Yalnız Mesajı Göster
Eski 09-04-16, 16:26   #154
michael werner
Yardımcı Yönetmen

michael werner kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 12.12.2009
michael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond repute

Bu baslik hic kapanmasin istiyorum.
Sene bir gün dahi olsa ugramak sevgili Meral Okay ve Bir Bulut Olduk demeye gelmek istiyorum.
Bugun Meral Okay aramizdan ayrilali tam 4 sene olmus.Zamanin hizi ve arkada biraktiklarimiz gecen senelerde cogaliyor ve bizler zamanin arkasindan son hizla kosmaya devam ediyoruz.
Üzülüyoruz.Üzüyoruz..Ama sevgili Meral Okay dan hatirladigimiz,Gunesin bir gün bulutlara degecegini de hic unutmuyoruz.
Yan yana gelmedigin bir kadin olsa da ,hayatimizda yasayanlardan biri Meral Okay.Benim icin öyle.
Hayatin inisleri ve cikislarinda pes etmemeyi ögreten biri.
Kaldigi yerlerde izini birakti,gittigi yerlerde de gülümseyen gözlerindeki isiltisi hep olsun isterim.
Rahmet ve sevgiyle aniyorum.
michael werner Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla