Yalnız Mesajı Göster
Eski 06-11-13, 00:36   #76
tly34
Yönetmen

tly34 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.04.2010
tly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond repute

merhabalar

deren1970 canım hoşbulduk

10. bölüm özeti gelmiş ne çabuk demekten kendimi tutamıyorum.neyse biz daha 9. bölümü daha konuşmadık değilmi ben birde macitin arabanın kapısını açarkan nerimana hafiften kızgınlığı vardı oda nerimanın ilk bölümden macite güvenmeyip kendini boğazın derin sularına atmasıydı galiba macit bu sefer korkudan diyeyim nerimana eğer bana güvenmiyorsan şimdi bu arabadan inip gidebilirsin gibi bir şey söyledi ee adam haklı bu seferde nerimanın kendini tepeden atmasından korktu işini sağlama alıyor

macit galiba ilk defa aşık oluyor çünkü nerimana ne hissettiğinden daha yeni emin oldu bu zamana kadar her istediğni almış olan macitin nerimanın yani aşkın karşısında ne gibi zorluklar yaşayacağını biliyoruz biz ne demek istediğimden bahsedeyim bir adet kafayı sıyırmış şımarık pelinimiz var pelinin maciti elde etmek için herkesi ve herşeyi harcayacaktır bilmiyorum ama pelin kardeşini bile tehdit eden ve hayatında olan kötü şeyleri kardeşine maledecek kadar manyak birisi pelinin ruhsal dengesizliği bayağı herkesi zorlayacak

sonrasında macitin önündeki engellerinden biriside ailesi bu hafta tek ümidim olan macitin anneside pelinin tarafına geçerek hayallerimi yerle bir etti neyse daha devam edecem biraz sonra görüşmek üzere