Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Fragmanlar  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Gruplar  |  Reytingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > gülbeşeker

Bilgilendirme Mesajı

Conversation Between gülbeşeker and dizisnm
Ziyaretçi Mesajlarında toplam 32 mesajdan 1 ile 10 arası gösteriliyor.
  1. dizisnm
    09-09-17 13:52
    dizisnm
    Kubilay ocakta dizi proje başlıyormuş çok sevindim hayırlı olur inşallah kubilay hayırlısı olur insallah
  2. gülbeşeker
    30-08-17 04:11
    gülbeşeker
    Haksızlık ve ekmeğiyle oynama,Kubi bunu hak etmedi ...Kimse etmez.
  3. dizisnm
    30-08-17 02:49
    dizisnm
    Canim YILKE yapılan haksızlığı hazmedemiyorum yıldıza alikemali unutaracaklar Ali kemal vefasız olacak yeni sinarit yazdığı hikaye benim olmayacak (YILKE benim için özel kalacak) insallah yaptıklarını öderler pinarin ve kubilayi nasıl harcadılar aklım almıyor insallah baska bir dizide ya da filmde izliyebilirim içimdeki yangın biraz söner
  4. gülbeşeker
    25-08-17 22:21
    gülbeşeker
    Asabım çok bozuk,umarım Kubi için hayırlısı olur.
  5. dizisnm
    24-08-17 18:58
    dizisnm
    Kubilay diziden cikmis neden çıktı acaba bir bilgin var mi hangi çifti sevsem yarim kalıyor bende mi ugursuzluk var anlamadım gitti ( hersey kubilay için iyi olur hep yanindim kubilay çok güzel işlerle geri doner)
  6. dizisnm
    16-07-17 20:49
    dizisnm
    Canim 15 temmuz gibi bir gün yasamayiz en kötü günü yaşadık özelikle siz ankaralılar ve ıstanbul allah daha allah yaşanmasın canim
  7. dizisnm
    16-07-17 20:20
    dizisnm
    Canim bu kanal de hep pirimciydi yine hilon vidyosu paylaşmış vatanım senesine yapılan haksızlık diğer oyunculara yapılan haksızlık yetti ozelikle YILKE yapılanlar canıma dak dedirtti bu sende böyle devam edecek anlaşılan (ele nin annesi demiş canim 9 yıl atlicaz diye kızı uyarmış beni zor durumda bıraktın diye resimde var hatta insallah doğru değildir 9 yıl alacakları bu oyuncu hafta yoktu dizide doğruluk payı ne sence)
  8. gülbeşeker
    13-07-17 22:53
    gülbeşeker
    Pek umudum yok ama Yıldızın evleneceğini sanmıyoum.Nurana güven olmaz ,her şeye hazırlıklı olmakta fayda var...
  9. dizisnm
    13-07-17 18:14
    dizisnm
    Nuran senaryo başlamış canim inanirmisin korkuyorum ( sence YILKE nasıl başlatır ) yildizi evlendirmemistir insallah di mi (eleni de diziden girmediğine göre oda YILKE engel mi canim) of nuran kafamı iyi ne ahlak bulak etti
  10. gülbeşeker
    11-07-17 18:11
    gülbeşeker
    Cantuğun babasının ikizi var,Cantuğ tek çocuk.O yüzden genetik olarak Begüm-Cantuğun bebekleri ikiz olabilir:)Cinsiyet hakkında kız olurmuş gibi geliyor nedense:)
Saat 17:57.