DiziFilm.com Forum

DiziFilm.com Forum (http://forum.dizifilm.com/forum/index.php)
-   Dexter (http://forum.dizifilm.com/forum/forumdisplay.php?f=720)
-   -   Dexter (http://forum.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=14012)

Tito 05-01-07 19:03

Netten indiriyorum bu diziyi ve gerçekten çok merak ediyorum. Hikayesi oldukça hoşuma gitti.

Anlatım için teşekkürler.

euphoria 06-01-07 21:47

Açıklama için teşekkürler...:good:
Gerçekten farklı bir senaryo...İyi polis kavramını sorgulatan cinsten olacak Dexter galiba.e2 15 Ocak'ta yayına başlıyor,izlerim artık.:happy0064

Tito 07-01-07 01:58

İlk bölümünü seyretme fırsatını buldum.

Gündüzleri adli tıp görevlisi, geceleri seri katil. Aşırı derecede kan seviyor. Hatta öldürdüğü insanların kanını koleksiyon yapıyor. Bazı sahneleri kanlı canlı.

Üvey kız kardeşini de sevdim eğlenceli bir tip.

Tam bana göre bir diziymiş.

maviguvercin 07-01-07 13:30

Arkadaşlar e2 15 ocakta resmen yayına giriyor. O hafta diziler başlayacak. e2 nin resmi web sitesi hala yapım aşamasında ama yakın bir zaman içinde siteden yayın akışına ve dizilerle ilgili bilgilere ulaşabiliriz diye düşünüyorum.

www.e2.gen.tr

Bu arada küçük bir uyarı yapmak istiyorum. Spoiler içerikli bilgi verileceği zaman uyaralım ve yazıyı beyazla yazalım. Böylece istemeyen okumamış olur. Ayrıca spoiler içerikli resimleri lütfen link olarak ekleyelim.

Tito 10-01-07 19:29

İlk beş bölümü devirdim arkadaşlar ve gerçekten çok hoşuma gitti. Farklı bir konusu var. "Katil ama iyi insan" teması işlenmiş:)

Spoiler içeriyor!! Adamımız bir rakibi var(yani o da seri katil). sürekli dexter da hayranlık uyandırıyor.Belli ki ilerleyen bölümlerde kapışacaklar. Enteresan olan rakibi Dexter'ın katil olduğunu biliyor ve ona sürekli ölü bedenlerden mesaj yolluyor. Tabi dexter bu mesajları alıyor

xero 18-01-07 23:48

Arkadaşlar bu dizi e2 de ne zmn gösterilmeye başlıcak bi bilgisi olan var mı acaba?
15 ocak ta e2 yayına başladığında çok sevinmiştim ancak dexter ı vermeye başlamadılar.(test yayınında her pzrtesi verecekleri gösteriliyordu)

maviguvercin 19-01-07 10:04

Dizi pazartesi saat 10da ya da 11de yayınlanacak ama şubat ayında galiba. Ne e2.gen.tr de ne de Cnbc-e derginin e2 özel ekinde tam tarih yok. :icon_sorr

maviguvercin 10-02-07 23:16

Dizi 26 Şubat saat 22.00 da e2 de başlayacak.

dreamdark 13-02-07 05:03

ewt arkadaşlar, Dexter 26 Şubat'tan itibaren her P.tesi saat 22:00'de e2'de yayınlanmaya başlıyor :) Test yayınına başladığımız günden itibaren tanıtımlarını girdiğim bu diziyi, ben de çok merak ediyorum açıkçası :)

MELENA 27-02-07 14:40

çok farklı ve güzel bir diziye zaten benziyordu,tanıtımlarında gördüğüm kadarıyla.dün akşam ilk bölümünü izledikten sonra,düşüncelerim değişmedi.tamda beklediğim gibi bir dizi.gerçekten farklı ve orjinal.özellikle daha ilk bölümden neden böyle bir şey yaptığını yani hem polis hemde seri katil olduğunu öğrendiğime açıkçası daha çok sevindim.buarada dexter ,hayranlık duyulucak kadar zeki bir adam karaker olarak.oyuncu da bunu gerçekten iyi yansıtmış.ben beğendim:img-grin2

Saat 06:50.