Yalnız Mesajı Göster
Eski 28-02-11, 18:27   #53
Kerem ALIŞIK
Sanatçı

Giriş Tarihi: 28.02.2011
Kerem ALIŞIK has a reputation beyond reputeKerem ALIŞIK has a reputation beyond reputeKerem ALIŞIK has a reputation beyond reputeKerem ALIŞIK has a reputation beyond reputeKerem ALIŞIK has a reputation beyond reputeKerem ALIŞIK has a reputation beyond reputeKerem ALIŞIK has a reputation beyond reputeKerem ALIŞIK has a reputation beyond reputeKerem ALIŞIK has a reputation beyond reputeKerem ALIŞIK has a reputation beyond reputeKerem ALIŞIK has a reputation beyond repute
Varsayılan Teşekkürler...

Değerli DiziFilm.Com kullanıcıları sizlerle bu platformda buluşmak benim için müthiş keyifliydi. Tadına doyamadım desem yeridir. Zamanı aşmama rağmen hepinizin sorularını yanıtlayamamamın üzüntüsü içindeyim. Keşke daha fazla zaman olsaydı...Ancak şunu da ifade ediyim benim çok beceremediğim bu bilgisayar ortamını pek sevdim ve sizlerle en kısa zamanda tekrar paylaşım içinde olacağımı burdan bildirmek isterim.
72. Koğuş ile ilgili güzel sorularınız ve filme olan merakınız fazlasıyla sevindirdi beni. Filmden sonra da değerli yorumlarınızı almak isterim.

Hepinize çok teşekkürler...
Kerem ALIŞIK Çevrimdışı