Yalnız Mesajı Göster
Eski 30-12-13, 22:51   #975
ecmelll
Asistan

ecmelll kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.01.2009
ecmelll has a reputation beyond reputeecmelll has a reputation beyond reputeecmelll has a reputation beyond reputeecmelll has a reputation beyond reputeecmelll has a reputation beyond reputeecmelll has a reputation beyond reputeecmelll has a reputation beyond reputeecmelll has a reputation beyond reputeecmelll has a reputation beyond reputeecmelll has a reputation beyond reputeecmelll has a reputation beyond repute

Arkadaşlar ben Kanal D yi aradım..baya haşladım onları..
Şunları dedim:
Ben çalıkuşu ile ilgili şikayetimi dile getirmek istiyorum.Bugün çalıkuşu severler olarak dizinin saatinin 22.00 a alındığını öğrendik.Kendi adıma konuşmak gerekirse ben şok oldum.
Kanald den biri: Bu saat değişikliği seyircinin isteği üzerine 22.00 a alınmış.Ve baya arayan oldu konudan haberim var.
Ben: Pardon hangi seyirci Allah aşkına! Şu an kuşlu siteye bakarsanız herkesin tepkisini görürsünüz.Tag’lar açılmış durumda.Biz istemiyoruz.Bir sürü boş günler var.o günlere alınacağına saat 22.00 a alınması niye?bu resmen dizinin ipini çekmek.
Kanalın herhalde bu diziyle yeterince ilgilenmediğini, bilgisi olmadığını düşünüyorum...Çalıkuşu sadece Türkiye de değil dünya çapında ilgi görüyor. 45 ülke daha talep ediyor..Rytinglerde geçen hafta 5 bas. birden yükseldi.

Kanal D: Hangi saatte olmasını istiyorsunuz hanımefendi?

Ben: Yine eski asıl saatinde 20..00 da olmasını istiyorum.Kusura bakmayın ama kimse o saatte Cinayet dizisini izlemez. Nurgül yeşilçay devri bitti artık.herkes fahriye özçivitle Burak evceni konuşuyorken( burada çok fena pot kırdım ) bu çok saçma..Biz dizimizin saatinin değişmesini istemiyoruz.Bu duyuruyu da bir an önce yaparsanız sevineceğiz.

Kanal D: Tamam hanımefendi buraya not aldım, ileteceğim.