Sayfa 5/10 İlkİlk 123456789 ... SonSon
50 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Ghajini (2008)

Durum:
    lilyum5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Mystery Train
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    60

Aldığı Beğeni: 27

Bahsedilme
    1 Mesaj

Talking

Dün kız kardeşimin yoğun baskı ve ısrarlarına dayanamayıp izleyeyim dedim ve hayran kaldım filme.Aşk filmi sanıyorken dram,intikam,aşk çok güzel harmanlanmış filmde.Dram yönü özellikle çok ağır bastı benim açımdan zira Kalpana'nın öldüğünü bile bile inanmayarak bir umut ölmemiştir diyerekten izledim filmi.:icon_sorr

Filmin en güzel kısmı kesinlikle günlüklerin anlatıldığı kısmı idi.Hele Kalpana'nın herkese aynı mimikler ve ses tonu ile Sanjay ile sevgili olduklarını anlatması ve Sanjay'a da bunu ballandırarak anlattığı kısım çok güzeldi.:img-hysteBir de arabasını satıp parayı Sanjay'a verdiği sahnede ben Sanjay'dan daha çok duygulandım.Canısı Kalpana yea.:love01::img-hyste

Aamir Khan döktürmüş bu filmde.:img-in_loOyunculuğu ile hayran bıraktı kendisine.Asin ile de çok yakışmışlar.Keşke tüm Aamir Khan filmlerinde Aamir'in sevdiceğini Asin canlandırsa diyecek kadar sevdim zatı-ı şahanelerini.:love01::img-hyste

Vee şu çöldeki klip yok mu işte bayıldım o klibe.Defakez izlesem bıkmam bu klipten de filmden de.3 Idiots'u da izledim;ama favorim kesinlikle Ghajini.

Hamiş:Bu çöldeki klipte söylenen şarkının adı nedir canlar bilen var mı?

Durum:
    adelya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    İzmir..
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

şarkının adı guzaarish.

Durum:
    Burcy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    steggy.
    Konular
    21
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 26

Bahsedilme
    0 Mesaj

Post uba.

Bollywood yapımlarını ne izlerim ne de severim açıkçası ama bu düşüncemi yine bir Aamir Khan filmi yıktı diğerleri için; 3 Idiots, Fanaa, Taare Zameen Par. Bu adamın her filmi güzel olmak zorunda mı?

Spoiler İçermektedir

:img-in_lo

Ah Ghajini ahh yaktın beni... :865323

Durum:
    Ceren53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Narin♥Firat
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı prenses69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kadar güzel bir film ki Ghajini..
    En sevdiğim aşk filmlerinden biri oldu.Dün gece izledim ve izlemekte ne kadar geç kaldığımı fark ettim.
    Sanjay'ın Kalpana'ya olan aşkı,Kalpana'nın o neşeli halleri her şey çok güzeldi.
    İnsan bu aşkın sonunu bile bile,buruk bir gülümsemeyle izliyor filmi.

Zümrütüm Öncelikle sana tafsiyen icin tskler.... Esimle birlikde dün aksam 3 saatlik filmi bir solukda izledik...
    Hala aklima gelince zor tutuyorum kendimi kalpananin öldürüldügü sahne beni mahfetdi ve tabiki o finali Sanjayin herseyi hatirlamasi hastane odasinda gecirdigi kriz vs gibi.
    Keske oda ölseydi dedim coook aglardim katmerli aglardim hemde ama orda huuzur icinde yasadiklarini düsünürdüm:icon_sorr Ask filmlerinin finalinde ya mutlu son olmali el ele yasamalilar sevgililer yada birlikde ölmemeliler diye düsünürüm hep, Biri öldügü zaman digeri yasadigi zaman kendimi parcaliyorum resmen. Sevgililerin ayri kalmasina dayanamiyorum bir türlü:icon_sorr
    Basroller oyuncularda diyecek söz bulamiyorum zaten harika bir performans cikarmislar... Tatli halleri ne hosdu öyle:img-in_lo Doyamadik...
    Benim icin cok ayri bir yeri oldu bu filmin Benim Adim Khandan 1 bu iki hos baskada bollywood filmi izlemedim ama:img-hyste
    Ilk firsatda 3 idiotsu izlemeye koyulacagim sonrada her cocuk özeldiri siraya aldim :))

Son sözüm
    Kalpana&Sanjay doyamdim doyamadim size:img-in_lo

Durum:
    seven neyapmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    le seung gi nin gülüşünde
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

prenses69 eline sağlık bu imzalar için, çok güzel olmuşlar

arkadaşlar ,imkanı olan 3 idiota da imza ya da avatar yapabilirse çok sevinirim,çok istiyorum, malesef benim öyle becerilerim yok, çok özeniyorum size

Sayfa 5/10 İlkİlk 123456789 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri