PDA

Tüm Versiyonu Göster : Ateşe Yürümek (Star TV)

Sayfalar : [1] 2 3

BERNA
25-04-10, 17:19
Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'i aştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz. Bir önceki baslığa asağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=98089

Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Sohbet ortamı oluşturmayınız.

Ateşe Yürümek Dizi Detay Başlığı
http://www.dizifilm.com/dizi/atese-yurumek-5424.html
Ateşe Yürümek Fotoğraf Galerisi Başlığı
http://www.dizifilm.com/fotogaleri/g755-atese-yurumek.html

Saygılarımla
Süper Moderatör
BERNA

yavuz_bingöl
26-04-10, 00:34
evet iremcim... fikret'in bakışlardan ben zaten en başından beri epey tırsıyorum... yani iyi, güzel adam tamam da çok deli...

ha ben böyle karakterleri cidden çok severim (hele ki yavuz oynarsa) ama nerede ne yapacağı pek de belli olmayan cinsten...

tuğrul'un yanına dalışı, "kafanda dokuz kurşunla yaşayabilir misin?" sözleri...
sonra fırat da dedi ya zaten "kim bilir ne yaptın adama?" diye...

ayrıca halil baba'nın fikret'e zırh olsun diye verdiği kolye de gelecekte fikret'imizin başına geleceklerin, olması muhtemel fenalıkların habercisi....:img-cray:FİKO VE TAYFASI olaraktan hazır olmalıyız irem :img-hyste:img-hyste:img-hyste

bu deliyi zaptetmek bize düşer....:img-hyste:img-hyste

dur bak sakin saki dertleşiyoruz... hemen sarılma ilaca sen... :img-hyste

sorma yaaa o cevşeni alırken yüz ifadesi neydi öle içim parçalandı..:img-cray:

walla fikret daha çok delirecek herkes bir yandan ben DERYA dan bu kadar hızlı ataklar beklemiyordum... ŞAŞTIM KALDIM...

şimdi bana ihtiyaç olsa yetişirmiyim bilmeme bende dumur oldum fikret gibi hayır tokat atacak kimsemde yok...

SANKİ FİKRET ÇOK DOĞRU YAPTI DA...
DERYA DA AYRI MESELE..

^DUyGU^
26-04-10, 00:37
Derya'nın nimet hanıma yaptığına üzüldüm, kadın torun özlemiyle girişti birşeyler yapmak için hevesi kursağında kaldı. İçinde bulunduğu durum daha ağır bastı :icon_whis
Rüya tedavi görüyor galiba, çocuk için :icon_whis
Selo rüyaya çarpıldı, aman uzak dursun fırat onu :img-hyste
Senaristlerin daha ağırdan almaları lazım, tadıda vara vara izlemek istiyorum ordan oraya atlayarak değil:img-tomat

yavuz_bingöl
26-04-10, 00:40
Senaristlerin daha ağırdan almaları lazım, tadıda vara vara izlemek istiyorum ordan oraya atlayarak değil:img-tomat

sankı bu hıkaye 10 bölümde anlatılacakmış gibi bir hızla gidiyoruz ya hakkımızda hayırlısı bakalım saçmalığa bakın dizi biittiği andan şu saate kadar ÖZEL BÖLÜM oynuyor... böyle iş mi olur ya...

bu dizi avrupa usülü çekiliyo anlaşılan 2 reklam arası 45-50 dk arası bir dizi... öyleyse de söyleyin hazırlayalım kendimizi oturup 2 saat dizi izlicez sanıyoruz..

^DUyGU^
26-04-10, 00:42
Arkadaşlar Dizide Eksiklikler Vardı Gözümden Kaçmadı Fakat Geneli Güzeldi
Fikret'in Şirketi Gerçek Hayatı Bizim Yapımcı Şirketin Binasıdır :D
Geneli iyiydi ama bizim tek kızdığımız hızlı geçişler:icon_whis
Belli zaten şirketten çok ajans gibi zaten :img-hyste Öteki yerler gibi ağır havası yok:good:

kartopu
26-04-10, 00:44

Yapımcı şirket mi :img-hyste İyiymiş...İletiver bi zahmet :) Bu bölüm senaryodan çok şikayet var :img-hyste Kalemlerini az kullansınlar diycem :img-hyste Sahnelerin uzunluğu arttırılsın..:img-yes:

*özgecan*
26-04-10, 00:45
sorma yaaa o cevşeni alırken yüz ifadesi neydi öle içim parçalandı..:img-cray:

walla fikret daha çok delirecek herkes bir yandan ben DERYA dan bu kadar hızlı ataklar beklemiyordum... ŞAŞTIM KALDIM...

şimdi bana ihtiyaç olsa yetişirmiyim bilmeme bende dumur oldum fikret gibi hayır tokat atacak kimsemde yok...

SANKİ FİKRET ÇOK DOĞRU YAPTI DA...
DERYA DA AYRI MESELE..

DERYA bence de çok çabuk atağa kalktı... FİKRET daha evliliğin ilk günlerinden şoklarda, olanlara anlam veremiyor ki yazık... :bilmim

halil baba ve fikret'in böyle iyi anlaşması çok hoşuma gidiyor... BABA-OĞUL gibiler, öyle de olmamlılar zaten :happy0064

ayrıca bir alkış daha fikret'e :happy0064 daha ilk günlerden deryanın ailesine ANNE-BABA deyişini çok ama çok takdir ettim... işte olması gereken, fikret'in asıl sıcak ve samimi yüzünü gösteren sahneler bunlar...

(ben GALİP ÇELEBİ örneğindeki gibi sahneler de görmek isterim FİKRET KUDRETLİ'den... holding sahibi olmasına rağmen işçileriyle bir çuvallar taşıması, onlarla abi-kardeş ilişkileri içinde olması... kısacası onun merhametli ve yufka gönlünü, adam gibi adamlığını gösteren sahneler daha çok olmalı :img-yes::img-yes: )

fikret'in bebeğe POYRAZ ismini koymak istemesi de ayrı bir artı puan... çok takdir ettim, çok yakıştırdım bu düşünceyi fikret kudretli'ye... aferin sana fikocum :happy0064:happy0064

aklımdayken, ben de o... çocukları müziğini çok ama çok yakıştırdım... çok etkileyici ve duygulu... tüm sahnelerde müziklerimiz süper... ah bi de geçişler sağlam olsa........

mor kedi
26-04-10, 00:45
bu hızla fikret derya boşanır.
nasıl olacak bunların aşkını izleden ayrılığını kavgalarının izlemeye başladık.
deryanın yaşadıkları malum biliyoruz planı da güzel..
fakat ne yapmaya çalşıyor herkesle papaz olmaya ne gerek var..

*özgecan*
26-04-10, 00:51
Yapımcı şirket mi :img-hyste İyiymiş...İletiver bi zahmet :) Bu bölüm senaryodan çok şikayet var :img-hyste Kalemlerini az kullansınlar diycem :img-hyste Sahnelerin uzunluğu arttırılsın..:img-yes:

evet canım ya 50 sahnemiz olacağına 10 sahnemiz olsun ama adam gibi olsun...

duygu yüklü olsun...

aşkı da nefreti de yürekten hissettirsin...

her sahnede karakterlerimiz 2-5 cümle kuruyor hooopp bir diğerine ışınlanıyoruz... hayır böylesi daha zor değil mi? ne gerek var daldan dala atlamaya...

sakin olalım senarist arkadaşlar, sakin...:img-hyste

_ceyo_
26-04-10, 00:51
Yalnız bir detayı kaçırmayalım!:img-blush
Derya bebeği aldırdığını söyledi ve Fikret'te yedi.
Fakat şöyle bir şey var sonuçta bunlar evli hamilelik sürecinde bulantılar,baş dönmeleri olmayacak mı?
Ayrıca bu kızın karnı büyümeyecek mi? Derya ya bir zaman sonra itiraf edecek aldırmadığını.
Ya da bizimkilere mahkeme yolları görünecek..:bilmim

Gerçekten olaylar neden bu kadar hızlı işleniyor?:kahve
Nereye ne yetiştiriyor bu senaristler?:img-tomat
Ya lütfen şu senaryoya bir çeki düzen verilsin, lütfen!:good:

scale
26-04-10, 00:52
Diziyi ilk kez düngeceyarısı izledim, bu gecede devamını izledim,
Ahu Türkpençeyi çok doğal buluyorum,gerçi bir önce oynadığı diziyi izlemedim,çünkü ona yakışmadı sanki İstanbul Masalından sonra bu dizi var gibi geliyor bana, dilerim devamında kendini geliştireceği projelerle olur hayatınıda.. Seviyorum onu izlemeyi...
Yavuz Bingöl'ü oldukça kilolu buldum,kalın bıyıkları ile d tipi bana itici geldi, bıyıksız hali ile sanırım 10 yıl fark atar, dileirm senaryo gereği değildir o bıyıklar..:icon_sorr
Bu dizide Şerif Sezer'i ve Erdem Akakçe'yi görünce tamam dedim...
Çok sevdiğim iki sanatçı, gerçekten bu gece Erdem Akakçe yine bambaşka bir karektedi. En son onu Çağan Irmağın Karanlıktakiler filminde izledim,bir insan bu kadar mı? karakter değişimini başarır:happy0064 kendisini kutluyorum, harika bir oyuncu...
Ve Bora Ayanoğlu bu diziye çok ama çok yakışmış, ne varsa eskilerde var galiba:icon_whis
Ben kadroduyu çok oturmuş buldum, teknik konulardaki rahatsızlıklar sanırım zaman içinde daha da düzelecektir,hızlı geçişlerden söz edilmiş sanırım biraz zaman, 2 . bölümde bence yetrli hareket vardı...

beni arabalarını arızalanma sahnesi rahatsız etti onun çekimleri çok yapay duruyordu..... bir ev buluyorlar adam bunları üstkata çıkarıp burda yatın diyor....çok mantıklı kurgu değildi!!!
Bakalım haftaya neler izleyeceğiz:img-blush

yavuz_bingöl
26-04-10, 00:53
fikret'in bebeğe POYRAZ ismini koymak istemesi de ayrı bir artı puan... çok takdir ettim, çok yakıştırdım bu düşünceyi fikret kudretli'ye... aferin sana fikocum :happy0064:happy0064

aklımdayken, ben de o... çocukları müziğini çok ama çok yakıştırdım... çok etkileyici ve duygulu... tüm sahnelerde müziklerimiz süper... ah bi de geçişler sağlam olsa........

sorma yavf derya intikamdan dememesi sırf adamın şu kararı alması yüzünden yapamadım demesini beklerdim...

ben şahsen kıraçtan orijinal birşeyler beklerdim ya da diğer dizilerde olduğu gibi duruma uygun eski bir şarkıyı yeniden seslendirmesi başka projeyle özdeşleşmiş bir şarkının burada ne işi var...

diziden koptum aklıma o film geldi...

*özgecan*
26-04-10, 00:55
Yalnız bir detayı kaçırmayalım!:img-blush
Derya bebeği aldırdığını söyledi ve Fikret'te yedi.
Fakat şöyle bir şey var sonuçta bunlar evli hamilelik sürecinde bulantılar,baş dönmeleri olmayacak mı?
Ayrıca bu kızın karnı büyümeyecek mi? Derya ya bir zaman sonra itiraf edecek aldırmadığını.
Ya da bizimkilere mahkeme yolları görünecek..:bilmim

Gerçekten olaylar neden bu kadar hızlı işleniyor?:kahve
Nereye ne yetiştiriyor bu senaristler?:img-tomat
Ya lütfen şu senaryoya bir çeki düzen verilsin, lütfen!:good:

haklısın canım... farkındayım durumun...

ben de derya'nın böyle bir yalana başvurmasını çok anlamsız buluyorum...

hamilelik bu...kocandan nasıl saklayabilirsin? ne kadar saklayabilirsin?

e hadi boşanacaksın diyelim... o zaman neden şirkete girdin? ya da neden evlendin? adam zaten aşık sana... nikahsız da hallederdin intikam işlerini...

çözemedim vallahi... :bilmim

poyrazbr
26-04-10, 00:57
zaten evlenmeleri bebek sayesinde oldu.hamile kalmasaydı acaba hemen evlenirmiydi fikret,
hatta ilk bölümde sanırım ayrılmak istediğini söyleyecekti ki geç kaldı.yani bir garip başladı herşey.
fikret tamam sert adam falan filan ama sevgisini biraz daha net göstermeli derim.bu kadın kaç gecedir arkasını dönüyor hiç aklına gelmiyo mu acaba ne iş:img-hyste
sanki 40 yıllık evilier bu sıcaklık sağlanmalı oyuncular arasında.olaylara çok hızlı girildi birde.her duygu yavaş yavaş verilse karışıklık olmazdı.

yavuz_bingöl
26-04-10, 00:58
haklısın canım... farkındayım durumun...

ben de derya'nın böyle bir yalana başvurmasını çok anlamsız buluyorum...

hamilelik bu...kocandan nasıl saklayabilirsin? ne kadar saklayabilirsin?

e hadi boşanacaksın diyelim... o zaman neden şirkete girdin? ya da neden evlendin? adam zaten aşık sana... nikahsız da hallederdin intikam işlerini...

çözemedim vallahi... :bilmim

birde haftaya bakıyormusuz rüya filan oluyomuş...
mesele fikret kırmızı ışıkta trafikte hoooop hayal ediyor...

pek sanmam amma...

kartopu
26-04-10, 01:02
evet canım ya 50 sahnemiz olacağına 10 sahnemiz olsun ama adam gibi olsun...

duygu yüklü olsun...

aşkı da nefreti de yürekten hissettirsin...

her sahnede karakterlerimiz 2-5 cümle kuruyor hooopp bir diğerine ışınlanıyoruz... hayır böylesi daha zor değil mi? ne gerek var daldan dala atlamaya...

sakin olalım senarist arkadaşlar, sakin...:img-hyste

Aynen canım...10 sahne tam sahne :good: Düşündükçe kızıyorum :img-tomat Acemiler gibi hareket etmişler.Profesyonel biri el atsın bu güzel hikaye heba olmadan :img-yes:

Yazık oldu Fikret-i Derya sahnelerine :img-in_lo:img-cray: Hele balayı sahnesi niye konulmuş denecek halde :bilmim Sanki yarısı kesilmiş...:icon_whis

_ceyo_
26-04-10, 01:04
Tokat konusuna gelirsek, elbette bir kadına hele ki aşık olduğu kadına vurması yanlıştı.:icon_sorr
Fakat Fikret her şeyin yolunda gittiğini, güzel bir evlilik yaptıkları düşüncesi içersindeydi.
Ona göre her şey yolundaydı ve Derya'nın ortada hiç bir sorun yokken bunu yapması,
Fikret'in tepkisini de körükledi ve şiddetini arttırdı.:img-wink:
Ayrıca hamile olduğunu söylediğinde Derya'nın duyduğu heyecanı da işin içine katarsak.:img-blush
Fikret'e çok da kızamıyorum, bilemedim...:bilmim

*özgecan*
26-04-10, 01:05
birde haftaya bakıyormusuz rüya filan oluyomuş...
mesele fikret kırmızı ışıkta trafikte hoooop hayal ediyor...

pek sanmam amma...

olur mu olur canım... ben artık alıştım şoklara... şaşırmam yani...:img-wink:

ama bence çok gerçekti... yani o drama öyle güçlüydü ki gerçek değilse kıyamam o sahneye diyorum :) yavuz ve ahu döktürdüler bence oyunculuk adına... :happy0064

daha 2 bölümde bunca şeyi yaşayan bir çiftin aşkları ileride nasıl olur kim bilir? o kadar merak unsuru uyandırıyor ki bu bende...

daha olgun sahneler bekliyorum haftaya... acemilik süreci bitiyor ona göre :)

kartopu
26-04-10, 01:07
Arkadaşlar bence Derya sinirle geç kaldın dedi :img-yes: Çünkü 1. bölümde de ben hamileyim diye evlenme teklif ediyorsun diye Fikret'e kızmıştı :img-yes: Şimdide haklıymışım bebek içinmiş diyecek..

Derya sanırım 3. bölümün başında yalan söylediğini açıklayacak ama tokat için Fikret'i süründürecek :img-blush
Gerçi arkadaşı aldırmadı bebeği der...

Ben kızıyorum Fikret'e kimse kusura bakmasın :img-tomat Kardeşi karısına vuruyor diye onu dövdü :img-yes: Peki şimdi Fikret'i kim dövecek :img-hyste Ben gönüllüyüm :img-hyste Şiddete son :img-hyste

yavuz_bingöl
26-04-10, 01:07
Aynen canım...10 sahne tam sahne :good: Düşündükçe kızıyorum :img-tomat Acemiler gibi hareket etmişler.Profesyonel biri el atsın bu güzel hikaye heba olmadan :img-yes:

Yazık oldu Fikret-i Derya sahnelerine :img-in_lo:img-cray: Hele balayı sahnesi niye konulmuş denecek halde :bilmim Sanki yarısı kesilmiş...:icon_whis
traktör sahnesi bekliyoduk oda yalan oldu iyi mi :img-hyste:img-hyste

köylü amca neydi öyle BUGUNÜN ŞARTLARINDA HEMEN İÇERİ AL YORGAN BATTANİYE ALLAH RAHATLIK VERSİN....

alışveriş sahnesini geçen bölümden bekliyorduk onu da müzikle süslediler daha doğrusu katlettiler... oda fossssssss........

ben hiç birşey anlamadım bu bölümden sanki herşey son sahnenin çekilmesi için kullanılması gereken zaman doldurulmalarıydı..

_ceyo_
26-04-10, 01:09
Ya millet yine bu konuyu açıyormuş gibi oluyor ama..:kahve
Ben bu bıyıklara takıldım, kesilsin ya.:bilmim
Çok ciddiyim bıyıkların kesilmesini istiyorum, nedense bu bölüm çok gözüme battı..:bilmim
Tamam Yavuz'u seviyorum orası ayrı bir konu ama..:img-blush
Bıyıkları çınkk, bu dizi de gözüme batıyor arkadaş.:img-tomat
BIYIK İS-TE-Mİ-YO-RUM!:icon_sorr

yavuz_bingöl
26-04-10, 01:13

Çok ciddiyim bıyıkların kesilmesini istiyorum, nedense bu bölüm çok gözüme battı..:bilmim

KEŞANLI ALİ DESTANI başlayıp bitmeden gitmesi düşünülemez o bıyıklarınnnnn

en azından bildiğim istihbarat bu...
kesilseydi dizi başlamadan kesilirdi...
3 bölüm için adama bıyık bıraktırmazlar...

BU ARADA KONUŞULMAYAN BİR SAHNE VAR....

derya gelinliğini yaktı yavf... kefenim oldu diye... :icon_sorr:icon_sorr

kartopu
26-04-10, 01:16
KEŞANLI ALİ DESTANI başlayıp bitmeden gitmesi düşünülemez o bıyıklarınnnnn

en azından bildiğim istihbarat bu...
kesilseydi dizi başlamadan kesilirdi...
3 bölüm için adama bıyık bıraktırmazlar...

BU ARADA KONUŞULMAYAN BİR SAHNE VAR....

derya gelinliğini yaktı yavf... kefenim oldu diye... :icon_sorr:icon_sorr

Bana farketmez bıyık ama yaşı oldukça etkiliyor :img-wink:

Evet yaktı çok duygusal bir sahneydi :img-cray: 100 sahne yazdıklarından :img-hyste daha konuşamadığımız neler var :img-yes:

*özgecan*
26-04-10, 01:18

hayatım kızma bana ama ben de bıyık taraftarıyım... :)

yavuzu daha yaşlı ve durgun gösteriyor olabilir haklısın ama...

bence fikret kudretli tam da böyle bir adam... yani sanki o bıyıklar olmadan fikret kudretli tam bir fikret kudretli olamaz gibi...

onun tatlı-sert tavırlarını seyirciye geçirmede etkili bence onlar :img-hyste:img-hyste

karşımızdaki adam tüm şövalye ruhuna, yufka yüreğine rağmen sinirli, sert ve tabiri caizse deli bir adam görüntüsü çiziyor... :img-hyste

bıyıksız hali daha bir mülayim olurdu yavuzun :img-hyste bunca deliliğe bu bıyıklar şart :img-hyste:img-hyste:img-hyste kendi adıma benim fikret kudretli'ye inanmamı kolaylaştırıyor o bıyıklar...

kartopu
26-04-10, 01:18
traktör sahnesi bekliyoduk oda yalan oldu iyi mi :img-hyste:img-hyste

köylü amca neydi öyle BUGUNÜN ŞARTLARINDA HEMEN İÇERİ AL YORGAN BATTANİYE ALLAH RAHATLIK VERSİN....

alışveriş sahnesini geçen bölümden bekliyorduk onu da müzikle süslediler daha doğrusu katlettiler... oda fossssssss........

ben hiç birşey anlamadım bu bölümden sanki herşey son sahnenin çekilmesi için kullanılması gereken zaman doldurulmalarıydı..

Ne yapacaklarını bilememişler sanki..:bilmim Bebek odası tartışmasından sonra bölüm duruldu ve yerine oturdu, bu da bölümün son yarım saati gibi :img-blush
Duygu ve tavırlar o zaman iyi ve replikler etkili oldu...:img-yes:

Düğün sonrası da iyiydi aslında.Bölümün ortalarında bir gariplik vardı :bilmim

^DUyGU^
26-04-10, 01:21
Arkadaşlar bence Derya sinirle geç kaldın dedi :img-yes: Çünkü 1. bölümde de ben hamileyim diye evlenme teklif ediyorsun diye Fikret'e kızmıştı :img-yes: Şimdide haklıymışım bebek içinmiş diyecek..

Derya sanırım 3. bölümün başında yalan söylediğini açıklayacak ama tokat için Fikret'i süründürecek :img-blush
Gerçi arkadaşı aldırmadı bebeği der...

Ben kızıyorum Fikret'e kimse kusura bakmasın :img-tomat Kardeşi karısına vuruyor diye onu dövdü :img-yes: Peki şimdi Fikret'i kim dövecek :img-hyste Ben gönüllüyüm :img-hyste Şiddete son :img-hyste
Evet bebek içinmiş diye düşünebilir. Bencede açıklasın yoksa sonu iyi görünmüyor. Derya söylemese bile arkadaşı diyebilir aldırmadı diye. Ama Derya arkadaşına kızar neden haber verdin diye, bu yüzdende ikinci kez kızdırmamak için susabilirde:icon_whis
Evet Fırat Rüyayı dövdü diye nerdeyse, boğazlıyacaktı. Şimdide kendisi aynısını Deryaya yaptı, ne olursa olsun tokatı atmayacaktı. Tükürdüğünü yaladı resmen:img-tomatBende gönüllüyüm:img-hyste

*özgecan*
26-04-10, 01:28
Evet bebek içinmiş diye düşünebilir. Bencede açıklasın yoksa sonu iyi görünmüyor. Derya söylemese bile arkadaşı diyebilir aldırmadı diye. Yada Derya arkadaşına kızar neden haber verdin diye, bu yüzdende ikinci kez kızdırmamak için susabilirde:icon_whis
Evet Fırat rüyayı dövdü diye nerdeyse, boğazlıyacaktı. Şimdide kendisi aynısını Deryaya yaptı, ne olursa olsun tokatı atmayacaktı. Tükürdüğünü yaladı resmen:img-tomatBende gönüllüyüm:img-hyste

canım arkadaşlarım çoook haklısınız şu tokat konusunda... ben de fena oldum, dayanamadım izlerkene amaaaa....

diyeceğim şudur ki FİKO'yu o uyuz kardeşi fırat ile kıyaslamayalım hemen ilk hatasında...

bizim deli oğlan hayatta yapmayacağını yaptı bir anlık öfke haliyle... ama takdir edersiniz ki konu herhangi bir konu değildi... ÇOK HASSAS BİR OLAY...

KADIN, KOCASINDAN HABERSİZ (FİKO'YA GÖRE) DURUP DURURKEN, HER ŞEY YOLUNDAYKEN BEBEĞİNE KIYIYOR... bunu kolay kolay kaldırabilecek bir erkek tanımıyorum ve fikret'e hak veriyorum hareketini ASLA onaylamama rağmen............:img-cray:

ayrıca kesinlikle hatasını affettirecek, kendine yakışanı yapacaktır FİKO... tabii derya da dilediğince süründürsün kocasını... ben karışmam :)( ama şimdiden söyleyeyim... BİR DAHA OLURSA, ÖNCE BEN YAKARIM SENİ FİKOCAN :))

kartopu
26-04-10, 01:29
Evet bebek içinmiş diye düşünebilir. Bencede açıklasın yoksa sonu iyi görünmüyor. Derya söylemese bile arkadaşı diyebilir aldırmadı diye. Ama Derya arkadaşına kızar neden haber verdin diye, bu yüzdende ikinci kez kızdırmamak için susabilirde:icon_whis
Evet Fırat Rüyayı dövdü diye nerdeyse, boğazlıyacaktı. Şimdide kendisi aynısını Deryaya yaptı, ne olursa olsun tokatı atmayacaktı. Tükürdüğünü yaladı resmen:img-tomatBende gönüllüyüm:img-hyste

Anlaştık canım :img-hyste Fiko aklını başına almazsa biz devreye giriyoruz :img-hyste
Of çok fena vurdu :img-cray: Ne yüzle Derya'ya bakıcak acaba :img-blush
Zaten ben arkadaşına kızdım ne karışıyorsun :img-tomat herkese haber veriyor.Derya kıyamayacaktı ki bebeğine :img-in_lo

yavuz_bingöl
26-04-10, 01:29
Ne yapacaklarını bilememişler sanki..:bilmim Bebek odası tartışmasından sonra bölüm duruldu ve yerine oturdu, bu da bölümün son yarım saati gibi :img-blush
Duygu ve tavırlar o zaman iyi ve replikler etkili oldu...:img-yes:

Düğün sonrası da iyiydi aslında.Bölümün ortalarında bir gariplik vardı :bilmim

düğünüde anlamadım kocaaaaa kudretlinin bası evleniyo düğüne bak düğünün tek güzel yani ZERRİN SÜMER di... :happy0064:happy0064

bu arada fikret dediğimizde bir insan eşin senden habersiz bebeğinin canına kıysa sende bir anlık sinirle indirirsin bir tokat herhalde... :good:

olabilir şeyler bunlar dediğim gibi deryanın yaptığıda normalliğe sığmıyor...

kartopu
26-04-10, 01:33
düğünüde anlamadım kocaaaaa kudretlinin bası evleniyo düğüne bak düğünün tek güzel yani ZERRİN SÜMER di... :happy0064:happy0064

bu arada fikret dediğimizde bir insan eşin senden habersiz bebeğinin canına kıysa sende bir anlık sinirle indirirsin bir tokat herhalde... :good:

olabilir şeyler bunlar dediğim gibi deryanın yaptığıda normalliğe sığmıyor...

Nayır nayır :img-hyste vurmayacaktı işte :img-yes: Bebek mi, Derya mı önemli :img-yes:
İlk bebeği duyduğunda da tavır yapmıştı :img-blush

yavuz_bingöl
26-04-10, 01:33
Zaten ben arkadaşına kızdım ne karışıyorsun :img-tomat herkese haber veriyor.Derya kıyamayacaktı ki bebeğine :img-in_lo

sorma son çare KAYNANA

arkadaşım noluyo yavf sen ne diyon bi dur bi soluklan...

kartopu
26-04-10, 01:35
sorma son çare KAYNANA

arkadaşım noluyo yavf sen ne diyon bi dur bi soluklan...

Kaynanamız da bi alem..Niye hastaneye o gitmedi :img-blush Koşup Fikret'e gidiyor.
Fikret ya gerçekten geç kalsaydı :icon_whis

O sahne de garipti :img-tomat

yavuz_bingöl
26-04-10, 01:36
Nayır nayır :img-hyste vurmayacaktı işte :img-yes: Bebek mi, Derya mı önemli :img-yes:
İlk bebeği duyduğunda da tavır yapmıştı :img-blush

yaa mızıkçılık yapma şimdi :img-hyste:img-hyste

bebeği ilk duyduğunda neden öyle davrandı hepimiz biliyoz...

ADAM AYRILMAYA GİTMİŞTİ... HEMDE SEVDİĞİ HALDE SIRF ONUN İÇİN...

derya önemli zaten fiko onu hayatının merkezine koydu ama deryada o merkezden kaymak için büyük çabalara girdi DAKKA BİİİRR GOOLL BİR HESABI...

kartopu
26-04-10, 01:38

derya önemli zaten fiko onu hayatının merkezine koydu ama deryada o merkezden kaymak için büyük çabalara girdi DAKKA BİİİRR GOOLL BİR HESABI...

Bana ne :img-hyste

3. bölüme kadar Fikret kara listemde :img-hyste:img-hyste:img-hyste
Yeni bölümde kendini Derya'ya affettirmek için bişey yapana kadar :img-wink:

Biliyoruz ama olsun :img-hyste asıl golü Derya yedi canım :) Koca adayı kardeşinin katili görünüyor :img-yes:

*özgecan*
26-04-10, 01:42

kartopu'cum irem haklı bence de...

bebeği duyduğundaki hali, gerçek bir fikret kudretli tepkisi değildi elbette ki...

kardeşinin baskısıyla içi yana yana ayrılmak istediğini söylemeye gitmişti ki gönlü razı olup da söyleyemedi zaten... mümkün müydü onca severken? :img-cray::img-cray:

zaten fikonun bebeğine ne kadar düşkün olduğu aşikar... aklımdayken, bu bölümde o "dur, bebeğimize iyi geceler diyeceğim" deyip, kafasını derya'nın karnına koyuşuna BAYILDIM, BAYILDIM.... :img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo

kartopu
26-04-10, 01:45
kartopu'cum irem haklı bence de...

bebeği duyduğundaki hali, gerçek bir fikret kudretli tepkisi değildi elbette ki...

kardeşinin baskısıyla içi yana yana ayrılmak istediğini söylemeye gitmişti ki gönlü razı olup da söyleyemedi zaten... mümkün müydü onca severken? :img-cray::img-cray:

zaten fikonun bebeğine e kadar düşkün olduğu aşikar... aklımdayken, bu bölümde o "dur, bebeğimize iyi geceler diyeceim" deyip, kafasını derya'nın karnına koyuşuna BAYILDIM, BAYILDIM.... :img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo

Kusura bakmayın hanımlar :img-hyste Ben kız tarafıyım, siz oğlan :img-hyste olur bu kadar anlaşmazlık :img-hyste Korkmayın Fiko'yu silmedim canım :)
Ama aması var...:img-yes:

Bahsettiğin sahne :img-in_lo uzun olmasını istediğim sahnelerden...:img-in_lo

Oy verelim :)

http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?threadid=99842

yavuz_bingöl
26-04-10, 01:49
Kusura bakmayın hanımlar :img-hyste Ben kız tarafıyım, siz oğlan :img-hyste olur bu kadar anlaşmazlık :img-hyste Korkmayın Fiko'yu silmedim canım :)
Ama aması var...:img-yes:

Bahsettiğin sahne :img-in_lo uzun olmasını istediğim sahnelerden...:img-in_lo

bene bak FİKo VE TAYFASI olarak gece zaten 3.5 atmaya başladık...

gelecem şimdi elimde bir altıpatlarla o olcak...

PASİFLORAMI verinnnnnnnn...........

:img-hyste:img-hyste

yani ne mantıksılzlık bu nıye evlendın bebek için e bu yaptığın ?

_ceyo_
26-04-10, 01:53
Bu bölümün çoğu sahnesine karşı büyük bir negatiflik besliyorum!
Motor bağlamışlar sanki senariste, bir sahne de 2 dk. dan fazla beklemiyor.!

Derya yatakta uyurken Fikret sandalye tepesinde onu izliyordu bir ara Derya gözünü açmıştı.
Mesela sabah uyandığında Fikret'i hala orada bulup gülümseseydi.
Adam baş ucundan ayrılmıyor diye.
Ya da ne bileyim Derya ayağını burktuğunda Fikret 'bana doğru yaslan' dediğinde
Derya 'ben böyle çok yürüyemem' demişti.
O sahnede Fikret keşke Derya'yı kucağına alıp 'O zaman ben de güzel karımı yürütmem' deseydi..
Bir sürü romantik ve etkiliyici olabilecek sahneleri harcadılar.
Bu yüzden çok kızgınım...:kahve

kartopu
26-04-10, 01:56
Bu bölümün çoğu sahnesine karşı büyük bir negatiflik besliyorum!

Motor bağlamışlar sanki senariste, bir sahne de 2 dk. dan fazla beklemiyor.!

Derya yatakta uyurken Fikret sandalye tepesinde onu izliyordu bir ara Derya gözünü açmıştı.
Mesela sabah uyandığında Fikret'i hala orada bulup gülümseseydi.
Adam baş ucundan ayrılmıyor diye.
Ya da ne bileyim Derya ayağını burktuğunda Fikret 'bana doğru yaslan' dediğinde
Derya 'ben böyle çok yürüyemem' demişti.
O sahnede Fikret keşke Derya'yı kucağına alıp 'O zaman ben de güzel karımı yürütmem' deseydi..
Bir sürü romantik ve etkiliyici olabilecek sahneleri harcadılar.

Bu yüzden çok kızgınım...:kahve

Bende :img-wink: aynı şeyleri düşünmüştüm.Mesela kucağına alacak dedim Fikret Derya'yı yok :img-tomat
Diyorum vardı bir tuhaflık...Sonraki sahneler için kestiler mi o sahneleri nedir..Hadi ayağını burktu, niye hasta oldu Derya :bilmim

Biz yazacaktık ki o sahneleri :img-in_lo

^DUyGU^
26-04-10, 02:00
Özge:)

Fiko ve Fırat kıyaslanmaz tabikide, Fiko herşeyi güzellikle olsun diyenlerden ama Fırat tam zıttı zorla almaya çalışan bir tip. Ama tokat konusunda onunla aynı seviyeye indi:img-cray:
Haklısın ortada birşey yokken(ona göre) neden sevdiği kadın bebeğini aldırmak ister. O an ki sinirle olan oldu zaten, yoksa asla tokat atmazdı. Şimdi çocuğu aldırdı sanıyor o sinirle arkasına bile bakmadan gidebilir. Deryada kalır öyle:icon_whis Acaba Derya eve gidermi?yoksa arkadaşının yanındamı kalmayı tercih eder bir süre:icon_whis
İnşallah öyle olmazda Fiko hemen özürdiler, yoksa işler uzar:img-cray:

_ceyo_
26-04-10, 02:01
Bende :img-wink: aynı şeyleri düşünmüştüm.Mesela kucağına alacak dedim Fikret Derya'yı yok :img-tomat
Diyorum vardı bir tuhaflık...Sonraki sahneler için kestiler mi o sahneleri nedir..Hadi ayağını burktu, niye hasta oldu Derya :bilmim

Aaa nasıl hasta olmasın benzin alırken 5 damla yağmur değdi ya üzerine şemsiyenin.
Tabi hasta olucak!
Gerçekten sinirliyim ya.. Son yarım saat dışında gerisi fosstu çok fosss..
Düğün sahnesi bile berbattı, bu senaristle bu iş olmaz ben bunu bilir bunu söylerim.
Bu dizi Allah Korusun yayından kalkarsa en büyük etken senaryodur bu da böyle biline..

kartopu
26-04-10, 02:02

Fiko ve Fırat kıyaslanmaz tabikide, Fiko herşeyi güzellikle olsun diyenlerden ama Fırat tam zıttı zorla almaya çalışan bir tip. Ama tokat konusunda onunla aynı seviyeye indi:img-cray:
Haklısın ortada birşey yokken(ona göre) neden sevdiği kadın bebeğini aldırmak ister. O an ki sinirle olan oldu zaten, yoksa asla tokat atmazdı. Şimdi çocuğu aldırdı sanıyor o sinirle arkasına bile bakmadan gidebilir. Deryada kalır öyle:icon_whis Acaba Derya eve gidermi?yoksa arkadaşının yanındamı kalmayı tercih eder bir süre:icon_whis

Aman yazdığın olmasın cicim :img-cray: Bu iş uzarsa :img-cray:
Daha ne gördük ki hemen ayırmasınlar :img-in_lo O zaman Sinan devreye girer :img-wink: Fiko kızı yalnız bırakmasın..:img-yes:

Aaa nasıl hasta olmasın benzin alırken 5 damla yağmur değdi ya üzerine şemsiyenin.
Tabi hasta olucak!
Gerçekten sinirliyim ya.. Son yarım saat dışında gerisi fosstu çok fosss..
Düğün sahnesi bile berbattı, bu senaristle bu iş olmaz ben bunu bilir bunu söylerim.
Bu dizi Allah Korusun yayından kalkarsa en büyük etken senaryodur bu da böyle biline..

Allah korusun.Yapımcı uyansın senaristler değişsin yol yakınken ...:img-yes:

^DUyGU^
26-04-10, 02:04

Bende kucağına alır diyordum ama almadı:img-tomatSanki yoldan geçen birine yardım eder gibi uzak uzak kaldılar:img-hyste
Ayağıda çabucak iyileşti koşa koşa gitti derya :icon_whis
Her sahneyi içimize işleye işleye izleseydik yahuu ne aceleniz var:icon_sorr

GÜLÇEM
26-04-10, 02:06
anca yorum yazmaya gelebildim...

fiko nasıl tokat attı öyle hiç beklemiyorum valla :bilmim

bu durumdan sonra derya fikretten ayrılır gibi geliyor :img-yes: sonrasında da işler ilerleyecek tabii

derya çocuğunu doğuracak ama fikretin bundan sonra haberi olacak gibi gibi şeyler...

:bilmim

_ceyo_
26-04-10, 02:07
3. Bölümün girişi nasıl olacak acaba.:bilmim
Rezil rüsva etmez inşallah senarist efendi.:img-yes:

Fikret sorsun 'Neden yaptın Derya? Neden?
Ortada hiç bir şey yokken bunu bize neden yaptın?' desin.
Derya da 'Çünkü...' diyip kalsın ama içimden sen kardeşimin katilisin desin.
Ve Fikret arkasına bakmadan gitsin.

Ben Fikret'in bu durum karşısında göz yaşı dökmesini istiyorum bir kuytuda.:icon_sorr
Daha sonra sakinleşince konuşsunlar.:img-blush
Fikret de adam gibi özrünü dilesin, bağışlatsın kendini.

Yaşar İrvül'ü bağlayın bana Senaryoyu yazmaya talibim!:kahve

^DUyGU^
26-04-10, 02:08
Aman yazdığın olmasın cicim :img-cray: Bu iş uzarsa :img-cray:
Daha ne gördük ki hemen ayırmasınlar :img-in_lo O zaman Sinan devreye girer :img-wink: Fiko kızı yalnız bırakmasın..:img-yes:

Allah korusun.Yapımcı uyansın senaristler değişsin yol yakınken ...:img-yes:

Öyle olsa bile fiko gidip gönlünü alsın Deryanın:img-in_loTatlı tatlı:img-icecr
Valla sinana gün doğar, kurt gibi bekliyor bir kenarda zaten:img-hyste
Fiko parçalar valla onu:img-tomat

kartopu
26-04-10, 02:11
3. Bölümün girişi nasıl olacak acaba.:bilmim

Rezil rüsva etmez inşallah senarist efendi.:img-yes:

Fikret sorsun 'Neden yaptın Derya? Neden?
Ortada hiç bir şey yokken bunu bize neden yaptın?' desin.
Derya da 'Çünkü...' diyip kalsın ama içimden sen kardeşimin katilisin desin.
Ve Fikret arkasına bakmadan gitsin.

Ben Fikret'in bu durum karşısında göz yaşı dökmesini istiyorum bir kuytuda.:icon_sorr
Daha sonra sakinleşince konuşsunlar.:img-blush
Fikret de adam gibi özrünü dilesin, bağışlatsın kendini.

Yaşar İrvül'ü bağlayın bana Senaryoyu yazmaya talibim!:kahve

Beğendim senaryonun başlangıcını :happy0064:img-hyste
Seni ben işe alsam :)

Bende çok merak ediyorum 3. bölümü, öyle bir şekilde bitti ki :img-cray:

Öyle olsa bile fiko gidip gönlünü alsın Deryanın:img-in_loTatlı tatlı:img-icecr
Valla sinana gün doğar, kurt gibi bekliyor bir kenarda zaten:img-hyste
Fiko parçalar valla onu:img-tomat

Evet canım tatlı tatlı konuşsun :img-in_lo

*özgecan*
26-04-10, 02:12

haklısın duygucum... ben de erkek tarafı da olsam, çok ama çok kızdım fikret'e....

demek istediğim, durduk yere ASLA ASLA ASLA yapmaz bunu... bu çok özel bir durumdu.... sadece anlayışla karşılanabilir bir nebze de olsa diyorum...

zaten fiko mutlaka sürünsün biraz ve affettirsin kendini...... :happy0064 uzamasın bu iş dediğin gibi canım... zaten ortalık toz duman....:img-cray:

kartopu
26-04-10, 02:15
Heh arkadaşlar rahat olun :happy0064 Bende rahatladım :img-hyste Şimdi aklıma geldi..3. bölümden set resimleri var.Derya Fikret birarada :img-in_lo O zaman barışacaklar...:img-in_lo

Hatta kutlama gibi bişey var sanırım :)

_ceyo_
26-04-10, 02:22
Heh arkadaşlar rahat olun :happy0064 Bende rahatladım :img-hyste Şimdi aklıma geldi..3. bölümden set resimleri var.Derya Fikret birarada :img-in_lo O zaman barışacaklar...:img-in_lo

Valla olaylar çok karıştı...:img-hyste
Star Tv'ye çıktıklarında 3.Bölümü çekiyorlardı.:img-blush
Ve Yavuz'un üstünde siyah takım mavi bir kravat vardı sanırsam.:img-in_lo
Yani pastalı bölüm başka bölüm mü acaba..Off beynim sulandı..:img-hyste:img-hyste

Tek isteğim şu reytingler geldiğinde ilk 10'a girmiş olmamız..:img-blush
Ve iki bölüme şu senaryo rayına oturmalı..:img-yes:
Senaryo çok önemli bir etken.Oyuncuları seviyoruz ama senaryo baydı mı deliriyorum resmen.:kahve
Örneğim bugün çok sinirlendim izlerken....:img-tomat

Allah'ım inşallah şu barışma kısmı bizi doyurur ve tatmin eder.:img-in_lo
Valla zira artık saçma sapan yazılmış senaryoya dayanacak gücüm yok!:img-hyste:img-tomat

Edit : Yeni aklıma geldi o takım siyah değildi sanırsam..:img-hyste Bu dizi ben de akıl bırakmadı..:img-hyste:img-tomat

yavuz_bingöl
26-04-10, 02:24

gene başlamışız gece gece millet senaryolar akıl yürütmeler :img-hyste:img-hyste

bence bizden sıkı yazı grubu olar bence bizi işe alsınlar şahsım adına zırnık para istemem ama dediğim sahneler 10 numara çekilecek... :good::good:

eğer fotolar ele diyosa büyük bir ihtimal derya orda itiraf edecek sarılacaklar filan olur herhlde..

kartopu
26-04-10, 02:27
gene başlamışız gece gece millet senaryolar akıl yürütmeler :img-hyste:img-hyste

bence bizden sıkı yazı grubu olar bence bizi işe alsınlar şahsım adına zırnık para istemem ama dediğim sahneler 10 numara çekilecek... :good::good:

eğer fotolar ele diyosa büyük bir ihtimal derya orda itiraf edecek sarılacaklar filan olur herhlde..

Bence yapım şirketleri hayranlar ile birlikte çalışsın :img-hyste Başarı garanti :img-hyste

Bölüm resimleri gelince burası şenlenecek :img-in_lo:happy0064

Star Tv'ye çıktıklarında 3.Bölümü çekiyorlardı
Ve Yavuz'un üstünde siyah takım mavi bir kravat vardı sanırsam.
Yani pastalı bölüm başka bölüm mü acaba..Off beynim sulandı..

Tek isteğim şu reytingler geldiğinde ilk 10'a girmiş olmamız.
Ve iki bölüme şu senaryo rayına oturmalı..
Senaryo çok önemli bir etken.Oyuncuları seviyoruz ama senaryo baydı mı deliriyorum resmen
Örneğim bugün çok sinirlendim izlerken....

Valla zira artık saçma sapan yazılmış senaryoya dayanacak gücüm yok!:img-hyste:img-tomat

Edit : Yeni aklıma geldi o takım siyah değildi sanırsam..:img-hyste Bu dizi ben de akıl bırakmadı..

Benimde kafam karıştı ama pastalı kutlama var :img-hyste:img-in_lo
Bu da bir ipucu :img-hyste:img-hyste:img-hyste
Bu bölümde sorun sadece senaryo mu acaba..Kurguda da sorun var sanki :bilmim Uzman olan onlar neyse düzeltsinler :img-tomat

*özgecan*
26-04-10, 02:28
Star Tv'ye çıktıklarında 3.Bölümü çekiyorlardı.:img-blush
Ve Yavuz'un üstünde siyah takım mavi bir kravat vardı sanırsam.:img-in_lo
Yani pastalı bölüm başka bölüm mü acaba..Off beynim sulandı..:img-hyste:img-hyste

Tek isteğim şu reytingler geldiğinde ilk 10'a girmiş olmamız..:img-blush
Ve iki bölüme şu senaryo rayına oturmalı..:img-yes:
Senaryo çok önemli bir etken.Oyuncuları seviyoruz ama senaryo baydı mı deliriyorum resmen.:kahve
Örneğim bugün çok sinirlendim izlerken....:img-tomat

Edit : Yeni aklıma geldi o takım siyah değildi sanırsam..:img-hyste Bu dizi ben de akıl bırakmadı..:img-hyste:img-tomat

canım o röportajda yavuzun üstünde gri bir takım elbise ve kırmızılı grili bir kravat vardı yanılmıyorsam.... :img-hyste

sen çıkarımını buna göre yap :img-hyste

ben de sinirlendim çok... bu kadroya, bunca emeğe yazık olmasından çok korkuyorum... lütfen gereken özen malum kişilerce gösterilsin...

yakmayın bizi:icon_sorr:icon_sorr

yavuz_bingöl
26-04-10, 02:30
Bence yapım şirketleri hayranlar ile birlikte çalışsın :img-hyste Başarı garanti :img-hyste

Bölüm resimleri gelince burası şenlenecek :img-in_lo:happy0064

yahu bu yeni dizi değil mi bunun fragmanının hazır olması gerekmiyo mu??

fragman nerde hadi fotolardan geçitm bir nebze...

FRAGMAN İSTERİMMMMMMMMMM

_ceyo_
26-04-10, 02:32
Değmen benim gamlı yaslı Fikret'ime...:img-hyste:img-hyste
Ya inşallah Fikret 3.Bölümün başında perişan olup, ağlar..:img-hyste:img-tomat
Psikopat falan değilim sadece o duyguyu ve o yoğunluğu izlemeyi istiyorum.:img-in_lo

*özgecan*
26-04-10, 02:33
yahu bu yeni dizi değil mi bunun fragmanının hazır olması gerekmiyo mu??

fragman nerde hadi fotolardan geçitm bir nebze...

FRAGMAN İSTERİMMMMMMMMMM

yollayın kuzuma oradan bir porsiyon en acılısından, en içlisinden bir fragman....:img-hyste:img-hyste:img-hyste

yeri gelmişken, fragmanlarımızdaki ve jeneriğimizdeki özeni dizide de görmek istiyoruz... şahsen ben fragmanlara ve jeneriğimize bayılıyorum, emek verenleri ayakta alkışlıyorum........:happy0064:happy0064:happy0064

yavuz_bingöl
26-04-10, 02:34
canım o röportajda yavuzun üstünde gri bir takım elbise ve kırmızılı grili bir kravat vardı yanılmıyorsam.... :img-hyste

sen çıkarımını buna göre yap :img-hyste

ben de sinirlendim çok... bu kadroya, bunca emeğe yazık olmasından çok korkuyorum... lütfen gereken özen malum kişilerce gösterilsin...

yakmayın bizi:icon_sorr:icon_sorr

ben size diyim bizim senaristlerin romantik taraflarda bezi yok...

şu ayak burkulma olayında bende bekledim Fiko deryayı kucaklasın hem hamile hem karıceğzinin ayağı acıyo ama yok gel yaslan

SANIRIM FİKO GEÇEN HAFTA DERYAYI KUCAĞINA ALIP DÖNDÜRDÜ YAAA BU HAFTA O KISMI GEÇTİLER HALBUKİ BİZİM OĞLAN KUVVETLİ BİZİM KIZDA HAFİF BİŞEY... :img-hyste:img-hyste

yazdım yine yazıyorum....

FİKRET-İ DERYA...
HAREMLİK SELAMLIK EVLİLER... :img-hyste

sinirim bozuldu bize de yazık böyle karı koca mı olunur bea...

yavuz_bingöl
26-04-10, 02:37
Değmen benim gamlı yaslı Fikret'ime...:img-hyste:img-hyste

Ya inşallah Fikret 3.Bölümün başında perişan olup, ağlar..:img-hyste:img-tomat

Psikopat falan değilim sadece o duyguyu ve o yoğunluğu izlemeyi istiyorum.:img-in_lo

ağlar valla hayır normal hayatta duygusal canlı yayınlarda boşalmışlığı çokda...

şimdi ağlar mı bilmeme şimdi şöyle düşünürsek
fikret bu bölüm olanlara şişti şişti şişti bir anlam veremedi yine şişti
istemeden gitti karısına vurdu birtane...

BEN NASIL ADAM OLDUM DER AĞLAR... :img-cray::img-cray::img-cray:

gidipte fıratın omzunda ağlamasın yeter...

ÖZGE sizin bu kebapçıda iş yok...
sunum güzel öyle fragman jenerik filan
ana yemeğe gelince adamın içini şişiriyolar...

VERİN PASİFLORAMIIIIIIIII :img-hyste:img-hyste

*özgecan*
26-04-10, 02:37
ben size diyim bizim senaristlerin romantik taraflarda bezi yok...

şu ayak burkulma olayında bende bekledim Fiko deryayı kucaklasın hem hamile hem karıceğzinin ayağı acıyo ama yok gel yaslan

SANIRIM FİKO GEÇEN HAFTA DERYAYI KUCAĞINA ALIP DÖNDÜRDÜ YAAA BU HAFTA O KISMI GEÇTİLER HALBUKİ BİZİM OĞLAN KUVVETLİ BİZİM KIZDA HAFİF BİŞEY... :img-hyste:img-hyste

yazdım yine yazıyorum....

FİKRET-İ DERYA...
HAREMLİK SELAMLIK EVLİLER... :img-hyste

sinirim bozuldu bize de yazık böyle karı koca mı olunur bea...

kuzucum bizdeki romantik damarlardan şunlara da mı nakletsek biraz...

böyle giderse biz daha çok yanacağız çünkü....:img-hyste

ben de dedim ha tamam alacak şimdi fiko kucağına deryasını ama tık yok... kızdım kızdım çok kızdım :img-tomat

*özgecan*
26-04-10, 02:41
ağlar valla hayır normal hayatta duygusal canlı yayınlarda boşalmışlığı çokda...

şimdi ağlar mı bilmeme şimdi şöyle düşünürsek
fikret bu bölüm olanlara şişti şişti şişti bir anlam veremedi yine şişti
istemeden gitti karısına vurdu birtane...

BEN NASIL ADAM OLDUM DER AĞLAR... :img-cray::img-cray::img-cray:

gidipte fıratın omzunda ağlamasın yeter...

ÖZGE sizin bu kebapçıda iş yok...
sunum güzel öyle fragman jenerik filan
ana yemeğe gelince adamın içini şişiriyolar...

VERİN PASİFLORAMIIIIIIIII :img-hyste:img-hyste

fikocan öyle sert durur ama ağlar o ağlar... hatırlayın derya'nın eve gitmeden önceki ofisteki sahnesini... nasıl da dolu doluydu gözler... :img-cray::img-in_lo

kuzucum vallahi başlangıç menüsü muhteşem, iştah açıcı ama devamı konusunda haklısın....:img-yes:

şiştik mi şiştik... ustayı değiştircez olmadı.... başka çaresi yok :kahve

yavuz_bingöl
26-04-10, 02:44
fikocan öyle sert durur ama ağlar o ağlar... hatırlayın derya'nın eve gitmeden önceki ofisteki sahnesini... nasıl da dolu doluydu gözler... :img-cray::img-in_lo

kuzucum vallahi başlangıç menüsü muhteşem, iştah açıcı ama devamı konusunda haklısın....:img-yes:

şiştik mi şiştik... ustayı değiştircez olmadı.... başka çaresi yok :kahve

usta değişecekse tamam
kasıla kasıla bir hal oldum
kapanan sayfaya hepimiz kırk kere yazdık
O ROMANTİK SAHNELER....

öyle bişey gören varsa beri gelsin anlınından öpecem
fıratla rüya bile bir ara gülüştüler...:img-hyste
bizimkiler nerdeyse birbirlerine hanım bey diyecekkelrdi...
FİKRET BEY KAHVALTINIZ BİTTİYSE ÇIKALIM...
AA TABİİ DERYA HANIM NE DEMEK BUYRUN...

noluyoruzzzzzzz.....

_ceyo_
26-04-10, 02:45
500 tane sahne olduğu için bu bölümde anca aklıma geliyor..:img-hyste:img-hyste
Halil amcamın dükkana geldi kel abi, bence dükkanı dağatacak gibime geliyor..:bilmim
Belki de Fikret Derya ile yaşadıklarına rağmen oraya koşar ve barışma vesilesi olabilir bu durum..:bilmim
Off bilemiyorum, beynim sulandı bu dizi yüzünden..:img-hyste:img-tomat

*özgecan*
26-04-10, 02:50
usta değişecekse tamam
kasıla kasıla bir hal oldum
kapanan sayfaya hepimiz kırk kere yazdık
O ROMANTİK SAHNELER....

öyle bişey gören varsa beri gelsin anlınından öpecem
fıratla rüya bile bir ara gülüştüler...:img-hyste
bizimkiler nerdeyse birbirlerine hanım bey diyecekkelrdi...
FİKRET BEY KAHVALTINIZ BİTTİYSE ÇIKALIM...
AA TABİİ DERYA HANIM NE DEMEK BUYRUN...

noluyoruzzzzzzz.....

ya neler umduk ne bulduk?

vallahi ben 1-2 sahne haricinde öyle aklımda kalan bir fikret-i derya göremedim...

onlardan biri, hasta derya'nın başında bekleyen fikomuz ve tatlı gülümseyişi...

biri, yatakta fikonun deryayı omzundan öpmesi ve başını deryanın karnına koyup bebişine seslenmesi...

son olarak, zorlarsak :) bir de bebeğe poyraz isminin verilmesinin konuşulduğu balkon sahnesi...

yok yok yok... elde bunlar var :bilmim

^DUyGU^
26-04-10, 02:52
500 tane sahne olduğu için bu bölümde anca aklıma geliyor..:img-hyste:img-hyste
Halil amcamın dükkana geldi kel abi, bence dükkanı dağatacak gibime geliyor..:bilmim
Belki de Fikret Derya ile yaşadıklarına rağmen oraya koşar ve barışma vesilesi olabilir bu durum..:bilmim
Off bilemiyorum, beynim sulandı bu dizi yüzünden..:img-hyste:img-tomat

Orayı göstermediler sonra, keltoş canavar dağıtmış olabilir fırını, satacak yerim yok dediği anda:img-tomatBi keltoş eksikti Fırat ve Selo yetiyor zaten:img-tomatNasıl olursa olsun barışsınlarda:img-in_lo
Ama Derya çok erken başladı herşeye hemen rengini belli etti, evlediğinin ertesi gün hemde biraz zaman geçmeliydi:icon_whis

yavuz_bingöl
26-04-10, 02:53
ya neler umduk ne bulduk?

vallahi ben 1-2 sahne haricinde öyle aklımda kalan bir fikret-i derya göremedim...

onlardan biri, hasta derya'nın başında bekleyen fikomuz ve tatlı gülümseyişi...

biri, yatakta fikonun deryayı omzundan öpmesi ve başını deryanın karnına koyup bebişine seslenmesi...

son olarak, zorlarsak :) bir de bebeğe poyraz isminin verilmesinin konuşulduğu balkon sahnesi...

yok yok yok... elde bunlar var :bilmim

:img-hyste:img-hyste:img-hyste

zorlama başka da bişey çıkmıyo zaten...
camın arkasındaki kızarmış piliçe ekmek batırdık mübarek bu bölüm biz...
devamı böyle gelmesin...
geçti gitti artık bu bölüm...
ÖNÜMÜZDEKİ MAÇLARA BAKALIM...:good::good:

kartopu
26-04-10, 03:02

devamı böyle gelmesin...

Öpüşme teşebbüsü var arkadaşlar :img-hyste
Hani Fırat düğünden sonra içip evi dağıtmadan tam önce :img-in_lo Ben o Fırat'ı :img-tomat

*özgecan*
26-04-10, 03:05

devamı böyle gelmesin...

yok yok zorlamıyacağım zaten...

dediğin doğru, bu bölümde böyle kapandı gitti... allah'ın izniyle daha çooook bölümlerimiz olacak... bu bölümde göremediklerimizin darısı onların başına olsun diyelim, ne yapalım başka bacım??? :img-wink:

bu fikret-i derya bizi çok dertlere salacak, offf pofff afraa taffraa

_ceyo_
26-04-10, 03:06
Öpüşme teşebbüsü var arkadaşlar :img-hyste
Hani Fırat düğünden sonra içip evi dağıtmadan tam önce :img-in_lo Ben o Fırat'ı :img-tomat

Kader ben de, ben de o Fırat'ı...:img-hyste:img-hyste:img-tomat
Haftaya öpüşme istiyorum :hıh :img-in_lo

yavuz_bingöl
26-04-10, 03:08
hakket haaa bak nasıl unuttum tam derya kendini bırakıyordu fikocuğunun kollarına

BEN O FIRATI..

böyle bir sosyal grup açsak :)

yanlız annedeki laf FİKRETE DİYOR

git dinlen sen oğlum daha yarın yola çıkacaksınız... :img-hyste:img-hyste

adamın damatlığı daha üstünde ceketinin önü bile kapalı ne diyon sen yaa

kartopu
26-04-10, 03:11
Kader ben de, ben de o Fırat'ı...:img-hyste:img-hyste:img-tomat
Haftaya öpüşme istiyorum :hıh :img-in_lo

Bende istiyorum ben de :img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-in_lo

hakket haaa bak nasıl unuttum tam derya kendini bırakıyordu fikocuğunun kollarına

BEN O FIRATI..

böyle bir sosyal grup açsak :)

Açalım :img-hyste

Bu unutulur mu ya :img-in_lo Derya gülümsemişti hafiften :img-in_lo Ben orda dikkat kesilmiştim Fiko'ya tepkisi ne olacak bakıyordum :img-hyste

^DUyGU^
26-04-10, 03:11
http://img9.imageshack.us/img9/2569/318772041.jpg

Bu sahne tokattan sonra ki sahne galiba :bilmim
Eğer öyleyse Fiko gitmiş:img-cray::icon_sorr

yavuz_bingöl
26-04-10, 03:13

bence önceside olabillir yokmuydu böyle bir görüntü sağdan soldan...
farklı açıdan..

bak kartopu hayla hayla hayla fiko diyon

ah ulan derya sen nettin fırkandaaamısınnnnnnn ????? :img-hyste

kartopu
26-04-10, 03:13

:img-cray: Maalesef öyle görünüyor canım :img-cray: Ah Fiko :img-cray::icon_sorr
Derya perişan görünüyor.Tokattan sonraki hali bence :img-cray:

_ceyo_
26-04-10, 03:14
Barıştıkları sahne de öpüşebilirler.:img-in_lo
Ya istedikleri zaman öpüşürler kardeşim!:img-hyste Evli bunlar, Aşık bunlar.!:img-in_lo
Evliler öpüşsün! Yeni Kampanyam!:img-hyste:img-hyste:img-hyste

3.Bölümde hat safhada duygusallık,romantizm olmazsa.:icon_whis
Bize bu şarkıyı armağan ediyorum.:img-hyste:img-tomat
"Bize yine hasret, bize yine hüsran, bize yine duygusuz sahneler düştü EYVAH!":icon_sorr

kartopu
26-04-10, 03:17
Barıştıkları sahne de öpüşebilirler.:img-in_lo
Ya istedikleri zaman öpüşürler kardeşim!:img-hyste Evli bunlar, Aşık bunlar.!:img-in_lo
Evliler öpüşsün! Yeni Kampanyam!:img-hyste:img-hyste:img-hyste

3.Bölümde hat safhada duygusallık,romantizm olmazsa.:icon_whis
Bize bu şarkıyı armağan ediyorum.:img-hyste:img-tomat

"Bize yine hasret, bize yine hüsran, bize yine duygusuz sahneler düştü EYVAH!":icon_sorr

İlk katılımcılardan biriyim :img-hyste Biz biliyoruz da bu senaristler bilmiyorlar galiba bunların evli olduğunu :img-hyste

Fikret-i Derya :img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo

yavuz_bingöl
26-04-10, 03:17
bana bir imza yapın millet fikoyla deryanın şöyle samimi olmayan bir fotosu ki çok kolay bulursuuz bence

yanında da
HAREMKLİK SELAMLIK EVLİLER
FİKRET-İ DERYA yazsın...

BENCE BUNLARI ÖPÜŞTÜRMEMEK İÇİN ARTIK BARIŞTIRMAZLARDA....

^DUyGU^
26-04-10, 03:20
Öpüşsünler tabi:img-in_lo
İstedikleri zaman öpüşsünlerde Derya hep kaçacak fiko öpmek istedikçe:img-cray:Nefret ediyor şuan fikodan, nefret etmese neyse güzel sahneler olacaktı:icon_sorr Arkasını dönüp yattı zaten:icon_whis
Süper kampanya destek veriyorum:img-hyste
Daha çok şarkılar gelir bize böyle giderse:img-cray:
Evet tokat sonrası bence, böyle oturduklarını hatırlamıyorum başta:icon_whis

yavuz_bingöl
26-04-10, 03:23
BİRDE BU ŞARKI GELSİN O ZAMAN
sözler biraz değiştirilmiştir...

siz benim nefesim
hayalimdeki resim
aşkı anlatan sesimsiniz
hiç batmayan güneşim
bitmeyen hasretim
hayattaki tek çiftim
ve bir şarkı usulca dökülen dudaklarımdan...

YABANNCIDAN DEĞİL BU ŞARKI DA KIRAÇTAN :)

*özgecan*
26-04-10, 03:24
bana bir imza yapın millet fikoyla deryanın şöyle samimi olmayan bir fotosu ki çok kolay bulursuuz bence

yanında da
HAREMKLİK SELAMLIK EVLİLER
FİKRET-İ DERYA yazsın...

BENCE BUNLARI ÖPÜŞTÜRMEMEK İÇİN ARTIK BARIŞTIRMAZLARDA....

cankuşlarım sabır sabır, gelecek o günler de.... bekleye bekleye sabır taşı olduk ya neyse...:icon_whis

bunlar daha ne kavgalar edecek, ne barışmalar yaşayacaklar.....:img-blush:img-blush:img-blush

sabredelim diyorum da BEN sabredemiyorum ki...

ROMANTİZM ROMANTİZM... ACİL ATEŞE YÜRÜMEK SETİNE BEKLENİYORSUNUZ...:img-hyste:img-hyste:img-hyste

_ceyo_
26-04-10, 03:25
Ahu ne dedi "iki adım intikamı için atıyorsa bir adım aşkı için geri çekiliyor" dedi.
Yani öpüşür neden öpüşmesin, sonuçta aşık!:img-in_lo
Hem Fikret'in de durumdan haberi olmadığına göre mutlaka yakın duracak.:img-blush
Fikret'e göre ortada hiç bişi yokken bu kadar soğukluk neden? demeyecek mi?

Fikret-i Derya öpüşsün!:img-in_lo
Öpüştürmeyenler utansın, kahrolsun, kalemleri kırılsın!:img-tomat:img-hyste

_ceyo_
26-04-10, 03:28
Bu da benden bizimkilere gelsin!:img-blush

Emre Aydın - Alıştım Susmaya

Çok zor bazen
Avaz avaz susmak
Saklanmak kendine
Kendinden vazgeçmişken

Çok zor bazen
'Belkiler' biriktirmek
Ve sana tutunmak
Hem de sana rağmen

Üşürsen söyle hemen
İçimin camları kapansın
Bıraktım öyle kalsın
Bizim gibi darmadağın

Beni sevmediğin zamanlarda
Alıştım susmaya
Hiç ağlamadım, ağlamadım
Alıştım susmaya

Beni sevmediğin zamanlarda
Alıştım susmaya
Hala soğuk soğuk hala
Alıştım susmaya

Çok zor bazen
Nefes alabilmek
Ve sağ çıkabilmek
Senin iklimlerinden

Sen bana
Senden kalan
En sevdiğim. Yalan.

*özgecan*
26-04-10, 03:37
bu da benden bizimkilere....... (aynı zamanda hayatımın şarkılarından biridir :img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo )

FİKRET'ten DERYA'ya geliyor.........:love05:elbette yavuz bingöl söylüyor :love05:

Nazlı yarimle ayrıldım
Bu bir rüya, belki bir düş
Yar uçup gelmeyen bir kuş
Demek ki ayrılık buymuş

Yarim nerede?
Yaralarım derinlerde
Gider bu can durmaz sende
Bir kez görem yarim nerede

Yine yandım
Yaralandım
Ayrılık yandırır beni
Yar sevmez kandırır beni

Bilmez yar halimi bilmez
Felek hiç yüzüme gülmez
Gel ayrılma nazlı yarim
Güzelliğin gider kalmaz

O yar nerede?
Yaralarım derinlerde
Gider bu can durmaz sende
Bir kez görem yarim nerede

Yine yandım
Yaralandım
Ayrılık yandırır beni
Yar sevmez kandırır beni

LİSA
26-04-10, 10:44

dün benim şirket merakımı çekmişti neden diğer dizilerdeki gibi ağır bir havası yok hiç koskoca kudretli şirketler gurubuna yakışır bir havası yok demiştim ve bu haberi gördüm yapımcı elini cebine atsın ve daha şaşalı bir binaya geçsin
fikreti derya öpüşme konularına bende katılıyorum ama şu anda derya aklı kardeşindeyken intikamdayken nasıl olacak bu iş haliyle aralarına soğukluk girecek ve o aradada bir kara kedimi sarkı kedimi girer bilemem işler arapsaçına ve kıskançlığa dönüşebilir.
dün akşamki bölümde deryanın evlendiği günün sabahı mezarlığa gitmesi ve gelinliğini yakıp ikimizde mezardayız gelinliğim benim kefenim oldu demesi yürek buktu :img-cray: dizinin başlangıcındaki geçişler güzeldi ama ortalarda yine bir telaş aldı bizim senaristleri biraz daha kalemlerine gayret lütfen bu kadar hayranı olan bir diziyi toparlasınlar:img-wink:

nur nurgül
26-04-10, 11:05
:love05:

http://img217.imageshack.us/img217/69/68064535.png (http://img217.imageshack.us/i/68064535.png/) http://img219.imageshack.us/img219/4388/61994872.png (http://img219.imageshack.us/i/61994872.png/)

http://img684.imageshack.us/img684/7863/89190349.png (http://img684.imageshack.us/i/89190349.png/)

http://img442.imageshack.us/img442/4443/36368917.png (http://img442.imageshack.us/i/36368917.png/)

Kader(ZELAL)
26-04-10, 11:39
Herkese günaydın. Bölüm için ne iyiydi ne de kötüydü diyebiliyorum. Bölümün başında Derya Fikret'i vurmak istediği sahnede ki halleri ruh halini çok güzel yansıttı. Mezarlıkta devam eden sahnelerde duyguyu çok güzel verdi. Ben bu kısımlarda Fikret'i anlayamadım. Niye hiç düşünmedi acaba Derya bana niye böyle davranıyor diye? Dün Derya ve Fikret adına güzel sahne yoktu. Sadece Fikret'in Derya'nın karnına kulağını dayadığı sahne güzeldi. Zaten bu sahnede Derya da farklılık oldu anlık da olsa. Derya bu arada dün Nimet Hanım'ı çok kırdı. Aslında kötü birşey yapmak istememişti. Derya'nın karar vermesi gerekiyor artık. Nasıl davranması gerektiği konusunda. Dün Sinan'a da kızdım. Derya'ya bebek konusunda söyledikleri için. Ama son sahne çok kötüydü. Fikret'i de anlıyorum. Sonuçta o mutlu olduklarını düşünüyor. Ona göre yaptığı için hiçbir sebebi yok ama o tokat fazlaydı bence. Olmamalıydı. Derya'yı da anlayamadım zaten. Ben o sahnede yapamadım deyip sarılmasını bekledim. Ama geç kaldın dediğinde çok şaşırdım. Bundan sonrası nasıl olacak bilemiyorum artık. Derya ya tavırlarını değiştirecek, bebek olayında aldırmadığını söyleyecek. Ya da tam tersi saklayıp, boşanacaklar. Ama bence boşanmazlar hemen.

sinemyalcin89
26-04-10, 11:46
günaydın herkeze bölüm geneli güzeldi...ama son sahne müzik gerçekten yapılan hareketi kabul edemesemde güzel sahneydi.....müzik kıraç ın yeni bir şarkısı değil bir filmde seslendirmişti önce orda da çok beğenmiştim ama diziye daha çok yakışmış beğendim...

nur nurgül
26-04-10, 12:02

http://img651.imageshack.us/img651/1682/444khcd.png (http://img651.imageshack.us/i/444khcd.png/) http://img99.imageshack.us/img99/2798/31319059.png (http://img99.imageshack.us/i/31319059.png/) http://img405.imageshack.us/img405/2795/50773839.png (http://img405.imageshack.us/i/50773839.png/)

http://img145.imageshack.us/img145/3759/44444t.png (http://img145.imageshack.us/i/44444t.png/)

http://img541.imageshack.us/img541/6479/4444z.png (http://img541.imageshack.us/i/4444z.png/)

Kader(ZELAL)
26-04-10, 12:04
Nur nurgül çalışmalar için teşekkürler canım. Bu arada reytingler yine iyi gelmeyecek galiba. Genel sonuçlar pek iç açıcı değil.

“TOTAL PRIME-TIME” SONUÇLARI
FOX: 18.9
ATV: 15.7
KANAL D: 15.6
STAR: 4.9
SHOW: 3.7
KANAL 7: 3.5
STV: 3.1
FLASH: 1.4
CINE 5: 0.8
HABERTÜRK: 0.6

“AB PRIME-TIME” SONUÇLARI
KANAL D: 22.2
ATV: 8.5
FOX: 8.4
SHOW: 5.9
STAR: 5.8
STV: 1.8
HABERTÜRK: 1.7
KANAL 7: 1.2
FLASH: 0.9
CINE 5: 0.8

sinemyalcin89
26-04-10, 12:26
aman ya dizinin reytıngleri gene mi kötü olucak aman ya bence kanald ye geçsin dizi kanal d den transfer oluyosa star a star dan kanal d ye geçsin o zaman dizinin reytınglerını görürüz bu dizi heba edilemicek kadar çok güzel ve kaliteli oyuncular yer alıyo inş.yapımcı sahip çıkar diziye ve tabi biz seyircilere düşüyo biraz da

Kader(ZELAL)
26-04-10, 12:58
aman ya dizinin reytıngleri gene mi kötü olucak aman ya bence kanald ye geçsin dizi kanal d den transfer oluyosa star a star dan kanal d ye geçsin o zaman dizinin reytınglerını görürüz bu dizi heba edilemicek kadar çok güzel ve kaliteli oyuncular yer alıyo inş.yapımcı sahip çıkar diziye ve tabi biz seyircilere düşüyo biraz da

Yapılacak birşey yok malesef. Kanal d'ye de geçmez dizi bence. Bu olsaydı en başta olurdu. Belki kanal gün değişikliği yapar. Bunun dışında da birşey yapmaz bence. İnşallah kanal sabırlı davranır ve dizide yükselme gösterir.

sanemfan
26-04-10, 13:15
Yapılacak birşey yok malesef. Kanal d'ye de geçmez dizi bence. Bu olsaydı en başta olurdu. Belki kanal gün değişikliği yapar. Bunun dışında da birşey yapmaz bence. İnşallah kanal sabırlı davranır ve dizide yükselme gösterir.
reytingler yine felakez...korkarim dizi kalkacak gibi...su kanala dizi satan yapimcilari anlamis degilim...hangi yeni baslayan dizi tutmus bu kanalda....ahunun sansizligi cok üzülüyorum

Kader(ZELAL)
26-04-10, 13:31
reytingler yine felakez...korkarim dizi kalkacak gibi...su kanala dizi satan yapimcilari anlamis degilim...hangi yeni baslayan dizi tutmus bu kanalda....ahunun sansizligi cok üzülüyorum

Dizinin ben hemen yayından kalkacağını düşünmüyorum. Hatta haziran sonuna kadar devam eder dizi bence. Ama sana katılıyorum star tv'ye dizi satan yapımcılar konusunda. Ahu için de üzülüyorum ama umudumu da kaybetmiş değilim açıkçası. Dizi yükselişe de geçebilir diye umut ediyorum ben herşeye rağmen.

sanemfan
26-04-10, 13:34
Dizinin ben hemen yayından kalkacağını düşünmüyorum. Hatta haziran sonuna kadar devam eder dizi bence. Ama sana katılıyorum star tv'ye dizi satan yapımcılar konusunda. Ahu için de üzülüyorum ama umudumu da kaybetmiş değilim açıkçası. Dizi yükselişe de geçebilir diye umut ediyorum ben herşeye rağmen.
keske öyle olsa arkadasim... ama ben en fazla 5-6 bölüm sans tanirlar diyorum...yani yayindan kalkan dizilere hep bu kadar sans verdi kanal...insallah dedigin gibi olurda biz yaniliriz

kartopu
26-04-10, 13:34
Herkese günaydın. Bölüm için ne iyiydi ne de kötüydü diyebiliyorum. Bölümün başında Derya Fikret'i vurmak istediği sahnede ki halleri ruh halini çok güzel yansıttı. Mezarlıkta devam eden sahnelerde duyguyu çok güzel verdi. Ben bu kısımlarda Fikret'i anlayamadım. Niye hiç düşünmedi acaba Derya bana niye böyle davranıyor diye? Dün Derya ve Fikret adına güzel sahne yoktu. Sadece Fikret'in Derya'nın karnına kulağını dayadığı sahne güzeldi. Zaten bu sahnede Derya da farklılık oldu anlık da olsa. Derya bu arada dün Nimet Hanım'ı çok kırdı. Aslında kötü birşey yapmak istememişti. Derya'nın karar vermesi gerekiyor artık. Nasıl davranması gerektiği konusunda. Dün Sinan'a da kızdım. Derya'ya bebek konusunda söyledikleri için. Ama son sahne çok kötüydü. Fikret'i de anlıyorum. Sonuçta o mutlu olduklarını düşünüyor. Ona göre yaptığı için hiçbir sebebi yok ama o tokat fazlaydı bence. Olmamalıydı. Derya'yı da anlayamadım zaten. Ben o sahnede yapamadım deyip sarılmasını bekledim. Ama geç kaldın dediğinde çok şaşırdım. Bundan sonrası nasıl olacak bilemiyorum artık. Derya ya tavırlarını değiştirecek, bebek olayında aldırmadığını söyleyecek. Ya da tam tersi saklayıp, boşanacaklar. Ama bence boşanmazlar hemen.

Bence dizi hazirana kadar devam eder..Sonrasını bilmiyorum...:img-yes:
Star'da tutması için çaba lazım..

http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?threadid=99842

Oy vermeyen kalmasın..

Bende sarılacaklar diye düşünmüştüm ama Derya bir iki adm geri atınca kötü bişeyler olacak dedim.Tokat çok fena oldu, nasıl barışacaklar bilmiyorum.Fikret çekip giderse Derya barışıp intikamı için alttan alıp peşinden mi gidecek :icon_whis

^DUyGU^
26-04-10, 14:05
Total
s no program adı kanal sure (r) amr % shr %

18. atese yurumek star 1:33:06 2,44% 6,12%

a/b

14. atese yurumek star 1:33:06 2,84% 7,78%

:icon_whis:icon_sorr

kartopu
26-04-10, 14:17
Sağol Duygu'cum :img-wink:
Pek iç açıcı değil..Star tv :icon_sorr Kanal D bile dizilerini bitirmiyormuş reyting korkusundan :img-blush
Yine başlıycaz sürekli bunu konuşmaya :img-tomat Diziyi konuşamaz hale gelicez..

Dün senaryodan o kadar şikayetin sonucu mu :bilmim:icon_sorr

_ceyo_
26-04-10, 14:20
Ben anlamıyorum arkadaş!
Zaten seçtiğin kanal ile - puan ile giriyorsun işin içine.
Artı sezon sonuna doğru giriyorsun.
Tüm yapımlar oturmuş, belli bir seyirci kitlesi oluşturulmuş.
Bu kadar etken varken gidiyorsun saçma sapan bir senaryo yazan Senarist buluyorsun.
Senaryonun,kurgunun,ekibin mükemmel olması gerekiyor tüm bu olumsuz etkenleri yok edebilmek için.
Ama bizim elimiz de ne var sadece mükemmel bir ekip, gerisi fosss!

Denizkisi
26-04-10, 14:37
GUNAYDIN ATESE YUREMEK FORMUNUN GUZEL INSANLARI!!:img-wink:

Once beni basliga kabul ettiginiz icin hepinize ayri ayri tesekkur ederim!:love05:Bende bu sevgiyi karsiliksiz birakmayacagim! Elimde geldiginde bu basliga yazmaya calisacagim!:good:

Arkadaslar dun gece dizinin yeni ve birde ozel bolumunu seyrettim! Yani iki kez seyrettim! Forma gelmek yazmak istedim ama kafamdaki dusuncelerim toplamam gerekiyordu...:img-blush

Dun gece oyuncularin performanlari biraz bana durugan geldi ...Ama fikretin kardesi bence biraz preformansini yuksek buldum...:img-yes:

Galiba dizi yeni oldugu icin biraz daha karekterler yerine oturmadigi icin olabilir diyorum...Fikret dunku bolumde garibim evlendigine evlenecegine pisman oldu ...:icon_sorrTabii deryanin nereden bilecek gercegi ogrendigini ???Onun evlllikten beklentisi normal aile iliski olmasini istiyor...derya aslin kendi icinde cok tutarli kim olsa kardesinin katiliyle birlikte olmasini beklemsin derydan ama derya bu evliligi kendi istedi ...Fikret bu evlilikten kacti ...:icon_sorr

Derya evlendin , evliligin sorumlulukarini yerene getirmesi gerekirdi ...bence bu konuyu sakalayacagina derhal acik olarak ya konusacak yada nikahi kiydirmiyacakti...Simdi derya ikilemde ...ben deryayi burada yadirgadim...:icon_sorrBebegini bekledigin adam senden evlilikte olan sorumlugu beklesi cok dogal ama derya bana icten pazarlikli davranarak ehm kendini hemde fikreti cok zor durumda birakti ...Hele deryanin kaynanasina davranisi affedilir gibi degil! Ne olursa olsun ???O kadin senin ve karnindaki beebginin babaannesi ustelik senden ugun davranisi haketmedi ...fikrette zaten bunun farkina vardi...:icon_sorr
Deryanin annesini ben cok sevdim ...Kizinin mutlu olmasini cok istiyor ben bunun her annede goryorum...Deryanin babasida durust ve ayni zaman kendini ve ailesini kotuluklerden korumak istiyor ...Ben cok sevdim...babasi isemedigi halde derya evlendi ...Simdi ayrilirsa babasina gercekleride soylemiyecegine gore epey bir problem yasayacak ailesiyle derya ... :icon_sorr

Son sahnede hastaneye kosan fikret esinin cocugunu aldirdigini soylediginde cilgina dondu ...ben yapmamsi gereken bir sey yapti ...SIDDET ! Ben burada fikreti kiniyorum ...Tamam , cocugunu aldirdi sandi ...Ama siddet hicbir zaman benim tasvip etmedigim karsi ciktigim bir durum ...Ustelik fikretin degil o cocuk ayni zamanda deryaninda cocugu ...Bunu asla unutmamli fikret ...:img-tomat:img-tomat

Birde sunu soylemeliyim ben fikreti( yavuzu) biyikli gormek istemiyorum...:icon_sorrLutfen yavuz biyiklarini kes ! Seni cok yasli gosteriyor ...Ben seni biyiksiz seviyorum...Hem biyikli hali biraz maco bir duruma sokmus! :icon_sorr tabii bu benim gorusum ...:bilmim

arkadaş
26-04-10, 14:39
bilmiyorum ama bu dizi bana etki etmedi,edemedi.korktuğum başıma geldi gerçekten.mesela dün deryanın annesi düğünden sonra evlerine gittikten sonra çok rahattı.babası hüzünlüydü ama annesi "ne var canım gelin hem gider hem ağlar" dedi.bu hiç inandırıcı değildi.her anne duygulanır ağlar ne bileyim bana geçmedi o duygu
ahu türkpençe neden çıtayı düşürdü bu kadar anlamıyorum.

Denizkisi
26-04-10, 14:43
Total

18. atese yurumek star 1:33:06 2,44% 6,12%

a/b

14. atese yurumek star 1:33:06 2,84% 7,78%

:icon_whis:icon_sorr
dizimizin reytng sonuclari gelmis ! Oldukca kotu bir reyting almis...:bilmimI nsalah ilerki bolumlerde duzuelir diyorum...Biraz kanalin ve yapimcinin elinde bu dizinin reyting almasi ...tez zamanda bu dizinin gunu degismeli ...Hafta icinde bir gunu ve yine saat 20.00 kusaginda olmali ...*** *** tekrarlari verilmeli ...dizi gec basladigi icin dezavantajlari barindiriyor ...Kanal biraz ozen gosterirse reyting almamasi icin hicbir neden yok ! Insallah duzelir ...:good: Haa Duygu arkadas ekledigin reyting sonuclari icin tesekkurler ...:img-yes:

Kader(ZELAL)
26-04-10, 14:47
Duygu reytingler için sağol canım. İç açıcı değil sonuçlar. Artık yapabilecek birşeyler yok. Kanalın sabırlı davranmasını beklemekten ve senaristlerin toparlanmasını istemekten başka.

bilmiyorum ama bu dizi bana etki etmedi,edemedi.korktuğum başıma geldi gerçekten.mesela dün deryanın annesi düğünden sonra evlerine gittikten sonra çok rahattı.babası hüzünlüydü ama annesi "ne var canım gelin hem gider hem ağlar" dedi.bu hiç inandırıcı değildi.her anne duygulanır ağlar ne bileyim bana geçmedi o duygu
ahu türkpençe neden çıtayı düşürdü bu kadar anlamıyorum.

Dizide annesi zaten senin yazdığın karakterde biri değil. Parayı seven birisi gibi duruyor. Babası da tam tersi.

nelke
26-04-10, 14:54
Dizi sacmaliklarla dolu.Ya,nasil oluyorda kardesinin katiliyle bir yatakta uyumak? Ben boyle seyler anlamiyorum.Dizinin tutmayacagi zaten belliydi.Hic bir heyecan ,elektrik yok.Asklarida bana inandirici gelmedi.Sanki zorlaniyorlar oyuncular

kartopu
26-04-10, 15:21
Böyle reyting alıp Star'da devam eden diziler var.Hazirana kadar sürer muhtemelen...:img-blush Dizinin toparlaması lazım, bence senarist değiştirilsin .:img-yes: Daha derli toplu yazılsın bölümler ve sahneler uzatılsın..

hlyaa
26-04-10, 15:28
ne bölmdü ya annemide dizinin manyağı yaptım ya süper oldu..
fikret derya ya vurdu annem aferin diyo bi daha vurr.. Annem kaptırdı diziye kendini....

haftaya lütfen romantik sahneler olsun ya hiç beklemiyorumda yine de olsun. Derya ilk geceden baba evine gitti..
ayyyyyy sinir oldum yaa bu yapılır mı fikrete canım ya nasıl da bakıyo tamiranede derya ya. Derya da ha bire kardeşini hatırlatıyo. Bir an unutsa ya kardeşinin öldüğünü kısacık bi süre...

^DUyGU^
26-04-10, 15:31
Böyle reyting alıp Star'da devam eden diziler var.Hazirana kadar sürer muhtemelen...:img-blush Dizinin toparlaması lazım, bence senarist değiştirilsin .:img-yes: Daha derli toplu yazılsın bölümler ve sahneler uzatılsın..

Canım pazar günü yer etmiş programlar var, saçma ve sakız gibi uzamış olsalarda yine onlar izleniyor:icon_whis Sezonun ortasında başladı dizi, kimse izlediği diziyi bırakıp izlemez. Pazar günü uygun, hafta içide bir sürü dizi var yer yok zaten. Kanalın ve yapımcının sabırlı olması lazım sezon sonuna kadar, Ondan sonra herşey belli olur:icon_whis
Dizimiz için hayırlısı olsun, hevesimiz kursağımızda kalmaz umarım:icon_whis:icon_sorr

kartopu
26-04-10, 15:56
ne bölmdü ya annemide dizinin manyağı yaptım ya süper oldu..
fikret derya ya vurdu annem aferin diyo bi daha vurr.. Annem kaptırdı diziye kendini....

haftaya lütfen romantik sahneler olsun ya hiç beklemiyorumda yine de olsun. Derya ilk geceden baba evine gitti..
ayyyyyy sinir oldum yaa bu yapılır mı fikrete canım ya nasıl da bakıyo tamiranede derya ya. Derya da ha bire kardeşini hatırlatıyo. Bir an unutsa ya kardeşinin öldüğünü kısacık bi süre...

Anne'ne selam ve teessüflerimi ilet :img-hyste Fiko vurmayacaktı :icon_sorr

Bence de romantik sahneler olsun ama biri kovalıyormuş gibi kısacık olmasın :img-hyste

Derya çok uyanık, Her fırsatta lafı sokuyor ölen kardeşi ile ilgili :) Tamirhanedeki sahne çok güzeldi, bakışmaları :img-in_lo Ya bu Fikret nasıl arabayı tamir edemedi :img-hyste balayı yolunda :img-hyste

Haklısın Duygu'cum :img-wink::icon_sorr Şu dizi trt'de olsaydı da endişesiz izleseydik :)

Kader(ZELAL)
26-04-10, 16:01
Bölümün sonunda geç kaldın dedi Fikret'e ve Fikret'te tokat attı. Orada da bitti. Şimdi bundan sonra ne olabilir diye düşünüyorum. Gelen resimlere bakılırsa bir aradalar. Bebeği aldırmadığı halde bu yalanı devam ettiremez herhalde Derya. Sonuçta bebek saklı kalamaz. Her geçen gün Derya istese de istemese de ortaya çıkar bu bebek olayı. Şimdi Fikret de bebeği aldırmadığını öğrenirse daha da karışır işler. Artık Derya'yı ya yalnız bırakmaz ya da peşine birilerini takar diye düşünüyorum.

Bu arada yine nette gezinirken üçüncü bölüm özeti diye birşeyler gördüm. Orada Derya için Sinan'ın da etkisiyle vermiş olduğu bebek konusundaki kararını Derya uygulayabilecek mi diye yazıyordu.

kartopu
26-04-10, 16:07
Bölümün sonunda geç kaldın dedi Fikret'e ve Fikret'te tokat attı. Orada da bitti. Şimdi bundan sonra ne olabilir diye düşünüyorum. Gelen resimlere bakılırsa bir aradalar. Bebeği aldırmadığı halde bu yalanı devam ettiremez herhalde Derya. Sonuçta bebek saklı kalamaz. Her geçen gün Derya istese de istemese de ortaya çıkar bu bebek olayı. Şimdi Fikret de bebeği aldırmadığını öğrenirse daha da karışır işler. Artık Derya'yı ya yalnız bırakmaz ya da peşine birilerini takar diye düşünüyorum.

Bu arada yine nette gezinirken üçüncü bölüm özeti diye birşeyler gördüm. Orada Derya için Sinan'ın da etkisiyle vermiş olduğu bebek konusundaki kararını Derya uygulayabilecek mi diye yazıyordu.

Hım bende canım çok merak ediyorum.Bölüm nasıl başlayacak.Derya tokatın acısı ile iyice kızar, Fikret zaten sinir içinde.Zuhal söyler belki bebeği aldırmadı diye :icon_whis Fikret ve Derya'nın tavırlarını merakla bekliyorum.Aldırma teşebbüsü için Derya nasıl açıklama yapacak sonra aldırdım diye de ortada yalanı var :icon_sorr Fikret bu tavırları niye diye şüphelenir :img-yes:

Spoiler içindeki kısma gelirsek..:img-blush Yine mi aldırmaya kalkacak :bilmim

Kader(ZELAL)
26-04-10, 16:08
Anne'ne selam ve teessüflerimi ilet :img-hyste Fiko vurmayacaktı :icon_sorr

Bence de romantik sahneler olsun ama biri kovalıyormuş gibi kısacık olmasın :img-hyste

Derya çok uyanık, Her fırsatta lafı sokuyor ölen kardeşi ile ilgili :) Tamirhanedeki sahne çok güzeldi, bakışmaları :img-in_lo Ya bu Fikret nasıl arabayı tamir edemedi :img-hyste balayı yolunda :img-hyste

Haklısın Duygu'cum :img-wink::icon_sorr Şu dizi trt'de olsaydı da endişesiz izleseydik :)

Evet romantik sahneler olsun ama dediğin gibi kısacık olmasın. Tamirhanedeki bakışma mesela çok güzel ve anlamlıydı. Zaten bu en son olan olaydan sonra aralarının düzelmesi için Derya bir şekilde ya kendini affettirecek ve herkese karşı eskisi gibi davranacak ve zamanını bekleyecek. Ya da boşanacak Fikret'ten. Ama boşanırsa da intikamını almış olmayacak. Çünkü cd Derya'da değil. Bu arada yeni bölümde Derya babası için de üzülecek. Tuğrul'un adamları en son babasının yanındaydılar.

kartopu
26-04-10, 16:16
Evet romantik sahneler olsun ama dediğin gibi kısacık olmasın. Tamirhanedeki bakışma mesela çok güzel ve anlamlıydı. Zaten bu en son olan olaydan sonra aralarının düzelmesi için Derya bir şekilde ya kendini affettirecek ve herkese karşı eskisi gibi davranacak ve zamanını bekleyecek. Ya da boşanacak Fikret'ten. Ama boşanırsa da intikamını almış olmayacak. Çünkü cd Derya'da değil. Bu arada yeni bölümde Derya babası için de üzülecek. Tuğrul'un adamları en son babasının yanındaydılar.

Fragman ne zaman çıkar acaba :)
Boşanmazlar bence hemen yani olmamalı..Derya işin içinden nasıl çıkacak :bilmim

Belki babasına bişey olursa Derya ve Fikrat biraraya gelir ama arkadaşı Zuhal söylemeli ikisi de adım atmazsa.Herkesi aramayı biliyor :img-hyste Gerçeği Fikret'e söylesin..:img-wink:

Bu Sinan nasıl gazeteci, ben bile bir kopyasını almayı düşünürdüm o cd'nin :img-hyste Artık ellerinde delil kalmadı.Derya bulmak için bişeyler yapar..

hlyaa
26-04-10, 16:18
evet ya fırınada gittiler adam kimsin dedi şimdi anlarsın dedi ama devamı olmadı o sahnenin. unuttular mı acaba :D bu hızla giderlerse unuturlar tabi

kartopu
26-04-10, 16:19
evet ya fırınada gittiler adam kimsin dedi şimdi anlarsın dedi ama devamı olmadı o sahnenin. unuttular mı acaba :D bu hızla giderlerse unuturlar tabi

Unutmuşta olabilirler :img-hyste o kadar bolca sahne yazmışlar ki :img-hyste Biride durun dememiş :img-hyste
Sanırım yeni bölümde olanları göreceğiz...:img-wink:

Kader(ZELAL)
26-04-10, 16:21
Hım bende canım çok merak ediyorum.Bölüm nasıl başlayacak.Derya tokatın acısı ile iyice kızar, Fikret zaten sinir içinde.Zuhal söyler belki bebeği aldırmadı diye :icon_whis Fikret ve Derya'nın tavırlarını merakla bekliyorum.Aldırma teşebbüsü için Derya nasıl açıklama yapacak sonra aldırdım diye de ortada yalanı var :icon_sorr Fikret bu tavırları niye diye şüphelenir :img-yes:

Spoiler içindeki kısma gelirsek..:img-blush Yine mi aldırmaya kalkacak :bilmim

Derya zaten kötü bir durumda. Şimdi bu tokattan sonra beni hiç sevmemiş bile diyebilir. Sadece bebek için benimle evlenmiş diye de düşünebilir. Zaten bu tokat olayından sonra herşey iyice karıştı.

Sinan'ın etkisi ile diyordu. Bilemiyorumki.

Ama aldırmayacak Derya bebeği. Bu bebek ya doğacak ya da bu Tuğrul veya Fırat birşeyler yapacak. Bebek belki de bu yüzden doğmayacak bence. Bu arada dün Sinan'a da kızdım. Derya'ya bu şekilde söylememeliydi bebek olayını. Zaten Derya'nın kendinde olmadığını biliyor ve bebeği söylüyor hemen. Kardeşinin katili bebeğinin babası mı olacak diyor hemen.

hlyaa
26-04-10, 16:22
galiba.. kel adam halile bi şey yapar oda fikrete söyler fikret deryanın babası için uğraşırken belkimmmmmmmm derya ile fikret barışıverirler ne de güzel olurrrrrrrrrr

kartopu
26-04-10, 16:27
Derya zaten kötü bir durumda. Şimdi bu tokattan sonra beni hiç sevmemiş bile diyebilir. Sadece bebek için benimle evlenmiş diye de düşünebilir. Zaten bu tokat olayından sonra herşey iyice karıştı.

Sinan'ın etkisi ile diyordu. Bilemiyorumki.

Ama aldırmayacak Derya bebeği. Bu bebek ya doğacak ya da bu Tuğrul veya Fırat birşeyler yapacak. Bebek belki de bu yüzden doğmayacak bence. Bu arada dün Sinan'a da kızdım. Derya'ya bu şekilde söylememeliydi bebek olayını. Zaten Derya'nın kendinde olmadığını biliyor ve bebeği söylüyor hemen. Kardeşinin katili bebeğinin babası mı olacak diyor hemen.

Bana da öyle geliyor.Sırf bebek içinmiş diyecek Derya...İnatçı bir karakter olacağını da anlatıyorlardı..Kaynanası da sürekli soyumuz diyordu Derya iyice kızıyordu :) Artık aldırmaz bebeği bence de...

Sinan işi bozma peşinde...:img-yes: Haklısın Derya yıkılmış iyice üzüyor.Zaten durum ortada :icon_sorr

galiba.. kel adam halile bi şey yapar oda fikrete söyler fikret deryanın babası için uğraşırken belkimmmmmmmm derya ile fikret barışıverirler ne de güzel olurrrrrrrrrr

Olabilir :)

Kader(ZELAL)
26-04-10, 16:31
Bana da öyle geliyor.Sırf bebek içinmiş diyecek Derya...İnatçı bir karakter olacağını da anlatıyorlardı..Kaynanası da sürekli soyumuz diyordu Derya iyice kızıyordu :)

Sinan işi bozma peşinde...:img-yes: Haklısın Derya yıkılmış iyice üzüyor.Zaten durum ortada :icon_sorr

Zaten soyumuz sözleri de Derya'yı etkiledi. Sonuçta kendi ailesinin böyle bir şansı kalmadı. Derya'nın gözünde bunun tek suçlusu Fikret.

Bu arada Fikret'e de kızıyorum ben. Fırat ikide bir suçlamada bulunurken sanki Poyraz'ın vurulmasını Fikret istemiş gibi konuşuyor ve onu suçluyor. Ama Fikret'de hiç ben böyle olmasını istemedim. Üstelik Selo senin adamındı. Ben size olayı güzellikle, efendi efendi halledin dedim hep. Ama siz bu yolu seçtiniz diyemiyor. Bu şekilde konuşmalı bence Fikret Fırat'a.

hlyaa
26-04-10, 16:34
Zaten soyumuz sözleri de Derya'yı etkiledi. Sonuçta kendi ailesinin böyle bir şansı kalmadı. Derya'nın gözünde bunun tek suçlusu Fikret.

Bu arada Fikret'e de kızıyorum ben. Fırat ikide bir suçlamada bulunurken sanki Poyraz'ın vurulmasını Fikret istemiş gibi konuşuyor ve onu suçluyor. Ama Fikret'de hiç ben böyle olmasını istemedim. Üstelik Selo senin adamındı. Ben size olayı güzellikle, efendi efendi halledin dedim hep. Ama siz bu yolu seçtiniz diyemiyor. Bu şekilde konuşmalı bence Fikret Fırat'a.

bence de bu konuşmaları da derya duysun fikretin bi sucu olmadığını anlasın... garibim çok üzülüyor yaaa. ya da kendisi derya ya söylese işte böyle olmasını istememiştim diye ama söyleyemez ki.. deryanın elinde koz kalmaz fikreti üzmek için; ama fikretin bunu söylemesi imkansız:img-in_lo

kartopu
26-04-10, 16:38

Aynen canım..Derya için bu durumun baş sorumlusu Fikret :icon_sorr
Abi kardeş konuşmalarıyla buna yol açıyorlar.Fikret isyan etmeli :) ama intikam durumları kapanır senaryoda :img-wink:
Zaten böyle bile Derya Fikret'in bunları yaptığına inanamıyorum diyordu Sinan'a :img-in_lo seviyor onu :img-in_lo Sinan'da tepki vermişti orda..

_ceyo_
26-04-10, 16:43
Yorumlarınıza bir göz gezdirdim de ben de bişi eklicem..:img-hyste:img-hyste:img-tomat
Şimdi Derya, Fikret'e geç kaldın dedi. Fikret de bebeğin gittiğini sandı çaktı tokatı.:img-tomat:img-hyste
Belki de Derya bebeği aldırdığını söylemesinin altında
Fikret'in bebek için mi yoksa sevdiği için mi evlenip evlenmediğini öğrenmek istemesi yatıyor olabilir.:bilmim
Yani bebek gitti evlilik bitti mi olacak.:img-tomat
Yoksa giden bebek olsun yeter ki aşkımız roman olsun mu olacak!:img-hyste

kartopu
26-04-10, 16:47
Yorumlarınıza bir göz gezdirdim de ben de bişi eklicem..:img-hyste:img-hyste:img-tomat

Şimdi Derya, Fikret'e geç kaldın dedi. Fikret de bebeğin gittiğini sandı çaktı tokatı.:img-tomat:img-hyste
Belki de Derya bebeği aldırdığını söylemesinin altında
Fikret'in bebek için mi yoksa sevdiği için mi evlenip evlenmediğini öğrenmek istemesi yatıyor olabilir.:bilmim
Yani bebek gitti evlilik bitti mi olacak.:img-tomat

Yoksa giden bebek olsun yeter ki aşkımız roman olsun mu olacak!:img-hyste

Ekle canım ekle :img-hyste
Yazdıklarının benzerini bende önceki sayfalara yazmıştım.Senin gibi düşünüyorum:) Derya kızgındı, üzgündü o ruh halinde bir deneme yaptı ve sonu çok acı oldu :img-cray: Sırf bebekmiş, soyumuz olayına döndü o tokatla..:icon_sorr

hlyaa
26-04-10, 16:48
bence fikret bebek için evlenmedi. hem öyle olsa hamileyim dediği an sevinr ne biliyim bi şey yapardı..hiç tepki vermedi hatta üzüldü. daha sonra annesi torun da torun diye tutturunca onunda aklına bebek geldi gibi.
Hem derya onu tek başına mı yaptıki tek başına karar alıyor.. bence her baba çocuğu için bi şey yapar...

Kader(ZELAL)
26-04-10, 16:48
bence de bu konuşmaları da derya duysun fikretin bi sucu olmadığını anlasın... garibim çok üzülüyor yaaa. ya da kendisi derya ya söylese işte böyle olmasını istememiştim diye ama söyleyemez ki.. deryanın elinde koz kalmaz fikreti üzmek için; ama fikretin bunu söylemesi imkansız:img-in_lo

Derya'ya söyleyemez ama Fırat'a söyleyebilir. Fırat'ın karşısında susarak zaten suçlu olduğunu kabul etmiş oluyor Fikret. Fırat'a söylese en azından Derya'da duyabilir belki.

Aynen canım..Derya için bu durumun baş sorumlusu Fikret :icon_sorr
Abi kardeş konuşmalarıyla buna yol açıyorlar.Fikret isyan etmeli :) ama intikam durumları kapanır senaryoda :img-wink:
Zaten böyle bile Derya Fikret'in bunları yaptığına inanamıyorum diyordu Sinan'a :img-in_lo seviyor onu :img-in_lo Sinan'da tepki vermişti orda..

Zaten Derya Fikret onun karnına yaklaşıp kulağını dayadığında da yumuşamıştı bir anlık da olsa. Çünkü Derya seviyor Fikret'i. Hatta evlenmeden önce de Fikret'e bana söylemek istediğin birşey var mı diye sorduğunda bence Fikret olanı biteni olduğu gibi anlatsaydı belki yine kızardı ama affederdi de Fikret'i bence ilerleyen zamanlarda. Tabi dizinin devamı açısından bu olmadı.

kartopu
26-04-10, 16:53
bence fikret bebek için evlenmedi. hem öyle olsa hamileyim dediği an sevinr ne biliyim bi şey yapardı..hiç tepki vermedi hatta üzüldü. daha sonra annesi torun da torun diye tutturunca onunda aklına bebek geldi gibi.
Hem derya onu tek başına mı yaptıki tek başına karar alıyor.. bence her baba çocuğu için bi şey yapar...

İşte bence Fikret'in ilk bebeği duyduğundaki tepkisi yüzünden Derya sırf bebek için evlendiğin düşünmeye başladı :icon_sorr Biz biliyoruz ondan vicdan azabı yüzünden ayrılacaktı ama Derya ne bilsin..Mesela babası onları evde sabah erken (biraz uygunsuz :) ) yakaladığında Derya ağlarken Fikret tepki vermedi :icon_whis hemen evlenelim falan deseydi..:img-blush

Kader(ZELAL)
26-04-10, 16:55
Ben de Fikret'in bebek için evlendiğini düşünmüyorum. Sadece evliliği hızlandırdı bebek olayı o kadar. Fikret zaten Derya'yı seviyor. Fakat ona zarar verme düşüncesi ve Fırat'ın konuşması yüzünden Derya'nın iyiliği için ayrılmaya karar vermişti. Zaten ayrılsalardı da kısa bir süre içinde yine barışırlardı onlar. Ama Derya bu bebeği aldırma olayı ile o anki ruh hali ile bir deneme yapmış olabilir. Kendince Fikret'ten nefret edebilmek için bir neden bulabilmek için belki de. Şimdi nefret ediyorum derken, beni sevmemiş o, sadece bebek için evlenmiş benimle diye düşünmek için bir bahane bulmuş oldu Derya. Tabi bu tokat olayı olmamalıydı. Bu arada gelen resimlerin birinde Fırat bir davetiye veriyordu Derya'ya. Acaba ne ile ilgili?

kartopu
26-04-10, 17:03
Derya'ya söyleyemez ama Fırat'a söyleyebilir. Fırat'ın karşısında susarak zaten suçlu olduğunu kabul etmiş oluyor Fikret. Fırat'a söylese en azından Derya'da duyabilir belki.

Zaten Derya Fikret onun karnına yaklaşıp kulağını dayadığında da yumuşamıştı bir anlık da olsa. Çünkü Derya seviyor Fikret'i. Hatta evlenmeden önce de Fikret'e bana söylemek istediğin birşey var mı diye sorduğunda bence Fikret olanı biteni olduğu gibi anlatsaydı belki yine kızardı ama affederdi de Fikret'i bence ilerleyen zamanlarda. Tabi dizinin devamı açısından bu olmadı.

Doğru Fırat'a kızsın senin yüzünden, Selo yüzünden desin...Güzel bir sahneydi :img-in_lo Bebeğiyle konuşması Fikret'in..:img-in_lo

Ben de Fikret'in bebek için evlendiğini düşünmüyorum. Sadece evliliği hızlandırdı bebek olayı o kadar. Fikret zaten Derya'yı seviyor. Fakat ona zarar verme düşüncesi ve Fırat'ın konuşması yüzünden Derya'nın iyiliği için ayrılmaya karar vermişti. Zaten ayrılsalardı da kısa bir süre içinde yine barışırlardı onlar. Ama Derya bu bebeği aldırma olayı ile o anki ruh hali ile bir deneme yapmış olabilir. Kendince Fikret'ten nefret edebilmek için bir neden bulabilmek için belki de. Şimdi nefret ediyorum derken, beni sevmemiş o, sadece bebek için evlenmiş benimle diye düşünmek için bir bahane bulmuş oldu Derya. Tabi bu tokat olayı olmamalıydı. Bu arada gelen resimlerin birinde Fırat bir davetiye veriyordu Derya'ya. Acaba ne ile ilgili?

Derya'nın gelgitleri başladı :img-in_lo Kararsız ruh durumlarını seviyorum dizilerde :img-in_lo sinir bozmadıkça :img-hyste O resim benimde dikkatimi çekti canım.Bir kutlama olacak belli.Herkes çok şık ama neyi kutlayacaklar.Birinin doğum günü olmasın :img-blush Fırat'ın verdiği davetiye mi yoksa başka bişey mi :bilmim

kartopu
26-04-10, 17:54
dizimizin ilk tekrarı bu gece 02.30 da

yarın siteye fragman eklenir o tokattan sonra (tabii ki çirkin birşey) nasıl bir sahne izleyeceğiz çok merak ediyorum

Sağol..Salı saat 23.00 te de var :img-wink:

2. Bölüm Star Tv'nin sitesine eklenmiş.Umarım fragmanda eklenir en kısa zamanda..

Bu sitedeki oylamada yine 1. olmuş dizimiz..:kahve

http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?p=13297505#post13297505

Kader(ZELAL)
26-04-10, 18:41
Dizinin tekrarına bakarken hatırladım. Dün Zuhal Derya'nın telefonundan Fikret'i aradığında arayan kişi olarak CANIM KARIM yazıyordu. Bu iki kelime bana Yavuz Bingöl'ün uzak adlı şarkısını hatırlattı. Fikret'ten Derya'ya gitsin. Sözler de uyuyor zaten.

UZAK

Gittiğin uzaktan dönmez misin?
Arada bir beni özlemez misin?
Senin için ölürüm yar bilmez misin?
Kalbinin sesini hiç dinlemez misin?

Ateş yansa köze dönse kül kalır mısın?
Viran olsa bağın bahçen gül kalır mısın?
Oysa çok sevmiştik hatırlar mısın?
Acılarla büyüttüğüm canım karımsın

Uzakta zorda mısın?
Sesime ses ver lütfen orda mısın?
Yoksa uykuda mısın?
Seni beklerim hala yolda mısın?

kartopu
26-04-10, 18:54
Dizinin tekrarına bakarken hatırladım. Dün Zuhal Derya'nın telefonundan Fikret'i aradığında arayan kişi olarak CANIM KARIM yazıyordu. Bu iki kelime bana Yavuz Bingöl'ün uzak adlı şarkısını hatırlattı. Fikret'ten Derya'ya gitsin. Sözler de uyuyor zaten.

UZAK

Gittiğin uzaktan dönmez misin?
Arada bir beni özlemez misin?
Senin için ölürüm yar bilmez misin?
Kalbinin sesini hiç dinlemez misin?

Ateş yansa köze dönse kül kalır mısın?
Viran olsa bağın bahçen gül kalır mısın?
Oysa çok sevmiştik hatırlar mısın?
Acılarla büyüttüğüm canım karımsın

Uzakta zorda mısın?
Sesime ses ver lütfen orda mısın?
Yoksa uykuda mısın?
Seni beklerim hala yolda mısın?

Güzel seçim canım :)
Keşke dizide de kullanılsa :img-in_lo harika bir şarkı ve Ahu çok seviyor :img-in_lo
Selo bizim Kudretli'ler ile akrabaymış :img-hyste:img-tomat Rüya takıntısı bakalım başına neler açacak :img-hyste

elfione
26-04-10, 20:12
star tv nin sayfasında dizinin 3. bölümü cuma 23.00 olarak geçiyorr:img-wink:
yeni gün ve saat çok daha uğurlu gelir umarım ve hakettiği yeri alır dizimiz:img-in_lo

hlyaa
26-04-10, 20:59
23.00 mü çok geç ya ben izlerim de reytingler iyice düşmez inş. 22.00 yapsalarmış bari

yaprak dökümü
26-04-10, 21:11
Ahu Türkpence ve Yavuz Bingöl hakkinda ne düsünüyorsunuz?
ben cifti hic begenmedim, Ahu cok daha genc bir oyuncuyla televizyona giris yapsaydi daha iyi olurdu..

Bu arada Ahu Türkpence'nin hareketleri, ses tonu, mimikleri, aglamasi, hersey ayni..özlemisim onu ekranlarda, hic degismemis :good:

keten_prenses
26-04-10, 21:22
Ben diziyi takip ediyorum fakat ilk defa yazıyorum..
gerek oyuncuları gerek senaryosu ,Müziği ,herşeyiyle harika bir dizi bence..
dizide derya&fırat çiftini yakıştırmıyorum...
o yüzden sadece derya'cıyım..
Ben Sonraki bölümü çok merak ettim..
Gel Pazar Gel..

*özgecan*
26-04-10, 22:46
dizide derya&fırat çiftini yakıştırmıyorum...
o yüzden sadece derya'cıyım..

hoşgeldin canım aramıza :img-wink:

DERYA VE FİKRET diyecektin sanırım :img-wink::img-wink: (her ne kadar beğenmesende :) )

reytingler yine fena ama biz bile şu aşamada dizimizi bu kadar eleştirip, kanal politikasından şikayet ederken hayali beklentiler içine girmemeliyiz zaten... zamana ihtiyacımız var, daha kaliteli dokunuşlara ve zamana :good::good:

Balca
26-04-10, 23:23
cuma mı gerçek mi bu ben mi yanlış okudum

cuma çok yanlış bir seçim olmaz mı ya hem o gün çok dizi var bir de saati çok geç bende o gün o saatte başka bir dizi izliyorum

ya ne olur doğru olmasın pazar gününde en uygun gün bence işallah pazarda kalır değişecekse de cumartesi olsun

şimdi siteyede baktım ne yazık ki doğru

herkese selamlar dostlar...bolumu ızleyemedım...yarın ızleyecegım...ama gunu cuma dıye okudum bende...cok agır bır gun...hos hangı gun olacak onu da dusunuyorum...acaba cumartesı mı olsaydı...cuma gunu hanımıncıftlıgı var...atv de gonulcelen var...hepsı oturmus halde...hadı bakalım ınsallah dıyorum...

not:herkese buradakı herkese sonsuz tesekkurler ancak su da gercek senaryoda eksık varmıs...herkes aynı cumleyı kullanıyor cunku...bakalım yaırn ızleyecegım

elfione
26-04-10, 23:28
hoşgeldin canım aramıza :img-wink:

DERYA VE FİKRET diyecektin sanırım :img-wink::img-wink: (her ne kadar beğenmesende :) )

reytingler yine fena ama biz bile şu aşamada dizimizi bu kadar eleştirip, kanal politikasından şikayet ederken hayali beklentiler içine girmemeliyiz zaten... zamana ihtiyacımız var, daha kaliteli dokunuşlara ve zamana :good::good:
dediğin gibi ratıngler iç açıcı değil ama bu kadar kısa sürede yargısız infaz yapmamak kanaatindeyim.
okuduğum kadarıyla herkes konuların çok çabuk geçtiği konusunda görüş birliğindeler her gün yayınlanan diğer dizilerde o kadar alışmışız ki bir olayın aylar aylar boyu sürüncemede kalmasına şimdi bu durum izleyicileri rahatsız ediyor anlaşılan..:bilmim
ben her ne olursa olsun dizimize sahip çıkalım derim bu gün değişikliği moral bozucu gelebilir ama fikret-i derya da kolay bulunan aşklardan değil ki:img-in_lo

Balca
26-04-10, 23:52
mecburen artık video dan yada tekrarında olmazsa merakıma yenilip gününde izleyeceğim artık izleyeceğim cuma günü gerçekten çok ağır bir gün bencede 23.00 da deniyor ama daha geç başlarsa

ahu hayranları bilir karamelde bir hafta içinde 2 yeni bölüm izlemiştik bir daha aynı şeyleri yaşamayalım ya malum pastel film of moralim çok bozuldu saçmalıyorum galiba

bılmezmıyız!!! karamel gıbı bır dızıyı bır muamma halıne getırdıler...pastel fılm e asla guvenmıyorum asla...yapımcı kotu star secımı berbat.!!! cuma 23:00 yok artık!

GÜLÇEM
26-04-10, 23:58
bu ne saçmalık yaaa saat 11e bir dizinin yeni bölümü mü konur???

star tv + pastel yapım

olacağı buydu!

böyle yapınca reytingler daha mı iyi gelecek zannediyorlar

gece yürüyüşü
27-04-10, 00:02
bılmezmıyız!!! karamel gıbı bır dızıyı bır muamma halıne getırdıler...pastel fılm e asla guvenmıyorum asla...yapımcı kotu star secımı berbat.!!! cuma 23:00 yok artık!
doğru söze ne denir bende cuma 23:00 karşıyım.benim için farketmez yavuzum için sabaha karşı olsa izlerim amaaaa..... yazık yazık daha başlarken bitmesinden korkuyorum:icon_sorrstarda dizi izlenmeeeezzz

Kader(ZELAL)
27-04-10, 00:11
Şimdi sayfada okudum. Dizi cuma 23:00'a alınmış diye ve siteye bakınca bir değişiklik olmadığını gördüm. Cuma 23:00 yazıyor. Bundan kimin haberi var? Tabiki az sayıda kişinin. Fragman yok cuma günü olduğunu belirten. Açıkçası en başta düşündüğümüz korkularımız gerçek oluyor. Kanal ve yapımcı firma yüzünden çok düşünüyorduk. Korkularımız gerçekleşiyor ve ben gerçekten de üzülüyorum bu duruma.

Ayrıca star tv'nin o saatte yayınladığı yarışmada iyi reyting almıyor zaten. Dizinin saati 23:00 olacağına hiç değilse 22:30 olsaydı en azından.

kartopu
27-04-10, 00:50
Kanallar ve yapımcılardan bıktım..
İzleyicileri oyuncak ediyorlar.Sürekli gün, saat değişikliği bir ağız tadıyla dizi izletmiyorlar :img-tomat
Sanırım saat 23.00 diğer dizilerle çakışmasın diye ama cuma ne artış bekliyorlar :icon_sorr

İyi duyursunlar gün değişikliğini diycem ama...:img-tomat

mor kedi
27-04-10, 00:55
baştan beri biliyorduk kanalı ve yapımı ...
daha önce bu yapım mis gibi yapımı bitirdi.
inşaallah direnir dizi

^nymph^
27-04-10, 01:32
Şimdi sayfada okudum. Dizi cuma 23:00'a alınmış diye ve siteye bakınca bir değişiklik olmadığını gördüm. Cuma 23:00 yazıyor. Bundan kimin haberi var? Tabiki az sayıda kişinin. Fragman yok cuma günü olduğunu belirten. Açıkçası en başta düşündüğümüz korkularımız gerçek oluyor. Kanal ve yapımcı firma yüzünden çok düşünüyorduk. Korkularımız gerçekleşiyor ve ben gerçekten de üzülüyorum bu duruma.

Ayrıca star tv'nin o saatte yayınladığı yarışmada iyi reyting almıyor zaten. Dizinin saati 23:00 olacağına hiç değilse 22:30 olsaydı en azından.

Cuma günü zaten ağır toplar ekranda boy gösteriyor,birde dizinin daha 2 bölümü yayınlanmışken diziyi cuma gününe alıp gecenin 11'ine koyuyorlar!!!
Bu gözden çıkarmak değilde nedir?
Kanallar dizilerine birazcık sahip çıksa olmaz mı:icon_sorr

LİSA
27-04-10, 01:57
şimdi starı izlerken alt tanıtımda dizinin cumaya vede saat 23:00 alındığını görünce şok oldum bir dizinin yayın güne ve saati değiştimi artık çanlar çalıyor demektir.knala zaten mimli yapımcı karamelde ağzımızın tadını bozmuştu hiç değilse bu diziye sahip çıksın.o gün zorlu bir gün ve benim favorim gönülçelen birinci sıralarda ve kanal d nin diziside zirvede ne yapmaya çalışıyor bu kanal gece vakti dizimi olur????????

Balca
27-04-10, 02:14
şimdi starı izlerken alt tanıtımda dizinin cumaya vede saat 23:00 alındığını görünce şok oldum bir dizinin yayın güne ve saati değiştimi artık çanlar çalıyor demektir.knala zaten mimli yapımcı karamelde ağzımızın tadını bozmuştu hiç değilse bu diziye sahip çıksın.o gün zorlu bir gün ve benim favorim gönülçelen birinci sıralarda ve kanal d nin diziside zirvede ne yapmaya çalışıyor bu kanal gece vakti dizimi olur????????
:img-cray::img-cray::img-cray:ahu ya bu kacıncıdır...napıcaz bız sımdı!!! keske hıc ızlemeseydım...ahu ya ozlem bu sekıldekı anlamsz bekleyısten ve kızmaktan cok daha ıydıır...neyse ben 2.bolumu ızlemeyeyım barı..ben ıstanbul masalıma devam edeyım..

not:kül ve ateş de sonsuz canımı yakan STAR ıcın:img-tomat:img-tomat:img-tomat

burjuva74
27-04-10, 11:08
19.04.2010
Sanırım 2. bölümde pazar yayınlanır ondan sonra günü değişir .

ilk bölümden sonra ratingler açıklanınca yazmışım aynen dediğim oluyor kanalında yapacağı bişi yok.

1 reklamı yapıldı
2 bölümlerden sonra özel bölüm yayınladılar
3 her hafta iki fragman koyuldu

yapacak başka bişi yok kanalında kendini düşünmesi lazım burdaki arkadaşlara bakıyorum toplasan 10 kişiden başka devamlı takip eden yok

demekki oyuncuların ratingi düşük (şimdi hayranları kızacak ama) kanalın zaten ratingi düşük bide bu arada bence senaryonunda ratingi düşük yapımcının felan suçu az bence hayırlısı

dizide herşey havada kalıyor net sonuç alınabiilecekken uzatmaya çalışıldığı belli oluyor

Kader(ZELAL)
27-04-10, 11:26
Herkese günaydın. Kartopu bölüm resimleri için çok teşekkürler canım. Dizinin bugünkü durumundan oyuncuları sorumlu tutamayız sadece. Reytingleri düşük demek de yanlış. Çok iyi oyuncuların hatta reytingi yüksek denilen oyuncuların bile dizilerinin yayından kaldırıldığı oluyor. Örnekleri de var hatta. Bu dizi eğer kanal d'de yayınlanmış olsaydı zaten belli bir avantaj ile başlamış olacaktı. Ama star tv'nin reyting sorunu var. Bu yıl dizilerini tutturamadı. İyi reytingli olan iki diziside başka kanallardan transfer ettiği diziler. Zaten bizler bu söylediklerimi en başta da söylemiştik. Bir de bu duruma yapımcı firma eklendi. Sonuçta karamel kötü bir dizi değildi, çok güzel bir yapımdı. Ama yine de yayından kalktı. Bu durumuda bildiğimiz için yapımcı ve kanal yüzünden endişeliydik zaten daha ilk başlarda. Bir de bu duruma senaristde eklendi. Sonuçta ikinci bölümü izledikten sonra hepimiz şikayetlerimizi dile getirdik. Yine de yeni günü ve saati inşallah uğurlu gelir diyorum ben. Dizi toparlanabilir sonuçta.

burjuva74
27-04-10, 12:08
Herkese günaydın. Kartopu bölüm resimleri için çok teşekkürler canım. Dizinin bugünkü durumundan oyuncuları sorumlu tutamayız sadece. Reytingleri düşük demek de yanlış. Çok iyi oyuncuların hatta reytingi yüksek denilen oyuncuların bile dizilerinin yayından kaldırıldığı oluyor. Örnekleri de var hatta. Bu dizi eğer kanal d'de yayınlanmış olsaydı zaten belli bir avantaj ile başlamış olacaktı. Ama star tv'nin reyting sorunu var. Bu yıl dizilerini tutturamadı. İyi reytingli olan iki diziside başka kanallardan transfer ettiği diziler. Zaten bizler bu söylediklerimi en başta da söylemiştik. Bir de bu duruma yapımcı firma eklendi. Sonuçta karamel kötü bir dizi değildi, çok güzel bir yapımdı. Ama yine de yayından kalktı. Bu durumuda bildiğimiz için yapımcı ve kanal yüzünden endişeliydik zaten daha ilk başlarda. Bir de bu duruma senaristde eklendi. Sonuçta ikinci bölümü izledikten sonra hepimiz şikayetlerimizi dile getirdik. Yine de yeni günü ve saati inşallah uğurlu gelir diyorum ben. Dizi toparlanabilir sonuçta.

söylediklerinin hepsine katılıyorum zaten tek bir kişiye hiç birşey diyemeyiz biraz hepsi bir araya geldi

yanlızca şunu söyliim bari diziyi cuma akşamı 23:00 da değilde 22:30 da felan verseler çok daha iyi bi rating alır 23:00 olunca sanki gözden çıkarılmışta çekilen bölümleri bari yayınlayalım der gibi geldi bana

Kader(ZELAL)
27-04-10, 12:22
söylediklerinin hepsine katılıyorum zaten tek bir kişiye hiç birşey diyemeyiz biraz hepsi bir araya geldi

yanlızca şunu söyliim bari diziyi cuma akşamı 23:00 da değilde 22:30 da felan verseler çok daha iyi bi rating alır 23:00 olunca sanki gözden çıkarılmışta çekilen bölümleri bari yayınlayalım der gibi geldi bana

Ben de dün akşam yazdığım mesajımda belirtmiştim en azından 22:30 olsun diye. Ama kanal kararını verdiyse bu da değişmez bence. Artık herşeyin hayırlısı olsun diyorum ben.

sinemyalcin89
27-04-10, 12:28
günaydın arkadaşlar günü değişmiş dizimizin haklısınız star gün ve saat değiştirince bir duruyoruz ama belki dizimize yeni gün ve saati uğurlu gelir o saatte iyi reytıng alan diziler bitmiş oluyo bu yonden bakarsak ee ertesı günü de hafta sonu ınsan gec yatmak ıstıyo kendımden bılıyorum her ne kadar ertesı gunu ıse gıtmek zorunda olsamda ınsan tv bısey arıyo o aranan da neden dızımız olmasın bekleyelım gorelım arkadaslar karartmayın ben dızımızn yukselıse geçıceğıne emınım hak edıgı yerı alıcak dızımız

Kader(ZELAL)
27-04-10, 12:33
günaydın arkadaşlar günü değişmiş dizimizin haklısınız star gün ve saat değiştirince bir duruyoruz ama belki dizimize yeni gün ve saati uğurlu gelir o saatte iyi reytıng alan diziler bitmiş oluyo bu yonden bakarsak ee ertesı günü de hafta sonu ınsan gec yatmak ıstıyo kendımden bılıyorum her ne kadar ertesı gunu ıse gıtmek zorunda olsamda ınsan tv bısey arıyo o aranan da neden dızımız olmasın bekleyelım gorelım arkadaslar karartmayın ben dızımızn yukselıse geçıceğıne emınım hak edıgı yerı alıcak dızımız

İnşallah dediğin gibi dizi için iyi olur bu değişiklik. Az önce star tv'nin dizi sayfasında yorumlar kısmına dizinin saati en azından 22:30 olsun diye yazdım ama bakalım yayınlayacaklar mı? Bu arada dizi cuma yayınlanacak ama ortada hiç birşey yok. Ne fragman, ne özet, ne de resimler.

sinemyalcin89
27-04-10, 12:58
İnşallah dediğin gibi dizi için iyi olur bu değişiklik. Az önce star tv'nin dizi sayfasında yorumlar kısmına dizinin saati en azından 22:30 olsun diye yazdım ama bakalım yayınlayacaklar mı? Bu arada dizi cuma yayınlanacak ama ortada hiç birşey yok. Ne fragman, ne özet, ne de resimler.
sen merak etme canım bak cumartesı gunu yüzümüz gülecek hımm dur bende yazıyım ben fragman ve ozeti öğleden sonra bekşıyorum buyuk ıhtımallede ole olur bize resımlerı getıren arkadaş gırmedı galıba dun ve bugun bılgı alırdık nese gelır hem cuma pazar dan daha yakın :))):img-blush

elfione
27-04-10, 13:48
deryanın kuaförde dediği gibi hırsızın hiç mi suçu yok:bilmim
star tv nin geleneksel hali oldu artık bu durum ben ne oyunculara ne yapımcılara suç bulamıyorum onlar da o kadar emek verip böyle bir sonuç almak istemezler ama kanal işte bu kaçıncı artıkkk:icon_sorr:icon_sorr
yine de elimizden geldiğince sahip çıkalım ki fikret-i derya ya yazık olmasın derim ben:img-in_lo
bende kanalın sayfasına yazdım umarım yayınlanır da izleyicilerini bir kez olsun dikkate alırlar:kahve

kartopu
27-04-10, 14:54
Merhaba arkadaşlar :)
Ben ne sessizlik herkes nerde :img-wink:

Rica ederim Kader..

Cuma 23.00 neye göre karar verildi bilmiyorum ama çoğu kanalda 2. kuşak diziler bu ara hep o civarda veriliyor..:img-blush Star da 3/4 kere günü değişen dizi var..Sürekli reyting konuşmaktan sıkıldım ben, izleyebildiğim bölümlerden keyif almaya bakacağım.Ne desek kanal ve yapımcılar bildiğini okuyor zaten...

Umarım bugün fragman ve özet gelir..:img-yes:

3. bölüm nasıl başlayacak meraktan çatlıyorum :img-hyste
Tokat sahnesi çok fenaydı :img-cray: aklıma geldikçe :icon_sorr

Kader(ZELAL)
27-04-10, 15:11
Merhaba arkadaşlar :)
Ben ne sessizlik herkes nerde :img-wink:

Rica ederim Kader..

Cuma 23.00 neye göre karar verildi bilmiyorum ama çoğu kanalda 2. kuşak diziler bu ara hep o civarda veriliyor..:img-blush Star da 3/4 kere günü değişen dizi var..Sürekli reyting konuşmaktan sıkıldım ben, izleyebildiğim bölümlerden keyif almaya bakacağım.Ne desek kanal ve yapımcılar bildiğini okuyor zaten...

Umarım bugün fragman ve özet gelir..:img-yes:

3. bölüm nasıl başlayacak meraktan çatlıyorum :img-hyste
Tokat sahnesi çok fenaydı :img-cray: aklıma geldikçe :icon_sorr

Tokattan sonra neler olacağını bende merak ediyorum. Herşeyden önemlisi nasıl tekrar bir arada olacak Fikret ve Derya. Derya gidip intikamını almaya devam edebilmek için Fikret'e ve onun ailesine karşı olan tutumunu mu değiştirecek? Bu arada ben iki arada kalmış bir Derya izlemek istiyorum. Fikret'ten nefret ederken onun yaptığı bir şeyle nefretini unutmuş andan zevk alan bir Derya görmek istiyorum. Ama kardeşi aklına geldiğinde de yaptığına pişman olan ve intikam için birşeyler yapan bir Derya yani. Ama sahneler jet hızıyla geçilmesin mümkünse.

^DUyGU^
27-04-10, 15:12
Fragman çıktı:img-wink:
Derya sinan evinde kalmış:icon_whis
Fikrette zuhalın evinde koltukta uyuyor:img-yes:
Keltoş fırını dağıtmış:img-tomat
Derya silahı selonun başına dayamış:icon_whis

kartopu
27-04-10, 15:14

Sağol canım :love05:

Derya Sinan'ın evinde mi :img-blush O zaman ikisi de alttan almadı ayrılar :icon_sorr Herhalde Fikret Zuhal'in evinde (orası Derya'nın da eviydi) Derya'yı mı bekledi :bilmim

Fırını dağıtacağı belliydi o keltoşun :img-tomat

Derya ve Selo mu :img-hyste Çok merak ettim şimdi :happy0064

Kader(ZELAL)
27-04-10, 15:15

Fragman çıktı demek. Haber verdiğin için sağol canım. Yalnız Fikret Derya'nın Sinan'ın evinde kaldığını öğrenince olacakları tahmin etmek hiç de zor değil gibi. Fikret Zuhal'in evinde koltukta uyuduğuna göre Derya'nın bebeği aldırmadığını Zuhal söylüyor demektir. Fikret'te Derya'nın Zuhal'e gelmesini bekliyor olabilir. Hastanede tokat sahnesinden sonra Derya belki de iyice sinirlenip çıkıp gidiyor.

kartopu
27-04-10, 15:23
Tokattan sonra neler olacağını bende merak ediyorum. Herşeyden önemlisi nasıl tekrar bir arada olacak Fikret ve Derya. Derya gidip intikamını almaya devam edebilmek için Fikret'e ve onun ailesine karşı olan tutumunu mu değiştirecek? Bu arada ben iki arada kalmış bir Derya izlemek istiyorum. Fikret'ten nefret ederken onun yaptığı bir şeyle nefretini unutmuş andan zevk alan bir Derya görmek istiyorum. Ama kardeşi aklına geldiğinde de yaptığına pişman olan ve intikam için birşeyler yapan bir Derya yani. Ama sahneler jet hızıyla geçilmesin mümkünse.

Evet canım.Oyuncularımız ve konu çok iyi ama senaryonun ve kurguda galiba işleniş diziyi olumsuz etkiliyor.Sahnlere çok kısa ve hızlı yayınlanıyor bu da duygu kaybına sebep oluyor.:icon_sorr Senaryo yazımında ya da dizinin sahnelerinin verilişinde bir değişiklik şart...
Umarım onlarda farketmiştir.İlk bölümde bu kadar bariz değildi ama 2. bölüm nerdeyse herkes aynısını söyledi :img-wink:

^DUyGU^
27-04-10, 15:25
Evet ikiside ayrı ayrı yerlerdeler ayrılmışlar o anda:icon_whis
Beklerken uyuya kalmış olabilir:img-yes:
Valla dayamış silahı seloya, selo yan yan bakıyor:img-hyste
Ayrıca Fikret Deryayı getirmek için Sinanın evine gitmiş, ama sinan engel olmaya çalıyor ve yüzünden çiçekler açıyor Fikret sayesinde:img-hyste
Fragman resimlerini eklicem :)

kartopu
27-04-10, 15:28
Ayrıca Fikret Deryayı getirmek için Sinanın evine gitmiş, ama sinan engel olmaya çalıyor ve yüzünden çiçekler açıyor Fikret sayesinde:img-hyste

Tmm cnm :love05: merakla takipteyim :happy0064:img-hyste

Star tv'de hemen eklesin fragmanı siteye :img-hyste

Ah Selo ne replikler söyler şimdi Derya'ya :img-hyste Derya da onu benzetir :happy0064 ama Selo umarım hemen Fikret'e konuşmaz :img-tomat

Hım kızgın Fikret :) Güzel sürünsün, üzülsün biraz :img-hyste

^DUyGU^
27-04-10, 15:33
Selo rüyaya fena kafaya takmış bu arada:img-hyste rüyanın resimlerini çekiyor yanındaki arkadaşıyla:img-hyste

Ve Fiko koltukta yatarken, zuhal beya seksi bir gecelikle fikretin tepesinde:img-blush:img-hyste:bilmim

Kader(ZELAL)
27-04-10, 15:34
Ayrıca Fikret Deryayı getirmek için Sinanın evine gitmiş, ama sinan engel olmaya çalıyor ve yüzünden çiçekelr açıyor Fikret sayesinde:img-hyste

Derya Selo'ya silah dayadığına göre bu olayı Fikret'te duyar en kısa zamanda. Yalnız Selo'dan özlü bir replik bekliyorum bu sahne için. Sinan'ın yüzünde çiçekler açmasına da pek üzülmedim bebek için söylediklerinden dolayı.

Selo rüyaya fena kafaya takmış bu arada:img-hyste rüyanın resimlerini çekiyor yanındaki arkadaşıyla:img-hyste

Ve Fiko koltukta yatarken, zuhal beya seksi bir gecelikle fikretin tepesinde:img-blush:img-hyste:bilmim

Geçen bölümde annem söylemişti Zuhal için Fikret'te gözü var diye. Şimdi sen de yazınca annemin haklı olduğunu düşünmeye başladım bende.

kartopu
27-04-10, 15:36

Ne oluyoo :img-hyste:img-hyste:img-hyste

Belliydi zaten Selo taktı Rüya'ya :img-hyste Fırat duyarsa (ki duyar :img-hyste) şenlik olur...

Zuhal mi :img-blush ilginç..

hlyaa
27-04-10, 15:38
aynen ya zuhal hiç aklıma gelmemişti en yakın arkadaşının kocasınada sarkmaz herhalde demi ... yoksa aklıma bile getirmek istemiyorum

kartopu
27-04-10, 15:40
aynen ya zuhal hiç aklıma gelmemişti en yakın arkadaşının kocasınada sarkmaz herhalde demi ... yoksa aklıma bile getirmek istemiyorum

Sarkmaz umarım, eğer bebek için doğruyu söylemezse :icon_sorr niyetini anlarız...Derya'ya çok şanslısın, harika bir kocan var falan diyordu :)

hlyaa
27-04-10, 15:44
Sarkmaz umarım, eğer bebek için doğruyu söylemezse :icon_sorr niyetini anlarız...Derya'ya çok şanslısın, harika bir kocan var falan diyordu :)

evet ya bebeği aldırmasın diye diyor sandım ben tühhhhhhhh. gitti elden fikret.. bebeği söylerse daha kötü şeyler olmaz mı ya niye öyle söyledin yalan söyledin ulennnnnnnnnnnnn:img-hyste diye hadi hayırlısı fragman gelse süper olur......

Kader(ZELAL)
27-04-10, 15:47
Açıkçası ben olmaz diye düşünmüyorum Zuhal konusunu. Çünkü iki bölümdür Zuhal'in ben Derya'ya arkadaş gibi tavırlarını doğru dürüst göremedim. Tamam bebek olayında Derya'ya hep doğru şeyler söyledi ama onun dışında birşeyini göremedim. Aklıma geldi şimdi. Fikret Derya'yı aldatmasın birde. Senaristlerin konuyu ne kadar hızlı geçtiklerini hepimiz biliyoruz. Aldatma olayını da oldu bittiye getirip yapmazlar inşallah.

kartopu
27-04-10, 15:48
evet ya bebeği aldırmasın diye diyor sandım ben tühhhhhhhh. gitti elden fikret.. bebeği söylerse daha kötü şeyler olmaz mı ya niye öyle söyledin yalan söyledin ulennnnnnnnnnnnn:img-hyste diye hadi hayırlısı fragman gelse süper olur......

Biz kötüyüz arkadaşlar biz :img-hyste:img-hyste:img-hyste
Yok Zuhal iyidir :) Hem bebeği kurtarmak için herkesi aramadı mı :img-wink: Bunları yaptıktan sonra bebeği Derya'nın aldırmadığını bilip susar Fikret'e bişey demezse :img-blush Bilemem...

Karışık işler bunlar :img-hyste

Kader(ZELAL)
27-04-10, 15:51
Biz kötüyüz arkadaşlar biz :img-hyste:img-hyste:img-hyste
Yoktu ya Zuhal iyidir :img-hyste Hem bebeği kurtarmak için herkesi aramadı mı :img-hyste Bunları yaptıktan sonra bebeği Derya'nın aldırmadığını bilip susar Fikret'e bişey demezse :img-tomat

Karışık işler bunlar :img-hyste Herşey olabilir :img-hyste

Evet biz kötüyüz galiba. Ama ne yapalım canım? Hep böyle oluyor olaylar. Önce iyi niyetle yaklaşıp, anlayışlı insanmış gibi davranıyorlar. Sonra da arkadaşının eşini ayartmaya çalışıyorlar. Ne kadar kötü niyetlice düşündüm şimdi. Bir de Zuhal hiçbir şey yapmıyormuş.

^DUyGU^
27-04-10, 15:52
http://img709.imageshack.us/img709/1010/pdvd064.th.png (http://img709.imageshack.us/i/pdvd064.png/) http://img705.imageshack.us/img705/9697/pdvd065.th.png (http://img705.imageshack.us/i/pdvd065.png/)

http://img689.imageshack.us/img689/5183/pdvd002f.th.png (http://img689.imageshack.us/i/pdvd002f.png/) http://img97.imageshack.us/img97/3379/pdvd003m.th.png (http://img97.imageshack.us/i/pdvd003m.png/)

http://img687.imageshack.us/img687/7558/pdvd004z.th.png (http://img687.imageshack.us/i/pdvd004z.png/) http://img97.imageshack.us/img97/1327/pdvd006l.th.png (http://img97.imageshack.us/i/pdvd006l.png/)

kartopu
27-04-10, 15:55
Evet biz kötüyüz galiba. Ama ne yapalım canım? Hep böyle oluyor olaylar. Önce iyi niyetle yaklaşıp, anlayışlı insanmış gibi davranıyorlar. Sonra da arkadaşının eşini ayartmaya çalışıyorlar. Ne kadar kötü niyetlice düşündüm şimdi. Bir de Zuhal hiçbir şey yapmıyormuş.

Haklısın canım :) Böyle düşünmemize sebep senaristler aslında :img-hyste
Olabilir de :img-hyste:img-hyste:img-hyste Olmayabilir de :img-hyste:img-hyste:img-hyste

Duygu'cum :love05::happy0064 Fikret üzgün :)

^DUyGU^
27-04-10, 15:57
http://img710.imageshack.us/img710/8312/pdvd007mn.th.png (http://img710.imageshack.us/i/pdvd007mn.png/) http://img718.imageshack.us/img718/6773/pdvd008l.th.png (http://img718.imageshack.us/i/pdvd008l.png/)

http://img687.imageshack.us/img687/2361/pdvd013o.th.png (http://img687.imageshack.us/i/pdvd013o.png/)http://img97.imageshack.us/img97/8080/pdvd015i.th.png (http://img97.imageshack.us/i/pdvd015i.png/)

http://img718.imageshack.us/img718/1636/pdvd017.th.png (http://img718.imageshack.us/i/pdvd017.png/)

^DUyGU^
27-04-10, 16:01
http://img709.imageshack.us/img709/3276/pdvd019o.th.png (http://img709.imageshack.us/i/pdvd019o.png/) http://img97.imageshack.us/img97/1732/pdvd021j.th.png (http://img97.imageshack.us/i/pdvd021j.png/)

http://img689.imageshack.us/img689/4137/pdvd022l.th.png (http://img689.imageshack.us/i/pdvd022l.png/) http://img97.imageshack.us/img97/6921/pdvd025u.th.png (http://img97.imageshack.us/i/pdvd025u.png/)

Çok sinirli:img-blush

http://img718.imageshack.us/img718/9135/pdvd026.th.png (http://img718.imageshack.us/i/pdvd026.png/) http://img718.imageshack.us/img718/7241/pdvd030.th.png (http://img718.imageshack.us/i/pdvd030.png/)

Birşey değil:img-wink:

kartopu
27-04-10, 16:07
Ah son eklediğin sahneye bayıldım :img-in_lo Duygu'cum :happy0064

Şimdi pazar yerine cuma yani 2 gün önce yeni bölüm izleyeceğiz :img-wink:

ugurcu-gamzeci resimleri görmüştük arkadaşım eklenmişlerdi :img-wink:

^DUyGU^
27-04-10, 16:07
http://img705.imageshack.us/img705/98/pdvd032w.th.png (http://img705.imageshack.us/i/pdvd032w.png/) http://img689.imageshack.us/img689/9913/pdvd033k.th.png (http://img689.imageshack.us/i/pdvd033k.png/)

http://img687.imageshack.us/img687/9194/pdvd034.th.png (http://img687.imageshack.us/i/pdvd034.png/) http://img710.imageshack.us/img710/4290/pdvd036o.th.png (http://img710.imageshack.us/i/pdvd036o.png/)
Zuhal neler oluyor:img-tomat

http://img97.imageshack.us/img97/1057/pdvd040h.th.png (http://img97.imageshack.us/i/pdvd040h.png/) http://img704.imageshack.us/img704/2163/pdvd043.th.png (http://img704.imageshack.us/i/pdvd043.png/)
Selo iş başında:img-hyste
http://img704.imageshack.us/img704/3946/pdvd044u.th.png (http://img704.imageshack.us/i/pdvd044u.png/)http://img689.imageshack.us/img689/4811/pdvd045s.th.png (http://img689.imageshack.us/i/pdvd045s.png/)

ugurcu-gamzeci
27-04-10, 16:11
bilmiyordum özür dilerim:good:
sildim hemen:good:

Ben avatar imza felan yapıcamda bölüm resimlerini
bulamadım kaçıncı sayfada :good:

Bu arada Duygu
fregman resimleri için çook saoll
Süper gözüküyor baya heycanlı:happy0064

Kader(ZELAL)
27-04-10, 16:12
Resime göre söylüyorum. Bu Zuhal'in amacı hiç iyi değil. İnşallah korktuğumuz şey olmaz.

^DUyGU^
27-04-10, 16:12
http://img709.imageshack.us/img709/6545/pdvd046.th.png (http://img709.imageshack.us/i/pdvd046.png/) http://img97.imageshack.us/img97/5273/pdvd048p.th.png (http://img97.imageshack.us/i/pdvd048p.png/)

http://img710.imageshack.us/img710/350/pdvd049n.th.png (http://img710.imageshack.us/i/pdvd049n.png/) http://img706.imageshack.us/img706/802/pdvd050.th.png (http://img706.imageshack.us/i/pdvd050.png/)

http://img710.imageshack.us/img710/6715/pdvd071.th.png (http://img710.imageshack.us/i/pdvd071.png/) http://img709.imageshack.us/img709/2395/pdvd074.th.png (http://img709.imageshack.us/i/pdvd074.png/)

http://img97.imageshack.us/img97/1566/pdvd056h.th.png (http://img97.imageshack.us/i/pdvd056h.png/) http://img718.imageshack.us/img718/248/pdvd057v.th.png (http://img718.imageshack.us/i/pdvd057v.png/)

http://img687.imageshack.us/img687/5893/pdvd058a.th.png (http://img687.imageshack.us/i/pdvd058a.png/) http://img705.imageshack.us/img705/8646/pdvd060.th.png (http://img705.imageshack.us/i/pdvd060.png/)

http://img97.imageshack.us/img97/368/pdvd063.th.png (http://img97.imageshack.us/i/pdvd063.png/)

veee sonnn:img-blush:img-wink:

_ceyo_
27-04-10, 16:16
Fragman çıkmış, siteye eklense de izlesek..
Resimler için teşekkürler Duygu'cm.
Ayrıca Zuhal hanıma çüşşş diyorum çüşşş daha biz Derya'yı öyle görmedik.:img-hyste:img-tomat
Fikret'in gördüğüne de şüpheliyim..:img-tomat:img-hyste
Zuhal iyi niyetli olsa bile -ki sanmıyorum- o kıyafetle nereye gidiyorsun sen.:bilmim
Anladık ev senin de bir erkek var evde!:img-blush Saldım çayıra mevlam kayıra kızın hareketler.:img-hyste

kartopu
27-04-10, 16:17
Resime göre söylüyorum. Bu Zuhal'in amacı hiç iyi değil. İnşallah korktuğumuz şey olmaz.

Bana da iyi görünmedi :img-wink: kendimize kötü mötü dedik ama :img-hyste

Resimler 2/3 sayfa geride..Birinci bölüm resimleri de kapanan eski başlıkta ugurcu-gamzeci :img-wink:

Ahmet Mümtaz Taylan görünmüş :img-wink: Sert görünmüyor :)

Fragman çıkmış, siteye eklense de izlesek..

Resimler için teşekkürler Duygu'cm.
Ayrıca Zuhal hanıma çüşşş diyorum çüşşş daha biz Derya'yı öyle görmedik.:img-hyste:img-tomat
Fikret'in gördüğüne de şüpheliyim..:img-tomat:img-hyste
Zuhal iyi niyetli olsa bile -ki sanmıyorum- o kıyafetle nereye gidiyorsun sen.:bilmim

Anladık ev senin de bir erkek var evde!:img-blush Saldım çayıra mevlam kayıra kızın hareketler.:img-hyste

Evet :img-hyste Derya böyle değil..Bebeğe iyi geceler sahnesinde biraz :img-in_lo
Fikret'te ne yatıyor orada :img-blush çıksaymış hemen :img-hyste

Kader(ZELAL)
27-04-10, 16:23
Bana da iyi görünmedi :img-wink: kendimize kötü mötü dedik ama :img-hyste

Resimler 2/3 sayfa geride..Birinci bölüm resimleri de kapanan eski başlıkta ugurcu-gamzeci :img-wink:

Ahmet Mümtaz Taylan görünmüş :img-wink: Sert görünmüyor :)

Yok yok canım biz boşuna kendimize kötü demiş olduk. Kızın amacı bariz belli. Fırsatını bekliyormuş demekki Zuhal. Bu arada benim merak ettiğim bebek olayında gerçek hemen öğrenilmeyecek mi? Ayrıca Fikret o kadar kızgın ki Sinan için iyi olmayacak bu durum. Ahmet Mümtaz Taylan kim olarak girecek ben de merak ediyorum. Özet ve resimler gelsin bir an önce.

^DUyGU^
27-04-10, 16:24
Birşey değil arkadaşlar:img-wink::kahve
Benden de bir çüşşşş, evde Fikretin olduğunu biliyor ne o kılık öyle:img-tomatYada Fikrette anahtarmı vardı, Zuhalden habersiz eve girmiş diyeceğim Derya ordadır diye:icon_whis Ama öylede olsa Fikret habersz girmez eve.

Derya mezarlıkta ne yaktı acaba:icon_whis Gelinliğini mi yaktı yoksa? kefenim oldu diye:icon_whis

kartopu
27-04-10, 16:27
Duygu'cum resimler için sağol nerdeyse izlemiş gibi olduk :happy0064:love05:

Fragman eklensin hemen izlemek istiyorum :happy0064

Fikret Derya'yı kolundan tutup zorla götürmeye kalkıyor galiba :img-wink: Sinan ile o ara kavga ediyorlar...:img-yes:

Yok yok canım biz boşuna kendimize kötü demiş olduk. Kızın amacı bariz belli. Fırsatını bekliyormuş demekki Zuhal. Bu arada benim merak ettiğim bebek olayında gerçek hemen öğrenilmeyecek mi? Ayrıca Fikret o kadar kızgın ki Sinan için iyi olmayacak bu durum. Ahmet Mümtaz Taylan kim olarak girecek ben de merak ediyorum. Özet ve resimler gelsin bir an önce.

Bebek hemen öğrenilmezse Zuhal bunun suçlusudur benim gözümde..Eğer herkesi aramayı biliyorsa Fikret'e de gerçeği söylemeli..Belki bölümün başında anlaşılmaz.Kavga sahnesinde öğrenebilir Fikret.Belki o yüzen zorla götürmek istemiştir, öğrendiği için..

Rüya'nın abisidir diyorduk Ahmet Mümtaz Taylan için..Bakalım.Tek kare resimde sert gözükmedi bana ama bilinmez..

hlyaa
27-04-10, 17:08
Fargmanı şimdi izledim tek kelime ile muhteşem bişey olomuş ya . şimdiden heycanlandım..
Derya fikretin babasına yardım ettiğini görüyor..
Fikrat tuğrul denen adama yine silah çekiyor..
Zuhaldende iyice şüphelenmeye başladım o ne kılık kıyafet ya adamın yanına gidiyosun.. Fikret sınan a vuruyor. Derya annesi ile birlikte ağlıyor.

Offff offfffff ne bölüm olacak ama

ugurcu-gamzeci
27-04-10, 17:19
:img-in_lo:img-in_lo
:img-blush

http://j.imagehost.org/0436/derya-fikret1.jpg

http://j.imagehost.org/0445/deeyaaa.jpg

:img-in_lo:happy0064:happy0064

Kader(ZELAL)
27-04-10, 17:27
Fargmanı şimdi izledim tek kelime ile muhteşem bişey olomuş ya . şimdiden heycanlandım..
Derya fikretin babasına yardım ettiğini görüyor..
Fikrat tuğrul denen adama yine silah çekiyor..
Zuhaldende iyice şüphelenmeye başladım o ne kılık kıyafet ya adamın yanına gidiyosun.. Fikret sınan a vuruyor. Derya annesi ile birlikte ağlıyor.

Offff offfffff ne bölüm olacak ama

Yazılanları okuyunca benim merakım daha da artıyor. Ancak akşam izleyebilirim bu gidişle. Star tv dizinin sayfasını daha güncellemedi çünkü. Derya yardım ettiğini görse bile Fikret'e yine de çok kızar. Vicdanını rahatlatmak için yapıyor diye düşünür Derya.

ugurcu-gamzeci imzalar için çok teşekkürler.

Az önce izledim fragmanı. Çok güzel ve etkili bir fragman olmuş. Derya'nın annesi Derya'yı eve kabul etmiyor gibi geldi bana. Derya sanki bu yüzden Sinan'da kalıyor gibi. Fikret'in arabada direksiyona vurduğu sahnede acaba Derya'nın Sinan'da kaldığını öğrendiği için olabilir mi? Sinan'ın evinde Derya yürürken bir yere gidiyor gibi ve Sinan çok üzgün. Belki de Fikret ile gidiyor diye de olabilir. Selo gözünü de kapatıyor Derya silahı dayadığında. Ama fragmanın güzel kısmı bana göre Fikret'in Derya'nın kolunu tuttuğu sahnedeki bakışları. O kadar yaklaşıyor ki sanki Derya o anda sarılsa Fikret'te sarılacak ya da öpecek gibi Derya'yı. Senaristler keşke güzel sahneler hazırlasalar bize böyle. Fikret galiba çocuğu aldırmadığını hemen öğrenmiyor. Bebeğin odasında çok kötü görünüyor çünkü.

nur nurgül
27-04-10, 17:53
http://img219.imageshack.us/img219/56/65885688.png (http://img219.imageshack.us/i/65885688.png/)

http://img219.imageshack.us/img219/5958/61353262.png (http://img219.imageshack.us/i/61353262.png/)

emeği geçen herkese çok teşekkürler

Kader(ZELAL)
27-04-10, 17:54
Tv kapalı olduğu için hala fragmanı göremedim ..:img-hyste
Meraktan çatlıyacağım ya:img-tomat:img-hyste

---

Zıkkım olsun Fırat diyeceğim ama zaten zıkkım içiyor..:img-hyste:img-hyste
Şu canım sahne güme gitti yanarım yanarım ona yanarım..:img-cray:

:img-in_lo

Benim çalışmalarımı sormadan kullanabilirsiniz arkadaşlar.:img-wink:
Sürekli sorulduğu için açıklama gereği duydum..Zaten kullanılsın diye yapıyorum..:img-hyste

:img-in_lo

Dediğin gibi sahne güme gitti Fırat yüzünden. Şu Zuhal Sinan'a sulansın. Mümkünse Fikret'ten uzak dursun. Bu arada eski bölüme bakarken fark ettim. Derya düğünden sonra kötü olup banyoya gittiğinde Zuhal'in Fikret'e olan bakışlarını fark ettim. Kızın niyeti en baştan bozukmuş. İmzalar için teşekkürler. Fırat batırmasaydı keşke sahneyi.

Nur nurgül çalışma için teşekkürler canım.

elfione
27-04-10, 17:56
meraktan ölmem umarım cumaya kadar
şimdi izledim fragmanı şahhaaneeeeeeeeee:img-yes::img-yes:
zuhal de resmen dumur etti beni

nur nurgül
27-04-10, 17:57
http://img219.imageshack.us/img219/9555/22222222222n.png (http://img219.imageshack.us/i/22222222222n.png/) http://img90.imageshack.us/img90/3708/22222222222z.png (http://img90.imageshack.us/i/22222222222z.png/) http://img297.imageshack.us/img297/1535/222222222222.png (http://img297.imageshack.us/i/222222222222.png/) http://img441.imageshack.us/img441/1535/222222222222.png (http://img441.imageshack.us/i/222222222222.png/)

http://img72.imageshack.us/img72/8240/2222222222222h.png (http://img72.imageshack.us/i/2222222222222h.png/) http://img227.imageshack.us/img227/7950/2222222222222.png (http://img227.imageshack.us/i/2222222222222.png/) http://img72.imageshack.us/img72/4669/22222222222222.png (http://img72.imageshack.us/i/22222222222222.png/) http://img225.imageshack.us/img225/4669/22222222222222.png (http://img225.imageshack.us/i/22222222222222.png/)

http://img441.imageshack.us/img441/5840/222222222222222k.png (http://img441.imageshack.us/i/222222222222222k.png/) http://img219.imageshack.us/img219/3070/222222222222222.png (http://img219.imageshack.us/i/222222222222222.png/)

http://img219.imageshack.us/img219/9141/1455m.png (http://img219.imageshack.us/i/1455m.png/)

http://img441.imageshack.us/img441/9628/145m.png (http://img441.imageshack.us/i/145m.png/)

Kader(ZELAL)
27-04-10, 18:06
meraktan ölmem umarım cumaya kadar
şimdi izledim fragmanı şahhaaneeeeeeeeee:img-yes::img-yes:
zuhal de resmen dumur etti beni

Evet fragman çok güzel. Kanal sık sık yayınlamalı fragmanı. Zuhal zaten herkesi şaşırttı. Kartopunun da dediği gibi eğer en başta Fikret'e bebeği aldırmadığını da söylemezse Zuhal'e ne demeli bilemiyorum.

Kader(ZELAL)
27-04-10, 18:12
evet ya bende sinanı seviyordur diye düşünüyordum ama o esas oğlana takmış kafayı........

Zuhal evet kafayı takmış gibi görünüyor. Ama benim ilgilendiğim burada Fikret, onun tavrı. İnşallah sonradan pişman olacağı şeyler yapmaz. Birde fragmanda Fikret'in Derya'nın kolunu çektiği bir sahne var. Orada bayağı bir yakınlaşıyor Fikret ve yüz ifadesi değişiyor. Keşke o sahnede sürpriz bir sevgi dolu sarılma olsaydı.

_ceyo_
27-04-10, 18:27
Fragmanı 4 kere izledim ard arda...:img-in_lo (Kader(Zelal)teşekkür ederim)
Şu fragmanın mükemmeliyetini gördükten sonra diyorum ki:icon_whis
Bölüm de bu kadar kaliteli ve mükemmel olsun ayakta alkışlarım!:good:

Fonda ki müzik ve izlediğim kareler müthişti ya!
Fragmandan sonra aynı şeyi tekrarlıyorum Fikret ağlasın..:img-in_lo(:img-hyste)!

Derya'nın Fikret ve Babasına baktığı sahnede sanırım beşiğe bakıyorlardı.:img-blush
Derya yine ikilemlere düşecek gibi geliyor bana.
Annesine ne dedi de ikisi birden ağlıyor bunların?Bu arada Fikret'in annesi de ağlıyor! Neler oluyor?:icon_sorr

Fikret'in Derya'yı kolundan tuttuğu sahne:img-in_lo ve Sinan'a çaktığı sahneyi merakla bekliyorum.:img-hyste

Derya ile orada bir yakınlaşma olur gibi geliyor,
Çünkü Derya'nın kolunu çekip gitmeye yeltendiği kare bir öncekinin devamı gibi gelmedi bana.
Arada bir küçük replikler olabilir.:bilmim

Fikret'in Sinan'a vurmasını alkışlıyorum:happy0064, hiç kızmadım.:img-hyste
Bunun sebebi Sinan'ın Derya'ya aşık olması kesinlikle değil!

Derya; Selo'yu vuramayacak bu aşikâr da!:img-tomat
Peki ya Selo; Fikret'e Derya yenge her şeyi biliyor diyecek mi?
Bana kalırsa demeyecek de, bir umut işte..:img-hyste

Ayrıca Fırat'çık başka kadınlarla alemlerdeyken Rüya elden gidiyor.:img-tomat
Selo fotoğrafçılığa merak saldı zira..:img-hyste

Fikret'in keltoşu vurmasını istiyorum ama vurmasın!:img-hyste

Son olarak tekrar diyorum Fikret ağlasın!:img-in_lo(:img-hyste)
Hatta bir de türkü söylesin isterim de yapmazlar...:img-hyste

nur nurgül
27-04-10, 18:43
http://img249.imageshack.us/img249/9875/19252497.png (http://img249.imageshack.us/i/19252497.png/) http://img121.imageshack.us/img121/2125/39932934.png (http://img121.imageshack.us/i/39932934.png/) http://img101.imageshack.us/img101/284/222ak.png (http://img101.imageshack.us/i/222ak.png/) http://img685.imageshack.us/img685/5536/222f.png (http://img685.imageshack.us/i/222f.png/)
http://img130.imageshack.us/img130/8674/2222jl.png (http://img130.imageshack.us/i/2222jl.png/) http://img101.imageshack.us/img101/1779/2222r.png (http://img101.imageshack.us/i/2222r.png/) http://img217.imageshack.us/img217/6322/22222q.png (http://img217.imageshack.us/i/22222q.png/) http://img249.imageshack.us/img249/1664/22222o.png (http://img249.imageshack.us/i/22222o.png/)
http://img295.imageshack.us/img295/6414/222222o.png (http://img295.imageshack.us/i/222222o.png/) http://img295.imageshack.us/img295/8962/222222u.png (http://img295.imageshack.us/i/222222u.png/) http://img295.imageshack.us/img295/3051/2222222.png (http://img295.imageshack.us/i/2222222.png/) http://img130.imageshack.us/img130/4436/2222222b.png (http://img130.imageshack.us/i/2222222b.png/)
http://img249.imageshack.us/img249/386/22222222u.png (http://img249.imageshack.us/i/22222222u.png/) http://img101.imageshack.us/img101/4331/22222222z.png (http://img101.imageshack.us/i/22222222z.png/) http://img217.imageshack.us/img217/1175/222222222b.png (http://img217.imageshack.us/i/222222222b.png/) http://img80.imageshack.us/img80/4813/222222222o.png (http://img80.imageshack.us/i/222222222o.png/)
http://img101.imageshack.us/img101/4006/2222222222r.png (http://img101.imageshack.us/i/2222222222r.png/) http://img203.imageshack.us/img203/2682/2222222222x.png (http://img203.imageshack.us/i/2222222222x.png/)

kartopu
27-04-10, 18:48
Ben hala izleyemedim fragmanı :img-hyste Star eklesin çabucak

ugurcu gamzeci, ceyo, nurgül harika olmuşlar elinize sağlık :img-in_lo:happy0064

Ben Kıraç'ın o şarkısını sevmemiştim :img-beee: Şimdi çoğunluk fragmana uymuş diyor merak ettim.Bakalım beğenecek miyim :img-hyste

Özet de gelsin , resimler de...:img-yes:

Kader bahsettiğin o kolundan tutma sahnesi resimlerden bile çok duygusal görünüyor :img-in_lo
Umarım bişeyler olur orda :) :img-in_lo

Zuhal yeni merak konumuz :img-hyste Bende Sinan'a aşık diyordum, şimdi..:bilmim

Bu gece 23.00 te 2. bölümün tekrarı var :)

^DUyGU^
27-04-10, 18:54
http://img687.imageshack.us/img687/8567/ateseyurumek2bolumtcdavv.th.jpg (http://img687.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdavv.jpg/)http://img40.imageshack.us/img40/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img40.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/) http://img189.imageshack.us/img189/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img189.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/) http://img704.imageshack.us/img704/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img704.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/)

http://img163.imageshack.us/img163/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img163.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/) http://img534.imageshack.us/img534/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img534.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/) http://img717.imageshack.us/img717/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img717.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/) http://img51.imageshack.us/img51/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img51.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/)

http://img186.imageshack.us/img186/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img186.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/) http://img717.imageshack.us/img717/3929/ateseyurumek2bolumtcdavf.th.jpg (http://img717.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdavf.jpg/) http://img91.imageshack.us/img91/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img91.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/) http://img188.imageshack.us/img188/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img188.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/)

Elinize sağlık arkadaşlar:good::happy0064

^DUyGU^
27-04-10, 18:56
http://img13.imageshack.us/img13/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img13.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/) http://img202.imageshack.us/img202/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img202.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/) http://img69.imageshack.us/img69/4025/ateseyurumek2bolumtcdavg.th.jpg (http://img69.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdavg.jpg/) http://img402.imageshack.us/img402/5268/ateseyurumek2bolumtcdave.th.jpg (http://img402.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdave.jpg/)

http://img194.imageshack.us/img194/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img194.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/) http://img52.imageshack.us/img52/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img52.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/) http://img225.imageshack.us/img225/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img225.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/) http://img225.imageshack.us/img225/7739/ateseyurumek2bolumtcdavp.th.jpg (http://img225.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdavp.jpg/)
http://img193.imageshack.us/img193/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img193.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/)

elfione
27-04-10, 18:57
ben hala zuhalde takılıp kalmış bulunmaktayım diğer sahnelere gelemiyorum bile:img-hyste
yaa sakın bu fikret deryaya kızıp kafayı bulmuşta zuhalin kanepesinde sızmış olmasın bu zuhalin bakışlarını hiç beğenmedim fikretin bu zayıf halinden faydalanacak gibi bakıyor resmen :img-hyste:img-hyste
tabii buldu fikret gibi adamı kaçırmak istemezzzz:img-hyste
deryaa gözünü aç güvenme kimsecikleree:icon_whis:icon_whis

kartopu
27-04-10, 19:07
Kader fragman için sağol sayende izleyebildim canım :happy0064

Şarkıyı hala fazla arabesk buluyorum ama gerçekten fragmandaki görüntülere çok uymuş :img-in_lo Kulağım da alışıyor sanırım :img-hyste

Büyük ihtimalle Zuhal bela olacak Fikret'e :icon_sorr Karşısında oturup ona baktığı kısımda var fragmanda :img-tomat

Duygu'cum kolay gelsin :love05:

Kader(ZELAL)
27-04-10, 19:10
Kader fragman için sağol sayende izleyebildim canım :happy0064

Şarkıyı hala fazla arabesk buluyorum ama gerçekten fragmandaki görüntülere çok uymuş :img-in_lo Kulağım da alışıyor sanırım :img-hyste

Büyük ihtimalle Zuhal bela olacak Fikret'e :icon_sorr Karşısında oturup ona baktığı kısımda var fragmanda :img-tomat

Duygu'cum kolay gelsin :love05:

Önemli değil canım, ne demek. Fragman çok güzel olmuş. Müzik ve görüntüler çok uyumlu. Zuhal zaten kesin bela olacak bu belli. Fikret ve Derya arasında güzel sahneler izlemeden araya parazit yapmasın Zuhal. Ben aslında Derya ve Fikret'in kavga ettikten sonra barışmalarını seviyorum. İlk bölümde çok güzeldi çünkü. Ama bakalım ne zaman göreceğiz güzel sahneler. Fragmanda Fikret'in bakışı var ama Derya hala çok sinirli.

kartopu
27-04-10, 19:18
Önemli değil canım, ne demek. Fragman çok güzel olmuş. Müzik ve görüntüler çok uyumlu. Zuhal zaten kesin bela olacak bu belli. Fikret ve Derya arasında güzel sahneler izlemeden araya parazit yapmasın Zuhal. Ben aslında Derya ve Fikret'in kavga ettikten sonra barışmalarını seviyorum. İlk bölümde çok güzeldi çünkü. Ama bakalım ne zaman göreceğiz güzel sahneler. Fragmanda Fikret'in bakışı var ama Derya hala çok sinirli.

Bende barışmalarını seviyorum :img-in_lo ama Derya çok sinirli çok, Fikret'te öyle :img-yes: Kolunu sertçe çekmiş Derya.Keşke sarılsaları, öpüşselerdi :img-in_lo
Fragmandaki son sahnede de Derya çıldırmış resmen, o nasıl hışımla geliş ve silahı Selo'ya çekiş :icon_sorr Neler oldu da o noktaya geldi...:img-cray: Sinan'da yanında...

yavuz_bingöl
27-04-10, 19:21

biri bana nolduğunu sçylesin...

sın sahne yalanm ıoldu yani...

ugurcu-gamzeci
27-04-10, 19:24
Yorumlar Ve repler için
çok teşekkürler:happy0064:love05:
Üye adımı yazmak zor İsmim zeynep:happy0064
Süper Sıcak bir ailenin arasında olmak ısıtıyor
insanı:happy0064

Benim Diziyle merak ettiğim bir konu varki
Dizi böyle ilerliyicek ama akıcak olaylar
çok üzücek biizi:img-cray:

Derya fikretin bişey yapmadığını anladığında
Fikret bir hata yapıp onu bırakırmı:icon_sorr

Ya da İntikam İçin öğrendiğinde Oda intikam almak
için Başka bir kadın olabilirmi:icon_sorr

Zaten deryayı zor günler bekliyor
fikretin annesi tam bir fiyasko:img-hyste ama derya ona papuç

Bırakmaz:img-hyste

Rüya'yada yardım eder belki çünki fikretin kardeşi
rahat durmaz yine döver rüya'yı o zaman derya

Susmas büyük olay çıkar bence :img-yes:

Kader(ZELAL)
27-04-10, 19:29
biri bana nolduğunu sçylesin...

sın sahne yalanm ıoldu yani...

Hangi son sahne canım? Biz Zuhal'i konuşuyoruz. Yeni fragmanda Fikret'e karşı niyeti çok açık belli.

Yorumlar Ve repler için
çok teşekkürler:happy0064:love05:
Üye adımı yazmak zor İsmim zeynep:happy0064
Süper Sıcak bir ailenin arasında olmak ısıtıyor
insanı:happy0064

Benim Diziyle merak ettiğim bir konu varki
Dizi böyle ilerliyicek ama akıcak olaylar
çok üzücek biizi:img-cray:

Derya fikretin bişey yapmadığını anladığında
Fikret bir hata yapıp onu bırakırmı:icon_sorr

Ya da İntikam İçin öğrendiğinde Oda intikam almak
için Başka bir kadın olabilirmi:icon_sorr

Zaten deryayı zor günler bekliyor
fikretin annesi tam bir fiyasko:img-hyste ama derya ona papuç

Bırakmaz:img-hyste

Rüya'yada yardım eder belki çünki fikretin kardeşi
rahat durmaz yine döver rüya'yı o zaman derya

Susmas büyük olay çıkar bence :img-yes:

Bilemiyorum ki böyle birşey olur mu? Ama tercihim olmaması. Sonuçta Fikret tamamen de suçsuz sayılmaz bu olayda. Derya'yı da anlaması gerekir. Kardeşini kaybetti Derya, bir daha geri gelmeyecek Poyraz. Hem geçen bölümde Fikret kendisi söyledi Derya'ya, sen çok güçlü birisisin diye, ben olsam dünyayı yakardım gibi birşeyler söylemişti.

_ceyo_
27-04-10, 19:37
Fragmanı 4 kere izledim ard arda...(Kader(Zelal)teşekkür ederim)

Şu fragmanın mükemmeliyetini gördükten sonra diyorum ki
Bölüm de bu kadar kaliteli ve mükemmel olsun ayakta alkışlarım!

Fonda ki müzik ve izlediğim kareler müthişti ya!
Fragmandan sonra aynı şeyi tekrarlıyorum Fikret ağlasın..:img-in_lo!

Derya'nın Fikret ve Babasına baktığı sahnede sanırım beşiğe bakıyorlardı.
Derya yine ikilemlere düşecek gibi geliyor bana.
Annesine ne dedi de ikisi birden ağlıyor bunların?Bu arada Fikret'in annesi de ağlıyor! Neler oluyor?

Fikret'in Derya'yı kolundan tuttuğu sahne:img-in_lo ve Sinan'a çaktığı sahneyi merakla bekliyorum.

Derya ile orada bir yakınlaşma olur gibi geliyor,
Çünkü Derya'nın kolunu çekip gitmeye yeltendiği kare bir öncekinin devamı gibi gelmedi bana.
Arada bir küçük replikler olabilir.

Fikret'in Sinan'a vurmasını alkışlıyorum:happy0064, hiç kızmadım.:img-hyste
Bunun sebebi Sinan'ın Derya'ya aşık olması kesinlikle değil!

Derya; Selo'yu vuramayacak bu aşikâr da!:img-tomat
Peki ya Selo; Fikret'e Derya yenge her şeyi biliyor diyecek mi?
Bana kalırsa demeyecek de, bir umut işte..:img-hyste

Ayrıca Fırat'çık başka kadınlarla alemlerdeyken Rüya elden gidiyor.:img-tomat
Selo fotoğrafçılığa merak saldı zira..:img-hyste

Fikret'in keltoşu vurmasını istiyorum ama vurmasın!:img-hyste

Son olarak tekrar diyorum Fikret ağlasın!:img-in_lo(:img-hyste)

Hatta bir de türkü söylesin isterim de yapmazlar...:img-hyste

O kadar yorum yaptım kimse bişi demedi :hıh :img-hyste:img-hyste
Bu arada Fikret ağlasın !:img-in_lo (:img-hyste)
Ya o kolundan tutma sahnesinde Fikret müthiş bakıyor.:img-in_lo
Öpücük gelsin mi? GELSİN!:img-in_lo

yavuz_bingöl
27-04-10, 19:47
Hangi son sahne canım? Biz Zuhal'i konuşuyoruz. Yeni fragmanda Fikret'e karşı niyeti çok açık belli.

.

ya ders pc ben sizze bunları yazıyorum evde değilim fragmanı izlemedim :img-cray::img-cray:

tokat sahnesinden sonra fiko derya nasıl onu diyorum... :img-hyste

Kader(ZELAL)
27-04-10, 19:54
ya ders pc ben sizze bunları yazıyorum evde değilim fragmanı izlemedim :img-cray::img-cray:

tokat sahnesinden sonra fiko derya nasıl onu diyorum... :img-hyste

Tokat sahnesinden sonra hemen olanlar yok fragmanda. Görüntüler karışık. Derya Sinan'ın evinde uyuyor, Fikret'e Zuhal'in evinde kanepede. Yalnız Zuhal'in niyeti iyi değil, Fikret'e göz koymuş kesin. Fikret ve Derya'nın bir sahnesi var. Dışarıda bir yerdeler galiba. Fikret Derya'nın kolundan çekiyor ve o anda Fikret'in yüz ifadesi değişiyor Derya'ya yaklaştıkça. Sanki o anda Derya sarılsa Fikret'te sımsıkı ona sarılacak ve herşeyi unutacakmış gibi. Ama Derya çok sinirli o sahnede. Fikret Sinan'ı dövüyor bir sahnede. Derya'yı götürmek istiyor, Sinan'da karışınca kavga ediyorlar.

O kadar yorum yaptım kimse bişi demedi :hıh :img-hyste:img-hyste
Bu arada Fikret ağlasın !:img-in_lo (:img-hyste)
Ya o kolundan tutma sahnesinde Fikret müthiş bakıyor.:img-in_lo
Öpücük gelsin mi? GELSİN!:img-in_lo

Fikret tabi ağlasın, o tokat olmamalıydı. Ama ona da üzülüyorum bir yerde. Şu an çok kötü durumda. Ama dediğin gibi o kolundan tuttuğu sahne çok güzel. Bizler senarist olsaydık yazacağımız sahneler belli yani. Ya sevgi dolu bir sarılma, ya da dediğin gibi öpücük.

yavuz_bingöl
27-04-10, 19:58
Tokat sahnesinden sonra hemen olanlar yok fragmanda. Görüntüler karışık. Derya Sinan'ın evinde uyuyor, Fikret'e Zuhal'in evinde kanepede. Yalnız Zuhal'in niyeti iyi değil, Fikret'e göz koymuş kesin. Fikret ve Derya'nın bir sahnesi var. Dışarıda bir yerdeler galiba. Fikret Derya'nın kolundan çekiyor ve o anda Fikret'in yüz ifadesi değişiyor Derya'ya yaklaştıkça. Sanki o anda Derya sarılsa Fikret'te sımsıkı ona sarılacak ve herşeyi unutacakmış gibi. Ama Derya çok sinirli o sahnede. Fikret Sinan'ı dövüyor bir sahnede. Derya'yı götürmek istiyor, Sinan'da karışınca kavga ediyorlar.

.

çok sağol yaaa yordum srnide şehr dışında okumak böyle kötü bişey işte

biz başka birini bekliyoduk kuradan ZUHAL çıktı demek ki :img-hyste

ama barışsınlar yaa dayanamam ben onlara...

oyy bu bölüm içimin yağları eriyecek FİKO SİNANI fövüyor...

_ceyo_
27-04-10, 20:00
Fikret tabi ağlasın, o tokat olmamalıydı. Ama ona da üzülüyorum bir yerde. Şu an çok kötü durumda. Ama dediğin gibi o kolundan tuttuğu sahne çok güzel. Bizler senarist olsaydık yazacağımız sahneler belli yani. Ya sevgi dolu bir sarılma, ya da dediğin gibi öpücük.

Fikret'in ağlamasını şu yönüyle istiyorum.:img-blush
Hem attığı tokatın pişmanlığını yaşasın.:good:
Hem bebeğini kaybetmenin acısını,:icon_sorr
Hem Derya'yı da kaybetmek üzere olduğunu düşünüp bunun üzüntüsünü yaşasın!:img-cray:
Biz de Yavuz'un oyunculuğunu izleyip eriyelim ekranda..:img-in_lo
Fikret ağlasın!:img-in_lo

Ben o sahnede Fikret kolunu tuttuğunda Derya ile aralarında ki mesafe azalıyordu.:img-blush
Orada böyle bir bakışı vardı Fikret'in.:img-in_lo
İşte o bakıştan sonra böyle yaklaşıp saçını koklasın, 'özledim' desin, öpsün!:img-in_lo
Ama Derya yine kolunu çekip gitsin!:img-blush
Sonra da güzel bir barışma sahnesi olsun bir zahmet..:good::img-hyste

Yaşar İrvül; senaristliğe talibim...!:img-hyste

yavuz_bingöl
27-04-10, 20:02

Ben o sahnede Fikret kolunu tuttuğunda Derya ile aralarında ki mesafe azalıyordu.

yani nasıl fansın sen böyle :img-hyste:img-hyste

kırk gündür br fikret ağlasın da ağlasın....

derya da ağlasın o da neler yaptı...

BENCE DE SEN AL SENARİSTLİĞİ...:happy0064:happy0064

_ceyo_
27-04-10, 20:07
yani nasıl fansın sen böyle :img-hyste:img-hyste

kırk gündür br fikret ağlasın da ağlasın....

derya da ağlasın o da neler yaptı...

BENCE DE SEN AL SENARİSTLİĞİ...:happy0064:happy0064

Yavuz:img-in_lo demiyorum Fikret:img-in_lo diyorum o yüzden fanlığım konusunda içim rahat!:img-hyste
Ayrıca Derya hep ağlıyor zaten!:icon_sorr
Kızın yaşadıkları ardı,ardına darbeler, bu kız asıl gülsün!:img-blush
Ama Fikret ağlasın!:img-in_lo
Ne imzalar+aviler yaparım ben o sahneden!:img-in_lo:img-hyste

yavuz_bingöl
27-04-10, 20:08
Yavuz:img-in_lo demiyorum Fikret:img-in_lo diyorum o yüzden fanlığım konusunda içim rahat!:img-hyste
Ayrıca Derya hep ağlıyor zaten!:icon_sorr
Kızın yaşadıkları ardı,ardına darbeler, bu kız asıl gülsün!:img-blush
Ama Fikret ağlasın!:img-in_lo
Ne imzalar+aviler yaparım ben o sahneden!:img-in_lo:img-hyste

pu allah seni kahretmesn kalacam ben dersten :img-hyste:img-hyste

walla bende ahu da ağlasın diyorum hatta karşılıklı ağlasınlar

HESAPLAŞMA gibi bir yerde... :good:

sen o sahnelerden daha güzel aviler yaparsın... :happy0064:happy0064

Kader(ZELAL)
27-04-10, 20:09
Fikret'in ağlamasını şu yönüyle istiyorum.:img-blush
Hem attığı tokatın pişmanlığını yaşasın.:good:
Hem bebeğini kaybetmenin acısını,:icon_sorr
Hem Derya'yı da kaybetmek üzere olduğunu düşünüp bunun üzüntüsünü yaşasın!:img-cray:

Ben o sahnede Fikret kolunu tuttuğunda Derya ile aralarında ki mesafe azalıyordu.:img-blush
Orada böyle bir bakışı vardı Fikret'in.:img-in_lo
İşte o bakıştan sonra böyle yaklaşıp saçını koklasın, 'özledim' desin, öpsün!:img-in_lo
Ama Derya yine kolunu çekip gitsin!:img-blush
Sonra da güzel bir barışma sahnesi olsun bir zahmet..:good::img-hyste

Keşke böyle olsa. Bizlerde bu güzel sahneyi izleyebilsek. Tokatın pişmanlığını bilemiyorum ama bebek için çok kötü üzülüyor fragmanda belli. Bebeğin odasındaki sahne belli ediyor durumunu. Zaten Derya'nın Sinan'da kaldığını öğrenince de sinirden deli olur Fikret. Çünkü çok kıskanıyor Sinan'ı. Bu da zaten kaybetme korkusunu getirir Fikret'e. Ama evet ağlasın Fikret ya. Derya nasıl olsa bolca ağlıyor. Biraz da Fikret ağlasın.

çok sağol yaaa yordum srnide şehr dışında okumak böyle kötü bişey işte

biz başka birini bekliyoduk kuradan ZUHAL çıktı demek ki :img-hyste

ama barışsınlar yaa dayanamam ben onlara...

oyy bu bölüm içimin yağları eriyecek FİKO SİNANI fövüyor...

Önemli değil canım. Ben de barışsınlar istiyorum. Güzel sahneler izlemek istiyorum. Nefreti ve aşkı arasında gelgitler yaşayan bir Derya izlemek istiyorum. Sinan konusunda sana katılıyorum. Ama geçen bölüm bebek için söyledikleri yüzünden kızgınım ona ben. Bu yüzden üzülmüyorum Sinan'a. Bu arada önemli olanı unutmuşum. Derya elinde silah Selo'ya gidyor ve başına dayıyor silahı.

yavuz_bingöl
27-04-10, 20:11
Önemli değil canım. Ben de barışsınlar istiyorum. Güzel sahneler izlemek istiyorum. Nefreti ve aşkı arasında gelgitler yaşayan bir Derya izlemek istiyorum. Sinan konusunda sana katılıyorum. Ama geçen bölüm bebek için söyledikleri yüzünden kızgınım ona ben. Bu yüzden üzülmüyorum Sinan'a. Bu arada önemli olanı unutmuşum. Derya elinde silah Selo'ya gidyor ve başına dayıyor silahı.

BAKIN YAZIYORUM SELO ÖLÜRSE DİZİYİ İZLEMEM :img-hyste:img-hyste

yetkililer duydunuz muuuuuuuuuuu

bu bölüm bayağı feci tabii gene geçişler jet gibi olmazsa...

Kader(ZELAL)
27-04-10, 20:15

Zaten Selo Derya'yı görünce güzel bir söz söyler inşallah. Sonuçta Fikret'te sert ve dediğini kararlılıkla yapan biri. Şimdi Derya' da onun eşi ve hiç korkmadan silah elinde gidiyor ve silahı dayıyor Selo'ya. Evet bu bölüm jet gibi geçişler olmasın, her duyguyu hissedelim.

_ceyo_
27-04-10, 20:16
Yudum ft. Yavuz Bingöl - Türlü Türlü dinliyorum gayet duygusalım şuan!:img-in_lo
Ve bu şarkıyı Fikret'ten Derya'ya gönderiyorum..Bebek odasında ki sahneden...:img-blush

:img-cray::img-in_lo
Sen gelmezsin bir türlü.
Dertlerim türlü,türlü.
Nice dertleri çektim, bu başka türlü.

Fikret ve Derya bu bölüm barışmayacak gibi geliyor bana ya!:bilmim
Ama Star Haber de şuan 3. Bölümü çekiyoruz dediğinde
Fikret ve Derya Saray Yavrusu evlerindeydi.:img-hyste

yavuz_bingöl
27-04-10, 20:18
Zaten Selo Derya'yı görünce güzel bir söz söyler inşallah. Sonuçta Fikret'te sert ve dediğini kararlılıkla yapan biri. Şimdi Derya' da onun eşi ve hiç korkmadan silah elinde gidiyor ve silahı dayıyor Selo'ya. Evet bu bölüm jet gibi geçişler olmasın, her duyguyu hissedelim.

üzüm üzüme baka baka hesabı... :img-hyste:img-hyste

derya terazi yerine silah tutmaya karar verdi... :img-hyste:img-hyste

BENCEDE SELO PATLATIR BİRŞEYLER ORDA...

ugurcu-gamzeci
27-04-10, 20:22

Anaa selo'yu seviyormusun sen:img-hyste
zuahhaa kop kopp:img-hyste
İlginçç:icon_whis:icon_whis

Millet bana öyle geliyorki fikret yakında
Paylaşılamayan erkek olcak:img-hyste
Derya kıskanıcak onu:img-in_lo
Harikaa olur o sahneleri bekliyorum:happy0064

Kader(ZELAL)
27-04-10, 20:23
üzüm üzüme baka baka hesabı... :img-hyste:img-hyste

derya terazi yerine silah tutmaya karar verdi... :img-hyste:img-hyste

BENCEDE SELO PATLATIR BİRŞEYLER ORDA...

Hakikaten üzüm üzüme baka baka kararır gerçek oldu bu dizide. Derya eline silahı bir aldı, bırakamadı. Bir kaza çıkmasa bari elinden.

Ceyo şarkı gitsin dediğin gibi Fikret'e. Ben de uzak adlı şakıyı yolluyorum Fikret'ten Derya'ya. Fikret telefonuna CANIM KARIM diye yazmış Derya için. Bu iki kelime de bu şarkıyı hatırlattı bana.

Gittiğin uzaktan dönmezmisin,
Arada bir beni özlemezmisin,
Senin için ölürüm yar bi (http://www.sarki-sozleri.net/)lmezmisin,
Kalbinin sesini hiç dinlemezmisin,
Ateş yansa köze dönse kül kalırmısın,
Bir an olsa bağın bahçen gül kalırmısın,
Oysa cok sevmiştik hatırlarmısın,
Acılarla büyüttüğüm canım karımsın,
Uzakta zordamısın,
Sesime ses ver lütfen ordamısın,
Yoksa uykudamısın,
Seni beklerim hala yoldamısın….

_ceyo_
27-04-10, 20:28
Hakikaten üzüm üzüme baka baka kararır gerçek oldu bu dizide. Derya eline silahı bir aldı, bırakamadı. Bir kaza çıkmasa bari elinden.

Ceyo şarkı gitsin dediğin gibi Fikret'e. Ben de uzak adlı şakıyı yolluyorum Fikret'ten Derya'ya. Fikret telefonuna CANIM KARIM diye yazmış Derya için. Bu iki kelime de bu şarkıyı hatırlattı bana.

Gittiğin uzaktan dönmezmisin,
Arada bir beni özlemezmisin,
Senin için ölürüm yar bi (http://www.sarki-sozleri.net/)lmezmisin,
Kalbinin sesini hiç dinlemezmisin,
Ateş yansa köze dönse kül kalırmısın,
Bir an olsa bağın bahçen gül kalırmısın,
Oysa cok sevmiştik hatırlarmısın,
Acılarla büyüttüğüm canım karımsın,
Uzakta zordamısın,
Sesime ses ver lütfen ordamısın,
Yoksa uykudamısın,
Seni beklerim hala yoldamısın….

Şuan o şarkı çalıyor ben de.:img-in_lo
Zaten favori şarkılarım Sen ve Ben, Uzak:img-in_lo!

Bence Derya dükkanı dağıtan kişinin Selo olduğunu düşündü.:img-yes:
Silahı da o yüzden dayadı diye düşünüyorum.:img-wink:

kartopu
27-04-10, 20:59
Bu resimleri görünce dayanamadım :img-in_lo:)
2. bölümden daha bişey yapmadan, 3. bölümün fragmanından :img-hyste

http://i40.tinypic.com/xe0m76.jpg http://i39.tinypic.com/5dqfsj.jpg http://i41.tinypic.com/ipuuth.jpg http://i39.tinypic.com/166i3y9.jpg

http://i39.tinypic.com/15re1xe.jpg

:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo

Şiddete karşıyım :img-yes: ama bence Derya Selo'ya bir tane sıksın (öbür bacağına :img-hyste) Nasıl olsa Selo kendisini vurdurtuyor, alışık :img-hyste

^DUyGU^
27-04-10, 21:16
Aviler ve imza harika canım eline sağlık:good:
Şiddete karşıyız:img-hyste ama Selo herşeyi hak ediyor öteki bacağınada sıksın Derya:img-tomat
Mezarlıkta gelinliğini yaktı Deryaa:icon_sorr
Zuhal'de zaten ilk bölümden beri bir iticilik hissetmiştim, sinsi şey en yakın arkadaşının eşine göz koyacak kadar kötü:img-tomatBen onu Sinana aşık sanmıştım:icon_whis
Bide karşısına otuyur utanmadan o halde, Fikoyu izlicek galiba:img-tomat
Sinanın yüzünde güller açtı içimin yağları eridi:img-hyste
Güzel sahneler umut ediyorum bu bölüm Fikreti-Deryalı :img-in_lo

ceyo dediğin gibi olabilir, Selonun yaptığını sanabilir:icon_whis

^DUyGU^
28-04-10, 00:12
http://img691.imageshack.us/img691/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img691.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/) http://img41.imageshack.us/img41/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img41.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/) http://img208.imageshack.us/img208/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img208.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/) http://img202.imageshack.us/img202/7910/ateseyurumek2bolumtcdavl.th.jpg (http://img202.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdavl.jpg/)

http://img185.imageshack.us/img185/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img185.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/) http://img185.imageshack.us/img185/8598/ateseyurumek2bolumtcdavr.th.jpg (http://img185.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdavr.jpg/) http://img718.imageshack.us/img718/6591/ateseyurumek2bolumtcdavq.th.jpg (http://img718.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdavq.jpg/) http://img180.imageshack.us/img180/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img180.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/)

http://img59.imageshack.us/img59/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img59.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/) http://img130.imageshack.us/img130/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img130.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/) http://img689.imageshack.us/img689/6591/ateseyurumek2bolumtcdavq.th.jpg (http://img689.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdavq.jpg/) http://img85.imageshack.us/img85/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img85.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/)

http://img402.imageshack.us/img402/8567/ateseyurumek2bolumtcdavv.th.jpg (http://img402.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdavv.jpg/) http://img689.imageshack.us/img689/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img689.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/) http://img402.imageshack.us/img402/6591/ateseyurumek2bolumtcdavq.th.jpg (http://img402.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdavq.jpg/) http://img215.imageshack.us/img215/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img215.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/)

^DUyGU^
28-04-10, 00:13
http://img148.imageshack.us/img148/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img148.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/) http://img641.imageshack.us/img641/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img641.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/) http://img198.imageshack.us/img198/7747/ateseyurumek2bolumtcdavi.th.jpg (http://img198.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdavi.jpg/) http://img214.imageshack.us/img214/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img214.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/)

http://img402.imageshack.us/img402/3020/ateseyurumek2bolumtcdavm.th.jpg (http://img402.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdavm.jpg/) http://img219.imageshack.us/img219/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img219.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/) http://img225.imageshack.us/img225/3255/ateseyurumek2bolumtcdavh.th.jpg (http://img225.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdavh.jpg/) http://img94.imageshack.us/img94/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img94.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/)

http://img94.imageshack.us/img94/4127/ateseyurumek2bolumtcdavk.th.jpg (http://img94.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdavk.jpg/) http://img39.imageshack.us/img39/6210/ateseyurumek2bolumtcdavo.th.jpg (http://img39.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdavo.jpg/) http://img440.imageshack.us/img440/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img440.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/) http://img718.imageshack.us/img718/9864/ateseyurumek2bolumtcdava.th.jpg (http://img718.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdava.jpg/)

http://img42.imageshack.us/img42/7910/ateseyurumek2bolumtcdavl.th.jpg (http://img42.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdavl.jpg/) http://img40.imageshack.us/img40/4025/ateseyurumek2bolumtcdavg.th.jpg (http://img40.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdavg.jpg/) http://img293.imageshack.us/img293/8598/ateseyurumek2bolumtcdavr.th.jpg (http://img293.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdavr.jpg/) http://img293.imageshack.us/img293/5268/ateseyurumek2bolumtcdave.th.jpg (http://img293.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdave.jpg/)

^DUyGU^
28-04-10, 00:18
http://img249.imageshack.us/img249/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img249.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/) http://img534.imageshack.us/img534/1956/ateseyurumek2bolumtcdavdf.th.jpg (http://img534.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdavdf.jpg/) http://img693.imageshack.us/img693/8679/ateseyurumek2bolumtcdavd.th.jpg (http://img693.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdavd.jpg/) http://img230.imageshack.us/img230/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img230.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/)

http://img718.imageshack.us/img718/6554/ateseyurumek2bolumtcdavw.th.jpg (http://img718.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdavw.jpg/) http://img225.imageshack.us/img225/7113/ateseyurumek2bolumtcdavt.th.jpg (http://img225.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdavt.jpg/) http://img691.imageshack.us/img691/3929/ateseyurumek2bolumtcdavf.th.jpg (http://img691.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdavf.jpg/) http://img175.imageshack.us/img175/1329/ateseyurumek2bolumtcdavn.th.jpg (http://img175.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdavn.jpg/)

http://img683.imageshack.us/img683/8679/ateseyurumek2bolumtcdavd.th.jpg (http://img683.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdavd.jpg/)http://img213.imageshack.us/img213/9361/ateseyurumek2bolumtcdav.th.jpg (http://img213.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdav.jpg/) http://img440.imageshack.us/img440/8567/ateseyurumek2bolumtcdavv.th.jpg (http://img440.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdavv.jpg/) http://img11.imageshack.us/img11/2276/ateseyurumek2bolumtcdavz.th.jpg (http://img11.imageshack.us/i/ateseyurumek2bolumtcdavz.jpg/)

bye

Balca
28-04-10, 01:11
ızledım bolumu...ama uzgunum olmamıs...soru ısaretlerı dolu bombos selo sacmalıgıyla dolu br bolum olmus...yavuz bıngol korkunc pasıf...dımdık durmuyor yıne!

ama ahum oylemı...ahu yıne kendı gıbı...ancak senaryo pasıf duruslar pasıf...

ızlenmesı ıcın dıkkat cekıcılıgın olması lazım...onun ıcın senaryoda degısıklıkler sart

kartopu
28-04-10, 01:39
İnanmıyorum yeni fragman..
Sesli ve çok fena.....Şoktayım....

nur nurgül
28-04-10, 01:42
http://img91.imageshack.us/img91/2980/53761088.png (http://img91.imageshack.us/i/53761088.png/) http://img215.imageshack.us/img215/7560/35465782.png (http://img215.imageshack.us/i/35465782.png/) http://img227.imageshack.us/img227/7884/cccn.png (http://img227.imageshack.us/i/cccn.png/) http://img91.imageshack.us/img91/7287/ccccn.png (http://img91.imageshack.us/i/ccccn.png/)

http://img91.imageshack.us/img91/6661/60078188.png (http://img91.imageshack.us/i/60078188.png/)

http://img91.imageshack.us/img91/5018/38436937.png (http://img91.imageshack.us/i/38436937.png/)

http://img185.imageshack.us/img185/9210/cccccm.png (http://img185.imageshack.us/i/cccccm.png/) http://img72.imageshack.us/img72/8854/cccccc.png (http://img72.imageshack.us/i/cccccc.png/) http://img215.imageshack.us/img215/3991/ccccccci.png (http://img215.imageshack.us/i/ccccccci.png/) http://img707.imageshack.us/img707/9082/ccccccccx.png (http://img707.imageshack.us/i/ccccccccx.png/)

http://img707.imageshack.us/img707/8494/79697851.png (http://img707.imageshack.us/i/79697851.png/)

http://img444.imageshack.us/img444/3319/34148251.png (http://img444.imageshack.us/i/34148251.png/)

http://img91.imageshack.us/img91/9298/ccccccccc.png (http://img91.imageshack.us/i/ccccccccc.png/) http://img444.imageshack.us/img444/3418/cccccccccc.png (http://img444.imageshack.us/i/cccccccccc.png/) http://img297.imageshack.us/img297/1792/ccccccccccc.png (http://img297.imageshack.us/i/ccccccccccc.png/) http://img72.imageshack.us/img72/3153/cccccccccccc.png (http://img72.imageshack.us/i/cccccccccccc.png/) http://img72.imageshack.us/img72/7281/cccccccccccccd.png (http://img72.imageshack.us/i/cccccccccccccd.png/)

kartopu
28-04-10, 01:48
Yeni fragman çok olaylı arkadaşlar :img-swoon

Fikret Derya'yı eve sürüklemiş odalarında yatağa atıyor, niye bebeği aldırdın diyor..
Derya seni sevmiyorum, bebeği istemiyorum diyor :icon_sorr
Nimet hanım nasıl bebeği aldırırsın gibi bişey diyor..

Sonra Zuhal ile Fikret arasında bişeyler oluyor..Derya Fırat'a sevgilileri ile çekilmiş resim verdi..Tehdit :)

Derya dayamış silahı Selo'nun başına niye öldürdün kardeşimi dedi..

Duygu'cum resimler için, nurgül çalışmalar için sağolun :happy0064

^DUyGU^
28-04-10, 01:52

Fikret Derya'yı eve sürüklemiş odalarında yatağa atıyor, niye bebeği aldırdın diyor..

Sonra Zuhal ile Fikret arasında bişeyler oluyor..Derya Fırat'a sevgilileri ile çekilmiş resim verdi..Tehdit :)

Duygu'cum resimler için, nurgül çalışalar için sağolun :happy0064

Bu bölüm beya hareketli olacak:img-yes:
Amanın Derya darbelere başlamış (seni sevmiyorum) fena:icon_whis

Zuhalin saçını başını yolasım geldi, pis çiyan:img-tomat
Tehdit haaa brova Derya'ya:happy0064 canını okuyacak:img-hyste

_ceyo_
28-04-10, 01:53

Duygu'cum resimler için, nurgül çalışalar için sağolun :happy0064

Haydaaaaaaa...
En başta lütfen ama lütfen Zuhal ile Fikret arasında bişi olmasın!:icon_sorr
Senaristler şu ucuzluğu yapmasın bir kere de!:kahve
Derya'nın amacını çözemedim!:bilmim
Fikret demeyecek mi; iki günde ne değişti de sevgin aşkın bitti?:good:
O zaman ne cevap verecek. Boşanacak mı bunlar yoksa..pöff sinir oldum..:img-tomat

kartopu
28-04-10, 01:59
Bu bölüm beya hareketli olacak:img-yes:
Amanın Derya darbelere başlamış (seni sevmiyorum) fena:icon_whis

Zuhalin saçını başını yolasım geldi, pis çiyan:img-tomat
Tehdit haaa brova Derya'ya:happy0064 canını okuyacak:img-hyste

Evet başlamış canım..Görünce ne oluyoruz dedim :) İntikam meleği Derya :img-wink: Fırat'ta resimleri görünce şok :img-hyste
Zuhal Fikret olayına sinir oldum :img-tomat

Haydaaaaaaa...

En başta lütfen ama lütfen Zuhal ile Fikret arasında bişi olmasın!:icon_sorr
Senaristler şu ucuzluğu yapmasın bir kere de!:kahve
Derya'nın amacını çözemedim!:bilmim
Fikret demeyecek mi; iki günde ne değişti de sevgin aşkın bitti?:good:

O zaman ne cevap verecek. Boşanacak mı bunlar yoksa..pöff sinir oldum..:img-tomat

Bilemiyorum gidişat kötü :icon_sorr Boşanmasınlar :img-cray: Fikret araştırsın biraz niye böyle diye...

blckgrl
28-04-10, 02:07
Diziyi çok seviyorum ve inşallah gün değişikliğinin uğurlu gelmesini istiyorum. :img-wink:

Derya diğer dizilerindeki gibi kaynana ya da fakirlik yüzünden ezilen bir karakter değil, kariyerli bir iş sahibi ve yaşadığı olay yüzünden mecburen kötülük yapacak ama aşkı yüzünden de acı çekecek bir karakter ve ben AhuT. yi bu rolde görmekten çok keyif alacağım:good:

Ben iki fargmanı da gördüm, olaylar birden alevleniyor , Cumayı sabırsızlıkla bekliyorum:img-yes:

^DUyGU^
28-04-10, 02:50
Ben bu Zuhal'a fena taktım yaaa, nasıl bir arkadaştır bu. Laptoptan Fikretin resimlerine bakmak filan ne o öyle:img-tomat Konuşacak birini ararsan ben burdayım:img-gun: İçkiler içiliyor karşında yarı çıplak oturmuş:img-tomat:img-beee:

_ceyo_
28-04-10, 02:51
Kaç saattir Star da sesliyi bekliyorum..:img-hyste
Az önce çıktı da gördüm sonunda..:good::img-hyste

Derya Fikret'e Seni Sevmiyorum, Bu Bebeği İstemiyorum, Seni de İstemiyorum!:icon_sorr
Diyor ya onu evde diyor ise:icon_whis
Kolundan tutma sahnesi daha sonra geliyor..yani barışma ümidi taşıyorum..:img-blush
Ayrıca Zuhal Fikret'in resmine bakıyordu, bu kız Fikret'e yanık ben diyim..:img-tomat:kahve
Ama Fikret koltuktan kalkıyordu bence ona tenezzül etmez benim Fikret'im.:good:
Derya'sına da aşkına da ne olursa olsun ihanet etmez.:good:

Of yaa Fikret'e şimdi daha bir üzüldüm!:img-cray:
Bunun üstüne ben demesem de Fikret'im oturur evladının odasın ağlar!:img-in_lo:img-cray:

GÜLÇEM
28-04-10, 02:56
aaaa bu zuhale de ne oluyor canımmm :img-tomat:img-tomat
zaten durumlar karışık otursun oturduğu yerde...

fragman süper :good:

kartopu
28-04-10, 03:01
Ben bu Zuhal'a fena taktım yaaa, nasıl bir arkadaştır bu. Laptoptan Fikretin resimlerine bakmak filan ne o öyle:img-tomat Konuşacak birini ararsan ben burdayım:img-gun: İçkiler içiliyor karşında yarı çıplak oturmuş:img-tomat:img-beee:

Derya fragmanda kime sen ne biçim arkadaşsın diyor acaba :bilmim
Gerçekten kötüymüş o Zuhal :img-tomat

Kaç saattir Star da sesliyi bekliyorum..:img-hyste

Az önce çıktı da gördüm sonunda..:good::img-hyste

Derya Fikret'e Seni Sevmiyorum, Bu Bebeği İstemiyorum, Seni de İstemiyorum!:icon_sorr
Diyor ya onu evde diyor ise:icon_whis
Kolundan tutma sahnesi daha sonra geliyor..yani barışma ümidi taşıyorum..:img-blush
Ayrıca Zuhal Fikret'in resmine bakıyordu, bu kız Fikret'e yanık ben diyim..:img-tomat:kahve
Ama Fikret koltuktan kalkıyordu bence ona tenezzül etmez benim Fikret'im.:good:
Derya'sına da aşkına da ne olursa olsun ihanet etmez.:good:

Of yaa Fikret'e şimdi daha bir üzüldüm!:img-cray:

Bunun üstüne ben demesem de Fikret'im oturur evladının odasın ağlar!:img-in_lo:img-cray:

Bende de barışma ümidi var ya da Fikret zorla eve kapatacak Derya'yı :img-hyste Çünkü Derya Fırat'a tehdit resimlerini verdiğinde kutlama gibi bişey var..Fikret te ordadır herhalde..

_ceyo_
28-04-10, 03:06
Ay Nesli sen öyle diyince benim aklıma yine bi senaryo geldi..:img-hyste:img-hyste
Fikret bebeğin odasında üzgünken ki sahne umarım Derya'yı eve getirdiği sahneden sonra olur.:img-blush
Hatta Fikret orada üzülüp,ağlarken Derya onu aralık olan kapıdan görsün kıyamasın!:img-in_lo
Böyle bir şey ancak benim senaryomda olur bunu biliyorum ama işte umut fakirin ekmeği demişler!:img-hyste

Ya barışsınlar 3.bölüm bitmeden:img-blush, öpüşme istiyorum :hıh!:img-in_lo

kartopu
28-04-10, 03:16
Ya barışsınlar 3.bölüm bitmeden:img-blush, öpüşme istiyorum :hıh!:img-in_lo

Güzel senaryo canım :img-hyste O öpüşme sakın Fikret Zuhal arasında olmasın :img-hyste:img-tomat Derya pek öpecekmiş gibi durmuyor :) Fikret zorla öperse bilmem :img-in_lo

_ceyo_
28-04-10, 03:26
Güzel senaryo canım :img-hyste O öpüşme sakın Fikret Zuhal arasında olmasın :img-hyste:img-tomat Derya pek öpecekmiş gibi durmuyor :) Fikret zorla öperse bilmem :img-in_lo

Fikret o yılan ile öpüşürse kesinlikle gözümden düşer, affetmem!:img-yes:
Valla artık Derya mı Fikret'i, Fikret mi Derya'yı öper orasını bilemeyeceğim!:bilmim
Ama birisi öpsün:img-in_lo artık!:img-hyste

Bu arada fragmanı tekrar izledim şu Derya'yı kolundan tuttuğu resimde ve eve getirdiği resimde ki kravat aynı.:img-hyste
Fakat tokatı attığı sahnede ki takım ve kravat farklı!:img-yes:
Ayrıca Derya'nın eve geldiği sahnede ki kıyafet, tokat sahnesin de giydiği kıyafetle aynı!:img-hyste
Yani ya tokattan sonra çekip gidiyor Derya ve akşamında Fikret gidip Sinan'ın evinden alıp eve getiriyor.:icon_whis
Eee Derya'dan da o sözleri duyunca Zuhal de üstüne arayınca Zuhal'e gidiyor Fikret.:img-tomat
Ve sabahında Derya evden çıkarken Fikret eve gelirken karşılaşıyorlar o kol tutması orası oluyor.:good:

Büyük ihtimal sahneler böyle gelişiyor ama bir iki kere daha izlersem tam çözerim!:img-hyste

kartopu
28-04-10, 03:33
Fikret o yılan ile öpüşürse kesinlikle gözümden düşer, affetmem!:img-yes:

Valla artık Derya mı Fikret'i, Fikret mi Derya'yı öper orasını bilemeyeceğim!:bilmim
Ama birisi öpsün:img-in_lo artık!:img-hyste

Bu arada fragmanı tekrar izledim şu Derya'yı kolundan tuttuğu resimde ve eve getirdiği resimde ki kravat aynı.:img-hyste
Fakat tokatı attığı sahnede ki takım ve kravat farklı!:img-yes:
Ayrıca Derya'nın eve geldiği sahnede ki kıyafet, tokat sahnesin de giydiği kıyafetle aynı!:img-hyste
Yani ya tokattan sonra çekip gidiyor Derya ve akşamında Fikret gidip Sinan'ın evinden alıp eve getiriyor.:icon_whis
Eee Derya'dan da o sözleri duyunca Zuhal de üstüne arayınca Zuhal'e gidiyor Fikret.:img-tomat
Ve sabahında Derya evden çıkarken Fikret eve gelirken karşılaşıyorlar o kol tutması orası oluyor.:good:

Büyük ihtimal sahneler böyle gelişiyor ama bir iki kere daha izlersem tam çözerim!:img-hyste

Araştırmacı izleyici böyle olmalı :img-hyste:happy0064 Yazdıklarını okuyup fragmanı tekrar izlemeliyim :img-hyste
Derya kesin öpmez :img-hyste iş Fikret'e düşüyor...:img-hyste

winston
28-04-10, 03:35
ızledım bolumu...ama uzgunum olmamıs...soru ısaretlerı dolu bombos selo sacmalıgıyla dolu br bolum olmus...yavuz bıngol korkunc pasıf...dımdık durmuyor yıne!

ama ahum oylemı...ahu yıne kendı gıbı...ancak senaryo pasıf duruslar pasıf...

ızlenmesı ıcın dıkkat cekıcılıgın olması lazım...onun ıcın senaryoda degısıklıkler sart

Fikret mi pasif yahu... Sinanı dövüyo:img-hyste:img-hyste Deryayı kolundan çekip götürüyo:img-hyste:img-hyste

_ceyo_
28-04-10, 03:45
Araştırmacı izleyici böyle olmalı
Yazdıklarını okuyup fragmanı tekrar izlemeliyim :img-hyste
Derya kesin öpmez :img-hyste iş Fikret'e düşüyor...:img-hyste

Diğer sahneler konusunda tam kestiremiyorum ama az önceki yazdıklarımdan %90 eminim!:img-yes:
İzlerken sıralamaya dikkat edin!:img-hyste:img-hyste

Bir de aklıma şu geldi! Demek ki pastalı kısım bunlardan çok sonra!:img-yes:
Peki Derya; Fikret'e Seni Sevmiyorum dedikten sonra nasıl hâlâ duruyor!:icon_whis
Fikret gibi bir adam ne kadar aşık olsa da bunu sineye çeker mi?:img-wink:
Yani üç günlük karım bana aşık olmadığını söyleyecek, bebeğini aldıracak!:icon_sorr
Sonrada ben onu pastalı davetlere konuk edecem?:img-hyste
Var mı böyle bir eş varsa ben de istiyorum!:img-hyste

Ya pastalı kısma kadar bunlar barışacak!:img-blush
Ya da bir şeyler olacak. Çok karışık, çok!:bilmim
Cuma gelsin bir an önce!:img-hyste

Ben Fikret'in yerin de olsam 'Seni Sevmiyorum, İstemiyorum' dediği kısımda yapışırdım Derya'nın dudaklarına!:img-in_lo:img-hyste:img-hyste
Bakalım tepkisiz mi kalıyor yoksa, vuslat mı oluyor..:img-in_lo:img-hyste

*özgecan*
28-04-10, 09:56
merhaba canlar.......

bir gün gelemedim, ne sohbetler dönmüş, ne vukuatlar olmuş burada...... ama fragmanımızı defalarca izledim ve tüm yorumları okudum..... yani dersimi çalışıp da geldim............. :)

öncelikle kesinlikle çok etkileyici ve bomba bir fragman olmuş (diğer ikisi gibi).... ben en başından beri bu fragmanların MÜKEMMEL hazırlandığını düşünüyorum zaten defalarca da dile getirdim.... yine müthiş bir iş başarmışlar........ helal :happy0064

çok fırtınalı bir bölüm olacağı kesin......... yalnııızzzzzzzz önce bir şey söylemem gerek, çatlarım yoksa...........

BEN O ZUHAL'İ YOLARIM.... VALLAHİ SAÇINI BAŞINI KARIŞTIRIVERİRİM..... BENİM DELİ DAMARIMI HOPLATMASIN........... :img-tomat:img-tomat:img-tomat

pis, terbiyesiz kadın ya.... nasıl kızdım, nasıl kızdım.... FİKO da gözü varmış resmen..... sen nasıl yanaşırsın ona ya ? hangi cesaretle, GARRYY ? İREM acil gel, FİKO'nun TAYFASI'na ihtiyacı olacak bu bölüm bol bol:img-hyste

yok ama söylemedi demeyin, benim bildiğim FİKOCAN, DERYA'sına ASLA ASLA ASLA ihanet etmez........... o GARRYY zuhal de avucunu yalar....:happy0064
Keltoş dağıtmış fırını.... Halil babası Fikreti sakinleştirmeye çalışıyor amaaa... Fikret Kudretli bu, deliliği geldi mi kimseler tutamaz :img-hyste

zaten uyarmıştı keltoşu bi kere. artık hiç şansı yok zavallı keltoşun :img-hyste:img-hyste:img-hyste gidiyor keltoş ile hesaplaşmaya.... ayrıca ona silah doğrulturken yavuz un mimikleri, o sert duruş müthiş valla, bayıldım:happy0064

derya ve fikret bol bol hesaplaşacaklar bu bölümde... derya çok canını yakacak fikret'in belli..... kıyamıyorum aslında ama yavuzu böyle izlemek de çok zevkli be ya... hem çok aşık hem çok deli falan :img-hyste:img-hyste:img-hyste

ayrıca bir alkış da FİKOcuğuma yine.... tabii ki sinan'a vurduğu yumruk için...

böyle söylemek istemezdim çünkü önceleri hak veriyordum, sevdiği kız başkasına aşık, acı çekiyor falan diye ama ne istiyor fikret'ten ya? sürekli ayak bağı pardon ama :img-tomatsonra bebişimiz için derya'nın kanına girmesi falan... hoşlanmıyorum kendisinden haberiniz olaaa:img-wink:

umarım cuma daha uğurlu gelir.... lütfen ya şu reyting canavarı biraz da bize gülsün be :img-hyste

nur nurgül
28-04-10, 10:14
http://img293.imageshack.us/img293/7585/872349759939.jpg (http://img293.imageshack.us/i/872349759939.jpg/)

http://img441.imageshack.us/img441/6179/19336101500953104405254.jpg (http://img441.imageshack.us/i/19336101500953104405254.jpg/)

kartopu duygu resimler için sağolun elinize sağlık

emeği geçen herkesin eline sağlık

^DUyGU^
28-04-10, 12:14
3.BÖLÜM SESLİ FRAGMANDAN :img-in_lo

http://img406.imageshack.us/img406/2972/pdvd011e.th.png (http://img406.imageshack.us/i/pdvd011e.png/) http://img217.imageshack.us/img217/7318/pdvd012z.th.png (http://img217.imageshack.us/i/pdvd012z.png/)
http://img406.imageshack.us/img406/7186/pdvd013i.th.png (http://img406.imageshack.us/i/pdvd013i.png/) http://img406.imageshack.us/img406/5991/pdvd015s.th.png (http://img406.imageshack.us/i/pdvd015s.png/)
http://img72.imageshack.us/img72/2479/pdvd016z.th.png (http://img72.imageshack.us/i/pdvd016z.png/) http://img90.imageshack.us/img90/1636/pdvd017.th.png (http://img90.imageshack.us/i/pdvd017.png/)
http://img90.imageshack.us/img90/2692/pdvd022t.th.png (http://img90.imageshack.us/i/pdvd022t.png/) http://img72.imageshack.us/img72/7042/pdvd023.th.png (http://img72.imageshack.us/i/pdvd023.png/)
http://img406.imageshack.us/img406/9488/pdvd024l.th.png (http://img406.imageshack.us/i/pdvd024l.png/) http://img225.imageshack.us/img225/6435/pdvd025x.th.png (http://img225.imageshack.us/i/pdvd025x.png/)
http://img217.imageshack.us/img217/6747/pdvd026yq.th.png (http://img217.imageshack.us/i/pdvd026yq.png/) http://img99.imageshack.us/img99/3871/pdvd027d.th.png (http://img99.imageshack.us/i/pdvd027d.png/)
http://img99.imageshack.us/img99/4682/pdvd028n.th.png (http://img99.imageshack.us/i/pdvd028n.png/) http://img90.imageshack.us/img90/2881/pdvd029r.th.png (http://img90.imageshack.us/i/pdvd029r.png/)
http://img217.imageshack.us/img217/6545/pdvd046.th.png (http://img217.imageshack.us/i/pdvd046.png/) http://img217.imageshack.us/img217/3766/pdvd048v.th.png (http://img217.imageshack.us/i/pdvd048v.png/)
http://img217.imageshack.us/img217/2208/pdvd049p.th.png (http://img217.imageshack.us/i/pdvd049p.png/) http://img217.imageshack.us/img217/8930/pdvd051v.th.png (http://img217.imageshack.us/i/pdvd051v.png/)

kartopu
28-04-10, 12:24
nurgül sağol haber verdiğin için.Fragman var özet yok :img-hyste onu da eklerler sanırım :)

Duygu'cum resimler için sağol :img-yes::good:

Bu kadar çok olay bölüme nasıl sığacak :img-hyste

Fragmanı tekrar izledim çok fena :) Keşke ilk fragmanı da verseler.İkisi birlikte yayınlansa o da çok güzeldi ama sadece gündüz verilmiş :img-blush

Ben Fikret'in yerin de olsam 'Seni Sevmiyorum, İstemiyorum' dediği kısımda yapışırdım Derya'nın dudaklarına!:img-in_lo:img-hyste:img-hyste

Bakalım tepkisiz mi kalıyor yoksa, vuslat mı oluyor..:img-in_lo:img-hyste

Yazının son kısmı için :img-hyste:img-in_lo:img-hyste
Haklısın aslında Fikret o kadar lafı yiyip Derya'ya nasıl darvanacak artık :bilmim

Not: Şimdi tekrar izlerken farkettim.Selo Rüya'm ile aramda olan bu engeli ortadan kaldırmam lazım diyor :img-hyste Engel kim Fırat :img-hyste Derya'ya herhalde o fotoğrafları Selo veriyor :img-hyste

burjuva74
28-04-10, 14:45
Dün akşamki bölüm tekrarı 47 ve 61.ci olmuş sanırım cuma akşamıda ilk 20 ye giremez çekilen bölüm varsa yayınlarlar kalkar bu dizi boşuna yorumlar yapmayın bence

Ayrıca senaryoda çok kopuk , burdaki 7 8 kişiden başka kimse beyenmiyor diziyi senarist çekilen bölümleri izlemiyor bence bildiği bütün entrikaları yazıyor ama genede tutmaz katil yaptı hamile bıraktı evlendirdi çocuğu aldırdı şimdide arkadaşını aşık yazmış seloyu rüya ya aşık etti fırat ı başkasına yazdı 3 bölümde herşeyi yaptı :happy0064 bakalım daha ne kaldı

sanırım 4 bölümde kör veya hafıza kaybı olabilir (tabi oynatırlarsa)

sinemyalcin89
28-04-10, 15:01
arkadaşalar gecenin köründe yayınlanan dizi bölümünün 1.olmasını bekleyemeyız herhalde ama ben cuma gününden umutluyum özet ve resimleri merakla beklıyorum ...bence yayınlana bu kadar heycanlı bır fragmandan sonra kötü reytıng alınacağını sanmıyorum:good:

kartopu
28-04-10, 15:06
burjuva74 sana burda yazılarını paylaş demekle hata etmişim.Tüm forum arkadaşlarımdan özür diliyorum :img-yes:
Gerçek derdin ne çok merak ediyorum..Dizi bitip bütün çalışanları işsiz kalınca çok mu mutlu olacaksın...

Bu tekrarlar star tv için sanki çok anormalmiş gibi vurgulamışsın :bilmim Mesela kanalın pazartesi günkü o saatteki yarışmasının yeni bölümü 86 olmuş :img-blush

Bu sitede yapılan yorumlar bir dizinin gerçek izleyici kitlesini belirlemez.Reyting alıp sayfasına günde 1 yorum zor yazılan diziler varken, sayfaları yorumla dolup taşan kalkan nice diziler gördüm :img-yes:

Bizi dert etme kaç bölüm verilirse izleyip burda yorum yapmaya devam edeceğiz.. :)