Yalnız Mesajı Göster
Eski 10-11-13, 13:01   #88
ezzzgi
Asistan

ezzzgi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.09.2011
ezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond repute

Herkese merhaba, güzel bir pazar günü diliyorum..

Akşamki bölümde çay bahçesinde buluştuklarında biraz konuşabilselerdi, Macit biraz içini dökebilseydi de Şinasi ondan sonra bitseydi daha iyi olmazmıydı? Her ne kadar istenmeyen ot burnunun dibinde biter kuralı geçerli olsa da sadece başbaşa iki cümlecik kurabilselerdi..

Haftaya İnci hanımın beklenen bursu geliyor. Fragmanın sonundaki Neriman Macit karşılaşması ve Macitin o tatlı gülümsemesi atölyede gibi geldi bana.. Kader birkez daha ağını örüyor biraraya gelmeleri için..

Bu arada Faiz bey Arcıoğlu ailesi arasında geçmişten kalan bir sorun var mı?
Faiz beyin karısının ailesiyle görüşmediğini, husumet olduğunu biliyoruz ama Faiz bey Nerimanın dayısının Arcıoğlu şirketinin hissedarı olduğunu biliyor mu? Macitin kimliği Faiz beyi rahatsız edecek mi diye soruyorum.. Bilen yazarsa çok sevinirim...
ezzzgi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla