Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Fragmanlar  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Gruplar  |  Reytingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > gülbeşeker

Bilgilendirme Mesajı

Conversation Between gülbeşeker and zarpandit34
Ziyaretçi Mesajlarında toplam 10609 mesajdan 1 ile 10 arası gösteriliyor.
  1. zarpandit34
    22-09-17 20:51
    zarpandit34
    Benim kuzum yine kayboldu dizifilmden :(
  2. zarpandit34
    05-09-17 18:03
    zarpandit34
    Ahahhahahhaha ben her türlü sakaldan yanayım:) nerdeyse herkes için hemde:))

Valla sorma Barış ve Elçini nası tekrar bi araya getirdiler hayretler içerisindeyim zaten:) kiralık aşk'ın bile sonunu getiremeyecekler die düşünürken ben:)
  3. gülbeşeker
    05-09-17 16:30
    gülbeşeker
    Şunu da diyeyim de tam olsun:) Dene,tarafını seç:))
  4. gülbeşeker
    05-09-17 16:26
    gülbeşeker
    YılKe içimizde bir yara olarak kalacak,keşke Barış-Elçin gibi bir film çekseler...
    Kubi sakalsız lise öğrencisi gibi ya,bebek suratlı:)
    Sakallı Kubi♥

1960lar imajıyla Kubi♥
  5. zarpandit34
    05-09-17 11:03
    zarpandit34
    Bu arada Kubi sakalla 10 yaş vermiş;)
  6. zarpandit34
    05-09-17 00:38
    zarpandit34
    Valla deli oluo insan nası harcandıklarını düşündükçe.

Senin de geçmiş bayramın kutlu mutlu olsun:) hatta mumkunse hergunumüz bayram olsun (deli olalım dermiş gibi oldu bu da :D)
  7. gülbeşeker
    04-09-17 23:34
    gülbeşeker
    En en harcanan çift YılKe oldu,aksini iddia eden Hileoncudur:))
    Geçmiş bayramın kutlu olsun caanım,bayram bitse de bayram şekerin eksik olmasın:)
  8. zarpandit34
    30-08-17 22:21
    zarpandit34
    cidden şanssızmış baksana hayatında tam biyerlere vardım gibi hissederken belki de tam şansım dönüo sonunda derken bu oldu.Ne düşünüo,ne hissedio acaba.Kıyamam yaa:/ içim acıo valla düşününce.

insanlar fanatikleştikçe canavarlaşıolar resmen.Bu yaptıkları çok psikopatça,çok sağlıksız bişi.İlerde mutlaka pişman olacaklar,ama olan bizim shipimize oldu valla:( başka bi işte bir araya gelme şansları olsa bari..
  9. gülbeşeker
    30-08-17 16:52
    gülbeşeker
    Zarpa haklı Kubi:) Kubi,bir röpünde hep şanssızım demişti,umarım şeytanın bacağını kırar.
    YılKe yi de Pınarla uyumunu da bir daha ghöremeyceğiz ne acı:( Üstelik adam gibi sahneler bile izleyemedik,öpüşme bile göremedik.
  10. zarpandit34
    30-08-17 11:01
    zarpandit34
    Hahahahahaha bence gelmemişlerdir Kubi,boşuna gitme hiçbi zaman gelicez dedikleri zamanda gelmiolar:)

Fanların bu kadar ileri gittiğine inanamıyorum bu korkunç derecede acımasız bişi,gencecik bi insana bunu nasıl yaparlar:( ha belki bu olay kubinin başka iyi projelerde başrol oynamasına sebep olur onun için belki daha hayırlısına sebep olur ama olan bizim YılKe ye oldu bi daha onu asla goremicez:/ kubi nin vedasindan fotoğraflardaki bakislarindan belliydi bisiler döndüğü
Saat 12:39.