Yalnız Mesajı Göster
Eski 28-02-11, 18:24   #52
JADE2010
Oyuncu

JADE2010 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.11.2010
JADE2010 has a reputation beyond reputeJADE2010 has a reputation beyond reputeJADE2010 has a reputation beyond reputeJADE2010 has a reputation beyond reputeJADE2010 has a reputation beyond reputeJADE2010 has a reputation beyond reputeJADE2010 has a reputation beyond reputeJADE2010 has a reputation beyond reputeJADE2010 has a reputation beyond reputeJADE2010 has a reputation beyond reputeJADE2010 has a reputation beyond repute

Merhaba Kerem bey

Uncelikle hosgeldiniz..

Sizin filminizle ilgili gelismeleri uzun zamandir takip ediyorum,dun ancak fragmani izledim bir sitede ve iskence sahnesi dikkatimi cekti..sahne Ebu Gureyb hapishanesindeki iskencelere cok benziyordu acaba bu sahne o gercekte yasanan bu olaylarada bir gundermiydi? Romandaki gercegi bir yana birakirsak..gunderme olarak kabul ettim ve cok basarili buldum tebrikler hepinize..

soruma gelince (elestirilerden yola cikarak)sizce bu film icin gisemi yoksa izleyen insanlarin ve bu konudaki uzmanlarin begenisimi unemli? kendi adima gise yapan bir cok film izlemedim bile ama bu filmmi merakla bekliyorum..

Ikinci sorum

Acaba bu film Avrupadada gosterime girecekmi? cunku merakla bekliyoruz..

Basarinizin devamini dilerim..