeeeee" diyicem...

ahahahhaa:img-hyste:img-hyste:img-hyste
öyle deli deli bakıp atlıcam ve dicem ki...

yeni yeni saimeler seni bekliyo:img-hyste

kıyamam ki:img-blush
ben neden atlamak istediğimi unuttum??
nedendi hakkaten..
he buldum levent yüzünden.. bi de nesrin.:img-yes:

freak.s
28-04-10, 21:00
murat oca bizi aşağıda bekliyo olcak.. ben herşeyi düşündüm..:img-blush:img-in_lo
özetçiye gelince farkındaysan sağımda hasret solumda freak.s olcak.. özetçi hani nerde?
onu önceden halletmiş olcam ben:)
seni de beklerim:)

bütün bunlar levent yüzünden..
'bu da saçmalamanın son noktasıdır':img-hyste
Bence Saime yüzünden
bu kadının sırları derin onu da kızı gibi atlak yapıcaz..
özetçinin yanına gönderelim
cidden kafayı yedik yalnız
ciddileşemiyorum
Tanrım Selin mi oluyorum yoksa:icon_whis

eliiffff
28-04-10, 21:04
Bence Saime yüzünden
bu kadının sırları derin onu da kızı gibi atlak yapıcaz..
özetçinin yanına gönderelim
cidden kafayı yedik yalnız
ciddileşemiyorum
Tanrım Selin mi oluyorum yoksa:icon_whis

aynaya geçip nasıl baktığını kontrol et.. bi kaçıklık görüyorsan hemen bana koş fırsat bu fırsat atlayalım..
kurtulalım özetçiden de nesrindende..
şaka şaka yaşamak güzel:img-hyste:img-hyste
hayat güzel dünya güzel herkes güzel.. (selin hariç):img-beee:

saimenin henüz bir zararı yok.. ilginç fikirlerim var onun hakkında ama henüz zararsız.. ancak kapı aralarından bakan yüzü beni korkutuyo..

glance
28-04-10, 21:07
Fragmanı izledim.. Özeti de okudum.. Okumayacaktım ama tutamadım kendimi :img-hyste

Nesrin'e sinir oluyordu.. Artık hiç sevmiyorum.. Murat Hasret'ten soğusun diye yaptığı şeylerin Murat'ı üzebileceğini düşünmesi gerekir.. Oğlunu üzme pahasına böyle şeyler yapması çok saçma.. Bu Nesrin git gide Ethem'e benzedi.. Oğlunun en hassas olduğu konu üstünden oyunlar çevirmesini hiç hoş bulmadım..

Murat belki başta Hasret'e kızar ama sonra özür dileyecektir.. Çünkü Hasret Selin'i tanımıyordu.. Doğal olarak onun kıyafetlerine benzeyen kıyafetleri kasıtlı giymiş olamaz.. Nesrin'le Murat'ın arası tekrar açılacaktır..

Hasret'in Selin'e benzeyeme çalışmasını çok sevimli buldum.. Her ne kadar böyle birşey yapmasına gerek olmasada Hasret kızımız Murat'ın unutamadığı, sevdiği kadına benzemek istiyor çünkü oda Murat tarafından sevilmek istiyor.. Ateş bacayı sarmış :)

Fragmanda Murat'ın söylediği sözleri Selin'e söylediğini düşünüyorum..Bence Hasret o dvdyi izledikten sonra Selin'i daha çok merak edip içten içe kıskanacak ve bu yüzden ona benzemeye çalışacak..

freak.s
28-04-10, 21:09
aynaya geçip nasıl baktığını kontrol et.. bi kaçıklık görüyorsan hemen bana koş fırsat bu fırsat atlayalım..
kurtulalım özetçiden de nesrindende..
şaka şaka yaşamak güzel:img-hyste:img-hyste
hayat güzel dünya güzel herkes güzel.. (selin hariç):img-beee:

saimenin henüz bir zararı yok.. ilginç fikirlerim var onun hakkında ama henüz zararsız.. ancak kapı aralarından bakan yüzü beni korkutuyo..

Yok gayet normalim..
O bal gibi adam bırakılırda gidilir mi hiç? ah akılsız Selin
Nesrin'e dokunmayalım herşeye rağmen seviyorum onu
Kuzucuk annesiz kalır yoksa :icon_whis

eliiffff
28-04-10, 21:14
Yok gayet normalim..
O bal gibi adam bırakılırda gidilir mi hiç? ah akılsız Selin
Nesrin'e dokunmayalım herşeye rağmen seviyorum onu
Kuzucuk annesiz kalır yoksa :icon_whis

nesrinin zararlı düşünceleri var ya.. severdim bende ama kendini toparlaması lazım.
inşallah ters teper planları:img-yes:
birde gülnazı çok seviyorum ben ya.. dizide en sevdiğim karakter o olabilir o derece..:img-yes:
böyle çok mükemmel ya:love05:

haremsuare
28-04-10, 21:22
Dangoz hasret, düdük makarnası hasret :icon_whis
hoca senin için kariyerini tehlikeye attı karakolluk oldu kavga etti nerelere düştü
kıymetini bilmedin bilemedin ah ahh

ab-ı çeşm
28-04-10, 21:27

Bana kalırsa taklitçilik pekte hoş karşılanmaz. (Yani olay özetçinin anlattığı kadar vahim boyutta olursa) Bundan da iyi bir kavga sebebi çıkabilir. Nesrin bir parça arzusuna kavuşur. Tablo bu bölüm Hasret'in eline geçemeyebilir. Bu durumda hoca haksız. Hasret'e hediye alacağına annesine Mavi tur bileti almalıydı. (Epey süre denizde kalacağından geldiğinde de kafayı kaldıramazdı) Süheylacım alır eline oklavayı beni kovalarmış. Hayallerine limon sıktığım için...

elenam
28-04-10, 21:28
ya gerçekten levent hoşlanmaya başlasa ve murat bunu farketse ne hoş olur..bence aşk sancılı olmalı..mutlu olunca aşk olmuyor..biraz mutlu biraz sancılı olsun..mesela aşka ve cezayı eskisi kadar ilgi çekici bulmuyorum.neden çünkü çok mucks mucks..

hayat*
28-04-10, 21:29
çılgın murat demişken..

Bana bir gülüyorsun ya
Hani murat diyorsun ya
Sen bana aldırma gel
Yağmura ne gerek var gel

ne alaka?

yokk canim benim ya delirmedin sen korkma:icon_whis
korkma senden önce ben bu gidisle ilk önce delirice , seline benzicem:img-hyste
sarki süper olmuss:img-hyste:img-hyste
:img-hyste:img-hyste
yokk canim ben özetden gayet mmemnunum
simdi herkes özet te ztn hersey ortada diye kiziyor
yakindada özetteki seylerler bölümdeki seyler birbirini tutmuyor yani sasirtma yapilmis diye özetcimize hucum eder:img-hyste

hayat*
28-04-10, 21:33
yaaa yarin sinavim var ondan calissiyorum..bu nedenlede yarim saatte bi bakabiliyorum ancak sayfaya..ozamanda ztn hep 2,3 sayfa daha cok olmus oluyor..
neyse ben en iyisi gideyim de dersime calissayimm
bugün abna rahat yokk
yarin da görüsüüz gönülcelenciler ve gönlümü celenler bye

eliiffff
28-04-10, 21:35
yokk canim benim ya delirmedin sen korkma:icon_whis
korkma senden önce ben bu gidisle ilk önce delirice , seline benzicem:img-hyste
sarki süper olmuss:img-hyste:img-hyste
yokk canim ben özetden gayet mmemnunum
simdi herkes özet te ztn hersey ortada diye kiziyor
yakindada özetteki seylerler bölümdeki seyler birbirini tutmuyor yani sasirtma yapilmis diye özetcimize hucum eder:img-hyste

ben zaten özetçileri oldum olası sevmemişimdir...:bilmim
neden bilmem özetci ve fragmancılar bana itici gelirler:img-hyste
hem sabırsızlıkla beklerim hem hoşnut kalmam:img-hyste
izleyiciyi memnun etmek zor ama napalım..
ayrıcada elinin ayarı yok bizim özetçimizin.. bölüm senaryosu yazıyo resmen..:img-yes:

SéMa~
28-04-10, 21:59
Bu yorumları okudukça hem bir kahkaha krizine hemde kafayı yeme krizine giriyorum .. Kafayı yeme krizi buda yeni birşey:img-hyste
Bende hiiç sevmem özetçileri. Asiden beri sevmem .. Zaten özet okumayıda sevmem aslında ama işte insan birazda merak ediyor bizim özetçi amça yine neler saçmalamış diye.. Aslında saçmalamakta değil ama .. Yada vazgeçtim saçmalamak. Bu özeti okuyunca benim bölümü izleyesim kalmıyor Bisena'nın tüyolarıda olmasa :img-hyste

MMC
28-04-10, 22:04
Nesrin'e sinir oluyordu.. Artık hiç sevmiyorum.. Murat Hasret'ten soğusun diye yaptığı şeylerin Murat'ı üzebileceğini düşünmesi gerekir.. Oğlunu üzme pahasına böyle şeyler yapması çok saçma.. Bu Nesrin git gide Ethem'e benzedi.. Oğlunun en hassas olduğu konu üstünden oyunlar çevirmesini hiç hoş bulmadım..

Adını hatırlayamadığım pekçok dizide ve filmde bu tip yanlış yönlendirip felaket kıyafetler giydirme senaryoları olmuştur.Ama bu tip yanlış yönlendirmeler dizilerdeki gerçekten kötü karakterlere yaptırılır ozamanda anlamlı olur.Aslında Nesrin oğlunu üzme pahasına, Selini böyle bir konuya alet edecek bir anne profili çizmiyor ki.Daha doğrusu birgün çiziyor birgün çizmiyor.Böylece karakter oturmuyor.Keşke Nesrin Hanım gerçekten kötü bir kadın olsaydı.Ya da bu kıyafet numarasını Berrin yapıyor olabilirdi.Ozaman biraz daha mantıklı olabilirdi.

SéMa~
28-04-10, 22:07
Adını hatırlayamadığım pekçok dizide ve filmde bu tip yanlış yönlendirip felaket kıyafetler giydirme senaryoları olmuştur.Ama bu tip yanlış yönlendirmeler dizilerdeki gerçekten kötü karakterlere yaptırılır ozamanda anlamlı olur.Aslında Nesrin oğlunu üzme pahasına, Selini böyle bir konuya alet edecek bir anne profili çizmiyor ki.Daha doğrusu birgün çiziyor birgün çizmiyor.Böylece karakter oturmuyor.Keşke Nesrin Hanım gerçekten kötü bir kadın olsaydı.Ya da bu kıyafet numarasını Berrin yapıyor olabilirdi.Ozaman biraz daha mantıklı olabilirdi.

Oğlu ,onun bunca yıllık emeği sonucu oluşan şeyler,kariyeri.. Oğlunun bunları kaybetmesinden yada en önemlisi oğlunu kaybetmekten korkuyor galiba Nesrin hanım..Bunları yapıyor ama böyle küçük numaralarla yada böyle iğrenç numaralarla uğraşması gereken bir kadın profili yoktu gözümüzde.. Oda anlayacaktır bence sonradan bunların yanlış olduğunu ama ben planlarının ters tepmeisni ümit ediyorum.

sesbilisim
28-04-10, 22:08
ayrıcada elinin ayarı yok bizim özetçimizin.. bölüm senaryosu yazıyo resmen..:img-yes:

selamlar gönlüçelinen arkadaşlarım :img-wink:
şimdi biz bu hafta özetçi amcamın yada teyzemin yada ablamın herneyse çok uzattım:img-hyste
onun destansı özetlerinden özetçiyi okadar eleştirdikki haftaya bence sadece 11. bölüm özeti yazacak bırakacak :img-hyste
gerisini siz kurgulayın demesse iyidir fazla şilkayetçi olmayalım sonra diğer haftalarda bize bu günleri mumla aratır valla :img-hyste
eli bool özetçi gider yerini cimri özetçi gelirse görürüz :img-hyste:img-hyste

Billush
28-04-10, 22:26
Bunca bölümdür izliyorum diziyi ilk defa özet okudum. Keşke okumasaydım... Hasret'in Selin'i model alması da neyin nesi? Murat onu kendisi gibi olduğu için, son derece içten ve dürüst olduğu için, öğrenmekten asla vazgeçmediği için beğendi. Tamam öğrenmek istediği şeyler elbette çok güzel.Araba kullanmak vs ama Selin'e özenmek? Selin bence resmen dengesizmiş. Öylesine kıytırık bir sebeple intihar etmek için gerçekten büyük psikolojik sorunları olmalı insanın. Keşke Hasret kendine Selin'i model alma sevdasına hiç kapılmasa Nesrin Hanım'a da bu fırsatı vermeseydi.
Gerçi Nesrin Hanım'ın hareketlerine de anlam veremiyorum. Hasret'le Murat yakınlaşmasına oğlunu korumak ve kariyerine leke gelmemesini sağlamak için karşı çıktığını söylerken birden Hasret'in Selin'e benzeme çabalarının Murat'ı ne kadar üzebileceğini düşünmeden böyle şuursuzca davranabiliyor. Nesrin Hanım'ınki oğlunu korumaktan çok oğlunu kaybetme korkusuna kapılan anne çırpınışlarına döndü. Üstelik bunu oğlunu kırma pahasına yapıyor... Bir anneye yakışır bir davranış olduğunu düşünmüyorum.
Keşke anne karakterini My Fair Lady'deki gibi bıraksalarmış. Orada anne karakteri tamamıyla kızdan yanaydı.

hayat*
28-04-10, 22:27

sizede yaranilmiyorki canim:img-hyste:icon_whis
bakin benden söylemesi eger hersey sasirtmali olursa sonrada kizmayin yine özetcimize:img-hyste
bende nedense hep sempatik bulurum..cünkü o kadar bekliyorsun ve onlarda cogunlukla sana karsiligini veriyorlar hemde fazla, fazlasiyla:img-hyste
BI ayri görüsümüz varr inanmiyorummm
ya canimm seninle görüslerimiz neredeyse hep ayniydi simdiye kkadr:img-blush:bilmim
neyse bitanecik o kkadarda olsun ama dimi:love05::img-hyste

kdf_61_nalan
28-04-10, 22:33
özeti okudum
hosuma gitti gitmesine ama nesrin yine yapti yapacagini
yani yapcak daha birsey görmedik
ne alip veremedigi var su hasretle anlamiyorum

semurla
28-04-10, 22:36
selamlar gönlüçelinen arkadaşlarım :img-wink:
şimdi biz bu hafta özetçi amcamın yada teyzemin yada ablamın herneyse çok uzattım:img-hyste
onun destansı özetlerinden özetçiyi okadar eleştirdikki haftaya bence sadece 11. bölüm özeti yazacak bırakacak :img-hyste
gerisini siz kurgulayın demesse iyidir fazla şilkayetçi olmayalım sonra diğer haftalarda bize bu günleri mumla aratır valla :img-hyste
eli bool özetçi gider yerini cimri özetçi gelirse görürüz :img-hyste:img-hyste

Özet okumayan birisi olarakdan

Şimdi düşünün yani 11.bölüm özetı sonrasında da ben size küstüm ...Oldum özetçi küstüm....yazarsa ne yapacaksınız efendim...

eliiffff
28-04-10, 22:45
sizede yaranilmiyorki canim:img-hyste:icon_whis
bakin benden söylemesi eger hersey sasirtmali olursa sonrada kizmayin yine özetcimize:img-hyste
bende nedense hep sempatik bulurum..cünkü o kadar bekliyorsun ve onlarda cogunlukla sana karsiligini veriyorlar hemde fazla, fazlasiyla:img-hyste
BI ayri görüsümüz varr inanmiyorummm
ya canimm seninle görüslerimiz neredeyse hep ayniydi simdiye kkadr:img-blush:bilmim
neyse bitanecik o kkadarda olsun ama dimi:love05::img-hyste

ya aslına bakarsan huysuz bir izleyiciyimdir opndan kaynaklanıyo olabilir.. sinirlenirim ama bu da özeti merakle beklememe engel değil:img-hyste
huysuzluğun yanı sıra bir de dengesizmişim görülgüğü gibi..:)

yani balkondan atlamaya kadar fikirlerimiz uyuşmuştu halbuki.. :img-hyste ekürim olmuştun.. ama ufak bi fire versek de olsun.. seni ekürim ilan ediyorum:)

dengesiz demişken... bu berrin derrin in saçmasapan planı varya..
ne gibi bir amacı olabilir.. kadının kafasında binbir tilki.. hiçbirinin huyruğu da birbirine değmiyo..:img-hyste

(alıntı yaptım.. bilin bakalım nerden??):)

Billush
28-04-10, 22:46
yok üst kattaymış çekim..çekime almıolarmiş kimseyi..yok ben zaten canseli ve tubayı begenek izliorum tubaya hele hayranım..arkadaşım öle söleyince ben de üzüldüm:img-cray:ben de ama kız güzel di mi dedim? o da evet çok çok güzel dedi iyi o zaman bi zahmet kaprislerini de çeksinler dedim:img-wink:cansel için de çok karizmatik dedi:img-in_lokeşke ben de görsemm..evet haklısın bence de o kadar saat çalışıp bazen aynı sahneyi 10 kere çekiolar ben de katlanamazdım..ha bi de yanlış anlaşılmasın baş röl derken dizide en çok iş onların üstünde o yüzden daha yorgun daha sinirli ola bilirler demek istedim:img-wink:

Aynı şeyi düşünüyordum ben de. Başrol olunca en çok onların sahnesi oluyor. Tekrar çek tekrar çek tekrar çek. Hadi sahne var atla taa nereye git filan. Set ekibi için de geçerli aynıları. Sektör şartları çok kötü. En kısa zamanda standartize edilmeli bu şartlar.

narima
28-04-10, 22:47
merhabalar

nesrın'ın hesaplamadıgı bır sey varkı.murat.hasretı.o oldugu ıcın sevmıyor.degısıklıgın selın gıbı olması onu fazlasıyla etkılemeyecek.

hasret.ne kadar selın olabılırkı.zaten .hasrette yapmak ıstedıgı degısıklıkte aynı sey degılmı kı?muratın.hasrette ıstedıklerı.selın de olan seyler.

muratı daha fazla etkıleyecektır.ama nesrının hesapları.uymayacaktır

sesbilisim
28-04-10, 22:52
Özet okumayan birisi olarakdan

Şimdi düşünün yani 11.bölüm özetı sonrasında da ben size küstüm ...Oldum özetçi küstüm....yazarsa ne yapacaksınız efendim...

maşallah bu başlığında hızı valla levomun bilmem kaç beygir arabasında bilem yok kardeşim:img-hyste:img-hyste:img-hyste

aaa semurla sen özet okumuyomusun ???
neden anladım bizim özetçi bol tarafından yazıyorda ondan sen birazcık merak etmek ve süpriz yaşamak istiyosun valla bende diğer haftalar okumadım süpriz süpriz izliyodum başlıkta herkez özetten dem vurunca bakmadan olmaz valla çatlarım diyerekten atım kendimi özet başlığına :img-hyste

amanın bide ne görem bizim özetçi bool kepçe dedikleri varya o cinsten vermiş veriştirmiş döktürmüş bitek aradaki es geç sahnelerin replikleri kalmış efenim :img-hyste

bide resimler gelince ee bide 3 fragmanda gelirse birleştir kafadan al sana 10 bölüm hoop elde :img-hyste:img-hyste

eliiffff
28-04-10, 23:07
tabi canim biz nede olsa seyirciyiz ..; sinirleniriz ,kizariz ama yinede sonunda özetcimizi ve dizimizi bagrimiza basmayida biliriz :img-hyste tipki suan bi sekildede görüldügü gibi:img-hyste:img-wink:
evt nede bu sefer böyle oldu hic anlamadim:img-cray::img-hyste
:img-hyste..vay be hayatinda ilkk defa böyle bi ünfan almis bi kisi olarak ne yapacagimi bilemiyourmm:dance::king: tsk canim :img-wink::img-hyste
tilkiler , tililer ; berrinin en sevdigi hayvan:img-hyste
hmmm cok degisecegini yazmislardi ya bizimkide kizi alip evlatlik edinmesin:img-hyste
ztn yasi ermis ee o nazar da ztn neredeyyse onun kizi yasinda.. berrincimm ya birak sne bu sarkicilik islerini fln nazarin annesi leventininde biricik aski ol
(buarada bu palnimla hasretide kurtardim aradan:img-hyste caktirmayin)

hmm alinti hayir cnaim ne alintisi ya?

hasretin repliğiydi..
kafasında binbir tilki dolanıyo hiçbirininde kuyruğu birbirine değmiyo:D

ya berrinin nazarı yetiştireceği konusu bana saçma geliyo..
yani berrin nazara bişeyler öğretecek vasıfta bir insan değil ki..
hoca değil bi kere..
ayrıca nazarı yetiştirince eline ne geçecek orasıda ayrı bir muamma...

bence bunun kafasındaki fikir başka

ne demek.. hayırlı uğurlu olsun yeni ünvanın:):)

hayat*
28-04-10, 23:16
hasretin repliğiydi..
kafasında binbir tilki dolanıyo hiçbirininde kuyruğu birbirine değmiyo:D

ya berrinin nazarı yetiştireceği konusu bana saçma geliyo..
yani berrin nazara bişeyler öğretecek vasıfta bir insan değil ki..
hoca değil bi kere..
ayrıca nazarı yetiştirince eline ne geçecek orasıda ayrı bir muamma...

bence bunun kafasındaki fikir başka

ne demek.. hayırlı uğurlu olsun yeni ünvanın:):)

aaaayy evt evt simdi hatirladim hatta bu lafi sanirim murat icin söylemisti degilmi?

berrin haklisin benim yazdigimda ztn dalga amacli biseydii:img-hyste
egitmezz o egitmezz ..bencde katiliyorum:good:
kim bilir kizi ne yapacak
suan aklima gelen tek sey onu bi guzellik salonunda güzellestirip bi manken yapabilir..ama egitmekk ighhh:img-hyste
:img-hyste:love05: formumuza dönüyormuyuz ne:img-hyste

hayat*
28-04-10, 23:18
durucum

ciyaaaannnnnn... :img-help:

hakklisin
evt evt :img-hyste
ilk önce cihani ondan sonrada murati cagiralim:good:
cihan leventin üstüne ucsun önce bi kkunfu yAPSIN
murata sagdan soldan girrissin boks yapsin:img-hyste

freak.s
28-04-10, 23:19
Aklıma birşey daha takıldı..
Murat, üniversitede öğretim görevlisi değil mi?
Birkaç bölümdür hiç üniversiteye gittiğini görmedik..:icon_whis
Bütün gününü Hasret'le geçiriyor yada ofisine falan gidiyor..
Ders vermeye gittiğini görmedim hiç:icon_whis

Öğrencilerin sensiz kalır hoca,kimbilir kaç bin tane platoniğin vardır:img-in_lo

hayat*
28-04-10, 23:21

Öğrencilerin sensiz kalır hoca,kimbilir kaç bin tane platoniğin vardır:img-in_lo

dogrudur gitmiyor...
hasret icin tabi hasret:img-in_lo
amannn hasrete binlerce platonik qurban olsun:img-hyste

eliiffff
28-04-10, 23:22
aaaayy evt evt simdi hatirladim hatta bu lafi sanirim murat icin söylemisti degilmi?

berrin haklisin benim yazdigimda ztn dalga amacli biseydii:img-hyste
egitmezz o egitmezz ..bencde katiliyorum:good:
kim bilir kizi ne yapacak
suan aklima gelen tek sey onu bi guzellik salonunda güzellestirip bi manken yapabilir..ama egitmekk ighhh:img-hyste
:img-hyste:love05: formumuza dönüyormuyuz ne:img-hyste

evet gülnazla dedikodu yaparken söylemişti.. ardından da..
bi dokunuyo varya sanki buz
demişti:img-hyste:img-hyste
yakacak seni sonra hasret fena olacak..:img-yes: uyrması benden:img-in_lo:img-blush

berrin.. o süperstarın işi gücü yok mu acaba.. hani çok ünlüydü.. hani muhteşem şanı şöhreti vardı..
daha belasını mı istiyo anlamadım..

evet evet.. gayet iyyiiz.. o kadarlık fark olcak..:love05::img-wink:

eliiffff
28-04-10, 23:24

bizim okul orası itü taşkışla kampüsü..:img-yes: hiç görmedim onları orası ayrı:D

evet ya..
orayı atlamışlar..
işi gücü bıraktı varsa yoksa hasret..
bilemiyorum yani...:icon_whis:icon_whis

hayat*
28-04-10, 23:30
Hadi ya o da beğenmiyorsa izlemesin o zaman diziyi niye çamur atıyo öyle beğendiğimiz çifte anlamadım.:img-hyste Yalan tabi ya boşuna üzme kendini taraflı izleyicidir. Umut Kurt hayranıymış dedin ya zaten.:img-hyste Ee tabi çekimler sırasında gergin olucaklar iş yapıyolar orda sonuçta. Eğlence yapmıyolar yani.

:good::good: ebnde butür seyler yazmak istemistim
ama nede olsa arkadas dir diye bisey yazmak istemedim
cünkü biz o arkadasi tanimiyoruz bu nedenle hemen camur atmayayim dedim
ama sen benim icin yapmissin ztn arkadasim:img-wink::img-hyste:happy0064

hayat*
28-04-10, 23:34
evet gülnazla dedikodu yaparken söylemişti.. ardından da..
bi dokunuyo varya sanki buz
demişti:img-hyste:img-hyste
yakacak seni sonra hasret fena olacak..:img-yes: uyrması benden:img-in_lo:img-blush

berrin.. o süperstarın işi gücü yok mu acaba.. hani çok ünlüydü.. hani muhteşem şanı şöhreti vardı..
daha belasını mı istiyo anlamadım..

evet evet.. gayet iyyiiz.. o kadarlık fark olcak..:love05::img-wink:

:img-hyste:img-hyste ayy yazikk hasrete daya hic biseyden haberi yok yakindada saime ye muratin dedikodusunu yaparken; bi dokunuyo ates ,ates yaniyorum deer kesin:img-hyste
ne süperstari canimm aa ayy olmadi bak bu simdi berrin derrin bi süperstar degil hiperstar hiper!:img-hyste tabi bunu tek kendisi öyle düsünüyor..
belasini ariyor hemde nasil belasini:img-tomat
bu kadin bi türlü kalpden söylemeyi ve davranmayi ögrenemedi acaba ondan bu konuda nazardan yardim mi alicak?bu berrini mahallede kesmedi ..nazar dan yardim almaya baslar simdi kim bilir:img-hyste:img-hyste

*Nilaay
28-04-10, 23:38
Merabayiiinnn

Söz vermistim kendime ..
Ne özet nede fragmani izleyecegim Cuma'ya kadar diye ..
Kahretsin .. basaramadim ..:img-hyste

'cadi' kelimesi ancak Hasrete Bu kadar yakisabilirdi heralde ..
Murat Hocam ne yaptin sen :img-in_lo

Hasret sanki Levent'ten intikam aliyormus gibi geldi bana :D
katilan varmi ??:img-hyste

hayat*
28-04-10, 23:40
Merabayiiinnn

Söz vermistim kendime ..

önemli degil canim bunu basaramayan tek sen degilsin:img-hyste:img-hyste
hmm su hasretin leventin arabasini kacirirken sanki orda su iddiadan öc aliyormus gibi bana öyle geldi
cünkü hasret herseyin su araba yüzünden ortaya ciktigi, yani muratin ve leventin onun üstüne sadece onun o an elinde olan araba icin iddiaya girdigini biliyordu bu nedenle oan snaki öc aliyormus gibi bi hiss birakdi bende:good:

*Nilaay
28-04-10, 23:45
önemli degil canim bunu basaramayan tek sen degilsin:img-hyste:img-hyste
hmm su hasretin leventin arabasini kacirirken sanki orda su iddiadan öc aliyormus gibi bana öyle geldi
cünkü hasret herseyin su araba yüzünden ortaya ciktigi, yani muratin ve leventin onun üstüne sadece onun o an elinde olan araba icin iddiaya girdigini biliyordu bu nedenle oan snaki öc aliyormus gibi bi hiss birakdi bende:good:

Banada öyle geliyor ..

Hasret-Levent ikilisinin konusmalari simdiye kadar 'Coook' olmasada
seviyorum konusmalarini ..
Uyumlari cok güzel .. Asi'dende kaynaklaniyor olabilir :)
Yanlis anlasilmasin ... Lütfen .. bu ikilinin Dostca gecen konusmalarini kastediyorum :img-wink:

niqulka
28-04-10, 23:47
:good::good: ebnde butür seyler yazmak istemistim
ama nede olsa arkadas dir diye bisey yazmak istemedim
cünkü biz o arkadasi tanimiyoruz bu nedenle hemen camur atmayayim dedim
ama sen benim icin yapmissin ztn arkadasim:img-wink::img-hyste:happy0064

:img-hyste:img-hystearkadaş dediysem can ciğer kuzu sarması degiliz:img-hysteyurttan bi arkdaş işte tabi haber bizim güzel diziyle ilgili olunca heyecanlandım hemen paylaşmak istedim..zaten tuba cansel sever olarak ta gerekli cvbı verdim arkadaşa ezdiiirmeem kimseye:img-wink:inş yazın ben de gitcem kendi gözlerimle görücem:img-in_lotabi hazirana kadar sezonu bitirmeseler..yok yok diziyi kaçırmadan izlior ama yok bu rol yapamıor bu adam çok çirkin die die:img-hyste napalım o da öyle:img-hyste

eliiffff
28-04-10, 23:48
:img-hyste:img-hyste ayy yazikk hasrete daya hic biseyden haberi yok yakindada saime ye muratin dedikodusunu yaparken; bi dokunuyo ates ,ates yaniyorum deer kesin:img-hyste
ne süperstari canimm aa ayy olmadi bak bu simdi berrin derrin bi süperstar degil hiperstar hiper!:img-hyste tabi bunu tek kendisi öyle düsünüyor..
belasini ariyor hemde nasil belasini:img-tomat
bu kadin bi türlü kalpden söylemeyi ve davranmayi ögrenemedi acaba ondan bu konuda nazardan yardim mi alicak?bu berrini mahallede kesmedi ..nazar dan yardim almaya baslar simdi kim bilir:img-hyste:img-hyste

yapar..
zaten muhtemelen öyle olacak bencede..
evet bir tane daha..:D

Merabayiiinnn

Söz vermistim kendime ..

onu başarabileni tebrik etmek lazım..:good::good:
ayrıcada girişin çok hoşuma gitti ya..:icon_whis
canım gülnazım...

benim arkadaşım bugün döndü yurda istanbula gitmişti ve evleri dizideki köşkle karşı karşıya gitmiş gece 2lere kadar oturmuş orda..işte malum dogum günü sahnesi çekiliormuş yukarı katta..demişler ki diziyi ucu ucuna yetiştirioruz ve o yüzden fragmanlar öle..2 saatlık uykuyla ayakta duruyormuş hepsi..ayda aksel(nesrin) çok tatlıymış arkadaşımla oturmuş konusmus resım çekilmişler onur saylak(levent) onunla da konusmus o da cok tatlıymıs...benım canlarım canseli ve tubayı sorunca 2 kasıntı dedi yaaaişte tuba çok havalıymış huysuzmuş saime rölğnde olan kadınla kavga etmiş sette galiba işte bi hışım inmiş tuba çantasını alıp gitmiş sonra 25 kişi arkasından koştu dior arkadaşımaramışlar falan ikna etmişler geri getirmişler..cansel için tam da murat gibi bi adam acaip karizmatik çekici bi adam havalıymış o da uzak duruormuş..e yani baş röl oyuncular onlar ne de olsa

Cansel kasinti degil bikere
En zor is Tuba ve Cansel'in(oyuncular arasinda) bu yuzden biraz gergin olmalari normal.Su Saime'yi zaten gozum tutmamisti,demek bu yuzdenmis:img-hyste neyse bu konuya fazla deyinmiyecegim,ben Cansel'i her haliyle seviyorum zaten :img-blush

bende sanmıyorum ki öyle birşey olsun.. tubayı çok severim ama sonuçta gerçek hayatta tanımam etmem.. fakat kişiliği azçok kendini belli ederdi..
büyük kavga çıkarıp seti terketmek..
çok sinirli bir anına gelse de.. ne biliym olmamıştır bence..
olsa da hoş değil..
o yüzden olmamıştır diye düşünüp geçiyorum:img-yes::img-yes:

hayat*
28-04-10, 23:49
Banada öyle geliyor ..

Hasret-Levent ikilisinin konusmalari simdiye kadar 'Coook' olmasada
seviyorum konusmalarini ..
Uyumlari cok güzel .. Asi'dende kaynaklaniyor olabilir :)
Yanlis anlasilmasin ... Lütfen .. bu ikilinin Dostca gecen konusmalarini kastediyorum :img-wink:

:good: leevent iyi gidiyordu ya ..simdi birden ne bileyimm
sün akksam essinti arkadasiimizin yazdigi gibi;
verir arabayi verir hemde nasil verir
levent arabayi murata kaptirmamak icin vermemek icin neler neler yapiyordu
simdi ise hasret arabayi almis kacirmis gidiyor:img-hyste bizim levente arkkasindan kosuyor bide gülüyor..biricik arabsini unutmus sanki..bide o biricik arabasini icinde acemi olan hasrete araba sürmeyi ögretiyormusmus..ins arbasini hasret vurur da ona görürü gününü ; hoc levent bisey demez bence ama..; demmekki neymiss muratin aslinda leventin en yakin arkadasi degilde ; hasret gibi güzel bi kiz olmasi gerekiyormus:img-hyste amann yokk yokk muratin bu hali daha güzell..:img-in_lo

*Nilaay
28-04-10, 23:55
simdi ise hasret arabayi almis kacirmis gidiyor:img-hyste bizim levente arkkasindan kosuyor bide gülüyor..biricik arabsini unutmus sanki..bide o biricik arabasini icinde acemi olan hasrete araba sürmeyi ögretiyormusmus..ins arbasini hasret vurur da ona görürü gününü ; hoc levent bisey demez bence ama..; demmekki neymiss muratin aslinda leventin en yakin arkadasi degilde ; hasret gibi güzel bi kiz olmasi gerekiyormus:img-hyste amann yokk yokk muratin bu hali daha güzell..:img-in_lo

Evet..

söyle Bakilamazmi

Levent Hasretin pesinden kosuyordur .. Arabanin icinde Hasret önde Levent'e Arkadan yetismeye calisiyor 'Türkiyenin en iyi , en karizmatik menajeri .. düstügüm su halime bak ' diyor olamazmi acaba ??:img-hyste

eliiffff
28-04-10, 23:56
:img-hyste:img-hystearkadaş dediysem can ciğer kuzu sarması degiliz:img-hysteyurttan bi arkdaş işte tabi haber bizim güzel diziyle ilgili olunca heyecanlandım hemen paylaşmak istedim..zaten tuba cansel sever olarak ta gerekli cvbı verdim arkadaşa ezdiiirmeem kimseye:img-wink:inş yazın ben de gitcem kendi gözlerimle görücem:img-in_lotabi hazirana kadar sezonu bitirmeseler..yok yok diziyi kaçırmadan izlior ama yok bu rol yapamıor bu adam çok çirkin die die:img-hyste napalım o da öyle:img-hyste

bende sus pus kaldım nasıl cevap verilmesi gerekir acaba diye..:img-hyste
ya orda bi gürültü patırtı olmuştur belki..
arkadaşın da yanlış anlşamıştır..
çünkü o kadar abartı bişey olmaz gibime geliyo ya...
başlığın sonuna geldi hadi hayırlısı:happy0064

darksea
28-04-10, 23:59
Sonradan katılma olacak belki ama yorumları anca okuyabildim.İstemeyenler okumasın ama özetçinin özeti bence süper ve şöyle bakıyorumda en yoğun ilgi gönülçelende neden çünkü fragmanıydı özetiydş konuşacak konu çok çıkıyor diğer türlü olsaydı konu bulunamazdı sohbete dizi ne kadar sugar olsada

eliiffff
28-04-10, 23:59

güzel güzel isyankarlık yolunda hızlı adımlarla ilerliyorsun..
dünki leventten hoşlanıyorum itiraflarının yerini bunların alması çok hoşuma gitti..
eğer öyle bişey olmazsa ikimiz de oturur laflarımızı yeriz artık napalım..:img-hyste
ama şimdilik o bakışlar yüzünden leventi oyma isteğimde hiçbi azalma yok..:img-yes:

hayat*
29-04-10, 00:00
Evet..

söyle Bakilamazmi

Levent Hasretin pesinden kosuyordur .. Arabanin icinde Hasret önde Levent'e Arkadan yetismeye calisiyor 'Türkiyenin en iyi , en karizmatik menajeri .. düstügüm su halime bak ' diyor olamazmi acaba ??:img-hyste

:img-hyste bakilir bakilirr...:good:
evt efenimmm olabilir ..
:good:kesin diyordurki;
'Türkiyenin en iyi , en karizmatik menajeri .. düstügüm su halime bak ..ama hasret icin deger beee
diyordurr
evtttt seker ve karizmatik oldugu dogru:img-in_lo
ama en iyiy menajermi onu bilemem:bilmim:img-hyste

eliiffff
29-04-10, 00:04
Sonradan katılma olacak belki ama yorumları anca okuyabildim.İstemeyenler okumasın ama özetçinin özeti bence süper ve şöyle bakıyorumda en yoğun ilgi gönülçelende neden çünkü fragmanıydı özetiydş konuşacak konu çok çıkıyor diğer türlü olsaydı konu bulunamazdı sohbete dizi ne kadar sugar olsada

ne demek canım okumamak hoşgeldin..
ya özette çok detay var.. yoksa bende bişey demiyorum bakma sen konuştuğuma..
en ince ayrıntısına kadar vermese iyi olur diyorum sadece...
ben biraz çekilmez olabilirim...:):):img-tomat
ama bana bakma.. özeti merakla bekleyip okuyorum aynı zmanda.. sadece ufak soru işaretleri bıraksa heyecanlı olur diye düşünüyorum:img-tomat:img-tomat

niqulka
29-04-10, 00:07
bende sus pus kaldım nasıl cevap verilmesi gerekir acaba diye..:img-hyste
ya orda bi gürültü patırtı olmuştur belki..
arkadaşın da yanlış anlşamıştır..
çünkü o kadar abartı bişey olmaz gibime geliyo ya...
başlığın sonuna geldi hadi hayırlısı:happy0064

yani şu resimleri falan olmasa köşkte ayda akselle falan diicem ki atıor artistlik yapıor gitmemiş görmemiş:img-hyste falan ama malum siteye yüklemiş resimlerini ben de gördüm gittim odasına röportaj için:img-hystegitmez olaydım:img-hysteaslında her insan yapar yahu sinirlenince benim de ani çıkışlarım olur ne var gerçekten zor işleri bi saniyelik sahne için saatlerce çekim yapıolar..ben her halleriyle seviorum canseli ve tubayı insan sonuçta onlar robot deil...bu arada ffragman istiorumm ben ya dogum günü sahneleri olsun içinde :img-blush

Tunagihan
29-04-10, 00:10
Bu özeti ve fragmanları hazırlayanların çok çekecekleri var bizden çok...
Ne yapsalar ne yazsalar suç...
Zor beğenen bir seyirci kitlesi miyiz ne...:img-wink:
Yorumlarınız almış gitmiş bu arada sayfalarca başlık kapanmak üzere neredeyse...
10 sayfa geriye dönük okuyayım diyorum geri dönüyorum 5 sayfa ilerlemiş...
Hızınıza yetişilmiyor forumdaşlarım...
Fragmanı izledim...
Ne olacak ne bitecek tam bilemiyorum ama güzel bir bölüm olacak tahminimce..En azından neredeyse oyuncuların tamamını içeren bir nezarethane sahnesi var oradaki replikler de üzerine sayfalarca yazdırır cinsten olacaktır.
Beklediğim sahnelerden biri Hasret- Levent sahnesi onları karşılıklı izlemek çok keyifli...:img-wink:
Bu arada Levent'in Hasret'i süzmelerini hiç beğenmedim. Geçen bölümde de bir iki bakış yakalamıştım. Biz yanılmış olalım diyorum sadece... Murat Hoca- Cihan -Hasret aşk üçgeni tamam da... işin içine Levent girerse dörtgen olur... aşkın da dizinin de suyu çıkar... olmaz... olamaz...olmamalı...

darksea
29-04-10, 00:15
Valla cumayı keyifle heyecanla bekliyorum en sevdiğim diziler arasında 1. liğe oturmak üzere vakit buldukça beklemedeyim özetti fragmandı diye daha çok yazsınlar daha çok fragman koysunlar doyamam bennnnn :)

ChoKoKReM
29-04-10, 00:17
yok sanırım çıkmadı ben yorumlara dalmışım unuttum:icon_whis
evet ya bi de o var..
hasret ve levent.. çok saçma..
hiç olmadı hiç uymadı..
leventin ilgisi sırf hasretin güzelliğine..
ama hocam öyle mi...:img-blush:img-in_lo
yok cnm yok.
moralimizi bozmayalım.
Murat varken Levent de neyin nesiymiş?:img-hyste
Hasretim yapmaz öyle şey.:img-hyste
Cuma gelse de izlesek artık.
Murat Ocamı çok özledim yahuuu:img-cray:

bummer
29-04-10, 00:20
Arkadaslar bölüm özetini okuyunce içim daraldı valla bu nesrin hanımdan korkulur sırf hasretten kurtulmak ıçin hasreti muratın en mutlu gününde seline benzetecek ve muratta bu ters tepki yapacak ve murat hasretten soğuyacak,valla böyle olma olasılığı yüksek ve ondan sonra bir süre küs kalırlar sırf selıne benziyor ve kötü hatılaraları yeniden yaşatıyor diye murat hasrete çok kızıcak gibi geliyor bana ,inşallah böyle olmaz ama işler iyice karmaşık hale gelmeye başladı:(

essinnnti
29-04-10, 00:34

canım, kulağımı çılatmışsın. :love05: kaldı 2 gün. geçmekte bilmiyor. ne oldu ne olacak. :bilmim fragman,tüyo, özet hiç biri yeterli gelmiyor bana. :img-hysteumarım gönülçelen saatinde işten çıkmış evde olmuş olurum. çok korkuyorum iş güç çıkar diye o saatte. :icon_sorr

levent :img-tomat umarım fragmanda heyecan yaratmak için özellkle koymuyşlardır o sahneyi. yoksaaaa... :img-tomat

resimler neydi öyleee. muratcım nezarethane köşelerinde. :img-hyste gülnaz. murat a napıyordu orda çok merak ettim. ya hasret in yüzü. dünyasından bıkmışş. :img-hyste içi içini yiyordur ben murat a e diyecemde kendimi affetireceğim diye. halbu ki çok bir şey yapmasına gerek yok yani. :img-hyste öylesine dursa, baksa yani ne yaparsa olur. :img-hyste ki olmuşta.

ya murat la o bindikleri şey adını hala bilmiyorum yaa neysee. :img-hyste çok güzel görünüyordu. :img-in_lo

özette hasret in öğremesinde ki asıl nedeni yazmış yada sormuşş. tabii ki muratttttt. başka ne olabilir ki. :img-hyste yalnız selin e falan benzetmeye çalışmasınlar şu kızı. murat onu böyle sevdi. gerek yok ölüleri diriltmeye.

nesrinn bakalım doğum günüde kimleri davet etmişş. aslı kesin başka. :img-tomat kesin hasret sinir krizi geçirecek. :img-hyste

hayatcım, sana sınavında başarılar. :img-wink:

safeta
29-04-10, 00:48
bölüm özetini okudum,senaristlerin hızına erişmek mümkün ydeğil yurtdışında tez konusu olur,bukadar da kopyala yapıştır,pes diyorum.....sıra "REBECA"filmine geldi,keşke araya sıkıştırmasaydınız,60 bölüm dizi çıkardı,o filmdin.......yazık olmuş.....

haremsuare
29-04-10, 01:03
olsun işte ne güzel her bölüm dolu dolu geçiyo
başka diziler gibi mehter marşı şeklinde gitmiyo sanat filmleri gibi kareler 10 dk da bir ilerlemiyo başka diziler gibi aynı şeyler olup bitmiyo insanı baymıyo sıkmıyo :img-wink:
dolu dolu geçiyo :good:

ab-ı çeşm
29-04-10, 01:21
Safeta, Rebecca'dan alıntı demişsiniz. Eğer bu yönden bakarsak bütün hayatlarda birbirine benziyor. Mesela bütün insanlar önce seviyor sonra becerebilirse evleniyor Yok kardeşim ben farklı olacam ne severim ne evlenirim diyene rastlamadım. Bu hayatta herkes birbirinimi taklit ediyor. Hayır olmadı evlendim herkesin çocuğu oluyor değişiklik olsun ben istemiyorum diyenede rastlamadım. Sıradan bir hayatın zaten filmi olmaz. Genelleme yaparsak bütün filmlerde üç ya da 5 kare birbirini tutar. Farklılıkları birleştirip farklı bir sunum yapıyorlar bu güne kadar sadece bir bölümde bana abartılı gelen sahneler vardı. (Ki onu da hoş gören arkadaşlar vardı)

Denizkisi
29-04-10, 01:40
bölüm özetini okudum,senaristlerin hızına erişmek mümkün ydeğil yurtdışında tez konusu olur,bukadar da kopyala yapıştır,pes diyorum.....sıra "REBECA"filmine geldi,keşke araya sıkıştırmasaydınız,60 bölüm dizi çıkardı,o filmdin.......yazık olmuş.....

GONULCELENIN VEFAKAR VE CEFAKAR GONULCELEN BASLIGININ NOBETCILERI SELAMM!!!:happy0064
Keyifler nasil efemm! :img-hyste Ben yokken baslikepey ilerlemis ...Bozuk olan gozlerim okumaktan dizi bitinceye kadar benim ileri olan gozluk ayari epey ilerliyecek!:img-hysteAma olsun en bundan cok memnunum!

safeta arkadas sizin mesajini alintiladim...Cunku sizin amaciniz ne ???anlamadim..???Dunyada ve turkiyede yapilan diziler ve filmlerde genellikle konular birbirine cok benzer ...dunyadaki dizileri izlerseniz bunu daha iyi anlarsiniz??? Filmlerde ve sinemada 101 konu var senaristler ve yazarlar bu konuyu isliyorlar yaklasik 1 asirdir senaristler ve yazarlar isliyorlar , yaziyorlar ...bizim dizimizle karsisinda olan dizidede bu konu islendi ..o dizi ustelik bir unlu yazarimizin klasik bir eseri ...yani bu guzel esere monte oluyorda rebeca my fair lady yani gonulcelene neden esinlenince olmuyor , abes kaciyor ???:bilmimBunu anlamis degilim ! Bu unlu yazarimizin klasigine rebecadan esinti yapabiliyor bu sizin icin normal ama yine yabanci olan my fair lady esinlenirse olmazzz! yukaridada soyledim ...Insan hayatinda yukarida soyledigim 101 konuyu senarist ve yazarlar isliyorlar...Zaten insan hayatida belli konular uzerinden ilerliyor...burada esinlenme bence cok normal!:good:

o diziyi alkisladinizda bizim dizimizi neyi elestiriyorsunuz ???Begenmiyorsaniz izlemezsiniz olur biter ...buraya gelip milletin huzurunuda kacirmayin lutfen! Hic degilse yorulmamis olursunuz...:icon_sorrBizler bu diziyi seviyoruz ...Siz daha orjinal olan dizilere bakarsaniz daha iyi olur...

medsul
29-04-10, 02:05
Suan Gonulcelen ekibi Medyatik'te ve cok sıkıcı bir sohbet surmekte.Ben dizi hakkinda dogal olarak cok konustular.Unal Silver Tuba'ya iltifat etti,"Tuba Fransa'da olsa dunya stari olurdu" dedi,tamam guzel iltifat,ama Cansel Fransa'da oyunculuk yapti,sanki ona dokundurma yapti,ben anladim tabi uzerinde durmak istemem,ama gercekten dikkat cekici oldu...

Yuksel bey Tuba'ya soru sordu,gercekte olsa hangi aski secerdin Murat askini mi,Cihan askini mi.Tuba iste kesin bir cevap vermek istemedi,sonra Hasret'le Cihan cocukluk aski falan dedi.Yuksel bey illaki Hasret Cihan'a kardes gibi bakiyor,ama Murat'a olan duygulari daha net dedi.Tuba'da Cihana'a ask ve kardeslik karisik duygu,Murata'a ise hayranlik ve merak dedi...keske boyle konusmasaydi,insan istemeden hikayeden kopuyor yani,neyse zaten izlemeyecektim,oylesine baktim,demekki bakmasam bisey bisey kaybetmiycekmisim...

Birde Yuksel bey Cansel ve Umut'un oyunculugunu ovdu,tek cumle ile ...iyiki o varmista Cansel'in ve Umut'un da ismini duyduk :img-yes:

Iyi Yorumlar:img-wink:

Yani arkdaşim ne alakası var...:) havadan nem kapıyorsunuz resmen...:img-hyste
tubanın söylediği şey zaten hepimizin bildiği şeydi..:) niye ondan duyunca hikayeden soğudunuz anlamadım...bu bir sır değildiki....:)

Bence program gayet güzel ve eğlenceliydi....
Unal beyde tuba hakkında cok dogru ve yerinde twspitlerde bulundu....
kendisine tebrik etmek lazım...
dizi setinin ve set arkasının cok güzel ve içden iyi oldugunu ifade ettii...
belliki set arkası sorunsuz ilerliyor....:)

miss-m
29-04-10, 02:14
HERKESE IYI GECELER
medyatik programini basindan beri izliyorum ama tuyo falan yok gelecek bolumler hakkinda program devam ediyor yinede izliyorum
ozet gelmis yahu
okudum yine cok guzel bir bolum bizi bekliyor
ozet hakkinda yorum yapmicam
3'uncu fragman daha cikmadii
bekliyorum

:happy0064
ve medyatik bitti
izlemeyen arkadaslar
uzulmeyin hic birsey kacirmadiniz
tuyo falan yok gelecek bolumlerle ilgili
:happy0064
hepinize iyi geceler

medsul
29-04-10, 02:47
merhaba:img-wink:
Yorumumu yanlis anlamayin,acaba silsem mi:bilmim
Tuba'ya bisey mi dedim ben:bilmim sadece Yuksel beyin inatla kardes gibi goruyor sozune karsi ask dedi ,onun da isi zor dizinin heyecanini kacirmak istemiyor...havadan nem kapiyor da olabilirim yani:img-hyste

Program bence guzel degildi,oyuncular cok yorgun gozukuyordular,e haklilar cok calisiyorlar,bu yuzden olmali:img-yes:

ayrica Unal bey neden ille de Fransa dedi,oysa en zoru Fransa'da ilerlemek,bence programi yeniden netden izleyin,lafilarini ne kadar talihsiz oldugunu goreceksiniz...Hatta Yuksel bey de hemen Umut'u ve Cansel'i de ovdu,durumun farkinda oldugu icin olmali:img-hyste

Iyi Yorumlar

Bende zaten kötü bir şey dediniz demedimki...:)
netten tekrar izliyeceğim konusunda emin olabilirsiniz...zira ben cok begendim...tamam arada sıkıcı anlar yok degildi ama yinede oyuncular hakkında yeni bir cok şey ögrendim...

ve bence siz söz konusu cansel bey olunca fazlasi ile anılganlık yapmişsiniz...:) yoksa unal beyın fransa demesinde ne gibi bir gariplik olacağini anlam veremedim....:)

neyse bu konunun yeri burası degil..herkese iyi geceler...:love05:

canfirtu
29-04-10, 05:35
Bende zaten kötü bir şey dediniz demedimki...:)
netten tekrar izliyeceğim konusunda emin olabilirsiniz...zira ben cok begendim...tamam arada sıkıcı anlar yok degildi ama yinede oyuncular

canim,bana siz demene gerek yok.sen diye bilirsin:img-wink:

ben de once begenmemezlik yaptim,hatta bazi seylere kulp bile buldum,anlarsiniza yaa hatirlatmak istemiyorum,cunki cok utaniyorum,gece-gece basima bisey mi yemistim de boyle bisey dusundum:img-tomat ama simdi begendim:img-yes:

Ama daha eglenceli ola bilirdi,mesela Nadir bey cok duragandi,dedigim gibi oyuncular yorgunlardi.E kolay degil onlarin iside:img-yes: Dizi hakkinda bir ipucu alamadik,ama Burhan'in gelecegi hakkinda bisey ogrene bildik,malumunuz Gulnaz babasini Nakiye'ye kolay-kolay yar etmeyecege benziyor:happy0064 aslanim Gulnaz yuru be kim tutar seni:butch:

vee kendi adima soyliyim Kobrettini ilk defa sapkasiz goruyorum,yoksa dizide sapkasini cikarmismiydi:icon_whis yoksa bana mi oyle geldi

Ozete gelince okumadim ozeti:img-hyste insan isteyince basara biliyormus galiba:happy0064

Iyi Yorumlar Gonlucelinmis Forumcular:love05:

Sosyal Grup

** Gönülçelen'in Murat'ı **
http://www.dizifilm.com/forum/group.php?groupid=8720

cansel elçin&tuba büyüküstün
http://www.dizifilm.com/forum/group.php?groupid=8910

Gönülçelen
http://www.dizifilm.com/forum/group.php?groupid=7636

Hasret&Murat
http://www.dizifilm.com/forum/group.php?groupid=8692

zeyneps
29-04-10, 08:49
Dün medyatik'i izlemedim çok yorgundum son sayfada yorumlarınızı gördüm...
Tuba'da Cihana'a ask ve kardeslik karisik duygu,Murata'a ise hayranlik ve merak dedi

Tuba böyle söylemiş bu yüzden hikayeden soğumuşsunuz ancak şu cümleye bakarsak zaten soğumanızı gerektirecek bir şey yok...birincisi aşk ve kardeşlik bir arada yürümez zaten eğer kardeşlik varsa bu olsa olsa daha önce dediğim gibi çok büyük bir sevgi olabilir aşk olamaz o farklı bir şeydir:img-yes:

İkincisi zaten en büyük aşklar önce merakla ardından merakla birlikte gelen hayranlıkla başlar...zaten burda da hep Hasret'in Murat'a hayranlığının altını çizmiştim daha önce başka dizilerde böyle başlayan aşkları pek yakalayamadık çünkü :img-yes: Tuba'nın hayranlık dolu bakışlarını daha önce görmediğimi de söylemiştim o yüzden bu cümle benim hoşuma gitti...

Ünal Bey'in diyişinin üzerinde pek durmamak gerek ben öyle bir şey kastettiğini sanmıyorum zaten keşke kendisinin dediği gibi kolay olsa o işler...

canfirtu
29-04-10, 09:25
Dün medyatik'i izlemedim çok yorgundum son sayfada yorumlarınızı gördüm...

Tuba böyle söylemiş bu yüzden hikayeden soğumuşsunuz ancak şu cümleye bakarsak zaten soğumanızı gerektirecek bir şey yok...birincisi aşk ve kardeşlik bir arada yürümez zaten eğer kardeşlik varsa bu olsa olsa daha önce dediğim gibi çok büyük bir sevgi olabilir aşk olamaz o farklı bir şeydir:img-yes:

İkincisi zaten en büyük aşklar önce merakla ardından merakla birlikte gelen hayranlıkla başlar...zaten burda da hep Hasret'in Murat'a hayranlığının altını çizmiştim daha önce başka dizilerde böyle başlayan aşkları pek yakalayamadık çünkü :img-yes: Tuba'nın hayranlık dolu bakışlarını daha önce görmediğimi de söylemiştim o yüzden bu cümle benim hoşuma gitti...

Ünal Bey'in diyişinin üzerinde pek durmamak gerek ben öyle bir şey kastettiğini sanmıyorum zaten keşke kendisinin dediği gibi kolay olsa o işler...

canim nasilsin:img-wink:

o konuya deginmiycem ben senin yorumlarini cok okudum ben,hep dogru tespitler yaptigini gordum,simdi de sana guveniyorum:love05:

Unal beyin sozlerinde de durmamak gerek haklisin,maalesef oyle kolay degil,aksine Turkiye'de star olmak daha kolay 1 dizi cekierek tanina biliyorsun,ama iste bu Fransa varya,bu Fransa acayip zor bir memleket :icon_sorr Unal bey Almanya'da oyunculuk yapmis Zeynep(ismin bu mu yanlissa kusura bakma) bilmiyordum ben,burdaki oyunculari daha cok begendigini soyledi ...Gunay hanim da tukurugunun sifali oldugunu soyledi:img-hyste Tuba'nin gozune tukurmus:img-hyste Kobrettinse cok sakindi,Yuksel bey gercekte menejer olsaniz kimin menajeri olmak istersiniz dedi,o da olmak istemem dedi,ama mimikleri acayip komikti:img-in_lo

dizin
29-04-10, 09:51
birincisi aşk ve kardeşlik bir arada yürümez zaten eğer kardeşlik varsa bu olsa olsa daha önce dediğim gibi çok büyük bir sevgi olabilir aşk olamaz o farklı bir şeydir:img-yes:

Programı izleyen biri olarak düzeltme yapmak istiyorum

Tuba, Hasret'in duygularından bahsederken tam da sevgili zeyneps'in değindiği şeylerden bahsetti.

Cihan'la Hasret çocukluk aşkı dedi.Beraber büyümüşler, kardeş gibi olmuşlar dedi.Yani süregelen bir alışkanlıktan bahsetti.

Murat'sa Hasret için çok farklı, hayranlık ve merak var.Zaten aşkın en önemli yanı merak değil midir dedi.

canfirtu
29-04-10, 09:59

Tuba, Hasret'in duygularından bahsederken tam da sevgili zeyneps'in değindiği şeylerden bahsetti.

Cihan'la Hasret çocukluk aşkı dedi.Beraber büyümüşler, kardeş gibi olmuşlar dedi.Yani süregelen bir alışkanlıktan bahsetti.

Murat'sa Hasret için çok farklı, hayranlık ve merak var.Zaten aşkın en önemli yanı merak değil midir dedi.

orasini iyi dinlememisim demekki:icon_whis sagol canim bilgi verdigin icin,benim kafa gidik su siralar maalesef:icon_sorr Aslinda Murat'a olan duygularinin ask oldugunu falan soylemiyor,sonucta dizinin merak edilmesi acisindan:img-yes: ama oyuncular cok yorgun gozukuyorlardi yaa,:icon_sorr kiyamam:img-blush

zeyneps
29-04-10, 09:59

Demek benim dediklerimle örtüşüyor dedikleri :)

Evet merak ve hayranlık öyle yabana atılacak anlamda kelimeler değiller...hayranlık özellikle ...merak da ne güzel seni bir insanın peşinden sürükler:img-blush sonra kavuşamazsan efsane olur :img-hyste

Tabi şaka bir yana efsane olmasını istemiyorum bizim ikilinin mümkünse kavuşsunlar :img-in_lo:img-in_lo

Ayrıca ben de crysaniaçanıma katılıyorum dizilerde çiftler hemen aşklarını farkederler birlikte olurlar ondan sonra hooop hemen gelen bir ayrılık ve sonra kavuşmak için uğraşırlar barışırlar ve sonra hooop evlilik final...
Doğru dürüst iki tane sahne izleyemezsin...ama Hasret-Murat şimdiden çok güzel şeyler yaptılar birlikte izlemesi çok keyifli :img-blush:img-blush En azından bir gün ayrıldıklarında elimizde teselli sahneleri olacak :img-in_lo

kardelencim
29-04-10, 10:00
bende izlemedim programı, daha doğrusu misafirlikteydim kaçırdım:icon_sorrtuba programda ne derse desin, bu dizinin başrolü tuba ve cansel, yani bu ikilinin aşk yaşaması kaçınılmaz. ayrıca hasret'in cihan'a karşı aşka benzer duygularını ben dizide hiç hissetmedim. ilk bölümde hasret mahallesindeydi ama böyle birşeyi sadece cihan'da gördüm. hasret'in hissettirdiği cihan'ı kardeş, arkadaş gibi gördüğü, bir yandan da ilgisinden sevgisinden memnun olduğuydu.

zaten murat'a olan ilgisi ve hayranlığı yavaş yavaş aşka dönüşmeye başlıyor. daha geçen bölüm demedi mi murat'a, böyle karnımda birşey hissediyorum, sende de oluyor mu diye:bilmimişte bunun adı aşk, böyle şeyler kafamızı karıştırmasın boşuna.. herşey belli, dizimizden keyif almaya bakalım:img-wink: