Yalnız Mesajı Göster
Eski 05-11-13, 01:58   #71
tly34
Yönetmen

tly34 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.04.2010
tly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond repute

merhabalar

başladığından beri takip ettiğim diziye ilk yorumum olacak uzun sürede yorum yazmayınca nereden başlayacağımı bilemiyorum

deren1970 arkadaşımın yorumlarını okumayı seviyorum böyle sevdiğim birdizide yorumlarını okumak büyük keyif verdi ve ayrıca fatma-1721 arkadaşımda burdaymış onunda yorumunu bekliyorum bölüm yorumunu nerden başlayacam derken şu macitin mahalleye gelmesi ve ve cihanla kavga edecekken nerimanın koluna dokunması adam bildiğin mest oluyor bu sahne gerçekten devamlı izlenecek bir sahne birde macitin nerimanı ne zaman görse başka bir boyuta taşınıp orda uzun bir süre kalması sevdim ben bu çifti neriman ve maciti kimya farklı bakışlar farklı ve buna dayanarakta çok güzel bir aşkın başlamasını bekliyorum inşallah şöyle içimize işleyecek ve seneler geçsede unutulmayacak bir çift ve aşk yaratırlar

bu bölüme gelince bana neriman ve macitin sahneleri çok az geldi kısa sahne ve o sahnelerde dikkat ettinizmi bilmiyorum bölündü böyle oluncada tam elektirik alırken elektriğin yarıda kesilip tekrar gelmesigibi oluyor en baştaki sahne macitin nerimanın elini omzuna koyup neriman diyen sıcak ve yumuşak sesi çok hoşuma gitti sonra neriman giderken davetten arkasından gelip nerimanı durdurup yalvaran gözlerle bakması sonrasında resim yapmaları macit nerimanın gözlerinde kayboluyor

artık şöyle macitle nerimanın daha çok sahnesi olsun ama şöyle içimize işleyen sahnelerinden

inşallah tüm fatih harbiye izleyen ve burda yorum yapan diğer arkadaşlarlada karşılıklı çok güzel yorumlaşırız