Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Fragmanlar  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Gruplar  |  Reytingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Muratci

Bilgilendirme Mesajı

Conversation Between Muratci and kasinan
Ziyaretçi Mesajlarında toplam 17 mesajdan 1 ile 10 arası gösteriliyor.
  1. Muratci
    19-05-14 01:38
    Muratci
    baris iyice intikam pesinde kosacak artik. mehmet varolla gizliden gizliye is yapacak bu belli. begümü bilemem ama melis habersiz bir sekilde yaninda duracgina eminim!
    yada kerem ona yine kötü davranir akseldende zümzügü yerse o zaman melisden korkmaya baslayabilirim.
  2. kasinan
    19-05-14 01:32
    kasinan
    Aynennnnn. Ya da Kerem'İn gittiğini gören Cihan "Ulan ben bu çocuk kadar olamıyor muyum?" diye takılır peşine:)))) Melbar bana da geliyor gibi görünüyor. Tencere kapak onlar iyi olur
  3. Muratci
    19-05-14 01:25
    Muratci
    ben barisa acimadimki o sahnede :) tülin ve baris bu kadar igrenc olabilirlermi diye düsündüm. aklima gelemdi degil. horzum olsaydi yapabilridi belki ama ters köseymis. neyseki bunlar gittikce melbar yolunu acmaya calisiyorlar. ama farkettigim ayri bir konu var. begümde en az melis kadar hasta.
    bencede cihan keremi alsin götürsün gölyaziya sonra ikiside iki kadinida alsin gelsinler. ama cihanda bu cesareti pek göremiyorum. kerem alir cihani gibime gelyior :d
  4. kasinan
    19-05-14 01:22
    kasinan
    Yalnız o bu değil de ben bir an Tülin BArış'a sarkacak sandım. Orada bittim işte. Barış'a acıyacağım hiç gelmezdi aklıma:)))))))))
    Kayınpeder Damat bi zahmet gitsinler Gölyazı'ya her ikisi de hatununu kolundan tutup getirsin artık
  5. Muratci
    19-05-14 01:19
    Muratci
    cici annesiyle yatan adama "etme bulma dünyasi" diyorum ama bende aksele üzülüyorum yaa :(( adam köpek gibi asigim dedi. kereme camis gibi icmis dedi. herseyi hayvana benzetti ama yakinda hayvana dönüsmesi an meselesi. melisi orda görsün, duysun yada bilsin. akselin eski aksel olmasi icin büyük bir sebep. bende nedense buna sevinyiorum :D eskiye dönüyoruz :D
  6. kasinan
    19-05-14 01:16
    kasinan
    Rica ederim canım ya:) "Bacanak olmak da ne zormuş, arkadaş!" bitirdi beni yalız:)))) Ben en çok Aksel'e üzüldüm. Onun en büyük zaafı ihanet. Eğer öğrenirse Melis'i bir de o dağılacak hem de kötü dağılacak
  7. Muratci
    19-05-14 01:12
    Muratci
    ask olsun sinemcim neyine kizacagim? ben bölümü cok begendim. kim ne kadar klise derse desin. uzun zamandna sonra tekrar izlemeyi özellikle aksel-kerem sahnelerini tekrar izlemeyi istiyorum :D
    rep icin tsk ederim canim
  8. Muratci
    10-02-14 01:19
    Muratci
    sorma canim sormaa.. cok güzel bir bölümdü süperdi!
  9. kasinan
    10-02-14 01:06
    kasinan
    Yok bacımmm ne paniği:)))) Benimki duygu göz yaşları... Minicik repliklerle harikalar yarattı adam ya! Kuzum benimmmmm!
  10. Muratci
    10-02-14 01:00
    Muratci
    tmm canim panik yok.. nede olsa suan melker bittiiiii :D
Saat 17:54.